№ |
ПІБ |
Код м.п. |
Населений пункт |
Навчальний заклад |
Клас |
Бали |
З |
С1 |
С2 |
С3 |
Координатор |
1 |
ВАКАРЕНКО М.М. |
16082 |
м. Арциз |
ЗОШ № 5 |
2 |
84 (30+27+27) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
2 |
ГАДЖІ В.В. |
16082 |
м. Арциз |
ЗОШ № 5 |
2 |
81 (30+27+24) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
3 |
ПЕЛЬТЕК О.Г. |
16082 |
м. Арциз |
ЗОШ № 5 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
4 |
ПЕТРЯКОВ А.О. |
16287 |
м. Березівка |
КЗЗСО № 2 м. Березівка |
3 |
76 (22+12+42) |
|
|
|
С3 |
Бондар Любов Миколаївна |
5 |
САРАІН А.В. |
16082 |
м. Арциз |
ЗОШ № 5 |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
6 |
А А. |
16243 |
с. Пасицели |
Пасицелівська ЗОШ |
1 |
6 (0+0+6) |
|
|
|
|
Полуніна Світлана Володимирівна |
7 |
А А.А. |
16039 |
с. Розквіт |
Розквітівська ЗОШ |
2 |
6 (0+0+6) |
|
|
|
|
Коршункова Валентина Володимирівна |
8 |
А А.А. |
16039 |
с. Розквіт |
Розквітівська ЗОШ |
3 |
6 (0+0+6) |
|
|
|
|
Коршункова Валентина Володимирівна |
9 |
А А.А. |
16039 |
с. Розквіт |
Розквітівська ЗОШ |
2 |
6 (0+0+6) |
|
|
|
|
Коршункова Валентина Володимирівна |
10 |
А А.А. |
16039 |
с. Розквіт |
Розквітівська ЗОШ |
3 |
6 (0+0+6) |
|
|
|
|
Коршункова Валентина Володимирівна |
11 |
А А.А. |
16039 |
с. Розквіт |
Розквітівська ЗОШ |
3 |
6 (0+0+6) |
|
|
|
|
Коршункова Валентина Володимирівна |
12 |
А А.А. |
16039 |
с. Розквіт |
Розквітівська ЗОШ |
3 |
6 (0+0+6) |
|
|
|
|
Коршункова Валентина Володимирівна |
13 |
А А.А. |
16039 |
с. Розквіт |
Розквітівська ЗОШ |
3 |
6 (0+0+6) |
|
|
|
|
Коршункова Валентина Володимирівна |
14 |
А А.А. |
16039 |
с. Розквіт |
Розквітівська ЗОШ |
2 |
6 (0+0+6) |
|
|
|
|
Коршункова Валентина Володимирівна |
15 |
А А.А. |
16039 |
с. Розквіт |
Розквітівська ЗОШ |
2 |
6 (0+0+6) |
|
|
|
|
Коршункова Валентина Володимирівна |
16 |
А А.А. |
16039 |
с. Розквіт |
Розквітівська ЗОШ |
2 |
6 (0+0+6) |
|
|
|
|
Коршункова Валентина Володимирівна |
17 |
А А.А. |
16039 |
с. Розквіт |
Розквітівська ЗОШ |
2 |
6 (0+0+6) |
|
|
|
|
Коршункова Валентина Володимирівна |
18 |
А А.А. |
16039 |
с. Розквіт |
Розквітівська ЗОШ |
2 |
6 (0+0+6) |
|
|
|
|
Коршункова Валентина Володимирівна |
19 |
А А.А. |
16039 |
с. Розквіт |
Розквітівська ЗОШ |
2 |
6 (0+0+6) |
|
|
|
|
Коршункова Валентина Володимирівна |
20 |
А А.А. |
16039 |
с. Розквіт |
Розквітівська ЗОШ |
3 |
6 (0+0+6) |
|
|
|
|
Коршункова Валентина Володимирівна |
21 |
А А.А. |
16039 |
с. Розквіт |
Розквітівська ЗОШ |
3 |
6 (0+0+6) |
|
|
|
|
Коршункова Валентина Володимирівна |
22 |
А А.А. |
16039 |
с. Розквіт |
Розквітівська ЗОШ |
2 |
6 (0+0+6) |
|
|
|
|
Коршункова Валентина Володимирівна |
23 |
А А.А. |
16039 |
с. Розквіт |
Розквітівська ЗОШ |
2 |
6 (0+0+6) |
|
|
|
|
Коршункова Валентина Володимирівна |
24 |
А А.А. |
16039 |
с. Розквіт |
Розквітівська ЗОШ |
2 |
6 (0+0+6) |
|
|
|
|
Коршункова Валентина Володимирівна |
25 |
А А.А. |
16039 |
с. Розквіт |
Розквітівська ЗОШ |
2 |
6 (0+0+6) |
|
|
|
|
Коршункова Валентина Володимирівна |
26 |
А А.А. |
16039 |
с. Розквіт |
Розквітівська ЗОШ |
3 |
6 (0+0+6) |
|
|
|
|
Коршункова Валентина Володимирівна |
27 |
А А.А. |
16039 |
с. Розквіт |
Розквітівська ЗОШ |
3 |
6 (0+0+6) |
|
|
|
|
Коршункова Валентина Володимирівна |
28 |
А А.А. |
16039 |
с. Розквіт |
Розквітівська ЗОШ |
3 |
6 (0+0+6) |
|
|
|
|
Коршункова Валентина Володимирівна |
29 |
А А.А. |
16039 |
с. Розквіт |
Розквітівська ЗОШ |
2 |
6 (0+0+6) |
|
|
|
|
Коршункова Валентина Володимирівна |
30 |
А А.А. |
16039 |
с. Розквіт |
Розквітівська ЗОШ |
3 |
6 (0+0+6) |
|
|
|
|
Коршункова Валентина Володимирівна |
31 |
А А.А. |
16039 |
с. Розквіт |
Розквітівська ЗОШ |
3 |
6 (0+0+6) |
|
|
|
|
Коршункова Валентина Володимирівна |
32 |
А А.А. |
16039 |
с. Розквіт |
Розквітівська ЗОШ |
3 |
6 (0+0+6) |
|
|
|
|
Коршункова Валентина Володимирівна |
33 |
АБАБІН А.Д. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
4 |
96 (24+48+24) |
|
|
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
34 |
АБАБІНА К.В. |
16043 |
смт. Овідіополь |
Овідіопольська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 |
4 |
120 (36+36+48) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
35 |
АБАЖЕР І.В. |
16012 |
м. Болград |
Гімназія ім. Г. С. Раковського |
7 |
123 (42+39+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Димитрова Світлана Яківна |
36 |
АБАСОВ Т.М. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
4 |
96 (18+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
37 |
АБАСОВА Ф.А. |
16166 |
м. Одеса |
ЗОШ № 40 |
8 |
94 (30+18+46) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
38 |
АБГАШ О.І. |
16317 |
м. Рені |
Орлівська ЗОШ |
3 |
120 (36+36+48) |
З |
|
|
|
Потрібна Людмила Валентинівна |
39 |
АБГАШ О.Ф. |
16314 |
м. Рені |
Ренійський НВК-ліцей |
5 |
105 (48+33+24) |
|
С1 |
|
|
Потрібна Людмила Валентинівна |
40 |
АБГАШ Т.А. |
16317 |
м. Рені |
Орлівська ЗОШ |
6 |
114 (30+45+39) |
|
|
С2 |
|
Потрібна Людмила Валентинівна |
41 |
АБГАШ Т.І. |
16322 |
м. Рені |
ЗОШ № 5 |
11 |
89 (36+39+14) |
|
|
|
|
Потрібна Людмила Валентинівна |
42 |
АБГАШ У.А. |
16317 |
м. Рені |
Орлівська ЗОШ |
4 |
92 (26+36+30) |
|
|
С2 |
|
Потрібна Людмила Валентинівна |
43 |
АБДУЛЛАЄВА Л.І. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
4 |
116 (44+36+36) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
44 |
АБДУЛЛАЄВА С.А. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
5 |
87 (30+39+18) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
45 |
АБЄЛЬ Б.Ю. |
16153 |
м. Одеса |
ЗОШ № 119 |
3 |
90 (24+24+42) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
46 |
АБІЗОВ Д.К. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
7 |
6 (6+0+0) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
47 |
АБРАМЕНКО Я.Д. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
3 |
44 (20+18+6) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
48 |
АБРАМІТОВ Я.Ю. |
16151 |
м. Одеса |
Хабат |
7 |
62 (24+15+23) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
49 |
АБРАМОВ А.М. |
16177 |
м. Одеса |
ЗОШ №63 |
3 |
54 (12+18+24) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
50 |
АБРАМОВА В. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
51 |
АБУКАРОВ А.З. |
16196 |
м. Одеса |
Морський ліцей - ЗОШ №24 |
8 |
86 (36+15+35) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
52 |
АВАСТИ А.С. |
16175 |
м. Одеса |
Ліцей |
8 |
165 (48+60+57) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
53 |
АВДЄЄВ М.О. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
1 |
75 (30+24+21) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
54 |
АВДОНЬКІНА І.Ю. |
16177 |
м. Одеса |
ЗОШ №63 |
2 |
69 (30+24+15) |
|
С1 |
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
55 |
АВЕРНБАХ І.С. |
16002 |
м. Білгород-Дністровський |
Шабівська ЗОШ |
1 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
56 |
АВЕРЬЯНОВ М.О. |
16177 |
м. Одеса |
ЗОШ №63 |
4 |
102 (36+30+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
57 |
АВЕТІСЯН А.А. |
16144 |
м. Одеса |
ЗОШ № 130 |
3 |
132 (42+48+42) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
58 |
АВЖИЙ Н.Є. |
16155 |
м. Одеса |
ЗОШ № 81 |
3 |
62 (14+18+30) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
59 |
АВІЛОВА Н.В. |
16155 |
м. Одеса |
ЗОШ № 81 |
1 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
60 |
АВРАМ В.В. |
16316 |
м. Рені |
Лиманська ЗОШ |
9 |
32 (6+12+14) |
|
|
|
|
Потрібна Людмила Валентинівна |
61 |
АВРАМЕНКО А.О. |
16155 |
м. Одеса |
ЗОШ № 81 |
3 |
54 (18+12+24) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
62 |
АВРАМЕНКО А.С. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
3 |
68 (14+30+24) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
63 |
АВРАМЕНКО В.А. |
16307 |
м. Білгород-Дністровський |
ЗОШ № 11 |
3 |
66 (18+24+24) |
|
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
64 |
АВРАМЕНКО В.Д. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
9 |
50 (12+30+8) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
65 |
АВРАМЕНКО К.А. |
16047 |
смт. Овідіополь |
Калаглійська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
3 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
66 |
АВРАМЕНКО М. |
16181 |
м. Одеса |
ЗОШ №71 |
2 |
81 (30+21+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
67 |
АВРАМЕНКО Н.В. |
16143 |
м. Одеса |
ЗОШ № 100 |
5 |
120 (48+30+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
68 |
АГАДЖАНЯН А.Х. |
16330 |
с. Троїцьке |
Троїцький ЗЗСО І-ІІІ ст. |
3 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
69 |
АГАДЖАНЯН Д.Х. |
16330 |
с. Троїцьке |
Троїцький ЗЗСО І-ІІІ ст. |
10 |
113 (36+45+32) |
|
|
С2 |
|
Буткевич Валентина Григорівна |
70 |
АГАЄВА А.Ф. |
16002 |
м. Білгород-Дністровський |
Шабівська ЗОШ |
1 |
81 (24+27+30) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
71 |
АГАПИТОВ П.К. |
16211 |
м. Одеса |
Ор Саллах |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
72 |
АГАТІЄВА А. |
16019 |
смт Велика Михайлівка |
Великомихайлівський НВК |
6 |
99 (42+18+39) |
|
С1 |
|
|
Лукіянчук Наталія Павлівна |
73 |
АГАФІНА А.І. |
16306 |
м. Білгород-Дністровський |
ЗОШ № 9 |
2 |
51 (6+24+21) |
|
|
С2 |
С3 |
Мальована Наталія Спиридонівна |
74 |
АГЕЄВ В.Е. |
16269 |
с. Новополь |
Новопольська ЗОШ І-ІІ ст |
9 |
97 (24+39+34) |
|
|
|
|
Полуніна Світлана Володимирівна |
75 |
АГОЄВА В.О. |
16168 |
м. Одеса |
ЗОШ № 35 |
3 |
72 (18+30+24) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
76 |
АГРІКОВА Д.П. |
16143 |
м. Одеса |
ЗОШ № 100 |
8 |
97 (24+33+40) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
77 |
АГРІКОВА І.П. |
16143 |
м. Одеса |
ЗОШ № 100 |
6 |
120 (48+39+33) |
|
С1 |
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
78 |
АДАМ У.І. |
16080 |
м. Арциз |
НВК ЗОШ № 1 гімназія |
4 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
79 |
АДАМЕНКО О.А. |
16148 |
м. Одеса |
Гімназія № 9 |
1 |
66 (18+30+18) |
|
|
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
80 |
АДАМОВИЧ О.О. |
16200 |
м. Ананьїв |
Збірна шкіл |
3 |
120 (42+36+42) |
З |
|
|
|
Ситнік Людмила Олександрівна |
81 |
АДАХОВСЬКА П.М. |
16144 |
м. Одеса |
ЗОШ № 130 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
82 |
АДЖИГІРЕЙ Д.С. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
1 |
81 (24+27+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
83 |
АДИРОВА А.Ю. |
16155 |
м. Одеса |
ЗОШ № 81 |
10 |
77 (24+27+26) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
84 |
АДОНЦ А.Г. |
16256 |
м. Білгород-Дністровський |
Білгород-Дністровський НВК |
5 |
105 (36+24+45) |
|
|
|
С3 |
Мальована Наталія Спиридонівна |
85 |
АЗ В.Ю. |
16186 |
м. Одеса |
ЗОШ №30 |
1 |
78 (30+18+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
86 |
АЗАРОВА А.А. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
7 |
113 (30+39+44) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
87 |
АЗАТЯН А.Л. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
6 |
66 (48+9+9) |
|
С1 |
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
88 |
АЗАТЯН С.А. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
7 |
60 (18+12+30) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
89 |
АЗОВСКАЯ З.І. |
16139 |
м. Одеса |
НВК № 263 |
3 |
78 (36+6+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
90 |
АЗОВСЬКИЙ Н.З. |
16139 |
м. Одеса |
НВК № 263 |
4 |
70 (16+24+30) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
91 |
АЗОВЦЕВА Ю.П. |
16165 |
м. Одеса |
ЗОШ № 53 |
4 |
82 (22+24+36) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
92 |
АЇТОВ С.О. |
16082 |
м. Арциз |
ЗОШ № 5 |
4 |
112 (40+36+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
93 |
АЙРАПЕТЯН А.К. |
16080 |
м. Арциз |
НВК ЗОШ № 1 гімназія |
3 |
56 (14+18+24) |
|
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
94 |
АКАЛОВСЬКИЙ Є.В. |
16314 |
м. Рені |
Ренійський НВК-ліцей |
6 |
105 (36+36+33) |
|
|
|
|
Потрібна Людмила Валентинівна |
95 |
АКБАРЛІ Ф.Б. |
16148 |
м. Одеса |
Гімназія № 9 |
1 |
72 (12+30+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
96 |
АКБАШ І.І. |
16092 |
м. Арциз |
Павловська ЗОШ, Острівнянська ЗОШ |
6 |
108 (42+21+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
97 |
АКЕНФІЄВА В.В. |
16165 |
м. Одеса |
ЗОШ № 53 |
2 |
66 (30+15+21) |
|
С1 |
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
98 |
АКИМЕНКО К.О. |
16200 |
м. Ананьїв |
Збірна шкіл |
5 |
120 (30+51+39) |
|
|
С2 |
|
Ситнік Людмила Олександрівна |
99 |
АКИМОВА А.В. |
16002 |
м. Білгород-Дністровський |
Шабівська ЗОШ |
6 |
84 (24+27+33) |
|
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
100 |
АКІМОВ А.О. |
16327 |
с. Вигода |
Вигодянська ЗОШ І-ІІІ ст. |
3 |
124 (34+42+48) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
101 |
АКІМОВА І.О. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
11 |
140 (42+45+53) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
102 |
АКІНЧИНА А.Г. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
6 |
102 (42+27+33) |
|
С1 |
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
103 |
АКІРУШ Б.С. |
16050 |
смт. Овідіополь |
Молодіжненська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
2 |
81 (30+30+21) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
104 |
АКМАЙКІН М.А. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
105 |
АКРАБОВА М.Г. |
16143 |
м. Одеса |
ЗОШ № 100 |
5 |
102 (48+36+18) |
|
С1 |
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
106 |
АКРИШ К.С. |
16310 |
м. Рені |
ЗОШ №1 |
6 |
78 (30+24+24) |
|
|
|
|
Потрібна Людмила Валентинівна |
107 |
АКСЕНОВА А.О. |
16156 |
м. Одеса |
ЗОШ № 86 |
7 |
107 (36+30+41) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
108 |
АКСУ Д.А. |
16329 |
с. Холодна |
Холоднобалківська ЗОШ І-ІІІ ст. |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
109 |
АКСЬОНОВА Л.Д. |
16139 |
м. Одеса |
НВК № 263 |
3 |
74 (26+24+24) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
110 |
АКУЛІБАБА А.В. |
16330 |
с. Троїцьке |
Троїцький ЗЗСО І-ІІІ ст. |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
111 |
АЛАВАЦЬКА Є.І. |
16216 |
смт. Тарутине |
Бородинська ЗОШ |
6 |
114 (30+36+48) |
|
|
|
С3 |
Авілко Тетяна Григорівна |
112 |
АЛАХВЕРДОВ А. |
16155 |
м. Одеса |
ЗОШ № 81 |
5 |
99 (36+45+18) |
|
|
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
113 |
АЛБУЛ С.Є. |
16163 |
м. Одеса |
ЗОШ № 37 |
1 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
114 |
АЛЕЙНІКОВА О.К. |
16256 |
м. Білгород-Дністровський |
Білгород-Дністровський НВК |
8 |
120 (36+33+51) |
|
|
|
С3 |
Мальована Наталія Спиридонівна |
115 |
АЛЕКСА І.С. |
16102 |
Фонтанка |
Фонтанський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія» |
6 |
66 (12+27+27) |
|
|
|
|
Бабич Ольга Борисівна |
116 |
АЛЕКСАНДРЕНКО В.Д. |
16053 |
смт. Овідіополь |
Прилиманська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
4 |
88 (28+24+36) |
|
|
|
С3 |
Феленко Ірина Григорівна |
117 |
АЛЕКСАНДРОВ В.А. |
16102 |
Фонтанка |
Фонтанський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія» |
4 |
84 (24+42+18) |
|
|
С2 |
|
Бабич Ольга Борисівна |
118 |
АЛЕКСАНДРОВ Н.С. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
2 |
60 (18+24+18) |
|
|
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
119 |
АЛЕКСАНДРОВ С.В. |
16176 |
м. Одеса |
ДНЗ Одеський професійний ліцей будівництва та архітектури |
11 |
77 (18+42+17) |
|
|
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
120 |
АЛЕКСАНДРОВ Т.І. |
16076 |
м. Білгород-Дністровський |
Удобненська ЗОШ |
3 |
84 (6+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Мальована Наталія Спиридонівна |
121 |
АЛЕКСАНДРОВА О.В. |
16327 |
с. Вигода |
Вигодянська ЗОШ І-ІІІ ст. |
7 |
94 (36+27+31) |
|
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
122 |
АЛЕКСЕЄВ О.Д. |
16279 |
м. Білгород-Дністровський |
Бритівська ЗОШ |
3 |
78 (30+36+12) |
|
|
С2 |
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
123 |
АЛЕКСЕЄВА К.Р. |
16200 |
м. Ананьїв |
Збірна шкіл |
8 |
127 (42+39+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Ситнік Людмила Олександрівна |
124 |
АЛЕКСЕЄНКО О.Ю. |
16198 |
м. Одеса |
школа-інтернат №3 |
2 |
75 (30+27+18) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
125 |
АЛЕКСЕНК Є. |
16153 |
м. Одеса |
ЗОШ № 119 |
4 |
90 (30+42+18) |
|
|
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
126 |
АЛЕКСЄЄВ П.С. |
16186 |
м. Одеса |
ЗОШ №30 |
1 |
78 (30+18+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
127 |
АЛЕКСЄЄВА Л.Т. |
16330 |
с. Троїцьке |
Троїцький ЗЗСО І-ІІІ ст. |
4 |
74 (14+24+36) |
|
|
|
С3 |
Буткевич Валентина Григорівна |
128 |
АЛЕКСЄЄВА О.Є. |
16155 |
м. Одеса |
ЗОШ № 81 |
1 |
78 (24+27+27) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
129 |
АЛЕКСЄЄВА С.В. |
16144 |
м. Одеса |
ЗОШ № 130 |
3 |
132 (42+48+42) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
130 |
АЛЕКСЮТИНА Т.М. |
16165 |
м. Одеса |
ЗОШ № 53 |
1 |
75 (24+24+27) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
131 |
АЛЄКСЄЄВА А.А. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
2 |
72 (18+24+30) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
132 |
АЛЄКСЄЄВА А.Ю. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
133 |
АЛЄКСЄЄНКО В.Д. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
3 |
82 (28+18+36) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
134 |
АЛЄКСЄЄНКО О.Д. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
3 |
48 (6+24+18) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
135 |
АЛИЄВА Х.К. |
16141 |
м. Одеса |
Юрліцей |
11 |
111 (18+48+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
136 |
АЛИФЕРЕНКО М.В. |
16090 |
м. Арциз |
Вознесенівська ЗОШ, Главанська ЗОШ |
2 |
81 (30+24+27) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
137 |
АЛИШЕВА К.С. |
16153 |
м. Одеса |
ЗОШ № 119 |
3 |
90 (30+30+30) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
138 |
АЛІ Д.Л. |
16187 |
м. Одеса |
ЗОШ №84 |
6 |
132 (36+51+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
139 |
АЛІБРАХІМ А.М. |
16165 |
м. Одеса |
ЗОШ № 53 |
1 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
140 |
АЛІЄВ С.Г. |
16141 |
м. Одеса |
Юрліцей |
10 |
116 (24+45+47) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
141 |
АЛЛІІППА Д.О. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
9 |
78 (30+36+12) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
142 |
АЛМАЗОВА А.Р. |
16190 |
м. Одеса |
ЗОШ № 107 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
143 |
АЛМАНІДІС О.Д. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
4 |
84 (42+24+18) |
|
С1 |
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
144 |
АЛОСМАН А.А. |
16122 |
с. Жовтень |
Збірна шкіл Ширяївського району |
3 |
132 (48+42+42) |
З |
|
|
|
Татаріна Альбіна Миколаївна |
145 |
АЛОЯН Т.В. |
16035 |
смт. Овідіополь |
Великодолинський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – гімназія» |
3 |
54 (12+24+18) |
|
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
146 |
АЛТУХОВ А.І. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
4 |
78 (30+24+24) |
|
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
147 |
АЛТУХОВ А.П. |
16172 |
м. Одеса |
Гімназія №2 |
7 |
131 (42+48+41) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
148 |
АЛУПОЙ Е.В. |
16090 |
м. Арциз |
Вознесенівська ЗОШ, Главанська ЗОШ |
6 |
168 (60+54+54) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
149 |
АЛФЬОРОВ М. |
16287 |
м. Березівка |
КЗЗСО № 2 м. Березівка |
2 |
30 (24+0+6) |
|
С1 |
|
|
Бондар Любов Миколаївна |
150 |
АЛФЬОРОВА О.О. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
5 |
105 (36+30+39) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
151 |
АЛЬАБЕД А.А. |
16166 |
м. Одеса |
ЗОШ № 40 |
3 |
72 (12+36+24) |
|
|
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
152 |
АЛЬБОВА А.В. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
10 |
118 (36+45+37) |
|
|
С2 |
|
Буткевич Валентина Григорівна |
153 |
АЛЬНАЇФ А.О. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
2 |
45 (12+15+18) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
154 |
АЛЬОХОВ Є. |
16177 |
м. Одеса |
ЗОШ №63 |
2 |
81 (30+21+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
155 |
АЛЬЯНОВ М.В. |
16168 |
м. Одеса |
ЗОШ № 35 |
3 |
70 (40+12+18) |
|
С1 |
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
156 |
АМБРОСІЄНКО А.С. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
9 |
48 (12+21+15) |
|
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
157 |
АМБРУСИЄНКО О.П. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
4 |
6 (0+0+6) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
158 |
АМЕЛІН Є.О. |
16155 |
м. Одеса |
ЗОШ № 81 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
159 |
АМІРЯН С.Б. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
160 |
АНАГНАСТОПОЛО В.О. |
16312 |
м. Рені |
ЗОШ №3 |
11 |
120 (24+45+51) |
|
|
С2 |
С3 |
Потрібна Людмила Валентинівна |
161 |
АНАСТАСОВА С.В. |
16165 |
м. Одеса |
ЗОШ № 53 |
2 |
75 (24+24+27) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
162 |
АНГЕЛОВ Д.Ю. |
16012 |
м. Болград |
Гімназія ім. Г. С. Раковського |
4 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Димитрова Світлана Яківна |
163 |
АНГЕЛОПАЛО О.С. |
16312 |
м. Рені |
ЗОШ №3 |
4 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Потрібна Людмила Валентинівна |
164 |
АНГЕЛУЦА А.Д. |
16243 |
с. Пасицели |
Пасицелівська ЗОШ |
3 |
120 (30+42+48) |
З |
|
|
|
Полуніна Світлана Володимирівна |
165 |
АНГЕЛУЦОВ О.О. |
16012 |
м. Болград |
Гімназія ім. Г. С. Раковського |
3 |
56 (8+18+30) |
|
|
|
|
Димитрова Світлана Яківна |
166 |
АНГЕЛЬЧЕВ А.В. |
16312 |
м. Рені |
ЗОШ №3 |
4 |
36 (12+6+18) |
|
|
|
|
Потрібна Людмила Валентинівна |
167 |
АНГЕЛЬЧЕВА Є.В. |
16312 |
м. Рені |
ЗОШ №3 |
4 |
114 (30+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Потрібна Людмила Валентинівна |
168 |
АНГРАНОВИЧА К.В. |
16165 |
м. Одеса |
ЗОШ № 53 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
169 |
АНДЕРСО М.А. |
16214 |
м. Одеса |
Ланжероновський |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
170 |
АНДРАНОВИЧ А.С. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
4 |
84 (30+30+24) |
|
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
171 |
АНДРЕЄВ В.М. |
16080 |
м. Арциз |
НВК ЗОШ № 1 гімназія |
6 |
96 (30+30+36) |
|
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
172 |
АНДРЕЄВА К.О. |
16279 |
м. Білгород-Дністровський |
Бритівська ЗОШ |
9 |
112 (30+42+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Мальована Наталія Спиридонівна |
173 |
АНДРЕІШИН Н.А. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
1 |
57 (24+12+21) |
|
С1 |
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
174 |
АНДРЕЙЧУК В.Р. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
2 |
57 (24+15+18) |
|
С1 |
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
175 |
АНДРЄЄВ А.П. |
16243 |
с. Пасицели |
Пасицелівська ЗОШ |
7 |
124 (30+45+49) |
|
|
С2 |
С3 |
Полуніна Світлана Володимирівна |
176 |
АНДРЄЄВ В.П. |
16167 |
м. Одеса |
ЗОШ № 54 |
3 |
126 (36+42+48) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
177 |
АНДРЄЄВ Д.П. |
16243 |
с. Пасицели |
Пасицелівська ЗОШ |
4 |
120 (30+42+48) |
З |
|
|
|
Полуніна Світлана Володимирівна |
178 |
АНДРЄЄВ К.В. |
16132 |
с. Червонознам’янка |
Червонознам’янська ЗОШ |
4 |
138 (48+48+42) |
З |
|
|
|
Піпер Олена Миколаївна |
179 |
АНДРЄЄВ М.С. |
16334 |
с. Нерубайське |
Нерубайська ЗОШ № 2 |
1 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
180 |
АНДРЄЄВ О.А. |
16011 |
м. Ізмаїл |
Кириничанська ЗОШ |
10 |
142 (60+54+28) |
|
С1 |
С2 |
|
Раділова Світлана Семенівна |
181 |
АНДРІАНОВА Г.В. |
16312 |
м. Рені |
ЗОШ №3 |
2 |
84 (30+27+27) |
З |
|
|
|
Потрібна Людмила Валентинівна |
182 |
АНДРІЄЦЬ А.А. |
16083 |
м. Арциз |
Кам’янська ЗОШ |
9 |
53 (12+33+8) |
|
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
183 |
АНДРІЄШ Т.В. |
16333 |
с. Мирне |
Мирненська ЗОШ І-ІІІ ст. |
6 |
87 (30+27+30) |
|
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
184 |
АНДРІЙОВИЧ А.А. |
16190 |
м. Одеса |
ЗОШ № 107 |
1 |
78 (24+27+27) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
185 |
АНДРІЙЧЕНКО А.П. |
16165 |
м. Одеса |
ЗОШ № 53 |
4 |
84 (30+30+24) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
186 |
АНДРІЙЧУК І.А. |
16155 |
м. Одеса |
ЗОШ № 81 |
1 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
187 |
АНДРІЯШЕВСЬКА Ю. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
4 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
188 |
АНДРОНЕНКО С.Є. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
4 |
120 (36+36+48) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
189 |
АНДРОНІК Д.К. |
16002 |
м. Білгород-Дністровський |
Шабівська ЗОШ |
5 |
45 (18+21+6) |
|
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
190 |
АНДРОНІКОВА В.О. |
16076 |
м. Білгород-Дністровський |
Удобненська ЗОШ |
11 |
84 (18+27+39) |
|
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
191 |
АНДРОСЕНКО А.О. |
16177 |
м. Одеса |
ЗОШ №63 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
192 |
АНДРУШИНА С.І. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
4 |
44 (8+12+24) |
|
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
193 |
АНДРУШКОВА К.О. |
16333 |
с. Мирне |
Мирненська ЗОШ І-ІІІ ст. |
6 |
108 (36+39+33) |
|
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
194 |
АНДРУЩЕНКО С.А. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
2 |
18 (12+0+6) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
195 |
АНДРШ Б.І. |
16044 |
смт. Овідіополь |
Кароліно-Бугазька ЗОШ, Таїровська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
196 |
АНДРЮШКО М.А. |
16080 |
м. Арциз |
НВК ЗОШ № 1 гімназія |
2 |
66 (18+27+21) |
|
|
С2 |
С3 |
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
197 |
АНДРЮЩЕНКО А.В. |
16141 |
м. Одеса |
Юрліцей |
11 |
126 (30+45+51) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
198 |
АНІКІН В.С. |
16082 |
м. Арциз |
ЗОШ № 5 |
6 |
120 (36+45+39) |
|
|
С2 |
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
199 |
АНІСЕЙ У. |
16275 |
смт Велика Михайлівка |
Новопетрівська ЗОШ |
1 |
69 (24+24+21) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Лукіянчук Наталія Павлівна |
200 |
АНІСІМОВ І. |
16275 |
смт Велика Михайлівка |
Новопетрівська ЗОШ |
1 |
75 (30+24+21) |
З |
|
|
|
Лукіянчук Наталія Павлівна |
201 |
АНІСКІН П.Г. |
16251 |
м. Одеса |
ЗОШ № 14 |
2 |
81 (30+24+27) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
202 |
АНІСОВА О.С. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
10 |
110 (36+45+29) |
|
|
С2 |
|
Буткевич Валентина Григорівна |
203 |
АНІЦОЙ К.І. |
16159 |
м. Одеса |
ЗОШ № 69 |
4 |
6 (0+0+6) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
204 |
АНІЩЕНКО Д.Д. |
16139 |
м. Одеса |
НВК № 263 |
4 |
108 (36+36+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
205 |
АНТІМОНОВ А.І. |
16051 |
смт. Овідіополь |
Великодолинський НВК(ЗОШ-ліцей), Надлиманська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
4 |
48 (18+18+12) |
|
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
206 |
АНТІПЕНКО В.А. |
16198 |
м. Одеса |
школа-інтернат №3 |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
207 |
АНТІПІНА Д.С. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
3 |
42 (12+12+18) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
208 |
АНТОНЕНКО Д.В. |
16196 |
м. Одеса |
Морський ліцей - ЗОШ №24 |
5 |
69 (48+9+12) |
|
С1 |
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
209 |
АНТОНЕНКО Д.С. |
16166 |
м. Одеса |
ЗОШ № 40 |
4 |
132 (42+48+42) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
210 |
АНТОНЕНКО К.П. |
16153 |
м. Одеса |
ЗОШ № 119 |
3 |
60 (18+18+24) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
211 |
АНТОНЕНКО О.В. |
16078 |
м. Білгород-Дністровський |
Випаснянська ЗОШ І-ІІ ст. |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
212 |
АНТОНЕЦЬКИЙ Є.Л. |
16080 |
м. Арциз |
НВК ЗОШ № 1 гімназія |
4 |
70 (16+24+30) |
|
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
213 |
АНТОНІУ Д.С. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
3 |
120 (42+42+36) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
214 |
АНТОНОВ Д.А. |
16166 |
м. Одеса |
ЗОШ № 40 |
4 |
114 (36+36+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
215 |
АНТОНОВ І.С. |
16329 |
с. Холодна |
Холоднобалківська ЗОШ І-ІІІ ст. |
2 |
51 (18+21+12) |
|
|
С2 |
|
Буткевич Валентина Григорівна |
216 |
АНТОНОВА М.А. |
16177 |
м. Одеса |
ЗОШ №63 |
2 |
81 (30+27+24) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
217 |
АНТОНЮК А.О. |
16257 |
с. Доброолександрівка |
Доброолександрівська ЗОШ |
4 |
120 (36+36+48) |
З |
|
|
|
Дубська Надія Олександрівна |
218 |
АНТОНЮК К.І. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
11 |
126 (24+57+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
219 |
АНТОНЮК К.С. |
16165 |
м. Одеса |
ЗОШ № 53 |
2 |
51 (24+12+15) |
|
С1 |
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
220 |
АНТОНЮК К.С. |
16330 |
с. Троїцьке |
Троїцький ЗЗСО І-ІІІ ст. |
3 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
221 |
АНТОНЮК Л.І. |
16132 |
с. Червонознам’янка |
Червонознам’янська ЗОШ |
10 |
133 (42+54+37) |
|
С1 |
С2 |
|
Піпер Олена Миколаївна |
222 |
АНТОНЮК М.Ю. |
16153 |
м. Одеса |
ЗОШ № 119 |
3 |
72 (24+18+30) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
223 |
АНТОНЮК П.О. |
16172 |
м. Одеса |
Гімназія №2 |
10 |
135 (36+51+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
224 |
АНТОСЮК А.О. |
16159 |
м. Одеса |
ЗОШ № 69 |
3 |
90 (24+30+36) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
225 |
АНТОШИНА В.О. |
16081 |
м. Арциз |
НВК ЗОШ № 4 ліцей |
2 |
87 (30+30+27) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
226 |
АНФІНОГЕНТОВ А. |
16153 |
м. Одеса |
ЗОШ № 119 |
4 |
120 (42+36+42) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
227 |
АНЦИФРОВ А.А. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
1 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
228 |
АНЧЕВА Л.В. |
16320 |
м. Рені |
Нагірнянська ЗОШ |
11 |
125 (48+57+20) |
|
С1 |
С2 |
|
Потрібна Людмила Валентинівна |
229 |
АНЯГОРБАНЬ А.С. |
16155 |
м. Одеса |
ЗОШ № 81 |
4 |
74 (20+30+24) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
230 |
АПАНАСЕНКО В.С. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
2 |
78 (30+18+30) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
231 |
АПАНОВИЧ М.А. |
16165 |
м. Одеса |
ЗОШ № 53 |
2 |
30 (24+0+6) |
|
С1 |
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
232 |
АПОЛОНОВ О.С. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
6 |
99 (42+18+39) |
|
С1 |
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
233 |
АПОСТОЛ Д.Є. |
16153 |
м. Одеса |
ЗОШ № 119 |
3 |
108 (36+30+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
234 |
АПОСТОЛАКІ В.В. |
16033 |
м. Ізмаїл |
Український ліцей з поглибленим вивченням іноземних мов |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Назаренко Анастасія Ігорівна |
235 |
АПОСТОЛОВ З.З. |
16023 |
смт Велика Михайлівка |
Новоолександрівська ЗОШ |
6 |
144 (54+45+45) |
З |
|
|
|
Лукіянчук Наталія Павлівна |
236 |
АПОСТОЛОВ О.З. |
16023 |
смт Велика Михайлівка |
Новоолександрівська ЗОШ |
4 |
108 (30+36+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Лукіянчук Наталія Павлівна |
237 |
АПОСТОЛОВА В.Б. |
16082 |
м. Арциз |
ЗОШ № 5 |
4 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
238 |
АПОСТОЛОВА Д.Б. |
16082 |
м. Арциз |
ЗОШ № 5 |
2 |
81 (30+27+24) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
239 |
АПОСТОЛОВА М.З. |
16023 |
смт Велика Михайлівка |
Новоолександрівська ЗОШ |
8 |
141 (42+51+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Лукіянчук Наталія Павлівна |
240 |
АПРЕЛЕНКО О.Є. |
16002 |
м. Білгород-Дністровський |
Шабівська ЗОШ |
8 |
104 (36+39+29) |
|
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
241 |
АПРЕЛЕНКО С.О. |
16002 |
м. Білгород-Дністровський |
Шабівська ЗОШ |
6 |
84 (24+27+33) |
|
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
242 |
АПЧЕЛ В.А. |
16076 |
м. Білгород-Дністровський |
Удобненська ЗОШ |
2 |
54 (12+24+18) |
|
|
С2 |
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
243 |
АРАБА А.І. |
16102 |
Фонтанка |
Фонтанський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія» |
4 |
86 (20+30+36) |
|
|
|
С3 |
Бабич Ольга Борисівна |
244 |
АРАБАДЖ А.В. |
16090 |
м. Арциз |
Вознесенівська ЗОШ, Главанська ЗОШ |
3 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
245 |
АРАБАДЖИ В.В. |
16061 |
с. Василівка |
Василівська ЗОШ |
7 |
109 (30+39+40) |
|
|
|
С3 |
Кунєва Марина Дмитрівна |
246 |
АРАБАДЖИ В.О. |
16012 |
м. Болград |
Гімназія ім. Г. С. Раковського |
3 |
74 (14+24+36) |
|
|
|
С3 |
Димитрова Світлана Яківна |
247 |
АРАБАДЖИ Д.С. |
16312 |
м. Рені |
ЗОШ №3 |
3 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Потрібна Людмила Валентинівна |
248 |
АРАБАДЖИ Є.В. |
16165 |
м. Одеса |
ЗОШ № 53 |
1 |
81 (24+27+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
249 |
АРАБАДЖИ М.М. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
2 |
45 (18+18+9) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
250 |
АРАБАДЖИ М.Н. |
16082 |
м. Арциз |
ЗОШ № 5 |
5 |
114 (42+33+39) |
|
С1 |
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
251 |
АРАБАДЖИ О.Г. |
16315 |
м. Рені |
Долинська ЗОШ |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Потрібна Людмила Валентинівна |
252 |
АРАБАДЖИ С.В. |
16312 |
м. Рені |
ЗОШ №3 |
5 |
144 (48+42+54) |
З |
|
|
|
Потрібна Людмила Валентинівна |
253 |
АРАБАДЖИ Я.І. |
16321 |
м. Рені |
Котловинська ЗОШ |
11 |
103 (18+45+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Потрібна Людмила Валентинівна |
254 |
АРАБАДЖІ А.А. |
16177 |
м. Одеса |
ЗОШ №63 |
4 |
108 (30+36+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
255 |
АРАБАДЖІ А.О. |
16082 |
м. Арциз |
ЗОШ № 5 |
7 |
125 (36+45+44) |
|
|
С2 |
С3 |
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
256 |
АРАБАДЖІ О.Г. |
16321 |
м. Рені |
Котловинська ЗОШ |
4 |
74 (14+30+30) |
|
|
|
|
Потрібна Людмила Валентинівна |
257 |
АРАБАЖИ В.П. |
16061 |
с. Василівка |
Василівська ЗОШ |
6 |
120 (42+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Кунєва Марина Дмитрівна |
258 |
АРАБУЛОВА Н.В. |
16257 |
с. Доброолександрівка |
Доброолександрівська ЗОШ |
4 |
114 (36+36+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Дубська Надія Олександрівна |
259 |
АРАП Д.В. |
16200 |
м. Ананьїв |
Збірна шкіл |
1 |
78 (30+21+27) |
З |
|
|
|
Ситнік Людмила Олександрівна |
260 |
АРАС А. |
16304 |
м. Білгород-Дністровський |
ЗОШ № 3 |
1 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
261 |
АРАС Д. |
16304 |
м. Білгород-Дністровський |
ЗОШ № 3 |
1 |
78 (24+27+27) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
262 |
АРАС М. |
16304 |
м. Білгород-Дністровський |
ЗОШ № 3 |
1 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
263 |
АРВАТ О.О. |
16056 |
м. Ізмаїл |
Озернянська ЗОШ |
3 |
80 (32+36+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Раділова Світлана Семенівна |
264 |
АРЕСТОВА Н.О. |
16118 |
смт Олександрівка, м.Чорноморськ |
Олександрівська ЗОШ |
3 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Вакарь Яна Василівна |
265 |
АРЕШКІН Є.С. |
16112 |
м. Ізмаїл |
Новонекрасівська ЗОШ |
4 |
92 (26+24+42) |
|
|
|
С3 |
Раділова Світлана Семенівна |
266 |
АРЕШКІН М.В. |
16112 |
м. Ізмаїл |
Новонекрасівська ЗОШ |
2 |
72 (30+24+18) |
З |
|
|
|
Раділова Світлана Семенівна |
267 |
АРЕШКІН Т.А. |
16112 |
м. Ізмаїл |
Новонекрасівська ЗОШ |
3 |
50 (20+6+24) |
|
|
|
|
Раділова Світлана Семенівна |
268 |
АРЕШКІНА С.А. |
16112 |
м. Ізмаїл |
Новонекрасівська ЗОШ |
3 |
36 (0+12+24) |
|
|
|
|
Раділова Світлана Семенівна |
269 |
АРЄСТОВА К.Д. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
2 |
63 (24+27+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
270 |
АРЄШКІН І.М. |
16112 |
м. Ізмаїл |
Новонекрасівська ЗОШ |
4 |
86 (20+30+36) |
|
|
|
С3 |
Раділова Світлана Семенівна |
271 |
АРЄШКІНОЇ А.В. |
16260 |
с. Чернече |
НВК «Чернеченська ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ» |
1 |
75 (30+15+30) |
З |
|
|
|
Полуніна Світлана Володимирівна |
272 |
АРИКУ І.В. |
16056 |
м. Ізмаїл |
Озернянська ЗОШ |
2 |
87 (30+30+27) |
З |
|
|
|
Раділова Світлана Семенівна |
273 |
АРИКУ К.П. |
16056 |
м. Ізмаїл |
Озернянська ЗОШ |
4 |
90 (30+24+36) |
|
|
|
С3 |
Раділова Світлана Семенівна |
274 |
АРІКОВ П.В. |
16214 |
м. Одеса |
Ланжероновський |
3 |
102 (30+30+42) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
275 |
АРІКОВА А.О. |
16122 |
с. Жовтень |
Збірна шкіл Ширяївського району |
3 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Татаріна Альбіна Миколаївна |
276 |
АРІКОВА Д.В. |
16214 |
м. Одеса |
Ланжероновський |
3 |
84 (24+24+36) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
277 |
АРЇЕМЕНКО Д.С. |
16140 |
м. Одеса |
ЗОШ № 89 |
4 |
126 (36+42+48) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
278 |
АРКУША О.Ї. |
16090 |
м. Арциз |
Вознесенівська ЗОШ, Главанська ЗОШ |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
279 |
АРМАН Д.К. |
16177 |
м. Одеса |
ЗОШ №63 |
3 |
120 (30+42+48) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
280 |
АРМАУТ Т.М. |
16012 |
м. Болград |
Гімназія ім. Г. С. Раковського |
3 |
44 (8+18+18) |
|
|
|
|
Димитрова Світлана Яківна |
281 |
АРНАУТ В.А. |
16318 |
м. Рені |
Новосільський НВК |
4 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Потрібна Людмила Валентинівна |
282 |
АРНАУТ Д.О. |
16200 |
м. Ананьїв |
Збірна шкіл |
3 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Ситнік Людмила Олександрівна |
283 |
АРНАУТ Ж.К. |
16316 |
м. Рені |
Лиманська ЗОШ |
8 |
90 (24+33+33) |
|
|
|
|
Потрібна Людмила Валентинівна |
284 |
АРНАУТ О.І. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
2 |
78 (30+18+30) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
285 |
АРНАУТ Т.С. |
16033 |
м. Ізмаїл |
Український ліцей з поглибленим вивченням іноземних мов |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Назаренко Анастасія Ігорівна |
286 |
АРНАУТОВ А. |
16080 |
м. Арциз |
НВК ЗОШ № 1 гімназія |
6 |
72 (30+15+27) |
|
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
287 |
АРНАУТОВ І.К. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
2 |
54 (30+18+6) |
|
С1 |
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
288 |
АРНОЛЬБІК Є.Р. |
16002 |
м. Білгород-Дністровський |
Шабівська ЗОШ |
9 |
107 (36+36+35) |
|
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
289 |
АРОСЛАНОВА А.О. |
16082 |
м. Арциз |
ЗОШ № 5 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
290 |
АРСЕН Б.А. |
16279 |
м. Білгород-Дністровський |
Бритівська ЗОШ |
3 |
80 (20+24+36) |
|
|
|
С3 |
Мальована Наталія Спиридонівна |
291 |
АРТАМОНОВА К.Д. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
2 |
33 (12+12+9) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
292 |
АРТЕМЕНКО А.В. |
16050 |
смт. Овідіополь |
Молодіжненська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
8 |
112 (42+45+25) |
|
С1 |
С2 |
|
Феленко Ірина Григорівна |
293 |
АРТЕМЕНКО А.В. |
16151 |
м. Одеса |
Хабат |
8 |
79 (24+24+31) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
294 |
АРТЕМЕНКО К.В. |
16151 |
м. Одеса |
Хабат |
7 |
104 (30+27+47) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
295 |
АРТЕМЕНКО О.В. |
16151 |
м. Одеса |
Хабат |
10 |
57 (12+24+21) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
296 |
АРТЕМЧУК Є.В. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
4 |
120 (42+42+36) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
297 |
АРТЮШКІНА Я.О. |
16153 |
м. Одеса |
ЗОШ № 119 |
3 |
78 (18+24+36) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
298 |
АРФАНОС Н.А. |
16044 |
смт. Овідіополь |
Кароліно-Бугазька ЗОШ, Таїровська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
2 |
81 (24+27+30) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
299 |
АРХИПОВ В.Д. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
10 |
115 (24+42+49) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
300 |
АРХИПОВ Т.І. |
16048 |
смт. Овідіополь |
Мар'янівська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
5 |
147 (54+39+54) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
301 |
АРХИПОВА А.В. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
302 |
АРХИПОВА П.Д. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
4 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
303 |
АРХІПОВА К.В. |
16255 |
с. Пужайково |
НВК «Пужайківська ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ» |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Полуніна Світлана Володимирівна |
304 |
АРШЕР Г.Р. |
16080 |
м. Арциз |
НВК ЗОШ № 1 гімназія |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
305 |
АРШЕР М.М. |
16082 |
м. Арциз |
ЗОШ № 5 |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
306 |
АСАРЖИ М. |
16314 |
м. Рені |
Ренійський НВК-ліцей |
4 |
96 (36+36+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Потрібна Людмила Валентинівна |
307 |
АСАРЖИ Ф.В. |
16315 |
м. Рені |
Долинська ЗОШ |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Потрібна Людмила Валентинівна |
308 |
АСАУЛЕНКО Д.С. |
16334 |
с. Нерубайське |
Нерубайська ЗОШ № 2 |
4 |
48 (18+6+24) |
|
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
309 |
АСЛАН Е.А. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
2 |
48 (24+12+12) |
|
С1 |
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
310 |
АСТАИКІНА М.Д. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
2 |
18 (0+12+6) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
311 |
АСТАЙКІНА М.Д. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
2 |
36 (6+18+12) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
312 |
АСТАНКОВ Р.О. |
16145 |
м. Одеса |
НВК № 300 |
3 |
70 (28+24+18) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
313 |
АСТЕНЕНКО П.В. |
16019 |
смт Велика Михайлівка |
Великомихайлівський НВК |
4 |
126 (36+42+48) |
З |
|
|
|
Лукіянчук Наталія Павлівна |
314 |
АСТРЄЙКО А.В. |
16145 |
м. Одеса |
НВК № 300 |
3 |
70 (16+30+24) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
315 |
АСТРОВА О.В. |
16311 |
м. Рені |
Ренійська гімназія |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Потрібна Людмила Валентинівна |
316 |
АТАКІШИЄВ А.Е. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
7 |
112 (42+30+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
317 |
АТАКІШИЄВ Е.Е. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
9 |
91 (18+48+25) |
|
|
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
318 |
АТАМАНЧУК А.А. |
16153 |
м. Одеса |
ЗОШ № 119 |
4 |
62 (20+18+24) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
319 |
АТАНАСИЙ А.Л. |
16086 |
м. Арциз |
Холмська ЗОШ |
3 |
104 (26+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
320 |
АТАНАСОВ А.І. |
16159 |
м. Одеса |
ЗОШ № 69 |
3 |
90 (30+30+30) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
321 |
АТАНАСОВ С.Г. |
16044 |
смт. Овідіополь |
Кароліно-Бугазька ЗОШ, Таїровська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
322 |
АТАНАСОВА В. |
16334 |
с. Нерубайське |
Нерубайська ЗОШ № 2 |
3 |
62 (14+18+30) |
|
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
323 |
АУЗЯК Я.В. |
16224 |
смт. Тарутине |
Євгенівський НВК ЗОШ д/з |
2 |
81 (30+21+30) |
З |
|
|
|
Авілко Тетяна Григорівна |
324 |
АУРІК Д.С. |
16155 |
м. Одеса |
ЗОШ № 81 |
6 |
114 (36+36+42) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
325 |
АФАНАСЄЄВ О.О. |
16082 |
м. Арциз |
ЗОШ № 5 |
7 |
135 (42+39+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
326 |
АФАНАСЬЄВ М.В. |
16153 |
м. Одеса |
ЗОШ № 119 |
3 |
78 (18+30+30) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
327 |
АФАНАСЬЄВА В.А. |
16082 |
м. Арциз |
ЗОШ № 5 |
3 |
108 (30+48+30) |
|
|
С2 |
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
328 |
АФАНАСЬЄВА Д.Д. |
16200 |
м. Ананьїв |
Збірна шкіл |
4 |
120 (30+48+42) |
З |
|
|
|
Ситнік Людмила Олександрівна |
329 |
АФАНАСЬЄВА Е.С. |
16082 |
м. Арциз |
ЗОШ № 5 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
330 |
АФАНАСЬЄВА О.В. |
16047 |
смт. Овідіополь |
Калаглійська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
3 |
126 (42+36+48) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
331 |
АФАНАСЬЄВА П.В. |
16091 |
м. Арциз |
Теплицька ЗОШ |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
332 |
АФІЦЕРЯН Л.Г. |
16153 |
м. Одеса |
ЗОШ № 119 |
4 |
120 (30+42+48) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
333 |
АФОНІН С.Н. |
16080 |
м. Арциз |
НВК ЗОШ № 1 гімназія |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
334 |
АФОНІН Я. |
16181 |
м. Одеса |
ЗОШ №71 |
2 |
81 (30+21+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
335 |
АФОНІНА Є.С. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
3 |
108 (42+24+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
336 |
АФОНІНА С.Ю. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
3 |
114 (36+42+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
337 |
АХАЛАІА Н.Г. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
8 |
110 (42+33+35) |
|
С1 |
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
338 |
АХМЕДОВА А.Е. |
16012 |
м. Болград |
Гімназія ім. Г. С. Раковського |
6 |
114 (48+33+33) |
|
С1 |
|
|
Димитрова Світлана Яківна |
339 |
АХМЕДОВА А.М. |
16002 |
м. Білгород-Дністровський |
Шабівська ЗОШ |
9 |
74 (24+21+29) |
|
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
340 |
АХМЕТЬЯНОВА А.В. |
16312 |
м. Рені |
ЗОШ №3 |
11 |
138 (36+51+51) |
|
|
С2 |
С3 |
Потрібна Людмила Валентинівна |
341 |
АЦИГЕЙДА Г.О. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
7 |
119 (30+39+50) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
342 |
БААДЖИ С. |
16153 |
м. Одеса |
ЗОШ № 119 |
4 |
126 (36+48+42) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
343 |
БАБАЄВСЬКА Д.А. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
344 |
БАБАК В.Д. |
16052 |
смт. Овідіополь |
Новодолинська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
3 |
104 (32+36+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Феленко Ірина Григорівна |
345 |
БАБАЧЕНКО С.О. |
16148 |
м. Одеса |
Гімназія № 9 |
2 |
6 (0+0+6) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
346 |
БАБАЯН Д.П. |
16310 |
м. Рені |
ЗОШ №1 |
4 |
104 (38+24+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Потрібна Людмила Валентинівна |
347 |
БАБЕЙКО Л.М. |
16093 |
м. Арциз |
Мирнопільська ЗОШ |
4 |
90 (30+24+36) |
|
|
|
С3 |
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
348 |
БАБЕЙКО М.В. |
16309 |
м. Білгород-Дністровський |
КЗ НВК ім. С.О. Морозової |
2 |
78 (24+30+24) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
349 |
БАБЕНКО Д.Ю. |
16076 |
м. Білгород-Дністровський |
Удобненська ЗОШ |
4 |
84 (30+30+24) |
|
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
350 |
БАБЕНКО Є.А. |
16148 |
м. Одеса |
Гімназія № 9 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
351 |
БАБЕНКО М.О. |
16076 |
м. Білгород-Дністровський |
Удобненська ЗОШ |
3 |
102 (42+30+30) |
|
С1 |
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
352 |
БАБЕНКО О.Є. |
16076 |
м. Білгород-Дністровський |
Удобненська ЗОШ |
3 |
80 (26+24+30) |
|
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
353 |
БАБЕНКО О.С. |
16122 |
с. Жовтень |
Збірна шкіл Ширяївського району |
6 |
165 (60+51+54) |
З |
|
|
|
Татаріна Альбіна Миколаївна |
354 |
БАБИНСЬКА І. |
16078 |
м. Білгород-Дністровський |
Випаснянська ЗОШ І-ІІ ст. |
4 |
114 (30+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Мальована Наталія Спиридонівна |
355 |
БАБІЙ В.М. |
16334 |
с. Нерубайське |
Нерубайська ЗОШ № 2 |
10 |
107 (24+51+32) |
|
|
С2 |
|
Буткевич Валентина Григорівна |
356 |
БАБІЙ К.І. |
16102 |
Фонтанка |
Фонтанський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія» |
4 |
72 (18+30+24) |
|
|
|
|
Бабич Ольга Борисівна |
357 |
БАБІЙ К.Ю. |
16287 |
м. Березівка |
КЗЗСО № 2 м. Березівка |
3 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Бондар Любов Миколаївна |
358 |
БАБІЙЧУК А.О. |
16200 |
м. Ананьїв |
Збірна шкіл |
2 |
87 (30+30+27) |
З |
|
|
|
Ситнік Людмила Олександрівна |
359 |
БАБІЙЧУК А.О. |
16200 |
м. Ананьїв |
Збірна шкіл |
3 |
66 (30+18+18) |
|
|
|
|
Ситнік Людмила Олександрівна |
360 |
БАБІКОВ М.К. |
16155 |
м. Одеса |
ЗОШ № 81 |
1 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
361 |
БАБІНА К.В. |
16190 |
м. Одеса |
ЗОШ № 107 |
2 |
6 (0+0+6) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
362 |
БАБІНЧУК Д.С. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
8 |
50 (18+30+2) |
|
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
363 |
БАБІЧ І.Ю. |
16153 |
м. Одеса |
ЗОШ № 119 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
364 |
БАБІЧ Т.С. |
16279 |
м. Білгород-Дністровський |
Бритівська ЗОШ |
4 |
120 (42+36+42) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
365 |
БАБІЧ У. |
16153 |
м. Одеса |
ЗОШ № 119 |
4 |
96 (36+30+30) |
|
С1 |
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
366 |
БАБІЧЕВА А.О. |
16333 |
с. Мирне |
Мирненська ЗОШ І-ІІІ ст. |
9 |
126 (30+45+51) |
|
|
С2 |
С3 |
Буткевич Валентина Григорівна |
367 |
БАБІЧЕНКО Є.Д. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
368 |
БАБКЕВИЧ І.О. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
4 |
70 (16+30+24) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
369 |
БАБКЕВИЧ М.В. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
4 |
58 (16+24+18) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
370 |
БАБКІН Г. |
16155 |
м. Одеса |
ЗОШ № 81 |
4 |
74 (26+24+24) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
371 |
БАБЛИЦ М.М. |
16316 |
м. Рені |
Лиманська ЗОШ |
5 |
33 (24+0+9) |
|
|
|
|
Потрібна Людмила Валентинівна |
372 |
БАБОГЛО В.І. |
16257 |
с. Доброолександрівка |
Доброолександрівська ЗОШ |
4 |
120 (36+36+48) |
З |
|
|
|
Дубська Надія Олександрівна |
373 |
БАБУРІНА М.С. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
8 |
103 (36+33+34) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
374 |
БАГДАСАРЯН А.А. |
16256 |
м. Білгород-Дністровський |
Білгород-Дністровський НВК |
5 |
75 (18+30+27) |
|
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
375 |
БАГНЮК М.М. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
376 |
БАДРАК Д.Г. |
16200 |
м. Ананьїв |
Збірна шкіл |
8 |
86 (24+33+29) |
|
|
|
|
Ситнік Людмила Олександрівна |
377 |
БАДРАК І.Г. |
16200 |
м. Ананьїв |
Збірна шкіл |
6 |
93 (42+33+18) |
|
С1 |
|
|
Ситнік Людмила Олександрівна |
378 |
БАЖАК А.Є. |
16080 |
м. Арциз |
НВК ЗОШ № 1 гімназія |
3 |
132 (48+42+42) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
379 |
БАЖАК М.Ю. |
16080 |
м. Арциз |
НВК ЗОШ № 1 гімназія |
3 |
38 (8+12+18) |
|
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
380 |
БАЖАК О.О. |
16044 |
смт. Овідіополь |
Кароліно-Бугазька ЗОШ, Таїровська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
381 |
БАЗАН А.М. |
16091 |
м. Арциз |
Теплицька ЗОШ |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
382 |
БАЗАН І.І. |
16080 |
м. Арциз |
НВК ЗОШ № 1 гімназія |
3 |
80 (20+36+24) |
|
|
С2 |
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
383 |
БАЗАРНА О.О. |
16330 |
с. Троїцьке |
Троїцький ЗЗСО І-ІІІ ст. |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
384 |
БАЗИЛЕВИЧ С.О. |
16118 |
смт Олександрівка, м.Чорноморськ |
Олександрівська ЗОШ |
3 |
90 (24+36+30) |
|
|
С2 |
|
Вакарь Яна Василівна |
385 |
БАЗІК М.П. |
16172 |
м. Одеса |
Гімназія №2 |
7 |
147 (48+45+54) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
386 |
БАЙДА А.С. |
16334 |
с. Нерубайське |
Нерубайська ЗОШ № 2 |
2 |
66 (24+18+24) |
|
С1 |
|
С3 |
Буткевич Валентина Григорівна |
387 |
БАЙДАЛА С.А. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
2 |
69 (12+30+27) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
388 |
БАЙДАН А.В. |
16332 |
с. Паліївка |
Паліївська ЗОШ І-ІІ ст. |
3 |
74 (14+24+36) |
|
|
|
С3 |
Буткевич Валентина Григорівна |
389 |
БАЙДАН П.О. |
16019 |
смт Велика Михайлівка |
Великомихайлівський НВК |
3 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Лукіянчук Наталія Павлівна |
390 |
БАЙДАЦЬКА К.О. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
4 |
120 (42+36+42) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
391 |
БАЙДЕЛЬШПАХЕР Е.Ю. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
9 |
101 (30+33+38) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
392 |
БАЙДЕРІНА А. |
16153 |
м. Одеса |
ЗОШ № 119 |
4 |
90 (24+36+30) |
|
|
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
393 |
БАЙКОВ В.В. |
16214 |
м. Одеса |
Ланжероновський |
3 |
102 (36+36+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
394 |
БАЙЛО К.А. |
16082 |
м. Арциз |
ЗОШ № 5 |
7 |
147 (36+54+57) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
395 |
БАЙЛО П.А. |
16082 |
м. Арциз |
ЗОШ № 5 |
4 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
396 |
БАЙРАК О.В. |
16168 |
м. Одеса |
ЗОШ № 35 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
397 |
БАЙРАКТАР І.А. |
16159 |
м. Одеса |
ЗОШ № 69 |
3 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
398 |
БАКАЄВА М.Р. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
4 |
108 (48+24+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
399 |
БАКЛАН М.А. |
16042 |
смт. Овідіополь |
Овідіопольський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – гімназія» |
3 |
114 (30+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Феленко Ірина Григорівна |
400 |
БАКОТА С.Т. |
16275 |
смт Велика Михайлівка |
Новопетрівська ЗОШ |
3 |
114 (36+42+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Лукіянчук Наталія Павлівна |
401 |
БАКУЛА А.В. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
402 |
БАКУЛО К.В. |
16047 |
смт. Овідіополь |
Калаглійська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
1 |
81 (30+21+30) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
403 |
БАКУН Є.І. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
404 |
БАКУН О.О. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
7 |
140 (42+45+53) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
405 |
БАКШАНСЬКА О.Д. |
16177 |
м. Одеса |
ЗОШ №63 |
3 |
86 (14+42+30) |
|
|
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
406 |
БАЛАБАН Д.П. |
16320 |
м. Рені |
Нагірнянська ЗОШ |
6 |
123 (54+30+39) |
|
С1 |
|
|
Потрібна Людмила Валентинівна |
407 |
БАЛАБАН К.О. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
2 |
51 (12+18+21) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
408 |
БАЛАБАН М. |
16086 |
м. Арциз |
Холмська ЗОШ |
7 |
53 (18+21+14) |
|
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
409 |
БАЛАБАНОВА Я.В. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
9 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
410 |
БАЛАГУРА Д.О. |
16256 |
м. Білгород-Дністровський |
Білгород-Дністровський НВК |
8 |
104 (36+39+29) |
|
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
411 |
БАЛАГУРА У.А. |
16034 |
м. Біляївка |
ЗОШ № 1 |
4 |
120 (36+36+48) |
З |
|
|
|
Горковенко Тетяна Миколаївна |
412 |
БАЛАГУРА Ю.О. |
16256 |
м. Білгород-Дністровський |
Білгород-Дністровський НВК |
9 |
99 (18+45+36) |
|
|
С2 |
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
413 |
БАЛАКАН В.В. |
16084 |
м. Арциз |
ЗОШ № 3 |
2 |
78 (30+27+21) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
414 |
БАЛАКАН Д.Ю. |
16327 |
с. Вигода |
Вигодянська ЗОШ І-ІІІ ст. |
2 |
78 (24+30+24) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
415 |
БАЛАКАН Ю.В. |
16084 |
м. Арциз |
ЗОШ № 3 |
3 |
126 (36+42+48) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
416 |
БАЛАН В.В. |
16143 |
м. Одеса |
ЗОШ № 100 |
8 |
82 (24+30+28) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
417 |
БАЛАН В.М. |
16168 |
м. Одеса |
ЗОШ № 35 |
3 |
56 (8+24+24) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
418 |
БАЛАН Д.І. |
16101 |
м. Ізмаїл |
ЗОШ № 8 |
5 |
63 (24+18+21) |
|
|
|
|
Коколова Олена Дмитріївна |
419 |
БАЛАН Є.О. |
16019 |
смт Велика Михайлівка |
Великомихайлівський НВК |
5 |
135 (48+39+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Лукіянчук Наталія Павлівна |
420 |
БАЛАН С.С. |
16155 |
м. Одеса |
ЗОШ № 81 |
6 |
93 (42+18+33) |
|
С1 |
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
421 |
БАЛАНДІНА А.І. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
2 |
78 (30+27+21) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
422 |
БАЛАНОВ О.Р. |
16012 |
м. Болград |
Гімназія ім. Г. С. Раковського |
2 |
54 (18+24+12) |
|
|
С2 |
|
Димитрова Світлана Яківна |
423 |
БАЛАНЧУК Д.І. |
16243 |
с. Пасицели |
Пасицелівська ЗОШ |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Полуніна Світлана Володимирівна |
424 |
БАЛАНЧУК І.В. |
16198 |
м. Одеса |
школа-інтернат №3 |
4 |
6 (0+0+6) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
425 |
БАЛАТА К.Д. |
16214 |
м. Одеса |
Ланжероновський |
3 |
60 (18+24+18) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
426 |
БАЛАШОВА К.С. |
16153 |
м. Одеса |
ЗОШ № 119 |
2 |
81 (30+27+24) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
427 |
БАЛЖИ Р.В. |
16093 |
м. Арциз |
Мирнопільська ЗОШ |
5 |
48 (24+9+15) |
|
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
428 |
БАЛИК А.В. |
16334 |
с. Нерубайське |
Нерубайська ЗОШ № 2 |
7 |
82 (36+21+25) |
|
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
429 |
БАЛИКА М.М. |
16095 |
м. Арциз |
Н.-Іванівська ЗОШ |
2 |
75 (24+24+27) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
430 |
БАЛИНСЬКИЙ Д.А. |
16144 |
м. Одеса |
ЗОШ № 130 |
3 |
132 (36+48+48) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
431 |
БАЛІКА А.І. |
16056 |
м. Ізмаїл |
Озернянська ЗОШ |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Раділова Світлана Семенівна |
432 |
БАЛІКА М.В. |
16056 |
м. Ізмаїл |
Озернянська ЗОШ |
2 |
84 (30+27+27) |
З |
|
|
|
Раділова Світлана Семенівна |
433 |
БАЛІКА П.В. |
16056 |
м. Ізмаїл |
Озернянська ЗОШ |
5 |
42 (18+9+15) |
|
|
|
|
Раділова Світлана Семенівна |
434 |
БАЛІКА Р.В. |
16056 |
м. Ізмаїл |
Озернянська ЗОШ |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Раділова Світлана Семенівна |
435 |
БАЛІНСЬКА Є.С. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
3 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
436 |
БАЛІНСЬКА І.О. |
16159 |
м. Одеса |
ЗОШ № 69 |
4 |
126 (36+48+42) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
437 |
БАЛІЦЬКИЙ І.О. |
16122 |
с. Жовтень |
Збірна шкіл Ширяївського району |
6 |
165 (60+51+54) |
З |
|
|
|
Татаріна Альбіна Миколаївна |
438 |
БАЛКАН Т.О. |
16256 |
м. Білгород-Дністровський |
Білгород-Дністровський НВК |
9 |
41 (6+30+5) |
|
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
439 |
БАЛМАДЖІ М.Ю. |
16080 |
м. Арциз |
НВК ЗОШ № 1 гімназія |
5 |
90 (36+24+30) |
|
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
440 |
БАЛТА К.Ю. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
441 |
БАЛТА О.О. |
16334 |
с. Нерубайське |
Нерубайська ЗОШ № 2 |
4 |
46 (16+12+18) |
|
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
442 |
БАЛТАЖИ О.С. |
16012 |
м. Болград |
Гімназія ім. Г. С. Раковського |
3 |
80 (26+30+24) |
|
|
|
|
Димитрова Світлана Яківна |
443 |
БАЛТЕРОВ М.М. |
16165 |
м. Одеса |
ЗОШ № 53 |
2 |
78 (30+18+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
444 |
БАЛТЯН Н.В. |
16181 |
м. Одеса |
ЗОШ №71 |
1 |
75 (30+21+24) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
445 |
БАЛЬ Є.Д. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
3 |
72 (24+18+30) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
446 |
БАЛЬЖИК Д.Л. |
16012 |
м. Болград |
Гімназія ім. Г. С. Раковського |
4 |
132 (48+42+42) |
З |
|
|
|
Димитрова Світлана Яківна |
447 |
БАЛЬКО М.О. |
16144 |
м. Одеса |
ЗОШ № 130 |
4 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
448 |
БАНДУРКО О.В. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
5 |
102 (36+30+36) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
449 |
БАНДЮК В.О. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
2 |
81 (30+30+21) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
450 |
БАНДЮК Н.Р. |
16151 |
м. Одеса |
Хабат |
7 |
60 (30+18+12) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
451 |
БАНИК Г.Г. |
16310 |
м. Рені |
ЗОШ №1 |
3 |
74 (26+12+36) |
|
|
|
С3 |
Потрібна Людмила Валентинівна |
452 |
БАНТУШ А.С. |
16083 |
м. Арциз |
Кам’янська ЗОШ |
7 |
86 (30+33+23) |
|
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
453 |
БАНТЯ А.О. |
16141 |
м. Одеса |
Юрліцей |
10 |
87 (30+39+18) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
454 |
БАНЧЕВА Н.В. |
16012 |
м. Болград |
Гімназія ім. Г. С. Раковського |
3 |
74 (14+42+18) |
|
|
С2 |
|
Димитрова Світлана Яківна |
455 |
БАНЧУ К.М. |
16089 |
м. Арциз |
Вишняковська ЗОШ |
5 |
141 (48+45+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
456 |
БАПТІДАНОВ М.Д. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
4 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
457 |
БАРАБАН Є. |
16019 |
смт Велика Михайлівка |
Великомихайлівський НВК |
1 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Лукіянчук Наталія Павлівна |
458 |
БАРАН А.В. |
16269 |
с. Новополь |
Новопольська ЗОШ І-ІІ ст |
9 |
111 (18+45+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Полуніна Світлана Володимирівна |
459 |
БАРАН Я.І. |
16309 |
м. Білгород-Дністровський |
КЗ НВК ім. С.О. Морозової |
1 |
87 (30+30+27) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
460 |
БАРАНЕНКО В.О. |
16163 |
м. Одеса |
ЗОШ № 37 |
2 |
69 (18+27+24) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
461 |
БАРАНОВ Д.Д. |
16044 |
смт. Овідіополь |
Кароліно-Бугазька ЗОШ, Таїровська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
462 |
БАРАНОВ Є.В. |
16144 |
м. Одеса |
ЗОШ № 130 |
2 |
75 (18+30+27) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
463 |
БАРАНОВ М.Д. |
16256 |
м. Білгород-Дністровський |
Білгород-Дністровський НВК |
5 |
168 (60+57+51) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
464 |
БАРАНОВ Т. |
16165 |
м. Одеса |
ЗОШ № 53 |
1 |
66 (24+15+27) |
|
С1 |
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
465 |
БАРАНОВА Д.О. |
16034 |
м. Біляївка |
ЗОШ № 1 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Горковенко Тетяна Миколаївна |
466 |
БАРАНОВА Д.О. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
9 |
105 (30+27+48) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
467 |
БАРАНОВА Є.Д. |
16044 |
смт. Овідіополь |
Кароліно-Бугазька ЗОШ, Таїровська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
3 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
468 |
БАРАНОВА О.І. |
16309 |
м. Білгород-Дністровський |
КЗ НВК ім. С.О. Морозової |
2 |
60 (24+18+18) |
|
С1 |
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
469 |
БАРАНОВА У. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
6 |
105 (36+39+30) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
470 |
БАРАНОВСЬКА В.О. |
16083 |
м. Арциз |
Кам’янська ЗОШ |
3 |
90 (24+30+36) |
|
|
|
С3 |
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
471 |
БАРАНОВСЬКА К.О. |
16083 |
м. Арциз |
Кам’янська ЗОШ |
5 |
84 (30+30+24) |
|
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
472 |
БАРАНОВСЬКА С.Р. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
2 |
45 (12+18+15) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
473 |
БАРАНОВСЬКИЙ Є.Ю. |
16021 |
смт Велика Михайлівка |
Новоборисівська ЗОШ |
4 |
126 (42+36+48) |
З |
|
|
|
Лукіянчук Наталія Павлівна |
474 |
БАРАНЮК М.Р. |
16100 |
м. Арциз |
Садовська ЗОШ, Плоцька ЗОШ, Весело Кутська ЗОШ |
6 |
141 (42+39+60) |
|
С1 |
|
С3 |
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
475 |
БАРБАКАР К.В. |
16165 |
м. Одеса |
ЗОШ № 53 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
476 |
БАРБАКАР К.Г. |
16242 |
смт. Тарутине |
Калачівська ЗОШ, НВК ЗОШ д/з с. Вознесенка-2 |
8 |
67 (18+18+31) |
|
|
|
|
Авілко Тетяна Григорівна |
477 |
БАРБАН Д.М. |
16186 |
м. Одеса |
ЗОШ №30 |
2 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
478 |
БАРБАН К.М. |
16101 |
м. Ізмаїл |
ЗОШ № 8 |
3 |
114 (42+36+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Коколова Олена Дмитріївна |
479 |
БАРБАН М.М. |
16186 |
м. Одеса |
ЗОШ №30 |
3 |
132 (42+48+42) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
480 |
БАРБАРЕНКО В.Д. |
16208 |
м. Одеса |
ЗОШ № 33 |
2 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
481 |
БАРБІНЯГРА Г.В. |
16200 |
м. Ананьїв |
Збірна шкіл |
4 |
114 (30+36+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Ситнік Людмила Олександрівна |
482 |
БАРБІНЯГРА І.В. |
16200 |
м. Ананьїв |
Збірна шкіл |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Ситнік Людмила Олександрівна |
483 |
БАРБІНЯГРА О.В. |
16200 |
м. Ананьїв |
Збірна шкіл |
5 |
141 (54+51+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Ситнік Людмила Олександрівна |
484 |
БАРБУКОВ Р.Р. |
16092 |
м. Арциз |
Павловська ЗОШ, Острівнянська ЗОШ |
5 |
54 (30+24+0) |
|
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
485 |
БАРБУС М. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
4 |
94 (22+30+42) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
486 |
БАРВЕНКО Т.Д. |
16144 |
м. Одеса |
ЗОШ № 130 |
4 |
108 (36+30+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
487 |
БАРВІЦЬКИЙ Р.Ю. |
16048 |
смт. Овідіополь |
Мар'янівська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
488 |
БАРГАН А.О. |
16317 |
м. Рені |
Орлівська ЗОШ |
3 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Потрібна Людмила Валентинівна |
489 |
БАРДІНА А.Ю. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
490 |
БАРЕНКО О.В. |
16043 |
смт. Овідіополь |
Овідіопольська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 |
4 |
120 (42+36+42) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
491 |
БАРИЛО С.Р. |
16044 |
смт. Овідіополь |
Кароліно-Бугазька ЗОШ, Таїровська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
3 |
126 (42+36+48) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
492 |
БАРІЄВА С.Р. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
2 |
63 (30+27+6) |
|
С1 |
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
493 |
БАРКАЄВА А.А. |
16165 |
м. Одеса |
ЗОШ № 53 |
4 |
108 (42+24+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
494 |
БАРКАЛОВ К.Ю. |
16334 |
с. Нерубайське |
Нерубайська ЗОШ № 2 |
4 |
108 (30+36+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Буткевич Валентина Григорівна |
495 |
БАРКАР М.О. |
16163 |
м. Одеса |
ЗОШ № 37 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
496 |
БАРЛЯЄВА А.Д. |
16208 |
м. Одеса |
ЗОШ № 33 |
4 |
88 (16+24+48) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
497 |
БАРМАЛЮК Г.Г. |
16163 |
м. Одеса |
ЗОШ № 37 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
498 |
БАРНА М.О. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
8 |
46 (12+15+19) |
|
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
499 |
БАРНОВСЬКА О.І. |
16334 |
с. Нерубайське |
Нерубайська ЗОШ № 2 |
4 |
74 (20+24+30) |
|
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
500 |
БАРНОВСЬКИЙ С.І. |
16334 |
с. Нерубайське |
Нерубайська ЗОШ № 2 |
9 |
93 (24+36+33) |
|
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
501 |
БАРОН К.Ф. |
16088 |
м. Арциз |
Деленська ЗОШ |
4 |
108 (36+30+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
502 |
БАРСЬКА О.Д. |
16287 |
м. Березівка |
КЗЗСО № 2 м. Березівка |
3 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Бондар Любов Миколаївна |
503 |
БАСАНЕЦЬ О.Л. |
16172 |
м. Одеса |
Гімназія №2 |
7 |
119 (36+45+38) |
|
|
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
504 |
БАСЕНКО І.І. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
7 |
89 (36+15+38) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
505 |
БАСИСТИЙ М.І. |
16309 |
м. Білгород-Дністровський |
КЗ НВК ім. С.О. Морозової |
4 |
126 (36+48+42) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
506 |
БАСУН А.А. |
16225 |
смт. Тарутине |
Красненський НВК ЗОШ д/з |
5 |
75 (24+30+21) |
|
|
|
|
Авілко Тетяна Григорівна |
507 |
БАТАЛІМ Н.С. |
16256 |
м. Білгород-Дністровський |
Білгород-Дністровський НВК |
6 |
165 (60+45+60) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
508 |
БАТАЛОВ І.К. |
16256 |
м. Білгород-Дністровський |
Білгород-Дністровський НВК |
7 |
105 (24+45+36) |
|
|
С2 |
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
509 |
БАТАШАН Т.Є. |
16309 |
м. Білгород-Дністровський |
КЗ НВК ім. С.О. Морозової |
4 |
114 (36+42+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Мальована Наталія Спиридонівна |
510 |
БАТИГІНА Н.І. |
16255 |
с. Пужайково |
НВК «Пужайківська ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ» |
4 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Полуніна Світлана Володимирівна |
511 |
БАТІЯ Д.С. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
512 |
БАТРАКОВ І.С. |
16145 |
м. Одеса |
НВК № 300 |
4 |
120 (36+36+48) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
513 |
БАТТЯ М.О. |
16035 |
смт. Овідіополь |
Великодолинський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – гімназія» |
3 |
74 (14+36+24) |
|
|
С2 |
|
Феленко Ірина Григорівна |
514 |
БАТЮК А.В. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
11 |
140 (42+45+53) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
515 |
БАТЮК О.В. |
16311 |
м. Рені |
Ренійська гімназія |
4 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Потрібна Людмила Валентинівна |
516 |
БАУДЕР А.В. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
6 |
93 (36+9+48) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
517 |
БАУЖИНСКАЙТЕ А. |
16214 |
м. Одеса |
Ланжероновський |
3 |
68 (26+18+24) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
518 |
БАХЛУЛ Д.К. |
16165 |
м. Одеса |
ЗОШ № 53 |
1 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
519 |
БАХМУТОВА О.О. |
16035 |
смт. Овідіополь |
Великодолинський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – гімназія» |
4 |
108 (42+36+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Феленко Ірина Григорівна |
520 |
БАХЧЕВАН А.М. |
16172 |
м. Одеса |
Гімназія №2 |
9 |
131 (36+51+44) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
521 |
БАХЧЕВАН В.Е. |
16080 |
м. Арциз |
НВК ЗОШ № 1 гімназія |
4 |
132 (48+36+48) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
522 |
БАХЧИВАНЖИ А.О. |
16320 |
м. Рені |
Нагірнянська ЗОШ |
9 |
110 (30+54+26) |
|
|
С2 |
|
Потрібна Людмила Валентинівна |
523 |
БАЧУРСЬКИЙ Т.В. |
16306 |
м. Білгород-Дністровський |
ЗОШ № 9 |
2 |
60 (12+24+24) |
|
|
С2 |
С3 |
Мальована Наталія Спиридонівна |
524 |
БАШКАУОВА Д.С. |
16168 |
м. Одеса |
ЗОШ № 35 |
4 |
84 (24+30+30) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
525 |
БАШКІРОВ М.Ю. |
16214 |
м. Одеса |
Ланжероновський |
2 |
30 (18+0+12) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
526 |
БАШЛИ В.А. |
16241 |
смт. Тарутине |
НВК с. Малоярославець-2 |
6 |
81 (24+24+33) |
|
|
|
|
Авілко Тетяна Григорівна |
527 |
БАШЛИ В.С. |
16241 |
смт. Тарутине |
НВК с. Малоярославець-2 |
4 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Авілко Тетяна Григорівна |
528 |
БАШЛИ Н.І. |
16221 |
смт. Тарутине |
Виноградівський НВК ЗОШ д/з |
7 |
62 (24+12+26) |
|
|
|
|
Авілко Тетяна Григорівна |
529 |
БАЩАК В.В. |
16132 |
с. Червонознам’янка |
Червонознам’янська ЗОШ |
3 |
120 (42+36+42) |
З |
|
|
|
Піпер Олена Миколаївна |
530 |
БАЩАК І.О. |
16132 |
с. Червонознам’янка |
Червонознам’янська ЗОШ |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Піпер Олена Миколаївна |
531 |
БАЩАК К. |
16132 |
с. Червонознам’янка |
Червонознам’янська ЗОШ |
8 |
118 (24+45+49) |
|
|
С2 |
С3 |
Піпер Олена Миколаївна |
532 |
БЕВЗА В.С. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
3 |
108 (30+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
533 |
БЕВЗА Ю.О. |
16214 |
м. Одеса |
Ланжероновський |
3 |
6 (0+0+6) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
534 |
БЕВЗЮК М.І. |
16053 |
смт. Овідіополь |
Прилиманська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
3 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
535 |
БЕВЗЮК Я.С. |
16200 |
м. Ананьїв |
Збірна шкіл |
7 |
96 (30+45+21) |
|
|
С2 |
|
Ситнік Людмила Олександрівна |
536 |
БЕДЕКСЄЄВА А.В. |
16141 |
м. Одеса |
Юрліцей |
8 |
139 (36+45+58) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
537 |
БЕДИК К.М. |
16327 |
с. Вигода |
Вигодянська ЗОШ І-ІІІ ст. |
6 |
162 (60+54+48) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
538 |
БЕДНАРЕК К.Ю. |
16148 |
м. Одеса |
Гімназія № 9 |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
539 |
БЕДНАРИК О.О. |
16251 |
м. Одеса |
ЗОШ № 14 |
2 |
81 (24+27+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
540 |
БЕЖЕНАР А.В. |
16304 |
м. Білгород-Дністровський |
ЗОШ № 3 |
4 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
541 |
БЕЖЕНАР В.О. |
16166 |
м. Одеса |
ЗОШ № 40 |
4 |
88 (28+36+24) |
|
|
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
542 |
БЕЖЕНАР Д.О. |
16216 |
смт. Тарутине |
Бородинська ЗОШ |
3 |
120 (36+36+48) |
З |
|
|
|
Авілко Тетяна Григорівна |
543 |
БЕЖИНАР Є.А. |
16309 |
м. Білгород-Дністровський |
КЗ НВК ім. С.О. Морозової |
4 |
126 (42+36+48) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
544 |
БЕЖОВЕЦЬ А.Д. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
5 |
108 (42+30+36) |
|
С1 |
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
545 |
БЕЖОВЕЦЬ М.Д. |
16153 |
м. Одеса |
ЗОШ № 119 |
3 |
120 (30+42+48) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
546 |
БЕЗГІНА С.О. |
16214 |
м. Одеса |
Ланжероновський |
3 |
56 (26+18+12) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
547 |
БЕЗЗУБЕЦЬ І.В. |
16052 |
смт. Овідіополь |
Новодолинська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
548 |
БЕЗКЛУБЕНКО С.І. |
16304 |
м. Білгород-Дністровський |
ЗОШ № 3 |
2 |
75 (30+24+21) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
549 |
БЕЗКРОВНИЙ К.О. |
16148 |
м. Одеса |
Гімназія № 9 |
2 |
48 (18+18+12) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
550 |
БЕЗНЕСЮК А.В. |
16256 |
м. Білгород-Дністровський |
Білгород-Дністровський НВК |
8 |
93 (36+18+39) |
|
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
551 |
БЕЗРУК М.О. |
16304 |
м. Білгород-Дністровський |
ЗОШ № 3 |
4 |
120 (42+36+42) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
552 |
БЕЗРУКОВ І.В. |
16056 |
м. Ізмаїл |
Озернянська ЗОШ |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Раділова Світлана Семенівна |
553 |
БЕЗРУЧКО П.В. |
16311 |
м. Рені |
Ренійська гімназія |
2 |
72 (24+21+27) |
З |
|
|
|
Потрібна Людмила Валентинівна |
554 |
БЕЗУГЛА М.П. |
16241 |
смт. Тарутине |
НВК с. Малоярославець-2 |
7 |
138 (48+42+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Авілко Тетяна Григорівна |
555 |
БЕКЕТОВА М.О. |
16140 |
м. Одеса |
ЗОШ № 89 |
5 |
141 (60+42+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
556 |
БЕЛАН М.О. |
16153 |
м. Одеса |
ЗОШ № 119 |
4 |
120 (48+36+36) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
557 |
БЕЛАШ Е.С. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
2 |
69 (24+27+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
558 |
БЕЛЕЦЬКА М.А. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
1 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
559 |
БЕЛИКОВА Т.А. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
7 |
102 (30+18+54) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
560 |
БЕЛІЛОВСЬКИЙ М. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
10 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
561 |
БЕЛІЛОВСЬКИЙ М.Ю. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
10 |
87 (24+39+24) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
562 |
БЕЛІНСЬКА Д.М. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
4 |
36 (12+18+6) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
563 |
БЕЛІНСЬКА М. |
16153 |
м. Одеса |
ЗОШ № 119 |
4 |
92 (26+42+24) |
|
|
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
564 |
БЕЛІНСЬКОЇ Т. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
6 |
51 (24+27+0) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
565 |
БЕЛКОВСЬКИЙ К.В. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
2 |
69 (24+27+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
566 |
БЕЛОРУКОВА А.В. |
16076 |
м. Білгород-Дністровський |
Удобненська ЗОШ |
3 |
80 (32+18+30) |
|
С1 |
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
567 |
БЕЛЬКО К.О. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
5 |
114 (42+39+33) |
|
С1 |
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
568 |
БЕЛЬЧІК Е.М. |
16167 |
м. Одеса |
ЗОШ № 54 |
3 |
108 (36+36+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
569 |
БЕЛЯЄВА Д.О. |
16132 |
с. Червонознам’янка |
Червонознам’янська ЗОШ |
2 |
75 (24+27+24) |
З |
|
|
|
Піпер Олена Миколаївна |
570 |
БЕЛЯНСЬКИЙ Д.Ю. |
16143 |
м. Одеса |
ЗОШ № 100 |
5 |
75 (36+12+27) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
571 |
БЕЛЯНСЬКИЙ І.І. |
16208 |
м. Одеса |
ЗОШ № 33 |
1 |
66 (18+18+30) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
572 |
БЕНДЕР А.О. |
16166 |
м. Одеса |
ЗОШ № 40 |
3 |
86 (26+36+24) |
|
|
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
573 |
БЕНЕЩУК О.В. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
3 |
68 (20+18+30) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
574 |
БЕНЖОС А.С. |
16310 |
м. Рені |
ЗОШ №1 |
6 |
87 (30+30+27) |
|
|
|
|
Потрібна Людмила Валентинівна |
575 |
БЕНЖОС В.С. |
16310 |
м. Рені |
ЗОШ №1 |
2 |
42 (12+15+15) |
|
|
|
|
Потрібна Людмила Валентинівна |
576 |
БЕРЕГОВСЬКА І.М. |
16082 |
м. Арциз |
ЗОШ № 5 |
4 |
102 (24+36+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
577 |
БЕРЕЖНА Г.О. |
16163 |
м. Одеса |
ЗОШ № 37 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
578 |
БЕРЕЗА Д.А. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
579 |
БЕРЕЗЕНКО В.С. |
16312 |
м. Рені |
ЗОШ №3 |
6 |
144 (60+45+39) |
З |
|
|
|
Потрібна Людмила Валентинівна |
580 |
БЕРЕЗЕНЧУК О.В. |
16241 |
смт. Тарутине |
НВК с. Малоярославець-2 |
9 |
106 (6+48+52) |
|
|
С2 |
С3 |
Авілко Тетяна Григорівна |
581 |
БЕРЕЗОВСЬКА Г.О. |
16218 |
смт. Тарутине |
Тарутинський НВК ЗОШ д/з |
4 |
102 (30+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Авілко Тетяна Григорівна |
582 |
БЕРЕЗОВСЬКА М.П. |
16304 |
м. Білгород-Дністровський |
ЗОШ № 3 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
583 |
БЕРЕЗОВСЬКИЙ В.О. |
16020 |
смт Велика Михайлівка |
Великомихайлівська опорна ЗОШ |
1 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Лукіянчук Наталія Павлівна |
584 |
БЕРЕЗОВСЬКИЙ С.Ю. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
11 |
127 (30+57+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
585 |
БЕРЕЗЮК А.Р. |
16317 |
м. Рені |
Орлівська ЗОШ |
5 |
102 (48+24+30) |
|
С1 |
|
|
Потрібна Людмила Валентинівна |
586 |
БЕРЕСТЕНКО В.Р. |
16041 |
смт. Овідіополь |
Великодолинська ЗОШ №2 |
3 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
587 |
БЕРІЛ О.С. |
16218 |
смт. Тарутине |
Тарутинський НВК ЗОШ д/з |
5 |
138 (48+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Авілко Тетяна Григорівна |
588 |
БЕРІЛ Р.В. |
16080 |
м. Арциз |
НВК ЗОШ № 1 гімназія |
3 |
132 (48+36+48) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
589 |
БЕРКОВ М.Ю. |
16198 |
м. Одеса |
школа-інтернат №3 |
1 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
590 |
БЕРКОВИЧ П.О. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
7 |
134 (36+45+53) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
591 |
БЕРКУЦЯ А.В. |
16321 |
м. Рені |
Котловинська ЗОШ |
7 |
102 (30+27+45) |
|
|
|
С3 |
Потрібна Людмила Валентинівна |
592 |
БЕРЛІНЕР К.Б. |
16139 |
м. Одеса |
НВК № 263 |
4 |
54 (18+12+24) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
593 |
БЕРЛЯН С.А. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
2 |
63 (24+18+21) |
|
С1 |
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
594 |
БЕРНАЗ І.О. |
16168 |
м. Одеса |
ЗОШ № 35 |
4 |
96 (42+36+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
595 |
БЕРНІКОВ Д.А. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
3 |
78 (18+30+30) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
596 |
БЕРОВА А.І. |
16019 |
смт Велика Михайлівка |
Великомихайлівський НВК |
2 |
78 (24+30+24) |
З |
|
|
|
Лукіянчук Наталія Павлівна |
597 |
БЕРТОЙ В.І. |
16122 |
с. Жовтень |
Збірна шкіл Ширяївського району |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Татаріна Альбіна Миколаївна |
598 |
БЕРШАВСКИЙ К.А. |
16172 |
м. Одеса |
Гімназія №2 |
8 |
93 (42+45+6) |
|
С1 |
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
599 |
БЕРШАДСЬКИЙ В.М. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
2 |
48 (12+24+12) |
|
|
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
600 |
БЕСКРОВНА В.А. |
16279 |
м. Білгород-Дністровський |
Бритівська ЗОШ |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
601 |
БЕСКРОВНИЙ І.А. |
16279 |
м. Білгород-Дністровський |
Бритівська ЗОШ |
9 |
99 (36+45+18) |
|
|
С2 |
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
602 |
БЕСПАЛИЙ Д.А. |
16139 |
м. Одеса |
НВК № 263 |
3 |
78 (36+6+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
603 |
БЕСПАЛИЙ Є.О. |
16123 |
с. Конопляне |
ОЗ «Коноплянська ЗОШ І-ІІІ ст. Коноплянської СР» |
3 |
126 (42+36+48) |
З |
|
|
|
Басюк Олена Вікторівна |
604 |
БЕСПАЛЬКО А.В. |
16145 |
м. Одеса |
НВК № 300 |
3 |
46 (16+6+24) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
605 |
БЕСПАЛЬКО В.В. |
16020 |
смт Велика Михайлівка |
Великомихайлівська опорна ЗОШ |
4 |
108 (36+30+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Лукіянчук Наталія Павлівна |
606 |
БЕСРАЛА М.Г. |
16216 |
смт. Тарутине |
Бородинська ЗОШ |
10 |
126 (36+42+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Авілко Тетяна Григорівна |
607 |
БЕССАЛЬКО А. |
16251 |
м. Одеса |
ЗОШ № 14 |
1 |
69 (24+24+21) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
608 |
БЕССАРАБ Д.А. |
16216 |
смт. Тарутине |
Бородинська ЗОШ |
1 |
75 (24+21+30) |
З |
|
|
|
Авілко Тетяна Григорівна |
609 |
БЕССАРАБ Ї.М. |
16080 |
м. Арциз |
НВК ЗОШ № 1 гімназія |
3 |
6 (0+0+6) |
|
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
610 |
БЕССАРАБ О.І. |
16216 |
смт. Тарутине |
Бородинська ЗОШ |
3 |
120 (36+36+48) |
З |
|
|
|
Авілко Тетяна Григорівна |
611 |
БЕССМІЛЬНА А.Ю. |
16332 |
с. Паліївка |
Паліївська ЗОШ І-ІІ ст. |
1 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
612 |
БЕЦ В. |
16256 |
м. Білгород-Дністровський |
Білгород-Дністровський НВК |
7 |
119 (36+45+38) |
|
|
С2 |
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
613 |
БЕЦ Г.А. |
16165 |
м. Одеса |
ЗОШ № 53 |
3 |
120 (42+42+36) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
614 |
БЕЦА Д.Ю. |
16153 |
м. Одеса |
ЗОШ № 119 |
3 |
60 (24+12+24) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
615 |
БЕШЕТЯ Н.А. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
6 |
81 (30+36+15) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
616 |
БЕЯЄВА В. |
16132 |
с. Червонознам’янка |
Червонознам’янська ЗОШ |
9 |
139 (42+54+43) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Піпер Олена Миколаївна |
617 |
БЄГІНА Д.Д. |
16330 |
с. Троїцьке |
Троїцький ЗЗСО І-ІІІ ст. |
3 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
618 |
БЄГІНА К.Д. |
16330 |
с. Троїцьке |
Троїцький ЗЗСО І-ІІІ ст. |
2 |
75 (30+24+21) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
619 |
БЄЙ Д.В. |
16168 |
м. Одеса |
ЗОШ № 35 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
620 |
БЄЙЛЄКЧІ Ю. |
16242 |
смт. Тарутине |
Калачівська ЗОШ, НВК ЗОШ д/з с. Вознесенка-2 |
4 |
84 (24+30+30) |
|
|
|
|
Авілко Тетяна Григорівна |
621 |
БЄЛА М.С. |
16304 |
м. Білгород-Дністровський |
ЗОШ № 3 |
4 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
622 |
БЄЛАН Д.О. |
16123 |
с. Конопляне |
ОЗ «Коноплянська ЗОШ І-ІІІ ст. Коноплянської СР» |
3 |
62 (20+18+24) |
|
|
|
|
Басюк Олена Вікторівна |
623 |
БЄЛЄВА Г. |
16312 |
м. Рені |
ЗОШ №3 |
4 |
122 (32+48+42) |
З |
|
|
|
Потрібна Людмила Валентинівна |
624 |
БЄЛИЙ Р.І. |
16096 |
м. Арциз |
Надеждівська ЗОШ |
4 |
114 (42+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
625 |
БЄЛИХ М.С. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
3 |
90 (36+30+24) |
|
С1 |
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
626 |
БЄЛІКЧІ В.І. |
16093 |
м. Арциз |
Мирнопільська ЗОШ |
2 |
6 (0+0+6) |
|
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
627 |
БЄЛІКЧІ І.О. |
16093 |
м. Арциз |
Мирнопільська ЗОШ |
4 |
96 (30+24+42) |
|
|
|
С3 |
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
628 |
БЄЛІОГЛОВА В. |
16012 |
м. Болград |
Гімназія ім. Г. С. Раковського |
7 |
120 (42+39+39) |
|
С1 |
|
|
Димитрова Світлана Яківна |
629 |
БЄЛІШЕВ В.О. |
16177 |
м. Одеса |
ЗОШ №63 |
4 |
80 (26+24+30) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
630 |
БЄЛОВА Д.К. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
6 |
111 (24+45+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
631 |
БЄЛОВА Л.М. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
11 |
120 (24+57+39) |
|
|
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
632 |
БЄЛОЗЬОРОВ Р.С. |
16148 |
м. Одеса |
Гімназія № 9 |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
633 |
БЄЛОКУРЕНКО А.Р. |
16101 |
м. Ізмаїл |
ЗОШ № 8 |
2 |
66 (30+6+30) |
|
С1 |
|
С3 |
Коколова Олена Дмитріївна |
634 |
БЄЛОПШИЦЬКА К.Є. |
16101 |
м. Ізмаїл |
ЗОШ № 8 |
2 |
21 (6+9+6) |
|
|
|
|
Коколова Олена Дмитріївна |
635 |
БЄЛОУС М.О. |
16081 |
м. Арциз |
НВК ЗОШ № 4 ліцей |
3 |
56 (14+12+30) |
|
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
636 |
БЄЛОХОНОВА О.Є. |
16166 |
м. Одеса |
ЗОШ № 40 |
3 |
72 (12+42+18) |
|
|
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
637 |
БЄЛУГІН І.М. |
16041 |
смт. Овідіополь |
Великодолинська ЗОШ №2 |
4 |
92 (32+24+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Феленко Ірина Григорівна |
638 |
БЄЛЬНИЦЬКИИ А.А. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
639 |
БЄЛЬНИЦЬКИЙ М.І. |
16200 |
м. Ананьїв |
Збірна шкіл |
2 |
81 (30+24+27) |
З |
|
|
|
Ситнік Людмила Олександрівна |
640 |
БЄЛЯВСЬКА В.І. |
16052 |
смт. Овідіополь |
Новодолинська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
4 |
120 (42+36+42) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
641 |
БЄЛЯЄБ А.О. |
16144 |
м. Одеса |
ЗОШ № 130 |
3 |
120 (42+30+48) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
642 |
БЄЛЯЄВ Г.В. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
3 |
96 (24+42+30) |
|
|
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
643 |
БЄЛЯЄВА О.К. |
16163 |
м. Одеса |
ЗОШ № 37 |
2 |
78 (24+27+27) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
644 |
БЄЛЯЄВА С.М. |
16144 |
м. Одеса |
ЗОШ № 130 |
2 |
81 (30+27+24) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
645 |
БЄЛЯКОВ Є.Ю. |
16139 |
м. Одеса |
НВК № 263 |
4 |
108 (36+36+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
646 |
БИКОВА В.В. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
6 |
78 (30+15+33) |
|
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
647 |
БИР А.А. |
16086 |
м. Арциз |
Холмська ЗОШ |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
648 |
БИРКА А.І. |
16310 |
м. Рені |
ЗОШ №1 |
4 |
62 (26+12+24) |
|
|
|
|
Потрібна Людмила Валентинівна |
649 |
БИРНАЗ В.А. |
16316 |
м. Рені |
Лиманська ЗОШ |
7 |
113 (36+39+38) |
|
|
|
|
Потрібна Людмила Валентинівна |
650 |
БИРНАЗ В.О. |
16316 |
м. Рені |
Лиманська ЗОШ |
3 |
114 (30+36+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Потрібна Людмила Валентинівна |
651 |
БИРНАЗ К.А. |
16316 |
м. Рені |
Лиманська ЗОШ |
8 |
121 (36+39+46) |
|
|
|
С3 |
Потрібна Людмила Валентинівна |
652 |
БИСТРІКА А.В. |
16279 |
м. Білгород-Дністровський |
Бритівська ЗОШ |
5 |
153 (48+51+54) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
653 |
БИЧЕК Е. |
16190 |
м. Одеса |
ЗОШ № 107 |
2 |
6 (0+0+6) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
654 |
БИЧЕНКО О.Є. |
16190 |
м. Одеса |
ЗОШ № 107 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
655 |
БИЧИНЮК Є.І. |
16139 |
м. Одеса |
НВК № 263 |
3 |
68 (26+6+36) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
656 |
БИЧКОВА Д.В. |
16166 |
м. Одеса |
ЗОШ № 40 |
3 |
92 (20+42+30) |
|
|
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
657 |
БІГНЯК С.О. |
16153 |
м. Одеса |
ЗОШ № 119 |
4 |
6 (0+0+6) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
658 |
БІГУН Р.О. |
16020 |
смт Велика Михайлівка |
Великомихайлівська опорна ЗОШ |
4 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Лукіянчук Наталія Павлівна |
659 |
БІЄНКО Я.Ю. |
16144 |
м. Одеса |
ЗОШ № 130 |
3 |
132 (42+48+42) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
660 |
БІКЄТОВ М.О. |
16082 |
м. Арциз |
ЗОШ № 5 |
6 |
54 (24+15+15) |
|
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
661 |
БІЛА Б.С. |
16049 |
смт. Овідіополь |
Миколаївська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
4 |
102 (30+30+42) |
|
|
|
С3 |
Феленко Ірина Григорівна |
662 |
БІЛА В.О. |
16165 |
м. Одеса |
ЗОШ № 53 |
3 |
56 (26+12+18) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
663 |
БІЛА Е.О. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
2 |
48 (0+27+21) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
664 |
БІЛА Є.Г. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
6 |
129 (42+27+60) |
|
С1 |
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
665 |
БІЛАНЮК Д.О. |
16083 |
м. Арциз |
Кам’янська ЗОШ |
5 |
90 (30+36+24) |
|
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
666 |
БІЛАНЮК Р.О. |
16083 |
м. Арциз |
Кам’янська ЗОШ |
3 |
108 (36+36+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
667 |
БІЛЕНЧУК Д.В. |
16166 |
м. Одеса |
ЗОШ № 40 |
6 |
63 (36+0+27) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
668 |
БІЛЕЦКИЙ І.Д. |
16186 |
м. Одеса |
ЗОШ №30 |
3 |
108 (30+30+48) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
669 |
БІЛЕЦЬКА П.Е. |
16177 |
м. Одеса |
ЗОШ №63 |
3 |
84 (18+30+36) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
670 |
БІЛИЙ О.О. |
16140 |
м. Одеса |
ЗОШ № 89 |
2 |
63 (12+24+27) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
671 |
БІЛИЙ Я.С. |
16153 |
м. Одеса |
ЗОШ № 119 |
4 |
120 (42+36+42) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
672 |
БІЛИЧ М.В. |
16332 |
с. Паліївка |
Паліївська ЗОШ І-ІІ ст. |
2 |
63 (24+24+15) |
|
С1 |
С2 |
|
Буткевич Валентина Григорівна |
673 |
БІЛОБОРОДОВ М.О. |
16118 |
смт Олександрівка, м.Чорноморськ |
Олександрівська ЗОШ |
4 |
126 (48+36+42) |
З |
|
|
|
Вакарь Яна Василівна |
674 |
БІЛОБОРОДОВА М.О. |
16118 |
смт Олександрівка, м.Чорноморськ |
Олександрівська ЗОШ |
2 |
57 (24+21+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Вакарь Яна Василівна |
675 |
БІЛОБРОВА Д.Р. |
16165 |
м. Одеса |
ЗОШ № 53 |
4 |
108 (24+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
676 |
БІЛОГАН М.М. |
16096 |
м. Арциз |
Надеждівська ЗОШ |
4 |
96 (24+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
677 |
БІЛОЗОР Д.С. |
16145 |
м. Одеса |
НВК № 300 |
4 |
6 (0+0+6) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
678 |
БІЛОКІНЬЬ Е.А. |
16168 |
м. Одеса |
ЗОШ № 35 |
8 |
107 (36+45+26) |
|
|
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
679 |
БІЛОПШИЦЬКИЙ Д.Є. |
16101 |
м. Ізмаїл |
ЗОШ № 8 |
4 |
96 (30+24+42) |
|
|
|
С3 |
Коколова Олена Дмитріївна |
680 |
БІЛОТКАЧ Д.О. |
16256 |
м. Білгород-Дністровський |
Білгород-Дністровський НВК |
5 |
99 (36+27+36) |
|
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
681 |
БІЛОУС А. |
16156 |
м. Одеса |
ЗОШ № 86 |
7 |
112 (36+33+43) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
682 |
БІЛОУС А.В. |
16138 |
м. Одеса |
ЗОШ №43 |
5 |
99 (42+39+18) |
|
С1 |
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
683 |
БІЛОУС В.С. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
9 |
103 (18+39+46) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
684 |
БІЛОУС О.О. |
16198 |
м. Одеса |
школа-інтернат №3 |
4 |
6 (0+0+6) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
685 |
БІЛОУС С.В. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
4 |
96 (36+36+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
686 |
БІЛОУС С.К. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
6 |
105 (30+39+36) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
687 |
БІЛОУС С.М. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
6 |
120 (48+45+27) |
|
С1 |
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
688 |
БІЛОЧЕНКО І.Д. |
16200 |
м. Ананьїв |
Збірна шкіл |
5 |
114 (36+42+36) |
|
|
С2 |
|
Ситнік Людмила Олександрівна |
689 |
БІЛОШИЦЬКА С.О. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
4 |
80 (20+30+30) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
690 |
БІР О.С. |
16083 |
м. Арциз |
Кам’янська ЗОШ |
3 |
126 (36+42+48) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
691 |
БІРЮКОВА А.Ю. |
16198 |
м. Одеса |
школа-інтернат №3 |
1 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
692 |
БІСІНГАЛІЄВ Р.О. |
16168 |
м. Одеса |
ЗОШ № 35 |
3 |
102 (36+30+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
693 |
БІСТА Р. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
2 |
69 (18+27+24) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
694 |
БЛАГОДАРЕНКО Г.К. |
16153 |
м. Одеса |
ЗОШ № 119 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
695 |
БЛАГУН О.В. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
4 |
120 (36+36+48) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
696 |
БЛАЖЕВСЬКА В.В. |
16012 |
м. Болград |
Гімназія ім. Г. С. Раковського |
6 |
93 (54+12+27) |
|
С1 |
|
|
Димитрова Світлана Яківна |
697 |
БЛАЖЕНКО А.В. |
16020 |
смт Велика Михайлівка |
Великомихайлівська опорна ЗОШ |
4 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Лукіянчук Наталія Павлівна |
698 |
БЛАНАР К.В. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
6 |
147 (60+45+42) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
699 |
БЛАНКОВСЬКА М.О. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
700 |
БЛАШКО А.Ч. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
3 |
96 (24+42+30) |
|
|
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
701 |
БЛАЩУК К.О. |
16260 |
с. Чернече |
НВК «Чернеченська ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ» |
4 |
86 (20+36+30) |
|
|
С2 |
|
Полуніна Світлана Володимирівна |
702 |
БЛАЩУК О.О. |
16260 |
с. Чернече |
НВК «Чернеченська ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ» |
3 |
98 (20+30+48) |
|
|
|
С3 |
Полуніна Світлана Володимирівна |
703 |
БЛАЩУК С.Ю. |
16332 |
с. Паліївка |
Паліївська ЗОШ І-ІІ ст. |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
704 |
БЛАЩЮК К.Ю. |
16332 |
с. Паліївка |
Паліївська ЗОШ І-ІІ ст. |
5 |
81 (42+21+18) |
|
С1 |
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
705 |
БЛІНДЕР І. |
16151 |
м. Одеса |
Хабат |
2 |
69 (30+18+21) |
|
С1 |
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
706 |
БЛОНСЬКИЙ Р.С. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
6 |
141 (54+48+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
707 |
БО М.В. |
16310 |
м. Рені |
ЗОШ №1 |
6 |
87 (24+33+30) |
|
|
|
|
Потрібна Людмила Валентинівна |
708 |
БОБИР О.Л. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
2 |
78 (30+21+27) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
709 |
БОБКОВ М.К. |
16051 |
смт. Овідіополь |
Великодолинський НВК(ЗОШ-ліцей), Надлиманська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
3 |
132 (42+48+42) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
710 |
БОБРИНІЧЕНКО Д.В. |
16144 |
м. Одеса |
ЗОШ № 130 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
711 |
БОБРІК В.А. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
4 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
712 |
БОБРОВ О.П. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
2 |
45 (18+18+9) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
713 |
БОБРОВСЬКА З.О. |
16102 |
Фонтанка |
Фонтанський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія» |
6 |
51 (12+12+27) |
|
|
|
|
Бабич Ольга Борисівна |
714 |
БОБРОВСЬКИЙ Є.І. |
16140 |
м. Одеса |
ЗОШ № 89 |
3 |
102 (30+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
715 |
БОБУХ Н.О. |
16304 |
м. Білгород-Дністровський |
ЗОШ № 3 |
2 |
78 (24+27+27) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
716 |
БОВАРУ Н.Ю. |
16246 |
с. Сінне |
НВК Сінненська ЗОШ |
8 |
140 (36+54+50) |
|
|
С2 |
С3 |
Кирничанська Валентина Анатоліївна |
717 |
БОВНЕГРА Е.С. |
16214 |
м. Одеса |
Ланжероновський |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
718 |
БОГАЙЧУК П.В. |
16145 |
м. Одеса |
НВК № 300 |
3 |
88 (22+24+42) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
719 |
БОГАТИРЕНКО С.А. |
16132 |
с. Червонознам’янка |
Червонознам’янська ЗОШ |
4 |
132 (48+36+48) |
З |
|
|
|
Піпер Олена Миколаївна |
720 |
БОГАТИРСЬКА В.О. |
16002 |
м. Білгород-Дністровський |
Шабівська ЗОШ |
6 |
114 (48+33+33) |
|
С1 |
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
721 |
БОГАТИРЬОВ В. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
3 |
100 (22+36+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
722 |
БОГАТИРЬОВА А. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
2 |
66 (30+21+15) |
|
С1 |
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
723 |
БОГАТИРЬОВА Є. |
16153 |
м. Одеса |
ЗОШ № 119 |
4 |
92 (38+30+24) |
|
С1 |
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
724 |
БОГАЧ Д.В. |
16251 |
м. Одеса |
ЗОШ № 14 |
2 |
72 (24+27+21) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
725 |
БОГАЧ І.В. |
16122 |
с. Жовтень |
Збірна шкіл Ширяївського району |
4 |
120 (30+48+42) |
З |
|
|
|
Татаріна Альбіна Миколаївна |
726 |
БОГАЧ С.І. |
16132 |
с. Червонознам’янка |
Червонознам’янська ЗОШ |
7 |
116 (36+39+41) |
|
|
|
С3 |
Піпер Олена Миколаївна |
727 |
БОГАЧЕНКО Д.З. |
16132 |
с. Червонознам’янка |
Червонознам’янська ЗОШ |
6 |
111 (36+36+39) |
|
|
|
|
Піпер Олена Миколаївна |
728 |
БОГАЧЕНКО Є.В. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
2 |
87 (30+30+27) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
729 |
БОГАЧЕНКО М.С. |
16034 |
м. Біляївка |
ЗОШ № 1 |
4 |
108 (42+24+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Горковенко Тетяна Миколаївна |
730 |
БОГАЧЕНКО Я.В. |
16019 |
смт Велика Михайлівка |
Великомихайлівський НВК |
3 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Лукіянчук Наталія Павлівна |
731 |
БОГАЧУК В.О. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
1 |
87 (30+30+27) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
732 |
БОГДАНОВ Б. |
16165 |
м. Одеса |
ЗОШ № 53 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
733 |
БОГДАНОВ К.О. |
16082 |
м. Арциз |
ЗОШ № 5 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
734 |
БОГДАНОВ Р.О. |
16309 |
м. Білгород-Дністровський |
КЗ НВК ім. С.О. Морозової |
2 |
57 (24+18+15) |
|
С1 |
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
735 |
БОГДАНОВА А.І. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
5 |
105 (42+39+24) |
|
С1 |
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
736 |
БОГДАНОВА А.Н. |
16122 |
с. Жовтень |
Збірна шкіл Ширяївського району |
4 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Татаріна Альбіна Миколаївна |
737 |
БОГДАНОВА А.О. |
16309 |
м. Білгород-Дністровський |
КЗ НВК ім. С.О. Морозової |
2 |
57 (24+18+15) |
|
С1 |
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
738 |
БОГДАНОВА А.О. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
2 |
72 (18+24+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
739 |
БОГДАНОВА А.О. |
16225 |
смт. Тарутине |
Красненський НВК ЗОШ д/з |
6 |
126 (42+39+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Авілко Тетяна Григорівна |
740 |
БОГДАНОВА М.О. |
16322 |
м. Рені |
ЗОШ № 5 |
6 |
114 (36+33+45) |
|
|
|
С3 |
Потрібна Людмила Валентинівна |
741 |
БОГДАНЮК О.Ю. |
16256 |
м. Білгород-Дністровський |
Білгород-Дністровський НВК |
5 |
135 (48+51+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
742 |
БОГДЄВА В.В. |
16012 |
м. Болград |
Гімназія ім. Г. С. Раковського |
3 |
98 (26+42+30) |
|
|
С2 |
|
Димитрова Світлана Яківна |
743 |
БОГОЄВА В.В. |
16139 |
м. Одеса |
НВК № 263 |
3 |
108 (36+36+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
744 |
БОГОЛІЙ А.Ю. |
16155 |
м. Одеса |
ЗОШ № 81 |
2 |
60 (24+15+21) |
|
С1 |
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
745 |
БОГОЛЮБОВ В.С. |
16330 |
с. Троїцьке |
Троїцький ЗЗСО І-ІІІ ст. |
2 |
54 (18+15+21) |
|
|
|
С3 |
Буткевич Валентина Григорівна |
746 |
БОГОСЛАВЕЦЬ В.І. |
16330 |
с. Троїцьке |
Троїцький ЗЗСО І-ІІІ ст. |
10 |
105 (24+42+39) |
|
|
С2 |
|
Буткевич Валентина Григорівна |
747 |
БОГОЦЬКА А.В. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
6 |
81 (24+24+33) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
748 |
БОГРИЦЕВИЧ В.С. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
7 |
113 (30+33+50) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
749 |
БОГУШ М.С. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
2 |
42 (18+12+12) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
750 |
БОДАРЕВ К.О. |
16080 |
м. Арциз |
НВК ЗОШ № 1 гімназія |
7 |
65 (6+21+38) |
|
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
751 |
БОДЖАРОВ І.І. |
16155 |
м. Одеса |
ЗОШ № 81 |
6 |
48 (24+9+15) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
752 |
БОДНАР А.А. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
2 |
45 (18+15+12) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
753 |
БОДНАР Б.О. |
16084 |
м. Арциз |
ЗОШ № 3 |
4 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
754 |
БОДНАР В.А. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
5 |
66 (18+39+9) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
755 |
БОДНАР В.В. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
5 |
135 (54+45+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
756 |
БОДНАР В.В. |
16082 |
м. Арциз |
ЗОШ № 5 |
4 |
126 (48+36+42) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
757 |
БОДНАР К.С. |
16080 |
м. Арциз |
НВК ЗОШ № 1 гімназія |
2 |
54 (12+27+15) |
|
|
С2 |
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
758 |
БОДНАР Л.М. |
16256 |
м. Білгород-Дністровський |
Білгород-Дністровський НВК |
5 |
135 (48+48+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
759 |
БОДНАР Ю.А. |
16021 |
смт Велика Михайлівка |
Новоборисівська ЗОШ |
8 |
145 (42+48+55) |
З |
|
|
|
Лукіянчук Наталія Павлівна |
760 |
БОДНАРУК М.М. |
16214 |
м. Одеса |
Ланжероновський |
3 |
84 (24+36+24) |
|
|
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
761 |
БОДОЛАН Г.О. |
16304 |
м. Білгород-Дністровський |
ЗОШ № 3 |
3 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
762 |
БОДРУС Є.М. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
3 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
763 |
БОДЮЛ Є.Ю. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
7 |
130 (30+57+43) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
764 |
БОДЮЛ К.І. |
16141 |
м. Одеса |
Юрліцей |
8 |
121 (36+39+46) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
765 |
БОДЯ М.С. |
16082 |
м. Арциз |
ЗОШ № 5 |
5 |
135 (54+45+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
766 |
БОДЯН Д.О. |
16121 |
смт. Радісне |
Радісненська ЗОШ |
3 |
114 (36+36+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Красильникова Руслана Євгенівна |
767 |
БОЄЧКО М.А. |
16333 |
с. Мирне |
Мирненська ЗОШ І-ІІІ ст. |
8 |
101 (36+27+38) |
|
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
768 |
БОЖЕНКО Т. |
16132 |
с. Червонознам’янка |
Червонознам’янська ЗОШ |
9 |
116 (30+45+41) |
|
|
С2 |
С3 |
Піпер Олена Миколаївна |
769 |
БОЖОК А.О. |
16287 |
м. Березівка |
КЗЗСО № 2 м. Березівка |
3 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Бондар Любов Миколаївна |
770 |
БОЗ В.В. |
16090 |
м. Арциз |
Вознесенівська ЗОШ, Главанська ЗОШ |
2 |
78 (24+30+24) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
771 |
БОЗ В.О. |
16049 |
смт. Овідіополь |
Миколаївська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
8 |
94 (24+39+31) |
|
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
772 |
БОЗ Д.О. |
16082 |
м. Арциз |
ЗОШ № 5 |
2 |
78 (24+30+24) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
773 |
БОЗ І.В. |
16093 |
м. Арциз |
Мирнопільська ЗОШ |
4 |
84 (24+24+36) |
|
|
|
С3 |
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
774 |
БОЗАДЖИ І.Ю. |
16321 |
м. Рені |
Котловинська ЗОШ |
4 |
44 (14+6+24) |
|
|
|
|
Потрібна Людмила Валентинівна |
775 |
БОЗАДЖИ Т.М. |
16140 |
м. Одеса |
ЗОШ № 89 |
4 |
120 (42+36+42) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
776 |
БОЙКО А.Д. |
16463 |
смт. Миколаївка |
ОЗ «Миколаївська ЗОШ» |
4 |
126 (42+36+48) |
З |
|
|
|
Чорна Марія Петрівна |
777 |
БОЙКО В.В. |
16049 |
смт. Овідіополь |
Миколаївська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
3 |
102 (36+24+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Феленко Ірина Григорівна |
778 |
БОЙКО Д.О. |
16332 |
с. Паліївка |
Паліївська ЗОШ І-ІІ ст. |
2 |
81 (30+27+24) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
779 |
БОЙКО Д.С. |
16330 |
с. Троїцьке |
Троїцький ЗЗСО І-ІІІ ст. |
2 |
54 (30+15+9) |
|
С1 |
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
780 |
БОЙКО Є.В. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
6 |
105 (36+15+54) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
781 |
БОЙКО І.Р. |
16140 |
м. Одеса |
ЗОШ № 89 |
4 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
782 |
БОЙКО Н.В. |
16078 |
м. Білгород-Дністровський |
Випаснянська ЗОШ І-ІІ ст. |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
783 |
БОЙКО О.М. |
16334 |
с. Нерубайське |
Нерубайська ЗОШ № 2 |
2 |
36 (18+6+12) |
|
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
784 |
БОЙКО О.О. |
16198 |
м. Одеса |
школа-інтернат №3 |
4 |
6 (0+0+6) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
785 |
БОЙКО О.О. |
16151 |
м. Одеса |
Хабат |
8 |
109 (30+30+49) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
786 |
БОЙКО С.В. |
16078 |
м. Білгород-Дністровський |
Випаснянська ЗОШ І-ІІ ст. |
4 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
787 |
БОЙКОІСАКОВА А.Б. |
16082 |
м. Арциз |
ЗОШ № 5 |
7 |
127 (36+45+46) |
|
|
С2 |
С3 |
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
788 |
БОЙЦУН А.С. |
16200 |
м. Ананьїв |
Збірна шкіл |
4 |
120 (30+48+42) |
З |
|
|
|
Ситнік Людмила Олександрівна |
789 |
БОЙЧЕВ Д.М. |
16061 |
с. Василівка |
Василівська ЗОШ |
2 |
87 (30+30+27) |
З |
|
|
|
Кунєва Марина Дмитрівна |
790 |
БОЙЧЕВ М. |
16012 |
м. Болград |
Гімназія ім. Г. С. Раковського |
6 |
129 (60+39+30) |
|
С1 |
|
|
Димитрова Світлана Яківна |
791 |
БОЙЧЕНКО А.С. |
16002 |
м. Білгород-Дністровський |
Шабівська ЗОШ |
3 |
42 (6+12+24) |
|
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
792 |
БОЙЧЕНКО Б.В. |
16155 |
м. Одеса |
ЗОШ № 81 |
5 |
84 (42+27+15) |
|
С1 |
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
793 |
БОЙЧЕНКО Д.В. |
16118 |
смт Олександрівка, м.Чорноморськ |
Олександрівська ЗОШ |
3 |
106 (34+30+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Вакарь Яна Василівна |
794 |
БОЙЧЕНКО Д.В. |
16103 |
с. Богунове |
Богунівський НВК "ЗОШ І-ІІІ СТ. - ДС" |
3 |
96 (30+36+30) |
|
|
С2 |
|
Пузанова Майя Миколаївна |
795 |
БОЙЧЕНКО Є.В. |
16330 |
с. Троїцьке |
Троїцький ЗЗСО І-ІІІ ст. |
4 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
796 |
БОЙЧЕНКО К.А. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
4 |
120 (48+36+36) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
797 |
БОЙЧЕНКО Н.В. |
16330 |
с. Троїцьке |
Троїцький ЗЗСО І-ІІІ ст. |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
798 |
БОЙЧЕНКО П.М. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
9 |
94 (24+33+37) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
799 |
БОЙЧУК Б.А. |
16050 |
смт. Овідіополь |
Молодіжненська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
8 |
131 (36+48+47) |
|
|
С2 |
С3 |
Феленко Ірина Григорівна |
800 |
БОЙЧУК Б.В. |
16172 |
м. Одеса |
Гімназія №2 |
7 |
149 (48+57+44) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
801 |
БОКІЙ М.С. |
16080 |
м. Арциз |
НВК ЗОШ № 1 гімназія |
7 |
79 (24+6+49) |
|
|
|
С3 |
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
802 |
БОЛВАЧОВ С.В. |
16165 |
м. Одеса |
ЗОШ № 53 |
2 |
57 (30+12+15) |
|
С1 |
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
803 |
БОЛГАРСЬКА І.О. |
16190 |
м. Одеса |
ЗОШ № 107 |
4 |
120 (48+36+36) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
804 |
БОЛДИРЕВА А.П. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
8 |
107 (36+36+35) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
805 |
БОЛЄХАН В.І. |
16050 |
смт. Овідіополь |
Молодіжненська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
8 |
141 (48+51+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Феленко Ірина Григорівна |
806 |
БОЛКОВЕНКО К.В. |
16093 |
м. Арциз |
Мирнопільська ЗОШ |
1 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
807 |
БОЛКОВЕНКО К.Л. |
16093 |
м. Арциз |
Мирнопільська ЗОШ |
4 |
108 (30+36+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
808 |
БОЛКОВЕНКО Т.В. |
16093 |
м. Арциз |
Мирнопільська ЗОШ |
2 |
87 (30+30+27) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
809 |
БОЛОКАН І.М. |
16143 |
м. Одеса |
ЗОШ № 100 |
7 |
118 (30+39+49) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
810 |
БОЛОТІН К.О. |
16304 |
м. Білгород-Дністровський |
ЗОШ № 3 |
1 |
81 (30+21+30) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
811 |
БОЛТАМАТІС О.О. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
2 |
87 (30+30+27) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
812 |
БОЛЬШАКОВА А.О. |
16256 |
м. Білгород-Дністровський |
Білгород-Дністровський НВК |
8 |
109 (42+27+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Мальована Наталія Спиридонівна |
813 |
БОЛЬШЕДВОРСЬКИЙ О.О. |
16155 |
м. Одеса |
ЗОШ № 81 |
2 |
81 (30+27+24) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
814 |
БОЛЯЄВ Д.В. |
16208 |
м. Одеса |
ЗОШ № 33 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
815 |
БОЛЯНДРА М.І. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
8 |
112 (30+33+49) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
816 |
БОМБА К.О. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
817 |
БОНДАР В.С. |
16255 |
с. Пужайково |
НВК «Пужайківська ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ» |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Полуніна Світлана Володимирівна |
818 |
БОНДАР Є.О. |
16168 |
м. Одеса |
ЗОШ № 35 |
4 |
72 (18+12+42) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
819 |
БОНДАР К.В. |
16132 |
с. Червонознам’янка |
Червонознам’янська ЗОШ |
9 |
145 (48+54+43) |
З |
|
|
|
Піпер Олена Миколаївна |
820 |
БОНДАР К.М. |
16049 |
смт. Овідіополь |
Миколаївська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
4 |
114 (42+36+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Феленко Ірина Григорівна |
821 |
БОНДАР Л.О. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
8 |
40 (12+6+22) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
822 |
БОНДАР М.С. |
16049 |
смт. Овідіополь |
Миколаївська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
5 |
114 (48+27+39) |
|
С1 |
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
823 |
БОНДАР М.Ю. |
16076 |
м. Білгород-Дністровський |
Удобненська ЗОШ |
9 |
40 (24+9+7) |
|
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
824 |
БОНДАР Н.С. |
16049 |
смт. Овідіополь |
Миколаївська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
3 |
78 (24+18+36) |
|
|
|
С3 |
Феленко Ірина Григорівна |
825 |
БОНДАР П.С. |
16181 |
м. Одеса |
ЗОШ №71 |
2 |
81 (24+27+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
826 |
БОНДАРЕВ Н.О. |
16080 |
м. Арциз |
НВК ЗОШ № 1 гімназія |
4 |
80 (26+30+24) |
|
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
827 |
БОНДАРЕНКО А.І. |
16327 |
с. Вигода |
Вигодянська ЗОШ І-ІІІ ст. |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
828 |
БОНДАРЕНКО А.С. |
16122 |
с. Жовтень |
Збірна шкіл Ширяївського району |
6 |
114 (54+30+30) |
|
С1 |
|
|
Татаріна Альбіна Миколаївна |
829 |
БОНДАРЕНКО В.О. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
6 |
102 (48+21+33) |
|
С1 |
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
830 |
БОНДАРЕНКО Г.І. |
16083 |
м. Арциз |
Кам’янська ЗОШ |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
831 |
БОНДАРЕНКО Г.С. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
2 |
72 (24+18+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
832 |
БОНДАРЕНКО Д.О. |
16078 |
м. Білгород-Дністровський |
Випаснянська ЗОШ І-ІІ ст. |
5 |
144 (48+51+45) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
833 |
БОНДАРЕНКО Д.С. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
9 |
123 (42+33+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
834 |
БОНДАРЕНКО Е.К. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
4 |
6 (0+0+6) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
835 |
БОНДАРЕНКО Є.Д. |
16256 |
м. Білгород-Дністровський |
Білгород-Дністровський НВК |
5 |
87 (18+27+42) |
|
|
|
С3 |
Мальована Наталія Спиридонівна |
836 |
БОНДАРЕНКО Ж.О. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
4 |
80 (38+24+18) |
|
С1 |
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
837 |
БОНДАРЕНКО І.С. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
8 |
36 (18+6+12) |
|
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
838 |
БОНДАРЕНКО К.В. |
16140 |
м. Одеса |
ЗОШ № 89 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
839 |
БОНДАРЕНКО Л.М. |
16303 |
м. Білгород-Дністровський |
Структурний підрозділ ЗДОЗО КЗ «Білгород-Дністровський педагогічний коледж» |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
840 |
БОНДАРЕНКО М.В. |
16304 |
м. Білгород-Дністровський |
ЗОШ № 3 |
1 |
78 (30+18+30) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
841 |
БОНДАРЕНКО М.І. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
3 |
70 (22+18+30) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
842 |
БОНДАРЕНКО М.С. |
16083 |
м. Арциз |
Кам’янська ЗОШ |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
843 |
БОНДАРЕНКО Н.А. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
1 |
57 (24+24+9) |
|
С1 |
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
844 |
БОНДАРЕНКО О.А. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
9 |
77 (18+39+20) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
845 |
БОНДАРЕНКО О.С. |
16122 |
с. Жовтень |
Збірна шкіл Ширяївського району |
9 |
113 (30+57+26) |
|
|
С2 |
|
Татаріна Альбіна Миколаївна |
846 |
БОНДАРЕНКО О.С. |
16122 |
с. Жовтень |
Збірна шкіл Ширяївського району |
5 |
102 (42+24+36) |
|
С1 |
|
|
Татаріна Альбіна Миколаївна |
847 |
БОНДАРЕНКО С.Г. |
16078 |
м. Білгород-Дністровський |
Випаснянська ЗОШ І-ІІ ст. |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
848 |
БОНДАРЕНКО У.Ю. |
16304 |
м. Білгород-Дністровський |
ЗОШ № 3 |
2 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
849 |
БОНДАРЕНКО Ю.Ю. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
6 |
42 (24+3+15) |
|
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
850 |
БОНДАРЄВА Д.В. |
16141 |
м. Одеса |
Юрліцей |
10 |
90 (30+39+21) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
851 |
БОНДАРУК А.С. |
16053 |
смт. Овідіополь |
Прилиманська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
4 |
60 (30+18+12) |
|
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
852 |
БОНДАРЧУК К.М. |
16172 |
м. Одеса |
Гімназія №2 |
9 |
119 (36+51+32) |
|
|
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
853 |
БОНДАРЮК А.В. |
16218 |
смт. Тарутине |
Тарутинський НВК ЗОШ д/з |
3 |
98 (32+30+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Авілко Тетяна Григорівна |
854 |
БОНДАРЮК І.О. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
855 |
БОНДАРЮК М.А. |
16330 |
с. Троїцьке |
Троїцький ЗЗСО І-ІІІ ст. |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
856 |
БОНДОРЦОВ П.Г. |
16082 |
м. Арциз |
ЗОШ № 5 |
6 |
153 (54+45+54) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
857 |
БОНЧЕВ О.Д. |
16080 |
м. Арциз |
НВК ЗОШ № 1 гімназія |
3 |
72 (18+30+24) |
|
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
858 |
БОНЧЕВА А.М. |
16083 |
м. Арциз |
Кам’янська ЗОШ |
3 |
102 (36+36+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
859 |
БОНЧЕВА К.Д. |
16080 |
м. Арциз |
НВК ЗОШ № 1 гімназія |
1 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
860 |
БОНЧЕВА К.М. |
16080 |
м. Арциз |
НВК ЗОШ № 1 гімназія |
6 |
111 (36+39+36) |
|
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
861 |
БОНЧЕВА Х.М. |
16083 |
м. Арциз |
Кам’янська ЗОШ |
6 |
81 (36+27+18) |
|
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
862 |
БОРДАН Н.А. |
16210 |
с. Северинівка |
Северинівська ЗОШ |
1 |
78 (24+27+27) |
З |
|
|
|
Іриченко Лілія Миколаївна |
863 |
БОРДЕНЮК А.В. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
864 |
БОРДІЯН Н.І. |
16229 |
смт. Тарутине |
Петрівська-2 ЗОШ |
4 |
114 (30+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Авілко Тетяна Григорівна |
865 |
БОРДІЯН О. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
4 |
106 (22+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
866 |
БОРДІЯН О.Є. |
16092 |
м. Арциз |
Павловська ЗОШ, Острівнянська ЗОШ |
1 |
75 (30+15+30) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
867 |
БОРЕЙКО Д.О. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
7 |
140 (42+45+53) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
868 |
БОРЕЦЬ А.О. |
16155 |
м. Одеса |
ЗОШ № 81 |
5 |
144 (54+48+42) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
869 |
БОРИСЕНКО А.В. |
16050 |
смт. Овідіополь |
Молодіжненська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
8 |
134 (48+45+41) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Феленко Ірина Григорівна |
870 |
БОРИСЕНКО Д.Е. |
16140 |
м. Одеса |
ЗОШ № 89 |
5 |
141 (48+42+51) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
871 |
БОРИСЕНКО Д.К. |
16168 |
м. Одеса |
ЗОШ № 35 |
3 |
84 (18+30+36) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
872 |
БОРИСЕНКО Е.М. |
16086 |
м. Арциз |
Холмська ЗОШ |
4 |
126 (36+42+48) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
873 |
БОРИСЕНКО Ж.В. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
9 |
129 (42+33+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
874 |
БОРИСЕНКО М.В. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
6 |
81 (42+6+33) |
|
С1 |
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
875 |
БОРИСЕНКО М.Є. |
16081 |
м. Арциз |
НВК ЗОШ № 4 ліцей |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
876 |
БОРИСІК Е.І. |
16165 |
м. Одеса |
ЗОШ № 53 |
2 |
66 (30+18+18) |
|
С1 |
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
877 |
БОРИСОВ А. |
16172 |
м. Одеса |
Гімназія №2 |
9 |
91 (30+45+16) |
|
|
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
878 |
БОРИСОВ А.Є. |
16159 |
м. Одеса |
ЗОШ № 69 |
2 |
81 (30+30+21) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
879 |
БОРИСОВ І.А. |
16155 |
м. Одеса |
ЗОШ № 81 |
1 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
880 |
БОРИСОВА В.Л. |
16168 |
м. Одеса |
ЗОШ № 35 |
4 |
102 (30+30+42) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
881 |
БОРИСЮК Є.О. |
16181 |
м. Одеса |
ЗОШ №71 |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
882 |
БОРІСЮК Я.А. |
16310 |
м. Рені |
ЗОШ №1 |
4 |
98 (20+30+48) |
|
|
|
С3 |
Потрібна Людмила Валентинівна |
883 |
БОРНЯ Д.В. |
16318 |
м. Рені |
Новосільський НВК |
5 |
126 (42+39+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Потрібна Людмила Валентинівна |
884 |
БОРНЯ М.В. |
16318 |
м. Рені |
Новосільський НВК |
3 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Потрібна Людмила Валентинівна |
885 |
БОРОВИКОВ Б.Б. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
7 |
114 (36+27+51) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
886 |
БОРОВИКОВА В.І. |
16200 |
м. Ананьїв |
Збірна шкіл |
6 |
111 (48+33+30) |
|
С1 |
|
|
Ситнік Людмила Олександрівна |
887 |
БОРОВІК К.С. |
16100 |
м. Арциз |
Садовська ЗОШ, Плоцька ЗОШ, Весело Кутська ЗОШ |
7 |
86 (18+27+41) |
|
|
|
С3 |
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
888 |
БОРОВКОВА В.А. |
16314 |
м. Рені |
Ренійський НВК-ліцей |
5 |
111 (36+39+36) |
|
|
|
|
Потрібна Людмила Валентинівна |
889 |
БОРОГАН А.О. |
16166 |
м. Одеса |
ЗОШ № 40 |
2 |
84 (30+27+27) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
890 |
БОРОДАЙ Є.О. |
16002 |
м. Білгород-Дністровський |
Шабівська ЗОШ |
7 |
111 (18+39+54) |
|
|
|
С3 |
Мальована Наталія Спиридонівна |
891 |
БОРОДАНЕНКО В.М. |
16200 |
м. Ананьїв |
Збірна шкіл |
9 |
37 (12+6+19) |
|
|
|
|
Ситнік Людмила Олександрівна |
892 |
БОРОДЕНКО В.А. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
1 |
45 (12+21+12) |
|
|
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
893 |
БОРОДІН О.Є. |
16334 |
с. Нерубайське |
Нерубайська ЗОШ № 2 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
894 |
БОРОДІНА В.В. |
16155 |
м. Одеса |
ЗОШ № 81 |
1 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
895 |
БОРОДІНА Є.Д. |
16334 |
с. Нерубайське |
Нерубайська ЗОШ № 2 |
4 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
896 |
БОРОДІНА Т.Д. |
16021 |
смт Велика Михайлівка |
Новоборисівська ЗОШ |
6 |
117 (42+45+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Лукіянчук Наталія Павлівна |
897 |
БОРОДКІН М.П. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
2 |
78 (30+27+21) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
898 |
БОРОХ О.А. |
16275 |
смт Велика Михайлівка |
Новопетрівська ЗОШ |
3 |
42 (12+18+12) |
|
|
|
|
Лукіянчук Наталія Павлівна |
899 |
БОРТНИК Є.А. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
2 |
75 (18+30+27) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
900 |
БОРУН А.О. |
16012 |
м. Болград |
Гімназія ім. Г. С. Раковського |
3 |
80 (26+24+30) |
|
|
|
|
Димитрова Світлана Яківна |
901 |
БОРЧЕНКО М.О. |
16334 |
с. Нерубайське |
Нерубайська ЗОШ № 2 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
902 |
БОРЩ А.А. |
16330 |
с. Троїцьке |
Троїцький ЗЗСО І-ІІІ ст. |
4 |
138 (48+48+42) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
903 |
БОРЩ К.М. |
16144 |
м. Одеса |
ЗОШ № 130 |
2 |
81 (30+24+27) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
904 |
БОРЩЕНКО Д.С. |
16464 |
с. Настасіївка |
Настасіївський НВК «ЗОШ І- ІІІ ст.- ДНЗ» |
6 |
108 (48+21+39) |
|
С1 |
|
|
Чорна Марія Петрівна |
905 |
БОРЩЕНКО М.В. |
16275 |
смт Велика Михайлівка |
Новопетрівська ЗОШ |
5 |
81 (24+30+27) |
|
|
|
|
Лукіянчук Наталія Павлівна |
906 |
БОСАДЖИ Є.М. |
16196 |
м. Одеса |
Морський ліцей - ЗОШ №24 |
5 |
90 (42+15+33) |
|
С1 |
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
907 |
БОСЕНКО О.П. |
16053 |
смт. Овідіополь |
Прилиманська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
4 |
86 (26+30+30) |
|
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
908 |
БОСТАН К.С. |
16313 |
м. Рені |
ЗОШ №4 |
4 |
78 (24+18+36) |
|
|
|
С3 |
Потрібна Людмила Валентинівна |
909 |
БОСТАНЖИ О.С. |
16080 |
м. Арциз |
НВК ЗОШ № 1 гімназія |
9 |
107 (30+45+32) |
|
|
С2 |
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
910 |
БОТАЛОВ М.В. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
4 |
96 (36+42+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
911 |
БОТВІНКІНА Д.С. |
16320 |
м. Рені |
Нагірнянська ЗОШ |
4 |
86 (20+36+30) |
|
|
С2 |
|
Потрібна Людмила Валентинівна |
912 |
БОТЕЗАТ М.В. |
16312 |
м. Рені |
ЗОШ №3 |
3 |
126 (42+36+48) |
З |
|
|
|
Потрібна Людмила Валентинівна |
913 |
БОТІКА О.Р. |
16310 |
м. Рені |
ЗОШ №1 |
4 |
80 (20+24+36) |
|
|
|
С3 |
Потрібна Людмила Валентинівна |
914 |
БОТНАР В.І. |
16255 |
с. Пужайково |
НВК «Пужайківська ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ» |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Полуніна Світлана Володимирівна |
915 |
БОТНАРЬ А.Г. |
16048 |
смт. Овідіополь |
Мар'янівська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
4 |
132 (48+36+48) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
916 |
БОТНІКОВ Є.В. |
16306 |
м. Білгород-Дністровський |
ЗОШ № 9 |
4 |
114 (42+36+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Мальована Наталія Спиридонівна |
917 |
БОХАН П.Р. |
16132 |
с. Червонознам’янка |
Червонознам’янська ЗОШ |
6 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Піпер Олена Миколаївна |
918 |
БОЦУ М.В. |
16300 |
м. Ізмаїл |
Муравлівська ЗОШ |
5 |
54 (24+18+12) |
|
|
|
|
Раділова Світлана Семенівна |
919 |
БОЦУЛЯК Є.С. |
16255 |
с. Пужайково |
НВК «Пужайківська ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ» |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Полуніна Світлана Володимирівна |
920 |
БОЦУЛЯК О.С. |
16255 |
с. Пужайково |
НВК «Пужайківська ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ» |
5 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Полуніна Світлана Володимирівна |
921 |
БОЦУЯК В.В. |
16122 |
с. Жовтень |
Збірна шкіл Ширяївського району |
4 |
96 (30+18+48) |
|
|
|
С3 |
Татаріна Альбіна Миколаївна |
922 |
БОЧАРОВА А.А. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
2 |
72 (30+30+12) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
923 |
БОЧАРОВА С.О. |
16043 |
смт. Овідіополь |
Овідіопольська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 |
4 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
924 |
БОЧАРОВАА Д.А. |
16122 |
с. Жовтень |
Збірна шкіл Ширяївського району |
8 |
130 (30+48+52) |
|
|
С2 |
С3 |
Татаріна Альбіна Миколаївна |
925 |
БОЧКО К.О. |
16303 |
м. Білгород-Дністровський |
Структурний підрозділ ЗДОЗО КЗ «Білгород-Дністровський педагогічний коледж» |
1 |
87 (30+30+27) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
926 |
БОШКОВА Я.Д. |
16156 |
м. Одеса |
ЗОШ № 86 |
7 |
95 (24+30+41) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
927 |
БОЮ А.Ф. |
16056 |
м. Ізмаїл |
Озернянська ЗОШ |
2 |
75 (24+24+27) |
З |
|
|
|
Раділова Світлана Семенівна |
928 |
БОЯРСЬКА В.Д. |
16138 |
м. Одеса |
ЗОШ №43 |
4 |
84 (30+12+42) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
929 |
БОЯРСЬКА К.А. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
11 |
136 (36+51+49) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
930 |
БОЯРСЬКИЙ В.В. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
4 |
114 (48+30+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
931 |
БРАГАРЬ Б.М. |
16156 |
м. Одеса |
ЗОШ № 86 |
5 |
117 (42+39+36) |
|
С1 |
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
932 |
БРАЖНІК Н.С. |
16148 |
м. Одеса |
Гімназія № 9 |
1 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
933 |
БРАІЛА Д.Ф. |
16056 |
м. Ізмаїл |
Озернянська ЗОШ |
1 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Раділова Світлана Семенівна |
934 |
БРАІЛА К.В. |
16311 |
м. Рені |
Ренійська гімназія |
4 |
126 (36+42+48) |
З |
|
|
|
Потрібна Людмила Валентинівна |
935 |
БРАНЄШТИ В.А. |
16216 |
смт. Тарутине |
Бородинська ЗОШ |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Авілко Тетяна Григорівна |
936 |
БРАНІВЩУК М.А. |
16131 |
м. Біляївка |
ЗОШ № 2 |
5 |
111 (36+45+30) |
|
|
С2 |
|
Щуренко Оксана Володимирівна |
937 |
БРАСЛАВСЬКА Є.П. |
16196 |
м. Одеса |
Морський ліцей - ЗОШ №24 |
3 |
80 (32+12+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
938 |
БРАТАН А.І. |
16080 |
м. Арциз |
НВК ЗОШ № 1 гімназія |
6 |
90 (24+30+36) |
|
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
939 |
БРАТАН М.І. |
16080 |
м. Арциз |
НВК ЗОШ № 1 гімназія |
5 |
81 (42+33+6) |
|
С1 |
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
940 |
БРАТКЕВИЧ О.А. |
16256 |
м. Білгород-Дністровський |
Білгород-Дністровський НВК |
7 |
97 (30+39+28) |
|
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
941 |
БРАТКОВ Б.П. |
16061 |
с. Василівка |
Василівська ЗОШ |
9 |
104 (30+45+29) |
|
|
С2 |
|
Кунєва Марина Дмитрівна |
942 |
БРАТКОВ В.П. |
16061 |
с. Василівка |
Василівська ЗОШ |
7 |
109 (30+39+40) |
|
|
|
С3 |
Кунєва Марина Дмитрівна |
943 |
БРАУДЕ С.С. |
16153 |
м. Одеса |
ЗОШ № 119 |
4 |
6 (0+0+6) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
944 |
БРЕЗИЦЬКА К.В. |
16197 |
м. Одеса |
Просвіта |
3 |
114 (36+30+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
945 |
БРЕЛЯН К.Р. |
16035 |
смт. Овідіополь |
Великодолинський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – гімназія» |
3 |
96 (36+30+30) |
|
С1 |
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
946 |
БРЕУС А.О. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
5 |
108 (36+30+42) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
947 |
БРЄЄВ М.В. |
16100 |
м. Арциз |
Садовська ЗОШ, Плоцька ЗОШ, Весело Кутська ЗОШ |
5 |
69 (36+9+24) |
|
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
948 |
БРИЖАК В.О. |
16143 |
м. Одеса |
ЗОШ № 100 |
8 |
109 (30+39+40) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
949 |
БРИЖАТА К.К. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
2 |
48 (24+9+15) |
|
С1 |
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
950 |
БРИЗІЦЬКА К.М. |
16145 |
м. Одеса |
НВК № 300 |
3 |
86 (26+30+30) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
951 |
БРИЛКО Г.В. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
3 |
72 (42+12+18) |
|
С1 |
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
952 |
БРИЛКО Д.Д. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
2 |
81 (24+27+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
953 |
БРИЛЬОВА М.М. |
16165 |
м. Одеса |
ЗОШ № 53 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
954 |
БРИНЗА А.В. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
6 |
99 (30+39+30) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
955 |
БРИНЗА О.О. |
16181 |
м. Одеса |
ЗОШ №71 |
4 |
74 (8+24+42) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
956 |
БРИНЗЕ М.І. |
16052 |
смт. Овідіополь |
Новодолинська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
3 |
108 (30+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Феленко Ірина Григорівна |
957 |
БРИТКОВ Є.В. |
16089 |
м. Арциз |
Вишняковська ЗОШ |
2 |
87 (30+30+27) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
958 |
БРІТКОВА А.О. |
16082 |
м. Арциз |
ЗОШ № 5 |
3 |
108 (24+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
959 |
БРІТНЕР Н.В. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
9 |
111 (30+57+24) |
|
|
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
960 |
БРОВАРЕНКО С.В. |
16166 |
м. Одеса |
ЗОШ № 40 |
4 |
126 (30+48+48) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
961 |
БРОВЕНКО А.І. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
3 |
120 (42+42+36) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
962 |
БРОВЕНКО К.І. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
6 |
66 (18+39+9) |
|
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
963 |
БРОВКО К.М. |
16138 |
м. Одеса |
ЗОШ №43 |
3 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
964 |
БРОДЕЦЬКИЙ О.Д. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
6 |
138 (48+45+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
965 |
БРОНЕЩУК Д.Р. |
16303 |
м. Білгород-Дністровський |
Структурний підрозділ ЗДОЗО КЗ «Білгород-Дністровський педагогічний коледж» |
2 |
81 (30+21+30) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
966 |
БРОННІКОВ К.Г. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
6 |
96 (48+12+36) |
|
С1 |
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
967 |
БРОХОВА А.І. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
4 |
126 (48+36+42) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
968 |
БРОШЄВАН В.В. |
16056 |
м. Ізмаїл |
Озернянська ЗОШ |
6 |
117 (36+30+51) |
|
|
|
С3 |
Раділова Світлана Семенівна |
969 |
БРУНЬКО Д.М. |
16080 |
м. Арциз |
НВК ЗОШ № 1 гімназія |
5 |
102 (30+42+30) |
|
|
С2 |
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
970 |
БРУСЕНСЬКА Є.А. |
16090 |
м. Арциз |
Вознесенівська ЗОШ, Главанська ЗОШ |
8 |
113 (36+39+38) |
|
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
971 |
БРУХНО М.Д. |
16167 |
м. Одеса |
ЗОШ № 54 |
3 |
132 (42+48+42) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
972 |
БРЮКІН Т.Є. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
2 |
63 (24+18+21) |
|
С1 |
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
973 |
БРЮХОВ Д.С. |
16033 |
м. Ізмаїл |
Український ліцей з поглибленим вивченням іноземних мов |
4 |
108 (24+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Назаренко Анастасія Ігорівна |
974 |
БРЯНСЬКА Є.М. |
16172 |
м. Одеса |
Гімназія №2 |
9 |
125 (30+48+47) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
975 |
БУБНОВ П.О. |
16166 |
м. Одеса |
ЗОШ № 40 |
6 |
141 (48+45+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
976 |
БУГА М.А. |
16181 |
м. Одеса |
ЗОШ №71 |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
977 |
БУГАЄВ А.О. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
11 |
134 (42+39+53) |
|
С1 |
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
978 |
БУГАЄВА Т.В. |
16279 |
м. Білгород-Дністровський |
Бритівська ЗОШ |
4 |
120 (42+36+42) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
979 |
БУГАЄВСЬКИЙ А.О. |
16144 |
м. Одеса |
ЗОШ № 130 |
3 |
120 (42+30+48) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
980 |
БУГАЄНКО В.Д. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
4 |
100 (28+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
981 |
БУГЛАК А.О. |
16200 |
м. Ананьїв |
Збірна шкіл |
3 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Ситнік Людмила Олександрівна |
982 |
БУГЛАК С.С. |
16287 |
м. Березівка |
КЗЗСО № 2 м. Березівка |
3 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Бондар Любов Миколаївна |
983 |
БУГОР К.С. |
16218 |
смт. Тарутине |
Тарутинський НВК ЗОШ д/з |
10 |
112 (24+51+37) |
|
|
С2 |
|
Авілко Тетяна Григорівна |
984 |
БУГРИК О.С. |
16080 |
м. Арциз |
НВК ЗОШ № 1 гімназія |
4 |
86 (20+18+48) |
|
|
|
С3 |
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
985 |
БУДАН Д.А. |
16093 |
м. Арциз |
Мирнопільська ЗОШ |
3 |
52 (10+24+18) |
|
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
986 |
БУДАНЦЕВА А.Р. |
16101 |
м. Ізмаїл |
ЗОШ № 8 |
5 |
84 (30+27+27) |
|
|
|
|
Коколова Олена Дмитріївна |
987 |
БУДАШКО Р.В. |
16155 |
м. Одеса |
ЗОШ № 81 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
988 |
БУДИК І.В. |
16255 |
с. Пужайково |
НВК «Пужайківська ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ» |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Полуніна Світлана Володимирівна |
989 |
БУДИЛКІН В.В. |
16155 |
м. Одеса |
ЗОШ № 81 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
990 |
БУДІЛЕНКО М.С. |
16330 |
с. Троїцьке |
Троїцький ЗЗСО І-ІІІ ст. |
2 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
991 |
БУДІЛОВСЬКА С.А. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
4 |
138 (48+48+42) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
992 |
БУДКОВЕЦЬ О.К. |
16132 |
с. Червонознам’янка |
Червонознам’янська ЗОШ |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Піпер Олена Миколаївна |
993 |
БУДНА О.В. |
16042 |
смт. Овідіополь |
Овідіопольський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – гімназія» |
8 |
62 (12+21+29) |
|
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
994 |
БУДНІК А.Є. |
16145 |
м. Одеса |
НВК № 300 |
3 |
84 (42+30+12) |
|
С1 |
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
995 |
БУДНІК Д.В. |
16168 |
м. Одеса |
ЗОШ № 35 |
3 |
84 (24+42+18) |
|
|
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
996 |
БУДНІЧЕНКО В.О. |
16091 |
м. Арциз |
Теплицька ЗОШ |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
997 |
БУДЯКОВСЬКА О.В. |
16208 |
м. Одеса |
ЗОШ № 33 |
1 |
66 (18+18+30) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
998 |
БУЖБЕЦЬКА Т.Р. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
999 |
БУЖИЛОВ Б.Ф. |
16080 |
м. Арциз |
НВК ЗОШ № 1 гімназія |
2 |
30 (6+9+15) |
|
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
1000 |
БУЖОР К.М. |
16148 |
м. Одеса |
Гімназія № 9 |
1 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1001 |
БУЗАДЖИ Д.Н. |
16082 |
м. Арциз |
ЗОШ № 5 |
6 |
84 (18+30+36) |
|
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
1002 |
БУЗИКА Ж.Г. |
16082 |
м. Арциз |
ЗОШ № 5 |
3 |
102 (24+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
1003 |
БУЗИКА Р.В. |
16080 |
м. Арциз |
НВК ЗОШ № 1 гімназія |
2 |
42 (24+9+9) |
|
С1 |
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
1004 |
БУЗИКА Р.Г. |
16082 |
м. Арциз |
ЗОШ № 5 |
6 |
111 (48+30+33) |
|
С1 |
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
1005 |
БУЗИКА С.Г. |
16082 |
м. Арциз |
ЗОШ № 5 |
4 |
126 (36+42+48) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
1006 |
БУЗИЛА А.А. |
16334 |
с. Нерубайське |
Нерубайська ЗОШ № 2 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
1007 |
БУЗІЯН І.А. |
16080 |
м. Арциз |
НВК ЗОШ № 1 гімназія |
4 |
72 (18+30+24) |
|
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
1008 |
БУЗОВСЬКА А.О. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
9 |
111 (30+33+48) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1009 |
БУЗОВСЬКА К.І. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
3 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1010 |
БУЗОВСЬКИЙ Д.М. |
16141 |
м. Одеса |
Юрліцей |
11 |
142 (36+54+52) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1011 |
БУЗУК А.Л. |
16165 |
м. Одеса |
ЗОШ № 53 |
1 |
81 (30+27+24) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1012 |
БУЙ МІНЬ ФОНГ А. |
16172 |
м. Одеса |
Гімназія №2 |
10 |
117 (30+45+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1013 |
БУЙВАЛЕНКО А.А. |
16153 |
м. Одеса |
ЗОШ № 119 |
3 |
72 (18+30+24) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1014 |
БУЙВОЛ Д.О. |
16329 |
с. Холодна |
Холоднобалківська ЗОШ І-ІІІ ст. |
2 |
66 (18+27+21) |
|
|
С2 |
С3 |
Буткевич Валентина Григорівна |
1015 |
БУЙНОВ М.А. |
16167 |
м. Одеса |
ЗОШ № 54 |
3 |
114 (36+36+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1016 |
БУЙНОВСЬКИЙ Я.О. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
1 |
78 (30+21+27) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1017 |
БУКАРОВА С.В. |
16200 |
м. Ананьїв |
Збірна шкіл |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Ситнік Людмила Олександрівна |
1018 |
БУКМАЄР Я.І. |
16053 |
смт. Овідіополь |
Прилиманська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
3 |
120 (42+36+42) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
1019 |
БУКОВСЬКА М.І. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
11 |
90 (12+48+30) |
|
|
С2 |
|
Буткевич Валентина Григорівна |
1020 |
БУКОВЦОВА С.О. |
16019 |
смт Велика Михайлівка |
Великомихайлівський НВК |
6 |
129 (54+27+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Лукіянчук Наталія Павлівна |
1021 |
БУКОВЦОВА С.О. |
16020 |
смт Велика Михайлівка |
Великомихайлівська опорна ЗОШ |
4 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Лукіянчук Наталія Павлівна |
1022 |
БУКОРОС Є.В. |
16002 |
м. Білгород-Дністровський |
Шабівська ЗОШ |
9 |
119 (36+42+41) |
|
|
С2 |
С3 |
Мальована Наталія Спиридонівна |
1023 |
БУЛАВА М.О. |
16334 |
с. Нерубайське |
Нерубайська ЗОШ № 2 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
1024 |
БУЛАВКО Ю.І. |
16035 |
смт. Овідіополь |
Великодолинський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – гімназія» |
5 |
120 (42+45+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Феленко Ірина Григорівна |
1025 |
БУЛАРГА Н.І. |
16080 |
м. Арциз |
НВК ЗОШ № 1 гімназія |
6 |
96 (30+21+45) |
|
|
|
С3 |
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
1026 |
БУЛАТОВА В.М. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
6 |
126 (42+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1027 |
БУЛАШ І.С. |
16122 |
с. Жовтень |
Збірна шкіл Ширяївського району |
5 |
102 (42+24+36) |
|
С1 |
|
|
Татаріна Альбіна Миколаївна |
1028 |
БУЛГАКОВ М.В. |
16214 |
м. Одеса |
Ланжероновський |
3 |
58 (28+12+18) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1029 |
БУЛГАРУ Д.А. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
5 |
72 (30+30+12) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1030 |
БУЛГАРУ Е. |
16314 |
м. Рені |
Ренійський НВК-ліцей |
6 |
96 (42+30+24) |
|
С1 |
|
|
Потрібна Людмила Валентинівна |
1031 |
БУЛГАРУ М.І. |
16319 |
м. Рені |
Плавнінська ЗОШ |
6 |
72 (48+18+6) |
|
С1 |
|
|
Потрібна Людмила Валентинівна |
1032 |
БУЛЕЙЧЕНКО Я. |
16153 |
м. Одеса |
ЗОШ № 119 |
4 |
108 (36+36+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1033 |
БУЛЬГАК К.І. |
16198 |
м. Одеса |
школа-інтернат №3 |
1 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1034 |
БУЛЯНДРА О. |
16002 |
м. Білгород-Дністровський |
Шабівська ЗОШ |
6 |
114 (36+36+42) |
|
|
|
С3 |
Мальована Наталія Спиридонівна |
1035 |
БУНДЕВ І.С. |
16256 |
м. Білгород-Дністровський |
Білгород-Дністровський НВК |
8 |
113 (36+33+44) |
|
|
|
С3 |
Мальована Наталія Спиридонівна |
1036 |
БУНДЄВ О.С. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
3 |
60 (12+18+30) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1037 |
БУНДЄВ Р.Д. |
16177 |
м. Одеса |
ЗОШ №63 |
2 |
66 (24+18+24) |
|
С1 |
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1038 |
БУНЕЦЬКА А.О. |
16159 |
м. Одеса |
ЗОШ № 69 |
3 |
102 (30+42+30) |
|
|
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1039 |
БУНЕЦЬКА Р.К. |
16153 |
м. Одеса |
ЗОШ № 119 |
3 |
72 (36+12+24) |
|
С1 |
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1040 |
БУРАВИЦЬКИЙ А.В. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
6 |
99 (48+30+21) |
|
С1 |
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1041 |
БУРАВЧЕНКО В.С. |
16082 |
м. Арциз |
ЗОШ № 5 |
4 |
116 (32+42+42) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
1042 |
БУРАК Р.С. |
16103 |
с. Богунове |
Богунівський НВК "ЗОШ І-ІІІ СТ. - ДС" |
5 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Пузанова Майя Миколаївна |
1043 |
БУРГАЗЛІ К.М. |
16168 |
м. Одеса |
ЗОШ № 35 |
8 |
107 (36+27+44) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1044 |
БУРДА Н.В. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
2 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1045 |
БУРДЕЙН О.О. |
16123 |
с. Конопляне |
ОЗ «Коноплянська ЗОШ І-ІІІ ст. Коноплянської СР» |
3 |
108 (42+36+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Басюк Олена Вікторівна |
1046 |
БУРДЕЙНА С.Р. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
4 |
44 (14+18+12) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1047 |
БУРДЕЙНИЙ Н.М. |
16051 |
смт. Овідіополь |
Великодолинський НВК(ЗОШ-ліцей), Надлиманська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
4 |
126 (42+48+36) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
1048 |
БУРДУЖА В.П. |
16319 |
м. Рені |
Плавнінська ЗОШ |
6 |
99 (36+33+30) |
|
|
|
|
Потрібна Людмила Валентинівна |
1049 |
БУРДЮЖА А.А. |
16327 |
с. Вигода |
Вигодянська ЗОШ І-ІІІ ст. |
6 |
114 (36+33+45) |
|
|
|
С3 |
Буткевич Валентина Григорівна |
1050 |
БУРЕНКО А.Б. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
2 |
66 (18+21+27) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1051 |
БУРЕНКОВ Є.Є. |
16200 |
м. Ананьїв |
Збірна шкіл |
2 |
84 (30+27+27) |
З |
|
|
|
Ситнік Людмила Олександрівна |
1052 |
БУРІЛОВ М.О. |
16306 |
м. Білгород-Дністровський |
ЗОШ № 9 |
2 |
81 (30+27+24) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
1053 |
БУРІЛОВА О.В. |
16091 |
м. Арциз |
Теплицька ЗОШ |
4 |
138 (48+48+42) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
1054 |
БУРКА К.В. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
4 |
138 (48+48+42) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1055 |
БУРКИНСЬКА В.І. |
16172 |
м. Одеса |
Гімназія №2 |
6 |
138 (42+48+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1056 |
БУРЛАК А.Я. |
16166 |
м. Одеса |
ЗОШ № 40 |
5 |
78 (30+24+24) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1057 |
БУРЛАК В.Г. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
5 |
132 (54+51+27) |
|
С1 |
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1058 |
БУРЛАКА Ю.В. |
16167 |
м. Одеса |
ЗОШ № 54 |
3 |
120 (30+42+48) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1059 |
БУРЛАКОВ Г.О. |
16177 |
м. Одеса |
ЗОШ №63 |
3 |
92 (26+30+36) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1060 |
БУРЛАКУ К.С. |
16181 |
м. Одеса |
ЗОШ №71 |
2 |
81 (24+27+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1061 |
БУРЛАКУ Н.О. |
16092 |
м. Арциз |
Павловська ЗОШ, Острівнянська ЗОШ |
10 |
102 (12+45+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
1062 |
БУРЛАУ М.О. |
16092 |
м. Арциз |
Павловська ЗОШ, Острівнянська ЗОШ |
4 |
120 (42+36+42) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
1063 |
БУРЛАЧЕНКО Л.С. |
16251 |
м. Одеса |
ЗОШ № 14 |
2 |
69 (24+24+21) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1064 |
БУРЛАЧЕНКО М.В. |
16257 |
с. Доброолександрівка |
Доброолександрівська ЗОШ |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Дубська Надія Олександрівна |
1065 |
БУРЛАЧЕНКО М.М. |
16092 |
м. Арциз |
Павловська ЗОШ, Острівнянська ЗОШ |
2 |
75 (30+24+21) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
1066 |
БУРЛЯ Д. |
16144 |
м. Одеса |
ЗОШ № 130 |
2 |
66 (24+27+15) |
|
С1 |
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1067 |
БУРЛЯ О.О. |
16122 |
с. Жовтень |
Збірна шкіл Ширяївського району |
9 |
105 (24+51+30) |
|
|
С2 |
|
Татаріна Альбіна Миколаївна |
1068 |
БУРНІЧЕВСЬКИЙ Ю.І. |
16083 |
м. Арциз |
Кам’янська ЗОШ |
5 |
90 (24+36+30) |
|
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
1069 |
БУРРДА І.М. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
6 |
72 (48+18+6) |
|
С1 |
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1070 |
БУРУДЖИУ Т.О. |
16313 |
м. Рені |
ЗОШ №4 |
1 |
81 (30+24+27) |
З |
|
|
|
Потрібна Людмила Валентинівна |
1071 |
БУРЦЕВА А.В. |
16145 |
м. Одеса |
НВК № 300 |
3 |
84 (30+12+42) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1072 |
БУРЯК В.П. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
1 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
1073 |
БУРЯК К.С. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
4 |
92 (20+42+30) |
|
|
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1074 |
БУРЯК М.І. |
16255 |
с. Пужайково |
НВК «Пужайківська ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ» |
3 |
96 (30+18+48) |
|
|
|
С3 |
Полуніна Світлана Володимирівна |
1075 |
БУРЯК П. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
8 |
50 (18+15+17) |
|
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
1076 |
БУРЯК Я.О. |
16255 |
с. Пужайково |
НВК «Пужайківська ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ» |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Полуніна Світлана Володимирівна |
1077 |
БУРЯКОВА М.С. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
2 |
81 (24+27+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1078 |
БУР'ЯН В.І. |
16163 |
м. Одеса |
ЗОШ № 37 |
6 |
162 (54+51+57) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1079 |
БУРЯН М.Д. |
16163 |
м. Одеса |
ЗОШ № 37 |
4 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1080 |
БУСЛОВА С.Д. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1081 |
БУТЕНКО В.О. |
16148 |
м. Одеса |
Гімназія № 9 |
1 |
78 (24+27+27) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1082 |
БУТЕНКО К.А. |
16181 |
м. Одеса |
ЗОШ №71 |
2 |
81 (24+27+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1083 |
БУТУЗОВ Є.Є. |
16218 |
смт. Тарутине |
Тарутинський НВК ЗОШ д/з |
3 |
108 (24+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Авілко Тетяна Григорівна |
1084 |
БУФТЯК А.В. |
16140 |
м. Одеса |
ЗОШ № 89 |
4 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1085 |
БУХАН Н.С. |
16309 |
м. Білгород-Дністровський |
КЗ НВК ім. С.О. Морозової |
2 |
87 (30+30+27) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
1086 |
БУХАРОВА А.Л. |
16042 |
смт. Овідіополь |
Овідіопольський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – гімназія» |
10 |
122 (42+51+29) |
|
С1 |
С2 |
|
Феленко Ірина Григорівна |
1087 |
БУХВАСТОВА Є.О. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
7 |
124 (30+54+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1088 |
БУХТА Д.П. |
16153 |
м. Одеса |
ЗОШ № 119 |
3 |
90 (42+24+24) |
|
С1 |
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1089 |
БУЦМАЙ Д.К. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1090 |
БУЧАЦЬКА Т.В. |
16168 |
м. Одеса |
ЗОШ № 35 |
3 |
88 (28+42+18) |
|
|
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1091 |
БУЧЕК М.А. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
7 |
121 (36+39+46) |
|
|
|
С3 |
Буткевич Валентина Григорівна |
1092 |
БУЧКА А.В. |
16078 |
м. Білгород-Дністровський |
Випаснянська ЗОШ І-ІІ ст. |
2 |
81 (24+27+30) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
1093 |
БУЧКА Л.Р. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
4 |
64 (16+30+18) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1094 |
БУЧКО А.С. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
4 |
102 (30+42+30) |
|
|
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1095 |
БУШАЙ М.О. |
16334 |
с. Нерубайське |
Нерубайська ЗОШ № 2 |
4 |
78 (24+18+36) |
|
|
|
С3 |
Буткевич Валентина Григорівна |
1096 |
БУШНЯК Н.І. |
16256 |
м. Білгород-Дністровський |
Білгород-Дністровський НВК |
9 |
143 (42+57+44) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Мальована Наталія Спиридонівна |
1097 |
БУЮКЛИУ Р.В. |
16317 |
м. Рені |
Орлівська ЗОШ |
3 |
104 (32+24+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Потрібна Людмила Валентинівна |
1098 |
БУЮКЛІ К.В. |
16012 |
м. Болград |
Гімназія ім. Г. С. Раковського |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Димитрова Світлана Яківна |
1099 |
ВАЗАНОВА А.Д. |
16303 |
м. Білгород-Дністровський |
Структурний підрозділ ЗДОЗО КЗ «Білгород-Дністровський педагогічний коледж» |
2 |
63 (24+21+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
1100 |
ВАЗІЯН Ю.М. |
16083 |
м. Арциз |
Кам’янська ЗОШ |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
1101 |
ВАЙДИЛО К.Р. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
4 |
50 (20+12+18) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1102 |
ВАЙНЕР З.К. |
16122 |
с. Жовтень |
Збірна шкіл Ширяївського району |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Татаріна Альбіна Миколаївна |
1103 |
ВАКАР В.О. |
16084 |
м. Арциз |
ЗОШ № 3 |
3 |
108 (30+30+48) |
|
|
|
С3 |
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
1104 |
ВАКАРЧУК Д.І. |
16176 |
м. Одеса |
ДНЗ Одеський професійний ліцей будівництва та архітектури |
10 |
93 (24+45+24) |
|
|
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1105 |
ВАКЕРЯК М.В. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
4 |
96 (30+30+36) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1106 |
ВАКУЛА А.К. |
16190 |
м. Одеса |
ЗОШ № 107 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1107 |
ВАКУЛЕНКО С.В. |
16148 |
м. Одеса |
Гімназія № 9 |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1108 |
ВАКУЛІНА Л.С. |
16148 |
м. Одеса |
Гімназія № 9 |
2 |
63 (24+27+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1109 |
ВАЛАХ А.В. |
16155 |
м. Одеса |
ЗОШ № 81 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1110 |
ВАЛЕВСЬКА В.Л. |
16123 |
с. Конопляне |
ОЗ «Коноплянська ЗОШ І-ІІІ ст. Коноплянської СР» |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Басюк Олена Вікторівна |
1111 |
ВАЛЕЧЖАНІНА А. |
16141 |
м. Одеса |
Юрліцей |
10 |
90 (30+39+21) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1112 |
ВАЛЄЄВА С.М. |
16251 |
м. Одеса |
ЗОШ № 14 |
3 |
84 (30+24+30) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1113 |
ВАЛІГУРА Є.О. |
16251 |
м. Одеса |
ЗОШ № 14 |
3 |
78 (18+30+30) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1114 |
ВАЛЬКОВА А.С. |
16155 |
м. Одеса |
ЗОШ № 81 |
1 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1115 |
ВАЛЮК К.В. |
16021 |
смт Велика Михайлівка |
Новоборисівська ЗОШ |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Лукіянчук Наталія Павлівна |
1116 |
ВАН О.Д. |
16177 |
м. Одеса |
ЗОШ №63 |
3 |
106 (28+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1117 |
ВАН С.П. |
16172 |
м. Одеса |
Гімназія №2 |
10 |
133 (42+45+46) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1118 |
ВАН Я.Д. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
1 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1119 |
ВАНГЕЛІЙ К.Ю. |
16198 |
м. Одеса |
школа-інтернат №3 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1120 |
ВАНЖУЛА К.І. |
16155 |
м. Одеса |
ЗОШ № 81 |
1 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1121 |
ВАНЖУЛА М.О. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
3 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1122 |
ВАНІНОЇ В.Н. |
16131 |
м. Біляївка |
ЗОШ № 2 |
5 |
126 (48+33+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Щуренко Оксана Володимирівна |
1123 |
ВАНТІК К. |
16155 |
м. Одеса |
ЗОШ № 81 |
4 |
96 (24+42+30) |
|
|
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1124 |
ВАНЬКА В.В. |
16143 |
м. Одеса |
ЗОШ № 100 |
6 |
114 (48+21+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1125 |
ВАРБАНЕЦЬ С.Е. |
16165 |
м. Одеса |
ЗОШ № 53 |
2 |
27 (12+9+6) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1126 |
ВАРДУМЯН А.Д. |
16168 |
м. Одеса |
ЗОШ № 35 |
4 |
108 (36+36+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1127 |
ВАРЗАРЬ С. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
4 |
86 (26+36+24) |
|
|
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1128 |
ВАРИЧЕНКО Д.О. |
16307 |
м. Білгород-Дністровський |
ЗОШ № 11 |
3 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
1129 |
ВАРЛАКОВ В.В. |
16051 |
смт. Овідіополь |
Великодолинський НВК(ЗОШ-ліцей), Надлиманська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
3 |
62 (20+18+24) |
|
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
1130 |
ВАРЛАН Є.В. |
16078 |
м. Білгород-Дністровський |
Випаснянська ЗОШ І-ІІ ст. |
3 |
42 (12+18+12) |
|
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
1131 |
ВАРСАН В.А. |
16317 |
м. Рені |
Орлівська ЗОШ |
3 |
104 (32+24+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Потрібна Людмила Валентинівна |
1132 |
ВАРСАН К.Г. |
16317 |
м. Рені |
Орлівська ЗОШ |
3 |
132 (42+48+42) |
З |
|
|
|
Потрібна Людмила Валентинівна |
1133 |
ВАРСЬКА В.В. |
16155 |
м. Одеса |
ЗОШ № 81 |
4 |
80 (20+24+36) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1134 |
ВАРТАНЯН Р.А. |
16165 |
м. Одеса |
ЗОШ № 53 |
1 |
75 (30+27+18) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1135 |
ВАРЧЕНКО Є.А. |
16165 |
м. Одеса |
ЗОШ № 53 |
2 |
57 (24+12+21) |
|
С1 |
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1136 |
ВАРЧУК Г.О. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
2 |
63 (30+27+6) |
|
С1 |
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1137 |
ВАСАЛАТІЙ К.О. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
1 |
69 (30+24+15) |
|
С1 |
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1138 |
ВАСАЛАТІЙ М.А. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1139 |
ВАСИЛАКИ В.В. |
16093 |
м. Арциз |
Мирнопільська ЗОШ |
6 |
105 (36+27+42) |
|
|
|
С3 |
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
1140 |
ВАСИЛЕНКО В.О. |
16256 |
м. Білгород-Дністровський |
Білгород-Дністровський НВК |
7 |
84 (30+21+33) |
|
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
1141 |
ВАСИЛЕНКО А.А. |
16304 |
м. Білгород-Дністровський |
ЗОШ № 3 |
1 |
87 (30+30+27) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
1142 |
ВАСИЛЕНКО А.В. |
16279 |
м. Білгород-Дністровський |
Бритівська ЗОШ |
3 |
126 (36+42+48) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
1143 |
ВАСИЛЕНКО А.Д. |
16148 |
м. Одеса |
Гімназія № 9 |
2 |
72 (24+27+21) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1144 |
ВАСИЛЕНКО В.В. |
16177 |
м. Одеса |
ЗОШ №63 |
3 |
104 (32+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1145 |
ВАСИЛЕНКО В.К. |
16279 |
м. Білгород-Дністровський |
Бритівська ЗОШ |
8 |
137 (48+45+44) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Мальована Наталія Спиридонівна |
1146 |
ВАСИЛЕНКО В.М. |
16086 |
м. Арциз |
Холмська ЗОШ |
4 |
124 (34+42+48) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
1147 |
ВАСИЛЕНКО К.С. |
16122 |
с. Жовтень |
Збірна шкіл Ширяївського району |
4 |
114 (42+36+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Татаріна Альбіна Миколаївна |
1148 |
ВАСИЛЕНКО С.О. |
16175 |
м. Одеса |
Ліцей |
8 |
171 (54+60+57) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1149 |
ВАСИЛЕНКО С.Р. |
16172 |
м. Одеса |
Гімназія №2 |
6 |
123 (54+45+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1150 |
ВАСИЛЕЦЬ М.О. |
16118 |
смт Олександрівка, м.Чорноморськ |
Олександрівська ЗОШ |
3 |
90 (24+30+36) |
|
|
|
С3 |
Вакарь Яна Василівна |
1151 |
ВАСИЛЕЧКО А.С. |
16041 |
смт. Овідіополь |
Великодолинська ЗОШ №2 |
3 |
132 (36+48+48) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
1152 |
ВАСИЛИК І.А. |
16309 |
м. Білгород-Дністровський |
КЗ НВК ім. С.О. Морозової |
4 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
1153 |
ВАСИЛИШИН Є.Ф. |
16093 |
м. Арциз |
Мирнопільська ЗОШ |
1 |
6 (0+0+6) |
|
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
1154 |
ВАСИЛЬЕВА В.М. |
16309 |
м. Білгород-Дністровський |
КЗ НВК ім. С.О. Морозової |
4 |
126 (36+48+42) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
1155 |
ВАСИЛЬЄВ В.В. |
16311 |
м. Рені |
Ренійська гімназія |
2 |
75 (30+24+21) |
З |
|
|
|
Потрібна Людмила Валентинівна |
1156 |
ВАСИЛЬЄВ Д.А. |
16080 |
м. Арциз |
НВК ЗОШ № 1 гімназія |
5 |
39 (24+3+12) |
|
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
1157 |
ВАСИЛЬЄВА А.О. |
16243 |
с. Пасицели |
Пасицелівська ЗОШ |
3 |
120 (30+42+48) |
З |
|
|
|
Полуніна Світлана Володимирівна |
1158 |
ВАСИЛЬЄВА Л.Г. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
8 |
71 (18+27+26) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1159 |
ВАСИЛЬЄВА Л.О. |
16166 |
м. Одеса |
ЗОШ № 40 |
4 |
120 (36+36+48) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1160 |
ВАСИЛЬЧЕНКО В. |
16153 |
м. Одеса |
ЗОШ № 119 |
4 |
80 (26+30+24) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1161 |
ВАСИЛЬЧЕНКО М.П. |
16279 |
м. Білгород-Дністровський |
Бритівська ЗОШ |
6 |
78 (18+24+36) |
|
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
1162 |
ВАСИЛЮК А.Ю. |
16082 |
м. Арциз |
ЗОШ № 5 |
3 |
102 (30+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
1163 |
ВАСІІЛОГЛО О.Ю. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
9 |
135 (42+33+60) |
|
С1 |
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1164 |
ВАСІЛАШКО Є.О. |
16044 |
смт. Овідіополь |
Кароліно-Бугазька ЗОШ, Таїровська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
2 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
1165 |
ВАСІЛІОГЛО А.І. |
16095 |
м. Арциз |
Н.-Іванівська ЗОШ |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
1166 |
ВАСІЛІОГЛО Є.Ю. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
5 |
102 (42+30+30) |
|
С1 |
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1167 |
ВАСІЛЬЄВА В.М. |
16275 |
смт Велика Михайлівка |
Новопетрівська ЗОШ |
1 |
75 (24+24+27) |
З |
|
|
|
Лукіянчук Наталія Павлівна |
1168 |
ВАСЛУЯН М.О. |
16061 |
с. Василівка |
Василівська ЗОШ |
2 |
81 (24+30+27) |
З |
|
|
|
Кунєва Марина Дмитрівна |
1169 |
ВАСЮК О. |
16177 |
м. Одеса |
ЗОШ №63 |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1170 |
ВАСЮТИНСЬЙИЙ А.Г. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
