№ |
ПІБ |
Код м.п. |
Населений пункт |
Навчальний заклад |
Клас |
Бали |
З |
С1 |
С2 |
С3 |
Координатор |
1 |
АБАЛАКОВА В.Р. |
13414 |
смт. Новоайдар |
Методкабінет |
4 |
105 (42+36+27) |
|
С1 |
С2 |
|
Лисенко Катерина Миколаївна |
2 |
АБІБУЛАЄВА А.О. |
13314 |
м. Сєвєродонецьк |
ССШ № 17 |
5 |
162 (48+54+60) |
З |
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
3 |
АБОВЯН Р.М. |
13660 |
смт. Марківка |
Гімназія |
2 |
72 (24+18+30) |
З |
|
|
|
Струк Євгенія Миколаївна |
4 |
АБРАМОВ К.Є. |
13314 |
м. Сєвєродонецьк |
ССШ № 17 |
5 |
78 (12+30+36) |
|
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
5 |
АБРАМОВА А.С. |
13393 |
м. Старобільськ |
Методкабінет |
8 |
97 (28+48+21) |
|
|
С2 |
|
Сопільник Наталія Миколаївна |
6 |
АВАНЕСЯН Е.А. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
10 |
156 (54+60+42) |
З |
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
7 |
АВДЄЄВА К.А. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
4 |
79 (42+10+27) |
|
С1 |
|
|
Зубкова Надія Олександрівна |
8 |
АВДОНІН В.А. |
13310 |
м. Сєвєродонецьк |
СЗШ № 11 |
4 |
78 (24+18+36) |
|
|
|
С3 |
Шпакова Валентина Миколаївна |
9 |
АВОАМЕНКО Р.О. |
13420 |
с. Мілове |
Збірна шкіл |
6 |
102 (30+48+24) |
|
|
С2 |
|
Лисенко Зінаїда Миколаївна |
10 |
АВРАМЕНКО М.А. |
13067 |
м. Біловодськ |
ЗОШ І-ІІІ ст |
8 |
85 (34+24+27) |
|
|
|
|
Юрченко Людмила Федорівна |
11 |
АВРАМЕНКО Н.Ю. |
13067 |
м. Біловодськ |
ЗОШ І-ІІІ ст |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Юрченко Людмила Федорівна |
12 |
АВТОНОМОВ О.В. |
13303 |
м. Сєвєродонецьк |
СЗШ № 4 |
4 |
71 (18+26+27) |
|
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
13 |
АГАФОНОВА В.І. |
13007 |
м. Сєвєродонецьк |
НВК СШ-колегіум Національного університету Києво-Могилянська академія |
5 |
96 (24+36+36) |
|
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
14 |
АГЕЄНКО В.І. |
13300 |
м. Сєвєродонецьк |
СЗШ № 1 |
3 |
114 (36+30+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Шпакова Валентина Миколаївна |
15 |
АГЛОТКОВ Т.Є. |
13380 |
м. Рубіжне |
ЗШ №3 |
3 |
58 (24+16+18) |
|
|
|
|
Доброскок Наталія Миколаївна |
16 |
АГРИЗКОВ Є.С. |
13303 |
м. Сєвєродонецьк |
СЗШ № 4 |
4 |
80 (36+14+30) |
|
С1 |
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
17 |
АЖИПА М.В. |
13657 |
м. Лисичанськ |
Збірна шкіл |
5 |
114 (36+30+48) |
|
|
|
С3 |
Устіменко Олена Вадимівна |
18 |
АЖИПА Т.Д. |
13657 |
м. Лисичанськ |
Збірна шкіл |
1 |
88 (30+30+28) |
З |
|
|
|
Устіменко Олена Вадимівна |
19 |
АЗАРЕНКО П.В. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
4 |
115 (42+34+39) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Зубкова Надія Олександрівна |
20 |
АКСЬОНОВА С.В. |
13067 |
м. Біловодськ |
ЗОШ І-ІІІ ст |
10 |
108 (24+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Юрченко Людмила Федорівна |
21 |
АЛЕКСАНДРОВА Є.Е. |
13314 |
м. Сєвєродонецьк |
ССШ № 17 |
5 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
22 |
АЛЕКСЕЕВ С.Д. |
13300 |
м. Сєвєродонецьк |
СЗШ № 1 |
6 |
120 (36+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Шпакова Валентина Миколаївна |
23 |
АЛЕКСЄЄВ І.В. |
13414 |
смт. Новоайдар |
Методкабінет |
4 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Лисенко Катерина Миколаївна |
24 |
АЛЕКСЄЄВА Е.О. |
13657 |
м. Лисичанськ |
Збірна шкіл |
6 |
72 (24+18+30) |
|
|
|
|
Устіменко Олена Вадимівна |
25 |
АЛЄКСЄЄВ О.О. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
1 |
44 (18+12+14) |
|
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
26 |
АЛЄКСЄЄНКО П.М. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
7 |
130 (34+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Зубкова Надія Олександрівна |
27 |
АЛІКСЄЄНКО В. |
13393 |
м. Старобільськ |
Методкабінет |
8 |
119 (26+48+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Сопільник Наталія Миколаївна |
28 |
АЛІСОВ В.В. |
13311 |
м. Сєвєродонецьк |
СЗШ № 13 |
2 |
60 (18+18+24) |
|
|
|
С3 |
Шпакова Валентина Миколаївна |
29 |
АЛЬ ШАХУД О.І. |
13414 |
смт. Новоайдар |
Методкабінет |
10 |
126 (36+54+36) |
|
|
С2 |
|
Лисенко Катерина Миколаївна |
30 |
АЛЬЧАКОВ І.О. |
13420 |
с. Мілове |
Збірна шкіл |
11 |
88 (30+34+24) |
|
|
|
|
Лисенко Зінаїда Миколаївна |
31 |
АМІРОВА Є.Т. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
3 |
68 (24+14+30) |
|
|
|
|
Зубкова Надія Олександрівна |
32 |
АМКОЛАДЗЕ Д.Л. |
13381 |
м. Рубіжне |
КНВК шк. дит.сад. |
2 |
82 (30+24+28) |
З |
|
|
|
Доброскок Наталія Миколаївна |
33 |
АНДОЛЕНКО Є.М. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
4 |
118 (42+34+42) |
З |
|
|
|
Зубкова Надія Олександрівна |
34 |
АНДРЄЄВ А.І. |
13657 |
м. Лисичанськ |
Збірна шкіл |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Устіменко Олена Вадимівна |
35 |
АНДРЄЄВ В.С. |
13414 |
смт. Новоайдар |
Методкабінет |
8 |
120 (30+42+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Лисенко Катерина Миколаївна |
36 |
АНДРЄЄВ І.А. |
13420 |
с. Мілове |
Збірна шкіл |
10 |
157 (51+58+48) |
З |
|
|
|
Лисенко Зінаїда Миколаївна |
37 |
АНДРЄЄВДА Д.А. |
13420 |
с. Мілове |
Збірна шкіл |
5 |
88 (18+36+34) |
|
|
|
|
Лисенко Зінаїда Миколаївна |
38 |
АНДРІЯНОВ Д.С. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
5 |
162 (54+48+60) |
З |
|
|
|
Зубкова Надія Олександрівна |
39 |
АНДРІЯШКО К.Г. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
4 |
128 (42+38+48) |
З |
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
40 |
АНДРОСОВ Д.В. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
2 |
42 (12+12+18) |
|
|
|
|
Зубкова Надія Олександрівна |
41 |
АНДРОСОВА В.В. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
6 |
64 (12+24+28) |
|
|
|
|
Зубкова Надія Олександрівна |
42 |
АНДРЮШИН С.А. |
13387 |
м. Рубіжне |
СШ № 2 |
4 |
108 (48+18+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Доброскок Наталія Миколаївна |
43 |
АНДРЮЩЕНКО Д.В. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
3 |
119 (42+32+45) |
З |
|
|
|
Зубкова Надія Олександрівна |
44 |
АНДРЮЩЕНКО М. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
3 |
46 (24+16+6) |
|
|
|
|
Зубкова Надія Олександрівна |
45 |
АНДРЮЩЕНКО П.С. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
7 |
79 (16+24+39) |
|
|
|
|
Зубкова Надія Олександрівна |
46 |
АНІКЄЄВА А.В. |
13414 |
смт. Новоайдар |
Методкабінет |
6 |
98 (18+30+50) |
|
|
|
С3 |
Лисенко Катерина Миколаївна |
47 |
АНІСТРАТЕНКО Д.А. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
2 |
46 (24+18+4) |
|
С1 |
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
48 |
АННУСОВ Я.В. |
13067 |
м. Біловодськ |
ЗОШ І-ІІІ ст |
4 |
118 (48+34+36) |
З |
|
|
|
Юрченко Людмила Федорівна |
49 |
АНОХІНА А.С. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
6 |
102 (12+36+54) |
|
|
|
С3 |
Домащенко Тетяна Вікторівна |
50 |
АНТІПОВ В.Ю. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
7 |
41 (14+18+9) |
|
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
51 |
АНТІПОВ І.Д. |
13066 |
м. Біловодськ |
Гімназія |
3 |
30 (12+6+12) |
|
|
|
|
Юрченко Людмила Федорівна |
52 |
АНТІПОВ С.А. |
13007 |
м. Сєвєродонецьк |
НВК СШ-колегіум Національного університету Києво-Могилянська академія |
6 |
102 (18+30+54) |
|
|
|
С3 |
Шпакова Валентина Миколаївна |
53 |
АНТІПОВА В.А. |
13007 |
м. Сєвєродонецьк |
НВК СШ-колегіум Національного університету Києво-Могилянська академія |
2 |
26 (6+6+14) |
|
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
54 |
АНТОНІЙ Я.В. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
8 |
108 (24+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Домащенко Тетяна Вікторівна |
55 |
АНТОНОВ А.О. |
13657 |
м. Лисичанськ |
Збірна шкіл |
4 |
88 (36+22+30) |
|
С1 |
|
|
Устіменко Олена Вадимівна |
56 |
АНТОНОВ А.О. |
13657 |
м. Лисичанськ |
Збірна шкіл |
3 |
51 (24+18+9) |
|
|
|
|
Устіменко Олена Вадимівна |
57 |
АНТОНОВ М.С. |
13420 |
с. Мілове |
Збірна шкіл |
9 |
105 (29+52+24) |
|
|
С2 |
|
Лисенко Зінаїда Миколаївна |
58 |
АНТОНОВА А.А. |
13657 |
м. Лисичанськ |
Збірна шкіл |
2 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Устіменко Олена Вадимівна |
59 |
АНТОХА С.А. |
13314 |
м. Сєвєродонецьк |
ССШ № 17 |
6 |
132 (42+54+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
60 |
АНУФРІЕВА П.О. |
13313 |
м. Сєвєродонецьк |
ЗШ № 15 |
4 |
131 (48+38+45) |
З |
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
61 |
АНУФРІЄВА В.Д. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
2 |
72 (30+24+18) |
З |
|
|
|
Зубкова Надія Олександрівна |
62 |
АНУФРІЄВА К.Д. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
6 |
120 (30+42+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Зубкова Надія Олександрівна |
63 |
АНЦИБОРЕНКА М.О. |
13300 |
м. Сєвєродонецьк |
СЗШ № 1 |
8 |
125 (38+48+39) |
|
|
С2 |
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
64 |
АНЦИФЕРОВА В.О. |
13007 |
м. Сєвєродонецьк |
НВК СШ-колегіум Національного університету Києво-Могилянська академія |
3 |
124 (42+34+48) |
З |
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
65 |
АПОЛОНІНА В.Д. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
3 |
142 (48+46+48) |
З |
|
|
|
Зубкова Надія Олександрівна |
66 |
АРДІЯНЦ К.В. |
13007 |
м. Сєвєродонецьк |
НВК СШ-колегіум Національного університету Києво-Могилянська академія |
10 |
101 (25+46+30) |
|
|
С2 |
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
67 |
АРЗУБОВА М.Л. |
13657 |
м. Лисичанськ |
Збірна шкіл |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Устіменко Олена Вадимівна |
68 |
АРНАУТОВ А.В. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
69 |
АРТИНСЬКА Ю.О. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
70 |
АРТЬОМОВА С.С. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
9 |
93 (11+34+48) |
|
|
|
С3 |
Домащенко Тетяна Вікторівна |
71 |
АРТЮХ О.Є. |
13414 |
смт. Новоайдар |
Методкабінет |
2 |
72 (24+24+24) |
З |
|
|
|
Лисенко Катерина Миколаївна |
72 |
АРТЮШЕНКО Д.С. |
13066 |
м. Біловодськ |
Гімназія |
2 |
38 (18+12+8) |
|
|
|
|
Юрченко Людмила Федорівна |
73 |
АРТЮШЕНКО К.М. |
13067 |
м. Біловодськ |
ЗОШ І-ІІІ ст |
9 |
124 (40+54+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Юрченко Людмила Федорівна |
74 |
АРТЮШЕНКО П.С. |
13007 |
м. Сєвєродонецьк |
НВК СШ-колегіум Національного університету Києво-Могилянська академія |
4 |
93 (36+24+33) |
|
С1 |
|
С3 |
Шпакова Валентина Миколаївна |
75 |
АРХАРОВА В.В. |
13314 |
м. Сєвєродонецьк |
ССШ № 17 |
3 |
74 (30+20+24) |
|
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
76 |
АСАБІН К.О. |
13300 |
м. Сєвєродонецьк |
СЗШ № 1 |
8 |
132 (42+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шпакова Валентина Миколаївна |
77 |
АТАЄВА К.С. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
3 |
51 (18+12+21) |
|
|
|
|
Зубкова Надія Олександрівна |
78 |
АТАНАЗАРОВ В.Є. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
11 |
59 (7+28+24) |
|
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
79 |
АТАНОВА Т.П. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
3 |
101 (42+26+33) |
|
С1 |
|
С3 |
Домащенко Тетяна Вікторівна |
80 |
АУЛОВ П.В. |
13414 |
смт. Новоайдар |
Методкабінет |
3 |
113 (42+32+39) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Лисенко Катерина Миколаївна |
81 |
АФАНАСЄВСЬКИЙ М. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
6 |
54 (24+6+24) |
|
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
82 |
АФАНАСІЕВСЬКИЙ Д.І. |
13300 |
м. Сєвєродонецьк |
СЗШ № 1 |
6 |
132 (36+42+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Шпакова Валентина Миколаївна |
83 |
АФАНАСЬЄВ Д.І. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
8 |
53 (26+12+15) |
|
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
84 |
АФАНАСЬЄВ М.О. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
4 |
118 (36+34+48) |
З |
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
85 |
АФАНАСЬЄВА Д.А. |
13414 |
смт. Новоайдар |
Методкабінет |
8 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Лисенко Катерина Миколаївна |
86 |
АФАНАСЬЄВА Д.О. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
1 |
76 (24+24+28) |
З |
|
|
|
Зубкова Надія Олександрівна |
87 |
АХМЕТШИНА О.С. |
13660 |
смт. Марківка |
Гімназія |
2 |
72 (18+30+24) |
З |
|
|
|
Струк Євгенія Миколаївна |
88 |
БАБАКІНА О.В. |
13314 |
м. Сєвєродонецьк |
ССШ № 17 |
9 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
89 |
БАБАНІНА М.В. |
13420 |
с. Мілове |
Збірна шкіл |
3 |
117 (42+30+45) |
З |
|
|
|
Лисенко Зінаїда Миколаївна |
90 |
БАБЕНКО Є.В. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
7 |
101 (26+30+45) |
|
|
|
С3 |
Домащенко Тетяна Вікторівна |
91 |
БАБИЧ В.В. |
13066 |
м. Біловодськ |
Гімназія |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Юрченко Людмила Федорівна |
92 |
БАБІЧ А.О. |
13070 |
м. Біловодськ |
Новодеркульська ЗОШ |
7 |
111 (24+54+33) |
|
|
С2 |
|
Юрченко Людмила Федорівна |
93 |
БАБІЧ В.Є. |
13067 |
м. Біловодськ |
ЗОШ І-ІІІ ст |
8 |
123 (42+48+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Юрченко Людмила Федорівна |
94 |
БАБІЧ М.М. |
13073 |
м. Біловодськ |
Новолимарівська ЗОШ |
6 |
108 (24+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Юрченко Людмила Федорівна |
95 |
БАБІЧЕВА В.В. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
8 |
135 (48+48+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
96 |
БАБКІНА І.О. |
13069 |
м. Біловодськ |
Євсузький НВК "Веселка" |
7 |
97 (22+42+33) |
|
|
С2 |
|
Юрченко Людмила Федорівна |
97 |
БАБУШКІН З.О. |
13343 |
смт. Троїцьке |
Збірна шкіл |
4 |
95 (30+26+39) |
|
|
|
С3 |
Потєряхіна Любов Михайлівна |
98 |
БАГРАМЯН Е.М. |
13420 |
с. Мілове |
Збірна шкіл |
7 |
141 (42+54+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Лисенко Зінаїда Миколаївна |
99 |
БАГРІЙ Н.О. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
7 |
65 (20+24+21) |
|
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
100 |
БАДАХ Д.Я. |
13305 |
м. Сєвєродонецьк |
СЗШ № 6 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
101 |
БАДРЕТДІНОВ Е.А. |
13066 |
м. Біловодськ |
Гімназія |
1 |
62 (24+24+14) |
|
С1 |
С2 |
|
Юрченко Людмила Федорівна |
102 |
БАЗІКАЛО І.О. |
13660 |
смт. Марківка |
Гімназія |
3 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Струк Євгенія Миколаївна |
103 |
БАЗІКАЛО С.Ю. |
13420 |
с. Мілове |
Збірна шкіл |
5 |
88 (18+36+34) |
|
|
|
|
Лисенко Зінаїда Миколаївна |
104 |
БАЗІЛЄВСЬКИЙ Д.В. |
13307 |
м. Сєвєродонецьк |
СЗШ № 8 |
2 |
60 (18+30+12) |
|
|
С2 |
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
105 |
БАКА С.І. |
13414 |
смт. Новоайдар |
Методкабінет |
3 |
118 (42+40+36) |
З |
|
|
|
Лисенко Катерина Миколаївна |
106 |
БАКАЛО К.Є. |
13689 |
с. Можняківка |
Можняківська ЗОШ |
2 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Тодорова Світлана Миколаївна |
107 |
БАКАЛО С.Є. |
13689 |
с. Можняківка |
Можняківська ЗОШ |
4 |
122 (42+44+36) |
З |
|
|
|
Тодорова Світлана Миколаївна |
108 |
БАКУМЕНКО В.С. |
13414 |
смт. Новоайдар |
Методкабінет |
3 |
92 (30+26+36) |
|
|
|
С3 |
Лисенко Катерина Миколаївна |
109 |
БАЛАН Н.О. |
13311 |
м. Сєвєродонецьк |
СЗШ № 13 |
5 |
156 (48+54+54) |
З |
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
110 |
БАЛАН Ф.О. |
13311 |
м. Сєвєродонецьк |
СЗШ № 13 |
5 |
138 (36+48+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Шпакова Валентина Миколаївна |
111 |
БАЛДИКОВА К.І. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
3 |
54 (24+18+12) |
|
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
112 |
БАЛИЧЕВА В.О. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
2 |
52 (12+24+16) |
|
|
С2 |
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
113 |
БАЛУКОВА Л.М. |
13307 |
м. Сєвєродонецьк |
СЗШ № 8 |
6 |
112 (30+48+34) |
|
|
С2 |
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
114 |
БАЛЬБУХ П.А. |
13066 |
м. Біловодськ |
Гімназія |
2 |
26 (18+0+8) |
|
|
|
|
Юрченко Людмила Федорівна |
115 |
БАННІКОВ А.О. |
13657 |
м. Лисичанськ |
Збірна шкіл |
6 |
138 (36+54+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Устіменко Олена Вадимівна |
116 |
БАННІКОВА М.А. |
13318 |
м. Сєвєродонецьк |
Ліцей |
10 |
171 (51+60+60) |
З |
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
117 |
БАРАН Є.Є. |
13670 |
смт. Марківка |
Кабичівська ЗОШ |
1 |
80 (24+30+26) |
З |
|
|
|
Струк Євгенія Миколаївна |
118 |
БАРАНОВА А.О. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
10 |
117 (27+54+36) |
|
|
С2 |
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
119 |
БАРАНОВА М. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
3 |
142 (48+46+48) |
З |
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
120 |
БАРАНОВА С.А. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
3 |
92 (48+14+30) |
|
С1 |
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
121 |
БАРАНЦОВА Д.В. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
5 |
150 (54+54+42) |
З |
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
122 |
БАРБАРУК А.В. |
13310 |
м. Сєвєродонецьк |
СЗШ № 11 |
5 |
144 (42+54+48) |
З |
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
123 |
БАРКОВ Д.В. |
13414 |
смт. Новоайдар |
Методкабінет |
1 |
52 (18+12+22) |
|
|
|
С3 |
Лисенко Катерина Миколаївна |
124 |
БАРСКОВА Є.С. |
13420 |
с. Мілове |
Збірна шкіл |
5 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Лисенко Зінаїда Миколаївна |
125 |
БАРТОШУК Д.Р. |
13420 |
с. Мілове |
Збірна шкіл |
5 |
88 (18+36+34) |
|
|
|
|
Лисенко Зінаїда Миколаївна |
126 |
БАСЮК Т.О. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
4 |
83 (36+26+21) |
|
С1 |
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
127 |
БАТВІНЬЄВА М.В. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
2 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
128 |
БАТІНА К. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
3 |
26 (6+14+6) |
|
|
|
|
Зубкова Надія Олександрівна |
129 |
БАТУКОВА М.О. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
2 |
38 (18+18+2) |
|
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
130 |
БАТЮТА І.О. |
13318 |
м. Сєвєродонецьк |
Ліцей |
8 |
111 (36+42+33) |
|
|
С2 |
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
131 |
БАУЛІНА С.С. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
3 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
132 |
БАХАРЬ Д.М. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
3 |
122 (42+38+42) |
З |
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
133 |
БАХМЕТ Д.М. |
13380 |
м. Рубіжне |
ЗШ №3 |
1 |
32 (6+12+14) |
|
|
|
|
Доброскок Наталія Миколаївна |
134 |
БАХМЕТ Д.Р. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
6 |
90 (18+42+30) |
|
|
С2 |
|
Зубкова Надія Олександрівна |
135 |
БАХМУТ Д. |
13070 |
м. Біловодськ |
Новодеркульська ЗОШ |
4 |
78 (42+12+24) |
|
С1 |
|
|
Юрченко Людмила Федорівна |
136 |
БАХТИН Р.О. |
13066 |
м. Біловодськ |
Гімназія |
1 |
66 (24+18+24) |
|
С1 |
|
С3 |
Юрченко Людмила Федорівна |
137 |
БАХТІН І.С. |
13069 |
м. Біловодськ |
Євсузький НВК "Веселка" |
3 |
142 (48+46+48) |
З |
|
|
|
Юрченко Людмила Федорівна |
138 |
БАХТІН О.М. |
13069 |
м. Біловодськ |
Євсузький НВК "Веселка" |
3 |
134 (42+44+48) |
З |
|
|
|
Юрченко Людмила Федорівна |
139 |
БАХТІНА В.С. |
13414 |
смт. Новоайдар |
Методкабінет |
5 |
72 (18+12+42) |
|
|
|
С3 |
Лисенко Катерина Миколаївна |
140 |
БАХУРЕЦЬ Є.А. |
13055 |
м. Сватове |
Збірна шкіл Сватівського району |
4 |
122 (42+44+36) |
З |
|
|
|
Стаднікова Тетяна Іванівна |
141 |
БАЧУЛЯ А.О. |
13380 |
м. Рубіжне |
ЗШ №3 |
2 |
52 (18+18+16) |
|
|
|
|
Доброскок Наталія Миколаївна |
142 |
БАШТОВА А.О. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
7 |
91 (28+30+33) |
|
|
|
|
Зубкова Надія Олександрівна |
143 |
БАШТОВА С.Р. |
13070 |
м. Біловодськ |
Новодеркульська ЗОШ |
3 |
116 (30+44+42) |
З |
|
|
|
Юрченко Людмила Федорівна |
144 |
БАЩЕНКО А.О. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
9 |
67 (17+26+24) |
|
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
145 |
БАЩЕНКО Б.М. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
3 |
25 (6+10+9) |
|
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
146 |
БАЩЕНКО М.М. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
5 |
50 (12+24+14) |
|
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
147 |
БЕДА С.І. |
13393 |
м. Старобільськ |
Методкабінет |
7 |
98 (20+48+30) |
|
|
С2 |
|
Сопільник Наталія Миколаївна |
148 |
БЕДЕНКО Р.С. |
13067 |
м. Біловодськ |
ЗОШ І-ІІІ ст |
2 |
64 (18+24+22) |
|
|
С2 |
С3 |
Юрченко Людмила Федорівна |
149 |
БЕЖАНОВА П.А. |
13414 |
смт. Новоайдар |
Методкабінет |
8 |
123 (36+36+51) |
|
|
|
С3 |
Лисенко Катерина Миколаївна |
150 |
БЕЗАЛТИЧНА П.Є. |
13303 |
м. Сєвєродонецьк |
СЗШ № 4 |
2 |
82 (24+30+28) |
З |
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
151 |
БЕЗБОРОДОВА А.В. |
13343 |
смт. Троїцьке |
Збірна шкіл |
7 |
156 (54+54+48) |
З |
|
|
|
Потєряхіна Любов Михайлівна |
152 |
БЕЗГУБЕНКО К.П. |
13657 |
м. Лисичанськ |
Збірна шкіл |
8 |
141 (48+48+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Устіменко Олена Вадимівна |
153 |
БЕЗКРОВНА П.І. |
13420 |
с. Мілове |
Збірна шкіл |
3 |
124 (48+34+42) |
З |
|
|
|
Лисенко Зінаїда Миколаївна |
154 |
БЕЗЛЄБКІН В.Р. |
13689 |
с. Можняківка |
Можняківська ЗОШ |
3 |
130 (48+40+42) |
З |
|
|
|
Тодорова Світлана Миколаївна |
155 |
БЕЗНОСЮК В.С. |
13314 |
м. Сєвєродонецьк |
ССШ № 17 |
9 |
147 (39+54+54) |
З |
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
156 |
БЕЗРОДНІЙ А.О. |
13077 |
м. Біловодськ |
Кононівський НВК "Барвінок" |
2 |
66 (24+24+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Юрченко Людмила Федорівна |
157 |
БЕЙ Ю.Ю. |
13657 |
м. Лисичанськ |
Збірна шкіл |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Устіменко Олена Вадимівна |
158 |
БЕЛЕЦЬКИЙ І.Ю. |
13310 |
м. Сєвєродонецьк |
СЗШ № 11 |
6 |
84 (24+30+30) |
|
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
159 |
БЕЛИЦЬКИЙ Д.С. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
4 |
75 (24+18+33) |
|
|
|
С3 |
Домащенко Тетяна Вікторівна |
160 |
БЕЛЯНСЬКА Д.К. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
4 |
92 (24+32+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Зубкова Надія Олександрівна |
161 |
БЕРБЕНЕЦЬ А.О. |
13305 |
м. Сєвєродонецьк |
СЗШ № 6 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
162 |
БЕРБЕНЦЕВ М.І. |
13420 |
с. Мілове |
Збірна шкіл |
4 |
134 (42+44+48) |
З |
|
|
|
Лисенко Зінаїда Миколаївна |
163 |
БЕРБИЦЬКИЙ О.С. |
13420 |
с. Мілове |
Збірна шкіл |
5 |
88 (24+24+40) |
|
|
|
С3 |
Лисенко Зінаїда Миколаївна |
164 |
БЕРЕЖНА А.В. |
13414 |
смт. Новоайдар |
Методкабінет |
3 |
132 (48+42+42) |
З |
|
|
|
Лисенко Катерина Миколаївна |
165 |
БЕРЕЖНИЙ Є.Б. |
13381 |
м. Рубіжне |
КНВК шк. дит.сад. |
4 |
94 (36+22+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Доброскок Наталія Миколаївна |
166 |
БЕРЕЖНИЙ Є.П. |
13303 |
м. Сєвєродонецьк |
СЗШ № 4 |
7 |
113 (26+48+39) |
|
|
С2 |
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
167 |
БЕРЕЗНЮК Я.О. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
4 |
94 (36+28+30) |
|
С1 |
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
168 |
БЕРЕЗОВСЬКА В.А. |
13068 |
м. Біловодськ |
Городищенська ЗОШ |
3 |
78 (24+30+24) |
|
|
|
|
Юрченко Людмила Федорівна |
169 |
БЕРЕЗОВСЬКА Є.А. |
13068 |
м. Біловодськ |
Городищенська ЗОШ |
5 |
56 (6+30+20) |
|
|
|
|
Юрченко Людмила Федорівна |
170 |
БЕРЕСТ А.В. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
7 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Зубкова Надія Олександрівна |
171 |
БЕРЕСТОВА О.Р. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
2 |
58 (30+12+16) |
|
С1 |
|
|
Зубкова Надія Олександрівна |
172 |
БЕРКО А.Є. |
13066 |
м. Біловодськ |
Гімназія |
5 |
108 (24+36+48) |
|
|
|
С3 |
Юрченко Людмила Федорівна |
173 |
БЕРНАТ О.С. |
13313 |
м. Сєвєродонецьк |
ЗШ № 15 |
3 |
124 (42+40+42) |
З |
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
174 |
БЕСБДІН С.Д. |
13657 |
м. Лисичанськ |
Збірна шкіл |
4 |
96 (48+18+30) |
|
С1 |
|
|
Устіменко Олена Вадимівна |
175 |
БЕСЄДІНА К.Д. |
13657 |
м. Лисичанськ |
Збірна шкіл |
1 |
68 (24+30+14) |
|
С1 |
С2 |
|
Устіменко Олена Вадимівна |
176 |
БЕСКОРОВАЙНИЙ Є.В. |
13414 |
смт. Новоайдар |
Методкабінет |
3 |
92 (36+26+30) |
|
С1 |
|
|
Лисенко Катерина Миколаївна |
177 |
БЕСКРОВНА С.О. |
13067 |
м. Біловодськ |
ЗОШ І-ІІІ ст |
2 |
58 (18+18+22) |
|
|
|
С3 |
Юрченко Людмила Федорівна |
178 |
БЕСПАЛОВ С.І. |
13420 |
с. Мілове |
Збірна шкіл |
5 |
120 (42+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Лисенко Зінаїда Миколаївна |
179 |
БЕССМЕРТНА С. |
13657 |
м. Лисичанськ |
Збірна шкіл |
2 |
64 (30+18+16) |
|
С1 |
|
|
Устіменко Олена Вадимівна |
180 |
БЕШЕНКО О.О. |
13657 |
м. Лисичанськ |
Збірна шкіл |
4 |
98 (42+14+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Устіменко Олена Вадимівна |
181 |
БЄДА П.В. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
8 |
115 (28+54+33) |
|
|
С2 |
|
Зубкова Надія Олександрівна |
182 |
БЄДА С.В. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
8 |
115 (28+54+33) |
|
|
С2 |
|
Зубкова Надія Олександрівна |
183 |
БЄДЕНКО К.А. |
13314 |
м. Сєвєродонецьк |
ССШ № 17 |
3 |
79 (36+16+27) |
|
С1 |
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
184 |
БЄЛИХ М.М. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
5 |
120 (36+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Домащенко Тетяна Вікторівна |
185 |
БЄЛІК Є.В. |
13393 |
м. Старобільськ |
Методкабінет |
3 |
69 (24+12+33) |
|
|
|
С3 |
Сопільник Наталія Миколаївна |
186 |
БЄЛІКОВА А.І. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
3 |
105 (30+36+39) |
|
|
С2 |
С3 |
Домащенко Тетяна Вікторівна |
187 |
БЄЛІКОВА К.Р. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
3 |
140 (48+44+48) |
З |
|
|
|
Зубкова Надія Олександрівна |
188 |
БЄЛІКОВА Н.І. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
4 |
97 (30+28+39) |
|
|
|
С3 |
Домащенко Тетяна Вікторівна |
189 |
БЄЛІМЕНКО А.О. |
13381 |
м. Рубіжне |
КНВК шк. дит.сад. |
2 |
80 (24+30+26) |
З |
|
|
|
Доброскок Наталія Миколаївна |
190 |
БЄЛІЦЬКА П.А. |
13007 |
м. Сєвєродонецьк |
НВК СШ-колегіум Національного університету Києво-Могилянська академія |
4 |
103 (42+22+39) |
|
С1 |
|
С3 |
Шпакова Валентина Миколаївна |
191 |
БЄЛОВА М.В. |
13657 |
м. Лисичанськ |
Збірна шкіл |
10 |
100 (28+36+36) |
|
|
|
|
Устіменко Олена Вадимівна |
192 |
БЄЛОНОЖЕНКО Д.Д. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
5 |
126 (48+30+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Домащенко Тетяна Вікторівна |
193 |
БЄЛОНОЖЕНКО Є.А. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
4 |
94 (36+22+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Домащенко Тетяна Вікторівна |
194 |
БЄЛОУСОВА О. |
13657 |
м. Лисичанськ |
Збірна шкіл |
4 |
76 (42+16+18) |
|
С1 |
|
|
Устіменко Олена Вадимівна |
195 |
БИКАДОРОВА Л.В. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
8 |
110 (26+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Домащенко Тетяна Вікторівна |
196 |
БИКАДОРОВА Н.Ю. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
8 |
110 (26+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Домащенко Тетяна Вікторівна |
197 |
БИЛИЦЬКА А.С. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
11 |
67 (23+20+24) |
|
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
198 |
БИЧКОВ Н.О. |
13657 |
м. Лисичанськ |
Збірна шкіл |
7 |
105 (36+36+33) |
|
|
|
|
Устіменко Олена Вадимівна |
199 |
БІБІК І.Ю. |
13420 |
с. Мілове |
Збірна шкіл |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Лисенко Зінаїда Миколаївна |
200 |
БІБІК К.Ю. |
13420 |
с. Мілове |
Збірна шкіл |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Лисенко Зінаїда Миколаївна |
201 |
БІЛАШЕНКО С.В. |
13393 |
м. Старобільськ |
Методкабінет |
5 |
126 (48+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Сопільник Наталія Миколаївна |
202 |
БІЛЕЦЬКА С.С. |
13689 |
с. Можняківка |
Можняківська ЗОШ |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Тодорова Світлана Миколаївна |
203 |
БІЛЕЦЬКИЙ С.О. |
13660 |
смт. Марківка |
Гімназія |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Струк Євгенія Миколаївна |
204 |
БІЛЕЦЬКИЙ С.С. |
13689 |
с. Можняківка |
Можняківська ЗОШ |
4 |
122 (42+38+42) |
З |
|
|
|
Тодорова Світлана Миколаївна |
205 |
БІЛИЦЬКА Є.В. |
13420 |
с. Мілове |
Збірна шкіл |
1 |
64 (30+6+28) |
|
С1 |
|
С3 |
Лисенко Зінаїда Миколаївна |
206 |
БІЛИЦЬКИЙ А.В. |
13420 |
с. Мілове |
Збірна шкіл |
7 |
130 (46+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Лисенко Зінаїда Миколаївна |
207 |
БІЛОБОРОДОВ Т.О. |
13311 |
м. Сєвєродонецьк |
СЗШ № 13 |
3 |
130 (48+40+42) |
З |
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
208 |
БІЛОВОЛОВА А.Р. |
13343 |
смт. Троїцьке |
Збірна шкіл |
8 |
83 (44+18+21) |
|
С1 |
|
|
Потєряхіна Любов Михайлівна |
209 |
БІЛОГАН А.Є. |
13657 |
м. Лисичанськ |
Збірна шкіл |
5 |
150 (48+42+60) |
З |
|
|
|
Устіменко Олена Вадимівна |
210 |
БІЛОУС А.В. |
13220 |
м. Кремінна |
Кремінська ЗОШ №1 |
4 |
71 (30+20+21) |
|
|
|
|
Двірна Тетяна Миколаївна |
211 |
БІЛОУС А.С. |
13313 |
м. Сєвєродонецьк |
ЗШ № 15 |
3 |
116 (48+38+30) |
З |
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
212 |
БІЛОУС В.О. |
13660 |
смт. Марківка |
Гімназія |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Струк Євгенія Миколаївна |
213 |
БІЛОУС В.С. |
13420 |
с. Мілове |
Збірна шкіл |
1 |
72 (30+24+18) |
З |
|
|
|
Лисенко Зінаїда Миколаївна |
214 |
БІЛОУС Е.О. |
13055 |
м. Сватове |
Збірна шкіл Сватівського району |
3 |
98 (42+14+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Стаднікова Тетяна Іванівна |
215 |
БІЛОУС З.В. |
13077 |
м. Біловодськ |
Кононівський НВК "Барвінок" |
6 |
120 (48+36+36) |
|
С1 |
|
|
Юрченко Людмила Федорівна |
216 |
БІЛОУС Ю.А. |
13073 |
м. Біловодськ |
Новолимарівська ЗОШ |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Юрченко Людмила Федорівна |
217 |
БІЛОУСОВА Д.С. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
3 |
112 (48+40+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Зубкова Надія Олександрівна |
218 |
БІЛОЦЕРКІВСЬКА М.А. |
13055 |
м. Сватове |
Збірна шкіл Сватівського району |
8 |
156 (54+54+48) |
З |
|
|
|
Стаднікова Тетяна Іванівна |
219 |
БІЛУЩЕНКО Д.В. |
13343 |
смт. Троїцьке |
Збірна шкіл |
11 |
129 (39+54+36) |
|
|
С2 |
|
Потєряхіна Любов Михайлівна |
220 |
БІЛЬКО І.О. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
4 |
101 (42+26+33) |
|
С1 |
|
С3 |
Домащенко Тетяна Вікторівна |
221 |
БІТЧЕНКО С.С. |
13358 |
с. Нещеретове |
ЗОШ |
1 |
72 (24+24+24) |
З |
|
|
|
Шаповалова Юлія Володимирівна |
222 |
БІТЬКО Ю.Р. |
13305 |
м. Сєвєродонецьк |
СЗШ № 6 |
1 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
223 |
БІТЮКОВ О.С. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
7 |
117 (36+48+33) |
|
|
С2 |
|
Зубкова Надія Олександрівна |
224 |
БІЮН А.С. |
13343 |
смт. Троїцьке |
Збірна шкіл |
6 |
54 (30+6+18) |
|
|
|
|
Потєряхіна Любов Михайлівна |
225 |
БЛАЖЕЙ Є.О. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
9 |
135 (45+54+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
226 |
БЛАЖЕНІНА С.Д. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
2 |
66 (24+18+24) |
|
С1 |
|
С3 |
Домащенко Тетяна Вікторівна |
227 |
БЛЄДНОВА А.О. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
1 |
66 (30+18+18) |
|
С1 |
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
228 |
БЛІНОВА А.С. |
13314 |
м. Сєвєродонецьк |
ССШ № 17 |
6 |
138 (48+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шпакова Валентина Миколаївна |
229 |
БЛОХІНА В.К. |
13305 |
м. Сєвєродонецьк |
СЗШ № 6 |
5 |
144 (42+48+54) |
З |
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
230 |
БЛУДОВ Д.В. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
3 |
117 (42+30+45) |
З |
|
|
|
Зубкова Надія Олександрівна |
231 |
БЛУДОВ Д.С. |
13393 |
м. Старобільськ |
Методкабінет |
2 |
44 (24+6+14) |
|
С1 |
|
|
Сопільник Наталія Миколаївна |
232 |
БОБОК І.В. |
13067 |
м. Біловодськ |
ЗОШ І-ІІІ ст |
8 |
117 (30+48+39) |
|
|
С2 |
|
Юрченко Людмила Федорівна |
233 |
БОБРОВНІК Б.В. |
13318 |
м. Сєвєродонецьк |
Ліцей |
9 |
129 (45+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
234 |
БОВА Я.П. |
13066 |
м. Біловодськ |
Гімназія |
3 |
49 (12+16+21) |
|
|
|
|
Юрченко Людмила Федорівна |
235 |
БОГАТІКОВА К.А. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
7 |
168 (60+54+54) |
З |
|
|
|
Зубкова Надія Олександрівна |
236 |
БОГДАН А.Є. |
13067 |
м. Біловодськ |
ЗОШ І-ІІІ ст |
2 |
70 (24+24+22) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Юрченко Людмила Федорівна |
237 |
БОГДАНОВ А.О. |
13667 |
смт. Марківка |
Ліснополянська ЗОШ |
8 |
68 (20+30+18) |
|
|
|
|
Струк Євгенія Миколаївна |
238 |
БОГДАНОВВ М.Ю. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
6 |
60 (18+18+24) |
|
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
239 |
БОГДАНОВИЧ О.Ю. |
13067 |
м. Біловодськ |
ЗОШ І-ІІІ ст |
7 |
111 (36+48+27) |
|
|
С2 |
|
Юрченко Людмила Федорівна |
240 |
БОГДАШКО А.А. |
13420 |
с. Мілове |
Збірна шкіл |
3 |
64 (36+10+18) |
|
С1 |
|
|
Лисенко Зінаїда Миколаївна |
241 |
БОГДАШКО В.Є. |
13420 |
с. Мілове |
Збірна шкіл |
4 |
54 (6+18+30) |
|
|
|
|
Лисенко Зінаїда Миколаївна |
242 |
БОГОМОЛОВА Є.Ю. |
13007 |
м. Сєвєродонецьк |
НВК СШ-колегіум Національного університету Києво-Могилянська академія |
5 |
84 (36+18+30) |
|
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
243 |
БОЖКО А.І. |
13314 |
м. Сєвєродонецьк |
ССШ № 17 |
6 |
84 (30+30+24) |
|
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
244 |
БОЖКО Д.І. |
13314 |
м. Сєвєродонецьк |
ССШ № 17 |
7 |
87 (30+36+21) |
|
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
245 |
БОЖКО М.М. |
13070 |
м. Біловодськ |
Новодеркульська ЗОШ |
1 |
88 (30+30+28) |
З |
|
|
|
Юрченко Людмила Федорівна |
246 |
БОЙКО Б.М. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
5 |
80 (24+24+32) |
|
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
247 |
БОЙКО О. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
4 |
49 (24+4+21) |
|
|
|
|
Зубкова Надія Олександрівна |
248 |
БОЙЧЕНКО А.С. |
13055 |
м. Сватове |
Збірна шкіл Сватівського району |
2 |
88 (30+30+28) |
З |
|
|
|
Стаднікова Тетяна Іванівна |
249 |
БОЙЧЕНКО К.П. |
13065 |
м. Біловодськ |
Бараниківська ЗОШ |
5 |
138 (42+48+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Юрченко Людмила Федорівна |
250 |
БОЙЧУК В.О. |
13066 |
м. Біловодськ |
Гімназія |
2 |
42 (18+12+12) |
|
|
|
|
Юрченко Людмила Федорівна |
251 |
БОКАР Т.М. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
2 |
76 (30+30+16) |
З |
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
252 |
БОКАТИЙ М.В. |
13393 |
м. Старобільськ |
Методкабінет |
2 |
52 (24+12+16) |
|
С1 |
|
|
Сопільник Наталія Миколаївна |
253 |
БОЛДАР В.Р. |
13071 |
м. Біловодськ |
Новоолександрівська ЗОШ |
3 |
66 (30+12+24) |
|
|
|
|
Юрченко Людмила Федорівна |
254 |
БОЛДАР М.О. |
13067 |
м. Біловодськ |
ЗОШ І-ІІІ ст |
3 |
68 (18+26+24) |
|
|
|
|
Юрченко Людмила Федорівна |
255 |
БОЛДИРЄВА Ю.Є. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
3 |
57 (12+12+33) |
|
|
|
С3 |
Домащенко Тетяна Вікторівна |
256 |
БОЛДОВА О.В. |
13007 |
м. Сєвєродонецьк |
НВК СШ-колегіум Національного університету Києво-Могилянська академія |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
257 |
БОЛІБОК М.М. |
13305 |
м. Сєвєродонецьк |
СЗШ № 6 |
1 |
88 (30+30+28) |
З |
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
258 |
БОЛОГОВА С.Р. |
13220 |
м. Кремінна |
Кремінська ЗОШ №1 |
6 |
42 (6+12+24) |
|
|
|
|
Двірна Тетяна Миколаївна |
259 |
БОЛОТОВ В.Ю. |
13414 |
смт. Новоайдар |
Методкабінет |
1 |
56 (24+18+14) |
|
С1 |
|
|
Лисенко Катерина Миколаївна |
260 |
БОЛОТСЬКИЙ К.О. |
13660 |
смт. Марківка |
Гімназія |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Струк Євгенія Миколаївна |
261 |
БОНДАР А.В. |
13069 |
м. Біловодськ |
Євсузький НВК "Веселка" |
4 |
142 (48+46+48) |
З |
|
|
|
Юрченко Людмила Федорівна |
262 |
БОНДАР Б.О. |
13670 |
смт. Марківка |
Кабичівська ЗОШ |
2 |
60 (18+24+18) |
|
|
С2 |
|
Струк Євгенія Миколаївна |
263 |
БОНДАР В.Д. |
13305 |
м. Сєвєродонецьк |
СЗШ № 6 |
7 |
100 (22+42+36) |
|
|
С2 |
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
264 |
БОНДАР В.О. |
13071 |
м. Біловодськ |
Новоолександрівська ЗОШ |
6 |
84 (18+42+24) |
|
|
С2 |
|
Юрченко Людмила Федорівна |
265 |
БОНДАР І.О. |
13073 |
м. Біловодськ |
Новолимарівська ЗОШ |
6 |
88 (6+42+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Юрченко Людмила Федорівна |
266 |
БОНДАР І.П. |
13066 |
м. Біловодськ |
Гімназія |
2 |
18 (6+6+6) |
|
|
|
|
Юрченко Людмила Федорівна |
267 |
БОНДАР М.А. |
13670 |
смт. Марківка |
Кабичівська ЗОШ |
1 |
56 (24+12+20) |
|
С1 |
|
С3 |
Струк Євгенія Миколаївна |
268 |
БОНДАР М.В. |
13069 |
м. Біловодськ |
Євсузький НВК "Веселка" |
2 |
76 (30+24+22) |
З |
|
|
|
Юрченко Людмила Федорівна |
269 |
БОНДАР М.О. |
13393 |
м. Старобільськ |
Методкабінет |
5 |
76 (24+18+34) |
|
|
|
|
Сопільник Наталія Миколаївна |
270 |
БОНДАР М.С. |
13007 |
м. Сєвєродонецьк |
НВК СШ-колегіум Національного університету Києво-Могилянська академія |
3 |
124 (42+34+48) |
З |
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
271 |
БОНДАР О.О. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
2 |
58 (30+12+16) |
|
С1 |
|
|
Зубкова Надія Олександрівна |
272 |
БОНДАР С.О. |
13071 |
м. Біловодськ |
Новоолександрівська ЗОШ |
6 |
72 (30+36+6) |
|
|
|
|
Юрченко Людмила Федорівна |
273 |
БОНДАРЕНКА С.В. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
7 |
78 (30+18+30) |
|
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
274 |
БОНДАРЕНКО А.Р. |
13068 |
м. Біловодськ |
Городищенська ЗОШ |
3 |
110 (30+38+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Юрченко Людмила Федорівна |
275 |
БОНДАРЕНКО А.С. |
13066 |
м. Біловодськ |
Гімназія |
4 |
65 (18+20+27) |
|
|
|
|
Юрченко Людмила Федорівна |
276 |
БОНДАРЕНКО В.А. |
13007 |
м. Сєвєродонецьк |
НВК СШ-колегіум Національного університету Києво-Могилянська академія |
3 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
277 |
БОНДАРЕНКО Л.Е. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
3 |
130 (48+34+48) |
З |
|
|
|
Зубкова Надія Олександрівна |
278 |
БОНДАРЕНКО М.А. |
13311 |
м. Сєвєродонецьк |
СЗШ № 13 |
6 |
132 (42+42+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шпакова Валентина Миколаївна |
279 |
БОНДАРЕНКО О.А. |
13660 |
смт. Марківка |
Гімназія |
3 |
122 (42+38+42) |
З |
|
|
|
Струк Євгенія Миколаївна |
280 |
БОНДАРЕНКО П.М. |
13311 |
м. Сєвєродонецьк |
СЗШ № 13 |
4 |
128 (36+44+48) |
З |
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
281 |
БОНЧУЖНИЙ О.П. |
13358 |
с. Нещеретове |
ЗОШ |
5 |
114 (30+36+48) |
|
|
|
С3 |
Шаповалова Юлія Володимирівна |
282 |
БОРДЮГОВ Б.Н. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
6 |
92 (30+24+38) |
|
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
283 |
БОРЕЦЬКА С.А. |
13358 |
с. Нещеретове |
ЗОШ |
1 |
72 (24+18+30) |
З |
|
|
|
Шаповалова Юлія Володимирівна |
284 |
БОРЕЦЬКИЙ І.С. |
13055 |
м. Сватове |
Збірна шкіл Сватівського району |
3 |
73 (24+28+21) |
|
|
|
|
Стаднікова Тетяна Іванівна |
285 |
БОРЗЕНКО А.А. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
8 |
135 (48+48+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
286 |
БОРЗЕНКО Н.А. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
4 |
98 (36+26+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Домащенко Тетяна Вікторівна |
287 |
БОРЗИЛО В.С. |
13387 |
м. Рубіжне |
СШ № 2 |
6 |
134 (42+42+50) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Доброскок Наталія Миколаївна |
288 |
БОРЗИЛО Д.І. |
13055 |
м. Сватове |
Збірна шкіл Сватівського району |
9 |
101 (33+50+18) |
|
|
С2 |
|
Стаднікова Тетяна Іванівна |
289 |
БОРЗИЛО Р.О. |
13066 |
м. Біловодськ |
Гімназія |
3 |
58 (18+16+24) |
|
|
|
|
Юрченко Людмила Федорівна |
290 |
БОРЗИЛО С.О. |
13308 |
м. Сєвєродонецьк |
Гімназія |
3 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
291 |
БОРЗІЛОВА О.С. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
6 |
62 (18+30+14) |
|
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
292 |
БОРЗІЛОВА С.О. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
1 |
74 (24+30+20) |
З |
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
293 |
БОРИСЕНКО К.А. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
4 |
116 (30+38+48) |
З |
|
|
|
Зубкова Надія Олександрівна |
294 |
БОРИСЕНКО Л.В. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
7 |
92 (20+42+30) |
|
|
С2 |
|
Зубкова Надія Олександрівна |
295 |
БОРИСОВ К.А. |
13657 |
м. Лисичанськ |
Збірна шкіл |
4 |
79 (24+16+39) |
|
|
|
С3 |
Устіменко Олена Вадимівна |
296 |
БОРИСОВ Я.С. |
13657 |
м. Лисичанськ |
Збірна шкіл |
7 |
114 (36+42+36) |
|
|
С2 |
|
Устіменко Олена Вадимівна |
297 |
БОРИСЮК А.Є. |
13381 |
м. Рубіжне |
КНВК шк. дит.сад. |
3 |
63 (30+18+15) |
|
|
|
|
Доброскок Наталія Миколаївна |
298 |
БОРМОТЬКО І.Ю. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
2 |
22 (6+0+16) |
|
|
|
|
Зубкова Надія Олександрівна |
299 |
БОРОВА К.Д. |
13414 |
смт. Новоайдар |
Методкабінет |
4 |
136 (48+40+48) |
З |
|
|
|
Лисенко Катерина Миколаївна |
300 |
БОРОВИК В.М. |
13007 |
м. Сєвєродонецьк |
НВК СШ-колегіум Національного університету Києво-Могилянська академія |
2 |
76 (30+30+16) |
З |
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
301 |
БОРОВСЬКИЙ К. |
13657 |
м. Лисичанськ |
Збірна шкіл |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Устіменко Олена Вадимівна |
302 |
БОРОВСЬКИХ Д.О. |
13657 |
м. Лисичанськ |
Збірна шкіл |
5 |
132 (42+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Устіменко Олена Вадимівна |
303 |
БОРОДАЙ А.О. |
13072 |
м. Біловодськ |
Зеликівський НВК "Мрія" |
4 |
84 (36+24+24) |
|
С1 |
|
|
Юрченко Людмила Федорівна |
304 |
БОРОДІНА В.М. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
4 |
72 (18+24+30) |
|
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
305 |
БОРОЗЕНЕЦЬ А.А. |
13420 |
с. Мілове |
Збірна шкіл |
10 |
76 (22+36+18) |
|
|
|
|
Лисенко Зінаїда Миколаївна |
306 |
БОРОННІКОВ Т.В. |
13066 |
м. Біловодськ |
Гімназія |
4 |
78 (18+30+30) |
|
|
|
|
Юрченко Людмила Федорівна |
307 |
БОРОННІКОВА М.В. |
13067 |
м. Біловодськ |
ЗОШ І-ІІІ ст |
3 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Юрченко Людмила Федорівна |
308 |
БОРСЯК К.Р. |
13381 |
м. Рубіжне |
КНВК шк. дит.сад. |
3 |
84 (30+30+24) |
|
|
|
|
Доброскок Наталія Миколаївна |
309 |
БОРТНІК В.І. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
6 |
78 (30+18+30) |
|
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
310 |
БОСЮК В.О. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
3 |
115 (42+34+39) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Домащенко Тетяна Вікторівна |
311 |
БОСЮК Ю.В. |
13343 |
смт. Троїцьке |
Збірна шкіл |
11 |
75 (11+40+24) |
|
|
С2 |
|
Потєряхіна Любов Михайлівна |
312 |
БОТЕЗ Д.Р. |
13689 |
с. Можняківка |
Можняківська ЗОШ |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Тодорова Світлана Миколаївна |
313 |
БОЧКОВСЬКИЙ М.В. |
13387 |
м. Рубіжне |
СШ № 2 |
2 |
86 (30+30+26) |
З |
|
|
|
Доброскок Наталія Миколаївна |
314 |
БОЯРЕНКО В.К. |
13414 |
смт. Новоайдар |
Методкабінет |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Лисенко Катерина Миколаївна |
315 |
БРАБРОВ М.Є. |
13657 |
м. Лисичанськ |
Збірна шкіл |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Устіменко Олена Вадимівна |
316 |
БРАТЧИКОВ Д.В. |
13414 |
смт. Новоайдар |
Методкабінет |
3 |
124 (42+34+48) |
З |
|
|
|
Лисенко Катерина Миколаївна |
317 |
БРЕДІХІН М.С. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
3 |
130 (48+40+42) |
З |
|
|
|
Зубкова Надія Олександрівна |
318 |
БРИЧ А.П. |
13078 |
м. Біловодськ |
Литвинівська ЗОШ |
5 |
72 (18+24+30) |
|
|
|
|
Юрченко Людмила Федорівна |
319 |
БРОННИЦЬКА А.О. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
2 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Зубкова Надія Олександрівна |
320 |
БРОШКО Т.І. |
13387 |
м. Рубіжне |
СШ № 2 |
7 |
93 (42+30+21) |
|
С1 |
|
|
Доброскок Наталія Миколаївна |
321 |
БРУДАНОВ В.В. |
13420 |
с. Мілове |
Збірна шкіл |
7 |
106 (28+42+36) |
|
|
С2 |
|
Лисенко Зінаїда Миколаївна |
322 |
БРУДОВСЬКА П.Є. |
13069 |
м. Біловодськ |
Євсузький НВК "Веселка" |
2 |
64 (30+18+16) |
|
С1 |
|
|
Юрченко Людмила Федорівна |
323 |
БРУС В.В. |
13077 |
м. Біловодськ |
Кононівський НВК "Барвінок" |
8 |
103 (28+36+39) |
|
|
|
|
Юрченко Людмила Федорівна |
324 |
БРУС Є.В. |
13067 |
м. Біловодськ |
ЗОШ І-ІІІ ст |
2 |
76 (24+24+28) |
З |
|
|
|
Юрченко Людмила Федорівна |
325 |
БРУСЛАВСЬКИЙ К.С. |
13420 |
с. Мілове |
Збірна шкіл |
6 |
162 (48+54+60) |
З |
|
|
|
Лисенко Зінаїда Миколаївна |
326 |
БРЮХОВЕЦЬКА А.С. |
13663 |
смт. Марківка |
Височинівська ЗОШ, Курячівська ЗОШ |
1 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Струк Євгенія Миколаївна |
327 |
БРЮХОВЕЦЬКА І.А. |
13663 |
смт. Марківка |
Височинівська ЗОШ, Курячівська ЗОШ |
1 |
76 (24+24+28) |
З |
|
|
|
Струк Євгенія Миколаївна |
328 |
БРЮХОВЕЦЬКИЙ М.О. |
13663 |
смт. Марківка |
Височинівська ЗОШ, Курячівська ЗОШ |
1 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Струк Євгенія Миколаївна |
329 |
БРЮХОВЕЦЬКИЙ О.А. |
13660 |
смт. Марківка |
Гімназія |
4 |
128 (48+38+42) |
З |
|
|
|
Струк Євгенія Миколаївна |
330 |
БУБЛЄЙНІКОВА М.О. |
13303 |
м. Сєвєродонецьк |
СЗШ № 4 |
2 |
78 (24+30+24) |
З |
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
331 |
БУБЛИК В.О. |
13305 |
м. Сєвєродонецьк |
СЗШ № 6 |
4 |
90 (30+24+36) |
|
|
|
С3 |
Шпакова Валентина Миколаївна |
332 |
БУБНОВА М.М. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
4 |
68 (24+14+30) |
|
|
|
|
Зубкова Надія Олександрівна |
333 |
БУГАЄВСЬКА А.С. |
13380 |
м. Рубіжне |
ЗШ №3 |
3 |
68 (24+14+30) |
|
|
|
|
Доброскок Наталія Миколаївна |
334 |
БУГАЙОВА А.С. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
7 |
84 (24+36+24) |
|
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
335 |
БУГАЙОВОЇ М.Р. |
13303 |
м. Сєвєродонецьк |
СЗШ № 4 |
11 |
88 (10+42+36) |
|
|
С2 |
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
336 |
БУГРОВА Д.С. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
6 |
114 (18+42+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Зубкова Надія Олександрівна |
337 |
БУДАК М.С. |
13314 |
м. Сєвєродонецьк |
ССШ № 17 |
4 |
126 (36+42+48) |
З |
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
338 |
БУКРЄЄВ Б.Д. |
13300 |
м. Сєвєродонецьк |
СЗШ № 1 |
6 |
102 (24+30+48) |
|
|
|
С3 |
Шпакова Валентина Миколаївна |
339 |
БУЛАВА С.О. |
13393 |
м. Старобільськ |
Методкабінет |
8 |
129 (42+54+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Сопільник Наталія Миколаївна |
340 |
БУЛАВІНЦЕВ М.В. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
3 |
92 (48+20+24) |
|
С1 |
|
|
Зубкова Надія Олександрівна |
341 |
БУНГА Н.М. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
4 |
81 (42+12+27) |
|
С1 |
|
|
Зубкова Надія Олександрівна |
342 |
БУНГА Т.С. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
4 |
89 (42+20+27) |
|
С1 |
|
|
Зубкова Надія Олександрівна |
343 |
БУНДЮК Д.В. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
2 |
66 (18+24+24) |
|
|
С2 |
С3 |
Зубкова Надія Олександрівна |
344 |
БУНІНА В.О. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
4 |
126 (48+36+42) |
З |
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
345 |
БУНЯЄВА В.В. |
13307 |
м. Сєвєродонецьк |
СЗШ № 8 |
6 |
84 (18+24+42) |
|
|
|
С3 |
Шпакова Валентина Миколаївна |
346 |
БУРЕЗЕВ М.Р. |
13313 |
м. Сєвєродонецьк |
ЗШ № 15 |
3 |
110 (48+26+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Шпакова Валентина Миколаївна |
347 |
БУРЕНОК А.Д. |
13066 |
м. Біловодськ |
Гімназія |
4 |
82 (36+16+30) |
|
С1 |
|
|
Юрченко Людмила Федорівна |
348 |
БУРЕНОК М.А. |
13066 |
м. Біловодськ |
Гімназія |
4 |
83 (30+32+21) |
|
|
С2 |
|
Юрченко Людмила Федорівна |
349 |
БУРИМ Д.О. |
13657 |
м. Лисичанськ |
Збірна шкіл |
4 |
86 (30+26+30) |
|
|
|
|
Устіменко Олена Вадимівна |
350 |
БУРИМ Н.О. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
