№ |
ПІБ |
Код м.п. |
Населений пункт |
Навчальний заклад |
Клас |
Бали |
З |
С1 |
С2 |
С3 |
Координатор |
1 |
АБАШКІНА В.Р. |
06062 |
м. Новоград-Волинський |
СШ №4, ЗОШ № 5 |
4 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
2 |
АБРАМОВИЧ А.В. |
06146 |
м. Коростень |
НВК № 12 |
3 |
114 (36+30+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Камінська Наталія Адамівна |
3 |
АБРОСІМОВА М.В. |
06275 |
с. Середи |
Середівський ЗЗСО |
4 |
102 (30+24+48) |
|
|
|
С3 |
Карпенко Тетяна Анатолівна |
4 |
АВДІЙЧУК М.Д. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
5 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
5 |
АВДІКОВСЬКИЙ В.В. |
06290 |
с. Бичева |
Бичівський ЗЗСО |
7 |
26 (12+6+8) |
|
|
|
|
Корабліна Світлана Олексіївна |
6 |
АВЕРІН А. |
06199 |
м. Бердичів |
НВК № 4 |
2 |
18 (6+6+6) |
|
|
|
|
Горофенюк Наталія Олексіївна |
7 |
АВЄРОЧКІН Р.В. |
06010 |
м. Радомишль |
Ліцей № 1 ім. Т. Г. Шевченка |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Комашко Катерина Станіславівна |
8 |
АВРАМЕНКО В.І. |
06278 |
с. Горбове |
Горбівська філія |
6 |
72 (24+33+15) |
|
|
|
|
Карпенко Тетяна Анатолівна |
9 |
АВРАМЕНКО Д.М. |
06114 |
м. Житомир |
ЗОШ № 26 |
2 |
57 (24+12+21) |
|
С1 |
|
С3 |
Стойкова Надія Миколаївна |
10 |
АВРАМЕНКО Д.Ю. |
06270 |
смт Ємільчине |
ЗЗСО Ємільчинська гімназія |
3 |
108 (36+36+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Карпенко Тетяна Анатолівна |
11 |
АВРАМЕНКО О.Б. |
06276 |
с. Степанівка |
Степанівський ЗЗСО |
6 |
105 (48+39+18) |
|
С1 |
|
|
Карпенко Тетяна Анатолівна |
12 |
АВРАМЧУК О.А. |
06006 |
м. Житомир |
ЗОШ № 6 |
3 |
96 (18+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Стойкова Надія Миколаївна |
13 |
АВРАМЧУК Ю.А. |
06006 |
м. Житомир |
ЗОШ № 6 |
2 |
72 (18+27+27) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
14 |
АГАДЖАНЯН А.Е. |
06005 |
м. Бердичів |
Міський ліцей № 15 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Макаревич Ніла Василівна |
15 |
АГАРКОВА С. |
06080 |
м. Бердичів |
ЗОШ № 12 |
6 |
102 (36+36+30) |
|
|
|
|
Калінкіна Ольга Володимирівна |
16 |
АГЕЄВА А.І. |
06146 |
м. Коростень |
НВК № 12 |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Камінська Наталія Адамівна |
17 |
АГЄЄВ О.І. |
06146 |
м. Коростень |
НВК № 12 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Камінська Наталія Адамівна |
18 |
АГІЛЬБАЄВ Д.В. |
06138 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей № 11 |
7 |
83 (36+18+29) |
|
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
19 |
АДАМОВИЧ А.А. |
06040 |
смт. Ружин |
Збірна шкіл району |
2 |
66 (30+30+6) |
|
С1 |
С2 |
|
Федорчук Галина Миколаївна |
20 |
АДАМЧУК А.Л. |
06017 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей №1 ім.Лесі Українки |
4 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
21 |
АЙЗЕЛЬ Я.С. |
06105 |
смт. Народичі |
Відділ освіти |
6 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Крамарчук Ігор Ярославович |
22 |
АКІМОВ М.Р. |
06296 |
смт Любар |
Любарська гімназія № 1 |
9 |
130 (30+51+49) |
|
|
С2 |
С3 |
Корабліна Світлана Олексіївна |
23 |
АЛЕКСАНДРОВИЧ А.І. |
06190 |
смт. Нова Борова |
Гімназія |
4 |
96 (24+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Гвоздовська Наталія Миколаївна |
24 |
АЛЕКСІЙЧУК М.І. |
06061 |
м. Новоград-Волинський |
ЗОШ № 2 |
3 |
120 (42+48+30) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
25 |
АЛЕКСІЙЧУК М.О. |
06061 |
м. Новоград-Волинський |
ЗОШ № 2 |
3 |
114 (36+30+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Скаковська Тетяна Іванівна |
26 |
АЛЕКСІЙЧУК М.С. |
06062 |
м. Новоград-Волинський |
СШ №4, ЗОШ № 5 |
2 |
63 (12+30+21) |
|
|
С2 |
С3 |
Скаковська Тетяна Іванівна |
27 |
АЛЄКСЄЄВ К.Р. |
06017 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей №1 ім.Лесі Українки |
4 |
98 (26+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Скаковська Тетяна Іванівна |
28 |
АМІРХАНОВ Е.Р. |
06006 |
м. Житомир |
ЗОШ № 6 |
2 |
72 (18+27+27) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
29 |
АНГОЛЮК В.Д. |
06005 |
м. Бердичів |
Міський ліцей № 15 |
3 |
120 (30+42+48) |
З |
|
|
|
Макаревич Ніла Василівна |
30 |
АНДРАЩУК Д.О. |
06017 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей №1 ім.Лесі Українки |
3 |
132 (48+42+42) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
31 |
АНДРЕЄВА А.Ю. |
06291 |
с. Велика Волиця |
Великоволицька ЗОШ |
6 |
105 (30+33+42) |
|
|
|
С3 |
Корабліна Світлана Олексіївна |
32 |
АНДРІЄВСЬКА А.А. |
06114 |
м. Житомир |
ЗОШ № 26 |
7 |
75 (30+6+39) |
|
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
33 |
АНДРІЄНКО І.С. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
3 |
80 (20+36+24) |
|
|
С2 |
|
Стойкова Надія Миколаївна |
34 |
АНДРІЙЧУК А.Ю. |
06270 |
смт Ємільчине |
ЗЗСО Ємільчинська гімназія |
4 |
108 (36+36+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Карпенко Тетяна Анатолівна |
35 |
АНДРІЙЧУК В. |
06270 |
смт Ємільчине |
ЗЗСО Ємільчинська гімназія |
6 |
87 (30+30+27) |
|
|
|
|
Карпенко Тетяна Анатолівна |
36 |
АНДРІЙЧУК В.Є. |
06311 |
с. Калинівка |
Калинівська ЗОШ |
4 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
37 |
АНДРІЙЧУК Є.Ю. |
06199 |
м. Бердичів |
НВК № 4 |
6 |
135 (48+42+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Горофенюк Наталія Олексіївна |
38 |
АНДРІЙЧУК І.П. |
06091 |
м. Житомир |
Ліцей № 25 ім. М. О. Щорса |
3 |
108 (30+30+48) |
|
|
|
С3 |
Стойкова Надія Миколаївна |
39 |
АНДРІЙЧУК К. |
06199 |
м. Бердичів |
НВК № 4 |
3 |
104 (26+48+30) |
|
|
С2 |
|
Горофенюк Наталія Олексіївна |
40 |
АНДРОСОВА С.А. |
06117 |
м. Житомир |
ЗОШ № 30 |
4 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
41 |
АНДРОСОВИЧ В.А. |
06178 |
м. Житомир |
Збірна шкіл |
9 |
101 (30+39+32) |
|
|
|
|
Господарчук Наталія Володимирівна |
42 |
АНДРОЩУК А. |
06300 |
с. Юрівка |
Юрівський НВК |
7 |
99 (18+33+48) |
|
|
|
С3 |
Корабліна Світлана Олексіївна |
43 |
АНДРОЩУК І.І. |
06114 |
м. Житомир |
ЗОШ № 26 |
2 |
57 (18+15+24) |
|
|
|
С3 |
Стойкова Надія Миколаївна |
44 |
АНДРОЩУК Т.Д. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
4 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
45 |
АНДРУСЕВИЧ З.С. |
06114 |
м. Житомир |
ЗОШ № 26 |
6 |
153 (42+57+54) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
46 |
АНДРУСЕНКО М.С. |
06005 |
м. Бердичів |
Міський ліцей № 15 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Макаревич Ніла Василівна |
47 |
АНДРУСЕНКО О.С. |
06005 |
м. Бердичів |
Міський ліцей № 15 |
4 |
120 (30+42+48) |
З |
|
|
|
Макаревич Ніла Василівна |
48 |
АНДРУСЯК Є.В. |
06017 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей №1 ім.Лесі Українки |
3 |
120 (42+42+36) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
49 |
АНДРУХОВА Д.С. |
06169 |
смт. Городок |
Городоцька ЗОШ |
7 |
65 (30+15+20) |
|
|
|
|
Вєтрова Ольга Миколаївна |
50 |
АНДРУШКЕВИЧ Д.С. |
06067 |
м. Житомир |
ЗОШ № 28 |
11 |
87 (42+21+24) |
|
С1 |
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
51 |
АНДРУШКЕВИЧ Є.В. |
06067 |
м. Житомир |
ЗОШ № 28 |
5 |
81 (48+21+12) |
|
С1 |
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
52 |
АНДРУЩЕНКО А.А. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
53 |
АНДРУЩЕНКО А.І. |
06114 |
м. Житомир |
ЗОШ № 26 |
3 |
88 (28+24+36) |
|
|
|
С3 |
Стойкова Надія Миколаївна |
54 |
АНДРЮЩЕНКО А.І. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
3 |
132 (42+48+42) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
55 |
АНЕПІР М.Д. |
06114 |
м. Житомир |
ЗОШ № 26 |
3 |
108 (30+48+30) |
|
|
С2 |
|
Стойкова Надія Миколаївна |
56 |
АНІКІМОВ І.В. |
06011 |
с. Потіївка |
Потіївський ліцей |
4 |
80 (20+30+30) |
|
|
|
|
Олішевська Оксана Анатоліївна |
57 |
АНТИПЧУК К.А. |
06061 |
м. Новоград-Волинський |
ЗОШ № 2 |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
58 |
АНТИПЧУК С.Д. |
06061 |
м. Новоград-Волинський |
ЗОШ № 2 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
59 |
АНТИПЧУК С.О. |
06062 |
м. Новоград-Волинський |
СШ №4, ЗОШ № 5 |
7 |
53 (18+18+17) |
|
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
60 |
АНТОНЕВСЬКА А.О. |
06006 |
м. Житомир |
ЗОШ № 6 |
3 |
54 (12+24+18) |
|
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
61 |
АНТОНЕНКО Д.В. |
06283 |
с. Велика Глумча |
Великоглумчанська ЗОШ |
2 |
84 (30+27+27) |
З |
|
|
|
Карпенко Тетяна Анатолівна |
62 |
АНТОНЕНКО Т.Ю. |
06146 |
м. Коростень |
НВК № 12 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Камінська Наталія Адамівна |
63 |
АНТОНОВИЧ Д.А. |
06017 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей №1 ім.Лесі Українки |
3 |
120 (42+36+42) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
64 |
АНТОНЧИК Є.Р. |
06105 |
смт. Народичі |
Відділ освіти |
6 |
135 (54+27+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Крамарчук Ігор Ярославович |
65 |
АНТОНЧИК С.Р. |
06105 |
смт. Народичі |
Відділ освіти |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Крамарчук Ігор Ярославович |
66 |
АНТОНЧУК В.І. |
06114 |
м. Житомир |
ЗОШ № 26 |
3 |
120 (36+36+48) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
67 |
АНТОНЬ Д.О. |
06017 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей №1 ім.Лесі Українки |
6 |
90 (36+33+21) |
|
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
68 |
АНТОНЮК А.В. |
06178 |
м. Житомир |
Збірна шкіл |
3 |
102 (24+30+48) |
|
|
|
С3 |
Господарчук Наталія Володимирівна |
69 |
АНТОНЮК А.І. |
06114 |
м. Житомир |
ЗОШ № 26 |
3 |
74 (20+24+30) |
|
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
70 |
АНТОНЮК І.Д. |
06208 |
с. Велика Цвіля |
Великоцвілянська ЗОШ |
6 |
63 (36+24+3) |
|
|
|
|
Яценко Ганна Володимирівна |
71 |
АНТОНЮК М.П. |
06061 |
м. Новоград-Волинський |
ЗОШ № 2 |
2 |
84 (30+27+27) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
72 |
АНТОНЮК О.С. |
06281 |
с. Хутір-Мокляки |
Хутір-Мокляківська філія |
7 |
63 (12+18+33) |
|
|
|
|
Карпенко Тетяна Анатолівна |
73 |
АНТОНЮК П.А. |
06146 |
м. Коростень |
НВК № 12 |
1 |
81 (24+27+30) |
З |
|
|
|
Камінська Наталія Адамівна |
74 |
АНТОНЮК П.Є. |
06146 |
м. Коростень |
НВК № 12 |
4 |
102 (24+30+48) |
|
|
|
С3 |
Камінська Наталія Адамівна |
75 |
АНТОНЮК С.С. |
06281 |
с. Хутір-Мокляки |
Хутір-Мокляківська філія |
9 |
86 (24+36+26) |
|
|
|
|
Карпенко Тетяна Анатолівна |
76 |
АНТОНЮК Т.В. |
06114 |
м. Житомир |
ЗОШ № 26 |
2 |
81 (30+21+30) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
77 |
АРАБСЬКИЙ В.Ф. |
06114 |
м. Житомир |
ЗОШ № 26 |
8 |
120 (36+36+48) |
|
|
|
С3 |
Стойкова Надія Миколаївна |
78 |
АРАХАМІЯ Л.К. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
79 |
АРЖАНОВ Є.А. |
06091 |
м. Житомир |
Ліцей № 25 ім. М. О. Щорса |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
80 |
АРІЙЧУК Е.В. |
06091 |
м. Житомир |
Ліцей № 25 ім. М. О. Щорса |
3 |
126 (42+36+48) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
81 |
АРНОЛЬД В.Р. |
06061 |
м. Новоград-Волинський |
ЗОШ № 2 |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
82 |
АРСЕНЮК А.А. |
06190 |
смт. Нова Борова |
Гімназія |
3 |
108 (36+36+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гвоздовська Наталія Миколаївна |
83 |
АРСЕНЮК А.В. |
06062 |
м. Новоград-Волинський |
СШ №4, ЗОШ № 5 |
6 |
93 (36+33+24) |
|
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
84 |
АРТАМОНОВ П.Ю. |
06117 |
м. Житомир |
ЗОШ № 30 |
4 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
85 |
АРТЕМЧУК Д.О. |
06006 |
м. Житомир |
ЗОШ № 6 |
4 |
72 (12+36+24) |
|
|
С2 |
|
Стойкова Надія Миколаївна |
86 |
АРТЕМЧУК Д.О. |
06006 |
м. Житомир |
ЗОШ № 6 |
3 |
108 (42+30+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Стойкова Надія Миколаївна |
87 |
АРУСТАМОВА В.М. |
06075 |
м. Бердичів |
СЗОШ № 8 |
6 |
75 (36+24+15) |
|
|
|
|
Слівінська Світлана Федорівна |
88 |
АРХАРОВ Н.П. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
4 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
89 |
АРХИПЕНКО Б.Є. |
06091 |
м. Житомир |
Ліцей № 25 ім. М. О. Щорса |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
90 |
АРХИТЮК А.С. |
06017 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей №1 ім.Лесі Українки |
8 |
96 (30+30+36) |
|
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
91 |
АСАЧУК А.А. |
06001 |
м. Бердичів |
Центр позашкільної освіти ім. О. Разумкова, відділення еколого-натуралістичного напрямку |
5 |
120 (48+33+39) |
|
С1 |
|
|
Рощенюк Оксана Анатоліївна |
92 |
АТАМАНЧУК А.Р. |
06091 |
м. Житомир |
Ліцей № 25 ім. М. О. Щорса |
3 |
120 (42+30+48) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
93 |
АТАНАСОВ А.В. |
06190 |
смт. Нова Борова |
Гімназія |
6 |
90 (48+24+18) |
|
С1 |
|
|
Гвоздовська Наталія Миколаївна |
94 |
АХМАД А.Р. |
06270 |
смт Ємільчине |
ЗЗСО Ємільчинська гімназія |
5 |
129 (54+33+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Карпенко Тетяна Анатолівна |
95 |
АХМЕДОВА В.А. |
06226 |
м. Андрушівка |
Зарубинецька ЗОШ |
10 |
115 (24+54+37) |
|
|
С2 |
|
Повальчук Оксана Петрівна |
96 |
БАБЕНКО І.О. |
06317 |
м. Олевськ |
Олевська ЗОШ № 2 |
5 |
87 (42+27+18) |
|
С1 |
|
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
97 |
БАБЕНКОВА С.О. |
06017 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей №1 ім.Лесі Українки |
3 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
98 |
БАБИЧ В.І. |
06317 |
м. Олевськ |
Олевська ЗОШ № 2 |
6 |
99 (42+30+27) |
|
С1 |
|
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
99 |
БАБИЧ Є.О. |
06327 |
м. Олевськ |
Варварівська ЗОШ |
5 |
66 (30+18+18) |
|
|
|
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
100 |
БАБІЙЧУК В.М. |
06178 |
м. Житомир |
Збірна шкіл |
3 |
88 (40+24+24) |
|
С1 |
|
|
Господарчук Наталія Володимирівна |
101 |
БАБІЧ В.В. |
06062 |
м. Новоград-Волинський |
СШ №4, ЗОШ № 5 |
5 |
84 (36+21+27) |
|
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
102 |
БАБІЧЕНКО О.О. |
06332 |
м. Олевськ |
Олевська гімназія |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
103 |
БАБОК І.Є. |
06006 |
м. Житомир |
ЗОШ № 6 |
2 |
87 (30+30+27) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
104 |
БАБЧУК П.Ю. |
06138 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей № 11 |
4 |
92 (32+24+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Скаковська Тетяна Іванівна |
105 |
БАБЮК К.В. |
06146 |
м. Коростень |
НВК № 12 |
3 |
90 (30+24+36) |
|
|
|
С3 |
Камінська Наталія Адамівна |
106 |
БАГИНСЬКА Д.В. |
06117 |
м. Житомир |
ЗОШ № 30 |
1 |
66 (30+21+15) |
|
С1 |
С2 |
|
Стойкова Надія Миколаївна |
107 |
БАГІНСКОЇ Н. |
06300 |
с. Юрівка |
Юрівський НВК |
4 |
102 (24+36+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Корабліна Світлана Олексіївна |
108 |
БАГІНСЬКА С.О. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
109 |
БАГРІЙ С.В. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
110 |
БАДІНА А.І. |
06040 |
смт. Ружин |
Збірна шкіл району |
4 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Федорчук Галина Миколаївна |
111 |
БАЖАН В.О. |
06040 |
смт. Ружин |
Збірна шкіл району |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Федорчук Галина Миколаївна |
112 |
БАЖЕНОВА А.М. |
06072 |
м. Коростень |
Районний методичний кабінет |
2 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Васьківська Тетяна Миколаївна |
113 |
БАЖЕНОВА С.М. |
06072 |
м. Коростень |
Районний методичний кабінет |
6 |
135 (60+36+39) |
|
С1 |
|
|
Васьківська Тетяна Миколаївна |
114 |
БАЗАН В.Р. |
06062 |
м. Новоград-Волинський |
СШ №4, ЗОШ № 5 |
3 |
114 (42+36+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Скаковська Тетяна Іванівна |
115 |
БАЗИЛЕВСЬКА А.Ю. |
06178 |
м. Житомир |
Збірна шкіл |
9 |
95 (18+42+35) |
|
|
С2 |
|
Господарчук Наталія Володимирівна |
116 |
БАЗИЛІВСЬКИЙ Д.В. |
06075 |
м. Бердичів |
СЗОШ № 8 |
3 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Слівінська Світлана Федорівна |
117 |
БАЗИЛЮК А.В. |
06040 |
смт. Ружин |
Збірна шкіл району |
3 |
126 (48+36+42) |
З |
|
|
|
Федорчук Галина Миколаївна |
118 |
БАЗИЛЮК Ю.В. |
06040 |
смт. Ружин |
Збірна шкіл району |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Федорчук Галина Миколаївна |
119 |
БАИРАШЕВСЬКА Д.С. |
06091 |
м. Житомир |
Ліцей № 25 ім. М. О. Щорса |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
120 |
БАЙБА С.І. |
06291 |
с. Велика Волиця |
Великоволицька ЗОШ |
4 |
120 (36+36+48) |
З |
|
|
|
Корабліна Світлана Олексіївна |
121 |
БАЙКОВА І.В. |
06090 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей № 7 |
4 |
108 (30+30+48) |
|
|
|
С3 |
Скаковська Тетяна Іванівна |
122 |
БАКА Я.О. |
06017 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей №1 ім.Лесі Українки |
6 |
114 (42+27+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Скаковська Тетяна Іванівна |
123 |
БАЛАН М.В. |
06062 |
м. Новоград-Волинський |
СШ №4, ЗОШ № 5 |
4 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
124 |
БАЛАНЕНКО С.А. |
06294 |
с. Кириївка |
Кириївська ЗОШ |
9 |
69 (24+33+12) |
|
|
|
|
Корабліна Світлана Олексіївна |
125 |
БАЛАНСЬКА А.А. |
06006 |
м. Житомир |
ЗОШ № 6 |
3 |
86 (20+30+36) |
|
|
|
С3 |
Стойкова Надія Миколаївна |
126 |
БАЛАУШКО В.В. |
06061 |
м. Новоград-Волинський |
ЗОШ № 2 |
4 |
112 (46+36+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
127 |
БАЛАУШКО С.В. |
06061 |
м. Новоград-Волинський |
ЗОШ № 2 |
3 |
120 (42+36+42) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
128 |
БАЛИКІНА Т.І. |
06138 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей № 11 |
7 |
122 (36+39+47) |
|
|
|
С3 |
Скаковська Тетяна Іванівна |
129 |
БАЛИНСЬКА С.Ю. |
06271 |
смт Ємільчине |
Ємільчинський ЗЗСО № 1 |
8 |
113 (36+39+38) |
|
|
|
|
Карпенко Тетяна Анатолівна |
130 |
БАЛЮК С.В. |
06302 |
смт. Любар |
Житинецька ЗОШ |
4 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Корабліна Світлана Олексіївна |
131 |
БАНКОВСЬКА М.А. |
06062 |
м. Новоград-Волинський |
СШ №4, ЗОШ № 5 |
4 |
126 (36+48+42) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
132 |
БАНЬКІВСЬКА В. |
06114 |
м. Житомир |
ЗОШ № 26 |
7 |
95 (24+33+38) |
|
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
133 |
БАРАБАШ Я.П. |
06114 |
м. Житомир |
ЗОШ № 26 |
10 |
117 (30+42+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Стойкова Надія Миколаївна |
134 |
БАРАБАЩУК А.Б. |
06117 |
м. Житомир |
ЗОШ № 30 |
7 |
76 (30+15+31) |
|
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
135 |
БАРАК А.В. |
06062 |
м. Новоград-Волинський |
СШ №4, ЗОШ № 5 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
136 |
БАРАНЕЦЬКА М.М. |
06315 |
с. Тепениця |
Тепеницька ЗОШ |
3 |
120 (42+48+30) |
З |
|
|
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
137 |
БАРАНЕЦЬКА С.С. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
2 |
81 (30+21+30) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
138 |
БАРАНОВА А.С. |
06080 |
м. Бердичів |
ЗОШ № 12 |
4 |
132 (48+48+36) |
З |
|
|
|
Калінкіна Ольга Володимирівна |
139 |
БАРАНОВА С.Л. |
06331 |
м. Олевськ |
Журжевицька ЗОШ |
2 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
140 |
БАРАНОВСЬКА В.В. |
06114 |
м. Житомир |
ЗОШ № 26 |
8 |
102 (24+36+42) |
|
|
|
С3 |
Стойкова Надія Миколаївна |
141 |
БАРАНОВСЬКА С.О. |
06206 |
смт Яблунець |
Яблунецька ЗОШ |
4 |
132 (36+48+48) |
З |
|
|
|
Яценко Ганна Володимирівна |
142 |
БАРАНОВСЬКИЙ О.Ю. |
06114 |
м. Житомир |
ЗОШ № 26 |
9 |
109 (30+48+31) |
|
|
С2 |
|
Стойкова Надія Миколаївна |
143 |
БАРАНЧУК В.Р. |
06062 |
м. Новоград-Волинський |
СШ №4, ЗОШ № 5 |
5 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
144 |
БАРАШ А.В. |
06285 |
смт Ємільчине |
Малоглумчанський ЗЗСО |
8 |
58 (18+12+28) |
|
|
|
|
Карпенко Тетяна Анатолівна |
145 |
БАРАШ Н.В. |
06208 |
с. Велика Цвіля |
Великоцвілянська ЗОШ |
7 |
32 (6+9+17) |
|
|
|
|
Яценко Ганна Володимирівна |
146 |
БАРАШ Я.С. |
06285 |
смт Ємільчине |
Малоглумчанський ЗЗСО |
8 |
67 (12+24+31) |
|
|
|
|
Карпенко Тетяна Анатолівна |
147 |
БАРБОТЬКО В.А. |
06005 |
м. Бердичів |
Міський ліцей № 15 |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Макаревич Ніла Василівна |
148 |
БАРІНОВ А.О. |
06270 |
смт Ємільчине |
ЗЗСО Ємільчинська гімназія |
4 |
108 (42+30+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Карпенко Тетяна Анатолівна |
149 |
БАРМАК А.О. |
06017 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей №1 ім.Лесі Українки |
3 |
120 (42+30+48) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
150 |
БАРТОВСЬКА Д.О. |
06173 |
м. Житомир |
ЗОШ № 19 |
6 |
147 (54+45+48) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
151 |
БАРЧУК Д.О. |
06006 |
м. Житомир |
ЗОШ № 6 |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
152 |
БАСОК А.О. |
06062 |
м. Новоград-Волинський |
СШ №4, ЗОШ № 5 |
4 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
153 |
БАСЮК К.В. |
06164 |
с. Білокоровичі |
Білокоровицька ЗОШ № 1 |
5 |
78 (30+30+18) |
|
|
|
|
Колібаба Ольга Василівна |
154 |
БАТАЛОВА П.М. |
06178 |
м. Житомир |
Збірна шкіл |
4 |
132 (48+36+48) |
З |
|
|
|
Господарчук Наталія Володимирівна |
155 |
БАХАРОВСЬКИЙ С.В. |
06010 |
м. Радомишль |
Ліцей № 1 ім. Т. Г. Шевченка |
7 |
85 (24+27+34) |
|
|
|
|
Комашко Катерина Станіславівна |
156 |
БАХМАТ Т.С. |
06072 |
м. Коростень |
Районний методичний кабінет |
4 |
80 (32+30+18) |
|
С1 |
|
|
Васьківська Тетяна Миколаївна |
157 |
БАХУР А.В. |
06090 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей № 7 |
4 |
86 (20+42+24) |
|
|
С2 |
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
158 |
БАЦМАН В.В. |
06164 |
с. Білокоровичі |
Білокоровицька ЗОШ № 1 |
8 |
112 (30+45+37) |
|
|
С2 |
|
Колібаба Ольга Василівна |
159 |
БАЦЮН А.О. |
06280 |
с. Сергіївка |
Сергіївський ЗЗСО |
6 |
54 (24+24+6) |
|
|
|
|
Карпенко Тетяна Анатолівна |
160 |
БАЦЮН К.В. |
06275 |
с. Середи |
Середівський ЗЗСО |
6 |
96 (42+15+39) |
|
С1 |
|
|
Карпенко Тетяна Анатолівна |
161 |
БАЧИНСЬКА В.П. |
06080 |
м. Бердичів |
ЗОШ № 12 |
4 |
114 (30+48+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Калінкіна Ольга Володимирівна |
162 |
БАЧИНСЬКА М.І. |
06199 |
м. Бердичів |
НВК № 4 |
4 |
84 (24+36+24) |
|
|
С2 |
|
Горофенюк Наталія Олексіївна |
163 |
БАЧИЧУК М. |
06091 |
м. Житомир |
Ліцей № 25 ім. М. О. Щорса |
3 |
132 (42+48+42) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
164 |
БАШИНСЬКА Є.Р. |
06006 |
м. Житомир |
ЗОШ № 6 |
4 |
90 (42+30+18) |
|
С1 |
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
165 |
БАШКИР Б.А. |
06211 |
с. Рихальське |
Рихальська ЗОШ |
3 |
92 (26+30+36) |
|
|
|
С3 |
Яценко Ганна Володимирівна |
166 |
БЕВЗО Б.С. |
06178 |
м. Житомир |
Збірна шкіл |
8 |
76 (18+27+31) |
|
|
|
|
Господарчук Наталія Володимирівна |
167 |
БЕВЗО К.Л. |
06146 |
м. Коростень |
НВК № 12 |
4 |
102 (30+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Камінська Наталія Адамівна |
168 |
БЕВЗО С.Л. |
06146 |
м. Коростень |
НВК № 12 |
4 |
120 (42+36+42) |
З |
|
|
|
Камінська Наталія Адамівна |
169 |
БЕДЕР М.Д. |
06117 |
м. Житомир |
ЗОШ № 30 |
7 |
83 (30+27+26) |
|
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
170 |
БЕДРИЧ Ю.М. |
06006 |
м. Житомир |
ЗОШ № 6 |
2 |
87 (30+30+27) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
171 |
БЕЗВЕРХИЙ Б.А. |
06114 |
м. Житомир |
ЗОШ № 26 |
4 |
102 (30+30+42) |
|
|
|
С3 |
Стойкова Надія Миколаївна |
172 |
БЕЗКОРОВАЙНИЙ К.А. |
06001 |
м. Бердичів |
Центр позашкільної освіти ім. О. Разумкова, відділення еколого-натуралістичного напрямку |
5 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Рощенюк Оксана Анатоліївна |
173 |
БЕЗНОСЮК Р.Є. |
06178 |
м. Житомир |
Збірна шкіл |
6 |
123 (42+39+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Господарчук Наталія Володимирівна |
174 |
БЕЗНОСЮК Я.Г. |
06138 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей № 11 |
4 |
114 (30+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Скаковська Тетяна Іванівна |
175 |
БЕЗПАЛЮК О.М. |
06006 |
м. Житомир |
ЗОШ № 6 |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
176 |
БЕЗУХ Н.В. |
06290 |
с. Бичева |
Бичівський ЗЗСО |
8 |
91 (24+27+40) |
|
|
|
С3 |
Корабліна Світлана Олексіївна |
177 |
БЕЛАН Р.М. |
06331 |
м. Олевськ |
Журжевицька ЗОШ |
4 |
66 (12+24+30) |
|
|
|
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
178 |
БЕЛІНСЬКА Д.В. |
06062 |
м. Новоград-Волинський |
СШ №4, ЗОШ № 5 |
4 |
108 (36+24+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Скаковська Тетяна Іванівна |
179 |
БЕЛІНСЬКИЙ М.Ю. |
06313 |
с. Хмелівка |
Хмелівська ЗОШ |
4 |
102 (30+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Дорошенко Інна Анатоліївна |
180 |
БЕЛЬМАС О.С. |
06299 |
с. Мотовилівка |
Мотовилівська ЗОШ |
7 |
98 (30+39+29) |
|
|
|
|
Корабліна Світлана Олексіївна |
181 |
БЕЛЯК М.О. |
06061 |
м. Новоград-Волинський |
ЗОШ № 2 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
182 |
БЕЛЯК Т.В. |
06206 |
смт Яблунець |
Яблунецька ЗОШ |
10 |
80 (18+27+35) |
|
|
|
|
Яценко Ганна Володимирівна |
183 |
БЕЛЯК Х.В. |
06190 |
смт. Нова Борова |
Гімназія |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Гвоздовська Наталія Миколаївна |
184 |
БЕН МАРЗУК А.Л. |
06017 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей №1 ім.Лесі Українки |
4 |
108 (42+30+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Скаковська Тетяна Іванівна |
185 |
БЕНЕДА А.О. |
06080 |
м. Бердичів |
ЗОШ № 12 |
4 |
102 (24+48+30) |
|
|
С2 |
|
Калінкіна Ольга Володимирівна |
186 |
БЕНЕДИЩУК З.В. |
06006 |
м. Житомир |
ЗОШ № 6 |
1 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
187 |
БЕНКОВСЬКА С.М. |
06138 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей № 11 |
7 |
125 (42+39+44) |
|
С1 |
|
С3 |
Скаковська Тетяна Іванівна |
188 |
БЕРЕЗА А.О. |
06178 |
м. Житомир |
Збірна шкіл |
8 |
110 (24+51+35) |
|
|
С2 |
|
Господарчук Наталія Володимирівна |
189 |
БЕРЕЗАК А.М. |
06075 |
м. Бердичів |
СЗОШ № 8 |
3 |
66 (18+30+18) |
|
|
|
|
Слівінська Світлана Федорівна |
190 |
БЕРЕЗНІЦЬКИЙ В.А. |
06178 |
м. Житомир |
Збірна шкіл |
5 |
141 (42+45+54) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Господарчук Наталія Володимирівна |
191 |
БЕРЕЗОВИЙ Р.А. |
06091 |
м. Житомир |
Ліцей № 25 ім. М. О. Щорса |
3 |
126 (48+42+36) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
192 |
БЕРЕЗЮК Д. |
06310 |
с. Зольня |
Зольнянська ЗОШ |
8 |
147 (42+51+54) |
З |
|
|
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
193 |
БЕРЕЗЮК Д.С. |
06310 |
с. Зольня |
Зольнянська ЗОШ |
5 |
171 (54+57+60) |
З |
|
|
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
194 |
БЕРЛІНОВ А.Д. |
06318 |
м. Олевськ |
Олевська ЗОШ № 3 |
3 |
114 (48+36+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
195 |
БЕРЛІНОВА О.А. |
06318 |
м. Олевськ |
Олевська ЗОШ № 3 |
4 |
114 (36+42+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Дорошенко Інна Анатоліївна |
196 |
БЕСЄДІНА М.С. |
06114 |
м. Житомир |
ЗОШ № 26 |
10 |
80 (12+42+26) |
|
|
С2 |
|
Стойкова Надія Миколаївна |
197 |
БЕСПАЛЬЧУК Е.В. |
06318 |
м. Олевськ |
Олевська ЗОШ № 3 |
1 |
81 (24+27+30) |
З |
|
|
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
198 |
БЕТКЕ К.О. |
06215 |
с. Киянка |
Киянська ЗОШ |
6 |
99 (42+42+15) |
|
С1 |
С2 |
|
Яценко Ганна Володимирівна |
199 |
БЕХ А.В. |
06146 |
м. Коростень |
НВК № 12 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Камінська Наталія Адамівна |
200 |
БЕХ М.М. |
06072 |
м. Коростень |
Районний методичний кабінет |
8 |
90 (18+42+30) |
|
|
С2 |
|
Васьківська Тетяна Миколаївна |
201 |
БЕЦКО Д.В. |
06010 |
м. Радомишль |
Ліцей № 1 ім. Т. Г. Шевченка |
5 |
159 (48+57+54) |
З |
|
|
|
Комашко Катерина Станіславівна |
202 |
БЄЛИХ Є.С. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
5 |
144 (54+54+36) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
203 |
БЄЛІЧКО А.А. |
06006 |
м. Житомир |
ЗОШ № 6 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
204 |
БЄЛОХВОСТІКОВА М. |
06064 |
м. Житомир |
НВК № 25 |
4 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
205 |
БЄЛЯЄВА В.Ю. |
06146 |
м. Коростень |
НВК № 12 |
1 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Камінська Наталія Адамівна |
206 |
БИБА Д.Р. |
06040 |
смт. Ружин |
Збірна шкіл району |
2 |
60 (18+24+18) |
|
|
С2 |
|
Федорчук Галина Миколаївна |
207 |
БИЧКОВА Я.Р. |
06178 |
м. Житомир |
Збірна шкіл |
6 |
141 (42+45+54) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Господарчук Наталія Володимирівна |
208 |
БИЧКОВСЬКА П.Д. |
06114 |
м. Житомир |
ЗОШ № 26 |
2 |
57 (30+9+18) |
|
С1 |
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
209 |
БІГДАЙ Я.С. |
06299 |
с. Мотовилівка |
Мотовилівська ЗОШ |
6 |
141 (36+57+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Корабліна Світлана Олексіївна |
210 |
БІГУЛА Є.О. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
7 |
162 (48+57+57) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
211 |
БІГУН В.О. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
7 |
162 (48+57+57) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
212 |
БІДРІЙ А.В. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
2 |
81 (24+27+30) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
213 |
БІЗЯЄВА Ю.В. |
06061 |
м. Новоград-Волинський |
ЗОШ № 2 |
4 |
82 (28+24+30) |
|
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
214 |
БІЛА М.О. |
06199 |
м. Бердичів |
НВК № 4 |
3 |
96 (30+30+36) |
|
|
|
С3 |
Горофенюк Наталія Олексіївна |
215 |
БІЛАВЕНКО А.Р. |
06178 |
м. Житомир |
Збірна шкіл |
4 |
128 (38+42+48) |
З |
|
|
|
Господарчук Наталія Володимирівна |
216 |
БІЛАН С.В. |
06290 |
с. Бичева |
Бичівський ЗЗСО |
5 |
87 (42+24+21) |
|
С1 |
|
|
Корабліна Світлана Олексіївна |
217 |
БІЛЕНЬКИЙ А.О. |
06040 |
смт. Ружин |
Збірна шкіл району |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Федорчук Галина Миколаївна |
218 |
БІЛЕНЬКИЙ Б.А. |
06297 |
смт Любар |
Любарська ЗОШ № 2 |
7 |
134 (48+39+47) |
|
С1 |
|
С3 |
Корабліна Світлана Олексіївна |
219 |
БІЛЕЦЬКА В.Л. |
06117 |
м. Житомир |
ЗОШ № 30 |
7 |
124 (30+45+49) |
|
|
С2 |
С3 |
Стойкова Надія Миколаївна |
220 |
БІЛИЙ Д.А. |
06314 |
с. Стовпинка |
Стовпинська ЗОШ |
6 |
171 (54+60+57) |
З |
|
|
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
221 |
БІЛИК О.О. |
06290 |
с. Бичева |
Бичівський ЗЗСО |
2 |
45 (12+21+12) |
|
|
С2 |
|
Корабліна Світлана Олексіївна |
222 |
БІЛІНСЬКА В.М. |
06006 |
м. Житомир |
ЗОШ № 6 |
2 |
78 (24+27+27) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
223 |
БІЛОБРОВЕЦЬ Є. |
06011 |
с. Потіївка |
Потіївський ліцей |
4 |
80 (20+30+30) |
|
|
|
|
Олішевська Оксана Анатоліївна |
224 |
БІЛОБРОВЕЦЬ І.Р. |
06011 |
с. Потіївка |
Потіївський ліцей |
5 |
93 (24+39+30) |
|
|
|
|
Олішевська Оксана Анатоліївна |
225 |
БІЛОБРОВКО В.В. |
06297 |
смт Любар |
Любарська ЗОШ № 2 |
7 |
134 (48+39+47) |
|
С1 |
|
С3 |
Корабліна Світлана Олексіївна |
226 |
БІЛОВ А.О. |
06117 |
м. Житомир |
ЗОШ № 30 |
1 |
72 (30+21+21) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
227 |
БІЛОКРИНИЦЬКИЙ І.В. |
06040 |
смт. Ружин |
Збірна шкіл району |
4 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Федорчук Галина Миколаївна |
228 |
БІЛОРУСЬКИЙ С.В. |
06318 |
м. Олевськ |
Олевська ЗОШ № 3 |
4 |
108 (36+30+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Дорошенко Інна Анатоліївна |
229 |
БІЛОУС О.Р. |
06298 |
с. Малий Браталів |
Малобраталівська ЗОШ |
9 |
98 (30+36+32) |
|
|
|
|
Корабліна Світлана Олексіївна |
230 |
БІЛОШИЦЬКА В.А. |
06010 |
м. Радомишль |
Ліцей № 1 ім. Т. Г. Шевченка |
2 |
72 (24+24+24) |
З |
|
|
|
Комашко Катерина Станіславівна |
231 |
БІЛОШИЦЬКА М.Є. |
06146 |
м. Коростень |
НВК № 12 |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Камінська Наталія Адамівна |
232 |
БІЛОШИЦЬКА О.М. |
06208 |
с. Велика Цвіля |
Великоцвілянська ЗОШ |
5 |
144 (42+48+54) |
З |
|
|
|
Яценко Ганна Володимирівна |
233 |
БІЛОШИЦЬКИЙ А.М. |
06072 |
м. Коростень |
Районний методичний кабінет |
7 |
112 (24+45+43) |
|
|
С2 |
С3 |
Васьківська Тетяна Миколаївна |
234 |
БІЛОШИЦЬКИЙ В.А. |
06010 |
м. Радомишль |
Ліцей № 1 ім. Т. Г. Шевченка |
2 |
72 (30+18+24) |
З |
|
|
|
Комашко Катерина Станіславівна |
235 |
БІЛОШИЦЬКИЙ Я.О. |
06178 |
м. Житомир |
Збірна шкіл |
2 |
87 (30+30+27) |
З |
|
|
|
Господарчук Наталія Володимирівна |
236 |
БІЛЬКЕВИЧ Д.В. |
06114 |
м. Житомир |
ЗОШ № 26 |
3 |
58 (16+18+24) |
|
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
237 |
БІЛЬКЕВИЧ К.О. |
06114 |
м. Житомир |
ЗОШ № 26 |
3 |
72 (24+18+30) |
|
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
238 |
БІЛЬСЬКИЙ М.О. |
06040 |
смт. Ружин |
Збірна шкіл району |
3 |
108 (42+30+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Федорчук Галина Миколаївна |
239 |
БІЛЮК К.В. |
06318 |
м. Олевськ |
Олевська ЗОШ № 3 |
4 |
126 (48+36+42) |
З |
|
|
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
240 |
БІЛЮК М.О. |
06164 |
с. Білокоровичі |
Білокоровицька ЗОШ № 1 |
6 |
120 (42+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Колібаба Ольга Василівна |
241 |
БІЛЯВСЬКА К.Р. |
06090 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей № 7 |
4 |
78 (24+30+24) |
|
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
242 |
БІЛЯВСЬКИЙ В.А. |
06169 |
смт. Городок |
Городоцька ЗОШ |
4 |
114 (30+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Вєтрова Ольга Миколаївна |
243 |
БЛАГОДИР В.В. |
06062 |
м. Новоград-Волинський |
СШ №4, ЗОШ № 5 |
6 |
132 (42+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Скаковська Тетяна Іванівна |
244 |
БЛАГОДИР Ю.М. |
06017 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей №1 ім.Лесі Українки |
7 |
69 (24+15+30) |
|
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
245 |
БЛАГОДНЮК А.О. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
3 |
6 (0+0+6) |
|
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
246 |
БЛАЖІЄВСЬКИЙ М. |
06114 |
м. Житомир |
ЗОШ № 26 |
9 |
82 (12+36+34) |
|
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
247 |
БЛАЖІЄВСЬКИЙ Т.О. |
06114 |
м. Житомир |
ЗОШ № 26 |
4 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
248 |
БЛИЗНЮК А.О. |
06117 |
м. Житомир |
ЗОШ № 30 |
3 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
249 |
БЛОНСЬКИЙ А.І. |
06138 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей № 11 |
4 |
120 (30+42+48) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
250 |
БЛОЩІНСЬКА А.С. |
06006 |
м. Житомир |
ЗОШ № 6 |
1 |
72 (24+21+27) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
251 |
БОБЕНКО А.В. |
06117 |
м. Житомир |
ЗОШ № 30 |
3 |
126 (36+42+48) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
252 |
БОБЕР І.О. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
5 |
165 (54+57+54) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
253 |
БОБЕР Ю.С. |
06017 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей №1 ім.Лесі Українки |
6 |
90 (30+33+27) |
|
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
254 |
БОБРОВА О.В. |
06114 |
м. Житомир |
ЗОШ № 26 |
2 |
12 (6+0+6) |
|
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
255 |
БОБРОВА О.О. |
06061 |
м. Новоград-Волинський |
ЗОШ № 2 |
1 |
81 (30+30+21) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
256 |
БОБРОВНІК К.О. |
06318 |
м. Олевськ |
Олевська ЗОШ № 3 |
3 |
126 (48+36+42) |
З |
|
|
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
257 |
БОВА Д.А. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
7 |
100 (24+33+43) |
|
|
|
С3 |
Стойкова Надія Миколаївна |
258 |
БОВКУН М.О. |
06328 |
м. Олевськ |
Копищенська ЗОШ |
3 |
78 (12+42+24) |
|
|
С2 |
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
259 |
БОВСУНОВСЬКА К.О. |
06164 |
с. Білокоровичі |
Білокоровицька ЗОШ № 1 |
5 |
90 (36+27+27) |
|
|
|
|
Колібаба Ольга Василівна |
260 |
БОГАЙЧУК І.В. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
3 |
132 (42+48+42) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
261 |
БОГДАН Р.В. |
06114 |
м. Житомир |
ЗОШ № 26 |
2 |
75 (24+27+24) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
262 |
БОГОМАЗОВ Д.Ю. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
263 |
БОГУН А.О. |
06199 |
м. Бердичів |
НВК № 4 |
4 |
62 (26+18+18) |
|
|
|
|
Горофенюк Наталія Олексіївна |
264 |
БОГУЦЬКИЙ В.А. |
06169 |
смт. Городок |
Городоцька ЗОШ |
6 |
123 (48+39+36) |
|
С1 |
|
|
Вєтрова Ольга Миколаївна |
265 |
БОГУЦЬКИЙ І.А. |
06169 |
смт. Городок |
Городоцька ЗОШ |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Вєтрова Ольга Миколаївна |
266 |
БОГУШ Д.Р. |
06040 |
смт. Ружин |
Збірна шкіл району |
2 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Федорчук Галина Миколаївна |
267 |
БОГУШ О.І. |
06040 |
смт. Ружин |
Збірна шкіл району |
5 |
108 (42+39+27) |
|
С1 |
|
|
Федорчук Галина Миколаївна |
268 |
БОГУША Б.М. |
06114 |
м. Житомир |
ЗОШ № 26 |
8 |
76 (18+24+34) |
|
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
269 |
БОДАРЄВА К.С. |
06114 |
м. Житомир |
ЗОШ № 26 |
4 |
114 (30+36+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Стойкова Надія Миколаївна |
270 |
БОЖИЦЬКИЙ Р.Р. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
6 |
129 (48+39+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Стойкова Надія Миколаївна |
271 |
БОЙКО В. |
06190 |
смт. Нова Борова |
Гімназія |
1 |
72 (24+24+24) |
З |
|
|
|
Гвоздовська Наталія Миколаївна |
272 |
БОЙКО В.Ю. |
06001 |
м. Бердичів |
Центр позашкільної освіти ім. О. Разумкова, відділення еколого-натуралістичного напрямку |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Рощенюк Оксана Анатоліївна |
273 |
БОЙКО Д.С. |
06080 |
м. Бердичів |
ЗОШ № 12 |
4 |
104 (38+36+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Калінкіна Ольга Володимирівна |
274 |
БОЙКО І.В. |
06199 |
м. Бердичів |
НВК № 4 |
4 |
102 (30+42+30) |
|
|
С2 |
|
Горофенюк Наталія Олексіївна |
275 |
БОЙКО К.О. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
3 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
276 |
БОЙКО О.К. |
06091 |
м. Житомир |
Ліцей № 25 ім. М. О. Щорса |
3 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
277 |
БОЙЦОВА М.В. |
06017 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей №1 ім.Лесі Українки |
10 |
125 (30+51+44) |
|
|
С2 |
С3 |
Скаковська Тетяна Іванівна |
278 |
БОЙЧЕНКО В.Ю. |
06146 |
м. Коростень |
НВК № 12 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Камінська Наталія Адамівна |
279 |
БОЙЧЕНКО Д.О. |
06010 |
м. Радомишль |
Ліцей № 1 ім. Т. Г. Шевченка |
5 |
90 (36+30+24) |
|
|
|
|
Комашко Катерина Станіславівна |
280 |
БОЙЧЕНКО Н.Г. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
7 |
54 (24+27+3) |
|
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
281 |
БОЙЧЕНКО Ю.В. |
06169 |
смт. Городок |
Городоцька ЗОШ |
4 |
26 (8+0+18) |
|
|
|
|
Вєтрова Ольга Миколаївна |
282 |
БОЙЧУК М.Є. |
06017 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей №1 ім.Лесі Українки |
2 |
81 (30+30+21) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
283 |
БОЙЧУК О.Д. |
06178 |
м. Житомир |
Збірна шкіл |
2 |
87 (30+30+27) |
З |
|
|
|
Господарчук Наталія Володимирівна |
284 |
БОКЛАЧ С.В. |
06164 |
с. Білокоровичі |
Білокоровицька ЗОШ № 1 |
3 |
134 (38+48+48) |
З |
|
|
|
Колібаба Ольга Василівна |
285 |
БОКОВЕНКО А.Р. |
06270 |
смт Ємільчине |
ЗЗСО Ємільчинська гімназія |
4 |
114 (36+42+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Карпенко Тетяна Анатолівна |
286 |
БОКОВЕНКО М.О. |
06270 |
смт Ємільчине |
ЗЗСО Ємільчинська гімназія |
3 |
74 (20+12+42) |
|
|
|
С3 |
Карпенко Тетяна Анатолівна |
287 |
БОКОВЕНКО О.Р. |
06270 |
смт Ємільчине |
ЗЗСО Ємільчинська гімназія |
7 |
77 (12+36+29) |
|
|
|
|
Карпенко Тетяна Анатолівна |
288 |
БОЛГОВА А.О. |
06190 |
смт. Нова Борова |
Гімназія |
2 |
81 (30+27+24) |
З |
|
|
|
Гвоздовська Наталія Миколаївна |
289 |
БОЛДИРЄВ К.О. |
06091 |
м. Житомир |
Ліцей № 25 ім. М. О. Щорса |
3 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
290 |
БОЛОГ Б.О. |
06091 |
м. Житомир |
Ліцей № 25 ім. М. О. Щорса |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
291 |
БОЛОЖКЕВИЧ В.І. |
06178 |
м. Житомир |
Збірна шкіл |
2 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Господарчук Наталія Володимирівна |
292 |
БОНДАР Б.Д. |
06091 |
м. Житомир |
Ліцей № 25 ім. М. О. Щорса |
3 |
132 (36+48+48) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
293 |
БОНДАР Б.Я. |
06062 |
м. Новоград-Волинський |
СШ №4, ЗОШ № 5 |
5 |
99 (48+27+24) |
|
С1 |
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
294 |
БОНДАР В.П. |
06040 |
смт. Ружин |
Збірна шкіл району |
8 |
95 (30+18+47) |
|
|
|
С3 |
Федорчук Галина Миколаївна |
295 |
БОНДАР В.Я. |
06062 |
м. Новоград-Волинський |
СШ №4, ЗОШ № 5 |
3 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
296 |
БОНДАР Д.І. |
06330 |
м. Олевськ |
Замисловидська ЗОШ |
3 |
120 (30+48+42) |
З |
|
|
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
297 |
БОНДАР Д.Л. |
06330 |
м. Олевськ |
Замисловидська ЗОШ |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
298 |
БОНДАР Є.В. |
06330 |
м. Олевськ |
Замисловидська ЗОШ |
8 |
58 (30+12+16) |
|
|
|
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
299 |
БОНДАР І.М. |
06040 |
смт. Ружин |
Збірна шкіл району |
7 |
41 (24+12+5) |
|
|
|
|
Федорчук Галина Миколаївна |
300 |
БОНДАР О.О. |
06175 |
м. Новоград-Волинський |
ЗОШ № 10 |
5 |
117 (42+39+36) |
|
С1 |
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
301 |
БОНДАРЕНКО Б.Д. |
06001 |
м. Бердичів |
Центр позашкільної освіти ім. О. Разумкова, відділення еколого-натуралістичного напрямку |
5 |
126 (42+45+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Рощенюк Оксана Анатоліївна |
302 |
БОНДАРЕНКО Є.П. |
06010 |
м. Радомишль |
Ліцей № 1 ім. Т. Г. Шевченка |
4 |
120 (36+36+48) |
З |
|
|
|
Комашко Катерина Станіславівна |
303 |
БОНДАРЕНКО І.П. |
06010 |
м. Радомишль |
Ліцей № 1 ім. Т. Г. Шевченка |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Комашко Катерина Станіславівна |
304 |
БОНДАРЕНКО І.С. |
06138 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей № 11 |
2 |
57 (18+24+15) |
|
|
С2 |
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
305 |
БОНДАРЕНКО К.А. |
06017 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей №1 ім.Лесі Українки |
4 |
108 (36+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
306 |
БОНДАРЕНКО Н.С. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
3 |
88 (28+30+30) |
|
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
307 |
БОНДАРЕНКО П.Б. |
06010 |
м. Радомишль |
Ліцей № 1 ім. Т. Г. Шевченка |
3 |
56 (8+36+12) |
|
|
С2 |
|
Комашко Катерина Станіславівна |
308 |
БОНДАРЕЦЬ К.М. |
06006 |
м. Житомир |
ЗОШ № 6 |
1 |
78 (30+27+21) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
309 |
БОНДАРЧУК А.І. |
06017 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей №1 ім.Лесі Українки |
10 |
55 (18+18+19) |
|
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
310 |
БОНДАРЧУК А.К. |
06062 |
м. Новоград-Волинський |
СШ №4, ЗОШ № 5 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
311 |
БОНДАРЧУК А.Р. |
06294 |
с. Кириївка |
Кириївська ЗОШ |
9 |
87 (24+42+21) |
|
|
С2 |
|
Корабліна Світлана Олексіївна |
312 |
БОНДАРЧУК В.В. |
06178 |
м. Житомир |
Збірна шкіл |
7 |
126 (48+39+39) |
|
С1 |
|
|
Господарчук Наталія Володимирівна |
313 |
БОНДАРЧУК Д.Р. |
06294 |
с. Кириївка |
Кириївська ЗОШ |
4 |
90 (24+24+42) |
|
|
|
С3 |
Корабліна Світлана Олексіївна |
314 |
БОНДАРЧУК Д.Ю. |
06114 |
м. Житомир |
ЗОШ № 26 |
3 |
66 (12+30+24) |
|
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
315 |
БОНДАРЧУК Є.Р. |
06294 |
с. Кириївка |
Кириївська ЗОШ |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Корабліна Світлана Олексіївна |
316 |
БОНДАРЧУК З.В. |
06178 |
м. Житомир |
Збірна шкіл |
2 |
81 (30+27+24) |
З |
|
|
|
Господарчук Наталія Володимирівна |
317 |
БОНДАРЧУК З.С. |
06199 |
м. Бердичів |
НВК № 4 |
2 |
48 (18+9+21) |
|
|
|
С3 |
Горофенюк Наталія Олексіївна |
318 |
БОНДАРЧУК М.А. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
4 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
319 |
БОНДАРЧУК М.Ю. |
06199 |
м. Бердичів |
НВК № 4 |
3 |
90 (30+24+36) |
|
|
|
С3 |
Горофенюк Наталія Олексіївна |
320 |
БОНДАРЧУК О.Ю. |
06212 |
с. Сімаківка |
Сімаківська ЗОШ |
9 |
105 (24+48+33) |
|
|
С2 |
|
Яценко Ганна Володимирівна |
321 |
БОНДАРЧУК П.В. |
06317 |
м. Олевськ |
Олевська ЗОШ № 2 |
9 |
91 (30+45+16) |
|
|
С2 |
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
322 |
БОНДАРЧУК С.О. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
3 |
120 (42+36+42) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
323 |
БОНДАРЧУК С.Р. |
06294 |
с. Кириївка |
Кириївська ЗОШ |
7 |
80 (24+27+29) |
|
|
|
|
Корабліна Світлана Олексіївна |
324 |
БОНДАРЧУК Я.П. |
06175 |
м. Новоград-Волинський |
ЗОШ № 10 |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
325 |
БОНДАРЧУКА Д.Г. |
06207 |
с. Варварівка |
Варварівська ЗОШ |
10 |
52 (24+12+16) |
|
|
|
|
Яценко Ганна Володимирівна |
326 |
БОНКОВСЬКА М.О. |
06017 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей №1 ім.Лесі Українки |
4 |
76 (22+36+18) |
|
|
С2 |
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
327 |
БОНЮК З.О. |
06040 |
смт. Ружин |
Збірна шкіл району |
3 |
102 (30+30+42) |
|
|
|
С3 |
Федорчук Галина Миколаївна |
328 |
БОНЮК О.М. |
06040 |
смт. Ружин |
Збірна шкіл району |
4 |
102 (36+30+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Федорчук Галина Миколаївна |
329 |
БОРДЮГ Б.С. |
06072 |
м. Коростень |
Районний методичний кабінет |
7 |
123 (42+39+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Васьківська Тетяна Миколаївна |
330 |
БОРЕВИЧ К.А. |
06175 |
м. Новоград-Волинський |
ЗОШ № 10 |
5 |
123 (42+39+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Скаковська Тетяна Іванівна |
331 |
БОРЕЙКО К.О. |
06114 |
м. Житомир |
ЗОШ № 26 |
8 |
35 (18+0+17) |
|
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
332 |
БОРЕЙКО О.М. |
06114 |
м. Житомир |
ЗОШ № 26 |
5 |
72 (18+18+36) |
|
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
333 |
БОРЕЙКО О.П. |
06040 |
смт. Ружин |
Збірна шкіл району |
2 |
87 (30+30+27) |
З |
|
|
|
Федорчук Галина Миколаївна |
334 |
БОРЕЦЬКА А.С. |
06169 |
смт. Городок |
Городоцька ЗОШ |
3 |
42 (18+12+12) |
|
|
|
|
Вєтрова Ольга Миколаївна |
335 |
БОРЕЦЬКА З.С. |
06277 |
с. Симони |
Симонівський ЗЗСО |
1 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Карпенко Тетяна Анатолівна |
336 |
БОРЕЦЬКИЙ М.В. |
06178 |
м. Житомир |
Збірна шкіл |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Господарчук Наталія Володимирівна |
337 |
БОРЕЦЬКИЙ О.О. |
06040 |
смт. Ружин |
Збірна шкіл району |
4 |
120 (36+36+48) |
З |
|
|
|
Федорчук Галина Миколаївна |
338 |
БОРИМСЬКА С.Г. |
06005 |
м. Бердичів |
Міський ліцей № 15 |
4 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Макаревич Ніла Василівна |
339 |
БОРИМСЬКИЙ Н.Ю. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
3 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
340 |
БОРИСЕВИЧ О.С. |
06005 |
м. Бердичів |
Міський ліцей № 15 |
7 |
111 (24+45+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Макаревич Ніла Василівна |
341 |
БОРИСОВА Я.Р. |
06178 |
м. Житомир |
Збірна шкіл |
3 |
128 (38+42+48) |
З |
|
|
|
Господарчук Наталія Володимирівна |
342 |
БОРИСОВИЧ А.М. |
06178 |
м. Житомир |
Збірна шкіл |
3 |
84 (30+36+18) |
|
|
С2 |
|
Господарчук Наталія Володимирівна |
343 |
БОРИСОВИЧ Н.С. |
06294 |
с. Кириївка |
Кириївська ЗОШ |
9 |
79 (30+39+10) |
|
|
|
|
Корабліна Світлана Олексіївна |
344 |
БОРИСЮК М.В. |
06164 |
с. Білокоровичі |
Білокоровицька ЗОШ № 1 |
6 |
162 (54+54+54) |
З |
|
|
|
Колібаба Ольга Василівна |
345 |
БОРИСЮК М.С. |
06090 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей № 7 |
11 |
57 (12+39+6) |
|
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
346 |
БОРИЧЕВСЬКИЙ А.С. |
06040 |
смт. Ружин |
Збірна шкіл району |
5 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Федорчук Галина Миколаївна |
347 |
БОРІСОВ Д. |
06005 |
м. Бердичів |
Міський ліцей № 15 |
4 |
126 (42+36+48) |
З |
|
|
|
Макаревич Ніла Василівна |
348 |
БОРКОВСЬКА К.Р. |
06090 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей № 7 |
4 |
92 (26+36+30) |
|
|
С2 |
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
349 |
БОРОВА А.Г. |
06091 |
м. Житомир |
Ліцей № 25 ім. М. О. Щорса |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
350 |
БОРОВЕЦЬ І.М. |
06286 |
смт Ємільчине |
Великояблунецький ЗЗСО |
8 |
108 (36+33+39) |
|
|
|
|
Карпенко Тетяна Анатолівна |
351 |
БОРОВЕЦЬ Я.М. |
06286 |
смт Ємільчине |
Великояблунецький ЗЗСО |
4 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Карпенко Тетяна Анатолівна |
352 |
БОРОВИК А.Р. |
06284 |
с. Осівка |
Осівський ЗЗСО |
4 |
114 (36+36+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Карпенко Тетяна Анатолівна |
353 |
БОРОВИК А.С. |
06273 |
с. Березники |
Березниківський ЗЗСО |
8 |
148 (42+57+49) |
З |
|
|
|
Карпенко Тетяна Анатолівна |
354 |
БОРОВИК Б.О. |
06280 |
с. Сергіївка |
Сергіївський ЗЗСО |
6 |
105 (36+39+30) |
|
|
|
|
Карпенко Тетяна Анатолівна |
355 |
БОРОВНЬОВ М.Р. |
06080 |
м. Бердичів |
ЗОШ № 12 |
6 |
117 (48+27+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Калінкіна Ольга Володимирівна |
356 |
БОРОДВКО К.О. |
06317 |
м. Олевськ |
Олевська ЗОШ № 2 |
5 |
69 (24+33+12) |
|
|
|
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
357 |
БОРТНИК Л.А. |
06293 |
с. Глезне |
Глезненська ЗОШ |
8 |
73 (12+21+40) |
|
|
|
С3 |
Корабліна Світлана Олексіївна |
358 |
БОРТНІК А.А. |
06228 |
м. Андрушівка |
Городківська ЗОШ |
3 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Повальчук Оксана Петрівна |
359 |
БОРТНІК В.В. |
06061 |
м. Новоград-Волинський |
ЗОШ № 2 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
360 |
БОРТНІК Д.О. |
06175 |
м. Новоград-Волинський |
ЗОШ № 10 |
7 |
69 (24+21+24) |
|
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
361 |
БОРУЦА А.М. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
362 |
БОХМАН Н.С. |
06062 |
м. Новоград-Волинський |
СШ №4, ЗОШ № 5 |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
363 |
БОЯРОВ А.В. |
06114 |
м. Житомир |
ЗОШ № 26 |
8 |
109 (48+39+22) |
|
С1 |
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
364 |
БРАЖЕВСЬКА О.О. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
7 |
152 (48+51+53) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
365 |
БРАТУН Б.О. |
06040 |
смт. Ружин |
Збірна шкіл району |
8 |
105 (30+33+42) |
|
|
|
С3 |
Федорчук Галина Миколаївна |
366 |
БРАТУН К.О. |
06040 |
смт. Ружин |
Збірна шкіл району |
4 |
120 (36+36+48) |
З |
|
|
|
Федорчук Галина Миколаївна |
367 |
БРАЦЮК Ю.О. |
06061 |
м. Новоград-Волинський |
ЗОШ № 2 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
368 |
БРЕНДЕЛЬ Ю.Ю. |
06040 |
смт. Ружин |
Збірна шкіл району |
3 |
108 (36+36+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Федорчук Галина Миколаївна |
369 |
БРИДУН Д.Д. |
06062 |
м. Новоград-Волинський |
СШ №4, ЗОШ № 5 |
2 |
75 (30+30+15) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
370 |
БРИЖКО М.І. |
06040 |
смт. Ружин |
Збірна шкіл району |
2 |
87 (30+30+27) |
З |
|
|
|
Федорчук Галина Миколаївна |
371 |
БРИЛЬ І.Р. |
06075 |
м. Бердичів |
СЗОШ № 8 |
7 |
94 (30+33+31) |
|
|
|
|
Слівінська Світлана Федорівна |
372 |
БРИНЧАК Д.П. |
06040 |
смт. Ружин |
Збірна шкіл району |
4 |
132 (36+48+48) |
З |
|
|
|
Федорчук Галина Миколаївна |
373 |
БРОДЕЦЬКИЙ Н.М. |
06215 |
с. Киянка |
Киянська ЗОШ |
7 |
101 (24+45+32) |
|
|
С2 |
|
Яценко Ганна Володимирівна |
374 |
БРОДІНА Е.І. |
06178 |
м. Житомир |
Збірна шкіл |
5 |
141 (54+39+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Господарчук Наталія Володимирівна |
375 |
БРОНИЦЬКА П.О. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
5 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
376 |
БРОЦЬКИЙ А.С. |
06114 |
м. Житомир |
ЗОШ № 26 |
8 |
108 (30+30+48) |
|
|
|
С3 |
Стойкова Надія Миколаївна |
377 |
БУГАЙЧУК З.Р. |
06061 |
м. Новоград-Волинський |
ЗОШ № 2 |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
378 |
БУГАРЕВИЧ С.І. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
3 |
132 (42+48+42) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
379 |
БУГИРА В.Ф. |
06299 |
с. Мотовилівка |
Мотовилівська ЗОШ |
8 |
82 (18+33+31) |
|
|
|
|
Корабліна Світлана Олексіївна |
380 |
БУДІШЕВСЬКИЙ Ю.Г. |
06276 |
с. Степанівка |
Степанівський ЗЗСО |
7 |
93 (24+24+45) |
|
|
|
С3 |
Карпенко Тетяна Анатолівна |
381 |
БУДНІК О.С. |
06311 |
с. Калинівка |
Калинівська ЗОШ |
4 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
382 |
БУДНІЧЕНКО Н.С. |
06287 |
смт Ємільчине |
Непізнаницький ЗЗСО |
4 |
96 (36+36+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Карпенко Тетяна Анатолівна |
383 |
БУЗДУГАН П.І. |
06279 |
с. Мокляки |
Мокляківська філія |
7 |
114 (42+27+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Карпенко Тетяна Анатолівна |
384 |
БУЗИНСЬКИЙ З.Ю. |
06061 |
м. Новоград-Волинський |
ЗОШ № 2 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
385 |
БУЗИНСЬКИЙ Я.Ю. |
06061 |
м. Новоград-Волинський |
ЗОШ № 2 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
386 |
БУЗЬКО В.В. |
06114 |
м. Житомир |
ЗОШ № 26 |
4 |
74 (20+36+18) |
|
|
С2 |
|
Стойкова Надія Миколаївна |
387 |
БУКША В.В. |
06275 |
с. Середи |
Середівський ЗЗСО |
8 |
72 (30+18+24) |
|
|
|
|
Карпенко Тетяна Анатолівна |
388 |
БУКША М.В. |
06275 |
с. Середи |
Середівський ЗЗСО |
6 |
144 (36+54+54) |
З |
|
|
|
Карпенко Тетяна Анатолівна |
389 |
БУЛАНОВА С.К. |
06080 |
м. Бердичів |
ЗОШ № 12 |
4 |
108 (30+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Калінкіна Ольга Володимирівна |
390 |
БУЛДАКОВА В.О. |
06173 |
м. Житомир |
ЗОШ № 19 |
6 |
129 (36+45+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Стойкова Надія Миколаївна |
391 |
БУЛКА Б.В. |
06178 |
м. Житомир |
Збірна шкіл |
3 |
108 (36+30+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Господарчук Наталія Володимирівна |
392 |
БУЛКОВСЬКА А.Г. |
06117 |
м. Житомир |
ЗОШ № 30 |
6 |
162 (60+45+57) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
393 |
БУНДЮК Д.О. |
06114 |
м. Житомир |
ЗОШ № 26 |
5 |
69 (24+24+21) |
|
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
394 |
БУРИЛКО М.Ю. |
06226 |
м. Андрушівка |
Зарубинецька ЗОШ |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Повальчук Оксана Петрівна |
395 |
БУРКІВСЬКА Б.С. |
06075 |
м. Бердичів |
СЗОШ № 8 |
4 |
96 (30+30+36) |
|
|
|
С3 |
Слівінська Світлана Федорівна |
396 |
БУРКО В.В. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
5 |
177 (60+57+60) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
397 |
БУРКОВСЬКА А.С. |
06017 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей №1 ім.Лесі Українки |
8 |
121 (36+51+34) |
|
|
С2 |
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
398 |
БУРЛАК А.О. |
06006 |
м. Житомир |
ЗОШ № 6 |
1 |
75 (24+24+27) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
399 |
БУРМАКА В.І. |
06317 |
м. Олевськ |
Олевська ЗОШ № 2 |
5 |
105 (48+27+30) |
|
С1 |
|
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
400 |
БУРЯНЧУК О.В. |
06072 |
м. Коростень |
Районний методичний кабінет |
3 |
78 (24+24+30) |
|
|
|
|
Васьківська Тетяна Миколаївна |
401 |
БУТКОВСЬКА С.Р. |
06006 |
м. Житомир |
ЗОШ № 6 |
1 |
75 (30+18+27) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
402 |
БУТРИК М.В. |
06075 |
м. Бердичів |
СЗОШ № 8 |
7 |
83 (24+36+23) |
|
|
|
|
Слівінська Світлана Федорівна |
403 |
БУТРИК Н.О. |
06011 |
с. Потіївка |
Потіївський ліцей |
6 |
120 (54+33+33) |
|
С1 |
|
|
Олішевська Оксана Анатоліївна |
404 |
БУТРИК О.Д. |
06091 |
м. Житомир |
Ліцей № 25 ім. М. О. Щорса |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
405 |
БУТРИК Я.В. |
06178 |
м. Житомир |
Збірна шкіл |
4 |
132 (42+48+42) |
З |
|
|
|
Господарчук Наталія Володимирівна |
406 |
БУХАЛО С. |
06300 |
с. Юрівка |
Юрівський НВК |
4 |
102 (24+36+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Корабліна Світлана Олексіївна |
407 |
БУЧИНСЬКА А.М. |
06138 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей № 11 |
6 |
90 (54+30+6) |
|
С1 |
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
408 |
БУШИНСЬКА А.В. |
06227 |
с. Гальчин |
Гальчинська ЗОШ |
9 |
130 (36+51+43) |
|
|
С2 |
С3 |
Повальчук Оксана Петрівна |
409 |
БУЩЕНКО А.О. |
06017 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей №1 ім.Лесі Українки |
7 |
69 (24+15+30) |
|
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
410 |
ВАКУЛЕНЧИК А.В. |
06005 |
м. Бердичів |
Міський ліцей № 15 |
3 |
78 (24+24+30) |
|
|
|
|
Макаревич Ніла Василівна |
411 |
ВАЛІГУРА М.С. |
06290 |
с. Бичева |
Бичівський ЗЗСО |
3 |
60 (18+30+12) |
|
|
|
|
Корабліна Світлана Олексіївна |
412 |
ВАЛІНКЕВИЧ К.Р. |
06146 |
м. Коростень |
НВК № 12 |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Камінська Наталія Адамівна |
413 |
ВАЛІНКЕВИЧ М.Ю. |
06281 |
с. Хутір-Мокляки |
Хутір-Мокляківська філія |
3 |
126 (36+42+48) |
З |
|
|
|
Карпенко Тетяна Анатолівна |
414 |
ВАЛЬОРКО П.О. |
06001 |
м. Бердичів |
Центр позашкільної освіти ім. О. Разумкова, відділення еколого-натуралістичного напрямку |
5 |
135 (36+51+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Рощенюк Оксана Анатоліївна |
415 |
ВАНАТ В.І. |
06178 |
м. Житомир |
Збірна шкіл |
3 |
128 (38+42+48) |
З |
|
|
|
Господарчук Наталія Володимирівна |
416 |
ВАРЕНИК В.О. |
06138 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей № 11 |
2 |
57 (18+30+9) |
|
|
С2 |
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
417 |
ВАРЕНИК М.Е. |
06040 |
смт. Ружин |
Збірна шкіл району |
3 |
132 (48+36+48) |
З |
|
|
|
Федорчук Галина Миколаївна |
418 |
ВАСЕНКОВА В.В. |
06040 |
смт. Ружин |
Збірна шкіл району |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Федорчук Галина Миколаївна |
419 |
ВАСИЛЕВИЧ М.Р. |
06040 |
смт. Ружин |
Збірна шкіл району |
3 |
108 (36+30+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Федорчук Галина Миколаївна |
420 |
ВАСИЛЕВСЬКА С.М. |
06330 |
м. Олевськ |
Замисловидська ЗОШ |
8 |
79 (30+18+31) |
|
|
|
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
421 |
ВАСИЛЕНКО А.Р. |
06178 |
м. Житомир |
Збірна шкіл |
6 |
141 (48+42+51) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Господарчук Наталія Володимирівна |
422 |
ВАСИЛЕНКО К.І. |
06327 |
м. Олевськ |
Варварівська ЗОШ |
8 |
121 (36+45+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Дорошенко Інна Анатоліївна |
423 |
ВАСИЛЕНКО М.Ю. |
06006 |
м. Житомир |
ЗОШ № 6 |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
424 |
ВАСИЛЕНКО Р.Р. |
06178 |
м. Житомир |
Збірна шкіл |
5 |
144 (54+39+51) |
З |
|
|
|
Господарчук Наталія Володимирівна |
425 |
ВАСИЛИШИНА Д.І. |
06040 |
смт. Ружин |
Збірна шкіл району |
9 |
99 (30+33+36) |
|
|
|
|
Федорчук Галина Миколаївна |
426 |
ВАСИЛЬЄВ В.О. |
06114 |
м. Житомир |
ЗОШ № 26 |
3 |
96 (24+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Стойкова Надія Миколаївна |
427 |
ВАСИЛЬЄВА В.В. |
06091 |
м. Житомир |
Ліцей № 25 ім. М. О. Щорса |
2 |
42 (6+18+18) |
|
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
428 |
ВАСИЛЬЄВА Є.Л. |
06017 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей №1 ім.Лесі Українки |
6 |
108 (42+30+36) |
|
С1 |
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
429 |
ВАСИЛЬЧУК А.В. |
06311 |
с. Калинівка |
Калинівська ЗОШ |
5 |
153 (48+51+54) |
З |
|
|
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
430 |
ВАСИЛЬЧУК А.С. |
06090 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей № 7 |
3 |
66 (30+18+18) |
|
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
431 |
ВАСИЛЬЧУК В.В. |
06317 |
м. Олевськ |
Олевська ЗОШ № 2 |
4 |
62 (8+24+30) |
|
|
|
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
432 |
ВАСИЛЬЧУК В.О. |
06062 |
м. Новоград-Волинський |
СШ №4, ЗОШ № 5 |
3 |
132 (42+48+42) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
433 |
ВАСИЛЬЧУК Д.М. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
3 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
434 |
ВАСИЛЬЧУК К.В. |
06138 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей № 11 |
7 |
90 (18+42+30) |
|
|
С2 |
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
435 |
ВАСИЛЬЧУК М.І. |
06311 |
с. Калинівка |
Калинівська ЗОШ |
4 |
114 (36+42+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Дорошенко Інна Анатоліївна |
436 |
ВАСИЛЬЧУК О.В. |
06311 |
с. Калинівка |
Калинівська ЗОШ |
5 |
123 (30+45+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Дорошенко Інна Анатоліївна |
437 |
ВАСИЛЬЧУК С.Р. |
06311 |
с. Калинівка |
Калинівська ЗОШ |
9 |
61 (12+39+10) |
|
|
|
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
438 |
ВАСИЛЮК В.В. |
06017 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей №1 ім.Лесі Українки |
3 |
114 (30+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Скаковська Тетяна Іванівна |
439 |
ВАСИЛЮК Д.В. |
06226 |
м. Андрушівка |
Зарубинецька ЗОШ |
4 |
126 (42+36+48) |
З |
|
|
|
Повальчук Оксана Петрівна |
440 |
ВАСІНА М.С. |
06146 |
м. Коростень |
НВК № 12 |
1 |
84 (30+27+27) |
З |
|
|
|
Камінська Наталія Адамівна |
441 |
ВАСІНА О.С. |
06146 |
м. Коростень |
НВК № 12 |
4 |
72 (24+18+30) |
|
|
|
|
Камінська Наталія Адамівна |
442 |
ВАСЬКІВСЬКА В.М. |
06146 |
м. Коростень |
НВК № 12 |
3 |
62 (14+18+30) |
|
|
|
|
Камінська Наталія Адамівна |
443 |
ВАСЬКІВСЬКА С.Д. |
06105 |
смт. Народичі |
Відділ освіти |
5 |
159 (54+45+60) |
З |
|
|
|
Крамарчук Ігор Ярославович |
444 |
ВАСЯНОВИЧ М.В. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
445 |
ВАХНЮК О.А. |
06091 |
м. Житомир |
Ліцей № 25 ім. М. О. Щорса |
3 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
446 |
ВАХОВСЬКА А.П. |
06280 |
с. Сергіївка |
Сергіївський ЗЗСО |
7 |
67 (18+18+31) |
|
|
|
|
Карпенко Тетяна Анатолівна |
447 |
ВАХОВСЬКИЙ В.П. |
06280 |
с. Сергіївка |
Сергіївський ЗЗСО |
8 |
31 (18+6+7) |
|
|
|
|
Карпенко Тетяна Анатолівна |
448 |
ВАХОВСЬКИЙ М.В. |
06062 |
м. Новоград-Волинський |
СШ №4, ЗОШ № 5 |
4 |
132 (42+48+42) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
449 |
ВАХОВСЬКИЙ М.С. |
06190 |
смт. Нова Борова |
Гімназія |
3 |
132 (36+48+48) |
З |
|
|
|
Гвоздовська Наталія Миколаївна |
450 |
ВАХОВСЬКИЙ П.С. |
06190 |
смт. Нова Борова |
Гімназія |
11 |
127 (48+36+43) |
|
С1 |
|
С3 |
Гвоздовська Наталія Миколаївна |
451 |
ВАХОНІН Б.О. |
06277 |
с. Симони |
Симонівський ЗЗСО |
2 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Карпенко Тетяна Анатолівна |
452 |
ВАЩЕНКО М. |
06318 |
м. Олевськ |
Олевська ЗОШ № 3 |
4 |
94 (28+36+30) |
|
|
С2 |
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
453 |
ВАЩУК З.О. |
06040 |
смт. Ружин |
Збірна шкіл району |
7 |
57 (12+24+21) |
|
|
|
|
Федорчук Галина Миколаївна |
454 |
ВАЩУК М.С. |
06178 |
м. Житомир |
Збірна шкіл |
8 |
128 (36+51+41) |
|
|
С2 |
С3 |
Господарчук Наталія Володимирівна |
455 |
ВАЩУК О.О. |
06169 |
смт. Городок |
Городоцька ЗОШ |
6 |
81 (30+21+30) |
|
|
|
|
Вєтрова Ольга Миколаївна |
456 |
ВДОВИЧЕНКО В.О. |
06040 |
смт. Ружин |
Збірна шкіл району |
3 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Федорчук Галина Миколаївна |
457 |
ВДОВИЧЕНКО І.А. |
06040 |
смт. Ружин |
Збірна шкіл району |
3 |
90 (30+30+30) |
|
|
|
|
Федорчук Галина Миколаївна |
458 |
ВДОВИЧЕНКО К.О. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
459 |
ВДОВИЧЕНКО Н.А. |
06040 |
смт. Ружин |
Збірна шкіл району |
7 |
39 (24+9+6) |
|
|
|
|
Федорчук Галина Миколаївна |
460 |
ВДОВИЧЕНКО Н.О. |
06215 |
с. Киянка |
Киянська ЗОШ |
9 |
69 (18+33+18) |
|
|
|
|
Яценко Ганна Володимирівна |
461 |
ВДОВІНА М.А. |
06199 |
м. Бердичів |
НВК № 4 |
3 |
88 (28+30+30) |
|
|
|
|
Горофенюк Наталія Олексіївна |
462 |
ВЕЛИКИЙ О.В. |
06040 |
смт. Ружин |
Збірна шкіл району |
3 |
124 (46+30+48) |
З |
|
|
|
Федорчук Галина Миколаївна |
463 |
ВЕЛИЧКО Є.Р. |
06178 |
м. Житомир |
Збірна шкіл |
3 |
114 (42+24+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Господарчук Наталія Володимирівна |
464 |
ВЕЛИЧКО І.Р. |
06178 |
м. Житомир |
Збірна шкіл |
9 |
116 (36+39+41) |
|
|
|
С3 |
Господарчук Наталія Володимирівна |
465 |
ВЕЛИЧКО Т.С. |
06062 |
м. Новоград-Волинський |
СШ №4, ЗОШ № 5 |
6 |
144 (48+54+42) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
466 |
ВЕНГЛОВСЬКА А.Б. |
06173 |
м. Житомир |
ЗОШ № 19 |
6 |
138 (48+45+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Стойкова Надія Миколаївна |
467 |
ВЕНДЕР С.А. |
06178 |
м. Житомир |
Збірна шкіл |
9 |
96 (12+45+39) |
|
|
С2 |
|
Господарчук Наталія Володимирівна |
468 |
ВЕНТ М.Є. |
06005 |
м. Бердичів |
Міський ліцей № 15 |
3 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Макаревич Ніла Василівна |
469 |
ВЕРБА М.О. |
06040 |
смт. Ружин |
Збірна шкіл району |
8 |
121 (24+45+52) |
|
|
С2 |
С3 |
Федорчук Галина Миколаївна |
470 |
ВЕРБЕНЕЦЬ Д. |
06005 |
м. Бердичів |
Міський ліцей № 15 |
4 |
104 (14+42+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Макаревич Ніла Василівна |
471 |
ВЕРБЕНЕЦЬ Д.С. |
06075 |
м. Бердичів |
СЗОШ № 8 |
3 |
136 (40+48+48) |
З |
|
|
|
Слівінська Світлана Федорівна |
472 |
ВЕРБИЛО В.Я. |
06190 |
смт. Нова Борова |
Гімназія |
8 |
155 (48+57+50) |
З |
|
|
|
Гвоздовська Наталія Миколаївна |
473 |
ВЕРБИЛО Н.О. |
06178 |
м. Житомир |
Збірна шкіл |
7 |
107 (30+36+41) |
|
|
|
С3 |
Господарчук Наталія Володимирівна |
474 |
ВЕРБИЦЬКА М.А. |
06215 |
с. Киянка |
Киянська ЗОШ |
5 |
111 (42+39+30) |
|
С1 |
|
|
Яценко Ганна Володимирівна |
475 |
ВЕРБІЦЬКИЙ Д.М. |
06062 |
м. Новоград-Волинський |
СШ №4, ЗОШ № 5 |
3 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
476 |
ВЕРВЕС Д.О. |
06226 |
м. Андрушівка |
Зарубинецька ЗОШ |
4 |
126 (42+36+48) |
З |
|
|
|
Повальчук Оксана Петрівна |
477 |
ВЕРВЕС І.О. |
06226 |
м. Андрушівка |
Зарубинецька ЗОШ |
1 |
75 (24+21+30) |
З |
|
|
|
Повальчук Оксана Петрівна |
478 |
ВЕРЕМЕЄНКО Д.О. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
3 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
479 |
ВЕРЕЩАК С.А. |
06178 |
м. Житомир |
Збірна шкіл |
5 |
84 (24+24+36) |
|
|
|
|
Господарчук Наталія Володимирівна |
480 |
ВЕСЕЛОВА К.Ю. |
06005 |
м. Бердичів |
Міський ліцей № 15 |
3 |
84 (36+24+24) |
|
С1 |
|
|
Макаревич Ніла Василівна |
481 |
ВЕСЕЛОВСЬКИЙ М.О. |
06040 |
смт. Ружин |
Збірна шкіл району |
2 |
81 (24+27+30) |
З |
|
|
|
Федорчук Галина Миколаївна |
482 |
ВЕСЕЛЬСЬКА Д.Р. |
06062 |
м. Новоград-Волинський |
СШ №4, ЗОШ № 5 |
4 |
132 (36+48+48) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
483 |
ВЕСЕЛЬСЬКА К.І. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
4 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
484 |
ВЕХОВА В.А. |
06090 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей № 7 |
9 |
99 (36+42+21) |
|
|
С2 |
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
485 |
ВЕЧЕРЯ А.В. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
486 |
ВЄТРОВА К.Д. |
06091 |
м. Житомир |
Ліцей № 25 ім. М. О. Щорса |
2 |
84 (30+27+27) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
487 |
ВИГІВСЬКА В.В. |
06010 |
м. Радомишль |
Ліцей № 1 ім. Т. Г. Шевченка |
3 |
126 (36+48+42) |
З |
|
|
|
Комашко Катерина Станіславівна |
488 |
ВИГОВСЬКА А.І. |
06117 |
м. Житомир |
ЗОШ № 30 |
3 |
132 (42+48+42) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
489 |
ВИГОДОВАНЕЦЬ Д.В. |
06011 |
с. Потіївка |
Потіївський ліцей |
7 |
73 (18+27+28) |
|
|
|
|
Олішевська Оксана Анатоліївна |
490 |
ВИГОДОВАНЕЦЬ С.В. |
06011 |
с. Потіївка |
Потіївський ліцей |
9 |
89 (12+51+26) |
|
|
С2 |
|
Олішевська Оксана Анатоліївна |
491 |
ВИСКОБЧУК Д.О. |
06175 |
м. Новоград-Волинський |
ЗОШ № 10 |
6 |
123 (42+39+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Скаковська Тетяна Іванівна |
492 |
ВИСОЦЬКА В.В. |
06209 |
с. Миколаївка |
Миколаївська ЗОШ |
8 |
103 (36+33+34) |
|
|
|
|
Яценко Ганна Володимирівна |
493 |
ВИСОЦЬКА Н.С. |
06206 |
смт Яблунець |
Яблунецька ЗОШ |
5 |
87 (42+33+12) |
|
С1 |
|
|
Яценко Ганна Володимирівна |
494 |
ВИСОЦЬКА С.С. |
06017 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей №1 ім.Лесі Українки |
6 |
141 (42+57+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Скаковська Тетяна Іванівна |
495 |
ВИСОЦЬКИЙ М.О. |
06169 |
смт. Городок |
Городоцька ЗОШ |
1 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Вєтрова Ольга Миколаївна |
496 |
ВИСЬКІР А.С. |
06040 |
смт. Ружин |
Збірна шкіл району |
9 |
89 (30+33+26) |
|
|
|
|
Федорчук Галина Миколаївна |
497 |
ВИСЬКІР С.С. |
06040 |
смт. Ружин |
Збірна шкіл району |
5 |
33 (12+6+15) |
|
|
|
|
Федорчук Галина Миколаївна |
498 |
ВИТЯЗЬ А.В. |
06062 |
м. Новоград-Волинський |
СШ №4, ЗОШ № 5 |
4 |
102 (30+30+42) |
|
|
|
С3 |
Скаковська Тетяна Іванівна |
499 |
ВИШИВАТА Д.О. |
06017 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей №1 ім.Лесі Українки |
10 |
104 (24+45+35) |
|
|
С2 |
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
500 |
ВИШИВАТИЙ В.О. |
06017 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей №1 ім.Лесі Українки |
4 |
92 (20+42+30) |
|
|
С2 |
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
501 |
ВИШНЕВСЬКА М.Д. |
06178 |
м. Житомир |
Збірна шкіл |
7 |
109 (30+45+34) |
|
|
С2 |
|
Господарчук Наталія Володимирівна |
502 |
ВІЗІТІУ Д.М. |
06061 |
м. Новоград-Волинський |
ЗОШ № 2 |
4 |
108 (36+30+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Скаковська Тетяна Іванівна |
503 |
ВІКЛЯНСЬКА М.О. |
06001 |
м. Бердичів |
Центр позашкільної освіти ім. О. Разумкова, відділення еколого-натуралістичного напрямку |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Рощенюк Оксана Анатоліївна |
504 |
ВІЛЬЧИНСЬКИЙ Р.В. |
06005 |
м. Бердичів |
Міський ліцей № 15 |
3 |
120 (30+42+48) |
З |
|
|
|
Макаревич Ніла Василівна |
505 |
ВІНІЙЧУК В.О. |
06292 |
с. Гізівщина |
Гізівщинська ЗОШ |
9 |
97 (24+33+40) |
|
|
|
С3 |
Корабліна Світлана Олексіївна |
506 |
ВІНІЙЧУК Д.О. |
06317 |
м. Олевськ |
Олевська ЗОШ № 2 |
5 |
48 (24+18+6) |
|
|
|
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
507 |
ВІНІЙЧУК І. |
06317 |
м. Олевськ |
Олевська ЗОШ № 2 |
2 |
6 (0+0+6) |
|
|
|
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
508 |
ВІНІЙЧУК Н.М. |
06320 |
с. Сущани |
Сущанська ЗОШ |
6 |
81 (42+12+27) |
|
С1 |
|
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
509 |
ВІНІЧУК Д.В. |
06297 |
смт Любар |
Любарська ЗОШ № 2 |
9 |
98 (36+42+20) |
|
|
С2 |
|
Корабліна Світлана Олексіївна |
510 |
ВІННІК С.І. |
06061 |
м. Новоград-Волинський |
ЗОШ № 2 |
3 |
132 (42+48+42) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
511 |
ВІНОКУРОВА О.О. |
06274 |
с. Куліші |
Кулішівський ЗЗСО І-ІІІ ст. |
3 |
36 (6+12+18) |
|
|
|
|
Карпенко Тетяна Анатолівна |
512 |
ВІТТЕ Н.І. |
06317 |
м. Олевськ |
Олевська ЗОШ № 2 |
3 |
86 (20+30+36) |
|
|
|
С3 |
Дорошенко Інна Анатоліївна |
513 |
ВІТЮК А.О. |
06117 |
м. Житомир |
ЗОШ № 30 |
1 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
514 |
ВІТЮК Д.А. |
06199 |
м. Бердичів |
НВК № 4 |
5 |
87 (42+15+30) |
|
С1 |
|
|
Горофенюк Наталія Олексіївна |
515 |
ВЛАСЮК А.В. |
06190 |
смт. Нова Борова |
Гімназія |
8 |
147 (48+51+48) |
З |
|
|
|
Гвоздовська Наталія Миколаївна |
516 |
ВЛАСЮК В.В. |
06090 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей № 7 |
4 |
82 (22+24+36) |
|
|
|
С3 |
Скаковська Тетяна Іванівна |
517 |
ВЛАСЮК І.І. |
06006 |
м. Житомир |
ЗОШ № 6 |
2 |
87 (30+30+27) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
518 |
ВЛАСЮК К.В. |
06314 |
с. Стовпинка |
Стовпинська ЗОШ |
5 |
162 (48+60+54) |
З |
|
|
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
519 |
ВЛАСЮК К.П. |
06190 |
смт. Нова Борова |
Гімназія |
4 |
86 (20+36+30) |
|
|
С2 |
|
Гвоздовська Наталія Миколаївна |
520 |
ВЛАСЮК Л.М. |
06209 |
с. Миколаївка |
Миколаївська ЗОШ |
8 |
106 (30+33+43) |
|
|
|
С3 |
Яценко Ганна Володимирівна |
521 |
ВЛАСЮК О.В. |
06178 |
м. Житомир |
Збірна шкіл |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Господарчук Наталія Володимирівна |
522 |
ВЛАСЮК П.С. |
06206 |
смт Яблунець |
Яблунецька ЗОШ |
9 |
97 (24+45+28) |
|
|
С2 |
|
Яценко Ганна Володимирівна |
523 |
ВОВК В.В. |
06010 |
м. Радомишль |
Ліцей № 1 ім. Т. Г. Шевченка |
3 |
108 (36+30+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Комашко Катерина Станіславівна |
524 |
ВОВОД Г.А. |
06138 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей № 11 |
8 |
130 (48+36+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Скаковська Тетяна Іванівна |
525 |
ВОДОЛАЗСЬКИЙ Б.О. |
06017 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей №1 ім.Лесі Українки |
8 |
70 (12+24+34) |
|
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
526 |
ВОДОПЯН К.Ю. |
06275 |
с. Середи |
Середівський ЗЗСО |
4 |
78 (30+24+24) |
|
|
|
|
Карпенко Тетяна Анатолівна |
527 |
ВОЖИК О.В. |
06010 |
м. Радомишль |
Ліцей № 1 ім. Т. Г. Шевченка |
3 |
118 (34+48+36) |
З |
|
|
|
Комашко Катерина Станіславівна |
528 |
ВОЗНИЙ М.С. |
06146 |
м. Коростень |
НВК № 12 |
1 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Камінська Наталія Адамівна |
529 |
ВОЗНЮК Д.В. |
06010 |
м. Радомишль |
Ліцей № 1 ім. Т. Г. Шевченка |
8 |
55 (24+9+22) |
|
|
|
|
Комашко Катерина Станіславівна |
530 |
ВОЗНЮК М.І. |
06146 |
м. Коростень |
НВК № 12 |
3 |
74 (14+30+30) |
|
|
|
|
Камінська Наталія Адамівна |
531 |
ВОЗНЯК Н.В. |
06090 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей № 7 |
3 |
24 (0+12+12) |
|
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
532 |
ВОЙНАЛОВИЧ О.В. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
3 |
126 (36+42+48) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
533 |
ВОЙТЕНКО А.А. |
06114 |
м. Житомир |
ЗОШ № 26 |
5 |
105 (42+45+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Стойкова Надія Миколаївна |
534 |
ВОЙТЕНКО К.С. |
06178 |
м. Житомир |
Збірна шкіл |
2 |
78 (24+27+27) |
З |
|
|
|
Господарчук Наталія Володимирівна |
535 |
ВОЙТЕНКО М.В. |
06328 |
м. Олевськ |
Копищенська ЗОШ |
9 |
91 (24+57+10) |
|
|
С2 |
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
536 |
ВОЙТЕНКО М.С. |
06091 |
м. Житомир |
Ліцей № 25 ім. М. О. Щорса |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
537 |
ВОЙТКО В.М. |
06040 |
смт. Ружин |
Збірна шкіл району |
7 |
103 (30+36+37) |
|
|
|
|
Федорчук Галина Миколаївна |
538 |
ВОЙТОВА К.В. |
06146 |
м. Коростень |
НВК № 12 |
2 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Камінська Наталія Адамівна |
539 |
ВОЙТОВИЧ О.В. |
06020 |
смт. Черняхів |
Черняхівська ЗОШ |
7 |
159 (48+57+54) |
З |
|
|
|
Камінчук Іван Володимирович |
540 |
ВОЙТЮК А.В. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
4 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
541 |
ВОЙТЮК П.С. |
06006 |
м. Житомир |
ЗОШ № 6 |
1 |
81 (30+24+27) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
542 |
ВОЙЦЕХІВСЬКА Є.Ф. |
06114 |
м. Житомир |
ЗОШ № 26 |
2 |
69 (24+21+24) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Стойкова Надія Миколаївна |
543 |
ВОЙЦЕХІВСЬКИЙ Д.О. |
06006 |
м. Житомир |
ЗОШ № 6 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
544 |
ВОЙЦЕХІВСЬКИЙ М.А. |
06090 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей № 7 |
4 |
38 (20+12+6) |
|
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
545 |
ВОЙЦЕЩУК А.М. |
06291 |
с. Велика Волиця |