4 |
108 (30+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1171 |
ВАУЛЄВА А.С. |
16279 |
м. Білгород-Дністровський |
Бритівська ЗОШ |
5 |
108 (42+36+30) |
|
С1 |
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
1172 |
ВАХНОВАН Г.О. |
16159 |
м. Одеса |
ЗОШ № 69 |
4 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1173 |
ВАЩУК Н.Е. |
16082 |
м. Арциз |
ЗОШ № 5 |
4 |
102 (30+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
1174 |
ВАЩУК С.С. |
16093 |
м. Арциз |
Мирнопільська ЗОШ |
3 |
50 (14+18+18) |
|
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
1175 |
ВДОВИЧЕНКО А.А. |
16304 |
м. Білгород-Дністровський |
ЗОШ № 3 |
2 |
6 (0+0+6) |
|
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
1176 |
ВДОВИЧЕНКО К.С. |
16196 |
м. Одеса |
Морський ліцей - ЗОШ №24 |
2 |
33 (12+9+12) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1177 |
ВДОВІН Г.В. |
16200 |
м. Ананьїв |
Збірна шкіл |
2 |
84 (30+27+27) |
З |
|
|
|
Ситнік Людмила Олександрівна |
1178 |
ВЕВЕРІЦА Д.С. |
16122 |
с. Жовтень |
Збірна шкіл Ширяївського району |
2 |
81 (24+27+30) |
З |
|
|
|
Татаріна Альбіна Миколаївна |
1179 |
ВЕВЕРІЦА Р.С. |
16122 |
с. Жовтень |
Збірна шкіл Ширяївського району |
5 |
147 (48+51+48) |
З |
|
|
|
Татаріна Альбіна Миколаївна |
1180 |
ВЕДЕРНІКОВА П.А. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
4 |
72 (30+24+18) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1181 |
ВЕЗЕЛЬ Т.Ю. |
16287 |
м. Березівка |
КЗЗСО № 2 м. Березівка |
4 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Бондар Любов Миколаївна |
1182 |
ВЕЗНЕ П.Є. |
16144 |
м. Одеса |
ЗОШ № 130 |
3 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1183 |
ВЕЛИГДАН М.О. |
16044 |
смт. Овідіополь |
Кароліно-Бугазька ЗОШ, Таїровська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
1 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
1184 |
ВЕЛИКА Є. |
16214 |
м. Одеса |
Ланжероновський |
4 |
102 (30+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1185 |
ВЕЛИКОВСЬКА А.В. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
4 |
60 (24+12+24) |
|
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
1186 |
ВЕЛИКОІВАНЕНКО А.М. |
16168 |
м. Одеса |
ЗОШ № 35 |
3 |
86 (32+30+24) |
|
С1 |
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1187 |
ВЕЛИЧКО А.О. |
16034 |
м. Біляївка |
ЗОШ № 1 |
2 |
66 (30+18+18) |
|
С1 |
|
|
Горковенко Тетяна Миколаївна |
1188 |
ВЕЛИЧКО В.Ю. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
4 |
120 (30+42+48) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1189 |
ВЕЛИЧКО К.Г. |
16131 |
м. Біляївка |
ЗОШ № 2 |
6 |
126 (42+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Щуренко Оксана Володимирівна |
1190 |
ВЕЛИЧКО К.Р. |
16122 |
с. Жовтень |
Збірна шкіл Ширяївського району |
3 |
132 (48+42+42) |
З |
|
|
|
Татаріна Альбіна Миколаївна |
1191 |
ВЕЛИЧКО С.В. |
16020 |
смт Велика Михайлівка |
Великомихайлівська опорна ЗОШ |
4 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Лукіянчук Наталія Павлівна |
1192 |
ВЕЛІКСАР К.І. |
16159 |
м. Одеса |
ЗОШ № 69 |
4 |
90 (42+42+6) |
|
С1 |
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1193 |
ВЕЛІКСАР К.М. |
16334 |
с. Нерубайське |
Нерубайська ЗОШ № 2 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
1194 |
ВЕЛІЧКО О.А. |
16052 |
смт. Овідіополь |
Новодолинська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
4 |
126 (36+42+48) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
1195 |
ВЕЛКОВА М.К. |
16151 |
м. Одеса |
Хабат |
11 |
87 (24+42+21) |
|
|
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1196 |
ВЕЛЬЧЕВ П.Ю. |
16011 |
м. Ізмаїл |
Кириничанська ЗОШ |
2 |
75 (24+27+24) |
З |
|
|
|
Раділова Світлана Семенівна |
1197 |
ВЕЛЬЧЕВ Ю.Ю. |
16011 |
м. Ізмаїл |
Кириничанська ЗОШ |
4 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Раділова Світлана Семенівна |
1198 |
ВЕЛЬЧЕВА А.С. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
5 |
81 (30+30+21) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1199 |
ВЕЛЬЧЕВА С.В. |
16176 |
м. Одеса |
ДНЗ Одеський професійний ліцей будівництва та архітектури |
10 |
88 (18+45+25) |
|
|
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1200 |
ВЕЛЬЧЕНКО С.О. |
16159 |
м. Одеса |
ЗОШ № 69 |
4 |
120 (36+36+48) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1201 |
ВЕЛЬШИНЕВСЬКА Я.В. |
16313 |
м. Рені |
ЗОШ №4 |
1 |
81 (30+24+27) |
З |
|
|
|
Потрібна Людмила Валентинівна |
1202 |
ВЕНГЕР Н.А. |
16041 |
смт. Овідіополь |
Великодолинська ЗОШ №2 |
3 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
1203 |
ВЕНГРЖАНОВСЬКА Д.М. |
16141 |
м. Одеса |
Юрліцей |
9 |
101 (36+39+26) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1204 |
ВЕНГРІН В.В. |
16041 |
смт. Овідіополь |
Великодолинська ЗОШ №2 |
4 |
92 (32+24+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Феленко Ірина Григорівна |
1205 |
ВЕНДАЛОВСЬКИЙ М.В. |
16251 |
м. Одеса |
ЗОШ № 14 |
1 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1206 |
ВЕНІДІКТОВА А.В. |
16151 |
м. Одеса |
Хабат |
3 |
102 (30+30+42) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1207 |
ВЕРБА А.С. |
16255 |
с. Пужайково |
НВК «Пужайківська ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ» |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Полуніна Світлана Володимирівна |
1208 |
ВЕРБАНОВ Т.О. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
3 |
78 (24+18+36) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1209 |
ВЕРБАНОВА А.Д. |
16012 |
м. Болград |
Гімназія ім. Г. С. Раковського |
2 |
42 (12+15+15) |
|
|
|
|
Димитрова Світлана Яківна |
1210 |
ВЕРБАНОВА В.Р. |
16012 |
м. Болград |
Гімназія ім. Г. С. Раковського |
4 |
138 (48+48+42) |
З |
|
|
|
Димитрова Світлана Яківна |
1211 |
ВЕРБЕЦЬКИЙ Н.Р. |
16255 |
с. Пужайково |
НВК «Пужайківська ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ» |
5 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Полуніна Світлана Володимирівна |
1212 |
ВЕРБИНСЬКА А.І. |
16256 |
м. Білгород-Дністровський |
Білгород-Дністровський НВК |
6 |
162 (60+54+48) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
1213 |
ВЕРБИЦЬКА В.В. |
16286 |
м. Березівка |
КЗЗСО № 3 м. Березівка |
4 |
102 (30+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Бондар Любов Миколаївна |
1214 |
ВЕРБИЦЬКА Д.О. |
16047 |
смт. Овідіополь |
Калаглійська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
3 |
126 (42+36+48) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
1215 |
ВЕРБИЦЬКИЙ Г.Р. |
16159 |
м. Одеса |
ЗОШ № 69 |
3 |
48 (24+0+24) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1216 |
ВЕРБИЦЬКИЙ Л.Г. |
16139 |
м. Одеса |
НВК № 263 |
3 |
48 (18+0+30) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1217 |
ВЕРБІЦЬКА Є.Ю. |
16200 |
м. Ананьїв |
Збірна шкіл |
1 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Ситнік Людмила Олександрівна |
1218 |
ВЕРБІЦЬКИЙ Ф.С. |
16148 |
м. Одеса |
Гімназія № 9 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1219 |
ВЕРБОВСЬКА А.В. |
16122 |
с. Жовтень |
Збірна шкіл Ширяївського району |
5 |
150 (54+45+51) |
З |
|
|
|
Татаріна Альбіна Миколаївна |
1220 |
ВЕРБОВСЬКИЙ В.В. |
16076 |
м. Білгород-Дністровський |
Удобненська ЗОШ |
8 |
41 (12+12+17) |
|
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
1221 |
ВЕРБОВСЬКИЙ В.В. |
16076 |
м. Білгород-Дністровський |
Удобненська ЗОШ |
5 |
81 (36+21+24) |
|
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
1222 |
ВЕРБОВЩУК О. |
16275 |
смт Велика Михайлівка |
Новопетрівська ЗОШ |
1 |
78 (30+27+21) |
З |
|
|
|
Лукіянчук Наталія Павлівна |
1223 |
ВЕРЕВОЧКІНА А.Г. |
16012 |
м. Болград |
Гімназія ім. Г. С. Раковського |
3 |
66 (12+24+30) |
|
|
|
|
Димитрова Світлана Яківна |
1224 |
ВЕРЕЇНА А.А. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
1 |
42 (6+27+9) |
|
|
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1225 |
ВЕРЕМЧУ О.І. |
16286 |
м. Березівка |
КЗЗСО № 3 м. Березівка |
4 |
114 (42+30+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Бондар Любов Миколаївна |
1226 |
ВЕРЖАНОВСЬКА І.В. |
16144 |
м. Одеса |
ЗОШ № 130 |
3 |
132 (42+48+42) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1227 |
ВЕРЗУНОВ Д.Т. |
16159 |
м. Одеса |
ЗОШ № 69 |
4 |
114 (36+36+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1228 |
ВЕРИС Д.Ю. |
16143 |
м. Одеса |
ЗОШ № 100 |
5 |
99 (36+24+39) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1229 |
ВЕРНЕДУБ С.Є. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
2 |
51 (12+24+15) |
|
|
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1230 |
ВЕРНИГОРА А.С. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
4 |
132 (48+42+42) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1231 |
ВЕРНИГОРА В.С. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1232 |
ВЕРНИГОРА В.Я. |
16141 |
м. Одеса |
Юрліцей |
9 |
61 (18+33+10) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1233 |
ВЕРПЕКА В.О. |
16334 |
с. Нерубайське |
Нерубайська ЗОШ № 2 |
10 |
95 (18+45+32) |
|
|
С2 |
|
Буткевич Валентина Григорівна |
1234 |
ВЕРПЕКА В.С. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1235 |
ВЕРХОВА А.В. |
16166 |
м. Одеса |
ЗОШ № 40 |
4 |
92 (26+30+36) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1236 |
ВЕРЧЕНКО А.М. |
16080 |
м. Арциз |
НВК ЗОШ № 1 гімназія |
6 |
45 (24+12+9) |
|
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
1237 |
ВЕТЛИЦЬКИЙ Я.С. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
5 |
87 (42+15+30) |
|
С1 |
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1238 |
ВЕТРІЧ С.І. |
16075 |
с.Адамівка |
Адамівська ЗОШ |
4 |
126 (42+36+48) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
1239 |
ВЕЧІРКО М.С. |
16312 |
м. Рені |
ЗОШ №3 |
9 |
108 (24+33+51) |
|
|
|
С3 |
Потрібна Людмила Валентинівна |
1240 |
ВЕЧТОМОВА Г.І. |
16141 |
м. Одеса |
Юрліцей |
10 |
99 (18+54+27) |
|
|
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1241 |
ВЕЩЕВ Г.В. |
16172 |
м. Одеса |
Гімназія №2 |
6 |
108 (42+30+36) |
|
С1 |
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1242 |
ВЄЛЄВ Я.Д. |
16080 |
м. Арциз |
НВК ЗОШ № 1 гімназія |
3 |
54 (18+30+6) |
|
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
1243 |
ВЄЛЄВА А.В. |
16041 |
смт. Овідіополь |
Великодолинська ЗОШ №2 |
3 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
1244 |
ВЄЛЄВА В.М. |
16334 |
с. Нерубайське |
Нерубайська ЗОШ № 2 |
2 |
57 (6+24+27) |
|
|
С2 |
С3 |
Буткевич Валентина Григорівна |
1245 |
ВЄЛУГІНА А.М. |
16041 |
смт. Овідіополь |
Великодолинська ЗОШ №2 |
3 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
1246 |
ВЄЛЬГУС Ю.Н. |
16218 |
смт. Тарутине |
Тарутинський НВК ЗОШ д/з |
10 |
93 (18+45+30) |
|
|
С2 |
|
Авілко Тетяна Григорівна |
1247 |
ВЄРЄТЮК А.В. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
2 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1248 |
ВЄТРОВ Р. |
16155 |
м. Одеса |
ЗОШ № 81 |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1249 |
ВИГОРНИЦЬКА К.І. |
16020 |
смт Велика Михайлівка |
Великомихайлівська опорна ЗОШ |
6 |
90 (24+30+36) |
|
|
|
|
Лукіянчук Наталія Павлівна |
1250 |
ВИЛЄГЖАНИНА К.А. |
16046 |
смт. Овідіополь |
Йосипівська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
6 |
144 (48+45+51) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
1251 |
ВИННИК І.В. |
16044 |
смт. Овідіополь |
Кароліно-Бугазька ЗОШ, Таїровська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
1 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
1252 |
ВИНОГРАДОВ А.А. |
16168 |
м. Одеса |
ЗОШ № 35 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1253 |
ВИНОГРАДОВ Т.В. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
2 |
60 (18+30+12) |
|
|
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1254 |
ВИНОГРАДОВА Д.С. |
16167 |
м. Одеса |
ЗОШ № 54 |
3 |
120 (36+36+48) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1255 |
ВИНОГРАДОВА І.В. |
16044 |
смт. Овідіополь |
Кароліно-Бугазька ЗОШ, Таїровська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
5 |
159 (54+51+54) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
1256 |
ВИНОГРАДОВА К.В. |
16166 |
м. Одеса |
ЗОШ № 40 |
7 |
120 (42+27+51) |
|
С1 |
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1257 |
ВИНОГРАДОВА Т.О. |
16138 |
м. Одеса |
ЗОШ №43 |
6 |
168 (60+54+54) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1258 |
ВИСКОЧИЛ А.О. |
16138 |
м. Одеса |
ЗОШ №43 |
7 |
118 (42+45+31) |
|
С1 |
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1259 |
ВИСОЦЬКА В.В. |
16168 |
м. Одеса |
ЗОШ № 35 |
2 |
87 (30+30+27) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1260 |
ВИСОЦЬКА В.С. |
16020 |
смт Велика Михайлівка |
Великомихайлівська опорна ЗОШ |
4 |
108 (36+36+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Лукіянчук Наталія Павлівна |
1261 |
ВИСОЦЬКА Я. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
4 |
106 (22+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1262 |
ВИСОЧАНСЬКИЙ І.Ю. |
16098 |
м. Арциз |
Долинівська ЗОШ, Василівська ЗОШ |
5 |
84 (24+24+36) |
|
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
1263 |
ВИТИЧАК А.В. |
16132 |
с. Червонознам’янка |
Червонознам’янська ЗОШ |
10 |
123 (42+48+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Піпер Олена Миколаївна |
1264 |
ВИТІКАЧ М.О. |
16144 |
м. Одеса |
ЗОШ № 130 |
3 |
132 (36+48+48) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1265 |
ВИХРИСТЮК Д.Г. |
16053 |
смт. Овідіополь |
Прилиманська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
4 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
1266 |
ВИШНЕВСЬКА В.О. |
16200 |
м. Ананьїв |
Збірна шкіл |
4 |
94 (28+30+36) |
|
|
|
С3 |
Ситнік Людмила Олександрівна |
1267 |
ВИШНЄВСЬКА С.Л. |
16141 |
м. Одеса |
Юрліцей |
9 |
89 (24+45+20) |
|
|
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1268 |
ВИШНЄВСЬКИЙ Л.Л. |
16141 |
м. Одеса |
Юрліцей |
8 |
86 (30+24+32) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1269 |
ВИШТИКАЙЛО Л.П. |
16035 |
смт. Овідіополь |
Великодолинський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – гімназія» |
2 |
72 (30+27+15) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
1270 |
ВІВСІК М.О. |
16186 |
м. Одеса |
ЗОШ №30 |
3 |
48 (24+18+6) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1271 |
ВІВТОВЧЕНКО Д.С. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
2 |
27 (6+9+12) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1272 |
ВІГЛЕР М. |
16151 |
м. Одеса |
Хабат |
3 |
114 (36+42+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1273 |
ВІДОВА А.І. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
3 |
98 (20+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1274 |
ВІДОВА Д.І. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
10 |
103 (30+45+28) |
|
|
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1275 |
ВІЖЛЯНСЬКИЙ М.С. |
16144 |
м. Одеса |
ЗОШ № 130 |
3 |
132 (42+48+42) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1276 |
ВІЗНЮК Д.О. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
2 |
66 (24+18+24) |
|
С1 |
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1277 |
ВІЗНЯК С. |
16218 |
смт. Тарутине |
Тарутинський НВК ЗОШ д/з |
5 |
105 (30+45+30) |
|
|
С2 |
|
Авілко Тетяна Григорівна |
1278 |
ВІЗЬМІТЇН І.В. |
16144 |
м. Одеса |
ЗОШ № 130 |
3 |
96 (30+30+36) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1279 |
ВІКОЛ Т.М. |
16181 |
м. Одеса |
ЗОШ №71 |
2 |
81 (24+27+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1280 |
ВІЛЕЙКО В.В. |
16155 |
м. Одеса |
ЗОШ № 81 |
4 |
68 (14+24+30) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1281 |
ВІЛЬЧАНСЬКИЙ К.О. |
16176 |
м. Одеса |
ДНЗ Одеський професійний ліцей будівництва та архітектури |
10 |
110 (30+45+35) |
|
|
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1282 |
ВІНГГРАДОВА К.Г. |
16095 |
м. Арциз |
Н.-Іванівська ЗОШ |
4 |
118 (40+36+42) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
1283 |
ВІНДЕР-СТЕЦІВ М. . |
16053 |
смт. Овідіополь |
Прилиманська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
3 |
96 (36+24+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Феленко Ірина Григорівна |
1284 |
ВІНІЦЬКИЙ В.А. |
16256 |
м. Білгород-Дністровський |
Білгород-Дністровський НВК |
8 |
70 (24+15+31) |
|
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
1285 |
ВІНІЧЕНКО К.С. |
16053 |
смт. Овідіополь |
Прилиманська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
3 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
1286 |
ВІНКЕРТ Т.А. |
16002 |
м. Білгород-Дністровський |
Шабівська ЗОШ |
5 |
108 (36+51+21) |
|
|
С2 |
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
1287 |
ВІННИЦЬКИЙ В.Ю. |
16304 |
м. Білгород-Дністровський |
ЗОШ № 3 |
2 |
6 (0+0+6) |
|
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
1288 |
ВІННІЧЕНКО Д.П. |
16035 |
смт. Овідіополь |
Великодолинський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – гімназія» |
3 |
96 (30+30+36) |
|
|
|
С3 |
Феленко Ірина Григорівна |
1289 |
ВІНОГРАДОВА Л.Г. |
16095 |
м. Арциз |
Н.-Іванівська ЗОШ |
2 |
72 (30+27+15) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
1290 |
ВІНЦЕВСЬКИЙ В.А. |
16155 |
м. Одеса |
ЗОШ № 81 |
4 |
62 (32+6+24) |
|
С1 |
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1291 |
ВІРИЧ Я.Д. |
16144 |
м. Одеса |
ЗОШ № 130 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1292 |
ВІРОТЧЕНКО Д.О. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
2 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1293 |
ВІРЧЕНКО З.О. |
16329 |
с. Холодна |
Холоднобалківська ЗОШ І-ІІІ ст. |
2 |
63 (24+24+15) |
|
С1 |
С2 |
|
Буткевич Валентина Григорівна |
1294 |
ВІТКА Д.С. |
16052 |
смт. Овідіополь |
Новодолинська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
3 |
92 (26+36+30) |
|
|
С2 |
|
Феленко Ірина Григорівна |
1295 |
ВІТКОВСЬКА П.Д. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
1296 |
ВІХЛЯЄВ А.О. |
16148 |
м. Одеса |
Гімназія № 9 |
2 |
72 (24+30+18) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1297 |
ВІХРОВА Д.Б. |
16139 |
м. Одеса |
НВК № 263 |
3 |
72 (24+30+18) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1298 |
ВІЧЕВА А.О. |
16053 |
смт. Овідіополь |
Прилиманська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
3 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
1299 |
ВІЧЕВА Д.І. |
16044 |
смт. Овідіополь |
Кароліно-Бугазька ЗОШ, Таїровська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
1300 |
ВІЧЄВ О.В. |
16218 |
смт. Тарутине |
Тарутинський НВК ЗОШ д/з |
3 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Авілко Тетяна Григорівна |
1301 |
ВЇКОБРОДА А.Є. |
16334 |
с. Нерубайське |
Нерубайська ЗОШ № 2 |
3 |
138 (48+48+42) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
1302 |
ВЛАД М.М. |
16287 |
м. Березівка |
КЗЗСО № 2 м. Березівка |
3 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Бондар Любов Миколаївна |
1303 |
ВЛАДИЧЕНКО Т.Є. |
16076 |
м. Білгород-Дністровський |
Удобненська ЗОШ |
3 |
72 (30+24+18) |
|
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
1304 |
ВЛАДОВА Д. |
16177 |
м. Одеса |
ЗОШ №63 |
2 |
84 (30+27+27) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1305 |
ВЛАДОВА К.П. |
16082 |
м. Арциз |
ЗОШ № 5 |
2 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
1306 |
ВЛАС В.О. |
16463 |
смт. Миколаївка |
ОЗ «Миколаївська ЗОШ» |
4 |
120 (36+36+48) |
З |
|
|
|
Чорна Марія Петрівна |
1307 |
ВЛАСЕНКО М.А. |
16140 |
м. Одеса |
ЗОШ № 89 |
4 |
118 (40+36+42) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1308 |
ВЛАСЕНКО Т.В. |
16080 |
м. Арциз |
НВК ЗОШ № 1 гімназія |
2 |
51 (18+15+18) |
|
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
1309 |
ВЛАСКІНА Н.Ю. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
1310 |
ВЛАСОВ Д.Є. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
1311 |
ВЛАСОВ М.Д. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
6 |
96 (24+39+33) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1312 |
ВЛАСОВА А.М. |
16168 |
м. Одеса |
ЗОШ № 35 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1313 |
ВЛАСОВА К.О. |
16168 |
м. Одеса |
ЗОШ № 35 |
3 |
36 (12+18+6) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1314 |
ВЛАСОВА М.О. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
1 |
81 (30+24+27) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1315 |
ВЛАСЮК К.А. |
16167 |
м. Одеса |
ЗОШ № 54 |
3 |
108 (36+30+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1316 |
ВЛАХ А.І. |
16334 |
с. Нерубайське |
Нерубайська ЗОШ № 2 |
4 |
30 (12+6+12) |
|
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
1317 |
ВНУЧЕНКО А.Ю. |
16165 |
м. Одеса |
ЗОШ № 53 |
4 |
96 (30+30+36) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1318 |
ВОВК Н.С. |
16168 |
м. Одеса |
ЗОШ № 35 |
4 |
86 (14+42+30) |
|
|
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1319 |
ВОВЧЕНКО М.М. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
4 |
74 (20+24+30) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1320 |
ВОДА М.Е. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
8 |
58 (24+15+19) |
|
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
1321 |
ВОЄВОДІНА Є.О. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
6 |
87 (24+27+36) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1322 |
ВОЗІКОВ А.В. |
16177 |
м. Одеса |
ЗОШ №63 |
3 |
98 (26+30+42) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1323 |
ВОЗІЯН А.А. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
2 |
60 (24+15+21) |
|
С1 |
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1324 |
ВОЗІЯН О.С. |
16076 |
м. Білгород-Дністровський |
Удобненська ЗОШ |
3 |
78 (30+30+18) |
|
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
1325 |
ВОЗІЯН С.С. |
16304 |
м. Білгород-Дністровський |
ЗОШ № 3 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
1326 |
ВОЗНЮК А.О. |
16155 |
м. Одеса |
ЗОШ № 81 |
4 |
120 (42+36+42) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1327 |
ВОЗНЮК В.О. |
16094 |
м. Арциз |
П.-Балківська ЗОШ |
4 |
118 (46+36+36) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
1328 |
ВОИН Л.И. |
16214 |
м. Одеса |
Ланжероновський |
4 |
96 (30+36+30) |
|
|
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1329 |
ВОЙКУ Є.Г. |
16056 |
м. Ізмаїл |
Озернянська ЗОШ |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Раділова Світлана Семенівна |
1330 |
ВОЙКУ І.М. |
16056 |
м. Ізмаїл |
Озернянська ЗОШ |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Раділова Світлана Семенівна |
1331 |
ВОЙКУ М.І. |
16056 |
м. Ізмаїл |
Озернянська ЗОШ |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Раділова Світлана Семенівна |
1332 |
ВОЙКУ Н.М. |
16056 |
м. Ізмаїл |
Озернянська ЗОШ |
1 |
78 (30+21+27) |
З |
|
|
|
Раділова Світлана Семенівна |
1333 |
ВОЙНІКОВ О. |
16132 |
с. Червонознам’янка |
Червонознам’янська ЗОШ |
10 |
125 (36+54+35) |
|
|
С2 |
|
Піпер Олена Миколаївна |
1334 |
ВОЙНІКОВА О.В. |
16132 |
с. Червонознам’янка |
Червонознам’янська ЗОШ |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Піпер Олена Миколаївна |
1335 |
ВОЙНОВ С.К. |
16101 |
м. Ізмаїл |
ЗОШ № 8 |
2 |
21 (0+9+12) |
|
|
|
|
Коколова Олена Дмитріївна |
1336 |
ВОЙНОВСЬКА С.О. |
16051 |
смт. Овідіополь |
Великодолинський НВК(ЗОШ-ліцей), Надлиманська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
4 |
132 (36+48+48) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
1337 |
ВОЙТ К.М. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
6 |
117 (42+27+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1338 |
ВОЙТЕНКО В.В. |
16196 |
м. Одеса |
Морський ліцей - ЗОШ №24 |
7 |
121 (30+45+46) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1339 |
ВОЙТЕНКО К.Д. |
16327 |
с. Вигода |
Вигодянська ЗОШ І-ІІІ ст. |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
1340 |
ВОЙТОВ О.С. |
16034 |
м. Біляївка |
ЗОШ № 1 |
2 |
78 (24+27+27) |
З |
|
|
|
Горковенко Тетяна Миколаївна |
1341 |
ВОЙТОВА Л.В. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
4 |
104 (32+36+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Буткевич Валентина Григорівна |
1342 |
ВОЙТОВСЬКА В.В. |
16260 |
с. Чернече |
НВК «Чернеченська ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ» |
3 |
84 (24+24+36) |
|
|
|
С3 |
Полуніна Світлана Володимирівна |
1343 |
ВОЙЦЕВ Ю.Є. |
16287 |
м. Березівка |
КЗЗСО № 2 м. Березівка |
3 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Бондар Любов Миколаївна |
1344 |
ВОЛЄВА А. |
16214 |
м. Одеса |
Ланжероновський |
3 |
6 (0+0+6) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1345 |
ВОЛЄНТИК О.І. |
16313 |
м. Рені |
ЗОШ №4 |
5 |
66 (30+18+18) |
|
|
|
|
Потрібна Людмила Валентинівна |
1346 |
ВОЛЖИНА К.М. |
16312 |
м. Рені |
ЗОШ №3 |
4 |
132 (42+48+42) |
З |
|
|
|
Потрібна Людмила Валентинівна |
1347 |
ВОЛЖИНА К.М. |
16312 |
м. Рені |
ЗОШ №3 |
4 |
114 (36+48+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Потрібна Людмила Валентинівна |
1348 |
ВОЛИК К.О. |
16153 |
м. Одеса |
ЗОШ № 119 |
4 |
108 (30+36+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1349 |
ВОЛИНЕЦЬ В.П. |
16167 |
м. Одеса |
ЗОШ № 54 |
3 |
120 (36+48+36) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1350 |
ВОЛКАНОВ О.С. |
16307 |
м. Білгород-Дністровський |
ЗОШ № 11 |
3 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
1351 |
ВОЛКАНОВА С.В. |
16256 |
м. Білгород-Дністровський |
Білгород-Дністровський НВК |
5 |
96 (36+33+27) |
|
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
1352 |
ВОЛКОВ В.В. |
16091 |
м. Арциз |
Теплицька ЗОШ |
4 |
84 (30+30+24) |
|
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
1353 |
ВОЛКОВ В.В. |
16334 |
с. Нерубайське |
Нерубайська ЗОШ № 2 |
4 |
90 (18+30+42) |
|
|
|
С3 |
Буткевич Валентина Григорівна |
1354 |
ВОЛКОВ Г.М. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
3 |
108 (36+30+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Буткевич Валентина Григорівна |
1355 |
ВОЛКОВ К.В. |
16166 |
м. Одеса |
ЗОШ № 40 |
3 |
92 (20+42+30) |
|
|
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1356 |
ВОЛКОВ С.А. |
16094 |
м. Арциз |
П.-Балківська ЗОШ |
4 |
120 (48+36+36) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
1357 |
ВОЛКОВ С.І. |
16186 |
м. Одеса |
ЗОШ №30 |
3 |
92 (20+30+42) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1358 |
ВОЛКОВ Я.В. |
16047 |
смт. Овідіополь |
Калаглійська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
1 |
78 (30+21+27) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
1359 |
ВОЛКОВА .. . |
16186 |
м. Одеса |
ЗОШ №30 |
3 |
96 (24+30+42) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1360 |
ВОЛКОВА А.В. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
4 |
84 (36+18+30) |
|
С1 |
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1361 |
ВОЛКОВА А.М. |
16200 |
м. Ананьїв |
Збірна шкіл |
5 |
159 (54+51+54) |
З |
|
|
|
Ситнік Людмила Олександрівна |
1362 |
ВОЛКОВА Є.Д. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
8 |
81 (24+18+39) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1363 |
ВОЛКОВА М.Д. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
2 |
54 (30+3+21) |
|
С1 |
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1364 |
ВОЛКОВА О.О. |
16312 |
м. Рені |
ЗОШ №3 |
4 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Потрібна Людмила Валентинівна |
1365 |
ВОЛКОВА П.А. |
16155 |
м. Одеса |
ЗОШ № 81 |
2 |
45 (12+18+15) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1366 |
ВОЛКОВА С. |
16144 |
м. Одеса |
ЗОШ № 130 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1367 |
ВОЛКОВСЬКИЙ В. |
16138 |
м. Одеса |
ЗОШ №43 |
7 |
82 (42+21+19) |
|
С1 |
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1368 |
ВОЛНА Є.Ю. |
16165 |
м. Одеса |
ЗОШ № 53 |
1 |
75 (24+24+27) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1369 |
ВОЛОГЖАНІН В.С. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1370 |
ВОЛОДІЩУК А.Д. |
16155 |
м. Одеса |
ЗОШ № 81 |
3 |
92 (26+30+36) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1371 |
ВОЛОДІЩУК А.Д. |
16155 |
м. Одеса |
ЗОШ № 81 |
3 |
92 (26+30+36) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1372 |
ВОЛОКОЛУПОВ В.О. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
6 |
117 (48+33+36) |
|
С1 |
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1373 |
ВОЛОЧКОВА А.Є. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1374 |
ВОЛОШАНЕНКО Д.С. |
16045 |
смт. Овідіополь |
Барабойська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
3 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
1375 |
ВОЛОШИН А. |
16153 |
м. Одеса |
ЗОШ № 119 |
4 |
44 (20+18+6) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1376 |
ВОЛОШИН О.В. |
16138 |
м. Одеса |
ЗОШ №43 |
4 |
102 (36+30+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1377 |
ВОЛОШИНА В.А. |
16148 |
м. Одеса |
Гімназія № 9 |
1 |
81 (30+21+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1378 |
ВОЛОШИНА З.О. |
16082 |
м. Арциз |
ЗОШ № 5 |
3 |
108 (30+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
1379 |
ВОЛОШИНА К.І. |
16165 |
м. Одеса |
ЗОШ № 53 |
2 |
6 (0+0+6) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1380 |
ВОЛОШИНА О.О. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1381 |
ВОЛОШИНА Т.Р. |
16200 |
м. Ананьїв |
Збірна шкіл |
9 |
28 (12+6+10) |
|
|
|
|
Ситнік Людмила Олександрівна |
1382 |
ВОЛОШИНА Ю.В. |
16035 |
смт. Овідіополь |
Великодолинський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – гімназія» |
3 |
60 (6+24+30) |
|
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
1383 |
ВОЛОЩЕНКО А.І. |
16083 |
м. Арциз |
Кам’янська ЗОШ |
4 |
108 (30+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
1384 |
ВОЛОЩЕНКО Р.В. |
16083 |
м. Арциз |
Кам’янська ЗОШ |
8 |
54 (24+15+15) |
|
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
1385 |
ВОЛОЩУК А.Ю. |
16163 |
м. Одеса |
ЗОШ № 37 |
3 |
94 (28+30+36) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1386 |
ВОЛОЩУК С.І. |
16078 |
м. Білгород-Дністровський |
Випаснянська ЗОШ І-ІІ ст. |
3 |
108 (24+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Мальована Наталія Спиридонівна |
1387 |
ВОЛФ Ш. |
16151 |
м. Одеса |
Хабат |
4 |
74 (20+30+24) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1388 |
ВОЛЧАНОВ П.О. |
16081 |
м. Арциз |
НВК ЗОШ № 4 ліцей |
2 |
78 (24+30+24) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
1389 |
ВОЛЧАНОВА А.І. |
16061 |
с. Василівка |
Василівська ЗОШ |
8 |
74 (30+15+29) |
|
|
|
|
Кунєва Марина Дмитрівна |
1390 |
ВОЛЧАНОВА Т.І. |
16061 |
с. Василівка |
Василівська ЗОШ |
2 |
87 (30+30+27) |
З |
|
|
|
Кунєва Марина Дмитрівна |
1391 |
ВОЛЧКОВ Д.Д. |
16327 |
с. Вигода |
Вигодянська ЗОШ І-ІІІ ст. |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
1392 |
ВОЛЧКОВ Д.І. |
16303 |
м. Білгород-Дністровський |
Структурний підрозділ ЗДОЗО КЗ «Білгород-Дністровський педагогічний коледж» |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
1393 |
ВОЛЧКОВА П.Д. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
3 |
74 (26+12+36) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1394 |
ВОЛЬФ А.А. |
16151 |
м. Одеса |
Хабат |
7 |
100 (36+24+40) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1395 |
ВОЛЬФ Н.Л. |
16151 |
м. Одеса |
Хабат |
7 |
107 (30+36+41) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1396 |
ВОЛЬФ Ш.А. |
16151 |
м. Одеса |
Хабат |
4 |
84 (24+30+30) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1397 |
ВОЛЬЧЕВА Я. |
16165 |
м. Одеса |
ЗОШ № 53 |
1 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1398 |
ВОЛЯНСЬКА М. |
16151 |
м. Одеса |
Хабат |
11 |
99 (24+39+36) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1399 |
ВОЛЯНСЬКА О.О. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
4 |
74 (20+30+24) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1400 |
ВОРНІКОВА Є.Д. |
16307 |
м. Білгород-Дністровський |
ЗОШ № 11 |
3 |
104 (20+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Мальована Наталія Спиридонівна |
1401 |
ВОРНІКОВА К.В. |
16082 |
м. Арциз |
ЗОШ № 5 |
3 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
1402 |
ВОРОБЙОВ Є.О. |
16148 |
м. Одеса |
Гімназія № 9 |
1 |
72 (18+24+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1403 |
ВОРОБЙОВА А.С. |
16091 |
м. Арциз |
Теплицька ЗОШ |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
1404 |
ВОРОБЙОВА К.А. |
16081 |
м. Арциз |
НВК ЗОШ № 4 ліцей |
4 |
132 (36+48+48) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
1405 |
ВОРОБЙОВА К.О. |
16083 |
м. Арциз |
Кам’янська ЗОШ |
4 |
120 (30+42+48) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
1406 |
ВОРОВА В.П. |
16144 |
м. Одеса |
ЗОШ № 130 |
3 |
132 (42+48+42) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1407 |
ВОРОВА Н.В. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
4 |
126 (30+48+48) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1408 |
ВОРОНІНА В.П. |
16181 |
м. Одеса |
ЗОШ №71 |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1409 |
ВОРОНКОВ В.О. |
16138 |
м. Одеса |
ЗОШ №43 |
10 |
86 (36+33+17) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1410 |
ВОРОНКОВА С.О. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
7 |
57 (36+12+9) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1411 |
ВОРОНОВ Б.В. |
16330 |
с. Троїцьке |
Троїцький ЗЗСО І-ІІІ ст. |
3 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
1412 |
ВОРОНЮК В.Г. |
16256 |
м. Білгород-Дністровський |
Білгород-Дністровський НВК |
5 |
54 (18+21+15) |
|
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
1413 |
ВОРОНЯК В.О. |
16196 |
м. Одеса |
Морський ліцей - ЗОШ №24 |
5 |
102 (42+27+33) |
|
С1 |
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1414 |
ВОРОХОБ К.О. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
4 |
92 (32+30+30) |
|
С1 |
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1415 |
ВОРОШИЛО О.О. |
16141 |
м. Одеса |
Юрліцей |
10 |
90 (30+39+21) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1416 |
ВОРОШИЛОВ О.В. |
16035 |
смт. Овідіополь |
Великодолинський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – гімназія» |
4 |
54 (18+18+18) |
|
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
1417 |
ВОРОШНІН Н.І. |
16047 |
смт. Овідіополь |
Калаглійська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
1418 |
ВОСКАНЯН Р.А. |
16056 |
м. Ізмаїл |
Озернянська ЗОШ |
6 |
57 (24+12+21) |
|
|
|
|
Раділова Світлана Семенівна |
1419 |
ВОСКАНЯН С.Г. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
4 |
44 (14+6+24) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1420 |
ВОСКОБОЙНІКОВОЇ К.А. |
16168 |
м. Одеса |
ЗОШ № 35 |
8 |
103 (24+39+40) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1421 |
ВОСКОВЕНКО А.М. |
16155 |
м. Одеса |
ЗОШ № 81 |
9 |
125 (48+48+29) |
|
С1 |
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1422 |
ВРАГАЛЄВА С.Д. |
16163 |
м. Одеса |
ЗОШ № 37 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1423 |
ВРАДІЙ К.О. |
16153 |
м. Одеса |
ЗОШ № 119 |
3 |
108 (30+36+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1424 |
ВРУБЛЕВСЬКА В.В. |
16257 |
с. Доброолександрівка |
Доброолександрівська ЗОШ |
4 |
114 (36+36+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Дубська Надія Олександрівна |
1425 |
ВТОРУШИН Б.Ю. |
16181 |
м. Одеса |
ЗОШ №71 |
2 |
63 (30+18+15) |
|
С1 |
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1426 |
ВУКОЛОВ С.С. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
7 |
74 (18+24+32) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1427 |
ВУЛПЄ І. |
16218 |
смт. Тарутине |
Тарутинський НВК ЗОШ д/з |
4 |
60 (18+18+24) |
|
|
|
|
Авілко Тетяна Григорівна |
1428 |
ВУЛПЄ Л.І. |
16218 |
смт. Тарутине |
Тарутинський НВК ЗОШ д/з |
3 |
84 (30+24+30) |
|
|
|
|
Авілко Тетяна Григорівна |
1429 |
ВУЛЧАНУ В.Д. |
16316 |
м. Рені |
Лиманська ЗОШ |
9 |
130 (36+42+52) |
|
|
С2 |
С3 |
Потрібна Людмила Валентинівна |
1430 |
ГАБАРАЕВ М.О. |
16035 |
смт. Овідіополь |
Великодолинський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – гімназія» |
5 |
84 (30+21+33) |
|
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
1431 |
ГАБАЧОВА В.І. |
16093 |
м. Арциз |
Мирнопільська ЗОШ |
1 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
1432 |
ГАБЕР А. |
16132 |
с. Червонознам’янка |
Червонознам’янська ЗОШ |
3 |
126 (36+42+48) |
З |
|
|
|
Піпер Олена Миколаївна |
1433 |
ГАБЕР К.А. |
16255 |
с. Пужайково |
НВК «Пужайківська ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ» |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Полуніна Світлана Володимирівна |
1434 |
ГАБЕР О.В. |
16132 |
с. Червонознам’янка |
Червонознам’янська ЗОШ |
11 |
133 (42+48+43) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Піпер Олена Миколаївна |
1435 |
ГАБІЦЬКА К.І. |
16218 |
смт. Тарутине |
Тарутинський НВК ЗОШ д/з |
3 |
120 (42+36+42) |
З |
|
|
|
Авілко Тетяна Григорівна |
1436 |
ГАБРУК В.М. |
16144 |
м. Одеса |
ЗОШ № 130 |
2 |
72 (24+24+24) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1437 |
ГАБУНІЯ Д. |
16153 |
м. Одеса |
ЗОШ № 119 |
4 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1438 |
ГАВВА Н.В. |
16275 |
смт Велика Михайлівка |
Новопетрівська ЗОШ |
3 |
66 (18+24+24) |
|
|
|
|
Лукіянчук Наталія Павлівна |
1439 |
ГАВЛЮК Я.О. |
16075 |
с.Адамівка |
Адамівська ЗОШ |
3 |
84 (24+18+42) |
|
|
|
С3 |
Мальована Наталія Спиридонівна |
1440 |
ГАВРИЛАВ Р.О. |
16310 |
м. Рені |
ЗОШ №1 |
6 |
96 (36+27+33) |
|
|
|
|
Потрібна Людмила Валентинівна |
1441 |
ГАВРИЛЕНКО А.Б. |
16144 |
м. Одеса |
ЗОШ № 130 |
3 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1442 |
ГАВРИЛЕНКО А.Л. |
16041 |
смт. Овідіополь |
Великодолинська ЗОШ №2 |
3 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
1443 |
ГАВРИЛЕНКО А.Ю. |
16082 |
м. Арциз |
ЗОШ № 5 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
1444 |
ГАВРИЛЕНКО В.М. |
16102 |
Фонтанка |
Фонтанський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія» |
4 |
102 (36+30+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Бабич Ольга Борисівна |
1445 |
ГАВРИЛКО К.В. |
16080 |
м. Арциз |
НВК ЗОШ № 1 гімназія |
3 |
6 (0+0+6) |
|
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
1446 |
ГАВРИЛОВА Г.С. |
16279 |
м. Білгород-Дністровський |
Бритівська ЗОШ |
7 |
119 (48+33+38) |
|
С1 |
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
1447 |
ГАВРИЛЮК В.М. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
7 |
107 (36+33+38) |
|
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
1448 |
ГАВРИЛЮК Л.С. |
16165 |
м. Одеса |
ЗОШ № 53 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1449 |
ГАВРИЛЮК Н.Ю. |
16255 |
с. Пужайково |
НВК «Пужайківська ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ» |
4 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Полуніна Світлана Володимирівна |
1450 |
ГАВРИЛЮК О.О. |
16118 |
смт Олександрівка, м.Чорноморськ |
Олександрівська ЗОШ |
3 |
114 (36+36+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Вакарь Яна Василівна |
1451 |
ГАВРИЩУК А.А. |
16050 |
смт. Овідіополь |
Молодіжненська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
4 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
1452 |
ГАВРИЩУК М.В. |
16200 |
м. Ананьїв |
Збірна шкіл |
10 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Ситнік Людмила Олександрівна |
1453 |
ГАВРОНСЬКА А.В. |
16286 |
м. Березівка |
КЗЗСО № 3 м. Березівка |
3 |
120 (48+36+36) |
З |
|
|
|
Бондар Любов Миколаївна |
1454 |
ГАВРЮК В.О. |
16181 |
м. Одеса |
ЗОШ №71 |
8 |
114 (36+30+48) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1455 |
ГАВРЮК Н.О. |
16181 |
м. Одеса |
ЗОШ №71 |
4 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1456 |
ГАВУРА М.С. |
16052 |
смт. Овідіополь |
Новодолинська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
6 |
111 (36+36+39) |
|
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
1457 |
ГАГАУЗ А.О. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1458 |
ГАГАУЗОВА В.В. |
16309 |
м. Білгород-Дністровський |
КЗ НВК ім. С.О. Морозової |
3 |
96 (24+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Мальована Наталія Спиридонівна |
1459 |
ГАДЖИ САЛІН С.А. |
16083 |
м. Арциз |
Кам’янська ЗОШ |
1 |
81 (24+27+30) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
1460 |
ГАДЖИЄВА Г.Х. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
7 |
94 (30+33+31) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1461 |
ГАДИРКА О.Є. |
16312 |
м. Рені |
ЗОШ №3 |
3 |
126 (36+48+42) |
З |
|
|
|
Потрібна Людмила Валентинівна |
1462 |
ГАДІЯК Д.В. |
16334 |
с. Нерубайське |
Нерубайська ЗОШ № 2 |
2 |
75 (24+24+27) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
1463 |
ГАДЛЕВСЬКА А.Е. |
16141 |
м. Одеса |
Юрліцей |
11 |
126 (30+45+51) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1464 |
ГАЖА П.С. |
16035 |
смт. Овідіополь |
Великодолинський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – гімназія» |
3 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
1465 |
ГАЖЕВ А.І. |
16061 |
с. Василівка |
Василівська ЗОШ |
6 |
105 (48+36+21) |
|
С1 |
|
|
Кунєва Марина Дмитрівна |
1466 |
ГАЖИЙ К.А. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1467 |
ГАИДАРЖІ В.О. |
16112 |
м. Ізмаїл |
Новонекрасівська ЗОШ |
4 |
74 (20+24+30) |
|
|
|
|
Раділова Світлана Семенівна |
1468 |
ГАЙВОРОНСЬКА О.В. |
16021 |
смт Велика Михайлівка |
Новоборисівська ЗОШ |
4 |
110 (32+30+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Лукіянчук Наталія Павлівна |
1469 |
ГАЙДА Д.О. |
16286 |
м. Березівка |
КЗЗСО № 3 м. Березівка |
4 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Бондар Любов Миколаївна |
1470 |
ГАЙДАЙЧУК О. |
16019 |
смт Велика Михайлівка |
Великомихайлівський НВК |
1 |
63 (24+18+21) |
|
С1 |
|
С3 |
Лукіянчук Наталія Павлівна |
1471 |
ГАЙДАЙЧУК О.В. |
16256 |
м. Білгород-Дністровський |
Білгород-Дністровський НВК |
9 |
83 (6+39+38) |
|
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
1472 |
ГАЙДАРЕНКО Є.О. |
16330 |
с. Троїцьке |
Троїцький ЗЗСО І-ІІІ ст. |
3 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
1473 |
ГАЙДАРЖИ Є.І. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
6 |
84 (36+21+27) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1474 |
ГАЙДАРЖИ І.С. |
16091 |
м. Арциз |
Теплицька ЗОШ |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
1475 |
ГАЙДАРЖИ П.В. |
16094 |
м. Арциз |
П.-Балківська ЗОШ |
4 |
122 (32+42+48) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
1476 |
ГАЙДАРЖІ В.О. |
16088 |
м. Арциз |
Деленська ЗОШ |
5 |
117 (36+48+33) |
|
|
С2 |
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
1477 |
ГАЙДАРЖІ М.О. |
16088 |
м. Арциз |
Деленська ЗОШ |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
1478 |
ГАЙДАРЖІ М.О. |
16088 |
м. Арциз |
Деленська ЗОШ |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
1479 |
ГАЙДАРЖІ О.А. |
16144 |
м. Одеса |
ЗОШ № 130 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1480 |
ГАЙЖЕВСЬКА В.І. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
1 |
81 (30+21+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1481 |
ГАЙКО М.В. |
16121 |
смт. Радісне |
Радісненська ЗОШ |
3 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Красильникова Руслана Євгенівна |
1482 |
ГАЙНУТДІНОВА Е.В. |
16084 |
м. Арциз |
ЗОШ № 3 |
4 |
132 (48+42+42) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
1483 |
ГАЙСЮК Н. |
16132 |
с. Червонознам’янка |
Червонознам’янська ЗОШ |
4 |
64 (34+6+24) |
|
С1 |
|
|
Піпер Олена Миколаївна |
1484 |
ГАЛАГАН Д.М. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1485 |
ГАЛАГАН О.В. |
16044 |
смт. Овідіополь |
Кароліно-Бугазька ЗОШ, Таїровська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
2 |
81 (30+21+30) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
1486 |
ГАЛАДЖЯН А.А. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
2 |
72 (30+24+18) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1487 |
ГАЛАДЖЯН К.А. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1488 |
ГАЛАЖУ Х.А. |
16316 |
м. Рені |
Лиманська ЗОШ |
8 |
114 (24+45+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Потрібна Людмила Валентинівна |
1489 |
ГАЛАЙКО К.С. |
16163 |
м. Одеса |
ЗОШ № 37 |
2 |
78 (24+27+27) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1490 |
ГАЛАНЮК В.В. |
16123 |
с. Конопляне |
ОЗ «Коноплянська ЗОШ І-ІІІ ст. Коноплянської СР» |
4 |
132 (48+36+48) |
З |
|
|
|
Басюк Олена Вікторівна |
1491 |
ГАЛАНЮК П.В. |
16020 |
смт Велика Михайлівка |
Великомихайлівська опорна ЗОШ |
4 |
132 (48+42+42) |
З |
|
|
|
Лукіянчук Наталія Павлівна |
1492 |
ГАЛЕЗНИК Д.С. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
6 |
69 (42+15+12) |
|
С1 |
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1493 |
ГАЛЕЦЬКА Ю.О. |
16334 |
с. Нерубайське |
Нерубайська ЗОШ № 2 |
4 |
74 (20+24+30) |
|
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
1494 |
ГАЛЄВ А.Ю. |
16082 |
м. Арциз |
ЗОШ № 5 |
2 |
60 (24+24+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
1495 |
ГАЛИНСЬКА А.Д. |
16216 |
смт. Тарутине |
Бородинська ЗОШ |
5 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Авілко Тетяна Григорівна |
1496 |
ГАЛИНСЬКА Е.В. |
16176 |
м. Одеса |
ДНЗ Одеський професійний ліцей будівництва та архітектури |
10 |
71 (24+21+26) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1497 |
ГАЛИНСЬКА О.В. |
16256 |
м. Білгород-Дністровський |
Білгород-Дністровський НВК |
5 |
153 (48+57+48) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
1498 |
ГАЛИНСЬКИЙ О.С. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
3 |
114 (42+30+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1499 |
ГАЛИЦЬКА Є.В. |
16084 |
м. Арциз |
ЗОШ № 3 |
3 |
94 (22+30+42) |
|
|
|
С3 |
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
1500 |
ГАЛИЦЬКИЙ М.І. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
4 |
138 (48+48+42) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1501 |
ГАЛИЧ К.С. |
16303 |
м. Білгород-Дністровський |
Структурний підрозділ ЗДОЗО КЗ «Білгород-Дністровський педагогічний коледж» |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
1502 |
ГАЛИЧ П.Є. |
16163 |
м. Одеса |
ЗОШ № 37 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1503 |
ГАЛІНСЬКА В.В. |
16287 |
м. Березівка |
КЗЗСО № 2 м. Березівка |
3 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Бондар Любов Миколаївна |
1504 |
ГАЛІУЛЛІН К. |
16153 |
м. Одеса |
ЗОШ № 119 |
4 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1505 |
ГАЛКІН В.С. |
16080 |
м. Арциз |
НВК ЗОШ № 1 гімназія |
1 |
72 (30+27+15) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
1506 |
ГАЛКІН Д.М. |
16139 |
м. Одеса |
НВК № 263 |
3 |
84 (24+30+30) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1507 |
ГАЛКІН С.Є. |
16082 |
м. Арциз |
ЗОШ № 5 |
7 |
94 (24+27+43) |
|
|
|
С3 |
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
1508 |
ГАЛКІНА В.Е. |
16082 |
м. Арциз |
ЗОШ № 5 |
3 |
90 (12+36+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
1509 |
ГАЛКІНА Є.Я. |
16153 |
м. Одеса |
ЗОШ № 119 |
2 |
81 (30+27+24) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1510 |
ГАЛКІНА К.Д. |
16304 |
м. Білгород-Дністровський |
ЗОШ № 3 |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
1511 |
ГАЛКЇНА О.С. |
16080 |
м. Арциз |
НВК ЗОШ № 1 гімназія |
3 |
56 (20+18+18) |
|
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
1512 |
ГАЛКЇНА С.С. |
16080 |
м. Арциз |
НВК ЗОШ № 1 гімназія |
3 |
72 (30+24+18) |
|
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
1513 |
ГАЛОВ О.О. |
16309 |
м. Білгород-Дністровський |
КЗ НВК ім. С.О. Морозової |
3 |
96 (24+30+42) |
|
|
|
С3 |
Мальована Наталія Спиридонівна |
1514 |
ГАЛУШКА В.Ю. |
16140 |
м. Одеса |
ЗОШ № 89 |
2 |
81 (30+21+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1515 |
ГАЛУШКА О.П. |
16045 |
смт. Овідіополь |
Барабойська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
1 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
1516 |
ГАЛУШКОВ А.Є. |
16082 |
м. Арциз |
ЗОШ № 5 |
4 |
90 (36+30+24) |
|
С1 |
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
1517 |
ГАЛЧОНКОВА А.Д. |
16196 |
м. Одеса |
Морський ліцей - ЗОШ №24 |
7 |
121 (36+36+49) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1518 |
ГАЛЬЧУК Д.О. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
3 |
78 (30+18+30) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1519 |
ГАЛЮТЄВА Ю.В. |
16166 |
м. Одеса |
ЗОШ № 40 |
2 |
81 (30+27+24) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1520 |
ГАЛЯНТ А.Д. |
16329 |
с. Холодна |
Холоднобалківська ЗОШ І-ІІІ ст. |
3 |
96 (24+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Буткевич Валентина Григорівна |
1521 |
ГАМАЛІЙ О.О. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
2 |
51 (24+6+21) |
|
С1 |
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1522 |
ГАМАНДІЙ К.Т. |
16035 |
смт. Овідіополь |
Великодолинський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – гімназія» |
5 |
84 (42+24+18) |
|
С1 |
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
1523 |
ГАМАР Т.В. |
16309 |
м. Білгород-Дністровський |
КЗ НВК ім. С.О. Морозової |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
1524 |
ГАМАРЦ А.О. |
16165 |
м. Одеса |
ЗОШ № 53 |
4 |
102 (18+36+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1525 |
ГАМОВА А.О. |
16320 |
м. Рені |
Нагірнянська ЗОШ |
5 |
123 (48+54+21) |
|
С1 |
С2 |
|
Потрібна Людмила Валентинівна |
1526 |
ГАМУРАР Є.А. |
16080 |
м. Арциз |
НВК ЗОШ № 1 гімназія |
2 |
69 (30+21+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
1527 |
ГАМУРАР Х.В. |
16256 |
м. Білгород-Дністровський |
Білгород-Дністровський НВК |
10 |
125 (30+54+41) |
|
|
С2 |
С3 |
Мальована Наталія Спиридонівна |
1528 |
ГАНГАН А.А. |
16279 |
м. Білгород-Дністровський |
Бритівська ЗОШ |
6 |
156 (54+51+51) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
1529 |
ГАНГАН Р.В. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1530 |
ГАНГАН Т. . |
16053 |
смт. Овідіополь |
Прилиманська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
3 |
108 (42+36+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Феленко Ірина Григорівна |
1531 |
ГАНЕНКО А.І. |
16329 |
с. Холодна |
Холоднобалківська ЗОШ І-ІІІ ст. |
4 |
114 (36+36+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Буткевич Валентина Григорівна |
1532 |
ГАНЄВА Д.В. |
16190 |
м. Одеса |
ЗОШ № 107 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1533 |
ГАНЖИ О. |
16187 |
м. Одеса |
ЗОШ №84 |
2 |
72 (24+27+21) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1534 |
ГАНІЧ В.М. |
16286 |
м. Березівка |
КЗЗСО № 3 м. Березівка |
4 |
90 (30+30+30) |
|
|
|
|
Бондар Любов Миколаївна |
1535 |
ГАНЧЕВ Б.І. |
16167 |
м. Одеса |
ЗОШ № 54 |
3 |
126 (36+48+42) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1536 |
ГАНЧЕВ Д.С. |
16086 |
м. Арциз |
Холмська ЗОШ |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
1537 |
ГАНЧЕВА Г.Ю. |
16035 |
смт. Овідіополь |
Великодолинський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – гімназія» |
5 |
78 (30+18+30) |
|
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
1538 |
ГАНЧЕНКО М.І. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
4 |
60 (24+18+18) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1539 |
ГАО Т.Ц. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
4 |
84 (24+30+30) |
|
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
1540 |
ГАПАНОВИЧ Л. |
16190 |
м. Одеса |
ЗОШ № 107 |
2 |
9 (0+3+6) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1541 |
ГАПЄЄВА Є. |
16153 |
м. Одеса |
ЗОШ № 119 |
4 |
126 (36+48+42) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1542 |
ГАПОНОВ М.М. |
16329 |
с. Холодна |
Холоднобалківська ЗОШ І-ІІІ ст. |
2 |
57 (12+27+18) |
|
|
С2 |
|
Буткевич Валентина Григорівна |
1543 |
ГАПЧУК С.М. |
16155 |
м. Одеса |
ЗОШ № 81 |
4 |
56 (20+30+6) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1544 |
ГАРАБАЖИУ В.В. |
16166 |
м. Одеса |
ЗОШ № 40 |
11 |
132 (42+51+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1545 |
ГАРАМ Т.О. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
1546 |
ГАРАМІТА С.С. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1547 |
ГАРАЩУК М.О. |
16287 |
м. Березівка |
КЗЗСО № 2 м. Березівка |
3 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Бондар Любов Миколаївна |
1548 |
ГАРБУЗ Д.Р. |
16334 |
с. Нерубайське |
Нерубайська ЗОШ № 2 |
6 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
1549 |
ГАРГАЛИК М.С. |
16101 |
м. Ізмаїл |
ЗОШ № 8 |
3 |
96 (42+30+24) |
|
С1 |
|
|
Коколова Олена Дмитріївна |
1550 |
ГАРГАТ А.В. |
16166 |
м. Одеса |
ЗОШ № 40 |
4 |
122 (44+36+42) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1551 |
ГАРІПОВ Р.А. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
7 |
69 (36+12+21) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1552 |
ГАРІПОВА М.А. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
2 |
60 (12+24+24) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1553 |
ГАРМАШОВА К.К. |
16303 |
м. Білгород-Дністровський |
Структурний підрозділ ЗДОЗО КЗ «Білгород-Дністровський педагогічний коледж» |
2 |
81 (30+27+24) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
1554 |
ГАРСЬКИЙ В.О. |
16155 |
м. Одеса |
ЗОШ № 81 |
4 |
126 (36+42+48) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1555 |
ГАРЧЕВА Д.В. |
16002 |
м. Білгород-Дністровський |
Шабівська ЗОШ |
8 |
87 (24+27+36) |
|
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
1556 |
ГАСАНЛІ С.С. |
16144 |
м. Одеса |
ЗОШ № 130 |
4 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1557 |
ГАСАНОВА С.Ш. |
16155 |
м. Одеса |
ЗОШ № 81 |
5 |
141 (54+42+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1558 |
ГАСПАРЯН А.А. |
16166 |
м. Одеса |
ЗОШ № 40 |
7 |
120 (42+27+51) |
|
С1 |
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1559 |
ГАТАЙЛО А.В. |
16186 |
м. Одеса |
ЗОШ №30 |
1 |
78 (30+18+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1560 |
ГАФЕЛЬ О.Д. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
8 |
42 (12+12+18) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1561 |
ГАЧКЕВИЧ П.Г. |
16172 |
м. Одеса |
Гімназія №2 |
8 |
110 (48+27+35) |
|
С1 |
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1562 |
ГАШОК І.В. |
16275 |
смт Велика Михайлівка |
Новопетрівська ЗОШ |
3 |
68 (20+24+24) |
|
|
|
|
Лукіянчук Наталія Павлівна |
1563 |
ГЕВЛИЧ Д.В. |
16200 |
м. Ананьїв |
Збірна шкіл |
4 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Ситнік Людмила Олександрівна |
1564 |
ГЕВОРГЯН В.А. |
16287 |
м. Березівка |
КЗЗСО № 2 м. Березівка |
3 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Бондар Любов Миколаївна |
1565 |
ГЕВОРКЯН С.С. |
16196 |
м. Одеса |
Морський ліцей - ЗОШ №24 |
2 |
60 (18+21+21) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1566 |
ГЕВРІК Т.Є. |
16334 |
с. Нерубайське |
Нерубайська ЗОШ № 2 |
4 |
94 (22+42+30) |
|
|
С2 |
|
Буткевич Валентина Григорівна |
1567 |
ГЕДЗУЛ А.В. |
16102 |
Фонтанка |
Фонтанський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія» |
3 |
98 (20+36+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Бабич Ольга Борисівна |
1568 |
ГЕЙДЕР С.М. |
16172 |
м. Одеса |
Гімназія №2 |
9 |
94 (30+27+37) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1569 |
ГЕЛЕТА Е.В. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
3 |
20 (2+12+6) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1570 |
ГЕЛЬБЛІН Г.А. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
3 |
56 (20+12+24) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1571 |
ГЕЛЬФАНД Ю.Д. |
16151 |
м. Одеса |
Хабат |
4 |
6 (0+0+6) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1572 |
ГЕНАДІВИЧ А.Р. |
16313 |
м. Рені |
ЗОШ №4 |
8 |
59 (24+6+29) |
|
|
|
|
Потрібна Людмила Валентинівна |
1573 |
ГЕНІК О.В. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
7 |
59 (12+18+29) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1574 |
ГЕНОВА А.Д. |
16144 |
м. Одеса |
ЗОШ № 130 |
2 |
87 (30+30+27) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1575 |
ГЕНОВА Н.В. |
16122 |
с. Жовтень |
Збірна шкіл Ширяївського району |
9 |
98 (36+45+17) |
|
|
С2 |
|
Татаріна Альбіна Миколаївна |
1576 |
ГЕНСІРОВСЬКИЙ Н.К. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
4 |
102 (24+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1577 |
ГЕНЧУ І.В. |
16300 |
м. Ізмаїл |
Муравлівська ЗОШ |
5 |
63 (24+18+21) |
|
|
|
|
Раділова Світлана Семенівна |
1578 |
ГЕОКА Я.В. |
16313 |
м. Рені |
ЗОШ №4 |
5 |
87 (24+39+24) |
|
|
|
|
Потрібна Людмила Валентинівна |
1579 |
ГЕОРГІЄВ В.І. |
16101 |
м. Ізмаїл |
ЗОШ № 8 |
4 |
48 (30+0+18) |
|
|
|
|
Коколова Олена Дмитріївна |
1580 |
ГЕОРГІЄВА В.В. |
16198 |
м. Одеса |
школа-інтернат №3 |
4 |
98 (26+30+42) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1581 |
ГЕОРГІЄВА Д.С. |
16012 |
м. Болград |
Гімназія ім. Г. С. Раковського |
7 |
99 (48+24+27) |
|
С1 |
|
|
Димитрова Світлана Яківна |
1582 |
ГЕОРГІЙ В.Є. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
2 |
42 (12+0+30) |
|
|
|
С3 |
Буткевич Валентина Григорівна |
1583 |
ГЕРАСИМ А.М. |
16334 |
с. Нерубайське |
Нерубайська ЗОШ № 2 |
3 |
60 (18+18+24) |
|
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
1584 |
ГЕРАСИМ Р.Р. |
16056 |
м. Ізмаїл |
Озернянська ЗОШ |
3 |
108 (36+30+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Раділова Світлана Семенівна |
1585 |
ГЕРАСИМЕНКО І.І. |
16163 |
м. Одеса |
ЗОШ № 37 |
5 |
45 (12+24+9) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1586 |
ГЕРАСИМЕНКО М.С. |
16076 |
м. Білгород-Дністровський |
Удобненська ЗОШ |
2 |
66 (24+18+24) |
|
С1 |
|
С3 |
Мальована Наталія Спиридонівна |
1587 |
ГЕРАСИМОВ О.О. |
16167 |
м. Одеса |
ЗОШ № 54 |
3 |
106 (34+48+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1588 |
ГЕРАСИМОВСЬКИЙ Т.В. |
16176 |
м. Одеса |
ДНЗ Одеський професійний ліцей будівництва та архітектури |
10 |
51 (18+24+9) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1589 |
ГЕРАСИМЮК Д.В. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
2 |
54 (18+9+27) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1590 |
ГЕРАСІМЕНКО Д.В. |
16145 |
м. Одеса |
НВК № 300 |
4 |
108 (36+30+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1591 |
ГЕРАЩЕНКО Є.В. |
16177 |
м. Одеса |
ЗОШ №63 |
2 |
57 (30+21+6) |
|
С1 |
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1592 |
ГЕРБЕЙ В.О. |
16083 |
м. Арциз |
Кам’янська ЗОШ |
3 |
126 (36+42+48) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
1593 |
ГЕРБЕЙ Д.О. |
16083 |
м. Арциз |
Кам’янська ЗОШ |
9 |
84 (24+27+33) |
|
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
1594 |
ГЕРГАНОВА В.М. |
16141 |
м. Одеса |
Юрліцей |
9 |
83 (24+39+20) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1595 |
ГЕРГІ А.І. |
16056 |
м. Ізмаїл |
Озернянська ЗОШ |
6 |
63 (24+12+27) |
|
|
|
|
Раділова Світлана Семенівна |
1596 |
ГЕРГІ А.Ф. |
16056 |
м. Ізмаїл |
Озернянська ЗОШ |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Раділова Світлана Семенівна |
1597 |
ГЕРГІ В.П. |
16056 |
м. Ізмаїл |
Озернянська ЗОШ |
7 |
112 (30+45+37) |
|
|
С2 |
|
Раділова Світлана Семенівна |
1598 |
ГЕРГІ Г.Д. |
16056 |
м. Ізмаїл |
Озернянська ЗОШ |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Раділова Світлана Семенівна |
1599 |
ГЕРГІ Д.М. |
16056 |
м. Ізмаїл |
Озернянська ЗОШ |
4 |
114 (36+36+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Раділова Світлана Семенівна |
1600 |
ГЕРГІ Д.О. |
16056 |
м. Ізмаїл |
Озернянська ЗОШ |
2 |
72 (18+24+30) |
З |
|
|
|
Раділова Світлана Семенівна |
1601 |
ГЕРГІ М.І. |
16056 |
м. Ізмаїл |
Озернянська ЗОШ |
1 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Раділова Світлана Семенівна |
1602 |
ГЕРГІ М.О. |
16056 |
м. Ізмаїл |
Озернянська ЗОШ |
1 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Раділова Світлана Семенівна |
1603 |
ГЕРГІ С.М. |
16056 |
м. Ізмаїл |
Озернянська ЗОШ |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Раділова Світлана Семенівна |
1604 |
ГЕРГІЛЬ Т.В. |
16200 |
м. Ананьїв |
Збірна шкіл |
3 |
136 (40+48+48) |
З |
|
|
|
Ситнік Людмила Олександрівна |
1605 |
ГЕРДЄВ В.О. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
4 |
56 (8+18+30) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1606 |
ГЕРДЄЛЄСКО В.С. |
16224 |
смт. Тарутине |
Євгенівський НВК ЗОШ д/з |
8 |
80 (12+27+41) |
|
|
|
С3 |
Авілко Тетяна Григорівна |
1607 |
ГЕРЕГА Є.С. |
16020 |
смт Велика Михайлівка |
Великомихайлівська опорна ЗОШ |
1 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Лукіянчук Наталія Павлівна |
1608 |
ГЕРЖИК А.І. |
16035 |
смт. Овідіополь |
Великодолинський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – гімназія» |
5 |
114 (36+39+39) |
|
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
1609 |
ГЕРЖИК В.М. |
16061 |
с. Василівка |
Василівська ЗОШ |
9 |
116 (30+51+35) |
|
|
С2 |
|
Кунєва Марина Дмитрівна |
1610 |
ГЕРЖИК В.С. |
16012 |
м. Болград |
Гімназія ім. Г. С. Раковського |
2 |
36 (12+18+6) |
|
|
|
|
Димитрова Світлана Яківна |
1611 |
ГЕРЖИК М.І. |
16196 |
м. Одеса |
Морський ліцей - ЗОШ №24 |
3 |
78 (24+30+24) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1612 |
ГЕРЖОВА С.О. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
8 |
126 (30+45+51) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1613 |
ГЕРИЧ М.С. |
16123 |
с. Конопляне |
ОЗ «Коноплянська ЗОШ І-ІІІ ст. Коноплянської СР» |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Басюк Олена Вікторівна |
1614 |
ГЕРИЧ Н.М. |
16260 |
с. Чернече |
НВК «Чернеченська ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ» |
3 |
72 (24+30+18) |
|
|
|
|
Полуніна Світлана Володимирівна |
1615 |
ГЕРКОГЛО А.Н. |
16090 |
м. Арциз |
Вознесенівська ЗОШ, Главанська ЗОШ |
6 |
138 (54+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
1616 |
ГЕРКОГЛО А.О. |
16053 |
смт. Овідіополь |
Прилиманська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
4 |
118 (40+36+42) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
1617 |
ГЕРКОГЛО С.Н. |
16090 |
м. Арциз |
Вознесенівська ЗОШ, Главанська ЗОШ |
6 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
1618 |
ГЕРНЕР М.О. |
16196 |
м. Одеса |
Морський ліцей - ЗОШ №24 |
8 |
79 (24+18+37) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1619 |
ГЕРТ В.С. |
16275 |
смт Велика Михайлівка |
Новопетрівська ЗОШ |
5 |
69 (24+21+24) |
|
|
|
|
Лукіянчук Наталія Павлівна |
1620 |
ГЕРТНЕР Є.К. |
16214 |
м. Одеса |
Ланжероновський |
4 |
102 (30+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1621 |
ГЕРУС А.О. |
16122 |
с. Жовтень |
Збірна шкіл Ширяївського району |
8 |
135 (36+48+51) |
|
|
С2 |
С3 |
Татаріна Альбіна Миколаївна |
1622 |
ГЕРУС В.І. |
16122 |
с. Жовтень |
Збірна шкіл Ширяївського району |
4 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Татаріна Альбіна Миколаївна |
1623 |
ГЕТМАНЧЕНКО Д.О. |
16078 |
м. Білгород-Дністровський |
Випаснянська ЗОШ І-ІІ ст. |
5 |
90 (30+33+27) |
|
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
1624 |
ГЕТМАНЧЕНКО О.М. |
16279 |
м. Білгород-Дністровський |
Бритівська ЗОШ |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
1625 |
ГЕТМІЧЕНКО П.О. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
2 |
66 (24+24+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1626 |
ГЕЧЕВА А.А. |
16095 |
м. Арциз |
Н.-Іванівська ЗОШ |
3 |
126 (42+36+48) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
1627 |
ГЕЧЕВА Є.О. |
16093 |
м. Арциз |
Мирнопільська ЗОШ |
1 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
1628 |
ГЕШВАНДНЕР О.С. |
16047 |
смт. Овідіополь |
Калаглійська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
4 |
120 (30+48+42) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
1629 |
ГЄОКА О.І. |
16315 |
м. Рені |
Долинська ЗОШ |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Потрібна Людмила Валентинівна |
1630 |
ГЄОРГІЄВ Д.С. |
16310 |
м. Рені |
ЗОШ №1 |
7 |
123 (30+39+54) |
|
|
|
С3 |
Потрібна Людмила Валентинівна |
1631 |
ГЄОРГІЄВА Н.А. |
16312 |
м. Рені |
ЗОШ №3 |
2 |
78 (30+21+27) |
З |
|
|
|
Потрібна Людмила Валентинівна |
1632 |
ГЄОРГІУ А.С. |
16312 |
м. Рені |
ЗОШ №3 |
3 |
112 (40+36+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Потрібна Людмила Валентинівна |
1633 |
ГЄРДЄЛЄСКО М.С. |
16216 |
смт. Тарутине |
Бородинська ЗОШ |
8 |
133 (36+45+52) |
|
|
С2 |
С3 |
Авілко Тетяна Григорівна |
1634 |
ГИНГА І.І. |
16122 |
с. Жовтень |
Збірна шкіл Ширяївського району |
5 |
66 (36+18+12) |
|
|
|
|
Татаріна Альбіна Миколаївна |
1635 |
ГИНГА Р.І. |
16122 |
с. Жовтень |
Збірна шкіл Ширяївського району |
4 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Татаріна Альбіна Миколаївна |
1636 |
ГИНДА Д.О. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
2 |
48 (12+18+18) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1637 |
ГИРДИМОВ Н.І. |
16214 |
м. Одеса |
Ланжероновський |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1638 |
ГИРЯ В.В. |
16056 |
м. Ізмаїл |
Озернянська ЗОШ |
3 |
118 (40+30+48) |
З |
|
|
|
Раділова Світлана Семенівна |
1639 |
ГИРЯ Є.В. |
16056 |
м. Ізмаїл |
Озернянська ЗОШ |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Раділова Світлана Семенівна |
1640 |
ГИРЯ С.Д. |
16168 |
м. Одеса |
ЗОШ № 35 |
2 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1641 |
ГІНДА В.С. |
16089 |
м. Арциз |
Вишняковська ЗОШ |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
1642 |
ГІНДА М.О. |
16089 |
м. Арциз |
Вишняковська ЗОШ |
9 |
109 (18+51+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
1643 |
ГІНДА М.С. |
16089 |
м. Арциз |
Вишняковська ЗОШ |
3 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
1644 |
ГІНЕВСЬКА О.Ю. |
16012 |
м. Болград |
Гімназія ім. Г. С. Раковського |
7 |
129 (42+45+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Димитрова Світлана Яківна |
1645 |
ГІНКУЛ Д.Ю. |
16309 |
м. Білгород-Дністровський |
КЗ НВК ім. С.О. Морозової |
4 |
126 (36+48+42) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
1646 |
ГІНКУЛ Н.О. |
16177 |
м. Одеса |
ЗОШ №63 |
4 |
114 (36+36+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1647 |
ГІРМАН В.С. |
16198 |
м. Одеса |
школа-інтернат №3 |
4 |
6 (0+0+6) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1648 |
ГІРЧУК А.О. |
16208 |
м. Одеса |
ЗОШ № 33 |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1649 |
ГІСКО В.Є. |
16332 |
с. Паліївка |
Паліївська ЗОШ І-ІІ ст. |
1 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
1650 |
ГІЦЕЛАР Д.А. |
16166 |
м. Одеса |
ЗОШ № 40 |
3 |
72 (18+24+30) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1651 |
ГІЯЗІ Г.Д. |
16208 |
м. Одеса |
ЗОШ № 33 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1652 |
ГІЯЗІ З.К. |
16208 |
м. Одеса |
ЗОШ № 33 |
2 |
45 (12+24+9) |
|
|
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1653 |
ГЛАДЕНКО В.О. |
16155 |
м. Одеса |
ЗОШ № 81 |
1 |
78 (30+21+27) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1654 |
ГЛАДЕНКО В.О. |
16155 |
м. Одеса |
ЗОШ № 81 |
3 |
104 (32+36+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1655 |
ГЛАДЕНКО О.Р. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
5 |
60 (30+21+9) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1656 |
ГЛАДКА М.С. |
16166 |
м. Одеса |
ЗОШ № 40 |
4 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1657 |
ГЛАДКЕВИЧ О.М. |
16155 |
м. Одеса |
ЗОШ № 81 |
4 |
108 (42+30+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1658 |
ГЛАДКИЙ Т.С. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
3 |
84 (36+30+18) |
|
С1 |
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1659 |
ГЛАДКО А.О. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
3 |
114 (36+48+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1660 |
ГЛАДКОВА Є.С. |
16307 |
м. Білгород-Дністровський |
ЗОШ № 11 |
3 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
1661 |
ГЛАДУН Н.Р. |
16080 |
м. Арциз |
НВК ЗОШ № 1 гімназія |
2 |
45 (18+21+6) |
|
|
С2 |
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
1662 |
ГЛАДЧЕНКО О.І. |
16047 |
смт. Овідіополь |
Калаглійська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
1663 |
ГЛИНСЬКА С.В. |
16155 |
м. Одеса |
ЗОШ № 81 |
9 |
122 (42+48+32) |
|
С1 |
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1664 |
ГЛІБКО ДОЛИНСЬКА Е.К. |
16166 |
м. Одеса |
ЗОШ № 40 |
3 |
90 (24+24+42) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1665 |
ГЛІЗІТСЬКА А.С. |
16166 |
м. Одеса |
ЗОШ № 40 |
7 |
114 (42+27+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1666 |
ГЛОБА В.С. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
4 |
96 (30+36+30) |
|
|
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1667 |
ГЛУГАН О.М. |
16093 |
м. Арциз |
Мирнопільська ЗОШ |
1 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
1668 |
ГЛУХАНЧУК Д.О. |
16172 |
м. Одеса |
Гімназія №2 |
9 |
53 (18+21+14) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1669 |
ГЛУШАК А. |
16047 |
смт. Овідіополь |
Калаглійська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
4 |
108 (24+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Феленко Ірина Григорівна |
1670 |
ГЛУШКО Е.В. |
16081 |
м. Арциз |
НВК ЗОШ № 4 ліцей |
4 |
96 (30+36+30) |
|
|
С2 |
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
1671 |
ГЛУШКО О.В. |
16172 |
м. Одеса |
Гімназія №2 |
7 |
128 (42+36+50) |
|
С1 |
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1672 |
ГЛУШКОВА Д. |
16132 |
с. Червонознам’янка |
Червонознам’янська ЗОШ |
5 |
171 (60+51+60) |
З |
|
|
|
Піпер Олена Миколаївна |
1673 |
ГЛУШКОВА С.В. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
7 |
75 (36+15+24) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1674 |
ГЛУЩЕНКО О.М. |
16046 |
смт. Овідіополь |
Йосипівська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
8 |
143 (42+51+50) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Феленко Ірина Григорівна |
1675 |
ГНАТЕНКО Д.В. |
16153 |
м. Одеса |
ЗОШ № 119 |
3 |
120 (42+36+42) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1676 |
ГНАТЕНКО М.В. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
6 |
105 (42+33+30) |
|
С1 |
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1677 |
ГНАТИШИН А.М. |
16307 |
м. Білгород-Дністровський |
ЗОШ № 11 |
9 |
93 (30+30+33) |
|
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
1678 |
ГНАТИШИН Є.О. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1679 |
ГНАТИШИНА В.О. |
16122 |
с. Жовтень |
Збірна шкіл Ширяївського району |
4 |
120 (42+42+36) |
З |
|
|
|
Татаріна Альбіна Миколаївна |
1680 |
ГНАТИШИНА О.В. |
16186 |
м. Одеса |
ЗОШ №30 |
4 |
120 (48+36+36) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1681 |
ГНАТОВИЧ З.О. |
16256 |
м. Білгород-Дністровський |
Білгород-Дністровський НВК |
5 |
126 (42+33+51) |
|
С1 |
|
С3 |
Мальована Наталія Спиридонівна |
1682 |
ГНАТЮК В.О. |
16047 |
смт. Овідіополь |
Калаглійська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
1683 |
ГНАТЮК Д.Є. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
2 |
57 (24+18+15) |
|
С1 |
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1684 |
ГНАТЮК І.Б. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
3 |
44 (14+12+18) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1685 |
ГНЕВИШЕВА В.В. |
16155 |
м. Одеса |
ЗОШ № 81 |
4 |
104 (32+36+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1686 |
ГНИДА А.В. |
16255 |
с. Пужайково |
НВК «Пужайківська ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ» |
1 |
78 (30+18+30) |
З |
|
|
|
Полуніна Світлана Володимирівна |
1687 |
ГНИЛЯНСЬКИЙ О.М. |
16021 |
смт Велика Михайлівка |
Новоборисівська ЗОШ |
9 |
145 (36+60+49) |
З |
|
|
|
Лукіянчук Наталія Павлівна |
1688 |
ГНІЛІЧЕНКО М.І. |
16159 |
м. Одеса |
ЗОШ № 69 |
4 |
126 (36+42+48) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1689 |
ГНІТЕЦЬКА С.Ю. |
16166 |
м. Одеса |
ЗОШ № 40 |
7 |
132 (30+48+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1690 |
ГОБАЧОВА В.І. |
16093 |
м. Арциз |
Мирнопільська ЗОШ |
2 |
81 (30+30+21) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
1691 |
ГОВОРОВ А.А. |
16083 |
м. Арциз |
Кам’янська ЗОШ |
6 |
135 (42+39+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
1692 |
ГОГОВИЧ М.С. |
16144 |
м. Одеса |
ЗОШ № 130 |
3 |
132 (42+48+42) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1693 |
ГОГОХІЯ Т.Е. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
1 |
81 (30+24+27) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1694 |
ГОГУЛОВ Д.Р. |
16075 |
с.Адамівка |
Адамівська ЗОШ |
3 |
80 (14+30+36) |
|
|
|
С3 |
Мальована Наталія Спиридонівна |
1695 |
ГОДІЛЕНКО О.Ю. |
16148 |
м. Одеса |
Гімназія № 9 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1696 |
ГОДУЛЯН М.О. |
16329 |
с. Холодна |
Холоднобалківська ЗОШ І-ІІІ ст. |
4 |
66 (36+18+12) |
|
С1 |
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
1697 |
ГОЖЕЛОВА К.С. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
2 |
81 (24+27+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1698 |
ГОЙДЕНКО М.С. |
16144 |
м. Одеса |
ЗОШ № 130 |
3 |
132 (42+48+42) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1699 |
ГОЙЧУ Е.С. |
16056 |
м. Ізмаїл |
Озернянська ЗОШ |
4 |
90 (30+24+36) |
|
|
|
С3 |
Раділова Світлана Семенівна |
1700 |
ГОЙЧУ Н.С. |
16056 |
м. Ізмаїл |
Озернянська ЗОШ |
1 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Раділова Світлана Семенівна |
1701 |
ГОЙЧУ Я.М. |
16056 |
м. Ізмаїл |
Озернянська ЗОШ |
1 |
81 (30+21+30) |
З |
|
|
|
Раділова Світлана Семенівна |
1702 |
ГОЛБАН К.Ю. |
16332 |
с. Паліївка |
Паліївська ЗОШ І-ІІ ст. |
3 |
90 (30+36+24) |
|
|
С2 |
|
Буткевич Валентина Григорівна |
1703 |
ГОЛЕНКОВ А.С. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
2 |
63 (18+30+15) |
|
|
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1704 |
ГОЛЕНКОВ В.С. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
5 |
123 (54+33+36) |
|
С1 |
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1705 |
ГОЛЕНКОВ К.С. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1706 |
ГОЛЄВ Д.Р. |
16177 |
м. Одеса |
ЗОШ №63 |
3 |
98 (26+30+42) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1707 |
ГОЛІК К.О. |
16176 |
м. Одеса |
ДНЗ Одеський професійний ліцей будівництва та архітектури |
10 |
55 (30+15+10) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1708 |
ГОЛІКОВ П.О. |
16112 |
м. Ізмаїл |
Новонекрасівська ЗОШ |
4 |
62 (20+18+24) |
|
|
|
|
Раділова Світлана Семенівна |
1709 |
ГОЛІКОВА А. |
16168 |
м. Одеса |
ЗОШ № 35 |
8 |
132 (42+51+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1710 |
ГОЛІНСЬКА М.О. |
16256 |
м. Білгород-Дністровський |
Білгород-Дністровський НВК |
8 |
112 (42+21+49) |
|
С1 |
|
С3 |
Мальована Наталія Спиридонівна |
1711 |
ГОЛІЧЕНКО А.С. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
1 |
78 (30+18+30) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
1712 |
ГОЛОБОРОДЬКО Г.О. |
16218 |
смт. Тарутине |
Тарутинський НВК ЗОШ д/з |
5 |
90 (30+30+30) |
|
|
|
|
Авілко Тетяна Григорівна |
1713 |
ГОЛОБОРОДЬКО К.В. |
16251 |
м. Одеса |
ЗОШ № 14 |
3 |
96 (42+36+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1714 |
ГОЛОВА Е.І. |
16167 |
м. Одеса |
ЗОШ № 54 |
3 |
114 (36+42+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1715 |
ГОЛОВАЙЧУК Н.О. |
16166 |
м. Одеса |
ЗОШ № 40 |
5 |
105 (42+51+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1716 |
ГОЛОВАНОВА А.К. |
16163 |
м. Одеса |
ЗОШ № 37 |
6 |
132 (48+51+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1717 |
ГОЛОВАНОВА С.П. |
16138 |
м. Одеса |
ЗОШ №43 |
4 |
96 (24+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1718 |
ГОЛОВАНЬ А.В. |
16165 |
м. Одеса |
ЗОШ № 53 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1719 |
ГОЛОВАНЮК Б.В. |
16112 |
м. Ізмаїл |
Новонекрасівська ЗОШ |
3 |
48 (12+18+18) |
|
|
|
|
Раділова Світлана Семенівна |
1720 |
ГОЛОВАТИЙ А.В. |
16081 |
м. Арциз |
НВК ЗОШ № 4 ліцей |
4 |
102 (30+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
1721 |
ГОЛОВАТЮК С.О. |
16255 |
с. Пужайково |
НВК «Пужайківська ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ» |
5 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Полуніна Світлана Володимирівна |
1722 |
ГОЛОВАЦЬКИЙ В.В. |
16464 |
с. Настасіївка |
Настасіївський НВК «ЗОШ І- ІІІ ст.- ДНЗ» |
6 |
96 (48+15+33) |
|
С1 |
|
|
Чорна Марія Петрівна |
1723 |
ГОЛОВЕЩЕНКО В.О. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
1 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1724 |
ГОЛОВІН Р.Н. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
1 |
6 (0+0+6) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1725 |
ГОЛОВІНА А.О. |
16334 |
с. Нерубайське |
Нерубайська ЗОШ № 2 |
2 |
69 (18+27+24) |
|
|
С2 |
С3 |
Буткевич Валентина Григорівна |
1726 |
ГОЛОВІНА А.Р. |
16080 |
м. Арциз |
НВК ЗОШ № 1 гімназія |
4 |
86 (26+30+30) |
|
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
1727 |
ГОЛОВІНА В.К. |
16033 |
м. Ізмаїл |
Український ліцей з поглибленим вивченням іноземних мов |
4 |
122 (32+42+48) |
З |
|
|
|
Назаренко Анастасія Ігорівна |
1728 |
ГОЛОВКО В.О. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
4 |
84 (24+24+36) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1729 |
ГОЛОВКО К.В. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
3 |
90 (24+36+30) |
|
|
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1730 |
ГОЛОВКОВА В.Д. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
4 |
120 (48+36+36) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1731 |
ГОЛОВЧЕНКО Д.С. |
16021 |
смт Велика Михайлівка |
Новоборисівська ЗОШ |
7 |
144 (42+42+60) |
З |
|
|
|
Лукіянчук Наталія Павлівна |
1732 |
ГОЛОВЧЕНКО Д.Ю. |
16196 |
м. Одеса |
Морський ліцей - ЗОШ №24 |
3 |
84 (30+18+36) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1733 |
ГОЛОДНОВА М.Д. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
3 |
90 (24+36+30) |
|
|
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1734 |
ГОЛОДЯГІН П.А. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
1 |
72 (24+30+18) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1735 |
ГОЛОСКОВ В.В. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
6 |
111 (48+27+36) |
|
С1 |
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1736 |
ГОЛОСКОВ М.Ю. |
16163 |
м. Одеса |
ЗОШ № 37 |
4 |
80 (26+30+24) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1737 |
ГОЛОЦВАН А.С. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
2 |
51 (18+24+9) |
|
|
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1738 |
ГОЛТУРЕНКО Н. |
16181 |
м. Одеса |
ЗОШ №71 |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1739 |
ГОЛУБ А.С. |
16141 |
м. Одеса |
Юрліцей |
11 |
142 (36+57+49) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1740 |
ГОЛУБ М.О. |
16334 |
с. Нерубайське |
Нерубайська ЗОШ № 2 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
1741 |
ГОЛУБАН М.С. |
16053 |
смт. Овідіополь |
Прилиманська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
4 |
132 (36+48+48) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
1742 |
ГОЛУБЕНКО І.Д. |
16309 |
м. Білгород-Дністровський |
КЗ НВК ім. С.О. Морозової |
3 |
66 (18+24+24) |
|
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
1743 |
ГОЛУБЕНКО М.Б. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
6 |
102 (30+39+33) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1744 |
ГОЛУБИЦЬКИЙ Д.А. |
16051 |
смт. Овідіополь |
Великодолинський НВК(ЗОШ-ліцей), Надлиманська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
4 |
68 (20+24+24) |
|
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
1745 |
ГОЛУБНИЧ А. |
16083 |
м. Арциз |
Кам’янська ЗОШ |
7 |
56 (18+15+23) |
|
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
1746 |
ГОЛУБНИЧ А.В. |
16279 |
м. Білгород-Дністровський |
Бритівська ЗОШ |
3 |
90 (30+24+36) |
|
|
|
С3 |
Мальована Наталія Спиридонівна |
1747 |
ГОЛУБНИЧИЙ Д.І. |
16082 |
м. Арциз |
ЗОШ № 5 |
4 |
72 (18+30+24) |
|
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
1748 |
ГОЛУБОВ Д.Д. |
16172 |
м. Одеса |
Гімназія №2 |
6 |
108 (42+30+36) |
|
С1 |
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1749 |
ГОЛУБОВА П.В. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1750 |
ГОЛУБОВИЧ Є.М. |
16200 |
м. Ананьїв |
Збірна шкіл |
4 |
132 (42+48+42) |
З |
|
|
|
Ситнік Людмила Олександрівна |
1751 |
ГОЛУБОВСЬКА К.П. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
6 |
138 (48+51+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1752 |
ГОЛЬМОВА В.С. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
2 |
78 (30+27+21) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1753 |
ГОЛЬЦ Р.В. |
16080 |
м. Арциз |
НВК ЗОШ № 1 гімназія |
7 |
6 (6+0+0) |
|
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
1754 |
ГОЛЯТІН М.А. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
6 |
84 (36+30+18) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1755 |
ГОМАНЮК М.О. |
16187 |
м. Одеса |
ЗОШ №84 |
2 |
81 (30+27+24) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1756 |
ГОМЕНЮК О.С. |
16286 |
м. Березівка |
КЗЗСО № 3 м. Березівка |
4 |
90 (30+30+30) |
|
|
|
|
Бондар Любов Миколаївна |
1757 |
ГОНОШЄМКО А.А. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
4 |
74 (14+30+30) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1758 |
ГОНТАР А.С. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
1 |
84 (30+27+27) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
1759 |
ГОНТАР А.С. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
1 |
63 (24+15+24) |
|
С1 |
|
С3 |
Буткевич Валентина Григорівна |
1760 |
ГОНТАР Я.О. |
16021 |
смт Велика Михайлівка |
Новоборисівська ЗОШ |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Лукіянчук Наталія Павлівна |
1761 |
ГОНТАРУК А.И. |
16172 |
м. Одеса |
Гімназія №2 |
10 |
145 (48+51+46) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1762 |
ГОНТАРЮК І.І. |
16286 |
м. Березівка |
КЗЗСО № 3 м. Березівка |
3 |
106 (40+30+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Бондар Любов Миколаївна |
1763 |
ГОНЦА В.С. |
16172 |
м. Одеса |
Гімназія №2 |
7 |
137 (54+33+50) |
|
С1 |
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1764 |
ГОНЦА Г.М. |
16155 |
м. Одеса |
ЗОШ № 81 |
1 |
81 (30+27+24) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1765 |
ГОНЧАР А.І. |
16166 |
м. Одеса |
ЗОШ № 40 |
3 |
56 (14+18+24) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1766 |
ГОНЧАР А.М. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
1767 |
ГОНЧАР В.В. |
16101 |
м. Ізмаїл |
ЗОШ № 8 |
4 |
120 (42+30+48) |
З |
|
|
|
Коколова Олена Дмитріївна |
1768 |
ГОНЧАРЕНКО А.І. |
16309 |
м. Білгород-Дністровський |
КЗ НВК ім. С.О. Морозової |
3 |
74 (32+12+30) |
|
С1 |
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
1769 |
ГОНЧАРЕНКО В.І. |
16256 |
м. Білгород-Дністровський |
Білгород-Дністровський НВК |
5 |
120 (30+42+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Мальована Наталія Спиридонівна |
1770 |
ГОНЧАРЕНКО Д.О. |
16034 |
м. Біляївка |
ЗОШ № 1 |
2 |
81 (30+24+27) |
З |
|
|
|
Горковенко Тетяна Миколаївна |
1771 |
ГОНЧАРЕНКО Є.Д. |
16035 |
смт. Овідіополь |
Великодолинський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – гімназія» |
5 |
87 (30+33+24) |
|
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
1772 |
ГОНЧАРЕНКО І.А. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
8 |
96 (30+21+45) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1773 |
ГОНЧАРЕНКО К.С. |
16309 |
м. Білгород-Дністровський |
КЗ НВК ім. С.О. Морозової |
4 |
108 (36+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
1774 |
ГОНЧАРЕНКО М.А. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
2 |
63 (30+27+6) |
|
С1 |
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1775 |
ГОНЧАРЕНКО М.О. |
16019 |
смт Велика Михайлівка |
Великомихайлівський НВК |
5 |
129 (48+27+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Лукіянчук Наталія Павлівна |
1776 |
ГОНЧАРЕНКО О.О. |
16078 |
м. Білгород-Дністровський |
Випаснянська ЗОШ І-ІІ ст. |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
1777 |
ГОНЧАРЕНКО Р.О. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
4 |
62 (14+24+24) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1778 |
ГОНЧАРЕНКО С.О. |
16153 |
м. Одеса |
ЗОШ № 119 |
4 |
126 (36+42+48) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1779 |
ГОНЧАРОВА П.Є. |
16333 |
с. Мирне |
Мирненська ЗОШ І-ІІІ ст. |
7 |
79 (24+24+31) |
|
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
1780 |
ГОНЧАРОВА Я.А. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1781 |
ГОНЧАРУК А.А. |
16148 |
м. Одеса |
Гімназія № 9 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1782 |
ГОНЧАРУК В.К. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
4 |
84 (24+30+30) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1783 |
ГОНЧАРУК І.І. |
16198 |
м. Одеса |
школа-інтернат №3 |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1784 |
ГОНЧАРУК І.Р. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
1 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1785 |
ГОНЧАРУК К.І. |
16141 |
м. Одеса |
Юрліцей |
11 |
151 (36+60+55) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1786 |
ГОНЧАРУК Н.Д. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
3 |
120 (42+36+42) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1787 |
ГОНЧАРУК О.В. |
16334 |
с. Нерубайське |
Нерубайська ЗОШ № 2 |
3 |
108 (30+36+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Буткевич Валентина Григорівна |
1788 |
ГОНЧАРУК О.В. |
16135 |
м. Одеса |
ЗОШ № 60 |
2 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1789 |
ГОНЧАРУК С.В. |
16334 |
с. Нерубайське |
Нерубайська ЗОШ № 2 |
2 |
78 (24+30+24) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
1790 |
ГООВАН А.Д. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
3 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1791 |
ГОРБ Д.В. |
16287 |
м. Березівка |
КЗЗСО № 2 м. Березівка |
3 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Бондар Любов Миколаївна |
1792 |
ГОРБ С.В. |
16287 |
м. Березівка |
КЗЗСО № 2 м. Березівка |
2 |
75 (30+21+24) |
З |
|
|
|
Бондар Любов Миколаївна |
1793 |
ГОРБАЙ Є.О. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
4 |
96 (30+36+30) |
|
|
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1794 |
ГОРБАТЕНКО К.Ю. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
2 |
45 (12+12+21) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1795 |
ГОРБАТЮК М.Ю. |
16166 |
м. Одеса |
ЗОШ № 40 |
4 |
102 (36+30+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1796 |
ГОРБАТЮК С.В. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
8 |
91 (30+27+34) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1797 |
ГОРБАЧ Д.С. |
16086 |
м. Арциз |
Холмська ЗОШ |
3 |
80 (20+18+42) |
|
|
|
С3 |
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
1798 |
ГОРБАЧЕВ Г.С. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
7 |
117 (42+24+51) |
|
С1 |
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1799 |
ГОРБАЧУК О.В. |
16138 |
м. Одеса |
ЗОШ №43 |
9 |
84 (24+39+21) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1800 |
ГОРБЕЙ О.С. |
16155 |
м. Одеса |
ЗОШ № 81 |
1 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1801 |
ГОРБЕНКО О.Г. |
16092 |
м. Арциз |
Павловська ЗОШ, Острівнянська ЗОШ |
2 |
84 (30+27+27) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
1802 |
ГОРБУЛЬСЬКА В.В. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1803 |
ГОРБУНОВ М.Д. |
16139 |
м. Одеса |
НВК № 263 |
3 |
80 (32+24+24) |
|
С1 |
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1804 |
ГОРБУНОВА В.В. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
9 |
103 (18+39+46) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1805 |
ГОРБУНОВА В.С. |
16200 |
м. Ананьїв |
Збірна шкіл |
1 |
81 (30+24+27) |
З |
|
|
|
Ситнік Людмила Олександрівна |
1806 |
ГОРБУНОВА Є.В. |
16163 |
м. Одеса |
ЗОШ № 37 |
2 |
78 (24+27+27) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1807 |
ГОРВАТ А.П. |
16334 |
с. Нерубайське |
Нерубайська ЗОШ № 2 |
2 |
78 (30+27+21) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
1808 |
ГОРДА А.С. |
16172 |
м. Одеса |
Гімназія №2 |
7 |
65 (24+12+29) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1809 |
ГОРДЕИЧУК А.В. |
16090 |
м. Арциз |
Вознесенівська ЗОШ, Главанська ЗОШ |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
1810 |
ГОРДЄЄВ О.С. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
7 |
139 (42+45+52) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1811 |
ГОРДЄЄВ Т.Д. |
16279 |
м. Білгород-Дністровський |
Бритівська ЗОШ |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
1812 |
ГОРДЄЄВА А.О. |
16306 |
м. Білгород-Дністровський |
ЗОШ № 9 |
4 |
86 (26+36+24) |
|
|
С2 |
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
1813 |
ГОРДІЄВСЬКА Н.В. |
16051 |
смт. Овідіополь |
Великодолинський НВК(ЗОШ-ліцей), Надлиманська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
2 |
75 (30+27+18) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
1814 |
ГОРДІЄНКО А.В. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
2 |
75 (24+30+21) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
1815 |
ГОРДІЄНКО Г.В. |
16118 |
смт Олександрівка, м.Чорноморськ |
Олександрівська ЗОШ |
4 |
126 (36+42+48) |
З |
|
|
|
Вакарь Яна Василівна |
1816 |
ГОРДІЄНКО К.А. |
16078 |
м. Білгород-Дністровський |
Випаснянська ЗОШ І-ІІ ст. |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
1817 |
ГОРДІЄНКО К.Д. |
16144 |
м. Одеса |
ЗОШ № 130 |
4 |
84 (18+42+24) |
|
|
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1818 |
ГОРДІЄНКО К.Д. |
16139 |
м. Одеса |
НВК № 263 |
3 |
72 (24+18+30) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1819 |
ГОРДІЄНКО К.М. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
2 |
75 (18+27+30) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
1820 |
ГОРДІЄНКО С.М. |
16141 |
м. Одеса |
Юрліцей |
11 |
142 (36+51+55) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1821 |
ГОРЕВА М.Є. |
16051 |
смт. Овідіополь |
Великодолинський НВК(ЗОШ-ліцей), Надлиманська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
3 |
90 (18+30+42) |
|
|
|
С3 |
Феленко Ірина Григорівна |
1822 |
ГОРЕНКО Д.О. |
16168 |
м. Одеса |
ЗОШ № 35 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1823 |
ГОРЕНКО К.А. |
16140 |
м. Одеса |
ЗОШ № 89 |
3 |
60 (24+12+24) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1824 |
ГОРИКІН В.М. |
16309 |
м. Білгород-Дністровський |
КЗ НВК ім. С.О. Морозової |
4 |
88 (34+24+30) |
|
С1 |
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
1825 |
ГОРКОВЕНКО А.П. |
16034 |
м. Біляївка |
ЗОШ № 1 |
4 |
132 (48+42+42) |
З |
|
|
|
Горковенко Тетяна Миколаївна |
1826 |
ГОРЛІЧЕНКО К.А. |
16214 |
м. Одеса |
Ланжероновський |
3 |
102 (30+30+42) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1827 |
ГОРНАЧ М.М. |
16163 |
м. Одеса |
ЗОШ № 37 |
1 |
66 (18+21+27) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1828 |
ГОРО В.В. |
16144 |
м. Одеса |
ЗОШ № 130 |
3 |
126 (48+36+42) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1829 |
ГОРОБЕЙ К.В. |
16080 |
м. Арциз |
НВК ЗОШ № 1 гімназія |
8 |
148 (42+48+58) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
1830 |
ГОРОБЕЦ З.А. |
16166 |
м. Одеса |
ЗОШ № 40 |
4 |
98 (32+30+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1831 |
ГОРОБЕЦЬ І.А. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
7 |
57 (24+6+27) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1832 |
ГОРОБЕЦЬ М. . |
16053 |
смт. Овідіополь |
Прилиманська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
3 |
120 (42+36+42) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
1833 |
ГОРОБЕЦЬ Я. |
16190 |
м. Одеса |
ЗОШ № 107 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1834 |
ГОРОБЧЕНКО О.О. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1835 |
ГОРОБЧЕНКОЛОСЙНСК Г.М. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1836 |
ГОРОДЕЦЬКА Д.О. |
16102 |
Фонтанка |
Фонтанський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія» |
5 |
78 (42+18+18) |
|
С1 |
|
|
Бабич Ольга Борисівна |
1837 |
ГОРОДЕЦЬКИЙ Ю.А. |
16279 |
м. Білгород-Дністровський |
Бритівська ЗОШ |
5 |
138 (48+45+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Мальована Наталія Спиридонівна |
1838 |
ГОРОДНИЧИ А.А. |
16140 |
м. Одеса |
ЗОШ № 89 |
5 |
159 (60+51+48) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1839 |
ГОРОДОВИХ В.О. |
16177 |
м. Одеса |
ЗОШ №63 |
4 |
114 (42+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1840 |
ГОРОДЬКО М.О. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
1 |
63 (12+27+24) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1841 |
ГОРОЖАНКІНА А.В. |
16103 |
с. Богунове |
Богунівський НВК "ЗОШ І-ІІІ СТ. - ДС" |
3 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Пузанова Майя Миколаївна |
1842 |
ГОРОЗ М.О. |
16081 |
м. Арциз |
НВК ЗОШ № 4 ліцей |
3 |
90 (24+30+36) |
|
|
|
С3 |
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
1843 |
ГОРОХОВСЬКА В. . |
16053 |
смт. Овідіополь |
Прилиманська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
3 |
120 (42+36+42) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
1844 |
ГОРОШКО А.О. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
2 |
57 (30+15+12) |
|
С1 |
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1845 |
ГОРОШКО Є.М. |
16166 |
м. Одеса |
ЗОШ № 40 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1846 |
ГОРУЛЬОВА А.О. |
16327 |
с. Вигода |
Вигодянська ЗОШ І-ІІІ ст. |
8 |
107 (36+33+38) |
|
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
1847 |
ГОРУН К.А. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
3 |
96 (36+36+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1848 |
ГОРШКОВА В. |
16168 |
м. Одеса |
ЗОШ № 35 |
8 |
87 (24+27+36) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1849 |
ГОРШКОВА З.С. |
16304 |
м. Білгород-Дністровський |
ЗОШ № 3 |
1 |
84 (30+27+27) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
1850 |
ГОРШУНОВ І.С. |
16048 |
смт. Овідіополь |
Мар'янівська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
6 |
159 (54+45+60) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
1851 |
ГОРЯЙНОВА О.Д. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
7 |
121 (30+33+58) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1852 |
ГОРЯНСЬКА П.Ю. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
5 |
120 (48+39+33) |
|
С1 |
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
1853 |
ГОСПОДИНЧИК А.В. |
16019 |
смт Велика Михайлівка |
Великомихайлівський НВК |
3 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Лукіянчук Наталія Павлівна |
1854 |
ГОСТЕВА В.Д. |
16086 |
м. Арциз |
Холмська ЗОШ |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
1855 |
ГОСТЄВ Д.В. |
16080 |
м. Арциз |
НВК ЗОШ № 1 гімназія |
2 |
45 (24+9+12) |
|
С1 |
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
1856 |
ГОТКО В.А. |
16053 |
смт. Овідіополь |
Прилиманська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
3 |
122 (38+42+42) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
1857 |
ГОФМАН А.Р. |
16153 |
м. Одеса |
ЗОШ № 119 |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1858 |
ГОЦАЛЮК Д.М. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1859 |
ГОЦИК С.В. |
16153 |
м. Одеса |
ЗОШ № 119 |
4 |
114 (30+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1860 |
ГОЦУЄНКО П.Є. |
16144 |
м. Одеса |
ЗОШ № 130 |
3 |
126 (36+42+48) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1861 |
ГОЦУЛЕНКО Г.Ю. |
16155 |
м. Одеса |
ЗОШ № 81 |
5 |
153 (54+54+45) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1862 |
ГОЧЕВ С.А. |
16327 |
с. Вигода |
Вигодянська ЗОШ І-ІІІ ст. |
7 |
112 (30+33+49) |
|
|
|
С3 |
Буткевич Валентина Григорівна |
1863 |
ГОЧЕВА М.А. |
16327 |
с. Вигода |
Вигодянська ЗОШ І-ІІІ ст. |
3 |
84 (18+18+48) |
|
|
|
С3 |
Буткевич Валентина Григорівна |
1864 |
ГРАБАЗЕЙ В.В. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
4 |
132 (48+36+48) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1865 |
ГРАБАР К.Д. |
16052 |
смт. Овідіополь |
Новодолинська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
2 |
81 (30+27+24) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
1866 |
ГРАБЕНКО П.С. |
16166 |
м. Одеса |
ЗОШ № 40 |
7 |
135 (30+51+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1867 |
ГРАБОВА Д.В. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
2 |
66 (30+24+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1868 |
ГРАБОВЕНКО В.О. |
16200 |
м. Ананьїв |
Збірна шкіл |
6 |
141 (54+45+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ситнік Людмила Олександрівна |
1869 |
ГРАБОВЕНКО М.В. |
16327 |
с. Вигода |
Вигодянська ЗОШ І-ІІІ ст. |
3 |
114 (24+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Буткевич Валентина Григорівна |
1870 |
ГРАБОВЕЦЬКИЙ Ж.Р. |
16159 |
м. Одеса |
ЗОШ № 69 |
4 |
126 (36+48+42) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1871 |
ГРАБОВСЬКА Є.Р. |
16144 |
м. Одеса |
ЗОШ № 130 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1872 |
ГРАБОВСЬКА К.О. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
4 |
102 (30+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Буткевич Валентина Григорівна |
1873 |
ГРАБОВСЬКА К.О. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
1874 |
ГРАБОВСЬКИЙ Є.О. |
16080 |
м. Арциз |
НВК ЗОШ № 1 гімназія |
6 |
72 (36+27+9) |
|
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
1875 |
ГРАБОВСЬКИЙ М.Д. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
3 |
98 (20+36+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Буткевич Валентина Григорівна |
1876 |
ГРАЖДАН Д.Е. |
16334 |
с. Нерубайське |
Нерубайська ЗОШ № 2 |
2 |
72 (24+30+18) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
1877 |
ГРАЖДАН І.А. |
16141 |
м. Одеса |
Юрліцей |
8 |
94 (24+21+49) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1878 |
ГРАМА Р.А. |
16229 |
смт. Тарутине |
Петрівська-2 ЗОШ |
5 |
153 (54+51+48) |
З |
|
|
|
Авілко Тетяна Григорівна |
1879 |
ГРАМА Я.Г. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
6 |
87 (36+39+12) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1880 |
ГРАМАТИК О.П. |
16011 |
м. Ізмаїл |
Кириничанська ЗОШ |
10 |
92 (36+39+17) |
|
|
|
|
Раділова Світлана Семенівна |
1881 |
ГРАМАТІК О.С. |
16279 |
м. Білгород-Дністровський |
Бритівська ЗОШ |
1 |
81 (24+27+30) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
1882 |
ГРАМАТІК П.Г. |
16011 |
м. Ізмаїл |
Кириничанська ЗОШ |
10 |
103 (36+51+16) |
|
|
С2 |
|
Раділова Світлана Семенівна |
1883 |
ГРАМАТІК С.Д. |
16011 |
м. Ізмаїл |
Кириничанська ЗОШ |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Раділова Світлана Семенівна |
1884 |
ГРАМАТІК Т.Д. |
16011 |
м. Ізмаїл |
Кириничанська ЗОШ |
4 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Раділова Світлана Семенівна |
1885 |
ГРАНАТИР В.С. |
16260 |
с. Чернече |
НВК «Чернеченська ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ» |
2 |
78 (30+27+21) |
З |
|
|
|
Полуніна Світлана Володимирівна |
1886 |
ГРАНИЧ А.О. |
16080 |
м. Арциз |
НВК ЗОШ № 1 гімназія |
2 |
54 (18+12+24) |
|
|
|
С3 |
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
1887 |
ГРАНОВСЬКА Є.О. |
16151 |
м. Одеса |
Хабат |
11 |
113 (30+45+38) |
|
|
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1888 |
ГРАНОВСЬКИЙ Л.О. |
16151 |
м. Одеса |
Хабат |
6 |
117 (48+36+33) |
|
С1 |
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1889 |
ГРАНЧАР А.П. |
16012 |
м. Болград |
Гімназія ім. Г. С. Раковського |
7 |
120 (42+39+39) |
|
С1 |
|
|
Димитрова Світлана Яківна |
1890 |
ГРЕБЕНЧИКОВ М.Б. |
16177 |
м. Одеса |
ЗОШ №63 |
2 |
60 (18+21+21) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1891 |
ГРЕБЕНЩИКОВА В.І. |
16019 |
смт Велика Михайлівка |
Великомихайлівський НВК |
4 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Лукіянчук Наталія Павлівна |
1892 |
ГРЕБЕНЮК А.Є. |
16330 |
с. Троїцьке |
Троїцький ЗЗСО І-ІІІ ст. |
4 |
114 (30+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Буткевич Валентина Григорівна |
1893 |
ГРЕБНЕВ Д.Е. |
16172 |
м. Одеса |
Гімназія №2 |
7 |
126 (48+45+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1894 |
ГРЕЙЦЕР Р.В. |
16021 |
смт Велика Михайлівка |
Новоборисівська ЗОШ |
4 |
114 (42+30+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Лукіянчук Наталія Павлівна |
1895 |
ГРЕК Є.О. |
16008 |
с. Олександрівка |
Олександрівська ЗОШ |
7 |
128 (36+51+41) |
|
|
С2 |
С3 |
Арапанова Світлана Федорівна |
1896 |
ГРЕК С.О. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
7 |
106 (30+39+37) |
|
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
1897 |
ГРЕКОВ А.И. |
16086 |
м. Арциз |
Холмська ЗОШ |
4 |
126 (36+42+48) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
1898 |
ГРЕКОВ С.І. |
16086 |
м. Арциз |
Холмська ЗОШ |
8 |
144 (42+45+57) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
1899 |
ГРЕЧАНИЙ Т.Р. |
16123 |
с. Конопляне |
ОЗ «Коноплянська ЗОШ І-ІІІ ст. Коноплянської СР» |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Басюк Олена Вікторівна |
1900 |
ГРЕЧАНОВА Д.М. |
16144 |
м. Одеса |
ЗОШ № 130 |
3 |
132 (42+48+42) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1901 |
ГРЕЧАНЮК О.С. |
16166 |
м. Одеса |
ЗОШ № 40 |
5 |
141 (60+39+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1902 |
ГРЕЧИНА С. |
16168 |
м. Одеса |
ЗОШ № 35 |
8 |
89 (30+27+32) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1903 |
ГРЕЧКА М.В. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
10 |
113 (24+39+50) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1904 |
ГРЕЧКА Я.С. |
16214 |
м. Одеса |
Ланжероновський |
2 |
45 (6+18+21) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1905 |
ГРЕЧКОМА М. |
16075 |
с.Адамівка |
Адамівська ЗОШ |
4 |
114 (36+36+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Мальована Наталія Спиридонівна |
1906 |
ГРЕЩУК А.Я. |
16165 |
м. Одеса |
ЗОШ № 53 |
3 |
78 (18+36+24) |
|
|
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1907 |
ГРЄКУ А.В. |
16311 |
м. Рені |
Ренійська гімназія |
4 |
78 (18+30+30) |
|
|
|
|
Потрібна Людмила Валентинівна |
1908 |
ГРИБ А.Д. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
6 |
138 (48+51+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1909 |
ГРИБ В.Ю. |
16165 |
м. Одеса |
ЗОШ № 53 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1910 |
ГРИБАНОВА К.П. |
16186 |
м. Одеса |
ЗОШ №30 |
1 |
78 (30+18+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1911 |
ГРИБІНЮК В.С. |
16083 |
м. Арциз |
Кам’янська ЗОШ |
5 |
90 (30+36+24) |
|
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
1912 |
ГРИГОР’ЕВА Д.С. |
16334 |
с. Нерубайське |
Нерубайська ЗОШ № 2 |
8 |
117 (30+33+54) |
|
|
|
С3 |
Буткевич Валентина Григорівна |
1913 |
ГРИГОРАШ Є.О. |
16122 |
с. Жовтень |
Збірна шкіл Ширяївського району |
4 |
102 (42+24+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Татаріна Альбіна Миколаївна |
1914 |
ГРИГОРАШЕНКО М.Д. |
16177 |
м. Одеса |
ЗОШ №63 |
3 |
120 (48+36+36) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1915 |
ГРИГОРЕНКО А.А. |
16145 |
м. Одеса |
НВК № 300 |
3 |
72 (30+12+30) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1916 |
ГРИГОРЕНКО А.В. |
16275 |
смт Велика Михайлівка |
Новопетрівська ЗОШ |
3 |
102 (24+36+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Лукіянчук Наталія Павлівна |
1917 |
ГРИГОРЕНКО А.І. |
16287 |
м. Березівка |
КЗЗСО № 2 м. Березівка |
2 |
6 (0+0+6) |
|
|
|
|
Бондар Любов Миколаївна |
1918 |
ГРИГОРЕНКО А.С. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
3 |
68 (32+18+18) |
|
С1 |
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1919 |
ГРИГОРЕНКО Д.В. |
16053 |
смт. Овідіополь |
Прилиманська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
3 |
102 (36+30+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Феленко Ірина Григорівна |
1920 |
ГРИГОРЕНКОВОРНИК М.В. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
3 |
42 (12+18+12) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1921 |
ГРИГОРЄВ П.А. |
16033 |
м. Ізмаїл |
Український ліцей з поглибленим вивченням іноземних мов |
4 |
102 (36+36+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Назаренко Анастасія Ігорівна |
1922 |
ГРИГОРИНА Д.В. |
16082 |
м. Арциз |
ЗОШ № 5 |
6 |
96 (42+27+27) |
|
С1 |
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
1923 |
ГРИГОРОВИЧ К.М. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
4 |
62 (14+30+18) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1924 |
ГРИГОРУК А.А. |
16251 |
м. Одеса |
ЗОШ № 14 |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1925 |
ГРИГОРЧУК О.В. |
16148 |
м. Одеса |
Гімназія № 9 |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1926 |
ГРИГОРЬЄВА П.С. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
3 |
84 (24+24+36) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1927 |
ГРИГОРЮК Л.О. |
16168 |
м. Одеса |
ЗОШ № 35 |
3 |
64 (40+18+6) |
|
С1 |
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1928 |
ГРИГОРЯН Д.А. |
16141 |
м. Одеса |
Юрліцей |
11 |
124 (30+51+43) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1929 |
ГРИГОРЯН К.Е. |
16177 |
м. Одеса |
ЗОШ №63 |
2 |
66 (30+27+9) |
|
С1 |
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1930 |
ГРИГОРЯН Н.О. |
16256 |
м. Білгород-Дністровський |
Білгород-Дністровський НВК |
5 |
159 (54+51+54) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
1931 |
ГРИНЕВИЧ М.Р. |
16053 |
смт. Овідіополь |
Прилиманська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
3 |
94 (34+30+30) |
|
С1 |
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
1932 |
ГРИНЕНК А.В. |
16144 |
м. Одеса |
ЗОШ № 130 |
3 |
132 (42+48+42) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1933 |
ГРИНИК О. |
16153 |
м. Одеса |
ЗОШ № 119 |
4 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1934 |
ГРИНКЕВИЧ С.А. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
4 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1935 |
ГРИНЬОВ Г.В. |
16153 |
м. Одеса |
ЗОШ № 119 |
2 |
81 (24+27+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1936 |
ГРИПАЧЕВСЬКА У.А. |
16186 |
м. Одеса |
ЗОШ №30 |
3 |
122 (38+36+48) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1937 |
ГРИЦАЄНКО М.О. |
16275 |
смт Велика Михайлівка |
Новопетрівська ЗОШ |
5 |
48 (24+15+9) |
|
|
|
|
Лукіянчук Наталія Павлівна |
1938 |
ГРИЦЕНКО А.Д. |
16153 |
м. Одеса |
ЗОШ № 119 |
3 |
74 (20+30+24) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1939 |
ГРИЦЕНКО А.О. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
6 |
123 (48+27+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Буткевич Валентина Григорівна |
1940 |
ГРИЦЕНКО П.В. |
16165 |
м. Одеса |
ЗОШ № 53 |
1 |
75 (30+24+21) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1941 |
ГРИЦУК С.С. |
16181 |
м. Одеса |
ЗОШ №71 |
2 |
81 (24+27+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1942 |
ГРИЦУН К.О. |
16186 |
м. Одеса |
ЗОШ №30 |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1943 |
ГРИЦЬКОВ Г.О. |
16141 |
м. Одеса |
Юрліцей |
10 |
60 (18+30+12) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1944 |
ГРИЧИНЕНКО І.В. |
16101 |
м. Ізмаїл |
ЗОШ № 8 |
5 |
111 (42+39+30) |
|
С1 |
|
|
Коколова Олена Дмитріївна |
1945 |
ГРИЧУШЕНКО Г.П. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
1 |
87 (30+30+27) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1946 |
ГРИШАЄВ Є.В. |
16172 |
м. Одеса |
Гімназія №2 |
9 |
130 (36+48+46) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1947 |
ГРИШАНОВ М.О. |
16155 |
м. Одеса |
ЗОШ № 81 |
3 |
102 (42+30+30) |
|
С1 |
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1948 |
ГРИШКО Г.С. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
4 |
84 (30+24+30) |
|
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
1949 |
ГРИЩЕНКО Д.А. |
16165 |
м. Одеса |
ЗОШ № 53 |
1 |
81 (24+27+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1950 |
ГРИЩЕНКО Д.Д. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
2 |
57 (24+15+18) |
|
С1 |
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1951 |
ГРИЩЕНКО Л.Е. |
16166 |
м. Одеса |
ЗОШ № 40 |
2 |
84 (30+27+27) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1952 |
ГРИЩЕНКОВА В.В. |
16327 |
с. Вигода |
Вигодянська ЗОШ І-ІІІ ст. |
3 |
90 (36+30+24) |
|
С1 |
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
1953 |
ГРІБОВ М.Д. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
1 |
81 (24+27+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1954 |
ГРІНКА М.О. |
16287 |
м. Березівка |
КЗЗСО № 2 м. Березівка |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Бондар Любов Миколаївна |
1955 |
ГРІНЮК В.І. |
16186 |
м. Одеса |
ЗОШ №30 |
3 |
48 (24+12+12) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1956 |
ГРІЦАЙ М.В. |
16148 |
м. Одеса |
Гімназія № 9 |
2 |
57 (24+21+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1957 |
ГРІЩЕНКО Н.А. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
6 |
78 (36+24+18) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1958 |
ГРІЩЕНКО О.В. |
16309 |
м. Білгород-Дністровський |
КЗ НВК ім. С.О. Морозової |
4 |
126 (36+48+42) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
1959 |
ГРОБОВЕНКО В.А. |
16275 |
смт Велика Михайлівка |
Новопетрівська ЗОШ |
3 |
102 (30+42+30) |
|
|
С2 |
|
Лукіянчук Наталія Павлівна |
1960 |
ГРОЄОВА Є.О. |
16094 |
м. Арциз |
П.-Балківська ЗОШ |
4 |
126 (36+42+48) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
1961 |
ГРОЗА К.О. |
16155 |
м. Одеса |
ЗОШ № 81 |
3 |
92 (26+36+30) |
|
|
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1962 |
ГРОЗА К.О. |
16165 |
м. Одеса |
ЗОШ № 53 |
4 |
108 (30+30+48) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1963 |
ГРОЗА Л.О. |
16155 |
м. Одеса |
ЗОШ № 81 |
1 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1964 |
ГРОЗАН К.В. |
16041 |
смт. Овідіополь |
Великодолинська ЗОШ №2 |
4 |
114 (30+48+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Феленко Ірина Григорівна |
1965 |
ГРОЗДЄВА А.А. |
16096 |
м. Арциз |
Надеждівська ЗОШ |
2 |
72 (24+27+21) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
1966 |
ГРОЗИЦЬКИЙ В.В. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
3 |
102 (18+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1967 |
ГРОМ К.О. |
16122 |
с. Жовтень |
Збірна шкіл Ширяївського району |
3 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Татаріна Альбіна Миколаївна |
1968 |
ГРОМАДА О.С. |
16042 |
смт. Овідіополь |
Овідіопольський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – гімназія» |
8 |
139 (48+39+52) |
|
С1 |
|
С3 |
Феленко Ірина Григорівна |
1969 |
ГРОМЕНКО Д.В. |
16165 |
м. Одеса |
ЗОШ № 53 |
3 |
66 (12+30+24) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1970 |
ГРОМИК К.В. |
16082 |
м. Арциз |
ЗОШ № 5 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
1971 |
ГРОМІЛОВА Н.О. |
16200 |
м. Ананьїв |
Збірна шкіл |
4 |
90 (24+36+30) |
|
|
С2 |
|
Ситнік Людмила Олександрівна |
1972 |
ГРОМОВ А.А. |
16309 |
м. Білгород-Дністровський |
КЗ НВК ім. С.О. Морозової |
4 |
120 (30+48+42) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
1973 |
ГРОМОВЕНКО Д.В. |
16306 |
м. Білгород-Дністровський |
ЗОШ № 9 |
4 |
24 (6+12+6) |
|
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
1974 |
ГРОМОВЕНКО Д.Є. |
16256 |
м. Білгород-Дністровський |
Білгород-Дністровський НВК |
8 |
62 (18+18+26) |
|
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
1975 |
ГРОМОВЕНКО О.С. |
16092 |
м. Арциз |
Павловська ЗОШ, Острівнянська ЗОШ |
5 |
114 (42+27+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
1976 |
ГРОНСЬКА С.С. |
16168 |
м. Одеса |
ЗОШ № 35 |
7 |
125 (36+33+56) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1977 |
ГРОССУ В.В. |
16002 |
м. Білгород-Дністровський |
Шабівська ЗОШ |
8 |
86 (18+36+32) |
|
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
1978 |
ГРОСУ А.О. |
16177 |
м. Одеса |
ЗОШ №63 |
3 |
120 (30+42+48) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1979 |
ГРОСУ К.В. |
16144 |
м. Одеса |
ЗОШ № 130 |
3 |
132 (36+48+48) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1980 |
ГРОСУ С.В. |
16148 |
м. Одеса |
Гімназія № 9 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1981 |
ГРОСУЛ К.І. |
16053 |
смт. Овідіополь |
Прилиманська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
3 |
90 (36+24+30) |
|
С1 |
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
1982 |
ГРОЯН А.О. |
16166 |
м. Одеса |
ЗОШ № 40 |
7 |
132 (36+45+51) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1983 |
ГРУБА М.С. |
16042 |
смт. Овідіополь |
Овідіопольський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – гімназія» |
10 |
106 (24+39+43) |
|
|
|
С3 |
Феленко Ірина Григорівна |
1984 |
ГРУДКА М.Г. |
16144 |
м. Одеса |
ЗОШ № 130 |
4 |
132 (48+42+42) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1985 |
ГРУДКА Т.І. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
3 |
74 (14+30+30) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1986 |
ГРУЗІНА А.О. |
16118 |
смт Олександрівка, м.Чорноморськ |
Олександрівська ЗОШ |
2 |
72 (24+27+21) |
З |
|
|
|
Вакарь Яна Василівна |
1987 |
ГРУЗІНА М.С. |
16034 |
м. Біляївка |
ЗОШ № 1 |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Горковенко Тетяна Миколаївна |
1988 |
ГРУНКОВСЬКА А.А. |
16224 |
смт. Тарутине |
Євгенівський НВК ЗОШ д/з |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Авілко Тетяна Григорівна |
1989 |
ГРУШЕВИЧ В. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
6 |
117 (36+42+39) |
|
|
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1990 |
ГРУШЕВИЧ О.О. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
4 |
138 (48+48+42) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1991 |
ГРУШКО К.Л. |
16151 |
м. Одеса |
Хабат |
4 |
66 (36+12+18) |
|
С1 |
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1992 |
ГРЦЦИК К.О. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
8 |
87 (24+21+42) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1993 |
ГРЯЗНОВА В.С. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
1 |
81 (24+27+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1994 |
ГРЯЗНОВА С.С. |
16175 |
м. Одеса |
Ліцей |
10 |
84 (18+33+33) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1995 |
ГУБА В.А. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
2 |
69 (30+15+24) |
|
С1 |
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1996 |
ГУБА В.А. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
2 |
81 (30+27+24) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1997 |
ГУБА Е.В. |
16139 |
м. Одеса |
НВК № 263 |
3 |
84 (30+30+24) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
1998 |
ГУБАЛЬ А.О. |
16082 |
м. Арциз |
ЗОШ № 5 |
4 |
48 (18+6+24) |
|
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
1999 |
ГУБАНОВ Я.О. |
16172 |
м. Одеса |
Гімназія №2 |
7 |
109 (24+42+43) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2000 |
ГУБАРЬ Г.С. |
16035 |
смт. Овідіополь |
Великодолинський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – гімназія» |
3 |
50 (8+18+24) |
|
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
2001 |
ГУБАТИЙ М.Д. |
16076 |
м. Білгород-Дністровський |
Удобненська ЗОШ |
3 |
56 (20+12+24) |
|
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
2002 |
ГУБЕРНАТОР А.В. |
16144 |
м. Одеса |
ЗОШ № 130 |
4 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2003 |
ГУБКА А.В. |
16122 |
с. Жовтень |
Збірна шкіл Ширяївського району |
9 |
69 (36+12+21) |
|
|
|
|
Татаріна Альбіна Миколаївна |
2004 |
ГУД М.С. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
3 |
68 (8+36+24) |
|
|
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2005 |
ГУДЗ Д.В. |
16166 |
м. Одеса |
ЗОШ № 40 |
5 |
90 (36+36+18) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2006 |
ГУДЗИКЕВИЧ А.А. |
16044 |
смт. Овідіополь |
Кароліно-Бугазька ЗОШ, Таїровська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
2007 |
ГУДИМОВИЧ А.Є. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
2008 |
ГУДИМОВИЧ Є.С. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
2 |
81 (24+30+27) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
2009 |
ГУДКОВА В.Е. |
16200 |
м. Ананьїв |
Збірна шкіл |
5 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Ситнік Людмила Олександрівна |
2010 |
ГУДКОВА С.В. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
8 |
133 (36+45+52) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2011 |
ГУЖЕВА К.М. |
16131 |
м. Біляївка |
ЗОШ № 2 |
5 |
138 (42+51+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Щуренко Оксана Володимирівна |
2012 |
ГУЗІНОВА В.А. |
16196 |
м. Одеса |
Морський ліцей - ЗОШ №24 |
2 |
51 (24+18+9) |
|
С1 |
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2013 |
ГУЗУНОВА С. |
16132 |
с. Червонознам’янка |
Червонознам’янська ЗОШ |
5 |
165 (60+51+54) |
З |
|
|
|
Піпер Олена Миколаївна |
2014 |
ГУК В.Г. |
16165 |
м. Одеса |
ЗОШ № 53 |
1 |
84 (30+27+27) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2015 |
ГУК Г. |
16155 |
м. Одеса |
ЗОШ № 81 |
5 |
120 (42+33+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2016 |
ГУКАСЯН Є.В. |
16287 |
м. Березівка |
КЗЗСО № 2 м. Березівка |
3 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Бондар Любов Миколаївна |
2017 |
ГУЛІНСЬКА Д.В. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
9 |
131 (24+60+47) |
|
|
С2 |
С3 |
Буткевич Валентина Григорівна |
2018 |
ГУЛЬПА С.А. |
16165 |
м. Одеса |
ЗОШ № 53 |
1 |
84 (30+27+27) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2019 |
ГУЛЬЧАК А.Д. |
16155 |
м. Одеса |
ЗОШ № 81 |
5 |
141 (54+57+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2020 |
ГУЛЯКОВА П.В. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
1 |
81 (30+30+21) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2021 |
ГУМАНЕНКО М.О. |
16144 |
м. Одеса |
ЗОШ № 130 |
2 |
81 (24+30+27) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2022 |
ГУМЕНЮК А.В. |
16141 |
м. Одеса |
Юрліцей |
10 |
110 (36+39+35) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2023 |
ГУМЕНЮК К.П. |
16141 |
м. Одеса |
Юрліцей |
11 |
151 (42+54+55) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2024 |
ГУМЕНЮК О.М. |
16243 |
с. Пасицели |
Пасицелівська ЗОШ |
3 |
120 (30+42+48) |
З |
|
|
|
Полуніна Світлана Володимирівна |
2025 |
ГУМІЛІН М.С. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
2 |
51 (12+24+15) |
|
|
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2026 |
ГУНЧЕНКО М.В. |
16333 |
с. Мирне |
Мирненська ЗОШ І-ІІІ ст. |
7 |
106 (48+12+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Буткевич Валентина Григорівна |
2027 |
ГУПАЛО М.В. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
2 |
45 (18+18+9) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2028 |
ГУРА З.В. |
16255 |
с. Пужайково |
НВК «Пужайківська ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ» |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Полуніна Світлана Володимирівна |
2029 |
ГУРАЛЬНІК Д.І. |
16177 |
м. Одеса |
ЗОШ №63 |
2 |
72 (30+21+21) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2030 |
ГУРЕНКО В.М. |
16269 |
с. Новополь |
Новопольська ЗОШ І-ІІ ст |
9 |
109 (24+45+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Полуніна Світлана Володимирівна |
2031 |
ГУРЕНКО Н.М. |
16269 |
с. Новополь |
Новопольська ЗОШ І-ІІ ст |
7 |
147 (36+51+60) |
З |
|
|
|
Полуніна Світлана Володимирівна |
2032 |
ГУРЕНКО Я.А. |
16033 |
м. Ізмаїл |
Український ліцей з поглибленим вивченням іноземних мов |
4 |
108 (24+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Назаренко Анастасія Ігорівна |
2033 |
ГУРЄВА І.В. |
16103 |
с. Богунове |
Богунівський НВК "ЗОШ І-ІІІ СТ. - ДС" |
3 |
132 (48+42+42) |
З |
|
|
|
Пузанова Майя Миколаївна |
2034 |
ГУРІН Л.Д. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
1 |
81 (30+21+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2035 |
ГУРІН О. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
6 |
138 (48+45+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2036 |
ГУРІНА Е.Д. |
16334 |
с. Нерубайське |
Нерубайська ЗОШ № 2 |
8 |
118 (30+48+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Буткевич Валентина Григорівна |
2037 |
ГУРІНА К.Д. |
16334 |
с. Нерубайське |
Нерубайська ЗОШ № 2 |
8 |
120 (30+42+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Буткевич Валентина Григорівна |
2038 |
ГУРМАЧ М.О. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
2039 |
ГУРОВ К.А. |
16173 |
м. Одеса |
ЗОШ №68 |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2040 |
ГУРОВА А.Д. |
16002 |
м. Білгород-Дністровський |
Шабівська ЗОШ |
3 |
42 (6+12+24) |
|
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
2041 |
ГУРСЬКА Г.А. |
16047 |
смт. Овідіополь |
Калаглійська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
2042 |
ГУРСЬКА К.В. |
16047 |
смт. Овідіополь |
Калаглійська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
3 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
2043 |
ГУРТОВЕНКО Ю.О. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
6 |
123 (48+27+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Буткевич Валентина Григорівна |
2044 |
ГУСАК Д.В. |
16132 |
с. Червонознам’янка |
Червонознам’янська ЗОШ |
6 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Піпер Олена Миколаївна |
2045 |
ГУСАКОВ Д.Н. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
9 |
55 (42+6+7) |
|
С1 |
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
2046 |
ГУСАКОВ М.Д. |
16332 |
с. Паліївка |
Паліївська ЗОШ І-ІІ ст. |
4 |
52 (10+18+24) |
|
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
2047 |
ГУСАКОВ М.П. |
16044 |
смт. Овідіополь |
Кароліно-Бугазька ЗОШ, Таїровська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
3 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
2048 |
ГУСЄВ Д.В. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
3 |
96 (18+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2049 |
ГУСЄВ О.В. |
16051 |
смт. Овідіополь |
Великодолинський НВК(ЗОШ-ліцей), Надлиманська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
3 |
132 (42+48+42) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
2050 |
ГУСЄВА У.І. |
16035 |
смт. Овідіополь |
Великодолинський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – гімназія» |
2 |
42 (18+12+12) |
|
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
2051 |
ГУСЛЯКОВА Л.О. |
16100 |
м. Арциз |
Садовська ЗОШ, Плоцька ЗОШ, Весело Кутська ЗОШ |
4 |
132 (48+42+42) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
2052 |
ГУСЬ П.О. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
4 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2053 |
ГУТИРЧИК О.Г. |
16144 |
м. Одеса |
ЗОШ № 130 |
3 |
126 (36+42+48) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2054 |
ГУТКАН А.Д. |
16241 |
смт. Тарутине |
НВК с. Малоярославець-2 |
2 |
75 (30+27+18) |
З |
|
|
|
Авілко Тетяна Григорівна |
2055 |
ГУТКАН А.М. |
16241 |
смт. Тарутине |
НВК с. Малоярославець-2 |
3 |
108 (36+36+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Авілко Тетяна Григорівна |
2056 |
ГУТКАН Д.О. |
16241 |
смт. Тарутине |
НВК с. Малоярославець-2 |
4 |
126 (30+48+48) |
З |
|
|
|
Авілко Тетяна Григорівна |
2057 |
ГУТКАН І.І. |
16241 |
смт. Тарутине |
НВК с. Малоярославець-2 |
9 |
131 (30+51+50) |
|
|
С2 |
С3 |
Авілко Тетяна Григорівна |
2058 |
ГУТКАН О.М. |
16218 |
смт. Тарутине |
Тарутинський НВК ЗОШ д/з |
4 |
102 (30+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Авілко Тетяна Григорівна |
2059 |
ГУТОВА І.В. |
16186 |
м. Одеса |
ЗОШ №30 |
3 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2060 |
ГУТЮМ Б.В. |
16216 |
смт. Тарутине |
Бородинська ЗОШ |
7 |
138 (42+45+51) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Авілко Тетяна Григорівна |
2061 |
ГУТЮМ Д.В. |
16216 |
смт. Тарутине |
Бородинська ЗОШ |
3 |
108 (30+30+48) |
|
|
|
С3 |
Авілко Тетяна Григорівна |
2062 |
ГУЦАН А.О. |
16083 |
м. Арциз |
Кам’янська ЗОШ |
8 |
99 (36+33+30) |
|
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
2063 |
ГУЦАН М.М. |
16083 |
м. Арциз |
Кам’янська ЗОШ |
7 |
135 (42+45+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
2064 |
ГУЦАНОВ О.С. |
16327 |
с. Вигода |
Вигодянська ЗОШ І-ІІІ ст. |
2 |
69 (24+21+24) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Буткевич Валентина Григорівна |
2065 |
ГУЦАНОВА В.С. |
16327 |
с. Вигода |
Вигодянська ЗОШ І-ІІІ ст. |
7 |
138 (36+54+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Буткевич Валентина Григорівна |
2066 |
ГУЦОЛ К.Р. |
16327 |
с. Вигода |
Вигодянська ЗОШ І-ІІІ ст. |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
2067 |
ГУЦОЛ О.І. |
16141 |
м. Одеса |
Юрліцей |
8 |
139 (36+45+58) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2068 |
ГУЦУ О.М. |
16056 |
м. Ізмаїл |
Озернянська ЗОШ |
4 |
68 (20+24+24) |
|
|
|
|
Раділова Світлана Семенівна |
2069 |
ГУЦУ С.Ф. |
16056 |
м. Ізмаїл |
Озернянська ЗОШ |
1 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Раділова Світлана Семенівна |
2070 |
ГУЦУ Ю.І. |
16306 |
м. Білгород-Дністровський |
ЗОШ № 9 |
2 |
72 (18+27+27) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
2071 |
ГУЦУЛ А.В. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
3 |
120 (42+42+36) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
2072 |
ГУЦУЛ І.О. |
16093 |
м. Арциз |
Мирнопільська ЗОШ |
2 |
87 (30+30+27) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
2073 |
ГУЦУЛ М.О. |
16082 |
м. Арциз |
ЗОШ № 5 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
2074 |
ГУЦУЦУЙ К.М. |
16122 |
с. Жовтень |
Збірна шкіл Ширяївського району |
8 |
144 (42+45+57) |
З |
|
|
|
Татаріна Альбіна Миколаївна |
2075 |
ГУЦУЦУЙ К.Р. |
16122 |
с. Жовтень |
Збірна шкіл Ширяївського району |
6 |
111 (54+30+27) |
|
С1 |
|
|
Татаріна Альбіна Миколаївна |
2076 |
ГУШАН М.В. |
16023 |
смт Велика Михайлівка |
Новоолександрівська ЗОШ |
4 |
114 (30+36+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Лукіянчук Наталія Павлівна |
2077 |
ГУШПІТ Д.П. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
4 |
38 (20+6+12) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2078 |
ГУЩИН М.І. |
16044 |
смт. Овідіополь |
Кароліно-Бугазька ЗОШ, Таїровська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
3 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
2079 |
ГЮЛЕВІ А.О. |
16313 |
м. Рені |
ЗОШ №4 |
4 |
66 (36+18+12) |
|
С1 |
|
|
Потрібна Людмила Валентинівна |
2080 |
ГЮНЕШ Т.З. |
16190 |
м. Одеса |
ЗОШ № 107 |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2081 |
ДАБІЖА Д. . |
16053 |
смт. Овідіополь |
Прилиманська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
3 |
108 (36+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Феленко Ірина Григорівна |
2082 |
ДАВИГОРА К.В. |
16208 |
м. Одеса |
ЗОШ № 33 |
4 |
96 (30+30+36) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2083 |
ДАВИДЕНКО А.Є. |
16251 |
м. Одеса |
ЗОШ № 14 |
1 |
81 (30+27+24) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2084 |
ДАВИДКІНА М.М. |
16091 |
м. Арциз |
Теплицька ЗОШ |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
2085 |
ДАВИДОВ Д.Ю. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
9 |
90 (24+51+15) |
|
|
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2086 |
ДАВИДОВА А.А. |
16334 |
с. Нерубайське |
Нерубайська ЗОШ № 2 |
6 |
102 (48+27+27) |
|
С1 |
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
2087 |
ДАВИДОВА М.Є. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2088 |
ДАВИДОВА О.О. |
16256 |
м. Білгород-Дністровський |
Білгород-Дністровський НВК |
6 |
90 (42+24+24) |
|
С1 |
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
2089 |
ДАВИДОВА Ю.О. |
16334 |
с. Нерубайське |
Нерубайська ЗОШ № 2 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
2090 |
ДАВЛЄТОВ Р.З. |
16049 |
смт. Овідіополь |
Миколаївська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
8 |
107 (18+51+38) |
|
|
С2 |
|
Феленко Ірина Григорівна |
2091 |
ДАГАЄВА П. |
16168 |
м. Одеса |
ЗОШ № 35 |
8 |
110 (30+33+47) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2092 |
ДАЛАКОВ Н.О. |
16144 |
м. Одеса |
ЗОШ № 130 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2093 |
ДАЛАКОВА В.П. |
16200 |
м. Ананьїв |
Збірна шкіл |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Ситнік Людмила Олександрівна |
2094 |
ДАМАСКІН О.В. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
3 |
120 (42+42+36) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
2095 |
ДАНДАН А.М. |
16056 |
м. Ізмаїл |
Озернянська ЗОШ |
4 |
90 (30+24+36) |
|
|
|
С3 |
Раділова Світлана Семенівна |
2096 |
ДАНЕВА М.В. |
16011 |
м. Ізмаїл |
Кириничанська ЗОШ |
4 |
88 (28+30+30) |
|
|
|
|
Раділова Світлана Семенівна |
2097 |
ДАНЕЛЮК С.М. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
2 |
75 (24+27+24) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2098 |
ДАНЕЛЯН В.С. |
16103 |
с. Богунове |
Богунівський НВК "ЗОШ І-ІІІ СТ. - ДС" |
5 |
120 (36+54+30) |
|
|
С2 |
|
Пузанова Майя Миколаївна |
2099 |
ДАНЄВ Д.О. |
16225 |
смт. Тарутине |
Красненський НВК ЗОШ д/з |
9 |
128 (36+45+47) |
|
|
С2 |
С3 |
Авілко Тетяна Григорівна |
2100 |
ДАНЄВ М.О. |
16225 |
смт. Тарутине |
Красненський НВК ЗОШ д/з |
3 |
126 (48+30+48) |
З |
|
|
|
Авілко Тетяна Григорівна |
2101 |
ДАНИЛА Т.Є. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
5 |
93 (42+36+15) |
|
С1 |
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2102 |
ДАНИЛЕНКО І.В. |
16172 |
м. Одеса |
Гімназія №2 |
9 |
103 (30+45+28) |
|
|
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2103 |
ДАНИЛЕНКО І.О. |
16075 |
с.Адамівка |
Адамівська ЗОШ |
3 |
80 (26+18+36) |
|
|
|
С3 |
Мальована Наталія Спиридонівна |
2104 |
ДАНИЛЕНКОВ В.С. |
16181 |
м. Одеса |
ЗОШ №71 |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2105 |
ДАНИЛОВ С.А. |
16334 |
с. Нерубайське |
Нерубайська ЗОШ № 2 |
4 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
2106 |
ДАНИЛОВ Т.І. |
16155 |
м. Одеса |
ЗОШ № 81 |
4 |
68 (20+18+30) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2107 |
ДАНИЛОВА А.В. |
16122 |
с. Жовтень |
Збірна шкіл Ширяївського району |
6 |
132 (30+45+57) |
|
|
С2 |
С3 |
Татаріна Альбіна Миколаївна |
2108 |
ДАНИЛОВА Д.С. |
16251 |
м. Одеса |
ЗОШ № 14 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2109 |
ДАНИЛОВА Т.В. |
16122 |
с. Жовтень |
Збірна шкіл Ширяївського району |
2 |
42 (0+21+21) |
|
|
С2 |
С3 |
Татаріна Альбіна Миколаївна |
2110 |
ДАНИЛЮК Г.М. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
3 |
48 (12+18+18) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2111 |
ДАНИЛЮК О.А. |
16140 |
м. Одеса |
ЗОШ № 89 |
4 |
120 (42+36+42) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2112 |
ДАНИЛЮК С.В. |
16163 |
м. Одеса |
ЗОШ № 37 |
5 |
153 (42+51+60) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2113 |
ДАНИЛЮК С.І. |
16311 |
м. Рені |
Ренійська гімназія |
4 |
132 (42+48+42) |
З |
|
|
|
Потрібна Людмила Валентинівна |
2114 |
ДАНИЛЮК С.І. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
5 |
114 (54+39+21) |
|
С1 |
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2115 |
ДАНИЛЮК Я.Я. |
16255 |
с. Пужайково |
НВК «Пужайківська ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ» |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Полуніна Світлана Володимирівна |
2116 |
ДАНИСКО А.В. |
16051 |
смт. Овідіополь |
Великодолинський НВК(ЗОШ-ліцей), Надлиманська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
3 |
132 (42+48+42) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
2117 |
ДАНІЛЕНКО В.О. |
16186 |
м. Одеса |
ЗОШ №30 |
3 |
114 (36+30+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2118 |
ДАНІЛОВ А.О. |
16141 |
м. Одеса |
Юрліцей |
9 |
65 (24+27+14) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2119 |
ДАНІЛОВ А.Ю. |
16148 |
м. Одеса |
Гімназія № 9 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2120 |
ДАНІЛОВ М.С. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
6 |
90 (42+39+9) |
|
С1 |
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2121 |
ДАНІЧ М.С. |
16330 |
с. Троїцьке |
Троїцький ЗЗСО І-ІІІ ст. |
3 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
2122 |
ДАНУ І.М. |
16300 |
м. Ізмаїл |
Муравлівська ЗОШ |
6 |
81 (24+36+21) |
|
|
|
|
Раділова Світлана Семенівна |
2123 |
ДАНЦЕВІЧ Є.Д. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
7 |
89 (18+33+38) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2124 |
ДАНЧ Е.В. |
16186 |
м. Одеса |
ЗОШ №30 |
2 |
75 (30+24+21) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2125 |
ДАНЧУК В.Д. |
16019 |
смт Велика Михайлівка |
Великомихайлівський НВК |
2 |
78 (24+27+27) |
З |
|
|
|
Лукіянчук Наталія Павлівна |
2126 |
ДАНЧУК Г. |
16019 |
смт Велика Михайлівка |
Великомихайлівський НВК |
1 |
81 (24+27+30) |
З |
|
|
|
Лукіянчук Наталія Павлівна |
2127 |
ДАНЧУК Х.Д. |
16019 |
смт Велика Михайлівка |
Великомихайлівський НВК |
4 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Лукіянчук Наталія Павлівна |
2128 |
ДАРАКОВ М. |
16050 |
смт. Овідіополь |
Молодіжненська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
3 |
126 (30+48+48) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
2129 |
ДАРІЙ Д.О. |
16216 |
смт. Тарутине |
Бородинська ЗОШ |
1 |
81 (24+27+30) |
З |
|
|
|
Авілко Тетяна Григорівна |
2130 |
ДАРІЧ В. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
4 |
106 (22+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2131 |
ДАРМОГРАЙ Б.Д. |
16020 |
смт Велика Михайлівка |
Великомихайлівська опорна ЗОШ |
4 |
132 (36+48+48) |
З |
|
|
|
Лукіянчук Наталія Павлівна |
2132 |
ДАСКАЛЕСКУ М.В. |
16317 |
м. Рені |
Орлівська ЗОШ |
3 |
118 (28+42+48) |
З |
|
|
|
Потрібна Людмила Валентинівна |
2133 |
ДАСКАЛИЦЯ Ї.Г. |
16317 |
м. Рені |
Орлівська ЗОШ |
3 |
104 (26+48+30) |
|
|
С2 |
|
Потрібна Людмила Валентинівна |
2134 |
ДАТІЙ М.А. |
16121 |
смт. Радісне |
Радісненська ЗОШ |
2 |
72 (24+18+30) |
З |
|
|
|
Красильникова Руслана Євгенівна |
2135 |
ДАХДУХ А.Ф. |
16166 |
м. Одеса |
ЗОШ № 40 |
3 |
72 (18+24+30) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2136 |
ДАХДУХ К.А. |
16138 |
м. Одеса |
ЗОШ №43 |
8 |
77 (12+42+23) |
|
|
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2137 |
ДАХНЕНКО В.Д. |
16159 |
м. Одеса |
ЗОШ № 69 |
4 |
114 (30+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2138 |
ДАЦЮК Я.С. |
16330 |
с. Троїцьке |
Троїцький ЗЗСО І-ІІІ ст. |
2 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
2139 |
ДАШДАМІРОВА Н.Н. |
16141 |
м. Одеса |
Юрліцей |
8 |
115 (30+39+46) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2140 |
ДВОРЕЦЬКИЙ Д.М. |
16082 |
м. Арциз |
ЗОШ № 5 |
3 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
2141 |
ДЕБІЛЯК К.О. |
16092 |
м. Арциз |
Павловська ЗОШ, Острівнянська ЗОШ |
6 |
165 (60+51+54) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
2142 |
ДЕВЧІОГЛУ Л.М. |
16320 |
м. Рені |
Нагірнянська ЗОШ |
10 |
125 (48+57+20) |
|
С1 |
С2 |
|
Потрібна Людмила Валентинівна |
2143 |
ДЕВЧІОГЛУ М.М. |
16320 |
м. Рені |
Нагірнянська ЗОШ |
5 |
117 (48+36+33) |
|
С1 |
|
|
Потрібна Людмила Валентинівна |
2144 |
ДЕГТЯРЕНКО Д. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
4 |
126 (48+42+36) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2145 |
ДЕГТЯРЕНКО М.А. |
16167 |
м. Одеса |
ЗОШ № 54 |
3 |
86 (20+30+36) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2146 |
ДЕГТЯРЬОВ Р.О. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
2 |
48 (12+15+21) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2147 |
ДЕДЕ В.В. |
16082 |
м. Арциз |
ЗОШ № 5 |
2 |
60 (24+24+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
2148 |
ДЕДЕ О.С. |
16089 |
м. Арциз |
Вишняковська ЗОШ |
5 |
141 (42+45+54) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
2149 |
ДЕДЕ С.Д. |
16309 |
м. Білгород-Дністровський |
КЗ НВК ім. С.О. Морозової |
4 |
94 (34+36+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
2150 |
ДЕДЕ С.С. |
16089 |
м. Арциз |
Вишняковська ЗОШ |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
2151 |
ДЕЙНЕГА А.В. |
16310 |
м. Рені |
ЗОШ №1 |
5 |
78 (30+24+24) |
|
|
|
|
Потрібна Людмила Валентинівна |
2152 |
ДЕЙНЕГА І.В. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2153 |
ДЕКОНОСИДЗЕ Г.А. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
4 |
30 (6+12+12) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2154 |
ДЕЛІЄРШЕВА В. |
16177 |
м. Одеса |
ЗОШ №63 |
2 |
60 (24+15+21) |
|
С1 |
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2155 |
ДЕЛІЙ К.Ю. |
16132 |
с. Червонознам’янка |
Червонознам’янська ЗОШ |
7 |
115 (30+39+46) |
|
|
|
С3 |
Піпер Олена Миколаївна |
2156 |
ДЕЛІК В.В. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
4 |
92 (26+36+30) |
|
|
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2157 |
ДЕМА А.П. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
2 |
45 (12+12+21) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2158 |
ДЕМА Ю.В. |
16269 |
с. Новополь |
Новопольська ЗОШ І-ІІ ст |
7 |
141 (30+51+60) |
|
|
С2 |
С3 |
Полуніна Світлана Володимирівна |
2159 |
ДЕМБИЦЬКА А.В. |
16101 |
м. Ізмаїл |
ЗОШ № 8 |
4 |
52 (22+24+6) |
|
|
|
|
Коколова Олена Дмитріївна |
2160 |
ДЕМБИЦЬКА А.Ю. |
16008 |
с. Олександрівка |
Олександрівська ЗОШ |
7 |
116 (36+39+41) |
|
|
|
С3 |
Арапанова Світлана Федорівна |
2161 |
ДЕМЕНКО В.В. |
16330 |
с. Троїцьке |
Троїцький ЗЗСО І-ІІІ ст. |
7 |
113 (36+27+50) |
|
|
|
С3 |
Буткевич Валентина Григорівна |
2162 |
ДЕМЕНТ Є.Ю. |
16172 |
м. Одеса |
Гімназія №2 |
7 |
113 (30+45+38) |
|
|
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2163 |
ДЕМЕНЧАК В.В. |
16304 |
м. Білгород-Дністровський |
ЗОШ № 3 |
1 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
2164 |
ДЕМИДАСЮК Д.А. |
16144 |
м. Одеса |
ЗОШ № 130 |
3 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2165 |
ДЕМИДЕНКО Д.В. |
16329 |
с. Холодна |
Холоднобалківська ЗОШ І-ІІІ ст. |
2 |
69 (18+30+21) |
|
|
С2 |
С3 |
Буткевич Валентина Григорівна |
2166 |
ДЕМИДОВА Н.О. |
16168 |
м. Одеса |
ЗОШ № 35 |
2 |
75 (30+18+27) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2167 |
ДЕМИДОВСЬКИЙ К.А. |
16078 |
м. Білгород-Дністровський |
Випаснянська ЗОШ І-ІІ ст. |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
2168 |
ДЕМИДЮК М. |
16139 |
м. Одеса |
НВК № 263 |
3 |
86 (26+24+36) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2169 |
ДЕМИРОВА Ю.Р. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
5 |
69 (30+24+15) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2170 |
ДЕМЧЕНКО А.П. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
8 |
54 (18+15+21) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2171 |
ДЕМЧЕНКО Б.В. |
16256 |
м. Білгород-Дністровський |
Білгород-Дністровський НВК |
10 |
92 (36+48+8) |
|
|
С2 |
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
2172 |
ДЕМЧЕНКО В.Ю. |
16167 |
м. Одеса |
ЗОШ № 54 |
3 |
90 (36+24+30) |
|
С1 |
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2173 |
ДЕМЧЕНКО Д.О. |
16140 |
м. Одеса |
ЗОШ № 89 |
4 |
126 (30+48+48) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2174 |
ДЕМЧУК А.Ю. |
16140 |
м. Одеса |
ЗОШ № 89 |
2 |
72 (30+21+21) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2175 |
ДЕМЧУК М.Д. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
2 |
63 (30+27+6) |
|
С1 |
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2176 |
ДЕМЧУК О.М. |
16148 |
м. Одеса |
Гімназія № 9 |
1 |
72 (24+24+24) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2177 |
ДЕМЬЯНОВА С.О. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
8 |
119 (36+51+32) |
|
|
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2178 |
ДЕМ'ЯНОВА С.О. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
3 |
66 (24+12+30) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2179 |
ДЕНЕГА В.А. |
16279 |
м. Білгород-Дністровський |
Бритівська ЗОШ |
1 |
72 (24+24+24) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
2180 |
ДЕНИСЕНКО В.О. |
16002 |
м. Білгород-Дністровський |
Шабівська ЗОШ |
6 |
117 (42+45+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
2181 |
ДЕНИСЕНКО І.І. |
16279 |
м. Білгород-Дністровський |
Бритівська ЗОШ |
1 |
72 (24+24+24) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
2182 |
ДЕНИСЕНКО О.С. |
16101 |
м. Ізмаїл |
ЗОШ № 8 |
4 |
68 (20+12+36) |
|
|
|
С3 |
Коколова Олена Дмитріївна |
2183 |
ДЕНИСЕНКО С.Д. |
16155 |
м. Одеса |
ЗОШ № 81 |
3 |
56 (20+18+18) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2184 |
ДЕНИСОВА А.М. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
2 |
63 (24+18+21) |
|
С1 |
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2185 |
ДЕНИСОВА Є.С. |
16172 |
м. Одеса |
Гімназія №2 |
10 |
141 (42+51+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2186 |
ДЕНИСОВА О.О. |
16143 |
м. Одеса |
ЗОШ № 100 |
5 |
87 (42+21+24) |
|
С1 |
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2187 |
ДЕНИСЮК К.В. |
16243 |
с. Пасицели |
Пасицелівська ЗОШ |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Полуніна Світлана Володимирівна |
2188 |
ДЕНІСЮК А.А. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2189 |
ДЕОРДІЄВ М. |
16139 |
м. Одеса |
НВК № 263 |
3 |
138 (48+48+42) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2190 |
ДЕОРДІЦЕ К.В. |
16122 |
с. Жовтень |
Збірна шкіл Ширяївського району |
3 |
132 (48+42+42) |
З |
|
|
|
Татаріна Альбіна Миколаївна |
2191 |
ДЕРБЕНЬОВА С.Д. |
16138 |
м. Одеса |
ЗОШ №43 |
2 |
63 (30+15+18) |
|
С1 |
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2192 |
ДЕРЕВЕНКО М.І. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
5 |
117 (48+39+30) |
|
С1 |
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2193 |
ДЕРЕВЯГА А.С. |
16080 |
м. Арциз |
НВК ЗОШ № 1 гімназія |
7 |
62 (12+21+29) |
|
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
2194 |
ДЕРЕВ'ЯНКО В.Д. |
16140 |
м. Одеса |
ЗОШ № 89 |
3 |
84 (36+24+24) |
|
С1 |
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2195 |
ДЕРЕВЯНКО К.М. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
4 |
108 (36+30+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Буткевич Валентина Григорівна |
2196 |
ДЕРЕВЯНКО М.М. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
3 |
120 (42+42+36) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
2197 |
ДЕРЕВЯНКО М.С. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
4 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2198 |
ДЕРЕВЯНКО С.І. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
10 |
95 (30+36+29) |
|
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
2199 |
ДЕРЕВЯНЧЕНКО І.В. |
16287 |
м. Березівка |
КЗЗСО № 2 м. Березівка |
3 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Бондар Любов Миколаївна |
2200 |
ДЕРЕМУК М.В. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
2 |
51 (24+15+12) |
|
С1 |
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2201 |
ДЕРИВОЛКОВА А.Г. |
16166 |
м. Одеса |
ЗОШ № 40 |
3 |
56 (8+30+18) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2202 |
ДЕРКАЧ А.О. |
16330 |
с. Троїцьке |
Троїцький ЗЗСО І-ІІІ ст. |
4 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
2203 |
ДЕРКАЧ В.Р. |
16080 |
м. Арциз |
НВК ЗОШ № 1 гімназія |
2 |
75 (18+27+30) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
2204 |
ДЕРКАЧОВА С.О. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2205 |
ДЕРМАНСЬКА Р.В. |
16019 |
смт Велика Михайлівка |
Великомихайлівський НВК |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Лукіянчук Наталія Павлівна |
2206 |
ДЕРМЕН П.С. |
16143 |
м. Одеса |
ЗОШ № 100 |
6 |
123 (42+30+51) |
|
С1 |
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2207 |
ДЕРМЕНЖИ А.В. |
16320 |
м. Рені |
Нагірнянська ЗОШ |
6 |
135 (54+42+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Потрібна Людмила Валентинівна |
2208 |
ДЕРМЕНЖИ І.В. |
16012 |
м. Болград |
Гімназія ім. Г. С. Раковського |
6 |
84 (36+21+27) |
|
|
|
|
Димитрова Світлана Яківна |
2209 |
ДЕРМЕНЖИ О.О. |
16080 |
м. Арциз |
НВК ЗОШ № 1 гімназія |
9 |
112 (42+42+28) |
|
С1 |
С2 |
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
2210 |
ДЕРМЕНЖИ О.П. |
16012 |
м. Болград |
Гімназія ім. Г. С. Раковського |
4 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Димитрова Світлана Яківна |
2211 |
ДЕРМЕНЖИ Т.Д. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
2 |
45 (12+18+15) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2212 |
ДЕРМЕНЖІ К.Г. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
4 |
114 (36+42+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2213 |
ДЕРЯБІН А.Ю. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
5 |
75 (24+30+21) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2214 |
ДЕРЯГІН Л.О. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
4 |
96 (18+36+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2215 |
ДЕХТЕРЕНКО Д.В. |
16083 |
м. Арциз |
Кам’янська ЗОШ |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
2216 |
ДЕХТЯР А.В. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
1 |
81 (24+27+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2217 |
ДЕХТЯР С.К. |
16076 |
м. Білгород-Дністровський |
Удобненська ЗОШ |
5 |
75 (30+27+18) |
|
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
2218 |
ДЕХТЯРЬОВА В.О. |
16172 |
м. Одеса |
Гімназія №2 |
10 |
156 (48+54+54) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2219 |
ДЕЦЬ Д.О. |
16172 |
м. Одеса |
Гімназія №2 |
7 |
116 (36+45+35) |
|
|
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2220 |
ДЄВЧЕЛІ А.М. |
16101 |
м. Ізмаїл |
ЗОШ № 8 |
2 |
75 (30+18+27) |
З |
|
|
|
Коколова Олена Дмитріївна |
2221 |
ДЄДОВ Д.О. |
16098 |
м. Арциз |
Долинівська ЗОШ, Василівська ЗОШ |
6 |
123 (30+45+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
2222 |
ДЄДОВ Т.О. |
16098 |
м. Арциз |
Долинівська ЗОШ, Василівська ЗОШ |
4 |
84 (36+18+30) |
|
С1 |
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
2223 |
ДЄДОВА Д.М. |
16251 |
м. Одеса |
ЗОШ № 14 |
3 |
98 (26+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2224 |
ДЄДОВА С.А. |
16098 |
м. Арциз |
Долинівська ЗОШ, Василівська ЗОШ |
3 |
78 (30+30+18) |
|
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
2225 |
ДЄДОК І.Ю. |
16153 |
м. Одеса |
ЗОШ № 119 |
3 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2226 |
ДЄДУХ А.І. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
9 |
104 (30+45+29) |
|
|
С2 |
|
Буткевич Валентина Григорівна |
2227 |
ДЄДУХ Є.І. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
4 |
90 (24+30+36) |
|
|
|
С3 |
Буткевич Валентина Григорівна |
2228 |
ДЄМІРОВ А.С. |
16225 |
смт. Тарутине |
Красненський НВК ЗОШ д/з |
5 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Авілко Тетяна Григорівна |
2229 |
ДЄРМЄНЖИ Д.О. |
16320 |
м. Рені |
Нагірнянська ЗОШ |
4 |
110 (32+42+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Потрібна Людмила Валентинівна |
2230 |
ДЖАНІАШВІЛІ А.Г. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
6 |
96 (54+18+24) |
|
С1 |
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2231 |
ДЖАНІБЕКОВА Д.Е. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
10 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2232 |
ДЖАФАРОВА А.Б. |
16243 |
с. Пасицели |
Пасицелівська ЗОШ |
4 |
120 (30+42+48) |
З |
|
|
|
Полуніна Світлана Володимирівна |
2233 |
ДЖАФАРОВА І.Р. |
16165 |
м. Одеса |
ЗОШ № 53 |
4 |
114 (36+36+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2234 |
ДЖАШИТОВ І.О. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2235 |
ДЖУГОСТРАНСЬКА Д.О. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
6 |
117 (42+27+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2236 |
ДЖУДЖА А.М. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
5 |
63 (36+21+6) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2237 |
ДЖУПІН М.О. |
16132 |
с. Червонознам’янка |
Червонознам’янська ЗОШ |
4 |
108 (42+36+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Піпер Олена Миколаївна |
2238 |
ДЖУПІНА Х. |
16132 |
с. Червонознам’янка |
Червонознам’янська ЗОШ |
7 |
95 (48+39+8) |
|
С1 |
|
|
Піпер Олена Миколаївна |
2239 |
ДЗВІЗІНСЬКА В.А. |
16021 |
смт Велика Михайлівка |
Новоборисівська ЗОШ |
4 |
114 (36+30+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Лукіянчук Наталія Павлівна |
2240 |
ДЗЕЙТОВ І.Р. |
16080 |
м. Арциз |
НВК ЗОШ № 1 гімназія |
4 |
76 (28+30+18) |
|
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
2241 |
ДЗЕКУНОВ І.О. |
16035 |
смт. Овідіополь |
Великодолинський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – гімназія» |
2 |
72 (30+27+15) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
2242 |
ДЗЕРИК Д.В. |
16086 |
м. Арциз |
Холмська ЗОШ |
3 |
120 (42+42+36) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
2243 |
ДЗИК Є.А. |
16257 |
с. Доброолександрівка |
Доброолександрівська ЗОШ |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Дубська Надія Олександрівна |
2244 |
ДЗИНГЛЮК І.В. |
16166 |
м. Одеса |
ЗОШ № 40 |
4 |
86 (14+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2245 |
ДЗІВІЦЬКА Г.Ю. |
16155 |
м. Одеса |
ЗОШ № 81 |
10 |
114 (30+45+39) |
|
|
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2246 |
ДЗІВІЦЬКИЙ Б.Ю. |
16155 |
м. Одеса |
ЗОШ № 81 |
3 |
74 (26+12+36) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2247 |
ДЗІСЬ М.В. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
2 |
33 (12+15+6) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2248 |
ДЗЮБАК К.А. |
16092 |
м. Арциз |
Павловська ЗОШ, Острівнянська ЗОШ |
10 |
104 (12+45+47) |
|
|
С2 |
С3 |
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
2249 |
ДЗЮБАН П.І. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
4 |
138 (48+48+42) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2250 |
ДЗЮБЕНКО М.Є. |
16139 |
м. Одеса |
НВК № 263 |
3 |
132 (48+42+42) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2251 |
ДЗЮБИНСЬКА В.О. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2252 |
ДЗЮІН Т.К. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
5 |
165 (60+51+54) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2253 |
ДИБЧЕНКО Є.І. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
2 |
81 (30+21+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2254 |
ДИДАР Д.Є. |
16020 |
смт Велика Михайлівка |
Великомихайлівська опорна ЗОШ |
9 |
109 (36+39+34) |
|
|
|
|
Лукіянчук Наталія Павлівна |
2255 |
ДИКИЙ Д.А. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2256 |
ДИКИЙ О.О. |
16012 |
м. Болград |
Гімназія ім. Г. С. Раковського |
4 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Димитрова Світлана Яківна |
2257 |
ДИКУСАРЕНКО І.О. |
16044 |
смт. Овідіополь |
Кароліно-Бугазька ЗОШ, Таїровська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
4 |
114 (30+36+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Феленко Ірина Григорівна |
2258 |
ДИМА Є. |
16334 |
с. Нерубайське |
Нерубайська ЗОШ № 2 |
3 |
98 (14+36+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Буткевич Валентина Григорівна |
2259 |
ДИМИРОВА Д.Д. |
16172 |
м. Одеса |
Гімназія №2 |
7 |
139 (42+51+46) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2260 |
ДИМИТРАШКО А.Є. |
16076 |
м. Білгород-Дністровський |
Удобненська ЗОШ |
2 |
66 (24+24+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
2261 |
ДИМИТРАШКО М.Є. |
16076 |
м. Білгород-Дністровський |
Удобненська ЗОШ |
4 |
54 (18+18+18) |
|
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
2262 |
ДИМИТРАШКО О.Р. |
16076 |
м. Білгород-Дністровський |
Удобненська ЗОШ |
4 |
94 (28+36+30) |
|
|
С2 |
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
2263 |
ДИМИТРОВ Д.Р. |
16033 |
м. Ізмаїл |
Український ліцей з поглибленим вивченням іноземних мов |
4 |
114 (30+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Назаренко Анастасія Ігорівна |
2264 |
ДИМИТРОВ Ю.І. |
16216 |
смт. Тарутине |
Бородинська ЗОШ |
3 |
114 (30+36+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Авілко Тетяна Григорівна |
2265 |
ДИМИТРОВА А.М. |
16101 |
м. Ізмаїл |
ЗОШ № 8 |
2 |
87 (30+30+27) |
З |
|
|
|
Коколова Олена Дмитріївна |
2266 |
ДИМИТРОВА В.О. |
16088 |
м. Арциз |
Деленська ЗОШ |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
2267 |
ДИМИТРОВА К.О. |
16216 |
смт. Тарутине |
Бородинська ЗОШ |
8 |
141 (42+45+54) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Авілко Тетяна Григорівна |
2268 |
ДИМНІЧ Я.А. |
16155 |
м. Одеса |
ЗОШ № 81 |
4 |
90 (30+30+30) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2269 |
ДИМОВ В.Д. |
16086 |
м. Арциз |
Холмська ЗОШ |
4 |
126 (36+42+48) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
2270 |
ДИМОВА А.Д. |
16086 |
м. Арциз |
Холмська ЗОШ |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
2271 |
ДИМОВА Л.С. |
16086 |
м. Арциз |
Холмська ЗОШ |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
2272 |
ДИМУРА М.О. |
16176 |
м. Одеса |
ДНЗ Одеський професійний ліцей будівництва та архітектури |
10 |
70 (30+24+16) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2273 |
ДИМЧЕНКО Б.О. |
16078 |
м. Білгород-Дністровський |
Випаснянська ЗОШ І-ІІ ст. |
3 |
42 (12+18+12) |
|
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
2274 |
ДИМЧЕНКО Д.Д. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
6 |
84 (18+33+33) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2275 |
ДИНІН А.І. |
16279 |
м. Білгород-Дністровський |
Бритівська ЗОШ |
2 |
69 (30+15+24) |
|
С1 |
|
С3 |
Мальована Наталія Спиридонівна |
2276 |
ДИНІН Б.І. |
16279 |
м. Білгород-Дністровський |
Бритівська ЗОШ |
8 |
123 (36+45+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Мальована Наталія Спиридонівна |
2277 |
ДИНЬКО М.В. |
16198 |
м. Одеса |
школа-інтернат №3 |
4 |
80 (20+36+24) |
|
|
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2278 |
ДИРДІНА К. |
16155 |
м. Одеса |
ЗОШ № 81 |
5 |
135 (54+51+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2279 |
ДИЧ М.Г. |
16256 |
м. Білгород-Дністровський |
Білгород-Дністровський НВК |
5 |
105 (36+39+30) |
|
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
2280 |
ДІАКОВСЬКИЙ І.Д. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
3 |
96 (30+30+36) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2281 |
ДІАНОВА А.А. |
16334 |
с. Нерубайське |
Нерубайська ЗОШ № 2 |
1 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
2282 |
ДІБРОВ Я.В. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
2 |
30 (24+0+6) |
|
С1 |
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2283 |
ДІБУЛАТ В.Я. |
16053 |
смт. Овідіополь |
Прилиманська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
3 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
2284 |
ДІДЕ Д.О. |
16224 |
смт. Тарутине |
Євгенівський НВК ЗОШ д/з |
3 |
64 (28+12+24) |
|
|
|
|
Авілко Тетяна Григорівна |
2285 |
ДІДЕНКО А.О. |
16145 |
м. Одеса |
НВК № 300 |
4 |
102 (30+24+48) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2286 |
ДІДЕНКО В.В. |
16200 |
м. Ананьїв |
Збірна шкіл |
2 |
84 (30+27+27) |
З |
|
|
|
Ситнік Людмила Олександрівна |
2287 |
ДІДЕНКО В.М. |
16200 |
м. Ананьїв |
Збірна шкіл |
4 |
108 (36+36+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ситнік Людмила Олександрівна |
2288 |
ДІДЕНКО К.А. |
16256 |
м. Білгород-Дністровський |
Білгород-Дністровський НВК |
6 |
117 (48+39+30) |
|
С1 |
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
2289 |
ДІДЕНКО К.В. |
16141 |
м. Одеса |
Юрліцей |
10 |
58 (12+36+10) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2290 |
ДІДЕНКО К.Ю. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
4 |
98 (26+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Буткевич Валентина Григорівна |
2291 |
ДІДЕНКО М.Є. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2292 |
ДІДЕНКО О.К. |
16200 |
м. Ананьїв |
Збірна шкіл |
1 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Ситнік Людмила Олександрівна |
2293 |
ДІДИК А.О. |
16186 |
м. Одеса |
ЗОШ №30 |
3 |
70 (10+18+42) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2294 |
ДІДИЧУК М.О. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
4 |
84 (30+18+36) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2295 |
ДІДКОВСЬКА Д.А. |
16155 |
м. Одеса |
ЗОШ № 81 |
4 |
96 (18+36+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2296 |
ДІДКОВСЬКА І.А. |
16155 |
м. Одеса |
ЗОШ № 81 |
4 |
86 (20+30+36) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2297 |
ДІДОРЧУК М.С. |
16155 |
м. Одеса |
ЗОШ № 81 |
5 |
87 (30+21+36) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2298 |
ДІДУР Ю. |
16200 |
м. Ананьїв |
Збірна шкіл |
6 |
171 (54+60+57) |
З |
|
|
|
Ситнік Людмила Олександрівна |
2299 |
ДІЕНКО І.О. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
4 |
68 (20+24+24) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2300 |
ДІК В.О. |
16287 |
м. Березівка |
КЗЗСО № 2 м. Березівка |
3 |
120 (36+36+48) |
З |
|
|
|
Бондар Любов Миколаївна |
2301 |
ДІК В.О. |
16287 |
м. Березівка |
КЗЗСО № 2 м. Березівка |
3 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Бондар Любов Миколаївна |
2302 |
ДІК О.О. |
16176 |
м. Одеса |
ДНЗ Одеський професійний ліцей будівництва та архітектури |
10 |
115 (36+57+22) |
|
|
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2303 |
ДІКІДЖИ Р.Г. |
16012 |
м. Болград |
Гімназія ім. Г. С. Раковського |
3 |
56 (8+24+24) |
|
|
|
|
Димитрова Світлана Яківна |
2304 |
ДІКУЛ С.С. |
16256 |
м. Білгород-Дністровський |
Білгород-Дністровський НВК |
8 |
65 (24+21+20) |
|
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
2305 |
ДІКУСАР Д.Д. |
16256 |
м. Білгород-Дністровський |
Білгород-Дністровський НВК |
6 |
84 (42+18+24) |
|
С1 |
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
2306 |
ДІМАЛЬТІНОВ М.Д. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
4 |
74 (20+30+24) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2307 |
ДІМІТРОВ А.С. |
16304 |
м. Білгород-Дністровський |
ЗОШ № 3 |
4 |
96 (18+36+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Мальована Наталія Спиридонівна |
2308 |
ДІМІТРОВА А.В. |
16198 |
м. Одеса |
школа-інтернат №3 |
4 |
80 (20+24+36) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2309 |
ДІМІТРОВА М.В. |
16198 |
м. Одеса |
школа-інтернат №3 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2310 |
ДІМІТРОВА М.М. |
16012 |
м. Болград |
Гімназія ім. Г. С. Раковського |
2 |
72 (30+24+18) |
З |
|
|
|
Димитрова Світлана Яківна |
2311 |
ДІМОВ А.Д. |
16061 |
с. Василівка |
Василівська ЗОШ |
2 |
81 (30+30+21) |
З |
|
|
|
Кунєва Марина Дмитрівна |
2312 |
ДІМОВ А.І. |
16251 |
м. Одеса |
ЗОШ № 14 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2313 |
ДІМОВ А.І. |
16080 |
м. Арциз |
НВК ЗОШ № 1 гімназія |
7 |
103 (30+33+40) |
|
|
|
С3 |
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
2314 |
ДІМОВ Д. . |
16053 |
смт. Овідіополь |
Прилиманська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
3 |
112 (34+36+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Феленко Ірина Григорівна |
2315 |
ДІМОВ Д.Д. |
16076 |
м. Білгород-Дністровський |
Удобненська ЗОШ |
4 |
84 (24+30+30) |
|
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
2316 |
ДІМОВ Д.І. |
16080 |
м. Арциз |
НВК ЗОШ № 1 гімназія |
4 |
76 (28+18+30) |
|
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
2317 |
ДІМОВ К.М. |
16082 |
м. Арциз |
ЗОШ № 5 |
4 |
78 (30+18+30) |
|
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
2318 |
ДІМОВ М.Д. |
16076 |
м. Білгород-Дністровський |
Удобненська ЗОШ |
5 |
117 (54+33+30) |
|
С1 |
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
2319 |
ДІМОВ М.Р. |
16083 |
м. Арциз |
Кам’янська ЗОШ |
5 |
90 (30+36+24) |
|
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
2320 |
ДІМОВ М.С. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
2321 |
ДІМОВ Т.Є. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
4 |
132 (48+48+36) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2322 |
ДІМОВА А.О. |
16303 |
м. Білгород-Дністровський |
Структурний підрозділ ЗДОЗО КЗ «Білгород-Дністровський педагогічний коледж» |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
2323 |
ДІМОВА М.І. |
16033 |
м. Ізмаїл |
Український ліцей з поглибленим вивченням іноземних мов |
3 |
108 (36+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Назаренко Анастасія Ігорівна |
2324 |
ДІМОВА М.Ю. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
7 |
109 (30+33+46) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2325 |
ДІМОГЛОВА А.О. |
16214 |
м. Одеса |
Ланжероновський |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2326 |