6 |
78 (24+30+24) |
|
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
351 |
БУРЛАКОВ І.М. |
13387 |
м. Рубіжне |
СШ № 2 |
3 |
58 (36+10+12) |
|
С1 |
|
|
Доброскок Наталія Миколаївна |
352 |
БУРЛУЦЬКА А.Ю. |
13314 |
м. Сєвєродонецьк |
ССШ № 17 |
2 |
34 (6+12+16) |
|
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
353 |
БУРЛУЦЬКА Д. |
13387 |
м. Рубіжне |
СШ № 2 |
4 |
86 (36+14+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Доброскок Наталія Миколаївна |
354 |
БУРЛУЦЬКИЙ О.А. |
13657 |
м. Лисичанськ |
Збірна шкіл |
2 |
46 (12+18+16) |
|
|
|
|
Устіменко Олена Вадимівна |
355 |
БУРЯК З.С. |
13068 |
м. Біловодськ |
Городищенська ЗОШ |
6 |
96 (18+36+42) |
|
|
|
С3 |
Юрченко Людмила Федорівна |
356 |
БУТЕНКО В.А. |
13066 |
м. Біловодськ |
Гімназія |
1 |
62 (24+18+20) |
|
С1 |
|
С3 |
Юрченко Людмила Федорівна |
357 |
БУТЕНКО К.А. |
13007 |
м. Сєвєродонецьк |
НВК СШ-колегіум Національного університету Києво-Могилянська академія |
4 |
46 (6+16+24) |
|
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
358 |
БУТЕНКО М.В. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
9 |
75 (31+20+24) |
|
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
359 |
БУТЕНКО О.Я. |
13007 |
м. Сєвєродонецьк |
НВК СШ-колегіум Національного університету Києво-Могилянська академія |
2 |
14 (0+6+8) |
|
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
360 |
БУТЕНКО С.М. |
13343 |
смт. Троїцьке |
Збірна шкіл |
3 |
88 (24+28+36) |
|
|
|
С3 |
Потєряхіна Любов Михайлівна |
361 |
БУТЕНКО Я.Ю. |
13069 |
м. Біловодськ |
Євсузький НВК "Веселка" |
8 |
52 (10+24+18) |
|
|
|
|
Юрченко Людмила Федорівна |
362 |
БУТКОВА Д.В. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
2 |
42 (12+18+12) |
|
|
|
|
Зубкова Надія Олександрівна |
363 |
БУТОВА А.А. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Зубкова Надія Олександрівна |
364 |
БУТОВА Д.А. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
3 |
71 (30+20+21) |
|
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
365 |
БУШИН М.О. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
3 |
76 (24+34+18) |
|
|
С2 |
|
Зубкова Надія Олександрівна |
366 |
БУШУЕВА А.Д. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
1 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
367 |
БУЯНОВ І.М. |
13657 |
м. Лисичанськ |
Збірна шкіл |
2 |
52 (18+18+16) |
|
|
|
|
Устіменко Олена Вадимівна |
368 |
ВАКУЛЕНКО Я.С. |
13420 |
с. Мілове |
Збірна шкіл |
10 |
79 (25+36+18) |
|
|
|
|
Лисенко Зінаїда Миколаївна |
369 |
ВАЛУЇСККИЇ А.А. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
1 |
66 (24+12+30) |
|
С1 |
|
С3 |
Домащенко Тетяна Вікторівна |
370 |
ВАРВАНІН І.О. |
13657 |
м. Лисичанськ |
Збірна шкіл |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Устіменко Олена Вадимівна |
371 |
ВАРВАНІН І.О. |
13657 |
м. Лисичанськ |
Збірна шкіл |
7 |
117 (36+48+33) |
|
|
С2 |
|
Устіменко Олена Вадимівна |
372 |
ВАРДЮКЕВИЧ А.А. |
13318 |
м. Сєвєродонецьк |
Ліцей |
9 |
132 (48+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
373 |
ВАРЖЕІНОВ Д.О. |
13007 |
м. Сєвєродонецьк |
НВК СШ-колегіум Національного університету Києво-Могилянська академія |
4 |
116 (42+32+42) |
З |
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
374 |
ВАСИЛЕНКО А.А. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
4 |
124 (42+46+36) |
З |
|
|
|
Зубкова Надія Олександрівна |
375 |
ВАСИЛЕНКО А.О. |
13078 |
м. Біловодськ |
Литвинівська ЗОШ |
7 |
89 (14+42+33) |
|
|
С2 |
|
Юрченко Людмила Федорівна |
376 |
ВАСИЛЕНКО А.С. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
4 |
59 (24+20+15) |
|
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
377 |
ВАСИЛЕНКО В.А. |
13303 |
м. Сєвєродонецьк |
СЗШ № 4 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
378 |
ВАСИЛЕНКО П.С. |
13311 |
м. Сєвєродонецьк |
СЗШ № 13 |
3 |
96 (36+24+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Шпакова Валентина Миколаївна |
379 |
ВАСИЛЕНКО Р.А. |
13420 |
с. Мілове |
Збірна шкіл |
9 |
91 (27+46+18) |
|
|
С2 |
|
Лисенко Зінаїда Миколаївна |
380 |
ВАСИЛЕЦЬ Д.О. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
10 |
56 (20+18+18) |
|
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
381 |
ВАСИЛЬЄВ О.О. |
13657 |
м. Лисичанськ |
Збірна шкіл |
7 |
126 (30+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Устіменко Олена Вадимівна |
382 |
ВАСИЛЬЄВ О.О. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
7 |
123 (42+54+27) |
|
С1 |
С2 |
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
383 |
ВАСИЛЬЄВ Я.В. |
13657 |
м. Лисичанськ |
Збірна шкіл |
6 |
138 (42+54+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Устіменко Олена Вадимівна |
384 |
ВАСИЛЬЄВА М.О. |
13067 |
м. Біловодськ |
ЗОШ І-ІІІ ст |
7 |
99 (18+42+39) |
|
|
С2 |
|
Юрченко Людмила Федорівна |
385 |
ВАСИЛЬЄВА С.Г. |
13657 |
м. Лисичанськ |
Збірна шкіл |
2 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Устіменко Олена Вадимівна |
386 |
ВАСИЛЬЧЕНКО А.Є. |
13420 |
с. Мілове |
Збірна шкіл |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Лисенко Зінаїда Миколаївна |
387 |
ВАСИЛЬЧЕНКО К.А. |
13311 |
м. Сєвєродонецьк |
СЗШ № 13 |
3 |
134 (42+44+48) |
З |
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
388 |
ВАСИЛЬЧЕНКО К.В. |
13657 |
м. Лисичанськ |
Збірна шкіл |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Устіменко Олена Вадимівна |
389 |
ВАСЮКОВ І.А. |
13657 |
м. Лисичанськ |
Збірна шкіл |
3 |
38 (24+14+0) |
|
|
|
|
Устіменко Олена Вадимівна |
390 |
ВАЩЕНКО С.В. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
3 |
93 (30+24+39) |
|
|
|
С3 |
Домащенко Тетяна Вікторівна |
391 |
ВДОВЕНКО В.Д. |
13420 |
с. Мілове |
Збірна шкіл |
5 |
120 (36+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Лисенко Зінаїда Миколаївна |
392 |
ВДОВЕНКО Г.В. |
13657 |
м. Лисичанськ |
Збірна шкіл |
6 |
78 (24+24+30) |
|
|
|
|
Устіменко Олена Вадимівна |
393 |
ВДОВЕНКО М.О. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
6 |
100 (30+36+34) |
|
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
394 |
ВЕЛИКІЦЬКИЙ А.С. |
13420 |
с. Мілове |
Збірна шкіл |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Лисенко Зінаїда Миколаївна |
395 |
ВЕЛИКОХАТСЬКА А.С. |
13420 |
с. Мілове |
Збірна шкіл |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Лисенко Зінаїда Миколаївна |
396 |
ВЕЛИЧКО А.М. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
2 |
46 (18+12+16) |
|
|
|
|
Зубкова Надія Олександрівна |
397 |
ВЕЛИЧКО Д.В. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
3 |
59 (30+14+15) |
|
|
|
|
Зубкова Надія Олександрівна |
398 |
ВЕЛИЧКО С.В. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
4 |
74 (24+14+36) |
|
|
|
С3 |
Зубкова Надія Олександрівна |
399 |
ВЕНГЛОВСЬКА О.В. |
13067 |
м. Біловодськ |
ЗОШ І-ІІІ ст |
2 |
52 (24+12+16) |
|
С1 |
|
|
Юрченко Людмила Федорівна |
400 |
ВЕРБИЦЬКА А.І. |
13420 |
с. Мілове |
Збірна шкіл |
5 |
78 (24+18+36) |
|
|
|
|
Лисенко Зінаїда Миколаївна |
401 |
ВЕРБИЦЬКА В.О. |
13420 |
с. Мілове |
Збірна шкіл |
5 |
100 (30+24+46) |
|
|
|
С3 |
Лисенко Зінаїда Миколаївна |
402 |
ВЕРБИЦЬКИЙ Д.О. |
13420 |
с. Мілове |
Збірна шкіл |
3 |
90 (30+24+36) |
|
|
|
С3 |
Лисенко Зінаїда Миколаївна |
403 |
ВЕРЄЩУК М.С. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
5 |
36 (24+6+6) |
|
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
404 |
ВЕРЗУНОВА С.О. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
6 |
102 (42+30+30) |
|
С1 |
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
405 |
ВЕРХОВСЬКА Л.С. |
13314 |
м. Сєвєродонецьк |
ССШ № 17 |
2 |
34 (24+0+10) |
|
С1 |
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
406 |
ВЕРХОТУРЦЕВ Б.С. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
5 |
86 (30+24+32) |
|
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
407 |
ВЕСНЯНЦЕВА А.О. |
13420 |
с. Мілове |
Збірна шкіл |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Лисенко Зінаїда Миколаївна |
408 |
ВИБОРНОВ А.І. |
13305 |
м. Сєвєродонецьк |
СЗШ № 6 |
6 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
409 |
ВИБОРНОВА У.С. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
8 |
84 (36+24+24) |
|
|
|
|
Зубкова Надія Олександрівна |
410 |
ВИНОГРАДСЬКИЙ К.А. |
13414 |
смт. Новоайдар |
Методкабінет |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Лисенко Катерина Миколаївна |
411 |
ВИСОЦЬКА К.І. |
13381 |
м. Рубіжне |
КНВК шк. дит.сад. |
3 |
85 (36+34+15) |
|
С1 |
С2 |
|
Доброскок Наталія Миколаївна |
412 |
ВИСОЧИН М.В. |
13657 |
м. Лисичанськ |
Збірна шкіл |
4 |
82 (42+16+24) |
|
С1 |
|
|
Устіменко Олена Вадимівна |
413 |
ВИСОЧИНА К.Д. |
13314 |
м. Сєвєродонецьк |
ССШ № 17 |
5 |
74 (30+30+14) |
|
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
414 |
ВИСОЧІН Д.В. |
13657 |
м. Лисичанськ |
Збірна шкіл |
3 |
100 (42+16+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Устіменко Олена Вадимівна |
415 |
ВИШНЯКОВА М.Г. |
13414 |
смт. Новоайдар |
Методкабінет |
3 |
116 (42+32+42) |
З |
|
|
|
Лисенко Катерина Миколаївна |
416 |
ВІЛЬХОВЧЕНКО Г.А. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
11 |
81 (11+46+24) |
|
|
С2 |
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
417 |
ВІННИК Р.В. |
13660 |
смт. Марківка |
Гімназія |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Струк Євгенія Миколаївна |
418 |
ВІННИЦЬКА М.А. |
13308 |
м. Сєвєродонецьк |
Гімназія |
2 |
32 (18+0+14) |
|
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
419 |
ВІННІК В.Є. |
13689 |
с. Можняківка |
Можняківська ЗОШ |
7 |
150 (48+54+48) |
З |
|
|
|
Тодорова Світлана Миколаївна |
420 |
ВІННІК І.Є. |
13689 |
с. Можняківка |
Можняківська ЗОШ |
5 |
132 (48+30+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Тодорова Світлана Миколаївна |
421 |
ВІТЕР О.В. |
13343 |
смт. Троїцьке |
Збірна шкіл |
7 |
135 (48+48+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Потєряхіна Любов Михайлівна |
422 |
ВІТОШКО М.С. |
13305 |
м. Сєвєродонецьк |
СЗШ № 6 |
2 |
80 (24+30+26) |
З |
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
423 |
ВІШТАЛЮК О.І. |
13305 |
м. Сєвєродонецьк |
СЗШ № 6 |
11 |
100 (36+40+24) |
|
|
С2 |
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
424 |
ВЛАСЕНКО В.О. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
9 |
117 (39+48+30) |
|
|
С2 |
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
425 |
ВЛАСЕНКО Д.О. |
13420 |
с. Мілове |
Збірна шкіл |
6 |
78 (18+24+36) |
|
|
|
|
Лисенко Зінаїда Миколаївна |
426 |
ВЛАСЕНКО Д.С. |
13069 |
м. Біловодськ |
Євсузький НВК "Веселка" |
9 |
111 (39+48+24) |
|
|
С2 |
|
Юрченко Людмила Федорівна |
427 |
ВЛАСЕНКО М.А. |
13314 |
м. Сєвєродонецьк |
ССШ № 17 |
2 |
38 (24+6+8) |
|
С1 |
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
428 |
ВЛАСОВ В.Ю. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
5 |
144 (48+42+54) |
З |
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
429 |
ВЛАСОВ О.В. |
13068 |
м. Біловодськ |
Городищенська ЗОШ |
7 |
117 (36+54+27) |
|
|
С2 |
|
Юрченко Людмила Федорівна |
430 |
ВНУКОВА В.М. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
11 |
85 (13+42+30) |
|
|
С2 |
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
431 |
ВОВІКОВА С.А. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
3 |
60 (18+6+36) |
|
|
|
С3 |
Домащенко Тетяна Вікторівна |
432 |
ВОДОЛАЗСЬКА К.В. |
13414 |
смт. Новоайдар |
Методкабінет |
3 |
136 (48+40+48) |
З |
|
|
|
Лисенко Катерина Миколаївна |
433 |
ВОДЯГІН Д.С. |
13393 |
м. Старобільськ |
Методкабінет |
5 |
44 (30+0+14) |
|
|
|
|
Сопільник Наталія Миколаївна |
434 |
ВОДЯНИК А.В. |
13318 |
м. Сєвєродонецьк |
Ліцей |
9 |
127 (45+46+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
435 |
ВОДЯНИК М. |
13308 |
м. Сєвєродонецьк |
Гімназія |
5 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
436 |
ВОЙТЕНКО А.С. |
13314 |
м. Сєвєродонецьк |
ССШ № 17 |
10 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
437 |
ВОЙТЕНКО М.Р. |
13393 |
м. Старобільськ |
Методкабінет |
3 |
98 (30+32+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Сопільник Наталія Миколаївна |
438 |
ВОЙТЕНКО О.А. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
1 |
62 (18+18+26) |
|
|
|
С3 |
Зубкова Надія Олександрівна |
439 |
ВОЛКОВ В.В. |
13314 |
м. Сєвєродонецьк |
ССШ № 17 |
2 |
32 (24+0+8) |
|
С1 |
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
440 |
ВОЛКОВА А.І. |
13314 |
м. Сєвєродонецьк |
ССШ № 17 |
5 |
168 (60+54+54) |
З |
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
441 |
ВОЛКОВА А.О. |
13667 |
смт. Марківка |
Ліснополянська ЗОШ |
6 |
90 (18+42+30) |
|
|
С2 |
|
Струк Євгенія Миколаївна |
442 |
ВОЛКОВА В.О. |
13657 |
м. Лисичанськ |
Збірна шкіл |
4 |
84 (36+24+24) |
|
С1 |
|
|
Устіменко Олена Вадимівна |
443 |
ВОЛКОВА К.Д. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
3 |
79 (30+22+27) |
|
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
444 |
ВОЛКОВА П.І. |
13308 |
м. Сєвєродонецьк |
Гімназія |
2 |
88 (30+30+28) |
З |
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
445 |
ВОЛОБУЄВА А.О. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
10 |
121 (37+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Домащенко Тетяна Вікторівна |
446 |
ВОЛОВОД М.Є. |
13007 |
м. Сєвєродонецьк |
НВК СШ-колегіум Національного університету Києво-Могилянська академія |
7 |
91 (22+42+27) |
|
|
С2 |
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
447 |
ВОЛОКІТКІН А.П. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
448 |
ВОЛОХОВА В.А. |
13303 |
м. Сєвєродонецьк |
СЗШ № 4 |
4 |
78 (30+18+30) |
|
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
449 |
ВОЛОШИН Д.С. |
13070 |
м. Біловодськ |
Новодеркульська ЗОШ |
7 |
78 (24+36+18) |
|
|
|
|
Юрченко Людмила Федорівна |
450 |
ВОЛОШИН І.С. |
13066 |
м. Біловодськ |
Гімназія |
4 |
77 (42+20+15) |
|
С1 |
|
|
Юрченко Людмила Федорівна |
451 |
ВОЛОШИН М.Д. |
13007 |
м. Сєвєродонецьк |
НВК СШ-колегіум Національного університету Києво-Могилянська академія |
3 |
132 (48+42+42) |
З |
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
452 |
ВОЛОШИН Н.Ю. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
3 |
112 (48+40+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Зубкова Надія Олександрівна |
453 |
ВОЛОШИН О.С. |
13066 |
м. Біловодськ |
Гімназія |
2 |
14 (6+6+2) |
|
|
|
|
Юрченко Людмила Федорівна |
454 |
ВОЛОШИНА М.А. |
13066 |
м. Біловодськ |
Гімназія |
2 |
10 (6+0+4) |
|
|
|
|
Юрченко Людмила Федорівна |
455 |
ВОЛОШИНА М.А. |
13067 |
м. Біловодськ |
ЗОШ І-ІІІ ст |
4 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Юрченко Людмила Федорівна |
456 |
ВОЛОШИНА М.І. |
13070 |
м. Біловодськ |
Новодеркульська ЗОШ |
6 |
144 (42+54+48) |
З |
|
|
|
Юрченко Людмила Федорівна |
457 |
ВОЛЬСЬКА П.С. |
13007 |
м. Сєвєродонецьк |
НВК СШ-колегіум Національного університету Києво-Могилянська академія |
4 |
98 (36+20+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Шпакова Валентина Миколаївна |
458 |
ВОРВУЛЬ А.В. |
13343 |
смт. Троїцьке |
Збірна шкіл |
10 |
114 (30+54+30) |
|
|
С2 |
|
Потєряхіна Любов Михайлівна |
459 |
ВОРВУЛЬ Є.М. |
13343 |
смт. Троїцьке |
Збірна шкіл |
3 |
106 (42+28+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Потєряхіна Любов Михайлівна |
460 |
ВОРОБЙОВ Р.С. |
13657 |
м. Лисичанськ |
Збірна шкіл |
7 |
123 (42+48+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Устіменко Олена Вадимівна |
461 |
ВОРОБЙОВА А.Є. |
13067 |
м. Біловодськ |
ЗОШ І-ІІІ ст |
4 |
129 (48+36+45) |
З |
|
|
|
Юрченко Людмила Федорівна |
462 |
ВОРОНІНА А.Д. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
11 |
144 (42+60+42) |
З |
|
|
|
Зубкова Надія Олександрівна |
463 |
ВОРОНКІНА А.О. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
10 |
92 (28+46+18) |
|
|
С2 |
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
464 |
ВОРОНОВ М.С. |
13305 |
м. Сєвєродонецьк |
СЗШ № 6 |
1 |
66 (18+24+24) |
|
|
С2 |
С3 |
Шпакова Валентина Миколаївна |
465 |
ВОРОНОВІЧ В.Є. |
13073 |
м. Біловодськ |
Новолимарівська ЗОШ |
2 |
80 (24+30+26) |
З |
|
|
|
Юрченко Людмила Федорівна |
466 |
ВОРОНОВСЬКА К.І. |
13414 |
смт. Новоайдар |
Методкабінет |
6 |
144 (36+54+54) |
З |
|
|
|
Лисенко Катерина Миколаївна |
467 |
ВОРОНЬКО Д.О. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
3 |
57 (24+6+27) |
|
|
|
|
Зубкова Надія Олександрівна |
468 |
ВОРОПАЄВ М.А. |
13311 |
м. Сєвєродонецьк |
СЗШ № 13 |
3 |
104 (24+44+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Шпакова Валентина Миколаївна |
469 |
ВОРОПАЄВ М.О. |
13055 |
м. Сватове |
Збірна шкіл Сватівського району |
6 |
120 (42+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Стаднікова Тетяна Іванівна |
470 |
ВОРОПАЄВА М.Д. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
6 |
132 (30+48+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Зубкова Надія Олександрівна |
471 |
ВОРОТНІКОВ О.І. |
13065 |
м. Біловодськ |
Бараниківська ЗОШ |
1 |
60 (18+24+18) |
|
|
С2 |
|
Юрченко Людмила Федорівна |
472 |
ВОРОШИЛОВ І.М. |
13007 |
м. Сєвєродонецьк |
НВК СШ-колегіум Національного університету Києво-Могилянська академія |
4 |
59 (18+20+21) |
|
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
473 |
ВОРОШИЛОВА Ю.О. |
13305 |
м. Сєвєродонецьк |
СЗШ № 6 |
7 |
108 (30+42+36) |
|
|
С2 |
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
474 |
ВОСЬМАЧКІНА В.В. |
13343 |
смт. Троїцьке |
Збірна шкіл |
7 |
99 (36+36+27) |
|
|
|
|
Потєряхіна Любов Михайлівна |
475 |
ВСЕВОЛОДСЬКИЙ Б.А. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
9 |
117 (33+48+36) |
|
|
С2 |
|
Зубкова Надія Олександрівна |
476 |
ВЬЯЗКОВА А.С. |
13300 |
м. Сєвєродонецьк |
СЗШ № 1 |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
477 |
ГАБІЄВСКА П.Г. |
13313 |
м. Сєвєродонецьк |
ЗШ № 15 |
6 |
96 (24+30+42) |
|
|
|
С3 |
Шпакова Валентина Миколаївна |
478 |
ГАВРИЛЕНКО К.О. |
13420 |
с. Мілове |
Збірна шкіл |
6 |
134 (42+48+44) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Лисенко Зінаїда Миколаївна |
479 |
ГАВРИЛОВ Д.Д. |
13657 |
м. Лисичанськ |
Збірна шкіл |
2 |
86 (30+30+26) |
З |
|
|
|
Устіменко Олена Вадимівна |
480 |
ГАВРИЛОВА Л.Р. |
13318 |
м. Сєвєродонецьк |
Ліцей |
8 |
138 (42+54+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шпакова Валентина Миколаївна |
481 |
ГАВРИЛЬЧЕНКО Я.І. |
13071 |
м. Біловодськ |
Новоолександрівська ЗОШ |
2 |
38 (12+18+8) |
|
|
|
|
Юрченко Людмила Федорівна |
482 |
ГАВРИШ Г.О. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
7 |
32 (14+12+6) |
|
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
483 |
ГАВРЮШЕНКО А.С. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
8 |
86 (26+24+36) |
|
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
484 |
ГАВРЮШЕНКО К.Д. |
13414 |
смт. Новоайдар |
Методкабінет |
1 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Лисенко Катерина Миколаївна |
485 |
ГАВРЮШЕНКО М.Д. |
13414 |
смт. Новоайдар |
Методкабінет |
9 |
75 (35+22+18) |
|
|
|
|
Лисенко Катерина Миколаївна |
486 |
ГАДЮЧКА А.А. |
13055 |
м. Сватове |
Збірна шкіл Сватівського району |
2 |
88 (30+30+28) |
З |
|
|
|
Стаднікова Тетяна Іванівна |
487 |
ГАЗДА Д.Д. |
13358 |
с. Нещеретове |
ЗОШ |
4 |
86 (36+26+24) |
|
С1 |
|
|
Шаповалова Юлія Володимирівна |
488 |
ГАЗДА С.Д. |
13358 |
с. Нещеретове |
ЗОШ |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Шаповалова Юлія Володимирівна |
489 |
ГАЙДАРОВ В.В. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
4 |
106 (36+28+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Домащенко Тетяна Вікторівна |
490 |
ГАЙДАШОВ М.В. |
13420 |
с. Мілове |
Збірна шкіл |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Лисенко Зінаїда Миколаївна |
491 |
ГАЙНУТДІНОВ Т.Р. |
13657 |
м. Лисичанськ |
Збірна шкіл |
2 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Устіменко Олена Вадимівна |
492 |
ГАЙЦУРЕНКО М.А. |
13689 |
с. Можняківка |
Можняківська ЗОШ |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Тодорова Світлана Миколаївна |
493 |
ГАЛАБУРДА О.Є. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
2 |
26 (6+6+14) |
|
|
|
|
Зубкова Надія Олександрівна |
494 |
ГАЛАГАЛЕНКО О.В. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
11 |
77 (13+34+30) |
|
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
495 |
ГАЛАКТІОНОВА С.Р. |
13657 |
м. Лисичанськ |
Збірна шкіл |
4 |
42 (24+6+12) |
|
|
|
|
Устіменко Олена Вадимівна |
496 |
ГАЛЕНКО Є.О. |
13305 |
м. Сєвєродонецьк |
СЗШ № 6 |
6 |
150 (48+54+48) |
З |
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
497 |
ГАЛЕНКО С.О. |
13305 |
м. Сєвєродонецьк |
СЗШ № 6 |
1 |
70 (18+24+28) |
|
|
С2 |
С3 |
Шпакова Валентина Миколаївна |
498 |
ГАЛІЦИНА У.В. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
8 |
139 (40+48+51) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Зубкова Надія Олександрівна |
499 |
ГАЛКОВСЬКА А.С. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
6 |
114 (18+42+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Зубкова Надія Олександрівна |
500 |
ГАЛЬЦЕВА П.В. |
13055 |
м. Сватове |
Збірна шкіл Сватівського району |
8 |
165 (54+60+51) |
З |
|
|
|
Стаднікова Тетяна Іванівна |
501 |
ГАЛЬЧЕНКО Д.О. |
13305 |
м. Сєвєродонецьк |
СЗШ № 6 |
6 |
162 (54+54+54) |
З |
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
502 |
ГАЛЬЧЕНКО Д.Ю. |
13313 |
м. Сєвєродонецьк |
ЗШ № 15 |
11 |
70 (28+42+0) |
|
|
С2 |
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
503 |
ГАЛЬЧЕНКО М.В. |
13007 |
м. Сєвєродонецьк |
НВК СШ-колегіум Національного університету Києво-Могилянська академія |
3 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
504 |
ГАНЗІЙ В.С. |
13393 |
м. Старобільськ |
Методкабінет |
7 |
51 (18+12+21) |
|
|
|
|
Сопільник Наталія Миколаївна |
505 |
ГАНЗЮК А.О. |
13414 |
смт. Новоайдар |
Методкабінет |
5 |
56 (12+24+20) |
|
|
|
|
Лисенко Катерина Миколаївна |
506 |
ГАНІН М.Є. |
13313 |
м. Сєвєродонецьк |
ЗШ № 15 |
3 |
126 (48+42+36) |
З |
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
507 |
ГАНОЧЕНКО Г.О. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
1 |
52 (12+18+22) |
|
|
|
С3 |
Домащенко Тетяна Вікторівна |
508 |
ГАПОНОВА К.В. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
3 |
79 (24+16+39) |
|
|
|
С3 |
Домащенко Тетяна Вікторівна |
509 |
ГАПОТЧЕНКО В.С. |
13657 |
м. Лисичанськ |
Збірна шкіл |
4 |
126 (48+36+42) |
З |
|
|
|
Устіменко Олена Вадимівна |
510 |
ГАПОТЧЕНКО Д.О. |
13420 |
с. Мілове |
Збірна шкіл |
5 |
66 (24+24+18) |
|
|
|
|
Лисенко Зінаїда Миколаївна |
511 |
ГАПОТЧЕНКО О.Ф. |
13358 |
с. Нещеретове |
ЗОШ |
1 |
30 (12+0+18) |
|
|
|
|
Шаповалова Юлія Володимирівна |
512 |
ГАПОЧКА Д.С. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
8 |
97 (34+36+27) |
|
|
|
|
Зубкова Надія Олександрівна |
513 |
ГАПОЧКА М.А. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
1 |
68 (24+24+20) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Зубкова Надія Олександрівна |
514 |
ГАРБУЗЮК Є.Д. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
3 |
90 (42+18+30) |
|
С1 |
|
|
Зубкова Надія Олександрівна |
515 |
ГАРКУШИНА К.А. |
13314 |
м. Сєвєродонецьк |
ССШ № 17 |
8 |
151 (46+48+57) |
З |
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
516 |
ГАРМАШ А.О. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
7 |
48 (24+0+24) |
|
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
517 |
ГАРМАШ Г.О. |
13420 |
с. Мілове |
Збірна шкіл |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Лисенко Зінаїда Миколаївна |
518 |
ГАРМАШ М.С. |
13420 |
с. Мілове |
Збірна шкіл |
7 |
115 (22+48+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Лисенко Зінаїда Миколаївна |
519 |
ГАРМАШ О.С. |
13077 |
м. Біловодськ |
Кононівський НВК "Барвінок" |
8 |
47 (8+18+21) |
|
|
|
|
Юрченко Людмила Федорівна |
520 |
ГАТЬМАН Д.Р. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
8 |
130 (40+42+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Домащенко Тетяна Вікторівна |
521 |
ГАФУРОВ Т.О. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
5 |
60 (0+30+30) |
|
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
522 |
ГВОЗДКОВ Д.О. |
13657 |
м. Лисичанськ |
Збірна шкіл |
3 |
46 (30+16+0) |
|
|
|
|
Устіменко Олена Вадимівна |
523 |
ГЕВОРКЯН С.К. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
8 |
135 (48+48+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
524 |
ГЕДЗЬ М.Д. |
13067 |
м. Біловодськ |
ЗОШ І-ІІІ ст |
3 |
124 (48+28+48) |
З |
|
|
|
Юрченко Людмила Федорівна |
525 |
ГЕЄНКО О.В. |
13657 |
м. Лисичанськ |
Збірна шкіл |
4 |
120 (42+42+36) |
З |
|
|
|
Устіменко Олена Вадимівна |
526 |
ГЕРАСИМЕНКО А.Г. |
13343 |
смт. Троїцьке |
Збірна шкіл |
10 |
99 (33+54+12) |
|
|
С2 |
|
Потєряхіна Любов Михайлівна |
527 |
ГЕРАСИМЕНКО А.К. |
13007 |
м. Сєвєродонецьк |
НВК СШ-колегіум Національного університету Києво-Могилянська академія |
2 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
528 |
ГЕРАСИМЕНКО І.В. |
13305 |
м. Сєвєродонецьк |
СЗШ № 6 |
3 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
529 |
ГЕРАСИМОВ В.Д. |
13055 |
м. Сватове |
Збірна шкіл Сватівського району |
8 |
127 (40+48+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Стаднікова Тетяна Іванівна |
530 |
ГЕРАСИМОВА В.А. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
10 |
102 (24+42+36) |
|
|
С2 |
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
531 |
ГЕРАСИМОВА К.Є. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
9 |
100 (40+36+24) |
|
С1 |
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
532 |
ГЕРАСІМОВА К.С. |
13381 |
м. Рубіжне |
КНВК шк. дит.сад. |
3 |
86 (36+20+30) |
|
С1 |
|
|
Доброскок Наталія Миколаївна |
533 |
ГЕРАСЬКІН О.С. |
13420 |
с. Мілове |
Збірна шкіл |
6 |
144 (42+42+60) |
З |
|
|
|
Лисенко Зінаїда Миколаївна |
534 |
ГЕТМАНСЬКА А.О. |
13414 |
смт. Новоайдар |
Методкабінет |
5 |
102 (24+36+42) |
|
|
|
С3 |
Лисенко Катерина Миколаївна |
535 |
ГЕТЬМАН Є.А. |
13318 |
м. Сєвєродонецьк |
Ліцей |
8 |
132 (42+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шпакова Валентина Миколаївна |
536 |
ГЕТЬМАНСЬКА М.В. |
13055 |
м. Сватове |
Збірна шкіл Сватівського району |
7 |
50 (2+30+18) |
|
|
|
|
Стаднікова Тетяна Іванівна |
537 |
ГИРМАН О.І. |
13414 |
смт. Новоайдар |
Методкабінет |
4 |
110 (36+38+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Лисенко Катерина Миколаївна |
538 |
ГИРЮШТА Д.О. |
13343 |
смт. Троїцьке |
Збірна шкіл |
7 |
75 (18+30+27) |
|
|
|
|
Потєряхіна Любов Михайлівна |
539 |
ГІЄНКО А.П. |
13314 |
м. Сєвєродонецьк |
ССШ № 17 |
7 |
153 (42+60+51) |
З |
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
540 |
ГІЗАТУЛЛІНА К.О. |
13657 |
м. Лисичанськ |
Збірна шкіл |
7 |
117 (36+42+39) |
|
|
С2 |
|
Устіменко Олена Вадимівна |
541 |
ГІЛЕТІН Д.О. |
13689 |
с. Можняківка |
Можняківська ЗОШ |
3 |
128 (48+32+48) |
З |
|
|
|
Тодорова Світлана Миколаївна |
542 |
ГЛАДІЛІН М.М. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
2 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
543 |
ГЛАДКА Є.О. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
2 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Зубкова Надія Олександрівна |
544 |
ГЛАДКА М.О. |
13414 |
смт. Новоайдар |
Методкабінет |
3 |
112 (42+40+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Лисенко Катерина Миколаївна |
545 |
ГЛАДКИЙ Д.О. |
13314 |
м. Сєвєродонецьк |
ССШ № 17 |
6 |
120 (36+36+48) |
|
|
|
С3 |
Шпакова Валентина Миколаївна |
546 |
ГЛАДКОВ Д.А. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
10 |
74 (10+34+30) |
|
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
547 |
ГЛАДКОВ С.А. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
4 |
96 (42+30+24) |
|
С1 |
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
548 |
ГЛАДКОВА А.А. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
7 |
120 (30+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Домащенко Тетяна Вікторівна |
549 |
ГЛАДКОВА А.О. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
6 |
84 (24+18+42) |
|
|
|
С3 |
Домащенко Тетяна Вікторівна |
550 |
ГЛАДКОХАТА В.С. |
13318 |
м. Сєвєродонецьк |
Ліцей |
8 |
32 (8+12+12) |
|
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
551 |
ГЛЕБКО М.А. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
1 |
72 (24+24+24) |
З |
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
552 |
ГЛИНІСТИЙ Д.А. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
3 |
84 (30+24+30) |
|
|
|
|
Зубкова Надія Олександрівна |
553 |
ГЛИНІСТИЙ Е.А. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
9 |
87 (27+42+18) |
|
|
С2 |
|
Зубкова Надія Олександрівна |
554 |
ГЛІНКА І.К. |
13420 |
с. Мілове |
Збірна шкіл |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Лисенко Зінаїда Миколаївна |
555 |
ГЛОБА М.П. |
13055 |
м. Сватове |
Збірна шкіл Сватівського району |
8 |
153 (54+54+45) |
З |
|
|
|
Стаднікова Тетяна Іванівна |
556 |
ГЛУХОЄДОВА О.С. |
13007 |
м. Сєвєродонецьк |
НВК СШ-колегіум Національного університету Києво-Могилянська академія |
3 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
557 |
ГЛУШКОВ І. |
13657 |
м. Лисичанськ |
Збірна шкіл |
4 |
107 (48+20+39) |
|
С1 |
|
С3 |
Устіменко Олена Вадимівна |
558 |
ГЛУЩЕНКО А. |
13066 |
м. Біловодськ |
Гімназія |
2 |
34 (12+6+16) |
|
|
|
|
Юрченко Людмила Федорівна |
559 |
ГЛУЩЕНКО В.М. |
13414 |
смт. Новоайдар |
Методкабінет |
8 |
105 (36+24+45) |
|
|
|
С3 |
Лисенко Катерина Миколаївна |
560 |
ГЛУЩЕНКО Н.І. |
13007 |
м. Сєвєродонецьк |
НВК СШ-колегіум Національного університету Києво-Могилянська академія |
3 |
126 (48+30+48) |
З |
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
561 |
ГЛУЩЕНКО О.М. |
13070 |
м. Біловодськ |
Новодеркульська ЗОШ |
7 |
81 (30+36+15) |
|
|
|
|
Юрченко Людмила Федорівна |
562 |
ГЛУЩЕНКО Р.С. |
13671 |
смт. Марківка |
Веселівська ЗОШ |
2 |
66 (18+24+24) |
|
|
С2 |
С3 |
Струк Євгенія Миколаївна |
563 |
ГЛУЩЕНКО С.К. |
13071 |
м. Біловодськ |
Новоолександрівська ЗОШ |
5 |
62 (24+18+20) |
|
|
|
|
Юрченко Людмила Федорівна |
564 |
ГЛУЩЕНКО С.О. |
13663 |
смт. Марківка |
Височинівська ЗОШ, Курячівська ЗОШ |
4 |
133 (42+46+45) |
З |
|
|
|
Струк Євгенія Миколаївна |
565 |
ГНАТЕНКО А.С. |
13066 |
м. Біловодськ |
Гімназія |
4 |
75 (24+30+21) |
|
|
|
|
Юрченко Людмила Федорівна |
566 |
ГНАТЕНКО К.О. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
8 |
138 (48+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Зубкова Надія Олександрівна |
567 |
ГНИДА З.О. |
13070 |
м. Біловодськ |
Новодеркульська ЗОШ |
6 |
144 (42+48+54) |
З |
|
|
|
Юрченко Людмила Федорівна |
568 |
ГНИДА З.О. |
13070 |
м. Біловодськ |
Новодеркульська ЗОШ |
2 |
76 (30+30+16) |
З |
|
|
|
Юрченко Людмила Федорівна |
569 |
ГНУТОВ Е.О. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
6 |
96 (24+42+30) |
|
|
С2 |
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
570 |
ГОЛЕНІЩЕВА О.А. |
13066 |
м. Біловодськ |
Гімназія |
3 |
80 (36+8+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Юрченко Людмила Федорівна |
571 |
ГОЛЄНКОВА К. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
3 |
38 (12+20+6) |
|
|
|
|
Зубкова Надія Олександрівна |
572 |
ГОЛІК К.М. |
13007 |
м. Сєвєродонецьк |
НВК СШ-колегіум Національного університету Києво-Могилянська академія |
5 |
102 (30+36+36) |
|
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
573 |
ГОЛІУС Є.О. |
13414 |
смт. Новоайдар |
Методкабінет |
4 |
114 (42+36+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Лисенко Катерина Миколаївна |
574 |
ГОЛОБОРОДЬКО Д.О. |
13314 |
м. Сєвєродонецьк |
ССШ № 17 |
8 |
148 (46+48+54) |
З |
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
575 |
ГОЛОВАН К.В. |
13055 |
м. Сватове |
Збірна шкіл Сватівського району |
8 |
135 (42+48+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Стаднікова Тетяна Іванівна |
576 |
ГОЛОВКІНА В.С. |
13314 |
м. Сєвєродонецьк |
ССШ № 17 |
7 |
153 (48+54+51) |
З |
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
577 |
ГОЛОВКО А.О. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
4 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
578 |
ГОЛОВКОВ М.С. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
9 |
97 (21+46+30) |
|
|
С2 |
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
579 |
ГОЛОВНЯ А.О. |
13305 |
м. Сєвєродонецьк |
СЗШ № 6 |
1 |
80 (30+30+20) |
З |
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
580 |
ГОЛОВНЯ В.Р. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
6 |
48 (18+12+18) |
|
|
|
|
Зубкова Надія Олександрівна |
581 |
ГОЛОВНЯ Л.В. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
2 |
50 (24+18+8) |
|
С1 |
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
582 |
ГОЛОВЧАНСЬКИЙ Д.І. |
13657 |
м. Лисичанськ |
Збірна шкіл |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Устіменко Олена Вадимівна |
583 |
ГОЛОВЧЕНКО С.М. |
13420 |
с. Мілове |
Збірна шкіл |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Лисенко Зінаїда Миколаївна |
584 |
ГОЛОМОЗ В.В. |
13307 |
м. Сєвєродонецьк |
СЗШ № 8 |
3 |
136 (48+46+42) |
З |
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
585 |
ГОЛОСНА М.А. |
13007 |
м. Сєвєродонецьк |
НВК СШ-колегіум Національного університету Києво-Могилянська академія |
5 |
96 (30+30+36) |
|
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
586 |
ГОЛОФАЄВ Е.В. |
13420 |
с. Мілове |
Збірна шкіл |
6 |
82 (18+36+28) |
|
|
|
|
Лисенко Зінаїда Миколаївна |
587 |
ГОЛУБ В.Р. |
13380 |
м. Рубіжне |
ЗШ №3 |
3 |
71 (18+14+39) |
|
|
|
С3 |
Доброскок Наталія Миколаївна |
588 |
ГОЛУБ Д.Р. |
13414 |
смт. Новоайдар |
Методкабінет |
8 |
153 (42+54+57) |
З |
|
|
|
Лисенко Катерина Миколаївна |
589 |
ГОЛУБЕНКО Я.В. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
4 |
134 (42+44+48) |
З |
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
590 |
ГОЛУБЄВА М.М. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
1 |
56 (12+18+26) |
|
|
|
С3 |
Домащенко Тетяна Вікторівна |
591 |
ГОЛУБЄВА Т.М. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
1 |
62 (12+24+26) |
|
|
С2 |
С3 |
Домащенко Тетяна Вікторівна |
592 |
ГОЛУБЦОВ Д.С. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
4 |
58 (42+4+12) |
|
С1 |
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
593 |
ГОНТАР В.Б. |
13007 |
м. Сєвєродонецьк |
НВК СШ-колегіум Національного університету Києво-Могилянська академія |
4 |
64 (18+16+30) |
|
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
594 |
ГОНЦАРОВ В.С. |
13067 |
м. Біловодськ |
ЗОШ І-ІІІ ст |
3 |
132 (48+36+48) |
З |
|
|
|
Юрченко Людмила Федорівна |
595 |
ГОНЦУЛ Л.О. |
13657 |
м. Лисичанськ |
Збірна шкіл |
2 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Устіменко Олена Вадимівна |
596 |
ГОНЧАР І.С. |
13414 |
смт. Новоайдар |
Методкабінет |
4 |
122 (42+38+42) |
З |
|
|
|
Лисенко Катерина Миколаївна |
597 |
ГОНЧАРЕНКО Р.С. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
3 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Зубкова Надія Олександрівна |
598 |
ГОНЧАРОВ А.В. |
13071 |
м. Біловодськ |
Новоолександрівська ЗОШ |
3 |
68 (30+20+18) |
|
|
|
|
Юрченко Людмила Федорівна |
599 |
ГОНЧАРОВ А.С. |
13670 |
смт. Марківка |
Кабичівська ЗОШ |
4 |
114 (36+42+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Струк Євгенія Миколаївна |
600 |
ГОНЧАРОВ Д.О. |
13066 |
м. Біловодськ |
Гімназія |
3 |
22 (6+16+0) |
|
|
|
|
Юрченко Людмила Федорівна |
601 |
ГОНЧАРОВ Д.С. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
4 |
96 (36+24+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Домащенко Тетяна Вікторівна |
602 |
ГОНЧАРОВ К.О. |
13420 |
с. Мілове |
Збірна шкіл |
1 |
82 (30+30+22) |
З |
|
|
|
Лисенко Зінаїда Миколаївна |
603 |
ГОНЧАРОВ М.А. |
13314 |
м. Сєвєродонецьк |
ССШ № 17 |
2 |
20 (12+6+2) |
|
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
604 |
ГОНЧАРОВ М.Р. |
13007 |
м. Сєвєродонецьк |
НВК СШ-колегіум Національного університету Києво-Могилянська академія |
2 |
82 (24+30+28) |
З |
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
605 |
ГОНЧАРОВ Н.Д. |
13689 |
с. Можняківка |
Можняківська ЗОШ |
3 |
132 (48+36+48) |
З |
|
|
|
Тодорова Світлана Миколаївна |
606 |
ГОНЧАРОВА А.Р. |
13007 |
м. Сєвєродонецьк |
НВК СШ-колегіум Національного університету Києво-Могилянська академія |
2 |
46 (18+12+16) |
|
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
607 |
ГОНЧАРОВА В.В. |
13078 |
м. Біловодськ |
Литвинівська ЗОШ |
5 |
84 (36+18+30) |
|
|
|
|
Юрченко Людмила Федорівна |
608 |
ГОНЧАРОВА В.Р. |
13066 |
м. Біловодськ |
Гімназія |
4 |
86 (36+20+30) |
|
С1 |
|
|
Юрченко Людмила Федорівна |
609 |
ГОНЧАРОВА Д.А. |
13066 |
м. Біловодськ |
Гімназія |
3 |
57 (12+12+33) |
|
|
|
С3 |
Юрченко Людмила Федорівна |
610 |
ГОНЧАРОВА Д.Є. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
6 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
611 |
ГОНЧАРОВА Д.С. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
3 |
86 (42+20+24) |
|
С1 |
|
|
Зубкова Надія Олександрівна |
612 |
ГОНЧАРОВА Є.П. |
13657 |
м. Лисичанськ |
Збірна шкіл |
1 |
76 (24+30+22) |
З |
|
|
|
Устіменко Олена Вадимівна |
613 |
ГОНЧАРОВА К.О. |
13065 |
м. Біловодськ |
Бараниківська ЗОШ |
3 |
120 (42+30+48) |
З |
|
|
|
Юрченко Людмила Федорівна |
614 |
ГОНЧАРОВА М.С. |
13313 |
м. Сєвєродонецьк |
ЗШ № 15 |
3 |
134 (48+44+42) |
З |
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
615 |
ГОНЧАРУК А.П. |
13070 |
м. Біловодськ |
Новодеркульська ЗОШ |
3 |
116 (30+44+42) |
З |
|
|
|
Юрченко Людмила Федорівна |
616 |
ГОРБ А.Є. |
13070 |
м. Біловодськ |
Новодеркульська ЗОШ |
3 |
116 (36+38+42) |
З |
|
|
|
Юрченко Людмила Федорівна |
617 |
ГОРБАНЬОВ В.А. |
13314 |
м. Сєвєродонецьк |
ССШ № 17 |
8 |
147 (42+54+51) |
З |
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
618 |
ГОРБАНЬОВ М.О. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
1 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
619 |
ГОРБАНЬОВА Д.О. |
13314 |
м. Сєвєродонецьк |
ССШ № 17 |
4 |
88 (36+22+30) |
|
С1 |
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
620 |
ГОРБЕНКО Д.О. |
13305 |
м. Сєвєродонецьк |
СЗШ № 6 |
1 |
60 (18+24+18) |
|
|
С2 |
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
621 |
ГОРБОВСЬКА П.Є. |
13066 |
м. Біловодськ |
Гімназія |
3 |
83 (30+20+33) |
|
|
|
С3 |
Юрченко Людмила Федорівна |
622 |
ГОРБУЛИЧ В.А. |
13066 |
м. Біловодськ |
Гімназія |
4 |
95 (36+32+27) |
|
С1 |
С2 |
|
Юрченко Людмила Федорівна |
623 |
ГОРБУНОВА К.П. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
2 |
88 (30+30+28) |
З |
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
624 |
ГОРДЕНКО С.А. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
5 |
132 (42+54+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Зубкова Надія Олександрівна |
625 |
ГОРДЄЄВА А. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
4 |
118 (42+34+42) |
З |
|
|
|
Зубкова Надія Олександрівна |
626 |
ГОРДЄЄВА Д.О. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
3 |
132 (48+36+48) |
З |
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
627 |
ГОРДЄЄВА Т.В. |
13314 |
м. Сєвєродонецьк |
ССШ № 17 |
10 |
174 (60+54+60) |
З |
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
628 |
ГОРДІЄНКО А.Р. |
13657 |
м. Лисичанськ |
Збірна шкіл |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Устіменко Олена Вадимівна |
629 |
ГОРДІЄНКО В.С. |
13657 |
м. Лисичанськ |
Збірна шкіл |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Устіменко Олена Вадимівна |
630 |
ГОРДІЄНКО Н.П. |
13660 |
смт. Марківка |
Гімназія |
4 |
124 (48+34+42) |
З |
|
|
|
Струк Євгенія Миколаївна |
631 |
ГОРЕЛОВА Т.С. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
5 |
84 (24+18+42) |
|
|
|
С3 |
Домащенко Тетяна Вікторівна |
632 |
ГОРЛАТОВ А.О. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
6 |
120 (30+42+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Зубкова Надія Олександрівна |
633 |
ГОРОБЕЦЬ Д.О. |
13393 |
м. Старобільськ |
Методкабінет |
3 |
70 (18+28+24) |
|
|
|
|
Сопільник Наталія Миколаївна |
634 |
ГОРОБЕЦЬ С.С. |
13657 |
м. Лисичанськ |
Збірна шкіл |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Устіменко Олена Вадимівна |
635 |
ГОРОБИНСЬКА В.Д. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
7 |
159 (60+48+51) |
З |
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
636 |
ГОРОДІСЬКИЙ Н.В. |
13303 |
м. Сєвєродонецьк |
СЗШ № 4 |
4 |
88 (42+22+24) |
|
С1 |
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
637 |
ГОРОХОВАТСЬКИЙ О. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
5 |
68 (24+12+32) |
|
|
|
|
Зубкова Надія Олександрівна |
638 |
ГОРОХОВАЦЬКИЙ Р.Р. |
13303 |
м. Сєвєродонецьк |
СЗШ № 4 |
3 |
130 (48+34+48) |
З |
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
639 |
ГОРШКОВ О.Л. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
5 |
144 (54+36+54) |
З |
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
640 |
ГОРЯЧЕВ Р.О. |
13381 |
м. Рубіжне |
КНВК шк. дит.сад. |
4 |
53 (6+26+21) |
|
|
|
|
Доброскок Наталія Миколаївна |
641 |
ГОРЯЧЕВА А.С. |
13414 |
смт. Новоайдар |
Методкабінет |
2 |
70 (24+24+22) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Лисенко Катерина Миколаївна |
642 |
ГОФМАН Г.В. |
13055 |
м. Сватове |
Збірна шкіл Сватівського району |
2 |
82 (30+24+28) |
З |
|
|
|
Стаднікова Тетяна Іванівна |
643 |
ГОЦКА М.О. |
13689 |
с. Можняківка |
Можняківська ЗОШ |
6 |
50 (6+36+8) |
|
|
|
|
Тодорова Світлана Миколаївна |
644 |
ГРАЧОВ А.В. |
13308 |
м. Сєвєродонецьк |
Гімназія |
3 |
100 (30+34+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Шпакова Валентина Миколаївна |
645 |
ГРАЧОВА А.О. |
13393 |
м. Старобільськ |
Методкабінет |
4 |
109 (36+40+33) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Сопільник Наталія Миколаївна |
646 |
ГРАЧОВА Я.О. |
13393 |
м. Старобільськ |
Методкабінет |
8 |
87 (30+24+33) |
|
|
|
|
Сопільник Наталія Миколаївна |
647 |
ГРЕБЕЛЬНИЙ Я.С. |
13303 |
м. Сєвєродонецьк |
СЗШ № 4 |
6 |
150 (48+48+54) |
З |
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
648 |
ГРЕБЕНІК А.О. |
13070 |
м. Біловодськ |
Новодеркульська ЗОШ |
5 |
126 (36+54+36) |
|
|
С2 |
|
Юрченко Людмила Федорівна |
649 |
ГРЕБЕНЮК Є.Є. |
13657 |
м. Лисичанськ |
Збірна шкіл |
4 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Устіменко Олена Вадимівна |
650 |
ГРЕБЕНЮК М.О. |
13657 |
м. Лисичанськ |
Збірна шкіл |
5 |
150 (48+42+60) |
З |
|
|
|
Устіменко Олена Вадимівна |
651 |
ГРЕБЕНЮК О.О. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
4 |
80 (30+20+30) |
|
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
652 |
ГРЕБІНЮК В.Г. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
9 |
99 (39+36+24) |
|
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
653 |
ГРЕКОВА М.В. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
8 |
78 (24+30+24) |
|
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
654 |
ГРЕЧАНИК І.Д. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
3 |
119 (42+32+45) |
З |
|
|
|
Зубкова Надія Олександрівна |
655 |
ГРЕЧИШКІНА О.О. |
13305 |
м. Сєвєродонецьк |
СЗШ № 6 |
3 |
82 (18+40+24) |
|
|
С2 |
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
656 |
ГРЕЧІШКІН Р.В. |
13300 |
м. Сєвєродонецьк |
СЗШ № 1 |
7 |
151 (46+60+45) |
З |
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
657 |
ГРЄБНЄВА Д.М. |
13671 |
смт. Марківка |
Веселівська ЗОШ |
2 |
66 (18+24+24) |
|
|
С2 |
С3 |
Струк Євгенія Миколаївна |
658 |
ГРИГОРЕНКО І.Є. |
13077 |
м. Біловодськ |
Кононівський НВК "Барвінок" |
2 |
24 (18+6+0) |
|
|
|
|
Юрченко Людмила Федорівна |
659 |
ГРИГОРЕНКО І.І. |
13305 |
м. Сєвєродонецьк |
СЗШ № 6 |
4 |
106 (42+34+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
660 |
ГРИГОРЕНКО К.Д. |
13068 |
м. Біловодськ |
Городищенська ЗОШ |
6 |
96 (24+48+24) |
|
|
С2 |
|
Юрченко Людмила Федорівна |
661 |
ГРИГОРЕНКО М.Д. |
13393 |
м. Старобільськ |
Методкабінет |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Сопільник Наталія Миколаївна |
662 |
ГРИГОРЕНКО С.В. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
9 |
87 (33+30+24) |
|
|
|
|
Зубкова Надія Олександрівна |
663 |
ГРИГОРЄВ Є.О. |
13414 |
смт. Новоайдар |
Методкабінет |
3 |
129 (48+36+45) |
З |
|
|
|
Лисенко Катерина Миколаївна |
664 |
ГРИГОРЄВ М.Р. |
13657 |
м. Лисичанськ |
Збірна шкіл |
7 |
165 (54+54+57) |
З |
|
|
|
Устіменко Олена Вадимівна |
665 |
ГРИГОРОВ А.В. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
6 |
150 (42+48+60) |
З |
|
|
|
Зубкова Надія Олександрівна |
666 |
ГРИГОРОВА С.В. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
6 |
138 (54+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Домащенко Тетяна Вікторівна |
667 |
ГРИГОРОВА Т.О. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
3 |
94 (30+22+42) |
|
|
|
С3 |
Зубкова Надія Олександрівна |
668 |
ГРИЦАЄВ М.Р. |
13305 |
м. Сєвєродонецьк |
СЗШ № 6 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
669 |
ГРИЦАЄНКО К.В. |
13343 |
смт. Троїцьке |
Збірна шкіл |
6 |
84 (24+18+42) |
|
|
|
С3 |
Потєряхіна Любов Михайлівна |
670 |
ГРИЦАК Я.О. |
13657 |
м. Лисичанськ |
Збірна шкіл |
8 |
132 (30+42+60) |
|
|
С2 |
С3 |
Устіменко Олена Вадимівна |
671 |
ГРИЦЕНКО Д.О. |
13067 |
м. Біловодськ |
ЗОШ І-ІІІ ст |
4 |
114 (42+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Юрченко Людмила Федорівна |
672 |
ГРИЦИНА Т.Ю. |
13393 |
м. Старобільськ |
Методкабінет |
1 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Сопільник Наталія Миколаївна |
673 |
ГРИЦУТЕНКО Є.І. |
13303 |
м. Сєвєродонецьк |
СЗШ № 4 |
4 |
78 (30+18+30) |
|
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
674 |
ГРИШНІН Є.Е. |
13420 |
с. Мілове |
Збірна шкіл |
5 |
44 (18+6+20) |
|
|
|
|
Лисенко Зінаїда Миколаївна |
675 |
ГРИЩЕНКО А.Ю. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
2 |
88 (30+30+28) |
З |
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
676 |
ГРИЩЕНКО В.Ю. |
13066 |
м. Біловодськ |
Гімназія |
4 |
81 (30+24+27) |
|
|
|
|
Юрченко Людмила Федорівна |
677 |
ГРИЩЕНКО І.С. |
13657 |
м. Лисичанськ |
Збірна шкіл |
4 |
126 (48+30+48) |
З |
|
|
|
Устіменко Олена Вадимівна |
678 |
ГРІГОРЄВ Д.Д. |
13069 |
м. Біловодськ |
Євсузький НВК "Веселка" |
3 |
136 (42+46+48) |
З |
|
|
|
Юрченко Людмила Федорівна |
679 |
ГРІГОРЯН Л.О. |
13657 |
м. Лисичанськ |
Збірна шкіл |
3 |
69 (24+18+27) |
|
|
|
|
Устіменко Олена Вадимівна |
680 |
ГРІДІНА К.М. |
13657 |
м. Лисичанськ |
Збірна шкіл |
2 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Устіменко Олена Вадимівна |
681 |
ГРІДНЄВ М.Е. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
3 |
66 (30+6+30) |
|
|
|
|
Зубкова Надія Олександрівна |
682 |
ГРОЗА А.І. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
2 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Зубкова Надія Олександрівна |
683 |
ГРОМОВА А.М. |
13657 |
м. Лисичанськ |
Збірна шкіл |
8 |
112 (46+36+30) |
|
С1 |
|
|
Устіменко Олена Вадимівна |
684 |
ГРУЗДОВА В.О. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
7 |
147 (60+48+39) |
З |
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
685 |
ГРУШИНА В.О. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
3 |
118 (36+40+42) |
З |
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
686 |
ГУБАНОВ А.В. |
13414 |
смт. Новоайдар |
Методкабінет |
5 |
150 (48+48+54) |
З |
|
|
|
Лисенко Катерина Миколаївна |
687 |
ГУБАНОВА А.О. |
13303 |
м. Сєвєродонецьк |
СЗШ № 4 |
4 |
108 (42+30+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Шпакова Валентина Миколаївна |
688 |
ГУБАНОВА А.О. |
13414 |
смт. Новоайдар |
Методкабінет |
1 |
62 (18+24+20) |
|
|
С2 |
С3 |
Лисенко Катерина Миколаївна |
689 |
ГУБАРЕВА В.Є. |
13307 |
м. Сєвєродонецьк |
СЗШ № 8 |
7 |
99 (36+30+33) |
|
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
690 |
ГУБАРЄВА Д.Д. |
13007 |
м. Сєвєродонецьк |
НВК СШ-колегіум Національного університету Києво-Могилянська академія |
3 |
110 (48+20+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Шпакова Валентина Миколаївна |
691 |
ГУБІНА В.В. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
4 |
124 (42+40+42) |
З |
|
|
|
Зубкова Надія Олександрівна |
692 |
ГУДАН М.А. |
13657 |
м. Лисичанськ |
Збірна шкіл |
2 |
36 (12+12+12) |
|
|
|
|
Устіменко Олена Вадимівна |
693 |
ГУДЕНКО Р.С. |
13420 |
с. Мілове |
Збірна шкіл |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Лисенко Зінаїда Миколаївна |
694 |
ГУДКОВА Т.О. |