Великоволицька ЗОШ |
7 |
140 (54+45+41) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Корабліна Світлана Олексіївна |
546 |
ВОКАЛЬЧУК І.П. |
06017 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей №1 ім.Лесі Українки |
10 |
118 (24+45+49) |
|
|
С2 |
С3 |
Скаковська Тетяна Іванівна |
547 |
ВОЛГА А.О. |
06169 |
смт. Городок |
Городоцька ЗОШ |
2 |
57 (18+21+18) |
|
|
С2 |
|
Вєтрова Ольга Миколаївна |
548 |
ВОЛГА А.О. |
06169 |
смт. Городок |
Городоцька ЗОШ |
5 |
72 (24+27+21) |
|
|
|
|
Вєтрова Ольга Миколаївна |
549 |
ВОЛИНЕЦЬ Б.В. |
06178 |
м. Житомир |
Збірна шкіл |
5 |
141 (42+45+54) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Господарчук Наталія Володимирівна |
550 |
ВОЛИНЕЦЬ Д.В. |
06040 |
смт. Ружин |
Збірна шкіл району |
3 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Федорчук Галина Миколаївна |
551 |
ВОЛИНЕЦЬ Д.В. |
06317 |
м. Олевськ |
Олевська ЗОШ № 2 |
2 |
63 (30+21+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
552 |
ВОЛИНЕЦЬ М.А. |
06091 |
м. Житомир |
Ліцей № 25 ім. М. О. Щорса |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
553 |
ВОЛИНЕЦЬ Я.Ю. |
06010 |
м. Радомишль |
Ліцей № 1 ім. Т. Г. Шевченка |
5 |
81 (36+27+18) |
|
|
|
|
Комашко Катерина Станіславівна |
554 |
ВОЛИНЧУК І.О. |
06178 |
м. Житомир |
Збірна шкіл |
9 |
105 (30+57+18) |
|
|
С2 |
|
Господарчук Наталія Володимирівна |
555 |
ВОЛИНЧУК О.В. |
06067 |
м. Житомир |
ЗОШ № 28 |
11 |
69 (30+39+0) |
|
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
556 |
ВОЛКІВСЬКА І.Б. |
06146 |
м. Коростень |
НВК № 12 |
3 |
126 (42+36+48) |
З |
|
|
|
Камінська Наталія Адамівна |
557 |
ВОЛОВИК А.Р. |
06146 |
м. Коростень |
НВК № 12 |
3 |
60 (18+24+18) |
|
|
|
|
Камінська Наталія Адамівна |
558 |
ВОЛОВИК К.В. |
06138 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей № 11 |
4 |
102 (24+36+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Скаковська Тетяна Іванівна |
559 |
ВОЛОДІНА А.О. |
06175 |
м. Новоград-Волинський |
ЗОШ № 10 |
5 |
123 (42+39+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Скаковська Тетяна Іванівна |
560 |
ВОЛОДЬКО І.С. |
06227 |
с. Гальчин |
Гальчинська ЗОШ |
10 |
115 (30+39+46) |
|
|
|
С3 |
Повальчук Оксана Петрівна |
561 |
ВОЛОХАНЬ О.Р. |
06005 |
м. Бердичів |
Міський ліцей № 15 |
3 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Макаревич Ніла Василівна |
562 |
ВОЛОШИН А.А. |
06114 |
м. Житомир |
ЗОШ № 26 |
8 |
102 (48+27+27) |
|
С1 |
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
563 |
ВОЛОШИН М.В. |
06215 |
с. Киянка |
Киянська ЗОШ |
7 |
96 (30+30+36) |
|
|
|
|
Яценко Ганна Володимирівна |
564 |
ВОЛОШИНА В.В. |
06138 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей № 11 |
4 |
114 (30+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Скаковська Тетяна Іванівна |
565 |
ВОЛОШИНА В.С. |
06323 |
с. Юрове |
Юрівська ЗОШ |
8 |
85 (30+33+22) |
|
|
|
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
566 |
ВОЛОЩУК А.М. |
06275 |
с. Середи |
Середівський ЗЗСО |
10 |
39 (6+21+12) |
|
|
|
|
Карпенко Тетяна Анатолівна |
567 |
ВОЛОЩУК В.В. |
06276 |
с. Степанівка |
Степанівський ЗЗСО |
6 |
114 (42+45+27) |
|
С1 |
С2 |
|
Карпенко Тетяна Анатолівна |
568 |
ВОЛОЩУК Є.Ю. |
06281 |
с. Хутір-Мокляки |
Хутір-Мокляківська філія |
2 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Карпенко Тетяна Анатолівна |
569 |
ВОЛОЩУК І.А. |
06279 |
с. Мокляки |
Мокляківська філія |
4 |
114 (36+48+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Карпенко Тетяна Анатолівна |
570 |
ВОЛТАРІУС Ю.В. |
06284 |
с. Осівка |
Осівський ЗЗСО |
4 |
102 (30+30+42) |
|
|
|
С3 |
Карпенко Тетяна Анатолівна |
571 |
ВОЛШЕБНА К.О. |
06005 |
м. Бердичів |
Міський ліцей № 15 |
3 |
132 (48+36+48) |
З |
|
|
|
Макаревич Ніла Василівна |
572 |
ВОЛЬСЬКА А.О. |
06173 |
м. Житомир |
ЗОШ № 19 |
8 |
137 (42+51+44) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Стойкова Надія Миколаївна |
573 |
ВОНСОВИЧ А.В. |
06117 |
м. Житомир |
ЗОШ № 30 |
7 |
88 (24+21+43) |
|
|
|
С3 |
Стойкова Надія Миколаївна |
574 |
ВОНСОВИЧ А.Г. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
575 |
ВОРОБІЄНКО А.О. |
06105 |
смт. Народичі |
Відділ освіти |
7 |
113 (30+39+44) |
|
|
|
С3 |
Крамарчук Ігор Ярославович |
576 |
ВОРОНА З.С. |
06310 |
с. Зольня |
Зольнянська ЗОШ |
3 |
96 (36+24+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Дорошенко Інна Анатоліївна |
577 |
ВОРОНЕНКО Р.А. |
06011 |
с. Потіївка |
Потіївський ліцей |
4 |
80 (20+30+30) |
|
|
|
|
Олішевська Оксана Анатоліївна |
578 |
ВОРОНОВ Т.В. |
06114 |
м. Житомир |
ЗОШ № 26 |
4 |
102 (30+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Стойкова Надія Миколаївна |
579 |
ВОРОНЧАК В.Я. |
06294 |
с. Кириївка |
Кириївська ЗОШ |
8 |
115 (36+33+46) |
|
|
|
С3 |
Корабліна Світлана Олексіївна |
580 |
ВОРОПАЄВ А.О. |
06010 |
м. Радомишль |
Ліцей № 1 ім. Т. Г. Шевченка |
5 |
57 (24+9+24) |
|
|
|
|
Комашко Катерина Станіславівна |
581 |
ВОРОЩЕНКО Н.О. |
06005 |
м. Бердичів |
Міський ліцей № 15 |
4 |
90 (36+24+30) |
|
С1 |
|
|
Макаревич Ніла Василівна |
582 |
ВОСКОБОЙ К.С. |
06287 |
смт Ємільчине |
Непізнаницький ЗЗСО |
8 |
73 (12+30+31) |
|
|
|
|
Карпенко Тетяна Анатолівна |
583 |
ВОЩАТИНСЬКИЙ А.Я. |
06270 |
смт Ємільчине |
ЗЗСО Ємільчинська гімназія |
3 |
114 (48+36+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Карпенко Тетяна Анатолівна |
584 |
ВРУБЛЕВСЬКА Д.В. |
06091 |
м. Житомир |
Ліцей № 25 ім. М. О. Щорса |
4 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
585 |
ВЧЕРАШНЮК М.С. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
3 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
586 |
ГАБЗІВСЬКИЙ А.Ю. |
06178 |
м. Житомир |
Збірна шкіл |
6 |
66 (30+24+12) |
|
|
|
|
Господарчук Наталія Володимирівна |
587 |
ГАБРАВА Д.О. |
06006 |
м. Житомир |
ЗОШ № 6 |
3 |
68 (14+30+24) |
|
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
588 |
ГАБРИК А.О. |
06062 |
м. Новоград-Волинський |
СШ №4, ЗОШ № 5 |
6 |
54 (30+18+6) |
|
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
589 |
ГАВИЧ А.І. |
06020 |
смт. Черняхів |
Черняхівська ЗОШ |
7 |
129 (36+48+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Камінчук Іван Володимирович |
590 |
ГАВРИЛОВ Б.Б. |
06114 |
м. Житомир |
ЗОШ № 26 |
9 |
100 (30+36+34) |
|
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
591 |
ГАВРИЛЮК А.В. |
06178 |
м. Житомир |
Збірна шкіл |
1 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Господарчук Наталія Володимирівна |
592 |
ГАВРИЛЮК Д.Б. |
06006 |
м. Житомир |
ЗОШ № 6 |
2 |
81 (24+30+27) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
593 |
ГАВРИЛЮК Д.О. |
06178 |
м. Житомир |
Збірна шкіл |
9 |
101 (30+39+32) |
|
|
|
|
Господарчук Наталія Володимирівна |
594 |
ГАВРИЛЮК І.М. |
06313 |
с. Хмелівка |
Хмелівська ЗОШ |
2 |
57 (12+18+27) |
|
|
|
С3 |
Дорошенко Інна Анатоліївна |
595 |
ГАВРИЛЮК М.А. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
4 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
596 |
ГАВРИЛЮК Т.О. |
06006 |
м. Житомир |
ЗОШ № 6 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
597 |
ГАВРОНСЬКА С.О. |
06062 |
м. Новоград-Волинський |
СШ №4, ЗОШ № 5 |
6 |
54 (36+12+6) |
|
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
598 |
ГАЄВСЬКА Д.В. |
06226 |
м. Андрушівка |
Зарубинецька ЗОШ |
2 |
75 (24+27+24) |
З |
|
|
|
Повальчук Оксана Петрівна |
599 |
ГАЄВСЬКА Д.О. |
06062 |
м. Новоград-Волинський |
СШ №4, ЗОШ № 5 |
6 |
132 (60+36+36) |
|
С1 |
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
600 |
ГАЙДАМАЧУК Г.М. |
06146 |
м. Коростень |
НВК № 12 |
3 |
120 (42+36+42) |
З |
|
|
|
Камінська Наталія Адамівна |
601 |
ГАЙДАМАЩУК Б.В. |
06040 |
смт. Ружин |
Збірна шкіл району |
4 |
102 (42+24+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Федорчук Галина Миколаївна |
602 |
ГАЙДАШУК Ю.Д. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
5 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
603 |
ГАЙДУЧЕК О.Д. |
06117 |
м. Житомир |
ЗОШ № 30 |
2 |
66 (24+27+15) |
|
С1 |
С2 |
|
Стойкова Надія Миколаївна |
604 |
ГАЙЧЕНЯ Д.О. |
06317 |
м. Олевськ |
Олевська ЗОШ № 2 |
5 |
60 (18+24+18) |
|
|
|
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
605 |
ГАЙЧЕНЯ І.Ю. |
06325 |
с. Зубковичі |
Зубковицька ЗОШ |
10 |
153 (36+60+57) |
З |
|
|
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
606 |
ГАЙЧЕНЯ К.Б. |
06314 |
с. Стовпинка |
Стовпинська ЗОШ |
7 |
133 (30+51+52) |
|
|
С2 |
С3 |
Дорошенко Інна Анатоліївна |
607 |
ГАЙЧЕНЯ К.Б. |
06216 |
с. Рудня Іванівська |
Руднє-Іванівська ЗОШ |
10 |
119 (36+51+32) |
|
|
С2 |
|
Яценко Ганна Володимирівна |
608 |
ГАЙЧЕНЯ М.Д. |
06010 |
м. Радомишль |
Ліцей № 1 ім. Т. Г. Шевченка |
2 |
87 (30+30+27) |
З |
|
|
|
Комашко Катерина Станіславівна |
609 |
ГАЙЧЕНЯ О.В. |
06332 |
м. Олевськ |
Олевська гімназія |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
610 |
ГАЙЧЕНЯ Я.В. |
06276 |
с. Степанівка |
Степанівський ЗЗСО |
7 |
93 (24+24+45) |
|
|
|
С3 |
Карпенко Тетяна Анатолівна |
611 |
ГАЛАБУРДЯК Д.Ю. |
06114 |
м. Житомир |
ЗОШ № 26 |
4 |
68 (20+18+30) |
|
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
612 |
ГАЛАГУЗА М.А. |
06006 |
м. Житомир |
ЗОШ № 6 |
1 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
613 |
ГАЛАЙЧУК В.О. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
2 |
81 (30+27+24) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
614 |
ГАЛИГІНА О.В. |
06017 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей №1 ім.Лесі Українки |
2 |
81 (24+27+30) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
615 |
ГАЛИЦЬКА М.С. |
06214 |
с. Рясне |
Рясненська ЗОШ |
4 |
52 (16+18+18) |
|
|
|
|
Яценко Ганна Володимирівна |
616 |
ГАЛИЦЬКИЙ Д.О. |
06080 |
м. Бердичів |
ЗОШ № 12 |
6 |
141 (42+48+51) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Калінкіна Ольга Володимирівна |
617 |
ГАЛУНЕЦЬ А.А. |
06064 |
м. Житомир |
НВК № 25 |
3 |
90 (24+36+30) |
|
|
С2 |
|
Стойкова Надія Миколаївна |
618 |
ГАЛУШКО О.М. |
06040 |
смт. Ружин |
Збірна шкіл району |
3 |
80 (20+18+42) |
|
|
|
С3 |
Федорчук Галина Миколаївна |
619 |
ГАЛЬОСА Є.К. |
06117 |
м. Житомир |
ЗОШ № 30 |
9 |
65 (24+15+26) |
|
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
620 |
ГАЛЬЦЕВА А.М. |
06317 |
м. Олевськ |
Олевська ЗОШ № 2 |
5 |
75 (30+33+12) |
|
|
|
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
621 |
ГАЛЬЧЕНКО К.В. |
06010 |
м. Радомишль |
Ліцей № 1 ім. Т. Г. Шевченка |
5 |
78 (36+21+21) |
|
|
|
|
Комашко Катерина Станіславівна |
622 |
ГАЛЬЧУК Т.В. |
06017 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей №1 ім.Лесі Українки |
7 |
69 (24+30+15) |
|
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
623 |
ГАННОШИН М.В. |
06061 |
м. Новоград-Волинський |
ЗОШ № 2 |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
624 |
ГАНУЩИН М.В. |
06178 |
м. Житомир |
Збірна шкіл |
5 |
105 (42+33+30) |
|
С1 |
|
|
Господарчук Наталія Володимирівна |
625 |
ГАНУЩИНА А.В. |
06178 |
м. Житомир |
Збірна шкіл |
4 |
102 (24+30+48) |
|
|
|
С3 |
Господарчук Наталія Володимирівна |
626 |
ГАПЧУЛ Д.А. |
06178 |
м. Житомир |
Збірна шкіл |
8 |
89 (30+36+23) |
|
|
|
|
Господарчук Наталія Володимирівна |
627 |
ГАРАСТІВСЬКА О.О. |
06227 |
с. Гальчин |
Гальчинська ЗОШ |
9 |
139 (42+54+43) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Повальчук Оксана Петрівна |
628 |
ГАРБАР К.В. |
06324 |
с. Лопатичі |
Лопатицька ЗОШ |
2 |
60 (18+24+18) |
|
|
С2 |
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
629 |
ГАРБАР П.М. |
06006 |
м. Житомир |
ЗОШ № 6 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
630 |
ГАРБАР С.І. |
06117 |
м. Житомир |
ЗОШ № 30 |
3 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
631 |
ГАРБАРЧУК В.Ю. |
06138 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей № 11 |
4 |
120 (30+48+42) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
632 |
ГАРБОВСЬКА А.А. |
06062 |
м. Новоград-Волинський |
СШ №4, ЗОШ № 5 |
5 |
126 (42+54+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
633 |
ГАРБОВСЬКА К.В. |
06324 |
с. Лопатичі |
Лопатицька ЗОШ |
4 |
74 (14+30+30) |
|
|
|
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
634 |
ГАРБОВСЬКА Л.В. |
06324 |
с. Лопатичі |
Лопатицька ЗОШ |
1 |
81 (24+27+30) |
З |
|
|
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
635 |
ГАРБОВСЬКА С.Р. |
06164 |
с. Білокоровичі |
Білокоровицька ЗОШ № 1 |
2 |
84 (30+27+27) |
З |
|
|
|
Колібаба Ольга Василівна |
636 |
ГАРБОВСЬКИЙ Д.О. |
06061 |
м. Новоград-Волинський |
ЗОШ № 2 |
2 |
78 (30+18+30) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
637 |
ГАРБУЗЮК А.Р. |
06297 |
смт Любар |
Любарська ЗОШ № 2 |
9 |
93 (30+42+21) |
|
|
С2 |
|
Корабліна Світлана Олексіївна |
638 |
ГАРБУЗЮК М.Б. |
06300 |
с. Юрівка |
Юрівський НВК |
7 |
105 (18+39+48) |
|
|
|
С3 |
Корабліна Світлана Олексіївна |
639 |
ГАРБУЗЮК Т.О. |
06178 |
м. Житомир |
Збірна шкіл |
7 |
41 (18+18+5) |
|
|
|
|
Господарчук Наталія Володимирівна |
640 |
ГАРКАВИЙ В.А. |
06040 |
смт. Ружин |
Збірна шкіл району |
7 |
67 (18+12+37) |
|
|
|
|
Федорчук Галина Миколаївна |
641 |
ГАРКАВКА О.О. |
06320 |
с. Сущани |
Сущанська ЗОШ |
8 |
104 (30+33+41) |
|
|
|
С3 |
Дорошенко Інна Анатоліївна |
642 |
ГАРКУША А.В. |
06173 |
м. Житомир |
ЗОШ № 19 |
6 |
165 (54+57+54) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
643 |
ГАРКУША Є.В. |
06006 |
м. Житомир |
ЗОШ № 6 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
644 |
ГАРКУША С.В. |
06006 |
м. Житомир |
ЗОШ № 6 |
3 |
68 (14+30+24) |
|
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
645 |
ГАСПАРЯН А.А. |
06199 |
м. Бердичів |
НВК № 4 |
4 |
84 (18+30+36) |
|
|
|
С3 |
Горофенюк Наталія Олексіївна |
646 |
ГАЦКОВСЬКА В.В. |
06114 |
м. Житомир |
ЗОШ № 26 |
2 |
60 (24+21+15) |
|
С1 |
С2 |
|
Стойкова Надія Миколаївна |
647 |
ГАШМЕЙ В.О. |
06178 |
м. Житомир |
Збірна шкіл |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Господарчук Наталія Володимирівна |
648 |
ГАЮК Є.П. |
06292 |
с. Гізівщина |
Гізівщинська ЗОШ |
6 |
147 (48+51+48) |
З |
|
|
|
Корабліна Світлана Олексіївна |
649 |
ГВОЗДОВСЬКИЙ Т.О. |
06190 |
смт. Нова Борова |
Гімназія |
6 |
90 (42+24+24) |
|
С1 |
|
|
Гвоздовська Наталія Миколаївна |
650 |
ГЕДЗ В.Д. |
06080 |
м. Бердичів |
ЗОШ № 12 |
4 |
102 (24+48+30) |
|
|
С2 |
|
Калінкіна Ольга Володимирівна |
651 |
ГЕДЗ Д.М. |
06299 |
с. Мотовилівка |
Мотовилівська ЗОШ |
6 |
30 (18+6+6) |
|
|
|
|
Корабліна Світлана Олексіївна |
652 |
ГЕРАСИМЕНКО А.О. |
06271 |
смт Ємільчине |
Ємільчинський ЗЗСО № 1 |
7 |
106 (30+33+43) |
|
|
|
С3 |
Карпенко Тетяна Анатолівна |
653 |
ГЕРАСИМЕНКО В.В. |
06270 |
смт Ємільчине |
ЗЗСО Ємільчинська гімназія |
3 |
78 (42+12+24) |
|
С1 |
|
|
Карпенко Тетяна Анатолівна |
654 |
ГЕРАСИМЕНКО Є.О. |
06210 |
с. Яблунівка |
Яблунівська ЗОШ |
8 |
106 (24+45+37) |
|
|
С2 |
|
Яценко Ганна Володимирівна |
655 |
ГЕРАСИМЕНКО М.В. |
06274 |
с. Куліші |
Кулішівський ЗЗСО І-ІІІ ст. |
4 |
66 (18+18+30) |
|
|
|
|
Карпенко Тетяна Анатолівна |
656 |
ГЕРАСИМЕНКО Н.М. |
06281 |
с. Хутір-Мокляки |
Хутір-Мокляківська філія |
4 |
84 (18+36+30) |
|
|
С2 |
|
Карпенко Тетяна Анатолівна |
657 |
ГЕРАСИМЕНКО Ю.С. |
06206 |
смт Яблунець |
Яблунецька ЗОШ |
10 |
73 (30+24+19) |
|
|
|
|
Яценко Ганна Володимирівна |
658 |
ГЕРАСИМЧУК А.О. |
06062 |
м. Новоград-Волинський |
СШ №4, ЗОШ № 5 |
6 |
60 (36+12+12) |
|
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
659 |
ГЕРАСИМЧУК А.С. |
06090 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей № 7 |
4 |
66 (30+18+18) |
|
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
660 |
ГЕРАСИМЧУК К.І. |
06138 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей № 11 |
6 |
132 (54+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
661 |
ГЕРАСИМЧУК М.П. |
06001 |
м. Бердичів |
Центр позашкільної освіти ім. О. Разумкова, відділення еколого-натуралістичного напрямку |
4 |
126 (48+42+36) |
З |
|
|
|
Рощенюк Оксана Анатоліївна |
662 |
ГЕРАСИМЧУК М.П. |
06075 |
м. Бердичів |
СЗОШ № 8 |
4 |
114 (36+42+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Слівінська Світлана Федорівна |
663 |
ГЕРАСИМЧУК О.О. |
06114 |
м. Житомир |
ЗОШ № 26 |
8 |
117 (30+45+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Стойкова Надія Миколаївна |
664 |
ГЕРАСИМЧУК О.П. |
06020 |
смт. Черняхів |
Черняхівська ЗОШ |
4 |
72 (30+18+24) |
|
|
|
|
Камінчук Іван Володимирович |
665 |
ГЕРАСИМЧУК О.С. |
06020 |
смт. Черняхів |
Черняхівська ЗОШ |
7 |
140 (42+51+47) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Камінчук Іван Володимирович |
666 |
ГЕРАСИМЧУК Ю.В. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
4 |
136 (40+48+48) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
667 |
ГЕРАСІМОВ А.Є. |
06169 |
смт. Городок |
Городоцька ЗОШ |
8 |
98 (24+27+47) |
|
|
|
С3 |
Вєтрова Ольга Миколаївна |
668 |
ГЕРАСІМОВА Є.Є. |
06169 |
смт. Городок |
Городоцька ЗОШ |
2 |
75 (30+21+24) |
З |
|
|
|
Вєтрова Ольга Миколаївна |
669 |
ГЕРБЕДА М.В. |
06114 |
м. Житомир |
ЗОШ № 26 |
3 |
96 (30+36+30) |
|
|
С2 |
|
Стойкова Надія Миколаївна |
670 |
ГЕРБЕРТЕР О.Д. |
06199 |
м. Бердичів |
НВК № 4 |
8 |
94 (24+24+46) |
|
|
|
С3 |
Горофенюк Наталія Олексіївна |
671 |
ГЕРГАЛА М.С. |
06319 |
с. Кишин |
Кишинська ЗОШ |
3 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
672 |
ГЕРГАЛО С.М. |
06324 |
с. Лопатичі |
Лопатицька ЗОШ |
4 |
58 (16+18+24) |
|
|
|
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
673 |
ГЕРМАНОВИЧ Т.М. |
06178 |
м. Житомир |
Збірна шкіл |
2 |
75 (30+24+21) |
З |
|
|
|
Господарчук Наталія Володимирівна |
674 |
ГЕРУН В.С. |
06298 |
с. Малий Браталів |
Малобраталівська ЗОШ |
8 |
75 (24+24+27) |
|
|
|
|
Корабліна Світлана Олексіївна |
675 |
ГЕРУН Я.П. |
06299 |
с. Мотовилівка |
Мотовилівська ЗОШ |
6 |
81 (36+21+24) |
|
|
|
|
Корабліна Світлана Олексіївна |
676 |
ГЕРУНА Н.П. |
06299 |
с. Мотовилівка |
Мотовилівська ЗОШ |
8 |
78 (12+39+27) |
|
|
|
|
Корабліна Світлана Олексіївна |
677 |
ГЕРУС Н.О. |
06006 |
м. Житомир |
ЗОШ № 6 |
3 |
80 (20+30+30) |
|
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
678 |
ГЕРУС Я.С. |
06062 |
м. Новоград-Волинський |
СШ №4, ЗОШ № 5 |
4 |
102 (30+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Скаковська Тетяна Іванівна |
679 |
ГЕТЬМАН В.В. |
06040 |
смт. Ружин |
Збірна шкіл району |
2 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Федорчук Галина Миколаївна |
680 |
ГИКАВА О.Ю. |
06169 |
смт. Городок |
Городоцька ЗОШ |
11 |
90 (24+36+30) |
|
|
|
|
Вєтрова Ольга Миколаївна |
681 |
ГИКАВИЙ Р.Ю. |
06169 |
смт. Городок |
Городоцька ЗОШ |
3 |
114 (36+42+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Вєтрова Ольга Миколаївна |
682 |
ГИРИЖУК Д.В. |
06114 |
м. Житомир |
ЗОШ № 26 |
3 |
50 (8+24+18) |
|
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
683 |
ГИРИН В. |
06117 |
м. Житомир |
ЗОШ № 30 |
4 |
66 (18+24+24) |
|
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
684 |
ГИРОЛЬ В.І. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
4 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
685 |
ГКІНКА А.Ю. |
06006 |
м. Житомир |
ЗОШ № 6 |
2 |
87 (30+30+27) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
686 |
ГЛАДИШКО П.С. |
06040 |
смт. Ружин |
Збірна шкіл району |
3 |
114 (42+24+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Федорчук Галина Миколаївна |
687 |
ГЛАДІЙ К.Д. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
6 |
111 (36+45+30) |
|
|
С2 |
|
Стойкова Надія Миколаївна |
688 |
ГЛАДКАЯ К.В. |
06276 |
с. Степанівка |
Степанівський ЗЗСО |
9 |
95 (24+36+35) |
|
|
|
|
Карпенко Тетяна Анатолівна |
689 |
ГЛАДКИЙ Є.А. |
06276 |
с. Степанівка |
Степанівський ЗЗСО |
8 |
83 (30+30+23) |
|
|
|
|
Карпенко Тетяна Анатолівна |
690 |
ГЛАДУН С.Д. |
06146 |
м. Коростень |
НВК № 12 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Камінська Наталія Адамівна |
691 |
ГЛАДУН Т.О. |
06178 |
м. Житомир |
Збірна шкіл |
2 |
72 (30+24+18) |
З |
|
|
|
Господарчук Наталія Володимирівна |
692 |
ГЛИМБОЦЬКА Д.О. |
06178 |
м. Житомир |
Збірна шкіл |
2 |
72 (24+27+21) |
З |
|
|
|
Господарчук Наталія Володимирівна |
693 |
ГЛІМБОВСЬКА Е.О. |
06061 |
м. Новоград-Волинський |
ЗОШ № 2 |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
694 |
ГЛУХЕНЬКИЙ Н.С. |
06199 |
м. Бердичів |
НВК № 4 |
4 |
108 (30+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Горофенюк Наталія Олексіївна |
695 |
ГЛУХОВСЬКА У. |
06320 |
с. Сущани |
Сущанська ЗОШ |
2 |
81 (30+21+30) |
З |
|
|
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
696 |
ГЛУХОНЧУК Л.В. |
06228 |
м. Андрушівка |
Городківська ЗОШ |
3 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Повальчук Оксана Петрівна |
697 |
ГЛУШЕНКО К.О. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
6 |
144 (54+39+51) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
698 |
ГЛУЩЕНКО А.Р. |
06005 |
м. Бердичів |
Міський ліцей № 15 |
3 |
108 (42+36+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Макаревич Ніла Василівна |
699 |
ГЛЬОЗА Є.О. |
06169 |
смт. Городок |
Городоцька ЗОШ |
5 |
99 (30+39+30) |
|
|
|
|
Вєтрова Ольга Миколаївна |
700 |
ГЛЬОЗА К.О. |
06169 |
смт. Городок |
Городоцька ЗОШ |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Вєтрова Ольга Миколаївна |
701 |
ГНАТЮК А.О. |
06005 |
м. Бердичів |
Міський ліцей № 15 |
2 |
87 (30+30+27) |
З |
|
|
|
Макаревич Ніла Василівна |
702 |
ГНАТЮК К.Б. |
06001 |
м. Бердичів |
Центр позашкільної освіти ім. О. Разумкова, відділення еколого-натуралістичного напрямку |
7 |
150 (48+48+54) |
З |
|
|
|
Рощенюк Оксана Анатоліївна |
703 |
ГНАТЮК Ю.М. |
06040 |
смт. Ружин |
Збірна шкіл району |
6 |
54 (18+12+24) |
|
|
|
|
Федорчук Галина Миколаївна |
704 |
ГНАТЮК Я.В. |
06114 |
м. Житомир |
ЗОШ № 26 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
705 |
ГНИЦЮК В.І. |
06010 |
м. Радомишль |
Ліцей № 1 ім. Т. Г. Шевченка |
3 |
78 (12+30+36) |
|
|
|
С3 |
Комашко Катерина Станіславівна |
706 |
ГНІДЕНКО М.С. |
06228 |
м. Андрушівка |
Городківська ЗОШ |
8 |
80 (24+27+29) |
|
|
|
|
Повальчук Оксана Петрівна |
707 |
ГНІТЕЦЬКА Л.І. |
06211 |
с. Рихальське |
Рихальська ЗОШ |
9 |
94 (24+48+22) |
|
|
С2 |
|
Яценко Ганна Володимирівна |
708 |
ГНІТЕЦЬКИЙ Д.П. |
06211 |
с. Рихальське |
Рихальська ЗОШ |
6 |
66 (18+12+36) |
|
|
|
|
Яценко Ганна Володимирівна |
709 |
ГОБЕРКОРН Р.В. |
06146 |
м. Коростень |
НВК № 12 |
2 |
24 (12+0+12) |
|
|
|
|
Камінська Наталія Адамівна |
710 |
ГОВОРАДЛО О.А. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
711 |
ГОВОРУН А.Р. |
06062 |
м. Новоград-Волинський |
СШ №4, ЗОШ № 5 |
2 |
87 (30+30+27) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
712 |
ГОВОРУН Д.М. |
06292 |
с. Гізівщина |
Гізівщинська ЗОШ |
7 |
100 (30+30+40) |
|
|
|
С3 |
Корабліна Світлана Олексіївна |
713 |
ГОВОРУХА В.В. |
06062 |
м. Новоград-Волинський |
СШ №4, ЗОШ № 5 |
5 |
81 (24+36+21) |
|
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
714 |
ГОДОВАНЕЦЬ Д.О. |
06296 |
смт Любар |
Любарська гімназія № 1 |
11 |
108 (24+48+36) |
|
|
С2 |
|
Корабліна Світлана Олексіївна |
715 |
ГОДОВАНЕЦЬ О.О. |
06328 |
м. Олевськ |
Копищенська ЗОШ |
4 |
84 (36+30+18) |
|
С1 |
|
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
716 |
ГОДОВАНЮК І.О. |
06040 |
смт. Ружин |
Збірна шкіл району |
3 |
114 (42+30+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Федорчук Галина Миколаївна |
717 |
ГОДУН М.С. |
06040 |
смт. Ружин |
Збірна шкіл району |
4 |
78 (24+18+36) |
|
|
|
С3 |
Федорчук Галина Миколаївна |
718 |
ГОЛОВАНОВ А.М. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
5 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
719 |
ГОЛОВАНЬ О.О. |
06080 |
м. Бердичів |
ЗОШ № 12 |
6 |
114 (30+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Калінкіна Ольга Володимирівна |
720 |
ГОЛОВКО А.М. |
06005 |
м. Бердичів |
Міський ліцей № 15 |
3 |
96 (30+36+30) |
|
|
С2 |
|
Макаревич Ніла Василівна |
721 |
ГОЛОВНЮК Д.О. |
06298 |
с. Малий Браталів |
Малобраталівська ЗОШ |
7 |
108 (42+27+39) |
|
С1 |
|
|
Корабліна Світлана Олексіївна |
722 |
ГОЛОВНЯ А.Д. |
06091 |
м. Житомир |
Ліцей № 25 ім. М. О. Щорса |
3 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
723 |
ГОЛОВНЯ В.О. |
06173 |
м. Житомир |
ЗОШ № 19 |
8 |
137 (42+51+44) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Стойкова Надія Миколаївна |
724 |
ГОЛОВЧЕНКО П.П. |
06040 |
смт. Ружин |
Збірна шкіл району |
5 |
48 (12+24+12) |
|
|
|
|
Федорчук Галина Миколаївна |
725 |
ГОЛОДЮК А.М. |
06290 |
с. Бичева |
Бичівський ЗЗСО |
4 |
46 (4+18+24) |
|
|
|
|
Корабліна Світлана Олексіївна |
726 |
ГОЛОМАХ Б.В. |
06114 |
м. Житомир |
ЗОШ № 26 |
7 |
121 (42+39+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Стойкова Надія Миколаївна |
727 |
ГОЛОМИЗ Е.Я. |
06005 |
м. Бердичів |
Міський ліцей № 15 |
3 |
84 (36+18+30) |
|
С1 |
|
|
Макаревич Ніла Василівна |
728 |
ГОЛОЩУК К.О. |
06075 |
м. Бердичів |
СЗОШ № 8 |
6 |
51 (24+18+9) |
|
|
|
|
Слівінська Світлана Федорівна |
729 |
ГОЛУБЕНКО О.В. |
06178 |
м. Житомир |
Збірна шкіл |
7 |
80 (24+30+26) |
|
|
|
|
Господарчук Наталія Володимирівна |
730 |
ГОЛУМБІЄВСЬКА М.В. |
06017 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей №1 ім.Лесі Українки |
3 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
731 |
ГОЛУМБЙОВСЬКИЙ Д.А. |
06228 |
м. Андрушівка |
Городківська ЗОШ |
8 |
74 (30+15+29) |
|
|
|
|
Повальчук Оксана Петрівна |
732 |
ГОЛЮК Д.О. |
06291 |
с. Велика Волиця |
Великоволицька ЗОШ |
6 |
63 (24+27+12) |
|
|
|
|
Корабліна Світлана Олексіївна |
733 |
ГОЛЮК С.О. |
06040 |
смт. Ружин |
Збірна шкіл району |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Федорчук Галина Миколаївна |
734 |
ГОЛЮКВІТАЛІЙ В.О. |
06291 |
с. Велика Волиця |
Великоволицька ЗОШ |
9 |
124 (36+45+43) |
|
|
С2 |
С3 |
Корабліна Світлана Олексіївна |
735 |
ГОЛЯКА І.О. |
06061 |
м. Новоград-Волинський |
ЗОШ № 2 |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
736 |
ГОЛЯКА О.О. |
06210 |
с. Яблунівка |
Яблунівська ЗОШ |
8 |
106 (24+45+37) |
|
|
С2 |
|
Яценко Ганна Володимирівна |
737 |
ГОМЕЛЬКО Д. |
06300 |
с. Юрівка |
Юрівський НВК |
4 |
102 (24+36+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Корабліна Світлана Олексіївна |
738 |
ГОМЕНЮК А.О. |
06293 |
с. Глезне |
Глезненська ЗОШ |
6 |
60 (24+15+21) |
|
|
|
|
Корабліна Світлана Олексіївна |
739 |
ГОНГАЛО Н.О. |
06114 |
м. Житомир |
ЗОШ № 26 |
5 |
39 (30+0+9) |
|
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
740 |
ГОНОВ В.А. |
06062 |
м. Новоград-Волинський |
СШ №4, ЗОШ № 5 |
5 |
96 (60+18+18) |
|
С1 |
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
741 |
ГОНЧАР А.М. |
06320 |
с. Сущани |
Сущанська ЗОШ |
7 |
115 (36+51+28) |
|
|
С2 |
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
742 |
ГОНЧАР Д.М. |
06320 |
с. Сущани |
Сущанська ЗОШ |
7 |
120 (42+45+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
743 |
ГОНЧАР О.М. |
06320 |
с. Сущани |
Сущанська ЗОШ |
7 |
126 (42+45+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
744 |
ГОНЧАРЕНКО З.В. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
2 |
81 (30+21+30) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
745 |
ГОНЧАРЕНКО К.Ю. |
06061 |
м. Новоград-Волинський |
ЗОШ № 2 |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
746 |
ГОНЧАРЕНКО Н. |
06190 |
смт. Нова Борова |
Гімназія |
1 |
72 (30+21+21) |
З |
|
|
|
Гвоздовська Наталія Миколаївна |
747 |
ГОНЧАРЕНКО О.В. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
6 |
132 (42+33+57) |
|
С1 |
|
С3 |
Стойкова Надія Миколаївна |
748 |
ГОНЧАРОВА С.О. |
06006 |
м. Житомир |
ЗОШ № 6 |
4 |
88 (28+30+30) |
|
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
749 |
ГОНЧАРУК А.О. |
06290 |
с. Бичева |
Бичівський ЗЗСО |
3 |
102 (36+30+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Корабліна Світлана Олексіївна |
750 |
ГОНЧАРУК А.С. |
06061 |
м. Новоград-Волинський |
ЗОШ № 2 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
751 |
ГОНЧАРУК Б.Р. |
06117 |
м. Житомир |
ЗОШ № 30 |
2 |
81 (24+27+30) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
752 |
ГОНЧАРУК В.Ю. |
06270 |
смт Ємільчине |
ЗЗСО Ємільчинська гімназія |
4 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Карпенко Тетяна Анатолівна |
753 |
ГОНЧАРУК Г.О. |
06090 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей № 7 |
4 |
90 (24+30+36) |
|
|
|
С3 |
Скаковська Тетяна Іванівна |
754 |
ГОНЧАРУК І.С. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
9 |
136 (42+60+34) |
|
С1 |
С2 |
|
Стойкова Надія Миколаївна |
755 |
ГОНЧАРУК О.І. |
06005 |
м. Бердичів |
Міський ліцей № 15 |
3 |
96 (30+30+36) |
|
|
|
С3 |
Макаревич Ніла Василівна |
756 |
ГОНЧАРУК Т.В. |
06216 |
с. Рудня Іванівська |
Руднє-Іванівська ЗОШ |
3 |
108 (30+36+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Яценко Ганна Володимирівна |
757 |
ГОНЧАРУК Т.О. |
06105 |
смт. Народичі |
Відділ освіти |
6 |
129 (42+48+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Крамарчук Ігор Ярославович |
758 |
ГОПАНЧУК В.С. |
06090 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей № 7 |
4 |
90 (24+30+36) |
|
|
|
С3 |
Скаковська Тетяна Іванівна |
759 |
ГОПАНЧУК О.В. |
06017 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей №1 ім.Лесі Українки |
3 |
126 (36+48+42) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
760 |
ГОПАНЧУК О.О. |
06062 |
м. Новоград-Волинський |
СШ №4, ЗОШ № 5 |
10 |
70 (24+33+13) |
|
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
761 |
ГОПАЧЕНКО Г.В. |
06178 |
м. Житомир |
Збірна шкіл |
6 |
111 (42+27+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Господарчук Наталія Володимирівна |
762 |
ГОР А.Ю. |
06278 |
с. Горбове |
Горбівська філія |
5 |
87 (36+33+18) |
|
|
|
|
Карпенко Тетяна Анатолівна |
763 |
ГОРБ С.І. |
06114 |
м. Житомир |
ЗОШ № 26 |
2 |
57 (24+24+9) |
|
С1 |
С2 |
|
Стойкова Надія Миколаївна |
764 |
ГОРБАРЧУК В.В. |
06114 |
м. Житомир |
ЗОШ № 26 |
4 |
86 (14+30+42) |
|
|
|
С3 |
Стойкова Надія Миколаївна |
765 |
ГОРБАТЮК В.В. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
766 |
ГОРБАТЮК В.Р. |
06017 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей №1 ім.Лесі Українки |
8 |
116 (36+39+41) |
|
|
|
С3 |
Скаковська Тетяна Іванівна |
767 |
ГОРБАТЮК Д.В. |
06270 |
смт Ємільчине |
ЗЗСО Ємільчинська гімназія |
3 |
60 (30+12+18) |
|
|
|
|
Карпенко Тетяна Анатолівна |
768 |
ГОРБАТЮК Є.В. |
06138 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей № 11 |
6 |
84 (30+36+18) |
|
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
769 |
ГОРБАТЮК К.С. |
06270 |
смт Ємільчине |
ЗЗСО Ємільчинська гімназія |
7 |
131 (42+51+38) |
|
С1 |
С2 |
|
Карпенко Тетяна Анатолівна |
770 |
ГОРБАТЮК С.В. |
06138 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей № 11 |
2 |
42 (18+9+15) |
|
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
771 |
ГОРБАТЮК С.О. |
06270 |
смт Ємільчине |
ЗЗСО Ємільчинська гімназія |
4 |
132 (48+42+42) |
З |
|
|
|
Карпенко Тетяна Анатолівна |
772 |
ГОРБАЧЕВСЬКА В.В. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
4 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
773 |
ГОРБАЧЕВСЬКА К.В. |
06169 |
смт. Городок |
Городоцька ЗОШ |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Вєтрова Ольга Миколаївна |
774 |
ГОРБАЧЕВСЬКИЙ К.А. |
06117 |
м. Житомир |
ЗОШ № 30 |
1 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
775 |
ГОРБАЧЕНКО Т.О. |
06061 |
м. Новоград-Волинський |
ЗОШ № 2 |
4 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
776 |
ГОРБАЧОВА В.П. |
06010 |
м. Радомишль |
Ліцей № 1 ім. Т. Г. Шевченка |
11 |
136 (36+60+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Комашко Катерина Станіславівна |
777 |
ГОРБИК Д.Ю. |
06276 |
с. Степанівка |
Степанівський ЗЗСО |
9 |
103 (24+36+43) |
|
|
|
С3 |
Карпенко Тетяна Анатолівна |
778 |
ГОРБИК Є.М. |
06276 |
с. Степанівка |
Степанівський ЗЗСО |
8 |
76 (12+30+34) |
|
|
|
|
Карпенко Тетяна Анатолівна |
779 |
ГОРБИК М.Ю. |
06278 |
с. Горбове |
Горбівська філія |
7 |
82 (12+27+43) |
|
|
|
С3 |
Карпенко Тетяна Анатолівна |
780 |
ГОРДЄЄВА А.С. |
06114 |
м. Житомир |
ЗОШ № 26 |
10 |
97 (24+45+28) |
|
|
С2 |
|
Стойкова Надія Миколаївна |
781 |
ГОРДЄЄВА М.О. |
06199 |
м. Бердичів |
НВК № 4 |
3 |
102 (30+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Горофенюк Наталія Олексіївна |
782 |
ГОРДІЄНКО М.М. |
06214 |
с. Рясне |
Рясненська ЗОШ |
5 |
75 (24+36+15) |
|
|
|
|
Яценко Ганна Володимирівна |
783 |
ГОРДІЄНКО О.В. |
06214 |
с. Рясне |
Рясненська ЗОШ |
4 |
90 (18+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Яценко Ганна Володимирівна |
784 |
ГОРДІЙЧУК А.В. |
06061 |
м. Новоград-Волинський |
ЗОШ № 2 |
3 |
132 (42+48+42) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
785 |
ГОРДІЙЧУК Д.О. |
06017 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей №1 ім.Лесі Українки |
3 |
96 (36+18+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Скаковська Тетяна Іванівна |
786 |
ГОРДІЙЧУК О.О. |
06017 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей №1 ім.Лесі Українки |
3 |
120 (30+42+48) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
787 |
ГОРДІЙЧУК П.Б. |
06114 |
м. Житомир |
ЗОШ № 26 |
3 |
74 (20+24+30) |
|
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
788 |
ГОРЕЦЬКИЙ Г.М. |
06273 |
с. Березники |
Березниківський ЗЗСО |
8 |
128 (42+51+35) |
|
С1 |
С2 |
|
Карпенко Тетяна Анатолівна |
789 |
ГОРЄВ В.С. |
06114 |
м. Житомир |
ЗОШ № 26 |
3 |
78 (30+24+24) |
|
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
790 |
ГОРИИНИЧ А.А. |
06319 |
с. Кишин |
Кишинська ЗОШ |
7 |
112 (36+33+43) |
|
|
|
С3 |
Дорошенко Інна Анатоліївна |
791 |
ГОРКУША А.М. |
06178 |
м. Житомир |
Збірна шкіл |
5 |
141 (42+45+54) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Господарчук Наталія Володимирівна |
792 |
ГОРНОВИЧ Е. |
06190 |
смт. Нова Борова |
Гімназія |
1 |
75 (24+21+30) |
З |
|
|
|
Гвоздовська Наталія Миколаївна |
793 |
ГОРОВА Д.Л. |
06190 |
смт. Нова Борова |
Гімназія |
4 |
102 (30+42+30) |
|
|
С2 |
|
Гвоздовська Наталія Миколаївна |
794 |
ГОРОДНІЙ О.І. |
06164 |
с. Білокоровичі |
Білокоровицька ЗОШ № 1 |
8 |
59 (18+18+23) |
|
|
|
|
Колібаба Ольга Василівна |
795 |
ГОРОДНЮК А.А. |
06178 |
м. Житомир |
Збірна шкіл |
10 |
117 (30+45+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Господарчук Наталія Володимирівна |
796 |
ГОРОДНЮК А.В. |
06114 |
м. Житомир |
ЗОШ № 26 |
2 |
39 (12+18+9) |
|
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
797 |
ГОРОДНЮК Є.Ю. |
06114 |
м. Житомир |
ЗОШ № 26 |
5 |
105 (36+33+36) |
|
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
798 |
ГОРОХ О.О. |
06138 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей № 11 |
4 |
100 (28+30+42) |
|
|
|
С3 |
Скаковська Тетяна Іванівна |
799 |
ГОРОХОВ І.С. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
6 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
800 |
ГОРПИНИЧ В.М. |
06324 |
с. Лопатичі |
Лопатицька ЗОШ |
2 |
81 (24+27+30) |
З |
|
|
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
801 |
ГОРПИНИЧ І.М. |
06324 |
с. Лопатичі |
Лопатицька ЗОШ |
4 |
60 (18+12+30) |
|
|
|
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
802 |
ГОРПИНИЧ Н.А. |
06319 |
с. Кишин |
Кишинська ЗОШ |
4 |
132 (48+36+48) |
З |
|
|
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
803 |
ГОРПИНІЧ Д.М. |
06327 |
м. Олевськ |
Варварівська ЗОШ |
6 |
129 (54+45+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
804 |
ГОРПИНІЧ І.Д. |
06310 |
с. Зольня |
Зольнянська ЗОШ |
1 |
81 (30+27+24) |
З |
|
|
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
805 |
ГОРПИНІЧ К.О. |
06146 |
м. Коростень |
НВК № 12 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Камінська Наталія Адамівна |
806 |
ГОРПИНІЧ Л.Є. |
06327 |
м. Олевськ |
Варварівська ЗОШ |
5 |
75 (42+27+6) |
|
С1 |
|
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
807 |
ГОРЦЕВ М.Д. |
06173 |
м. Житомир |
ЗОШ № 19 |
6 |
117 (30+39+48) |
|
|
|
С3 |
Стойкова Надія Миколаївна |
808 |
ГОРШКАЛЬОВ М.Р. |
06006 |
м. Житомир |
ЗОШ № 6 |
3 |
32 (14+6+12) |
|
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
809 |
ГОРШКОВ О.М. |
06062 |
м. Новоград-Волинський |
СШ №4, ЗОШ № 5 |
2 |
78 (24+30+24) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
810 |
ГОРШКОВА С.А. |
06090 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей № 7 |
3 |
38 (8+12+18) |
|
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
811 |
ГОТОВСЬКА К.В. |
06105 |
смт. Народичі |
Відділ освіти |
3 |
50 (14+18+18) |
|
|
|
|
Крамарчук Ігор Ярославович |
812 |
ГРАБАРЧУК Д.М. |
06314 |
с. Стовпинка |
Стовпинська ЗОШ |
3 |
132 (36+48+48) |
З |
|
|
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
813 |
ГРАБКО В.О. |
06114 |
м. Житомир |
ЗОШ № 26 |
4 |
126 (36+42+48) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
814 |
ГРАБОВСЬКА А.В. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
9 |
116 (36+42+38) |
|
|
С2 |
|
Стойкова Надія Миколаївна |
815 |
ГРАБОВСЬКА С.Р. |
06271 |
смт Ємільчине |
Ємільчинський ЗЗСО № 1 |
8 |
119 (42+42+35) |
|
С1 |
С2 |
|
Карпенко Тетяна Анатолівна |
816 |
ГРАБОВСЬКИЙ Я.Ю. |
06270 |
смт Ємільчине |
ЗЗСО Ємільчинська гімназія |
3 |
68 (26+12+30) |
|
|
|
|
Карпенко Тетяна Анатолівна |
817 |
ГРАБЧУК М.О. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
818 |
ГРАБЧУК О.В. |
06114 |
м. Житомир |
ЗОШ № 26 |
2 |
30 (6+12+12) |
|
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
819 |
ГРАМОТЕНКО М.О. |
06067 |
м. Житомир |
ЗОШ № 28 |
10 |
110 (18+51+41) |
|
|
С2 |
С3 |
Стойкова Надія Миколаївна |
820 |
ГРЕБЕНЧУК О.В. |
06318 |
м. Олевськ |
Олевська ЗОШ № 3 |
4 |
106 (28+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Дорошенко Інна Анатоліївна |
821 |
ГРЕБЕНЮК М.Р. |
06114 |
м. Житомир |
ЗОШ № 26 |
2 |
51 (18+15+18) |
|
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
822 |
ГРЕБЕНЮК Н.Р. |
06114 |
м. Житомир |
ЗОШ № 26 |
4 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
823 |
ГРЕБНЄВА О.О. |
06062 |
м. Новоград-Волинський |
СШ №4, ЗОШ № 5 |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
824 |
ГРЕНЬ Ю.В. |
06005 |
м. Бердичів |
Міський ліцей № 15 |
4 |
96 (30+36+30) |
|
|
С2 |
|
Макаревич Ніла Василівна |
825 |
ГРЕСЬ Д.А. |
06210 |
с. Яблунівка |
Яблунівська ЗОШ |
5 |
153 (42+57+54) |
З |
|
|
|
Яценко Ганна Володимирівна |
826 |
ГРЕСЬ Р.А. |
06210 |
с. Яблунівка |
Яблунівська ЗОШ |
8 |
103 (24+45+34) |
|
|
С2 |
|
Яценко Ганна Володимирівна |
827 |
ГРЕСЬКО А.П. |
06278 |
с. Горбове |
Горбівська філія |
7 |
86 (24+21+41) |
|
|
|
С3 |
Карпенко Тетяна Анатолівна |
828 |
ГРЕЧЕНЮК З.І. |
06091 |
м. Житомир |
Ліцей № 25 ім. М. О. Щорса |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
829 |
ГРЕЧИНСЬКА М.С. |
06017 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей №1 ім.Лесі Українки |
8 |
99 (30+33+36) |
|
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
830 |
ГРЕЧКО А.М. |
06317 |
м. Олевськ |
Олевська ЗОШ № 2 |
2 |
72 (24+27+21) |
З |
|
|
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
831 |
ГРЕЧКО Д.М. |
06206 |
смт Яблунець |
Яблунецька ЗОШ |
3 |
108 (36+30+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Яценко Ганна Володимирівна |
832 |
ГРЕЧКО О.Г. |
06328 |
м. Олевськ |
Копищенська ЗОШ |
4 |
88 (28+36+24) |
|
|
С2 |
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
833 |
ГРИБ Н.В. |
06091 |
м. Житомир |
Ліцей № 25 ім. М. О. Щорса |
4 |
120 (30+42+48) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
834 |
ГРИБАН І.А. |
06091 |
м. Житомир |
Ліцей № 25 ім. М. О. Щорса |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
835 |
ГРИБАН О.В. |
06005 |
м. Бердичів |
Міський ліцей № 15 |
3 |
120 (30+42+48) |
З |
|
|
|
Макаревич Ніла Василівна |
836 |
ГРИБИНЮК А.Ю. |
06297 |
смт Любар |
Любарська ЗОШ № 2 |
9 |
78 (24+36+18) |
|
|
|
|
Корабліна Світлана Олексіївна |
837 |
ГРИБИНЮК Т.Я. |
06062 |
м. Новоград-Волинський |
СШ №4, ЗОШ № 5 |
3 |
132 (42+48+42) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
838 |
ГРИБОВ Д.Р. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
839 |
ГРИВА О.Ю. |
06206 |
смт Яблунець |
Яблунецька ЗОШ |
6 |
111 (48+39+24) |
|
С1 |
|
|
Яценко Ганна Володимирівна |
840 |
ГРИГОРАШ А.М. |
06228 |
м. Андрушівка |
Городківська ЗОШ |
8 |
81 (30+27+24) |
|
|
|
|
Повальчук Оксана Петрівна |
841 |
ГРИГОР'ЄВ І.В. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
5 |
117 (42+39+36) |
|
С1 |
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
842 |
ГРИГОРЄВА В.М. |
06138 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей № 11 |
2 |
78 (24+30+24) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
843 |
ГРИГОР'ЄВА Є.В. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
8 |
117 (36+39+42) |
|
|
|
С3 |
Стойкова Надія Миколаївна |
844 |
ГРИГОРЧАК Л.А. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
7 |
140 (36+51+53) |
|
|
С2 |
С3 |
Стойкова Надія Миколаївна |
845 |
ГРИГОРЧИК А.Р. |
06299 |
с. Мотовилівка |
Мотовилівська ЗОШ |
8 |
66 (24+33+9) |
|
|
|
|
Корабліна Світлана Олексіївна |
846 |
ГРИГОРЧУК В.В. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
5 |
126 (36+33+57) |
|
|
|
С3 |
Стойкова Надія Миколаївна |
847 |
ГРИГОРЧУК Д.В. |
06226 |
м. Андрушівка |
Зарубинецька ЗОШ |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Повальчук Оксана Петрівна |
848 |
ГРИГОРЧУК М.С. |
06329 |
м. Олевськ |
Камянська ЗОШ |
3 |
126 (36+42+48) |
З |
|
|
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
849 |
ГРИГОРЧУК С.С. |
06329 |
м. Олевськ |
Камянська ЗОШ |
3 |
126 (36+42+48) |
З |
|
|
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
850 |
ГРИГОРЧУК Т.В. |
06226 |
м. Андрушівка |
Зарубинецька ЗОШ |
4 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Повальчук Оксана Петрівна |
851 |
ГРИДІН Н.В. |
06318 |
м. Олевськ |
Олевська ЗОШ № 3 |
4 |
68 (20+18+30) |
|
|
|
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
852 |
ГРИНЕВИЧ А.М. |
06178 |
м. Житомир |
Збірна шкіл |
2 |
81 (24+27+30) |
З |
|
|
|
Господарчук Наталія Володимирівна |
853 |
ГРИНЬ К.О. |
06064 |
м. Житомир |
НВК № 25 |
3 |
96 (24+30+42) |
|
|
|
С3 |
Стойкова Надія Миколаївна |
854 |
ГРИНЮК К.В. |
06138 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей № 11 |
4 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
855 |
ГРИЦЕНКО Д.В. |
06227 |
с. Гальчин |
Гальчинська ЗОШ |
7 |
108 (24+33+51) |
|
|
|
С3 |
Повальчук Оксана Петрівна |
856 |
ГРИЦИК В.В. |
06090 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей № 7 |
9 |
97 (36+45+16) |
|
|
С2 |
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
857 |
ГРИЦЬКА АННЕНКОВА С.Ю. |
06006 |
м. Житомир |
ЗОШ № 6 |
1 |
75 (30+21+24) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
858 |
ГРИШАН А.С. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
859 |
ГРИШКО І.Є. |
06114 |
м. Житомир |
ЗОШ № 26 |
2 |
54 (24+18+12) |
|
С1 |
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
860 |
ГРИШКО М.О. |
06005 |
м. Бердичів |
Міський ліцей № 15 |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Макаревич Ніла Василівна |
861 |
ГРИЩЕНКО Д.С. |
06146 |
м. Коростень |
НВК № 12 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Камінська Наталія Адамівна |
862 |
ГРИЩЕНКО Д.С. |
06010 |
м. Радомишль |
Ліцей № 1 ім. Т. Г. Шевченка |
5 |
54 (24+24+6) |
|
|
|
|
Комашко Катерина Станіславівна |
863 |
ГРИЩЕНКО Є.В. |
06010 |
м. Радомишль |
Ліцей № 1 ім. Т. Г. Шевченка |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Комашко Катерина Станіславівна |
864 |
ГРИЩЕНКО К.А. |
06072 |
м. Коростень |
Районний методичний кабінет |
7 |
97 (24+27+46) |
|
|
|
С3 |
Васьківська Тетяна Миколаївна |
865 |
ГРИЩЕНКО М.М. |
06010 |
м. Радомишль |
Ліцей № 1 ім. Т. Г. Шевченка |
4 |
84 (30+18+36) |
|
|
|
С3 |
Комашко Катерина Станіславівна |
866 |
ГРИЩУК М.О. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
4 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
867 |
ГРІБ В.В. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
868 |
ГРІЦКІХ А.Д. |
06091 |
м. Житомир |
Ліцей № 25 ім. М. О. Щорса |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
869 |
ГРОБОВСЬКИЙ А. |
06114 |
м. Житомир |
ЗОШ № 26 |
7 |
65 (24+36+5) |
|
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
870 |
ГРОМОВА К.Л. |
06297 |
смт Любар |
Любарська ЗОШ № 2 |
9 |
90 (24+42+24) |
|
|
С2 |
|
Корабліна Світлана Олексіївна |
871 |
ГРОМОВОЇ Г.Н. |
06297 |
смт Любар |
Любарська ЗОШ № 2 |
7 |
78 (18+27+33) |
|
|
|
|
Корабліна Світлана Олексіївна |
872 |
ГРУЗДА З.С. |
06114 |
м. Житомир |
ЗОШ № 26 |
8 |
70 (18+24+28) |
|
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
873 |
ГРУЗДА Т.О. |
06117 |
м. Житомир |
ЗОШ № 30 |
3 |
102 (24+36+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Стойкова Надія Миколаївна |
874 |
ГРУЗДЮК А.М. |
06062 |
м. Новоград-Волинський |
СШ №4, ЗОШ № 5 |
4 |
120 (24+48+48) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
875 |
ГРУШЕВСЬКА О.М. |
06040 |
смт. Ружин |
Збірна шкіл району |
8 |
127 (30+45+52) |
|
|
С2 |
С3 |
Федорчук Галина Миколаївна |
876 |
ГРУШЕЦЬКА М.В. |
06011 |
с. Потіївка |
Потіївський ліцей |
7 |
106 (36+33+37) |
|
|
|
|
Олішевська Оксана Анатоліївна |
877 |
ГРЯЗНОВА В. |
06190 |
смт. Нова Борова |
Гімназія |
1 |
81 (24+27+30) |
З |
|
|
|
Гвоздовська Наталія Миколаївна |
878 |
ГРЯЗНОВА Ю.І. |
06190 |
смт. Нова Борова |
Гімназія |
4 |
80 (26+24+30) |
|
|
|
|
Гвоздовська Наталія Миколаївна |
879 |
ГУБАРЕВА Я.С. |
06213 |
с. Сербо-Слобідка |
Сербо-Слобідська ЗОШ |
6 |
66 (36+24+6) |
|
|
|
|
Яценко Ганна Володимирівна |
880 |
ГУБАТЮК М.О. |
06296 |
смт Любар |
Любарська гімназія № 1 |
9 |
145 (30+60+55) |
З |
|
|
|
Корабліна Світлана Олексіївна |
881 |
ГУДЕМЧУК В.А. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
2 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
882 |
ГУДЗЬ Д.М. |
06138 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей № 11 |
7 |
89 (42+21+26) |
|
С1 |
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
883 |
ГУДКОВ А.О. |
06006 |
м. Житомир |
ЗОШ № 6 |
3 |
98 (32+42+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Стойкова Надія Миколаївна |
884 |
ГУДУХІН С.Є. |
06006 |
м. Житомир |
ЗОШ № 6 |
3 |
66 (18+24+24) |
|
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
885 |
ГУЗЕНКО О.В. |
06072 |
м. Коростень |
Районний методичний кабінет |
10 |
78 (12+42+24) |
|
|
С2 |
|
Васьківська Тетяна Миколаївна |
886 |
ГУЗЬ В.В. |
06067 |
м. Житомир |
ЗОШ № 28 |
11 |
47 (18+15+14) |
|
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
887 |
ГУК Л.В. |
06017 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей №1 ім.Лесі Українки |
4 |
102 (30+42+30) |
|
|
С2 |
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
888 |
ГУЛЕВИЧ С.О. |
06173 |
м. Житомир |
ЗОШ № 19 |
6 |
159 (54+51+54) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
889 |
ГУЛОВ О.Ю. |
06114 |
м. Житомир |
ЗОШ № 26 |
4 |
96 (24+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Стойкова Надія Миколаївна |
890 |
ГУЛЬ Н.О. |
06199 |
м. Бердичів |
НВК № 4 |
4 |
80 (20+30+30) |
|
|
|
|
Горофенюк Наталія Олексіївна |
891 |
ГУМЕННА Д.Г. |
06290 |
с. Бичева |
Бичівський ЗЗСО |
7 |
92 (36+30+26) |
|
|
|
|
Корабліна Світлана Олексіївна |
892 |
ГУМЕНЮК А.В. |
06011 |
с. Потіївка |
Потіївський ліцей |
5 |
102 (36+30+36) |
|
|
|
|
Олішевська Оксана Анатоліївна |
893 |
ГУМЕНЮК В.О. |
06169 |
смт. Городок |
Городоцька ЗОШ |
4 |
102 (42+30+30) |
|
С1 |
|
|
Вєтрова Ольга Миколаївна |
894 |
ГУМЕНЮК В.О. |
06067 |
м. Житомир |
ЗОШ № 28 |
10 |
107 (18+60+29) |
|
|
С2 |
|
Стойкова Надія Миколаївна |
895 |
ГУМЕНЮК Д.В. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
7 |
134 (36+45+53) |
|
|
С2 |
С3 |
Стойкова Надія Миколаївна |
896 |
ГУМЕНЮК Д.М. |
06010 |
м. Радомишль |
Ліцей № 1 ім. Т. Г. Шевченка |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Комашко Катерина Станіславівна |
897 |
ГУМЕНЮК М.О. |
06169 |
смт. Городок |
Городоцька ЗОШ |
9 |
71 (12+33+26) |
|
|
|
|
Вєтрова Ольга Миколаївна |
898 |
ГУМЕНЮК О.П. |
06287 |
смт Ємільчине |
Непізнаницький ЗЗСО |
8 |
63 (18+21+24) |
|
|
|
|
Карпенко Тетяна Анатолівна |
899 |
ГУМЕНЮК С.С. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
5 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
900 |
ГУМЕНЮК У.М. |
06138 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей № 11 |
2 |
54 (18+18+18) |
|
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
901 |
ГУМЕНЮК Ю.І. |
06062 |
м. Новоград-Волинський |
СШ №4, ЗОШ № 5 |
7 |
59 (24+27+8) |
|
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
902 |
ГУМЕНЮКА В.О. |
06011 |
с. Потіївка |
Потіївський ліцей |
6 |
120 (48+39+33) |
|
С1 |
|
|
Олішевська Оксана Анатоліївна |
903 |
ГУНЬКО А.О. |
06281 |
с. Хутір-Мокляки |
Хутір-Мокляківська філія |
7 |
63 (18+18+27) |
|
|
|
|
Карпенко Тетяна Анатолівна |
904 |
ГУНЬКО В.Я. |
06278 |
с. Горбове |
Горбівська філія |
9 |
45 (0+27+18) |
|
|
|
|
Карпенко Тетяна Анатолівна |
905 |
ГУРАЛЬСЬКА А.Р. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
6 |
123 (48+33+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Стойкова Надія Миколаївна |
906 |
ГУРСЬКА В.О. |
06291 |
с. Велика Волиця |
Великоволицька ЗОШ |
2 |
81 (30+27+24) |
З |
|
|
|
Корабліна Світлана Олексіївна |
907 |
ГУРСЬКИЙ Т.М. |
06291 |
с. Велика Волиця |
Великоволицька ЗОШ |
6 |
69 (24+30+15) |
|
|
|
|
Корабліна Світлана Олексіївна |
908 |
ГУРУЛЬОВ М.В. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
5 |
126 (54+33+39) |
|
С1 |
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
909 |
ГУСАК О.М. |
06117 |
м. Житомир |
ЗОШ № 30 |
6 |
165 (60+51+54) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
910 |
ГУСАКІВСЬКИЙ А.Д. |
06270 |
смт Ємільчине |
ЗЗСО Ємільчинська гімназія |
3 |
44 (14+18+12) |
|
|
|
|
Карпенко Тетяна Анатолівна |
911 |
ГУСАКІВСЬКИЙ А.Д. |
06270 |
смт Ємільчине |
ЗЗСО Ємільчинська гімназія |
3 |
44 (8+12+24) |
|
|
|
|
Карпенко Тетяна Анатолівна |
912 |
ГУСАКОВСЬКА Д.П. |
06278 |
с. Горбове |
Горбівська філія |
7 |
76 (30+12+34) |
|
|
|
|
Карпенко Тетяна Анатолівна |
913 |
ГУСАР З.Л. |
06001 |
м. Бердичів |
Центр позашкільної освіти ім. О. Разумкова, відділення еколого-натуралістичного напрямку |
5 |
114 (48+33+33) |
|
С1 |
|
|
Рощенюк Оксана Анатоліївна |
914 |
ГУСТОВИЙ А.О. |
06298 |
с. Малий Браталів |
Малобраталівська ЗОШ |
9 |
101 (30+36+35) |
|
|
|
|
Корабліна Світлана Олексіївна |
915 |
ГУТЕЛЬ В.В. |
06090 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей № 7 |
7 |
122 (30+45+47) |
|
|
С2 |
С3 |
Скаковська Тетяна Іванівна |
916 |
ГУТЕЛЬ К.Ю. |
06117 |
м. Житомир |
ЗОШ № 30 |
3 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
917 |
ГУЦУЛЯК Р.Т. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
918 |
ДАБУШИЦ Д.Б. |
06317 |
м. Олевськ |
Олевська ЗОШ № 2 |
4 |
62 (14+30+18) |
|
|
|
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
919 |
ДАВИДЕНКО К.С. |
06178 |
м. Житомир |
Збірна шкіл |
10 |
124 (36+51+37) |
|
|
С2 |
|
Господарчук Наталія Володимирівна |
920 |
ДАВИДОВА А.Ю. |
06270 |
смт Ємільчине |
ЗЗСО Ємільчинська гімназія |
6 |
156 (54+54+48) |
З |
|
|
|
Карпенко Тетяна Анатолівна |
921 |
ДАВИДОВА С.А. |
06075 |
м. Бердичів |
СЗОШ № 8 |
4 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Слівінська Світлана Федорівна |
922 |
ДАВИДЧИК В.Д. |
06006 |
м. Житомир |
ЗОШ № 6 |
1 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
923 |
ДАВИДЧУК А.С. |
06017 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей №1 ім.Лесі Українки |
3 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
924 |
ДАВИДЧУК К.С. |
06017 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей №1 ім.Лесі Українки |
8 |
102 (30+30+42) |
|
|
|
С3 |
Скаковська Тетяна Іванівна |
925 |
ДАВИДЮК Д.В. |
06040 |
смт. Ружин |
Збірна шкіл району |
3 |
120 (42+30+48) |
З |
|
|
|
Федорчук Галина Миколаївна |
926 |
ДАВІДОВ Д.Є. |
06062 |
м. Новоград-Волинський |
СШ №4, ЗОШ № 5 |
6 |
72 (42+24+6) |
|
С1 |
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
927 |
ДАНИЛИШИН А.В. |
06061 |
м. Новоград-Волинський |
ЗОШ № 2 |
3 |
120 (42+36+42) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
928 |
ДАНИЛИШИНА А.О. |
06061 |
м. Новоград-Волинський |
ЗОШ № 2 |
3 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
929 |
ДАНИЛЬЧУК А.О. |
06062 |
м. Новоград-Волинський |
СШ №4, ЗОШ № 5 |
6 |
129 (36+54+39) |
|
|
С2 |
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
930 |
ДАНИЛЬЧУК Д.С. |
06275 |
с. Середи |
Середівський ЗЗСО |
3 |
48 (12+12+24) |
|
|
|
|
Карпенко Тетяна Анатолівна |
931 |
ДАНИЛЬЧУК Д.Ю. |
06270 |
смт Ємільчине |
ЗЗСО Ємільчинська гімназія |
4 |
98 (32+36+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Карпенко Тетяна Анатолівна |
932 |
ДАНИЛЬЧУК З.А. |
06275 |
с. Середи |
Середівський ЗЗСО |
4 |
84 (24+18+42) |
|
|
|
С3 |
Карпенко Тетяна Анатолівна |
933 |
ДАНИЛЬЧУК М.Д. |
06138 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей № 11 |
2 |
78 (30+27+21) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
934 |
ДАНИЛЬЧУК О.М. |
06287 |
смт Ємільчине |
Непізнаницький ЗЗСО |
4 |
66 (18+24+24) |
|
|
|
|
Карпенко Тетяна Анатолівна |
935 |
ДАНИЛЬЧУК С. |
06190 |
смт. Нова Борова |
Гімназія |
1 |
81 (30+30+21) |
З |
|
|
|
Гвоздовська Наталія Миколаївна |
936 |
ДАНИЛЬЧУК С.М. |
06287 |
смт Ємільчине |
Непізнаницький ЗЗСО |
6 |
78 (18+30+30) |
|
|
|
|
Карпенко Тетяна Анатолівна |
937 |
ДАНИЛЬЧУК Т.П. |
06275 |
с. Середи |
Середівський ЗЗСО |
7 |
62 (24+18+20) |
|
|
|
|
Карпенко Тетяна Анатолівна |
938 |
ДАНИЛЮК А.О. |
06006 |
м. Житомир |
ЗОШ № 6 |
1 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
939 |
ДАНИЛЮК Є.О. |
06091 |
м. Житомир |
Ліцей № 25 ім. М. О. Щорса |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
940 |
ДАНИЛЮК Н.С. |
06072 |
м. Коростень |
Районний методичний кабінет |
4 |
86 (20+30+36) |
|
|
|
С3 |
Васьківська Тетяна Миколаївна |
941 |
ДАНИЛЮК Х.Ю. |
06091 |
м. Житомир |
Ліцей № 25 ім. М. О. Щорса |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
942 |
ДАНІЛЕВИЧ Н.О. |
06178 |
м. Житомир |
Збірна шкіл |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Господарчук Наталія Володимирівна |
943 |
ДАНІЛОВА Л.О. |
06080 |
м. Бердичів |
ЗОШ № 12 |
4 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Калінкіна Ольга Володимирівна |
944 |
ДАНЮК В.О. |
06090 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей № 7 |
4 |
72 (24+24+24) |
|
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
945 |
ДАНЮК Д.В. |
06164 |
с. Білокоровичі |
Білокоровицька ЗОШ № 1 |
3 |
120 (42+36+42) |
З |
|
|
|
Колібаба Ольга Василівна |
946 |
ДАНЮК Е.Р. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
947 |
ДАНЮК І.О. |
06215 |
с. Киянка |
Киянська ЗОШ |
5 |
69 (30+12+27) |
|
|
|
|
Яценко Ганна Володимирівна |
948 |
ДАНЮК М.Д. |
06275 |
с. Середи |
Середівський ЗЗСО |
6 |
60 (24+21+15) |
|
|
|
|
Карпенко Тетяна Анатолівна |
949 |
ДАНЮК Т.В. |
06062 |
м. Новоград-Волинський |
СШ №4, ЗОШ № 5 |
6 |
141 (48+51+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Скаковська Тетяна Іванівна |
950 |
ДАРМОГРАЙ М.О. |
06005 |
м. Бердичів |
Міський ліцей № 15 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Макаревич Ніла Василівна |
951 |
ДАЦКЕВИЧА Я.В. |
06190 |
смт. Нова Борова |
Гімназія |
4 |
116 (38+36+42) |
З |
|
|
|
Гвоздовська Наталія Миколаївна |
952 |
ДАЦЮК І.О. |
06040 |
смт. Ружин |
Збірна шкіл району |
4 |
108 (36+30+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Федорчук Галина Миколаївна |
953 |
ДЕВЕНЧУКОВА Д.Д. |
06062 |
м. Новоград-Волинський |
СШ №4, ЗОШ № 5 |
2 |
78 (24+30+24) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
954 |
ДЕЙНЕКА К.Д. |
06017 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей №1 ім.Лесі Українки |
4 |
70 (16+24+30) |
|
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
955 |
ДЕЙНЕКИ І.В. |
06211 |
с. Рихальське |
Рихальська ЗОШ |
8 |
90 (12+39+39) |
|
|
|
|
Яценко Ганна Володимирівна |
956 |
ДЕЙНЕКО Д.О. |
06281 |
с. Хутір-Мокляки |
Хутір-Мокляківська філія |
5 |
75 (42+15+18) |
|
С1 |
|
|
Карпенко Тетяна Анатолівна |
957 |
ДЕЙНЕКО О.О. |
06281 |
с. Хутір-Мокляки |
Хутір-Мокляківська філія |
9 |
89 (24+39+26) |
|
|
|
|
Карпенко Тетяна Анатолівна |
958 |
ДЕКЕТ І.І. |
06086 |
с. Макарівка |
Макарівська ЗОШ |
1 |
81 (30+27+24) |
З |
|
|
|
Силкіна Наталія Василівна |
959 |
ДЕЛЕЙЧУК Ю.В. |
06329 |
м. Олевськ |
Камянська ЗОШ |
5 |
132 (48+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Дорошенко Інна Анатоліївна |
960 |
ДЕМБІЦЬКА Є.А. |
06169 |
смт. Городок |
Городоцька ЗОШ |
4 |
96 (30+30+36) |
|
|
|
С3 |
Вєтрова Ольга Миколаївна |
961 |
ДЕМИДЕНКО А.Р. |
06209 |
с. Миколаївка |
Миколаївська ЗОШ |
8 |
106 (36+33+37) |
|
|
|
|
Яценко Ганна Володимирівна |
962 |
ДЕМИДЕНКО В.В. |
06209 |
с. Миколаївка |
Миколаївська ЗОШ |
4 |
114 (36+36+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Яценко Ганна Володимирівна |
963 |
ДЕМИДЕНКО І.В. |
06284 |
с. Осівка |
Осівський ЗЗСО |
4 |
114 (30+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Карпенко Тетяна Анатолівна |
964 |
ДЕМИДЕНКО О.С. |
06216 |
с. Рудня Іванівська |
Руднє-Іванівська ЗОШ |
9 |
91 (30+33+28) |
|
|
|
|
Яценко Ганна Володимирівна |
965 |
ДЕМКОВА Д.С. |
06062 |
м. Новоград-Волинський |
СШ №4, ЗОШ № 5 |
6 |
150 (48+54+48) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
966 |
ДЕМЧУК В.І. |
06010 |
м. Радомишль |
Ліцей № 1 ім. Т. Г. Шевченка |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Комашко Катерина Станіславівна |
967 |
ДЕМЧУК Ю.І. |
06010 |
м. Радомишль |
Ліцей № 1 ім. Т. Г. Шевченка |
6 |
117 (36+45+36) |
|
|
С2 |
|
Комашко Катерина Станіславівна |
968 |
ДЕМЯНЧУК А.І. |
06114 |
м. Житомир |
ЗОШ № 26 |
3 |
64 (10+24+30) |
|
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
969 |
ДЕМЯНЧУК А.С. |
06178 |
м. Житомир |
Збірна шкіл |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Господарчук Наталія Володимирівна |
970 |
ДЕМЯНЧУК К.О. |
06178 |
м. Житомир |
Збірна шкіл |
6 |
84 (30+42+12) |
|
|
С2 |
|
Господарчук Наталія Володимирівна |
971 |
ДЕМЯНЧУК М.І. |
06146 |
м. Коростень |
НВК № 12 |
2 |
75 (30+21+24) |
З |
|
|
|
Камінська Наталія Адамівна |
972 |
ДЕМ'ЯНЧУК М.М. |
06011 |
с. Потіївка |
Потіївський ліцей |
5 |
99 (30+39+30) |
|
|
|
|
Олішевська Оксана Анатоліївна |
973 |
ДЕМЯНЮК Д.О. |
06298 |
с. Малий Браталів |
Малобраталівська ЗОШ |
5 |
105 (36+36+33) |
|
|
|
|
Корабліна Світлана Олексіївна |
974 |
ДЕМЯНЮК І.О. |
06298 |
с. Малий Браталів |
Малобраталівська ЗОШ |
4 |
114 (30+36+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Корабліна Світлана Олексіївна |
975 |
ДЕМЯНЮК С.В. |
06298 |
с. Малий Браталів |
Малобраталівська ЗОШ |
7 |
135 (48+39+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Корабліна Світлана Олексіївна |
976 |
ДЕНЕГА М.А. |
06226 |
м. Андрушівка |
Зарубинецька ЗОШ |
2 |
81 (24+27+30) |
З |
|
|
|
Повальчук Оксана Петрівна |
977 |
ДЕНИСЕВИЧ А.М. |
06178 |
м. Житомир |
Збірна шкіл |
3 |
142 (46+48+48) |
З |
|
|
|
Господарчук Наталія Володимирівна |
978 |
ДЕНИСЕНКО Б.О. |
06011 |
с. Потіївка |
Потіївський ліцей |
6 |
159 (54+51+54) |
З |
|
|
|
Олішевська Оксана Анатоліївна |
979 |
ДЕНИСЕНКО В.В. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
980 |
ДЕНИСОВА В. |
06199 |
м. Бердичів |
НВК № 4 |
2 |
60 (24+18+18) |
|
С1 |
|
|
Горофенюк Наталія Олексіївна |
981 |
ДЕНИСОВА М.С. |
06006 |
м. Житомир |
ЗОШ № 6 |
1 |
36 (30+0+6) |
|
С1 |
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
982 |
ДЕНИСОВЕЦЬ С.О. |
06062 |
м. Новоград-Волинський |
СШ №4, ЗОШ № 5 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
983 |
ДЕНИСЮК В.А. |
06311 |
с. Калинівка |
Калинівська ЗОШ |
8 |
123 (36+33+54) |
|
|
|
С3 |
Дорошенко Інна Анатоліївна |
984 |
ДЕНИСЮК В.М. |
06062 |
м. Новоград-Волинський |
СШ №4, ЗОШ № 5 |
6 |
99 (42+27+30) |
|
С1 |
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
985 |
ДЕНИСЮК Г.В. |
06272 |
с. Андрієвичі |
Андрієвицький ЗЗСО |
4 |
86 (20+42+24) |
|
|
С2 |
|
Карпенко Тетяна Анатолівна |
986 |
ДЕНИСЮК Д.Ю. |
06329 |
м. Олевськ |
Камянська ЗОШ |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
987 |
ДЕНИСЮК М.С. |
06287 |
смт Ємільчине |
Непізнаницький ЗЗСО |
6 |
102 (36+36+30) |
|
|
|
|
Карпенко Тетяна Анатолівна |
988 |
ДЕНИСЮК Н.П. |
06114 |
м. Житомир |
ЗОШ № 26 |
4 |
62 (26+12+24) |
|
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
989 |
ДЕРБЕНКО К. |
06114 |
м. Житомир |
ЗОШ № 26 |
5 |
69 (30+21+18) |
|
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
990 |
ДЕРЕЖЕНКО С.М. |
06062 |
м. Новоград-Волинський |
СШ №4, ЗОШ № 5 |
7 |
64 (24+27+13) |
|
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
991 |
ДЕРЕНОВСЬКА В.В. |
06169 |
смт. Городок |
Городоцька ЗОШ |
4 |
42 (12+12+18) |
|
|
|
|
Вєтрова Ольга Миколаївна |
992 |
ДЕРКАЧ А.О. |
06067 |
м. Житомир |
ЗОШ № 28 |
10 |
34 (24+0+10) |
|
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
993 |
ДЕРКАЧ А.Р. |
06114 |
м. Житомир |
ЗОШ № 26 |
8 |
126 (36+36+54) |
|
|
|
С3 |
Стойкова Надія Миколаївна |
994 |
ДЕРКАЧ О.Р. |
06199 |
м. Бердичів |
НВК № 4 |
3 |
90 (30+24+36) |
|
|
|
С3 |
Горофенюк Наталія Олексіївна |
995 |
ДЕРКАЧ С.Б. |
06062 |
м. Новоград-Волинський |
СШ №4, ЗОШ № 5 |
3 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
996 |
ДЕРКАЧ Ю.М. |
06067 |
м. Житомир |
ЗОШ № 28 |
11 |
71 (36+27+8) |
|
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
997 |
ДЕРМАНЧУК П.В. |
06006 |
м. Житомир |
ЗОШ № 6 |
3 |
96 (24+30+42) |
|
|
|
С3 |
Стойкова Надія Миколаївна |
998 |
ДЕСЯТКА Я.А. |
06017 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей №1 ім.Лесі Українки |
7 |
105 (36+27+42) |
|
|
|
С3 |
Скаковська Тетяна Іванівна |
999 |
ДЕХТЯРЕНКО А.С. |
06178 |
м. Житомир |
Збірна шкіл |
2 |
84 (30+27+27) |
З |
|
|
|
Господарчук Наталія Володимирівна |
1000 |
ДЕШКОВ М.Ю. |
06297 |
смт Любар |
Любарська ЗОШ № 2 |
10 |
106 (24+36+46) |
|
|
|
С3 |
Корабліна Світлана Олексіївна |
1001 |
ДЖОСАН А.С. |
06020 |
смт. Черняхів |
Черняхівська ЗОШ |
7 |
86 (18+27+41) |
|
|
|
С3 |
Камінчук Іван Володимирович |
1002 |
ДЖУЛАКЯН К.Ю. |
06178 |
м. Житомир |
Збірна шкіл |
9 |
28 (18+6+4) |
|
|
|
|
Господарчук Наталія Володимирівна |
1003 |
ДЖУМ В.І. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
3 |
126 (36+48+42) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
1004 |
ДЗИЗЕНКО М.О. |
06105 |
смт. Народичі |
Відділ освіти |
8 |
101 (36+39+26) |
|
|
|
|
Крамарчук Ігор Ярославович |
1005 |
ДЗУБАК А.С. |
06072 |
м. Коростень |
Районний методичний кабінет |
4 |
74 (26+30+18) |
|
|
|
|
Васьківська Тетяна Миколаївна |
1006 |
ДЗЬОМА О.В. |
06178 |
м. Житомир |
Збірна шкіл |
3 |
132 (42+48+42) |
З |
|
|
|
Господарчук Наталія Володимирівна |
1007 |
ДЗЮБА В.М. |
06323 |
с. Юрове |
Юрівська ЗОШ |
8 |
75 (18+33+24) |
|
|
|
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
1008 |
ДЗЮБЕНКО В.В. |
06114 |
м. Житомир |
ЗОШ № 26 |
8 |
103 (42+39+22) |
|
С1 |
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
1009 |
ДЗЮБЧУК Ф.Р. |
06091 |
м. Житомир |
Ліцей № 25 ім. М. О. Щорса |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
1010 |
ДЗЮМАН О.І. |
06090 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей № 7 |
11 |
79 (18+45+16) |
|
|
С2 |
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
1011 |
ДИБАЙЛО В.В. |
06317 |
м. Олевськ |
Олевська ЗОШ № 2 |
6 |
90 (36+27+27) |
|
|
|
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
1012 |
ДИГОДЮК А.С. |
06062 |
м. Новоград-Волинський |
СШ №4, ЗОШ № 5 |
5 |
69 (42+0+27) |
|
С1 |
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
1013 |
ДИКА Є.В. |
06006 |
м. Житомир |
ЗОШ № 6 |
4 |
96 (36+36+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Стойкова Надія Миколаївна |
1014 |
ДИМИДЮК Л.О. |
06040 |
смт. Ружин |
Збірна шкіл району |
2 |
81 (30+27+24) |
З |
|
|
|
Федорчук Галина Миколаївна |
1015 |
ДИМИТРИЄНКО В.В. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
6 |
123 (48+33+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Стойкова Надія Миколаївна |
1016 |
ДИМЧУК С.Ю. |
06178 |
м. Житомир |
Збірна шкіл |
3 |
114 (42+24+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Господарчук Наталія Володимирівна |
1017 |
ДИМЧУК Т.В. |
06178 |
м. Житомир |
Збірна шкіл |
8 |
164 (54+57+53) |
З |
|
|
|
Господарчук Наталія Володимирівна |
1018 |
ДИРИЖЕНКО А.В. |
06062 |
м. Новоград-Волинський |
СШ №4, ЗОШ № 5 |
7 |
74 (24+39+11) |
|
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
1019 |
ДИРИЖЕНКО К.В. |
06062 |
м. Новоград-Волинський |
СШ №4, ЗОШ № 5 |
3 |
118 (40+48+30) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
1020 |
ДИРИЖЕНКО О.Д. |
06062 |
м. Новоград-Волинський |
СШ №4, ЗОШ № 5 |
3 |
108 (30+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Скаковська Тетяна Іванівна |
1021 |
ДІДИК А.В. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
3 |
120 (30+48+42) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
1022 |
ДІДИК А.С. |
06178 |
м. Житомир |
Збірна шкіл |
8 |
62 (12+27+23) |
|
|
|
|
Господарчук Наталія Володимирівна |
1023 |
ДІДИЧУК П.Ю. |
06005 |
м. Бердичів |
Міський ліцей № 15 |
3 |
102 (42+30+30) |
|
С1 |
|
|
Макаревич Ніла Василівна |
1024 |
ДІДУС Д.О. |
06216 |
с. Рудня Іванівська |
Руднє-Іванівська ЗОШ |
3 |
90 (24+36+30) |
|
|
С2 |
|
Яценко Ганна Володимирівна |
1025 |
ДІДУС І.В. |
06271 |
смт Ємільчине |
Ємільчинський ЗЗСО № 1 |
10 |
58 (12+18+28) |
|
|
|
|
Карпенко Тетяна Анатолівна |
1026 |
ДІДУС Л.В. |
06270 |
смт Ємільчине |
ЗЗСО Ємільчинська гімназія |
5 |
102 (36+42+24) |
|
|
С2 |
|
Карпенко Тетяна Анатолівна |
1027 |
ДІДУС М.В. |
06270 |
смт Ємільчине |
ЗЗСО Ємільчинська гімназія |
6 |
54 (24+6+24) |
|
|
|
|
Карпенко Тетяна Анатолівна |
1028 |
ДІДУС Т.О. |
06017 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей №1 ім.Лесі Українки |
3 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
1029 |
ДІРКО О.А. |
06138 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей № 11 |
4 |
98 (20+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Скаковська Тетяна Іванівна |
1030 |
ДІТКІВСЬКА Д.О. |
06178 |
м. Житомир |
Збірна шкіл |
5 |
150 (48+57+45) |
З |
|
|
|
Господарчук Наталія Володимирівна |
1031 |
ДІТКІВСЬКИЙ М.Д. |
06005 |
м. Бердичів |
Міський ліцей № 15 |
3 |
66 (30+18+18) |
|
|
|
|
Макаревич Ніла Василівна |
1032 |
ДІХТІЄВСЬКА Д.О. |
06061 |
м. Новоград-Волинський |
ЗОШ № 2 |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
1033 |
ДІХТЯР М.Д. |
06138 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей № 11 |
2 |
66 (24+18+24) |
|
С1 |
|
С3 |
Скаковська Тетяна Іванівна |
1034 |
ДІЯШКІНА С.С. |
06293 |
с. Глезне |
Глезненська ЗОШ |
4 |
78 (24+36+18) |
|
|
С2 |
|
Корабліна Світлана Олексіївна |
1035 |
ДМИТЕРЧУК Е.В. |
06208 |
с. Велика Цвіля |
Великоцвілянська ЗОШ |
3 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Яценко Ганна Володимирівна |
1036 |
ДМИТРЕНКО А.М. |
06061 |
м. Новоград-Волинський |
ЗОШ № 2 |
4 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
1037 |
ДМИТРЕНКО А.О. |
06020 |
смт. Черняхів |
Черняхівська ЗОШ |
4 |
108 (30+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Камінчук Іван Володимирович |
1038 |
ДМИТРЕНКО В.Ю. |
06206 |
смт Яблунець |
Яблунецька ЗОШ |
8 |
107 (30+27+50) |
|
|
|
С3 |
Яценко Ганна Володимирівна |
1039 |
ДМИТРЕНКО І.А. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
4 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
1040 |
ДМИТРЕНКО К.Є. |
06017 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей №1 ім.Лесі Українки |
10 |
102 (30+45+27) |
|
|
С2 |
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
1041 |
ДМИТРЕНКО Р.Р. |
06062 |
м. Новоград-Волинський |
СШ №4, ЗОШ № 5 |
7 |
94 (30+36+28) |
|
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
1042 |
ДМИТРЮК Т.О. |
06277 |
с. Симони |
Симонівський ЗЗСО |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Карпенко Тетяна Анатолівна |
1043 |
ДМУХОВСЬКА А.В. |
06173 |
м. Житомир |
ЗОШ № 19 |
6 |
153 (54+45+54) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
1044 |
ДОБРИНСЬКИЙ І.В. |
06178 |
м. Житомир |
Збірна шкіл |
4 |
96 (42+24+30) |
|
С1 |
|
|
Господарчук Наталія Володимирівна |
1045 |
ДОБРОВІНСЬКА Є.О. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
3 |
114 (42+30+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Стойкова Надія Миколаївна |
1046 |
ДОБРОВІЦЬКИЙ М.І. |
06040 |
смт. Ружин |
Збірна шкіл району |
3 |
120 (42+36+42) |
З |
|
|
|
Федорчук Галина Миколаївна |
1047 |
ДОБРОВОЛЬСЬКА Д.Л. |
06062 |
м. Новоград-Волинський |
СШ №4, ЗОШ № 5 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
1048 |
ДОБРОВОЛЬСЬКА Є.В. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
3 |
114 (24+42+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Стойкова Надія Миколаївна |
1049 |
ДОБРОВОЛЬСЬКА О.М. |
06117 |
м. Житомир |
ЗОШ № 30 |
6 |
108 (36+33+39) |
|
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
1050 |
ДОБРЯНСЬКИЙ Д.А. |
06061 |
м. Новоград-Волинський |
ЗОШ № 2 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
1051 |
ДОВБИШ Р.О. |
06300 |
с. Юрівка |
Юрівський НВК |
6 |
102 (36+39+27) |
|
|
|
|
Корабліна Світлана Олексіївна |
1052 |
ДОВГАЛЮК Е.С. |
06178 |
м. Житомир |
Збірна шкіл |
7 |
53 (30+15+8) |
|
|
|
|
Господарчук Наталія Володимирівна |
1053 |
ДОВГАЛЮК Н.О. |
06061 |
м. Новоград-Волинський |
ЗОШ № 2 |
3 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
1054 |
ДОВГАНЬ Н.С. |
06313 |
с. Хмелівка |
Хмелівська ЗОШ |
1 |
75 (30+21+24) |
З |
|
|
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
1055 |
ДОВГАНЮК В.В. |
06017 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей №1 ім.Лесі Українки |
10 |
132 (30+57+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Скаковська Тетяна Іванівна |
1056 |
ДОВГАНЮК Д.С. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
3 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
1057 |
ДОЛГАЛЬОВА Я.О. |
06090 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей № 7 |
4 |
96 (30+30+36) |
|
|
|
С3 |
Скаковська Тетяна Іванівна |
1058 |
ДОЛГИХ А.П. |
06117 |
м. Житомир |
ЗОШ № 30 |
3 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
1059 |
ДОЛГОШЕЄВА Д.В. |
06178 |
м. Житомир |
Збірна шкіл |
3 |
102 (24+36+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Господарчук Наталія Володимирівна |
1060 |
ДОЛІБЕЦЬ Н.О. |
06317 |
м. Олевськ |
Олевська ЗОШ № 2 |
5 |
114 (36+39+39) |
|
|
|
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
1061 |
ДОЛІНСЬКА А.А. |
06086 |
с. Макарівка |
Макарівська ЗОШ |
3 |
102 (24+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Силкіна Наталія Василівна |
1062 |
ДОМАНСЬКА В.А. |
06091 |
м. Житомир |
Ліцей № 25 ім. М. О. Щорса |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
1063 |
ДОМАНЧУК М.М. |
06105 |
смт. Народичі |
Відділ освіти |
1 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Крамарчук Ігор Ярославович |
1064 |
ДОМБРОВСЬКА К.О. |
06178 |
м. Житомир |
Збірна шкіл |
7 |
111 (30+33+48) |
|
|
|
С3 |
Господарчук Наталія Володимирівна |
1065 |
ДОМБРОВСЬКА С.О. |
06114 |
м. Житомир |
ЗОШ № 26 |
2 |
66 (30+18+18) |
|
С1 |
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
1066 |
ДОРДЮК З.А. |
06064 |
м. Житомир |
НВК № 25 |
3 |
96 (18+36+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Стойкова Надія Миколаївна |
1067 |
ДОРОЖИНСЬКИЙ Є.Ю. |
06006 |
м. Житомир |
ЗОШ № 6 |
3 |
80 (20+24+36) |
|
|
|
С3 |
Стойкова Надія Миколаївна |
1068 |
ДОРОЖИНСЬКИЙ Н.Ю. |
06006 |
м. Житомир |
ЗОШ № 6 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
1069 |
ДОРОШ А.А. |
06291 |
с. Велика Волиця |
Великоволицька ЗОШ |
5 |
99 (54+27+18) |
|
С1 |
|
|
Корабліна Світлана Олексіївна |
1070 |
ДОРОШ А.В. |
06209 |
с. Миколаївка |
Миколаївська ЗОШ |
5 |
102 (42+33+27) |
|
С1 |
|
|
Яценко Ганна Володимирівна |
1071 |
ДОРОШ Д.С. |
06209 |
с. Миколаївка |
Миколаївська ЗОШ |
3 |
114 (30+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Яценко Ганна Володимирівна |
1072 |
ДОРОШ Н.В. |
06209 |
с. Миколаївка |
Миколаївська ЗОШ |
2 |
78 (30+27+21) |
З |
|
|
|
Яценко Ганна Володимирівна |
1073 |
ДОРОШ С.В. |
06209 |
с. Миколаївка |
Миколаївська ЗОШ |
9 |
86 (18+33+35) |
|
|
|
|
Яценко Ганна Володимирівна |
1074 |
ДОРОШЕНКО Є.С. |
06178 |
м. Житомир |
Збірна шкіл |
6 |
123 (36+51+36) |
|
|
С2 |
|
Господарчук Наталія Володимирівна |
1075 |
ДОРОЩУК А.М. |
06117 |
м. Житомир |
ЗОШ № 30 |
3 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
1076 |
ДОРОЩУК В.О. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
1077 |
ДОРФМАН Г.В. |
06190 |
смт. Нова Борова |
Гімназія |
4 |
114 (48+36+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Гвоздовська Наталія Миколаївна |
1078 |
ДРАГА І. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
1079 |
ДРАГА К.О. |
06117 |
м. Житомир |
ЗОШ № 30 |
2 |
66 (24+24+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Стойкова Надія Миколаївна |
1080 |
ДРАГАЛЬЧУК Б.В. |
06310 |
с. Зольня |
Зольнянська ЗОШ |
1 |
81 (30+27+24) |
З |
|
|
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
1081 |
ДРАГАЛЬЧУК В.Ю. |
06310 |
с. Зольня |
Зольнянська ЗОШ |
6 |
156 (60+45+51) |
З |
|
|
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
1082 |
ДРАГАЛЬЧУК Д. |
06329 |
м. Олевськ |
Камянська ЗОШ |
2 |
81 (30+21+30) |
З |
|
|
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
1083 |
ДРАГАЛЬЧУК С.О. |
06332 |
м. Олевськ |
Олевська гімназія |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
1084 |
ДРАГАН К.І. |
06010 |
м. Радомишль |
Ліцей № 1 ім. Т. Г. Шевченка |
7 |
96 (30+27+39) |
|
|
|
|
Комашко Катерина Станіславівна |
1085 |
ДРАЧ А.А. |
06017 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей №1 ім.Лесі Українки |
3 |
72 (18+36+18) |
|
|
С2 |
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
1086 |
ДРАЧ Д.А. |
06017 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей №1 ім.Лесі Українки |
6 |
39 (12+12+15) |
|
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
1087 |
ДРЕВЕЦЬКИЙ Ю.А. |
06006 |
м. Житомир |
ЗОШ № 6 |
1 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
1088 |
ДРЕВНЯК Д.М. |
06302 |
смт. Любар |
Житинецька ЗОШ |
3 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Корабліна Світлана Олексіївна |
1089 |
ДРИГА Я.І. |
06292 |
с. Гізівщина |
Гізівщинська ЗОШ |
6 |
150 (48+54+48) |
З |
|
|
|
Корабліна Світлана Олексіївна |
1090 |
ДРОБИШ Д.М. |
06062 |
м. Новоград-Волинський |
СШ №4, ЗОШ № 5 |
6 |
48 (30+12+6) |
|
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
1091 |
ДРОБИШ Н.М. |
06062 |
м. Новоград-Волинський |
СШ №4, ЗОШ № 5 |
5 |
90 (30+30+30) |
|
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
1092 |
ДРОВОСЕКОВА Ю.В. |
06178 |
м. Житомир |
Збірна шкіл |
9 |
128 (30+60+38) |
|
|
С2 |
|
Господарчук Наталія Володимирівна |
1093 |
ДРОГАЛЬЧУК В.В. |
06327 |
м. Олевськ |
Варварівська ЗОШ |
5 |
132 (54+45+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
1094 |
ДРОГАЛЬЧУК З.І. |
06317 |
м. Олевськ |
Олевська ЗОШ № 2 |
2 |
21 (12+3+6) |
|
|
|
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
1095 |
ДРОГАЛЬЧУК М.О. |
06329 |
м. Олевськ |
Камянська ЗОШ |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
1096 |
ДРОЖАК К.І. |
06064 |
м. Житомир |
НВК № 25 |
3 |
102 (18+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Стойкова Надія Миколаївна |
1097 |
ДРОЖАНІКОВА М.Е. |
06285 |