ДІН К.У. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
4 |
48 (18+12+18) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2327 |
ДІНЕНКО І.І. |
16101 |
м. Ізмаїл |
ЗОШ № 8 |
3 |
74 (20+24+30) |
|
|
|
|
Коколова Олена Дмитріївна |
2328 |
ДІХТЯРЕНКО М.О. |
16279 |
м. Білгород-Дністровський |
Бритівська ЗОШ |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
2329 |
ДІХТЯРЕНКО О.А. |
16256 |
м. Білгород-Дністровський |
Білгород-Дністровський НВК |
8 |
51 (24+9+18) |
|
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
2330 |
ДІЩЕНКО С.С. |
16047 |
смт. Овідіополь |
Калаглійська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
1 |
78 (30+18+30) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
2331 |
ДІЯ К.К. |
16319 |
м. Рені |
Плавнінська ЗОШ |
6 |
66 (48+12+6) |
|
С1 |
|
|
Потрібна Людмила Валентинівна |
2332 |
ДМИТРИЧЕНКО Є.О. |
16148 |
м. Одеса |
Гімназія № 9 |
2 |
6 (0+0+6) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2333 |
ДМИТРИШИН М.Ю. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
2 |
66 (30+15+21) |
|
С1 |
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2334 |
ДМИТРІЄВА А.А. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
2 |
54 (24+21+9) |
|
С1 |
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2335 |
ДМИТРІЄВА А.О. |
16200 |
м. Ананьїв |
Збірна шкіл |
7 |
51 (6+21+24) |
|
|
|
|
Ситнік Людмила Олександрівна |
2336 |
ДМИТРІЄВА М.О. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
7 |
71 (24+12+35) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2337 |
ДМИТРЇЄВ С.В. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
2 |
57 (18+24+15) |
|
|
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2338 |
ДМИТРЯКОВААННА А.І. |
16163 |
м. Одеса |
ЗОШ № 37 |
6 |
87 (24+39+24) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2339 |
ДМІТРІЄВА Д.Р. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
4 |
138 (48+48+42) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2340 |
ДНЕПРОВА С.І. |
16139 |
м. Одеса |
НВК № 263 |
3 |
66 (18+18+30) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2341 |
ДО Н.Д. |
16153 |
м. Одеса |
ЗОШ № 119 |
3 |
90 (30+30+30) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2342 |
ДОБЖАНСЬКА М.В. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
3 |
126 (48+36+42) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
2343 |
ДОБІК В.А. |
16155 |
м. Одеса |
ЗОШ № 81 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2344 |
ДОБІК Ю.А. |
16155 |
м. Одеса |
ЗОШ № 81 |
4 |
120 (42+42+36) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2345 |
ДОБРЕВА А.А. |
16086 |
м. Арциз |
Холмська ЗОШ |
4 |
126 (36+42+48) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
2346 |
ДОБРИДІН В.Д. |
16153 |
м. Одеса |
ЗОШ № 119 |
4 |
120 (42+42+36) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2347 |
ДОБРИДНЄВ Д.О. |
16052 |
смт. Овідіополь |
Новодолинська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
4 |
108 (36+30+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Феленко Ірина Григорівна |
2348 |
ДОБРОВ І.Д. |
16050 |
смт. Овідіополь |
Молодіжненська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
8 |
66 (24+12+30) |
|
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
2349 |
ДОБРОВОЛЬСЬКА А. |
16153 |
м. Одеса |
ЗОШ № 119 |
2 |
75 (24+21+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2350 |
ДОБРОВОЛЬСЬКА Є.С. |
16144 |
м. Одеса |
ЗОШ № 130 |
3 |
120 (42+30+48) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2351 |
ДОБРОЖАНСЬКИЙ В.А. |
16153 |
м. Одеса |
ЗОШ № 119 |
3 |
114 (42+30+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2352 |
ДОБРОСКОКІН М.В. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
2 |
45 (30+9+6) |
|
С1 |
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2353 |
ДОБРЯНСЬКА Л.О. |
16200 |
м. Ананьїв |
Збірна шкіл |
7 |
134 (42+51+41) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ситнік Людмила Олександрівна |
2354 |
ДОВГА Г.О. |
16329 |
с. Холодна |
Холоднобалківська ЗОШ І-ІІІ ст. |
2 |
81 (30+21+30) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
2355 |
ДОВГААЬ Д.О. |
16041 |
смт. Овідіополь |
Великодолинська ЗОШ №2 |
2 |
63 (24+18+21) |
|
С1 |
|
С3 |
Феленко Ірина Григорівна |
2356 |
ДОВГАЛЬ В.А. |
16256 |
м. Білгород-Дністровський |
Білгород-Дністровський НВК |
5 |
153 (54+48+51) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
2357 |
ДОВГАЛЬ В.Г. |
16214 |
м. Одеса |
Ланжероновський |
3 |
48 (24+18+6) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2358 |
ДОВГАНЕНКО Є.О. |
16198 |
м. Одеса |
школа-інтернат №3 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2359 |
ДОВГАНЬ М.В. |
16019 |
смт Велика Михайлівка |
Великомихайлівський НВК |
3 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Лукіянчук Наталія Павлівна |
2360 |
ДОВГАНЬ М.С. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
4 |
126 (48+42+36) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2361 |
ДОВГАНЬ О.В. |
16019 |
смт Велика Михайлівка |
Великомихайлівський НВК |
3 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Лукіянчук Наталія Павлівна |
2362 |
ДОВГАНЮК А.А. |
16148 |
м. Одеса |
Гімназія № 9 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2363 |
ДОВГАНЮК В.В. |
16076 |
м. Білгород-Дністровський |
Удобненська ЗОШ |
6 |
75 (36+15+24) |
|
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
2364 |
ДОВГАНЮК Е.В. |
16076 |
м. Білгород-Дністровський |
Удобненська ЗОШ |
4 |
48 (18+12+18) |
|
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
2365 |
ДОВГАНЮК Є.А. |
16076 |
м. Білгород-Дністровський |
Удобненська ЗОШ |
5 |
117 (36+39+42) |
|
|
|
С3 |
Мальована Наталія Спиридонівна |
2366 |
ДОВГАНЮК К.С. |
16138 |
м. Одеса |
ЗОШ №43 |
3 |
126 (48+36+42) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2367 |
ДОВГИЙ О.В. |
16165 |
м. Одеса |
ЗОШ № 53 |
3 |
74 (26+30+18) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2368 |
ДОВГОПОЛИЙ Б.І. |
16229 |
смт. Тарутине |
Петрівська-2 ЗОШ |
7 |
123 (42+33+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Авілко Тетяна Григорівна |
2369 |
ДОВГОШЕЙ Д.О. |
16019 |
смт Велика Михайлівка |
Великомихайлівський НВК |
4 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Лукіянчук Наталія Павлівна |
2370 |
ДОВЖАНСЬКА К.Ю. |
16327 |
с. Вигода |
Вигодянська ЗОШ І-ІІІ ст. |
3 |
78 (36+24+18) |
|
С1 |
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
2371 |
ДОВЖАНСЬКИЙ З.І. |
16196 |
м. Одеса |
Морський ліцей - ЗОШ №24 |
3 |
80 (26+24+30) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2372 |
ДОВЖЕНКО А.Д. |
16172 |
м. Одеса |
Гімназія №2 |
6 |
102 (42+24+36) |
|
С1 |
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2373 |
ДОВЖЕНКО В.О. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
6 |
132 (48+39+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2374 |
ДОВЖЕНКО Т.А. |
16155 |
м. Одеса |
ЗОШ № 81 |
4 |
98 (26+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2375 |
ДОГАРЕВА А. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
5 |
87 (36+33+18) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2376 |
ДОГАРУ Є.С. |
16056 |
м. Ізмаїл |
Озернянська ЗОШ |
1 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Раділова Світлана Семенівна |
2377 |
ДОГОДЬКІНА М.В. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
2 |
66 (18+24+24) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2378 |
ДОДУЛ Ю.В. |
16334 |
с. Нерубайське |
Нерубайська ЗОШ № 2 |
11 |
37 (6+6+25) |
|
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
2379 |
ДОЖА Г.П. |
16088 |
м. Арциз |
Деленська ЗОШ |
3 |
86 (32+24+30) |
|
С1 |
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
2380 |
ДОЖА О.П. |
16088 |
м. Арциз |
Деленська ЗОШ |
5 |
102 (36+33+33) |
|
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
2381 |
ДОЙЖА М.Д. |
16224 |
смт. Тарутине |
Євгенівський НВК ЗОШ д/з |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Авілко Тетяна Григорівна |
2382 |
ДОЙЖА М.Д. |
16224 |
смт. Тарутине |
Євгенівський НВК ЗОШ д/з |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Авілко Тетяна Григорівна |
2383 |
ДОЙКУ М.М. |
16313 |
м. Рені |
ЗОШ №4 |
1 |
81 (30+24+27) |
З |
|
|
|
Потрібна Людмила Валентинівна |
2384 |
ДОЙЛОВСЬКА Т.О. |
16320 |
м. Рені |
Нагірнянська ЗОШ |
2 |
69 (30+21+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Потрібна Людмила Валентинівна |
2385 |
ДОЙЧЕВ А.В. |
16011 |
м. Ізмаїл |
Кириничанська ЗОШ |
3 |
126 (48+30+48) |
З |
|
|
|
Раділова Світлана Семенівна |
2386 |
ДОЙЧЕВ І.М. |
16011 |
м. Ізмаїл |
Кириничанська ЗОШ |
10 |
83 (36+33+14) |
|
|
|
|
Раділова Світлана Семенівна |
2387 |
ДОЙЧЕВА В.С. |
16033 |
м. Ізмаїл |
Український ліцей з поглибленим вивченням іноземних мов |
4 |
126 (42+48+36) |
З |
|
|
|
Назаренко Анастасія Ігорівна |
2388 |
ДОЙЧЕВА М.Ф. |
16011 |
м. Ізмаїл |
Кириничанська ЗОШ |
10 |
113 (48+48+17) |
|
С1 |
С2 |
|
Раділова Світлана Семенівна |
2389 |
ДОЙЧУ Д.Г. |
16316 |
м. Рені |
Лиманська ЗОШ |
6 |
30 (18+6+6) |
|
|
|
|
Потрібна Людмила Валентинівна |
2390 |
ДОКУЧАЄВА В.А. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
3 |
72 (30+24+18) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2391 |
ДОЛАПЧИ Д.С. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
4 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2392 |
ДОЛАПЧІ А.О. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2393 |
ДОЛБИШЕВА Н.Д. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
7 |
112 (42+33+37) |
|
С1 |
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2394 |
ДОЛГИХ І.С. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
5 |
99 (36+33+30) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2395 |
ДОЛГІЄР А.Д. |
16196 |
м. Одеса |
Морський ліцей - ЗОШ №24 |
5 |
162 (60+51+51) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2396 |
ДОЛГОРУК А.А. |
16089 |
м. Арциз |
Вишняковська ЗОШ |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
2397 |
ДОЛГОРУК Д.А. |
16089 |
м. Арциз |
Вишняковська ЗОШ |
8 |
147 (42+45+60) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
2398 |
ДОЛГОРУК Р.А. |
16089 |
м. Арциз |
Вишняковська ЗОШ |
6 |
129 (36+45+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
2399 |
ДОЛГОТЕР Є.Є. |
16163 |
м. Одеса |
ЗОШ № 37 |
4 |
124 (34+42+48) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2400 |
ДОЛГОТЬОР Н.А. |
16103 |
с. Богунове |
Богунівський НВК "ЗОШ І-ІІІ СТ. - ДС" |
6 |
150 (48+48+54) |
З |
|
|
|
Пузанова Майя Миколаївна |
2401 |
ДОЛЖЕНКО Б.Б. |
16033 |
м. Ізмаїл |
Український ліцей з поглибленим вивченням іноземних мов |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Назаренко Анастасія Ігорівна |
2402 |
ДОЛЖЕНКОВА А.І. |
16163 |
м. Одеса |
ЗОШ № 37 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2403 |
ДОЛЖНЕНКО А.О. |
16049 |
смт. Овідіополь |
Миколаївська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
4 |
120 (42+36+42) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
2404 |
ДОЛИНСЬКИЙ М.Ї. |
16144 |
м. Одеса |
ЗОШ № 130 |
3 |
114 (24+42+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2405 |
ДОЛІНКІН О.В. |
16020 |
смт Велика Михайлівка |
Великомихайлівська опорна ЗОШ |
4 |
132 (48+42+42) |
З |
|
|
|
Лукіянчук Наталія Павлівна |
2406 |
ДОЛОБАНЬКО А. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
9 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2407 |
ДОЛОМАНЖИ Б.О. |
16044 |
смт. Овідіополь |
Кароліно-Бугазька ЗОШ, Таїровська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
4 |
132 (36+48+48) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
2408 |
ДОМАРЕЦЬКА А.О. |
16329 |
с. Холодна |
Холоднобалківська ЗОШ І-ІІІ ст. |
4 |
126 (36+42+48) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
2409 |
ДОМАШЕНКО Є.О. |
16118 |
смт Олександрівка, м.Чорноморськ |
Олександрівська ЗОШ |
4 |
78 (18+24+36) |
|
|
|
С3 |
Вакарь Яна Василівна |
2410 |
ДОМБРОВ Б.Т. |
16200 |
м. Ананьїв |
Збірна шкіл |
4 |
94 (28+30+36) |
|
|
|
С3 |
Ситнік Людмила Олександрівна |
2411 |
ДОМБРОВАН К.С. |
16256 |
м. Білгород-Дністровський |
Білгород-Дністровський НВК |
5 |
123 (36+45+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Мальована Наталія Спиридонівна |
2412 |
ДОМБРОВСЬКА А.В. |
16167 |
м. Одеса |
ЗОШ № 54 |
3 |
114 (30+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2413 |
ДОМБРОВСЬКА С.О. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
6 |
117 (36+36+45) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2414 |
ДОМБРОВСЬКИЙ Б.О. |
16200 |
м. Ананьїв |
Збірна шкіл |
2 |
69 (24+21+24) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ситнік Людмила Олександрівна |
2415 |
ДОМБРОВСЬКИЙ Р.Є. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
2416 |
ДОНДОВ Д.П. |
16140 |
м. Одеса |
ЗОШ № 89 |
5 |
126 (54+39+33) |
|
С1 |
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2417 |
ДОНДОВ Д.Ю. |
16096 |
м. Арциз |
Надеждівська ЗОШ |
4 |
90 (24+36+30) |
|
|
С2 |
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
2418 |
ДОНЕЦЬ І. |
16312 |
м. Рені |
ЗОШ №3 |
4 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Потрібна Людмила Валентинівна |
2419 |
ДОНІЧ Ф.К. |
16011 |
м. Ізмаїл |
Кириничанська ЗОШ |
10 |
126 (42+51+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Раділова Світлана Семенівна |
2420 |
ДОНЧАК М.І. |
16159 |
м. Одеса |
ЗОШ № 69 |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2421 |
ДОНЧЕВА А.Г. |
16159 |
м. Одеса |
ЗОШ № 69 |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2422 |
ДОНЧІЛО Д.В. |
16155 |
м. Одеса |
ЗОШ № 81 |
5 |
147 (54+48+45) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2423 |
ДОПІРА М.І. |
16256 |
м. Білгород-Дністровський |
Білгород-Дністровський НВК |
11 |
92 (36+48+8) |
|
|
С2 |
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
2424 |
ДОРОБЕЦЬ А.В. |
16138 |
м. Одеса |
ЗОШ №43 |
2 |
81 (30+27+24) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2425 |
ДОРОЖАН А.І. |
16322 |
м. Рені |
ЗОШ № 5 |
6 |
75 (24+36+15) |
|
|
|
|
Потрібна Людмила Валентинівна |
2426 |
ДОРОЗ Д.О. |
16081 |
м. Арциз |
НВК ЗОШ № 4 ліцей |
4 |
114 (30+36+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
2427 |
ДОРОШЕВ Д.М. |
16168 |
м. Одеса |
ЗОШ № 35 |
3 |
30 (6+12+12) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2428 |
ДОРОШЕНКО А.І. |
16075 |
с.Адамівка |
Адамівська ЗОШ |
4 |
88 (40+30+18) |
|
С1 |
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
2429 |
ДОРОШЕНКО М.О. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
3 |
132 (36+48+48) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2430 |
ДОУДЕРА Д.В. |
16103 |
с. Богунове |
Богунівський НВК "ЗОШ І-ІІІ СТ. - ДС" |
5 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Пузанова Майя Миколаївна |
2431 |
ДОЦЕНКО Є.І. |
16153 |
м. Одеса |
ЗОШ № 119 |
3 |
102 (30+24+48) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2432 |
ДРАГАН Р.О. |
16132 |
с. Червонознам’янка |
Червонознам’янська ЗОШ |
7 |
133 (36+45+52) |
|
|
С2 |
С3 |
Піпер Олена Миколаївна |
2433 |
ДРАГАНЕР Д.Є. |
16309 |
м. Білгород-Дністровський |
КЗ НВК ім. С.О. Морозової |
1 |
87 (30+30+27) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
2434 |
ДРАГАНОВА Д.Д. |
16002 |
м. Білгород-Дністровський |
Шабівська ЗОШ |
7 |
126 (42+39+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Мальована Наталія Спиридонівна |
2435 |
ДРАГАНОВА Є.В. |
16012 |
м. Болград |
Гімназія ім. Г. С. Раковського |
5 |
96 (24+36+36) |
|
|
|
|
Димитрова Світлана Яківна |
2436 |
ДРАГАНОВА М.В. |
16012 |
м. Болград |
Гімназія ім. Г. С. Раковського |
5 |
129 (42+33+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Димитрова Світлана Яківна |
2437 |
ДРАГНЄВА В.В. |
16012 |
м. Болград |
Гімназія ім. Г. С. Раковського |
3 |
44 (14+18+12) |
|
|
|
|
Димитрова Світлана Яківна |
2438 |
ДРАГНЄВА К.М. |
16165 |
м. Одеса |
ЗОШ № 53 |
1 |
81 (30+21+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2439 |
ДРАГНІ Л.І. |
16279 |
м. Білгород-Дністровський |
Бритівська ЗОШ |
5 |
81 (42+21+18) |
|
С1 |
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
2440 |
ДРАГОЙ Г.М. |
16083 |
м. Арциз |
Кам’янська ЗОШ |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
2441 |
ДРАГОЙ О.В. |
16316 |
м. Рені |
Лиманська ЗОШ |
8 |
112 (24+45+43) |
|
|
С2 |
С3 |
Потрібна Людмила Валентинівна |
2442 |
ДРАГОЙ Ю.Л. |
16317 |
м. Рені |
Орлівська ЗОШ |
3 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Потрібна Людмила Валентинівна |
2443 |
ДРАНДАР Н.І. |
16011 |
м. Ізмаїл |
Кириничанська ЗОШ |
4 |
52 (22+6+24) |
|
|
|
|
Раділова Світлана Семенівна |
2444 |
ДРАНЕНКО Д.І. |
16251 |
м. Одеса |
ЗОШ № 14 |
4 |
92 (32+42+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2445 |
ДРАНІКОВ М.С. |
16148 |
м. Одеса |
Гімназія № 9 |
1 |
60 (12+18+30) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2446 |
ДРАЧ Д.Т. |
16196 |
м. Одеса |
Морський ліцей - ЗОШ №24 |
3 |
54 (6+24+24) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2447 |
ДРАЧУК Р.А. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
2 |
87 (30+30+27) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
2448 |
ДРЕБНИЦЬКА О.Ю. |
16052 |
смт. Овідіополь |
Новодолинська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
2 |
81 (30+27+24) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
2449 |
ДРЕБОТ Я.В. |
16048 |
смт. Овідіополь |
Мар'янівська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
11 |
103 (30+36+37) |
|
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
2450 |
ДРЕВАЛЬ В.О. |
16078 |
м. Білгород-Дністровський |
Випаснянська ЗОШ І-ІІ ст. |
1 |
75 (24+24+27) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
2451 |
ДРЕВАЛЬ О.О. |
16078 |
м. Білгород-Дністровський |
Випаснянська ЗОШ І-ІІ ст. |
6 |
120 (48+30+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Мальована Наталія Спиридонівна |
2452 |
ДРОБИК А.О. |
16122 |
с. Жовтень |
Збірна шкіл Ширяївського району |
3 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Татаріна Альбіна Миколаївна |
2453 |
ДРОБИК Л.О. |
16122 |
с. Жовтень |
Збірна шкіл Ширяївського району |
9 |
104 (30+48+26) |
|
|
С2 |
|
Татаріна Альбіна Миколаївна |
2454 |
ДРОБИК Т.О. |
16122 |
с. Жовтень |
Збірна шкіл Ширяївського району |
7 |
87 (30+33+24) |
|
|
|
|
Татаріна Альбіна Миколаївна |
2455 |
ДРОБОТЕНКО Д.В. |
16167 |
м. Одеса |
ЗОШ № 54 |
3 |
114 (30+36+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2456 |
ДРОЗД А.О. |
16251 |
м. Одеса |
ЗОШ № 14 |
4 |
110 (38+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2457 |
ДРОЗД Є.О. |
16103 |
с. Богунове |
Богунівський НВК "ЗОШ І-ІІІ СТ. - ДС" |
8 |
144 (42+48+54) |
З |
|
|
|
Пузанова Майя Миколаївна |
2458 |
ДРОЗД С.О. |
16103 |
с. Богунове |
Богунівський НВК "ЗОШ І-ІІІ СТ. - ДС" |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Пузанова Майя Миколаївна |
2459 |
ДРОЗДОВА Б.С. |
16256 |
м. Білгород-Дністровський |
Білгород-Дністровський НВК |
5 |
114 (36+51+27) |
|
|
С2 |
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
2460 |
ДРОЗДОВА Д.С. |
16304 |
м. Білгород-Дністровський |
ЗОШ № 3 |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
2461 |
ДРОЗДОВА С.В. |
16198 |
м. Одеса |
школа-інтернат №3 |
1 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2462 |
ДРОЗДОВСЬКА Ю.В. |
16144 |
м. Одеса |
ЗОШ № 130 |
4 |
104 (32+30+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2463 |
ДРОЗДЮК А.А. |
16155 |
м. Одеса |
ЗОШ № 81 |
6 |
129 (54+36+39) |
|
С1 |
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2464 |
ДРОЗДЮК Д.О. |
16019 |
смт Велика Михайлівка |
Великомихайлівський НВК |
3 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Лукіянчук Наталія Павлівна |
2465 |
ДРОМАШКО С.О. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
2 |
63 (18+15+30) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2466 |
ДРОНІК В.О. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
8 |
142 (48+51+43) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2467 |
ДРОНОВА А.О. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
5 |
147 (54+51+42) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2468 |
ДРОТЕНКО О.О. |
16315 |
м. Рені |
Долинська ЗОШ |
5 |
156 (54+54+48) |
З |
|
|
|
Потрібна Людмила Валентинівна |
2469 |
ДРУЖІНІНА А.В. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
7 |
79 (18+24+37) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2470 |
ДРУЖІНІНА К.В. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
5 |
75 (18+30+27) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2471 |
ДРУМІ А.Ю. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
4 |
96 (24+42+30) |
|
|
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2472 |
ДРУЦА К.А. |
16329 |
с. Холодна |
Холоднобалківська ЗОШ І-ІІІ ст. |
3 |
84 (36+24+24) |
|
С1 |
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
2473 |
ДРУЧОК А.В. |
16303 |
м. Білгород-Дністровський |
Структурний підрозділ ЗДОЗО КЗ «Білгород-Дністровський педагогічний коледж» |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
2474 |
ДРЬОМОВ А. . |
16053 |
смт. Овідіополь |
Прилиманська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
3 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
2475 |
ДРЯХЛОВА С.В. |
16035 |
смт. Овідіополь |
Великодолинський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – гімназія» |
4 |
114 (48+30+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Феленко Ірина Григорівна |
2476 |
ДУБЕНКО Д.М. |
16151 |
м. Одеса |
Хабат |
6 |
51 (12+21+18) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2477 |
ДУБЕНКО М.М. |
16151 |
м. Одеса |
Хабат |
4 |
74 (32+12+30) |
|
С1 |
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2478 |
ДУБИНА В.В. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2479 |
ДУБИНІНА В.В. |
16141 |
м. Одеса |
Юрліцей |
11 |
120 (30+51+39) |
|
|
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2480 |
ДУБНА М.А. |
16313 |
м. Рені |
ЗОШ №4 |
4 |
86 (32+24+30) |
|
С1 |
|
|
Потрібна Людмила Валентинівна |
2481 |
ДУБОВА Л.І. |
16334 |
с. Нерубайське |
Нерубайська ЗОШ № 2 |
3 |
126 (36+42+48) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
2482 |
ДУБОВИЦКИЙ Е. |
16151 |
м. Одеса |
Хабат |
7 |
39 (18+15+6) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2483 |
ДУБОВКА А.С. |
16138 |
м. Одеса |
ЗОШ №43 |
11 |
78 (18+39+21) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2484 |
ДУБОВОЙ К. . |
16186 |
м. Одеса |
ЗОШ №30 |
3 |
74 (20+24+30) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2485 |
ДУБРОВІН Г.О. |
16172 |
м. Одеса |
Гімназія №2 |
7 |
119 (30+51+38) |
|
|
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2486 |
ДУБРОВІН К.О. |
16145 |
м. Одеса |
НВК № 300 |
3 |
84 (24+42+18) |
|
|
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2487 |
ДУБРОВІНА Є.А. |
16275 |
смт Велика Михайлівка |
Новопетрівська ЗОШ |
3 |
48 (18+12+18) |
|
|
|
|
Лукіянчук Наталія Павлівна |
2488 |
ДУБРОВІНА М.А. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
1 |
75 (24+27+24) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2489 |
ДУБСЬКА О.Д. |
16143 |
м. Одеса |
ЗОШ № 100 |
5 |
75 (36+15+24) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2490 |
ДУДА О.М. |
16132 |
с. Червонознам’янка |
Червонознам’янська ЗОШ |
11 |
139 (42+54+43) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Піпер Олена Миколаївна |
2491 |
ДУДАР С. . |
16053 |
смт. Овідіополь |
Прилиманська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
3 |
102 (30+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Феленко Ірина Григорівна |
2492 |
ДУДЕНКО Д.В. |
16144 |
м. Одеса |
ЗОШ № 130 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2493 |
ДУДКА Б.А. |
16155 |
м. Одеса |
ЗОШ № 81 |
5 |
123 (48+39+36) |
|
С1 |
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2494 |
ДУДКА М.А. |
16155 |
м. Одеса |
ЗОШ № 81 |
1 |
66 (24+24+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2495 |
ДУДКІН М.І. |
16089 |
м. Арциз |
Вишняковська ЗОШ |
3 |
132 (36+48+48) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
2496 |
ДУДНАКОВ М.В. |
16307 |
м. Білгород-Дністровський |
ЗОШ № 11 |
3 |
68 (26+24+18) |
|
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
2497 |
ДУДНИК А.О. |
16153 |
м. Одеса |
ЗОШ № 119 |
4 |
102 (36+24+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2498 |
ДУДНИК М.Е. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
6 |
54 (36+12+6) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2499 |
ДУДНИК П.О. |
16148 |
м. Одеса |
Гімназія № 9 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2500 |
ДУДНІК Е.Ю. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
2 |
81 (30+30+21) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2501 |
ДУДУК К.І. |
16148 |
м. Одеса |
Гімназія № 9 |
1 |
60 (18+24+18) |
|
|
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2502 |
ДУЖАН Ю.А. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
8 |
82 (24+15+43) |
|
|
|
С3 |
Буткевич Валентина Григорівна |
2503 |
ДУЙКО К. |
16181 |
м. Одеса |
ЗОШ №71 |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2504 |
ДУЛАШКОККСЕНІЯ Д.К. |
16187 |
м. Одеса |
ЗОШ №84 |
7 |
127 (36+36+55) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2505 |
ДУЛГЕРОВ Я.О. |
16012 |
м. Болград |
Гімназія ім. Г. С. Раковського |
2 |
51 (24+18+9) |
|
С1 |
|
|
Димитрова Світлана Яківна |
2506 |
ДУНАВ Д.І. |
16318 |
м. Рені |
Новосільський НВК |
4 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Потрібна Людмила Валентинівна |
2507 |
ДУНАЄВА В.В. |
16196 |
м. Одеса |
Морський ліцей - ЗОШ №24 |
8 |
73 (30+21+22) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2508 |
ДУНДЕВ А. |
16090 |
м. Арциз |
Вознесенівська ЗОШ, Главанська ЗОШ |
6 |
162 (60+54+48) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
2509 |
ДУНДЕВА К.Д. |
16090 |
м. Арциз |
Вознесенівська ЗОШ, Главанська ЗОШ |
7 |
136 (42+45+49) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
2510 |
ДУНДЕР В.І. |
16218 |
смт. Тарутине |
Тарутинський НВК ЗОШ д/з |
7 |
108 (24+45+39) |
|
|
С2 |
|
Авілко Тетяна Григорівна |
2511 |
ДУНСЬКОЇ А.М. |
16141 |
м. Одеса |
Юрліцей |
11 |
126 (36+39+51) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2512 |
ДУНЧЕНКО Л.Д. |
16153 |
м. Одеса |
ЗОШ № 119 |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2513 |
ДУРАДАЖИ А.Д. |
16061 |
с. Василівка |
Василівська ЗОШ |
9 |
127 (42+45+40) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кунєва Марина Дмитрівна |
2514 |
ДУРАДАЖИ Є.С. |
16012 |
м. Болград |
Гімназія ім. Г. С. Раковського |
2 |
30 (12+9+9) |
|
|
|
|
Димитрова Світлана Яківна |
2515 |
ДУРДА С.Р. |
16329 |
с. Холодна |
Холоднобалківська ЗОШ І-ІІІ ст. |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
2516 |
ДУТОВ І.А. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
7 |
121 (36+39+46) |
|
|
|
С3 |
Буткевич Валентина Григорівна |
2517 |
ДУТОВА М.А. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
1 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
2518 |
ДУХАНІНА К.В. |
16163 |
м. Одеса |
ЗОШ № 37 |
2 |
72 (24+27+21) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2519 |
ДУХОВ Д.О. |
16135 |
м. Одеса |
ЗОШ № 60 |
5 |
159 (54+51+54) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2520 |
ДУЧЕНКО Т.В. |
16163 |
м. Одеса |
ЗОШ № 37 |
3 |
114 (30+36+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2521 |
ДУШАК Г.Ю. |
16144 |
м. Одеса |
ЗОШ № 130 |
3 |
126 (42+36+48) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2522 |
ДЬОЖИН В.Б. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
1 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2523 |
ДЬОМА М.О. |
16168 |
м. Одеса |
ЗОШ № 35 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2524 |
ДЬОМІН М.Ю. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
8 |
94 (30+18+46) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2525 |
ДЬОМІНА Н.М. |
16172 |
м. Одеса |
Гімназія №2 |
8 |
151 (48+51+52) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2526 |
ДЬОМКІНА В.Д. |
16303 |
м. Білгород-Дністровський |
Структурний підрозділ ЗДОЗО КЗ «Білгород-Дністровський педагогічний коледж» |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
2527 |
ДЬОРОВА С.С. |
16153 |
м. Одеса |
ЗОШ № 119 |
3 |
126 (42+36+48) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2528 |
ДЬЯКОВА В.В. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
5 |
96 (30+39+27) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2529 |
ДЬЯЧЕНКО Д.Б. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
3 |
48 (18+18+12) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2530 |
ДЬЯЧЕНКО К.В. |
16317 |
м. Рені |
Орлівська ЗОШ |
3 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Потрібна Людмила Валентинівна |
2531 |
ДЬЯЧЕНКО К.О. |
16101 |
м. Ізмаїл |
ЗОШ № 8 |
3 |
110 (32+48+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Коколова Олена Дмитріївна |
2532 |
ДЬЯЧЕНКО М.В. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
10 |
96 (24+39+33) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2533 |
ДЮЖЕВ К.О. |
16166 |
м. Одеса |
ЗОШ № 40 |
4 |
90 (30+30+30) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2534 |
ДЮЖЕВА А.П. |
16329 |
с. Холодна |
Холоднобалківська ЗОШ І-ІІІ ст. |
3 |
108 (36+36+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Буткевич Валентина Григорівна |
2535 |
ДЮКАРЄВА У.В. |
16042 |
смт. Овідіополь |
Овідіопольський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – гімназія» |
10 |
106 (24+39+43) |
|
|
|
С3 |
Феленко Ірина Григорівна |
2536 |
ДЮЛЬГЕР Б.І. |
16172 |
м. Одеса |
Гімназія №2 |
9 |
49 (12+21+16) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2537 |
ДЮЛЬГЕР К.В. |
16088 |
м. Арциз |
Деленська ЗОШ |
3 |
96 (30+36+30) |
|
|
С2 |
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
2538 |
ДЮЛЬДІН М.О. |
16102 |
Фонтанка |
Фонтанський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія» |
5 |
72 (36+21+15) |
|
|
|
|
Бабич Ольга Борисівна |
2539 |
ДЮНІНА А.О. |
16330 |
с. Троїцьке |
Троїцький ЗЗСО І-ІІІ ст. |
2 |
48 (12+21+15) |
|
|
С2 |
|
Буткевич Валентина Григорівна |
2540 |
ДЯДЕНКО Д.Л. |
16279 |
м. Білгород-Дністровський |
Бритівська ЗОШ |
6 |
72 (36+12+24) |
|
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
2541 |
ДЯКІНА В.М. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
2 |
69 (24+21+24) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2542 |
ДЯКУН Є. |
16286 |
м. Березівка |
КЗЗСО № 3 м. Березівка |
4 |
132 (42+48+42) |
З |
|
|
|
Бондар Любов Миколаївна |
2543 |
ДЯКУН Я.В. |
16286 |
м. Березівка |
КЗЗСО № 3 м. Березівка |
3 |
132 (42+48+42) |
З |
|
|
|
Бондар Любов Миколаївна |
2544 |
ДЯЧЕНКО А. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
1 |
72 (24+24+24) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
2545 |
ДЯЧЕНКО В.П. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
2 |
69 (18+24+27) |
|
|
С2 |
С3 |
Буткевич Валентина Григорівна |
2546 |
ДЯЧЕНКО І.І. |
16056 |
м. Ізмаїл |
Озернянська ЗОШ |
2 |
81 (24+27+30) |
З |
|
|
|
Раділова Світлана Семенівна |
2547 |
ДЯЧЕНКО О.А. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
6 |
63 (36+21+6) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2548 |
ДЯЧИШИНА С.С. |
16143 |
м. Одеса |
ЗОШ № 100 |
5 |
108 (36+30+42) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2549 |
ЕДІМО С. |
16144 |
м. Одеса |
ЗОШ № 130 |
4 |
132 (36+48+48) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2550 |
ЕКСАРЕНКО А.О. |
16198 |
м. Одеса |
школа-інтернат №3 |
1 |
75 (30+27+18) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2551 |
ЕЛЬЧЕНКО Д.В. |
16002 |
м. Білгород-Дністровський |
Шабівська ЗОШ |
9 |
55 (18+15+22) |
|
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
2552 |
ЕМЕЛЬЯНЕНКО Д.Ю. |
16138 |
м. Одеса |
ЗОШ №43 |
7 |
71 (24+18+29) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2553 |
ЕПНЕР В.А. |
16279 |
м. Білгород-Дністровський |
Бритівська ЗОШ |
5 |
108 (54+36+18) |
|
С1 |
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
2554 |
ЕРМІЛОВ Т.О. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2555 |
ЕРШОВА А.С. |
16140 |
м. Одеса |
ЗОШ № 89 |
5 |
153 (54+51+48) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2556 |
ЕТНАРОВИЧ Є.В. |
16172 |
м. Одеса |
Гімназія №2 |
6 |
132 (54+45+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2557 |
ЄВГРАФОВА Є.А. |
16132 |
с. Червонознам’янка |
Червонознам’янська ЗОШ |
11 |
139 (42+54+43) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Піпер Олена Миколаївна |
2558 |
ЄВДОКИМОВА А.Д. |
16093 |
м. Арциз |
Мирнопільська ЗОШ |
2 |
72 (30+15+27) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
2559 |
ЄВЛЕНТЬЄВ А.С. |
16101 |
м. Ізмаїл |
ЗОШ № 8 |
3 |
24 (12+6+6) |
|
|
|
|
Коколова Олена Дмитріївна |
2560 |
ЄВСТАФ'ЄВА К.В. |
16144 |
м. Одеса |
ЗОШ № 130 |
4 |
126 (48+42+36) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2561 |
ЄВСТРАТОВА М.Є. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
6 |
123 (42+27+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2562 |
ЄВТЄЄВА М.О. |
16330 |
с. Троїцьке |
Троїцький ЗЗСО І-ІІІ ст. |
3 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
2563 |
ЄВТУХОВ І.В. |
16303 |
м. Білгород-Дністровський |
Структурний підрозділ ЗДОЗО КЗ «Білгород-Дністровський педагогічний коледж» |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
2564 |
ЄВЧЕВ К.М. |
16256 |
м. Білгород-Дністровський |
Білгород-Дністровський НВК |
5 |
36 (18+12+6) |
|
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
2565 |
ЄВЧЕВА К.М. |
16256 |
м. Білгород-Дністровський |
Білгород-Дністровський НВК |
7 |
108 (42+36+30) |
|
С1 |
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
2566 |
ЄВЧЕВА О.О. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2567 |
ЄВЧЕНКО А.В. |
16144 |
м. Одеса |
ЗОШ № 130 |
3 |
132 (42+48+42) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2568 |
ЄВЧУК А.О. |
16256 |
м. Білгород-Дністровський |
Білгород-Дністровський НВК |
8 |
127 (42+33+52) |
|
С1 |
|
С3 |
Мальована Наталія Спиридонівна |
2569 |
ЄГОРОВ Д.В. |
16330 |
с. Троїцьке |
Троїцький ЗЗСО І-ІІІ ст. |
3 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
2570 |
ЄГОРОВА А.М. |
16168 |
м. Одеса |
ЗОШ № 35 |
3 |
38 (20+0+18) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2571 |
ЄГОРОВА Л.В. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
7 |
120 (24+39+57) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2572 |
ЄГОРОВА О.В. |
16330 |
с. Троїцьке |
Троїцький ЗЗСО І-ІІІ ст. |
7 |
90 (30+27+33) |
|
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
2573 |
ЄГОШИНА К.І. |
16287 |
м. Березівка |
КЗЗСО № 2 м. Березівка |
2 |
81 (24+27+30) |
З |
|
|
|
Бондар Любов Миколаївна |
2574 |
ЄЗЕРСЬКА С.А. |
16163 |
м. Одеса |
ЗОШ № 37 |
6 |
111 (42+33+36) |
|
С1 |
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2575 |
ЄКІМ Е.Г. |
16311 |
м. Рені |
Ренійська гімназія |
2 |
81 (30+24+27) |
З |
|
|
|
Потрібна Людмила Валентинівна |
2576 |
ЄЛАГІНА О.В. |
16141 |
м. Одеса |
Юрліцей |
9 |
114 (42+39+33) |
|
С1 |
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2577 |
ЄЛІСЄЄВ І.О. |
16218 |
смт. Тарутине |
Тарутинський НВК ЗОШ д/з |
5 |
54 (12+21+21) |
|
|
|
|
Авілко Тетяна Григорівна |
2578 |
ЄЛІСІН М.Ю. |
16078 |
м. Білгород-Дністровський |
Випаснянська ЗОШ І-ІІ ст. |
6 |
105 (36+39+30) |
|
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
2579 |
ЄЛІСІНА Д.Ю. |
16078 |
м. Білгород-Дністровський |
Випаснянська ЗОШ І-ІІ ст. |
4 |
92 (20+42+30) |
|
|
С2 |
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
2580 |
ЄЛОВІКОВ Р.А. |
16181 |
м. Одеса |
ЗОШ №71 |
4 |
36 (12+6+18) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2581 |
ЄЛСУКОВ В.Г. |
16327 |
с. Вигода |
Вигодянська ЗОШ І-ІІІ ст. |
2 |
42 (12+15+15) |
|
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
2582 |
ЄЛЬКІН А.С. |
16090 |
м. Арциз |
Вознесенівська ЗОШ, Главанська ЗОШ |
4 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
2583 |
ЄЛЬКІН В.В. |
16081 |
м. Арциз |
НВК ЗОШ № 4 ліцей |
3 |
86 (20+36+30) |
|
|
С2 |
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
2584 |
ЄЛЬКІН М.І. |
16190 |
м. Одеса |
ЗОШ № 107 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2585 |
ЄЛЬКІН О.О. |
16090 |
м. Арциз |
Вознесенівська ЗОШ, Главанська ЗОШ |
5 |
135 (54+39+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
2586 |
ЄЛЬКІН Т.В. |
16166 |
м. Одеса |
ЗОШ № 40 |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2587 |
ЄЛЬКІНА Х.М. |
16090 |
м. Арциз |
Вознесенівська ЗОШ, Главанська ЗОШ |
8 |
115 (36+33+46) |
|
|
|
С3 |
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
2588 |
ЄНЧУ А.І. |
16312 |
м. Рені |
ЗОШ №3 |
4 |
120 (36+36+48) |
З |
|
|
|
Потрібна Людмила Валентинівна |
2589 |
ЄПІХІН О. |
16141 |
м. Одеса |
Юрліцей |
9 |
67 (24+33+10) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2590 |
ЄПУР А.В. |
16286 |
м. Березівка |
КЗЗСО № 3 м. Березівка |
4 |
120 (42+42+36) |
З |
|
|
|
Бондар Любов Миколаївна |
2591 |
ЄРГЕЄВА М.В. |
16102 |
Фонтанка |
Фонтанський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія» |
4 |
114 (36+42+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Бабич Ольга Борисівна |
2592 |
ЄРЕМЕНКО С.Є. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
6 |
105 (42+33+30) |
|
С1 |
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2593 |
ЄРИШ Е.Б. |
16151 |
м. Одеса |
Хабат |
7 |
95 (18+33+44) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2594 |
ЄРИШ Е.О. |
16151 |
м. Одеса |
Хабат |
3 |
44 (8+6+30) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2595 |
ЄРМАКОВ Т. |
16198 |
м. Одеса |
школа-інтернат №3 |
3 |
108 (30+30+48) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2596 |
ЄРМАКОВА О.С. |
16177 |
м. Одеса |
ЗОШ №63 |
2 |
78 (30+27+21) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2597 |
ЄРМОЛОВ М.О. |
16139 |
м. Одеса |
НВК № 263 |
3 |
66 (24+24+18) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2598 |
ЄРОХІН В.Ю. |
16122 |
с. Жовтень |
Збірна шкіл Ширяївського району |
9 |
85 (30+33+22) |
|
|
|
|
Татаріна Альбіна Миколаївна |
2599 |
ЄРОХІН Є.О. |
16329 |
с. Холодна |
Холоднобалківська ЗОШ І-ІІІ ст. |
4 |
68 (32+18+18) |
|
С1 |
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
2600 |
ЄРОХІНА А.М. |
16196 |
м. Одеса |
Морський ліцей - ЗОШ №24 |
8 |
67 (30+12+25) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2601 |
ЄРЧЕНКО К.К. |
16168 |
м. Одеса |
ЗОШ № 35 |
4 |
92 (32+24+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2602 |
ЄРШОВ В.Є. |
16155 |
м. Одеса |
ЗОШ № 81 |
4 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2603 |
ЄРШОВ М.М. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
1 |
87 (30+30+27) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2604 |
ЄРШОВА Ю.О. |
16255 |
с. Пужайково |
НВК «Пужайківська ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ» |
5 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Полуніна Світлана Володимирівна |
2605 |
ЄСЬКО М.Б. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
4 |
50 (20+18+12) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2606 |
ЄФАНОВА О.Г. |
16049 |
смт. Овідіополь |
Миколаївська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
4 |
120 (42+42+36) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
2607 |
ЄФИМЕНКО Я.О. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
6 |
114 (48+27+39) |
|
С1 |
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2608 |
ЄФІМОВА А.Є. |
16330 |
с. Троїцьке |
Троїцький ЗЗСО І-ІІІ ст. |
4 |
78 (24+30+24) |
|
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
2609 |
ЄФІМОВА І.І. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
7 |
65 (36+15+14) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2610 |
ЄФІМЧУК Д.А. |
16052 |
смт. Овідіополь |
Новодолинська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
3 |
132 (42+48+42) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
2611 |
ЄФЇМОВА К.Т. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
3 |
78 (18+24+36) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2612 |
ЄФРЕМ В.Е. |
16061 |
с. Василівка |
Василівська ЗОШ |
6 |
129 (48+39+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Кунєва Марина Дмитрівна |
2613 |
ЄФРЕМ М.Є. |
16061 |
с. Василівка |
Василівська ЗОШ |
2 |
87 (30+30+27) |
З |
|
|
|
Кунєва Марина Дмитрівна |
2614 |
ЄФРЕМОВ О.О. |
16187 |
м. Одеса |
ЗОШ №84 |
2 |
72 (30+24+18) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2615 |
ЄФРЕМОВА К.В. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
2 |
57 (18+18+21) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2616 |
ЄШТОКІНА О.В. |
16172 |
м. Одеса |
Гімназія №2 |
9 |
95 (24+45+26) |
|
|
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2617 |
ЖАДІК В.С. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2618 |
ЖАЛОБНЮК Е.О. |
16138 |
м. Одеса |
ЗОШ №43 |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2619 |
ЖАРКО Д.Д. |
16190 |
м. Одеса |
ЗОШ № 107 |
3 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2620 |
ЖАРКОВ І.А. |
16334 |
с. Нерубайське |
Нерубайська ЗОШ № 2 |
11 |
83 (18+39+26) |
|
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
2621 |
ЖАРОВ Є.М. |
16329 |
с. Холодна |
Холоднобалківська ЗОШ І-ІІІ ст. |
2 |
27 (6+6+15) |
|
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
2622 |
ЖАРСЬКА В.С. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
2 |
42 (12+15+15) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2623 |
ЖАРСЬКА В.С. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
2 |
54 (12+24+18) |
|
|
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2624 |
ЖДАН В.М. |
16080 |
м. Арциз |
НВК ЗОШ № 1 гімназія |
6 |
93 (36+33+24) |
|
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
2625 |
ЖДАНОВА П.М. |
16155 |
м. Одеса |
ЗОШ № 81 |
1 |
60 (24+21+15) |
|
С1 |
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2626 |
ЖДАНОВІЧ А. |
16138 |
м. Одеса |
ЗОШ №43 |
5 |
57 (30+9+18) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2627 |
ЖЕБЕЛЕВА М.Д. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
3 |
120 (42+42+36) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2628 |
ЖЕКА І.І. |
16316 |
м. Рені |
Лиманська ЗОШ |
9 |
30 (12+12+6) |
|
|
|
|
Потрібна Людмила Валентинівна |
2629 |
ЖЕЛЕЗКО О.О. |
16320 |
м. Рені |
Нагірнянська ЗОШ |
3 |
104 (26+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Потрібна Людмила Валентинівна |
2630 |
ЖЕЛЕЗНЯК А.О. |
16118 |
смт Олександрівка, м.Чорноморськ |
Олександрівська ЗОШ |
3 |
120 (42+36+42) |
З |
|
|
|
Вакарь Яна Василівна |
2631 |
ЖЕЛЕЗНЯК Д.О. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
3 |
84 (24+30+30) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2632 |
ЖЕЛЕЗНЯК Д.О. |
16122 |
с. Жовтень |
Збірна шкіл Ширяївського району |
6 |
150 (54+45+51) |
З |
|
|
|
Татаріна Альбіна Миколаївна |
2633 |
ЖЕЛЕЗНЯК М.Є. |
16080 |
м. Арциз |
НВК ЗОШ № 1 гімназія |
7 |
6 (6+0+0) |
|
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
2634 |
ЖЕЛЕЗНЯК О.О. |
16012 |
м. Болград |
Гімназія ім. Г. С. Раковського |
2 |
51 (18+15+18) |
|
|
|
|
Димитрова Світлана Яківна |
2635 |
ЖЕЛЕЗНЯК П.О. |
16122 |
с. Жовтень |
Збірна шкіл Ширяївського району |
8 |
140 (48+48+44) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Татаріна Альбіна Миколаївна |
2636 |
ЖЕЛЕЗОВА А.Д. |
16139 |
м. Одеса |
НВК № 263 |
3 |
104 (38+24+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2637 |
ЖЕЛЕСКОВ Д.Ю. |
16082 |
м. Арциз |
ЗОШ № 5 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
2638 |
ЖЕЛЄЗОВА М.О. |
16312 |
м. Рені |
ЗОШ №3 |
11 |
126 (36+45+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Потрібна Людмила Валентинівна |
2639 |
ЖЕЛНОВАЧ К.Є. |
16159 |
м. Одеса |
ЗОШ № 69 |
3 |
68 (20+24+24) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2640 |
ЖЕЛЯПОВА М.Г. |
16052 |
смт. Овідіополь |
Новодолинська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
3 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
2641 |
ЖЕЛЯСКО Д.Є. |
16002 |
м. Білгород-Дністровський |
Шабівська ЗОШ |
3 |
42 (6+6+30) |
|
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
2642 |
ЖЕЛЯСКО Ю. |
16181 |
м. Одеса |
ЗОШ №71 |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2643 |
ЖЕЛЯСКОВ Д.П. |
16034 |
м. Біляївка |
ЗОШ № 1 |
4 |
82 (28+18+36) |
|
|
|
С3 |
Горковенко Тетяна Миколаївна |
2644 |
ЖЕЛЯСКОВ Я.М. |
16167 |
м. Одеса |
ЗОШ № 54 |
3 |
114 (36+36+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2645 |
ЖЕЛЯСКОВА В.М. |
16334 |
с. Нерубайське |
Нерубайська ЗОШ № 2 |
3 |
90 (24+36+30) |
|
|
С2 |
|
Буткевич Валентина Григорівна |
2646 |
ЖЕМЧУЖНИКОВА Ю.В. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
4 |
114 (30+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2647 |
ЖЕРІТ К.М. |
16218 |
смт. Тарутине |
Тарутинський НВК ЗОШ д/з |
3 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Авілко Тетяна Григорівна |
2648 |
ЖЕЧЕВ Г.К. |
16112 |
м. Ізмаїл |
Новонекрасівська ЗОШ |
4 |
44 (8+12+24) |
|
|
|
|
Раділова Світлана Семенівна |
2649 |
ЖЕЧЕВ І.В. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
4 |
92 (26+30+36) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2650 |
ЖЕЧЕВ К.В. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
4 |
84 (30+30+24) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2651 |
ЖЕЧЕВА К.В. |
16080 |
м. Арциз |
НВК ЗОШ № 1 гімназія |
5 |
69 (30+18+21) |
|
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
2652 |
ЖИВОРА А.М. |
16020 |
смт Велика Михайлівка |
Великомихайлівська опорна ЗОШ |
3 |
120 (42+30+48) |
З |
|
|
|
Лукіянчук Наталія Павлівна |
2653 |
ЖИВОТЯГІН М.В. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
6 |
60 (30+12+18) |
|
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
2654 |
ЖИГАЙЛОВА А.В. |
16082 |
м. Арциз |
ЗОШ № 5 |
7 |
49 (12+18+19) |
|
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
2655 |
ЖИГАЛЕНКО О.Д. |
16279 |
м. Білгород-Дністровський |
Бритівська ЗОШ |
3 |
116 (38+42+36) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
2656 |
ЖИГАЛЬ А.І. |
16153 |
м. Одеса |
ЗОШ № 119 |
2 |
81 (24+27+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2657 |
ЖИГАЛЮК Б.Д. |
16080 |
м. Арциз |
НВК ЗОШ № 1 гімназія |
2 |
54 (18+15+21) |
|
|
|
С3 |
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
2658 |
ЖИЖКО К.В. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
2659 |
ЖИКОЛ В.Ю. |
16101 |
м. Ізмаїл |
ЗОШ № 8 |
2 |
63 (30+9+24) |
|
С1 |
|
С3 |
Коколова Олена Дмитріївна |
2660 |
ЖИКОЛ В.Ю. |
16101 |
м. Ізмаїл |
ЗОШ № 8 |
4 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Коколова Олена Дмитріївна |
2661 |
ЖИЛЕНКО Д.А. |
16304 |
м. Білгород-Дністровський |
ЗОШ № 3 |
4 |
124 (34+42+48) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
2662 |
ЖИЛІНА М.О. |
16256 |
м. Білгород-Дністровський |
Білгород-Дністровський НВК |
10 |
102 (24+48+30) |
|
|
С2 |
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
2663 |
ЖИЛЬЦОВА М.В. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
5 |
114 (36+48+30) |
|
|
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2664 |
ЖИРНОВ Д.С. |
16144 |
м. Одеса |
ЗОШ № 130 |
3 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2665 |
ЖИРНОВА О.В. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
10 |
119 (36+45+38) |
|
|
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2666 |
ЖИРОВА А.М. |
16034 |
м. Біляївка |
ЗОШ № 1 |
1 |
81 (24+27+30) |
З |
|
|
|
Горковенко Тетяна Миколаївна |
2667 |
ЖИТАР П.Д. |
16279 |
м. Білгород-Дністровський |
Бритівська ЗОШ |
5 |
111 (42+36+33) |
|
С1 |
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
2668 |
ЖИТКЕВИЧ Н.Ю. |
16214 |
м. Одеса |
Ланжероновський |
3 |
62 (14+12+36) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2669 |
ЖИТКОВ Д.С. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
8 |
33 (6+15+12) |
|
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
2670 |
ЖМУД Д.В. |
16218 |
смт. Тарутине |
Тарутинський НВК ЗОШ д/з |
4 |
68 (20+24+24) |
|
|
|
|
Авілко Тетяна Григорівна |
2671 |
ЖОВНІР І.Н. |
16143 |
м. Одеса |
ЗОШ № 100 |
5 |
60 (18+21+21) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2672 |
ЖОВТОНОЖКО М.В. |
16159 |
м. Одеса |
ЗОШ № 69 |
3 |
44 (20+12+12) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2673 |
ЖОСАН А.С. |
16256 |
м. Білгород-Дністровський |
Білгород-Дністровський НВК |
5 |
66 (24+18+24) |
|
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
2674 |
ЖОСАН Д.Д. |
16144 |
м. Одеса |
ЗОШ № 130 |
2 |
75 (30+18+27) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2675 |
ЖОСАН У.О. |
16304 |
м. Білгород-Дністровський |
ЗОШ № 3 |
4 |
120 (30+42+48) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
2676 |
ЖУГАНОВА А.А. |
16168 |
м. Одеса |
ЗОШ № 35 |
8 |
92 (24+21+47) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2677 |
ЖУЙКОВА В.В. |
16138 |
м. Одеса |
ЗОШ №43 |
2 |
81 (30+24+27) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2678 |
ЖУЙКОВА Д.А. |
16138 |
м. Одеса |
ЗОШ №43 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2679 |
ЖУК Д.С. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
3 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2680 |
ЖУК І.А. |
16257 |
с. Доброолександрівка |
Доброолександрівська ЗОШ |
3 |
114 (36+42+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Дубська Надія Олександрівна |
2681 |
ЖУКАТІНСЬКА Є.І. |
16080 |
м. Арциз |
НВК ЗОШ № 1 гімназія |
3 |
74 (14+36+24) |
|
|
С2 |
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
2682 |
ЖУКОВ М.Ю. |
16155 |
м. Одеса |
ЗОШ № 81 |
5 |
120 (42+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2683 |
ЖУКОВА К.С. |
16123 |
с. Конопляне |
ОЗ «Коноплянська ЗОШ І-ІІІ ст. Коноплянської СР» |
3 |
42 (6+12+24) |
|
|
|
|
Басюк Олена Вікторівна |
2684 |
ЖУКОВА Л.О. |
16241 |
смт. Тарутине |
НВК с. Малоярославець-2 |
3 |
120 (36+36+48) |
З |
|
|
|
Авілко Тетяна Григорівна |
2685 |
ЖУКОВА С.І. |
16329 |
с. Холодна |
Холоднобалківська ЗОШ І-ІІІ ст. |
4 |
132 (36+48+48) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
2686 |
ЖУКОВСЬКА А.А. |
16002 |
м. Білгород-Дністровський |
Шабівська ЗОШ |
7 |
106 (30+27+49) |
|
|
|
С3 |
Мальована Наталія Спиридонівна |
2687 |
ЖУКОВСЬКИЙ А.Є. |
16075 |
с.Адамівка |
Адамівська ЗОШ |
3 |
64 (22+18+24) |
|
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
2688 |
ЖУКОВСЬКИЙ І.В. |
16094 |
м. Арциз |
П.-Балківська ЗОШ |
3 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
2689 |
ЖУКОВСЬКИЙ М.В. |
16094 |
м. Арциз |
П.-Балківська ЗОШ |
4 |
106 (34+30+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
2690 |
ЖУКОТАНСЬКА С.Д. |
16121 |
смт. Радісне |
Радісненська ЗОШ |
3 |
108 (24+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Красильникова Руслана Євгенівна |
2691 |
ЖУМАЙЛО Д.Ю. |
16044 |
смт. Овідіополь |
Кароліно-Бугазька ЗОШ, Таїровська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
4 |
132 (36+48+48) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
2692 |
ЖУМБЕЙ А.В. |
16225 |
смт. Тарутине |
Красненський НВК ЗОШ д/з |
6 |
117 (42+36+39) |
|
С1 |
|
|
Авілко Тетяна Григорівна |
2693 |
ЖУПАНОВА Д.Р. |
16020 |
смт Велика Михайлівка |
Великомихайлівська опорна ЗОШ |
3 |
132 (42+48+42) |
З |
|
|
|
Лукіянчук Наталія Павлівна |
2694 |
ЖУРАВЕЛЬ А.В. |
16121 |
смт. Радісне |
Радісненська ЗОШ |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Красильникова Руслана Євгенівна |
2695 |
ЖУРАВЕЛЬ К.О. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
4 |
60 (18+18+24) |
|
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
2696 |
ЖУРАВЛЬОВА В.А. |
16148 |
м. Одеса |
Гімназія № 9 |
1 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2697 |
ЖУРАВЛЬОВА П.О. |
16153 |
м. Одеса |
ЗОШ № 119 |
4 |
120 (30+48+42) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2698 |
ЖУРАВЛЬОВА П.Ю. |
16153 |
м. Одеса |
ЗОШ № 119 |
3 |
108 (42+30+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2699 |
ЖУРЕНКО Є.О. |
16034 |
м. Біляївка |
ЗОШ № 1 |
4 |
90 (24+36+30) |
|
|
С2 |
|
Горковенко Тетяна Миколаївна |
2700 |
ЖУСЬ А.М. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
5 |
84 (36+24+24) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2701 |
ЖУХА Д.В. |
16172 |
м. Одеса |
Гімназія №2 |
7 |
122 (42+33+47) |
|
С1 |
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2702 |
ЖУЧЄНКО І.Ж. |
16143 |
м. Одеса |
ЗОШ № 100 |
8 |
100 (30+36+34) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2703 |
ЗААКІК Л.М. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
4 |
78 (24+36+18) |
|
|
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2704 |
ЗАБІГАЙЛО А.А. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2705 |
ЗАБОЛОТСЬКА С.С. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
2 |
69 (24+18+27) |
|
С1 |
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2706 |
ЗАБУНОВ Д.Д. |
16216 |
смт. Тарутине |
Бородинська ЗОШ |
3 |
120 (36+36+48) |
З |
|
|
|
Авілко Тетяна Григорівна |
2707 |
ЗАБУНОВА А.Д. |
16216 |
смт. Тарутине |
Бородинська ЗОШ |
9 |
114 (24+45+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Авілко Тетяна Григорівна |
2708 |
ЗАБУНОВА Ю.Д. |
16216 |
смт. Тарутине |
Бородинська ЗОШ |
10 |
129 (36+51+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Авілко Тетяна Григорівна |
2709 |
ЗАБУНОВОЇ Д. |
16224 |
смт. Тарутине |
Євгенівський НВК ЗОШ д/з |
4 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Авілко Тетяна Григорівна |
2710 |
ЗАВАДА К.В. |
16333 |
с. Мирне |
Мирненська ЗОШ І-ІІІ ст. |
7 |
92 (30+24+38) |
|
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
2711 |
ЗАВАЛІЙ С.Г. |
16167 |
м. Одеса |
ЗОШ № 54 |
3 |
126 (36+48+42) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2712 |
ЗАВАЛЬНЮК Б.І. |
16214 |
м. Одеса |
Ланжероновський |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2713 |
ЗАВАРІНА С.О. |
16330 |
с. Троїцьке |
Троїцький ЗЗСО І-ІІІ ст. |
2 |
72 (24+18+30) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
2714 |
ЗАВГОРОДНІЙ М.О. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
3 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2715 |
ЗАВГОРОДНЯ Н. . |
16053 |
смт. Овідіополь |
Прилиманська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
3 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
2716 |
ЗАВІЖЕНЕЦЬ К.О. |
16334 |
с. Нерубайське |
Нерубайська ЗОШ № 2 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
2717 |
ЗАВІРЮХА В.Є. |
16049 |
смт. Овідіополь |
Миколаївська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
4 |
96 (36+24+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Феленко Ірина Григорівна |
2718 |
ЗАВОКОКА А.О. |
16165 |
м. Одеса |
ЗОШ № 53 |
2 |
42 (24+9+9) |
|
С1 |
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2719 |
ЗАВОЛОВИЧ Д.С. |
16076 |
м. Білгород-Дністровський |
Удобненська ЗОШ |
4 |
66 (18+30+18) |
|
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
2720 |
ЗАВОЛОКІН К.М. |
16084 |
м. Арциз |
ЗОШ № 3 |
5 |
66 (18+33+15) |
|
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
2721 |
ЗАВОЛОКІН Р.Є. |
16092 |
м. Арциз |
Павловська ЗОШ, Острівнянська ЗОШ |
4 |
120 (42+36+42) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
2722 |
ЗАГАЙЧУК Г.О. |
16177 |
м. Одеса |
ЗОШ №63 |
3 |
80 (20+30+30) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2723 |
ЗАГАРУК Г.М. |
16132 |
с. Червонознам’янка |
Червонознам’янська ЗОШ |
4 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Піпер Олена Миколаївна |
2724 |
ЗАГВОЦЬКА Д.О. |
16251 |
м. Одеса |
ЗОШ № 14 |
4 |
122 (38+36+48) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2725 |
ЗАГВОЦЬКИЙ М.О. |
16251 |
м. Одеса |
ЗОШ № 14 |
2 |
78 (30+27+21) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2726 |
ЗАГОРОДНА А.І. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
4 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2727 |
ЗАГОРОДНЮК К.М. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
6 |
12 (12+0+0) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2728 |
ЗАГОРОДНЮК П.В. |
16175 |
м. Одеса |
Ліцей |
10 |
144 (42+51+51) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2729 |
ЗАГОРОДНЯ К.І. |
16214 |
м. Одеса |
Ланжероновський |
2 |
75 (30+27+18) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2730 |
ЗАГОРУЛЬКО А.І. |
16255 |
с. Пужайково |
НВК «Пужайківська ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ» |
2 |
81 (30+21+30) |
З |
|
|
|
Полуніна Світлана Володимирівна |
2731 |
ЗАГОРУЛЬКО В.І. |
16255 |
с. Пужайково |
НВК «Пужайківська ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ» |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Полуніна Світлана Володимирівна |
2732 |
ЗАГОРУЛЬКО Є.Ю. |
16255 |
с. Пужайково |
НВК «Пужайківська ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ» |
4 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Полуніна Світлана Володимирівна |
2733 |
ЗАГРЕБАЙЛЕНКО І.В. |
16200 |
м. Ананьїв |
Збірна шкіл |
2 |
75 (24+21+30) |
З |
|
|
|
Ситнік Людмила Олександрівна |
2734 |
ЗАГРЕБАЙЛЕНКО К.В. |
16200 |
м. Ананьїв |
Збірна шкіл |
4 |
92 (26+36+30) |
|
|
С2 |
|
Ситнік Людмила Олександрівна |
2735 |
ЗАГРЕБАЙЛЕНКО М.В. |
16200 |
м. Ананьїв |
Збірна шкіл |
5 |
153 (60+51+42) |
З |
|
|
|
Ситнік Людмила Олександрівна |
2736 |
ЗАГРЕБЕЛЬНА Д. . |
16053 |
смт. Овідіополь |
Прилиманська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
3 |
108 (24+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Феленко Ірина Григорівна |
2737 |
ЗАГУЛЬ С. |
16165 |
м. Одеса |
ЗОШ № 53 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2738 |
ЗАДЕРНОВСЬКА Г.В. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
4 |
66 (30+24+12) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2739 |
ЗАДОРОЖНА А.С. |
16307 |
м. Білгород-Дністровський |
ЗОШ № 11 |
3 |
114 (30+36+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Мальована Наталія Спиридонівна |
2740 |
ЗАДОРОЖНАЯ Т.О. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
6 |
105 (42+33+30) |
|
С1 |
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2741 |
ЗАДОРОЖНИЙ А.О. |
16256 |
м. Білгород-Дністровський |
Білгород-Дністровський НВК |
5 |
150 (60+48+42) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
2742 |
ЗАДОРОЖНИЙ А.С. |
16244 |
с.Піщана |
НВК «Піщанська ЗОШ І-ІІІст.-ЗДО» |
5 |
123 (54+33+36) |
|
С1 |
|
|
Полуніна Світлана Володимирівна |
2743 |
ЗАДОРОЖНИЙ Д.С. |
16080 |
м. Арциз |
НВК ЗОШ № 1 гімназія |
8 |
116 (36+27+53) |
|
|
|
С3 |
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
2744 |
ЗАДОРОЖНИЙ Н.О. |
16327 |
с. Вигода |
Вигодянська ЗОШ І-ІІІ ст. |
4 |
126 (42+36+48) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
2745 |
ЗАДОРОЖНЮК А.О. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
4 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2746 |
ЗАДОРОЖНЮК К.О. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
10 |
92 (30+27+35) |
|
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
2747 |
ЗАДОРОЖНЮК П.І. |
16304 |
м. Білгород-Дністровський |
ЗОШ № 3 |
4 |
120 (42+36+42) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
2748 |
ЗАДОРОЖНЯ Д.В. |
16229 |
смт. Тарутине |
Петрівська-2 ЗОШ |
4 |
120 (30+42+48) |
З |
|
|
|
Авілко Тетяна Григорівна |
2749 |
ЗАДУНАЙСЬКИЙ І.І. |
16186 |
м. Одеса |
ЗОШ №30 |
3 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2750 |
ЗАЄЦЬ А.О. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
3 |
126 (42+36+48) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2751 |
ЗАЄЦЬ В.І. |
16244 |
с.Піщана |
НВК «Піщанська ЗОШ І-ІІІст.-ЗДО» |
8 |
100 (24+33+43) |
|
|
|
С3 |
Полуніна Світлана Володимирівна |
2752 |
ЗАЄЦЬ Г.К. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2753 |
ЗАЄЦЬ М.А. |
16132 |
с. Червонознам’янка |
Червонознам’янська ЗОШ |
3 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Піпер Олена Миколаївна |
2754 |
ЗАЄЦЬ О.М. |
16159 |
м. Одеса |
ЗОШ № 69 |
4 |
114 (36+36+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2755 |
ЗАЗІМКО Є.І. |
16148 |
м. Одеса |
Гімназія № 9 |
2 |
81 (24+27+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2756 |
ЗАІКА Е.В. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
2757 |
ЗАІКА Н.Д. |
16190 |
м. Одеса |
ЗОШ № 107 |
2 |
6 (0+0+6) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2758 |
ЗАІЧЕНКА І.Ю. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
10 |
107 (36+36+35) |
|
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
2759 |
ЗАІЧЕНКО Ю.П. |
16002 |
м. Білгород-Дністровський |
Шабівська ЗОШ |
8 |
115 (30+39+46) |
|
|
|
С3 |
Мальована Наталія Спиридонівна |
2760 |
ЗАЇКА В.Р. |
16155 |
м. Одеса |
ЗОШ № 81 |
2 |
75 (30+27+18) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2761 |
ЗАЇМ О.О. |
16041 |
смт. Овідіополь |
Великодолинська ЗОШ №2 |
3 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
2762 |
ЗАЙВА Є.А. |
16214 |
м. Одеса |
Ланжероновський |
2 |
81 (30+24+27) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2763 |
ЗАЙВЕНКО Є.С. |
16334 |
с. Нерубайське |
Нерубайська ЗОШ № 2 |
6 |
165 (60+48+57) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
2764 |
ЗАЙЦЕВ С.В. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
3 |
120 (42+42+36) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
2765 |
ЗАЙЦЕВ Ю.О. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2766 |
ЗАЙЦЕВА А.Д. |
16020 |
смт Велика Михайлівка |
Великомихайлівська опорна ЗОШ |
1 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Лукіянчук Наталія Павлівна |
2767 |
ЗАЙЦЕВА А.І. |
16094 |
м. Арциз |
П.-Балківська ЗОШ |
1 |
81 (30+27+24) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
2768 |
ЗАЙЦЕВА В.В. |
16141 |
м. Одеса |
Юрліцей |
9 |
61 (18+33+10) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2769 |
ЗАЙЦЕВА В.О. |
16275 |
смт Велика Михайлівка |
Новопетрівська ЗОШ |
1 |
84 (30+27+27) |
З |
|
|
|
Лукіянчук Наталія Павлівна |
2770 |
ЗАЙЦЕВА С.С. |
16181 |
м. Одеса |
ЗОШ №71 |
2 |
81 (24+27+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2771 |
ЗАЙЧЕНКО Д.С. |
16141 |
м. Одеса |
Юрліцей |
11 |
126 (30+45+51) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2772 |
ЗАЙЧЕНКО М.О. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
4 |
66 (18+18+30) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2773 |
ЗАЙЧЕНКО О.Л. |
16186 |
м. Одеса |
ЗОШ №30 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2774 |
ЗАЙЧІК Р.І. |
16155 |
м. Одеса |
ЗОШ № 81 |
10 |
120 (36+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2775 |
ЗАКЕРНИЧНА Н.С. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
4 |
114 (30+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2776 |
ЗАКІРОВА В.В. |
16177 |
м. Одеса |
ЗОШ №63 |
2 |
72 (30+27+15) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2777 |
ЗАКРОШВІЛІ І.Д. |
16051 |
смт. Овідіополь |
Великодолинський НВК(ЗОШ-ліцей), Надлиманська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
3 |
78 (30+24+24) |
|
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
2778 |
ЗАКШЕВСЬКА А.Б. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
6 |
123 (36+48+39) |
|
|
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2779 |
ЗАЛЕВСЬКА Д.І. |
16241 |
смт. Тарутине |
НВК с. Малоярославець-2 |
9 |
103 (18+45+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Авілко Тетяна Григорівна |
2780 |
ЗАЛИПАЄВ М.В. |
16093 |
м. Арциз |
Мирнопільська ЗОШ |
1 |
78 (30+27+21) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
2781 |
ЗАЛИПАЄВА Є.В. |
16093 |
м. Арциз |
Мирнопільська ЗОШ |
3 |
26 (8+6+12) |
|
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
2782 |
ЗАЛІВАН А.О. |
16082 |
м. Арциз |
ЗОШ № 5 |
7 |
40 (18+9+13) |
|
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
2783 |
ЗАЛОЖ А.Ф. |
16056 |
м. Ізмаїл |
Озернянська ЗОШ |
1 |
72 (18+24+30) |
З |
|
|
|
Раділова Світлана Семенівна |
2784 |
ЗАЛОЖ В.Ф. |
16056 |
м. Ізмаїл |
Озернянська ЗОШ |
4 |
90 (30+24+36) |
|
|
|
С3 |
Раділова Світлана Семенівна |
2785 |
ЗАЛОЖ Г.В. |
16012 |
м. Болград |
Гімназія ім. Г. С. Раковського |
4 |
96 (30+36+30) |
|
|
С2 |
|
Димитрова Світлана Яківна |
2786 |
ЗАЛОМАЙ В.Г. |
16103 |
с. Богунове |
Богунівський НВК "ЗОШ І-ІІІ СТ. - ДС" |
6 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Пузанова Майя Миколаївна |
2787 |
ЗАМА М.А. |
16144 |
м. Одеса |
ЗОШ № 130 |
3 |
120 (42+36+42) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2788 |
ЗАМБІК А.Л. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
6 |
93 (24+39+30) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2789 |
ЗАМИЧКОВСЬКА О.С. |
16145 |
м. Одеса |
НВК № 300 |
4 |
108 (42+30+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2790 |
ЗАМИШЛЯК А.Ю. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
3 |
108 (36+36+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2791 |
ЗАМКОВЕНКО І.Є. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
10 |
101 (30+36+35) |
|
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
2792 |
ЗАМКОВИЙ А.В. |
16080 |
м. Арциз |
НВК ЗОШ № 1 гімназія |
2 |
78 (30+18+30) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
2793 |
ЗАМОРСЬКИЙ М.А. |
16166 |
м. Одеса |
ЗОШ № 40 |
3 |
72 (18+24+30) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2794 |
ЗАМОРУХОВ Л.В. |
16138 |
м. Одеса |
ЗОШ №43 |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2795 |
ЗАМРИКА І.О. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
5 |
93 (30+36+27) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2796 |
ЗАМЯТІНА М.С. |
16020 |
смт Велика Михайлівка |
Великомихайлівська опорна ЗОШ |
3 |
132 (36+48+48) |
З |
|
|
|
Лукіянчук Наталія Павлівна |
2797 |
ЗАНІСЕЄНКО А.О. |
16078 |
м. Білгород-Дністровський |
Випаснянська ЗОШ І-ІІ ст. |
3 |
96 (30+36+30) |
|
|
С2 |
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
2798 |
ЗАНІСЕЄНКО П.О. |
16078 |
м. Білгород-Дністровський |
Випаснянська ЗОШ І-ІІ ст. |
1 |
66 (30+18+18) |
|
С1 |
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
2799 |
ЗАНІЧКОВСЬКИЙ Я.А. |
16256 |
м. Білгород-Дністровський |
Білгород-Дністровський НВК |
5 |
123 (48+39+36) |
|
С1 |
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
2800 |
ЗАНФІРОВА М.І. |
16153 |
м. Одеса |
ЗОШ № 119 |
3 |
54 (24+18+12) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2801 |
ЗАПЕСКУ А.В. |
16019 |
смт Велика Михайлівка |
Великомихайлівський НВК |
4 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Лукіянчук Наталія Павлівна |
2802 |
ЗАПЕСКУ А.В. |
16019 |
смт Велика Михайлівка |
Великомихайлівський НВК |
7 |
67 (24+18+25) |
|
|
|
|
Лукіянчук Наталія Павлівна |
2803 |
ЗАПОРОЖАН В.В. |
16056 |
м. Ізмаїл |
Озернянська ЗОШ |
2 |
72 (18+24+30) |
З |
|
|
|
Раділова Світлана Семенівна |
2804 |
ЗАПОРОЖАН В.Г. |
16056 |
м. Ізмаїл |
Озернянська ЗОШ |
5 |
123 (36+51+36) |
|
|
С2 |
|
Раділова Світлана Семенівна |
2805 |
ЗАПОРОЖАН Д.Ю. |
16093 |
м. Арциз |
Мирнопільська ЗОШ |
3 |
6 (0+0+6) |
|
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
2806 |
ЗАПОРОЖЕЦЬ К.Є. |
16042 |
смт. Овідіополь |
Овідіопольський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – гімназія» |
10 |
96 (12+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Феленко Ірина Григорівна |
2807 |
ЗАПОРОЖЕЦЬ О.О. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
6 |
114 (42+27+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2808 |
ЗАПОРОЖЧЕНКО А.Й. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
2 |
51 (18+18+15) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2809 |
ЗАПША А. |
16076 |
м. Білгород-Дністровський |
Удобненська ЗОШ |
2 |
6 (0+0+6) |
|
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
2810 |
ЗАПША А.Д. |
16076 |
м. Білгород-Дністровський |
Удобненська ЗОШ |
2 |
39 (6+15+18) |
|
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
2811 |
ЗАРІЧАНСЬКА К.Д. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
3 |
70 (22+30+18) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2812 |
ЗАРУБА В.В. |
16080 |
м. Арциз |
НВК ЗОШ № 1 гімназія |
1 |
81 (30+27+24) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
2813 |
ЗАСІДЬКО Г.Я. |
16329 |
с. Холодна |
Холоднобалківська ЗОШ І-ІІІ ст. |
2 |
66 (18+27+21) |
|
|
С2 |
С3 |
Буткевич Валентина Григорівна |
2814 |
ЗАТВОРНИЦЬКА Є.С. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
3 |
120 (42+42+36) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2815 |
ЗАТВОРНІЦЬКА Є.М. |
16464 |
с. Настасіївка |
Настасіївський НВК «ЗОШ І- ІІІ ст.- ДНЗ» |
5 |
141 (48+39+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Чорна Марія Петрівна |
2816 |
ЗАТІРКО М.А. |
16148 |
м. Одеса |
Гімназія № 9 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2817 |
ЗАТОРСЬКА Є.В. |
16101 |
м. Ізмаїл |
ЗОШ № 8 |
2 |
63 (30+21+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Коколова Олена Дмитріївна |
2818 |
ЗАХАРЕНКО А.С. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
3 |
54 (24+6+24) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2819 |
ЗАХАРЕНКО Н. |
16287 |
м. Березівка |
КЗЗСО № 2 м. Березівка |
2 |
69 (30+21+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Бондар Любов Миколаївна |
2820 |
ЗАХАРЄЄВ Б.Ю. |
16083 |
м. Арциз |
Кам’янська ЗОШ |
6 |
108 (36+39+33) |
|
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
2821 |
ЗАХАРЄЄВА Ю.С. |
16082 |
м. Арциз |
ЗОШ № 5 |
4 |
108 (36+36+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
2822 |
ЗАХАРІЯ О.В. |
16100 |
м. Арциз |
Садовська ЗОШ, Плоцька ЗОШ, Весело Кутська ЗОШ |
8 |
96 (30+24+42) |
|
|
|
С3 |
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
2823 |
ЗАХАРОВ В.Ю. |
16196 |
м. Одеса |
Морський ліцей - ЗОШ №24 |
2 |
78 (24+27+27) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2824 |
ЗАХАРОВ З.Д. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
2 |
69 (24+18+27) |
|
С1 |
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2825 |
ЗАХАРОВА Є.В. |
16208 |
м. Одеса |
ЗОШ № 33 |
1 |
69 (24+15+30) |
|
С1 |
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2826 |
ЗАХАРОВА О.Є. |
16140 |
м. Одеса |
ЗОШ № 89 |
2 |
69 (24+21+24) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2827 |
ЗАХАРЧЕНКО Д.Д. |
16165 |
м. Одеса |
ЗОШ № 53 |
4 |
104 (32+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2828 |
ЗАХАРЧУК С.С. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
2 |
81 (30+27+24) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2829 |
ЗАЦЕПІЛОВ С.М. |
16049 |
смт. Овідіополь |
Миколаївська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
8 |
115 (24+51+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Феленко Ірина Григорівна |
2830 |
ЗАЧЕПА М.О. |
16045 |
смт. Овідіополь |
Барабойська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
4 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
2831 |
ЗАЯЦ С.Л. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
2 |
81 (30+30+21) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2832 |
ЗБРІЩАК М.Р. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
4 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2833 |
ЗВАРИЧУК К.К. |
16050 |
смт. Овідіополь |
Молодіжненська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
4 |
126 (30+48+48) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
2834 |
ЗВЕЗДЮК В.Е. |
16132 |
с. Червонознам’янка |
Червонознам’янська ЗОШ |
6 |
114 (36+36+42) |
|
|
|
С3 |
Піпер Олена Миколаївна |
2835 |
ЗВЕЗДЮК О.Е. |
16132 |
с. Червонознам’янка |
Червонознам’янська ЗОШ |
6 |
114 (36+36+42) |
|
|
|
С3 |
Піпер Олена Миколаївна |
2836 |
ЗВЕРЕВА Л.С. |
16334 |
с. Нерубайське |
Нерубайська ЗОШ № 2 |
6 |
135 (36+51+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Буткевич Валентина Григорівна |
2837 |
ЗВЄРЄВ А.О. |
16153 |
м. Одеса |
ЗОШ № 119 |
3 |
78 (24+24+30) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2838 |
ЗВЄРЄВ Є.О. |
16216 |
смт. Тарутине |
Бородинська ЗОШ |
3 |
114 (30+36+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Авілко Тетяна Григорівна |
2839 |
ЗВЄРЄВ О.О. |
16216 |
смт. Тарутине |
Бородинська ЗОШ |
1 |
81 (24+27+30) |
З |
|
|
|
Авілко Тетяна Григорівна |
2840 |
ЗВЄРЄВА А.Ю. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2841 |
ЗВОНЕЦЬКИЙ В.Ю. |
16139 |
м. Одеса |
НВК № 263 |
4 |
84 (24+36+24) |
|
|
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2842 |
ЗВЯГІНЦЕВ Т.П. |
16256 |
м. Білгород-Дністровський |
Білгород-Дністровський НВК |
9 |
86 (12+33+41) |
|
|
|
С3 |
Мальована Наталія Спиридонівна |
2843 |
ЗВЯГІНЦЕВ А.С. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
6 |
114 (60+30+24) |
|
С1 |
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2844 |
ЗВЯГІНЦЕВ С.О. |
16159 |
м. Одеса |
ЗОШ № 69 |
4 |
96 (30+36+30) |
|
|
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2845 |
ЗГАМА М.С. |
16214 |
м. Одеса |
Ланжероновський |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2846 |
ЗГУРА О.В. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
2 |
66 (30+27+9) |
|
С1 |
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2847 |
ЗГУРАЛЬСЬКИЙ Г.О. |
16166 |
м. Одеса |
ЗОШ № 40 |
6 |
114 (48+30+36) |
|
С1 |
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2848 |
ЗГУРСЬКА В.В. |
16256 |
м. Білгород-Дністровський |
Білгород-Дністровський НВК |
8 |
123 (42+33+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Мальована Наталія Спиридонівна |
2849 |
ЗДЕРКА З.В. |
16148 |
м. Одеса |
Гімназія № 9 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2850 |
ЗДОР Д.В. |
16155 |
м. Одеса |
ЗОШ № 81 |
4 |
74 (26+18+30) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2851 |
ЗЕД Ф.Х. |
16141 |
м. Одеса |
Юрліцей |
8 |
142 (48+51+43) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2852 |
ЗЕДГІНІДЗЕ Л.Л. |
16144 |
м. Одеса |
ЗОШ № 130 |
2 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2853 |
ЗЕЛЕНЕЦЬКА І.А. |
16187 |
м. Одеса |
ЗОШ №84 |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2854 |
ЗЕЛЕНЮК В.В. |
16053 |
смт. Овідіополь |
Прилиманська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
3 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
2855 |
ЗЕЛИНСЬКА Л.С. |
16166 |
м. Одеса |
ЗОШ № 40 |
8 |
91 (36+12+43) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2856 |
ЗЕЛЬЦМАН М.Б. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
6 |
111 (54+33+24) |
|
С1 |
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2857 |
ЗЕЛЯНІНА Я.В. |
16166 |
м. Одеса |
ЗОШ № 40 |
3 |
104 (26+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2858 |
ЗЕМЕНКО А.А. |
16200 |
м. Ананьїв |
Збірна шкіл |
3 |
114 (36+30+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Ситнік Людмила Олександрівна |
2859 |
ЗЕМЛЯНА Д.О. |
16256 |
м. Білгород-Дністровський |
Білгород-Дністровський НВК |
10 |
138 (36+57+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Мальована Наталія Спиридонівна |
2860 |
ЗЕНЧЕНКО Є.М. |
16082 |
м. Арциз |
ЗОШ № 5 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
2861 |
ЗЕРНАЄВ Я.Р. |
16177 |
м. Одеса |
ЗОШ №63 |
2 |
66 (30+24+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2862 |
ЗЕЧУ Д.П. |
16056 |
м. Ізмаїл |
Озернянська ЗОШ |
4 |
120 (36+36+48) |
З |
|
|
|
Раділова Світлана Семенівна |
2863 |
ЗЕЧУ О.П. |
16056 |
м. Ізмаїл |
Озернянська ЗОШ |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Раділова Світлана Семенівна |
2864 |
ЗЕЧУ Я. |
16056 |
м. Ізмаїл |
Озернянська ЗОШ |
3 |
94 (40+30+24) |
|
С1 |
|
|
Раділова Світлана Семенівна |
2865 |
ЗЄВАКІНА А.В. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2866 |
ЗИМІНА Т.О. |
16175 |
м. Одеса |
Ліцей |
10 |
114 (42+30+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2867 |
ЗІБЕНКО Т.А. |
16241 |
смт. Тарутине |
НВК с. Малоярославець-2 |
8 |
140 (36+54+50) |
|
|
С2 |
С3 |
Авілко Тетяна Григорівна |
2868 |
ЗІМЕНКО С.П. |
16166 |
м. Одеса |
ЗОШ № 40 |
4 |
98 (26+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2869 |
ЗІМІН Б.О. |
16159 |
м. Одеса |
ЗОШ № 69 |
4 |
72 (24+18+30) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2870 |
ЗІНГЕР С.М. |
16167 |
м. Одеса |
ЗОШ № 54 |
3 |
114 (30+36+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2871 |
ЗІНКЕВИЧ Б.В. |
16020 |
смт Велика Михайлівка |
Великомихайлівська опорна ЗОШ |
1 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Лукіянчук Наталія Павлівна |
2872 |
ЗІНКЕВИЧ М.В. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
5 |
117 (36+36+45) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2873 |
ЗІНКЕВИЧ П.В. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
2 |
27 (18+3+6) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2874 |
ЗІНОВЄВ Д.І. |
16286 |
м. Березівка |
КЗЗСО № 3 м. Березівка |
3 |
118 (46+36+36) |
З |
|
|
|
Бондар Любов Миколаївна |
2875 |
ЗІНОВЄВ Л.С. |
16166 |
м. Одеса |
ЗОШ № 40 |
2 |
84 (30+27+27) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2876 |
ЗІНОВИЧ В.Ю. |
16309 |
м. Білгород-Дністровський |
КЗ НВК ім. С.О. Морозової |
3 |
92 (26+30+36) |
|
|
|
С3 |
Мальована Наталія Спиридонівна |
2877 |
ЗІНЧЕНКО В.О. |
16080 |
м. Арциз |
НВК ЗОШ № 1 гімназія |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
2878 |
ЗІНЧЕНКО Г.В. |
16165 |
м. Одеса |
ЗОШ № 53 |
1 |
81 (24+27+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2879 |
ЗІНЧЕНКО К.В. |
16181 |
м. Одеса |
ЗОШ №71 |
4 |
102 (30+30+42) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2880 |
ЗІНЧЕНКО М.В. |
16320 |
м. Рені |
Нагірнянська ЗОШ |
4 |
104 (38+36+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Потрібна Людмила Валентинівна |
2881 |
ЗІНЧЕНКО М.О. |
16082 |
м. Арциз |
ЗОШ № 5 |
4 |
108 (42+36+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
2882 |
ЗІНЧЕНКО О. |
16181 |
м. Одеса |
ЗОШ №71 |
8 |
78 (24+30+24) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2883 |
ЗІНЧУК О.А. |
16309 |
м. Білгород-Дністровський |
КЗ НВК ім. С.О. Морозової |
1 |
87 (30+30+27) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
2884 |
ЗІНЧУК С.Я. |
16103 |
с. Богунове |
Богунівський НВК "ЗОШ І-ІІІ СТ. - ДС" |
6 |
168 (60+54+54) |
З |
|
|
|
Пузанова Майя Миколаївна |
2885 |
ЗІНЬКІВСЬКА Н.В. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2886 |
ЗІНЬКО М.О. |
16196 |
м. Одеса |
Морський ліцей - ЗОШ №24 |
2 |
54 (18+21+15) |
|
|
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2887 |
ЗІНЬКОВСЬК В.О. |
16251 |
м. Одеса |
ЗОШ № 14 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2888 |
ЗІЯДА М.І. |
16118 |
смт Олександрівка, м.Чорноморськ |
Олександрівська ЗОШ |
3 |
114 (36+36+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Вакарь Яна Василівна |
2889 |
ЗЙКОВА К.Г. |
16148 |
м. Одеса |
Гімназія № 9 |
1 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2890 |
ЗЛАГОВАНУ А.І. |
16080 |
м. Арциз |
НВК ЗОШ № 1 гімназія |
6 |
75 (24+21+30) |
|
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
2891 |
ЗЛАТОВА М.В. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
2 |
24 (12+6+6) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2892 |
ЗМАШКО Д.С. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
4 |
86 (38+18+30) |
|
С1 |
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2893 |
ЗОЗУЛ А.В. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
5 |
129 (48+45+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2894 |
ЗОЗУЛІН Д.І. |
16300 |
м. Ізмаїл |
Муравлівська ЗОШ |
5 |
69 (30+24+15) |
|
|
|
|
Раділова Світлана Семенівна |
2895 |
ЗОЗУЛЯ КОНОНОВИЧ В.І. |
16153 |
м. Одеса |
ЗОШ № 119 |
3 |
46 (4+18+24) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2896 |
ЗОЛІН Є.В. |
16303 |
м. Білгород-Дністровський |
Структурний підрозділ ЗДОЗО КЗ «Білгород-Дністровський педагогічний коледж» |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
2897 |
ЗОЛОТАРЬОВ В.І. |
16463 |
смт. Миколаївка |
ОЗ «Миколаївська ЗОШ» |
4 |
126 (42+36+48) |
З |
|
|
|
Чорна Марія Петрівна |
2898 |
ЗОЛОТОВА А.С. |
16141 |
м. Одеса |
Юрліцей |
11 |
123 (30+48+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2899 |
ЗОЛОТОГУРСЬКА А.В. |
16021 |
смт Велика Михайлівка |
Новоборисівська ЗОШ |
3 |
78 (36+18+24) |
|
С1 |
|
|
Лукіянчук Наталія Павлівна |
2900 |
ЗОРЕНКО В.В. |
16166 |
м. Одеса |
ЗОШ № 40 |
8 |
138 (42+45+51) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2901 |
ЗОРІН Д.Ю. |
16211 |
м. Одеса |
Ор Саллах |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2902 |
ЗОЩЕНКО А.С. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
4 |
108 (30+36+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2903 |
ЗУБАК Д.С. |
16080 |
м. Арциз |
НВК ЗОШ № 1 гімназія |
4 |
86 (26+36+24) |
|
|
С2 |
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
2904 |
ЗУБАРЕВ В.І. |
16165 |
м. Одеса |
ЗОШ № 53 |
3 |
32 (20+6+6) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2905 |
ЗУБКО І.Т. |
16081 |
м. Арциз |
НВК ЗОШ № 4 ліцей |
4 |
78 (24+36+18) |
|
|
С2 |
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
2906 |
ЗУБКОВА А.Я. |
16168 |
м. Одеса |
ЗОШ № 35 |
3 |
54 (12+30+12) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2907 |
ЗУБКОВА Д.А. |
16008 |
с. Олександрівка |
Олександрівська ЗОШ |
7 |
135 (36+45+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Арапанова Світлана Федорівна |
2908 |
ЗУБРИЦЬКА С.Б. |
16155 |
м. Одеса |
ЗОШ № 81 |
3 |
74 (8+30+36) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2909 |
ЗУБЧИК В.О. |
16053 |
смт. Овідіополь |
Прилиманська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
4 |
126 (36+48+42) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
2910 |
ЗУЄВА М.Г. |
16177 |
м. Одеса |
ЗОШ №63 |
3 |
114 (36+42+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2911 |
ЗЯБЛОВ Д.В. |
16021 |
смт Велика Михайлівка |
Новоборисівська ЗОШ |
2 |
75 (24+27+24) |
З |
|
|
|
Лукіянчук Наталія Павлівна |
2912 |
ЗЯКУН Н.М. |
16200 |
м. Ананьїв |
Збірна шкіл |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Ситнік Людмила Олександрівна |
2913 |
ЗЯРКО Д.О. |
16332 |
с. Паліївка |
Паліївська ЗОШ І-ІІ ст. |
7 |
70 (12+15+43) |
|
|
|
С3 |
Буткевич Валентина Григорівна |
2914 |
ЗЯРКО М.О. |
16332 |
с. Паліївка |
Паліївська ЗОШ І-ІІ ст. |
3 |
80 (26+30+24) |
|
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
2915 |
ИВАНОВ М.В. |
16086 |
м. Арциз |
Холмська ЗОШ |
3 |
126 (36+42+48) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
2916 |
ІБАДУЛЛАЄАП С.К. |
16155 |
м. Одеса |
ЗОШ № 81 |
1 |
75 (24+27+24) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2917 |
ІБРИШИМ Д.С. |
16061 |
с. Василівка |
Василівська ЗОШ |
2 |
87 (30+30+27) |
З |
|
|
|
Кунєва Марина Дмитрівна |
2918 |
ІВАКІНА А.В. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
2 |
81 (24+27+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2919 |
ІВАНЕНКО А.О. |
16051 |
смт. Овідіополь |
Великодолинський НВК(ЗОШ-ліцей), Надлиманська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
4 |
126 (36+48+42) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
2920 |
ІВАНЕНКО Д.С. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
2 |
21 (12+3+6) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2921 |
ІВАНЕС І.О. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
2 |
27 (6+3+18) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2922 |
ІВАНЕС М.О. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
2 |
27 (12+3+12) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2923 |
ІВАНИЩЕВА В.В. |
16132 |
с. Червонознам’янка |
Червонознам’янська ЗОШ |
10 |
132 (42+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Піпер Олена Миколаївна |
2924 |
ІВАНИЩІВ Я.В. |
16132 |
с. Червонознам’янка |
Червонознам’янська ЗОШ |
3 |
126 (42+36+48) |
З |
|
|
|
Піпер Олена Миколаївна |
2925 |
ІВАНІЦЬКА Д.Г. |
16165 |
м. Одеса |
ЗОШ № 53 |
4 |
92 (38+24+30) |
|
С1 |
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2926 |
ІВАНІШИН В.В. |
16287 |
м. Березівка |
КЗЗСО № 2 м. Березівка |
3 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Бондар Любов Миколаївна |
2927 |
ІВАНІЩЕВА А.В. |
16132 |
с. Червонознам’янка |
Червонознам’янська ЗОШ |
10 |
139 (42+54+43) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Піпер Олена Миколаївна |
2928 |
ІВАНОБ Д.Д. |
16012 |
м. Болград |
Гімназія ім. Г. С. Раковського |
2 |
48 (24+18+6) |
|
С1 |
|
|
Димитрова Світлана Яківна |
2929 |
ІВАНОВ А.І. |
16256 |
м. Білгород-Дністровський |
Білгород-Дністровський НВК |
7 |
74 (18+18+38) |
|
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
2930 |
ІВАНОВ В.А. |
16020 |
смт Велика Михайлівка |
Великомихайлівська опорна ЗОШ |
3 |
120 (36+36+48) |
З |
|
|
|
Лукіянчук Наталія Павлівна |
2931 |
ІВАНОВ В.В. |
16279 |
м. Білгород-Дністровський |
Бритівська ЗОШ |
10 |
115 (24+48+43) |
|
|
С2 |
С3 |
Мальована Наталія Спиридонівна |
2932 |
ІВАНОВ В.Є. |
16303 |
м. Білгород-Дністровський |
Структурний підрозділ ЗДОЗО КЗ «Білгород-Дністровський педагогічний коледж» |
2 |
69 (18+27+24) |
|
|
С2 |
С3 |
Мальована Наталія Спиридонівна |
2933 |
ІВАНОВ В.І. |
16275 |
смт Велика Михайлівка |
Новопетрівська ЗОШ |
3 |
72 (24+30+18) |
|
|
|
|
Лукіянчук Наталія Павлівна |
2934 |
ІВАНОВ Д.І. |
16123 |
с. Конопляне |
ОЗ «Коноплянська ЗОШ І-ІІІ ст. Коноплянської СР» |
3 |
126 (42+36+48) |
З |
|
|
|
Басюк Олена Вікторівна |
2935 |
ІВАНОВ Д.К. |
16334 |
с. Нерубайське |
Нерубайська ЗОШ № 2 |
7 |
129 (54+39+36) |
|
С1 |
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
2936 |
ІВАНОВ Д.О. |
16044 |
смт. Овідіополь |
Кароліно-Бугазька ЗОШ, Таїровська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
4 |
102 (36+36+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Феленко Ірина Григорівна |
2937 |
ІВАНОВ К.В. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
8 |
115 (42+39+34) |
|
С1 |
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2938 |
ІВАНОВ М.А. |
16196 |
м. Одеса |
Морський ліцей - ЗОШ №24 |
3 |
78 (12+36+30) |
|
|
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2939 |
ІВАНОВ М.О. |
16044 |
смт. Овідіополь |
Кароліно-Бугазька ЗОШ, Таїровська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
4 |
108 (42+36+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Феленко Ірина Григорівна |
2940 |
ІВАНОВ М.О. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
3 |
80 (32+12+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2941 |
ІВАНОВ М.П. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
7 |
60 (18+18+24) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2942 |
ІВАНОВ О.В. |
16020 |
смт Велика Михайлівка |
Великомихайлівська опорна ЗОШ |
3 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Лукіянчук Наталія Павлівна |
2943 |
ІВАНОВ О.Г. |
16082 |
м. Арциз |
ЗОШ № 5 |
3 |
114 (30+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
2944 |
ІВАНОВ Т.Р. |
16214 |
м. Одеса |
Ланжероновський |
2 |
54 (18+21+15) |
|
|
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2945 |
ІВАНОВА А.А. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
2 |
45 (18+15+12) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2946 |
ІВАНОВА А.В. |
16313 |
м. Рені |
ЗОШ №4 |
1 |
84 (30+27+27) |
З |
|
|
|
Потрібна Людмила Валентинівна |
2947 |
ІВАНОВА А.В. |
16200 |
м. Ананьїв |
Збірна шкіл |
7 |
129 (30+45+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Ситнік Людмила Олександрівна |
2948 |
ІВАНОВА А.І. |
16092 |
м. Арциз |
Павловська ЗОШ, Острівнянська ЗОШ |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
2949 |
ІВАНОВА А.О. |
16279 |
м. Білгород-Дністровський |
Бритівська ЗОШ |
5 |
135 (30+54+51) |
|
|
С2 |
С3 |
Мальована Наталія Спиридонівна |
2950 |
ІВАНОВА А.О. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
2 |
69 (24+27+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2951 |
ІВАНОВА А.П. |
16141 |
м. Одеса |
Юрліцей |
8 |
130 (30+45+55) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2952 |
ІВАНОВА В.В. |
16275 |
смт Велика Михайлівка |
Новопетрівська ЗОШ |
5 |
105 (36+36+33) |
|
|
|
|
Лукіянчук Наталія Павлівна |
2953 |
ІВАНОВА В.І. |
16023 |
смт Велика Михайлівка |
Новоолександрівська ЗОШ |
7 |
128 (42+45+41) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Лукіянчук Наталія Павлівна |
2954 |
ІВАНОВА Д. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
8 |
57 (18+18+21) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2955 |
ІВАНОВА Д.В. |
16043 |
смт. Овідіополь |
Овідіопольська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 |
4 |
120 (30+42+48) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
2956 |
ІВАНОВА Д.І. |
16256 |
м. Білгород-Дністровський |
Білгород-Дністровський НВК |
7 |
123 (48+39+36) |
|
С1 |
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
2957 |
ІВАНОВА К.В. |
16177 |
м. Одеса |
ЗОШ №63 |
3 |
102 (18+36+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2958 |
ІВАНОВА К.В. |
16218 |
смт. Тарутине |
Тарутинський НВК ЗОШ д/з |
3 |
120 (30+42+48) |
З |
|
|
|
Авілко Тетяна Григорівна |
2959 |
ІВАНОВА К.В. |
16168 |
м. Одеса |
ЗОШ № 35 |
8 |
110 (36+39+35) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2960 |
ІВАНОВА К.М. |
16216 |
смт. Тарутине |
Бородинська ЗОШ |
9 |
129 (30+54+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Авілко Тетяна Григорівна |
2961 |
ІВАНОВА М.А. |
16140 |
м. Одеса |
ЗОШ № 89 |
2 |
78 (30+27+21) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2962 |
ІВАНОВА М.А. |
16140 |
м. Одеса |
ЗОШ № 89 |
2 |
75 (24+21+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2963 |
ІВАНОВА М.О. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
3 |
68 (14+30+24) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2964 |
ІВАНОВА О.В. |
16177 |
м. Одеса |
ЗОШ №63 |
1 |
75 (24+21+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2965 |
ІВАНОВА О.Д. |
16334 |
с. Нерубайське |
Нерубайська ЗОШ № 2 |
3 |
84 (30+30+24) |
|
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
2966 |
ІВАНОВА О.О. |
16012 |
м. Болград |
Гімназія ім. Г. С. Раковського |
4 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Димитрова Світлана Яківна |
2967 |
ІВАНОВА О.Ф. |
16095 |
м. Арциз |
Н.-Іванівська ЗОШ |
2 |
78 (30+18+30) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
2968 |
ІВАНОВА П.В. |
16275 |
смт Велика Михайлівка |
Новопетрівська ЗОШ |
3 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Лукіянчук Наталія Павлівна |
2969 |
ІВАНОВА Т.О. |
16279 |
м. Білгород-Дністровський |
Бритівська ЗОШ |
5 |
135 (30+54+51) |
|
|
С2 |
С3 |
Мальована Наталія Спиридонівна |
2970 |
ІВАНОВА Х.І. |
16092 |
м. Арциз |
Павловська ЗОШ, Острівнянська ЗОШ |
4 |
134 (38+48+48) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
2971 |
ІВАНОВАЯНА І.Я. |
16020 |
смт Велика Михайлівка |
Великомихайлівська опорна ЗОШ |
5 |
147 (48+57+42) |
З |
|
|
|
Лукіянчук Наталія Павлівна |
2972 |
ІВАНОВСЬКА М.В. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
2 |
54 (24+15+15) |
|
С1 |
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2973 |
ІВАНОВСЬКА О.Є. |
16176 |
м. Одеса |
ДНЗ Одеський професійний ліцей будівництва та архітектури |
10 |
139 (36+60+43) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2974 |
ІВАНЧЕНКО А.В. |
16309 |
м. Білгород-Дністровський |
КЗ НВК ім. С.О. Морозової |
3 |
60 (24+24+12) |
|
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
2975 |
ІВАНЧЕНКО В.М. |
16327 |
с. Вигода |
Вигодянська ЗОШ І-ІІІ ст. |
10 |
83 (18+39+26) |
|
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
2976 |
ІВАНЧЕНКО І. |
16181 |
м. Одеса |
ЗОШ №71 |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2977 |
ІВАСИШИНА Я.С. |
16330 |
с. Троїцьке |
Троїцький ЗЗСО І-ІІІ ст. |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
2978 |
ІВАСІВ С.Є. |
16122 |
с. Жовтень |
Збірна шкіл Ширяївського району |
3 |
6 (0+0+6) |
|
|
|
|
Татаріна Альбіна Миколаївна |
2979 |
ІВАСЬОВА С.С. |
16200 |
м. Ананьїв |
Збірна шкіл |
2 |
87 (30+30+27) |
З |
|
|
|
Ситнік Людмила Олександрівна |
2980 |
ІВАШИНА С.О. |
16144 |
м. Одеса |
ЗОШ № 130 |
2 |
87 (30+30+27) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2981 |
ІВАЩУК В.О. |
16200 |
м. Ананьїв |
Збірна шкіл |
8 |
27 (6+9+12) |
|
|
|
|
Ситнік Людмила Олександрівна |
2982 |
ІВАЩУК І.Л. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
7 |
116 (36+51+29) |
|
|
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2983 |
ІВАЩУК І.О. |
16200 |
м. Ананьїв |
Збірна шкіл |
11 |
77 (12+39+26) |
|
|
|
|
Ситнік Людмила Олександрівна |
2984 |
ІВЧЕНКО А.М. |
16200 |
м. Ананьїв |
Збірна шкіл |
2 |
87 (30+30+27) |
З |
|
|
|
Ситнік Людмила Олександрівна |
2985 |
ІВЧЕНКО Т.Р. |
16214 |
м. Одеса |
Ланжероновський |
4 |
86 (26+30+30) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2986 |
ІГІН Є.К. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
1 |
75 (24+27+24) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2987 |
ІГІНА Є.К. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
7 |
137 (36+45+56) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2988 |
ІГНАТЕНКО А.О. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
7 |
121 (36+39+46) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2989 |
ІГНАТЕНКО І.А. |
16181 |
м. Одеса |
ЗОШ №71 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2990 |
ІГНАТЕНКО О.А. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
2 |
63 (18+24+21) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2991 |
ІГНАТОВА А.Д. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
10 |
86 (24+42+20) |
|
|
С2 |
|
Буткевич Валентина Григорівна |
2992 |
ІГНАТОВА А.С. |
16148 |
м. Одеса |
Гімназія № 9 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2993 |
ІГНАТОВА М.І. |
16042 |
смт. Овідіополь |
Овідіопольський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – гімназія» |
3 |
110 (32+48+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Феленко Ірина Григорівна |
2994 |
ІГНАТОВА С.С. |
16148 |
м. Одеса |
Гімназія № 9 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2995 |
ІГНАТОВА-ХАРЧЕНКО А.Р. |
16035 |
смт. Овідіополь |
Великодолинський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – гімназія» |
5 |
66 (30+18+18) |
|
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
2996 |
ІГНАТЬЄВ В.І. |
16334 |
с. Нерубайське |
Нерубайська ЗОШ № 2 |
5 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
2997 |
ІГНОЯН А.А. |
16190 |
м. Одеса |
ЗОШ № 107 |
4 |
104 (26+36+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2998 |
ІЗУГРАФОВ І.Ю. |
16151 |
м. Одеса |
Хабат |
2 |
63 (24+21+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
2999 |
ІКІМ В.С. |
16317 |
м. Рені |
Орлівська ЗОШ |
5 |
102 (36+36+30) |
|
|
|
|
Потрібна Людмила Валентинівна |
3000 |
ІКІМ М.С. |
16317 |
м. Рені |
Орлівська ЗОШ |
3 |
132 (36+48+48) |
З |
|
|
|
Потрібна Людмила Валентинівна |
3001 |
ІЛІШОВ В. |
16123 |
с. Конопляне |
ОЗ «Коноплянська ЗОШ І-ІІІ ст. Коноплянської СР» |
4 |
120 (36+36+48) |
З |
|
|
|
Басюк Олена Вікторівна |
3002 |
ІЛЛІЧ А.А. |
16131 |
м. Біляївка |
ЗОШ № 2 |
9 |
38 (12+6+20) |
|
|
|
|
Щуренко Оксана Володимирівна |
3003 |
ІЛЬЄВ К.О. |
16012 |
м. Болград |
Гімназія ім. Г. С. Раковського |
3 |
84 (18+30+36) |
|
|
|
С3 |
Димитрова Світлана Яківна |
3004 |
ІЛЬЄВА Д.Ю. |
16012 |
м. Болград |
Гімназія ім. Г. С. Раковського |
3 |
86 (26+30+30) |
|
|
|
|
Димитрова Світлана Яківна |
3005 |
ІЛЬЄНКО О.А. |
16159 |
м. Одеса |
ЗОШ № 69 |
4 |
108 (42+30+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3006 |
ІЛЬЇН Р.В. |
16008 |
с. Олександрівка |
Олександрівська ЗОШ |
7 |
141 (42+45+54) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Арапанова Світлана Федорівна |
3007 |
ІЛЬЇНА В.В. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
4 |
138 (48+48+42) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3008 |
ІЛЬЇНА Є.О. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
7 |
109 (36+33+40) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3009 |
ІЛЬЇНОВА М.В. |
16172 |
м. Одеса |
Гімназія №2 |
6 |
153 (60+45+48) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3010 |
ІЛЬЛЧЕВА М.В. |
16166 |
м. Одеса |
ЗОШ № 40 |
8 |
123 (36+39+48) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3011 |
ІЛЬЧЕНКО В.С. |
16229 |
смт. Тарутине |
Петрівська-2 ЗОШ |
4 |
114 (36+36+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Авілко Тетяна Григорівна |
3012 |
ІЛЬЧЕНКО Г.О. |
16075 |
с.Адамівка |
Адамівська ЗОШ |
2 |
75 (24+27+24) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
3013 |
ІЛЬЧЕНКО З. |
16181 |
м. Одеса |
ЗОШ №71 |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3014 |
ІЛЬЧЕНКО Н.С. |
16229 |
смт. Тарутине |
Петрівська-2 ЗОШ |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Авілко Тетяна Григорівна |
3015 |
ІЛЬЧИШИНА Д.О. |
16103 |
с. Богунове |
Богунівський НВК "ЗОШ І-ІІІ СТ. - ДС" |
10 |
154 (42+60+52) |
З |
|
|
|
Пузанова Майя Миколаївна |
3016 |
ІЛЬЧИШИНА К.Є. |
16103 |
с. Богунове |
Богунівський НВК "ЗОШ І-ІІІ СТ. - ДС" |
7 |
93 (42+3+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Пузанова Майя Миколаївна |
3017 |
ІЛЬЧИШИНА К.Є. |
16103 |
с. Богунове |
Богунівський НВК "ЗОШ І-ІІІ СТ. - ДС" |
6 |
150 (42+60+48) |
З |
|
|
|
Пузанова Майя Миколаївна |
3018 |
ІЛЬЧИШИНА К.С. |
16020 |
смт Велика Михайлівка |
Великомихайлівська опорна ЗОШ |
6 |
93 (36+24+33) |
|
|
|
|
Лукіянчук Наталія Павлівна |
3019 |
ІЛЬЯШЕНКО Д.В. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
2 |
75 (30+24+21) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3020 |
ІЛЮШИН І.Д. |
16255 |
с. Пужайково |
НВК «Пужайківська ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ» |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Полуніна Світлана Володимирівна |
3021 |
ІЛЮЩЕНКО Є.Д. |
16112 |
м. Ізмаїл |
Новонекрасівська ЗОШ |
2 |
63 (24+24+15) |
|
С1 |
С2 |
|
Раділова Світлана Семенівна |
3022 |
ІЛЯЇНОВА Ю.В. |
16138 |
м. Одеса |
ЗОШ №43 |
4 |
108 (36+30+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3023 |
ІНЖИЄВСЬКИЙ Д.О. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
3 |
114 (36+36+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Буткевич Валентина Григорівна |
3024 |
ІОВЕНКО І.С. |
16166 |
м. Одеса |
ЗОШ № 40 |
3 |
96 (24+42+30) |
|
|
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3025 |
ІОВСА Л.С. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
2 |
87 (30+30+27) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3026 |
ІОВЧЕВА Д.Ф. |
16131 |
м. Біляївка |
ЗОШ № 2 |
6 |
135 (48+45+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Щуренко Оксана Володимирівна |
3027 |
ІОВЧЕВА Л.М. |
16080 |
м. Арциз |
НВК ЗОШ № 1 гімназія |
10 |
110 (24+51+35) |
|
|
С2 |
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
3028 |
ІОНАШКУ Е.В. |
16056 |
м. Ізмаїл |
Озернянська ЗОШ |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Раділова Світлана Семенівна |
3029 |
ІОНЕЛ І.А. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
4 |
86 (20+36+30) |
|
|
С2 |
|
Буткевич Валентина Григорівна |
3030 |
ІОРГАЧОВА Г.О. |
16140 |
м. Одеса |
ЗОШ № 89 |
2 |
63 (18+15+30) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3031 |
ІОРГОВ О.І. |
16096 |
м. Арциз |
Надеждівська ЗОШ |
3 |
98 (26+24+48) |
|
|
|
С3 |
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
3032 |
ІОРДАН А.О. |
16042 |
смт. Овідіополь |
Овідіопольський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – гімназія» |
10 |
61 (30+18+13) |
|
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
3033 |
ІОРДАН Ї.А. |
16218 |
смт. Тарутине |
Тарутинський НВК ЗОШ д/з |
3 |
120 (30+42+48) |
З |
|
|
|
Авілко Тетяна Григорівна |
3034 |
ІОРДАНОВ П.В. |
16320 |
м. Рені |
Нагірнянська ЗОШ |
5 |
105 (36+30+39) |
|
|
|
|
Потрібна Людмила Валентинівна |
3035 |
ІОХІМ М.Р. |
16141 |
м. Одеса |
Юрліцей |
10 |
67 (12+30+25) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3036 |
ІРЖИЦЬКА В.О. |
16200 |
м. Ананьїв |
Збірна шкіл |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Ситнік Людмила Олександрівна |
3037 |
ІСАЄВА А.Л. |
16198 |
м. Одеса |
школа-інтернат №3 |
1 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3038 |
ІСАЄНКО І.С. |
16139 |
м. Одеса |
НВК № 263 |
4 |
72 (24+30+18) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3039 |
ІСАЙКП М.О. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
3 |
86 (20+36+30) |
|
|
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3040 |
ІСАКОВ А.І. |
16033 |
м. Ізмаїл |
Український ліцей з поглибленим вивченням іноземних мов |
4 |
120 (30+42+48) |
З |
|
|
|
Назаренко Анастасія Ігорівна |
3041 |
ІСАРЄВ В.В. |
16112 |
м. Ізмаїл |
Новонекрасівська ЗОШ |
4 |
80 (20+24+36) |
|
|
|
С3 |
Раділова Світлана Семенівна |
3042 |
ІСКЕНДЕРОВА С.Е. |
16256 |
м. Білгород-Дністровський |
Білгород-Дністровський НВК |
8 |
74 (18+9+47) |
|
|
|
С3 |
Мальована Наталія Спиридонівна |
3043 |
ІСКІМЖИ Д.О. |
16082 |
м. Арциз |
ЗОШ № 5 |
4 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
3044 |
ІСКІМЖИ М. |
16080 |
м. Арциз |
НВК ЗОШ № 1 гімназія |
6 |
12 (12+0+0) |
|
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
3045 |
ІСКРА В.О. |
16103 |
с. Богунове |
Богунівський НВК "ЗОШ І-ІІІ СТ. - ДС" |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Пузанова Майя Миколаївна |
3046 |
ІСКРА М.Д. |
16256 |
м. Білгород-Дністровський |
Білгород-Дністровський НВК |
5 |
72 (30+18+24) |
|
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
3047 |
ІСМАІЛОВ А.Р. |
16151 |
м. Одеса |
Хабат |
9 |
98 (30+30+38) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3048 |
ІСТОМІНА Н.А. |
16155 |
м. Одеса |
ЗОШ № 81 |
5 |
84 (42+24+18) |
|
С1 |
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3049 |
ІСЬКОВА Е.В. |
16050 |
смт. Овідіополь |
Молодіжненська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
8 |
134 (36+51+47) |
|
|
С2 |
С3 |
Феленко Ірина Григорівна |
3050 |
ІЧЕТОВКІНА К.О. |
16208 |
м. Одеса |
ЗОШ № 33 |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3051 |
ІШКНЕЄВА А.С. |
16167 |
м. Одеса |
ЗОШ № 54 |
3 |
114 (30+48+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3052 |
ІЩЕНКО В.Д. |
16092 |
м. Арциз |
Павловська ЗОШ, Острівнянська ЗОШ |
7 |
66 (18+21+27) |
|
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
3053 |
ІЩЕНКО Д.А. |
16156 |
м. Одеса |
ЗОШ № 86 |
6 |
90 (30+33+27) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3054 |
ІЩЕНКО К.А. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
1 |
84 (30+27+27) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3055 |
ІЩЕНКО К.О. |
16304 |
м. Білгород-Дністровський |
ЗОШ № 3 |
3 |
120 (30+48+42) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
3056 |
ІЩЕНКО О.І. |
16145 |
м. Одеса |
НВК № 300 |
4 |
102 (36+24+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3057 |
ІЩЕНКО Ю.І. |
16256 |
м. Білгород-Дністровський |
Білгород-Дністровський НВК |
6 |
120 (54+45+21) |
|
С1 |
С2 |
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
3058 |
ІЩУК Д.І. |
16166 |
м. Одеса |
ЗОШ № 40 |
6 |
99 (36+36+27) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3059 |
ІЩУК К.А. |
16047 |
смт. Овідіополь |
Калаглійська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
3 |
126 (42+36+48) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
3060 |
ЇЖА Є.К. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
2 |
63 (18+27+18) |
|
|
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3061 |
ЙОВЧУ А.М. |
16315 |
м. Рені |
Долинська ЗОШ |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Потрібна Людмила Валентинівна |
3062 |
ЙОЛЧУЄВА Р.Р. |
16080 |
м. Арциз |
НВК ЗОШ № 1 гімназія |
5 |
60 (36+12+12) |
|
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
3063 |
ЙОРЖ М.Г. |
16163 |
м. Одеса |
ЗОШ № 37 |
2 |
84 (30+27+27) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3064 |
КАБА Е.А. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3065 |
КАБАНЮК Н.О. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3066 |
КАБАЦЮРА Я.В. |
16197 |
м. Одеса |
Просвіта |
3 |
102 (42+24+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3067 |
КАБЕРНИК Д.О. |
16190 |
м. Одеса |
ЗОШ № 107 |
1 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3068 |
КАВЕРІНА А.А. |
16166 |
м. Одеса |
ЗОШ № 40 |
11 |
120 (24+54+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3069 |
КАВЧАК А.В. |
16148 |
м. Одеса |
Гімназія № 9 |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3070 |
КАГАНЕЦЬ О.А. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
1 |
75 (24+27+24) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3071 |
КАДЖЕБАШ А. |
16181 |
м. Одеса |
ЗОШ №71 |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3072 |
КАДЖИБАШ Ю.В. |
16314 |
м. Рені |
Ренійський НВК-ліцей |
4 |
96 (30+36+30) |
|
|
С2 |
|
Потрібна Людмила Валентинівна |
3073 |
КАДИН К.Д. |
16177 |
м. Одеса |
ЗОШ №63 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3074 |
КАДИНА М. |
16322 |
м. Рені |
ЗОШ № 5 |
8 |
81 (18+36+27) |
|
|
|
|
Потрібна Людмила Валентинівна |
3075 |
КАДИРОВ О.К. |
16172 |
м. Одеса |
Гімназія №2 |
7 |
105 (24+45+36) |
|
|
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3076 |
КАЗАК К.І. |
16042 |
смт. Овідіополь |
Овідіопольський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – гімназія» |
3 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
3077 |
КАЗАК С.І. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
7 |
35 (12+6+17) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3078 |
КАЗАКОВ В.І. |
16019 |
смт Велика Михайлівка |
Великомихайлівський НВК |
2 |
66 (18+24+24) |
|
|
С2 |
С3 |
Лукіянчук Наталія Павлівна |
3079 |
КАЗАКОВ К.О. |
16103 |
с. Богунове |
Богунівський НВК "ЗОШ І-ІІІ СТ. - ДС" |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Пузанова Майя Миколаївна |
3080 |
КАЗАКОВ М.О. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
4 |
76 (22+30+24) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3081 |
КАЗАКОВ П.В. |
16241 |
смт. Тарутине |
НВК с. Малоярославець-2 |
2 |
60 (18+27+15) |
|
|
С2 |
|
Авілко Тетяна Григорівна |
3082 |
КАЗАКОВА Г.В. |
16093 |
м. Арциз |
Мирнопільська ЗОШ |
7 |
48 (12+9+27) |
|
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
3083 |
КАЗАКОВА І.О. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
4 |
48 (12+12+24) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3084 |
КАЗАКОВА С.А. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
4 |
72 (24+24+24) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3085 |
КАЗАКОВА С.О. |
16216 |
смт. Тарутине |
Бородинська ЗОШ |
5 |
177 (60+57+60) |
З |
|
|
|
Авілко Тетяна Григорівна |
3086 |
КАЗАКОВОЇ А.О. |
16166 |
м. Одеса |
ЗОШ № 40 |
5 |
90 (36+30+24) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3087 |
КАЗАНДЖИЙ А.В. |
16168 |
м. Одеса |
ЗОШ № 35 |
3 |
6 (0+0+6) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3088 |
КАЗАНЖІ Є.В. |
16034 |
м. Біляївка |
ЗОШ № 1 |
1 |
81 (30+27+24) |
З |
|
|
|
Горковенко Тетяна Миколаївна |
3089 |
КАЗАНИ К.О. |
16320 |
м. Рені |
Нагірнянська ЗОШ |
4 |
62 (8+24+30) |
|
|
|
|
Потрібна Людмила Валентинівна |
3090 |
КАЗАНИ М.О. |
16320 |
м. Рені |
Нагірнянська ЗОШ |
5 |
117 (48+48+21) |
|
С1 |
С2 |
|
Потрібна Людмила Валентинівна |
3091 |
КАЗАРЯН К.А. |
16140 |
м. Одеса |
ЗОШ № 89 |
5 |
162 (60+51+51) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3092 |
КАЗИМИРОВ А.О. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
3 |
78 (30+18+30) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3093 |
КАЗИМІРОВ Д.П. |
16122 |
с. Жовтень |
Збірна шкіл Ширяївського району |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Татаріна Альбіна Миколаївна |
3094 |
КАЗІБРІД Д.О. |
16061 |
с. Василівка |
Василівська ЗОШ |
7 |
125 (36+39+50) |
|
|
|
С3 |
Кунєва Марина Дмитрівна |
3095 |
КАЗНОВСЬКА К.І. |
16051 |
смт. Овідіополь |
Великодолинський НВК(ЗОШ-ліцей), Надлиманська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
2 |
57 (24+15+18) |
|
С1 |
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
3096 |
КАЗНОДИЙ З. |
16163 |
м. Одеса |
ЗОШ № 37 |
4 |
56 (38+12+6) |
|
С1 |
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3097 |
КАЗЬМІРИК Є.С. |
16102 |
Фонтанка |
Фонтанський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія» |
5 |
54 (18+12+24) |
|
|
|
|
Бабич Ольга Борисівна |
3098 |
КАЙНАРСЬКА А.Д. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
4 |
98 (32+36+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3099 |
КАКАРАНЗА Н. |
16320 |
м. Рені |
Нагірнянська ЗОШ |
5 |
99 (36+48+15) |
|
|
С2 |
|
Потрібна Людмила Валентинівна |
3100 |
КАКАРУК В.О. |
16243 |
с. Пасицели |
Пасицелівська ЗОШ |
6 |
150 (54+42+54) |
З |
|
|
|
Полуніна Світлана Володимирівна |
3101 |
КАЛАБІНА Д.Р. |
16197 |
м. Одеса |
Просвіта |
3 |
90 (30+30+30) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3102 |
КАЛАМАНОВА В.В. |
16012 |
м. Болград |
Гімназія ім. Г. С. Раковського |
7 |
120 (42+39+39) |
|
С1 |
|
|
Димитрова Світлана Яківна |
3103 |
КАЛАШНІКОВ Д.А. |
16140 |
м. Одеса |
ЗОШ № 89 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3104 |
КАЛАШНІКОВ І.В. |
16148 |
м. Одеса |
Гімназія № 9 |
2 |
30 (6+12+12) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3105 |
КАЛЕЙНИКОВА А.Е. |
16333 |
с. Мирне |
Мирненська ЗОШ І-ІІІ ст. |
6 |
156 (54+51+51) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
3106 |
КАЛЄВ А.Б. |
16153 |
м. Одеса |
ЗОШ № 119 |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3107 |
КАЛЄВА А. |
16153 |
м. Одеса |
ЗОШ № 119 |
4 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3108 |
КАЛИНА А.О. |
16144 |
м. Одеса |
ЗОШ № 130 |
3 |
132 (42+48+42) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3109 |
КАЛИНКУ А.М. |
16315 |
м. Рені |
Долинська ЗОШ |
6 |
156 (60+51+45) |
З |
|
|
|
Потрібна Людмила Валентинівна |
3110 |
КАЛИНКУ Г.В. |
16315 |
м. Рені |
Долинська ЗОШ |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Потрібна Людмила Валентинівна |
3111 |
КАЛІНА А.К. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
11 |
73 (24+39+10) |
|
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
3112 |
КАЛІНА С.І. |
16153 |
м. Одеса |
ЗОШ № 119 |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3113 |
КАЛІНІНА Д.М. |
16139 |
м. Одеса |
НВК № 263 |
3 |
102 (42+36+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3114 |
КАЛІНІНА К.В. |
16256 |
м. Білгород-Дністровський |
Білгород-Дністровський НВК |
6 |
159 (54+51+54) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
3115 |
КАЛІНІНА К.О. |
16052 |
смт. Овідіополь |
Новодолинська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
3116 |
КАЛІНІЧЕНКО В.В. |
16151 |
м. Одеса |
Хабат |
4 |
94 (34+30+30) |
|
С1 |
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3117 |
КАЛІНІЧЕНКО М.М. |
16166 |
м. Одеса |
ЗОШ № 40 |
3 |
102 (30+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3118 |
КАЛІЧАВА А.М. |
16165 |
м. Одеса |
ЗОШ № 53 |
4 |
114 (42+30+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3119 |
КАЛМАКАН В.В. |
16196 |
м. Одеса |
Морський ліцей - ЗОШ №24 |
7 |
103 (18+39+46) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3120 |
КАЛМАКАН Д.Ю. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3121 |
КАЛУГІНА К.С. |
16330 |
с. Троїцьке |
Троїцький ЗЗСО І-ІІІ ст. |
3 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
3122 |
КАЛЧА А.О. |
16322 |
м. Рені |
ЗОШ № 5 |
6 |
102 (36+33+33) |
|
|
|
|
Потрібна Людмила Валентинівна |
3123 |
КАЛЬНА А.С. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
6 |
114 (42+39+33) |
|
С1 |
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3124 |
КАЛЬНЕВА А.Р. |
16135 |
м. Одеса |
ЗОШ № 60 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3125 |
КАЛЬЧЕВ Д.М. |
16163 |
м. Одеса |
ЗОШ № 37 |
1 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3126 |
КАЛЬЧУ Я.В. |
16144 |
м. Одеса |
ЗОШ № 130 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3127 |
КАМАРНИЦКИЙ М.В. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
6 |
81 (42+18+21) |
|
С1 |
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3128 |
КАМЕНДАНТ К.Ю. |
16153 |
м. Одеса |
ЗОШ № 119 |
3 |
110 (38+24+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3129 |
КАМЕНСКАЯ К.В. |
16313 |
м. Рені |
ЗОШ №4 |
6 |
105 (30+30+45) |
|
|
|
С3 |
Потрібна Людмила Валентинівна |
3130 |
КАМЕНСЬКА М.М. |
16334 |
с. Нерубайське |
Нерубайська ЗОШ № 2 |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
3131 |
КАМЕНЩИК Ю.Д. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
4 |
114 (30+48+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3132 |
КАМІНСЬКА А.В. |
16181 |
м. Одеса |
ЗОШ №71 |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3133 |
КАМІНСЬКА М.В. |
16181 |
м. Одеса |
ЗОШ №71 |
2 |
81 (24+27+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3134 |
КАМІНСЬКА О.Ю. |
16176 |
м. Одеса |
ДНЗ Одеський професійний ліцей будівництва та архітектури |
10 |
122 (30+51+41) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3135 |
КАМІНСЬКА П.О. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
7 |
99 (24+27+48) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3136 |
КАМІНСЬКА С.С. |
16255 |
с. Пужайково |
НВК «Пужайківська ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ» |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Полуніна Світлана Володимирівна |
3137 |
КАМНЄВА А.О. |
16155 |
м. Одеса |
ЗОШ № 81 |
2 |
60 (18+21+21) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3138 |
КАМНЄВА Н.П. |
16089 |
м. Арциз |
Вишняковська ЗОШ |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
3139 |
КАНАЗІРСЬКИЙ К.М. |
16012 |
м. Болград |
Гімназія ім. Г. С. Раковського |
5 |
84 (54+12+18) |
|
С1 |
|
|
Димитрова Світлана Яківна |
3140 |
КАНАРЬОВА В.А. |
16092 |
м. Арциз |
Павловська ЗОШ, Острівнянська ЗОШ |
1 |
57 (24+18+15) |
|
С1 |
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
3141 |
КАНДЖА Н.О. |
16304 |
м. Білгород-Дністровський |
ЗОШ № 3 |
4 |
126 (36+42+48) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
3142 |
КАНДІБОЛОЦЬКА А.В. |
16035 |
смт. Овідіополь |
Великодолинський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – гімназія» |
3 |
132 (42+48+42) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
3143 |
КАНДРАШИНА К.О. |
16167 |
м. Одеса |
ЗОШ № 54 |
3 |
126 (42+48+36) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3144 |
КАНЕВСЬКИЙ К.Д. |
16332 |
с. Паліївка |
Паліївська ЗОШ І-ІІ ст. |
6 |
66 (36+12+18) |
|
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
3145 |
КАНЕЛЬСКИЙ М. |
16151 |
м. Одеса |
Хабат |
3 |
30 (6+12+12) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3146 |
КАНІВЕЦЬ К.К. |
16159 |
м. Одеса |
ЗОШ № 69 |
4 |
114 (42+36+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3147 |
КАНТУР М.В. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
3 |
98 (32+30+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3148 |
КАНЦЕДАЛОВОЇ С.С. |
16131 |
м. Біляївка |
ЗОШ № 2 |
5 |
156 (54+51+51) |
З |
|
|
|
Щуренко Оксана Володимирівна |
3149 |
КАНЦЕР Д.А. |
16303 |
м. Білгород-Дністровський |
Структурний підрозділ ЗДОЗО КЗ «Білгород-Дністровський педагогічний коледж» |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
3150 |
КАНЦЕР Ф.А. |
16307 |
м. Білгород-Дністровський |
ЗОШ № 11 |
3 |
120 (42+42+36) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
3151 |
КАНЦИР С.Я. |
16093 |
м. Арциз |
Мирнопільська ЗОШ |
2 |
81 (30+24+27) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
3152 |
КАНЧАЛАБА Н.В. |
16334 |
с. Нерубайське |
Нерубайська ЗОШ № 2 |
3 |
90 (30+30+30) |
|
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
3153 |
КАНЧАЛАБА С.С. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
2 |
6 (0+0+6) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3154 |
КАПАРИС В.С. |
16165 |
м. Одеса |
ЗОШ № 53 |
3 |
84 (30+30+24) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3155 |
КАПАЦИНА В.В. |
16313 |
м. Рені |
ЗОШ №4 |
1 |
69 (30+24+15) |
|
С1 |
С2 |
|
Потрібна Людмила Валентинівна |
3156 |
КАПАЦИНА С.В. |
16313 |
м. Рені |
ЗОШ №4 |
8 |
99 (24+39+36) |
|
|
|
|
Потрібна Людмила Валентинівна |
3157 |
КАПЕЛЬНИЦЬКИЙ М.О. |
16151 |
м. Одеса |
Хабат |
3 |
106 (28+30+48) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3158 |
КАПЛАНСЬКА І.Є. |
16076 |
м. Білгород-Дністровський |
Удобненська ЗОШ |
2 |
63 (30+27+6) |
|
С1 |
С2 |
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
3159 |
КАПЛУН Я.І. |
16122 |
с. Жовтень |
Збірна шкіл Ширяївського району |
5 |
159 (48+51+60) |
З |
|
|
|
Татаріна Альбіна Миколаївна |
3160 |
КАПРИЯН Д.О. |
16327 |
с. Вигода |
Вигодянська ЗОШ І-ІІІ ст. |
3 |
126 (42+36+48) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
3161 |
КАПСАМУН Є.І. |
16225 |
смт. Тарутине |
Красненський НВК ЗОШ д/з |
3 |
120 (42+42+36) |
З |
|
|
|
Авілко Тетяна Григорівна |
3162 |
КАПТУР А.В. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
4 |
102 (42+24+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3163 |
КАПУКА М.О. |
16139 |
м. Одеса |
НВК № 263 |
3 |
68 (20+24+24) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3164 |
КАПУЛКІН Я.Б. |
16151 |
м. Одеса |
Хабат |
7 |
50 (18+6+26) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3165 |
КАПУСТЕНКО Є.В. |
16021 |
смт Велика Михайлівка |
Новоборисівська ЗОШ |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Лукіянчук Наталія Павлівна |
3166 |
КАПУСТІН Д.А. |
16309 |
м. Білгород-Дністровський |
КЗ НВК ім. С.О. Морозової |
3 |
80 (26+18+36) |
|
|
|
С3 |
Мальована Наталія Спиридонівна |
3167 |
КАПУСТІН Є.І. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
4 |
124 (46+36+42) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3168 |
КАПУСТІН М.Д. |
16148 |
м. Одеса |
Гімназія № 9 |
1 |
81 (30+27+24) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3169 |
КАПУСТНЯК В.І. |
16098 |
м. Арциз |
Долинівська ЗОШ, Василівська ЗОШ |
6 |
111 (42+39+30) |
|
С1 |
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
3170 |
КАПУСТЯНЧИК В.О. |
16327 |
с. Вигода |
Вигодянська ЗОШ І-ІІІ ст. |
3 |
126 (36+48+42) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
3171 |
КАРА В.О. |
16242 |
смт. Тарутине |
Калачівська ЗОШ, НВК ЗОШ д/з с. Вознесенка-2 |
4 |
96 (30+30+36) |
|
|
|
С3 |
Авілко Тетяна Григорівна |
3172 |
КАРА Д.С. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
6 |
108 (24+36+48) |
|
|
|
С3 |
Буткевич Валентина Григорівна |
3173 |
КАРА І.О. |
16242 |
смт. Тарутине |
Калачівська ЗОШ, НВК ЗОШ д/з с. Вознесенка-2 |
3 |
102 (30+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Авілко Тетяна Григорівна |
3174 |
КАРА І.С. |
16242 |
смт. Тарутине |
Калачівська ЗОШ, НВК ЗОШ д/з с. Вознесенка-2 |
5 |
69 (24+27+18) |
|
|
|
|
Авілко Тетяна Григорівна |
3175 |
КАРА М.Р. |
16145 |
м. Одеса |
НВК № 300 |
3 |
78 (24+30+24) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3176 |
КАРА С.В. |
16241 |
смт. Тарутине |
НВК с. Малоярославець-2 |
2 |
81 (24+27+30) |
З |
|
|
|
Авілко Тетяна Григорівна |
3177 |
КАРАБАДЖАК К.Е. |
16102 |
Фонтанка |
Фонтанський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія» |
4 |
72 (18+18+36) |
|
|
|
С3 |
Бабич Ольга Борисівна |
3178 |
КАРАБАДЖАК Т.В. |
16251 |
м. Одеса |
ЗОШ № 14 |
2 |
84 (30+27+27) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3179 |
КАРАБАЄВ М.В. |
16080 |
м. Арциз |
НВК ЗОШ № 1 гімназія |
2 |
75 (30+24+21) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
3180 |
КАРАБЕТ К.О. |
16181 |
м. Одеса |
ЗОШ №71 |
3 |
120 (42+36+42) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3181 |
КАРАБЕЦКАЯ А.С. |
16086 |
м. Арциз |
Холмська ЗОШ |
1 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
3182 |
КАРАБЕЦЬКА М.І. |
16241 |
смт. Тарутине |
НВК с. Малоярославець-2 |
7 |
126 (48+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Авілко Тетяна Григорівна |
3183 |
КАРАБІБЕР А.Г. |
16225 |
смт. Тарутине |
Красненський НВК ЗОШ д/з |
5 |
156 (60+48+48) |
З |
|
|
|
Авілко Тетяна Григорівна |
3184 |
КАРАБЛУД І.О. |
16076 |
м. Білгород-Дністровський |
Удобненська ЗОШ |
2 |
45 (12+24+9) |
|
|
С2 |
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
3185 |
КАРАБУН К.Ю. |
16214 |
м. Одеса |
Ланжероновський |
3 |
120 (42+36+42) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3186 |
КАРАВАСІЛІЙ Д. |
16312 |
м. Рені |
ЗОШ №3 |
4 |
114 (36+30+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Потрібна Людмила Валентинівна |
3187 |
КАРАГУЦА О.В. |
16043 |
смт. Овідіополь |
Овідіопольська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 |
7 |
150 (48+51+51) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
3188 |
КАРАГЯУР Д.А. |
16090 |
м. Арциз |
Вознесенівська ЗОШ, Главанська ЗОШ |
6 |
162 (60+54+48) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
3189 |
КАРАГЯУР К.О. |
16094 |
м. Арциз |
П.-Балківська ЗОШ |
1 |
75 (24+24+27) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
3190 |
КАРАГЯУР Л.І. |
16094 |
м. Арциз |
П.-Балківська ЗОШ |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
3191 |
КАРАГЯУР П.В. |
16051 |
смт. Овідіополь |
Великодолинський НВК(ЗОШ-ліцей), Надлиманська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
3 |
90 (30+30+30) |
|
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
3192 |
КАРАГЯУР Р.І. |
16144 |
м. Одеса |
ЗОШ № 130 |
3 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3193 |
КАРАГЯУР Р.С. |
16318 |
м. Рені |
Новосільський НВК |
4 |
114 (36+30+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Потрібна Людмила Валентинівна |
3194 |
КАРАДЖА А.А. |
16148 |
м. Одеса |
Гімназія № 9 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3195 |
КАРАЖЕКОВ Д.Е. |
16011 |
м. Ізмаїл |
Кириничанська ЗОШ |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Раділова Світлана Семенівна |
3196 |
КАРАЖОВ А.А. |
16061 |
с. Василівка |
Василівська ЗОШ |
2 |
63 (18+24+21) |
|
|
С2 |
С3 |
Кунєва Марина Дмитрівна |
3197 |
КАРАЖОВА М.В. |
16012 |
м. Болград |
Гімназія ім. Г. С. Раковського |
3 |
66 (18+24+24) |
|
|
|
|
Димитрова Світлана Яківна |
3198 |
КАРАЙ Д. |
16198 |
м. Одеса |
школа-інтернат №3 |
3 |
108 (30+30+48) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3199 |
КАРАЙВАН В.В. |
16317 |
м. Рені |
Орлівська ЗОШ |
5 |
111 (42+30+39) |
|
С1 |
|
|
Потрібна Людмила Валентинівна |
3200 |
КАРАЙВАН К.І. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
4 |
96 (24+30+42) |
|
|
|
С3 |
Буткевич Валентина Григорівна |
3201 |
КАРАЙВАН М.В. |
16100 |
м. Арциз |
Садовська ЗОШ, Плоцька ЗОШ, Весело Кутська ЗОШ |
6 |
159 (54+51+54) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
3202 |
КАРАЙВАНСЬКА Д.К. |
16012 |
м. Болград |
Гімназія ім. Г. С. Раковського |
3 |
54 (12+18+24) |
|
|
|
|
Димитрова Світлана Яківна |
3203 |
КАРАКОНСТАНТИН І.І. |
16056 |
м. Ізмаїл |
Озернянська ЗОШ |
1 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Раділова Світлана Семенівна |
3204 |
КАРАКУЛІНА А.В. |
16334 |
с. Нерубайське |
Нерубайська ЗОШ № 2 |
1 |
84 (30+27+27) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
3205 |
КАРАЛІ А.А. |
16084 |
м. Арциз |
ЗОШ № 3 |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
3206 |
КАРАЛІ А.А. |
16084 |
м. Арциз |
ЗОШ № 3 |
5 |
108 (48+33+27) |
|
С1 |
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
3207 |
КАРАЛКІНА А.М. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
2 |
63 (30+27+6) |
|
С1 |
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3208 |
КАРАМАВРОВ Д.Д. |
16241 |
смт. Тарутине |
НВК с. Малоярославець-2 |
2 |
66 (24+27+15) |
|
С1 |
С2 |
|
Авілко Тетяна Григорівна |
3209 |
КАРАМАВРОВА Ж.Д. |
16218 |
смт. Тарутине |
Тарутинський НВК ЗОШ д/з |
5 |
87 (18+39+30) |
|
|
|
|
Авілко Тетяна Григорівна |
3210 |
КАРАМАН М.Є. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
3 |
110 (38+30+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3211 |
КАРАНАДЗЕ Є.Р. |
16080 |
м. Арциз |
НВК ЗОШ № 1 гімназія |
2 |
27 (12+6+9) |
|
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
3212 |
КАРАНГЕЛ А.В. |
16159 |
м. Одеса |
ЗОШ № 69 |
2 |
81 (30+21+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3213 |
КАРАНІКОЛОВА С.В. |
16080 |
м. Арциз |
НВК ЗОШ № 1 гімназія |
3 |
62 (14+18+30) |
|
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
3214 |
КАРАНФІЛОВА К.І. |
16042 |
смт. Овідіополь |
Овідіопольський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – гімназія» |
3 |
96 (30+36+30) |
|
|
С2 |
|
Феленко Ірина Григорівна |
3215 |
КАРАПЕТЯЯ А.Г. |
16190 |
м. Одеса |
ЗОШ № 107 |
2 |
81 (24+27+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3216 |
КАРАПЄТРЄ М.О. |
16313 |
м. Рені |
ЗОШ №4 |
1 |
69 (30+24+15) |
|
С1 |
С2 |
|
Потрібна Людмила Валентинівна |
3217 |
КАРАРЕ В.Л. |
16216 |
смт. Тарутине |
Бородинська ЗОШ |
11 |
138 (36+54+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Авілко Тетяна Григорівна |
3218 |
КАРАСАВА М.Д. |
16012 |
м. Болград |
Гімназія ім. Г. С. Раковського |
3 |
24 (6+12+6) |
|
|
|
|
Димитрова Світлана Яківна |
3219 |
КАРАСЕВИЧ П.М. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
3 |
96 (30+36+30) |
|
|
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3220 |
КАРАСЕНІ А.В. |
16312 |
м. Рені |
ЗОШ №3 |
10 |
120 (24+45+51) |
|
|
С2 |
С3 |
Потрібна Людмила Валентинівна |
3221 |
КАРАСОВА А.Н. |
16086 |
м. Арциз |
Холмська ЗОШ |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
3222 |
КАРАСТАМАТІ А.О. |
16311 |
м. Рені |
Ренійська гімназія |
4 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Потрібна Людмила Валентинівна |
3223 |
КАРАСТАМАТІ К.О. |
16311 |
м. Рені |
Ренійська гімназія |
2 |
81 (30+24+27) |
З |
|
|
|
Потрібна Людмила Валентинівна |
3224 |
КАРАСЬОВ А.А. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
2 |
48 (12+15+21) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3225 |
КАРАСЬОВ А.В. |
16176 |
м. Одеса |
ДНЗ Одеський професійний ліцей будівництва та архітектури |
10 |
93 (30+39+24) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3226 |
КАРАТ Є.В. |
16080 |
м. Арциз |
НВК ЗОШ № 1 гімназія |
2 |
51 (24+12+15) |
|
С1 |
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
3227 |
КАРАУШ А.С. |
16279 |
м. Білгород-Дністровський |
Бритівська ЗОШ |
8 |
122 (36+39+47) |
|
|
|
С3 |
Мальована Наталія Спиридонівна |
3228 |
КАРАУШ Є.М. |
16167 |
м. Одеса |
ЗОШ № 54 |
3 |
114 (30+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3229 |
КАРАУШ К.В. |
16159 |
м. Одеса |
ЗОШ № 69 |
3 |
64 (22+30+12) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3230 |
КАРАУШ М.С. |
16256 |
м. Білгород-Дністровський |
Білгород-Дністровський НВК |
8 |
128 (36+51+41) |
|
|
С2 |
С3 |
Мальована Наталія Спиридонівна |
3231 |
КАРАУШ С.Д. |
16172 |
м. Одеса |
Гімназія №2 |
9 |
99 (30+45+24) |
|
|
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3232 |
КАРАЧЕБАН А.В. |
16318 |
м. Рені |
Новосільський НВК |
3 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Потрібна Людмила Валентинівна |
3233 |
КАРАЧЕБАН Є.Ф. |
16082 |
м. Арциз |
ЗОШ № 5 |
6 |
105 (48+33+24) |
|
С1 |
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
3234 |
КАРАЧЕВСКА А.Ю. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
5 |
69 (18+33+18) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3235 |
КАРАШЕЛ К.П. |
16056 |
м. Ізмаїл |
Озернянська ЗОШ |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Раділова Світлана Семенівна |
3236 |
КАРАШТЕФАН В.А. |
16316 |
м. Рені |
Лиманська ЗОШ |
6 |
141 (54+45+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Потрібна Людмила Валентинівна |
3237 |
КАРЗАНОВА К.М. |
16155 |
м. Одеса |
ЗОШ № 81 |
3 |
92 (26+42+24) |
|
|
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3238 |
КАРІК В.О. |
16166 |
м. Одеса |
ЗОШ № 40 |
3 |
102 (36+36+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3239 |
КАРІМОВА М.Д. |
16159 |
м. Одеса |
ЗОШ № 69 |
3 |
90 (24+30+36) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3240 |
КАРЛАНГАЧ Д. |
16050 |
смт. Овідіополь |
Молодіжненська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
9 |
111 (30+45+36) |
|
|
С2 |
|
Феленко Ірина Григорівна |
3241 |
КАРЛАНГАЧ П.И. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
2 |
66 (24+18+24) |
|
С1 |
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3242 |
КАРЛОВ М.Р. |
16275 |
смт Велика Михайлівка |
Новопетрівська ЗОШ |
1 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Лукіянчук Наталія Павлівна |
3243 |
КАРЛОВА В. |
16275 |
смт Велика Михайлівка |
Новопетрівська ЗОШ |
1 |
66 (24+21+21) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Лукіянчук Наталія Павлівна |
3244 |
КАРЛОВА М.Р. |
16275 |
смт Велика Михайлівка |
Новопетрівська ЗОШ |
1 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Лукіянчук Наталія Павлівна |
3245 |
КАРМАЗІН А.Д. |
16200 |
м. Ананьїв |
Збірна шкіл |
2 |
87 (30+30+27) |
З |
|
|
|
Ситнік Людмила Олександрівна |
3246 |
КАРМАЗІНА С. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
1 |
45 (24+6+15) |
|
С1 |
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3247 |
КАРМАЛІТА В.Д. |
16100 |
м. Арциз |
Садовська ЗОШ, Плоцька ЗОШ, Весело Кутська ЗОШ |
6 |
108 (42+27+39) |
|
С1 |
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
3248 |
КАРНАВАН А.С. |
16177 |
м. Одеса |
ЗОШ №63 |
4 |
66 (36+18+12) |
|
С1 |
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3249 |
КАРНАГЕЛ І.О. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
2 |
51 (30+15+6) |
|
С1 |
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3250 |
КАРНАУХ Р.Б. |
16200 |
м. Ананьїв |
Збірна шкіл |
3 |
90 (30+30+30) |
|
|
|
|
Ситнік Людмила Олександрівна |
3251 |
КАРНАУХОВ Я.О. |
16200 |
м. Ананьїв |
Збірна шкіл |
6 |
120 (48+39+33) |
|
С1 |
|
|
Ситнік Людмила Олександрівна |
3252 |
КАРНІКЛЄВА В.О. |
16012 |
м. Болград |
Гімназія ім. Г. С. Раковського |
5 |
81 (36+33+12) |
|
|
|
|
Димитрова Світлана Яківна |
3253 |
КАРОЄВА К.В. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
2 |
33 (6+15+12) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3254 |
КАРП Е.І. |
16218 |
смт. Тарутине |
Тарутинський НВК ЗОШ д/з |
7 |
111 (24+45+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Авілко Тетяна Григорівна |
3255 |
КАРПЕНКО М.Б. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
5 |
81 (36+21+24) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3256 |
КАРПЕНКО М.С. |
16141 |
м. Одеса |
Юрліцей |
9 |
135 (36+57+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3257 |
КАРПЕНКО О.М. |
16096 |
м. Арциз |
Надеждівська ЗОШ |
4 |
96 (24+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
3258 |
КАРПЕНЧУК А.М. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
3 |
56 (8+24+24) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3259 |
КАРПЕЧЕНКО О.Ю. |
16311 |
м. Рені |
Ренійська гімназія |
3 |
132 (42+48+42) |
З |
|
|
|
Потрібна Людмила Валентинівна |
3260 |
КАРПИНЦОВА В.О. |
16225 |
смт. Тарутине |
Красненський НВК ЗОШ д/з |
8 |
127 (36+45+46) |
|
|
С2 |
С3 |
Авілко Тетяна Григорівна |
3261 |
КАРПОВ І.Д. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
6 |
90 (54+15+21) |
|
С1 |
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3262 |
КАРПОВА А.Є. |
16279 |
м. Білгород-Дністровський |
Бритівська ЗОШ |
3 |
126 (36+42+48) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
3263 |
КАРПОВА В.О. |
16275 |
смт Велика Михайлівка |
Новопетрівська ЗОШ |
1 |
84 (30+27+27) |
З |
|
|
|
Лукіянчук Наталія Павлівна |
3264 |
КАРПОВА Д.О. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
7 |
73 (18+21+34) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3265 |
КАРПОВА Л.В. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
3 |
6 (0+0+6) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3266 |
КАРПОВА М.О. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
2 |
57 (18+24+15) |
|
|
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3267 |
КАРТАЛЯНУ Л.Г. |
16319 |
м. Рені |
Плавнінська ЗОШ |
8 |
50 (18+6+26) |
|
|
|
|
Потрібна Людмила Валентинівна |
3268 |
КАРТАПЯНУ Е.Г. |
16319 |
м. Рені |
Плавнінська ЗОШ |
3 |
108 (36+30+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Потрібна Людмила Валентинівна |
3269 |
КАРТЕЛЯН Г.А. |
16033 |
м. Ізмаїл |
Український ліцей з поглибленим вивченням іноземних мов |
4 |
132 (36+48+48) |
З |
|
|
|
Назаренко Анастасія Ігорівна |
3270 |
КАРУК А.В. |
16166 |
м. Одеса |
ЗОШ № 40 |
4 |
84 (24+24+36) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3271 |
КАСАДЖИК Н.К. |
16313 |
м. Рені |
ЗОШ №4 |
9 |
82 (24+30+28) |
|
|
|
|
Потрібна Людмила Валентинівна |
3272 |
КАСАП Є.О. |
16275 |
смт Велика Михайлівка |
Новопетрівська ЗОШ |
2 |
81 (30+27+24) |
З |
|
|
|
Лукіянчук Наталія Павлівна |
3273 |
КАСАПУ А.А. |
16315 |
м. Рені |
Долинська ЗОШ |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Потрібна Людмила Валентинівна |
3274 |
КАСАТКІНА В.В. |
16139 |
м. Одеса |
НВК № 263 |
3 |
78 (30+24+24) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3275 |
КАСАТКІНА К.Д. |
16163 |
м. Одеса |
ЗОШ № 37 |
4 |
120 (36+36+48) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3276 |
КАСИМ А.Р. |
16011 |
м. Ізмаїл |
Кириничанська ЗОШ |
10 |
134 (42+54+38) |
|
С1 |
С2 |
|
Раділова Світлана Семенівна |
3277 |
КАСИЧ А.М. |
16327 |
с. Вигода |
Вигодянська ЗОШ І-ІІІ ст. |
11 |
92 (30+39+23) |
|
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
3278 |
КАСІМ С.О. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
2 |
57 (18+15+24) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3279 |
КАСІМОВА В.В. |
16159 |
м. Одеса |
ЗОШ № 69 |
4 |
6 (0+0+6) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3280 |
КАСІНОВА А.А. |
16144 |
м. Одеса |
ЗОШ № 130 |
4 |
108 (42+36+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3281 |
КАСКА К. |
16075 |
с.Адамівка |
Адамівська ЗОШ |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
3282 |
КАСПЕР А.О. |
16021 |
смт Велика Михайлівка |
Новоборисівська ЗОШ |
3 |
120 (42+42+36) |
З |
|
|
|
Лукіянчук Наталія Павлівна |
3283 |
КАССА А.А. |
16181 |
м. Одеса |
ЗОШ №71 |
6 |
159 (54+51+54) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3284 |
КАСЬКОВ В.П. |
16176 |
м. Одеса |
ДНЗ Одеський професійний ліцей будівництва та архітектури |
10 |
120 (30+51+39) |
|
|
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3285 |
КАСЬЯНЕНКО Л.І. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
3 |
136 (46+42+48) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3286 |
КАСЬЯНЕНКО О.О. |
16148 |
м. Одеса |
Гімназія № 9 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3287 |
КАСЬЯНЕНКО С.І. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
6 |
42 (42+0+0) |
|
С1 |
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3288 |
КАСЬЯНЕНКО Я.В. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
2 |
54 (12+24+18) |
|
|
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3289 |
КАСЮК А.В. |
16166 |
м. Одеса |
ЗОШ № 40 |
4 |
104 (26+36+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3290 |
КАСЮК А.Н. |
16172 |
м. Одеса |
Гімназія №2 |
9 |
33 (0+15+18) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3291 |
КАСЯН І.В. |
16144 |
м. Одеса |
ЗОШ № 130 |
4 |
132 (36+48+48) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3292 |
КАТАН Є.А. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
4 |
126 (42+36+48) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3293 |
КАТАШИНСЬКА Є.М. |
16255 |
с. Пужайково |
НВК «Пужайківська ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ» |
4 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Полуніна Світлана Володимирівна |
3294 |
КАТАШИНСЬКИЙ Д.В. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
7 |
73 (18+24+31) |
|
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
3295 |
КАТАШИНСЬКИЙ Д.Д. |
16246 |
с. Сінне |
НВК Сінненська ЗОШ |
4 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Кирничанська Валентина Анатоліївна |
3296 |
КАТЕРЕНЧУК І.О. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
4 |
44 (14+12+18) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3297 |
КАТЕРЕНЧУК О.А. |
16224 |
смт. Тарутине |
Євгенівський НВК ЗОШ д/з |
4 |
132 (36+48+48) |
З |
|
|
|
Авілко Тетяна Григорівна |
3298 |
КАТЄРОВ Д.Є. |
16200 |
м. Ананьїв |
Збірна шкіл |
2 |
84 (30+27+27) |
З |
|
|
|
Ситнік Людмила Олександрівна |
3299 |
КАТИЛОВ П.І. |
16313 |
м. Рені |
ЗОШ №4 |
3 |
78 (24+18+36) |
|
|
|
С3 |
Потрібна Людмила Валентинівна |
3300 |
КАТИШЕВ Е.М. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
5 |
87 (42+24+21) |
|
С1 |
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3301 |
КАТКОВА К.А. |
16140 |
м. Одеса |
ЗОШ № 89 |
2 |
66 (24+18+24) |
|
С1 |
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3302 |
КАТРАНЖИ В.Д. |
16313 |
м. Рені |
ЗОШ №4 |
1 |
81 (30+24+27) |
З |
|
|
|
Потрібна Людмила Валентинівна |
3303 |
КАТРЕЧКО І.В. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
4 |
90 (30+36+24) |
|
|
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3304 |
КАУК К.О. |
16329 |
с. Холодна |
Холоднобалківська ЗОШ І-ІІІ ст. |
4 |
120 (48+42+30) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
3305 |
КАУНЕНКО О.В. |
16279 |
м. Білгород-Дністровський |
Бритівська ЗОШ |
2 |
78 (30+27+21) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
3306 |
КАФІЖИУ Н.С. |
16287 |
м. Березівка |
КЗЗСО № 2 м. Березівка |
3 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Бондар Любов Миколаївна |
3307 |
КАФТЯ М.А. |
16330 |
с. Троїцьке |
Троїцький ЗЗСО І-ІІІ ст. |
2 |
72 (24+24+24) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
3308 |
КАЦАРСЬКА Д.В. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
9 |
50 (18+24+8) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3309 |
КАЦЕВИЧ О.П. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
2 |
45 (12+21+12) |
|
|
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3310 |
КАЦЕВИЧ Ю.П. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
2 |
51 (18+18+15) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3311 |
КАЦКО Н.К. |
16159 |
м. Одеса |
ЗОШ № 69 |
4 |
126 (36+42+48) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3312 |
КАЦЮК В.В. |
16122 |
с. Жовтень |
Збірна шкіл Ширяївського району |
5 |
117 (48+39+30) |
|
С1 |
|
|
Татаріна Альбіна Миколаївна |
3313 |
КАЧУР В.В. |
16330 |
с. Троїцьке |
Троїцький ЗЗСО І-ІІІ ст. |
4 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
3314 |
КАЧУР И.С. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
7 |
81 (36+33+12) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3315 |
КАЧУР М.С. |
16132 |
с. Червонознам’янка |
Червонознам’янська ЗОШ |
9 |
139 (42+54+43) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Піпер Олена Миколаївна |
3316 |
КАЧУРЕНКО С.В. |
16175 |
м. Одеса |
Ліцей |
10 |
78 (18+27+33) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3317 |
КАЧУРЕЦЬ А.А. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
2 |
48 (18+18+12) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3318 |
КАЧУРОВСЬКА Є.Й. |
16200 |
м. Ананьїв |
Збірна шкіл |
3 |
114 (36+30+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Ситнік Людмила Олександрівна |
3319 |
КАШКІН М.В. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
7 |
57 (24+15+18) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3320 |
КАШУ А.А. |
16310 |
м. Рені |
ЗОШ №1 |
3 |
92 (20+30+42) |
|
|
|
С3 |
Потрібна Людмила Валентинівна |
3321 |
КАШУБА Д.М. |
16082 |
м. Арциз |
ЗОШ № 5 |
4 |
132 (48+42+42) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
3322 |
КАШУЛЬСЬКИЙ О.Д. |
16075 |
с.Адамівка |
Адамівська ЗОШ |
4 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
3323 |
КАЩІ А.А. |
16218 |
смт. Тарутине |
Тарутинський НВК ЗОШ д/з |
3 |
134 (38+48+48) |
З |
|
|
|
Авілко Тетяна Григорівна |
3324 |
КАЮХА К.В. |
16256 |
м. Білгород-Дністровський |
Білгород-Дністровський НВК |
6 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
3325 |
КВАСІК І.В. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
6 |
141 (36+51+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3326 |
КВАСНЮК Д.А. |
16139 |
м. Одеса |
НВК № 263 |
4 |
78 (24+36+18) |
|
|
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3327 |
КВАЧУК С.І. |
16148 |
м. Одеса |
Гімназія № 9 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3328 |
КВАШНІН П.С. |
16148 |
м. Одеса |
Гімназія № 9 |
1 |
81 (24+27+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3329 |
КЕЙБАШ Б.В. |
16318 |
м. Рені |
Новосільський НВК |
5 |
126 (42+39+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Потрібна Людмила Валентинівна |
3330 |
КЕКСЕЛЬ Є.О. |
16051 |
смт. Овідіополь |
Великодолинський НВК(ЗОШ-ліцей), Надлиманська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
2 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
3331 |
КЕКУЛ М.В. |
16334 |
с. Нерубайське |
Нерубайська ЗОШ № 2 |
4 |
86 (20+36+30) |
|
|
С2 |
|
Буткевич Валентина Григорівна |
3332 |
КЕЛКЕЙ М.О. |
16121 |
смт. Радісне |
Радісненська ЗОШ |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Красильникова Руслана Євгенівна |
3333 |
КЕРБАЛЬ Н.О. |
16329 |
с. Холодна |
Холоднобалківська ЗОШ І-ІІІ ст. |
4 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
3334 |
КЕРДІВАРА Д.В. |
16140 |
м. Одеса |
ЗОШ № 89 |
2 |
81 (24+27+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3335 |
КЕТЛІНСЬКА Я.С. |
16181 |
м. Одеса |
ЗОШ №71 |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3336 |
КЕЦМАН Д.В. |
16287 |
м. Березівка |
КЗЗСО № 2 м. Березівка |
2 |
33 (12+15+6) |
|
|
|
|
Бондар Любов Миколаївна |
3337 |
КЄЙБАШ М.Д. |
16310 |
м. Рені |
ЗОШ №1 |
4 |
38 (2+24+12) |
|
|
|
|
Потрібна Людмила Валентинівна |
3338 |
КЄЛІОГЛО Є.І. |
16314 |
м. Рені |
Ренійський НВК-ліцей |
5 |
111 (36+39+36) |
|
|
|
|
Потрібна Людмила Валентинівна |
3339 |
КЄЛІОГЛО О.І. |
16314 |
м. Рені |
Ренійський НВК-ліцей |
5 |
111 (36+39+36) |
|
|
|
|
Потрібна Людмила Валентинівна |
3340 |
КЄНС Г.О. |
16314 |
м. Рені |
Ренійський НВК-ліцей |
4 |
84 (18+42+24) |
|
|
С2 |
|
Потрібна Людмила Валентинівна |
3341 |
КЄСЯ М.О. |
16318 |
м. Рені |
Новосільський НВК |
4 |
120 (42+30+48) |
З |
|
|
|
Потрібна Людмила Валентинівна |
3342 |
КИЛЬЧИК Р.І. |
16056 |
м. Ізмаїл |
Озернянська ЗОШ |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Раділова Світлана Семенівна |
3343 |
КИЛЬЧІК М.В. |
16056 |
м. Ізмаїл |
Озернянська ЗОШ |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Раділова Світлана Семенівна |
3344 |
КИМЛИЧЕНКО Д.С. |
16002 |
м. Білгород-Дністровський |
Шабівська ЗОШ |
6 |
138 (42+45+51) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Мальована Наталія Спиридонівна |
3345 |
КИНЄВА К.В. |
16144 |
м. Одеса |
ЗОШ № 130 |
3 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3346 |
КИРДАН Н.М. |
16046 |
смт. Овідіополь |
Йосипівська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
8 |
138 (42+42+54) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Феленко Ірина Григорівна |
3347 |
КИРЖА Д.Д. |
16311 |
м. Рені |
Ренійська гімназія |
3 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Потрібна Людмила Валентинівна |
3348 |
КИРИКОВ О.А. |
16033 |
м. Ізмаїл |
Український ліцей з поглибленим вивченням іноземних мов |
4 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Назаренко Анастасія Ігорівна |
3349 |
КИРИЛЕНКО В.Є. |
16166 |
м. Одеса |
ЗОШ № 40 |
4 |
98 (26+30+42) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3350 |
КИРИЛЕНКО Е.С. |
16135 |
м. Одеса |
ЗОШ № 60 |
2 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3351 |
КИРИЛІНА К.В. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
8 |
125 (42+33+50) |
|
С1 |
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3352 |
КИРИЛЛОВА В. |
16139 |
м. Одеса |
НВК № 263 |
3 |
56 (14+6+36) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3353 |
КИРИЛОВА І.С. |
16172 |
м. Одеса |
Гімназія №2 |
8 |
148 (42+48+58) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3354 |
КИРИЛОВИЧ Д.Р. |
16196 |
м. Одеса |
Морський ліцей - ЗОШ №24 |
3 |
80 (20+30+30) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3355 |
КИРИЛЮК А.А. |
16269 |
с. Новополь |
Новопольська ЗОШ І-ІІ ст |
8 |
126 (24+51+51) |
|
|
С2 |
С3 |
Полуніна Світлана Володимирівна |
3356 |
КИРИЛЮК А.О. |
16172 |
м. Одеса |
Гімназія №2 |
10 |
132 (48+45+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3357 |
КИРИЛЮК Д.О. |
16002 |
м. Білгород-Дністровський |
Шабівська ЗОШ |
9 |
104 (36+33+35) |
|
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
3358 |
КИРИЛЮК К.С. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
3 |
84 (36+30+18) |
|
С1 |
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3359 |
КИРИЛЮК М.Є. |
16023 |
смт Велика Михайлівка |
Новоолександрівська ЗОШ |
7 |
159 (42+57+60) |
З |
|
|
|
Лукіянчук Наталія Павлівна |
3360 |
КИРИЧЕНКО А.В. |
16177 |
м. Одеса |
ЗОШ №63 |
3 |
62 (14+18+30) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3361 |
КИРИЧЕНКО А.О. |
16334 |
с. Нерубайське |
Нерубайська ЗОШ № 2 |
3 |
114 (30+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Буткевич Валентина Григорівна |
3362 |
КИРИЧЕНКО В.В. |
16122 |
с. Жовтень |
Збірна шкіл Ширяївського району |
4 |
108 (36+24+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Татаріна Альбіна Миколаївна |
3363 |
КИРИЧЕНКО В.П. |
16251 |
м. Одеса |
ЗОШ № 14 |
2 |
60 (30+21+9) |
|
С1 |
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3364 |
КИРИЧЕНКО К.М. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
7 |
74 (36+12+26) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3365 |
КИРИЧЕНКО К.О. |
16041 |
смт. Овідіополь |
Великодолинська ЗОШ №2 |
4 |
126 (36+42+48) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
3366 |
КИРИЧЕНКО Н.В. |
16122 |
с. Жовтень |
Збірна шкіл Ширяївського району |
6 |
153 (54+45+54) |
З |
|
|
|
Татаріна Альбіна Миколаївна |
3367 |
КИРМИЗА А.В. |
16310 |
м. Рені |
ЗОШ №1 |
2 |
51 (24+21+6) |
|
С1 |
С2 |
|
Потрібна Людмила Валентинівна |
3368 |
КИРНИЧАНСЬКА Д.М. |
16200 |
м. Ананьїв |
Збірна шкіл |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Ситнік Людмила Олександрівна |
3369 |
КИРПНЧОНОК В.Г. |
16139 |
м. Одеса |
НВК № 263 |
4 |
88 (22+42+24) |
|
|
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3370 |
КИСІЛЬ К.В. |
16155 |
м. Одеса |
ЗОШ № 81 |
2 |
66 (18+24+24) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3371 |
КИССА В.В. |
16148 |
м. Одеса |
Гімназія № 9 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3372 |
КИТАЙКО Є.Д. |
16327 |
с. Вигода |
Вигодянська ЗОШ І-ІІІ ст. |
3 |
66 (12+30+24) |
|
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
3373 |
КИТОВ Г.С. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
2 |
66 (24+24+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3374 |
КИЧУК Д.Г. |
16144 |
м. Одеса |
ЗОШ № 130 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3375 |
КИШЛАЛИ П.В. |
16082 |
м. Арциз |
ЗОШ № 5 |
3 |
114 (36+42+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
3376 |
КІБАЛЬЧІЧ А.В. |
16214 |
м. Одеса |
Ланжероновський |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3377 |
КІВЕЛЬ А.Г. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
7 |
6 (6+0+0) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3378 |
КІДЕНКО Б.Д. |
16080 |
м. Арциз |
НВК ЗОШ № 1 гімназія |
5 |
69 (30+21+18) |
|
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
3379 |
КІЄТ Є.Р. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
1 |
63 (18+30+15) |
|
|
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3380 |
КІЗІЛОВ П.Р. |
16200 |
м. Ананьїв |
Збірна шкіл |
2 |
84 (30+27+27) |
З |
|
|
|
Ситнік Людмила Олександрівна |
3381 |
КІЙОСЕ Е. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
9 |
82 (30+27+25) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3382 |
КІКІРЄВА М.І. |
16034 |
м. Біляївка |
ЗОШ № 1 |
1 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Горковенко Тетяна Миколаївна |
3383 |
КІКОТ М.Ю. |
16224 |
смт. Тарутине |
Євгенівський НВК ЗОШ д/з |
3 |
68 (14+12+42) |
|
|
|
С3 |
Авілко Тетяна Григорівна |
3384 |
КІКОТЬ І.А. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
1 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3385 |
КІКТЄВА Д.О. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
1 |
69 (24+24+21) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3386 |
КІЛАФЛИ О.Ю. |
16012 |
м. Болград |
Гімназія ім. Г. С. Раковського |
2 |
39 (12+12+15) |
|
|
|
|
Димитрова Світлана Яківна |
3387 |
КІМ А.Е. |
16047 |
смт. Овідіополь |
Калаглійська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
3 |
126 (36+48+42) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
3388 |
КІМ В.Е. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
9 |
97 (18+45+34) |
|
|
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3389 |
КІМ К.М. |
16101 |
м. Ізмаїл |
ЗОШ № 8 |
2 |
63 (24+9+30) |
|
С1 |
|
С3 |
Коколова Олена Дмитріївна |
3390 |
КІОЙБАШ Д.О. |
16312 |
м. Рені |
ЗОШ №3 |
3 |
114 (30+36+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Потрібна Людмила Валентинівна |
3391 |
КІОСЕ А.С. |
16044 |
смт. Овідіополь |
Кароліно-Бугазька ЗОШ, Таїровська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
3 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
3392 |
КІОСЄВА Е.Ф. |
16061 |
с. Василівка |
Василівська ЗОШ |
6 |
123 (42+39+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Кунєва Марина Дмитрівна |
3393 |
КІОССЕ О.Ф. |
16330 |
с. Троїцьке |
Троїцький ЗЗСО І-ІІІ ст. |
4 |
96 (30+30+36) |
|
|
|
С3 |
Буткевич Валентина Григорівна |
3394 |
КІОСЯ В.Г. |
16138 |
м. Одеса |
ЗОШ №43 |
4 |
102 (36+30+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3395 |
КІОСЯ Д.В. |
16313 |
м. Рені |
ЗОШ №4 |
1 |
81 (30+24+27) |
З |
|
|
|
Потрібна Людмила Валентинівна |
3396 |
КІПЧУК А.С. |
16021 |
смт Велика Михайлівка |
Новоборисівська ЗОШ |
3 |
108 (42+42+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Лукіянчук Наталія Павлівна |
3397 |
КІРДЯКОВА А.Є. |
16200 |
м. Ананьїв |
Збірна шкіл |
8 |
72 (24+27+21) |
|
|
|
|
Ситнік Людмила Олександрівна |
3398 |
КІРИЙ С.М. |
16052 |
смт. Овідіополь |
Новодолинська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
3 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
3399 |
КІРІЄНКО Г.В. |
16083 |
м. Арциз |
Кам’янська ЗОШ |
7 |
114 (30+33+51) |
|
|
|
С3 |
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
3400 |
КІРІЖНЬОВА О.Д. |
16211 |
м. Одеса |
Ор Саллах |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3401 |
КІРІК Р.А. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
6 |
42 (30+3+9) |
|
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
3402 |
КІРІЛЕНКО В.М. |
16327 |
с. Вигода |
Вигодянська ЗОШ І-ІІІ ст. |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
3403 |
КІРІЛОВ М.М. |
16045 |
смт. Овідіополь |
Барабойська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
3404 |
КІРІНДАСОВ К.І. |
16153 |
м. Одеса |
ЗОШ № 119 |
3 |
66 (18+30+18) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3405 |
КІРІОГЛО Р.Ю. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
2 |
42 (24+12+6) |
|
С1 |
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3406 |
КІРІЦА А.Ю. |
16155 |
м. Одеса |
ЗОШ № 81 |
3 |
68 (14+24+30) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3407 |
КІРІЦЕ О.М. |
16310 |
м. Рені |
ЗОШ №1 |
4 |
56 (20+6+30) |
|
|
|
|
Потрібна Людмила Валентинівна |
3408 |
КІРІЧЕНЙО Д.О. |
16166 |
м. Одеса |
ЗОШ № 40 |
5 |
117 (48+42+27) |
|
С1 |
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3409 |
КІРІЧЕНКО М.В. |
16019 |
смт Велика Михайлівка |
Великомихайлівський НВК |
3 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Лукіянчук Наталія Павлівна |
3410 |
КІРІЧІШИН М.В. |
16148 |
м. Одеса |
Гімназія № 9 |
1 |
81 (24+27+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3411 |
КІРІЯК М.І. |
16310 |
м. Рені |
ЗОШ №1 |
7 |
117 (30+39+48) |
|
|
|
С3 |
Потрібна Людмила Валентинівна |
3412 |
КІРІЯК С.А. |
16311 |
м. Рені |
Ренійська гімназія |
4 |
118 (34+42+42) |
З |
|
|
|
Потрібна Людмила Валентинівна |
3413 |
КІРІЯН А.О. |
16051 |
смт. Овідіополь |
Великодолинський НВК(ЗОШ-ліцей), Надлиманська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
3 |
82 (10+30+42) |
|
|
|
С3 |
Феленко Ірина Григорівна |
3414 |
КІРКУ О.О. |
16132 |
с. Червонознам’янка |
Червонознам’янська ЗОШ |
5 |
12 (12+0+0) |
|
|
|
|
Піпер Олена Миколаївна |
3415 |
КІРОВ М.І. |
16118 |
смт Олександрівка, м.Чорноморськ |
Олександрівська ЗОШ |
3 |
114 (36+36+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Вакарь Яна Василівна |
3416 |
КІРСАНОВ Н.О. |
16140 |
м. Одеса |
ЗОШ № 89 |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3417 |
КІРСОНС А.А. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
1 |
72 (24+27+21) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
3418 |
КІРЧЕВА Г.А. |
16012 |
м. Болград |
Гімназія ім. Г. С. Раковського |
2 |
45 (18+21+6) |
|
|
С2 |
|
Димитрова Світлана Яківна |
3419 |
КІРЬЯЗОВА А.І. |
16172 |
м. Одеса |
Гімназія №2 |
8 |
137 (48+45+44) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3420 |
КІСАКОВА А.В. |
16172 |
м. Одеса |
Гімназія №2 |
7 |
126 (42+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3421 |
КІСЕ Р.Д. |
16216 |
смт. Тарутине |
Бородинська ЗОШ |
4 |
114 (24+42+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Авілко Тетяна Григорівна |
3422 |
КІСЕЛАР В.П. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
8 |
100 (30+30+40) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3423 |
КІСЕЛАР М.І. |
16165 |
м. Одеса |
ЗОШ № 53 |
1 |
75 (18+27+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3424 |
КІСЕЛАР О.О. |
16218 |
смт. Тарутине |
Тарутинський НВК ЗОШ д/з |
3 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Авілко Тетяна Григорівна |
3425 |
КІСЕОЛАР В.І. |
16225 |
смт. Тарутине |
Красненський НВК ЗОШ д/з |
5 |
135 (54+36+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Авілко Тетяна Григорівна |
3426 |
КІСЕОЛАР К. |
16218 |
смт. Тарутине |
Тарутинський НВК ЗОШ д/з |
5 |
93 (30+33+30) |
|
|
|
|
Авілко Тетяна Григорівна |
3427 |
КІСЕРМАН С.С. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
2 |
81 (30+27+24) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3428 |
КІСІОЛАР І.В. |
16089 |
м. Арциз |
Вишняковська ЗОШ |
4 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
3429 |
КІСЛОВА Г.О. |
16141 |
м. Одеса |
Юрліцей |
11 |
136 (36+51+49) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3430 |
КІССА М.С. |
16052 |
смт. Овідіополь |
Новодолинська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
3431 |
КІСТОЛ П.А. |
16083 |
м. Арциз |
Кам’янська ЗОШ |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
3432 |
КІСТОЛ Р.А. |
16083 |
м. Арциз |
Кам’янська ЗОШ |
3 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
3433 |
КІЧУК А.А. |
16172 |
м. Одеса |
Гімназія №2 |
6 |
141 (60+45+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3434 |
КІЧУК А.М. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
2 |
78 (24+27+27) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3435 |
КІЧУК А.Ю. |
16218 |
смт. Тарутине |
Тарутинський НВК ЗОШ д/з |
3 |
116 (26+42+48) |
З |
|
|
|
Авілко Тетяна Григорівна |
3436 |
КІЧУК В.М. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
7 |
108 (30+39+39) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3437 |
КІЧУК Г.І. |
16166 |
м. Одеса |
ЗОШ № 40 |
3 |
86 (26+36+24) |
|
|
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3438 |
КІЧУК Е.А. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
3 |
96 (42+24+30) |
|
С1 |
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3439 |
КІЧУК К.Г. |
16251 |
м. Одеса |
ЗОШ № 14 |
2 |
60 (24+21+15) |
|
С1 |
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3440 |
КІЧУК М.М. |
16096 |
м. Арциз |
Надеждівська ЗОШ |
3 |
108 (42+24+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
3441 |
КІЧУК Н.Г. |
16175 |
м. Одеса |
Ліцей |
11 |
138 (42+51+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3442 |
КІШЕНКО Я.В. |
16048 |
смт. Овідіополь |
Мар'янівська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
4 |
132 (48+36+48) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
3443 |
КЛЕВЕЦЬ Е.С. |
16144 |
м. Одеса |
ЗОШ № 130 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3444 |
КЛЕВЕЦЬ М.Є. |
16306 |
м. Білгород-Дністровський |
ЗОШ № 9 |
2 |
63 (6+27+30) |
|
|
С2 |
С3 |
Мальована Наталія Спиридонівна |
3445 |
КЛЄВЦЕВИЧ В.С. |
16155 |
м. Одеса |
ЗОШ № 81 |
1 |
75 (24+24+27) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3446 |
КЛЄЩОВА К.О. |
16118 |
смт Олександрівка, м.Чорноморськ |
Олександрівська ЗОШ |
4 |
90 (30+30+30) |
|
|
|
|
Вакарь Яна Василівна |
3447 |
КЛИВНЯК Д.В. |
16198 |
м. Одеса |
школа-інтернат №3 |
2 |
6 (0+0+6) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3448 |
КЛИКОВ Ю.А. |
16033 |
м. Ізмаїл |
Український ліцей з поглибленим вивченням іноземних мов |
4 |
98 (26+42+30) |
|
|
С2 |
|
Назаренко Анастасія Ігорівна |
3449 |
КЛИМЕНКО В.Г. |
16035 |
смт. Овідіополь |
Великодолинський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – гімназія» |
3 |
120 (42+48+30) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
3450 |
КЛИМЕНКО В.Є. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
8 |
50 (18+12+20) |
|
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
3451 |
КЛИМЕНКО С.С. |
16307 |
м. Білгород-Дністровський |
ЗОШ № 11 |
3 |
132 (42+48+42) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
3452 |
КЛИМЕНТЄВА Є. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3453 |
КЛИМКО В.А. |
16100 |
м. Арциз |
Садовська ЗОШ, Плоцька ЗОШ, Весело Кутська ЗОШ |
4 |
12 (6+0+6) |
|
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
3454 |
КЛИМОВА Т.Г. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
6 |
108 (42+30+36) |
|
С1 |
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3455 |
КЛИМЮК М.І. |
16052 |
смт. Овідіополь |
Новодолинська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
3456 |
КЛИШАВА Ж.І. |
16103 |
с. Богунове |
Богунівський НВК "ЗОШ І-ІІІ СТ. - ДС" |
5 |
174 (60+54+60) |
З |
|
|
|
Пузанова Майя Миколаївна |
3457 |
КЛІВЕЦЬ В.В. |
16144 |
м. Одеса |
ЗОШ № 130 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3458 |
КЛІМАШЕВСЬКИЙ М.Д. |
16144 |
м. Одеса |
ЗОШ № 130 |
2 |
81 (24+30+27) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3459 |
КЛІМАШЕНКО Є.І. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
10 |
77 (12+39+26) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3460 |
КЛІМЕН Є. |
16135 |
м. Одеса |
ЗОШ № 60 |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3461 |
КЛІМЕНКО І.В. |
16155 |
м. Одеса |
ЗОШ № 81 |
3 |
72 (30+24+18) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3462 |
КЛІМЕНКО О.А. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3463 |
КЛІМКО Д.О. |
16145 |
м. Одеса |
НВК № 300 |
3 |
90 (24+30+36) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3464 |
КЛІМОВ Н.А. |
16082 |
м. Арциз |
ЗОШ № 5 |
4 |
126 (48+30+48) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
3465 |
КЛІМОВ П.П. |
16098 |
м. Арциз |
Долинівська ЗОШ, Василівська ЗОШ |
3 |
126 (48+36+42) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
3466 |
КЛІМОВА А.М. |
16314 |
м. Рені |
Ренійський НВК-ліцей |
6 |
87 (36+24+27) |
|
|
|
|
Потрібна Людмила Валентинівна |
3467 |
КЛІМОВА А.С. |
16145 |
м. Одеса |
НВК № 300 |
4 |
72 (24+18+30) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3468 |
КЛІМОВА С.О. |
16098 |
м. Арциз |
Долинівська ЗОШ, Василівська ЗОШ |
3 |
108 (42+36+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
3469 |
КЛІМЧУК Д.Р. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
1 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3470 |
КЛІПКО В.В. |
16002 |
м. Білгород-Дністровський |
Шабівська ЗОШ |
9 |
110 (36+39+35) |
|
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
3471 |
КЛІЩ А.Д. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
3 |
96 (36+24+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3472 |
КЛОЧКО К.Р. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
3 |
108 (30+36+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3473 |
КЛОЧКОВ А.О. |
16139 |
м. Одеса |
НВК № 263 |
3 |
86 (38+24+24) |
|
С1 |
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3474 |
КЛОЧКОВ М.Ю. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
6 |
84 (54+12+18) |
|
С1 |
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3475 |
КЛОЧКОВА А.Ю. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
8 |
95 (36+21+38) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3476 |
КЛЬОСОВА Т.В. |
16103 |
с. Богунове |
Богунівський НВК "ЗОШ І-ІІІ СТ. - ДС" |
9 |
163 (48+60+55) |
З |
|
|
|
Пузанова Майя Миколаївна |
3477 |
КЛЮЄВА К.К. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
1 |
72 (24+30+18) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3478 |
КЛЮЧНИК А.О. |
16165 |
м. Одеса |
ЗОШ № 53 |
4 |
78 (24+30+24) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3479 |
КЛЮЧНИК А.О. |
16103 |
с. Богунове |
