Карта

Дізнайся кількість учасників за номінаціями. Підведи курсор до іконки області і натисни клавішу мишки.



Область Номінації
Івано-Франківська область (17 учасників) Початкова школа: 7
Фізика: 1
Хімія: 3
Біологія: 6
Географія: 1
АР Крим (1 учасників) Початкова школа: 1
Волинська область (30 учасників) Початкова школа: 14
Фізика: 3
Астрономія: 1
Хімія: 8
Біологія: 7
Вінницька область (56 учасників) Початкова школа: 19
Фізика: 9
Астрономія: 7
Хімія: 13
Біологія: 13
Географія: 15
Дніпропетровська область (171 учасників) Початкова школа: 66
Фізика: 27
Астрономія: 14
Хімія: 29
Біологія: 39
Географія: 17
Донецька область (269 учасників) Початкова школа: 156
Фізика: 22
Астрономія: 10
Хімія: 33
Біологія: 52
Географія: 34
Житомирська область (31 учасників) Початкова школа: 11
Фізика: 5
Астрономія: 1
Хімія: 4
Біологія: 10
Географія: 4
Закарпатська область (22 учасників) Початкова школа: 16
Фізика: 2
Хімія: 2
Біологія: 3
Запорізька область (134 учасників) Початкова школа: 63
Фізика: 10
Астрономія: 2
Хімія: 27
Біологія: 35
Географія: 27
Київ (17 учасників) Початкова школа: 10
Астрономія: 1
Хімія: 1
Біологія: 2
Географія: 3
Київська область (51 учасників) Початкова школа: 22
Фізика: 8
Астрономія: 4
Хімія: 6
Біологія: 9
Географія: 9
Кіровоградська область (44 учасників) Початкова школа: 21
Фізика: 3
Астрономія: 1
Хімія: 6
Біологія: 8
Географія: 12
Луганська область (37 учасників) Початкова школа: 14
Фізика: 6
Хімія: 3
Біологія: 12
Географія: 7
Львівська область (117 учасників) Початкова школа: 57
Фізика: 11
Астрономія: 4
Хімія: 24
Біологія: 23
Географія: 14
Миколаївська область (52 учасників) Початкова школа: 13
Фізика: 13
Астрономія: 5
Хімія: 10
Біологія: 16
Географія: 8
Одеська область (22 учасників) Початкова школа: 12
Фізика: 1
Хімія: 5
Біологія: 4
Географія: 5
Полтавська область (65 учасників) Початкова школа: 27
Фізика: 6
Астрономія: 4
Хімія: 8
Біологія: 20
Географія: 9
Рівненська область (28 учасників) Початкова школа: 14
Фізика: 4
Астрономія: 1
Хімія: 5
Біологія: 6
Севастополь (0 учасників) Дані відсутні
Сумська область (97 учасників) Початкова школа: 34
Фізика: 11
Астрономія: 2
Хімія: 18
Біологія: 29
Географія: 18
Тернопільська область (89 учасників) Початкова школа: 52
Фізика: 8
Астрономія: 3
Хімія: 10
Біологія: 14
Географія: 15
Харківська область (56 учасників) Початкова школа: 27
Фізика: 6
Астрономія: 3
Хімія: 3
Біологія: 9
Географія: 14
Херсонська область (39 учасників) Початкова школа: 15
Фізика: 4
Астрономія: 1
Хімія: 7
Біологія: 12
Географія: 5
Хмельницька область (101 учасників) Початкова школа: 49
Фізика: 9
Астрономія: 3
Хімія: 14
Біологія: 34
Географія: 13
Черкаська область (85 учасників) Початкова школа: 34
Фізика: 6
Астрономія: 1
Хімія: 17
Біологія: 28
Географія: 15
Чернівецька область (12 учасників) Початкова школа: 3
Фізика: 1
Хімія: 3
Біологія: 5
Географія: 2
Чернігівська область (34 учасників) Початкова школа: 15
Фізика: 5
Астрономія: 2
Хімія: 5
Біологія: 8
Географія: 4
Всього учасників: 1677