смт Ємільчине |
Малоглумчанський ЗЗСО |
8 |
81 (18+30+33) |
|
|
|
|
Карпенко Тетяна Анатолівна |
1098 |
ДРОЗД Є.А. |
06317 |
м. Олевськ |
Олевська ЗОШ № 2 |
4 |
80 (14+36+30) |
|
|
С2 |
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
1099 |
ДРОЗДА В.Д. |
06061 |
м. Новоград-Волинський |
ЗОШ № 2 |
3 |
132 (48+42+42) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
1100 |
ДРОЗДЮК В.Д. |
06017 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей №1 ім.Лесі Українки |
6 |
99 (42+33+24) |
|
С1 |
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
1101 |
ДРОЗДЮК Н.О. |
06006 |
м. Житомир |
ЗОШ № 6 |
3 |
58 (22+18+18) |
|
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
1102 |
ДРОНЯКІНА Є.Р. |
06117 |
м. Житомир |
ЗОШ № 30 |
3 |
102 (30+30+42) |
|
|
|
С3 |
Стойкова Надія Миколаївна |
1103 |
ДРОЩИНСЬКА О.С. |
06270 |
смт Ємільчине |
ЗЗСО Ємільчинська гімназія |
3 |
44 (2+18+24) |
|
|
|
|
Карпенко Тетяна Анатолівна |
1104 |
ДРУЖИНІНА В.П. |
06273 |
с. Березники |
Березниківський ЗЗСО |
8 |
148 (42+57+49) |
З |
|
|
|
Карпенко Тетяна Анатолівна |
1105 |
ДУБАС С.В. |
06061 |
м. Новоград-Волинський |
ЗОШ № 2 |
2 |
81 (30+27+24) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
1106 |
ДУБІНЧУК М.В. |
06146 |
м. Коростень |
НВК № 12 |
1 |
81 (24+27+30) |
З |
|
|
|
Камінська Наталія Адамівна |
1107 |
ДУБРАВСЬКИЙ В.С. |
06040 |
смт. Ружин |
Збірна шкіл району |
3 |
108 (42+24+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Федорчук Галина Миколаївна |
1108 |
ДУБРАВСЬКИЙ Д. |
06114 |
м. Житомир |
ЗОШ № 26 |
7 |
36 (24+9+3) |
|
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
1109 |
ДУБРАВСЬКИЙ Є.В. |
06114 |
м. Житомир |
ЗОШ № 26 |
3 |
34 (16+6+12) |
|
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
1110 |
ДУБРОВ А.М. |
06175 |
м. Новоград-Волинський |
ЗОШ № 10 |
5 |
99 (36+33+30) |
|
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
1111 |
ДУБРОВЕЦЬ М.П. |
06328 |
м. Олевськ |
Копищенська ЗОШ |
2 |
66 (18+21+27) |
|
|
С2 |
С3 |
Дорошенко Інна Анатоліївна |
1112 |
ДУВАНОВ К.М. |
06061 |
м. Новоград-Волинський |
ЗОШ № 2 |
1 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
1113 |
ДУДАРЕНКО У.І. |
06190 |
смт. Нова Борова |
Гімназія |
5 |
135 (48+39+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Гвоздовська Наталія Миколаївна |
1114 |
ДУДЕК Я.С. |
06061 |
м. Новоград-Волинський |
ЗОШ № 2 |
4 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
1115 |
ДУНАЄВСЬКИЙ В.А. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
1116 |
ДУНЕЦЬ Б.І. |
06061 |
м. Новоград-Волинський |
ЗОШ № 2 |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
1117 |
ДУНСЬКИЙ С.В. |
06067 |
м. Житомир |
ЗОШ № 28 |
11 |
53 (24+21+8) |
|
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
1118 |
ДУРМАНОВ М.М. |
06318 |
м. Олевськ |
Олевська ЗОШ № 3 |
1 |
72 (30+27+15) |
З |
|
|
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
1119 |
ДУХНИЧ Р.Ю. |
06169 |
смт. Городок |
Городоцька ЗОШ |
3 |
48 (12+12+24) |
|
|
|
|
Вєтрова Ольга Миколаївна |
1120 |
ДУХНІЧ А.Г. |
06006 |
м. Житомир |
ЗОШ № 6 |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
1121 |
ДУХНІЧ В.В. |
06091 |
м. Житомир |
Ліцей № 25 ім. М. О. Щорса |
3 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
1122 |
ДУХНОВСЬКИЙ А.В. |
06006 |
м. Житомир |
ЗОШ № 6 |
3 |
44 (8+18+18) |
|
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
1123 |
ДУЧЕНКО Д.О. |
06146 |
м. Коростень |
НВК № 12 |
3 |
120 (30+42+48) |
З |
|
|
|
Камінська Наталія Адамівна |
1124 |
ДУЧІНСЬКА Д.С. |
06040 |
смт. Ружин |
Збірна шкіл району |
2 |
78 (24+27+27) |
З |
|
|
|
Федорчук Галина Миколаївна |
1125 |
ДЯКЕВИЧ С.О. |
06091 |
м. Житомир |
Ліцей № 25 ім. М. О. Щорса |
4 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
1126 |
ДЯКІВ В.О. |
06270 |
смт Ємільчине |
ЗЗСО Ємільчинська гімназія |
7 |
82 (30+9+43) |
|
|
|
С3 |
Карпенко Тетяна Анатолівна |
1127 |
ДЯЧЕНКО Д.О. |
06062 |
м. Новоград-Волинський |
СШ №4, ЗОШ № 5 |
5 |
78 (24+33+21) |
|
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
1128 |
ДЯЧЕНКО Я.М. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
1129 |
ДЯЧУК К.С. |
06287 |
смт Ємільчине |
Непізнаницький ЗЗСО |
4 |
60 (6+30+24) |
|
|
|
|
Карпенко Тетяна Анатолівна |
1130 |
ДЯЧУК М.Я. |
06298 |
с. Малий Браталів |
Малобраталівська ЗОШ |
6 |
105 (42+30+33) |
|
С1 |
|
|
Корабліна Світлана Олексіївна |
1131 |
ЕЛЬ ХОЖЕЙРІ Д.А. |
06178 |
м. Житомир |
Збірна шкіл |
5 |
159 (54+51+54) |
З |
|
|
|
Господарчук Наталія Володимирівна |
1132 |
ЕРЛІНГІС В.В. |
06040 |
смт. Ружин |
Збірна шкіл району |
5 |
141 (60+51+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Федорчук Галина Миколаївна |
1133 |
ЄВДОКІМОВ В.О. |
06114 |
м. Житомир |
ЗОШ № 26 |
4 |
90 (24+30+36) |
|
|
|
С3 |
Стойкова Надія Миколаївна |
1134 |
ЄВДОЧЕНКО Д.Д. |
06105 |
смт. Народичі |
Відділ освіти |
5 |
159 (54+45+60) |
З |
|
|
|
Крамарчук Ігор Ярославович |
1135 |
ЄВПАК А.М. |
06006 |
м. Житомир |
ЗОШ № 6 |
1 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
1136 |
ЄВПАК П.А. |
06017 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей №1 ім.Лесі Українки |
3 |
136 (46+42+48) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
1137 |
ЄВСЄЄВ В.І. |
06001 |
м. Бердичів |
Центр позашкільної освіти ім. О. Разумкова, відділення еколого-натуралістичного напрямку |
4 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Рощенюк Оксана Анатоліївна |
1138 |
ЄВТУШОК А.Р. |
06281 |
с. Хутір-Мокляки |
Хутір-Мокляківська філія |
5 |
72 (36+15+21) |
|
|
|
|
Карпенко Тетяна Анатолівна |
1139 |
ЄВТУШОК В.В. |
06270 |
смт Ємільчине |
ЗЗСО Ємільчинська гімназія |
6 |
150 (60+60+30) |
З |
|
|
|
Карпенко Тетяна Анатолівна |
1140 |
ЄВТУШОК Д.Р. |
06281 |
с. Хутір-Мокляки |
Хутір-Мокляківська філія |
2 |
69 (24+27+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Карпенко Тетяна Анатолівна |
1141 |
ЄГОРОВ О.В. |
06178 |
м. Житомир |
Збірна шкіл |
4 |
132 (42+48+42) |
З |
|
|
|
Господарчук Наталія Володимирівна |
1142 |
ЄГОРОВА А.Р. |
06146 |
м. Коростень |
НВК № 12 |
4 |
90 (36+24+30) |
|
С1 |
|
|
Камінська Наталія Адамівна |
1143 |
ЄГОРОВА В.В. |
06178 |
м. Житомир |
Збірна шкіл |
6 |
129 (48+39+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Господарчук Наталія Володимирівна |
1144 |
ЄГОРОВА Є.С. |
06006 |
м. Житомир |
ЗОШ № 6 |
2 |
87 (30+30+27) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
1145 |
ЄГОРОВА З.Д. |
06017 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей №1 ім.Лесі Українки |
2 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
1146 |
ЄГОРОВА Ю. |
06114 |
м. Житомир |
ЗОШ № 26 |
7 |
44 (18+0+26) |
|
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
1147 |
ЄЖОВ Я.О. |
06080 |
м. Бердичів |
ЗОШ № 12 |
4 |
120 (42+36+42) |
З |
|
|
|
Калінкіна Ольга Володимирівна |
1148 |
ЄМЕЦЬ В.Д. |
06006 |
м. Житомир |
ЗОШ № 6 |
3 |
60 (12+30+18) |
|
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
1149 |
ЄМЕЦЬ В.С. |
06178 |
м. Житомир |
Збірна шкіл |
2 |
72 (30+24+18) |
З |
|
|
|
Господарчук Наталія Володимирівна |
1150 |
ЄМЕЦЬ С.М. |
06114 |
м. Житомир |
ЗОШ № 26 |
9 |
83 (30+30+23) |
|
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
1151 |
ЄПИФАНОВИЧ Д.А. |
06310 |
с. Зольня |
Зольнянська ЗОШ |
8 |
76 (30+12+34) |
|
|
|
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
1152 |
ЄПИФАНОВИЧ Я.А. |
06310 |
с. Зольня |
Зольнянська ЗОШ |
2 |
69 (30+15+24) |
|
С1 |
|
С3 |
Дорошенко Інна Анатоліївна |
1153 |
ЄРЕМЕНКО В.О. |
06010 |
м. Радомишль |
Ліцей № 1 ім. Т. Г. Шевченка |
4 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Комашко Катерина Станіславівна |
1154 |
ЄРНЄЄВА О.В. |
06080 |
м. Бердичів |
ЗОШ № 12 |
6 |
111 (36+48+27) |
|
|
С2 |
|
Калінкіна Ольга Володимирівна |
1155 |
ЄРОФЄЄВ К.А. |
06064 |
м. Житомир |
НВК № 25 |
3 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
1156 |
ЄРОХІН Г.В. |
06005 |
м. Бердичів |
Міський ліцей № 15 |
3 |
102 (36+30+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Макаревич Ніла Василівна |
1157 |
ЄРОШИНА К.О. |
06114 |
м. Житомир |
ЗОШ № 26 |
4 |
138 (48+48+42) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
1158 |
ЄФИМЕНКО Д.С. |
06310 |
с. Зольня |
Зольнянська ЗОШ |
4 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
1159 |
ЖАБКО В.С. |
06062 |
м. Новоград-Волинський |
СШ №4, ЗОШ № 5 |
8 |
88 (24+24+40) |
|
|
|
С3 |
Скаковська Тетяна Іванівна |
1160 |
ЖАБРОВЕЦЬ Б.І. |
06275 |
с. Середи |
Середівський ЗЗСО |
9 |
66 (24+30+12) |
|
|
|
|
Карпенко Тетяна Анатолівна |
1161 |
ЖАБРОВЕЦЬ В.В. |
06275 |
с. Середи |
Середівський ЗЗСО |
9 |
51 (18+15+18) |
|
|
|
|
Карпенко Тетяна Анатолівна |
1162 |
ЖАБРОВЕЦЬ Д.П. |
06270 |
смт Ємільчине |
ЗЗСО Ємільчинська гімназія |
3 |
36 (12+6+18) |
|
|
|
|
Карпенко Тетяна Анатолівна |
1163 |
ЖАБРОВЕЦЬ Р.І. |
06209 |
с. Миколаївка |
Миколаївська ЗОШ |
5 |
93 (18+36+39) |
|
|
|
|
Яценко Ганна Володимирівна |
1164 |
ЖАЙВОРОНОВСЬКА К.А. |
06006 |
м. Житомир |
ЗОШ № 6 |
1 |
54 (30+18+6) |
|
С1 |
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
1165 |
ЖАЙВОРОНОВСЬКИЙ О.А. |
06006 |
м. Житомир |
ЗОШ № 6 |
4 |
50 (14+12+24) |
|
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
1166 |
ЖАЛЮК Д.В. |
06298 |
с. Малий Браталів |
Малобраталівська ЗОШ |
4 |
114 (30+36+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Корабліна Світлана Олексіївна |
1167 |
ЖАРЧИНСЬКИЙ Д. |
06190 |
смт. Нова Борова |
Гімназія |
1 |
81 (30+27+24) |
З |
|
|
|
Гвоздовська Наталія Миколаївна |
1168 |
ЖВАЛЮК Д.М. |
06178 |
м. Житомир |
Збірна шкіл |
7 |
32 (12+12+8) |
|
|
|
|
Господарчук Наталія Володимирівна |
1169 |
ЖДАНЮК М.Ю. |
06061 |
м. Новоград-Волинський |
ЗОШ № 2 |
1 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
1170 |
ЖЕКА О.С. |
06275 |
с. Середи |
Середівський ЗЗСО |
3 |
72 (24+18+30) |
|
|
|
|
Карпенко Тетяна Анатолівна |
1171 |
ЖЕЛІЗКО А.П. |
06062 |
м. Новоград-Волинський |
СШ №4, ЗОШ № 5 |
4 |
120 (30+48+42) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
1172 |
ЖЕЛІЗКО Н.П. |
06062 |
м. Новоград-Волинський |
СШ №4, ЗОШ № 5 |
4 |
102 (30+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Скаковська Тетяна Іванівна |
1173 |
ЖЕЛІЗКО У.Ю. |
06017 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей №1 ім.Лесі Українки |
3 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
1174 |
ЖЕРЕБЧУК А. |
06301 |
смт. Любар |
Коваленківська ЗОШ |
5 |
39 (24+0+15) |
|
|
|
|
Корабліна Світлана Олексіївна |
1175 |
ЖЕРЕВЧУК В.В. |
06164 |
с. Білокоровичі |
Білокоровицька ЗОШ № 1 |
11 |
91 (30+39+22) |
|
|
|
|
Колібаба Ольга Василівна |
1176 |
ЖИВ'ЮК С.В. |
06178 |
м. Житомир |
Збірна шкіл |
2 |
81 (24+27+30) |
З |
|
|
|
Господарчук Наталія Володимирівна |
1177 |
ЖИГАДЛО А.В. |
06062 |
м. Новоград-Волинський |
СШ №4, ЗОШ № 5 |
4 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
1178 |
ЖИГАДЛО О.С. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
1179 |
ЖИГАДЛО С.Д. |
06178 |
м. Житомир |
Збірна шкіл |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Господарчук Наталія Володимирівна |
1180 |
ЖИЛА Д.С. |
06117 |
м. Житомир |
ЗОШ № 30 |
2 |
72 (24+24+24) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
1181 |
ЖИЛІНСЬКА П.С. |
06064 |
м. Житомир |
НВК № 25 |
3 |
90 (24+30+36) |
|
|
|
С3 |
Стойкова Надія Миколаївна |
1182 |
ЖИЛЮК С.С. |
06275 |
с. Середи |
Середівський ЗЗСО |
6 |
96 (30+39+27) |
|
|
|
|
Карпенко Тетяна Анатолівна |
1183 |
ЖИТЯНОВА В.І. |
06040 |
смт. Ружин |
Збірна шкіл району |
3 |
84 (30+24+30) |
|
|
|
|
Федорчук Галина Миколаївна |
1184 |
ЖОВНОВСЬКИЙ В.Ю. |
06277 |
с. Симони |
Симонівський ЗЗСО |
5 |
156 (54+57+45) |
З |
|
|
|
Карпенко Тетяна Анатолівна |
1185 |
ЖОВТУН О.Ю. |
06006 |
м. Житомир |
ЗОШ № 6 |
1 |
69 (30+24+15) |
|
С1 |
С2 |
|
Стойкова Надія Миколаївна |
1186 |
ЖУК А.С. |
06090 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей № 7 |
4 |
66 (24+18+24) |
|
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
1187 |
ЖУК Д.І. |
06010 |
м. Радомишль |
Ліцей № 1 ім. Т. Г. Шевченка |
4 |
90 (36+24+30) |
|
С1 |
|
|
Комашко Катерина Станіславівна |
1188 |
ЖУК С.Ю. |
06010 |
м. Радомишль |
Ліцей № 1 ім. Т. Г. Шевченка |
4 |
126 (36+42+48) |
З |
|
|
|
Комашко Катерина Станіславівна |
1189 |
ЖУКОВ А.М. |
06292 |
с. Гізівщина |
Гізівщинська ЗОШ |
5 |
123 (54+39+30) |
|
С1 |
|
|
Корабліна Світлана Олексіївна |
1190 |
ЖУКОВОЇ М.О. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
6 |
99 (24+45+30) |
|
|
С2 |
|
Стойкова Надія Миколаївна |
1191 |
ЖУКОВСЬКА В. |
06199 |
м. Бердичів |
НВК № 4 |
2 |
57 (30+9+18) |
|
С1 |
|
|
Горофенюк Наталія Олексіївна |
1192 |
ЖУПАНИК А.О. |
06001 |
м. Бердичів |
Центр позашкільної освіти ім. О. Разумкова, відділення еколого-натуралістичного напрямку |
4 |
114 (36+36+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Рощенюк Оксана Анатоліївна |
1193 |
ЖУРА К.С. |
06062 |
м. Новоград-Волинський |
СШ №4, ЗОШ № 5 |
3 |
120 (36+48+36) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
1194 |
ЖУРАВЕЛЬ Н.Г. |
06178 |
м. Житомир |
Збірна шкіл |
4 |
96 (24+24+48) |
|
|
|
С3 |
Господарчук Наталія Володимирівна |
1195 |
ЖУРАВЛЬОВА Д.А. |
06080 |
м. Бердичів |
ЗОШ № 12 |
4 |
126 (42+48+36) |
З |
|
|
|
Калінкіна Ольга Володимирівна |
1196 |
ЖУРАВЛЬОВА К.А. |
06080 |
м. Бердичів |
ЗОШ № 12 |
4 |
132 (48+48+36) |
З |
|
|
|
Калінкіна Ольга Володимирівна |
1197 |
ЖУРАВСЬКА В.В. |
06114 |
м. Житомир |
ЗОШ № 26 |
8 |
100 (36+36+28) |
|
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
1198 |
ЖУРАВСЬКА Д.П. |
06292 |
с. Гізівщина |
Гізівщинська ЗОШ |
6 |
147 (48+51+48) |
З |
|
|
|
Корабліна Світлана Олексіївна |
1199 |
ЖУРАВСЬКИЙ Д.В. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
3 |
126 (42+48+36) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
1200 |
ЖУРАВСЬКИЙ О. |
06300 |
с. Юрівка |
Юрівський НВК |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Корабліна Світлана Олексіївна |
1201 |
ЖУРАВСЬКИЙ О.С. |
06001 |
м. Бердичів |
Центр позашкільної освіти ім. О. Разумкова, відділення еколого-натуралістичного напрямку |
4 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Рощенюк Оксана Анатоліївна |
1202 |
ЖУРВЕЙ Д.П. |
06298 |
с. Малий Браталів |
Малобраталівська ЗОШ |
7 |
129 (42+39+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Корабліна Світлана Олексіївна |
1203 |
ЗАБАШТА А.Н. |
06062 |
м. Новоград-Волинський |
СШ №4, ЗОШ № 5 |
3 |
114 (30+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Скаковська Тетяна Іванівна |
1204 |
ЗАБІКА В.А. |
06091 |
м. Житомир |
Ліцей № 25 ім. М. О. Щорса |
3 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
1205 |
ЗАБОЛОТНІКОВА З.К. |
06017 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей №1 ім.Лесі Українки |
8 |
104 (30+39+35) |
|
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
1206 |
ЗАБОРЧУК А.А. |
06017 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей №1 ім.Лесі Українки |
7 |
65 (24+21+20) |
|
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
1207 |
ЗАБРОДСЬКА Є.Є. |
06010 |
м. Радомишль |
Ліцей № 1 ім. Т. Г. Шевченка |
4 |
102 (42+30+30) |
|
С1 |
|
|
Комашко Катерина Станіславівна |
1208 |
ЗАБРОДСЬКА К.А. |
06091 |
м. Житомир |
Ліцей № 25 ім. М. О. Щорса |
3 |
112 (40+30+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Стойкова Надія Миколаївна |
1209 |
ЗАБРОДСЬКА М.В. |
06020 |
смт. Черняхів |
Черняхівська ЗОШ |
6 |
171 (60+51+60) |
З |
|
|
|
Камінчук Іван Володимирович |
1210 |
ЗАВАЛЬНЮК А.І. |
06199 |
м. Бердичів |
НВК № 4 |
4 |
90 (30+18+42) |
|
|
|
С3 |
Горофенюк Наталія Олексіївна |
1211 |
ЗАГАРИ Д.А. |
06297 |
смт Любар |
Любарська ЗОШ № 2 |
7 |
134 (48+39+47) |
|
С1 |
|
С3 |
Корабліна Світлана Олексіївна |
1212 |
ЗАГІЛЬСЬКА О.О. |
06114 |
м. Житомир |
ЗОШ № 26 |
2 |
75 (30+27+18) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
1213 |
ЗАГЛАДЬКО О.В. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
3 |
66 (12+24+30) |
|
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
1214 |
ЗАГЛЯДА А.О. |
06146 |
м. Коростень |
НВК № 12 |
2 |
84 (30+27+27) |
З |
|
|
|
Камінська Наталія Адамівна |
1215 |
ЗАГОРОВСЬКА С.М. |
06105 |
смт. Народичі |
Відділ освіти |
2 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Крамарчук Ігор Ярославович |
1216 |
ЗАГОРОВСЬКИЙ В.С. |
06090 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей № 7 |
3 |
38 (14+12+12) |
|
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
1217 |
ЗАГОРОВСЬКИЙ М.В. |
06164 |
с. Білокоровичі |
Білокоровицька ЗОШ № 1 |
8 |
80 (24+27+29) |
|
|
|
|
Колібаба Ольга Василівна |
1218 |
ЗАГРИВА К.О. |
06017 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей №1 ім.Лесі Українки |
11 |
113 (30+51+32) |
|
|
С2 |
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
1219 |
ЗАГРИВА М.О. |
06017 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей №1 ім.Лесі Українки |
8 |
126 (48+33+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Скаковська Тетяна Іванівна |
1220 |
ЗАГРИВИЙ Я.І. |
06285 |
смт Ємільчине |
Малоглумчанський ЗЗСО |
6 |
96 (36+33+27) |
|
|
|
|
Карпенко Тетяна Анатолівна |
1221 |
ЗАГУРСЬКА Г.В. |
06017 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей №1 ім.Лесі Українки |
10 |
41 (12+12+17) |
|
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
1222 |
ЗАГУРСЬКА У.О. |
06114 |
м. Житомир |
ЗОШ № 26 |
2 |
33 (6+3+24) |
|
|
|
С3 |
Стойкова Надія Миколаївна |
1223 |
ЗАДВОРНА Д. |
06062 |
м. Новоград-Волинський |
СШ №4, ЗОШ № 5 |
7 |
77 (24+21+32) |
|
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
1224 |
ЗАДОРОЖНЯ С.О. |
06206 |
смт Яблунець |
Яблунецька ЗОШ |
3 |
108 (30+36+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Яценко Ганна Володимирівна |
1225 |
ЗАЄЦЬ Д.О. |
06275 |
с. Середи |
Середівський ЗЗСО |
10 |
83 (24+27+32) |
|
|
|
|
Карпенко Тетяна Анатолівна |
1226 |
ЗАЄЦЬ Д.О. |
06138 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей № 11 |
7 |
116 (42+33+41) |
|
С1 |
|
С3 |
Скаковська Тетяна Іванівна |
1227 |
ЗАЄЦЬ Є.О. |
06005 |
м. Бердичів |
Міський ліцей № 15 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Макаревич Ніла Василівна |
1228 |
ЗАЄЦЬ К.С. |
06164 |
с. Білокоровичі |
Білокоровицька ЗОШ № 1 |
8 |
112 (30+45+37) |
|
|
С2 |
|
Колібаба Ольга Василівна |
1229 |
ЗАЄЦЬ Т.В. |
06090 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей № 7 |
4 |
62 (14+24+24) |
|
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
1230 |
ЗАЄЦЬ Я.О. |
06275 |
с. Середи |
Середівський ЗЗСО |
9 |
77 (12+30+35) |
|
|
|
|
Карпенко Тетяна Анатолівна |
1231 |
ЗАЇКА А.Д. |
06062 |
м. Новоград-Волинський |
СШ №4, ЗОШ № 5 |
3 |
132 (42+48+42) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
1232 |
ЗАЇКА І.О. |
06017 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей №1 ім.Лесі Українки |
6 |
90 (42+27+21) |
|
С1 |
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
1233 |
ЗАЇКА Ю.В. |
06211 |
с. Рихальське |
Рихальська ЗОШ |
3 |
92 (32+30+30) |
|
С1 |
|
|
Яценко Ганна Володимирівна |
1234 |
ЗАЙНЧУКОВСЬКА К.В. |
06190 |
смт. Нова Борова |
Гімназія |
5 |
123 (36+45+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Гвоздовська Наталія Миколаївна |
1235 |
ЗАЙЧЕНКО Є.Ю. |
06138 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей № 11 |
2 |
51 (12+27+12) |
|
|
С2 |
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
1236 |
ЗАЙЧЕНКО С. |
06114 |
м. Житомир |
ЗОШ № 26 |
5 |
96 (30+21+45) |
|
|
|
С3 |
Стойкова Надія Миколаївна |
1237 |
ЗАЙЧУК А.В. |
06010 |
м. Радомишль |
Ліцей № 1 ім. Т. Г. Шевченка |
3 |
96 (30+36+30) |
|
|
С2 |
|
Комашко Катерина Станіславівна |
1238 |
ЗАКЛІКОВСЬКИЙ І.В. |
06114 |
м. Житомир |
ЗОШ № 26 |
3 |
102 (36+24+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Стойкова Надія Миколаївна |
1239 |
ЗАКРЕВСЬКА Е.Є. |
06190 |
смт. Нова Борова |
Гімназія |
4 |
96 (42+18+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Гвоздовська Наталія Миколаївна |
1240 |
ЗАЛЕВСЬКИЙ О.А. |
06199 |
м. Бердичів |
НВК № 4 |
4 |
78 (24+24+30) |
|
|
|
|
Горофенюк Наталія Олексіївна |
1241 |
ЗАЛІЗКОНАЗАР Н.О. |
06067 |
м. Житомир |
ЗОШ № 28 |
6 |
75 (42+21+12) |
|
С1 |
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
1242 |
ЗАЛІЗНЮК В.В. |
06178 |
м. Житомир |
Збірна шкіл |
7 |
114 (30+33+51) |
|
|
|
С3 |
Господарчук Наталія Володимирівна |
1243 |
ЗАЛУЦЬКА К.А. |
06005 |
м. Бердичів |
Міський ліцей № 15 |
4 |
102 (36+24+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Макаревич Ніла Василівна |
1244 |
ЗАЛЮБОВСЬКА Х.П. |
06005 |
м. Бердичів |
Міський ліцей № 15 |
3 |
120 (30+42+48) |
З |
|
|
|
Макаревич Ніла Василівна |
1245 |
ЗАПЛЕТНЮК В.Л. |
06281 |
с. Хутір-Мокляки |
Хутір-Мокляківська філія |
8 |
46 (24+12+10) |
|
|
|
|
Карпенко Тетяна Анатолівна |
1246 |
ЗАПОЛЬСЬКА А.С. |
06207 |
с. Варварівка |
Варварівська ЗОШ |
9 |
99 (30+39+30) |
|
|
|
|
Яценко Ганна Володимирівна |
1247 |
ЗАПОЛЬСЬКОЇ А.С. |
06190 |
смт. Нова Борова |
Гімназія |
5 |
96 (30+42+24) |
|
|
С2 |
|
Гвоздовська Наталія Миколаївна |
1248 |
ЗАРЕМБИЦЬКИЙ Є.Ю. |
06114 |
м. Житомир |
ЗОШ № 26 |
9 |
113 (30+48+35) |
|
|
С2 |
|
Стойкова Надія Миколаївна |
1249 |
ЗАРЕЧНА А.Ю. |
06298 |
с. Малий Браталів |
Малобраталівська ЗОШ |
6 |
111 (42+36+33) |
|
С1 |
|
|
Корабліна Світлана Олексіївна |
1250 |
ЗАРЖИЦЬКА Т.В. |
06040 |
смт. Ружин |
Збірна шкіл району |
3 |
102 (36+24+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Федорчук Галина Миколаївна |
1251 |
ЗАРИЦЬКА Г.П. |
06105 |
смт. Народичі |
Відділ освіти |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Крамарчук Ігор Ярославович |
1252 |
ЗАРИЦЬКИЙ К.О. |
06114 |
м. Житомир |
ЗОШ № 26 |
6 |
63 (30+18+15) |
|
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
1253 |
ЗАРІЧНА А.О. |
06117 |
м. Житомир |
ЗОШ № 30 |
2 |
72 (24+27+21) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
1254 |
ЗАРУЦЬКИЙ В.О. |
06311 |
с. Калинівка |
Калинівська ЗОШ |
4 |
46 (16+12+18) |
|
|
|
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
1255 |
ЗАСТАВНИЙ В.С. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
2 |
81 (30+21+30) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
1256 |
ЗАХАРЕВИЧ Д.О. |
06062 |
м. Новоград-Волинський |
СШ №4, ЗОШ № 5 |
5 |
51 (24+15+12) |
|
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
1257 |
ЗАХАРЕВИЧ Д.О. |
06062 |
м. Новоград-Волинський |
СШ №4, ЗОШ № 5 |
3 |
96 (30+24+42) |
|
|
|
С3 |
Скаковська Тетяна Іванівна |
1258 |
ЗАХАРЕНКО Н.С. |
06320 |
с. Сущани |
Сущанська ЗОШ |
9 |
62 (24+27+11) |
|
|
|
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
1259 |
ЗАХАРКО Я.М. |
06227 |
с. Гальчин |
Гальчинська ЗОШ |
7 |
100 (18+33+49) |
|
|
|
С3 |
Повальчук Оксана Петрівна |
1260 |
ЗАХАРОВ І.З. |
06114 |
м. Житомир |
ЗОШ № 26 |
7 |
81 (24+27+30) |
|
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
1261 |
ЗАХАРЧЕНКО А.О. |
06061 |
м. Новоград-Волинський |
ЗОШ № 2 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
1262 |
ЗАХАРЧЕНКО Д.Б. |
06273 |
с. Березники |
Березниківський ЗЗСО |
4 |
102 (24+36+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Карпенко Тетяна Анатолівна |
1263 |
ЗАХАРЧЕНКО К.В. |
06062 |
м. Новоград-Волинський |
СШ №4, ЗОШ № 5 |
4 |
114 (30+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Скаковська Тетяна Іванівна |
1264 |
ЗАХАРЧЕНКО М.А. |
06210 |
с. Яблунівка |
Яблунівська ЗОШ |
7 |
113 (24+57+32) |
|
|
С2 |
|
Яценко Ганна Володимирівна |
1265 |
ЗАХАРЧЄНКО І.В. |
06062 |
м. Новоград-Волинський |
СШ №4, ЗОШ № 5 |
5 |
66 (18+27+21) |
|
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
1266 |
ЗАХАРЧУК А.Л. |
06011 |
с. Потіївка |
Потіївський ліцей |
8 |
127 (30+51+46) |
|
|
С2 |
С3 |
Олішевська Оксана Анатоліївна |
1267 |
ЗАХАРЧУК В.М. |
06114 |
м. Житомир |
ЗОШ № 26 |
2 |
81 (30+27+24) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
1268 |
ЗАХАРЧУК І.В. |
06020 |
смт. Черняхів |
Черняхівська ЗОШ |
6 |
171 (60+51+60) |
З |
|
|
|
Камінчук Іван Володимирович |
1269 |
ЗАХАРЧУК Л.О. |
06010 |
м. Радомишль |
Ліцей № 1 ім. Т. Г. Шевченка |
3 |
108 (36+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Комашко Катерина Станіславівна |
1270 |
ЗАЯЦЬ А.О. |
06169 |
смт. Городок |
Городоцька ЗОШ |
2 |
81 (24+30+27) |
З |
|
|
|
Вєтрова Ольга Миколаївна |
1271 |
ЗАЯЦЬ П.О. |
06169 |
смт. Городок |
Городоцька ЗОШ |
6 |
135 (48+39+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Вєтрова Ольга Миколаївна |
1272 |
ЗБИКОВСЬКА А.О. |
06114 |
м. Житомир |
ЗОШ № 26 |
3 |
120 (24+48+48) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
1273 |
ЗГОДЗИНСЬКА В.М. |
06178 |
м. Житомир |
Збірна шкіл |
6 |
132 (54+33+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Господарчук Наталія Володимирівна |
1274 |
ЗДОЛЬНІК Я.Я. |
06006 |
м. Житомир |
ЗОШ № 6 |
3 |
60 (18+18+24) |
|
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
1275 |
ЗЕЛЕНСЬКА Д.О. |
06277 |
с. Симони |
Симонівський ЗЗСО |
5 |
171 (60+57+54) |
З |
|
|
|
Карпенко Тетяна Анатолівна |
1276 |
ЗЕЛЮНКО А.О. |
06090 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей № 7 |
3 |
78 (30+24+24) |
|
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
1277 |
ЗЕМБИЦЬКА А.В. |
06270 |
смт Ємільчине |
ЗЗСО Ємільчинська гімназія |
3 |
108 (42+42+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Карпенко Тетяна Анатолівна |
1278 |
ЗЕМБИЦЬКА А.С. |
06208 |
с. Велика Цвіля |
Великоцвілянська ЗОШ |
5 |
144 (42+48+54) |
З |
|
|
|
Яценко Ганна Володимирівна |
1279 |
ЗЕМБИЦЬКИЙ М.В. |
06279 |
с. Мокляки |
Мокляківська філія |
5 |
99 (36+33+30) |
|
|
|
|
Карпенко Тетяна Анатолівна |
1280 |
ЗИМА З.А. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
6 |
153 (54+57+42) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
1281 |
ЗИМУХОВ М.І. |
06310 |
с. Зольня |
Зольнянська ЗОШ |
6 |
144 (54+51+39) |
З |
|
|
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
1282 |
ЗІНЕВИЧ В.О. |
06011 |
с. Потіївка |
Потіївський ліцей |
6 |
153 (54+51+48) |
З |
|
|
|
Олішевська Оксана Анатоліївна |
1283 |
ЗІНОВЧУК С.Ю. |
06178 |
м. Житомир |
Збірна шкіл |
8 |
114 (36+27+51) |
|
|
|
С3 |
Господарчук Наталія Володимирівна |
1284 |
ЗІНЧЕНКО А.В. |
06169 |
смт. Городок |
Городоцька ЗОШ |
3 |
84 (30+36+18) |
|
|
С2 |
|
Вєтрова Ольга Миколаївна |
1285 |
ЗІНЧЕНКО В.О. |
06114 |
м. Житомир |
ЗОШ № 26 |
4 |
104 (20+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Стойкова Надія Миколаївна |
1286 |
ЗІНЧЕНКО Д.А. |
06010 |
м. Радомишль |
Ліцей № 1 ім. Т. Г. Шевченка |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Комашко Катерина Станіславівна |
1287 |
ЗІНЧЕНКО О.В. |
06017 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей №1 ім.Лесі Українки |
8 |
119 (18+51+50) |
|
|
С2 |
С3 |
Скаковська Тетяна Іванівна |
1288 |
ЗІНЧУК П.П. |
06062 |
м. Новоград-Волинський |
СШ №4, ЗОШ № 5 |
7 |
62 (24+27+11) |
|
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
1289 |
ЗЛАЧЕВСЬКИЙ М.С. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
3 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
1290 |
ЗЛОЧЕВСЬКА А.В. |
06017 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей №1 ім.Лесі Українки |
4 |
120 (30+42+48) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
1291 |
ЗОЗУЛЯ В.В. |
06010 |
м. Радомишль |
Ліцей № 1 ім. Т. Г. Шевченка |
5 |
96 (30+42+24) |
|
|
С2 |
|
Комашко Катерина Станіславівна |
1292 |
ЗОЗУЛЯ З.О. |
06138 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей № 11 |
3 |
128 (32+48+48) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
1293 |
ЗОЛІН Д.О. |
06275 |
с. Середи |
Середівський ЗЗСО |
4 |
84 (24+36+24) |
|
|
С2 |
|
Карпенко Тетяна Анатолівна |
1294 |
ЗОЛОТУХІНА В. |
06064 |
м. Житомир |
НВК № 25 |
4 |
102 (30+30+42) |
|
|
|
С3 |
Стойкова Надія Миколаївна |
1295 |
ЗРАЙКОВСЬКИЙ Р.Р. |
06114 |
м. Житомир |
ЗОШ № 26 |
5 |
84 (30+27+27) |
|
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
1296 |
ЗУБАЧИК Д.М. |
06298 |
с. Малий Браталів |
Малобраталівська ЗОШ |
4 |
114 (30+36+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Корабліна Світлана Олексіївна |
1297 |
ЗУБКО Є.Р. |
06146 |
м. Коростень |
НВК № 12 |
1 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Камінська Наталія Адамівна |
1298 |
ЗУБКО М.С. |
06001 |
м. Бердичів |
Центр позашкільної освіти ім. О. Разумкова, відділення еколого-натуралістичного напрямку |
5 |
147 (54+45+48) |
З |
|
|
|
Рощенюк Оксана Анатоліївна |
1299 |
ЗУБКО С.Р. |
06146 |
м. Коростень |
НВК № 12 |
3 |
82 (22+30+30) |
|
|
|
|
Камінська Наталія Адамівна |
1300 |
ЗУБЛЕНКО А.В. |
06010 |
м. Радомишль |
Ліцей № 1 ім. Т. Г. Шевченка |
5 |
63 (24+27+12) |
|
|
|
|
Комашко Катерина Станіславівна |
1301 |
ЗУБРИЦЬКИЙ А.Ю. |
06017 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей №1 ім.Лесі Українки |
7 |
103 (36+39+28) |
|
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
1302 |
ЗУБРИЦЬКЙ В. |
06190 |
смт. Нова Борова |
Гімназія |
2 |
75 (30+21+24) |
З |
|
|
|
Гвоздовська Наталія Миколаївна |
1303 |
ЗУБЧУК К.М. |
06062 |
м. Новоград-Волинський |
СШ №4, ЗОШ № 5 |
2 |
78 (24+30+24) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
1304 |
ІВАНЕНКО В.В. |
06006 |
м. Житомир |
ЗОШ № 6 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
1305 |
ІВАНЕНКО Д.М. |
06114 |
м. Житомир |
ЗОШ № 26 |
2 |
81 (30+27+24) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
1306 |
ІВАНЕНКО І.О. |
06072 |
м. Коростень |
Районний методичний кабінет |
5 |
51 (18+9+24) |
|
|
|
|
Васьківська Тетяна Миколаївна |
1307 |
ІВАНЕНКО М.О. |
06017 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей №1 ім.Лесі Українки |
6 |
111 (42+33+36) |
|
С1 |
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
1308 |
ІВАНИЦЬКА А.О. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
3 |
138 (48+48+42) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
1309 |
ІВАНИЦЬКА О.Г. |
06297 |
смт Любар |
Любарська ЗОШ № 2 |
10 |
109 (24+39+46) |
|
|
|
С3 |
Корабліна Світлана Олексіївна |
1310 |
ІВАНИЦЬКИЙ П.О. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
5 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
1311 |
ІВАНИЦЬКОГО Т.О. |
06020 |
смт. Черняхів |
Черняхівська ЗОШ |
7 |
131 (42+42+47) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Камінчук Іван Володимирович |
1312 |
ІВАНОВ Б.І. |
06178 |
м. Житомир |
Збірна шкіл |
2 |
60 (18+27+15) |
|
|
С2 |
|
Господарчук Наталія Володимирівна |
1313 |
ІВАНОВ С.В. |
06271 |
смт Ємільчине |
Ємільчинський ЗЗСО № 1 |
11 |
87 (18+51+18) |
|
|
С2 |
|
Карпенко Тетяна Анатолівна |
1314 |
ІВАНОВА В.М. |
06280 |
с. Сергіївка |
Сергіївський ЗЗСО |
8 |
83 (18+24+41) |
|
|
|
С3 |
Карпенко Тетяна Анатолівна |
1315 |
ІВАНОВА І.М. |
06062 |
м. Новоград-Волинський |
СШ №4, ЗОШ № 5 |
7 |
27 (12+6+9) |
|
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
1316 |
ІВАНЧУК В.Р. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
7 |
143 (42+51+50) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Стойкова Надія Миколаївна |
1317 |
ІВАСЕНКО В.В. |
06040 |
смт. Ружин |
Збірна шкіл району |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Федорчук Галина Миколаївна |
1318 |
ІВАСИК А.А. |
06290 |
с. Бичева |
Бичівський ЗЗСО |
5 |
48 (18+9+21) |
|
|
|
|
Корабліна Світлана Олексіївна |
1319 |
ІВАШКЕВИЧ А.А. |
06114 |
м. Житомир |
ЗОШ № 26 |
5 |
96 (24+39+33) |
|
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
1320 |
ІВАШКОВИЧ С.Д. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
3 |
120 (30+48+42) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
1321 |
ІВАШОВ А.Д. |
06114 |
м. Житомир |
ЗОШ № 26 |
3 |
90 (30+30+30) |
|
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
1322 |
ІВАЩЕНКО А.М. |
06010 |
м. Радомишль |
Ліцей № 1 ім. Т. Г. Шевченка |
3 |
90 (18+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Комашко Катерина Станіславівна |
1323 |
ІВЛЄВА М.В. |
06017 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей №1 ім.Лесі Українки |
6 |
114 (48+27+39) |
|
С1 |
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
1324 |
ІГНАТЕНКО Д.В. |
06281 |
с. Хутір-Мокляки |
Хутір-Мокляківська філія |
7 |
89 (12+42+35) |
|
|
С2 |
|
Карпенко Тетяна Анатолівна |
1325 |
ІГНАТЬЄВ Н.Ю. |
06117 |
м. Житомир |
ЗОШ № 30 |
2 |
51 (18+18+15) |
|
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
1326 |
ІГНАТЮК А.О. |
06062 |
м. Новоград-Волинський |
СШ №4, ЗОШ № 5 |
7 |
48 (12+12+24) |
|
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
1327 |
ІГНАТЮК К.В. |
06006 |
м. Житомир |
ЗОШ № 6 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
1328 |
ІЗЮМОВА А.О. |
06114 |
м. Житомир |
ЗОШ № 26 |
5 |
90 (18+39+33) |
|
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
1329 |
ІЛЬЇН В.А. |
06138 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей № 11 |
2 |
75 (24+24+27) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
1330 |
ІЛЬКІВ М.А. |
06064 |
м. Житомир |
НВК № 25 |
3 |
74 (20+24+30) |
|
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
1331 |
ІЛЬЧЕНКО Д.К. |
06006 |
м. Житомир |
ЗОШ № 6 |
2 |
87 (30+30+27) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
1332 |
ІЛЬЧУК Д.В. |
06299 |
с. Мотовилівка |
Мотовилівська ЗОШ |
7 |
89 (30+39+20) |
|
|
|
|
Корабліна Світлана Олексіївна |
1333 |
ІЛЬЧУК К.П. |
06017 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей №1 ім.Лесі Українки |
6 |
129 (36+39+54) |
|
|
|
С3 |
Скаковська Тетяна Іванівна |
1334 |
ІЛЬЮК С.М. |
06178 |
м. Житомир |
Збірна шкіл |
5 |
108 (54+42+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Господарчук Наталія Володимирівна |
1335 |
ІНЖИЄВСЬКА Є.В. |
06017 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей №1 ім.Лесі Українки |
8 |
108 (36+30+42) |
|
|
|
С3 |
Скаковська Тетяна Іванівна |
1336 |
ІОПИК Є.І. |
06318 |
м. Олевськ |
Олевська ЗОШ № 3 |
3 |
126 (48+36+42) |
З |
|
|
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
1337 |
ІСКРА Н.С. |
06178 |
м. Житомир |
Збірна шкіл |
7 |
146 (42+51+53) |
З |
|
|
|
Господарчук Наталія Володимирівна |
1338 |
ІСНЮК В.В. |
06317 |
м. Олевськ |
Олевська ЗОШ № 2 |
4 |
58 (16+24+18) |
|
|
|
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
1339 |
ІСНЮК Д.І. |
06317 |
м. Олевськ |
Олевська ЗОШ № 2 |
5 |
108 (36+39+33) |
|
|
|
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
1340 |
ІСНЮК Д.О. |
06317 |
м. Олевськ |
Олевська ЗОШ № 2 |
3 |
68 (20+30+18) |
|
|
|
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
1341 |
ІЩЕНКО Д.О. |
06178 |
м. Житомир |
Збірна шкіл |
10 |
118 (36+45+37) |
|
|
С2 |
|
Господарчук Наталія Володимирівна |
1342 |
ІЩЕНКО М.О. |
06178 |
м. Житомир |
Збірна шкіл |
5 |
123 (42+45+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Господарчук Наталія Володимирівна |
1343 |
ІЩУК А.О. |
06178 |
м. Житомир |
Збірна шкіл |
5 |
105 (42+33+30) |
|
С1 |
|
|
Господарчук Наталія Володимирівна |
1344 |
ІЩУК А.О. |
06114 |
м. Житомир |
ЗОШ № 26 |
4 |
96 (24+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Стойкова Надія Миколаївна |
1345 |
ІЩУК Д.О. |
06117 |
м. Житомир |
ЗОШ № 30 |
4 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
1346 |
ЙОВА В.С. |
06175 |
м. Новоград-Волинський |
ЗОШ № 10 |
5 |
117 (42+33+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Скаковська Тетяна Іванівна |
1347 |
КАВЕЦЬКИЙ Н.І. |
06105 |
смт. Народичі |
Відділ освіти |
2 |
75 (24+27+24) |
З |
|
|
|
Крамарчук Ігор Ярославович |
1348 |
КАГАНОВИЧ Д.Р. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
1349 |
КАДИКОВА С.П. |
06040 |
смт. Ружин |
Збірна шкіл району |
7 |
112 (30+39+43) |
|
|
|
С3 |
Федорчук Галина Миколаївна |
1350 |
КАЗАКОВ В.О. |
06114 |
м. Житомир |
ЗОШ № 26 |
4 |
128 (38+42+48) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
1351 |
КАЗАКОВ Н.М. |
06164 |
с. Білокоровичі |
Білокоровицька ЗОШ № 1 |
5 |
102 (54+33+15) |
|
С1 |
|
|
Колібаба Ольга Василівна |
1352 |
КАЗМЕРЧУК А.А. |
06091 |
м. Житомир |
Ліцей № 25 ім. М. О. Щорса |
4 |
126 (42+36+48) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
1353 |
КАЗМІРОВСЬКА А.О. |
06178 |
м. Житомир |
Збірна шкіл |
2 |
84 (30+27+27) |
З |
|
|
|
Господарчук Наталія Володимирівна |
1354 |
КАЗМІРОВСЬКИЙ Я.О. |
06178 |
м. Житомир |
Збірна шкіл |
4 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Господарчук Наталія Володимирівна |
1355 |
КАЙДАНОВИЧ А.А. |
06061 |
м. Новоград-Волинський |
ЗОШ № 2 |
4 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
1356 |
КАЙДАНОВИЧ А.О. |
06062 |
м. Новоград-Волинський |
СШ №4, ЗОШ № 5 |
8 |
101 (24+33+44) |
|
|
|
С3 |
Скаковська Тетяна Іванівна |
1357 |
КАЛАШНИК М.С. |
06146 |
м. Коростень |
НВК № 12 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Камінська Наталія Адамівна |
1358 |
КАЛЕНИК С.Р. |
06169 |
смт. Городок |
Городоцька ЗОШ |
1 |
78 (24+30+24) |
З |
|
|
|
Вєтрова Ольга Миколаївна |
1359 |
КАЛЕНСЬКА М.В. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
1360 |
КАЛЕНЮК В.Ю. |
06208 |
с. Велика Цвіля |
Великоцвілянська ЗОШ |
5 |
117 (36+36+45) |
|
|
|
С3 |
Яценко Ганна Володимирівна |
1361 |
КАЛИМАГА К.М. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
1362 |
КАЛІНЕЦЬ Л.А. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
6 |
135 (54+39+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Стойкова Надія Миколаївна |
1363 |
КАЛІНЧУК А.А. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
5 |
147 (60+39+48) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
1364 |
КАЛІНЧУК К.М. |
06114 |
м. Житомир |
ЗОШ № 26 |
5 |
84 (36+36+12) |
|
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
1365 |
КАЛУЖНА А.М. |
06040 |
смт. Ружин |
Збірна шкіл району |
6 |
63 (36+21+6) |
|
|
|
|
Федорчук Галина Миколаївна |
1366 |
КАЛЮЖНА З.Д. |
06178 |
м. Житомир |
Збірна шкіл |
2 |
84 (30+27+27) |
З |
|
|
|
Господарчук Наталія Володимирівна |
1367 |
КАМІНСЬКА А.В. |
06017 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей №1 ім.Лесі Українки |
4 |
90 (24+30+36) |
|
|
|
С3 |
Скаковська Тетяна Іванівна |
1368 |
КАМІНСЬКА В.Ю. |
06010 |
м. Радомишль |
Ліцей № 1 ім. Т. Г. Шевченка |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Комашко Катерина Станіславівна |
1369 |
КАМІНСЬКА К.Є. |
06169 |
смт. Городок |
Городоцька ЗОШ |
3 |
84 (30+24+30) |
|
|
|
|
Вєтрова Ольга Миколаївна |
1370 |
КАМІНСЬКА О.О. |
06072 |
м. Коростень |
Районний методичний кабінет |
4 |
98 (26+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Васьківська Тетяна Миколаївна |
1371 |
КАМІНСЬКА П.І. |
06146 |
м. Коростень |
НВК № 12 |
3 |
90 (30+36+24) |
|
|
С2 |
|
Камінська Наталія Адамівна |
1372 |
КАМІНСЬКИЙ Д.О. |
06190 |
смт. Нова Борова |
Гімназія |
6 |
129 (42+39+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Гвоздовська Наталія Миколаївна |
1373 |
КАНАВСЬКИЙ С.І. |
06006 |
м. Житомир |
ЗОШ № 6 |
3 |
90 (24+42+24) |
|
|
С2 |
|
Стойкова Надія Миколаївна |
1374 |
КАНАРСЬКА А.О. |
06040 |
смт. Ружин |
Збірна шкіл району |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Федорчук Галина Миколаївна |
1375 |
КАНАРСЬКА М.С. |
06040 |
смт. Ружин |
Збірна шкіл району |
3 |
108 (42+30+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Федорчук Галина Миколаївна |
1376 |
КАНЧУРА С.Д. |
06296 |
смт Любар |
Любарська гімназія № 1 |
11 |
87 (18+33+36) |
|
|
|
|
Корабліна Світлана Олексіївна |
1377 |
КАПКО Д.М. |
06005 |
м. Бердичів |
Міський ліцей № 15 |
3 |
72 (30+24+18) |
|
|
|
|
Макаревич Ніла Василівна |
1378 |
КАПЛІНСЬКИЙ Д. |
06117 |
м. Житомир |
ЗОШ № 30 |
2 |
87 (30+30+27) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
1379 |
КАПРАЛЮК І.С. |
06005 |
м. Бердичів |
Міський ліцей № 15 |
3 |
132 (48+42+42) |
З |
|
|
|
Макаревич Ніла Василівна |
1380 |
КАПУСТИНСЬКИЙ А.А. |
06061 |
м. Новоград-Волинський |
ЗОШ № 2 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
1381 |
КАПУСТИНСЬКИЙ М.М. |
06005 |
м. Бердичів |
Міський ліцей № 15 |
2 |
78 (18+30+30) |
З |
|
|
|
Макаревич Ніла Василівна |
1382 |
КАРАБЇНСЬКА А.О. |
06006 |
м. Житомир |
ЗОШ № 6 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
1383 |
КАРАВА К.В. |
06105 |
смт. Народичі |
Відділ освіти |
7 |
119 (30+45+44) |
|
|
С2 |
С3 |
Крамарчук Ігор Ярославович |
1384 |
КАРАДЖОВ Н.О. |
06294 |
с. Кириївка |
Кириївська ЗОШ |
5 |
111 (36+51+24) |
|
|
С2 |
|
Корабліна Світлана Олексіївна |
1385 |
КАРАНДЮК В.Д. |
06114 |
м. Житомир |
ЗОШ № 26 |
8 |
126 (36+39+51) |
|
|
|
С3 |
Стойкова Надія Миколаївна |
1386 |
КАРАПЕТЯН К.В. |
06324 |
с. Лопатичі |
Лопатицька ЗОШ |
4 |
90 (18+30+42) |
|
|
|
С3 |
Дорошенко Інна Анатоліївна |
1387 |
КАРАПУНАРЛИ О.П. |
06178 |
м. Житомир |
Збірна шкіл |
4 |
102 (24+30+48) |
|
|
|
С3 |
Господарчук Наталія Володимирівна |
1388 |
КАРДАЧ М.В. |
06146 |
м. Коростень |
НВК № 12 |
4 |
96 (30+30+36) |
|
|
|
С3 |
Камінська Наталія Адамівна |
1389 |
КАРМАЗІНА А.С. |
06178 |
м. Житомир |
Збірна шкіл |
5 |
144 (42+51+51) |
З |
|
|
|
Господарчук Наталія Володимирівна |
1390 |
КАРПЕНКО А.С. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
1391 |
КАРПЕНКО Б.О. |
06296 |
смт Любар |
Любарська гімназія № 1 |
11 |
105 (24+45+36) |
|
|
С2 |
|
Корабліна Світлана Олексіївна |
1392 |
КАРПЕНКО З.Г. |
06169 |
смт. Городок |
Городоцька ЗОШ |
3 |
66 (30+24+12) |
|
|
|
|
Вєтрова Ольга Миколаївна |
1393 |
КАРПЕНКО Я.С. |
06270 |
смт Ємільчине |
ЗЗСО Ємільчинська гімназія |
7 |
115 (30+33+52) |
|
|
|
С3 |
Карпенко Тетяна Анатолівна |
1394 |
КАРПИК А.В. |
06117 |
м. Житомир |
ЗОШ № 30 |
1 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
1395 |
КАРПІНСЬКА Л.В. |
06062 |
м. Новоград-Волинський |
СШ №4, ЗОШ № 5 |
5 |
84 (36+21+27) |
|
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
1396 |
КАРПЛЮК В.В. |
06040 |
смт. Ружин |
Збірна шкіл району |
5 |
117 (24+39+54) |
|
|
|
С3 |
Федорчук Галина Миколаївна |
1397 |
КАРПЛЮК В.О. |
06292 |
с. Гізівщина |
Гізівщинська ЗОШ |
7 |
100 (30+30+40) |
|
|
|
С3 |
Корабліна Світлана Олексіївна |
1398 |
КАРПЛЮК В.Р. |
06040 |
смт. Ружин |
Збірна шкіл району |
7 |
67 (18+21+28) |
|
|
|
|
Федорчук Галина Миколаївна |
1399 |
КАРПЛЮК Н.В. |
06178 |
м. Житомир |
Збірна шкіл |
4 |
62 (20+18+24) |
|
|
|
|
Господарчук Наталія Володимирівна |
1400 |
КАРПОВИЧ Д.М. |
06017 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей №1 ім.Лесі Українки |
3 |
132 (42+48+42) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
1401 |
КАРПОВИЧ І.Ю. |
06178 |
м. Житомир |
Збірна шкіл |
5 |
135 (42+45+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Господарчук Наталія Володимирівна |
1402 |
КАРПОВИЧ О.Ю. |
06190 |
смт. Нова Борова |
Гімназія |
5 |
117 (48+45+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Гвоздовська Наталія Миколаївна |
1403 |
КАРПУК Г.І. |
06275 |
с. Середи |
Середівський ЗЗСО |
4 |
72 (24+12+36) |
|
|
|
С3 |
Карпенко Тетяна Анатолівна |
1404 |
КАРПУК Д.В. |
06275 |
с. Середи |
Середівський ЗЗСО |
2 |
75 (30+24+21) |
З |
|
|
|
Карпенко Тетяна Анатолівна |
1405 |
КАРПУК О.І. |
06061 |
м. Новоград-Волинський |
ЗОШ № 2 |
2 |
69 (30+15+24) |
|
С1 |
|
С3 |
Скаковська Тетяна Іванівна |
1406 |
КАРПУСЬ К.А. |
06062 |
м. Новоград-Волинський |
СШ №4, ЗОШ № 5 |
2 |
78 (24+30+24) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
1407 |
КАРПУШЕВСЬКА А.А. |
06010 |
м. Радомишль |
Ліцей № 1 ім. Т. Г. Шевченка |
7 |
102 (30+33+39) |
|
|
|
|
Комашко Катерина Станіславівна |
1408 |
КАРПУШЕВСЬКА К.А. |
06010 |
м. Радомишль |
Ліцей № 1 ім. Т. Г. Шевченка |
2 |
72 (30+27+15) |
З |
|
|
|
Комашко Катерина Станіславівна |
1409 |
КАСИМЧУК Б.М. |
06274 |
с. Куліші |
Кулішівський ЗЗСО І-ІІІ ст. |
5 |
66 (24+21+21) |
|
|
|
|
Карпенко Тетяна Анатолівна |
1410 |
КАСПЕРСЬКИЙ Д.Д. |
06199 |
м. Бердичів |
НВК № 4 |
4 |
102 (30+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Горофенюк Наталія Олексіївна |
1411 |
КАТАНАХА Д.О. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
5 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
1412 |
КАТАРОГА В.В. |
06072 |
м. Коростень |
Районний методичний кабінет |
7 |
34 (18+0+16) |
|
|
|
|
Васьківська Тетяна Миколаївна |
1413 |
КАТАШИНСЬКИЙ М.М. |
06086 |
с. Макарівка |
Макарівська ЗОШ |
7 |
49 (18+18+13) |
|
|
|
|
Силкіна Наталія Василівна |
1414 |
КАТРІЧ С.В. |
06064 |
м. Житомир |
НВК № 25 |
3 |
90 (24+30+36) |
|
|
|
С3 |
Стойкова Надія Миколаївна |
1415 |
КАЦАЛАПЕНКО А.П. |
06091 |
м. Житомир |
Ліцей № 25 ім. М. О. Щорса |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
1416 |
КАЧАНЮК А.А. |
06178 |
м. Житомир |
Збірна шкіл |
3 |
102 (24+30+48) |
|
|
|
С3 |
Господарчук Наталія Володимирівна |
1417 |
КАЧАНЮК С.І. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
1418 |
КАЧЕРУК М.І. |
06017 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей №1 ім.Лесі Українки |
6 |
126 (54+30+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Скаковська Тетяна Іванівна |
1419 |
КАШПІРУК З. |
06199 |
м. Бердичів |
НВК № 4 |
2 |
60 (24+18+18) |
|
С1 |
|
|
Горофенюк Наталія Олексіївна |
1420 |
КАШПУРЕНКО А.О. |
06326 |
м. Олевськ |
Андріївська ЗОШ |
4 |
102 (30+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Дорошенко Інна Анатоліївна |
1421 |
КАЩУК Н.В. |
06190 |
смт. Нова Борова |
Гімназія |
4 |
104 (26+36+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Гвоздовська Наталія Миколаївна |
1422 |
КВАДРОВИЧ Н.П. |
06114 |
м. Житомир |
ЗОШ № 26 |
6 |
81 (36+27+18) |
|
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
1423 |
КВАШУК Ю.В. |
06290 |
с. Бичева |
Бичівський ЗЗСО |
8 |
117 (42+36+39) |
|
С1 |
|
|
Корабліна Світлана Олексіївна |
1424 |
КЕБАЛ Н.С. |
06006 |
м. Житомир |
ЗОШ № 6 |
2 |
87 (30+30+27) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
1425 |
КЕДА В.Ю. |
06314 |
с. Стовпинка |
Стовпинська ЗОШ |
7 |
121 (24+45+52) |
|
|
С2 |
С3 |
Дорошенко Інна Анатоліївна |
1426 |
КЕЙН В.А. |
06178 |
м. Житомир |
Збірна шкіл |
4 |
130 (46+42+42) |
З |
|
|
|
Господарчук Наталія Володимирівна |
1427 |
КЕМКА К.В. |
06114 |
м. Житомир |
ЗОШ № 26 |
5 |
96 (36+42+18) |
|
|
С2 |
|
Стойкова Надія Миколаївна |
1428 |
КЕМСЬКА А.П. |
06212 |
с. Сімаківка |
Сімаківська ЗОШ |
9 |
105 (24+48+33) |
|
|
С2 |
|
Яценко Ганна Володимирівна |
1429 |
КЕМСЬКИЙ В.В. |
06286 |
смт Ємільчине |
Великояблунецький ЗЗСО |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Карпенко Тетяна Анатолівна |
1430 |
КЕМСЬКИЙ Є.О. |
06286 |
смт Ємільчине |
Великояблунецький ЗЗСО |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Карпенко Тетяна Анатолівна |
1431 |
КИРДАН С.О. |
06061 |
м. Новоград-Волинський |
ЗОШ № 2 |
3 |
132 (42+48+42) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
1432 |
КИРИЙЧУК Д.В. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
3 |
80 (20+36+24) |
|
|
С2 |
|
Стойкова Надія Миколаївна |
1433 |
КИРИК В.О. |
06211 |
с. Рихальське |
Рихальська ЗОШ |
7 |
102 (24+39+39) |
|
|
|
|
Яценко Ганна Володимирівна |
1434 |
КИРИЛ К.Ю. |
06114 |
м. Житомир |
ЗОШ № 26 |
6 |
93 (48+15+30) |
|
С1 |
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
1435 |
КИРИЛЕНКО Н.М. |
06072 |
м. Коростень |
Районний методичний кабінет |
7 |
75 (30+24+21) |
|
|
|
|
Васьківська Тетяна Миколаївна |
1436 |
КИРИЛІШИНА В.С. |
06040 |
смт. Ружин |
Збірна шкіл району |
8 |
111 (30+39+42) |
|
|
|
С3 |
Федорчук Галина Миколаївна |
1437 |
КИРИЛЛОВИЧ А.Д. |
06114 |
м. Житомир |
ЗОШ № 26 |
5 |
93 (42+39+12) |
|
С1 |
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
1438 |
КИРИЛОВИЧ І.В. |
06138 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей № 11 |
6 |
90 (54+30+6) |
|
С1 |
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
1439 |
КИРИЛЮК А.Д. |
06226 |
м. Андрушівка |
Зарубинецька ЗОШ |
2 |
81 (30+27+24) |
З |
|
|
|
Повальчук Оксана Петрівна |
1440 |
КИРИЛЮК О. |
06300 |
с. Юрівка |
Юрівський НВК |
7 |
78 (12+27+39) |
|
|
|
|
Корабліна Світлана Олексіївна |
1441 |
КИРИЛЮК С.В. |
06228 |
м. Андрушівка |
Городківська ЗОШ |
7 |
120 (42+45+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Повальчук Оксана Петрівна |
1442 |
КИРИЛЮК Я.В. |
06293 |
с. Глезне |
Глезненська ЗОШ |
6 |
114 (48+36+30) |
|
С1 |
|
|
Корабліна Світлана Олексіївна |
1443 |
КИРИЧЕНКО А.Г. |
06169 |
смт. Городок |
Городоцька ЗОШ |
5 |
60 (24+18+18) |
|
|
|
|
Вєтрова Ольга Миколаївна |
1444 |
КИРИЧУК С.А. |
06017 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей №1 ім.Лесі Українки |
3 |
126 (42+48+36) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
1445 |
КИРІЙ А. |
06228 |
м. Андрушівка |
Городківська ЗОШ |
9 |
111 (36+36+39) |
|
|
|
|
Повальчук Оксана Петрівна |
1446 |
КИСЕЛЬОВА С.Б. |
06075 |
м. Бердичів |
СЗОШ № 8 |
3 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Слівінська Світлана Федорівна |
1447 |
КИСИЛЕВИЧ Д.І. |
06146 |
м. Коростень |
НВК № 12 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Камінська Наталія Адамівна |
1448 |
КИСЛИЦЬКА Я.Л. |
06317 |
м. Олевськ |
Олевська ЗОШ № 2 |
5 |
90 (42+24+24) |
|
С1 |
|
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
1449 |
КИСЛІЦЬКА А.А. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
3 |
134 (44+42+48) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
1450 |
КИСОРЕЦЬ О.Л. |
06311 |
с. Калинівка |
Калинівська ЗОШ |
7 |
98 (30+33+35) |
|
|
|
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
1451 |
КИТАЄВА А.В. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
3 |
78 (12+24+42) |
|
|
|
С3 |
Стойкова Надія Миколаївна |
1452 |
КИЧКИРУК А.М. |
06117 |
м. Житомир |
ЗОШ № 30 |
3 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
1453 |
КИЯН К.В. |
06006 |
м. Житомир |
ЗОШ № 6 |
3 |
44 (8+18+18) |
|
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
1454 |
КИЯНОВСЬКА С.С. |
06146 |
м. Коростень |
НВК № 12 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Камінська Наталія Адамівна |
1455 |
КІКОТЬ Є.М. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
1456 |
КІНДРАСЬ В.О. |
06091 |
м. Житомир |
Ліцей № 25 ім. М. О. Щорса |
3 |
102 (36+30+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Стойкова Надія Миколаївна |
1457 |
КІНЗЕРСЬКА В.В. |
06062 |
м. Новоград-Волинський |
СШ №4, ЗОШ № 5 |
4 |
108 (42+42+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
1458 |
КІСІЛЬОВ К.В. |
06178 |
м. Житомир |
Збірна шкіл |
1 |
81 (24+30+27) |
З |
|
|
|
Господарчук Наталія Володимирівна |
1459 |
КІЧКИ В.О. |
06061 |
м. Новоград-Волинський |
ЗОШ № 2 |
4 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
1460 |
КІЩУК В.В. |
06146 |
м. Коростень |
НВК № 12 |
4 |
84 (24+30+30) |
|
|
|
|
Камінська Наталія Адамівна |
1461 |
КІЯШКО Д.Є. |
06138 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей № 11 |
4 |
108 (24+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Скаковська Тетяна Іванівна |
1462 |
КЛЕПАЛЬСЬКИЙ Р.А. |
06010 |
м. Радомишль |
Ліцей № 1 ім. Т. Г. Шевченка |
5 |
75 (36+18+21) |
|
|
|
|
Комашко Катерина Станіславівна |
1463 |
КЛЄВАН М.В. |
06090 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей № 7 |
3 |
80 (20+24+36) |
|
|
|
С3 |
Скаковська Тетяна Іванівна |
1464 |
КЛИМАШКО А.І. |
06117 |
м. Житомир |
ЗОШ № 30 |
2 |
54 (24+21+9) |
|
С1 |
С2 |
|
Стойкова Надія Миколаївна |
1465 |
КЛИМЕНКО Г.С. |
06090 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей № 7 |
4 |
68 (20+12+36) |
|
|
|
С3 |
Скаковська Тетяна Іванівна |
1466 |
КЛИМЕНКО І.І. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
6 |
138 (48+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Стойкова Надія Миколаївна |
1467 |
КЛИМЕНКО К.А. |
06146 |
м. Коростень |
НВК № 12 |
1 |
87 (30+30+27) |
З |
|
|
|
Камінська Наталія Адамівна |
1468 |
КЛИМЕНКО М.О. |
06090 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей № 7 |
7 |
143 (42+45+56) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Скаковська Тетяна Іванівна |
1469 |
КЛИМЕНКО С.В. |
06298 |
с. Малий Браталів |
Малобраталівська ЗОШ |
8 |
6 (6+0+0) |
|
|
|
|
Корабліна Світлана Олексіївна |
1470 |
КЛИМЕНКО С.О. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
4 |
132 (42+48+42) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
1471 |
КЛИМЕНЧУК А.С. |
06178 |
м. Житомир |
Збірна шкіл |
9 |
116 (36+39+41) |
|
|
|
С3 |
Господарчук Наталія Володимирівна |
1472 |
КЛИМЕНЧУК З.М. |
06064 |
м. Житомир |
НВК № 25 |
3 |
84 (24+36+24) |
|
|
С2 |
|
Стойкова Надія Миколаївна |
1473 |
КЛИМКО В.А. |
06061 |
м. Новоград-Волинський |
ЗОШ № 2 |
4 |
18 (6+6+6) |
|
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
1474 |
КЛИМКО В.А. |
06061 |
м. Новоград-Волинський |
ЗОШ № 2 |
4 |
18 (6+6+6) |
|
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
1475 |
КЛИМОВЕЦЬ Н.П. |
06323 |
с. Юрове |
Юрівська ЗОШ |
8 |
92 (36+27+29) |
|
|
|
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
1476 |
КЛИМЧУК А.М. |
06275 |
с. Середи |
Середівський ЗЗСО |
2 |
63 (24+15+24) |
|
С1 |
|
С3 |
Карпенко Тетяна Анатолівна |
1477 |
КЛИМЧУК Б.А. |
06275 |
с. Середи |
Середівський ЗЗСО |
2 |
51 (18+9+24) |
|
|
|
С3 |
Карпенко Тетяна Анатолівна |
1478 |
КЛИМЧУК Б.І. |
06275 |
с. Середи |
Середівський ЗЗСО |
4 |
72 (36+18+18) |
|
С1 |
|
|
Карпенко Тетяна Анатолівна |
1479 |
КЛИМЧУК Б.С. |
06146 |
м. Коростень |
НВК № 12 |
4 |
96 (36+30+30) |
|
С1 |
|
|
Камінська Наталія Адамівна |
1480 |
КЛИМЧУК В.М. |
06114 |
м. Житомир |
ЗОШ № 26 |
3 |
120 (36+36+48) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
1481 |
КЛИМЧУК В.С. |
06270 |
смт Ємільчине |
ЗЗСО Ємільчинська гімназія |
3 |
82 (28+24+30) |
|
|
|
|
Карпенко Тетяна Анатолівна |
1482 |
КЛИМЧУК Є.А. |
06169 |
смт. Городок |
Городоцька ЗОШ |
2 |
42 (18+12+12) |
|
|
|
|
Вєтрова Ольга Миколаївна |
1483 |
КЛИМЧУК І.О. |
06270 |
смт Ємільчине |
ЗЗСО Ємільчинська гімназія |
3 |
54 (18+24+12) |
|
|
|
|
Карпенко Тетяна Анатолівна |
1484 |
КЛИМЧУК М.М. |
06275 |
с. Середи |
Середівський ЗЗСО |
3 |
62 (20+18+24) |
|
|
|
|
Карпенко Тетяна Анатолівна |
1485 |
КЛИМЧУК О.О. |
06275 |
с. Середи |
Середівський ЗЗСО |
10 |
47 (12+27+8) |
|
|
|
|
Карпенко Тетяна Анатолівна |
1486 |
КЛИМЧУК С.І. |
06275 |
с. Середи |
Середівський ЗЗСО |
4 |
102 (36+24+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Карпенко Тетяна Анатолівна |
1487 |
КЛИНЧУК Н.І. |
06114 |
м. Житомир |
ЗОШ № 26 |
4 |
78 (12+30+36) |
|
|
|
С3 |
Стойкова Надія Миколаївна |
1488 |
КЛІМАШ Д.О. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
1489 |
КЛІМУК М.В. |
06086 |
с. Макарівка |
Макарівська ЗОШ |
7 |
67 (24+15+28) |
|
|
|
|
Силкіна Наталія Василівна |
1490 |
КЛІМЧУК А.В. |
06080 |
м. Бердичів |
ЗОШ № 12 |
6 |
105 (42+39+24) |
|
С1 |
|
|
Калінкіна Ольга Володимирівна |
1491 |
КЛІНЧУК К.О. |
06146 |
м. Коростень |
НВК № 12 |
1 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Камінська Наталія Адамівна |
1492 |
КЛІПЧАР О.А. |
06040 |
смт. Ружин |
Збірна шкіл району |
5 |
96 (30+39+27) |
|
|
|
|
Федорчук Галина Миколаївна |
1493 |
КЛІЩ О.Ю. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
3 |
114 (42+36+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Стойкова Надія Миколаївна |
1494 |
КЛОЧАК Ю.О. |
06091 |
м. Житомир |
Ліцей № 25 ім. М. О. Щорса |
4 |
6 (0+0+6) |
|
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
1495 |
КЛОЧКО І.І. |
06114 |
м. Житомир |
ЗОШ № 26 |
4 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
1496 |
КЛОЧКО М.І. |
06114 |
м. Житомир |
ЗОШ № 26 |
2 |
72 (24+27+21) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
1497 |
КЛЬОЦ Б.Г. |
06216 |
с. Рудня Іванівська |
Руднє-Іванівська ЗОШ |
11 |
103 (36+45+22) |
|
|
С2 |
|
Яценко Ганна Володимирівна |
1498 |
КЛЮСКО Р.О. |
06175 |
м. Новоград-Волинський |
ЗОШ № 10 |
2 |
63 (24+27+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
1499 |
КЛЯЧЕНКО А.В. |
06138 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей № 11 |
4 |
114 (30+48+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Скаковська Тетяна Іванівна |
1500 |
КНЯЗЄВА В.О. |
06117 |
м. Житомир |
ЗОШ № 30 |
8 |
9 (6+3+0) |
|
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
1501 |
КНЯЗЮК Д.Я. |
06017 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей №1 ім.Лесі Українки |
8 |
135 (42+39+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Скаковська Тетяна Іванівна |
1502 |
КОБЕЛЮК О.О. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
1503 |
КОБЕРНЮК А.Ю. |
06001 |
м. Бердичів |
Центр позашкільної освіти ім. О. Разумкова, відділення еколого-натуралістичного напрямку |
5 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Рощенюк Оксана Анатоліївна |
1504 |
КОБЕРНЮК О.Р. |
06178 |
м. Житомир |
Збірна шкіл |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Господарчук Наталія Володимирівна |
1505 |
КОБЕРНЮЛ К.М. |
06010 |
м. Радомишль |
Ліцей № 1 ім. Т. Г. Шевченка |
3 |
66 (24+18+24) |
|
|
|
|
Комашко Катерина Станіславівна |
1506 |
КОБИЛІНСЬКИЙ М.Л. |
06005 |
м. Бердичів |
Міський ліцей № 15 |
3 |
108 (36+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Макаревич Ніла Василівна |
1507 |
КОБИЛЯНСЬКИЙ К.І. |
06274 |
с. Куліші |
Кулішівський ЗЗСО І-ІІІ ст. |
4 |
68 (20+36+12) |
|
|
С2 |
|
Карпенко Тетяна Анатолівна |
1508 |
КОВАЛЕВСЬКА Є.С. |
06114 |
м. Житомир |
ЗОШ № 26 |
9 |
137 (36+54+47) |
|
|
С2 |
С3 |
Стойкова Надія Миколаївна |
1509 |
КОВАЛЕНКО А.А. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
1510 |
КОВАЛЕНКО А.В. |
06105 |
смт. Народичі |
Відділ освіти |
3 |
96 (24+30+42) |
|
|
|
С3 |
Крамарчук Ігор Ярославович |
1511 |
КОВАЛЕНКО А.М. |
06281 |
с. Хутір-Мокляки |
Хутір-Мокляківська філія |
9 |
86 (24+36+26) |
|
|
|
|
Карпенко Тетяна Анатолівна |
1512 |
КОВАЛЕНКО А.Р. |
06062 |
м. Новоград-Волинський |
СШ №4, ЗОШ № 5 |
5 |
36 (30+6+0) |
|
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
1513 |
КОВАЛЕНКО Г.М. |
06281 |
с. Хутір-Мокляки |
Хутір-Мокляківська філія |
8 |
61 (18+12+31) |
|
|
|
|
Карпенко Тетяна Анатолівна |
1514 |
КОВАЛЕНКО К.М. |
06279 |
с. Мокляки |
Мокляківська філія |
5 |
54 (24+9+21) |
|
|
|
|
Карпенко Тетяна Анатолівна |
1515 |
КОВАЛИК А.В. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
8 |
131 (48+45+38) |
|
С1 |
С2 |
|
Стойкова Надія Миколаївна |
1516 |
КОВАЛИШИН Є.Р. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
4 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
1517 |
КОВАЛИШИНА У.М. |
06294 |
с. Кириївка |
Кириївська ЗОШ |
1 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Корабліна Світлана Олексіївна |
1518 |
КОВАЛЬ А.В. |
06040 |
смт. Ружин |
Збірна шкіл району |
4 |
108 (36+24+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Федорчук Галина Миколаївна |
1519 |
КОВАЛЬ А.М. |
06062 |
м. Новоград-Волинський |
СШ №4, ЗОШ № 5 |
3 |
120 (42+36+42) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
1520 |
КОВАЛЬ А.О. |
06296 |
смт Любар |
Любарська гімназія № 1 |
9 |
148 (36+57+55) |
З |
|
|
|
Корабліна Світлана Олексіївна |
1521 |
КОВАЛЬ В.Б. |
06294 |
с. Кириївка |
Кириївська ЗОШ |
5 |
75 (36+21+18) |
|
|
|
|
Корабліна Світлана Олексіївна |
1522 |
КОВАЛЬ Д.В. |
06040 |
смт. Ружин |
Збірна шкіл району |
5 |
102 (42+39+21) |
|
С1 |
|
|
Федорчук Галина Миколаївна |
1523 |
КОВАЛЬ Д.В. |
06075 |
м. Бердичів |
СЗОШ № 8 |
3 |
60 (6+30+24) |
|
|
|
|
Слівінська Світлана Федорівна |
1524 |
КОВАЛЬ Д.О. |
06178 |
м. Житомир |
Збірна шкіл |
4 |
132 (42+48+42) |
З |
|
|
|
Господарчук Наталія Володимирівна |
1525 |
КОВАЛЬ К.В. |
06169 |
смт. Городок |
Городоцька ЗОШ |
2 |
66 (24+27+15) |
|
С1 |
С2 |
|
Вєтрова Ольга Миколаївна |
1526 |
КОВАЛЬ М.О. |
06075 |
м. Бердичів |
СЗОШ № 8 |
7 |
92 (30+27+35) |
|
|
|
|
Слівінська Світлана Федорівна |
1527 |
КОВАЛЬ О.А. |
06293 |
с. Глезне |
Глезненська ЗОШ |
4 |
82 (28+36+18) |
|
|
С2 |
|
Корабліна Світлана Олексіївна |
1528 |
КОВАЛЬ О.А. |
06293 |
с. Глезне |
Глезненська ЗОШ |
6 |
63 (24+18+21) |
|
|
|
|
Корабліна Світлана Олексіївна |
1529 |
КОВАЛЬ О.О. |
06006 |
м. Житомир |
ЗОШ № 6 |
4 |
86 (14+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Стойкова Надія Миколаївна |
1530 |
КОВАЛЬ О.О. |
06062 |
м. Новоград-Волинський |
СШ №4, ЗОШ № 5 |
4 |
102 (30+24+48) |
|
|
|
С3 |
Скаковська Тетяна Іванівна |
1531 |
КОВАЛЬ О.С. |
06017 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей №1 ім.Лесі Українки |
7 |
85 (30+15+40) |
|
|
|
С3 |
Скаковська Тетяна Іванівна |
1532 |
КОВАЛЬ О.Ю. |
06294 |
с. Кириївка |
Кириївська ЗОШ |
4 |
90 (24+24+42) |
|
|
|
С3 |
Корабліна Світлана Олексіївна |
1533 |
КОВАЛЬСЬКА А.Я. |
06090 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей № 7 |
4 |
80 (20+36+24) |
|
|
С2 |
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
1534 |
КОВАЛЬСЬКИЙ В.П. |
06138 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей № 11 |
2 |
72 (18+27+27) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
1535 |
КОВАЛЬЦУК А.С. |
06314 |
с. Стовпинка |
Стовпинська ЗОШ |
6 |
126 (18+60+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Дорошенко Інна Анатоліївна |
1536 |
КОВАЛЬЧУК А.В. |
06314 |
с. Стовпинка |
Стовпинська ЗОШ |
9 |
52 (12+30+10) |
|
|
|
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
1537 |
КОВАЛЬЧУК А.І. |
06314 |
с. Стовпинка |
Стовпинська ЗОШ |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
1538 |
КОВАЛЬЧУК А.М. |
06006 |
м. Житомир |
ЗОШ № 6 |
3 |
78 (24+24+30) |
|
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
1539 |
КОВАЛЬЧУК А.О. |
06164 |
с. Білокоровичі |
Білокоровицька ЗОШ № 1 |
4 |
132 (42+48+42) |
З |
|
|
|
Колібаба Ольга Василівна |
1540 |
КОВАЛЬЧУК А.С. |
06010 |
м. Радомишль |
Ліцей № 1 ім. Т. Г. Шевченка |
9 |
75 (18+33+24) |
|
|
|
|
Комашко Катерина Станіславівна |
1541 |
КОВАЛЬЧУК А.С. |
06291 |
с. Велика Волиця |
Великоволицька ЗОШ |
6 |
54 (30+12+12) |
|
|
|
|
Корабліна Світлана Олексіївна |
1542 |
КОВАЛЬЧУК А.С. |
06315 |
с. Тепениця |
Тепеницька ЗОШ |
3 |
120 (42+48+30) |
З |
|
|
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
1543 |
КОВАЛЬЧУК А.С. |
06001 |
м. Бердичів |
Центр позашкільної освіти ім. О. Разумкова, відділення еколого-натуралістичного напрямку |
5 |
144 (42+48+54) |
З |
|
|
|
Рощенюк Оксана Анатоліївна |
1544 |
КОВАЛЬЧУК В.Б. |
06091 |
м. Житомир |
Ліцей № 25 ім. М. О. Щорса |
4 |
6 (0+0+6) |
|
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
1545 |
КОВАЛЬЧУК В.В. |
06010 |
м. Радомишль |
Ліцей № 1 ім. Т. Г. Шевченка |
3 |
66 (12+24+30) |
|
|
|
|
Комашко Катерина Станіславівна |
1546 |
КОВАЛЬЧУК В.О. |
06075 |
м. Бердичів |
СЗОШ № 8 |
6 |
93 (24+36+33) |
|
|
|
|
Слівінська Світлана Федорівна |
1547 |
КОВАЛЬЧУК В.Р. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
1548 |
КОВАЛЬЧУК В.С. |
06005 |
м. Бердичів |
Міський ліцей № 15 |
3 |
108 (36+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Макаревич Ніла Василівна |
1549 |
КОВАЛЬЧУК Д.О. |
06190 |
смт. Нова Борова |
Гімназія |
6 |
126 (48+27+51) |
|
С1 |
|
С3 |
Гвоздовська Наталія Миколаївна |
1550 |
КОВАЛЬЧУК Д.С. |
06006 |
м. Житомир |
ЗОШ № 6 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
1551 |
КОВАЛЬЧУК Д.Я. |
06062 |
м. Новоград-Волинський |
СШ №4, ЗОШ № 5 |
5 |
72 (24+15+33) |
|
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
1552 |
КОВАЛЬЧУК Е.О. |
06277 |
с. Симони |
Симонівський ЗЗСО |
2 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Карпенко Тетяна Анатолівна |
1553 |
КОВАЛЬЧУК Є.М. |
06272 |
с. Андрієвичі |
Андрієвицький ЗЗСО |
3 |
78 (18+24+36) |
|
|
|
С3 |
Карпенко Тетяна Анатолівна |
1554 |
КОВАЛЬЧУК І.А. |
06329 |
м. Олевськ |
Камянська ЗОШ |
2 |
72 (30+12+30) |
З |
|
|
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
1555 |
КОВАЛЬЧУК К.І. |
06314 |
с. Стовпинка |
Стовпинська ЗОШ |
5 |
162 (54+60+48) |
З |
|
|
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
1556 |
КОВАЛЬЧУК Л.С. |
06291 |
с. Велика Волиця |
Великоволицька ЗОШ |
9 |
40 (12+21+7) |
|
|
|
|
Корабліна Світлана Олексіївна |
1557 |
КОВАЛЬЧУК М.І. |
06062 |
м. Новоград-Волинський |
СШ №4, ЗОШ № 5 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
1558 |
КОВАЛЬЧУК М.М. |
06314 |
с. Стовпинка |
Стовпинська ЗОШ |
4 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
1559 |
КОВАЛЬЧУК М.О. |
06313 |
с. Хмелівка |
Хмелівська ЗОШ |
3 |
102 (42+24+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Дорошенко Інна Анатоліївна |
1560 |
КОВАЛЬЧУК М.О. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
1561 |
КОВАЛЬЧУК М.О. |
06299 |
с. Мотовилівка |
Мотовилівська ЗОШ |
7 |
98 (30+39+29) |
|
|
|
|
Корабліна Світлана Олексіївна |
1562 |
КОВАЛЬЧУК М.Р. |
06318 |
м. Олевськ |
Олевська ЗОШ № 3 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
1563 |
КОВАЛЬЧУК Н.М. |
06320 |
с. Сущани |
Сущанська ЗОШ |
5 |
126 (30+45+51) |
|
|
С2 |
С3 |
Дорошенко Інна Анатоліївна |
1564 |
КОВАЛЬЧУК Н.С. |
06314 |
с. Стовпинка |
Стовпинська ЗОШ |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
1565 |
КОВАЛЬЧУК О.В. |
06017 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей №1 ім.Лесі Українки |
6 |
120 (54+30+36) |
|
С1 |
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
1566 |
КОВАЛЬЧУК О.О. |
06138 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей № 11 |
4 |
82 (34+24+24) |
|
С1 |
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
1567 |
КОВАЛЬЧУК О.О. |
06005 |
м. Бердичів |
Міський ліцей № 15 |
4 |
114 (36+36+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Макаревич Ніла Василівна |
1568 |
КОВАЛЬЧУК О.О. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
1569 |
КОВАЛЬЧУК П.В. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
1570 |
КОВАЛЬЧУК С.М. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
3 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
1571 |
КОВАЛЬЧУК С.О. |
06227 |
с. Гальчин |
Гальчинська ЗОШ |
10 |
127 (36+39+52) |
|
|
|
С3 |
Повальчук Оксана Петрівна |
1572 |
КОВАЛЬЧУК С.Ю. |
06317 |
м. Олевськ |
Олевська ЗОШ № 2 |
2 |
45 (18+21+6) |
|
|
С2 |
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
1573 |
КОВАЛЬЧУК Ю.О. |
06040 |
смт. Ружин |
Збірна шкіл району |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Федорчук Галина Миколаївна |
1574 |
КОВГАНИЧ П.В. |
06061 |
м. Новоград-Волинський |
ЗОШ № 2 |
3 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
1575 |
КОВЗУН М.Р. |
06292 |
с. Гізівщина |
Гізівщинська ЗОШ |
7 |
125 (42+39+44) |
|
С1 |
|
С3 |
Корабліна Світлана Олексіївна |
1576 |
КОВИЧКА І.М. |
06270 |
смт Ємільчине |
ЗЗСО Ємільчинська гімназія |
4 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Карпенко Тетяна Анатолівна |
1577 |
КОВІНЬКО А.С. |
06169 |
смт. Городок |
Городоцька ЗОШ |
4 |
84 (24+36+24) |
|
|
С2 |
|
Вєтрова Ольга Миколаївна |
1578 |
КОВІНЬКО П.С. |
06169 |
смт. Городок |
Городоцька ЗОШ |
4 |
84 (18+42+24) |
|
|
С2 |
|
Вєтрова Ольга Миколаївна |
1579 |
КОВПАК В.М. |
06297 |
смт Любар |
Любарська ЗОШ № 2 |
8 |
131 (48+39+44) |
|
С1 |
|
С3 |
Корабліна Світлана Олексіївна |
1580 |
КОВТОНЮК А.М. |
06271 |
смт Ємільчине |
Ємільчинський ЗЗСО № 1 |
7 |
77 (6+24+47) |
|
|
|
С3 |
Карпенко Тетяна Анатолівна |
1581 |
КОВТОНЮК А.О. |
06001 |
м. Бердичів |
Центр позашкільної освіти ім. О. Разумкова, відділення еколого-натуралістичного напрямку |
9 |
128 (36+54+38) |
|
|
С2 |
|
Рощенюк Оксана Анатоліївна |
1582 |
КОВТУН Є.А. |
06040 |
смт. Ружин |
Збірна шкіл району |
4 |
126 (36+48+42) |
З |
|
|
|
Федорчук Галина Миколаївна |
1583 |
КОВТУН Є.О. |
06169 |
смт. Городок |
Городоцька ЗОШ |
6 |
117 (48+21+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Вєтрова Ольга Миколаївна |
1584 |
КОВТУНІВСЬКА А.В. |
06296 |
смт Любар |
Любарська гімназія № 1 |
11 |
86 (24+36+26) |
|
|
|
|
Корабліна Світлана Олексіївна |
1585 |
КОВЧАН В.В. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
3 |
120 (36+36+48) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
1586 |
КОГУТ А.В. |
06020 |
смт. Черняхів |
Черняхівська ЗОШ |
9 |
109 (30+48+31) |
|
|
С2 |
|
Камінчук Іван Володимирович |
1587 |
КОГУТ М.А. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
2 |
84 (30+27+27) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
1588 |
КОЖАН В.В. |
06062 |
м. Новоград-Волинський |
СШ №4, ЗОШ № 5 |
5 |
93 (36+33+24) |
|
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
1589 |
КОЖЕДУБ М.А. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
1590 |
КОЖЕДУБ О.Г. |
06061 |
м. Новоград-Волинський |
ЗОШ № 2 |
4 |
106 (40+18+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Скаковська Тетяна Іванівна |
1591 |
КОЖУКАЛО Е.О. |
06086 |
с. Макарівка |
Макарівська ЗОШ |
4 |
96 (30+30+36) |
|
|
|
С3 |
Силкіна Наталія Василівна |
1592 |
КОЖУХІВСЬКИЙ Д.В. |
06005 |
м. Бердичів |
Міський ліцей № 15 |
3 |
102 (30+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Макаревич Ніла Василівна |
1593 |
КОЗАК А.А. |
06117 |
м. Житомир |
ЗОШ № 30 |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
1594 |
КОЗАК А.А. |
06117 |
м. Житомир |
ЗОШ № 30 |
2 |
81 (30+24+27) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
1595 |
КОЗАК А.В. |
06290 |
с. Бичева |
Бичівський ЗЗСО |
4 |
88 (34+24+30) |
|
С1 |
|
|
Корабліна Світлана Олексіївна |
1596 |
КОЗАНЧУК К.О. |
06199 |
м. Бердичів |
НВК № 4 |
4 |
96 (30+30+36) |
|
|
|
С3 |
Горофенюк Наталія Олексіївна |
1597 |
КОЗАЧЕНКО Н.М. |
06325 |
с. Зубковичі |
Зубковицька ЗОШ |
8 |
102 (30+27+45) |
|
|
|
С3 |
Дорошенко Інна Анатоліївна |
1598 |
КОЗАЧОК А.А. |
06329 |
м. Олевськ |
Камянська ЗОШ |
3 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
1599 |
КОЗАЧОК В.П. |
06329 |
м. Олевськ |
Камянська ЗОШ |
1 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
1600 |
КОЗАЧУК А.О. |
06178 |
м. Житомир |
Збірна шкіл |
7 |
114 (30+33+51) |
|
|
|
С3 |
Господарчук Наталія Володимирівна |
1601 |
КОЗАЧУК І.Д. |
06075 |
м. Бердичів |
СЗОШ № 8 |
7 |
106 (36+30+40) |
|
|
|
С3 |
Слівінська Світлана Федорівна |
1602 |
КОЗАЧУК К.В. |
06062 |
м. Новоград-Волинський |
СШ №4, ЗОШ № 5 |
7 |
66 (6+33+27) |
|
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
1603 |
КОЗАЧУК-БРИЖОВАТА А.О. |
06091 |
м. Житомир |
Ліцей № 25 ім. М. О. Щорса |
4 |
120 (42+42+36) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
1604 |
КОЗЕРАЦЬКИЙ С.О. |
06228 |
м. Андрушівка |
Городківська ЗОШ |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Повальчук Оксана Петрівна |
1605 |
КОЗЕРЕНКО М.Б. |
06064 |
м. Житомир |
НВК № 25 |
3 |
72 (12+30+30) |
|
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
1606 |
КОЗИМЖОНОВА М. |
06062 |
м. Новоград-Волинський |
СШ №4, ЗОШ № 5 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
1607 |
КОЗИН М.С. |
06291 |
с. Велика Волиця |
Великоволицька ЗОШ |
3 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Корабліна Світлана Олексіївна |
1608 |
КОЗИР А.В. |
06090 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей № 7 |
4 |
84 (24+24+36) |
|
|
|
С3 |
Скаковська Тетяна Іванівна |
1609 |
КОЗІНСЬКИЙ І.А. |
06178 |
м. Житомир |
Збірна шкіл |
6 |
159 (48+51+60) |
З |
|
|
|
Господарчук Наталія Володимирівна |
1610 |
КОЗЛОВ О.О. |
06001 |
м. Бердичів |
Центр позашкільної освіти ім. О. Разумкова, відділення еколого-натуралістичного напрямку |
5 |
147 (48+45+54) |
З |
|
|
|
Рощенюк Оксана Анатоліївна |
1611 |
КОЗЛОВ О.О. |
06199 |
м. Бердичів |
НВК № 4 |
4 |
96 (24+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Горофенюк Наталія Олексіївна |
1612 |
КОЗЛОВЕЦЬ А.Р. |
06317 |
м. Олевськ |
Олевська ЗОШ № 2 |
3 |
68 (20+30+18) |
|
|
|
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
1613 |
КОЗЛОВЕЦЬ В.М. |
06324 |
с. Лопатичі |
Лопатицька ЗОШ |
8 |
106 (30+36+40) |
|
|
|
С3 |
Дорошенко Інна Анатоліївна |
1614 |
КОЗЛОВЕЦЬ Д.М. |
06318 |
м. Олевськ |
Олевська ЗОШ № 3 |
4 |
76 (34+12+30) |
|
С1 |
|
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
1615 |
КОЗЛОВСЬКА А.О. |
06293 |
с. Глезне |
Глезненська ЗОШ |
6 |
66 (30+15+21) |
|
|
|
|
Корабліна Світлана Олексіївна |
1616 |
КОЗЛОВСЬКИЙ О.В. |
06215 |
с. Киянка |
Киянська ЗОШ |
6 |
135 (60+51+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Яценко Ганна Володимирівна |
1617 |
КОЗЛОВЦЕВ В.С. |
06146 |
м. Коростень |
НВК № 12 |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Камінська Наталія Адамівна |
1618 |
КОЗОРІЗ Д.В. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
5 |
177 (60+57+60) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
1619 |
КОЗЮК М.Д. |
06005 |
м. Бердичів |
Міський ліцей № 15 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Макаревич Ніла Василівна |
1620 |
КОКАЕВ Д.І. |
06091 |
м. Житомир |
Ліцей № 25 ім. М. О. Щорса |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
1621 |
КОКАЛЕНКО Т.Р. |
06114 |
м. Житомир |
ЗОШ № 26 |
5 |
75 (12+33+30) |
|
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
1622 |
КОКОВІН Г.А. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
1623 |
КОКШИН К.В. |
06010 |
м. Радомишль |
Ліцей № 1 ім. Т. Г. Шевченка |
5 |
81 (36+21+24) |
|
|
|
|
Комашко Катерина Станіславівна |
1624 |
КОЛЕСНИК А.В. |
06072 |
м. Коростень |
Районний методичний кабінет |
3 |
78 (24+24+30) |
|
|
|
|
Васьківська Тетяна Миколаївна |
1625 |
КОЛЕСНИК А.В. |
06090 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей № 7 |
4 |
50 (8+24+18) |
|
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
1626 |
КОЛЕСНИК В.В. |
06062 |
м. Новоград-Волинський |
СШ №4, ЗОШ № 5 |
4 |
114 (42+30+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Скаковська Тетяна Іванівна |
1627 |
КОЛЕСНИК В.О. |
06190 |
смт. Нова Борова |
Гімназія |
3 |
84 (24+30+30) |
|
|
|
|
Гвоздовська Наталія Миколаївна |
1628 |
КОЛЕСНИК Г.В. |
06272 |
с. Андрієвичі |
Андрієвицький ЗЗСО |
4 |
46 (16+18+12) |
|
|
|
|
Карпенко Тетяна Анатолівна |
1629 |
КОЛЕСНИК Д.В. |
06061 |
м. Новоград-Волинський |
ЗОШ № 2 |
2 |
84 (30+27+27) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
1630 |
КОЛЕСНИК І.В. |
06272 |
с. Андрієвичі |
Андрієвицький ЗЗСО |
5 |
60 (24+21+15) |
|
|
|
|
Карпенко Тетяна Анатолівна |
1631 |
КОЛЕСНИК М.В. |
06272 |
с. Андрієвичі |
Андрієвицький ЗЗСО |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Карпенко Тетяна Анатолівна |
1632 |
КОЛЕСНИК Н.В. |
06006 |
м. Житомир |
ЗОШ № 6 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
1633 |
КОЛЕСНИК С.В. |
06062 |
м. Новоград-Волинський |
СШ №4, ЗОШ № 5 |
7 |
88 (30+27+31) |
|
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
1634 |
КОЛЕСНИК Т.В. |
06006 |
м. Житомир |
ЗОШ № 6 |
2 |
87 (30+30+27) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
1635 |
КОЛЕСНІК В.І. |
06040 |
смт. Ружин |
Збірна шкіл району |
3 |
102 (30+30+42) |
|
|
|
С3 |
Федорчук Галина Миколаївна |
1636 |
КОЛОДЮК А.О. |
06227 |
с. Гальчин |
Гальчинська ЗОШ |
6 |
39 (12+15+12) |
|
|
|
|
Повальчук Оксана Петрівна |
1637 |
КОЛОМИЧЕВА С.С. |
06190 |
смт. Нова Борова |
Гімназія |
3 |
102 (36+36+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Гвоздовська Наталія Миколаївна |
1638 |
КОЛОМІЄЦЬ А.С. |
06178 |
м. Житомир |
Збірна шкіл |
7 |
130 (30+57+43) |
|
|
С2 |
С3 |
Господарчук Наталія Володимирівна |
1639 |
КОЛОМІЙЧУК В.О. |
06062 |
м. Новоград-Волинський |
СШ №4, ЗОШ № 5 |
4 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
1640 |
КОЛОМІЙЧУК І.І. |
06062 |
м. Новоград-Волинський |
СШ №4, ЗОШ № 5 |
5 |
69 (24+21+24) |
|
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
1641 |
КОЛЯДА З.Ю. |
06091 |
м. Житомир |
Ліцей № 25 ім. М. О. Щорса |
4 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
1642 |
КОМАРЕУС В.С. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
5 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
1643 |
КОМІСАР М.Д. |
06169 |
смт. Городок |
Городоцька ЗОШ |
1 |
57 (30+15+12) |
|
С1 |
|
|
Вєтрова Ольга Миколаївна |