13318 |
м. Сєвєродонецьк |
Ліцей |
9 |
141 (51+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шпакова Валентина Миколаївна |
695 |
ГУЖВА М.О. |
13657 |
м. Лисичанськ |
Збірна шкіл |
5 |
114 (36+36+42) |
|
|
|
С3 |
Устіменко Олена Вадимівна |
696 |
ГУЗЕНКО С.О. |
13393 |
м. Старобільськ |
Методкабінет |
1 |
58 (12+30+16) |
|
|
С2 |
|
Сопільник Наталія Миколаївна |
697 |
ГУКОВ М.С. |
13657 |
м. Лисичанськ |
Збірна шкіл |
6 |
132 (42+54+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Устіменко Олена Вадимівна |
698 |
ГУЛЯЄВА М.Р. |
13414 |
смт. Новоайдар |
Методкабінет |
1 |
66 (18+24+24) |
|
|
С2 |
С3 |
Лисенко Катерина Миколаївна |
699 |
ГУНДА А.О. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
5 |
48 (18+12+18) |
|
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
700 |
ГУНДА М.Ю. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
3 |
102 (42+30+30) |
|
С1 |
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
701 |
ГУНДАДМИТРО Д.Ю. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
7 |
65 (26+30+9) |
|
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
702 |
ГУНДАР Д.М. |
13067 |
м. Біловодськ |
ЗОШ І-ІІІ ст |
2 |
70 (24+24+22) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Юрченко Людмила Федорівна |
703 |
ГУРА В.В. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
9 |
86 (28+22+36) |
|
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
704 |
ГУРА Д.С. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
8 |
106 (28+54+24) |
|
|
С2 |
|
Зубкова Надія Олександрівна |
705 |
ГУРА О.В. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
4 |
44 (18+2+24) |
|
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
706 |
ГУРА П.О. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
3 |
116 (36+38+42) |
З |
|
|
|
Зубкова Надія Олександрівна |
707 |
ГУРЧАК Л.А. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
9 |
114 (36+42+36) |
|
|
С2 |
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
708 |
ГУСАРОВ В.В. |
13068 |
м. Біловодськ |
Городищенська ЗОШ |
3 |
84 (30+24+30) |
|
|
|
|
Юрченко Людмила Федорівна |
709 |
ГУСЄВ К.Є. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
2 |
78 (30+18+30) |
З |
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
710 |
ГУСЄВ М.С. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
2 |
60 (24+18+18) |
|
С1 |
|
|
Зубкова Надія Олександрівна |
711 |
ГУСЄВ М.С. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
2 |
66 (24+18+24) |
|
С1 |
|
С3 |
Зубкова Надія Олександрівна |
712 |
ГУСЄВА А. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
6 |
72 (30+24+18) |
|
|
|
|
Зубкова Надія Олександрівна |
713 |
ГУТОРОВ А.Д. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
1 |
56 (12+30+14) |
|
|
С2 |
|
Зубкова Надія Олександрівна |
714 |
ДАВИДЕНКО В.І. |
13393 |
м. Старобільськ |
Методкабінет |
5 |
66 (24+6+36) |
|
|
|
|
Сопільник Наталія Миколаївна |
715 |
ДАВИДЕНКО О.С. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
7 |
127 (40+48+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Зубкова Надія Олександрівна |
716 |
ДАВІД Н.Б. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
10 |
70 (26+26+18) |
|
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
717 |
ДАВТЯН Д.К. |
13305 |
м. Сєвєродонецьк |
СЗШ № 6 |
1 |
76 (24+24+28) |
З |
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
718 |
ДАНИЛИК А.Ю. |
13414 |
смт. Новоайдар |
Методкабінет |
3 |
124 (48+28+48) |
З |
|
|
|
Лисенко Катерина Миколаївна |
719 |
ДАНИЛО А.С. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
6 |
78 (12+36+30) |
|
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
720 |
ДАНИЛО Е.С. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
721 |
ДАНИЛОВА В.Р. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
9 |
69 (23+16+30) |
|
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
722 |
ДАНИЛЬЧЕНКО К.В. |
13420 |
с. Мілове |
Збірна шкіл |
6 |
156 (42+54+60) |
З |
|
|
|
Лисенко Зінаїда Миколаївна |
723 |
ДАНІЛЕЙКО Є.І. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
5 |
78 (36+12+30) |
|
|
|
|
Зубкова Надія Олександрівна |
724 |
ДАНЇЛОВА В.В. |
13055 |
м. Сватове |
Збірна шкіл Сватівського району |
1 |
86 (30+30+26) |
З |
|
|
|
Стаднікова Тетяна Іванівна |
725 |
ДАНЦЕВ Д.О. |
13420 |
с. Мілове |
Збірна шкіл |
4 |
111 (42+30+39) |
|
С1 |
|
С3 |
Лисенко Зінаїда Миколаївна |
726 |
ДАНЧЕНКО І.В. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
9 |
80 (18+38+24) |
|
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
727 |
ДАНЬКО М.С. |
13007 |
м. Сєвєродонецьк |
НВК СШ-колегіум Національного університету Києво-Могилянська академія |
5 |
102 (36+42+24) |
|
|
С2 |
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
728 |
ДАНЮКІНА А.В. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
3 |
44 (18+8+18) |
|
|
|
|
Зубкова Надія Олександрівна |
729 |
ДАРЄНСКІХ С.Ю. |
13657 |
м. Лисичанськ |
Збірна шкіл |
5 |
132 (42+42+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Устіменко Олена Вадимівна |
730 |
ДАРНІЧЕНКО М.В. |
13657 |
м. Лисичанськ |
Збірна шкіл |
6 |
144 (42+54+48) |
З |
|
|
|
Устіменко Олена Вадимівна |
731 |
ДАЦ Д.А. |
13007 |
м. Сєвєродонецьк |
НВК СШ-колегіум Національного університету Києво-Могилянська академія |
4 |
59 (36+8+15) |
|
С1 |
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
732 |
ДАЦЕНКО Д.О. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
5 |
52 (18+12+22) |
|
|
|
|
Зубкова Надія Олександрівна |
733 |
ДАЩЕНКО І.А. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
4 |
130 (48+34+48) |
З |
|
|
|
Зубкова Надія Олександрівна |
734 |
ДЕВЛІКАМОВА А.Р. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
1 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Зубкова Надія Олександрівна |
735 |
ДЕЖИНА А.В. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
6 |
132 (48+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
736 |
ДЕЖКІНА А.В. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
6 |
138 (42+42+54) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Зубкова Надія Олександрівна |
737 |
ДЕМА Є.О. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
3 |
116 (48+26+42) |
З |
|
|
|
Зубкова Надія Олександрівна |
738 |
ДЕМЧЕНКО І.О. |
13657 |
м. Лисичанськ |
Збірна шкіл |
3 |
82 (42+10+30) |
|
С1 |
|
|
Устіменко Олена Вадимівна |
739 |
ДЕМЧЕНКО М.О. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Зубкова Надія Олександрівна |
740 |
ДЕМЧЕНКО С.О. |
13657 |
м. Лисичанськ |
Збірна шкіл |
3 |
104 (42+20+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Устіменко Олена Вадимівна |
741 |
ДЕМ'ЯНЕНКО С.В. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
10 |
109 (37+36+36) |
|
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
742 |
ДЕНИСЕНКО А.В. |
13070 |
м. Біловодськ |
Новодеркульська ЗОШ |
6 |
126 (36+42+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Юрченко Людмила Федорівна |
743 |
ДЕНИСЕНКО Б.Я. |
13305 |
м. Сєвєродонецьк |
СЗШ № 6 |
1 |
78 (24+30+24) |
З |
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
744 |
ДЕНИСЕНКО С.В. |
13657 |
м. Лисичанськ |
Збірна шкіл |
3 |
126 (42+36+48) |
З |
|
|
|
Устіменко Олена Вадимівна |
745 |
ДЕНИСЬЄВ І.С. |
13314 |
м. Сєвєродонецьк |
ССШ № 17 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
746 |
ДЕНИЩУК В.К. |
13657 |
м. Лисичанськ |
Збірна шкіл |
2 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Устіменко Олена Вадимівна |
747 |
ДЕНІСОВА Д.О. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
4 |
90 (30+24+36) |
|
|
|
С3 |
Домащенко Тетяна Вікторівна |
748 |
ДЕНЬКОВИЧ О.С. |
13393 |
м. Старобільськ |
Методкабінет |
7 |
126 (42+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Сопільник Наталія Миколаївна |
749 |
ДЕРЕВЯНКО Є.О. |
13657 |
м. Лисичанськ |
Збірна шкіл |
2 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Устіменко Олена Вадимівна |
750 |
ДЕРКАЧ А.А. |
13414 |
смт. Новоайдар |
Методкабінет |
3 |
123 (48+30+45) |
З |
|
|
|
Лисенко Катерина Миколаївна |
751 |
ДЕРКАЧ Є.Є. |
13420 |
с. Мілове |
Збірна шкіл |
3 |
126 (36+42+48) |
З |
|
|
|
Лисенко Зінаїда Миколаївна |
752 |
ДЕРКАЧОВА А.О. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
11 |
121 (29+56+36) |
|
|
С2 |
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
753 |
ДЕРКАЧОВА А.П. |
13689 |
с. Можняківка |
Можняківська ЗОШ |
7 |
132 (42+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Тодорова Світлана Миколаївна |
754 |
ДЕРКАЧОВА Д.О. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
5 |
84 (30+24+30) |
|
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
755 |
ДЕРУН Д.М. |
13055 |
м. Сватове |
Збірна шкіл Сватівського району |
3 |
86 (42+14+30) |
|
С1 |
|
|
Стаднікова Тетяна Іванівна |
756 |
ДЕРУН М.М. |
13055 |
м. Сватове |
Збірна шкіл Сватівського району |
3 |
92 (42+14+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Стаднікова Тетяна Іванівна |
757 |
ДЕСЯТНИЧЕНКО Т.А. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
5 |
66 (6+36+24) |
|
|
|
|
Зубкова Надія Олександрівна |
758 |
ДЄМЄНТЬЄВА І.В. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
4 |
106 (42+34+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
759 |
ДЖЕГЛОВА П.О. |
13657 |
м. Лисичанськ |
Збірна шкіл |
5 |
102 (36+24+42) |
|
|
|
С3 |
Устіменко Олена Вадимівна |
760 |
ДЖУЛАЙ А.І. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
761 |
ДЖУНИЧ К.Р. |
13074 |
м. Біловодськ |
Парневська філія Біловодського ОЗЗСО |
2 |
36 (18+0+18) |
|
|
|
|
Юрченко Людмила Федорівна |
762 |
ДЖУНЬ С.С. |
13007 |
м. Сєвєродонецьк |
НВК СШ-колегіум Національного університету Києво-Могилянська академія |
5 |
102 (36+42+24) |
|
|
С2 |
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
763 |
ДЗЕНЬ К.В. |
13660 |
смт. Марківка |
Гімназія |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Струк Євгенія Миколаївна |
764 |
ДЗЮБА А.М. |
13657 |
м. Лисичанськ |
Збірна шкіл |
3 |
58 (24+10+24) |
|
|
|
|
Устіменко Олена Вадимівна |
765 |
ДЗЮБА В.С. |
13055 |
м. Сватове |
Збірна шкіл Сватівського району |
3 |
124 (48+34+42) |
З |
|
|
|
Стаднікова Тетяна Іванівна |
766 |
ДЗЮБА І.С. |
13055 |
м. Сватове |
Збірна шкіл Сватівського району |
3 |
122 (42+38+42) |
З |
|
|
|
Стаднікова Тетяна Іванівна |
767 |
ДИБА Я.Ю. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
2 |
60 (24+18+18) |
|
С1 |
|
|
Зубкова Надія Олександрівна |
768 |
ДИБОК М.І. |
13305 |
м. Сєвєродонецьк |
СЗШ № 6 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
769 |
ДИБОК М.І. |
13305 |
м. Сєвєродонецьк |
СЗШ № 6 |
7 |
119 (32+48+39) |
|
|
С2 |
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
770 |
ДИБТАН М.А. |
13657 |
м. Лисичанськ |
Збірна шкіл |
7 |
90 (24+36+30) |
|
|
|
|
Устіменко Олена Вадимівна |
771 |
ДИКАН Г.В. |
13007 |
м. Сєвєродонецьк |
НВК СШ-колегіум Національного університету Києво-Могилянська академія |
3 |
106 (42+28+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Шпакова Валентина Миколаївна |
772 |
ДИКАРЕВ С.В. |
13055 |
м. Сватове |
Збірна шкіл Сватівського району |
3 |
112 (36+40+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Стаднікова Тетяна Іванівна |
773 |
ДИШЛОВА А.Є. |
13303 |
м. Сєвєродонецьк |
СЗШ № 4 |
3 |
109 (36+34+39) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шпакова Валентина Миколаївна |
774 |
ДІВИЦЬКИЙ С.О. |
13661 |
смт. Марківка |
ЗОШ № 1 |
5 |
120 (36+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Струк Євгенія Миколаївна |
775 |
ДІВІЦЬКА О.О. |
13661 |
смт. Марківка |
ЗОШ № 1 |
3 |
134 (42+44+48) |
З |
|
|
|
Струк Євгенія Миколаївна |
776 |
ДІДЕНКО В.О. |
13660 |
смт. Марківка |
Гімназія |
3 |
134 (48+38+48) |
З |
|
|
|
Струк Євгенія Миколаївна |
777 |
ДІДЕНКО М.Р. |
13657 |
м. Лисичанськ |
Збірна шкіл |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Устіменко Олена Вадимівна |
778 |
ДІДЕНКО С.С. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
3 |
82 (48+10+24) |
|
С1 |
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
779 |
ДІДЕШИН А. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
1 |
78 (30+18+30) |
З |
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
780 |
ДІДЄШИН Д. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
1 |
78 (30+18+30) |
З |
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
781 |
ДІДІЄВ С.І. |
13343 |
смт. Троїцьке |
Збірна шкіл |
6 |
108 (30+42+36) |
|
|
С2 |
|
Потєряхіна Любов Михайлівна |
782 |
ДМИТРЕНКО А.А. |
13065 |
м. Біловодськ |
Бараниківська ЗОШ |
4 |
114 (36+36+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Юрченко Людмила Федорівна |
783 |
ДМИТРЕНКО Є.Ю. |
13007 |
м. Сєвєродонецьк |
НВК СШ-колегіум Національного університету Києво-Могилянська академія |
3 |
115 (48+34+33) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шпакова Валентина Миколаївна |
784 |
ДМИТРЕНКО О.Г. |
13072 |
м. Біловодськ |
Зеликівський НВК "Мрія" |
6 |
90 (18+36+36) |
|
|
|
|
Юрченко Людмила Федорівна |
785 |
ДМИТРУК В.Р. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
2 |
52 (18+12+22) |
|
|
|
С3 |
Домащенко Тетяна Вікторівна |
786 |
ДМИТРЮК У.І. |
13314 |
м. Сєвєродонецьк |
ССШ № 17 |
5 |
138 (42+42+54) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шпакова Валентина Миколаївна |
787 |
ДМІТРІЄВА А.Є. |
13420 |
с. Мілове |
Збірна шкіл |
7 |
115 (22+48+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Лисенко Зінаїда Миколаївна |
788 |
ДМІТРУК С.С. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
6 |
94 (18+36+40) |
|
|
|
С3 |
Домащенко Тетяна Вікторівна |
789 |
ДОБЖАНСЬКА А.І. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
4 |
136 (48+40+48) |
З |
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
790 |
ДОБИНДА І.А. |
13420 |
с. Мілове |
Збірна шкіл |
1 |
60 (30+18+12) |
|
С1 |
|
|
Лисенко Зінаїда Миколаївна |
791 |
ДОБРЯНИЦА В.О. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
6 |
114 (30+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Домащенко Тетяна Вікторівна |
792 |
ДОВБІЙ Е.Є. |
13657 |
м. Лисичанськ |
Збірна шкіл |
6 |
60 (12+18+30) |
|
|
|
|
Устіменко Олена Вадимівна |
793 |
ДОВГОПЯТА С.С. |
13393 |
м. Старобільськ |
Методкабінет |
8 |
150 (48+54+48) |
З |
|
|
|
Сопільник Наталія Миколаївна |
794 |
ДОГАДІН Д.Р. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
3 |
17 (0+2+15) |
|
|
|
|
Зубкова Надія Олександрівна |
795 |
ДОЛЖЕНКО Д.Є. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
3 |
89 (24+32+33) |
|
|
С2 |
С3 |
Домащенко Тетяна Вікторівна |
796 |
ДОЛЖЕНКО О.О. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
2 |
70 (24+30+16) |
|
С1 |
С2 |
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
797 |
ДОМБРОВСЬКА А.І. |
13065 |
м. Біловодськ |
Бараниківська ЗОШ |
3 |
120 (42+30+48) |
З |
|
|
|
Юрченко Людмила Федорівна |
798 |
ДОНЕЦЬ А.А. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
6 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
799 |
ДОНЕЦЬ Д.О. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
10 |
117 (35+40+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Домащенко Тетяна Вікторівна |
800 |
ДОНСЬКА Х.Д. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
10 |
69 (11+34+24) |
|
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
801 |
ДОНСЬКОЙ К.Д. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
4 |
78 (30+12+36) |
|
|
|
С3 |
Домащенко Тетяна Вікторівна |
802 |
ДОНЦОВ Д.О. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
5 |
72 (24+24+24) |
|
|
|
|
Зубкова Надія Олександрівна |
803 |
ДОНЦОВ Я.С. |
13067 |
м. Біловодськ |
ЗОШ І-ІІІ ст |
6 |
138 (36+48+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Юрченко Людмила Федорівна |
804 |
ДОНЦОВА А.Р. |
13689 |
с. Можняківка |
Можняківська ЗОШ |
7 |
126 (36+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Тодорова Світлана Миколаївна |
805 |
ДОНЦОВА В.С. |
13067 |
м. Біловодськ |
ЗОШ І-ІІІ ст |
3 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Юрченко Людмила Федорівна |
806 |
ДОНЧЕНКО В.В. |
13393 |
м. Старобільськ |
Методкабінет |
3 |
70 (24+10+36) |
|
|
|
С3 |
Сопільник Наталія Миколаївна |
807 |
ДОРОЖОН Ю. |
13657 |
м. Лисичанськ |
Збірна шкіл |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Устіменко Олена Вадимівна |
808 |
ДОРОНЇНА А.М. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
3 |
130 (42+46+42) |
З |
|
|
|
Зубкова Надія Олександрівна |
809 |
ДОРОХІНА С.Ю. |
13657 |
м. Лисичанськ |
Збірна шкіл |
2 |
36 (6+24+6) |
|
|
С2 |
|
Устіменко Олена Вадимівна |
810 |
ДОРОХОВ Б.М. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
4 |
74 (24+20+30) |
|
|
|
|
Зубкова Надія Олександрівна |
811 |
ДОЦЕНКО Н.О. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
4 |
80 (24+20+36) |
|
|
|
С3 |
Зубкова Надія Олександрівна |
812 |
ДРАГНИШ А.М. |
13667 |
смт. Марківка |
Ліснополянська ЗОШ |
10 |
130 (42+46+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Струк Євгенія Миколаївна |
813 |
ДРЕЄВ О.В. |
13065 |
м. Біловодськ |
Бараниківська ЗОШ |
9 |
103 (25+42+36) |
|
|
С2 |
|
Юрченко Людмила Федорівна |
814 |
ДРЕЄВА А.Е. |
13065 |
м. Біловодськ |
Бараниківська ЗОШ |
4 |
114 (36+30+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Юрченко Людмила Федорівна |
815 |
ДРЕЄВА Д.Ю. |
13065 |
м. Біловодськ |
Бараниківська ЗОШ |
1 |
60 (18+24+18) |
|
|
С2 |
|
Юрченко Людмила Федорівна |
816 |
ДРИЦЕНКО Є.О. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
4 |
122 (36+38+48) |
З |
|
|
|
Зубкова Надія Олександрівна |
817 |
ДРІГА А.І. |
13358 |
с. Нещеретове |
ЗОШ |
1 |
52 (18+12+22) |
|
|
|
С3 |
Шаповалова Юлія Володимирівна |
818 |
ДРОБИШЕВ А.Р. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
5 |
66 (18+18+30) |
|
|
|
|
Зубкова Надія Олександрівна |
819 |
ДРОБІЛЕНКО Є.С. |
13314 |
м. Сєвєродонецьк |
ССШ № 17 |
10 |
162 (60+48+54) |
З |
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
820 |
ДРОБКО С.В. |
13314 |
м. Сєвєродонецьк |
ССШ № 17 |
3 |
92 (36+26+30) |
|
С1 |
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
821 |
ДРОГАЛО В.Д. |
13414 |
смт. Новоайдар |
Методкабінет |
1 |
78 (24+30+24) |
З |
|
|
|
Лисенко Катерина Миколаївна |
822 |
ДРОНОВА К.О. |
13313 |
м. Сєвєродонецьк |
ЗШ № 15 |
11 |
74 (34+40+0) |
|
|
С2 |
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
823 |
ДРОТ В.В. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
4 |
130 (42+40+48) |
З |
|
|
|
Зубкова Надія Олександрівна |
824 |
ДУБІНА А.А. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
4 |
78 (24+18+36) |
|
|
|
С3 |
Зубкова Надія Олександрівна |
825 |
ДУБІНІНА К.О. |
13657 |
м. Лисичанськ |
Збірна шкіл |
2 |
72 (12+30+30) |
З |
|
|
|
Устіменко Олена Вадимівна |
826 |
ДУБІНКІНА Т.О. |
13661 |
смт. Марківка |
ЗОШ № 1 |
1 |
80 (30+30+20) |
З |
|
|
|
Струк Євгенія Миколаївна |
827 |
ДУБРОВА А.В. |
13382 |
м. Рубіжне |
ЗШ №9 |
2 |
42 (18+18+6) |
|
|
|
|
Доброскок Наталія Миколаївна |
828 |
ДУБРОВА А.В. |
13382 |
м. Рубіжне |
ЗШ №9 |
2 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Доброскок Наталія Миколаївна |
829 |
ДУВАНОВА Д.С. |
13066 |
м. Біловодськ |
Гімназія |
3 |
52 (12+10+30) |
|
|
|
|
Юрченко Людмила Федорівна |
830 |
ДУВАНСЬКА А.Д. |
13071 |
м. Біловодськ |
Новоолександрівська ЗОШ |
6 |
90 (12+42+36) |
|
|
С2 |
|
Юрченко Людмила Федорівна |
831 |
ДУВАНСЬКИЙ Є.Д. |
13071 |
м. Біловодськ |
Новоолександрівська ЗОШ |
2 |
20 (0+12+8) |
|
|
|
|
Юрченко Людмила Федорівна |
832 |
ДУВРОВ М.В. |
13382 |
м. Рубіжне |
ЗШ №9 |
4 |
80 (24+26+30) |
|
|
|
|
Доброскок Наталія Миколаївна |
833 |
ДУДАР Л.С. |
13420 |
с. Мілове |
Збірна шкіл |
6 |
126 (30+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Лисенко Зінаїда Миколаївна |
834 |
ДУДІНЕЦЬ В.В. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
1 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
835 |
ДУДКІН Д.А. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
8 |
69 (24+18+27) |
|
|
|
|
Зубкова Надія Олександрівна |
836 |
ДУДНИК А.С. |
13055 |
м. Сватове |
Збірна шкіл Сватівського району |
2 |
88 (30+30+28) |
З |
|
|
|
Стаднікова Тетяна Іванівна |
837 |
ДУДНИК Д.С. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
8 |
63 (24+18+21) |
|
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
838 |
ДУЛЬНЯВКА К.М. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
5 |
96 (30+30+36) |
|
|
|
|
Зубкова Надія Олександрівна |
839 |
ДУМБРАВА В.В. |
13657 |
м. Лисичанськ |
Збірна шкіл |
2 |
26 (12+6+8) |
|
|
|
|
Устіменко Олена Вадимівна |
840 |
ДУРІМАНОВА А.М. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
7 |
130 (34+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Зубкова Надія Олександрівна |
841 |
ДУРМАНЕНКО Х.В. |
13305 |
м. Сєвєродонецьк |
СЗШ № 6 |
3 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
842 |
ДУРНЄВ Є.Р. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
2 |
58 (18+18+22) |
|
|
|
С3 |
Зубкова Надія Олександрівна |
843 |
ДУХІНА Є.В. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
2 |
72 (30+24+18) |
З |
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
844 |
ДУХІНА І.В. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
8 |
117 (36+42+39) |
|
|
С2 |
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
845 |
ДУШЕНКО Є.А. |
13660 |
смт. Марківка |
Гімназія |
3 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Струк Євгенія Миколаївна |
846 |
ДЬОМІН І.І. |
13671 |
смт. Марківка |
Веселівська ЗОШ |
2 |
60 (18+18+24) |
|
|
|
С3 |
Струк Євгенія Миколаївна |
847 |
ДЬОМІНОВА Д.П. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
9 |
111 (21+54+36) |
|
|
С2 |
|
Зубкова Надія Олександрівна |
848 |
ДЬЯКОВА К.Є. |
13670 |
смт. Марківка |
Кабичівська ЗОШ |
2 |
60 (24+18+18) |
|
С1 |
|
|
Струк Євгенія Миколаївна |
849 |
ДЮБІН С.В. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
10 |
74 (28+34+12) |
|
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
850 |
ДЯЧЕНКО А.Р. |
13067 |
м. Біловодськ |
ЗОШ І-ІІІ ст |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Юрченко Людмила Федорівна |
851 |
ДЯЧЕНКО А.С. |
13066 |
м. Біловодськ |
Гімназія |
5 |
90 (42+12+36) |
|
С1 |
|
|
Юрченко Людмила Федорівна |
852 |
ДЯЧЕНКО К.О. |
13067 |
м. Біловодськ |
ЗОШ І-ІІІ ст |
4 |
120 (48+36+36) |
З |
|
|
|
Юрченко Людмила Федорівна |
853 |
ДЯЧЕНКО Л.В. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
5 |
76 (24+24+28) |
|
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
854 |
ЕЛІСТРАТОВА У.Д. |
13420 |
с. Мілове |
Збірна шкіл |
4 |
114 (42+36+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Лисенко Зінаїда Миколаївна |
855 |
ЄВДОКИМОВА Д.О. |
13305 |
м. Сєвєродонецьк |
СЗШ № 6 |
5 |
138 (36+48+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Шпакова Валентина Миколаївна |
856 |
ЄВДОКІМОВА А.Є. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
3 |
74 (24+14+36) |
|
|
|
С3 |
Зубкова Надія Олександрівна |
857 |
ЄВИНКО Т.В. |
13078 |
м. Біловодськ |
Литвинівська ЗОШ |
5 |
60 (24+12+24) |
|
|
|
|
Юрченко Людмила Федорівна |
858 |
ЄВОНОВ А.Р. |
13311 |
м. Сєвєродонецьк |
СЗШ № 13 |
3 |
130 (48+40+42) |
З |
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
859 |
ЄВСЄЄВ М.В. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
3 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
860 |
ЄВСЮКОВ К.А. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
5 |
52 (12+18+22) |
|
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
861 |
ЄВСЮКОВА Є.В. |
13318 |
м. Сєвєродонецьк |
Ліцей |
10 |
155 (43+58+54) |
З |
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
862 |
ЄВСЮКОВА К. |
13071 |
м. Біловодськ |
Новоолександрівська ЗОШ |
8 |
41 (14+18+9) |
|
|
|
|
Юрченко Людмила Федорівна |
863 |
ЄВТЮХІНА В.С. |
13071 |
м. Біловодськ |
Новоолександрівська ЗОШ |
7 |
80 (38+12+30) |
|
|
|
|
Юрченко Людмила Федорівна |
864 |
ЄГОРОВ Є.А. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
4 |
142 (48+46+48) |
З |
|
|
|
Зубкова Надія Олександрівна |
865 |
ЄГОРОВ Р.Д. |
13318 |
м. Сєвєродонецьк |
Ліцей |
10 |
153 (51+54+48) |
З |
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
866 |
ЄГОРОВА А.В. |
13657 |
м. Лисичанськ |
Збірна шкіл |
8 |
103 (46+36+21) |
|
С1 |
|
|
Устіменко Олена Вадимівна |
867 |
ЄЛФІМОВА С.Р. |
13069 |
м. Біловодськ |
Євсузький НВК "Веселка" |
2 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Юрченко Людмила Федорівна |
868 |
ЄМАНОВ К.К. |
13663 |
смт. Марківка |
Височинівська ЗОШ, Курячівська ЗОШ |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Струк Євгенія Миколаївна |
869 |
ЄМЕЛЬЯНОВА І.О. |
13657 |
м. Лисичанськ |
Збірна шкіл |
10 |
123 (45+48+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Устіменко Олена Вадимівна |
870 |
ЄМЕЛЬЯНОВА Н.С. |
13414 |
смт. Новоайдар |
Методкабінет |
6 |
104 (36+24+44) |
|
|
|
С3 |
Лисенко Катерина Миколаївна |
871 |
ЄРЕМЕНКО С.С. |
13660 |
смт. Марківка |
Гімназія |
3 |
110 (42+32+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Струк Євгенія Миколаївна |
872 |
ЄРЕТІКОВА В.Д. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
2 |
82 (30+30+22) |
З |
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
873 |
ЄРЕТЇК Д.С. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
3 |
70 (30+16+24) |
|
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
874 |
ЄРЄМЄЄВА Д.С. |
13670 |
смт. Марківка |
Кабичівська ЗОШ |
1 |
64 (24+18+22) |
|
С1 |
|
С3 |
Струк Євгенія Миколаївна |
875 |
ЄРМАЧКОВА О. |
13657 |
м. Лисичанськ |
Збірна шкіл |
3 |
114 (42+30+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Устіменко Олена Вадимівна |
876 |
ЄРМІШКІНА О.М. |
13414 |
смт. Новоайдар |
Методкабінет |
3 |
97 (42+28+27) |
|
С1 |
|
|
Лисенко Катерина Миколаївна |
877 |
ЄРМОЛЕНКО Є.О. |
13007 |
м. Сєвєродонецьк |
НВК СШ-колегіум Національного університету Києво-Могилянська академія |
3 |
108 (36+36+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шпакова Валентина Миколаївна |
878 |
ЄРОХІН Ю.Д. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
5 |
96 (24+36+36) |
|
|
|
|
Зубкова Надія Олександрівна |
879 |
ЄРОХІНА В. |
13689 |
с. Можняківка |
Можняківська ЗОШ |
1 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Тодорова Світлана Миколаївна |
880 |
ЄРОХІНА Д.Д. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
7 |
129 (42+48+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Зубкова Надія Олександрівна |
881 |
ЄРОХІНА К.І. |
13689 |
с. Можняківка |
Можняківська ЗОШ |
4 |
72 (18+18+36) |
|
|
|
С3 |
Тодорова Світлана Миколаївна |
882 |
ЄРОШЕНКО Д.А. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
5 |
54 (6+12+36) |
|
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
883 |
ЄРОШЕНКО К.І. |
13657 |
м. Лисичанськ |
Збірна шкіл |
5 |
138 (36+54+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Устіменко Олена Вадимівна |
884 |
ЄРОШЕНКО О.І. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
7 |
70 (16+18+36) |
|
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
885 |
ЄРЬОМЕНКО В.А. |
13657 |
м. Лисичанськ |
Збірна шкіл |
2 |
54 (12+18+24) |
|
|
|
С3 |
Устіменко Олена Вадимівна |
886 |
ЄРЬОМЕНКО О.Ю. |
13007 |
м. Сєвєродонецьк |
НВК СШ-колегіум Національного університету Києво-Могилянська академія |
10 |
127 (33+52+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Шпакова Валентина Миколаївна |
887 |
ЄРЬОМІНА О.І. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
9 |
97 (21+46+30) |
|
|
С2 |
|
Зубкова Надія Олександрівна |
888 |
ЄСІПОВА С.М. |
13414 |
смт. Новоайдар |
Методкабінет |
4 |
114 (42+30+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Лисенко Катерина Миколаївна |
889 |
ЄФАНОВ К.М. |
13305 |
м. Сєвєродонецьк |
СЗШ № 6 |
1 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
890 |
ЄФАНОВ М.А. |
13414 |
смт. Новоайдар |
Методкабінет |
4 |
92 (36+32+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Лисенко Катерина Миколаївна |
891 |
ЄФИМЕНКО В.І. |
13055 |
м. Сватове |
Збірна шкіл Сватівського району |
3 |
120 (42+36+42) |
З |
|
|
|
Стаднікова Тетяна Іванівна |
892 |
ЄФИМЕНКО М.Р. |
13071 |
м. Біловодськ |
Новоолександрівська ЗОШ |
5 |
44 (0+12+32) |
|
|
|
|
Юрченко Людмила Федорівна |
893 |
ЄФИМЕНКО П.О. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
11 |
59 (7+28+24) |
|
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
894 |
ЄФИМОВ Р.Ю. |
13414 |
смт. Новоайдар |
Методкабінет |
4 |
116 (42+38+36) |
З |
|
|
|
Лисенко Катерина Миколаївна |
895 |
ЄХАЛКІНА С. |
13657 |
м. Лисичанськ |
Збірна шкіл |
10 |
130 (28+54+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Устіменко Олена Вадимівна |
896 |
ЖАДАНОВА А.Ю. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
4 |
59 (12+20+27) |
|
|
|
|
Зубкова Надія Олександрівна |
897 |
ЖАРА А.О. |
13663 |
смт. Марківка |
Височинівська ЗОШ, Курячівська ЗОШ |
3 |
112 (42+46+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Струк Євгенія Миколаївна |
898 |
ЖДАН Д.М. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
6 |
102 (12+36+54) |
|
|
|
С3 |
Домащенко Тетяна Вікторівна |
899 |
ЖДАНОВА А.І. |
13657 |
м. Лисичанськ |
Збірна шкіл |
2 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Устіменко Олена Вадимівна |
900 |
ЖДАНОК К.В. |
13314 |
м. Сєвєродонецьк |
ССШ № 17 |
7 |
150 (48+54+48) |
З |
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
901 |
ЖЕГУЛІНА К.В. |
13303 |
м. Сєвєродонецьк |
СЗШ № 4 |
2 |
62 (24+12+26) |
|
С1 |
|
С3 |
Шпакова Валентина Миколаївна |
902 |
ЖЕЛТОБРЮХОВА Н.О. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
4 |
92 (30+26+36) |
|
|
|
С3 |
Домащенко Тетяна Вікторівна |
903 |
ЖИБЕР А.Д. |
13066 |
м. Біловодськ |
Гімназія |
1 |
72 (12+30+30) |
З |
|
|
|
Юрченко Людмила Федорівна |
904 |
ЖИВАГО В.О. |
13314 |
м. Сєвєродонецьк |
ССШ № 17 |
8 |
120 (36+48+36) |
|
|
С2 |
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
905 |
ЖИВОЛУП А.Л. |
13414 |
смт. Новоайдар |
Методкабінет |
2 |
70 (30+18+22) |
|
С1 |
|
С3 |
Лисенко Катерина Миколаївна |
906 |
ЖИВОЛУП Н.Л. |
13414 |
смт. Новоайдар |
Методкабінет |
4 |
116 (42+38+36) |
З |
|
|
|
Лисенко Катерина Миколаївна |
907 |
ЖИГАЛОВА І.Д. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
1 |
82 (30+30+22) |
З |
|
|
|
Зубкова Надія Олександрівна |
908 |
ЖИГІЛІЙ Є.Б. |
13318 |
м. Сєвєродонецьк |
Ліцей |
9 |
123 (45+54+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
909 |
ЖИГУЛІНА О.В. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
8 |
85 (10+42+33) |
|
|
С2 |
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
910 |
ЖИХАР М.В. |
13657 |
м. Лисичанськ |
Збірна шкіл |
10 |
114 (18+42+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Устіменко Олена Вадимівна |
911 |
ЖІЛИН М.С. |
13393 |
м. Старобільськ |
Методкабінет |
8 |
133 (40+54+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Сопільник Наталія Миколаївна |
912 |
ЖМУРОВСЬКА К.Р. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
7 |
97 (34+30+33) |
|
|
|
|
Зубкова Надія Олександрівна |
913 |
ЖОВНЕРЧУК В.О. |
13657 |
м. Лисичанськ |
Збірна шкіл |
7 |
101 (32+42+27) |
|
|
С2 |
|
Устіменко Олена Вадимівна |
914 |
ЖОЛОБЕЦЬКИЙ Д.А. |
13414 |
смт. Новоайдар |
Методкабінет |
2 |
46 (12+18+16) |
|
|
|
|
Лисенко Катерина Миколаївна |
915 |
ЖУК П.А. |
13671 |
смт. Марківка |
Веселівська ЗОШ |
2 |
66 (18+24+24) |
|
|
С2 |
С3 |
Струк Євгенія Миколаївна |
916 |
ЖУКОВ В.В. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
9 |
90 (26+34+30) |
|
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
917 |
ЖУКОВ М.М. |
13657 |
м. Лисичанськ |
Збірна шкіл |
7 |
132 (48+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Устіменко Олена Вадимівна |
918 |
ЖУКОВА А.Є. |
13414 |
смт. Новоайдар |
Методкабінет |
6 |
132 (30+48+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Лисенко Катерина Миколаївна |
919 |
ЖУКОВА Я.Р. |
13343 |
смт. Троїцьке |
Збірна шкіл |
3 |
81 (36+18+27) |
|
С1 |
|
|
Потєряхіна Любов Михайлівна |
920 |
ЖУР Е.О. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
6 |
150 (36+54+60) |
З |
|
|
|
Зубкова Надія Олександрівна |
921 |
ЖУРАВЛЬОВ К.П. |
13414 |
смт. Новоайдар |
Методкабінет |
1 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Лисенко Катерина Миколаївна |
922 |
ЖУРБА В.В. |
13358 |
с. Нещеретове |
ЗОШ |
2 |
44 (18+0+26) |
|
|
|
С3 |
Шаповалова Юлія Володимирівна |
923 |
ЖУРІНОВА І.А. |
13414 |
смт. Новоайдар |
Методкабінет |
5 |
114 (30+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Лисенко Катерина Миколаївна |
924 |
ЖУТЕНКО А.О. |
13393 |
м. Старобільськ |
Методкабінет |
5 |
72 (30+24+18) |
|
|
|
|
Сопільник Наталія Миколаївна |
925 |
ЗАБЄЛІН Б.Є. |
13303 |
м. Сєвєродонецьк |
СЗШ № 4 |
11 |
94 (16+42+36) |
|
|
С2 |
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
926 |
ЗАБІРКА Н.Е. |
13074 |
м. Біловодськ |
Парневська філія Біловодського ОЗЗСО |
4 |
63 (30+12+21) |
|
|
|
|
Юрченко Людмила Федорівна |
927 |
ЗАБІЯКА І.М. |
13070 |
м. Біловодськ |
Новодеркульська ЗОШ |
3 |
110 (30+44+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Юрченко Людмила Федорівна |
928 |
ЗАБЛОЦЬКИЙ Д.Д. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
3 |
136 (42+46+48) |
З |
|
|
|
Зубкова Надія Олександрівна |
929 |
ЗАБУГІН М.А. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
3 |
57 (24+18+15) |
|
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
930 |
ЗАВГОРОДНІЙ С.І. |
13065 |
м. Біловодськ |
Бараниківська ЗОШ |
2 |
70 (24+30+16) |
|
С1 |
С2 |
|
Юрченко Людмила Федорівна |
931 |
ЗАВОДСЬКА В.О. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
7 |
130 (34+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Зубкова Надія Олександрівна |
932 |
ЗАВОРОТНЮК І.А. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
3 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
933 |
ЗАГАЙНОВ О.О. |
13007 |
м. Сєвєродонецьк |
НВК СШ-колегіум Національного університету Києво-Могилянська академія |
5 |
120 (48+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
934 |
ЗАГОРОВСЬКА Б.С. |
13007 |
м. Сєвєродонецьк |
НВК СШ-колегіум Національного університету Києво-Могилянська академія |
4 |
95 (42+20+33) |
|
С1 |
|
С3 |
Шпакова Валентина Миколаївна |
935 |
ЗАГОРУЙКО М.В. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
3 |
91 (30+28+33) |
|
|
|
С3 |
Домащенко Тетяна Вікторівна |
936 |
ЗАДОРОЖНА Є.М. |
13308 |
м. Сєвєродонецьк |
Гімназія |
3 |
122 (48+26+48) |
З |
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
937 |
ЗАДОРОЖНІЙ Д.Ю. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
5 |
54 (6+12+36) |
|
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
938 |
ЗАЄЦЬ М.А. |
13358 |
с. Нещеретове |
ЗОШ |
1 |
72 (24+24+24) |
З |
|
|
|
Шаповалова Юлія Володимирівна |
939 |
ЗАІКІНА А.О. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
1 |
78 (24+30+24) |
З |
|
|
|
Зубкова Надія Олександрівна |
940 |
ЗАЙЦЕВ В.В. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
2 |
72 (30+30+12) |
З |
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
941 |
ЗАЙЦЕВ В.М. |
13310 |
м. Сєвєродонецьк |
СЗШ № 11 |
5 |
102 (48+24+30) |
|
С1 |
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
942 |
ЗАМА С.В. |
13307 |
м. Сєвєродонецьк |
СЗШ № 8 |
4 |
117 (42+36+39) |
З |
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
943 |
ЗАМОШНИК В.С. |
13055 |
м. Сватове |
Збірна шкіл Сватівського району |
6 |
132 (36+36+60) |
|
|
|
С3 |
Стаднікова Тетяна Іванівна |
944 |
ЗАПОРОЖЕЦЬ Л.В. |
13689 |
с. Можняківка |
Можняківська ЗОШ |
4 |
106 (36+28+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Тодорова Світлана Миколаївна |
945 |
ЗАПОРОЖЕЦЬ П.Д. |
13311 |
м. Сєвєродонецьк |
СЗШ № 13 |
6 |
138 (36+48+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Шпакова Валентина Миколаївна |
946 |
ЗАРАЙСЬКИЙ М.О. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
3 |
110 (36+32+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Домащенко Тетяна Вікторівна |
947 |
ЗАРАТУЙЧЕНКО Д.О. |
13420 |
с. Мілове |
Збірна шкіл |
10 |
39 (5+10+24) |
|
|
|
|
Лисенко Зінаїда Миколаївна |
948 |
ЗАРЕМСЬКА О.О. |
13318 |
м. Сєвєродонецьк |
Ліцей |
9 |
123 (45+54+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
949 |
ЗАХАРЕНКО Я.Р. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
4 |
136 (42+46+48) |
З |
|
|
|
Зубкова Надія Олександрівна |
950 |
ЗАХАРОВА Ю.І. |
13314 |
м. Сєвєродонецьк |
ССШ № 17 |
9 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
951 |
ЗАХАРЧЕНКО А.О. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
7 |
150 (54+42+54) |
З |
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
952 |
ЗАХАРЧУК Є.В. |
13318 |
м. Сєвєродонецьк |
Ліцей |
8 |
72 (24+36+12) |
|
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
953 |
ЗАХАРЧУК Р.В. |
13667 |
смт. Марківка |
Ліснополянська ЗОШ |
8 |
78 (24+30+24) |
|
|
|
|
Струк Євгенія Миколаївна |
954 |
ЗАЦАРНА М.Д. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
1 |
66 (24+24+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
955 |
ЗАЦЙЕВ А.А. |
13414 |
смт. Новоайдар |
Методкабінет |
10 |
89 (13+46+30) |
|
|
С2 |
|
Лисенко Катерина Миколаївна |
956 |
ЗБИЦЬКА С.Р. |
13314 |
м. Сєвєродонецьк |
ССШ № 17 |
3 |
75 (36+12+27) |
|
С1 |
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
957 |
ЗВЄЗДОГЛЯД М.Р. |
13660 |
смт. Марківка |
Гімназія |
2 |
70 (24+24+22) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Струк Євгенія Миколаївна |
958 |
ЗГОННІКОВ Н.В. |
13657 |
м. Лисичанськ |
Збірна шкіл |
5 |
134 (36+54+44) |
|
|
С2 |
С3 |
Устіменко Олена Вадимівна |
959 |
ЗЕЛЕНСЬКИЙ В.Є. |
13657 |
м. Лисичанськ |
Збірна шкіл |
8 |
59 (26+6+27) |
|
|
|
|
Устіменко Олена Вадимівна |
960 |
ЗЕЛИНСЬКА С.С. |
13657 |
м. Лисичанськ |
Збірна шкіл |
4 |
102 (30+24+48) |
|
|
|
С3 |
Устіменко Олена Вадимівна |
961 |
ЗЕМЛЯНУХІНА Є.В. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
1 |
56 (18+12+26) |
|
|
|
С3 |
Домащенко Тетяна Вікторівна |
962 |
ЗЕМЛЯЧЕНКО П.Є. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
3 |
118 (36+40+42) |
З |
|
|
|
Зубкова Надія Олександрівна |
963 |
ЗЕНИЧ Д.В. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
9 |
101 (25+34+42) |
|
|
|
С3 |
Зубкова Надія Олександрівна |
964 |
ЗЄНЦОВА А.Ю. |
13305 |
м. Сєвєродонецьк |
СЗШ № 6 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
965 |
ЗІЛЬБЕРТ Д.О. |
13007 |
м. Сєвєродонецьк |
НВК СШ-колегіум Національного університету Києво-Могилянська академія |
4 |
77 (30+26+21) |
|
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
966 |
ЗІНЕВИЧ Д.А. |
13661 |
смт. Марківка |
ЗОШ № 1 |
3 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Струк Євгенія Миколаївна |
967 |
ЗІНОВ'ЄВ Є.О. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
4 |
142 (48+46+48) |
З |
|
|
|
Зубкова Надія Олександрівна |
968 |
ЗІНЧЕНКО О.І. |
13074 |
м. Біловодськ |
Парневська філія Біловодського ОЗЗСО |
3 |
66 (24+18+24) |
|
|
|
|
Юрченко Людмила Федорівна |
969 |
ЗІНЧЕНКО О.О. |
13303 |
м. Сєвєродонецьк |
СЗШ № 4 |
4 |
92 (42+20+30) |
|
С1 |
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
970 |
ЗІНЬКІВСЬКИЙ Д.О. |
13420 |
с. Мілове |
Збірна шкіл |
6 |
104 (36+42+26) |
|
|
С2 |
|
Лисенко Зінаїда Миколаївна |
971 |
ЗІНЬКІВСЬКИЙ О.О. |
13420 |
с. Мілове |
Збірна шкіл |
3 |
112 (24+40+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Лисенко Зінаїда Миколаївна |
972 |
ЗІНЬКОВСЬКА М.В. |
13314 |
м. Сєвєродонецьк |
ССШ № 17 |
4 |
90 (36+18+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Шпакова Валентина Миколаївна |
973 |
ЗОБЕНКО Д.О. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
1 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
974 |
ЗОЗУЛЯ П.Р. |
13657 |
м. Лисичанськ |
Збірна шкіл |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Устіменко Олена Вадимівна |
975 |
ЗОЗУЛЯ Р.І. |
13311 |
м. Сєвєродонецьк |
СЗШ № 13 |
4 |
128 (48+38+42) |
З |
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
976 |
ЗОЛКІНА К.Є. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
5 |
102 (12+36+54) |
|
|
|
С3 |
Домащенко Тетяна Вікторівна |
977 |
ЗОЛОТАРЬОВА З.О. |
13657 |
м. Лисичанськ |
Збірна шкіл |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Устіменко Олена Вадимівна |
978 |
ЗОРИК Є.С. |
13660 |
смт. Марківка |
Гімназія |
2 |
78 (24+30+24) |
З |
|
|
|
Струк Євгенія Миколаївна |
979 |
ЗОРИК О.А. |
13420 |
с. Мілове |
Збірна шкіл |
7 |
106 (28+48+30) |
|
|
С2 |
|
Лисенко Зінаїда Миколаївна |
980 |
ЗРАЖЕВСЬКА Р.Р. |
13007 |
м. Сєвєродонецьк |
НВК СШ-колегіум Національного університету Києво-Могилянська академія |
3 |
124 (42+34+48) |
З |
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
981 |
ЗУБЕНКО Т.А. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
1 |
72 (30+24+18) |
З |
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
982 |
ЗУБІК К.О. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
7 |
65 (26+24+15) |
|
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
983 |
ЗУБКОВА П.О. |
13657 |
м. Лисичанськ |
Збірна шкіл |
2 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Устіменко Олена Вадимівна |
984 |
ЗУБОВИЧ А.П. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
4 |
118 (42+34+42) |
З |
|
|
|
Зубкова Надія Олександрівна |
985 |
ЗУБОВСЬКА З.П. |
13007 |
м. Сєвєродонецьк |
НВК СШ-колегіум Національного університету Києво-Могилянська академія |
5 |
72 (30+24+18) |
|
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
986 |
ЗУЄВ О.С. |
13305 |
м. Сєвєродонецьк |
СЗШ № 6 |
3 |
100 (42+40+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
987 |
ЗУЙ Є.О. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
8 |
132 (42+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Зубкова Надія Олександрівна |
988 |
ЗУЙКІН Л.Р. |
13660 |
смт. Марківка |
Гімназія |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Струк Євгенія Миколаївна |
989 |
ЗЮЗІН П.С. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
3 |
64 (30+10+24) |
|
|
|
|
Зубкова Надія Олександрівна |
990 |
ІБРАГІМОВА В.В. |
13311 |
м. Сєвєродонецьк |
СЗШ № 13 |
2 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
991 |
ІВАНЕНКО Д.О. |
13660 |
смт. Марківка |
Гімназія |
2 |
64 (24+18+22) |
|
С1 |
|
С3 |
Струк Євгенія Миколаївна |
992 |
ІВАНОВ В.К. |
13007 |
м. Сєвєродонецьк |
НВК СШ-колегіум Національного університету Києво-Могилянська академія |
2 |
54 (24+18+12) |
|
С1 |
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
993 |
ІВАНОВ Р.Л. |
13069 |
м. Біловодськ |
Євсузький НВК "Веселка" |
5 |
114 (36+48+30) |
|
|
С2 |
|
Юрченко Людмила Федорівна |
994 |
ІВАНОВА А.С. |
13066 |
м. Біловодськ |
Гімназія |
4 |
67 (18+22+27) |
|
|
|
|
Юрченко Людмила Федорівна |
995 |
ІВАНОВА В.В. |
13657 |
м. Лисичанськ |
Збірна шкіл |
5 |
138 (36+54+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Устіменко Олена Вадимівна |
996 |
ІВАНОВА І.А. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
7 |
64 (22+30+12) |
|
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
997 |
ІВАНОВА Я.І. |
13314 |
м. Сєвєродонецьк |
ССШ № 17 |
2 |
66 (24+12+30) |
|
С1 |
|
С3 |
Шпакова Валентина Миколаївна |
998 |
ІВАНОВСЬКА П.Г. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
9 |
133 (37+54+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Домащенко Тетяна Вікторівна |
999 |
ІВАНОВСЬКА С.Г. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
6 |
66 (12+18+36) |
|
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
1000 |
ІВАНОВСЬКИЙ Д.В. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
7 |
156 (60+48+48) |
З |
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
1001 |
ІВАНОВСЬКИЙ Д.С. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
4 |
73 (30+10+33) |
|
|
|
С3 |
Домащенко Тетяна Вікторівна |
1002 |
ІВАНОВСЬКИЙ Є.П. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
7 |
83 (20+48+15) |
|
|
С2 |
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
1003 |
ІВАНОВСЬКИЙ І.В. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
3 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
1004 |
ІВАНЧЕНКО Д.В. |
13307 |
м. Сєвєродонецьк |
СЗШ № 8 |
3 |
118 (48+34+36) |
З |
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
1005 |
ІВАНЧИКОВА К.О. |
13657 |
м. Лисичанськ |
Збірна шкіл |
2 |
70 (18+24+28) |
|
|
С2 |
С3 |
Устіменко Олена Вадимівна |
1006 |
ІВАХ І.Д. |
13313 |
м. Сєвєродонецьк |
ЗШ № 15 |
3 |
114 (42+36+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шпакова Валентина Миколаївна |
1007 |
ІВАХНЕНКО І.С. |
13657 |
м. Лисичанськ |
Збірна шкіл |
6 |
144 (42+54+48) |
З |
|
|
|
Устіменко Олена Вадимівна |
1008 |
ІВАХНЕНКО К.А. |
13393 |
м. Старобільськ |
Методкабінет |
6 |
120 (30+42+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Сопільник Наталія Миколаївна |
1009 |
ІВАШКІНА Е.Д. |
13380 |
м. Рубіжне |
ЗШ №3 |
3 |
106 (36+22+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Доброскок Наталія Миколаївна |
1010 |
ІВАЩЕНКО А.Г. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
3 |
76 (36+10+30) |
|
С1 |
|
|
Зубкова Надія Олександрівна |
1011 |
ІВАЩЕНКО А.Г. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
6 |
84 (24+18+42) |
|
|
|
С3 |
Зубкова Надія Олександрівна |
1012 |
ІВАЩЕНКО К.Г. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
2 |
20 (12+0+8) |
|
|
|
|
Зубкова Надія Олександрівна |
1013 |
ІВАЩЕНКО С.Є. |
13007 |
м. Сєвєродонецьк |
НВК СШ-колегіум Національного університету Києво-Могилянська академія |
3 |
120 (42+42+36) |
З |
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
1014 |
ІВАЩЄНКО А.О. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
8 |
109 (40+42+27) |
|
С1 |
С2 |
|
Зубкова Надія Олександрівна |
1015 |
ІВАЩУК І.В. |
13055 |
м. Сватове |
Збірна шкіл Сватівського району |
8 |
159 (48+60+51) |
З |
|
|
|
Стаднікова Тетяна Іванівна |
1016 |
ІВЖЕНКО Я.М. |
13314 |
м. Сєвєродонецьк |
ССШ № 17 |
7 |
150 (48+54+48) |
З |
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
1017 |
ІГНАТЕНКО К.К. |
13657 |
м. Лисичанськ |
Збірна шкіл |
7 |
117 (36+48+33) |
|
|
С2 |
|
Устіменко Олена Вадимівна |
1018 |
ІГНАТЕНКО Р.І. |
13420 |
с. Мілове |
Збірна шкіл |
1 |
58 (24+18+16) |
|
С1 |
|
|
Лисенко Зінаїда Миколаївна |
1019 |
ІГНАТОВ Г.В. |
13657 |
м. Лисичанськ |
Збірна шкіл |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Устіменко Олена Вадимівна |
1020 |
ІГНАТОВА Д.О. |
13414 |
смт. Новоайдар |
Методкабінет |
10 |
130 (28+60+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Лисенко Катерина Миколаївна |
1021 |
ІГНАТОВИЧ А.М. |
13657 |
м. Лисичанськ |
Збірна шкіл |
2 |
86 (30+30+26) |
З |
|
|
|
Устіменко Олена Вадимівна |
1022 |
ІГОШИНА В.І. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
4 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
1023 |
ІЗЮМСЬКИЙ А.О. |
13071 |
м. Біловодськ |
Новоолександрівська ЗОШ |
6 |
50 (12+24+14) |
|
|
|
|
Юрченко Людмила Федорівна |
1024 |
ІЛЬЄНКО П.О. |
13381 |
м. Рубіжне |
КНВК шк. дит.сад. |
1 |
82 (30+30+22) |
З |
|
|
|
Доброскок Наталія Миколаївна |
1025 |
ІЛЬЄНКОВ В.О. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
2 |
82 (30+30+22) |
З |
|
|
|
Зубкова Надія Олександрівна |
1026 |
ІЛЬЇНА Т.О. |
13055 |
м. Сватове |
Збірна шкіл Сватівського району |
6 |
176 (60+60+56) |
З |
|
|
|
Стаднікова Тетяна Іванівна |
1027 |
ІЛЬЧЕНКО В.О. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
8 |
133 (34+48+51) |
|
|
С2 |
С3 |
Зубкова Надія Олександрівна |
1028 |
ІЛЬЧЕНКО В.Ю. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
2 |
52 (24+18+10) |
|
С1 |
|
|
Зубкова Надія Олександрівна |
1029 |
ІЛЬЯШОВА В.І. |
13657 |
м. Лисичанськ |
Збірна шкіл |
8 |
70 (16+24+30) |
|
|
|
|
Устіменко Олена Вадимівна |
1030 |
ІММЕЛЬ К.О. |
13660 |
смт. Марківка |
Гімназія |
3 |
103 (36+34+33) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Струк Євгенія Миколаївна |
1031 |
ІНДИЧИЙ Д.В. |
13420 |
с. Мілове |
Збірна шкіл |
3 |
122 (48+26+48) |
З |
|
|
|
Лисенко Зінаїда Миколаївна |
1032 |
ІНОЗЕМЦЕВА О.С. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
1033 |
ІНЯКІНА М.М. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
6 |
96 (30+30+36) |
|
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
1034 |
ІСАЄВ О.В. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
1 |
62 (30+18+14) |
|
С1 |
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
1035 |
ІСАЄВА А.В. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
3 |
132 (48+42+42) |
З |
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
1036 |