Богунівський НВК "ЗОШ І-ІІІ СТ. - ДС" |
6 |
156 (54+54+48) |
З |
|
|
|
Пузанова Майя Миколаївна |
3480 |
КЛЮЧНИК К.О. |
16165 |
м. Одеса |
ЗОШ № 53 |
4 |
122 (32+48+42) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3481 |
КЛЯЦЬКА О.О. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
4 |
86 (26+36+24) |
|
|
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3482 |
КЛЯЦЬКИЙ М.О. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
2 |
42 (6+15+21) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3483 |
КНИЖНИК А.Є. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
3 |
68 (20+30+18) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3484 |
КНИР А.В. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
8 |
114 (42+30+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3485 |
КНЯЗЬКІНА О.Р. |
16166 |
м. Одеса |
ЗОШ № 40 |
4 |
96 (42+30+24) |
|
С1 |
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3486 |
КОБА В.О. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
3487 |
КОБЕЦЬ І.В. |
16279 |
м. Білгород-Дністровський |
Бритівська ЗОШ |
3 |
128 (44+42+42) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
3488 |
КОБЗАРЕНКО А.С. |
16177 |
м. Одеса |
ЗОШ №63 |
3 |
94 (22+24+48) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3489 |
КОБЗАРЕНКО С.Є. |
16047 |
смт. Овідіополь |
Калаглійська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
3 |
132 (48+36+48) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
3490 |
КОБЗАРЄВА К.О. |
16080 |
м. Арциз |
НВК ЗОШ № 1 гімназія |
3 |
114 (36+30+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
3491 |
КОБИЛЕНКО В.В. |
16082 |
м. Арциз |
ЗОШ № 5 |
4 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
3492 |
КОБИЛКО Н.В. |
16165 |
м. Одеса |
ЗОШ № 53 |
3 |
92 (20+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3493 |
КОБІЛЯЦЬКА Г.С. |
16143 |
м. Одеса |
ЗОШ № 100 |
5 |
93 (42+21+30) |
|
С1 |
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3494 |
КОВАЛЕНКО А.А. |
16081 |
м. Арциз |
НВК ЗОШ № 4 ліцей |
10 |
123 (36+39+48) |
|
|
|
С3 |
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
3495 |
КОВАЛЕНКО А.І. |
16196 |
м. Одеса |
Морський ліцей - ЗОШ №24 |
3 |
80 (26+30+24) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3496 |
КОВАЛЕНКО А.С. |
16329 |
с. Холодна |
Холоднобалківська ЗОШ І-ІІІ ст. |
2 |
81 (30+21+30) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
3497 |
КОВАЛЕНКО А.Ю. |
16165 |
м. Одеса |
ЗОШ № 53 |
1 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3498 |
КОВАЛЕНКО В. |
16153 |
м. Одеса |
ЗОШ № 119 |
4 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3499 |
КОВАЛЕНКО В.В. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
7 |
123 (30+51+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3500 |
КОВАЛЕНКО Д.Е. |
16159 |
м. Одеса |
ЗОШ № 69 |
4 |
120 (30+42+48) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3501 |
КОВАЛЕНКО З.В. |
16094 |
м. Арциз |
П.-Балківська ЗОШ |
1 |
78 (30+21+27) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
3502 |
КОВАЛЕНКО І.В. |
16210 |
с. Северинівка |
Северинівська ЗОШ |
6 |
108 (48+27+33) |
|
С1 |
|
|
Іриченко Лілія Миколаївна |
3503 |
КОВАЛЕНКО К.А. |
16190 |
м. Одеса |
ЗОШ № 107 |
1 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3504 |
КОВАЛЕНКО К.Б. |
16144 |
м. Одеса |
ЗОШ № 130 |
2 |
87 (30+30+27) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3505 |
КОВАЛЕНКО Л.В. |
16210 |
с. Северинівка |
Северинівська ЗОШ |
6 |
93 (30+36+27) |
|
|
|
|
Іриченко Лілія Миколаївна |
3506 |
КОВАЛЕНКО Н.С. |
16076 |
м. Білгород-Дністровський |
Удобненська ЗОШ |
4 |
66 (12+30+24) |
|
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
3507 |
КОВАЛЕНКО О. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
6 |
81 (36+18+27) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3508 |
КОВАЛЕНКО П.С. |
16256 |
м. Білгород-Дністровський |
Білгород-Дністровський НВК |
6 |
108 (48+30+30) |
|
С1 |
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
3509 |
КОВАЛЕНКО С.В. |
16020 |
смт Велика Михайлівка |
Великомихайлівська опорна ЗОШ |
9 |
109 (24+42+43) |
|
|
С2 |
С3 |
Лукіянчук Наталія Павлівна |
3510 |
КОВАЛЕНКО Ю.Д. |
16078 |
м. Білгород-Дністровський |
Випаснянська ЗОШ І-ІІ ст. |
4 |
114 (36+36+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Мальована Наталія Спиридонівна |
3511 |
КОВАЛІВ А.В. |
16132 |
с. Червонознам’янка |
Червонознам’янська ЗОШ |
6 |
153 (42+60+51) |
З |
|
|
|
Піпер Олена Миколаївна |
3512 |
КОВАЛІВ А.О. |
16132 |
с. Червонознам’янка |
Червонознам’янська ЗОШ |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Піпер Олена Миколаївна |
3513 |
КОВАЛІВ Н.В. |
16132 |
с. Червонознам’янка |
Червонознам’янська ЗОШ |
9 |
115 (42+36+37) |
|
С1 |
|
|
Піпер Олена Миколаївна |
3514 |
КОВАЛІВ Р.С. |
16141 |
м. Одеса |
Юрліцей |
9 |
85 (30+39+16) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3515 |
КОВАЛЬ А.А. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
2 |
57 (24+24+9) |
|
С1 |
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3516 |
КОВАЛЬ А.М. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
2 |
72 (30+27+15) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3517 |
КОВАЛЬ В.В. |
16035 |
смт. Овідіополь |
Великодолинський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – гімназія» |
4 |
82 (22+30+30) |
|
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
3518 |
КОВАЛЬ Г.Є. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
3 |
64 (16+24+24) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3519 |
КОВАЛЬ Д.Д. |
16255 |
с. Пужайково |
НВК «Пужайківська ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ» |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Полуніна Світлана Володимирівна |
3520 |
КОВАЛЬ Д.С. |
16082 |
м. Арциз |
ЗОШ № 5 |
3 |
124 (34+42+48) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
3521 |
КОВАЛЬ Е.О. |
16165 |
м. Одеса |
ЗОШ № 53 |
3 |
80 (8+30+42) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3522 |
КОВАЛЬ К.І. |
16143 |
м. Одеса |
ЗОШ № 100 |
5 |
105 (36+45+24) |
|
|
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3523 |
КОВАЛЬ К.М. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
2 |
66 (24+27+15) |
|
С1 |
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3524 |
КОВАЛЬ К.О. |
16092 |
м. Арциз |
Павловська ЗОШ, Острівнянська ЗОШ |
1 |
48 (24+15+9) |
|
С1 |
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
3525 |
КОВАЛЬ К.С. |
16156 |
м. Одеса |
ЗОШ № 86 |
5 |
120 (36+33+51) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3526 |
КОВАЛЬ Р.О. |
16196 |
м. Одеса |
Морський ліцей - ЗОШ №24 |
4 |
62 (20+24+18) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3527 |
КОВАЛЬ С.С. |
16186 |
м. Одеса |
ЗОШ №30 |
4 |
102 (30+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3528 |
КОВАЛЬ Т.П. |
16101 |
м. Ізмаїл |
ЗОШ № 8 |
4 |
126 (42+36+48) |
З |
|
|
|
Коколова Олена Дмитріївна |
3529 |
КОВАЛЬ Х.О. |
16200 |
м. Ананьїв |
Збірна шкіл |
2 |
84 (30+27+27) |
З |
|
|
|
Ситнік Людмила Олександрівна |
3530 |
КОВАЛЬЖИ А.Д. |
16320 |
м. Рені |
Нагірнянська ЗОШ |
2 |
75 (30+21+24) |
З |
|
|
|
Потрібна Людмила Валентинівна |
3531 |
КОВАЛЬЖИ Г.В. |
16198 |
м. Одеса |
школа-інтернат №3 |
1 |
63 (24+24+15) |
|
С1 |
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3532 |
КОВАЛЬЖИ М.Д. |
16320 |
м. Рені |
Нагірнянська ЗОШ |
9 |
112 (30+54+28) |
|
|
С2 |
|
Потрібна Людмила Валентинівна |
3533 |
КОВАЛЬЖИ Ю.А. |
16320 |
м. Рені |
Нагірнянська ЗОШ |
8 |
85 (30+18+37) |
|
|
|
|
Потрібна Людмила Валентинівна |
3534 |
КОВАЛЬОВ Д.А. |
16051 |
смт. Овідіополь |
Великодолинський НВК(ЗОШ-ліцей), Надлиманська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
3535 |
КОВАЛЬОВ Є.Ю. |
16135 |
м. Одеса |
ЗОШ № 60 |
4 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3536 |
КОВАЛЬОВ К.О. |
16139 |
м. Одеса |
НВК № 263 |
3 |
98 (20+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3537 |
КОВАЛЬОВ М.Ю. |
16075 |
с.Адамівка |
Адамівська ЗОШ |
4 |
120 (42+36+42) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
3538 |
КОВАЛЬОВ Н.Є. |
16172 |
м. Одеса |
Гімназія №2 |
10 |
147 (42+57+48) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3539 |
КОВАЛЬОВ С.М. |
16168 |
м. Одеса |
ЗОШ № 35 |
4 |
68 (14+30+24) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3540 |
КОВАЛЬОВА І.М. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
3 |
86 (20+36+30) |
|
|
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3541 |
КОВАЛЬОВА С.А. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3542 |
КОВАЛЬОВА Т.К. |
16139 |
м. Одеса |
НВК № 263 |
3 |
120 (42+36+42) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3543 |
КОВАЛЬСЬКИЙ А.А. |
16103 |
с. Богунове |
Богунівський НВК "ЗОШ І-ІІІ СТ. - ДС" |
8 |
159 (54+60+45) |
З |
|
|
|
Пузанова Майя Миколаївна |
3544 |
КОВАЛЬСЬКИЙ А.О. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
5 |
96 (36+30+30) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3545 |
КОВАЛЬСЬКИЙ Д.Ю. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
4 |
76 (4+30+42) |
|
|
|
С3 |
Буткевич Валентина Григорівна |
3546 |
КОВАЛЬСЬКИЙ Я.М. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
8 |
100 (30+27+43) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3547 |
КОВАЛЬЧУК А.Д. |
16140 |
м. Одеса |
ЗОШ № 89 |
4 |
120 (42+36+42) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3548 |
КОВАЛЬЧУК А.С. |
16255 |
с. Пужайково |
НВК «Пужайківська ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ» |
4 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Полуніна Світлана Володимирівна |
3549 |
КОВАЛЬЧУК Б.В. |
16256 |
м. Білгород-Дністровський |
Білгород-Дністровський НВК |
9 |
127 (30+54+43) |
|
|
С2 |
С3 |
Мальована Наталія Спиридонівна |
3550 |
КОВАЛЬЧУК Б.Я. |
16121 |
смт. Радісне |
Радісненська ЗОШ |
3 |
114 (30+36+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Красильникова Руслана Євгенівна |
3551 |
КОВАЛЬЧУК В.А. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
4 |
114 (42+48+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3552 |
КОВАЛЬЧУК В.О. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
11 |
146 (42+51+53) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3553 |
КОВАЛЬЧУК Д.В. |
16042 |
смт. Овідіополь |
Овідіопольський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – гімназія» |
3 |
126 (42+36+48) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
3554 |
КОВАЛЬЧУК Є.С. |
16287 |
м. Березівка |
КЗЗСО № 2 м. Березівка |
3 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Бондар Любов Миколаївна |
3555 |
КОВАЛЬЧУК М.С. |
16208 |
м. Одеса |
ЗОШ № 33 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3556 |
КОВАЛЬЧУК Н.Д. |
16139 |
м. Одеса |
НВК № 263 |
3 |
98 (38+30+30) |
|
С1 |
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3557 |
КОВАЛЬЧУК О.О. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
1 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3558 |
КОВАЛЬЧУК Р.О. |
16155 |
м. Одеса |
ЗОШ № 81 |
3 |
90 (36+30+24) |
|
С1 |
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3559 |
КОВАЛЬЧУК С.С. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
2 |
33 (18+9+6) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3560 |
КОВАЛЬЯ М.І. |
16214 |
м. Одеса |
Ланжероновський |
4 |
102 (30+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3561 |
КОВАНЖИ Д.М. |
16317 |
м. Рені |
Орлівська ЗОШ |
3 |
126 (36+42+48) |
З |
|
|
|
Потрібна Людмила Валентинівна |
3562 |
КОВАНЖИ І.С. |
16165 |
м. Одеса |
ЗОШ № 53 |
3 |
84 (24+30+30) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3563 |
КОВАНЖИ Н.М. |
16317 |
м. Рені |
Орлівська ЗОШ |
5 |
114 (42+27+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Потрібна Людмила Валентинівна |
3564 |
КОВАРЖИК В.А. |
16242 |
смт. Тарутине |
Калачівська ЗОШ, НВК ЗОШ д/з с. Вознесенка-2 |
7 |
49 (6+18+25) |
|
|
|
|
Авілко Тетяна Григорівна |
3565 |
КОВАЧ Н.М. |
16200 |
м. Ананьїв |
Збірна шкіл |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Ситнік Людмила Олександрівна |
3566 |
КОВАЧЕНКО Л.С. |
16103 |
с. Богунове |
Богунівський НВК "ЗОШ І-ІІІ СТ. - ДС" |
8 |
150 (42+54+54) |
З |
|
|
|
Пузанова Майя Миколаївна |
3567 |
КОВБАСЮК Д.В. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
6 |
123 (42+27+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3568 |
КОВБАСЮК Н.В. |
16144 |
м. Одеса |
ЗОШ № 130 |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3569 |
КОВБЄЛЬ М.Ю. |
16214 |
м. Одеса |
Ланжероновський |
3 |
90 (36+30+24) |
|
С1 |
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3570 |
КОВДІЄНКО В.В. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
2 |
39 (0+18+21) |
|
|
|
С3 |
Буткевич Валентина Григорівна |
3571 |
КОВНІР В.Є. |
16196 |
м. Одеса |
Морський ліцей - ЗОШ №24 |
4 |
44 (14+12+18) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3572 |
КОВРИК В.Ф. |
16334 |
с. Нерубайське |
Нерубайська ЗОШ № 2 |
2 |
63 (24+15+24) |
|
С1 |
|
С3 |
Буткевич Валентина Григорівна |
3573 |
КОВТАНЮК В. |
16155 |
м. Одеса |
ЗОШ № 81 |
4 |
98 (32+36+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3574 |
КОВТУН А.Д. |
16211 |
м. Одеса |
Ор Саллах |
2 |
81 (30+21+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3575 |
КОВТУН Д.С. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
8 |
142 (48+51+43) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3576 |
КОВТУН Н.К. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
6 |
111 (42+33+36) |
|
С1 |
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3577 |
КОВУН М.Г. |
16138 |
м. Одеса |
ЗОШ №43 |
2 |
69 (24+24+21) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3578 |
КОВЧАК С.І. |
16121 |
смт. Радісне |
Радісненська ЗОШ |
3 |
126 (36+48+42) |
З |
|
|
|
Красильникова Руслана Євгенівна |
3579 |
КОГАН А.В. |
16155 |
м. Одеса |
ЗОШ № 81 |
4 |
80 (26+24+30) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3580 |
КОГАНА Р.В. |
16155 |
м. Одеса |
ЗОШ № 81 |
6 |
117 (48+42+27) |
|
С1 |
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3581 |
КОГУТ А.В. |
16020 |
смт Велика Михайлівка |
Великомихайлівська опорна ЗОШ |
3 |
120 (42+30+48) |
З |
|
|
|
Лукіянчук Наталія Павлівна |
3582 |
КОДЕНЧУК М.О. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
3 |
94 (28+36+30) |
|
|
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3583 |
КОДИМСЬКА К.О. |
16168 |
м. Одеса |
ЗОШ № 35 |
3 |
102 (36+24+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3584 |
КОДРЯНК Д.С. |
16002 |
м. Білгород-Дністровський |
Шабівська ЗОШ |
8 |
84 (24+33+27) |
|
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
3585 |
КОЄВ В.В. |
16151 |
м. Одеса |
Хабат |
3 |
130 (34+48+48) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3586 |
КОЄВА А.М. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
6 |
99 (36+21+42) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3587 |
КОЄВА М.М. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
8 |
111 (36+39+36) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3588 |
КОЄВА М.О. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
3 |
120 (42+42+36) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
3589 |
КОЖЕВНІКОВ А.В. |
16140 |
м. Одеса |
ЗОШ № 89 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3590 |
КОЖОКАР А.О. |
16216 |
смт. Тарутине |
Бородинська ЗОШ |
8 |
85 (30+18+37) |
|
|
|
|
Авілко Тетяна Григорівна |
3591 |
КОЖОКАР В.І. |
16251 |
м. Одеса |
ЗОШ № 14 |
2 |
69 (24+24+21) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3592 |
КОЖОКАРУ С. |
16156 |
м. Одеса |
ЗОШ № 86 |
6 |
108 (36+27+45) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3593 |
КОЖУКАР К.В. |
16052 |
смт. Овідіополь |
Новодолинська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
3 |
120 (42+36+42) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
3594 |
КОЖУХАР А.Є. |
16076 |
м. Білгород-Дністровський |
Удобненська ЗОШ |
5 |
111 (54+27+30) |
|
С1 |
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
3595 |
КОЖУХАР А.С. |
16304 |
м. Білгород-Дністровський |
ЗОШ № 3 |
1 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
3596 |
КОЖУХАР К.І. |
16329 |
с. Холодна |
Холоднобалківська ЗОШ І-ІІІ ст. |
4 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
3597 |
КОЖУХАР М.Є. |
16330 |
с. Троїцьке |
Троїцький ЗЗСО І-ІІІ ст. |
4 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
3598 |
КОЖУХАР М.С. |
16200 |
м. Ананьїв |
Збірна шкіл |
2 |
84 (30+27+27) |
З |
|
|
|
Ситнік Людмила Олександрівна |
3599 |
КОЖУХАР С.Є. |
16330 |
с. Троїцьке |
Троїцький ЗЗСО І-ІІІ ст. |
3 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
3600 |
КОЖУХАРЕНКО М.І. |
16256 |
м. Білгород-Дністровський |
Білгород-Дністровський НВК |
9 |
116 (30+51+35) |
|
|
С2 |
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
3601 |
КОЗАК Д.А. |
16163 |
м. Одеса |
ЗОШ № 37 |
4 |
120 (36+36+48) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3602 |
КОЗАК Д.О. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
4 |
96 (48+30+18) |
|
С1 |
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3603 |
КОЗАК Є.Г. |
16093 |
м. Арциз |
Мирнопільська ЗОШ |
1 |
66 (30+21+15) |
|
С1 |
С2 |
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
3604 |
КОЗАК І.А. |
16181 |
м. Одеса |
ЗОШ №71 |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3605 |
КОЗАК К.О. |
16093 |
м. Арциз |
Мирнопільська ЗОШ |
5 |
90 (24+39+27) |
|
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
3606 |
КОЗАК М.К. |
16306 |
м. Білгород-Дністровський |
ЗОШ № 9 |
4 |
102 (24+36+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Мальована Наталія Спиридонівна |
3607 |
КОЗАК М.О. |
16153 |
м. Одеса |
ЗОШ № 119 |
3 |
78 (18+30+30) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3608 |
КОЗАК Р.В. |
16122 |
с. Жовтень |
Збірна шкіл Ширяївського району |
4 |
120 (36+36+48) |
З |
|
|
|
Татаріна Альбіна Миколаївна |
3609 |
КОЗАК С.Є. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
3 |
106 (34+36+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3610 |
КОЗАК С.Ю. |
16123 |
с. Конопляне |
ОЗ «Коноплянська ЗОШ І-ІІІ ст. Коноплянської СР» |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Басюк Олена Вікторівна |
3611 |
КОЗАКОВ Д.І. |
16044 |
смт. Овідіополь |
Кароліно-Бугазька ЗОШ, Таїровська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
3612 |
КОЗАР П.М. |
16082 |
м. Арциз |
ЗОШ № 5 |
3 |
118 (34+42+42) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
3613 |
КОЗАР П.М. |
16082 |
м. Арциз |
ЗОШ № 5 |
9 |
103 (36+33+34) |
|
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
3614 |
КОЗАРЕНКО А.М. |
16176 |
м. Одеса |
ДНЗ Одеський професійний ліцей будівництва та архітектури |
10 |
125 (36+45+44) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3615 |
КОЗАЧЕНКО В.В. |
16251 |
м. Одеса |
ЗОШ № 14 |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3616 |
КОЗАЧЕНКО В.В. |
16155 |
м. Одеса |
ЗОШ № 81 |
3 |
86 (20+24+42) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3617 |
КОЗАЧЕНКО В.О. |
16002 |
м. Білгород-Дністровський |
Шабівська ЗОШ |
6 |
81 (24+30+27) |
|
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
3618 |
КОЗАЧЕНКО М.Д. |
16102 |
Фонтанка |
Фонтанський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія» |
4 |
96 (24+24+48) |
|
|
|
С3 |
Бабич Ольга Борисівна |
3619 |
КОЗАЧЕНКО О.С. |
16148 |
м. Одеса |
Гімназія № 9 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3620 |
КОЗАЧУК Г.Є. |
16148 |
м. Одеса |
Гімназія № 9 |
2 |
72 (18+30+24) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3621 |
КОЗЕЛЬСЬКИЙ І.В. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
7 |
80 (36+12+32) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3622 |
КОЗЕР А.С. |
16144 |
м. Одеса |
ЗОШ № 130 |
2 |
81 (24+30+27) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3623 |
КОЗИК Г. |
16177 |
м. Одеса |
ЗОШ №63 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3624 |
КОЗИНЕЦЬ О.М. |
16044 |
смт. Овідіополь |
Кароліно-Бугазька ЗОШ, Таїровська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
2 |
78 (30+21+27) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
3625 |
КОЗИР М.Ю. |
16080 |
м. Арциз |
НВК ЗОШ № 1 гімназія |
6 |
72 (18+18+36) |
|
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
3626 |
КОЗИРЄВ О.С. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
6 |
132 (48+51+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3627 |
КОЗИРЄВА Д.В. |
16279 |
м. Білгород-Дністровський |
Бритівська ЗОШ |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
3628 |
КОЗІЙ А.М. |
16155 |
м. Одеса |
ЗОШ № 81 |
7 |
104 (30+39+35) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3629 |
КОЗІК Д.Р. |
16132 |
с. Червонознам’янка |
Червонознам’янська ЗОШ |
2 |
84 (30+27+27) |
З |
|
|
|
Піпер Олена Миколаївна |
3630 |
КОЗІНА Г.А. |
16155 |
м. Одеса |
ЗОШ № 81 |
6 |
144 (48+51+45) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3631 |
КОЗЛІНСЬКИЙ С.В. |
16020 |
смт Велика Михайлівка |
Великомихайлівська опорна ЗОШ |
4 |
120 (42+30+48) |
З |
|
|
|
Лукіянчук Наталія Павлівна |
3632 |
КОЗЛОВА А. |
16251 |
м. Одеса |
ЗОШ № 14 |
2 |
66 (24+24+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3633 |
КОЗЛОВА А.В. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
7 |
6 (6+0+0) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3634 |
КОЗЛОВА С.К. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
2 |
36 (12+9+15) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3635 |
КОЗЛОВСЬКА Е.О. |
16176 |
м. Одеса |
ДНЗ Одеський професійний ліцей будівництва та архітектури |
10 |
54 (0+30+24) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3636 |
КОЗЛОВСЬКА К.В. |
16034 |
м. Біляївка |
ЗОШ № 1 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Горковенко Тетяна Миколаївна |
3637 |
КОЗЛОВСЬКИЙ М.Д. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
4 |
110 (38+36+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3638 |
КОЗЛОВСЬКІЙ Р. |
16218 |
смт. Тарутине |
Тарутинський НВК ЗОШ д/з |
4 |
44 (14+18+12) |
|
|
|
|
Авілко Тетяна Григорівна |
3639 |
КОЗОВЯКІН М.О. |
16190 |
м. Одеса |
ЗОШ № 107 |
1 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3640 |
КОЗОГЛАДЮК Р.Р. |
16198 |
м. Одеса |
школа-інтернат №3 |
1 |
72 (24+24+24) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3641 |
КОЗУБ Т.С. |
16139 |
м. Одеса |
НВК № 263 |
3 |
74 (32+18+24) |
|
С1 |
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3642 |
КОЗУБЕНКО Р.О. |
16304 |
м. Білгород-Дністровський |
ЗОШ № 3 |
3 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
3643 |
КОЗЬМА С.О. |
16020 |
смт Велика Михайлівка |
Великомихайлівська опорна ЗОШ |
1 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Лукіянчук Наталія Павлівна |
3644 |
КОЗЯЙІКН С.К. |
16141 |
м. Одеса |
Юрліцей |
11 |
148 (42+57+49) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3645 |
КОЗЯН В.В. |
16330 |
с. Троїцьке |
Троїцький ЗЗСО І-ІІІ ст. |
6 |
105 (30+45+30) |
|
|
С2 |
|
Буткевич Валентина Григорівна |
3646 |
КОЙЧЕВА А.С. |
16155 |
м. Одеса |
ЗОШ № 81 |
1 |
66 (30+18+18) |
|
С1 |
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3647 |
КОЙЧЕВА В.О. |
16300 |
м. Ізмаїл |
Муравлівська ЗОШ |
2 |
75 (18+27+30) |
З |
|
|
|
Раділова Світлана Семенівна |
3648 |
КОКОТА Д.Д. |
16165 |
м. Одеса |
ЗОШ № 53 |
3 |
92 (26+42+24) |
|
|
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3649 |
КОКШАРОВ Л.І. |
16304 |
м. Білгород-Дністровський |
ЗОШ № 3 |
4 |
120 (42+36+42) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
3650 |
КОЛБУН Я.І. |
16463 |
смт. Миколаївка |
ОЗ «Миколаївська ЗОШ» |
9 |
127 (36+51+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Чорна Марія Петрівна |
3651 |
КОЛГАШОВ М.С. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
8 |
114 (42+30+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3652 |
КОЛГАШОВА С.С. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
4 |
56 (8+24+24) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3653 |
КОЛЕВА К.Д. |
16086 |
м. Арциз |
Холмська ЗОШ |
3 |
126 (36+48+42) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
3654 |
КОЛЕНИК Г.Г. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
4 |
78 (18+24+36) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3655 |
КОЛЕСНИК А.О. |
16168 |
м. Одеса |
ЗОШ № 35 |
2 |
69 (24+24+21) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3656 |
КОЛЕСНИК В.В. |
16334 |
с. Нерубайське |
Нерубайська ЗОШ № 2 |
4 |
60 (24+12+24) |
|
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
3657 |
КОЛЕСНИК В.В. |
16256 |
м. Білгород-Дністровський |
Білгород-Дністровський НВК |
7 |
118 (30+45+43) |
|
|
С2 |
С3 |
Мальована Наталія Спиридонівна |
3658 |
КОЛЕСНИК М.О. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
10 |
99 (18+39+42) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3659 |
КОЛЕСНИКОВ В.М. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
5 |
108 (54+27+27) |
|
С1 |
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3660 |
КОЛЕСНИЧЕНКО Д.К. |
16168 |
м. Одеса |
ЗОШ № 35 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3661 |
КОЛЕСНИЧЕНКО І.О. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
3 |
108 (30+36+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Буткевич Валентина Григорівна |
3662 |
КОЛЕСНИЧЕНКО К.Ю. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
3 |
120 (42+30+48) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
3663 |
КОЛЕСНІК Д.В. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
1 |
6 (0+0+6) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3664 |
КОЛЕСНІК О.О. |
16200 |
м. Ананьїв |
Збірна шкіл |
11 |
49 (12+21+16) |
|
|
|
|
Ситнік Людмила Олександрівна |
3665 |
КОЛЕСНІК Я.Р. |
16144 |
м. Одеса |
ЗОШ № 130 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3666 |
КОЛЕСНІКОВ Т.Ю. |
16155 |
м. Одеса |
ЗОШ № 81 |
1 |
63 (30+27+6) |
|
С1 |
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3667 |
КОЛЕСНІКОВА Т.П. |
16019 |
смт Велика Михайлівка |
Великомихайлівський НВК |
6 |
84 (36+18+30) |
|
|
|
|
Лукіянчук Наталія Павлівна |
3668 |
КОЛЄВА С.В. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3669 |
КОЛІНЬКО Є.І. |
16138 |
м. Одеса |
ЗОШ №43 |
4 |
96 (36+36+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3670 |
КОЛІОГЛО В.В. |
16321 |
м. Рені |
Котловинська ЗОШ |
9 |
87 (18+39+30) |
|
|
|
|
Потрібна Людмила Валентинівна |
3671 |
КОЛІОГЛО В.І. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
3 |
96 (18+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3672 |
КОЛІОГЛО І.Ю. |
16318 |
м. Рені |
Новосільський НВК |
6 |
108 (42+33+33) |
|
С1 |
|
|
Потрібна Людмила Валентинівна |
3673 |
КОЛІСНИК М.Є. |
16049 |
смт. Овідіополь |
Миколаївська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
4 |
78 (24+18+36) |
|
|
|
С3 |
Феленко Ірина Григорівна |
3674 |
КОЛІСНИЧЕНКО М.Д. |
16153 |
м. Одеса |
ЗОШ № 119 |
4 |
102 (30+30+42) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3675 |
КОЛІСНИЧЕНКО М.О. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
2 |
75 (30+30+15) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3676 |
КОЛІСНИЧЕНКО М.О. |
16103 |
с. Богунове |
Богунівський НВК "ЗОШ І-ІІІ СТ. - ДС" |
10 |
172 (54+60+58) |
З |
|
|
|
Пузанова Майя Миколаївна |
3677 |
КОЛІСНИЧЕНКО О.О. |
16078 |
м. Білгород-Дністровський |
Випаснянська ЗОШ І-ІІ ст. |
5 |
168 (60+57+51) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
3678 |
КОЛІСНІЧЕНКО А.С. |
16275 |
смт Велика Михайлівка |
Новопетрівська ЗОШ |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Лукіянчук Наталія Павлівна |
3679 |
КОЛІСНІЧЕНКО В.В. |
16122 |
с. Жовтень |
Збірна шкіл Ширяївського району |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Татаріна Альбіна Миколаївна |
3680 |
КОЛІСНІЧЕНКО М.С. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
3 |
114 (36+36+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Буткевич Валентина Григорівна |
3681 |
КОЛІСНІЧЕНКО С.Д. |
16279 |
м. Білгород-Дністровський |
Бритівська ЗОШ |
3 |
126 (48+30+48) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
3682 |
КОЛІСНІЧЕНКО Ю.В. |
16122 |
с. Жовтень |
Збірна шкіл Ширяївського району |
4 |
90 (36+18+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Татаріна Альбіна Миколаївна |
3683 |
КОЛМАЦУЙ Д.С. |
16269 |
с. Новополь |
Новопольська ЗОШ І-ІІ ст |
5 |
156 (54+54+48) |
З |
|
|
|
Полуніна Світлана Володимирівна |
3684 |
КОЛОДЕНКО О.О. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
10 |
110 (30+51+29) |
|
|
С2 |
|
Буткевич Валентина Григорівна |
3685 |
КОЛОДЄЄВА М.О. |
16112 |
м. Ізмаїл |
Новонекрасівська ЗОШ |
4 |
68 (20+18+30) |
|
|
|
|
Раділова Світлана Семенівна |
3686 |
КОЛОДІЙ В.Є. |
16165 |
м. Одеса |
ЗОШ № 53 |
1 |
78 (30+21+27) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3687 |
КОЛОДІЙ І.О. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
4 |
60 (6+30+24) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3688 |
КОЛОДІН К.А. |
16208 |
м. Одеса |
ЗОШ № 33 |
4 |
102 (36+30+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3689 |
КОЛОКОЛОВ Л.А. |
16168 |
м. Одеса |
ЗОШ № 35 |
4 |
80 (26+24+30) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3690 |
КОЛОМЕЄЦЬ М.Д. |
16139 |
м. Одеса |
НВК № 263 |
3 |
78 (36+6+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3691 |
КОЛОМЕЄЦЬ Х.О. |
16083 |
м. Арциз |
Кам’янська ЗОШ |
8 |
104 (36+33+35) |
|
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
3692 |
КОЛОМЕЙЧУК І.Р. |
16020 |
смт Велика Михайлівка |
Великомихайлівська опорна ЗОШ |
1 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Лукіянчук Наталія Павлівна |
3693 |
КОЛОМЄЙЦЕВ К.І. |
16033 |
м. Ізмаїл |
Український ліцей з поглибленим вивченням іноземних мов |
4 |
102 (30+30+42) |
|
|
|
С3 |
Назаренко Анастасія Ігорівна |
3694 |
КОЛОМИЕЦ А.Г. |
16090 |
м. Арциз |
Вознесенівська ЗОШ, Главанська ЗОШ |
2 |
87 (30+30+27) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
3695 |
КОЛОМІЄЦЬ Д.С. |
16144 |
м. Одеса |
ЗОШ № 130 |
2 |
81 (24+27+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3696 |
КОЛОМІЄЦЬ М.С. |
16334 |
с. Нерубайське |
Нерубайська ЗОШ № 2 |
4 |
90 (24+30+36) |
|
|
|
С3 |
Буткевич Валентина Григорівна |
3697 |
КОЛОМІЄЦЬ М.С. |
16101 |
м. Ізмаїл |
ЗОШ № 8 |
4 |
126 (30+48+48) |
З |
|
|
|
Коколова Олена Дмитріївна |
3698 |
КОЛОМІЄЦЬ О.О. |
16144 |
м. Одеса |
ЗОШ № 130 |
3 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3699 |
КОЛОМІЄЦЬ П.В. |
16168 |
м. Одеса |
ЗОШ № 35 |
8 |
152 (54+57+41) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3700 |
КОЛОМІЄЦЬ Х.В. |
16141 |
м. Одеса |
Юрліцей |
11 |
142 (36+57+49) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3701 |
КОЛОМІЄЦЬЬ Б.С. |
16304 |
м. Білгород-Дністровський |
ЗОШ № 3 |
1 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
3702 |
КОЛОМІЙЧУК К.М. |
16166 |
м. Одеса |
ЗОШ № 40 |
4 |
104 (26+36+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3703 |
КОЛОНТАЙ І. |
16200 |
м. Ананьїв |
Збірна шкіл |
5 |
168 (54+60+54) |
З |
|
|
|
Ситнік Людмила Олександрівна |
3704 |
КОЛОСОВ А. |
16172 |
м. Одеса |
Гімназія №2 |
7 |
101 (30+36+35) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3705 |
КОЛОСОВ Б.Р. |
16332 |
с. Паліївка |
Паліївська ЗОШ І-ІІ ст. |
9 |
50 (12+30+8) |
|
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
3706 |
КОЛОСОВ В.В. |
16096 |
м. Арциз |
Надеждівська ЗОШ |
4 |
82 (22+24+36) |
|
|
|
С3 |
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
3707 |
КОЛОСОВ В.О. |
16082 |
м. Арциз |
ЗОШ № 5 |
4 |
114 (30+36+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
3708 |
КОЛОСОВ І.В. |
16082 |
м. Арциз |
ЗОШ № 5 |
4 |
60 (12+24+24) |
|
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
3709 |
КОЛОСОВА В.М. |
16080 |
м. Арциз |
НВК ЗОШ № 1 гімназія |
7 |
71 (12+18+41) |
|
|
|
С3 |
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
3710 |
КОЛОСОВСКАЯ Е.С. |
16086 |
м. Арциз |
Холмська ЗОШ |
4 |
132 (36+48+48) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
3711 |
КОЛОСОВСЬКА Т.О. |
16241 |
смт. Тарутине |
НВК с. Малоярославець-2 |
8 |
123 (24+45+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Авілко Тетяна Григорівна |
3712 |
КОЛОТЕЄВА А.А. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
8 |
67 (18+9+40) |
|
|
|
С3 |
Буткевич Валентина Григорівна |
3713 |
КОЛОТИЛО А.А. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
4 |
120 (42+30+48) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
3714 |
КОЛОТИЛО П.С. |
16159 |
м. Одеса |
ЗОШ № 69 |
3 |
50 (14+18+18) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3715 |
КОЛПАК Р.О. |
16275 |
смт Велика Михайлівка |
Новопетрівська ЗОШ |
3 |
126 (36+42+48) |
З |
|
|
|
Лукіянчук Наталія Павлівна |
3716 |
КОЛПАКЧІ О.Д. |
16012 |
м. Болград |
Гімназія ім. Г. С. Раковського |
5 |
96 (36+18+42) |
|
|
|
С3 |
Димитрова Світлана Яківна |
3717 |
КОЛУН Г.Р. |
16279 |
м. Білгород-Дністровський |
Бритівська ЗОШ |
6 |
174 (60+57+57) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
3718 |
КОЛЦУН Н.О. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
3 |
92 (26+36+30) |
|
|
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3719 |
КОЛЧЕВА К.Д. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3720 |
КОЛЧИНА Ю.Ю. |
16256 |
м. Білгород-Дністровський |
Білгород-Дністровський НВК |
8 |
92 (42+21+29) |
|
С1 |
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
3721 |
КОЛЬЄВ В.С. |
16012 |
м. Болград |
Гімназія ім. Г. С. Раковського |
10 |
111 (24+60+27) |
|
|
С2 |
|
Димитрова Світлана Яківна |
3722 |
КОЛЬКО В.Ю. |
16012 |
м. Болград |
Гімназія ім. Г. С. Раковського |
11 |
138 (30+57+51) |
|
|
С2 |
С3 |
Димитрова Світлана Яківна |
3723 |
КОЛЬКО Л.Ю. |
16012 |
м. Болград |
Гімназія ім. Г. С. Раковського |
3 |
86 (20+36+30) |
|
|
С2 |
|
Димитрова Світлана Яківна |
3724 |
КОЛЬКОВА З.О. |
16118 |
смт Олександрівка, м.Чорноморськ |
Олександрівська ЗОШ |
3 |
120 (42+42+36) |
З |
|
|
|
Вакарь Яна Василівна |
3725 |
КОЛЬЦУН Д.І. |
16306 |
м. Білгород-Дністровський |
ЗОШ № 9 |
4 |
88 (28+42+18) |
|
|
С2 |
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
3726 |
КОМАНІЧ Б.В. |
16312 |
м. Рені |
ЗОШ №3 |
5 |
120 (30+45+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Потрібна Людмила Валентинівна |
3727 |
КОМАРНИЦЬКА Д.В. |
16083 |
м. Арциз |
Кам’янська ЗОШ |
3 |
126 (36+42+48) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
3728 |
КОМАРОВ Д.Є. |
16155 |
м. Одеса |
ЗОШ № 81 |
4 |
72 (18+18+36) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3729 |
КОМАРОВ М.О. |
16082 |
м. Арциз |
ЗОШ № 5 |
6 |
63 (24+21+18) |
|
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
3730 |
КОМАРОВА В.С. |
16304 |
м. Білгород-Дністровський |
ЗОШ № 3 |
2 |
81 (30+30+21) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
3731 |
КОМАРОВА Т.О. |
16076 |
м. Білгород-Дністровський |
Удобненська ЗОШ |
11 |
87 (18+36+33) |
|
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
3732 |
КОМАШКО В.В. |
16327 |
с. Вигода |
Вигодянська ЗОШ І-ІІІ ст. |
4 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
3733 |
КОМИШ А.Д. |
16210 |
с. Северинівка |
Северинівська ЗОШ |
3 |
114 (30+36+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Іриченко Лілія Миколаївна |
3734 |
КОМИШ А.Д. |
16210 |
с. Северинівка |
Северинівська ЗОШ |
2 |
81 (24+30+27) |
З |
|
|
|
Іриченко Лілія Миколаївна |
3735 |
КОМІРЕНКО П.Ю. |
16196 |
м. Одеса |
Морський ліцей - ЗОШ №24 |
2 |
78 (24+27+27) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3736 |
КОМІСАРЧУК І.Р. |
16138 |
м. Одеса |
ЗОШ №43 |
4 |
90 (36+18+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3737 |
КОМІССАРЕНКО А.Д. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
2 |
60 (12+30+18) |
|
|
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3738 |
КОМІССАРОВА А.В. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
3 |
92 (26+36+30) |
|
|
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3739 |
КОМЛАЧ Л.С. |
16279 |
м. Білгород-Дністровський |
Бритівська ЗОШ |
6 |
72 (30+21+21) |
|
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
3740 |
КОМЛАЧ О.О. |
16306 |
м. Білгород-Дністровський |
ЗОШ № 9 |
4 |
86 (20+36+30) |
|
|
С2 |
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
3741 |
КОМЛЄВ О.С. |
16313 |
м. Рені |
ЗОШ №4 |
9 |
70 (24+18+28) |
|
|
|
|
Потрібна Людмила Валентинівна |
3742 |
КОММУНІШИНА С.Д. |
16019 |
смт Велика Михайлівка |
Великомихайлівський НВК |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Лукіянчук Наталія Павлівна |
3743 |
КОМНАТНИЙ Н.М. |
16155 |
м. Одеса |
ЗОШ № 81 |
2 |
60 (24+24+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3744 |
КОМПАН Р.А. |
16078 |
м. Білгород-Дністровський |
Випаснянська ЗОШ І-ІІ ст. |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
3745 |
КОМПОНЕНКО К.О. |
16200 |
м. Ананьїв |
Збірна шкіл |
1 |
72 (30+18+24) |
З |
|
|
|
Ситнік Людмила Олександрівна |
3746 |
КОМРАКОВА К.О. |
16166 |
м. Одеса |
ЗОШ № 40 |
3 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3747 |
КОМУНІШИНА А.С. |
16021 |
смт Велика Михайлівка |
Новоборисівська ЗОШ |
5 |
162 (54+48+60) |
З |
|
|
|
Лукіянчук Наталія Павлівна |
3748 |
КОНДОНІ М.А. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
11 |
140 (42+45+53) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3749 |
КОНДРАТЕНКО Д.А. |
16165 |
м. Одеса |
ЗОШ № 53 |
2 |
48 (12+21+15) |
|
|
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3750 |
КОНДРАТЕНКО Т.В. |
16200 |
м. Ананьїв |
Збірна шкіл |
4 |
94 (28+30+36) |
|
|
|
С3 |
Ситнік Людмила Олександрівна |
3751 |
КОНДРАТОВА А.І. |
16279 |
м. Білгород-Дністровський |
Бритівська ЗОШ |
9 |
109 (24+45+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Мальована Наталія Спиридонівна |
3752 |
КОНДРАТОВА В.І. |
16041 |
смт. Овідіополь |
Великодолинська ЗОШ №2 |
2 |
63 (12+27+24) |
|
|
С2 |
С3 |
Феленко Ірина Григорівна |
3753 |
КОНДРАТЬЄВ Г.К. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
8 |
57 (18+6+33) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3754 |
КОНДРАТЮК А.І. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
8 |
145 (42+51+52) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3755 |
КОНДРАТЮК В.О. |
16076 |
м. Білгород-Дністровський |
Удобненська ЗОШ |
6 |
129 (48+39+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Мальована Наталія Спиридонівна |
3756 |
КОНДРАТЮК Е.О. |
16310 |
м. Рені |
ЗОШ №1 |
4 |
50 (14+18+18) |
|
|
|
|
Потрібна Людмила Валентинівна |
3757 |
КОНДРАТЮК Є.Ю. |
16333 |
с. Мирне |
Мирненська ЗОШ І-ІІІ ст. |
6 |
102 (30+42+30) |
|
|
С2 |
|
Буткевич Валентина Григорівна |
3758 |
КОНДРАТЮК К.О. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
6 |
117 (48+30+39) |
|
С1 |
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3759 |
КОНДРАТЮК О.О. |
16076 |
м. Білгород-Дністровський |
Удобненська ЗОШ |
6 |
111 (36+45+30) |
|
|
С2 |
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
3760 |
КОНДРАШЕНКО Є.А. |
16177 |
м. Одеса |
ЗОШ №63 |
2 |
78 (24+30+24) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3761 |
КОНДРАШОВ В. |
16153 |
м. Одеса |
ЗОШ № 119 |
4 |
78 (24+18+36) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3762 |
КОНДРИШИНА Т.О. |
16275 |
смт Велика Михайлівка |
Новопетрівська ЗОШ |
1 |
81 (30+27+24) |
З |
|
|
|
Лукіянчук Наталія Павлівна |
3763 |
КОНДРУШИНА К.М. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
6 |
108 (48+33+27) |
|
С1 |
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3764 |
КОНЕЛЬНИК В.А. |
16002 |
м. Білгород-Дністровський |
Шабівська ЗОШ |
1 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
3765 |
КОНЄВЄГА П.С. |
16034 |
м. Біляївка |
ЗОШ № 1 |
4 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Горковенко Тетяна Миколаївна |
3766 |
КОНІВ К.О. |
16181 |
м. Одеса |
ЗОШ №71 |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3767 |
КОНІКА І.С. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
4 |
82 (22+24+36) |
|
|
|
С3 |
Буткевич Валентина Григорівна |
3768 |
КОНОВАЛЕНКО Г.С. |
16167 |
м. Одеса |
ЗОШ № 54 |
3 |
126 (30+48+48) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3769 |
КОНОВАЛОВА М.С. |
16148 |
м. Одеса |
Гімназія № 9 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3770 |
КОНОНЕНКО В.О. |
16287 |
м. Березівка |
КЗЗСО № 2 м. Березівка |
4 |
106 (34+30+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Бондар Любов Миколаївна |
3771 |
КОНОНОВА Д.Р. |
16143 |
м. Одеса |
ЗОШ № 100 |
5 |
69 (18+33+18) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3772 |
КОНОПЕЛЬНЮК В.О. |
16181 |
м. Одеса |
ЗОШ №71 |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3773 |
КОНОПЕЛЬСЬКИЙ В.Є. |
16132 |
с. Червонознам’янка |
Червонознам’янська ЗОШ |
6 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Піпер Олена Миколаївна |
3774 |
КОНОПЕЛЬСЬКИЙ Д.Я. |
16132 |
с. Червонознам’янка |
Червонознам’янська ЗОШ |
3 |
132 (48+36+48) |
З |
|
|
|
Піпер Олена Миколаївна |
3775 |
КОНОПЕЛЬСЬКИЙ М.Д. |
16132 |
с. Червонознам’янка |
Червонознам’янська ЗОШ |
7 |
134 (42+45+47) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Піпер Олена Миколаївна |
3776 |
КОНОПЕЛЬСЬКИЙ Т.Д. |
16132 |
с. Червонознам’янка |
Червонознам’янська ЗОШ |
3 |
132 (48+42+42) |
З |
|
|
|
Піпер Олена Миколаївна |
3777 |
КОНОПКО І.О. |
16155 |
м. Одеса |
ЗОШ № 81 |
6 |
138 (60+33+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3778 |
КОНОПЛЬОВА В.М. |
16329 |
с. Холодна |
Холоднобалківська ЗОШ І-ІІІ ст. |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
3779 |
КОНСТАНТИНОВ В.В. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
4 |
108 (30+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3780 |
КОНСТАНТИНОВ Д.О. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
2 |
42 (12+18+12) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3781 |
КОНСТАНТІНОВ Д.О. |
16327 |
с. Вигода |
Вигодянська ЗОШ І-ІІІ ст. |
4 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
3782 |
КОНФЕДЕРАТ М.В. |
16286 |
м. Березівка |
КЗЗСО № 3 м. Березівка |
4 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Бондар Любов Миколаївна |
3783 |
КОНЦУР Д.Н. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
6 |
111 (36+42+33) |
|
|
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3784 |
КОНЧИЦЬ Б.С. |
16103 |
с. Богунове |
Богунівський НВК "ЗОШ І-ІІІ СТ. - ДС" |
6 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Пузанова Майя Миколаївна |
3785 |
КОНЧИЦЬ Д.С. |
16103 |
с. Богунове |
Богунівський НВК "ЗОШ І-ІІІ СТ. - ДС" |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Пузанова Майя Миколаївна |
3786 |
КОНЧИЦЬКА К.В. |
16020 |
смт Велика Михайлівка |
Великомихайлівська опорна ЗОШ |
7 |
139 (36+45+58) |
|
|
С2 |
С3 |
Лукіянчук Наталія Павлівна |
3787 |
КОНЬКОВ А.Р. |
16165 |
м. Одеса |
ЗОШ № 53 |
1 |
84 (30+27+27) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3788 |
КОНЬКОВА Є.А. |
16112 |
м. Ізмаїл |
Новонекрасівська ЗОШ |
3 |
70 (34+12+24) |
|
С1 |
|
|
Раділова Світлана Семенівна |
3789 |
КОНЮШЕНКО Т.А. |
16260 |
с. Чернече |
НВК «Чернеченська ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ» |
2 |
33 (12+6+15) |
|
|
|
|
Полуніна Світлана Володимирівна |
3790 |
КОНЮШНЯК А.А. |
16153 |
м. Одеса |
ЗОШ № 119 |
3 |
96 (36+30+30) |
|
С1 |
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3791 |
КОПАНСКИЙ І.В. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
7 |
117 (36+33+48) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3792 |
КОПЄЙКА М. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
4 |
88 (28+24+36) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3793 |
КОПИЛОВА Д. |
16153 |
м. Одеса |
ЗОШ № 119 |
2 |
75 (30+21+24) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3794 |
КОПИТІН М.С. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
2 |
30 (24+0+6) |
|
С1 |
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3795 |
КОПИТІН С.А. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
1 |
6 (0+0+6) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3796 |
КОПИЦЯ Ю.В. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
4 |
74 (14+24+36) |
|
|
|
С3 |
Буткевич Валентина Григорівна |
3797 |
КОПНІНА А.Д. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
2 |
81 (30+21+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3798 |
КОПУСЬ Л.О. |
16131 |
м. Біляївка |
ЗОШ № 2 |
5 |
150 (54+51+45) |
З |
|
|
|
Щуренко Оксана Володимирівна |
3799 |
КОПУСЬ С. |
16198 |
м. Одеса |
школа-інтернат №3 |
3 |
96 (30+24+42) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3800 |
КОРАБЕЛЬСЬКИЙ В. |
16153 |
м. Одеса |
ЗОШ № 119 |
4 |
98 (38+24+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3801 |
КОРАБЛЬОВ Д.А. |
16140 |
м. Одеса |
ЗОШ № 89 |
4 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3802 |
КОРАК Я.С. |
16165 |
м. Одеса |
ЗОШ № 53 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3803 |
КОРЕНОВСЬКИЙ Б.С. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
3 |
78 (24+24+30) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3804 |
КОРЕНЬ А.М. |
16122 |
с. Жовтень |
Збірна шкіл Ширяївського району |
7 |
125 (48+39+38) |
|
С1 |
|
|
Татаріна Альбіна Миколаївна |
3805 |
КОРЕНЬ Д.О. |
16279 |
м. Білгород-Дністровський |
Бритівська ЗОШ |
3 |
102 (36+30+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Мальована Наталія Спиридонівна |
3806 |
КОРЕНЬ К.О. |
16279 |
м. Білгород-Дністровський |
Бритівська ЗОШ |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
3807 |
КОРЕТНЮК В.Т. |
16141 |
м. Одеса |
Юрліцей |
10 |
122 (42+39+41) |
|
С1 |
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3808 |
КОРЕЦЬКА В.Е. |
16327 |
с. Вигода |
Вигодянська ЗОШ І-ІІІ ст. |
8 |
101 (36+45+20) |
|
|
С2 |
|
Буткевич Валентина Григорівна |
3809 |
КОРЕЦЬКА І.Ю. |
16075 |
с.Адамівка |
Адамівська ЗОШ |
4 |
132 (48+42+42) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
3810 |
КОРЕЦЬКА П.О. |
16251 |
м. Одеса |
ЗОШ № 14 |
1 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3811 |
КОРЕЦЬКИЙ А.А. |
16102 |
Фонтанка |
Фонтанський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія» |
5 |
39 (24+9+6) |
|
|
|
|
Бабич Ольга Борисівна |
3812 |
КОРЕЦЬКИЙ Е.Ю. |
16020 |
смт Велика Михайлівка |
Великомихайлівська опорна ЗОШ |
4 |
114 (42+36+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Лукіянчук Наталія Павлівна |
3813 |
КОРЖЕНКО А.С. |
16269 |
с. Новополь |
Новопольська ЗОШ І-ІІ ст |
8 |
139 (36+45+58) |
|
|
С2 |
С3 |
Полуніна Світлана Володимирівна |
3814 |
КОРІНЕНКО О.О. |
16002 |
м. Білгород-Дністровський |
Шабівська ЗОШ |
1 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
3815 |
КОРКАЧ Д.В. |
16279 |
м. Білгород-Дністровський |
Бритівська ЗОШ |
2 |
75 (30+24+21) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
3816 |
КОРКАЧ Н. |
16187 |
м. Одеса |
ЗОШ №84 |
10 |
53 (6+33+14) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3817 |
КОРНАЦЬКА Г.С. |
16141 |
м. Одеса |
Юрліцей |
10 |
93 (18+48+27) |
|
|
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3818 |
КОРНЕВІЧ А.О. |
16083 |
м. Арциз |
Кам’янська ЗОШ |
8 |
99 (36+33+30) |
|
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
3819 |
КОРНЕЙ О.В. |
16317 |
м. Рені |
Орлівська ЗОШ |
5 |
51 (30+21+0) |
|
|
|
|
Потрібна Людмила Валентинівна |
3820 |
КОРНЕЛ О.І. |
16316 |
м. Рені |
Лиманська ЗОШ |
8 |
109 (24+51+34) |
|
|
С2 |
|
Потрібна Людмила Валентинівна |
3821 |
КОРНЕТ В.О. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
10 |
75 (12+45+18) |
|
|
С2 |
|
Буткевич Валентина Григорівна |
3822 |
КОРНЄЄВА К.Є. |
16300 |
м. Ізмаїл |
Муравлівська ЗОШ |
3 |
64 (16+24+24) |
|
|
|
|
Раділова Світлана Семенівна |
3823 |
КОРНЄЙ А.С. |
16320 |
м. Рені |
Нагірнянська ЗОШ |
3 |
86 (26+30+30) |
|
|
|
|
Потрібна Людмила Валентинівна |
3824 |
КОРНИЦЬКИЙ Д.М. |
16275 |
смт Велика Михайлівка |
Новопетрівська ЗОШ |
5 |
111 (42+36+33) |
|
С1 |
|
|
Лукіянчук Наталія Павлівна |
3825 |
КОРНІЄНКО Е.В. |
16187 |
м. Одеса |
ЗОШ №84 |
2 |
78 (30+27+21) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3826 |
КОРНІЄНКО О.К. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
4 |
84 (12+30+42) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3827 |
КОРНІЙЧУК К.В. |
16020 |
смт Велика Михайлівка |
Великомихайлівська опорна ЗОШ |
7 |
147 (48+39+60) |
З |
|
|
|
Лукіянчук Наталія Павлівна |
3828 |
КОРНІЙЧУК К.К. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
3 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3829 |
КОРНІЛОВ М.І. |
16148 |
м. Одеса |
Гімназія № 9 |
1 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3830 |
КОРНІЮК П.О. |
16139 |
м. Одеса |
НВК № 263 |
4 |
72 (18+24+30) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3831 |
КОРНЯ Д.Р. |
16103 |
с. Богунове |
Богунівський НВК "ЗОШ І-ІІІ СТ. - ДС" |
6 |
162 (54+54+54) |
З |
|
|
|
Пузанова Майя Миколаївна |
3832 |
КОРНЯ К.О. |
16167 |
м. Одеса |
ЗОШ № 54 |
3 |
126 (36+48+42) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3833 |
КОРНЯ С.Р. |
16103 |
с. Богунове |
Богунівський НВК "ЗОШ І-ІІІ СТ. - ДС" |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Пузанова Майя Миколаївна |
3834 |
КОРОБЕЙНІКОВ К.В. |
16002 |
м. Білгород-Дністровський |
Шабівська ЗОШ |
3 |
48 (6+12+30) |
|
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
3835 |
КОРОБЄР К.М. |
16319 |
м. Рені |
Плавнінська ЗОШ |
9 |
73 (24+21+28) |
|
|
|
|
Потрібна Людмила Валентинівна |
3836 |
КОРОБЄР Р.С. |
16314 |
м. Рені |
Ренійський НВК-ліцей |
4 |
36 (0+12+24) |
|
|
|
|
Потрібна Людмила Валентинівна |
3837 |
КОРОБКА П.С. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
3838 |
КОРОБКО Ю.О. |
16155 |
м. Одеса |
ЗОШ № 81 |
4 |
106 (34+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3839 |
КОРОБЧУК А.А. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
3 |
78 (12+30+36) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3840 |
КОРОБЧУК Н.А. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
6 |
153 (60+45+48) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3841 |
КОРОВАЙ Н.Н. |
16176 |
м. Одеса |
ДНЗ Одеський професійний ліцей будівництва та архітектури |
10 |
60 (6+27+27) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3842 |
КОРОВАЙЧЕНКО Л.А. |
16275 |
смт Велика Михайлівка |
Новопетрівська ЗОШ |
1 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Лукіянчук Наталія Павлівна |
3843 |
КОРОВЧУК С.Є. |
16306 |
м. Білгород-Дністровський |
ЗОШ № 9 |
2 |
81 (30+27+24) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
3844 |
КОРОЗА В.В. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
2 |
63 (30+27+6) |
|
С1 |
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3845 |
КОРОЛЕНКО В.Ю. |
16279 |
м. Білгород-Дністровський |
Бритівська ЗОШ |
3 |
126 (36+42+48) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
3846 |
КОРОЛЬ В.Р. |
16123 |
с. Конопляне |
ОЗ «Коноплянська ЗОШ І-ІІІ ст. Коноплянської СР» |
3 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Басюк Олена Вікторівна |
3847 |
КОРОЛЬ Т.Б. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3848 |
КОРОЛЬОВ А.М. |
16155 |
м. Одеса |
ЗОШ № 81 |
5 |
105 (48+27+30) |
|
С1 |
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3849 |
КОРОЛЬОВА Д.М. |
16155 |
м. Одеса |
ЗОШ № 81 |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3850 |
КОРОЛЯОВА М.К. |
16310 |
м. Рені |
ЗОШ №1 |
3 |
86 (32+24+30) |
|
С1 |
|
|
Потрібна Людмила Валентинівна |
3851 |
КОРОПОК В.В. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
1 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3852 |
КОРОТКА П.К. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
6 |
102 (48+12+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3853 |
КОРОТКОВ М.О. |
16155 |
м. Одеса |
ЗОШ № 81 |
4 |
58 (22+12+24) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3854 |
КОРОТКОВА В.А. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
2 |
63 (24+21+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3855 |
КОРОТКОВА С.А. |
16329 |
с. Холодна |
Холоднобалківська ЗОШ І-ІІІ ст. |
2 |
75 (24+27+24) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
3856 |
КОРТУНОВА М. |
16153 |
м. Одеса |
ЗОШ № 119 |
4 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3857 |
КОРЧАГІНА Н.Р. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
5 |
102 (42+30+30) |
|
С1 |
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3858 |
КОРЧАГІНОЇ О.Р. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
5 |
60 (24+18+18) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3859 |
КОРЧАКОВСЬКА К.А. |
16255 |
с. Пужайково |
НВК «Пужайківська ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ» |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Полуніна Світлана Володимирівна |
3860 |
КОРЧЕВА М.С. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
4 |
98 (32+30+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3861 |
КОРЧЕНКО М.Д. |
16177 |
м. Одеса |
ЗОШ №63 |
2 |
72 (24+24+24) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3862 |
КОРЯГІН Г.А. |
16167 |
м. Одеса |
ЗОШ № 54 |
3 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3863 |
КОРЯЖМІН Д. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
4 |
100 (22+36+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3864 |
КОСАКІВСЬКИЙ І.В. |
16256 |
м. Білгород-Дністровський |
Білгород-Дністровський НВК |
7 |
128 (36+45+47) |
|
|
С2 |
С3 |
Мальована Наталія Спиридонівна |
3865 |
КОСЕНКО А.В. |
16148 |
м. Одеса |
Гімназія № 9 |
1 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3866 |
КОСЕНКО А.М. |
16165 |
м. Одеса |
ЗОШ № 53 |
4 |
82 (22+36+24) |
|
|
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3867 |
КОСЕНКО В.А. |
16177 |
м. Одеса |
ЗОШ №63 |
4 |
80 (32+30+18) |
|
С1 |
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3868 |
КОСИНДЯК А.С. |
16020 |
смт Велика Михайлівка |
Великомихайлівська опорна ЗОШ |
4 |
114 (42+36+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Лукіянчук Наталія Павлівна |
3869 |
КОСИХ М.Ю. |
16132 |
с. Червонознам’янка |
Червонознам’янська ЗОШ |
6 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Піпер Олена Миколаївна |
3870 |
КОСОБУДСЬКА М. |
16168 |
м. Одеса |
ЗОШ № 35 |
8 |
149 (48+57+44) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3871 |
КОСОВА Д.Д. |
16144 |
м. Одеса |
ЗОШ № 130 |
4 |
82 (28+30+24) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3872 |
КОСОВА Л.С. |
16132 |
с. Червонознам’янка |
Червонознам’янська ЗОШ |
10 |
133 (42+45+46) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Піпер Олена Миколаївна |
3873 |
КОСОВАН І.М. |
16243 |
с. Пасицели |
Пасицелівська ЗОШ |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Полуніна Світлана Володимирівна |
3874 |
КОСОВЕЦЬ Б.А. |
16200 |
м. Ананьїв |
Збірна шкіл |
5 |
162 (60+48+54) |
З |
|
|
|
Ситнік Людмила Олександрівна |
3875 |
КОСОЛАПОВА А.Д. |
16334 |
с. Нерубайське |
Нерубайська ЗОШ № 2 |
4 |
68 (14+30+24) |
|
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
3876 |
КОССОВСЬКИЙ В.І. |
16176 |
м. Одеса |
ДНЗ Одеський професійний ліцей будівництва та архітектури |
10 |
72 (18+39+15) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3877 |
КОСТАНДАКІ К.Л. |
16172 |
м. Одеса |
Гімназія №2 |
7 |
15 (12+0+3) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3878 |
КОСТЕНКО Є.А. |
16159 |
м. Одеса |
ЗОШ № 69 |
4 |
126 (48+36+42) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3879 |
КОСТЕНКО П.А. |
16312 |
м. Рені |
ЗОШ №3 |
7 |
132 (42+39+51) |
|
С1 |
|
С3 |
Потрібна Людмила Валентинівна |
3880 |
КОСТЕНКО С.Р. |
16269 |
с. Новополь |
Новопольська ЗОШ І-ІІ ст |
5 |
150 (48+54+48) |
З |
|
|
|
Полуніна Світлана Володимирівна |
3881 |
КОСТЕЦЬКИЙ А.В. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
3882 |
КОСТИНЮК К.М. |
16327 |
с. Вигода |
Вигодянська ЗОШ І-ІІІ ст. |
7 |
103 (42+27+34) |
|
С1 |
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
3883 |
КОСТИНЮК О.М. |
16327 |
с. Вигода |
Вигодянська ЗОШ І-ІІІ ст. |
2 |
66 (30+18+18) |
|
С1 |
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
3884 |
КОСТИРКІН К.О. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
1 |
81 (24+27+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3885 |
КОСТИРКО В.О. |
16041 |
смт. Овідіополь |
Великодолинська ЗОШ №2 |
3 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
3886 |
КОСТИЧЕВА А.І. |
16166 |
м. Одеса |
ЗОШ № 40 |
5 |
111 (30+42+39) |
|
|
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3887 |
КОСТІН Г.О. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
4 |
62 (20+24+18) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3888 |
КОСТІНА Т.М. |
16241 |
смт. Тарутине |
НВК с. Малоярославець-2 |
9 |
104 (36+36+32) |
|
|
|
|
Авілко Тетяна Григорівна |
3889 |
КОСТІОГЛО О.В. |
16327 |
с. Вигода |
Вигодянська ЗОШ І-ІІІ ст. |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
3890 |
КОСТІОГЛУ К.В. |
16313 |
м. Рені |
ЗОШ №4 |
1 |
81 (30+24+27) |
З |
|
|
|
Потрібна Людмила Валентинівна |
3891 |
КОСТОВ Д.Д. |
16090 |
м. Арциз |
Вознесенівська ЗОШ, Главанська ЗОШ |
8 |
55 (36+3+16) |
|
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
3892 |
КОСТОВ М.М. |
16011 |
м. Ізмаїл |
Кириничанська ЗОШ |
2 |
84 (30+27+27) |
З |
|
|
|
Раділова Світлана Семенівна |
3893 |
КОСТОВА Д.Д. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
3 |
58 (16+18+24) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3894 |
КОСТОВА Є.О. |
16095 |
м. Арциз |
Н.-Іванівська ЗОШ |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
3895 |
КОСТОВА О.О. |
16165 |
м. Одеса |
ЗОШ № 53 |
4 |
114 (36+30+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3896 |
КОСТОВА О.С. |
16311 |
м. Рені |
Ренійська гімназія |
4 |
132 (42+48+42) |
З |
|
|
|
Потрібна Людмила Валентинівна |
3897 |
КОСТРОВ А.В. |
16088 |
м. Арциз |
Деленська ЗОШ |
4 |
80 (32+18+30) |
|
С1 |
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
3898 |
КОСТРОВ І.І. |
16081 |
м. Арциз |
НВК ЗОШ № 4 ліцей |
3 |
84 (30+24+30) |
|
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
3899 |
КОСТРОВ С.М. |
16088 |
м. Арциз |
Деленська ЗОШ |
4 |
86 (26+30+30) |
|
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
3900 |
КОСТРОВА В.І. |
16208 |
м. Одеса |
ЗОШ № 33 |
4 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3901 |
КОСТРОМА М.О. |
16101 |
м. Ізмаїл |
ЗОШ № 8 |
4 |
122 (32+42+48) |
З |
|
|
|
Коколова Олена Дмитріївна |
3902 |
КОСТРОМИЦЬКИЙ Т.М. |
16304 |
м. Білгород-Дністровський |
ЗОШ № 3 |
4 |
126 (36+42+48) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
3903 |
КОСТУБЕНКО М.О. |
16145 |
м. Одеса |
НВК № 300 |
4 |
96 (36+24+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3904 |
КОСТЮК К.С. |
16045 |
смт. Овідіополь |
Барабойська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
3905 |
КОСТЮКОВА А.О. |
16155 |
м. Одеса |
ЗОШ № 81 |
2 |
81 (30+27+24) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3906 |
КОСТЯК Є.П. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
7 |
89 (30+24+35) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3907 |
КОСТЯКІНА А.С. |
16080 |
м. Арциз |
НВК ЗОШ № 1 гімназія |
3 |
60 (18+24+18) |
|
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
3908 |
КОСЮРКА В.О. |
16053 |
смт. Овідіополь |
Прилиманська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
3 |
114 (42+30+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Феленко Ірина Григорівна |
3909 |
КОСЮРКА Д.І. |
16168 |
м. Одеса |
ЗОШ № 35 |
4 |
104 (38+36+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3910 |
КОТЕЛ С.В. |
16177 |
м. Одеса |
ЗОШ №63 |
3 |
114 (30+36+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3911 |
КОТЕЛЕВСЬКА С.С. |
16307 |
м. Білгород-Дністровський |
ЗОШ № 11 |
3 |
126 (36+42+48) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
3912 |
КОТЕЛЬНИКОВА С.Є. |
16141 |
м. Одеса |
Юрліцей |
9 |
101 (36+39+26) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3913 |
КОТЕНКО В.А. |
16166 |
м. Одеса |
ЗОШ № 40 |
8 |
114 (30+30+54) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3914 |
КОТЕНКО С.П. |
16210 |
с. Северинівка |
Северинівська ЗОШ |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Іриченко Лілія Миколаївна |
3915 |
КОТЄЛЄВІЦ А.Р. |
16159 |
м. Одеса |
ЗОШ № 69 |
4 |
6 (0+0+6) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3916 |
КОТИЛЕВСЬКИЙ Д.В. |
16041 |
смт. Овідіополь |
Великодолинська ЗОШ №2 |
3 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
3917 |
КОТКОВА Є.О. |
16045 |
смт. Овідіополь |
Барабойська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
3 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
3918 |
КОТЛЯРЧУК Д.С. |
16049 |
смт. Овідіополь |
Миколаївська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
10 |
107 (36+51+20) |
|
|
С2 |
|
Феленко Ірина Григорівна |
3919 |
КОТОВ В.С. |
16177 |
м. Одеса |
ЗОШ №63 |
4 |
114 (30+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3920 |
КОТОВЕНКО І.П. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
10 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3921 |
КОТОВИЧ А.В. |
16153 |
м. Одеса |
ЗОШ № 119 |
3 |
6 (0+0+6) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3922 |
КОТОВИЧ В.С. |
16122 |
с. Жовтень |
Збірна шкіл Ширяївського району |
8 |
131 (36+42+53) |
|
|
С2 |
С3 |
Татаріна Альбіна Миколаївна |
3923 |
КОТОВИЧ Н.М. |
16045 |
смт. Овідіополь |
Барабойська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
2 |
81 (30+21+30) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
3924 |
КОТОВИЧ О. |
16187 |
м. Одеса |
ЗОШ №84 |
10 |
41 (12+21+8) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3925 |
КОТОМАН І.І. |
16229 |
смт. Тарутине |
Петрівська-2 ЗОШ |
4 |
72 (18+30+24) |
|
|
|
|
Авілко Тетяна Григорівна |
3926 |
КОТУБЕЙ Г.Р. |
16251 |
м. Одеса |
ЗОШ № 14 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3927 |
КОТЮХ В. |
16155 |
м. Одеса |
ЗОШ № 81 |
6 |
111 (48+33+30) |
|
С1 |
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3928 |
КОХАН Д.В. |
16166 |
м. Одеса |
ЗОШ № 40 |
4 |
114 (36+36+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3929 |
КОХАНОВА П.С. |
16153 |
м. Одеса |
ЗОШ № 119 |
2 |
81 (30+27+24) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3930 |
КОХНЕНКО А.І. |
16083 |
м. Арциз |
Кам’янська ЗОШ |
1 |
81 (24+27+30) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
3931 |
КОХНЕНКО К.А. |
16083 |
м. Арциз |
Кам’янська ЗОШ |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
3932 |
КОХНЕНКО М.І. |
16083 |
м. Арциз |
Кам’янська ЗОШ |
3 |
126 (36+42+48) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
3933 |
КОХНЕНКО О.А. |
16083 |
м. Арциз |
Кам’янська ЗОШ |
4 |
114 (36+42+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
3934 |
КОЦЮРУБЕНКО М.О. |
16002 |
м. Білгород-Дністровський |
Шабівська ЗОШ |
7 |
111 (36+27+48) |
|
|
|
С3 |
Мальована Наталія Спиридонівна |
3935 |
КОЧЕБАШ Н.П. |
16053 |
смт. Овідіополь |
Прилиманська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
3 |
102 (42+30+30) |
|
С1 |
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
3936 |
КОЧЕВ Д.В. |
16012 |
м. Болград |
Гімназія ім. Г. С. Раковського |
9 |
111 (24+60+27) |
|
|
С2 |
|
Димитрова Світлана Яківна |
3937 |
КОЧЕРГАН П.І. |
16330 |
с. Троїцьке |
Троїцький ЗЗСО І-ІІІ ст. |
2 |
81 (24+27+30) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
3938 |
КОЧКІНА О.І. |
16140 |
м. Одеса |
ЗОШ № 89 |
3 |
74 (26+24+24) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3939 |
КОЧКОВ Б.Б. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
5 |
12 (12+0+0) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3940 |
КОЧМАР В.В. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
2 |
6 (0+0+6) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3941 |
КОЧМАР К. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
6 |
96 (48+18+30) |
|
С1 |
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3942 |
КОЧМАР М.В. |
16166 |
м. Одеса |
ЗОШ № 40 |
4 |
126 (36+42+48) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3943 |
КОЧМАР С.В. |
16166 |
м. Одеса |
ЗОШ № 40 |
4 |
132 (36+48+48) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3944 |
КОЧУРОВСЬКИЙ А.Ю. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
2 |
57 (24+12+21) |
|
С1 |
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3945 |
КОШЕВОЙ В.А. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
5 |
69 (36+21+12) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3946 |
КОШЕЛЕВ Д.Є. |
16118 |
смт Олександрівка, м.Чорноморськ |
Олександрівська ЗОШ |
3 |
76 (16+24+36) |
|
|
|
С3 |
Вакарь Яна Василівна |
3947 |
КОШЕЛЕВА М.О. |
16139 |
м. Одеса |
НВК № 263 |
3 |
68 (26+24+18) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3948 |
КОШЕЛЕНКО П.В. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
4 |
82 (28+18+36) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3949 |
КОШЕЛЄВА А.В. |
16334 |
с. Нерубайське |
Нерубайська ЗОШ № 2 |
4 |
94 (16+36+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Буткевич Валентина Григорівна |
3950 |
КОШЕЛЬ В.В. |
16048 |
смт. Овідіополь |
Мар'янівська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
3 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
3951 |
КОШЕЛЬНИК І.О. |
16144 |
м. Одеса |
ЗОШ № 130 |
4 |
132 (48+42+42) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3952 |
КОШЕЛЬНИК К.І. |
16309 |
м. Білгород-Дністровський |
КЗ НВК ім. С.О. Морозової |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
3953 |
КОШКИНА Р. |
16138 |
м. Одеса |
ЗОШ №43 |
5 |
72 (30+21+21) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3954 |
КОШОВЕНКО А.О. |
16216 |
смт. Тарутине |
Бородинська ЗОШ |
5 |
159 (54+45+60) |
З |
|
|
|
Авілко Тетяна Григорівна |
3955 |
КОШОВЕНКО В.І. |
16279 |
м. Білгород-Дністровський |
Бритівська ЗОШ |
7 |
135 (42+39+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Мальована Наталія Спиридонівна |
3956 |
КОШТЕЙ Є.Д. |
16148 |
м. Одеса |
Гімназія № 9 |
1 |
72 (30+30+12) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3957 |
КОШУЛ А.В. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
5 |
108 (42+42+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3958 |
КОШУЛЬСЬКИЙ О.О. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
2 |
21 (12+3+6) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3959 |
КОШУЦЬКА А.О. |
16196 |
м. Одеса |
Морський ліцей - ЗОШ №24 |
3 |
84 (30+24+30) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3960 |
КОЩЕЄВ Г.С. |
16303 |
м. Білгород-Дністровський |
Структурний підрозділ ЗДОЗО КЗ «Білгород-Дністровський педагогічний коледж» |
2 |
81 (30+21+30) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
3961 |
КОЮН А.М. |
16012 |
м. Болград |
Гімназія ім. Г. С. Раковського |
10 |
111 (24+60+27) |
|
|
С2 |
|
Димитрова Світлана Яківна |
3962 |
КРАВЕЦЬ К.Г. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
6 |
90 (48+18+24) |
|
С1 |
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3963 |
КРАВЕЦЬ М.Д. |
16048 |
смт. Овідіополь |
Мар'янівська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
3 |
126 (36+42+48) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
3964 |
КРАВЕЦЬ О.О. |
16172 |
м. Одеса |
Гімназія №2 |
7 |
131 (42+36+53) |
|
С1 |
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3965 |
КРАВЕЦЬ Р.В. |
16041 |
смт. Овідіополь |
Великодолинська ЗОШ №2 |
4 |
100 (28+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Феленко Ірина Григорівна |
3966 |
КРАВЦОВ К.О. |
16138 |
м. Одеса |
ЗОШ №43 |
7 |
79 (24+15+40) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3967 |
КРАВЦОВА В.Т. |
16312 |
м. Рені |
ЗОШ №3 |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Потрібна Людмила Валентинівна |
3968 |
КРАВЧЕНКО А.В. |
16002 |
м. Білгород-Дністровський |
Шабівська ЗОШ |
10 |
104 (30+45+29) |
|
|
С2 |
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
3969 |
КРАВЧЕНКО В.І. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
10 |
104 (18+42+44) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3970 |
КРАВЧЕНКО В.Л. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
1 |
72 (24+21+27) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3971 |
КРАВЧЕНКО Г.Р. |
16089 |
м. Арциз |
Вишняковська ЗОШ |
3 |
126 (36+42+48) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
3972 |
КРАВЧЕНКО Д.В. |
16165 |
м. Одеса |
ЗОШ № 53 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3973 |
КРАВЧЕНКО Д.В. |
16033 |
м. Ізмаїл |
Український ліцей з поглибленим вивченням іноземних мов |
2 |
81 (30+27+24) |
З |
|
|
|
Назаренко Анастасія Ігорівна |
3974 |
КРАВЧЕНКО І.А. |
16304 |
м. Білгород-Дністровський |
ЗОШ № 3 |
3 |
120 (30+48+42) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
3975 |
КРАВЧЕНКО І.Д. |
16153 |
м. Одеса |
ЗОШ № 119 |
3 |
72 (24+18+30) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3976 |
КРАВЧЕНКО І.І. |
16011 |
м. Ізмаїл |
Кириничанська ЗОШ |
10 |
100 (48+24+28) |
|
С1 |
|
|
Раділова Світлана Семенівна |
3977 |
КРАВЧЕНКО К.М. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
3978 |
КРАВЧЕНКО Л.О. |
16175 |
м. Одеса |
Ліцей |
11 |
108 (24+45+39) |
|
|
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3979 |
КРАВЧЕНКО М.А. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
9 |
117 (30+33+54) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3980 |
КРАВЧЕНКО М.Д. |
16317 |
м. Рені |
Орлівська ЗОШ |
5 |
135 (48+45+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Потрібна Людмила Валентинівна |
3981 |
КРАВЧЕНКО М.О. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
10 |
59 (6+21+32) |
|
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
3982 |
КРАВЧЕНКО М.С. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
3 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
3983 |
КРАВЧЕНКО О.О. |
16123 |
с. Конопляне |
ОЗ «Коноплянська ЗОШ І-ІІІ ст. Коноплянської СР» |
4 |
132 (48+36+48) |
З |
|
|
|
Басюк Олена Вікторівна |
3984 |
КРАВЧЕНКО О.О. |
16141 |
м. Одеса |
Юрліцей |
11 |
126 (30+45+51) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3985 |
КРАВЧЕНКО О.С. |
16159 |
м. Одеса |
ЗОШ № 69 |
4 |
84 (24+30+30) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3986 |
КРАВЧЕНКО Р.Р. |
16089 |
м. Арциз |
Вишняковська ЗОШ |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
3987 |
КРАВЧЕНКО С.А. |
16177 |
м. Одеса |
ЗОШ №63 |
3 |
68 (20+24+24) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3988 |
КРАВЧЕНКО С.І. |
16181 |
м. Одеса |
ЗОШ №71 |
2 |
81 (24+27+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3989 |
КРАВЧЕНКО С.О. |
16002 |
м. Білгород-Дністровський |
Шабівська ЗОШ |
3 |
30 (0+12+18) |
|
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
3990 |
КРАВЧЕНКО С.О. |
16256 |
м. Білгород-Дністровський |
Білгород-Дністровський НВК |
6 |
165 (60+51+54) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
3991 |
КРАВЧЕНКО Я.О. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
6 |
93 (36+33+24) |
|
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
3992 |
КРАВЧИК Г.Ю. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
8 |
136 (36+51+49) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3993 |
КРАВЧУК А.А. |
16053 |
смт. Овідіополь |
Прилиманська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
3 |
102 (36+30+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Феленко Ірина Григорівна |
3994 |
КРАВЧУК А.В. |
16155 |
м. Одеса |
ЗОШ № 81 |
3 |
98 (32+30+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3995 |
КРАВЧУК І.О. |
16045 |
смт. Овідіополь |
Барабойська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
2 |
81 (24+27+30) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
3996 |
КРАВЧУК Л.О. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
7 |
75 (30+33+12) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3997 |
КРАВЧУК М.В. |
16334 |
с. Нерубайське |
Нерубайська ЗОШ № 2 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
3998 |
КРАВЧУК О.В. |
16166 |
м. Одеса |
ЗОШ № 40 |
7 |
136 (42+45+49) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
3999 |
КРАЄВСЬКА А.В. |
16156 |
м. Одеса |
ЗОШ № 86 |
7 |
100 (24+36+40) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4000 |
КРАЙНЮК І.Ю. |
16167 |
м. Одеса |
ЗОШ № 54 |
3 |
114 (30+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4001 |
КРАЙНЮК Т.Ю. |
16167 |
м. Одеса |
ЗОШ № 54 |
3 |
108 (42+30+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4002 |
КРАЙНЮКОВ Р.Г. |
16186 |
м. Одеса |
ЗОШ №30 |
2 |
78 (30+27+21) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4003 |
КРАЙНЯ В.Є. |
16012 |
м. Болград |
Гімназія ім. Г. С. Раковського |
2 |
57 (24+18+15) |
|
С1 |
|
|
Димитрова Світлана Яківна |
4004 |
КРАМАР А.А. |
16034 |
м. Біляївка |
ЗОШ № 1 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Горковенко Тетяна Миколаївна |
4005 |
КРАМАРЕНКО А.В. |
16279 |
м. Білгород-Дністровський |
Бритівська ЗОШ |
3 |
78 (30+18+30) |
|
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
4006 |
КРАМАРЕНКО В.О. |
16256 |
м. Білгород-Дністровський |
Білгород-Дністровський НВК |
7 |
140 (42+51+47) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Мальована Наталія Спиридонівна |
4007 |
КРАМАРЕНКО Д.Д. |
16151 |
м. Одеса |
Хабат |
5 |
102 (36+30+36) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4008 |
КРАМАРЕНКО Н.Б. |
16075 |
с.Адамівка |
Адамівська ЗОШ |
2 |
63 (24+24+15) |
|
С1 |
С2 |
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
4009 |
КРАПИВКО М.С. |
16155 |
м. Одеса |
ЗОШ № 81 |
3 |
86 (38+24+24) |
|
С1 |
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4010 |
КРАПІВІН К.В. |
16046 |
смт. Овідіополь |
Йосипівська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
5 |
120 (30+45+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Феленко Ірина Григорівна |
4011 |
КРАСАТЮК Д.В. |
16094 |
м. Арциз |
П.-Балківська ЗОШ |
1 |
81 (30+27+24) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
4012 |
КРАСИЛЬНИКОВ А.А. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
3 |
60 (24+12+24) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4013 |
КРАСИЛЬНІКОВ І.С. |
16214 |
м. Одеса |
Ланжероновський |
3 |
92 (38+30+24) |
|
С1 |
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4014 |
КРАСІЙ Д.А. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
2 |
72 (30+21+21) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4015 |
КРАСІЛЬНІКОВ П.С. |
16165 |
м. Одеса |
ЗОШ № 53 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4016 |
КРАСНІЦЬКА В.В. |
16163 |
м. Одеса |
ЗОШ № 37 |
4 |
120 (42+42+36) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4017 |
КРАСНІЧЕНКО С.Є. |
16214 |
м. Одеса |
Ланжероновський |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4018 |
КРАСНОБАЄВ І.І. |
16092 |
м. Арциз |
Павловська ЗОШ, Острівнянська ЗОШ |
4 |
132 (48+42+42) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
4019 |
КРАСНОБАЄВ І.С. |
16166 |
м. Одеса |
ЗОШ № 40 |
4 |
120 (36+48+36) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4020 |
КРАСНОБАЄВА Ю.О. |
16208 |
м. Одеса |
ЗОШ № 33 |
4 |
132 (48+36+48) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4021 |
КРАСНОВ О.В. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
4 |
106 (34+24+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4022 |
КРАСНОЖОН М.О. |
16144 |
м. Одеса |
ЗОШ № 130 |
3 |
126 (42+36+48) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4023 |
КРАСНОПОЛЬСЬКИЙ К.В. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
2 |
63 (24+21+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4024 |
КРАСНЯН К.І. |
16256 |
м. Білгород-Дністровський |
Білгород-Дністровський НВК |
7 |
153 (48+51+54) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
4025 |
КРАСНЯНСЬКА А.І. |
16141 |
м. Одеса |
Юрліцей |
8 |
121 (36+39+46) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4026 |
КРАСНЯНСЬКА В.О. |
16138 |
м. Одеса |
ЗОШ №43 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4027 |
КРАСНЯНСЬКИЙ Д.О. |
16078 |
м. Білгород-Дністровський |
Випаснянська ЗОШ І-ІІ ст. |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
4028 |
КРАСЬКО Д.Д. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
2 |
78 (24+27+27) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4029 |
КРАСЬКО К.О. |
16049 |
смт. Овідіополь |
Миколаївська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
5 |
108 (30+27+51) |
|
|
|
С3 |
Феленко Ірина Григорівна |
4030 |
КРАСЮК В.О. |
16177 |
м. Одеса |
ЗОШ №63 |
4 |
120 (30+48+42) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4031 |
КРАЧІЛОВА Д.А. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
8 |
57 (18+27+12) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4032 |
КРЕМІНСЬКА А.Д. |
16163 |
м. Одеса |
ЗОШ № 37 |
8 |
120 (42+54+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4033 |
КРЕСТЬЯННИКОВА Є.Д. |
16155 |
м. Одеса |
ЗОШ № 81 |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4034 |
КРЕСЮН Т.Р. |
16256 |
м. Білгород-Дністровський |
Білгород-Дністровський НВК |
9 |
124 (18+57+49) |
|
|
С2 |
С3 |
Мальована Наталія Спиридонівна |
4035 |
КРЕСЮН Ю.О. |
16155 |
м. Одеса |
ЗОШ № 81 |
5 |
51 (30+15+6) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4036 |
КРЕЦ Є.С. |
16052 |
смт. Овідіополь |
Новодолинська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
1 |
81 (30+21+30) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
4037 |
КРЕЦУ А.Ф. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
8 |
125 (36+33+56) |
|
|
|
С3 |
Буткевич Валентина Григорівна |
4038 |
КРЕЦУ М.С. |
16056 |
м. Ізмаїл |
Озернянська ЗОШ |
6 |
96 (42+18+36) |
|
С1 |
|
|
Раділова Світлана Семенівна |
4039 |
КРЕЦУ О.В. |
16096 |
м. Арциз |
Надеждівська ЗОШ |
3 |
66 (12+30+24) |
|
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
4040 |
КРЕЦУ О.Ф. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
4041 |
КРЕЦЬ П.М. |
16139 |
м. Одеса |
НВК № 263 |
3 |
62 (20+6+36) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4042 |
КРЕЧУН Д.С. |
16327 |
с. Вигода |
Вигодянська ЗОШ І-ІІІ ст. |
2 |
60 (24+21+15) |
|
С1 |
С2 |
|
Буткевич Валентина Григорівна |
4043 |
КРЄЦУ Д.С. |
16319 |
м. Рені |
Плавнінська ЗОШ |
9 |
130 (30+60+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Потрібна Людмила Валентинівна |
4044 |
КРЄЦУЛ Л.В. |
16320 |
м. Рені |
Нагірнянська ЗОШ |
3 |
108 (36+30+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Потрібна Людмила Валентинівна |
4045 |
КРЖІВЕЦЬ С.М. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
8 |
82 (24+33+25) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4046 |
КРИВДА В.О. |
16153 |
м. Одеса |
ЗОШ № 119 |
4 |
108 (24+48+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4047 |
КРИВЕНКО М.В. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
3 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4048 |
КРИВЕНКО О.О. |
16082 |
м. Арциз |
ЗОШ № 5 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
4049 |
КРИВЕЦЬ М.Г. |
16316 |
м. Рені |
Лиманська ЗОШ |
7 |
120 (30+39+51) |
|
|
|
С3 |
Потрібна Людмила Валентинівна |
4050 |
КРИВЕЦЬ Х.Г. |
16316 |
м. Рені |
Лиманська ЗОШ |
5 |
60 (24+12+24) |
|
|
|
|
Потрібна Людмила Валентинівна |
4051 |
КРИВИЦЬКА Ю.В. |
16279 |
м. Білгород-Дністровський |
Бритівська ЗОШ |
8 |
93 (30+27+36) |
|
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
4052 |
КРИВОБЕРЕЦЬ Н.М. |
16256 |
м. Білгород-Дністровський |
Білгород-Дністровський НВК |
9 |
136 (36+51+49) |
|
|
С2 |
С3 |
Мальована Наталія Спиридонівна |
4053 |
КРИВОВЯЗ С.І. |
16168 |
м. Одеса |
ЗОШ № 35 |
4 |
112 (40+30+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4054 |
КРИВОНОС П.І. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
11 |
140 (42+45+53) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4055 |
КРИВОПЛЯС А.М. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4056 |
КРИВОРУЧЕНКО І.І. |
16021 |
смт Велика Михайлівка |
Новоборисівська ЗОШ |
8 |
147 (36+51+60) |
З |
|
|
|
Лукіянчук Наталія Павлівна |
4057 |
КРИВОРУЧКО В.С. |
16218 |
смт. Тарутине |
Тарутинський НВК ЗОШ д/з |
3 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Авілко Тетяна Григорівна |
4058 |
КРИВУЩЕВ А.В. |
16214 |
м. Одеса |
Ланжероновський |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4059 |
КРИВЦОВ А.О. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
3 |
72 (24+30+18) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4060 |
КРИЖАНІВСЬКИЙ А.І. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
9 |
114 (36+36+42) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4061 |
КРИЖАНІВСЬКИЙ Д.І. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
7 |
78 (24+33+21) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4062 |
КРИЖАНІВСЬКИЙ М.В. |
16275 |
смт Велика Михайлівка |
Новопетрівська ЗОШ |
3 |
60 (18+24+18) |
|
|
|
|
Лукіянчук Наталія Павлівна |
4063 |
КРИЖАНОВСЬКА В.А. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
6 |
93 (30+27+36) |
|
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
4064 |
КРИЖАНОВСЬКА М. |
16200 |
м. Ананьїв |
Збірна шкіл |
1 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Ситнік Людмила Олександрівна |
4065 |
КРИЖАНОВСЬКИЙ Д.А. |
16144 |
м. Одеса |
ЗОШ № 130 |
3 |
114 (36+42+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4066 |
КРИЖАНОВСЬКИЙ Я.В. |
16196 |
м. Одеса |
Морський ліцей - ЗОШ №24 |
3 |
74 (26+30+18) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4067 |
КРИКУН Р.Р. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
6 |
108 (30+33+45) |
|
|
|
С3 |
Буткевич Валентина Григорівна |
4068 |
КРИЛОВ І.С. |
16190 |
м. Одеса |
ЗОШ № 107 |
2 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4069 |
КРИЛОВА В.В. |
16145 |
м. Одеса |
НВК № 300 |
3 |
44 (8+18+18) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4070 |
КРИЛОВА М.О. |
16148 |
м. Одеса |
Гімназія № 9 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4071 |
КРИНИЦЬКИЙ К.В. |
16045 |
смт. Овідіополь |
Барабойська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
2 |
81 (24+27+30) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
4072 |
КРИСТЯ К.О. |
16279 |
м. Білгород-Дністровський |
Бритівська ЗОШ |
5 |
99 (42+33+24) |
|
С1 |
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
4073 |
КРИСЮН М.А. |
16159 |
м. Одеса |
ЗОШ № 69 |
4 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4074 |
КРИЦЬКА А.О. |
16279 |
м. Білгород-Дністровський |
Бритівська ЗОШ |
5 |
99 (48+27+24) |
|
С1 |
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
4075 |
КРИЦЬКИЙ Г.І. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
4 |
56 (26+18+12) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4076 |
КРИЦЬКИЙ М.В. |
16279 |
м. Білгород-Дністровський |
Бритівська ЗОШ |
3 |
120 (30+42+48) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
4077 |
КРИЧЕВСЬКИЙ М.Р. |
16151 |
м. Одеса |
Хабат |
3 |
104 (32+30+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4078 |
КРИЧМАРЬОВ В.В. |
16330 |
с. Троїцьке |
Троїцький ЗЗСО І-ІІІ ст. |
1 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
4079 |
КРИЧМАРЬОВА А.В. |
16330 |
с. Троїцьке |
Троїцький ЗЗСО І-ІІІ ст. |
7 |
125 (42+33+50) |
|
С1 |
|
С3 |
Буткевич Валентина Григорівна |
4080 |
КРИШТАЛЬ Є.Д. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4081 |
КРІВОНІС А.Ю. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4082 |
КРІВЦОВ Д.Д. |
16045 |
смт. Овідіополь |
Барабойська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
4 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
4083 |
КРІКОРОВОЇ К.Л. |
16163 |
м. Одеса |
ЗОШ № 37 |
4 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4084 |
КРІКУН Ю.О. |
16132 |
с. Червонознам’янка |
Червонознам’янська ЗОШ |
2 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Піпер Олена Миколаївна |
4085 |
КРІСТЄВ Б.С. |
16052 |
смт. Овідіополь |
Новодолинська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
2 |
75 (18+27+30) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
4086 |
КРІСТІН А.Д. |
16321 |
м. Рені |
Котловинська ЗОШ |
7 |
89 (24+21+44) |
|
|
|
С3 |
Потрібна Людмила Валентинівна |
4087 |
КРІСТІН Т. |
16165 |
м. Одеса |
ЗОШ № 53 |
3 |
78 (24+36+18) |
|
|
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4088 |
КРІСТЯ Є.Є. |
16078 |
м. Білгород-Дністровський |
Випаснянська ЗОШ І-ІІ ст. |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
4089 |
КРІЧКО Д.О. |
16216 |
смт. Тарутине |
Бородинська ЗОШ |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Авілко Тетяна Григорівна |
4090 |
КРОМКІНА В.Д. |
16311 |
м. Рені |
Ренійська гімназія |
3 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Потрібна Людмила Валентинівна |
4091 |
КРОНЕБЕРГЕР Д.Є. |
16047 |
смт. Овідіополь |
Калаглійська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
4092 |
КРОНЕБЕРГЕР С.Є. |
16047 |
смт. Овідіополь |
Калаглійська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
3 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
4093 |
КРОНЕБЕРГЕР Х.В. |
16047 |
смт. Овідіополь |
Калаглійська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
4094 |
КРОТ А.С. |
16153 |
м. Одеса |
ЗОШ № 119 |
3 |
66 (12+30+24) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4095 |
КРОТОВА К.А. |
16141 |
м. Одеса |
Юрліцей |
10 |
95 (24+42+29) |
|
|
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4096 |
КРОХМАЛЮК А.С. |
16156 |
м. Одеса |
ЗОШ № 86 |
6 |
66 (36+12+18) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4097 |
КРОХМАЛЮК А.С. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
4 |
100 (28+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4098 |
КРУГЛІЙ В.В. |
16256 |
м. Білгород-Дністровський |
Білгород-Дністровський НВК |
9 |
55 (24+21+10) |
|
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
4099 |
КРУК В. |
16196 |
м. Одеса |
Морський ліцей - ЗОШ №24 |
7 |
77 (24+18+35) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4100 |
КРУМЛЯКОВ А.О. |
16101 |
м. Ізмаїл |
ЗОШ № 8 |
3 |
66 (24+18+24) |
|
|
|
|
Коколова Олена Дмитріївна |
4101 |
КРУПКІНА В.И. |
16187 |
м. Одеса |
ЗОШ №84 |
6 |
111 (42+30+39) |
|
С1 |
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4102 |
КРУТИХ І.Є. |
16143 |
м. Одеса |
ЗОШ № 100 |
6 |
75 (48+18+9) |
|
С1 |
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4103 |
КРУТЯНСЬКА В.В. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
5 |
99 (36+39+24) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4104 |
КРЮКОВА Є.В. |
16163 |
м. Одеса |
ЗОШ № 37 |
1 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4105 |
КРЮКОВА С.О. |
16167 |
м. Одеса |
ЗОШ № 54 |
3 |
126 (36+48+42) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4106 |
КРЮЧЕНКО А. |
16334 |
с. Нерубайське |
Нерубайська ЗОШ № 2 |
6 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
4107 |
КУБАНЬ Т.Є. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
4 |
80 (20+30+30) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4108 |
КУБІЙ У.В. |
16334 |
с. Нерубайське |
Нерубайська ЗОШ № 2 |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
4109 |
КУБІНСЬКИЙ І.К. |
16034 |
м. Біляївка |
ЗОШ № 1 |
4 |
120 (30+42+48) |
З |
|
|
|
Горковенко Тетяна Миколаївна |
4110 |
КУБРИК Н.О. |
16176 |
м. Одеса |
ДНЗ Одеський професійний ліцей будівництва та архітектури |
10 |
122 (24+57+41) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4111 |
КУБСЬКА Є.А. |
16082 |
м. Арциз |
ЗОШ № 5 |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
4112 |
КУВШИНОВА О.О. |
16176 |
м. Одеса |
ДНЗ Одеський професійний ліцей будівництва та архітектури |
10 |
136 (30+57+49) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4113 |
КУГАЄВА А.О. |
16144 |
м. Одеса |
ЗОШ № 130 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4114 |
КУДАЕВ К.В. |
16053 |
смт. Овідіополь |
Прилиманська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
4 |
80 (32+24+24) |
|
С1 |
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
4115 |
КУДІНА В.В. |
16159 |
м. Одеса |
ЗОШ № 69 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4116 |
КУДРИНСЬКИЙ А.В. |
16198 |
м. Одеса |
школа-інтернат №3 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4117 |
КУДРИШОВА К.О. |
16112 |
м. Ізмаїл |
Новонекрасівська ЗОШ |
3 |
48 (12+18+18) |
|
|
|
|
Раділова Світлана Семенівна |
4118 |
КУДРЯЧ А.А. |
16021 |
смт Велика Михайлівка |
Новоборисівська ЗОШ |
4 |
110 (32+30+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Лукіянчук Наталія Павлівна |
4119 |
КУДЮКІНА І.Є. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
2 |
63 (30+27+6) |
|
С1 |
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4120 |
КУЖІМ А.А. |
16190 |
м. Одеса |
ЗОШ № 107 |
2 |
6 (0+0+6) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4121 |
КУЗЕМА К.О. |
16229 |
смт. Тарутине |
Петрівська-2 ЗОШ |
4 |
102 (24+30+48) |
|
|
|
С3 |
Авілко Тетяна Григорівна |
4122 |
КУЗМИЧЕНКО І.С. |
16334 |
с. Нерубайське |
Нерубайська ЗОШ № 2 |
9 |
101 (30+39+32) |
|
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
4123 |
КУЗМІНСЬКИЙ Н.А. |
16139 |
м. Одеса |
НВК № 263 |
3 |
48 (18+6+24) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4124 |
КУЗНЕЦОВ О.В. |
16148 |
м. Одеса |
Гімназія № 9 |
2 |
75 (24+27+24) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4125 |
КУЗНЕЦОВА А.В. |
16103 |
с. Богунове |
Богунівський НВК "ЗОШ І-ІІІ СТ. - ДС" |
6 |
150 (36+54+60) |
З |
|
|
|
Пузанова Майя Миколаївна |
4126 |
КУЗНЕЦОВА К.В. |
16148 |
м. Одеса |
Гімназія № 9 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4127 |
КУЗНЕЦОВА К.О. |
16166 |
м. Одеса |
ЗОШ № 40 |
3 |
110 (32+42+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4128 |
КУЗНЕЦОВА М.М. |
16140 |
м. Одеса |
ЗОШ № 89 |
5 |
135 (54+33+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4129 |
КУЗНЕЦОВА П.В. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
4 |
78 (30+24+24) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4130 |
КУЗНЕЦОВА Ю.О. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
10 |
77 (18+27+32) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4131 |
КУЗНЄЦОВ Д.Д. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
5 |
120 (42+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4132 |
КУЗНЄЦОВ Д.М. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
2 |
48 (24+15+9) |
|
С1 |
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4133 |
КУЗНЄЦОВ О.П. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4134 |
КУЗУК В.В. |
16304 |
м. Білгород-Дністровський |
ЗОШ № 3 |
4 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
4135 |
КУЗЬМА В.М. |
16279 |
м. Білгород-Дністровський |
Бритівська ЗОШ |
1 |
75 (18+27+30) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
4136 |
КУЗЬМА Д.М. |
16279 |
м. Білгород-Дністровський |
Бритівська ЗОШ |
5 |
138 (54+51+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
4137 |
КУЗЬМА Є.І. |
16021 |
смт Велика Михайлівка |
Новоборисівська ЗОШ |
4 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Лукіянчук Наталія Павлівна |
4138 |
КУЗЬМАКОВА В.В. |
16287 |
м. Березівка |
КЗЗСО № 2 м. Березівка |
2 |
81 (30+27+24) |
З |
|
|
|
Бондар Любов Миколаївна |
4139 |
КУЗЬМЕНКО А.А. |
16078 |
м. Білгород-Дністровський |
Випаснянська ЗОШ І-ІІ ст. |
5 |
57 (18+21+18) |
|
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
4140 |
КУЗЬМЕНКО Е.О. |
16334 |
с. Нерубайське |
Нерубайська ЗОШ № 2 |
6 |
165 (60+48+57) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
4141 |
КУЗЬМЕНКО М.С. |
16303 |
м. Білгород-Дністровський |
Структурний підрозділ ЗДОЗО КЗ «Білгород-Дністровський педагогічний коледж» |
1 |
87 (30+30+27) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
4142 |
КУЗЬМЕНКО Ю.С. |
16002 |
м. Білгород-Дністровський |
Шабівська ЗОШ |
5 |
93 (42+27+24) |
|
С1 |
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
4143 |
КУЗЬМИНСЬКИЙ І.О. |
16049 |
смт. Овідіополь |
Миколаївська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
8 |
121 (36+45+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Феленко Ірина Григорівна |
4144 |
КУЗЬМИЧ Д.В. |
16214 |
м. Одеса |
Ланжероновський |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4145 |
КУЗЬМІН Р.А. |
16330 |
с. Троїцьке |
Троїцький ЗЗСО І-ІІІ ст. |
4 |
96 (30+30+36) |
|
|
|
С3 |
Буткевич Валентина Григорівна |
4146 |
КУЗЬМІНА М.С. |
16176 |
м. Одеса |
ДНЗ Одеський професійний ліцей будівництва та архітектури |
10 |
89 (24+33+32) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4147 |
КУЗЬМІЧ А.Р. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
9 |
57 (30+18+9) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4148 |
КУЗЬМІЧ Є.Є. |
16175 |
м. Одеса |
Ліцей |
11 |
117 (24+48+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4149 |
КУЙДАН В.О. |
16334 |
с. Нерубайське |
Нерубайська ЗОШ № 2 |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
4150 |
КУКЛЕНКО Л.С. |
16198 |
м. Одеса |
школа-інтернат №3 |
4 |
60 (18+18+24) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4151 |
КУКУ П.В. |
16315 |
м. Рені |
Долинська ЗОШ |
5 |
150 (54+54+42) |
З |
|
|
|
Потрібна Людмила Валентинівна |
4152 |
КУКУРІНЧУК Є.І. |
16327 |
с. Вигода |
Вигодянська ЗОШ І-ІІІ ст. |
4 |
120 (42+36+42) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
4153 |
КУЛА А.С. |
16218 |
смт. Тарутине |
Тарутинський НВК ЗОШ д/з |
5 |
114 (36+39+39) |
|
|
|
|
Авілко Тетяна Григорівна |
4154 |
КУЛАКЛІ К.М. |
16221 |
смт. Тарутине |
Виноградівський НВК ЗОШ д/з |
3 |
120 (30+48+42) |
З |
|
|
|
Авілко Тетяна Григорівна |
4155 |
КУЛИГІН В.Ю. |
16132 |
с. Червонознам’янка |
Червонознам’янська ЗОШ |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Піпер Олена Миколаївна |
4156 |
КУЛИГІНА Ю.Ю. |
16132 |
с. Червонознам’янка |
Червонознам’янська ЗОШ |
9 |
139 (48+48+43) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Піпер Олена Миколаївна |
4157 |
КУЛИК Б.О. |
16103 |
с. Богунове |
Богунівський НВК "ЗОШ І-ІІІ СТ. - ДС" |
7 |
162 (54+60+48) |
З |
|
|
|
Пузанова Майя Миколаївна |
4158 |
КУЛИК О.І. |
16118 |
смт Олександрівка, м.Чорноморськ |
Олександрівська ЗОШ |
3 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Вакарь Яна Василівна |
4159 |
КУЛИКОВ А.О. |
16256 |
м. Білгород-Дністровський |
Білгород-Дністровський НВК |
8 |
124 (36+45+43) |
|
|
С2 |
С3 |
Мальована Наталія Спиридонівна |
4160 |
КУЛИШ Є.С. |
16153 |
м. Одеса |
ЗОШ № 119 |
4 |
102 (42+36+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4161 |
КУЛІЄВ В.В. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
2 |
75 (18+30+27) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
4162 |
КУЛІКОВ П.М. |
16145 |
м. Одеса |
НВК № 300 |
3 |
72 (36+18+18) |
|
С1 |
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4163 |
КУЛІКОВА Е.В. |
16200 |
м. Ананьїв |
Збірна шкіл |
5 |
105 (36+45+24) |
|
|
С2 |
|
Ситнік Людмила Олександрівна |
4164 |
КУЛІКОВСЬКИЙ А.Д. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
6 |
123 (60+39+24) |
|
С1 |
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4165 |
КУЛІКОВСЬКИЙ Т.Д. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
3 |
66 (12+24+30) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4166 |
КУЛІН Б.М. |
16200 |
м. Ананьїв |
Збірна шкіл |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Ситнік Людмила Олександрівна |
4167 |
КУЛІНІЧЕНКО А.А. |
16175 |
м. Одеса |
Ліцей |
8 |
112 (24+45+43) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4168 |
КУЛІНСЬКА Є.А. |
16256 |
м. Білгород-Дністровський |
Білгород-Дністровський НВК |
6 |
144 (60+51+33) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
4169 |
КУЛІНЧЕНКО Д.Ю. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
3 |
108 (36+36+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4170 |
КУЛІНЧИК С.Д. |
16168 |
м. Одеса |
ЗОШ № 35 |
3 |
6 (0+0+6) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4171 |
КУЛІШ М.С. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
6 |
123 (48+30+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4172 |
КУЛЬБАБА М.В. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
8 |
133 (36+45+52) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4173 |
КУЛЬБАЦЬКИЙ А.А. |
16208 |
м. Одеса |
ЗОШ № 33 |
1 |
72 (30+12+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4174 |
КУЛЬЖИ М.І. |
16172 |
м. Одеса |
Гімназія №2 |
7 |
119 (30+51+38) |
|
|
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4175 |
КУЛЬОВ В.Л. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
3 |
72 (24+18+30) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4176 |
КУЛЬЧА Б.І. |
16033 |
м. Ізмаїл |
Український ліцей з поглибленим вивченням іноземних мов |
4 |
22 (10+0+12) |
|
|
|
|
Назаренко Анастасія Ігорівна |
4177 |
КУЛЬЧА О.І. |
16033 |
м. Ізмаїл |
Український ліцей з поглибленим вивченням іноземних мов |
4 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Назаренко Анастасія Ігорівна |
4178 |
КУЛЬЧИЦЬКА С.В. |
16103 |
с. Богунове |
Богунівський НВК "ЗОШ І-ІІІ СТ. - ДС" |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Пузанова Майя Миколаївна |
4179 |
КУЛЬЧИЦЬКИЙ Д.В. |
16103 |
с. Богунове |
Богунівський НВК "ЗОШ І-ІІІ СТ. - ДС" |
4 |
120 (42+36+42) |
З |
|
|
|
Пузанова Майя Миколаївна |
4180 |
КУЛЬЧИЦЬКИЙ І.В. |
16103 |
с. Богунове |
Богунівський НВК "ЗОШ І-ІІІ СТ. - ДС" |
6 |
162 (54+54+54) |
З |
|
|
|
Пузанова Майя Миколаївна |
4181 |
КУЛЮШИН А.Д. |
16165 |
м. Одеса |
ЗОШ № 53 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4182 |
КУЛЯ В.О. |
16056 |
м. Ізмаїл |
Озернянська ЗОШ |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Раділова Світлана Семенівна |
4183 |
КУЛЯ М.М. |
16315 |
м. Рені |
Долинська ЗОШ |
5 |
144 (54+48+42) |
З |
|
|
|
Потрібна Людмила Валентинівна |
4184 |
КУЛЯ О.С. |
16314 |
м. Рені |
Ренійський НВК-ліцей |
5 |
81 (24+39+18) |
|
|
|
|
Потрібна Людмила Валентинівна |
4185 |
КУЛЯК К.А. |
16176 |
м. Одеса |
ДНЗ Одеський професійний ліцей будівництва та архітектури |
10 |
77 (36+27+14) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4186 |
КУНЕЦЬКА З.І. |
16155 |
м. Одеса |
ЗОШ № 81 |
1 |
78 (24+30+24) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4187 |
КУНЕЦЬКИЙ М.В. |
16243 |
с. Пасицели |
Пасицелівська ЗОШ |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Полуніна Світлана Володимирівна |
4188 |
КУНЄВ Д.О. |
16144 |
м. Одеса |
ЗОШ № 130 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4189 |
КУНЄВА В.В. |
16061 |
с. Василівка |
Василівська ЗОШ |
8 |
107 (30+27+50) |
|
|
|
С3 |
Кунєва Марина Дмитрівна |
4190 |
КУНЄВА З.Д. |
16155 |
м. Одеса |
ЗОШ № 81 |
2 |
51 (18+18+15) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4191 |
КУНЄВА І.І. |
16166 |
м. Одеса |
ЗОШ № 40 |
7 |
97 (12+45+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4192 |
КУНЄВА Т.А. |
16061 |
с. Василівка |
Василівська ЗОШ |
2 |
87 (30+30+27) |
З |
|
|
|
Кунєва Марина Дмитрівна |
4193 |
КУРАКОВА В.О. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
6 |
93 (30+33+30) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4194 |
КУРАЛОВ І.В. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
4195 |
КУРАЛОВА А.І. |
16082 |
м. Арциз |
ЗОШ № 5 |
3 |
126 (36+42+48) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
4196 |
КУРАЛОВА М.І. |
16088 |
м. Арциз |
Деленська ЗОШ |
4 |
102 (36+24+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
4197 |
КУРАЧЕНКО І.Ю. |
16307 |
м. Білгород-Дністровський |
ЗОШ № 11 |
3 |
120 (36+36+48) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
4198 |
КУРГАНОВ М.Д. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
2 |
33 (12+12+9) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4199 |
КУРГАНОВА Д.Є. |
16307 |
м. Білгород-Дністровський |
ЗОШ № 11 |
3 |
120 (30+42+48) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
4200 |
КУРГАНОВПОПОЗОГЛО К.Н. |
16279 |
м. Білгород-Дністровський |
Бритівська ЗОШ |
10 |
142 (42+51+49) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Мальована Наталія Спиридонівна |
4201 |
КУРДОГЛО А.В. |
16034 |
м. Біляївка |
ЗОШ № 1 |
4 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Горковенко Тетяна Миколаївна |
4202 |
КУРДОГЛОВ М.М. |
16012 |
м. Болград |
Гімназія ім. Г. С. Раковського |
8 |
137 (42+51+44) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Димитрова Світлана Яківна |
4203 |
КУРДЮКОВА А.В. |
16327 |
с. Вигода |
Вигодянська ЗОШ І-ІІІ ст. |
5 |
156 (42+60+54) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
4204 |
КУРЕНА Н.В. |
16166 |
м. Одеса |
ЗОШ № 40 |
2 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4205 |
КУРЕНКОВ А.А. |
16033 |
м. Ізмаїл |
Український ліцей з поглибленим вивченням іноземних мов |
4 |
132 (42+48+42) |
З |
|
|
|
Назаренко Анастасія Ігорівна |
4206 |
КУРЕНКОВА В.В. |
16168 |
м. Одеса |
ЗОШ № 35 |
2 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4207 |
КУРЗАЄВА В.М. |
16048 |
смт. Овідіополь |
Мар'янівська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
4 |
96 (36+36+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Феленко Ірина Григорівна |
4208 |
КУРИЛО Ю.О. |
16311 |
м. Рені |
Ренійська гімназія |
4 |
114 (36+42+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Потрібна Людмила Валентинівна |
4209 |
КУРИЛЯК З.Р. |
16153 |
м. Одеса |
ЗОШ № 119 |
2 |
51 (12+18+21) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4210 |
КУРІЛКО А.И. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
6 |
141 (54+51+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4211 |
КУРІЛОВА О.А. |
16172 |
м. Одеса |
Гімназія №2 |
7 |
137 (42+57+38) |
|
С1 |
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4212 |
КУРІН Н.Г. |
16141 |
м. Одеса |
Юрліцей |
10 |
110 (30+39+41) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4213 |
КУРІННА А.О. |
16279 |
м. Білгород-Дністровський |
Бритівська ЗОШ |
4 |
102 (30+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Мальована Наталія Спиридонівна |
4214 |
КУРІННА В.І. |
16303 |
м. Білгород-Дністровський |
Структурний підрозділ ЗДОЗО КЗ «Білгород-Дністровський педагогічний коледж» |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
4215 |
КУРІННИЙ В.С. |
16256 |
м. Білгород-Дністровський |
Білгород-Дністровський НВК |
8 |
53 (30+9+14) |
|
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
4216 |
КУРІННИЙ М.С. |
16309 |
м. Білгород-Дністровський |
КЗ НВК ім. С.О. Морозової |
2 |
63 (24+27+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
4217 |
КУРІПКА М.О. |
16329 |
с. Холодна |
Холоднобалківська ЗОШ І-ІІІ ст. |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
4218 |
КУРКА Є.В. |
16082 |
м. Арциз |
ЗОШ № 5 |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
4219 |
КУРОВСЬКИЙ А.П. |
16090 |
м. Арциз |
Вознесенівська ЗОШ, Главанська ЗОШ |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
4220 |
КУРС Д.С. |
16141 |
м. Одеса |
Юрліцей |
10 |
116 (30+45+41) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4221 |
КУРТЄВ А. |
16312 |
м. Рені |
ЗОШ №3 |
4 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Потрібна Людмила Валентинівна |
4222 |
КУРТЄВ І.О. |
16313 |
м. Рені |
ЗОШ №4 |
1 |
84 (30+27+27) |
З |
|
|
|
Потрібна Людмила Валентинівна |
4223 |
КУРТЄВА А.Ф. |
16011 |
м. Ізмаїл |
Кириничанська ЗОШ |
4 |
114 (42+36+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Раділова Світлана Семенівна |
4224 |
КУРТОВ Д.Д. |
16080 |
м. Арциз |
НВК ЗОШ № 1 гімназія |
1 |
81 (24+27+30) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
4225 |
КУРТЯН К.О. |
16102 |
Фонтанка |
Фонтанський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія» |
5 |
75 (30+33+12) |
|
|
|
|
Бабич Ольга Борисівна |
4226 |
КУРУКІНА В.В. |
16020 |
смт Велика Михайлівка |
Великомихайлівська опорна ЗОШ |
4 |
132 (48+42+42) |
З |
|
|
|
Лукіянчук Наталія Павлівна |
4227 |
КУРУЧ Б. |
16190 |
м. Одеса |
ЗОШ № 107 |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4228 |
КУРУЧ М.С. |
16218 |
смт. Тарутине |
Тарутинський НВК ЗОШ д/з |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Авілко Тетяна Григорівна |
4229 |
КУРШАКОВА П.А. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
3 |
64 (16+24+24) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4230 |
КУСТРЄЙ А.П. |
16144 |
м. Одеса |
ЗОШ № 130 |
3 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4231 |
КУСТУРОВ Д.М. |
16241 |
смт. Тарутине |
НВК с. Малоярославець-2 |
4 |
126 (36+48+42) |
З |
|
|
|
Авілко Тетяна Григорівна |
4232 |
КУСТУРОВА К.В. |
16155 |
м. Одеса |
ЗОШ № 81 |
6 |
117 (36+51+30) |
|
|
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4233 |
КУТАСЕВИЧ М. |
16050 |
смт. Овідіополь |
Молодіжненська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
3 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
4234 |
КУТОВА С.В. |
16172 |
м. Одеса |
Гімназія №2 |
6 |
144 (48+45+51) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4235 |
КУТОВИЙ С.Ф. |
16165 |
м. Одеса |
ЗОШ № 53 |
1 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4236 |
КУТУКОВА А.С. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
7 |
125 (30+51+44) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4237 |
КУХАРЕНКО А.В. |
16081 |
м. Арциз |
НВК ЗОШ № 4 ліцей |
4 |
120 (30+42+48) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
4238 |
КУХАРЕНКО І.М. |
16151 |
м. Одеса |
Хабат |
3 |
130 (46+36+48) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4239 |
КУХАРЧИК К. |
16132 |
с. Червонознам’янка |
Червонознам’янська ЗОШ |
6 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Піпер Олена Миколаївна |
4240 |
КУЦ А.Д. |
16145 |
м. Одеса |
НВК № 300 |
4 |
84 (30+30+24) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4241 |
КУЦ А.Є. |
16165 |
м. Одеса |
ЗОШ № 53 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4242 |
КУЦ А.О. |
16145 |
м. Одеса |
НВК № 300 |
3 |
68 (8+24+36) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4243 |
КУЦ Д.О. |
16041 |
смт. Овідіополь |
Великодолинська ЗОШ №2 |
3 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
4244 |
КУЦА О.В. |
16122 |
с. Жовтень |
Збірна шкіл Ширяївського району |
10 |
124 (36+48+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Татаріна Альбіна Миколаївна |
4245 |
КУЦАРЕВА І.В. |
16095 |
м. Арциз |
Н.-Іванівська ЗОШ |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
4246 |
КУЦЕНКО В.В. |
16200 |
м. Ананьїв |
Збірна шкіл |
3 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Ситнік Людмила Олександрівна |
4247 |
КУЦЕНКО Є.В. |
16307 |
м. Білгород-Дністровський |
ЗОШ № 11 |
3 |
114 (36+36+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Мальована Наталія Спиридонівна |
4248 |
КУЦЕНКО К.Д. |
16053 |
смт. Овідіополь |
Прилиманська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
3 |
90 (24+30+36) |
|
|
|
С3 |
Феленко Ірина Григорівна |
4249 |
КУЦЕНКО М.А. |
16132 |
с. Червонознам’янка |
Червонознам’янська ЗОШ |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Піпер Олена Миколаївна |
4250 |
КУЦИЙ М.І. |
16153 |
м. Одеса |
ЗОШ № 119 |
3 |
54 (24+18+12) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4251 |
КУЧЕР К.О. |
16012 |
м. Болград |
Гімназія ім. Г. С. Раковського |
7 |
105 (42+33+30) |
|
С1 |
|
|
Димитрова Світлана Яківна |
4252 |
КУЧЕР М.В. |
16334 |
с. Нерубайське |
Нерубайська ЗОШ № 2 |
6 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
4253 |
КУЧЕРЕНКО А.В. |
16168 |
м. Одеса |
ЗОШ № 35 |
3 |
102 (36+24+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4254 |
КУЧЕРЕНКО А.В. |
16327 |
с. Вигода |
Вигодянська ЗОШ І-ІІІ ст. |
5 |
147 (54+57+36) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
4255 |
КУЧЕРЕНКО А.В. |
16047 |
смт. Овідіополь |
Калаглійська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
3 |
126 (42+36+48) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
4256 |
КУЧЕРЕНКО В.О. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
4 |
56 (8+18+30) |
|
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
4257 |
КУЧЕРЕНКО І.О. |
16327 |
с. Вигода |
Вигодянська ЗОШ І-ІІІ ст. |
5 |
135 (48+45+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Буткевич Валентина Григорівна |
4258 |
КУЧЕРЕНКО К.Є. |
16256 |
м. Білгород-Дністровський |
Білгород-Дністровський НВК |
8 |
113 (30+39+44) |
|
|
|
С3 |
Мальована Наталія Спиридонівна |
4259 |
КУЧЕРЕНКО К.К. |
16156 |
м. Одеса |
ЗОШ № 86 |
5 |
90 (42+27+21) |
|
С1 |
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4260 |
КУЧЕРЕНКО К.О. |
16181 |
м. Одеса |
ЗОШ №71 |
4 |
110 (20+42+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4261 |
КУЧЕРЕНКО П.Д. |
16279 |
м. Білгород-Дністровський |
Бритівська ЗОШ |
3 |
108 (18+42+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Мальована Наталія Спиридонівна |
4262 |
КУЧЕРЕНКО С.Є. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
4 |
108 (30+36+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4263 |
КУЧЕРОВА В.М. |
16177 |
м. Одеса |
ЗОШ №63 |
2 |
60 (24+18+18) |
|
С1 |
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4264 |
КУЧЕРОВА О.А. |
16279 |
м. Білгород-Дністровський |
Бритівська ЗОШ |
10 |
131 (30+60+41) |
|
|
С2 |
С3 |
Мальована Наталія Спиридонівна |
4265 |
КУЧЕРЯВЕНКО М.Д. |
16035 |
смт. Овідіополь |
Великодолинський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – гімназія» |
3 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
4266 |
КУЧИНСЬКА К.М. |
16166 |
м. Одеса |
ЗОШ № 40 |
3 |
72 (12+24+36) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4267 |
КУЧИНСЬКИЙ А.О. |
16257 |
с. Доброолександрівка |
Доброолександрівська ЗОШ |
4 |
120 (36+36+48) |
З |
|
|
|
Дубська Надія Олександрівна |
4268 |
КУЧКОВА Л.В. |
16118 |
смт Олександрівка, м.Чорноморськ |
Олександрівська ЗОШ |
3 |
100 (28+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Вакарь Яна Василівна |
4269 |
КУЧМА В.О. |
16329 |
с. Холодна |
Холоднобалківська ЗОШ І-ІІІ ст. |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
4270 |
КУШВІД Н.В. |
16177 |
м. Одеса |
ЗОШ №63 |
3 |
92 (32+24+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4271 |
КУШКО Т.В. |
16045 |
смт. Овідіополь |
Барабойська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
4 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
4272 |
КУШНАРЬОВА С.М. |
16153 |
м. Одеса |
ЗОШ № 119 |
4 |
108 (24+48+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4273 |
КУШНІР А. . |
16053 |
смт. Овідіополь |
Прилиманська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
3 |
108 (36+36+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Феленко Ірина Григорівна |
4274 |
КУШНІР А.А. |
16256 |
м. Білгород-Дністровський |
Білгород-Дністровський НВК |
5 |
138 (48+51+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
4275 |
КУШНІР А.О. |
16330 |
с. Троїцьке |
Троїцький ЗЗСО І-ІІІ ст. |
4 |
120 (42+42+36) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
4276 |
КУШНІР А.С. |
16334 |
с. Нерубайське |
Нерубайська ЗОШ № 2 |
2 |
81 (24+30+27) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
4277 |
КУШНІР В. |
16050 |
смт. Овідіополь |
Молодіжненська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
9 |
108 (30+45+33) |
|
|
С2 |
|
Феленко Ірина Григорівна |
4278 |
КУШНІР Д.О. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
1 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
4279 |
КУШНІР І.П. |
16048 |
смт. Овідіополь |
Мар'янівська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
3 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
4280 |
КУШНІР О.А. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
11 |
140 (42+45+53) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4281 |
КУШНІР О.В. |
16200 |
м. Ананьїв |
Збірна шкіл |
7 |
138 (42+45+51) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ситнік Людмила Олександрівна |
4282 |
КУШНІР П.В. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
4 |
114 (36+30+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Буткевич Валентина Григорівна |
4283 |
КУШНІР С.А. |
16053 |
смт. Овідіополь |
Прилиманська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
4 |
92 (32+36+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Феленко Ірина Григорівна |
4284 |
КУШНІР С.О. |
16200 |
м. Ананьїв |
Збірна шкіл |
3 |
114 (36+30+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Ситнік Людмила Олександрівна |
4285 |
КУШНІР Т.С. |
16155 |
м. Одеса |
ЗОШ № 81 |
6 |
105 (48+18+39) |
|
С1 |
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4286 |
КУШНІРЕНКО Д.О. |
16148 |
м. Одеса |
Гімназія № 9 |
1 |
72 (24+18+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4287 |
КУШНІРЕНКО І.В. |
16327 |
с. Вигода |
Вигодянська ЗОШ І-ІІІ ст. |
8 |
113 (42+33+38) |
|
С1 |
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
4288 |
КУШНІРЕНКО К.А. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
2 |
63 (24+24+15) |
|
С1 |
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4289 |
КУШНІРЕНКО О.В. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
3 |
114 (36+36+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Буткевич Валентина Григорівна |
4290 |
КУШНІРОВ Д.А. |
16080 |
м. Арциз |
НВК ЗОШ № 1 гімназія |
5 |
81 (42+27+12) |
|
С1 |
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
4291 |
КУШНІРОВ Є.О. |
16286 |
м. Березівка |
КЗЗСО № 3 м. Березівка |
4 |
138 (48+48+42) |
З |
|
|
|
Бондар Любов Миколаївна |
4292 |
КУШНІРПАВЛО П.В. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
6 |
75 (36+36+3) |
|
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
4293 |
КУЩ І.В. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
5 |
111 (54+27+30) |
|
С1 |
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4294 |
КУЩ К.Р. |
16082 |
м. Арциз |
ЗОШ № 5 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
4295 |
КУЩЕНКО М.О. |
16168 |
м. Одеса |
ЗОШ № 35 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4296 |
КЮЛАФЛИ Н.Д. |
16177 |
м. Одеса |
ЗОШ №63 |
3 |
78 (24+36+18) |
|
|
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4297 |
КЮРКЧІУ М.Д. |
16256 |
м. Білгород-Дністровський |
Білгород-Дністровський НВК |
7 |
91 (30+27+34) |
|
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
4298 |
ЛАБУН Д.М. |
16102 |
Фонтанка |
Фонтанський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія» |
7 |
89 (30+18+41) |
|
|
|
С3 |
Бабич Ольга Борисівна |
4299 |
ЛАБУНЕЦЬ А.О. |
16075 |
с.Адамівка |
Адамівська ЗОШ |
4 |
120 (48+42+30) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
4300 |
ЛАБУНЕЦЬ С.Ю. |
16177 |
м. Одеса |
ЗОШ №63 |
4 |
114 (36+36+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4301 |
ЛАБУНСЬКА К.О. |
16163 |
м. Одеса |
ЗОШ № 37 |
4 |
126 (42+36+48) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4302 |
ЛАБУНСЬКИЙ Д.О. |
16163 |
м. Одеса |
ЗОШ № 37 |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4303 |
ЛАВОШНИК В.Д. |
16251 |
м. Одеса |
ЗОШ № 14 |
2 |
66 (30+21+15) |
|
С1 |
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4304 |
ЛАВРЕКА М.І. |
16002 |
м. Білгород-Дністровський |
Шабівська ЗОШ |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
4305 |
ЛАВРЕНЕНКО Т.В. |
16279 |
м. Білгород-Дністровський |
Бритівська ЗОШ |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
4306 |
ЛАВРЕНКО А.Є. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
3 |
100 (34+30+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4307 |
ЛАВРЕНЧУК Д.А. |
16304 |
м. Білгород-Дністровський |
ЗОШ № 3 |
4 |
120 (36+36+48) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
4308 |
ЛАВРЕНЧУК П.О. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
11 |
95 (24+39+32) |
|
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
4309 |
ЛАВРИК С.В. |
16260 |
с. Чернече |
НВК «Чернеченська ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ» |
2 |
18 (0+9+9) |
|
|
|
|
Полуніна Світлана Володимирівна |
4310 |
ЛАВРИНЕНКО Д.О. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
7 |
97 (18+27+52) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4311 |
ЛАВРИНЕНКО К.І. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
7 |
88 (18+24+46) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4312 |
ЛАВРИНОВИЧ М.В. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
5 |
144 (48+51+45) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4313 |
ЛАВРОВА К.Р. |
16177 |
м. Одеса |
ЗОШ №63 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4314 |
ЛАВРУК А.О. |
16155 |
м. Одеса |
ЗОШ № 81 |
2 |
57 (18+18+21) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4315 |
ЛАВРУК В.В. |
16122 |
с. Жовтень |
Збірна шкіл Ширяївського району |
2 |
78 (24+27+27) |
З |
|
|
|
Татаріна Альбіна Миколаївна |
4316 |
ЛАГУТЕНКО А.М. |
16200 |
м. Ананьїв |
Збірна шкіл |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Ситнік Людмила Олександрівна |
4317 |
ЛАДИЖЕЙСЬКА К.В. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
4 |
114 (36+36+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4318 |
ЛАДИКА А.О. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
5 |
114 (36+36+42) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4319 |
ЛАЄВСЬКА З.О. |
16287 |
м. Березівка |
КЗЗСО № 2 м. Березівка |
3 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Бондар Любов Миколаївна |
4320 |
ЛАЗАРЕВ А.О. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4321 |
ЛАЗАРЕВ М.І. |
16216 |
смт. Тарутине |
Бородинська ЗОШ |
7 |
141 (42+45+54) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Авілко Тетяна Григорівна |
4322 |
ЛАЗАРЄВ А.О. |
16080 |
м. Арциз |
НВК ЗОШ № 1 гімназія |
7 |
80 (24+21+35) |
|
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
4323 |
ЛАЗАРЄВ І.В. |
16049 |
смт. Овідіополь |
Миколаївська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
5 |
126 (42+39+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Феленко Ірина Григорівна |
4324 |
ЛАЗАРЄВ О.Д. |
16221 |
смт. Тарутине |
Виноградівський НВК ЗОШ д/з |
7 |
107 (24+39+44) |
|
|
|
С3 |
Авілко Тетяна Григорівна |
4325 |
ЛАЗАРІНА П.С. |
16053 |
смт. Овідіополь |
Прилиманська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
3 |
114 (36+30+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Феленко Ірина Григорівна |
4326 |
ЛАЗЕБНИЙ А.Є. |
16334 |
с. Нерубайське |
Нерубайська ЗОШ № 2 |
4 |
6 (0+0+6) |
|
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
4327 |
ЛАЗОР В.І. |
16329 |
с. Холодна |
Холоднобалківська ЗОШ І-ІІІ ст. |
3 |
96 (36+36+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Буткевич Валентина Григорівна |
4328 |
ЛАКТЮХИНА Д.А. |
16140 |
м. Одеса |
ЗОШ № 89 |
5 |
156 (48+54+54) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4329 |
ЛАМБОВ М.М. |
16221 |
смт. Тарутине |
Виноградівський НВК ЗОШ д/з |
7 |
147 (42+51+54) |
З |
|
|
|
Авілко Тетяна Григорівна |
4330 |
ЛАНОВЛЮК К.А. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
1 |
72 (18+30+24) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4331 |
ЛАНОВЮК М.О. |
16163 |
м. Одеса |
ЗОШ № 37 |
3 |
60 (6+18+36) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4332 |
ЛАНТРАТ П.І. |
16165 |
м. Одеса |
ЗОШ № 53 |
2 |
81 (30+27+24) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4333 |
ЛАПАЙ Б.О. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
6 |
132 (36+51+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4334 |
ЛАПОВ О.А. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
3 |
92 (20+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4335 |
ЛАПТИАКРУ А.Р. |
16317 |
м. Рені |
Орлівська ЗОШ |
5 |
153 (60+51+42) |
З |
|
|
|
Потрібна Людмила Валентинівна |
4336 |
ЛАПШИН П.О. |
16112 |
м. Ізмаїл |
Новонекрасівська ЗОШ |
3 |
60 (24+24+12) |
|
|
|
|
Раділова Світлана Семенівна |
4337 |
ЛАПШИНА С.С. |
16168 |
м. Одеса |
ЗОШ № 35 |
4 |
90 (30+36+24) |
|
|
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4338 |
ЛАРБІ І.М. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
7 |
118 (36+27+55) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4339 |
ЛАРІНА Є.Є. |
16002 |
м. Білгород-Дністровський |
Шабівська ЗОШ |
5 |
72 (24+21+27) |
|
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
4340 |
ЛАРІОНОБА Л.Є. |
16197 |
м. Одеса |
Просвіта |
3 |
108 (36+30+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4341 |
ЛАРЧУК Б.В. |
16035 |
смт. Овідіополь |
Великодолинський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – гімназія» |
4 |
114 (30+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Феленко Ірина Григорівна |
4342 |
ЛАРЬКОВА Д.В. |
16208 |
м. Одеса |
ЗОШ № 33 |
4 |
126 (42+36+48) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4343 |
ЛАСКАВА В. . |
16053 |
смт. Овідіополь |
Прилиманська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
3 |
120 (42+36+42) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
4344 |
ЛАСТОВЛЯК М.М. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
4 |
108 (24+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Буткевич Валентина Григорівна |
4345 |
ЛАТІЙ О.Р. |
16122 |
с. Жовтень |
Збірна шкіл Ширяївського району |
4 |
102 (30+30+42) |
|
|
|
С3 |
Татаріна Альбіна Миколаївна |
4346 |
ЛАТОХІН Е.С. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
8 |
94 (30+30+34) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4347 |
ЛАУР В.В. |
16076 |
м. Білгород-Дністровський |
Удобненська ЗОШ |
2 |
39 (12+18+9) |
|
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
4348 |
ЛАУР Е.А. |
16076 |
м. Білгород-Дністровський |
Удобненська ЗОШ |
5 |
135 (48+45+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Мальована Наталія Спиридонівна |
4349 |
ЛАУР И.С. |
16076 |
м. Білгород-Дністровський |
Удобненська ЗОШ |
9 |
12 (6+0+6) |
|
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
4350 |
ЛАУР К.В. |
16076 |
м. Білгород-Дністровський |
Удобненська ЗОШ |
3 |
48 (18+18+12) |
|
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
4351 |
ЛАФАЗАН К.Г. |
16256 |
м. Білгород-Дністровський |
Білгород-Дністровський НВК |
7 |
141 (36+51+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Мальована Наталія Спиридонівна |
4352 |
ЛАХМАН О.А. |
16121 |
смт. Радісне |
Радісненська ЗОШ |
6 |
102 (42+36+24) |
|
С1 |
|
|
Красильникова Руслана Євгенівна |
4353 |
ЛАХНО О. |
16103 |
с. Богунове |
Богунівський НВК "ЗОШ І-ІІІ СТ. - ДС" |
5 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Пузанова Майя Миколаївна |
4354 |
ЛАХТІОНОВ А.В. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
6 |
39 (18+9+12) |
|
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
4355 |
ЛАШАЄВ А.П. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
4 |
88 (22+36+30) |
|
|
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4356 |
ЛАЩОНОВА Т.І. |
16061 |
с. Василівка |
Василівська ЗОШ |
2 |
87 (30+30+27) |
З |
|
|
|
Кунєва Марина Дмитрівна |
4357 |
ЛЕБЕДА М.О. |
16153 |
м. Одеса |
ЗОШ № 119 |
3 |
30 (12+12+6) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4358 |
ЛЕБЕДЄВ І.О. |
16200 |
м. Ананьїв |
Збірна шкіл |
7 |
83 (30+18+35) |
|
|
|
|
Ситнік Людмила Олександрівна |
4359 |
ЛЕБЕДЄВ А.В. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
4 |
120 (36+36+48) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
4360 |
ЛЕБЕДЄВ А.П. |
16138 |
м. Одеса |
ЗОШ №43 |
4 |
104 (38+36+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4361 |
ЛЕБЕДЄВА А.В. |
16166 |
м. Одеса |
ЗОШ № 40 |
7 |
112 (36+39+37) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4362 |
ЛЕБЕДЄВА В.О. |
16121 |
смт. Радісне |
Радісненська ЗОШ |
3 |
108 (36+24+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Красильникова Руслана Євгенівна |
4363 |
ЛЕБЕДЄВА Є.В. |
16166 |
м. Одеса |
ЗОШ № 40 |
3 |
84 (30+30+24) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4364 |
ЛЕБЕДЄВА М.Ю. |
16144 |
м. Одеса |
ЗОШ № 130 |
3 |
132 (42+48+42) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4365 |
ЛЕБЕДЬ Є.О. |
16035 |
смт. Овідіополь |
Великодолинський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – гімназія» |
4 |
80 (20+30+30) |
|
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
4366 |
ЛЕБЗЯК Н.О. |
16102 |
Фонтанка |
Фонтанський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія» |
6 |
111 (36+39+36) |
|
|
|
|
Бабич Ольга Борисівна |
4367 |
ЛЕБІДЬ М.О. |
16035 |
смт. Овідіополь |
Великодолинський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – гімназія» |
2 |
54 (24+12+18) |
|
С1 |
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
4368 |
ЛЕВ С.О. |
16145 |
м. Одеса |
НВК № 300 |
3 |
74 (20+30+24) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4369 |
ЛЕВЕНДЮК В.А. |
16279 |
м. Білгород-Дністровський |
Бритівська ЗОШ |
1 |
63 (18+21+24) |
|
|
С2 |
С3 |
Мальована Наталія Спиридонівна |
4370 |
ЛЕВИЦЬКА А.А. |
16176 |
м. Одеса |
ДНЗ Одеський професійний ліцей будівництва та архітектури |
10 |
138 (36+51+51) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4371 |
ЛЕВИЦЬКА Д.В. |
16042 |
смт. Овідіополь |
Овідіопольський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – гімназія» |
3 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
4372 |
ЛЕВИЦЬКА Н.О. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
9 |
101 (30+33+38) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4373 |
ЛЕВИЦЬКА Ю.К. |
16044 |
смт. Овідіополь |
Кароліно-Бугазька ЗОШ, Таїровська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
1 |
84 (30+27+27) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
4374 |
ЛЕВИЦЬКИЙ О.С. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
6 |
141 (48+45+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4375 |
ЛЕВІЦКА А.С. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
2 |
81 (24+27+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4376 |
ЛЕВІЦЬКИЙ К.Р. |
16122 |
с. Жовтень |
Збірна шкіл Ширяївського району |
3 |
96 (24+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Татаріна Альбіна Миколаївна |
4377 |
ЛЕВКО М.А. |
16279 |
м. Білгород-Дністровський |
Бритівська ЗОШ |
3 |
132 (42+48+42) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
4378 |
ЛЕВОНЧУК К.В. |
16166 |
м. Одеса |
ЗОШ № 40 |
8 |
54 (30+18+6) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4379 |
ЛЕВЧЕНКО Д.С. |
16019 |
смт Велика Михайлівка |
Великомихайлівський НВК |
6 |
123 (54+33+36) |
|
С1 |
|
|
Лукіянчук Наталія Павлівна |
4380 |
ЛЕВЧЕНКО К.В. |
16021 |
смт Велика Михайлівка |
Новоборисівська ЗОШ |
3 |
102 (24+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Лукіянчук Наталія Павлівна |
4381 |
ЛЕВЧЕНКО К.Є. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
11 |
125 (36+42+47) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4382 |
ЛЕВЧЕНКО К.О. |
16333 |
с. Мирне |
Мирненська ЗОШ І-ІІІ ст. |
6 |
108 (48+30+30) |
|
С1 |
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
4383 |
ЛЕВЧЕНКО ЛЕВАЧКОВ І.Б. |
16181 |
м. Одеса |
ЗОШ №71 |
1 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4384 |
ЛЕВЧЕНКО М.С. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
2 |
81 (30+21+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4385 |
ЛЕВЧЕНКО С.О. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
3 |
126 (36+42+48) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4386 |
ЛЕВЧЕНКО Х.О. |
16304 |
м. Білгород-Дністровський |
ЗОШ № 3 |
3 |
126 (36+48+42) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
4387 |
ЛЕВЧУК Є.В. |
16050 |
смт. Овідіополь |
Молодіжненська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
8 |
131 (48+45+38) |
|
С1 |
С2 |
|
Феленко Ірина Григорівна |
4388 |
ЛЕГЕНЧЕНКО В.А. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
1 |
81 (30+21+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4389 |
ЛЕГЕНЬКИЙ О.В. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
2 |
12 (6+0+6) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4390 |
ЛЕДЗЕВІРОВ Г.О. |
16165 |
м. Одеса |
ЗОШ № 53 |
3 |
66 (18+24+24) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4391 |
ЛЕДЯЄВА М. |
16153 |
м. Одеса |
ЗОШ № 119 |
4 |
78 (30+30+18) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4392 |
ЛЕЖЕНКО С.Р. |
16044 |
смт. Овідіополь |
Кароліно-Бугазька ЗОШ, Таїровська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
4 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
4393 |
ЛЕЖНЮК В.В. |
16138 |
м. Одеса |
ЗОШ №43 |
4 |
114 (36+30+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4394 |
ЛЕЙФУРА М.А. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
5 |
93 (30+36+27) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4395 |
ЛЕЙФУРА С.О. |
16251 |
м. Одеса |
ЗОШ № 14 |
1 |
81 (30+27+24) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4396 |
ЛЕЙЧЕНКО А.В. |
16053 |
смт. Овідіополь |
Прилиманська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
4 |
126 (36+42+48) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
4397 |
ЛЕКОМЦЕВА К.О. |
16165 |
м. Одеса |
ЗОШ № 53 |
2 |
60 (30+18+12) |
|
С1 |
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4398 |
ЛЕЛЕКО Д.В. |
16251 |
м. Одеса |
ЗОШ № 14 |
2 |
66 (24+24+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4399 |
ЛЕМБАК А.І. |
16287 |
м. Березівка |
КЗЗСО № 2 м. Березівка |
3 |
108 (30+36+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Бондар Любов Миколаївна |
4400 |
ЛЕМБК Є.В. |
16020 |
смт Велика Михайлівка |
Великомихайлівська опорна ЗОШ |
3 |
126 (30+48+48) |
З |
|
|
|
Лукіянчук Наталія Павлівна |
4401 |
ЛЕМЕШКО А.В. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
2 |
63 (24+24+15) |
|
С1 |
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4402 |
ЛЕМЕЩУК В. |
16198 |
м. Одеса |
школа-інтернат №3 |
3 |
108 (30+30+48) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4403 |
ЛЕМІШЕВСЬКИЙ К.В. |
16172 |
м. Одеса |
Гімназія №2 |
7 |
116 (36+42+38) |
|
|
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4404 |
ЛЕНЬКО Є.І. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
2 |
63 (24+18+21) |
|
С1 |
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4405 |
ЛЕНЬШИНА С.О. |
16256 |
м. Білгород-Дністровський |
Білгород-Дністровський НВК |
6 |
129 (36+42+51) |
|
|
С2 |
С3 |
Мальована Наталія Спиридонівна |
4406 |
ЛЕОНЕНКО В.А. |
16080 |
м. Арциз |
НВК ЗОШ № 1 гімназія |
4 |
94 (28+36+30) |
|
|
С2 |
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
4407 |
ЛЕОНІДОВ О.Є. |
16163 |
м. Одеса |
ЗОШ № 37 |
1 |
75 (30+24+21) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4408 |
ЛЕОНІДОВА К.О. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
5 |
138 (54+51+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4409 |
ЛЕОНЇДОВ Д.С. |
16082 |
м. Арциз |
ЗОШ № 5 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
4410 |
ЛЕОНОВ Д.П. |
16153 |
м. Одеса |
ЗОШ № 119 |
4 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4411 |
ЛЕОНОВА М.О. |
16287 |
м. Березівка |
КЗЗСО № 2 м. Березівка |
2 |
66 (24+21+21) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Бондар Любов Миколаївна |
4412 |
ЛЕОНТЮК В.В. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
9 |
111 (30+57+24) |
|
|
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4413 |
ЛЕПЕТЮК В.В. |
16214 |
м. Одеса |
Ланжероновський |
3 |
66 (24+18+24) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4414 |
ЛЕПЕШКО Б.О. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
5 |
96 (36+33+27) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4415 |
ЛЕПКО Т.І. |
16144 |
м. Одеса |
ЗОШ № 130 |
4 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4416 |
ЛЕПСЬКИЙ А.М. |
16132 |
с. Червонознам’янка |
Червонознам’янська ЗОШ |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Піпер Олена Миколаївна |
4417 |
ЛЕСКІН М.О. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4418 |
ЛЕСКОВА М.К. |
16224 |
смт. Тарутине |
Євгенівський НВК ЗОШ д/з |
3 |
48 (6+30+12) |
|
|
|
|
Авілко Тетяна Григорівна |
4419 |
ЛЕСНІКОВА Г.С. |
16318 |
м. Рені |
Новосільський НВК |
3 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Потрібна Людмила Валентинівна |
4420 |
ЛЕСЬКО К.П. |
16102 |
Фонтанка |
Фонтанський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія» |
7 |
83 (24+18+41) |
|
|
|
С3 |
Бабич Ольга Борисівна |
4421 |
ЛЕСЬКО С.А. |
16329 |
с. Холодна |
Холоднобалківська ЗОШ І-ІІІ ст. |
7 |
98 (36+33+29) |
|
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
4422 |
ЛЕШИНОВ Р.С. |
16166 |
м. Одеса |
ЗОШ № 40 |
4 |
108 (30+36+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4423 |
ЛЕШКО М.О. |
16329 |
с. Холодна |
Холоднобалківська ЗОШ І-ІІІ ст. |
4 |
102 (42+18+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Буткевич Валентина Григорівна |
4424 |
ЛЕШКО М.С. |
16208 |
м. Одеса |
ЗОШ № 33 |
1 |
57 (6+21+30) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4425 |
ЛЕЩЕНКО М.В. |
16210 |
с. Северинівка |
Северинівська ЗОШ |
1 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Іриченко Лілія Миколаївна |
4426 |
ЛЕЩЕНКО О.І. |
16082 |
м. Арциз |
ЗОШ № 5 |
3 |
90 (24+36+30) |
|
|
С2 |
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
4427 |
ЛЕЩЕНКО Ю.О. |
16279 |
м. Білгород-Дністровський |
Бритівська ЗОШ |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
4428 |
ЛЕЩИНСЬКА Є.А. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
1 |
63 (18+24+21) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4429 |
ЛЕЩИНСЬКА Н.О. |
16329 |
с. Холодна |
Холоднобалківська ЗОШ І-ІІІ ст. |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
4430 |
ЛЕЩИНСЬКИЙ І.Д. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
7 |
69 (36+12+21) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4431 |
ЛЕЩІШИНА В. |
16172 |
м. Одеса |
Гімназія №2 |
7 |
121 (36+51+34) |
|
|
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4432 |
ЛЄЗНІКОВ Д.О. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
7 |
86 (30+33+23) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4433 |
ЛЄКОНЦЕВ М. |
16256 |
м. Білгород-Дністровський |
Білгород-Дністровський НВК |
9 |
126 (18+57+51) |
|
|
С2 |
С3 |
Мальована Наталія Спиридонівна |
4434 |
ЛЄНЬ Л.Д. |
16218 |
смт. Тарутине |
Тарутинський НВК ЗОШ д/з |
5 |
96 (24+45+27) |
|
|
С2 |
|
Авілко Тетяна Григорівна |
4435 |
ЛЄСКОВ М.В. |
16144 |
м. Одеса |
ЗОШ № 130 |
2 |
81 (24+30+27) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4436 |
ЛИКОВА Ю.В. |
16141 |
м. Одеса |
Юрліцей |
9 |
83 (30+39+14) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4437 |
ЛИМОНОВА В.К. |
16208 |
м. Одеса |
ЗОШ № 33 |
1 |
75 (24+21+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4438 |
ЛИННИК Т.В. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
3 |
78 (30+18+30) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4439 |
ЛИОНГ М.Т. |
16052 |
смт. Овідіополь |
Новодолинська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
3 |
132 (42+48+42) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
4440 |
ЛИПЕНКО М.О. |
16082 |
м. Арциз |
ЗОШ № 5 |
4 |
78 (30+18+30) |
|
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
4441 |
ЛИПКА К.Р. |
16198 |
м. Одеса |
школа-інтернат №3 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4442 |
ЛИПОВИЙ М.М. |
16012 |
м. Болград |
Гімназія ім. Г. С. Раковського |
3 |
66 (18+18+30) |
|
|
|
|
Димитрова Світлана Яківна |
4443 |
ЛИСА А.А. |
16002 |
м. Білгород-Дністровський |
Шабівська ЗОШ |
6 |
126 (54+33+39) |
|
С1 |
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
4444 |
ЛИСАК А.С. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
4 |
108 (30+36+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4445 |
ЛИСЕНКО А.О. |
16090 |
м. Арциз |
Вознесенівська ЗОШ, Главанська ЗОШ |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
4446 |
ЛИСЕНКО А.Т. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
4447 |
ЛИСЕНКО А.Ю. |
16168 |
м. Одеса |
ЗОШ № 35 |
3 |
6 (0+0+6) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4448 |
ЛИСЕНКО Є.Д. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
4 |
132 (48+42+42) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4449 |
ЛИСЕНКО Є.Ю. |
16256 |
м. Білгород-Дністровський |
Білгород-Дністровський НВК |
5 |
153 (60+48+45) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
4450 |
ЛИСЕНКО З.А. |
16076 |
м. Білгород-Дністровський |
Удобненська ЗОШ |
4 |
90 (30+24+36) |
|
|
|
С3 |
Мальована Наталія Спиридонівна |
4451 |
ЛИСЕНКО К.А. |
16042 |
смт. Овідіополь |
Овідіопольський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – гімназія» |
8 |
77 (30+36+11) |
|
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
4452 |
ЛИСЕНКО М.Д. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
6 |
12 (12+0+0) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4453 |
ЛИСЕНКО О.Г. |
16144 |
м. Одеса |
ЗОШ № 130 |
4 |
126 (42+36+48) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4454 |
ЛИСЕНКО Р.О. |
16103 |
с. Богунове |
Богунівський НВК "ЗОШ І-ІІІ СТ. - ДС" |
6 |
36 (12+9+15) |
|
|
|
|
Пузанова Майя Миколаївна |
4455 |
ЛИСЕНКО Ю.Д. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
8 |
137 (42+51+44) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4456 |
ЛИСЕНКО Ю.С. |
16076 |
м. Білгород-Дністровський |
Удобненська ЗОШ |
4 |
108 (36+36+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Мальована Наталія Спиридонівна |
4457 |
ЛИСЕЦЬКА Н.Є. |
16053 |
смт. Овідіополь |
Прилиманська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
3 |
96 (36+24+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Феленко Ірина Григорівна |
4458 |
ЛИСІКОВ Г.К. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
2 |
87 (30+30+27) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4459 |
ЛИСТОПАД О.М. |
16155 |
м. Одеса |
ЗОШ № 81 |
3 |
92 (26+30+36) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4460 |
ЛИСТОЧКІНА К.О. |
16035 |
смт. Овідіополь |
Великодолинський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – гімназія» |
3 |
96 (36+30+30) |
|
С1 |
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
4461 |
ЛИСЮК А.Д. |
16148 |
м. Одеса |
Гімназія № 9 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4462 |
ЛИТВИНЕНКО А.А. |
16144 |
м. Одеса |
ЗОШ № 130 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4463 |
ЛИТВИНЕНКО А.Д. |
16155 |
м. Одеса |
ЗОШ № 81 |
1 |
66 (12+24+30) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4464 |
ЛИТВИНЕНКО А.О. |
16287 |
м. Березівка |
КЗЗСО № 2 м. Березівка |
3 |
120 (42+30+48) |
З |
|
|
|
Бондар Любов Миколаївна |
4465 |
ЛИТВИНЕНКО К.Д. |
16155 |
м. Одеса |
ЗОШ № 81 |
4 |
104 (38+24+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4466 |
ЛИТВИНЕНКО М.С. |
16181 |
м. Одеса |
ЗОШ №71 |
2 |
81 (24+27+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4467 |
ЛИФАР С.В. |
16044 |
смт. Овідіополь |
Кароліно-Бугазька ЗОШ, Таїровська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
5 |
147 (60+45+42) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
4468 |
ЛИХОДІД М.О. |
16076 |
м. Білгород-Дністровський |
Удобненська ЗОШ |
5 |
105 (36+27+42) |
|
|
|
С3 |
Мальована Наталія Спиридонівна |
4469 |
ЛІ К.Б. |
16304 |
м. Білгород-Дністровський |
ЗОШ № 3 |
3 |
126 (36+42+48) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
4470 |
ЛІГУН В.В. |
16218 |
смт. Тарутине |
Тарутинський НВК ЗОШ д/з |
3 |
126 (36+42+48) |
З |
|
|
|
Авілко Тетяна Григорівна |
4471 |
ЛІДЗІВІРОВА О.І. |
16167 |
м. Одеса |
ЗОШ № 54 |
3 |
126 (42+48+36) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4472 |
ЛІКА В.Д. |
16313 |
м. Рені |
ЗОШ №4 |
5 |
72 (24+30+18) |
|
|
|
|
Потрібна Людмила Валентинівна |
4473 |
ЛІНКЕВИЧ Ю. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
1 |
75 (24+27+24) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
4474 |
ЛІННИК М.С. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
9 |
131 (24+60+47) |
|
|
С2 |
С3 |
Буткевич Валентина Григорівна |
4475 |
ЛІНЧУК У.І. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
6 |
108 (30+33+45) |
|
|
|
С3 |
Буткевич Валентина Григорівна |
4476 |
ЛІПАДАТ Д.Є. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
4 |
92 (26+36+30) |
|
|
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4477 |
ЛІПЄЄВА М. |
16153 |
м. Одеса |
ЗОШ № 119 |
4 |
102 (36+36+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4478 |
ЛІПІНСЬКА Т.А. |
16327 |
с. Вигода |
Вигодянська ЗОШ І-ІІІ ст. |
3 |
6 (0+0+6) |
|
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
4479 |
ЛІПОВКА А.А. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4480 |
ЛІПОВСЬКИЙ А.В. |
16166 |
м. Одеса |
ЗОШ № 40 |
4 |
92 (32+36+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4481 |
ЛІПЧЕНКО Є.В. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
4482 |
ЛІСІН В.О. |
16138 |
м. Одеса |
ЗОШ №43 |
7 |
77 (42+21+14) |
|
С1 |
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4483 |
ЛІСНЕВСЬКА В.С. |
16200 |
м. Ананьїв |
Збірна шкіл |
4 |
114 (30+36+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Ситнік Людмила Олександрівна |
4484 |
ЛІСНЕВСЬКА Т.С. |
16200 |
м. Ананьїв |
Збірна шкіл |
2 |
81 (30+27+24) |
З |
|
|
|
Ситнік Людмила Олександрівна |
4485 |
ЛІСНИЦЬКА С.М. |
16246 |
с. Сінне |
НВК Сінненська ЗОШ |
3 |
102 (36+24+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Кирничанська Валентина Анатоліївна |
4486 |
ЛІСНИЦЬКИЙ Я.І. |
16246 |
с. Сінне |
НВК Сінненська ЗОШ |
4 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Кирничанська Валентина Анатоліївна |
4487 |
ЛІСНИЧЕНКО М.М. |
16177 |
м. Одеса |
ЗОШ №63 |
2 |
63 (30+12+21) |
|
С1 |
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4488 |
ЛІСНІЧЕНКО С.А. |
16279 |
м. Білгород-Дністровський |
Бритівська ЗОШ |
1 |
54 (24+21+9) |
|
С1 |
С2 |
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
4489 |
ЛІСОВА Е.О. |
16102 |
Фонтанка |
Фонтанський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія» |
5 |
99 (36+30+33) |
|
|
|
|
Бабич Ольга Борисівна |
4490 |
ЛІСОВА К.І. |
16102 |
Фонтанка |
Фонтанський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія» |
6 |
93 (30+24+39) |
|
|
|
|
Бабич Ольга Борисівна |
4491 |
ЛІСОВА К.О. |
16307 |
м. Білгород-Дністровський |
ЗОШ № 11 |
3 |
120 (30+42+48) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
4492 |
ЛІСОВА Т.О. |
16279 |
м. Білгород-Дністровський |
Бритівська ЗОШ |
4 |
126 (42+36+48) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
4493 |
ЛІСОВЕЦЬ А.А. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
4 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4494 |
ЛІСОВЕЦЬ Є.О. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
1 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4495 |
ЛІСОВИЙ Н.С. |
16257 |
с. Доброолександрівка |
Доброолександрівська ЗОШ |
3 |
102 (24+36+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Дубська Надія Олександрівна |
4496 |
ЛІСУНОВ М.Р. |
16214 |
м. Одеса |
Ланжероновський |
3 |
102 (42+36+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4497 |
ЛІТВАК О.О. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
7 |
85 (18+18+49) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4498 |
ЛІТВІНЕНКО Є.В. |
16329 |
с. Холодна |
Холоднобалківська ЗОШ І-ІІІ ст. |
3 |
114 (36+42+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Буткевич Валентина Григорівна |
4499 |
ЛІТВІНОВ І.В. |
16123 |
с. Конопляне |
ОЗ «Коноплянська ЗОШ І-ІІІ ст. Коноплянської СР» |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Басюк Олена Вікторівна |
4500 |
ЛІТВІНОВ Л.С. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
4 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4501 |
ЛІТВІНОВ М.М. |
16094 |
м. Арциз |
П.-Балківська ЗОШ |
4 |
120 (42+36+42) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
4502 |
ЛІТВІНОВ О.А. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
2 |
60 (24+18+18) |
|
С1 |
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4503 |
ЛІТВІНОВА В.В. |
16334 |
с. Нерубайське |
Нерубайська ЗОШ № 2 |
2 |
48 (18+9+21) |
|
|
|
С3 |
Буткевич Валентина Григорівна |
4504 |
ЛІТВІНОВСЬКИЙ М.О. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
3 |
62 (14+24+24) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4505 |
ЛІТІНСЬКА С.Д. |
16275 |
смт Велика Михайлівка |
Новопетрівська ЗОШ |
1 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Лукіянчук Наталія Павлівна |
4506 |
ЛІТІНСЬКА Т.А. |
16021 |
смт Велика Михайлівка |
Новоборисівська ЗОШ |
6 |
96 (36+33+27) |
|
|
|
|
Лукіянчук Наталія Павлівна |
4507 |
ЛІТОВЕНКО В.Є. |
16151 |
м. Одеса |
Хабат |
7 |
99 (24+27+48) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4508 |
ЛІТОВЧЕНКО Д.В. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
8 |
133 (36+45+52) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4509 |
ЛІХАЧ А.В. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
4 |
60 (24+30+6) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4510 |
ЛІХАЧОВ Є.С. |
16165 |
м. Одеса |
ЗОШ № 53 |
4 |
108 (30+36+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4511 |
ЛІХАЧОВ О.Є. |
16122 |
с. Жовтень |
Збірна шкіл Ширяївського району |
6 |
150 (48+51+51) |
З |
|
|
|
Татаріна Альбіна Миколаївна |
4512 |
ЛІЦОВСЬКА А.О. |
16041 |
смт. Овідіополь |
Великодолинська ЗОШ №2 |
3 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
4513 |
ЛІЦОВСЬКА К.В. |
16045 |
смт. Овідіополь |
Барабойська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
3 |
114 (36+36+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Феленко Ірина Григорівна |
4514 |
ЛІЧІНАКІ В.О. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
4 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4515 |
ЛІЧМАН Д.М. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
2 |
81 (30+21+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4516 |
ЛІЩЕНКО У.Р. |
16034 |
м. Біляївка |
ЗОШ № 1 |
4 |
114 (36+36+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Горковенко Тетяна Миколаївна |
4517 |
ЛІЩІНСЬКИЙ Є.І. |
16322 |
м. Рені |
ЗОШ № 5 |
8 |
42 (24+15+3) |
|
|
|
|
Потрібна Людмила Валентинівна |
4518 |
ЛОБАН Д.А. |
16102 |
Фонтанка |
Фонтанський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія» |
3 |
78 (30+18+30) |
|
|
|
|
Бабич Ольга Борисівна |
4519 |
ЛОБАН М.С. |
16102 |
Фонтанка |
Фонтанський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія» |
3 |
86 (32+30+24) |
|
С1 |
|
|
Бабич Ольга Борисівна |
4520 |
ЛОБАНОВА С.А. |
16156 |
м. Одеса |
ЗОШ № 86 |
6 |
123 (36+45+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4521 |
ЛОБАНОВСЬКА Д.Б. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
11 |
126 (24+57+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4522 |
ЛОБАНОВСЬКА Д.Б. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
4 |
78 (24+30+24) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4523 |
ЛОБАНЧИКОВ І. |
16141 |
м. Одеса |
Юрліцей |
8 |
139 (42+42+55) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4524 |
ЛОБАЧ В.С. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
4 |
102 (24+36+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4525 |
ЛОБАЧ С.В. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
4 |
120 (42+30+48) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4526 |
ЛОБДЖАНІДЗЕ Є.Г. |
16159 |
м. Одеса |
ЗОШ № 69 |
3 |
74 (20+18+36) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4527 |
ЛОБОДА В.Г. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
7 |
100 (18+36+46) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4528 |
ЛОБОДА Д.А. |
16095 |
м. Арциз |
Н.-Іванівська ЗОШ |
4 |
136 (46+42+48) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
4529 |
ЛОБОДА М.А. |
16095 |
м. Арциз |
Н.-Іванівська ЗОШ |
5 |
177 (60+57+60) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
4530 |
ЛОБОЙКО Д. |
16187 |
м. Одеса |
ЗОШ №84 |
3 |
126 (42+36+48) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4531 |
ЛОГАЧОВА Ю.В. |
16045 |
смт. Овідіополь |
Барабойська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
2 |
81 (24+27+30) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
4532 |
ЛОГВИНЕЦЬ М.І. |
16198 |
м. Одеса |
школа-інтернат №3 |
1 |
6 (0+0+6) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4533 |
ЛОГВІНЕНКО А.В. |
16153 |
м. Одеса |
ЗОШ № 119 |
4 |
6 (0+0+6) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4534 |
ЛОЗА В.Р. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
2 |
30 (6+15+9) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4535 |
ЛОЗАН Є.М. |
16177 |
м. Одеса |
ЗОШ №63 |
2 |
72 (18+24+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4536 |
ЛОЗАНОВА Л.Г. |
16138 |
м. Одеса |
ЗОШ №43 |
2 |
78 (30+27+21) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4537 |
ЛОЗЕНКО Д. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
4 |
100 (22+36+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4538 |
ЛОЗІНСЬКОЙ О.О. |
16141 |
м. Одеса |
Юрліцей |
11 |
151 (42+54+55) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4539 |
ЛОЗКА Т.М. |
16050 |
смт. Овідіополь |
Молодіжненська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
8 |
137 (48+45+44) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Феленко Ірина Григорівна |
4540 |
ЛОЗОВСЬКА Є.О. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
1 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
4541 |
ЛОЗОВСЬКА Є.О. |
16312 |
м. Рені |
ЗОШ №3 |
4 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Потрібна Людмила Валентинівна |
4542 |
ЛОЗЮК К.Р. |
16118 |
смт Олександрівка, м.Чорноморськ |
Олександрівська ЗОШ |
3 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Вакарь Яна Василівна |
4543 |
ЛОЙКО В.А. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
1 |
81 (24+30+27) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4544 |
ЛОМАНОВСЬКА А.В. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
10 |
107 (24+36+47) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4545 |
ЛОМАНЧЕНКО А.О. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
6 |
63 (30+27+6) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4546 |
ЛОМСЬКА Д.В. |
16166 |
м. Одеса |
ЗОШ № 40 |
9 |
101 (30+33+38) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4547 |
ЛОНДЕ М.Н. |
16198 |
м. Одеса |
школа-інтернат №3 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4548 |
ЛОНЧАК Т.О. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
6 |
90 (36+24+30) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4549 |
ЛОПАТЮК А.А. |
16275 |
смт Велика Михайлівка |
Новопетрівська ЗОШ |
3 |
120 (42+36+42) |
З |
|
|
|
Лукіянчук Наталія Павлівна |
4550 |
ЛОРСАБЯН В.В. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
4 |
30 (12+6+12) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4551 |
ЛОСІНСЬКА Т.Л. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
3 |
98 (26+42+30) |
|
|
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4552 |
ЛОСЬ А.М. |
16143 |
м. Одеса |
ЗОШ № 100 |
6 |
102 (48+24+30) |
|
С1 |
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4553 |
ЛОСЬ Д.О. |
16048 |
смт. Овідіополь |
Мар'янівська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
4 |
132 (48+36+48) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
4554 |
ЛОТОЦКИЙ Я.Ю. |
16140 |
м. Одеса |
ЗОШ № 89 |
3 |
102 (24+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4555 |
ЛОЩИЦЬКА У.А. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
1 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4556 |
ЛУГОВСЬКА Є.В. |
16153 |
м. Одеса |
ЗОШ № 119 |
3 |
78 (12+24+42) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4557 |
ЛУДАНОВА М.П. |
16196 |
м. Одеса |
Морський ліцей - ЗОШ №24 |
3 |
62 (26+18+18) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4558 |
ЛУЖНЯК О.А. |
16327 |
с. Вигода |
Вигодянська ЗОШ І-ІІІ ст. |
10 |
86 (36+39+11) |
|
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
4559 |
ЛУК’ЯНЕНКО К.Ю. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
7 |
83 (30+30+23) |
|
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
4560 |
ЛУК’ЯНЕНКО О.С. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
2 |
81 (30+27+24) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
4561 |
ЛУКА У.О. |
16002 |
м. Білгород-Дністровський |
Шабівська ЗОШ |
6 |
78 (18+27+33) |
|
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
4562 |
ЛУКАШИН Н.В. |
16175 |
м. Одеса |
Ліцей |
11 |
153 (42+54+57) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4563 |
ЛУКАШКІНОЇ В.А. |
16143 |
м. Одеса |
ЗОШ № 100 |
5 |
75 (30+18+27) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4564 |
ЛУКІ Е.Ю. |
16304 |
м. Білгород-Дністровський |
ЗОШ № 3 |
2 |
75 (24+21+30) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
4565 |
ЛУКІН Є.Є. |
16148 |
м. Одеса |
Гімназія № 9 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4566 |
ЛУКІНА А.О. |
16304 |
м. Білгород-Дністровський |
ЗОШ № 3 |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
4567 |
ЛУКІНА М.С. |
16214 |
м. Одеса |
Ланжероновський |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4568 |
ЛУКЛИНСЬКИЙ В.М. |
16176 |
м. Одеса |
ДНЗ Одеський професійний ліцей будівництва та архітектури |
10 |
98 (18+48+32) |
|
|
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4569 |
ЛУКОМСЬКИЙ А.В. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
2 |
63 (30+27+6) |
|
С1 |
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4570 |
ЛУКОНІНА В.Е. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
11 |
98 (24+39+35) |
|
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
4571 |
ЛУКОНІНА Д. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
5 |
90 (36+39+15) |
|
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
4572 |
ЛУКЬЯНОВ О.Ю. |
16309 |
м. Білгород-Дністровський |
КЗ НВК ім. С.О. Морозової |
1 |
87 (30+30+27) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
4573 |
ЛУКЬЯНОВА М.А. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
3 |
66 (18+30+18) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4574 |
ЛУКЬЯНЧУК В.О. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
7 |
129 (30+57+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4575 |
ЛУКЯНОВ О.В. |
16078 |
м. Білгород-Дністровський |
Випаснянська ЗОШ І-ІІ ст. |
6 |
12 (12+0+0) |
|
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
4576 |
ЛУКЯНОВА А.Д. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
2 |
57 (12+30+15) |
|
|
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4577 |
ЛУКЯНЧУК К.Г. |
16165 |
м. Одеса |
ЗОШ № 53 |
4 |
108 (42+30+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4578 |
ЛУКЯНЧУК К.І. |
16056 |
м. Ізмаїл |
Озернянська ЗОШ |
1 |
81 (24+27+30) |
З |
|
|
|
Раділова Світлана Семенівна |
4579 |
ЛУКЯНЧУК К.О. |
16214 |
м. Одеса |
Ланжероновський |
3 |
114 (36+36+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4580 |
ЛУНГА М.А. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
3 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4581 |
ЛУНГУ К.В. |
16314 |
м. Рені |
Ренійський НВК-ліцей |
6 |
99 (42+30+27) |
|
С1 |
|
|
Потрібна Людмила Валентинівна |
4582 |
ЛУНГУ Н.С. |
16229 |
смт. Тарутине |
Петрівська-2 ЗОШ |
7 |
95 (36+24+35) |
|
|
|
|
Авілко Тетяна Григорівна |
4583 |
ЛУНГУ О.Д. |
16101 |
м. Ізмаїл |
ЗОШ № 8 |
2 |
57 (18+15+24) |
|
|
|
С3 |
Коколова Олена Дмитріївна |
4584 |
ЛУНГУЛЕНКО Р.П. |
16021 |
смт Велика Михайлівка |
Новоборисівська ЗОШ |
8 |
130 (30+42+58) |
|
|
С2 |
С3 |
Лукіянчук Наталія Павлівна |
4585 |
ЛУНКА В.В. |
16317 |
м. Рені |
Орлівська ЗОШ |
3 |
108 (36+30+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Потрібна Людмила Валентинівна |
4586 |
ЛУНКАШ Л.А. |
16303 |
м. Білгород-Дністровський |
Структурний підрозділ ЗДОЗО КЗ «Білгород-Дністровський педагогічний коледж» |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
4587 |
ЛУНЬОВ М.Є. |
16145 |
м. Одеса |
НВК № 300 |
4 |
96 (24+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4588 |
ЛУНЬОВА І.О. |
16131 |
м. Біляївка |
ЗОШ № 2 |
9 |
62 (18+27+17) |
|
|
|
|
Щуренко Оксана Володимирівна |
4589 |
ЛУПАШКО І.О. |
16042 |
смт. Овідіополь |
Овідіопольський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – гімназія» |
3 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
4590 |
ЛУПАШКУ В.В. |
16312 |
м. Рені |
ЗОШ №3 |
4 |
114 (36+36+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Потрібна Людмила Валентинівна |
4591 |
ЛУПАШТЯН Н.М. |
16103 |
с. Богунове |
Богунівський НВК "ЗОШ І-ІІІ СТ. - ДС" |
3 |
108 (24+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Пузанова Майя Миколаївна |
4592 |
ЛУПЕКА А. |
16181 |
м. Одеса |
ЗОШ №71 |
4 |
120 (36+48+36) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4593 |
ЛУПОВА В.О. |
16096 |
м. Арциз |
Надеждівська ЗОШ |
3 |
90 (30+24+36) |
|
|
|
С3 |
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
4594 |
ЛУПУЛ Р.М. |
16327 |
с. Вигода |
Вигодянська ЗОШ І-ІІІ ст. |
3 |
82 (28+24+30) |
|
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
4595 |
ЛУПУНДЮК В.А. |
16177 |
м. Одеса |
ЗОШ №63 |
3 |
114 (42+30+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4596 |
ЛУПША В.А. |
16050 |
смт. Овідіополь |
Молодіжненська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
4597 |
ЛУПША В.В. |
16166 |
м. Одеса |
ЗОШ № 40 |
2 |
69 (24+27+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4598 |
ЛУПША Д.В. |
16166 |
м. Одеса |
ЗОШ № 40 |
3 |
84 (24+30+30) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4599 |
ЛУТАЙ В.Л. |
16279 |
м. Білгород-Дністровський |
Бритівська ЗОШ |
9 |
100 (24+30+46) |
|
|
|
С3 |
Мальована Наталія Спиридонівна |
4600 |
ЛУЦЕНКО Д.Н. |
16165 |
м. Одеса |
ЗОШ № 53 |
4 |
70 (22+30+18) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4601 |
ЛУЦИК В.В. |
16089 |
м. Арциз |
Вишняковська ЗОШ |
4 |
126 (36+48+42) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
4602 |
ЛУЦИК С.В. |
16089 |
м. Арциз |
Вишняковська ЗОШ |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
4603 |
ЛУЦКО О.Є. |
16144 |
м. Одеса |
ЗОШ № 130 |
2 |
81 (30+24+27) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4604 |
ЛУЦЮК А.В. |
16196 |
м. Одеса |
Морський ліцей - ЗОШ №24 |
8 |
142 (42+45+55) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4605 |
ЛУЦЮК В.В. |
16144 |
м. Одеса |
ЗОШ № 130 |
2 |
75 (18+30+27) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4606 |
ЛУЦЮК П.П. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
3 |
66 (24+12+30) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4607 |
ЛУЧИЦЬКИЙ М.Я. |
16042 |
смт. Овідіополь |
Овідіопольський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – гімназія» |
3 |
132 (36+48+48) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
4608 |
ЛУШНІКОВ Д.О. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
4 |
44 (20+12+12) |
|
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
4609 |
ЛЬОВУШКИНА Ю.О. |
16196 |
м. Одеса |
Морський ліцей - ЗОШ №24 |
4 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4610 |
ЛЮБАРСЬКА А.В. |
16002 |
м. Білгород-Дністровський |
Шабівська ЗОШ |
7 |
106 (30+27+49) |
|
|
|
С3 |
Мальована Наталія Спиридонівна |
4611 |
ЛЮБАРЧУК З. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
4 |
102 (36+24+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4612 |
ЛЮБИМЦЕВ М.В. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
4 |
108 (24+36+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4613 |
ЛЮБИНСЬКА А.А. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
8 |
97 (30+33+34) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4614 |
ЛЮБИНСЬКИЙ К.А. |
16148 |
м. Одеса |
Гімназія № 9 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4615 |
ЛЮБКА А.М. |
16224 |
смт. Тарутине |
Євгенівський НВК ЗОШ д/з |
5 |
117 (42+33+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Авілко Тетяна Григорівна |
4616 |
ЛЮБКА Ж.М. |
16224 |
смт. Тарутине |
Євгенівський НВК ЗОШ д/з |
3 |
80 (14+24+42) |
|
|
|
С3 |
Авілко Тетяна Григорівна |
4617 |
ЛЮБОЧКА М.О. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
3 |
114 (42+36+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Буткевич Валентина Григорівна |
4618 |
ЛЮБЧИНСЬКА І.С. |
16102 |
Фонтанка |
Фонтанський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія» |
3 |
92 (14+30+48) |
|
|
|
С3 |
Бабич Ольга Борисівна |
4619 |
ЛЮС Т.Д. |
16200 |
м. Ананьїв |
Збірна шкіл |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Ситнік Людмила Олександрівна |
4620 |
ЛЮТА М.І. |
16327 |
с. Вигода |
Вигодянська ЗОШ І-ІІІ ст. |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
4621 |
ЛЮЦКИЙ Д.О. |
16329 |
с. Холодна |
Холоднобалківська ЗОШ І-ІІІ ст. |
4 |
114 (42+36+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Буткевич Валентина Григорівна |
4622 |
ЛЮШНЕНКО М.Ю. |
16155 |
м. Одеса |
ЗОШ № 81 |
6 |
111 (30+42+39) |
|
|
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4623 |
ЛЮШНЯК Л.С. |
16047 |
смт. Овідіополь |
Калаглійська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
1 |
72 (30+21+21) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
4624 |
ЛЯДОВСЬКА Є.С. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
2 |
60 (24+21+15) |
|
С1 |