1644 |
КОНДРАТЕНКО С.С. |
06190 |
смт. Нова Борова |
Гімназія |
11 |
141 (48+42+51) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гвоздовська Наталія Миколаївна |
1645 |
КОНДРАТОВЕЦЬ В.О. |
06331 |
м. Олевськ |
Журжевицька ЗОШ |
5 |
60 (42+12+6) |
|
С1 |
|
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
1646 |
КОНДРАТОВЕЦЬ М.О. |
06190 |
смт. Нова Борова |
Гімназія |
4 |
132 (48+48+36) |
З |
|
|
|
Гвоздовська Наталія Миколаївна |
1647 |
КОНДРАТЬЄВА Н.П. |
06209 |
с. Миколаївка |
Миколаївська ЗОШ |
9 |
80 (18+27+35) |
|
|
|
|
Яценко Ганна Володимирівна |
1648 |
КОНДРАТЮК А.І. |
06299 |
с. Мотовилівка |
Мотовилівська ЗОШ |
8 |
77 (18+27+32) |
|
|
|
|
Корабліна Світлана Олексіївна |
1649 |
КОНДРАТЮК В.О. |
06061 |
м. Новоград-Волинський |
ЗОШ № 2 |
4 |
82 (34+24+24) |
|
С1 |
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
1650 |
КОНДРАТЮК Д.В. |
06010 |
м. Радомишль |
Ліцей № 1 ім. Т. Г. Шевченка |
6 |
123 (42+39+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Комашко Катерина Станіславівна |
1651 |
КОНДРАТЮК Д.В. |
06178 |
м. Житомир |
Збірна шкіл |
3 |
110 (26+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Господарчук Наталія Володимирівна |
1652 |
КОНДРАТЮК Д.І. |
06072 |
м. Коростень |
Районний методичний кабінет |
6 |
96 (24+33+39) |
|
|
|
|
Васьківська Тетяна Миколаївна |
1653 |
КОНДРАТЮК К.О. |
06010 |
м. Радомишль |
Ліцей № 1 ім. Т. Г. Шевченка |
10 |
136 (36+60+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Комашко Катерина Станіславівна |
1654 |
КОНДРАТЮК М.М. |
06178 |
м. Житомир |
Збірна шкіл |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Господарчук Наталія Володимирівна |
1655 |
КОНДРАТЮК М.Ю. |
06005 |
м. Бердичів |
Міський ліцей № 15 |
3 |
72 (24+30+18) |
|
|
|
|
Макаревич Ніла Василівна |
1656 |
КОНДРАТЮК О.О. |
06178 |
м. Житомир |
Збірна шкіл |
6 |
132 (54+33+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Господарчук Наталія Володимирівна |
1657 |
КОНДРАТЮК С.Д. |
06114 |
м. Житомир |
ЗОШ № 26 |
8 |
30 (12+12+6) |
|
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
1658 |
КОНДРАЧУК А.М. |
06215 |
с. Киянка |
Киянська ЗОШ |
6 |
90 (30+27+33) |
|
|
|
|
Яценко Ганна Володимирівна |
1659 |
КОНДРАЧУК Ю.М. |
06215 |
с. Киянка |
Киянська ЗОШ |
9 |
64 (18+36+10) |
|
|
|
|
Яценко Ганна Володимирівна |
1660 |
КОНДРЕНКО А.О. |
06117 |
м. Житомир |
ЗОШ № 30 |
2 |
75 (24+27+24) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
1661 |
КОНДРОТЮК К. |
06318 |
м. Олевськ |
Олевська ЗОШ № 3 |
4 |
132 (48+42+42) |
З |
|
|
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
1662 |
КОНОВАЛЕНКО Д.О. |
06138 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей № 11 |
7 |
125 (42+39+44) |
|
С1 |
|
С3 |
Скаковська Тетяна Іванівна |
1663 |
КОНОНСЬКА С.В. |
06040 |
смт. Ружин |
Збірна шкіл району |
3 |
96 (24+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Федорчук Галина Миколаївна |
1664 |
КОНОНЧУК А.О. |
06138 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей № 11 |
7 |
104 (48+39+17) |
|
С1 |
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
1665 |
КОНОНЧУК Я.Т. |
06017 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей №1 ім.Лесі Українки |
7 |
87 (36+12+39) |
|
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
1666 |
КОНОПЛЮК О.Ю. |
06114 |
м. Житомир |
ЗОШ № 26 |
3 |
78 (12+42+24) |
|
|
С2 |
|
Стойкова Надія Миколаївна |
1667 |
КОНОПЧУК Є.Г. |
06178 |
м. Житомир |
Збірна шкіл |
4 |
102 (24+30+48) |
|
|
|
С3 |
Господарчук Наталія Володимирівна |
1668 |
КОНОПЧУК І.О. |
06190 |
смт. Нова Борова |
Гімназія |
4 |
110 (32+42+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гвоздовська Наталія Миколаївна |
1669 |
КОНОПЧУК К.А. |
06091 |
м. Житомир |
Ліцей № 25 ім. М. О. Щорса |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
1670 |
КОНОПЧУК Ю.О. |
06190 |
смт. Нова Борова |
Гімназія |
8 |
143 (48+51+44) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гвоздовська Наталія Миколаївна |
1671 |
КОНОРЧУК О.С. |
06146 |
м. Коростень |
НВК № 12 |
1 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Камінська Наталія Адамівна |
1672 |
КОНТА А.О. |
06318 |
м. Олевськ |
Олевська ЗОШ № 3 |
3 |
126 (48+36+42) |
З |
|
|
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
1673 |
КОНЦЕВИЧ Д.В. |
06006 |
м. Житомир |
ЗОШ № 6 |
4 |
120 (42+42+36) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
1674 |
КОНЦЕДАЙЛО П.В. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
1675 |
КОНШЕВЕЦЬ О.В. |
06017 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей №1 ім.Лесі Українки |
4 |
90 (18+42+30) |
|
|
С2 |
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
1676 |
КОНШИНА Д.О. |
06169 |
смт. Городок |
Городоцька ЗОШ |
1 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Вєтрова Ольга Миколаївна |
1677 |
КОНЮХ О.Р. |
06105 |
смт. Народичі |
Відділ освіти |
6 |
159 (54+45+60) |
З |
|
|
|
Крамарчук Ігор Ярославович |
1678 |
КОПАЧ К.Р. |
06061 |
м. Новоград-Волинський |
ЗОШ № 2 |
2 |
81 (24+27+30) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
1679 |
КОПАЧ С.Р. |
06213 |
с. Сербо-Слобідка |
Сербо-Слобідська ЗОШ |
5 |
72 (36+18+18) |
|
|
|
|
Яценко Ганна Володимирівна |
1680 |
КОПИЛОВ С.В. |
06072 |
м. Коростень |
Районний методичний кабінет |
6 |
96 (30+33+33) |
|
|
|
|
Васьківська Тетяна Миколаївна |
1681 |
КОПИШИНСЬКА С.В. |
06164 |
с. Білокоровичі |
Білокоровицька ЗОШ № 1 |
6 |
156 (54+48+54) |
З |
|
|
|
Колібаба Ольга Василівна |
1682 |
КОПОШИНСЬКА П.П. |
06011 |
с. Потіївка |
Потіївський ліцей |
4 |
80 (14+30+36) |
|
|
|
С3 |
Олішевська Оксана Анатоліївна |
1683 |
КОПЧАК М.М. |
06040 |
смт. Ружин |
Збірна шкіл району |
3 |
102 (36+30+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Федорчук Галина Миколаївна |
1684 |
КОРБУН Д.В. |
06320 |
с. Сущани |
Сущанська ЗОШ |
3 |
102 (36+30+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Дорошенко Інна Анатоліївна |
1685 |
КОРБУН Є.В. |
06318 |
м. Олевськ |
Олевська ЗОШ № 3 |
4 |
106 (28+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Дорошенко Інна Анатоліївна |
1686 |
КОРЕНЧУК Є.В. |
06146 |
м. Коростень |
НВК № 12 |
1 |
72 (24+27+21) |
З |
|
|
|
Камінська Наталія Адамівна |
1687 |
КОРЕНЬ А.Р. |
06117 |
м. Житомир |
ЗОШ № 30 |
6 |
156 (54+45+57) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
1688 |
КОРЕС Е.И. |
06061 |
м. Новоград-Волинський |
ЗОШ № 2 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
1689 |
КОРЖОВСЬКА В.Р. |
06090 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей № 7 |
4 |
78 (18+30+30) |
|
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
1690 |
КОРНІЄНКО В.М. |
06169 |
смт. Городок |
Городоцька ЗОШ |
3 |
120 (42+36+42) |
З |
|
|
|
Вєтрова Ольга Миколаївна |
1691 |
КОРНІЄНКО Д.М. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
3 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
1692 |
КОРНІЄНКО К.Ю. |
06138 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей № 11 |
2 |
78 (24+30+24) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
1693 |
КОРНІЄНКО П.І. |
06169 |
смт. Городок |
Городоцька ЗОШ |
5 |
75 (36+18+21) |
|
|
|
|
Вєтрова Ольга Миколаївна |
1694 |
КОРНІЄЦЬ Г.І. |
06296 |
смт Любар |
Любарська гімназія № 1 |
11 |
111 (24+51+36) |
|
|
С2 |
|
Корабліна Світлана Олексіївна |
1695 |
КОРНІЙЧУК А.Я. |
06017 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей №1 ім.Лесі Українки |
4 |
78 (24+24+30) |
|
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
1696 |
КОРНІЙЧУК В.М. |
06017 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей №1 ім.Лесі Українки |
10 |
101 (24+39+38) |
|
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
1697 |
КОРНІЙЧУК В.О. |
06296 |
смт Любар |
Любарська гімназія № 1 |
11 |
96 (24+36+36) |
|
|
|
|
Корабліна Світлана Олексіївна |
1698 |
КОРНІЙЧУК К.А. |
06001 |
м. Бердичів |
Центр позашкільної освіти ім. О. Разумкова, відділення еколого-натуралістичного напрямку |
7 |
144 (42+48+54) |
З |
|
|
|
Рощенюк Оксана Анатоліївна |
1699 |
КОРНІЙЧУК К.М. |
06318 |
м. Олевськ |
Олевська ЗОШ № 3 |
3 |
126 (48+36+42) |
З |
|
|
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
1700 |
КОРНІЙЧУК М.М. |
06310 |
с. Зольня |
Зольнянська ЗОШ |
1 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
1701 |
КОРНІЙЧУК О.М. |
06086 |
с. Макарівка |
Макарівська ЗОШ |
4 |
126 (36+42+48) |
З |
|
|
|
Силкіна Наталія Василівна |
1702 |
КОРНІЙЧУК П.В. |
06062 |
м. Новоград-Волинський |
СШ №4, ЗОШ № 5 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
1703 |
КОРНІЙЧУК С.А. |
06040 |
смт. Ружин |
Збірна шкіл району |
6 |
90 (24+36+30) |
|
|
|
|
Федорчук Галина Миколаївна |
1704 |
КОРНІЙЧУК Я.А. |
06001 |
м. Бердичів |
Центр позашкільної освіти ім. О. Разумкова, відділення еколого-натуралістичного напрямку |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Рощенюк Оксана Анатоліївна |
1705 |
КОРНІЙЧУК Я.С. |
06313 |
с. Хмелівка |
Хмелівська ЗОШ |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
1706 |
КОРОЛЬ Д.В. |
06040 |
смт. Ружин |
Збірна шкіл району |
3 |
102 (30+30+42) |
|
|
|
С3 |
Федорчук Галина Миколаївна |
1707 |
КОРОЛЬ Н.С. |
06040 |
смт. Ружин |
Збірна шкіл району |
3 |
126 (48+36+42) |
З |
|
|
|
Федорчук Галина Миколаївна |
1708 |
КОРОЛЮК І.І. |
06040 |
смт. Ружин |
Збірна шкіл району |
7 |
103 (30+36+37) |
|
|
|
|
Федорчук Галина Миколаївна |
1709 |
КОРОСТЕЛЬОВА А.В. |
06017 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей №1 ім.Лесі Українки |
11 |
130 (42+39+49) |
|
С1 |
|
С3 |
Скаковська Тетяна Іванівна |
1710 |
КОРОТИНСЬКИЙ Д.М. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
8 |
138 (42+45+51) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Стойкова Надія Миколаївна |
1711 |
КОРОТКИЙ Г.Д. |
06064 |
м. Житомир |
НВК № 25 |
3 |
78 (30+12+36) |
|
|
|
С3 |
Стойкова Надія Миколаївна |
1712 |
КОРОТУН М.О. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
6 |
117 (36+39+42) |
|
|
|
С3 |
Стойкова Надія Миколаївна |
1713 |
КОРПАН І.Р. |
06178 |
м. Житомир |
Збірна шкіл |
5 |
123 (36+42+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Господарчук Наталія Володимирівна |
1714 |
КОРСУН С.Я. |
06114 |
м. Житомир |
ЗОШ № 26 |
8 |
88 (30+30+28) |
|
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
1715 |
КОРЧЕВСЬКА В.Л. |
06006 |
м. Житомир |
ЗОШ № 6 |
4 |
68 (32+18+18) |
|
С1 |
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
1716 |
КОРЧЕВСЬКА М.Ю. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
1717 |
КОРЧУК І.В. |
06199 |
м. Бердичів |
НВК № 4 |
7 |
83 (18+18+47) |
|
|
|
С3 |
Горофенюк Наталія Олексіївна |
1718 |
КОРЧУК М.В. |
06199 |
м. Бердичів |
НВК № 4 |
5 |
78 (36+33+9) |
|
|
|
|
Горофенюк Наталія Олексіївна |
1719 |
КОС А.М. |
06277 |
с. Симони |
Симонівський ЗЗСО |
7 |
145 (42+57+46) |
З |
|
|
|
Карпенко Тетяна Анатолівна |
1720 |
КОС Б.О. |
06190 |
смт. Нова Борова |
Гімназія |
4 |
26 (8+0+18) |
|
|
|
|
Гвоздовська Наталія Миколаївна |
1721 |
КОСИНСЬКА А.О. |
06017 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей №1 ім.Лесі Українки |
2 |
81 (30+27+24) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
1722 |
КОСИНСЬКИЙ О.К. |
06292 |
с. Гізівщина |
Гізівщинська ЗОШ |
5 |
117 (54+33+30) |
|
С1 |
|
|
Корабліна Світлана Олексіївна |
1723 |
КОСІНСЬКИЙ Р.В. |
06215 |
с. Киянка |
Киянська ЗОШ |
7 |
80 (18+36+26) |
|
|
|
|
Яценко Ганна Володимирівна |
1724 |
КОСТЕЛЬНЯК В.О. |
06114 |
м. Житомир |
ЗОШ № 26 |
7 |
114 (42+33+39) |
|
С1 |
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
1725 |
КОСТИК О.Д. |
06199 |
м. Бердичів |
НВК № 4 |
8 |
106 (18+42+46) |
|
|
С2 |
С3 |
Горофенюк Наталія Олексіївна |
1726 |
КОСТРИЦЬКА М.А. |
06315 |
с. Тепениця |
Тепеницька ЗОШ |
4 |
114 (42+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
1727 |
КОСТРИЦЯ А.С. |
06178 |
м. Житомир |
Збірна шкіл |
3 |
124 (40+42+42) |
З |
|
|
|
Господарчук Наталія Володимирівна |
1728 |
КОСТРИЦЯ В.А. |
06114 |
м. Житомир |
ЗОШ № 26 |
9 |
137 (36+54+47) |
|
|
С2 |
С3 |
Стойкова Надія Миколаївна |
1729 |
КОСТРИЦЯЯ І.А. |
06017 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей №1 ім.Лесі Українки |
3 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
1730 |
КОСТРУБА А.В. |
06320 |
с. Сущани |
Сущанська ЗОШ |
6 |
78 (24+15+39) |
|
|
|
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
1731 |
КОСТРУБА В.Ю. |
06320 |
с. Сущани |
Сущанська ЗОШ |
9 |
34 (0+24+10) |
|
|
|
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
1732 |
КОСТРУБА В.Ю. |
06320 |
с. Сущани |
Сущанська ЗОШ |
3 |
68 (14+30+24) |
|
|
|
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
1733 |
КОСТРУБА М.В. |
06320 |
с. Сущани |
Сущанська ЗОШ |
2 |
72 (30+24+18) |
З |
|
|
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
1734 |
КОСТРУБА Х. |
06320 |
с. Сущани |
Сущанська ЗОШ |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
1735 |
КОСТЮК А.В. |
06005 |
м. Бердичів |
Міський ліцей № 15 |
3 |
102 (24+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Макаревич Ніла Василівна |
1736 |
КОСТЮК В.А. |
06017 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей №1 ім.Лесі Українки |
2 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
1737 |
КОСТЮК В.В. |
06138 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей № 11 |
4 |
78 (18+24+36) |
|
|
|
С3 |
Скаковська Тетяна Іванівна |
1738 |
КОСТЮК Д.В. |
06040 |
смт. Ружин |
Збірна шкіл району |
7 |
124 (36+39+49) |
|
|
|
С3 |
Федорчук Галина Миколаївна |
1739 |
КОСТЮК К.В. |
06040 |
смт. Ружин |
Збірна шкіл району |
4 |
132 (42+48+42) |
З |
|
|
|
Федорчук Галина Миколаївна |
1740 |
КОСТЮК М.С. |
06283 |
с. Велика Глумча |
Великоглумчанська ЗОШ |
3 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Карпенко Тетяна Анатолівна |
1741 |
КОСТЮК П.В. |
06017 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей №1 ім.Лесі Українки |
6 |
114 (42+27+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Скаковська Тетяна Іванівна |
1742 |
КОСТЮК Ю.В. |
06138 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей № 11 |
6 |
90 (54+30+6) |
|
С1 |
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
1743 |
КОСТЮКЕВИЧ В.В. |
06273 |
с. Березники |
Березниківський ЗЗСО |
9 |
147 (42+60+45) |
З |
|
|
|
Карпенко Тетяна Анатолівна |
1744 |
КОСТЮКЕВИЧА Б.Р. |
06273 |
с. Березники |
Березниківський ЗЗСО |
10 |
136 (42+57+37) |
|
С1 |
С2 |
|
Карпенко Тетяна Анатолівна |
1745 |
КОСТЮЧЕНКО М.С. |
06010 |
м. Радомишль |
Ліцей № 1 ім. Т. Г. Шевченка |
3 |
108 (30+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Комашко Катерина Станіславівна |
1746 |
КОСТЮШКО Д.Р. |
06318 |
м. Олевськ |
Олевська ЗОШ № 3 |
4 |
94 (34+42+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
1747 |
КОСТЮШКО К.Р. |
06318 |
м. Олевськ |
Олевська ЗОШ № 3 |
4 |
120 (42+48+30) |
З |
|
|
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
1748 |
КОСЯКЕВИЧ А.А. |
06320 |
с. Сущани |
Сущанська ЗОШ |
3 |
108 (30+30+48) |
|
|
|
С3 |
Дорошенко Інна Анатоліївна |
1749 |
КОСЯКЕВИЧ В.В. |
06178 |
м. Житомир |
Збірна шкіл |
7 |
107 (30+30+47) |
|
|
|
С3 |
Господарчук Наталія Володимирівна |
1750 |
КОСЯНЧУК А.Д. |
06090 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей № 7 |
4 |
92 (32+30+30) |
|
С1 |
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
1751 |
КОСЯНЧУК А.Р. |
06072 |
м. Коростень |
Районний методичний кабінет |
3 |
70 (16+24+30) |
|
|
|
|
Васьківська Тетяна Миколаївна |
1752 |
КОСЯЧЕНКО М.К. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
5 |
147 (42+45+60) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
1753 |
КОТ В.В. |
06281 |
с. Хутір-Мокляки |
Хутір-Мокляківська філія |
8 |
67 (30+24+13) |
|
|
|
|
Карпенко Тетяна Анатолівна |
1754 |
КОТ Д.В. |
06090 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей № 7 |
3 |
36 (6+12+18) |
|
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
1755 |
КОТ І.О. |
06276 |
с. Степанівка |
Степанівський ЗЗСО |
8 |
74 (24+24+26) |
|
|
|
|
Карпенко Тетяна Анатолівна |
1756 |
КОТ К.Р. |
06062 |
м. Новоград-Волинський |
СШ №4, ЗОШ № 5 |
2 |
72 (24+30+18) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
1757 |
КОТ М.П. |
06274 |
с. Куліші |
Кулішівський ЗЗСО І-ІІІ ст. |
3 |
60 (12+12+36) |
|
|
|
С3 |
Карпенко Тетяна Анатолівна |
1758 |
КОТ С. |
06064 |
м. Житомир |
НВК № 25 |
4 |
126 (36+42+48) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
1759 |
КОТВИЦЬКА А.В. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
3 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
1760 |
КОТВИЦЬКА А.М. |
06138 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей № 11 |
7 |
116 (42+39+35) |
|
С1 |
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
1761 |
КОТВИЦЬКА К.О. |
06227 |
с. Гальчин |
Гальчинська ЗОШ |
11 |
81 (18+45+18) |
|
|
С2 |
|
Повальчук Оксана Петрівна |
1762 |
КОТВИЦЬКИЙ Я.М. |
06273 |
с. Березники |
Березниківський ЗЗСО |
7 |
151 (36+57+58) |
З |
|
|
|
Карпенко Тетяна Анатолівна |
1763 |
КОТВІЦЬКА А.О. |
06178 |
м. Житомир |
Збірна шкіл |
4 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Господарчук Наталія Володимирівна |
1764 |
КОТВІЦЬКИЙ А.О. |
06178 |
м. Житомир |
Збірна шкіл |
4 |
132 (48+36+48) |
З |
|
|
|
Господарчук Наталія Володимирівна |
1765 |
КОТВІЦЬКОГО І. |
06114 |
м. Житомир |
ЗОШ № 26 |
5 |
81 (30+27+24) |
|
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
1766 |
КОТЛЯР К.Ю. |
06178 |
м. Житомир |
Збірна шкіл |
5 |
99 (24+39+36) |
|
|
|
|
Господарчук Наталія Володимирівна |
1767 |
КОТЛЯРЕНКО Р.Я. |
06017 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей №1 ім.Лесі Українки |
3 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
1768 |
КОТОВ М.А. |
06330 |
м. Олевськ |
Замисловидська ЗОШ |
5 |
99 (30+42+27) |
|
|
С2 |
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
1769 |
КОТОВИЧА Н.О. |
06020 |
смт. Черняхів |
Черняхівська ЗОШ |
7 |
131 (36+48+47) |
|
|
С2 |
С3 |
Камінчук Іван Володимирович |
1770 |
КОТОВСЬКА Н.Є. |
06005 |
м. Бердичів |
Міський ліцей № 15 |
4 |
120 (42+36+42) |
З |
|
|
|
Макаревич Ніла Василівна |
1771 |
КОТОНОС М.П. |
06017 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей №1 ім.Лесі Українки |
6 |
126 (36+45+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Скаковська Тетяна Іванівна |
1772 |
КОТЮК Д.В. |
06190 |
смт. Нова Борова |
Гімназія |
4 |
108 (48+36+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Гвоздовська Наталія Миколаївна |
1773 |
КОТЮК І. |
06178 |
м. Житомир |
Збірна шкіл |
6 |
66 (30+30+6) |
|
|
|
|
Господарчук Наталія Володимирівна |
1774 |
КОТЮК І.О. |
06114 |
м. Житомир |
ЗОШ № 26 |
4 |
88 (22+30+36) |
|
|
|
С3 |
Стойкова Надія Миколаївна |
1775 |
КОХАНОВСЬКА П.М. |
06017 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей №1 ім.Лесі Українки |
2 |
81 (24+27+30) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
1776 |
КОХАНОВСЬКАДАРИНА Д.Є. |
06178 |
м. Житомир |
Збірна шкіл |
6 |
72 (30+9+33) |
|
|
|
|
Господарчук Наталія Володимирівна |
1777 |
КОХАНОВСЬКИЙ А.М. |
06017 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей №1 ім.Лесі Українки |
10 |
82 (18+36+28) |
|
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
1778 |
КОЦЮБА А.С. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
1779 |
КОЧИН А.Б. |
06276 |
с. Степанівка |
Степанівський ЗЗСО |
6 |
87 (36+24+27) |
|
|
|
|
Карпенко Тетяна Анатолівна |
1780 |
КОЧИН І.С. |
06278 |
с. Горбове |
Горбівська філія |
4 |
72 (24+30+18) |
|
|
|
|
Карпенко Тетяна Анатолівна |
1781 |
КОЧИН С.С. |
06278 |
с. Горбове |
Горбівська філія |
3 |
66 (24+30+12) |
|
|
|
|
Карпенко Тетяна Анатолівна |
1782 |
КОЧУРА А.Є. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
3 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
1783 |
КОШЕЛЮК І.Р. |
06298 |
с. Малий Браталів |
Малобраталівська ЗОШ |
7 |
127 (48+39+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Корабліна Світлана Олексіївна |
1784 |
КОШОВА В.О. |
06062 |
м. Новоград-Волинський |
СШ №4, ЗОШ № 5 |
3 |
102 (36+30+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Скаковська Тетяна Іванівна |
1785 |
КРАВЕЦЬ А.А. |
06114 |
м. Житомир |
ЗОШ № 26 |
4 |
92 (20+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Стойкова Надія Миколаївна |
1786 |
КРАВЕЦЬ А.В. |
06062 |
м. Новоград-Волинський |
СШ №4, ЗОШ № 5 |
3 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
1787 |
КРАВЦОВА В.М. |
06178 |
м. Житомир |
Збірна шкіл |
6 |
54 (30+9+15) |
|
|
|
|
Господарчук Наталія Володимирівна |
1788 |
КРАВЧЕНКО А.О. |
06061 |
м. Новоград-Волинський |
ЗОШ № 2 |
3 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
1789 |
КРАВЧЕНКО А.П. |
06310 |
с. Зольня |
Зольнянська ЗОШ |
5 |
51 (30+15+6) |
|
|
|
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
1790 |
КРАВЧЕНКО В.А. |
06164 |
с. Білокоровичі |
Білокоровицька ЗОШ № 1 |
8 |
82 (24+27+31) |
|
|
|
|
Колібаба Ольга Василівна |
1791 |
КРАВЧЕНКО В.Д. |
06040 |
смт. Ружин |
Збірна шкіл району |
6 |
99 (30+36+33) |
|
|
|
|
Федорчук Галина Миколаївна |
1792 |
КРАВЧЕНКО В.О. |
06318 |
м. Олевськ |
Олевська ЗОШ № 3 |
4 |
114 (36+42+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Дорошенко Інна Анатоліївна |
1793 |
КРАВЧЕНКО Д.Б. |
06332 |
м. Олевськ |
Олевська гімназія |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
1794 |
КРАВЧЕНКО М.П. |
06310 |
с. Зольня |
Зольнянська ЗОШ |
1 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
1795 |
КРАВЧЕНКО О.В. |
06011 |
с. Потіївка |
Потіївський ліцей |
7 |
85 (18+27+40) |
|
|
|
С3 |
Олішевська Оксана Анатоліївна |
1796 |
КРАВЧЕНКО С.В. |
06270 |
смт Ємільчине |
ЗЗСО Ємільчинська гімназія |
6 |
93 (30+30+33) |
|
|
|
|
Карпенко Тетяна Анатолівна |
1797 |
КРАВЧИНСЬКИЙ І.С. |
06040 |
смт. Ружин |
Збірна шкіл району |
4 |
96 (36+24+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Федорчук Галина Миколаївна |
1798 |
КРАВЧУК А.В. |
06313 |
с. Хмелівка |
Хмелівська ЗОШ |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
1799 |
КРАВЧУК А.М. |
06091 |
м. Житомир |
Ліцей № 25 ім. М. О. Щорса |
3 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
1800 |
КРАВЧУК А.О. |
06040 |
смт. Ружин |
Збірна шкіл району |
6 |
84 (42+27+15) |
|
С1 |
|
|
Федорчук Галина Миколаївна |
1801 |
КРАВЧУК В.А. |
06090 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей № 7 |
4 |
96 (24+30+42) |
|
|
|
С3 |
Скаковська Тетяна Іванівна |
1802 |
КРАВЧУК В.В. |
06227 |
с. Гальчин |
Гальчинська ЗОШ |
9 |
133 (36+54+43) |
|
|
С2 |
С3 |
Повальчук Оксана Петрівна |
1803 |
КРАВЧУК В.О. |
06228 |
м. Андрушівка |
Городківська ЗОШ |
7 |
126 (42+45+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Повальчук Оксана Петрівна |
1804 |
КРАВЧУК Д.М. |
06005 |
м. Бердичів |
Міський ліцей № 15 |
4 |
126 (36+42+48) |
З |
|
|
|
Макаревич Ніла Василівна |
1805 |
КРАВЧУК Д.Р. |
06090 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей № 7 |
4 |
72 (30+6+36) |
|
|
|
С3 |
Скаковська Тетяна Іванівна |
1806 |
КРАВЧУК Є.А. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
1807 |
КРАВЧУК І.А. |
06090 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей № 7 |
11 |
81 (24+30+27) |
|
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
1808 |
КРАВЧУК І.А. |
06006 |
м. Житомир |
ЗОШ № 6 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
1809 |
КРАВЧУК І.Ю. |
06006 |
м. Житомир |
ЗОШ № 6 |
4 |
120 (42+36+42) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
1810 |
КРАВЧУК К.Ю. |
06213 |
с. Сербо-Слобідка |
Сербо-Слобідська ЗОШ |
2 |
75 (18+30+27) |
З |
|
|
|
Яценко Ганна Володимирівна |
1811 |
КРАВЧУК М.В. |
06208 |
с. Велика Цвіля |
Великоцвілянська ЗОШ |
6 |
126 (30+54+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Яценко Ганна Володимирівна |
1812 |
КРАВЧУК Н.С. |
06226 |
м. Андрушівка |
Зарубинецька ЗОШ |
1 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Повальчук Оксана Петрівна |
1813 |
КРАВЧУК О.К. |
06017 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей №1 ім.Лесі Українки |
8 |
90 (30+27+33) |
|
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
1814 |
КРАВЧУК С.М. |
06226 |
м. Андрушівка |
Зарубинецька ЗОШ |
2 |
84 (30+27+27) |
З |
|
|
|
Повальчук Оксана Петрівна |
1815 |
КРАВЧУК С.Р. |
06064 |
м. Житомир |
НВК № 25 |
3 |
102 (30+30+42) |
|
|
|
С3 |
Стойкова Надія Миколаївна |
1816 |
КРАМАРОВСЬКА В.С. |
06178 |
м. Житомир |
Збірна шкіл |
1 |
54 (18+9+27) |
|
|
|
С3 |
Господарчук Наталія Володимирівна |
1817 |
КРАСНОБОКА А.С. |
06006 |
м. Житомир |
ЗОШ № 6 |
3 |
78 (18+36+24) |
|
|
С2 |
|
Стойкова Надія Миколаївна |
1818 |
КРАСНОБОКА Ю.М. |
06114 |
м. Житомир |
ЗОШ № 26 |
5 |
99 (42+45+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Стойкова Надія Миколаївна |
1819 |
КРАСНОЩОКОВА М.Д. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
1820 |
КРАСОВСЬКИЙ Т.А. |
06062 |
м. Новоград-Волинський |
СШ №4, ЗОШ № 5 |
7 |
74 (18+12+44) |
|
|
|
С3 |
Скаковська Тетяна Іванівна |
1821 |
КРАСЬКО Д.О. |
06017 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей №1 ім.Лесі Українки |
3 |
138 (48+48+42) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
1822 |
КРАШЕВСЬКИЙ М.М. |
06280 |
с. Сергіївка |
Сергіївський ЗЗСО |
8 |
12 (6+6+0) |
|
|
|
|
Карпенко Тетяна Анатолівна |
1823 |
КРЕДИНЕЦЬ С. |
06146 |
м. Коростень |
НВК № 12 |
1 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Камінська Наталія Адамівна |
1824 |
КРЕЦУЛА Р.О. |
06190 |
смт. Нова Борова |
Гімназія |
5 |
129 (48+45+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Гвоздовська Наталія Миколаївна |
1825 |
КРИВЕНКО А.С. |
06169 |
смт. Городок |
Городоцька ЗОШ |
6 |
81 (24+27+30) |
|
|
|
|
Вєтрова Ольга Миколаївна |
1826 |
КРИВЕНКО О.С. |
06169 |
смт. Городок |
Городоцька ЗОШ |
1 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Вєтрова Ольга Миколаївна |
1827 |
КРИВЕНКО С.С. |
06062 |
м. Новоград-Волинський |
СШ №4, ЗОШ № 5 |
6 |
135 (42+51+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Скаковська Тетяна Іванівна |
1828 |
КРИВЕЦЬКА А.В. |
06006 |
м. Житомир |
ЗОШ № 6 |
4 |
86 (32+30+24) |
|
С1 |
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
1829 |
КРИВОЛАПЧУК М. |
06330 |
м. Олевськ |
Замисловидська ЗОШ |
8 |
72 (24+15+33) |
|
|
|
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
1830 |
КРИВОРУЧКО І. |
06040 |
смт. Ружин |
Збірна шкіл району |
7 |
95 (30+30+35) |
|
|
|
|
Федорчук Галина Миколаївна |
1831 |
КРИВУЛЬСЬКА М.С. |
06010 |
м. Радомишль |
Ліцей № 1 ім. Т. Г. Шевченка |
3 |
92 (26+42+24) |
|
|
С2 |
|
Комашко Катерина Станіславівна |
1832 |
КРИЖАНІВСЬКА В.О. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
3 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
1833 |
КРИЖАНІВСЬКИЙ Т.К. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
7 |
152 (48+51+53) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
1834 |
КРИЖАНОВСЬКА С.М. |
06330 |
м. Олевськ |
Замисловидська ЗОШ |
7 |
72 (24+15+33) |
|
|
|
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
1835 |
КРИКУН К.О. |
06061 |
м. Новоград-Волинський |
ЗОШ № 2 |
3 |
74 (26+18+30) |
|
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
1836 |
КРИСЮК В.М. |
06199 |
м. Бердичів |
НВК № 4 |
4 |
92 (26+36+30) |
|
|
С2 |
|
Горофенюк Наталія Олексіївна |
1837 |
КРИШТАФОВИЧ В.С. |
06090 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей № 7 |
11 |
108 (36+42+30) |
|
|
С2 |
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
1838 |
КРОПИВНИК А.С. |
06080 |
м. Бердичів |
ЗОШ № 12 |
4 |
114 (30+48+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Калінкіна Ольга Володимирівна |
1839 |
КРОПИВНИЦЬКИЙ В.О. |
06040 |
смт. Ружин |
Збірна шкіл району |
3 |
114 (42+30+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Федорчук Галина Миколаївна |
1840 |
КРОПИВНИЦЬКИЙ І.В. |
06040 |
смт. Ружин |
Збірна шкіл району |
4 |
108 (36+36+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Федорчук Галина Миколаївна |
1841 |
КРОТ С.В. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
5 |
141 (60+39+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Стойкова Надія Миколаївна |
1842 |
КРОТІК А.М. |
06296 |
смт Любар |
Любарська гімназія № 1 |
11 |
99 (24+45+30) |
|
|
С2 |
|
Корабліна Світлана Олексіївна |
1843 |
КРОТЮК А.М. |
06323 |
с. Юрове |
Юрівська ЗОШ |
8 |
101 (36+39+26) |
|
|
|
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
1844 |
КРОШКО Р.Ю. |
06091 |
м. Житомир |
Ліцей № 25 ім. М. О. Щорса |
4 |
120 (42+36+42) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
1845 |
КРУГЛЯКОВ А.С. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
3 |
122 (38+42+42) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
1846 |
КРУГЛЯКОВ О.Д. |
06169 |
смт. Городок |
Городоцька ЗОШ |
2 |
54 (12+21+21) |
|
|
С2 |
С3 |
Вєтрова Ольга Миколаївна |
1847 |
КРУЧКО А.О. |
06325 |
с. Зубковичі |
Зубковицька ЗОШ |
8 |
108 (36+27+45) |
|
|
|
С3 |
Дорошенко Інна Анатоліївна |
1848 |
КРУЧКО В.М. |
06315 |
с. Тепениця |
Тепеницька ЗОШ |
4 |
114 (42+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
1849 |
КРУЧКО М.О. |
06315 |
с. Тепениця |
Тепеницька ЗОШ |
2 |
81 (30+27+24) |
З |
|
|
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
1850 |
КРУЧОК А.М. |
06178 |
м. Житомир |
Збірна шкіл |
4 |
132 (42+48+42) |
З |
|
|
|
Господарчук Наталія Володимирівна |
1851 |
КРУЧОК В.В. |
06208 |
с. Велика Цвіля |
Великоцвілянська ЗОШ |
3 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Яценко Ганна Володимирівна |
1852 |
КРУШЕВСЬКИЙ І.В. |
06006 |
м. Житомир |
ЗОШ № 6 |
4 |
62 (14+24+24) |
|
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
1853 |
КУГАЙ Д.О. |
06006 |
м. Житомир |
ЗОШ № 6 |
4 |
96 (24+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Стойкова Надія Миколаївна |
1854 |
КУДЛАЙ М.О. |
06105 |
смт. Народичі |
Відділ освіти |
3 |
54 (12+18+24) |
|
|
|
|
Крамарчук Ігор Ярославович |
1855 |
КУДРИНСЬКА К.І. |
06207 |
с. Варварівка |
Варварівська ЗОШ |
10 |
79 (18+45+16) |
|
|
С2 |
|
Яценко Ганна Володимирівна |
1856 |
КУДРЯШОВА А.І. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
1857 |
КУЗЕНКО Ю.О. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
4 |
132 (36+48+48) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
1858 |
КУЗІН М.М. |
06114 |
м. Житомир |
ЗОШ № 26 |
6 |
129 (48+48+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Стойкова Надія Миколаївна |
1859 |
КУЗНЄЦОВ В.В. |
06178 |
м. Житомир |
Збірна шкіл |
5 |
150 (48+57+45) |
З |
|
|
|
Господарчук Наталія Володимирівна |
1860 |
КУЗНЄЦОВА М.В. |
06040 |
смт. Ружин |
Збірна шкіл району |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Федорчук Галина Миколаївна |
1861 |
КУЗНЄЦОВА М.С. |
06138 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей № 11 |
4 |
84 (36+18+30) |
|
С1 |
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
1862 |
КУЗЬМА М.В. |
06040 |
смт. Ружин |
Збірна шкіл району |
4 |
132 (42+48+42) |
З |
|
|
|
Федорчук Галина Миколаївна |
1863 |
КУЗЬМА Н.В. |
06040 |
смт. Ружин |
Збірна шкіл району |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Федорчук Галина Миколаївна |
1864 |
КУЗЬМЕНКО К.С. |
06146 |
м. Коростень |
НВК № 12 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Камінська Наталія Адамівна |
1865 |
КУЗЬМЕНКО М.О. |
06211 |
с. Рихальське |
Рихальська ЗОШ |
7 |
74 (18+15+41) |
|
|
|
С3 |
Яценко Ганна Володимирівна |
1866 |
КУЗЬМЕНКО Н.П. |
06010 |
м. Радомишль |
Ліцей № 1 ім. Т. Г. Шевченка |
3 |
100 (28+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Комашко Катерина Станіславівна |
1867 |
КУЗЬМЕНКО С.П. |
06010 |
м. Радомишль |
Ліцей № 1 ім. Т. Г. Шевченка |
3 |
62 (14+30+18) |
|
|
|
|
Комашко Катерина Станіславівна |
1868 |
КУЗЬМЕНКО Я.О. |
06062 |
м. Новоград-Волинський |
СШ №4, ЗОШ № 5 |
4 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
1869 |
КУЗЬМИЧ І.О. |
06006 |
м. Житомир |
ЗОШ № 6 |
2 |
87 (30+30+27) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
1870 |
КУЗЬМИЧ Н.В. |
06061 |
м. Новоград-Волинський |
ЗОШ № 2 |
3 |
132 (36+48+48) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
1871 |
КУЗЬМІНА А.О. |
06091 |
м. Житомир |
Ліцей № 25 ім. М. О. Щорса |
4 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
1872 |
КУЗЬМІНСЬКА О.М. |
06226 |
м. Андрушівка |
Зарубинецька ЗОШ |
4 |
120 (42+36+42) |
З |
|
|
|
Повальчук Оксана Петрівна |
1873 |
КУКСА В.В. |
06117 |
м. Житомир |
ЗОШ № 30 |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
1874 |
КУКУЛЕВСЬКА К.К. |
06146 |
м. Коростень |
НВК № 12 |
3 |
96 (36+24+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Камінська Наталія Адамівна |
1875 |
КУКУРУЗА Д.В. |
06090 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей № 7 |
3 |
86 (20+24+42) |
|
|
|
С3 |
Скаковська Тетяна Іванівна |
1876 |
КУЛЕША Б.В. |
06291 |
с. Велика Волиця |
Великоволицька ЗОШ |
9 |
124 (36+45+43) |
|
|
С2 |
С3 |
Корабліна Світлана Олексіївна |
1877 |
КУЛЕША Б.М. |
06290 |
с. Бичева |
Бичівський ЗЗСО |
7 |
140 (36+54+50) |
|
|
С2 |
С3 |
Корабліна Світлана Олексіївна |
1878 |
КУЛИБАБА Б.Л. |
06040 |
смт. Ружин |
Збірна шкіл району |
8 |
72 (24+18+30) |
|
|
|
|
Федорчук Галина Миколаївна |
1879 |
КУЛИБАБА Д.О. |
06040 |
смт. Ружин |
Збірна шкіл району |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Федорчук Галина Миколаївна |
1880 |
КУЛИБЧУК М.М. |
06090 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей № 7 |
4 |
84 (18+36+30) |
|
|
С2 |
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
1881 |
КУЛИК І.С. |
06005 |
м. Бердичів |
Міський ліцей № 15 |
4 |
96 (30+36+30) |
|
|
С2 |
|
Макаревич Ніла Василівна |
1882 |
КУЛИК О.О. |
06005 |
м. Бердичів |
Міський ліцей № 15 |
3 |
114 (30+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Макаревич Ніла Василівна |
1883 |
КУЛІНІЧ Д.В. |
06114 |
м. Житомир |
ЗОШ № 26 |
3 |
132 (48+36+48) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
1884 |
КУЛІЧУК Т.О. |
06091 |
м. Житомир |
Ліцей № 25 ім. М. О. Щорса |
3 |
132 (42+48+42) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
1885 |
КУЛЬБИЦЬКИЙ А.В. |
06067 |
м. Житомир |
ЗОШ № 28 |
11 |
9 (6+0+3) |
|
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
1886 |
КУЛЬЧИЦЬКА М.Р. |
06006 |
м. Житомир |
ЗОШ № 6 |
2 |
84 (30+27+27) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
1887 |
КУЛЯВЕЦЬ В.А. |
06062 |
м. Новоград-Волинський |
СШ №4, ЗОШ № 5 |
4 |
120 (36+36+48) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
1888 |
КУНАШЕНКО Є.В. |
06209 |
с. Миколаївка |
Миколаївська ЗОШ |
3 |
114 (30+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Яценко Ганна Володимирівна |
1889 |
КУНДЕЛЬСЬКА А.С. |
06090 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей № 7 |
9 |
91 (30+45+16) |
|
|
С2 |
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
1890 |
КУНИЦЬКА В.В. |
06062 |
м. Новоград-Волинський |
СШ №4, ЗОШ № 5 |
5 |
48 (18+12+18) |
|
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
1891 |
КУНИЦЬКА К.С. |
06270 |
смт Ємільчине |
ЗЗСО Ємільчинська гімназія |
3 |
56 (26+12+18) |
|
|
|
|
Карпенко Тетяна Анатолівна |
1892 |
КУНИЦЬКИЙ Д.Р. |
06062 |
м. Новоград-Волинський |
СШ №4, ЗОШ № 5 |
5 |
72 (24+27+21) |
|
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
1893 |
КУНІК М.А. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
1894 |
КУПРІЯНІВСЬКА А.Ю. |
06215 |
с. Киянка |
Киянська ЗОШ |
8 |
92 (24+33+35) |
|
|
|
|
Яценко Ганна Володимирівна |
1895 |
КУПРІЯНЧУК Д.М. |
06062 |
м. Новоград-Волинський |
СШ №4, ЗОШ № 5 |
2 |
78 (24+30+24) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
1896 |
КУПЧУК В.С. |
06040 |
смт. Ружин |
Збірна шкіл району |
4 |
114 (36+36+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Федорчук Галина Миколаївна |
1897 |
КУПЧУК Н.М. |
06040 |
смт. Ружин |
Збірна шкіл району |
3 |
108 (36+30+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Федорчук Галина Миколаївна |
1898 |
КУРДЕНКО К.А. |
06291 |
с. Велика Волиця |
Великоволицька ЗОШ |
3 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Корабліна Світлана Олексіївна |
1899 |
КУРЕЛЬЧУК В.В. |
06324 |
с. Лопатичі |
Лопатицька ЗОШ |
4 |
60 (18+12+30) |
|
|
|
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
1900 |
КУРИЛЬЧУК В.В. |
06310 |
с. Зольня |
Зольнянська ЗОШ |
2 |
69 (30+24+15) |
|
С1 |
С2 |
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
1901 |
КУРИНСЬКИЙ А.С. |
06199 |
м. Бердичів |
НВК № 4 |
4 |
68 (14+30+24) |
|
|
|
|
Горофенюк Наталія Олексіївна |
1902 |
КУРІННОГО В.С. |
06040 |
смт. Ружин |
Збірна шкіл району |
6 |
81 (36+33+12) |
|
|
|
|
Федорчук Галина Миколаївна |
1903 |
КУРОВСЬКА Л.А. |
06207 |
с. Варварівка |
Варварівська ЗОШ |
10 |
36 (12+18+6) |
|
|
|
|
Яценко Ганна Володимирівна |
1904 |
КУРОВСЬКА Н.О. |
06062 |
м. Новоград-Волинський |
СШ №4, ЗОШ № 5 |
7 |
42 (6+21+15) |
|
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
1905 |
КУРТА Я.С. |
06146 |
м. Коростень |
НВК № 12 |
3 |
98 (20+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Камінська Наталія Адамівна |
1906 |
КУСІК М.І. |
06017 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей №1 ім.Лесі Українки |
3 |
132 (42+48+42) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
1907 |
КУТКОВЕЦЬ Б.О. |
06017 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей №1 ім.Лесі Українки |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
1908 |
КУТОВСЬКА А.В. |
06214 |
с. Рясне |
Рясненська ЗОШ |
5 |
105 (36+33+36) |
|
|
|
|
Яценко Ганна Володимирівна |
1909 |
КУТЮК С.Ю. |
06178 |
м. Житомир |
Збірна шкіл |
6 |
129 (36+51+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Господарчук Наталія Володимирівна |
1910 |
КУХАРІВСЬКА В.О. |
06010 |
м. Радомишль |
Ліцей № 1 ім. Т. Г. Шевченка |
4 |
102 (36+24+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Комашко Катерина Станіславівна |
1911 |
КУХАРСЬКА К. |
06017 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей №1 ім.Лесі Українки |
10 |
118 (24+48+46) |
|
|
С2 |
С3 |
Скаковська Тетяна Іванівна |
1912 |
КУХАРЧУК Л.О. |
06278 |
с. Горбове |
Горбівська філія |
3 |
60 (18+12+30) |
|
|
|
|
Карпенко Тетяна Анатолівна |
1913 |
КУХТИЦЬКА А.М. |
06190 |
смт. Нова Борова |
Гімназія |
8 |
155 (48+57+50) |
З |
|
|
|
Гвоздовська Наталія Миколаївна |
1914 |
КУЦ А.О. |
06062 |
м. Новоград-Волинський |
СШ №4, ЗОШ № 5 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
1915 |
КУЦ В.О. |
06017 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей №1 ім.Лесі Українки |
10 |
85 (30+30+25) |
|
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
1916 |
КУЦ С.О. |
06006 |
м. Житомир |
ЗОШ № 6 |
4 |
96 (24+24+48) |
|
|
|
С3 |
Стойкова Надія Миколаївна |
1917 |
КУЦЕНКО А.А. |
06114 |
м. Житомир |
ЗОШ № 26 |
8 |
99 (24+33+42) |
|
|
|
С3 |
Стойкова Надія Миколаївна |
1918 |
КУЦЕНКО В.С. |
06226 |
м. Андрушівка |
Зарубинецька ЗОШ |
4 |
126 (42+36+48) |
З |
|
|
|
Повальчук Оксана Петрівна |
1919 |
КУЦЕНКО О.О. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
5 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
1920 |
КУЦЕР М.В. |
06072 |
м. Коростень |
Районний методичний кабінет |
8 |
111 (42+27+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Васьківська Тетяна Миколаївна |
1921 |
КУЧЕР В.А. |
06062 |
м. Новоград-Волинський |
СШ №4, ЗОШ № 5 |
5 |
120 (36+33+51) |
|
|
|
С3 |
Скаковська Тетяна Іванівна |
1922 |
КУЧЕР В.В. |
06190 |
смт. Нова Борова |
Гімназія |
11 |
135 (48+42+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гвоздовська Наталія Миколаївна |
1923 |
КУЧЕР М.І. |
06199 |
м. Бердичів |
НВК № 4 |
2 |
6 (0+0+6) |
|
|
|
|
Горофенюк Наталія Олексіївна |
1924 |
КУЧЕР М.М. |
06040 |
смт. Ружин |
Збірна шкіл району |
4 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Федорчук Галина Миколаївна |
1925 |
КУЧЕР Н.О. |
06090 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей № 7 |
4 |
86 (26+30+30) |
|
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
1926 |
КУЧЕР Т. |
06190 |
смт. Нова Борова |
Гімназія |
3 |
132 (42+48+42) |
З |
|
|
|
Гвоздовська Наталія Миколаївна |
1927 |
КУЧЕРЕНКО М.О. |
06178 |
м. Житомир |
Збірна шкіл |
5 |
123 (42+36+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Господарчук Наталія Володимирівна |
1928 |
КУЧЕРЕНКО О.С. |
06010 |
м. Радомишль |
Ліцей № 1 ім. Т. Г. Шевченка |
2 |
87 (30+30+27) |
З |
|
|
|
Комашко Катерина Станіславівна |
1929 |
КУЧЕРЕНКО О.С. |
06138 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей № 11 |
3 |
120 (36+36+48) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
1930 |
КУЧЕРУК М.Ю. |
06290 |
с. Бичева |
Бичівський ЗЗСО |
9 |
59 (12+15+32) |
|
|
|
|
Корабліна Світлана Олексіївна |
1931 |
КУЧИНСЬКА В.О. |
06062 |
м. Новоград-Волинський |
СШ №4, ЗОШ № 5 |
2 |
75 (30+24+21) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
1932 |
КУЧИНСЬКА М.І. |
06209 |
с. Миколаївка |
Миколаївська ЗОШ |
9 |
86 (18+33+35) |
|
|
|
|
Яценко Ганна Володимирівна |
1933 |
КУЧИНСЬКА С.С. |
06017 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей №1 ім.Лесі Українки |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
1934 |
КУЧИНСЬКИЙ Б.В. |
06270 |
смт Ємільчине |
ЗЗСО Ємільчинська гімназія |
3 |
52 (10+24+18) |
|
|
|
|
Карпенко Тетяна Анатолівна |
1935 |
КУЧИНСЬКИЙ С.С. |
06017 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей №1 ім.Лесі Українки |
6 |
108 (42+36+30) |
|
С1 |
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
1936 |
КУЧМАР Н. |
06300 |
с. Юрівка |
Юрівський НВК |
4 |
102 (24+36+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Корабліна Світлана Олексіївна |
1937 |
КУЧМЕНКО Д.К. |
06283 |
с. Велика Глумча |
Великоглумчанська ЗОШ |
4 |
132 (36+48+48) |
З |
|
|
|
Карпенко Тетяна Анатолівна |
1938 |
КУЧМЕНКО С.В. |
06114 |
м. Житомир |
ЗОШ № 26 |
4 |
128 (38+42+48) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
1939 |
КУЧМІЙ О.О. |
06062 |
м. Новоград-Волинський |
СШ №4, ЗОШ № 5 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
1940 |
КУШИМОВА І. |
06325 |
с. Зубковичі |
Зубковицька ЗОШ |
9 |
150 (36+57+57) |
З |
|
|
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
1941 |
КУШИРЕЦЬ П.М. |
06297 |
смт Любар |
Любарська ЗОШ № 2 |
8 |
98 (36+27+35) |
|
|
|
|
Корабліна Світлана Олексіївна |
1942 |
КУШНІР А.Я. |
06178 |
м. Житомир |
Збірна шкіл |
1 |
66 (30+15+21) |
|
С1 |
|
С3 |
Господарчук Наталія Володимирівна |
1943 |
КУШНІР В.Є. |
06178 |
м. Житомир |
Збірна шкіл |
3 |
114 (42+24+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Господарчук Наталія Володимирівна |
1944 |
КУШНІР-БОРОДІН В.Є. |
06091 |
м. Житомир |
Ліцей № 25 ім. М. О. Щорса |
2 |
51 (12+24+15) |
|
|
С2 |
|
Стойкова Надія Миколаївна |
1945 |
КУШНІРОВСЬКИЙ Є.Б. |
06061 |
м. Новоград-Волинський |
ЗОШ № 2 |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
1946 |
КХАЛІЛ Є.А. |
06091 |
м. Житомир |
Ліцей № 25 ім. М. О. Щорса |
3 |
96 (18+36+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Стойкова Надія Миколаївна |
1947 |
ЛАВИЦЬКА К.С. |
06062 |
м. Новоград-Волинський |
СШ №4, ЗОШ № 5 |
4 |
126 (36+48+42) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
1948 |
ЛАВРЕНЧУК А.О. |
06017 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей №1 ім.Лесі Українки |
6 |
126 (60+36+30) |
|
С1 |
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
1949 |
ЛАВРЕНЧУК Д.В. |
06293 |
с. Глезне |
Глезненська ЗОШ |
4 |
120 (42+30+48) |
З |
|
|
|
Корабліна Світлана Олексіївна |
1950 |
ЛАВРЕНЮК А.В. |
06315 |
с. Тепениця |
Тепеницька ЗОШ |
2 |
81 (30+27+24) |
З |
|
|
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
1951 |
ЛАВРЄНОВ В.О. |
06226 |
м. Андрушівка |
Зарубинецька ЗОШ |
8 |
127 (30+51+46) |
|
|
С2 |
С3 |
Повальчук Оксана Петрівна |
1952 |
ЛАВРИК А.Д. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
1953 |
ЛАВРИНОВИЧ С.В. |
06117 |
м. Житомир |
ЗОШ № 30 |
3 |
120 (30+42+48) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
1954 |
ЛАВРІНЕНКО А.В. |
06169 |
смт. Городок |
Городоцька ЗОШ |
2 |
60 (12+24+24) |
|
|
С2 |
С3 |
Вєтрова Ольга Миколаївна |
1955 |
ЛАВСЬКИЙ А.В. |
06040 |
смт. Ружин |
Збірна шкіл району |
7 |
124 (36+39+49) |
|
|
|
С3 |
Федорчук Галина Миколаївна |
1956 |
ЛАЗАРЧУК М.О. |
06005 |
м. Бердичів |
Міський ліцей № 15 |
3 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Макаревич Ніла Василівна |
1957 |
ЛАЙЧУК А.С. |
06190 |
смт. Нова Борова |
Гімназія |
11 |
135 (42+42+51) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гвоздовська Наталія Миколаївна |
1958 |
ЛАЙЧУК І.В. |
06010 |
м. Радомишль |
Ліцей № 1 ім. Т. Г. Шевченка |
4 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Комашко Катерина Станіславівна |
1959 |
ЛАЙЧУК Р.В. |
06010 |
м. Радомишль |
Ліцей № 1 ім. Т. Г. Шевченка |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Комашко Катерина Станіславівна |
1960 |
ЛАКЕЙЧУК Д.В. |
06206 |
смт Яблунець |
Яблунецька ЗОШ |
5 |
87 (42+33+12) |
|
С1 |
|
|
Яценко Ганна Володимирівна |
1961 |
ЛАКИЗЮК В.В. |
06273 |
с. Березники |
Березниківський ЗЗСО |
8 |
151 (36+57+58) |
З |
|
|
|
Карпенко Тетяна Анатолівна |
1962 |
ЛАКИЗЮК Р.В. |
06273 |
с. Березники |
Березниківський ЗЗСО |
11 |
147 (42+60+45) |
З |
|
|
|
Карпенко Тетяна Анатолівна |
1963 |
ЛАНОВЮК Л.Ю. |
06006 |
м. Житомир |
ЗОШ № 6 |
1 |
66 (24+18+24) |
|
С1 |
|
С3 |
Стойкова Надія Миколаївна |
1964 |
ЛАНОВЮК Т.Ю. |
06006 |
м. Житомир |
ЗОШ № 6 |
1 |
75 (24+24+27) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
1965 |
ЛАПШИН Д. |
06201 |
с. Морозівка |
ЗОШ |
7 |
104 (30+33+41) |
|
|
|
С3 |
Зоря Ольга Юхимівна |
1966 |
ЛАРІОНОВА Д.С. |
06062 |
м. Новоград-Волинський |
СШ №4, ЗОШ № 5 |
2 |
72 (24+24+24) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
1967 |
ЛАТІС Д.В. |
06117 |
м. Житомир |
ЗОШ № 30 |
3 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
1968 |
ЛАШЕВИЧ В.В. |
06276 |
с. Степанівка |
Степанівський ЗЗСО |
8 |
48 (30+12+6) |
|
|
|
|
Карпенко Тетяна Анатолівна |
1969 |
ЛАШЕВИЧ Г.В. |
06271 |
смт Ємільчине |
Ємільчинський ЗЗСО № 1 |
8 |
88 (30+39+19) |
|
|
|
|
Карпенко Тетяна Анатолівна |
1970 |
ЛАШЕВИЧ Ю.В. |
06061 |
м. Новоград-Волинський |
ЗОШ № 2 |
2 |
81 (30+27+24) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
1971 |
ЛЕБЕДЄВ Г.В. |
06320 |
с. Сущани |
Сущанська ЗОШ |
9 |
38 (6+21+11) |
|
|
|
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
1972 |
ЛЕБЕЦЬКА С.Д. |
06062 |
м. Новоград-Волинський |
СШ №4, ЗОШ № 5 |
5 |
114 (30+39+45) |
|
|
|
С3 |
Скаковська Тетяна Іванівна |
1973 |
ЛЕБІДЬ С.С. |
06091 |
м. Житомир |
Ліцей № 25 ім. М. О. Щорса |
3 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
1974 |
ЛЕВАНДОВСЬКИЙ Л.О. |
06006 |
м. Житомир |
ЗОШ № 6 |
4 |
56 (20+24+12) |
|
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
1975 |
ЛЕВИЦЬК А.Р. |
06117 |
м. Житомир |
ЗОШ № 30 |
1 |
81 (30+27+24) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
1976 |
ЛЕВИЦЬКИЙ Я.А. |
06062 |
м. Новоград-Волинський |
СШ №4, ЗОШ № 5 |
4 |
132 (42+48+42) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
1977 |
ЛЕВІНСЬКИЙ Д.В. |
06062 |
м. Новоград-Волинський |
СШ №4, ЗОШ № 5 |
4 |
90 (42+18+30) |
|
С1 |
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
1978 |
ЛЕВКІВ А.В. |
06138 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей № 11 |
4 |
114 (36+42+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Скаковська Тетяна Іванівна |
1979 |
ЛЕВКІВСЬКА А.В. |
06146 |
м. Коростень |
НВК № 12 |
2 |
78 (30+27+21) |
З |
|
|
|
Камінська Наталія Адамівна |
1980 |
ЛЕВКІВСЬКИЙ І.Р. |
06114 |
м. Житомир |
ЗОШ № 26 |
2 |
81 (30+27+24) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
1981 |
ЛЕВКОВА С.О. |
06270 |
смт Ємільчине |
ЗЗСО Ємільчинська гімназія |
3 |
114 (42+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Карпенко Тетяна Анатолівна |
1982 |
ЛЕВЧАК А. |
06190 |
смт. Нова Борова |
Гімназія |
1 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Гвоздовська Наталія Миколаївна |
1983 |
ЛЕВЧЕНКО А.М. |
06114 |
м. Житомир |
ЗОШ № 26 |
8 |
92 (30+39+23) |
|
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
1984 |
ЛЕВЧЕНКО А.О. |
06164 |
с. Білокоровичі |
Білокоровицька ЗОШ № 1 |
8 |
38 (12+12+14) |
|
|
|
|
Колібаба Ольга Василівна |
1985 |
ЛЕВЧЕНКО Д.Б. |
06210 |
с. Яблунівка |
Яблунівська ЗОШ |
9 |
81 (18+39+24) |
|
|
|
|
Яценко Ганна Володимирівна |
1986 |
ЛЕВЧЕНКО К.П. |
06067 |
м. Житомир |
ЗОШ № 28 |
7 |
74 (18+18+38) |
|
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
1987 |
ЛЕВЧЕНКО О.В. |
06010 |
м. Радомишль |
Ліцей № 1 ім. Т. Г. Шевченка |
4 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Комашко Катерина Станіславівна |
1988 |
ЛЕВЧЕНКО Т.А. |
06274 |
с. Куліші |
Кулішівський ЗЗСО І-ІІІ ст. |
4 |
60 (12+24+24) |
|
|
|
|
Карпенко Тетяна Анатолівна |
1989 |
ЛЕВЧУК К.В. |
06005 |
м. Бердичів |
Міський ліцей № 15 |
5 |
93 (42+33+18) |
|
С1 |
|
|
Макаревич Ніла Василівна |
1990 |
ЛЕЙКОВСЬКИЙ Я.Д. |
06062 |
м. Новоград-Волинський |
СШ №4, ЗОШ № 5 |
6 |
48 (30+12+6) |
|
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
1991 |
ЛЕЙНЕР К.В. |
06175 |
м. Новоград-Волинський |
ЗОШ № 10 |
5 |
111 (42+27+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Скаковська Тетяна Іванівна |
1992 |
ЛЕМБЕР А.С. |
06199 |
м. Бердичів |
НВК № 4 |
4 |
120 (36+36+48) |
З |
|
|
|
Горофенюк Наталія Олексіївна |
1993 |
ЛЕМБЕР Д.І. |
06075 |
м. Бердичів |
СЗОШ № 8 |
7 |
115 (24+45+46) |
|
|
С2 |
С3 |
Слівінська Світлана Федорівна |
1994 |
ЛЕМЕШКО Д.Д. |
06178 |
м. Житомир |
Збірна шкіл |
5 |
111 (30+39+42) |
|
|
|
С3 |
Господарчук Наталія Володимирівна |
1995 |
ЛЕМЕЩУК В.О. |
06017 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей №1 ім.Лесі Українки |
3 |
120 (42+30+48) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
1996 |
ЛЕМІШ М.І. |
06017 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей №1 ім.Лесі Українки |
8 |
121 (36+36+49) |
|
|
|
С3 |
Скаковська Тетяна Іванівна |
1997 |
ЛЕНДА Я. |
06064 |
м. Житомир |
НВК № 25 |
4 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
1998 |
ЛЕСИК В.В. |
06298 |
с. Малий Браталів |
Малобраталівська ЗОШ |
7 |
129 (42+39+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Корабліна Світлана Олексіївна |
1999 |
ЛЕСИК В.Д. |
06178 |
м. Житомир |
Збірна шкіл |
7 |
62 (18+27+17) |
|
|
|
|
Господарчук Наталія Володимирівна |
2000 |
ЛЕСИК О. |
06297 |
смт Любар |
Любарська ЗОШ № 2 |
7 |
86 (42+18+26) |
|
С1 |
|
|
Корабліна Світлана Олексіївна |
2001 |
ЛЕСИК Р.В. |
06298 |
с. Малий Браталів |
Малобраталівська ЗОШ |
7 |
129 (42+39+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Корабліна Світлана Олексіївна |
2002 |
ЛЕСИК Я.В. |
06298 |
с. Малий Браталів |
Малобраталівська ЗОШ |
5 |
105 (36+36+33) |
|
|
|
|
Корабліна Світлана Олексіївна |
2003 |
ЛЕСІВ Н.А. |
06011 |
с. Потіївка |
Потіївський ліцей |
5 |
66 (30+12+24) |
|
|
|
|
Олішевська Оксана Анатоліївна |
2004 |
ЛЕСЬКО А.П. |
06080 |
м. Бердичів |
ЗОШ № 12 |
6 |
60 (36+18+6) |
|
|
|
|
Калінкіна Ольга Володимирівна |
2005 |
ЛЕУСЕНКО Н.О. |
06310 |
с. Зольня |
Зольнянська ЗОШ |
3 |
90 (30+30+30) |
|
|
|
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
2006 |
ЛЕЦКАЛЮК К.О. |
06169 |
смт. Городок |
Городоцька ЗОШ |
6 |
87 (24+33+30) |
|
|
|
|
Вєтрова Ольга Миколаївна |
2007 |
ЛЕЩЕНКО Я.В. |
06317 |
м. Олевськ |
Олевська ЗОШ № 2 |
3 |
68 (8+36+24) |
|
|
С2 |
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
2008 |
ЛЄПКО К.О. |
06061 |
м. Новоград-Волинський |
ЗОШ № 2 |
1 |
84 (30+27+27) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
2009 |
ЛЄСКОВ Н.І. |
06210 |
с. Яблунівка |
Яблунівська ЗОШ |
9 |
50 (12+21+17) |
|
|
|
|
Яценко Ганна Володимирівна |
2010 |
ЛИЗОГУБ К.С. |
06040 |
смт. Ружин |
Збірна шкіл району |
3 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Федорчук Галина Миколаївна |
2011 |
ЛИННИК Д.В. |
06146 |
м. Коростень |
НВК № 12 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Камінська Наталія Адамівна |
2012 |
ЛИННИК Н.В. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
2013 |
ЛИПСЬКА В.О. |
06062 |
м. Новоград-Волинський |
СШ №4, ЗОШ № 5 |
7 |
140 (48+57+35) |
|
С1 |
С2 |
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
2014 |
ЛИПСЬКА М.Е. |
06075 |
м. Бердичів |
СЗОШ № 8 |
7 |
103 (18+45+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Слівінська Світлана Федорівна |
2015 |
ЛИСАК В. |
06114 |
м. Житомир |
ЗОШ № 26 |
7 |
44 (18+0+26) |
|
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
2016 |
ЛИСАК Н.Р. |
06064 |
м. Житомир |
НВК № 25 |
3 |
96 (30+36+30) |
|
|
С2 |
|
Стойкова Надія Миколаївна |
2017 |
ЛИСАК О.А. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
2 |
81 (30+27+24) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
2018 |
ЛИСЮК А.Р. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
4 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
2019 |
ЛИСЮК М.Ю. |
06278 |
с. Горбове |
Горбівська філія |
7 |
47 (18+18+11) |
|
|
|
|
Карпенко Тетяна Анатолівна |
2020 |
ЛИТВАК Д.О. |
06091 |
м. Житомир |
Ліцей № 25 ім. М. О. Щорса |
2 |
51 (12+24+15) |
|
|
С2 |
|
Стойкова Надія Миколаївна |
2021 |
ЛИТВИН С.С. |
06006 |
м. Житомир |
ЗОШ № 6 |
3 |
72 (12+30+30) |
|
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
2022 |
ЛИТВИНЕНКО А.В. |
06010 |
м. Радомишль |
Ліцей № 1 ім. Т. Г. Шевченка |
5 |
78 (36+24+18) |
|
|
|
|
Комашко Катерина Станіславівна |
2023 |
ЛИТВИНЕНКО В.В. |
06301 |
смт. Любар |
Коваленківська ЗОШ |
5 |
72 (24+21+27) |
|
|
|
|
Корабліна Світлана Олексіївна |
2024 |
ЛИТВИНЕНКО В.І. |
06178 |
м. Житомир |
Збірна шкіл |
3 |
116 (32+42+42) |
З |
|
|
|
Господарчук Наталія Володимирівна |
2025 |
ЛИТВИНЕНКО Д.С. |
06010 |
м. Радомишль |
Ліцей № 1 ім. Т. Г. Шевченка |
3 |
100 (34+42+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Комашко Катерина Станіславівна |
2026 |
ЛИТВИНЕНКО Є.В. |
06010 |
м. Радомишль |
Ліцей № 1 ім. Т. Г. Шевченка |
4 |
96 (30+30+36) |
|
|
|
С3 |
Комашко Катерина Станіславівна |
2027 |
ЛИТВИНЕНКО К.А. |
06010 |
м. Радомишль |
Ліцей № 1 ім. Т. Г. Шевченка |
3 |
114 (24+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Комашко Катерина Станіславівна |
2028 |
ЛИТВИНЕНКО К.О. |
06010 |
м. Радомишль |
Ліцей № 1 ім. Т. Г. Шевченка |
4 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Комашко Катерина Станіславівна |
2029 |
ЛИТВИНЕНКО Т.А. |
06138 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей № 11 |
7 |
114 (30+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Скаковська Тетяна Іванівна |
2030 |
ЛИТВИНЕЦЬ П.Є. |
06090 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей № 7 |
3 |
68 (20+30+18) |
|
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
2031 |
ЛИТВИНКО Д.М. |
06164 |
с. Білокоровичі |
Білокоровицька ЗОШ № 1 |
6 |
174 (60+54+60) |
З |
|
|
|
Колібаба Ольга Василівна |
2032 |
ЛИТВИНЧУК А.В. |
06091 |
м. Житомир |
Ліцей № 25 ім. М. О. Щорса |
3 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
2033 |
ЛИТВИНЧУК Б.О. |
06272 |
с. Андрієвичі |
Андрієвицький ЗЗСО |
2 |
45 (12+18+15) |
|
|
|
|
Карпенко Тетяна Анатолівна |
2034 |
ЛИТВИНЧУК Д.В. |
06190 |
смт. Нова Борова |
Гімназія |
4 |
96 (30+24+42) |
|
|
|
С3 |
Гвоздовська Наталія Миколаївна |
2035 |
ЛИТВИНЧУК М.Ю. |
06294 |
с. Кириївка |
Кириївська ЗОШ |
4 |
102 (36+30+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Корабліна Світлана Олексіївна |
2036 |
ЛИТВИНЧУК Н.О. |
06178 |
м. Житомир |
Збірна шкіл |
3 |
132 (48+36+48) |
З |
|
|
|
Господарчук Наталія Володимирівна |
2037 |
ЛИХОТВОРИК С.А. |
06117 |
м. Житомир |
ЗОШ № 30 |
3 |
130 (40+42+48) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
2038 |
ЛІБІЧЕНКО А.Г. |
06090 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей № 7 |
4 |
72 (30+18+24) |
|
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
2039 |
ЛІБІЧЕНКО А.О. |
06062 |
м. Новоград-Волинський |
СШ №4, ЗОШ № 5 |
3 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
2040 |
ЛІБІЧЕНКО Б.О. |
06062 |
м. Новоград-Волинський |
СШ №4, ЗОШ № 5 |
7 |
84 (30+27+27) |
|
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
2041 |
ЛІВІЦЬКА Є.В. |
06067 |
м. Житомир |
ЗОШ № 28 |
7 |
103 (12+39+52) |
|
|
|
С3 |
Стойкова Надія Миколаївна |
2042 |
ЛІВОНЧИК Д. |
06318 |
м. Олевськ |
Олевська ЗОШ № 3 |
7 |
118 (36+39+43) |
|
|
|
С3 |
Дорошенко Інна Анатоліївна |
2043 |
ЛІНКЕВЧ А.О. |
06310 |
с. Зольня |
Зольнянська ЗОШ |
5 |
42 (24+12+6) |
|
|
|
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
2044 |
ЛІННІК В.В. |
06006 |
м. Житомир |
ЗОШ № 6 |
4 |
72 (24+18+30) |
|
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
2045 |
ЛІНОВА Н.П. |
06178 |
м. Житомир |
Збірна шкіл |
7 |
53 (24+12+17) |
|
|
|
|
Господарчук Наталія Володимирівна |
2046 |
ЛІПІН В.А. |
06062 |
м. Новоград-Волинський |
СШ №4, ЗОШ № 5 |
3 |
130 (40+48+42) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
2047 |
ЛІПІНА Х.А. |
06062 |
м. Новоград-Волинський |
СШ №4, ЗОШ № 5 |
5 |
102 (48+33+21) |
|
С1 |
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
2048 |
ЛІПІНСЬКИЙ Я.Р. |
06075 |
м. Бердичів |
СЗОШ № 8 |
7 |
113 (18+45+50) |
|
|
С2 |
С3 |
Слівінська Світлана Федорівна |
2049 |
ЛІПКА К.С. |
06164 |
с. Білокоровичі |
Білокоровицька ЗОШ № 1 |
11 |
103 (18+45+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Колібаба Ольга Василівна |
2050 |
ЛІСІЦЬКА А.В. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
3 |
132 (42+48+42) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
2051 |
ЛІСІЦЬКА Я.А. |
06064 |
м. Житомир |
НВК № 25 |
3 |
76 (22+30+24) |
|
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
2052 |
ЛІСКОВА В.М. |
06040 |
смт. Ружин |
Збірна шкіл району |
3 |
108 (36+30+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Федорчук Галина Миколаївна |
2053 |
ЛІСКОВИЧ Р.В. |
06207 |
с. Варварівка |
Варварівська ЗОШ |
10 |
77 (30+33+14) |
|
|
|
|
Яценко Ганна Володимирівна |
2054 |
ЛІСНЯК Є.М. |
06169 |
смт. Городок |
Городоцька ЗОШ |
2 |
66 (24+21+21) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Вєтрова Ольга Миколаївна |
2055 |
ЛІСОВА А.А. |
06270 |
смт Ємільчине |
ЗЗСО Ємільчинська гімназія |
3 |
44 (8+12+24) |
|
|
|
|
Карпенко Тетяна Анатолівна |
2056 |
ЛІСОВИК А. |
06114 |
м. Житомир |
ЗОШ № 26 |
7 |
38 (6+12+20) |
|
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
2057 |
ЛІСОВСЬКИЙ Н.О. |
06010 |
м. Радомишль |
Ліцей № 1 ім. Т. Г. Шевченка |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Комашко Катерина Станіславівна |
2058 |
ЛІТАРЕНКО Д.О. |
06293 |
с. Глезне |
Глезненська ЗОШ |
7 |
85 (12+24+49) |
|
|
|
С3 |
Корабліна Світлана Олексіївна |
2059 |
ЛІТВИНЧУК Б.В. |
06006 |
м. Житомир |
ЗОШ № 6 |
3 |
44 (8+12+24) |
|
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
2060 |
ЛІТВІН Д.І. |
06226 |
м. Андрушівка |
Зарубинецька ЗОШ |
4 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Повальчук Оксана Петрівна |
2061 |
ЛІТВІНЧУК А.В. |
06001 |
м. Бердичів |
Центр позашкільної освіти ім. О. Разумкова, відділення еколого-натуралістичного напрямку |
5 |
153 (54+51+48) |
З |
|
|
|
Рощенюк Оксана Анатоліївна |
2062 |
ЛІЩЕНЮК К. |
06199 |
м. Бердичів |
НВК № 4 |
2 |
51 (24+15+12) |
|
С1 |
|
|
Горофенюк Наталія Олексіївна |
2063 |
ЛІЩУК К.О. |
06005 |
м. Бердичів |
Міський ліцей № 15 |
8 |
97 (30+27+40) |
|
|
|
С3 |
Макаревич Ніла Василівна |
2064 |
ЛОБАЧ М.В. |
06091 |
м. Житомир |
Ліцей № 25 ім. М. О. Щорса |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
2065 |
ЛОБАЩУК Д.О. |
06062 |
м. Новоград-Волинський |
СШ №4, ЗОШ № 5 |
4 |
114 (30+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Скаковська Тетяна Іванівна |
2066 |
ЛОГОВСЬКА Д.В. |
06091 |
м. Житомир |
Ліцей № 25 ім. М. О. Щорса |
2 |
69 (24+24+21) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Стойкова Надія Миколаївна |
2067 |
ЛОЗІЦЬКИЙ А.Ю. |
06169 |
смт. Городок |
Городоцька ЗОШ |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Вєтрова Ольга Миколаївна |
2068 |
ЛОЗКО А. |
06328 |
м. Олевськ |
Копищенська ЗОШ |
3 |
72 (18+36+18) |
|
|
С2 |
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
2069 |
ЛОЗКО Д.Р. |
06278 |
с. Горбове |
Горбівська філія |
6 |
96 (30+36+30) |
|
|
|
|
Карпенко Тетяна Анатолівна |
2070 |
ЛОЗКО О.О. |
06270 |
смт Ємільчине |
ЗЗСО Ємільчинська гімназія |
7 |
125 (42+45+38) |
|
С1 |
С2 |
|
Карпенко Тетяна Анатолівна |
2071 |
ЛОЗКО С.О. |
06164 |
с. Білокоровичі |
Білокоровицька ЗОШ № 1 |
5 |
117 (42+51+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Колібаба Ольга Василівна |
2072 |
ЛОЗКОВА І.В. |
06277 |
с. Симони |
Симонівський ЗЗСО |
7 |
151 (42+57+52) |
З |
|
|
|
Карпенко Тетяна Анатолівна |
2073 |
ЛОЗОВИЙ І.Ю. |
06090 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей № 7 |
4 |
62 (20+24+18) |
|
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
2074 |
ЛОЗОВИК Н.Ю. |
06190 |
смт. Нова Борова |
Гімназія |
11 |
132 (48+33+51) |
|
С1 |
|
С3 |
Гвоздовська Наталія Миколаївна |
2075 |
ЛОЙКО Є.А. |
06138 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей № 11 |
2 |
54 (24+21+9) |
|
С1 |
С2 |
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
2076 |
ЛОМАКО Ю.А. |
06017 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей №1 ім.Лесі Українки |
10 |
132 (30+57+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Скаковська Тетяна Іванівна |
2077 |
ЛОНСЬКА М.П. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
2078 |
ЛОНЧИНСЬКА Р.А. |
06227 |
с. Гальчин |
Гальчинська ЗОШ |
5 |
153 (60+48+45) |
З |
|
|
|
Повальчук Оксана Петрівна |
2079 |
ЛОПАТЮК В.Г. |
06062 |
м. Новоград-Волинський |
СШ №4, ЗОШ № 5 |
5 |
156 (42+60+54) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
2080 |
ЛОПАТЮК Д.Г. |
06062 |
м. Новоград-Волинський |
СШ №4, ЗОШ № 5 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
2081 |
ЛОПАТЮК М.С. |
06061 |
м. Новоград-Волинський |
ЗОШ № 2 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
2082 |
ЛОПАЧУК В.С. |
06080 |
м. Бердичів |
ЗОШ № 12 |
5 |
87 (24+30+33) |
|
|
|
|
Калінкіна Ольга Володимирівна |
2083 |
ЛОПАЧУК Г.С. |
06080 |
м. Бердичів |
ЗОШ № 12 |
6 |
111 (36+48+27) |
|
|
С2 |
|
Калінкіна Ольга Володимирівна |
2084 |
ЛОПУГА О.А. |
06317 |
м. Олевськ |
Олевська ЗОШ № 2 |
9 |
103 (36+51+16) |
|
|
С2 |
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
2085 |
ЛОСЬ А.В. |
06208 |
с. Велика Цвіля |
Великоцвілянська ЗОШ |
6 |
72 (36+30+6) |
|
|
|
|
Яценко Ганна Володимирівна |
2086 |
ЛОСЬ Г.О. |
06006 |
м. Житомир |
ЗОШ № 6 |
1 |
78 (24+30+24) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
2087 |
ЛОСЬ Д.О. |
06114 |
м. Житомир |
ЗОШ № 26 |
9 |
137 (36+54+47) |
|
|
С2 |
С3 |
Стойкова Надія Миколаївна |
2088 |
ЛОТОЦЬКА Р.О. |
06091 |
м. Житомир |
Ліцей № 25 ім. М. О. Щорса |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
2089 |
ЛУБЧУК Д.М. |
06208 |
с. Велика Цвіля |
Великоцвілянська ЗОШ |
3 |
114 (42+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Яценко Ганна Володимирівна |
2090 |
ЛУБЧУК У.В. |
06208 |
с. Велика Цвіля |
Великоцвілянська ЗОШ |
4 |
114 (36+42+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Яценко Ганна Володимирівна |
2091 |
ЛУГАЙ Д.В. |
06206 |
смт Яблунець |
Яблунецька ЗОШ |
3 |
96 (30+36+30) |
|
|
С2 |
|
Яценко Ганна Володимирівна |
2092 |
ЛУГОВСЬКА К.Ю. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
2093 |
ЛУДАНОВ О.І. |
06297 |
смт Любар |
Любарська ЗОШ № 2 |
5 |
72 (30+21+21) |
|
|
|
|
Корабліна Світлана Олексіївна |
2094 |
ЛУЖКО О. |
06091 |
м. Житомир |
Ліцей № 25 ім. М. О. Щорса |
3 |
68 (26+24+18) |
|
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
2095 |
ЛУКАШЕНКО А.В. |
06117 |
м. Житомир |
ЗОШ № 30 |
6 |
174 (60+54+60) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
2096 |
ЛУКАШИШИНА М.М. |
06061 |
м. Новоград-Волинський |
ЗОШ № 2 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
2097 |
ЛУКИША В.С. |
06117 |
м. Житомир |
ЗОШ № 30 |
2 |
75 (24+21+30) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
2098 |
ЛУКЯНЕНКО М.О. |
06324 |
с. Лопатичі |
Лопатицька ЗОШ |
6 |
63 (36+12+15) |
|
|
|
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
2099 |
ЛУКЯНЕНКО О.Ю. |
06275 |
с. Середи |
Середівський ЗЗСО |
2 |
75 (30+24+21) |
З |
|
|
|
Карпенко Тетяна Анатолівна |
2100 |
ЛУКЯНЧИКОВА А.Л. |
06090 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей № 7 |
9 |
95 (36+36+23) |
|
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
2101 |
ЛУКЯНЧУК А.М. |
06010 |
м. Радомишль |
Ліцей № 1 ім. Т. Г. Шевченка |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Комашко Катерина Станіславівна |
2102 |
ЛУКЯНЧУК А.Ю. |
06061 |
м. Новоград-Волинський |
ЗОШ № 2 |
3 |
96 (24+30+42) |
|
|
|
С3 |
Скаковська Тетяна Іванівна |
2103 |
ЛУКЯНЧУК В.А. |
06178 |
м. Житомир |
Збірна шкіл |
3 |
108 (30+30+48) |
|
|
|
С3 |
Господарчук Наталія Володимирівна |
2104 |
ЛУКЯНЧУК І.И. |
06319 |
с. Кишин |
Кишинська ЗОШ |
5 |
144 (48+57+39) |
З |
|
|
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
2105 |
ЛУКЯНЧУК С.О. |
06062 |
м. Новоград-Волинський |
СШ №4, ЗОШ № 5 |
4 |
120 (36+48+36) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
2106 |
ЛУКЯНЧУК Ю.С. |
06273 |
с. Березники |
Березниківський ЗЗСО |
8 |
151 (36+57+58) |
З |
|
|
|
Карпенко Тетяна Анатолівна |
2107 |
ЛУПАЇНА Д.О. |
06320 |
с. Сущани |
Сущанська ЗОШ |
5 |
114 (36+39+39) |
|
|
|
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
2108 |
ЛУПАНЧУК К.О. |
06272 |
с. Андрієвичі |
Андрієвицький ЗЗСО |
7 |
42 (6+18+18) |
|
|
|
|
Карпенко Тетяна Анатолівна |
2109 |
ЛУЦАК Д. |
06064 |
м. Житомир |
НВК № 25 |
3 |
90 (24+30+36) |
|
|
|
С3 |
Стойкова Надія Миколаївна |
2110 |
ЛУЦЕНКО І.С. |
06332 |
м. Олевськ |
Олевська гімназія |
8 |
156 (48+51+57) |
З |
|
|
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
2111 |
ЛУЦЕНКО О.В. |
06190 |
смт. Нова Борова |
Гімназія |
8 |
149 (48+51+50) |
З |
|
|
|
Гвоздовська Наталія Миколаївна |
2112 |
ЛУЦЮК Ю.В. |
06178 |
м. Житомир |
Збірна шкіл |
7 |
80 (24+27+29) |
|
|
|
|
Господарчук Наталія Володимирівна |
2113 |
ЛУЧКІВ Т.В. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
5 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
2114 |
ЛУШНЕНКО Д.М. |
06061 |
м. Новоград-Волинський |
ЗОШ № 2 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
2115 |
ЛЮБАРСЬКА В.Ю. |
06040 |
смт. Ружин |
Збірна шкіл району |
3 |
120 (48+30+42) |
З |
|
|
|
Федорчук Галина Миколаївна |
2116 |
ЛЮБИЧ Д.Р. |
06274 |
с. Куліші |
Кулішівський ЗЗСО І-ІІІ ст. |
3 |
32 (2+18+12) |
|
|
|
|
Карпенко Тетяна Анатолівна |
2117 |
ЛЮБИЧЕНКО Д.В. |
06164 |
с. Білокоровичі |
Білокоровицька ЗОШ № 1 |
2 |
69 (30+24+15) |
|
С1 |
С2 |
|
Колібаба Ольга Василівна |
2118 |
ЛЮБИЧЕНКО К.О. |
06164 |
с. Білокоровичі |
Білокоровицька ЗОШ № 1 |
6 |
96 (30+39+27) |
|
|
|
|
Колібаба Ольга Василівна |
2119 |
ЛЮБЧЕНКО М.М. |
06114 |
м. Житомир |
ЗОШ № 26 |
3 |
84 (24+24+36) |
|
|
|
С3 |
Стойкова Надія Миколаївна |
2120 |
ЛЮЛЬКА Є.О. |
06117 |
м. Житомир |
ЗОШ № 30 |
1 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
2121 |
ЛЮЛЬКОВІКТОРІЯ В.В. |
06296 |
смт Любар |
Любарська гімназія № 1 |
11 |
99 (24+39+36) |
|
|
|
|
Корабліна Світлана Олексіївна |
2122 |
ЛЮЛЬЧАК О.С. |
06040 |
смт. Ружин |
Збірна шкіл району |
2 |
81 (30+30+21) |
З |
|
|
|
Федорчук Галина Миколаївна |
2123 |
ЛЮЛЬЧИК О.О. |
06146 |
м. Коростень |
НВК № 12 |
1 |
84 (30+27+27) |
З |
|
|
|
Камінська Наталія Адамівна |
2124 |
ЛЮШНЕНКО К.В. |
06091 |
м. Житомир |
Ліцей № 25 ім. М. О. Щорса |
4 |
66 (18+18+30) |
|
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
2125 |
ЛЯЛЬКО В.О. |
06330 |
м. Олевськ |
Замисловидська ЗОШ |
9 |
89 (36+39+14) |
|
|
|
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
2126 |
ЛЯЛЬКО Т.О. |
06330 |
м. Олевськ |
Замисловидська ЗОШ |
5 |
78 (18+30+30) |
|
|
|
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
2127 |
ЛЯСЕВИЧ А.Д. |
06061 |
м. Новоград-Волинський |
ЗОШ № 2 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
2128 |
ЛЯСОЦЬКА В.Р. |
06062 |
м. Новоград-Волинський |
СШ №4, ЗОШ № 5 |
6 |
132 (48+54+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
2129 |
ЛЯТУШИНСЬКИЙ Ю.І. |
06175 |
м. Новоград-Волинський |
ЗОШ № 10 |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
2130 |
ЛЯШУК А.О. |
06062 |
м. Новоград-Волинський |
СШ №4, ЗОШ № 5 |
6 |
150 (48+54+48) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
2131 |
ЛЯШУК В.І. |
06006 |
м. Житомир |
ЗОШ № 6 |
2 |
87 (30+30+27) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
2132 |
МАГАЛЯС Б.Б. |
06178 |
м. Житомир |
Збірна шкіл |
7 |
62 (18+15+29) |
|
|
|
|
Господарчук Наталія Володимирівна |
2133 |
МАГДИЧ А.А. |
06005 |
м. Бердичів |
Міський ліцей № 15 |
3 |
132 (48+42+42) |
З |
|
|
|
Макаревич Ніла Василівна |
2134 |
МАГДИЧ Д.Ю. |
06190 |
смт. Нова Борова |
Гімназія |
3 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Гвоздовська Наталія Миколаївна |
2135 |
МАГРЕЛО Д.О. |
06226 |
м. Андрушівка |
Зарубинецька ЗОШ |
3 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Повальчук Оксана Петрівна |
2136 |
МАЗІЛІНА К.А. |
06040 |
смт. Ружин |
Збірна шкіл району |
3 |
102 (42+18+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Федорчук Галина Миколаївна |
2137 |
МАЗУР А.А. |
06040 |
смт. Ружин |
Збірна шкіл району |
4 |
108 (30+36+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Федорчук Галина Миколаївна |
2138 |
МАЗУР А.Д. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
2139 |
МАЗУР А.О. |
06114 |
м. Житомир |
ЗОШ № 26 |
8 |
88 (24+30+34) |
|
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
2140 |
МАЗУР А.Р. |
06138 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей № 11 |
4 |
108 (30+36+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Скаковська Тетяна Іванівна |
2141 |
МАЗУР Б.В. |
06005 |
м. Бердичів |
Міський ліцей № 15 |
8 |
132 (42+45+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Макаревич Ніла Василівна |
2142 |
МАЗУР М.І. |
06291 |
с. Велика Волиця |
Великоволицька ЗОШ |
6 |
147 (54+51+42) |
З |
|
|
|
Корабліна Світлана Олексіївна |
2143 |
МАЗУР О. |
06199 |
м. Бердичів |
НВК № 4 |
2 |
69 (24+24+21) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Горофенюк Наталія Олексіївна |
2144 |
МАЗУР Т.С. |
06080 |
м. Бердичів |
ЗОШ № 12 |
4 |
120 (36+48+36) |
З |
|
|
|
Калінкіна Ольга Володимирівна |
2145 |
МАЗУРИК А. |
06199 |
м. Бердичів |
НВК № 4 |
2 |
54 (12+21+21) |
|
|
С2 |
С3 |
Горофенюк Наталія Олексіївна |
2146 |
МАЙДАНОВИЧ І.Р. |
06272 |
с. Андрієвичі |
Андрієвицький ЗЗСО |
4 |
98 (14+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Карпенко Тетяна Анатолівна |
2147 |
МАЙДАНОВИЧ М.Р. |
06211 |
с. Рихальське |
Рихальська ЗОШ |
3 |
74 (26+18+30) |
|
|
|
|
Яценко Ганна Володимирівна |
2148 |
МАЙДАНОВИЧ О.О. |
06277 |
с. Симони |
Симонівський ЗЗСО |
1 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Карпенко Тетяна Анатолівна |
2149 |
МАЙДАНОВИЧ П.С. |
06272 |
с. Андрієвичі |
Андрієвицький ЗЗСО |
7 |
85 (18+27+40) |
|
|
|
С3 |
Карпенко Тетяна Анатолівна |
2150 |
МАЙМЕСКУЛ В.О. |
06091 |
м. Житомир |
Ліцей № 25 ім. М. О. Щорса |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
2151 |
МАЙСТРЕНКО Е.О. |
06146 |
м. Коростень |
НВК № 12 |
3 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Камінська Наталія Адамівна |
2152 |
МАЙСТРУК А.О. |
06001 |
м. Бердичів |
Центр позашкільної освіти ім. О. Разумкова, відділення еколого-натуралістичного напрямку |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Рощенюк Оксана Анатоліївна |
2153 |
МАЙСТРУК Д.В. |
06017 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей №1 ім.Лесі Українки |
6 |
117 (48+24+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Скаковська Тетяна Іванівна |
2154 |
МАКАРЕНКО С.О. |
06005 |
м. Бердичів |
Міський ліцей № 15 |
6 |
162 (54+54+54) |
З |
|
|
|
Макаревич Ніла Василівна |
2155 |
МАКАРОВА В.С. |
06080 |
м. Бердичів |
ЗОШ № 12 |
6 |
108 (30+42+36) |
|
|
С2 |
|
Калінкіна Ольга Володимирівна |
2156 |
МАКАРУХА Я.О. |
06017 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей №1 ім.Лесі Українки |
8 |
132 (42+39+51) |
|
С1 |
|
С3 |
Скаковська Тетяна Іванівна |
2157 |
МАКАРЧУК А.В. |
06017 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей №1 ім.Лесі Українки |
3 |
120 (36+36+48) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
2158 |
МАКАРЧУК А.В. |
06324 |
с. Лопатичі |
Лопатицька ЗОШ |
2 |
66 (18+21+27) |
|
|
С2 |
С3 |
Дорошенко Інна Анатоліївна |
2159 |
МАКАРЧУК В.В. |
06178 |
м. Житомир |
Збірна шкіл |
9 |
28 (18+6+4) |
|
|
|
|
Господарчук Наталія Володимирівна |
2160 |
МАКАРЧУК І.В. |
06273 |
с. Березники |
Березниківський ЗЗСО |
8 |
148 (42+57+49) |
З |
|
|
|
Карпенко Тетяна Анатолівна |
2161 |
МАКАРЧУК М.О. |
06330 |
м. Олевськ |
Замисловидська ЗОШ |
5 |
96 (36+27+33) |
|
|
|
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
2162 |
МАКАРЧУК Р.С. |
06091 |
м. Житомир |
Ліцей № 25 ім. М. О. Щорса |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
2163 |
МАКІВСЬКА А.С. |
06300 |
с. Юрівка |
Юрівський НВК |
7 |
105 (18+39+48) |
|
|
|
С3 |
Корабліна Світлана Олексіївна |
2164 |
МАКІВСЬКИЙ Л.В. |
06091 |
м. Житомир |
Ліцей № 25 ім. М. О. Щорса |
4 |
98 (26+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Стойкова Надія Миколаївна |
2165 |
МАКОВЧУК Р.О. |
06040 |
смт. Ружин |
Збірна шкіл району |
4 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Федорчук Галина Миколаївна |
2166 |
МАКСИМЕНКО Н.О. |
06017 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей №1 ім.Лесі Українки |
8 |
105 (42+27+36) |
|
С1 |
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
2167 |
МАКСИМОВИЧ О.С. |
06017 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей №1 ім.Лесі Українки |
8 |
113 (36+39+38) |
|
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
2168 |
МАКСИМЧУК А.С. |
06062 |
м. Новоград-Волинський |
СШ №4, ЗОШ № 5 |
5 |
75 (30+33+12) |
|
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
2169 |
МАКСИМЧУК В.Ю. |
06005 |
м. Бердичів |
Міський ліцей № 15 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Макаревич Ніла Василівна |
2170 |
МАКСИМЧУК Д.О. |
06006 |
м. Житомир |
ЗОШ № 6 |
2 |
87 (30+30+27) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
2171 |
МАКСИМЧУК Д.Я. |
06062 |
м. Новоград-Волинський |
СШ №4, ЗОШ № 5 |
2 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
2172 |
МАКСИМЧУК М.О. |
06210 |
с. Яблунівка |
Яблунівська ЗОШ |
5 |
153 (42+57+54) |
З |
|
|
|
Яценко Ганна Володимирівна |
2173 |
МАКСЮТА Д.П. |
06040 |
смт. Ружин |
Збірна шкіл району |
3 |
90 (30+30+30) |
|
|
|
|
Федорчук Галина Миколаївна |
2174 |
МАКУШИНСЬКА С.О. |
06086 |
с. Макарівка |
Макарівська ЗОШ |
3 |
102 (24+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Силкіна Наталія Василівна |
2175 |
МАЛАЙ Д.В. |
06091 |
м. Житомир |
Ліцей № 25 ім. М. О. Щорса |
3 |
132 (48+42+42) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
2176 |
МАЛИЙ Д.Ю. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
2177 |
МАЛИНОВСЬКА А.В. |
06020 |
смт. Черняхів |
Черняхівська ЗОШ |
8 |
115 (30+30+55) |
|
|
|
С3 |
Камінчук Іван Володимирович |
2178 |
МАЛИХІН О.А. |
06062 |
м. Новоград-Волинський |
СШ №4, ЗОШ № 5 |
7 |
83 (18+18+47) |
|
|
|
С3 |
Скаковська Тетяна Іванівна |
2179 |
МАЛИШЕВ В.А. |
06324 |
с. Лопатичі |
Лопатицька ЗОШ |
6 |
69 (36+9+24) |
|
|
|
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
2180 |
МАЛІНОВСЬКА А.Р. |
06091 |
м. Житомир |
Ліцей № 25 ім. М. О. Щорса |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
2181 |