ІЩЕНКО А.М. |
13314 |
м. Сєвєродонецьк |
ССШ № 17 |
8 |
139 (52+54+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
1037 |
ІЩЕНКО Д.К. |
13066 |
м. Біловодськ |
Гімназія |
4 |
86 (30+32+24) |
|
|
С2 |
|
Юрченко Людмила Федорівна |
1038 |
ІЩЕНКО Є.М. |
13414 |
смт. Новоайдар |
Методкабінет |
8 |
127 (34+54+39) |
|
|
С2 |
|
Лисенко Катерина Миколаївна |
1039 |
КАДАЦЬКИЙ М.І. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
3 |
45 (36+6+3) |
|
С1 |
|
|
Зубкова Надія Олександрівна |
1040 |
КАДИНЕЦЬ М.В. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
7 |
79 (16+24+39) |
|
|
|
|
Зубкова Надія Олександрівна |
1041 |
КАЗИМОВА К.Е. |
13007 |
м. Сєвєродонецьк |
НВК СШ-колегіум Національного університету Києво-Могилянська академія |
2 |
70 (30+24+16) |
|
С1 |
С2 |
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
1042 |
КАЗЮКАЛОВА Д.М. |
13070 |
м. Біловодськ |
Новодеркульська ЗОШ |
3 |
110 (30+44+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Юрченко Людмила Федорівна |
1043 |
КАЙМОВА В.Р. |
13657 |
м. Лисичанськ |
Збірна шкіл |
4 |
44 (42+2+0) |
|
С1 |
|
|
Устіменко Олена Вадимівна |
1044 |
КАЛАПІЩАК А.М. |
13689 |
с. Можняківка |
Можняківська ЗОШ |
3 |
136 (48+40+48) |
З |
|
|
|
Тодорова Світлана Миколаївна |
1045 |
КАЛАШНИК А.С. |
13300 |
м. Сєвєродонецьк |
СЗШ № 1 |
3 |
108 (42+30+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Шпакова Валентина Миколаївна |
1046 |
КАЛАШНИК Є.Є. |
13068 |
м. Біловодськ |
Городищенська ЗОШ |
3 |
94 (42+28+24) |
|
С1 |
|
|
Юрченко Людмила Федорівна |
1047 |
КАЛАШНИК О.М. |
13393 |
м. Старобільськ |
Методкабінет |
3 |
109 (30+46+33) |
|
|
С2 |
С3 |
Сопільник Наталія Миколаївна |
1048 |
КАЛАШНИКОВ Д.М. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
4 |
118 (42+34+42) |
З |
|
|
|
Зубкова Надія Олександрівна |
1049 |
КАЛАШНІК К.О. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
5 |
78 (30+18+30) |
|
|
|
|
Зубкова Надія Олександрівна |
1050 |
КАЛАШНІКОВА С.О. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
3 |
104 (36+26+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Зубкова Надія Олександрівна |
1051 |
КАЛЄНСЬКА М.І. |
13314 |
м. Сєвєродонецьк |
ССШ № 17 |
7 |
156 (48+54+54) |
З |
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
1052 |
КАЛИНИН А.П. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
6 |
78 (24+24+30) |
|
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
1053 |
КАЛИНОВСЬКА А.В. |
13689 |
с. Можняківка |
Можняківська ЗОШ |
1 |
74 (30+18+26) |
З |
|
|
|
Тодорова Світлана Миколаївна |
1054 |
КАЛІНІН В.В. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
7 |
123 (42+36+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Домащенко Тетяна Вікторівна |
1055 |
КАЛІНІНА Д.Ю. |
13381 |
м. Рубіжне |
КНВК шк. дит.сад. |
2 |
76 (30+18+28) |
З |
|
|
|
Доброскок Наталія Миколаївна |
1056 |
КАЛІНІНА М.С. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
2 |
46 (24+18+4) |
|
С1 |
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
1057 |
КАЛІНІЧЕНКО Д.І. |
13420 |
с. Мілове |
Збірна шкіл |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Лисенко Зінаїда Миколаївна |
1058 |
КАЛІТКА Т.В. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
4 |
122 (42+38+42) |
З |
|
|
|
Зубкова Надія Олександрівна |
1059 |
КАЛМИКОВА В.І. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
8 |
130 (40+54+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
1060 |
КАЛОВСЬКИЙ Б.І. |
13657 |
м. Лисичанськ |
Збірна шкіл |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Устіменко Олена Вадимівна |
1061 |
КАЛЮЖНА Є.О. |
13074 |
м. Біловодськ |
Парневська філія Біловодського ОЗЗСО |
3 |
67 (24+16+27) |
|
|
|
|
Юрченко Людмила Федорівна |
1062 |
КАЛЮЖНА Н.О. |
13074 |
м. Біловодськ |
Парневська філія Біловодського ОЗЗСО |
3 |
80 (24+20+36) |
|
|
|
С3 |
Юрченко Людмила Федорівна |
1063 |
КАЛЮЖНИЙ Д.А. |
13066 |
м. Біловодськ |
Гімназія |
4 |
132 (48+42+42) |
З |
|
|
|
Юрченко Людмила Федорівна |
1064 |
КАМЕНЮКА В.О. |
13343 |
смт. Троїцьке |
Збірна шкіл |
10 |
70 (24+34+12) |
|
|
|
|
Потєряхіна Любов Михайлівна |
1065 |
КАМЄНЄВА М.О. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
2 |
60 (24+24+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
1066 |
КАМПОВА С. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
3 |
84 (48+12+24) |
|
С1 |
|
|
Зубкова Надія Олександрівна |
1067 |
КАНДРАНІН Є.О. |
13660 |
смт. Марківка |
Гімназія |
4 |
121 (48+34+39) |
З |
|
|
|
Струк Євгенія Миколаївна |
1068 |
КАНІНА М.М. |
13387 |
м. Рубіжне |
СШ № 2 |
10 |
168 (54+60+54) |
З |
|
|
|
Доброскок Наталія Миколаївна |
1069 |
КАНУННІКОВ З.О. |
13220 |
м. Кремінна |
Кремінська ЗОШ №1 |
3 |
43 (18+10+15) |
|
|
|
|
Двірна Тетяна Миколаївна |
1070 |
КАНЦЕВИЧ К. |
13657 |
м. Лисичанськ |
Збірна шкіл |
4 |
96 (42+12+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Устіменко Олена Вадимівна |
1071 |
КАПАЦІЙ Д.В. |
13067 |
м. Біловодськ |
ЗОШ І-ІІІ ст |
9 |
96 (24+42+30) |
|
|
С2 |
|
Юрченко Людмила Федорівна |
1072 |
КАПІТУЛА Д.Д. |
13657 |
м. Лисичанськ |
Збірна шкіл |
4 |
114 (36+36+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Устіменко Олена Вадимівна |
1073 |
КАПЛЯ Д.С. |
13343 |
смт. Троїцьке |
Збірна шкіл |
7 |
111 (42+42+27) |
|
С1 |
С2 |
|
Потєряхіна Любов Михайлівна |
1074 |
КАПОГУЗОВ Д.В. |
13414 |
смт. Новоайдар |
Методкабінет |
10 |
97 (19+48+30) |
|
|
С2 |
|
Лисенко Катерина Миколаївна |
1075 |
КАПТАН К.Р. |
13303 |
м. Сєвєродонецьк |
СЗШ № 4 |
2 |
48 (12+18+18) |
|
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
1076 |
КАРАБУТ К.Ю. |
13314 |
м. Сєвєродонецьк |
ССШ № 17 |
3 |
111 (48+30+33) |
|
С1 |
|
С3 |
Шпакова Валентина Миколаївна |
1077 |
КАРАКУЦ М.Р. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
10 |
137 (45+50+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Зубкова Надія Олександрівна |
1078 |
КАРАСЬОВА Є.В. |
13314 |
м. Сєвєродонецьк |
ССШ № 17 |
9 |
149 (47+48+54) |
З |
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
1079 |
КАРАЧЕВ І.А. |
13318 |
м. Сєвєродонецьк |
Ліцей |
10 |
171 (51+60+60) |
З |
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
1080 |
КАРЕЛІН Д.О. |
13414 |
смт. Новоайдар |
Методкабінет |
2 |
70 (24+24+22) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Лисенко Катерина Миколаївна |
1081 |
КАРЕЛОВА В.Р. |
13657 |
м. Лисичанськ |
Збірна шкіл |
6 |
114 (30+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Устіменко Олена Вадимівна |
1082 |
КАРЕНКО А.А. |
13661 |
смт. Марківка |
ЗОШ № 1 |
6 |
84 (24+30+30) |
|
|
|
|
Струк Євгенія Миколаївна |
1083 |
КАРЕНКО А.А. |
13661 |
смт. Марківка |
ЗОШ № 1 |
1 |
38 (6+18+14) |
|
|
|
|
Струк Євгенія Миколаївна |
1084 |
КАРКАНОВ І.К. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
6 |
72 (30+24+18) |
|
|
|
|
Зубкова Надія Олександрівна |
1085 |
КАРНЕЦЯН К.В. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
1 |
86 (30+30+26) |
З |
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
1086 |
КАРПЕНКО А.В. |
13007 |
м. Сєвєродонецьк |
НВК СШ-колегіум Національного університету Києво-Могилянська академія |
10 |
83 (13+40+30) |
|
|
С2 |
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
1087 |
КАРПЕНКО В.І. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
3 |
55 (18+22+15) |
|
|
|
|
Зубкова Надія Олександрівна |
1088 |
КАРПЕНКО М.В. |
13303 |
м. Сєвєродонецьк |
СЗШ № 4 |
2 |
74 (24+24+26) |
З |
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
1089 |
КАРПІЧ К.В. |
13065 |
м. Біловодськ |
Бараниківська ЗОШ |
4 |
114 (36+30+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Юрченко Людмила Федорівна |
1090 |
КАРПОВ Д.Є. |
13414 |
смт. Новоайдар |
Методкабінет |
2 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Лисенко Катерина Миколаївна |
1091 |
КАРТАМИШЕВ А.О. |
13657 |
м. Лисичанськ |
Збірна шкіл |
5 |
138 (36+54+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Устіменко Олена Вадимівна |
1092 |
КАРТАШОВ К.О. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
3 |
84 (42+30+12) |
|
С1 |
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
1093 |
КАСАТКІН С.В. |
13300 |
м. Сєвєродонецьк |
СЗШ № 1 |
7 |
88 (34+24+30) |
|
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
1094 |
КАСАТОЧКІН С. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
1 |
78 (30+18+30) |
З |
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
1095 |
КАСЕВІЧ В.М. |
13381 |
м. Рубіжне |
КНВК шк. дит.сад. |
1 |
76 (18+30+28) |
З |
|
|
|
Доброскок Наталія Миколаївна |
1096 |
КАСЬЯН І.В. |
13067 |
м. Біловодськ |
ЗОШ І-ІІІ ст |
4 |
120 (42+42+36) |
З |
|
|
|
Юрченко Людмила Федорівна |
1097 |
КАСЬЯН К.В. |
13067 |
м. Біловодськ |
ЗОШ І-ІІІ ст |
2 |
54 (24+12+18) |
|
С1 |
|
|
Юрченко Людмила Федорівна |
1098 |
КАСЯНЕНКО Д.О. |
13055 |
м. Сватове |
Збірна шкіл Сватівського району |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Стаднікова Тетяна Іванівна |
1099 |
КАТАРГІН К.О. |
13314 |
м. Сєвєродонецьк |
ССШ № 17 |
3 |
68 (18+20+30) |
|
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
1100 |
КАЧАЛКІНА В.Б. |
13007 |
м. Сєвєродонецьк |
НВК СШ-колегіум Національного університету Києво-Могилянська академія |
2 |
32 (18+6+8) |
|
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
1101 |
КАШКАРОВ А. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
8 |
52 (10+30+12) |
|
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
1102 |
КАШКАРОВ Д.А. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
10 |
52 (14+14+24) |
|
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
1103 |
КАШКАРОВ М.А. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
2 |
56 (24+18+14) |
|
С1 |
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
1104 |
КАШКАРОВА Д.А. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
9 |
79 (19+30+30) |
|
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
1105 |
КАШПУР К.В. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
2 |
64 (24+24+16) |
|
С1 |
С2 |
|
Зубкова Надія Олександрівна |
1106 |
КВАСОВА М.О. |
13314 |
м. Сєвєродонецьк |
ССШ № 17 |
6 |
138 (42+54+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шпакова Валентина Миколаївна |
1107 |
КВАЧ К.О. |
13066 |
м. Біловодськ |
Гімназія |
2 |
46 (12+12+22) |
|
|
|
С3 |
Юрченко Людмила Федорівна |
1108 |
КВІТКОВСЬКА В.О. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
1 |
34 (12+0+22) |
|
|
|
С3 |
Зубкова Надія Олександрівна |
1109 |
КЕЛАРІУ К.О. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
6 |
46 (6+18+22) |
|
|
|
|
Зубкова Надія Олександрівна |
1110 |
КЕНЮК В.Ю. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
8 |
96 (24+42+30) |
|
|
С2 |
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
1111 |
КЕНЮК В.Ю. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
4 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
1112 |
КЕНЮК М.М. |
13414 |
смт. Новоайдар |
Методкабінет |
3 |
86 (36+20+30) |
|
С1 |
|
|
Лисенко Катерина Миколаївна |
1113 |
КЕТРИШ К.М. |
13420 |
с. Мілове |
Збірна шкіл |
8 |
129 (30+54+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Лисенко Зінаїда Миколаївна |
1114 |
КИРИЛЬЧУК П.О. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
4 |
142 (48+46+48) |
З |
|
|
|
Зубкова Надія Олександрівна |
1115 |
КИРИЧЕНКО А.В. |
13393 |
м. Старобільськ |
Методкабінет |
8 |
144 (42+54+48) |
З |
|
|
|
Сопільник Наталія Миколаївна |
1116 |
КИСЕЛЬОВ Д.Д. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
4 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
1117 |
КИСЕЛЬОВ О.Р. |
13007 |
м. Сєвєродонецьк |
НВК СШ-колегіум Національного університету Києво-Могилянська академія |
5 |
126 (48+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
1118 |
КИСЕЛЬОВ С.Ї. |
13307 |
м. Сєвєродонецьк |
СЗШ № 8 |
3 |
75 (30+12+33) |
|
|
|
С3 |
Шпакова Валентина Миколаївна |
1119 |
КИСЕЛЬОВА Д.Д. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
1 |
68 (18+24+26) |
|
|
С2 |
С3 |
Домащенко Тетяна Вікторівна |
1120 |
КИСИЛЬОВ Л.К. |
13657 |
м. Лисичанськ |
Збірна шкіл |
4 |
114 (42+30+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Устіменко Олена Вадимівна |
1121 |
КИСЛІЦИНА С.В. |
13007 |
м. Сєвєродонецьк |
НВК СШ-колегіум Національного університету Києво-Могилянська академія |
2 |
22 (12+6+4) |
|
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
1122 |
КИТНЮХ І.Ю. |
13305 |
м. Сєвєродонецьк |
СЗШ № 6 |
7 |
105 (30+42+33) |
|
|
С2 |
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
1123 |
КИШИЧЕНКО Г.С. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
6 |
36 (6+12+18) |
|
|
|
|
Зубкова Надія Олександрівна |
1124 |
КИЯЩЕНКО М.В. |
13657 |
м. Лисичанськ |
Збірна шкіл |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Устіменко Олена Вадимівна |
1125 |
КІЙКО М.Р. |
13358 |
с. Нещеретове |
ЗОШ |
4 |
87 (36+24+27) |
|
С1 |
|
|
Шаповалова Юлія Володимирівна |
1126 |
КІРЕНКО Б.О. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
1 |
54 (18+12+24) |
|
|
|
С3 |
Домащенко Тетяна Вікторівна |
1127 |
КІРЄЄВ І.О. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
5 |
90 (24+30+36) |
|
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
1128 |
КІРЄЄВА К.С. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
3 |
132 (36+48+48) |
З |
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
1129 |
КІРІЄНКО В.Р. |
13070 |
м. Біловодськ |
Новодеркульська ЗОШ |
6 |
126 (48+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Юрченко Людмила Федорівна |
1130 |
КІРНОСОВ О.А. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
9 |
61 (7+18+36) |
|
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
1131 |
КІТ О.С. |
13305 |
м. Сєвєродонецьк |
СЗШ № 6 |
3 |
42 (24+12+6) |
|
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
1132 |
КІХТЕНКО М.Ю. |
13303 |
м. Сєвєродонецьк |
СЗШ № 4 |
3 |
134 (48+38+48) |
З |
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
1133 |
КЛАПІНА К.О. |
13657 |
м. Лисичанськ |
Збірна шкіл |
3 |
118 (48+40+30) |
З |
|
|
|
Устіменко Олена Вадимівна |
1134 |
КЛЕПАКОВ Е.Е. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
6 |
54 (18+24+12) |
|
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
1135 |
КЛЕЦКО Є.І. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
6 |
72 (12+18+42) |
|
|
|
С3 |
Домащенко Тетяна Вікторівна |
1136 |
КЛИМЕНКО В.О. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
1 |
82 (30+30+22) |
З |
|
|
|
Зубкова Надія Олександрівна |
1137 |
КЛИМЕНКО В.Ю. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
2 |
34 (18+6+10) |
|
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
1138 |
КЛИМЕНКО Д.А. |
13414 |
смт. Новоайдар |
Методкабінет |
1 |
82 (30+24+28) |
З |
|
|
|
Лисенко Катерина Миколаївна |
1139 |
КЛИМЕНКО К.А. |
13660 |
смт. Марківка |
Гімназія |
3 |
120 (30+48+42) |
З |
|
|
|
Струк Євгенія Миколаївна |
1140 |
КЛИМЕНКО Ю.Р. |
13311 |
м. Сєвєродонецьк |
СЗШ № 13 |
2 |
54 (24+30+0) |
|
С1 |
С2 |
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
1141 |
КЛИМКО В.А. |
13382 |
м. Рубіжне |
ЗШ №9 |
4 |
11 (0+2+9) |
|
|
|
|
Доброскок Наталія Миколаївна |
1142 |
КЛИМЮК М.С. |
13343 |
смт. Троїцьке |
Збірна шкіл |
3 |
84 (30+18+36) |
|
|
|
С3 |
Потєряхіна Любов Михайлівна |
1143 |
КЛІМАНОВ О.О. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
7 |
56 (8+36+12) |
|
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
1144 |
КЛІМІН І.О. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
1 |
52 (12+18+22) |
|
|
|
С3 |
Домащенко Тетяна Вікторівна |
1145 |
КЛІМІН М.О. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
4 |
117 (36+42+39) |
З |
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
1146 |
КЛІМОЧКІНА А.О. |
13314 |
м. Сєвєродонецьк |
ССШ № 17 |
8 |
120 (36+48+36) |
|
|
С2 |
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
1147 |
КЛЇМЇН О.А. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
5 |
54 (6+12+36) |
|
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
1148 |
КЛОЧКОВ В.В. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
2 |
78 (30+18+30) |
З |
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
1149 |
КЛЮКАЛО Д.С. |
13381 |
м. Рубіжне |
КНВК шк. дит.сад. |
3 |
74 (36+20+18) |
|
С1 |
|
|
Доброскок Наталія Миколаївна |
1150 |
КЛЯНЧИН П.А. |
13007 |
м. Сєвєродонецьк |
НВК СШ-колегіум Національного університету Києво-Могилянська академія |
2 |
60 (30+12+18) |
|
С1 |
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
1151 |
КНИШЕВА К.В. |
13066 |
м. Біловодськ |
Гімназія |
2 |
10 (6+0+4) |
|
|
|
|
Юрченко Людмила Федорівна |
1152 |
КНЯЗЄВА М.А. |
13657 |
м. Лисичанськ |
Збірна шкіл |
4 |
98 (42+14+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Устіменко Олена Вадимівна |
1153 |
КОБЗАР А.С. |
13657 |
м. Лисичанськ |
Збірна шкіл |
4 |
120 (36+36+48) |
З |
|
|
|
Устіменко Олена Вадимівна |
1154 |
КОБЗАР К.А. |
13303 |
м. Сєвєродонецьк |
СЗШ № 4 |
11 |
76 (10+30+36) |
|
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
1155 |
КОБЗАРЬ А.О. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
3 |
132 (42+48+42) |
З |
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
1156 |
КОБИЛЯНСЬКИЙ М.О. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
3 |
79 (24+28+27) |
|
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
1157 |
КОБИЦЬКА Д.Д. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
1 |
82 (30+30+22) |
З |
|
|
|
Зубкова Надія Олександрівна |
1158 |
КОВАЛЕВА Д.О. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
4 |
134 (42+44+48) |
З |
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
1159 |
КОВАЛЕВА С.О. |
13067 |
м. Біловодськ |
ЗОШ І-ІІІ ст |
3 |
68 (18+26+24) |
|
|
|
|
Юрченко Людмила Федорівна |
1160 |
КОВАЛЕНКО Д.О. |
13414 |
смт. Новоайдар |
Методкабінет |
5 |
96 (36+36+24) |
|
|
|
|
Лисенко Катерина Миколаївна |
1161 |
КОВАЛЕНКО А.В. |
13414 |
смт. Новоайдар |
Методкабінет |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Лисенко Катерина Миколаївна |
1162 |
КОВАЛЕНКО А.Д. |
13314 |
м. Сєвєродонецьк |
ССШ № 17 |
8 |
153 (54+54+45) |
З |
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
1163 |
КОВАЛЕНКО А.С. |
13067 |
м. Біловодськ |
ЗОШ І-ІІІ ст |
3 |
78 (24+30+24) |
|
|
|
|
Юрченко Людмила Федорівна |
1164 |
КОВАЛЕНКО В.О. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
8 |
112 (46+36+30) |
|
С1 |
|
|
Зубкова Надія Олександрівна |
1165 |
КОВАЛЕНКО Д.О. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
3 |
113 (48+26+39) |
|
С1 |
|
С3 |
Зубкова Надія Олександрівна |
1166 |
КОВАЛЕНКО Д.Ю. |
13420 |
с. Мілове |
Збірна шкіл |
7 |
76 (10+36+30) |
|
|
|
|
Лисенко Зінаїда Миколаївна |
1167 |
КОВАЛЕНКО І.В. |
13657 |
м. Лисичанськ |
Збірна шкіл |
8 |
117 (36+42+39) |
|
|
С2 |
|
Устіменко Олена Вадимівна |
1168 |
КОВАЛЕНКО Р.С. |
13343 |
смт. Троїцьке |
Збірна шкіл |
4 |
104 (42+26+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Потєряхіна Любов Михайлівна |
1169 |
КОВАЛІВСЬКА А.О. |
13660 |
смт. Марківка |
Гімназія |
3 |
136 (42+46+48) |
З |
|
|
|
Струк Євгенія Миколаївна |
1170 |
КОВАЛІВСЬКИЙ А.А. |
13067 |
м. Біловодськ |
ЗОШ І-ІІІ ст |
2 |
66 (24+24+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Юрченко Людмила Федорівна |
1171 |
КОВАЛЬ В.О. |
13069 |
м. Біловодськ |
Євсузький НВК "Веселка" |
9 |
84 (24+30+30) |
|
|
|
|
Юрченко Людмила Федорівна |
1172 |
КОВАЛЬОВ Є.О. |
13007 |
м. Сєвєродонецьк |
НВК СШ-колегіум Національного університету Києво-Могилянська академія |
4 |
102 (36+36+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
1173 |
КОВАЛЬОВА А.Г. |
13663 |
смт. Марківка |
Височинівська ЗОШ, Курячівська ЗОШ |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Струк Євгенія Миколаївна |
1174 |
КОВАЛЬОВА Д.Д. |
13689 |
с. Можняківка |
Можняківська ЗОШ |
5 |
114 (42+36+36) |
|
С1 |
|
|
Тодорова Світлана Миколаївна |
1175 |
КОВАЛЬОВА О.Л. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
9 |
117 (27+54+36) |
|
|
С2 |
|
Зубкова Надія Олександрівна |
1176 |
КОВАЛЬОВА С.О. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
2 |
64 (30+24+10) |
|
С1 |
С2 |
|
Зубкова Надія Олександрівна |
1177 |
КОВАЛЬСЬКА О.В. |
13420 |
с. Мілове |
Збірна шкіл |
1 |
56 (24+12+20) |
|
С1 |
|
С3 |
Лисенко Зінаїда Миколаївна |
1178 |
КОВАЛЬЧУК Є.В. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
4 |
142 (48+46+48) |
З |
|
|
|
Зубкова Надія Олександрівна |
1179 |
КОВАЛЬЧУК І.В. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
7 |
130 (34+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Зубкова Надія Олександрівна |
1180 |
КОВАЛЬЧУК І.О. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
3 |
124 (36+40+48) |
З |
|
|
|
Зубкова Надія Олександрівна |
1181 |
КОВІН Д.О. |
13303 |
м. Сєвєродонецьк |
СЗШ № 4 |
11 |
82 (12+34+36) |
|
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
1182 |
КОВПАК О.О. |
13071 |
м. Біловодськ |
Новоолександрівська ЗОШ |
5 |
28 (12+6+10) |
|
|
|
|
Юрченко Людмила Федорівна |
1183 |
КОВТУНОВ М. |
13657 |
м. Лисичанськ |
Збірна шкіл |
3 |
78 (30+18+30) |
|
|
|
|
Устіменко Олена Вадимівна |
1184 |
КОВЯХ С.В. |
13318 |
м. Сєвєродонецьк |
Ліцей |
10 |
112 (42+52+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
1185 |
КОГУТ Є.А. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
7 |
100 (34+30+36) |
|
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
1186 |
КОДІНЕЦЬ М.В. |
13358 |
с. Нещеретове |
ЗОШ |
2 |
28 (24+0+4) |
|
С1 |
|
|
Шаповалова Юлія Володимирівна |
1187 |
КОЖИНА О.Ю. |
13066 |
м. Біловодськ |
Гімназія |
4 |
83 (36+20+27) |
|
С1 |
|
|
Юрченко Людмила Федорівна |
1188 |
КОЖУХАР А.М. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
3 |
63 (24+12+27) |
|
|
|
|
Зубкова Надія Олександрівна |
1189 |
КОЖУХАР І.А. |
13070 |
м. Біловодськ |
Новодеркульська ЗОШ |
3 |
113 (30+44+39) |
|
|
С2 |
С3 |
Юрченко Людмила Федорівна |
1190 |
КОЗАКОВА О.К. |
13303 |
м. Сєвєродонецьк |
СЗШ № 4 |
8 |
99 (18+48+33) |
|
|
С2 |
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
1191 |
КОЗАКОВА С.В. |
13069 |
м. Біловодськ |
Євсузький НВК "Веселка" |
4 |
142 (48+46+48) |
З |
|
|
|
Юрченко Людмила Федорівна |
1192 |
КОЗАЧКО А.В. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
6 |
126 (18+54+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Зубкова Надія Олександрівна |
1193 |
КОЗИНСЬКА П.А. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
5 |
66 (18+18+30) |
|
|
|
|
Зубкова Надія Олександрівна |
1194 |
КОЗИР Д.С. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
6 |
78 (12+24+42) |
|
|
|
С3 |
Зубкова Надія Олександрівна |
1195 |
КОЗИР І.С. |
13007 |
м. Сєвєродонецьк |
НВК СШ-колегіум Національного університету Києво-Могилянська академія |
3 |
110 (36+26+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Шпакова Валентина Миколаївна |
1196 |
КОЗИРЄВ Ю.Є. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
7 |
98 (38+12+48) |
|
|
|
С3 |
Домащенко Тетяна Вікторівна |
1197 |
КОЗІК І.Р. |
13318 |
м. Сєвєродонецьк |
Ліцей |
9 |
142 (42+52+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шпакова Валентина Миколаївна |
1198 |
КОЗЛОВА А.О. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
10 |
37 (15+10+12) |
|
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
1199 |
КОЗЛОВА З.С. |
13657 |
м. Лисичанськ |
Збірна шкіл |
2 |
86 (30+30+26) |
З |
|
|
|
Устіменко Олена Вадимівна |
1200 |
КОЗЮБЕРДА Д.О. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
2 |
72 (30+18+24) |
З |
|
|
|
Зубкова Надія Олександрівна |
1201 |
КОЗЮБЕРДА М.О. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
5 |
42 (0+18+24) |
|
|
|
|
Зубкова Надія Олександрівна |
1202 |
КОЗЮБЕРДА М.С. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
2 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Зубкова Надія Олександрівна |
1203 |
КОЗЮМЕНСЬКИЙ Н.Д. |
13067 |
м. Біловодськ |
ЗОШ І-ІІІ ст |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Юрченко Людмила Федорівна |
1204 |
КОКЛЮШИНА К.Є. |
13414 |
смт. Новоайдар |
Методкабінет |
3 |
111 (36+36+39) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Лисенко Катерина Миколаївна |
1205 |
КОКШАРОВА А.А. |
13305 |
м. Сєвєродонецьк |
СЗШ № 6 |
1 |
88 (30+30+28) |
З |
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
1206 |
КОЛБІНА В.О. |
13414 |
смт. Новоайдар |
Методкабінет |
5 |
102 (24+36+42) |
|
|
|
С3 |
Лисенко Катерина Миколаївна |
1207 |
КОЛГАН Д.В. |
13420 |
с. Мілове |
Збірна шкіл |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Лисенко Зінаїда Миколаївна |
1208 |
КОЛГАНОВ Р.Д. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
8 |
76 (16+30+30) |
|
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
1209 |
КОЛЕНКО А.С. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
4 |
78 (36+12+30) |
|
С1 |
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
1210 |
КОЛЕСНИК М.Є. |
13311 |
м. Сєвєродонецьк |
СЗШ № 13 |
3 |
106 (24+40+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Шпакова Валентина Миколаївна |
1211 |
КОЛЕСНИК У.Д. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
3 |
115 (42+34+39) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Зубкова Надія Олександрівна |
1212 |
КОЛЕСНИКОВА К.М. |
13007 |
м. Сєвєродонецьк |
НВК СШ-колегіум Національного університету Києво-Могилянська академія |
5 |
90 (24+30+36) |
|
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
1213 |
КОЛЕСНІКОВ Д.Є. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
2 |
78 (30+18+30) |
З |
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
1214 |
КОЛЕСНІКОВ М. |
13657 |
м. Лисичанськ |
Збірна шкіл |
4 |
109 (42+28+39) |
|
С1 |
|
С3 |
Устіменко Олена Вадимівна |
1215 |
КОЛЕСНІКОВ Ш.М. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
1 |
82 (30+30+22) |
З |
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
1216 |
КОЛЕСНІКСТЕПАН С.І. |
13318 |
м. Сєвєродонецьк |
Ліцей |
8 |
150 (48+54+48) |
З |
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
1217 |
КОЛЕСНІЧЕНКО М.М. |
13420 |
с. Мілове |
Збірна шкіл |
4 |
62 (6+26+30) |
|
|
|
|
Лисенко Зінаїда Миколаївна |
1218 |
КОЛЄСНІК М.О. |
13067 |
м. Біловодськ |
ЗОШ І-ІІІ ст |
3 |
116 (48+26+42) |
З |
|
|
|
Юрченко Людмила Федорівна |
1219 |
КОЛІНЬКО В.О. |
13393 |
м. Старобільськ |
Методкабінет |
1 |
52 (12+30+10) |
|
|
С2 |
|
Сопільник Наталія Миколаївна |
1220 |
КОЛОВОРОТНА В.В. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
6 |
114 (36+48+30) |
|
|
С2 |
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
1221 |
КОЛОМАЦЬКИЙ Н.К. |
13314 |
м. Сєвєродонецьк |
ССШ № 17 |
7 |
156 (48+54+54) |
З |
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
1222 |
КОЛОМІЄЦЬ Д.А. |
13307 |
м. Сєвєродонецьк |
СЗШ № 8 |
2 |
60 (24+24+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
1223 |
КОЛОМІЄЦЬ Є.В. |
13055 |
м. Сватове |
Збірна шкіл Сватівського району |
2 |
88 (30+30+28) |
З |
|
|
|
Стаднікова Тетяна Іванівна |
1224 |
КОЛОМІЙЦЕВА К. |
13387 |
м. Рубіжне |
СШ № 2 |
7 |
89 (20+48+21) |
|
|
С2 |
|
Доброскок Наталія Миколаївна |
1225 |
КОЛОС К.Р. |
13072 |
м. Біловодськ |
Зеликівський НВК "Мрія" |
4 |
65 (30+20+15) |
|
|
|
|
Юрченко Людмила Федорівна |
1226 |
КОЛОСОВ Д.О. |
13657 |
м. Лисичанськ |
Збірна шкіл |
4 |
64 (42+22+0) |
|
С1 |
|
|
Устіменко Олена Вадимівна |
1227 |
КОЛОСОВ О.О. |
13420 |
с. Мілове |
Збірна шкіл |
6 |
120 (30+42+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Лисенко Зінаїда Миколаївна |
1228 |
КОЛОСОВСЬКА Є.О. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
1 |
70 (24+24+22) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Зубкова Надія Олександрівна |
1229 |
КОЛПАКОВА А.Ю. |
13414 |
смт. Новоайдар |
Методкабінет |
4 |
124 (36+40+48) |
З |
|
|
|
Лисенко Катерина Миколаївна |
1230 |
КОЛТНОВА К.А. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
4 |
40 (30+10+0) |
|
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
1231 |
КОЛЬЧЕНКО В.В. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
11 |
59 (7+28+24) |
|
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
1232 |
КОЛЬЧЕНКО К.К. |
13007 |
м. Сєвєродонецьк |
НВК СШ-колегіум Національного університету Києво-Могилянська академія |
5 |
66 (30+18+18) |
|
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
1233 |
КОЛЯДИНЦЕВ Д.С. |
13358 |
с. Нещеретове |
ЗОШ |
1 |
88 (30+30+28) |
З |
|
|
|
Шаповалова Юлія Володимирівна |
1234 |
КОЛЯНЧИКОВА В.Г. |
13358 |
с. Нещеретове |
ЗОШ |
2 |
44 (12+18+14) |
|
|
|
|
Шаповалова Юлія Володимирівна |
1235 |
КОМАРІК К.Р. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
3 |
55 (18+22+15) |
|
|
|
|
Зубкова Надія Олександрівна |
1236 |
КОМАРНИЦЬКА В.В. |
13314 |
м. Сєвєродонецьк |
ССШ № 17 |
2 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
1237 |
КОМИШАН Б.І. |
13066 |
м. Біловодськ |
Гімназія |
3 |
102 (30+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Юрченко Людмила Федорівна |
1238 |
КОМЛЬЄВ А.О. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
6 |
156 (48+54+54) |
З |
|
|
|
Зубкова Надія Олександрівна |
1239 |
КОНДРАТЕНКО В.В. |
13420 |
с. Мілове |
Збірна шкіл |
6 |
150 (42+48+60) |
З |
|
|
|
Лисенко Зінаїда Миколаївна |
1240 |
КОНДРАТЬЄВА Н.І. |
13657 |
м. Лисичанськ |
Збірна шкіл |
8 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Устіменко Олена Вадимівна |
1241 |
КОНДРАТЬЄВА П.Є. |
13343 |
смт. Троїцьке |
Збірна шкіл |
7 |
105 (42+48+15) |
|
С1 |
С2 |
|
Потєряхіна Любов Михайлівна |
1242 |
КОНДРЕНКО М. |
13657 |
м. Лисичанськ |
Збірна шкіл |
4 |
90 (42+6+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Устіменко Олена Вадимівна |
1243 |
КОНОВАЛОВ Д.О. |
13657 |
м. Лисичанськ |
Збірна шкіл |
2 |
68 (24+24+20) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Устіменко Олена Вадимівна |
1244 |
КОНОВАЛОВА К.С. |
13343 |
смт. Троїцьке |
Збірна шкіл |
9 |
85 (15+40+30) |
|
|
С2 |
|
Потєряхіна Любов Михайлівна |
1245 |
КОНОНЕНКО А.С. |
13358 |
с. Нещеретове |
ЗОШ |
3 |
86 (36+26+24) |
|
С1 |
|
|
Шаповалова Юлія Володимирівна |
1246 |
КОНОНЕНКО А.С. |
13657 |
м. Лисичанськ |
Збірна шкіл |
6 |
102 (24+42+36) |
|
|
С2 |
|
Устіменко Олена Вадимівна |
1247 |
КОНОНЕНКО В.М. |
13077 |
м. Біловодськ |
Кононівський НВК "Барвінок" |
5 |
114 (30+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Юрченко Людмила Федорівна |
1248 |
КОНОНЕНКО Є.В. |
13067 |
м. Біловодськ |
ЗОШ І-ІІІ ст |
2 |
72 (30+18+24) |
З |
|
|
|
Юрченко Людмила Федорівна |
1249 |
КОНОНЕНКО С.О. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
2 |
58 (24+18+16) |
|
С1 |
|
|
Зубкова Надія Олександрівна |
1250 |
КОНОНОВ І.В. |
13420 |
с. Мілове |
Збірна шкіл |
4 |
118 (48+34+36) |
З |
|
|
|
Лисенко Зінаїда Миколаївна |
1251 |
КОНОНОВА В.Є. |
13318 |
м. Сєвєродонецьк |
Ліцей |
8 |
141 (48+42+51) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шпакова Валентина Миколаївна |
1252 |
КОНОПЛЯНА В.М. |
13067 |
м. Біловодськ |
ЗОШ І-ІІІ ст |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Юрченко Людмила Федорівна |
1253 |
КОНЮХОВА А.В. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
9 |
92 (34+28+30) |
|
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
1254 |
КОПИЦЯ А.О. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
2 |
76 (30+24+22) |
З |
|
|
|
Зубкова Надія Олександрівна |
1255 |
КОПИШТА Д.О. |
13220 |
м. Кремінна |
Кремінська ЗОШ №1 |
2 |
76 (24+24+28) |
З |
|
|
|
Двірна Тетяна Миколаївна |
1256 |
КОПТЄВ І.О. |
13657 |
м. Лисичанськ |
Збірна шкіл |
4 |
86 (30+32+24) |
|
|
С2 |
|
Устіменко Олена Вадимівна |
1257 |
КОРЕНСЬКА В.С. |
13667 |
смт. Марківка |
Ліснополянська ЗОШ |
8 |
106 (28+48+30) |
|
|
С2 |
|
Струк Євгенія Миколаївна |
1258 |
КОРЕНСЬКИЙ Д.С. |
13667 |
смт. Марківка |
Ліснополянська ЗОШ |
10 |
138 (52+56+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Струк Євгенія Миколаївна |
1259 |
КОРЕЦЬКА Є.А. |
13055 |
м. Сватове |
Збірна шкіл Сватівського району |
4 |
118 (42+40+36) |
З |
|
|
|
Стаднікова Тетяна Іванівна |
1260 |
КОРЕЦЬКИЙ В.І. |
13055 |
м. Сватове |
Збірна шкіл Сватівського району |
2 |
74 (30+24+20) |
З |
|
|
|
Стаднікова Тетяна Іванівна |
1261 |
КОРЖЕНКО М.В. |
13657 |
м. Лисичанськ |
Збірна шкіл |
5 |
138 (36+54+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Устіменко Олена Вадимівна |
1262 |
КОРІНСЬКИЙ Ю.О. |
13077 |
м. Біловодськ |
Кононівський НВК "Барвінок" |
3 |
84 (30+18+36) |
|
|
|
С3 |
Юрченко Людмила Федорівна |
1263 |
КОРНАЧУК Д.Д. |
13420 |
с. Мілове |
Збірна шкіл |
1 |
72 (30+18+24) |
З |
|
|
|
Лисенко Зінаїда Миколаївна |
1264 |
КОРНЕВА С.А. |
13660 |
смт. Марківка |
Гімназія |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Струк Євгенія Миколаївна |
1265 |
КОРНЄВ О.А. |
13689 |
с. Можняківка |
Можняківська ЗОШ |
10 |
122 (28+52+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Тодорова Світлана Миколаївна |
1266 |
КОРНЄВ Я.А. |
13689 |
с. Можняківка |
Можняківська ЗОШ |
3 |
128 (42+38+48) |
З |
|
|
|
Тодорова Світлана Миколаївна |
1267 |
КОРНІЄНКО Є.О. |
13314 |
м. Сєвєродонецьк |
ССШ № 17 |
7 |
147 (48+54+45) |
З |
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
1268 |
КОРНІЄНКО М. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
3 |
118 (36+46+36) |
З |
|
|
|
Зубкова Надія Олександрівна |
1269 |
КОРНІЙЧУК Н.В. |
13007 |
м. Сєвєродонецьк |
НВК СШ-колегіум Національного університету Києво-Могилянська академія |
5 |
84 (18+36+30) |
|
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
1270 |
КОРОБЄЙНИК Л.А. |
13420 |
с. Мілове |
Збірна шкіл |
3 |
126 (48+36+42) |
З |
|
|
|
Лисенко Зінаїда Миколаївна |
1271 |
КОРОБКА М.Д. |
13068 |
м. Біловодськ |
Городищенська ЗОШ |
10 |
98 (28+52+18) |
|
|
С2 |
|
Юрченко Людмила Федорівна |
1272 |
КОРОБКИНА А.О. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
2 |
82 (30+24+28) |
З |
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
1273 |
КОРОБЧЕНКО К.І. |
13007 |
м. Сєвєродонецьк |
НВК СШ-колегіум Національного університету Києво-Могилянська академія |
3 |
126 (48+30+48) |
З |
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
1274 |
КОРОГОДІНА А.М. |
13318 |
м. Сєвєродонецьк |
Ліцей |
9 |
154 (40+54+60) |
З |
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
1275 |
КОРОЛИК Б.М. |
13305 |
м. Сєвєродонецьк |
СЗШ № 6 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
1276 |
КОРОЛЬ О.О. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
1277 |
КОРОТКОВ Д.О. |
13657 |
м. Лисичанськ |
Збірна шкіл |
4 |
114 (48+36+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Устіменко Олена Вадимівна |
1278 |
КОРОТУН А.О. |
13660 |
смт. Марківка |
Гімназія |
2 |
72 (30+18+24) |
З |
|
|
|
Струк Євгенія Миколаївна |
1279 |
КОРОЧАНСЬКА Д.В. |
13663 |
смт. Марківка |
Височинівська ЗОШ, Курячівська ЗОШ |
4 |
136 (42+46+48) |
З |
|
|
|
Струк Євгенія Миколаївна |
1280 |
КОРОЧАНСЬКИЙ Б.В. |
13663 |
смт. Марківка |
Височинівська ЗОШ, Курячівська ЗОШ |
4 |
136 (42+46+48) |
З |
|
|
|
Струк Євгенія Миколаївна |
1281 |
КОРСУН К.О. |
13069 |
м. Біловодськ |
Євсузький НВК "Веселка" |
9 |
99 (39+36+24) |
|
|
|
|
Юрченко Людмила Федорівна |
1282 |
КОРСУН Н.О. |
13660 |
смт. Марківка |
Гімназія |
3 |
140 (48+44+48) |
З |
|
|
|
Струк Євгенія Миколаївна |
1283 |
КОРСУН Я.О. |
13689 |
с. Можняківка |
Можняківська ЗОШ |
4 |
68 (24+26+18) |
|
|
|
|
Тодорова Світлана Миколаївна |
1284 |
КОРЧАГІНА А.С. |
13657 |
м. Лисичанськ |
Збірна шкіл |
2 |
52 (12+24+16) |
|
|
С2 |
|
Устіменко Олена Вадимівна |
1285 |
КОРШУН М.В. |
13420 |
с. Мілове |
Збірна шкіл |
8 |
129 (36+48+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Лисенко Зінаїда Миколаївна |
1286 |
КОСЕНКО А.Д. |
13657 |
м. Лисичанськ |
Збірна шкіл |
3 |
120 (42+42+36) |
З |
|
|
|
Устіменко Олена Вадимівна |
1287 |
КОСЕНКО В.Є. |
13314 |
м. Сєвєродонецьк |
ССШ № 17 |
2 |
40 (6+18+16) |
|
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
1288 |
КОСИХІНА А.В. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
9 |
79 (17+20+42) |
|
|
|
С3 |
Домащенко Тетяна Вікторівна |
1289 |
КОСМАН Г.В. |
13657 |
м. Лисичанськ |
Збірна шкіл |
7 |
117 (36+48+33) |
|
|
С2 |
|
Устіменко Олена Вадимівна |
1290 |
КОСМАН Д.В. |
13657 |
м. Лисичанськ |
Збірна шкіл |
5 |
134 (42+54+38) |
|
С1 |
С2 |
|
Устіменко Олена Вадимівна |
1291 |
КОССЕ Б.О. |
13667 |
смт. Марківка |
Ліснополянська ЗОШ |
10 |
130 (40+54+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Струк Євгенія Миколаївна |
1292 |
КОССЕ В.Я. |
13667 |
смт. Марківка |
Ліснополянська ЗОШ |
10 |
110 (30+50+30) |
|
|
С2 |
|
Струк Євгенія Миколаївна |
1293 |
КОСТЕНИЧ Д.В. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
1294 |
КОСТЕНКО А.А. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
2 |
32 (12+6+14) |
|
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
1295 |
КОСТЕНКО Б.А. |
13007 |
м. Сєвєродонецьк |
НВК СШ-колегіум Національного університету Києво-Могилянська академія |
3 |
116 (42+26+48) |
З |
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
1296 |
КОСТЕНКО В.В. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
11 |
59 (7+22+30) |
|
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
1297 |
КОСТИРЕВА І.С. |
13071 |
м. Біловодськ |
Новоолександрівська ЗОШ |
7 |
32 (14+12+6) |
|
|
|
|
Юрченко Людмила Федорівна |
1298 |
КОСТОВАРОВА В.О. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
4 |
106 (42+28+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Домащенко Тетяна Вікторівна |
1299 |
КОСТОГЛОД К. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
6 |
90 (30+18+42) |
|
|
|
С3 |
Зубкова Надія Олександрівна |
1300 |
КОСТЮНІН Д.О. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
3 |
122 (48+32+42) |
З |
|
|
|
Зубкова Надія Олександрівна |
1301 |
КОСТЮЧЕНКО І.С. |
13661 |
смт. Марківка |
ЗОШ № 1 |
3 |
136 (48+40+48) |
З |
|
|
|
Струк Євгенія Миколаївна |
1302 |
КОТИК К.М. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
4 |
66 (18+12+36) |
|
|
|
С3 |
Домащенко Тетяна Вікторівна |
1303 |
КОТЛЯР Є.О. |
13311 |
м. Сєвєродонецьк |
СЗШ № 13 |
4 |
124 (42+40+42) |
З |
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
1304 |
КОТЛЯРОВ В.О. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
10 |
113 (37+40+36) |
|
|
С2 |
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
1305 |
КОТЛЯРОВА П.В. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
1 |
74 (24+30+20) |
З |
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
1306 |
КОТЛЯРСЬКИЙ О.С. |
13007 |
м. Сєвєродонецьк |
НВК СШ-колегіум Національного університету Києво-Могилянська академія |
4 |
102 (36+24+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Шпакова Валентина Миколаївна |
1307 |
КОТОВА В.В. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
2 |
78 (18+30+30) |
З |
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
1308 |
КОХАН Н.М. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
4 |
80 (36+14+30) |
|
С1 |
|
|
Зубкова Надія Олександрівна |
1309 |
КОХАНЕВИЧ Д.В. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
4 |
142 (48+46+48) |
З |
|
|
|
Зубкова Надія Олександрівна |
1310 |
КОЦУР П.О. |
13067 |
м. Біловодськ |
ЗОШ І-ІІІ ст |
2 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Юрченко Людмила Федорівна |
1311 |
КОЧЕРГІНА А.О. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
5 |
74 (36+18+20) |
|
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
1312 |
КОЧУГУРА С.В. |
13420 |
с. Мілове |
Збірна шкіл |
4 |
86 (24+26+36) |
|
|
|
С3 |
Лисенко Зінаїда Миколаївна |
1313 |
КОШЕВА М.Г. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
2 |
60 (12+24+24) |
|
|
С2 |
С3 |
Зубкова Надія Олександрівна |
1314 |
КОШЕЛЬ Ю.В. |
13307 |
м. Сєвєродонецьк |
СЗШ № 8 |
4 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
1315 |
КОШИВКА Р.В. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
7 |
99 (30+42+27) |
|
|
С2 |
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
1316 |
КОШЛЯК М.С. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
2 |
46 (18+6+22) |
|
|
|
С3 |
Зубкова Надія Олександрівна |
1317 |
КОШЛЯК С.С. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
2 |
36 (12+6+18) |
|
|
|
|
Зубкова Надія Олександрівна |
1318 |
КОШОВИЙ Д.Г. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
2 |
60 (12+24+24) |
|
|
С2 |
С3 |
Зубкова Надія Олександрівна |
1319 |
КРАВЦОВ А.О. |
13343 |
смт. Троїцьке |
Збірна шкіл |
4 |
70 (24+16+30) |
|
|
|
|
Потєряхіна Любов Михайлівна |
1320 |
КРАВЦОВ В.О. |
13393 |
м. Старобільськ |
Методкабінет |
4 |
97 (30+28+39) |
|
|
|
С3 |
Сопільник Наталія Миколаївна |
1321 |
КРАВЦОВ Є.Р. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
4 |
52 (30+10+12) |
|
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
1322 |
КРАВЦОВ О.В. |
13420 |
с. Мілове |
Збірна шкіл |
8 |
63 (0+36+27) |
|
|
|
|
Лисенко Зінаїда Миколаївна |
1323 |
КРАВЦОВ Р.О. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
2 |
60 (24+18+18) |
|
С1 |
|
|
Зубкова Надія Олександрівна |
1324 |
КРАВЦОВА Д.А. |
13661 |
смт. Марківка |
ЗОШ № 1 |
3 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Струк Євгенія Миколаївна |
1325 |
КРАВЦОВА Д.В. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
6 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Зубкова Надія Олександрівна |
1326 |
КРАВЦОВА К.М. |
13660 |
смт. Марківка |
Гімназія |
3 |
136 (48+40+48) |
З |
|
|
|
Струк Євгенія Миколаївна |
1327 |
КРАВЦОВА К.М. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
2 |
58 (24+24+10) |
|
С1 |
С2 |
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
1328 |
КРАВЧЕНКО В.А. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
4 |
102 (30+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Домащенко Тетяна Вікторівна |
1329 |
КРАВЧЕНКО Д.В. |
13414 |
смт. Новоайдар |
Методкабінет |
4 |
116 (42+38+36) |
З |
|
|
|
Лисенко Катерина Миколаївна |
1330 |
КРАВЧЕНКО І.Д. |
13308 |
м. Сєвєродонецьк |
Гімназія |
3 |
138 (48+48+42) |
З |
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
1331 |
КРАВЧЕНКО К.Р. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
7 |
67 (22+30+15) |
|
|
|
|
Зубкова Надія Олександрівна |
1332 |
КРАВЧЕНКО О.В. |
13343 |
смт. Троїцьке |
Збірна шкіл |
3 |
100 (24+34+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Потєряхіна Любов Михайлівна |
1333 |
КРАВЧЕНКО О.В. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
5 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Зубкова Надія Олександрівна |
1334 |
КРАВЧЕНКО О.О. |
13065 |
м. Біловодськ |
Бараниківська ЗОШ |
4 |
114 (36+30+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Юрченко Людмила Федорівна |
1335 |
КРАВЧЕНКО О.Ю. |
13065 |
м. Біловодськ |
Бараниківська ЗОШ |
3 |
120 (42+30+48) |
З |
|
|
|
Юрченко Людмила Федорівна |
1336 |
КРАВЧУК В.В. |
13661 |
смт. Марківка |
ЗОШ № 1 |
5 |
138 (42+48+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Струк Євгенія Миколаївна |
1337 |
КРАВЧУК Д.В. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
3 |
88 (30+22+36) |
|
|
|
С3 |
Домащенко Тетяна Вікторівна |
1338 |
КРАЙНІЙ К.С. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
3 |
142 (48+46+48) |
З |
|
|
|
Зубкова Надія Олександрівна |
1339 |
КРАСАВСЬКИЙ М.М. |
13007 |
м. Сєвєродонецьк |
НВК СШ-колегіум Національного університету Києво-Могилянська академія |
2 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
1340 |
КРАСИЛЬНИКОВ А.С. |
13305 |
м. Сєвєродонецьк |
СЗШ № 6 |
7 |
113 (26+48+39) |
|
|
С2 |
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
1341 |
КРАСИЛЬНИКОВА М.А. |
13007 |
м. Сєвєродонецьк |
НВК СШ-колегіум Національного університету Києво-Могилянська академія |
2 |
26 (18+0+8) |
|
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
1342 |
КРАСНИЦЬКА С.Є. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
7 |
85 (16+42+27) |
|
|
С2 |
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
1343 |
КРАСНОШЛИК В.О. |
13067 |
м. Біловодськ |
ЗОШ І-ІІІ ст |
3 |
102 (42+24+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Юрченко Людмила Федорівна |
1344 |
КРАСЮК А.А. |
13657 |
м. Лисичанськ |
Збірна шкіл |
3 |
73 (30+10+33) |
|
|
|
С3 |
Устіменко Олена Вадимівна |
1345 |
КРЕМЕНЦОВ Є.В. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
6 |
50 (30+6+14) |
|
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
1346 |
КРЄМЄНЦОВА А.В. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
9 |
87 (15+48+24) |
|
|
С2 |
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
1347 |
КРИВЕНКО М.Р. |
13393 |
м. Старобільськ |
Методкабінет |
5 |
78 (18+36+24) |
|
|
|
|
Сопільник Наталія Миколаївна |
1348 |
КРИВЕНКОВ Д.Д. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
7 |
112 (28+48+36) |
|
|
С2 |
|
Зубкова Надія Олександрівна |
1349 |
КРИВОГУЗ Д.А. |
13414 |
смт. Новоайдар |
Методкабінет |
8 |
85 (28+30+27) |
|
|
|
|
Лисенко Катерина Миколаївна |
1350 |
КРИВОГУЗ Є.А. |
13414 |
смт. Новоайдар |
Методкабінет |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Лисенко Катерина Миколаївна |
1351 |
КРИВОКОЛИСКО С.Ю. |
13078 |
м. Біловодськ |
Литвинівська ЗОШ |
8 |
95 (26+36+33) |
|
|
|
|
Юрченко Людмила Федорівна |
1352 |
КРИВОНОЖКО М.В. |
13657 |
м. Лисичанськ |
Збірна шкіл |
2 |
42 (12+12+18) |
|
|
|
|
Устіменко Олена Вадимівна |
1353 |
КРИВОШЕЄВА К.Є. |
13382 |
м. Рубіжне |
ЗШ №9 |
4 |
84 (24+24+36) |
|
|
|
С3 |
Доброскок Наталія Миколаївна |
1354 |
КРИВОШЕЇН Р.В. |
13078 |
м. Біловодськ |
Литвинівська ЗОШ |
5 |
54 (12+12+30) |
|
|
|
|
Юрченко Людмила Федорівна |
1355 |
КРИВОШЕЙ О.В. |
13420 |
с. Мілове |
Збірна шкіл |
7 |
91 (22+36+33) |
|
|
|
|
Лисенко Зінаїда Миколаївна |
1356 |
КРИВУЛЯ А.Д. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
4 |
128 (42+38+48) |
З |
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
1357 |
КРИЗСЬКА С.О. |
13660 |
смт. Марківка |
Гімназія |
4 |
74 (24+14+36) |
|
|
|
С3 |
Струк Євгенія Миколаївна |
1358 |
КРИМЦЕВА В.О. |
13070 |
м. Біловодськ |
Новодеркульська ЗОШ |
2 |
72 (24+30+18) |
З |
|
|
|
Юрченко Людмила Федорівна |
1359 |
КРИНИЧНИЙ Р.Г. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
1360 |
КРИТИНКА А.М. |
13380 |
м. Рубіжне |
ЗШ №3 |
3 |
82 (24+22+36) |
|
|
|
С3 |
Доброскок Наталія Миколаївна |
1361 |
КРОТОВ Д.Ю. |
13300 |
м. Сєвєродонецьк |
СЗШ № 1 |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
1362 |
КРОТЬКО Д.В. |
13067 |
м. Біловодськ |
ЗОШ І-ІІІ ст |
2 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Юрченко Людмила Федорівна |
1363 |
КРОХМАЛ М.М. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
3 |
59 (0+20+39) |
|
|
|
С3 |
Зубкова Надія Олександрівна |
1364 |
КРУЖИЛОВА А. |
13657 |
м. Лисичанськ |
Збірна шкіл |
4 |
93 (42+12+39) |
|
С1 |
|
С3 |
Устіменко Олена Вадимівна |
1365 |
КРУК Р.Б. |
13414 |
смт. Новоайдар |
Методкабінет |
3 |
119 (42+44+33) |
З |
|
|
|
Лисенко Катерина Миколаївна |
1366 |
КРУПОДЬОРОВА А.О. |
13343 |
смт. Троїцьке |
Збірна шкіл |
10 |
99 (29+46+24) |
|
|
С2 |
|
Потєряхіна Любов Михайлівна |
1367 |
КРУПСЬКА Д.С. |
13007 |
м. Сєвєродонецьк |
НВК СШ-колегіум Національного університету Києво-Могилянська академія |
5 |
108 (42+36+30) |
|
С1 |
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
1368 |
КРУХМАЛЬОВ Д.В. |
13308 |
м. Сєвєродонецьк |
Гімназія |
2 |
82 (24+30+28) |
З |
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
1369 |
КРЮКОВ О.Р. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
3 |
58 (24+16+18) |
|
|
|
|
Зубкова Надія Олександрівна |
1370 |
КУБАЄВА А.А. |
13067 |
м. Біловодськ |
ЗОШ І-ІІІ ст |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Юрченко Людмила Федорівна |
1371 |
КУВІЧКА Д.В. |
13420 |
с. Мілове |
Збірна шкіл |
8 |
130 (46+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Лисенко Зінаїда Миколаївна |
1372 |
КУВІЧКО І.В. |
13066 |
м. Біловодськ |
Гімназія |
1 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Юрченко Людмила Федорівна |
1373 |
КУДІНОВА Д.Д. |
13420 |
с. Мілове |
Збірна шкіл |
2 |
72 (24+24+24) |
З |
|
|
|
Лисенко Зінаїда Миколаївна |
1374 |
КУДРЕНКО А.Ю. |
13343 |
смт. Троїцьке |
Збірна шкіл |
3 |
90 (36+24+30) |
|
С1 |
|
|
Потєряхіна Любов Михайлівна |
1375 |
КУДРЯВЦЕВА Є.В. |
13007 |
м. Сєвєродонецьк |
НВК СШ-колегіум Національного університету Києво-Могилянська академія |
2 |
88 (30+30+28) |
З |
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
1376 |
КУДРЯВЦЕВА К.С. |
13420 |
с. Мілове |
Збірна шкіл |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Лисенко Зінаїда Миколаївна |
1377 |
КУЖЕЛЄВА Л.А. |