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4625 |
ЛЯННИЙ А.Р. |
16200 |
м. Ананьїв |
Збірна шкіл |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Ситнік Людмила Олександрівна |
4626 |
ЛЯПЧУК В.В. |
16163 |
м. Одеса |
ЗОШ № 37 |
4 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4627 |
ЛЯСКА Д.С. |
16251 |
м. Одеса |
ЗОШ № 14 |
3 |
84 (30+24+30) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4628 |
ЛЯХМАН І. |
16334 |
с. Нерубайське |
Нерубайська ЗОШ № 2 |
3 |
108 (24+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Буткевич Валентина Григорівна |
4629 |
ЛЯХОВ К.С. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
10 |
66 (18+27+21) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4630 |
ЛЯХОВЕЦЬКА А.І. |
16020 |
смт Велика Михайлівка |
Великомихайлівська опорна ЗОШ |
4 |
108 (42+36+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Лукіянчук Наталія Павлівна |
4631 |
ЛЯХОВЕЦЬКА Н.В. |
16214 |
м. Одеса |
Ланжероновський |
3 |
54 (18+24+12) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4632 |
ЛЯХОВЕЦЬКИЙ А.П. |
16021 |
смт Велика Михайлівка |
Новоборисівська ЗОШ |
6 |
90 (24+33+33) |
|
|
|
|
Лукіянчук Наталія Павлівна |
4633 |
ЛЯХОВСЬКА А.В. |
16333 |
с. Мирне |
Мирненська ЗОШ І-ІІІ ст. |
8 |
127 (48+39+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Буткевич Валентина Григорівна |
4634 |
ЛЯХУ К.А. |
16020 |
смт Велика Михайлівка |
Великомихайлівська опорна ЗОШ |
4 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Лукіянчук Наталія Павлівна |
4635 |
ЛЯШАН Б.С. |
16080 |
м. Арциз |
НВК ЗОШ № 1 гімназія |
2 |
60 (24+24+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
4636 |
ЛЯШЕВСКОГО А.Л. |
16143 |
м. Одеса |
ЗОШ № 100 |
5 |
84 (30+24+30) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4637 |
ЛЯШЕНКО А.Д. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
9 |
84 (30+27+27) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4638 |
ЛЯШЕНКО В.А. |
16042 |
смт. Овідіополь |
Овідіопольський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – гімназія» |
10 |
106 (30+45+31) |
|
|
С2 |
|
Феленко Ірина Григорівна |
4639 |
ЛЯШЕНКО В.Є. |
16140 |
м. Одеса |
ЗОШ № 89 |
3 |
70 (28+24+18) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4640 |
ЛЯШЕНКО В.І. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
3 |
78 (12+36+30) |
|
|
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4641 |
ЛЯШЕНКО В.О. |
16082 |
м. Арциз |
ЗОШ № 5 |
4 |
118 (40+36+42) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
4642 |
ЛЯШЕНКО К.Д. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
2 |
27 (18+3+6) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4643 |
ЛЯШЕНКО К.І. |
16053 |
смт. Овідіополь |
Прилиманська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
4 |
114 (36+36+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Феленко Ірина Григорівна |
4644 |
ЛЯШЕНКО М.В. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
6 |
99 (30+39+30) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4645 |
МАВРОВ А. |
16320 |
м. Рені |
Нагірнянська ЗОШ |
7 |
111 (42+39+30) |
|
С1 |
|
|
Потрібна Людмила Валентинівна |
4646 |
МАВРОВ О.В. |
16320 |
м. Рені |
Нагірнянська ЗОШ |
2 |
45 (18+18+9) |
|
|
|
|
Потрібна Людмила Валентинівна |
4647 |
МАГАМЕДОВ Р.Р. |
16303 |
м. Білгород-Дністровський |
Структурний підрозділ ЗДОЗО КЗ «Білгород-Дністровський педагогічний коледж» |
1 |
87 (30+30+27) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
4648 |
МАГАС С.Р. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4649 |
МАГАС Т.О. |
16042 |
смт. Овідіополь |
Овідіопольський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – гімназія» |
10 |
116 (36+51+29) |
|
|
С2 |
|
Феленко Ірина Григорівна |
4650 |
МАГДИЧ О.В. |
16008 |
с. Олександрівка |
Олександрівська ЗОШ |
7 |
125 (48+39+38) |
|
С1 |
|
|
Арапанова Світлана Федорівна |
4651 |
МАГЛА Д.І. |
16218 |
смт. Тарутине |
Тарутинський НВК ЗОШ д/з |
6 |
108 (42+33+33) |
|
С1 |
|
|
Авілко Тетяна Григорівна |
4652 |
МАГЛО О.О. |
16181 |
м. Одеса |
ЗОШ №71 |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4653 |
МАГОЛА В.Д. |
16080 |
м. Арциз |
НВК ЗОШ № 1 гімназія |
3 |
108 (36+36+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
4654 |
МАГОЛА Г.Д. |
16080 |
м. Арциз |
НВК ЗОШ № 1 гімназія |
1 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
4655 |
МАДЖАР В.Г. |
16012 |
м. Болград |
Гімназія ім. Г. С. Раковського |
4 |
110 (26+48+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Димитрова Світлана Яківна |
4656 |
МАЄВ А. |
16224 |
смт. Тарутине |
Євгенівський НВК ЗОШ д/з |
3 |
44 (2+12+30) |
|
|
|
|
Авілко Тетяна Григорівна |
4657 |
МАЄВА В.С. |
16216 |
смт. Тарутине |
Бородинська ЗОШ |
9 |
135 (36+60+39) |
|
|
С2 |
|
Авілко Тетяна Григорівна |
4658 |
МАЄВА Д.А. |
16312 |
м. Рені |
ЗОШ №3 |
4 |
108 (42+30+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Потрібна Людмила Валентинівна |
4659 |
МАЄВА Д.С. |
16216 |
смт. Тарутине |
Бородинська ЗОШ |
1 |
81 (24+27+30) |
З |
|
|
|
Авілко Тетяна Григорівна |
4660 |
МАЗАЛОВ Є.Ю. |
16309 |
м. Білгород-Дністровський |
КЗ НВК ім. С.О. Морозової |
2 |
72 (18+24+30) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
4661 |
МАЗИЛО І.О. |
16314 |
м. Рені |
Ренійський НВК-ліцей |
4 |
72 (12+36+24) |
|
|
С2 |
|
Потрібна Людмила Валентинівна |
4662 |
МАЗНИЦЬКИЙ К. . |
16186 |
м. Одеса |
ЗОШ №30 |
3 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4663 |
МАЗНИЦЯ І.С. |
16153 |
м. Одеса |
ЗОШ № 119 |
3 |
132 (48+36+48) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4664 |
МАЗУР А.О. |
16200 |
м. Ананьїв |
Збірна шкіл |
4 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Ситнік Людмила Олександрівна |
4665 |
МАЗУР Д.О. |
16269 |
с. Новополь |
Новопольська ЗОШ І-ІІ ст |
7 |
147 (42+45+60) |
З |
|
|
|
Полуніна Світлана Володимирівна |
4666 |
МАЗУР К.О. |
16050 |
смт. Овідіополь |
Молодіжненська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
4 |
126 (30+48+48) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
4667 |
МАЗУР К.С. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
3 |
84 (24+30+30) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4668 |
МАЗУР М.В. |
16163 |
м. Одеса |
ЗОШ № 37 |
4 |
108 (36+36+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4669 |
МАЗУР М.Д. |
16140 |
м. Одеса |
ЗОШ № 89 |
2 |
69 (18+27+24) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4670 |
МАЗУР М.Ю. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
3 |
62 (14+24+24) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4671 |
МАЗУР М.Ю. |
16020 |
смт Велика Михайлівка |
Великомихайлівська опорна ЗОШ |
5 |
111 (36+42+33) |
|
|
С2 |
|
Лукіянчук Наталія Павлівна |
4672 |
МАЗУР О.О. |
16052 |
смт. Овідіополь |
Новодолинська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
4 |
108 (36+36+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Феленко Ірина Григорівна |
4673 |
МАЗУР Я.А. |
16334 |
с. Нерубайське |
Нерубайська ЗОШ № 2 |
2 |
75 (30+21+24) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
4674 |
МАЗУРА Н.П. |
16260 |
с. Чернече |
НВК «Чернеченська ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ» |
1 |
75 (24+24+27) |
З |
|
|
|
Полуніна Світлана Володимирівна |
4675 |
МАЗУРЕНКО К.В. |
16332 |
с. Паліївка |
Паліївська ЗОШ І-ІІ ст. |
4 |
72 (24+18+30) |
|
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
4676 |
МАЗУРОВА Є.Є. |
16035 |
смт. Овідіополь |
Великодолинський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – гімназія» |
4 |
24 (0+6+18) |
|
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
4677 |
МАЗУРОК Д.Ю. |
16177 |
м. Одеса |
ЗОШ №63 |
2 |
42 (24+3+15) |
|
С1 |
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4678 |
МАЗУРЯН Ж. |
16047 |
смт. Овідіополь |
Калаглійська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
1 |
78 (30+18+30) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
4679 |
МАЗЧЕНКО А.В. |
16163 |
м. Одеса |
ЗОШ № 37 |
1 |
75 (30+24+21) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4680 |
МАІСУРАШВІЛІ К.Л. |
16151 |
м. Одеса |
Хабат |
2 |
18 (6+6+6) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4681 |
МАЙБОРОДА К.Д. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
1 |
84 (30+27+27) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4682 |
МАЙБОРОС А.А. |
16139 |
м. Одеса |
НВК № 263 |
3 |
104 (32+24+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4683 |
МАЙДАНЮК С.С. |
16200 |
м. Ананьїв |
Збірна шкіл |
2 |
84 (30+27+27) |
З |
|
|
|
Ситнік Людмила Олександрівна |
4684 |
МАЙКО М.В. |
16155 |
м. Одеса |
ЗОШ № 81 |
6 |
117 (48+30+39) |
|
С1 |
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4685 |
МАЙМЕСКУЛ К.К. |
16155 |
м. Одеса |
ЗОШ № 81 |
2 |
75 (30+27+18) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4686 |
МАЙОРОВ А.М. |
16148 |
м. Одеса |
Гімназія № 9 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4687 |
МАЙОРОВА М.А. |
16198 |
м. Одеса |
школа-інтернат №3 |
1 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4688 |
МАЙСТЕРЕНКО А.В. |
16122 |
с. Жовтень |
Збірна шкіл Ширяївського району |
3 |
98 (38+18+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Татаріна Альбіна Миколаївна |
4689 |
МАЙСТРЕНКО А.В. |
16122 |
с. Жовтень |
Збірна шкіл Ширяївського району |
4 |
84 (24+24+36) |
|
|
|
С3 |
Татаріна Альбіна Миколаївна |
4690 |
МАЙСТРЕНКО В.В. |
16122 |
с. Жовтень |
Збірна шкіл Ширяївського району |
5 |
117 (30+45+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Татаріна Альбіна Миколаївна |
4691 |
МАЙСТРЕНКО Д.В. |
16122 |
с. Жовтень |
Збірна шкіл Ширяївського району |
4 |
32 (20+6+6) |
|
|
|
|
Татаріна Альбіна Миколаївна |
4692 |
МАЙСТРЕНКО Н.В. |
16122 |
с. Жовтень |
Збірна шкіл Ширяївського району |
3 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Татаріна Альбіна Миколаївна |
4693 |
МАЙСТРЕНКО С.С. |
16329 |
с. Холодна |
Холоднобалківська ЗОШ І-ІІІ ст. |
3 |
90 (30+36+24) |
|
|
С2 |
|
Буткевич Валентина Григорівна |
4694 |
МАЙСТРННКО П.С. |
16122 |
с. Жовтень |
Збірна шкіл Ширяївського району |
4 |
114 (36+42+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Татаріна Альбіна Миколаївна |
4695 |
МАЙСТРУК В.О. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
2 |
18 (12+0+6) |
|
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
4696 |
МАЙСУСЕНКО Д.Д. |
16181 |
м. Одеса |
ЗОШ №71 |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4697 |
МАЙХЕР К.Р. |
16012 |
м. Болград |
Гімназія ім. Г. С. Раковського |
2 |
72 (30+21+21) |
З |
|
|
|
Димитрова Світлана Яківна |
4698 |
МАКАГАНЮК А.О. |
16313 |
м. Рені |
ЗОШ №4 |
8 |
71 (18+15+38) |
|
|
|
|
Потрібна Людмила Валентинівна |
4699 |
МАКАГОН М.О. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
3 |
66 (24+24+18) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4700 |
МАКАЛЬ Д.А. |
16165 |
м. Одеса |
ЗОШ № 53 |
1 |
78 (30+21+27) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4701 |
МАКАРЕВСЬКА А.С. |
16329 |
с. Холодна |
Холоднобалківська ЗОШ І-ІІІ ст. |
2 |
72 (24+30+18) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
4702 |
МАКАРЕНКО А.С. |
16303 |
м. Білгород-Дністровський |
Структурний підрозділ ЗДОЗО КЗ «Білгород-Дністровський педагогічний коледж» |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
4703 |
МАКАРЕНКО В.Н. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
9 |
91 (42+39+10) |
|
С1 |
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
4704 |
МАКАРЕНКО М.А. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
1 |
39 (6+24+9) |
|
|
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4705 |
МАКАРЕНКО М.О. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
9 |
137 (30+60+47) |
|
|
С2 |
С3 |
Буткевич Валентина Григорівна |
4706 |
МАКАРЕНКО П.С. |
16075 |
с.Адамівка |
Адамівська ЗОШ |
4 |
84 (18+30+36) |
|
|
|
С3 |
Мальована Наталія Спиридонівна |
4707 |
МАКАРЕНКО Т.В. |
16008 |
с. Олександрівка |
Олександрівська ЗОШ |
7 |
150 (42+51+57) |
З |
|
|
|
Арапанова Світлана Федорівна |
4708 |
МАКАРКІНА Є.А. |
16167 |
м. Одеса |
ЗОШ № 54 |
3 |
124 (34+48+42) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4709 |
МАКАРОВ А.В. |
16330 |
с. Троїцьке |
Троїцький ЗЗСО І-ІІІ ст. |
3 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
4710 |
МАКАРОВ О.М. |
16012 |
м. Болград |
Гімназія ім. Г. С. Раковського |
6 |
126 (54+33+39) |
|
С1 |
|
|
Димитрова Світлана Яківна |
4711 |
МАКАРОВ Р.М. |
16098 |
м. Арциз |
Долинівська ЗОШ, Василівська ЗОШ |
3 |
120 (48+36+36) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
4712 |
МАКАРОВ С.О. |
16139 |
м. Одеса |
НВК № 263 |
3 |
54 (30+0+24) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4713 |
МАКАРОВА А.В. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
3 |
64 (22+18+24) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4714 |
МАКАРОВА В.І. |
16080 |
м. Арциз |
НВК ЗОШ № 1 гімназія |
2 |
6 (0+0+6) |
|
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
4715 |
МАКАРОВА В.О. |
16330 |
с. Троїцьке |
Троїцький ЗЗСО І-ІІІ ст. |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
4716 |
МАКАРОВА Є.В. |
16012 |
м. Болград |
Гімназія ім. Г. С. Раковського |
5 |
75 (36+21+18) |
|
|
|
|
Димитрова Світлана Яківна |
4717 |
МАКАРОВА О.Ю. |
16181 |
м. Одеса |
ЗОШ №71 |
4 |
98 (26+30+42) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4718 |
МАКАРЧУК Є.В. |
16153 |
м. Одеса |
ЗОШ № 119 |
4 |
74 (26+30+18) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4719 |
МАКЕДОН М.О. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
2 |
57 (24+18+15) |
|
С1 |
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4720 |
МАКЕДОНСЬКА Е.В. |
16061 |
с. Василівка |
Василівська ЗОШ |
2 |
72 (18+27+27) |
З |
|
|
|
Кунєва Марина Дмитрівна |
4721 |
МАКЕДОНСЬКА К.А. |
16012 |
м. Болград |
Гімназія ім. Г. С. Раковського |
3 |
86 (26+30+30) |
|
|
|
|
Димитрова Світлана Яківна |
4722 |
МАКЕДОНСЬКА О.В. |
16020 |
смт Велика Михайлівка |
Великомихайлівська опорна ЗОШ |
3 |
112 (34+42+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Лукіянчук Наталія Павлівна |
4723 |
МАКЕЄВА Є.І. |
16019 |
смт Велика Михайлівка |
Великомихайлівський НВК |
4 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Лукіянчук Наталія Павлівна |
4724 |
МАКЕЄНКО О.Є. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4725 |
МАКЛАКОВ А. |
16012 |
м. Болград |
Гімназія ім. Г. С. Раковського |
6 |
117 (54+39+24) |
|
С1 |
|
|
Димитрова Світлана Яківна |
4726 |
МАКОВЕЄНКО В.Д. |
16181 |
м. Одеса |
ЗОШ №71 |
4 |
110 (32+36+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4727 |
МАКОВЕНКО Ю.В. |
16244 |
с.Піщана |
НВК «Піщанська ЗОШ І-ІІІст.-ЗДО» |
5 |
120 (48+36+36) |
|
С1 |
|
|
Полуніна Світлана Володимирівна |
4728 |
МАКОВЕЦЬКА Б.С. |
16033 |
м. Ізмаїл |
Український ліцей з поглибленим вивченням іноземних мов |
2 |
81 (30+27+24) |
З |
|
|
|
Назаренко Анастасія Ігорівна |
4729 |
МАКОВЕЦЬКА П.Є. |
16330 |
с. Троїцьке |
Троїцький ЗЗСО І-ІІІ ст. |
4 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
4730 |
МАКОВСЬКИЙ Є.В. |
16304 |
м. Білгород-Дністровський |
ЗОШ № 3 |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
4731 |
МАКОГОН А.В. |
16033 |
м. Ізмаїл |
Український ліцей з поглибленим вивченням іноземних мов |
4 |
114 (30+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Назаренко Анастасія Ігорівна |
4732 |
МАКОГОН О.В. |
16033 |
м. Ізмаїл |
Український ліцей з поглибленим вивченням іноземних мов |
4 |
90 (30+36+24) |
|
|
С2 |
|
Назаренко Анастасія Ігорівна |
4733 |
МАКОЇД Н.Д. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4734 |
МАКРУШИН А.С. |
16044 |
смт. Овідіополь |
Кароліно-Бугазька ЗОШ, Таїровська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
5 |
120 (48+45+27) |
|
С1 |
С2 |
|
Феленко Ірина Григорівна |
4735 |
МАКСИМЕНКО А.В. |
16052 |
смт. Овідіополь |
Новодолинська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
2 |
72 (24+27+21) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
4736 |
МАКСИМЕНКО В.В. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
11 |
136 (36+51+49) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4737 |
МАКСИМЕНКО М.В. |
16155 |
м. Одеса |
ЗОШ № 81 |
6 |
117 (54+39+24) |
|
С1 |
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4738 |
МАКСИМЕНКО С.А. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4739 |
МАКСИМЕЦЬ А.О. |
16165 |
м. Одеса |
ЗОШ № 53 |
1 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4740 |
МАКСИМОВ Є.Є. |
16123 |
с. Конопляне |
ОЗ «Коноплянська ЗОШ І-ІІІ ст. Коноплянської СР» |
3 |
124 (40+36+48) |
З |
|
|
|
Басюк Олена Вікторівна |
4741 |
МАКСИМОВ М.М. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
3 |
78 (18+24+36) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4742 |
МАКСИМОВ П.А. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
6 |
123 (60+39+24) |
|
С1 |
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4743 |
МАКСИМОВА А.Є. |
16140 |
м. Одеса |
ЗОШ № 89 |
2 |
60 (18+15+27) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4744 |
МАКСИМОВА К.А. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
11 |
130 (24+57+49) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4745 |
МАКСИМОВА С.А. |
16279 |
м. Білгород-Дністровський |
Бритівська ЗОШ |
2 |
81 (30+27+24) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
4746 |
МАКСИМОВИЧ Є.М. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
2 |
66 (24+21+21) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4747 |
МАКСИМЧУК К.Ю. |
16168 |
м. Одеса |
ЗОШ № 35 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4748 |
МАКСІМОВА В.В. |
16210 |
с. Северинівка |
Северинівська ЗОШ |
4 |
44 (20+12+12) |
|
|
|
|
Іриченко Лілія Миколаївна |
4749 |
МАКУШЕВА О.С. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
5 |
78 (30+30+18) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4750 |
МАЛАЙ Д.Р. |
16330 |
с. Троїцьке |
Троїцький ЗЗСО І-ІІІ ст. |
2 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
4751 |
МАЛАЙРЕВА Р.П. |
16101 |
м. Ізмаїл |
ЗОШ № 8 |
4 |
114 (36+36+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Коколова Олена Дмитріївна |
4752 |
МАЛАКУТІ Т.Х. |
16214 |
м. Одеса |
Ланжероновський |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4753 |
МАЛАМЕН Б.П. |
16061 |
с. Василівка |
Василівська ЗОШ |
6 |
51 (24+21+6) |
|
|
|
|
Кунєва Марина Дмитрівна |
4754 |
МАЛАМЕН І.П. |
16056 |
м. Ізмаїл |
Озернянська ЗОШ |
5 |
69 (30+33+6) |
|
|
|
|
Раділова Світлана Семенівна |
4755 |
МАЛАМЄН А.П. |
16056 |
м. Ізмаїл |
Озернянська ЗОШ |
1 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Раділова Світлана Семенівна |
4756 |
МАЛАМЄН І.А. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
3 |
108 (36+36+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4757 |
МАЛАНІЧ К.І. |
16047 |
смт. Овідіополь |
Калаглійська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
4758 |
МАЛАНЧУК О.В. |
16048 |
смт. Овідіополь |
Мар'янівська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
3 |
138 (48+48+42) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
4759 |
МАЛАХОВ Н.І. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
3 |
78 (24+18+36) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4760 |
МАЛАХОВСЬКИЙ А.М. |
16327 |
с. Вигода |
Вигодянська ЗОШ І-ІІІ ст. |
2 |
72 (24+24+24) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
4761 |
МАЛАШЕВСЬКА М.В. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
1 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4762 |
МАЛЕГА Д.М. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
10 |
111 (24+45+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4763 |
МАЛЕНКОВА С.В. |
16091 |
м. Арциз |
Теплицька ЗОШ |
2 |
78 (24+27+27) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
4764 |
МАЛЄНКОВ А.Р. |
16309 |
м. Білгород-Дністровський |
КЗ НВК ім. С.О. Морозової |
2 |
78 (24+30+24) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
4765 |
МАЛЄНКОВА Н.Ф. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
4766 |
МАЛЄНКОВА О.М. |
16049 |
смт. Овідіополь |
Миколаївська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
10 |
116 (24+51+41) |
|
|
С2 |
С3 |
Феленко Ірина Григорівна |
4767 |
МАЛИГІН М.Я. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
2 |
57 (24+18+15) |
|
С1 |
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4768 |
МАЛИК В.Д. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
4769 |
МАЛИНОВСЬКИЙ Д.О. |
16144 |
м. Одеса |
ЗОШ № 130 |
4 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4770 |
МАЛИНОВСЬКИЙ Є.М. |
16309 |
м. Білгород-Дністровський |
КЗ НВК ім. С.О. Морозової |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
4771 |
МАЛИНОВСЬКИЙ М.А. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
2 |
63 (18+27+18) |
|
|
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4772 |
МАЛИХІН О.В. |
16092 |
м. Арциз |
Павловська ЗОШ, Острівнянська ЗОШ |
1 |
87 (30+30+27) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
4773 |
МАЛИЦЬКА А.І. |
16083 |
м. Арциз |
Кам’янська ЗОШ |
3 |
126 (36+42+48) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
4774 |
МАЛИЦЬКИЙ Л.О. |
16112 |
м. Ізмаїл |
Новонекрасівська ЗОШ |
3 |
74 (26+12+36) |
|
|
|
С3 |
Раділова Світлана Семенівна |
4775 |
МАЛИШ А.А. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
7 |
103 (18+39+46) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4776 |
МАЛИШЕВ Т.І. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
2 |
36 (12+12+12) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4777 |
МАЛИШЕВА І.А. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
1 |
69 (24+21+24) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4778 |
МАЛИШЕВСЬКА А.Ю. |
16155 |
м. Одеса |
ЗОШ № 81 |
1 |
75 (24+27+24) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4779 |
МАЛИШЕНКО Є.С. |
16145 |
м. Одеса |
НВК № 300 |
3 |
108 (24+48+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4780 |
МАЛИШКІН Н. |
16287 |
м. Березівка |
КЗЗСО № 2 м. Березівка |
2 |
42 (18+12+12) |
|
|
|
|
Бондар Любов Миколаївна |
4781 |
МАЛИШКО Д.А. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
1 |
75 (30+21+24) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4782 |
МАЛІК Д.К. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
6 |
141 (48+39+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4783 |
МАЛІН О.О. |
16153 |
м. Одеса |
ЗОШ № 119 |
4 |
56 (20+24+12) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4784 |
МАЛІННІКОВ Є.І. |
16312 |
м. Рені |
ЗОШ №3 |
4 |
120 (30+48+42) |
З |
|
|
|
Потрібна Людмила Валентинівна |
4785 |
МАЛІННІКОВА Є.І. |
16312 |
м. Рені |
ЗОШ №3 |
5 |
135 (54+51+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Потрібна Людмила Валентинівна |
4786 |
МАЛІНОВСЬКИЙ А.В. |
16034 |
м. Біляївка |
ЗОШ № 1 |
1 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Горковенко Тетяна Миколаївна |
4787 |
МАЛІНОВСЬКИЙ Д.В. |
16256 |
м. Білгород-Дністровський |
Білгород-Дністровський НВК |
7 |
120 (36+39+45) |
|
|
|
С3 |
Мальована Наталія Спиридонівна |
4788 |
МАЛІХАТКО Д.О. |
16140 |
м. Одеса |
ЗОШ № 89 |
2 |
60 (12+21+27) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4789 |
МАЛІЦЬКА Д.Г. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
3 |
96 (36+36+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4790 |
МАЛІЦЬКИЙ М.В. |
16121 |
смт. Радісне |
Радісненська ЗОШ |
2 |
72 (24+24+24) |
З |
|
|
|
Красильникова Руслана Євгенівна |
4791 |
МАЛКО Б.О. |
16047 |
смт. Овідіополь |
Калаглійська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
1 |
81 (30+21+30) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
4792 |
МАЛКО Є.О. |
16047 |
смт. Овідіополь |
Калаглійська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
4793 |
МАЛОВ П.С. |
16144 |
м. Одеса |
ЗОШ № 130 |
3 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4794 |
МАЛОІВАН К.Є. |
16304 |
м. Білгород-Дністровський |
ЗОШ № 3 |
1 |
81 (30+27+24) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
4795 |
МАЛОЇД А.К. |
16155 |
м. Одеса |
ЗОШ № 81 |
5 |
117 (36+36+45) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4796 |
МАЛЬОВАНА А.А. |
16181 |
м. Одеса |
ЗОШ №71 |
4 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4797 |
МАЛЬОВАНА І.К. |
16260 |
с. Чернече |
НВК «Чернеченська ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ» |
3 |
78 (18+30+30) |
|
|
|
|
Полуніна Світлана Володимирівна |
4798 |
МАЛЬОВАНОЇ Б.К. |
16260 |
с. Чернече |
НВК «Чернеченська ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ» |
1 |
78 (30+18+30) |
З |
|
|
|
Полуніна Світлана Володимирівна |
4799 |
МАЛЬЦЕВ Д.К. |
16306 |
м. Білгород-Дністровський |
ЗОШ № 9 |
4 |
86 (20+36+30) |
|
|
С2 |
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
4800 |
МАЛЬЧЕВА К.М. |
16321 |
м. Рені |
Котловинська ЗОШ |
4 |
80 (26+24+30) |
|
|
|
|
Потрібна Людмила Валентинівна |
4801 |
МАЛЬЧЕНКО А.В. |
16166 |
м. Одеса |
ЗОШ № 40 |
5 |
141 (60+39+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4802 |
МАЛЬЧЕНКО М.Р. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
4 |
120 (36+36+48) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4803 |
МАЛЬЧЕНКО Р.В. |
16181 |
м. Одеса |
ЗОШ №71 |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4804 |
МАЛЮКІН О.В. |
16198 |
м. Одеса |
школа-інтернат №3 |
4 |
6 (0+0+6) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4805 |
МАЛЮТА Є. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
2 |
78 (30+27+21) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4806 |
МАЛЮТА С.А. |
16214 |
м. Одеса |
Ланжероновський |
3 |
88 (22+36+30) |
|
|
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4807 |
МАЛЮТЕНКО М.К. |
16172 |
м. Одеса |
Гімназія №2 |
9 |
74 (30+36+8) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4808 |
МАЛЮТЯК Р.Д. |
16141 |
м. Одеса |
Юрліцей |
11 |
148 (42+54+52) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4809 |
МАЛЮХ М.О. |
16155 |
м. Одеса |
ЗОШ № 81 |
4 |
90 (24+24+42) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4810 |
МАЛЯР У.В. |
16334 |
с. Нерубайське |
Нерубайська ЗОШ № 2 |
4 |
78 (18+36+24) |
|
|
С2 |
|
Буткевич Валентина Григорівна |
4811 |
МАЛЯРЕНКО С.В. |
16332 |
с. Паліївка |
Паліївська ЗОШ І-ІІ ст. |
3 |
86 (20+30+36) |
|
|
|
С3 |
Буткевич Валентина Григорівна |
4812 |
МАЛЯРЧИК О.І. |
16208 |
м. Одеса |
ЗОШ № 33 |
1 |
66 (18+18+30) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4813 |
МАМЕДОВ І.Т. |
16330 |
с. Троїцьке |
Троїцький ЗЗСО І-ІІІ ст. |
2 |
54 (18+21+15) |
|
|
С2 |
|
Буткевич Валентина Григорівна |
4814 |
МАМЕДОВ Р.І. |
16255 |
с. Пужайково |
НВК «Пужайківська ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ» |
3 |
132 (42+48+42) |
З |
|
|
|
Полуніна Світлана Володимирівна |
4815 |
МАМЕДОВА В.О. |
16255 |
с. Пужайково |
НВК «Пужайківська ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ» |
2 |
81 (30+21+30) |
З |
|
|
|
Полуніна Світлана Володимирівна |
4816 |
МАМЕДОВА Ж.О. |
16255 |
с. Пужайково |
НВК «Пужайківська ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ» |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Полуніна Світлана Володимирівна |
4817 |
МАМОНТЕНКОЮРІЙ Ю.Є. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
5 |
90 (36+24+30) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4818 |
МАМОНТОВ Д.А. |
16053 |
смт. Овідіополь |
Прилиманська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
3 |
108 (42+30+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Феленко Ірина Григорівна |
4819 |
МАМХОТРА Т.А. |
16153 |
м. Одеса |
ЗОШ № 119 |
3 |
102 (18+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4820 |
МАМЧУР К.С. |
16101 |
м. Ізмаїл |
ЗОШ № 8 |
3 |
84 (30+18+36) |
|
|
|
С3 |
Коколова Олена Дмитріївна |
4821 |
МАНАЧИНА Д.А. |
16138 |
м. Одеса |
ЗОШ №43 |
3 |
126 (48+36+42) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4822 |
МАНГЛ А.О. |
16216 |
смт. Тарутине |
Бородинська ЗОШ |
6 |
171 (54+57+60) |
З |
|
|
|
Авілко Тетяна Григорівна |
4823 |
МАНДАЖИ В.М. |
16242 |
смт. Тарутине |
Калачівська ЗОШ, НВК ЗОШ д/з с. Вознесенка-2 |
3 |
90 (36+30+24) |
|
С1 |
|
|
Авілко Тетяна Григорівна |
4824 |
МАНДАЖИ Д.В. |
16218 |
смт. Тарутине |
Тарутинський НВК ЗОШ д/з |
3 |
104 (26+36+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Авілко Тетяна Григорівна |
4825 |
МАНДИЧУК М.А. |
16165 |
м. Одеса |
ЗОШ № 53 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4826 |
МАНДРИК О.М. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
4 |
114 (30+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4827 |
МАНДРИЧЕНКО П. |
16279 |
м. Білгород-Дністровський |
Бритівська ЗОШ |
9 |
126 (36+51+39) |
|
|
С2 |
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
4828 |
МАНДРІК І.Д. |
16144 |
м. Одеса |
ЗОШ № 130 |
3 |
120 (42+30+48) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4829 |
МАНЖУРА Д.О. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
2 |
72 (12+30+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4830 |
МАНИЧ Д.С. |
16210 |
с. Северинівка |
Северинівська ЗОШ |
4 |
68 (20+30+18) |
|
|
|
|
Іриченко Лілія Миколаївна |
4831 |
МАНІРКА К.В. |
16041 |
смт. Овідіополь |
Великодолинська ЗОШ №2 |
3 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
4832 |
МАНІТЕНКО І.В. |
16279 |
м. Білгород-Дністровський |
Бритівська ЗОШ |
11 |
144 (42+57+45) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
4833 |
МАНОЙЛЕНКО А.К. |
16143 |
м. Одеса |
ЗОШ № 100 |
8 |
112 (36+36+40) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4834 |
МАНОЛОВ К.С. |
16304 |
м. Білгород-Дністровський |
ЗОШ № 3 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
4835 |
МАНСАРЛІЙСЬКИЙ О.С. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
1 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4836 |
МАНТАС О.В. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
6 |
120 (42+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4837 |
МАНТУЛІНА Є.В. |
16312 |
м. Рені |
ЗОШ №3 |
2 |
84 (30+27+27) |
З |
|
|
|
Потрібна Людмила Валентинівна |
4838 |
МАНЧЕВ І.І. |
16241 |
смт. Тарутине |
НВК с. Малоярославець-2 |
3 |
102 (36+30+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Авілко Тетяна Григорівна |
4839 |
МАНЧЕВСЬКА М.І. |
16166 |
м. Одеса |
ЗОШ № 40 |
4 |
96 (30+36+30) |
|
|
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4840 |
МАНЧУК Т. |
16056 |
м. Ізмаїл |
Озернянська ЗОШ |
3 |
114 (36+30+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Раділова Світлана Семенівна |
4841 |
МАНЧУР І.О. |
16196 |
м. Одеса |
Морський ліцей - ЗОШ №24 |
3 |
72 (12+24+36) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4842 |
МАНЬКОВСЬКА О.О. |
16168 |
м. Одеса |
ЗОШ № 35 |
10 |
59 (12+33+14) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4843 |
МАРАНГОЗ Д.П. |
16153 |
м. Одеса |
ЗОШ № 119 |
4 |
102 (18+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4844 |
МАРАРЕНКО В.О. |
16076 |
м. Білгород-Дністровський |
Удобненська ЗОШ |
8 |
124 (36+45+43) |
|
|
С2 |
С3 |
Мальована Наталія Спиридонівна |
4845 |
МАРАРЕНКО М.В. |
16076 |
м. Білгород-Дністровський |
Удобненська ЗОШ |
4 |
90 (30+36+24) |
|
|
С2 |
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
4846 |
МАРАХОВСЬКИЙ О.В. |
16021 |
смт Велика Михайлівка |
Новоборисівська ЗОШ |
6 |
135 (42+51+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Лукіянчук Наталія Павлівна |
4847 |
МАРАШЛЕЦЬ Д. |
16218 |
смт. Тарутине |
Тарутинський НВК ЗОШ д/з |
5 |
63 (24+21+18) |
|
|
|
|
Авілко Тетяна Григорівна |
4848 |
МАРГА Б.М. |
16275 |
смт Велика Михайлівка |
Новопетрівська ЗОШ |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Лукіянчук Наталія Павлівна |
4849 |
МАРГАЗА Д.С. |
16311 |
м. Рені |
Ренійська гімназія |
3 |
132 (36+48+48) |
З |
|
|
|
Потрібна Людмила Валентинівна |
4850 |
МАРГАЗА О.Ф. |
16310 |
м. Рені |
ЗОШ №1 |
4 |
62 (26+6+30) |
|
|
|
|
Потрібна Людмила Валентинівна |
4851 |
МАРГАРІТ Л.А. |
16214 |
м. Одеса |
Ланжероновський |
2 |
75 (24+27+24) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4852 |
МАРГУТА М.М. |
16144 |
м. Одеса |
ЗОШ № 130 |
4 |
60 (24+12+24) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4853 |
МАРДАН А.І. |
16275 |
смт Велика Михайлівка |
Новопетрівська ЗОШ |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Лукіянчук Наталія Павлівна |
4854 |
МАРДАР А.А. |
16143 |
м. Одеса |
ЗОШ № 100 |
5 |
96 (36+30+30) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4855 |
МАРДЕНЛІ А.М. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
3 |
114 (36+36+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Буткевич Валентина Григорівна |
4856 |
МАРДЕР А.Д. |
16155 |
м. Одеса |
ЗОШ № 81 |
1 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4857 |
МАРДЕР М.Ф. |
16155 |
м. Одеса |
ЗОШ № 81 |
7 |
89 (12+42+35) |
|
|
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4858 |
МАРЕЦЬКА А.В. |
16034 |
м. Біляївка |
ЗОШ № 1 |
4 |
120 (24+48+48) |
З |
|
|
|
Горковенко Тетяна Миколаївна |
4859 |
МАРЄЄВА К.П. |
16251 |
м. Одеса |
ЗОШ № 14 |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4860 |
МАРЄЄВА С.І. |
16181 |
м. Одеса |
ЗОШ №71 |
1 |
81 (30+27+24) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4861 |
МАРИМОРИЧ Є.Р. |
16303 |
м. Білгород-Дністровський |
Структурний підрозділ ЗДОЗО КЗ «Білгород-Дністровський педагогічний коледж» |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
4862 |
МАРИНОВ Я.В. |
16012 |
м. Болград |
Гімназія ім. Г. С. Раковського |
4 |
56 (20+12+24) |
|
|
|
|
Димитрова Світлана Яківна |
4863 |
МАРИНОВА В.Г. |
16061 |
с. Василівка |
Василівська ЗОШ |
6 |
129 (48+39+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Кунєва Марина Дмитрівна |
4864 |
МАРІЄНКО О.О. |
16144 |
м. Одеса |
ЗОШ № 130 |
4 |
88 (22+30+36) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4865 |
МАРІК Є.П. |
16140 |
м. Одеса |
ЗОШ № 89 |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4866 |
МАРІН М.В. |
16166 |
м. Одеса |
ЗОШ № 40 |
11 |
118 (42+39+37) |
|
С1 |
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4867 |
МАРКАРЯН Д. |
16153 |
м. Одеса |
ЗОШ № 119 |
2 |
75 (30+21+24) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4868 |
МАРКЕВИЧ В.С. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
6 |
105 (36+33+36) |
|
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
4869 |
МАРКІТАН Д.І. |
16144 |
м. Одеса |
ЗОШ № 130 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4870 |
МАРКІТАН С.В. |
16176 |
м. Одеса |
ДНЗ Одеський професійний ліцей будівництва та архітектури |
10 |
88 (18+45+25) |
|
|
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4871 |
МАРКІТАНЮК А.С. |
16303 |
м. Білгород-Дністровський |
Структурний підрозділ ЗДОЗО КЗ «Білгород-Дністровський педагогічний коледж» |
2 |
81 (30+21+30) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
4872 |
МАРКОВ М.С. |
16186 |
м. Одеса |
ЗОШ №30 |
4 |
118 (46+36+36) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4873 |
МАРКОВА А.Р. |
16143 |
м. Одеса |
ЗОШ № 100 |
7 |
127 (36+39+52) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4874 |
МАРКОВА Г.П. |
16118 |
смт Олександрівка, м.Чорноморськ |
Олександрівська ЗОШ |
3 |
126 (36+42+48) |
З |
|
|
|
Вакарь Яна Василівна |
4875 |
МАРКОВА К. |
16144 |
м. Одеса |
ЗОШ № 130 |
2 |
81 (30+21+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4876 |
МАРКОВА К.П. |
16020 |
смт Велика Михайлівка |
Великомихайлівська опорна ЗОШ |
2 |
81 (30+27+24) |
З |
|
|
|
Лукіянчук Наталія Павлівна |
4877 |
МАРКОВА Я.П. |
16020 |
смт Велика Михайлівка |
Великомихайлівська опорна ЗОШ |
4 |
126 (42+36+48) |
З |
|
|
|
Лукіянчук Наталія Павлівна |
4878 |
МАРКОЛЕНКО Є.П. |
16177 |
м. Одеса |
ЗОШ №63 |
3 |
72 (18+18+36) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4879 |
МАРКОПОЛЬСЬКА К.В. |
16144 |
м. Одеса |
ЗОШ № 130 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4880 |
МАРКОСЯН М.М. |
16196 |
м. Одеса |
Морський ліцей - ЗОШ №24 |
3 |
74 (20+36+18) |
|
|
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4881 |
МАРКУ В.Ф. |
16056 |
м. Ізмаїл |
Озернянська ЗОШ |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Раділова Світлана Семенівна |
4882 |
МАРМУСЕВИЧ М.Л. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
4 |
132 (48+42+42) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4883 |
МАРТЕНС О.О. |
16080 |
м. Арциз |
НВК ЗОШ № 1 гімназія |
10 |
76 (30+24+22) |
|
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
4884 |
МАРТИН Д.В. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
9 |
112 (30+48+34) |
|
|
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4885 |
МАРТИНЕНКО А.О. |
16216 |
смт. Тарутине |
Бородинська ЗОШ |
5 |
177 (60+57+60) |
З |
|
|
|
Авілко Тетяна Григорівна |
4886 |
МАРТИНОВ М.Д. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
10 |
83 (12+39+32) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4887 |
МАРТИНОВ О.О. |
16035 |
смт. Овідіополь |
Великодолинський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – гімназія» |
4 |
42 (12+18+12) |
|
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
4888 |
МАРТИНОВА А.Ю. |
16132 |
с. Червонознам’янка |
Червонознам’янська ЗОШ |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Піпер Олена Миколаївна |
4889 |
МАРТИНОВА Д.О. |
16306 |
м. Білгород-Дністровський |
ЗОШ № 9 |
2 |
60 (12+18+30) |
|
|
|
С3 |
Мальована Наталія Спиридонівна |
4890 |
МАРТИНОВА Є.В. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
5 |
84 (36+24+24) |
|
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
4891 |
МАРТИНОВА І. |
16132 |
с. Червонознам’янка |
Червонознам’янська ЗОШ |
7 |
130 (36+39+55) |
|
|
|
С3 |
Піпер Олена Миколаївна |
4892 |
МАРТИНОВА С.О. |
16155 |
м. Одеса |
ЗОШ № 81 |
4 |
122 (38+42+42) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4893 |
МАРТИНЮК В.В. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
2 |
63 (12+21+30) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4894 |
МАРТИНЮК Д.В. |
16159 |
м. Одеса |
ЗОШ № 69 |
2 |
87 (30+30+27) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4895 |
МАРТИНЮК М.О. |
16312 |
м. Рені |
ЗОШ №3 |
3 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Потрібна Людмила Валентинівна |
4896 |
МАРТІРОСЯН А.Г. |
16334 |
с. Нерубайське |
Нерубайська ЗОШ № 2 |
1 |
78 (24+30+24) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
4897 |
МАРУГА А.І. |
16052 |
смт. Овідіополь |
Новодолинська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
2 |
78 (30+27+21) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
4898 |
МАРУК Н.О. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
4 |
96 (18+36+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4899 |
МАРУНЧАК А.В. |
16131 |
м. Біляївка |
ЗОШ № 2 |
6 |
135 (48+45+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Щуренко Оксана Володимирівна |
4900 |
МАРУСИЧ К.О. |
16307 |
м. Білгород-Дністровський |
ЗОШ № 11 |
3 |
122 (38+36+48) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
4901 |
МАРУШЕВСКИЙ І.О. |
16166 |
м. Одеса |
ЗОШ № 40 |
3 |
80 (20+30+30) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4902 |
МАРУШЕВСЬКА М.В. |
16155 |
м. Одеса |
ЗОШ № 81 |
6 |
111 (42+30+39) |
|
С1 |
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4903 |
МАРУШЕВСЬКА М.О. |
16166 |
м. Одеса |
ЗОШ № 40 |
3 |
78 (18+30+30) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4904 |
МАРУЩАК О.О. |
16020 |
смт Велика Михайлівка |
Великомихайлівська опорна ЗОШ |
6 |
111 (54+36+21) |
|
С1 |
|
|
Лукіянчук Наталія Павлівна |
4905 |
МАРУЩЕНКО К.Б. |
16165 |
м. Одеса |
ЗОШ № 53 |
4 |
96 (36+36+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4906 |
МАРФІН Т.Р. |
16148 |
м. Одеса |
Гімназія № 9 |
2 |
81 (24+27+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4907 |
МАРЦЕНЮК А.Д. |
16020 |
смт Велика Михайлівка |
Великомихайлівська опорна ЗОШ |
3 |
128 (38+42+48) |
З |
|
|
|
Лукіянчук Наталія Павлівна |
4908 |
МАРЦЕНЮК В.М. |
16090 |
м. Арциз |
Вознесенівська ЗОШ, Главанська ЗОШ |
8 |
95 (36+27+32) |
|
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
4909 |
МАРЦЕНЮК О.О. |
16166 |
м. Одеса |
ЗОШ № 40 |
5 |
108 (48+42+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4910 |
МАРЦИНІШИНА К.О. |
16080 |
м. Арциз |
НВК ЗОШ № 1 гімназія |
3 |
114 (36+36+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
4911 |
МАРЧЕВА Є.П. |
16012 |
м. Болград |
Гімназія ім. Г. С. Раковського |
7 |
132 (42+45+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Димитрова Світлана Яківна |
4912 |
МАРЧЕВСЬКА С.С. |
16198 |
м. Одеса |
школа-інтернат №3 |
1 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4913 |
МАРЧЕВСЬКИЙ М.О. |
16141 |
м. Одеса |
Юрліцей |
9 |
141 (36+57+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4914 |
МАРЧЕНКО А.О. |
16002 |
м. Білгород-Дністровський |
Шабівська ЗОШ |
8 |
92 (24+36+32) |
|
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
4915 |
МАРЧЕНКО Г.В. |
16012 |
м. Болград |
Гімназія ім. Г. С. Раковського |
2 |
60 (30+15+15) |
|
С1 |
|
|
Димитрова Світлана Яківна |
4916 |
МАРЧЕНКО Д.О. |
16333 |
с. Мирне |
Мирненська ЗОШ І-ІІІ ст. |
8 |
118 (42+39+37) |
|
С1 |
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
4917 |
МАРЧЕНКО Е.В. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
2 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4918 |
МАРЧЕНКО К.В. |
16200 |
м. Ананьїв |
Збірна шкіл |
11 |
77 (12+39+26) |
|
|
|
|
Ситнік Людмила Олександрівна |
4919 |
МАРЧЕНКО К.М. |
16256 |
м. Білгород-Дністровський |
Білгород-Дністровський НВК |
7 |
99 (30+27+42) |
|
|
|
С3 |
Мальована Наталія Спиридонівна |
4920 |
МАРЧЕНКО Л.В. |
16138 |
м. Одеса |
ЗОШ №43 |
7 |
148 (48+51+49) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4921 |
МАРЧЕНКО Р.О. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
5 |
90 (42+30+18) |
|
С1 |
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4922 |
МАРЧЕНКО Р.О. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
1 |
87 (30+30+27) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4923 |
МАРЧЕНКО С. |
16155 |
м. Одеса |
ЗОШ № 81 |
3 |
98 (32+24+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4924 |
МАРЧУК К.О. |
16327 |
с. Вигода |
Вигодянська ЗОШ І-ІІІ ст. |
2 |
75 (24+27+24) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
4925 |
МАРЧУК О.В. |
16287 |
м. Березівка |
КЗЗСО № 2 м. Березівка |
4 |
132 (36+48+48) |
З |
|
|
|
Бондар Любов Миколаївна |
4926 |
МАРЧУК П.Р. |
16082 |
м. Арциз |
ЗОШ № 5 |
3 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
4927 |
МАРЬЯНОВСЬКИЙ М.В. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
3 |
90 (30+30+30) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4928 |
МАСАЛОВ Г.І. |
16002 |
м. Білгород-Дністровський |
Шабівська ЗОШ |
5 |
60 (30+15+15) |
|
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
4929 |
МАСЕНКО М.С. |
16155 |
м. Одеса |
ЗОШ № 81 |
4 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4930 |
МАСІЧ А.П. |
16033 |
м. Ізмаїл |
Український ліцей з поглибленим вивченням іноземних мов |
4 |
126 (30+48+48) |
З |
|
|
|
Назаренко Анастасія Ігорівна |
4931 |
МАСІЧ М.С. |
16333 |
с. Мирне |
Мирненська ЗОШ І-ІІІ ст. |
6 |
108 (30+45+33) |
|
|
С2 |
|
Буткевич Валентина Григорівна |
4932 |
МАСЛЕННИКОВ О.Є. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
5 |
90 (24+36+30) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4933 |
МАСЛЕННІКОВ С.О. |
16096 |
м. Арциз |
Надеждівська ЗОШ |
5 |
93 (36+30+27) |
|
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
4934 |
МАСЛОВ І.А. |
16172 |
м. Одеса |
Гімназія №2 |
7 |
119 (36+39+44) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4935 |
МАСТЕРЮК В.С. |
16012 |
м. Болград |
Гімназія ім. Г. С. Раковського |
2 |
75 (24+27+24) |
З |
|
|
|
Димитрова Світлана Яківна |
4936 |
МАТАСЄВИЧ А.В. |
16464 |
с. Настасіївка |
Настасіївський НВК «ЗОШ І- ІІІ ст.- ДНЗ» |
3 |
126 (36+42+48) |
З |
|
|
|
Чорна Марія Петрівна |
4937 |
МАТВЕЕВА А. |
16020 |
смт Велика Михайлівка |
Великомихайлівська опорна ЗОШ |
4 |
116 (38+42+36) |
З |
|
|
|
Лукіянчук Наталія Павлівна |
4938 |
МАТВЕЄВА В.І. |
16333 |
с. Мирне |
Мирненська ЗОШ І-ІІІ ст. |
6 |
105 (48+39+18) |
|
С1 |
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
4939 |
МАТВЕЄВА С.Є. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
5 |
111 (36+45+30) |
|
|
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4940 |
МАТВЕЄНКО Н.А. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
6 |
69 (18+30+21) |
|
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
4941 |
МАТВЄЄВ В.О. |
16012 |
м. Болград |
Гімназія ім. Г. С. Раковського |
2 |
42 (12+24+6) |
|
|
С2 |
|
Димитрова Світлана Яківна |
4942 |
МАТВЄЄВ Т.О. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
4 |
68 (20+18+30) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4943 |
МАТВЄЄВА П.І. |
16112 |
м. Ізмаїл |
Новонекрасівська ЗОШ |
3 |
82 (22+30+30) |
|
|
|
|
Раділова Світлана Семенівна |
4944 |
МАТВЄЄНКО В.С. |
16214 |
м. Одеса |
Ланжероновський |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4945 |
МАТВЄЙЧУК М.І. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
3 |
126 (36+42+48) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4946 |
МАТВІЄВА К.В. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
6 |
99 (30+33+36) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4947 |
МАТВІЄВСЬКИЙ М.Ю. |
16311 |
м. Рені |
Ренійська гімназія |
3 |
108 (36+30+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Потрібна Людмила Валентинівна |
4948 |
МАТЕУХ І.С. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
3 |
90 (30+30+30) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4949 |
МАТІЇШИН А.А. |
16330 |
с. Троїцьке |
Троїцький ЗЗСО І-ІІІ ст. |
4 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
4950 |
МАТІЙКО Л.С. |
16165 |
м. Одеса |
ЗОШ № 53 |
1 |
81 (24+27+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4951 |
МАТРАШАК Є.І. |
16080 |
м. Арциз |
НВК ЗОШ № 1 гімназія |
8 |
98 (30+21+47) |
|
|
|
С3 |
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
4952 |
МАТРІКАЛО І.А. |
16304 |
м. Білгород-Дністровський |
ЗОШ № 3 |
1 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
4953 |
МАТУЙЗО П.В. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
7 |
106 (36+30+40) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4954 |
МАТУСАР Д.С. |
16139 |
м. Одеса |
НВК № 263 |
3 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4955 |
МАТЮХІНА В.В. |
16122 |
с. Жовтень |
Збірна шкіл Ширяївського району |
6 |
147 (48+51+48) |
З |
|
|
|
Татаріна Альбіна Миколаївна |
4956 |
МАТЮШЕВА Є.С. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
5 |
111 (42+33+36) |
|
С1 |
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4957 |
МАТЮШЕНКО В.І. |
16138 |
м. Одеса |
ЗОШ №43 |
3 |
126 (48+36+42) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4958 |
МАТЮШЕНКО С.О. |
16049 |
смт. Овідіополь |
Миколаївська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
3 |
86 (14+30+42) |
|
|
|
С3 |
Феленко Ірина Григорівна |
4959 |
МАТЮШИНА П.І. |
16166 |
м. Одеса |
ЗОШ № 40 |
6 |
132 (48+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4960 |
МАТЯЖ І.С. |
16256 |
м. Білгород-Дністровський |
Білгород-Дністровський НВК |
9 |
68 (18+27+23) |
|
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
4961 |
МАТЯР І.С. |
16177 |
м. Одеса |
ЗОШ №63 |
2 |
78 (30+27+21) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4962 |
МАТЯШ С.В. |
16186 |
м. Одеса |
ЗОШ №30 |
3 |
42 (24+6+12) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4963 |
МАХОВ І.С. |
16082 |
м. Арциз |
ЗОШ № 5 |
3 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
4964 |
МАХОВ Т.С. |
16082 |
м. Арциз |
ЗОШ № 5 |
6 |
153 (54+45+54) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
4965 |
МАЦАК Є.С. |
16200 |
м. Ананьїв |
Збірна шкіл |
3 |
114 (36+30+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Ситнік Людмила Олександрівна |
4966 |
МАЦАК О.А. |
16141 |
м. Одеса |
Юрліцей |
11 |
136 (36+57+43) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4967 |
МАЦАК О.С. |
16200 |
м. Ананьїв |
Збірна шкіл |
5 |
129 (36+45+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Ситнік Людмила Олександрівна |
4968 |
МАЦІЄВСЬКИЙ Д.С. |
16286 |
м. Березівка |
КЗЗСО № 3 м. Березівка |
4 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Бондар Любов Миколаївна |
4969 |
МАЦКЕВИЧ С.Р. |
16139 |
м. Одеса |
НВК № 263 |
3 |
90 (30+30+30) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4970 |
МАЦКО Е.І. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
2 |
63 (18+30+15) |
|
|
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4971 |
МАЦЬКО Н.В. |
16121 |
смт. Радісне |
Радісненська ЗОШ |
6 |
114 (42+27+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Красильникова Руслана Євгенівна |
4972 |
МАЦЬОТА Т.І. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
3 |
90 (18+30+42) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4973 |
МАЦЮРА І.Д. |
16035 |
смт. Овідіополь |
Великодолинський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – гімназія» |
3 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
4974 |
МАЧАК Ю.С. |
16200 |
м. Ананьїв |
Збірна шкіл |
1 |
60 (18+18+24) |
|
|
|
С3 |
Ситнік Людмила Олександрівна |
4975 |
МАЧИТА О.О. |
16132 |
с. Червонознам’янка |
Червонознам’янська ЗОШ |
3 |
130 (46+42+42) |
З |
|
|
|
Піпер Олена Миколаївна |
4976 |
МАЧУЛЬСЬКА Д.О. |
16141 |
м. Одеса |
Юрліцей |
10 |
134 (36+51+47) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4977 |
МАШКІН М.І. |
16256 |
м. Білгород-Дністровський |
Білгород-Дністровський НВК |
5 |
111 (48+36+27) |
|
С1 |
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
4978 |
МАШКОВСЬКА А.А. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
1 |
69 (18+27+24) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4979 |
МАЩЕНКО Є.А. |
16090 |
м. Арциз |
Вознесенівська ЗОШ, Главанська ЗОШ |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
4980 |
МАЩЕНКО М.К. |
16148 |
м. Одеса |
Гімназія № 9 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4981 |
МЕДАККА М.Б. |
16313 |
м. Рені |
ЗОШ №4 |
3 |
60 (18+18+24) |
|
|
|
|
Потрібна Людмила Валентинівна |
4982 |
МЕДВЕДЕНКО А.Ю. |
16041 |
смт. Овідіополь |
Великодолинська ЗОШ №2 |
3 |
126 (42+36+48) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
4983 |
МЕДВЕДЄВ К.Ю. |
16153 |
м. Одеса |
ЗОШ № 119 |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4984 |
МЕДВЕДЄВ О.М. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
4 |
50 (14+12+24) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4985 |
МЕДВЕДЄВ Т.І. |
16138 |
м. Одеса |
ЗОШ №43 |
3 |
132 (48+42+42) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4986 |
МЕДВЕДЄВА В.Д. |
16198 |
м. Одеса |
школа-інтернат №3 |
1 |
72 (24+24+24) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4987 |
МЕДВЕДЄВА В.М. |
16138 |
м. Одеса |
ЗОШ №43 |
10 |
84 (36+27+21) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4988 |
МЕДВЕДОВСЬКА М.М. |
16196 |
м. Одеса |
Морський ліцей - ЗОШ №24 |
8 |
139 (42+45+52) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4989 |
МЕДВЕДЮК А.В. |
16334 |
с. Нерубайське |
Нерубайська ЗОШ № 2 |
2 |
51 (12+24+15) |
|
|
С2 |
|
Буткевич Валентина Григорівна |
4990 |
МЕДВІДЬ А.М. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4991 |
МЕДВІДЬ Е.В. |
16020 |
смт Велика Михайлівка |
Великомихайлівська опорна ЗОШ |
4 |
126 (36+42+48) |
З |
|
|
|
Лукіянчук Наталія Павлівна |
4992 |
МЕДВІДЬ Я.В. |
16019 |
смт Велика Михайлівка |
Великомихайлівський НВК |
6 |
75 (42+15+18) |
|
С1 |
|
|
Лукіянчук Наталія Павлівна |
4993 |
МЕДИНСЬКА Д.Д. |
16139 |
м. Одеса |
НВК № 263 |
4 |
66 (12+30+24) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4994 |
МЕДИНСЬКА Д.О. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
6 |
138 (54+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4995 |
МЕДИНСЬКА С.О. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
2 |
57 (24+21+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4996 |
МЕДІНЕЦЬ Т.С. |
16165 |
м. Одеса |
ЗОШ № 53 |
4 |
132 (48+42+42) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4997 |
МЕДНІКОВА М.О. |
16181 |
м. Одеса |
ЗОШ №71 |
4 |
114 (48+24+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4998 |
МЕДЯНКА А.Ю. |
16214 |
м. Одеса |
Ланжероновський |
2 |
81 (30+24+27) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
4999 |
МЕЖНЬОВ К.В. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
2 |
54 (24+12+18) |
|
С1 |
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5000 |
МЕЙЗЕР Д.В. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
5001 |
МЕЙКО К.С. |
16309 |
м. Білгород-Дністровський |
КЗ НВК ім. С.О. Морозової |
4 |
102 (24+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Мальована Наталія Спиридонівна |
5002 |
МЕЙЛІЦЕВА А.В. |
16159 |
м. Одеса |
ЗОШ № 69 |
4 |
114 (36+42+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5003 |
МЕЛЕНЕВСЬКА Г.Д. |
16172 |
м. Одеса |
Гімназія №2 |
8 |
103 (42+24+37) |
|
С1 |
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5004 |
МЕЛЕНТЬЄВ Г.М. |
16172 |
м. Одеса |
Гімназія №2 |
7 |
140 (48+45+47) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5005 |
МЕЛЕШКО В.А. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
3 |
108 (36+30+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5006 |
МЕЛЕШКО Г.А. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
3 |
74 (14+18+42) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5007 |
МЕЛЕШТЯН А.М. |
16047 |
смт. Овідіополь |
Калаглійська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
2 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
5008 |
МЕЛЕЩЕНЯ Т.В. |
16012 |
м. Болград |
Гімназія ім. Г. С. Раковського |
2 |
54 (24+18+12) |
|
С1 |
|
|
Димитрова Світлана Яківна |
5009 |
МЕЛИМУКА І.В. |
16139 |
м. Одеса |
НВК № 263 |
3 |
38 (8+6+24) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5010 |
МЕЛЬНИК А.О. |
16155 |
м. Одеса |
ЗОШ № 81 |
10 |
135 (42+54+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5011 |
МЕЛЬНИК А.О. |
16177 |
м. Одеса |
ЗОШ №63 |
3 |
104 (26+36+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5012 |
МЕЛЬНИК В. |
16141 |
м. Одеса |
Юрліцей |
10 |
106 (30+39+37) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5013 |
МЕЛЬНИК В.Є. |
16035 |
смт. Овідіополь |
Великодолинський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – гімназія» |
3 |
56 (20+12+24) |
|
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
5014 |
МЕЛЬНИК В.М. |
16042 |
смт. Овідіополь |
Овідіопольський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – гімназія» |
3 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
5015 |
МЕЛЬНИК Е.Р. |
16141 |
м. Одеса |
Юрліцей |
8 |
121 (36+39+46) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5016 |
МЕЛЬНИК Є.О. |
16155 |
м. Одеса |
ЗОШ № 81 |
3 |
96 (30+36+30) |
|
|
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5017 |
МЕЛЬНИК Є.О. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
4 |
86 (20+30+36) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5018 |
МЕЛЬНИК М.Ю. |
16156 |
м. Одеса |
ЗОШ № 86 |
9 |
46 (18+18+10) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5019 |
МЕЛЬНИК С.А. |
16176 |
м. Одеса |
ДНЗ Одеський професійний ліцей будівництва та архітектури |
10 |
71 (12+33+26) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5020 |
МЕЛЬНИК С.Є. |
16075 |
с.Адамівка |
Адамівська ЗОШ |
4 |
138 (48+48+42) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
5021 |
МЕЛЬНИК С.М. |
16118 |
смт Олександрівка, м.Чорноморськ |
Олександрівська ЗОШ |
2 |
72 (24+27+21) |
З |
|
|
|
Вакарь Яна Василівна |
5022 |
МЕЛЬНИК С.О. |
16246 |
с. Сінне |
НВК Сінненська ЗОШ |
5 |
177 (60+57+60) |
З |
|
|
|
Кирничанська Валентина Анатоліївна |
5023 |
МЕЛЬНИК Т.С. |
16177 |
м. Одеса |
ЗОШ №63 |
3 |
120 (30+42+48) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5024 |
МЕЛЬНИК Х.І. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
3 |
132 (36+48+48) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5025 |
МЕЛЬНИКОВ І.О. |
16148 |
м. Одеса |
Гімназія № 9 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5026 |
МЕЛЬНИКОВА А.Д. |
16198 |
м. Одеса |
школа-інтернат №3 |
4 |
92 (26+42+24) |
|
|
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5027 |
МЕЛЬНИКОВА Л.В. |
16100 |
м. Арциз |
Садовська ЗОШ, Плоцька ЗОШ, Весело Кутська ЗОШ |
6 |
132 (30+42+60) |
|
|
С2 |
С3 |
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
5028 |
МЕЛЬНИЧЕНКО А.С. |
16256 |
м. Білгород-Дністровський |
Білгород-Дністровський НВК |
8 |
114 (42+39+33) |
|
С1 |
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
5029 |
МЕЛЬНИЧЕНКО Б.А. |
16086 |
м. Арциз |
Холмська ЗОШ |
3 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
5030 |
МЕЛЬНИЧЕНКО Д.М. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
3 |
62 (20+24+18) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5031 |
МЕЛЬНИЧУК В.Д. |
16255 |
с. Пужайково |
НВК «Пужайківська ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ» |
4 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Полуніна Світлана Володимирівна |
5032 |
МЕЛЬНИЧУК М.А. |
16002 |
м. Білгород-Дністровський |
Шабівська ЗОШ |
1 |
72 (30+30+12) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
5033 |
МЕЛЬНИЧУК О.Я. |
16163 |
м. Одеса |
ЗОШ № 37 |
4 |
120 (36+36+48) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5034 |
МЕЛЬНИЧУК С.О. |
16145 |
м. Одеса |
НВК № 300 |
3 |
74 (14+24+36) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5035 |
МЕЛЬНІК Л.О. |
16198 |
м. Одеса |
школа-інтернат №3 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5036 |
МЕЛЬНІЧЕНКО К.О. |
16279 |
м. Білгород-Дністровський |
Бритівська ЗОШ |
4 |
120 (36+48+36) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
5037 |
МЕЛЬНІЧЕНКО К.Ю. |
16177 |
м. Одеса |
ЗОШ №63 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5038 |
МЕЛЬНІЧЕНКО Л.В. |
16333 |
с. Мирне |
Мирненська ЗОШ І-ІІІ ст. |
8 |
131 (30+51+50) |
|
|
С2 |
С3 |
Буткевич Валентина Григорівна |
5039 |
МЕЛЬНІЧУК С.А. |
16144 |
м. Одеса |
ЗОШ № 130 |
2 |
66 (24+15+27) |
|
С1 |
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5040 |
МЕЛЬЩИК С.М. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
6 |
120 (48+27+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5041 |
МЕЛЯНИЧЕНКО В.С. |
16242 |
смт. Тарутине |
Калачівська ЗОШ, НВК ЗОШ д/з с. Вознесенка-2 |
2 |
69 (18+27+24) |
|
|
С2 |
С3 |
Авілко Тетяна Григорівна |
5042 |
МЕНЕШЯН Д.С. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
2 |
69 (24+27+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5043 |
МЕНЕШЯН Т.С. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
4 |
66 (24+18+24) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5044 |
МЕНЗАТУЛ А.О. |
16034 |
м. Біляївка |
ЗОШ № 1 |
4 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Горковенко Тетяна Миколаївна |
5045 |
МЕНЬШИКОВА А.В. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
4 |
114 (30+48+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5046 |
МЕНЬШИКОВА А.В. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
1 |
81 (30+24+27) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5047 |
МЕРЕТ Є.П. |
16012 |
м. Болград |
Гімназія ім. Г. С. Раковського |
3 |
50 (26+18+6) |
|
|
|
|
Димитрова Світлана Яківна |
5048 |
МЕРЗЛІКІН А.В. |
16021 |
смт Велика Михайлівка |
Новоборисівська ЗОШ |
6 |
123 (48+45+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Лукіянчук Наталія Павлівна |
5049 |
МЕРЗЛЯКОВ К.О. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
1 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5050 |
МЕРІНЬКОВ П.С. |
16166 |
м. Одеса |
ЗОШ № 40 |
3 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5051 |
МЕРКУЛОВ В.А. |
16312 |
м. Рені |
ЗОШ №3 |
3 |
132 (48+42+42) |
З |
|
|
|
Потрібна Людмила Валентинівна |
5052 |
МЕРЛАН А.О. |
16166 |
м. Одеса |
ЗОШ № 40 |
3 |
50 (8+24+18) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5053 |
МЕРЧАНСЬКА Т.Р. |
16187 |
м. Одеса |
ЗОШ №84 |
6 |
120 (54+27+39) |
|
С1 |
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5054 |
МЕТАКІ К.О. |
16102 |
Фонтанка |
Фонтанський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія» |
4 |
108 (30+30+48) |
|
|
|
С3 |
Бабич Ольга Борисівна |
5055 |
МЕТАУЕР І.О. |
16050 |
смт. Овідіополь |
Молодіжненська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
8 |
115 (42+30+43) |
|
С1 |
|
С3 |
Феленко Ірина Григорівна |
5056 |
МЕТЕЛЬСЬКИЙ А.С. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
4 |
126 (48+36+42) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5057 |
МЕЩЕРЯКОВ В.О. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5058 |
МЕЩЕРЯКОВ О.М. |
16256 |
м. Білгород-Дністровський |
Білгород-Дністровський НВК |
5 |
93 (36+36+21) |
|
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
5059 |
МЕЩЕРЯКОВА О.С. |
16141 |
м. Одеса |
Юрліцей |
11 |
111 (18+48+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5060 |
МЄЛЄНТЄВА К.О. |
16256 |
м. Білгород-Дністровський |
Білгород-Дністровський НВК |
8 |
44 (18+21+5) |
|
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
5061 |
МЄТЬОЛКІН Н.С. |
16141 |
м. Одеса |
Юрліцей |
9 |
61 (18+33+10) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5062 |
МЄЧИНЯНУ О.О. |
16317 |
м. Рені |
Орлівська ЗОШ |
3 |
98 (14+36+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Потрібна Людмила Валентинівна |
5063 |
МИГОВ А.Н. |
16086 |
м. Арциз |
Холмська ЗОШ |
4 |
114 (36+42+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
5064 |
МИЙНЯ М.М. |
16313 |
м. Рені |
ЗОШ №4 |
7 |
52 (18+18+16) |
|
|
|
|
Потрібна Людмила Валентинівна |
5065 |
МИКИТЕНКО А.О. |
16165 |
м. Одеса |
ЗОШ № 53 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5066 |
МИКИТЕНКО С.О. |
16139 |
м. Одеса |
НВК № 263 |
3 |
80 (8+42+30) |
|
|
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5067 |
МИКИТЮК Г.В. |
16330 |
с. Троїцьке |
Троїцький ЗЗСО І-ІІІ ст. |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
5068 |
МИКУЛЯНИЧ Є.М. |
16042 |
смт. Овідіополь |
Овідіопольський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – гімназія» |
3 |
132 (36+48+48) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
5069 |
МИЛЕВ А.А. |
16086 |
м. Арциз |
Холмська ЗОШ |
1 |
75 (30+24+21) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
5070 |
МИЛОСЕРДНА К.І. |
16044 |
смт. Овідіополь |
Кароліно-Бугазька ЗОШ, Таїровська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
4 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
5071 |
МИМШУК Л. |
16334 |
с. Нерубайське |
Нерубайська ЗОШ № 2 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
5072 |
МИМШУК О.В. |
16334 |
с. Нерубайське |
Нерубайська ЗОШ № 2 |
4 |
120 (30+42+48) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
5073 |
МИМШУК Т.В. |
16334 |
с. Нерубайське |
Нерубайська ЗОШ № 2 |
6 |
99 (36+36+27) |
|
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
5074 |
МИНЕНКО А.Ю. |
16334 |
с. Нерубайське |
Нерубайська ЗОШ № 2 |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
5075 |
МИНЧЕВ В.Н. |
16086 |
м. Арциз |
Холмська ЗОШ |
8 |
124 (30+39+55) |
|
|
|
С3 |
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
5076 |
МИНЧЕВА В.Г. |
16086 |
м. Арциз |
Холмська ЗОШ |
4 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
5077 |
МИНЧЕВА М.Ю. |
16086 |
м. Арциз |
Холмська ЗОШ |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
5078 |
МИРГОРОДСЬКА Л.В. |
16303 |
м. Білгород-Дністровський |
Структурний підрозділ ЗДОЗО КЗ «Білгород-Дністровський педагогічний коледж» |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
5079 |
МИРГОРОДСЬКИЙ В.Г. |
16143 |
м. Одеса |
ЗОШ № 100 |
7 |
53 (12+18+23) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5080 |
МИРГОРОДСЬКИЙ М.В. |
16329 |
с. Холодна |
Холоднобалківська ЗОШ І-ІІІ ст. |
2 |
54 (18+12+24) |
|
|
|
С3 |
Буткевич Валентина Григорівна |
5081 |
МИРЗА Д.А. |
16076 |
м. Білгород-Дністровський |
Удобненська ЗОШ |
8 |
124 (24+51+49) |
|
|
С2 |
С3 |
Мальована Наталія Спиридонівна |
5082 |
МИРЗА О.А. |
16076 |
м. Білгород-Дністровський |
Удобненська ЗОШ |
5 |
123 (48+33+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Мальована Наталія Спиридонівна |
5083 |
МИРЗА Т.Є. |
16304 |
м. Білгород-Дністровський |
ЗОШ № 3 |
3 |
108 (30+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Мальована Наталія Спиридонівна |
5084 |
МИРНА П.А. |
16144 |
м. Одеса |
ЗОШ № 130 |
1 |
81 (30+21+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5085 |
МИРНА Ю.Е. |
16312 |
м. Рені |
ЗОШ №3 |
4 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Потрібна Людмила Валентинівна |
5086 |
МИРОНЕНКО А.І. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
4 |
80 (26+18+36) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5087 |
МИРОНЕНКО І.Л. |
16047 |
смт. Овідіополь |
Калаглійська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
3 |
126 (42+36+48) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
5088 |
МИРОНЕНКО М.С. |
16256 |
м. Білгород-Дністровський |
Білгород-Дністровський НВК |
7 |
135 (48+39+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Мальована Наталія Спиридонівна |
5089 |
МИРОНЕЦЬ В.С. |
16287 |
м. Березівка |
КЗЗСО № 2 м. Березівка |
4 |
132 (36+48+48) |
З |
|
|
|
Бондар Любов Миколаївна |
5090 |
МИРОНЕЦЬ Є.Р. |
16103 |
с. Богунове |
Богунівський НВК "ЗОШ І-ІІІ СТ. - ДС" |
3 |
120 (42+42+36) |
З |
|
|
|
Пузанова Майя Миколаївна |
5091 |
МИРОНОВИЧ К.С. |
16166 |
м. Одеса |
ЗОШ № 40 |
8 |
56 (24+9+23) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5092 |
МИРОНЮК М.А. |
16144 |
м. Одеса |
ЗОШ № 130 |
3 |
114 (36+36+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5093 |
МИРОШНИКОВА Д.О. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
3 |
78 (30+36+12) |
|
|
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5094 |
МИРОШНИЧЕНКО А.О. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
3 |
102 (36+36+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5095 |
МИРОШНИЧЕНКО Е.В. |
16211 |
м. Одеса |
Ор Саллах |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5096 |
МИРОШНИЧЕНКО М.В. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
2 |
63 (24+24+15) |
|
С1 |
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5097 |
МИРОШНІЧЕНКО А.В. |
16153 |
м. Одеса |
ЗОШ № 119 |
3 |
102 (30+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5098 |
МИСАН А.С. |
16012 |
м. Болград |
Гімназія ім. Г. С. Раковського |
4 |
90 (36+18+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Димитрова Світлана Яківна |
5099 |
МИСІК М.Є. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5100 |
МИСНИК В.Г. |
16166 |
м. Одеса |
ЗОШ № 40 |
4 |
104 (26+36+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5101 |
МИСЬ В.Л. |
16275 |
смт Велика Михайлівка |
Новопетрівська ЗОШ |
5 |
87 (30+27+30) |
|
|
|
|
Лукіянчук Наталія Павлівна |
5102 |
МИСЬ С.Л. |
16275 |
смт Велика Михайлівка |
Новопетрівська ЗОШ |
1 |
69 (24+27+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Лукіянчук Наталія Павлівна |
5103 |
МИСЬКІВ В.П. |
16144 |
м. Одеса |
ЗОШ № 130 |
2 |
87 (30+30+27) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5104 |
МИТИТЕЛУ Є.С. |
16021 |
смт Велика Михайлівка |
Новоборисівська ЗОШ |
5 |
132 (54+30+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Лукіянчук Наталія Павлівна |
5105 |
МИТРОФАНСЬКИЙ О.О. |
16166 |
м. Одеса |
ЗОШ № 40 |
7 |
117 (36+39+42) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5106 |
МИХАЙЛЕНКО А.А. |
16172 |
м. Одеса |
Гімназія №2 |
6 |
141 (54+42+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5107 |
МИХАЙЛЕНКО К.Р. |
16306 |
м. Білгород-Дністровський |
ЗОШ № 9 |
4 |
72 (36+18+18) |
|
С1 |
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
5108 |
МИХАЙЛЕНКО М.О. |
16155 |
м. Одеса |
ЗОШ № 81 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5109 |
МИХАЙЛЕНКО М.Ю. |
16200 |
м. Ананьїв |
Збірна шкіл |
6 |
60 (30+18+12) |
|
|
|
|
Ситнік Людмила Олександрівна |
5110 |
МИХАЙЛЕНКО О.Є. |
16200 |
м. Ананьїв |
Збірна шкіл |
2 |
84 (30+27+27) |
З |
|
|
|
Ситнік Людмила Олександрівна |
5111 |
МИХАЙЛЕНКО Я.В. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
4 |
114 (42+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5112 |
МИХАЙЛЕЦЬКИЙ І.Д. |
16165 |
м. Одеса |
ЗОШ № 53 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5113 |
МИХАЙЛИНКИРИЛЛ К.О. |
16163 |
м. Одеса |
ЗОШ № 37 |
4 |
128 (38+42+48) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5114 |
МИХАЙЛИЧЕНКО В.О. |
16322 |
м. Рені |
ЗОШ № 5 |
8 |
94 (24+36+34) |
|
|
|
|
Потрібна Людмила Валентинівна |
5115 |
МИХАЙЛИЧЕНКО І.В. |
16089 |
м. Арциз |
Вишняковська ЗОШ |
4 |
132 (36+48+48) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
5116 |
МИХАЙЛИЧЕНКО М.В. |
16089 |
м. Арциз |
Вишняковська ЗОШ |
3 |
126 (36+42+48) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
5117 |
МИХАЙЛИЧЕНКО М.О. |
16082 |
м. Арциз |
ЗОШ № 5 |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
5118 |
МИХАЙЛИЧЕНКО О.А. |
16279 |
м. Білгород-Дністровський |
Бритівська ЗОШ |
3 |
120 (30+48+42) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
5119 |
МИХАЙЛІЧЕНКО А.А. |
16312 |
м. Рені |
ЗОШ №3 |
11 |
123 (30+42+51) |
|
|
С2 |
С3 |
Потрібна Людмила Валентинівна |
5120 |
МИХАЙЛІЧЕНКО В.Ф. |
16078 |
м. Білгород-Дністровський |
Випаснянська ЗОШ І-ІІ ст. |
6 |
108 (48+27+33) |
|
С1 |
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
5121 |
МИХАЙЛОВ А. |
16144 |
м. Одеса |
ЗОШ № 130 |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5122 |
МИХАЙЛОВ А.А. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
5 |
99 (36+30+33) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5123 |
МИХАЙЛОВ К.В. |
16144 |
м. Одеса |
ЗОШ № 130 |
3 |
126 (42+36+48) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5124 |
МИХАЙЛОВА А. . |
16186 |
м. Одеса |
ЗОШ №30 |
3 |
68 (8+36+24) |
|
|
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5125 |
МИХАЙЛОВА Д.В. |
16012 |
м. Болград |
Гімназія ім. Г. С. Раковського |
5 |
117 (48+33+36) |
|
С1 |
|
|
Димитрова Світлана Яківна |
5126 |
МИХАЙЛОВА К.Д. |
16144 |
м. Одеса |
ЗОШ № 130 |
3 |
132 (36+48+48) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5127 |
МИХАЙЛОВА К.О. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
3 |
102 (30+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5128 |
МИХАЙЛОВА М.О. |
16165 |
м. Одеса |
ЗОШ № 53 |
1 |
81 (30+27+24) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5129 |
МИХАЙЛОВА Н.О. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
4 |
132 (48+36+48) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5130 |
МИХАЙЛОВА Я.А. |
16061 |
с. Василівка |
Василівська ЗОШ |
9 |
135 (42+45+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кунєва Марина Дмитрівна |
5131 |
МИХАЙЛОГА Г.К. |
16041 |
смт. Овідіополь |
Великодолинська ЗОШ №2 |
3 |
120 (42+42+36) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
5132 |
МИХАЙЛЮК А.О. |
16002 |
м. Білгород-Дністровський |
Шабівська ЗОШ |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
5133 |
МИХАЙЛЮК Ю.В. |
16082 |
м. Арциз |
ЗОШ № 5 |
5 |
105 (36+36+33) |
|
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
5134 |
МИХАЛЕВИЧ М.Д. |
16012 |
м. Болград |
Гімназія ім. Г. С. Раковського |
2 |
69 (18+24+27) |
|
|
С2 |
С3 |
Димитрова Світлана Яківна |
5135 |
МИХАЛЕВІЧ А.А. |
16138 |
м. Одеса |
ЗОШ №43 |
9 |
34 (12+3+19) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5136 |
МИХАЛЕВСЬКИЙ Д.В. |
16002 |
м. Білгород-Дністровський |
Шабівська ЗОШ |
7 |
111 (18+39+54) |
|
|
|
С3 |
Мальована Наталія Спиридонівна |
5137 |
МИХАЛІШИН С.П. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
6 |
36 (24+6+6) |
|
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
5138 |
МИХАЛЬЧЕНКО К.С. |
16044 |
смт. Овідіополь |
Кароліно-Бугазька ЗОШ, Таїровська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
3 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
5139 |
МИХАЛЬЧУК І.В. |
16310 |
м. Рені |
ЗОШ №1 |
8 |
122 (30+39+53) |
|
|
|
С3 |
Потрібна Людмила Валентинівна |
5140 |
МИХАЦЬКИЙ А.Р. |
16138 |
м. Одеса |
ЗОШ №43 |
2 |
78 (30+27+21) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5141 |
МИЦИКОВА С.О. |
16334 |
с. Нерубайське |
Нерубайська ЗОШ № 2 |
4 |
66 (24+18+24) |
|
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
5142 |
МИЦКЕВИЧ А.О. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
3 |
86 (26+24+36) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5143 |
МІГОВА А.З. |
16094 |
м. Арциз |
П.-Балківська ЗОШ |
4 |
106 (34+24+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
5144 |
МІГОВА Д.Д. |
16101 |
м. Ізмаїл |
ЗОШ № 8 |
5 |
69 (30+15+24) |
|
|
|
|
Коколова Олена Дмитріївна |
5145 |
МІГОВА К.Р. |
16095 |
м. Арциз |
Н.-Іванівська ЗОШ |
3 |
122 (38+36+48) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
5146 |
МІКУЛЕЦЬ О.П. |
16102 |
Фонтанка |
Фонтанський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія» |
5 |
54 (18+12+24) |
|
|
|
|
Бабич Ольга Борисівна |
5147 |
МІЛЕВСЬКА А.М. |
16002 |
м. Білгород-Дністровський |
Шабівська ЗОШ |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
5148 |
МІЛЕВСЬКА С.І. |
16251 |
м. Одеса |
ЗОШ № 14 |
2 |
63 (24+24+15) |
|
С1 |
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5149 |
МІЛЕНТЬЄВА В. |
16187 |
м. Одеса |
ЗОШ №84 |
3 |
126 (42+36+48) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5150 |
МІЛЕЩЕНКО Ю.О. |
16166 |
м. Одеса |
ЗОШ № 40 |
8 |
85 (30+21+34) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5151 |
МІЛЄВА А.П. |
16330 |
с. Троїцьке |
Троїцький ЗЗСО І-ІІІ ст. |
8 |
122 (42+33+47) |
|
С1 |
|
С3 |
Буткевич Валентина Григорівна |
5152 |
МІЛІНОК Д. |
16177 |
м. Одеса |
ЗОШ №63 |
2 |
81 (30+27+24) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5153 |
МІЛІНОК М.А. |
16310 |
м. Рені |
ЗОШ №1 |
6 |
126 (42+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Потрібна Людмила Валентинівна |
5154 |
МІЛЛЄР О.О. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
5 |
123 (42+33+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5155 |
МІЛОВ К.М. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
4 |
92 (26+36+30) |
|
|
С2 |
|
Буткевич Валентина Григорівна |
5156 |
МІНДАК М.В. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
9 |
115 (30+57+28) |
|
|
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5157 |
МІНЄВ Д.П. |
16310 |
м. Рені |
ЗОШ №1 |
8 |
100 (36+18+46) |
|
|
|
С3 |
Потрібна Людмила Валентинівна |
5158 |
МІНЖИНЕР А.Л. |
16256 |
м. Білгород-Дністровський |
Білгород-Дністровський НВК |
10 |
133 (30+54+49) |
|
|
С2 |
С3 |
Мальована Наталія Спиридонівна |
5159 |
МІНЖИРЯН А.В. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
5160 |
МІНЧЕВ М.Н. |
16002 |
м. Білгород-Дністровський |
Шабівська ЗОШ |
6 |
135 (54+36+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Мальована Наталія Спиридонівна |
5161 |
МІНЬКОВ Д.В. |
16020 |
смт Велика Михайлівка |
Великомихайлівська опорна ЗОШ |
2 |
81 (30+27+24) |
З |
|
|
|
Лукіянчук Наталія Павлівна |
5162 |
МІНЯЙЛО М.В. |
16153 |
м. Одеса |
ЗОШ № 119 |
4 |
6 (0+0+6) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5163 |
МІРЗАЛІЄВ Д.С. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
5164 |
МІРЗОЯН М.Г. |
16155 |
м. Одеса |
ЗОШ № 81 |
5 |
87 (30+21+36) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5165 |
МІРІБЯН Н.С. |
16172 |
м. Одеса |
Гімназія №2 |
10 |
127 (30+48+49) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5166 |
МІРНА Х.А. |
16320 |
м. Рені |
Нагірнянська ЗОШ |
5 |
105 (36+48+21) |
|
|
С2 |
|
Потрібна Людмила Валентинівна |
5167 |
МІРНЕНКО В.В. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
3 |
114 (36+42+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5168 |
МІРОНЕНКО О.І. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
6 |
87 (48+9+30) |
|
С1 |
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5169 |
МІРОНЕЦЬ К.К. |
16043 |
смт. Овідіополь |
Овідіопольська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 |
4 |
72 (12+36+24) |
|
|
С2 |
|
Феленко Ірина Григорівна |
5170 |
МІРОНЧАК К.Г. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
1 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5171 |
МІРОШНИК Є.О. |
16287 |
м. Березівка |
КЗЗСО № 2 м. Березівка |
3 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Бондар Любов Миколаївна |
5172 |
МІРОШНИКОВА К.С. |
16132 |
с. Червонознам’янка |
Червонознам’янська ЗОШ |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Піпер Олена Миколаївна |
5173 |
МІРОШНИЧЕНКО А. |
16198 |
м. Одеса |
школа-інтернат №3 |
3 |
102 (30+30+42) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5174 |
МІРОШНІКОВА С.С. |
16132 |
с. Червонознам’янка |
Червонознам’янська ЗОШ |
4 |
126 (42+36+48) |
З |
|
|
|
Піпер Олена Миколаївна |
5175 |
МІРОШНІЧЕНКО М.В. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
10 |
107 (36+39+32) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5176 |
МІРОШНІЧЕНКО М.М. |
16082 |
м. Арциз |
ЗОШ № 5 |
3 |
60 (30+12+18) |
|
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
5177 |
МІРЧА Н.В. |
16056 |
м. Ізмаїл |
Озернянська ЗОШ |
3 |
96 (36+30+30) |
|
С1 |
|
|
Раділова Світлана Семенівна |
5178 |
МІРЧЕВСКИЙ К.А. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
2 |
75 (24+24+27) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5179 |
МІРЧЕВСЬКИЙ Р.А. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
2 |
78 (24+27+27) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5180 |
МІСЕРЖІ К.М. |
16053 |
смт. Овідіополь |
Прилиманська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
4 |
124 (46+36+42) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
5181 |
МІСЬКІН І.О. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5182 |
МІСЮРА З.О. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
1 |
69 (24+24+21) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5183 |
МІТАЛІ К.І. |
16100 |
м. Арциз |
Садовська ЗОШ, Плоцька ЗОШ, Весело Кутська ЗОШ |
7 |
68 (30+9+29) |
|
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
5184 |
МІТАСОВА А. |
16046 |
смт. Овідіополь |
Йосипівська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
7 |
89 (18+39+32) |
|
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
5185 |
МІТАСОВА К.П. |
16092 |
м. Арциз |
Павловська ЗОШ, Острівнянська ЗОШ |
9 |
128 (30+54+44) |
|
|
С2 |
С3 |
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
5186 |
МІТЄВ В.О. |
16221 |
смт. Тарутине |
Виноградівський НВК ЗОШ д/з |
7 |
61 (24+9+28) |
|
|
|
|
Авілко Тетяна Григорівна |
5187 |
МІТЄВ І.М. |
16012 |
м. Болград |
Гімназія ім. Г. С. Раковського |
6 |
108 (42+27+39) |
|
С1 |
|
|
Димитрова Світлана Яківна |
5188 |
МІТЄВ О.О. |
16221 |
смт. Тарутине |
Виноградівський НВК ЗОШ д/з |
4 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Авілко Тетяна Григорівна |
5189 |
МІТЄВА Е.Г. |
16056 |
м. Ізмаїл |
Озернянська ЗОШ |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Раділова Світлана Семенівна |
5190 |
МІТЄВА О.М. |
16012 |
м. Болград |
Гімназія ім. Г. С. Раковського |
4 |
106 (34+36+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Димитрова Світлана Яківна |
5191 |
МІТІТЕЛУ Ю. |
16275 |
смт Велика Михайлівка |
Новопетрівська ЗОШ |
1 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Лукіянчук Наталія Павлівна |
5192 |
МІТІШ К.О. |
16313 |
м. Рені |
ЗОШ №4 |
1 |
84 (30+27+27) |
З |
|
|
|
Потрібна Людмила Валентинівна |
5193 |
МІТРІЄВА Р.Ю. |
16153 |
м. Одеса |
ЗОШ № 119 |
3 |
114 (42+30+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5194 |
МІТРОВА В.В. |
16080 |
м. Арциз |
НВК ЗОШ № 1 гімназія |
5 |
81 (18+18+45) |
|
|
|
С3 |
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
5195 |
МІТРОФАНОВА С.А. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
4 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5196 |
МІТРОХІНА В.А. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
2 |
69 (24+30+15) |
|
С1 |
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5197 |
МІХАЄШ Н.С. |
16044 |
смт. Овідіополь |
Кароліно-Бугазька ЗОШ, Таїровська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
2 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
5198 |
МІХАЙЛЕНКО А.Д. |
16198 |
м. Одеса |
школа-інтернат №3 |
4 |
56 (20+18+18) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5199 |
МІХАЙЛОВА О.С. |
16140 |
м. Одеса |
ЗОШ № 89 |
5 |
105 (30+33+42) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5200 |
МІХАЛЬЦОВ А.Є. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5201 |
МІХАЛЬЦОВ Д.В. |
16053 |
смт. Овідіополь |
Прилиманська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
3 |
114 (42+30+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Феленко Ірина Григорівна |
5202 |
МІХАЛЬЧУК І.А. |
16244 |
с.Піщана |
НВК «Піщанська ЗОШ І-ІІІст.-ЗДО» |
5 |
132 (60+36+36) |
|
С1 |
|
|
Полуніна Світлана Володимирівна |
5203 |
МІХЕЄВА К. |
16287 |
м. Березівка |
КЗЗСО № 2 м. Березівка |
2 |
9 (0+3+6) |
|
|
|
|
Бондар Любов Миколаївна |
5204 |
МІХНО Р.Р. |
16144 |
м. Одеса |
ЗОШ № 130 |
2 |
75 (30+18+27) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5205 |
МІХОВ В.А. |
16216 |
смт. Тарутине |
Бородинська ЗОШ |
10 |
129 (30+54+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Авілко Тетяна Григорівна |
5206 |
МІХОВА Д.О. |
16216 |
смт. Тарутине |
Бородинська ЗОШ |
5 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Авілко Тетяна Григорівна |
5207 |
МІХОВА Д.Р. |
16012 |
м. Болград |
Гімназія ім. Г. С. Раковського |
8 |
122 (48+33+41) |
|
С1 |
|
С3 |
Димитрова Світлана Яківна |
5208 |
МІХОВА О.І. |
16309 |
м. Білгород-Дністровський |
КЗ НВК ім. С.О. Морозової |
4 |
114 (36+36+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Мальована Наталія Спиридонівна |
5209 |
МІЦАН А.П. |
16034 |
м. Біляївка |
ЗОШ № 1 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Горковенко Тетяна Миколаївна |
5210 |
МІЦЕВИЧ С.О. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
3 |
132 (36+48+48) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5211 |
МІЦУЛ С.А. |
16035 |
смт. Овідіополь |
Великодолинський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – гімназія» |
5 |
84 (24+27+33) |
|
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
5212 |
МІЦЯНКО А.А. |
16083 |
м. Арциз |
Кам’янська ЗОШ |
3 |
126 (36+42+48) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
5213 |
МІЧЕОГУЛАРІ Д.В. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
7 |
95 (18+27+50) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5214 |
МІШИНА К.Ю. |
16334 |
с. Нерубайське |
Нерубайська ЗОШ № 2 |
11 |
150 (54+57+39) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
5215 |
МІШКО О. |
16155 |
м. Одеса |
ЗОШ № 81 |
3 |
76 (22+30+24) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5216 |
МІШУК У.А. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
6 |
123 (42+45+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5217 |
МІЩЕНКО А.О. |
16122 |
с. Жовтень |
Збірна шкіл Ширяївського району |
3 |
6 (0+0+6) |
|
|
|
|
Татаріна Альбіна Миколаївна |
5218 |
МІЩЕНКО М.А. |
16083 |
м. Арциз |
Кам’янська ЗОШ |
7 |
128 (42+45+41) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
5219 |
МІЩЕНКО М.А. |
16083 |
м. Арциз |
Кам’янська ЗОШ |
5 |
153 (48+48+57) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
5220 |
МІЩЕНКО М.В. |
16122 |
с. Жовтень |
Збірна шкіл Ширяївського району |
3 |
96 (24+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Татаріна Альбіна Миколаївна |
5221 |
МЇЦУЛ О.В. |
16080 |
м. Арциз |
НВК ЗОШ № 1 гімназія |
3 |
50 (20+12+18) |
|
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
5222 |
МНАЦАКАНЯН А.А. |
16165 |
м. Одеса |
ЗОШ № 53 |
2 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5223 |
МНОГОЛЕТНЕЙ А.А. |
16156 |
м. Одеса |
ЗОШ № 86 |
6 |
78 (30+21+27) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5224 |
МОВІЛЯНУ Д.В. |
16304 |
м. Білгород-Дністровський |
ЗОШ № 3 |
3 |
138 (48+48+42) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
5225 |
МОВЧАН А.М. |
16166 |
м. Одеса |
ЗОШ № 40 |
5 |
132 (48+51+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5226 |
МОВЧАН К.О. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
2 |
36 (18+12+6) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5227 |
МОВЧАН М.А. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
6 |
99 (30+39+30) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5228 |
МОГА А.О. |
16256 |
м. Білгород-Дністровський |
Білгород-Дністровський НВК |
5 |
162 (60+51+51) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
5229 |
МОГИЛЬДА Ю.В. |
16332 |
с. Паліївка |
Паліївська ЗОШ І-ІІ ст. |
3 |
78 (36+12+30) |
|
С1 |
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
5230 |
МОГИР Д.О. |
16167 |
м. Одеса |
ЗОШ № 54 |
3 |
108 (30+36+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5231 |
МОДОЛЕЄВ Д.С. |
16144 |
м. Одеса |
ЗОШ № 130 |
2 |
30 (18+6+6) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5232 |
МОЖИН Б.В. |
16122 |
с. Жовтень |
Збірна шкіл Ширяївського району |
4 |
114 (36+30+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Татаріна Альбіна Миколаївна |
5233 |
МОЗГОВА А.С. |
16155 |
м. Одеса |
ЗОШ № 81 |
6 |
111 (48+33+30) |
|
С1 |
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5234 |
МОЗОЛЕНКО В.І. |
16165 |
м. Одеса |
ЗОШ № 53 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5235 |
МОЗОЛЕНКО К.І. |
16165 |
м. Одеса |
ЗОШ № 53 |
1 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5236 |
МОЗОЛЯКО Є.Г. |
16138 |
м. Одеса |
ЗОШ №43 |
4 |
108 (36+30+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5237 |
МОІСЄЄНКО Л.В. |
16101 |
м. Ізмаїл |
ЗОШ № 8 |
5 |
93 (30+30+33) |
|
|
|
|
Коколова Олена Дмитріївна |
5238 |
МОЙСА К.С. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
6 |
81 (36+18+27) |
|
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
5239 |
МОЙСЕЄВ І.В. |
16148 |
м. Одеса |
Гімназія № 9 |
1 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5240 |
МОЙСЕЄВ О.О. |
16330 |
с. Троїцьке |
Троїцький ЗЗСО І-ІІІ ст. |
3 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
5241 |
МОЙСЕЄВ С.С. |
16093 |
м. Арциз |
Мирнопільська ЗОШ |
2 |
81 (30+24+27) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
5242 |
МОЙСЕЄВА В.О. |
16307 |
м. Білгород-Дністровський |
ЗОШ № 11 |
3 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
5243 |
МОЙСЕЄВА М.О. |
16043 |
смт. Овідіополь |
Овідіопольська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 |
4 |
102 (42+30+30) |
|
С1 |
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
5244 |
МОЙСЕЄВА У.В. |
16139 |
м. Одеса |
НВК № 263 |
3 |
74 (20+18+36) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5245 |
МОЙСІ Д.В. |
16313 |
м. Рені |
ЗОШ №4 |
4 |
86 (32+24+30) |
|
С1 |
|
|
Потрібна Людмила Валентинівна |
5246 |
МОЙСІ О.В. |
16313 |
м. Рені |
ЗОШ №4 |
3 |
72 (24+24+24) |
|
|
|
|
Потрібна Людмила Валентинівна |
5247 |
МОКАН В.І. |
16012 |
м. Болград |
Гімназія ім. Г. С. Раковського |
4 |
96 (36+36+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Димитрова Світлана Яківна |
5248 |
МОКАН М.С. |
16309 |
м. Білгород-Дністровський |
КЗ НВК ім. С.О. Морозової |
4 |
90 (30+30+30) |
|
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
5249 |
МОКАНУ В.Ю. |
16313 |
м. Рені |
ЗОШ №4 |
1 |
81 (30+24+27) |
З |
|
|
|
Потрібна Людмила Валентинівна |
5250 |
МОКАНУ Л.В. |
16316 |
м. Рені |
Лиманська ЗОШ |
7 |
53 (18+6+29) |
|
|
|
|
Потрібна Людмила Валентинівна |
5251 |
МОКАНУ С.В. |
16316 |
м. Рені |
Лиманська ЗОШ |
11 |
113 (36+45+32) |
|
|
С2 |
|
Потрібна Людмила Валентинівна |
5252 |
МОКІНА М.А. |
16306 |
м. Білгород-Дністровський |
ЗОШ № 9 |
4 |
84 (30+30+24) |
|
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
5253 |
МОКРЯК Л.В. |
16103 |
с. Богунове |
Богунівський НВК "ЗОШ І-ІІІ СТ. - ДС" |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Пузанова Майя Миколаївна |
5254 |
МОКРЯК М.В. |
16330 |
с. Троїцьке |
Троїцький ЗЗСО І-ІІІ ст. |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
5255 |
МОЛДОВАНОВ А.О. |
16330 |
с. Троїцьке |
Троїцький ЗЗСО І-ІІІ ст. |
2 |
81 (24+27+30) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
5256 |
МОЛДОВАНОВА А.М. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
5 |
123 (36+51+36) |
|
|
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5257 |
МОЛДОВАНОВА З.Д. |
16144 |
м. Одеса |
ЗОШ № 130 |
3 |
122 (38+48+36) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5258 |
МОЛДОВАНОВА М.О. |
16330 |
с. Троїцьке |
Троїцький ЗЗСО І-ІІІ ст. |
8 |
101 (30+27+44) |
|
|
|
С3 |
Буткевич Валентина Григорівна |
5259 |
МОЛЛА З.П. |
16033 |
м. Ізмаїл |
Український ліцей з поглибленим вивченням іноземних мов |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Назаренко Анастасія Ігорівна |
5260 |
МОЛОДАН В.Є. |
16002 |
м. Білгород-Дністровський |
Шабівська ЗОШ |
6 |
63 (18+30+15) |
|
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
5261 |
МОЛОДЕНКОВА Л.В. |
16200 |
м. Ананьїв |
Збірна шкіл |
4 |
124 (40+48+36) |
З |
|
|
|
Ситнік Людмила Олександрівна |
5262 |
МОЛОДЕЦЬ П.Ю. |
16122 |
с. Жовтень |
Збірна шкіл Ширяївського району |
4 |
90 (30+24+36) |
|
|
|
С3 |
Татаріна Альбіна Миколаївна |
5263 |
МОЛОДША А.С. |
16332 |
с. Паліївка |
Паліївська ЗОШ І-ІІ ст. |
9 |
65 (6+33+26) |
|
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
5264 |
МОЛОКВАС О.О. |
16080 |
м. Арциз |
НВК ЗОШ № 1 гімназія |
3 |
102 (36+24+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
5265 |
МОЛОШНИКОВ І.С. |
16021 |
смт Велика Михайлівка |
Новоборисівська ЗОШ |
2 |
84 (30+27+27) |
З |
|
|
|
Лукіянчук Наталія Павлівна |
5266 |
МОЛОШНИКОВА А.С. |
16021 |
смт Велика Михайлівка |
Новоборисівська ЗОШ |
5 |
141 (42+57+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Лукіянчук Наталія Павлівна |
5267 |
МОЛЧАНЮК Д.Р. |
16045 |
смт. Овідіополь |
Барабойська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
5268 |
МОМОТЕНКО А.В. |
16163 |
м. Одеса |
ЗОШ № 37 |
6 |
132 (48+33+51) |
|
С1 |
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5269 |
МОМОТЛИВА В.В. |
16035 |
смт. Овідіополь |
Великодолинський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – гімназія» |
2 |
54 (18+21+15) |
|
|
С2 |
|
Феленко Ірина Григорівна |
5270 |
МОНАСТИРЬОВА В.В. |
16241 |
смт. Тарутине |
НВК с. Малоярославець-2 |
3 |
108 (30+30+48) |
|
|
|
С3 |
Авілко Тетяна Григорівна |
5271 |
МОНАХОВА А.О. |
16034 |
м. Біляївка |
ЗОШ № 1 |
4 |
108 (36+36+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Горковенко Тетяна Миколаївна |
5272 |
МОНЗОЛЕВСЬКА Д.А. |
16143 |
м. Одеса |
ЗОШ № 100 |
6 |
114 (54+33+27) |
|
С1 |
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5273 |
МОРАР В.І. |
16081 |
м. Арциз |
НВК ЗОШ № 4 ліцей |
3 |
98 (20+36+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
5274 |
МОРАР І.С. |
16089 |
м. Арциз |
Вишняковська ЗОШ |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
5275 |
МОРАР К.О. |
16002 |
м. Білгород-Дністровський |
Шабівська ЗОШ |
10 |
133 (36+48+49) |
|
|
С2 |
С3 |
Мальована Наталія Спиридонівна |
5276 |
МОРАРЕНКО Б.О. |
16076 |
м. Білгород-Дністровський |
Удобненська ЗОШ |
2 |
45 (18+15+12) |
|
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
5277 |
МОРАРУ Д.А. |
16304 |
м. Білгород-Дністровський |
ЗОШ № 3 |
3 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
5278 |
МОРАРУ Д.Є. |
16056 |
м. Ізмаїл |
Озернянська ЗОШ |
1 |
78 (18+30+30) |
З |
|
|
|
Раділова Світлана Семенівна |
5279 |
МОРАРУ Е.І. |
16056 |
м. Ізмаїл |
Озернянська ЗОШ |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Раділова Світлана Семенівна |
5280 |
МОРАРУ Є.П. |
16056 |
м. Ізмаїл |
Озернянська ЗОШ |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Раділова Світлана Семенівна |
5281 |
МОРАРУ Л. |
16056 |
м. Ізмаїл |
Озернянська ЗОШ |
4 |
54 (12+18+24) |
|
|
|
|
Раділова Світлана Семенівна |
5282 |
МОРАРУ М.В. |
16056 |
м. Ізмаїл |
Озернянська ЗОШ |
4 |
120 (36+36+48) |
З |
|
|
|
Раділова Світлана Семенівна |
5283 |
МОРАРУ С.Г. |
16318 |
м. Рені |
Новосільський НВК |
4 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Потрібна Людмила Валентинівна |
5284 |
МОРАРУ Ф.Є. |
16056 |
м. Ізмаїл |
Озернянська ЗОШ |
4 |
68 (20+24+24) |
|
|
|
|
Раділова Світлана Семенівна |
5285 |
МОРАРЬ А.В. |
16312 |
м. Рені |
ЗОШ №3 |
10 |
111 (30+30+51) |
|
|
|
С3 |
Потрібна Людмила Валентинівна |
5286 |
МОРГУН А.А. |
16168 |
м. Одеса |
ЗОШ № 35 |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5287 |
МОРГУН М.А. |
16168 |
м. Одеса |
ЗОШ № 35 |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5288 |
МОРДВАНЮК Д.В. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
4 |
72 (24+24+24) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5289 |
МОРДИНСЬКА Е.О. |
16214 |
м. Одеса |
Ланжероновський |
3 |
90 (36+12+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5290 |
МОРЕВА М.А. |
16156 |
м. Одеса |
ЗОШ № 86 |
5 |
117 (42+39+36) |
|
С1 |
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5291 |
МОРЄВА М.О. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
4 |
98 (26+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Буткевич Валентина Григорівна |
5292 |
МОРКОТ С.С. |
16075 |
с.Адамівка |
Адамівська ЗОШ |
4 |
126 (42+48+36) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
5293 |
МОРНЄЙКО М.С. |
16035 |
смт. Овідіополь |
Великодолинський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – гімназія» |
5 |
90 (30+36+24) |
|
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
5294 |
МОРОЗ А.Д. |
16256 |
м. Білгород-Дністровський |
Білгород-Дністровський НВК |
7 |
147 (42+45+60) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
5295 |
МОРОЗ А.Я. |
16286 |
м. Березівка |
КЗЗСО № 3 м. Березівка |
4 |
60 (24+18+18) |
|
|
|
|
Бондар Любов Миколаївна |
5296 |
МОРОЗ Д.Л. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
5297 |
МОРОЗ К.В. |
16122 |
с. Жовтень |
Збірна шкіл Ширяївського району |
9 |
95 (18+51+26) |
|
|
С2 |
|
Татаріна Альбіна Миколаївна |
5298 |
МОРОЗ К.В. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
6 |
129 (48+33+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5299 |
МОРОЗ Т.Ю. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
4 |
90 (36+30+24) |
|
С1 |
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5300 |
МОРОЗОВ К.В. |
16151 |
м. Одеса |
Хабат |
2 |
60 (24+15+21) |
|
С1 |
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5301 |
МОРОЗОВА А.Ю. |
16143 |
м. Одеса |
ЗОШ № 100 |
8 |
100 (24+39+37) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5302 |
МОРОЗОВА І.О. |
16196 |
м. Одеса |
Морський ліцей - ЗОШ №24 |
3 |
56 (14+6+36) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5303 |
МОРОЗОВА С.М. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
8 |
106 (42+30+34) |
|
С1 |
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5304 |
МОРОЗЮК М.Р. |
16141 |
м. Одеса |
Юрліцей |
11 |
136 (36+51+49) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5305 |
МОРОЙ В.В. |
16012 |
м. Болград |
Гімназія ім. Г. С. Раковського |
5 |
105 (54+21+30) |
|
С1 |
|
|
Димитрова Світлана Яківна |
5306 |
МОРУТЕНКО Р.Д. |
16159 |
м. Одеса |
ЗОШ № 69 |
2 |
81 (24+30+27) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5307 |
МОРШНЄВА А.І. |
16020 |
смт Велика Михайлівка |
Великомихайлівська опорна ЗОШ |
3 |
132 (36+48+48) |
З |
|
|
|
Лукіянчук Наталія Павлівна |
5308 |
МОСКАЛЕНКО В.І. |
16168 |
м. Одеса |
ЗОШ № 35 |
2 |
75 (24+27+24) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5309 |
МОСКАЛЕНКО В.О. |
16165 |
м. Одеса |
ЗОШ № 53 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5310 |
МОСКАЛЕНКО І.І. |
16033 |
м. Ізмаїл |
Український ліцей з поглибленим вивченням іноземних мов |
3 |
136 (40+48+48) |
З |
|
|
|
Назаренко Анастасія Ігорівна |
5311 |
МОСКАЛЕНКО К.М. |
16330 |
с. Троїцьке |
Троїцький ЗЗСО І-ІІІ ст. |
3 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
5312 |
МОСКАЛЕНКО М.А. |
16172 |
м. Одеса |
Гімназія №2 |
9 |
83 (36+30+17) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5313 |
МОСКАЛЕНКО Н.М. |
16043 |
смт. Овідіополь |
Овідіопольська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 |
4 |
114 (36+42+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Феленко Ірина Григорівна |
5314 |
МОСКАЛЕНКО Я.В. |
16044 |
смт. Овідіополь |
Кароліно-Бугазька ЗОШ, Таїровська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
5315 |
МОСКАЛЬОВА Д.О. |
16163 |
м. Одеса |
ЗОШ № 37 |
2 |
81 (24+27+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5316 |
МОСКАЛЬЧУК А.А. |
16155 |
м. Одеса |
ЗОШ № 81 |
1 |
81 (30+27+24) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5317 |
МОСКО Є. . |
16053 |
смт. Овідіополь |
Прилиманська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
3 |
116 (32+42+42) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
5318 |
МОСКОВЕЦЬ В.О. |
16251 |
м. Одеса |
ЗОШ № 14 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5319 |
МОСКОВКІНА К.Р. |
16081 |
м. Арциз |
НВК ЗОШ № 4 ліцей |
4 |
126 (36+48+42) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
5320 |
МОСКУ М.А. |
16056 |
м. Ізмаїл |
Озернянська ЗОШ |
3 |
116 (32+42+42) |
З |
|
|
|
Раділова Світлана Семенівна |
5321 |
МОСТОВЕНКО М. . |
16186 |
м. Одеса |
ЗОШ №30 |
3 |
90 (24+24+42) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5322 |
МОСТОВСЬКА В.А. |
16177 |
м. Одеса |
ЗОШ №63 |
2 |
78 (30+27+21) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5323 |
МОСУР С.М. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
4 |
122 (44+36+42) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5324 |
МОСЯ Т.О. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
2 |
30 (12+9+9) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5325 |
МОТІН Н. |
16138 |
м. Одеса |
ЗОШ №43 |
5 |
45 (24+15+6) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5326 |
МОТІНОВ А.Ю. |
16048 |
смт. Овідіополь |
Мар'янівська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
10 |
46 (6+21+19) |
|
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
5327 |
МОТОВИЛОВА В.О. |
16139 |
м. Одеса |
НВК № 263 |
3 |
102 (42+30+30) |
|
С1 |
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5328 |
МОТОК К.В. |
16089 |
м. Арциз |
Вишняковська ЗОШ |
5 |
147 (48+51+48) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
5329 |
МОТОК О.Р. |
16327 |
с. Вигода |
Вигодянська ЗОШ І-ІІІ ст. |
5 |
90 (30+30+30) |
|
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
5330 |
МОТОК Ю.В. |
16089 |
м. Арциз |
Вишняковська ЗОШ |
3 |
126 (36+42+48) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
5331 |
МОТРИЧКО А.С. |
16332 |
с. Паліївка |
Паліївська ЗОШ І-ІІ ст. |
7 |
137 (48+51+38) |
|
С1 |
С2 |
|
Буткевич Валентина Григорівна |
5332 |
МОТРИЧКО В.В. |
16332 |
с. Паліївка |
Паліївська ЗОШ І-ІІ ст. |
8 |
84 (24+33+27) |
|
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
5333 |
МОТУЗКО А.А. |
16172 |
м. Одеса |
Гімназія №2 |
9 |
133 (36+51+46) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5334 |
МОХАМАД Р.М. |
16155 |
м. Одеса |
ЗОШ № 81 |
1 |
78 (30+27+21) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5335 |
МОХНО М.І. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
8 |
130 (36+45+49) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5336 |
МОХНЮК К.Г. |
16141 |
м. Одеса |
Юрліцей |
10 |
140 (48+51+41) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5337 |
МОХОВ Г.М. |
16153 |
м. Одеса |
ЗОШ № 119 |
4 |
120 (36+48+36) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5338 |
МОХОВА А.П. |
16173 |
м. Одеса |
ЗОШ №68 |
3 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5339 |
МОЧАЛОВ В.К. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
9 |
111 (18+57+36) |
|
|
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5340 |
МОЧАЛОВ М.К. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
2 |
63 (30+27+6) |
|
С1 |
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5341 |
МОШКОВА П.С. |
16329 |
с. Холодна |
Холоднобалківська ЗОШ І-ІІІ ст. |
4 |
120 (42+42+36) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
5342 |
МОШКОВСЬКА Є.К. |
16251 |
м. Одеса |
ЗОШ № 14 |
2 |
72 (24+27+21) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5343 |
МРАЧКО К.А. |
16144 |
м. Одеса |
ЗОШ № 130 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5344 |
МРІЧКО К.Р. |
16020 |
смт Велика Михайлівка |
Великомихайлівська опорна ЗОШ |
3 |
132 (36+48+48) |
З |
|
|
|
Лукіянчук Наталія Павлівна |
5345 |
МУАЛЛЕМ Н.О. |
16196 |
м. Одеса |
Морський ліцей - ЗОШ №24 |
5 |
75 (30+27+18) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5346 |
МУДЖУК А.Ю. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
6 |
90 (42+21+27) |
|
С1 |
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5347 |
МУДЖУК О.А. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
1 |
75 (24+21+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5348 |
МУДРИЦЬКА Д.С. |
16052 |
смт. Овідіополь |
Новодолинська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
1 |
57 (24+15+18) |
|
С1 |
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
5349 |
МУЖНЮК А.І. |
16155 |
м. Одеса |
ЗОШ № 81 |
3 |
96 (42+24+30) |
|
С1 |
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5350 |
МУЗИКА А.С. |
16332 |
с. Паліївка |
Паліївська ЗОШ І-ІІ ст. |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
5351 |
МУЗИКА Д.В. |
16287 |
м. Березівка |
КЗЗСО № 2 м. Березівка |
3 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Бондар Любов Миколаївна |
5352 |
МУЗИКА Д.Д. |
16303 |
м. Білгород-Дністровський |
Структурний підрозділ ЗДОЗО КЗ «Білгород-Дністровський педагогічний коледж» |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
5353 |
МУЗИКА Н.В. |
16090 |
м. Арциз |
Вознесенівська ЗОШ, Главанська ЗОШ |
3 |
110 (32+36+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
5354 |
МУЗИКА Ю.С. |
16332 |
с. Паліївка |
Паліївська ЗОШ І-ІІ ст. |
9 |
81 (12+39+30) |
|
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
5355 |
МУЛ С.С. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
9 |
141 (42+39+60) |
|
С1 |
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5356 |
МУЛИК В.Д. |
16200 |
м. Ананьїв |
Збірна шкіл |
5 |
93 (42+33+18) |
|
С1 |
|
|
Ситнік Людмила Олександрівна |
5357 |
МУЛИК В.Я. |
16122 |
с. Жовтень |
Збірна шкіл Ширяївського району |
3 |
32 (20+6+6) |
|
|
|
|
Татаріна Альбіна Миколаївна |
5358 |
МУЛЯР В.Ю. |
16320 |
м. Рені |
Нагірнянська ЗОШ |
7 |
130 (42+45+43) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Потрібна Людмила Валентинівна |
5359 |
МУНИКІНА А.І. |
16141 |
м. Одеса |
Юрліцей |
10 |
122 (30+51+41) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5360 |
МУНТЯН В.В. |
16317 |
м. Рені |
Орлівська ЗОШ |
5 |
123 (48+39+36) |
|
С1 |
|
|
Потрібна Людмила Валентинівна |
5361 |
МУНТЯН В.Д. |
16047 |
смт. Овідіополь |
Калаглійська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
1 |
81 (30+21+30) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
5362 |
МУНТЯН В.І. |
16081 |
м. Арциз |
НВК ЗОШ № 4 ліцей |
4 |
86 (32+36+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
5363 |
МУНТЯН Д.С. |
16279 |
м. Білгород-Дністровський |
Бритівська ЗОШ |
3 |
114 (36+36+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Мальована Наталія Спиридонівна |
5364 |
МУНТЯН І.В. |
16200 |
м. Ананьїв |
Збірна шкіл |
3 |
126 (36+42+48) |
З |
|
|
|
Ситнік Людмила Олександрівна |
5365 |
МУНТЯН М.І. |
16093 |
м. Арциз |
Мирнопільська ЗОШ |
3 |
54 (6+24+24) |
|
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
5366 |
МУНТЯН Н.С. |
16225 |
смт. Тарутине |
Красненський НВК ЗОШ д/з |
8 |
131 (42+39+50) |
|
С1 |
|
С3 |
Авілко Тетяна Григорівна |
5367 |
МУНТЯН П.С. |
16093 |
м. Арциз |
Мирнопільська ЗОШ |
6 |
96 (36+30+30) |
|
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
5368 |
МУНТЯН С. |
16122 |
с. Жовтень |
Збірна шкіл Ширяївського району |
3 |
86 (32+30+24) |
|
С1 |
|
|
Татаріна Альбіна Миколаївна |
5369 |
МУНТЯН С.О. |
16102 |
Фонтанка |
Фонтанський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія» |
5 |
69 (24+27+18) |
|
|
|
|
Бабич Ольга Борисівна |
5370 |
МУНТЯН С.О. |
16279 |
м. Білгород-Дністровський |
Бритівська ЗОШ |
3 |
128 (44+42+42) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
5371 |
МУНТЯН Ю. |
16200 |
м. Ананьїв |
Збірна шкіл |
8 |
140 (48+45+47) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ситнік Людмила Олександрівна |
5372 |
МУНТЯНУ Б.К. |
16101 |
м. Ізмаїл |
ЗОШ № 8 |
3 |
62 (26+12+24) |
|
|
|
|
Коколова Олена Дмитріївна |
5373 |
МУНТЯНУ Д.О. |
16002 |
м. Білгород-Дністровський |
Шабівська ЗОШ |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
5374 |
МУНТЯНУ Л.Р. |
16306 |
м. Білгород-Дністровський |
ЗОШ № 9 |
9 |
98 (30+42+26) |
|
|
С2 |
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
5375 |
МУНТЯНУ Р.Р. |
16002 |
м. Білгород-Дністровський |
Шабівська ЗОШ |
5 |
96 (30+33+33) |
|
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
5376 |
МУРАДОВ К.Р. |
16330 |
с. Троїцьке |
Троїцький ЗЗСО І-ІІІ ст. |
4 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
5377 |
МУРАТОВА К.Є. |
16141 |
м. Одеса |
Юрліцей |
10 |
104 (24+45+35) |
|
|
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5378 |
МУРАХОВСЬКА С.О. |
16144 |
м. Одеса |
ЗОШ № 130 |
3 |
132 (42+48+42) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5379 |
МУРАШКО І.І. |
16045 |
смт. Овідіополь |
Барабойська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
5380 |
МУРГА Е.В. |
16327 |
с. Вигода |
Вигодянська ЗОШ І-ІІІ ст. |
2 |
69 (24+24+21) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Буткевич Валентина Григорівна |
5381 |
МУРГА Я.В. |
16020 |
смт Велика Михайлівка |
Великомихайлівська опорна ЗОШ |
2 |
81 (30+27+24) |
З |
|
|
|
Лукіянчук Наталія Павлівна |
5382 |
МУРЗАК В.О. |
16312 |
м. Рені |
ЗОШ №3 |
3 |
110 (26+36+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Потрібна Людмила Валентинівна |
5383 |
МУРЗАК К.В. |
16312 |
м. Рені |
ЗОШ №3 |
6 |
93 (36+45+12) |
|
|
С2 |
|
Потрібна Людмила Валентинівна |
5384 |
МУРЗАК К.В. |
16041 |
смт. Овідіополь |
Великодолинська ЗОШ №2 |
2 |
84 (30+27+27) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
5385 |
МУРЗАЧЕНКО Н.А. |
16172 |
м. Одеса |
Гімназія №2 |
9 |
107 (36+45+26) |
|
|
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5386 |
МУРІН О.В. |
16187 |
м. Одеса |
ЗОШ №84 |
7 |
150 (36+57+57) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5387 |
МУРТУЗАЛІЄВА А.Н. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
9 |
87 (24+21+42) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5388 |
МУРУГОВ І.А. |
16148 |
м. Одеса |
Гімназія № 9 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5389 |
МУСАЄВ Р.Е. |
16165 |
м. Одеса |
ЗОШ № 53 |
3 |
78 (24+36+18) |
|
|
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5390 |
МУСЕНКО С.Д. |
16166 |
м. Одеса |
ЗОШ № 40 |
3 |
120 (42+42+36) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5391 |
МУСТАФАЄВ Т.Є. |
16172 |
м. Одеса |
Гімназія №2 |
10 |
153 (48+57+48) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5392 |
МУСТАФАЄВА І.В. |
16102 |
Фонтанка |
Фонтанський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія» |
6 |
108 (30+39+39) |
|
|
|
|
Бабич Ольга Борисівна |
5393 |
МУСТАФАЄВА К.М. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
4 |
84 (24+30+30) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5394 |
МУСТАФАЄВА Т.І. |
16300 |
м. Ізмаїл |
Муравлівська ЗОШ |
4 |
66 (18+24+24) |
|
|
|
|
Раділова Світлана Семенівна |
5395 |
МУСТАФІНА Д.Т. |
16309 |
м. Білгород-Дністровський |
КЗ НВК ім. С.О. Морозової |
1 |
87 (30+30+27) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
5396 |
МУСТЯЦА А.І. |
16023 |
смт Велика Михайлівка |
Новоолександрівська ЗОШ |
8 |
137 (42+45+50) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Лукіянчук Наталія Павлівна |
5397 |
МУСЮРКА В.В. |
16332 |
с. Паліївка |
Паліївська ЗОШ І-ІІ ст. |
3 |
44 (26+12+6) |
|
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
5398 |
МУСЮРКА Л.В. |
16332 |
с. Паліївка |
Паліївська ЗОШ І-ІІ ст. |
6 |
48 (12+12+24) |
|
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
5399 |
МУТ Є.О. |
16080 |
м. Арциз |
НВК ЗОШ № 1 гімназія |
7 |
68 (12+18+38) |
|
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
5400 |
МУТ І.Р. |
16084 |
м. Арциз |
ЗОШ № 3 |
4 |
132 (48+42+42) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
5401 |
МУТАВЧІ К.М. |
16080 |
м. Арциз |
НВК ЗОШ № 1 гімназія |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
5402 |
МУТАФЧИ Д.Л. |
16314 |
м. Рені |
Ренійський НВК-ліцей |
4 |
90 (24+36+30) |
|
|
С2 |
|
Потрібна Людмила Валентинівна |
5403 |
МУХАММАД Б.Ф. |
16155 |
м. Одеса |
ЗОШ № 81 |
4 |
74 (14+36+24) |
|
|
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5404 |
МУХІНА Ю.В. |
16103 |
с. Богунове |
Богунівський НВК "ЗОШ І-ІІІ СТ. - ДС" |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Пузанова Майя Миколаївна |
5405 |
МУХТАРОВ А. |
16155 |
м. Одеса |
ЗОШ № 81 |
1 |
75 (24+27+24) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5406 |
МУЦЕТ Х.А. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5407 |
МУШИНКЕВИЧ Д.Е. |
16118 |
смт Олександрівка, м.Чорноморськ |
Олександрівська ЗОШ |
3 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Вакарь Яна Василівна |
5408 |
МУШКА В.В. |
16176 |
м. Одеса |
ДНЗ Одеський професійний ліцей будівництва та архітектури |
10 |
61 (12+18+31) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5409 |
МУШТАК І.А. |
16177 |
м. Одеса |
ЗОШ №63 |
2 |
81 (30+27+24) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5410 |
МУШТАК Ю.А. |
16177 |
м. Одеса |
ЗОШ №63 |
3 |
36 (18+12+6) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5411 |
МУЩАК Н.О. |
16173 |
м. Одеса |
ЗОШ №68 |
3 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5412 |
МУЩЕНКО В.В. |
16034 |
м. Біляївка |
ЗОШ № 1 |
2 |
72 (30+27+15) |
З |
|
|
|
Горковенко Тетяна Миколаївна |
5413 |
МЮЛЬБЕРГ М.О. |
16172 |
м. Одеса |
Гімназія №2 |
7 |
94 (18+33+43) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5414 |
МЯГКОВА М.А. |
16334 |
с. Нерубайське |
Нерубайська ЗОШ № 2 |
6 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
5415 |
МЯГЧЕНКО К.О. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
4 |
124 (34+42+48) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
5416 |
НААБ В.Г. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
9 |
130 (24+54+52) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5417 |
НАВРОЦЬКА М.В. |
16329 |
с. Холодна |
Холоднобалківська ЗОШ І-ІІІ ст. |
4 |
106 (34+24+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Буткевич Валентина Григорівна |
5418 |
НАВРОЦЬКИЙ П.Д. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
1 |
81 (30+27+24) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5419 |
НАГАЄНКО А.О. |
16159 |
м. Одеса |
ЗОШ № 69 |
4 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5420 |
НАГІРНЯК О.Ю. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
4 |
80 (20+36+24) |
|
|
С2 |
|
Буткевич Валентина Григорівна |
5421 |
НАГОРНИЙ М.Т. |
16135 |
м. Одеса |
ЗОШ № 60 |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5422 |
НАГОРНЯК Р.В. |
16091 |
м. Арциз |
Теплицька ЗОШ |
5 |
93 (30+39+24) |
|
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
5423 |
НАДЕЖКО Д.І. |
16287 |
м. Березівка |
КЗЗСО № 2 м. Березівка |
3 |
120 (36+36+48) |
З |
|
|
|
Бондар Любов Миколаївна |
5424 |
НАДКЕРНИЧНА Т.О. |
16214 |
м. Одеса |
Ланжероновський |
3 |
96 (36+30+30) |
|
С1 |
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5425 |
НАЗАРЕНКО А.М. |
16196 |
м. Одеса |
Морський ліцей - ЗОШ №24 |
8 |
86 (30+21+35) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5426 |
НАЗАРЕНКО Д.Д. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
6 |
114 (60+27+27) |
|
С1 |
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5427 |
НАЗАРЕНКО Є.Р. |
16198 |
м. Одеса |
школа-інтернат №3 |
4 |
66 (18+30+18) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5428 |
НАЗАРЕНКО М.О. |
16034 |
м. Біляївка |
ЗОШ № 1 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Горковенко Тетяна Миколаївна |
5429 |
НАЗАРОВ Г.І. |
16303 |
м. Білгород-Дністровський |
Структурний підрозділ ЗДОЗО КЗ «Білгород-Дністровський педагогічний коледж» |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
5430 |
НАЗАРУК О.О. |
16082 |
м. Арциз |
ЗОШ № 5 |
2 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
5431 |
НАЗАРУК Т.Ю. |
16329 |
с. Холодна |
Холоднобалківська ЗОШ І-ІІІ ст. |
4 |
138 (48+48+42) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
5432 |
НАЙДА Д.Н. |
16138 |
м. Одеса |
ЗОШ №43 |
5 |
57 (24+9+24) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5433 |
НАЙДА М.Д. |
16153 |
м. Одеса |
ЗОШ № 119 |
3 |
120 (42+30+48) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5434 |
НАЙДА С.А. |
16139 |
м. Одеса |
НВК № 263 |
4 |
110 (26+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5435 |
НАЙДЬОНОБА А.І. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
1 |
69 (24+30+15) |
|
С1 |
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5436 |
НАЙЧУК А. |
16132 |
с. Червонознам’янка |
Червонознам’янська ЗОШ |
11 |
142 (48+51+43) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Піпер Олена Миколаївна |
5437 |
НАКОНЕЧНА Д.Є. |
16101 |
м. Ізмаїл |
ЗОШ № 8 |
4 |
32 (2+24+6) |
|
|
|
|
Коколова Олена Дмитріївна |
5438 |
НАКОНЕЧНА Д.О. |
16052 |
смт. Овідіополь |
Новодолинська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
2 |
81 (30+21+30) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
5439 |
НАКОНЕЧНИЙ Д.С. |
16123 |
с. Конопляне |
ОЗ «Коноплянська ЗОШ І-ІІІ ст. Коноплянської СР» |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Басюк Олена Вікторівна |
5440 |
НАКОРІК Д.Ю. |
16140 |
м. Одеса |
ЗОШ № 89 |
2 |
54 (12+18+24) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5441 |
НАЛЄТОВА І.В. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
3 |
6 (0+0+6) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5442 |
НАЛИВАНА В.В. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
5 |
75 (42+9+24) |
|
С1 |
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5443 |
НАЛИВАНА М.О. |
16078 |
м. Білгород-Дністровський |
Випаснянська ЗОШ І-ІІ ст. |
3 |
84 (18+30+36) |
|
|
|
С3 |
Мальована Наталія Спиридонівна |
5444 |
НАЛІВАЙКО О.А. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5445 |
НАЛІМОВА О.Р. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
5 |
102 (36+36+30) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5446 |
НАЛЬЧЕНКО М. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
2 |
78 (30+27+21) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5447 |
НАНКІН В.А. |
16310 |
м. Рені |
ЗОШ №1 |
7 |
126 (30+39+57) |
|
|
|
С3 |
Потрібна Людмила Валентинівна |
5448 |
НАРЕЖНИЙ М.Д. |
16155 |
м. Одеса |
ЗОШ № 81 |
5 |
141 (54+48+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5449 |
НАРИЖНА А.А. |
16103 |
с. Богунове |
Богунівський НВК "ЗОШ І-ІІІ СТ. - ДС" |
10 |
172 (54+60+58) |
З |
|
|
|
Пузанова Майя Миколаївна |
5450 |
НАРИЖНИЙ Я.А. |
16103 |
с. Богунове |
Богунівський НВК "ЗОШ І-ІІІ СТ. - ДС" |
4 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Пузанова Майя Миколаївна |
5451 |
НАРИШКІНА Д.Д. |
16151 |
м. Одеса |
Хабат |
2 |
21 (6+6+9) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5452 |
НАРОЛЬСЬКИЙ Д.В. |
16153 |
м. Одеса |
ЗОШ № 119 |
4 |
108 (36+30+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5453 |
НАРОЛЬСЬКИЙ М.В. |
16153 |
м. Одеса |
ЗОШ № 119 |
4 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5454 |
НАСАЛЬСЬКА М.П. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
1 |
63 (24+21+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5455 |
НАСІКОВСЬКИЙ О.В. |
16177 |
м. Одеса |
ЗОШ №63 |
3 |
72 (24+30+18) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5456 |
НАСІННИК М.І. |
16214 |
м. Одеса |
Ланжероновський |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5457 |
НАСОНОВА В.Д. |
16165 |
м. Одеса |
ЗОШ № 53 |
1 |
87 (30+30+27) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5458 |
НАСРАТУЛЛА Д.Н. |
16216 |
смт. Тарутине |
Бородинська ЗОШ |
9 |
108 (18+45+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Авілко Тетяна Григорівна |
5459 |
НАСТАСЮК К. |
16132 |
с. Червонознам’янка |
Червонознам’янська ЗОШ |
9 |
122 (36+39+47) |
|
|
|
С3 |
Піпер Олена Миколаївна |
5460 |
НАСТРАДИН А.В. |
16090 |
м. Арциз |
Вознесенівська ЗОШ, Главанська ЗОШ |
6 |
168 (60+54+54) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
5461 |
НАСТРАДИН И.В. |
16090 |
м. Арциз |
Вознесенівська ЗОШ, Главанська ЗОШ |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
5462 |
НАСТРАДІН М.М. |
16144 |
м. Одеса |
ЗОШ № 130 |
3 |
132 (42+48+42) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5463 |
НАУМЕНКО А.А. |
16076 |
м. Білгород-Дністровський |
Удобненська ЗОШ |
3 |
66 (24+18+24) |
|
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
5464 |
НАУМЕНКО А.А. |
16155 |
м. Одеса |
ЗОШ № 81 |
6 |
120 (48+33+39) |
|
С1 |
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5465 |
НАУМЕНКО О.В. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
4 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5466 |
НАУМЕНКО О.В. |
16196 |
м. Одеса |
Морський ліцей - ЗОШ №24 |
8 |
64 (30+21+13) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5467 |
НАУМЕНКО С.В. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
6 |
114 (36+36+42) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5468 |
НАУМОВ В.В. |
16020 |
смт Велика Михайлівка |
Великомихайлівська опорна ЗОШ |
4 |
132 (48+42+42) |
З |
|
|
|
Лукіянчук Наталія Павлівна |
5469 |
НАУМОВ В.Г. |
16132 |
с. Червонознам’янка |
Червонознам’янська ЗОШ |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Піпер Олена Миколаївна |
5470 |
НАУМОВ Д.Р. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
4 |
86 (14+24+48) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5471 |
НАУМОВА Є.О. |
16310 |
м. Рені |
ЗОШ №1 |
7 |
92 (18+33+41) |
|
|
|
С3 |
Потрібна Людмила Валентинівна |
5472 |
НАУМОВА О.О. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
3 |
108 (30+36+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5473 |
НАУМОВА С.О. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
7 |
102 (24+39+39) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5474 |
НАУМЧУК К.М. |
16084 |
м. Арциз |
ЗОШ № 3 |
4 |
132 (48+42+42) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
5475 |
НАХАЛОВА А.О. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
10 |
119 (30+45+44) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5476 |
НАХХАС Л.І. |
16197 |
м. Одеса |
Просвіта |
3 |
96 (30+30+36) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5477 |
НАЦЕВИЧ Ф.В. |
16090 |
м. Арциз |
Вознесенівська ЗОШ, Главанська ЗОШ |
5 |
153 (54+51+48) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
5478 |
НАЧЕВА Н.В. |
16165 |
м. Одеса |
ЗОШ № 53 |
1 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5479 |
НЕБЕЛЕНЧУК М.Ю. |
16153 |
м. Одеса |
ЗОШ № 119 |
4 |
114 (24+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5480 |
НЕБЕЩУК Д.В. |
16279 |
м. Білгород-Дністровський |
Бритівська ЗОШ |
5 |
117 (54+27+36) |
|
С1 |
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
5481 |
НЕБИЛИЦЯ Д.О. |
16078 |
м. Білгород-Дністровський |
Випаснянська ЗОШ І-ІІ ст. |
4 |
110 (32+36+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Мальована Наталія Спиридонівна |
5482 |
НЕВДАШЕНКО М.О. |
16138 |
м. Одеса |
ЗОШ №43 |
10 |
78 (36+27+15) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5483 |
НЕВМИВАКА В.С. |
16330 |
с. Троїцьке |
Троїцький ЗЗСО І-ІІІ ст. |
2 |
75 (30+24+21) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
5484 |
НЕВМИТА Т.Ї. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
2 |
57 (12+27+18) |
|
|
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5485 |
НЕГАЙ О.О. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
4 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5486 |
НЕГМАТУЛІНА К.В. |
16330 |
с. Троїцьке |
Троїцький ЗЗСО І-ІІІ ст. |
2 |
63 (24+18+21) |
|
С1 |
|
С3 |
Буткевич Валентина Григорівна |
5487 |
НЕГОДЮК С.В. |
16168 |
м. Одеса |
ЗОШ № 35 |
2 |
87 (30+30+27) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5488 |
НЕГРІЧ Н.А. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
6 |
129 (54+39+36) |
|
С1 |
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5489 |
НЕДАЙБОРЩ Б.Р. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
2 |
78 (24+30+24) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
5490 |
НЕДЕЛЬКО В.В. |
16318 |
м. Рені |
Новосільський НВК |
4 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Потрібна Людмила Валентинівна |
5491 |
НЕДЕЛЬЧЕВА А.С. |
16080 |
м. Арциз |
НВК ЗОШ № 1 гімназія |
9 |
71 (12+42+17) |
|
|
С2 |
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
5492 |
НЕДЄВ М.І. |
16165 |
м. Одеса |
ЗОШ № 53 |
2 |
51 (24+6+21) |
|
С1 |
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5493 |
НЕДИБАЛЮК М.С. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
4 |
102 (30+30+42) |
|
|
|
С3 |
Буткевич Валентина Григорівна |
5494 |
НЕДОВА Г.М. |
16095 |
м. Арциз |
Н.-Іванівська ЗОШ |
3 |
102 (30+30+42) |
|
|
|
С3 |
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
5495 |
НЕДОРОСЛОВА С.В. |
16163 |
м. Одеса |
ЗОШ № 37 |
4 |
138 (48+48+42) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5496 |
НЕДОСНОВАНА О.С. |
16176 |
м. Одеса |
ДНЗ Одеський професійний ліцей будівництва та архітектури |
10 |
38 (0+27+11) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5497 |
НЕДОСТУП А.В. |
16020 |
смт Велика Михайлівка |
Великомихайлівська опорна ЗОШ |
5 |
141 (48+51+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Лукіянчук Наталія Павлівна |
5498 |
НЕДОСТУП М.В. |
16019 |
смт Велика Михайлівка |
Великомихайлівський НВК |
2 |
75 (30+21+24) |
З |
|
|
|
Лукіянчук Наталія Павлівна |
5499 |
НЕДЯЛКОВ Р.С. |
16159 |
м. Одеса |
ЗОШ № 69 |
4 |
84 (30+18+36) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5500 |
НЕДЯЛКОВА А.В. |
16141 |
м. Одеса |
Юрліцей |
9 |
78 (24+39+15) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5501 |
НЕДЯЛКОВА У.М. |
16218 |
смт. Тарутине |
Тарутинський НВК ЗОШ д/з |
4 |
102 (30+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Авілко Тетяна Григорівна |
5502 |
НЕДЯЛОВ Д.О. |
16333 |
с. Мирне |
Мирненська ЗОШ І-ІІІ ст. |
7 |
107 (24+39+44) |
|
|
|
С3 |
Буткевич Валентина Григорівна |
5503 |
НЕЙКО Д.І. |
16163 |
м. Одеса |
ЗОШ № 37 |
1 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5504 |
НЕЙКОВИЧ Н.П. |
16094 |
м. Арциз |
П.-Балківська ЗОШ |
1 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
5505 |
НЕЙМАРК Ш. |
16151 |
м. Одеса |
Хабат |
4 |
78 (24+18+36) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5506 |
НЕЙЧЕВ Б.Д. |
16011 |
м. Ізмаїл |
Кириничанська ЗОШ |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Раділова Світлана Семенівна |
5507 |
НЕЙЧЕВА О.С. |
16011 |
м. Ізмаїл |
Кириничанська ЗОШ |
10 |
82 (36+39+7) |
|
|
|
|
Раділова Світлана Семенівна |
5508 |
НЕКЛЮДОВА М.В. |
16200 |
м. Ананьїв |
Збірна шкіл |
2 |
84 (30+27+27) |
З |
|
|
|
Ситнік Людмила Олександрівна |
5509 |
НЕКРАСОВА Е.Ю. |
16312 |
м. Рені |
ЗОШ №3 |
8 |
141 (48+39+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Потрібна Людмила Валентинівна |
5510 |
НЕКРАСОВА М.Є. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
6 |
117 (42+36+39) |
|
С1 |
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5511 |
НЕКРАЩУК М.О. |
16035 |
смт. Овідіополь |
Великодолинський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – гімназія» |
5 |
42 (24+0+18) |
|
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
5512 |
НЕКУЛАЙ В.В. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
5 |
90 (30+45+15) |
|
|
С2 |
|
Буткевич Валентина Григорівна |
5513 |
НЕКУЛАЙ Д.В. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
5514 |
НЕЛІНА С.О. |
16122 |
с. Жовтень |
Збірна шкіл Ширяївського району |
3 |
102 (36+36+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Татаріна Альбіна Миколаївна |
5515 |
НЕМЧЕНКО А.С. |
16163 |
м. Одеса |
ЗОШ № 37 |
4 |
116 (32+42+42) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5516 |
НЕМЧЕНКО Є.Р. |
16334 |
с. Нерубайське |
Нерубайська ЗОШ № 2 |
6 |
105 (24+39+42) |
|
|
|
С3 |
Буткевич Валентина Григорівна |
5517 |
НЕМЧЕНКО С.О. |
16279 |
м. Білгород-Дністровський |
Бритівська ЗОШ |
3 |
108 (36+36+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Мальована Наталія Спиридонівна |
5518 |
НЕПЛІЙ Д.В. |
16034 |
м. Біляївка |
ЗОШ № 1 |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Горковенко Тетяна Миколаївна |
5519 |
НЕПОМНЮЩИЙ О.О. |
16287 |
м. Березівка |
КЗЗСО № 2 м. Березівка |
3 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Бондар Любов Миколаївна |
5520 |
НЕПОМНЯЩА І.Є. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
1 |
75 (24+27+24) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
5521 |
НЕПОМНЯЩИЙ Н.А. |
16046 |
смт. Овідіополь |
Йосипівська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
6 |
144 (48+39+57) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
5522 |
НЕПОМЯЩА М.Р. |
16049 |
смт. Овідіополь |
Миколаївська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
3 |
104 (38+30+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Феленко Ірина Григорівна |
5523 |
НЕПОМЯЩА О.Ю. |
16256 |
м. Білгород-Дністровський |
Білгород-Дністровський НВК |
5 |
168 (60+57+51) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
5524 |
НЕПРИЦЬКА М.М. |
16166 |
м. Одеса |
ЗОШ № 40 |
4 |
114 (30+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5525 |
НЕПРЯХІНА С.О. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
8 |
145 (42+45+58) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5526 |
НЕРТИК П.В. |
16080 |
м. Арциз |
НВК ЗОШ № 1 гімназія |
6 |
114 (24+51+39) |
|
|
С2 |
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
5527 |
НЕСЕН В.С. |
16309 |
м. Білгород-Дністровський |
КЗ НВК ім. С.О. Морозової |
4 |
102 (24+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Мальована Наталія Спиридонівна |
5528 |
НЕСТЕРЕНКО А.К. |
16121 |
смт. Радісне |
Радісненська ЗОШ |
2 |
75 (30+24+21) |
З |
|
|
|
Красильникова Руслана Євгенівна |
5529 |
НЕСТЕРЕНКО А.І. |
16019 |
смт Велика Михайлівка |
Великомихайлівський НВК |
2 |
78 (30+27+21) |
З |
|
|
|
Лукіянчук Наталія Павлівна |
5530 |
НЕСТЕРЕНКО В.Д. |
16332 |
с. Паліївка |
Паліївська ЗОШ І-ІІ ст. |
7 |
99 (30+42+27) |
|
|
С2 |
|
Буткевич Валентина Григорівна |
5531 |
НЕСТЕРЕНКО Д.Д. |
16166 |
м. Одеса |
ЗОШ № 40 |
2 |
81 (30+27+24) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5532 |
НЕСТЕРЕНКО С.І. |
16464 |
с. Настасіївка |
Настасіївський НВК «ЗОШ І- ІІІ ст.- ДНЗ» |
5 |
132 (54+27+51) |
|
С1 |
|
С3 |
Чорна Марія Петрівна |
5533 |
НЕСТЕРОВ А.Ю. |
16139 |
м. Одеса |
НВК № 263 |
3 |
74 (20+18+36) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5534 |
НЕСТЕРЦОВ Р.С. |
16151 |
м. Одеса |
Хабат |
6 |
99 (36+30+33) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5535 |
НЕСТРОЙНИЙ А.Д. |
16208 |
м. Одеса |
ЗОШ № 33 |
2 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5536 |
НЕТКОВА Ю.С. |
16093 |
м. Арциз |
Мирнопільська ЗОШ |
1 |
63 (18+24+21) |
|
|
С2 |
С3 |
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
5537 |
НЕТРЕБЧУК Ю.В. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
4 |
120 (42+36+42) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5538 |
НЕТРЯН С.Д. |
16081 |
м. Арциз |
НВК ЗОШ № 4 ліцей |
3 |
86 (26+30+30) |
|
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
5539 |
НЕУГОДНІКОВА А.А. |
16145 |
м. Одеса |
НВК № 300 |
3 |
72 (30+18+24) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5540 |
НЕФТЕРИМОВА В.В. |
16141 |
м. Одеса |
Юрліцей |
10 |
110 (36+39+35) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5541 |
НЕЧЕПУРЕНКО В.В. |
16243 |
с. Пасицели |
Пасицелівська ЗОШ |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Полуніна Світлана Володимирівна |
5542 |
НЕЧИПОРУК Г.С. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
6 |
147 (42+51+54) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5543 |
НЕЧИПОРУК К.В. |
16080 |
м. Арциз |
НВК ЗОШ № 1 гімназія |
2 |
30 (12+0+18) |
|
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
5544 |
НЕЧИТАЙЛО М.О. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
2 |
54 (18+21+15) |
|
|
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5545 |
НЕЧИТАЙЛО С.О. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
7 |
98 (24+27+47) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5546 |
НЕЯЧЕНКО Г.О. |
16334 |
с. Нерубайське |
Нерубайська ЗОШ № 2 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
5547 |
НЄДОВ К.В. |
16138 |
м. Одеса |
ЗОШ №43 |
2 |
81 (30+27+24) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5548 |
НЄДОВА В.А. |
16175 |
м. Одеса |
Ліцей |
8 |
112 (24+39+49) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5549 |
НЄЖЕЛ М.О. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
2 |
66 (30+24+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5550 |
НЄМАЗЄНОО К.А. |
16187 |
м. Одеса |
ЗОШ №84 |
6 |
132 (36+51+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5551 |
НЄМЦОВА К.О. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
2 |
51 (12+24+15) |
|
|
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5552 |
НЄНОВА А.Р. |
16080 |
м. Арциз |
НВК ЗОШ № 1 гімназія |
1 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
5553 |
НЄНОВА В.С. |
16080 |
м. Арциз |
НВК ЗОШ № 1 гімназія |
3 |
68 (14+30+24) |
|
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
5554 |
НЄНОВА М.С. |
16081 |
м. Арциз |
НВК ЗОШ № 4 ліцей |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
5555 |
НЄСТЕРОВА Є. |
16198 |
м. Одеса |
школа-інтернат №3 |
3 |
108 (30+30+48) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5556 |
НЄСТЄРОВ О.Р. |
16200 |
м. Ананьїв |
Збірна шкіл |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Ситнік Людмила Олександрівна |
5557 |
НЄУРОВА М.Е. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
2 |
63 (24+18+21) |
|
С1 |
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5558 |
НИЖНИК А.Ю. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
4 |
98 (26+30+42) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5559 |
НИКИТЕНКО Д.В. |
16144 |
м. Одеса |
ЗОШ № 130 |
3 |
126 (36+42+48) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5560 |
НИКИТЮК М.В. |
16260 |
с. Чернече |
НВК «Чернеченська ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ» |
3 |
72 (30+24+18) |
|
|
|
|
Полуніна Світлана Володимирівна |
5561 |
НИКИТЮХ Х.І. |
16260 |
с. Чернече |
НВК «Чернеченська ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ» |
1 |
81 (30+21+30) |
З |
|
|
|
Полуніна Світлана Володимирівна |
5562 |
НИКИФОРОВА Є.О. |
16148 |
м. Одеса |
Гімназія № 9 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5563 |
НИКИФОРЯК О.С. |
16020 |
смт Велика Михайлівка |
Великомихайлівська опорна ЗОШ |
7 |
134 (36+45+53) |
|
|
С2 |
С3 |
Лукіянчук Наталія Павлівна |
5564 |
НИКОВА В.П. |
16086 |
м. Арциз |
Холмська ЗОШ |
4 |
132 (36+48+48) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
5565 |
НИКОЛАЕВА А.Ю. |
16333 |
с. Мирне |
Мирненська ЗОШ І-ІІІ ст. |
6 |
162 (54+51+57) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
5566 |
НИКОЛАЙЧУК О.В. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
3 |
114 (36+42+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5567 |
НИКОЛЕНКО Н.Д. |
16256 |
м. Білгород-Дністровський |
Білгород-Дністровський НВК |
8 |
77 (30+9+38) |
|
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
5568 |
НИКОЛОВ В. |
16086 |
м. Арциз |
Холмська ЗОШ |
8 |
115 (30+45+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
5569 |
НИКОЛОВА С.И. |
16086 |
м. Арциз |
Холмська ЗОШ |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
5570 |
НИКОЛЬЧЕВА Е. |
16052 |
смт. Овідіополь |
Новодолинська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
4 |
90 (36+30+24) |
|
С1 |
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
5571 |
НИРЯН А.О. |
16166 |
м. Одеса |
ЗОШ № 40 |
7 |
89 (18+33+38) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5572 |
НІАВАДЗЕ В.Т. |
16035 |
смт. Овідіополь |
Великодолинський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – гімназія» |
4 |
96 (18+30+48) |
|
|
|
С3 |
Феленко Ірина Григорівна |
5573 |
НІГАМ Е. |
16051 |
смт. Овідіополь |
Великодолинський НВК(ЗОШ-ліцей), Надлиманська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
2 |
75 (30+21+24) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
5574 |
НІЖНІК К.І. |
16214 |
м. Одеса |
Ланжероновський |
3 |
110 (32+42+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5575 |
НІЗОВЦОВА С.Д. |
16166 |
м. Одеса |
ЗОШ № 40 |
8 |
117 (30+39+48) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5576 |
НІКА Л.О. |
16021 |
смт Велика Михайлівка |
Новоборисівська ЗОШ |
5 |
81 (42+27+12) |
|
С1 |
|
|
Лукіянчук Наталія Павлівна |
5577 |
НІКА С.О. |
16021 |
смт Велика Михайлівка |
Новоборисівська ЗОШ |
8 |
6 (6+0+0) |
|
|
|
|
Лукіянчук Наталія Павлівна |
5578 |
НІКІРУЙ С.Б. |
16303 |
м. Білгород-Дністровський |
Структурний підрозділ ЗДОЗО КЗ «Білгород-Дністровський педагогічний коледж» |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
5579 |
НІКІТЕНКО А.Ю. |
16041 |
смт. Овідіополь |
Великодолинська ЗОШ №2 |
2 |
81 (30+27+24) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
5580 |
НІКІТЕНКО Е. |
16042 |
смт. Овідіополь |
Овідіопольський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – гімназія» |
7 |
43 (12+12+19) |
|
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
5581 |
НІКІТЕНКО Н.Д. |
16061 |
с. Василівка |
Василівська ЗОШ |
6 |
111 (30+39+42) |
|
|
|
С3 |
Кунєва Марина Дмитрівна |
5582 |
НІКІТІН Д.О. |
16103 |
с. Богунове |
Богунівський НВК "ЗОШ І-ІІІ СТ. - ДС" |
5 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Пузанова Майя Миколаївна |
5583 |
НІКІТІН О.В. |
16198 |
м. Одеса |
школа-інтернат №3 |
2 |
78 (30+18+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5584 |
НІКІТІНА А.Б. |
16303 |
м. Білгород-Дністровський |
Структурний підрозділ ЗДОЗО КЗ «Білгород-Дністровський педагогічний коледж» |
2 |
81 (30+27+24) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
5585 |
НІКІТІНА А.О. |
16103 |
с. Богунове |
Богунівський НВК "ЗОШ І-ІІІ СТ. - ДС" |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Пузанова Майя Миколаївна |
5586 |
НІКІТІНА Д.І. |
16275 |
смт Велика Михайлівка |
Новопетрівська ЗОШ |
3 |
126 (36+42+48) |
З |
|
|
|
Лукіянчук Наталія Павлівна |
5587 |
НІКІТІНА Є.В. |
16256 |
м. Білгород-Дністровський |
Білгород-Дністровський НВК |
11 |
116 (30+39+47) |
|
|
|
С3 |
Мальована Наталія Спиридонівна |
5588 |
НІКІТІНСЬКА А.М. |
16042 |
смт. Овідіополь |
Овідіопольський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – гімназія» |
9 |
92 (36+36+20) |
|
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
5589 |
НІКІТЮ Д.С. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
4 |
72 (18+30+24) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5590 |
НІКІТЮК Г.К. |
16035 |
смт. Овідіополь |
Великодолинський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – гімназія» |
5 |
93 (30+27+36) |
|
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
5591 |
НІКІТЮК М.В. |
16303 |
м. Білгород-Дністровський |
Структурний підрозділ ЗДОЗО КЗ «Білгород-Дністровський педагогічний коледж» |
2 |
75 (24+27+24) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
5592 |
НІКІФОРОВ В.П. |
16244 |
с.Піщана |
НВК «Піщанська ЗОШ І-ІІІст.-ЗДО» |
9 |
125 (42+57+26) |
|
С1 |
С2 |
|
Полуніна Світлана Володимирівна |
5593 |
НІКІФОРОВА Л.С. |
16046 |
смт. Овідіополь |
Йосипівська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
6 |
135 (42+39+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Феленко Ірина Григорівна |
5594 |
НІКІФОРОВА П.А. |
16043 |
смт. Овідіополь |
Овідіопольська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 |
4 |
126 (42+36+48) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
5595 |
НІКІФОРУК Н.О. |
16251 |
м. Одеса |
ЗОШ № 14 |
3 |
78 (24+24+30) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5596 |
НІКІШИН Н.О. |
16257 |
с. Доброолександрівка |
Доброолександрівська ЗОШ |
2 |
81 (30+30+21) |
З |
|
|
|
Дубська Надія Олександрівна |
5597 |
НІКІШОВ В. |
16132 |
с. Червонознам’янка |
Червонознам’янська ЗОШ |
9 |
57 (12+27+18) |
|
|
|
|
Піпер Олена Миколаївна |
5598 |
НІКОВ І.В. |
16081 |
м. Арциз |
НВК ЗОШ № 4 ліцей |
3 |
86 (32+30+24) |
|
С1 |
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
5599 |
НІКОВА А.О. |
16256 |
м. Білгород-Дністровський |
Білгород-Дністровський НВК |
8 |
62 (24+24+14) |
|
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
5600 |
НІКОВА О.Г. |
16221 |
смт. Тарутине |
Виноградівський НВК ЗОШ д/з |
7 |
68 (18+21+29) |
|
|
|
|
Авілко Тетяна Григорівна |
5601 |
НІКОЛА А.І. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
4 |
86 (20+24+42) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5602 |
НІКОЛАЄВ А.Є. |
16214 |
м. Одеса |
Ланжероновський |
4 |
102 (30+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5603 |
НІКОЛАЄВ Д.В. |
16121 |
смт. Радісне |
Радісненська ЗОШ |
3 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Красильникова Руслана Євгенівна |
5604 |
НІКОЛАЄВ М.І. |
16101 |
м. Ізмаїл |
ЗОШ № 8 |
3 |
56 (20+18+18) |
|
|
|
|
Коколова Олена Дмитріївна |
5605 |
НІКОЛАЄВ М.О. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
2 |
51 (24+21+6) |
|
С1 |
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5606 |
НІКОЛАЄВА А.Г. |
16012 |
м. Болград |
Гімназія ім. Г. С. Раковського |
6 |
117 (42+36+39) |
|
С1 |
|
|
Димитрова Світлана Яківна |
5607 |
НІКОЛАЄВА А.С. |
16286 |
м. Березівка |
КЗЗСО № 3 м. Березівка |
4 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Бондар Любов Миколаївна |
5608 |
НІКОЛАЄВА В.В. |
16080 |
м. Арциз |
НВК ЗОШ № 1 гімназія |
3 |
54 (24+12+18) |
|
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
5609 |
НІКОЛАЄВА К.В. |
16080 |
м. Арциз |
НВК ЗОШ № 1 гімназія |
9 |
92 (12+48+32) |
|
|
С2 |
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
5610 |
НІКОЛАЄВА М.В. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
6 |
138 (42+39+57) |
|
С1 |
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5611 |
НІКОЛАЄВА О.Д. |
16196 |
м. Одеса |
Морський ліцей - ЗОШ №24 |
3 |
62 (26+18+18) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5612 |
НІКОЛАЄВА Т.О. |
16132 |
с. Червонознам’янка |
Червонознам’янська ЗОШ |
10 |
136 (42+48+46) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Піпер Олена Миколаївна |
5613 |
НІКОЛАЄВА Я.О. |
16122 |
с. Жовтень |
Збірна шкіл Ширяївського району |
8 |
113 (36+39+38) |
|
|
|
|
Татаріна Альбіна Миколаївна |
5614 |
НІКОЛАЄНКО А.Д. |
16145 |
м. Одеса |
НВК № 300 |
3 |
102 (30+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5615 |
НІКОЛАЄНКО В.С. |
16251 |
м. Одеса |
ЗОШ № 14 |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5616 |
НІКОЛАЄНКО Д.Н. |
16279 |
м. Білгород-Дністровський |
Бритівська ЗОШ |
11 |
122 (30+51+41) |
|
|
С2 |
С3 |
Мальована Наталія Спиридонівна |
5617 |
НІКОЛАЄНКО Є.Ю. |
16279 |
м. Білгород-Дністровський |
Бритівська ЗОШ |
2 |
60 (24+21+15) |
|
С1 |
С2 |
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
5618 |
НІКОЛАЄНКО І.О. |
16260 |
с. Чернече |
НВК «Чернеченська ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ» |
3 |
72 (36+24+12) |
|
С1 |
|
|
Полуніна Світлана Володимирівна |
5619 |
НІКОЛАЄНКО К.С. |
16144 |
м. Одеса |
ЗОШ № 130 |
2 |
81 (30+24+27) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5620 |
НІКОЛАЄНКО О.О. |
16256 |
м. Білгород-Дністровський |
Білгород-Дністровський НВК |
8 |
72 (18+6+48) |
|
|
|
С3 |
Мальована Наталія Спиридонівна |
5621 |
НІКОЛАЄНКО Ю.М. |
16044 |
смт. Овідіополь |
Кароліно-Бугазька ЗОШ, Таїровська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
5 |
120 (48+39+33) |
|
С1 |
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
5622 |
НІКОЛАІДІ А.А. |
16139 |
м. Одеса |
НВК № 263 |
3 |
68 (26+12+30) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5623 |
НІКОЛАЙЧУК К.Г. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
6 |
123 (60+33+30) |
|
С1 |
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5624 |
НІКОЛАЙЧУК С.Г. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
9 |
141 (42+39+60) |
|
С1 |
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5625 |
НІКОЛІН А.О. |
16122 |
с. Жовтень |
Збірна шкіл Ширяївського району |
4 |
74 (26+24+24) |
|
|
|
|
Татаріна Альбіна Миколаївна |
5626 |
НІКОЛІНА К.М. |
16122 |
с. Жовтень |
Збірна шкіл Ширяївського району |
4 |
102 (36+30+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Татаріна Альбіна Миколаївна |
5627 |
НІКОЛОВ А.Д. |
16080 |
м. Арциз |
НВК ЗОШ № 1 гімназія |
3 |
32 (8+6+18) |
|
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
5628 |
НІКОЛОВА А.П. |
16053 |
смт. Овідіополь |
Прилиманська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
3 |
102 (36+30+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Феленко Ірина Григорівна |
5629 |
НІКОЛОВА Н.М. |
16139 |
м. Одеса |
НВК № 263 |
3 |
52 (16+6+30) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5630 |
НІКОНЧУК С.О. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
5 |
138 (54+51+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5631 |
НІКУЛ В.С. |
16019 |
смт Велика Михайлівка |
Великомихайлівський НВК |
5 |
135 (54+33+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Лукіянчук Наталія Павлівна |
5632 |
НІКУЛ Є.О. |
16019 |
смт Велика Михайлівка |
Великомихайлівський НВК |
6 |
135 (54+33+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Лукіянчук Наталія Павлівна |
5633 |
НІКУЛ Л.С. |
16019 |
смт Велика Михайлівка |
Великомихайлівський НВК |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Лукіянчук Наталія Павлівна |
5634 |
НІКУЛІНА Н.Є. |
16163 |
м. Одеса |
ЗОШ № 37 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5635 |
НІКУПОВ Є.Л. |
16140 |
м. Одеса |
ЗОШ № 89 |
4 |
130 (40+42+48) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5636 |
НІНІТЧУК Д.Ю. |
16081 |
м. Арциз |
НВК ЗОШ № 4 ліцей |
4 |
120 (36+48+36) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
5637 |
НОВАК В.В. |
16166 |
м. Одеса |
ЗОШ № 40 |
4 |
120 (36+48+36) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5638 |
НОВАК К.П. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
5 |
75 (24+18+33) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5639 |
НОВАК С.О. |
16279 |
м. Білгород-Дністровський |
Бритівська ЗОШ |
4 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
5640 |
НОВАКОВСЬКИЙ М.О. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
3 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5641 |
НОВАКОВСЬКИЙ Н.А. |
16165 |
м. Одеса |
ЗОШ № 53 |
3 |
86 (26+36+24) |
|
|
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5642 |
НОВАЧЕНКО Д.А. |
16041 |
смт. Овідіополь |
Великодолинська ЗОШ №2 |
2 |
39 (6+24+9) |
|
|
С2 |
|
Феленко Ірина Григорівна |
5643 |
НОВИК Н.С. |
16177 |
м. Одеса |
ЗОШ №63 |
2 |
72 (30+21+21) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5644 |
НОВИЦЬКИЙ В.А. |
16148 |
м. Одеса |
Гімназія № 9 |
2 |
66 (24+24+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5645 |
НОВИЦЬКИЙ В.О. |
16046 |
смт. Овідіополь |
Йосипівська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
6 |
138 (42+39+57) |
|
С1 |
|
С3 |
Феленко Ірина Григорівна |
5646 |
НОВІКОВ Д.А. |
16084 |
м. Арциз |
ЗОШ № 3 |
5 |
51 (24+9+18) |
|
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
5647 |
НОВІКОВ М.А. |
16159 |
м. Одеса |
ЗОШ № 69 |
3 |
92 (14+36+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5648 |
НОВІКОВ С.О. |
16048 |
смт. Овідіополь |
Мар'янівська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
4 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
5649 |
НОВІКОВ Я.Д. |
16211 |
м. Одеса |
Ор Саллах |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5650 |
НОВІКОВА А.А. |
16012 |
м. Болград |
Гімназія ім. Г. С. Раковського |
7 |
132 (42+45+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Димитрова Світлана Яківна |
5651 |
НОВІКОВА А.Є. |
16256 |
м. Білгород-Дністровський |
Білгород-Дністровський НВК |
8 |
76 (30+21+25) |
|
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
5652 |
НОВІКОВА В. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
6 |
54 (18+18+18) |
|
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
5653 |
НОВІКОВА В.О. |
16048 |
смт. Овідіополь |
Мар'янівська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
8 |
68 (18+27+23) |
|
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
5654 |
НОВІКОВА С.В. |
16141 |
м. Одеса |
Юрліцей |
10 |
96 (36+39+21) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5655 |
НОВІЦЬКА А.Ю. |
16166 |
м. Одеса |
ЗОШ № 40 |
4 |
124 (34+48+42) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5656 |
НОВОПАШИНА В.Р. |
16327 |
с. Вигода |
Вигодянська ЗОШ І-ІІІ ст. |
3 |
120 (42+42+36) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
5657 |
НОВОПАШИНА В.Р. |
16327 |
с. Вигода |
Вигодянська ЗОШ І-ІІІ ст. |
3 |
114 (36+42+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Буткевич Валентина Григорівна |
5658 |
НОВОСЕЛЬЦЕВА Ж.В. |
16196 |
м. Одеса |
Морський ліцей - ЗОШ №24 |
5 |
150 (60+45+45) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5659 |
НОВОСЬОЛОВ Г.В. |
16082 |
м. Арциз |
ЗОШ № 5 |
3 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
5660 |
НОВОТНИЙ В.В. |
16048 |
смт. Овідіополь |
Мар'янівська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
6 |
159 (54+45+60) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
5661 |
НОВОШИЦЬКА О.В. |
16218 |
смт. Тарутине |
Тарутинський НВК ЗОШ д/з |
10 |
124 (30+57+37) |
|
|
С2 |
|
Авілко Тетяна Григорівна |
5662 |
НОГА Р.Є. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
6 |
117 (36+39+42) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5663 |
НОГАЙ К.О. |
16327 |
с. Вигода |
Вигодянська ЗОШ І-ІІІ ст. |
3 |
108 (36+36+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Буткевич Валентина Григорівна |
5664 |
НОГАЛЬ Б.С. |
16329 |
с. Холодна |
Холоднобалківська ЗОШ І-ІІІ ст. |
2 |
78 (18+30+30) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
5665 |
НОЗДРИНА А.Д. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
1 |
6 (0+0+6) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5666 |
НОРЕНКО К.І. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
8 |
82 (30+15+37) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5667 |
НОСАЧ В.В. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
1 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5668 |
НОСЕНКО В.В. |
16050 |
смт. Овідіополь |
Молодіжненська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
8 |
110 (42+33+35) |
|
С1 |
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
5669 |
НОСКОВА А.О. |
16155 |
м. Одеса |
ЗОШ № 81 |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5670 |
НОСОВА А.О. |
16200 |
м. Ананьїв |
Збірна шкіл |
4 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Ситнік Людмила Олександрівна |
5671 |
НОСОВА В. . |
16053 |
смт. Овідіополь |
Прилиманська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
3 |
108 (36+36+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Феленко Ірина Григорівна |
5672 |
НОСОВА К.С. |
16256 |
м. Білгород-Дністровський |
Білгород-Дністровський НВК |
5 |
174 (60+57+57) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
5673 |
НОСОВА Л.С. |
16242 |
смт. Тарутине |
Калачівська ЗОШ, НВК ЗОШ д/з с. Вознесенка-2 |
2 |
60 (18+24+18) |
|
|
С2 |
|
Авілко Тетяна Григорівна |
5674 |
НОСУЛЕНКО Г.С. |
16256 |
м. Білгород-Дністровський |
Білгород-Дністровський НВК |
5 |
132 (48+45+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
5675 |
НОУР В.Р. |
16101 |
м. Ізмаїл |
ЗОШ № 8 |
2 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Коколова Олена Дмитріївна |
5676 |
НРОКОПЕНКО І.О. |
16138 |
м. Одеса |
ЗОШ №43 |
4 |
96 (36+30+30) |
|
С1 |
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5677 |
НУЖДІН В.В. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
2 |
63 (24+24+15) |
|
С1 |
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5678 |
НЯГОВ С.В. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
2 |
51 (24+12+15) |
|
С1 |
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5679 |
НЯГОВА М.П. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
7 |
68 (12+18+38) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5680 |
НЯНЬЧУК Н.М. |
16047 |
смт. Овідіополь |
Калаглійська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
1 |
81 (30+21+30) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
5681 |
ОАРЗА Д.А. |
16319 |
м. Рені |
Плавнінська ЗОШ |
10 |
127 (30+60+37) |
|
|
С2 |
|
Потрібна Людмила Валентинівна |
5682 |
ОБЕРЕМОК В.О. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
8 |
100 (36+27+37) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5683 |
ОБЕРТАЙЛО В.Р. |
16214 |
м. Одеса |
Ланжероновський |
2 |
63 (18+21+24) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5684 |
ОБЛАНОВ О.О. |
16020 |
смт Велика Михайлівка |
Великомихайлівська опорна ЗОШ |
3 |
132 (36+48+48) |
З |
|
|
|
Лукіянчук Наталія Павлівна |
5685 |
ОБЛОГ К.О. |
16166 |
м. Одеса |
ЗОШ № 40 |
2 |
66 (18+21+27) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5686 |
ОБОД П.М. |
16145 |
м. Одеса |
НВК № 300 |
3 |
90 (36+30+24) |
|
С1 |
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5687 |
ОБОДОВСЬКИЙ О.О. |
16196 |
м. Одеса |
Морський ліцей - ЗОШ №24 |
5 |
84 (30+27+27) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5688 |
ОБОРОТОВА А.І. |
16153 |
м. Одеса |
ЗОШ № 119 |
4 |
108 (30+36+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5689 |
ОБРУЧ М.С. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
3 |
96 (18+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5690 |
ОВАКІМЯН А.А. |
16307 |
м. Білгород-Дністровський |
ЗОШ № 11 |
3 |
118 (34+36+48) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
5691 |
ОВЕНКО П. |
16275 |
смт Велика Михайлівка |
Новопетрівська ЗОШ |
1 |
75 (24+27+24) |
З |
|
|
|
Лукіянчук Наталія Павлівна |
5692 |
ОВЕРЧЕНКО А.О. |
16078 |
м. Білгород-Дністровський |
Випаснянська ЗОШ І-ІІ ст. |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
5693 |
ОВЕРЧЕНКО Я.В. |
16279 |
м. Білгород-Дністровський |
Бритівська ЗОШ |
3 |
140 (44+48+48) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
5694 |
ОВОДЮК А.О. |
16132 |
с. Червонознам’янка |
Червонознам’янська ЗОШ |
9 |
139 (48+48+43) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Піпер Олена Миколаївна |
5695 |
ОВОДЮК Б.О. |
16251 |
м. Одеса |
ЗОШ № 14 |
2 |
63 (30+15+18) |
|
С1 |
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5696 |
ОВОДЮК В.В. |
16052 |
смт. Овідіополь |
Новодолинська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
4 |
114 (42+36+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Феленко Ірина Григорівна |
5697 |
ОВОДЮК Д. |
16132 |
с. Червонознам’янка |
Червонознам’янська ЗОШ |
5 |
135 (42+39+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Піпер Олена Миколаївна |
5698 |
ОВОДЮК Д.Ю. |
16166 |
м. Одеса |
ЗОШ № 40 |
3 |
102 (24+36+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5699 |
ОВРАМЕЦЬ А.О. |
16334 |
с. Нерубайське |
Нерубайська ЗОШ № 2 |
2 |
78 (24+30+24) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
5700 |
ОВРАМЕЦЬ Р.А. |
16155 |
м. Одеса |
ЗОШ № 81 |
3 |
126 (42+36+48) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5701 |
ОВСЕЄНКО В.С. |
16256 |
м. Білгород-Дністровський |
Білгород-Дністровський НВК |
5 |
57 (18+12+27) |
|
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
5702 |
ОВСЕПЯН А.К. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
5703 |
ОВСЯННІКОВ О.В. |
16082 |
м. Арциз |
ЗОШ № 5 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
5704 |
ОВЧАРЕНКО А.В. |
16144 |
м. Одеса |
ЗОШ № 130 |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5705 |
ОВЧАРЕНКО А.О. |
16045 |
смт. Овідіополь |
Барабойська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
5706 |
ОВЧАРЕНКО П.В. |
16135 |
м. Одеса |
ЗОШ № 60 |
4 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5707 |
ОВЧАРЕНКО Р.А. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
1 |
60 (24+18+18) |
|
С1 |
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5708 |
ОВЧАРОВ С.Д. |
16080 |
м. Арциз |
НВК ЗОШ № 1 гімназія |
8 |
104 (36+21+47) |
|
|
|
С3 |
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
5709 |
ОВЧАРОВА А.Г. |
16306 |
м. Білгород-Дністровський |
ЗОШ № 9 |
2 |
66 (12+24+30) |
|
|
С2 |
С3 |
Мальована Наталія Спиридонівна |
5710 |
ОВЧАРУК В.І. |
16143 |
м. Одеса |
ЗОШ № 100 |
6 |
114 (48+33+33) |
|
С1 |
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5711 |
ОВЧИННІКОВ Г.Д. |
16334 |
с. Нерубайське |
Нерубайська ЗОШ № 2 |
7 |
76 (24+18+34) |
|
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
5712 |
ОГАНІСЯН Є.Д. |
16052 |
смт. Овідіополь |
Новодолинська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
4 |
114 (42+30+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Феленко Ірина Григорівна |
5713 |
ОГОЛЮК І.Ю. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
4 |
126 (48+30+48) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5714 |
ОГОЛЮК С.В. |
16080 |
м. Арциз |
НВК ЗОШ № 1 гімназія |
6 |
12 (12+0+0) |
|
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
5715 |
ОГОРОДНІЙЧУК А.Р. |
16317 |
м. Рені |
Орлівська ЗОШ |
3 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Потрібна Людмила Валентинівна |
5716 |
ОГОРОДНІК А.В. |
16304 |
м. Білгород-Дністровський |
ЗОШ № 3 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
5717 |
ОГРОХІН М.В. |
16155 |
м. Одеса |
ЗОШ № 81 |
6 |
99 (30+27+42) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5718 |
ОГУРЦОВ О.Д. |
16101 |
м. Ізмаїл |
ЗОШ № 8 |
3 |
66 (18+30+18) |
|
|
|
|
Коколова Олена Дмитріївна |
5719 |
ОДАЖІУ І.Б. |
16122 |
с. Жовтень |
Збірна шкіл Ширяївського району |
7 |
41 (12+6+23) |
|
|
|
|
Татаріна Альбіна Миколаївна |
5720 |
ОДАЛЬЧУК С.А. |
16172 |
м. Одеса |
Гімназія №2 |
7 |
140 (48+45+47) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5721 |
ОДАРІЙ Є.А. |
16177 |
м. Одеса |
ЗОШ №63 |
2 |
81 (30+27+24) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5722 |
ОДИНСЬКА В.А. |
16089 |
м. Арциз |
Вишняковська ЗОШ |
8 |
159 (48+51+60) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
5723 |
ОДОРОЖА В.В. |
16075 |
с.Адамівка |
Адамівська ЗОШ |
2 |
78 (24+30+24) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
5724 |
ОЖЕНКО О.Є. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
4 |
118 (40+36+42) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5725 |
ОЖОВАН Д.В. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
2 |
63 (24+18+21) |
|
С1 |
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5726 |
ОЗАРЕНКО Д.О. |
16139 |
м. Одеса |
НВК № 263 |
4 |
110 (26+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5727 |
ОЗКАН Д.М. |
16175 |
м. Одеса |
Ліцей |
10 |
94 (18+33+43) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5728 |
ОЗПОЛАТ А.Ш. |
16168 |
м. Одеса |
ЗОШ № 35 |
8 |
122 (42+33+47) |
|
С1 |
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5729 |
ОЙКІН І.В. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
5 |
81 (30+30+21) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5730 |
ОККЕРТ С.А. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
4 |
104 (32+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5731 |
ОКЛЮК Б.С. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
2 |
36 (12+9+15) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5732 |
ОКОЛОВ М.О. |
16196 |
м. Одеса |
Морський ліцей - ЗОШ №24 |
4 |
102 (24+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5733 |
ОКОРОКОВ А.Д. |
16096 |
м. Арциз |
Надеждівська ЗОШ |
3 |
48 (12+18+18) |
|
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
5734 |
ОКОРОКОВА А.С. |
16084 |
м. Арциз |
ЗОШ № 3 |
5 |
156 (60+45+51) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
5735 |
ОКОРОКОВА Т.А. |
16165 |
м. Одеса |
ЗОШ № 53 |
4 |
86 (14+30+42) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5736 |
ОКСЕНЮК В.А. |
16093 |
м. Арциз |
Мирнопільська ЗОШ |
11 |
59 (6+33+20) |
|
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
5737 |
ОКСЕНЮК М.А. |
16093 |
м. Арциз |
Мирнопільська ЗОШ |
5 |
54 (24+9+21) |
|
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
5738 |
ОЛАДЕНКО А.І. |
16056 |
м. Ізмаїл |
Озернянська ЗОШ |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Раділова Світлана Семенівна |
5739 |
ОЛАР Р.В. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
7 |
53 (24+12+17) |
|
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
5740 |
ОЛЕЙНИК А.Ю. |
16153 |
м. Одеса |
ЗОШ № 119 |
3 |
84 (36+12+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5741 |
ОЛЕЙНИК Л.В. |
16122 |
с. Жовтень |
Збірна шкіл Ширяївського району |
9 |
95 (18+45+32) |
|
|
С2 |
|
Татаріна Альбіна Миколаївна |
5742 |
ОЛЕКСІН Я.В. |
16200 |
м. Ананьїв |
Збірна шкіл |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Ситнік Людмила Олександрівна |
5743 |
ОЛЕКСЮК Н.М. |
16100 |
м. Арциз |
Садовська ЗОШ, Плоцька ЗОШ, Весело Кутська ЗОШ |
4 |
132 (48+42+42) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
5744 |
ОЛЕНЕЦЬКИЙ Л.Л. |
16173 |
м. Одеса |
ЗОШ №68 |
3 |
108 (30+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5745 |
ОЛЕНИК Т.О. |
16333 |
с. Мирне |
Мирненська ЗОШ І-ІІІ ст. |
7 |
95 (30+30+35) |
|
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
5746 |
ОЛЕФІР Я.О. |
16176 |
м. Одеса |
ДНЗ Одеський професійний ліцей будівництва та архітектури |
10 |
94 (30+39+25) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5747 |
ОЛЕФІРЕНКО М.С. |
16139 |
м. Одеса |
НВК № 263 |
3 |
54 (18+6+30) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5748 |
ОЛЕШИНСЬКА І. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
1 |
6 (0+0+6) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5749 |
ОЛЄЙНІК К.Р. |
16330 |
с. Троїцьке |
Троїцький ЗЗСО І-ІІІ ст. |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
5750 |
ОЛЄСОВ Л.М. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
2 |
69 (24+24+21) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5751 |
ОЛІЗАРОВИЧ Р.Ю. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
8 |
133 (36+51+46) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5752 |
ОЛІЗАРОВИЧ Р.Ю. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
4 |
118 (40+42+36) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5753 |
ОЛІЙНИК В.В. |
16198 |
м. Одеса |
школа-інтернат №3 |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5754 |
ОЛІЙНИК Г.С. |
16216 |
смт. Тарутине |
Бородинська ЗОШ |
1 |
75 (18+27+30) |
З |
|
|
|
Авілко Тетяна Григорівна |
5755 |
ОЛІЙНИК Д.Є. |
16139 |
м. Одеса |
НВК № 263 |
3 |
88 (22+36+30) |
|
|
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5756 |
ОЛІЙНИК К.В. |
16144 |
м. Одеса |
ЗОШ № 130 |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5757 |
ОЛІЙНИК К.І. |
16139 |
м. Одеса |
НВК № 263 |
3 |
84 (30+30+24) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5758 |
ОЛІЙНИК Л.О. |
16463 |
смт. Миколаївка |
ОЗ «Миколаївська ЗОШ» |
6 |
78 (30+24+24) |
|
|
|
|
Чорна Марія Петрівна |
5759 |
ОЛІЙНИК П.А. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
1 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
5760 |
ОЛІЙНИК С.П. |
16132 |
с. Червонознам’янка |
Червонознам’янська ЗОШ |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Піпер Олена Миколаївна |
5761 |
ОЛІЙНИК Я.А. |
16023 |
смт Велика Михайлівка |
Новоолександрівська ЗОШ |
4 |
132 (48+36+48) |
З |
|
|
|
Лукіянчук Наталія Павлівна |
5762 |
ОЛІН В.О. |
16132 |
с. Червонознам’янка |
Червонознам’янська ЗОШ |
11 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Піпер Олена Миколаївна |
5763 |
ОЛІНА А.П. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
8 |
112 (30+33+49) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5764 |
ОЛІФЕРКО М.Р. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
4 |
114 (48+36+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5765 |
ОЛТЯН Д.Р. |
16082 |
м. Арциз |
ЗОШ № 5 |
2 |
81 (30+21+30) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
5766 |
ОЛЬВАНІКО М.С. |
16327 |
с. Вигода |
Вигодянська ЗОШ І-ІІІ ст. |