МАЛІНОВСЬКА К.Г. |
06005 |
м. Бердичів |
Міський ліцей № 15 |
3 |
90 (36+30+24) |
|
С1 |
|
|
Макаревич Ніла Василівна |
2182 |
МАЛІНОВСЬКА М. |
06199 |
м. Бердичів |
НВК № 4 |
2 |
66 (24+21+21) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Горофенюк Наталія Олексіївна |
2183 |
МАЛІНОВСЬКА Т.О. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
2184 |
МАЛІНСЬКА М.Г. |
06017 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей №1 ім.Лесі Українки |
8 |
89 (36+15+38) |
|
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
2185 |
МАЛІЦЬКИЙ В. |
06040 |
смт. Ружин |
Збірна шкіл району |
3 |
74 (20+18+36) |
|
|
|
С3 |
Федорчук Галина Миколаївна |
2186 |
МАЛОГЛОВЕЦЬ П.Р. |
06001 |
м. Бердичів |
Центр позашкільної освіти ім. О. Разумкова, відділення еколого-натуралістичного напрямку |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Рощенюк Оксана Анатоліївна |
2187 |
МАЛОШУК М.А. |
06017 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей №1 ім.Лесі Українки |
6 |
126 (36+45+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Скаковська Тетяна Іванівна |
2188 |
МАЛЬОВАНИЙ М.В. |
06178 |
м. Житомир |
Збірна шкіл |
3 |
128 (38+42+48) |
З |
|
|
|
Господарчук Наталія Володимирівна |
2189 |
МАЛЮК М.П. |
06061 |
м. Новоград-Волинський |
ЗОШ № 2 |
2 |
63 (24+27+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
2190 |
МАЛЯР Д.О. |
06299 |
с. Мотовилівка |
Мотовилівська ЗОШ |
8 |
70 (24+33+13) |
|
|
|
|
Корабліна Світлана Олексіївна |
2191 |
МАЛЯРЕНКО А.О. |
06062 |
м. Новоград-Волинський |
СШ №4, ЗОШ № 5 |
5 |
60 (24+15+21) |
|
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
2192 |
МАЛЯРЧУК Д.В. |
06005 |
м. Бердичів |
Міський ліцей № 15 |
3 |
96 (30+30+36) |
|
|
|
С3 |
Макаревич Ніла Василівна |
2193 |
МАМАЄНКО А.Д. |
06138 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей № 11 |
7 |
108 (36+36+36) |
|
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
2194 |
МАМАТЮК О.О. |
06006 |
м. Житомир |
ЗОШ № 6 |
3 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
2195 |
МАМЕДОВ М.М. |
06178 |
м. Житомир |
Збірна шкіл |
5 |
81 (30+27+24) |
|
|
|
|
Господарчук Наталія Володимирівна |
2196 |
МАМОНОВА К.С. |
06062 |
м. Новоград-Волинський |
СШ №4, ЗОШ № 5 |
6 |
135 (42+54+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
2197 |
МАМЧУР А.В. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
3 |
116 (38+36+42) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
2198 |
МАМЧУР М.В. |
06040 |
смт. Ружин |
Збірна шкіл району |
2 |
66 (30+30+6) |
|
С1 |
С2 |
|
Федорчук Галина Миколаївна |
2199 |
МАМЧУР О.В. |
06178 |
м. Житомир |
Збірна шкіл |
2 |
75 (30+21+24) |
З |
|
|
|
Господарчук Наталія Володимирівна |
2200 |
МАНДИБУР І.А. |
06062 |
м. Новоград-Волинський |
СШ №4, ЗОШ № 5 |
5 |
93 (36+24+33) |
|
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
2201 |
МАРВІН К.Д. |
06090 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей № 7 |
9 |
98 (30+48+20) |
|
|
С2 |
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
2202 |
МАРИНІНА А.М. |
06208 |
с. Велика Цвіля |
Великоцвілянська ЗОШ |
6 |
132 (36+54+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Яценко Ганна Володимирівна |
2203 |
МАРИНЧУК К.В. |
06040 |
смт. Ружин |
Збірна шкіл району |
5 |
114 (48+45+21) |
|
С1 |
С2 |
|
Федорчук Галина Миколаївна |
2204 |
МАРКЕВИЧ В.А. |
06274 |
с. Куліші |
Кулішівський ЗЗСО І-ІІІ ст. |
4 |
62 (14+24+24) |
|
|
|
|
Карпенко Тетяна Анатолівна |
2205 |
МАРКЕВИЧ Н.Д. |
06040 |
смт. Ружин |
Збірна шкіл району |
4 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Федорчук Галина Миколаївна |
2206 |
МАРКЕВИЧ О.О. |
06067 |
м. Житомир |
ЗОШ № 28 |
11 |
68 (36+18+14) |
|
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
2207 |
МАРКОВСЬКА А.О. |
06005 |
м. Бердичів |
Міський ліцей № 15 |
4 |
106 (40+30+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Макаревич Ніла Василівна |
2208 |
МАРТИНЧУК А.В. |
06320 |
с. Сущани |
Сущанська ЗОШ |
8 |
98 (30+27+41) |
|
|
|
С3 |
Дорошенко Інна Анатоліївна |
2209 |
МАРТИНЧУК А.М. |
06320 |
с. Сущани |
Сущанська ЗОШ |
7 |
129 (42+51+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
2210 |
МАРТИНЧУК А.С. |
06320 |
с. Сущани |
Сущанська ЗОШ |
5 |
114 (24+51+39) |
|
|
С2 |
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
2211 |
МАРТИНЧУК І.С. |
06320 |
с. Сущани |
Сущанська ЗОШ |
7 |
115 (36+51+28) |
|
|
С2 |
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
2212 |
МАРТИНЧУК М.О. |
06178 |
м. Житомир |
Збірна шкіл |
8 |
134 (42+51+41) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Господарчук Наталія Володимирівна |
2213 |
МАРТИНЧУК О.М. |
06320 |
с. Сущани |
Сущанська ЗОШ |
3 |
102 (30+42+30) |
|
|
С2 |
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
2214 |
МАРТИНЧУК П.В. |
06320 |
с. Сущани |
Сущанська ЗОШ |
4 |
110 (26+36+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Дорошенко Інна Анатоліївна |
2215 |
МАРТИНЮК А.М. |
06040 |
смт. Ружин |
Збірна шкіл району |
6 |
138 (48+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Федорчук Галина Миколаївна |
2216 |
МАРТИНЮК В.К. |
06114 |
м. Житомир |
ЗОШ № 26 |
8 |
68 (18+24+26) |
|
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
2217 |
МАРТИНЮК В.О. |
06040 |
смт. Ружин |
Збірна шкіл району |
4 |
102 (30+42+30) |
|
|
С2 |
|
Федорчук Галина Миколаївна |
2218 |
МАРТИНЮК Г.Д. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
2 |
75 (18+27+30) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
2219 |
МАРТИНЮК Н.П. |
06323 |
с. Юрове |
Юрівська ЗОШ |
8 |
101 (36+39+26) |
|
|
|
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
2220 |
МАРТИНЮК Т.Ю. |
06062 |
м. Новоград-Волинський |
СШ №4, ЗОШ № 5 |
3 |
114 (30+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Скаковська Тетяна Іванівна |
2221 |
МАРТИНЮК Я.М. |
06017 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей №1 ім.Лесі Українки |
4 |
100 (22+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Скаковська Тетяна Іванівна |
2222 |
МАРТИЧ М.М. |
06274 |
с. Куліші |
Кулішівський ЗЗСО І-ІІІ ст. |
11 |
38 (24+12+2) |
|
|
|
|
Карпенко Тетяна Анатолівна |
2223 |
МАРТИЧ М.Р. |
06279 |
с. Мокляки |
Мокляківська філія |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Карпенко Тетяна Анатолівна |
2224 |
МАРТІРОСОВ Д.І. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
2225 |
МАРТІРОСОВА С.І. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
4 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
2226 |
МАРУЖЕНКО А.М. |
06297 |
смт Любар |
Любарська ЗОШ № 2 |
5 |
90 (36+18+36) |
|
|
|
|
Корабліна Світлана Олексіївна |
2227 |
МАРЦУН Д.О. |
06296 |
смт Любар |
Любарська гімназія № 1 |
11 |
128 (30+51+47) |
|
|
С2 |
С3 |
Корабліна Світлана Олексіївна |
2228 |
МАРЧЕВСЬКА Н.М. |
06061 |
м. Новоград-Волинський |
ЗОШ № 2 |
3 |
138 (48+48+42) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
2229 |
МАРЧЕНКО А.Є. |
06114 |
м. Житомир |
ЗОШ № 26 |
4 |
120 (24+48+48) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
2230 |
МАРЧЕНКО А.О. |
06332 |
м. Олевськ |
Олевська гімназія |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
2231 |
МАРЧЕНКО В.М. |
06212 |
с. Сімаківка |
Сімаківська ЗОШ |
9 |
99 (24+48+27) |
|
|
С2 |
|
Яценко Ганна Володимирівна |
2232 |
МАРЧЕНКО Д.П. |
06146 |
м. Коростень |
НВК № 12 |
3 |
102 (30+42+30) |
|
|
С2 |
|
Камінська Наталія Адамівна |
2233 |
МАРЧЕНКО Л.А. |
06178 |
м. Житомир |
Збірна шкіл |
9 |
89 (18+36+35) |
|
|
|
|
Господарчук Наталія Володимирівна |
2234 |
МАРЧЕНКО М. |
06178 |
м. Житомир |
Збірна шкіл |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Господарчук Наталія Володимирівна |
2235 |
МАРЧЕНКО Н.Ю. |
06169 |
смт. Городок |
Городоцька ЗОШ |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Вєтрова Ольга Миколаївна |
2236 |
МАРЧУК А.О. |
06062 |
м. Новоград-Волинський |
СШ №4, ЗОШ № 5 |
5 |
99 (30+39+30) |
|
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
2237 |
МАРЧУК Б.В. |
06117 |
м. Житомир |
ЗОШ № 30 |
3 |
126 (36+48+42) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
2238 |
МАРЧУК В.Я. |
06061 |
м. Новоград-Волинський |
ЗОШ № 2 |
4 |
132 (48+42+42) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
2239 |
МАРЧУК Д.А. |
06330 |
м. Олевськ |
Замисловидська ЗОШ |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
2240 |
МАРЧУК Д.В. |
06199 |
м. Бердичів |
НВК № 4 |
5 |
78 (36+36+6) |
|
|
|
|
Горофенюк Наталія Олексіївна |
2241 |
МАРЧУК К.С. |
06062 |
м. Новоград-Волинський |
СШ №4, ЗОШ № 5 |
3 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
2242 |
МАРЧУК М.П. |
06010 |
м. Радомишль |
Ліцей № 1 ім. Т. Г. Шевченка |
7 |
76 (24+15+37) |
|
|
|
|
Комашко Катерина Станіславівна |
2243 |
МАРЧУК Я.О. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
8 |
129 (42+45+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Стойкова Надія Миколаївна |
2244 |
МАСЕНЮК К.А. |
06114 |
м. Житомир |
ЗОШ № 26 |
4 |
108 (30+36+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Стойкова Надія Миколаївна |
2245 |
МАСЛІВЧЕНКО В.А. |
06199 |
м. Бердичів |
НВК № 4 |
4 |
74 (8+30+36) |
|
|
|
С3 |
Горофенюк Наталія Олексіївна |
2246 |
МАСЛІЙ М.В. |
06017 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей №1 ім.Лесі Українки |
3 |
90 (24+36+30) |
|
|
С2 |
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
2247 |
МАСЛО О.М. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
3 |
114 (36+42+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Стойкова Надія Миколаївна |
2248 |
МАСЛОВА К.Р. |
06062 |
м. Новоград-Волинський |
СШ №4, ЗОШ № 5 |
3 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
2249 |
МАСЛЮКІВСЬКА С.М. |
06114 |
м. Житомир |
ЗОШ № 26 |
5 |
111 (36+39+36) |
|
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
2250 |
МАТВІЄНКО А.М. |
06114 |
м. Житомир |
ЗОШ № 26 |
5 |
111 (36+45+30) |
|
|
С2 |
|
Стойкова Надія Миколаївна |
2251 |
МАТВІЄНКО М.А. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
3 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
2252 |
МАТВІЄНКО М.В. |
06178 |
м. Житомир |
Збірна шкіл |
5 |
117 (48+24+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Господарчук Наталія Володимирівна |
2253 |
МАТВІЄНКО С.І. |
06091 |
м. Житомир |
Ліцей № 25 ім. М. О. Щорса |
4 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
2254 |
МАТВІЙЧУК А.М. |
06062 |
м. Новоград-Волинський |
СШ №4, ЗОШ № 5 |
2 |
66 (24+30+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
2255 |
МАТВІЙЧУК А.С. |
06277 |
с. Симони |
Симонівський ЗЗСО |
8 |
145 (42+57+46) |
З |
|
|
|
Карпенко Тетяна Анатолівна |
2256 |
МАТВІЙЧУК К.В. |
06274 |
с. Куліші |
Кулішівський ЗЗСО І-ІІІ ст. |
5 |
72 (36+12+24) |
|
|
|
|
Карпенко Тетяна Анатолівна |
2257 |
МАТВІЙЧУК К.О. |
06011 |
с. Потіївка |
Потіївський ліцей |
7 |
106 (36+33+37) |
|
|
|
|
Олішевська Оксана Анатоліївна |
2258 |
МАТВІЙЧУК О.О. |
06006 |
м. Житомир |
ЗОШ № 6 |
4 |
62 (20+24+18) |
|
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
2259 |
МАТВІЙЧУК О.О. |
06091 |
м. Житомир |
Ліцей № 25 ім. М. О. Щорса |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
2260 |
МАТУСЕВИЧ М.Д. |
06169 |
смт. Городок |
Городоцька ЗОШ |
4 |
90 (24+36+30) |
|
|
С2 |
|
Вєтрова Ольга Миколаївна |
2261 |
МАТУШЕВСЬКА К.О. |
06001 |
м. Бердичів |
Центр позашкільної освіти ім. О. Разумкова, відділення еколого-натуралістичного напрямку |
4 |
114 (36+36+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Рощенюк Оксана Анатоліївна |
2262 |
МАТЮШЕНКО Н.В. |
06114 |
м. Житомир |
ЗОШ № 26 |
4 |
124 (28+48+48) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
2263 |
МАТЯШ М.І. |
06091 |
м. Житомир |
Ліцей № 25 ім. М. О. Щорса |
3 |
84 (42+12+30) |
|
С1 |
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
2264 |
МАЦЕЙЧУК П. |
06020 |
смт. Черняхів |
Черняхівська ЗОШ |
8 |
106 (24+39+43) |
|
|
|
С3 |
Камінчук Іван Володимирович |
2265 |
МАЦІЄВСЬКИЙ Р.В. |
06067 |
м. Житомир |
ЗОШ № 28 |
10 |
46 (18+18+10) |
|
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
2266 |
МАЦЮК Д.В. |
06091 |
м. Житомир |
Ліцей № 25 ім. М. О. Щорса |
3 |
110 (32+30+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Стойкова Надія Миколаївна |
2267 |
МАШТАЛІР А.М. |
06226 |
м. Андрушівка |
Зарубинецька ЗОШ |
4 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Повальчук Оксана Петрівна |
2268 |
МЕДВЕДЄВА М.Ю. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
2269 |
МЕДВЕДСЬКА А.О. |
06273 |
с. Березники |
Березниківський ЗЗСО |
11 |
145 (48+54+43) |
З |
|
|
|
Карпенко Тетяна Анатолівна |
2270 |
МЕДВЕДСЬКИЙ Д.А. |
06075 |
м. Бердичів |
СЗОШ № 8 |
3 |
50 (8+18+24) |
|
|
|
|
Слівінська Світлана Федорівна |
2271 |
МЕДВЕДЧУК Д.І. |
06006 |
м. Житомир |
ЗОШ № 6 |
3 |
78 (18+30+30) |
|
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
2272 |
МЕДВІДЬ І.Н. |
06006 |
м. Житомир |
ЗОШ № 6 |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
2273 |
МЕДЮХ І.С. |
06040 |
смт. Ружин |
Збірна шкіл району |
3 |
108 (36+30+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Федорчук Галина Миколаївна |
2274 |
МЕЖЕВИЧ М. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
3 |
72 (12+24+36) |
|
|
|
С3 |
Стойкова Надія Миколаївна |
2275 |
МЕЛАНЧЕНКО Є.Д. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
5 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
2276 |
МЕЛЬНИК А.В. |
06040 |
смт. Ружин |
Збірна шкіл району |
2 |
63 (24+18+21) |
|
С1 |
|
С3 |
Федорчук Галина Миколаївна |
2277 |
МЕЛЬНИК А.О. |
06208 |
с. Велика Цвіля |
Великоцвілянська ЗОШ |
3 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Яценко Ганна Володимирівна |
2278 |
МЕЛЬНИК А.Р. |
06208 |
с. Велика Цвіля |
Великоцвілянська ЗОШ |
5 |
63 (24+12+27) |
|
|
|
|
Яценко Ганна Володимирівна |
2279 |
МЕЛЬНИК А.Р. |
06208 |
с. Велика Цвіля |
Великоцвілянська ЗОШ |
5 |
120 (42+30+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Яценко Ганна Володимирівна |
2280 |
МЕЛЬНИК А.С. |
06105 |
смт. Народичі |
Відділ освіти |
2 |
51 (12+18+21) |
|
|
|
С3 |
Крамарчук Ігор Ярославович |
2281 |
МЕЛЬНИК А.С. |
06209 |
с. Миколаївка |
Миколаївська ЗОШ |
3 |
92 (20+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Яценко Ганна Володимирівна |
2282 |
МЕЛЬНИК А.С. |
06105 |
смт. Народичі |
Відділ освіти |
4 |
102 (24+36+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Крамарчук Ігор Ярославович |
2283 |
МЕЛЬНИК В. |
06291 |
с. Велика Волиця |
Великоволицька ЗОШ |
3 |
126 (36+42+48) |
З |
|
|
|
Корабліна Світлана Олексіївна |
2284 |
МЕЛЬНИК В.В. |
06319 |
с. Кишин |
Кишинська ЗОШ |
5 |
90 (30+24+36) |
|
|
|
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
2285 |
МЕЛЬНИК В.В. |
06178 |
м. Житомир |
Збірна шкіл |
7 |
122 (36+39+47) |
|
|
|
С3 |
Господарчук Наталія Володимирівна |
2286 |
МЕЛЬНИК Є.В. |
06208 |
с. Велика Цвіля |
Великоцвілянська ЗОШ |
3 |
132 (36+48+48) |
З |
|
|
|
Яценко Ганна Володимирівна |
2287 |
МЕЛЬНИК Є.І. |
06146 |
м. Коростень |
НВК № 12 |
4 |
84 (30+24+30) |
|
|
|
|
Камінська Наталія Адамівна |
2288 |
МЕЛЬНИК К.В. |
06146 |
м. Коростень |
НВК № 12 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Камінська Наталія Адамівна |
2289 |
МЕЛЬНИК К.Р. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
7 |
131 (36+45+50) |
|
|
С2 |
С3 |
Стойкова Надія Миколаївна |
2290 |
МЕЛЬНИК Л.М. |
06330 |
м. Олевськ |
Замисловидська ЗОШ |
6 |
114 (42+33+39) |
|
С1 |
|
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
2291 |
МЕЛЬНИК М.О. |
06291 |
с. Велика Волиця |
Великоволицька ЗОШ |
5 |
123 (42+45+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Корабліна Світлана Олексіївна |
2292 |
МЕЛЬНИК М.О. |
06017 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей №1 ім.Лесі Українки |
3 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
2293 |
МЕЛЬНИК Н.Р. |
06062 |
м. Новоград-Волинський |
СШ №4, ЗОШ № 5 |
6 |
51 (36+9+6) |
|
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
2294 |
МЕЛЬНИК О.О. |
06291 |
с. Велика Волиця |
Великоволицька ЗОШ |
4 |
120 (36+36+48) |
З |
|
|
|
Корабліна Світлана Олексіївна |
2295 |
МЕЛЬНИК О.О. |
06291 |
с. Велика Волиця |
Великоволицька ЗОШ |
9 |
124 (36+45+43) |
|
|
С2 |
С3 |
Корабліна Світлана Олексіївна |
2296 |
МЕЛЬНИК О.С. |
06105 |
смт. Народичі |
Відділ освіти |
7 |
121 (42+42+37) |
|
С1 |
С2 |
|
Крамарчук Ігор Ярославович |
2297 |
МЕЛЬНИК П.В. |
06270 |
смт Ємільчине |
ЗЗСО Ємільчинська гімназія |
5 |
102 (36+30+36) |
|
|
|
|
Карпенко Тетяна Анатолівна |
2298 |
МЕЛЬНИК С.С. |
06040 |
смт. Ружин |
Збірна шкіл району |
5 |
105 (18+45+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Федорчук Галина Миколаївна |
2299 |
МЕЛЬНИКА А.С. |
06020 |
смт. Черняхів |
Черняхівська ЗОШ |
7 |
36 (12+6+18) |
|
|
|
|
Камінчук Іван Володимирович |
2300 |
МЕЛЬНИЧЕНКО В.В. |
06067 |
м. Житомир |
ЗОШ № 28 |
11 |
71 (36+21+14) |
|
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
2301 |
МЕЛЬНИЧЕНКО В.М. |
06072 |
м. Коростень |
Районний методичний кабінет |
2 |
69 (30+21+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Васьківська Тетяна Миколаївна |
2302 |
МЕЛЬНИЧЕНКО Д.О. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
4 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
2303 |
МЕЛЬНИЧЕНКО М.А. |
06138 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей № 11 |
4 |
100 (28+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Скаковська Тетяна Іванівна |
2304 |
МЕЛЬНИЧЕНКО Н.С. |
06062 |
м. Новоград-Волинський |
СШ №4, ЗОШ № 5 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
2305 |
МЕЛЬНИЧЕНКО О.О. |
06072 |
м. Коростень |
Районний методичний кабінет |
8 |
98 (36+33+29) |
|
|
|
|
Васьківська Тетяна Миколаївна |
2306 |
МЕЛЬНИЧЕНКО С.Б. |
06216 |
с. Рудня Іванівська |
Руднє-Іванівська ЗОШ |
10 |
49 (12+27+10) |
|
|
|
|
Яценко Ганна Володимирівна |
2307 |
МЕЛЬНИЧЕНКО Т.О. |
06270 |
смт Ємільчине |
ЗЗСО Ємільчинська гімназія |
4 |
126 (42+36+48) |
З |
|
|
|
Карпенко Тетяна Анатолівна |
2308 |
МЕЛЬНИЧУК В.В. |
06090 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей № 7 |
3 |
44 (14+12+18) |
|
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
2309 |
МЕЛЬНИЧУК В.В. |
06062 |
м. Новоград-Волинський |
СШ №4, ЗОШ № 5 |
3 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
2310 |
МЕЛЬНИЧУК К.В. |
06062 |
м. Новоград-Волинський |
СШ №4, ЗОШ № 5 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
2311 |
МЕЛЬНИЧУК О.О. |
06062 |
м. Новоград-Волинський |
СШ №4, ЗОШ № 5 |
6 |
66 (36+24+6) |
|
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
2312 |
МЕЛЬНИЧУК С.В. |
06090 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей № 7 |
4 |
38 (8+18+12) |
|
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
2313 |
МЕЛЬНИЧУК Я.В. |
06061 |
м. Новоград-Волинський |
ЗОШ № 2 |
4 |
100 (28+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Скаковська Тетяна Іванівна |
2314 |
МЕЛЬНІЙЧУК М.І. |
06114 |
м. Житомир |
ЗОШ № 26 |
4 |
106 (22+36+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Стойкова Надія Миколаївна |
2315 |
МЕЛЬНІЧЕНКО А.О. |
06040 |
смт. Ружин |
Збірна шкіл району |
8 |
112 (42+24+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Федорчук Галина Миколаївна |
2316 |
МЕЛЬНІЧУК Р.О. |
06169 |
смт. Городок |
Городоцька ЗОШ |
4 |
84 (30+24+30) |
|
|
|
|
Вєтрова Ольга Миколаївна |
2317 |
МЕЛЬЧАЄВ І.М. |
06062 |
м. Новоград-Волинський |
СШ №4, ЗОШ № 5 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
2318 |
МЕЛЬЧАЄВА А.М. |
06062 |
м. Новоград-Волинський |
СШ №4, ЗОШ № 5 |
3 |
96 (24+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Скаковська Тетяна Іванівна |
2319 |
МЕРИНОВ В. |
06190 |
смт. Нова Борова |
Гімназія |
1 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Гвоздовська Наталія Миколаївна |
2320 |
МЕРКУРЄВОЇ А.А. |
06274 |
с. Куліші |
Кулішівський ЗЗСО І-ІІІ ст. |
10 |
43 (6+27+10) |
|
|
|
|
Карпенко Тетяна Анатолівна |
2321 |
МЄЛЄНТЬЄВА Ю.О. |
06090 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей № 7 |
4 |
80 (20+36+24) |
|
|
С2 |
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
2322 |
МИДЛОВЕЦЬ В.Ю. |
06314 |
с. Стовпинка |
Стовпинська ЗОШ |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
2323 |
МИДЛОВЕЦЬ М.С. |
06324 |
с. Лопатичі |
Лопатицька ЗОШ |
3 |
84 (24+24+36) |
|
|
|
С3 |
Дорошенко Інна Анатоліївна |
2324 |
МИДЛОВЕЦЬ С.С. |
06319 |
с. Кишин |
Кишинська ЗОШ |
5 |
138 (48+45+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Дорошенко Інна Анатоліївна |
2325 |
МИДЛОВЕЦЯ М.С. |
06317 |
м. Олевськ |
Олевська ЗОШ № 2 |
3 |
20 (8+6+6) |
|
|
|
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
2326 |
МИЗИН К.О. |
06062 |
м. Новоград-Волинський |
СШ №4, ЗОШ № 5 |
5 |
60 (36+18+6) |
|
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
2327 |
МИКИТЕНКО В.М. |
06270 |
смт Ємільчине |
ЗЗСО Ємільчинська гімназія |
4 |
116 (38+42+36) |
З |
|
|
|
Карпенко Тетяна Анатолівна |
2328 |
МИКИТЕНЧУК Д.Ю. |
06190 |
смт. Нова Борова |
Гімназія |
6 |
141 (42+48+51) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гвоздовська Наталія Миколаївна |
2329 |
МИКИТЧУК А.О. |
06114 |
м. Житомир |
ЗОШ № 26 |
2 |
60 (24+21+15) |
|
С1 |
С2 |
|
Стойкова Надія Миколаївна |
2330 |
МИКИТЮК Н.О. |
06040 |
смт. Ружин |
Збірна шкіл району |
3 |
96 (30+30+36) |
|
|
|
С3 |
Федорчук Галина Миколаївна |
2331 |
МИКЛУХА М.В. |
06114 |
м. Житомир |
ЗОШ № 26 |
4 |
56 (26+12+18) |
|
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
2332 |
МИКОЛАЄНКО В.Ю. |
06206 |
смт Яблунець |
Яблунецька ЗОШ |
10 |
95 (24+36+35) |
|
|
|
|
Яценко Ганна Володимирівна |
2333 |
МИКОЛАЄНКО Ю.О. |
06206 |
смт Яблунець |
Яблунецька ЗОШ |
9 |
150 (36+60+54) |
З |
|
|
|
Яценко Ганна Володимирівна |
2334 |
МИКОЛАЙЧУК В.Ю. |
06313 |
с. Хмелівка |
Хмелівська ЗОШ |
4 |
96 (30+36+30) |
|
|
С2 |
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
2335 |
МИКОЛАЙЧУК В.Ю. |
06296 |
смт Любар |
Любарська гімназія № 1 |
9 |
133 (24+54+55) |
|
|
С2 |
С3 |
Корабліна Світлана Олексіївна |
2336 |
МИКОЛАЙЧУК К.С. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
2337 |
МИЛАШЕВСЬКИЙ В.С. |
06105 |
смт. Народичі |
Відділ освіти |
6 |
57 (18+15+24) |
|
|
|
|
Крамарчук Ігор Ярославович |
2338 |
МИЛОСТИВА В.В. |
06067 |
м. Житомир |
ЗОШ № 28 |
11 |
60 (30+30+0) |
|
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
2339 |
МИЛОСТИВА Д.О. |
06114 |
м. Житомир |
ЗОШ № 26 |
6 |
96 (36+42+18) |
|
|
С2 |
|
Стойкова Надія Миколаївна |
2340 |
МИЛЬЦЕВ Н.В. |
06091 |
м. Житомир |
Ліцей № 25 ім. М. О. Щорса |
2 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
2341 |
МИРОНЕЦЬ Т.І. |
06062 |
м. Новоград-Волинський |
СШ №4, ЗОШ № 5 |
4 |
114 (18+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Скаковська Тетяна Іванівна |
2342 |
МИРОНОШЕНКО С.О. |
06091 |
м. Житомир |
Ліцей № 25 ім. М. О. Щорса |
4 |
126 (42+36+48) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
2343 |
МИРОНЧУК А.А. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
3 |
132 (36+48+48) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
2344 |
МИРОНЧУК А.О. |
06017 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей №1 ім.Лесі Українки |
7 |
84 (18+24+42) |
|
|
|
С3 |
Скаковська Тетяна Іванівна |
2345 |
МИРОНЧУК В.О. |
06178 |
м. Житомир |
Збірна шкіл |
9 |
80 (18+27+35) |
|
|
|
|
Господарчук Наталія Володимирівна |
2346 |
МИРОНЧУК Д.О. |
06178 |
м. Житомир |
Збірна шкіл |
3 |
132 (48+42+42) |
З |
|
|
|
Господарчук Наталія Володимирівна |
2347 |
МИРОНЧУК Н.С. |
06062 |
м. Новоград-Волинський |
СШ №4, ЗОШ № 5 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
2348 |
МИРОНЧУК Я.Р. |
06310 |
с. Зольня |
Зольнянська ЗОШ |
3 |
108 (24+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Дорошенко Інна Анатоліївна |
2349 |
МИРОНЮК В.Т. |
06006 |
м. Житомир |
ЗОШ № 6 |
4 |
96 (36+30+30) |
|
С1 |
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
2350 |
МИРОШНИК А.В. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
2351 |
МИРОШНІЧЕНКО Д.В. |
06091 |
м. Житомир |
Ліцей № 25 ім. М. О. Щорса |
4 |
126 (48+30+48) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
2352 |
МИРУТЕНКО А.Л. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
2353 |
МИСЕЧКО В.В. |
06291 |
с. Велика Волиця |
Великоволицька ЗОШ |
4 |
114 (30+36+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Корабліна Світлана Олексіївна |
2354 |
МИСЬКО Б.О. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
5 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
2355 |
МИТРОФАНОВА О.Є. |
06006 |
м. Житомир |
ЗОШ № 6 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
2356 |
МИТЮК Д.Я. |
06061 |
м. Новоград-Волинський |
ЗОШ № 2 |
1 |
84 (30+27+27) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
2357 |
МИХАЙЛЕНКО В.П. |
06324 |
с. Лопатичі |
Лопатицька ЗОШ |
6 |
87 (30+27+30) |
|
|
|
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
2358 |
МИХАЙЛЕНКО М.С. |
06006 |
м. Житомир |
ЗОШ № 6 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
2359 |
МИХАЙЛЕНКО О.О. |
06105 |
смт. Народичі |
Відділ освіти |
6 |
156 (60+42+54) |
З |
|
|
|
Крамарчук Ігор Ярославович |
2360 |
МИХАЙЛОВА І.М. |
06062 |
м. Новоград-Волинський |
СШ №4, ЗОШ № 5 |
6 |
123 (48+48+27) |
|
С1 |
С2 |
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
2361 |
МИХАЙЛОВСЬКА А.О. |
06006 |
м. Житомир |
ЗОШ № 6 |
3 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
2362 |
МИХАЙЛОВСЬКИЙ М.К. |
06091 |
м. Житомир |
Ліцей № 25 ім. М. О. Щорса |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
2363 |
МИХАЛЕВИЧ І.Д. |
06005 |
м. Бердичів |
Міський ліцей № 15 |
4 |
98 (32+24+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Макаревич Ніла Василівна |
2364 |
МИХАЛЕНКО В.О. |
06062 |
м. Новоград-Волинський |
СШ №4, ЗОШ № 5 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
2365 |
МИХАЛЬЧУК А.С. |
06285 |
смт Ємільчине |
Малоглумчанський ЗЗСО |
7 |
99 (30+33+36) |
|
|
|
|
Карпенко Тетяна Анатолівна |
2366 |
МИХАЛЬЧУК В.І. |
06017 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей №1 ім.Лесі Українки |
4 |
98 (26+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Скаковська Тетяна Іванівна |
2367 |
МИХАЛЬЧУК О.Ю. |
06062 |
м. Новоград-Волинський |
СШ №4, ЗОШ № 5 |
6 |
48 (24+18+6) |
|
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
2368 |
МИХАЛЮК С.М. |
06062 |
м. Новоград-Волинський |
СШ №4, ЗОШ № 5 |
4 |
108 (42+24+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Скаковська Тетяна Іванівна |
2369 |
МИХАЦЬКА О.І. |
06138 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей № 11 |
7 |
97 (30+21+46) |
|
|
|
С3 |
Скаковська Тетяна Іванівна |
2370 |
МИХНЮКА М.Л. |
06208 |
с. Велика Цвіля |
Великоцвілянська ЗОШ |
6 |
96 (30+30+36) |
|
|
|
|
Яценко Ганна Володимирівна |
2371 |
МІЛОВІДОВ І.А. |
06146 |
м. Коростень |
НВК № 12 |
4 |
80 (32+18+30) |
|
С1 |
|
|
Камінська Наталія Адамівна |
2372 |
МІЛЬТА А.Ю. |
06178 |
м. Житомир |
Збірна шкіл |
2 |
66 (24+18+24) |
|
С1 |
|
С3 |
Господарчук Наталія Володимирівна |
2373 |
МІЛЬЧИНСЬКИЙ Г.Ю. |
06273 |
с. Березники |
Березниківський ЗЗСО |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Карпенко Тетяна Анатолівна |
2374 |
МІЛЬЧИНСЬКИЙ Д.Ю. |
06273 |
с. Березники |
Березниківський ЗЗСО |
10 |
92 (24+33+35) |
|
|
|
|
Карпенко Тетяна Анатолівна |
2375 |
МІНГАЛЄЄВА Н.О. |
06090 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей № 7 |
7 |
130 (30+51+49) |
|
|
С2 |
С3 |
Скаковська Тетяна Іванівна |
2376 |
МІНЕВСЬКА К.В. |
06062 |
м. Новоград-Волинський |
СШ №4, ЗОШ № 5 |
7 |
119 (48+27+44) |
|
С1 |
|
С3 |
Скаковська Тетяна Іванівна |
2377 |
МІНЬКО І.О. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
5 |
168 (54+60+54) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
2378 |
МІНЯКІВСЬКИЙ М.В. |
06005 |
м. Бердичів |
Міський ліцей № 15 |
3 |
120 (30+42+48) |
З |
|
|
|
Макаревич Ніла Василівна |
2379 |
МІРОСЕДІ Е.Д. |
06005 |
м. Бердичів |
Міський ліцей № 15 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Макаревич Ніла Василівна |
2380 |
МІРОШНИЧЕНКО М.М. |
06169 |
смт. Городок |
Городоцька ЗОШ |
7 |
71 (24+12+35) |
|
|
|
|
Вєтрова Ольга Миколаївна |
2381 |
МІСЬКО О.Б. |
06114 |
м. Житомир |
ЗОШ № 26 |
2 |
51 (18+18+15) |
|
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
2382 |
МІСЬКОВ Р.Є. |
06040 |
смт. Ружин |
Збірна шкіл району |
2 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Федорчук Галина Миколаївна |
2383 |
МІСЮНА М.В. |
06114 |
м. Житомир |
ЗОШ № 26 |
4 |
102 (18+36+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Стойкова Надія Миколаївна |
2384 |
МІТЛЕНКО Я.В. |
06017 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей №1 ім.Лесі Українки |
10 |
99 (30+51+18) |
|
|
С2 |
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
2385 |
МІХЕЛЬ М.В. |
06290 |
с. Бичева |
Бичівський ЗЗСО |
7 |
43 (18+12+13) |
|
|
|
|
Корабліна Світлана Олексіївна |
2386 |
МІЩАНІН М.В. |
06146 |
м. Коростень |
НВК № 12 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Камінська Наталія Адамівна |
2387 |
МІЩЕНКО А.М. |
06080 |
м. Бердичів |
ЗОШ № 12 |
6 |
93 (36+42+15) |
|
|
С2 |
|
Калінкіна Ольга Володимирівна |
2388 |
МІЩЕНКО К.Ю. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
6 |
141 (48+51+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Стойкова Надія Миколаївна |
2389 |
МІЩЕНКО М.І. |
06138 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей № 11 |
7 |
71 (24+18+29) |
|
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
2390 |
МІЩУК В.Р. |
06117 |
м. Житомир |
ЗОШ № 30 |
4 |
56 (26+12+18) |
|
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
2391 |
МЛИНАРСЬКА В.Д. |
06090 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей № 7 |
6 |
156 (48+57+51) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
2392 |
МНИЦЯ З.О. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
8 |
138 (42+45+51) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Стойкова Надія Миколаївна |
2393 |
МОГИЛЬОВ П.М. |
06272 |
с. Андрієвичі |
Андрієвицький ЗЗСО |
2 |
51 (18+18+15) |
|
|
|
|
Карпенко Тетяна Анатолівна |
2394 |
МОЖАР А.О. |
06146 |
м. Коростень |
НВК № 12 |
2 |
81 (24+27+30) |
З |
|
|
|
Камінська Наталія Адамівна |
2395 |
МОЖАРІВСЬКА Е.С. |
06091 |
м. Житомир |
Ліцей № 25 ім. М. О. Щорса |
3 |
114 (24+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Стойкова Надія Миколаївна |
2396 |
МОЗАЛЕВСЬКИЙ К.В. |
06017 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей №1 ім.Лесі Українки |
3 |
102 (36+30+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Скаковська Тетяна Іванівна |
2397 |
МОЙСІЄНКО А.В. |
06310 |
с. Зольня |
Зольнянська ЗОШ |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
2398 |
МОКРИЦЬКА С.В. |
06178 |
м. Житомир |
Збірна шкіл |
1 |
72 (30+24+18) |
З |
|
|
|
Господарчук Наталія Володимирівна |
2399 |
МОЛЧАНОВ Д.О. |
06178 |
м. Житомир |
Збірна шкіл |
4 |
138 (48+48+42) |
З |
|
|
|
Господарчук Наталія Володимирівна |
2400 |
МОМОТЮК М.М. |
06114 |
м. Житомир |
ЗОШ № 26 |
5 |
78 (24+36+18) |
|
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
2401 |
МОРГАЛЮК Є.В. |
06178 |
м. Житомир |
Збірна шкіл |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Господарчук Наталія Володимирівна |
2402 |
МОРГУН А.А. |
06285 |
смт Ємільчине |
Малоглумчанський ЗЗСО |
6 |
96 (36+33+27) |
|
|
|
|
Карпенко Тетяна Анатолівна |
2403 |
МОРОЗ А.В. |
06329 |
м. Олевськ |
Камянська ЗОШ |
4 |
120 (42+36+42) |
З |
|
|
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
2404 |
МОРОЗ А.Д. |
06169 |
смт. Городок |
Городоцька ЗОШ |
2 |
39 (0+24+15) |
|
|
С2 |
|
Вєтрова Ольга Миколаївна |
2405 |
МОРОЗ А.П. |
06090 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей № 7 |
4 |
96 (30+36+30) |
|
|
С2 |
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
2406 |
МОРОЗ А.Ю. |
06091 |
м. Житомир |
Ліцей № 25 ім. М. О. Щорса |
2 |
75 (24+30+21) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
2407 |
МОРОЗ М.М. |
06006 |
м. Житомир |
ЗОШ № 6 |
4 |
98 (26+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Стойкова Надія Миколаївна |
2408 |
МОРОЗ Н.В. |
06117 |
м. Житомир |
ЗОШ № 30 |
4 |
120 (30+42+48) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
2409 |
МОРОЗ О.В. |
06178 |
м. Житомир |
Збірна шкіл |
10 |
124 (36+51+37) |
|
|
С2 |
|
Господарчук Наталія Володимирівна |
2410 |
МОРОЗ О.Д. |
06169 |
смт. Городок |
Городоцька ЗОШ |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Вєтрова Ольга Миколаївна |
2411 |
МОРОЗ С.Д. |
06006 |
м. Житомир |
ЗОШ № 6 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
2412 |
МОРОЗКО А.О. |
06146 |
м. Коростень |
НВК № 12 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Камінська Наталія Адамівна |
2413 |
МОРОЗОВ М.М. |
06090 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей № 7 |
6 |
117 (48+42+27) |
|
С1 |
С2 |
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
2414 |
МОРОЗОВА М.В. |
06006 |
м. Житомир |
ЗОШ № 6 |
3 |
104 (32+36+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Стойкова Надія Миколаївна |
2415 |
МОРОЗОВА Т. |
06064 |
м. Житомир |
НВК № 25 |
4 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
2416 |
МОРОЗЮК Д.М. |
06090 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей № 7 |
3 |
32 (26+0+6) |
|
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
2417 |
МОРОЗЮК М.О. |
06017 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей №1 ім.Лесі Українки |
10 |
133 (36+57+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Скаковська Тетяна Іванівна |
2418 |
МОРОЗЮК Р.А. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
4 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
2419 |
МОРОЧКОВСЬКА В.А. |
06178 |
м. Житомир |
Збірна шкіл |
3 |
102 (24+30+48) |
|
|
|
С3 |
Господарчук Наталія Володимирівна |
2420 |
МОСІЄВИЧ О.Р. |
06061 |
м. Новоград-Волинський |
ЗОШ № 2 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
2421 |
МОСІЙЧУК В.А. |
06311 |
с. Калинівка |
Калинівська ЗОШ |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
2422 |
МОСІЙЧУК В.В. |
06324 |
с. Лопатичі |
Лопатицька ЗОШ |
4 |
74 (20+18+36) |
|
|
|
С3 |
Дорошенко Інна Анатоліївна |
2423 |
МОСІЙЧУК Д.В. |
06324 |
с. Лопатичі |
Лопатицька ЗОШ |
4 |
58 (16+18+24) |
|
|
|
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
2424 |
МОСІЙЧУК М.В. |
06298 |
с. Малий Браталів |
Малобраталівська ЗОШ |
7 |
111 (36+33+42) |
|
|
|
С3 |
Корабліна Світлана Олексіївна |
2425 |
МОСІЙЧУК Р.І. |
06314 |
с. Стовпинка |
Стовпинська ЗОШ |
9 |
53 (12+33+8) |
|
|
|
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
2426 |
МОСКАЛЬЧУК Н.М. |
06010 |
м. Радомишль |
Ліцей № 1 ім. Т. Г. Шевченка |
4 |
114 (36+36+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Комашко Катерина Станіславівна |
2427 |
МОСТІВЕНКО В.М. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
4 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
2428 |
МОСТОВА А.І. |
06296 |
смт Любар |
Любарська гімназія № 1 |
11 |
88 (30+42+16) |
|
|
С2 |
|
Корабліна Світлана Олексіївна |
2429 |
МОСТОВА О.М. |
06117 |
м. Житомир |
ЗОШ № 30 |
1 |
81 (24+27+30) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
2430 |
МОСТОВИЧ Я.В. |
06330 |
м. Олевськ |
Замисловидська ЗОШ |
8 |
68 (30+12+26) |
|
|
|
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
2431 |
МОСТОВИЧ Я.О. |
06164 |
с. Білокоровичі |
Білокоровицька ЗОШ № 1 |
10 |
86 (12+45+29) |
|
|
С2 |
|
Колібаба Ольга Василівна |
2432 |
МОСЦИЦЬКА М.М. |
06061 |
м. Новоград-Волинський |
ЗОШ № 2 |
1 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
2433 |
МОСЮРА В.С. |
06296 |
смт Любар |
Любарська гімназія № 1 |
11 |
122 (30+45+47) |
|
|
С2 |
С3 |
Корабліна Світлана Олексіївна |
2434 |
МОШКІВСЬ К.В. |
06178 |
м. Житомир |
Збірна шкіл |
10 |
126 (36+45+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Господарчук Наталія Володимирівна |
2435 |
МОШКІВСЬКИЙ В.В. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
2436 |
МОШКІВСЬКИЙ М.А. |
06279 |
с. Мокляки |
Мокляківська філія |
6 |
84 (18+33+33) |
|
|
|
|
Карпенко Тетяна Анатолівна |
2437 |
МОШКІВСЬКИЙ О.В. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
5 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
2438 |
МОШКІВСЬКИЙ П.А. |
06279 |
с. Мокляки |
Мокляківська філія |
8 |
126 (36+45+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Карпенко Тетяна Анатолівна |
2439 |
МОШКО В.Р. |
06040 |
смт. Ружин |
Збірна шкіл району |
9 |
101 (30+45+26) |
|
|
С2 |
|
Федорчук Галина Миколаївна |
2440 |
МОШКОВСЬКА А. |
06091 |
м. Житомир |
Ліцей № 25 ім. М. О. Щорса |
4 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
2441 |
МОШКОВСЬКА А.О. |
06114 |
м. Житомир |
ЗОШ № 26 |
4 |
106 (28+36+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Стойкова Надія Миколаївна |
2442 |
МОШКОВСЬКА М.І. |
06190 |
смт. Нова Борова |
Гімназія |
6 |
135 (48+39+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Гвоздовська Наталія Миколаївна |
2443 |
МОШКОВСЬКА С.О. |
06006 |
м. Житомир |
ЗОШ № 6 |
2 |
87 (30+30+27) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
2444 |
МРИГЛОД О.А. |
06017 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей №1 ім.Лесі Українки |
6 |
96 (42+27+27) |
|
С1 |
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
2445 |
МРИГЛОД Р.А. |
06017 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей №1 ім.Лесі Українки |
3 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
2446 |
МУДРАКА Д. |
06040 |
смт. Ружин |
Збірна шкіл району |
5 |
39 (24+15+0) |
|
|
|
|
Федорчук Галина Миколаївна |
2447 |
МУДРУК А.Н. |
06199 |
м. Бердичів |
НВК № 4 |
6 |
93 (30+24+39) |
|
|
|
|
Горофенюк Наталія Олексіївна |
2448 |
МУЗИЧКО Д.С. |
06061 |
м. Новоград-Волинський |
ЗОШ № 2 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
2449 |
МУЗИЧКОО М.М. |
06017 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей №1 ім.Лесі Українки |
8 |
133 (42+39+52) |
|
С1 |
|
С3 |
Скаковська Тетяна Іванівна |
2450 |
МУЛЯР С.А. |
06114 |
м. Житомир |
ЗОШ № 26 |
10 |
118 (30+51+37) |
|
|
С2 |
|
Стойкова Надія Миколаївна |
2451 |
МУНДЕР К.А. |
06271 |
смт Ємільчине |
Ємільчинський ЗЗСО № 1 |
8 |
119 (36+39+44) |
|
|
|
С3 |
Карпенко Тетяна Анатолівна |
2452 |
МУРАВИЦЬКИЙ В.О. |
06062 |
м. Новоград-Волинський |
СШ №4, ЗОШ № 5 |
3 |
114 (36+42+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Скаковська Тетяна Іванівна |
2453 |
МУРАШКЕВИЧ М.С. |
06001 |
м. Бердичів |
Центр позашкільної освіти ім. О. Разумкова, відділення еколого-натуралістичного напрямку |
5 |
144 (42+48+54) |
З |
|
|
|
Рощенюк Оксана Анатоліївна |
2454 |
МУСІЙЧУК К.М. |
06146 |
м. Коростень |
НВК № 12 |
1 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Камінська Наталія Адамівна |
2455 |
МУСОФІРОВ К.О. |
06062 |
м. Новоград-Волинський |
СШ №4, ЗОШ № 5 |
3 |
120 (42+42+36) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
2456 |
МУСУРІН Г. |
06190 |
смт. Нова Борова |
Гімназія |
1 |
81 (30+27+24) |
З |
|
|
|
Гвоздовська Наталія Миколаївна |
2457 |
МУХАРОВСЬКА С.О. |
06017 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей №1 ім.Лесі Українки |
8 |
142 (60+33+49) |
|
С1 |
|
С3 |
Скаковська Тетяна Іванівна |
2458 |
МУХІНА О.І. |
06199 |
м. Бердичів |
НВК № 4 |
3 |
114 (36+36+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Горофенюк Наталія Олексіївна |
2459 |
МУЧИЧКО О.А. |
06327 |
м. Олевськ |
Варварівська ЗОШ |
8 |
112 (30+39+43) |
|
|
|
С3 |
Дорошенко Інна Анатоліївна |
2460 |
НАВРОЦЬКА М.С. |
06298 |
с. Малий Браталів |
Малобраталівська ЗОШ |
8 |
156 (48+51+57) |
З |
|
|
|
Корабліна Світлана Олексіївна |
2461 |
НАВРОЦЬКИЙ В.В. |
06298 |
с. Малий Браталів |
Малобраталівська ЗОШ |
6 |
87 (24+36+27) |
|
|
|
|
Корабліна Світлана Олексіївна |
2462 |
НАГОРНА Є.Г. |
06010 |
м. Радомишль |
Ліцей № 1 ім. Т. Г. Шевченка |
6 |
99 (36+36+27) |
|
|
|
|
Комашко Катерина Станіславівна |
2463 |
НАГОРНА І.П. |
06294 |
с. Кириївка |
Кириївська ЗОШ |
9 |
80 (24+39+17) |
|
|
|
|
Корабліна Світлана Олексіївна |
2464 |
НАГОРНИЙ Н.М. |
06005 |
м. Бердичів |
Міський ліцей № 15 |
3 |
132 (48+42+42) |
З |
|
|
|
Макаревич Ніла Василівна |
2465 |
НАГОРНИЦЬКИЙ О.А. |
06061 |
м. Новоград-Волинський |
ЗОШ № 2 |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
2466 |
НАГРИШКО Є.О. |
06146 |
м. Коростень |
НВК № 12 |
3 |
28 (10+6+12) |
|
|
|
|
Камінська Наталія Адамівна |
2467 |
НАГУРНА Л.В. |
06067 |
м. Житомир |
ЗОШ № 28 |
7 |
100 (12+39+49) |
|
|
|
С3 |
Стойкова Надія Миколаївна |
2468 |
НАЗАРЕНКО А.С. |
06169 |
смт. Городок |
Городоцька ЗОШ |
8 |
88 (18+33+37) |
|
|
|
|
Вєтрова Ольга Миколаївна |
2469 |
НАЗАРЕНКО І.С. |
06169 |
смт. Городок |
Городоцька ЗОШ |
3 |
54 (24+18+12) |
|
|
|
|
Вєтрова Ольга Миколаївна |
2470 |
НАЗАРЕНКО М.О. |
06090 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей № 7 |
4 |
90 (30+24+36) |
|
|
|
С3 |
Скаковська Тетяна Іванівна |
2471 |
НАЗАРКЕВИЧ Д.Д. |
06190 |
смт. Нова Борова |
Гімназія |
6 |
84 (18+33+33) |
|
|
|
|
Гвоздовська Наталія Миколаївна |
2472 |
НАЗАРКО Д.О. |
06276 |
с. Степанівка |
Степанівський ЗЗСО |
8 |
60 (24+18+18) |
|
|
|
|
Карпенко Тетяна Анатолівна |
2473 |
НАЗАРУК В.О. |
06062 |
м. Новоград-Волинський |
СШ №4, ЗОШ № 5 |
3 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
2474 |
НАЗАРЧУК А.Л. |
06080 |
м. Бердичів |
ЗОШ № 12 |
4 |
108 (36+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Калінкіна Ольга Володимирівна |
2475 |
НАЗАРЧУК А.С. |
06285 |
смт Ємільчине |
Малоглумчанський ЗЗСО |
9 |
93 (42+30+21) |
|
С1 |
|
|
Карпенко Тетяна Анатолівна |
2476 |
НАЗАРЧУК В.С. |
06285 |
смт Ємільчине |
Малоглумчанський ЗЗСО |
7 |
96 (30+39+27) |
|
|
|
|
Карпенко Тетяна Анатолівна |
2477 |
НАЗАРЧУК Є.І. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
2 |
42 (6+12+24) |
|
|
|
С3 |
Стойкова Надія Миколаївна |
2478 |
НАЗАРЧУК О.І. |
06138 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей № 11 |
4 |
122 (26+48+48) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
2479 |
НАЗАРЧУК С.О. |
06146 |
м. Коростень |
НВК № 12 |
3 |
60 (30+24+6) |
|
|
|
|
Камінська Наталія Адамівна |
2480 |
НАЗИМЧУК М.О. |
06005 |
м. Бердичів |
Міський ліцей № 15 |
3 |
90 (30+30+30) |
|
|
|
|
Макаревич Ніла Василівна |
2481 |
НАЙБОРОДІНА К. |
06064 |
м. Житомир |
НВК № 25 |
3 |
94 (22+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Стойкова Надія Миколаївна |
2482 |
НАЙМУШИН І.М. |
06091 |
м. Житомир |
Ліцей № 25 ім. М. О. Щорса |
3 |
132 (36+48+48) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
2483 |
НАКОНЕЧНИЙ В.К. |
06146 |
м. Коростень |
НВК № 12 |
1 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Камінська Наталія Адамівна |
2484 |
НАЛАПКО А.І. |
06318 |
м. Олевськ |
Олевська ЗОШ № 3 |
4 |
78 (24+30+24) |
|
|
|
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
2485 |
НАПХАНЮК В.Д. |
06317 |
м. Олевськ |
Олевська ЗОШ № 2 |
5 |
54 (18+27+9) |
|
|
|
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
2486 |
НАРОЖНА В.Р. |
06010 |
м. Радомишль |
Ліцей № 1 ім. Т. Г. Шевченка |
3 |
114 (30+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Комашко Катерина Станіславівна |
2487 |
НАРОТ С.С. |
06318 |
м. Олевськ |
Олевська ЗОШ № 3 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
2488 |
НАРУБАЛЮК Г.М. |
06178 |
м. Житомир |
Збірна шкіл |
7 |
112 (30+33+49) |
|
|
|
С3 |
Господарчук Наталія Володимирівна |
2489 |
НАУМЕНКО І.О. |
06010 |
м. Радомишль |
Ліцей № 1 ім. Т. Г. Шевченка |
6 |
72 (18+39+15) |
|
|
|
|
Комашко Катерина Станіславівна |
2490 |
НАУМЧУК А.І. |
06061 |
м. Новоград-Волинський |
ЗОШ № 2 |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
2491 |
НЕБЕСЬКИЙ Б.О. |
06178 |
м. Житомир |
Збірна шкіл |
5 |
132 (48+39+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Господарчук Наталія Володимирівна |
2492 |
НЕВМЕРЖИЦЬКИЙ Б.В. |
06178 |
м. Житомир |
Збірна шкіл |
10 |
35 (6+6+23) |
|
|
|
|
Господарчук Наталія Володимирівна |
2493 |
НЕВМЕРЖИЦЬКИЙ Є.А. |
06138 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей № 11 |
4 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
2494 |
НЕВМЕРЖИЦЬКИЙ Є.І. |
06317 |
м. Олевськ |
Олевська ЗОШ № 2 |
2 |
60 (18+27+15) |
|
|
С2 |
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
2495 |
НЕВОЙТ Е.В. |
06330 |
м. Олевськ |
Замисловидська ЗОШ |
6 |
126 (48+39+39) |
|
С1 |
|
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
2496 |
НЕВОЙТ К.В. |
06330 |
м. Олевськ |
Замисловидська ЗОШ |
4 |
126 (36+48+42) |
З |
|
|
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
2497 |
НЕВОЙТ К.В. |
06318 |
м. Олевськ |
Олевська ЗОШ № 3 |
3 |
72 (24+30+18) |
|
|
|
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
2498 |
НЕДАЙБОРЩ А.С. |
06001 |
м. Бердичів |
Центр позашкільної освіти ім. О. Разумкова, відділення еколого-натуралістичного напрямку |
8 |
144 (48+42+54) |
З |
|
|
|
Рощенюк Оксана Анатоліївна |
2499 |
НЕДАЙБОРЩ І.С. |
06001 |
м. Бердичів |
Центр позашкільної освіти ім. О. Разумкова, відділення еколого-натуралістичного напрямку |
9 |
153 (42+60+51) |
З |
|
|
|
Рощенюк Оксана Анатоліївна |
2500 |
НЕДАЛЮК О.О. |
06075 |
м. Бердичів |
СЗОШ № 8 |
7 |
91 (18+42+31) |
|
|
С2 |
|
Слівінська Світлана Федорівна |
2501 |
НЕДАШКІВСЬКА М.П. |
06010 |
м. Радомишль |
Ліцей № 1 ім. Т. Г. Шевченка |
4 |
114 (42+36+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Комашко Катерина Станіславівна |
2502 |
НЕДАШКІВСЬКА М.С. |
06201 |
с. Морозівка |
ЗОШ |
6 |
138 (48+42+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Зоря Ольга Юхимівна |
2503 |
НЕДАШКІВСЬКИЙ М.В. |
06146 |
м. Коростень |
НВК № 12 |
1 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Камінська Наталія Адамівна |
2504 |
НЕДЗВЕЦЬКИЙ О.Н. |
06178 |
м. Житомир |
Збірна шкіл |
6 |
171 (60+57+54) |
З |
|
|
|
Господарчук Наталія Володимирівна |
2505 |
НЕДЗЕЛЬСЬКИЙ В. |
06199 |
м. Бердичів |
НВК № 4 |
2 |
42 (24+12+6) |
|
С1 |
|
|
Горофенюк Наталія Олексіївна |
2506 |
НЕМЕЦ А.В. |
06311 |
с. Калинівка |
Калинівська ЗОШ |
5 |
117 (54+39+24) |
|
С1 |
|
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
2507 |
НЕПОДОБНА А.Г. |
06114 |
м. Житомир |
ЗОШ № 26 |
3 |
108 (36+24+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Стойкова Надія Миколаївна |
2508 |
НЕПОДОБНИЙ А.С. |
06006 |
м. Житомир |
ЗОШ № 6 |
4 |
66 (12+30+24) |
|
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
2509 |
НЕПОЧАТОВА С.О. |
06017 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей №1 ім.Лесі Українки |
8 |
122 (18+51+53) |
|
|
С2 |
С3 |
Скаковська Тетяна Іванівна |
2510 |
НЕСЕЛОВСЬКИЙ І.В. |
06114 |
м. Житомир |
ЗОШ № 26 |
5 |
102 (42+21+39) |
|
С1 |
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
2511 |
НЕСТЕРЕНКО А.О. |
06090 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей № 7 |
4 |
78 (24+18+36) |
|
|
|
С3 |
Скаковська Тетяна Іванівна |
2512 |
НЕСТЕРЕНКО В.М. |
06317 |
м. Олевськ |
Олевська ЗОШ № 2 |
4 |
48 (6+30+12) |
|
|
|
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
2513 |
НЕСТЕРЕНКО Д.М. |
06178 |
м. Житомир |
Збірна шкіл |
7 |
80 (24+30+26) |
|
|
|
|
Господарчук Наталія Володимирівна |
2514 |
НЕСТЕРЕНКО К.С. |
06175 |
м. Новоград-Волинський |
ЗОШ № 10 |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
2515 |
НЕСТЕРЕНКО М.О. |
06199 |
м. Бердичів |
НВК № 4 |
6 |
129 (42+45+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Горофенюк Наталія Олексіївна |
2516 |
НЕСТЕРЕНКО Р.Р. |
06114 |
м. Житомир |
ЗОШ № 26 |
10 |
106 (30+45+31) |
|
|
С2 |
|
Стойкова Надія Миколаївна |
2517 |
НЕСТЕРУК К.М. |
06011 |
с. Потіївка |
Потіївський ліцей |
6 |
132 (42+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Олішевська Оксана Анатоліївна |
2518 |
НЕСТЕРЧУК А.І. |
06114 |
м. Житомир |
ЗОШ № 26 |
9 |
65 (18+24+23) |
|
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
2519 |
НЕСТЕРЧУК В.В. |
06178 |
м. Житомир |
Збірна шкіл |
2 |
81 (24+27+30) |
З |
|
|
|
Господарчук Наталія Володимирівна |
2520 |
НЕСТЕРЧУК Е.М. |
06006 |
м. Житомир |
ЗОШ № 6 |
4 |
76 (22+24+30) |
|
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
2521 |
НЕСТЕРЧУК Є.В. |
06005 |
м. Бердичів |
Міський ліцей № 15 |
3 |
78 (30+24+24) |
|
|
|
|
Макаревич Ніла Василівна |
2522 |
НЕЧИПОРЕНКО А.О. |
06005 |
м. Бердичів |
Міський ліцей № 15 |
4 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Макаревич Ніла Василівна |
2523 |
НЕЧИПОРЕНКО В.І. |
06190 |
смт. Нова Борова |
Гімназія |
3 |
114 (36+30+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Гвоздовська Наталія Миколаївна |
2524 |
НЕЧИПОРУК К.В. |
06178 |
м. Житомир |
Збірна шкіл |
5 |
132 (48+39+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Господарчук Наталія Володимирівна |
2525 |
НЕЧИПОРЧУК В.О. |
06173 |
м. Житомир |
ЗОШ № 19 |
6 |
141 (48+45+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Стойкова Надія Миколаївна |
2526 |
НЄЧКІН Д.О. |
06062 |
м. Новоград-Волинський |
СШ №4, ЗОШ № 5 |
2 |
66 (18+24+24) |
|
|
С2 |
С3 |
Скаковська Тетяна Іванівна |
2527 |
НИКИТЮК В.О. |
06090 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей № 7 |
4 |
96 (36+30+30) |
|
С1 |
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
2528 |
НИНЮК Н.А. |
06017 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей №1 ім.Лесі Українки |
10 |
70 (6+36+28) |
|
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
2529 |
НИЧИПОРУК А.Д. |
06270 |
смт Ємільчине |
ЗЗСО Ємільчинська гімназія |
3 |
90 (36+24+30) |
|
С1 |
|
|
Карпенко Тетяна Анатолівна |
2530 |
НИЧИПОРУК А.Р. |
06017 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей №1 ім.Лесі Українки |
3 |
126 (42+36+48) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
2531 |
НИЧИПОРУК К.М. |
06017 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей №1 ім.Лесі Українки |
11 |
136 (42+45+49) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Скаковська Тетяна Іванівна |
2532 |
НИЧИПОРУК Н.О. |
06062 |
м. Новоград-Волинський |
СШ №4, ЗОШ № 5 |
5 |
99 (30+39+30) |
|
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
2533 |
НИЧИПОРУК С.О. |
06062 |
м. Новоград-Волинський |
СШ №4, ЗОШ № 5 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
2534 |
НИЧИПОРЧУК А.М. |
06105 |
смт. Народичі |
Відділ освіти |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Крамарчук Ігор Ярославович |
2535 |
НИЧИПОРЧУК В. |
06318 |
м. Олевськ |
Олевська ЗОШ № 3 |
3 |
56 (14+12+30) |
|
|
|
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
2536 |
НИЧИПОРЧУК Х.В. |
06317 |
м. Олевськ |
Олевська ЗОШ № 2 |
4 |
90 (24+30+36) |
|
|
|
С3 |
Дорошенко Інна Анатоліївна |
2537 |
НИЩИК К.М. |
06169 |
смт. Городок |
Городоцька ЗОШ |
4 |
84 (24+30+30) |
|
|
|
|
Вєтрова Ольга Миколаївна |
2538 |
НИЩУК А.С. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
2539 |
НИЩУК Б.В. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
4 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
2540 |
НІДЄЛЬСЬКА І.І. |
06320 |
с. Сущани |
Сущанська ЗОШ |
8 |
104 (30+33+41) |
|
|
|
С3 |
Дорошенко Інна Анатоліївна |
2541 |
НІДЗЕЛЬСЬКИЙ І.М. |
06061 |
м. Новоград-Волинський |
ЗОШ № 2 |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
2542 |
НІЖНІКОВА М.І. |
06005 |
м. Бердичів |
Міський ліцей № 15 |
4 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Макаревич Ніла Василівна |
2543 |
НІЗОВЕЦЬ І.А. |
06091 |
м. Житомир |
Ліцей № 25 ім. М. О. Щорса |
4 |
126 (36+42+48) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
2544 |
НІКІПЕЛОВ Я.О. |
06169 |
смт. Городок |
Городоцька ЗОШ |
8 |
117 (36+39+42) |
|
|
|
С3 |
Вєтрова Ольга Миколаївна |
2545 |
НІКІТЕНКО Є.Е. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
2546 |
НІКІТОВИЧ В.А. |
06017 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей №1 ім.Лесі Українки |
10 |
62 (24+15+23) |
|
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
2547 |
НІКІТЧИН Т.О. |
06114 |
м. Житомир |
ЗОШ № 26 |
2 |
45 (18+18+9) |
|
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
2548 |
НІКЛАЙЧУК І.В. |
06320 |
с. Сущани |
Сущанська ЗОШ |
5 |
138 (42+51+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Дорошенко Інна Анатоліївна |
2549 |
НІКОЛАЙЧУК А.В. |
06323 |
с. Юрове |
Юрівська ЗОШ |
9 |
77 (36+18+23) |
|
|
|
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
2550 |
НІКОЛАЙЧУК А.О. |
06146 |
м. Коростень |
НВК № 12 |
1 |
81 (30+27+24) |
З |
|
|
|
Камінська Наталія Адамівна |
2551 |
НІКОЛАЙЧУК В.І. |
06072 |
м. Коростень |
Районний методичний кабінет |
3 |
114 (36+36+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Васьківська Тетяна Миколаївна |
2552 |
НІКОЛАЙЧУК К. |
06320 |
с. Сущани |
Сущанська ЗОШ |
2 |
72 (24+18+30) |
З |
|
|
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
2553 |
НІКОЛАЙЧУК О.С. |
06005 |
м. Бердичів |
Міський ліцей № 15 |
4 |
108 (36+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Макаревич Ніла Василівна |
2554 |
НІКОЛАЙЧУК С.В. |
06164 |
с. Білокоровичі |
Білокоровицька ЗОШ № 1 |
3 |
126 (36+48+42) |
З |
|
|
|
Колібаба Ольга Василівна |
2555 |
НІКОЛАЙЧУК Ю.В. |
06020 |
смт. Черняхів |
Черняхівська ЗОШ |
8 |
42 (18+12+12) |
|
|
|
|
Камінчук Іван Володимирович |
2556 |
ННАЦЬКИЙ А.Б. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
3 |
130 (34+48+48) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
2557 |
НОВАК В.В. |
06331 |
м. Олевськ |
Журжевицька ЗОШ |
1 |
75 (24+24+27) |
З |
|
|
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
2558 |
НОВАК В.В. |
06318 |
м. Олевськ |
Олевська ЗОШ № 3 |
4 |
66 (18+24+24) |
|
|
|
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
2559 |
НОВАК М.М. |
06332 |
м. Олевськ |
Олевська гімназія |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
2560 |
НОВАК С.О. |
06331 |
м. Олевськ |
Журжевицька ЗОШ |
1 |
75 (24+24+27) |
З |
|
|
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
2561 |
НОВАРЧУК А.М. |
06001 |
м. Бердичів |
Центр позашкільної освіти ім. О. Разумкова, відділення еколого-натуралістичного напрямку |
6 |
138 (48+45+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Рощенюк Оксана Анатоліївна |
2562 |
НОВАЧЕНКО М.О. |
06010 |
м. Радомишль |
Ліцей № 1 ім. Т. Г. Шевченка |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Комашко Катерина Станіславівна |
2563 |
НОВИЧЕНКО М.М. |
06010 |
м. Радомишль |
Ліцей № 1 ім. Т. Г. Шевченка |
4 |
126 (42+36+48) |
З |
|
|
|
Комашко Катерина Станіславівна |
2564 |
НОВІКОВ В.М. |
06010 |
м. Радомишль |
Ліцей № 1 ім. Т. Г. Шевченка |
4 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Комашко Катерина Станіславівна |
2565 |
НОВІКОВА Д.Р. |
06293 |
с. Глезне |
Глезненська ЗОШ |
6 |
63 (12+21+30) |
|
|
|
|
Корабліна Світлана Олексіївна |
2566 |
НОВІКОВА П.Ю. |
06178 |
м. Житомир |
Збірна шкіл |
2 |
66 (24+21+21) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Господарчук Наталія Володимирівна |
2567 |
НОВОРОК А.В. |
06062 |
м. Новоград-Волинський |
СШ №4, ЗОШ № 5 |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
2568 |
НОВОСЕЛЬСЬКИЙ Є.О. |
06114 |
м. Житомир |
ЗОШ № 26 |
2 |
81 (24+27+30) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
2569 |
НОВОХАЦЬКА Я.С. |
06062 |
м. Новоград-Волинський |
СШ №4, ЗОШ № 5 |
2 |
72 (24+24+24) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
2570 |
НОСЕНКО Ю.П. |
06169 |
смт. Городок |
Городоцька ЗОШ |
10 |
72 (24+24+24) |
|
|
|
|
Вєтрова Ольга Миколаївна |
2571 |
НОСОВ І.В. |
06320 |
с. Сущани |
Сущанська ЗОШ |
9 |
15 (0+9+6) |
|
|
|
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
2572 |
НОСОН А.М. |
06206 |
смт Яблунець |
Яблунецька ЗОШ |
10 |
87 (24+30+33) |
|
|
|
|
Яценко Ганна Володимирівна |
2573 |
НОСОН С.М. |
06206 |
смт Яблунець |
Яблунецька ЗОШ |
3 |
114 (30+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Яценко Ганна Володимирівна |
2574 |
НУЖНА В. |
06199 |
м. Бердичів |
НВК № 4 |
2 |
27 (18+0+9) |
|
|
|
|
Горофенюк Наталія Олексіївна |
2575 |
НУРГАЛІЄВ Д.Р. |
06270 |
смт Ємільчине |
ЗЗСО Ємільчинська гімназія |
3 |
114 (42+48+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Карпенко Тетяна Анатолівна |
2576 |
ОБЕРЕМКО В.І. |
06296 |
смт Любар |
Любарська гімназія № 1 |
11 |
96 (24+42+30) |
|
|
С2 |
|
Корабліна Світлана Олексіївна |
2577 |
ОБОДЗІНСЬКА К.В. |
06227 |
с. Гальчин |
Гальчинська ЗОШ |
8 |
114 (48+27+39) |
|
С1 |
|
|
Повальчук Оксана Петрівна |
2578 |
ОБОДЗІНСЬКИЙ Т.В. |
06227 |
с. Гальчин |
Гальчинська ЗОШ |
6 |
108 (42+33+33) |
|
С1 |
|
|
Повальчук Оксана Петрівна |
2579 |
ОБОРСЬКИЙ О.В. |
06190 |
смт. Нова Борова |
Гімназія |
2 |
63 (18+21+24) |
|
|
С2 |
С3 |
Гвоздовська Наталія Миколаївна |
2580 |
ОБОЮДНОВ Н.В. |
06277 |
с. Симони |
Симонівський ЗЗСО |
7 |
145 (42+57+46) |
З |
|
|
|
Карпенко Тетяна Анатолівна |
2581 |
ОВЕРЧУК Д.І. |
06010 |
м. Радомишль |
Ліцей № 1 ім. Т. Г. Шевченка |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Комашко Катерина Станіславівна |
2582 |
ОВСІЄНКО Д.Є. |
06062 |
м. Новоград-Волинський |
СШ №4, ЗОШ № 5 |
6 |
54 (30+18+6) |
|
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
2583 |
ОВСІЄНКО Ю.Є. |
06062 |
м. Новоград-Волинський |
СШ №4, ЗОШ № 5 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
2584 |
ОВСІЙЧУК Д.О. |
06210 |
с. Яблунівка |
Яблунівська ЗОШ |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Яценко Ганна Володимирівна |
2585 |
ОВСІЙЧУК К.О. |
06210 |
с. Яблунівка |
Яблунівська ЗОШ |
9 |
81 (18+39+24) |
|
|
|
|
Яценко Ганна Володимирівна |
2586 |
ОВСІЙЧУК Т.П. |
06210 |
с. Яблунівка |
Яблунівська ЗОШ |
5 |
162 (54+60+48) |
З |
|
|
|
Яценко Ганна Володимирівна |
2587 |
ОГІЙЧУК І.В. |
06040 |
смт. Ружин |
Збірна шкіл району |
4 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Федорчук Галина Миколаївна |
2588 |
ОГОРОДНИК А.О. |
06062 |
м. Новоград-Волинський |
СШ №4, ЗОШ № 5 |
8 |
95 (18+39+38) |
|
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
2589 |
ОГОРОДНІЙЧУК В.Г. |
06005 |
м. Бердичів |
Міський ліцей № 15 |
8 |
120 (30+45+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Макаревич Ніла Василівна |
2590 |
ОГОРОДНІК В.В. |
06040 |
смт. Ружин |
Збірна шкіл району |
2 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Федорчук Галина Миколаївна |
2591 |
ОДАРИЧ О.Т. |
06178 |
м. Житомир |
Збірна шкіл |
8 |
17 (6+6+5) |
|
|
|
|
Господарчук Наталія Володимирівна |
2592 |
ОДИНСЬКА В.О. |
06080 |
м. Бердичів |
ЗОШ № 12 |
4 |
78 (12+30+36) |
|
|
|
С3 |
Калінкіна Ольга Володимирівна |
2593 |
ОДНОВОРЧЕНКО В.І. |
06117 |
м. Житомир |
ЗОШ № 30 |
3 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
2594 |
ОДНОВОРЧЕНКО С.О. |
06190 |
смт. Нова Борова |
Гімназія |
5 |
144 (48+57+39) |
З |
|
|
|
Гвоздовська Наталія Миколаївна |
2595 |
ОДОНЧУК М.С. |
06293 |
с. Глезне |
Глезненська ЗОШ |
4 |
114 (36+36+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Корабліна Світлана Олексіївна |
2596 |
ОЖГО А.В. |
06091 |
м. Житомир |
Ліцей № 25 ім. М. О. Щорса |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
2597 |
ОКСАНІЧ К.О. |
06117 |
м. Житомир |
ЗОШ № 30 |
3 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
2598 |
ОКСЕНТЮК А.О. |
06001 |
м. Бердичів |
Центр позашкільної освіти ім. О. Разумкова, відділення еколого-натуралістичного напрямку |
9 |
122 (30+54+38) |
|
|
С2 |
|
Рощенюк Оксана Анатоліївна |
2599 |
ОКСЕНТЮК В.М. |
06040 |
смт. Ружин |
Збірна шкіл району |
6 |
81 (24+27+30) |
|
|
|
|
Федорчук Галина Миколаївна |
2600 |
ОКСЮТОВИЧ М.В. |
06114 |
м. Житомир |
ЗОШ № 26 |
2 |
81 (24+27+30) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
2601 |
ОЛАДЬКО Н.С. |
06010 |
м. Радомишль |
Ліцей № 1 ім. Т. Г. Шевченка |
4 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Комашко Катерина Станіславівна |
2602 |
ОЛЕКСІЄНКО О.О. |
06062 |
м. Новоград-Волинський |
СШ №4, ЗОШ № 5 |
5 |
102 (42+27+33) |
|
С1 |
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
2603 |
ОЛЕКСІЄНКО С.Д. |
06190 |
смт. Нова Борова |
Гімназія |
4 |
120 (36+36+48) |
З |
|
|
|
Гвоздовська Наталія Миколаївна |
2604 |
ОЛЕКСІЙЧУК А.Д. |
06062 |
м. Новоград-Волинський |
СШ №4, ЗОШ № 5 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
2605 |
ОЛЕНСЬКИЙ В.В. |
06017 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей №1 ім.Лесі Українки |
4 |
114 (36+36+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Скаковська Тетяна Іванівна |
2606 |
ОЛЕФІР М.А. |
06006 |
м. Житомир |
ЗОШ № 6 |
2 |
87 (30+30+27) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
2607 |
ОЛІЙНИК Б.М. |
06005 |
м. Бердичів |
Міський ліцей № 15 |
3 |
78 (36+18+24) |
|
С1 |
|
|
Макаревич Ніла Василівна |
2608 |
ОЛІЙНИК Д.М. |
06091 |
м. Житомир |
Ліцей № 25 ім. М. О. Щорса |
3 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
2609 |
ОЛІЙНИК М.С. |
06296 |
смт Любар |
Любарська гімназія № 1 |
9 |
142 (36+51+55) |
|
|
С2 |
С3 |
Корабліна Світлана Олексіївна |
2610 |
ОЛІЙНИК О.О. |
06001 |
м. Бердичів |
Центр позашкільної освіти ім. О. Разумкова, відділення еколого-натуралістичного напрямку |
8 |
147 (36+57+54) |
З |
|
|
|
Рощенюк Оксана Анатоліївна |
2611 |
ОЛІШЕВСЬКИЙ Д. |
06178 |
м. Житомир |
Збірна шкіл |
3 |
132 (48+42+42) |
З |
|
|
|
Господарчук Наталія Володимирівна |
2612 |
ОЛІЩУК Д.О. |
06114 |
м. Житомир |
ЗОШ № 26 |
4 |
68 (38+18+12) |
|
С1 |
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
2613 |
ОЛЬХОМЯК К.А. |
06146 |
м. Коростень |
НВК № 12 |
2 |
6 (0+0+6) |
|
|
|
|
Камінська Наталія Адамівна |
2614 |
ОЛЬЧЕВСЬКА А.Ю. |
06138 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей № 11 |
7 |
101 (36+36+29) |
|
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
2615 |
ОЛЬШАНОВСЬКА О.Ю. |
06017 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей №1 ім.Лесі Українки |
6 |
120 (30+57+33) |
|
|
С2 |
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
2616 |
ОЛЬШЕВСЬКА В.М. |
06090 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей № 7 |
4 |
84 (30+24+30) |
|
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
2617 |
ОЛЬШЕВСЬКИЙ А. |
06146 |
м. Коростень |
НВК № 12 |
1 |
84 (30+27+27) |
З |
|
|
|
Камінська Наталія Адамівна |
2618 |
ОЛЯНІН В.Ю. |
06040 |
смт. Ружин |
Збірна шкіл району |
5 |
102 (42+39+21) |
|
С1 |
|
|
Федорчук Галина Миколаївна |
2619 |
ОМЕЛЬЧЕНКО А.Д. |
06275 |
с. Середи |
Середівський ЗЗСО |
3 |
72 (18+24+30) |
|
|
|
|
Карпенко Тетяна Анатолівна |
2620 |
ОМЕЛЬЧЕНКО Б.М. |
06285 |
смт Ємільчине |
Малоглумчанський ЗЗСО |
6 |
90 (30+33+27) |
|
|
|
|
Карпенко Тетяна Анатолівна |
2621 |
ОМЕЛЬЧЕНКО В.В. |
06271 |
смт Ємільчине |
Ємільчинський ЗЗСО № 1 |
8 |
110 (36+39+35) |
|
|
|
|
Карпенко Тетяна Анатолівна |
2622 |
ОМЕЛЬЧЕНКО Д.І. |
06271 |
смт Ємільчине |
Ємільчинський ЗЗСО № 1 |
7 |
106 (30+33+43) |
|
|
|
С3 |
Карпенко Тетяна Анатолівна |
2623 |
ОМЕЛЬЧЕНКО З.В. |
06270 |
смт Ємільчине |
ЗЗСО Ємільчинська гімназія |
4 |
94 (34+36+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Карпенко Тетяна Анатолівна |
2624 |
ОМЕЛЬЧЕНКО І.В. |
06275 |
с. Середи |
Середівський ЗЗСО |
9 |
51 (6+24+21) |
|
|
|
|
Карпенко Тетяна Анатолівна |
2625 |
ОМЕЛЬЧЕНКО О.В. |
06279 |
с. Мокляки |
Мокляківська філія |
3 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Карпенко Тетяна Анатолівна |
2626 |
ОМЕЛЬЧЕНКО О.М. |
06275 |
с. Середи |
Середівський ЗЗСО |
8 |
124 (30+51+43) |
|
|
С2 |
С3 |
Карпенко Тетяна Анатолівна |
2627 |
ОМЕЛЬЧЕНКО Р.В. |
06164 |
с. Білокоровичі |
Білокоровицька ЗОШ № 1 |
8 |
83 (18+39+26) |
|
|
|
|
Колібаба Ольга Василівна |
2628 |
ОМЕЛЬЧЕНКО Х.В. |
06275 |
с. Середи |
Середівський ЗЗСО |
2 |
45 (24+6+15) |
|
С1 |
|
|
Карпенко Тетяна Анатолівна |
2629 |
ОМЕЛЬЧУК А. |
06310 |
с. Зольня |
Зольнянська ЗОШ |
5 |
150 (48+42+60) |
З |
|
|
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
2630 |
ОМЕЛЬЧУК В.О. |
06313 |
с. Хмелівка |
Хмелівська ЗОШ |
1 |
84 (30+27+27) |
З |
|
|
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
2631 |
ОМЕЛЬЧУК В.О. |
06169 |
смт. Городок |
Городоцька ЗОШ |
2 |
51 (24+9+18) |
|
С1 |
|
|
Вєтрова Ольга Миколаївна |
2632 |
ОМЕЛЬЧУК Н.О. |
06169 |
смт. Городок |
Городоцька ЗОШ |
4 |
108 (30+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Вєтрова Ольга Миколаївна |
2633 |
ОМЕЛЬЧУК Ф.А. |
06064 |
м. Житомир |
НВК № 25 |
3 |
74 (26+12+36) |
|
|
|
С3 |
Стойкова Надія Миколаївна |
2634 |
ОМЕЛЬЯНЧУК О.М. |
06017 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей №1 ім.Лесі Українки |
6 |
105 (36+33+36) |
|
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
2635 |
ОМЕЛЯНЧУК О.В. |
06330 |
м. Олевськ |
Замисловидська ЗОШ |
8 |
62 (24+12+26) |
|
|
|
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
2636 |
ОМЕЛЯНЧУК Я.В. |
06330 |
м. Олевськ |
Замисловидська ЗОШ |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
2637 |
ОНИКІЙЧУК А.О. |
06017 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей №1 ім.Лесі Українки |
8 |
138 (42+57+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
2638 |
ОНИКІЙЧУК Л.В. |
06164 |
с. Білокоровичі |
Білокоровицька ЗОШ № 1 |
8 |
89 (30+39+20) |
|
|
|
|
Колібаба Ольга Василівна |
2639 |
ОНИЩЕНКО К.М. |
06273 |
с. Березники |
Березниківський ЗЗСО |
6 |
165 (54+57+54) |
З |
|
|
|
Карпенко Тетяна Анатолівна |
2640 |
ОНИЩЕНКО М.Ю. |
06001 |
м. Бердичів |
Центр позашкільної освіти ім. О. Разумкова, відділення еколого-натуралістичного напрямку |
6 |
132 (48+39+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Рощенюк Оксана Анатоліївна |
2641 |
ОНИЩУК В.В. |
06006 |
м. Житомир |
ЗОШ № 6 |
1 |
75 (24+27+24) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
2642 |
ОНИЩУК О.В. |
06138 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей № 11 |
3 |
100 (34+36+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
2643 |
ОНІЩУК О.В. |
06199 |
м. Бердичів |
НВК № 4 |
9 |
77 (18+36+23) |
|
|
|
|
Горофенюк Наталія Олексіївна |
2644 |
ОНОПРІЄНКО А.В. |
06178 |
м. Житомир |
Збірна шкіл |
6 |
84 (30+24+30) |
|
|
|
|
Господарчук Наталія Володимирівна |
2645 |
ОНОФРІЙЧУК А.В. |
06040 |
смт. Ружин |
Збірна шкіл району |
9 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Федорчук Галина Миколаївна |
2646 |
ОПАНАСЕНКО В.С. |
06010 |
м. Радомишль |
Ліцей № 1 ім. Т. Г. Шевченка |
4 |
126 (42+36+48) |
З |
|
|
|
Комашко Катерина Станіславівна |
2647 |
ОПАНАСЮК А.М. |
06215 |
с. Киянка |
Киянська ЗОШ |
6 |
132 (54+54+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Яценко Ганна Володимирівна |
2648 |
ОПАНАСЮК М.С. |
06061 |
м. Новоград-Волинський |
ЗОШ № 2 |
3 |
114 (36+36+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Скаковська Тетяна Іванівна |
2649 |
ОПАНАСЮК О.В. |
06146 |
м. Коростень |
НВК № 12 |
3 |
50 (14+18+18) |
|
|
|
|
Камінська Наталія Адамівна |
2650 |
ОПАНАСЮК О.М. |
06215 |
с. Киянка |
Киянська ЗОШ |
6 |
132 (48+54+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Яценко Ганна Володимирівна |
2651 |
ОПАНАСЮК О.Ю. |
06138 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей № 11 |
4 |
96 (24+30+42) |
|
|
|
С3 |
Скаковська Тетяна Іванівна |
2652 |
ОПАНАСЮК Я.А. |
06062 |
м. Новоград-Волинський |
СШ №4, ЗОШ № 5 |
3 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
2653 |
ОПАНАЩУК О.С. |
06114 |
м. Житомир |
ЗОШ № 26 |
10 |
102 (12+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Стойкова Надія Миколаївна |
2654 |
ОПАНАЩУК С.О. |
06324 |
с. Лопатичі |
Лопатицька ЗОШ |
4 |
62 (20+12+30) |
|
|
|
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
2655 |
ОРИЩЕНКО Д.К. |
06146 |
м. Коростень |
НВК № 12 |
1 |
81 (30+21+30) |
З |
|
|
|
Камінська Наталія Адамівна |
2656 |
ОРИЩЕНКО Н.М. |
06010 |
м. Радомишль |
Ліцей № 1 ім. Т. Г. Шевченка |
8 |
38 (6+21+11) |
|
|
|
|
Комашко Катерина Станіславівна |
2657 |
ОРИЩУК Д.І. |
06090 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей № 7 |
3 |
50 (14+18+18) |
|
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
2658 |
ОРИЩУК Н.О. |
06090 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей № 7 |
4 |
96 (36+24+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Скаковська Тетяна Іванівна |
2659 |
ОРЛОВА Д.Д. |
06017 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей №1 ім.Лесі Українки |
11 |
104 (30+51+23) |
|
|
С2 |
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
2660 |
ОСАВОЛЮК А.І. |
06040 |
смт. Ружин |
Збірна шкіл району |
8 |
121 (30+45+46) |
|
|
С2 |
С3 |
Федорчук Галина Миколаївна |
2661 |
ОСАДЧА К.А. |
06006 |
м. Житомир |
ЗОШ № 6 |
3 |
46 (28+0+18) |
|
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
2662 |
ОСАДЧИЙ В.С. |
06010 |
м. Радомишль |
Ліцей № 1 ім. Т. Г. Шевченка |
7 |
82 (18+21+43) |
|
|
|
С3 |
Комашко Катерина Станіславівна |
2663 |
ОСАДЧИЙ Д.А. |
06114 |
м. Житомир |
ЗОШ № 26 |
9 |
103 (30+42+31) |
|
|
С2 |
|
Стойкова Надія Миколаївна |
2664 |
ОСАДЧУК М. |
06067 |
м. Житомир |
ЗОШ № 28 |
11 |
122 (36+45+41) |
|
|
С2 |
С3 |
Стойкова Надія Миколаївна |
2665 |
ОСАУЛЬЧИК А.Р. |
06294 |
с. Кириївка |
Кириївська ЗОШ |
1 |
75 (30+24+21) |
З |
|
|
|
Корабліна Світлана Олексіївна |
2666 |
ОСИПЧУК А.Ф. |
06329 |
м. Олевськ |
Камянська ЗОШ |
2 |
78 (30+18+30) |
З |
|
|
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
2667 |
ОСИПЧУК В.В. |
06327 |
м. Олевськ |
Варварівська ЗОШ |
6 |
138 (54+45+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
2668 |
ОСИПЧУК В.І. |
06317 |
м. Олевськ |
Олевська ЗОШ № 2 |
4 |
84 (12+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Дорошенко Інна Анатоліївна |
2669 |
ОСИПЧУК Є. |
06324 |
с. Лопатичі |
Лопатицька ЗОШ |
4 |
86 (14+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Дорошенко Інна Анатоліївна |
2670 |
ОСИПЧУК І.В. |
06325 |
с. Зубковичі |
Зубковицька ЗОШ |
9 |
132 (30+45+57) |
|
|
С2 |
С3 |
Дорошенко Інна Анатоліївна |
2671 |
ОСИПЧУК К.В. |
06310 |
с. Зольня |
Зольнянська ЗОШ |
4 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
2672 |
ОСИПЧУК М.Я. |
06329 |
м. Олевськ |
Камянська ЗОШ |
6 |
135 (54+39+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Дорошенко Інна Анатоліївна |
2673 |
ОСИПЧУК Н. |
06318 |
м. Олевськ |
Олевська ЗОШ № 3 |
1 |
81 (30+24+27) |
З |
|
|
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
2674 |
ОСИПЧУК П.В. |
06017 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей №1 ім.Лесі Українки |
2 |
84 (30+27+27) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
2675 |
ОСИПЧУК С.В. |
06310 |
с. Зольня |
Зольнянська ЗОШ |
3 |
120 (42+36+42) |
З |
|
|
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
2676 |
ОСИПЧУК С.П. |
06324 |
с. Лопатичі |
Лопатицька ЗОШ |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
2677 |
ОСИПЧУК Т.В. |
06332 |
м. Олевськ |
Олевська гімназія |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
2678 |
ОСИПЧУК Я.С. |
06327 |
м. Олевськ |
Варварівська ЗОШ |
5 |
75 (30+27+18) |
|
|
|
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
2679 |
ОСІНСЬКА А.М. |
06280 |
с. Сергіївка |
Сергіївський ЗЗСО |
7 |
35 (12+15+8) |
|
|
|
|
Карпенко Тетяна Анатолівна |
2680 |
ОСІНСЬКИЙ Т.В. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
3 |
78 (12+24+42) |
|
|
|
С3 |
Стойкова Надія Миколаївна |
2681 |
ОСІПОВА В.О. |
06291 |
с. Велика Волиця |
Великоволицька ЗОШ |
6 |
87 (36+27+24) |
|
|
|
|
Корабліна Світлана Олексіївна |
2682 |
ОСІПОВА М.О. |
06291 |
с. Велика Волиця |
Великоволицька ЗОШ |
3 |
96 (36+30+30) |
|
С1 |
|
|
Корабліна Світлана Олексіївна |
2683 |
ОСІПЧУК В.Ф. |
06114 |
м. Житомир |
ЗОШ № 26 |
9 |
52 (18+24+10) |
|
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
2684 |
ОСІПЧУК Є.Є. |
06062 |
м. Новоград-Волинський |
СШ №4, ЗОШ № 5 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
2685 |
ОСІПЧУК О.О. |
06062 |
м. Новоград-Волинський |
СШ №4, ЗОШ № 5 |
4 |
102 (42+30+30) |
|
С1 |
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
2686 |
ОСТАПЕНКО А.О. |
06178 |
м. Житомир |
Збірна шкіл |
3 |
102 (24+30+48) |
|
|
|
С3 |
Господарчук Наталія Володимирівна |
2687 |
ОСТАПЕНКО В.О. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
3 |
78 (12+24+42) |
|
|
|
С3 |
Стойкова Надія Миколаївна |
2688 |
ОСТАПЕНКО В.С. |
06114 |
м. Житомир |
ЗОШ № 26 |
6 |
96 (24+45+27) |
|
|
С2 |
|
Стойкова Надія Миколаївна |
2689 |
ОСТАПІВ К.О. |
06072 |
м. Коростень |
Районний методичний кабінет |
4 |
98 (26+30+42) |
|
|
|
С3 |
Васьківська Тетяна Миколаївна |
2690 |
ОСТАПЧЕНКО А.В. |
06228 |
м. Андрушівка |
Городківська ЗОШ |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Повальчук Оксана Петрівна |
2691 |
ОСТАПЧУЙ А.В. |
06072 |
м. Коростень |
Районний методичний кабінет |
2 |
63 (12+21+30) |
|
|
С2 |
С3 |
Васьківська Тетяна Миколаївна |
2692 |
ОСТАПЧУК А.О. |
06281 |
с. Хутір-Мокляки |
Хутір-Мокляківська філія |
4 |
90 (30+24+36) |
|
|
|
С3 |
Карпенко Тетяна Анатолівна |
2693 |
ОСТАПЧУК В.А. |
06040 |
смт. Ружин |
Збірна шкіл району |
8 |
40 (6+15+19) |
|
|
|
|
Федорчук Галина Миколаївна |
2694 |
ОСТАПЧУК В.Г. |
06281 |
с. Хутір-Мокляки |
Хутір-Мокляківська філія |
8 |
47 (18+12+17) |
|
|
|
|
Карпенко Тетяна Анатолівна |
2695 |
ОСТАПЧУК В.С. |
06274 |
с. Куліші |
Кулішівський ЗЗСО І-ІІІ ст. |
10 |
83 (12+39+32) |
|
|
|
|
Карпенко Тетяна Анатолівна |
2696 |
ОСТАПЧУК В.Ю. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
2697 |
ОСТАПЧУК Д.С. |
06061 |
м. Новоград-Волинський |
ЗОШ № 2 |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
2698 |
ОСТАПЧУК Є.С. |
06275 |
с. Середи |
Середівський ЗЗСО |
4 |
90 (30+24+36) |
|
|
|
С3 |
Карпенко Тетяна Анатолівна |
2699 |
ОСТАПЧУК І.Д. |
06006 |
м. Житомир |
ЗОШ № 6 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
2700 |
ОСТАПЧУК К.С. |
06273 |
с. Березники |
Березниківський ЗЗСО |
8 |
130 (42+45+43) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Карпенко Тетяна Анатолівна |
2701 |
ОСТАПЧУК О.Д. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
2702 |
ОСТАПЧУК О.С. |
06274 |
с. Куліші |
Кулішівський ЗЗСО І-ІІІ ст. |
2 |
51 (18+24+9) |
|
|
С2 |
|
Карпенко Тетяна Анатолівна |
2703 |
ОСТАПЧУК С.О. |
06227 |
с. Гальчин |
Гальчинська ЗОШ |
8 |
137 (48+51+38) |
|
С1 |
С2 |
|
Повальчук Оксана Петрівна |
2704 |
ОСТАПЧУК Т.Л. |
06311 |
с. Калинівка |
Калинівська ЗОШ |
8 |
90 (30+27+33) |
|
|
|
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
2705 |
ОСТАПЧУК Т.Я. |
06210 |
с. Яблунівка |
Яблунівська ЗОШ |
4 |
114 (36+30+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Яценко Ганна Володимирівна |
2706 |
ОСТРОВЕРХ В.Ю. |
06114 |
м. Житомир |
ЗОШ № 26 |
8 |
124 (42+33+49) |
|
С1 |
|
С3 |
Стойкова Надія Миколаївна |
2707 |
ОСТРОВСЬКА Я.Л. |
06178 |
м. Житомир |
Збірна шкіл |
9 |
107 (30+39+38) |
|
|
|
|
Господарчук Наталія Володимирівна |
2708 |
ОСТРОВСЬКИЙ А.Р. |
06199 |
м. Бердичів |
НВК № 4 |
3 |
74 (26+12+36) |
|
|
|
С3 |
Горофенюк Наталія Олексіївна |
2709 |
ОСТРОВСЬКИЙ Я. |
06320 |
с. Сущани |
Сущанська ЗОШ |
2 |
66 (24+18+24) |
|
С1 |
|
С3 |
Дорошенко Інна Анатоліївна |
2710 |
ОСТРОПОЛЬСЬКА Я.О. |
06296 |
смт Любар |
Любарська гімназія № 1 |
9 |
135 (30+60+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Корабліна Світлана Олексіївна |
2711 |
ОХМАК Т.О. |
06114 |
м. Житомир |
ЗОШ № 26 |
3 |
108 (30+36+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Стойкова Надія Миколаївна |
2712 |
ОХМАН А.Б. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
3 |
126 (36+42+48) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
2713 |
ОХРІМЕНКО В.О. |
06271 |
смт Ємільчине |
Ємільчинський ЗЗСО № 1 |
7 |
100 (30+27+43) |
|
|
|
С3 |
Карпенко Тетяна Анатолівна |
2714 |
ОХРІМЧУК Т.С. |
06326 |
м. Олевськ |
Андріївська ЗОШ |