13387 |
м. Рубіжне |
СШ № 2 |
3 |
106 (36+22+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Доброскок Наталія Миколаївна |
1378 |
КУЖЕЛЬ В.С. |
13067 |
м. Біловодськ |
ЗОШ І-ІІІ ст |
3 |
132 (48+36+48) |
З |
|
|
|
Юрченко Людмила Федорівна |
1379 |
КУЖЕЛЬ Н.Р. |
13066 |
м. Біловодськ |
Гімназія |
1 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Юрченко Людмила Федорівна |
1380 |
КУЗНЕЦОВ Б.О. |
13689 |
с. Можняківка |
Можняківська ЗОШ |
1 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Тодорова Світлана Миколаївна |
1381 |
КУЗНЕЦОВ Є.О. |
13670 |
смт. Марківка |
Кабичівська ЗОШ |
1 |
76 (24+24+28) |
З |
|
|
|
Струк Євгенія Миколаївна |
1382 |
КУЗНЕЦОВА Г.С. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
5 |
72 (6+18+48) |
|
|
|
С3 |
Домащенко Тетяна Вікторівна |
1383 |
КУЗНЄЦОВ Д.В. |
13420 |
с. Мілове |
Збірна шкіл |
6 |
108 (24+36+48) |
|
|
|
С3 |
Лисенко Зінаїда Миколаївна |
1384 |
КУЗНЄЦОВА Є.Г. |
13689 |
с. Можняківка |
Можняківська ЗОШ |
1 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Тодорова Світлана Миколаївна |
1385 |
КУЗНІЦОВ В.С. |
13077 |
м. Біловодськ |
Кононівський НВК "Барвінок" |
8 |
91 (22+36+33) |
|
|
|
|
Юрченко Людмила Федорівна |
1386 |
КУЗОВЛЄВ А.В. |
13071 |
м. Біловодськ |
Новоолександрівська ЗОШ |
3 |
66 (24+12+30) |
|
|
|
|
Юрченко Людмила Федорівна |
1387 |
КУЗЬМИНОВА М.В. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
6 |
96 (42+24+30) |
|
С1 |
|
|
Зубкова Надія Олександрівна |
1388 |
КУЗЬМІНА А.С. |
13420 |
с. Мілове |
Збірна шкіл |
4 |
99 (36+36+27) |
|
С1 |
С2 |
|
Лисенко Зінаїда Миколаївна |
1389 |
КУЗЮБЕРДІН А.М. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
3 |
38 (18+8+12) |
|
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
1390 |
КУЗЮБЕРДІН С.М. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
3 |
57 (24+18+15) |
|
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
1391 |
КУКАВА А.Р. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
3 |
136 (48+40+48) |
З |
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
1392 |
КУКАВА Г.Р. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
2 |
86 (30+30+26) |
З |
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
1393 |
КУЛАКОВА Г.С. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
1 |
54 (24+18+12) |
|
С1 |
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
1394 |
КУЛАЧКО Є.В. |
13393 |
м. Старобільськ |
Методкабінет |
8 |
127 (46+36+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Сопільник Наталія Миколаївна |
1395 |
КУЛАЧКО М.О. |
13393 |
м. Старобільськ |
Методкабінет |
5 |
108 (18+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Сопільник Наталія Миколаївна |
1396 |
КУЛАЧКО Н.О. |
13393 |
м. Старобільськ |
Методкабінет |
1 |
58 (18+18+22) |
|
|
|
С3 |
Сопільник Наталія Миколаївна |
1397 |
КУЛЕШОВ А.А. |
13055 |
м. Сватове |
Збірна шкіл Сватівського району |
8 |
138 (48+54+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Стаднікова Тетяна Іванівна |
1398 |
КУЛИБАБА А.І. |
13660 |
смт. Марківка |
Гімназія |
2 |
78 (24+30+24) |
З |
|
|
|
Струк Євгенія Миколаївна |
1399 |
КУЛИБАБА Р.О. |
13661 |
смт. Марківка |
ЗОШ № 1 |
3 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Струк Євгенія Миколаївна |
1400 |
КУЛИБКО Д.П. |
13318 |
м. Сєвєродонецьк |
Ліцей |
9 |
135 (37+50+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Шпакова Валентина Миколаївна |
1401 |
КУЛИК Д.С. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
6 |
102 (30+36+36) |
|
|
|
|
Зубкова Надія Олександрівна |
1402 |
КУЛИНИЧ І.С. |
13414 |
смт. Новоайдар |
Методкабінет |
1 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Лисенко Катерина Миколаївна |
1403 |
КУЛІКОВА А.Д. |
13007 |
м. Сєвєродонецьк |
НВК СШ-колегіум Національного університету Києво-Могилянська академія |
10 |
126 (30+54+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Шпакова Валентина Миколаївна |
1404 |
КУЛІНІЧ О.С. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
4 |
63 (30+12+21) |
|
|
|
|
Зубкова Надія Олександрівна |
1405 |
КУЛІНІЧ О.С. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
7 |
56 (8+24+24) |
|
|
|
|
Зубкова Надія Олександрівна |
1406 |
КУЛЬОВ Є.Р. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
6 |
96 (48+24+24) |
|
С1 |
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
1407 |
КУЛЬОВА А.Р. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
1408 |
КУПРИН Д.А. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
4 |
103 (36+28+39) |
|
С1 |
|
С3 |
Зубкова Надія Олександрівна |
1409 |
КУРДЮКОВ С.О. |
13393 |
м. Старобільськ |
Методкабінет |
9 |
52 (22+12+18) |
|
|
|
|
Сопільник Наталія Миколаївна |
1410 |
КУРИЛОВА А.М. |
13065 |
м. Біловодськ |
Бараниківська ЗОШ |
3 |
120 (42+30+48) |
З |
|
|
|
Юрченко Людмила Федорівна |
1411 |
КУРКІНА А.І. |
13420 |
с. Мілове |
Збірна шкіл |
7 |
105 (30+42+33) |
|
|
С2 |
|
Лисенко Зінаїда Миколаївна |
1412 |
КУРКІНА М.А. |
13305 |
м. Сєвєродонецьк |
СЗШ № 6 |
1 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
1413 |
КУРОПАТКІНА А.С. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Зубкова Надія Олександрівна |
1414 |
КУРПАН А.А. |
13300 |
м. Сєвєродонецьк |
СЗШ № 1 |
6 |
130 (36+42+52) |
|
|
С2 |
С3 |
Шпакова Валентина Миколаївна |
1415 |
КУРПАС В.С. |
13657 |
м. Лисичанськ |
Збірна шкіл |
3 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Устіменко Олена Вадимівна |
1416 |
КУРЧАНОВ Б.О. |
13071 |
м. Біловодськ |
Новоолександрівська ЗОШ |
2 |
20 (12+6+2) |
|
|
|
|
Юрченко Людмила Федорівна |
1417 |
КУРЧАНОВ О.О. |
13071 |
м. Біловодськ |
Новоолександрівська ЗОШ |
3 |
96 (36+24+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Юрченко Людмила Федорівна |
1418 |
КУТКОВА В.С. |
13393 |
м. Старобільськ |
Методкабінет |
5 |
120 (42+48+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Сопільник Наталія Миколаївна |
1419 |
КУТОВА К.А. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
3 |
142 (48+46+48) |
З |
|
|
|
Зубкова Надія Олександрівна |
1420 |
КУТЬКО М.Г. |
13657 |
м. Лисичанськ |
Збірна шкіл |
4 |
118 (48+22+48) |
З |
|
|
|
Устіменко Олена Вадимівна |
1421 |
КУЦ М.О. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
1 |
86 (30+30+26) |
З |
|
|
|
Зубкова Надія Олександрівна |
1422 |
КУЦЕРЕНКО А.О. |
13380 |
м. Рубіжне |
ЗШ №3 |
2 |
52 (12+18+22) |
|
|
|
С3 |
Доброскок Наталія Миколаївна |
1423 |
КУЧЕР Д.О. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
2 |
78 (24+30+24) |
З |
|
|
|
Зубкова Надія Олександрівна |
1424 |
КУЧЕРЕНКО В.О. |
13387 |
м. Рубіжне |
СШ № 2 |
3 |
110 (42+20+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Доброскок Наталія Миколаївна |
1425 |
КУЧЕРЕНКО Д.В. |
13343 |
смт. Троїцьке |
Збірна шкіл |
10 |
108 (30+42+36) |
|
|
С2 |
|
Потєряхіна Любов Михайлівна |
1426 |
КУЧЕРЕНКО Є.С. |
13314 |
м. Сєвєродонецьк |
ССШ № 17 |
9 |
162 (48+54+60) |
З |
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
1427 |
КУЧЕРЕНКО Н.М. |
13065 |
м. Біловодськ |
Бараниківська ЗОШ |
5 |
126 (18+54+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Юрченко Людмила Федорівна |
1428 |
КУЧЕРОВ Є.А. |
13305 |
м. Сєвєродонецьк |
СЗШ № 6 |
1 |
82 (30+24+28) |
З |
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
1429 |
КУЧЕРЯВЕНКО А.О. |
13314 |
м. Сєвєродонецьк |
ССШ № 17 |
6 |
156 (48+54+54) |
З |
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
1430 |
КУЧЕРЯЄВА М.А. |
13310 |
м. Сєвєродонецьк |
СЗШ № 11 |
4 |
122 (48+32+42) |
З |
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
1431 |
КУЧУГУРНА А.І. |
13420 |
с. Мілове |
Збірна шкіл |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Лисенко Зінаїда Миколаївна |
1432 |
КУЧУГУРНА О.С. |
13420 |
с. Мілове |
Збірна шкіл |
9 |
123 (33+54+36) |
|
|
С2 |
|
Лисенко Зінаїда Миколаївна |
1433 |
КУШНАРЬОВ І.Р. |
13303 |
м. Сєвєродонецьк |
СЗШ № 4 |
2 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
1434 |
КУШНАРЬОВ К.Ю. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
6 |
174 (60+54+60) |
З |
|
|
|
Зубкова Надія Олександрівна |
1435 |
КУШНАРЬОВ О.В. |
13305 |
м. Сєвєродонецьк |
СЗШ № 6 |
7 |
97 (22+48+27) |
|
|
С2 |
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
1436 |
КУШНИР А.С. |
13305 |
м. Сєвєродонецьк |
СЗШ № 6 |
4 |
62 (42+14+6) |
|
С1 |
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
1437 |
ЛАВИИНЕНКО Я.А. |
13387 |
м. Рубіжне |
СШ № 2 |
3 |
109 (48+28+33) |
|
С1 |
|
С3 |
Доброскок Наталія Миколаївна |
1438 |
ЛАГОША А.В. |
13055 |
м. Сватове |
Збірна шкіл Сватівського району |
9 |
113 (33+50+30) |
|
|
С2 |
|
Стаднікова Тетяна Іванівна |
1439 |
ЛАГУТІН Є.П. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
1 |
72 (30+24+18) |
З |
|
|
|
Зубкова Надія Олександрівна |
1440 |
ЛАДИК С.К. |
13393 |
м. Старобільськ |
Методкабінет |
3 |
113 (36+38+39) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Сопільник Наталія Миколаївна |
1441 |
ЛАЗУРЕНКО О.С. |
13311 |
м. Сєвєродонецьк |
СЗШ № 13 |
5 |
90 (30+24+36) |
|
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
1442 |
ЛАКАТЕЦЬКА С.О. |
13414 |
смт. Новоайдар |
Методкабінет |
4 |
124 (42+40+42) |
З |
|
|
|
Лисенко Катерина Миколаївна |
1443 |
ЛАКАТЕЦЬКИЙ Д.О. |
13414 |
смт. Новоайдар |
Методкабінет |
1 |
70 (24+24+22) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Лисенко Катерина Миколаївна |
1444 |
ЛАКАТОШ А.О. |
13313 |
м. Сєвєродонецьк |
ЗШ № 15 |
4 |
121 (48+34+39) |
З |
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
1445 |
ЛАНЕВИЧ К.О. |
13660 |
смт. Марківка |
Гімназія |
3 |
116 (42+32+42) |
З |
|
|
|
Струк Євгенія Миколаївна |
1446 |
ЛАНТРАТ А.В. |
13343 |
смт. Троїцьке |
Збірна шкіл |
8 |
84 (36+30+18) |
|
|
|
|
Потєряхіна Любов Михайлівна |
1447 |
ЛАНЦЕВ Р.Р. |
13420 |
с. Мілове |
Збірна шкіл |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Лисенко Зінаїда Миколаївна |
1448 |
ЛАПІН А.М. |
13069 |
м. Біловодськ |
Євсузький НВК "Веселка" |
3 |
130 (42+40+48) |
З |
|
|
|
Юрченко Людмила Федорівна |
1449 |
ЛАПТЕВА Д.В. |
13007 |
м. Сєвєродонецьк |
НВК СШ-колегіум Національного університету Києво-Могилянська академія |
3 |
120 (36+36+48) |
З |
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
1450 |
ЛАРКІН Є.О. |
13657 |
м. Лисичанськ |
Збірна шкіл |
2 |
80 (30+30+20) |
З |
|
|
|
Устіменко Олена Вадимівна |
1451 |
ЛАХМОТКОВА В.А. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
2 |
70 (18+24+28) |
|
|
С2 |
С3 |
Зубкова Надія Олександрівна |
1452 |
ЛАХНО М.А. |
13689 |
с. Можняківка |
Можняківська ЗОШ |
3 |
101 (36+26+39) |
|
С1 |
|
С3 |
Тодорова Світлана Миколаївна |
1453 |
ЛЕБЕДИНЕЦЬ І. |
13657 |
м. Лисичанськ |
Збірна шкіл |
3 |
102 (36+24+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Устіменко Олена Вадимівна |
1454 |
ЛЕБЕДІНА Д.О. |
13314 |
м. Сєвєродонецьк |
ССШ № 17 |
3 |
81 (36+18+27) |
|
С1 |
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
1455 |
ЛЕБЕДЬ Г.Р. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
3 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
1456 |
ЛЕБЕДЬ Д.С. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
10 |
144 (48+54+42) |
З |
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
1457 |
ЛЕБЕДЬ К.С. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
3 |
132 (48+42+42) |
З |
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
1458 |
ЛЕБІДЬ В.В. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
1459 |
ЛЕВИЦЬКА А.Д. |
13303 |
м. Сєвєродонецьк |
СЗШ № 4 |
11 |
85 (37+30+18) |
|
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
1460 |
ЛЕВІН Л.А. |
13380 |
м. Рубіжне |
ЗШ №3 |
1 |
38 (18+6+14) |
|
|
|
|
Доброскок Наталія Миколаївна |
1461 |
ЛЕВІН С.О. |
13055 |
м. Сватове |
Збірна шкіл Сватівського району |
2 |
88 (30+30+28) |
З |
|
|
|
Стаднікова Тетяна Іванівна |
1462 |
ЛЕВІНА У.О. |
13055 |
м. Сватове |
Збірна шкіл Сватівського району |
6 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Стаднікова Тетяна Іванівна |
1463 |
ЛЕВЧЕНКО А.О. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
8 |
103 (28+42+33) |
|
|
С2 |
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
1464 |
ЛЕВЧЕНКО А.Ю. |
13308 |
м. Сєвєродонецьк |
Гімназія |
3 |
104 (36+32+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шпакова Валентина Миколаївна |
1465 |
ЛЕВЧЕНКО Д.В. |
13414 |
смт. Новоайдар |
Методкабінет |
3 |
106 (36+34+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Лисенко Катерина Миколаївна |
1466 |
ЛЕВЧЕНКО Д.К. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
7 |
67 (22+24+21) |
|
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
1467 |
ЛЕВЧЕНКО І.В. |
13071 |
м. Біловодськ |
Новоолександрівська ЗОШ |
8 |
30 (6+18+6) |
|
|
|
|
Юрченко Людмила Федорівна |
1468 |
ЛЕВЧЕНКО М.М. |
13657 |
м. Лисичанськ |
Збірна шкіл |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Устіменко Олена Вадимівна |
1469 |
ЛЕВЧУК О.С. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
7 |
65 (20+24+21) |
|
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
1470 |
ЛЕВЧУК С.М. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
1 |
82 (30+30+22) |
З |
|
|
|
Зубкова Надія Олександрівна |
1471 |
ЛЕГЕНЬКИЙ М.Ю. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
6 |
120 (36+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Домащенко Тетяна Вікторівна |
1472 |
ЛЕЖЕНІН Д.О. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
2 |
64 (24+18+22) |
|
С1 |
|
С3 |
Домащенко Тетяна Вікторівна |
1473 |
ЛЕМЕШКО А.В. |
13055 |
м. Сватове |
Збірна шкіл Сватівського району |
6 |
170 (54+60+56) |
З |
|
|
|
Стаднікова Тетяна Іванівна |
1474 |
ЛЕМПП Є.О. |
13007 |
м. Сєвєродонецьк |
НВК СШ-колегіум Національного університету Києво-Могилянська академія |
5 |
78 (18+36+24) |
|
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
1475 |
ЛЕНЧИК А.О. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
3 |
54 (36+6+12) |
|
С1 |
|
|
Зубкова Надія Олександрівна |
1476 |
ЛЕОНЕНКО В.О. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
4 |
136 (42+46+48) |
З |
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
1477 |
ЛЕОНІДОВ Я.Е. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
4 |
118 (42+34+42) |
З |
|
|
|
Зубкова Надія Олександрівна |
1478 |
ЛЕРМОНТОВА А.П. |
13381 |
м. Рубіжне |
КНВК шк. дит.сад. |
2 |
70 (24+24+22) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Доброскок Наталія Миколаївна |
1479 |
ЛЕСЬКОВА К.О. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
6 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Зубкова Надія Олександрівна |
1480 |
ЛЕТЮК В.Р. |
13381 |
м. Рубіжне |
КНВК шк. дит.сад. |
2 |
88 (30+30+28) |
З |
|
|
|
Доброскок Наталія Миколаївна |
1481 |
ЛЄБЄДЄВОЇ Є.Б. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
5 |
62 (24+18+20) |
|
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
1482 |
ЛЄБЄДЬ Д.В. |
13313 |
м. Сєвєродонецьк |
ЗШ № 15 |
3 |
71 (30+14+27) |
|
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
1483 |
ЛЄВЧЕНКО О.Д. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
5 |
162 (48+54+60) |
З |
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
1484 |
ЛЄМЄШКО А.І. |
13381 |
м. Рубіжне |
КНВК шк. дит.сад. |
6 |
96 (12+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Доброскок Наталія Миколаївна |
1485 |
ЛЄПШЕЄВ Д.О. |
13069 |
м. Біловодськ |
Євсузький НВК "Веселка" |
4 |
136 (42+46+48) |
З |
|
|
|
Юрченко Людмила Федорівна |
1486 |
ЛЄСНИХ М.О. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
7 |
70 (34+18+18) |
|
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
1487 |
ЛЄЩЕНКО Д.В. |
13305 |
м. Сєвєродонецьк |
СЗШ № 6 |
3 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
1488 |
ЛИГУС І.Д. |
13420 |
с. Мілове |
Збірна шкіл |
6 |
84 (24+30+30) |
|
|
|
|
Лисенко Зінаїда Миколаївна |
1489 |
ЛИГУТА О.С. |
13660 |
смт. Марківка |
Гімназія |
4 |
134 (48+38+48) |
З |
|
|
|
Струк Євгенія Миколаївна |
1490 |
ЛИЗЕНКО Б.Г. |
13007 |
м. Сєвєродонецьк |
НВК СШ-колегіум Національного університету Києво-Могилянська академія |
3 |
102 (36+30+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Шпакова Валентина Миколаївна |
1491 |
ЛИЗЕНКО Є.Г. |
13007 |
м. Сєвєродонецьк |
НВК СШ-колегіум Національного університету Києво-Могилянська академія |
5 |
102 (36+36+30) |
|
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
1492 |
ЛИМАРЕНКО Д.А. |
13343 |
смт. Троїцьке |
Збірна шкіл |
8 |
82 (22+30+30) |
|
|
|
|
Потєряхіна Любов Михайлівна |
1493 |
ЛИМАРЬ Л.О. |
13069 |
м. Біловодськ |
Євсузький НВК "Веселка" |
5 |
66 (36+12+18) |
|
|
|
|
Юрченко Людмила Федорівна |
1494 |
ЛИМАРЬ Т.В. |
13393 |
м. Старобільськ |
Методкабінет |
6 |
78 (18+30+30) |
|
|
|
|
Сопільник Наталія Миколаївна |
1495 |
ЛИПОВИЙ І.Ю. |
13065 |
м. Біловодськ |
Бараниківська ЗОШ |
1 |
72 (24+24+24) |
З |
|
|
|
Юрченко Людмила Федорівна |
1496 |
ЛИСАК В.В. |
13067 |
м. Біловодськ |
ЗОШ І-ІІІ ст |
6 |
162 (54+60+48) |
З |
|
|
|
Юрченко Людмила Федорівна |
1497 |
ЛИСАК О.В. |
13665 |
смт. Марківка |
Сичанська ЗОШ |
3 |
132 (48+36+48) |
З |
|
|
|
Струк Євгенія Миколаївна |
1498 |
ЛИСАКОВ М.С. |
13318 |
м. Сєвєродонецьк |
Ліцей |
10 |
112 (42+52+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
1499 |
ЛИСБК К.В. |
13067 |
м. Біловодськ |
ЗОШ І-ІІІ ст |
3 |
128 (48+38+42) |
З |
|
|
|
Юрченко Людмила Федорівна |
1500 |
ЛИСЕНКО А.Є. |
13007 |
м. Сєвєродонецьк |
НВК СШ-колегіум Національного університету Києво-Могилянська академія |
2 |
30 (12+12+6) |
|
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
1501 |
ЛИСЕНКО А.О. |
13414 |
смт. Новоайдар |
Методкабінет |
5 |
32 (6+6+20) |
|
|
|
|
Лисенко Катерина Миколаївна |
1502 |
ЛИСЕНКО А.О. |
13305 |
м. Сєвєродонецьк |
СЗШ № 6 |
7 |
99 (24+48+27) |
|
|
С2 |
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
1503 |
ЛИСЕНКО А.С. |
13343 |
смт. Троїцьке |
Збірна шкіл |
9 |
73 (27+28+18) |
|
|
|
|
Потєряхіна Любов Михайлівна |
1504 |
ЛИСЕНКО В.О. |
13661 |
смт. Марківка |
ЗОШ № 1 |
3 |
124 (42+40+42) |
З |
|
|
|
Струк Євгенія Миколаївна |
1505 |
ЛИСЕНКО Д.С. |
13670 |
смт. Марківка |
Кабичівська ЗОШ |
1 |
58 (6+24+28) |
|
|
С2 |
С3 |
Струк Євгенія Миколаївна |
1506 |
ЛИСЕНКО Є.О. |
13305 |
м. Сєвєродонецьк |
СЗШ № 6 |
1 |
78 (24+30+24) |
З |
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
1507 |
ЛИСЕНКО Є.Р. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
5 |
66 (12+30+24) |
|
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
1508 |
ЛИСЕНКО І.В. |
13657 |
м. Лисичанськ |
Збірна шкіл |
1 |
68 (24+30+14) |
|
С1 |
С2 |
|
Устіменко Олена Вадимівна |
1509 |
ЛИСЕНКО О.С. |
13420 |
с. Мілове |
Збірна шкіл |
4 |
36 (18+12+6) |
|
|
|
|
Лисенко Зінаїда Миколаївна |
1510 |
ЛИСИЙ М.С. |
13657 |
м. Лисичанськ |
Збірна шкіл |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Устіменко Олена Вадимівна |
1511 |
ЛИСИЧКІНА М.С. |
13067 |
м. Біловодськ |
ЗОШ І-ІІІ ст |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Юрченко Людмила Федорівна |
1512 |
ЛИСОВЕЦЬ Д.Р. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
11 |
41 (17+12+12) |
|
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
1513 |
ЛИТВИНОВА В.Д. |
13657 |
м. Лисичанськ |
Збірна шкіл |
2 |
62 (12+24+26) |
|
|
С2 |
С3 |
Устіменко Олена Вадимівна |
1514 |
ЛИТОВЧЕНКО Є.А. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
2 |
78 (30+18+30) |
З |
|
|
|
Зубкова Надія Олександрівна |
1515 |
ЛІГУС А. |
13420 |
с. Мілове |
Збірна шкіл |
9 |
129 (41+46+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Лисенко Зінаїда Миколаївна |
1516 |
ЛІГУС В.М. |
13067 |
м. Біловодськ |
ЗОШ І-ІІІ ст |
9 |
102 (36+42+24) |
|
|
С2 |
|
Юрченко Людмила Федорівна |
1517 |
ЛІГУС Д.О. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
1518 |
ЛІГУС Є.М. |
13420 |
с. Мілове |
Збірна шкіл |
6 |
114 (42+48+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Лисенко Зінаїда Миколаївна |
1519 |
ЛІЗАНЕЦЬ Я.І. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
6 |
132 (30+48+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Зубкова Надія Олександрівна |
1520 |
ЛІМАНОВ Д.О. |
13066 |
м. Біловодськ |
Гімназія |
1 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Юрченко Людмила Федорівна |
1521 |
ЛІННІК І.О. |
13007 |
м. Сєвєродонецьк |
НВК СШ-колегіум Національного університету Києво-Могилянська академія |
3 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
1522 |
ЛІННІК М.І. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
3 |
124 (48+34+42) |
З |
|
|
|
Зубкова Надія Олександрівна |
1523 |
ЛІПАРТІЯ Д.Г. |
13007 |
м. Сєвєродонецьк |
НВК СШ-колегіум Національного університету Києво-Могилянська академія |
2 |
64 (12+30+22) |
|
|
С2 |
С3 |
Шпакова Валентина Миколаївна |
1524 |
ЛІПОВА Д.С. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
4 |
122 (42+38+42) |
З |
|
|
|
Зубкова Надія Олександрівна |
1525 |
ЛІТВІНОВА В.М. |
13358 |
с. Нещеретове |
ЗОШ |
2 |
26 (12+0+14) |
|
|
|
|
Шаповалова Юлія Володимирівна |
1526 |
ЛІТВІНОВА Є.А. |
13307 |
м. Сєвєродонецьк |
СЗШ № 8 |
3 |
132 (48+42+42) |
З |
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
1527 |
ЛІТВІНОВА К.Р. |
13657 |
м. Лисичанськ |
Збірна шкіл |
8 |
100 (34+42+24) |
|
|
С2 |
|
Устіменко Олена Вадимівна |
1528 |
ЛІТОВЧЕНКО М.В. |
13657 |
м. Лисичанськ |
Збірна шкіл |
7 |
108 (30+36+42) |
|
|
|
С3 |
Устіменко Олена Вадимівна |
1529 |
ЛІХІНІН В.Є. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
10 |
93 (33+24+36) |
|
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
1530 |
ЛІХТАНСЬКИЙ А.А. |
13007 |
м. Сєвєродонецьк |
НВК СШ-колегіум Національного університету Києво-Могилянська академія |
2 |
52 (24+12+16) |
|
С1 |
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
1531 |
ЛІЧМАН Є.С. |
13007 |
м. Сєвєродонецьк |
НВК СШ-колегіум Національного університету Києво-Могилянська академія |
5 |
120 (48+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
1532 |
ЛІЩОВА А.В. |
13067 |
м. Біловодськ |
ЗОШ І-ІІІ ст |
7 |
81 (18+36+27) |
|
|
|
|
Юрченко Людмила Федорівна |
1533 |
ЛІЩОВА Ю.Д. |
13067 |
м. Біловодськ |
ЗОШ І-ІІІ ст |
3 |
111 (42+30+39) |
|
С1 |
|
С3 |
Юрченко Людмила Федорівна |
1534 |
ЛОБАК Д.Д. |
13314 |
м. Сєвєродонецьк |
ССШ № 17 |
3 |
45 (12+12+21) |
|
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
1535 |
ЛОБКО Д.Ю. |
13343 |
смт. Троїцьке |
Збірна шкіл |
6 |
90 (24+24+42) |
|
|
|
С3 |
Потєряхіна Любов Михайлівна |
1536 |
ЛОБОВА М.Г. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
1537 |
ЛОБОДА О.О. |
13414 |
смт. Новоайдар |
Методкабінет |
8 |
107 (20+36+51) |
|
|
|
С3 |
Лисенко Катерина Миколаївна |
1538 |
ЛОГВИНЕНКО А.М. |
13077 |
м. Біловодськ |
Кононівський НВК "Барвінок" |
8 |
75 (24+36+15) |
|
|
|
|
Юрченко Людмила Федорівна |
1539 |
ЛОГВІНЕНКО Д.В. |
13671 |
смт. Марківка |
Веселівська ЗОШ |
2 |
66 (18+24+24) |
|
|
С2 |
С3 |
Струк Євгенія Миколаївна |
1540 |
ЛОГВІНОВ М.В. |
13414 |
смт. Новоайдар |
Методкабінет |
4 |
122 (48+38+36) |
З |
|
|
|
Лисенко Катерина Миколаївна |
1541 |
ЛОЗОВА С.О. |
13067 |
м. Біловодськ |
ЗОШ І-ІІІ ст |
1 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Юрченко Людмила Федорівна |
1542 |
ЛОЗОВИЙ Д.Є. |
13067 |
м. Біловодськ |
ЗОШ І-ІІІ ст |
2 |
72 (30+18+24) |
З |
|
|
|
Юрченко Людмила Федорівна |
1543 |
ЛОМИКІНА А.О. |
13657 |
м. Лисичанськ |
Збірна шкіл |
8 |
108 (30+36+42) |
|
|
|
С3 |
Устіменко Олена Вадимівна |
1544 |
ЛОМОВ І.А. |
13303 |
м. Сєвєродонецьк |
СЗШ № 4 |
2 |
80 (24+30+26) |
З |
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
1545 |
ЛОНДАРЬ Д.О. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Зубкова Надія Олександрівна |
1546 |
ЛУБКИН А.Ю. |
13305 |
м. Сєвєродонецьк |
СЗШ № 6 |
7 |
98 (20+48+30) |
|
|
С2 |
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
1547 |
ЛУГАНСЬКА А.Р. |
13068 |
м. Біловодськ |
Городищенська ЗОШ |
8 |
111 (42+42+27) |
|
С1 |
С2 |
|
Юрченко Людмила Федорівна |
1548 |
ЛУГАНСЬКИЙ В.О. |
13068 |
м. Біловодськ |
Городищенська ЗОШ |
7 |
93 (30+36+27) |
|
|
|
|
Юрченко Людмила Федорівна |
1549 |
ЛУГАНСЬКИЙ Є.О. |
13067 |
м. Біловодськ |
ЗОШ І-ІІІ ст |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Юрченко Людмила Федорівна |
1550 |
ЛУГОВА Є.Ю. |
13067 |
м. Біловодськ |
ЗОШ І-ІІІ ст |
9 |
102 (24+36+42) |
|
|
|
С3 |
Юрченко Людмила Федорівна |
1551 |
ЛУКАШОВ Н.О. |
13689 |
с. Можняківка |
Можняківська ЗОШ |
4 |
38 (12+14+12) |
|
|
|
|
Тодорова Світлана Миколаївна |
1552 |
ЛУКІНА С.О. |
13007 |
м. Сєвєродонецьк |
НВК СШ-колегіум Національного університету Києво-Могилянська академія |
3 |
132 (48+36+48) |
З |
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
1553 |
ЛУКІТА А.Ю. |
13067 |
м. Біловодськ |
ЗОШ І-ІІІ ст |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Юрченко Людмила Федорівна |
1554 |
ЛУКЇНА М. |
13657 |
м. Лисичанськ |
Збірна шкіл |
2 |
64 (30+18+16) |
|
С1 |
|
|
Устіменко Олена Вадимівна |
1555 |
ЛУКЬЯНОВА А.В. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
7 |
109 (40+30+39) |
|
С1 |
|
|
Зубкова Надія Олександрівна |
1556 |
ЛУК'ЯНЕНКО К.О. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
7 |
100 (28+54+18) |
|
|
С2 |
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
1557 |
ЛУК'ЯНЦЕВА Д.Ю. |
13065 |
м. Біловодськ |
Бараниківська ЗОШ |
4 |
114 (36+30+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Юрченко Людмила Федорівна |
1558 |
ЛУКЯНЦЕВА П.О. |
13072 |
м. Біловодськ |
Зеликівський НВК "Мрія" |
4 |
71 (30+20+21) |
|
|
|
|
Юрченко Людмила Федорівна |
1559 |
ЛУКЯНЦОВА О.П. |
13420 |
с. Мілове |
Збірна шкіл |
6 |
114 (36+42+36) |
|
|
С2 |
|
Лисенко Зінаїда Миколаївна |
1560 |
ЛУЦЕНКО Д.С. |
13066 |
м. Біловодськ |
Гімназія |
3 |
42 (18+12+12) |
|
|
|
|
Юрченко Людмила Федорівна |
1561 |
ЛУЦЕНКО Є.О. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
8 |
6 (0+0+6) |
|
|
|
|
Зубкова Надія Олександрівна |
1562 |
ЛУЦЕНКО К.Д. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
2 |
64 (12+30+22) |
|
|
С2 |
С3 |
Домащенко Тетяна Вікторівна |
1563 |
ЛУЦЕНКО М.Д. |
13305 |
м. Сєвєродонецьк |
СЗШ № 6 |
3 |
136 (48+40+48) |
З |
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
1564 |
ЛУЦЕНКО С.Р. |
13343 |
смт. Троїцьке |
Збірна шкіл |
4 |
84 (30+18+36) |
|
|
|
С3 |
Потєряхіна Любов Михайлівна |
1565 |
ЛУЩАК Л.С. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
2 |
70 (18+24+28) |
|
|
С2 |
С3 |
Зубкова Надія Олександрівна |
1566 |
ЛУЩІК О.С. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
5 |
38 (12+12+14) |
|
|
|
|
Зубкова Надія Олександрівна |
1567 |
ЛЬОГКИЙ А.В. |
13414 |
смт. Новоайдар |
Методкабінет |
2 |
66 (30+18+18) |
|
С1 |
|
|
Лисенко Катерина Миколаївна |
1568 |
ЛЬОГКИЙ О.В. |
13414 |
смт. Новоайдар |
Методкабінет |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Лисенко Катерина Миколаївна |
1569 |
ЛЮБЕРА І.Я. |
13657 |
м. Лисичанськ |
Збірна шкіл |
2 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Устіменко Олена Вадимівна |
1570 |
ЛЮБЕЦЬКИЙ О.В. |
13420 |
с. Мілове |
Збірна шкіл |
4 |
114 (48+30+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Лисенко Зінаїда Миколаївна |
1571 |
ЛЮБИМОВА Є.М. |
13318 |
м. Сєвєродонецьк |
Ліцей |
9 |
136 (46+42+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шпакова Валентина Миколаївна |
1572 |
ЛЮБЧЕНКО Д.Д. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
4 |
99 (42+18+39) |
|
С1 |
|
С3 |
Домащенко Тетяна Вікторівна |
1573 |
ЛЮТИЙ Д.В. |
13067 |
м. Біловодськ |
ЗОШ І-ІІІ ст |
1 |
82 (30+24+28) |
З |
|
|
|
Юрченко Людмила Федорівна |
1574 |
ЛЯХОВА М.А. |
13420 |
с. Мілове |
Збірна шкіл |
6 |
88 (24+42+22) |
|
|
С2 |
|
Лисенко Зінаїда Миколаївна |
1575 |
ЛЯШЕНКО В.А. |
13420 |
с. Мілове |
Збірна шкіл |
6 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Лисенко Зінаїда Миколаївна |
1576 |
ЛЯШЕНКО Д.А. |
13069 |
м. Біловодськ |
Євсузький НВК "Веселка" |
3 |
142 (48+46+48) |
З |
|
|
|
Юрченко Людмила Федорівна |
1577 |
ЛЯШЕНКО К.О. |
13067 |
м. Біловодськ |
ЗОШ І-ІІІ ст |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Юрченко Людмила Федорівна |
1578 |
ЛЯШЕНКО М.А. |
13420 |
с. Мілове |
Збірна шкіл |
5 |
138 (42+48+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Лисенко Зінаїда Миколаївна |
1579 |
ЛЯШЕНКО С.С. |
13343 |
смт. Троїцьке |
Збірна шкіл |
11 |
127 (39+52+36) |
|
|
С2 |
|
Потєряхіна Любов Михайлівна |
1580 |
ЛЯЩЕНКО О.О. |
13007 |
м. Сєвєродонецьк |
НВК СШ-колегіум Національного університету Києво-Могилянська академія |
4 |
66 (24+12+30) |
|
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
1581 |
МАГАМЕДАЛІЄВ Е.Г. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
4 |
142 (48+46+48) |
З |
|
|
|
Зубкова Надія Олександрівна |
1582 |
МАГУРА О.С. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
1 |
68 (24+24+20) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Домащенко Тетяна Вікторівна |
1583 |
МАЖУЛА Б.В. |
13066 |
м. Біловодськ |
Гімназія |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Юрченко Людмила Федорівна |
1584 |
МАЖУЛА Д.Є. |
13067 |
м. Біловодськ |
ЗОШ І-ІІІ ст |
2 |
70 (24+24+22) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Юрченко Людмила Федорівна |
1585 |
МАЗАНОВ А.О. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
3 |
92 (36+20+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Домащенко Тетяна Вікторівна |
1586 |
МАЗНЄВ Д.О. |
13670 |
смт. Марківка |
Кабичівська ЗОШ |
1 |
58 (18+24+16) |
|
|
С2 |
|
Струк Євгенія Миколаївна |
1587 |
МАЗУРІК Д.І. |
13066 |
м. Біловодськ |
Гімназія |
2 |
28 (6+18+4) |
|
|
|
|
Юрченко Людмила Федорівна |
1588 |
МАІЛЯН А.Г. |
13657 |
м. Лисичанськ |
Збірна шкіл |
3 |
73 (36+22+15) |
|
С1 |
|
|
Устіменко Олена Вадимівна |
1589 |
МАЙБОРОДА А.О. |
13070 |
м. Біловодськ |
Новодеркульська ЗОШ |
6 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Юрченко Людмила Федорівна |
1590 |
МАЙБОРОДА Н.О. |
13007 |
м. Сєвєродонецьк |
НВК СШ-колегіум Національного університету Києво-Могилянська академія |
2 |
48 (24+12+12) |
|
С1 |
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
1591 |
МАЙДАННИК М.А. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
3 |
44 (18+14+12) |
|
|
|
|
Зубкова Надія Олександрівна |
1592 |
МАКАРЕНКО А.Р. |
13689 |
с. Можняківка |
Можняківська ЗОШ |
1 |
74 (24+30+20) |
З |
|
|
|
Тодорова Світлана Миколаївна |
1593 |
МАКАРЕНКО А.С. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
9 |
78 (18+30+30) |
|
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
1594 |
МАКАРЕНКО В.В. |
13661 |
смт. Марківка |
ЗОШ № 1 |
5 |
78 (12+36+30) |
|
|
|
|
Струк Євгенія Миколаївна |
1595 |
МАКАРЕНКО В.С. |
13393 |
м. Старобільськ |
Методкабінет |
8 |
99 (30+36+33) |
|
|
|
|
Сопільник Наталія Миколаївна |
1596 |
МАКАРЕНКО К.В. |
13661 |
смт. Марківка |
ЗОШ № 1 |
4 |
79 (36+10+33) |
|
С1 |
|
С3 |
Струк Євгенія Миколаївна |
1597 |
МАКАРЕНКО М.О. |
13303 |
м. Сєвєродонецьк |
СЗШ № 4 |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
1598 |
МАКАРЕНКО М.Р. |
13689 |
с. Можняківка |
Можняківська ЗОШ |
5 |
150 (48+42+60) |
З |
|
|
|
Тодорова Світлана Миколаївна |
1599 |
МАКАРЕНКО С.С. |
13066 |
м. Біловодськ |
Гімназія |
1 |
82 (24+30+28) |
З |
|
|
|
Юрченко Людмила Федорівна |
1600 |
МАКАРОВА А.О. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
1 |
64 (24+18+22) |
|
С1 |
|
С3 |
Зубкова Надія Олександрівна |
1601 |
МАКЄЄВ А.С. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
3 |
65 (36+8+21) |
|
С1 |
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
1602 |
МАКОВА В.І. |
13305 |
м. Сєвєродонецьк |
СЗШ № 6 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
1603 |
МАКОГОН М.О. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
3 |
116 (48+26+42) |
З |
|
|
|
Зубкова Надія Олександрівна |
1604 |
МАКОГОН М.С. |
13300 |
м. Сєвєродонецьк |
СЗШ № 1 |
3 |
108 (42+30+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Шпакова Валентина Миколаївна |
1605 |
МАКСАЧОВ О.О. |
13007 |
м. Сєвєродонецьк |
НВК СШ-колегіум Національного університету Києво-Могилянська академія |
3 |
118 (36+34+48) |
З |
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
1606 |
МАЛИКОВА А.К. |
13055 |
м. Сватове |
Збірна шкіл Сватівського району |
6 |
132 (36+36+60) |
|
|
|
С3 |
Стаднікова Тетяна Іванівна |
1607 |
МАЛИШЕВА Є.Д. |
13657 |
м. Лисичанськ |
Збірна шкіл |
10 |
100 (24+40+36) |
|
|
С2 |
|
Устіменко Олена Вадимівна |
1608 |
МАЛІКОВ Є.С. |
13313 |
м. Сєвєродонецьк |
ЗШ № 15 |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
1609 |
МАЛІНКІН Д.В. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
3 |
69 (30+18+21) |
|
|
|
|
Зубкова Надія Олександрівна |
1610 |
МАЛІЧИН І.С. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
4 |
95 (36+26+33) |
|
С1 |
|
С3 |
Домащенко Тетяна Вікторівна |
1611 |
МАЛЬКО Ю.Д. |
13313 |
м. Сєвєродонецьк |
ЗШ № 15 |
4 |
64 (18+10+36) |
|
|
|
С3 |
Шпакова Валентина Миколаївна |
1612 |
МАЛЬКОВА В.М. |
13381 |
м. Рубіжне |
КНВК шк. дит.сад. |
2 |
76 (30+18+28) |
З |
|
|
|
Доброскок Наталія Миколаївна |
1613 |
МАЛЬОВАНИЙ І.А. |
13066 |
м. Біловодськ |
Гімназія |
1 |
66 (24+18+24) |
|
С1 |
|
С3 |
Юрченко Людмила Федорівна |
1614 |
МАЛЬОВАННА А.В. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
9 |
93 (27+36+30) |
|
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
1615 |
МАЛЬЦЕВ Д.Е. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
5 |
44 (18+12+14) |
|
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
1616 |
МАЛЬЦЕВА А.М. |
13303 |
м. Сєвєродонецьк |
СЗШ № 4 |
4 |
78 (30+12+36) |
|
|
|
С3 |
Шпакова Валентина Миколаївна |
1617 |
МАЛЬЦЕВА О.Д. |
13055 |
м. Сватове |
Збірна шкіл Сватівського району |
8 |
53 (14+12+27) |
|
|
|
|
Стаднікова Тетяна Іванівна |
1618 |
МАЛЬЦЕВА О.О. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
3 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
1619 |
МАЛЯВКО А.С. |
13305 |
м. Сєвєродонецьк |
СЗШ № 6 |
4 |
125 (48+32+45) |
З |
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
1620 |
МАМЕДОВА В.В. |
13343 |
смт. Троїцьке |
Збірна шкіл |
8 |
65 (20+18+27) |
|
|
|
|
Потєряхіна Любов Михайлівна |
1621 |
МАМЕЦЬ Є.Є. |
13007 |
м. Сєвєродонецьк |
НВК СШ-колегіум Національного університету Києво-Могилянська академія |
2 |
88 (30+30+28) |
З |
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
1622 |
МАМЄЙ А.В. |
13074 |
м. Біловодськ |
Парневська філія Біловодського ОЗЗСО |
4 |
87 (36+24+27) |
|
С1 |
|
|
Юрченко Людмила Федорівна |
1623 |
МАМОНОВ В.В. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
3 |
112 (36+34+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Домащенко Тетяна Вікторівна |
1624 |
МАМЧЕНКО О.О. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
4 |
142 (48+46+48) |
З |
|
|
|
Зубкова Надія Олександрівна |
1625 |
МАНДРИКА В.О. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
3 |
78 (30+18+30) |
|
|
|
|
Зубкова Надія Олександрівна |
1626 |
МАНДРИКІН І.С. |
13663 |
смт. Марківка |
Височинівська ЗОШ, Курячівська ЗОШ |
4 |
130 (42+40+48) |
З |
|
|
|
Струк Євгенія Миколаївна |
1627 |
МАНОЙЛІНА П.Ф. |
13657 |
м. Лисичанськ |
Збірна шкіл |
5 |
144 (42+54+48) |
З |
|
|
|
Устіменко Олена Вадимівна |
1628 |
МАНУІЛОВА Л.А. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
8 |
67 (22+24+21) |
|
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
1629 |
МАНЯХА К.С. |
13689 |
с. Можняківка |
Можняківська ЗОШ |
4 |
134 (48+38+48) |
З |
|
|
|
Тодорова Світлана Миколаївна |
1630 |
МАНЯХА С. |
13689 |
с. Можняківка |
Можняківська ЗОШ |
6 |
98 (30+36+32) |
|
|
|
|
Тодорова Світлана Миколаївна |
1631 |
МАРДАГАЛЯМОВА С.С. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
1 |
70 (30+18+22) |
|
С1 |
|
С3 |
Домащенко Тетяна Вікторівна |
1632 |
МАРИНІН Д.В. |
13305 |
м. Сєвєродонецьк |
СЗШ № 6 |
1 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
1633 |
МАРКІНА А.А. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
5 |
102 (30+36+36) |
|
|
|
|
Зубкова Надія Олександрівна |
1634 |
МАРКОВА П.Д. |
13305 |
м. Сєвєродонецьк |
СЗШ № 6 |
1 |
74 (24+30+20) |
З |
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
1635 |
МАРТИНЕНКО А.О. |
13069 |
м. Біловодськ |
Євсузький НВК "Веселка" |
9 |
132 (54+54+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Юрченко Людмила Федорівна |
1636 |
МАРТИНЕНКО А.С. |
13066 |
м. Біловодськ |
Гімназія |
1 |
80 (24+30+26) |
З |
|
|
|
Юрченко Людмила Федорівна |
1637 |
МАРТИНЕНКО В.С. |
13069 |
м. Біловодськ |
Євсузький НВК "Веселка" |
4 |
130 (42+40+48) |
З |
|
|
|
Юрченко Людмила Федорівна |
1638 |
МАРТИНЕНКО Д.О. |
13358 |
с. Нещеретове |
ЗОШ |
2 |
38 (12+18+8) |
|
|
|
|
Шаповалова Юлія Володимирівна |
1639 |
МАРТИНЕНКО Д.С. |
13069 |
м. Біловодськ |
Євсузький НВК "Веселка" |
6 |
78 (18+24+36) |
|
|
|
|
Юрченко Людмила Федорівна |
1640 |
МАРТИНЕНКО Є.О. |
13069 |
м. Біловодськ |
Євсузький НВК "Веселка" |
4 |
142 (48+46+48) |
З |
|
|
|
Юрченко Людмила Федорівна |
1641 |
МАРТИНЕНКО М.В. |
13069 |
м. Біловодськ |
Євсузький НВК "Веселка" |
6 |
126 (30+54+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Юрченко Людмила Федорівна |
1642 |
МАРТИНЕНКО М.Є. |
13310 |
м. Сєвєродонецьк |
СЗШ № 11 |
3 |
138 (48+48+42) |
З |
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
1643 |
МАРТИНЕНКО О.В. |
13069 |
м. Біловодськ |
Євсузький НВК "Веселка" |
4 |
124 (42+40+42) |
З |
|
|
|
Юрченко Людмила Федорівна |
1644 |
МАРТИНЕНКО С.А. |
13055 |
м. Сватове |
Збірна шкіл Сватівського району |
10 |
121 (41+44+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Стаднікова Тетяна Іванівна |
1645 |
МАРТИНОВА К.П. |
13313 |
м. Сєвєродонецьк |
ЗШ № 15 |
5 |
96 (24+30+42) |
|
|
|
С3 |
Шпакова Валентина Миколаївна |
1646 |
МАРТІЯНОВА Т.А. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
5 |
54 (12+18+24) |
|
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
1647 |
МАРЦИНЮК О.О. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
2 |
58 (18+18+22) |
|
|
|
С3 |
Домащенко Тетяна Вікторівна |
1648 |
МАРЧЕНКО В.О. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
9 |
115 (27+52+36) |
|
|
С2 |
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
1649 |
МАРЧЕНКО Д.І. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
5 |
74 (12+30+32) |
|
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
1650 |
МАРЧЕНКО Т.С. |
13305 |
м. Сєвєродонецьк |
СЗШ № 6 |
7 |
111 (30+48+33) |
|
|
С2 |
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
1651 |
МАРЧУК З.В. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
1 |
78 (30+18+30) |
З |
|
|
|
Зубкова Надія Олександрівна |
1652 |
МАСАЛОВ М.О. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
3 |
34 (12+10+12) |
|
|
|
|
Зубкова Надія Олександрівна |
1653 |
МАСЛАКОВ К.А. |
13420 |
с. Мілове |
Збірна шкіл |
3 |
98 (36+20+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Лисенко Зінаїда Миколаївна |
1654 |
МАСЛЄНКОВА Д.Д. |
13657 |
м. Лисичанськ |
Збірна шкіл |
8 |
141 (48+48+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Устіменко Олена Вадимівна |
1655 |
МАСЛНІКОВА Е.М. |
13657 |
м. Лисичанськ |
Збірна шкіл |
4 |
118 (48+40+30) |
З |
|
|
|
Устіменко Олена Вадимівна |
1656 |
МАСЛОВА Н.О. |
13414 |
смт. Новоайдар |
Методкабінет |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Лисенко Катерина Миколаївна |
1657 |
МАТВЕЕВА К.О. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
5 |
74 (24+24+26) |
|
|
|
|
Зубкова Надія Олександрівна |
1658 |
МАТВІЄНКО Д.С. |
13007 |
м. Сєвєродонецьк |
НВК СШ-колегіум Національного університету Києво-Могилянська академія |
5 |
84 (18+36+30) |
|
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
1659 |
МАТВІЄНКО І.В. |
13305 |
м. Сєвєродонецьк |
СЗШ № 6 |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
1660 |
МАТВІЙЧУК В.В. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
2 |
52 (12+24+16) |
|
|
С2 |
|
Зубкова Надія Олександрівна |
1661 |
МАТЕВОСЯН М.А. |
13055 |
м. Сватове |
Збірна шкіл Сватівського району |
8 |
135 (48+48+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Стаднікова Тетяна Іванівна |
1662 |
МАТИЧАК Ю.О. |
13055 |
м. Сватове |
Збірна шкіл Сватівського району |
8 |
141 (54+48+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Стаднікова Тетяна Іванівна |
1663 |
МАТІНЯН К.К. |
13314 |
м. Сєвєродонецьк |
ССШ № 17 |
8 |
151 (46+48+57) |
З |
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
1664 |
МАТЛЯКОВ Я.Д. |
13055 |
м. Сватове |
Збірна шкіл Сватівського району |
9 |
95 (33+50+12) |
|
|
С2 |
|
Стаднікова Тетяна Іванівна |
1665 |
МАТУЛІС А.Д. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
3 |
41 (30+8+3) |
|
|
|
|
Зубкова Надія Олександрівна |
1666 |
МАТУШКІН Є.Д. |
13007 |
м. Сєвєродонецьк |
НВК СШ-колегіум Національного університету Києво-Могилянська академія |
3 |
100 (36+28+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Шпакова Валентина Миколаївна |
1667 |
МАТЮНІНА В.О. |
13314 |
м. Сєвєродонецьк |
ССШ № 17 |
6 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
1668 |
МАХСУДОВА З.І. |
13055 |
м. Сватове |
Збірна шкіл Сватівського району |
4 |
118 (36+40+42) |
З |
|
|
|
Стаднікова Тетяна Іванівна |
1669 |
МАХУКОВ В.Д. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
2 |
66 (24+24+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
1670 |
МАХУКОВА О.К. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
8 |
135 (48+48+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
1671 |
МАЦАЙ К.Б. |
13066 |
м. Біловодськ |
Гімназія |
3 |
58 (18+16+24) |
|
|
|
|
Юрченко Людмила Федорівна |
1672 |
МАЦЕГОРОВ Б.Ю. |
13066 |
м. Біловодськ |
Гімназія |
2 |
6 (0+0+6) |
|
|
|
|
Юрченко Людмила Федорівна |
1673 |
МАЧУГА А.О. |
13358 |
с. Нещеретове |
ЗОШ |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Шаповалова Юлія Володимирівна |
1674 |
МАЩЕНКО А.А. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
3 |
66 (24+6+36) |
|
|
|
С3 |
Зубкова Надія Олександрівна |
1675 |
МЕДВЕДЕВ А.А. |
13414 |
смт. Новоайдар |
Методкабінет |
5 |
96 (24+36+36) |
|
|
|
|
Лисенко Катерина Миколаївна |
1676 |
МЕДВЕДЄВ Є.В. |
13420 |
с. Мілове |
Збірна шкіл |
1 |
70 (30+24+16) |
|
С1 |
С2 |
|
Лисенко Зінаїда Миколаївна |
1677 |
МЕДВЕДЄВА З. |
13387 |
м. Рубіжне |
СШ № 2 |
2 |
86 (30+30+26) |
З |
|
|
|
Доброскок Наталія Миколаївна |
1678 |
МЕДВЄДЄВ А.О. |
13414 |
смт. Новоайдар |
Методкабінет |
1 |
86 (30+30+26) |
З |
|
|
|
Лисенко Катерина Миколаївна |
1679 |
МЕДВІДЬ О.Т. |
13660 |
смт. Марківка |
Гімназія |
2 |
88 (30+30+28) |
З |
|
|
|
Струк Євгенія Миколаївна |
1680 |
МЕЖЕНСЬКА А.А. |
13065 |
м. Біловодськ |
Бараниківська ЗОШ |
2 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Юрченко Людмила Федорівна |
1681 |
МЕЖЕНСЬКА І.А. |
13660 |
смт. Марківка |
Гімназія |
2 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Струк Євгенія Миколаївна |
1682 |
МЕЖЕНСЬКА Ю.В. |
13667 |
смт. Марківка |
Ліснополянська ЗОШ |
10 |
128 (38+60+30) |
|
|
С2 |
|
Струк Євгенія Миколаївна |
1683 |
МЕЗЕНЕЦЬ Д.А. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
4 |
126 (48+30+48) |
З |
|
|
|
Зубкова Надія Олександрівна |
1684 |
МЕЙСТЕР А.В. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
8 |
117 (36+42+39) |
|
|
С2 |
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
1685 |
МЕЛЕЖИК О.В. |
13067 |
м. Біловодськ |
ЗОШ І-ІІІ ст |
10 |
67 (15+40+12) |
|
|
С2 |
|
Юрченко Людмила Федорівна |
1686 |
МЕЛЬНИК А.Є. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
2 |
74 (24+30+20) |
З |
|
|
|
Зубкова Надія Олександрівна |
1687 |
МЕЛЬНИК В.В. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
6 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Зубкова Надія Олександрівна |
1688 |
МЕЛЬНИК І.К. |
13420 |
с. Мілове |
Збірна шкіл |
5 |
44 (18+6+20) |
|
|
|
|
Лисенко Зінаїда Миколаївна |
1689 |
МЕЛЬНИК Н.Д. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
6 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Зубкова Надія Олександрівна |
1690 |
МЕЛЬНИКОВ В.А. |
13393 |
м. Старобільськ |
Методкабінет |
8 |
135 (36+48+51) |
|
|
С2 |
С3 |
Сопільник Наталія Миколаївна |
1691 |
МЕЛЬНИКОВ Н.Г. |
13343 |
смт. Троїцьке |
Збірна шкіл |
3 |
83 (24+32+27) |
|
|
С2 |
|
Потєряхіна Любов Михайлівна |
1692 |
МЕЛЬНІКОВА Д.О. |
13414 |
смт. Новоайдар |
Методкабінет |
1 |
76 (24+24+28) |
З |
|
|
|
Лисенко Катерина Миколаївна |
1693 |
МЕЛЮШКО П.А. |
13414 |
смт. Новоайдар |
Методкабінет |
3 |
124 (42+40+42) |
З |
|
|
|
Лисенко Катерина Миколаївна |
1694 |
МЕНТЮКОВА В.Д. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
7 |
74 (8+30+36) |
|
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
1695 |
МЕРЕЖКО О.О. |
13660 |
смт. Марківка |
Гімназія |
2 |
72 (18+30+24) |
З |
|
|
|
Струк Євгенія Миколаївна |
1696 |
МЕРЖВИНСЬКИЙ В.О. |
13073 |
м. Біловодськ |
Новолимарівська ЗОШ |
6 |
78 (24+24+30) |
|
|
|
|
Юрченко Людмила Федорівна |
1697 |
МЕРЗЛА А.А. |
13657 |
м. Лисичанськ |
Збірна шкіл |
2 |
68 (24+24+20) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Устіменко Олена Вадимівна |
1698 |
МЕРЗЛЯКОВА С.Є. |
13007 |
м. Сєвєродонецьк |
НВК СШ-колегіум Національного університету Києво-Могилянська академія |
4 |
74 (36+14+24) |
|
С1 |
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
1699 |
МЕРКУЛЕНКО К.А. |
13305 |
м. Сєвєродонецьк |
СЗШ № 6 |
3 |
126 (36+48+42) |
З |
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
1700 |
МЕРКУЛОВА Є.Є. |
13343 |
смт. Троїцьке |
Збірна шкіл |
8 |
93 (36+30+27) |
|
|
|
|
Потєряхіна Любов Михайлівна |
1701 |
МЕТЬОЛКІН А.В. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
1 |
66 (24+24+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Зубкова Надія Олександрівна |
1702 |
МЄДВЄДЄВ Б. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
3 |
110 (36+38+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Зубкова Надія Олександрівна |
1703 |
МЄНЯЄВ Л.Р. |
13380 |
м. Рубіжне |
ЗШ №3 |
1 |
32 (12+6+14) |
|
|
|
|
Доброскок Наталія Миколаївна |
1704 |
МЄТАСЬОВ О.С. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
3 |
120 (48+30+42) |
З |
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
1705 |
МИКИТЕНКО П.П. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
4 |
125 (42+38+45) |
З |
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
1706 |
МИРОНЕНКО А.А. |
13305 |
м. Сєвєродонецьк |
СЗШ № 6 |
7 |
133 (40+54+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
1707 |
МИРОНЕНКО М.Є. |
13414 |
смт. Новоайдар |
Методкабінет |
4 |
138 (48+48+42) |
З |
|
|
|
Лисенко Катерина Миколаївна |
1708 |
МИРОНЕНКО М.О. |
13066 |
м. Біловодськ |
Гімназія |
5 |
102 (30+24+48) |
|
|
|
С3 |
Юрченко Людмила Федорівна |
1709 |
МИРОНОВ М.І. |
13657 |
м. Лисичанськ |
Збірна шкіл |
3 |
68 (42+26+0) |
|
С1 |
|
|
Устіменко Олена Вадимівна |
1710 |
МИРОШНИК А.М. |
13070 |
м. Біловодськ |
Новодеркульська ЗОШ |
4 |
104 (42+38+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Юрченко Людмила Федорівна |
1711 |
МИРОШНИК О.С. |
13070 |
м. Біловодськ |
Новодеркульська ЗОШ |
4 |
86 (42+14+30) |
|
С1 |
|
|
Юрченко Людмила Федорівна |
1712 |
МИРОШНИЧЕНКО Д.В. |
13671 |
смт. Марківка |
Веселівська ЗОШ |
4 |
126 (48+42+36) |
З |
|
|
|
Струк Євгенія Миколаївна |
1713 |
МИРОШНІЧЕНКО К.А. |
13305 |
м. Сєвєродонецьк |
СЗШ № 6 |
4 |
130 (42+40+48) |
З |
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
1714 |
МИРШЕВА Г.О. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
7 |
92 (20+30+42) |
|
|
|
С3 |
Домащенко Тетяна Вікторівна |
1715 |
МИСНИК В.Е. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
4 |
88 (30+22+36) |
|
|
|
С3 |
Домащенко Тетяна Вікторівна |
1716 |
МИТРОФАНОВ І.М. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
11 |
93 (21+48+24) |
|
|
С2 |
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
1717 |
МИХАЙЛЕНКО В.Д. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
2 |
34 (6+18+10) |
|
|
|
|
Зубкова Надія Олександрівна |
1718 |
МИХАЙЛЕНКО М.А. |
13657 |
м. Лисичанськ |
Збірна шкіл |
2 |
64 (12+24+28) |
|
|
С2 |
С3 |
Устіменко Олена Вадимівна |
1719 |
МИХАЙЛІЧЕНКО Л.В. |
13069 |
м. Біловодськ |
Євсузький НВК "Веселка" |
7 |
97 (16+48+33) |
|
|
С2 |
|
Юрченко Людмила Федорівна |
1720 |
МИХАЙЛІЧЕНКО О.В. |
13069 |
м. Біловодськ |
Євсузький НВК "Веселка" |
2 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Юрченко Людмила Федорівна |
1721 |
МИХАЙЛОВ В.С. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
6 |
114 (36+48+30) |
|
|
С2 |
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
1722 |