3 |
92 (32+30+30) |
|
С1 |
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
5767 |
ОЛЬХОВСЬКА А. |
16155 |
м. Одеса |
ЗОШ № 81 |
4 |
66 (18+30+18) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5768 |
ОЛЯНІШЕН Т.В. |
16166 |
м. Одеса |
ЗОШ № 40 |
5 |
123 (42+39+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5769 |
ОЛЯШ В.С. |
16166 |
м. Одеса |
ЗОШ № 40 |
2 |
84 (30+27+27) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5770 |
ОМЕЛЬЧЕНКО В.Д. |
16159 |
м. Одеса |
ЗОШ № 69 |
4 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5771 |
ОМЕЛЬЧЕНКО Д.О. |
16256 |
м. Білгород-Дністровський |
Білгород-Дністровський НВК |
7 |
77 (36+27+14) |
|
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
5772 |
ОМЕЛЬЧЕНКО Є.О. |
16093 |
м. Арциз |
Мирнопільська ЗОШ |
2 |
6 (0+0+6) |
|
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
5773 |
ОМЕЛЬЧЕНКО К.В. |
16132 |
с. Червонознам’янка |
Червонознам’янська ЗОШ |
6 |
114 (36+36+42) |
|
|
|
С3 |
Піпер Олена Миколаївна |
5774 |
ОМЕЛЬЧЕНКО О.В. |
16093 |
м. Арциз |
Мирнопільська ЗОШ |
5 |
96 (24+45+27) |
|
|
С2 |
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
5775 |
ОМЕЛЯН А.С. |
16311 |
м. Рені |
Ренійська гімназія |
2 |
75 (30+21+24) |
З |
|
|
|
Потрібна Людмила Валентинівна |
5776 |
ОНИЩЕНКО О.С. |
16155 |
м. Одеса |
ЗОШ № 81 |
1 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5777 |
ОНІКА К.О. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5778 |
ОНІКІЄНКО А.О. |
16052 |
смт. Овідіополь |
Новодолинська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
3 |
106 (28+36+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Феленко Ірина Григорівна |
5779 |
ОНІЧ А.О. |
16139 |
м. Одеса |
НВК № 263 |
3 |
102 (36+36+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5780 |
ОНІЩЕНКО В.І. |
16139 |
м. Одеса |
НВК № 263 |
3 |
114 (36+42+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5781 |
ОНІЩЕНКО В.Р. |
16153 |
м. Одеса |
ЗОШ № 119 |
4 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5782 |
ОНІЩУК А.О. |
16181 |
м. Одеса |
ЗОШ №71 |
4 |
86 (20+30+36) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5783 |
ОНІЩУК Є.О. |
16181 |
м. Одеса |
ЗОШ №71 |
2 |
81 (24+27+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5784 |
ОНУФРИК К.В. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
5785 |
ОНУФРІЄНКО Р.Д. |
16044 |
смт. Овідіополь |
Кароліно-Бугазька ЗОШ, Таїровська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
5786 |
ОПАЛЮК І.С. |
16163 |
м. Одеса |
ЗОШ № 37 |
1 |
75 (24+21+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5787 |
ОПРЯ В.І. |
16173 |
м. Одеса |
ЗОШ №68 |
3 |
126 (36+42+48) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5788 |
ОПРЯ В.К. |
16167 |
м. Одеса |
ЗОШ № 54 |
3 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5789 |
ОПРЯ Д.Р. |
16330 |
с. Троїцьке |
Троїцький ЗЗСО І-ІІІ ст. |
7 |
122 (36+33+53) |
|
|
|
С3 |
Буткевич Валентина Григорівна |
5790 |
ОПРЯ Є.Д. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
9 |
109 (24+45+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5791 |
ОПРЯ Т.Є. |
16330 |
с. Троїцьке |
Троїцький ЗЗСО І-ІІІ ст. |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
5792 |
ОРАНЧУК А.С. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
11 |
111 (30+42+39) |
|
|
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5793 |
ОРДИНСЬКИЙ С.О. |
16148 |
м. Одеса |
Гімназія № 9 |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5794 |
ОРЕЛ Є.В. |
16041 |
смт. Овідіополь |
Великодолинська ЗОШ №2 |
2 |
57 (12+21+24) |
|
|
С2 |
С3 |
Феленко Ірина Григорівна |
5795 |
ОРЕХОВА Р.І. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
9 |
159 (42+60+57) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5796 |
ОРЕШКО І.Д. |
16132 |
с. Червонознам’янка |
Червонознам’янська ЗОШ |
3 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Піпер Олена Миколаївна |
5797 |
ОРЄЛ А.О. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
4 |
98 (26+42+30) |
|
|
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5798 |
ОРЖЕХОВСЬКИЙ М. |
16021 |
смт Велика Михайлівка |
Новоборисівська ЗОШ |
8 |
106 (30+45+31) |
|
|
С2 |
|
Лукіянчук Наталія Павлівна |
5799 |
ОРЗІХ М.Ю. |
16214 |
м. Одеса |
Ланжероновський |
2 |
72 (30+18+24) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5800 |
ОРЗУЛ А.М. |
16019 |
смт Велика Михайлівка |
Великомихайлівський НВК |
3 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Лукіянчук Наталія Павлівна |
5801 |
ОРИШКО А.В. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
2 |
45 (12+18+15) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5802 |
ОРИЩУК Д.С. |
16166 |
м. Одеса |
ЗОШ № 40 |
5 |
123 (48+39+36) |
|
С1 |
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5803 |
ОРІНЕНКО В.О. |
16327 |
с. Вигода |
Вигодянська ЗОШ І-ІІІ ст. |
3 |
132 (48+36+48) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
5804 |
ОРЛОВ Б.Ю. |
16163 |
м. Одеса |
ЗОШ № 37 |
3 |
94 (28+30+36) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5805 |
ОРЛОВ Д.Є. |
16198 |
м. Одеса |
школа-інтернат №3 |
1 |
75 (18+30+27) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5806 |
ОРЛОВ М.Г. |
16172 |
м. Одеса |
Гімназія №2 |
7 |
134 (48+39+47) |
|
С1 |
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5807 |
ОРЛОВ О.Д. |
16214 |
м. Одеса |
Ланжероновський |
3 |
120 (36+36+48) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5808 |
ОРЛОВ Р.Т. |
16279 |
м. Білгород-Дністровський |
Бритівська ЗОШ |
4 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
5809 |
ОРЛОВА А.Р. |
16145 |
м. Одеса |
НВК № 300 |
3 |
6 (0+0+6) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5810 |
ОРЛОВА В. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
4 |
106 (22+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5811 |
ОРЛОВА В.В. |
16177 |
м. Одеса |
ЗОШ №63 |
3 |
120 (42+36+42) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5812 |
ОРЛОВА Д.Д. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
6 |
12 (12+0+0) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5813 |
ОРЛОВА Є.Ф. |
16144 |
м. Одеса |
ЗОШ № 130 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5814 |
ОРЛОВА Т.С. |
16279 |
м. Білгород-Дністровський |
Бритівська ЗОШ |
9 |
84 (12+39+33) |
|
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
5815 |
ОРЛОВСЬКА Д.С. |
16144 |
м. Одеса |
ЗОШ № 130 |
2 |
81 (30+24+27) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5816 |
ОРЛОВСЬКИЙ О.А. |
16181 |
м. Одеса |
ЗОШ №71 |
8 |
107 (30+36+41) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5817 |
ОРУДЖОВА С.Ф. |
16334 |
с. Нерубайське |
Нерубайська ЗОШ № 2 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
5818 |
ОСАДЧА М.О. |
16052 |
смт. Овідіополь |
Новодолинська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
4 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
5819 |
ОСАДЧА О.О. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
6 |
87 (36+30+21) |
|
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
5820 |
ОСАДЧА С.О. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
8 |
56 (30+15+11) |
|
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
5821 |
ОСАДЧИЙ Г.А. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
7 |
92 (36+18+38) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5822 |
ОСАДЧИЙ М.С. |
16153 |
м. Одеса |
ЗОШ № 119 |
3 |
66 (30+24+12) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5823 |
ОСАДЧУК О.В. |
16168 |
м. Одеса |
ЗОШ № 35 |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5824 |
ОСАДЧУК О.Е. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
1 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5825 |
ОСАДЧУК Р.Е. |
16140 |
м. Одеса |
ЗОШ № 89 |
5 |
54 (42+6+6) |
|
С1 |
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5826 |
ОСАУЛЕНКО Д.Л. |
16020 |
смт Велика Михайлівка |
Великомихайлівська опорна ЗОШ |
1 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Лукіянчук Наталія Павлівна |
5827 |
ОСИНСЬКА Я.М. |
16327 |
с. Вигода |
Вигодянська ЗОШ І-ІІІ ст. |
9 |
83 (12+39+32) |
|
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
5828 |
ОСИПЕНКО А.В. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
5829 |
ОСИПЕНКО В.А. |
16186 |
м. Одеса |
ЗОШ №30 |
4 |
72 (30+18+24) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5830 |
ОСИПЕНКО І.Р. |
16200 |
м. Ананьїв |
Збірна шкіл |
9 |
47 (18+6+23) |
|
|
|
|
Ситнік Людмила Олександрівна |
5831 |
ОСИПЕНКО М.В. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
8 |
84 (18+24+42) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5832 |
ОСИПЕНКО М.О. |
16187 |
м. Одеса |
ЗОШ №84 |
2 |
69 (30+21+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5833 |
ОСИПЕНКО М.О. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
11 |
126 (24+57+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5834 |
ОСИПЕНКО М.Р. |
16200 |
м. Ананьїв |
Збірна шкіл |
6 |
141 (54+45+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ситнік Людмила Олександрівна |
5835 |
ОСИПОВ Д.Д. |
16139 |
м. Одеса |
НВК № 263 |
4 |
54 (18+6+30) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5836 |
ОСИПОВА А.О. |
16210 |
с. Северинівка |
Северинівська ЗОШ |
4 |
44 (14+12+18) |
|
|
|
|
Іриченко Лілія Миколаївна |
5837 |
ОСІПЯН А.А. |
16053 |
смт. Овідіополь |
Прилиманська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
4 |
120 (30+48+42) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
5838 |
ОСКІЛКО В.О. |
16155 |
м. Одеса |
ЗОШ № 81 |
4 |
78 (24+30+24) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5839 |
ОСКІЛКО О.А. |
16155 |
м. Одеса |
ЗОШ № 81 |
7 |
89 (12+42+35) |
|
|
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5840 |
ОСЛАВСЬКА Х.В. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
6 |
123 (42+21+60) |
|
С1 |
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5841 |
ОСНЯКОВ А.О. |
16287 |
м. Березівка |
КЗЗСО № 2 м. Березівка |
3 |
108 (36+36+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Бондар Любов Миколаївна |
5842 |
ОСОКІН О.М. |
16052 |
смт. Овідіополь |
Новодолинська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
3 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
5843 |
ОСТАВНЕНКО Г.Б. |
16200 |
м. Ананьїв |
Збірна шкіл |
10 |
134 (36+57+41) |
|
|
С2 |
С3 |
Ситнік Людмила Олександрівна |
5844 |
ОСТАНІНА А.М. |
16076 |
м. Білгород-Дністровський |
Удобненська ЗОШ |
4 |
46 (10+24+12) |
|
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
5845 |
ОСТАПЕНКО А.А. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
4 |
62 (20+24+18) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5846 |
ОСТАПЕНКО А.С. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
11 |
129 (30+60+39) |
|
|
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5847 |
ОСТАПЕНКО Д. |
16177 |
м. Одеса |
ЗОШ №63 |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5848 |
ОСТАПЕНКО С.О. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
7 |
147 (42+45+60) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5849 |
ОСТАПЧУК Д.Ю. |
16089 |
м. Арциз |
Вишняковська ЗОШ |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
5850 |
ОСТАПЮК В.О. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
2 |
57 (24+24+9) |
|
С1 |
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5851 |
ОСТАПЮК С.Г. |
16080 |
м. Арциз |
НВК ЗОШ № 1 гімназія |
4 |
132 (42+48+42) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
5852 |
ОСТАХОВ Є.В. |
16148 |
м. Одеса |
Гімназія № 9 |
2 |
81 (24+27+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5853 |
ОСТАШОВ С.В. |
16102 |
Фонтанка |
Фонтанський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія» |
5 |
99 (42+36+21) |
|
С1 |
|
|
Бабич Ольга Борисівна |
5854 |
ОСТАШОВА О.О. |
16102 |
Фонтанка |
Фонтанський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія» |
3 |
74 (20+24+30) |
|
|
|
|
Бабич Ольга Борисівна |
5855 |
ОСТРА В.С. |
16256 |
м. Білгород-Дністровський |
Білгород-Дністровський НВК |
5 |
111 (36+30+45) |
|
|
|
С3 |
Мальована Наталія Спиридонівна |
5856 |
ОСТРИК Ю.І. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
7 |
77 (24+27+26) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5857 |
ОСТРОВА А.І. |
16035 |
смт. Овідіополь |
Великодолинський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – гімназія» |
3 |
84 (24+30+30) |
|
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
5858 |
ОСТРОВСЬКИЙ А.М. |
16041 |
смт. Овідіополь |
Великодолинська ЗОШ №2 |
3 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
5859 |
ОСТРОВСЬКИЙ В.О. |
16329 |
с. Холодна |
Холоднобалківська ЗОШ І-ІІІ ст. |
4 |
112 (34+36+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Буткевич Валентина Григорівна |
5860 |
ОСТРОУЩЕНКО О.С. |
16118 |
смт Олександрівка, м.Чорноморськ |
Олександрівська ЗОШ |
4 |
102 (36+36+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Вакарь Яна Василівна |
5861 |
ОСЬМІНІН В.А. |
16035 |
смт. Овідіополь |
Великодолинський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – гімназія» |
3 |
132 (42+48+42) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
5862 |
ОТДЕЛЯКІН М.Є. |
16165 |
м. Одеса |
ЗОШ № 53 |
1 |
72 (18+24+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5863 |
ОТІНОВА Є.Д. |
16286 |
м. Березівка |
КЗЗСО № 3 м. Березівка |
4 |
138 (48+48+42) |
З |
|
|
|
Бондар Любов Миколаївна |
5864 |
ОТЯН А.А. |
16118 |
смт Олександрівка, м.Чорноморськ |
Олександрівська ЗОШ |
4 |
102 (30+42+30) |
|
|
С2 |
|
Вакарь Яна Василівна |
5865 |
ОФІЦЕРОВА І.С. |
16334 |
с. Нерубайське |
Нерубайська ЗОШ № 2 |
3 |
102 (36+36+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Буткевич Валентина Григорівна |
5866 |
ОФЛІЯН Д.С. |
16155 |
м. Одеса |
ЗОШ № 81 |
4 |
120 (42+30+48) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5867 |
ОХІЧЕВА Д.Р. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
3 |
74 (26+24+24) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5868 |
ОХОТНІКОВ А.О. |
16313 |
м. Рені |
ЗОШ №4 |
1 |
81 (30+24+27) |
З |
|
|
|
Потрібна Людмила Валентинівна |
5869 |
ОХОТНІЧЕНКО А.Б. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
1 |
45 (12+21+12) |
|
|
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5870 |
ОХРІМЕНКО Д.Б. |
16140 |
м. Одеса |
ЗОШ № 89 |
3 |
120 (42+36+42) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5871 |
ОХТІН І.В. |
16214 |
м. Одеса |
Ланжероновський |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5872 |
ОХТІН О. |
16214 |
м. Одеса |
Ланжероновський |
3 |
74 (20+30+24) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5873 |
ОЧЕРЕТНОГО А.Ю. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
4 |
36 (0+12+24) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5874 |
ОЧИНСЬКА М.І. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
10 |
81 (30+33+18) |
|
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
5875 |
ОШОВСЬКА С.М. |
16166 |
м. Одеса |
ЗОШ № 40 |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5876 |
ПАВАЛУКА К.В. |
16081 |
м. Арциз |
НВК ЗОШ № 4 ліцей |
3 |
84 (24+30+30) |
|
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
5877 |
ПАВЕЛ Б.І. |
16312 |
м. Рені |
ЗОШ №3 |
7 |
141 (36+51+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Потрібна Людмила Валентинівна |
5878 |
ПАВЕЛ М.В. |
16317 |
м. Рені |
Орлівська ЗОШ |
5 |
117 (54+39+24) |
|
С1 |
|
|
Потрібна Людмила Валентинівна |
5879 |
ПАВЕЛКО К.О. |
16327 |
с. Вигода |
Вигодянська ЗОШ І-ІІІ ст. |
3 |
104 (32+30+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Буткевич Валентина Григорівна |
5880 |
ПАВЄЛ К.М. |
16141 |
м. Одеса |
Юрліцей |
8 |
141 (36+45+60) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5881 |
ПАВЛЕНКО К.В. |
16156 |
м. Одеса |
ЗОШ № 86 |
5 |
156 (54+48+54) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5882 |
ПАВЛЕНКО М.Г. |
16334 |
с. Нерубайське |
Нерубайська ЗОШ № 2 |
3 |
84 (36+30+18) |
|
С1 |
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
5883 |
ПАВЛЕНКО М.П. |
16260 |
с. Чернече |
НВК «Чернеченська ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ» |
4 |
72 (18+24+30) |
|
|
|
|
Полуніна Світлана Володимирівна |
5884 |
ПАВЛЕНКО М.Ю. |
16140 |
м. Одеса |
ЗОШ № 89 |
2 |
54 (18+15+21) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5885 |
ПАВЛЕНКО О.О. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
2 |
78 (30+18+30) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
5886 |
ПАВЛЕНКО О.С. |
16078 |
м. Білгород-Дністровський |
Випаснянська ЗОШ І-ІІ ст. |
2 |
72 (24+24+24) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
5887 |
ПАВЛЕНКО С.С. |
16172 |
м. Одеса |
Гімназія №2 |
8 |
113 (36+33+44) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5888 |
ПАВЛИК А.С. |
16082 |
м. Арциз |
ЗОШ № 5 |
4 |
66 (30+24+12) |
|
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
5889 |
ПАВЛИОГЛУ В.В. |
16090 |
м. Арциз |
Вознесенівська ЗОШ, Главанська ЗОШ |
9 |
119 (30+48+41) |
|
|
С2 |
С3 |
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
5890 |
ПАВЛИЧКО М.Ю. |
16153 |
м. Одеса |
ЗОШ № 119 |
3 |
60 (24+6+30) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5891 |
ПАВЛИШИН О.С. |
16093 |
м. Арциз |
Мирнопільська ЗОШ |
5 |
54 (24+9+21) |
|
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
5892 |
ПАВЛІНЧАК О.Є. |
16102 |
Фонтанка |
Фонтанський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія» |
5 |
60 (18+24+18) |
|
|
|
|
Бабич Ольга Борисівна |
5893 |
ПАВЛІШЕН К.В. |
16144 |
м. Одеса |
ЗОШ № 130 |
3 |
132 (42+48+42) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5894 |
ПАВЛО О. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
6 |
48 (48+0+0) |
|
С1 |
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5895 |
ПАВЛОВ А.М. |
16172 |
м. Одеса |
Гімназія №2 |
7 |
109 (36+30+43) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5896 |
ПАВЛОВ Г.О. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
4 |
74 (14+24+36) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5897 |
ПАВЛОВ К.О. |
16092 |
м. Арциз |
Павловська ЗОШ, Острівнянська ЗОШ |
7 |
33 (12+0+21) |
|
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
5898 |
ПАВЛОВ М.А. |
16092 |
м. Арциз |
Павловська ЗОШ, Острівнянська ЗОШ |
2 |
63 (18+21+24) |
|
|
С2 |
С3 |
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
5899 |
ПАВЛОВ М.О. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
3 |
108 (36+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5900 |
ПАВЛОВ Т.І. |
16241 |
смт. Тарутине |
НВК с. Малоярославець-2 |
2 |
72 (30+21+21) |
З |
|
|
|
Авілко Тетяна Григорівна |
5901 |
ПАВЛОВА В.І. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
4 |
84 (24+36+24) |
|
|
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5902 |
ПАВЛОВА Є.В. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
4 |
98 (26+24+48) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5903 |
ПАВЛОВА З.Р. |
16140 |
м. Одеса |
ЗОШ № 89 |
3 |
62 (26+24+12) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5904 |
ПАВЛОВА С.М. |
16163 |
м. Одеса |
ЗОШ № 37 |
4 |
116 (32+36+48) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5905 |
ПАВЛОВА С.Ю. |
16080 |
м. Арциз |
НВК ЗОШ № 1 гімназія |
2 |
6 (0+0+6) |
|
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
5906 |
ПАВЛОВСЬКА А.А. |
16279 |
м. Білгород-Дністровський |
Бритівська ЗОШ |
1 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
5907 |
ПАВЛОВСЬКА Д.Т. |
16279 |
м. Білгород-Дністровський |
Бритівська ЗОШ |
4 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
5908 |
ПАВЛОВСЬКА М.М. |
16327 |
с. Вигода |
Вигодянська ЗОШ І-ІІІ ст. |
4 |
120 (36+36+48) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
5909 |
ПАВЛЮК А.А. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
3 |
114 (42+30+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5910 |
ПАВЛЮК А.О. |
16196 |
м. Одеса |
Морський ліцей - ЗОШ №24 |
2 |
78 (24+27+27) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5911 |
ПАВЛЮК А.О. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
4 |
120 (36+36+48) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
5912 |
ПАВЛЮК В. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
8 |
119 (36+33+50) |
|
|
|
С3 |
Буткевич Валентина Григорівна |
5913 |
ПАВЛЮК Д.М. |
16091 |
м. Арциз |
Теплицька ЗОШ |
3 |
114 (42+30+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
5914 |
ПАВЛЮК Д.О. |
16208 |
м. Одеса |
ЗОШ № 33 |
4 |
90 (24+24+42) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5915 |
ПАВЛЮК Л.М. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
6 |
108 (42+36+30) |
|
С1 |
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
5916 |
ПАВЛЮК М.О. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
3 |
96 (36+24+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5917 |
ПАДАЛКО Т.Ю. |
16165 |
м. Одеса |
ЗОШ № 53 |
1 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5918 |
ПАДУРА В.І. |
16083 |
м. Арциз |
Кам’янська ЗОШ |
6 |
150 (48+54+48) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
5919 |
ПАДУРА К.Р. |
16083 |
м. Арциз |
Кам’янська ЗОШ |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
5920 |
ПАДУРЕЦЬ Б.Д. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
2 |
72 (24+27+21) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5921 |
ПАДУРІ В.А. |
16118 |
смт Олександрівка, м.Чорноморськ |
Олександрівська ЗОШ |
4 |
84 (30+24+30) |
|
|
|
|
Вакарь Яна Василівна |
5922 |
ПАДУРІ В.А. |
16118 |
смт Олександрівка, м.Чорноморськ |
Олександрівська ЗОШ |
2 |
54 (24+18+12) |
|
С1 |
|
|
Вакарь Яна Василівна |
5923 |
ПАЄРЕЛЄВА А.Г. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5924 |
ПАЖИТНЕВ Д.В. |
16155 |
м. Одеса |
ЗОШ № 81 |
7 |
68 (12+24+32) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5925 |
ПАК А.О. |
16279 |
м. Білгород-Дністровський |
Бритівська ЗОШ |
4 |
126 (42+36+48) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
5926 |
ПАК К.О. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
3 |
134 (38+48+48) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5927 |
ПАЛАДІ Ю.В. |
16309 |
м. Білгород-Дністровський |
КЗ НВК ім. С.О. Морозової |
4 |
108 (30+36+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Мальована Наталія Спиридонівна |
5928 |
ПАЛАДІЙ К.Р. |
16075 |
с.Адамівка |
Адамівська ЗОШ |
3 |
96 (30+30+36) |
|
|
|
С3 |
Мальована Наталія Спиридонівна |
5929 |
ПАЛАДІЙ С.А. |
16012 |
м. Болград |
Гімназія ім. Г. С. Раковського |
2 |
63 (18+21+24) |
|
|
С2 |
С3 |
Димитрова Світлана Яківна |
5930 |
ПАЛАДІЙ Х.В. |
16200 |
м. Ананьїв |
Збірна шкіл |
7 |
77 (24+18+35) |
|
|
|
|
Ситнік Людмила Олександрівна |
5931 |
ПАЛАДУЦА Н.Д. |
16257 |
с. Доброолександрівка |
Доброолександрівська ЗОШ |
3 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Дубська Надія Олександрівна |
5932 |
ПАЛАЗОВ А.А. |
16334 |
с. Нерубайське |
Нерубайська ЗОШ № 2 |
3 |
108 (36+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Буткевич Валентина Григорівна |
5933 |
ПАЛАМАРЕНКО С.О. |
16256 |
м. Білгород-Дністровський |
Білгород-Дністровський НВК |
6 |
147 (36+51+60) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
5934 |
ПАЛАМАРЧУК А.А. |
16008 |
с. Олександрівка |
Олександрівська ЗОШ |
7 |
140 (48+51+41) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Арапанова Світлана Федорівна |
5935 |
ПАЛАМАРЧУК А.О. |
16132 |
с. Червонознам’янка |
Червонознам’янська ЗОШ |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Піпер Олена Миколаївна |
5936 |
ПАЛАМАРЧУК А.С. |
16144 |
м. Одеса |
ЗОШ № 130 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5937 |
ПАЛАМАРЧУК В. |
16251 |
м. Одеса |
ЗОШ № 14 |
2 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5938 |
ПАЛАМАРЧУК В.І. |
16186 |
м. Одеса |
ЗОШ №30 |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5939 |
ПАЛАМАРЧУК Д.В. |
16163 |
м. Одеса |
ЗОШ № 37 |
3 |
64 (22+6+36) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5940 |
ПАЛАМАРЧУК М.А. |
16093 |
м. Арциз |
Мирнопільська ЗОШ |
2 |
75 (24+24+27) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
5941 |
ПАЛАМАРЧУК Н.В. |
16255 |
с. Пужайково |
НВК «Пужайківська ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ» |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Полуніна Світлана Володимирівна |
5942 |
ПАЛАМАРЧУК Я.В. |
16012 |
м. Болград |
Гімназія ім. Г. С. Раковського |
2 |
51 (24+12+15) |
|
С1 |
|
|
Димитрова Світлана Яківна |
5943 |
ПАЛАМОРЧУК А.А. |
16093 |
м. Арциз |
Мирнопільська ЗОШ |
4 |
76 (16+24+36) |
|
|
|
С3 |
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
5944 |
ПАЛИГА Є.І. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
8 |
100 (36+33+31) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5945 |
ПАЛИЦЯ А.С. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
4 |
94 (34+36+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5946 |
ПАЛІЙ А.І. |
16020 |
смт Велика Михайлівка |
Великомихайлівська опорна ЗОШ |
3 |
114 (36+36+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Лукіянчук Наталія Павлівна |
5947 |
ПАЛІСІКА Л.С. |
16200 |
м. Ананьїв |
Збірна шкіл |
5 |
129 (42+45+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ситнік Людмила Олександрівна |
5948 |
ПАЛІЧУК І.В. |
16035 |
смт. Овідіополь |
Великодолинський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – гімназія» |
4 |
114 (36+30+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Феленко Ірина Григорівна |
5949 |
ПАЛТЕГА А.О. |
16122 |
с. Жовтень |
Збірна шкіл Ширяївського району |
8 |
144 (42+45+57) |
З |
|
|
|
Татаріна Альбіна Миколаївна |
5950 |
ПАЛТЄКА І.П. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
7 |
112 (36+30+46) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5951 |
ПАЛТЄКА О.П. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
3 |
96 (42+18+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5952 |
ПАЛТЄКА Т.П. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
7 |
125 (42+39+44) |
|
С1 |
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5953 |
ПАЛЬЧИНСЬКА В.Р. |
16019 |
смт Велика Михайлівка |
Великомихайлівський НВК |
4 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Лукіянчук Наталія Павлівна |
5954 |
ПАМБУК Т.Д. |
16311 |
м. Рені |
Ренійська гімназія |
3 |
114 (42+24+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Потрібна Людмила Валентинівна |
5955 |
ПАМУКЧУ М.А. |
16198 |
м. Одеса |
школа-інтернат №3 |
4 |
68 (14+24+30) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5956 |
ПАМУКЧУ С.А. |
16198 |
м. Одеса |
школа-інтернат №3 |
1 |
60 (18+18+24) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5957 |
ПАН В.С. |
16167 |
м. Одеса |
ЗОШ № 54 |
3 |
114 (42+30+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5958 |
ПАНАЄТ І.В. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
5959 |
ПАНАЄТ О.В. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
10 |
104 (24+42+38) |
|
|
С2 |
|
Буткевич Валентина Григорівна |
5960 |
ПАНАЄТОВА А.Г. |
16012 |
м. Болград |
Гімназія ім. Г. С. Раковського |
4 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Димитрова Світлана Яківна |
5961 |
ПАНАІТ С.І. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
2 |
84 (30+27+27) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5962 |
ПАНАЇД Д.В. |
16243 |
с. Пасицели |
Пасицелівська ЗОШ |
6 |
150 (54+42+54) |
З |
|
|
|
Полуніна Світлана Володимирівна |
5963 |
ПАНАЙОТ В.С. |
16275 |
смт Велика Михайлівка |
Новопетрівська ЗОШ |
5 |
60 (24+33+3) |
|
|
|
|
Лукіянчук Наталія Павлівна |
5964 |
ПАНАСЕВИЧ Е.В. |
16198 |
м. Одеса |
школа-інтернат №3 |
1 |
75 (18+27+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5965 |
ПАНАСЕНКО Д.А. |
16165 |
м. Одеса |
ЗОШ № 53 |
4 |
104 (26+36+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5966 |
ПАНАСЕНКО І.С. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
4 |
114 (36+36+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5967 |
ПАНАСЮК М.М. |
16086 |
м. Арциз |
Холмська ЗОШ |
4 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
5968 |
ПАНАСЮК О.О. |
16334 |
с. Нерубайське |
Нерубайська ЗОШ № 2 |
4 |
64 (22+18+24) |
|
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
5969 |
ПАНАСЮК Т.В. |
16320 |
м. Рені |
Нагірнянська ЗОШ |
5 |
117 (48+48+21) |
|
С1 |
С2 |
|
Потрібна Людмила Валентинівна |
5970 |
ПАНАШЕНКО А.П. |
16286 |
м. Березівка |
КЗЗСО № 3 м. Березівка |
4 |
120 (42+42+36) |
З |
|
|
|
Бондар Любов Миколаївна |
5971 |
ПАНІОТ А.О. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
4 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5972 |
ПАНКОВА А.С. |
16327 |
с. Вигода |
Вигодянська ЗОШ І-ІІІ ст. |
2 |
81 (30+21+30) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
5973 |
ПАНКОВА М.С. |
16151 |
м. Одеса |
Хабат |
7 |
110 (36+30+44) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5974 |
ПАНКОВА П.С. |
16151 |
м. Одеса |
Хабат |
4 |
102 (30+30+42) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5975 |
ПАНКРАТОВ Я.О. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
6 |
66 (24+15+27) |
|
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
5976 |
ПАНОВА Є.О. |
16329 |
с. Холодна |
Холоднобалківська ЗОШ І-ІІІ ст. |
4 |
108 (30+36+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Буткевич Валентина Григорівна |
5977 |
ПАНОВА К.Ф. |
16080 |
м. Арциз |
НВК ЗОШ № 1 гімназія |
3 |
56 (20+0+36) |
|
|
|
С3 |
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
5978 |
ПАНТА Е.Д. |
16318 |
м. Рені |
Новосільський НВК |
3 |
120 (42+36+42) |
З |
|
|
|
Потрібна Людмила Валентинівна |
5979 |
ПАНТЕЛЕЄВ А.В. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
1 |
66 (18+24+24) |
|
|
С2 |
С3 |
Буткевич Валентина Григорівна |
5980 |
ПАНТЕЛЕЄВ Д.Є. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
3 |
114 (36+42+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Буткевич Валентина Григорівна |
5981 |
ПАНТЕЛЕЄВ Д.О. |
16307 |
м. Білгород-Дністровський |
ЗОШ № 11 |
3 |
116 (32+42+42) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
5982 |
ПАНТЕЛЄЄВА К.В. |
16081 |
м. Арциз |
НВК ЗОШ № 4 ліцей |
4 |
108 (30+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
5983 |
ПАНТЮ Д.В. |
16333 |
с. Мирне |
Мирненська ЗОШ І-ІІІ ст. |
8 |
136 (42+45+49) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Буткевич Валентина Григорівна |
5984 |
ПАНУЗІНА Д.Є. |
16307 |
м. Білгород-Дністровський |
ЗОШ № 11 |
3 |
120 (42+36+42) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
5985 |
ПАНФІЛІЙ А.Р. |
16144 |
м. Одеса |
ЗОШ № 130 |
3 |
126 (36+42+48) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5986 |
ПАНФІЛОВА Р.О. |
16287 |
м. Березівка |
КЗЗСО № 2 м. Березівка |
4 |
94 (22+30+42) |
|
|
|
С3 |
Бондар Любов Миколаївна |
5987 |
ПАНЧЕНКО А.В. |
16334 |
с. Нерубайське |
Нерубайська ЗОШ № 2 |
2 |
78 (24+30+24) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
5988 |
ПАНЧЕНКО А.М. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
3 |
68 (32+18+18) |
|
С1 |
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5989 |
ПАНЧЕНКО А.М. |
16255 |
с. Пужайково |
НВК «Пужайківська ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ» |
5 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Полуніна Світлана Володимирівна |
5990 |
ПАНЧЕНКО А.Р. |
16132 |
с. Червонознам’янка |
Червонознам’янська ЗОШ |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Піпер Олена Миколаївна |
5991 |
ПАНЧЕНКО В.В. |
16334 |
с. Нерубайське |
Нерубайська ЗОШ № 2 |
6 |
129 (42+39+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Буткевич Валентина Григорівна |
5992 |
ПАНЧЕНКО І.В. |
16121 |
смт. Радісне |
Радісненська ЗОШ |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Красильникова Руслана Євгенівна |
5993 |
ПАНЧЕНКО І.М. |
16051 |
смт. Овідіополь |
Великодолинський НВК(ЗОШ-ліцей), Надлиманська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
4 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
5994 |
ПАНЧЕНКО М.Є. |
16144 |
м. Одеса |
ЗОШ № 130 |
3 |
114 (36+36+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5995 |
ПАНЧЕНКО С.О. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
3 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5996 |
ПАНЧОШАК О.О. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
5 |
72 (30+24+18) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5997 |
ПАНЬКОВА А.С. |
16118 |
смт Олександрівка, м.Чорноморськ |
Олександрівська ЗОШ |
2 |
51 (12+27+12) |
|
|
С2 |
|
Вакарь Яна Василівна |
5998 |
ПАНЬКОВА Н.В. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
2 |
66 (24+18+24) |
|
С1 |
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
5999 |
ПАНЮК А.В. |
16122 |
с. Жовтень |
Збірна шкіл Ширяївського району |
4 |
114 (42+30+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Татаріна Альбіна Миколаївна |
6000 |
ПАПУК А.В. |
16200 |
м. Ананьїв |
Збірна шкіл |
5 |
93 (30+33+30) |
|
|
|
|
Ситнік Людмила Олександрівна |
6001 |
ПАРАСКІВА С.С. |
16052 |
смт. Овідіополь |
Новодолинська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
2 |
84 (30+27+27) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
6002 |
ПАРАЩАК С.К. |
16208 |
м. Одеса |
ЗОШ № 33 |
4 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6003 |
ПАРАЩУК Б.І. |
16122 |
с. Жовтень |
Збірна шкіл Ширяївського району |
4 |
84 (36+24+24) |
|
С1 |
|
|
Татаріна Альбіна Миколаївна |
6004 |
ПАРАЩУК Д.І. |
16122 |
с. Жовтень |
Збірна шкіл Ширяївського району |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Татаріна Альбіна Миколаївна |
6005 |
ПАРВАН А.Г. |
16334 |
с. Нерубайське |
Нерубайська ЗОШ № 2 |
2 |
81 (24+27+30) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
6006 |
ПАРЗУЛ В.М. |
16081 |
м. Арциз |
НВК ЗОШ № 4 ліцей |
2 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
6007 |
ПАРОВА Є.І. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
1 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6008 |
ПАРОВЕНКО А.В. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
4 |
96 (24+30+42) |
|
|
|
С3 |
Буткевич Валентина Григорівна |
6009 |
ПАРУБСЬКА А.Е. |
16140 |
м. Одеса |
ЗОШ № 89 |
2 |
81 (24+27+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6010 |
ПАРУШ Д.Ф. |
16320 |
м. Рені |
Нагірнянська ЗОШ |
4 |
56 (20+18+18) |
|
|
|
|
Потрібна Людмила Валентинівна |
6011 |
ПАРУШ Е.Д. |
16317 |
м. Рені |
Орлівська ЗОШ |
3 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Потрібна Людмила Валентинівна |
6012 |
ПАРФЕНЮК А.Р. |
16153 |
м. Одеса |
ЗОШ № 119 |
3 |
66 (24+24+18) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6013 |
ПАРФЕНЮК І.Ю. |
16279 |
м. Білгород-Дністровський |
Бритівська ЗОШ |
1 |
81 (30+21+30) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
6014 |
ПАРФІРОВ Д.Ю. |
16080 |
м. Арциз |
НВК ЗОШ № 1 гімназія |
4 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
6015 |
ПАРХОМЕНКО А.Д. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
2 |
72 (30+27+15) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6016 |
ПАРХОМЕНКО А.Д. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
7 |
80 (24+21+35) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6017 |
ПАРХОМЕНКО Є.М. |
16148 |
м. Одеса |
Гімназія № 9 |
2 |
81 (30+24+27) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6018 |
ПАРХОМЕНКО І.О. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
2 |
63 (18+30+15) |
|
|
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6019 |
ПАРХОМЧУК К.Д. |
16304 |
м. Білгород-Дністровський |
ЗОШ № 3 |
4 |
104 (32+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
6020 |
ПАРХОМЧУК Р.Д. |
16303 |
м. Білгород-Дністровський |
Структурний підрозділ ЗДОЗО КЗ «Білгород-Дністровський педагогічний коледж» |
2 |
81 (24+27+30) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
6021 |
ПАРШИКОВ Р. |
16002 |
м. Білгород-Дністровський |
Шабівська ЗОШ |
9 |
66 (30+21+15) |
|
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
6022 |
ПАСАТ А.С. |
16224 |
смт. Тарутине |
Євгенівський НВК ЗОШ д/з |
6 |
114 (48+45+21) |
|
С1 |
С2 |
|
Авілко Тетяна Григорівна |
6023 |
ПАСІСНІЧЕНКО Є.С. |
16166 |
м. Одеса |
ЗОШ № 40 |
2 |
81 (30+21+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6024 |
ПАСІЧНЮК С.С. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
3 |
90 (36+30+24) |
|
С1 |
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6025 |
ПАСКАЛОВ В.П. |
16053 |
смт. Овідіополь |
Прилиманська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
3 |
108 (42+30+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Феленко Ірина Григорівна |
6026 |
ПАСКУ А.П. |
16056 |
м. Ізмаїл |
Озернянська ЗОШ |
4 |
90 (30+24+36) |
|
|
|
С3 |
Раділова Світлана Семенівна |
6027 |
ПАСКУ Е.П. |
16056 |
м. Ізмаїл |
Озернянська ЗОШ |
1 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Раділова Світлана Семенівна |
6028 |
ПАСКУ К.Ф. |
16056 |
м. Ізмаїл |
Озернянська ЗОШ |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Раділова Світлана Семенівна |
6029 |
ПАСКУ Л.П. |
16056 |
м. Ізмаїл |
Озернянська ЗОШ |
3 |
118 (40+30+48) |
З |
|
|
|
Раділова Світлана Семенівна |
6030 |
ПАСКУ М.П. |
16056 |
м. Ізмаїл |
Озернянська ЗОШ |
4 |
114 (36+30+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Раділова Світлана Семенівна |
6031 |
ПАСЛАР В.О. |
16251 |
м. Одеса |
ЗОШ № 14 |
2 |
60 (24+15+21) |
|
С1 |
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6032 |
ПАСПОРТНИКОВА П.В. |
16159 |
м. Одеса |
ЗОШ № 69 |
2 |
87 (30+30+27) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6033 |
ПАСТЕРНАК А.І. |
16172 |
м. Одеса |
Гімназія №2 |
7 |
140 (48+45+47) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6034 |
ПАСТІР Д.І. |
16102 |
Фонтанка |
Фонтанський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія» |
4 |
96 (24+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Бабич Ольга Борисівна |
6035 |
ПАСТУХ К.Д. |
16176 |
м. Одеса |
ДНЗ Одеський професійний ліцей будівництва та архітектури |
10 |
71 (30+21+20) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6036 |
ПАСТУХОВ А.В. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
2 |
6 (0+0+6) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6037 |
ПАСТУХОВА Д.С. |
16177 |
м. Одеса |
ЗОШ №63 |
2 |
72 (30+21+21) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6038 |
ПАСТУШЕНКО В.В. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
4 |
84 (30+24+30) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6039 |
ПАСТУШЕНКО Р.М. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
2 |
69 (18+27+24) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6040 |
ПАТИК Д.С. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
4 |
84 (30+30+24) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6041 |
ПАТІЦЬКА Т.В. |
16090 |
м. Арциз |
Вознесенівська ЗОШ, Главанська ЗОШ |
4 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
6042 |
ПАТІЦЬКИЙ Д.В. |
16090 |
м. Арциз |
Вознесенівська ЗОШ, Главанська ЗОШ |
1 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
6043 |
ПАТІЦЬКИЙ К.В. |
16090 |
м. Арциз |
Вознесенівська ЗОШ, Главанська ЗОШ |
1 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
6044 |
ПАТЛЯ В.С. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
10 |
110 (24+48+38) |
|
|
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6045 |
ПАТРАМАН Н.С. |
16012 |
м. Болград |
Гімназія ім. Г. С. Раковського |
4 |
132 (48+42+42) |
З |
|
|
|
Димитрова Світлана Яківна |
6046 |
ПАТРІЛЕВИЧ О.В. |
16181 |
м. Одеса |
ЗОШ №71 |
4 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6047 |
ПАТЬКО А.М. |
16177 |
м. Одеса |
ЗОШ №63 |
2 |
81 (30+24+27) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6048 |
ПАХОМОВА В.В. |
16218 |
смт. Тарутине |
Тарутинський НВК ЗОШ д/з |
3 |
120 (30+42+48) |
З |
|
|
|
Авілко Тетяна Григорівна |
6049 |
ПАЧЕВСЬКИЙ О.М. |
16084 |
м. Арциз |
ЗОШ № 3 |
6 |
147 (54+45+48) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
6050 |
ПАШАЛИ А.Е. |
16090 |
м. Арциз |
Вознесенівська ЗОШ, Главанська ЗОШ |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
6051 |
ПАШИНСЬКА М.І. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
2 |
48 (12+15+21) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6052 |
ПАШКОВСЬКИЙ М.В. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
1 |
72 (24+27+21) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
6053 |
ПАШКОВСЬКИЙ М.Г. |
16155 |
м. Одеса |
ЗОШ № 81 |
3 |
50 (14+24+12) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6054 |
ПАШКОВСЬКИЙ М.М. |
16156 |
м. Одеса |
ЗОШ № 86 |
8 |
118 (42+30+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6055 |
ПАЩАК В.М. |
16102 |
Фонтанка |
Фонтанський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія» |
7 |
90 (18+27+45) |
|
|
|
С3 |
Бабич Ольга Борисівна |
6056 |
ПАЩЕНКО А.М. |
16167 |
м. Одеса |
ЗОШ № 54 |
3 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6057 |
ПАЩЕНКО Є.П. |
16144 |
м. Одеса |
ЗОШ № 130 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6058 |
ПАЩЕНКО К.О. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
8 |
136 (36+45+55) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6059 |
ПЕЄВ А. |
16012 |
м. Болград |
Гімназія ім. Г. С. Раковського |
3 |
72 (18+30+24) |
|
|
|
|
Димитрова Світлана Яківна |
6060 |
ПЕЙЧЕВ А.С. |
16012 |
м. Болград |
Гімназія ім. Г. С. Раковського |
4 |
114 (36+36+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Димитрова Світлана Яківна |
6061 |
ПЕЙЧЕВ П.В. |
16123 |
с. Конопляне |
ОЗ «Коноплянська ЗОШ І-ІІІ ст. Коноплянської СР» |
3 |
108 (30+36+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Басюк Олена Вікторівна |
6062 |
ПЕКАРОВСЬКА З.Д. |
16334 |
с. Нерубайське |
Нерубайська ЗОШ № 2 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
6063 |
ПЕКАРСЬКА Д.Ю. |
16102 |
Фонтанка |
Фонтанський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія» |
5 |
75 (18+30+27) |
|
|
|
|
Бабич Ольга Борисівна |
6064 |
ПЕЛИВАН Т.В. |
16090 |
м. Арциз |
Вознесенівська ЗОШ, Главанська ЗОШ |
6 |
162 (54+54+54) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
6065 |
ПЕЛІВАН А.Д. |
16096 |
м. Арциз |
Надеждівська ЗОШ |
5 |
87 (42+33+12) |
|
С1 |
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
6066 |
ПЕЛІВАН Є.Є. |
16080 |
м. Арциз |
НВК ЗОШ № 1 гімназія |
3 |
92 (32+30+30) |
|
С1 |
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
6067 |
ПЕЛІВАН М.М. |
16080 |
м. Арциз |
НВК ЗОШ № 1 гімназія |
3 |
32 (20+0+12) |
|
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
6068 |
ПЕЛІВАН О.В. |
16187 |
м. Одеса |
ЗОШ №84 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6069 |
ПЕЛЬТЕК В.В. |
16061 |
с. Василівка |
Василівська ЗОШ |
2 |
81 (24+30+27) |
З |
|
|
|
Кунєва Марина Дмитрівна |
6070 |
ПЕЛЬТЕК І.С. |
16061 |
с. Василівка |
Василівська ЗОШ |
2 |
87 (30+30+27) |
З |
|
|
|
Кунєва Марина Дмитрівна |
6071 |
ПЕЛЬТЕК М.С. |
16061 |
с. Василівка |
Василівська ЗОШ |
6 |
75 (30+27+18) |
|
|
|
|
Кунєва Марина Дмитрівна |
6072 |
ПЕЛЬТИК А.К. |
16122 |
с. Жовтень |
Збірна шкіл Ширяївського району |
3 |
114 (36+30+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Татаріна Альбіна Миколаївна |
6073 |
ПЕЛЮХНО М.Д. |
16140 |
м. Одеса |
ЗОШ № 89 |
4 |
118 (40+36+42) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6074 |
ПЕНКОВА О.С. |
16084 |
м. Арциз |
ЗОШ № 3 |
6 |
96 (30+30+36) |
|
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
6075 |
ПЕНТІЙСЬКИЙ К.В. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
2 |
60 (24+21+15) |
|
С1 |
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6076 |
ПЕНЬКОВ В.С. |
16198 |
м. Одеса |
школа-інтернат №3 |
2 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6077 |
ПЕНЬКОВА С.С. |
16198 |
м. Одеса |
школа-інтернат №3 |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6078 |
ПЕНЬКОВОЙ А.М. |
16101 |
м. Ізмаїл |
ЗОШ № 8 |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Коколова Олена Дмитріївна |
6079 |
ПЕНЬКОВСЬКА С.В. |
16332 |
с. Паліївка |
Паліївська ЗОШ І-ІІ ст. |
3 |
90 (36+42+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Буткевич Валентина Григорівна |
6080 |
ПЕНЬКОВСЬКИЙ Д.Ю. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
10 |
112 (30+54+28) |
|
|
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6081 |
ПЕНЯЗЄВА О.І. |
16145 |
м. Одеса |
НВК № 300 |
3 |
102 (36+30+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6082 |
ПЕРЕВЕРЗЄВА Д.С. |
16080 |
м. Арциз |
НВК ЗОШ № 1 гімназія |
2 |
75 (30+24+21) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
6083 |
ПЕРЕВОЗНЮК О.Р. |
16034 |
м. Біляївка |
ЗОШ № 1 |
7 |
162 (54+57+51) |
З |
|
|
|
Горковенко Тетяна Миколаївна |
6084 |
ПЕРЕГУДОВ В.А. |
16141 |
м. Одеса |
Юрліцей |
11 |
130 (36+45+49) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6085 |
ПЕРЕДЕПКО Л.Ю. |
16144 |
м. Одеса |
ЗОШ № 130 |
3 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6086 |
ПЕРЕДРІЙ Є.А. |
16165 |
м. Одеса |
ЗОШ № 53 |
3 |
108 (36+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6087 |
ПЕРЕЗВА О.С. |
16334 |
с. Нерубайське |
Нерубайська ЗОШ № 2 |
9 |
86 (30+36+20) |
|
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
6088 |
ПЕРЕКЛІЙ А.Т. |
16166 |
м. Одеса |
ЗОШ № 40 |
5 |
81 (30+30+21) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6089 |
ПЕРЕКОТІЄНКО В.В. |
16181 |
м. Одеса |
ЗОШ №71 |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6090 |
ПЕРЕЛИГІН М.С. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
2 |
27 (6+9+12) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6091 |
ПЕРЕЛІ К.І. |
16012 |
м. Болград |
Гімназія ім. Г. С. Раковського |
5 |
69 (30+21+18) |
|
|
|
|
Димитрова Світлана Яківна |
6092 |
ПЕРЕПАДЯ Д. |
16076 |
м. Білгород-Дністровський |
Удобненська ЗОШ |
4 |
78 (24+30+24) |
|
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
6093 |
ПЕРЕПЕИИЦЯ М.В. |
16172 |
м. Одеса |
Гімназія №2 |
9 |
110 (30+42+38) |
|
|
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6094 |
ПЕРЕПЕЛКІНА Н.О. |
16172 |
м. Одеса |
Гімназія №2 |
10 |
136 (42+51+43) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6095 |
ПЕРЕПИЧКО С.С. |
16153 |
м. Одеса |
ЗОШ № 119 |
3 |
74 (20+30+24) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6096 |
ПЕРЕЯСЛАВСЬКИЙ Р.К. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
10 |
88 (30+39+19) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6097 |
ПЕРЖУЛ Є.С. |
16153 |
м. Одеса |
ЗОШ № 119 |
3 |
60 (24+12+24) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6098 |
ПЕРИНА А.О. |
16047 |
смт. Овідіополь |
Калаглійська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
3 |
126 (42+36+48) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
6099 |
ПЕРМІН А.О. |
16122 |
с. Жовтень |
Збірна шкіл Ширяївського району |
4 |
72 (12+30+30) |
|
|
|
|
Татаріна Альбіна Миколаївна |
6100 |
ПЕРПЕРІ К.Г. |
16061 |
с. Василівка |
Василівська ЗОШ |
6 |
141 (54+39+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Кунєва Марина Дмитрівна |
6101 |
ПЕРСТНЬОВА А.І. |
16168 |
м. Одеса |
ЗОШ № 35 |
8 |
102 (24+27+51) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6102 |
ПЕРХУН В. |
16251 |
м. Одеса |
ЗОШ № 14 |
1 |
78 (30+18+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6103 |
ПЕРЧЕКЛІЙ В.О. |
16132 |
с. Червонознам’янка |
Червонознам’янська ЗОШ |
10 |
133 (42+54+37) |
|
С1 |
С2 |
|
Піпер Олена Миколаївна |
6104 |
ПЕРЧЕКЛІЙ Г.В. |
16132 |
с. Червонознам’янка |
Червонознам’янська ЗОШ |
4 |
132 (48+36+48) |
З |
|
|
|
Піпер Олена Миколаївна |
6105 |
ПЕРЧИК А.П. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
9 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6106 |
ПЕРЧУК І.П. |
16200 |
м. Ананьїв |
Збірна шкіл |
2 |
87 (30+30+27) |
З |
|
|
|
Ситнік Людмила Олександрівна |
6107 |
ПЕРЧУЛЯК М.В. |
16078 |
м. Білгород-Дністровський |
Випаснянська ЗОШ І-ІІ ст. |
7 |
96 (30+33+33) |
|
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
6108 |
ПЕРШИНА К.П. |
16334 |
с. Нерубайське |
Нерубайська ЗОШ № 2 |
4 |
114 (36+42+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Буткевич Валентина Григорівна |
6109 |
ПЕРШИНА М.П. |
16334 |
с. Нерубайське |
Нерубайська ЗОШ № 2 |
1 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
6110 |
ПЕРЯНОВСЬКА А.Ю. |
16214 |
м. Одеса |
Ланжероновський |
2 |
81 (30+27+24) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6111 |
ПЕСКУ С.А. |
16165 |
м. Одеса |
ЗОШ № 53 |
4 |
96 (24+24+48) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6112 |
ПЕСЧАНСЬКИИ М. . |
16053 |
смт. Овідіополь |
Прилиманська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
3 |
96 (36+36+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Феленко Ірина Григорівна |
6113 |
ПЕТІШ А.О. |
16012 |
м. Болград |
Гімназія ім. Г. С. Раковського |
3 |
50 (26+6+18) |
|
|
|
|
Димитрова Світлана Яківна |
6114 |
ПЕТЛЬОВАНА А. |
16198 |
м. Одеса |
школа-інтернат №3 |
3 |
108 (30+30+48) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6115 |
ПЕТЛЯК В.Л. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
2 |
60 (24+21+15) |
|
С1 |
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6116 |
ПЕТРАКОВА В.В. |
16082 |
м. Арциз |
ЗОШ № 5 |
3 |
126 (36+42+48) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
6117 |
ПЕТРАНОВ Т.С. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
1 |
84 (30+27+27) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6118 |
ПЕТРЕЙКО А.В. |
16019 |
смт Велика Михайлівка |
Великомихайлівський НВК |
7 |
66 (18+21+27) |
|
|
|
|
Лукіянчук Наталія Павлівна |
6119 |
ПЕТРЕЙКО І.В. |
16019 |
смт Велика Михайлівка |
Великомихайлівський НВК |
2 |
78 (24+30+24) |
З |
|
|
|
Лукіянчук Наталія Павлівна |
6120 |
ПЕТРЕЙКО С.О. |
16020 |
смт Велика Михайлівка |
Великомихайлівська опорна ЗОШ |
3 |
126 (36+48+42) |
З |
|
|
|
Лукіянчук Наталія Павлівна |
6121 |
ПЕТРЕНКО Б.В. |
16083 |
м. Арциз |
Кам’янська ЗОШ |
3 |
90 (36+24+30) |
|
С1 |
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
6122 |
ПЕТРЕНКО В.А. |
16329 |
с. Холодна |
Холоднобалківська ЗОШ І-ІІІ ст. |
3 |
108 (30+36+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Буткевич Валентина Григорівна |
6123 |
ПЕТРЕНКО Д.К. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
6124 |
ПЕТРЕНКО Д.Ю. |
16165 |
м. Одеса |
ЗОШ № 53 |
4 |
56 (20+18+18) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6125 |
ПЕТРЕНКО Є.О. |
16083 |
м. Арциз |
Кам’янська ЗОШ |
5 |
123 (54+51+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
6126 |
ПЕТРЕНКО Н.І. |
16153 |
м. Одеса |
ЗОШ № 119 |
3 |
94 (28+30+36) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6127 |
ПЕТРЕНКО Ю.І. |
16045 |
смт. Овідіополь |
Барабойська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
4 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
6128 |
ПЕТРЕЧЕНКО І.Р. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
6129 |
ПЕТРИК Д.С. |
16045 |
смт. Овідіополь |
Барабойська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
2 |
78 (30+21+27) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
6130 |
ПЕТРИК Є.Д. |
16020 |
смт Велика Михайлівка |
Великомихайлівська опорна ЗОШ |
3 |
132 (36+48+48) |
З |
|
|
|
Лукіянчук Наталія Павлівна |
6131 |
ПЕТРИК З.В. |
16019 |
смт Велика Михайлівка |
Великомихайлівський НВК |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Лукіянчук Наталія Павлівна |
6132 |
ПЕТРИКІН Я.Р. |
16051 |
смт. Овідіополь |
Великодолинський НВК(ЗОШ-ліцей), Надлиманська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
2 |
81 (30+27+24) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
6133 |
ПЕТРИМАН Є.Д. |
16155 |
м. Одеса |
ЗОШ № 81 |
4 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6134 |
ПЕТРИЦЬКИЙ К.М. |
16052 |
смт. Овідіополь |
Новодолинська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
4 |
112 (28+36+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Феленко Ірина Григорівна |
6135 |
ПЕТРІКА Г.Ф. |
16056 |
м. Ізмаїл |
Озернянська ЗОШ |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Раділова Світлана Семенівна |
6136 |
ПЕТРІКА Л.І. |
16056 |
м. Ізмаїл |
Озернянська ЗОШ |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Раділова Світлана Семенівна |
6137 |
ПЕТРІКА С.Ф. |
16056 |
м. Ізмаїл |
Озернянська ЗОШ |
3 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Раділова Світлана Семенівна |
6138 |
ПЕТРОВ А.Д. |
16101 |
м. Ізмаїл |
ЗОШ № 8 |
3 |
98 (26+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Коколова Олена Дмитріївна |
6139 |
ПЕТРОВ Б.И. |
16256 |
м. Білгород-Дністровський |
Білгород-Дністровський НВК |
9 |
83 (18+33+32) |
|
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
6140 |
ПЕТРОВ Д.О. |
16306 |
м. Білгород-Дністровський |
ЗОШ № 9 |
2 |
81 (30+27+24) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
6141 |
ПЕТРОВ Є.А. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6142 |
ПЕТРОВ Р.І. |
16165 |
м. Одеса |
ЗОШ № 53 |
3 |
104 (20+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6143 |
ПЕТРОВА А.А. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
4 |
96 (24+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6144 |
ПЕТРОВА В.В. |
16080 |
м. Арциз |
НВК ЗОШ № 1 гімназія |
2 |
48 (12+21+15) |
|
|
С2 |
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
6145 |
ПЕТРОВА Д.А. |
16165 |
м. Одеса |
ЗОШ № 53 |
3 |
92 (14+48+30) |
|
|
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6146 |
ПЕТРОВА Є.В. |
16103 |
с. Богунове |
Богунівський НВК "ЗОШ І-ІІІ СТ. - ДС" |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Пузанова Майя Миколаївна |
6147 |
ПЕТРОВА Є.Є. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
4 |
114 (42+30+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6148 |
ПЕТРОВА Є.С. |
16275 |
смт Велика Михайлівка |
Новопетрівська ЗОШ |
2 |
75 (24+27+24) |
З |
|
|
|
Лукіянчук Наталія Павлівна |
6149 |
ПЕТРОВА М.І. |
16177 |
м. Одеса |
ЗОШ №63 |
2 |
72 (30+27+15) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6150 |
ПЕТРОВА М.О. |
16138 |
м. Одеса |
ЗОШ №43 |
7 |
124 (42+45+37) |
|
С1 |
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6151 |
ПЕТРОВА М.О. |
16176 |
м. Одеса |
ДНЗ Одеський професійний ліцей будівництва та архітектури |
10 |
64 (30+18+16) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6152 |
ПЕТРОВА М.О. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
2 |
87 (30+30+27) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
6153 |
ПЕТРОВА С.В. |
16279 |
м. Білгород-Дністровський |
Бритівська ЗОШ |
4 |
126 (42+36+48) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
6154 |
ПЕТРОВСЬКА К.Е. |
16214 |
м. Одеса |
Ланжероновський |
4 |
84 (24+30+30) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6155 |
ПЕТРОВСЬКИЙ В.К. |
16155 |
м. Одеса |
ЗОШ № 81 |
5 |
126 (54+33+39) |
|
С1 |
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6156 |
ПЕТРООВ А.М. |
16256 |
м. Білгород-Дністровський |
Білгород-Дністровський НВК |
5 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
6157 |
ПЕТРОСЯН Е.О. |
16334 |
с. Нерубайське |
Нерубайська ЗОШ № 2 |
2 |
72 (24+27+21) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
6158 |
ПЕТРУК В. |
16181 |
м. Одеса |
ЗОШ №71 |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6159 |
ПЕТРУК Д.О. |
16181 |
м. Одеса |
ЗОШ №71 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6160 |
ПЕТРУНЖЕЛ А.І. |
16044 |
смт. Овідіополь |
Кароліно-Бугазька ЗОШ, Таїровська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
4 |
114 (42+24+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Феленко Ірина Григорівна |
6161 |
ПЕТРУНЬОК Г.С. |
16165 |
м. Одеса |
ЗОШ № 53 |
1 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6162 |
ПЕТРУСЕНКО В.Д. |
16334 |
с. Нерубайське |
Нерубайська ЗОШ № 2 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
6163 |
ПЕТРУСЕНКО К.В. |
16256 |
м. Білгород-Дністровський |
Білгород-Дністровський НВК |
8 |
68 (30+12+26) |
|
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
6164 |
ПЕТРУСЬ В. |
16334 |
с. Нерубайське |
Нерубайська ЗОШ № 2 |
3 |
104 (20+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Буткевич Валентина Григорівна |
6165 |
ПЕТРУШЕВСЬКА З.Ф. |
16155 |
м. Одеса |
ЗОШ № 81 |
3 |
66 (12+18+36) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6166 |
ПЕТЮКЕВИЧ Д.К. |
16275 |
смт Велика Михайлівка |
Новопетрівська ЗОШ |
1 |
69 (24+24+21) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Лукіянчук Наталія Павлівна |
6167 |
ПЕХ В.А. |
16251 |
м. Одеса |
ЗОШ № 14 |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6168 |
ПЕХОТИН С.С. |
16033 |
м. Ізмаїл |
Український ліцей з поглибленим вивченням іноземних мов |
4 |
102 (12+42+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Назаренко Анастасія Ігорівна |
6169 |
ПЕЧЕРСЬКА А.Д. |
16166 |
м. Одеса |
ЗОШ № 40 |
8 |
91 (36+18+37) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6170 |
ПЕЧОНКІН В.М. |
16121 |
смт. Радісне |
Радісненська ЗОШ |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Красильникова Руслана Євгенівна |
6171 |
ПЕЧУЛ С.С. |
16020 |
смт Велика Михайлівка |
Великомихайлівська опорна ЗОШ |
3 |
114 (30+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Лукіянчук Наталія Павлівна |
6172 |
ПЄЙЧЕВ В.В. |
16082 |
м. Арциз |
ЗОШ № 5 |
3 |
124 (34+42+48) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
6173 |
ПЄКЛУН Є.Р. |
16214 |
м. Одеса |
Ланжероновський |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6174 |
ПЄЛЄВАН Є.П. |
16061 |
с. Василівка |
Василівська ЗОШ |
6 |
147 (54+39+54) |
З |
|
|
|
Кунєва Марина Дмитрівна |
6175 |
ПЄЛІГУШ О.О. |
16317 |
м. Рені |
Орлівська ЗОШ |
3 |
102 (42+18+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Потрібна Людмила Валентинівна |
6176 |
ПЄНЄВ Р.І. |
16320 |
м. Рені |
Нагірнянська ЗОШ |
2 |
81 (30+27+24) |
З |
|
|
|
Потрібна Людмила Валентинівна |
6177 |
ПЄНКОВА А.О. |
16221 |
смт. Тарутине |
Виноградівський НВК ЗОШ д/з |
3 |
126 (36+42+48) |
З |
|
|
|
Авілко Тетяна Григорівна |
6178 |
ПЄРШИНА П.І. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
4 |
98 (20+36+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6179 |
ПЄСАР О.Є. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
6180 |
ПЄТКО М.В. |
16181 |
м. Одеса |
ЗОШ №71 |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6181 |
ПИВОВАРСЬКИЙ М.О. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
5 |
48 (18+15+15) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6182 |
ПИГИДА М. |
16256 |
м. Білгород-Дністровський |
Білгород-Дністровський НВК |
7 |
115 (30+45+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Мальована Наталія Спиридонівна |
6183 |
ПИЛИПЕМКО М.О. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
4 |
104 (32+36+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6184 |
ПИЛИПИШИН А.Р. |
16256 |
м. Білгород-Дністровський |
Білгород-Дністровський НВК |
8 |
117 (24+39+54) |
|
|
|
С3 |
Мальована Наталія Спиридонівна |
6185 |
ПИЛИПИШИН А.Р. |
16309 |
м. Білгород-Дністровський |
КЗ НВК ім. С.О. Морозової |
2 |
72 (18+24+30) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
6186 |
ПИЛИПКО С.С. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
2 |
81 (30+21+30) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
6187 |
ПИЛИПЧУК В.Б. |
16047 |
смт. Овідіополь |
Калаглійська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
6188 |
ПИЛИПЧУК С.Б. |
16047 |
смт. Овідіополь |
Калаглійська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
1 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
6189 |
ПИЛИПЧУК С.О. |
16050 |
смт. Овідіополь |
Молодіжненська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
4 |
120 (30+48+42) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
6190 |
ПИНЗАР С.М. |
16082 |
м. Арциз |
ЗОШ № 5 |
3 |
68 (26+30+12) |
|
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
6191 |
ПИНТЯ А.О. |
16019 |
смт Велика Михайлівка |
Великомихайлівський НВК |
4 |
126 (42+36+48) |
З |
|
|
|
Лукіянчук Наталія Павлівна |
6192 |
ПИНТЯ В.О. |
16019 |
смт Велика Михайлівка |
Великомихайлівський НВК |
2 |
66 (24+18+24) |
|
С1 |
|
С3 |
Лукіянчук Наталія Павлівна |
6193 |
ПИНЯВОЬКА К.К. |
16159 |
м. Одеса |
ЗОШ № 69 |
4 |
114 (30+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6194 |
ПИРОГОВА В.В. |
16143 |
м. Одеса |
ЗОШ № 100 |
8 |
109 (30+39+40) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6195 |
ПИРОГОВА Ю.С. |
16141 |
м. Одеса |
Юрліцей |
9 |
46 (6+21+19) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6196 |
ПИРОЖКОВ І.М. |
16334 |
с. Нерубайське |
Нерубайська ЗОШ № 2 |
3 |
62 (8+30+24) |
|
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
6197 |
ПИСАРОГЛО Д.Р. |
16304 |
м. Білгород-Дністровський |
ЗОШ № 3 |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
6198 |
ПИСАРСЬКА А.О. |
16132 |
с. Червонознам’янка |
Червонознам’янська ЗОШ |
3 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Піпер Олена Миколаївна |
6199 |
ПИСКУНОВ С.М. |
16153 |
м. Одеса |
ЗОШ № 119 |
3 |
62 (26+6+30) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6200 |
ПИСЛАР В.В. |
16172 |
м. Одеса |
Гімназія №2 |
10 |
153 (48+57+48) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6201 |
ПИСЛАР О.А. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
5 |
117 (48+33+36) |
|
С1 |
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6202 |
ПИСЬМЕННА Ю.М. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6203 |
ПИСЬМИЧЕНКО Є.О. |
16002 |
м. Білгород-Дністровський |
Шабівська ЗОШ |
8 |
110 (36+45+29) |
|
|
С2 |
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
6204 |
ПИСЬМИЧЕНКО М.О. |
16002 |
м. Білгород-Дністровський |
Шабівська ЗОШ |
8 |
98 (36+33+29) |
|
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
6205 |
ПИТАРЕНКО Є.О. |
16138 |
м. Одеса |
ЗОШ №43 |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6206 |
ПИТОМЕЦЬ С. |
16153 |
м. Одеса |
ЗОШ № 119 |
4 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6207 |
ПИХТІН М.К. |
16327 |
с. Вигода |
Вигодянська ЗОШ І-ІІІ ст. |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
6208 |
ПИШАЛКО Є.Є. |
16214 |
м. Одеса |
Ланжероновський |
4 |
92 (26+36+30) |
|
|
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6209 |
ПИШКІН Д.А. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
3 |
98 (20+48+30) |
|
|
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6210 |
ПИШКІН Д.А. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
8 |
97 (36+33+28) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6211 |
ПИШНЯК Н.О. |
16041 |
смт. Овідіополь |
Великодолинська ЗОШ №2 |
3 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
6212 |
ПИШНЯК Ю.В. |
16080 |
м. Арциз |
НВК ЗОШ № 1 гімназія |
3 |
74 (14+36+24) |
|
|
С2 |
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
6213 |
ПІВОВАРОВА П.А. |
16139 |
м. Одеса |
НВК № 263 |
3 |
88 (34+24+30) |
|
С1 |
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6214 |
ПІВТОРАК Є.А. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
2 |
63 (30+24+9) |
|
С1 |
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6215 |
ПІДГОРНИЙ С.Ю. |
16002 |
м. Білгород-Дністровський |
Шабівська ЗОШ |
9 |
69 (24+33+12) |
|
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
6216 |
ПІДДУБНЯК І.Р. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
6 |
78 (30+36+12) |
|
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
6217 |
ПІДЛІСНА К.Р. |
16256 |
м. Білгород-Дністровський |
Білгород-Дністровський НВК |
7 |
135 (48+39+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Мальована Наталія Спиридонівна |
6218 |
ПІДЛУБНИЙ Т.В. |
16139 |
м. Одеса |
НВК № 263 |
3 |
90 (18+30+42) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6219 |
ПІДМАЗКО Д.А. |
16034 |
м. Біляївка |
ЗОШ № 1 |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Горковенко Тетяна Миколаївна |
6220 |
ПІДМАЗКО Х.О. |
16034 |
м. Біляївка |
ЗОШ № 1 |
1 |
72 (30+27+15) |
З |
|
|
|
Горковенко Тетяна Миколаївна |
6221 |
ПІЗІНЦАЛІ І.В. |
16153 |
м. Одеса |
ЗОШ № 119 |
3 |
60 (12+30+18) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6222 |
ПІКА А.А. |
16166 |
м. Одеса |
ЗОШ № 40 |
2 |
84 (30+27+27) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6223 |
ПІКАЛОВ О. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
4 |
106 (22+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6224 |
ПІКАНОВСЬКА А.О. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
1 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6225 |
ПІКАНОВСЬКИЙ М. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
2 |
78 (30+27+21) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6226 |
ПІЛІПЕНЙО І.М. |
16165 |
м. Одеса |
ЗОШ № 53 |
1 |
63 (12+21+30) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6227 |
ПІЛЬГУЙ О.В. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
2 |
12 (0+6+6) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6228 |
ПІМАНОВА К.С. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
10 |
95 (30+30+35) |
|
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
6229 |
ПІМОНОВА Е.В. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
8 |
86 (30+27+29) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6230 |
ПІНДУС В.В. |
16163 |
м. Одеса |
ЗОШ № 37 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6231 |
ПІНТІ Р.Р. |
16208 |
м. Одеса |
ЗОШ № 33 |
4 |
138 (48+48+42) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6232 |
ПІНЧУК О.О. |
16165 |
м. Одеса |
ЗОШ № 53 |
2 |
69 (24+18+27) |
|
С1 |
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6233 |
ПІНЬКОВСЬКА П.О. |
16044 |
смт. Овідіополь |
Кароліно-Бугазька ЗОШ, Таїровська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
2 |
87 (30+30+27) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
6234 |
ПІОНТКОВСЬКА М.О. |
16050 |
смт. Овідіополь |
Молодіжненська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
8 |
117 (36+45+36) |
|
|
С2 |
|
Феленко Ірина Григорівна |
6235 |
ПІПЕР С.С. |
16132 |
с. Червонознам’янка |
Червонознам’янська ЗОШ |
11 |
139 (42+54+43) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Піпер Олена Миколаївна |
6236 |
ПІРКОВА Т.І. |
16012 |
м. Болград |
Гімназія ім. Г. С. Раковського |
10 |
111 (24+60+27) |
|
|
С2 |
|
Димитрова Світлана Яківна |
6237 |
ПІРОГ К.О. |
16313 |
м. Рені |
ЗОШ №4 |
3 |
72 (24+24+24) |
|
|
|
|
Потрібна Людмила Валентинівна |
6238 |
ПІСАРЕВСЬКИЙ Д.В. |
16177 |
м. Одеса |
ЗОШ №63 |
4 |
66 (12+30+24) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6239 |
ПІСІКІН Є.В. |
16112 |
м. Ізмаїл |
Новонекрасівська ЗОШ |
4 |
80 (14+24+42) |
|
|
|
С3 |
Раділова Світлана Семенівна |
6240 |
ПІСКОРСЬКИЙ В.В. |
16255 |
с. Пужайково |
НВК «Пужайківська ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ» |
4 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Полуніна Світлана Володимирівна |
6241 |
ПІСКУН Є.О. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
7 |
97 (24+33+40) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6242 |
ПІСКУНОВ Є.М. |
16153 |
м. Одеса |
ЗОШ № 119 |
3 |
84 (18+36+30) |
|
|
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6243 |
ПІСЛЯКОВ М.Д. |
16153 |
м. Одеса |
ЗОШ № 119 |
4 |
6 (0+0+6) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6244 |
ПІТЕЛЬ Є.О. |
16145 |
м. Одеса |
НВК № 300 |
3 |
72 (24+30+18) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6245 |
ПІТЬ А.С. |
16200 |
м. Ананьїв |
Збірна шкіл |
3 |
136 (40+48+48) |
З |
|
|
|
Ситнік Людмила Олександрівна |
6246 |
ПІХОВИЧ Н.В. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
4 |
74 (14+30+30) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6247 |
ПІХУР Є.В. |
16153 |
м. Одеса |
ЗОШ № 119 |
4 |
120 (30+42+48) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6248 |
ПІШТА М.Д. |
16093 |
м. Арциз |
Мирнопільська ЗОШ |
1 |
81 (30+24+27) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
6249 |
ПІШТІГАН І. |
16075 |
с.Адамівка |
Адамівська ЗОШ |
4 |
132 (48+42+42) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
6250 |
ПІШТІГАН К.В. |
16159 |
м. Одеса |
ЗОШ № 69 |
4 |
132 (48+36+48) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6251 |
ПІШТІГАН М.Ю. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
9 |
69 (24+18+27) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6252 |
ПІЩАНЕЦЬКА Д.Т. |
16148 |
м. Одеса |
Гімназія № 9 |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6253 |
ПІЩАНСЬКИЙ Я.С. |
16052 |
смт. Овідіополь |
Новодолинська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
4 |
120 (30+42+48) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
6254 |
ПІЩЕВСЬКИЙ В.Д. |
16155 |
м. Одеса |
ЗОШ № 81 |
4 |
96 (24+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6255 |
ПЛАКСІЙЧУК В.А. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
1 |
81 (30+27+24) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6256 |
ПЛАТОНОВ В.Н. |
16086 |
м. Арциз |
Холмська ЗОШ |
3 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
6257 |
ПЛАТОНОВ Д.К. |
16080 |
м. Арциз |
НВК ЗОШ № 1 гімназія |
4 |
122 (38+42+42) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
6258 |
ПЛАТОНОВА Д.О. |
16144 |
м. Одеса |
ЗОШ № 130 |
2 |
75 (30+24+21) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6259 |
ПЛАХОТК М.Ю. |
16144 |
м. Одеса |
ЗОШ № 130 |
3 |
132 (42+48+42) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6260 |
ПЛАЦЕНКО А.Д. |
16103 |
с. Богунове |
Богунівський НВК "ЗОШ І-ІІІ СТ. - ДС" |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Пузанова Майя Миколаївна |
6261 |
ПЛАЧКОВ М.М. |
16061 |
с. Василівка |
Василівська ЗОШ |
6 |
93 (42+30+21) |
|
С1 |
|
|
Кунєва Марина Дмитрівна |
6262 |
ПЛАЧКОВА В.Д. |
16145 |
м. Одеса |
НВК № 300 |
3 |
84 (30+30+24) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6263 |
ПЛАЧКОВА Т.П. |
16061 |
с. Василівка |
Василівська ЗОШ |
6 |
93 (42+27+24) |
|
С1 |
|
|
Кунєва Марина Дмитрівна |
6264 |
ПЛЕВАНЮК В.Ю. |
16076 |
м. Білгород-Дністровський |
Удобненська ЗОШ |
3 |
68 (14+24+30) |
|
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
6265 |
ПЛЕХАНОВА М.Є. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
2 |
69 (24+24+21) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6266 |
ПЛЕХОВА Ї.В. |
16084 |
м. Арциз |
ЗОШ № 3 |
6 |
72 (18+39+15) |
|
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
6267 |
ПЛЕХОТКО О.А. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
5 |
48 (12+18+18) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6268 |
ПЛЄХОВА А.В. |
16084 |
м. Арциз |
ЗОШ № 3 |
2 |
75 (24+27+24) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
6269 |
ПЛЄХОВА К.С. |
16084 |
м. Арциз |
ЗОШ № 3 |
4 |
132 (48+42+42) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
6270 |
ПЛІГІН Т.В. |
16047 |
смт. Овідіополь |
Калаглійська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
6271 |
ПЛІНЕНКО М.А. |
16035 |
смт. Овідіополь |
Великодолинський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – гімназія» |
3 |
132 (42+48+42) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
6272 |
ПЛІС А.І. |
16279 |
м. Білгород-Дністровський |
Бритівська ЗОШ |
4 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
6273 |
ПЛІШ М.І. |
16053 |
смт. Овідіополь |
Прилиманська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
3 |
98 (26+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Феленко Ірина Григорівна |
6274 |
ПЛОТНІКОВА Д.В. |
16309 |
м. Білгород-Дністровський |
КЗ НВК ім. С.О. Морозової |
4 |
102 (24+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Мальована Наталія Спиридонівна |
6275 |
ПЛОХОТНІЧЕНКО Д.М. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
7 |
104 (24+33+47) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6276 |
ПЛОХОТНЮК М.Д. |
16144 |
м. Одеса |
ЗОШ № 130 |
3 |
126 (36+42+48) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6277 |
ПЛОЩИНСЬКА Д.Є. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
2 |
75 (30+30+15) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6278 |
ПЛОЩИНСЬКИЙ І.О. |
16051 |
смт. Овідіополь |
Великодолинський НВК(ЗОШ-ліцей), Надлиманська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
2 |
84 (30+27+27) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
6279 |
ПЛУКЧИ Д.Д. |
16177 |
м. Одеса |
ЗОШ №63 |
3 |
84 (30+30+24) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6280 |
ПЛУКЧИ Д.М. |
16320 |
м. Рені |
Нагірнянська ЗОШ |
4 |
86 (20+24+42) |
|
|
|
С3 |
Потрібна Людмила Валентинівна |
6281 |
ПЛУКЧІ М.І. |
16327 |
с. Вигода |
Вигодянська ЗОШ І-ІІІ ст. |
4 |
114 (30+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Буткевич Валентина Григорівна |
6282 |
ПОБЕРЕЖЕЦЬ А.С. |
16155 |
м. Одеса |
ЗОШ № 81 |
4 |
94 (22+42+30) |
|
|
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6283 |
ПОБЕРЕЖНА А.О. |
16165 |
м. Одеса |
ЗОШ № 53 |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6284 |
ПОБЕРЕЖНЮК Д.М. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
4 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6285 |
ПОБЕРЕЖНЮК Є.І. |
16034 |
м. Біляївка |
ЗОШ № 1 |
2 |
75 (24+21+30) |
З |
|
|
|
Горковенко Тетяна Миколаївна |
6286 |
ПОБОКІНА В.В. |
16050 |
смт. Овідіополь |
Молодіжненська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
4 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
6287 |
ПОБОКІНА П.В. |
16050 |
смт. Овідіополь |
Молодіжненська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
6288 |
ПОВАЛЯЄВА К.С. |
16090 |
м. Арциз |
Вознесенівська ЗОШ, Главанська ЗОШ |
1 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
6289 |
ПОВЕРЖУК М.А. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6290 |
ПОВОЛОЦЬКА А.Ю. |
16279 |
м. Білгород-Дністровський |
Бритівська ЗОШ |
3 |
134 (38+48+48) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
6291 |
ПОВОРОЗНЮК М.М. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
4 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6292 |
ПОГЛУБКО Б.І. |
16080 |
м. Арциз |
НВК ЗОШ № 1 гімназія |
2 |
66 (30+24+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
6293 |
ПОГЛУБКО П.В. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
4 |
84 (24+24+36) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6294 |
ПОГОЖА М.Д. |
16053 |
смт. Овідіополь |
Прилиманська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
3 |
86 (26+30+30) |
|
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
6295 |
ПОГОЖА Ф.С. |
16176 |
м. Одеса |
ДНЗ Одеський професійний ліцей будівництва та архітектури |
10 |
129 (24+54+51) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6296 |
ПОГОРЕЛОВА Т.Д. |
16141 |
м. Одеса |
Юрліцей |
10 |
90 (30+39+21) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6297 |
ПОГОРЕЦЬКА Е.Б. |
16190 |
м. Одеса |
ЗОШ № 107 |
4 |
110 (38+30+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6298 |
ПОГОРЖЕЛЬСЬКИЙ А.В. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6299 |
ПОГОРІЛА К.О. |
16034 |
м. Біляївка |
ЗОШ № 1 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Горковенко Тетяна Миколаївна |
6300 |
ПОГОРІЛИЙ І.П. |
16165 |
м. Одеса |
ЗОШ № 53 |
1 |
81 (30+21+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6301 |
ПОГРЕБНА В. |
16159 |
м. Одеса |
ЗОШ № 69 |
4 |
132 (48+42+42) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6302 |
ПОГРЕБНЯК Д.А. |
16042 |
смт. Овідіополь |
Овідіопольський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – гімназія» |
6 |
75 (36+18+21) |
|
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
6303 |
ПОГРІБНА А.О. |
16275 |
смт Велика Михайлівка |
Новопетрівська ЗОШ |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Лукіянчук Наталія Павлівна |
6304 |
ПОГУРСКИЙ М.С. |
16093 |
м. Арциз |
Мирнопільська ЗОШ |
3 |
26 (8+6+12) |
|
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
6305 |
ПОГУЦА С.М. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
2 |
45 (18+12+15) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6306 |
ПОДГОРНА Д.І. |
16042 |
смт. Овідіополь |
Овідіопольський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – гімназія» |
3 |
126 (36+42+48) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
6307 |
ПОДГОРНА П.П. |
16148 |
м. Одеса |
Гімназія № 9 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6308 |
ПОДДУБНА О.М. |
16155 |
м. Одеса |
ЗОШ № 81 |
1 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6309 |
ПОДДУБСКІЙ І.О. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
4 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6310 |
ПОДИМОВ І.Д. |
16166 |
м. Одеса |
ЗОШ № 40 |
4 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6311 |
ПОДКОЛЗІН А.В. |
16166 |
м. Одеса |
ЗОШ № 40 |
4 |
126 (36+42+48) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6312 |
ПОДКОПАЄВА І.С. |
16141 |
м. Одеса |
Юрліцей |
10 |
89 (36+45+8) |
|
|
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6313 |
ПОДОЛЯКА З.М. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
2 |
42 (24+12+6) |
|
С1 |
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6314 |
ПОДОЛЯН В.В. |
16190 |
м. Одеса |
ЗОШ № 107 |
3 |
132 (36+48+48) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6315 |
ПОДОЛЯНСЬКА К.В. |
16334 |
с. Нерубайське |
Нерубайська ЗОШ № 2 |
2 |
66 (24+30+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Буткевич Валентина Григорівна |
6316 |
ПОДПОКРОВНИЙ Г.В. |
16155 |
м. Одеса |
ЗОШ № 81 |
1 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6317 |
ПОДПОКРОВНИЙ Т. |
16155 |
м. Одеса |
ЗОШ № 81 |
4 |
102 (36+36+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6318 |
ПОДУБНИЙ А.О. |
16165 |
м. Одеса |
ЗОШ № 53 |
1 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6319 |
ПОДУСТ Т.О. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
7 |
92 (24+24+44) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6320 |
ПОДЧИНОК О.І. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
2 |
81 (30+27+24) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6321 |
ПОЖАР М.А. |
16042 |
смт. Овідіополь |
Овідіопольський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – гімназія» |
3 |
126 (36+42+48) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
6322 |
ПОЖАР О.О. |
16200 |
м. Ананьїв |
Збірна шкіл |
9 |
79 (12+39+28) |
|
|
|
|
Ситнік Людмила Олександрівна |
6323 |
ПОЖАРНИЦЬКА С.Д. |
16181 |
м. Одеса |
ЗОШ №71 |
2 |
81 (24+27+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6324 |
ПОЗДНЯКОВ Д.М. |
16052 |
смт. Овідіополь |
Новодолинська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
3 |
132 (42+48+42) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
6325 |
ПОЗДНЯКОВА Д.Є. |
16041 |
смт. Овідіополь |
Великодолинська ЗОШ №2 |
2 |
81 (30+21+30) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
6326 |
ПОЗДНЯКОВА М.Р. |
16140 |
м. Одеса |
ЗОШ № 89 |
3 |
92 (32+36+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6327 |
ПОЗНАР М.Є. |
16167 |
м. Одеса |
ЗОШ № 54 |
3 |
102 (30+48+24) |
|
|
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6328 |
ПОКАНАЙ М.Є. |
16155 |
м. Одеса |
ЗОШ № 81 |
3 |
56 (20+24+12) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6329 |
ПОКИНЬЧЕРЕДА О.С. |
16080 |
м. Арциз |
НВК ЗОШ № 1 гімназія |
4 |
94 (28+24+42) |
|
|
|
С3 |
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
6330 |
ПОКІТКО С.С. |
16303 |
м. Білгород-Дністровський |
Структурний підрозділ ЗДОЗО КЗ «Білгород-Дністровський педагогічний коледж» |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
6331 |
ПОКОТИЛО К.І. |
16200 |
м. Ананьїв |
Збірна шкіл |
2 |
84 (30+27+27) |
З |
|
|
|
Ситнік Людмила Олександрівна |
6332 |
ПОКОТИЛО М.О. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
2 |
51 (18+18+15) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6333 |
ПОКРОВСЬКА Н.О. |
16181 |
м. Одеса |
ЗОШ №71 |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6334 |
ПОЛАТАЙКО В.Р. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
2 |
75 (30+24+21) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6335 |
ПОЛДУШЕВА С.Ю. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
2 |
54 (24+21+9) |
|
С1 |
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6336 |
ПОЛЕЩУК А.О. |
16256 |
м. Білгород-Дністровський |
Білгород-Дністровський НВК |
8 |
101 (24+33+44) |
|
|
|
С3 |
Мальована Наталія Спиридонівна |
6337 |
ПОЛЄТАЄВ Е.В. |
16251 |
м. Одеса |
ЗОШ № 14 |
4 |
92 (32+24+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6338 |
ПОЛЄЩУК С.О. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
2 |
60 (18+30+12) |
|
|
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6339 |
ПОЛИВЯНИЙ А.М. |
16334 |
с. Нерубайське |
Нерубайська ЗОШ № 2 |
8 |
136 (36+51+49) |
|
|
С2 |
С3 |
Буткевич Валентина Григорівна |
6340 |
ПОЛИВЯНИЙ Д.М. |
16334 |
с. Нерубайське |
Нерубайська ЗОШ № 2 |
4 |
66 (12+24+30) |
|
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
6341 |
ПОЛІВАЄВА О.О. |
16166 |
м. Одеса |
ЗОШ № 40 |
7 |
103 (36+33+34) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6342 |
ПОЛІДА К.І. |
16112 |
м. Ізмаїл |
Новонекрасівська ЗОШ |
2 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Раділова Світлана Семенівна |
6343 |
ПОЛІЙЧУК О.В. |
16132 |
с. Червонознам’янка |
Червонознам’янська ЗОШ |
10 |
139 (42+54+43) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Піпер Олена Миколаївна |
6344 |
ПОЛІКАРПОВ М.М. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
2 |
51 (24+15+12) |
|
С1 |
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6345 |
ПОЛІМАШИН С.С. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
7 |
6 (6+0+0) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6346 |
ПОЛІНКЕВИЧ А.А. |
16256 |
м. Білгород-Дністровський |
Білгород-Дністровський НВК |
8 |
124 (42+45+37) |
|
С1 |
С2 |
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
6347 |
ПОЛІТИЛО В.В. |
16214 |
м. Одеса |
Ланжероновський |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6348 |
ПОЛІЩУК А.В. |
16327 |
с. Вигода |
Вигодянська ЗОШ І-ІІІ ст. |
7 |
80 (30+21+29) |
|
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
6349 |
ПОЛІЩУК А.П. |
16330 |
с. Троїцьке |
Троїцький ЗЗСО І-ІІІ ст. |
4 |
96 (30+24+42) |
|
|
|
С3 |
Буткевич Валентина Григорівна |
6350 |
ПОЛІЩУК А.Р. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
8 |
79 (18+27+34) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6351 |
ПОЛІЩУК Б.В. |
16241 |
смт. Тарутине |
НВК с. Малоярославець-2 |
3 |
120 (36+36+48) |
З |
|
|
|
Авілко Тетяна Григорівна |
6352 |
ПОЛІЩУК В.В. |
16279 |
м. Білгород-Дністровський |
Бритівська ЗОШ |
3 |
62 (14+24+24) |
|
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
6353 |
ПОЛІЩУК В.О. |
16053 |
смт. Овідіополь |
Прилиманська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
4 |
126 (36+48+42) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
6354 |
ПОЛІЩУК І.О. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
4 |
68 (20+30+18) |
|
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
6355 |
ПОЛІЩУК К.Ю. |
16332 |
с. Паліївка |
Паліївська ЗОШ І-ІІ ст. |
8 |
116 (36+39+41) |
|
|
|
С3 |
Буткевич Валентина Григорівна |
6356 |
ПОЛІЩУК М. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
4 |
86 (32+30+24) |
|
С1 |
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6357 |
ПОЛІЩУК М.І. |
16155 |
м. Одеса |
ЗОШ № 81 |
1 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6358 |
ПОЛІЩУК М.М. |
16144 |
м. Одеса |
ЗОШ № 130 |
3 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6359 |
ПОЛІЩУК М.С. |
16122 |
с. Жовтень |
Збірна шкіл Ширяївського району |
4 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Татаріна Альбіна Миколаївна |
6360 |
ПОЛОВЕНКО А.В. |
16303 |
м. Білгород-Дністровський |
Структурний підрозділ ЗДОЗО КЗ «Білгород-Дністровський педагогічний коледж» |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
6361 |
ПОЛОВИНКІНА А.С. |
16140 |
м. Одеса |
ЗОШ № 89 |
4 |
124 (40+42+42) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6362 |
ПОЛОЗЕНКО М.О. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
7 |
99 (30+27+42) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6363 |
ПОЛОЗЮК А.М. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
4 |
138 (48+48+42) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6364 |
ПОЛОННИКОВА Д.В. |
16080 |
м. Арциз |
НВК ЗОШ № 1 гімназія |
3 |
64 (22+24+18) |
|
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
6365 |
ПОЛОХОВ Є.О. |
16327 |
с. Вигода |
Вигодянська ЗОШ І-ІІІ ст. |
7 |
115 (42+27+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Буткевич Валентина Григорівна |
6366 |
ПОЛТАВСЬКИЙ Г.Д. |
16052 |
смт. Овідіополь |
Новодолинська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
4 |
120 (36+36+48) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
6367 |
ПОЛТАВЦЕВА К.Ю. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
8 |
137 (42+51+44) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6368 |
ПОЛТАВЧЕНК А.О. |
16279 |
м. Білгород-Дністровський |
Бритівська ЗОШ |
4 |
96 (24+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Мальована Наталія Спиридонівна |
6369 |
ПОЛТОРАК А.А. |
16256 |
м. Білгород-Дністровський |
Білгород-Дністровський НВК |
7 |
99 (36+36+27) |
|
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
6370 |
ПОЛТОРАК А.О. |
16078 |
м. Білгород-Дністровський |
Випаснянська ЗОШ І-ІІ ст. |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
6371 |
ПОЛТОРАК В.М. |
16251 |
м. Одеса |
ЗОШ № 14 |
2 |
72 (24+27+21) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6372 |
ПОЛТОРАНІН Т.О. |
16035 |
смт. Овідіополь |
Великодолинський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – гімназія» |
3 |
114 (36+36+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Феленко Ірина Григорівна |
6373 |
ПОЛУЕКТОВА А.С. |
16019 |
смт Велика Михайлівка |
Великомихайлівський НВК |
3 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Лукіянчук Наталія Павлівна |
6374 |
ПОЛУЄКТОВ М.Д. |
16218 |
смт. Тарутине |
Тарутинський НВК ЗОШ д/з |
3 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Авілко Тетяна Григорівна |
6375 |
ПОЛУЛЯХОВ А.В. |
16094 |
м. Арциз |
П.-Балківська ЗОШ |
1 |
84 (30+27+27) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
6376 |
ПОЛУМЧАК Я.О. |
16186 |
м. Одеса |
ЗОШ №30 |
3 |
126 (36+42+48) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6377 |
ПОЛУНІНА А.В. |
16080 |
м. Арциз |
НВК ЗОШ № 1 гімназія |
1 |
84 (30+27+27) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
6378 |
ПОЛЬСЬКИЙ Г.Є. |
16080 |
м. Арциз |
НВК ЗОШ № 1 гімназія |
3 |
68 (8+42+18) |
|
|
С2 |
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
6379 |
ПОЛЯК А.А. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
4 |
86 (20+36+30) |
|
|
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6380 |
ПОЛЯКОБА Д.А. |
16198 |
м. Одеса |
школа-інтернат №3 |
1 |
87 (30+30+27) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6381 |
ПОЛЯКОВ В.Ю. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
2 |
48 (12+18+18) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6382 |
ПОЛЯКОВ Д.А. |
16198 |
м. Одеса |
школа-інтернат №3 |
4 |
6 (0+0+6) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6383 |
ПОЛЯКОВ Д.В. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
8 |
131 (42+51+38) |
|
С1 |
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6384 |
ПОЛЯКОВ Д.Д. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
4 |
98 (26+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6385 |
ПОЛЯКОВ М.О. |
16196 |
м. Одеса |
Морський ліцей - ЗОШ №24 |
3 |
74 (20+36+18) |
|
|
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6386 |
ПОЛЯКОВА В.В. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
1 |
75 (24+27+24) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6387 |
ПОЛЯКОВА В.В. |
16141 |
м. Одеса |
Юрліцей |
10 |
98 (24+45+29) |
|
|
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6388 |
ПОЛЯКОВА В.Ю. |
16141 |
м. Одеса |
Юрліцей |
11 |
151 (42+54+55) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6389 |
ПОЛЯКОВА Д.О. |
16083 |
м. Арциз |
Кам’янська ЗОШ |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
6390 |
ПОЛЯКОВА К.С. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
10 |
105 (24+51+30) |
|
|
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6391 |
ПОЛЯНКО М.К. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
4 |
86 (14+30+42) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6392 |
ПОЛЯНСЬКА Д.Р. |
16132 |
с. Червонознам’янка |
Червонознам’янська ЗОШ |
9 |
145 (48+54+43) |
З |
|
|
|
Піпер Олена Миколаївна |
6393 |
ПОЛЯНСЬКИЙ А.Р. |
16132 |
с. Червонознам’янка |
Червонознам’янська ЗОШ |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Піпер Олена Миколаївна |
6394 |
ПОЛЯНСЬКИЙ М.Р. |
16309 |
м. Білгород-Дністровський |
КЗ НВК ім. С.О. Морозової |
3 |
56 (14+12+30) |
|
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
6395 |
ПОЛЯХ М.В. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
2 |
6 (0+0+6) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6396 |
ПОМЕРАНЦ В.С. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
3 |
68 (20+24+24) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6397 |
ПОМЕРНЮК Л.В. |
16103 |
с. Богунове |
Богунівський НВК "ЗОШ І-ІІІ СТ. - ДС" |
10 |
163 (48+60+55) |
З |
|
|
|
Пузанова Майя Миколаївна |
6398 |
ПОМІЙЧУК А.О. |
16044 |
смт. Овідіополь |
Кароліно-Бугазька ЗОШ, Таїровська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
3 |
100 (34+24+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Феленко Ірина Григорівна |
6399 |
ПОНОМАР І.О. |
16279 |
м. Білгород-Дністровський |
Бритівська ЗОШ |
1 |
72 (24+24+24) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
6400 |
ПОНОМАР К.В. |
16103 |
с. Богунове |
Богунівський НВК "ЗОШ І-ІІІ СТ. - ДС" |
6 |
111 (30+39+42) |
|
|
|
С3 |
Пузанова Майя Миколаївна |
6401 |
ПОНОМАРЕВА А.Р. |
16155 |
м. Одеса |
ЗОШ № 81 |
6 |
105 (30+33+42) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6402 |
ПОНОМАРЕНКО А.В. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
3 |
92 (26+30+36) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6403 |
ПОНОМАРЕНКО А.І. |
16094 |
м. Арциз |
П.-Балківська ЗОШ |
4 |
100 (22+36+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
6404 |
ПОНОМАРЕНКО Д.Д. |
16214 |
м. Одеса |
Ланжероновський |
2 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6405 |
ПОНОМАРЕНКО К.В. |
16051 |
смт. Овідіополь |
Великодолинський НВК(ЗОШ-ліцей), Надлиманська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
2 |
75 (30+27+18) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
6406 |
ПОНОМАРЕНКО К.В. |
16078 |
м. Білгород-Дністровський |
Випаснянська ЗОШ І-ІІ ст. |
6 |
69 (24+18+27) |
|
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
6407 |
ПОНОМАРЕНКО К.В. |
16078 |
м. Білгород-Дністровський |
Випаснянська ЗОШ І-ІІ ст. |
6 |
57 (24+12+21) |
|
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
6408 |
ПОНОМАРЬОВА В.М. |
16081 |
м. Арциз |
НВК ЗОШ № 4 ліцей |
3 |
70 (28+18+24) |
|
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
6409 |
ПОНОСОВА К.В. |
16198 |
м. Одеса |
школа-інтернат №3 |
1 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6410 |
ПОПАЗ Є.С. |
16334 |
с. Нерубайське |
Нерубайська ЗОШ № 2 |
2 |
66 (24+30+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Буткевич Валентина Григорівна |
6411 |
ПОПАЗ М.І. |
16221 |
смт. Тарутине |
Виноградівський НВК ЗОШ д/з |
4 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Авілко Тетяна Григорівна |
6412 |
ПОПАЗ О.В. |
16080 |
м. Арциз |
НВК ЗОШ № 1 гімназія |
5 |
135 (48+48+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
6413 |
ПОПАЗ О.О. |
16221 |
смт. Тарутине |
Виноградівський НВК ЗОШ д/з |
8 |
100 (36+27+37) |
|
|
|
|
Авілко Тетяна Григорівна |
6414 |
ПОПЕРЕКА Ю.О. |
16166 |
м. Одеса |
ЗОШ № 40 |
11 |
132 (42+51+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6415 |
ПОПЕРЕЧНИЙ В.В. |
16327 |
с. Вигода |
Вигодянська ЗОШ І-ІІІ ст. |
2 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
6416 |
ПОПИК Г.О. |
16148 |
м. Одеса |
Гімназія № 9 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6417 |
ПОПИЧКО М.А. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
2 |
27 (12+6+9) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6418 |
ПОПКОВ Д.С. |
16334 |
с. Нерубайське |
Нерубайська ЗОШ № 2 |
1 |
72 (30+18+24) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
6419 |
ПОПКОВ М.Д. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
3 |
96 (36+30+30) |
|
С1 |
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6420 |
ПОПКОВ С.В. |
16139 |
м. Одеса |
НВК № 263 |
3 |
48 (30+0+18) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6421 |
ПОПКОВА М.В. |
16148 |
м. Одеса |
Гімназія № 9 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6422 |
ПОПЛАВСКИЙ Д.Е. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
4 |
102 (30+30+42) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6423 |
ПОПЛАВСЬКА В.В. |
16214 |
м. Одеса |
Ланжероновський |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6424 |
ПОПЛАВСЬКА К.Д. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
6 |
138 (42+39+57) |
|
С1 |
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6425 |
ПОПОВ Д.О. |
16046 |
смт. Овідіополь |
Йосипівська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
6 |
159 (48+54+57) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
6426 |
ПОПОВ Д.С. |
16078 |
м. Білгород-Дністровський |
Випаснянська ЗОШ І-ІІ ст. |
2 |
75 (24+27+24) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
6427 |
ПОПОВ К.А. |
16218 |
смт. Тарутине |
Тарутинський НВК ЗОШ д/з |
5 |
96 (30+36+30) |
|
|
|
|
Авілко Тетяна Григорівна |
6428 |
ПОПОВ Ю.О. |
16083 |
м. Арциз |
Кам’янська ЗОШ |
7 |
101 (36+33+32) |
|
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
6429 |
ПОПОВА А.М. |
16317 |
м. Рені |
Орлівська ЗОШ |
5 |
96 (36+33+27) |
|
|
|
|
Потрібна Людмила Валентинівна |
6430 |
ПОПОВА А.О. |
16166 |
м. Одеса |
ЗОШ № 40 |
7 |
120 (42+27+51) |
|
С1 |
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6431 |
ПОПОВА А.О. |
16078 |
м. Білгород-Дністровський |
Випаснянська ЗОШ І-ІІ ст. |
2 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
6432 |
ПОПОВА А.Ю. |
16256 |
м. Білгород-Дністровський |
Білгород-Дністровський НВК |
10 |
131 (42+51+38) |
|
С1 |
С2 |
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
6433 |
ПОПОВА В.П. |
16163 |
м. Одеса |
ЗОШ № 37 |
3 |
96 (30+30+36) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6434 |
ПОПОВА Є.В. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6435 |
ПОПОВА Є.В. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
4 |
56 (8+30+18) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6436 |
ПОПОВА К.Д. |
16172 |
м. Одеса |
Гімназія №2 |
8 |
136 (42+45+49) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6437 |
ПОПОВА К.С. |
16312 |
м. Рені |
ЗОШ №3 |
9 |
135 (30+51+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Потрібна Людмила Валентинівна |
6438 |
ПОПОВА М.О. |
16214 |
м. Одеса |
Ланжероновський |
4 |
78 (24+24+30) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6439 |
ПОПОВА Н.М. |
16214 |
м. Одеса |
Ланжероновський |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6440 |
ПОПОВА О.А. |
16118 |
смт Олександрівка, м.Чорноморськ |
Олександрівська ЗОШ |
3 |
114 (42+36+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Вакарь Яна Василівна |
6441 |
ПОПОВА О.О. |
16320 |
м. Рені |
Нагірнянська ЗОШ |
11 |
125 (48+57+20) |
|
С1 |
С2 |
|
Потрібна Людмила Валентинівна |
6442 |
ПОПОВА П.О. |
16307 |
м. Білгород-Дністровський |
ЗОШ № 11 |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
6443 |
ПОПОВА С.Е. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
4 |
120 (48+30+42) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6444 |
ПОПОВИЧ А.О. |
16122 |
с. Жовтень |
Збірна шкіл Ширяївського району |
8 |
152 (60+54+38) |
З |
|
|
|
Татаріна Альбіна Миколаївна |
6445 |
ПОПОВИЧ В. |
16275 |
смт Велика Михайлівка |
Новопетрівська ЗОШ |
1 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Лукіянчук Наталія Павлівна |
6446 |
ПОПОВИЧ М.В. |
16132 |
с. Червонознам’янка |
Червонознам’янська ЗОШ |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Піпер Олена Миколаївна |
6447 |
ПОПОВИЧ О.Ю. |
16094 |
м. Арциз |
П.-Балківська ЗОШ |
1 |
75 (24+24+27) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
6448 |
ПОПОВСЬКА К.О. |
16172 |
м. Одеса |
Гімназія №2 |
8 |
151 (48+45+58) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6449 |
ПОПОЗОГЛО М.М. |
16140 |
м. Одеса |
ЗОШ № 89 |
4 |
120 (42+36+42) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6450 |
ПОПОЗОГЛО П.І. |
16225 |
смт. Тарутине |
Красненський НВК ЗОШ д/з |
3 |
74 (8+30+36) |
|
|
|
С3 |
Авілко Тетяна Григорівна |
6451 |
ПОПРАВКА Г.С. |
16148 |
м. Одеса |
Гімназія № 9 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6452 |
ПОПРЯГА Д.В. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
10 |
109 (30+45+34) |
|
|
С2 |
|
Буткевич Валентина Григорівна |
6453 |
ПОПРЯГА С.В. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
6454 |
ПОРОШЕНКО А.Є. |
16139 |
м. Одеса |
НВК № 263 |
4 |
102 (30+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6455 |
ПОРОШЕНКО Д.Є. |
16148 |
м. Одеса |
Гімназія № 9 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6456 |
ПОРОШЕНКО К.В. |
16020 |
смт Велика Михайлівка |
Великомихайлівська опорна ЗОШ |
3 |
114 (36+36+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Лукіянчук Наталія Павлівна |
6457 |
ПОРТИНСЬКИЙ М.К. |
16168 |
м. Одеса |
ЗОШ № 35 |
4 |
80 (14+30+36) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6458 |
ПОРТМАН Л.Ю. |
16151 |
м. Одеса |
Хабат |
3 |
62 (26+6+30) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6459 |
ПОРХИЛО І.М. |
16094 |
м. Арциз |
П.-Балківська ЗОШ |
1 |
75 (30+15+30) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
6460 |
ПОРЯДНА Є.І. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
4 |
102 (30+30+42) |
|
|
|
С3 |
Буткевич Валентина Григорівна |
6461 |
ПОСІТКО О. |
16176 |
м. Одеса |
ДНЗ Одеський професійний ліцей будівництва та архітектури |
10 |
120 (30+39+51) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6462 |
ПОСМІТНИЙ Д.Ю. |
16123 |
с. Конопляне |
ОЗ «Коноплянська ЗОШ І-ІІІ ст. Коноплянської СР» |
2 |
81 (30+30+21) |
З |
|
|
|
Басюк Олена Вікторівна |
6463 |
ПОСОХОВ Л.А. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
6464 |
ПОСПЕЛОВА А.Ю. |
16181 |
м. Одеса |
ЗОШ №71 |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6465 |
ПОСПЄЛОВ І.О. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
3 |
74 (14+30+30) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6466 |
ПОСПОЛІТА М.О. |
16155 |
м. Одеса |
ЗОШ № 81 |
2 |
69 (30+21+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6467 |
ПОСПОЛІТА Н.О. |
16155 |
м. Одеса |
ЗОШ № 81 |
9 |
119 (42+45+32) |
|
С1 |
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6468 |
ПОСТОВА А.В. |
16020 |
смт Велика Михайлівка |
Великомихайлівська опорна ЗОШ |
7 |
147 (48+39+60) |
З |
|
|
|
Лукіянчук Наталія Павлівна |
6469 |
ПОСТОВА М.І. |
16327 |
с. Вигода |
Вигодянська ЗОШ І-ІІІ ст. |
4 |
74 (14+24+36) |
|
|
|
С3 |
Буткевич Валентина Григорівна |
6470 |
ПОСТОВАР Р.Д. |
16165 |
м. Одеса |
ЗОШ № 53 |
2 |
48 (24+12+12) |
|
С1 |
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6471 |
ПОСТОВАР С.Д. |
16165 |
м. Одеса |
ЗОШ № 53 |
2 |
24 (12+3+9) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6472 |
ПОСТОВИЙ І.В. |
16020 |
смт Велика Михайлівка |
Великомихайлівська опорна ЗОШ |
4 |
102 (30+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Лукіянчук Наталія Павлівна |
6473 |
ПОСТОВИК Н.О. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
6 |
63 (24+12+27) |
|
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
6474 |
ПОСТОЛАТІЙ В.В. |
16200 |
м. Ананьїв |
Збірна шкіл |
4 |
114 (42+24+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Ситнік Людмила Олександрівна |
6475 |
ПОСТОЛАТІЙ І.С. |
16256 |
м. Білгород-Дністровський |
Білгород-Дністровський НВК |
9 |
105 (30+51+24) |
|
|
С2 |
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
6476 |
ПОСТОЛАТІЙ Т.О. |
16076 |
м. Білгород-Дністровський |
Удобненська ЗОШ |
3 |
26 (2+18+6) |
|
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
6477 |
ПОСТОЛОВ В.А. |
16086 |
м. Арциз |
Холмська ЗОШ |
1 |
81 (30+27+24) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
6478 |
ПОСТОЛОВА К.Ю. |
16086 |
м. Арциз |
Холмська ЗОШ |
7 |
142 (42+51+49) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
6479 |
ПОТАПЕНКО Д.С. |
16177 |
м. Одеса |
ЗОШ №63 |
4 |
42 (24+6+12) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6480 |
ПОТАПЧУК Д.Ю. |
16332 |
с. Паліївка |
Паліївська ЗОШ І-ІІ ст. |
9 |
78 (6+36+36) |
|
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
6481 |
ПОТАПЧУК Ю.Ю. |
16332 |
с. Паліївка |
Паліївська ЗОШ І-ІІ ст. |
5 |
84 (36+21+27) |
|
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
6482 |
ПОТАРСЬКИЙ Є.П. |
16088 |
м. Арциз |
Деленська ЗОШ |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
6483 |
ПОТИЛІКО Д.О. |
16311 |
м. Рені |
Ренійська гімназія |
3 |
120 (36+36+48) |
З |
|
|
|
Потрібна Людмила Валентинівна |
6484 |
ПОТИНГА А.І. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
4 |
108 (24+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6485 |
ПОТОП М.Д. |
16049 |
смт. Овідіополь |
Миколаївська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
4 |
102 (30+30+42) |
|
|
|
С3 |
Феленко Ірина Григорівна |
6486 |
ПОТУЖНА В.С. |
16166 |
м. Одеса |
ЗОШ № 40 |
4 |
114 (36+36+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6487 |
ПОХИЛО А.В. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
1 |
84 (30+27+27) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
6488 |
ПОХИЛО М.В. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
7 |
79 (18+24+37) |
|
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
6489 |
ПОХЛЕБІНА Д.Б. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
2 |
63 (30+27+6) |
|
С1 |
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6490 |
ПОХЛЄБІНА А.О. |
16102 |
Фонтанка |
Фонтанський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія» |
5 |
96 (36+33+27) |
|
|
|
|
Бабич Ольга Борисівна |
6491 |
ПОЧЕПИНСКОЇ П.В. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
5 |
48 (12+12+24) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6492 |
ПОЧЕТО К.В. |
16214 |
м. Одеса |
Ланжероновський |
2 |
75 (30+18+27) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6493 |
ПОЧИВАЛОВ О.Ю. |
16051 |
смт. Овідіополь |
Великодолинський НВК(ЗОШ-ліцей), Надлиманська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
2 |
57 (24+24+9) |
|
С1 |
С2 |
|
Феленко Ірина Григорівна |
6494 |
ПОЧТАРЕНКО А.В. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6495 |
ПОЧТАРЕНКО В.В. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
3 |
68 (26+24+18) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6496 |
ПОЧТАРЕНКО Д.С. |
16080 |
м. Арциз |
НВК ЗОШ № 1 гімназія |
3 |
132 (48+42+42) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
6497 |
ПОЧУЄВА О.С. |
16190 |
м. Одеса |
ЗОШ № 107 |
4 |
132 (42+48+42) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6498 |
ПОЯНОВА К.А. |
16144 |
м. Одеса |
ЗОШ № 130 |
2 |
87 (30+30+27) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6499 |
ПРАВЕДНА К.І. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
9 |
82 (30+27+25) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6500 |
ПРАВОСУДОВА В.О. |
16165 |
м. Одеса |
ЗОШ № 53 |
3 |
68 (14+24+30) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6501 |
ПРИБИЛОВ М.А. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
1 |
69 (24+27+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6502 |
ПРИБИТОК М.О. |
16214 |
м. Одеса |
Ланжероновський |
2 |
72 (30+24+18) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6503 |
ПРИВАЛОВА О.М. |
16181 |
м. Одеса |
ЗОШ №71 |
3 |
132 (36+48+48) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6504 |
ПРИГУНКОВА М.В. |
16166 |
м. Одеса |
ЗОШ № 40 |
4 |
120 (42+42+36) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6505 |
ПРИЄМСЬКИЙ К.С. |
16275 |
смт Велика Михайлівка |
Новопетрівська ЗОШ |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Лукіянчук Наталія Павлівна |
6506 |
ПРИЙМЕНКО Ю.К. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
2 |
60 (18+24+18) |
|
|
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6507 |
ПРИМАК А.М. |
16035 |
смт. Овідіополь |
Великодолинський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – гімназія» |
5 |
69 (30+21+18) |
|
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
6508 |
ПРИМАЧУК А.І. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
2 |
72 (24+27+21) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6509 |
ПРИМАЧУК В.І. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
4 |
116 (38+36+42) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6510 |
ПРИСТУП Ю.В. |
16041 |
смт. Овідіополь |
Великодолинська ЗОШ №2 |
4 |
44 (20+6+18) |
|
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
6511 |
ПРИСТУПА О.О. |
16200 |
м. Ананьїв |
Збірна шкіл |
5 |
102 (36+30+36) |
|
|
|
|
Ситнік Людмила Олександрівна |
6512 |
ПРИСЯЖНЮК А.О. |
16122 |
с. Жовтень |
Збірна шкіл Ширяївського району |
6 |
129 (30+45+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Татаріна Альбіна Миколаївна |
6513 |
ПРИСЯЖНЮК В.О. |
16309 |
м. Білгород-Дністровський |
КЗ НВК ім. С.О. Морозової |
3 |
68 (20+24+24) |
|
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
6514 |
ПРИСЯЖНЮК В.О. |
16144 |
м. Одеса |
ЗОШ № 130 |
2 |
63 (12+24+27) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6515 |
ПРИСЯЖНЮК С.О. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
9 |
111 (30+33+48) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6516 |
ПРИТИКОВСЬКА К.В. |
16165 |
м. Одеса |
ЗОШ № 53 |
4 |
76 (16+24+36) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6517 |
ПРИТУЛА А.В. |
16035 |
смт. Овідіополь |
Великодолинський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – гімназія» |
5 |
99 (42+36+21) |
|
С1 |
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
6518 |
ПРИТУЛЮК П.В. |
16021 |
смт Велика Михайлівка |
Новоборисівська ЗОШ |
4 |
120 (36+36+48) |
З |
|
|
|
Лукіянчук Наталія Павлівна |
6519 |
ПРИТУЛЯК Д.В. |
16012 |
м. Болград |
Гімназія ім. Г. С. Раковського |
4 |
126 (42+48+36) |
З |
|
|
|
Димитрова Світлана Яківна |
6520 |
ПРИХОДСЬКА М.Л. |
16035 |
смт. Овідіополь |
Великодолинський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – гімназія» |
3 |
102 (36+30+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Феленко Ірина Григорівна |
6521 |
ПРИХОДЬКО А.О. |
16141 |
м. Одеса |
Юрліцей |
11 |
132 (36+57+39) |
|
|
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6522 |
ПРИХОДЬКО М.С. |
16043 |
смт. Овідіополь |
Овідіопольська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 |
6 |
147 (48+48+51) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
6523 |
ПРІВЕЗЕНЦЕВ І. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
5 |
87 (30+39+18) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6524 |
ПРІМУТ М.С. |
16177 |
м. Одеса |
ЗОШ №63 |
2 |
63 (30+12+21) |
|
С1 |
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6525 |
ПРІСНАК О.Д. |
16033 |
м. Ізмаїл |
Український ліцей з поглибленим вивченням іноземних мов |
2 |
72 (24+30+18) |
З |
|
|
|
Назаренко Анастасія Ігорівна |
6526 |
ПРІСЯЖНЮК М.Д. |
16166 |
м. Одеса |
ЗОШ № 40 |
4 |
66 (24+24+18) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6527 |
ПРІШУТОВ Д.Р. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
7 |
72 (36+18+18) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6528 |
ПРОДАН В.О. |
16218 |
смт. Тарутине |
Тарутинський НВК ЗОШ д/з |
10 |
120 (24+57+39) |
|
|
С2 |
|
Авілко Тетяна Григорівна |
6529 |
ПРОДАН В.Р. |
16118 |
смт Олександрівка, м.Чорноморськ |
Олександрівська ЗОШ |
3 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Вакарь Яна Василівна |
6530 |
ПРОДАН Г.Н. |
16155 |
м. Одеса |
ЗОШ № 81 |
6 |
123 (48+39+36) |
|
С1 |
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6531 |
ПРОДАН К.В. |
16144 |
м. Одеса |
ЗОШ № 130 |
2 |
78 (30+27+21) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6532 |
ПРОДАНЕЦЬ Е.С. |
16080 |
м. Арциз |
НВК ЗОШ № 1 гімназія |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
6533 |
ПРОДАНОВ В.Д. |
16061 |
с. Василівка |
Василівська ЗОШ |
6 |
123 (42+33+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Кунєва Марина Дмитрівна |
6534 |
ПРОДАНОВ Д.Д. |
16329 |
с. Холодна |
Холоднобалківська ЗОШ І-ІІІ ст. |
2 |
57 (12+27+18) |
|
|
С2 |
|
Буткевич Валентина Григорівна |
6535 |
ПРОДАНОВ М.М. |
16061 |
с. Василівка |
Василівська ЗОШ |
6 |
129 (48+33+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Кунєва Марина Дмитрівна |
6536 |
ПРОДАНОВА О.М. |
16061 |
с. Василівка |
Василівська ЗОШ |
6 |
129 (42+45+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кунєва Марина Дмитрівна |
6537 |
ПРОДІУС С.К. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
4 |
78 (36+18+24) |
|
С1 |
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6538 |
ПРОКОПЕИЧУК О.О. |
16279 |
м. Білгород-Дністровський |
Бритівська ЗОШ |
6 |
108 (36+27+45) |
|
|
|
С3 |
Мальована Наталія Спиридонівна |
6539 |
ПРОКОПЕНКО В.Г. |
16021 |
смт Велика Михайлівка |
Новоборисівська ЗОШ |
2 |
66 (24+24+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Лукіянчук Наталія Павлівна |
6540 |
ПРОКОПЕНКО В.Є. |
16049 |
смт. Овідіополь |
Миколаївська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
5 |
126 (42+39+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Феленко Ірина Григорівна |
6541 |
ПРОКОПЕНКО О.І. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
5 |
102 (42+36+24) |
|
С1 |
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6542 |
ПРОКОПЕНКО О.О. |
16198 |
м. Одеса |
школа-інтернат №3 |
4 |
6 (0+0+6) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6543 |
ПРОКОПЕНКО С.В. |
16279 |
м. Білгород-Дністровський |
Бритівська ЗОШ |
4 |
114 (42+30+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Мальована Наталія Спиридонівна |
6544 |
ПРОКОПЕНКО С.О. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
9 |
104 (30+48+26) |
|
|
С2 |
|
Буткевич Валентина Григорівна |
6545 |
ПРОКОПНЄВА А.О. |
16080 |
м. Арциз |
НВК ЗОШ № 1 гімназія |
10 |
84 (12+45+27) |
|
|
С2 |
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
6546 |
ПРОКОПОВА М.В. |
16135 |
м. Одеса |
ЗОШ № 60 |
2 |
81 (30+27+24) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6547 |
ПРОКОПЧУК В.В. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
8 |
53 (12+24+17) |
|
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
6548 |
ПРОКОПЧУК М.В. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
4 |
84 (24+24+36) |
|
|
|
С3 |
Буткевич Валентина Григорівна |
6549 |
ПРОКОФ'ЄВА А.С. |
16121 |
смт. Радісне |
Радісненська ЗОШ |
3 |
114 (30+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Красильникова Руслана Євгенівна |
6550 |
ПРОНІНА В.С. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
3 |
102 (30+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6551 |
ПРОНОЗА А.О. |
16047 |
смт. Овідіополь |
Калаглійська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
6552 |
ПРОСКУРА М.О. |
16144 |
м. Одеса |
ЗОШ № 130 |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6553 |
ПРОСКУРІН О.Д. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
4 |
30 (6+12+12) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6554 |
ПРОСТОМОЛОТОВА В.В. |
16140 |
м. Одеса |
ЗОШ № 89 |
2 |
81 (24+27+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6555 |
ПРОСУНКО П.В. |
16177 |
м. Одеса |
ЗОШ №63 |
2 |
72 (30+24+18) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6556 |
ПРОТАС В.В. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
6 |
123 (42+27+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6557 |
ПРОТАСЕВИЧ М.В. |
16155 |
м. Одеса |
ЗОШ № 81 |
6 |
117 (30+45+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6558 |
ПРОУОРЕНКО П.О. |
16140 |
м. Одеса |
ЗОШ № 89 |
4 |
102 (30+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6559 |
ПРОХНЕНКО М.С. |
16329 |
с. Холодна |
Холоднобалківська ЗОШ І-ІІІ ст. |
4 |
120 (42+36+42) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
6560 |
ПРОХОРЕНКО В.В. |
16021 |
смт Велика Михайлівка |
Новоборисівська ЗОШ |
7 |
123 (36+30+57) |
|
|
|
С3 |
Лукіянчук Наталія Павлівна |
6561 |
ПРОХОРЕНКО К.В. |
16131 |
м. Біляївка |
ЗОШ № 2 |
9 |
103 (36+39+28) |
|
|
|
|
Щуренко Оксана Володимирівна |
6562 |
ПРОХОРЕНКО Н.С. |
16214 |
м. Одеса |
Ланжероновський |
2 |
72 (24+27+21) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6563 |
ПРОХОРЕНКО С.С. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6564 |
ПРОХОРОВА О.В. |
16084 |
м. Арциз |
ЗОШ № 3 |
5 |
60 (18+15+27) |
|
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
6565 |
ПРОЦЕНКО Є. |
16200 |
м. Ананьїв |
Збірна шкіл |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Ситнік Людмила Олександрівна |
6566 |
ПРОЦЕНКО Л. |
16181 |
м. Одеса |
ЗОШ №71 |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6567 |
ПРОЦІВ А.А. |
16122 |
с. Жовтень |
Збірна шкіл Ширяївського району |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Татаріна Альбіна Миколаївна |
6568 |
ПРОЧАНКІНА К.С. |
16208 |
м. Одеса |
ЗОШ № 33 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6569 |
ПРОШКІНА А.Ю. |
16166 |
м. Одеса |
ЗОШ № 40 |
8 |
57 (42+12+3) |
|
С1 |
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6570 |
ПРУДНИКОВА В.В. |
16138 |
м. Одеса |
ЗОШ №43 |
10 |
80 (36+27+17) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6571 |
ПРУДНІКОВА В.В. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6572 |
ПРУДНІКОВА О.А. |
16168 |
м. Одеса |
ЗОШ № 35 |
4 |
66 (18+24+24) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6573 |
ПРУНИЧ М.М. |
16166 |
м. Одеса |
ЗОШ № 40 |
4 |
96 (12+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6574 |
ПРУСОВ Р.О. |
16279 |
м. Білгород-Дністровський |
Бритівська ЗОШ |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
6575 |
ПРУССЬКА Є.А. |
16102 |
Фонтанка |
Фонтанський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія» |
4 |
66 (12+24+30) |
|
|
|
|
Бабич Ольга Борисівна |
6576 |
ПРУТЯНУ Д.С. |
16012 |
м. Болград |
Гімназія ім. Г. С. Раковського |
7 |
132 (42+45+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Димитрова Світлана Яківна |
6577 |
ПРЯДУН Я.С. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6578 |
ПРЯХІН А.О. |
16080 |
м. Арциз |
НВК ЗОШ № 1 гімназія |
4 |
128 (38+48+42) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
6579 |
ПСЛАРЬ А.В. |
16044 |
смт. Овідіополь |
Кароліно-Бугазька ЗОШ, Таїровська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
3 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
6580 |
ПСЬОТА В.О. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
4 |
92 (20+42+30) |
|
|
С2 |
|
Буткевич Валентина Григорівна |
6581 |
ПТАШЕНКО І.Д. |
16101 |
м. Ізмаїл |
ЗОШ № 8 |
3 |
102 (42+24+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Коколова Олена Дмитріївна |
6582 |
ПТАШЕНКО К.Д. |
16101 |
м. Ізмаїл |
ЗОШ № 8 |
2 |
81 (30+21+30) |
З |
|
|
|
Коколова Олена Дмитріївна |
6583 |
ПТАШЕНЧУК Р.С. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
6 |
126 (36+45+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6584 |
ПТРИЧЕНКО О.С. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
4 |
102 (36+36+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Буткевич Валентина Григорівна |
6585 |
ПУГАЧ Р.С. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
2 |
30 (6+15+9) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6586 |
ПУГАЧОВА М.С. |
16190 |
м. Одеса |
ЗОШ № 107 |
2 |
72 (30+24+18) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6587 |
ПУГОВКІНА В.Є. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
11 |
117 (30+42+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6588 |
ПУЖАКОВ М.О. |
16176 |
м. Одеса |
ДНЗ Одеський професійний ліцей будівництва та архітектури |
10 |
102 (30+36+36) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6589 |
ПУЗАНОВ Ж.В. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
2 |
72 (24+24+24) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6590 |
ПУЗАНОВ М.А. |
16123 |
с. Конопляне |
ОЗ «Коноплянська ЗОШ І-ІІІ ст. Коноплянської СР» |
2 |
81 (24+27+30) |
З |
|
|
|
Басюк Олена Вікторівна |
6591 |
ПУЗАНОВА М.Ю. |
16140 |
м. Одеса |
ЗОШ № 89 |
3 |
90 (24+30+36) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6592 |
ПУЗИК Є.М. |
16155 |
м. Одеса |
ЗОШ № 81 |
3 |
108 (36+30+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6593 |
ПУКАС А.І. |
16166 |
м. Одеса |
ЗОШ № 40 |
8 |
100 (30+27+43) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6594 |
ПУЛЕНКО А.А. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
3 |
88 (16+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6595 |
ПУЛЕНКО В.К. |
16153 |
м. Одеса |
ЗОШ № 119 |
3 |
102 (30+30+42) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6596 |
ПУЛЬЧО А.В. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6597 |
ПУСТЕНЬКА В.С. |
16315 |
м. Рені |
Долинська ЗОШ |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Потрібна Людмила Валентинівна |
6598 |
ПУСТОВАЛОВ Г.В. |
16172 |
м. Одеса |
Гімназія №2 |
7 |
122 (30+51+41) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6599 |
ПУСТОВІТ А.М. |
16176 |
м. Одеса |
ДНЗ Одеський професійний ліцей будівництва та архітектури |
10 |
83 (24+30+29) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6600 |
ПУСТОВІТ Р.О. |
16168 |
м. Одеса |
ЗОШ № 35 |
3 |
96 (36+18+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6601 |
ПУСТОВОЙТ Є.О. |
16333 |
с. Мирне |
Мирненська ЗОШ І-ІІІ ст. |
11 |
127 (30+51+46) |
|
|
С2 |
С3 |
Буткевич Валентина Григорівна |
6602 |
ПУСТУГАР В.В. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6603 |
ПУХКАН М.В. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
4 |
102 (30+30+42) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6604 |
ПУХКАН О.М. |
16076 |
м. Білгород-Дністровський |
Удобненська ЗОШ |
4 |
84 (24+30+30) |
|
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
6605 |
ПУЧИНСЬКА В.О. |
16256 |
м. Білгород-Дністровський |
Білгород-Дністровський НВК |
7 |
147 (42+45+60) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
6606 |
ПУШКАРЕВСЬКА М.В. |
16256 |
м. Білгород-Дністровський |
Білгород-Дністровський НВК |
10 |
141 (36+60+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Мальована Наталія Спиридонівна |
6607 |
ПУШКО К.Р. |
16177 |
м. Одеса |
ЗОШ №63 |
2 |
72 (30+21+21) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6608 |
П'ЯНКОВСЬКИЙ А.П. |
16140 |
м. Одеса |
ЗОШ № 89 |
4 |
120 (42+36+42) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6609 |
ПЯСЕЦЬКИЙ Є.Ю. |
16163 |
м. Одеса |
ЗОШ № 37 |
2 |
81 (24+27+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6610 |
ПЯТЕЦЬКИЙ С.О. |
16200 |
м. Ананьїв |
Збірна шкіл |
4 |
126 (42+48+36) |
З |
|
|
|
Ситнік Людмила Олександрівна |
6611 |
РАБАН П.Д. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
5 |
54 (18+9+27) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6612 |
РАБІНА М.В. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
4 |
72 (6+30+36) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6613 |
РАДЄВ А.Г. |
16012 |
м. Болград |
Гімназія ім. Г. С. Раковського |
3 |
54 (18+24+12) |
|
|
|
|
Димитрова Світлана Яківна |
6614 |
РАДЄВА В.В. |
16090 |
м. Арциз |
Вознесенівська ЗОШ, Главанська ЗОШ |
3 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
6615 |
РАДЄВА Д.О. |
16041 |
смт. Овідіополь |
Великодолинська ЗОШ №2 |
3 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
6616 |
РАДЄВА Є.Р. |
16051 |
смт. Овідіополь |
Великодолинський НВК(ЗОШ-ліцей), Надлиманська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
3 |
90 (30+30+30) |
|
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
6617 |
РАДЄВА С.С. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
6 |
123 (36+33+54) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6618 |
РАДИК К.Г. |
16275 |
смт Велика Михайлівка |
Новопетрівська ЗОШ |
3 |
120 (36+36+48) |
З |
|
|
|
Лукіянчук Наталія Павлівна |
6619 |
РАДІЛОВ М.Д. |
16011 |
м. Ізмаїл |
Кириничанська ЗОШ |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Раділова Світлана Семенівна |
6620 |
РАДІЛОВА А.Б. |
16011 |
м. Ізмаїл |
Кириничанська ЗОШ |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Раділова Світлана Семенівна |
6621 |
РАДІЛОВА Г.П. |
16224 |
смт. Тарутине |
Євгенівський НВК ЗОШ д/з |
8 |
80 (12+27+41) |
|
|
|
С3 |
Авілко Тетяна Григорівна |
6622 |
РАДІЛОВА І.М. |
16061 |
с. Василівка |
Василівська ЗОШ |
6 |
135 (48+45+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кунєва Марина Дмитрівна |
6623 |
РАДІОНЕНКО В.Р. |
16148 |
м. Одеса |
Гімназія № 9 |
1 |
81 (24+27+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6624 |
РАДІОНЕНКО К.Р. |
16148 |
м. Одеса |
Гімназія № 9 |
1 |
81 (24+27+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6625 |
РАДІОНОВ Д.С. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
4 |
36 (12+0+24) |
|
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
6626 |
РАДІОНОВА А.С. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
1 |
75 (30+15+30) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
6627 |
РАДІОНОВА В.Є. |
16168 |
м. Одеса |
ЗОШ № 35 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6628 |
РАДІОНОВА К.О. |
16139 |
м. Одеса |
НВК № 263 |
3 |
96 (30+36+30) |
|
|
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6629 |
РАДКО-СТОЯНОВА А.А. |
16132 |
с. Червонознам’янка |
Червонознам’янська ЗОШ |
6 |
12 (12+0+0) |
|
|
|
|
Піпер Олена Миколаївна |
6630 |
РАДОЛОВА О.П. |
16101 |
м. Ізмаїл |
ЗОШ № 8 |
5 |
84 (30+24+30) |
|
|
|
|
Коколова Олена Дмитріївна |
6631 |
РАДУ А.В. |
16101 |
м. Ізмаїл |
ЗОШ № 8 |
4 |
108 (36+30+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Коколова Олена Дмитріївна |
6632 |
РАДУ Є.В. |
16316 |
м. Рені |
Лиманська ЗОШ |
7 |
95 (30+33+32) |
|
|
|
|
Потрібна Людмила Валентинівна |
6633 |
РАДУ М.В. |
16208 |
м. Одеса |
ЗОШ № 33 |
4 |
124 (40+36+48) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6634 |
РАДУКАН А.Я. |
16082 |
м. Арциз |
ЗОШ № 5 |
4 |
102 (36+30+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
6635 |
РАДУЛОВ Р.Р. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
2 |
63 (18+27+18) |
|
|
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6636 |
РАДЧЕНКО М.Р. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
6 |
144 (60+39+45) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6637 |
РАДЧУК Д.І. |
16041 |
смт. Овідіополь |
Великодолинська ЗОШ №2 |
4 |
110 (20+42+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Феленко Ірина Григорівна |
6638 |
РАДЧУК О.В. |
16251 |
м. Одеса |
ЗОШ № 14 |
3 |
60 (12+36+12) |
|
|
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6639 |
РАДЬКО А.О. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
4 |
96 (18+30+48) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6640 |
РАДЬКО А.О. |
16019 |
смт Велика Михайлівка |
Великомихайлівський НВК |
5 |
111 (42+39+30) |
|
С1 |
|
|
Лукіянчук Наталія Павлівна |
6641 |
РАДЬКО В.І. |
16041 |
смт. Овідіополь |
Великодолинська ЗОШ №2 |
4 |
92 (32+30+30) |
|
С1 |
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
6642 |
РАДЮКЕВИЧ К.А. |
16081 |
м. Арциз |
НВК ЗОШ № 4 ліцей |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
6643 |
РАЗУМОВА Д.С. |
16309 |
м. Білгород-Дністровський |
КЗ НВК ім. С.О. Морозової |
4 |
126 (36+48+42) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
6644 |
РАЗУМОВСЬКА В.Д. |
16187 |
м. Одеса |
ЗОШ №84 |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6645 |
РАЙЛЯН О.С. |
16082 |
м. Арциз |
ЗОШ № 5 |
5 |
66 (42+12+12) |
|
С1 |
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
6646 |
РАЙНОВ О.О. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
6 |
96 (36+42+18) |
|
|
С2 |
|
Буткевич Валентина Григорівна |
6647 |
РАЙТАРОВСЬКИЙ Д.С. |
16306 |
м. Білгород-Дністровський |
ЗОШ № 9 |
4 |
50 (20+12+18) |
|
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
6648 |
РАЙХІЛЬ Е. |
16256 |
м. Білгород-Дністровський |
Білгород-Дністровський НВК |
8 |
86 (36+18+32) |
|
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
6649 |
РАЙЧЕВА С.Д. |
16012 |
м. Болград |
Гімназія ім. Г. С. Раковського |
10 |
111 (24+60+27) |
|
|
С2 |
|
Димитрова Світлана Яківна |
6650 |
РАК Е.М. |
16139 |
м. Одеса |
НВК № 263 |
4 |
108 (36+36+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6651 |
РАКОВЕЦЬ А.І. |
16153 |
м. Одеса |
ЗОШ № 119 |
3 |
88 (34+18+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6652 |
РАКУЛ А.О. |
16155 |
м. Одеса |
ЗОШ № 81 |
4 |
86 (26+24+36) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6653 |
РАКУЛ П.О. |
16155 |
м. Одеса |
ЗОШ № 81 |
2 |
75 (24+27+24) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6654 |
РАМЛЯВІ А.М. |
16153 |
м. Одеса |
ЗОШ № 119 |
3 |
102 (18+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6655 |
РАНЧАШОВА А.К. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
3 |
90 (30+36+24) |
|
|
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6656 |
РАСУЛОВ А.И. |
16086 |
м. Арциз |
Холмська ЗОШ |
1 |
78 (24+27+27) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
6657 |
РАСУЛОВ М.И. |
16086 |
м. Арциз |
Холмська ЗОШ |
7 |
68 (18+33+17) |
|
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
6658 |
РАТУШНА А. |
16327 |
с. Вигода |
Вигодянська ЗОШ І-ІІІ ст. |
5 |
135 (60+33+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Буткевич Валентина Григорівна |
6659 |
РАТУШНЯК А.А. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
4 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6660 |
РАТУШНЯК В.О. |
16035 |
смт. Овідіополь |
Великодолинський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – гімназія» |
4 |
86 (20+36+30) |
|
|
С2 |
|
Феленко Ірина Григорівна |
6661 |
РАТУШНЯК Д.А. |
16334 |
с. Нерубайське |
Нерубайська ЗОШ № 2 |
6 |
171 (54+57+60) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
6662 |
РАТУШНЯК К.І. |
16138 |
м. Одеса |
ЗОШ №43 |
11 |
84 (24+39+21) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6663 |
РАТУШНЯК К.С. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
6 |
150 (42+54+54) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6664 |
РАХМАНОВ Д.Є. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
7 |
115 (42+24+49) |
|
С1 |
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6665 |
РАЧКОВ Р.О. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
5 |
12 (12+0+0) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6666 |
РАШКОВАН Д.Р. |
16246 |
с. Сінне |
НВК Сінненська ЗОШ |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Кирничанська Валентина Анатоліївна |
6667 |
РВАЧОВ В.С. |
16042 |
смт. Овідіополь |
Овідіопольський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – гімназія» |
3 |
120 (36+36+48) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
6668 |
РЕВА А.А. |
16279 |
м. Білгород-Дністровський |
Бритівська ЗОШ |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
6669 |
РЕВЕНКО К.М. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6670 |
РЕВЕНКО О.В. |
16021 |
смт Велика Михайлівка |
Новоборисівська ЗОШ |
5 |
132 (48+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Лукіянчук Наталія Павлівна |
6671 |
РЕГЕРА М.Х. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
6 |
69 (24+18+27) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6672 |
РЕГЕШУК О.Б. |
16139 |
м. Одеса |
НВК № 263 |
3 |
78 (36+6+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6673 |
РЕГУШ Ю.О. |
16163 |
м. Одеса |
ЗОШ № 37 |
6 |
81 (30+33+18) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6674 |
РЕДКОКАШИНА С.А. |
16083 |
м. Арциз |
Кам’янська ЗОШ |
1 |
72 (30+21+21) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
6675 |
РЕДЬКО Є.О. |
16002 |
м. Білгород-Дністровський |
Шабівська ЗОШ |
11 |
47 (18+15+14) |
|
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
6676 |
РЕЗЕПКІН Д.О. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
2 |
72 (18+30+24) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6677 |
РЕЗНІЧЕНКО Г.І. |
16256 |
м. Білгород-Дністровський |
Білгород-Дністровський НВК |
5 |
69 (36+27+6) |
|
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
6678 |
РЕЗНІЧЕНКО М.В. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
4 |
66 (18+12+36) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6679 |
РЕКЕЧЕНСЬКА Н. |
16141 |
м. Одеса |
Юрліцей |
9 |
83 (24+45+14) |
|
|
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6680 |
РЕНК Д.О. |
16256 |
м. Білгород-Дністровський |
Білгород-Дністровський НВК |
5 |
156 (48+54+54) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
6681 |
РЕПЕДЯ М.С. |
16041 |
смт. Овідіополь |
Великодолинська ЗОШ №2 |
2 |
60 (6+27+27) |
|
|
С2 |
С3 |
Феленко Ірина Григорівна |
6682 |
РЕПЯХ О. |
16155 |
м. Одеса |
ЗОШ № 81 |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6683 |
РЕТИТКО М.О. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
5 |
75 (36+21+18) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6684 |
РЕУТОВА С.А. |
16279 |
м. Білгород-Дністровський |
Бритівська ЗОШ |
1 |
66 (18+24+24) |
|
|
С2 |
С3 |
Мальована Наталія Спиридонівна |
6685 |
РЕШЕТНИК В.В. |
16168 |
м. Одеса |
ЗОШ № 35 |
3 |
84 (36+24+24) |
|
С1 |
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6686 |
РЕШЕТНІК П.В. |
16332 |
с. Паліївка |
Паліївська ЗОШ І-ІІ ст. |
4 |
50 (8+12+30) |
|
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
6687 |
РЕШЕТНІК П.М. |
16102 |
Фонтанка |
Фонтанський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія» |
5 |
87 (42+21+24) |
|
С1 |
|
|
Бабич Ольга Борисівна |
6688 |
РЕШЕТНЮК А.С. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
10 |
86 (24+42+20) |
|
|
С2 |
|
Буткевич Валентина Григорівна |
6689 |
РЕШЕТНЮК С.М. |
16163 |
м. Одеса |
ЗОШ № 37 |
2 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6690 |
РЕШИТКО П.О. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
10 |
116 (30+48+38) |
|
|
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6691 |
РЄХКАЛАЙНІН К.К. |
16251 |
м. Одеса |
ЗОШ № 14 |
2 |
78 (30+27+21) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6692 |
РЖЕВСКИЙ М.О. |
16327 |
с. Вигода |
Вигодянська ЗОШ І-ІІІ ст. |
3 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
6693 |
РИБАК М.В. |
16251 |
м. Одеса |
ЗОШ № 14 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6694 |
РИБАКО Н.І. |
16155 |
м. Одеса |
ЗОШ № 81 |
3 |
110 (38+36+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6695 |
РИБАЛКО Д.М. |
16287 |
м. Березівка |
КЗЗСО № 2 м. Березівка |
4 |
100 (28+30+42) |
|
|
|
С3 |
Бондар Любов Миколаївна |
6696 |
РИБАЛКО М.О. |
16151 |
м. Одеса |
Хабат |
4 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6697 |
РИБАЛКО О.М. |
16287 |
м. Березівка |
КЗЗСО № 2 м. Березівка |
4 |
106 (34+30+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Бондар Любов Миколаївна |
6698 |
РИБАЛКО С.М. |
16286 |
м. Березівка |
КЗЗСО № 3 м. Березівка |
4 |
132 (42+48+42) |
З |
|
|
|
Бондар Любов Миколаївна |
6699 |
РИБАЛЬЧЕНКО В. |
16044 |
смт. Овідіополь |
Кароліно-Бугазька ЗОШ, Таїровська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
3 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
6700 |
РИБАЛЬЧЕНКО Г.С. |
16002 |
м. Білгород-Дністровський |
Шабівська ЗОШ |
6 |
63 (24+30+9) |
|
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
6701 |
РИБАЛЬЧЕНКО Д.С. |
16329 |
с. Холодна |
Холоднобалківська ЗОШ І-ІІІ ст. |
4 |
98 (38+30+30) |
|
С1 |
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
6702 |
РИБАЧЕНКО Д.В. |
16053 |
смт. Овідіополь |
Прилиманська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
3 |
96 (36+30+30) |
|
С1 |
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
6703 |
РИБАЧУК А.В. |
16080 |
м. Арциз |
НВК ЗОШ № 1 гімназія |
8 |
96 (24+33+39) |
|
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
6704 |
РИБІЦЬКА В.А. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
9 |
89 (24+48+17) |
|
|
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6705 |
РИМАР А.Д. |
16144 |
м. Одеса |
ЗОШ № 130 |
3 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6706 |
РИМАР В.В. |
16260 |
с. Чернече |
НВК «Чернеченська ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ» |
3 |
78 (24+30+24) |
|
|
|
|
Полуніна Світлана Володимирівна |
6707 |
РИМАР В.В. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
11 |
140 (42+45+53) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6708 |
РИМАР М.В. |
16260 |
с. Чернече |
НВК «Чернеченська ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ» |
2 |
45 (24+6+15) |
|
С1 |
|
|
Полуніна Світлана Володимирівна |
6709 |
РИМАР М.Р. |
16260 |
с. Чернече |
НВК «Чернеченська ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ» |
2 |
48 (12+21+15) |
|
|
С2 |
|
Полуніна Світлана Володимирівна |
6710 |
РИМСЬКИЙ Ю.В. |
16083 |
м. Арциз |
Кам’янська ЗОШ |
2 |
87 (30+30+27) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
6711 |
РИМЯК О.І. |
16165 |
м. Одеса |
ЗОШ № 53 |
1 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6712 |
РІВАКА А.О. |
16132 |
с. Червонознам’янка |
Червонознам’янська ЗОШ |
10 |
125 (42+48+35) |
|
С1 |
С2 |
|
Піпер Олена Миколаївна |
6713 |
РІЗНИК В.М. |
16214 |
м. Одеса |
Ланжероновський |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6714 |
РІПАК О.О. |
16327 |
с. Вигода |
Вигодянська ЗОШ І-ІІІ ст. |
8 |
6 (6+0+0) |
|
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
6715 |
РІПАК Х.А. |
16052 |
смт. Овідіополь |
Новодолинська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
3 |
120 (42+36+42) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
6716 |
РЙБАК Д.Д. |
16307 |
м. Білгород-Дністровський |
ЗОШ № 11 |
3 |
50 (8+24+18) |
|
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
6717 |
РОБУЛ Д.В. |
16053 |
смт. Овідіополь |
Прилиманська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
3 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
6718 |
РОБУЛ К.Є. |
16053 |
смт. Овідіополь |
Прилиманська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
3 |
130 (40+48+42) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
6719 |
РОВЕНКО Д.Г. |
16275 |
смт Велика Михайлівка |
Новопетрівська ЗОШ |
3 |
54 (12+24+18) |
|
|
|
|
Лукіянчук Наталія Павлівна |
6720 |
РОВЕНКО Д.С. |
16275 |
смт Велика Михайлівка |
Новопетрівська ЗОШ |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Лукіянчук Наталія Павлівна |
6721 |
РОГАЛЬСЬКИЙ С.А. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
5 |
81 (36+18+27) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6722 |
РОГАНОВА А.С. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
1 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6723 |
РОГАЧКО А.А. |
16327 |
с. Вигода |
Вигодянська ЗОШ І-ІІІ ст. |
2 |
69 (18+21+30) |
|
|
С2 |
С3 |
Буткевич Валентина Григорівна |
6724 |
РОГАЧКО А.А. |
16112 |
м. Ізмаїл |
Новонекрасівська ЗОШ |
3 |
20 (2+6+12) |
|
|
|
|
Раділова Світлана Семенівна |
6725 |
РОГОВЕЦЬ К.А. |
16256 |
м. Білгород-Дністровський |
Білгород-Дністровський НВК |
8 |
66 (24+21+21) |
|
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
6726 |
РОГОВЕЦЬ М.О. |
16256 |
м. Білгород-Дністровський |
Білгород-Дністровський НВК |
6 |
135 (54+45+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
6727 |
РОГОВСЬКА Р.Ю. |
16155 |
м. Одеса |
ЗОШ № 81 |
4 |
120 (42+30+48) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6728 |
РОГОЗЯНСЬКА А.Р. |
16334 |
с. Нерубайське |
Нерубайська ЗОШ № 2 |
2 |
78 (24+30+24) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
6729 |
РОДІКОВ М.В. |
16166 |
м. Одеса |
ЗОШ № 40 |
4 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6730 |
РОДІНА І.О. |
16196 |
м. Одеса |
Морський ліцей - ЗОШ №24 |
4 |
92 (20+30+42) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6731 |
РОДІОНОВ С.С. |
16034 |
м. Біляївка |
ЗОШ № 1 |
2 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Горковенко Тетяна Миколаївна |
6732 |
РОДКІНА К.Д. |
16052 |
смт. Овідіополь |
Новодолинська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
1 |
75 (24+21+30) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
6733 |
РОДРІГЕС Д. |
16138 |
м. Одеса |
ЗОШ №43 |
5 |
105 (48+30+27) |
|
С1 |
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6734 |
РОЖЕНКО Л.І. |
16200 |
м. Ананьїв |
Збірна шкіл |
8 |
100 (24+39+37) |
|
|
|
|
Ситнік Людмила Олександрівна |
6735 |
РОЖКО А.І. |
16200 |
м. Ананьїв |
Збірна шкіл |
9 |
120 (36+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Ситнік Людмила Олександрівна |
6736 |
РОЖКО В.Б. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
4 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6737 |
РОЖКО М.І. |
16166 |
м. Одеса |
ЗОШ № 40 |
2 |
84 (30+27+27) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6738 |
РОЖКОВАН В.В. |
16334 |
с. Нерубайське |
Нерубайська ЗОШ № 2 |
1 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
6739 |
РОЖНАТОВ І.О. |
16300 |
м. Ізмаїл |
Муравлівська ЗОШ |
4 |
68 (20+24+24) |
|
|
|
|
Раділова Світлана Семенівна |
6740 |
РОЗГОНЮК Д.Р. |
16123 |
с. Конопляне |
ОЗ «Коноплянська ЗОШ І-ІІІ ст. Коноплянської СР» |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Басюк Олена Вікторівна |
6741 |
РОЗУМНИЙ А.В. |
16144 |
м. Одеса |
ЗОШ № 130 |
3 |
132 (42+48+42) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6742 |
РОЗУМОВИЧ Я.В. |
16102 |
Фонтанка |
Фонтанський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія» |
7 |
82 (18+27+37) |
|
|
|
|
Бабич Ольга Борисівна |
6743 |
РОЙ Є.О. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
7 |
128 (30+57+41) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6744 |
РОМАНЕНКО Д.В. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
4 |
58 (16+18+24) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6745 |
РОМАНЕНКО Д.О. |
16002 |
м. Білгород-Дністровський |
Шабівська ЗОШ |
5 |
96 (36+36+24) |
|
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
6746 |
РОМАНЕНКО Д.О. |
16140 |
м. Одеса |
ЗОШ № 89 |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6747 |
РОМАНЕНКО Д.С. |
16309 |
м. Білгород-Дністровський |
КЗ НВК ім. С.О. Морозової |
4 |
126 (36+48+42) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
6748 |
РОМАНЕНКО Є.В. |
16196 |
м. Одеса |
Морський ліцей - ЗОШ №24 |
3 |
62 (14+30+18) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6749 |
РОМАНЕНКО К.Г. |
16122 |
с. Жовтень |
Збірна шкіл Ширяївського району |
8 |
144 (42+45+57) |
З |
|
|
|
Татаріна Альбіна Миколаївна |
6750 |
РОМАНЕНКО М.А. |
16008 |
с. Олександрівка |
Олександрівська ЗОШ |
7 |
94 (24+33+37) |
|
|
|
|
Арапанова Світлана Федорівна |
6751 |
РОМАНЕНКО М.В. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
4 |
32 (2+12+18) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6752 |
РОМАНЕНКО О. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
4 |
100 (22+36+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6753 |
РОМАНЕНКО О.О. |
16186 |
м. Одеса |
ЗОШ №30 |
1 |
81 (30+21+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6754 |
РОМАНЕНКО Р.Р. |
16020 |
смт Велика Михайлівка |
Великомихайлівська опорна ЗОШ |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Лукіянчук Наталія Павлівна |
6755 |
РОМАНЕНКО С.А. |
16118 |
смт Олександрівка, м.Чорноморськ |
Олександрівська ЗОШ |
3 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Вакарь Яна Василівна |
6756 |
РОМАНІШИНА Ю.Ю. |
16200 |
м. Ананьїв |
Збірна шкіл |
9 |
54 (18+18+18) |
|
|
|
|
Ситнік Людмила Олександрівна |
6757 |
РОМАНОВ В.А. |
16200 |
м. Ананьїв |
Збірна шкіл |
9 |
65 (18+33+14) |
|
|
|
|
Ситнік Людмила Олександрівна |
6758 |
РОМАНОВ Д.В. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
3 |
54 (30+12+12) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6759 |
РОМАНОВ І.В. |
16330 |
с. Троїцьке |
Троїцький ЗЗСО І-ІІІ ст. |
2 |
63 (30+12+21) |
|
С1 |
|
С3 |
Буткевич Валентина Григорівна |
6760 |
РОМАНОВ К.А. |
16159 |
м. Одеса |
ЗОШ № 69 |
2 |
66 (18+27+21) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6761 |
РОМАНОВА Є.О. |
16197 |
м. Одеса |
Просвіта |
3 |
108 (36+30+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6762 |
РОМАНОВА К.І. |
16139 |
м. Одеса |
НВК № 263 |
3 |
90 (18+30+42) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6763 |
РОМАНОВА О.А. |
16320 |
м. Рені |
Нагірнянська ЗОШ |
5 |
129 (48+54+27) |
|
С1 |
С2 |
|
Потрібна Людмила Валентинівна |
6764 |
РОМАНОВСЬКА В.А. |
16166 |
м. Одеса |
ЗОШ № 40 |
3 |
92 (26+18+48) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6765 |
РОМАНЧЕНКО І.І. |
16327 |
с. Вигода |
Вигодянська ЗОШ І-ІІІ ст. |
3 |
126 (42+36+48) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
6766 |
РОМАНЧУК А. |
16310 |
м. Рені |
ЗОШ №1 |
8 |
110 (36+27+47) |
|
|
|
С3 |
Потрібна Людмила Валентинівна |
6767 |
РОМАНЧУК В.О. |
16044 |
смт. Овідіополь |
Кароліно-Бугазька ЗОШ, Таїровська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
4 |
66 (24+18+24) |
|
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
6768 |
РОМАНЧУК Н.А. |
16165 |
м. Одеса |
ЗОШ № 53 |
2 |
66 (24+18+24) |
|
С1 |
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6769 |
РОМАНЧУК О.Д. |
16139 |
м. Одеса |
НВК № 263 |
3 |
62 (20+24+18) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6770 |
РОМАНЮК В.В. |
16082 |
м. Арциз |
ЗОШ № 5 |
4 |
126 (42+36+48) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
6771 |
РОМАНЮК Д. |
16132 |
с. Червонознам’янка |
Червонознам’янська ЗОШ |
7 |
95 (48+39+8) |
|
С1 |
|
|
Піпер Олена Миколаївна |
6772 |
РОМАНЮК Д.Ю. |
16141 |
м. Одеса |
Юрліцей |
10 |
122 (42+39+41) |
|
С1 |
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6773 |
РОМАНЮК К.В. |
16089 |
м. Арциз |
Вишняковська ЗОШ |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
6774 |
РОМАНЮК М.Ю. |
16166 |
м. Одеса |
ЗОШ № 40 |
2 |
81 (30+21+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6775 |
РОМАНЮК Н.О. |
16132 |
с. Червонознам’янка |
Червонознам’янська ЗОШ |
3 |
108 (30+36+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Піпер Олена Миколаївна |
6776 |
РОМАНЮК О.Р. |
16279 |
м. Білгород-Дністровський |
Бритівська ЗОШ |
9 |
105 (24+45+36) |
|
|
С2 |
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
6777 |
РОМАНЮК С.В. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
9 |
109 (18+39+52) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6778 |
РОМАНЮК Т.В. |
16089 |
м. Арциз |
Вишняковська ЗОШ |
7 |
177 (60+57+60) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
6779 |
РОМАЩУК О.М. |
16307 |
м. Білгород-Дністровський |
ЗОШ № 11 |
3 |
114 (36+36+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Мальована Наталія Спиридонівна |
6780 |
РОМЧАК Ю.С. |
16076 |
м. Білгород-Дністровський |
Удобненська ЗОШ |
11 |
63 (18+6+39) |
|
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
6781 |
РОССОМАХА Т.В. |
16075 |
с.Адамівка |
Адамівська ЗОШ |
9 |
91 (6+51+34) |
|
|
С2 |
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
6782 |
РОСТАВЕЦЬКА К.А. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
2 |
54 (12+24+18) |
|
|
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6783 |
РОСТЯ А.Ю. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
3 |
108 (36+36+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Буткевич Валентина Григорівна |
6784 |
РОТАР А.М. |
16216 |
смт. Тарутине |
Бородинська ЗОШ |
1 |
75 (24+21+30) |
З |
|
|
|
Авілко Тетяна Григорівна |
6785 |
РОТАР Д.Д. |
16279 |
м. Білгород-Дністровський |
Бритівська ЗОШ |
3 |
84 (12+24+48) |
|
|
|
С3 |
Мальована Наталія Спиридонівна |
6786 |
РОТАР Є.С. |
16241 |
смт. Тарутине |
НВК с. Малоярославець-2 |
4 |
126 (36+42+48) |
З |
|
|
|
Авілко Тетяна Григорівна |
6787 |
РОТАРЕНКО С.Ю. |
16303 |
м. Білгород-Дністровський |
Структурний підрозділ ЗДОЗО КЗ «Білгород-Дністровський педагогічний коледж» |
1 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
6788 |
РОТАРУ К.С. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
1 |
75 (30+24+21) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6789 |
РОТТА М.С. |
16181 |
м. Одеса |
ЗОШ №71 |
4 |
110 (32+36+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6790 |
РОШКА А. |
16320 |
м. Рені |
Нагірнянська ЗОШ |
7 |
120 (42+45+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Потрібна Людмила Валентинівна |
6791 |
РОШКА В.Д. |
16316 |
м. Рені |
Лиманська ЗОШ |
5 |
84 (42+27+15) |
|
С1 |
|
|
Потрібна Людмила Валентинівна |
6792 |
РОШКІВСЬКИЙ К.В. |
16076 |
м. Білгород-Дністровський |
Удобненська ЗОШ |
2 |
48 (12+24+12) |
|
|
С2 |
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
6793 |
РОШУ В.В. |
16315 |
м. Рені |
Долинська ЗОШ |
4 |
130 (34+48+48) |
З |
|
|
|
Потрібна Людмила Валентинівна |
6794 |
РУБАН М.О. |
16089 |
м. Арциз |
Вишняковська ЗОШ |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
6795 |
РУБАХА А.С. |
16091 |
м. Арциз |
Теплицька ЗОШ |
4 |
138 (48+48+42) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
6796 |
РУБЕЛЬ Г.О. |
16177 |
м. Одеса |
ЗОШ №63 |
4 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6797 |
РУБЕЦЬ Є.К. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
2 |
36 (18+12+6) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6798 |
РУДА А.І. |
16155 |
м. Одеса |
ЗОШ № 81 |
5 |
90 (36+18+36) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6799 |
РУДА М.А. |
16198 |
м. Одеса |
школа-інтернат №3 |
2 |
6 (0+0+6) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6800 |
РУДАКОВСЬКА В.І. |
16078 |
м. Білгород-Дністровський |
Випаснянська ЗОШ І-ІІ ст. |
1 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
6801 |
РУДАКОВСЬКИЙ А.А. |
16078 |
м. Білгород-Дністровський |
Випаснянська ЗОШ І-ІІ ст. |
6 |
162 (60+51+51) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
6802 |
РУДЕНКО А. |
16256 |
м. Білгород-Дністровський |
Білгород-Дністровський НВК |
7 |
80 (24+27+29) |
|
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
6803 |
РУДЕНКО А.Д. |
16118 |
смт Олександрівка, м.Чорноморськ |
Олександрівська ЗОШ |
3 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Вакарь Яна Василівна |
6804 |
РУДЕНКО В.А. |
16332 |
с. Паліївка |
Паліївська ЗОШ І-ІІ ст. |
6 |
66 (30+24+12) |
|
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
6805 |
РУДЕНКО В.В. |
16167 |
м. Одеса |
ЗОШ № 54 |
3 |
102 (30+30+42) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6806 |
РУДЕНКО В.В. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
2 |
45 (12+27+6) |
|
|
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6807 |
РУДЕНКО В.І. |
16041 |
смт. Овідіополь |
Великодолинська ЗОШ №2 |
4 |
126 (36+42+48) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
6808 |
РУДЕНКО В.І. |
16102 |
Фонтанка |
Фонтанський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія» |
4 |
74 (20+18+36) |
|
|
|
С3 |
Бабич Ольга Борисівна |
6809 |
РУДЕНКО В.О. |
16200 |
м. Ананьїв |
Збірна шкіл |
9 |
47 (0+21+26) |
|
|
|
|
Ситнік Людмила Олександрівна |
6810 |
РУДЕНКО В.С. |
16033 |
м. Ізмаїл |
Український ліцей з поглибленим вивченням іноземних мов |
4 |
126 (36+42+48) |
З |
|
|
|
Назаренко Анастасія Ігорівна |
6811 |
РУДЕНКО Л.В. |
16176 |
м. Одеса |
ДНЗ Одеський професійний ліцей будівництва та архітектури |
10 |
20 (0+6+14) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6812 |
РУДЕНКО М.В. |
16020 |
смт Велика Михайлівка |
Великомихайлівська опорна ЗОШ |
5 |
69 (18+24+27) |
|
|
|
|
Лукіянчук Наталія Павлівна |
6813 |
РУДЕНКО С.С. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
6 |
123 (42+45+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6814 |
РУДЗИВИЦЬКА А.А. |
16048 |
смт. Овідіополь |
Мар'янівська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
4 |
44 (14+12+18) |
|
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
6815 |
РУДИЙ Д.В. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
4 |
88 (28+36+24) |
|
|
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6816 |
РУДИК Г.А. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
5 |
81 (36+21+24) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6817 |
РУДИК С.С. |
16078 |
м. Білгород-Дністровський |
Випаснянська ЗОШ І-ІІ ст. |
6 |
96 (42+12+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Мальована Наталія Спиридонівна |
6818 |
РУДКОВСЬКА Д.Я. |
16135 |
м. Одеса |
ЗОШ № 60 |
2 |
75 (24+27+24) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6819 |
РУДНИЦЬКА Л.В. |
16319 |
м. Рені |
Плавнінська ЗОШ |
6 |
111 (42+21+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Потрібна Людмила Валентинівна |
6820 |
РУДНИЦЬКА М.С. |
16078 |
м. Білгород-Дністровський |
Випаснянська ЗОШ І-ІІ ст. |
3 |
114 (30+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Мальована Наталія Спиридонівна |
6821 |
РУДНИЦЬКИЙ О.О. |
16172 |
м. Одеса |
Гімназія №2 |
7 |
110 (42+42+26) |
|
С1 |
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6822 |
РУДНІЦЬКИЙ С.С. |
16075 |
с.Адамівка |
Адамівська ЗОШ |
2 |
78 (24+30+24) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
6823 |
РУДНІЧЕНКО А.О. |
16052 |
смт. Овідіополь |
Новодолинська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
3 |
120 (42+36+42) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
6824 |
РУДОМАНЕНКО К.Ю. |
16334 |
с. Нерубайське |
Нерубайська ЗОШ № 2 |
4 |
72 (12+36+24) |
|
|
С2 |
|
Буткевич Валентина Григорівна |
6825 |
РУДОМАНЕНКО Т.П. |
16141 |
м. Одеса |
Юрліцей |
8 |
112 (36+27+49) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6826 |
РУДСЬКИЙ Я.В. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
8 |
114 (42+30+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6827 |
РУДЧЕНКО А.М. |
16287 |
м. Березівка |
КЗЗСО № 2 м. Березівка |
3 |
132 (36+48+48) |
З |
|
|
|
Бондар Любов Миколаївна |
6828 |
РУДЧИК Д.С. |
16143 |
м. Одеса |
ЗОШ № 100 |
6 |
108 (54+21+33) |
|
С1 |
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6829 |
РУЖАНСЬКИЙ Д.О. |
16334 |
с. Нерубайське |
Нерубайська ЗОШ № 2 |
5 |
57 (18+12+27) |
|
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
6830 |
РУЖЕВИЧ М.В. |
16251 |
м. Одеса |
ЗОШ № 14 |
1 |
81 (30+24+27) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6831 |
РУЖИЦЬКА Є.Д. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
6 |
96 (42+27+27) |
|
С1 |
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6832 |
РУЛА К.Г. |
16159 |
м. Одеса |
ЗОШ № 69 |
3 |
74 (20+24+30) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6833 |
РУЛЕВСЬКА А.Р. |
16313 |
м. Рені |
ЗОШ №4 |
5 |
72 (30+18+24) |
|
|
|
|
Потрібна Людмила Валентинівна |
6834 |
РУМЕЛЕЦЬ А.І. |
16167 |
м. Одеса |
ЗОШ № 54 |
3 |
90 (24+36+30) |
|
|
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6835 |
РУМЕЛЕЦЬ Я.І. |
16167 |
м. Одеса |
ЗОШ № 54 |
3 |
114 (36+42+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6836 |
РУМО В.В. |
16135 |
м. Одеса |
ЗОШ № 60 |
4 |
126 (42+36+48) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6837 |
РУМЯНЦЕВ А.Є. |
16159 |
м. Одеса |
ЗОШ № 69 |
3 |
48 (6+18+24) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6838 |
РУПЧИВ Д.В. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
1 |
81 (30+24+27) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6839 |
РУСАНЖИК Х.В. |
16012 |
м. Болград |
Гімназія ім. Г. С. Раковського |
3 |
56 (14+18+24) |
|
|
|
|
Димитрова Світлана Яківна |
6840 |
РУСАНЖИК Ю.В. |
16012 |
м. Болград |
Гімназія ім. Г. С. Раковського |
2 |
51 (18+24+9) |
|
|
С2 |
|
Димитрова Світлана Яківна |
6841 |
РУСАНОВСЬКА С.О. |
16327 |
с. Вигода |
Вигодянська ЗОШ І-ІІІ ст. |
11 |
38 (18+15+5) |
|
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
6842 |
РУСАНОВСЬКА Т.І. |
16327 |
с. Вигода |
Вигодянська ЗОШ І-ІІІ ст. |
8 |
107 (42+39+26) |
|
С1 |
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
6843 |
РУСЕВА М.О. |
16101 |
м. Ізмаїл |
ЗОШ № 8 |
3 |
72 (30+12+30) |
|
|
|
|
Коколова Олена Дмитріївна |
6844 |
РУСЕВА О.А. |
16156 |
м. Одеса |
ЗОШ № 86 |
6 |
114 (30+39+45) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6845 |
РУСЄВ Г.С. |
16096 |
м. Арциз |
Надеждівська ЗОШ |
3 |
108 (30+30+48) |
|
|
|
С3 |
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
6846 |
РУСЄВ І.В. |
16089 |
м. Арциз |
Вишняковська ЗОШ |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
6847 |
РУСЄВ О.І. |
16061 |
с. Василівка |
Василівська ЗОШ |
2 |
87 (30+30+27) |
З |
|
|
|
Кунєва Марина Дмитрівна |
6848 |
РУСЄВА О.С. |
16080 |
м. Арциз |
НВК ЗОШ № 1 гімназія |
3 |
120 (42+30+48) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
6849 |
РУСЄВА Р.Д. |
16141 |
м. Одеса |
Юрліцей |
8 |
112 (36+24+52) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6850 |
РУСЄВА Ю.С. |
16080 |
м. Арциз |
НВК ЗОШ № 1 гімназія |
3 |
114 (42+24+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
6851 |
РУСІ І.І. |
16316 |
м. Рені |
Лиманська ЗОШ |
6 |
54 (24+12+18) |
|
|
|
|
Потрібна Людмила Валентинівна |
6852 |
РУСНАК К.В. |
16141 |
м. Одеса |
Юрліцей |
9 |
97 (36+39+22) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6853 |
РУСНАК О.С. |
16200 |
м. Ананьїв |
Збірна шкіл |
5 |
105 (36+45+24) |
|
|
С2 |
|
Ситнік Людмила Олександрівна |
6854 |
РУССЄВА П.Г. |
16165 |
м. Одеса |
ЗОШ № 53 |
4 |
86 (20+30+36) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6855 |
РУССУ К.К. |
16143 |
м. Одеса |
ЗОШ № 100 |
5 |
72 (24+27+21) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6856 |
РУССУ Н.І. |
16196 |
м. Одеса |
Морський ліцей - ЗОШ №24 |
5 |
90 (42+15+33) |
|
С1 |
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6857 |
РУССУ О.О. |
16313 |
м. Рені |
ЗОШ №4 |
5 |
48 (18+6+24) |
|
|
|
|
Потрібна Людмила Валентинівна |
6858 |
РУСУ Я.В. |
16314 |
м. Рені |
Ренійський НВК-ліцей |
5 |
90 (42+42+6) |
|
С1 |
С2 |
|
Потрібна Людмила Валентинівна |
6859 |
РУСЯЄВ І.В. |
16175 |
м. Одеса |
Ліцей |
11 |
144 (42+51+51) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6860 |
РУШАНСЬКИЙ Р.С. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
8 |
100 (30+24+46) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6861 |
РЯБА К.А. |
16244 |
с.Піщана |
НВК «Піщанська ЗОШ І-ІІІст.-ЗДО» |
5 |
129 (54+39+36) |
|
С1 |
|
|
Полуніна Світлана Володимирівна |
6862 |
РЯБЕНКО Д.І. |
16255 |
с. Пужайково |
НВК «Пужайківська ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ» |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Полуніна Світлана Володимирівна |
6863 |
РЯБЕНКО І.С. |
16082 |
м. Арциз |
ЗОШ № 5 |
7 |
140 (48+45+47) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
6864 |
РЯБЕНКО Р.І. |
16255 |
с. Пужайково |
НВК «Пужайківська ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ» |
4 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Полуніна Світлана Володимирівна |
6865 |
РЯБЕНКО С. |
16047 |
смт. Овідіополь |
Калаглійська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
4 |
114 (36+30+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Феленко Ірина Григорівна |
6866 |
РЯБЕНКО С.І. |
16255 |
с. Пужайково |
НВК «Пужайківська ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ» |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Полуніна Світлана Володимирівна |
6867 |
РЯБИЙ А.І. |
16327 |
с. Вигода |
Вигодянська ЗОШ І-ІІІ ст. |
10 |
130 (36+45+49) |
|
|
С2 |
С3 |
Буткевич Валентина Григорівна |
6868 |
РЯБИЙ Д.Д. |
16102 |
Фонтанка |
Фонтанський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія» |
4 |
42 (18+18+6) |
|
|
|
|
Бабич Ольга Борисівна |
6869 |
РЯБИКІН Д.Г. |
16052 |
смт. Овідіополь |
Новодолинська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
6870 |
РЯБІХІНА М.С. |
16141 |
м. Одеса |
Юрліцей |
10 |
94 (30+39+25) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6871 |
РЯБКОВ М.О. |
16144 |
м. Одеса |
ЗОШ № 130 |
2 |
72 (24+21+27) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6872 |
РЯБОВА Д.О. |
16112 |
м. Ізмаїл |
Новонекрасівська ЗОШ |
2 |
63 (30+18+15) |
|
С1 |
|
|
Раділова Світлана Семенівна |
6873 |
РЯБОКІНЬ Д.Ю. |
16112 |
м. Ізмаїл |
Новонекрасівська ЗОШ |
3 |
58 (16+18+24) |
|
|
|
|
Раділова Світлана Семенівна |
6874 |
РЯБОКОНЬ Д.С. |
16141 |
м. Одеса |
Юрліцей |
9 |
78 (24+39+15) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6875 |
РЯБОЩУК С.О. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
2 |
63 (24+24+15) |
|
С1 |
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6876 |
РЯБУХА К.А. |
16329 |
с. Холодна |
Холоднобалківська ЗОШ І-ІІІ ст. |
2 |
66 (24+24+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Буткевич Валентина Григорівна |
6877 |
РЯБЧЕНКО Д.С. |
16076 |
м. Білгород-Дністровський |
Удобненська ЗОШ |
7 |
127 (30+45+52) |
|
|
С2 |
С3 |
Мальована Наталія Спиридонівна |
6878 |
РЯБЧЕНКО Р.С. |
16076 |
м. Білгород-Дністровський |
Удобненська ЗОШ |
4 |
82 (28+24+30) |
|
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
6879 |
РЯБЧУК Д.І. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
6 |
123 (42+36+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6880 |
РЯБЧУК К.М. |
16080 |
м. Арциз |
НВК ЗОШ № 1 гімназія |
9 |
71 (12+42+17) |
|
|
С2 |
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
6881 |
РЯБЧУК О. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
3 |
66 (12+30+24) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6882 |
РЯГО П.О. |
16156 |
м. Одеса |
ЗОШ № 86 |
6 |
42 (24+0+18) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6883 |
РЯЗАНЦЕВ Д.А. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
2 |
63 (18+30+15) |
|
|
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6884 |
СААКЯН А.А. |
16168 |
м. Одеса |
ЗОШ № 35 |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6885 |
СААКЯН Я.А. |
16132 |
с. Червонознам’янка |
Червонознам’янська ЗОШ |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Піпер Олена Миколаївна |
6886 |
САБАТ Д.Д. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
6 |
60 (30+6+24) |
|
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
6887 |
САБЛІНА А.А. |
16208 |
м. Одеса |
ЗОШ № 33 |
4 |
84 (12+30+42) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6888 |
САВАЛАГА В.В. |
16050 |
смт. Овідіополь |
Молодіжненська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
8 |
76 (30+27+19) |
|
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
6889 |
САВАЛЮК М.О. |
16141 |
м. Одеса |
Юрліцей |
10 |
92 (24+39+29) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6890 |
САВАСТРУ Є.О. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
6 |
63 (18+30+15) |
|
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
6891 |
САВВА О.О. |
16155 |
м. Одеса |
ЗОШ № 81 |
3 |
92 (32+30+30) |
|
С1 |
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6892 |
САВВОВА О.С. |
16218 |
смт. Тарутине |
Тарутинський НВК ЗОШ д/з |
3 |
114 (36+30+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Авілко Тетяна Григорівна |
6893 |
САВЕЛЬЄВ Д.О. |
16141 |
м. Одеса |
Юрліцей |
9 |
72 (18+39+15) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6894 |
САВЕЛЬЄВА Е.Б. |
16151 |
м. Одеса |
Хабат |
7 |
119 (36+36+47) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6895 |
САВЕЛЬЄВА М.С. |
16334 |
с. Нерубайське |
Нерубайська ЗОШ № 2 |
10 |
106 (36+42+28) |
|
|
С2 |
|
Буткевич Валентина Григорівна |
6896 |
САВЕНК А.А. |
16140 |
м. Одеса |
ЗОШ № 89 |
2 |
78 (24+27+27) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6897 |
САВЕНКО А.О. |
16279 |
м. Білгород-Дністровський |
Бритівська ЗОШ |
4 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
6898 |
САВЕНКО М.О. |
16153 |
м. Одеса |
ЗОШ № 119 |
2 |
84 (30+27+27) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6899 |
САВЕНКО С.М. |
16052 |
смт. Овідіополь |
Новодолинська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
6900 |
САВЕНКОВА М.О. |
16035 |
смт. Овідіополь |
Великодолинський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – гімназія» |
4 |
126 (36+42+48) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
6901 |
САВЄЛЬЄВ Б.С. |
16002 |
м. Білгород-Дністровський |
Шабівська ЗОШ |
5 |
81 (36+21+24) |
|
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
6902 |
САВЄЛЬЄВА З.С. |
16002 |
м. Білгород-Дністровський |
Шабівська ЗОШ |
5 |
105 (30+51+24) |
|
|
С2 |
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
6903 |
САВИЦЬКИЙ А.С. |
16144 |
м. Одеса |
ЗОШ № 130 |
2 |
81 (24+27+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6904 |
САВІНА К.А. |
16053 |
смт. Овідіополь |
Прилиманська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
4 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
6905 |
САВІНА С.А. |
16053 |
смт. Овідіополь |