4 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
2715 |
ОЦАБРИКА Д.О. |
06190 |
смт. Нова Борова |
Гімназія |
4 |
86 (26+30+30) |
|
|
|
|
Гвоздовська Наталія Миколаївна |
2716 |
ПАВЛЕНКО А.В. |
06210 |
с. Яблунівка |
Яблунівська ЗОШ |
3 |
126 (42+36+48) |
З |
|
|
|
Яценко Ганна Володимирівна |
2717 |
ПАВЛЕНКО А.О. |
06072 |
м. Коростень |
Районний методичний кабінет |
9 |
73 (24+27+22) |
|
|
|
|
Васьківська Тетяна Миколаївна |
2718 |
ПАВЛЕНКО В.Л. |
06275 |
с. Середи |
Середівський ЗЗСО |
2 |
54 (18+21+15) |
|
|
С2 |
|
Карпенко Тетяна Анатолівна |
2719 |
ПАВЛЕНКО В.О. |
06072 |
м. Коростень |
Районний методичний кабінет |
3 |
108 (24+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Васьківська Тетяна Миколаївна |
2720 |
ПАВЛЕНКО Д.О. |
06274 |
с. Куліші |
Кулішівський ЗЗСО І-ІІІ ст. |
3 |
80 (20+30+30) |
|
|
|
|
Карпенко Тетяна Анатолівна |
2721 |
ПАВЛЕНКО І.О. |
06072 |
м. Коростень |
Районний методичний кабінет |
11 |
73 (24+27+22) |
|
|
|
|
Васьківська Тетяна Миколаївна |
2722 |
ПАВЛЕНКО М.Є. |
06318 |
м. Олевськ |
Олевська ЗОШ № 3 |
1 |
75 (24+24+27) |
З |
|
|
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
2723 |
ПАВЛЕНКО М.О. |
06274 |
с. Куліші |
Кулішівський ЗЗСО І-ІІІ ст. |
9 |
14 (6+6+2) |
|
|
|
|
Карпенко Тетяна Анатолівна |
2724 |
ПАВЛЕНКО М.С. |
06164 |
с. Білокоровичі |
Білокоровицька ЗОШ № 1 |
3 |
114 (42+36+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Колібаба Ольга Василівна |
2725 |
ПАВЛЕНКО О.Л. |
06275 |
с. Середи |
Середівський ЗЗСО |
4 |
102 (24+36+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Карпенко Тетяна Анатолівна |
2726 |
ПАВЛЕНКО О.П. |
06274 |
с. Куліші |
Кулішівський ЗЗСО І-ІІІ ст. |
10 |
101 (12+51+38) |
|
|
С2 |
|
Карпенко Тетяна Анатолівна |
2727 |
ПАВЛЕНКО С.П. |
06211 |
с. Рихальське |
Рихальська ЗОШ |
9 |
88 (24+42+22) |
|
|
С2 |
|
Яценко Ганна Володимирівна |
2728 |
ПАВЛІЙЧУК П.Т. |
06299 |
с. Мотовилівка |
Мотовилівська ЗОШ |
7 |
100 (30+39+31) |
|
|
|
|
Корабліна Світлана Олексіївна |
2729 |
ПАВЛІЙЧУК С.О. |
06114 |
м. Житомир |
ЗОШ № 26 |
2 |
75 (24+27+24) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
2730 |
ПАВЛІЧЕНКО В.О. |
06006 |
м. Житомир |
ЗОШ № 6 |
4 |
54 (12+24+18) |
|
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
2731 |
ПАВЛОВ А.О. |
06006 |
м. Житомир |
ЗОШ № 6 |
1 |
69 (30+21+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Стойкова Надія Миколаївна |
2732 |
ПАВЛУШЕНКО Г.М. |
06323 |
с. Юрове |
Юрівська ЗОШ |
6 |
111 (42+45+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
2733 |
ПАВЛЮК А.В. |
06138 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей № 11 |
7 |
44 (18+18+8) |
|
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
2734 |
ПАВЛЮК А.О. |
06310 |
с. Зольня |
Зольнянська ЗОШ |
5 |
84 (30+33+21) |
|
|
|
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
2735 |
ПАВЛЮК А.О. |
06175 |
м. Новоград-Волинський |
ЗОШ № 10 |
5 |
123 (42+39+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Скаковська Тетяна Іванівна |
2736 |
ПАВЛЮК А.Ю. |
06190 |
смт. Нова Борова |
Гімназія |
3 |
126 (36+48+42) |
З |
|
|
|
Гвоздовська Наталія Миколаївна |
2737 |
ПАВЛЮК І.В. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
2738 |
ПАВЛЮК І.О. |
06281 |
с. Хутір-Мокляки |
Хутір-Мокляківська філія |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Карпенко Тетяна Анатолівна |
2739 |
ПАВЛЮК І.П. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
7 |
152 (48+51+53) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
2740 |
ПАВЛЮК І.П. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
5 |
126 (54+33+39) |
|
С1 |
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
2741 |
ПАВЛЮК К.В. |
06114 |
м. Житомир |
ЗОШ № 26 |
8 |
91 (30+18+43) |
|
|
|
С3 |
Стойкова Надія Миколаївна |
2742 |
ПАВЛЮК М.Ю. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
4 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
2743 |
ПАВЛЮК Н.В. |
06006 |
м. Житомир |
ЗОШ № 6 |
1 |
72 (30+18+24) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
2744 |
ПАВЛЮК О.Ю. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
8 |
132 (36+45+51) |
|
|
С2 |
С3 |
Стойкова Надія Миколаївна |
2745 |
ПАВЛЮК С.П. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
3 |
132 (42+48+42) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
2746 |
ПАВЛЮК Т.С. |
06114 |
м. Житомир |
ЗОШ № 26 |
4 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
2747 |
ПАЛАМАРУУК М.В. |
06271 |
смт Ємільчине |
Ємільчинський ЗЗСО № 1 |
10 |
27 (0+21+6) |
|
|
|
|
Карпенко Тетяна Анатолівна |
2748 |
ПАЛАМАРЧУК А.О. |
06075 |
м. Бердичів |
СЗОШ № 8 |
7 |
44 (18+12+14) |
|
|
|
|
Слівінська Світлана Федорівна |
2749 |
ПАЛАМАРЧУК І.Д. |
06017 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей №1 ім.Лесі Українки |
7 |
86 (36+12+38) |
|
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
2750 |
ПАЛАМАРЧУК К.О. |
06005 |
м. Бердичів |
Міський ліцей № 15 |
4 |
114 (30+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Макаревич Ніла Василівна |
2751 |
ПАЛІЙ А.А. |
06040 |
смт. Ружин |
Збірна шкіл району |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Федорчук Галина Миколаївна |
2752 |
ПАЛІЙ А.Т. |
06146 |
м. Коростень |
НВК № 12 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Камінська Наталія Адамівна |
2753 |
ПАЛІЙ О.В. |
06178 |
м. Житомир |
Збірна шкіл |
11 |
104 (24+51+29) |
|
|
С2 |
|
Господарчук Наталія Володимирівна |
2754 |
ПАЛЬКО В.О. |
06278 |
с. Горбове |
Горбівська філія |
3 |
78 (24+30+24) |
|
|
|
|
Карпенко Тетяна Анатолівна |
2755 |
ПАЛЬКО Д.В. |
06278 |
с. Горбове |
Горбівська філія |
3 |
96 (30+30+36) |
|
|
|
С3 |
Карпенко Тетяна Анатолівна |
2756 |
ПАЛЬКО Д.І. |
06278 |
с. Горбове |
Горбівська філія |
3 |
102 (36+30+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Карпенко Тетяна Анатолівна |
2757 |
ПАЛЬКО О.О. |
06278 |
с. Горбове |
Горбівська філія |
5 |
75 (30+27+18) |
|
|
|
|
Карпенко Тетяна Анатолівна |
2758 |
ПАНАСЮК А.І. |
06298 |
с. Малий Браталів |
Малобраталівська ЗОШ |
3 |
114 (30+36+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Корабліна Світлана Олексіївна |
2759 |
ПАНАСЮК В.І. |
06117 |
м. Житомир |
ЗОШ № 30 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
2760 |
ПАНІКАРЕВИЧ А.В. |
06178 |
м. Житомир |
Збірна шкіл |
5 |
129 (42+45+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Господарчук Наталія Володимирівна |
2761 |
ПАНТУС А.Ю. |
06114 |
м. Житомир |
ЗОШ № 26 |
3 |
90 (30+24+36) |
|
|
|
С3 |
Стойкова Надія Миколаївна |
2762 |
ПАНЧЕНКО І.В. |
06320 |
с. Сущани |
Сущанська ЗОШ |
6 |
33 (24+6+3) |
|
|
|
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
2763 |
ПАНЧЕНКО Н.С. |
06091 |
м. Житомир |
Ліцей № 25 ім. М. О. Щорса |
3 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
2764 |
ПАНЧЕНКО Т.Р. |
06005 |
м. Бердичів |
Міський ліцей № 15 |
8 |
111 (30+39+42) |
|
|
|
С3 |
Макаревич Ніла Василівна |
2765 |
ПАНЧЄНКО Б.О. |
06190 |
смт. Нова Борова |
Гімназія |
3 |
96 (36+30+30) |
|
С1 |
|
|
Гвоздовська Наталія Миколаївна |
2766 |
ПАНЧУК І.Д. |
06062 |
м. Новоград-Волинський |
СШ №4, ЗОШ № 5 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
2767 |
ПАНЬКЕВИЧ О.В. |
06091 |
м. Житомир |
Ліцей № 25 ім. М. О. Щорса |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
2768 |
ПАНЬКО В.І. |
06105 |
смт. Народичі |
Відділ освіти |
7 |
113 (30+45+38) |
|
|
С2 |
|
Крамарчук Ігор Ярославович |
2769 |
ПАПУША Р.В. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
5 |
120 (42+45+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Стойкова Надія Миколаївна |
2770 |
ПАРАДОВСЬКИЙ М.І. |
06006 |
м. Житомир |
ЗОШ № 6 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
2771 |
ПАРАМОНОВ З.І. |
06006 |
м. Житомир |
ЗОШ № 6 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
2772 |
ПАРИМСЬКА К.Є. |
06006 |
м. Житомир |
ЗОШ № 6 |
1 |
45 (18+9+18) |
|
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
2773 |
ПАРІЙ М.В. |
06062 |
м. Новоград-Волинський |
СШ №4, ЗОШ № 5 |
3 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
2774 |
ПАРІЙЧУК С.С. |
06061 |
м. Новоград-Волинський |
ЗОШ № 2 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
2775 |
ПАРОВИЙ Н.Д. |
06006 |
м. Житомир |
ЗОШ № 6 |
1 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
2776 |
ПАРТИКА С.С. |
06292 |
с. Гізівщина |
Гізівщинська ЗОШ |
6 |
153 (54+51+48) |
З |
|
|
|
Корабліна Світлана Олексіївна |
2777 |
ПАРХОМЕНКО С.В. |
06062 |
м. Новоград-Волинський |
СШ №4, ЗОШ № 5 |
3 |
102 (36+30+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Скаковська Тетяна Іванівна |
2778 |
ПАРХОМЧУК О.О. |
06040 |
смт. Ружин |
Збірна шкіл району |
3 |
76 (34+12+30) |
|
С1 |
|
|
Федорчук Галина Миколаївна |
2779 |
ПАРХОМЧУК С.М. |
06190 |
смт. Нова Борова |
Гімназія |
4 |
84 (24+36+24) |
|
|
С2 |
|
Гвоздовська Наталія Миколаївна |
2780 |
ПАСАРАР С.Р. |
06001 |
м. Бердичів |
Центр позашкільної освіти ім. О. Разумкова, відділення еколого-натуралістичного напрямку |
4 |
114 (36+36+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Рощенюк Оксана Анатоліївна |
2781 |
ПАСІЧНИК Б.О. |
06061 |
м. Новоград-Волинський |
ЗОШ № 2 |
3 |
132 (48+48+36) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
2782 |
ПАСІЧНИК В.М. |
06090 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей № 7 |
4 |
96 (36+30+30) |
|
С1 |
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
2783 |
ПАСІЧНИК К.О. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
7 |
156 (42+57+57) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
2784 |
ПАСІЧНИК О.Ю. |
06296 |
смт Любар |
Любарська гімназія № 1 |
9 |
138 (30+57+51) |
|
|
С2 |
С3 |
Корабліна Світлана Олексіївна |
2785 |
ПАСІЧНИК С. |
06114 |
м. Житомир |
ЗОШ № 26 |
5 |
111 (42+36+33) |
|
С1 |
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
2786 |
ПАСІЧНИК С.В. |
06091 |
м. Житомир |
Ліцей № 25 ім. М. О. Щорса |
3 |
88 (16+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Стойкова Надія Миколаївна |
2787 |
ПАСТОВЕНСЬКА В.І. |
06064 |
м. Житомир |
НВК № 25 |
3 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
2788 |
ПАСТОВЕНСЬКА К.І. |
06064 |
м. Житомир |
НВК № 25 |
3 |
102 (24+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Стойкова Надія Миколаївна |
2789 |
ПАСТУХОВ Р.Т. |
06061 |
м. Новоград-Волинський |
ЗОШ № 2 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
2790 |
ПАСТУХОВА К.Р. |
06017 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей №1 ім.Лесі Українки |
4 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
2791 |
ПАСТУХОВА М. |
06146 |
м. Коростень |
НВК № 12 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Камінська Наталія Адамівна |
2792 |
ПАТЮК Б.Р. |
06330 |
м. Олевськ |
Замисловидська ЗОШ |
11 |
80 (6+48+26) |
|
|
С2 |
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
2793 |
ПАТЮК Д.Р. |
06330 |
м. Олевськ |
Замисловидська ЗОШ |
5 |
90 (36+30+24) |
|
|
|
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
2794 |
ПАТЮК І.Р. |
06330 |
м. Олевськ |
Замисловидська ЗОШ |
9 |
107 (36+48+23) |
|
|
С2 |
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
2795 |
ПАТЮК К.С. |
06330 |
м. Олевськ |
Замисловидська ЗОШ |
9 |
106 (36+36+34) |
|
|
|
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
2796 |
ПАХАЛЮК К.Д. |
06017 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей №1 ім.Лесі Українки |
3 |
108 (24+36+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Скаковська Тетяна Іванівна |
2797 |
ПАХОЛЮК В.О. |
06114 |
м. Житомир |
ЗОШ № 26 |
3 |
108 (36+30+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Стойкова Надія Миколаївна |
2798 |
ПАЦЕВИЧ Д.Д. |
06075 |
м. Бердичів |
СЗОШ № 8 |
4 |
80 (14+30+36) |
|
|
|
С3 |
Слівінська Світлана Федорівна |
2799 |
ПАЦЕР А.М. |
06287 |
смт Ємільчине |
Непізнаницький ЗЗСО |
8 |
59 (12+18+29) |
|
|
|
|
Карпенко Тетяна Анатолівна |
2800 |
ПАШКІВСЬКА Я.Я. |
06114 |
м. Житомир |
ЗОШ № 26 |
8 |
136 (30+51+55) |
|
|
С2 |
С3 |
Стойкова Надія Миколаївна |
2801 |
ПАШКОВСЬКА М.М. |
06274 |
с. Куліші |
Кулішівський ЗЗСО І-ІІІ ст. |
3 |
60 (24+18+18) |
|
|
|
|
Карпенко Тетяна Анатолівна |
2802 |
ПАШКОВСЬКИЙ І.В. |
06017 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей №1 ім.Лесі Українки |
3 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
2803 |
ПАЩЕНКО М.С. |
06329 |
м. Олевськ |
Камянська ЗОШ |
2 |
75 (30+27+18) |
З |
|
|
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
2804 |
ПЕДИК Б.О. |
06178 |
м. Житомир |
Збірна шкіл |
2 |
81 (30+21+30) |
З |
|
|
|
Господарчук Наталія Володимирівна |
2805 |
ПЕДИК І.О. |
06178 |
м. Житомир |
Збірна шкіл |
1 |
69 (30+15+24) |
|
С1 |
|
С3 |
Господарчук Наталія Володимирівна |
2806 |
ПЕДИК К.С. |
06178 |
м. Житомир |
Збірна шкіл |
5 |
12 (12+0+0) |
|
|
|
|
Господарчук Наталія Володимирівна |
2807 |
ПЕЛЕШОК І.В. |
06062 |
м. Новоград-Волинський |
СШ №4, ЗОШ № 5 |
7 |
83 (42+27+14) |
|
С1 |
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
2808 |
ПЕРВУШИНА А.О. |
06040 |
смт. Ружин |
Збірна шкіл району |
11 |
103 (24+42+37) |
|
|
С2 |
|
Федорчук Галина Миколаївна |
2809 |
ПЕРЕГНЯК Є.В. |
06091 |
м. Житомир |
Ліцей № 25 ім. М. О. Щорса |
4 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
2810 |
ПЕРЕГУДА Н.М. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
3 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
2811 |
ПЕРЕХОДЮК І.П. |
06117 |
м. Житомир |
ЗОШ № 30 |
7 |
91 (18+27+46) |
|
|
|
С3 |
Стойкова Надія Миколаївна |
2812 |
ПЕРУХНОВА Л.Д. |
06091 |
м. Житомир |
Ліцей № 25 ім. М. О. Щорса |
4 |
90 (18+30+42) |
|
|
|
С3 |
Стойкова Надія Миколаївна |
2813 |
ПЕТРАКОВ Д.Ю. |
06178 |
м. Житомир |
Збірна шкіл |
3 |
96 (24+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Господарчук Наталія Володимирівна |
2814 |
ПЕТРАШ Н.П. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
2 |
84 (30+27+27) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
2815 |
ПЕТРЕНКО М.В. |
06146 |
м. Коростень |
НВК № 12 |
4 |
90 (30+36+24) |
|
|
С2 |
|
Камінська Наталія Адамівна |
2816 |
ПЕТРЕНКО М.С. |
06001 |
м. Бердичів |
Центр позашкільної освіти ім. О. Разумкова, відділення еколого-натуралістичного напрямку |
9 |
122 (30+54+38) |
|
|
С2 |
|
Рощенюк Оксана Анатоліївна |
2817 |
ПЕТРЕНКО Н.Ю. |
06215 |
с. Киянка |
Киянська ЗОШ |
9 |
74 (18+36+20) |
|
|
|
|
Яценко Ганна Володимирівна |
2818 |
ПЕТРЕНКО С.В. |
06061 |
м. Новоград-Волинський |
ЗОШ № 2 |
4 |
96 (30+36+30) |
|
|
С2 |
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
2819 |
ПЕТРИЧУК А.І. |
06178 |
м. Житомир |
Збірна шкіл |
3 |
128 (38+42+48) |
З |
|
|
|
Господарчук Наталія Володимирівна |
2820 |
ПЕТРИШИНА А.М. |
06062 |
м. Новоград-Волинський |
СШ №4, ЗОШ № 5 |
6 |
60 (24+18+18) |
|
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
2821 |
ПЕТРОВА В.В. |
06302 |
смт. Любар |
Житинецька ЗОШ |
3 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Корабліна Світлана Олексіївна |
2822 |
ПЕТРОВИЧ А.В. |
06310 |
с. Зольня |
Зольнянська ЗОШ |
3 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
2823 |
ПЕТРОВИЧ А.Ю. |
06310 |
с. Зольня |
Зольнянська ЗОШ |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
2824 |
ПЕТРОВСЬКА І.В. |
06020 |
смт. Черняхів |
Черняхівська ЗОШ |
7 |
159 (48+57+54) |
З |
|
|
|
Камінчук Іван Володимирович |
2825 |
ПЕТРОВСЬКА О.С. |
06114 |
м. Житомир |
ЗОШ № 26 |
6 |
105 (36+33+36) |
|
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
2826 |
ПЕТРОВСЬКА С.В. |
06091 |
м. Житомир |
Ліцей № 25 ім. М. О. Щорса |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
2827 |
ПЕТРУК О.О. |
06062 |
м. Новоград-Волинський |
СШ №4, ЗОШ № 5 |
7 |
89 (36+18+35) |
|
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
2828 |
ПЕЧЕНЮК А.М. |
06117 |
м. Житомир |
ЗОШ № 30 |
6 |
165 (54+51+60) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
2829 |
ПЕЧИК Д.О. |
06040 |
смт. Ружин |
Збірна шкіл району |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Федорчук Галина Миколаївна |
2830 |
ПИЛИПАКА Н.В. |
06005 |
м. Бердичів |
Міський ліцей № 15 |
4 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Макаревич Ніла Василівна |
2831 |
ПИЛИПЕНКО Г.І. |
06006 |
м. Житомир |
ЗОШ № 6 |
3 |
72 (12+24+36) |
|
|
|
С3 |
Стойкова Надія Миколаївна |
2832 |
ПИЛИПЧУК А.О. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
2 |
81 (30+27+24) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
2833 |
ПИЛИПЧУК А.О. |
06114 |
м. Житомир |
ЗОШ № 26 |
8 |
118 (30+45+43) |
|
|
С2 |
С3 |
Стойкова Надія Миколаївна |
2834 |
ПИЛИПЧУК І.В. |
06310 |
с. Зольня |
Зольнянська ЗОШ |
2 |
81 (30+27+24) |
З |
|
|
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
2835 |
ПИЛИПЧУК Н.А. |
06213 |
с. Сербо-Слобідка |
Сербо-Слобідська ЗОШ |
5 |
99 (36+48+15) |
|
|
С2 |
|
Яценко Ганна Володимирівна |
2836 |
ПИЛИПЧУК О.А. |
06213 |
с. Сербо-Слобідка |
Сербо-Слобідська ЗОШ |
2 |
81 (24+30+27) |
З |
|
|
|
Яценко Ганна Володимирівна |
2837 |
ПИЛИПЧУК О.М. |
06277 |
с. Симони |
Симонівський ЗЗСО |
1 |
81 (30+27+24) |
З |
|
|
|
Карпенко Тетяна Анатолівна |
2838 |
ПИЛИПЧУК Х.О. |
06072 |
м. Коростень |
Районний методичний кабінет |
4 |
104 (26+36+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Васьківська Тетяна Миколаївна |
2839 |
ПИЛЬКЕВИЧ Н.С. |
06010 |
м. Радомишль |
Ліцей № 1 ім. Т. Г. Шевченка |
3 |
98 (20+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Комашко Катерина Станіславівна |
2840 |
ПИРОГ З.А. |
06146 |
м. Коростень |
НВК № 12 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Камінська Наталія Адамівна |
2841 |
ПИРОГ С.А. |
06146 |
м. Коростень |
НВК № 12 |
3 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Камінська Наталія Адамівна |
2842 |
ПИСАНКО Д.С. |
06146 |
м. Коростень |
НВК № 12 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Камінська Наталія Адамівна |
2843 |
ПИСАРЕНКО П.І. |
06010 |
м. Радомишль |
Ліцей № 1 ім. Т. Г. Шевченка |
3 |
32 (14+6+12) |
|
|
|
|
Комашко Катерина Станіславівна |
2844 |
ПИСЬМЕНЮК З.С. |
06146 |
м. Коростень |
НВК № 12 |
2 |
72 (24+24+24) |
З |
|
|
|
Камінська Наталія Адамівна |
2845 |
ПИТЮК О.І. |
06061 |
м. Новоград-Волинський |
ЗОШ № 2 |
3 |
132 (42+48+42) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
2846 |
ПИХОНІНА Є.С. |
06114 |
м. Житомир |
ЗОШ № 26 |
8 |
98 (42+27+29) |
|
С1 |
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
2847 |
ПИЦИК В.Г. |
06017 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей №1 ім.Лесі Українки |
11 |
80 (12+45+23) |
|
|
С2 |
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
2848 |
ПІДГОРНА П.П. |
06040 |
смт. Ружин |
Збірна шкіл району |
2 |
75 (30+21+24) |
З |
|
|
|
Федорчук Галина Миколаївна |
2849 |
ПІДКАУРА А.А. |
06062 |
м. Новоград-Волинський |
СШ №4, ЗОШ № 5 |
7 |
47 (12+21+14) |
|
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
2850 |
ПІКУЛЬСЬКА К.О. |
06006 |
м. Житомир |
ЗОШ № 6 |
3 |
62 (14+24+24) |
|
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
2851 |
ПІМЕНОВ Д.І. |
06062 |
м. Новоград-Волинський |
СШ №4, ЗОШ № 5 |
9 |
65 (18+33+14) |
|
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
2852 |
ПІМЕНОВА Л.І. |
06062 |
м. Новоград-Волинський |
СШ №4, ЗОШ № 5 |
7 |
77 (18+27+32) |
|
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
2853 |
ПІНСЬКА П.Д. |
06117 |
м. Житомир |
ЗОШ № 30 |
1 |
72 (30+21+21) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
2854 |
ПІНЧУК Д.О. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
6 |
90 (24+33+33) |
|
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
2855 |
ПІНЧУК Д.О. |
06061 |
м. Новоград-Волинський |
ЗОШ № 2 |
2 |
81 (30+27+24) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
2856 |
ПІНЧУК К.Л. |
06011 |
с. Потіївка |
Потіївський ліцей |
6 |
132 (42+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Олішевська Оксана Анатоліївна |
2857 |
ПІНЧУК К.О. |
06062 |
м. Новоград-Волинський |
СШ №4, ЗОШ № 5 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
2858 |
ПІНЧУК О.А. |
06178 |
м. Житомир |
Збірна шкіл |
8 |
17 (6+6+5) |
|
|
|
|
Господарчук Наталія Володимирівна |
2859 |
ПІНЧУК Ю.В. |
06105 |
смт. Народичі |
Відділ освіти |
3 |
88 (16+30+42) |
|
|
|
С3 |
Крамарчук Ігор Ярославович |
2860 |
ПІСКУН Д.В. |
06005 |
м. Бердичів |
Міський ліцей № 15 |
2 |
63 (24+9+30) |
|
С1 |
|
С3 |
Макаревич Ніла Василівна |
2861 |
ПІСКУН С.А. |
06006 |
м. Житомир |
ЗОШ № 6 |
1 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
2862 |
ПІСКУНОВСЬКА М.О. |
06080 |
м. Бердичів |
ЗОШ № 12 |
6 |
108 (30+36+42) |
|
|
|
С3 |
Калінкіна Ольга Володимирівна |
2863 |
ПІЧКОРСЬКИЙ М.Р. |
06169 |
смт. Городок |
Городоцька ЗОШ |
2 |
51 (6+24+21) |
|
|
С2 |
С3 |
Вєтрова Ольга Миколаївна |
2864 |
ПЛАТОНОВА В.В. |
06138 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей № 11 |
7 |
85 (30+33+22) |
|
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
2865 |
ПЛАХОТНИЙ О.С. |
06067 |
м. Житомир |
ЗОШ № 28 |
11 |
73 (30+30+13) |
|
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
2866 |
ПЛАХОТНЮК Д.С. |
06040 |
смт. Ружин |
Збірна шкіл району |
4 |
96 (30+24+42) |
|
|
|
С3 |
Федорчук Галина Миколаївна |
2867 |
ПЛЕХАНОВ О.М. |
06040 |
смт. Ружин |
Збірна шкіл району |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Федорчук Галина Миколаївна |
2868 |
ПЛЄШКА В.І. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
2869 |
ПЛІСАК В.Л. |
06017 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей №1 ім.Лесі Українки |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
2870 |
ПЛОТНІК С.Ю. |
06320 |
с. Сущани |
Сущанська ЗОШ |
5 |
90 (30+39+21) |
|
|
|
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
2871 |
ПЛОТНІК Я.С. |
06318 |
м. Олевськ |
Олевська ЗОШ № 3 |
4 |
66 (18+18+30) |
|
|
|
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
2872 |
ПЛОТНІКОВ Д.Є. |
06146 |
м. Коростень |
НВК № 12 |
2 |
60 (30+21+9) |
|
С1 |
С2 |
|
Камінська Наталія Адамівна |
2873 |
ПЛОТНІЦЬКИЙ Н.Б. |
06114 |
м. Житомир |
ЗОШ № 26 |
4 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
2874 |
ПЛОХОЙ Я.М. |
06317 |
м. Олевськ |
Олевська ЗОШ № 2 |
4 |
74 (20+30+24) |
|
|
|
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
2875 |
ПЛУГАР А.Г. |
06072 |
м. Коростень |
Районний методичний кабінет |
7 |
91 (30+21+40) |
|
|
|
С3 |
Васьківська Тетяна Миколаївна |
2876 |
ПОВАР В.А. |
06275 |
с. Середи |
Середівський ЗЗСО |
7 |
68 (12+24+32) |
|
|
|
|
Карпенко Тетяна Анатолівна |
2877 |
ПОВАР С.А. |
06275 |
с. Середи |
Середівський ЗЗСО |
6 |
96 (36+45+15) |
|
|
С2 |
|
Карпенко Тетяна Анатолівна |
2878 |
ПОВАР С.В. |
06324 |
с. Лопатичі |
Лопатицька ЗОШ |
2 |
75 (24+21+30) |
З |
|
|
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
2879 |
ПОВТОРЕЙКО Є.В. |
06062 |
м. Новоград-Волинський |
СШ №4, ЗОШ № 5 |
5 |
69 (36+18+15) |
|
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
2880 |
ПОВТОРЕЙКО Ю.Ю. |
06062 |
м. Новоград-Волинський |
СШ №4, ЗОШ № 5 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
2881 |
ПОВШЕДНА В.О. |
06090 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей № 7 |
11 |
43 (12+21+10) |
|
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
2882 |
ПОГОРЕЛОВА С.Д. |
06114 |
м. Житомир |
ЗОШ № 26 |
4 |
92 (20+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Стойкова Надія Миколаївна |
2883 |
ПОГОРЕЛЬЦЕВА А.Д. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
5 |
144 (54+54+36) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
2884 |
ПОДГОРЧУК С. |
06080 |
м. Бердичів |
ЗОШ № 12 |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Калінкіна Ольга Володимирівна |
2885 |
ПОДІК В.М. |
06010 |
м. Радомишль |
Ліцей № 1 ім. Т. Г. Шевченка |
2 |
87 (30+30+27) |
З |
|
|
|
Комашко Катерина Станіславівна |
2886 |
ПОДІК О.М. |
06072 |
м. Коростень |
Районний методичний кабінет |
10 |
86 (12+48+26) |
|
|
С2 |
|
Васьківська Тетяна Миколаївна |
2887 |
ПОДКІНА О.О. |
06091 |
м. Житомир |
Ліцей № 25 ім. М. О. Щорса |
3 |
126 (36+42+48) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
2888 |
ПОДЛУЦЬКА С.О. |
06270 |
смт Ємільчине |
ЗЗСО Ємільчинська гімназія |
5 |
81 (30+21+30) |
|
|
|
|
Карпенко Тетяна Анатолівна |
2889 |
ПОДОЛЯК А. |
06017 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей №1 ім.Лесі Українки |
4 |
114 (24+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Скаковська Тетяна Іванівна |
2890 |
ПОДОЛЯК Б.Ю. |
06017 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей №1 ім.Лесі Українки |
11 |
136 (42+45+49) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Скаковська Тетяна Іванівна |
2891 |
ПОДОЛЯК Н.О. |
06017 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей №1 ім.Лесі Українки |
4 |
100 (34+36+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
2892 |
ПОДОЛЯНЕЦЬ З.О. |
06005 |
м. Бердичів |
Міський ліцей № 15 |
4 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Макаревич Ніла Василівна |
2893 |
ПОДОРОЖНИЙ Н.Г. |
06178 |
м. Житомир |
Збірна шкіл |
6 |
90 (30+45+15) |
|
|
С2 |
|
Господарчук Наталія Володимирівна |
2894 |
ПОДПОРИНА О.Є. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
4 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
2895 |
ПОЗНЯК Д.В. |
06310 |
с. Зольня |
Зольнянська ЗОШ |
3 |
114 (30+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Дорошенко Інна Анатоліївна |
2896 |
ПОЗНЯК Д.С. |
06324 |
с. Лопатичі |
Лопатицька ЗОШ |
6 |
120 (42+39+39) |
|
С1 |
|
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
2897 |
ПОЗНЯК Є.В. |
06310 |
с. Зольня |
Зольнянська ЗОШ |
1 |
84 (30+27+27) |
З |
|
|
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
2898 |
ПОЙДА М.А. |
06072 |
м. Коростень |
Районний методичний кабінет |
5 |
159 (60+48+51) |
З |
|
|
|
Васьківська Тетяна Миколаївна |
2899 |
ПОЙТА О.В. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
2900 |
ПОКАЗАНЬЄВ К.О. |
06017 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей №1 ім.Лесі Українки |
6 |
66 (30+27+9) |
|
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
2901 |
ПОКАЛЬЧУК Д.О. |
06332 |
м. Олевськ |
Олевська гімназія |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
2902 |
ПОКАТОВА М.В. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
3 |
126 (48+42+36) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
2903 |
ПОКІДОВ Р. |
06114 |
м. Житомир |
ЗОШ № 26 |
6 |
96 (48+45+3) |
|
С1 |
С2 |
|
Стойкова Надія Миколаївна |
2904 |
ПОКРАСА Д.О. |
06020 |
смт. Черняхів |
Черняхівська ЗОШ |
4 |
48 (18+6+24) |
|
|
|
|
Камінчук Іван Володимирович |
2905 |
ПОКРАСА О.В. |
06178 |
м. Житомир |
Збірна шкіл |
8 |
105 (30+33+42) |
|
|
|
С3 |
Господарчук Наталія Володимирівна |
2906 |
ПОЛЕИ Е.Р. |
06010 |
м. Радомишль |
Ліцей № 1 ім. Т. Г. Шевченка |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Комашко Катерина Станіславівна |
2907 |
ПОЛЕК І.В. |
06010 |
м. Радомишль |
Ліцей № 1 ім. Т. Г. Шевченка |
3 |
76 (16+36+24) |
|
|
С2 |
|
Комашко Катерина Станіславівна |
2908 |
ПОЛИВЯНЕНКО Є.О. |
06091 |
м. Житомир |
Ліцей № 25 ім. М. О. Щорса |
3 |
110 (38+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Стойкова Надія Миколаївна |
2909 |
ПОЛІВАНЧУК С.А. |
06314 |
с. Стовпинка |
Стовпинська ЗОШ |
7 |
115 (18+45+52) |
|
|
С2 |
С3 |
Дорошенко Інна Анатоліївна |
2910 |
ПОЛІКОВСЬКА А.В. |
06006 |
м. Житомир |
ЗОШ № 6 |
3 |
50 (2+18+30) |
|
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
2911 |
ПОЛІНОВСЬКИЙ А.О. |
06040 |
смт. Ружин |
Збірна шкіл району |
6 |
147 (60+39+48) |
З |
|
|
|
Федорчук Галина Миколаївна |
2912 |
ПОЛІНОВСЬКИЙ Д.О. |
06040 |
смт. Ружин |
Збірна шкіл району |
3 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Федорчук Галина Миколаївна |
2913 |
ПОЛІШУК Н.Б. |
06117 |
м. Житомир |
ЗОШ № 30 |
3 |
120 (36+36+48) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
2914 |
ПОЛІЩУК А. |
06114 |
м. Житомир |
ЗОШ № 26 |
5 |
93 (42+24+27) |
|
С1 |
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
2915 |
ПОЛІЩУК А.М. |
06040 |
смт. Ружин |
Збірна шкіл району |
1 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Федорчук Галина Миколаївна |
2916 |
ПОЛІЩУК А.О. |
06010 |
м. Радомишль |
Ліцей № 1 ім. Т. Г. Шевченка |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Комашко Катерина Станіславівна |
2917 |
ПОЛІЩУК А.Я. |
06062 |
м. Новоград-Волинський |
СШ №4, ЗОШ № 5 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
2918 |
ПОЛІЩУК А.Я. |
06062 |
м. Новоград-Волинський |
СШ №4, ЗОШ № 5 |
4 |
120 (42+36+42) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
2919 |
ПОЛІЩУК Б.В. |
06299 |
с. Мотовилівка |
Мотовилівська ЗОШ |
8 |
42 (12+27+3) |
|
|
|
|
Корабліна Світлана Олексіївна |
2920 |
ПОЛІЩУК В.В. |
06297 |
смт Любар |
Любарська ЗОШ № 2 |
5 |
99 (30+39+30) |
|
|
|
|
Корабліна Світлана Олексіївна |
2921 |
ПОЛІЩУК В.В. |
06017 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей №1 ім.Лесі Українки |
3 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
2922 |
ПОЛІЩУК В.Е. |
06169 |
смт. Городок |
Городоцька ЗОШ |
1 |
78 (24+30+24) |
З |
|
|
|
Вєтрова Ольга Миколаївна |
2923 |
ПОЛІЩУК В.М. |
06040 |
смт. Ружин |
Збірна шкіл району |
3 |
86 (20+24+42) |
|
|
|
С3 |
Федорчук Галина Миколаївна |
2924 |
ПОЛІЩУК В.О. |
06114 |
м. Житомир |
ЗОШ № 26 |
3 |
108 (36+30+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Стойкова Надія Миколаївна |
2925 |
ПОЛІЩУК В.О. |
06075 |
м. Бердичів |
СЗОШ № 8 |
7 |
109 (24+45+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Слівінська Світлана Федорівна |
2926 |
ПОЛІЩУК В.Р. |
06105 |
смт. Народичі |
Відділ освіти |
6 |
159 (54+45+60) |
З |
|
|
|
Крамарчук Ігор Ярославович |
2927 |
ПОЛІЩУК В.С. |
06040 |
смт. Ружин |
Збірна шкіл району |
6 |
84 (36+27+21) |
|
|
|
|
Федорчук Галина Миколаївна |
2928 |
ПОЛІЩУК Д.Г. |
06291 |
с. Велика Волиця |
Великоволицька ЗОШ |
9 |
124 (36+45+43) |
|
|
С2 |
С3 |
Корабліна Світлана Олексіївна |
2929 |
ПОЛІЩУК Д.І. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
6 |
135 (54+39+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Стойкова Надія Миколаївна |
2930 |
ПОЛІЩУК Д.С. |
06199 |
м. Бердичів |
НВК № 4 |
7 |
94 (30+33+31) |
|
|
|
|
Горофенюк Наталія Олексіївна |
2931 |
ПОЛІЩУК Є.В. |
06178 |
м. Житомир |
Збірна шкіл |
2 |
72 (24+27+21) |
З |
|
|
|
Господарчук Наталія Володимирівна |
2932 |
ПОЛІЩУК І.О. |
06006 |
м. Житомир |
ЗОШ № 6 |
4 |
20 (8+6+6) |
|
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
2933 |
ПОЛІЩУК К.Р. |
06178 |
м. Житомир |
Збірна шкіл |
3 |
128 (38+42+48) |
З |
|
|
|
Господарчук Наталія Володимирівна |
2934 |
ПОЛІЩУК М.О. |
06117 |
м. Житомир |
ЗОШ № 30 |
4 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
2935 |
ПОЛІЩУК Н.Г. |
06291 |
с. Велика Волиця |
Великоволицька ЗОШ |
5 |
129 (48+45+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Корабліна Світлана Олексіївна |
2936 |
ПОЛІЩУК Н.О. |
06169 |
смт. Городок |
Городоцька ЗОШ |
3 |
72 (24+24+24) |
|
|
|
|
Вєтрова Ольга Миколаївна |
2937 |
ПОЛІЩУК О. |
06020 |
смт. Черняхів |
Черняхівська ЗОШ |
4 |
102 (24+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Камінчук Іван Володимирович |
2938 |
ПОЛІЩУК О.В. |
06178 |
м. Житомир |
Збірна шкіл |
4 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Господарчук Наталія Володимирівна |
2939 |
ПОЛІЩУК О.Є. |
06169 |
смт. Городок |
Городоцька ЗОШ |
8 |
111 (36+30+45) |
|
|
|
С3 |
Вєтрова Ольга Миколаївна |
2940 |
ПОЛІЩУК О.І. |
06178 |
м. Житомир |
Збірна шкіл |
9 |
41 (12+27+2) |
|
|
|
|
Господарчук Наталія Володимирівна |
2941 |
ПОЛІЩУК С.В. |
06299 |
с. Мотовилівка |
Мотовилівська ЗОШ |
6 |
147 (42+57+48) |
З |
|
|
|
Корабліна Світлана Олексіївна |
2942 |
ПОЛІЩУК С.М. |
06117 |
м. Житомир |
ЗОШ № 30 |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
2943 |
ПОЛІЩУК С.О. |
06169 |
смт. Городок |
Городоцька ЗОШ |
2 |
63 (18+27+18) |
|
|
С2 |
|
Вєтрова Ольга Миколаївна |
2944 |
ПОЛІЩУК Т.В. |
06091 |
м. Житомир |
Ліцей № 25 ім. М. О. Щорса |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
2945 |
ПОЛІЩУК Т.М. |
06040 |
смт. Ружин |
Збірна шкіл району |
3 |
98 (20+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Федорчук Галина Миколаївна |
2946 |
ПОЛІЩУК Ю.І. |
06040 |
смт. Ружин |
Збірна шкіл району |
3 |
108 (36+24+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Федорчук Галина Миколаївна |
2947 |
ПОЛОГНЯК Л.М. |
06062 |
м. Новоград-Волинський |
СШ №4, ЗОШ № 5 |
7 |
146 (48+57+41) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
2948 |
ПОЛТОРАЦЬКА Н.О. |
06040 |
смт. Ружин |
Збірна шкіл району |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Федорчук Галина Миколаївна |
2949 |
ПОЛЯК У.П. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
6 |
147 (54+45+48) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
2950 |
ПОЛЯКОВ М.О. |
06169 |
смт. Городок |
Городоцька ЗОШ |
1 |
81 (30+27+24) |
З |
|
|
|
Вєтрова Ольга Миколаївна |
2951 |
ПОЛЯКОВ О.В. |
06040 |
смт. Ружин |
Збірна шкіл району |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Федорчук Галина Миколаївна |
2952 |
ПОЛЯНОВСЬКИЙ П.Б. |
06006 |
м. Житомир |
ЗОШ № 6 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
2953 |
ПОМІНЧУК В.В. |
06164 |
с. Білокоровичі |
Білокоровицька ЗОШ № 1 |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Колібаба Ольга Василівна |
2954 |
ПОМІНЧУК О.В. |
06279 |
с. Мокляки |
Мокляківська філія |
2 |
81 (24+27+30) |
З |
|
|
|
Карпенко Тетяна Анатолівна |
2955 |
ПОМІНЧУК С.В. |
06279 |
с. Мокляки |
Мокляківська філія |
4 |
120 (42+36+42) |
З |
|
|
|
Карпенко Тетяна Анатолівна |
2956 |
ПОНИРКО Д.Л. |
06086 |
с. Макарівка |
Макарівська ЗОШ |
3 |
102 (24+36+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Силкіна Наталія Василівна |
2957 |
ПОНОМАРЕНКО Н.А. |
06138 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей № 11 |
2 |
30 (12+12+6) |
|
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
2958 |
ПОНОМАРЕНКО Т.А. |
06178 |
м. Житомир |
Збірна шкіл |
5 |
78 (18+36+24) |
|
|
|
|
Господарчук Наталія Володимирівна |
2959 |
ПОНОМАРЧУК К.Р. |
06005 |
м. Бердичів |
Міський ліцей № 15 |
3 |
82 (28+24+30) |
|
|
|
|
Макаревич Ніла Василівна |
2960 |
ПОНОМАРЬОВА С.С. |
06006 |
м. Житомир |
ЗОШ № 6 |
3 |
102 (42+30+30) |
|
С1 |
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
2961 |
ПОНОЧОВНИЙ Д.Р. |
06294 |
с. Кириївка |
Кириївська ЗОШ |
4 |
94 (28+36+30) |
|
|
С2 |
|
Корабліна Світлана Олексіївна |
2962 |
ПОПАДЮК В.С. |
06190 |
смт. Нова Борова |
Гімназія |
5 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Гвоздовська Наталія Миколаївна |
2963 |
ПОПКО М.В. |
06169 |
смт. Городок |
Городоцька ЗОШ |
4 |
114 (36+36+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Вєтрова Ольга Миколаївна |
2964 |
ПОПЛАВСЬКА А.В. |
06061 |
м. Новоград-Волинський |
ЗОШ № 2 |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
2965 |
ПОПЛАВСЬКА В.С. |
06114 |
м. Житомир |
ЗОШ № 26 |
4 |
108 (30+36+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Стойкова Надія Миколаївна |
2966 |
ПОПОВ О.Е. |
06017 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей №1 ім.Лесі Українки |
8 |
133 (42+39+52) |
|
С1 |
|
С3 |
Скаковська Тетяна Іванівна |
2967 |
ПОПОВА Т.М. |
06320 |
с. Сущани |
Сущанська ЗОШ |
8 |
98 (24+33+41) |
|
|
|
С3 |
Дорошенко Інна Анатоліївна |
2968 |
ПОПОВИЧ А.В. |
06164 |
с. Білокоровичі |
Білокоровицька ЗОШ № 1 |
5 |
147 (48+45+54) |
З |
|
|
|
Колібаба Ольга Василівна |
2969 |
ПОПОВИЧ В.В. |
06010 |
м. Радомишль |
Ліцей № 1 ім. Т. Г. Шевченка |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Комашко Катерина Станіславівна |
2970 |
ПОПОВСЬКИЙ Н.М. |
06006 |
м. Житомир |
ЗОШ № 6 |
2 |
87 (30+30+27) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
2971 |
ПОРОХНЮК Л.А. |
06178 |
м. Житомир |
Збірна шкіл |
8 |
107 (24+51+32) |
|
|
С2 |
|
Господарчук Наталія Володимирівна |
2972 |
ПОРХУН А.О. |
06080 |
м. Бердичів |
ЗОШ № 12 |
6 |
111 (36+48+27) |
|
|
С2 |
|
Калінкіна Ольга Володимирівна |
2973 |
ПОРХУН І.Л. |
06105 |
смт. Народичі |
Відділ освіти |
6 |
63 (42+15+6) |
|
С1 |
|
|
Крамарчук Ігор Ярославович |
2974 |
ПОРХУН Н.Л. |
06105 |
смт. Народичі |
Відділ освіти |
7 |
111 (36+39+36) |
|
|
|
|
Крамарчук Ігор Ярославович |
2975 |
ПОСЛАВСЬКИЙ В.О. |
06091 |
м. Житомир |
Ліцей № 25 ім. М. О. Щорса |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
2976 |
ПОСТЕРНАК К.К. |
06006 |
м. Житомир |
ЗОШ № 6 |
1 |
81 (30+24+27) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
2977 |
ПОТАЙЧУК О. |
06311 |
с. Калинівка |
Калинівська ЗОШ |
8 |
65 (18+24+23) |
|
|
|
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
2978 |
ПОТАПЧУК А.М. |
06324 |
с. Лопатичі |
Лопатицька ЗОШ |
3 |
84 (24+24+36) |
|
|
|
С3 |
Дорошенко Інна Анатоліївна |
2979 |
ПОТАШКІНА М.М. |
06271 |
смт Ємільчине |
Ємільчинський ЗЗСО № 1 |
9 |
71 (12+33+26) |
|
|
|
|
Карпенко Тетяна Анатолівна |
2980 |
ПОХИЛЮК М.В. |
06294 |
с. Кириївка |
Кириївська ЗОШ |
5 |
114 (36+36+42) |
|
|
|
С3 |
Корабліна Світлана Олексіївна |
2981 |
ПОШАБЛІ Н.С. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
6 |
78 (24+33+21) |
|
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
2982 |
ПРАВИК Д.С. |
06228 |
м. Андрушівка |
Городківська ЗОШ |
3 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Повальчук Оксана Петрівна |
2983 |
ПРАЙЗНЕР В.С. |
06178 |
м. Житомир |
Збірна шкіл |
6 |
135 (48+45+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Господарчук Наталія Володимирівна |
2984 |
ПРАЧИК Д.О. |
06001 |
м. Бердичів |
Центр позашкільної освіти ім. О. Разумкова, відділення еколого-натуралістичного напрямку |
4 |
114 (36+36+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Рощенюк Оксана Анатоліївна |
2985 |
ПРАЩУ С.О. |
06318 |
м. Олевськ |
Олевська ЗОШ № 3 |
3 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
2986 |
ПРЕДКО В.В. |
06169 |
смт. Городок |
Городоцька ЗОШ |
4 |
96 (30+42+24) |
|
|
С2 |
|
Вєтрова Ольга Миколаївна |
2987 |
ПРИБУДЬКО А.А. |
06215 |
с. Киянка |
Киянська ЗОШ |
8 |
83 (24+27+32) |
|
|
|
|
Яценко Ганна Володимирівна |
2988 |
ПРИВОДНЮК Т.Я. |
06062 |
м. Новоград-Волинський |
СШ №4, ЗОШ № 5 |
4 |
132 (36+48+48) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
2989 |
ПРИЗИМИРСЬКИЙ Д.О. |
06080 |
м. Бердичів |
ЗОШ № 12 |
4 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Калінкіна Ольга Володимирівна |
2990 |
ПРИЙМАК Р.Р. |
06061 |
м. Новоград-Волинський |
ЗОШ № 2 |
3 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
2991 |
ПРИЙМАК Х.О. |
06209 |
с. Миколаївка |
Миколаївська ЗОШ |
4 |
114 (36+36+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Яценко Ганна Володимирівна |
2992 |
ПРИЛУЦЬКА К.В. |
06040 |
смт. Ружин |
Збірна шкіл району |
3 |
120 (42+30+48) |
З |
|
|
|
Федорчук Галина Миколаївна |
2993 |
ПРИЛУЦЬКА Ю.Ю. |
06040 |
смт. Ружин |
Збірна шкіл району |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Федорчук Галина Миколаївна |
2994 |
ПРИМАК В.В. |
06169 |
смт. Городок |
Городоцька ЗОШ |
2 |
57 (24+15+18) |
|
С1 |
|
|
Вєтрова Ольга Миколаївна |
2995 |
ПРИМАК В.М. |
06279 |
с. Мокляки |
Мокляківська філія |
3 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Карпенко Тетяна Анатолівна |
2996 |
ПРИМАК К.Т. |
06072 |
м. Коростень |
Районний методичний кабінет |
2 |
69 (30+21+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Васьківська Тетяна Миколаївна |
2997 |
ПРИМАК М.М. |
06190 |
смт. Нова Борова |
Гімназія |
5 |
129 (48+39+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Гвоздовська Наталія Миколаївна |
2998 |
ПРИМАК М.О. |
06275 |
с. Середи |
Середівський ЗЗСО |
4 |
114 (36+30+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Карпенко Тетяна Анатолівна |
2999 |
ПРИМАК Н.С. |
06275 |
с. Середи |
Середівський ЗЗСО |
7 |
42 (18+21+3) |
|
|
|
|
Карпенко Тетяна Анатолівна |
3000 |
ПРИМАК Р.С. |
06275 |
с. Середи |
Середівський ЗЗСО |
2 |
51 (24+9+18) |
|
С1 |
|
|
Карпенко Тетяна Анатолівна |
3001 |
ПРИМАК Т.Т. |
06072 |
м. Коростень |
Районний методичний кабінет |
4 |
68 (26+24+18) |
|
|
|
|
Васьківська Тетяна Миколаївна |
3002 |
ПРИМЕНКО А.К. |
06318 |
м. Олевськ |
Олевська ЗОШ № 3 |
3 |
126 (48+36+42) |
З |
|
|
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
3003 |
ПРИСЯЖНЮК А.А. |
06040 |
смт. Ружин |
Збірна шкіл району |
9 |
65 (12+36+17) |
|
|
|
|
Федорчук Галина Миколаївна |
3004 |
ПРИСЯЖНЮК Д. |
06300 |
с. Юрівка |
Юрівський НВК |
4 |
90 (24+30+36) |
|
|
|
С3 |
Корабліна Світлана Олексіївна |
3005 |
ПРИХОДЬКО А.В. |
06201 |
с. Морозівка |
ЗОШ |
8 |
70 (18+27+25) |
|
|
|
|
Зоря Ольга Юхимівна |
3006 |
ПРИЩЕПА А.В. |
06208 |
с. Велика Цвіля |
Великоцвілянська ЗОШ |
8 |
91 (18+33+40) |
|
|
|
С3 |
Яценко Ганна Володимирівна |
3007 |
ПРИЩЕПА А.О. |
06117 |
м. Житомир |
ЗОШ № 30 |
2 |
84 (30+27+27) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
3008 |
ПРИЩЕПА Д.Р. |
06270 |
смт Ємільчине |
ЗЗСО Ємільчинська гімназія |
6 |
156 (54+54+48) |
З |
|
|
|
Карпенко Тетяна Анатолівна |
3009 |
ПРИЩЕПА О.Р. |
06270 |
смт Ємільчине |
ЗЗСО Ємільчинська гімназія |
7 |
139 (48+51+40) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Карпенко Тетяна Анатолівна |
3010 |
ПРИЩЕПА Т.А. |
06208 |
с. Велика Цвіля |
Великоцвілянська ЗОШ |
8 |
103 (24+39+40) |
|
|
|
С3 |
Яценко Ганна Володимирівна |
3011 |
ПРОЖОГА К.А. |
06146 |
м. Коростень |
НВК № 12 |
3 |
86 (26+24+36) |
|
|
|
С3 |
Камінська Наталія Адамівна |
3012 |
ПРОКОП А.Р. |
06017 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей №1 ім.Лесі Українки |
6 |
114 (60+27+27) |
|
С1 |
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
3013 |
ПРОКОПЕНКО В.А. |
06271 |
смт Ємільчине |
Ємільчинський ЗЗСО № 1 |
8 |
107 (30+39+38) |
|
|
|
|
Карпенко Тетяна Анатолівна |
3014 |
ПРОКОПЕНКО Л.М. |
06146 |
м. Коростень |
НВК № 12 |
3 |
96 (30+30+36) |
|
|
|
С3 |
Камінська Наталія Адамівна |
3015 |
ПРОКОПЕНКО М.Р. |
06146 |
м. Коростень |
НВК № 12 |
2 |
81 (30+27+24) |
З |
|
|
|
Камінська Наталія Адамівна |
3016 |
ПРОКОПЕНКО С.В. |
06010 |
м. Радомишль |
Ліцей № 1 ім. Т. Г. Шевченка |
3 |
126 (42+48+36) |
З |
|
|
|
Комашко Катерина Станіславівна |
3017 |
ПРОКОПОВА Д.В. |
06275 |
с. Середи |
Середівський ЗЗСО |
4 |
96 (30+24+42) |
|
|
|
С3 |
Карпенко Тетяна Анатолівна |
3018 |
ПРОКОПОВА О.М. |
06270 |
смт Ємільчине |
ЗЗСО Ємільчинська гімназія |
7 |
65 (12+27+26) |
|
|
|
|
Карпенко Тетяна Анатолівна |
3019 |
ПРОКОПЦОВА Т.А. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
3 |
126 (36+48+42) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
3020 |
ПРОКОПЧУК М.І. |
06064 |
м. Житомир |
НВК № 25 |
3 |
78 (18+30+30) |
|
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
3021 |
ПРОКОПЧУК О.В. |
06199 |
м. Бердичів |
НВК № 4 |
5 |
72 (30+21+21) |
|
|
|
|
Горофенюк Наталія Олексіївна |
3022 |
ПРОКОФ'ЄВА О.О. |
06297 |
смт Любар |
Любарська ЗОШ № 2 |
7 |
80 (30+18+32) |
|
|
|
|
Корабліна Світлана Олексіївна |
3023 |
ПРОКОФЄВА С.Ю. |
06105 |
смт. Народичі |
Відділ освіти |
5 |
159 (54+45+60) |
З |
|
|
|
Крамарчук Ігор Ярославович |
3024 |
ПРОНІНА В.В. |
06117 |
м. Житомир |
ЗОШ № 30 |
4 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
3025 |
ПРОХВАТИЛО Н.І. |
06080 |
м. Бердичів |
ЗОШ № 12 |
6 |
108 (30+36+42) |
|
|
|
С3 |
Калінкіна Ольга Володимирівна |
3026 |
ПРОХНИЦЬКИЙ Д.О. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
2 |
81 (30+27+24) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
3027 |
ПРОХОРЕНКО К.Ю. |
06072 |
м. Коростень |
Районний методичний кабінет |
6 |
129 (54+36+39) |
|
С1 |
|
|
Васьківська Тетяна Миколаївна |
3028 |
ПРОХОРЕНКО М.М. |
06072 |
м. Коростень |
Районний методичний кабінет |
6 |
114 (60+30+24) |
|
С1 |
|
|
Васьківська Тетяна Миколаївна |
3029 |
ПРОХОРЧУК І.В. |
06062 |
м. Новоград-Волинський |
СШ №4, ЗОШ № 5 |
4 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
3030 |
ПРОЦЕНКО В.Ю. |
06273 |
с. Березники |
Березниківський ЗЗСО |
10 |
118 (42+45+31) |
|
С1 |
С2 |
|
Карпенко Тетяна Анатолівна |
3031 |
ПРОЦЮК В.А. |
06062 |
м. Новоград-Волинський |
СШ №4, ЗОШ № 5 |
4 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
3032 |
ПРУМАНОВ Д.Д. |
06017 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей №1 ім.Лесі Українки |
8 |
95 (30+33+32) |
|
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
3033 |
ПРУС А.В. |
06298 |
с. Малий Браталів |
Малобраталівська ЗОШ |
8 |
129 (42+39+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Корабліна Світлана Олексіївна |
3034 |
ПРУС В.В. |
06298 |
с. Малий Браталів |
Малобраталівська ЗОШ |
5 |
105 (36+36+33) |
|
|
|
|
Корабліна Світлана Олексіївна |
3035 |
ПРУС П.В. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
3036 |
ПРУСАК О.Б. |
06017 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей №1 ім.Лесі Українки |
8 |
128 (48+33+47) |
|
С1 |
|
С3 |
Скаковська Тетяна Іванівна |
3037 |
ПРУТ В.В. |
06020 |
смт. Черняхів |
Черняхівська ЗОШ |
8 |
95 (18+30+47) |
|
|
|
С3 |
Камінчук Іван Володимирович |
3038 |
ПРУТ Є.М. |
06006 |
м. Житомир |
ЗОШ № 6 |
1 |
84 (30+27+27) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
3039 |
ПТАШИНСЬКИЙ М.В. |
06011 |
с. Потіївка |
Потіївський ліцей |
4 |
62 (20+24+18) |
|
|
|
|
Олішевська Оксана Анатоліївна |
3040 |
ПУГАЧ Д.С. |
06175 |
м. Новоград-Волинський |
ЗОШ № 10 |
5 |
111 (42+27+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Скаковська Тетяна Іванівна |
3041 |
ПУГАЧ М.П. |
06173 |
м. Житомир |
ЗОШ № 19 |
6 |
150 (54+51+45) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
3042 |
ПУЗДРАЧ І.С. |
06178 |
м. Житомир |
Збірна шкіл |
4 |
114 (42+30+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Господарчук Наталія Володимирівна |
3043 |
ПУЛЕКО Г.І. |
06114 |
м. Житомир |
ЗОШ № 26 |
3 |
96 (24+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Стойкова Надія Миколаївна |
3044 |
ПУСТОВІТ К.І. |
06062 |
м. Новоград-Волинський |
СШ №4, ЗОШ № 5 |
4 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
3045 |
ПУСЬ К.Р. |
06114 |
м. Житомир |
ЗОШ № 26 |
8 |
80 (18+30+32) |
|
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
3046 |
ПУТІШИН А.О. |
06005 |
м. Бердичів |
Міський ліцей № 15 |
5 |
123 (36+33+54) |
|
|
|
С3 |
Макаревич Ніла Василівна |
3047 |
ПУТІШИНА О.О. |
06005 |
м. Бердичів |
Міський ліцей № 15 |
8 |
126 (36+45+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Макаревич Ніла Василівна |
3048 |
ПУХІЛЕЙ В.Я. |
06006 |
м. Житомир |
ЗОШ № 6 |
1 |
81 (30+27+24) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
3049 |
ПУХТАЄВИЧ Є.С. |
06006 |
м. Житомир |
ЗОШ № 6 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
3050 |
ПУШКАРЬОВ І.О. |
06006 |
м. Житомир |
ЗОШ № 6 |
3 |
54 (12+18+24) |
|
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
3051 |
ПШЕНИЧНИЙ Є.В. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
3 |
120 (42+48+30) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
3052 |
ПШЕНИЧНИЙ О. |
06064 |
м. Житомир |
НВК № 25 |
4 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
3053 |
ПШЕНИЧУК М.О. |
06114 |
м. Житомир |
ЗОШ № 26 |
6 |
90 (30+33+27) |
|
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
3054 |
ПЯСКІВСЬКА С.В. |
06017 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей №1 ім.Лесі Українки |
4 |
74 (20+30+24) |
|
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
3055 |
ПЯТАКОВ О.О. |
06146 |
м. Коростень |
НВК № 12 |
2 |
81 (30+27+24) |
З |
|
|
|
Камінська Наталія Адамівна |
3056 |
РАБОШ С.О. |
06319 |
с. Кишин |
Кишинська ЗОШ |
5 |
105 (36+45+24) |
|
|
С2 |
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
3057 |
РАГУЛІНА О.О. |
06114 |
м. Житомир |
ЗОШ № 26 |
3 |
72 (18+24+30) |
|
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
3058 |
РАДЗЕВЕЛЮК Н.А. |
06209 |
с. Миколаївка |
Миколаївська ЗОШ |
3 |
108 (30+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Яценко Ганна Володимирівна |
3059 |
РАДЗЕВЕЛЮК О.В. |
06270 |
смт Ємільчине |
ЗЗСО Ємільчинська гімназія |
4 |
120 (42+42+36) |
З |
|
|
|
Карпенко Тетяна Анатолівна |
3060 |
РАДЗИВІЛ К.О. |
06017 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей №1 ім.Лесі Українки |
6 |
72 (24+33+15) |
|
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
3061 |
РАДІОНОВ Н.А. |
06190 |
смт. Нова Борова |
Гімназія |
4 |
94 (28+36+30) |
|
|
С2 |
|
Гвоздовська Наталія Миколаївна |
3062 |
РАДЧЕНКО Д.О. |
06279 |
с. Мокляки |
Мокляківська філія |
3 |
90 (42+42+6) |
|
С1 |
С2 |
|
Карпенко Тетяна Анатолівна |
3063 |
РАДЧЕНКО Є.Д. |
06274 |
с. Куліші |
Кулішівський ЗЗСО І-ІІІ ст. |
3 |
50 (2+30+18) |
|
|
|
|
Карпенко Тетяна Анатолівна |
3064 |
РАДЧЕНКО К.Р. |
06064 |
м. Житомир |
НВК № 25 |
3 |
82 (22+30+30) |
|
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
3065 |
РАДЧЕНКО М.В. |
06178 |
м. Житомир |
Збірна шкіл |
8 |
133 (30+51+52) |
|
|
С2 |
С3 |
Господарчук Наталія Володимирівна |
3066 |
РАДЧЕНКО М.Ю. |
06274 |
с. Куліші |
Кулішівський ЗЗСО І-ІІІ ст. |
4 |
86 (20+30+36) |
|
|
|
С3 |
Карпенко Тетяна Анатолівна |
3067 |
РАДЧЕНКО С.В. |
06091 |
м. Житомир |
Ліцей № 25 ім. М. О. Щорса |
3 |
126 (36+42+48) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
3068 |
РАДЧУК Д.В. |
06208 |
с. Велика Цвіля |
Великоцвілянська ЗОШ |
6 |
87 (36+33+18) |
|
|
|
|
Яценко Ганна Володимирівна |
3069 |
РАДЧУК І.О. |
06005 |
м. Бердичів |
Міський ліцей № 15 |
3 |
96 (30+36+30) |
|
|
С2 |
|
Макаревич Ніла Василівна |
3070 |
РАДЧУК М.С. |
06138 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей № 11 |
4 |
66 (24+18+24) |
|
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
3071 |
РАДЬКО А.С. |
06075 |
м. Бердичів |
СЗОШ № 8 |
7 |
76 (24+15+37) |
|
|
|
|
Слівінська Світлана Федорівна |
3072 |
РАЄВСЬКИЙ В.П. |
06213 |
с. Сербо-Слобідка |
Сербо-Слобідська ЗОШ |
2 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Яценко Ганна Володимирівна |
3073 |
РАЗІНКОВ М.А. |
06327 |
м. Олевськ |
Варварівська ЗОШ |
6 |
96 (36+30+30) |
|
|
|
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
3074 |
РАКОВИЧ А.С. |
06091 |
м. Житомир |
Ліцей № 25 ім. М. О. Щорса |
3 |
108 (30+36+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Стойкова Надія Миколаївна |
3075 |
РАСЕНЧУК Н.М. |
06286 |
смт Ємільчине |
Великояблунецький ЗЗСО |
6 |
129 (42+39+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Карпенко Тетяна Анатолівна |
3076 |
РАССАДІН К.А. |
06017 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей №1 ім.Лесі Українки |
7 |
74 (18+21+35) |
|
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
3077 |
РАТОШНЮК К.О. |
06138 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей № 11 |
2 |
72 (30+30+12) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
3078 |
РАТУШНА В.С. |
06173 |
м. Житомир |
ЗОШ № 19 |
6 |
105 (42+27+36) |
|
С1 |
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
3079 |
РАТУШНИЙ В.А. |
06114 |
м. Житомир |
ЗОШ № 26 |
3 |
84 (30+18+36) |
|
|
|
С3 |
Стойкова Надія Миколаївна |
3080 |
РАФАЛЬСЬКА А.В. |
06090 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей № 7 |
4 |
90 (30+42+18) |
|
|
С2 |
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
3081 |
РАЧУК І.О. |
06040 |
смт. Ружин |
Збірна шкіл району |
4 |
102 (36+30+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Федорчук Галина Миколаївна |
3082 |
РАШИН Б.Д. |
06017 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей №1 ім.Лесі Українки |
4 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
3083 |
РАЮК Д.А. |
06061 |
м. Новоград-Волинський |
ЗОШ № 2 |
4 |
96 (30+30+36) |
|
|
|
С3 |
Скаковська Тетяна Іванівна |
3084 |
РЕВУН А.А. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
2 |
81 (30+21+30) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
3085 |
РЕВУН В.О. |
06040 |
смт. Ружин |
Збірна шкіл району |
3 |
114 (36+36+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Федорчук Галина Миколаївна |
3086 |
РЕВУН І.І. |
06040 |
смт. Ружин |
Збірна шкіл району |
8 |
120 (24+42+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Федорчук Галина Миколаївна |
3087 |
РЕГЕНТОВСЬКИЙ М.О. |
06006 |
м. Житомир |
ЗОШ № 6 |
3 |
62 (14+24+24) |
|
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
3088 |
РЕДЬКА О.О. |
06090 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей № 7 |
7 |
113 (24+39+50) |
|
|
|
С3 |
Скаковська Тетяна Іванівна |
3089 |
РЕДЬКА Р.Ю. |
06062 |
м. Новоград-Волинський |
СШ №4, ЗОШ № 5 |
4 |
108 (42+30+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Скаковська Тетяна Іванівна |
3090 |
РЕДЬКО Д.О. |
06323 |
с. Юрове |
Юрівська ЗОШ |
7 |
94 (24+45+25) |
|
|
С2 |
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
3091 |
РЕДЬКО Є.О. |
06313 |
с. Хмелівка |
Хмелівська ЗОШ |
1 |
69 (24+24+21) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Дорошенко Інна Анатоліївна |
3092 |
РЕЗНІК А.В. |
06199 |
м. Бердичів |
НВК № 4 |
6 |
126 (48+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Горофенюк Наталія Олексіївна |
3093 |
РЕЙЗЛЕР С.С. |
06010 |
м. Радомишль |
Ліцей № 1 ім. Т. Г. Шевченка |
3 |
72 (12+30+30) |
|
|
|
|
Комашко Катерина Станіславівна |
3094 |
РЕМЕЗ Є.С. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
2 |
72 (24+21+27) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
3095 |
РЕНКАС І.П. |
06330 |
м. Олевськ |
Замисловидська ЗОШ |
9 |
102 (30+36+36) |
|
|
|
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
3096 |
РЕНКАС М.М. |
06320 |
с. Сущани |
Сущанська ЗОШ |
6 |
45 (24+6+15) |
|
|
|
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
3097 |
РЕНКАС Я.Д. |
06318 |
м. Олевськ |
Олевська ЗОШ № 3 |
3 |
120 (48+36+36) |
З |
|
|
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
3098 |
РЕНЬКАС Я.В. |
06178 |
м. Житомир |
Збірна шкіл |
4 |
120 (42+30+48) |
З |
|
|
|
Господарчук Наталія Володимирівна |
3099 |
РЕШЕТНІК В.Р. |
06169 |
смт. Городок |
Городоцька ЗОШ |
7 |
70 (24+21+25) |
|
|
|
|
Вєтрова Ольга Миколаївна |
3100 |
РЄБДЄВА М.Я. |
06178 |
м. Житомир |
Збірна шкіл |
3 |
94 (28+30+36) |
|
|
|
С3 |
Господарчук Наталія Володимирівна |
3101 |
РЄДЬКО Л.Ю. |
06323 |
с. Юрове |
Юрівська ЗОШ |
9 |
104 (30+33+41) |
|
|
|
С3 |
Дорошенко Інна Анатоліївна |
3102 |
РЄПОВА А.П. |
06270 |
смт Ємільчине |
ЗЗСО Ємільчинська гімназія |
7 |
56 (6+21+29) |
|
|
|
|
Карпенко Тетяна Анатолівна |
3103 |
РИБАК І.В. |
06320 |
с. Сущани |
Сущанська ЗОШ |
5 |
132 (36+51+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Дорошенко Інна Анатоліївна |
3104 |
РИБАК К.Р. |
06169 |
смт. Городок |
Городоцька ЗОШ |
7 |
78 (24+33+21) |
|
|
|
|
Вєтрова Ольга Миколаївна |
3105 |
РИБАК Т.В. |
06330 |
м. Олевськ |
Замисловидська ЗОШ |
5 |
87 (30+30+27) |
|
|
|
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
3106 |
РИБАЛОВ Р.Д. |
06040 |
смт. Ружин |
Збірна шкіл району |
4 |
114 (36+48+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Федорчук Галина Миколаївна |
3107 |
РИБАЧОК І.В. |
06178 |
м. Житомир |
Збірна шкіл |
3 |
90 (30+30+30) |
|
|
|
|
Господарчук Наталія Володимирівна |
3108 |
РИБАЧУК О.О. |
06091 |
м. Житомир |
Ліцей № 25 ім. М. О. Щорса |
3 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
3109 |
РИБАЧУК С.Р. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
6 |
111 (36+33+42) |
|
|
|
С3 |
Стойкова Надія Миколаївна |
3110 |
РИБІНСЬКИЙ І. |
06005 |
м. Бердичів |
Міський ліцей № 15 |
4 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Макаревич Ніла Василівна |
3111 |
РИБЧИНСЬКА М.М. |
06178 |
м. Житомир |
Збірна шкіл |
9 |
28 (12+6+10) |
|
|
|
|
Господарчук Наталія Володимирівна |
3112 |
РИБЧИНСЬКА О.О. |
06117 |
м. Житомир |
ЗОШ № 30 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
3113 |
РИЖАЄВА С.О. |
06040 |
смт. Ружин |
Збірна шкіл району |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Федорчук Галина Миколаївна |
3114 |
РИЖКІНА А.А. |
06091 |
м. Житомир |
Ліцей № 25 ім. М. О. Щорса |
3 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
3115 |
РИЖКК А.С. |
06114 |
м. Житомир |
ЗОШ № 26 |
3 |
108 (36+30+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Стойкова Надія Миколаївна |
3116 |
РИЖУК А.Д. |
06114 |
м. Житомир |
ЗОШ № 26 |
3 |
96 (30+36+30) |
|
|
С2 |
|
Стойкова Надія Миколаївна |
3117 |
РИЖУК С.В. |
06178 |
м. Житомир |
Збірна шкіл |
5 |
150 (48+57+45) |
З |
|
|
|
Господарчук Наталія Володимирівна |
3118 |
РИЗВАНЮК О.О. |
06199 |
м. Бердичів |
НВК № 4 |
5 |
123 (42+45+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Горофенюк Наталія Олексіївна |
3119 |
РИМ Б.В. |
06105 |
смт. Народичі |
Відділ освіти |
6 |
69 (36+33+0) |
|
|
|
|
Крамарчук Ігор Ярославович |
3120 |
РИМ Н.В. |
06105 |
смт. Народичі |
Відділ освіти |
2 |
60 (24+18+18) |
|
С1 |
|
|
Крамарчук Ігор Ярославович |
3121 |
РИМАРЧУК Н.М. |
06005 |
м. Бердичів |
Міський ліцей № 15 |
3 |
108 (36+36+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Макаревич Ніла Василівна |
3122 |
РИПУЛЯ М.Т. |
06011 |
с. Потіївка |
Потіївський ліцей |
5 |
99 (36+36+27) |
|
|
|
|
Олішевська Оксана Анатоліївна |
3123 |
РИХТЕР Б.В. |
06091 |
м. Житомир |
Ліцей № 25 ім. М. О. Щорса |
3 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
3124 |
РІБАНСЬКА Ю.В. |
06317 |
м. Олевськ |
Олевська ЗОШ № 2 |
5 |
81 (30+18+33) |
|
|
|
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
3125 |
РОГУЗЬКО А.В. |
06207 |
с. Варварівка |
Варварівська ЗОШ |
9 |
75 (24+27+24) |
|
|
|
|
Яценко Ганна Володимирівна |
3126 |
РОГУЛЬКО К.Р. |
06001 |
м. Бердичів |
Центр позашкільної освіти ім. О. Разумкова, відділення еколого-натуралістичного напрямку |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Рощенюк Оксана Анатоліївна |
3127 |
РОЖАНЧУК К. |
06178 |
м. Житомир |
Збірна шкіл |
5 |
105 (36+39+30) |
|
|
|
|
Господарчук Наталія Володимирівна |
3128 |
РОЗОВЕНКО О.Р. |
06086 |
с. Макарівка |
Макарівська ЗОШ |
1 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Силкіна Наталія Василівна |
3129 |
РОЗОВЕНКО Х.С. |
06086 |
с. Макарівка |
Макарівська ЗОШ |
4 |
78 (30+12+36) |
|
|
|
С3 |
Силкіна Наталія Василівна |
3130 |
РОЗУБАЄВА М.Р. |
06090 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей № 7 |
4 |
92 (26+36+30) |
|
|
С2 |
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
3131 |
РОЗУМ А.В. |
06146 |
м. Коростень |
НВК № 12 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Камінська Наталія Адамівна |
3132 |
РОЗУМ О.М. |
06062 |
м. Новоград-Волинський |
СШ №4, ЗОШ № 5 |
5 |
102 (42+27+33) |
|
С1 |
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
3133 |
РОЛІНСЬКА К.М. |
06006 |
м. Житомир |
ЗОШ № 6 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
3134 |
РОМАНЕНКО Д.В. |
06105 |
смт. Народичі |
Відділ освіти |
5 |
159 (54+45+60) |
З |
|
|
|
Крамарчук Ігор Ярославович |
3135 |
РОМАНЕНКО Д.О. |
06296 |
смт Любар |
Любарська гімназія № 1 |
11 |
108 (24+48+36) |
|
|
С2 |
|
Корабліна Світлана Олексіївна |
3136 |
РОМАНЕНКО К.В. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
6 |
150 (54+45+51) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
3137 |
РОМАНОВА А.О. |
06105 |
смт. Народичі |
Відділ освіти |
7 |
89 (30+27+32) |
|
|
|
|
Крамарчук Ігор Ярославович |
3138 |
РОМАНОВА О.О. |
06090 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей № 7 |
4 |
92 (26+36+30) |
|
|
С2 |
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
3139 |
РОМАНЧЕНКО С.О. |
06080 |
м. Бердичів |
ЗОШ № 12 |
6 |
117 (42+33+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Калінкіна Ольга Володимирівна |
3140 |
РОМАНЧУ М.А. |
06318 |
м. Олевськ |
Олевська ЗОШ № 3 |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
3141 |
РОМАНЧУК А.О. |
06275 |
с. Середи |
Середівський ЗЗСО |
4 |
108 (30+36+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Карпенко Тетяна Анатолівна |
3142 |
РОМАНЧУК В.Г. |
06090 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей № 7 |
9 |
98 (30+48+20) |
|
|
С2 |
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
3143 |
РОМАНЧУК Г.М. |
06311 |
с. Калинівка |
Калинівська ЗОШ |
9 |
69 (18+39+12) |
|
|
|
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
3144 |
РОМАНЧУК Є.Л. |
06215 |
с. Киянка |
Киянська ЗОШ |
7 |
83 (18+39+26) |
|
|
|
|
Яценко Ганна Володимирівна |
3145 |
РОМАНЧУК К.О. |
06175 |
м. Новоград-Волинський |
ЗОШ № 10 |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
3146 |
РОМАНЧУК М.М. |
06315 |
с. Тепениця |
Тепеницька ЗОШ |
1 |
81 (30+27+24) |
З |
|
|
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
3147 |
РОМАНЧУК М.О. |
06213 |
с. Сербо-Слобідка |
Сербо-Слобідська ЗОШ |
6 |
81 (36+27+18) |
|
|
|
|
Яценко Ганна Володимирівна |
3148 |
РОМАНЧУК О.В. |
06329 |
м. Олевськ |
Камянська ЗОШ |
2 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
3149 |
РОМАНЧУК С.О. |
06298 |
с. Малий Браталів |
Малобраталівська ЗОШ |
4 |
114 (30+36+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Корабліна Світлана Олексіївна |
3150 |
РОМАНЧУК Ю.О. |
06213 |
с. Сербо-Слобідка |
Сербо-Слобідська ЗОШ |
2 |
75 (24+21+30) |
З |
|
|
|
Яценко Ганна Володимирівна |
3151 |
РОМАНЧУК Я.Р. |
06090 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей № 7 |
4 |
56 (26+18+12) |
|
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
3152 |
РОМАНЮГИ Д.І. |
06090 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей № 7 |
9 |
78 (24+33+21) |
|
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
3153 |
РОМАНЮК Б.Ю. |
06061 |
м. Новоград-Волинський |
ЗОШ № 2 |
4 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
3154 |
РОМАНЮК Д.С. |
06090 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей № 7 |
4 |
88 (28+30+30) |
|
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
3155 |
РОМАНЮК Є.С. |
06061 |
м. Новоград-Волинський |
ЗОШ № 2 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
3156 |
РОМАНЮК І.М. |
06040 |
смт. Ружин |
Збірна шкіл району |
4 |
126 (36+48+42) |
З |
|
|
|
Федорчук Галина Миколаївна |
3157 |
РОМАНЮК К.О. |
06020 |
смт. Черняхів |
Черняхівська ЗОШ |
4 |
78 (30+24+24) |
|
|
|
|
Камінчук Іван Володимирович |
3158 |
РОМАНЮК Т.І. |
06310 |
с. Зольня |
Зольнянська ЗОШ |
2 |
84 (30+27+27) |
З |
|
|
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
3159 |
РУДА Н.С. |
06319 |
с. Кишин |
Кишинська ЗОШ |
4 |
126 (42+36+48) |
З |
|
|
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
3160 |
РУДЕВИЧ Р.Р. |
06296 |
смт Любар |
Любарська гімназія № 1 |
11 |
102 (24+48+30) |
|
|
С2 |
|
Корабліна Світлана Олексіївна |
3161 |
РУДЕНКО А.О. |
06040 |
смт. Ружин |
Збірна шкіл району |
2 |
66 (24+27+15) |
|
С1 |
С2 |
|
Федорчук Галина Миколаївна |
3162 |
РУДЕНКО А.С. |
06010 |
м. Радомишль |
Ліцей № 1 ім. Т. Г. Шевченка |
3 |
108 (24+36+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Комашко Катерина Станіславівна |
3163 |
РУДЕНКО Н.О. |
06228 |
м. Андрушівка |
Городківська ЗОШ |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Повальчук Оксана Петрівна |
3164 |
РУДЕНСЬКА Л.Ю. |
06330 |
м. Олевськ |
Замисловидська ЗОШ |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
3165 |
РУДИЙ А.С. |
06294 |
с. Кириївка |
Кириївська ЗОШ |
3 |
90 (36+24+30) |
|
С1 |
|
|
Корабліна Світлана Олексіївна |
3166 |
РУДНИК М.В. |
06064 |
м. Житомир |
НВК № 25 |
3 |
102 (24+30+48) |
|
|
|
С3 |
Стойкова Надія Миколаївна |
3167 |
РУДНИЦЬКА В.С. |
06090 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей № 7 |
4 |
92 (20+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Скаковська Тетяна Іванівна |
3168 |
РУДНИЦЬКИЙ Р.Л. |
06280 |
с. Сергіївка |
Сергіївський ЗЗСО |
8 |
48 (12+18+18) |
|
|
|
|
Карпенко Тетяна Анатолівна |
3169 |
РУДНІЦКА С.А. |
06175 |
м. Новоград-Волинський |
ЗОШ № 10 |
5 |
111 (36+33+42) |
|
|
|
С3 |
Скаковська Тетяна Іванівна |
3170 |
РУДНІЦЬКА В.В. |
06276 |
с. Степанівка |
Степанівський ЗЗСО |
8 |
71 (24+18+29) |
|
|
|
|
Карпенко Тетяна Анатолівна |
3171 |
РУДНІЦЬКА С.Д. |
06215 |
с. Киянка |
Киянська ЗОШ |
7 |
64 (12+30+22) |
|
|
|
|
Яценко Ганна Володимирівна |
3172 |
РУДНІЦЬКИЙ А.Д. |
06215 |
с. Киянка |
Киянська ЗОШ |
9 |
73 (18+33+22) |
|
|
|
|
Яценко Ганна Володимирівна |
3173 |
РУДОЙ В.С. |
06318 |
м. Олевськ |
Олевська ЗОШ № 3 |
4 |
114 (36+36+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Дорошенко Інна Анатоліївна |
3174 |
РУДОМАНОВ С.В. |
06017 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей №1 ім.Лесі Українки |
7 |
82 (30+12+40) |
|
|
|
С3 |
Скаковська Тетяна Іванівна |
3175 |
РУДЮК А.В. |
06227 |
с. Гальчин |
Гальчинська ЗОШ |
11 |
117 (30+57+30) |
|
|
С2 |
|
Повальчук Оксана Петрівна |
3176 |
РУДЮК А.Є. |
06178 |
м. Житомир |
Збірна шкіл |
3 |
120 (30+48+42) |
З |
|
|
|
Господарчук Наталія Володимирівна |
3177 |
РУДЮК О.В. |
06227 |
с. Гальчин |
Гальчинська ЗОШ |
7 |
100 (18+33+49) |
|
|
|
С3 |
Повальчук Оксана Петрівна |
3178 |
РУЖАНСЬКА І.Д. |
06169 |
смт. Городок |
Городоцька ЗОШ |
3 |
108 (30+36+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Вєтрова Ольга Миколаївна |
3179 |
РУЖАНСЬКА І.Д. |
06169 |
смт. Городок |
Городоцька ЗОШ |
5 |
99 (48+21+30) |
|
С1 |
|
|
Вєтрова Ольга Миколаївна |
3180 |
РУЖАНСЬКА М.В. |
06062 |
м. Новоград-Волинський |
СШ №4, ЗОШ № 5 |
7 |
51 (12+6+33) |
|
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
3181 |
РУЖИЦЬКИЙ А.В. |
06061 |
м. Новоград-Волинський |
ЗОШ № 2 |
3 |
126 (36+48+42) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
3182 |
РУЛЬ Е.Ю. |
06326 |
м. Олевськ |
Андріївська ЗОШ |
3 |
114 (36+36+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Дорошенко Інна Анатоліївна |
3183 |
РУЛЬ М.В. |
06320 |
с. Сущани |
Сущанська ЗОШ |
8 |
95 (18+33+44) |
|
|
|
С3 |
Дорошенко Інна Анатоліївна |
3184 |
РУЛЬ С.Ю. |
06326 |
м. Олевськ |
Андріївська ЗОШ |
3 |
114 (36+36+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Дорошенко Інна Анатоліївна |
3185 |
РУРСТАМ Р.З. |
06293 |
с. Глезне |
Глезненська ЗОШ |
4 |
66 (24+12+30) |
|
|
|
|
Корабліна Світлана Олексіївна |
3186 |
РУСЕЦКИЙ І.А. |
06114 |
м. Житомир |
ЗОШ № 26 |
8 |
96 (36+24+36) |
|
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
3187 |
РУСТАМОВ А.В. |
06117 |
м. Житомир |
ЗОШ № 30 |
2 |
78 (24+30+24) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
3188 |
РЯБЕНКО А.Ю. |
06105 |
смт. Народичі |
Відділ освіти |
3 |
108 (30+30+48) |
|
|
|
С3 |
Крамарчук Ігор Ярославович |
3189 |
РЯБОЙ М.О. |
06315 |
с. Тепениця |
Тепеницька ЗОШ |
5 |
111 (36+33+42) |
|
|
|
С3 |
Дорошенко Інна Анатоліївна |
3190 |
РЯБОКОНЬ Д.І. |
06040 |
смт. Ружин |
Збірна шкіл району |
6 |
51 (24+15+12) |
|
|
|
|
Федорчук Галина Миколаївна |
3191 |
РЯБОЩУК К.І. |
06040 |
смт. Ружин |
Збірна шкіл району |
3 |
114 (36+42+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Федорчук Галина Миколаївна |
3192 |
РЯБУШЕНКО А.С. |
06146 |
м. Коростень |
НВК № 12 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Камінська Наталія Адамівна |
3193 |
РЯБУШЕНКО С.О. |
06146 |
м. Коростень |
НВК № 12 |
3 |
84 (24+24+36) |
|
|
|
С3 |
Камінська Наталія Адамівна |
3194 |
РЯБЦУН К.О. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
5 |
144 (54+54+36) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
3195 |
РЯБЧЕНЮК Д.А. |
06178 |
м. Житомир |
Збірна шкіл |
6 |
108 (36+36+36) |
|
|
|
|
Господарчук Наталія Володимирівна |
3196 |
РЯБЧУК Д. |
06317 |
м. Олевськ |
Олевська ЗОШ № 2 |
2 |
6 (0+0+6) |
|
|
|
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
3197 |
РЯБЧУК Є.Б. |
06090 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей № 7 |
4 |
62 (8+30+24) |
|
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
3198 |
РЯСНИЙ О.Г. |
06005 |
м. Бердичів |
Міський ліцей № 15 |
7 |
83 (30+21+32) |
|
|
|
|
Макаревич Ніла Василівна |
3199 |
САБАШНА А.О. |
06040 |
смт. Ружин |
Збірна шкіл району |
10 |
72 (24+36+12) |
|
|
|
|
Федорчук Галина Миколаївна |
3200 |
САБАШНА С.В. |
06040 |
смт. Ружин |
Збірна шкіл району |
4 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Федорчук Галина Миколаївна |
3201 |
САВЕЛЮК В.О. |
06117 |
м. Житомир |
ЗОШ № 30 |
3 |
126 (36+42+48) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
3202 |
САВЕНКО П.Р. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
3203 |
САВЕНОК В.О. |
06114 |
м. Житомир |
ЗОШ № 26 |
3 |
102 (30+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Стойкова Надія Миколаївна |
3204 |
САВИЦЬКА А.В. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
7 |
98 (30+33+35) |
|
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
3205 |
САВИЦЬКА Є.М. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
4 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
3206 |
САВИЦЬКИЙ Д.О. |
06062 |
м. Новоград-Волинський |
СШ №4, ЗОШ № 5 |
2 |
75 (24+27+24) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
3207 |
САВІЛОВА А.О. |
06293 |
с. Глезне |
Глезненська ЗОШ |
7 |
92 (30+24+38) |
|
|
|
|
Корабліна Світлана Олексіївна |
3208 |
САВІН М.М. |
06006 |
м. Житомир |
ЗОШ № 6 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
3209 |
САВІЦЬКА М.І. |
06296 |
смт Любар |
Любарська гімназія № 1 |
9 |
142 (30+57+55) |
|
|
С2 |
С3 |
Корабліна Світлана Олексіївна |
3210 |
САВОЛАЙНЕН А.В. |
06330 |
м. Олевськ |
Замисловидська ЗОШ |
3 |
126 (36+48+42) |
З |
|
|
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
3211 |
САВСІМОВ В.В. |
06005 |
м. Бердичів |
Міський ліцей № 15 |
4 |
84 (24+36+24) |
|
|
С2 |
|
Макаревич Ніла Василівна |
3212 |
САВСІМОВА Я.С. |
06005 |
м. Бердичів |
Міський ліцей № 15 |
2 |
72 (24+24+24) |
З |
|
|
|
Макаревич Ніла Василівна |
3213 |
САВЧЕНКО Д.В. |
06114 |
м. Житомир |
ЗОШ № 26 |
3 |
90 (30+30+30) |
|
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
3214 |
САВЧЕНКО Є.Р. |
06091 |
м. Житомир |
Ліцей № 25 ім. М. О. Щорса |
4 |
104 (26+36+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Стойкова Надія Миколаївна |
3215 |
САВЧИН К.О. |
06006 |
м. Житомир |
ЗОШ № 6 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
3216 |
САВЧУК А. |
06199 |
м. Бердичів |
НВК № 4 |
3 |
84 (24+36+24) |
|
|
С2 |
|
Горофенюк Наталія Олексіївна |
3217 |
САВЧУК А.В. |
06114 |
м. Житомир |
ЗОШ № 26 |
5 |
63 (30+15+18) |
|
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
3218 |
САВЧУК В.В. |
06114 |
м. Житомир |
ЗОШ № 26 |
3 |
108 (36+30+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Стойкова Надія Миколаївна |
3219 |
САВЧУК Д.О. |
06005 |
м. Бердичів |
Міський ліцей № 15 |
6 |
117 (48+27+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Макаревич Ніла Василівна |
3220 |
САВЧУК Д.Р. |
06040 |
смт. Ружин |
Збірна шкіл району |
6 |
84 (42+27+15) |
|
С1 |
|
|
Федорчук Галина Миколаївна |
3221 |
САВЧУК М.А. |
06040 |
смт. Ружин |
Збірна шкіл району |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Федорчук Галина Миколаївна |
3222 |
САВЧУК Н.С. |
06017 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей №1 ім.Лесі Українки |
2 |
81 (30+27+24) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
3223 |
САВЧУК П.М. |
06062 |
м. Новоград-Волинський |
СШ №4, ЗОШ № 5 |
6 |
144 (48+51+45) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
3224 |
САВЧУК Р.М. |
06277 |
с. Симони |
Симонівський ЗЗСО |
9 |
123 (30+48+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Карпенко Тетяна Анатолівна |
3225 |
САВЧУК Я.В. |
06061 |
м. Новоград-Волинський |
ЗОШ № 2 |
3 |
102 (30+24+48) |
|
|
|
С3 |
Скаковська Тетяна Іванівна |
3226 |
САГАЙДАК Є.С. |
06178 |
м. Житомир |
Збірна шкіл |
3 |
108 (42+18+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Господарчук Наталія Володимирівна |
3227 |
САГАН А.О. |
06061 |
м. Новоград-Волинський |
ЗОШ № 2 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
3228 |
САГАН О.В. |
06274 |
с. Куліші |
Кулішівський ЗЗСО І-ІІІ ст. |
10 |
101 (18+45+38) |
|
|
С2 |
|
Карпенко Тетяна Анатолівна |
3229 |
САДОВА А.О. |
06040 |
смт. Ружин |
Збірна шкіл району |
7 |
103 (30+36+37) |
|
|
|
|
Федорчук Галина Миколаївна |
3230 |
САДОВИЙ Н.О. |
06040 |
смт. Ружин |
Збірна шкіл району |
3 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Федорчук Галина Миколаївна |
3231 |
САДОВНІК В.В. |
06061 |
м. Новоград-Волинський |
ЗОШ № 2 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
3232 |
САДОВСЬКА М.Я. |
06114 |
м. Житомир |
ЗОШ № 26 |
4 |
134 (38+48+48) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
3233 |
САДУРСЬКИЙ А.А. |
06164 |
с. Білокоровичі |
Білокоровицька ЗОШ № 1 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Колібаба Ольга Василівна |
3234 |
САДУРСЬКИЙ М.О. |
06270 |
смт Ємільчине |
ЗЗСО Ємільчинська гімназія |
3 |
96 (30+36+30) |
|
|
С2 |
|
Карпенко Тетяна Анатолівна |
3235 |
САЙКО Д.Г. |
06178 |
м. Житомир |
Збірна шкіл |
3 |
102 (18+36+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Господарчук Наталія Володимирівна |
3236 |
САК М.В. |
06091 |
м. Житомир |
Ліцей № 25 ім. М. О. Щорса |
3 |
130 (40+48+42) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
3237 |
САКОВЕЦЬ М.В. |
06317 |
м. Олевськ |
Олевська ЗОШ № 2 |
5 |
69 (36+21+12) |
|
|
|
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
3238 |
САЛАМАХИ І.А. |
06297 |
смт Любар |
Любарська ЗОШ № 2 |
7 |
134 (48+39+47) |
|
С1 |
|
С3 |
Корабліна Світлана Олексіївна |
3239 |
САЛІЙЧУК В.В. |
06062 |
м. Новоград-Волинський |
СШ №4, ЗОШ № 5 |
4 |
84 (24+30+30) |
|
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
3240 |
САЛІМОНОВИЧ А.О. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
3 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
3241 |
САЛІХОВОЇ В.В. |
06190 |
смт. Нова Борова |
Гімназія |
2 |
81 (30+27+24) |
З |
|
|
|
Гвоздовська Наталія Миколаївна |
3242 |
САЛКО К.Я. |
06138 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей № 11 |
3 |
120 (42+30+48) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
3243 |
САЛКО Л.Ю. |
06061 |
м. Новоград-Волинський |
ЗОШ № 2 |
4 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
3244 |
САЛТАНЮК І.Р. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
3 |
132 (42+48+42) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
3245 |
САЛЮК А.В. |
06313 |
с. Хмелівка |
Хмелівська ЗОШ |
1 |
66 (24+21+21) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Дорошенко Інна Анатоліївна |
3246 |
САЛЮК Б.А. |
06320 |
с. Сущани |
Сущанська ЗОШ |
4 |
104 (32+36+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Дорошенко Інна Анатоліївна |
3247 |
САЛЮК В.Б. |
06313 |
с. Хмелівка |
Хмелівська ЗОШ |
4 |
38 (8+12+18) |
|
|
|
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
3248 |
САЛЮК Д.В. |
06040 |
смт. Ружин |
Збірна шкіл району |
2 |
69 (18+27+24) |
|
|
С2 |
С3 |
Федорчук Галина Миколаївна |
3249 |
САМБОЛЯ М.М. |
06090 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей № 7 |
9 |
98 (30+48+20) |
|
|
С2 |
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
3250 |
САМБОРСЬКА Д.С. |
06227 |
с. Гальчин |
Гальчинська ЗОШ |
8 |
142 (48+51+43) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Повальчук Оксана Петрівна |
3251 |
САМКОВ Д.Р. |
06005 |
м. Бердичів |
Міський ліцей № 15 |
4 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Макаревич Ніла Василівна |
3252 |
САМОЙЛЕНКО П.В. |
06318 |
м. Олевськ |
Олевська ЗОШ № 3 |
3 |
126 (48+36+42) |
З |
|
|
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
3253 |
САМОЙЛЕНКО С.А. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
5 |
102 (42+33+27) |
|
С1 |
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
3254 |
САМОЙЛОВ П.А. |
06146 |
м. Коростень |
НВК № 12 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Камінська Наталія Адамівна |
3255 |
САМОЙЛЮКЕВИЧ А.О. |