МИХАЙЛОВ М.О. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
5 |
78 (24+12+42) |
|
|
|
С3 |
Домащенко Тетяна Вікторівна |
1723 |
МИХАЙЛОВ О.В. |
13414 |
смт. Новоайдар |
Методкабінет |
8 |
136 (40+48+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Лисенко Катерина Миколаївна |
1724 |
МИХАЙЛОВА П.А. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
2 |
70 (24+24+22) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Зубкова Надія Олександрівна |
1725 |
МИХАЙЛЮК В.Є. |
13414 |
смт. Новоайдар |
Методкабінет |
3 |
130 (48+34+48) |
З |
|
|
|
Лисенко Катерина Миколаївна |
1726 |
МИХАЙЛЮК Д.С. |
13393 |
м. Старобільськ |
Методкабінет |
1 |
58 (12+24+22) |
|
|
С2 |
С3 |
Сопільник Наталія Миколаївна |
1727 |
МИХАЛЮК А.І. |
13068 |
м. Біловодськ |
Городищенська ЗОШ |
8 |
126 (36+54+36) |
|
|
С2 |
|
Юрченко Людмила Федорівна |
1728 |
МИШУРА Р.Р. |
13671 |
смт. Марківка |
Веселівська ЗОШ |
2 |
66 (18+24+24) |
|
|
С2 |
С3 |
Струк Євгенія Миколаївна |
1729 |
МІЗІНОВ Д.Н. |
13420 |
с. Мілове |
Збірна шкіл |
9 |
107 (35+48+24) |
|
|
С2 |
|
Лисенко Зінаїда Миколаївна |
1730 |
МІКОЛЮК Н.В. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
1 |
82 (30+30+22) |
З |
|
|
|
Зубкова Надія Олександрівна |
1731 |
МІЛЕННА П.А. |
13689 |
с. Можняківка |
Можняківська ЗОШ |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Тодорова Світлана Миколаївна |
1732 |
МІЛОБІНСЬКИЙ А.А. |
13007 |
м. Сєвєродонецьк |
НВК СШ-колегіум Національного університету Києво-Могилянська академія |
4 |
96 (30+18+48) |
|
|
|
С3 |
Шпакова Валентина Миколаївна |
1733 |
МІНАЄВА М.М. |
13308 |
м. Сєвєродонецьк |
Гімназія |
3 |
128 (48+38+42) |
З |
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
1734 |
МІНДА А.В. |
13414 |
смт. Новоайдар |
Методкабінет |
1 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Лисенко Катерина Миколаївна |
1735 |
МІНЕНКО Ю.Є. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
5 |
102 (30+30+42) |
|
|
|
С3 |
Зубкова Надія Олександрівна |
1736 |
МІНЧЕНКО О.О. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
3 |
128 (42+38+48) |
З |
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
1737 |
МІНЧУК В.О. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
9 |
84 (32+22+30) |
|
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
1738 |
МІРАШНИК В.А. |
13066 |
м. Біловодськ |
Гімназія |
4 |
64 (18+22+24) |
|
|
|
|
Юрченко Людмила Федорівна |
1739 |
МІРОНЕНКО А.П. |
13066 |
м. Біловодськ |
Гімназія |
2 |
10 (6+0+4) |
|
|
|
|
Юрченко Людмила Федорівна |
1740 |
МІРОНОВ О.А. |
13066 |
м. Біловодськ |
Гімназія |
2 |
24 (18+0+6) |
|
|
|
|
Юрченко Людмила Федорівна |
1741 |
МІРОШНИК А.В. |
13070 |
м. Біловодськ |
Новодеркульська ЗОШ |
6 |
144 (42+54+48) |
З |
|
|
|
Юрченко Людмила Федорівна |
1742 |
МІРОШНИЧЕНКО Д.Р. |
13065 |
м. Біловодськ |
Бараниківська ЗОШ |
5 |
138 (36+42+60) |
|
|
С2 |
С3 |
Юрченко Людмила Федорівна |
1743 |
МІРОШНІК К.С. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
4 |
57 (24+12+21) |
|
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
1744 |
МІРОШНІЧЕНКО К.С. |
13055 |
м. Сватове |
Збірна шкіл Сватівського району |
6 |
78 (18+18+42) |
|
|
|
С3 |
Стаднікова Тетяна Іванівна |
1745 |
МІРОШНІЧЕНКО К.Ю. |
13420 |
с. Мілове |
Збірна шкіл |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Лисенко Зінаїда Миколаївна |
1746 |
МІСАНОВА К.О. |
13657 |
м. Лисичанськ |
Збірна шкіл |
3 |
128 (42+38+48) |
З |
|
|
|
Устіменко Олена Вадимівна |
1747 |
МІСЯЧЕНКО Д.С. |
13343 |
смт. Троїцьке |
Збірна шкіл |
6 |
78 (12+30+36) |
|
|
|
|
Потєряхіна Любов Михайлівна |
1748 |
МІТЧЕНОК Д.В. |
13414 |
смт. Новоайдар |
Методкабінет |
2 |
66 (18+24+24) |
|
|
С2 |
С3 |
Лисенко Катерина Миколаївна |
1749 |
МІТЯКІНА Т.Ю. |
13313 |
м. Сєвєродонецьк |
ЗШ № 15 |
3 |
118 (42+28+48) |
З |
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
1750 |
МІХАРЕВА І.О. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
3 |
84 (18+24+42) |
|
|
|
С3 |
Зубкова Надія Олександрівна |
1751 |
МІХЄЄВА А.С. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
7 |
77 (14+42+21) |
|
|
С2 |
|
Зубкова Надія Олександрівна |
1752 |
МІХЄЄВА К.Д. |
13657 |
м. Лисичанськ |
Збірна шкіл |
2 |
66 (18+18+30) |
|
|
|
С3 |
Устіменко Олена Вадимівна |
1753 |
МІХІНА А.О. |
13414 |
смт. Новоайдар |
Методкабінет |
4 |
116 (48+38+30) |
З |
|
|
|
Лисенко Катерина Миколаївна |
1754 |
МІШИН М.С. |
13313 |
м. Сєвєродонецьк |
ЗШ № 15 |
4 |
124 (42+40+42) |
З |
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
1755 |
МІШНЄВА А.П. |
13414 |
смт. Новоайдар |
Методкабінет |
5 |
114 (24+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Лисенко Катерина Миколаївна |
1756 |
МІШУРА І.В. |
13420 |
с. Мілове |
Збірна шкіл |
8 |
127 (40+42+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Лисенко Зінаїда Миколаївна |
1757 |
МІШУРА К.Є. |
13660 |
смт. Марківка |
Гімназія |
3 |
136 (48+40+48) |
З |
|
|
|
Струк Євгенія Миколаївна |
1758 |
МОЗГАЛЬОВ В.А. |
13661 |
смт. Марківка |
ЗОШ № 1 |
3 |
98 (42+26+30) |
|
С1 |
|
|
Струк Євгенія Миколаївна |
1759 |
МОЗГОВА А.О. |
13070 |
м. Біловодськ |
Новодеркульська ЗОШ |
2 |
70 (30+24+16) |
|
С1 |
С2 |
|
Юрченко Людмила Федорівна |
1760 |
МОЗГОВА М.С. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
1 |
76 (24+30+22) |
З |
|
|
|
Зубкова Надія Олександрівна |
1761 |
МОЗГОВИЙ Є.Ю. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
7 |
127 (34+42+51) |
|
|
С2 |
С3 |
Зубкова Надія Олександрівна |
1762 |
МОЗГОВИЙ М.Д. |
13066 |
м. Біловодськ |
Гімназія |
1 |
76 (18+30+28) |
З |
|
|
|
Юрченко Людмила Федорівна |
1763 |
МОЗГУН Д.Є. |
13311 |
м. Сєвєродонецьк |
СЗШ № 13 |
3 |
94 (36+28+30) |
|
С1 |
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
1764 |
МОІСЕЄНКО А.В. |
13055 |
м. Сватове |
Збірна шкіл Сватівського району |
5 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Стаднікова Тетяна Іванівна |
1765 |
МОЇСЕЄВ Є.А. |
13007 |
м. Сєвєродонецьк |
НВК СШ-колегіум Національного університету Києво-Могилянська академія |
3 |
124 (42+34+48) |
З |
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
1766 |
МОКРОМЕНКО О.Д. |
13313 |
м. Сєвєродонецьк |
ЗШ № 15 |
4 |
123 (48+30+45) |
З |
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
1767 |
МОЛЧАНОВА А.В. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
2 |
78 (30+18+30) |
З |
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
1768 |
МОМОТ М.В. |
13305 |
м. Сєвєродонецьк |
СЗШ № 6 |
2 |
54 (18+24+12) |
|
|
С2 |
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
1769 |
МОМОТ Н.Р. |
13007 |
м. Сєвєродонецьк |
НВК СШ-колегіум Національного університету Києво-Могилянська академія |
3 |
92 (18+26+48) |
|
|
|
С3 |
Шпакова Валентина Миколаївна |
1770 |
МОМОТ О.М. |
13311 |
м. Сєвєродонецьк |
СЗШ № 13 |
7 |
139 (46+48+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шпакова Валентина Миколаївна |
1771 |
МОРАРУ Л.І. |
13220 |
м. Кремінна |
Кремінська ЗОШ №1 |
7 |
117 (24+48+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Двірна Тетяна Миколаївна |
1772 |
МОРГАЧОВ А.І. |
13420 |
с. Мілове |
Збірна шкіл |
3 |
98 (24+26+48) |
|
|
|
С3 |
Лисенко Зінаїда Миколаївна |
1773 |
МОРГУН А.О. |
13657 |
м. Лисичанськ |
Збірна шкіл |
4 |
79 (42+28+9) |
|
С1 |
|
|
Устіменко Олена Вадимівна |
1774 |
МОРГУНОВ В.А. |
13420 |
с. Мілове |
Збірна шкіл |
7 |
76 (16+30+30) |
|
|
|
|
Лисенко Зінаїда Миколаївна |
1775 |
МОРГУНОВА К.А. |
13420 |
с. Мілове |
Збірна шкіл |
8 |
63 (6+42+15) |
|
|
С2 |
|
Лисенко Зінаїда Миколаївна |
1776 |
МОРДАНЬ А.Є. |
13420 |
с. Мілове |
Збірна шкіл |
4 |
112 (30+40+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Лисенко Зінаїда Миколаївна |
1777 |
МОРДАНЬ П.О. |
13307 |
м. Сєвєродонецьк |
СЗШ № 8 |
3 |
124 (42+40+42) |
З |
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
1778 |
МОРОЗ П.О. |
13343 |
смт. Троїцьке |
Збірна шкіл |
3 |
104 (42+26+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Потєряхіна Любов Михайлівна |
1779 |
МОСЕЙЧУК Д.К. |
13074 |
м. Біловодськ |
Парневська філія Біловодського ОЗЗСО |
2 |
46 (18+12+16) |
|
|
|
|
Юрченко Людмила Федорівна |
1780 |
МОСКАЛЕНКО Б.В. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
5 |
72 (30+24+18) |
|
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
1781 |
МОСКАЛЕНКО В.Д. |
13305 |
м. Сєвєродонецьк |
СЗШ № 6 |
7 |
107 (38+36+33) |
|
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
1782 |
МОСКАЛЕНКО Х.В. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
3 |
104 (30+32+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Домащенко Тетяна Вікторівна |
1783 |
МОСКОЛЕНКО М.Т. |
13007 |
м. Сєвєродонецьк |
НВК СШ-колегіум Національного університету Києво-Могилянська академія |
7 |
67 (22+24+21) |
|
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
1784 |
МОХОНЬКО С.В. |
13305 |
м. Сєвєродонецьк |
СЗШ № 6 |
7 |
108 (30+42+36) |
|
|
С2 |
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
1785 |
МОШКОВ О.С. |
13414 |
смт. Новоайдар |
Методкабінет |
9 |
139 (37+60+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Лисенко Катерина Миколаївна |
1786 |
МОШКОВ Р.С. |
13414 |
смт. Новоайдар |
Методкабінет |
5 |
150 (48+48+54) |
З |
|
|
|
Лисенко Катерина Миколаївна |
1787 |
МОШНЯГА В.В. |
13303 |
м. Сєвєродонецьк |
СЗШ № 4 |
2 |
66 (30+12+24) |
|
С1 |
|
С3 |
Шпакова Валентина Миколаївна |
1788 |
МОЩЕНКО І.О. |
13420 |
с. Мілове |
Збірна шкіл |
10 |
55 (15+22+18) |
|
|
|
|
Лисенко Зінаїда Миколаївна |
1789 |
МУЗАЛЬОВА В.В. |
13314 |
м. Сєвєродонецьк |
ССШ № 17 |
10 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
1790 |
МУЗИЧЕНКО А.Д. |
13007 |
м. Сєвєродонецьк |
НВК СШ-колегіум Національного університету Києво-Могилянська академія |
3 |
124 (42+34+48) |
З |
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
1791 |
МУРАШОВ А.А. |
13067 |
м. Біловодськ |
ЗОШ І-ІІІ ст |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Юрченко Людмила Федорівна |
1792 |
МУРАШОВА М.О. |
13067 |
м. Біловодськ |
ЗОШ І-ІІІ ст |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Юрченко Людмила Федорівна |
1793 |
МУРОДОВА Н.Ш. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
9 |
59 (13+28+18) |
|
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
1794 |
МУСЕНКОВИЧ К.С. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
1 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
1795 |
МУСТАФА Д.В. |
13310 |
м. Сєвєродонецьк |
СЗШ № 11 |
2 |
66 (18+24+24) |
|
|
С2 |
С3 |
Шпакова Валентина Миколаївна |
1796 |
МУХІНА Д.В. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
4 |
102 (36+30+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Домащенко Тетяна Вікторівна |
1797 |
МЯСНІКОВА Д.В. |
13358 |
с. Нещеретове |
ЗОШ |
4 |
90 (36+24+30) |
|
С1 |
|
|
Шаповалова Юлія Володимирівна |
1798 |
МЯЧИНА А.М. |
13657 |
м. Лисичанськ |
Збірна шкіл |
8 |
120 (36+36+48) |
|
|
|
С3 |
Устіменко Олена Вадимівна |
1799 |
НАГАЄВСЬКА А.С. |
13067 |
м. Біловодськ |
ЗОШ І-ІІІ ст |
6 |
138 (30+54+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Юрченко Людмила Федорівна |
1800 |
НАГИБІН О.В. |
13420 |
с. Мілове |
Збірна шкіл |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Лисенко Зінаїда Миколаївна |
1801 |
НАГОРНЯК М.Д. |
13657 |
м. Лисичанськ |
Збірна шкіл |
4 |
102 (30+24+48) |
|
|
|
С3 |
Устіменко Олена Вадимівна |
1802 |
НАДЖОТОВ В.О. |
13343 |
смт. Троїцьке |
Збірна шкіл |
11 |
129 (39+54+36) |
|
|
С2 |
|
Потєряхіна Любов Михайлівна |
1803 |
НАЗАРЕНКО А.А. |
13420 |
с. Мілове |
Збірна шкіл |
4 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Лисенко Зінаїда Миколаївна |
1804 |
НАЗАРЕНКО І.А. |
13420 |
с. Мілове |
Збірна шкіл |
1 |
88 (30+30+28) |
З |
|
|
|
Лисенко Зінаїда Миколаївна |
1805 |
НАЗАРЕНКО М.В. |
13007 |
м. Сєвєродонецьк |
НВК СШ-колегіум Національного університету Києво-Могилянська академія |
10 |
121 (33+52+36) |
|
|
С2 |
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
1806 |
НАЗАРОВ Є.В. |
13414 |
смт. Новоайдар |
Методкабінет |
3 |
124 (42+40+42) |
З |
|
|
|
Лисенко Катерина Миколаївна |
1807 |
НАЗАРОВ М. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
3 |
60 (36+12+12) |
|
С1 |
|
|
Зубкова Надія Олександрівна |
1808 |
НАЙДЬОНОВ Д.О. |
13420 |
с. Мілове |
Збірна шкіл |
5 |
88 (18+36+34) |
|
|
|
|
Лисенко Зінаїда Миколаївна |
1809 |
НАПРАСНИК М.С. |
13305 |
м. Сєвєродонецьк |
СЗШ № 6 |
7 |
105 (30+42+33) |
|
|
С2 |
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
1810 |
НАРИЖНИЙ В.А. |
13318 |
м. Сєвєродонецьк |
Ліцей |
8 |
121 (28+54+39) |
|
|
С2 |
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
1811 |
НАРОЖНИЙ В.В. |
13067 |
м. Біловодськ |
ЗОШ І-ІІІ ст |
4 |
120 (48+36+36) |
З |
|
|
|
Юрченко Людмила Федорівна |
1812 |
НАРОЖНИЙ Я.В. |
13067 |
м. Біловодськ |
ЗОШ І-ІІІ ст |
1 |
82 (30+24+28) |
З |
|
|
|
Юрченко Людмила Федорівна |
1813 |
НАРТОВ І.А. |
13066 |
м. Біловодськ |
Гімназія |
3 |
65 (24+14+27) |
|
|
|
|
Юрченко Людмила Федорівна |
1814 |
НАРУШКЕВИЧ Р.В. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
3 |
38 (12+8+18) |
|
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
1815 |
НАСЄДКІН Б.О. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
2 |
60 (24+18+18) |
|
С1 |
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
1816 |
НАСЄДКІНА В.С. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
5 |
114 (30+36+48) |
|
|
|
С3 |
Зубкова Надія Олександрівна |
1817 |
НАУМЕНКО М.О. |
13657 |
м. Лисичанськ |
Збірна шкіл |
7 |
141 (48+48+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Устіменко Олена Вадимівна |
1818 |
НАУМЕНКО Т.Е. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
5 |
66 (24+24+18) |
|
|
|
|
Зубкова Надія Олександрівна |
1819 |
НАУМЄНКО І.К. |
13077 |
м. Біловодськ |
Кононівський НВК "Барвінок" |
2 |
52 (18+18+16) |
|
|
|
|
Юрченко Людмила Федорівна |
1820 |
НАУМОВ Є.О. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
9 |
129 (39+54+36) |
|
|
С2 |
|
Зубкова Надія Олександрівна |
1821 |
НАУМОВА Д.О. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
9 |
83 (37+28+18) |
|
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
1822 |
НАУМОВА Є.І. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
3 |
78 (18+24+36) |
|
|
|
С3 |
Домащенко Тетяна Вікторівна |
1823 |
НЕБЕСНА А.Д. |
13307 |
м. Сєвєродонецьк |
СЗШ № 8 |
4 |
91 (30+28+33) |
|
|
|
С3 |
Шпакова Валентина Миколаївна |
1824 |
НЕВІНЧАНА Д.Є. |
13657 |
м. Лисичанськ |
Збірна шкіл |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Устіменко Олена Вадимівна |
1825 |
НЕВМЕРЖИЦЬКИЙ Д.К. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
3 |
128 (42+38+48) |
З |
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
1826 |
НЕГОДА А.С. |
13066 |
м. Біловодськ |
Гімназія |
4 |
120 (48+42+30) |
З |
|
|
|
Юрченко Людмила Федорівна |
1827 |
НЕГОДА Я.С. |
13066 |
м. Біловодськ |
Гімназія |
2 |
14 (6+0+8) |
|
|
|
|
Юрченко Людмила Федорівна |
1828 |
НЕГОДОВА М.М. |
13007 |
м. Сєвєродонецьк |
НВК СШ-колегіум Національного університету Києво-Могилянська академія |
2 |
66 (24+24+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
1829 |
НЕГРЕБА В.М. |
13305 |
м. Сєвєродонецьк |
СЗШ № 6 |
1 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
1830 |
НЕГРОБОВА Н.О. |
13071 |
м. Біловодськ |
Новоолександрівська ЗОШ |
9 |
81 (23+28+30) |
|
|
|
|
Юрченко Людмила Федорівна |
1831 |
НЕЖИВА К.О. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
3 |
118 (36+34+48) |
З |
|
|
|
Зубкова Надія Олександрівна |
1832 |
НЕЙМАН М.С. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
3 |
85 (30+16+39) |
|
|
|
С3 |
Зубкова Надія Олександрівна |
1833 |
НЕКРАСОВА А.С. |
13308 |
м. Сєвєродонецьк |
Гімназія |
3 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
1834 |
НЕЛОВКО І.Ю. |
13305 |
м. Сєвєродонецьк |
СЗШ № 6 |
6 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
1835 |
НЕЛОВКО М.О. |
13313 |
м. Сєвєродонецьк |
ЗШ № 15 |
3 |
100 (48+22+30) |
|
С1 |
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
1836 |
НЕПРАН Ю.О. |
13414 |
смт. Новоайдар |
Методкабінет |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Лисенко Катерина Миколаївна |
1837 |
НЕРУШ Я.О. |
13657 |
м. Лисичанськ |
Збірна шкіл |
10 |
118 (28+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Устіменко Олена Вадимівна |
1838 |
НЕСТЕРЕНКО Р.Є. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
4 |
103 (42+28+33) |
|
С1 |
|
С3 |
Домащенко Тетяна Вікторівна |
1839 |
НЕСТЕРЕНКО Т.А. |
13414 |
смт. Новоайдар |
Методкабінет |
1 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Лисенко Катерина Миколаївна |
1840 |
НЕСТУЛЕНКО А.Є. |
13420 |
с. Мілове |
Збірна шкіл |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Лисенко Зінаїда Миколаївна |
1841 |
НЕХАЄВА А.В. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
3 |
40 (6+16+18) |
|
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
1842 |
НЕХОРОШЕВА К.А. |
13313 |
м. Сєвєродонецьк |
ЗШ № 15 |
3 |
94 (36+34+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
1843 |
НЕЧАЙ Т.С. |
13067 |
м. Біловодськ |
ЗОШ І-ІІІ ст |
1 |
82 (30+24+28) |
З |
|
|
|
Юрченко Людмила Федорівна |
1844 |
НЕЧИТАЙЛО А.О. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
6 |
138 (42+42+54) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Зубкова Надія Олександрівна |
1845 |
НЕЩЕРЕТ Н.А. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
3 |
60 (24+18+18) |
|
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
1846 |
НЄВЗОРОВА М.Р. |
13414 |
смт. Новоайдар |
Методкабінет |
8 |
138 (36+54+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Лисенко Катерина Миколаївна |
1847 |
НЄПРАН А.О. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
8 |
121 (34+48+39) |
|
|
С2 |
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
1848 |
НЄПРАН М.С. |
13414 |
смт. Новоайдар |
Методкабінет |
2 |
52 (18+18+16) |
|
|
|
|
Лисенко Катерина Миколаївна |
1849 |
НЄФЄДОВА Ю.К. |
13314 |
м. Сєвєродонецьк |
ССШ № 17 |
9 |
159 (57+60+42) |
З |
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
1850 |
НЄЧАЄВ І.І. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
2 |
64 (24+24+16) |
|
С1 |
С2 |
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
1851 |
НЄЧІПУРЕНКО В.О. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
8 |
111 (24+42+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Домащенко Тетяна Вікторівна |
1852 |
НІКІТІН Є.О. |
13303 |
м. Сєвєродонецьк |
СЗШ № 4 |
6 |
150 (48+48+54) |
З |
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
1853 |
НІКІТІНА К.Р. |
13300 |
м. Сєвєродонецьк |
СЗШ № 1 |
6 |
150 (54+48+48) |
З |
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
1854 |
НІКІТЧЕНКО Е.С. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
3 |
114 (36+42+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Домащенко Тетяна Вікторівна |
1855 |
НІКІТЧЕНКО Є.О. |
13387 |
м. Рубіжне |
СШ № 2 |
2 |
70 (24+24+22) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Доброскок Наталія Миколаївна |
1856 |
НІКОЛАЄВ А.В. |
13066 |
м. Біловодськ |
Гімназія |
5 |
108 (48+24+36) |
|
С1 |
|
|
Юрченко Людмила Федорівна |
1857 |
НІКОЛАЄВ Г.П. |
13314 |
м. Сєвєродонецьк |
ССШ № 17 |
4 |
107 (48+26+33) |
|
С1 |
|
С3 |
Шпакова Валентина Миколаївна |
1858 |
НІКОЛАЄВА О.Р. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
6 |
90 (24+30+36) |
|
|
|
|
Зубкова Надія Олександрівна |
1859 |
НІКОЛАЄНКО Б.О. |
13067 |
м. Біловодськ |
ЗОШ І-ІІІ ст |
3 |
66 (0+24+42) |
|
|
|
С3 |
Юрченко Людмила Федорівна |
1860 |
НІКОЛАЄНКО Є.Є. |
13420 |
с. Мілове |
Збірна шкіл |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Лисенко Зінаїда Миколаївна |
1861 |
НІКОЛАЄНКО О.О. |
13663 |
смт. Марківка |
Височинівська ЗОШ, Курячівська ЗОШ |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Струк Євгенія Миколаївна |
1862 |
НІКОЛАЙЧУК О.А. |
13420 |
с. Мілове |
Збірна шкіл |
3 |
92 (24+32+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Лисенко Зінаїда Миколаївна |
1863 |
НІКОЛЕНКО В.Р. |
13667 |
смт. Марківка |
Ліснополянська ЗОШ |
9 |
116 (46+40+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Струк Євгенія Миколаївна |
1864 |
НОВАЧУК М.О. |
13305 |
м. Сєвєродонецьк |
СЗШ № 6 |
1 |
78 (24+30+24) |
З |
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
1865 |
НОВІКОВА К.В. |
13343 |
смт. Троїцьке |
Збірна шкіл |
3 |
75 (36+18+21) |
|
С1 |
|
|
Потєряхіна Любов Михайлівна |
1866 |
НОВІКОВА Ю.О. |
13657 |
м. Лисичанськ |
Збірна шкіл |
4 |
61 (18+22+21) |
|
|
|
|
Устіменко Олена Вадимівна |
1867 |
НОВІКОВОЇ А.Д. |
13303 |
м. Сєвєродонецьк |
СЗШ № 4 |
11 |
88 (10+42+36) |
|
|
С2 |
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
1868 |
НОВОСЬОЛОВ О.В. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
2 |
66 (24+18+24) |
|
С1 |
|
С3 |
Зубкова Надія Олександрівна |
1869 |
НОВОХАТСЬКИЙ Д.О. |
13070 |
м. Біловодськ |
Новодеркульська ЗОШ |
4 |
119 (42+38+39) |
З |
|
|
|
Юрченко Людмила Федорівна |
1870 |
НОВОХАТСЬКИЙ І.А. |
13069 |
м. Біловодськ |
Євсузький НВК "Веселка" |
1 |
52 (18+24+10) |
|
|
С2 |
|
Юрченко Людмила Федорівна |
1871 |
НОГА О.В. |
13305 |
м. Сєвєродонецьк |
СЗШ № 6 |
3 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
1872 |
НОМЕРОВСЬКИЙ І.С. |
13657 |
м. Лисичанськ |
Збірна шкіл |
2 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Устіменко Олена Вадимівна |
1873 |
НОРОВА О.М. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
11 |
67 (19+18+30) |
|
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
1874 |
НОСАЛЬ К.С. |
13657 |
м. Лисичанськ |
Збірна шкіл |
4 |
98 (42+20+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Устіменко Олена Вадимівна |
1875 |
НОСАЛЬ М.С. |
13393 |
м. Старобільськ |
Методкабінет |
7 |
123 (30+48+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Сопільник Наталія Миколаївна |
1876 |
НОСКО О.С. |
13310 |
м. Сєвєродонецьк |
СЗШ № 11 |
9 |
123 (39+54+30) |
|
|
С2 |
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
1877 |
НОСУЛЯ В.П. |
13318 |
м. Сєвєродонецьк |
Ліцей |
8 |
67 (16+30+21) |
|
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
1878 |
НУЯНДІН М.С. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
3 |
80 (24+20+36) |
|
|
|
С3 |
Домащенко Тетяна Вікторівна |
1879 |
ОБЕРЕМОК Т.В. |
13066 |
м. Біловодськ |
Гімназія |
4 |
85 (36+16+33) |
|
С1 |
|
С3 |
Юрченко Людмила Федорівна |
1880 |
ОБИДЕНКОВА А.О. |
13007 |
м. Сєвєродонецьк |
НВК СШ-колегіум Національного університету Києво-Могилянська академія |
4 |
111 (48+24+39) |
|
С1 |
|
С3 |
Шпакова Валентина Миколаївна |
1881 |
ОВСЯННИКОВ В.В. |
13007 |
м. Сєвєродонецьк |
НВК СШ-колегіум Національного університету Києво-Могилянська академія |
2 |
32 (12+12+8) |
|
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
1882 |
ОВСЯННИКОВА С.Д. |
13414 |
смт. Новоайдар |
Методкабінет |
4 |
91 (24+28+39) |
|
|
|
С3 |
Лисенко Катерина Миколаївна |
1883 |
ОВЧАРЕНКО А.О. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
2 |
38 (18+6+14) |
|
|
|
|
Зубкова Надія Олександрівна |
1884 |
ОВЧАРЕНКО А.О. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
2 |
70 (30+18+22) |
|
С1 |
|
С3 |
Зубкова Надія Олександрівна |
1885 |
ОВЧАРЕНКО Д.В. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
4 |
106 (42+22+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Домащенко Тетяна Вікторівна |
1886 |
ОВЧАРЕНКО К.В. |
13069 |
м. Біловодськ |
Євсузький НВК "Веселка" |
7 |
77 (20+30+27) |
|
|
|
|
Юрченко Людмила Федорівна |
1887 |
ОВЧАРЕНКО М.А. |
13068 |
м. Біловодськ |
Городищенська ЗОШ |
6 |
126 (36+42+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Юрченко Людмила Федорівна |
1888 |
ОВЧАРЕНКО М.О. |
13382 |
м. Рубіжне |
ЗШ №9 |
6 |
94 (18+30+46) |
|
|
|
С3 |
Доброскок Наталія Миколаївна |
1889 |
ОВЧАРЕНКО Р.В. |
13069 |
м. Біловодськ |
Євсузький НВК "Веселка" |
7 |
84 (30+36+18) |
|
|
|
|
Юрченко Людмила Федорівна |
1890 |
ОВЧАРЕНКО Р.О. |
13066 |
м. Біловодськ |
Гімназія |
2 |
26 (6+18+2) |
|
|
|
|
Юрченко Людмила Федорівна |
1891 |
ОВЧАРОВА А.А. |
13303 |
м. Сєвєродонецьк |
СЗШ № 4 |
3 |
96 (42+24+30) |
|
С1 |
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
1892 |
ОГОРОДНІЧУК І.М. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
3 |
124 (36+46+42) |
З |
|
|
|
Зубкова Надія Олександрівна |
1893 |
ОДЕНЧУК Н.Д. |
13343 |
смт. Троїцьке |
Збірна шкіл |
7 |
75 (30+24+21) |
|
|
|
|
Потєряхіна Любов Михайлівна |
1894 |
ОДІЛОВ Р.І. |
13657 |
м. Лисичанськ |
Збірна шкіл |
1 |
68 (24+30+14) |
|
С1 |
С2 |
|
Устіменко Олена Вадимівна |
1895 |
ОДІНЦОВ Р.О. |
13066 |
м. Біловодськ |
Гімназія |
2 |
14 (6+0+8) |
|
|
|
|
Юрченко Людмила Федорівна |
1896 |
ОДІЯН В.О. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
3 |
80 (30+14+36) |
|
|
|
С3 |
Зубкова Надія Олександрівна |
1897 |
ОКІШЕВА С.С. |
13007 |
м. Сєвєродонецьк |
НВК СШ-колегіум Національного університету Києво-Могилянська академія |
3 |
90 (24+24+42) |
|
|
|
С3 |
Шпакова Валентина Миколаївна |
1898 |
ОКОВІТОВ О.Р. |
13007 |
м. Сєвєродонецьк |
НВК СШ-колегіум Національного університету Києво-Могилянська академія |
3 |
38 (18+14+6) |
|
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
1899 |
ОКСАНЮК С.О. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
2 |
28 (6+12+10) |
|
|
|
|
Зубкова Надія Олександрівна |
1900 |
ОЛЕЙНИК В.О. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
9 |
40 (8+8+24) |
|
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
1901 |
ОЛЕЙНІКОВ М.А. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
9 |
57 (9+18+30) |
|
|
|
|
Зубкова Надія Олександрівна |
1902 |
ОЛЕКСА А.О. |
13066 |
м. Біловодськ |
Гімназія |
1 |
64 (30+18+16) |
|
С1 |
|
|
Юрченко Людмила Федорівна |
1903 |
ОЛЕНЮК К.С. |
13307 |
м. Сєвєродонецьк |
СЗШ № 8 |
6 |
120 (36+48+36) |
|
|
С2 |
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
1904 |
ОЛЕФІР М.С. |
13314 |
м. Сєвєродонецьк |
ССШ № 17 |
4 |
71 (30+14+27) |
|
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
1905 |
ОЛЄЙНІКОВ О.Е. |
13067 |
м. Біловодськ |
ЗОШ І-ІІІ ст |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Юрченко Людмила Федорівна |
1906 |
ОЛІЙНИК А.В. |
13303 |
м. Сєвєродонецьк |
СЗШ № 4 |
4 |
85 (30+22+33) |
|
|
|
С3 |
Шпакова Валентина Миколаївна |
1907 |
ОЛІЙНИК А.В. |
13303 |
м. Сєвєродонецьк |
СЗШ № 4 |
6 |
132 (30+48+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Шпакова Валентина Миколаївна |
1908 |
ОЛІЙНИК А.П. |
13657 |
м. Лисичанськ |
Збірна шкіл |
3 |
118 (48+28+42) |
З |
|
|
|
Устіменко Олена Вадимівна |
1909 |
ОЛІЙНИК А.С. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
9 |
78 (20+28+30) |
|
|
|
|
Зубкова Надія Олександрівна |
1910 |
ОЛІЙНИК В.С. |
13303 |
м. Сєвєродонецьк |
СЗШ № 4 |
3 |
104 (30+32+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Шпакова Валентина Миколаївна |
1911 |
ОЛІЙНИК Д. |
13313 |
м. Сєвєродонецьк |
ЗШ № 15 |
3 |
61 (12+28+21) |
|
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
1912 |
ОЛІЙНИК Д.С. |
13067 |
м. Біловодськ |
ЗОШ І-ІІІ ст |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Юрченко Людмила Федорівна |
1913 |
ОЛІЙНИК І.А. |
13420 |
с. Мілове |
Збірна шкіл |
6 |
38 (12+18+8) |
|
|
|
|
Лисенко Зінаїда Миколаївна |
1914 |
ОЛІЙНИК М.М. |
13310 |
м. Сєвєродонецьк |
СЗШ № 11 |
4 |
98 (42+26+30) |
|
С1 |
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
1915 |
ОЛІЙНИК Ю.М. |
13069 |
м. Біловодськ |
Євсузький НВК "Веселка" |
9 |
126 (48+54+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Юрченко Людмила Федорівна |
1916 |
ОЛЬШАНСЬКА З.Є. |
13689 |
с. Можняківка |
Можняківська ЗОШ |
6 |
150 (42+48+60) |
З |
|
|
|
Тодорова Світлана Миколаївна |
1917 |
ОЛЬШАНСЬКИЙ Д.В. |
13067 |
м. Біловодськ |
ЗОШ І-ІІІ ст |
2 |
32 (18+6+8) |
|
|
|
|
Юрченко Людмила Федорівна |
1918 |
ОЛЮНІН О.П. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
6 |
120 (36+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Домащенко Тетяна Вікторівна |
1919 |
ОМЕЛЬЧЕНКО М.О. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
3 |
88 (36+22+30) |
|
С1 |
|
|
Зубкова Надія Олександрівна |
1920 |
ОМЕЛЬЧЕНКО О.Д. |
13414 |
смт. Новоайдар |
Методкабінет |
1 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Лисенко Катерина Миколаївна |
1921 |
ОМЄЛАЄВА С.Р. |
13689 |
с. Можняківка |
Можняківська ЗОШ |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Тодорова Світлана Миколаївна |
1922 |
ОНИЩЕНКО А.Ю. |
13393 |
м. Старобільськ |
Методкабінет |
4 |
124 (42+40+42) |
З |
|
|
|
Сопільник Наталія Миколаївна |
1923 |
ОНОПКА О.С. |
13420 |
с. Мілове |
Збірна шкіл |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Лисенко Зінаїда Миколаївна |
1924 |
ОНОПРІЄНКО К.О. |
13660 |
смт. Марківка |
Гімназія |
3 |
86 (24+38+24) |
|
|
С2 |
|
Струк Євгенія Миколаївна |
1925 |
ОПУДАЛО Д.О. |
13380 |
м. Рубіжне |
ЗШ №3 |
3 |
74 (24+26+24) |
|
|
|
|
Доброскок Наталія Миколаївна |
1926 |
ОРДИНЕЦЬ С.О. |
13314 |
м. Сєвєродонецьк |
ССШ № 17 |
6 |
138 (42+54+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шпакова Валентина Миколаївна |
1927 |
ОРЄХОВ В.В. |
13689 |
с. Можняківка |
Можняківська ЗОШ |
7 |
138 (48+42+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Тодорова Світлана Миколаївна |
1928 |
ОРЄХОВА М.П. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
7 |
94 (28+24+42) |
|
|
|
С3 |
Домащенко Тетяна Вікторівна |
1929 |
ОРЄШКОВА В.Р. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
1 |
78 (24+30+24) |
З |
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
1930 |
ОРЗУЛ С.В. |
13657 |
м. Лисичанськ |
Збірна шкіл |
4 |
98 (42+26+30) |
|
С1 |
|
|
Устіменко Олена Вадимівна |
1931 |
ОРЛОВ С.М. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
1 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
1932 |
ОСАДЧИК К.І. |
13414 |
смт. Новоайдар |
Методкабінет |
7 |
111 (24+42+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Лисенко Катерина Миколаївна |
1933 |
ОСІНСЬКИЙ С.С. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
1 |
80 (30+24+26) |
З |
|
|
|
Зубкова Надія Олександрівна |
1934 |
ОСІПЕНКО А.Р. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
7 |
62 (20+24+18) |
|
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
1935 |
ОСІПОВ М.В. |
13657 |
м. Лисичанськ |
Збірна шкіл |
2 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Устіменко Олена Вадимівна |
1936 |
ОСІПОВ О.В. |
13657 |
м. Лисичанськ |
Збірна шкіл |
4 |
88 (36+16+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Устіменко Олена Вадимівна |
1937 |
ОСІПОВА А.І. |
13657 |
м. Лисичанськ |
Збірна шкіл |
3 |
130 (48+34+48) |
З |
|
|
|
Устіменко Олена Вадимівна |
1938 |
ОСІПОВА Д.Д. |
13314 |
м. Сєвєродонецьк |
ССШ № 17 |
5 |
126 (42+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шпакова Валентина Миколаївна |
1939 |
ОСІПОВА М.О. |
13303 |
м. Сєвєродонецьк |
СЗШ № 4 |
2 |
60 (18+24+18) |
|
|
С2 |
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
1940 |
ОСКОЛКОВ Д.В. |
13314 |
м. Сєвєродонецьк |
ССШ № 17 |
3 |
72 (36+18+18) |
|
С1 |
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
1941 |
ОСКОЛКОВ К.Д. |
13303 |
м. Сєвєродонецьк |
СЗШ № 4 |
3 |
124 (42+34+48) |
З |
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
1942 |
ОСТАПЕЦЬ А.А. |
13414 |
смт. Новоайдар |
Методкабінет |
4 |
112 (36+46+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Лисенко Катерина Миколаївна |
1943 |
ОСТАПОРЧЕНКО Я.Р. |
13414 |
смт. Новоайдар |
Методкабінет |
9 |
139 (37+60+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Лисенко Катерина Миколаївна |
1944 |
ОСТАПЧУК Н.М. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
7 |
156 (54+42+60) |
З |
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
1945 |
ОТЧИЧ С.Д. |
13055 |
м. Сватове |
Збірна шкіл Сватівського району |
2 |
88 (30+30+28) |
З |
|
|
|
Стаднікова Тетяна Іванівна |
1946 |
ОЧКАСОВА Д.В. |
13220 |
м. Кремінна |
Кремінська ЗОШ №1 |
4 |
78 (36+12+30) |
|
С1 |
|
|
Двірна Тетяна Миколаївна |
1947 |
ПАВЛІКОВА Д.П. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
1948 |
ПАВЛОВА С.В. |
13311 |
м. Сєвєродонецьк |
СЗШ № 13 |
3 |
136 (48+46+42) |
З |
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
1949 |
ПАВЛОВСЬКА А.Р. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
4 |
128 (42+38+48) |
З |
|
|
|
Зубкова Надія Олександрівна |
1950 |
ПАЛАГНО А.Д. |
13343 |
смт. Троїцьке |
Збірна шкіл |
3 |
90 (36+24+30) |
|
С1 |
|
|
Потєряхіна Любов Михайлівна |
1951 |
ПАЛАГУТА А.В. |
13073 |
м. Біловодськ |
Новолимарівська ЗОШ |
5 |
138 (48+54+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Юрченко Людмила Федорівна |
1952 |
ПАЛАГУТА А.В. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
5 |
54 (18+18+18) |
|
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
1953 |
ПАЛАГУТА М.Р. |
13067 |
м. Біловодськ |
ЗОШ І-ІІІ ст |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Юрченко Людмила Федорівна |
1954 |
ПАЛЮХ М.М. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
10 |
62 (24+8+30) |
|
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
1955 |
ПАЛЯНІЧКИ Ю.В. |
13420 |
с. Мілове |
Збірна шкіл |
6 |
156 (48+54+54) |
З |
|
|
|
Лисенко Зінаїда Миколаївна |
1956 |
ПАНЕНКО Є.Д. |
13313 |
м. Сєвєродонецьк |
ЗШ № 15 |
4 |
123 (42+36+45) |
З |
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
1957 |
ПАНОВ І.В. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
7 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
1958 |
ПАНОСЯН Г.А. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
8 |
55 (16+18+21) |
|
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
1959 |
ПАНЧЕНКО Н.В. |
13305 |
м. Сєвєродонецьк |
СЗШ № 6 |
3 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
1960 |
ПАНЧЕНКО Н.Є. |
13657 |
м. Лисичанськ |
Збірна шкіл |
4 |
116 (42+32+42) |
З |
|
|
|
Устіменко Олена Вадимівна |
1961 |
ПАПАСКІРІ Д.Г. |
13007 |
м. Сєвєродонецьк |
НВК СШ-колегіум Національного університету Києво-Могилянська академія |
3 |
114 (36+36+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шпакова Валентина Миколаївна |
1962 |
ПАПЧЄНКО С.С. |
13414 |
смт. Новоайдар |
Методкабінет |
5 |
96 (36+24+36) |
|
|
|
|
Лисенко Катерина Миколаївна |
1963 |
ПАРАХНЕНКО С.А. |
13069 |
м. Біловодськ |
Євсузький НВК "Веселка" |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Юрченко Людмила Федорівна |
1964 |
ПАРСЕНТЬЄВА Н.Д. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
4 |
120 (48+36+36) |
З |
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
1965 |
ПАРФЕНЬЄВ І.Р. |
13305 |
м. Сєвєродонецьк |
СЗШ № 6 |
1 |
88 (30+30+28) |
З |
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
1966 |
ПАРЧЕВСЬКИЙ І.В. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
1 |
58 (24+18+16) |
|
С1 |
|
|
Зубкова Надія Олександрівна |
1967 |
ПАСИНКОВА Д.А. |
13007 |
м. Сєвєродонецьк |
НВК СШ-колегіум Національного університету Києво-Могилянська академія |
7 |
70 (16+30+24) |
|
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
1968 |
ПАСІЧНИК А.О. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
6 |
132 (48+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
1969 |
ПАСІЧНИК В.А. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
1970 |
ПАСІЧНИК С.А. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
9 |
94 (28+30+36) |
|
|
|
|
Зубкова Надія Олександрівна |
1971 |
ПАСТУХОВА А.Д. |
13657 |
м. Лисичанськ |
Збірна шкіл |
4 |
116 (42+32+42) |
З |
|
|
|
Устіменко Олена Вадимівна |
1972 |
ПАСТУШЕНКО А.С. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
4 |
64 (24+16+24) |
|
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
1973 |
ПАХОМОВА Д.В. |
13314 |
м. Сєвєродонецьк |
ССШ № 17 |
7 |
153 (48+54+51) |
З |
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
1974 |
ПАХОМОВА Х.В. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
6 |
60 (24+12+24) |
|
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
1975 |
ПАЦУК П.Д. |
13318 |
м. Сєвєродонецьк |
Ліцей |
10 |
162 (48+54+60) |
З |
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
1976 |
ПАШКОВ М.А. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
10 |
139 (37+60+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Домащенко Тетяна Вікторівна |
1977 |
ПАЩЕНКО А.О. |
13300 |
м. Сєвєродонецьк |
СЗШ № 1 |
3 |
108 (42+30+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Шпакова Валентина Миколаївна |
1978 |
ПЕЛЕХ А.Є. |
13381 |
м. Рубіжне |
КНВК шк. дит.сад. |
6 |
96 (12+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Доброскок Наталія Миколаївна |
1979 |
ПЕЛИХ О.М. |
13313 |
м. Сєвєродонецьк |
ЗШ № 15 |
6 |
78 (18+24+36) |
|
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
1980 |
ПЕРЕВОЗНІКОВА А.В. |
13358 |
с. Нещеретове |
ЗОШ |
2 |
42 (24+6+12) |
|
С1 |
|
|
Шаповалова Юлія Володимирівна |
1981 |
ПЕРЕДЕРЯ М.В. |
13066 |
м. Біловодськ |
Гімназія |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Юрченко Людмила Федорівна |
1982 |
ПЕРЕПЕЛИЦЯ Д.О. |
13414 |
смт. Новоайдар |
Методкабінет |
3 |
136 (48+46+42) |
З |
|
|
|
Лисенко Катерина Миколаївна |
1983 |
ПЕРЕПЕЛИЦЯ П.О. |
13380 |
м. Рубіжне |
ЗШ №3 |
5 |
102 (42+30+30) |
|
С1 |
|
|
Доброскок Наталія Миколаївна |
1984 |
ПЕРЕЧЕПИДОРОГА В.Д. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
9 |
77 (25+28+24) |
|
|
|
|
Зубкова Надія Олександрівна |
1985 |
ПЕРЧНКО М. |
13313 |
м. Сєвєродонецьк |
ЗШ № 15 |
3 |
116 (48+32+36) |
З |
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
1986 |
ПЕСТОВА В.С. |
13414 |
смт. Новоайдар |
Методкабінет |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Лисенко Катерина Миколаївна |
1987 |
ПЕТРАКОВ І.Д. |
13303 |
м. Сєвєродонецьк |
СЗШ № 4 |
11 |
100 (28+42+30) |
|
|
С2 |
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
1988 |
ПЕТРЕНКО В.В. |
13055 |
м. Сватове |
Збірна шкіл Сватівського району |
8 |
129 (42+42+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Стаднікова Тетяна Іванівна |
1989 |
ПЕТРЕНКО Д.М. |
13689 |
с. Можняківка |
Можняківська ЗОШ |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Тодорова Світлана Миколаївна |
1990 |
ПЕТРЕНКО Д.О. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
3 |
66 (30+6+30) |
|
|
|
|
Зубкова Надія Олександрівна |
1991 |
ПЕТРЕНКО Є.Р. |
13314 |
м. Сєвєродонецьк |
ССШ № 17 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
1992 |
ПЕТРЕНКО Н.С. |
13420 |
с. Мілове |
Збірна шкіл |
5 |
90 (42+12+36) |
|
С1 |
|
|
Лисенко Зінаїда Миколаївна |
1993 |
ПЕТРИЩЕВ Я.А. |
13311 |
м. Сєвєродонецьк |
СЗШ № 13 |
4 |
112 (42+28+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Шпакова Валентина Миколаївна |
1994 |
ПЕТРІВ В.В. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
1995 |
ПЕТРІВ В.В. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
1 |
20 (0+18+2) |
|
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
1996 |
ПЕТРОВ Г.В. |
13657 |
м. Лисичанськ |
Збірна шкіл |
4 |
120 (48+30+42) |
З |
|
|
|
Устіменко Олена Вадимівна |
1997 |
ПЕТРОВ Д.А. |
13305 |
м. Сєвєродонецьк |
СЗШ № 6 |
1 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
1998 |
ПЕТРОВ Е.С. |
13393 |
м. Старобільськ |
Методкабінет |
7 |
77 (20+36+21) |
|
|
|
|
Сопільник Наталія Миколаївна |
1999 |
ПЕТРОВ З.О. |
13380 |
м. Рубіжне |
ЗШ №3 |
2 |
44 (18+18+8) |
|
|
|
|
Доброскок Наталія Миколаївна |
2000 |
ПЕТРОВ М.О. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
2 |
34 (18+12+4) |
|
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
2001 |
ПЕТРОВ Я.О. |
13300 |
м. Сєвєродонецьк |
СЗШ № 1 |
4 |
109 (36+40+33) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шпакова Валентина Миколаївна |
2002 |
ПЕТРОВА К.К. |
13657 |
м. Лисичанськ |
Збірна шкіл |
2 |
52 (24+18+10) |
|
С1 |
|
|
Устіменко Олена Вадимівна |
2003 |
ПЕТРОВА К.П. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
5 |
30 (0+6+24) |
|
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
2004 |
ПЕТРОЧУК Д.О. |
13343 |
смт. Троїцьке |
Збірна шкіл |
5 |
102 (18+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Потєряхіна Любов Михайлівна |
2005 |
ПЕТРУШИН А.О. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
5 |
78 (36+30+12) |
|
|
|
|
Зубкова Надія Олександрівна |
2006 |
ПЕЧЕНИЙ М.Ю. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
6 |
78 (30+24+24) |
|
|
|
|
Зубкова Надія Олександрівна |
2007 |
ПЄВЄНЬ А.Ю. |
13067 |
м. Біловодськ |
ЗОШ І-ІІІ ст |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Юрченко Людмила Федорівна |
2008 |
ПЄВЄНЬ С.Ю. |
13067 |
м. Біловодськ |
ЗОШ І-ІІІ ст |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Юрченко Людмила Федорівна |
2009 |
ПЄВНЄВ Н.Д. |
13420 |
с. Мілове |
Збірна шкіл |
6 |
60 (24+24+12) |
|
|
|
|
Лисенко Зінаїда Миколаївна |
2010 |
ПЄТУХОВА Л.О. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
2 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
2011 |
ПИВОВАРОВА Д.О. |
13660 |
смт. Марківка |
Гімназія |
2 |
76 (30+30+16) |
З |
|
|
|
Струк Євгенія Миколаївна |
2012 |
ПИЛИПЧЕНКО С.О. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
1 |
82 (30+30+22) |
З |
|
|
|
Зубкова Надія Олександрівна |
2013 |
ПИСКУН Н.М. |
13055 |
м. Сватове |
Збірна шкіл Сватівського району |
7 |
111 (30+48+33) |
|
|
С2 |
|
Стаднікова Тетяна Іванівна |
2014 |
ПИСКУН Н.М. |
13055 |
м. Сватове |
Збірна шкіл Сватівського району |
9 |
125 (49+46+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Стаднікова Тетяна Іванівна |
2015 |
ПІВОВАРОВ Д.О. |
13414 |
смт. Новоайдар |
Методкабінет |
5 |
150 (48+48+54) |
З |
|
|
|
Лисенко Катерина Миколаївна |
2016 |
ПІГАЛЬОВ Д.С. |
13308 |
м. Сєвєродонецьк |
Гімназія |
3 |
124 (42+40+42) |
З |
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
2017 |
ПІГНАСТПЙ М.Ю. |
13414 |
смт. Новоайдар |
Методкабінет |
3 |
131 (48+44+39) |
З |
|
|
|
Лисенко Катерина Миколаївна |
2018 |
ПІДДУБНИЙ Д.В. |
13657 |
м. Лисичанськ |
Збірна шкіл |
7 |
29 (8+12+9) |
|
|
|
|
Устіменко Олена Вадимівна |
2019 |
ПІДОНЕНКО В.А. |
13670 |
смт. Марківка |
Кабичівська ЗОШ |
7 |
115 (34+54+27) |
|
|
С2 |
|
Струк Євгенія Миколаївна |
2020 |
ПІДОНЕНКО П.К. |
13670 |
смт. Марківка |
Кабичівська ЗОШ |
4 |
114 (36+42+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Струк Євгенія Миколаївна |
2021 |
ПІЛЮГІН С.А. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
4 |
107 (30+32+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Домащенко Тетяна Вікторівна |
2022 |
ПІЛЮГІНА З.В. |
13660 |
смт. Марківка |
Гімназія |
2 |
78 (24+30+24) |
З |
|
|
|
Струк Євгенія Миколаївна |
2023 |
ПІЛЮШИНА М.Е. |
13308 |
м. Сєвєродонецьк |
Гімназія |
1 |
88 (30+30+28) |
З |
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
2024 |
ПІЛЯШЕНКО Д.О. |
13660 |
смт. Марківка |
Гімназія |
3 |
122 (42+32+48) |
З |
|
|
|
Струк Євгенія Миколаївна |
2025 |
ПІНЬКОВСЬКА А.Р. |
13303 |
м. Сєвєродонецьк |
СЗШ № 4 |
2 |
82 (30+30+22) |
З |
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
2026 |
ПІРКО У.Р. |
13055 |
м. Сватове |
Збірна шкіл Сватівського району |
3 |
112 (30+40+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Стаднікова Тетяна Іванівна |
2027 |
ПЛЄШАКОВ Я.Ю. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
9 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
2028 |
ПЛІСКУНОВ А.В. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
1 |
82 (30+30+22) |
З |
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
2029 |
ПЛІСКУНОВ А.В. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
1 |
82 (30+30+22) |
З |
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
2030 |
ПЛОТНІКОВ А.О. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
1 |
50 (24+12+14) |
|
С1 |
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
2031 |
ПЛОТНІКОВ Д.Р. |
13420 |
с. Мілове |
Збірна шкіл |
4 |
107 (42+20+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Лисенко Зінаїда Миколаївна |
2032 |
ПЛОТНІКОВА М.В. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
8 |
61 (10+36+15) |
|
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
2033 |
ПЛУЖНІК Є.І. |
13380 |
м. Рубіжне |
ЗШ №3 |
4 |
86 (30+26+30) |
|
|
|
|
Доброскок Наталія Миколаївна |
2034 |
ПЛЯСУЛЯ Ю.В. |
13420 |
с. Мілове |
Збірна шкіл |
1 |
82 (30+30+22) |
З |
|
|
|
Лисенко Зінаїда Миколаївна |
2035 |
ПЛЯСУНОВА М.А. |
13007 |
м. Сєвєродонецьк |
НВК СШ-колегіум Національного університету Києво-Могилянська академія |
3 |
122 (42+32+48) |
З |
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
2036 |
ПОВЄТКІНА О.О. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
2 |
24 (6+6+12) |
|
|
|
|
Зубкова Надія Олександрівна |
2037 |
ПОВИДИШ О.І. |
13007 |
м. Сєвєродонецьк |
НВК СШ-колегіум Національного університету Києво-Могилянська академія |
2 |
38 (12+12+14) |
|
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
2038 |
ПОГОСЯН К.К. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
6 |
106 (42+42+22) |
|
С1 |
С2 |
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
2039 |
ПОГРЕБА О.О. |
13657 |
м. Лисичанськ |
Збірна шкіл |
5 |
150 (48+42+60) |
З |
|
|
|
Устіменко Олена Вадимівна |
2040 |
ПОГРЕБНЯК М.Д. |
13007 |
м. Сєвєродонецьк |
НВК СШ-колегіум Національного університету Києво-Могилянська академія |
5 |
108 (36+36+36) |
|
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
2041 |
ПОГУЛІЧ І.О. |
13414 |
смт. Новоайдар |
Методкабінет |
1 |
66 (24+18+24) |
|
С1 |
|
С3 |
Лисенко Катерина Миколаївна |
2042 |
ПОДБУРТНА К.О. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
9 |
89 (19+46+24) |
|
|
С2 |
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
2043 |
ПОДГАЄЦЬКИЙ Є.В. |
13660 |
смт. Марківка |
Гімназія |
3 |
124 (48+34+42) |
З |
|
|
|
Струк Євгенія Миколаївна |
2044 |
ПОДГОРН К.О. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
2 |
66 (24+24+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Зубкова Надія Олександрівна |
2045 |
ПОДГОРНИЙ Д.В. |
13307 |
м. Сєвєродонецьк |
СЗШ № 8 |
7 |
105 (30+42+33) |
|
|
С2 |
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
2046 |
ПОДДУБНИЙ Д.В. |
13305 |
м. Сєвєродонецьк |
СЗШ № 6 |
6 |
156 (60+60+36) |
З |
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
2047 |
ПОДЕЙКО А.О. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
8 |
67 (22+24+21) |
|
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
2048 |
ПОДИБАЙЛО А.О. |
13007 |
м. Сєвєродонецьк |
НВК СШ-колегіум Національного університету Києво-Могилянська академія |
4 |
95 (36+32+27) |
|
С1 |
С2 |
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
2049 |
ПОДЛЄСНА Д.О. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
8 |
132 (48+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Зубкова Надія Олександрівна |
2050 |
ПОДЛІПАЄВА П.Т. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
3 |
70 (24+16+30) |
|
|
|
|
Зубкова Надія Олександрівна |
2051 |
ПОДНЕБЕННИЙ І.С. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
3 |
106 (24+40+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Домащенко Тетяна Вікторівна |
2052 |
ПОДОЛЯК А.М. |
13007 |
м. Сєвєродонецьк |
НВК СШ-колегіум Національного університету Києво-Могилянська академія |
2 |
88 (30+30+28) |
З |
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
2053 |
ПОДРЕЗ П.Ю. |
13305 |
м. Сєвєродонецьк |
СЗШ № 6 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
2054 |
ПОДРЕЗ Т.Ю. |
13305 |
м. Сєвєродонецьк |
СЗШ № 6 |
3 |
132 (48+36+48) |
З |
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
2055 |
ПОДРЕЗОВА Ю.О. |
13313 |
м. Сєвєродонецьк |
ЗШ № 15 |
4 |
105 (36+24+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Шпакова Валентина Миколаївна |
2056 |
ПОДРЕЗОГА П.О. |
13313 |
м. Сєвєродонецьк |
ЗШ № 15 |
4 |
99 (36+18+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Шпакова Валентина Миколаївна |
2057 |
ПОДРОЙКО Д.В. |
13414 |
смт. Новоайдар |
Методкабінет |
2 |
58 (12+24+22) |
|
|
С2 |
С3 |
Лисенко Катерина Миколаївна |
2058 |
ПОЗАЧЕНКО Л.Є. |
13380 |
м. Рубіжне |
ЗШ №3 |
2 |
56 (18+24+14) |
|
|
С2 |
|
Доброскок Наталія Миколаївна |
2059 |
ПОЗДНЯКОВА А.Ю. |
13314 |
м. Сєвєродонецьк |
ССШ № 17 |
2 |
32 (24+0+8) |
|
С1 |
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
2060 |
ПОЗДНЯКОВА Д.М. |
13300 |
м. Сєвєродонецьк |
СЗШ № 1 |
7 |
97 (40+36+21) |
|
С1 |
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
2061 |
ПОКРИЩЕНКО В.Н. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
5 |
62 (6+18+38) |
|
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