Прилиманська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
4 |
134 (38+48+48) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
6906 |
САВІЧЕВ Б.А. |
16255 |
с. Пужайково |
НВК «Пужайківська ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ» |
4 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Полуніна Світлана Володимирівна |
6907 |
САВКА С.П. |
16094 |
м. Арциз |
П.-Балківська ЗОШ |
1 |
69 (30+18+21) |
|
С1 |
|
С3 |
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
6908 |
САВКУН Є.С. |
16083 |
м. Арциз |
Кам’янська ЗОШ |
6 |
114 (30+30+54) |
|
|
|
С3 |
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
6909 |
САВКУН П.С. |
16083 |
м. Арциз |
Кам’янська ЗОШ |
3 |
108 (42+42+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
6910 |
САВРАНСЬКИЙ Р.В. |
16080 |
м. Арциз |
НВК ЗОШ № 1 гімназія |
9 |
71 (18+42+11) |
|
|
С2 |
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
6911 |
САВРИЦЬКА А.С. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
4 |
78 (18+18+42) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6912 |
САВУКК А.О. |
16330 |
с. Троїцьке |
Троїцький ЗЗСО І-ІІІ ст. |
7 |
101 (30+39+32) |
|
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
6913 |
САВЧЕНКО А.В. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
11 |
117 (30+48+39) |
|
|
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6914 |
САВЧЕНКО В.О. |
16309 |
м. Білгород-Дністровський |
КЗ НВК ім. С.О. Морозової |
4 |
90 (30+24+36) |
|
|
|
С3 |
Мальована Наталія Спиридонівна |
6915 |
САВЧЕНКО В.С. |
16112 |
м. Ізмаїл |
Новонекрасівська ЗОШ |
5 |
57 (30+18+9) |
|
|
|
|
Раділова Світлана Семенівна |
6916 |
САВЧЕНКО Є.О. |
16251 |
м. Одеса |
ЗОШ № 14 |
1 |
6 (0+0+6) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6917 |
САВЧЕНКО З.А. |
16045 |
смт. Овідіополь |
Барабойська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
4 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
6918 |
САВЧЕНКО І.А. |
16043 |
смт. Овідіополь |
Овідіопольська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 |
4 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
6919 |
САВЧЕНКО К.О. |
16334 |
с. Нерубайське |
Нерубайська ЗОШ № 2 |
4 |
80 (26+30+24) |
|
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
6920 |
САВЧЕНКО М.І. |
16166 |
м. Одеса |
ЗОШ № 40 |
3 |
108 (24+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6921 |
САВЧЕНКО М.О. |
16008 |
с. Олександрівка |
Олександрівська ЗОШ |
7 |
130 (42+45+43) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Арапанова Світлана Федорівна |
6922 |
САВЧЕНКО М.П. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
6 |
141 (54+51+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6923 |
САВЧЕНКО М.С. |
16053 |
смт. Овідіополь |
Прилиманська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
3 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
6924 |
САВЧЕНКО О.О. |
16334 |
с. Нерубайське |
Нерубайська ЗОШ № 2 |
3 |
78 (30+24+24) |
|
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
6925 |
САВЧУК С.Л. |
16256 |
м. Білгород-Дністровський |
Білгород-Дністровський НВК |
8 |
121 (30+45+46) |
|
|
С2 |
С3 |
Мальована Наталія Спиридонівна |
6926 |
САВЧУК В.Б. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
5 |
96 (36+39+21) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6927 |
САВЧУК Т.М. |
16275 |
смт Велика Михайлівка |
Новопетрівська ЗОШ |
3 |
62 (20+24+18) |
|
|
|
|
Лукіянчук Наталія Павлівна |
6928 |
САГАЙДАК Д.С. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
2 |
69 (24+15+30) |
|
С1 |
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6929 |
САГАЙДАК Е.А. |
16177 |
м. Одеса |
ЗОШ №63 |
4 |
72 (30+18+24) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6930 |
САГАЙДАК І.І. |
16327 |
с. Вигода |
Вигодянська ЗОШ І-ІІІ ст. |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
6931 |
САГАЙДАК М.І. |
16327 |
с. Вигода |
Вигодянська ЗОШ І-ІІІ ст. |
8 |
99 (30+18+51) |
|
|
|
С3 |
Буткевич Валентина Григорівна |
6932 |
САГАЙДАК М.М. |
16144 |
м. Одеса |
ЗОШ № 130 |
3 |
114 (30+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6933 |
САГАЛА В.В. |
16155 |
м. Одеса |
ЗОШ № 81 |
10 |
115 (36+48+31) |
|
|
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6934 |
САГУН В.А. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
8 |
85 (18+33+34) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6935 |
САГУН К.О. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
4 |
78 (24+24+30) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6936 |
САДИГОВА М.Ф. |
16334 |
с. Нерубайське |
Нерубайська ЗОШ № 2 |
9 |
97 (30+33+34) |
|
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
6937 |
САДОВСЬКА Б.О. |
16082 |
м. Арциз |
ЗОШ № 5 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
6938 |
САЖИЄНКО К.Ю. |
16172 |
м. Одеса |
Гімназія №2 |
7 |
140 (48+45+47) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6939 |
САЖІЄНКО І.В. |
16155 |
м. Одеса |
ЗОШ № 81 |
4 |
110 (38+30+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6940 |
САЗОНОВА А.И. |
16155 |
м. Одеса |
ЗОШ № 81 |
5 |
48 (24+15+9) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6941 |
САЗОНОВА Н.Б. |
16102 |
Фонтанка |
Фонтанський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія» |
6 |
108 (36+39+33) |
|
|
|
|
Бабич Ольга Борисівна |
6942 |
САІД С.А. |
16168 |
м. Одеса |
ЗОШ № 35 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6943 |
САЙТАРЛИ А.С. |
16033 |
м. Ізмаїл |
Український ліцей з поглибленим вивченням іноземних мов |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Назаренко Анастасія Ігорівна |
6944 |
САЙТАРЛИ О.В. |
16320 |
м. Рені |
Нагірнянська ЗОШ |
11 |
125 (48+57+20) |
|
С1 |
С2 |
|
Потрібна Людмила Валентинівна |
6945 |
САЙЧУК О.В. |
16155 |
м. Одеса |
ЗОШ № 81 |
4 |
92 (32+30+30) |
|
С1 |
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6946 |
САКОВИЧ А.А. |
16304 |
м. Білгород-Дністровський |
ЗОШ № 3 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
6947 |
САКСІН А.І. |
16304 |
м. Білгород-Дністровський |
ЗОШ № 3 |
4 |
126 (42+36+48) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
6948 |
САКУН І.О. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
11 |
134 (42+39+53) |
|
С1 |
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6949 |
САЛААТКОВА В.Д. |
16251 |
м. Одеса |
ЗОШ № 14 |
2 |
54 (24+18+12) |
|
С1 |
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6950 |
САЛАЄВ Д.Ю. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
3 |
78 (30+30+18) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6951 |
САЛАМАХА Ю.В. |
16102 |
Фонтанка |
Фонтанський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія» |
6 |
90 (18+39+33) |
|
|
|
|
Бабич Ольга Борисівна |
6952 |
САЛАМОВА М.С. |
16172 |
м. Одеса |
Гімназія №2 |
10 |
130 (36+51+43) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6953 |
САЛАНГІН А.І. |
16275 |
смт Велика Михайлівка |
Новопетрівська ЗОШ |
3 |
76 (34+18+24) |
|
С1 |
|
|
Лукіянчук Наталія Павлівна |
6954 |
САЛАШНІК І.І. |
16141 |
м. Одеса |
Юрліцей |
8 |
139 (36+45+58) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6955 |
САЛДАЄВА З.К. |
16148 |
м. Одеса |
Гімназія № 9 |
2 |
51 (12+21+18) |
|
|
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6956 |
САЛІМЯРОВ Р.С. |
16216 |
смт. Тарутине |
Бородинська ЗОШ |
5 |
174 (60+54+60) |
З |
|
|
|
Авілко Тетяна Григорівна |
6957 |
САЛІМ'ЯРОВ Р.С. |
16216 |
смт. Тарутине |
Бородинська ЗОШ |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Авілко Тетяна Григорівна |
6958 |
САЛЛАВАР С. |
16155 |
м. Одеса |
ЗОШ № 81 |
3 |
50 (8+18+24) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6959 |
САЛОСИНА О.О. |
16177 |
м. Одеса |
ЗОШ №63 |
3 |
114 (36+36+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6960 |
САЛТИНСЬКА В.А. |
16155 |
м. Одеса |
ЗОШ № 81 |
4 |
90 (24+30+36) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6961 |
САЛЬГУС В.О. |
16166 |
м. Одеса |
ЗОШ № 40 |
4 |
98 (20+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6962 |
САЛЯМОВ М.В. |
16112 |
м. Ізмаїл |
Новонекрасівська ЗОШ |
2 |
81 (30+21+30) |
З |
|
|
|
Раділова Світлана Семенівна |
6963 |
САЛЯМОВА А.В. |
16112 |
м. Ізмаїл |
Новонекрасівська ЗОШ |
3 |
90 (30+24+36) |
|
|
|
С3 |
Раділова Світлана Семенівна |
6964 |
САМАРЧЕНКО К.С. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
2 |
54 (24+6+24) |
|
С1 |
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6965 |
САМЕЛЯК Є.І. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
10 |
95 (30+30+35) |
|
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
6966 |
САМОВОЛ Т.Р. |
16141 |
м. Одеса |
Юрліцей |
11 |
142 (36+51+55) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6967 |
САМОЙЛЕНКО А. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
6968 |
САМОЙЛЕНКО А.Д. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
2 |
81 (30+27+24) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
6969 |
САМОЙЛЕНКО А.О. |
16076 |
м. Білгород-Дністровський |
Удобненська ЗОШ |
2 |
60 (24+21+15) |
|
С1 |
С2 |
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
6970 |
САМОЙЛЕНКО Г.Е. |
16186 |
м. Одеса |
ЗОШ №30 |
1 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6971 |
САМОЙЛЕНКО М.О. |
16100 |
м. Арциз |
Садовська ЗОШ, Плоцька ЗОШ, Весело Кутська ЗОШ |
6 |
141 (36+45+60) |
|
|
С2 |
С3 |
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
6972 |
САМОЙЛЕНКО М.С. |
16076 |
м. Білгород-Дністровський |
Удобненська ЗОШ |
4 |
36 (6+18+12) |
|
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
6973 |
САМОЛУК Р.О. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
4 |
114 (30+48+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6974 |
САМОРЯДОВА В.О. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
4 |
132 (36+48+48) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6975 |
САМОХІНА С. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
3 |
96 (18+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6976 |
САМСІ Д.В. |
16172 |
м. Одеса |
Гімназія №2 |
8 |
148 (42+48+58) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6977 |
САМСОНОВА А.М. |
16168 |
м. Одеса |
ЗОШ № 35 |
2 |
72 (24+30+18) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6978 |
САМСОНЮК В.В. |
16103 |
с. Богунове |
Богунівський НВК "ЗОШ І-ІІІ СТ. - ДС" |
6 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Пузанова Майя Миколаївна |
6979 |
САМСОНЮК Д.В. |
16103 |
с. Богунове |
Богунівський НВК "ЗОШ І-ІІІ СТ. - ДС" |
5 |
168 (60+54+54) |
З |
|
|
|
Пузанова Майя Миколаївна |
6980 |
САМУСЕВИЧ О.О. |
16177 |
м. Одеса |
ЗОШ №63 |
2 |
81 (30+27+24) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6981 |
САМУСЄВА Д.О. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
2 |
60 (30+24+6) |
|
С1 |
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6982 |
САНАЛАТІЙ А. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
1 |
66 (18+24+24) |
|
|
С2 |
С3 |
Буткевич Валентина Григорівна |
6983 |
САНДУЛ А.В. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
2 |
42 (6+24+12) |
|
|
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6984 |
САНДУЛ Ю.О. |
16148 |
м. Одеса |
Гімназія № 9 |
1 |
78 (18+30+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6985 |
САНДУЛЕНКО Л.О. |
16243 |
с. Пасицели |
Пасицелівська ЗОШ |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Полуніна Світлана Володимирівна |
6986 |
САНДУЛЬСЬКА Т.В. |
16083 |
м. Арциз |
Кам’янська ЗОШ |
3 |
126 (36+42+48) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
6987 |
САНДЮК В.В. |
16044 |
смт. Овідіополь |
Кароліно-Бугазька ЗОШ, Таїровська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
2 |
81 (30+30+21) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
6988 |
САНДЮК В.В. |
16044 |
смт. Овідіополь |
Кароліно-Бугазька ЗОШ, Таїровська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
3 |
96 (30+30+36) |
|
|
|
С3 |
Феленко Ірина Григорівна |
6989 |
САНДЮК С.В. |
16044 |
смт. Овідіополь |
Кароліно-Бугазька ЗОШ, Таїровська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
2 |
78 (30+27+21) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
6990 |
САНІН В.В. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
11 |
95 (36+39+20) |
|
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
6991 |
САНЬКОВ П.А. |
16168 |
м. Одеса |
ЗОШ № 35 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6992 |
САПЕЛКІНА Я.С. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6993 |
САПОЖНИКОВА С.А. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
4 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
6994 |
САПОЖНІКОВА А.В. |
16044 |
смт. Овідіополь |
Кароліно-Бугазька ЗОШ, Таїровська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
4 |
114 (36+36+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Феленко Ірина Григорівна |
6995 |
САПРИКІН Б.М. |
16155 |
м. Одеса |
ЗОШ № 81 |
1 |
69 (24+27+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6996 |
САПСАЙ Н.І. |
16165 |
м. Одеса |
ЗОШ № 53 |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6997 |
САПСАЙ Я.О. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
1 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
6998 |
САПУНОВ А.М. |
16256 |
м. Білгород-Дністровський |
Білгород-Дністровський НВК |
7 |
111 (30+39+42) |
|
|
|
С3 |
Мальована Наталія Спиридонівна |
6999 |
САПУНОВА К.М. |
16279 |
м. Білгород-Дністровський |
Бритівська ЗОШ |
3 |
122 (32+42+48) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
7000 |
САРА М.В. |
16082 |
м. Арциз |
ЗОШ № 5 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
7001 |
САРАБЄЄВ І.І. |
16313 |
м. Рені |
ЗОШ №4 |
4 |
60 (24+18+18) |
|
|
|
|
Потрібна Людмила Валентинівна |
7002 |
САРАВЕЛОВ К.І. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
2 |
63 (24+18+21) |
|
С1 |
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7003 |
САРАІН Н.Г. |
16307 |
м. Білгород-Дністровський |
ЗОШ № 11 |
3 |
112 (28+36+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Мальована Наталія Спиридонівна |
7004 |
САРАЙКІНА А.С. |
16334 |
с. Нерубайське |
Нерубайська ЗОШ № 2 |
6 |
174 (60+54+60) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
7005 |
САРАМКОВ В.А. |
16175 |
м. Одеса |
Ліцей |
10 |
136 (30+57+49) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7006 |
САРАНДІ Г.М. |
16321 |
м. Рені |
Котловинська ЗОШ |
7 |
69 (6+33+30) |
|
|
|
|
Потрібна Людмила Валентинівна |
7007 |
САРАНДІ І.М. |
16321 |
м. Рені |
Котловинська ЗОШ |
4 |
76 (16+30+30) |
|
|
|
|
Потрібна Людмила Валентинівна |
7008 |
САРАНЧА І.А. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
1 |
69 (24+21+24) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7009 |
САРАФАНЮК І.Є. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
3 |
68 (20+18+30) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7010 |
САРЖЕНЮК В.А. |
16047 |
смт. Овідіополь |
Калаглійська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
4 |
126 (36+48+42) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
7011 |
САРІЄВ І.І. |
16088 |
м. Арциз |
Деленська ЗОШ |
3 |
90 (30+30+30) |
|
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
7012 |
САРКІСЯН А.Г. |
16144 |
м. Одеса |
ЗОШ № 130 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7013 |
САТАНЕВСЬКА Є.І. |
16307 |
м. Білгород-Дністровський |
ЗОШ № 11 |
3 |
114 (30+36+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Мальована Наталія Спиридонівна |
7014 |
САУЛЕНКО Д.Р. |
16330 |
с. Троїцьке |
Троїцький ЗЗСО І-ІІІ ст. |
2 |
78 (30+21+27) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
7015 |
САФІУЛЛІН А.О. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
4 |
96 (30+42+24) |
|
|
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7016 |
САФОНОВА А.М. |
16163 |
м. Одеса |
ЗОШ № 37 |
4 |
114 (36+36+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7017 |
САФОНОВА Н.М. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
1 |
69 (24+21+24) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7018 |
САФРОНОВА Т.А. |
16165 |
м. Одеса |
ЗОШ № 53 |
3 |
74 (26+30+18) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7019 |
САФРОНЮК З. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
2 |
81 (24+27+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7020 |
САХАРОВ А.В. |
16333 |
с. Мирне |
Мирненська ЗОШ І-ІІІ ст. |
6 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
7021 |
САХАРОВА Н.В. |
16333 |
с. Мирне |
Мирненська ЗОШ І-ІІІ ст. |
8 |
149 (42+51+56) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
7022 |
САЧЕК Т.І. |
16208 |
м. Одеса |
ЗОШ № 33 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7023 |
САЧЕНКО О.О. |
16307 |
м. Білгород-Дністровський |
ЗОШ № 11 |
3 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
7024 |
САЧКО Д.А. |
16144 |
м. Одеса |
ЗОШ № 130 |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7025 |
СБІТНЄВ Є.А. |
16166 |
м. Одеса |
ЗОШ № 40 |
4 |
132 (36+48+48) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7026 |
СВАРИЧЕВСЬКИЙ М.О. |
16141 |
м. Одеса |
Юрліцей |
9 |
61 (18+33+10) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7027 |
СВЕТЛИЧНИЙ О.А. |
16132 |
с. Червонознам’янка |
Червонознам’янська ЗОШ |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Піпер Олена Миколаївна |
7028 |
СВЄРЧКОВ О.О. |
16155 |
м. Одеса |
ЗОШ № 81 |
4 |
110 (32+36+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7029 |
СВИДА І.Л. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
6 |
87 (48+15+24) |
|
С1 |
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7030 |
СВИРИД М.В. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
2 |
57 (24+15+18) |
|
С1 |
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7031 |
СВИРИДЕНКО Д.К. |
16044 |
смт. Овідіополь |
Кароліно-Бугазька ЗОШ, Таїровська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
3 |
126 (36+42+48) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
7032 |
СВИРІДКО В.В. |
16144 |
м. Одеса |
ЗОШ № 130 |
3 |
132 (42+48+42) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7033 |
СВИЩ Д.П. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
2 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7034 |
СВІДЕРСЬКИЙ А.М. |
16334 |
с. Нерубайське |
Нерубайська ЗОШ № 2 |
2 |
51 (18+12+21) |
|
|
|
С3 |
Буткевич Валентина Григорівна |
7035 |
СВІТЛИЦЬКИЙ І.О. |
16145 |
м. Одеса |
НВК № 300 |
4 |
66 (24+18+24) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7036 |
СВІЩУК В.О. |
16329 |
с. Холодна |
Холоднобалківська ЗОШ І-ІІІ ст. |
2 |
75 (24+21+30) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
7037 |
СВЯТОШЕНКО М.П. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
3 |
100 (40+36+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7038 |
СВЯТУН М.С. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
2 |
54 (24+15+15) |
|
С1 |
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7039 |
СЕБОВА С.С. |
16153 |
м. Одеса |
ЗОШ № 119 |
4 |
80 (26+18+36) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7040 |
СЕВАСТІАН В.М. |
16056 |
м. Ізмаїл |
Озернянська ЗОШ |
6 |
111 (36+39+36) |
|
|
|
|
Раділова Світлана Семенівна |
7041 |
СЕВАСТІАН М.Ф. |
16056 |
м. Ізмаїл |
Озернянська ЗОШ |
1 |
72 (24+27+21) |
З |
|
|
|
Раділова Світлана Семенівна |
7042 |
СЕВАСТІАН М.Ф. |
16056 |
м. Ізмаїл |
Озернянська ЗОШ |
6 |
57 (24+12+21) |
|
|
|
|
Раділова Світлана Семенівна |
7043 |
СЕВАСТІАН Р.Ф. |
16056 |
м. Ізмаїл |
Озернянська ЗОШ |
1 |
81 (30+30+21) |
З |
|
|
|
Раділова Світлана Семенівна |
7044 |
СЕВАСТЬЯНОВ А.О. |
16155 |
м. Одеса |
ЗОШ № 81 |
4 |
100 (28+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7045 |
СЕВАСТЬЯНОВА І.В. |
16082 |
м. Арциз |
ЗОШ № 5 |
5 |
135 (54+39+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
7046 |
СЕВАСТЯН В.С. |
16056 |
м. Ізмаїл |
Озернянська ЗОШ |
4 |
84 (30+24+30) |
|
|
|
|
Раділова Світлана Семенівна |
7047 |
СЕВАСТЯН М.М. |
16056 |
м. Ізмаїл |
Озернянська ЗОШ |
1 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Раділова Світлана Семенівна |
7048 |
СЕВАСТЯНОВА Д.А. |
16300 |
м. Ізмаїл |
Муравлівська ЗОШ |
6 |
75 (30+24+21) |
|
|
|
|
Раділова Світлана Семенівна |
7049 |
СЕВІДОВ Ю.М. |
16304 |
м. Білгород-Дністровський |
ЗОШ № 3 |
3 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
7050 |
СЕДАШОВА С.С. |
16166 |
м. Одеса |
ЗОШ № 40 |
7 |
138 (30+51+57) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7051 |
СЕДУШКІНА О.Р. |
16159 |
м. Одеса |
ЗОШ № 69 |
4 |
108 (36+30+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7052 |
СЕКІРАШ Д.Г. |
16200 |
м. Ананьїв |
Збірна шкіл |
4 |
110 (20+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Ситнік Людмила Олександрівна |
7053 |
СЕЛЕЗНЬОВ М.О. |
16138 |
м. Одеса |
ЗОШ №43 |
10 |
98 (30+45+23) |
|
|
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7054 |
СЕЛІВАНОВА С.І. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
11 |
146 (42+51+53) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7055 |
СЕЛЮКОВ Д.С. |
16012 |
м. Болград |
Гімназія ім. Г. С. Раковського |
6 |
117 (54+33+30) |
|
С1 |
|
|
Димитрова Світлана Яківна |
7056 |
СЕМАШКЕВИЧ Е.Р. |
16165 |
м. Одеса |
ЗОШ № 53 |
3 |
96 (24+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7057 |
СЕМАШКО А.О. |
16021 |
смт Велика Михайлівка |
Новоборисівська ЗОШ |
4 |
90 (30+30+30) |
|
|
|
|
Лукіянчук Наталія Павлівна |
7058 |
СЕМБАК М.С. |
16275 |
смт Велика Михайлівка |
Новопетрівська ЗОШ |
5 |
96 (30+45+21) |
|
|
С2 |
|
Лукіянчук Наталія Павлівна |
7059 |
СЕМЕНЕНКО Г.А. |
16165 |
м. Одеса |
ЗОШ № 53 |
1 |
75 (24+27+24) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7060 |
СЕМЕНЕНКО Д.А. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
4 |
62 (14+18+30) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7061 |
СЕМЕНОВ А.В. |
16090 |
м. Арциз |
Вознесенівська ЗОШ, Главанська ЗОШ |
3 |
120 (36+36+48) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
7062 |
СЕМЕНОВ Б.А. |
16082 |
м. Арциз |
ЗОШ № 5 |
4 |
86 (38+6+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
7063 |
СЕМЕНОВ Д.Р. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
7064 |
СЕМЕНОВ Є.С. |
16216 |
смт. Тарутине |
Бородинська ЗОШ |
7 |
132 (42+45+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Авілко Тетяна Григорівна |
7065 |
СЕМЕНОВ І.С. |
16076 |
м. Білгород-Дністровський |
Удобненська ЗОШ |
6 |
129 (54+39+36) |
|
С1 |
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
7066 |
СЕМЕНОВА А.С. |
16080 |
м. Арциз |
НВК ЗОШ № 1 гімназія |
6 |
99 (30+33+36) |
|
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
7067 |
СЕМЕНОВА Є.П. |
16140 |
м. Одеса |
ЗОШ № 89 |
3 |
96 (36+24+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7068 |
СЕМЕНОВА І.В. |
16218 |
смт. Тарутине |
Тарутинський НВК ЗОШ д/з |
3 |
92 (38+24+30) |
|
С1 |
|
|
Авілко Тетяна Григорівна |
7069 |
СЕМЕНОВА І.І. |
16148 |
м. Одеса |
Гімназія № 9 |
2 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7070 |
СЕМЕНОВА С.М. |
16334 |
с. Нерубайське |
Нерубайська ЗОШ № 2 |
1 |
81 (30+24+27) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
7071 |
СЕМЕНОВА Т.О. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
5 |
87 (42+21+24) |
|
С1 |
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7072 |
СЕМЕНОВМАКСИМ М.К. |
16155 |
м. Одеса |
ЗОШ № 81 |
5 |
129 (48+45+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7073 |
СЕМЕНОВСЬКИЙ І.Е. |
16151 |
м. Одеса |
Хабат |
8 |
96 (30+33+33) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7074 |
СЕМЕНЦОВ М.Д. |
16144 |
м. Одеса |
ЗОШ № 130 |
3 |
116 (32+36+48) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7075 |
СЕМЕНЧЕНКО М.І. |
16168 |
м. Одеса |
ЗОШ № 35 |
3 |
62 (2+24+36) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7076 |
СЕМЕНЮК А.С. |
16020 |
смт Велика Михайлівка |
Великомихайлівська опорна ЗОШ |
1 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Лукіянчук Наталія Павлівна |
7077 |
СЕМЕНЮК В.О. |
16255 |
с. Пужайково |
НВК «Пужайківська ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ» |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Полуніна Світлана Володимирівна |
7078 |
СЕМЕНЮК Є.А. |
16008 |
с. Олександрівка |
Олександрівська ЗОШ |
7 |
141 (42+45+54) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Арапанова Світлана Федорівна |
7079 |
СЕМЕНЮК І.В. |
16080 |
м. Арциз |
НВК ЗОШ № 1 гімназія |
7 |
56 (12+12+32) |
|
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
7080 |
СЕМЕНЮК К. |
16187 |
м. Одеса |
ЗОШ №84 |
1 |
6 (0+0+6) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7081 |
СЕМЕНЮК М.Д. |
16251 |
м. Одеса |
ЗОШ № 14 |
1 |
81 (30+24+27) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7082 |
СЕМЕНЮК М.О. |
16255 |
с. Пужайково |
НВК «Пужайківська ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ» |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Полуніна Світлана Володимирівна |
7083 |
СЕМЕНЮК О.Є. |
16132 |
с. Червонознам’янка |
Червонознам’янська ЗОШ |
6 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Піпер Олена Миколаївна |
7084 |
СЕМЕЩЕНКО Н.О. |
16309 |
м. Білгород-Дністровський |
КЗ НВК ім. С.О. Морозової |
4 |
126 (36+48+42) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
7085 |
СЕМИВОЛОС Н.С. |
16200 |
м. Ананьїв |
Збірна шкіл |
10 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Ситнік Людмила Олександрівна |
7086 |
СЕМИНОГ Д.С. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7087 |
СЕМИЩЕНКО Г.О. |
16144 |
м. Одеса |
ЗОШ № 130 |
3 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7088 |
СЕМІЛІТА П.О. |
16002 |
м. Білгород-Дністровський |
Шабівська ЗОШ |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
7089 |
СЕМІШАН С.П. |
16048 |
смт. Овідіополь |
Мар'янівська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
3 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
7090 |
СЕМКО І.С. |
16327 |
с. Вигода |
Вигодянська ЗОШ І-ІІІ ст. |
11 |
59 (6+36+17) |
|
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
7091 |
СЕМЧЕНКОВА О.В. |
16196 |
м. Одеса |
Морський ліцей - ЗОШ №24 |
8 |
112 (30+33+49) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7092 |
СЕМЧУК К.О. |
16132 |
с. Червонознам’янка |
Червонознам’янська ЗОШ |
4 |
114 (30+36+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Піпер Олена Миколаївна |
7093 |
СЕМЯКІН Л.К. |
16101 |
м. Ізмаїл |
ЗОШ № 8 |
4 |
114 (36+42+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Коколова Олена Дмитріївна |
7094 |
СЕНДЕРОВИЧ Е.С. |
16151 |
м. Одеса |
Хабат |
3 |
108 (36+30+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7095 |
СЕНДЕЦЬКА В.М. |
16101 |
м. Ізмаїл |
ЗОШ № 8 |
5 |
93 (42+27+24) |
|
С1 |
|
|
Коколова Олена Дмитріївна |
7096 |
СЕРБЕНЮК М.А. |
16304 |
м. Білгород-Дністровський |
ЗОШ № 3 |
2 |
81 (24+30+27) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
7097 |
СЕРБІН В.О. |
16172 |
м. Одеса |
Гімназія №2 |
6 |
141 (48+42+51) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7098 |
СЕРБІН В.О. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
8 |
42 (24+9+9) |
|
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
7099 |
СЕРБІН М.В. |
16200 |
м. Ананьїв |
Збірна шкіл |
5 |
27 (18+9+0) |
|
|
|
|
Ситнік Людмила Олександрівна |
7100 |
СЕРБІНА М.Д. |
16200 |
м. Ананьїв |
Збірна шкіл |
3 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Ситнік Людмила Олександрівна |
7101 |
СЕРВЕЦЬКИЙ В.В. |
16088 |
м. Арциз |
Деленська ЗОШ |
4 |
108 (36+30+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
7102 |
СЕРГЕЄВ Є.С. |
16260 |
с. Чернече |
НВК «Чернеченська ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ» |
4 |
86 (26+30+30) |
|
|
|
|
Полуніна Світлана Володимирівна |
7103 |
СЕРГЕЄВ С.С. |
16181 |
м. Одеса |
ЗОШ №71 |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7104 |
СЕРГЕЄВА А.В. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
4 |
92 (38+24+30) |
|
С1 |
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7105 |
СЕРГЕЄВА В.А. |
16012 |
м. Болград |
Гімназія ім. Г. С. Раковського |
4 |
80 (32+30+18) |
|
С1 |
|
|
Димитрова Світлана Яківна |
7106 |
СЕРГЕЄВА Н.О. |
16334 |
с. Нерубайське |
Нерубайська ЗОШ № 2 |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
7107 |
СЕРГЕЄВА О.А. |
16012 |
м. Болград |
Гімназія ім. Г. С. Раковського |
6 |
93 (36+30+27) |
|
|
|
|
Димитрова Світлана Яківна |
7108 |
СЕРГЄЄВ А.С. |
16002 |
м. Білгород-Дністровський |
Шабівська ЗОШ |
3 |
8 (2+0+6) |
|
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
7109 |
СЕРГЄЄВА С.С. |
16309 |
м. Білгород-Дністровський |
КЗ НВК ім. С.О. Морозової |
4 |
126 (36+48+42) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
7110 |
СЕРГІЄВА Д.С. |
16304 |
м. Білгород-Дністровський |
ЗОШ № 3 |
1 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
7111 |
СЕРГІЄНКО А.А. |
16287 |
м. Березівка |
КЗЗСО № 2 м. Березівка |
4 |
106 (34+30+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Бондар Любов Миколаївна |
7112 |
СЕРГІЄНКО А.О. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
6 |
30 (30+0+0) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7113 |
СЕРГІЄНКО І.О. |
16053 |
смт. Овідіополь |
Прилиманська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
3 |
132 (42+48+42) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
7114 |
СЕРГІЄНКО С.М. |
16041 |
смт. Овідіополь |
Великодолинська ЗОШ №2 |
3 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
7115 |
СЕРГІЙКО А.О. |
16196 |
м. Одеса |
Морський ліцей - ЗОШ №24 |
8 |
49 (30+9+10) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7116 |
СЕРДЕГА Д.О. |
16255 |
с. Пужайково |
НВК «Пужайківська ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ» |
1 |
81 (30+24+27) |
З |
|
|
|
Полуніна Світлана Володимирівна |
7117 |
СЕРДЕГА К.О. |
16255 |
с. Пужайково |
НВК «Пужайківська ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ» |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Полуніна Світлана Володимирівна |
7118 |
СЕРДЮК А.О. |
16078 |
м. Білгород-Дністровський |
Випаснянська ЗОШ І-ІІ ст. |
6 |
105 (36+30+39) |
|
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
7119 |
СЕРДЮК Д.О. |
16078 |
м. Білгород-Дністровський |
Випаснянська ЗОШ І-ІІ ст. |
2 |
66 (24+27+15) |
|
С1 |
С2 |
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
7120 |
СЕРДЮК М.С. |
16163 |
м. Одеса |
ЗОШ № 37 |
1 |
72 (30+21+21) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7121 |
СЕРДЮК О.О. |
16080 |
м. Арциз |
НВК ЗОШ № 1 гімназія |
7 |
80 (30+12+38) |
|
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
7122 |
СЕРДЮКОВА С.В. |
16035 |
смт. Овідіополь |
Великодолинський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – гімназія» |
3 |
74 (32+24+18) |
|
С1 |
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
7123 |
СЕРДЮЧЕНКО К.В. |
16092 |
м. Арциз |
Павловська ЗОШ, Острівнянська ЗОШ |
6 |
162 (60+51+51) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
7124 |
СЕРЕБРІЙ А.Ю. |
16187 |
м. Одеса |
ЗОШ №84 |
2 |
81 (30+24+27) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7125 |
СЕРЕБРЯКОВА С.М. |
16334 |
с. Нерубайське |
Нерубайська ЗОШ № 2 |
4 |
78 (18+30+30) |
|
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
7126 |
СЕРЕДА В.С. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
2 |
78 (24+27+27) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7127 |
СЕРЕДА Р.Д. |
16304 |
м. Білгород-Дністровський |
ЗОШ № 3 |
4 |
102 (24+36+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Мальована Наталія Спиридонівна |
7128 |
СЕРЕДІН Г.О. |
16155 |
м. Одеса |
ЗОШ № 81 |
1 |
36 (30+0+6) |
|
С1 |
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7129 |
СЕРЕК БАСАН М.А. |
16218 |
смт. Тарутине |
Тарутинський НВК ЗОШ д/з |
5 |
102 (36+39+27) |
|
|
|
|
Авілко Тетяна Григорівна |
7130 |
СЕРЖАНТ В.О. |
16002 |
м. Білгород-Дністровський |
Шабівська ЗОШ |
11 |
55 (18+15+22) |
|
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
7131 |
СЕРПІОНОВА В.А. |
16112 |
м. Ізмаїл |
Новонекрасівська ЗОШ |
2 |
69 (24+21+24) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Раділова Світлана Семенівна |
7132 |
СЕРЬОГІН М.А. |
16165 |
м. Одеса |
ЗОШ № 53 |
4 |
120 (42+36+42) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7133 |
СЄВРІГІНА Д.С. |
16159 |
м. Одеса |
ЗОШ № 69 |
4 |
120 (42+42+36) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7134 |
СЄДА К.Г. |
16052 |
смт. Овідіополь |
Новодолинська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
3 |
114 (36+36+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Феленко Ірина Григорівна |
7135 |
СЄМЄНЄНКО О. |
16310 |
м. Рені |
ЗОШ №1 |
3 |
62 (26+12+24) |
|
|
|
|
Потрібна Людмила Валентинівна |
7136 |
СЄМЄНЮК Б.В. |
16334 |
с. Нерубайське |
Нерубайська ЗОШ № 2 |
2 |
75 (24+27+24) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
7137 |
СЄНОКОСОВА М.В. |
16165 |
м. Одеса |
ЗОШ № 53 |
1 |
72 (24+24+24) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7138 |
СЄРЄКБАСАН М.С. |
16082 |
м. Арциз |
ЗОШ № 5 |
3 |
114 (30+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
7139 |
СЄРІКОВ К.А. |
16177 |
м. Одеса |
ЗОШ №63 |
2 |
60 (30+21+9) |
|
С1 |
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7140 |
СИВАК О.В. |
16196 |
м. Одеса |
Морський ліцей - ЗОШ №24 |
2 |
78 (24+27+27) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7141 |
СИГИДА В.В. |
16243 |
с. Пасицели |
Пасицелівська ЗОШ |
8 |
124 (30+45+49) |
|
|
С2 |
С3 |
Полуніна Світлана Володимирівна |
7142 |
СИГИДА Г.О. |
16269 |
с. Новополь |
Новопольська ЗОШ І-ІІ ст |
7 |
141 (36+45+60) |
|
|
С2 |
С3 |
Полуніна Світлана Володимирівна |
7143 |
СИДІР І.Р. |
16035 |
смт. Овідіополь |
Великодолинський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – гімназія» |
5 |
90 (36+21+33) |
|
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
7144 |
СИДОР І.М. |
16257 |
с. Доброолександрівка |
Доброолександрівська ЗОШ |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Дубська Надія Олександрівна |
7145 |
СИДОРЕНКО А.В. |
16148 |
м. Одеса |
Гімназія № 9 |
1 |
66 (24+27+15) |
|
С1 |
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7146 |
СИДОРЕНКО П.М. |
16155 |
м. Одеса |
ЗОШ № 81 |
2 |
69 (30+24+15) |
|
С1 |
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7147 |
СИДОРОВ Є.В. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7148 |
СИДОРОВ М.Д. |
16082 |
м. Арциз |
ЗОШ № 5 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
7149 |
СИДОРОВА К.А. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
2 |
57 (24+15+18) |
|
С1 |
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7150 |
СИДОРСЬКОЇ В.В. |
16156 |
м. Одеса |
ЗОШ № 86 |
7 |
35 (12+12+11) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7151 |
СИДОРЧУК Д.В. |
16166 |
м. Одеса |
ЗОШ № 40 |
6 |
117 (42+36+39) |
|
С1 |
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7152 |
СИДОРЧУК К.Є. |
16144 |
м. Одеса |
ЗОШ № 130 |
3 |
116 (32+36+48) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7153 |
СИДЬКО Л.Ю. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
4 |
68 (14+30+24) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7154 |
СИЗОВ К.О. |
16139 |
м. Одеса |
НВК № 263 |
4 |
72 (18+24+30) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7155 |
СИЗОВЕНКО В.І. |
16256 |
м. Білгород-Дністровський |
Білгород-Дністровський НВК |
9 |
127 (30+54+43) |
|
|
С2 |
С3 |
Мальована Наталія Спиридонівна |
7156 |
СИЛАКОВ К.І. |
16198 |
м. Одеса |
школа-інтернат №3 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7157 |
СИЛЕНКО Н.В. |
16086 |
м. Арциз |
Холмська ЗОШ |
2 |
81 (30+30+21) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
7158 |
СИМОНЯН М.М. |
16166 |
м. Одеса |
ЗОШ № 40 |
5 |
108 (36+33+39) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7159 |
СИНЯВСЬКА А.В. |
16140 |
м. Одеса |
ЗОШ № 89 |
2 |
81 (24+27+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7160 |
СИНЯВСЬКАД Д.О. |
16165 |
м. Одеса |
ЗОШ № 53 |
1 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7161 |
СИНЯКОВА А.В. |
16166 |
м. Одеса |
ЗОШ № 40 |
5 |
102 (48+33+21) |
|
С1 |
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7162 |
СИНЯКОВА А.В. |
16166 |
м. Одеса |
ЗОШ № 40 |
3 |
102 (30+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7163 |
СИНЯКОВА А.Р. |
16286 |
м. Березівка |
КЗЗСО № 3 м. Березівка |
4 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Бондар Любов Миколаївна |
7164 |
СИРБУ А.Г. |
16316 |
м. Рені |
Лиманська ЗОШ |
7 |
103 (30+39+34) |
|
|
|
|
Потрібна Людмила Валентинівна |
7165 |
СИРБУ Д.І. |
16082 |
м. Арциз |
ЗОШ № 5 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
7166 |
СИРБУ К.С. |
16300 |
м. Ізмаїл |
Муравлівська ЗОШ |
3 |
86 (26+36+24) |
|
|
С2 |
|
Раділова Світлана Семенівна |
7167 |
СИРБУ Л.С. |
16316 |
м. Рені |
Лиманська ЗОШ |
6 |
135 (54+45+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Потрібна Людмила Валентинівна |
7168 |
СИРБУ О.В. |
16256 |
м. Білгород-Дністровський |
Білгород-Дністровський НВК |
8 |
104 (36+33+35) |
|
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
7169 |
СИРБУЛ О.Л. |
16076 |
м. Білгород-Дністровський |
Удобненська ЗОШ |
4 |
78 (6+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Мальована Наталія Спиридонівна |
7170 |
СИРГЕ В.Ю. |
16020 |
смт Велика Михайлівка |
Великомихайлівська опорна ЗОШ |
3 |
114 (30+36+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Лукіянчук Наталія Павлівна |
7171 |
СИРГІ М.М. |
16122 |
с. Жовтень |
Збірна шкіл Ширяївського району |
6 |
141 (42+45+54) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Татаріна Альбіна Миколаївна |
7172 |
СИРОЄДОВ Є.О. |
16140 |
м. Одеса |
ЗОШ № 89 |
5 |
159 (60+51+48) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7173 |
СИРОКВАШИН А.В. |
16303 |
м. Білгород-Дністровський |
Структурний підрозділ ЗДОЗО КЗ «Білгород-Дністровський педагогічний коледж» |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
7174 |
СИРОТА Д.О. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
1 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7175 |
СИРОТА К.А. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
4 |
108 (24+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7176 |
СИРОТА М.О. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
4 |
102 (36+30+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7177 |
СИРОТКІН М.В. |
16196 |
м. Одеса |
Морський ліцей - ЗОШ №24 |
3 |
68 (26+18+24) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7178 |
СИРОТСЬКИЙ В.Ю. |
16091 |
м. Арциз |
Теплицька ЗОШ |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
7179 |
СИТАРСЬКИЙ В.В. |
16208 |
м. Одеса |
ЗОШ № 33 |
4 |
94 (40+24+30) |
|
С1 |
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7180 |
СИТНІК Л.А. |
16132 |
с. Червонознам’янка |
Червонознам’янська ЗОШ |
3 |
132 (48+42+42) |
З |
|
|
|
Піпер Олена Миколаївна |
7181 |
СИТНІКОВА А.О. |
16303 |
м. Білгород-Дністровський |
Структурний підрозділ ЗДОЗО КЗ «Білгород-Дністровський педагогічний коледж» |
1 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
7182 |
СИТОР К.О. |
16093 |
м. Арциз |
Мирнопільська ЗОШ |
7 |
48 (12+9+27) |
|
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
7183 |
СИТОР П.О. |
16093 |
м. Арциз |
Мирнопільська ЗОШ |
5 |
42 (18+21+3) |
|
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
7184 |
СИЧ А.О. |
16172 |
м. Одеса |
Гімназія №2 |
10 |
145 (42+57+46) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7185 |
СИЧЕВ М.Р. |
16218 |
смт. Тарутине |
Тарутинський НВК ЗОШ д/з |
4 |
68 (20+24+24) |
|
|
|
|
Авілко Тетяна Григорівна |
7186 |
СИЧОВ Д.В. |
16145 |
м. Одеса |
НВК № 300 |
3 |
72 (24+18+30) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7187 |
СИЧОВ М.А. |
16089 |
м. Арциз |
Вишняковська ЗОШ |
8 |
165 (48+57+60) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
7188 |
СИЧОВА А.Є. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
4 |
114 (42+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7189 |
СІБІКОВСЬКА Є.В. |
16163 |
м. Одеса |
ЗОШ № 37 |
3 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7190 |
СІБОВА І.В. |
16012 |
м. Болград |
Гімназія ім. Г. С. Раковського |
3 |
66 (12+36+18) |
|
|
С2 |
|
Димитрова Світлана Яківна |
7191 |
СІВАКОВ Д.В. |
16256 |
м. Білгород-Дністровський |
Білгород-Дністровський НВК |
5 |
30 (18+12+0) |
|
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
7192 |
СІВІЗІНА Х.О. |
16155 |
м. Одеса |
ЗОШ № 81 |
4 |
92 (32+30+30) |
|
С1 |
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7193 |
СІГАЄВА М.Є. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
1 |
78 (30+27+21) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7194 |
СІГАЛО А.А. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
6 |
132 (54+45+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7195 |
СІДЕНКО С.Я. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
10 |
104 (18+42+44) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7196 |
СІДОРОВА Т.А. |
16138 |
м. Одеса |
ЗОШ №43 |
3 |
126 (48+36+42) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7197 |
СІДОРЯНСКАЯ А.К. |
16141 |
м. Одеса |
Юрліцей |
9 |
97 (36+39+22) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7198 |
СІКОРСЬКА А.Д. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
1 |
45 (0+30+15) |
|
|
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7199 |
СІКОРСЬКА А.О. |
16144 |
м. Одеса |
ЗОШ № 130 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7200 |
СІКОРСЬКА Ю.В. |
16163 |
м. Одеса |
ЗОШ № 37 |
2 |
72 (18+27+27) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7201 |
СІКОРСЬКА Ю.О. |
16163 |
м. Одеса |
ЗОШ № 37 |
4 |
110 (32+36+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7202 |
СІКОРСЬКИЙ А.Д. |
16118 |
смт Олександрівка, м.Чорноморськ |
Олександрівська ЗОШ |
3 |
96 (36+42+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Вакарь Яна Василівна |
7203 |
СІКОРСЬКИЙ М.В. |
16200 |
м. Ананьїв |
Збірна шкіл |
2 |
60 (30+24+6) |
|
С1 |
С2 |
|
Ситнік Людмила Олександрівна |
7204 |
СІЛАЄВА А. |
16312 |
м. Рені |
ЗОШ №3 |
3 |
126 (36+48+42) |
З |
|
|
|
Потрібна Людмила Валентинівна |
7205 |
СІЛЬКОВСЬКИЙ А.В. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
5 |
129 (54+39+36) |
|
С1 |
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7206 |
СІЛЬЧЕНКО С.Д. |
16144 |
м. Одеса |
ЗОШ № 130 |
3 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7207 |
СІМАКІНА Н.Р. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
2 |
51 (12+27+12) |
|
|
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7208 |
СІМОНЕНКО Є.Р. |
16145 |
м. Одеса |
НВК № 300 |
3 |
102 (24+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7209 |
СІМЧЕНКО А.Ю. |
16112 |
м. Ізмаїл |
Новонекрасівська ЗОШ |
3 |
80 (14+30+36) |
|
|
|
С3 |
Раділова Світлана Семенівна |
7210 |
СІМЧЕНКО О.П. |
16122 |
с. Жовтень |
Збірна шкіл Ширяївського району |
10 |
112 (36+39+37) |
|
|
|
|
Татаріна Альбіна Миколаївна |
7211 |
СІМЧУК А.О. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
2 |
87 (30+30+27) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
7212 |
СІМЧУК Ю.С. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
7213 |
СІНЧЄНКО В.О. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
9 |
61 (18+39+4) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7214 |
СІНЧУК Є. |
16279 |
м. Білгород-Дністровський |
Бритівська ЗОШ |
8 |
56 (30+18+8) |
|
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
7215 |
СІНЧУК М.М. |
16078 |
м. Білгород-Дністровський |
Випаснянська ЗОШ І-ІІ ст. |
6 |
57 (12+21+24) |
|
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
7216 |
СІНЧУК С.О. |
16166 |
м. Одеса |
ЗОШ № 40 |
2 |
84 (30+27+27) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7217 |
СІНЬКЕВИЧ І.В. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7218 |
СІНЬКОВСЬКА А. |
16139 |
м. Одеса |
НВК № 263 |
3 |
56 (14+18+24) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7219 |
СІПЛІВЕНКО В.О. |
16144 |
м. Одеса |
ЗОШ № 130 |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7220 |
СІРЕНКО С.Д. |
16047 |
смт. Овідіополь |
Калаглійська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
1 |
81 (30+21+30) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
7221 |
СІРІК Д.О. |
16141 |
м. Одеса |
Юрліцей |
9 |
95 (24+45+26) |
|
|
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7222 |
СІРО Т.М. |
16153 |
м. Одеса |
ЗОШ № 119 |
4 |
72 (24+18+30) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7223 |
СІРОТІНА Л.О. |
16196 |
м. Одеса |
Морський ліцей - ЗОШ №24 |
2 |
45 (18+21+6) |
|
|
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7224 |
СІРОТОПОВ А.С. |
16198 |
м. Одеса |
школа-інтернат №3 |
4 |
74 (20+24+30) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7225 |
СІРОТСЬКИЙ М.К. |
16214 |
м. Одеса |
Ланжероновський |
3 |
92 (32+36+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7226 |
СІРУК В.О. |
16019 |
смт Велика Михайлівка |
Великомихайлівський НВК |
2 |
72 (24+27+21) |
З |
|
|
|
Лукіянчук Наталія Павлівна |
7227 |
СІТАРІДІ Р.О. |
16012 |
м. Болград |
Гімназія ім. Г. С. Раковського |
4 |
66 (24+12+30) |
|
|
|
|
Димитрова Світлана Яківна |
7228 |
СІТНІК Т.О. |
16190 |
м. Одеса |
ЗОШ № 107 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7229 |
СІТНІКОВА А.Є. |
16166 |
м. Одеса |
ЗОШ № 40 |
3 |
98 (32+30+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7230 |
СІТНІКОВА С.К. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
7 |
96 (30+24+42) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7231 |
СІЧЕВСЬКОЇ З.В. |
16165 |
м. Одеса |
ЗОШ № 53 |
1 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7232 |
СКАДИВАЛОВА К.В. |
16155 |
м. Одеса |
ЗОШ № 81 |
1 |
81 (30+27+24) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7233 |
СКАКУН Д.С. |
16102 |
Фонтанка |
Фонтанський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія» |
3 |
54 (12+30+12) |
|
|
|
|
Бабич Ольга Борисівна |
7234 |
СКАКУН М.О. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
5 |
84 (36+24+24) |
|
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
7235 |
СКАЛАЦКИЙ Г.С. |
16155 |
м. Одеса |
ЗОШ № 81 |
6 |
66 (30+24+12) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7236 |
СКАЛОВА В.В. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
3 |
50 (8+18+24) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7237 |
СКАЛОЗУБ Є.Ю. |
16279 |
м. Білгород-Дністровський |
Бритівська ЗОШ |
1 |
78 (30+21+27) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
7238 |
СКАЛОЗУБ Т.Р. |
16279 |
м. Білгород-Дністровський |
Бритівська ЗОШ |
1 |
75 (24+21+30) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
7239 |
СКАПЕНКО М.А. |
16177 |
м. Одеса |
ЗОШ №63 |
3 |
60 (18+30+12) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7240 |
СКАПЕЦЬКА Д.В. |
16309 |
м. Білгород-Дністровський |
КЗ НВК ім. С.О. Морозової |
2 |
87 (30+30+27) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
7241 |
СКАРАЄВ О.С. |
16141 |
м. Одеса |
Юрліцей |
8 |
130 (42+39+49) |
|
С1 |
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7242 |
СКАЧКОВА А.О. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
7 |
58 (6+6+46) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7243 |
СКВОРЦОВА Є.О. |
16080 |
м. Арциз |
НВК ЗОШ № 1 гімназія |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
7244 |
СКИДАН Р.Р. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
7 |
104 (36+21+47) |
|
|
|
С3 |
Буткевич Валентина Григорівна |
7245 |
СКИРТЕНКО Р.Р. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
1 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7246 |
СКІСОВ В. |
16175 |
м. Одеса |
Ліцей |
9 |
127 (30+48+49) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7247 |
СКІЦАН Д.О. |
16112 |
м. Ізмаїл |
Новонекрасівська ЗОШ |
3 |
66 (30+12+24) |
|
|
|
|
Раділова Світлана Семенівна |
7248 |
СКЛАДАНОВСЬКА М.М. |
16168 |
м. Одеса |
ЗОШ № 35 |
3 |
92 (32+30+30) |
|
С1 |
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7249 |
СКЛЯРЕНКО Б. |
16200 |
м. Ананьїв |
Збірна шкіл |
5 |
171 (54+60+57) |
З |
|
|
|
Ситнік Людмила Олександрівна |
7250 |
СКЛЯРЕНКО К.А. |
16309 |
м. Білгород-Дністровський |
КЗ НВК ім. С.О. Морозової |
4 |
108 (30+36+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Мальована Наталія Спиридонівна |
7251 |
СКЛЯРУК Д.О. |
16102 |
Фонтанка |
Фонтанський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія» |
5 |
75 (30+27+18) |
|
|
|
|
Бабич Ольга Борисівна |
7252 |
СКОКЛЄВА Б.В. |
16061 |
с. Василівка |
Василівська ЗОШ |
6 |
147 (54+45+48) |
З |
|
|
|
Кунєва Марина Дмитрівна |
7253 |
СКОЛЬЧЕНКОВА К.С. |
16123 |
с. Конопляне |
ОЗ «Коноплянська ЗОШ І-ІІІ ст. Коноплянської СР» |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Басюк Олена Вікторівна |
7254 |
СКОМОРОХА А.О. |
16166 |
м. Одеса |
ЗОШ № 40 |
2 |
81 (30+27+24) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7255 |
СКОПИЧ У.О. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7256 |
СКОПІНЦЕВ К.Ю. |
16279 |
м. Білгород-Дністровський |
Бритівська ЗОШ |
4 |
98 (32+30+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Мальована Наталія Спиридонівна |
7257 |
СКОРИЧ Н.В. |
16012 |
м. Болград |
Гімназія ім. Г. С. Раковського |
2 |
78 (30+21+27) |
З |
|
|
|
Димитрова Світлана Яківна |
7258 |
СКОРОДИСЬКА С.В. |
16165 |
м. Одеса |
ЗОШ № 53 |
1 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7259 |
СКОРОПИНСЬКА В.В. |
16177 |
м. Одеса |
ЗОШ №63 |
3 |
102 (36+30+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7260 |
СКОРОХОД С.В. |
16167 |
м. Одеса |
ЗОШ № 54 |
3 |
108 (36+36+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7261 |
СКОРУК К.І. |
16082 |
м. Арциз |
ЗОШ № 5 |
7 |
126 (42+33+51) |
|
С1 |
|
С3 |
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
7262 |
СКОТНІКОВА П.А. |
16002 |
м. Білгород-Дністровський |
Шабівська ЗОШ |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
7263 |
СКОЦИК С.В. |
16275 |
смт Велика Михайлівка |
Новопетрівська ЗОШ |
3 |
60 (18+24+18) |
|
|
|
|
Лукіянчук Наталія Павлівна |
7264 |
СКРИБАНТОВИЧ Д.С. |
16330 |
с. Троїцьке |
Троїцький ЗЗСО І-ІІІ ст. |
7 |
87 (30+27+30) |
|
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
7265 |
СКРИБАНТОВИЧ К.В. |
16330 |
с. Троїцьке |
Троїцький ЗЗСО І-ІІІ ст. |
4 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
7266 |
СКРИБАНТОВИЧ М.С. |
16330 |
с. Троїцьке |
Троїцький ЗЗСО І-ІІІ ст. |
3 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
7267 |
СКРИДОНЕНКО А.М. |
16020 |
смт Велика Михайлівка |
Великомихайлівська опорна ЗОШ |
5 |
108 (30+48+30) |
|
|
С2 |
|
Лукіянчук Наталія Павлівна |
7268 |
СКРИДОНЕНКО А.М. |
16020 |
смт Велика Михайлівка |
Великомихайлівська опорна ЗОШ |
5 |
93 (24+33+36) |
|
|
|
|
Лукіянчук Наталія Павлівна |
7269 |
СКРИДОНЕНКО А.М. |
16020 |
смт Велика Михайлівка |
Великомихайлівська опорна ЗОШ |
5 |
93 (18+33+42) |
|
|
|
С3 |
Лукіянчук Наталія Павлівна |
7270 |
СКРИДОНЕНКО А.С. |
16020 |
смт Велика Михайлівка |
Великомихайлівська опорна ЗОШ |
4 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Лукіянчук Наталія Павлівна |
7271 |
СКРИЖЕВСКИЙ К.О. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
4 |
72 (24+30+18) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7272 |
СКРИПНИК В.Б. |
16177 |
м. Одеса |
ЗОШ №63 |
4 |
114 (36+30+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7273 |
СКРИПНИК Є.Ю. |
16153 |
м. Одеса |
ЗОШ № 119 |
3 |
52 (22+12+18) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7274 |
СКРИПНІК А.О. |
16118 |
смт Олександрівка, м.Чорноморськ |
Олександрівська ЗОШ |
3 |
112 (34+36+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Вакарь Яна Василівна |
7275 |
СКРИПНІЧЕНКО М.Є. |
16112 |
м. Ізмаїл |
Новонекрасівська ЗОШ |
2 |
72 (30+18+24) |
З |
|
|
|
Раділова Світлана Семенівна |
7276 |
СКРИПЧЕНКО В.А. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
4 |
114 (36+30+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Буткевич Валентина Григорівна |
7277 |
СКРІДОНЕНКА Д.А. |
16163 |
м. Одеса |
ЗОШ № 37 |
4 |
114 (36+30+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7278 |
СКРЯБІНА І.Е. |
16317 |
м. Рені |
Орлівська ЗОШ |
5 |
93 (36+27+30) |
|
|
|
|
Потрібна Людмила Валентинівна |
7279 |
СКУБЧЕНКО О. |
16187 |
м. Одеса |
ЗОШ №84 |
2 |
78 (30+27+21) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7280 |
СКУЛЬСЬКИЙ Г.І. |
16145 |
м. Одеса |
НВК № 300 |
4 |
108 (36+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7281 |
СКУРТУ Т.В. |
16101 |
м. Ізмаїл |
ЗОШ № 8 |
5 |
27 (12+12+3) |
|
|
|
|
Коколова Олена Дмитріївна |
7282 |
СКУРТУЛ Б. |
16200 |
м. Ананьїв |
Збірна шкіл |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Ситнік Людмила Олександрівна |
7283 |
СКУС Д.В. |
16144 |
м. Одеса |
ЗОШ № 130 |
3 |
132 (42+48+42) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7284 |
СКУФАТІ Т.Д. |
16159 |
м. Одеса |
ЗОШ № 69 |
3 |
92 (26+24+42) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7285 |
СЛАБЕНКО М.С. |
16287 |
м. Березівка |
КЗЗСО № 2 м. Березівка |
4 |
100 (28+30+42) |
|
|
|
С3 |
Бондар Любов Миколаївна |
7286 |
СЛАБЛЮК С.В. |
16190 |
м. Одеса |
ЗОШ № 107 |
1 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7287 |
СЛАВИЧ О.А. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
4 |
102 (36+36+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7288 |
СЛАВІНСЬКА В.В. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
6 |
45 (18+12+15) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7289 |
СЛАВОВ О.О. |
16096 |
м. Арциз |
Надеждівська ЗОШ |
3 |
98 (26+24+48) |
|
|
|
С3 |
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
7290 |
СЛАВОВА А.М. |
16086 |
м. Арциз |
Холмська ЗОШ |
1 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
7291 |
СЛАВОВА Р.Г. |
16012 |
м. Болград |
Гімназія ім. Г. С. Раковського |
5 |
57 (18+27+12) |
|
|
|
|
Димитрова Світлана Яківна |
7292 |
СЛАВЯНЧУК М.О. |
16145 |
м. Одеса |
НВК № 300 |
3 |
82 (28+24+30) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7293 |
СЛАСТІНА Є.О. |
16177 |
м. Одеса |
ЗОШ №63 |
3 |
102 (30+42+30) |
|
|
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7294 |
СЛЕДЯНСКИЙ С.С. |
16002 |
м. Білгород-Дністровський |
Шабівська ЗОШ |
3 |
12 (0+6+6) |
|
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
7295 |
СЛЕПОЙ Р.Є. |
16151 |
м. Одеса |
Хабат |
3 |
142 (46+48+48) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7296 |
СЛЄДЕНКО В.С. |
16304 |
м. Білгород-Дністровський |
ЗОШ № 3 |
2 |
81 (24+27+30) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
7297 |
СЛИВКО Д.А. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
1 |
6 (0+0+6) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7298 |
СЛИШИНСЬКА А.С. |
16155 |
м. Одеса |
ЗОШ № 81 |
1 |
84 (30+27+27) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7299 |
СЛІВІНСЬКА М.М. |
16177 |
м. Одеса |
ЗОШ №63 |
3 |
130 (40+42+48) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7300 |
СЛІПЧЕНКО В.В. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
6 |
132 (36+45+51) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7301 |
СЛІПЧЕНКО І.В. |
16123 |
с. Конопляне |
ОЗ «Коноплянська ЗОШ І-ІІІ ст. Коноплянської СР» |
3 |
126 (42+36+48) |
З |
|
|
|
Басюк Олена Вікторівна |
7302 |
СЛІПЧЕНКО П.В. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
3 |
42 (18+18+6) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7303 |
СЛІПЧУК Н.С. |
16309 |
м. Білгород-Дністровський |
КЗ НВК ім. С.О. Морозової |
2 |
66 (24+24+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
7304 |
СЛОБОДЕНЮК І.А. |
16092 |
м. Арциз |
Павловська ЗОШ, Острівнянська ЗОШ |
1 |
78 (30+18+30) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
7305 |
СЛОБОДНИЧЕНКО Я.В. |
16256 |
м. Білгород-Дністровський |
Білгород-Дністровський НВК |
5 |
105 (42+33+30) |
|
С1 |
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
7306 |
СЛОБОДЯН М.М. |
16256 |
м. Білгород-Дністровський |
Білгород-Дністровський НВК |
8 |
136 (36+45+55) |
|
|
С2 |
С3 |
Мальована Наталія Спиридонівна |
7307 |
СЛОБОДЯН С.О. |
16196 |
м. Одеса |
Морський ліцей - ЗОШ №24 |
3 |
68 (20+24+24) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7308 |
СЛОБОДЯНЮК Д.С. |
16144 |
м. Одеса |
ЗОШ № 130 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7309 |
СЛОБОДЯНЮК І.О. |
16140 |
м. Одеса |
ЗОШ № 89 |
2 |
60 (18+21+21) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7310 |
СЛОБОДЯНЮК М.В. |
16286 |
м. Березівка |
КЗЗСО № 3 м. Березівка |
3 |
102 (30+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Бондар Любов Миколаївна |
7311 |
СЛОБОДЯНЮК О. |
16198 |
м. Одеса |
школа-інтернат №3 |
3 |
108 (30+30+48) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7312 |
СЛОБОДЯНЮК О.Д. |
16165 |
м. Одеса |
ЗОШ № 53 |
3 |
38 (8+18+12) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7313 |
СЛОБОДЯНЮК С.М. |
16255 |
с. Пужайково |
НВК «Пужайківська ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ» |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Полуніна Світлана Володимирівна |
7314 |
СЛОБОДЯНЮК Х.В. |
16286 |
м. Березівка |
КЗЗСО № 3 м. Березівка |
3 |
108 (36+36+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Бондар Любов Миколаївна |
7315 |
СЛЮСАР С.Г. |
16168 |
м. Одеса |
ЗОШ № 35 |
8 |
125 (42+45+38) |
|
С1 |
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7316 |
СЛЮСАРЕНКО А.А. |
16260 |
с. Чернече |
НВК «Чернеченська ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ» |
3 |
122 (38+36+48) |
З |
|
|
|
Полуніна Світлана Володимирівна |
7317 |
СЛЮСАРЕНКО Д.О. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
3 |
74 (32+18+24) |
|
С1 |
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7318 |
СЛЮСАРЕНКО Д.Р. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
7 |
109 (36+27+46) |
|
|
|
С3 |
Буткевич Валентина Григорівна |
7319 |
СЛЮСАРЕНКО К.В. |
16303 |
м. Білгород-Дністровський |
Структурний підрозділ ЗДОЗО КЗ «Білгород-Дністровський педагогічний коледж» |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
7320 |
СЛЮСАРЕНКО М.Р. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
2 |
87 (30+30+27) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
7321 |
СЛЮСАРЕНКО О.В. |
16256 |
м. Білгород-Дністровський |
Білгород-Дністровський НВК |
8 |
139 (48+33+58) |
|
С1 |
|
С3 |
Мальована Наталія Спиридонівна |
7322 |
СЛЮСАРЕНКО О.І. |
16047 |
смт. Овідіополь |
Калаглійська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
3 |
126 (42+36+48) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
7323 |
СЛЮСАРЧУК А.І. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
10 |
109 (24+36+49) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7324 |
СМАГІНА М.А. |
16332 |
с. Паліївка |
Паліївська ЗОШ І-ІІ ст. |
4 |
90 (30+24+36) |
|
|
|
С3 |
Буткевич Валентина Григорівна |
7325 |
СМЕРІЧИНСЬКИЙ Р.С. |
16177 |
м. Одеса |
ЗОШ №63 |
4 |
78 (30+18+30) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7326 |
СМИК Д.В. |
16053 |
смт. Овідіополь |
Прилиманська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
4 |
86 (20+30+36) |
|
|
|
С3 |
Феленко Ірина Григорівна |
7327 |
СМИНТИНА І.Д. |
16002 |
м. Білгород-Дністровський |
Шабівська ЗОШ |
9 |
91 (18+36+37) |
|
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
7328 |
СМИРНА Ю.В. |
16275 |
смт Велика Михайлівка |
Новопетрівська ЗОШ |
5 |
69 (18+21+30) |
|
|
|
|
Лукіянчук Наталія Павлівна |
7329 |
СМИРНОВ С.В. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
6 |
90 (42+27+21) |
|
С1 |
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
7330 |
СМИРНОВА Д.О. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
2 |
75 (30+30+15) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7331 |
СМИРНОВА М.І. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
5 |
108 (30+36+42) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7332 |
СМИСЛОВА М. |
16035 |
смт. Овідіополь |
Великодолинський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – гімназія» |
5 |
102 (30+36+36) |
|
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
7333 |
СМІЛЯНЕЦЬ В.О. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
5 |
102 (30+36+36) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7334 |
СМІРНОВ Д.С. |
16321 |
м. Рені |
Котловинська ЗОШ |
3 |
68 (20+24+24) |
|
|
|
|
Потрібна Людмила Валентинівна |
7335 |
СМІРНОВ Д.С. |
16334 |
с. Нерубайське |
Нерубайська ЗОШ № 2 |
5 |
30 (12+9+9) |
|
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
7336 |
СМІРНОВ Р.Д. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
8 |
91 (30+30+31) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7337 |
СМІРНОВ С.В. |
16148 |
м. Одеса |
Гімназія № 9 |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7338 |
СМІРНОВА М.І. |
16168 |
м. Одеса |
ЗОШ № 35 |
4 |
96 (30+24+42) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7339 |
СМІРНОВА Ю.В. |
16131 |
м. Біляївка |
ЗОШ № 2 |
6 |
120 (36+45+39) |
|
|
С2 |
|
Щуренко Оксана Володимирівна |
7340 |
СМІШНА С.М. |
16304 |
м. Білгород-Дністровський |
ЗОШ № 3 |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
7341 |
СМОЛЕЦЬ Г.В. |
16153 |
м. Одеса |
ЗОШ № 119 |
3 |
96 (36+30+30) |
|
С1 |
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7342 |
СМОЛЬСЬКА А.С. |
16019 |
смт Велика Михайлівка |
Великомихайлівський НВК |
10 |
50 (18+12+20) |
|
|
|
|
Лукіянчук Наталія Павлівна |
7343 |
СМОЛЯК М.В. |
16145 |
м. Одеса |
НВК № 300 |
3 |
102 (36+30+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7344 |
СМОЛЯНИЙ М.Є. |
16139 |
м. Одеса |
НВК № 263 |
3 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7345 |
СМОЛЯНЮК В.О. |
16306 |
м. Білгород-Дністровський |
ЗОШ № 9 |
2 |
69 (12+27+30) |
|
|
С2 |
С3 |
Мальована Наталія Спиридонівна |
7346 |
СМОЛЯРЕНКО А.Л. |
16103 |
с. Богунове |
Богунівський НВК "ЗОШ І-ІІІ СТ. - ДС" |
8 |
150 (42+54+54) |
З |
|
|
|
Пузанова Майя Миколаївна |
7347 |
СМОЛЯРЕНКО О.Л. |
16103 |
с. Богунове |
Богунівський НВК "ЗОШ І-ІІІ СТ. - ДС" |
6 |
153 (36+60+57) |
З |
|
|
|
Пузанова Майя Миколаївна |
7348 |
СМОТЕСКО М.О. |
16242 |
смт. Тарутине |
Калачівська ЗОШ, НВК ЗОШ д/з с. Вознесенка-2 |
6 |
63 (24+30+9) |
|
|
|
|
Авілко Тетяна Григорівна |
7349 |
СНЕГУРСЬКА А.Є. |
16034 |
м. Біляївка |
ЗОШ № 1 |
4 |
108 (36+30+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Горковенко Тетяна Миколаївна |
7350 |
СНЄГ О.В. |
16080 |
м. Арциз |
НВК ЗОШ № 1 гімназія |
6 |
66 (24+36+6) |
|
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
7351 |
СНЄСАРЬ К.В. |
16327 |
с. Вигода |
Вигодянська ЗОШ І-ІІІ ст. |
11 |
70 (24+30+16) |
|
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
7352 |
СНЄТКОВ Я.О. |
16168 |
м. Одеса |
ЗОШ № 35 |
4 |
98 (26+42+30) |
|
|
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7353 |
СНІТКИНА Д.А. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
4 |
86 (32+18+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7354 |
СНІЦАР А.Д. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
2 |
69 (24+15+30) |
|
С1 |
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7355 |
СНУРНИКОВА М.Д. |
16035 |
смт. Овідіополь |
Великодолинський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – гімназія» |
3 |
60 (12+30+18) |
|
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
7356 |
СОАОЛЬ М.О. |
16330 |
с. Троїцьке |
Троїцький ЗЗСО І-ІІІ ст. |
4 |
98 (20+30+48) |
|
|
|
С3 |
Буткевич Валентина Григорівна |
7357 |
СОБАКАР А.О. |
16143 |
м. Одеса |
ЗОШ № 100 |
5 |
108 (48+30+30) |
|
С1 |
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7358 |
СОБОЛЕВСЬКА В.В. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
1 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7359 |
СОБОРОВ Д.Д. |
16330 |
с. Троїцьке |
Троїцький ЗЗСО І-ІІІ ст. |
2 |
87 (30+30+27) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
7360 |
СОЗАНСЬКА В.М. |
16053 |
смт. Овідіополь |
Прилиманська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
4 |
126 (36+48+42) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
7361 |
СОЗІНОВА С.А. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7362 |
СОКЕРЧАК О.С. |
16244 |
с.Піщана |
НВК «Піщанська ЗОШ І-ІІІст.-ЗДО» |
9 |
128 (30+51+47) |
|
|
С2 |
С3 |
Полуніна Світлана Володимирівна |
7363 |
СОКОЛАН М.Р. |
16148 |
м. Одеса |
Гімназія № 9 |
1 |
72 (24+21+27) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7364 |
СОКОЛЕНКО О.В. |
16286 |
м. Березівка |
КЗЗСО № 3 м. Березівка |
3 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Бондар Любов Миколаївна |
7365 |
СОКОЛИК Є.С. |
16275 |
смт Велика Михайлівка |
Новопетрівська ЗОШ |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Лукіянчук Наталія Павлівна |
7366 |
СОКОЛОАА К.С. |
16159 |
м. Одеса |
ЗОШ № 69 |
2 |
75 (24+27+24) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7367 |
СОКОЛОВ А.В. |
16019 |
смт Велика Михайлівка |
Великомихайлівський НВК |
3 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Лукіянчук Наталія Павлівна |
7368 |
СОКОЛОВ А.Д. |
16140 |
м. Одеса |
ЗОШ № 89 |
3 |
102 (30+42+30) |
|
|
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7369 |
СОКОЛОВ Б.В. |
16080 |
м. Арциз |
НВК ЗОШ № 1 гімназія |
8 |
85 (24+9+52) |
|
|
|
С3 |
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
7370 |
СОКОЛОВ Д.Є. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
4 |
114 (30+36+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7371 |
СОКОЛОВ М.Ю. |
16155 |
м. Одеса |
ЗОШ № 81 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7372 |
СОКОЛОВ О.Є. |
16155 |
м. Одеса |
ЗОШ № 81 |
1 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7373 |
СОКОЛОВ О.І. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
4 |
102 (36+30+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7374 |
СОКОЛОВ Я.О. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
6 |
87 (24+27+36) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7375 |
СОКОЛОВА А. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
1 |
69 (30+24+15) |
|
С1 |
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7376 |
СОКОЛОВА А.В. |
16198 |
м. Одеса |
школа-інтернат №3 |
4 |
108 (42+36+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7377 |
СОКОЛОВА З.М. |
16251 |
м. Одеса |
ЗОШ № 14 |
2 |
72 (24+24+24) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7378 |
СОКОЛОВА М.О. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
7379 |
СОКОЛОВА Т.О. |
16019 |
смт Велика Михайлівка |
Великомихайлівський НВК |
3 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Лукіянчук Наталія Павлівна |
7380 |
СОКОЛОВСЬКА А.І. |
16042 |
смт. Овідіополь |
Овідіопольський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – гімназія» |
3 |
126 (42+36+48) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
7381 |
СОКОЛОВСЬКИЙ О.С. |
16198 |
м. Одеса |
школа-інтернат №3 |
4 |
104 (26+36+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7382 |
СОЛДАТОВА А.В. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
9 |
78 (30+36+12) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7383 |
СОЛДАТОВА В.М. |
16094 |
м. Арциз |
П.-Балківська ЗОШ |
4 |
114 (30+36+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
7384 |
СОЛЕНКОВ А.О. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
3 |
76 (22+18+36) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7385 |
СОЛОВІЙЧУК О.Г. |
16214 |
м. Одеса |
Ланжероновський |
4 |
102 (30+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7386 |
СОЛОВЙОВ А.В. |
16177 |
м. Одеса |
ЗОШ №63 |
3 |
122 (38+36+48) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7387 |
СОЛОВЙОВ Д.В. |
16287 |
м. Березівка |
КЗЗСО № 2 м. Березівка |
3 |
126 (36+48+42) |
З |
|
|
|
Бондар Любов Миколаївна |
7388 |
СОЛОВЙОВ К.С. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
3 |
74 (32+24+18) |
|
С1 |
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7389 |
СОЛОВЙОВА А.В. |
16112 |
м. Ізмаїл |
Новонекрасівська ЗОШ |
2 |
54 (30+9+15) |
|
С1 |
|
|
Раділова Світлана Семенівна |
7390 |
СОЛОВУХІНА Д.Д. |
16163 |
м. Одеса |
ЗОШ № 37 |
4 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7391 |
СОЛОВЧУК В.С. |
16042 |
смт. Овідіополь |
Овідіопольський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – гімназія» |
3 |
126 (36+42+48) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
7392 |
СОЛОГУБ А.В. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
5 |
60 (24+24+12) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7393 |
СОЛОД О.С. |
16186 |
м. Одеса |
ЗОШ №30 |
1 |
78 (30+18+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7394 |
СОЛОДАР В.І. |
16172 |
м. Одеса |
Гімназія №2 |
10 |
139 (48+45+46) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7395 |
СОЛОДИЛОВ О.О. |
16140 |
м. Одеса |
ЗОШ № 89 |
2 |
69 (18+21+30) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7396 |
СОЛОДІЛОВА В.С. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
4 |
76 (40+18+18) |
|
С1 |
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7397 |
СОЛОДОВНІКОВА А.Ф. |
16155 |
м. Одеса |
ЗОШ № 81 |
2 |
72 (18+30+24) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7398 |
СОЛОДЯК А.В. |
16020 |
смт Велика Михайлівка |
Великомихайлівська опорна ЗОШ |
3 |
132 (36+48+48) |
З |
|
|
|
Лукіянчук Наталія Павлівна |
7399 |
СОЛОМИКІН В.К. |
16167 |
м. Одеса |
ЗОШ № 54 |
3 |
114 (30+48+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7400 |
СОЛОМКО В.В. |
16165 |
м. Одеса |
ЗОШ № 53 |
4 |
98 (26+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7401 |
СОЛОМОН Г.Ю. |
16094 |
м. Арциз |
П.-Балківська ЗОШ |
1 |
72 (30+21+21) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
7402 |
СОЛОН М.М. |
16200 |
м. Ананьїв |
Збірна шкіл |
5 |
147 (54+45+48) |
З |
|
|
|
Ситнік Людмила Олександрівна |
7403 |
СОЛОНЕНКО В.Р. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
7404 |
СОЛОНЬКО А.М. |
16153 |
м. Одеса |
ЗОШ № 119 |
4 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7405 |
СОЛОПУН К.С. |
16168 |
м. Одеса |
ЗОШ № 35 |
8 |
100 (30+39+31) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7406 |
СОЛОЧЕНКО С.О. |
16140 |
м. Одеса |
ЗОШ № 89 |
4 |
104 (32+36+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7407 |
СОЛТАНОВСЬКИЙ Б.Б. |
16172 |
м. Одеса |
Гімназія №2 |
10 |
153 (48+57+48) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7408 |
СОНГРОВ Г.П. |
16048 |
смт. Овідіополь |
Мар'янівська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
4 |
98 (32+30+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Феленко Ірина Григорівна |
7409 |
СОНГУРОВ Р.І. |
16082 |
м. Арциз |
ЗОШ № 5 |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
7410 |
СОПІЛЬНЯК М.С. |
16287 |
м. Березівка |
КЗЗСО № 2 м. Березівка |
4 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Бондар Любов Миколаївна |
7411 |
СОПУТНЯК А.М. |
16255 |
с. Пужайково |
НВК «Пужайківська ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ» |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Полуніна Світлана Володимирівна |
7412 |
СОРОКА О.А. |
16329 |
с. Холодна |
Холоднобалківська ЗОШ І-ІІІ ст. |
4 |
114 (42+36+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Буткевич Валентина Григорівна |
7413 |
СОРОКА С.В. |
16216 |
смт. Тарутине |
Бородинська ЗОШ |
8 |
141 (42+45+54) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Авілко Тетяна Григорівна |
7414 |
СОРОКА Ю.В. |
16042 |
смт. Овідіополь |
Овідіопольський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – гімназія» |
10 |
106 (24+39+43) |
|
|
|
С3 |
Феленко Ірина Григорівна |
7415 |
СОРОКАТА Ж.К. |
16122 |
с. Жовтень |
Збірна шкіл Ширяївського району |
4 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Татаріна Альбіна Миколаївна |
7416 |
СОРОКІН О.Р. |
16311 |
м. Рені |
Ренійська гімназія |
2 |
81 (30+27+24) |
З |
|
|
|
Потрібна Людмила Валентинівна |
7417 |
СОРОКІНА А.В. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7418 |
СОРОКІНА Д.Р. |
16311 |
м. Рені |
Ренійська гімназія |
2 |
81 (30+27+24) |
З |
|
|
|
Потрібна Людмила Валентинівна |
7419 |
СОРОКОЛЄТОВ А.В. |
16033 |
м. Ізмаїл |
Український ліцей з поглибленим вивченням іноземних мов |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Назаренко Анастасія Ігорівна |
7420 |
СОРОЧАН І.П. |
16309 |
м. Білгород-Дністровський |
КЗ НВК ім. С.О. Морозової |
4 |
102 (30+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Мальована Наталія Спиридонівна |
7421 |
СОРОЧИНСЬКА В.Р. |
16200 |
м. Ананьїв |
Збірна шкіл |
8 |
135 (36+51+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Ситнік Людмила Олександрівна |
7422 |
СОРУРАН В.А. |
16042 |
смт. Овідіополь |
Овідіопольський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – гімназія» |
6 |
69 (36+15+18) |
|
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
7423 |
СОСЕЛІЯ Н.П. |
16175 |
м. Одеса |
Ліцей |
10 |
106 (30+27+49) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7424 |
СОСНІН К.О. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
3 |
68 (20+24+24) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7425 |
СОСНІЦКАЯ С.А. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
5 |
108 (36+45+27) |
|
|
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7426 |
СОТНІЧЕНКО І.А. |
16165 |
м. Одеса |
ЗОШ № 53 |
3 |
54 (18+18+18) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7427 |
СОФІЯ Х.С. |
16121 |
смт. Радісне |
Радісненська ЗОШ |
4 |
114 (36+36+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Красильникова Руслана Євгенівна |
7428 |
СОФІЯНИК К.В. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
4 |
110 (32+36+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7429 |
СОФІЯНИК М.В. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
1 |
81 (30+21+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7430 |
СОФІЯНИК О.В. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7431 |
СПАТАР Л.Д. |
16118 |
смт Олександрівка, м.Чорноморськ |
Олександрівська ЗОШ |
3 |
118 (34+42+42) |
З |
|
|
|
Вакарь Яна Василівна |
7432 |
СПИНУ Г.О. |
16224 |
смт. Тарутине |
Євгенівський НВК ЗОШ д/з |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Авілко Тетяна Григорівна |
7433 |
СПІВАК М.М. |
16168 |
м. Одеса |
ЗОШ № 35 |
3 |
64 (10+24+30) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7434 |
СПІВАЧУК К.Д. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
4 |
114 (48+30+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7435 |
СПІНОВА В.Є. |
16098 |
м. Арциз |
Долинівська ЗОШ, Василівська ЗОШ |
4 |
132 (48+42+42) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
7436 |
СПІРІДОНОВ М.О. |
16334 |
с. Нерубайське |
Нерубайська ЗОШ № 2 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
7437 |
СПІРКО І.В. |
16286 |
м. Березівка |
КЗЗСО № 3 м. Березівка |
4 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Бондар Любов Миколаївна |
7438 |
СПРИНЧАК К. |
16132 |
с. Червонознам’янка |
Червонознам’янська ЗОШ |
6 |
162 (48+60+54) |
З |
|
|
|
Піпер Олена Миколаївна |
7439 |
СРІБНИЙ І.М. |
16279 |
м. Білгород-Дністровський |
Бритівська ЗОШ |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
7440 |
СТАВЕР Д.Д. |
16159 |
м. Одеса |
ЗОШ № 69 |
2 |
81 (30+27+24) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7441 |
СТАВРІЯНІ А.А. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
4 |
126 (48+36+42) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
7442 |
СТАВРУЛОВА М.О. |
16153 |
м. Одеса |
ЗОШ № 119 |
3 |
52 (10+12+30) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7443 |
СТАДНІК С.А. |
16166 |
м. Одеса |
ЗОШ № 40 |
8 |
59 (18+9+32) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7444 |
СТАЄМ М.М. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
8 |
97 (30+27+40) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7445 |
СТАЛІНСЬКИЙ А.М. |
16101 |
м. Ізмаїл |
ЗОШ № 8 |
3 |
98 (32+30+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Коколова Олена Дмитріївна |
7446 |
СТАМАТІ В.О. |
16056 |
м. Ізмаїл |
Озернянська ЗОШ |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Раділова Світлана Семенівна |
7447 |
СТАМАТІ В.Ф. |
16056 |
м. Ізмаїл |
Озернянська ЗОШ |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Раділова Світлана Семенівна |
7448 |
СТАМАТІ Е.Ф. |
16056 |
м. Ізмаїл |
Озернянська ЗОШ |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Раділова Світлана Семенівна |
7449 |
СТАМАТІ М.М. |
16056 |
м. Ізмаїл |
Озернянська ЗОШ |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Раділова Світлана Семенівна |
7450 |
СТАМАТІ О.Ф. |
16056 |
м. Ізмаїл |
Озернянська ЗОШ |
4 |
78 (30+18+30) |
|
|
|
|
Раділова Світлана Семенівна |
7451 |
СТАМАТІНА А. |
16155 |
м. Одеса |
ЗОШ № 81 |
1 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7452 |
СТАМБУЛОВ О.С. |
16311 |
м. Рені |
Ренійська гімназія |
3 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Потрібна Людмила Валентинівна |
7453 |
СТАМБУЛОВА С.Ю. |
16317 |
м. Рені |
Орлівська ЗОШ |
3 |
108 (36+30+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Потрібна Людмила Валентинівна |
7454 |
СТАМОВ Д.Д. |
16096 |
м. Арциз |
Надеждівська ЗОШ |
2 |
72 (30+27+15) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
7455 |
СТАМОВА Є.В. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7456 |
СТАН С.М. |
16092 |
м. Арциз |
Павловська ЗОШ, Острівнянська ЗОШ |
2 |
66 (30+27+9) |
|
С1 |
С2 |
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
7457 |
СТАНДРАТЮК А.В. |
16044 |
смт. Овідіополь |
Кароліно-Бугазька ЗОШ, Таїровська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
3 |
126 (42+36+48) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
7458 |
СТАНДРАТЮК М.В. |
16044 |
смт. Овідіополь |
Кароліно-Бугазька ЗОШ, Таїровська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
7459 |
СТАНЕВ С.П. |
16061 |
с. Василівка |
Василівська ЗОШ |
6 |
60 (24+18+18) |
|
|
|
|
Кунєва Марина Дмитрівна |
7460 |
СТАНЄВ А.А. |
16012 |
м. Болград |
Гімназія ім. Г. С. Раковського |
6 |
117 (54+33+30) |
|
С1 |
|
|
Димитрова Світлана Яківна |
7461 |
СТАНЄВ Д.К. |
16159 |
м. Одеса |
ЗОШ № 69 |
2 |
81 (24+27+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7462 |
СТАНЄВ Д.Н. |
16080 |
м. Арциз |
НВК ЗОШ № 1 гімназія |
9 |
50 (24+15+11) |
|
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
7463 |
СТАНЄВА М. |
16177 |
м. Одеса |
ЗОШ №63 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7464 |
СТАНЄВА М.М. |
16080 |
м. Арциз |
НВК ЗОШ № 1 гімназія |
1 |
87 (30+30+27) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
7465 |
СТАНІСЛАВ М.К. |
16313 |
м. Рені |
ЗОШ №4 |
4 |
72 (18+18+36) |
|
|
|
С3 |
Потрібна Людмила Валентинівна |
7466 |
СТАНКО К.О. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
4 |
126 (48+36+42) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7467 |
СТАНКОВ А.Г. |
16082 |
м. Арциз |
ЗОШ № 5 |
3 |
120 (30+48+42) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
7468 |
СТАНКОВА С.Е. |
16256 |
м. Білгород-Дністровський |
Білгород-Дністровський НВК |
7 |
79 (24+12+43) |
|
|
|
С3 |
Мальована Наталія Спиридонівна |
7469 |
СТАНКОВА В.С. |
16082 |
м. Арциз |
ЗОШ № 5 |
7 |
76 (36+27+13) |
|
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
7470 |
СТАНСВ М.Д. |
16080 |
м. Арциз |
НВК ЗОШ № 1 гімназія |
3 |
6 (0+0+6) |
|
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
7471 |
СТАНЧЕВА В. |
16138 |
м. Одеса |
ЗОШ №43 |
2 |
81 (30+21+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7472 |
СТАРЕНКОВА І.О. |
16080 |
м. Арциз |
НВК ЗОШ № 1 гімназія |
7 |
57 (24+18+15) |
|
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
7473 |
СТАРИНЕЦЬ Т.Є. |
16214 |
м. Одеса |
Ланжероновський |
2 |
66 (30+15+21) |
|
С1 |
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7474 |
СТАРИШ А.Ф. |
16165 |
м. Одеса |
ЗОШ № 53 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7475 |
СТАРИШ К.С. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
7476 |
СТАРИШ М.А. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
7 |
103 (36+21+46) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7477 |
СТАРИШ О.С. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
6 |
84 (30+21+33) |
|
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
7478 |
СТАРОДУБОВ В.В. |
16102 |
Фонтанка |
Фонтанський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія» |
4 |
74 (14+24+36) |
|
|
|
С3 |
Бабич Ольга Борисівна |
7479 |
СТАРЦЕВ К.О. |
16101 |
м. Ізмаїл |
ЗОШ № 8 |
3 |
72 (30+18+24) |
|
|
|
|
Коколова Олена Дмитріївна |
7480 |
СТАРЧЕНКО А.А. |
16279 |
м. Білгород-Дністровський |
Бритівська ЗОШ |
5 |
117 (48+39+30) |
|
С1 |
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
7481 |
СТАРЧЕНКО І.А. |
16279 |
м. Білгород-Дністровський |
Бритівська ЗОШ |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
7482 |
СТАРЧЕНКО С.М. |
16279 |
м. Білгород-Дністровський |
Бритівська ЗОШ |
4 |
126 (42+36+48) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
7483 |
СТАРШИНОВ Р.А. |
16080 |
м. Арциз |
НВК ЗОШ № 1 гімназія |
2 |
69 (30+21+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
7484 |
СТАСЕВА Д.П. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
9 |
147 (36+54+57) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7485 |
СТАСЮК І.І. |
16155 |
м. Одеса |
ЗОШ № 81 |
1 |
81 (30+27+24) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7486 |
СТАТНІК А.В. |
16045 |
смт. Овідіополь |
Барабойська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
3 |
114 (36+36+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Феленко Ірина Григорівна |
7487 |
СТАХ Є.М. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
4 |
114 (36+36+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7488 |
СТАХОВ М.С. |
16165 |
м. Одеса |
ЗОШ № 53 |
1 |
72 (24+27+21) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7489 |
СТАХОВ С.О. |
16333 |
с. Мирне |
Мирненська ЗОШ І-ІІІ ст. |
6 |
117 (42+45+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Буткевич Валентина Григорівна |
7490 |
СТАХОВА Н.О. |
16021 |
смт Велика Михайлівка |
Новоборисівська ЗОШ |
6 |
129 (42+45+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Лукіянчук Наталія Павлівна |
7491 |
СТАШЕВСЬКА В.Д. |
16168 |
м. Одеса |
ЗОШ № 35 |
2 |
75 (30+27+18) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7492 |
СТАШЕНКО К.О. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
2 |
51 (24+12+15) |
|
С1 |
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7493 |
СТАШКО Я.Г. |
16122 |
с. Жовтень |
Збірна шкіл Ширяївського району |
4 |
74 (14+30+30) |
|
|
|
|
Татаріна Альбіна Миколаївна |
7494 |
СТЕБЛИНА Д.Д. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
7 |
118 (36+30+52) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7495 |
СТЕБЛИНСЬКИЙ Н.О. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
3 |
120 (42+42+36) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
7496 |
СТЕЛЬМАХ К.Д. |
16163 |
м. Одеса |
ЗОШ № 37 |
1 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7497 |
СТЕПАНЕНКО А.О. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
9 |
104 (24+51+29) |
|
|
С2 |
|
Буткевич Валентина Григорівна |
7498 |
СТЕПАНЕНКО А.О. |
16101 |
м. Ізмаїл |
ЗОШ № 8 |
3 |
74 (20+12+42) |
|
|
|
С3 |
Коколова Олена Дмитріївна |
7499 |
СТЕПАНЕНКО А.С. |
16275 |
смт Велика Михайлівка |
Новопетрівська ЗОШ |
5 |
75 (30+33+12) |
|
|
|
|
Лукіянчук Наталія Павлівна |
7500 |
СТЕПАНЕНКО В.В. |
16216 |
смт. Тарутине |
Бородинська ЗОШ |
8 |
141 (42+45+54) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Авілко Тетяна Григорівна |
7501 |
СТЕПАНЕНКО Є.П. |
16168 |
м. Одеса |
ЗОШ № 35 |
8 |
122 (42+33+47) |
|
С1 |
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7502 |
СТЕПАНЕНКО К.В. |
16242 |
смт. Тарутине |
Калачівська ЗОШ, НВК ЗОШ д/з с. Вознесенка-2 |
6 |
72 (30+24+18) |
|
|
|
|
Авілко Тетяна Григорівна |
7503 |
СТЕПАНЕНКО Л. |
16190 |
м. Одеса |
ЗОШ № 107 |
2 |
6 (0+0+6) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7504 |
СТЕПАНЕНКО М.В. |
16242 |
смт. Тарутине |
Калачівська ЗОШ, НВК ЗОШ д/з с. Вознесенка-2 |
8 |
63 (12+6+45) |
|
|
|
С3 |
Авілко Тетяна Григорівна |
7505 |
СТЕПАНЕНКО Т.О. |
16176 |
м. Одеса |
ДНЗ Одеський професійний ліцей будівництва та архітектури |
10 |
123 (24+57+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7506 |
СТЕПАНИШИН О.А. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7507 |
СТЕПАНІЧЕНКО М.В. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
7 |
80 (18+45+17) |
|
|
С2 |
|
Буткевич Валентина Григорівна |
7508 |
СТЕПАНІШЕНА С.В. |
16257 |
с. Доброолександрівка |
Доброолександрівська ЗОШ |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Дубська Надія Олександрівна |
7509 |
СТЕПАНКОВСЬКА А.М. |
16175 |
м. Одеса |
Ліцей |
8 |
147 (36+57+54) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7510 |
СТЕПАНОВ Д.І. |
16168 |
м. Одеса |
ЗОШ № 35 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7511 |
СТЕПАНОВ К.П. |
16334 |
с. Нерубайське |
Нерубайська ЗОШ № 2 |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
7512 |
СТЕПАНОВ П.А. |
16023 |
смт Велика Михайлівка |
Новоолександрівська ЗОШ |
7 |
133 (54+39+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Лукіянчук Наталія Павлівна |
7513 |
СТЕПАНОВ С.С. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
4 |
126 (48+42+36) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7514 |
СТЕПАНОВА А.Д. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
9 |
112 (18+42+52) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7515 |
СТЕПАНОВА А.О. |
16023 |
смт Велика Михайлівка |
Новоолександрівська ЗОШ |
1 |
81 (30+27+24) |
З |
|
|
|
Лукіянчук Наталія Павлівна |
7516 |
СТЕПАНОВА В. |
16023 |
смт Велика Михайлівка |
Новоолександрівська ЗОШ |
7 |
122 (42+45+35) |
|
С1 |
С2 |
|
Лукіянчук Наталія Павлівна |
7517 |
СТЕПАНОВА В.В. |
16046 |
смт. Овідіополь |
Йосипівська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
8 |
113 (42+33+38) |
|
С1 |
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
7518 |
СТЕПАНОВА Д.А. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
3 |
80 (20+36+24) |
|
|
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7519 |
СТЕПАНОВА Л.А. |
16023 |
смт Велика Михайлівка |
Новоолександрівська ЗОШ |
2 |
84 (30+27+27) |
З |
|
|
|
Лукіянчук Наталія Павлівна |
7520 |
СТЕПАНОВА Л.О. |
16023 |
смт Велика Михайлівка |
Новоолександрівська ЗОШ |
3 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Лукіянчук Наталія Павлівна |
7521 |
СТЕПАНОВА М.В. |
16251 |
м. Одеса |
ЗОШ № 14 |
1 |
84 (30+27+27) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7522 |
СТЕПАНОВА М.В. |
16260 |
с. Чернече |
НВК «Чернеченська ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ» |
3 |
84 (36+24+24) |
|
С1 |
|
|
Полуніна Світлана Володимирівна |
7523 |
СТЕПАНОВА Н.А. |
16023 |
смт Велика Михайлівка |
Новоолександрівська ЗОШ |
5 |
123 (42+45+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Лукіянчук Наталія Павлівна |
7524 |
СТЕПАНОВА С.С. |
16033 |
м. Ізмаїл |
Український ліцей з поглибленим вивченням іноземних мов |
4 |
90 (30+18+42) |
|
|
|
С3 |
Назаренко Анастасія Ігорівна |
7525 |
СТЕПАНОВА Ю.О. |
16023 |
смт Велика Михайлівка |
Новоолександрівська ЗОШ |
4 |
126 (42+36+48) |
З |
|
|
|
Лукіянчук Наталія Павлівна |
7526 |
СТЕПАНЮК Д.Д. |
16153 |
м. Одеса |
ЗОШ № 119 |
3 |
108 (36+30+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7527 |
СТЕПІН О.Р. |
16053 |
смт. Овідіополь |
Прилиманська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
3 |
90 (24+30+36) |
|
|
|
С3 |
Феленко Ірина Григорівна |
7528 |
СТЕПНІКОВА В.В. |
16329 |
с. Холодна |
Холоднобалківська ЗОШ І-ІІІ ст. |
4 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
7529 |
СТЕРНІК М.А. |
16463 |
смт. Миколаївка |
ОЗ «Миколаївська ЗОШ» |
4 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Чорна Марія Петрівна |
7530 |
СТЕРЬОЛОЛОВА М.С. |
16304 |
м. Білгород-Дністровський |
ЗОШ № 3 |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
7531 |
СТЕТЮРА В.І. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
4 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7532 |
СТЕФАНЕЦЬ Д.О. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
8 |
63 (12+18+33) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7533 |
СТЕФАНК В.Я. |
16176 |
м. Одеса |
ДНЗ Одеський професійний ліцей будівництва та архітектури |
10 |
93 (18+51+24) |
|
|
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7534 |
СТЕФАНКО С.Н. |
16082 |
м. Арциз |
ЗОШ № 5 |
6 |
114 (48+39+27) |
|
С1 |
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
7535 |
СТЕФАНОВА О.О. |
16196 |
м. Одеса |
Морський ліцей - ЗОШ №24 |
2 |
60 (30+15+15) |
|
С1 |
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7536 |
СТЕФАНОВИЧ С.Д. |
16141 |
м. Одеса |
Юрліцей |
11 |
123 (30+48+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7537 |
СТЕФАНОВЙЧ П.В. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7538 |
СТЕФАНОВСЬКА А.В. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
6 |
63 (42+15+6) |
|
С1 |
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7539 |
СТЕФАНЧУК Є.А. |
16260 |
с. Чернече |
НВК «Чернеченська ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ» |
3 |
76 (28+24+24) |
|
|
|
|
Полуніна Світлана Володимирівна |
7540 |
СТЕФКО Т.Ю. |
16279 |
м. Білгород-Дністровський |
Бритівська ЗОШ |
4 |
120 (30+48+42) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
7541 |
СТЕЦ Н.Г. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
3 |
102 (36+36+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7542 |
СТИНГАЧ Д. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
2 |
60 (18+21+21) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7543 |
СТІБІВКА О.В. |
16050 |
смт. Овідіополь |
Молодіжненська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
8 |
137 (48+45+44) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Феленко Ірина Григорівна |
7544 |
СТІЦЮРА М.Д. |
16159 |
м. Одеса |
ЗОШ № 69 |
4 |
108 (36+36+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7545 |
СТОВМАН О.О. |
16131 |
м. Біляївка |
ЗОШ № 2 |
5 |
147 (54+51+42) |
З |
|
|
|
Щуренко Оксана Володимирівна |
7546 |
СТОГНІЄНКО М.М. |
16322 |
м. Рені |
ЗОШ № 5 |
11 |
62 (18+24+20) |
|
|
|
|
Потрібна Людмила Валентинівна |
7547 |
СТОГНІЄНКО О.В. |
16042 |
смт. Овідіополь |
Овідіопольський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – гімназія» |
3 |
108 (42+24+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Феленко Ірина Григорівна |
7548 |
СТОЗУБ В.В. |
16080 |
м. Арциз |
НВК ЗОШ № 1 гімназія |
5 |
126 (42+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
7549 |
СТОЙКО А. |
16313 |
м. Рені |
ЗОШ №4 |
1 |
84 (30+27+27) |
З |
|
|
|
Потрібна Людмила Валентинівна |
7550 |
СТОЙКО Р.В. |
16053 |
смт. Овідіополь |
Прилиманська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
3 |
102 (42+30+30) |
|
С1 |
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
7551 |
СТОЙКОВ А.И. |
16086 |
м. Арциз |
Холмська ЗОШ |
2 |
75 (24+27+24) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
7552 |
СТОЙКОВ В.И. |
16086 |
м. Арциз |
Холмська ЗОШ |
2 |
75 (24+27+24) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
7553 |
СТОЙКОВ І.І. |
16256 |
м. Білгород-Дністровський |
Білгород-Дністровський НВК |
5 |
138 (42+45+51) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Мальована Наталія Спиридонівна |
7554 |
СТОЙКОВА В.Г. |
16086 |
м. Арциз |
Холмська ЗОШ |
4 |
132 (36+48+48) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
7555 |
СТОЙЛОВСЬКА А.А. |
16317 |
м. Рені |
Орлівська ЗОШ |
5 |
135 (48+51+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Потрібна Людмила Валентинівна |
7556 |
СТОЙНОВ В.О. |
16088 |
м. Арциз |
Деленська ЗОШ |
4 |
106 (34+36+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
7557 |
СТОКОЛОС Є.Є. |
16148 |
м. Одеса |
Гімназія № 9 |
2 |
63 (18+27+18) |
|
|
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7558 |
СТОКОЛОС О.І. |
16148 |
м. Одеса |
Гімназія № 9 |
1 |
81 (30+30+21) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7559 |
СТОЛБОВСЬКИЙ М.Д. |
16155 |
м. Одеса |
ЗОШ № 81 |
5 |
126 (54+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7560 |
СТОЛЯР В.А. |
16042 |
смт. Овідіополь |
Овідіопольський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – гімназія» |
3 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
7561 |
СТОЛЯРЕНКО А.А. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
2 |
81 (30+21+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7562 |
СТОЛЯРОВ О.О. |
16163 |
м. Одеса |
ЗОШ № 37 |
4 |
126 (42+36+48) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7563 |
СТОЛЯРОВА К.В. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
8 |
117 (36+33+48) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7564 |
СТОМАТОВА К.С. |
16112 |
м. Ізмаїл |
Новонекрасівська ЗОШ |
7 |
72 (24+24+24) |
|
|
|
|
Раділова Світлана Семенівна |
7565 |
СТОРОЖЕНКО В.О. |
16033 |
м. Ізмаїл |
Український ліцей з поглибленим вивченням іноземних мов |
4 |
102 (30+42+30) |
|
|
С2 |
|
Назаренко Анастасія Ігорівна |
7566 |
СТОРОЖЕНКО В.О. |
16033 |
м. Ізмаїл |
Український ліцей з поглибленим вивченням іноземних мов |
4 |
132 (42+48+42) |
З |
|
|
|
Назаренко Анастасія Ігорівна |
7567 |
СТОРОЖЕНКО М.М. |
16334 |
с. Нерубайське |
Нерубайська ЗОШ № 2 |
4 |
60 (12+30+18) |
|
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
7568 |
СТОРОЖЕНКО М.Р. |
16168 |
м. Одеса |
ЗОШ № 35 |
3 |
78 (30+18+30) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7569 |
СТОРОЖУК А.О. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
8 |
91 (36+24+31) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7570 |
СТОРОЖУК К.В. |
16200 |
м. Ананьїв |
Збірна шкіл |
4 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Ситнік Людмила Олександрівна |
7571 |
СТОРУБЛЬОВЦЕВА Д.О. |
16046 |
смт. Овідіополь |
Йосипівська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
7 |
95 (30+42+23) |
|
|
С2 |
|
Феленко Ірина Григорівна |
7572 |
СТОРЧАК М. |
16051 |
смт. Овідіополь |
Великодолинський НВК(ЗОШ-ліцей), Надлиманська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
2 |
6 (0+0+6) |
|
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
7573 |
СТОЦЬКИЙ І.О. |
16144 |
м. Одеса |
ЗОШ № 130 |
4 |
48 (18+6+24) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7574 |
СТОЯКІН Д.О. |
16307 |
м. Білгород-Дністровський |
ЗОШ № 11 |
3 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
7575 |
СТОЯНОВ А.А. |
16086 |
м. Арциз |
Холмська ЗОШ |
8 |
127 (36+45+46) |
|
|
С2 |
С3 |
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
7576 |
СТОЯНОВ А.В. |
16304 |
м. Білгород-Дністровський |
ЗОШ № 3 |
1 |
81 (30+21+30) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
7577 |
СТОЯНОВ А.М. |
16094 |
м. Арциз |
П.-Балківська ЗОШ |
1 |
81 (30+21+30) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
7578 |
СТОЯНОВ А.М. |
16463 |
смт. Миколаївка |
ОЗ «Миколаївська ЗОШ» |
5 |
135 (42+45+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Чорна Марія Петрівна |
7579 |
СТОЯНОВ А.О. |
16080 |
м. Арциз |
НВК ЗОШ № 1 гімназія |
3 |
90 (24+30+36) |
|
|
|
С3 |
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
7580 |
СТОЯНОВ Б.С. |
16181 |
м. Одеса |
ЗОШ №71 |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7581 |
СТОЯНОВ В.Р. |
16044 |
смт. Овідіополь |
Кароліно-Бугазька ЗОШ, Таїровська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
5 |
114 (54+30+30) |
|
С1 |
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
7582 |
СТОЯНОВ Д.О. |
16175 |
м. Одеса |
Ліцей |
10 |
136 (30+57+49) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7583 |
СТОЯНОВ Є.Г. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
2 |
60 (30+21+9) |
|
С1 |
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7584 |
СТОЯНОВ И.А. |
16086 |
м. Арциз |
Холмська ЗОШ |
4 |
126 (36+42+48) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
7585 |
СТОЯНОВ І.А. |
16334 |
с. Нерубайське |
Нерубайська ЗОШ № 2 |
11 |
42 (18+15+9) |
|
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
7586 |
СТОЯНОВ І.О. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
3 |
80 (20+30+30) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7587 |
СТОЯНОВ С.М. |
16186 |
м. Одеса |
ЗОШ №30 |
3 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7588 |
СТОЯНОВ Т.В. |
16012 |
м. Болград |
Гімназія ім. Г. С. Раковського |
4 |
108 (36+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Димитрова Світлана Яківна |
7589 |
СТОЯНОВ Ю.М. |
16100 |
м. Арциз |
Садовська ЗОШ, Плоцька ЗОШ, Весело Кутська ЗОШ |
6 |
123 (36+36+51) |
|
|
|
С3 |
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
7590 |
СТОЯНОВА А.М. |
16165 |
м. Одеса |
ЗОШ № 53 |
1 |
84 (30+27+27) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7591 |
СТОЯНОВА А.О. |
16218 |
смт. Тарутине |
Тарутинський НВК ЗОШ д/з |
3 |
114 (30+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Авілко Тетяна Григорівна |
7592 |
СТОЯНОВА В.В. |
16139 |
м. Одеса |
НВК № 263 |
3 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7593 |
СТОЯНОВА В.Є. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
3 |
120 (36+36+48) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7594 |
СТОЯНОВА В.О. |
16082 |
м. Арциз |
ЗОШ № 5 |
3 |
96 (30+30+36) |
|
|
|
С3 |
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
7595 |
СТОЯНОВА Г.С. |
16316 |
м. Рені |
Лиманська ЗОШ |
9 |
145 (42+54+49) |
З |
|
|
|
Потрібна Людмила Валентинівна |
7596 |
СТОЯНОВА Д.В. |
16082 |
м. Арциз |
ЗОШ № 5 |
6 |
153 (54+45+54) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
7597 |
СТОЯНОВА Є.В. |
16155 |
м. Одеса |
ЗОШ № 81 |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7598 |
СТОЯНОВА К.В. |
16090 |
м. Арциз |
Вознесенівська ЗОШ, Главанська ЗОШ |
2 |
81 (24+30+27) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
7599 |
СТОЯНОВА К.О. |
16208 |
м. Одеса |
ЗОШ № 33 |
4 |
62 (26+18+18) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7600 |
СТОЯНОВА Н.О. |
16172 |
м. Одеса |
Гімназія №2 |
9 |
91 (30+39+22) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7601 |
СТОЯНОВА О.М. |
16168 |
м. Одеса |
ЗОШ № 35 |
3 |
62 (8+36+18) |
|
|
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7602 |
СТОЯНОВА С.І. |
16138 |
м. Одеса |
ЗОШ №43 |
3 |
114 (42+48+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7603 |
СТОЯНОВА Т.А. |
16086 |
м. Арциз |
Холмська ЗОШ |
3 |
126 (36+48+42) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
7604 |
СТОЯНОВСЬКА Н.В. |
16020 |
смт Велика Михайлівка |
Великомихайлівська опорна ЗОШ |
3 |
108 (18+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Лукіянчук Наталія Павлівна |
7605 |
СТРАЖЕЦЬ Є.О. |
16287 |
м. Березівка |
КЗЗСО № 2 м. Березівка |
3 |
120 (36+36+48) |
З |
|
|
|
Бондар Любов Миколаївна |
7606 |
СТРАТАН С.Ї. |
16313 |
м. Рені |
ЗОШ №4 |
5 |
54 (18+12+24) |
|
|
|
|
Потрібна Людмила Валентинівна |
7607 |
СТРАТІЄВСЬКИЙ В.О. |
16168 |
м. Одеса |
ЗОШ № 35 |
4 |
68 (26+24+18) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7608 |
СТРАТІЄНКО Ю.В. |
16019 |
смт Велика Михайлівка |
Великомихайлівський НВК |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Лукіянчук Наталія Павлівна |
7609 |
СТРАТЬЄВ А.В. |
16102 |
Фонтанка |
Фонтанський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія» |
4 |
68 (20+30+18) |
|
|
|
|
Бабич Ольга Борисівна |
7610 |
СТРАШНОВА М.В. |
16051 |
смт. Овідіополь |
Великодолинський НВК(ЗОШ-ліцей), Надлиманська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
7611 |
СТРИШКОВ О.Д. |
16320 |
м. Рені |
Нагірнянська ЗОШ |
10 |
125 (48+57+20) |
|
С1 |
С2 |
|
Потрібна Людмила Валентинівна |
7612 |
СТРІЖКОВ А.Д. |
16310 |
м. Рені |
ЗОШ №1 |
7 |
117 (30+33+54) |
|
|
|
С3 |
Потрібна Людмила Валентинівна |
7613 |
СТРІЖКОВА А.О. |
16320 |
м. Рені |
Нагірнянська ЗОШ |
6 |
123 (42+54+27) |
|
С1 |
С2 |
|
Потрібна Людмила Валентинівна |
7614 |
СТРІЛЕЦЬ Д.С. |
16132 |
с. Червонознам’янка |
Червонознам’янська ЗОШ |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Піпер Олена Миколаївна |
7615 |
СТРІЛЬЧУК А.В. |
16327 |
с. Вигода |
Вигодянська ЗОШ І-ІІІ ст. |
3 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
7616 |
СТРІШКОВА А.П. |
16320 |
м. Рені |
Нагірнянська ЗОШ |
2 |
63 (30+15+18) |
|
С1 |
|
|
Потрібна Людмила Валентинівна |
7617 |
СТРІШКОВА Г.С. |
16312 |
м. Рені |
ЗОШ №3 |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Потрібна Людмила Валентинівна |
7618 |
СТРЇШКОВА М.Є. |
16320 |
м. Рені |
Нагірнянська ЗОШ |
3 |
96 (30+36+30) |
|
|
С2 |
|
Потрібна Людмила Валентинівна |
7619 |
СТРОЄВ Є.В. |
16329 |
с. Холодна |
Холоднобалківська ЗОШ І-ІІІ ст. |
4 |
114 (36+42+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Буткевич Валентина Григорівна |
7620 |
СТРОНСЬКИЙ М.В. |
16082 |
м. Арциз |
ЗОШ № 5 |
4 |
120 (42+36+42) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
7621 |
СТРОЯ К.С. |
16314 |
м. Рені |
Ренійський НВК-ліцей |
5 |
57 (18+15+24) |
|
|
|
|
Потрібна Людмила Валентинівна |
7622 |
СТРУК М. |
16334 |
с. Нерубайське |
Нерубайська ЗОШ № 2 |
6 |
156 (60+45+51) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
7623 |
СТРУКУЛЕНКО А. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
4 |
126 (48+36+42) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
7624 |
СТРУНЧАК А.М. |
16021 |
смт Велика Михайлівка |
Новоборисівська ЗОШ |
4 |
90 (30+30+30) |
|
|
|
|
Лукіянчук Наталія Павлівна |
7625 |
СТУДІНСЬКА Д.О. |
16052 |
смт. Овідіополь |
Новодолинська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
4 |
108 (36+30+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Феленко Ірина Григорівна |
7626 |
СТУЛЬНИК А.І. |
16139 |
м. Одеса |
НВК № 263 |
3 |
78 (24+30+24) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7627 |
СТУПАК М.В. |
16186 |
м. Одеса |
ЗОШ №30 |
4 |
98 (26+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7628 |
СТУПІН Д.Г. |
16118 |
смт Олександрівка, м.Чорноморськ |
Олександрівська ЗОШ |
4 |
108 (24+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Вакарь Яна Василівна |
7629 |
СТУПКА О.Б. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
5 |
96 (24+36+36) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7630 |
СТУПНИЦЬКА В.І. |
16214 |
м. Одеса |
Ланжероновський |
4 |
102 (30+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7631 |
СТУТНІЦКИЇ І.Ю. |
16122 |
с. Жовтень |
Збірна шкіл Ширяївського району |
7 |
122 (48+39+35) |
|
С1 |
|
|
Татаріна Альбіна Миколаївна |
7632 |
СТЬОПІНА Х.Д. |
16168 |
м. Одеса |
ЗОШ № 35 |
2 |
81 (24+27+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7633 |
СУББОТІНА П.О. |
16196 |
м. Одеса |
Морський ліцей - ЗОШ №24 |
5 |
156 (54+51+51) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7634 |
СУБЧИНСЬКИЙ К.М. |
16139 |
м. Одеса |
НВК № 263 |
3 |
50 (26+0+24) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7635 |
СУВОРОВ А.Д. |
16306 |
м. Білгород-Дністровський |
ЗОШ № 9 |
2 |
66 (12+24+30) |
|
|
С2 |
С3 |
Мальована Наталія Спиридонівна |
7636 |
СУВОРОВ М.О. |
16061 |
с. Василівка |
Василівська ЗОШ |
2 |
81 (30+30+21) |
З |
|
|
|
Кунєва Марина Дмитрівна |
7637 |
СУВОРОВА А.О. |
16103 |
с. Богунове |
Богунівський НВК "ЗОШ І-ІІІ СТ. - ДС" |
7 |
162 (54+60+48) |
З |
|
|
|
Пузанова Майя Миколаївна |
7638 |
СУВОРОВСЬКА О.О. |
16155 |
м. Одеса |
ЗОШ № 81 |
5 |
84 (30+18+36) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7639 |
СУГОНЯКО О.Ю. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
7 |
81 (36+27+18) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7640 |
СУДАКОВ А.Д. |
16165 |
м. Одеса |
ЗОШ № 53 |
4 |
78 (6+24+48) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7641 |
СУДЕЦЬ І.С. |
16148 |
м. Одеса |
Гімназія № 9 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7642 |
СУКАЧУК А.М. |
16327 |
с. Вигода |
Вигодянська ЗОШ І-ІІІ ст. |
8 |
67 (12+27+28) |
|
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
7643 |
СУКОННІКОВА Є.О. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
1 |
75 (18+27+30) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
7644 |
СУКОНЬКО В.Г. |
16286 |
м. Березівка |
КЗЗСО № 3 м. Березівка |
4 |
132 (48+36+48) |
З |
|
|
|
Бондар Любов Миколаївна |
7645 |
СУКУРОВА Є.Д. |
16052 |
смт. Овідіополь |
Новодолинська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
1 |
63 (30+15+18) |
|
С1 |
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
7646 |
СУЛИМА Ю.В. |
16200 |
м. Ананьїв |
Збірна шкіл |
8 |
39 (6+21+12) |
|
|
|
|
Ситнік Людмила Олександрівна |
7647 |
СУЛІКА І.В. |
16096 |
м. Арциз |
Надеждівська ЗОШ |
4 |
84 (42+24+18) |
|
С1 |
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
7648 |
СУЛІМОВ Т. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
4 |
100 (28+24+48) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7649 |
СУЛТАН А.М. |
16320 |
м. Рені |
Нагірнянська ЗОШ |
8 |
88 (24+30+34) |
|
|
|
|
Потрібна Людмила Валентинівна |
7650 |
СУЛТАН В.В. |
16330 |
с. Троїцьке |
Троїцький ЗЗСО І-ІІІ ст. |
3 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
7651 |
СУПИЛЬНИК О.К. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
8 |
116 (36+33+47) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7652 |
СУПРУН А.О. |
16244 |
с.Піщана |
НВК «Піщанська ЗОШ І-ІІІст.-ЗДО» |
5 |
162 (54+60+48) |
З |
|
|
|
Полуніна Світлана Володимирівна |
7653 |
СУПРУН Д.В. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
3 |
96 (24+42+30) |
|
|
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7654 |
СУПРУН К.І. |
16334 |
с. Нерубайське |
Нерубайська ЗОШ № 2 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
7655 |
СУПРУНЕНКО А.В. |
16042 |
смт. Овідіополь |
Овідіопольський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – гімназія» |
3 |
126 (36+42+48) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
7656 |
СУРАГО М. |
16153 |
м. Одеса |
ЗОШ № 119 |
4 |
132 (42+48+42) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7657 |
СУРГУЧОВ Р.М. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
3 |
84 (24+24+36) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7658 |
СУРДУ В.О. |
16122 |
с. Жовтень |
Збірна шкіл Ширяївського району |
6 |
153 (54+45+54) |
З |
|
|
|
Татаріна Альбіна Миколаївна |
7659 |
СУРДУ М.О. |
16122 |
с. Жовтень |
Збірна шкіл Ширяївського району |
4 |
102 (36+24+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Татаріна Альбіна Миколаївна |
7660 |
СУРЄВА А.С. |
16082 |
м. Арциз |
ЗОШ № 5 |
4 |
102 (36+30+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
7661 |
СУРЖЕНКО А.В. |
16216 |
смт. Тарутине |
Бородинська ЗОШ |
8 |
135 (42+39+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Авілко Тетяна Григорівна |
7662 |
СУРІНОВ Т.С. |
16151 |
м. Одеса |
Хабат |
4 |
130 (40+42+48) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7663 |
СУРІНОВА Д.В. |
16131 |
м. Біляївка |
ЗОШ № 2 |
6 |
120 (36+45+39) |
|
|
С2 |
|
Щуренко Оксана Володимирівна |
7664 |
СУРМАНІДЗЕ Н.А. |
16053 |
смт. Овідіополь |
Прилиманська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
4 |
102 (36+30+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Феленко Ірина Григорівна |
7665 |
СУСЛОВ К.О. |
16332 |
с. Паліївка |
Паліївська ЗОШ І-ІІ ст. |
5 |
102 (36+36+30) |
|
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
7666 |
СУТУЛА Е.Д. |
16313 |
м. Рені |
ЗОШ №4 |
9 |
98 (30+42+26) |
|
|
С2 |
|
Потрібна Людмила Валентинівна |
7667 |
СУФЛІК В.В. |
16144 |
м. Одеса |
ЗОШ № 130 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7668 |
СУХАНОВА К.М. |
16155 |
м. Одеса |
ЗОШ № 81 |
5 |
123 (42+42+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7669 |
СУХАНОВА С.С. |
16198 |
м. Одеса |
школа-інтернат №3 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7670 |
СУХАР Д.А. |
16186 |
м. Одеса |
ЗОШ №30 |
1 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7671 |
СУХАРЕВА С.О. |
16329 |
с. Холодна |
Холоднобалківська ЗОШ І-ІІІ ст. |
2 |
72 (24+24+24) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
7672 |
СУХАРСЬКА А.Ю. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
3 |
94 (28+30+36) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7673 |
СУХАЦЬКА К.В. |
16200 |
м. Ананьїв |
Збірна шкіл |
7 |
126 (36+39+51) |
|
|
|
С3 |
Ситнік Людмила Олександрівна |
7674 |
СУХАЧОВА С.Д. |
16329 |
с. Холодна |
Холоднобалківська ЗОШ І-ІІІ ст. |
4 |
114 (48+36+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Буткевич Валентина Григорівна |
7675 |
СУХИНА М.О. |
16076 |
м. Білгород-Дністровський |
Удобненська ЗОШ |
2 |
75 (24+27+24) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
7676 |
СУХІНА В.О. |
16166 |
м. Одеса |
ЗОШ № 40 |
3 |
128 (38+42+48) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7677 |
СУХІНА І. |
16153 |
м. Одеса |
ЗОШ № 119 |
4 |
120 (42+36+42) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7678 |
СУХІНА М.О. |
16076 |
м. Білгород-Дністровський |
Удобненська ЗОШ |
4 |
66 (18+24+24) |
|
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
7679 |
СУХОВА Д.О. |
16196 |
м. Одеса |
Морський ліцей - ЗОШ №24 |
7 |
121 (36+36+49) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7680 |
СУХОВЕЦЬКА В.О. |
16021 |
смт Велика Михайлівка |
Новоборисівська ЗОШ |
4 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Лукіянчук Наталія Павлівна |
7681 |
СУХОВІЙ Д.Д. |
16118 |
смт Олександрівка, м.Чорноморськ |
Олександрівська ЗОШ |
3 |
96 (30+36+30) |
|
|
С2 |
|
Вакарь Яна Василівна |
7682 |
СУХОВОЙ М.С. |
16139 |
м. Одеса |
НВК № 263 |
3 |
80 (20+36+24) |
|
|
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7683 |
СУХОЙ М.О. |
16330 |
с. Троїцьке |
Троїцький ЗЗСО І-ІІІ ст. |
3 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
7684 |
СУХОПАРЕНКО В.М. |
16080 |
м. Арциз |
НВК ЗОШ № 1 гімназія |
4 |
74 (26+12+36) |
|
|
|
С3 |
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
7685 |
СУХОПАРЕНКО Д.М. |
16080 |
м. Арциз |
НВК ЗОШ № 1 гімназія |
1 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
7686 |
СУХОПАРЕНКО М.К. |
16082 |
м. Арциз |
ЗОШ № 5 |
5 |
156 (42+54+60) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
7687 |
СУЧАНУ М.Є. |
16316 |
м. Рені |
Лиманська ЗОШ |
6 |
135 (42+51+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Потрібна Людмила Валентинівна |
7688 |
СУЧАНУ П.В. |
16316 |
м. Рені |
Лиманська ЗОШ |
9 |
145 (36+57+52) |
З |
|
|
|
Потрібна Людмила Валентинівна |
7689 |
СУШКІН М.А. |
16279 |
м. Білгород-Дністровський |
Бритівська ЗОШ |
1 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
7690 |
СУШКІН С.А. |
16279 |
м. Білгород-Дністровський |
Бритівська ЗОШ |
3 |
140 (44+48+48) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
7691 |
СУШКО Р.О. |
16327 |
с. Вигода |
Вигодянська ЗОШ І-ІІІ ст. |
4 |
114 (30+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Буткевич Валентина Григорівна |
7692 |
СУШКОВА П.В. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
3 |
86 (26+24+36) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7693 |
СУЩЕНЦОВ С.Н. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
2 |
51 (24+12+15) |
|
С1 |
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7694 |
СЬОМІН І.Р. |
16251 |
м. Одеса |
ЗОШ № 14 |
2 |
75 (30+18+27) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7695 |
СЬОМКІНА А.О. |
16053 |
смт. Овідіополь |
Прилиманська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
3 |
96 (42+30+24) |
|
С1 |
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
7696 |
СЬОМКІНА К.О. |
16053 |
смт. Овідіополь |
Прилиманська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
3 |
102 (36+30+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Феленко Ірина Григорівна |
7697 |
СЮМАК М.О. |
16186 |
м. Одеса |
ЗОШ №30 |
1 |
78 (30+18+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7698 |
СЯО У.Ц. |
16153 |
м. Одеса |
ЗОШ № 119 |
4 |
126 (36+48+42) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7699 |
ТАБАНОВ К.А. |
16218 |
смт. Тарутине |
Тарутинський НВК ЗОШ д/з |
3 |
126 (36+48+42) |
З |
|
|
|
Авілко Тетяна Григорівна |
7700 |
ТАБОЛІН М.В. |
16196 |
м. Одеса |
Морський ліцей - ЗОШ №24 |
5 |
54 (30+18+6) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7701 |
ТАГАЙ К.Д. |
16163 |
м. Одеса |
ЗОШ № 37 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7702 |
ТАГАНОВВ П.П. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
3 |
88 (22+36+30) |
|
|
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7703 |
ТАГІРОВА С.О. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
1 |
6 (0+0+6) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7704 |
ТАЛАЛАЄВ Д.І. |
16186 |
м. Одеса |
ЗОШ №30 |
1 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7705 |
ТАЛАЩУК О.О. |
16241 |
смт. Тарутине |
НВК с. Малоярославець-2 |
3 |
108 (36+30+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Авілко Тетяна Григорівна |
7706 |
ТАЛЕЦЬ Г.В. |
16279 |
м. Білгород-Дністровський |
Бритівська ЗОШ |
2 |
81 (24+27+30) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
7707 |
ТАЛЕЦЬ У.В. |
16279 |
м. Білгород-Дністровський |
Бритівська ЗОШ |
5 |
114 (30+51+33) |
|
|
С2 |
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
7708 |
ТАНАСИ С.С. |
16012 |
м. Болград |
Гімназія ім. Г. С. Раковського |
2 |
63 (30+21+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Димитрова Світлана Яківна |
7709 |
ТАНАСКОВА К.О. |
16012 |
м. Болград |
Гімназія ім. Г. С. Раковського |
2 |
57 (24+18+15) |
|
С1 |
|
|
Димитрова Світлана Яківна |
7710 |
ТАНАСОВА С.П. |
16165 |
м. Одеса |
ЗОШ № 53 |
4 |
86 (20+36+30) |
|
|
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7711 |
ТАНАСЮК С.І. |
16020 |
смт Велика Михайлівка |
Великомихайлівська опорна ЗОШ |
1 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Лукіянчук Наталія Павлівна |
7712 |
ТАНЄВА Є.В. |
16177 |
м. Одеса |
ЗОШ №63 |
3 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7713 |
ТАНІРВЕРДІЄВ Н.Д. |
16141 |
м. Одеса |
Юрліцей |
8 |
76 (18+24+34) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7714 |
ТАНУРКОВ В.В. |
16218 |
смт. Тарутине |
Тарутинський НВК ЗОШ д/з |
3 |
108 (36+36+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Авілко Тетяна Григорівна |
7715 |
ТАНЦЮРА О.Д. |
16172 |
м. Одеса |
Гімназія №2 |
9 |
116 (36+42+38) |
|
|
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7716 |
ТАНЬ Н.Т. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
5 |
78 (30+30+18) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7717 |
ТАНЬКОВ О.Ю. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
4 |
62 (26+18+18) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7718 |
ТАРАКЧІ В.Г. |
16098 |
м. Арциз |
Долинівська ЗОШ, Василівська ЗОШ |
3 |
76 (34+18+24) |
|
С1 |
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
7719 |
ТАРАН А.І. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
2 |
63 (18+24+21) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7720 |
ТАРАН В.О. |
16139 |
м. Одеса |
НВК № 263 |
3 |
78 (30+30+18) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7721 |
ТАРАН Д.В. |
16078 |
м. Білгород-Дністровський |
Випаснянська ЗОШ І-ІІ ст. |
5 |
63 (18+24+21) |
|
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
7722 |
ТАРАН М.Е. |
16139 |
м. Одеса |
НВК № 263 |
4 |
108 (36+36+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7723 |
ТАРАН М.С. |
16166 |
м. Одеса |
ЗОШ № 40 |
3 |
122 (38+36+48) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7724 |
ТАРАНЕНКО І.О. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
4 |
84 (30+24+30) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7725 |
ТАРАНЕНКО М.Р. |
16208 |
м. Одеса |
ЗОШ № 33 |
1 |
69 (18+21+30) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7726 |
ТАРАНЕЦЬ К.О. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
2 |
51 (24+15+12) |
|
С1 |
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7727 |
ТАРАНЧУК Я.О. |
16275 |
смт Велика Михайлівка |
Новопетрівська ЗОШ |
1 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Лукіянчук Наталія Павлівна |
7728 |
ТАРАНЮК О.Ю. |
16035 |
смт. Овідіополь |
Великодолинський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – гімназія» |
4 |
74 (20+18+36) |
|
|
|
С3 |
Феленко Ірина Григорівна |
7729 |
ТАРАРАКА А.Г. |
16330 |
с. Троїцьке |
Троїцький ЗЗСО І-ІІІ ст. |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
7730 |
ТАРАСОВ М.О. |
16090 |
м. Арциз |
Вознесенівська ЗОШ, Главанська ЗОШ |
2 |
84 (30+27+27) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
7731 |
ТАРАСОВА М.Ф. |
16177 |
м. Одеса |
ЗОШ №63 |
2 |
66 (30+27+9) |
|
С1 |
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7732 |
ТАРАСОВА С.В. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
4 |
84 (36+24+24) |
|
С1 |
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7733 |
ТАРАСОВОЇ Є.А. |
16260 |
с. Чернече |
НВК «Чернеченська ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ» |
1 |
81 (30+24+27) |
З |
|
|
|
Полуніна Світлана Володимирівна |
7734 |
ТАРАСЮК В.А. |
16155 |
м. Одеса |
ЗОШ № 81 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7735 |
ТАРАСЮК В.В. |
16334 |
с. Нерубайське |
Нерубайська ЗОШ № 2 |
4 |
36 (18+6+12) |
|
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
7736 |
ТАРАСЮК У.А. |
16044 |
смт. Овідіополь |
Кароліно-Бугазька ЗОШ, Таїровська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
4 |
96 (24+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Феленко Ірина Григорівна |
7737 |
ТАРАХТІЙ О.А. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
7 |
62 (24+12+26) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7738 |
ТАРКАНОВСЬКИЙ М.Я. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
5 |
120 (42+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7739 |
ТАРЛАПАН Є.П. |
16269 |
с. Новополь |
Новопольська ЗОШ І-ІІ ст |
9 |
111 (30+39+42) |
|
|
|
С3 |
Полуніна Світлана Володимирівна |
7740 |
ТАРНАВСЬКА Д.С. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
7 |
84 (36+18+30) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7741 |
ТАРНАВСЬКА О.Ю. |
16181 |
м. Одеса |
ЗОШ №71 |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7742 |
ТАРОВИК Д.Г. |
16101 |
м. Ізмаїл |
ЗОШ № 8 |
2 |
69 (24+15+30) |
|
С1 |
|
С3 |
Коколова Олена Дмитріївна |
7743 |
ТАСКАЄВ Д.Л. |
16244 |
с.Піщана |
НВК «Піщанська ЗОШ І-ІІІст.-ЗДО» |
11 |
90 (30+30+30) |
|
|
|
|
Полуніна Світлана Володимирівна |
7744 |
ТАСЛИЦЬКА Є.О. |
16163 |
м. Одеса |
ЗОШ № 37 |
2 |
78 (24+27+27) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7745 |
ТАСМАЛІ А.Н. |
16313 |
м. Рені |
ЗОШ №4 |
1 |
75 (24+27+24) |
З |
|
|
|
Потрібна Людмила Валентинівна |
7746 |
ТАСМАСИС А. . |
16166 |
м. Одеса |
ЗОШ № 40 |
6 |
105 (54+24+27) |
|
С1 |
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7747 |
ТАСМАСИС В.В. |
16166 |
м. Одеса |
ЗОШ № 40 |
3 |
108 (30+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7748 |
ТАТАР А.С. |
16200 |
м. Ананьїв |
Збірна шкіл |
3 |
114 (36+30+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Ситнік Людмила Олександрівна |
7749 |
ТАТАРИКОВА Д.А. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
6 |
117 (42+21+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7750 |
ТАТАРИНСЬКИЙ Р.А. |
16138 |
м. Одеса |
ЗОШ №43 |
3 |
108 (36+30+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7751 |
ТАТАРІН А.А. |
16122 |
с. Жовтень |
Збірна шкіл Ширяївського району |
8 |
171 (54+60+57) |
З |
|
|
|
Татаріна Альбіна Миколаївна |
7752 |
ТАТАРІНЦЕВ М. |
16155 |
м. Одеса |
ЗОШ № 81 |
3 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7753 |
ТАТАРІНЦЕВА М.А. |
16155 |
м. Одеса |
ЗОШ № 81 |
6 |
126 (36+51+39) |
|
|
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7754 |
ТАТАРКІНА З.О. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7755 |
ТАТАРОВА А.А. |
16122 |
с. Жовтень |
Збірна шкіл Ширяївського району |
7 |
122 (36+45+41) |
|
|
С2 |
С3 |
Татаріна Альбіна Миколаївна |
7756 |
ТАТАРОВА Д.В. |
16122 |
с. Жовтень |
Збірна шкіл Ширяївського району |
9 |
108 (24+51+33) |
|
|
С2 |
|
Татаріна Альбіна Миколаївна |
7757 |
ТАТАРОВА С.О. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
4 |
72 (18+30+24) |
|
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
7758 |
ТАТАРЧУК Д.Д. |
16327 |
с. Вигода |
Вигодянська ЗОШ І-ІІІ ст. |
11 |
86 (24+42+20) |
|
|
С2 |
|
Буткевич Валентина Григорівна |
7759 |
ТАТАРЧУК К.В. |
16035 |
смт. Овідіополь |
Великодолинський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – гімназія» |
3 |
78 (30+18+30) |
|
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
7760 |
ТАТОМІР В.П. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
3 |
44 (14+12+18) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7761 |
ТАЦЕНКО С.Г. |
16208 |
м. Одеса |
ЗОШ № 33 |
4 |
114 (36+30+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7762 |
ТАЧУК А.С. |
16334 |
с. Нерубайське |
Нерубайська ЗОШ № 2 |
11 |
37 (6+12+19) |
|
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
7763 |
ТАШЕВА А.Ф. |
16082 |
м. Арциз |
ЗОШ № 5 |
4 |
104 (20+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
7764 |
ТАШОГЛО А.М. |
16139 |
м. Одеса |
НВК № 263 |
4 |
40 (16+6+18) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7765 |
ТАШОГЛО М.О. |
16251 |
м. Одеса |
ЗОШ № 14 |
3 |
62 (20+6+36) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7766 |
ТАШОГЛО О.В. |
16303 |
м. Білгород-Дністровський |
Структурний підрозділ ЗДОЗО КЗ «Білгород-Дністровський педагогічний коледж» |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
7767 |
ТВЕРДОХЛЄБОВА Н.Р. |
16132 |
с. Червонознам’янка |
Червонознам’янська ЗОШ |
4 |
126 (36+42+48) |
З |
|
|
|
Піпер Олена Миколаївна |
7768 |
ТВЕРДОХЛІБ Д.М. |
16002 |
м. Білгород-Дністровський |
Шабівська ЗОШ |
8 |
99 (30+24+45) |
|
|
|
С3 |
Мальована Наталія Спиридонівна |
7769 |
ТВЕРДОХЛІБ С.В. |
16167 |
м. Одеса |
ЗОШ № 54 |
3 |
120 (36+48+36) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7770 |
ТВЕРДОХЛІБЕНКО В.В. |
16019 |
смт Велика Михайлівка |
Великомихайлівський НВК |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Лукіянчук Наталія Павлівна |
7771 |
ТВЕРДОХЛІБОВ О.В. |
16214 |
м. Одеса |
Ланжероновський |
3 |
84 (42+12+30) |
|
С1 |
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7772 |
ТЕЙБАШ О.С. |
16216 |
смт. Тарутине |
Бородинська ЗОШ |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Авілко Тетяна Григорівна |
7773 |
ТЕЛЕБОКОВ Б. |
16165 |
м. Одеса |
ЗОШ № 53 |
3 |
98 (20+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7774 |
ТЕЛЕТІН А.О. |
16304 |
м. Білгород-Дністровський |
ЗОШ № 3 |
4 |
132 (48+42+42) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
7775 |
ТЕЛЕУЦЯ М.Г. |
16056 |
м. Ізмаїл |
Озернянська ЗОШ |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Раділова Світлана Семенівна |
7776 |
ТЕЛИЦЬКА А.В. |
16143 |
м. Одеса |
ЗОШ № 100 |
5 |
75 (30+45+0) |
|
|
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7777 |
ТЕЛІЖЕНКО А.І. |
16214 |
м. Одеса |
Ланжероновський |
3 |
48 (30+12+6) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7778 |
ТЕЛІМАН Д.Ю. |
16141 |
м. Одеса |
Юрліцей |
8 |
124 (36+36+52) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7779 |
ТЕЛПИЗ А.П. |
16056 |
м. Ізмаїл |
Озернянська ЗОШ |
5 |
57 (42+9+6) |
|
С1 |
|
|
Раділова Світлана Семенівна |
7780 |
ТЕЛЬПІР Е.В. |
16081 |
м. Арциз |
НВК ЗОШ № 4 ліцей |
3 |
90 (30+30+30) |
|
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
7781 |
ТЕЛЯТНИК Д.А. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
5 |
75 (30+27+18) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7782 |
ТЕМЧУК Н.І. |
16177 |
м. Одеса |
ЗОШ №63 |
4 |
72 (18+24+30) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7783 |
ТЕМЧУК Т.П. |
16177 |
м. Одеса |
ЗОШ №63 |
3 |
92 (26+30+36) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7784 |
ТЕПЛИЦЬКИЙ О.М. |
16102 |
Фонтанка |
Фонтанський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія» |
6 |
108 (42+30+36) |
|
С1 |
|
|
Бабич Ольга Борисівна |
7785 |
ТЕР ГРИГОРЬЯН А.С. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
6 |
66 (30+36+0) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7786 |
ТЕР ГРИГОРЬЯН Є.С. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
6 |
30 (24+6+0) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7787 |
ТЕР МАРКОСЯНЦ А.К. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
7788 |
ТЕРЕНКОВ А.Х. |
16086 |
м. Арциз |
Холмська ЗОШ |
3 |
110 (20+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
7789 |
ТЕРЕХОВА А.С. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
9 |
116 (36+51+29) |
|
|
С2 |
|
Буткевич Валентина Григорівна |
7790 |
ТЕРЕЩЕНКО А.М. |
16275 |
смт Велика Михайлівка |
Новопетрівська ЗОШ |
2 |
75 (24+27+24) |
З |
|
|
|
Лукіянчук Наталія Павлівна |
7791 |
ТЕРЕЩЕНКО Д.І. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
5 |
102 (42+39+21) |
|
С1 |
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7792 |
ТЕРЕЩЕНКО О.Р. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
7 |
79 (18+27+34) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7793 |
ТЕРЕЩЕНКО У.О. |
16122 |
с. Жовтень |
Збірна шкіл Ширяївського району |
5 |
141 (54+39+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Татаріна Альбіна Миколаївна |
7794 |
ТЕРЗИ Д.А. |
16086 |
м. Арциз |
Холмська ЗОШ |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
7795 |
ТЕРЗІ А.В. |
16082 |
м. Арциз |
ЗОШ № 5 |
3 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
7796 |
ТЕРЗІ В.І. |
16061 |
с. Василівка |
Василівська ЗОШ |
6 |
105 (42+33+30) |
|
С1 |
|
|
Кунєва Марина Дмитрівна |
7797 |
ТЕРЗІ І.В. |
16080 |
м. Арциз |
НВК ЗОШ № 1 гімназія |
2 |
51 (18+21+12) |
|
|
С2 |
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
7798 |
ТЕРЗІ К.А. |
16012 |
м. Болград |
Гімназія ім. Г. С. Раковського |
3 |
38 (14+6+18) |
|
|
|
|
Димитрова Світлана Яківна |
7799 |
ТЕРЗІ К.П. |
16159 |
м. Одеса |
ЗОШ № 69 |
2 |
81 (24+30+27) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7800 |
ТЕРЗІ Л.В. |
16012 |
м. Болград |
Гімназія ім. Г. С. Раковського |
2 |
72 (24+30+18) |
З |
|
|
|
Димитрова Світлана Яківна |
7801 |
ТЕРЗІ О.В. |
16159 |
м. Одеса |
ЗОШ № 69 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7802 |
ТЕРЗІОГЛО Д.Д. |
16165 |
м. Одеса |
ЗОШ № 53 |
3 |
92 (14+36+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7803 |
ТЕРК Й.Ю. |
16151 |
м. Одеса |
Хабат |
3 |
108 (36+36+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7804 |
ТЕРЛЕЦЬКА В.В. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
4 |
102 (36+30+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7805 |
ТЕРЛЕЦЬКА Х.В. |
16020 |
смт Велика Михайлівка |
Великомихайлівська опорна ЗОШ |
4 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Лукіянчук Наталія Павлівна |
7806 |
ТЕРЛЕЦЬКИЙ М.В. |
16165 |
м. Одеса |
ЗОШ № 53 |
4 |
108 (36+36+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7807 |
ТЕРНОВСЬКА У.А. |
16172 |
м. Одеса |
Гімназія №2 |
7 |
137 (54+33+50) |
|
С1 |
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7808 |
ТЕРПАН Д.О. |
16251 |
м. Одеса |
ЗОШ № 14 |
2 |
66 (24+24+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7809 |
ТЕРПАН М.О. |
16279 |
м. Білгород-Дністровський |
Бритівська ЗОШ |
1 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
7810 |
ТЕРТИЧНИЙ Д.Ю. |
16035 |
смт. Овідіополь |
Великодолинський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – гімназія» |
4 |
84 (18+30+36) |
|
|
|
С3 |
Феленко Ірина Григорівна |
7811 |
ТЕРЬОХІН ПЛАТОН П.І. |
16155 |
м. Одеса |
ЗОШ № 81 |
5 |
111 (42+39+30) |
|
С1 |
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7812 |
ТЕТЕРЮК О.Ю. |
16002 |
м. Білгород-Дністровський |
Шабівська ЗОШ |
5 |
57 (30+12+15) |
|
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
7813 |
ТЕТЮХІН І.С. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
2 |
63 (24+27+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7814 |
ТИВОДАР В.Я. |
16334 |
с. Нерубайське |
Нерубайська ЗОШ № 2 |
2 |
66 (24+21+21) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Буткевич Валентина Григорівна |
7815 |
ТИМАНЦОВСЬКА М.О. |
16122 |
с. Жовтень |
Збірна шкіл Ширяївського району |
1 |
78 (30+27+21) |
З |
|
|
|
Татаріна Альбіна Миколаївна |
7816 |
ТИМОНЮК В.Ю. |
16140 |
м. Одеса |
ЗОШ № 89 |
4 |
120 (42+36+42) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7817 |
ТИМОФЕЕВА В.О. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
2 |
69 (24+24+21) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7818 |
ТИМОФЄЄВ А.О. |
16300 |
м. Ізмаїл |
Муравлівська ЗОШ |
7 |
113 (36+42+35) |
|
|
С2 |
|
Раділова Світлана Семенівна |
7819 |
ТИМОФЄЄВ Д.Є. |
16144 |
м. Одеса |
ЗОШ № 130 |
3 |
132 (42+48+42) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7820 |
ТИМОФЄЄВ Д.О. |
16300 |
м. Ізмаїл |
Муравлівська ЗОШ |
11 |
109 (24+57+28) |
|
|
С2 |
|
Раділова Світлана Семенівна |
7821 |
ТИМОФЄЄВ К.В. |
16002 |
м. Білгород-Дністровський |
Шабівська ЗОШ |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
7822 |
ТИМОФЄЄВА А. |
16041 |
смт. Овідіополь |
Великодолинська ЗОШ №2 |
2 |
75 (24+21+30) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
7823 |
ТИМОФЄЄВА А.Ю. |
16148 |
м. Одеса |
Гімназія № 9 |
1 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7824 |
ТИМОФІЄНКО В.Д. |
16177 |
м. Одеса |
ЗОШ №63 |
3 |
62 (14+18+30) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7825 |
ТИМОХОВА А.В. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
4 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
7826 |
ТИМОХОВА В.В. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
10 |
107 (42+30+35) |
|
С1 |
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
7827 |
ТИМОШЕНКО Г.Р. |
16286 |
м. Березівка |
КЗЗСО № 3 м. Березівка |
3 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Бондар Любов Миколаївна |
7828 |
ТИМОШИН В.С. |
16078 |
м. Білгород-Дністровський |
Випаснянська ЗОШ І-ІІ ст. |
7 |
130 (42+33+55) |
|
С1 |
|
С3 |
Мальована Наталія Спиридонівна |
7829 |
ТИМОШИНА В.С. |
16078 |
м. Білгород-Дністровський |
Випаснянська ЗОШ І-ІІ ст. |
1 |
69 (24+15+30) |
|
С1 |
|
С3 |
Мальована Наталія Спиридонівна |
7830 |
ТИМОШОК В.С. |
16080 |
м. Арциз |
НВК ЗОШ № 1 гімназія |
3 |
108 (42+24+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
7831 |
ТИМОЩУК К.О. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
7 |
105 (24+39+42) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7832 |
ТИМЧЕНКО А.Д. |
16153 |
м. Одеса |
ЗОШ № 119 |
3 |
78 (18+18+42) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7833 |
ТИМЧЕНКО О.А. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
11 |
98 (24+36+38) |
|
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
7834 |
ТИМЧУК І.Я. |
16050 |
смт. Овідіополь |
Молодіжненська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
8 |
119 (42+36+41) |
|
С1 |
|
С3 |
Феленко Ірина Григорівна |
7835 |
ТИРЛИШКІН В.В. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7836 |
ТИРУСЬ Д.А. |
16166 |
м. Одеса |
ЗОШ № 40 |
4 |
74 (20+30+24) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7837 |
ТИСЯЧНАЯ М.І. |
16118 |
смт Олександрівка, м.Чорноморськ |
Олександрівська ЗОШ |
3 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Вакарь Яна Василівна |
7838 |
ТИХА М.В. |
16327 |
с. Вигода |
Вигодянська ЗОШ І-ІІІ ст. |
2 |
72 (24+27+21) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
7839 |
ТИХЕНЬКИЙ О.О. |
16464 |
с. Настасіївка |
Настасіївський НВК «ЗОШ І- ІІІ ст.- ДНЗ» |
6 |
87 (48+18+21) |
|
С1 |
|
|
Чорна Марія Петрівна |
7840 |
ТИХОМИРОВ М.Є. |
16141 |
м. Одеса |
Юрліцей |
9 |
77 (24+33+20) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7841 |
ТИХОНОВА А.В. |
16153 |
м. Одеса |
ЗОШ № 119 |
3 |
78 (24+30+24) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7842 |
ТИХОНОВА К.А. |
16156 |
м. Одеса |
ЗОШ № 86 |
6 |
84 (24+27+33) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7843 |
ТИХОНОВА Т.В. |
16218 |
смт. Тарутине |
Тарутинський НВК ЗОШ д/з |
5 |
66 (24+24+18) |
|
|
|
|
Авілко Тетяна Григорівна |
7844 |
ТИХОНОВИЧ А.П. |
16168 |
м. Одеса |
ЗОШ № 35 |
3 |
6 (0+0+6) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7845 |
ТИХОНЧИК Є.В. |
16275 |
смт Велика Михайлівка |
Новопетрівська ЗОШ |
5 |
81 (24+30+27) |
|
|
|
|
Лукіянчук Наталія Павлівна |
7846 |
ТИХОПЛАВ Є.С. |
16002 |
м. Білгород-Дністровський |
Шабівська ЗОШ |
9 |
59 (12+36+11) |
|
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
7847 |
ТИХОХІД Є.А. |
16148 |
м. Одеса |
Гімназія № 9 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7848 |
ТИШКУЛ А.Т. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
2 |
57 (24+15+18) |
|
С1 |
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7849 |
ТИЩЕНКО А.А. |
16047 |
смт. Овідіополь |
Калаглійська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
4 |
132 (42+48+42) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
7850 |
ТИЩЕНКО В.А. |
16333 |
с. Мирне |
Мирненська ЗОШ І-ІІІ ст. |
9 |
133 (30+60+43) |
|
|
С2 |
С3 |
Буткевич Валентина Григорівна |
7851 |
ТИЩЕНКО Є.Є. |
16047 |
смт. Овідіополь |
Калаглійська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
3 |
126 (42+36+48) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
7852 |
ТИЩЕНКО К.О. |
16047 |
смт. Овідіополь |
Калаглійська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
1 |
81 (30+21+30) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
7853 |
ТИЩЕНКО М.С. |
16275 |
смт Велика Михайлівка |
Новопетрівська ЗОШ |
3 |
108 (36+30+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Лукіянчук Наталія Павлівна |
7854 |
ТИЩЕНКО С.А. |
16333 |
с. Мирне |
Мирненська ЗОШ І-ІІІ ст. |
10 |
139 (30+57+52) |
|
|
С2 |
С3 |
Буткевич Валентина Григорівна |
7855 |
ТІКУ В.В. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
7856 |
ТІЛІЛЮК Х.В. |
16334 |
с. Нерубайське |
Нерубайська ЗОШ № 2 |
3 |
62 (8+30+24) |
|
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
7857 |
ТІЛЬМАН Д.О. |
16144 |
м. Одеса |
ЗОШ № 130 |
4 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7858 |
ТІЛЬНОВ Д.С. |
16287 |
м. Березівка |
КЗЗСО № 2 м. Березівка |
2 |
24 (0+18+6) |
|
|
|
|
Бондар Любов Миколаївна |
7859 |
ТІМАНЦОВСЬКА Л.С. |
16122 |
с. Жовтень |
Збірна шкіл Ширяївського району |
2 |
84 (30+27+27) |
З |
|
|
|
Татаріна Альбіна Миколаївна |
7860 |
ТІМОТІНА А.Е. |
16083 |
м. Арциз |
Кам’янська ЗОШ |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
7861 |
ТІМОФЕЕВ В.С. |
16050 |
смт. Овідіополь |
Молодіжненська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
8 |
97 (24+39+34) |
|
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
7862 |
ТІМОФЄЄВА І.С. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
2 |
48 (12+24+12) |
|
|
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7863 |
ТІМОШЕВСЬКА С.А. |
16042 |
смт. Овідіополь |
Овідіопольський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – гімназія» |
6 |
96 (18+39+39) |
|
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
7864 |
ТІМОШЕНКО І.В. |
16225 |
смт. Тарутине |
Красненський НВК ЗОШ д/з |
8 |
116 (36+39+41) |
|
|
|
С3 |
Авілко Тетяна Григорівна |
7865 |
ТІМОШЕНКО Х.О. |
16155 |
м. Одеса |
ЗОШ № 81 |
3 |
106 (34+36+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7866 |
ТІМЧЕНКО Д.О. |
16012 |
м. Болград |
Гімназія ім. Г. С. Раковського |
3 |
74 (14+24+36) |
|
|
|
С3 |
Димитрова Світлана Яківна |
7867 |
ТІМЧЕНКО М.О. |
16148 |
м. Одеса |
Гімназія № 9 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7868 |
ТІОССА К.О. |
16034 |
м. Біляївка |
ЗОШ № 1 |
1 |
81 (30+27+24) |
З |
|
|
|
Горковенко Тетяна Миколаївна |
7869 |
ТІРОН А.Ю. |
16112 |
м. Ізмаїл |
Новонекрасівська ЗОШ |
2 |
75 (30+24+21) |
З |
|
|
|
Раділова Світлана Семенівна |
7870 |
ТІСТОЛ А.А. |
16083 |
м. Арциз |
Кам’янська ЗОШ |
5 |
132 (42+45+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
7871 |
ТІТАРЕНКО М.Ю. |
16155 |
м. Одеса |
ЗОШ № 81 |
6 |
99 (42+45+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7872 |
ТІТАРУК Є.Є. |
16177 |
м. Одеса |
ЗОШ №63 |
3 |
114 (30+36+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7873 |
ТІТОВ Т.Г. |
16166 |
м. Одеса |
ЗОШ № 40 |
7 |
110 (18+39+53) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7874 |
ТІТОМИР А.О. |
16200 |
м. Ананьїв |
Збірна шкіл |
5 |
87 (36+33+18) |
|
|
|
|
Ситнік Людмила Олександрівна |
7875 |
ТІТУРЕНКО О. |
16200 |
м. Ананьїв |
Збірна шкіл |
5 |
171 (54+60+57) |
З |
|
|
|
Ситнік Людмила Олександрівна |
7876 |
ТІТЯПКІН Б.С. |
16303 |
м. Білгород-Дністровський |
Структурний підрозділ ЗДОЗО КЗ «Білгород-Дністровський педагогічний коледж» |
1 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
7877 |
ТІХОЙКІНА М.О. |
16214 |
м. Одеса |
Ланжероновський |
4 |
104 (38+36+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7878 |
ТІХОНОВ Б.О. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
4 |
96 (18+30+48) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7879 |
ТІХОНОВ Р.О. |
16159 |
м. Одеса |
ЗОШ № 69 |
4 |
120 (30+42+48) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7880 |
ТІХОНОВА К.А. |
16187 |
м. Одеса |
ЗОШ №84 |
6 |
129 (42+45+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7881 |
ТІЩЕНКО А.А. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
7 |
83 (36+27+20) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7882 |
ТІЩЕНКО М.Я. |
16256 |
м. Білгород-Дністровський |
Білгород-Дністровський НВК |
5 |
105 (48+39+18) |
|
С1 |
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
7883 |
ТКАЧ А.І. |
16327 |
с. Вигода |
Вигодянська ЗОШ І-ІІІ ст. |
3 |
80 (20+24+36) |
|
|
|
С3 |
Буткевич Валентина Григорівна |
7884 |
ТКАЧ В.В. |
16102 |
Фонтанка |
Фонтанський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія» |
3 |
60 (12+30+18) |
|
|
|
|
Бабич Ольга Борисівна |
7885 |
ТКАЧ В.Д. |
16046 |
смт. Овідіополь |
Йосипівська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
6 |
138 (42+39+57) |
|
С1 |
|
С3 |
Феленко Ірина Григорівна |
7886 |
ТКАЧ Є.О. |
16329 |
с. Холодна |
Холоднобалківська ЗОШ І-ІІІ ст. |
4 |
84 (36+24+24) |
|
С1 |
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
7887 |
ТКАЧ К.І. |
16251 |
м. Одеса |
ЗОШ № 14 |
3 |
66 (24+24+18) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7888 |
ТКАЧЕНКО А. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
1 |
75 (24+27+24) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
7889 |
ТКАЧЕНКО А. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
4 |
100 (22+36+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7890 |
ТКАЧЕНКО А.В. |
16049 |
смт. Овідіополь |
Миколаївська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
3 |
76 (22+24+30) |
|
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
7891 |
ТКАЧЕНКО А.В. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
3 |
130 (40+42+48) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7892 |
ТКАЧЕНКО А.М. |
16200 |
м. Ананьїв |
Збірна шкіл |
5 |
132 (42+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ситнік Людмила Олександрівна |
7893 |
ТКАЧЕНКО А.О. |
16034 |
м. Біляївка |
ЗОШ № 1 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Горковенко Тетяна Миколаївна |
7894 |
ТКАЧЕНКО А.О. |
16256 |
м. Білгород-Дністровський |
Білгород-Дністровський НВК |
5 |
84 (30+30+24) |
|
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
7895 |
ТКАЧЕНКО А.С. |
16309 |
м. Білгород-Дністровський |
КЗ НВК ім. С.О. Морозової |
3 |
78 (24+24+30) |
|
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
7896 |
ТКАЧЕНКО А.С. |
16256 |
м. Білгород-Дністровський |
Білгород-Дністровський НВК |
10 |
97 (30+24+43) |
|
|
|
С3 |
Мальована Наталія Спиридонівна |
7897 |
ТКАЧЕНКО Б.В. |
16200 |
м. Ананьїв |
Збірна шкіл |
2 |
87 (30+30+27) |
З |
|
|
|
Ситнік Людмила Олександрівна |
7898 |
ТКАЧЕНКО В.М. |
16143 |
м. Одеса |
ЗОШ № 100 |
5 |
90 (24+36+30) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7899 |
ТКАЧЕНКО В.Р. |
16080 |
м. Арциз |
НВК ЗОШ № 1 гімназія |
3 |
126 (48+36+42) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
7900 |
ТКАЧЕНКО В.С. |
16101 |
м. Ізмаїл |
ЗОШ № 8 |
2 |
66 (30+15+21) |
|
С1 |
|
С3 |
Коколова Олена Дмитріївна |
7901 |
ТКАЧЕНКО Г.І. |
16334 |
с. Нерубайське |
Нерубайська ЗОШ № 2 |
1 |
66 (18+18+30) |
|
|
|
С3 |
Буткевич Валентина Григорівна |
7902 |
ТКАЧЕНКО Д. |
16122 |
с. Жовтень |
Збірна шкіл Ширяївського району |
3 |
120 (30+42+48) |
З |
|
|
|
Татаріна Альбіна Миколаївна |
7903 |
ТКАЧЕНКО Д.А. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
10 |
66 (12+30+24) |
|
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
7904 |
ТКАЧЕНКО Д.В. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
3 |
120 (36+36+48) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7905 |
ТКАЧЕНКО Д.Ю. |
16138 |
м. Одеса |
ЗОШ №43 |
7 |
73 (24+18+31) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7906 |
ТКАЧЕНКО Є.В. |
16153 |
м. Одеса |
ЗОШ № 119 |
3 |
76 (22+30+24) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7907 |
ТКАЧЕНКО З.І. |
16020 |
смт Велика Михайлівка |
Великомихайлівська опорна ЗОШ |
3 |
132 (36+48+48) |
З |
|
|
|
Лукіянчук Наталія Павлівна |
7908 |
ТКАЧЕНКО К.А. |
16329 |
с. Холодна |
Холоднобалківська ЗОШ І-ІІІ ст. |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
7909 |
ТКАЧЕНКО К.М. |
16053 |
смт. Овідіополь |
Прилиманська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
3 |
96 (30+30+36) |
|
|
|
С3 |
Феленко Ірина Григорівна |
7910 |
ТКАЧЕНКО М.Є. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
3 |
98 (38+36+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7911 |
ТКАЧЕНКО М.І. |
16334 |
с. Нерубайське |
Нерубайська ЗОШ № 2 |
4 |
92 (32+18+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Буткевич Валентина Григорівна |
7912 |
ТКАЧЕНКО Н.А. |
16309 |
м. Білгород-Дністровський |
КЗ НВК ім. С.О. Морозової |
2 |
54 (24+15+15) |
|
С1 |
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
7913 |
ТКАЧЕНКО О.В. |
16210 |
с. Северинівка |
Северинівська ЗОШ |
1 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Іриченко Лілія Миколаївна |
7914 |
ТКАЧЕНКО С.Д. |
16257 |
с. Доброолександрівка |
Доброолександрівська ЗОШ |
3 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Дубська Надія Олександрівна |
7915 |
ТКАЧЕНКО С.Т. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
7 |
97 (30+33+34) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7916 |
ТКАЧЕНКО Т.В. |
16081 |
м. Арциз |
НВК ЗОШ № 4 ліцей |
3 |
98 (26+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
7917 |
ТКАЧЕНКО Т.М. |
16132 |
с. Червонознам’янка |
Червонознам’янська ЗОШ |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Піпер Олена Миколаївна |
7918 |
ТКАЧЕНКО Я.О. |
16175 |
м. Одеса |
Ліцей |
8 |
147 (42+51+54) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7919 |
ТКАЧОВА К.О. |
16177 |
м. Одеса |
ЗОШ №63 |
4 |
120 (42+42+36) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7920 |
ТКАЧОВА М.І. |
16255 |
с. Пужайково |
НВК «Пужайківська ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ» |
4 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Полуніна Світлана Володимирівна |
7921 |
ТКАЧУЙ В.А. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
6 |
123 (42+33+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7922 |
ТКАЧУК В.С. |
16286 |
м. Березівка |
КЗЗСО № 3 м. Березівка |
4 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Бондар Любов Миколаївна |
7923 |
ТКАЧУК І.І. |
16020 |
смт Велика Михайлівка |
Великомихайлівська опорна ЗОШ |
9 |
115 (48+33+34) |
|
С1 |
|
|
Лукіянчук Наталія Павлівна |
7924 |
ТОВПИГА А.В. |
16156 |
м. Одеса |
ЗОШ № 86 |
6 |
108 (24+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7925 |
ТОДІЕВА Н.С. |
16322 |
м. Рені |
ЗОШ № 5 |
6 |
54 (24+18+12) |
|
|
|
|
Потрібна Людмила Валентинівна |
7926 |
ТОДІЄВА С.Е. |
16312 |
м. Рені |
ЗОШ №3 |
4 |
60 (24+12+24) |
|
|
|
|
Потрібна Людмила Валентинівна |
7927 |
ТОДОРОВ К. |
16086 |
м. Арциз |
Холмська ЗОШ |
7 |
33 (12+12+9) |
|
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
7928 |
ТОДОРОВ М.Г. |
16080 |
м. Арциз |
НВК ЗОШ № 1 гімназія |
2 |
36 (18+9+9) |
|
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
7929 |
ТОДОРОВА А.Г. |
16080 |
м. Арциз |
НВК ЗОШ № 1 гімназія |
6 |
81 (24+45+12) |
|
|
С2 |
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
7930 |
ТОДОРОВА Д.С. |
16080 |
м. Арциз |
НВК ЗОШ № 1 гімназія |
2 |
87 (30+30+27) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
7931 |
ТОДОРОВА Є.К. |
16312 |
м. Рені |
ЗОШ №3 |
4 |
120 (42+36+42) |
З |
|
|
|
Потрібна Людмила Валентинівна |
7932 |
ТОДОРОВА К.Р. |
16041 |
смт. Овідіополь |
Великодолинська ЗОШ №2 |
3 |
132 (36+48+48) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
7933 |
ТОДОРОВА Л.О. |
16052 |
смт. Овідіополь |
Новодолинська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
2 |
81 (30+27+24) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
7934 |
ТОДОРОВА О.С. |
16144 |
м. Одеса |
ЗОШ № 130 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7935 |
ТОДОРОВА Т.І. |
16218 |
смт. Тарутине |
Тарутинський НВК ЗОШ д/з |
5 |
102 (30+39+33) |
|
|
|
|
Авілко Тетяна Григорівна |
7936 |
ТОДОРОВА Т.С. |
16078 |
м. Білгород-Дністровський |
Випаснянська ЗОШ І-ІІ ст. |
3 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
7937 |
ТОДОСІЄНКО К. |
16200 |
м. Ананьїв |
Збірна шкіл |
5 |
171 (54+60+57) |
З |
|
|
|
Ситнік Людмила Олександрівна |
7938 |
ТОДОСІЧУК Я.Д. |
16052 |
смт. Овідіополь |
Новодолинська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
3 |
114 (36+30+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Феленко Ірина Григорівна |
7939 |
ТОДОСОЙ М.Д. |
16257 |
с. Доброолександрівка |
Доброолександрівська ЗОШ |
3 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Дубська Надія Олександрівна |
7940 |
ТОДОСЬЄВ Д.Д. |
16159 |
м. Одеса |
ЗОШ № 69 |
4 |
132 (36+48+48) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7941 |
ТОДОЩЕНКО І.А. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
7942 |
ТОДЧУК П.Ф. |
16155 |
м. Одеса |
ЗОШ № 81 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7943 |
ТОКАН А.С. |
16156 |
м. Одеса |
ЗОШ № 86 |
7 |
42 (18+21+3) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7944 |
ТОКАР З.А. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7945 |
ТОКАРЬ Є.О. |
16153 |
м. Одеса |
ЗОШ № 119 |
3 |
66 (30+12+24) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7946 |
ТОКМАКОВ Д.Д. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
4 |
108 (36+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7947 |
ТОЛКАЧЕНКО М.О. |
16153 |
м. Одеса |
ЗОШ № 119 |
3 |
84 (30+24+30) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7948 |
ТОЛКО М.Є. |
16139 |
м. Одеса |
НВК № 263 |
3 |
68 (14+24+30) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7949 |
ТОЛМАЧЕВСЬКИЙ М.В. |
16286 |
м. Березівка |
КЗЗСО № 3 м. Березівка |
4 |
114 (30+36+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Бондар Любов Миколаївна |
7950 |
ТОЛМАЧОВА С.В. |
16153 |
м. Одеса |
ЗОШ № 119 |
4 |
114 (30+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7951 |
ТОЛОЧИК В.А. |
16103 |
с. Богунове |
Богунівський НВК "ЗОШ І-ІІІ СТ. - ДС" |
10 |
124 (30+48+46) |
|
|
С2 |
С3 |
Пузанова Майя Миколаївна |
7952 |
ТОЛСТІК В.В. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
4 |
78 (24+18+36) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7953 |
ТОМА А.В. |
16218 |
смт. Тарутине |
Тарутинський НВК ЗОШ д/з |
3 |
98 (26+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Авілко Тетяна Григорівна |
7954 |
ТОМА Д.О. |
16216 |
смт. Тарутине |
Бородинська ЗОШ |
6 |
171 (54+57+60) |
З |
|
|
|
Авілко Тетяна Григорівна |
7955 |
ТОМАЙЛИ С.І. |
16094 |
м. Арциз |
П.-Балківська ЗОШ |
4 |
90 (6+36+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
7956 |
ТОМАК К.В. |
16056 |
м. Ізмаїл |
Озернянська ЗОШ |
2 |
72 (18+24+30) |
З |
|
|
|
Раділова Світлана Семенівна |
7957 |
ТОМАРОВЩЕНКО О.О. |
16155 |
м. Одеса |
ЗОШ № 81 |
5 |
30 (24+6+0) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7958 |
ТОМАШЕВСЬКА К.В. |
16053 |
смт. Овідіополь |
Прилиманська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
3 |
90 (30+30+30) |
|
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
7959 |
ТОМАШЕВСЬКИЙ А.О. |
16286 |
м. Березівка |
КЗЗСО № 3 м. Березівка |
4 |
132 (42+48+42) |
З |
|
|
|
Бондар Любов Миколаївна |
7960 |
ТОМАШЕК А.О. |
16019 |
смт Велика Михайлівка |
Великомихайлівський НВК |
2 |
75 (24+27+24) |
З |
|
|
|
Лукіянчук Наталія Павлівна |
7961 |
ТОМАШПОЛЬСЬКИЙ А.І. |
16166 |
м. Одеса |
ЗОШ № 40 |
2 |
69 (24+15+30) |
|
С1 |
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7962 |
ТОМАШПОЛЬСЬКИЙ А.М. |
16140 |
м. Одеса |
ЗОШ № 89 |
3 |
102 (30+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7963 |
ТОМЄВА Е.І. |
16012 |
м. Болград |
Гімназія ім. Г. С. Раковського |
5 |
96 (36+18+42) |
|
|
|
С3 |
Димитрова Світлана Яківна |
7964 |
ТОМІЛІНА К.В. |
16309 |
м. Білгород-Дністровський |
КЗ НВК ім. С.О. Морозової |
4 |
126 (36+48+42) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
7965 |
ТОМІЛОВ Р.Р. |
16165 |
м. Одеса |
ЗОШ № 53 |
1 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7966 |
ТОМША Т.Є. |
16200 |
м. Ананьїв |
Збірна шкіл |
4 |
84 (24+36+24) |
|
|
С2 |
|
Ситнік Людмила Олександрівна |
7967 |
ТОНКИХ С.В. |
16172 |
м. Одеса |
Гімназія №2 |
10 |
153 (48+57+48) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7968 |
ТОПАЛ В.Д. |
16225 |
смт. Тарутине |
Красненський НВК ЗОШ д/з |
6 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Авілко Тетяна Григорівна |
7969 |
ТОПАЛ Д.І. |
16221 |
смт. Тарутине |
Виноградівський НВК ЗОШ д/з |
6 |
135 (48+48+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Авілко Тетяна Григорівна |
7970 |
ТОПАЛ О.І. |
16221 |
смт. Тарутине |
Виноградівський НВК ЗОШ д/з |
4 |
82 (22+30+30) |
|
|
|
|
Авілко Тетяна Григорівна |
7971 |
ТОПАЛИ Л.К. |
16316 |
м. Рені |
Лиманська ЗОШ |
8 |
127 (36+48+43) |
|
|
С2 |
С3 |
Потрібна Людмила Валентинівна |
7972 |
ТОПАЛОВ А.М. |
16090 |
м. Арциз |
Вознесенівська ЗОШ, Главанська ЗОШ |
2 |
87 (30+30+27) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
7973 |
ТОПАЛОВ В.О. |
16082 |
м. Арциз |
ЗОШ № 5 |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
7974 |
ТОПАЛОВ Д.І. |
16112 |
м. Ізмаїл |
Новонекрасівська ЗОШ |
4 |
42 (6+12+24) |
|
|
|
|
Раділова Світлана Семенівна |
7975 |
ТОПАЛОВА Т.І. |
16088 |
м. Арциз |
Деленська ЗОШ |
1 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
7976 |
ТОПАЛУ В. |
16056 |
м. Ізмаїл |
Озернянська ЗОШ |
2 |
81 (30+27+24) |
З |
|
|
|
Раділова Світлана Семенівна |
7977 |
ТОПОВ М.С. |
16061 |
с. Василівка |
Василівська ЗОШ |
6 |
81 (36+27+18) |
|
|
|
|
Кунєва Марина Дмитрівна |
7978 |
ТОПОВА В.А. |
16061 |
с. Василівка |
Василівська ЗОШ |
2 |
81 (30+30+21) |
З |
|
|
|
Кунєва Марина Дмитрівна |
7979 |
ТОПОВА В.С. |
16061 |
с. Василівка |
Василівська ЗОШ |
6 |
129 (48+39+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Кунєва Марина Дмитрівна |
7980 |
ТОПОЗЛИ Д.О. |
16320 |
м. Рені |
Нагірнянська ЗОШ |
2 |
72 (30+18+24) |
З |
|
|
|
Потрібна Людмила Валентинівна |
7981 |
ТОПОЛЕВА В.С. |
16172 |
м. Одеса |
Гімназія №2 |
6 |
171 (60+57+54) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7982 |
ТОПОЛЬСЬКА В.С. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
7 |
95 (30+30+35) |
|
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
7983 |
ТОПОР А.В. |
16304 |
м. Білгород-Дністровський |
ЗОШ № 3 |
4 |
92 (32+24+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Мальована Наталія Спиридонівна |
7984 |
ТОПОР В.В. |
16144 |
м. Одеса |
ЗОШ № 130 |
4 |
132 (36+48+48) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7985 |
ТОПОР Д.В. |
16083 |
м. Арциз |
Кам’янська ЗОШ |
3 |
132 (36+48+48) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
7986 |
ТОПОР О.О. |
16304 |
м. Білгород-Дністровський |
ЗОШ № 3 |
4 |
126 (36+42+48) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
7987 |
ТОПОР О.С. |
16144 |
м. Одеса |
ЗОШ № 130 |
4 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7988 |
ТОПОР С.В. |
16200 |
м. Ананьїв |
Збірна шкіл |
1 |
81 (30+24+27) |
З |
|
|
|
Ситнік Людмила Олександрівна |
7989 |
ТОРБА Т.Г. |
16168 |
м. Одеса |
ЗОШ № 35 |
3 |
56 (20+24+12) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7990 |
ТОРГАН М.В. |
16089 |
м. Арциз |
Вишняковська ЗОШ |
8 |
147 (42+45+60) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
7991 |
ТОРІШНЯ К.М. |
16082 |
м. Арциз |
ЗОШ № 5 |
4 |
120 (42+36+42) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
7992 |
ТОРОПОВ О. |
16132 |
с. Червонознам’янка |
Червонознам’янська ЗОШ |
3 |
108 (36+30+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Піпер Олена Миколаївна |
7993 |
ТОРОПЧАНІНА В.В. |
16143 |
м. Одеса |
ЗОШ № 100 |
8 |
118 (30+39+49) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7994 |
ТОРОСЯН А.А. |
16334 |
с. Нерубайське |
Нерубайська ЗОШ № 2 |
9 |
42 (12+12+18) |
|
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
7995 |
ТОРОУС В.О. |
16061 |
с. Василівка |
Василівська ЗОШ |
8 |
100 (24+33+43) |
|
|
|
С3 |
Кунєва Марина Дмитрівна |
7996 |
ТОТОК М.І. |
16144 |
м. Одеса |
ЗОШ № 130 |
2 |
66 (30+21+15) |
|
С1 |
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7997 |
ТОТРОВА А.Г. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
5 |
117 (48+45+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7998 |
ТРАН Д.Д. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
2 |
69 (24+24+21) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
7999 |
ТРАНДАСІР К.Є. |
16200 |
м. Ананьїв |
Збірна шкіл |
5 |
171 (54+60+57) |
З |
|
|
|
Ситнік Людмила Олександрівна |
8000 |
ТРАНДАФІЛОВ Д.П. |
16144 |
м. Одеса |
ЗОШ № 130 |
4 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8001 |
ТРАНДАФІР К.О. |
16312 |
м. Рені |
ЗОШ №3 |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Потрібна Людмила Валентинівна |
8002 |
ТРАЧ Д.М. |
16464 |
с. Настасіївка |
Настасіївський НВК «ЗОШ І- ІІІ ст.- ДНЗ» |
6 |
129 (54+21+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Чорна Марія Петрівна |
8003 |
ТРАЧ Д.О. |
16198 |
м. Одеса |
школа-інтернат №3 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8004 |
ТРАЧ П.М. |
16464 |
с. Настасіївка |
Настасіївський НВК «ЗОШ І- ІІІ ст.- ДНЗ» |
3 |
126 (36+42+48) |
З |
|
|
|
Чорна Марія Петрівна |
8005 |
ТРАЧ Я.Р. |
16144 |
м. Одеса |
ЗОШ № 130 |
4 |
80 (20+30+30) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8006 |
ТРАЧЕНКО А.Ю. |
16334 |
с. Нерубайське |
Нерубайська ЗОШ № 2 |
11 |
63 (18+27+18) |
|
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
8007 |
ТРЕПАЧЕНКО В.О. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
3 |
96 (36+36+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8008 |
ТРЕТЬЯКОВА К.І. |
16163 |
м. Одеса |
ЗОШ № 37 |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8009 |
ТРЕТЬЯКОВА С.Є. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
4 |
120 (42+42+36) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8010 |
ТРЕТЯК Н.М. |
16153 |
м. Одеса |
ЗОШ № 119 |
3 |
102 (36+36+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8011 |
ТРЕТЯКОВ К. |
16153 |
м. Одеса |
ЗОШ № 119 |
2 |
69 (24+21+24) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8012 |
ТРЕЩЬОВ О.С. |
16102 |
Фонтанка |
Фонтанський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія» |
4 |
38 (14+12+12) |
|
|
|
|
Бабич Ольга Борисівна |
8013 |
ТРИБОЙ Д.С. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
1 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8014 |
ТРИБОЙ Є.В. |
16078 |
м. Білгород-Дністровський |
Випаснянська ЗОШ І-ІІ ст. |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
8015 |
ТРИГУБЧАКА В.В. |
16035 |
смт. Овідіополь |
Великодолинський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – гімназія» |
5 |
90 (30+42+18) |
|
|
С2 |
|
Феленко Ірина Григорівна |
8016 |
ТРИПОЛЬСЬКА О.В. |
16093 |
м. Арциз |
Мирнопільська ЗОШ |
6 |
93 (30+27+36) |
|
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
8017 |
ТРИФОНОВА А.Ю. |
16241 |
смт. Тарутине |
НВК с. Малоярославець-2 |
7 |
141 (48+39+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Авілко Тетяна Григорівна |
8018 |
ТРІКОВ В.В. |
16080 |
м. Арциз |
НВК ЗОШ № 1 гімназія |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
8019 |
ТРІКОВА К.С. |
16083 |
м. Арциз |
Кам’янська ЗОШ |
4 |
124 (34+42+48) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
8020 |
ТРІФОНОВ А.М. |
16186 |
м. Одеса |
ЗОШ №30 |
2 |
69 (30+24+15) |
|
С1 |
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8021 |
ТРІЩЕНКО О.В. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
2 |
66 (18+27+21) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8022 |
ТРОПАНЕЦЬ Т.А. |
16050 |
смт. Овідіополь |
Молодіжненська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
9 |
126 (30+51+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Феленко Ірина Григорівна |
8023 |
ТРОСТІНА Д.В. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
2 |
57 (24+18+15) |
|
С1 |
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8024 |
ТРОТТ Р.Ю. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
4 |
74 (32+12+30) |
|
С1 |
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8025 |
ТРОФИМЕНКО Н.В. |
16047 |
смт. Овідіополь |
Калаглійська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
8026 |
ТРОФІМЕНКО К. |
16181 |
м. Одеса |
ЗОШ №71 |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8027 |
ТРОФІМОВА А.В. |
16173 |
м. Одеса |
ЗОШ №68 |
3 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8028 |
ТРОЦЬКО В.О. |
16139 |
м. Одеса |
НВК № 263 |
3 |
108 (30+36+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8029 |
ТРОЯН М.В. |
16083 |
м. Арциз |
Кам’янська ЗОШ |
7 |
110 (30+33+47) |
|
|
|
С3 |
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
8030 |
ТРОЯН М.І. |
16041 |
смт. Овідіополь |
Великодолинська ЗОШ №2 |
3 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
8031 |
ТРОЯНЕНКО А.А. |
16334 |
с. Нерубайське |
Нерубайська ЗОШ № 2 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
8032 |
ТРОЯНОВА К.В. |
16168 |
м. Одеса |
ЗОШ № 35 |
8 |
107 (48+27+32) |
|
С1 |
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8033 |
ТРОЯНОВСЬКИЙ Г.О. |
16145 |
м. Одеса |
НВК № 300 |
4 |
120 (42+30+48) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8034 |
ТРОЯНСЬКА Д. |
16139 |
м. Одеса |
НВК № 263 |
3 |
90 (18+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8035 |
ТРУБІН М.І. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
4 |
72 (18+24+30) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8036 |
ТРУДЕНКО Д.В. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
1 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
8037 |
ТРУДОЛЮБОВ М.Р. |
16047 |
смт. Овідіополь |
Калаглійська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
8038 |
ТРУДОЛЮБОВА Д.Р. |
16047 |
смт. Овідіополь |
Калаглійська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
3 |
126 (42+36+48) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
8039 |
ТРУСОВА М.Р. |
16310 |
м. Рені |
ЗОШ №1 |
4 |
66 (24+30+12) |
|
|
|
|
Потрібна Людмила Валентинівна |
8040 |
ТРУФКІНА Д.В. |
16012 |
м. Болград |
Гімназія ім. Г. С. Раковського |
7 |
123 (42+39+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Димитрова Світлана Яківна |
8041 |
ТРУХАН Д. |
16132 |
с. Червонознам’янка |
Червонознам’янська ЗОШ |
5 |
99 (36+33+30) |
|
|
|
|
Піпер Олена Миколаївна |
8042 |
ТРУХАНОВ І.М. |
16181 |
м. Одеса |
ЗОШ №71 |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8043 |
ТРУХАЧОВ С.В. |
16035 |
смт. Овідіополь |
Великодолинський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – гімназія» |
4 |
64 (16+24+24) |
|
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
8044 |
ТРУШИНА С. |
16177 |
м. Одеса |
ЗОШ №63 |
2 |
84 (30+27+27) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8045 |
ТРЯПИШКО К.В. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
2 |
54 (12+21+21) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8046 |
ТУГЛУК К.А. |
16122 |
с. Жовтень |
Збірна шкіл Ширяївського району |
7 |
106 (30+33+43) |
|
|
|
С3 |
Татаріна Альбіна Миколаївна |
8047 |
ТУЗОВА К.Є. |
16334 |
с. Нерубайське |
Нерубайська ЗОШ № 2 |
3 |
108 (30+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Буткевич Валентина Григорівна |
8048 |
ТУКАА А.І. |
16165 |
м. Одеса |
ЗОШ № 53 |
1 |
69 (30+9+30) |
|
С1 |
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8049 |
ТУКАН Е.С. |
16090 |
м. Арциз |
Вознесенівська ЗОШ, Главанська ЗОШ |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
8050 |
ТУКАН К.В. |
16090 |
м. Арциз |
Вознесенівська ЗОШ, Главанська ЗОШ |
7 |
148 (42+51+55) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
8051 |
ТУКАН К.В. |
16090 |
м. Арциз |