06017 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей №1 ім.Лесі Українки |
6 |
114 (60+27+27) |
|
С1 |
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
3256 |
САМОЛЮК О.В. |
06178 |
м. Житомир |
Збірна шкіл |
6 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Господарчук Наталія Володимирівна |
3257 |
САМОСВАТ Д.Я. |
06178 |
м. Житомир |
Збірна шкіл |
6 |
144 (54+42+48) |
З |
|
|
|
Господарчук Наталія Володимирівна |
3258 |
САМОХВАЛОВА В.А. |
06318 |
м. Олевськ |
Олевська ЗОШ № 3 |
4 |
98 (32+36+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
3259 |
САМОШИНА А. |
06001 |
м. Бердичів |
Центр позашкільної освіти ім. О. Разумкова, відділення еколого-натуралістичного напрямку |
7 |
144 (42+48+54) |
З |
|
|
|
Рощенюк Оксана Анатоліївна |
3260 |
САМСОТЮК А.О. |
06190 |
смт. Нова Борова |
Гімназія |
3 |
114 (36+30+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Гвоздовська Наталія Миколаївна |
3261 |
САМЧЕНКО В.О. |
06006 |
м. Житомир |
ЗОШ № 6 |
1 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
3262 |
САМЧУК А. |
06017 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей №1 ім.Лесі Українки |
4 |
84 (24+24+36) |
|
|
|
С3 |
Скаковська Тетяна Іванівна |
3263 |
САМЧУК В. |
06017 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей №1 ім.Лесі Українки |
8 |
102 (24+36+42) |
|
|
|
С3 |
Скаковська Тетяна Іванівна |
3264 |
САНДРАЦЬКИЙ М.А. |
06105 |
смт. Народичі |
Відділ освіти |
5 |
159 (54+45+60) |
З |
|
|
|
Крамарчук Ігор Ярославович |
3265 |
САРДАК Д.В. |
06017 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей №1 ім.Лесі Українки |
3 |
120 (36+36+48) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
3266 |
САРНАВСЬКА Р.В. |
06006 |
м. Житомир |
ЗОШ № 6 |
2 |
87 (30+30+27) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
3267 |
САРНИЦЬКИЙ В.В. |
06062 |
м. Новоград-Волинський |
СШ №4, ЗОШ № 5 |
4 |
108 (30+36+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Скаковська Тетяна Іванівна |
3268 |
САРНО Т.О. |
06169 |
смт. Городок |
Городоцька ЗОШ |
4 |
120 (36+36+48) |
З |
|
|
|
Вєтрова Ольга Миколаївна |
3269 |
САУХ А.С. |
06206 |
смт Яблунець |
Яблунецька ЗОШ |
5 |
87 (42+33+12) |
|
С1 |
|
|
Яценко Ганна Володимирівна |
3270 |
САУХ В.В. |
06279 |
с. Мокляки |
Мокляківська філія |
4 |
114 (36+42+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Карпенко Тетяна Анатолівна |
3271 |
САУХ М.В. |
06279 |
с. Мокляки |
Мокляківська філія |
7 |
110 (36+33+41) |
|
|
|
С3 |
Карпенко Тетяна Анатолівна |
3272 |
САУХ Н.О. |
06206 |
смт Яблунець |
Яблунецька ЗОШ |
3 |
108 (36+36+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Яценко Ганна Володимирівна |
3273 |
САХНЕВИЧ К. |
06190 |
смт. Нова Борова |
Гімназія |
3 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Гвоздовська Наталія Миколаївна |
3274 |
САХНЕВИЧ М.О. |
06164 |
с. Білокоровичі |
Білокоровицька ЗОШ № 1 |
4 |
126 (36+42+48) |
З |
|
|
|
Колібаба Ольга Василівна |
3275 |
САХНО В.Ю. |
06175 |
м. Новоград-Волинський |
ЗОШ № 10 |
5 |
117 (48+27+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Скаковська Тетяна Іванівна |
3276 |
САХНО Д.К. |
06178 |
м. Житомир |
Збірна шкіл |
5 |
159 (54+54+51) |
З |
|
|
|
Господарчук Наталія Володимирівна |
3277 |
САХНОВА А.О. |
06199 |
м. Бердичів |
НВК № 4 |
2 |
54 (18+21+15) |
|
|
С2 |
|
Горофенюк Наталія Олексіївна |
3278 |
САЧОК О.А. |
06006 |
м. Житомир |
ЗОШ № 6 |
3 |
74 (20+30+24) |
|
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
3279 |
СВАРУН Д.О. |
06175 |
м. Новоград-Волинський |
ЗОШ № 10 |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
3280 |
СВИДЕНЮК Р.О. |
06017 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей №1 ім.Лесі Українки |
6 |
96 (36+33+27) |
|
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
3281 |
СВИДЕРСЬКИЙ Я.П. |
06105 |
смт. Народичі |
Відділ освіти |
3 |
86 (32+24+30) |
|
С1 |
|
|
Крамарчук Ігор Ярославович |
3282 |
СВИДИНЮК О.Ю. |
06017 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей №1 ім.Лесі Українки |
7 |
67 (18+18+31) |
|
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
3283 |
СВИРИДЮК Є.О. |
06040 |
смт. Ружин |
Збірна шкіл району |
2 |
84 (30+27+27) |
З |
|
|
|
Федорчук Галина Миколаївна |
3284 |
СВИРИДЮК О. |
06040 |
смт. Ружин |
Збірна шкіл району |
9 |
91 (18+54+19) |
|
|
С2 |
|
Федорчук Галина Миколаївна |
3285 |
СВИРИДЮК Ю.В. |
06040 |
смт. Ружин |
Збірна шкіл району |
3 |
120 (30+42+48) |
З |
|
|
|
Федорчук Галина Миколаївна |
3286 |
СВІДЕРСЬКИЙ Д.Й. |
06091 |
м. Житомир |
Ліцей № 25 ім. М. О. Щорса |
3 |
106 (28+30+48) |
|
|
|
С3 |
Стойкова Надія Миколаївна |
3287 |
СВІНЦІЦЬКИИЙ Д.М. |
06190 |
смт. Нова Борова |
Гімназія |
3 |
114 (30+36+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Гвоздовська Наталія Миколаївна |
3288 |
СВЯТИЙ С.С. |
06001 |
м. Бердичів |
Центр позашкільної освіти ім. О. Разумкова, відділення еколого-натуралістичного напрямку |
4 |
108 (36+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Рощенюк Оксана Анатоліївна |
3289 |
СЕВЕРЕНЧУК І.М. |
06178 |
м. Житомир |
Збірна шкіл |
7 |
108 (30+27+51) |
|
|
|
С3 |
Господарчук Наталія Володимирівна |
3290 |
СЕВЕРНЮК Л.С. |
06138 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей № 11 |
4 |
66 (24+18+24) |
|
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
3291 |
СЕВЕРЧУК А.І. |
06017 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей №1 ім.Лесі Українки |
10 |
132 (30+57+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Скаковська Тетяна Іванівна |
3292 |
СЕВРУК І.І. |
06117 |
м. Житомир |
ЗОШ № 30 |
4 |
84 (18+36+30) |
|
|
С2 |
|
Стойкова Надія Миколаївна |
3293 |
СЕВРУК М.В. |
06010 |
м. Радомишль |
Ліцей № 1 ім. Т. Г. Шевченка |
7 |
54 (18+12+24) |
|
|
|
|
Комашко Катерина Станіславівна |
3294 |
СЕДЛЕЦЬКА Є.Р. |
06017 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей №1 ім.Лесі Українки |
4 |
96 (30+42+24) |
|
|
С2 |
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
3295 |
СЕЛІВАНОВ В.В. |
06064 |
м. Житомир |
НВК № 25 |
3 |
68 (20+12+36) |
|
|
|
С3 |
Стойкова Надія Миколаївна |
3296 |
СЕМЕНЕНКО О.Г. |
06072 |
м. Коростень |
Районний методичний кабінет |
10 |
46 (12+21+13) |
|
|
|
|
Васьківська Тетяна Миколаївна |
3297 |
СЕМЕНІВ Д.А. |
06169 |
смт. Городок |
Городоцька ЗОШ |
3 |
48 (18+12+18) |
|
|
|
|
Вєтрова Ольга Миколаївна |
3298 |
СЕМЕНІЙ В.А. |
06190 |
смт. Нова Борова |
Гімназія |
3 |
126 (36+42+48) |
З |
|
|
|
Гвоздовська Наталія Миколаївна |
3299 |
СЕМЕНІЙ К. |
06190 |
смт. Нова Борова |
Гімназія |
1 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Гвоздовська Наталія Миколаївна |
3300 |
СЕМЕНІШИН К.В. |
06062 |
м. Новоград-Волинський |
СШ №4, ЗОШ № 5 |
4 |
126 (30+48+48) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
3301 |
СЕМЕНКО К.К. |
06040 |
смт. Ружин |
Збірна шкіл району |
5 |
123 (24+45+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Федорчук Галина Миколаївна |
3302 |
СЕМЕНЧУК А.С. |
06010 |
м. Радомишль |
Ліцей № 1 ім. Т. Г. Шевченка |
3 |
102 (42+30+30) |
|
С1 |
|
|
Комашко Катерина Станіславівна |
3303 |
СЕМЕНЧУК Т.Д. |
06017 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей №1 ім.Лесі Українки |
10 |
132 (30+57+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Скаковська Тетяна Іванівна |
3304 |
СЕМЕНЮК А.М. |
06114 |
м. Житомир |
ЗОШ № 26 |
8 |
58 (18+12+28) |
|
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
3305 |
СЕМЕНЮК В.Ю. |
06178 |
м. Житомир |
Збірна шкіл |
5 |
117 (36+39+42) |
|
|
|
С3 |
Господарчук Наталія Володимирівна |
3306 |
СЕМЕНЮК Є.А. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
3307 |
СЕМЕНЮК М.М. |
06091 |
м. Житомир |
Ліцей № 25 ім. М. О. Щорса |
2 |
72 (30+18+24) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
3308 |
СЕМЕНЮК О.М. |
06228 |
м. Андрушівка |
Городківська ЗОШ |
9 |
121 (36+48+37) |
|
|
С2 |
|
Повальчук Оксана Петрівна |
3309 |
СЕМЕНЯК І.П. |
06114 |
м. Житомир |
ЗОШ № 26 |
3 |
90 (36+30+24) |
|
С1 |
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
3310 |
СЕМЧУК А.С. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
4 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
3311 |
СЕМЧУК Н.С. |
06062 |
м. Новоград-Волинський |
СШ №4, ЗОШ № 5 |
6 |
114 (36+48+30) |
|
|
С2 |
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
3312 |
СЕРБІН А.В. |
06208 |
с. Велика Цвіля |
Великоцвілянська ЗОШ |
2 |
81 (30+21+30) |
З |
|
|
|
Яценко Ганна Володимирівна |
3313 |
СЕРБІН В.В. |
06208 |
с. Велика Цвіля |
Великоцвілянська ЗОШ |
5 |
129 (42+33+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Яценко Ганна Володимирівна |
3314 |
СЕРБІН О.О. |
06208 |
с. Велика Цвіля |
Великоцвілянська ЗОШ |
8 |
104 (36+45+23) |
|
|
С2 |
|
Яценко Ганна Володимирівна |
3315 |
СЕРБІН Р.І. |
06270 |
смт Ємільчине |
ЗЗСО Ємільчинська гімназія |
5 |
96 (42+39+15) |
|
С1 |
|
|
Карпенко Тетяна Анатолівна |
3316 |
СЕРВЕЇА А.С. |
06272 |
с. Андрієвичі |
Андрієвицький ЗЗСО |
4 |
70 (10+24+36) |
|
|
|
С3 |
Карпенко Тетяна Анатолівна |
3317 |
СЕРГЕЄВА К.М. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
2 |
81 (30+27+24) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
3318 |
СЕРГЕЯН Е.А. |
06178 |
м. Житомир |
Збірна шкіл |
4 |
126 (48+42+36) |
З |
|
|
|
Господарчук Наталія Володимирівна |
3319 |
СЕРГІЄНКО С.О. |
06201 |
с. Морозівка |
ЗОШ |
8 |
85 (24+33+28) |
|
|
|
|
Зоря Ольга Юхимівна |
3320 |
СЕРГІЙКО С.С. |
06114 |
м. Житомир |
ЗОШ № 26 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
3321 |
СЕРГІЙЧУК А.О. |
06228 |
м. Андрушівка |
Городківська ЗОШ |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Повальчук Оксана Петрівна |
3322 |
СЕРГІЙЧУК Б.О. |
06017 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей №1 ім.Лесі Українки |
6 |
114 (60+27+27) |
|
С1 |
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
3323 |
СЕРГІЙЧУК В.А. |
06284 |
с. Осівка |
Осівський ЗЗСО |
3 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Карпенко Тетяна Анатолівна |
3324 |
СЕРГІЙЧУК М.С. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
3325 |
СЕРГІЙЧУК О.О. |
06228 |
м. Андрушівка |
Городківська ЗОШ |
10 |
75 (12+45+18) |
|
|
С2 |
|
Повальчук Оксана Петрівна |
3326 |
СЕРГІЙЧУК С.В. |
06117 |
м. Житомир |
ЗОШ № 30 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
3327 |
СЕРЖАНСЬКОЇ О.А. |
06190 |
смт. Нова Борова |
Гімназія |
5 |
168 (54+60+54) |
З |
|
|
|
Гвоздовська Наталія Миколаївна |
3328 |
СЕРОКЛІН С.О. |
06114 |
м. Житомир |
ЗОШ № 26 |
4 |
92 (20+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Стойкова Надія Миколаївна |
3329 |
СЕРПОКРИЛОВА М.І. |
06091 |
м. Житомир |
Ліцей № 25 ім. М. О. Щорса |
4 |
120 (42+42+36) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
3330 |
СЕРПУТЬКО А.М. |
06271 |
смт Ємільчине |
Ємільчинський ЗЗСО № 1 |
11 |
90 (18+48+24) |
|
|
С2 |
|
Карпенко Тетяна Анатолівна |
3331 |
СЕРПУТЬКО А.П. |
06209 |
с. Миколаївка |
Миколаївська ЗОШ |
2 |
75 (30+27+18) |
З |
|
|
|
Яценко Ганна Володимирівна |
3332 |
СЕРПУТЬКО К.В. |
06117 |
м. Житомир |
ЗОШ № 30 |
4 |
114 (36+36+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Стойкова Надія Миколаївна |
3333 |
СЕРПУТЬКО Ю.Р. |
06270 |
смт Ємільчине |
ЗЗСО Ємільчинська гімназія |
3 |
84 (30+30+24) |
|
|
|
|
Карпенко Тетяна Анатолівна |
3334 |
СЄДОВА А.О. |
06006 |
м. Житомир |
ЗОШ № 6 |
4 |
30 (0+12+18) |
|
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
3335 |
СЄДОВА Д.А. |
06199 |
м. Бердичів |
НВК № 4 |
9 |
80 (18+42+20) |
|
|
С2 |
|
Горофенюк Наталія Олексіївна |
3336 |
СЄДУН О.С. |
06178 |
м. Житомир |
Збірна шкіл |
6 |
117 (48+33+36) |
|
С1 |
|
|
Господарчук Наталія Володимирівна |
3337 |
СЄРИХ Д.С. |
06114 |
м. Житомир |
ЗОШ № 26 |
2 |
72 (24+24+24) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
3338 |
СЄРОВ Р.В. |
06274 |
с. Куліші |
Кулішівський ЗЗСО І-ІІІ ст. |
10 |
95 (18+45+32) |
|
|
С2 |
|
Карпенко Тетяна Анатолівна |
3339 |
СИДОРЕНКО М.Р. |
06169 |
смт. Городок |
Городоцька ЗОШ |
4 |
20 (8+6+6) |
|
|
|
|
Вєтрова Ольга Миколаївна |
3340 |
СИДОРЕНКО Н.С. |
06117 |
м. Житомир |
ЗОШ № 30 |
1 |
69 (24+24+21) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Стойкова Надія Миколаївна |
3341 |
СИДОРЕЦЬ В.В. |
06105 |
смт. Народичі |
Відділ освіти |
7 |
78 (18+33+27) |
|
|
|
|
Крамарчук Ігор Ярославович |
3342 |
СИДОРОВА К.В. |
06114 |
м. Житомир |
ЗОШ № 26 |
8 |
90 (30+33+27) |
|
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
3343 |
СИДОРСЬКА О.О. |
06175 |
м. Новоград-Волинський |
ЗОШ № 10 |
5 |
123 (42+39+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Скаковська Тетяна Іванівна |
3344 |
СИДОРЧУК М.О. |
06061 |
м. Новоград-Волинський |
ЗОШ № 2 |
4 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
3345 |
СИДОРЧУК Н.В. |
06017 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей №1 ім.Лесі Українки |
4 |
120 (30+42+48) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
3346 |
СИДОРЧУК Я.О. |
06296 |
смт Любар |
Любарська гімназія № 1 |
9 |
142 (30+57+55) |
|
|
С2 |
С3 |
Корабліна Світлана Олексіївна |
3347 |
СИДУН А.І. |
06040 |
смт. Ружин |
Збірна шкіл району |
6 |
81 (24+27+30) |
|
|
|
|
Федорчук Галина Миколаївна |
3348 |
СИЛКІН Д.В. |
06086 |
с. Макарівка |
Макарівська ЗОШ |
7 |
122 (30+45+47) |
|
|
С2 |
С3 |
Силкіна Наталія Василівна |
3349 |
СИМОНЕЦЬ А.Ю. |
06190 |
смт. Нова Борова |
Гімназія |
3 |
132 (42+48+42) |
З |
|
|
|
Гвоздовська Наталія Миколаївна |
3350 |
СИМОНЧУК Д.О. |
06320 |
с. Сущани |
Сущанська ЗОШ |
3 |
78 (36+36+6) |
|
С1 |
С2 |
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
3351 |
СИМОНЧУК Р.С. |
06326 |
м. Олевськ |
Андріївська ЗОШ |
4 |
102 (30+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Дорошенко Інна Анатоліївна |
3352 |
СИНГАЇВСЬКИЙ М.В. |
06146 |
м. Коростень |
НВК № 12 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Камінська Наталія Адамівна |
3353 |
СИНЕЛЬНИКОВА Ю.М. |
06005 |
м. Бердичів |
Міський ліцей № 15 |
7 |
68 (30+9+29) |
|
|
|
|
Макаревич Ніла Василівна |
3354 |
СИНИЦЯ А.С. |
06010 |
м. Радомишль |
Ліцей № 1 ім. Т. Г. Шевченка |
5 |
87 (36+27+24) |
|
|
|
|
Комашко Катерина Станіславівна |
3355 |
СИНИЦЯ П.А. |
06006 |
м. Житомир |
ЗОШ № 6 |
3 |
108 (36+30+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Стойкова Надія Миколаївна |
3356 |
СИНИЦЯ Я.В. |
06299 |
с. Мотовилівка |
Мотовилівська ЗОШ |
7 |
98 (30+39+29) |
|
|
|
|
Корабліна Світлана Олексіївна |
3357 |
СИРОТА Д.О. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
3358 |
СИТНИК Є.В. |
06114 |
м. Житомир |
ЗОШ № 26 |
4 |
98 (26+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Стойкова Надія Миколаївна |
3359 |
СИЧ В.А. |
06169 |
смт. Городок |
Городоцька ЗОШ |
2 |
81 (30+27+24) |
З |
|
|
|
Вєтрова Ольга Миколаївна |
3360 |
СИЧ В.О. |
06020 |
смт. Черняхів |
Черняхівська ЗОШ |
7 |
141 (42+54+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Камінчук Іван Володимирович |
3361 |
СИЧ Г.Р. |
06020 |
смт. Черняхів |
Черняхівська ЗОШ |
7 |
137 (42+48+47) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Камінчук Іван Володимирович |
3362 |
СИЧ М.П. |
06206 |
смт Яблунець |
Яблунецька ЗОШ |
3 |
96 (36+36+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Яценко Ганна Володимирівна |
3363 |
СИЧ Н.А. |
06178 |
м. Житомир |
Збірна шкіл |
5 |
147 (54+42+51) |
З |
|
|
|
Господарчук Наталія Володимирівна |
3364 |
СИЧ С.М. |
06199 |
м. Бердичів |
НВК № 4 |
6 |
105 (36+33+36) |
|
|
|
|
Горофенюк Наталія Олексіївна |
3365 |
СИЧЕВСЬКИЙ М.М. |
06010 |
м. Радомишль |
Ліцей № 1 ім. Т. Г. Шевченка |
3 |
114 (36+42+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Комашко Катерина Станіславівна |
3366 |
СИЧИК Д.В. |
06062 |
м. Новоград-Волинський |
СШ №4, ЗОШ № 5 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
3367 |
СІВАКІВСЬКА Є.М. |
06214 |
с. Рясне |
Рясненська ЗОШ |
7 |
30 (12+3+15) |
|
|
|
|
Яценко Ганна Володимирівна |
3368 |
СІВАКІВСЬКА Є.М. |
06214 |
с. Рясне |
Рясненська ЗОШ |
7 |
30 (12+3+15) |
|
|
|
|
Яценко Ганна Володимирівна |
3369 |
СІВАКІВСЬКИЙ К.М. |
06214 |
с. Рясне |
Рясненська ЗОШ |
3 |
46 (16+18+12) |
|
|
|
|
Яценко Ганна Володимирівна |
3370 |
СІВАЧ А.Р. |
06090 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей № 7 |
9 |
120 (36+45+39) |
|
|
С2 |
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
3371 |
СІГАЛОВ М.К. |
06091 |
м. Житомир |
Ліцей № 25 ім. М. О. Щорса |
2 |
81 (30+27+24) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
3372 |
СІДЄЛЬНІКОВА Д.О. |
06062 |
м. Новоград-Волинський |
СШ №4, ЗОШ № 5 |
6 |
48 (30+18+0) |
|
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
3373 |
СІДОРОВА А.О. |
06178 |
м. Житомир |
Збірна шкіл |
9 |
113 (30+42+41) |
|
|
С2 |
С3 |
Господарчук Наталія Володимирівна |
3374 |
СІКАЛЮК Ю.О. |
06298 |
с. Малий Браталів |
Малобраталівська ЗОШ |
4 |
114 (30+36+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Корабліна Світлана Олексіївна |
3375 |
СІМЧУК А.С. |
06091 |
м. Житомир |
Ліцей № 25 ім. М. О. Щорса |
4 |
114 (24+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Стойкова Надія Миколаївна |
3376 |
СІМЧУК М.О. |
06062 |
м. Новоград-Волинський |
СШ №4, ЗОШ № 5 |
6 |
126 (36+42+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Скаковська Тетяна Іванівна |
3377 |
СІМЧУК Я.О. |
06062 |
м. Новоград-Волинський |
СШ №4, ЗОШ № 5 |
3 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
3378 |
СІРА Д.І. |
06212 |
с. Сімаківка |
Сімаківська ЗОШ |
9 |
97 (24+48+25) |
|
|
С2 |
|
Яценко Ганна Володимирівна |
3379 |
СІРИК Д.С. |
06006 |
м. Житомир |
ЗОШ № 6 |
3 |
42 (18+6+18) |
|
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
3380 |
СІРУК А.О. |
06017 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей №1 ім.Лесі Українки |
6 |
90 (30+33+27) |
|
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
3381 |
СІТНІКОВ Б.Р. |
06114 |
м. Житомир |
ЗОШ № 26 |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
3382 |
СІЧЕВСЬКИЙ К.А. |
06062 |
м. Новоград-Волинський |
СШ №4, ЗОШ № 5 |
4 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
3383 |
СІЧЕНКО К. |
06199 |
м. Бердичів |
НВК № 4 |
2 |
24 (6+6+12) |
|
|
|
|
Горофенюк Наталія Олексіївна |
3384 |
СКАКОВСЬКА В.В. |
06091 |
м. Житомир |
Ліцей № 25 ім. М. О. Щорса |
3 |
132 (36+48+48) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
3385 |
СКАКОВСЬКА В.М. |
06062 |
м. Новоград-Волинський |
СШ №4, ЗОШ № 5 |
9 |
52 (6+24+22) |
|
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
3386 |
СКВОРЦОВА Д.В. |
06017 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей №1 ім.Лесі Українки |
7 |
66 (30+6+30) |
|
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
3387 |
СКИДАН А.В. |
06215 |
с. Киянка |
Киянська ЗОШ |
8 |
21 (12+9+0) |
|
|
|
|
Яценко Ганна Володимирівна |
3388 |
СКИДАН М.О. |
06146 |
м. Коростень |
НВК № 12 |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Камінська Наталія Адамівна |
3389 |
СКИТЕНКО О.В. |
06010 |
м. Радомишль |
Ліцей № 1 ім. Т. Г. Шевченка |
9 |
71 (12+39+20) |
|
|
|
|
Комашко Катерина Станіславівна |
3390 |
СКЛЯРОВА Д.С. |
06190 |
смт. Нова Борова |
Гімназія |
3 |
108 (42+30+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Гвоздовська Наталія Миколаївна |
3391 |
СКОВЛЮК Д.В. |
06291 |
с. Велика Волиця |
Великоволицька ЗОШ |
9 |
130 (36+51+43) |
|
|
С2 |
С3 |
Корабліна Світлана Олексіївна |
3392 |
СКОВЛЮК М.В. |
06291 |
с. Велика Волиця |
Великоволицька ЗОШ |
6 |
57 (24+12+21) |
|
|
|
|
Корабліна Світлана Олексіївна |
3393 |
СКОРБАЧ Є.О. |
06091 |
м. Житомир |
Ліцей № 25 ім. М. О. Щорса |
3 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
3394 |
СКОРИК А.Р. |
06061 |
м. Новоград-Волинський |
ЗОШ № 2 |
1 |
81 (30+27+24) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
3395 |
СКОРИК В.В. |
06062 |
м. Новоград-Волинський |
СШ №4, ЗОШ № 5 |
4 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
3396 |
СКОРИК Х.С. |
06273 |
с. Березники |
Березниківський ЗЗСО |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Карпенко Тетяна Анатолівна |
3397 |
СКОРКО М. |
06114 |
м. Житомир |
ЗОШ № 26 |
5 |
87 (48+24+15) |
|
С1 |
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
3398 |
СКОРОДИНСЬКА А.О. |
06291 |
с. Велика Волиця |
Великоволицька ЗОШ |
7 |
137 (48+51+38) |
|
С1 |
С2 |
|
Корабліна Світлана Олексіївна |
3399 |
СКОРОХОД Д.Ю. |
06138 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей № 11 |
4 |
96 (30+30+36) |
|
|
|
С3 |
Скаковська Тетяна Іванівна |
3400 |
СКОТИНЯНСЬКА В.С. |
06227 |
с. Гальчин |
Гальчинська ЗОШ |
8 |
142 (48+51+43) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Повальчук Оксана Петрівна |
3401 |
СКРИМІНСЬКА В.М. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
2 |
78 (30+18+30) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
3402 |
СКРИМІНСЬКИЙ Д.М. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
4 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
3403 |
СКРИПАЧЕНКО В.В. |
06040 |
смт. Ружин |
Збірна шкіл району |
2 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Федорчук Галина Миколаївна |
3404 |
СКРИПОВА С.С. |
06199 |
м. Бердичів |
НВК № 4 |
4 |
88 (34+30+24) |
|
С1 |
|
|
Горофенюк Наталія Олексіївна |
3405 |
СКРИТ Л.В. |
06318 |
м. Олевськ |
Олевська ЗОШ № 3 |
4 |
102 (30+30+42) |
|
|
|
С3 |
Дорошенко Інна Анатоліївна |
3406 |
СКРИТ М.В. |
06328 |
м. Олевськ |
Копищенська ЗОШ |
4 |
92 (20+30+42) |
|
|
|
С3 |
Дорошенко Інна Анатоліївна |
3407 |
СКУЛІНЕЦЬ Б.О. |
06146 |
м. Коростень |
НВК № 12 |
1 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Камінська Наталія Адамівна |
3408 |
СЛАБОУС Р.А. |
06040 |
смт. Ружин |
Збірна шкіл району |
2 |
72 (30+30+12) |
З |
|
|
|
Федорчук Галина Миколаївна |
3409 |
СЛАВІНСЬКА Л.В. |
06040 |
смт. Ружин |
Збірна шкіл району |
8 |
102 (30+33+39) |
|
|
|
|
Федорчук Галина Миколаївна |
3410 |
СЛАДКОВСЬКИЙ Н.М. |
06114 |
м. Житомир |
ЗОШ № 26 |
4 |
96 (30+36+30) |
|
|
С2 |
|
Стойкова Надія Миколаївна |
3411 |
СЛІЖИНСЬКИЙ М.І. |
06062 |
м. Новоград-Волинський |
СШ №4, ЗОШ № 5 |
6 |
87 (36+39+12) |
|
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
3412 |
СЛІНЬКОВА А.В. |
06117 |
м. Житомир |
ЗОШ № 30 |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
3413 |
СЛОБОДЕНЮК А.Ю. |
06040 |
смт. Ружин |
Збірна шкіл району |
3 |
78 (24+30+24) |
|
|
|
|
Федорчук Галина Миколаївна |
3414 |
СЛОБОДЕНЮК К.Ю. |
06040 |
смт. Ружин |
Збірна шкіл району |
7 |
64 (6+24+34) |
|
|
|
|
Федорчук Галина Миколаївна |
3415 |
СЛОБОЖАН М.С. |
06169 |
смт. Городок |
Городоцька ЗОШ |
7 |
70 (18+15+37) |
|
|
|
|
Вєтрова Ольга Миколаївна |
3416 |
СЛОВІНСЬКИЙ Є.И. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
5 |
162 (54+57+51) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
3417 |
СЛУГАЧОВА М.Ю. |
06006 |
м. Житомир |
ЗОШ № 6 |
1 |
72 (24+27+21) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
3418 |
СЛЮСАР А.В. |
06227 |
с. Гальчин |
Гальчинська ЗОШ |
11 |
117 (30+57+30) |
|
|
С2 |
|
Повальчук Оксана Петрівна |
3419 |
СЛЮСАРЧУК Д.В. |
06178 |
м. Житомир |
Збірна шкіл |
5 |
135 (42+39+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Господарчук Наталія Володимирівна |
3420 |
СЛЮТА Є.В. |
06178 |
м. Житомир |
Збірна шкіл |
9 |
129 (18+54+57) |
|
|
С2 |
С3 |
Господарчук Наталія Володимирівна |
3421 |
СМАГІН К.В. |
06062 |
м. Новоград-Волинський |
СШ №4, ЗОШ № 5 |
5 |
51 (24+15+12) |
|
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
3422 |
СМАГЛЮК Т.І. |
06040 |
смт. Ружин |
Збірна шкіл району |
7 |
50 (12+15+23) |
|
|
|
|
Федорчук Галина Миколаївна |
3423 |
СМИЙ В.М. |
06010 |
м. Радомишль |
Ліцей № 1 ім. Т. Г. Шевченка |
3 |
118 (34+48+36) |
З |
|
|
|
Комашко Катерина Станіславівна |
3424 |
СМІРНОВ Н.Я. |
06178 |
м. Житомир |
Збірна шкіл |
3 |
106 (34+24+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Господарчук Наталія Володимирівна |
3425 |
СМІРНОВ Я.Д. |
06178 |
м. Житомир |
Збірна шкіл |
6 |
141 (54+36+51) |
|
С1 |
|
С3 |
Господарчук Наталія Володимирівна |
3426 |
СМОЛКО К.С. |
06062 |
м. Новоград-Волинський |
СШ №4, ЗОШ № 5 |
6 |
54 (30+12+12) |
|
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
3427 |
СМУЛЬКО А.В. |
06017 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей №1 ім.Лесі Українки |
3 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
3428 |
СНОПКО В.О. |
06090 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей № 7 |
9 |
101 (30+45+26) |
|
|
С2 |
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
3429 |
СОБОЛЕВСЬКА А.М. |
06114 |
м. Житомир |
ЗОШ № 26 |
2 |
75 (30+27+18) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
3430 |
СОБОЛЬ С.О. |
06040 |
смт. Ружин |
Збірна шкіл району |
5 |
126 (60+45+21) |
|
С1 |
С2 |
|
Федорчук Галина Миколаївна |
3431 |
СОВА А.В. |
06227 |
с. Гальчин |
Гальчинська ЗОШ |
6 |
156 (60+45+51) |
З |
|
|
|
Повальчук Оксана Петрівна |
3432 |
СОДЕЛЬ В.Р. |
06005 |
м. Бердичів |
Міський ліцей № 15 |
3 |
90 (30+24+36) |
|
|
|
С3 |
Макаревич Ніла Василівна |
3433 |
СОЗОНЮК А.В. |
06091 |
м. Житомир |
Ліцей № 25 ім. М. О. Щорса |
3 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
3434 |
СОКИРКО Д.А. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
7 |
79 (24+15+40) |
|
|
|
С3 |
Стойкова Надія Миколаївна |
3435 |
СОКИРКО Д.В. |
06279 |
с. Мокляки |
Мокляківська філія |
8 |
136 (48+39+49) |
|
С1 |
|
С3 |
Карпенко Тетяна Анатолівна |
3436 |
СОКИРКО Я.В. |
06271 |
смт Ємільчине |
Ємільчинський ЗЗСО № 1 |
8 |
148 (42+48+58) |
З |
|
|
|
Карпенко Тетяна Анатолівна |
3437 |
СОКОЛІВСЬКИЙ В.Р. |
06227 |
с. Гальчин |
Гальчинська ЗОШ |
7 |
82 (18+21+43) |
|
|
|
С3 |
Повальчук Оксана Петрівна |
3438 |
СОКОЛОВА А.М. |
06114 |
м. Житомир |
ЗОШ № 26 |
2 |
75 (24+27+24) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
3439 |
СОКОЛОВА Д.І. |
06318 |
м. Олевськ |
Олевська ЗОШ № 3 |
3 |
62 (14+18+30) |
|
|
|
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
3440 |
СОКОЛОВСЬКА О.М. |
06270 |
смт Ємільчине |
ЗЗСО Ємільчинська гімназія |
4 |
120 (48+42+30) |
З |
|
|
|
Карпенко Тетяна Анатолівна |
3441 |
СОКОЛОВСЬКА С.Р. |
06138 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей № 11 |
7 |
98 (36+24+38) |
|
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
3442 |
СОКОЛОВСЬКА Я.С. |
06178 |
м. Житомир |
Збірна шкіл |
4 |
120 (30+42+48) |
З |
|
|
|
Господарчук Наталія Володимирівна |
3443 |
СОКОЛЮК Й.А. |
06040 |
смт. Ружин |
Збірна шкіл району |
4 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Федорчук Галина Миколаївна |
3444 |
СОЛОВЙОВ С.Б. |
06091 |
м. Житомир |
Ліцей № 25 ім. М. О. Щорса |
3 |
118 (40+36+42) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
3445 |
СОЛОВЙОВА А.О. |
06164 |
с. Білокоровичі |
Білокоровицька ЗОШ № 1 |
4 |
92 (32+30+30) |
|
С1 |
|
|
Колібаба Ольга Василівна |
3446 |
СОЛОВЙОВА В.Р. |
06005 |
м. Бердичів |
Міський ліцей № 15 |
3 |
114 (30+36+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Макаревич Ніла Василівна |
3447 |
СОЛОВЙОВА О.М. |
06062 |
м. Новоград-Волинський |
СШ №4, ЗОШ № 5 |
5 |
87 (42+27+18) |
|
С1 |
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
3448 |
СОЛОГУБ А. |
06300 |
с. Юрівка |
Юрівський НВК |
9 |
94 (24+30+40) |
|
|
|
С3 |
Корабліна Світлана Олексіївна |
3449 |
СОЛОГУБ Н.Т. |
06301 |
смт. Любар |
Коваленківська ЗОШ |
6 |
90 (30+21+39) |
|
|
|
|
Корабліна Світлана Олексіївна |
3450 |
СОЛОГУБ С.Т. |
06301 |
смт. Любар |
Коваленківська ЗОШ |
7 |
93 (30+27+36) |
|
|
|
|
Корабліна Світлана Олексіївна |
3451 |
СОЛОДОВА О.Д. |
06040 |
смт. Ружин |
Збірна шкіл району |
7 |
112 (36+39+37) |
|
|
|
|
Федорчук Галина Миколаївна |
3452 |
СОЛОДЧУК С.В. |
06114 |
м. Житомир |
ЗОШ № 26 |
3 |
74 (14+30+30) |
|
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
3453 |
СОЛОМКО В.О. |
06138 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей № 11 |
6 |
111 (42+42+27) |
|
С1 |
С2 |
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
3454 |
СОЛОМОНЮК А.В. |
06062 |
м. Новоград-Волинський |
СШ №4, ЗОШ № 5 |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
3455 |
СОЛОМОНЮК Т.В. |
06062 |
м. Новоград-Волинський |
СШ №4, ЗОШ № 5 |
6 |
117 (42+48+27) |
|
С1 |
С2 |
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
3456 |
СОЛОНИЙ Я.О. |
06138 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей № 11 |
3 |
126 (36+48+42) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
3457 |
СОЛОНИНКА Б.І. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
3458 |
СОЛОП О.В. |
06212 |
с. Сімаківка |
Сімаківська ЗОШ |
9 |
94 (24+39+31) |
|
|
|
|
Яценко Ганна Володимирівна |
3459 |
СОЛОЩУК А.Г. |
06062 |
м. Новоград-Волинський |
СШ №4, ЗОШ № 5 |
3 |
132 (42+48+42) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
3460 |
СОЛЬСЬКА В.Р. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
7 |
48 (18+6+24) |
|
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
3461 |
СОПРУНЕЦЬ М.О. |
06287 |
смт Ємільчине |
Непізнаницький ЗЗСО |
6 |
57 (24+15+18) |
|
|
|
|
Карпенко Тетяна Анатолівна |
3462 |
СОПРУНЕЦЬ О.О. |
06287 |
смт Ємільчине |
Непізнаницький ЗЗСО |
7 |
62 (18+21+23) |
|
|
|
|
Карпенко Тетяна Анатолівна |
3463 |
СОРОКА А.О. |
06319 |
с. Кишин |
Кишинська ЗОШ |
4 |
132 (48+36+48) |
З |
|
|
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
3464 |
СОРОКА А.О. |
06146 |
м. Коростень |
НВК № 12 |
3 |
86 (20+36+30) |
|
|
С2 |
|
Камінська Наталія Адамівна |
3465 |
СОРОКА А.С. |
06216 |
с. Рудня Іванівська |
Руднє-Іванівська ЗОШ |
10 |
95 (30+51+14) |
|
|
С2 |
|
Яценко Ганна Володимирівна |
3466 |
СОРОКА В.В. |
06062 |
м. Новоград-Волинський |
СШ №4, ЗОШ № 5 |
4 |
132 (42+48+42) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
3467 |
СОРОКА В.Д. |
06311 |
с. Калинівка |
Калинівська ЗОШ |
3 |
126 (36+42+48) |
З |
|
|
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
3468 |
СОРОКА В.О. |
06215 |
с. Киянка |
Киянська ЗОШ |
9 |
80 (24+36+20) |
|
|
|
|
Яценко Ганна Володимирівна |
3469 |
СОРОКА В.Я. |
06216 |
с. Рудня Іванівська |
Руднє-Іванівська ЗОШ |
11 |
89 (24+39+26) |
|
|
|
|
Яценко Ганна Володимирівна |
3470 |
СОРОКА Д.О. |
06291 |
с. Велика Волиця |
Великоволицька ЗОШ |
5 |
81 (36+33+12) |
|
|
|
|
Корабліна Світлана Олексіївна |
3471 |
СОРОКА Д.С. |
06310 |
с. Зольня |
Зольнянська ЗОШ |
1 |
57 (12+21+24) |
|
|
С2 |
С3 |
Дорошенко Інна Анатоліївна |
3472 |
СОРОКА З.О. |
06291 |
с. Велика Волиця |
Великоволицька ЗОШ |
3 |
54 (12+18+24) |
|
|
|
|
Корабліна Світлана Олексіївна |
3473 |
СОРОКА І.В. |
06117 |
м. Житомир |
ЗОШ № 30 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
3474 |
СОРОКА К.Р. |
06216 |
с. Рудня Іванівська |
Руднє-Іванівська ЗОШ |
7 |
64 (12+15+37) |
|
|
|
|
Яценко Ганна Володимирівна |
3475 |
СОРОКА О.В. |
06216 |
с. Рудня Іванівська |
Руднє-Іванівська ЗОШ |
11 |
94 (36+42+16) |
|
|
С2 |
|
Яценко Ганна Володимирівна |
3476 |
СОРОКА Т.А. |
06314 |
с. Стовпинка |
Стовпинська ЗОШ |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
3477 |
СОРОКА Т.Ю. |
06040 |
смт. Ружин |
Збірна шкіл району |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Федорчук Галина Миколаївна |
3478 |
СОРОКА Я.О. |
06086 |
с. Макарівка |
Макарівська ЗОШ |
3 |
108 (24+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Силкіна Наталія Василівна |
3479 |
СОРОКОЛЄТОВА Є.Ю. |
06017 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей №1 ім.Лесі Українки |
6 |
120 (48+27+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Скаковська Тетяна Іванівна |
3480 |
СОСНОВСЬКИЙ В.В. |
06286 |
смт Ємільчине |
Великояблунецький ЗЗСО |
8 |
105 (36+39+30) |
|
|
|
|
Карпенко Тетяна Анатолівна |
3481 |
СОСНОВСЬКИЙ В.П. |
06273 |
с. Березники |
Березниківський ЗЗСО |
10 |
139 (42+60+37) |
|
С1 |
С2 |
|
Карпенко Тетяна Анатолівна |
3482 |
СОСОВ О.Р. |
06005 |
м. Бердичів |
Міський ліцей № 15 |
3 |
74 (20+24+30) |
|
|
|
|
Макаревич Ніла Василівна |
3483 |
СОТНІКОВА П.О. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
3 |
96 (30+36+30) |
|
|
С2 |
|
Стойкова Надія Миколаївна |
3484 |
СОЧИВЕЦЬ Д.В. |
06169 |
смт. Городок |
Городоцька ЗОШ |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Вєтрова Ольга Миколаївна |
3485 |
СПЕСІВЦЕВ Д.В. |
06062 |
м. Новоград-Волинський |
СШ №4, ЗОШ № 5 |
5 |
51 (12+15+24) |
|
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
3486 |
СПЕСІВЦЕВ О.В. |
06062 |
м. Новоград-Волинський |
СШ №4, ЗОШ № 5 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
3487 |
СПИДЧУК В.С. |
06275 |
с. Середи |
Середівський ЗЗСО |
2 |
45 (6+24+15) |
|
|
С2 |
|
Карпенко Тетяна Анатолівна |
3488 |
СПИШНЯК В.О. |
06270 |
смт Ємільчине |
ЗЗСО Ємільчинська гімназія |
6 |
96 (36+30+30) |
|
|
|
|
Карпенко Тетяна Анатолівна |
3489 |
СПІЦИН В.Ю. |
06062 |
м. Новоград-Волинський |
СШ №4, ЗОШ № 5 |
10 |
106 (18+51+37) |
|
|
С2 |
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
3490 |
СПІЦИНА Р.Ю. |
06062 |
м. Новоград-Волинський |
СШ №4, ЗОШ № 5 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
3491 |
СТАВНИЧА К.О. |
06040 |
смт. Ружин |
Збірна шкіл району |
4 |
120 (30+42+48) |
З |
|
|
|
Федорчук Галина Миколаївна |
3492 |
СТАВНИЧИЙ Я.О. |
06040 |
смт. Ружин |
Збірна шкіл району |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Федорчук Галина Миколаївна |
3493 |
СТАДНІК К.В. |
06329 |
м. Олевськ |
Камянська ЗОШ |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
3494 |
СТАДНІК Н.О. |
06178 |
м. Житомир |
Збірна шкіл |
3 |
126 (36+42+48) |
З |
|
|
|
Господарчук Наталія Володимирівна |
3495 |
СТАЛЬНІКОВ Д. |
06114 |
м. Житомир |
ЗОШ № 26 |
6 |
87 (42+27+18) |
|
С1 |
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
3496 |
СТАНІСЛАВСЬКИЙ О.Р. |
06117 |
м. Житомир |
ЗОШ № 30 |
2 |
66 (24+27+15) |
|
С1 |
С2 |
|
Стойкова Надія Миколаївна |
3497 |
СТАНКЕВИЧ Д.О. |
06001 |
м. Бердичів |
Центр позашкільної освіти ім. О. Разумкова, відділення еколого-натуралістичного напрямку |
4 |
132 (42+48+42) |
З |
|
|
|
Рощенюк Оксана Анатоліївна |
3498 |
СТАРЖИНСЬКА К.Р. |
06208 |
с. Велика Цвіля |
Великоцвілянська ЗОШ |
2 |
75 (24+21+30) |
З |
|
|
|
Яценко Ганна Володимирівна |
3499 |
СТАРИКОВ В.А. |
06040 |
смт. Ружин |
Збірна шкіл району |
8 |
123 (30+42+51) |
|
|
С2 |
С3 |
Федорчук Галина Миколаївна |
3500 |
СТАРОДУБ Т.О. |
06017 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей №1 ім.Лесі Українки |
10 |
130 (36+54+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Скаковська Тетяна Іванівна |
3501 |
СТАРОЩУК О.О. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
5 |
126 (60+33+33) |
|
С1 |
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
3502 |
СТАРШИНОВА Б.Р. |
06040 |
смт. Ружин |
Збірна шкіл району |
8 |
96 (18+45+33) |
|
|
С2 |
|
Федорчук Галина Миколаївна |
3503 |
СТАРШИНОВА В.О. |
06020 |
смт. Черняхів |
Черняхівська ЗОШ |
4 |
66 (18+24+24) |
|
|
|
|
Камінчук Іван Володимирович |
3504 |
СТАСІВ А.О. |
06067 |
м. Житомир |
ЗОШ № 28 |
5 |
54 (18+6+30) |
|
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
3505 |
СТАСЮК А.С. |
06061 |
м. Новоград-Волинський |
ЗОШ № 2 |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
3506 |
СТАСЮК А.С. |
06061 |
м. Новоград-Волинський |
ЗОШ № 2 |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
3507 |
СТАСЮК Д.О. |
06273 |
с. Березники |
Березниківський ЗЗСО |
8 |
151 (42+57+52) |
З |
|
|
|
Карпенко Тетяна Анатолівна |
3508 |
СТАСЮК І.С. |
06227 |
с. Гальчин |
Гальчинська ЗОШ |
11 |
127 (36+48+43) |
|
|
С2 |
С3 |
Повальчук Оксана Петрівна |
3509 |
СТАСЮК Н.М. |
06178 |
м. Житомир |
Збірна шкіл |
5 |
123 (42+36+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Господарчук Наталія Володимирівна |
3510 |
СТАФЕЙЧУК М.А. |
06320 |
с. Сущани |
Сущанська ЗОШ |
8 |
119 (36+39+44) |
|
|
|
С3 |
Дорошенко Інна Анатоліївна |
3511 |
СТАФІЙЧУК А.Я. |
06313 |
с. Хмелівка |
Хмелівська ЗОШ |
3 |
84 (36+18+30) |
|
С1 |
|
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
3512 |
СТАФІЙЧУК М.В. |
06320 |
с. Сущани |
Сущанська ЗОШ |
6 |
93 (42+21+30) |
|
С1 |
|
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
3513 |
СТАФІЙЧУК Ю.В. |
06320 |
с. Сущани |
Сущанська ЗОШ |
9 |
70 (18+33+19) |
|
|
|
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
3514 |
СТАХОВА Д.О. |
06005 |
м. Бердичів |
Міський ліцей № 15 |
5 |
102 (42+33+27) |
|
С1 |
|
|
Макаревич Ніла Василівна |
3515 |
СТАЩУК В.С. |
06227 |
с. Гальчин |
Гальчинська ЗОШ |
7 |
108 (24+33+51) |
|
|
|
С3 |
Повальчук Оксана Петрівна |
3516 |
СТЕЛЬМАХ М.В. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
5 |
174 (60+54+60) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
3517 |
СТЕПАНЕНКО Д.А. |
06114 |
м. Житомир |
ЗОШ № 26 |
4 |
108 (30+36+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Стойкова Надія Миколаївна |
3518 |
СТЕПАНЕНКО М.А. |
06146 |
м. Коростень |
НВК № 12 |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Камінська Наталія Адамівна |
3519 |
СТЕПАНЕНКО О.М. |
06169 |
смт. Городок |
Городоцька ЗОШ |
2 |
75 (18+27+30) |
З |
|
|
|
Вєтрова Ольга Миколаївна |
3520 |
СТЕПАНЕНКО С.В. |
06270 |
смт Ємільчине |
ЗЗСО Ємільчинська гімназія |
5 |
84 (30+30+24) |
|
|
|
|
Карпенко Тетяна Анатолівна |
3521 |
СТЕПАНЕЦЬ Н.В. |
06331 |
м. Олевськ |
Журжевицька ЗОШ |
6 |
39 (18+12+9) |
|
|
|
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
3522 |
СТЕПАНИЦЬКИЙ Р.В. |
06061 |
м. Новоград-Волинський |
ЗОШ № 2 |
4 |
102 (36+36+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
3523 |
СТЕПАНЧУК В.Р. |
06017 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей №1 ім.Лесі Українки |
3 |
126 (36+48+42) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
3524 |
СТЕПАНЧУК Д.О. |
06040 |
смт. Ружин |
Збірна шкіл району |
4 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Федорчук Галина Миколаївна |
3525 |
СТЕПАНЧУК Н.Ю. |
06105 |
смт. Народичі |
Відділ освіти |
7 |
51 (18+18+15) |
|
|
|
|
Крамарчук Ігор Ярославович |
3526 |
СТЕПАНЧУК Т.О. |
06062 |
м. Новоград-Волинський |
СШ №4, ЗОШ № 5 |
2 |
78 (24+30+24) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
3527 |
СТЕПАНЮК М.О. |
06178 |
м. Житомир |
Збірна шкіл |
2 |
72 (24+18+30) |
З |
|
|
|
Господарчук Наталія Володимирівна |
3528 |
СТЕПОВИЙ А.О. |
06062 |
м. Новоград-Волинський |
СШ №4, ЗОШ № 5 |
6 |
156 (54+42+60) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
3529 |
СТЕПТРА А.О. |
06215 |
с. Киянка |
Киянська ЗОШ |
5 |
99 (42+18+39) |
|
С1 |
|
|
Яценко Ганна Володимирівна |
3530 |
СТЕПУРА Я.Д. |
06215 |
с. Киянка |
Киянська ЗОШ |
6 |
99 (42+42+15) |
|
С1 |
С2 |
|
Яценко Ганна Володимирівна |
3531 |
СТЕПУРКО В.О. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
6 |
135 (42+51+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Стойкова Надія Миколаївна |
3532 |
СТЕПУШЕНКО О.С. |
06275 |
с. Середи |
Середівський ЗЗСО |
3 |
60 (12+30+18) |
|
|
|
|
Карпенко Тетяна Анатолівна |
3533 |
СТЕПЧЕНКО Д.О. |
06091 |
м. Житомир |
Ліцей № 25 ім. М. О. Щорса |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
3534 |
СТЕСЮК Є.О. |
06117 |
м. Житомир |
ЗОШ № 30 |
1 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
3535 |
СТЕЦЬКО В.С. |
06281 |
с. Хутір-Мокляки |
Хутір-Мокляківська філія |
3 |
66 (24+18+24) |
|
|
|
|
Карпенко Тетяна Анатолівна |
3536 |
СТЕЦЬКО Є.С. |
06281 |
с. Хутір-Мокляки |
Хутір-Мокляківська філія |
5 |
66 (18+36+12) |
|
|
|
|
Карпенко Тетяна Анатолівна |
3537 |
СТЕЦЬКО М.С. |
06274 |
с. Куліші |
Кулішівський ЗЗСО І-ІІІ ст. |
10 |
92 (18+33+41) |
|
|
|
С3 |
Карпенко Тетяна Анатолівна |
3538 |
СТЕЦЬКО О.М. |
06281 |
с. Хутір-Мокляки |
Хутір-Мокляківська філія |
3 |
50 (8+30+12) |
|
|
|
|
Карпенко Тетяна Анатолівна |
3539 |
СТЕЦЬКО С.І. |
06274 |
с. Куліші |
Кулішівський ЗЗСО І-ІІІ ст. |
2 |
60 (30+21+9) |
|
С1 |
С2 |
|
Карпенко Тетяна Анатолівна |
3540 |
СТЕЦЬКО Я.І. |
06274 |
с. Куліші |
Кулішівський ЗЗСО І-ІІІ ст. |
11 |
86 (24+51+11) |
|
|
С2 |
|
Карпенко Тетяна Анатолівна |
3541 |
СТЕЦЮК В.Я. |
06105 |
смт. Народичі |
Відділ освіти |
7 |
44 (18+12+14) |
|
|
|
|
Крамарчук Ігор Ярославович |
3542 |
СТЕЦЮК Д.І. |
06062 |
м. Новоград-Волинський |
СШ №4, ЗОШ № 5 |
2 |
60 (24+24+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
3543 |
СТЕЦЮК Д.О. |
06178 |
м. Житомир |
Збірна шкіл |
6 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Господарчук Наталія Володимирівна |
3544 |
СТЕЦЮК К.І. |
06062 |
м. Новоград-Волинський |
СШ №4, ЗОШ № 5 |
2 |
60 (18+24+18) |
|
|
С2 |
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
3545 |
СТЕЦЮК М.М. |
06291 |
с. Велика Волиця |
Великоволицька ЗОШ |
7 |
140 (54+45+41) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Корабліна Світлана Олексіївна |
3546 |
СТЕЦЮК Н.С. |
06117 |
м. Житомир |
ЗОШ № 30 |
1 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
3547 |
СТЕЦЮК С.Д. |
06020 |
смт. Черняхів |
Черняхівська ЗОШ |
7 |
79 (18+30+31) |
|
|
|
|
Камінчук Іван Володимирович |
3548 |
СТОЛІТНЯ А.А. |
06114 |
м. Житомир |
ЗОШ № 26 |
2 |
69 (24+30+15) |
|
С1 |
С2 |
|
Стойкова Надія Миколаївна |
3549 |
СТОЛЯР Д.М. |
06199 |
м. Бердичів |
НВК № 4 |
4 |
84 (24+30+30) |
|
|
|
|
Горофенюк Наталія Олексіївна |
3550 |
СТОЛЯР Д.О. |
06314 |
с. Стовпинка |
Стовпинська ЗОШ |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
3551 |
СТОЛЯРЕНКО В.В. |
06020 |
смт. Черняхів |
Черняхівська ЗОШ |
8 |
105 (24+36+45) |
|
|
|
С3 |
Камінчук Іван Володимирович |
3552 |
СТОЛЯРЕНКО Я.С. |
06020 |
смт. Черняхів |
Черняхівська ЗОШ |
7 |
74 (24+12+38) |
|
|
|
|
Камінчук Іван Володимирович |
3553 |
СТОЛЯРЕЦЬ А. |
06040 |
смт. Ружин |
Збірна шкіл району |
6 |
78 (36+21+21) |
|
|
|
|
Федорчук Галина Миколаївна |
3554 |
СТОЛЯРЕЦЬ Д.О. |
06040 |
смт. Ружин |
Збірна шкіл району |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Федорчук Галина Миколаївна |
3555 |
СТОЛЯРЕЦЬ Є.О. |
06040 |
смт. Ружин |
Збірна шкіл району |
4 |
102 (42+30+30) |
|
С1 |
|
|
Федорчук Галина Миколаївна |
3556 |
СТОРОЖУК А.В. |
06290 |
с. Бичева |
Бичівський ЗЗСО |
6 |
108 (36+39+33) |
|
|
|
|
Корабліна Світлана Олексіївна |
3557 |
СТОРОЖУК А.М. |
06040 |
смт. Ружин |
Збірна шкіл району |
2 |
81 (30+24+27) |
З |
|
|
|
Федорчук Галина Миколаївна |
3558 |
СТОРОЖУК М.В. |
06290 |
с. Бичева |
Бичівський ЗЗСО |
4 |
58 (22+18+18) |
|
|
|
|
Корабліна Світлана Олексіївна |
3559 |
СТОРОЖУК О.В. |
06290 |
с. Бичева |
Бичівський ЗЗСО |
2 |
33 (6+9+18) |
|
|
|
|
Корабліна Світлана Олексіївна |
3560 |
СТОРОЖУК С.В. |
06290 |
с. Бичева |
Бичівський ЗЗСО |
2 |
78 (24+27+27) |
З |
|
|
|
Корабліна Світлана Олексіївна |
3561 |
СТОРОЖУК Х.В. |
06290 |
с. Бичева |
Бичівський ЗЗСО |
1 |
81 (24+27+30) |
З |
|
|
|
Корабліна Світлана Олексіївна |
3562 |
СТОЦЬКА Д.М. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
3 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
3563 |
СТРЕБКОВА М.В. |
06005 |
м. Бердичів |
Міський ліцей № 15 |
3 |
120 (30+42+48) |
З |
|
|
|
Макаревич Ніла Василівна |
3564 |
СТРЕЛКОВ А.В. |
06190 |
смт. Нова Борова |
Гімназія |
3 |
132 (48+36+48) |
З |
|
|
|
Гвоздовська Наталія Миколаївна |
3565 |
СТРЕЛЬЦОВА М.А. |
06114 |
м. Житомир |
ЗОШ № 26 |
4 |
100 (28+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Стойкова Надія Миколаївна |
3566 |
СТРЕЛЬЦОВОЇ О.Р. |
06317 |
м. Олевськ |
Олевська ЗОШ № 2 |
5 |
84 (36+21+27) |
|
|
|
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
3567 |
СТРЕЛЬЧЕНКО Д.В. |
06117 |
м. Житомир |
ЗОШ № 30 |
3 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
3568 |
СТРЕЛЬЧЕНКО М.О. |
06284 |
с. Осівка |
Осівський ЗЗСО |
3 |
114 (30+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Карпенко Тетяна Анатолівна |
3569 |
СТРЕЛЬЧУК М.В. |
06040 |
смт. Ружин |
Збірна шкіл району |
2 |
72 (30+18+24) |
З |
|
|
|
Федорчук Галина Миколаївна |
3570 |
СТРЕЛЬЧУК О.І. |
06062 |
м. Новоград-Волинський |
СШ №4, ЗОШ № 5 |
7 |
65 (24+21+20) |
|
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
3571 |
СТРЕЛЮК Б.С. |
06314 |
с. Стовпинка |
Стовпинська ЗОШ |
8 |
131 (48+45+38) |
|
С1 |
С2 |
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
3572 |
СТРЕЛЮК Н.С. |
06314 |
с. Стовпинка |
Стовпинська ЗОШ |
5 |
162 (54+60+48) |
З |
|
|
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
3573 |
СТРЕЛЮК С.І. |
06314 |
с. Стовпинка |
Стовпинська ЗОШ |
4 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
3574 |
СТРЕТОВИЧ А.О. |
06146 |
м. Коростень |
НВК № 12 |
4 |
90 (24+30+36) |
|
|
|
С3 |
Камінська Наталія Адамівна |
3575 |
СТРОКАЛЬ К.В. |
06201 |
с. Морозівка |
ЗОШ |
8 |
111 (42+39+30) |
|
С1 |
|
|
Зоря Ольга Юхимівна |
3576 |
СТРОКАНЬ В.С. |
06005 |
м. Бердичів |
Міський ліцей № 15 |
3 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Макаревич Ніла Василівна |
3577 |
СТРУКОВ К.В. |
06064 |
м. Житомир |
НВК № 25 |
3 |
114 (36+42+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Стойкова Надія Миколаївна |
3578 |
СТУДЕНЕЦЬКИЙ Д. |
06190 |
смт. Нова Борова |
Гімназія |
3 |
126 (30+48+48) |
З |
|
|
|
Гвоздовська Наталія Миколаївна |
3579 |
СТУЖЕНКО В.Ю. |
06278 |
с. Горбове |
Горбівська філія |
5 |
75 (24+36+15) |
|
|
|
|
Карпенко Тетяна Анатолівна |
3580 |
СТУКАЛ І.А. |
06178 |
м. Житомир |
Збірна шкіл |
3 |
100 (34+24+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Господарчук Наталія Володимирівна |
3581 |
СТУКАЛО А.В. |
06320 |
с. Сущани |
Сущанська ЗОШ |
5 |
120 (24+51+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Дорошенко Інна Анатоліївна |
3582 |
СТУПНІЦЬКИЙ А.А. |
06178 |
м. Житомир |
Збірна шкіл |
4 |
138 (48+48+42) |
З |
|
|
|
Господарчук Наталія Володимирівна |
3583 |
СУБІ К.І. |
06190 |
смт. Нова Борова |
Гімназія |
6 |
72 (18+30+24) |
|
|
|
|
Гвоздовська Наталія Миколаївна |
3584 |
СУБІН В.В. |
06040 |
смт. Ружин |
Збірна шкіл району |
3 |
120 (42+36+42) |
З |
|
|
|
Федорчук Галина Миколаївна |
3585 |
СУВОРОВА А.О. |
06190 |
смт. Нова Борова |
Гімназія |
4 |
96 (18+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Гвоздовська Наталія Миколаївна |
3586 |
СУГАК Є.О. |
06138 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей № 11 |
6 |
117 (42+45+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
3587 |
СУКАЧ В.О. |
06062 |
м. Новоград-Волинський |
СШ №4, ЗОШ № 5 |
6 |
87 (42+21+24) |
|
С1 |
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
3588 |
СУКАЧ Д.І. |
06062 |
м. Новоград-Волинський |
СШ №4, ЗОШ № 5 |
3 |
120 (42+36+42) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
3589 |
СУЛИМА К.М. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
5 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
3590 |
СУЛИМА О.М. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
3591 |
СУЛІМКО Н.О. |
06138 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей № 11 |
4 |
98 (26+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Скаковська Тетяна Іванівна |
3592 |
СУПРУНЕНКО А.О. |
06178 |
м. Житомир |
Збірна шкіл |
4 |
102 (24+30+48) |
|
|
|
С3 |
Господарчук Наталія Володимирівна |
3593 |
СУПРУНЕНКО Д.О. |
06017 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей №1 ім.Лесі Українки |
3 |
126 (42+48+36) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
3594 |
СУПРУНЧУК І.С. |
06273 |
с. Березники |
Березниківський ЗЗСО |
11 |
147 (42+60+45) |
З |
|
|
|
Карпенко Тетяна Анатолівна |
3595 |
СУПРУНЧУК М.О. |
06062 |
м. Новоград-Волинський |
СШ №4, ЗОШ № 5 |
6 |
81 (42+21+18) |
|
С1 |
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
3596 |
СУРЯГІНА Р.О. |
06090 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей № 7 |
3 |
80 (20+24+36) |
|
|
|
С3 |
Скаковська Тетяна Іванівна |
3597 |
СУСОЛ В.П. |
06227 |
с. Гальчин |
Гальчинська ЗОШ |
8 |
107 (54+18+35) |
|
С1 |
|
|
Повальчук Оксана Петрівна |
3598 |
СУХОВА З. |
06190 |
смт. Нова Борова |
Гімназія |
1 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Гвоздовська Наталія Миколаївна |
3599 |
СУЧКОВА Я.О. |
06017 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей №1 ім.Лесі Українки |
6 |
78 (36+24+18) |
|
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
3600 |
СУЩЕВСЬКА А.В. |
06277 |
с. Симони |
Симонівський ЗЗСО |
5 |
159 (54+57+48) |
З |
|
|
|
Карпенко Тетяна Анатолівна |
3601 |
СЬОМКО Д.А. |
06214 |
с. Рясне |
Рясненська ЗОШ |
4 |
24 (0+6+18) |
|
|
|
|
Яценко Ганна Володимирівна |
3602 |
СЯБРУК І.В. |
06146 |
м. Коростень |
НВК № 12 |
2 |
81 (30+21+30) |
З |
|
|
|
Камінська Наталія Адамівна |
3603 |
ТАБАЛЮК В.В. |
06175 |
м. Новоград-Волинський |
ЗОШ № 10 |
6 |
123 (42+39+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Скаковська Тетяна Іванівна |
3604 |
ТАБАЛЮК І.В. |
06006 |
м. Житомир |
ЗОШ № 6 |
2 |
87 (30+30+27) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
3605 |
ТАЛАХ Д.М. |
06326 |
м. Олевськ |
Андріївська ЗОШ |
4 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
3606 |
ТАЛАХ М.І. |
06317 |
м. Олевськ |
Олевська ЗОШ № 2 |
3 |
44 (8+24+12) |
|
|
|
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
3607 |
ТАЛАХ О.В. |
06323 |
с. Юрове |
Юрівська ЗОШ |
6 |
117 (42+39+36) |
|
С1 |
|
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
3608 |
ТАЛАХ С.А. |
06323 |
с. Юрове |
Юрівська ЗОШ |
7 |
100 (24+51+25) |
|
|
С2 |
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
3609 |
ТАЛАХ Х.В. |
06320 |
с. Сущани |
Сущанська ЗОШ |
5 |
123 (36+33+54) |
|
|
|
С3 |
Дорошенко Інна Анатоліївна |
3610 |
ТАЛЬКО А.В. |
06091 |
м. Житомир |
Ліцей № 25 ім. М. О. Щорса |
3 |
114 (36+36+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Стойкова Надія Миколаївна |
3611 |
ТАЛЬКО В.П. |
06114 |
м. Житомир |
ЗОШ № 26 |
8 |
84 (30+24+30) |
|
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
3612 |
ТАЛЬКО К.О. |
06091 |
м. Житомир |
Ліцей № 25 ім. М. О. Щорса |
2 |
84 (30+27+27) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
3613 |
ТАЛЬКО О.П. |
06114 |
м. Житомир |
ЗОШ № 26 |
4 |
120 (30+42+48) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
3614 |
ТАЛЬКО С.І. |
06138 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей № 11 |
4 |
102 (36+24+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Скаковська Тетяна Іванівна |
3615 |
ТАНСЬКА А.М. |
06006 |
м. Житомир |
ЗОШ № 6 |
3 |
72 (12+36+24) |
|
|
С2 |
|
Стойкова Надія Миколаївна |
3616 |
ТАРАСОВА В.В. |
06293 |
с. Глезне |
Глезненська ЗОШ |
4 |
102 (30+30+42) |
|
|
|
С3 |
Корабліна Світлана Олексіївна |
3617 |
ТАРАСОВА В.М. |
06138 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей № 11 |
7 |
120 (36+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Скаковська Тетяна Іванівна |
3618 |
ТАРАСОВА К.О. |
06091 |
м. Житомир |
Ліцей № 25 ім. М. О. Щорса |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
3619 |
ТАРАСЮК В.С. |
06010 |
м. Радомишль |
Ліцей № 1 ім. Т. Г. Шевченка |
4 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Комашко Катерина Станіславівна |
3620 |
ТАРАСЮК К.В. |
06296 |
смт Любар |
Любарська гімназія № 1 |
11 |
111 (30+45+36) |
|
|
С2 |
|
Корабліна Світлана Олексіївна |
3621 |
ТАРАСЮК К.В. |
06062 |
м. Новоград-Волинський |
СШ №4, ЗОШ № 5 |
3 |
120 (30+48+42) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
3622 |
ТАРАСЮК С.М. |
06178 |
м. Житомир |
Збірна шкіл |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Господарчук Наталія Володимирівна |
3623 |
ТАРАХТЕЛЮК С.Р. |
06005 |
м. Бердичів |
Міський ліцей № 15 |
4 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Макаревич Ніла Василівна |
3624 |
ТАРГОНСЬКА С.В. |
06006 |
м. Житомир |
ЗОШ № 6 |
2 |
87 (30+30+27) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
3625 |
ТАРГОНСЬКИЙ В.В. |
06091 |
м. Житомир |
Ліцей № 25 ім. М. О. Щорса |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
3626 |
ТАРНАВСЬКИЙ О.П. |
06062 |
м. Новоград-Волинський |
СШ №4, ЗОШ № 5 |
2 |
81 (30+24+27) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
3627 |
ТАРНОПОЛЬСЬКА А. |
06005 |
м. Бердичів |
Міський ліцей № 15 |
4 |
126 (42+36+48) |
З |
|
|
|
Макаревич Ніла Василівна |
3628 |
ТАРУСОВ В.Д. |
06005 |
м. Бердичів |
Міський ліцей № 15 |
3 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Макаревич Ніла Василівна |
3629 |
ТАТАРИНЦЕВА А.В. |
06017 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей №1 ім.Лесі Українки |
10 |
60 (18+30+12) |
|
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
3630 |
ТАУАРЧУК К.В. |
06178 |
м. Житомир |
Збірна шкіл |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Господарчук Наталія Володимирівна |
3631 |
ТАШЛИКОВА В.О. |
06169 |
смт. Городок |
Городоцька ЗОШ |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Вєтрова Ольга Миколаївна |
3632 |
ТВАРОВСЬКА К.В. |
06146 |
м. Коростень |
НВК № 12 |
3 |
66 (18+18+30) |
|
|
|
|
Камінська Наталія Адамівна |
3633 |
ТЕЛЕЧУК А.А. |
06178 |
м. Житомир |
Збірна шкіл |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Господарчук Наталія Володимирівна |
3634 |
ТЕЛЕЧУК М.М. |
06215 |
с. Киянка |
Киянська ЗОШ |
5 |
90 (48+21+21) |
|
С1 |
|
|
Яценко Ганна Володимирівна |
3635 |
ТЕМЧЕНКО Д.А. |
06010 |
м. Радомишль |
Ліцей № 1 ім. Т. Г. Шевченка |
4 |
114 (36+42+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Комашко Катерина Станіславівна |
3636 |
ТЕПЛОБА В.І. |
06061 |
м. Новоград-Волинський |
ЗОШ № 2 |
1 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
3637 |
ТЕРЕЩЕНКО А.Ю. |
06320 |
с. Сущани |
Сущанська ЗОШ |
3 |
102 (36+30+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Дорошенко Інна Анатоліївна |
3638 |
ТЕРЕЩЕНКО В.С. |
06075 |
м. Бердичів |
СЗОШ № 8 |
3 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Слівінська Світлана Федорівна |
3639 |
ТЕРЕЩЕНКО І.Ю. |
06320 |
с. Сущани |
Сущанська ЗОШ |
6 |
111 (42+24+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Дорошенко Інна Анатоліївна |
3640 |
ТЕРЕЩЕНКО К.О. |
06320 |
с. Сущани |
Сущанська ЗОШ |
2 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
3641 |
ТЕРЕЩУК А.В. |
06214 |
с. Рясне |
Рясненська ЗОШ |
3 |
36 (18+12+6) |
|
|
|
|
Яценко Ганна Володимирівна |
3642 |
ТЕРЕЩУК І.С. |
06011 |
с. Потіївка |
Потіївський ліцей |
8 |
43 (12+18+13) |
|
|
|
|
Олішевська Оксана Анатоліївна |
3643 |
ТЕРЕЩУК О.В. |
06105 |
смт. Народичі |
Відділ освіти |
7 |
98 (30+33+35) |
|
|
|
|
Крамарчук Ігор Ярославович |
3644 |
ТЕРЕЩУК О.О. |
06091 |
м. Житомир |
Ліцей № 25 ім. М. О. Щорса |
4 |
102 (36+36+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Стойкова Надія Миколаївна |
3645 |
ТЕРЕЩУК Р.С. |
06298 |
с. Малий Браталів |
Малобраталівська ЗОШ |
7 |
135 (48+39+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Корабліна Світлана Олексіївна |
3646 |
ТЕРЕЩУК С.В. |
06214 |
с. Рясне |
Рясненська ЗОШ |
6 |
75 (18+39+18) |
|
|
|
|
Яценко Ганна Володимирівна |
3647 |
ТЕРЕЩУК Т.В. |
06214 |
с. Рясне |
Рясненська ЗОШ |
3 |
48 (18+18+12) |
|
|
|
|
Яценко Ганна Володимирівна |
3648 |
ТЕРЕЩУКА Н.Я. |
06270 |
смт Ємільчине |
ЗЗСО Ємільчинська гімназія |
5 |
123 (48+33+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Карпенко Тетяна Анатолівна |
3649 |
ТЕРНОВА К.І. |
06146 |
м. Коростень |
НВК № 12 |
2 |
72 (30+30+12) |
З |
|
|
|
Камінська Наталія Адамівна |
3650 |
ТЕРНОВИЙ Т.В. |
06067 |
м. Житомир |
ЗОШ № 28 |
11 |
66 (30+21+15) |
|
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
3651 |
ТЕСАНЧУК Т.В. |
06190 |
смт. Нова Борова |
Гімназія |
5 |
60 (18+12+30) |
|
|
|
|
Гвоздовська Наталія Миколаївна |
3652 |
ТЕСЛЕНКО В.Є. |
06017 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей №1 ім.Лесі Українки |
10 |
133 (36+57+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Скаковська Тетяна Іванівна |
3653 |
ТЕСЛЕНКО Є.В. |
06017 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей №1 ім.Лесі Українки |
4 |
102 (30+42+30) |
|
|
С2 |
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
3654 |
ТЕСЛЕР М.О. |
06146 |
м. Коростень |
НВК № 12 |
4 |
78 (24+24+30) |
|
|
|
|
Камінська Наталія Адамівна |
3655 |
ТЕСЛЮК А.В. |
06178 |
м. Житомир |
Збірна шкіл |
4 |
102 (24+30+48) |
|
|
|
С3 |
Господарчук Наталія Володимирівна |
3656 |
ТЕСЛЮК І.О. |
06178 |
м. Житомир |
Збірна шкіл |
1 |
66 (30+15+21) |
|
С1 |
|
С3 |
Господарчук Наталія Володимирівна |
3657 |
ТЕСЛЮК Н.О. |
06178 |
м. Житомир |
Збірна шкіл |
2 |
81 (30+21+30) |
З |
|
|
|
Господарчук Наталія Володимирівна |
3658 |
ТЕТЕРУК Т.А. |
06190 |
смт. Нова Борова |
Гімназія |
3 |
126 (30+48+48) |
З |
|
|
|
Гвоздовська Наталія Миколаївна |
3659 |
ТИМЕНКО В. |
06114 |
м. Житомир |
ЗОШ № 26 |
7 |
76 (30+21+25) |
|
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
3660 |
ТИМОФЄЄВА В.А. |
06114 |
м. Житомир |
ЗОШ № 26 |
4 |
126 (48+36+42) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
3661 |
ТИМОФІЄВА С.В. |
06061 |
м. Новоград-Волинський |
ЗОШ № 2 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
3662 |
ТИМОФІЙОВ Є.А. |
06178 |
м. Житомир |
Збірна шкіл |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Господарчук Наталія Володимирівна |
3663 |
ТИМОШЕНКО А.В. |
06062 |
м. Новоград-Волинський |
СШ №4, ЗОШ № 5 |
4 |
126 (36+48+42) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
3664 |
ТИМОШЕНКО В.В. |
06114 |
м. Житомир |
ЗОШ № 26 |
3 |
108 (42+24+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Стойкова Надія Миколаївна |
3665 |
ТИМОШЕНКО М.В. |
06006 |
м. Житомир |
ЗОШ № 6 |
2 |
87 (30+30+27) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
3666 |
ТИМОШИК К. |
06064 |
м. Житомир |
НВК № 25 |
4 |
126 (42+48+36) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
3667 |
ТИМОЩУК А.С. |
06062 |
м. Новоград-Волинський |
СШ №4, ЗОШ № 5 |
6 |
57 (30+12+15) |
|
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
3668 |
ТИМОЩУК І.І. |
06138 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей № 11 |
4 |
120 (30+42+48) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
3669 |
ТИМОЩУК М.В. |
06273 |
с. Березники |
Березниківський ЗЗСО |
6 |
165 (54+57+54) |
З |
|
|
|
Карпенко Тетяна Анатолівна |
3670 |
ТИМОЩУК М.І. |
06091 |
м. Житомир |
Ліцей № 25 ім. М. О. Щорса |
3 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
3671 |
ТИМОЩУК М.Р. |
06040 |
смт. Ружин |
Збірна шкіл району |
6 |
90 (36+24+30) |
|
|
|
|
Федорчук Галина Миколаївна |
3672 |
ТИМОЩУК О.В. |
06294 |
с. Кириївка |
Кириївська ЗОШ |
4 |
96 (30+30+36) |
|
|
|
С3 |
Корабліна Світлана Олексіївна |
3673 |
ТИМОЩУК О.С. |
06061 |
м. Новоград-Волинський |
ЗОШ № 2 |
3 |
108 (30+30+48) |
|
|
|
С3 |
Скаковська Тетяна Іванівна |
3674 |
ТИМОЩУК С.В. |
06138 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей № 11 |
3 |
56 (20+6+30) |
|
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
3675 |
ТИМОЩУК С.Д. |
06310 |
с. Зольня |
Зольнянська ЗОШ |
2 |
81 (30+27+24) |
З |
|
|
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
3676 |
ТИМОЩУКА О.С. |
06319 |
с. Кишин |
Кишинська ЗОШ |
3 |
124 (40+42+42) |
З |
|
|
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
3677 |
ТИТАРЕНКО Д.А. |
06117 |
м. Житомир |
ЗОШ № 30 |
9 |
47 (18+9+20) |
|
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
3678 |
ТИХОНЧУК К.В. |
06228 |
м. Андрушівка |
Городківська ЗОШ |
3 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Повальчук Оксана Петрівна |
3679 |
ТИХОНЮК Ю.І. |
06292 |
с. Гізівщина |
Гізівщинська ЗОШ |
7 |
118 (30+45+43) |
|
|
С2 |
С3 |
Корабліна Світлана Олексіївна |
3680 |
ТИЧИНА А. |
06190 |
смт. Нова Борова |
Гімназія |
5 |
45 (24+21+0) |
|
|
|
|
Гвоздовська Наталія Миколаївна |
3681 |
ТИЧИНА А.В. |
06318 |
м. Олевськ |
Олевська ЗОШ № 3 |
3 |
114 (48+36+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
3682 |
ТИШКІВСЬКИЙ Р.В. |
06291 |
с. Велика Волиця |
Великоволицька ЗОШ |
7 |
95 (18+39+38) |
|
|
|
|
Корабліна Світлана Олексіївна |
3683 |
ТИЩЕНКО І. |
06064 |
м. Житомир |
НВК № 25 |
4 |
102 (24+30+48) |
|
|
|
С3 |
Стойкова Надія Миколаївна |
3684 |
ТИЩЕНКО О.С. |
06114 |
м. Житомир |
ЗОШ № 26 |
5 |
90 (36+42+12) |
|
|
С2 |
|
Стойкова Надія Миколаївна |
3685 |
ТИЩУК В.С. |
06040 |
смт. Ружин |
Збірна шкіл району |
3 |
90 (30+30+30) |
|
|
|
|
Федорчук Галина Миколаївна |
3686 |
ТІМАЄВА А.А. |
06114 |
м. Житомир |
ЗОШ № 26 |
3 |
94 (22+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Стойкова Надія Миколаївна |
3687 |
ТІМКОВА К. |
06199 |
м. Бердичів |
НВК № 4 |
2 |
75 (30+24+21) |
З |
|
|
|
Горофенюк Наталія Олексіївна |
3688 |
ТІМОФЄЄВА А.Д. |
06169 |
смт. Городок |
Городоцька ЗОШ |
10 |
88 (18+54+16) |
|
|
С2 |
|
Вєтрова Ольга Миколаївна |
3689 |
ТІПАЛЬЧУК М.В. |
06297 |
смт Любар |
Любарська ЗОШ № 2 |
8 |
128 (48+39+41) |
|
С1 |
|
С3 |
Корабліна Світлана Олексіївна |
3690 |
ТКАЛІЧ Г.С. |
06040 |
смт. Ружин |
Збірна шкіл району |
7 |
116 (36+39+41) |
|
|
|
С3 |
Федорчук Галина Миколаївна |
3691 |
ТКАЧ А.В. |
06080 |
м. Бердичів |
ЗОШ № 12 |
6 |
105 (24+48+33) |
|
|
С2 |
|
Калінкіна Ольга Володимирівна |
3692 |
ТКАЧ А.О. |
06315 |
с. Тепениця |
Тепеницька ЗОШ |
2 |
81 (30+27+24) |
З |
|
|
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
3693 |
ТКАЧ В.П. |
06320 |
с. Сущани |
Сущанська ЗОШ |
3 |
128 (32+48+48) |
З |
|
|
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
3694 |
ТКАЧ Є.П. |
06320 |
с. Сущани |
Сущанська ЗОШ |
9 |
79 (18+39+22) |
|
|
|
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
3695 |
ТКАЧЕНКО А.Н. |
06114 |
м. Житомир |
ЗОШ № 26 |
9 |
100 (30+36+34) |
|
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
3696 |
ТКАЧЕНКО В.А. |
06215 |
с. Киянка |
Киянська ЗОШ |
6 |
93 (42+33+18) |
|
С1 |
|
|
Яценко Ганна Володимирівна |
3697 |
ТКАЧЕНКО В.Р. |
06117 |
м. Житомир |
ЗОШ № 30 |
6 |
150 (60+39+51) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
3698 |
ТКАЧЕНКО М.О. |
06178 |
м. Житомир |
Збірна шкіл |
1 |
81 (24+30+27) |
З |
|
|
|
Господарчук Наталія Володимирівна |
3699 |
ТКАЧУК А.О. |
06178 |
м. Житомир |
Збірна шкіл |
6 |
129 (48+45+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Господарчук Наталія Володимирівна |
3700 |
ТКАЧУК В.А. |
06040 |
смт. Ружин |
Збірна шкіл району |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Федорчук Галина Миколаївна |
3701 |
ТКАЧУК В.А. |
06040 |
смт. Ружин |
Збірна шкіл району |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Федорчук Галина Миколаївна |
3702 |
ТКАЧУК В.В. |
06178 |
м. Житомир |
Збірна шкіл |
8 |
134 (36+51+47) |
|
|
С2 |
С3 |
Господарчук Наталія Володимирівна |
3703 |
ТКАЧУК В.В. |
06040 |
смт. Ружин |
Збірна шкіл району |
3 |
120 (48+30+42) |
З |
|
|
|
Федорчук Галина Миколаївна |
3704 |
ТКАЧУК В.І. |
06010 |
м. Радомишль |
Ліцей № 1 ім. Т. Г. Шевченка |
7 |
60 (12+27+21) |
|
|
|
|
Комашко Катерина Станіславівна |
3705 |
ТКАЧУК В.О. |
06062 |
м. Новоград-Волинський |
СШ №4, ЗОШ № 5 |
9 |
106 (30+42+34) |
|
|
С2 |
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
3706 |
ТКАЧУК В.О. |
06006 |
м. Житомир |
ЗОШ № 6 |
4 |
102 (24+36+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Стойкова Надія Миколаївна |
3707 |
ТКАЧУК Д.Б. |
06114 |
м. Житомир |
ЗОШ № 26 |
4 |
108 (30+36+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Стойкова Надія Миколаївна |
3708 |
ТКАЧУК Д.В. |
06227 |
с. Гальчин |
Гальчинська ЗОШ |
9 |
126 (42+57+27) |
|
С1 |
С2 |
|
Повальчук Оксана Петрівна |
3709 |
ТКАЧУК Д.І. |
06178 |
м. Житомир |
Збірна шкіл |
5 |
141 (48+39+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Господарчук Наталія Володимирівна |
3710 |
ТКАЧУК Д.О. |
06017 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей №1 ім.Лесі Українки |
8 |
122 (48+33+41) |
|
С1 |
|
С3 |
Скаковська Тетяна Іванівна |
3711 |
ТКАЧУК Д.О. |
06062 |
м. Новоград-Волинський |
СШ №4, ЗОШ № 5 |
5 |
84 (24+27+33) |
|
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
3712 |
ТКАЧУК Є.С. |
06178 |
м. Житомир |
Збірна шкіл |
8 |
76 (18+27+31) |
|
|
|
|
Господарчук Наталія Володимирівна |
3713 |
ТКАЧУК І.С. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
3714 |
ТКАЧУК К.М. |
06017 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей №1 ім.Лесі Українки |
7 |
54 (24+21+9) |
|
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
3715 |
ТКАЧУК М.С. |
06178 |
м. Житомир |
Збірна шкіл |
3 |
102 (24+30+48) |
|
|
|
С3 |
Господарчук Наталія Володимирівна |
3716 |
ТКАЧУК М.С. |
06005 |
м. Бердичів |
Міський ліцей № 15 |
2 |
81 (24+27+30) |
З |
|
|
|
Макаревич Ніла Василівна |
3717 |
ТКАЧУК П.С. |
06178 |
м. Житомир |
Збірна шкіл |
2 |
84 (30+27+27) |
З |
|
|
|
Господарчук Наталія Володимирівна |
3718 |
ТКАЧУК С.А. |
06005 |
м. Бердичів |
Міський ліцей № 15 |
4 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Макаревич Ніла Василівна |
3719 |
ТКАЧУК Я.В. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
3 |
114 (30+36+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Стойкова Надія Миколаївна |
3720 |
ТОВСТУХА П.І. |
06075 |
м. Бердичів |
СЗОШ № 8 |
7 |
106 (36+39+31) |
|
|
|
|
Слівінська Світлана Федорівна |
3721 |
ТОВЩИК М.С. |
06067 |
м. Житомир |
ЗОШ № 28 |
6 |
135 (42+48+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Стойкова Надія Миколаївна |
3722 |
ТОДОРОВИЧ А.С. |
06169 |
смт. Городок |
Городоцька ЗОШ |
1 |
78 (24+30+24) |
З |
|
|
|
Вєтрова Ольга Миколаївна |
3723 |
ТОКАР А.А. |
06006 |
м. Житомир |
ЗОШ № 6 |
3 |
80 (14+42+24) |
|
|
С2 |
|
Стойкова Надія Миколаївна |
3724 |
ТОКАРЄВА А.С. |
06005 |
м. Бердичів |
Міський ліцей № 15 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Макаревич Ніла Василівна |
3725 |
ТОКАРЄВА В.С. |
06199 |
м. Бердичів |
НВК № 4 |
4 |
120 (36+36+48) |
З |
|
|
|
Горофенюк Наталія Олексіївна |
3726 |
ТОКАРСЬКА С.О. |
06005 |
м. Бердичів |
Міський ліцей № 15 |
4 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Макаревич Ніла Василівна |
3727 |
ТОЛКАЧОВА М.А. |
06114 |
м. Житомир |
ЗОШ № 26 |
8 |
130 (42+39+49) |
|
С1 |
|
С3 |
Стойкова Надія Миколаївна |
3728 |
ТОЛОЧКО К.М. |
06146 |
м. Коростень |
НВК № 12 |
3 |
42 (24+12+6) |
|
|
|
|
Камінська Наталія Адамівна |
3729 |
ТОЛОЧКО М.А. |
06146 |
м. Коростень |
НВК № 12 |
4 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Камінська Наталія Адамівна |
3730 |
ТОМАШЕВСЬКА А.С. |
06114 |
м. Житомир |
ЗОШ № 26 |
2 |
54 (18+21+15) |
|
|
С2 |
|
Стойкова Надія Миколаївна |
3731 |
ТОМАШЕВСЬКА В.С. |
06090 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей № 7 |
4 |
82 (28+30+24) |
|
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
3732 |
ТОМЧУК В.С. |
06001 |
м. Бердичів |
Центр позашкільної освіти ім. О. Разумкова, відділення еколого-натуралістичного напрямку |
5 |
147 (54+45+48) |
З |
|
|
|
Рощенюк Оксана Анатоліївна |
3733 |
ТОМЧУК Н.О. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
5 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
3734 |
ТОПОЛЕНКО Н.Я. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
8 |
138 (42+45+51) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Стойкова Надія Миколаївна |
3735 |
ТОПОР А.С. |
06040 |
смт. Ружин |
Збірна шкіл району |
4 |
108 (42+30+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Федорчук Галина Миколаївна |
3736 |
ТОПОР К.С. |
06040 |
смт. Ружин |
Збірна шкіл району |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Федорчук Галина Миколаївна |
3737 |
ТОПОРИВСЬКИЙ Р. |
06314 |
с. Стовпинка |
Стовпинська ЗОШ |
8 |
131 (30+51+50) |
|
|
С2 |
С3 |
Дорошенко Інна Анатоліївна |
3738 |
ТОРГАШЕВА Є.А. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
3739 |
ТОРУБАРОВ Н. |
06318 |
м. Олевськ |
Олевська ЗОШ № 3 |
1 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
3740 |
ТОРЧУК Н.О. |
06114 |
м. Житомир |
ЗОШ № 26 |
8 |
82 (36+36+10) |
|
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
3741 |
ТРЕБУСЬ К.Є. |
06281 |
с. Хутір-Мокляки |
Хутір-Мокляківська філія |
6 |
147 (60+45+42) |
З |
|
|
|
Карпенко Тетяна Анатолівна |
3742 |
ТРЕТЯК В.А. |
06324 |
с. Лопатичі |
Лопатицька ЗОШ |
2 |
63 (18+27+18) |
|
|
С2 |
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
3743 |
ТРЕТЯК Д.О. |
06315 |
с. Тепениця |
Тепеницька ЗОШ |
4 |
120 (42+48+30) |
З |
|
|
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
3744 |
ТРЕТЯК К.О. |
06315 |
с. Тепениця |
Тепеницька ЗОШ |
2 |
81 (30+27+24) |
З |
|
|
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
3745 |
ТРЕТЯК М.В. |
06272 |
с. Андрієвичі |
Андрієвицький ЗЗСО |
2 |
69 (30+24+15) |
|
С1 |
С2 |
|
Карпенко Тетяна Анатолівна |
3746 |
ТРЕТЯК Р.В. |
06105 |
смт. Народичі |
Відділ освіти |
6 |
165 (54+54+57) |
З |
|
|
|
Крамарчук Ігор Ярославович |
3747 |
ТРОЇЦЬКА М.В. |
06062 |
м. Новоград-Волинський |
СШ №4, ЗОШ № 5 |
7 |
60 (30+6+24) |
|
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
3748 |
ТРОПАК О.В. |
06020 |
смт. Черняхів |
Черняхівська ЗОШ |
4 |
48 (12+18+18) |
|
|
|
|
Камінчук Іван Володимирович |
3749 |
ТРОФИМЧУК Д.В. |
06331 |
м. Олевськ |
Журжевицька ЗОШ |
2 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
3750 |
ТРОФИМЧУК Д.Д. |
06040 |
смт. Ружин |
Збірна шкіл району |
5 |
117 (24+39+54) |
|
|
|
С3 |
Федорчук Галина Миколаївна |
3751 |
ТРОФИМЧУК М.А. |
06138 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей № 11 |
4 |
90 (36+18+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Скаковська Тетяна Іванівна |
3752 |
ТРОХИМЧУК А.Р. |
06178 |
м. Житомир |
Збірна шкіл |
4 |
102 (30+30+42) |
|
|
|
С3 |
Господарчук Наталія Володимирівна |
3753 |
ТРОХИМЧУК І.О. |
06274 |
с. Куліші |
Кулішівський ЗЗСО І-ІІІ ст. |
7 |
50 (24+15+11) |
|
|
|
|
Карпенко Тетяна Анатолівна |
3754 |
ТРОХИМЧУК Л.С. |
06318 |
м. Олевськ |
Олевська ЗОШ № 3 |
2 |
75 (30+27+18) |
З |
|
|
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
3755 |
ТРОХИМЧУК М.Р. |
06178 |
м. Житомир |
Збірна шкіл |
4 |
102 (36+30+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Господарчук Наталія Володимирівна |
3756 |
ТРОХЛІБ А.А. |
06062 |
м. Новоград-Волинський |
СШ №4, ЗОШ № 5 |
5 |
75 (48+15+12) |
|
С1 |
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
3757 |
ТРОХЛІБ Д.А. |
06062 |
м. Новоград-Волинський |
СШ №4, ЗОШ № 5 |
3 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
3758 |
ТРОЦЕНКО А.С. |
06117 |
м. Житомир |
ЗОШ № 30 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
3759 |
ТРОЦЕНКО Д.О. |
06020 |
смт. Черняхів |
Черняхівська ЗОШ |
6 |
171 (60+51+60) |
З |
|
|
|
Камінчук Іван Володимирович |
3760 |
ТРОЦЬКА Н.О. |
06061 |
м. Новоград-Волинський |
ЗОШ № 2 |
4 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
3761 |
ТРОЦЮК Д.І. |
06017 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей №1 ім.Лесі Українки |
8 |
84 (30+21+33) |
|
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
3762 |
ТРУБІЙ К. |
06001 |
м. Бердичів |
Центр позашкільної освіти ім. О. Разумкова, відділення еколого-натуралістичного напрямку |
7 |
144 (42+48+54) |
З |
|
|
|
Рощенюк Оксана Анатоліївна |
3763 |
ТРУБІЛКО К.Л. |
06017 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей №1 ім.Лесі Українки |
7 |
66 (30+6+30) |
|
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
3764 |
ТУРАНСЬКА В.В. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
5 |
168 (54+60+54) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
3765 |
ТУРКОТ М.О. |
06006 |
м. Житомир |
ЗОШ № 6 |
4 |
86 (20+36+30) |
|
|
С2 |
|
Стойкова Надія Миколаївна |
3766 |
ТУРОВЕЦЬ А.Ю. |
06323 |
с. Юрове |
Юрівська ЗОШ |
9 |
112 (30+39+43) |
|
|
|
С3 |
Дорошенко Інна Анатоліївна |
3767 |
ТУРОВЕЦЬ К.Д. |
06006 |
м. Житомир |
ЗОШ № 6 |
4 |
72 (18+18+36) |
|
|
|
С3 |
Стойкова Надія Миколаївна |
3768 |
ТУРОВСЬКА М.А. |
06017 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей №1 ім.Лесі Українки |
10 |
118 (24+45+49) |
|
|
С2 |
С3 |
Скаковська Тетяна Іванівна |
3769 |
ТУРЧИН Л.О. |
06001 |
м. Бердичів |
Центр позашкільної освіти ім. О. Разумкова, відділення еколого-натуралістичного напрямку |
7 |
150 (48+48+54) |
З |
|
|
|
Рощенюк Оксана Анатоліївна |
3770 |
ТЮРІНА Д.А. |
06006 |
м. Житомир |
ЗОШ № 6 |
3 |
62 (8+30+24) |
|
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
3771 |
УДАРОВА К.Д. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
2 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
3772 |
УКРАЇНЕЦЬ Д.С. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
4 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
3773 |
УКРАЇНЕЦЬ М.В. |
06005 |
м. Бердичів |
Міський ліцей № 15 |
4 |
108 (42+30+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Макаревич Ніла Василівна |
3774 |
УКРАЇНЕЦЬ О.В. |
06206 |
смт Яблунець |
Яблунецька ЗОШ |
3 |
96 (30+30+36) |
|
|
|
С3 |
Яценко Ганна Володимирівна |
3775 |
УКРАЇНЕЦЬ П.О. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
3776 |
УЛЬЧЕНКО І. |
06199 |
м. Бердичів |
НВК № 4 |
2 |
54 (24+21+9) |
|
С1 |
С2 |
|
Горофенюк Наталія Олексіївна |
3777 |
УЛЬЧЕНКО Р. |
06199 |
м. Бердичів |
НВК № 4 |
2 |
60 (18+21+21) |
|
|
С2 |
С3 |
Горофенюк Наталія Олексіївна |
3778 |
УЛЬЯНЧЕНКО Н.В. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
3 |
132 (42+48+42) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
3779 |
УЛЯНИЦЬКИЙ Г.Р. |
06114 |
м. Житомир |
ЗОШ № 26 |
2 |
81 (30+27+24) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
3780 |
УМАНЕЦЬ Я.Д. |
06146 |
м. Коростень |
НВК № 12 |
1 |
84 (30+27+27) |
З |
|
|
|
Камінська Наталія Адамівна |
3781 |
УМІНСЬКА Я.В. |
06006 |
м. Житомир |
ЗОШ № 6 |
1 |
75 (30+18+27) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
3782 |
УМІНСЬКИЙ А.О. |
06091 |
м. Житомир |
Ліцей № 25 ім. М. О. Щорса |
4 |
114 (36+36+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Стойкова Надія Миколаївна |
3783 |
УРАЗБАЄВ В.В. |
06010 |
м. Радомишль |
Ліцей № 1 ім. Т. Г. Шевченка |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Комашко Катерина Станіславівна |
3784 |
УСАРОВА В.С. |
06062 |
м. Новоград-Волинський |
СШ №4, ЗОШ № 5 |
3 |
114 (36+42+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Скаковська Тетяна Іванівна |
3785 |
УСАТИЙ О.О. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
3 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
3786 |
УСАЧОВ О.В. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
5 |
162 (54+57+51) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
3787 |
УСЕНКО Д.В. |
06091 |
м. Житомир |
Ліцей № 25 ім. М. О. Щорса |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
3788 |
УСМАНОВА А.О. |
06318 |
м. Олевськ |
Олевська ЗОШ № 3 |
4 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
3789 |
УСОЛЬЦЕВА В.С. |
06091 |
м. Житомир |
Ліцей № 25 ім. М. О. Щорса |
3 |
96 (42+24+30) |
|
С1 |
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
3790 |
УСТІЯНОВА А.О. |
06296 |
смт Любар |
Любарська гімназія № 1 |
9 |
139 (24+60+55) |
|
|
С2 |
С3 |
Корабліна Світлана Олексіївна |
3791 |
ФАЙДЮК О.В. |
06006 |
м. Житомир |
ЗОШ № 6 |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
3792 |
ФАРБОТА О.Р. |
06005 |
м. Бердичів |
Міський ліцей № 15 |
3 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Макаревич Ніла Василівна |
3793 |
ФАРІОН О.О. |
06178 |
м. Житомир |
Збірна шкіл |
7 |
113 (36+39+38) |
|
|
|
|
Господарчук Наталія Володимирівна |
3794 |
ФАТИЧ А.М. |
06226 |
м. Андрушівка |
Зарубинецька ЗОШ |
1 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Повальчук Оксана Петрівна |
3795 |
ФАТИЧ Л.М. |
06226 |
м. Андрушівка |
Зарубинецька ЗОШ |
4 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Повальчук Оксана Петрівна |
3796 |
ФЕДІН І.І. |
06005 |
м. Бердичів |
Міський ліцей № 15 |
4 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Макаревич Ніла Василівна |
3797 |
ФЕДОРЕНКО А.А. |
06164 |
с. Білокоровичі |
Білокоровицька ЗОШ № 1 |
3 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Колібаба Ольга Василівна |
3798 |