2062 |
ПОЛИНЮК М.А. |
13066 |
м. Біловодськ |
Гімназія |
4 |
72 (30+18+24) |
|
|
|
|
Юрченко Людмила Федорівна |
2063 |
ПОЛІВАНОВА І.М. |
13657 |
м. Лисичанськ |
Збірна шкіл |
2 |
66 (30+12+24) |
|
С1 |
|
С3 |
Устіменко Олена Вадимівна |
2064 |
ПОЛІЖАЄВ А.Р. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
1 |
58 (18+18+22) |
|
|
|
С3 |
Зубкова Надія Олександрівна |
2065 |
ПОЛІЩУК А.Ю. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
5 |
84 (30+24+30) |
|
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
2066 |
ПОЛІЩУК К.Ю. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
6 |
126 (30+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Зубкова Надія Олександрівна |
2067 |
ПОЛКОВНІКОВА В.О. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
6 |
84 (24+30+30) |
|
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
2068 |
ПОЛОВИНКА С.А. |
13393 |
м. Старобільськ |
Методкабінет |
5 |
66 (18+24+24) |
|
|
|
|
Сопільник Наталія Миколаївна |
2069 |
ПОЛОВЯНОВ Д.Д. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
10 |
128 (32+60+36) |
|
|
С2 |
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
2070 |
ПОЛОЦЬКИЙ К.А. |
13067 |
м. Біловодськ |
ЗОШ І-ІІІ ст |
4 |
129 (48+36+45) |
З |
|
|
|
Юрченко Людмила Федорівна |
2071 |
ПОЛТАВЕЦЬ Д.Д. |
13066 |
м. Біловодськ |
Гімназія |
2 |
34 (12+6+16) |
|
|
|
|
Юрченко Людмила Федорівна |
2072 |
ПОЛТАВСЬКА В.Д. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
4 |
14 (6+2+6) |
|
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
2073 |
ПОЛТАВЦЕВ Д.О. |
13065 |
м. Біловодськ |
Бараниківська ЗОШ |
7 |
108 (36+42+30) |
|
|
С2 |
|
Юрченко Людмила Федорівна |
2074 |
ПОЛТОРАК Е.Ю. |
13066 |
м. Біловодськ |
Гімназія |
2 |
64 (18+18+28) |
|
|
|
С3 |
Юрченко Людмила Федорівна |
2075 |
ПОЛТОРАК Є.М. |
13067 |
м. Біловодськ |
ЗОШ І-ІІІ ст |
2 |
60 (24+24+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Юрченко Людмила Федорівна |
2076 |
ПОЛУПАН Д.П. |
13305 |
м. Сєвєродонецьк |
СЗШ № 6 |
1 |
80 (30+24+26) |
З |
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
2077 |
ПОЛУХІНА В.А. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
2 |
42 (6+18+18) |
|
|
|
|
Зубкова Надія Олександрівна |
2078 |
ПОЛЬСКОЙ Є.А. |
13657 |
м. Лисичанськ |
Збірна шкіл |
6 |
114 (42+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Устіменко Олена Вадимівна |
2079 |
ПОЛЯКОВ Г.Е. |
13307 |
м. Сєвєродонецьк |
СЗШ № 8 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
2080 |
ПОЛЯКОВА Т.А. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
3 |
104 (30+32+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Домащенко Тетяна Вікторівна |
2081 |
ПОЛЯНІЧКІН А.В. |
13300 |
м. Сєвєродонецьк |
СЗШ № 1 |
6 |
132 (36+42+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Шпакова Валентина Миколаївна |
2082 |
ПОЛЯНСЬКИЙ С.В. |
13420 |
с. Мілове |
Збірна шкіл |
6 |
134 (42+48+44) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Лисенко Зінаїда Миколаївна |
2083 |
ПОЛЯЧЕНКО І. |
13657 |
м. Лисичанськ |
Збірна шкіл |
4 |
95 (36+32+27) |
|
С1 |
С2 |
|
Устіменко Олена Вадимівна |
2084 |
ПОНЕДІЛОК М.С. |
13318 |
м. Сєвєродонецьк |
Ліцей |
8 |
138 (42+54+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шпакова Валентина Миколаївна |
2085 |
ПОНОМАРЕНКО А.М. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
4 |
104 (36+32+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Домащенко Тетяна Вікторівна |
2086 |
ПОНОМАРЬ В. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
6 |
90 (30+18+42) |
|
|
|
С3 |
Зубкова Надія Олександрівна |
2087 |
ПОНОМАРЬОВ Н.Н. |
13657 |
м. Лисичанськ |
Збірна шкіл |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Устіменко Олена Вадимівна |
2088 |
ПОНОМАРЬОВА А.С. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
6 |
78 (30+18+30) |
|
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
2089 |
ПОНОМАРЬОВА Є.В. |
13055 |
м. Сватове |
Збірна шкіл Сватівського району |
8 |
165 (54+60+51) |
З |
|
|
|
Стаднікова Тетяна Іванівна |
2090 |
ПОНОМАРЬОВА І.С. |
13663 |
смт. Марківка |
Височинівська ЗОШ, Курячівська ЗОШ |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Струк Євгенія Миколаївна |
2091 |
ПОНОМАРЬОВА П. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
1 |
72 (18+30+24) |
З |
|
|
|
Зубкова Надія Олександрівна |
2092 |
ПОНОМАРЬОВА П.К. |
13055 |
м. Сватове |
Збірна шкіл Сватівського району |
8 |
111 (24+54+33) |
|
|
С2 |
|
Стаднікова Тетяна Іванівна |
2093 |
ПОНОМАРЬОВА Я.С. |
13305 |
м. Сєвєродонецьк |
СЗШ № 6 |
7 |
71 (14+30+27) |
|
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
2094 |
ПОПАЙЛО Д.А. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
7 |
127 (40+48+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Зубкова Надія Олександрівна |
2095 |
ПОПЛАВСЬКА І.О. |
13667 |
смт. Марківка |
Ліснополянська ЗОШ |
10 |
128 (38+54+36) |
|
|
С2 |
|
Струк Євгенія Миколаївна |
2096 |
ПОПОВ Д.В. |
13314 |
м. Сєвєродонецьк |
ССШ № 17 |
10 |
162 (54+54+54) |
З |
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
2097 |
ПОПОВ М.Н. |
13381 |
м. Рубіжне |
КНВК шк. дит.сад. |
4 |
82 (30+16+36) |
|
|
|
С3 |
Доброскок Наталія Миколаївна |
2098 |
ПОПОВ О.О. |
13689 |
с. Можняківка |
Можняківська ЗОШ |
3 |
127 (48+34+45) |
З |
|
|
|
Тодорова Світлана Миколаївна |
2099 |
ПОПОВА К.І. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
9 |
69 (19+26+24) |
|
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
2100 |
ПОПОВА М.О. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
10 |
121 (45+46+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
2101 |
ПОПОВА П.П. |
13007 |
м. Сєвєродонецьк |
НВК СШ-колегіум Національного університету Києво-Могилянська академія |
5 |
126 (48+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
2102 |
ПОПОВА С.П. |
13393 |
м. Старобільськ |
Методкабінет |
6 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Сопільник Наталія Миколаївна |
2103 |
ПОПОВІЧУК М.А. |
13414 |
смт. Новоайдар |
Методкабінет |
1 |
66 (18+24+24) |
|
|
С2 |
С3 |
Лисенко Катерина Миколаївна |
2104 |
ПОПОВСЬКА А.Ю. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
6 |
150 (42+54+54) |
З |
|
|
|
Зубкова Надія Олександрівна |
2105 |
ПОРТНОВ І.В. |
13007 |
м. Сєвєродонецьк |
НВК СШ-колегіум Національного університету Києво-Могилянська академія |
3 |
126 (36+42+48) |
З |
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
2106 |
ПОТАПОВ О.А. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
9 |
68 (20+12+36) |
|
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
2107 |
ПОТАПОВА Є.А. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
5 |
138 (48+42+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Домащенко Тетяна Вікторівна |
2108 |
ПОТЄХІНА Г.О. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
1 |
78 (24+30+24) |
З |
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
2109 |
ПОТУРОЄВА І.В. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
3 |
74 (24+26+24) |
|
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
2110 |
ПОЧИПОВА А.М. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
5 |
72 (12+24+36) |
|
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
2111 |
ПОЧТАРЬОВ В.О. |
13380 |
м. Рубіжне |
ЗШ №3 |
3 |
64 (30+22+12) |
|
|
|
|
Доброскок Наталія Миколаївна |
2112 |
ПРАЦЮК А.Д. |
13657 |
м. Лисичанськ |
Збірна шкіл |
10 |
119 (41+48+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Устіменко Олена Вадимівна |
2113 |
ПРИВИДЕНЕЦЬ Д.О. |
13073 |
м. Біловодськ |
Новолимарівська ЗОШ |
2 |
80 (24+30+26) |
З |
|
|
|
Юрченко Людмила Федорівна |
2114 |
ПРИГОДА О.В. |
13066 |
м. Біловодськ |
Гімназія |
4 |
57 (30+6+21) |
|
|
|
|
Юрченко Людмила Федорівна |
2115 |
ПРИКОЛОТА С.О. |
13657 |
м. Лисичанськ |
Збірна шкіл |
2 |
86 (30+30+26) |
З |
|
|
|
Устіменко Олена Вадимівна |
2116 |
ПРИМАК Д.М. |
13066 |
м. Біловодськ |
Гімназія |
1 |
76 (30+30+16) |
З |
|
|
|
Юрченко Людмила Федорівна |
2117 |
ПРИНЬОВ І.Є. |
13661 |
смт. Марківка |
ЗОШ № 1 |
5 |
108 (36+24+48) |
|
|
|
С3 |
Струк Євгенія Миколаївна |
2118 |
ПРИСТИНСЬКИЙ Є.А. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
8 |
120 (30+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Домащенко Тетяна Вікторівна |
2119 |
ПРИХОДЬКО Д.М. |
13303 |
м. Сєвєродонецьк |
СЗШ № 4 |
3 |
112 (42+34+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шпакова Валентина Миколаївна |
2120 |
ПРИЩЕПА Д.П. |
13420 |
с. Мілове |
Збірна шкіл |
5 |
78 (18+24+36) |
|
|
|
|
Лисенко Зінаїда Миколаївна |
2121 |
ПРІЛІПА К.В. |
13414 |
смт. Новоайдар |
Методкабінет |
1 |
72 (18+24+30) |
З |
|
|
|
Лисенко Катерина Миколаївна |
2122 |
ПРІСЕКІН Б.Є. |
13393 |
м. Старобільськ |
Методкабінет |
1 |
58 (12+30+16) |
|
|
С2 |
|
Сопільник Наталія Миколаївна |
2123 |
ПРОЙДИСВІТ А.Є. |
13420 |
с. Мілове |
Збірна шкіл |
6 |
126 (30+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Лисенко Зінаїда Миколаївна |
2124 |
ПРОЙДИСВІТ Д.П. |
13420 |
с. Мілове |
Збірна шкіл |
3 |
57 (24+24+9) |
|
|
|
|
Лисенко Зінаїда Миколаївна |
2125 |
ПРОКОПЕНКО А.А. |
13007 |
м. Сєвєродонецьк |
НВК СШ-колегіум Національного університету Києво-Могилянська академія |
4 |
96 (24+24+48) |
|
|
|
С3 |
Шпакова Валентина Миколаївна |
2126 |
ПРОКОПЕНКО Е.Д. |
13007 |
м. Сєвєродонецьк |
НВК СШ-колегіум Національного університету Києво-Могилянська академія |
10 |
125 (33+50+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Шпакова Валентина Миколаївна |
2127 |
ПРОКОПЧИК Д. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
6 |
138 (36+48+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Зубкова Надія Олександрівна |
2128 |
ПРОКОПЧУК А.М. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
2 |
66 (24+18+24) |
|
С1 |
|
С3 |
Зубкова Надія Олександрівна |
2129 |
ПРОКОПЧУК А.М. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
1 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Зубкова Надія Олександрівна |
2130 |
ПРОКОПЧУК А.М. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
2 |
72 (24+24+24) |
З |
|
|
|
Зубкова Надія Олександрівна |
2131 |
ПРОКОФ'ЄВ І.О. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
5 |
120 (36+48+36) |
|
|
С2 |
|
Зубкова Надія Олександрівна |
2132 |
ПРОЛОГАЄВА В.П. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
2 |
76 (30+18+28) |
З |
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
2133 |
ПРОСІН К.В. |
13055 |
м. Сватове |
Збірна шкіл Сватівського району |
9 |
95 (33+50+12) |
|
|
С2 |
|
Стаднікова Тетяна Іванівна |
2134 |
ПРОСКУРНЯ О.І. |
13657 |
м. Лисичанськ |
Збірна шкіл |
4 |
90 (36+24+30) |
|
С1 |
|
|
Устіменко Олена Вадимівна |
2135 |
ПРОТОКОВИЛО І.М. |
13420 |
с. Мілове |
Збірна шкіл |
9 |
36 (4+14+18) |
|
|
|
|
Лисенко Зінаїда Миколаївна |
2136 |
ПРОХВАТІЛОВА А.М. |
13220 |
м. Кремінна |
Кремінська ЗОШ №1 |
4 |
68 (36+14+18) |
|
С1 |
|
|
Двірна Тетяна Миколаївна |
2137 |
ПРОХОРОВ В.П. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
1 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
2138 |
ПРОЦЕНКО А.В. |
13065 |
м. Біловодськ |
Бараниківська ЗОШ |
5 |
138 (36+42+60) |
|
|
С2 |
С3 |
Юрченко Людмила Федорівна |
2139 |
ПРОЦЕНКО Є.О. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
8 |
84 (36+18+30) |
|
|
|
|
Зубкова Надія Олександрівна |
2140 |
ПРОЦЕНКО М.В. |
13414 |
смт. Новоайдар |
Методкабінет |
3 |
74 (36+20+18) |
|
С1 |
|
|
Лисенко Катерина Миколаївна |
2141 |
ПРОЦИК А.М. |
13420 |
с. Мілове |
Збірна шкіл |
2 |
42 (12+12+18) |
|
|
|
|
Лисенко Зінаїда Миколаївна |
2142 |
ПРУЖЕНКО С.О. |
13007 |
м. Сєвєродонецьк |
НВК СШ-колегіум Національного університету Києво-Могилянська академія |
5 |
96 (30+30+36) |
|
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
2143 |
ПРУСАК Є.О. |
13380 |
м. Рубіжне |
ЗШ №3 |
3 |
100 (36+22+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Доброскок Наталія Миколаївна |
2144 |
ПРЯДКА В.Є. |
13420 |
с. Мілове |
Збірна шкіл |
11 |
115 (31+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Лисенко Зінаїда Миколаївна |
2145 |
ПРЯДКА Д.Д. |
13055 |
м. Сватове |
Збірна шкіл Сватівського району |
3 |
120 (42+30+48) |
З |
|
|
|
Стаднікова Тетяна Іванівна |
2146 |
ПРЯДЧЕНКО В.І. |
13657 |
м. Лисичанськ |
Збірна шкіл |
4 |
104 (42+20+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Устіменко Олена Вадимівна |
2147 |
ПТІЦИН К.М. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
1 |
66 (30+18+18) |
|
С1 |
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
2148 |
ПУГАЧ А.С. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
2149 |
ПУГАЧ М.Р. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
9 |
89 (11+42+36) |
|
|
С2 |
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
2150 |
ПУГАЧОВА А.С. |
13318 |
м. Сєвєродонецьк |
Ліцей |
8 |
159 (60+54+45) |
З |
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
2151 |
ПУКАЛО О.О. |
13689 |
с. Можняківка |
Можняківська ЗОШ |
6 |
78 (6+42+30) |
|
|
С2 |
|
Тодорова Світлана Миколаївна |
2152 |
ПУСТОВИЙ І.І. |
13414 |
смт. Новоайдар |
Методкабінет |
8 |
139 (40+48+51) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Лисенко Катерина Миколаївна |
2153 |
ПУСТОВОЙТОВ С.С. |
13310 |
м. Сєвєродонецьк |
СЗШ № 11 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
2154 |
ПУТЕНІХІН М.Р. |
13657 |
м. Лисичанськ |
Збірна шкіл |
5 |
102 (12+30+60) |
|
|
|
С3 |
Устіменко Олена Вадимівна |
2155 |
ПУТЯТІН Є.В. |
13420 |
с. Мілове |
Збірна шкіл |
4 |
126 (42+36+48) |
З |
|
|
|
Лисенко Зінаїда Миколаївна |
2156 |
ПУШКАРЬОВА А.Є. |
13305 |
м. Сєвєродонецьк |
СЗШ № 6 |
3 |
66 (24+24+18) |
|
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
2157 |
РАДІОНОВ О.М. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
7 |
124 (40+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Домащенко Тетяна Вікторівна |
2158 |
РАДЧЕНКО А.В. |
13420 |
с. Мілове |
Збірна шкіл |
9 |
103 (33+46+24) |
|
|
С2 |
|
Лисенко Зінаїда Миколаївна |
2159 |
РАДЧЕНКО Є.В. |
13420 |
с. Мілове |
Збірна шкіл |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Лисенко Зінаїда Миколаївна |
2160 |
РАДЬКО В.П. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
2 |
58 (18+24+16) |
|
|
С2 |
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
2161 |
РАДЬКОВА А.О. |
13343 |
смт. Троїцьке |
Збірна шкіл |
3 |
88 (24+28+36) |
|
|
|
С3 |
Потєряхіна Любов Михайлівна |
2162 |
РАЄВСЬКИЙ Д.І. |
13387 |
м. Рубіжне |
СШ № 2 |
3 |
57 (30+6+21) |
|
|
|
|
Доброскок Наталія Миколаївна |
2163 |
РАСПОСИЕНКО Т.В. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
6 |
84 (42+18+24) |
|
С1 |
|
|
Зубкова Надія Олександрівна |
2164 |
РАХНО А.В. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
2165 |
РЕБРОВА Д.М. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
11 |
59 (7+28+24) |
|
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
2166 |
РЕВІШВІЛІ Д.М. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
10 |
69 (23+16+30) |
|
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
2167 |
РЕВУН Є.А. |
13657 |
м. Лисичанськ |
Збірна шкіл |
7 |
114 (42+36+36) |
|
С1 |
|
|
Устіменко Олена Вадимівна |
2168 |
РЕДЬКА А.А. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
9 |
50 (22+16+12) |
|
|
|
|
Зубкова Надія Олександрівна |
2169 |
РЕЗВАНОВА А.О. |
13381 |
м. Рубіжне |
КНВК шк. дит.сад. |
3 |
70 (30+22+18) |
|
|
|
|
Доброскок Наталія Миколаївна |
2170 |
РЕЗНІК А.О. |
13660 |
смт. Марківка |
Гімназія |
3 |
120 (30+48+42) |
З |
|
|
|
Струк Євгенія Миколаївна |
2171 |
РЕЗНІК Н.Є. |
13007 |
м. Сєвєродонецьк |
НВК СШ-колегіум Національного університету Києво-Могилянська академія |
2 |
40 (12+12+16) |
|
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
2172 |
РЕЗНІКОВ Е.В. |
13387 |
м. Рубіжне |
СШ № 2 |
6 |
144 (48+42+54) |
З |
|
|
|
Доброскок Наталія Миколаївна |
2173 |
РЕЗНІКОВ Н. |
13657 |
м. Лисичанськ |
Збірна шкіл |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Устіменко Олена Вадимівна |
2174 |
РЕЗНІКОВА А. |
13657 |
м. Лисичанськ |
Збірна шкіл |
4 |
93 (42+12+39) |
|
С1 |
|
С3 |
Устіменко Олена Вадимівна |
2175 |
РЕЗНІЧЕНКО Д.С. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
2 |
78 (30+18+30) |
З |
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
2176 |
РЕСНЯНСЬКА Д.О. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
4 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
2177 |
РЕУНОВА В.Е. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
3 |
116 (36+32+48) |
З |
|
|
|
Зубкова Надія Олександрівна |
2178 |
РЕУТОВ М.Д. |
13310 |
м. Сєвєродонецьк |
СЗШ № 11 |
4 |
78 (24+18+36) |
|
|
|
С3 |
Шпакова Валентина Миколаївна |
2179 |
РЕУТСЬКА Є.В. |
13307 |
м. Сєвєродонецьк |
СЗШ № 8 |
4 |
141 (48+48+45) |
З |
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
2180 |
РЕУЦЬКА Д.П. |
13313 |
м. Сєвєродонецьк |
ЗШ № 15 |
3 |
136 (48+40+48) |
З |
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
2181 |
РЕШЕТИЛО Т.І. |
13382 |
м. Рубіжне |
ЗШ №9 |
4 |
54 (12+12+30) |
|
|
|
|
Доброскок Наталія Миколаївна |
2182 |
РЕШЕТНЬОВ І.М. |
13393 |
м. Старобільськ |
Методкабінет |
8 |
63 (24+24+15) |
|
|
|
|
Сопільник Наталія Миколаївна |
2183 |
РЕШЕТНЯК А.О. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
8 |
127 (34+48+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Домащенко Тетяна Вікторівна |
2184 |
РЕШЕТНЯК К.І. |
13414 |
смт. Новоайдар |
Методкабінет |
3 |
100 (36+28+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Лисенко Катерина Миколаївна |
2185 |
РЕШЕТНЯК М.В. |
13314 |
м. Сєвєродонецьк |
ССШ № 17 |
9 |
147 (45+48+54) |
З |
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
2186 |
РЕШЕТНЯК Я.В. |
13314 |
м. Сєвєродонецьк |
ССШ № 17 |
7 |
138 (48+54+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
2187 |
РЄЗНІК Д.О. |
13663 |
смт. Марківка |
Височинівська ЗОШ, Курячівська ЗОШ |
3 |
112 (42+46+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Струк Євгенія Миколаївна |
2188 |
РЄЗНІК І.А. |
13393 |
м. Старобільськ |
Методкабінет |
7 |
123 (30+48+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Сопільник Наталія Миколаївна |
2189 |
РЄЗНІК К.К. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
7 |
53 (8+24+21) |
|
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
2190 |
РЄЗНІК Я.С. |
13066 |
м. Біловодськ |
Гімназія |
2 |
34 (12+6+16) |
|
|
|
|
Юрченко Людмила Федорівна |
2191 |
РЄКУНОВА М.А. |
13314 |
м. Сєвєродонецьк |
ССШ № 17 |
4 |
82 (36+22+24) |
|
С1 |
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
2192 |
РЄПІНА К.А. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
11 |
48 (14+22+12) |
|
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
2193 |
РЄПУХОВ І.А. |
13414 |
смт. Новоайдар |
Методкабінет |
4 |
84 (24+30+30) |
|
|
|
|
Лисенко Катерина Миколаївна |
2194 |
РИБАК Н.Ю. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
10 |
52 (14+32+6) |
|
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
2195 |
РИБАКОВА А.В. |
13305 |
м. Сєвєродонецьк |
СЗШ № 6 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
2196 |
РИБАЛКА А.Є. |
13689 |
с. Можняківка |
Можняківська ЗОШ |
3 |
129 (48+36+45) |
З |
|
|
|
Тодорова Світлана Миколаївна |
2197 |
РИБАЛКА М.О. |
13420 |
с. Мілове |
Збірна шкіл |
5 |
48 (12+18+18) |
|
|
|
|
Лисенко Зінаїда Миколаївна |
2198 |
РИБАЛКА Р.О. |
13670 |
смт. Марківка |
Кабичівська ЗОШ |
4 |
106 (36+34+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Струк Євгенія Миколаївна |
2199 |
РИБЯНЦЕВ М.І. |
13414 |
смт. Новоайдар |
Методкабінет |
2 |
58 (18+24+16) |
|
|
С2 |
|
Лисенко Катерина Миколаївна |
2200 |
РИЖЕНКОВ А.С. |
13657 |
м. Лисичанськ |
Збірна шкіл |
2 |
46 (18+18+10) |
|
|
|
|
Устіменко Олена Вадимівна |
2201 |
РИЖКОВА Д.Є. |
13007 |
м. Сєвєродонецьк |
НВК СШ-колегіум Національного університету Києво-Могилянська академія |
5 |
114 (36+36+42) |
|
|
|
С3 |
Шпакова Валентина Миколаївна |
2202 |
РИЖКОВА М.О. |
13414 |
смт. Новоайдар |
Методкабінет |
2 |
82 (30+30+22) |
З |
|
|
|
Лисенко Катерина Миколаївна |
2203 |
РИКАЛОВ Б.О. |
13657 |
м. Лисичанськ |
Збірна шкіл |
8 |
38 (20+6+12) |
|
|
|
|
Устіменко Олена Вадимівна |
2204 |
РИМАР Є.В. |
13305 |
м. Сєвєродонецьк |
СЗШ № 6 |
5 |
144 (42+48+54) |
З |
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
2205 |
РИНДЯ А.С. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
9 |
82 (16+36+30) |
|
|
|
|
Зубкова Надія Олександрівна |
2206 |
РИПАЛО А.Н. |
13007 |
м. Сєвєродонецьк |
НВК СШ-колегіум Національного університету Києво-Могилянська академія |
5 |
102 (24+36+42) |
|
|
|
С3 |
Шпакова Валентина Миколаївна |
2207 |
РИСЕНКО А.А. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
7 |
106 (28+36+42) |
|
|
|
С3 |
Домащенко Тетяна Вікторівна |
2208 |
РІХАРД Б.Ю. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
10 |
111 (27+36+48) |
|
|
|
С3 |
Зубкова Надія Олександрівна |
2209 |
РОБОЧА В.М. |
13393 |
м. Старобільськ |
Методкабінет |
9 |
64 (22+12+30) |
|
|
|
|
Сопільник Наталія Миколаївна |
2210 |
РОБОЧИЙ Д.Є. |
13689 |
с. Можняківка |
Можняківська ЗОШ |
4 |
107 (42+26+39) |
|
С1 |
|
С3 |
Тодорова Світлана Миколаївна |
2211 |
РОГАТЮК О.М. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
6 |
150 (48+48+54) |
З |
|
|
|
Зубкова Надія Олександрівна |
2212 |
РОДЕНКО В.В. |
13657 |
м. Лисичанськ |
Збірна шкіл |
7 |
117 (36+42+39) |
|
|
С2 |
|
Устіменко Олена Вадимівна |
2213 |
РОЗМИСЛОВА Д.М. |
13657 |
м. Лисичанськ |
Збірна шкіл |
7 |
90 (36+30+24) |
|
|
|
|
Устіменко Олена Вадимівна |
2214 |
РОЗУМНА Я.Д. |
13420 |
с. Мілове |
Збірна шкіл |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Лисенко Зінаїда Миколаївна |
2215 |
РОМАНЕНКО А.В. |
13077 |
м. Біловодськ |
Кононівський НВК "Барвінок" |
9 |
117 (33+48+36) |
|
|
С2 |
|
Юрченко Людмила Федорівна |
2216 |
РОМАНЕНКО Д.Є. |
13689 |
с. Можняківка |
Можняківська ЗОШ |
2 |
78 (24+30+24) |
З |
|
|
|
Тодорова Світлана Миколаївна |
2217 |
РОМАНЕНКО Р.А. |
13670 |
смт. Марківка |
Кабичівська ЗОШ |
4 |
114 (36+42+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Струк Євгенія Миколаївна |
2218 |
РОМАНЕЦЬ Р.О. |
13303 |
м. Сєвєродонецьк |
СЗШ № 4 |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
2219 |
РОМАНКО Р.В. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
3 |
86 (30+20+36) |
|
|
|
С3 |
Зубкова Надія Олександрівна |
2220 |
РОМАНОВ М.А. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
2 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Зубкова Надія Олександрівна |
2221 |
РОМАНЧУК А.В. |
13310 |
м. Сєвєродонецьк |
СЗШ № 11 |
9 |
130 (42+52+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
2222 |
РОМАНЮК А.Р. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
2 |
30 (12+12+6) |
|
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
2223 |
РОМАШЕВА Д.А. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
4 |
47 (24+2+21) |
|
|
|
|
Зубкова Надія Олександрівна |
2224 |
РОСТОВЦЕВА К.К. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
6 |
144 (36+54+54) |
З |
|
|
|
Зубкова Надія Олександрівна |
2225 |
РОШКА А.А. |
13414 |
смт. Новоайдар |
Методкабінет |
3 |
108 (36+30+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Лисенко Катерина Миколаївна |
2226 |
РОШКА А.І. |
13055 |
м. Сватове |
Збірна шкіл Сватівського району |
9 |
131 (45+50+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Стаднікова Тетяна Іванівна |
2227 |
РОЩИН М.О. |
13689 |
с. Можняківка |
Можняківська ЗОШ |
4 |
130 (42+40+48) |
З |
|
|
|
Тодорова Світлана Миколаївна |
2228 |
РОЩІН Ю.Є. |
13657 |
м. Лисичанськ |
Збірна шкіл |
2 |
60 (24+12+24) |
|
С1 |
|
С3 |
Устіменко Олена Вадимівна |
2229 |
РОЩУПКІНА С.А. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
9 |
81 (15+24+42) |
|
|
|
С3 |
Домащенко Тетяна Вікторівна |
2230 |
РУБАН А.М. |
13420 |
с. Мілове |
Збірна шкіл |
9 |
123 (45+48+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Лисенко Зінаїда Миколаївна |
2231 |
РУБАН В.В. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
5 |
72 (12+42+18) |
|
|
С2 |
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
2232 |
РУБАН Д.П. |
13420 |
с. Мілове |
Збірна шкіл |
4 |
120 (48+30+42) |
З |
|
|
|
Лисенко Зінаїда Миколаївна |
2233 |
РУБАН Л.А. |
13055 |
м. Сватове |
Збірна шкіл Сватівського району |
3 |
106 (30+34+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Стаднікова Тетяна Іванівна |
2234 |
РУБАН Я.К. |
13055 |
м. Сватове |
Збірна шкіл Сватівського району |
6 |
174 (60+54+60) |
З |
|
|
|
Стаднікова Тетяна Іванівна |
2235 |
РУБАШКА Д.В. |
13314 |
м. Сєвєродонецьк |
ССШ № 17 |
8 |
144 (42+48+54) |
З |
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
2236 |
РУДЕНКО Е.В. |
13072 |
м. Біловодськ |
Зеликівський НВК "Мрія" |
7 |
51 (6+36+9) |
|
|
|
|
Юрченко Людмила Федорівна |
2237 |
РУДЕНКО Є.В. |
13414 |
смт. Новоайдар |
Методкабінет |
2 |
58 (24+18+16) |
|
С1 |
|
|
Лисенко Катерина Миколаївна |
2238 |
РУДЕНКО К.Є. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
7 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
2239 |
РУДЕНКО М.В. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
11 |
59 (13+28+18) |
|
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
2240 |
РУДЕНКО П.М. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
3 |
128 (42+38+48) |
З |
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
2241 |
РУДЕНКО П.Р. |
13380 |
м. Рубіжне |
ЗШ №3 |
1 |
32 (12+6+14) |
|
|
|
|
Доброскок Наталія Миколаївна |
2242 |
РУДИЙ А.А. |
13380 |
м. Рубіжне |
ЗШ №3 |
1 |
38 (6+12+20) |
|
|
|
С3 |
Доброскок Наталія Миколаївна |
2243 |
РУДНЕВІВАН І.С. |
13414 |
смт. Новоайдар |
Методкабінет |
5 |
96 (36+36+24) |
|
|
|
|
Лисенко Катерина Миколаївна |
2244 |
РУДНІЧЕНКО А.Е. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
5 |
44 (12+12+20) |
|
|
|
|
Зубкова Надія Олександрівна |
2245 |
РУЗАНОВА Д.С. |
13310 |
м. Сєвєродонецьк |
СЗШ № 11 |
6 |
156 (48+54+54) |
З |
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
2246 |
РУКАВІЦИН К.В. |
13420 |
с. Мілове |
Збірна шкіл |
10 |
137 (47+42+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Лисенко Зінаїда Миколаївна |
2247 |
РУКАС А.М. |
13067 |
м. Біловодськ |
ЗОШ І-ІІІ ст |
2 |
72 (30+24+18) |
З |
|
|
|
Юрченко Людмила Федорівна |
2248 |
РУМЯНЦЕВ І.Є. |
13070 |
м. Біловодськ |
Новодеркульська ЗОШ |
7 |
93 (30+42+21) |
|
|
С2 |
|
Юрченко Людмила Федорівна |
2249 |
РУСАНОВА А.О. |
13055 |
м. Сватове |
Збірна шкіл Сватівського району |
8 |
138 (36+54+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Стаднікова Тетяна Іванівна |
2250 |
РЮМІНА К.Ю. |
13303 |
м. Сєвєродонецьк |
СЗШ № 4 |
3 |
102 (30+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Шпакова Валентина Миколаївна |
2251 |
РЯБКО Я.С. |
13657 |
м. Лисичанськ |
Збірна шкіл |
2 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Устіменко Олена Вадимівна |
2252 |
РЯБОКОНЬ А.В. |
13067 |
м. Біловодськ |
ЗОШ І-ІІІ ст |
2 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Юрченко Людмила Федорівна |
2253 |
РЯБОКОНЬ В.А. |
13078 |
м. Біловодськ |
Литвинівська ЗОШ |
10 |
120 (42+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Юрченко Людмила Федорівна |
2254 |
РЯБОШТАНОВ І.В. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
3 |
122 (42+38+42) |
З |
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
2255 |
РЯБЧЕНКО Т.С. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
1 |
72 (24+24+24) |
З |
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
2256 |
РЯБЧИКОВА М.О. |
13420 |
с. Мілове |
Збірна шкіл |
10 |
67 (19+42+6) |
|
|
С2 |
|
Лисенко Зінаїда Миколаївна |
2257 |
РЯЖСЬКИХ Є.Я. |
13657 |
м. Лисичанськ |
Збірна шкіл |
2 |
60 (18+24+18) |
|
|
С2 |
|
Устіменко Олена Вадимівна |
2258 |
РЯЗАНОВ О.О. |
13067 |
м. Біловодськ |
ЗОШ І-ІІІ ст |
3 |
94 (42+22+30) |
|
С1 |
|
|
Юрченко Людмила Федорівна |
2259 |
РЯЗАНЦЕВ А.О. |
13657 |
м. Лисичанськ |
Збірна шкіл |
7 |
102 (30+42+30) |
|
|
С2 |
|
Устіменко Олена Вадимівна |
2260 |
РЯСНЯНСЬКИЙ А.О. |
13314 |
м. Сєвєродонецьк |
ССШ № 17 |
6 |
132 (42+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шпакова Валентина Миколаївна |
2261 |
САВЕЛЬЄВ М.О. |
13220 |
м. Кремінна |
Кремінська ЗОШ №1 |
3 |
68 (24+26+18) |
|
|
|
|
Двірна Тетяна Миколаївна |
2262 |
САВЕЛЬЄВА Г.Д. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
1 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Зубкова Надія Олександрівна |
2263 |
САВЕНКО А.О. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
3 |
118 (30+46+42) |
З |
|
|
|
Зубкова Надія Олександрівна |
2264 |
САВЕНКО Є.С. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
3 |
122 (36+38+48) |
З |
|
|
|
Зубкова Надія Олександрівна |
2265 |
САВЕНКО Н.Д. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
1 |
60 (30+12+18) |
|
С1 |
|
|
Зубкова Надія Олександрівна |
2266 |
САВЕНКО Ю.С. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
10 |
55 (9+22+24) |
|
|
|
|
Зубкова Надія Олександрівна |
2267 |
САВЕНКОВ В.М. |
13657 |
м. Лисичанськ |
Збірна шкіл |
3 |
130 (48+40+42) |
З |
|
|
|
Устіменко Олена Вадимівна |
2268 |
САВІН І.К. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
2269 |
САВОТЧЕНКО А.Е. |
13007 |
м. Сєвєродонецьк |
НВК СШ-колегіум Національного університету Києво-Могилянська академія |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
2270 |
САВЧЕНКО А.В. |
13300 |
м. Сєвєродонецьк |
СЗШ № 1 |
6 |
138 (48+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шпакова Валентина Миколаївна |
2271 |
САВЧЕНКО А.Д. |
13657 |
м. Лисичанськ |
Збірна шкіл |
7 |
118 (40+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Устіменко Олена Вадимівна |
2272 |
САВЧЕНКО А.О. |
13420 |
с. Мілове |
Збірна шкіл |
4 |
114 (48+42+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Лисенко Зінаїда Миколаївна |
2273 |
САВЧЕНКО І.В. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
4 |
121 (36+46+39) |
З |
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
2274 |
САВЧЕНКО К.В. |
13300 |
м. Сєвєродонецьк |
СЗШ № 1 |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
2275 |
САВЧЕНКО П.Ю. |
13689 |
с. Можняківка |
Можняківська ЗОШ |
4 |
125 (48+38+39) |
З |
|
|
|
Тодорова Світлана Миколаївна |
2276 |
САВЧЕНКО С.В. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
7 |
78 (18+24+36) |
|
|
|
|
Зубкова Надія Олександрівна |
2277 |
САВЧЕНКО Ф.В. |
13007 |
м. Сєвєродонецьк |
НВК СШ-колегіум Національного університету Києво-Могилянська академія |
5 |
108 (36+42+30) |
|
|
С2 |
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
2278 |
САДОВИЙ Б.С. |
13689 |
с. Можняківка |
Можняківська ЗОШ |
5 |
114 (42+30+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Тодорова Світлана Миколаївна |
2279 |
САЄНКО С.Д. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
4 |
124 (48+40+36) |
З |
|
|
|
Зубкова Надія Олександрівна |
2280 |
САЗОНЕНКО С. |
13657 |
м. Лисичанськ |
Збірна шкіл |
4 |
91 (24+28+39) |
|
|
|
С3 |
Устіменко Олена Вадимівна |
2281 |
САКЕВИЧ А.В. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
8 |
74 (14+30+30) |
|
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
2282 |
САКІЖАНОВА А.Г. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
6 |
138 (42+42+54) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Зубкова Надія Олександрівна |
2283 |
САКУНОВ Л.Д. |
13007 |
м. Сєвєродонецьк |
НВК СШ-колегіум Національного університету Києво-Могилянська академія |
2 |
50 (24+18+8) |
|
С1 |
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
2284 |
САЛАЄВА Н.А. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
5 |
100 (36+42+22) |
|
|
С2 |
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
2285 |
САЛАМАХА Т.Є. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
6 |
72 (12+30+30) |
|
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
2286 |
САЛОВА Д.А. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
5 |
108 (36+36+36) |
|
|
|
|
Зубкова Надія Олександрівна |
2287 |
САМАЛЮК А.В. |
13007 |
м. Сєвєродонецьк |
НВК СШ-колегіум Національного університету Києво-Могилянська академія |
4 |
90 (42+18+30) |
|
С1 |
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
2288 |
САМАРДАК Т. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
10 |
120 (36+54+30) |
|
|
С2 |
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
2289 |
САМАРДАКОВА К.М. |
13660 |
смт. Марківка |
Гімназія |
3 |
133 (48+40+45) |
З |
|
|
|
Струк Євгенія Миколаївна |
2290 |
САМАРЦЕВ С.С. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
1 |
56 (18+18+20) |
|
|
|
С3 |
Домащенко Тетяна Вікторівна |
2291 |
САМАРЦЕВА К.С. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
1 |
58 (18+18+22) |
|
|
|
С3 |
Домащенко Тетяна Вікторівна |
2292 |
САМБОРСЬКИЙ Р.А. |
13358 |
с. Нещеретове |
ЗОШ |
2 |
20 (12+0+8) |
|
|
|
|
Шаповалова Юлія Володимирівна |
2293 |
САМКО А.В. |
13414 |
смт. Новоайдар |
Методкабінет |
2 |
76 (24+30+22) |
З |
|
|
|
Лисенко Катерина Миколаївна |
2294 |
САМКОВ В.С. |
13068 |
м. Біловодськ |
Городищенська ЗОШ |
5 |
72 (24+24+24) |
|
|
|
|
Юрченко Людмила Федорівна |
2295 |
САМОЙЛЕНКО Ю.В. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
2 |
52 (24+24+4) |
|
С1 |
С2 |
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
2296 |
САМОЙЛОВ І.Д. |
13393 |
м. Старобільськ |
Методкабінет |
2 |
40 (12+12+16) |
|
|
|
|
Сопільник Наталія Миколаївна |
2297 |
САМОЙЛОВ Р.В. |
13414 |
смт. Новоайдар |
Методкабінет |
1 |
62 (24+12+26) |
|
С1 |
|
С3 |
Лисенко Катерина Миколаївна |
2298 |
САМОЛЬЦЕВ Є. |
13070 |
м. Біловодськ |
Новодеркульська ЗОШ |
2 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Юрченко Людмила Федорівна |
2299 |
САМОХИНА Д.Ю. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
6 |
60 (12+12+36) |
|
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
2300 |
САМОХІНА О.Ю. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
3 |
108 (42+30+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Домащенко Тетяна Вікторівна |
2301 |
САМОХІНА Т.С. |
13055 |
м. Сватове |
Збірна шкіл Сватівського району |
7 |
111 (30+48+33) |
|
|
С2 |
|
Стаднікова Тетяна Іванівна |
2302 |
САМСОНОВА Т.А. |
13314 |
м. Сєвєродонецьк |
ССШ № 17 |
5 |
102 (24+54+24) |
|
|
С2 |
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
2303 |
САНІН М.М. |
13660 |
смт. Марківка |
Гімназія |
3 |
126 (36+48+42) |
З |
|
|
|
Струк Євгенія Миколаївна |
2304 |
САНКЕВИЧ Д.С. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
3 |
24 (18+6+0) |
|
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
2305 |
САПЄГІНА В.В. |
13070 |
м. Біловодськ |
Новодеркульська ЗОШ |
3 |
122 (42+38+42) |
З |
|
|
|
Юрченко Людмила Федорівна |
2306 |
САПЄЛЬНІКОВ В.Д. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
2 |
50 (12+18+20) |
|
|
|
С3 |
Домащенко Тетяна Вікторівна |
2307 |
САПЄЛЬНІКОВА С.С. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
3 |
120 (42+36+42) |
З |
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
2308 |
САПИЦЬКА П.А. |
13007 |
м. Сєвєродонецьк |
НВК СШ-колегіум Національного університету Києво-Могилянська академія |
3 |
124 (42+34+48) |
З |
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
2309 |
САПРУН К.К. |
13414 |
смт. Новоайдар |
Методкабінет |
6 |
110 (36+30+44) |
|
|
|
С3 |
Лисенко Катерина Миколаївна |
2310 |
САПРУНОВА М.О. |
13007 |
м. Сєвєродонецьк |
НВК СШ-колегіум Національного університету Києво-Могилянська академія |
3 |
106 (48+34+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
2311 |
САРАНА А.О. |
13381 |
м. Рубіжне |
КНВК шк. дит.сад. |
6 |
108 (12+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Доброскок Наталія Миколаївна |
2312 |
САУЛЕНКО М.О. |
13305 |
м. Сєвєродонецьк |
СЗШ № 6 |
3 |
66 (24+24+18) |
|
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
2313 |
САФОНОВА К.К. |
13305 |
м. Сєвєродонецьк |
СЗШ № 6 |
6 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
2314 |
САФОНОВА К.К. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
3 |
96 (30+24+42) |
|
|
|
С3 |
Домащенко Тетяна Вікторівна |
2315 |
САФОНОВА Н.Г. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
8 |
92 (26+24+42) |
|
|
|
С3 |
Домащенко Тетяна Вікторівна |
2316 |
САХНО А.О. |
13303 |
м. Сєвєродонецьк |
СЗШ № 4 |
4 |
106 (36+28+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Шпакова Валентина Миколаївна |
2317 |
САЦИК К.В. |
13314 |
м. Сєвєродонецьк |
ССШ № 17 |
7 |
150 (48+54+48) |
З |
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
2318 |
СВЄЖЕНЦЕВ О.А. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
4 |
41 (12+14+15) |
|
|
|
|
Зубкова Надія Олександрівна |
2319 |
СВЄТІКОВА О.А. |
13657 |
м. Лисичанськ |
Збірна шкіл |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Устіменко Олена Вадимівна |
2320 |
СВИРИДЕНКО О.В. |
13070 |
м. Біловодськ |
Новодеркульська ЗОШ |
6 |
132 (42+42+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Юрченко Людмила Федорівна |
2321 |
СВИРИДОВ Р.О. |
13311 |
м. Сєвєродонецьк |
СЗШ № 13 |
3 |
134 (48+44+42) |
З |
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
2322 |
СВИРИДОНЕНКО М.О. |
13305 |
м. Сєвєродонецьк |
СЗШ № 6 |
7 |
68 (14+30+24) |
|
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
2323 |
СВИСТУН Р.Р. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
8 |
27 (6+12+9) |
|
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
2324 |
СЕВЕРИНА А.О. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
3 |
60 (12+24+24) |
|
|
|
|
Зубкова Надія Олександрівна |
2325 |
СЕВЕРИНА К.О. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
2 |
64 (24+24+16) |
|
С1 |
С2 |
|
Зубкова Надія Олександрівна |
2326 |
СЕЛІХОВА Є.В. |
13414 |
смт. Новоайдар |
Методкабінет |
5 |
102 (18+48+36) |
|
|
С2 |
|
Лисенко Катерина Миколаївна |
2327 |
СЕЛЮТІНА В.Д. |
13414 |
смт. Новоайдар |
Методкабінет |
8 |
122 (26+54+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Лисенко Катерина Миколаївна |
2328 |
СЕМАК В.В. |
13665 |
смт. Марківка |
Сичанська ЗОШ |
3 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Струк Євгенія Миколаївна |
2329 |
СЕМЕНЕНКО В.О. |
13070 |
м. Біловодськ |
Новодеркульська ЗОШ |
4 |
130 (42+40+48) |
З |
|
|
|
Юрченко Людмила Федорівна |
2330 |
СЕМЕНЕНКО І.В. |
13055 |
м. Сватове |
Збірна шкіл Сватівського району |
6 |
126 (36+42+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Стаднікова Тетяна Іванівна |
2331 |
СЕМЕНОВ Д.О. |
13313 |
м. Сєвєродонецьк |
ЗШ № 15 |
3 |
115 (36+40+39) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шпакова Валентина Миколаївна |
2332 |
СЕМЕНОВА А.С. |
13007 |
м. Сєвєродонецьк |
НВК СШ-колегіум Національного університету Києво-Могилянська академія |
3 |
114 (42+36+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шпакова Валентина Миколаївна |
2333 |
СЕМЕНОВА Є.О. |
13381 |
м. Рубіжне |
КНВК шк. дит.сад. |
4 |
54 (18+18+18) |
|
|
|
|
Доброскок Наталія Миколаївна |
2334 |
СЕМЕНЮК Є.О. |
13420 |
с. Мілове |
Збірна шкіл |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Лисенко Зінаїда Миколаївна |
2335 |
СЕМИБОРОДА Л.О. |
13314 |
м. Сєвєродонецьк |
ССШ № 17 |
4 |
83 (24+32+27) |
|
|
С2 |
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
2336 |
СЕМИВОЛОС М.В. |
13305 |
м. Сєвєродонецьк |
СЗШ № 6 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
2337 |
СЕМИКОЗ А.П. |
13069 |
м. Біловодськ |
Євсузький НВК "Веселка" |
1 |
58 (18+30+10) |
|
|
С2 |
|
Юрченко Людмила Федорівна |
2338 |
СЕМИКОЗ А.С. |
13066 |
м. Біловодськ |
Гімназія |
1 |
62 (24+18+20) |
|
С1 |
|
С3 |
Юрченко Людмила Федорівна |
2339 |
СЕМИКОЗ Д.В. |
13069 |
м. Біловодськ |
Євсузький НВК "Веселка" |
5 |
90 (18+36+36) |
|
|
|
|
Юрченко Людмила Федорівна |
2340 |
СЕМИКОЗ К.Є. |
13067 |
м. Біловодськ |
ЗОШ І-ІІІ ст |
3 |
84 (30+30+24) |
|
|
|
|
Юрченко Людмила Федорівна |
2341 |
СЕМІВОЛОС Д.В. |
13305 |
м. Сєвєродонецьк |
СЗШ № 6 |
7 |
113 (32+42+39) |
|
|
С2 |
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
2342 |
СЕМЧЕНКО Г.О. |
13414 |
смт. Новоайдар |
Методкабінет |
1 |
70 (18+24+28) |
|
|
С2 |
С3 |
Лисенко Катерина Миколаївна |
2343 |
СЕМЬОНОВА А.М. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
3 |
88 (30+22+36) |
|
|
|
С3 |
Зубкова Надія Олександрівна |
2344 |
СЕМЯНИСТИЙ М.Ю. |
13657 |
м. Лисичанськ |
Збірна шкіл |
3 |
103 (36+34+33) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Устіменко Олена Вадимівна |
2345 |
СЕНЬ В.О. |
13310 |
м. Сєвєродонецьк |
СЗШ № 11 |
4 |
115 (30+46+39) |
|
|
С2 |
С3 |
Шпакова Валентина Миколаївна |
2346 |
СЕРАПУХ А.А. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
3 |
136 (42+46+48) |
З |
|
|
|
Зубкова Надія Олександрівна |
2347 |
СЕРГАЧ І.А. |
13660 |
смт. Марківка |
Гімназія |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Струк Євгенія Миколаївна |
2348 |
СЕРГЄЄВ З.І. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
1 |
82 (24+30+28) |
З |
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
2349 |
СЕРГІЄНКО А. |
13387 |
м. Рубіжне |
СШ № 2 |
4 |
123 (42+36+45) |
З |
|
|
|
Доброскок Наталія Миколаївна |
2350 |
СЕРГІЄНКО О.О. |
13069 |
м. Біловодськ |
Євсузький НВК "Веселка" |
3 |
142 (48+46+48) |
З |
|
|
|
Юрченко Людмила Федорівна |
2351 |
СЕРДЮК В.В. |
13071 |
м. Біловодськ |
Новоолександрівська ЗОШ |
3 |
81 (30+18+33) |
|
|
|
С3 |
Юрченко Людмила Федорівна |
2352 |
СЕРЕБРЯНСЬКА П.Є. |
13414 |
смт. Новоайдар |
Методкабінет |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Лисенко Катерина Миколаївна |
2353 |
СЕРЕДЕНКО А.О. |
13070 |
м. Біловодськ |
Новодеркульська ЗОШ |
6 |
126 (42+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Юрченко Людмила Федорівна |
2354 |
СЕРПОКРИЛ Я.С. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
4 |
82 (42+16+24) |
|
С1 |
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
2355 |
СЕРЬОГІНА Т.С. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
4 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
2356 |
СЄДИХ П.В. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
4 |
130 (42+40+48) |
З |
|
|
|
Зубкова Надія Олександрівна |
2357 |
СЄДУНОВА О.В. |
13305 |
м. Сєвєродонецьк |
СЗШ № 6 |
5 |
156 (48+54+54) |
З |
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
2358 |
СЄМЬОНОВА А.М. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
6 |
90 (42+24+24) |
|
С1 |
|
|
Зубкова Надія Олександрівна |
2359 |
СЄРЄДІН В. |
13069 |
м. Біловодськ |
Євсузький НВК "Веселка" |
8 |
53 (8+36+9) |
|
|
|
|
Юрченко Людмила Федорівна |
2360 |
СЄРІЩЕВА А.О. |
13066 |
м. Біловодськ |
Гімназія |
3 |
76 (24+16+36) |
|
|
|
С3 |
Юрченко Людмила Федорівна |
2361 |
СЄРОКУРОВА М.О. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
3 |
74 (18+26+30) |
|
|
|
|
Зубкова Надія Олександрівна |
2362 |
СИВЕЦЬ Д.В. |
13300 |
м. Сєвєродонецьк |
СЗШ № 1 |
3 |
108 (42+30+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Шпакова Валентина Миколаївна |
2363 |
СИДОРЕНКО А.В. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
8 |
117 (36+42+39) |
|
|
С2 |
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
2364 |
СИДОРЕНКО Д.С. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
1 |
68 (24+24+20) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Домащенко Тетяна Вікторівна |
2365 |
СИДОРЧУК Я.О. |
13387 |
м. Рубіжне |
СШ № 2 |
7 |
129 (36+48+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Доброскок Наталія Миколаївна |
2366 |
СИМОНЕНКО Д.П. |
13069 |
м. Біловодськ |
Євсузький НВК "Веселка" |
2 |
76 (30+24+22) |
З |
|
|
|
Юрченко Людмила Федорівна |
2367 |
СИМОНЕНКО К.Р. |
13343 |
смт. Троїцьке |
Збірна шкіл |
8 |
95 (26+42+27) |
|
|
С2 |
|
Потєряхіна Любов Михайлівна |
2368 |
СИНЄГУБКА Б.Є. |
13066 |
м. Біловодськ |
Гімназія |
3 |
55 (24+16+15) |
|
|
|
|
Юрченко Людмила Федорівна |
2369 |
СИНИЦЯ В.П. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
1 |
68 (30+18+20) |
|
С1 |
|
С3 |
Зубкова Надія Олександрівна |
2370 |
СИНЯВСЬКИЙ М.Ю. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
3 |
63 (18+18+27) |
|
|
|
|
Зубкова Надія Олександрівна |
2371 |
СИРИК Ю.С. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
7 |
83 (14+42+27) |
|
|
С2 |
|
Зубкова Надія Олександрівна |
2372 |
СИРОТІН Д. |
13657 |
м. Лисичанськ |
Збірна шкіл |
2 |
72 (18+24+30) |
З |
|
|
|
Устіменко Олена Вадимівна |
2373 |
СИСОЄВА В.С. |
13343 |
смт. Троїцьке |
Збірна шкіл |
7 |
115 (40+48+27) |
|
С1 |
С2 |
|
Потєряхіна Любов Михайлівна |
2374 |
СИЧ А.І. |
13660 |
смт. Марківка |
Гімназія |
4 |
118 (48+40+30) |
З |
|
|
|
Струк Євгенія Миколаївна |
2375 |
СИЧ А.М. |
13074 |
м. Біловодськ |
Парневська філія Біловодського ОЗЗСО |
4 |
87 (30+12+45) |
|
|
|
С3 |
Юрченко Людмила Федорівна |
2376 |
СИЧАК Р.А. |
13007 |
м. Сєвєродонецьк |
НВК СШ-колегіум Національного університету Києво-Могилянська академія |
3 |
74 (30+20+24) |
|
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
2377 |
СИЧОВА А.О. |
13414 |
смт. Новоайдар |
Методкабінет |
3 |
112 (48+22+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Лисенко Катерина Миколаївна |
2378 |
СІВАШ Я.В. |
13314 |
м. Сєвєродонецьк |
ССШ № 17 |
4 |
93 (36+24+33) |
|
С1 |
|
С3 |
Шпакова Валентина Миколаївна |
2379 |
СІДОРОВ Б.В. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
3 |
108 (30+36+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Домащенко Тетяна Вікторівна |
2380 |
СІЖУК Д.С. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
1 |
72 (30+24+18) |
З |
|
|
|
Зубкова Надія Олександрівна |
2381 |
СІЛАКОВ А.І. |
13318 |
м. Сєвєродонецьк |
Ліцей |
8 |
137 (44+54+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
2382 |
СІЛЬМАН Е.О. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
3 |
58 (18+28+12) |
|
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
2383 |
СІЛЬЧЕНКО Є.О. |
13303 |
м. Сєвєродонецьк |
СЗШ № 4 |
11 |
90 (12+42+36) |
|
|
С2 |
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
2384 |
СІМАХІНА В.А. |
13065 |
м. Біловодськ |
Бараниківська ЗОШ |
2 |
74 (24+24+26) |
З |
|
|
|
Юрченко Людмила Федорівна |
2385 |
СІМБІРЬОВ І.Є. |
13303 |
м. Сєвєродонецьк |
СЗШ № 4 |
3 |
110 (36+38+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шпакова Валентина Миколаївна |
2386 |
СІМЕРЕНКО В.О. |
13065 |
м. Біловодськ |
Бараниківська ЗОШ |
2 |
70 (24+30+16) |
|
С1 |
С2 |
|
Юрченко Людмила Федорівна |
2387 |
СІМЄНІХІН Є.С. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
2 |
34 (12+12+10) |
|
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
2388 |
СІМОНОВ Б.І. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
3 |
38 (6+20+12) |
|
|
|
|
Зубкова Надія Олександрівна |
2389 |
СІНЕЛЬНИК А.М. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
3 |
142 (48+46+48) |
З |
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
2390 |
СІНЕЛЬНІК В.І. |
13066 |
м. Біловодськ |
Гімназія |
4 |
41 (18+14+9) |
|
|
|
|
Юрченко Людмила Федорівна |
2391 |
СІНЕЛЬНІК К.М. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
2 |
76 (30+18+28) |
З |
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
2392 |
СІНІЦИНА Ю.О. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
5 |
84 (24+24+36) |
|
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
2393 |
СІНКЕВИЧ С.А. |
13305 |
м. Сєвєродонецьк |
СЗШ № 6 |
1 |
88 (30+30+28) |
З |
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
2394 |
СІНЧЕНКО В.І. |
13343 |
смт. Троїцьке |
Збірна шкіл |
3 |
62 (18+26+18) |
|
|
|
|
Потєряхіна Любов Михайлівна |
2395 |
СІПАКОВА А.Д. |
13065 |
м. Біловодськ |
Бараниківська ЗОШ |
3 |
114 (36+30+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Юрченко Людмила Федорівна |
2396 |
СІРЄНКО Д.В. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
4 |
128 (42+38+48) |
З |
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
2397 |
СІРОТА М.В. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
4 |
75 (36+12+27) |
|
С1 |
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
2398 |
СІРОТІН І.О. |
13303 |
м. Сєвєродонецьк |
СЗШ № 4 |
2 |
48 (12+24+12) |
|
|
С2 |
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
2399 |
СКАЖЕНІК П.А. |
13303 |
м. Сєвєродонецьк |
СЗШ № 4 |
3 |
128 (42+38+48) |
З |
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
2400 |
СКАКУН К.В. |
13007 |
м. Сєвєродонецьк |
НВК СШ-колегіум Національного університету Києво-Могилянська академія |
3 |
124 (42+34+48) |
З |
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
2401 |
СКАЛАУХ С.С. |
13066 |
м. Біловодськ |
Гімназія |
4 |
74 (30+14+30) |
|
|
|
|