Вознесенівська ЗОШ, Главанська ЗОШ |
2 |
78 (30+18+30) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
8052 |
ТУКУСЕР А.В. |
16090 |
м. Арциз |
Вознесенівська ЗОШ, Главанська ЗОШ |
6 |
156 (54+54+48) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
8053 |
ТУКУСЕР Г.Г. |
16090 |
м. Арциз |
Вознесенівська ЗОШ, Главанська ЗОШ |
2 |
84 (30+27+27) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
8054 |
ТУКУСЕР Е.Г. |
16090 |
м. Арциз |
Вознесенівська ЗОШ, Главанська ЗОШ |
3 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
8055 |
ТУКУСЕР І.В. |
16307 |
м. Білгород-Дністровський |
ЗОШ № 11 |
3 |
80 (20+24+36) |
|
|
|
С3 |
Мальована Наталія Спиридонівна |
8056 |
ТУКУСЕР Н.В. |
16082 |
м. Арциз |
ЗОШ № 5 |
4 |
126 (30+48+48) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
8057 |
ТУЛБА В.П. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
7 |
99 (24+33+42) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8058 |
ТУЛЕЙ Д.Д. |
16330 |
с. Троїцьке |
Троїцький ЗЗСО І-ІІІ ст. |
4 |
120 (42+36+42) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
8059 |
ТУЛЕЙ Д.Є. |
16330 |
с. Троїцьке |
Троїцький ЗЗСО І-ІІІ ст. |
4 |
96 (24+30+42) |
|
|
|
С3 |
Буткевич Валентина Григорівна |
8060 |
ТУЛЄЙ С.Є. |
16330 |
с. Троїцьке |
Троїцький ЗЗСО І-ІІІ ст. |
3 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
8061 |
ТУЛУНЖИ Д.О. |
16141 |
м. Одеса |
Юрліцей |
9 |
101 (36+39+26) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8062 |
ТУЛУНЖИ Д.С. |
16044 |
смт. Овідіополь |
Кароліно-Бугазька ЗОШ, Таїровська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
2 |
69 (30+21+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Феленко Ірина Григорівна |
8063 |
ТУЛУНЖИ Р.А. |
16080 |
м. Арциз |
НВК ЗОШ № 1 гімназія |
3 |
120 (36+36+48) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
8064 |
ТУМАНОВА Н.С. |
16076 |
м. Білгород-Дністровський |
Удобненська ЗОШ |
3 |
74 (26+30+18) |
|
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
8065 |
ТУМАЧОК А. |
16141 |
м. Одеса |
Юрліцей |
10 |
86 (24+39+23) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8066 |
ТУМАЧОК М.С. |
16163 |
м. Одеса |
ЗОШ № 37 |
3 |
64 (34+12+18) |
|
С1 |
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8067 |
ТУМЕНКО К.М. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
3 |
114 (36+36+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Буткевич Валентина Григорівна |
8068 |
ТУНЕВИЧ А.О. |
16140 |
м. Одеса |
ЗОШ № 89 |
2 |
72 (24+24+24) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8069 |
ТУПАХІНА Л.Р. |
16181 |
м. Одеса |
ЗОШ №71 |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8070 |
ТУПАХІНА Т.К. |
16181 |
м. Одеса |
ЗОШ №71 |
6 |
168 (54+57+57) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8071 |
ТУПОЛЕНКО В. |
16155 |
м. Одеса |
ЗОШ № 81 |
3 |
108 (36+30+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8072 |
ТУПЧІЄНКО М.О. |
16307 |
м. Білгород-Дністровський |
ЗОШ № 11 |
3 |
108 (48+24+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Мальована Наталія Спиридонівна |
8073 |
ТУРМАНІДЗЕ Г.Г. |
16139 |
м. Одеса |
НВК № 263 |
4 |
56 (20+24+12) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8074 |
ТУРМІЛО А.В. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
8 |
61 (12+6+43) |
|
|
|
С3 |
Буткевич Валентина Григорівна |
8075 |
ТУРЧЕНКО С.І. |
16303 |
м. Білгород-Дністровський |
Структурний підрозділ ЗДОЗО КЗ «Білгород-Дністровський педагогічний коледж» |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
8076 |
ТУРЧИНА Б.М. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
9 |
69 (30+24+15) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8077 |
ТУРЧИНА В.О. |
16172 |
м. Одеса |
Гімназія №2 |
8 |
137 (48+45+44) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8078 |
ТУРЯТКО С.Р. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
2 |
57 (30+21+6) |
|
С1 |
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8079 |
ТУТЕВИЧ В.О. |
16043 |
смт. Овідіополь |
Овідіопольська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 |
4 |
110 (26+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Феленко Ірина Григорівна |
8080 |
ТУТОВА М.В. |
16090 |
м. Арциз |
Вознесенівська ЗОШ, Главанська ЗОШ |
2 |
81 (30+30+21) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
8081 |
ТУФЕКЧІ А.В. |
16061 |
с. Василівка |
Василівська ЗОШ |
8 |
127 (30+45+52) |
|
|
С2 |
С3 |
Кунєва Марина Дмитрівна |
8082 |
ТУЧКОВ Д.Д. |
16196 |
м. Одеса |
Морський ліцей - ЗОШ №24 |
6 |
87 (30+24+33) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8083 |
ТЬОСОВ В.Ю. |
16132 |
с. Червонознам’янка |
Червонознам’янська ЗОШ |
4 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Піпер Олена Миколаївна |
8084 |
ТЮ В.В. |
16304 |
м. Білгород-Дністровський |
ЗОШ № 3 |
2 |
81 (30+27+24) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
8085 |
ТЮРІКОВ М.А. |
16148 |
м. Одеса |
Гімназія № 9 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8086 |
ТЮРІН І.В. |
16181 |
м. Одеса |
ЗОШ №71 |
2 |
75 (24+21+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8087 |
ТЮРТЮБЕК М.А. |
16153 |
м. Одеса |
ЗОШ № 119 |
4 |
74 (26+24+24) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8088 |
ТЮФАНОВ Д.О. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
8089 |
ТЮХТІЙ В.О. |
16020 |
смт Велика Михайлівка |
Великомихайлівська опорна ЗОШ |
4 |
120 (42+30+48) |
З |
|
|
|
Лукіянчук Наталія Павлівна |
8090 |
ТЮХТІЙ В.П. |
16023 |
смт Велика Михайлівка |
Новоолександрівська ЗОШ |
6 |
126 (48+39+39) |
|
С1 |
|
|
Лукіянчук Наталія Павлівна |
8091 |
ТЮХТІЙ С.В. |
16020 |
смт Велика Михайлівка |
Великомихайлівська опорна ЗОШ |
6 |
129 (48+39+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Лукіянчук Наталія Павлівна |
8092 |
ТЮХТІЙ С.Р. |
16023 |
смт Велика Михайлівка |
Новоолександрівська ЗОШ |
6 |
141 (48+51+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Лукіянчук Наталія Павлівна |
8093 |
ТЯГАЙ Є.Л. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
9 |
103 (18+45+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8094 |
ТЯЖЕВ О.А. |
16306 |
м. Білгород-Дністровський |
ЗОШ № 9 |
4 |
62 (20+30+12) |
|
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
8095 |
ТЯН В.Р. |
16224 |
смт. Тарутине |
Євгенівський НВК ЗОШ д/з |
3 |
74 (26+24+24) |
|
|
|
|
Авілко Тетяна Григорівна |
8096 |
ТЯН Є.Р. |
16224 |
смт. Тарутине |
Євгенівський НВК ЗОШ д/з |
2 |
81 (30+27+24) |
З |
|
|
|
Авілко Тетяна Григорівна |
8097 |
УГЛЯР Я.О. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8098 |
УГРІК Т.Є. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
4 |
84 (30+24+30) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8099 |
УДАЛИХ А.В. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
2 |
63 (30+27+6) |
|
С1 |
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8100 |
УДАЛОВА А.М. |
16042 |
смт. Овідіополь |
Овідіопольський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – гімназія» |
10 |
109 (30+45+34) |
|
|
С2 |
|
Феленко Ірина Григорівна |
8101 |
УДОВЕНКО А.В. |
16095 |
м. Арциз |
Н.-Іванівська ЗОШ |
2 |
69 (30+24+15) |
|
С1 |
С2 |
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
8102 |
УДОДОВА В. |
16168 |
м. Одеса |
ЗОШ № 35 |
8 |
107 (42+27+38) |
|
С1 |
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8103 |
УЗУН А.Д. |
16056 |
м. Ізмаїл |
Озернянська ЗОШ |
4 |
120 (36+36+48) |
З |
|
|
|
Раділова Світлана Семенівна |
8104 |
УЗУН А.Н. |
16225 |
смт. Тарутине |
Красненський НВК ЗОШ д/з |
3 |
114 (42+30+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Авілко Тетяна Григорівна |
8105 |
УЗУН Б.В. |
16112 |
м. Ізмаїл |
Новонекрасівська ЗОШ |
2 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Раділова Світлана Семенівна |
8106 |
УЗУН Г.С. |
16093 |
м. Арциз |
Мирнопільська ЗОШ |
2 |
6 (0+0+6) |
|
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
8107 |
УЗУН Є.В. |
16112 |
м. Ізмаїл |
Новонекрасівська ЗОШ |
2 |
81 (30+27+24) |
З |
|
|
|
Раділова Світлана Семенівна |
8108 |
УЗУН К.Д. |
16225 |
смт. Тарутине |
Красненський НВК ЗОШ д/з |
8 |
137 (48+39+50) |
|
С1 |
|
С3 |
Авілко Тетяна Григорівна |
8109 |
УЗУН М.О. |
16012 |
м. Болград |
Гімназія ім. Г. С. Раковського |
7 |
117 (42+39+36) |
|
С1 |
|
|
Димитрова Світлана Яківна |
8110 |
УЗУН О.О. |
16012 |
м. Болград |
Гімназія ім. Г. С. Раковського |
5 |
99 (42+21+36) |
|
С1 |
|
|
Димитрова Світлана Яківна |
8111 |
УЗУН Р.М. |
16102 |
Фонтанка |
Фонтанський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія» |
5 |
57 (30+21+6) |
|
|
|
|
Бабич Ольга Борисівна |
8112 |
УЗЬКА А.А. |
16048 |
смт. Овідіополь |
Мар'янівська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
5 |
153 (42+51+60) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
8113 |
УЗЮМА Д.В. |
16131 |
м. Біляївка |
ЗОШ № 2 |
5 |
138 (42+51+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Щуренко Оксана Володимирівна |
8114 |
УЗЮМОВА М.О. |
16044 |
смт. Овідіополь |
Кароліно-Бугазька ЗОШ, Таїровська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
2 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
8115 |
УКРАЇНЕЦЬ К.С. |
16190 |
м. Одеса |
ЗОШ № 107 |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8116 |
УКРАЇНСЬКОГО В.А. |
16155 |
м. Одеса |
ЗОШ № 81 |
6 |
99 (42+36+21) |
|
С1 |
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8117 |
УЛОКИН Р.С. |
16139 |
м. Одеса |
НВК № 263 |
3 |
102 (30+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8118 |
УЛУХАНОВ Р.А. |
16172 |
м. Одеса |
Гімназія №2 |
9 |
136 (36+54+46) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8119 |
УЛЬЯНОВ Д.О. |
16309 |
м. Білгород-Дністровський |
КЗ НВК ім. С.О. Морозової |
3 |
74 (20+36+18) |
|
|
С2 |
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
8120 |
УЛЬЯНОВА М.А. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
2 |
63 (30+27+6) |
|
С1 |
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8121 |
УЛЬЯНОВСЬКИЙ П.П. |
16208 |
м. Одеса |
ЗОШ № 33 |
1 |
75 (24+21+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8122 |
УМРІХІНА С.С. |
16330 |
с. Троїцьке |
Троїцький ЗЗСО І-ІІІ ст. |
3 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
8123 |
УНАНЯН В.А. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
5 |
66 (30+21+15) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8124 |
УНГУРЯН А.В. |
16080 |
м. Арциз |
НВК ЗОШ № 1 гімназія |
9 |
130 (30+51+49) |
|
|
С2 |
С3 |
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
8125 |
УНГУРЯН А.В. |
16080 |
м. Арциз |
НВК ЗОШ № 1 гімназія |
3 |
68 (20+18+30) |
|
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
8126 |
УНГУРЯН І.О. |
16132 |
с. Червонознам’янка |
Червонознам’янська ЗОШ |
10 |
114 (36+45+33) |
|
|
С2 |
|
Піпер Олена Миколаївна |
8127 |
УНКУ К.С. |
16052 |
смт. Овідіополь |
Новодолинська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
3 |
114 (36+36+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Феленко Ірина Григорівна |
8128 |
УНТІЛОВ І.С. |
16100 |
м. Арциз |
Садовська ЗОШ, Плоцька ЗОШ, Весело Кутська ЗОШ |
6 |
108 (42+27+39) |
|
С1 |
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
8129 |
УНТІЛОВА А.С. |
16100 |
м. Арциз |
Садовська ЗОШ, Плоцька ЗОШ, Весело Кутська ЗОШ |
2 |
84 (30+27+27) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
8130 |
УНТІЛОВА Н.С. |
16100 |
м. Арциз |
Садовська ЗОШ, Плоцька ЗОШ, Весело Кутська ЗОШ |
4 |
132 (48+42+42) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
8131 |
УПАЛЮК Ю.Є. |
16304 |
м. Білгород-Дністровський |
ЗОШ № 3 |
3 |
132 (48+42+42) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
8132 |
УПЕЛЬНИК Е.О. |
16311 |
м. Рені |
Ренійська гімназія |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Потрібна Людмила Валентинівна |
8133 |
УРДЯ К.А. |
16241 |
смт. Тарутине |
НВК с. Малоярославець-2 |
4 |
108 (36+36+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Авілко Тетяна Григорівна |
8134 |
УРОС Є.В. |
16080 |
м. Арциз |
НВК ЗОШ № 1 гімназія |
2 |
81 (30+27+24) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
8135 |
УРОС К.І. |
16092 |
м. Арциз |
Павловська ЗОШ, Острівнянська ЗОШ |
1 |
81 (30+24+27) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
8136 |
УРСАТЬЄВА К.Р. |
16166 |
м. Одеса |
ЗОШ № 40 |
4 |
108 (30+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8137 |
УРСОЛ К.І. |
16200 |
м. Ананьїв |
Збірна шкіл |
1 |
60 (24+15+21) |
|
С1 |
|
С3 |
Ситнік Людмила Олександрівна |
8138 |
УРСОЛ М.І. |
16200 |
м. Ананьїв |
Збірна шкіл |
4 |
96 (30+36+30) |
|
|
С2 |
|
Ситнік Людмила Олександрівна |
8139 |
УРСОЛ М.Р. |
16034 |
м. Біляївка |
ЗОШ № 1 |
4 |
132 (36+48+48) |
З |
|
|
|
Горковенко Тетяна Миколаївна |
8140 |
УРСУЛ А. |
16256 |
м. Білгород-Дністровський |
Білгород-Дністровський НВК |
9 |
83 (18+33+32) |
|
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
8141 |
УРСУЛ М.О. |
16159 |
м. Одеса |
ЗОШ № 69 |
4 |
114 (30+36+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8142 |
УСЕВИЧ К.Ю. |
16181 |
м. Одеса |
ЗОШ №71 |
2 |
81 (24+27+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8143 |
УСОВ В.І. |
16139 |
м. Одеса |
НВК № 263 |
3 |
84 (24+36+24) |
|
|
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8144 |
УСОВА К.В. |
16315 |
м. Рені |
Долинська ЗОШ |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Потрібна Людмила Валентинівна |
8145 |
УСПЕНСЬКА Г.В. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
2 |
63 (24+18+21) |
|
С1 |
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8146 |
УТЄШЕВА А.М. |
16144 |
м. Одеса |
ЗОШ № 130 |
4 |
120 (42+42+36) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8147 |
УТОЧКІН М.М. |
16200 |
м. Ананьїв |
Збірна шкіл |
8 |
115 (36+39+40) |
|
|
|
С3 |
Ситнік Людмила Олександрівна |
8148 |
УХОВСЬКИЙ В.М. |
16311 |
м. Рені |
Ренійська гімназія |
2 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Потрібна Людмила Валентинівна |
8149 |
УШАКОВА В.А. |
16082 |
м. Арциз |
ЗОШ № 5 |
4 |
88 (34+24+30) |
|
С1 |
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
8150 |
УЩАПОВСЬКА А.А. |
16042 |
смт. Овідіополь |
Овідіопольський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – гімназія» |
3 |
120 (48+24+48) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
8151 |
ФАБРІКАТОР С.В. |
16084 |
м. Арциз |
ЗОШ № 3 |
6 |
72 (12+39+21) |
|
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
8152 |
ФАГЕЛЬСЬКА К.О. |
16256 |
м. Білгород-Дністровський |
Білгород-Дністровський НВК |
9 |
99 (18+45+36) |
|
|
С2 |
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
8153 |
ФАДЄЄВА А. |
16155 |
м. Одеса |
ЗОШ № 81 |
11 |
92 (30+39+23) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8154 |
ФАЄР А.Ф. |
16211 |
м. Одеса |
Ор Саллах |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8155 |
ФАЙЧАК Є.А. |
16464 |
с. Настасіївка |
Настасіївський НВК «ЗОШ І- ІІІ ст.- ДНЗ» |
3 |
120 (30+42+48) |
З |
|
|
|
Чорна Марія Петрівна |
8156 |
ФАЙЧАК Я.С. |
16121 |
смт. Радісне |
Радісненська ЗОШ |
4 |
96 (30+30+36) |
|
|
|
С3 |
Красильникова Руслана Євгенівна |
8157 |
ФАЛКА А.А. |
16122 |
с. Жовтень |
Збірна шкіл Ширяївського району |
5 |
150 (54+45+51) |
З |
|
|
|
Татаріна Альбіна Миколаївна |
8158 |
ФАМ ТХАНЬ Г. |
16144 |
м. Одеса |
ЗОШ № 130 |
4 |
126 (42+36+48) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8159 |
ФАМ ХАЙ А.Ч. |
16144 |
м. Одеса |
ЗОШ № 130 |
4 |
52 (10+18+24) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8160 |
ФАМ ХАЙ Н.Ч. |
16144 |
м. Одеса |
ЗОШ № 130 |
4 |
52 (16+6+30) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8161 |
ФАМЧАМЯН А.В. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
6 |
102 (36+33+33) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8162 |
ФАРИК К.В. |
16084 |
м. Арциз |
ЗОШ № 3 |
3 |
120 (30+42+48) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
8163 |
ФАРКОШ А.Р. |
16327 |
с. Вигода |
Вигодянська ЗОШ І-ІІІ ст. |
7 |
130 (42+39+49) |
|
С1 |
|
С3 |
Буткевич Валентина Григорівна |
8164 |
ФАТЄЄ А.Є. |
16155 |
м. Одеса |
ЗОШ № 81 |
5 |
87 (30+24+33) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8165 |
ФАТЄЄНКОВА В.М. |
16197 |
м. Одеса |
Просвіта |
3 |
102 (36+30+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8166 |
ФАТОВА Д.Д. |
16122 |
с. Жовтень |
Збірна шкіл Ширяївського району |
8 |
149 (42+54+53) |
З |
|
|
|
Татаріна Альбіна Миколаївна |
8167 |
ФАТЬЯНОВА О.І. |
16159 |
м. Одеса |
ЗОШ № 69 |
4 |
6 (0+0+6) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8168 |
ФАХУРІ Т. |
16168 |
м. Одеса |
ЗОШ № 35 |
3 |
44 (14+12+18) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8169 |
ФАЮК Д.О. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
1 |
69 (30+24+15) |
|
С1 |
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8170 |
ФЕДІК А.С. |
16196 |
м. Одеса |
Морський ліцей - ЗОШ №24 |
3 |
84 (24+24+36) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8171 |
ФЕДОРАК В.М. |
16098 |
м. Арциз |
Долинівська ЗОШ, Василівська ЗОШ |
3 |
108 (36+30+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
8172 |
ФЕДОРАК Р.С. |
16080 |
м. Арциз |
НВК ЗОШ № 1 гімназія |
2 |
66 (24+27+15) |
|
С1 |
С2 |
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
8173 |
ФЕДОРЕВИЧ Р.М. |
16123 |
с. Конопляне |
ОЗ «Коноплянська ЗОШ І-ІІІ ст. Коноплянської СР» |
3 |
120 (42+42+36) |
З |
|
|
|
Басюк Олена Вікторівна |
8174 |
ФЕДОРЕНКА М.Ф. |
16012 |
м. Болград |
Гімназія ім. Г. С. Раковського |
5 |
135 (42+39+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Димитрова Світлана Яківна |
8175 |
ФЕДОРОВ А.І. |
16121 |
смт. Радісне |
Радісненська ЗОШ |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Красильникова Руслана Євгенівна |
8176 |
ФЕДОРОВ Д.О. |
16163 |
м. Одеса |
ЗОШ № 37 |
2 |
81 (24+27+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8177 |
ФЕДОРОВ І.Д. |
16304 |
м. Білгород-Дністровський |
ЗОШ № 3 |
2 |
81 (30+27+24) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
8178 |
ФЕДОРОВ Р.Д. |
16166 |
м. Одеса |
ЗОШ № 40 |
7 |
114 (30+39+45) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8179 |
ФЕДОРОВА К.К. |
16159 |
м. Одеса |
ЗОШ № 69 |
2 |
78 (24+30+24) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8180 |
ФЕДОРОВА К.О. |
16155 |
м. Одеса |
ЗОШ № 81 |
2 |
63 (18+27+18) |
|
|
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8181 |
ФЕДОРОВА М.Е. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
1 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8182 |
ФЕДОРОВИЧ Д.О. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
11 |
86 (12+48+26) |
|
|
С2 |
|
Буткевич Валентина Григорівна |
8183 |
ФЕДОРОНЧУК А.Р. |
16256 |
м. Білгород-Дністровський |
Білгород-Дністровський НВК |
11 |
90 (30+33+27) |
|
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
8184 |
ФЕДОРУЦА А.Д. |
16084 |
м. Арциз |
ЗОШ № 3 |
5 |
144 (48+57+39) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
8185 |
ФЕДОРУЦА А.С. |
16081 |
м. Арциз |
НВК ЗОШ № 4 ліцей |
3 |
90 (24+30+36) |
|
|
|
С3 |
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
8186 |
ФЕДОРУЦА О.С. |
16081 |
м. Арциз |
НВК ЗОШ № 4 ліцей |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
8187 |
ФЕДОРЧАК Б.В. |
16172 |
м. Одеса |
Гімназія №2 |
7 |
122 (36+51+35) |
|
|
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8188 |
ФЕДОРЧЕНКО Г.Р. |
16172 |
м. Одеса |
Гімназія №2 |
8 |
142 (42+48+52) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8189 |
ФЕДОРЧУК В.Л. |
16020 |
смт Велика Михайлівка |
Великомихайлівська опорна ЗОШ |
3 |
126 (42+36+48) |
З |
|
|
|
Лукіянчук Наталія Павлівна |
8190 |
ФЕДОСЕНКО А.А. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
3 |
84 (18+24+42) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8191 |
ФЕДОСЄЄВ М.А. |
16303 |
м. Білгород-Дністровський |
Структурний підрозділ ЗДОЗО КЗ «Білгород-Дністровський педагогічний коледж» |
1 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
8192 |
ФЕДЧЕНКО М.І. |
16102 |
Фонтанка |
Фонтанський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія» |
3 |
102 (24+36+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Бабич Ольга Борисівна |
8193 |
ФЕДЧЕНКО М.К. |
16141 |
м. Одеса |
Юрліцей |
9 |
86 (30+27+29) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8194 |
ФЕДЧИШЕН М.Ю. |
16080 |
м. Арциз |
НВК ЗОШ № 1 гімназія |
2 |
54 (30+12+12) |
|
С1 |
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
8195 |
ФЕДЮК М.А. |
16166 |
м. Одеса |
ЗОШ № 40 |
4 |
132 (48+36+48) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8196 |
ФЕДЮКІНА В.В. |
16286 |
м. Березівка |
КЗЗСО № 3 м. Березівка |
4 |
132 (42+48+42) |
З |
|
|
|
Бондар Любов Миколаївна |
8197 |
ФЕЛЬДМАН Ш.Д. |
16151 |
м. Одеса |
Хабат |
3 |
84 (30+30+24) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8198 |
ФЕНДРИКОВ О.О. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
4 |
86 (14+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Буткевич Валентина Григорівна |
8199 |
ФЕОФАНОВА М.О. |
16155 |
м. Одеса |
ЗОШ № 81 |
2 |
60 (24+21+15) |
|
С1 |
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8200 |
ФЕРЕНС Т.М. |
16334 |
с. Нерубайське |
Нерубайська ЗОШ № 2 |
3 |
126 (30+48+48) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
8201 |
ФЕРЕНС Я.М. |
16334 |
с. Нерубайське |
Нерубайська ЗОШ № 2 |
10 |
114 (30+48+36) |
|
|
С2 |
|
Буткевич Валентина Григорівна |
8202 |
ФЕРТИЧЕНКО Н.С. |
16076 |
м. Білгород-Дністровський |
Удобненська ЗОШ |
2 |
48 (12+27+9) |
|
|
С2 |
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
8203 |
ФЕСЕНКО А.І. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
1 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8204 |
ФЕСЕНКО Д.Є. |
16256 |
м. Білгород-Дністровський |
Білгород-Дністровський НВК |
7 |
74 (24+21+29) |
|
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
8205 |
ФЕСЕНКО Н.А. |
16166 |
м. Одеса |
ЗОШ № 40 |
2 |
78 (30+21+27) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8206 |
ФЕСЕЧКО А.О. |
16035 |
смт. Овідіополь |
Великодолинський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – гімназія» |
5 |
60 (24+24+12) |
|
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
8207 |
ФЕССАЛЬ С.Н. |
16141 |
м. Одеса |
Юрліцей |
9 |
67 (18+39+10) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8208 |
ФЕТЕЛЯ С.В. |
16313 |
м. Рені |
ЗОШ №4 |
1 |
84 (30+27+27) |
З |
|
|
|
Потрібна Людмила Валентинівна |
8209 |
ФЕТІСОВ А. |
16153 |
м. Одеса |
ЗОШ № 119 |
3 |
90 (30+24+36) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8210 |
ФЕТОВА В.П. |
16061 |
с. Василівка |
Василівська ЗОШ |
2 |
87 (30+30+27) |
З |
|
|
|
Кунєва Марина Дмитрівна |
8211 |
ФЕТОВА О.М. |
16061 |
с. Василівка |
Василівська ЗОШ |
7 |
125 (36+39+50) |
|
|
|
С3 |
Кунєва Марина Дмитрівна |
8212 |
ФЕЧ ШАЧКОВСЬКИЙ Л.В. |
16153 |
м. Одеса |
ЗОШ № 119 |
3 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8213 |
ФЕЩЕНКО М. |
16153 |
м. Одеса |
ЗОШ № 119 |
4 |
42 (12+12+18) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8214 |
ФЄДОДЄЄВА Я.І. |
16092 |
м. Арциз |
Павловська ЗОШ, Острівнянська ЗОШ |
7 |
90 (42+33+15) |
|
С1 |
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
8215 |
ФЄССАЛЬ Ф.Н. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
3 |
64 (16+18+30) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8216 |
ФИЛИПОВ О.О. |
16200 |
м. Ананьїв |
Збірна шкіл |
3 |
120 (42+30+48) |
З |
|
|
|
Ситнік Людмила Олександрівна |
8217 |
ФИЛИППОВА Ю. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
10 |
79 (24+39+16) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8218 |
ФИСЮК О.П. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
9 |
116 (30+51+35) |
|
|
С2 |
|
Буткевич Валентина Григорівна |
8219 |
ФІ А.М. |
16172 |
м. Одеса |
Гімназія №2 |
10 |
132 (30+54+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8220 |
ФІГОЛЬ Г.С. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
7 |
6 (6+0+0) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8221 |
ФІЛАТОВ А.В. |
16141 |
м. Одеса |
Юрліцей |
10 |
104 (36+33+35) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8222 |
ФІЛАТОВ Б.Є. |
16076 |
м. Білгород-Дністровський |
Удобненська ЗОШ |
3 |
86 (26+30+30) |
|
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
8223 |
ФІЛІМОНОВА А.М. |
16257 |
с. Доброолександрівка |
Доброолександрівська ЗОШ |
3 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Дубська Надія Олександрівна |
8224 |
ФІЛІМОНЧУК А.В. |
16052 |
смт. Овідіополь |
Новодолинська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
2 |
81 (30+24+27) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
8225 |
ФІЛІПЕНКО Д.П. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
5 |
60 (24+15+21) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8226 |
ФІЛІПЕНКО М.В. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8227 |
ФІЛІПЕНКО Т.Ю. |
16155 |
м. Одеса |
ЗОШ № 81 |
6 |
102 (48+27+27) |
|
С1 |
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8228 |
ФІЛІПОВ І.В. |
16019 |
смт Велика Михайлівка |
Великомихайлівський НВК |
4 |
126 (36+42+48) |
З |
|
|
|
Лукіянчук Наталія Павлівна |
8229 |
ФІЛІПОВА А.В. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
7 |
94 (36+33+25) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8230 |
ФІЛІПОВА А.К. |
16186 |
м. Одеса |
ЗОШ №30 |
2 |
78 (30+27+21) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8231 |
ФІЛІППОВ В.С. |
16139 |
м. Одеса |
НВК № 263 |
3 |
120 (42+42+36) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8232 |
ФІЛІППОВ Є.М. |
16327 |
с. Вигода |
Вигодянська ЗОШ І-ІІІ ст. |
6 |
108 (36+33+39) |
|
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
8233 |
ФІЛОДОРОВ А.О. |
16155 |
м. Одеса |
ЗОШ № 81 |
2 |
27 (18+3+6) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8234 |
ФІЛОНЕНКО М.М. |
16045 |
смт. Овідіополь |
Барабойська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
3 |
114 (36+36+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Феленко Ірина Григорівна |
8235 |
ФІЛОНЕНКО Н.С. |
16286 |
м. Березівка |
КЗЗСО № 3 м. Березівка |
4 |
124 (46+36+42) |
З |
|
|
|
Бондар Любов Миколаївна |
8236 |
ФІНІНИЧ О.О. |
16002 |
м. Білгород-Дністровський |
Шабівська ЗОШ |
11 |
78 (30+21+27) |
|
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
8237 |
ФІСІЮК Б.Р. |
16143 |
м. Одеса |
ЗОШ № 100 |
8 |
109 (36+36+37) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8238 |
ФІСУН Н.О. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
3 |
50 (26+12+12) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8239 |
ФЛЕНКЯ К.О. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
2 |
27 (6+15+6) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8240 |
ФЛЕРЧУК В.А. |
16019 |
смт Велика Михайлівка |
Великомихайлівський НВК |
4 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Лукіянчук Наталія Павлівна |
8241 |
ФЛОРА В.О. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
3 |
84 (18+36+30) |
|
|
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8242 |
ФЛУЄРАР А.А. |
16144 |
м. Одеса |
ЗОШ № 130 |
4 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8243 |
ФЛЬОШТЕР Є.В. |
16317 |
м. Рені |
Орлівська ЗОШ |
3 |
120 (42+36+42) |
З |
|
|
|
Потрібна Людмила Валентинівна |
8244 |
ФОГТ Д.А. |
16257 |
с. Доброолександрівка |
Доброолександрівська ЗОШ |
4 |
120 (36+36+48) |
З |
|
|
|
Дубська Надія Олександрівна |
8245 |
ФОКІН М.А. |
16140 |
м. Одеса |
ЗОШ № 89 |
4 |
104 (32+36+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8246 |
ФОКІН С.В. |
16307 |
м. Білгород-Дністровський |
ЗОШ № 11 |
3 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
8247 |
ФОКША А.В. |
16123 |
с. Конопляне |
ОЗ «Коноплянська ЗОШ І-ІІІ ст. Коноплянської СР» |
1 |
84 (30+27+27) |
З |
|
|
|
Басюк Олена Вікторівна |
8248 |
ФОКША О.В. |
16053 |
смт. Овідіополь |
Прилиманська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
4 |
68 (26+24+18) |
|
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
8249 |
ФОМЕНКО А. |
16155 |
м. Одеса |
ЗОШ № 81 |
4 |
60 (12+24+24) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8250 |
ФОМЕНКО Є.В. |
16187 |
м. Одеса |
ЗОШ №84 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8251 |
ФОМЕНКО М.О. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
6 |
138 (48+39+51) |
|
С1 |
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8252 |
ФОМИЧ Т.М. |
16139 |
м. Одеса |
НВК № 263 |
4 |
66 (30+18+18) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8253 |
ФОМИЧОВ Є.О. |
16168 |
м. Одеса |
ЗОШ № 35 |
3 |
96 (36+30+30) |
|
С1 |
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8254 |
ФОМІН Б.А. |
16327 |
с. Вигода |
Вигодянська ЗОШ І-ІІІ ст. |
11 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
8255 |
ФОМІНА Д.Р. |
16082 |
м. Арциз |
ЗОШ № 5 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
8256 |
ФОМІНА С.М. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
5 |
108 (30+39+39) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8257 |
ФОМІНСЬКА Т.С. |
16112 |
м. Ізмаїл |
Новонекрасівська ЗОШ |
5 |
48 (24+21+3) |
|
|
|
|
Раділова Світлана Семенівна |
8258 |
ФОМІЧ І.О. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
6 |
138 (48+51+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8259 |
ФОРСЮК М.М. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
8 |
85 (24+24+37) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8260 |
ФОРТУНА І.О. |
16334 |
с. Нерубайське |
Нерубайська ЗОШ № 2 |
2 |
69 (24+18+27) |
|
С1 |
|
С3 |
Буткевич Валентина Григорівна |
8261 |
ФОСТИК М.О. |
16041 |
смт. Овідіополь |
Великодолинська ЗОШ №2 |
2 |
54 (6+27+21) |
|
|
С2 |
С3 |
Феленко Ірина Григорівна |
8262 |
ФОТКА Ф.Л. |
16082 |
м. Арциз |
ЗОШ № 5 |
6 |
147 (48+45+54) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
8263 |
ФРАНКІНА С.Р. |
16200 |
м. Ананьїв |
Збірна шкіл |
5 |
171 (60+51+60) |
З |
|
|
|
Ситнік Людмила Олександрівна |
8264 |
ФРАНКО І.Є. |
16163 |
м. Одеса |
ЗОШ № 37 |
6 |
108 (30+51+27) |
|
|
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8265 |
ФРАНЦЕВА М.Д. |
16181 |
м. Одеса |
ЗОШ №71 |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8266 |
ФРАНЧУК К.В. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
7 |
104 (30+33+41) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8267 |
ФРЕГЕН І.Ю. |
16163 |
м. Одеса |
ЗОШ № 37 |
3 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8268 |
ФРОЛЕНКО Д.В. |
16139 |
м. Одеса |
НВК № 263 |
4 |
74 (26+24+24) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8269 |
ФРОЛОВ М.М. |
16165 |
м. Одеса |
ЗОШ № 53 |
1 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8270 |
ФРОЛОВА М.Ю. |
16172 |
м. Одеса |
Гімназія №2 |
9 |
106 (36+48+22) |
|
|
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8271 |
ФРУНЗЕ В.С. |
16317 |
м. Рені |
Орлівська ЗОШ |
5 |
123 (42+39+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Потрібна Людмила Валентинівна |
8272 |
ФУРДУЙ А. |
16190 |
м. Одеса |
ЗОШ № 107 |
2 |
6 (0+0+6) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8273 |
ФУРДУЙ Я.О. |
16321 |
м. Рені |
Котловинська ЗОШ |
3 |
84 (30+30+24) |
|
|
|
|
Потрібна Людмила Валентинівна |
8274 |
ФУРКАЛЕНКО А.А. |
16166 |
м. Одеса |
ЗОШ № 40 |
5 |
105 (36+45+24) |
|
|
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8275 |
ФУРКЕВИЧ Є.О. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
4 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8276 |
ФУРМАН А.В. |
16244 |
с.Піщана |
НВК «Піщанська ЗОШ І-ІІІст.-ЗДО» |
8 |
100 (30+27+43) |
|
|
|
С3 |
Полуніна Світлана Володимирівна |
8277 |
ФУРМАН В.Д. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
2 |
45 (18+12+15) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8278 |
ФУРСОВА В.П. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
2 |
36 (12+6+18) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8279 |
ФУТЬКО І.О. |
16256 |
м. Білгород-Дністровський |
Білгород-Дністровський НВК |
6 |
126 (42+45+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
8280 |
ФУЧЕДЖИ А.В. |
16153 |
м. Одеса |
ЗОШ № 119 |
3 |
78 (30+18+30) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8281 |
ФУЧИЖИ В.В. |
16313 |
м. Рені |
ЗОШ №4 |
1 |
84 (30+27+27) |
З |
|
|
|
Потрібна Людмила Валентинівна |
8282 |
ХАБУКТАНОВА О.І. |
16334 |
с. Нерубайське |
Нерубайська ЗОШ № 2 |
2 |
78 (24+30+24) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
8283 |
ХАДЖИ А.О. |
16304 |
м. Білгород-Дністровський |
ЗОШ № 3 |
4 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
8284 |
ХАДЖИ Л.Ф. |
16155 |
м. Одеса |
ЗОШ № 81 |
2 |
45 (24+12+9) |
|
С1 |
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8285 |
ХАДЖИОГЛО М.О. |
16002 |
м. Білгород-Дністровський |
Шабівська ЗОШ |
10 |
136 (36+51+49) |
|
|
С2 |
С3 |
Мальована Наталія Спиридонівна |
8286 |
ХАДЖИОГЛО О.С. |
16012 |
м. Болград |
Гімназія ім. Г. С. Раковського |
8 |
140 (48+51+41) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Димитрова Світлана Яківна |
8287 |
ХАДЖИУ М. |
16056 |
м. Ізмаїл |
Озернянська ЗОШ |
3 |
102 (36+18+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Раділова Світлана Семенівна |
8288 |
ХАДЖІ А.К. |
16321 |
м. Рені |
Котловинська ЗОШ |
3 |
90 (30+24+36) |
|
|
|
С3 |
Потрібна Людмила Валентинівна |
8289 |
ХАДЖІМІТІ А.Д. |
16319 |
м. Рені |
Плавнінська ЗОШ |
9 |
79 (24+21+34) |
|
|
|
|
Потрібна Людмила Валентинівна |
8290 |
ХАЄЦЬКА Д.М. |
16131 |
м. Біляївка |
ЗОШ № 2 |
5 |
138 (42+51+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Щуренко Оксана Володимирівна |
8291 |
ХАЙНАЦЬКА Т.Д. |
16190 |
м. Одеса |
ЗОШ № 107 |
2 |
6 (0+0+6) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8292 |
ХАЙРУЛІНА Д.О. |
16090 |
м. Арциз |
Вознесенівська ЗОШ, Главанська ЗОШ |
5 |
174 (60+54+60) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
8293 |
ХАЛАЄВ М.В. |
16155 |
м. Одеса |
ЗОШ № 81 |
6 |
111 (30+42+39) |
|
|
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8294 |
ХАЛАЇМ Д.С. |
16244 |
с.Піщана |
НВК «Піщанська ЗОШ І-ІІІст.-ЗДО» |
8 |
147 (48+51+48) |
З |
|
|
|
Полуніна Світлана Володимирівна |
8295 |
ХАЛАЙ Д.В. |
16155 |
м. Одеса |
ЗОШ № 81 |
4 |
84 (30+18+36) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8296 |
ХАЛАНЧУК М.О. |
16196 |
м. Одеса |
Морський ліцей - ЗОШ №24 |
3 |
42 (24+12+6) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8297 |
ХАЛВАШИ С.Ф. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
3 |
108 (24+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8298 |
ХАЛИПЕНКО Х.Д. |
16141 |
м. Одеса |
Юрліцей |
10 |
64 (24+24+16) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8299 |
ХАЛІЛОВ Р.Ш. |
16118 |
смт Олександрівка, м.Чорноморськ |
Олександрівська ЗОШ |
3 |
114 (42+36+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Вакарь Яна Василівна |
8300 |
ХАЛІУЛІН Л.А. |
16251 |
м. Одеса |
ЗОШ № 14 |
1 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8301 |
ХАЛЮК М.В. |
16200 |
м. Ананьїв |
Збірна шкіл |
5 |
129 (48+45+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Ситнік Людмила Олександрівна |
8302 |
ХАЛЯВІН О.Б. |
16139 |
м. Одеса |
НВК № 263 |
4 |
78 (18+30+30) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8303 |
ХАМ С.С. |
16333 |
с. Мирне |
Мирненська ЗОШ І-ІІІ ст. |
8 |
146 (48+51+47) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
8304 |
ХАНДІЛЯН М.А. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
2 |
63 (30+27+6) |
|
С1 |
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8305 |
ХАНДОШКО В.Р. |
16168 |
м. Одеса |
ЗОШ № 35 |
8 |
113 (54+27+32) |
|
С1 |
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8306 |
ХАНДРИГА Ю.Д. |
16002 |
м. Білгород-Дністровський |
Шабівська ЗОШ |
1 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
8307 |
ХАНУ В.В. |
16187 |
м. Одеса |
ЗОШ №84 |
6 |
123 (42+51+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8308 |
ХАНУ К.В. |
16096 |
м. Арциз |
Надеждівська ЗОШ |
3 |
96 (30+30+36) |
|
|
|
С3 |
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
8309 |
ХАПИН Д.А. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
5 |
60 (18+36+6) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8310 |
ХАРИТОНОВ К.В. |
16242 |
смт. Тарутине |
Калачівська ЗОШ, НВК ЗОШ д/з с. Вознесенка-2 |
4 |
66 (30+12+24) |
|
|
|
|
Авілко Тетяна Григорівна |
8311 |
ХАРИТОНЧУК В.Є. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
2 |
78 (18+30+30) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
8312 |
ХАРИТОНЧУК Г.Д. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
1 |
51 (30+6+15) |
|
С1 |
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
8313 |
ХАРКАВЕНКО А.В. |
16123 |
с. Конопляне |
ОЗ «Коноплянська ЗОШ І-ІІІ ст. Коноплянської СР» |
3 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Басюк Олена Вікторівна |
8314 |
ХАРКОВЕНКО П.Р. |
16101 |
м. Ізмаїл |
ЗОШ № 8 |
5 |
78 (42+12+24) |
|
С1 |
|
|
Коколова Олена Дмитріївна |
8315 |
ХАРЛАН Н.Д. |
16256 |
м. Білгород-Дністровський |
Білгород-Дністровський НВК |
6 |
87 (48+24+15) |
|
С1 |
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
8316 |
ХАРТМАН Ш. |
16151 |
м. Одеса |
Хабат |
4 |
74 (20+24+30) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8317 |
ХАРТМАН Ш. |
16151 |
м. Одеса |
Хабат |
2 |
30 (12+12+6) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8318 |
ХАРХАЛУП В.Р. |
16144 |
м. Одеса |
ЗОШ № 130 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8319 |
ХАРЧЕНКО В.В. |
16327 |
с. Вигода |
Вигодянська ЗОШ І-ІІІ ст. |
11 |
58 (6+36+16) |
|
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
8320 |
ХАРЧЕНКО Г.Л. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
2 |
21 (6+9+6) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8321 |
ХАРЧЕНКО Д.О. |
16256 |
м. Білгород-Дністровський |
Білгород-Дністровський НВК |
9 |
98 (30+36+32) |
|
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
8322 |
ХАРЧУК Д.В. |
16049 |
смт. Овідіополь |
Миколаївська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
3 |
84 (30+24+30) |
|
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
8323 |
ХАРЬКОВСЬКИЙ О.І. |
16256 |
м. Білгород-Дністровський |
Білгород-Дністровський НВК |
9 |
57 (18+33+6) |
|
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
8324 |
ХАСАН О.А. |
16165 |
м. Одеса |
ЗОШ № 53 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8325 |
ХАТЬЯНОВ М.Д. |
16214 |
м. Одеса |
Ланжероновський |
3 |
102 (30+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8326 |
ХАТЮШИНА В.О. |
16166 |
м. Одеса |
ЗОШ № 40 |
3 |
44 (14+18+12) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8327 |
ХАУСТОВ О.С. |
16327 |
с. Вигода |
Вигодянська ЗОШ І-ІІІ ст. |
2 |
33 (12+15+6) |
|
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
8328 |
ХАХІНА А.В. |
16132 |
с. Червонознам’янка |
Червонознам’янська ЗОШ |
2 |
78 (24+30+24) |
З |
|
|
|
Піпер Олена Миколаївна |
8329 |
ХАЧАТРЯН Т.С. |
16153 |
м. Одеса |
ЗОШ № 119 |
4 |
6 (0+0+6) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8330 |
ХВОРОСТЯНА К.Д. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
3 |
96 (30+36+30) |
|
|
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8331 |
ХВОСТЕНКО М.О. |
16214 |
м. Одеса |
Ланжероновський |
2 |
78 (18+30+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8332 |
ХИВРІЧ Д.С. |
16139 |
м. Одеса |
НВК № 263 |
4 |
74 (32+24+18) |
|
С1 |
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8333 |
ХИМЧЕНКО К.О. |
16172 |
м. Одеса |
Гімназія №2 |
8 |
137 (48+45+44) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8334 |
ХИРЖЕУ В.О. |
16082 |
м. Арциз |
ЗОШ № 5 |
7 |
95 (18+39+38) |
|
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
8335 |
ХИРЛАК В.А. |
16310 |
м. Рені |
ЗОШ №1 |
2 |
45 (12+12+21) |
|
|
|
С3 |
Потрібна Людмила Валентинівна |
8336 |
ХИРЛАК О.А. |
16310 |
м. Рені |
ЗОШ №1 |
4 |
66 (18+24+24) |
|
|
|
|
Потрібна Людмила Валентинівна |
8337 |
ХИТРА А.В. |
16101 |
м. Ізмаїл |
ЗОШ № 8 |
3 |
72 (18+18+36) |
|
|
|
С3 |
Коколова Олена Дмитріївна |
8338 |
ХІБІН Н. |
16050 |
смт. Овідіополь |
Молодіжненська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
3 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
8339 |
ХІВРЕНКО О.О. |
16177 |
м. Одеса |
ЗОШ №63 |
4 |
100 (28+30+42) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8340 |
ХІЛІНСЬКА А.Л. |
16123 |
с. Конопляне |
ОЗ «Коноплянська ЗОШ І-ІІІ ст. Коноплянської СР» |
3 |
126 (42+36+48) |
З |
|
|
|
Басюк Олена Вікторівна |
8341 |
ХІМЕНКО Д.О. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
4 |
86 (38+18+30) |
|
С1 |
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8342 |
ХІОРА К.В. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
3 |
118 (40+42+36) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8343 |
ХЛАМОВА Ю.О. |
16330 |
с. Троїцьке |
Троїцький ЗЗСО І-ІІІ ст. |
3 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
8344 |
ХЛИСТУН А.С. |
16011 |
м. Ізмаїл |
Кириничанська ЗОШ |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Раділова Світлана Семенівна |
8345 |
ХЛОБИСТОВА А.О. |
16042 |
смт. Овідіополь |
Овідіопольський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – гімназія» |
3 |
126 (36+42+48) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
8346 |
ХЛЮСТІНА М.Ю. |
16279 |
м. Білгород-Дністровський |
Бритівська ЗОШ |
3 |
126 (36+42+48) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
8347 |
ХМАРА А.М. |
16256 |
м. Білгород-Дністровський |
Білгород-Дністровський НВК |
5 |
102 (30+33+39) |
|
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
8348 |
ХМАРЮК В.А. |
16053 |
смт. Овідіополь |
Прилиманська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
3 |
108 (36+30+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Феленко Ірина Григорівна |
8349 |
ХМЕЛЕВСЬКА А.О. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
7 |
106 (36+33+37) |
|
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
8350 |
ХМЕЛЯОВСЬКА К.Ю. |
16138 |
м. Одеса |
ЗОШ №43 |
4 |
100 (34+24+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8351 |
ХМУРИНСЬКИЙ Д.А. |
16145 |
м. Одеса |
НВК № 300 |
3 |
78 (18+30+30) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8352 |
ХОАНГ А.Д. |
16214 |
м. Одеса |
Ланжероновський |
4 |
86 (26+30+30) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8353 |
ХОАНГ Т.А. |
16214 |
м. Одеса |
Ланжероновський |
2 |
69 (24+24+21) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8354 |
ХОДИРЄВА А.О. |
16313 |
м. Рені |
ЗОШ №4 |
1 |
75 (24+24+27) |
З |
|
|
|
Потрібна Людмила Валентинівна |
8355 |
ХОДОРОВСЬКА Е.А. |
16172 |
м. Одеса |
Гімназія №2 |
10 |
142 (42+57+43) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8356 |
ХОДОСОВ Р.О. |
16118 |
смт Олександрівка, м.Чорноморськ |
Олександрівська ЗОШ |
2 |
57 (18+27+12) |
|
|
С2 |
|
Вакарь Яна Василівна |
8357 |
ХОЖА О.М. |
16312 |
м. Рені |
ЗОШ №3 |
8 |
119 (36+27+56) |
|
|
|
С3 |
Потрібна Людмила Валентинівна |
8358 |
ХОЛЕВКА Є.Є. |
16020 |
смт Велика Михайлівка |
Великомихайлівська опорна ЗОШ |
9 |
97 (30+33+34) |
|
|
|
|
Лукіянчук Наталія Павлівна |
8359 |
ХОЛОДОВСЬКА Н.В. |
16144 |
м. Одеса |
ЗОШ № 130 |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8360 |
ХОЛОДОВСЬКИЙ П.П. |
16310 |
м. Рені |
ЗОШ №1 |
3 |
74 (20+18+36) |
|
|
|
С3 |
Потрібна Людмила Валентинівна |
8361 |
ХОЛОСТЕНКО П.А. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
3 |
6 (0+0+6) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8362 |
ХОЛУДЄЄВ Н.С. |
16144 |
м. Одеса |
ЗОШ № 130 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8363 |
ХОЛЯВЇН М.А. |
16080 |
м. Арциз |
НВК ЗОШ № 1 гімназія |
3 |
44 (14+6+24) |
|
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
8364 |
ХОЛЯВКО К.С. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
10 |
98 (30+45+23) |
|
|
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8365 |
ХОЛЯВКО М.Д. |
16145 |
м. Одеса |
НВК № 300 |
4 |
102 (36+24+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8366 |
ХОМЕНКО В.О. |
16163 |
м. Одеса |
ЗОШ № 37 |
4 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8367 |
ХОМЕНКО Е.А. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
7 |
74 (30+12+32) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8368 |
ХОМЕНЧУК К.Д. |
16256 |
м. Білгород-Дністровський |
Білгород-Дністровський НВК |
7 |
71 (18+21+32) |
|
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
8369 |
ХОМИН Є.С. |
16049 |
смт. Овідіополь |
Миколаївська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
4 |
120 (42+42+36) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
8370 |
ХОМКОВИЧ В.А. |
16334 |
с. Нерубайське |
Нерубайська ЗОШ № 2 |
6 |
102 (42+27+33) |
|
С1 |
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
8371 |
ХОМЧЕНКО Р.С. |
16020 |
смт Велика Михайлівка |
Великомихайлівська опорна ЗОШ |
3 |
126 (36+42+48) |
З |
|
|
|
Лукіянчук Наталія Павлівна |
8372 |
ХОМЧЕНКО Х.С. |
16020 |
смт Велика Михайлівка |
Великомихайлівська опорна ЗОШ |
5 |
105 (36+36+33) |
|
|
|
|
Лукіянчук Наталія Павлівна |
8373 |
ХОМЧИК В.А. |
16163 |
м. Одеса |
ЗОШ № 37 |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8374 |
ХОМ'ЯК М.А. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
4 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8375 |
ХОРЕВА В.А. |
16177 |
м. Одеса |
ЗОШ №63 |
1 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8376 |
ХОРЕНЖИЙ Х.М. |
16156 |
м. Одеса |
ЗОШ № 86 |
5 |
69 (36+24+9) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8377 |
ХОРЄВА А.О. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
5 |
78 (12+36+30) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8378 |
ХОХЛАН К.Є. |
16242 |
смт. Тарутине |
Калачівська ЗОШ, НВК ЗОШ д/з с. Вознесенка-2 |
6 |
51 (18+21+12) |
|
|
|
|
Авілко Тетяна Григорівна |
8379 |
ХОХЛАН М.Є. |
16242 |
смт. Тарутине |
Калачівська ЗОШ, НВК ЗОШ д/з с. Вознесенка-2 |
2 |
48 (18+15+15) |
|
|
|
|
Авілко Тетяна Григорівна |
8380 |
ХОХРІНА І.Ю. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
4 |
108 (30+36+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Буткевич Валентина Григорівна |
8381 |
ХРАПОВА В.А. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
4 |
96 (42+30+24) |
|
С1 |
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8382 |
ХРИСТОВ В.Ю. |
16086 |
м. Арциз |
Холмська ЗОШ |
3 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
8383 |
ХРИСТОВ М.І. |
16082 |
м. Арциз |
ЗОШ № 5 |
2 |
81 (30+27+24) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
8384 |
ХРИСТЮК А.О. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
9 |
101 (36+42+23) |
|
|
С2 |
|
Буткевич Валентина Григорівна |
8385 |
ХРИСТЮК С.В. |
16082 |
м. Арциз |
ЗОШ № 5 |
4 |
132 (48+42+42) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
8386 |
ХРИСТЯНКО К.Ю. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
8 |
120 (42+27+51) |
|
С1 |
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8387 |
ХРІСТОФОРОВА Е.В. |
16155 |
м. Одеса |
ЗОШ № 81 |
6 |
45 (30+9+6) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8388 |
ХРУНИК А.А. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
4 |
120 (48+30+42) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8389 |
ХРУСТАЛЬОВ М. |
16033 |
м. Ізмаїл |
Український ліцей з поглибленим вивченням іноземних мов |
2 |
72 (24+24+24) |
З |
|
|
|
Назаренко Анастасія Ігорівна |
8390 |
ХУДЯКОВА А.Р. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
4 |
108 (36+36+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8391 |
ХУПЕНІЯ З.А. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
2 |
72 (24+27+21) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8392 |
ХУСАНІ А.М. |
16033 |
м. Ізмаїл |
Український ліцей з поглибленим вивченням іноземних мов |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Назаренко Анастасія Ігорівна |
8393 |
ХУСІД С.І. |
16151 |
м. Одеса |
Хабат |
10 |
81 (24+39+18) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8394 |
ХУТОРНА О.О. |
16241 |
смт. Тарутине |
НВК с. Малоярославець-2 |
8 |
134 (42+39+53) |
|
С1 |
|
С3 |
Авілко Тетяна Григорівна |
8395 |
ЦАБІЄВА Н.Б. |
16155 |
м. Одеса |
ЗОШ № 81 |
9 |
115 (42+39+34) |
|
С1 |
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8396 |
ЦАБІЙ К.В. |
16144 |
м. Одеса |
ЗОШ № 130 |
2 |
72 (24+21+27) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8397 |
ЦАВЕНКО А.В. |
16044 |
смт. Овідіополь |
Кароліно-Бугазька ЗОШ, Таїровська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
3 |
40 (22+12+6) |
|
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
8398 |
ЦАНКОВ І.С. |
16320 |
м. Рені |
Нагірнянська ЗОШ |
6 |
129 (54+36+39) |
|
С1 |
|
|
Потрібна Людмила Валентинівна |
8399 |
ЦАНКОВ М.Г. |
16320 |
м. Рені |
Нагірнянська ЗОШ |
2 |
63 (30+21+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Потрібна Людмила Валентинівна |
8400 |
ЦАНКОВА А.С. |
16316 |
м. Рені |
Лиманська ЗОШ |
11 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Потрібна Людмила Валентинівна |
8401 |
ЦАНКОВА К.Е. |
16322 |
м. Рені |
ЗОШ № 5 |
8 |
32 (12+6+14) |
|
|
|
|
Потрібна Людмила Валентинівна |
8402 |
ЦАРАЛУНГА В.В. |
16020 |
смт Велика Михайлівка |
Великомихайлівська опорна ЗОШ |
5 |
141 (48+45+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Лукіянчук Наталія Павлівна |
8403 |
ЦАРАН Д.В. |
16198 |
м. Одеса |
школа-інтернат №3 |
4 |
60 (12+24+24) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8404 |
ЦАРАН Т.О. |
16042 |
смт. Овідіополь |
Овідіопольський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – гімназія» |
3 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
8405 |
ЦАРЕЛУНГА А.О. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
6 |
117 (42+21+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8406 |
ЦАРЕЛУНГА М.К. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
2 |
60 (24+18+18) |
|
С1 |
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8407 |
ЦАРЕЛУНГА М.О. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
4 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8408 |
ЦАРЕНКО Б.Р. |
16046 |
смт. Овідіополь |
Йосипівська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
6 |
138 (42+39+57) |
|
С1 |
|
С3 |
Феленко Ірина Григорівна |
8409 |
ЦАРЬОВА А.Р. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
6 |
93 (42+24+27) |
|
С1 |
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8410 |
ЦАРЬОВА Д.С. |
16166 |
м. Одеса |
ЗОШ № 40 |
4 |
102 (42+30+30) |
|
С1 |
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8411 |
ЦАЦКІН Д.В. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
4 |
96 (24+30+42) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8412 |
ЦВЄТОК К.О. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
9 |
114 (30+36+48) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8413 |
ЦВІГУН А.С. |
16166 |
м. Одеса |
ЗОШ № 40 |
4 |
108 (42+30+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8414 |
ЦВІГУН М.С. |
16166 |
м. Одеса |
ЗОШ № 40 |
4 |
74 (26+18+30) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8415 |
ЦВІГУН Я.А. |
16165 |
м. Одеса |
ЗОШ № 53 |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8416 |
ЦЕБЕНЯК Д.О. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
2 |
72 (24+24+24) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8417 |
ЦЕЛІКОВА С.П. |
16080 |
м. Арциз |
НВК ЗОШ № 1 гімназія |
2 |
48 (24+15+9) |
|
С1 |
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
8418 |
ЦЕЛУЙКО Я.Р. |
16330 |
с. Троїцьке |
Троїцький ЗЗСО І-ІІІ ст. |
4 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
8419 |
ЦЕРНА В.О. |
16043 |
смт. Овідіополь |
Овідіопольська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 |
7 |
74 (18+21+35) |
|
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
8420 |
ЦЕХМІСТЕР К.В. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
2 |
81 (24+27+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8421 |
ЦЕХОВСЬКА А.Р. |
16053 |
смт. Овідіополь |
Прилиманська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
3 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
8422 |
ЦИБЕНКО С.Д. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
10 |
102 (24+54+24) |
|
|
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8423 |
ЦИБІЗОВА А.О. |
16190 |
м. Одеса |
ЗОШ № 107 |
4 |
132 (48+36+48) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8424 |
ЦИБОЛЮ В.С. |
16187 |
м. Одеса |
ЗОШ №84 |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8425 |
ЦИБУЛЬКО А.В. |
16330 |
с. Троїцьке |
Троїцький ЗЗСО І-ІІІ ст. |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
8426 |
ЦИБУЛЬСКАЯ О.А. |
16176 |
м. Одеса |
ДНЗ Одеський професійний ліцей будівництва та архітектури |
10 |
72 (24+33+15) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8427 |
ЦИБУЛЬСЬКА Д.В. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
4 |
108 (42+36+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Буткевич Валентина Григорівна |
8428 |
ЦИБУЛЬСЬКИЙ М.В. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
1 |
75 (30+18+27) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
8429 |
ЦИБУЛЬСЬКИЙ О.І. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
4 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
8430 |
ЦИГАНЕНКО М.А. |
16172 |
м. Одеса |
Гімназія №2 |
7 |
144 (48+39+57) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8431 |
ЦИГАНКОВ М.М. |
16090 |
м. Арциз |
Вознесенівська ЗОШ, Главанська ЗОШ |
3 |
88 (40+18+30) |
|
С1 |
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
8432 |
ЦИГЕНЕСКУ Р.А. |
16020 |
смт Велика Михайлівка |
Великомихайлівська опорна ЗОШ |
5 |
147 (48+57+42) |
З |
|
|
|
Лукіянчук Наталія Павлівна |
8433 |
ЦИГУЛЬОВА С.Д. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
6 |
111 (42+36+33) |
|
С1 |
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8434 |
ЦИКАЛО Д.Є. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
1 |
72 (24+18+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8435 |
ЦИМБАЛ І.Г. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
3 |
98 (26+30+42) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8436 |
ЦИМБАЛИСТ Б.Д. |
16166 |
м. Одеса |
ЗОШ № 40 |
5 |
141 (60+39+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8437 |
ЦИМБАЛЮК В.О. |
16333 |
с. Мирне |
Мирненська ЗОШ І-ІІІ ст. |
7 |
138 (48+39+51) |
|
С1 |
|
С3 |
Буткевич Валентина Григорівна |
8438 |
ЦИМБАЛЮК Є.Г. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
6 |
102 (36+36+30) |
|
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
8439 |
ЦИМБАЛЮК К.В. |
16327 |
с. Вигода |
Вигодянська ЗОШ І-ІІІ ст. |
5 |
147 (60+39+48) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
8440 |
ЦИНЯ В.С. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
4 |
126 (42+48+36) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8441 |
ЦИПАЄВ О.С. |
16256 |
м. Білгород-Дністровський |
Білгород-Дністровський НВК |
9 |
135 (24+60+51) |
|
|
С2 |
С3 |
Мальована Наталія Спиридонівна |
8442 |
ЦИРА В.А. |
16177 |
м. Одеса |
ЗОШ №63 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8443 |
ЦИРКУН О.В. |
16165 |
м. Одеса |
ЗОШ № 53 |
4 |
120 (30+48+42) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8444 |
ЦИСАР Ю.А. |
16153 |
м. Одеса |
ЗОШ № 119 |
4 |
102 (30+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8445 |
ЦИЦИЛЮК Д.А. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
1 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8446 |
ЦІНИК Н.В. |
16287 |
м. Березівка |
КЗЗСО № 2 м. Березівка |
3 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Бондар Любов Миколаївна |
8447 |
ЦОБЕНКО А.А. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
1 |
72 (24+18+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8448 |
ЦОБЕНКО Д.С. |
16144 |
м. Одеса |
ЗОШ № 130 |
3 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8449 |
ЦОЄВ О.О. |
16012 |
м. Болград |
Гімназія ім. Г. С. Раковського |
3 |
66 (18+18+30) |
|
|
|
|
Димитрова Світлана Яківна |
8450 |
ЦОПА Н.С. |
16163 |
м. Одеса |
ЗОШ № 37 |
3 |
114 (36+48+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8451 |
ЦУКАНОВА С.А. |
16256 |
м. Білгород-Дністровський |
Білгород-Дністровський НВК |
6 |
147 (60+45+42) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
8452 |
ЦУЛУКІДЗЕ А.Г. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
3 |
86 (20+36+30) |
|
|
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8453 |
ЦУПАЛЕНКО І.М. |
16309 |
м. Білгород-Дністровський |
КЗ НВК ім. С.О. Морозової |
2 |
81 (30+21+30) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
8454 |
ЦУПКО В.Р. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
6 |
105 (36+33+36) |
|
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
8455 |
ЦУПРА Д.О. |
16078 |
м. Білгород-Дністровський |
Випаснянська ЗОШ І-ІІ ст. |
4 |
132 (36+48+48) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
8456 |
ЦУРКАН В. . |
16186 |
м. Одеса |
ЗОШ №30 |
3 |
34 (22+0+12) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8457 |
ЦУРКАН В.Л. |
16023 |
смт Велика Михайлівка |
Новоолександрівська ЗОШ |
4 |
108 (30+36+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Лукіянчук Наталія Павлівна |
8458 |
ЦУРКАН Г.А. |
16166 |
м. Одеса |
ЗОШ № 40 |
4 |
104 (26+36+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8459 |
ЦУРКАН Є.В. |
16141 |
м. Одеса |
Юрліцей |
11 |
142 (36+57+49) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8460 |
ЦУРКАН Є.В. |
16155 |
м. Одеса |
ЗОШ № 81 |
2 |
84 (30+27+27) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8461 |
ЦУРКАН Є.О. |
16200 |
м. Ананьїв |
Збірна шкіл |
4 |
94 (28+30+36) |
|
|
|
С3 |
Ситнік Людмила Олександрівна |
8462 |
ЦУРКАН М.О. |
16042 |
смт. Овідіополь |
Овідіопольський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – гімназія» |
3 |
120 (36+36+48) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
8463 |
ЦУРКАН М.Р. |
16224 |
смт. Тарутине |
Євгенівський НВК ЗОШ д/з |
2 |
81 (24+27+30) |
З |
|
|
|
Авілко Тетяна Григорівна |
8464 |
ЦУРКАН Н.Ю. |
16256 |
м. Білгород-Дністровський |
Білгород-Дністровський НВК |
7 |
115 (30+33+52) |
|
|
|
С3 |
Мальована Наталія Спиридонівна |
8465 |
ЦУРКАН О.П. |
16050 |
смт. Овідіополь |
Молодіжненська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
9 |
120 (30+51+39) |
|
|
С2 |
|
Феленко Ірина Григорівна |
8466 |
ЦУЦКОВ А.О. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
4 |
78 (12+30+36) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8467 |
ЦУЦУЯН Д.П. |
16076 |
м. Білгород-Дністровський |
Удобненська ЗОШ |
4 |
102 (36+30+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Мальована Наталія Спиридонівна |
8468 |
ЦЬОРОХ І.Н. |
16214 |
м. Одеса |
Ланжероновський |
2 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8469 |
ЧАБАН А.А. |
16200 |
м. Ананьїв |
Збірна шкіл |
3 |
66 (30+18+18) |
|
|
|
|
Ситнік Людмила Олександрівна |
8470 |
ЧАБАН В.В. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
2 |
60 (24+21+15) |
|
С1 |
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8471 |
ЧАБАН В.О. |
16332 |
с. Паліївка |
Паліївська ЗОШ І-ІІ ст. |
1 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
8472 |
ЧАБАН Д.В. |
16279 |
м. Білгород-Дністровський |
Бритівська ЗОШ |
9 |
120 (30+51+39) |
|
|
С2 |
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
8473 |
ЧАБАН Е.В. |
16143 |
м. Одеса |
ЗОШ № 100 |
8 |
120 (30+33+57) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8474 |
ЧАБАН К.С. |
16332 |
с. Паліївка |
Паліївська ЗОШ І-ІІ ст. |
3 |
56 (26+18+12) |
|
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
8475 |
ЧАБАН Л.І. |
16200 |
м. Ананьїв |
Збірна шкіл |
2 |
87 (30+30+27) |
З |
|
|
|
Ситнік Людмила Олександрівна |
8476 |
ЧАБАН Н.О. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
5 |
87 (24+33+30) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8477 |
ЧАБАН О.В. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
2 |
51 (18+12+21) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8478 |
ЧАБАН О.О. |
16103 |
с. Богунове |
Богунівський НВК "ЗОШ І-ІІІ СТ. - ДС" |
3 |
114 (30+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Пузанова Майя Миколаївна |
8479 |
ЧАБАН П.М. |
16243 |
с. Пасицели |
Пасицелівська ЗОШ |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Полуніна Світлана Володимирівна |
8480 |
ЧАБАНЕНКО І.О. |
16309 |
м. Білгород-Дністровський |
КЗ НВК ім. С.О. Морозової |
4 |
126 (36+48+42) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
8481 |
ЧАБАНЕНКО К.О. |
16165 |
м. Одеса |
ЗОШ № 53 |
3 |
80 (26+24+30) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8482 |
ЧАБАНОВА С.В. |
16309 |
м. Білгород-Дністровський |
КЗ НВК ім. С.О. Морозової |
4 |
126 (36+48+42) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
8483 |
ЧАБАНЮК Д.О. |
16200 |
м. Ананьїв |
Збірна шкіл |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Ситнік Людмила Олександрівна |
8484 |
ЧАВА І.О. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
1 |
81 (30+21+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8485 |
ЧАГАРИНСЬКА К.В. |
16246 |
с. Сінне |
НВК Сінненська ЗОШ |
7 |
122 (42+36+44) |
|
С1 |
|
С3 |
Кирничанська Валентина Анатоліївна |
8486 |
ЧАЙКА К.П. |
16092 |
м. Арциз |
Павловська ЗОШ, Острівнянська ЗОШ |
6 |
126 (36+42+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
8487 |
ЧАЙКА О.М. |
16198 |
м. Одеса |
школа-інтернат №3 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8488 |
ЧАЙКА О.П. |
16092 |
м. Арциз |
Павловська ЗОШ, Острівнянська ЗОШ |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
8489 |
ЧАЙКОВСЬКА К.Ю. |
16256 |
м. Білгород-Дністровський |
Білгород-Дністровський НВК |
5 |
171 (54+60+57) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
8490 |
ЧАКІР Є.О. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
11 |
96 (30+27+39) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8491 |
ЧАКРЯН С.Р. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
3 |
50 (8+24+18) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8492 |
ЧАЛМОВА К.В. |
16320 |
м. Рені |
Нагірнянська ЗОШ |
8 |
77 (12+33+32) |
|
|
|
|
Потрібна Людмила Валентинівна |
8493 |
ЧАН К.Н. |
16156 |
м. Одеса |
ЗОШ № 86 |
9 |
87 (30+33+24) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8494 |
ЧАНЕВА А.В. |
16168 |
м. Одеса |
ЗОШ № 35 |
8 |
100 (18+39+43) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8495 |
ЧАНТУРІЯ М.В. |
16153 |
м. Одеса |
ЗОШ № 119 |
4 |
6 (0+0+6) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8496 |
ЧАНЬ Б.Н. |
16144 |
м. Одеса |
ЗОШ № 130 |
2 |
57 (24+18+15) |
|
С1 |
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8497 |
ЧАПАЙДА Л.Г. |
16463 |
смт. Миколаївка |
ОЗ «Миколаївська ЗОШ» |
6 |
99 (42+27+30) |
|
С1 |
|
|
Чорна Марія Петрівна |
8498 |
ЧАПИР К.В. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
2 |
75 (24+21+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8499 |
ЧАПКІН Є.В. |
16144 |
м. Одеса |
ЗОШ № 130 |
2 |
81 (30+27+24) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8500 |
ЧАПЛАК М.В. |
16279 |
м. Білгород-Дністровський |
Бритівська ЗОШ |
3 |
140 (44+48+48) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
8501 |
ЧАПЛЯ Г.О. |
16155 |
м. Одеса |
ЗОШ № 81 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8502 |
ЧАРКІНА О.А. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
3 |
66 (18+30+18) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8503 |
ЧАУШ І.К. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
2 |
81 (30+24+27) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8504 |
ЧАУШ К.І. |
16163 |
м. Одеса |
ЗОШ № 37 |
6 |
105 (42+39+24) |
|
С1 |
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8505 |
ЧАЧКО Б.Л. |
16151 |
м. Одеса |
Хабат |
8 |
103 (30+30+43) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8506 |
ЧВІЛЬОВ Ю.В. |
16139 |
м. Одеса |
НВК № 263 |
4 |
78 (24+30+24) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8507 |
ЧЕБАН А.В. |
16083 |
м. Арциз |
Кам’янська ЗОШ |
5 |
84 (42+33+9) |
|
С1 |
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
8508 |
ЧЕБАН А.О. |
16159 |
м. Одеса |
ЗОШ № 69 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8509 |
ЧЕБАН В.В. |
16312 |
м. Рені |
ЗОШ №3 |
8 |
149 (48+45+56) |
З |
|
|
|
Потрібна Людмила Валентинівна |
8510 |
ЧЕБАН В.В. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
8 |
139 (54+36+49) |
|
С1 |
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8511 |
ЧЕБАН В.Д. |
16086 |
м. Арциз |
Холмська ЗОШ |
1 |
66 (30+15+21) |
|
С1 |
|
С3 |
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
8512 |
ЧЕБАН В.Н. |
16050 |
смт. Овідіополь |
Молодіжненська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
4 |
126 (36+42+48) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
8513 |
ЧЕБАН Д.В. |
16320 |
м. Рені |
Нагірнянська ЗОШ |
2 |
81 (30+27+24) |
З |
|
|
|
Потрібна Людмила Валентинівна |
8514 |
ЧЕБАН Д.Д. |
16216 |
смт. Тарутине |
Бородинська ЗОШ |
4 |
114 (24+42+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Авілко Тетяна Григорівна |
8515 |
ЧЕБАН Є.А. |
16196 |
м. Одеса |
Морський ліцей - ЗОШ №24 |
3 |
74 (20+24+30) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8516 |
ЧЕБАН І.А. |
16083 |
м. Арциз |
Кам’янська ЗОШ |
1 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
8517 |
ЧЕБАН К. |
16153 |
м. Одеса |
ЗОШ № 119 |
4 |
102 (30+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8518 |
ЧЕБАН К.О. |
16216 |
смт. Тарутине |
Бородинська ЗОШ |
1 |
81 (24+27+30) |
З |
|
|
|
Авілко Тетяна Григорівна |
8519 |
ЧЕБАН М.Д. |
16320 |
м. Рені |
Нагірнянська ЗОШ |
6 |
123 (48+54+21) |
|
С1 |
С2 |
|
Потрібна Людмила Валентинівна |
8520 |
ЧЕБАН Р.Д. |
16214 |
м. Одеса |
Ланжероновський |
4 |
92 (32+30+30) |
|
С1 |
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8521 |
ЧЕБАН Р.І. |
16083 |
м. Арциз |
Кам’янська ЗОШ |
4 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
8522 |
ЧЕБАН Р.Р. |
16083 |
м. Арциз |
Кам’янська ЗОШ |
7 |
104 (24+33+47) |
|
|
|
С3 |
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
8523 |
ЧЕБАН Т.Д. |
16216 |
смт. Тарутине |
Бородинська ЗОШ |
7 |
141 (42+45+54) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Авілко Тетяна Григорівна |
8524 |
ЧЕБАН Т.О. |
16218 |
смт. Тарутине |
Тарутинський НВК ЗОШ д/з |
10 |
106 (30+45+31) |
|
|
С2 |
|
Авілко Тетяна Григорівна |
8525 |
ЧЕБАН Ю.В. |
16251 |
м. Одеса |
ЗОШ № 14 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8526 |
ЧЕБАНЕНКО С.В. |
16075 |
с.Адамівка |
Адамівська ЗОШ |
3 |
84 (24+18+42) |
|
|
|
С3 |
Мальована Наталія Спиридонівна |
8527 |
ЧЕБАНИЦЯ О.В. |
16313 |
м. Рені |
ЗОШ №4 |
5 |
78 (30+24+24) |
|
|
|
|
Потрібна Людмила Валентинівна |
8528 |
ЧЕБАНОВ Н.А. |
16140 |
м. Одеса |
ЗОШ № 89 |
2 |
33 (6+12+15) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8529 |
ЧЕБАНОВ О.В. |
16101 |
м. Ізмаїл |
ЗОШ № 8 |
4 |
102 (36+30+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Коколова Олена Дмитріївна |
8530 |
ЧЕБАНОВА Є.А. |
16012 |
м. Болград |
Гімназія ім. Г. С. Раковського |
3 |
80 (20+30+30) |
|
|
|
|
Димитрова Світлана Яківна |
8531 |
ЧЕБАНОВА К.О. |
16144 |
м. Одеса |
ЗОШ № 130 |
4 |
90 (24+30+36) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8532 |
ЧЕБАНУ Є.Ю. |
16311 |
м. Рені |
Ренійська гімназія |
3 |
120 (36+36+48) |
З |
|
|
|
Потрібна Людмила Валентинівна |
8533 |
ЧЕБАНУ С.Р. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
4 |
52 (16+24+12) |
|
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
8534 |
ЧЕБАНЮК А.О. |
16083 |
м. Арциз |
Кам’янська ЗОШ |
5 |
90 (42+36+12) |
|
С1 |
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
8535 |
ЧЕБИКІНА Д.О. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
1 |
54 (24+21+9) |
|
С1 |
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8536 |
ЧЕБОТАЄВ Б.О. |
16082 |
м. Арциз |
ЗОШ № 5 |
3 |
114 (30+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
8537 |
ЧЕБОТАЙ А.А. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
4 |
88 (28+18+42) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8538 |
ЧЕБОТАЙ Д.С. |
16251 |
м. Одеса |
ЗОШ № 14 |
2 |
75 (24+27+24) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8539 |
ЧЕБОТАР Б.А. |
16019 |
смт Велика Михайлівка |
Великомихайлівський НВК |
3 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Лукіянчук Наталія Павлівна |
8540 |
ЧЕБОТАР В.В. |
16092 |
м. Арциз |
Павловська ЗОШ, Острівнянська ЗОШ |
3 |
116 (32+42+42) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
8541 |
ЧЕБОТАР Д.В. |
16092 |
м. Арциз |
Павловська ЗОШ, Острівнянська ЗОШ |
5 |
90 (18+27+45) |
|
|
|
С3 |
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
8542 |
ЧЕБОТАР Ж.М. |
16078 |
м. Білгород-Дністровський |
Випаснянська ЗОШ І-ІІ ст. |
5 |
93 (42+24+27) |
|
С1 |
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
8543 |
ЧЕБОТАР М.І. |
16092 |
м. Арциз |
Павловська ЗОШ, Острівнянська ЗОШ |
6 |
129 (60+39+30) |
|
С1 |
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
8544 |
ЧЕБОТАРЬОВА Ю.О. |
16159 |
м. Одеса |
ЗОШ № 69 |
3 |
48 (12+24+12) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8545 |
ЧЕБОТАРЬОВА Ю.Р. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
3 |
78 (12+36+30) |
|
|
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8546 |
ЧЕГОДАР А.К. |
16144 |
м. Одеса |
ЗОШ № 130 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8547 |
ЧЕГРКО А.В. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
1 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
8548 |
ЧЕГУРКО В. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
7 |
86 (36+21+29) |
|
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
8549 |
ЧЕГУРКО Д.О. |
16304 |
м. Білгород-Дністровський |
ЗОШ № 3 |
3 |
114 (30+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Мальована Наталія Спиридонівна |
8550 |
ЧЕГУРКО О.О. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
4 |
114 (36+42+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Буткевич Валентина Григорівна |
8551 |
ЧЕГУРЯН К.М. |
16082 |
м. Арциз |
ЗОШ № 5 |
5 |
147 (54+48+45) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
8552 |
ЧЕКАЛЕНКО А.О. |
16163 |
м. Одеса |
ЗОШ № 37 |
4 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8553 |
ЧЕКАН Д.Е. |
16082 |
м. Арциз |
ЗОШ № 5 |
3 |
120 (36+36+48) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
8554 |
ЧЕКАНОВ А.Д. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
4 |
48 (12+24+12) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8555 |
ЧЕКАНОВСЬКА М.М. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
3 |
50 (14+12+24) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8556 |
ЧЕКЕРЕС С.В. |
16159 |
м. Одеса |
ЗОШ № 69 |
3 |
86 (26+30+30) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8557 |
ЧЕКМАРЬОВ Д.М. |
16279 |
м. Білгород-Дністровський |
Бритівська ЗОШ |
4 |
114 (30+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Мальована Наталія Спиридонівна |
8558 |
ЧЕКМАРЬОВ Л.М. |
16153 |
м. Одеса |
ЗОШ № 119 |
3 |
102 (36+36+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8559 |
ЧЕКМАРЬОВА О.І. |
16094 |
м. Арциз |
П.-Балківська ЗОШ |
3 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
8560 |
ЧЕКУШИНА А.О. |
16052 |
смт. Овідіополь |
Новодолинська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
4 |
84 (42+36+6) |
|
С1 |
С2 |
|
Феленко Ірина Григорівна |
8561 |
ЧЕЛАК А. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
1 |
72 (24+24+24) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
8562 |
ЧЕЛАК А.Г. |
16080 |
м. Арциз |
НВК ЗОШ № 1 гімназія |
3 |
60 (24+12+24) |
|
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
8563 |
ЧЕЛАК Є.Г. |
16080 |
м. Арциз |
НВК ЗОШ № 1 гімназія |
7 |
92 (18+30+44) |
|
|
|
С3 |
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
8564 |
ЧЕЛЕЛЮК А.С. |
16196 |
м. Одеса |
Морський ліцей - ЗОШ №24 |
2 |
27 (0+15+12) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8565 |
ЧЕЛИШЕВ В.Є. |
16155 |
м. Одеса |
ЗОШ № 81 |
3 |
74 (14+24+36) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8566 |
ЧЕЛИШЕВ П.Є. |
16155 |
м. Одеса |
ЗОШ № 81 |
3 |
104 (32+36+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8567 |
ЧЕНДАРОГЛО В.В. |
16166 |
м. Одеса |
ЗОШ № 40 |
2 |
84 (30+27+27) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8568 |
ЧЕНКОВ Є.Р. |
16138 |
м. Одеса |
ЗОШ №43 |
5 |
108 (42+42+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8569 |
ЧЕНУША В.О. |
16317 |
м. Рені |
Орлівська ЗОШ |
3 |
132 (42+48+42) |
З |
|
|
|
Потрібна Людмила Валентинівна |
8570 |
ЧЕНЧИК Д.О. |
16200 |
м. Ананьїв |
Збірна шкіл |
2 |
84 (30+27+27) |
З |
|
|
|
Ситнік Людмила Олександрівна |
8571 |
ЧЕПОВСЬКИЙ О. |
16334 |
с. Нерубайське |
Нерубайська ЗОШ № 2 |
3 |
110 (26+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Буткевич Валентина Григорівна |
8572 |
ЧЕПУРЖИНСЬКИЙ О.О. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
3 |
72 (24+24+24) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8573 |
ЧЕПУРІНА Т.В. |
16041 |
смт. Овідіополь |
Великодолинська ЗОШ №2 |
4 |
108 (18+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Феленко Ірина Григорівна |
8574 |
ЧЕПУРНОЙ Б.О. |
16095 |
м. Арциз |
Н.-Іванівська ЗОШ |
3 |
110 (38+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
8575 |
ЧЕРБАДЖИ К.М. |
16094 |
м. Арциз |
П.-Балківська ЗОШ |
1 |
81 (30+27+24) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
8576 |
ЧЕРБАДЖИ Я.В. |
16080 |
м. Арциз |
НВК ЗОШ № 1 гімназія |
8 |
110 (42+27+41) |
|
С1 |
|
С3 |
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
8577 |
ЧЕРВЕНККВА Н.В. |
16061 |
с. Василівка |
Василівська ЗОШ |
6 |
111 (36+39+36) |
|
|
|
|
Кунєва Марина Дмитрівна |
8578 |
ЧЕРВЕНКОВА К.І. |
16218 |
смт. Тарутине |
Тарутинський НВК ЗОШ д/з |
3 |
120 (30+42+48) |
З |
|
|
|
Авілко Тетяна Григорівна |
8579 |
ЧЕРВІНКО Р.В. |
16101 |
м. Ізмаїл |
ЗОШ № 8 |
4 |
86 (20+30+36) |
|
|
|
С3 |
Коколова Олена Дмитріївна |
8580 |
ЧЕРГУЦА О.О. |
16094 |
м. Арциз |
П.-Балківська ЗОШ |
1 |
78 (30+21+27) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
8581 |
ЧЕРДАКОГЛОВ Г.М. |
16084 |
м. Арциз |
ЗОШ № 3 |
6 |
123 (36+57+30) |
|
|
С2 |
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
8582 |
ЧЕРДИНЦЕВ В.Ю. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
4 |
138 (48+48+42) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8583 |
ЧЕРЕВАТОВА Д.Р. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
6 |
84 (36+30+18) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8584 |
ЧЕРЕВКО М.А. |
16166 |
м. Одеса |
ЗОШ № 40 |
3 |
72 (18+24+30) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8585 |
ЧЕРЕДНИЧЕНКО А.Р. |
16044 |
смт. Овідіополь |
Кароліно-Бугазька ЗОШ, Таїровська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
2 |
69 (24+24+21) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Феленко Ірина Григорівна |
8586 |
ЧЕРЕДНИЧЕНКО Д.О. |
16078 |
м. Білгород-Дністровський |
Випаснянська ЗОШ І-ІІ ст. |
6 |
150 (48+51+51) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
8587 |
ЧЕРЕДНИЧЕНКО М.О. |
16078 |
м. Білгород-Дністровський |
Випаснянська ЗОШ І-ІІ ст. |
4 |
132 (36+48+48) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
8588 |
ЧЕРЕДНІЧЕНКО М.В. |
16048 |
смт. Овідіополь |
Мар'янівська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
3 |
138 (48+48+42) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
8589 |
ЧЕРЕПАНОВА Г.С. |
16214 |
м. Одеса |
Ланжероновський |
3 |
66 (6+30+30) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8590 |
ЧЕРЕЧЕНКО К.В. |
16313 |
м. Рені |
ЗОШ №4 |
3 |
60 (18+18+24) |
|
|
|
|
Потрібна Людмила Валентинівна |
8591 |
ЧЕРЕШНЮК В.І. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
2 |
69 (24+24+21) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8592 |
ЧЕРКАСОВА В. |
16153 |
м. Одеса |
ЗОШ № 119 |
4 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8593 |
ЧЕРКЕС Е.С. |
16082 |
м. Арциз |
ЗОШ № 5 |
6 |
147 (48+45+54) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
8594 |
ЧЕРМАН Д.П. |
16019 |
смт Велика Михайлівка |
Великомихайлівський НВК |
4 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Лукіянчук Наталія Павлівна |
8595 |
ЧЕРНАТ К.І. |
16144 |
м. Одеса |
ЗОШ № 130 |
3 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8596 |
ЧЕРНЕВА Д.А. |
16086 |
м. Арциз |
Холмська ЗОШ |
3 |
126 (36+48+42) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
8597 |
ЧЕРНЕГА С.І. |
16144 |
м. Одеса |
ЗОШ № 130 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8598 |
ЧЕРНЕЛІВСЬКА Т.О. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
2 |
87 (30+30+27) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
8599 |
ЧЕРНЕНКО А.С. |
16334 |
с. Нерубайське |
Нерубайська ЗОШ № 2 |
2 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
8600 |
ЧЕРНЕНКО Д.М. |
16159 |
м. Одеса |
ЗОШ № 69 |
4 |
114 (42+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8601 |
ЧЕРНЕНКО К.А. |
16175 |
м. Одеса |
Ліцей |
11 |
144 (42+51+51) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8602 |
ЧЕРНЕНКО М.О. |
16002 |
м. Білгород-Дністровський |
Шабівська ЗОШ |
9 |
113 (36+39+38) |
|
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
8603 |
ЧЕРНЕНКО О.С. |
16047 |
смт. Овідіополь |
Калаглійська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
3 |
126 (42+36+48) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
8604 |
ЧЕРНЕНЛО І.М. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
3 |
114 (36+36+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Буткевич Валентина Григорівна |
8605 |
ЧЕРНЕНЬКА В.Д. |
16196 |
м. Одеса |
Морський ліцей - ЗОШ №24 |
2 |
72 (24+21+27) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8606 |
ЧЕРНЄВ А.М. |
16321 |
м. Рені |
Котловинська ЗОШ |
3 |
24 (12+6+6) |
|
|
|
|
Потрібна Людмила Валентинівна |
8607 |
ЧЕРНЄВА Є.М. |
16094 |
м. Арциз |
П.-Балківська ЗОШ |
1 |
84 (30+27+27) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
8608 |
ЧЕРНИХ А. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
5 |
87 (36+21+30) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8609 |
ЧЕРНИЦЯ В.С. |
16243 |
с. Пасицели |
Пасицелівська ЗОШ |
3 |
120 (30+42+48) |
З |
|
|
|
Полуніна Світлана Володимирівна |
8610 |
ЧЕРНИЦЯ В.С. |
16243 |
с. Пасицели |
Пасицелівська ЗОШ |
5 |
150 (54+42+54) |
З |
|
|
|
Полуніна Світлана Володимирівна |
8611 |
ЧЕРНИШ Е.М. |
16141 |
м. Одеса |
Юрліцей |
8 |
136 (48+45+43) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8612 |
ЧЕРНИШ О.В. |
16101 |
м. Ізмаїл |
ЗОШ № 8 |
5 |
33 (18+9+6) |
|
|
|
|
Коколова Олена Дмитріївна |
8613 |
ЧЕРНИШЕВА О.О. |
16138 |
м. Одеса |
ЗОШ №43 |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8614 |
ЧЕРНИШЕНКО В.Е. |
16172 |
м. Одеса |
Гімназія №2 |
7 |
18 (18+0+0) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8615 |
ЧЕРНИШОВ А.Ю. |
16172 |
м. Одеса |
Гімназія №2 |
9 |
137 (42+51+44) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8616 |
ЧЕРНИШОВА В.М. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8617 |
ЧЕРНИШОВА В.О. |
16163 |
м. Одеса |
ЗОШ № 37 |
2 |
81 (24+27+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8618 |
ЧЕРНІЄНКО К.А. |
16101 |
м. Ізмаїл |
ЗОШ № 8 |
2 |
75 (30+18+27) |
З |
|
|
|
Коколова Олена Дмитріївна |
8619 |
ЧЕРНІЙ К.В. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
8 |
97 (30+27+40) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8620 |
ЧЕРНІКОВА В. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
4 |
100 (22+36+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8621 |
ЧЕРНІКОВА М.М. |
16151 |
м. Одеса |
Хабат |
2 |
48 (18+24+6) |
|
|
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8622 |
ЧЕРНІЛЕВСЬКА А.О. |
16102 |
Фонтанка |
Фонтанський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія» |
4 |
80 (26+24+30) |
|
|
|
|
Бабич Ольга Борисівна |
8623 |
ЧЕРНОБИЛЬ В.С. |
16046 |
смт. Овідіополь |
Йосипівська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
7 |
95 (18+39+38) |
|
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
8624 |
ЧЕРНОВА В.С. |
16304 |
м. Білгород-Дністровський |
ЗОШ № 3 |
4 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
8625 |
ЧЕРНОВА Д.О. |
16112 |
м. Ізмаїл |
Новонекрасівська ЗОШ |
5 |
135 (36+51+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Раділова Світлана Семенівна |
8626 |
ЧЕРНОГОР Д.В. |
16101 |
м. Ізмаїл |
ЗОШ № 8 |
2 |
39 (12+9+18) |
|
|
|
|
Коколова Олена Дмитріївна |
8627 |
ЧЕРНОКУЛЬСЬКА А.С. |
16002 |
м. Білгород-Дністровський |
Шабівська ЗОШ |
6 |
153 (42+60+51) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
8628 |
ЧЕРНОЛЕВ Л.В. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
3 |
100 (28+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Буткевич Валентина Григорівна |
8629 |
ЧЕРНОЛУЦЬКИЙ А.П. |
16260 |
с. Чернече |
НВК «Чернеченська ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ» |
4 |
86 (26+36+24) |
|
|
С2 |
|
Полуніна Світлана Володимирівна |
8630 |
ЧЕРНОЛУЦЬКИЙ П.П. |
16260 |
с. Чернече |
НВК «Чернеченська ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ» |
3 |
84 (18+30+36) |
|
|
|
С3 |
Полуніна Світлана Володимирівна |
8631 |
ЧЕРНОМОРОВ К.Р. |
16208 |
м. Одеса |
ЗОШ № 33 |
1 |
66 (18+18+30) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8632 |
ЧЕРНОПИЩУК В.В. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
2 |
33 (18+9+6) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8633 |
ЧЕРНОПЯТОВ Н.С. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
5 |
66 (18+18+30) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8634 |
ЧЕРНОУСОВА С.І. |
16186 |
м. Одеса |
ЗОШ №30 |
3 |
132 (36+48+48) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8635 |
ЧЕРНОШУК Т.І. |
16101 |
м. Ізмаїл |
ЗОШ № 8 |
5 |
96 (24+42+30) |
|
|
С2 |
|
Коколова Олена Дмитріївна |
8636 |
ЧЕРНУХА В.А. |
16082 |
м. Арциз |
ЗОШ № 5 |
3 |
114 (30+36+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
8637 |
ЧЕРНЯ І.А. |
16311 |
м. Рені |
Ренійська гімназія |
4 |
78 (30+30+18) |
|
|
|
|
Потрібна Людмила Валентинівна |
8638 |
ЧЕРНЯВСЬКА В.Д. |
16190 |
м. Одеса |
ЗОШ № 107 |
4 |
114 (48+24+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8639 |
ЧЕРНЯВСЬКИЙ К.І. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
7 |
104 (24+39+41) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8640 |
ЧЕРНЯВСЬКИЙ Т.Г. |
16140 |
м. Одеса |
ЗОШ № 89 |
2 |
81 (30+27+24) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8641 |
ЧЕРНЯЄВА М.А. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
4 |
86 (32+18+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8642 |
ЧЕРНЯК Д.С. |
16042 |
смт. Овідіополь |
Овідіопольський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – гімназія» |
8 |
135 (42+39+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Феленко Ірина Григорівна |
8643 |
ЧЕРНЯНУ А.В. |
16314 |
м. Рені |
Ренійський НВК-ліцей |
6 |
90 (36+21+33) |
|
|
|
|
Потрібна Людмила Валентинівна |
8644 |
ЧЕРНЯНУ В.Д. |
16317 |
м. Рені |
Орлівська ЗОШ |
5 |
120 (48+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Потрібна Людмила Валентинівна |
8645 |
ЧЕРНЯНУ К.Г. |
16317 |
м. Рені |
Орлівська ЗОШ |
5 |
57 (24+18+15) |
|
|
|
|
Потрібна Людмила Валентинівна |
8646 |
ЧЕТВЕРЯКОВА В.А. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
1 |
69 (24+24+21) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8647 |
ЧЕТВЕРЯКОВА Д.Д. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
2 |
81 (30+27+24) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8648 |
ЧЕТОВ М.В. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
4 |
52 (28+18+6) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8649 |
ЧЕФТАЄВ М.О. |
16330 |
с. Троїцьке |
Троїцький ЗЗСО І-ІІІ ст. |
2 |
69 (30+18+21) |
|
С1 |
|
С3 |
Буткевич Валентина Григорівна |
8650 |
ЧЕЧИЛО О.О. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
9 |
96 (36+36+24) |
|
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
8651 |
ЧЕЧУЄВА А.С. |
16102 |
Фонтанка |
Фонтанський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія» |
4 |
74 (14+30+30) |
|
|
|
|
Бабич Ольга Борисівна |
8652 |
ЧЄРНОВА В.Є. |
16155 |
м. Одеса |
ЗОШ № 81 |
6 |
90 (30+36+24) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8653 |
ЧЖОУ А. |
16159 |
м. Одеса |
ЗОШ № 69 |
2 |
84 (30+27+27) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8654 |
ЧЖУ М.А. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
1 |
66 (24+18+24) |
|
С1 |
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8655 |
ЧИБОТАР А. |
16224 |
смт. Тарутине |
Євгенівський НВК ЗОШ д/з |
3 |
60 (12+24+24) |
|
|
|
|
Авілко Тетяна Григорівна |
8656 |
ЧИГИРЬОВА А.П. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
3 |
90 (30+24+36) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8657 |
ЧИЖ І.А. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
6 |
45 (30+9+6) |
|
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
8658 |
ЧИКАНЧІ О.І. |
16166 |
м. Одеса |
ЗОШ № 40 |
5 |
102 (36+36+30) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8659 |
ЧИРКІНЯН А.Ю. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
9 |
111 (24+57+30) |
|
|
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8660 |
ЧИЧАН Д.В. |
16095 |
м. Арциз |
Н.-Іванівська ЗОШ |
2 |
69 (24+24+21) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
8661 |
ЧІБІРДІНА У.О. |
16159 |
м. Одеса |
ЗОШ № 69 |
4 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8662 |
ЧІБОТАР А.А. |
16224 |
смт. Тарутине |
Євгенівський НВК ЗОШ д/з |
6 |
120 (42+45+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Авілко Тетяна Григорівна |
8663 |
ЧІБУК Д.В. |
16256 |
м. Білгород-Дністровський |
Білгород-Дністровський НВК |
6 |
102 (42+27+33) |
|
С1 |
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
8664 |
ЧІВГА А.І. |
16012 |
м. Болград |
Гімназія ім. Г. С. Раковського |
4 |
114 (42+30+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Димитрова Світлана Яківна |
8665 |
ЧІКІНА П.Д. |
16251 |
м. Одеса |
ЗОШ № 14 |
4 |
20 (14+0+6) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8666 |
ЧІЛІБІЙСЬКИЙ Д.Г. |
16033 |
м. Ізмаїл |
Український ліцей з поглибленим вивченням іноземних мов |
4 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Назаренко Анастасія Ігорівна |
8667 |
ЧІЛІК В. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
4 |
100 (22+36+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8668 |
ЧІНКОВ В.Є. |
16096 |
м. Арциз |
Надеждівська ЗОШ |
3 |
80 (26+30+24) |
|
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
8669 |
ЧІРКОВ К.С. |
16012 |
м. Болград |
Гімназія ім. Г. С. Раковського |
6 |
117 (48+33+36) |
|
С1 |
|
|
Димитрова Світлана Яківна |
8670 |
ЧІРКОВА С.А. |
16214 |
м. Одеса |
Ланжероновський |
2 |
78 (30+18+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8671 |
ЧІФЛІКЛІЙ М.Д. |
16011 |
м. Ізмаїл |
Кириничанська ЗОШ |
10 |
140 (48+54+38) |
|
С1 |
С2 |
|
Раділова Світлана Семенівна |
8672 |
ЧМИХАЛЕНКО Я О Я. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
6 |
126 (48+45+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8673 |
ЧМУХ К.О. |
16140 |
м. Одеса |
ЗОШ № 89 |
4 |
118 (40+36+42) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8674 |
ЧОБАН Р.І. |
16312 |
м. Рені |
ЗОШ №3 |
4 |
80 (26+36+18) |
|
|
С2 |
|
Потрібна Людмила Валентинівна |
8675 |
ЧОБАНОГЛО А.В. |
16172 |
м. Одеса |
Гімназія №2 |
9 |
59 (18+39+2) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8676 |
ЧОБАНУ Г.В. |
16216 |
смт. Тарутине |
Бородинська ЗОШ |
3 |
114 (30+36+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Авілко Тетяна Григорівна |
8677 |
ЧОБОТАР Я.В. |
16165 |
м. Одеса |
ЗОШ № 53 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8678 |
ЧОЛАК А.О. |
16082 |
м. Арциз |
ЗОШ № 5 |
3 |
84 (24+42+18) |
|
|
С2 |
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
8679 |
ЧОЛАК Д.Д. |
16090 |
м. Арциз |
Вознесенівська ЗОШ, Главанська ЗОШ |
8 |
148 (42+51+55) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
8680 |
ЧОЛАК Е.О. |
16312 |
м. Рені |
ЗОШ №3 |
3 |
114 (30+36+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Потрібна Людмила Валентинівна |
8681 |
ЧОЛАК Є.І. |
16081 |
м. Арциз |
НВК ЗОШ № 4 ліцей |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
8682 |
ЧОЛАК О.В. |
16080 |
м. Арциз |
НВК ЗОШ № 1 гімназія |
1 |
84 (30+27+27) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
8683 |
ЧОНКА І.М. |
16090 |
м. Арциз |
Вознесенівська ЗОШ, Главанська ЗОШ |
4 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
8684 |
ЧОНКА Л.М. |
16090 |
м. Арциз |
Вознесенівська ЗОШ, Главанська ЗОШ |
3 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
8685 |
ЧОРИШ Н.А. |
16033 |
м. Ізмаїл |
Український ліцей з поглибленим вивченням іноземних мов |
4 |
126 (36+42+48) |
З |
|
|
|
Назаренко Анастасія Ігорівна |
8686 |
ЧОРНА М.А. |
16327 |
с. Вигода |
Вигодянська ЗОШ І-ІІІ ст. |
4 |
120 (30+42+48) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
8687 |
ЧОРНА М.В. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
8 |
87 (42+9+36) |
|
С1 |
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8688 |
ЧОРНА П.Ю. |
16151 |
м. Одеса |
Хабат |
7 |
116 (36+36+44) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8689 |
ЧОРНА Ю.І. |
16046 |
смт. Овідіополь |
Йосипівська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
6 |
138 (48+51+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Феленко Ірина Григорівна |
8690 |
ЧОРНЕНЬКИЙ Г.С. |
16172 |
м. Одеса |
Гімназія №2 |
7 |
122 (36+42+44) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8691 |
ЧОРНИЙ А.В. |
16151 |
м. Одеса |
Хабат |
3 |
110 (38+36+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8692 |
ЧОРНИЙ В.В. |
16138 |
м. Одеса |
ЗОШ №43 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8693 |
ЧОРНИЙ М.О. |
16140 |
м. Одеса |
ЗОШ № 89 |
5 |
162 (60+51+51) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8694 |
ЧОРНИЙ С.Є. |
16153 |
м. Одеса |
ЗОШ № 119 |
3 |
102 (30+30+42) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8695 |
ЧОРНОБАЙ М.С. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8696 |
ЧОРНОГУЗ Д.В. |
16165 |
м. Одеса |
ЗОШ № 53 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8697 |
ЧОРНОЛУЦЬКА Д.В. |
16260 |
с. Чернече |
НВК «Чернеченська ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ» |
4 |
80 (20+36+24) |
|
|
С2 |
|
Полуніна Світлана Володимирівна |
8698 |
ЧОРНОМОРЕЦЬ К.В. |
16052 |
смт. Овідіополь |
Новодолинська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
3 |
120 (42+36+42) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
8699 |
ЧОРНОПИЩУК А.О. |
16019 |
смт Велика Михайлівка |
Великомихайлівський НВК |
1 |
69 (24+18+27) |
|
С1 |
|
С3 |
Лукіянчук Наталія Павлівна |
8700 |
ЧОРНОПИЩУК А.О. |
16019 |
смт Велика Михайлівка |
Великомихайлівський НВК |
1 |
81 (30+24+27) |
З |
|
|
|
Лукіянчук Наталія Павлівна |
8701 |
ЧУБАРКО Т.І. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
2 |
63 (12+27+24) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8702 |
ЧУБАРУК Є.С. |
16304 |
м. Білгород-Дністровський |
ЗОШ № 3 |
4 |
86 (14+30+42) |
|
|
|
С3 |
Мальована Наталія Спиридонівна |
8703 |
ЧУБЕНКО Є. . |
16053 |
смт. Овідіополь |
Прилиманська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
3 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
8704 |
ЧУБЕНКО Н.С. |
16141 |
м. Одеса |
Юрліцей |
11 |
118 (30+51+37) |
|
|
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8705 |
ЧУБУК Д.О. |
16306 |
м. Білгород-Дністровський |
ЗОШ № 9 |
2 |
69 (12+27+30) |
|
|
С2 |
С3 |
Мальована Наталія Спиридонівна |
8706 |
ЧУБУЧЕНКО М.В. |
16155 |
м. Одеса |
ЗОШ № 81 |
1 |
81 (24+27+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8707 |
ЧУБЧЕНКО Ю.А. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
2 |
63 (30+27+6) |
|
С1 |
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8708 |
ЧУВАКОВ О.Г. |
16330 |
с. Троїцьке |
Троїцький ЗЗСО І-ІІІ ст. |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
8709 |
ЧУВАКОВ О.М. |
16165 |
м. Одеса |
ЗОШ № 53 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8710 |
ЧУВАКОВА Д.О. |
16330 |
с. Троїцьке |
Троїцький ЗЗСО І-ІІІ ст. |
10 |
105 (18+45+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Буткевич Валентина Григорівна |
8711 |
ЧУВАЛЬСЬКА В.С. |
16275 |
смт Велика Михайлівка |
Новопетрівська ЗОШ |
2 |
81 (30+27+24) |
З |
|
|
|
Лукіянчук Наталія Павлівна |
8712 |
ЧУДАК О.Є. |
16165 |
м. Одеса |
ЗОШ № 53 |
4 |
80 (32+18+30) |
|
С1 |
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8713 |
ЧУДІН Ю.С. |
16051 |
смт. Овідіополь |
Великодолинський НВК(ЗОШ-ліцей), Надлиманська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
4 |
114 (30+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Феленко Ірина Григорівна |
8714 |
ЧУДНА А.С. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
3 |
126 (36+42+48) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8715 |
ЧУЄВ В.С. |
16123 |
с. Конопляне |
ОЗ «Коноплянська ЗОШ І-ІІІ ст. Коноплянської СР» |
3 |
126 (42+36+48) |
З |
|
|
|
Басюк Олена Вікторівна |
8716 |
ЧУЙКО Д.А. |
16334 |
с. Нерубайське |
Нерубайська ЗОШ № 2 |
1 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
8717 |
ЧУМАК А.В. |
16313 |
м. Рені |
ЗОШ №4 |
1 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Потрібна Людмила Валентинівна |
8718 |
ЧУМАК В.В. |
16166 |
м. Одеса |
ЗОШ № 40 |
2 |
84 (30+27+27) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8719 |
ЧУМАК Д.Г. |
16166 |
м. Одеса |
ЗОШ № 40 |
4 |
114 (30+48+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8720 |
ЧУМАК Д.С. |
16083 |
м. Арциз |
Кам’янська ЗОШ |
8 |
69 (12+30+27) |
|
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
8721 |
ЧУМАК К.М. |
16033 |
м. Ізмаїл |
Український ліцей з поглибленим вивченням іноземних мов |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Назаренко Анастасія Ігорівна |
8722 |
ЧУМАК О.О. |
16172 |
м. Одеса |
Гімназія №2 |
9 |
111 (36+51+24) |
|
|
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8723 |
ЧУМАК О.О. |
16095 |
м. Арциз |
Н.-Іванівська ЗОШ |
4 |
68 (20+18+30) |
|
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
8724 |
ЧУМАЧЕНКО А.А. |
16144 |
м. Одеса |
ЗОШ № 130 |
2 |
54 (12+21+21) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8725 |
ЧУМАЧЕНКО А.В. |
16327 |
с. Вигода |
Вигодянська ЗОШ І-ІІІ ст. |
2 |
63 (30+18+15) |
|
С1 |
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
8726 |
ЧУМАЧЕНКО В.К. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
5 |
69 (24+21+24) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8727 |
ЧУМАЧЕНКО Д.О. |
16163 |
м. Одеса |
ЗОШ № 37 |
2 |
78 (24+27+27) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8728 |
ЧУМАЧЕНКО Є.І. |
16002 |
м. Білгород-Дністровський |
Шабівська ЗОШ |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
8729 |
ЧУМАЧЕНКО І.М. |
16080 |
м. Арциз |
НВК ЗОШ № 1 гімназія |
1 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
8730 |
ЧУМАЧЕНКО М.В. |
16078 |
м. Білгород-Дністровський |
Випаснянська ЗОШ І-ІІ ст. |
3 |
108 (36+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
8731 |
ЧУМАЧЕНКО М.М. |
16177 |
м. Одеса |
ЗОШ №63 |
3 |
78 (24+36+18) |
|
|
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8732 |
ЧУМАЧЕНКО М.Р. |
16165 |
м. Одеса |
ЗОШ № 53 |
1 |
81 (30+24+27) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8733 |
ЧУМАЧЕНКО М.Т. |
16112 |
м. Ізмаїл |
Новонекрасівська ЗОШ |
4 |
92 (20+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Раділова Світлана Семенівна |
8734 |
ЧУМАЧЕНКО Т.В. |
16327 |
с. Вигода |
Вигодянська ЗОШ І-ІІІ ст. |
9 |
81 (12+45+24) |
|
|
С2 |
|
Буткевич Валентина Григорівна |
8735 |
ЧУМАЧЕНКО Ю.С. |
16181 |
м. Одеса |
ЗОШ №71 |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8736 |
ЧУМАЧЕНКО Я.Г. |
16177 |
м. Одеса |
ЗОШ №63 |
3 |
78 (30+30+18) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8737 |
ЧУМЛЯР Д.К. |
16307 |
м. Білгород-Дністровський |
ЗОШ № 11 |
3 |
108 (24+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Мальована Наталія Спиридонівна |
8738 |
ЧУМОЧЕНКО Д.А. |
16093 |
м. Арциз |
Мирнопільська ЗОШ |
1 |
6 (0+0+6) |
|
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
8739 |
ЧУНІХІН Л.О. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
3 |
42 (18+6+18) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8740 |
ЧУПАК В.О. |
16256 |
м. Білгород-Дністровський |
Білгород-Дністровський НВК |
8 |
107 (36+39+32) |
|
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
8741 |
ЧУРГУЛІЯ Г.Д. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
7 |
58 (24+12+22) |
|
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
8742 |
ЧУРГУЛІЯ Л.Д. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
9 |
91 (42+39+10) |
|
С1 |
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
8743 |
ЧУРИЛІН М.В. |
16306 |
м. Білгород-Дністровський |
ЗОШ № 9 |
4 |
66 (24+24+18) |
|
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
8744 |
ЧУРІЛОВ С.В. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
3 |
82 (22+30+30) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8745 |
ЧУСОВ Д. |
16050 |
смт. Овідіополь |
Молодіжненська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
8 |
110 (42+33+35) |
|
С1 |
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
8746 |
ЧУХ Н.І. |
16048 |
смт. Овідіополь |
Мар'янівська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
3 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
8747 |
ЧУХРІЙ А.М. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
6 |
132 (54+39+39) |
|
С1 |
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8748 |
ЧУХРІЙ Є.Р. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
8 |
47 (30+6+11) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8749 |
ЧУХРІЙ М.Д. |
16148 |
м. Одеса |
Гімназія № 9 |
2 |
57 (18+21+18) |
|
|
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8750 |
ЧЬОРНИЙ Д.Д. |
16176 |
м. Одеса |
ДНЗ Одеський професійний ліцей будівництва та архітектури |
10 |
65 (12+24+29) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8751 |
ШАБАЛІН В.Є. |
16251 |
м. Одеса |
ЗОШ № 14 |
2 |
84 (30+27+27) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8752 |
ШАБАНОВ О.О. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
1 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8753 |
ШАБАТУРА В.А. |
16144 |
м. Одеса |
ЗОШ № 130 |
3 |
120 (42+36+42) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8754 |
ШАВКУНОВ Д.А. |
16241 |
смт. Тарутине |
НВК с. Малоярославець-2 |
7 |
118 (24+42+52) |
|
|
С2 |
С3 |
Авілко Тетяна Григорівна |
8755 |
ШАВЛАК А.А. |
16148 |
м. Одеса |
Гімназія № 9 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8756 |
ШАВЛОВСЬКА В.Е. |
16092 |
м. Арциз |
Павловська ЗОШ, Острівнянська ЗОШ |
6 |
138 (48+45+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
8757 |
ШАВРУК С.Т. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
3 |
96 (24+42+30) |
|
|
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8758 |
ШАЄВИЧ З.А. |
16166 |
м. Одеса |
ЗОШ № 40 |
3 |
86 (32+18+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8759 |
ШАЙТАН А.В. |
16076 |
м. Білгород-Дністровський |
Удобненська ЗОШ |
3 |
96 (30+36+30) |
|
|
С2 |
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
8760 |
ШАЙТАН О.В. |
16076 |
м. Білгород-Дністровський |
Удобненська ЗОШ |
4 |
78 (12+36+30) |
|
|
С2 |
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
8761 |
ШАЛАЙ Д.К. |
16019 |
смт Велика Михайлівка |
Великомихайлівський НВК |
6 |
120 (48+24+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Лукіянчук Наталія Павлівна |
8762 |
ШАЛАМОВ С.С. |
16176 |
м. Одеса |
ДНЗ Одеський професійний ліцей будівництва та архітектури |
10 |
126 (30+60+36) |
|
|
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8763 |
ШАЛАР О.Л. |
16198 |
м. Одеса |
школа-інтернат №3 |
1 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8764 |
ШАЛДИБІНА Е.Д. |
16139 |
м. Одеса |
НВК № 263 |
4 |
84 (30+24+30) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8765 |
ШАЛІНСЬКИЙ В.В. |
16260 |
с. Чернече |
НВК «Чернеченська ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ» |
2 |
45 (18+15+12) |
|
|
|
|
Полуніна Світлана Володимирівна |
8766 |
ШАЛІНСЬКИЙ С.М. |
16246 |
с. Сінне |
НВК Сінненська ЗОШ |
4 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Кирничанська Валентина Анатоліївна |
8767 |
ШАМРАЙ В.В. |
16200 |
м. Ананьїв |
Збірна шкіл |
7 |
42 (6+18+18) |
|
|
|
|
Ситнік Людмила Олександрівна |
8768 |
ШАНДРИК А.Е. |
16092 |
м. Арциз |
Павловська ЗОШ, Острівнянська ЗОШ |
6 |
144 (42+51+51) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
8769 |
ШАНІН М.М. |
16138 |
м. Одеса |
ЗОШ №43 |
2 |
78 (30+27+21) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8770 |
ШАНЯ М.В. |
16159 |
м. Одеса |
ЗОШ № 69 |
4 |
114 (36+30+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8771 |
ШАПІЛОВА К.Д. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
5 |
27 (18+6+3) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8772 |
ШАПІРА С.О. |
16155 |
м. Одеса |
ЗОШ № 81 |
7 |
82 (24+12+46) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8773 |
ШАПІРО А.Г. |
16151 |
м. Одеса |
Хабат |
2 |
75 (30+21+24) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8774 |
ШАПЛЯК М.Д. |
16165 |
м. Одеса |
ЗОШ № 53 |
4 |
96 (24+30+42) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8775 |
ШАПОВАЛ А.В. |
16045 |
смт. Овідіополь |
Барабойська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
2 |
78 (30+21+27) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
8776 |
ШАПОВАЛ А.Р. |
16190 |
м. Одеса |
ЗОШ № 107 |
4 |
118 (46+36+36) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8777 |
ШАПОВАЛ Д.В. |
16327 |
с. Вигода |
Вигодянська ЗОШ І-ІІІ ст. |
8 |
41 (24+6+11) |
|
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
8778 |
ШАПОВАЛ І.О. |
16334 |
с. Нерубайське |
Нерубайська ЗОШ № 2 |
4 |
74 (20+30+24) |
|
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
8779 |
ШАПОВАЛ К.О. |
16334 |
с. Нерубайське |
Нерубайська ЗОШ № 2 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
8780 |
ШАПОВАЛЕНКО А.С. |
16020 |
смт Велика Михайлівка |
Великомихайлівська опорна ЗОШ |
3 |
126 (30+48+48) |
З |
|
|
|
Лукіянчук Наталія Павлівна |
8781 |
ШАПОВАЛЕНКО І.І. |
16200 |
м. Ананьїв |
Збірна шкіл |
4 |
80 (14+30+36) |
|
|
|
С3 |
Ситнік Людмила Олександрівна |
8782 |
ШАПОВАЛЕНКО С.О. |
16020 |
смт Велика Михайлівка |
Великомихайлівська опорна ЗОШ |
1 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Лукіянчук Наталія Павлівна |
8783 |
ШАПОВАЛОВ К.І. |
16214 |
м. Одеса |
Ланжероновський |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8784 |
ШАПОВАЛОВА А.А. |
16310 |
м. Рені |
ЗОШ №1 |
2 |
54 (24+15+15) |
|
С1 |
|
|
Потрібна Людмила Валентинівна |
8785 |
ШАПОВАЛОВА М.О. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
4 |
114 (30+36+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8786 |
ШАПРАН В.В. |
16196 |
м. Одеса |
Морський ліцей - ЗОШ №24 |
8 |
106 (30+21+55) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8787 |
ШАРАНДАК Т.Д. |
16177 |
м. Одеса |
ЗОШ №63 |
2 |
72 (30+21+21) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8788 |
ШАРАПОВ М.М. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
4 |
102 (30+42+30) |
|
|
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8789 |
ШАРАХМАТОВ О.В. |
16168 |
м. Одеса |
ЗОШ № 35 |
3 |
102 (42+30+30) |
|
С1 |
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8790 |
ШАРІЙ А. |
16132 |
с. Червонознам’янка |
Червонознам’янська ЗОШ |
4 |
30 (6+12+12) |
|
|
|
|
Піпер Олена Миколаївна |
8791 |
ШАРІПОВА П.Д. |
16052 |
смт. Овідіополь |
Новодолинська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
2 |
78 (24+30+24) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
8792 |
ШАРКОВ В.І. |
16224 |
смт. Тарутине |
Євгенівський НВК ЗОШ д/з |
7 |
73 (24+18+31) |
|
|
|
|
Авілко Тетяна Григорівна |
8793 |
ШАРКОВ С.І. |
16224 |
смт. Тарутине |
Євгенівський НВК ЗОШ д/з |
3 |
38 (8+18+12) |
|
|
|
|
Авілко Тетяна Григорівна |
8794 |
ШАРКОВА С.К. |
16168 |
м. Одеса |
ЗОШ № 35 |
8 |
97 (30+33+34) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8795 |
ШАСТАЛ Д.Р. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8796 |
ШАТИРОВА А.Д. |
16101 |
м. Ізмаїл |
ЗОШ № 8 |
3 |
96 (36+30+30) |
|
С1 |
|
|
Коколова Олена Дмитріївна |
8797 |
ШАТИРОВА Д.О. |
16101 |
м. Ізмаїл |
ЗОШ № 8 |
4 |
50 (20+6+24) |
|
|
|
|
Коколова Олена Дмитріївна |
8798 |
ШАФІКОВА П.Б. |
16083 |
м. Арциз |
Кам’янська ЗОШ |
4 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
8799 |
ШАХРАЙ О. |
16200 |
м. Ананьїв |
Збірна шкіл |
5 |
171 (54+60+57) |
З |
|
|
|
Ситнік Людмила Олександрівна |
8800 |
ШАЦ Д.А. |
16327 |
с. Вигода |
Вигодянська ЗОШ І-ІІІ ст. |
2 |
72 (24+30+18) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
8801 |
ШАЦЬКА В.Р. |
16080 |
м. Арциз |
НВК ЗОШ № 1 гімназія |
5 |
99 (36+21+42) |
|
|
|
С3 |
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
8802 |
ШАШКОВА Н.А. |
16121 |
смт. Радісне |
Радісненська ЗОШ |
4 |
120 (36+48+36) |
З |
|
|
|
Красильникова Руслана Євгенівна |
8803 |
ШАЮ М.І. |
16216 |
смт. Тарутине |
Бородинська ЗОШ |
3 |
120 (36+36+48) |
З |
|
|
|
Авілко Тетяна Григорівна |
8804 |
ШВАБРІН Д.С. |
16102 |
Фонтанка |
Фонтанський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія» |
5 |
105 (42+30+33) |
|
С1 |
|
|
Бабич Ольга Борисівна |
8805 |
ШВАГА К.Є. |
16279 |
м. Білгород-Дністровський |
Бритівська ЗОШ |
3 |
126 (36+42+48) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
8806 |
ШВАГА Я.Є. |
16279 |
м. Білгород-Дністровський |
Бритівська ЗОШ |
8 |
119 (42+39+38) |
|
С1 |
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
8807 |
ШВАИКА А.В. |
16163 |
м. Одеса |
ЗОШ № 37 |
3 |
40 (22+12+6) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8808 |
ШВАЧКА А.Е. |
16165 |
м. Одеса |
ЗОШ № 53 |
1 |
84 (30+27+27) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8809 |
ШВАЧУНОВА К.С. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
2 |
60 (30+24+6) |
|
С1 |
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8810 |
ШВЕДОВ В.О. |
16196 |
м. Одеса |
Морський ліцей - ЗОШ №24 |
5 |
87 (48+21+18) |
|
С1 |
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8811 |
ШВЕЦОВА В.М. |
16122 |
с. Жовтень |
Збірна шкіл Ширяївського району |
7 |
128 (48+39+41) |
|
С1 |
|
С3 |
Татаріна Альбіна Миколаївна |
8812 |
ШВЕЦОВА Л.М. |
16123 |
с. Конопляне |
ОЗ «Коноплянська ЗОШ І-ІІІ ст. Коноплянської СР» |
3 |
126 (42+36+48) |
З |
|
|
|
Басюк Олена Вікторівна |
8813 |
ШВЕЦЬ В.В. |
16045 |
смт. Овідіополь |
Барабойська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
8814 |
ШВЕЦЬ Г. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
3 |
54 (0+24+30) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8815 |
ШВЕЦЬ Є.М. |
16141 |
м. Одеса |
Юрліцей |
10 |
90 (30+39+21) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8816 |
ШВЕЦЬ Є.С. |
16042 |
смт. Овідіополь |
Овідіопольський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – гімназія» |
3 |
120 (42+42+36) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
8817 |
ШВЕЦЬ І.А. |
16118 |
смт Олександрівка, м.Чорноморськ |
Олександрівська ЗОШ |
4 |
96 (30+30+36) |
|
|
|
С3 |
Вакарь Яна Василівна |
8818 |
ШВЕЦЬ І.О. |
16103 |
с. Богунове |
Богунівський НВК "ЗОШ І-ІІІ СТ. - ДС" |
10 |
148 (36+54+58) |
З |
|
|
|
Пузанова Майя Миколаївна |
8819 |
ШВЕЦЬ К.В. |
16041 |
смт. Овідіополь |
Великодолинська ЗОШ №2 |
2 |
33 (18+6+9) |
|
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
8820 |
ШВЕЦЬ П.П. |
16333 |
с. Мирне |
Мирненська ЗОШ І-ІІІ ст. |
6 |
78 (30+24+24) |
|
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
8821 |
ШВИДКИЙ М.І. |
16021 |
смт Велика Михайлівка |
Новоборисівська ЗОШ |
2 |
81 (30+27+24) |
З |
|
|
|
Лукіянчук Наталія Павлівна |
8822 |
ШВОРАК Н.О. |
16275 |
смт Велика Михайлівка |
Новопетрівська ЗОШ |
2 |
81 (30+27+24) |
З |
|
|
|
Лукіянчук Наталія Павлівна |
8823 |
ШЕБЄК В.В. |
16318 |
м. Рені |
Новосільський НВК |
6 |
84 (36+21+27) |
|
|
|
|
Потрібна Людмила Валентинівна |
8824 |
ШЕВА М.З. |
16151 |
м. Одеса |
Хабат |
5 |
93 (30+42+21) |
|
|
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8825 |
ШЕВЕЛЕНКО А.М. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
4 |
80 (26+30+24) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8826 |
ШЕВЕЧНКО О.І. |
16210 |
с. Северинівка |
Северинівська ЗОШ |
2 |
51 (18+12+21) |
|
|
|
С3 |
Іриченко Лілія Миколаївна |
8827 |
ШЕВКОПЛЯС А.О. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
2 |
51 (6+18+27) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8828 |
ШЕВРАКОВА В.С. |
16200 |
м. Ананьїв |
Збірна шкіл |
4 |
126 (36+48+42) |
З |
|
|
|
Ситнік Людмила Олександрівна |
8829 |
ШЕВЦОВ В.П. |
16042 |
смт. Овідіополь |
Овідіопольський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – гімназія» |
3 |
114 (36+30+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Феленко Ірина Григорівна |
8830 |
ШЕВЧЕНКО А. |
16132 |
с. Червонознам’янка |
Червонознам’янська ЗОШ |
4 |
90 (36+18+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Піпер Олена Миколаївна |
8831 |
ШЕВЧЕНКО А.А. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
4 |
54 (24+24+6) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8832 |
ШЕВЧЕНКО А.В. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
9 |
147 (36+54+57) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8833 |
ШЕВЧЕНКО А.О. |
16139 |
м. Одеса |
НВК № 263 |
3 |
96 (30+30+36) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8834 |
ШЕВЧЕНКО А.Я. |
16165 |
м. Одеса |
ЗОШ № 53 |
4 |
96 (36+30+30) |
|
С1 |
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8835 |
ШЕВЧЕНКО В. |
16080 |
м. Арциз |
НВК ЗОШ № 1 гімназія |
8 |
108 (30+39+39) |
|
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
8836 |
ШЕВЧЕНКО В.В. |
16300 |
м. Ізмаїл |
Муравлівська ЗОШ |
6 |
75 (18+36+21) |
|
|
|
|
Раділова Світлана Семенівна |
8837 |
ШЕВЧЕНКО В.В. |
16165 |
м. Одеса |
ЗОШ № 53 |
2 |
72 (30+15+27) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8838 |
ШЕВЧЕНКО В.М. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
7 |
123 (42+39+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8839 |
ШЕВЧЕНКО Д.Г. |
16229 |
смт. Тарутине |
Петрівська-2 ЗОШ |
6 |
75 (18+39+18) |
|
|
|
|
Авілко Тетяна Григорівна |
8840 |
ШЕВЧЕНКО Д.О. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
7 |
137 (36+45+56) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8841 |
ШЕВЧЕНКО Д.С. |
16002 |
м. Білгород-Дністровський |
Шабівська ЗОШ |
10 |
112 (30+45+37) |
|
|
С2 |
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
8842 |
ШЕВЧЕНКО Д.С. |
16138 |
м. Одеса |
ЗОШ №43 |
4 |
44 (14+6+24) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8843 |
ШЕВЧЕНКО Е. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8844 |
ШЕВЧЕНКО Е.М. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8845 |
ШЕВЧЕНКО Є.А. |
16334 |
с. Нерубайське |
Нерубайська ЗОШ № 2 |
3 |
126 (36+42+48) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
8846 |
ШЕВЧЕНКО І.В. |
16042 |
смт. Овідіополь |
Овідіопольський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – гімназія» |
3 |
108 (36+36+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Феленко Ірина Григорівна |
8847 |
ШЕВЧЕНКО К.А. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8848 |
ШЕВЧЕНКО М.О. |
16327 |
с. Вигода |
Вигодянська ЗОШ І-ІІІ ст. |
3 |
84 (30+30+24) |
|
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
8849 |
ШЕВЧЕНКО М.С. |
16078 |
м. Білгород-Дністровський |
Випаснянська ЗОШ І-ІІ ст. |
5 |
111 (36+51+24) |
|
|
С2 |
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
8850 |
ШЕВЧЕНКО М.С. |
16078 |
м. Білгород-Дністровський |
Випаснянська ЗОШ І-ІІ ст. |
2 |
81 (30+27+24) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
8851 |
ШЕВЧЕНКО О.С. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
1 |
54 (30+12+12) |
|
С1 |
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
8852 |
ШЕВЧЕНКО С.В. |
16251 |
м. Одеса |
ЗОШ № 14 |
4 |
110 (44+36+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8853 |
ШЕВЧЕНКО С.О. |
16327 |
с. Вигода |
Вигодянська ЗОШ І-ІІІ ст. |
2 |
21 (0+9+12) |
|
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
8854 |
ШЕВЧЕНКО У.В. |
16165 |
м. Одеса |
ЗОШ № 53 |
2 |
57 (24+21+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8855 |
ШЕВЧЕНКО Х.В. |
16082 |
м. Арциз |
ЗОШ № 5 |
6 |
147 (54+39+54) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
8856 |
ШЕВЧУК А.О. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
2 |
60 (30+24+6) |
|
С1 |
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8857 |
ШЕВЧУК Д. |
16181 |
м. Одеса |
ЗОШ №71 |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8858 |
ШЕВЧУК Д.В. |
16002 |
м. Білгород-Дністровський |
Шабівська ЗОШ |
6 |
75 (24+24+27) |
|
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
8859 |
ШЕВЧУК І.В. |
16165 |
м. Одеса |
ЗОШ № 53 |
4 |
74 (14+24+36) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8860 |
ШЕВЧУК М.В. |
16002 |
м. Білгород-Дністровський |
Шабівська ЗОШ |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
8861 |
ШЕВЧУК М.Ю. |
16255 |
с. Пужайково |
НВК «Пужайківська ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ» |
4 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Полуніна Світлана Володимирівна |
8862 |
ШЕВЧУК О.В. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
11 |
117 (30+42+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8863 |
ШЕДЕВР К.О. |
16327 |
с. Вигода |
Вигодянська ЗОШ І-ІІІ ст. |
8 |
91 (24+27+40) |
|
|
|
С3 |
Буткевич Валентина Григорівна |
8864 |
ШЕЙКА Л.Ю. |
16132 |
с. Червонознам’янка |
Червонознам’янська ЗОШ |
4 |
132 (48+42+42) |
З |
|
|
|
Піпер Олена Миколаївна |
8865 |
ШЕКАЛО А.І. |
16046 |
смт. Овідіополь |
Йосипівська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
6 |
144 (48+45+51) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
8866 |
ШЕЛЕМЕНЦЕВ П.І. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
6 |
114 (42+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8867 |
ШЕЛЕПАЛО О.О. |
16172 |
м. Одеса |
Гімназія №2 |
6 |
135 (54+45+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8868 |
ШЕЛЕСТОВИЧ В.С. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
7 |
112 (42+33+37) |
|
С1 |
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8869 |
ШЕЛЕСТЮК В.А. |
16153 |
м. Одеса |
ЗОШ № 119 |
3 |
72 (36+18+18) |
|
С1 |
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8870 |
ШЕЛКОВСЬКА І.О. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
7 |
120 (24+39+57) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8871 |
ШЕЛЬМУК К. |
16181 |
м. Одеса |
ЗОШ №71 |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8872 |
ШЕМЕТ А.Ф. |
16089 |
м. Арциз |
Вишняковська ЗОШ |
1 |
81 (30+24+27) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
8873 |
ШЕМЕТ А.Ф. |
16089 |
м. Арциз |
Вишняковська ЗОШ |
5 |
159 (54+57+48) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
8874 |
ШЕНДЕРУК Л.В. |
16269 |
с. Новополь |
Новопольська ЗОШ І-ІІ ст |
8 |
139 (30+51+58) |
|
|
С2 |
С3 |
Полуніна Світлана Володимирівна |
8875 |
ШЕНКОВ А.В. |
16012 |
м. Болград |
Гімназія ім. Г. С. Раковського |
6 |
111 (54+33+24) |
|
С1 |
|
|
Димитрова Світлана Яківна |
8876 |
ШЕНЦОВА К.В. |
16053 |
смт. Овідіополь |
Прилиманська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
4 |
114 (36+36+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Феленко Ірина Григорівна |
8877 |
ШЕПЕЛЕВ Д.С. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
6 |
111 (42+36+33) |
|
С1 |
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8878 |
ШЕПЕЛЬ К.В. |
16042 |
смт. Овідіополь |
Овідіопольський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – гімназія» |
3 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
8879 |
ШЕПЕЛЬ К.В. |
16186 |
м. Одеса |
ЗОШ №30 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8880 |
ШЕПЕЛЬ М.О. |
16196 |
м. Одеса |
Морський ліцей - ЗОШ №24 |
5 |
90 (42+15+33) |
|
С1 |
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8881 |
ШЕПТІЛІС С.С. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
6 |
72 (36+24+12) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8882 |
ШЕРЕМЕТ Д.В. |
16153 |
м. Одеса |
ЗОШ № 119 |
3 |
90 (30+30+30) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8883 |
ШЕРЕМЕТ К.В. |
16153 |
м. Одеса |
ЗОШ № 119 |
4 |
90 (36+30+24) |
|
С1 |
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8884 |
ШЕРЕМЕТ Н.В. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
8885 |
ШЕРЕМЕТ С.О. |
16096 |
м. Арциз |
Надеждівська ЗОШ |
4 |
84 (24+24+36) |
|
|
|
С3 |
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
8886 |
ШЕРЕМЕТА Н.А. |
16155 |
м. Одеса |
ЗОШ № 81 |
5 |
129 (54+33+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8887 |
ШЕРСТЮК М.П. |
16309 |
м. Білгород-Дністровський |
КЗ НВК ім. С.О. Морозової |
4 |
108 (30+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Мальована Наталія Спиридонівна |
8888 |
ШЕРШЕНЮК О.С. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8889 |
ШЕРШНЬОВ Д.Д. |
16155 |
м. Одеса |
ЗОШ № 81 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8890 |
ШЕРШУН І.О. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
9 |
101 (24+30+47) |
|
|
|
С3 |
Буткевич Валентина Григорівна |
8891 |
ШЕРШУН К.О. |
16163 |
м. Одеса |
ЗОШ № 37 |
4 |
114 (36+36+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8892 |
ШЕСТАКОВ О. |
16139 |
м. Одеса |
НВК № 263 |
3 |
68 (20+30+18) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8893 |
ШЕСТОПАЛОВА В.Д. |
16122 |
с. Жовтень |
Збірна шкіл Ширяївського району |
8 |
144 (42+45+57) |
З |
|
|
|
Татаріна Альбіна Миколаївна |
8894 |
ШЕФЕР П.В. |
16256 |
м. Білгород-Дністровський |
Білгород-Дністровський НВК |
9 |
97 (42+42+13) |
|
С1 |
С2 |
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
8895 |
ШИБАНОВ І.Л. |
16172 |
м. Одеса |
Гімназія №2 |
10 |
129 (30+51+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8896 |
ШИДЕРОВА А.Р. |
16086 |
м. Арциз |
Холмська ЗОШ |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
8897 |
ШИКІНА А.М. |
16021 |
смт Велика Михайлівка |
Новоборисівська ЗОШ |
3 |
90 (36+36+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Лукіянчук Наталія Павлівна |
8898 |
ШИЛІНГОВСЬКА Є.В. |
16190 |
м. Одеса |
ЗОШ № 107 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8899 |
ШИЛОВ В.А. |
16155 |
м. Одеса |
ЗОШ № 81 |
2 |
66 (18+30+18) |
|
|
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8900 |
ШИМКО З.С. |
16198 |
м. Одеса |
школа-інтернат №3 |
1 |
81 (24+27+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8901 |
ШИМКО К.С. |
16176 |
м. Одеса |
ДНЗ Одеський професійний ліцей будівництва та архітектури |
10 |
94 (18+45+31) |
|
|
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8902 |
ШИМКО М.Д. |
16053 |
смт. Овідіополь |
Прилиманська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
4 |
86 (20+36+30) |
|
|
С2 |
|
Феленко Ірина Григорівна |
8903 |
ШИНКАРЕНКО К.П. |
16093 |
м. Арциз |
Мирнопільська ЗОШ |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
8904 |
ШИНКАРЕНКО О.Ю. |
16155 |
м. Одеса |
ЗОШ № 81 |
4 |
98 (26+30+42) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8905 |
ШИПІТА К.Є. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
4 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8906 |
ШИПОВА А.М. |
16244 |
с.Піщана |
НВК «Піщанська ЗОШ І-ІІІст.-ЗДО» |
10 |
84 (30+24+30) |
|
|
|
|
Полуніна Світлана Володимирівна |
8907 |
ШИРМА Є.О. |
16255 |
с. Пужайково |
НВК «Пужайківська ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ» |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Полуніна Світлана Володимирівна |
8908 |
ШИРОКОВ М.М. |
16172 |
м. Одеса |
Гімназія №2 |
6 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8909 |
ШИРОКОВА С.А. |
16166 |
м. Одеса |
ЗОШ № 40 |
4 |
102 (42+24+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8910 |
ШИШКЕВИЧ Я.Р. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
3 |
86 (14+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8911 |
ШИШКІН Т.П. |
16051 |
смт. Овідіополь |
Великодолинський НВК(ЗОШ-ліцей), Надлиманська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
4 |
126 (42+36+48) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
8912 |
ШИШКОВ Г.П. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
4 |
70 (28+30+12) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8913 |
ШИШОВА Д.Д. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
2 |
42 (12+12+18) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8914 |
ШИЯНОВ А.В. |
16138 |
м. Одеса |
ЗОШ №43 |
4 |
54 (36+6+12) |
|
С1 |
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8915 |
ШИЯНОВСЬКИЙ Г.С. |
16035 |
смт. Овідіополь |
Великодолинський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – гімназія» |
3 |
96 (36+24+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Феленко Ірина Григорівна |
8916 |
ШКАРПІТА С.О. |
16172 |
м. Одеса |
Гімназія №2 |
9 |
97 (24+51+22) |
|
|
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8917 |
ШКАРУБСЬКА В.М. |
16186 |
м. Одеса |
ЗОШ №30 |
4 |
120 (42+42+36) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8918 |
ШКАРУПІЛО В.В. |
16166 |
м. Одеса |
ЗОШ № 40 |
9 |
96 (24+27+45) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8919 |
ШКВАР С.П. |
16279 |
м. Білгород-Дністровський |
Бритівська ЗОШ |
1 |
63 (30+15+18) |
|
С1 |
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
8920 |
ШКЕОПУ Д.В. |
16056 |
м. Ізмаїл |
Озернянська ЗОШ |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Раділова Світлана Семенівна |
8921 |
ШКЕПЕСКО Д.Г. |
16012 |
м. Болград |
Гімназія ім. Г. С. Раковського |
3 |
62 (20+24+18) |
|
|
|
|
Димитрова Світлана Яківна |
8922 |
ШКЕПУ Я.М. |
16056 |
м. Ізмаїл |
Озернянська ЗОШ |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Раділова Світлана Семенівна |
8923 |
ШКІМБОВА С.С. |
16144 |
м. Одеса |
ЗОШ № 130 |
3 |
126 (36+48+42) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8924 |
ШКІОПУ А.Д. |
16056 |
м. Ізмаїл |
Озернянська ЗОШ |
1 |
78 (24+27+27) |
З |
|
|
|
Раділова Світлана Семенівна |
8925 |
ШКІРА І.Є. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
7 |
108 (30+39+39) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8926 |
ШКЛЯРЕНКО М.Д. |
16145 |
м. Одеса |
НВК № 300 |
3 |
96 (24+42+30) |
|
|
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8927 |
ШКЛЯРИК Л.О. |
16166 |
м. Одеса |
ЗОШ № 40 |
7 |
117 (42+27+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8928 |
ШКЛЯРИК П.О. |
16166 |
м. Одеса |
ЗОШ № 40 |
4 |
126 (48+42+36) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8929 |
ШКОЛЕНКО О.В. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
3 |
74 (26+18+30) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8930 |
ШКОЛЬНА В.О. |
16260 |
с. Чернече |
НВК «Чернеченська ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ» |
3 |
132 (42+48+42) |
З |
|
|
|
Полуніна Світлана Володимирівна |
8931 |
ШКОЛЬНА Є.В. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
2 |
42 (18+6+18) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8932 |
ШКОРКІН А.А. |
16056 |
м. Ізмаїл |
Озернянська ЗОШ |
6 |
153 (42+54+57) |
З |
|
|
|
Раділова Світлана Семенівна |
8933 |
ШКУЛІПА Е.П. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
10 |
109 (30+48+31) |
|
|
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8934 |
ШКУЛІПА М.П. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
3 |
84 (24+30+30) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8935 |
ШКУЛІПА Н.П. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
6 |
129 (60+39+30) |
|
С1 |
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8936 |
ШКУРО С.О. |
16334 |
с. Нерубайське |
Нерубайська ЗОШ № 2 |
3 |
90 (24+36+30) |
|
|
С2 |
|
Буткевич Валентина Григорівна |
8937 |
ШКУТ А.В. |
16083 |
м. Арциз |
Кам’янська ЗОШ |
3 |
96 (42+24+30) |
|
С1 |
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
8938 |
ШЛИКОВА Д.О. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
4 |
102 (48+24+30) |
|
С1 |
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8939 |
ШЛЬОНСЬКИЙ В.А. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
4 |
78 (18+24+36) |
|
|
|
С3 |
Буткевич Валентина Григорівна |
8940 |
ШЛЯК М.О. |
16153 |
м. Одеса |
ЗОШ № 119 |
4 |
114 (30+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8941 |
ШЛЯХТИН І.М. |
16047 |
смт. Овідіополь |
Калаглійська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
8942 |
ШЛЯХТІНА А.М. |
16047 |
смт. Овідіополь |
Калаглійська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
3 |
126 (42+36+48) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
8943 |
ШМЕЛЬОВ Г.О. |
16304 |
м. Білгород-Дністровський |
ЗОШ № 3 |
4 |
132 (48+42+42) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
8944 |
ШМЕРИГА С.Р. |
16138 |
м. Одеса |
ЗОШ №43 |
7 |
133 (42+51+40) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8945 |
ШМИГАЛЬОВ В. |
16163 |
м. Одеса |
ЗОШ № 37 |
4 |
86 (26+36+24) |
|
|
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8946 |
ШМИКОВ В.С. |
16083 |
м. Арциз |
Кам’янська ЗОШ |
7 |
68 (18+33+17) |
|
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
8947 |
ШМОНДРИК С.Т. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
1 |
69 (24+21+24) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8948 |
ШНАЛЬ Д.С. |
16122 |
с. Жовтень |
Збірна шкіл Ширяївського району |
5 |
144 (54+51+39) |
З |
|
|
|
Татаріна Альбіна Миколаївна |
8949 |
ШОВКОМУД Є.О. |
16090 |
м. Арциз |
Вознесенівська ЗОШ, Главанська ЗОШ |
4 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
8950 |
ШОКАРЄВА О.В. |
16049 |
смт. Овідіополь |
Миколаївська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
5 |
126 (36+39+51) |
|
|
|
С3 |
Феленко Ірина Григорівна |
8951 |
ШОКІН К.Р. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
8 |
78 (36+27+15) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8952 |
ШОКОТ В.О. |
16089 |
м. Арциз |
Вишняковська ЗОШ |
3 |
108 (36+36+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
8953 |
ШОКОТ Є.А. |
16163 |
м. Одеса |
ЗОШ № 37 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8954 |
ШОКОТ О.О. |
16089 |
м. Арциз |
Вишняковська ЗОШ |
5 |
150 (54+48+48) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
8955 |
ШОКОТ О.Ю. |
16089 |
м. Арциз |
Вишняковська ЗОШ |
4 |
120 (36+48+36) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
8956 |
ШОКОТ Р.Е. |
16216 |
смт. Тарутине |
Бородинська ЗОШ |
7 |
141 (42+45+54) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Авілко Тетяна Григорівна |
8957 |
ШОРИС А.І. |
16155 |
м. Одеса |
ЗОШ № 81 |
4 |
78 (12+24+42) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8958 |
ШОРОБУРА Г.І. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
1 |
78 (24+27+27) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8959 |
ШОСТАК І.О. |
16275 |
смт Велика Михайлівка |
Новопетрівська ЗОШ |
3 |
108 (36+30+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Лукіянчук Наталія Павлівна |
8960 |
ШОСТАК К.М. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
3 |
84 (18+30+36) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8961 |
ШОСТАКЕВИЧ Я.О. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
3 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8962 |
ШОСТЕНКО А.О. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
4 |
126 (36+42+48) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8963 |
ШПАК А.М. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
4 |
88 (28+36+24) |
|
|
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8964 |
ШПАК Д.Е. |
16083 |
м. Арциз |
Кам’янська ЗОШ |
1 |
75 (24+24+27) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
8965 |
ШПАК Е.І. |
16047 |
смт. Овідіополь |
Калаглійська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
4 |
126 (36+42+48) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
8966 |
ШПАК Р.В. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
10 |
125 (36+45+44) |
|
|
С2 |
С3 |
Буткевич Валентина Григорівна |
8967 |
ШПАРЛО О.О. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
5 |
123 (54+51+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8968 |
ШПАТАКОВСЬКА К.Я. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
2 |
33 (24+0+9) |
|
С1 |
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8969 |
ШПЕТЮК Б.М. |
16159 |
м. Одеса |
ЗОШ № 69 |
4 |
6 (0+0+6) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8970 |
ШПИЛЕВИЙ В.С. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
9 |
85 (18+33+34) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8971 |
ШПИРНИЙ М.О. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
10 |
70 (24+30+16) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8972 |
ШПИТКО М.М. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
2 |
75 (30+21+24) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
8973 |
ШПІКІНА А.О. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
4 |
98 (32+36+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8974 |
ШРІБАК Ю.Р. |
16155 |
м. Одеса |
ЗОШ № 81 |
6 |
129 (42+42+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8975 |
ШТЕМПЕЛЮК Є.С. |
16132 |
с. Червонознам’янка |
Червонознам’янська ЗОШ |
6 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Піпер Олена Миколаївна |
8976 |
ШТЕПУ Є.А. |
16256 |
м. Білгород-Дністровський |
Білгород-Дністровський НВК |
6 |
159 (60+51+48) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
8977 |
ШТЕФУРЯК В.С. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
6 |
93 (36+24+33) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8978 |
ШТОГРІНА М.Ф. |
16103 |
с. Богунове |
Богунівський НВК "ЗОШ І-ІІІ СТ. - ДС" |
5 |
171 (60+54+57) |
З |
|
|
|
Пузанова Майя Миколаївна |
8979 |
ШТОФА Б.О. |
16102 |
Фонтанка |
Фонтанський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія» |
4 |
102 (30+24+48) |
|
|
|
С3 |
Бабич Ольга Борисівна |
8980 |
ШТРАУБ А.О. |
16048 |
смт. Овідіополь |
Мар'янівська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
3 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
8981 |
ШТРАУБ Д.О. |
16048 |
смт. Овідіополь |
Мар'янівська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
10 |
63 (24+33+6) |
|
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
8982 |
ШТУФТ В. |
16175 |
м. Одеса |
Ліцей |
10 |
115 (30+42+43) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8983 |
ШУБАРТ К.Ю. |
16112 |
м. Ізмаїл |
Новонекрасівська ЗОШ |
4 |
92 (26+36+30) |
|
|
С2 |
|
Раділова Світлана Семенівна |
8984 |
ШУБЕЙ А.А. |
16216 |
смт. Тарутине |
Бородинська ЗОШ |
1 |
81 (24+27+30) |
З |
|
|
|
Авілко Тетяна Григорівна |
8985 |
ШУБІН М.В. |
16312 |
м. Рені |
ЗОШ №3 |
10 |
147 (42+60+45) |
З |
|
|
|
Потрібна Людмила Валентинівна |
8986 |
ШУБОВИЧ В.Р. |
16135 |
м. Одеса |
ЗОШ № 60 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8987 |
ШУВАЛОВА К.В. |
16148 |
м. Одеса |
Гімназія № 9 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8988 |
ШУГАЛЕНКО Ю.П. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
3 |
86 (26+30+30) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8989 |
ШУКАЄВА К.К. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
4 |
120 (42+30+48) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8990 |
ШУКАЛЮК Н. |
16256 |
м. Білгород-Дністровський |
Білгород-Дністровський НВК |
7 |
95 (30+27+38) |
|
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
8991 |
ШУЛЄВА А.А. |
16033 |
м. Ізмаїл |
Український ліцей з поглибленим вивченням іноземних мов |
4 |
126 (36+42+48) |
З |
|
|
|
Назаренко Анастасія Ігорівна |
8992 |
ШУЛЛА А. |
16155 |
м. Одеса |
ЗОШ № 81 |
6 |
126 (48+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8993 |
ШУЛЛА А.В. |
16155 |
м. Одеса |
ЗОШ № 81 |
2 |
66 (18+27+21) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8994 |
ШУЛЛА М.Л. |
16139 |
м. Одеса |
НВК № 263 |
3 |
96 (30+30+36) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8995 |
ШУЛЬГА Г.В. |
16309 |
м. Білгород-Дністровський |
КЗ НВК ім. С.О. Морозової |
4 |
84 (24+36+24) |
|
|
С2 |
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
8996 |
ШУЛЬГА М.В. |
16333 |
с. Мирне |
Мирненська ЗОШ І-ІІІ ст. |
7 |
79 (18+33+28) |
|
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
8997 |
ШУЛЬГИ У.А. |
16121 |
смт. Радісне |
Радісненська ЗОШ |
4 |
98 (26+30+42) |
|
|
|
С3 |
Красильникова Руслана Євгенівна |
8998 |
ШУЛЬГІНЕНКО Д.А. |
16166 |
м. Одеса |
ЗОШ № 40 |
5 |
123 (42+42+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
8999 |
ШУЛЬЖЕНКО М.Р. |
16155 |
м. Одеса |
ЗОШ № 81 |
6 |
129 (48+36+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
9000 |
ШУЛЯЧЕНКО М.Ю. |
16144 |
м. Одеса |
ЗОШ № 130 |
4 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
9001 |
ШУЛЯЧЕНКО П.В. |
16287 |
м. Березівка |
КЗЗСО № 2 м. Березівка |
2 |
81 (24+27+30) |
З |
|
|
|
Бондар Любов Миколаївна |
9002 |
ШУМЕЙКО В.М. |
16186 |
м. Одеса |
ЗОШ №30 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
9003 |
ШУМЕЙКО І.О. |
16021 |
смт Велика Михайлівка |
Новоборисівська ЗОШ |
3 |
96 (42+36+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Лукіянчук Наталія Павлівна |
9004 |
ШУМЕЙКО О.О. |
16021 |
смт Велика Михайлівка |
Новоборисівська ЗОШ |
7 |
142 (42+48+52) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Лукіянчук Наталія Павлівна |
9005 |
ШУМІЛІН В.А. |
16214 |
м. Одеса |
Ланжероновський |
3 |
68 (14+36+18) |
|
|
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
9006 |
ШУМІЛІНА П.С. |
16138 |
м. Одеса |
ЗОШ №43 |
2 |
66 (30+15+21) |
|
С1 |
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
9007 |
ШУМІЛОВ В.В. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
4 |
92 (20+24+48) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
9008 |
ШУМІЛОВ Д.О. |
16216 |
смт. Тарутине |
Бородинська ЗОШ |
5 |
177 (60+57+60) |
З |
|
|
|
Авілко Тетяна Григорівна |
9009 |
ШУМІЛОВА А.Д. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
1 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
9010 |
ШУМЛЯНСЬКИЙ С.Ю. |
16172 |
м. Одеса |
Гімназія №2 |
7 |
103 (30+30+43) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
9011 |
ШУМСЬКИЙ А.В. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
2 |
81 (30+27+24) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
9012 |
ШУРОВА М.О. |
16138 |
м. Одеса |
ЗОШ №43 |
7 |
130 (48+45+37) |
|
С1 |
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
9013 |
ШУТЕНКО К.Ш. |
16168 |
м. Одеса |
ЗОШ № 35 |
7 |
119 (30+33+56) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
9014 |
ШУТКОВА А.В. |
16168 |
м. Одеса |
ЗОШ № 35 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
9015 |
ШУТУРМІНСЬКИЙ М.І. |
16334 |
с. Нерубайське |
Нерубайська ЗОШ № 2 |
1 |
84 (30+27+27) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
9016 |
ШУТЯК А.В. |
16132 |
с. Червонознам’янка |
Червонознам’янська ЗОШ |
7 |
120 (24+45+51) |
|
|
С2 |
С3 |
Піпер Олена Миколаївна |
9017 |
ШУТЯК Д.В. |
16132 |
с. Червонознам’янка |
Червонознам’янська ЗОШ |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Піпер Олена Миколаївна |
9018 |
ШУФЛЯК О.О. |
16332 |
с. Паліївка |
Паліївська ЗОШ І-ІІ ст. |
2 |
81 (30+27+24) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
9019 |
ШУХАЛОВ Г.Д. |
16330 |
с. Троїцьке |
Троїцький ЗЗСО І-ІІІ ст. |
2 |
60 (30+15+15) |
|
С1 |
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
9020 |
ШУХМАН А.В. |
16214 |
м. Одеса |
Ланжероновський |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
9021 |
ШУШКОВСЬКА А.Р. |
16332 |
с. Паліївка |
Паліївська ЗОШ І-ІІ ст. |
9 |
81 (30+27+24) |
|
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
9022 |
ШУШКОВСЬКИЙ Д.О. |
16135 |
м. Одеса |
ЗОШ № 60 |
2 |
60 (24+18+18) |
|
С1 |
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
9023 |
ШУШКОВСЬКИЙ О.О. |
16135 |
м. Одеса |
ЗОШ № 60 |
3 |
84 (36+18+30) |
|
С1 |
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
9024 |
ЩАМБУРА Є.Д. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
3 |
108 (30+36+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
9025 |
ЩАСЛИВА М.О. |
16122 |
с. Жовтень |
Збірна шкіл Ширяївського району |
11 |
112 (36+39+37) |
|
|
|
|
Татаріна Альбіна Миколаївна |
9026 |
ЩЕБЕТОВСЬКА О.Г. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
5 |
42 (30+0+12) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
9027 |
ЩЕБЛЯКОВА Е.Р. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
4 |
70 (28+18+24) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
9028 |
ЩЕГЕЛЬСЬКА Е. |
16190 |
м. Одеса |
ЗОШ № 107 |
2 |
6 (0+0+6) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
9029 |
ЩЕДРОВА А.І. |
16002 |
м. Білгород-Дністровський |
Шабівська ЗОШ |
7 |
83 (30+12+41) |
|
|
|
С3 |
Мальована Наталія Спиридонівна |
9030 |
ЩЕКІНА Р.Р. |
16112 |
м. Ізмаїл |
Новонекрасівська ЗОШ |
2 |
69 (24+21+24) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Раділова Світлана Семенівна |
9031 |
ЩЕЛКУНОВ А.В. |
16311 |
м. Рені |
Ренійська гімназія |
3 |
132 (36+48+48) |
З |
|
|
|
Потрібна Людмила Валентинівна |
9032 |
ЩЕПАНСЬКА В.Є. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
2 |
81 (30+27+24) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
9033 |
ЩЕПАНЯК К.В. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
2 |
63 (30+27+6) |
|
С1 |
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
9034 |
ЩЕРБА М.О. |
16132 |
с. Червонознам’янка |
Червонознам’янська ЗОШ |
3 |
120 (42+36+42) |
З |
|
|
|
Піпер Олена Миколаївна |
9035 |
ЩЕРБА С.І. |
16218 |
смт. Тарутине |
Тарутинський НВК ЗОШ д/з |
3 |
114 (30+36+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Авілко Тетяна Григорівна |
9036 |
ЩЕРБАК А. |
16187 |
м. Одеса |
ЗОШ №84 |
2 |
69 (24+18+27) |
|
С1 |
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
9037 |
ЩЕРБАКОВА К.А. |
16196 |
м. Одеса |
Морський ліцей - ЗОШ №24 |
5 |
87 (36+30+21) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
9038 |
ЩЕРБАНЬ В.Р. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
9039 |
ЩЕРБАТЮК О.О. |
16021 |
смт Велика Михайлівка |
Новоборисівська ЗОШ |
6 |
123 (36+45+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Лукіянчук Наталія Павлівна |
9040 |
ЩЕРБИНА А.І. |
16279 |
м. Білгород-Дністровський |
Бритівська ЗОШ |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
9041 |
ЩЕРБИНА А.І. |
16300 |
м. Ізмаїл |
Муравлівська ЗОШ |
3 |
74 (26+30+18) |
|
|
|
|
Раділова Світлана Семенівна |
9042 |
ЩЕРБИНА В.А. |
16279 |
м. Білгород-Дністровський |
Бритівська ЗОШ |
1 |
78 (30+18+30) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
9043 |
ЩЕРБИНА В.В. |
16279 |
м. Білгород-Дністровський |
Бритівська ЗОШ |
9 |
71 (24+18+29) |
|
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
9044 |
ЩЕРБИНА Е.Ю. |
16101 |
м. Ізмаїл |
ЗОШ № 8 |
3 |
108 (48+24+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Коколова Олена Дмитріївна |
9045 |
ЩЕРБИНА М.Р. |
16334 |
с. Нерубайське |
Нерубайська ЗОШ № 2 |
9 |
76 (12+33+31) |
|
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
9046 |
ЩЕРБИНА О.А. |
16334 |
с. Нерубайське |
Нерубайська ЗОШ № 2 |
8 |
90 (48+18+24) |
|
С1 |
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
9047 |
ЩЕРБИНА О.Д. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
2 |
72 (30+27+15) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
9048 |
ЩЕРБІНА В.О. |
16035 |
смт. Овідіополь |
Великодолинський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – гімназія» |
7 |
122 (36+45+41) |
|
|
С2 |
С3 |
Феленко Ірина Григорівна |
9049 |
ЩЕРБІНА Я.Р. |
16334 |
с. Нерубайське |
Нерубайська ЗОШ № 2 |
4 |
78 (18+30+30) |
|
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
9050 |
ЩЕТІНІН В.В. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
3 |
120 (42+36+42) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
9051 |
ЩІПКОВСЬКИЙ В.І. |
16019 |
смт Велика Михайлівка |
Великомихайлівський НВК |
5 |
147 (54+39+54) |
З |
|
|
|
Лукіянчук Наталія Павлівна |
9052 |
ЩОГОЛЕВ К.О. |
16186 |
м. Одеса |
ЗОШ №30 |
1 |
78 (30+18+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
9053 |
ЩОГОЛЬОВА М.С. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
4 |
104 (26+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
9054 |
ЩУКІН Д.О. |
16091 |
м. Арциз |
Теплицька ЗОШ |
3 |
38 (32+0+6) |
|
С1 |
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
9055 |
ЩУКІНА В.М. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
2 |
6 (0+0+6) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
9056 |
ЩУРОВ Е.Р. |
16155 |
м. Одеса |
ЗОШ № 81 |
7 |
82 (24+12+46) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
9057 |
ЩУЦЬКА К.О. |
16309 |
м. Білгород-Дністровський |
КЗ НВК ім. С.О. Морозової |
4 |
96 (30+30+36) |
|
|
|
С3 |
Мальована Наталія Спиридонівна |
9058 |
ЮДІН Н.М. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
2 |
81 (30+27+24) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
9059 |
ЮДІН Я.С. |
16155 |
м. Одеса |
ЗОШ № 81 |
4 |
90 (24+30+36) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
9060 |
ЮДОВА А.О. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
4 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
9061 |
ЮЖАНІНОВА У.С. |
16080 |
м. Арциз |
НВК ЗОШ № 1 гімназія |
3 |
54 (12+12+30) |
|
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
9062 |
ЮЗВІНСЬКИЙ Є.М. |
16196 |
м. Одеса |
Морський ліцей - ЗОШ №24 |
5 |
123 (54+33+36) |
|
С1 |
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
9063 |
ЮЗІК В.І. |
16251 |
м. Одеса |
ЗОШ № 14 |
1 |
81 (30+27+24) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
9064 |
ЮРАШ Д.Р. |
16303 |
м. Білгород-Дністровський |
Структурний підрозділ ЗДОЗО КЗ «Білгород-Дністровський педагогічний коледж» |
2 |
69 (24+21+24) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Мальована Наталія Спиридонівна |
9065 |
ЮРДАНОВА К.Р. |
16166 |
м. Одеса |
ЗОШ № 40 |
4 |
118 (28+42+48) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
9066 |
ЮРДИК В.В. |
16163 |
м. Одеса |
ЗОШ № 37 |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
9067 |
ЮРДИК І.О. |
16135 |
м. Одеса |
ЗОШ № 60 |
1 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
9068 |
ЮРДИК К.В. |
16163 |
м. Одеса |
ЗОШ № 37 |
4 |
110 (32+42+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
9069 |
ЮРЕСКО Є.Є. |
16101 |
м. Ізмаїл |
ЗОШ № 8 |
2 |
69 (30+18+21) |
|
С1 |
|
С3 |
Коколова Олена Дмитріївна |
9070 |
ЮРЕСКО Т.М. |
16310 |
м. Рені |
ЗОШ №1 |
2 |
57 (30+9+18) |
|
С1 |
|
|
Потрібна Людмила Валентинівна |
9071 |
ЮРЕСКУЛ Д.Д. |
16256 |
м. Білгород-Дністровський |
Білгород-Дністровський НВК |
5 |
87 (36+30+21) |
|
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
9072 |
ЮРЄВА Д.О. |
16021 |
смт Велика Михайлівка |
Новоборисівська ЗОШ |
3 |
114 (42+36+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Лукіянчук Наталія Павлівна |
9073 |
ЮРЄВА К.Р. |
16216 |
смт. Тарутине |
Бородинська ЗОШ |
5 |
33 (24+6+3) |
|
|
|
|
Авілко Тетяна Григорівна |
9074 |
ЮРІН В.В. |
16135 |
м. Одеса |
ЗОШ № 60 |
2 |
75 (24+27+24) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
9075 |
ЮРКОВ М.Ю. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
2 |
21 (6+3+12) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
9076 |
ЮРКОВСЬКА М.В. |
16255 |
с. Пужайково |
НВК «Пужайківська ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ» |
4 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Полуніна Світлана Володимирівна |
9077 |
ЮРКОВСЬКИЙ О.К. |
16132 |
с. Червонознам’янка |
Червонознам’янська ЗОШ |
4 |
62 (14+12+36) |
|
|
|
С3 |
Піпер Олена Миколаївна |
9078 |
ЮРОВСЬКА А.В. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
2 |
72 (24+24+24) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
9079 |
ЮРЧАК Л.А. |
16329 |
с. Холодна |
Холоднобалківська ЗОШ І-ІІІ ст. |
2 |
54 (12+24+18) |
|
|
С2 |
|
Буткевич Валентина Григорівна |
9080 |
ЮРЧЕНКО А.М. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
7 |
100 (18+39+43) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
9081 |
ЮРЧЕНКО В.О. |
16122 |
с. Жовтень |
Збірна шкіл Ширяївського району |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Татаріна Альбіна Миколаївна |
9082 |
ЮРЧЕНКО Д.І. |
16304 |
м. Білгород-Дністровський |
ЗОШ № 3 |
2 |
63 (18+21+24) |
|
|
С2 |
С3 |
Мальована Наталія Спиридонівна |
9083 |
ЮРЧЕНКО М.О. |
16041 |
смт. Овідіополь |
Великодолинська ЗОШ №2 |
3 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
9084 |
ЮРЧЕНКО С.О. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
1 |
87 (30+30+27) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
9085 |
ЮРЧИК А. |
16256 |
м. Білгород-Дністровський |
Білгород-Дністровський НВК |
8 |
94 (30+21+43) |
|
|
|
С3 |
Мальована Наталія Спиридонівна |
9086 |
ЮРЧНКО М.В. |
16244 |
с.Піщана |
НВК «Піщанська ЗОШ І-ІІІст.-ЗДО» |
8 |
91 (24+33+34) |
|
|
|
|
Полуніна Світлана Володимирівна |
9087 |
ЮРЬЄВ Д.Є. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
9088 |
ЮРЬЄВА Н.С. |
16145 |
м. Одеса |
НВК № 300 |
3 |
78 (18+30+30) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
9089 |
ЮСЮК У.І. |
16090 |
м. Арциз |
Вознесенівська ЗОШ, Главанська ЗОШ |
2 |
84 (30+27+27) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
9090 |
ЮТАШ П.В. |
16035 |
смт. Овідіополь |
Великодолинський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – гімназія» |
3 |
96 (30+30+36) |
|
|
|
С3 |
Феленко Ірина Григорівна |
9091 |
ЮХИМЧУК Є.С. |
16103 |
с. Богунове |
Богунівський НВК "ЗОШ І-ІІІ СТ. - ДС" |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Пузанова Майя Миколаївна |
9092 |
ЯБАНЖИ К.В. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
6 |
111 (42+24+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
9093 |
ЯБАНЖІ К.С. |
16088 |
м. Арциз |
Деленська ЗОШ |
5 |
123 (36+45+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
9094 |
ЯВОРСЬКА А.С. |
16163 |
м. Одеса |
ЗОШ № 37 |
3 |
96 (30+30+36) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
9095 |
ЯВОРСЬКА П.О. |
16118 |
смт Олександрівка, м.Чорноморськ |
Олександрівська ЗОШ |
4 |
94 (40+24+30) |
|
С1 |
|
|
Вакарь Яна Василівна |
9096 |
ЯВОРСЬКИЙ В.А. |
16132 |
с. Червонознам’янка |
Червонознам’янська ЗОШ |
7 |
124 (30+45+49) |
|
|
С2 |
С3 |
Піпер Олена Миколаївна |
9097 |
ЯВОРСЬКИЙ К.О. |
16275 |
смт Велика Михайлівка |
Новопетрівська ЗОШ |
3 |
132 (48+42+42) |
З |
|
|
|
Лукіянчук Наталія Павлівна |
9098 |
ЯВОРСЬКИЙ Н.Д. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
1 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
9099 |
ЯВТУШИНСЬКА К.В. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
2 |
66 (12+24+30) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
9100 |
ЯГОЛЬНІЦЕР Ю.М. |
16256 |
м. Білгород-Дністровський |
Білгород-Дністровський НВК |
9 |
119 (30+45+44) |
|
|
С2 |
С3 |
Мальована Наталія Спиридонівна |
9101 |
ЯДВИЧУК Д.П. |
16148 |
м. Одеса |
Гімназія № 9 |
2 |
48 (24+15+9) |
|
С1 |
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
9102 |
ЯЗАДЖИ К.М. |
16216 |
смт. Тарутине |
Бородинська ЗОШ |
4 |
114 (24+42+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Авілко Тетяна Григорівна |
9103 |
ЯКИМЕНКО Є.В. |
16333 |
с. Мирне |
Мирненська ЗОШ І-ІІІ ст. |
9 |
130 (30+51+49) |
|
|
С2 |
С3 |
Буткевич Валентина Григорівна |
9104 |
ЯКИМЕНКО М.О. |
16020 |
смт Велика Михайлівка |
Великомихайлівська опорна ЗОШ |
3 |
114 (30+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Лукіянчук Наталія Павлівна |
9105 |
ЯКИМЕНКО Я.О. |
16200 |
м. Ананьїв |
Збірна шкіл |
2 |
84 (30+27+27) |
З |
|
|
|
Ситнік Людмила Олександрівна |
9106 |
ЯКИМОВА К.М. |
16309 |
м. Білгород-Дністровський |
КЗ НВК ім. С.О. Морозової |
4 |
94 (34+36+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
9107 |
ЯКИМУК Ю.О. |
16165 |
м. Одеса |
ЗОШ № 53 |
4 |
78 (24+30+24) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
9108 |
ЯКИМЧУК Д.Б. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
7 |
91 (18+30+43) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
9109 |
ЯКИМЧУК Е.Д. |
16052 |
смт. Овідіополь |
Новодолинська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
9110 |
ЯКИМЧУК П.Б. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
2 |
78 (30+27+21) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
9111 |
ЯКІВЧУК Д.В. |
16008 |
с. Олександрівка |
Олександрівська ЗОШ |
7 |
111 (30+39+42) |
|
|
|
С3 |
Арапанова Світлана Федорівна |
9112 |
ЯКІМЧУК В.Ю. |
16033 |
м. Ізмаїл |
Український ліцей з поглибленим вивченням іноземних мов |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Назаренко Анастасія Ігорівна |
9113 |
ЯКОВЕНКО А.С. |
16080 |
м. Арциз |
НВК ЗОШ № 1 гімназія |
2 |
48 (6+21+21) |
|
|
С2 |
С3 |
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
9114 |
ЯКОВЕНКО Д. |
16287 |
м. Березівка |
КЗЗСО № 2 м. Березівка |
2 |
6 (0+0+6) |
|
|
|
|
Бондар Любов Миколаївна |
9115 |
ЯКОВЕНКО І.І. |
16214 |
м. Одеса |
Ланжероновський |
2 |
81 (24+30+27) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
9116 |
ЯКОВЕНКО І.І. |
16081 |
м. Арциз |
НВК ЗОШ № 4 ліцей |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
9117 |
ЯКОВЕНКО К.М. |
16144 |
м. Одеса |
ЗОШ № 130 |
3 |
132 (36+48+48) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
9118 |
ЯКОВЕНКО С.І. |
16214 |
м. Одеса |
Ланжероновський |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
9119 |
ЯКОВЕНКО Ю. |
16153 |
м. Одеса |
ЗОШ № 119 |
4 |
96 (42+30+24) |
|
С1 |
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
9120 |
ЯКОВЕР Я.О. |
16151 |
м. Одеса |
Хабат |
2 |
63 (18+21+24) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
9121 |
ЯКОВЛЕВА В.В. |
16214 |
м. Одеса |
Ланжероновський |
2 |
48 (6+21+21) |
|
|
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
9122 |
ЯКОВЛЕВА П.О. |
16303 |
м. Білгород-Дністровський |
Структурний підрозділ ЗДОЗО КЗ «Білгород-Дністровський педагогічний коледж» |
2 |
81 (30+21+30) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
9123 |
ЯКОВЛЄВ К.А. |
16311 |
м. Рені |
Ренійська гімназія |
3 |
112 (40+24+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Потрібна Людмила Валентинівна |
9124 |
ЯКОВЛЄВ М.М. |
16168 |
м. Одеса |
ЗОШ № 35 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
9125 |
ЯКОВЛЄВА Є.І. |
16145 |
м. Одеса |
НВК № 300 |
3 |
96 (30+30+36) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
9126 |
ЯКОВЧУК А.А. |
16159 |
м. Одеса |
ЗОШ № 69 |
4 |
126 (36+48+42) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
9127 |
ЯКУБ В.Є. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
4 |
90 (36+30+24) |
|
С1 |
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
9128 |
ЯКУБЕНКО Д.Д. |
16208 |
м. Одеса |
ЗОШ № 33 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
9129 |
ЯКУБЕЦЬ С.О. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
1 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
9130 |
ЯКУБОВСЬКА Д.А. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
7 |
98 (30+27+41) |
|
|
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
9131 |
ЯКУБСЬКИЙ М.І. |
16256 |
м. Білгород-Дністровський |
Білгород-Дністровський НВК |
9 |
101 (30+36+35) |
|
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
9132 |
ЯКУПОВА Е.М. |
16155 |
м. Одеса |
ЗОШ № 81 |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
9133 |
ЯКУШЕНКО Д.І. |
16155 |
м. Одеса |
ЗОШ № 81 |
2 |
60 (30+15+15) |
|
С1 |
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
9134 |
ЯКШИН А.Р. |
16080 |
м. Арциз |
НВК ЗОШ № 1 гімназія |
3 |
66 (18+18+30) |
|
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
9135 |
ЯЛАМА Д.М. |
16100 |
м. Арциз |
Садовська ЗОШ, Плоцька ЗОШ, Весело Кутська ЗОШ |
6 |
129 (30+39+60) |
|
|
|
С3 |
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
9136 |
ЯЛАМА Є.Ф. |
16012 |
м. Болград |
Гімназія ім. Г. С. Раковського |
2 |
39 (12+18+9) |
|
|
|
|
Димитрова Світлана Яківна |
9137 |
ЯЛАНЖИ А.А. |
16012 |
м. Болград |
Гімназія ім. Г. С. Раковського |
3 |
38 (14+6+18) |
|
|
|
|
Димитрова Світлана Яківна |
9138 |
ЯЛБУГАН Є. |
16101 |
м. Ізмаїл |
ЗОШ № 8 |
3 |
102 (42+24+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Коколова Олена Дмитріївна |
9139 |
ЯНЕВ І.І. |
16086 |
м. Арциз |
Холмська ЗОШ |
8 |
136 (36+45+55) |
|
|
С2 |
С3 |
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
9140 |
ЯНЕВА Л.Є. |
16095 |
м. Арциз |
Н.-Іванівська ЗОШ |
3 |
120 (42+36+42) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
9141 |
ЯНЕЦЬ О.К. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
4 |
108 (36+36+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
9142 |
ЯНІ О.В. |
16132 |
с. Червонознам’янка |
Червонознам’янська ЗОШ |
9 |
145 (48+54+43) |
З |
|
|
|
Піпер Олена Миколаївна |
9143 |
ЯНІШЕВСЬКИЙ Д.Д. |
16286 |
м. Березівка |
КЗЗСО № 3 м. Березівка |
4 |
66 (24+18+24) |
|
|
|
|
Бондар Любов Миколаївна |
9144 |
ЯНКОВА І.М. |
16122 |
с. Жовтень |
Збірна шкіл Ширяївського району |
3 |
132 (42+48+42) |
З |
|
|
|
Татаріна Альбіна Миколаївна |
9145 |
ЯНКОВА Л.С. |
16086 |
м. Арциз |
Холмська ЗОШ |
4 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
9146 |
ЯНКОВИЙ О.М. |
16122 |
с. Жовтень |
Збірна шкіл Ширяївського району |
9 |
57 (18+21+18) |
|
|
|
|
Татаріна Альбіна Миколаївна |
9147 |
ЯНКОВИЧ Є.Д. |
16214 |
м. Одеса |
Ланжероновський |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
9148 |
ЯНОВ І.Д. |
16275 |
смт Велика Михайлівка |
Новопетрівська ЗОШ |
1 |
72 (24+24+24) |
З |
|
|
|
Лукіянчук Наталія Павлівна |
9149 |
ЯНОВА А.И. |
16086 |
м. Арциз |
Холмська ЗОШ |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
9150 |
ЯНОВІЦКА А.С. |
16078 |
м. Білгород-Дністровський |
Випаснянська ЗОШ І-ІІ ст. |
7 |
107 (36+33+38) |
|
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
9151 |
ЯНОВСЬКИЙ Я.Є. |
16208 |
м. Одеса |
ЗОШ № 33 |
1 |
72 (24+18+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
9152 |
ЯНЧЕВ К.П. |
16216 |
смт. Тарутине |
Бородинська ЗОШ |
11 |
129 (42+48+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Авілко Тетяна Григорівна |
9153 |
ЯНЧЕВА А.В. |
16080 |
м. Арциз |
НВК ЗОШ № 1 гімназія |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
9154 |
ЯНЧЕНКО А.В. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
4 |
72 (18+30+24) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
9155 |
ЯНЧОГЛОВА А.Г. |
16144 |
м. Одеса |
ЗОШ № 130 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
9156 |
ЯНЧУК Д.О. |
16304 |
м. Білгород-Дністровський |
ЗОШ № 3 |
3 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
9157 |
ЯНЧУК М.В. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
10 |
55 (18+21+16) |
|
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
9158 |
ЯНЧУРОВСЬКА Е.С. |
16303 |
м. Білгород-Дністровський |
Структурний підрозділ ЗДОЗО КЗ «Білгород-Дністровський педагогічний коледж» |
2 |
81 (30+27+24) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
9159 |
ЯРЕМКОВСЬКИЙ А.С. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
4 |
90 (24+30+36) |
|
|
|
С3 |
Буткевич Валентина Григорівна |
9160 |
ЯРЕМКОВСЬКИЙ А.С. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
9161 |
ЯРЕМКОВСЬКІЙ М.Р. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
9 |
65 (42+21+2) |
|
С1 |
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
9162 |
ЯРЕМКОВСЬКОГО В.С. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
10 |
101 (36+30+35) |
|
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
9163 |
ЯРЕМЧУК А.О. |
16132 |
с. Червонознам’янка |
Червонознам’янська ЗОШ |
7 |
125 (36+45+44) |
|
|
С2 |
С3 |
Піпер Олена Миколаївна |
9164 |
ЯРЕМЧУК О.І. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
4 |
84 (30+18+36) |
|
|
|
С3 |
Буткевич Валентина Григорівна |
9165 |
ЯРИГІН К.Є. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
3 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
9166 |
ЯРІНА М.О. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
4 |
138 (48+48+42) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
9167 |
ЯРМОШИК Д.С. |
16334 |
с. Нерубайське |
Нерубайська ЗОШ № 2 |
6 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
9168 |
ЯРОВА В.І. |
16310 |
м. Рені |
ЗОШ №1 |
7 |
102 (30+27+45) |
|
|
|
С3 |
Потрібна Людмила Валентинівна |
9169 |
ЯРОВИЙ Ї.О. |
16310 |
м. Рені |
ЗОШ №1 |
2 |
48 (18+15+15) |
|
|
|
|
Потрібна Людмила Валентинівна |
9170 |
ЯРОСЛАВСЬКА С.Е. |
16139 |
м. Одеса |
НВК № 263 |
4 |
62 (14+18+30) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
9171 |
ЯРОШ К.Є. |
16304 |
м. Білгород-Дністровський |
ЗОШ № 3 |
3 |
108 (48+30+30) |
|
С1 |
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
9172 |
ЯРОШЕНКО М.О. |
16148 |
м. Одеса |
Гімназія № 9 |
2 |
69 (24+21+24) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
9173 |
ЯРОШЕНКО С.А. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
1 |
57 (18+27+12) |
|
|
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
9174 |
ЯСИНОВ Є.І. |
16148 |
м. Одеса |
Гімназія № 9 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
9175 |
ЯСИШЕНА Д.З. |
16102 |
Фонтанка |
Фонтанський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія» |
6 |
78 (30+24+24) |
|
|
|
|
Бабич Ольга Борисівна |
9176 |
ЯСІНСЬКА К.Ю. |
16158 |
м. Одеса |
ЗОШ № 117 |
9 |
123 (42+33+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
9177 |
ЯСНИЦЬКА Н.Ю. |
16177 |
м. Одеса |
ЗОШ №63 |
4 |
132 (48+42+42) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
9178 |
ЯСНИЦЬКИЙ М.О. |
16279 |
м. Білгород-Дністровський |
Бритівська ЗОШ |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
9179 |
ЯСТРЕБОВА С.Д. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
2 |
60 (18+27+15) |
|
|
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
9180 |
ЯСЬКО Д.В. |
16146 |
м. Одеса |
ЗОШ № 13 |
3 |
102 (30+42+30) |
|
|
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
9181 |
ЯСЬКО С.Ю. |
16020 |
смт Велика Михайлівка |
Великомихайлівська опорна ЗОШ |
1 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Лукіянчук Наталія Павлівна |
9182 |
ЯТЧУК І.О. |
16176 |
м. Одеса |
ДНЗ Одеський професійний ліцей будівництва та архітектури |
10 |
95 (30+48+17) |
|
|
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
9183 |
ЯХВАК С.Г. |
16121 |
смт. Радісне |
Радісненська ЗОШ |
2 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Красильникова Руслана Євгенівна |
9184 |
ЯЦЕНКО Б.В. |
16279 |
м. Білгород-Дністровський |
Бритівська ЗОШ |
3 |
132 (48+42+42) |
З |
|
|
|
Мальована Наталія Спиридонівна |
9185 |
ЯЦЕНКО Д.С. |
16334 |
с. Нерубайське |
Нерубайська ЗОШ № 2 |
4 |
74 (20+24+30) |
|
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
9186 |
ЯЦЕНКО І.В. |
16326 |
с. Великий Дальник |
Великодальницький НВК "школа-гімназія" |
1 |
87 (30+27+30) |
З |
|
|
|
Буткевич Валентина Григорівна |
9187 |
ЯЦЕНКО І.С. |
16279 |
м. Білгород-Дністровський |
Бритівська ЗОШ |
3 |
108 (30+36+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Мальована Наталія Спиридонівна |
9188 |
ЯЦЕНТЮК Д.А. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
7 |
113 (42+33+38) |
|
С1 |
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
9189 |
ЯЦКІВ Г.І. |
16048 |
смт. Овідіополь |
Мар'янівська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
3 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Феленко Ірина Григорівна |
9190 |
ЯЦКОВ М.О. |
16049 |
смт. Овідіополь |
Миколаївська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
5 |
132 (48+39+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Феленко Ірина Григорівна |
9191 |
ЯЦУК А.В. |
16122 |
с. Жовтень |
Збірна шкіл Ширяївського району |
4 |
96 (42+24+30) |
|
С1 |
|
|
Татаріна Альбіна Миколаївна |
9192 |
ЯЦУН Н.В. |
16177 |
м. Одеса |
ЗОШ №63 |
3 |
68 (8+42+18) |
|
|
С2 |
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
9193 |
ЯЦЮК Е.С. |
16098 |
м. Арциз |
Долинівська ЗОШ, Василівська ЗОШ |
3 |
94 (34+30+30) |
|
С1 |
|
|
Адзєріхо Ніна Георгієвна |
9194 |
ЯЧЕВСЬКА К.Е. |
16169 |
м. Одеса |
Гармонія |
7 |
90 (30+24+36) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
9195 |
ЯШКІНА Є.В. |
16021 |
смт Велика Михайлівка |
Новоборисівська ЗОШ |
6 |
147 (48+51+48) |
З |
|
|
|
Лукіянчук Наталія Павлівна |
9196 |
ЯЩЕНКО М.А. |
16168 |
м. Одеса |
ЗОШ № 35 |
3 |
108 (36+30+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |
9197 |
ЯЩЕНКО С.Ю. |
16143 |
м. Одеса |
ЗОШ № 100 |
5 |
99 (30+33+36) |
|
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
9198 |
ЯЩУК А.О. |
16166 |
м. Одеса |
ЗОШ № 40 |
4 |
126 (36+48+42) |
З |
|
|
|
Милорадова Наталія Анатоліївна |
9199 |
ЯЩУК П.О. |
16152 |
м. Одеса |
ЗОШ № 121 |
7 |
140 (42+45+53) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Милорадова Наталія Анатоліївна |