ФЕДОРЕНКО Д.В. |
06114 |
м. Житомир |
ЗОШ № 26 |
9 |
113 (30+48+35) |
|
|
С2 |
|
Стойкова Надія Миколаївна |
3799 |
ФЕДОРЕНКО М. |
06114 |
м. Житомир |
ЗОШ № 26 |
5 |
90 (30+27+33) |
|
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
3800 |
ФЕДОРИШИН З.А. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
5 |
105 (54+21+30) |
|
С1 |
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
3801 |
ФЕДОРИШИНА Д.М. |
06290 |
с. Бичева |
Бичівський ЗЗСО |
3 |
70 (16+36+18) |
|
|
С2 |
|
Корабліна Світлана Олексіївна |
3802 |
ФЕДОРОА А.В. |
06178 |
м. Житомир |
Збірна шкіл |
4 |
102 (24+30+48) |
|
|
|
С3 |
Господарчук Наталія Володимирівна |
3803 |
ФЕДОРОВ Н.А. |
06062 |
м. Новоград-Волинський |
СШ №4, ЗОШ № 5 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
3804 |
ФЕДОРОВ Ф.Д. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
7 |
125 (36+39+50) |
|
|
|
С3 |
Стойкова Надія Миколаївна |
3805 |
ФЕДОРОВА Т.А. |
06062 |
м. Новоград-Волинський |
СШ №4, ЗОШ № 5 |
6 |
120 (48+39+33) |
|
С1 |
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
3806 |
ФЕДОРОВА Т.О. |
06040 |
смт. Ружин |
Збірна шкіл району |
4 |
108 (30+36+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Федорчук Галина Миколаївна |
3807 |
ФЕДОРЧУК Д.Д. |
06114 |
м. Житомир |
ЗОШ № 26 |
3 |
102 (30+30+42) |
|
|
|
С3 |
Стойкова Надія Миколаївна |
3808 |
ФЕДОРЧУК Є.Д. |
06062 |
м. Новоград-Волинський |
СШ №4, ЗОШ № 5 |
3 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
3809 |
ФЕДОТОВА К.Д. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
3810 |
ФЕДЧУК Д.В. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
3811 |
ФЕДЧУН Т.С. |
06061 |
м. Новоград-Волинський |
ЗОШ № 2 |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
3812 |
ФЕДЮК В.В. |
06040 |
смт. Ружин |
Збірна шкіл району |
7 |
58 (6+21+31) |
|
|
|
|
Федорчук Галина Миколаївна |
3813 |
ФЕДЮК Н.І. |
06040 |
смт. Ружин |
Збірна шкіл району |
1 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Федорчук Галина Миколаївна |
3814 |
ФЕДЯЄВА О. |
06001 |
м. Бердичів |
Центр позашкільної освіти ім. О. Разумкова, відділення еколого-натуралістичного напрямку |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Рощенюк Оксана Анатоліївна |
3815 |
ФЕОКТІСТОВА Л.М. |
06114 |
м. Житомир |
ЗОШ № 26 |
3 |
102 (36+24+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Стойкова Надія Миколаївна |
3816 |
ФЕРЕНЕЦЬ Д.Г. |
06330 |
м. Олевськ |
Замисловидська ЗОШ |
6 |
93 (36+30+27) |
|
|
|
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
3817 |
ФЕРЕНЗ А.С. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
4 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
3818 |
ФЕСЕНКО М.А. |
06215 |
с. Киянка |
Киянська ЗОШ |
7 |
91 (24+33+34) |
|
|
|
|
Яценко Ганна Володимирівна |
3819 |
ФЕСЬКО К.О. |
06298 |
с. Малий Браталів |
Малобраталівська ЗОШ |
5 |
114 (48+33+33) |
|
С1 |
|
|
Корабліна Світлана Олексіївна |
3820 |
ФЕЩЕНКО Д.М. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
3821 |
ФЕЩЕНКО Д.О. |
06114 |
м. Житомир |
ЗОШ № 26 |
9 |
79 (24+33+22) |
|
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
3822 |
ФЕЩУК К.О. |
06146 |
м. Коростень |
НВК № 12 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Камінська Наталія Адамівна |
3823 |
ФЕЩУК О.В. |
06164 |
с. Білокоровичі |
Білокоровицька ЗОШ № 1 |
5 |
75 (30+21+24) |
|
|
|
|
Колібаба Ольга Василівна |
3824 |
ФЕЩУК С.С. |
06324 |
с. Лопатичі |
Лопатицька ЗОШ |
8 |
85 (36+27+22) |
|
|
|
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
3825 |
ФЕЩУК Ю.В. |
06327 |
м. Олевськ |
Варварівська ЗОШ |
6 |
123 (48+42+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
3826 |
ФИДРА І.М. |
06178 |
м. Житомир |
Збірна шкіл |
1 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Господарчук Наталія Володимирівна |
3827 |
ФІЛІМОНЧУК В.В. |
06209 |
с. Миколаївка |
Миколаївська ЗОШ |
4 |
114 (36+36+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Яценко Ганна Володимирівна |
3828 |
ФІЛІМОНЧУК Є.А. |
06178 |
м. Житомир |
Збірна шкіл |
6 |
12 (12+0+0) |
|
|
|
|
Господарчук Наталія Володимирівна |
3829 |
ФІЛІНСЬКА В.В. |
06114 |
м. Житомир |
ЗОШ № 26 |
11 |
63 (30+27+6) |
|
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
3830 |
ФІЛЛОНЕНКО І.Р. |
06318 |
м. Олевськ |
Олевська ЗОШ № 3 |
3 |
66 (12+30+24) |
|
|
|
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
3831 |
ФІЛОНЕНКО М.В. |
06285 |
смт Ємільчине |
Малоглумчанський ЗЗСО |
9 |
104 (24+42+38) |
|
|
С2 |
|
Карпенко Тетяна Анатолівна |
3832 |
ФІЛОНЕНКО М.М. |
06178 |
м. Житомир |
Збірна шкіл |
7 |
126 (48+39+39) |
|
С1 |
|
|
Господарчук Наталія Володимирівна |
3833 |
ФІЛОНОВЕЦЬ А.В. |
06146 |
м. Коростень |
НВК № 12 |
3 |
102 (30+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Камінська Наталія Адамівна |
3834 |
ФІЛОНЯНКО К.М. |
06285 |
смт Ємільчине |
Малоглумчанський ЗЗСО |
7 |
102 (30+33+39) |
|
|
|
|
Карпенко Тетяна Анатолівна |
3835 |
ФІНІКОВ А.А. |
06292 |
с. Гізівщина |
Гізівщинська ЗОШ |
5 |
126 (54+36+36) |
|
С1 |
|
|
Корабліна Світлана Олексіївна |
3836 |
ФОМЕНКО С. |
06080 |
м. Бердичів |
ЗОШ № 12 |
6 |
60 (18+24+18) |
|
|
|
|
Калінкіна Ольга Володимирівна |
3837 |
ФОМИШИНН К.С. |
06210 |
с. Яблунівка |
Яблунівська ЗОШ |
7 |
112 (18+57+37) |
|
|
С2 |
|
Яценко Ганна Володимирівна |
3838 |
ФОМІНА А.М. |
06062 |
м. Новоград-Волинський |
СШ №4, ЗОШ № 5 |
5 |
78 (42+15+21) |
|
С1 |
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
3839 |
ФОМІНА П.А. |
06209 |
с. Миколаївка |
Миколаївська ЗОШ |
3 |
120 (36+48+36) |
З |
|
|
|
Яценко Ганна Володимирівна |
3840 |
ФОТІЄВ Д.С. |
06146 |
м. Коростень |
НВК № 12 |
1 |
81 (30+24+27) |
З |
|
|
|
Камінська Наталія Адамівна |
3841 |
ФРАНКОВ О.С. |
06292 |
с. Гізівщина |
Гізівщинська ЗОШ |
5 |
126 (54+36+36) |
|
С1 |
|
|
Корабліна Світлана Олексіївна |
3842 |
ФРАНКОВ Ю.С. |
06292 |
с. Гізівщина |
Гізівщинська ЗОШ |
8 |
59 (18+15+26) |
|
|
|
|
Корабліна Світлана Олексіївна |
3843 |
ФРАНКОВА А.С. |
06178 |
м. Житомир |
Збірна шкіл |
6 |
129 (48+39+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Господарчук Наталія Володимирівна |
3844 |
ФРАНКОВА Д.С. |
06178 |
м. Житомир |
Збірна шкіл |
3 |
84 (24+24+36) |
|
|
|
С3 |
Господарчук Наталія Володимирівна |
3845 |
ФРАНЧУК К.Ю. |
06040 |
смт. Ружин |
Збірна шкіл району |
4 |
114 (30+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Федорчук Галина Миколаївна |
3846 |
ФРИЗЬКО О.І. |
06199 |
м. Бердичів |
НВК № 4 |
4 |
68 (14+24+30) |
|
|
|
|
Горофенюк Наталія Олексіївна |
3847 |
ФУРМАН А.О. |
06294 |
с. Кириївка |
Кириївська ЗОШ |
8 |
98 (30+27+41) |
|
|
|
С3 |
Корабліна Світлана Олексіївна |
3848 |
ФУРМАН В.А. |
06005 |
м. Бердичів |
Міський ліцей № 15 |
3 |
78 (30+18+30) |
|
|
|
|
Макаревич Ніла Василівна |
3849 |
ФУРМАН В.П. |
06274 |
с. Куліші |
Кулішівський ЗЗСО І-ІІІ ст. |
6 |
141 (54+45+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Карпенко Тетяна Анатолівна |
3850 |
ФУРМАН Р.О. |
06294 |
с. Кириївка |
Кириївська ЗОШ |
5 |
147 (48+51+48) |
З |
|
|
|
Корабліна Світлана Олексіївна |
3851 |
ФУРНІЧЕНКО К.В. |
06061 |
м. Новоград-Волинський |
ЗОШ № 2 |
4 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
3852 |
ФУРНІЧЕНКО М.І. |
06190 |
смт. Нова Борова |
Гімназія |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Гвоздовська Наталія Миколаївна |
3853 |
ХАЛАБУДА М.М. |
06169 |
смт. Городок |
Городоцька ЗОШ |
4 |
96 (24+42+30) |
|
|
С2 |
|
Вєтрова Ольга Миколаївна |
3854 |
ХАЛАБУДА О.М. |
06169 |
смт. Городок |
Городоцька ЗОШ |
7 |
68 (12+12+44) |
|
|
|
С3 |
Вєтрова Ольга Миколаївна |
3855 |
ХАЛАН В.В. |
06062 |
м. Новоград-Волинський |
СШ №4, ЗОШ № 5 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
3856 |
ХАЛАН К. |
06199 |
м. Бердичів |
НВК № 4 |
2 |
42 (18+15+9) |
|
|
|
|
Горофенюк Наталія Олексіївна |
3857 |
ХАЛІКОВА К.О. |
06062 |
м. Новоград-Волинський |
СШ №4, ЗОШ № 5 |
4 |
114 (30+36+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Скаковська Тетяна Іванівна |
3858 |
ХАЛІМОНЧУК Б.В. |
06318 |
м. Олевськ |
Олевська ЗОШ № 3 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
3859 |
ХАЛІМОНЧУК М.С. |
06317 |
м. Олевськ |
Олевська ЗОШ № 2 |
3 |
38 (8+18+12) |
|
|
|
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
3860 |
ХАЛІМОНЧУК Н.Ю. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
3861 |
ХАЛІМОНЧУК О.В. |
06318 |
м. Олевськ |
Олевська ЗОШ № 3 |
3 |
126 (48+36+42) |
З |
|
|
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
3862 |
ХАНЕНКО Г.В. |
06199 |
м. Бердичів |
НВК № 4 |
7 |
82 (36+6+40) |
|
|
|
С3 |
Горофенюк Наталія Олексіївна |
3863 |
ХАНЕНКО С.В. |
06199 |
м. Бердичів |
НВК № 4 |
9 |
71 (6+39+26) |
|
|
|
|
Горофенюк Наталія Олексіївна |
3864 |
ХАРИПОНЧУК А.В. |
06324 |
с. Лопатичі |
Лопатицька ЗОШ |
4 |
42 (12+18+12) |
|
|
|
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
3865 |
ХАРИПОНЧУК С.В. |
06318 |
м. Олевськ |
Олевська ЗОШ № 3 |
4 |
66 (12+36+18) |
|
|
С2 |
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
3866 |
ХАРИТИЧ О.О. |
06062 |
м. Новоград-Волинський |
СШ №4, ЗОШ № 5 |
4 |
132 (36+48+48) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
3867 |
ХАРИТОНОВ В. |
06005 |
м. Бердичів |
Міський ліцей № 15 |
4 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Макаревич Ніла Василівна |
3868 |
ХАРИТЮК Є.В. |
06314 |
с. Стовпинка |
Стовпинська ЗОШ |
4 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
3869 |
ХАРИТЮК С.І. |
06114 |
м. Житомир |
ЗОШ № 26 |
7 |
105 (42+15+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Стойкова Надія Миколаївна |
3870 |
ХАРИТЮК С.О. |
06314 |
с. Стовпинка |
Стовпинська ЗОШ |
2 |
60 (24+18+18) |
|
С1 |
|
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
3871 |
ХАРЧЕНКО Е.С. |
06286 |
смт Ємільчине |
Великояблунецький ЗЗСО |
3 |
6 (0+0+6) |
|
|
|
|
Карпенко Тетяна Анатолівна |
3872 |
ХАРЧЕНКО К.С. |
06006 |
м. Житомир |
ЗОШ № 6 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
3873 |
ХАРЧУК А.А. |
06001 |
м. Бердичів |
Центр позашкільної освіти ім. О. Разумкова, відділення еколого-натуралістичного напрямку |
5 |
159 (54+51+54) |
З |
|
|
|
Рощенюк Оксана Анатоліївна |
3874 |
ХАРЧУК А.С. |
06296 |
смт Любар |
Любарська гімназія № 1 |
11 |
102 (24+48+30) |
|
|
С2 |
|
Корабліна Світлана Олексіївна |
3875 |
ХАРЧУК Д.Р. |
06214 |
с. Рясне |
Рясненська ЗОШ |
7 |
50 (6+6+38) |
|
|
|
|
Яценко Ганна Володимирівна |
3876 |
ХАРЧУК К.Р. |
06214 |
с. Рясне |
Рясненська ЗОШ |
4 |
62 (14+18+30) |
|
|
|
|
Яценко Ганна Володимирівна |
3877 |
ХАЦАНОВСЬКИЙ Д.Л. |
06215 |
с. Киянка |
Киянська ЗОШ |
6 |
54 (24+12+18) |
|
|
|
|
Яценко Ганна Володимирівна |
3878 |
ХВІСТ А.О. |
06017 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей №1 ім.Лесі Українки |
6 |
120 (48+27+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Скаковська Тетяна Іванівна |
3879 |
ХВОРОСТЯН А. |
06005 |
м. Бердичів |
Міський ліцей № 15 |
3 |
84 (30+24+30) |
|
|
|
|
Макаревич Ніла Василівна |
3880 |
ХЕЙКЕЛ А.В. |
06117 |
м. Житомир |
ЗОШ № 30 |
3 |
108 (30+36+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Стойкова Надія Миколаївна |
3881 |
ХИЖНЯК І.С. |
06114 |
м. Житомир |
ЗОШ № 26 |
3 |
50 (14+18+18) |
|
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
3882 |
ХИМИНЕЦЬ Е.Ю. |
06040 |
смт. Ружин |
Збірна шкіл району |
7 |
58 (6+24+28) |
|
|
|
|
Федорчук Галина Миколаївна |
3883 |
ХІМІЧ О.О. |
06178 |
м. Житомир |
Збірна шкіл |
9 |
95 (30+39+26) |
|
|
|
|
Господарчук Наталія Володимирівна |
3884 |
ХЛАНЬ В.А. |
06317 |
м. Олевськ |
Олевська ЗОШ № 2 |
6 |
96 (42+27+27) |
|
С1 |
|
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
3885 |
ХЛАНЬ В.М. |
06164 |
с. Білокоровичі |
Білокоровицька ЗОШ № 1 |
1 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Колібаба Ольга Василівна |
3886 |
ХЛАНЮК А.М. |
06320 |
с. Сущани |
Сущанська ЗОШ |
9 |
39 (6+27+6) |
|
|
|
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
3887 |
ХМЕЛЬНИЦЬКА О.В. |
06273 |
с. Березники |
Березниківський ЗЗСО |
10 |
134 (42+57+35) |
|
С1 |
С2 |
|
Карпенко Тетяна Анатолівна |
3888 |
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ В.С. |
06040 |
смт. Ружин |
Збірна шкіл району |
4 |
114 (36+42+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Федорчук Галина Миколаївна |
3889 |
ХМЕЛЬОВ К.І. |
06072 |
м. Коростень |
Районний методичний кабінет |
4 |
106 (16+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Васьківська Тетяна Миколаївна |
3890 |
ХМЕЛЬОВА А.І. |
06072 |
м. Коростень |
Районний методичний кабінет |
2 |
63 (12+21+30) |
|
|
С2 |
С3 |
Васьківська Тетяна Миколаївна |
3891 |
ХМЕЛЬОВСЬКА Н.С. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
3892 |
ХМЕЛЬОВСЬКИЙ І.Р. |
06006 |
м. Житомир |
ЗОШ № 6 |
3 |
50 (8+24+18) |
|
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
3893 |
ХМЕЛЮК М.А. |
06091 |
м. Житомир |
Ліцей № 25 ім. М. О. Щорса |
3 |
112 (40+30+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Стойкова Надія Миколаївна |
3894 |
ХОДАКІВСЬКА В. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
4 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
3895 |
ХОДОРОВСЬ В.В. |
06091 |
м. Житомир |
Ліцей № 25 ім. М. О. Щорса |
3 |
114 (30+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Стойкова Надія Миколаївна |
3896 |
ХОДОРОВСЬКИЙ О.П. |
06062 |
м. Новоград-Волинський |
СШ №4, ЗОШ № 5 |
5 |
99 (30+42+27) |
|
|
С2 |
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
3897 |
ХОЛОД Д.О. |
06072 |
м. Коростень |
Районний методичний кабінет |
7 |
113 (42+36+35) |
|
С1 |
|
|
Васьківська Тетяна Миколаївна |
3898 |
ХОЛОДЕЦЬКИЙ К.Д. |
06117 |
м. Житомир |
ЗОШ № 30 |
1 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
3899 |
ХОЛОДНЮК С.Д. |
06190 |
смт. Нова Борова |
Гімназія |
2 |
81 (30+27+24) |
З |
|
|
|
Гвоздовська Наталія Миколаївна |
3900 |
ХОМЕНКО В.В. |
06314 |
с. Стовпинка |
Стовпинська ЗОШ |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
3901 |
ХОМЕНКО Д.С. |
06215 |
с. Киянка |
Киянська ЗОШ |
6 |
105 (60+39+6) |
|
С1 |
|
|
Яценко Ганна Володимирівна |
3902 |
ХОМЕНКО М.М. |
06215 |
с. Киянка |
Киянська ЗОШ |
8 |
68 (12+39+17) |
|
|
|
|
Яценко Ганна Володимирівна |
3903 |
ХОМЕНКО О.А. |
06117 |
м. Житомир |
ЗОШ № 30 |
3 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
3904 |
ХОМЕНКО О.С. |
06062 |
м. Новоград-Волинський |
СШ №4, ЗОШ № 5 |
5 |
12 (12+0+0) |
|
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
3905 |
ХОМЕЧА І.Х. |
06017 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей №1 ім.Лесі Українки |
8 |
88 (30+27+31) |
|
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
3906 |
ХОМИЧ А.О. |
06271 |
смт Ємільчине |
Ємільчинський ЗЗСО № 1 |
8 |
134 (42+45+47) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Карпенко Тетяна Анатолівна |
3907 |
ХОМИЧ А.Ю. |
06091 |
м. Житомир |
Ліцей № 25 ім. М. О. Щорса |
4 |
92 (20+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Стойкова Надія Миколаївна |
3908 |
ХОМУТОВСЬКА В.О. |
06190 |
смт. Нова Борова |
Гімназія |
5 |
165 (60+51+54) |
З |
|
|
|
Гвоздовська Наталія Миколаївна |
3909 |
ХОМУТОВСЬКА К.О. |
06010 |
м. Радомишль |
Ліцей № 1 ім. Т. Г. Шевченка |
4 |
108 (42+24+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Комашко Катерина Станіславівна |
3910 |
ХОМУТОВСЬКИЙ В.Д. |
06146 |
м. Коростень |
НВК № 12 |
4 |
96 (30+24+42) |
|
|
|
С3 |
Камінська Наталія Адамівна |
3911 |
ХОМУТОВСЬКИЙ Д. |
06318 |
м. Олевськ |
Олевська ЗОШ № 3 |
4 |
102 (36+30+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Дорошенко Інна Анатоліївна |
3912 |
ХОМУТОВСЬКИЙ Д.Ю. |
06313 |
с. Хмелівка |
Хмелівська ЗОШ |
2 |
81 (30+27+24) |
З |
|
|
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
3913 |
ХОМУТОВСЬКИЙ М.А. |
06320 |
с. Сущани |
Сущанська ЗОШ |
4 |
110 (32+30+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Дорошенко Інна Анатоліївна |
3914 |
ХОМЧУК А.С. |
06178 |
м. Житомир |
Збірна шкіл |
4 |
120 (36+36+48) |
З |
|
|
|
Господарчук Наталія Володимирівна |
3915 |
ХОРЕНКО К. |
06190 |
смт. Нова Борова |
Гімназія |
1 |
78 (24+27+27) |
З |
|
|
|
Гвоздовська Наталія Миколаївна |
3916 |
ХОРОШИЛОВА М.В. |
06146 |
м. Коростень |
НВК № 12 |
3 |
132 (42+48+42) |
З |
|
|
|
Камінська Наталія Адамівна |
3917 |
ХОХЛОВА В.С. |
06169 |
смт. Городок |
Городоцька ЗОШ |
6 |
78 (18+27+33) |
|
|
|
|
Вєтрова Ольга Миколаївна |
3918 |
ХОЦЬКИЙ Д.Х. |
06114 |
м. Житомир |
ЗОШ № 26 |
6 |
99 (36+39+24) |
|
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
3919 |
ХРАБАН В.В. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
6 |
135 (54+39+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Стойкова Надія Миколаївна |
3920 |
ХРАПАК В.В. |
06040 |
смт. Ружин |
Збірна шкіл району |
6 |
87 (42+30+15) |
|
С1 |
|
|
Федорчук Галина Миколаївна |
3921 |
ХРАПАК Н.В. |
06040 |
смт. Ружин |
Збірна шкіл району |
9 |
82 (24+36+22) |
|
|
|
|
Федорчук Галина Миколаївна |
3922 |
ХРАПІЙЧУК М.Д. |
06146 |
м. Коростень |
НВК № 12 |
4 |
78 (24+24+30) |
|
|
|
|
Камінська Наталія Адамівна |
3923 |
ХРАПЧУК Д.О. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
3924 |
ХРИСТЕВИЧ К.В. |
06040 |
смт. Ружин |
Збірна шкіл району |
4 |
92 (26+30+36) |
|
|
|
С3 |
Федорчук Галина Миколаївна |
3925 |
ХРОБУСТ Н.С. |
06178 |
м. Житомир |
Збірна шкіл |
10 |
118 (30+51+37) |
|
|
С2 |
|
Господарчук Наталія Володимирівна |
3926 |
ХРОМЕЦЬ М.В. |
06061 |
м. Новоград-Волинський |
ЗОШ № 2 |
3 |
128 (38+42+48) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
3927 |
ХРОМЕЦЬ Т.В. |
06314 |
с. Стовпинка |
Стовпинська ЗОШ |
8 |
127 (30+45+52) |
|
|
С2 |
С3 |
Дорошенко Інна Анатоліївна |
3928 |
ХРУЛЬ Д.С. |
06169 |
смт. Городок |
Городоцька ЗОШ |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Вєтрова Ольга Миколаївна |
3929 |
ХРУЩ В.В. |
06273 |
с. Березники |
Березниківський ЗЗСО |
11 |
144 (42+57+45) |
З |
|
|
|
Карпенко Тетяна Анатолівна |
3930 |
ХРУЩ К.В. |
06273 |
с. Березники |
Березниківський ЗЗСО |
4 |
126 (30+48+48) |
З |
|
|
|
Карпенко Тетяна Анатолівна |
3931 |
ХРУЩ Р.В. |
06228 |
м. Андрушівка |
Городківська ЗОШ |
9 |
45 (18+0+27) |
|
|
|
|
Повальчук Оксана Петрівна |
3932 |
ХРУЩАК М.А. |
06017 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей №1 ім.Лесі Українки |
3 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
3933 |
ХУТОРЯНСЬКИЙ А.В. |
06279 |
с. Мокляки |
Мокляківська філія |
6 |
78 (24+33+21) |
|
|
|
|
Карпенко Тетяна Анатолівна |
3934 |
ЦАЛКО М.А. |
06286 |
смт Ємільчине |
Великояблунецький ЗЗСО |
9 |
121 (36+54+31) |
|
|
С2 |
|
Карпенко Тетяна Анатолівна |
3935 |
ЦАЛ-ЦАЛКО А.Р. |
06091 |
м. Житомир |
Ліцей № 25 ім. М. О. Щорса |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
3936 |
ЦАЛ-ЦАЛКО Д.Є. |
06005 |
м. Бердичів |
Міський ліцей № 15 |
4 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Макаревич Ніла Василівна |
3937 |
ЦАЛЬ-ЦАЛКО Л.В. |
06211 |
с. Рихальське |
Рихальська ЗОШ |
6 |
63 (24+15+24) |
|
|
|
|
Яценко Ганна Володимирівна |
3938 |
ЦАРУК А.В. |
06067 |
м. Житомир |
ЗОШ № 28 |
11 |
53 (24+15+14) |
|
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
3939 |
ЦАРУК Є.В. |
06040 |
смт. Ружин |
Збірна шкіл району |
2 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Федорчук Галина Миколаївна |
3940 |
ЦВЄТКОВ В.С. |
06091 |
м. Житомир |
Ліцей № 25 ім. М. О. Щорса |
3 |
120 (30+42+48) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
3941 |
ЦВИГАВАНЕССА В.І. |
06020 |
смт. Черняхів |
Черняхівська ЗОШ |
7 |
131 (36+48+47) |
|
|
С2 |
С3 |
Камінчук Іван Володимирович |
3942 |
ЦВІГУН М.В. |
06299 |
с. Мотовилівка |
Мотовилівська ЗОШ |
8 |
77 (18+33+26) |
|
|
|
|
Корабліна Світлана Олексіївна |
3943 |
ЦЕМІНА С.В. |
06040 |
смт. Ружин |
Збірна шкіл району |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Федорчук Галина Миколаївна |
3944 |
ЦЕПЕЛЄВ Р.А. |
06006 |
м. Житомир |
ЗОШ № 6 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
3945 |
ЦИБА К.Я. |
06175 |
м. Новоград-Волинський |
ЗОШ № 10 |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
3946 |
ЦИБЕЛЬ О.М. |
06190 |
смт. Нова Борова |
Гімназія |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Гвоздовська Наталія Миколаївна |
3947 |
ЦИВКОЛЮК С.О. |
06105 |
смт. Народичі |
Відділ освіти |
7 |
77 (30+21+26) |
|
|
|
|
Крамарчук Ігор Ярославович |
3948 |
ЦИГАН А.В. |
06315 |
с. Тепениця |
Тепеницька ЗОШ |
4 |
114 (42+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
3949 |
ЦИКАЛ А.М. |
06178 |
м. Житомир |
Збірна шкіл |
4 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Господарчук Наталія Володимирівна |
3950 |
ЦИМБАЛЮК О.О. |
06091 |
м. Житомир |
Ліцей № 25 ім. М. О. Щорса |
4 |
126 (36+48+42) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
3951 |
ЦИМБАЛЮК О.С. |
06114 |
м. Житомир |
ЗОШ № 26 |
3 |
120 (30+48+42) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
3952 |
ЦМЕХ М.О. |
06228 |
м. Андрушівка |
Городківська ЗОШ |
9 |
111 (24+57+30) |
|
|
С2 |
|
Повальчук Оксана Петрівна |
3953 |
ЦМОКАЛЮК О.Л. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
7 |
125 (36+39+50) |
|
|
|
С3 |
Стойкова Надія Миколаївна |
3954 |
ЦОМПЕЛЬ С. |
06091 |
м. Житомир |
Ліцей № 25 ім. М. О. Щорса |
3 |
114 (36+30+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Стойкова Надія Миколаївна |
3955 |
ЦУМАН Д.Ю. |
06215 |
с. Киянка |
Киянська ЗОШ |
7 |
110 (24+51+35) |
|
|
С2 |
|
Яценко Ганна Володимирівна |
3956 |
ЦУНЯК Н.С. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
3957 |
ЦУРКАНУ В.А. |
06178 |
м. Житомир |
Збірна шкіл |
3 |
114 (42+24+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Господарчук Наталія Володимирівна |
3958 |
ЦЬОЛКО М.О. |
06005 |
м. Бердичів |
Міський ліцей № 15 |
4 |
108 (30+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Макаревич Ніла Василівна |
3959 |
ЦЮБИК А.М. |
06061 |
м. Новоград-Волинський |
ЗОШ № 2 |
1 |
75 (24+27+24) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
3960 |
ЦЮПА В. |
06064 |
м. Житомир |
НВК № 25 |
4 |
126 (30+48+48) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
3961 |
ЦЮПА Я.Р. |
06020 |
смт. Черняхів |
Черняхівська ЗОШ |
4 |
40 (10+18+12) |
|
|
|
|
Камінчук Іван Володимирович |
3962 |
ЦЯТКО В.О. |
06091 |
м. Житомир |
Ліцей № 25 ім. М. О. Щорса |
3 |
122 (32+42+48) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
3963 |
ЧАБАН Д.М. |
06297 |
смт Любар |
Любарська ЗОШ № 2 |
7 |
134 (48+39+47) |
|
С1 |
|
С3 |
Корабліна Світлана Олексіївна |
3964 |
ЧАБАН Д.О. |
06291 |
с. Велика Волиця |
Великоволицька ЗОШ |
3 |
126 (42+36+48) |
З |
|
|
|
Корабліна Світлана Олексіївна |
3965 |
ЧАБАН О.О. |
06291 |
с. Велика Волиця |
Великоволицька ЗОШ |
5 |
81 (42+21+18) |
|
С1 |
|
|
Корабліна Світлана Олексіївна |
3966 |
ЧАБАН С. |
06199 |
м. Бердичів |
НВК № 4 |
3 |
52 (16+18+18) |
|
|
|
|
Горофенюк Наталія Олексіївна |
3967 |
ЧАВАЛЮК В.В. |
06290 |
с. Бичева |
Бичівський ЗЗСО |
9 |
40 (6+12+22) |
|
|
|
|
Корабліна Світлана Олексіївна |
3968 |
ЧАВАЛЮК М.Ю. |
06290 |
с. Бичева |
Бичівський ЗЗСО |
8 |
92 (30+30+32) |
|
|
|
|
Корабліна Світлана Олексіївна |
3969 |
ЧАВАЛЮК О.В. |
06290 |
с. Бичева |
Бичівський ЗЗСО |
7 |
48 (18+12+18) |
|
|
|
|
Корабліна Світлана Олексіївна |
3970 |
ЧАЙКА К.П. |
06010 |
м. Радомишль |
Ліцей № 1 ім. Т. Г. Шевченка |
10 |
50 (12+24+14) |
|
|
|
|
Комашко Катерина Станіславівна |
3971 |
ЧАЙКІВСЬКИЙ В.М. |
06072 |
м. Коростень |
Районний методичний кабінет |
8 |
117 (42+33+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Васьківська Тетяна Миколаївна |
3972 |
ЧАМОР Р.А. |
06275 |
с. Середи |
Середівський ЗЗСО |
3 |
66 (30+18+18) |
|
|
|
|
Карпенко Тетяна Анатолівна |
3973 |
ЧАМОР С.О. |
06325 |
с. Зубковичі |
Зубковицька ЗОШ |
4 |
108 (36+24+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Дорошенко Інна Анатоліївна |
3974 |
ЧАПЛІНСЬКИЙ Д. |
06190 |
смт. Нова Борова |
Гімназія |
1 |
78 (24+30+24) |
З |
|
|
|
Гвоздовська Наталія Миколаївна |
3975 |
ЧАСТКЕ С.Г. |
06190 |
смт. Нова Борова |
Гімназія |
5 |
165 (60+51+54) |
З |
|
|
|
Гвоздовська Наталія Миколаївна |
3976 |
ЧЕБОКСАРОВА А.І. |
06006 |
м. Житомир |
ЗОШ № 6 |
3 |
72 (24+30+18) |
|
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
3977 |
ЧЕГЕЙДА П.С. |
06114 |
м. Житомир |
ЗОШ № 26 |
8 |
61 (6+18+37) |
|
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
3978 |
ЧЕМЕРИС В.Ю. |
06114 |
м. Житомир |
ЗОШ № 26 |
3 |
106 (34+36+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Стойкова Надія Миколаївна |
3979 |
ЧЕПЕЛЬ Е.О. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
3 |
120 (42+36+42) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
3980 |
ЧЕПІГА О.Д. |
06178 |
м. Житомир |
Збірна шкіл |
2 |
72 (18+24+30) |
З |
|
|
|
Господарчук Наталія Володимирівна |
3981 |
ЧЕПІГА Я.Д. |
06178 |
м. Житомир |
Збірна шкіл |
8 |
104 (36+33+35) |
|
|
|
|
Господарчук Наталія Володимирівна |
3982 |
ЧЕПУРА М.Ю. |
06311 |
с. Калинівка |
Калинівська ЗОШ |
5 |
87 (24+39+24) |
|
|
|
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
3983 |
ЧЕРВІНСЬКА В.О. |
06190 |
смт. Нова Борова |
Гімназія |
3 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Гвоздовська Наталія Миколаївна |
3984 |
ЧЕРВІНСЬКИЙ А.О. |
06190 |
смт. Нова Борова |
Гімназія |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Гвоздовська Наталія Миколаївна |
3985 |
ЧЕРВЯКОВ К.Д. |
06117 |
м. Житомир |
ЗОШ № 30 |
3 |
108 (24+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Стойкова Надія Миколаївна |
3986 |
ЧЕРЕВИЧНИЙ А.І. |
06138 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей № 11 |
7 |
18 (6+12+0) |
|
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
3987 |
ЧЕРЕДНИЧЕНКО В.В. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
3 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
3988 |
ЧЕРЕПИНЧУК Д.В. |
06006 |
м. Житомир |
ЗОШ № 6 |
1 |
81 (30+27+24) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
3989 |
ЧЕРЕШНЮК Д.О. |
06040 |
смт. Ружин |
Збірна шкіл району |
4 |
114 (48+30+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Федорчук Галина Миколаївна |
3990 |
ЧЕРКЕС Б.О. |
06017 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей №1 ім.Лесі Українки |
11 |
139 (42+48+49) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Скаковська Тетяна Іванівна |
3991 |
ЧЕРКЕС Є.В. |
06062 |
м. Новоград-Волинський |
СШ №4, ЗОШ № 5 |
5 |
66 (36+3+27) |
|
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
3992 |
ЧЕРНЕГА Є.Є. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
3993 |
ЧЕРНЕЦЬКА А.С. |
06297 |
смт Любар |
Любарська ЗОШ № 2 |
9 |
107 (30+39+38) |
|
|
|
|
Корабліна Світлана Олексіївна |
3994 |
ЧЕРНЕЦЬКИЙ Д.В. |
06199 |
м. Бердичів |
НВК № 4 |
8 |
94 (30+30+34) |
|
|
|
|
Горофенюк Наталія Олексіївна |
3995 |
ЧЕРНИЩУК К.С. |
06040 |
смт. Ружин |
Збірна шкіл району |
2 |
75 (30+27+18) |
З |
|
|
|
Федорчук Галина Миколаївна |
3996 |
ЧЕРНИЩУК М.С. |
06040 |
смт. Ружин |
Збірна шкіл району |
7 |
72 (24+18+30) |
|
|
|
|
Федорчук Галина Миколаївна |
3997 |
ЧЕРНИЩУК О.С. |
06040 |
смт. Ружин |
Збірна шкіл району |
5 |
81 (30+33+18) |
|
|
|
|
Федорчук Галина Миколаївна |
3998 |
ЧЕРНУХ М.П. |
06328 |
м. Олевськ |
Копищенська ЗОШ |
4 |
102 (24+30+48) |
|
|
|
С3 |
Дорошенко Інна Анатоліївна |
3999 |
ЧЕРНЯВСЬКА К.В. |
06117 |
м. Житомир |
ЗОШ № 30 |
4 |
114 (36+42+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Стойкова Надія Миколаївна |
4000 |
ЧЕРНЯВСЬКИЙ М.А. |
06040 |
смт. Ружин |
Збірна шкіл району |
6 |
57 (24+27+6) |
|
|
|
|
Федорчук Галина Миколаївна |
4001 |
ЧЕРНЯК М.С. |
06062 |
м. Новоград-Волинський |
СШ №4, ЗОШ № 5 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
4002 |
ЧЕРНЯКОВА К.М. |
06146 |
м. Коростень |
НВК № 12 |
3 |
90 (30+30+30) |
|
|
|
|
Камінська Наталія Адамівна |
4003 |
ЧЕРТУШКІН Н.І. |
06105 |
смт. Народичі |
Відділ освіти |
1 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Крамарчук Ігор Ярославович |
4004 |
ЧЕТІН М.С. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
4 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
4005 |
ЧИЖ І.В. |
06040 |
смт. Ружин |
Збірна шкіл району |
9 |
39 (6+21+12) |
|
|
|
|
Федорчук Галина Миколаївна |
4006 |
ЧИЖ К.О. |
06271 |
смт Ємільчине |
Ємільчинський ЗЗСО № 1 |
6 |
111 (42+39+30) |
|
С1 |
|
|
Карпенко Тетяна Анатолівна |
4007 |
ЧИЖ П.В. |
06281 |
с. Хутір-Мокляки |
Хутір-Мокляківська філія |
8 |
53 (12+18+23) |
|
|
|
|
Карпенко Тетяна Анатолівна |
4008 |
ЧИКАЛЕНКО К.В. |
06114 |
м. Житомир |
ЗОШ № 26 |
6 |
63 (12+42+9) |
|
|
С2 |
|
Стойкова Надія Миколаївна |
4009 |
ЧИНАРЬОВА П.М. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
4010 |
ЧИРЕНКО М.А. |
06040 |
смт. Ружин |
Збірна шкіл району |
2 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Федорчук Галина Миколаївна |
4011 |
ЧИРКО В.В. |
06285 |
смт Ємільчине |
Малоглумчанський ЗЗСО |
6 |
78 (30+27+21) |
|
|
|
|
Карпенко Тетяна Анатолівна |
4012 |
ЧИРКО М.О. |
06213 |
с. Сербо-Слобідка |
Сербо-Слобідська ЗОШ |
2 |
87 (30+30+27) |
З |
|
|
|
Яценко Ганна Володимирівна |
4013 |
ЧИРЧИК А.Є. |
06178 |
м. Житомир |
Збірна шкіл |
5 |
105 (42+33+30) |
|
С1 |
|
|
Господарчук Наталія Володимирівна |
4014 |
ЧИХУН А.Є. |
06297 |
смт Любар |
Любарська ЗОШ № 2 |
7 |
80 (30+18+32) |
|
|
|
|
Корабліна Світлана Олексіївна |
4015 |
ЧІБІСОВА М.Ю. |
06064 |
м. Житомир |
НВК № 25 |
3 |
90 (18+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Стойкова Надія Миколаївна |
4016 |
ЧІЧІЮК К.Ю. |
06040 |
смт. Ружин |
Збірна шкіл району |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Федорчук Галина Миколаївна |
4017 |
ЧМЕУУК Д.Д. |
06040 |
смт. Ружин |
Збірна шкіл району |
5 |
69 (12+21+36) |
|
|
|
|
Федорчук Галина Миколаївна |
4018 |
ЧМИХ С.А. |
06270 |
смт Ємільчине |
ЗЗСО Ємільчинська гімназія |
3 |
48 (18+12+18) |
|
|
|
|
Карпенко Тетяна Анатолівна |
4019 |
ЧОРНЕНЬКА А.О. |
06040 |
смт. Ружин |
Збірна шкіл району |
4 |
92 (14+36+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Федорчук Галина Миколаївна |
4020 |
ЧОРНИЙ М.В. |
06319 |
с. Кишин |
Кишинська ЗОШ |
4 |
128 (32+48+48) |
З |
|
|
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
4021 |
ЧОРНООКИЙ М.Д. |
06064 |
м. Житомир |
НВК № 25 |
3 |
72 (24+24+24) |
|
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
4022 |
ЧОУДХАРІ Е. |
06062 |
м. Новоград-Волинський |
СШ №4, ЗОШ № 5 |
7 |
60 (24+12+24) |
|
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
4023 |
ЧУБАРУК Н.І. |
06294 |
с. Кириївка |
Кириївська ЗОШ |
3 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Корабліна Світлана Олексіївна |
4024 |
ЧУГАЄВСЬКА А.С. |
06064 |
м. Житомир |
НВК № 25 |
3 |
96 (30+24+42) |
|
|
|
С3 |
Стойкова Надія Миколаївна |
4025 |
ЧУДНОВЕЦЬ О.Д. |
06117 |
м. Житомир |
ЗОШ № 30 |
3 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
4026 |
ЧУДОВСЬКА А.В. |
06006 |
м. Житомир |
ЗОШ № 6 |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
4027 |
ЧУДОВСЬКА Т.В. |
06072 |
м. Коростень |
Районний методичний кабінет |
8 |
90 (18+42+30) |
|
|
С2 |
|
Васьківська Тетяна Миколаївна |
4028 |
ЧУМАК А.О. |
06062 |
м. Новоград-Волинський |
СШ №4, ЗОШ № 5 |
4 |
114 (42+30+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Скаковська Тетяна Іванівна |
4029 |
ЧУМАК Д.О. |
06146 |
м. Коростень |
НВК № 12 |
1 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Камінська Наталія Адамівна |
4030 |
ЧУМАК Л.В. |
06010 |
м. Радомишль |
Ліцей № 1 ім. Т. Г. Шевченка |
8 |
95 (24+45+26) |
|
|
С2 |
|
Комашко Катерина Станіславівна |
4031 |
ЧУМАК М.С. |
06005 |
м. Бердичів |
Міський ліцей № 15 |
3 |
78 (30+24+24) |
|
|
|
|
Макаревич Ніла Василівна |
4032 |
ЧУМАК Н.В. |
06010 |
м. Радомишль |
Ліцей № 1 ім. Т. Г. Шевченка |
3 |
16 (4+6+6) |
|
|
|
|
Комашко Катерина Станіславівна |
4033 |
ЧУМАК О.О. |
06062 |
м. Новоград-Волинський |
СШ №4, ЗОШ № 5 |
2 |
78 (24+30+24) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
4034 |
ЧУПРУН І.І. |
06001 |
м. Бердичів |
Центр позашкільної освіти ім. О. Разумкова, відділення еколого-натуралістичного напрямку |
5 |
153 (48+51+54) |
З |
|
|
|
Рощенюк Оксана Анатоліївна |
4035 |
ЧУРИНА А.Л. |
06067 |
м. Житомир |
ЗОШ № 28 |
11 |
53 (24+21+8) |
|
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
4036 |
ЧУТЬ В.М. |
06114 |
м. Житомир |
ЗОШ № 26 |
8 |
95 (42+27+26) |
|
С1 |
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
4037 |
ШАБАЛА Є.О. |
06017 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей №1 ім.Лесі Українки |
10 |
119 (30+45+44) |
|
|
С2 |
С3 |
Скаковська Тетяна Іванівна |
4038 |
ШАВЕРСЬКА П.В. |
06005 |
м. Бердичів |
Міський ліцей № 15 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Макаревич Ніла Василівна |
4039 |
ШАВРЦЬКИЙ М.Р. |
06178 |
м. Житомир |
Збірна шкіл |
4 |
138 (48+48+42) |
З |
|
|
|
Господарчук Наталія Володимирівна |
4040 |
ШАКУЛА Є. |
06199 |
м. Бердичів |
НВК № 4 |
2 |
42 (18+15+9) |
|
|
|
|
Горофенюк Наталія Олексіївна |
4041 |
ШАЛАМАЙ М.М. |
06001 |
м. Бердичів |
Центр позашкільної освіти ім. О. Разумкова, відділення еколого-натуралістичного напрямку |
4 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Рощенюк Оксана Анатоліївна |
4042 |
ШАМКО Д.С. |
06006 |
м. Житомир |
ЗОШ № 6 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
4043 |
ШАПАРЕНКО Є.Д. |
06146 |
м. Коростень |
НВК № 12 |
1 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Камінська Наталія Адамівна |
4044 |
ШАПІРО Д.Є. |
06332 |
м. Олевськ |
Олевська гімназія |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
4045 |
ШАПОВАЛ А.С. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
3 |
120 (36+48+36) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
4046 |
ШАПОВАЛ С.А. |
06017 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей №1 ім.Лесі Українки |
4 |
76 (22+30+24) |
|
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
4047 |
ШАПОВАЛОВ В.І. |
06006 |
м. Житомир |
ЗОШ № 6 |
1 |
6 (0+0+6) |
|
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
4048 |
ШАПООРА К.А. |
06313 |
с. Хмелівка |
Хмелівська ЗОШ |
1 |
75 (30+24+21) |
З |
|
|
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
4049 |
ШАПОРДА М.В. |
06328 |
м. Олевськ |
Копищенська ЗОШ |
4 |
84 (30+24+30) |
|
|
|
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
4050 |
ШАПРАВСЬКА А.С. |
06175 |
м. Новоград-Волинський |
ЗОШ № 10 |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
4051 |
ШАРАПАНЮК В.А. |
06010 |
м. Радомишль |
Ліцей № 1 ім. Т. Г. Шевченка |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Комашко Катерина Станіславівна |
4052 |
ШАРАПАНЮК Ю.А. |
06010 |
м. Радомишль |
Ліцей № 1 ім. Т. Г. Шевченка |
5 |
120 (36+45+39) |
|
|
С2 |
|
Комашко Катерина Станіславівна |
4053 |
ШАРАПАТО С.О. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
8 |
129 (36+45+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Стойкова Надія Миколаївна |
4054 |
ШАРАФАН М.І. |
06293 |
с. Глезне |
Глезненська ЗОШ |
6 |
78 (24+27+27) |
|
|
|
|
Корабліна Світлана Олексіївна |
4055 |
ШАРВАРЧУК А.В. |
06296 |
смт Любар |
Любарська гімназія № 1 |
11 |
122 (30+45+47) |
|
|
С2 |
С3 |
Корабліна Світлана Олексіївна |
4056 |
ШАРГОРОДСЬКА В.С. |
06169 |
смт. Городок |
Городоцька ЗОШ |
4 |
62 (20+18+24) |
|
|
|
|
Вєтрова Ольга Миколаївна |
4057 |
ШАСТУН В.В. |
06298 |
с. Малий Браталів |
Малобраталівська ЗОШ |
2 |
81 (24+27+30) |
З |
|
|
|
Корабліна Світлана Олексіївна |
4058 |
ШАСТУН І.О. |
06294 |
с. Кириївка |
Кириївська ЗОШ |
6 |
129 (48+36+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Корабліна Світлана Олексіївна |
4059 |
ШАТИЛО В.В. |
06010 |
м. Радомишль |
Ліцей № 1 ім. Т. Г. Шевченка |
7 |
88 (24+27+37) |
|
|
|
|
Комашко Катерина Станіславівна |
4060 |
ШАТИЛО Н.Д. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
4061 |
ШАТИЛО С.А. |
06178 |
м. Житомир |
Збірна шкіл |
5 |
147 (48+51+48) |
З |
|
|
|
Господарчук Наталія Володимирівна |
4062 |
ШАТКІВСЬКИЙ Д.А. |
06178 |
м. Житомир |
Збірна шкіл |
5 |
105 (24+36+45) |
|
|
|
С3 |
Господарчук Наталія Володимирівна |
4063 |
ШАТРУК А.Ю. |
06297 |
смт Любар |
Любарська ЗОШ № 2 |
5 |
69 (24+33+12) |
|
|
|
|
Корабліна Світлана Олексіївна |
4064 |
ШАФРАН О.Я. |
06006 |
м. Житомир |
ЗОШ № 6 |
3 |
72 (12+30+30) |
|
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
4065 |
ШАЩУК Б.В. |
06017 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей №1 ім.Лесі Українки |
8 |
99 (36+27+36) |
|
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
4066 |
ШАЯХМЕТОВА М.М. |
06062 |
м. Новоград-Волинський |
СШ №4, ЗОШ № 5 |
2 |
81 (30+30+21) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
4067 |
ШВАБ Б.В. |
06117 |
м. Житомир |
ЗОШ № 30 |
2 |
69 (30+18+21) |
|
С1 |
|
С3 |
Стойкова Надія Миколаївна |
4068 |
ШВАЙКІВСЬКА К.В. |
06178 |
м. Житомир |
Збірна шкіл |
7 |
122 (36+39+47) |
|
|
|
С3 |
Господарчук Наталія Володимирівна |
4069 |
ШВАЙКІВСЬКИЙ Я.В. |
06114 |
м. Житомир |
ЗОШ № 26 |
3 |
96 (24+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Стойкова Надія Миколаївна |
4070 |
ШВЕД А.В. |
06061 |
м. Новоград-Волинський |
ЗОШ № 2 |
3 |
126 (42+48+36) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
4071 |
ШВЕД Т.О. |
06211 |
с. Рихальське |
Рихальська ЗОШ |
9 |
94 (24+48+22) |
|
|
С2 |
|
Яценко Ганна Володимирівна |
4072 |
ШВЕДОВА В.В. |
06080 |
м. Бердичів |
ЗОШ № 12 |
4 |
120 (42+42+36) |
З |
|
|
|
Калінкіна Ольга Володимирівна |
4073 |
ШВЕЦЬ А.А. |
06216 |
с. Рудня Іванівська |
Руднє-Іванівська ЗОШ |
11 |
115 (42+57+16) |
|
С1 |
С2 |
|
Яценко Ганна Володимирівна |
4074 |
ШВЕЦЬ Д.В. |
06190 |
смт. Нова Борова |
Гімназія |
4 |
114 (30+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Гвоздовська Наталія Миколаївна |
4075 |
ШВЕЦЬ Д.П. |
06010 |
м. Радомишль |
Ліцей № 1 ім. Т. Г. Шевченка |
4 |
114 (42+36+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Комашко Катерина Станіславівна |
4076 |
ШВЕЦЬ С.О. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
8 |
143 (48+45+50) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Стойкова Надія Миколаївна |
4077 |
ШВЕЦЬ Я.С. |
06328 |
м. Олевськ |
Копищенська ЗОШ |
3 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
4078 |
ШЕВЕЛЮК Д.М. |
06271 |
смт Ємільчине |
Ємільчинський ЗЗСО № 1 |
5 |
102 (18+30+54) |
|
|
|
С3 |
Карпенко Тетяна Анатолівна |
4079 |
ШЕВЧЕНКО Д.О. |
06114 |
м. Житомир |
ЗОШ № 26 |
5 |
90 (30+27+33) |
|
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
4080 |
ШЕВЧЕНКО Є.О. |
06178 |
м. Житомир |
Збірна шкіл |
4 |
114 (30+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Господарчук Наталія Володимирівна |
4081 |
ШЕВЧЕНКО М.О. |
06178 |
м. Житомир |
Збірна шкіл |
3 |
116 (32+42+42) |
З |
|
|
|
Господарчук Наталія Володимирівна |
4082 |
ШЕВЧЕНКО М.О. |
06178 |
м. Житомир |
Збірна шкіл |
6 |
132 (54+33+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Господарчук Наталія Володимирівна |
4083 |
ШЕВЧЕНКО Н.М. |
06040 |
смт. Ружин |
Збірна шкіл району |
9 |
43 (18+18+7) |
|
|
|
|
Федорчук Галина Миколаївна |
4084 |
ШЕВЧЕНКО Н.О. |
06006 |
м. Житомир |
ЗОШ № 6 |
3 |
38 (14+12+12) |
|
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
4085 |
ШЕВЧЕНКО Я.В. |
06138 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей № 11 |
4 |
58 (16+24+18) |
|
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
4086 |
ШЕВЧУК А.В. |
06272 |
с. Андрієвичі |
Андрієвицький ЗЗСО |
11 |
102 (30+42+30) |
|
|
С2 |
|
Карпенко Тетяна Анатолівна |
4087 |
ШЕВЧУК А.В. |
06190 |
смт. Нова Борова |
Гімназія |
3 |
120 (42+36+42) |
З |
|
|
|
Гвоздовська Наталія Миколаївна |
4088 |
ШЕВЧУК А.О. |
06299 |
с. Мотовилівка |
Мотовилівська ЗОШ |
8 |
74 (18+21+35) |
|
|
|
|
Корабліна Світлана Олексіївна |
4089 |
ШЕВЧУК А.С. |
06117 |
м. Житомир |
ЗОШ № 30 |
2 |
81 (24+27+30) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
4090 |
ШЕВЧУК В.Р. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
4091 |
ШЕВЧУК В.Р. |
06138 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей № 11 |
2 |
66 (24+30+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
4092 |
ШЕВЧУК В.Р. |
06138 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей № 11 |
6 |
60 (30+24+6) |
|
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
4093 |
ШЕВЧУК Д.І. |
06017 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей №1 ім.Лесі Українки |
10 |
127 (36+51+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Скаковська Тетяна Іванівна |
4094 |
ШЕВЧУК Є.М. |
06062 |
м. Новоград-Волинський |
СШ №4, ЗОШ № 5 |
6 |
66 (30+24+12) |
|
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
4095 |
ШЕВЧУК К.В. |
06040 |
смт. Ружин |
Збірна шкіл району |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Федорчук Галина Миколаївна |
4096 |
ШЕВЧУК М.А. |
06062 |
м. Новоград-Волинський |
СШ №4, ЗОШ № 5 |
2 |
72 (24+24+24) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
4097 |
ШЕВЧУК М.В. |
06146 |
м. Коростень |
НВК № 12 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Камінська Наталія Адамівна |
4098 |
ШЕВЧУК Р.В. |
06146 |
м. Коростень |
НВК № 12 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Камінська Наталія Адамівна |
4099 |
ШЕВЧУК С.І. |
06010 |
м. Радомишль |
Ліцей № 1 ім. Т. Г. Шевченка |
5 |
75 (30+21+24) |
|
|
|
|
Комашко Катерина Станіславівна |
4100 |
ШЕВЧУК С.М. |
06117 |
м. Житомир |
ЗОШ № 30 |
4 |
84 (18+36+30) |
|
|
С2 |
|
Стойкова Надія Миколаївна |
4101 |
ШЕВЧУК Х.О. |
06001 |
м. Бердичів |
Центр позашкільної освіти ім. О. Разумкова, відділення еколого-натуралістичного напрямку |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Рощенюк Оксана Анатоліївна |
4102 |
ШЕДІ Д.М. |
06332 |
м. Олевськ |
Олевська гімназія |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
4103 |
ШЕЛЕГАЦЬКО А.А. |
06011 |
с. Потіївка |
Потіївський ліцей |
5 |
78 (30+24+24) |
|
|
|
|
Олішевська Оксана Анатоліївна |
4104 |
ШЕЛЕСТ Л.О. |
06114 |
м. Житомир |
ЗОШ № 26 |
4 |
126 (36+48+42) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
4105 |
ШЕНДРИК Н.І. |
06117 |
м. Житомир |
ЗОШ № 30 |
4 |
126 (36+42+48) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
4106 |
ШЕПЕЛЬ П.В. |
06271 |
смт Ємільчине |
Ємільчинський ЗЗСО № 1 |
9 |
73 (18+33+22) |
|
|
|
|
Карпенко Тетяна Анатолівна |
4107 |
ШЕПЕТ О.А. |
06105 |
смт. Народичі |
Відділ освіти |
4 |
108 (36+36+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Крамарчук Ігор Ярославович |
4108 |
ШЕПЕТЬКА А.В. |
06320 |
с. Сущани |
Сущанська ЗОШ |
9 |
31 (0+24+7) |
|
|
|
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
4109 |
ШЕПЕТЬКО А.А. |
06320 |
с. Сущани |
Сущанська ЗОШ |
7 |
123 (36+51+36) |
|
|
С2 |
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
4110 |
ШЕПЕТЮК Н.В. |
06294 |
с. Кириївка |
Кириївська ЗОШ |
3 |
120 (36+36+48) |
З |
|
|
|
Корабліна Світлана Олексіївна |
4111 |
ШЕРЕМЕТ В.Д. |
06146 |
м. Коростень |
НВК № 12 |
4 |
120 (42+42+36) |
З |
|
|
|
Камінська Наталія Адамівна |
4112 |
ШЕРЕМЕТ Л.А. |
06311 |
с. Калинівка |
Калинівська ЗОШ |
8 |
102 (30+33+39) |
|
|
|
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
4113 |
ШЕРЕМЕТ О.С. |
06146 |
м. Коростень |
НВК № 12 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Камінська Наталія Адамівна |
4114 |
ШЕРЕМЕТ С.А. |
06331 |
м. Олевськ |
Журжевицька ЗОШ |
4 |
42 (12+12+18) |
|
|
|
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
4115 |
ШЕХОВЦОВ Д.І. |
06318 |
м. Олевськ |
Олевська ЗОШ № 3 |
3 |
86 (32+30+24) |
|
С1 |
|
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
4116 |
ШИБЕЦЬКА А.В. |
06317 |
м. Олевськ |
Олевська ЗОШ № 2 |
2 |
57 (24+21+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
4117 |
ШИБЕЦЬКА В. |
06190 |
смт. Нова Борова |
Гімназія |
1 |
81 (30+24+27) |
З |
|
|
|
Гвоздовська Наталія Миколаївна |
4118 |
ШИБЕЦЬКА І.В. |
06164 |
с. Білокоровичі |
Білокоровицька ЗОШ № 1 |
2 |
63 (30+12+21) |
|
С1 |
|
С3 |
Колібаба Ольга Василівна |
4119 |
ШИБЕЦЬКИЙ Є.В. |
06164 |
с. Білокоровичі |
Білокоровицька ЗОШ № 1 |
8 |
62 (18+24+20) |
|
|
|
|
Колібаба Ольга Василівна |
4120 |
ШИБЕЦЬКИЙ С.Р. |
06313 |
с. Хмелівка |
Хмелівська ЗОШ |
3 |
72 (30+24+18) |
|
|
|
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
4121 |
ШИБУНЬКО А.В. |
06061 |
м. Новоград-Волинський |
ЗОШ № 2 |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
4122 |
ШИКУЛА Я.І. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
4123 |
ШИЛАН М.Є. |
06017 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей №1 ім.Лесі Українки |
4 |
122 (38+42+42) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
4124 |
ШИЛАН О.Є. |
06017 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей №1 ім.Лесі Українки |
8 |
100 (24+39+37) |
|
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
4125 |
ШИЛІНСЬКИЙ Р.М. |
06114 |
м. Житомир |
ЗОШ № 26 |
3 |
102 (24+36+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Стойкова Надія Миколаївна |
4126 |
ШИМАНОВСЬКА З.С. |
06178 |
м. Житомир |
Збірна шкіл |
1 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Господарчук Наталія Володимирівна |
4127 |
ШИМАНСЬКА В.С. |
06040 |
смт. Ружин |
Збірна шкіл району |
3 |
126 (42+36+48) |
З |
|
|
|
Федорчук Галина Миколаївна |
4128 |
ШИМАНСЬКА М.О. |
06091 |
м. Житомир |
Ліцей № 25 ім. М. О. Щорса |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
4129 |
ШИМОН В.С. |
06067 |
м. Житомир |
ЗОШ № 28 |
11 |
77 (24+33+20) |
|
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
4130 |
ШИНАЛЬСЬКИЙ В.І. |
06178 |
м. Житомир |
Збірна шкіл |
2 |
72 (24+27+21) |
З |
|
|
|
Господарчук Наталія Володимирівна |
4131 |
ШИНДАРІВСЬКИЙ М.Я. |
06178 |
м. Житомир |
Збірна шкіл |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Господарчук Наталія Володимирівна |
4132 |
ШИНКАРЕНКО А.О. |
06330 |
м. Олевськ |
Замисловидська ЗОШ |
6 |
120 (48+33+39) |
|
С1 |
|
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
4133 |
ШИНКАРУК А.С. |
06062 |
м. Новоград-Волинський |
СШ №4, ЗОШ № 5 |
6 |
60 (30+24+6) |
|
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
4134 |
ШИРМА А.О. |
06330 |
м. Олевськ |
Замисловидська ЗОШ |
8 |
85 (30+24+31) |
|
|
|
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
4135 |
ШИРМА А.О. |
06208 |
с. Велика Цвіля |
Великоцвілянська ЗОШ |
2 |
81 (30+21+30) |
З |
|
|
|
Яценко Ганна Володимирівна |
4136 |
ШИРМА В.О. |
06208 |
с. Велика Цвіля |
Великоцвілянська ЗОШ |
5 |
114 (36+48+30) |
|
|
С2 |
|
Яценко Ганна Володимирівна |
4137 |
ШИРМУК А.М. |
06318 |
м. Олевськ |
Олевська ЗОШ № 3 |
3 |
120 (48+30+42) |
З |
|
|
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
4138 |
ШИРМУК Д.С. |
06317 |
м. Олевськ |
Олевська ЗОШ № 2 |
5 |
87 (42+21+24) |
|
С1 |
|
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
4139 |
ШИРМУК Р.Р. |
06319 |
с. Кишин |
Кишинська ЗОШ |
4 |
120 (42+30+48) |
З |
|
|
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
4140 |
ШИРШИНА К.О. |
06017 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей №1 ім.Лесі Українки |
3 |
132 (42+48+42) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
4141 |
ШИШ В. |
06318 |
м. Олевськ |
Олевська ЗОШ № 3 |
1 |
75 (30+24+21) |
З |
|
|
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
4142 |
ШИШКІНА Є.О. |
06213 |
с. Сербо-Слобідка |
Сербо-Слобідська ЗОШ |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Яценко Ганна Володимирівна |
4143 |
ШІРЮКОВ Є.Б. |
06114 |
м. Житомир |
ЗОШ № 26 |
3 |
102 (18+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Стойкова Надія Миколаївна |
4144 |
ШКАБУРА М.М. |
06040 |
смт. Ружин |
Збірна шкіл району |
5 |
111 (18+45+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Федорчук Галина Миколаївна |
4145 |
ШКАПКО С.В. |
06228 |
м. Андрушівка |
Городківська ЗОШ |
11 |
116 (24+57+35) |
|
|
С2 |
|
Повальчук Оксана Петрівна |
4146 |
ШКІДЧЕНКО Д.М. |
06010 |
м. Радомишль |
Ліцей № 1 ім. Т. Г. Шевченка |
4 |
126 (42+36+48) |
З |
|
|
|
Комашко Катерина Станіславівна |
4147 |
ШКЛЯРУК А.А. |
06293 |
с. Глезне |
Глезненська ЗОШ |
4 |
126 (42+36+48) |
З |
|
|
|
Корабліна Світлана Олексіївна |
4148 |
ШКЛЯРУК Р.О. |
06001 |
м. Бердичів |
Центр позашкільної освіти ім. О. Разумкова, відділення еколого-натуралістичного напрямку |
5 |
147 (48+45+54) |
З |
|
|
|
Рощенюк Оксана Анатоліївна |
4149 |
ШКОЛЬНІК Д.Р. |
06064 |
м. Житомир |
НВК № 25 |
3 |
74 (26+18+30) |
|
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
4150 |
ШКУРЕЦЬКА В.С. |
06001 |
м. Бердичів |
Центр позашкільної освіти ім. О. Разумкова, відділення еколого-натуралістичного напрямку |
5 |
144 (42+48+54) |
З |
|
|
|
Рощенюк Оксана Анатоліївна |
4151 |
ШЛАПАК А.М. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
5 |
174 (60+54+60) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
4152 |
ШЛЕНЧАК А.Я. |
06114 |
м. Житомир |
ЗОШ № 26 |
10 |
121 (30+51+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Стойкова Надія Миколаївна |
4153 |
ШМАТ О.В. |
06331 |
м. Олевськ |
Журжевицька ЗОШ |
1 |
75 (24+24+27) |
З |
|
|
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
4154 |
ШМАХ А. |
06317 |
м. Олевськ |
Олевська ЗОШ № 2 |
2 |
24 (6+6+12) |
|
|
|
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
4155 |
ШМОРГУН А.М. |
06178 |
м. Житомир |
Збірна шкіл |
4 |
124 (46+36+42) |
З |
|
|
|
Господарчук Наталія Володимирівна |
4156 |
ШНИПЕНКО М.Р. |
06090 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей № 7 |
3 |
62 (20+18+24) |
|
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
4157 |
ШНІПКО А.О. |
06315 |
с. Тепениця |
Тепеницька ЗОШ |
2 |
81 (30+27+24) |
З |
|
|
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
4158 |
ШОКАЛ Д.В. |
06040 |
смт. Ружин |
Збірна шкіл району |
2 |
69 (24+30+15) |
|
С1 |
С2 |
|
Федорчук Галина Миколаївна |
4159 |
ШОМКО В.В. |
06275 |
с. Середи |
Середівський ЗЗСО |
2 |
57 (18+15+24) |
|
|
|
С3 |
Карпенко Тетяна Анатолівна |
4160 |
ШОМКО Д.В. |
06275 |
с. Середи |
Середівський ЗЗСО |
7 |
74 (18+27+29) |
|
|
|
|
Карпенко Тетяна Анатолівна |
4161 |
ШОМКО М.Ю. |
06275 |
с. Середи |
Середівський ЗЗСО |
4 |
96 (36+24+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Карпенко Тетяна Анатолівна |
4162 |
ШОМКО П.М. |
06276 |
с. Степанівка |
Степанівський ЗЗСО |
6 |
69 (42+18+9) |
|
С1 |
|
|
Карпенко Тетяна Анатолівна |
4163 |
ШОМКО С.М. |
06275 |
с. Середи |
Середівський ЗЗСО |
8 |
86 (24+21+41) |
|
|
|
С3 |
Карпенко Тетяна Анатолівна |
4164 |
ШОМКО Т.В. |
06270 |
смт Ємільчине |
ЗЗСО Ємільчинська гімназія |
4 |
74 (20+24+30) |
|
|
|
|
Карпенко Тетяна Анатолівна |
4165 |
ШОСТАК К.М. |
06005 |
м. Бердичів |
Міський ліцей № 15 |
3 |
114 (30+36+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Макаревич Ніла Василівна |
4166 |
ШПАК Е.О. |
06298 |
с. Малий Браталів |
Малобраталівська ЗОШ |
2 |
81 (24+27+30) |
З |
|
|
|
Корабліна Світлана Олексіївна |
4167 |
ШПЕГ С.І. |
06138 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей № 11 |
4 |
120 (36+36+48) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
4168 |
ШПИНЧЕВСЬКИЙ Е.Л. |
06178 |
м. Житомир |
Збірна шкіл |
5 |
144 (54+42+48) |
З |
|
|
|
Господарчук Наталія Володимирівна |
4169 |
ШПИЧКІВСЬКА В.В. |
06215 |
с. Киянка |
Киянська ЗОШ |
6 |
78 (36+27+15) |
|
|
|
|
Яценко Ганна Володимирівна |
4170 |
ШПИЧКІВСЬКА Є.О. |
06062 |
м. Новоград-Волинський |
СШ №4, ЗОШ № 5 |
4 |
120 (36+36+48) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
4171 |
ШПІНЬ Б.О. |
06207 |
с. Варварівка |
Варварівська ЗОШ |
10 |
69 (18+27+24) |
|
|
|
|
Яценко Ганна Володимирівна |
4172 |
ШПІНЬ Д.О. |
06270 |
смт Ємільчине |
ЗЗСО Ємільчинська гімназія |
3 |
90 (36+36+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Карпенко Тетяна Анатолівна |
4173 |
ШПІНЬ М.О. |
06210 |
с. Яблунівка |
Яблунівська ЗОШ |
7 |
104 (18+57+29) |
|
|
С2 |
|
Яценко Ганна Володимирівна |
4174 |
ШРОЛИК К.О. |
06277 |
с. Симони |
Симонівський ЗЗСО |
9 |
56 (18+18+20) |
|
|
|
|
Карпенко Тетяна Анатолівна |
4175 |
ШРОЛИК П.О. |
06277 |
с. Симони |
Симонівський ЗЗСО |
5 |
159 (54+57+48) |
З |
|
|
|
Карпенко Тетяна Анатолівна |
4176 |
ШРОЛЬ М.І. |
06175 |
м. Новоград-Волинський |
ЗОШ № 10 |
5 |
123 (42+39+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Скаковська Тетяна Іванівна |
4177 |
ШРОЛЬ Т.О. |
06067 |
м. Житомир |
ЗОШ № 28 |
6 |
153 (48+54+51) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
4178 |
ШРОЛЬ Т.С. |
06272 |
с. Андрієвичі |
Андрієвицький ЗЗСО |
1 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Карпенко Тетяна Анатолівна |
4179 |
ШТАНІН І.М. |
06169 |
смт. Городок |
Городоцька ЗОШ |
4 |
96 (36+24+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Вєтрова Ольга Миколаївна |
4180 |
ШТИЛЬ А.І. |
06275 |
с. Середи |
Середівський ЗЗСО |
2 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Карпенко Тетяна Анатолівна |
4181 |
ШТИЛЬ К.І. |
06275 |
с. Середи |
Середівський ЗЗСО |
3 |
72 (24+24+24) |
|
|
|
|
Карпенко Тетяна Анатолівна |
4182 |
ШТИЛЬ Ю.Ю. |
06285 |
смт Ємільчине |
Малоглумчанський ЗЗСО |
8 |
79 (18+30+31) |
|
|
|
|
Карпенко Тетяна Анатолівна |
4183 |
ШТИЛЮК А.А. |
06212 |
с. Сімаківка |
Сімаківська ЗОШ |
9 |
105 (24+48+33) |
|
|
С2 |
|
Яценко Ганна Володимирівна |
4184 |
ШТОЮНДА Є.О. |
06001 |
м. Бердичів |
Центр позашкільної освіти ім. О. Разумкова, відділення еколого-натуралістичного напрямку |
5 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Рощенюк Оксана Анатоліївна |
4185 |
ШТРЕЙС К.А. |
06001 |
м. Бердичів |
Центр позашкільної освіти ім. О. Разумкова, відділення еколого-натуралістичного напрямку |
3 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Рощенюк Оксана Анатоліївна |
4186 |
ШТУРМАК А.В. |
06061 |
м. Новоград-Волинський |
ЗОШ № 2 |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
4187 |
ШУБА А.В. |
06272 |
с. Андрієвичі |
Андрієвицький ЗЗСО |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Карпенко Тетяна Анатолівна |
4188 |
ШУБІН О.І. |
06062 |
м. Новоград-Волинський |
СШ №4, ЗОШ № 5 |
2 |
69 (18+30+21) |
|
|
С2 |
С3 |
Скаковська Тетяна Іванівна |
4189 |
ШУКАЙЛО С.Д. |
06311 |
с. Калинівка |
Калинівська ЗОШ |
4 |
120 (42+36+42) |
З |
|
|
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
4190 |
ШУЛЬГА А.М. |
06208 |
с. Велика Цвіля |
Великоцвілянська ЗОШ |
8 |
109 (18+45+46) |
|
|
С2 |
С3 |
Яценко Ганна Володимирівна |
4191 |
ШУЛЬГА В.Ю. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
8 |
118 (48+39+31) |
|
С1 |
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
4192 |
ШУЛЬГА К.Д. |
06114 |
м. Житомир |
ЗОШ № 26 |
8 |
89 (30+27+32) |
|
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
4193 |
ШУЛЬГА М.В. |
06062 |
м. Новоград-Волинський |
СШ №4, ЗОШ № 5 |
4 |
114 (24+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Скаковська Тетяна Іванівна |
4194 |
ШУЛЬГАЙ С.Т. |
06296 |
смт Любар |
Любарська гімназія № 1 |
9 |
142 (30+57+55) |
|
|
С2 |
С3 |
Корабліна Світлана Олексіївна |
4195 |
ШУЛЬГАТА Ш.А. |
06067 |
м. Житомир |
ЗОШ № 28 |
6 |
114 (36+51+27) |
|
|
С2 |
|
Стойкова Надія Миколаївна |
4196 |
ШУЛЬСЬКА Ю.В. |
06178 |
м. Житомир |
Збірна шкіл |
3 |
128 (38+42+48) |
З |
|
|
|
Господарчук Наталія Володимирівна |
4197 |
ШУЛЯК А.Б. |
06199 |
м. Бердичів |
НВК № 4 |
3 |
90 (30+24+36) |
|
|
|
С3 |
Горофенюк Наталія Олексіївна |
4198 |
ШУЛЯК А.В. |
06296 |
смт Любар |
Любарська гімназія № 1 |
11 |
106 (24+48+34) |
|
|
С2 |
|
Корабліна Світлана Олексіївна |
4199 |
ШУЛЯК Д.О. |
06040 |
смт. Ружин |
Збірна шкіл району |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Федорчук Галина Миколаївна |
4200 |
ШУЛЯКІВСЬКА Є.Ю. |
06138 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей № 11 |
2 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
4201 |
ШУЛЯРЕНКО А.О. |
06146 |
м. Коростень |
НВК № 12 |
1 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Камінська Наталія Адамівна |
4202 |
ШУЛЯТЕЦЬКА В.П. |
06001 |
м. Бердичів |
Центр позашкільної освіти ім. О. Разумкова, відділення еколого-натуралістичного напрямку |
5 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Рощенюк Оксана Анатоліївна |
4203 |
ШУМСЬКА М.О. |
06040 |
смт. Ружин |
Збірна шкіл району |
4 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Федорчук Галина Миколаївна |
4204 |
ШУМСЬКІЙ О.В. |
06062 |
м. Новоград-Волинський |
СШ №4, ЗОШ № 5 |
5 |
45 (18+6+21) |
|
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
4205 |
ШУНДРІЙ А.О. |
06061 |
м. Новоград-Волинський |
ЗОШ № 2 |
2 |
69 (24+21+24) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Скаковська Тетяна Іванівна |
4206 |
ШУСТОВ А.В. |
06040 |
смт. Ружин |
Збірна шкіл району |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Федорчук Галина Миколаївна |
4207 |
ШУСТОВА А.Р. |
06040 |
смт. Ружин |
Збірна шкіл району |
4 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Федорчук Галина Миколаївна |
4208 |
ШУШАРИНА Д.А. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
4 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
4209 |
ЩАВЛИНСЬКА М.О. |
06017 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей №1 ім.Лесі Українки |
10 |
112 (24+42+46) |
|
|
С2 |
С3 |
Скаковська Тетяна Іванівна |
4210 |
ЩЕРБАНЬ Д.Б. |
06080 |
м. Бердичів |
ЗОШ № 12 |
4 |
108 (30+48+30) |
|
|
С2 |
|
Калінкіна Ольга Володимирівна |
4211 |
ЩЕРБАНЬ С.Р. |
06169 |
смт. Городок |
Городоцька ЗОШ |
4 |
108 (30+36+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Вєтрова Ольга Миколаївна |
4212 |
ЩЕРБИНА К.С. |
06105 |
смт. Народичі |
Відділ освіти |
1 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Крамарчук Ігор Ярославович |
4213 |
ЩЕРБИНА М.С. |
06105 |
смт. Народичі |
Відділ освіти |
5 |
159 (54+45+60) |
З |
|
|
|
Крамарчук Ігор Ярославович |
4214 |
ЩИРА О.О. |
06330 |
м. Олевськ |
Замисловидська ЗОШ |
3 |
126 (36+48+42) |
З |
|
|
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
4215 |
ЩУКІНА О.В. |
06114 |
м. Житомир |
ЗОШ № 26 |
9 |
86 (18+36+32) |
|
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
4216 |
ЮДІНА Д.К. |
06006 |
м. Житомир |
ЗОШ № 6 |
1 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
4217 |
ЮДІНА Н.Д. |
06114 |
м. Житомир |
ЗОШ № 26 |
8 |
63 (12+18+33) |
|
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
4218 |
ЮЗЬКО М.М. |
06273 |
с. Березники |
Березниківський ЗЗСО |
11 |
147 (42+60+45) |
З |
|
|
|
Карпенко Тетяна Анатолівна |
4219 |
ЮЗЬКОВА Д.М. |
06273 |
с. Березники |
Березниківський ЗЗСО |
11 |
153 (48+60+45) |
З |
|
|
|
Карпенко Тетяна Анатолівна |
4220 |
ЮЗЬКОВА О.В. |
06208 |
с. Велика Цвіля |
Великоцвілянська ЗОШ |
5 |
129 (42+48+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Яценко Ганна Володимирівна |
4221 |
ЮР'ЄВ Я.Б. |
06075 |
м. Бердичів |
СЗОШ № 8 |
3 |
70 (16+24+30) |
|
|
|
|
Слівінська Світлана Федорівна |
4222 |
ЮРИН Д.В. |
06114 |
м. Житомир |
ЗОШ № 26 |
4 |
126 (30+48+48) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
4223 |
ЮРКЕВИЧ Є.І. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
3 |
126 (42+36+48) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
4224 |
ЮРЧЕНКО Є.А. |
06178 |
м. Житомир |
Збірна шкіл |
6 |
165 (54+57+54) |
З |
|
|
|
Господарчук Наталія Володимирівна |
4225 |
ЮРЧЕНКО І.В. |
06211 |
с. Рихальське |
Рихальська ЗОШ |
7 |
102 (24+33+45) |
|
|
|
С3 |
Яценко Ганна Володимирівна |
4226 |
ЮРЧЕНКО Х.Ю. |
06285 |
смт Ємільчине |
Малоглумчанський ЗЗСО |
7 |
102 (30+33+39) |
|
|
|
|
Карпенко Тетяна Анатолівна |
4227 |
ЮРЧИШИН Д.С. |
06005 |
м. Бердичів |
Міський ліцей № 15 |
3 |
90 (30+30+30) |
|
|
|
|
Макаревич Ніла Василівна |
4228 |
ЮРЧУК В.С. |
06178 |
м. Житомир |
Збірна шкіл |
7 |
105 (30+33+42) |
|
|
|
С3 |
Господарчук Наталія Володимирівна |
4229 |
ЮРЧУК С.Ю. |
06062 |
м. Новоград-Волинський |
СШ №4, ЗОШ № 5 |
7 |
98 (30+45+23) |
|
|
С2 |
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
4230 |
ЮСЬКОВА Є.А. |
06329 |
м. Олевськ |
Камянська ЗОШ |
6 |
105 (48+30+27) |
|
С1 |
|
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
4231 |
ЮСЬКОВА С.О. |
06209 |
с. Миколаївка |
Миколаївська ЗОШ |
3 |
120 (30+48+42) |
З |
|
|
|
Яценко Ганна Володимирівна |
4232 |
ЮХИМОВИЧ А.Б. |
06091 |
м. Житомир |
Ліцей № 25 ім. М. О. Щорса |
4 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
4233 |
ЮХИМЧУКА Д.Р. |
06017 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей №1 ім.Лесі Українки |
7 |
99 (36+21+42) |
|
|
|
С3 |
Скаковська Тетяна Іванівна |
4234 |
ЮЩЕНКО А.М. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
3 |
132 (48+36+48) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
4235 |
ЮЩЕНКО А.О. |
06209 |
с. Миколаївка |
Миколаївська ЗОШ |
8 |
106 (36+39+31) |
|
|
|
|
Яценко Ганна Володимирівна |
4236 |
ЮЩЕНКО І.І. |
06271 |
смт Ємільчине |
Ємільчинський ЗЗСО № 1 |
8 |
134 (42+45+47) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Карпенко Тетяна Анатолівна |
4237 |
ЮЩЕНКО О.О. |
06209 |
с. Миколаївка |
Миколаївська ЗОШ |
5 |
99 (24+36+39) |
|
|
|
|
Яценко Ганна Володимирівна |
4238 |
ЮЩИК С.Р. |
06114 |
м. Житомир |
ЗОШ № 26 |
7 |
41 (24+0+17) |
|
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
4239 |
ЯБЛОНСЬКА С.О. |
06114 |
м. Житомир |
ЗОШ № 26 |
2 |
78 (30+27+21) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
4240 |
ЯВОРСЬКА А.П. |
06276 |
с. Степанівка |
Степанівський ЗЗСО |
9 |
103 (24+36+43) |
|
|
|
С3 |
Карпенко Тетяна Анатолівна |
4241 |
ЯВОРСЬКИЙ Н.М. |
06040 |
смт. Ружин |
Збірна шкіл району |
4 |
132 (36+48+48) |
З |
|
|
|
Федорчук Галина Миколаївна |
4242 |
ЯГУНОВ О.О. |
06297 |
смт Любар |
Любарська ЗОШ № 2 |
9 |
92 (30+36+26) |
|
|
|
|
Корабліна Світлана Олексіївна |
4243 |
ЯКИМ В.А. |
06040 |
смт. Ружин |
Збірна шкіл району |
4 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Федорчук Галина Миколаївна |
4244 |
ЯКИМА М.А. |
06040 |
смт. Ружин |
Збірна шкіл району |
9 |
71 (6+33+32) |
|
|
|
|
Федорчук Галина Миколаївна |
4245 |
ЯКИМЕНКО М.О. |
06005 |
м. Бердичів |
Міський ліцей № 15 |
4 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Макаревич Ніла Василівна |
4246 |
ЯКИМЕНКО О.Д. |
06010 |
м. Радомишль |
Ліцей № 1 ім. Т. Г. Шевченка |
4 |
114 (30+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Комашко Катерина Станіславівна |
4247 |
ЯКИМЕНКО О.О. |
06117 |
м. Житомир |
ЗОШ № 30 |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
4248 |
ЯКИМЧИК В.О. |
06146 |
м. Коростень |
НВК № 12 |
1 |
78 (30+27+21) |
З |
|
|
|
Камінська Наталія Адамівна |
4249 |
ЯКИМЧУК В.С. |
06178 |
м. Житомир |
Збірна шкіл |
9 |
113 (30+42+41) |
|
|
С2 |
С3 |
Господарчук Наталія Володимирівна |
4250 |
ЯКИМЧУК Є.С. |
06178 |
м. Житомир |
Збірна шкіл |
7 |
130 (30+57+43) |
|
|
С2 |
С3 |
Господарчук Наталія Володимирівна |
4251 |
ЯКИМЧУК І.О. |
06040 |
смт. Ружин |
Збірна шкіл району |
7 |
47 (30+12+5) |
|
|
|
|
Федорчук Галина Миколаївна |
4252 |
ЯКИМЧУК К.П. |
06114 |
м. Житомир |
ЗОШ № 26 |
8 |
126 (36+39+51) |
|
|
|
С3 |
Стойкова Надія Миколаївна |
4253 |
ЯКОБЧУК О.Т. |
06062 |
м. Новоград-Волинський |
СШ №4, ЗОШ № 5 |
4 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
4254 |
ЯКОВЕНКО А.О. |
06273 |
с. Березники |
Березниківський ЗЗСО |
10 |
108 (36+54+18) |
|
|
С2 |
|
Карпенко Тетяна Анатолівна |
4255 |
ЯКОВЕНКО М.В. |
06006 |
м. Житомир |
ЗОШ № 6 |
3 |
132 (42+48+42) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
4256 |
ЯКОВЕНКО М.О. |
06090 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей № 7 |
7 |
104 (18+51+35) |
|
|
С2 |
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
4257 |
ЯКОВЕЦЬ Д.С. |
06010 |
м. Радомишль |
Ліцей № 1 ім. Т. Г. Шевченка |
4 |
78 (36+18+24) |
|
С1 |
|
|
Комашко Катерина Станіславівна |
4258 |
ЯКОВЛЕВА Ю.І. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
4259 |
ЯКОВЛЄВ Л.В. |
06114 |
м. Житомир |
ЗОШ № 26 |
3 |
50 (8+18+24) |
|
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
4260 |
ЯКОВЛЄВА В.В. |
06114 |
м. Житомир |
ЗОШ № 26 |
3 |
48 (12+24+12) |
|
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
4261 |
ЯКОВЧУК В.В. |
06138 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей № 11 |
7 |
106 (24+30+52) |
|
|
|
С3 |
Скаковська Тетяна Іванівна |
4262 |
ЯКОВЧУК В.О. |
06311 |
с. Калинівка |
Калинівська ЗОШ |
1 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
4263 |
ЯКОВЧУК В.Р. |
06285 |
смт Ємільчине |
Малоглумчанський ЗЗСО |
7 |
99 (30+33+36) |
|
|
|
|
Карпенко Тетяна Анатолівна |
4264 |
ЯКУБОВА З.О. |
06146 |
м. Коростень |
НВК № 12 |
3 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Камінська Наталія Адамівна |
4265 |
ЯКУБОВСЬКА С.М. |
06061 |
м. Новоград-Волинський |
ЗОШ № 2 |
4 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
4266 |
ЯКУБОВСЬКИЙ А.К. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
4267 |
ЯМАСІПОВА Р.Р. |
06114 |
м. Житомир |
ЗОШ № 26 |
5 |
54 (24+18+12) |
|
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
4268 |
ЯМКОВИЙ Б.В. |
06075 |
м. Бердичів |
СЗОШ № 8 |
5 |
93 (36+33+24) |
|
|
|
|
Слівінська Світлана Федорівна |
4269 |
ЯНДЮК Б.М. |
06190 |
смт. Нова Борова |
Гімназія |
2 |
75 (24+24+27) |
З |
|
|
|
Гвоздовська Наталія Миколаївна |
4270 |
ЯНДЮК М.О. |
06190 |
смт. Нова Борова |
Гімназія |
11 |
129 (42+42+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гвоздовська Наталія Миколаївна |
4271 |
ЯНДЮК О.В. |
06190 |
смт. Нова Борова |
Гімназія |
9 |
93 (24+33+36) |
|
|
|
|
Гвоздовська Наталія Миколаївна |
4272 |
ЯНЕВИЧ А.В. |
06228 |
м. Андрушівка |
Городківська ЗОШ |
9 |
120 (30+51+39) |
|
|
С2 |
|
Повальчук Оксана Петрівна |
4273 |
ЯНЕВІЧ Д.С. |
06138 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей № 11 |
4 |
62 (14+30+18) |
|
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
4274 |
ЯНКО А.А. |
06296 |
смт Любар |
Любарська гімназія № 1 |
11 |
111 (24+51+36) |
|
|
С2 |
|
Корабліна Світлана Олексіївна |
4275 |
ЯНКОВА З.В. |
06075 |
м. Бердичів |
СЗОШ № 8 |
3 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Слівінська Світлана Федорівна |
4276 |
ЯНУШКЕВИЧ М.М. |
06090 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей № 7 |
9 |
92 (30+42+20) |
|
|
С2 |
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
4277 |
ЯНУЩИК Д.А. |
06146 |
м. Коростень |
НВК № 12 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Камінська Наталія Адамівна |
4278 |
ЯНЧЕВСЬКА В.П. |
06286 |
смт Ємільчине |
Великояблунецький ЗЗСО |
3 |
114 (36+42+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Карпенко Тетяна Анатолівна |
4279 |
ЯНЧЕВСЬКИЙ А.А. |
06146 |
м. Коростень |
НВК № 12 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Камінська Наталія Адамівна |
4280 |
ЯНЧЕВСЬКИЙ В.В. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
4281 |
ЯНЧЕВСЬКИЙ І.А. |
06090 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей № 7 |
4 |
38 (8+6+24) |
|
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
4282 |
ЯНЧУК М. |
06199 |
м. Бердичів |
НВК № 4 |
2 |
63 (30+21+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Горофенюк Наталія Олексіївна |
4283 |
ЯНЮК Є.М. |
06105 |
смт. Народичі |
Відділ освіти |
3 |
60 (18+24+18) |
|
|
|
|
Крамарчук Ігор Ярославович |
4284 |
ЯНЮК І.М. |
06105 |
смт. Народичі |
Відділ освіти |
3 |
78 (30+18+30) |
|
|
|
|
Крамарчук Ігор Ярославович |
4285 |
ЯООВЧУК Є.Б. |
06317 |
м. Олевськ |
Олевська ЗОШ № 2 |
5 |
60 (24+24+12) |
|
|
|
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
4286 |
ЯРЕМЕНКО І.П. |
06017 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей №1 ім.Лесі Українки |
8 |
113 (30+39+44) |
|
|
|
С3 |
Скаковська Тетяна Іванівна |
4287 |
ЯРЕМОВ В.Ю. |
06091 |
м. Житомир |
Ліцей № 25 ім. М. О. Щорса |
3 |
132 (36+48+48) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
4288 |
ЯРЕМЧУК А.А. |
06278 |
с. Горбове |
Горбівська філія |
6 |
78 (36+27+15) |
|
|
|
|
Карпенко Тетяна Анатолівна |
4289 |
ЯРЕМЧУК А.Р. |
06005 |
м. Бердичів |
Міський ліцей № 15 |
6 |
153 (54+45+54) |
З |
|
|
|
Макаревич Ніла Василівна |
4290 |
ЯРЕМЧУК В.І. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
4 |
132 (42+48+42) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
4291 |
ЯРЕМЧУК П.С. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
4292 |
ЯРИНОВСЬКА В.Р. |
06062 |
м. Новоград-Волинський |
СШ №4, ЗОШ № 5 |
4 |
132 (42+48+42) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
4293 |
ЯРМОЛЕНКО А.А. |
06117 |
м. Житомир |
ЗОШ № 30 |
3 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
4294 |
ЯРМОЛІЦЬКА Д.П. |
06010 |
м. Радомишль |
Ліцей № 1 ім. Т. Г. Шевченка |
4 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Комашко Катерина Станіславівна |
4295 |
ЯРМОЛЮК О.О. |
06146 |
м. Коростень |
НВК № 12 |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Камінська Наталія Адамівна |
4296 |
ЯРМОЧЕНКО Д.С. |
06062 |
м. Новоград-Волинський |
СШ №4, ЗОШ № 5 |
4 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
4297 |
ЯРОМЕНКО В.О. |
06061 |
м. Новоград-Волинський |
ЗОШ № 2 |
1 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
4298 |
ЯРОМЕНКО Д.В. |
06325 |
с. Зубковичі |
Зубковицька ЗОШ |
10 |
150 (36+57+57) |
З |
|
|
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
4299 |
ЯРОМЕНКО Є.В. |
06270 |
смт Ємільчине |
ЗЗСО Ємільчинська гімназія |
3 |
96 (42+24+30) |
|
С1 |
|
|
Карпенко Тетяна Анатолівна |
4300 |
ЯРОЦЬКА А.І. |
06001 |
м. Бердичів |
Центр позашкільної освіти ім. О. Разумкова, відділення еколого-натуралістичного напрямку |
5 |
153 (54+51+48) |
З |
|
|
|
Рощенюк Оксана Анатоліївна |
4301 |
ЯРОШ А.В. |
06178 |
м. Житомир |
Збірна шкіл |
10 |
44 (18+12+14) |
|
|
|
|
Господарчук Наталія Володимирівна |
4302 |
ЯРОШ Д.А. |
06090 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей № 7 |
4 |
78 (24+30+24) |
|
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
4303 |
ЯРОШ Д.М. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
5 |
168 (54+60+54) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
4304 |
ЯРОШЕВСЬКИЙ А.М. |
06061 |
м. Новоград-Волинський |
ЗОШ № 2 |
2 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
4305 |
ЯРОШЕНКО А.Ю. |
06146 |
м. Коростень |
НВК № 12 |
1 |
84 (30+27+27) |
З |
|
|
|
Камінська Наталія Адамівна |
4306 |
ЯРОШЕНКО Б.Р. |
06178 |
м. Житомир |
Збірна шкіл |
6 |
78 (30+33+15) |
|
|
|
|
Господарчук Наталія Володимирівна |
4307 |
ЯРОШЕНКО О.Ю. |
06062 |
м. Новоград-Волинський |
СШ №4, ЗОШ № 5 |
5 |
96 (48+21+27) |
|
С1 |
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
4308 |
ЯРОШИНСЬКА К.А. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
6 |
111 (54+36+21) |
|
С1 |
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
4309 |
ЯРОШОВЕЦЬ К.М. |
06164 |
с. Білокоровичі |
Білокоровицька ЗОШ № 1 |
6 |
144 (48+45+51) |
З |
|
|
|
Колібаба Ольга Василівна |
4310 |
ЯРОШУК Б.М. |
06209 |
с. Миколаївка |
Миколаївська ЗОШ |
6 |
72 (24+21+27) |
|
|
|
|
Яценко Ганна Володимирівна |
4311 |
ЯРОШУК М.О. |
06270 |
смт Ємільчине |
ЗЗСО Ємільчинська гімназія |
3 |
42 (6+18+18) |
|
|
|
|
Карпенко Тетяна Анатолівна |
4312 |
ЯРОЩУК А.В. |
06006 |
м. Житомир |
ЗОШ № 6 |
1 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
4313 |
ЯРЧЕВСЬКА С.О. |
06117 |
м. Житомир |
ЗОШ № 30 |
2 |
48 (18+21+9) |
|
|
С2 |
|
Стойкова Надія Миколаївна |
4314 |
ЯСЕНЕНКО В.Д. |
06323 |
с. Юрове |
Юрівська ЗОШ |
7 |
94 (24+45+25) |
|
|
С2 |
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
4315 |
ЯСИНОВСЬКА А.О. |
06005 |
м. Бердичів |
Міський ліцей № 15 |
5 |
108 (42+33+33) |
|
С1 |
|
|
Макаревич Ніла Василівна |
4316 |
ЯСІНСЬКА Н.О. |
06005 |
м. Бердичів |
Міський ліцей № 15 |
4 |
120 (42+36+42) |
З |
|
|
|
Макаревич Ніла Василівна |
4317 |
ЯСКАЖУК С.Г. |
06114 |
м. Житомир |
ЗОШ № 26 |
2 |
75 (18+27+30) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
4318 |
ЯСКЕВИЧ Е.Р. |
06138 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей № 11 |
2 |
78 (24+27+27) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
4319 |
ЯСТРЕМСЬКА А.В. |
06215 |
с. Киянка |
Киянська ЗОШ |
6 |
105 (48+27+30) |
|
С1 |
|
|
Яценко Ганна Володимирівна |
4320 |
ЯСЬКОВ Н.М. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
4321 |
ЯТКЕВИЧ М.О. |
06005 |
м. Бердичів |
Міський ліцей № 15 |
3 |
108 (30+48+30) |
|
|
С2 |
|
Макаревич Ніла Василівна |
4322 |
ЯХИМОВИЧ Н.Р. |
06010 |
м. Радомишль |
Ліцей № 1 ім. Т. Г. Шевченка |
6 |
126 (42+45+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Комашко Катерина Станіславівна |
4323 |
ЯЦЕНКО А.В. |
06283 |
с. Велика Глумча |
Великоглумчанська ЗОШ |
4 |
102 (30+42+30) |
|
|
С2 |
|
Карпенко Тетяна Анатолівна |
4324 |
ЯЦЕНКО А.С. |
06212 |
с. Сімаківка |
Сімаківська ЗОШ |
9 |
103 (24+48+31) |
|
|
С2 |
|
Яценко Ганна Володимирівна |
4325 |
ЯЦЕНКО В.О. |
06017 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей №1 ім.Лесі Українки |
6 |
108 (60+33+15) |
|
С1 |
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
4326 |
ЯЦЕНКО Д.В. |
06212 |
с. Сімаківка |
Сімаківська ЗОШ |
9 |
103 (24+48+31) |
|
|
С2 |
|
Яценко Ганна Володимирівна |
4327 |
ЯЦЕНКО Д.О. |
06017 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей №1 ім.Лесі Українки |
3 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
4328 |
ЯЦЕНКО І.С. |
06279 |
с. Мокляки |
Мокляківська філія |
6 |
90 (30+39+21) |
|
|
|
|
Карпенко Тетяна Анатолівна |
4329 |
ЯЦЕНКО М.В. |
06178 |
м. Житомир |
Збірна шкіл |
1 |
75 (30+27+18) |
З |
|
|
|
Господарчук Наталія Володимирівна |
4330 |
ЯЦЕНКО М.О. |
06178 |
м. Житомир |
Збірна шкіл |
4 |
56 (20+18+18) |
|
|
|
|
Господарчук Наталія Володимирівна |
4331 |
ЯЦЕНКО Н.О. |
06207 |
с. Варварівка |
Варварівська ЗОШ |
10 |
73 (30+21+22) |
|
|
|
|
Яценко Ганна Володимирівна |
4332 |
ЯЦЕНКО П.С. |
06279 |
с. Мокляки |
Мокляківська філія |
3 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Карпенко Тетяна Анатолівна |
4333 |
ЯЦЕНКО Р.С. |
06276 |
с. Степанівка |
Степанівський ЗЗСО |
8 |
79 (18+24+37) |
|
|
|
|
Карпенко Тетяна Анатолівна |
4334 |
ЯЦЕНКО С.С. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
4 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
4335 |
ЯЦЕНКО Т.С. |
06331 |
м. Олевськ |
Журжевицька ЗОШ |
2 |
75 (24+21+30) |
З |
|
|
|
Дорошенко Інна Анатоліївна |
4336 |
ЯЦЕНКО Я.С. |
06279 |
с. Мокляки |
Мокляківська філія |
5 |
60 (24+6+30) |
|
|
|
|
Карпенко Тетяна Анатолівна |
4337 |
ЯЦЕНЮК Л.М. |
06090 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей № 7 |
7 |
128 (30+51+47) |
|
|
С2 |
С3 |
Скаковська Тетяна Іванівна |
4338 |
ЯЦИНИЧ Ю.І. |
06062 |
м. Новоград-Волинський |
СШ №4, ЗОШ № 5 |
4 |
136 (40+48+48) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
4339 |
ЯЦУК М.Р. |
06206 |
смт Яблунець |
Яблунецька ЗОШ |
4 |
132 (36+48+48) |
З |
|
|
|
Яценко Ганна Володимирівна |
4340 |
ЯЦУК П.С. |
06061 |
м. Новоград-Волинський |
ЗОШ № 2 |
3 |
124 (40+48+36) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
4341 |
ЯЦУН С.М. |
06040 |
смт. Ружин |
Збірна шкіл району |
4 |
120 (36+36+48) |
З |
|
|
|
Федорчук Галина Миколаївна |
4342 |
ЯШАГЇНА В.Д. |
06015 |
м. Житомир |
Житомирський міський колегіум |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Стойкова Надія Миколаївна |
4343 |
ЯЩЕНКО А.О. |
06061 |
м. Новоград-Волинський |
ЗОШ № 2 |
3 |
132 (48+36+48) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
4344 |
ЯЩЕНКО В.Ю. |
06290 |
с. Бичева |
Бичівський ЗЗСО |
6 |
60 (12+27+21) |
|
|
|
|
Корабліна Світлана Олексіївна |
4345 |
ЯЩЕНКО Д.О. |
06061 |
м. Новоград-Волинський |
ЗОШ № 2 |
1 |
81 (30+27+24) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |
4346 |
ЯЩУК В.В. |
06017 |
м. Новоград-Волинський |
ліцей №1 ім.Лесі Українки |
4 |
120 (30+48+42) |
З |
|
|
|
Скаковська Тетяна Іванівна |