Юрченко Людмила Федорівна |
2402 |
СКАРІНОВ К.С. |
13007 |
м. Сєвєродонецьк |
НВК СШ-колегіум Національного університету Києво-Могилянська академія |
4 |
94 (30+28+36) |
|
|
|
С3 |
Шпакова Валентина Миколаївна |
2403 |
СКИБА А.О. |
13420 |
с. Мілове |
Збірна шкіл |
3 |
61 (30+10+21) |
|
|
|
|
Лисенко Зінаїда Миколаївна |
2404 |
СКИБА С.О. |
13420 |
с. Мілове |
Збірна шкіл |
7 |
43 (22+12+9) |
|
|
|
|
Лисенко Зінаїда Миколаївна |
2405 |
СКИДАН О.С. |
13314 |
м. Сєвєродонецьк |
ССШ № 17 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
2406 |
СКІТЧЕНКО В.С. |
13420 |
с. Мілове |
Збірна шкіл |
5 |
88 (30+24+34) |
|
|
|
|
Лисенко Зінаїда Миколаївна |
2407 |
СКІТЧЕНКО В.С. |
13420 |
с. Мілове |
Збірна шкіл |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Лисенко Зінаїда Миколаївна |
2408 |
СКІТЧЕНКО І.Р. |
13420 |
с. Мілове |
Збірна шкіл |
7 |
136 (46+42+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Лисенко Зінаїда Миколаївна |
2409 |
СКЛЯР Є.В. |
13358 |
с. Нещеретове |
ЗОШ |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Шаповалова Юлія Володимирівна |
2410 |
СКЛЯРЕНКО А.О. |
13007 |
м. Сєвєродонецьк |
НВК СШ-колегіум Національного університету Києво-Могилянська академія |
4 |
104 (42+26+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Шпакова Валентина Миколаївна |
2411 |
СКОРИК А.М. |
13314 |
м. Сєвєродонецьк |
ССШ № 17 |
5 |
114 (42+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
2412 |
СКОРИК Г.М. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
3 |
112 (48+40+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Зубкова Надія Олександрівна |
2413 |
СКОРИКОВ М.Д. |
13414 |
смт. Новоайдар |
Методкабінет |
10 |
115 (31+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Лисенко Катерина Миколаївна |
2414 |
СКОРІЧЕНКО А.І. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
4 |
142 (48+46+48) |
З |
|
|
|
Зубкова Надія Олександрівна |
2415 |
СКОРОХОД К.С. |
13393 |
м. Старобільськ |
Методкабінет |
7 |
132 (36+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Сопільник Наталія Миколаївна |
2416 |
СКОРОХОД П.С. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
6 |
150 (42+54+54) |
З |
|
|
|
Зубкова Надія Олександрівна |
2417 |
СКРИПНИК О.Г. |
13067 |
м. Біловодськ |
ЗОШ І-ІІІ ст |
4 |
120 (42+36+42) |
З |
|
|
|
Юрченко Людмила Федорівна |
2418 |
СКРИПНИК О.С. |
13067 |
м. Біловодськ |
ЗОШ І-ІІІ ст |
4 |
104 (48+32+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Юрченко Людмила Федорівна |
2419 |
СКРИТУЦЬКА З.А. |
13308 |
м. Сєвєродонецьк |
Гімназія |
2 |
82 (24+30+28) |
З |
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
2420 |
СКРІПКАРУ П.В. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
3 |
108 (42+30+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Домащенко Тетяна Вікторівна |
2421 |
СКУПЬБІДА Є.В. |
13387 |
м. Рубіжне |
СШ № 2 |
3 |
104 (36+20+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Доброскок Наталія Миколаївна |
2422 |
СКУРИДИНА А.І. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
4 |
124 (48+28+48) |
З |
|
|
|
Зубкова Надія Олександрівна |
2423 |
СКУРІДІНА А.С. |
13311 |
м. Сєвєродонецьк |
СЗШ № 13 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
2424 |
СЛАВГОРОДСЬКИЙ Ю.О. |
13066 |
м. Біловодськ |
Гімназія |
3 |
46 (18+10+18) |
|
|
|
|
Юрченко Людмила Федорівна |
2425 |
СЛЄПЦОВ О.М. |
13318 |
м. Сєвєродонецьк |
Ліцей |
10 |
102 (36+42+24) |
|
|
С2 |
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
2426 |
СЛІВІНА Я.Т. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
2427 |
СЛІПЕЦЬ К.О. |
13343 |
смт. Троїцьке |
Збірна шкіл |
11 |
129 (39+54+36) |
|
|
С2 |
|
Потєряхіна Любов Михайлівна |
2428 |
СЛІСАРЕНКО А.О. |
13670 |
смт. Марківка |
Кабичівська ЗОШ |
2 |
50 (18+18+14) |
|
|
|
|
Струк Євгенія Миколаївна |
2429 |
СЛОБОДЕНКО У.М. |
13314 |
м. Сєвєродонецьк |
ССШ № 17 |
9 |
171 (51+60+60) |
З |
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
2430 |
СЛЮСАРЕНКО А.О. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
2 |
58 (24+12+22) |
|
С1 |
|
С3 |
Домащенко Тетяна Вікторівна |
2431 |
СЛЮСАРЄВ Б.О. |
13689 |
с. Можняківка |
Можняківська ЗОШ |
3 |
142 (48+46+48) |
З |
|
|
|
Тодорова Світлана Миколаївна |
2432 |
СЛЮСАРЄВ Н.О. |
13689 |
с. Можняківка |
Можняківська ЗОШ |
2 |
78 (24+30+24) |
З |
|
|
|
Тодорова Світлана Миколаївна |
2433 |
СМЕЛЯКОВ М.Є. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
2 |
60 (18+12+30) |
|
|
|
С3 |
Домащенко Тетяна Вікторівна |
2434 |
СМЕТАНІНА В.С. |
13420 |
с. Мілове |
Збірна шкіл |
6 |
140 (48+48+44) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Лисенко Зінаїда Миколаївна |
2435 |
СМИК С.О. |
13067 |
м. Біловодськ |
ЗОШ І-ІІІ ст |
4 |
105 (42+30+33) |
|
С1 |
|
С3 |
Юрченко Людмила Федорівна |
2436 |
СМИКОВА П.О. |
13343 |
смт. Троїцьке |
Збірна шкіл |
3 |
83 (24+20+39) |
|
|
|
С3 |
Потєряхіна Любов Михайлівна |
2437 |
СМИРНОВ А.В. |
13420 |
с. Мілове |
Збірна шкіл |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Лисенко Зінаїда Миколаївна |
2438 |
СМИРНОВ К.Ю. |
13414 |
смт. Новоайдар |
Методкабінет |
10 |
133 (31+60+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Лисенко Катерина Миколаївна |
2439 |
СМІРНОВ О.Л. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
6 |
168 (54+60+54) |
З |
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
2440 |
СНІСАР А.С. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
8 |
94 (22+36+36) |
|
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
2441 |
СОКОЛЕНКО А.І. |
13661 |
смт. Марківка |
ЗОШ № 1 |
2 |
78 (24+30+24) |
З |
|
|
|
Струк Євгенія Миколаївна |
2442 |
СОКОЛОВ С.В. |
13420 |
с. Мілове |
Збірна шкіл |
3 |
118 (48+28+42) |
З |
|
|
|
Лисенко Зінаїда Миколаївна |
2443 |
СОЛДАТЕНКО А.В. |
13055 |
м. Сватове |
Збірна шкіл Сватівського району |
3 |
92 (42+14+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Стаднікова Тетяна Іванівна |
2444 |
СОЛОВЙОВ В.О. |
13067 |
м. Біловодськ |
ЗОШ І-ІІІ ст |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Юрченко Людмила Федорівна |
2445 |
СОЛОВЬОВА В.М. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
8 |
80 (14+36+30) |
|
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
2446 |
СОЛОДКА С.Д. |
13381 |
м. Рубіжне |
КНВК шк. дит.сад. |
4 |
70 (30+22+18) |
|
|
|
|
Доброскок Наталія Миколаївна |
2447 |
СОЛОДКИЙ М.О. |
13055 |
м. Сватове |
Збірна шкіл Сватівського району |
6 |
108 (30+42+36) |
|
|
С2 |
|
Стаднікова Тетяна Іванівна |
2448 |
СОЛОДОВЧЕНКО О.С. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
7 |
32 (2+18+12) |
|
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
2449 |
СОЛОДУХА Є.В. |
13414 |
смт. Новоайдар |
Методкабінет |
3 |
130 (42+40+48) |
З |
|
|
|
Лисенко Катерина Миколаївна |
2450 |
СОЛОМІН І.Д. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Зубкова Надія Олександрівна |
2451 |
СОЛОМКО Л.В. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
3 |
96 (48+30+18) |
|
С1 |
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
2452 |
СОЛОМОНЄНКО Б.О. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
6 |
82 (36+12+34) |
|
|
|
|
Зубкова Надія Олександрівна |
2453 |
СОЛОМОНЧУК С.О. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
7 |
83 (14+42+27) |
|
|
С2 |
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
2454 |
СОЛОМЬЯНИЙ О.О. |
13305 |
м. Сєвєродонецьк |
СЗШ № 6 |
1 |
82 (24+30+28) |
З |
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
2455 |
СОЛОМЯНА В.О. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
1 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
2456 |
СОЛЯНИК А.О. |
13420 |
с. Мілове |
Збірна шкіл |
5 |
84 (18+24+42) |
|
|
|
С3 |
Лисенко Зінаїда Миколаївна |
2457 |
СОЛЯНИК Т.О. |
13420 |
с. Мілове |
Збірна шкіл |
5 |
132 (48+30+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Лисенко Зінаїда Миколаївна |
2458 |
СОМЧЕНКО Д.В. |
13069 |
м. Біловодськ |
Євсузький НВК "Веселка" |
3 |
136 (42+46+48) |
З |
|
|
|
Юрченко Людмила Федорівна |
2459 |
СОНАТОВА В.Р. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
3 |
94 (30+22+42) |
|
|
|
С3 |
Домащенко Тетяна Вікторівна |
2460 |
СОРОКА В.В. |
13667 |
смт. Марківка |
Ліснополянська ЗОШ |
7 |
104 (26+36+42) |
|
|
|
С3 |
Струк Євгенія Миколаївна |
2461 |
СОРОКА М.М. |
13308 |
м. Сєвєродонецьк |
Гімназія |
3 |
110 (30+38+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Шпакова Валентина Миколаївна |
2462 |
СОРОКА О.В. |
13667 |
смт. Марківка |
Ліснополянська ЗОШ |
5 |
90 (30+42+18) |
|
|
С2 |
|
Струк Євгенія Миколаївна |
2463 |
СОРОКИН А.Д. |
13657 |
м. Лисичанськ |
Збірна шкіл |
3 |
53 (30+14+9) |
|
|
|
|
Устіменко Олена Вадимівна |
2464 |
СОРОКІН М.С. |
13414 |
смт. Новоайдар |
Методкабінет |
2 |
62 (24+18+20) |
|
С1 |
|
С3 |
Лисенко Катерина Миколаївна |
2465 |
СОРОКІНА А.В. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
3 |
88 (36+22+30) |
|
С1 |
|
|
Зубкова Надія Олександрівна |
2466 |
СОТНИК А. |
13657 |
м. Лисичанськ |
Збірна шкіл |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Устіменко Олена Вадимівна |
2467 |
СОТНИКОВ Б.М. |
13414 |
смт. Новоайдар |
Методкабінет |
3 |
108 (36+30+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Лисенко Катерина Миколаївна |
2468 |
СОХА А.Р. |
13689 |
с. Можняківка |
Можняківська ЗОШ |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Тодорова Світлана Миколаївна |
2469 |
СОХІН О.А. |
13420 |
с. Мілове |
Збірна шкіл |
7 |
79 (34+30+15) |
|
|
|
|
Лисенко Зінаїда Миколаївна |
2470 |
СОЧНОВ Д.С. |
13071 |
м. Біловодськ |
Новоолександрівська ЗОШ |
2 |
24 (12+6+6) |
|
|
|
|
Юрченко Людмила Федорівна |
2471 |
СПОРНЯК Я.Ф. |
13066 |
м. Біловодськ |
Гімназія |
3 |
35 (12+14+9) |
|
|
|
|
Юрченко Людмила Федорівна |
2472 |
СТАДНИК В.В. |
13007 |
м. Сєвєродонецьк |
НВК СШ-колегіум Національного університету Києво-Могилянська академія |
5 |
84 (12+36+36) |
|
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
2473 |
СТАДУХІНА К.Є. |
13318 |
м. Сєвєродонецьк |
Ліцей |
8 |
111 (36+42+33) |
|
|
С2 |
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
2474 |
СТАНОВИХІНА А.О. |
13220 |
м. Кремінна |
Кремінська ЗОШ №1 |
2 |
64 (18+18+28) |
|
|
|
С3 |
Двірна Тетяна Миколаївна |
2475 |
СТАНЦЕЛІС В. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
6 |
74 (18+30+26) |
|
|
|
|
Зубкова Надія Олександрівна |
2476 |
СТАРИГІН Д.А. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
2 |
66 (24+24+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
2477 |
СТАРІКОВ О.С. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
10 |
117 (35+40+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Домащенко Тетяна Вікторівна |
2478 |
СТАРІКОВ С.В. |
13065 |
м. Біловодськ |
Бараниківська ЗОШ |
1 |
60 (18+24+18) |
|
|
С2 |
|
Юрченко Людмила Федорівна |
2479 |
СТАРІКОВА Є.О. |
13066 |
м. Біловодськ |
Гімназія |
2 |
10 (0+0+10) |
|
|
|
|
Юрченко Людмила Федорівна |
2480 |
СТАРІКОВА С.Д. |
13065 |
м. Біловодськ |
Бараниківська ЗОШ |
1 |
66 (24+24+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Юрченко Людмила Федорівна |
2481 |
СТАРОДУБ Ю.Є. |
13393 |
м. Старобільськ |
Методкабінет |
8 |
55 (28+18+9) |
|
|
|
|
Сопільник Наталія Миколаївна |
2482 |
СТАРОДУБЕЦЬ А.А. |
13393 |
м. Старобільськ |
Методкабінет |
6 |
150 (42+48+60) |
З |
|
|
|
Сопільник Наталія Миколаївна |
2483 |
СТАРОСТЕНКО М.С. |
13343 |
смт. Троїцьке |
Збірна шкіл |
5 |
102 (24+36+42) |
|
|
|
С3 |
Потєряхіна Любов Михайлівна |
2484 |
СТАРЧЕНКО О.В. |
13007 |
м. Сєвєродонецьк |
НВК СШ-колегіум Національного університету Києво-Могилянська академія |
5 |
102 (36+36+30) |
|
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
2485 |
СТАРЮК І.О. |
13414 |
смт. Новоайдар |
Методкабінет |
5 |
150 (48+54+48) |
З |
|
|
|
Лисенко Катерина Миколаївна |
2486 |
СТЕПАНЕНКО Т.Д. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
6 |
156 (42+54+60) |
З |
|
|
|
Зубкова Надія Олександрівна |
2487 |
СТЕПАНОВ Д.В. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
7 |
48 (12+24+12) |
|
|
|
|
Зубкова Надія Олександрівна |
2488 |
СТЕПАНОВ О.А. |
13007 |
м. Сєвєродонецьк |
НВК СШ-колегіум Національного університету Києво-Могилянська академія |
5 |
84 (36+18+30) |
|
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
2489 |
СТЕПАНОВ О.А. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
2 |
38 (12+12+14) |
|
|
|
|
Зубкова Надія Олександрівна |
2490 |
СТЕПАНОВА А.Є. |
13420 |
с. Мілове |
Збірна шкіл |
3 |
80 (42+8+30) |
|
С1 |
|
|
Лисенко Зінаїда Миколаївна |
2491 |
СТЕПАНОВА О.О. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
4 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
2492 |
СТЕПАНЧУК М.С. |
13414 |
смт. Новоайдар |
Методкабінет |
2 |
64 (18+24+22) |
|
|
С2 |
С3 |
Лисенко Катерина Миколаївна |
2493 |
СТЕФАНОВ О.К. |
13414 |
смт. Новоайдар |
Методкабінет |
3 |
104 (36+32+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Лисенко Катерина Миколаївна |
2494 |
СТЕХІН І.А. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
2 |
82 (30+24+28) |
З |
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
2495 |
СТЕЦЕНКО К.О. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
3 |
90 (30+30+30) |
|
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
2496 |
СТЕЦКО К.О. |
13303 |
м. Сєвєродонецьк |
СЗШ № 4 |
2 |
48 (18+12+18) |
|
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
2497 |
СТЕЦЮК М.А. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
2 |
88 (30+30+28) |
З |
|
|
|
Зубкова Надія Олександрівна |
2498 |
СТЕШЕНКО Н.В. |
13055 |
м. Сватове |
Збірна шкіл Сватівського району |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Стаднікова Тетяна Іванівна |
2499 |
СТЄБАКОВА Т.А. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
6 |
120 (30+36+54) |
|
|
|
С3 |
Домащенко Тетяна Вікторівна |
2500 |
СТЄХІН Д.С. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
3 |
128 (42+38+48) |
З |
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
2501 |
СТЄХІНА П.В. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
4 |
55 (18+16+21) |
|
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
2502 |
СТИРАНЕЦЬ В.Н. |
13007 |
м. Сєвєродонецьк |
НВК СШ-колегіум Національного університету Києво-Могилянська академія |
5 |
90 (18+36+36) |
|
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
2503 |
СТОВБА О.Ю. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
5 |
96 (30+30+36) |
|
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
2504 |
СТОВПЕЦЬ Д.О. |
13660 |
смт. Марківка |
Гімназія |
3 |
138 (48+48+42) |
З |
|
|
|
Струк Євгенія Миколаївна |
2505 |
СТОВПЯГА А.С. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
7 |
73 (28+24+21) |
|
|
|
|
Зубкова Надія Олександрівна |
2506 |
СТОЙЧУК К.Д. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
6 |
62 (24+18+20) |
|
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
2507 |
СТОЛЯРЕВСЬКА А.С. |
13055 |
м. Сватове |
Збірна шкіл Сватівського району |
5 |
138 (48+42+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Стаднікова Тетяна Іванівна |
2508 |
СТОЛЯРОВ Л. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
6 |
102 (30+36+36) |
|
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
2509 |
СТОРОЖЕНКО В.С. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
8 |
63 (24+24+15) |
|
|
|
|
Зубкова Надія Олександрівна |
2510 |
СТРЕЛЕЦЬ О.В. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
3 |
76 (24+22+30) |
|
|
|
|
Зубкова Надія Олександрівна |
2511 |
СТРЕЛЬНИК К.О. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
3 |
134 (48+44+42) |
З |
|
|
|
Зубкова Надія Олександрівна |
2512 |
СТРЕЛЬЦОВ В.Є. |
13065 |
м. Біловодськ |
Бараниківська ЗОШ |
4 |
120 (36+36+48) |
З |
|
|
|
Юрченко Людмила Федорівна |
2513 |
СТРИГА Д.С. |
13072 |
м. Біловодськ |
Зеликівський НВК "Мрія" |
4 |
75 (36+24+15) |
|
С1 |
|
|
Юрченко Людмила Федорівна |
2514 |
СТРИГА І.С. |
13072 |
м. Біловодськ |
Зеликівський НВК "Мрія" |
6 |
66 (18+12+36) |
|
|
|
|
Юрченко Людмила Федорівна |
2515 |
СТРИГА К.В. |
13420 |
с. Мілове |
Збірна шкіл |
2 |
50 (12+18+20) |
|
|
|
С3 |
Лисенко Зінаїда Миколаївна |
2516 |
СТРИЖАК К.А. |
13311 |
м. Сєвєродонецьк |
СЗШ № 13 |
2 |
72 (18+24+30) |
З |
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
2517 |
СТРИЖАКОВА В.Р. |
13657 |
м. Лисичанськ |
Збірна шкіл |
4 |
126 (48+36+42) |
З |
|
|
|
Устіменко Олена Вадимівна |
2518 |
СТРИЖКОВА Є.І. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
9 |
65 (17+30+18) |
|
|
|
|
Зубкова Надія Олександрівна |
2519 |
СТРИЖОБИК В. |
13071 |
м. Біловодськ |
Новоолександрівська ЗОШ |
7 |
112 (28+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Юрченко Людмила Федорівна |
2520 |
СТРІЖАК І.О. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
9 |
64 (16+18+30) |
|
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
2521 |
СТРОЙНАЯ П.М. |
13414 |
смт. Новоайдар |
Методкабінет |
5 |
86 (36+18+32) |
|
|
|
|
Лисенко Катерина Миколаївна |
2522 |
СТРУК О.А. |
13660 |
смт. Марківка |
Гімназія |
3 |
118 (48+46+24) |
З |
|
|
|
Струк Євгенія Миколаївна |
2523 |
СТУЛЬЄВ Б.О. |
13657 |
м. Лисичанськ |
Збірна шкіл |
2 |
66 (18+30+18) |
|
|
С2 |
|
Устіменко Олена Вадимівна |
2524 |
СТУПАК А.С. |
13343 |
смт. Троїцьке |
Збірна шкіл |
3 |
79 (36+10+33) |
|
С1 |
|
С3 |
Потєряхіна Любов Михайлівна |
2525 |
СТУС Д.О. |
13066 |
м. Біловодськ |
Гімназія |
3 |
94 (30+28+36) |
|
|
|
С3 |
Юрченко Людмила Федорівна |
2526 |
СУББОТА Є.С. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
2 |
50 (18+6+26) |
|
|
|
С3 |
Зубкова Надія Олександрівна |
2527 |
СУББОТІН В.Є. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
9 |
80 (20+24+36) |
|
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
2528 |
СУКАЧОВА А.Б. |
13007 |
м. Сєвєродонецьк |
НВК СШ-колегіум Національного університету Києво-Могилянська академія |
4 |
108 (48+24+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Шпакова Валентина Миколаївна |
2529 |
СУЛТАН М.П. |
13055 |
м. Сватове |
Збірна шкіл Сватівського району |
6 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Стаднікова Тетяна Іванівна |
2530 |
СУПЕНКО М.К. |
13387 |
м. Рубіжне |
СШ № 2 |
7 |
147 (54+42+51) |
З |
|
|
|
Доброскок Наталія Миколаївна |
2531 |
СУПРУН А.М. |
13055 |
м. Сватове |
Збірна шкіл Сватівського району |
8 |
133 (46+48+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Стаднікова Тетяна Іванівна |
2532 |
СУПРУН К.Є. |
13007 |
м. Сєвєродонецьк |
НВК СШ-колегіум Національного університету Києво-Могилянська академія |
3 |
114 (36+36+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шпакова Валентина Миколаївна |
2533 |
СУРМАЙ Д.Р. |
13343 |
смт. Троїцьке |
Збірна шкіл |
9 |
74 (28+10+36) |
|
|
|
|
Потєряхіна Любов Михайлівна |
2534 |
СУСЛОВА С.Д. |
13420 |
с. Мілове |
Збірна шкіл |
2 |
78 (18+30+30) |
З |
|
|
|
Лисенко Зінаїда Миколаївна |
2535 |
СУХАРЕВСЬКА Д.В. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
6 |
84 (42+18+24) |
|
С1 |
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
2536 |
СУХАРЕВСЬКА К.К. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
7 |
53 (2+24+27) |
|
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
2537 |
СУХАРЕВСЬКА М.А. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
3 |
132 (48+42+42) |
З |
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
2538 |
СУХАРЕВСЬКИЙ І.В. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
3 |
124 (42+40+42) |
З |
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
2539 |
СУХАРЕВСЬКИЙ К.В. |
13387 |
м. Рубіжне |
СШ № 2 |
3 |
69 (30+12+27) |
|
|
|
|
Доброскок Наталія Миколаївна |
2540 |
СУХАРЕВСЬКИЙ С.О. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
8 |
132 (42+36+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Домащенко Тетяна Вікторівна |
2541 |
СУХОВЕРХОВ Д.Ф. |
13067 |
м. Біловодськ |
ЗОШ І-ІІІ ст |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Юрченко Людмила Федорівна |
2542 |
СУХОВЕРХОВА А.Ф. |
13067 |
м. Біловодськ |
ЗОШ І-ІІІ ст |
3 |
65 (36+14+15) |
|
С1 |
|
|
Юрченко Людмила Федорівна |
2543 |
СУХОЙВАНЕНКО А.О. |
13070 |
м. Біловодськ |
Новодеркульська ЗОШ |
4 |
119 (42+38+39) |
З |
|
|
|
Юрченко Людмила Федорівна |
2544 |
СУХОЙВАНЕНКО К.О. |
13070 |
м. Біловодськ |
Новодеркульська ЗОШ |
1 |
72 (24+30+18) |
З |
|
|
|
Юрченко Людмила Федорівна |
2545 |
СУХОМЛІНОВА В.М. |
13071 |
м. Біловодськ |
Новоолександрівська ЗОШ |
4 |
104 (24+32+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Юрченко Людмила Федорівна |
2546 |
СУХОРАДА З.А. |
13657 |
м. Лисичанськ |
Збірна шкіл |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Устіменко Олена Вадимівна |
2547 |
СУХОРУКОВА А.І. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
7 |
112 (28+36+48) |
|
|
|
С3 |
Домащенко Тетяна Вікторівна |
2548 |
СУХОРУКОВА Н.В. |
13314 |
м. Сєвєродонецьк |
ССШ № 17 |
6 |
138 (42+54+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шпакова Валентина Миколаївна |
2549 |
СУХОРУЧЕНКО Я.О. |
13066 |
м. Біловодськ |
Гімназія |
4 |
61 (30+4+27) |
|
|
|
|
Юрченко Людмила Федорівна |
2550 |
СУХОРУЧКО Т.М. |
13380 |
м. Рубіжне |
ЗШ №3 |
3 |
74 (30+14+30) |
|
|
|
|
Доброскок Наталія Миколаївна |
2551 |
СУХОТІНА К.А. |
13305 |
м. Сєвєродонецьк |
СЗШ № 6 |
7 |
127 (40+48+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
2552 |
ТАБАЧЕНКО У.С. |
13077 |
м. Біловодськ |
Кононівський НВК "Барвінок" |
4 |
78 (30+18+30) |
|
|
|
|
Юрченко Людмила Федорівна |
2553 |
ТАБАЧИНСЬКА С.М. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
7 |
89 (20+42+27) |
|
|
С2 |
|
Зубкова Надія Олександрівна |
2554 |
ТАВАКАЛОВА А.В. |
13420 |
с. Мілове |
Збірна шкіл |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Лисенко Зінаїда Миколаївна |
2555 |
ТАВАКАЛОВА Н.В. |
13420 |
с. Мілове |
Збірна шкіл |
6 |
120 (30+36+54) |
|
|
|
С3 |
Лисенко Зінаїда Миколаївна |
2556 |
ТАВОЛЖАНСЬКИЙ І.О. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
7 |
59 (20+24+15) |
|
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
2557 |
ТАЛІКОВ Я.Є. |
13073 |
м. Біловодськ |
Новолимарівська ЗОШ |
2 |
66 (12+30+24) |
|
|
С2 |
С3 |
Юрченко Людмила Федорівна |
2558 |
ТАНАСОВА К.А. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
3 |
126 (42+36+48) |
З |
|
|
|
Зубкова Надія Олександрівна |
2559 |
ТАРАБАНОВСЬКА А.Ю. |
13670 |
смт. Марківка |
Кабичівська ЗОШ |
2 |
66 (24+30+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Струк Євгенія Миколаївна |
2560 |
ТАРАБАНОВСЬКА Є.Ю. |
13670 |
смт. Марківка |
Кабичівська ЗОШ |
7 |
111 (36+54+21) |
|
|
С2 |
|
Струк Євгенія Миколаївна |
2561 |
ТАРАН М.Д. |
13305 |
м. Сєвєродонецьк |
СЗШ № 6 |
7 |
129 (36+54+39) |
|
|
С2 |
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
2562 |
ТАРАНЕНКО Е.М. |
13070 |
м. Біловодськ |
Новодеркульська ЗОШ |
4 |
104 (42+32+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Юрченко Людмила Федорівна |
2563 |
ТАРАНОВА О.Р. |
13657 |
м. Лисичанськ |
Збірна шкіл |
8 |
73 (34+24+15) |
|
|
|
|
Устіменко Олена Вадимівна |
2564 |
ТАРАНУХА М.Є. |
13314 |
м. Сєвєродонецьк |
ССШ № 17 |
5 |
150 (48+42+60) |
З |
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
2565 |
ТАРАСЕНКО А.Д. |
13414 |
смт. Новоайдар |
Методкабінет |
10 |
124 (28+60+36) |
|
|
С2 |
|
Лисенко Катерина Миколаївна |
2566 |
ТАРАСЕНКО А.О. |
13414 |
смт. Новоайдар |
Методкабінет |
4 |
44 (12+14+18) |
|
|
|
|
Лисенко Катерина Миколаївна |
2567 |
ТАРАСЕНКО В.В. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
1 |
46 (24+12+10) |
|
С1 |
|
|
Зубкова Надія Олександрівна |
2568 |
ТАРАСЕНКО В.О. |
13689 |
с. Можняківка |
Можняківська ЗОШ |
3 |
129 (48+36+45) |
З |
|
|
|
Тодорова Світлана Миколаївна |
2569 |
ТАРАСЕНКО Д.Ю. |
13310 |
м. Сєвєродонецьк |
СЗШ № 11 |
9 |
139 (43+54+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шпакова Валентина Миколаївна |
2570 |
ТАРАСЕНКО М.О. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
10 |
91 (33+34+24) |
|
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
2571 |
ТАРАСЕНКО О.Д. |
13661 |
смт. Марківка |
ЗОШ № 1 |
1 |
72 (24+24+24) |
З |
|
|
|
Струк Євгенія Миколаївна |
2572 |
ТАРАСЕНКО О.Д. |
13661 |
смт. Марківка |
ЗОШ № 1 |
2 |
72 (24+24+24) |
З |
|
|
|
Струк Євгенія Миколаївна |
2573 |
ТАРАСОВ І.А. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
5 |
118 (54+42+22) |
|
С1 |
С2 |
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
2574 |
ТАРАСОВА В.О. |
13343 |
смт. Троїцьке |
Збірна шкіл |
3 |
115 (42+34+39) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Потєряхіна Любов Михайлівна |
2575 |
ТАРАСОВА М.А. |
13657 |
м. Лисичанськ |
Збірна шкіл |
7 |
108 (36+48+24) |
|
|
С2 |
|
Устіменко Олена Вадимівна |
2576 |
ТАТАРЕНКО В.А. |
13007 |
м. Сєвєродонецьк |
НВК СШ-колегіум Національного університету Києво-Могилянська академія |
5 |
90 (30+30+30) |
|
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
2577 |
ТАТАРІНОВА В.В. |
13318 |
м. Сєвєродонецьк |
Ліцей |
8 |
106 (34+42+30) |
|
|
С2 |
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
2578 |
ТАТАРЧЕНКО Б. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
4 |
68 (30+14+24) |
|
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
2579 |
ТВЕРДОХЛІБ М.С. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
1 |
48 (18+18+12) |
|
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
2580 |
ТЕЛЕПІНА В.О. |
13414 |
смт. Новоайдар |
Методкабінет |
2 |
76 (24+24+28) |
З |
|
|
|
Лисенко Катерина Миколаївна |
2581 |
ТЕЛЕПІНА К.О. |
13414 |
смт. Новоайдар |
Методкабінет |
10 |
136 (40+60+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Лисенко Катерина Миколаївна |
2582 |
ТЕПЛИНСЬКИЙ П.М. |
13305 |
м. Сєвєродонецьк |
СЗШ № 6 |
2 |
54 (18+24+12) |
|
|
С2 |
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
2583 |
ТЕРЕШКИНА М.М. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
3 |
95 (36+26+33) |
|
С1 |
|
С3 |
Домащенко Тетяна Вікторівна |
2584 |
ТЕРЕШОНОК Д.О. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
2 |
66 (30+24+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
2585 |
ТЕРПЕЛЮК О.А. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
6 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Зубкова Надія Олександрівна |
2586 |
ТЕРТИЧНИЙ М.М. |
13318 |
м. Сєвєродонецьк |
Ліцей |
10 |
171 (57+60+54) |
З |
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
2587 |
ТЕСЛЕНКО М.В. |
13657 |
м. Лисичанськ |
Збірна шкіл |
4 |
68 (36+14+18) |
|
С1 |
|
|
Устіменко Олена Вадимівна |
2588 |
ТЕСЛЯ Д.В. |
13071 |
м. Біловодськ |
Новоолександрівська ЗОШ |
9 |
91 (33+28+30) |
|
|
|
|
Юрченко Людмила Федорівна |
2589 |
ТЕСЛЯ М.С. |
13066 |
м. Біловодськ |
Гімназія |
2 |
20 (12+6+2) |
|
|
|
|
Юрченко Людмила Федорівна |
2590 |
ТЕСЛЯ П.С. |
13071 |
м. Біловодськ |
Новоолександрівська ЗОШ |
2 |
12 (0+0+12) |
|
|
|
|
Юрченко Людмила Федорівна |
2591 |
ТЄЛЄБЄНЄВА К.А. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
4 |
130 (48+40+42) |
З |
|
|
|
Зубкова Надія Олександрівна |
2592 |
ТИКІН М.С. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
1 |
56 (24+18+14) |
|
С1 |
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
2593 |
ТИМАШЕВА Д.С. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
10 |
84 (20+34+30) |
|
|
|
|
Зубкова Надія Олександрівна |
2594 |
ТИМБАЙ А.А. |
13414 |
смт. Новоайдар |
Методкабінет |
5 |
162 (48+54+60) |
З |
|
|
|
Лисенко Катерина Миколаївна |
2595 |
ТИМЕЦЬ В.Ю. |
13066 |
м. Біловодськ |
Гімназія |
1 |
62 (24+18+20) |
|
С1 |
|
С3 |
Юрченко Людмила Федорівна |
2596 |
ТИМОФЄЄВ І.С. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
3 |
124 (48+34+42) |
З |
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
2597 |
ТИМОШЕНКО Я.В. |
13343 |
смт. Троїцьке |
Збірна шкіл |
6 |
108 (18+42+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Потєряхіна Любов Михайлівна |
2598 |
ТИТАРЕНКО Д.С. |
13657 |
м. Лисичанськ |
Збірна шкіл |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Устіменко Олена Вадимівна |
2599 |
ТИТОВСЬКИЙ Т.В. |
13070 |
м. Біловодськ |
Новодеркульська ЗОШ |
6 |
90 (30+30+30) |
|
|
|
|
Юрченко Людмила Федорівна |
2600 |
ТИХОМИРОВА А.С. |
13414 |
смт. Новоайдар |
Методкабінет |
2 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Лисенко Катерина Миколаївна |
2601 |
ТИХОНОВИЧ А.С. |
13314 |
м. Сєвєродонецьк |
ССШ № 17 |
9 |
171 (51+60+60) |
З |
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
2602 |
ТИЧКОВСЬКА С.О. |
13660 |
смт. Марківка |
Гімназія |
3 |
134 (48+38+48) |
З |
|
|
|
Струк Євгенія Миколаївна |
2603 |
ТИЩЕНКО С.М. |
13381 |
м. Рубіжне |
КНВК шк. дит.сад. |
3 |
49 (12+4+33) |
|
|
|
С3 |
Доброскок Наталія Миколаївна |
2604 |
ТІТАРЕНКО М.Т. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
6 |
90 (18+30+42) |
|
|
|
С3 |
Домащенко Тетяна Вікторівна |
2605 |
ТІТАРЕНКО С.Т. |
13420 |
с. Мілове |
Збірна шкіл |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Лисенко Зінаїда Миколаївна |
2606 |
ТІТОВ В.М. |
13303 |
м. Сєвєродонецьк |
СЗШ № 4 |
6 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
2607 |
ТІТОВ М.Д. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
10 |
78 (34+20+24) |
|
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
2608 |
ТІТОВ Ю.М. |
13318 |
м. Сєвєродонецьк |
Ліцей |
9 |
129 (45+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
2609 |
ТІХОМІРОВА В.О. |
13307 |
м. Сєвєродонецьк |
СЗШ № 8 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
2610 |
ТІШАКОВА А.М. |
13343 |
смт. Троїцьке |
Збірна шкіл |
8 |
93 (36+18+39) |
|
|
|
|
Потєряхіна Любов Михайлівна |
2611 |
ТІШАКОВА Д.Р. |
13657 |
м. Лисичанськ |
Збірна шкіл |
2 |
70 (18+30+22) |
|
|
С2 |
С3 |
Устіменко Олена Вадимівна |
2612 |
ТІШАКОВА К.М. |
13055 |
м. Сватове |
Збірна шкіл Сватівського району |
3 |
125 (42+38+45) |
З |
|
|
|
Стаднікова Тетяна Іванівна |
2613 |
ТІШКОВ М.О. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
3 |
122 (42+38+42) |
З |
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
2614 |
ТІЩЕНКО А.В. |
13067 |
м. Біловодськ |
ЗОШ І-ІІІ ст |
4 |
113 (48+32+33) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Юрченко Людмила Федорівна |
2615 |
ТКАЧЕНКО А.В. |
13689 |
с. Можняківка |
Можняківська ЗОШ |
6 |
90 (18+36+36) |
|
|
|
|
Тодорова Світлана Миколаївна |
2616 |
ТКАЧЕНКО А.Є. |
13067 |
м. Біловодськ |
ЗОШ І-ІІІ ст |
4 |
136 (48+40+48) |
З |
|
|
|
Юрченко Людмила Федорівна |
2617 |
ТКАЧЕНКО А.О. |
13067 |
м. Біловодськ |
ЗОШ І-ІІІ ст |
4 |
130 (48+34+48) |
З |
|
|
|
Юрченко Людмила Федорівна |
2618 |
ТКАЧЕНКО Б.М. |
13393 |
м. Старобільськ |
Методкабінет |
3 |
74 (24+14+36) |
|
|
|
С3 |
Сопільник Наталія Миколаївна |
2619 |
ТКАЧЕНКО В. . |
13670 |
смт. Марківка |
Кабичівська ЗОШ |
2 |
66 (30+18+18) |
|
С1 |
|
|
Струк Євгенія Миколаївна |
2620 |
ТКАЧЕНКО Д.Д. |
13660 |
смт. Марківка |
Гімназія |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Струк Євгенія Миколаївна |
2621 |
ТКАЧЕНКО Д.О. |
13689 |
с. Можняківка |
Можняківська ЗОШ |
4 |
128 (42+44+42) |
З |
|
|
|
Тодорова Світлана Миколаївна |
2622 |
ТКАЧЕНКО Д.О. |
13393 |
м. Старобільськ |
Методкабінет |
5 |
102 (36+24+42) |
|
|
|
С3 |
Сопільник Наталія Миколаївна |
2623 |
ТКАЧЕНКО Д.Ю. |
13066 |
м. Біловодськ |
Гімназія |
2 |
28 (12+6+10) |
|
|
|
|
Юрченко Людмила Федорівна |
2624 |
ТКАЧЕНКО Є.В. |
13393 |
м. Старобільськ |
Методкабінет |
4 |
105 (42+30+33) |
|
С1 |
|
С3 |
Сопільник Наталія Миколаївна |
2625 |
ТКАЧЕНКО Є.Є. |
13414 |
смт. Новоайдар |
Методкабінет |
1 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Лисенко Катерина Миколаївна |
2626 |
ТКАЧЕНКО І.Г. |
13305 |
м. Сєвєродонецьк |
СЗШ № 6 |
4 |
123 (30+48+45) |
З |
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
2627 |
ТКАЧЕНКО І.Ю. |
13307 |
м. Сєвєродонецьк |
СЗШ № 8 |
4 |
130 (48+34+48) |
З |
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
2628 |
ТКАЧЕНКО К.О. |
13657 |
м. Лисичанськ |
Збірна шкіл |
9 |
67 (19+36+12) |
|
|
|
|
Устіменко Олена Вадимівна |
2629 |
ТКАЧЕНКО Р.А. |
13414 |
смт. Новоайдар |
Методкабінет |
6 |
156 (42+54+60) |
З |
|
|
|
Лисенко Катерина Миколаївна |
2630 |
ТКАЧЕНКО Р.М. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
3 |
88 (18+34+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Домащенко Тетяна Вікторівна |
2631 |
ТКАЧЕНКО Р.Ю. |
13066 |
м. Біловодськ |
Гімназія |
1 |
66 (18+24+24) |
|
|
С2 |
С3 |
Юрченко Людмила Федорівна |
2632 |
ТКАЧЕНКО С.В. |
13069 |
м. Біловодськ |
Євсузький НВК "Веселка" |
7 |
91 (10+48+33) |
|
|
С2 |
|
Юрченко Людмила Федорівна |
2633 |
ТКАЧЕНКО С.О. |
13414 |
смт. Новоайдар |
Методкабінет |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Лисенко Катерина Миколаївна |
2634 |
ТКАЧЕНКО С.С. |
13657 |
м. Лисичанськ |
Збірна шкіл |
5 |
120 (30+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Устіменко Олена Вадимівна |
2635 |
ТКАЧОВ В.А. |
13300 |
м. Сєвєродонецьк |
СЗШ № 1 |
4 |
101 (36+32+33) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шпакова Валентина Миколаївна |
2636 |
ТКАЧОВ З.І. |
13420 |
с. Мілове |
Збірна шкіл |
3 |
106 (24+40+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Лисенко Зінаїда Миколаївна |
2637 |
ТКАЧОВ О.Є. |
13414 |
смт. Новоайдар |
Методкабінет |
1 |
72 (18+30+24) |
З |
|
|
|
Лисенко Катерина Миколаївна |
2638 |
ТКАЧОВА А.В. |
13314 |
м. Сєвєродонецьк |
ССШ № 17 |
5 |
84 (24+24+36) |
|
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
2639 |
ТКАЧОВА А.В. |
13067 |
м. Біловодськ |
ЗОШ І-ІІІ ст |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Юрченко Людмила Федорівна |
2640 |
ТКАЧОВА К.Г. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
3 |
62 (18+26+18) |
|
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
2641 |
ТКАЧУК М.П. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
3 |
124 (42+34+48) |
З |
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
2642 |
ТОДОРОВ С.С. |
13689 |
с. Можняківка |
Можняківська ЗОШ |
1 |
74 (30+18+26) |
З |
|
|
|
Тодорова Світлана Миколаївна |
2643 |
ТОДОРОВА І.П. |
13689 |
с. Можняківка |
Можняківська ЗОШ |
3 |
133 (48+40+45) |
З |
|
|
|
Тодорова Світлана Миколаївна |
2644 |
ТОДОРОВА Р.П. |
13689 |
с. Можняківка |
Можняківська ЗОШ |
1 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Тодорова Світлана Миколаївна |
2645 |
ТОКАР А.М. |
13689 |
с. Можняківка |
Можняківська ЗОШ |
6 |
60 (6+24+30) |
|
|
|
|
Тодорова Світлана Миколаївна |
2646 |
ТОКАР Л.А. |
13007 |
м. Сєвєродонецьк |
НВК СШ-колегіум Національного університету Києво-Могилянська академія |
2 |
32 (18+6+8) |
|
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
2647 |
ТОКАРЕВ М.В. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
9 |
93 (19+44+30) |
|
|
С2 |
|
Зубкова Надія Олександрівна |
2648 |
ТОКАРЕВА А.С. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
2 |
72 (24+24+24) |
З |
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
2649 |
ТОКАРЕВА В.В. |
13657 |
м. Лисичанськ |
Збірна шкіл |
4 |
79 (30+22+27) |
|
|
|
|
Устіменко Олена Вадимівна |
2650 |
ТОКМАЧОВА А.А. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
6 |
32 (6+12+14) |
|
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
2651 |
ТОЛМАЧЕВ М.А. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
5 |
90 (30+30+30) |
|
|
|
|
Зубкова Надія Олександрівна |
2652 |
ТОЛМАЧОВА П.С. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
2 |
62 (30+12+20) |
|
С1 |
|
С3 |
Зубкова Надія Олександрівна |
2653 |
ТОЛСТЕНКО М.С. |
13307 |
м. Сєвєродонецьк |
СЗШ № 8 |
3 |
117 (48+36+33) |
З |
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
2654 |
ТОМКО О.О. |
13381 |
м. Рубіжне |
КНВК шк. дит.сад. |
3 |
90 (36+18+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Доброскок Наталія Миколаївна |
2655 |
ТРАЩИНСЬКИЙ П.В. |
13071 |
м. Біловодськ |
Новоолександрівська ЗОШ |
2 |
32 (12+12+8) |
|
|
|
|
Юрченко Людмила Федорівна |
2656 |
ТРЕГУБОВА Д.О. |
13314 |
м. Сєвєродонецьк |
ССШ № 17 |
4 |
90 (36+24+30) |
|
С1 |
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
2657 |
ТРЕМАСОВ В.Д. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
4 |
23 (0+2+21) |
|
|
|
|
Зубкова Надія Олександрівна |
2658 |
ТРЕМПОЛЕЦЬ І.О. |
13305 |
м. Сєвєродонецьк |
СЗШ № 6 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
2659 |
ТРЕМПОЛЕЦЬ М.С. |
13657 |
м. Лисичанськ |
Збірна шкіл |
5 |
134 (42+54+38) |
|
С1 |
С2 |
|
Устіменко Олена Вадимівна |
2660 |
ТРЕТЯК О.О. |
13661 |
смт. Марківка |
ЗОШ № 1 |
2 |
38 (6+18+14) |
|
|
|
|
Струк Євгенія Миколаївна |
2661 |
ТРИГУБЕНКО А.Ю. |
13358 |
с. Нещеретове |
ЗОШ |
1 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Шаповалова Юлія Володимирівна |
2662 |
ТРОФИМЕНКО І.М. |
13314 |
м. Сєвєродонецьк |
ССШ № 17 |
9 |
171 (51+60+60) |
З |
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
2663 |
ТРОФИМЕНКОВА В.С. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
7 |
68 (20+24+24) |
|
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
2664 |
ТРОЦЕНКО А.Ю. |
13067 |
м. Біловодськ |
ЗОШ І-ІІІ ст |
3 |
108 (42+30+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Юрченко Людмила Федорівна |
2665 |
ТРОЦЕНКО С.М. |
13066 |
м. Біловодськ |
Гімназія |
1 |
66 (18+30+18) |
|
|
С2 |
|
Юрченко Людмила Федорівна |
2666 |
ТРУБЧАНІНОВА Н.П. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
4 |
128 (42+38+48) |
З |
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
2667 |
ТРУНОВ М.О. |
13314 |
м. Сєвєродонецьк |
ССШ № 17 |
4 |
66 (30+18+18) |
|
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
2668 |
ТРУФАНОВА М.Є. |
13657 |
м. Лисичанськ |
Збірна шкіл |
4 |
114 (42+24+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Устіменко Олена Вадимівна |
2669 |
ТРУШ Є.Ю. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
4 |
112 (48+34+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
2670 |
ТРУШ К.О. |
13343 |
смт. Троїцьке |
Збірна шкіл |
10 |
51 (25+14+12) |
|
|
|
|
Потєряхіна Любов Михайлівна |
2671 |
ТРУШКІНА А.А. |
13657 |
м. Лисичанськ |
Збірна шкіл |
4 |
132 (42+48+42) |
З |
|
|
|
Устіменко Олена Вадимівна |
2672 |
ТУЛБА Д.І. |
13657 |
м. Лисичанськ |
Збірна шкіл |
3 |
118 (48+28+42) |
З |
|
|
|
Устіменко Олена Вадимівна |
2673 |
ТУПІКІН Н.О. |
13303 |
м. Сєвєродонецьк |
СЗШ № 4 |
2 |
78 (18+30+30) |
З |
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
2674 |
ТУПІКОВ Р.О. |
13420 |
с. Мілове |
Збірна шкіл |
5 |
58 (24+18+16) |
|
|
|
|
Лисенко Зінаїда Миколаївна |
2675 |
ТУР А.В. |
13657 |
м. Лисичанськ |
Збірна шкіл |
2 |
46 (12+18+16) |
|
|
|
|
Устіменко Олена Вадимівна |
2676 |
ТУРІЙОВА А.С. |
13305 |
м. Сєвєродонецьк |
СЗШ № 6 |
5 |
162 (48+60+54) |
З |
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
2677 |
ТУРКЕВИЧ М.А. |
13314 |
м. Сєвєродонецьк |
ССШ № 17 |
3 |
130 (48+40+42) |
З |
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
2678 |
ТУРКІНА А.Ю. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
9 |
52 (10+36+6) |
|
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
2679 |
ТУРКІНА В.О. |
13066 |
м. Біловодськ |
Гімназія |
3 |
84 (30+24+30) |
|
|
|
|
Юрченко Людмила Федорівна |
2680 |
ТУРКО С.С. |
13300 |
м. Сєвєродонецьк |
СЗШ № 1 |
4 |
99 (30+36+33) |
|
|
С2 |
С3 |
Шпакова Валентина Миколаївна |
2681 |
ТУРЯБ В.А. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
4 |
136 (48+40+48) |
З |
|
|
|
Зубкова Надія Олександрівна |
2682 |
ТУЧКОВА Є.В. |
13393 |
м. Старобільськ |
Методкабінет |
5 |
132 (36+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Сопільник Наталія Миколаївна |
2683 |
ТУШЕВСЬКА К.О. |
13414 |
смт. Новоайдар |
Методкабінет |
8 |
87 (30+18+39) |
|
|
|
|
Лисенко Катерина Миколаївна |
2684 |
ТЮЛЕНІН Р.О. |
13300 |
м. Сєвєродонецьк |
СЗШ № 1 |
3 |
108 (42+30+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Шпакова Валентина Миколаївна |
2685 |
ТЮПА К.О. |
13657 |
м. Лисичанськ |
Збірна шкіл |
4 |
62 (12+32+18) |
|
|
С2 |
|
Устіменко Олена Вадимівна |
2686 |
ТЮТЮННІК К.В. |
13007 |
м. Сєвєродонецьк |
НВК СШ-колегіум Національного університету Києво-Могилянська академія |
4 |
96 (36+18+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Шпакова Валентина Миколаївна |
2687 |
ТЮХТА Д.А. |
13393 |
м. Старобільськ |
Методкабінет |
5 |
108 (36+42+30) |
|
|
С2 |
|
Сопільник Наталія Миколаївна |
2688 |
ТЯЖКОРОБ С.О. |
13660 |
смт. Марківка |
Гімназія |
3 |
130 (42+40+48) |
З |
|
|
|
Струк Євгенія Миколаївна |
2689 |
УВАРОВ М.С. |
13381 |
м. Рубіжне |
КНВК шк. дит.сад. |
2 |
76 (30+30+16) |
З |
|
|
|
Доброскок Наталія Миколаївна |
2690 |
УГЛОВА У.Л. |
13055 |
м. Сватове |
Збірна шкіл Сватівського району |
6 |
132 (36+36+60) |
|
|
|
С3 |
Стаднікова Тетяна Іванівна |
2691 |
УДОВЕНКО Д.С. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
8 |
64 (10+30+24) |
|
|
|
|
Зубкова Надія Олександрівна |
2692 |
УДОВІН С.А. |
13657 |
м. Лисичанськ |
Збірна шкіл |
4 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Устіменко Олена Вадимівна |
2693 |
УКРАЇНСЬКА В.О. |
13067 |
м. Біловодськ |
ЗОШ І-ІІІ ст |
2 |
58 (18+18+22) |
|
|
|
С3 |
Юрченко Людмила Федорівна |
2694 |
УКРАЇНСЬКА Р.П. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
7 |
54 (18+24+12) |
|
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
2695 |
УЛАНОВ В.С. |
13314 |
м. Сєвєродонецьк |
ССШ № 17 |
7 |
123 (42+42+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
2696 |
УЛЬЧЕНКО Б.С. |
13660 |
смт. Марківка |
Гімназія |
3 |
114 (36+36+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Струк Євгенія Миколаївна |
2697 |
УЛЬЯНЧЕНКО Т.І. |
13055 |
м. Сватове |
Збірна шкіл Сватівського району |
7 |
150 (48+54+48) |
З |
|
|
|
Стаднікова Тетяна Іванівна |
2698 |
УСАНОВ В.В. |
13220 |
м. Кремінна |
Кремінська ЗОШ №1 |
3 |
43 (24+10+9) |
|
|
|
|
Двірна Тетяна Миколаївна |
2699 |
УСАЧОВ В.О. |
13065 |
м. Біловодськ |
Бараниківська ЗОШ |
4 |
120 (36+36+48) |
З |
|
|
|
Юрченко Людмила Федорівна |
2700 |
УСАЧОВ Д.О. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
2 |
40 (18+6+16) |
|
|
|
|
Зубкова Надія Олександрівна |
2701 |
УСАЧОВА А.О. |
13065 |
м. Біловодськ |
Бараниківська ЗОШ |
1 |
66 (24+24+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Юрченко Людмила Федорівна |
2702 |
УСАЧОВА В.О. |
13065 |
м. Біловодськ |
Бараниківська ЗОШ |
8 |
99 (42+48+9) |
|
С1 |
С2 |
|
Юрченко Людмила Федорівна |
2703 |
УСЕНКО В.О. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
10 |
136 (34+60+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Домащенко Тетяна Вікторівна |
2704 |
УСОЛЬЦЕВА Н.Ш. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
3 |
57 (18+12+27) |
|
|
|
|
Зубкова Надія Олександрівна |
2705 |
УСТИМЕНКО Т. |
13420 |
с. Мілове |
Збірна шкіл |
1 |
52 (18+18+16) |
|
|
|
|
Лисенко Зінаїда Миколаївна |
2706 |
УСТІНОВ І.М. |
13671 |
смт. Марківка |
Веселівська ЗОШ |
4 |
126 (48+42+36) |
З |
|
|
|
Струк Євгенія Миколаївна |
2707 |
УТКІН І.М. |
13314 |
м. Сєвєродонецьк |
ССШ № 17 |
3 |
63 (18+24+21) |
|
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
2708 |
УТРОСІНА А.О. |
13305 |
м. Сєвєродонецьк |
СЗШ № 6 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
2709 |
УШАКОВ Є.С. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Зубкова Надія Олександрівна |
2710 |
ФАЙЗУЛІН Г.О. |
13007 |
м. Сєвєродонецьк |
НВК СШ-колегіум Національного університету Києво-Могилянська академія |
2 |
60 (24+12+24) |
|
С1 |
|
С3 |
Шпакова Валентина Миколаївна |
2711 |
ФАНДЄЄВА В.С. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
3 |
52 (18+16+18) |
|
|
|
|
Зубкова Надія Олександрівна |
2712 |
ФАТНЄВ К.В. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
4 |
128 (42+38+48) |
З |
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
2713 |
ФЕДІНА С.С. |
13314 |
м. Сєвєродонецьк |
ССШ № 17 |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
2714 |
ФЕДОРЕНКО М.О. |
13420 |
с. Мілове |
Збірна шкіл |
8 |
53 (32+12+9) |
|
|
|
|
Лисенко Зінаїда Миколаївна |
2715 |
ФЕДОРОВ А.Т. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
2 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Зубкова Надія Олександрівна |
2716 |
ФЕДОРОВА В.М. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
1 |
82 (30+30+22) |
З |
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
2717 |
ФЕДОРОВА Г.О. |
13657 |
м. Лисичанськ |
Збірна шкіл |
2 |
28 (6+18+4) |
|
|
|
|
Устіменко Олена Вадимівна |
2718 |
ФЕДОРОВА Х.М. |
13007 |
м. Сєвєродонецьк |
НВК СШ-колегіум Національного університету Києво-Могилянська академія |
2 |
6 (0+0+6) |
|
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
2719 |
ФЕДОРЧЕНКО М.Г. |
13007 |
м. Сєвєродонецьк |
НВК СШ-колегіум Національного університету Києво-Могилянська академія |
5 |
84 (30+24+30) |
|
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
2720 |
ФЕДОСЄЄВ М.С. |
13055 |
м. Сватове |
Збірна шкіл Сватівського району |
8 |
135 (42+48+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Стаднікова Тетяна Іванівна |
2721 |
ФЕДУСОВ Б.Ю. |
13313 |
м. Сєвєродонецьк |
ЗШ № 15 |
3 |
100 (30+34+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Шпакова Валентина Миколаївна |
2722 |
ФЕДЧУК В.Д. |
13671 |
смт. Марківка |
Веселівська ЗОШ |
2 |
66 (18+24+24) |
|
|
С2 |
С3 |
Струк Євгенія Миколаївна |
2723 |
ФЕДЧУК В.С. |
13671 |
смт. Марківка |
Веселівська ЗОШ |
2 |
66 (18+24+24) |
|
|
С2 |
С3 |
Струк Євгенія Миколаївна |
2724 |
ФЕСЕНКО Н.В. |
13055 |
м. Сватове |
Збірна шкіл Сватівського району |
1 |
62 (12+24+26) |
|
|
С2 |
С3 |
Стаднікова Тетяна Іванівна |
2725 |
ФЕТІСОВ М.К. |
13066 |
м. Біловодськ |
Гімназія |
4 |
60 (18+24+18) |
|
|
|
|
Юрченко Людмила Федорівна |
2726 |
ФЕЦІЧ О.Ю. |
13007 |
м. Сєвєродонецьк |
НВК СШ-колегіум Національного університету Києво-Могилянська академія |
2 |
42 (18+18+6) |
|
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
2727 |
ФЄДІН Б.В. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
5 |
82 (18+24+40) |
|
|
|
С3 |
Домащенко Тетяна Вікторівна |
2728 |
ФЄДІНА І.В. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
5 |
102 (30+36+36) |
|
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
2729 |
ФІАЛКОВСЬКА А.О. |
13380 |
м. Рубіжне |
ЗШ №3 |
1 |
38 (12+12+14) |
|
|
|
|
Доброскок Наталія Миколаївна |
2730 |
ФІЛІН О.В. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Зубкова Надія Олександрівна |
2731 |
ФІЛІПЕНКО О.О. |
13065 |
м. Біловодськ |
Бараниківська ЗОШ |
7 |
111 (42+48+21) |
|
С1 |
С2 |
|
Юрченко Людмила Федорівна |
2732 |
ФІЛІПЕНКО Ю.О. |
13068 |
м. Біловодськ |
Городищенська ЗОШ |
10 |
124 (28+54+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Юрченко Людмила Федорівна |
2733 |
ФІЛІПОВА Т.О. |
13343 |
смт. Троїцьке |
Збірна шкіл |
3 |
109 (36+34+39) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Потєряхіна Любов Михайлівна |
2734 |
ФІЛН Ю.В. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Зубкова Надія Олександрівна |
2735 |
ФІЛОНЕНКО М.Є. |
13660 |
смт. Марківка |
Гімназія |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Струк Євгенія Миколаївна |
2736 |
ФІЛОНОВ В.В. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
10 |
136 (54+46+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
2737 |
ФІНЬЄВА М.В. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
4 |
68 (24+20+24) |
|
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
2738 |
ФІРСОВ Д.А. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
4 |
92 (36+32+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Зубкова Надія Олександрівна |
2739 |
ФІРСОВА Д.А. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
5 |
78 (24+24+30) |
|
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
2740 |
ФІРЮЛІН К.О. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
4 |
73 (30+22+21) |
|
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
2741 |
ФІСУН Ф.М. |
13300 |
м. Сєвєродонецьк |
СЗШ № 1 |
6 |
132 (48+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
2742 |
ФОКІН З.М. |
13657 |
м. Лисичанськ |
Збірна шкіл |
2 |
50 (12+18+20) |
|
|
|
С3 |
Устіменко Олена Вадимівна |
2743 |
ФОМЕНКО В.В. |
13420 |
с. Мілове |
Збірна шкіл |
6 |
84 (24+18+42) |
|
|
|
С3 |
Лисенко Зінаїда Миколаївна |
2744 |
ФОМЕНКО Д.С. |
13069 |
м. Біловодськ |
Євсузький НВК "Веселка" |
4 |
130 (42+40+48) |
З |
|
|
|
Юрченко Людмила Федорівна |
2745 |
ФОМЕНКО М.О. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
7 |
85 (22+36+27) |
|
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
2746 |
ФОМЕНКО М.С. |
13069 |
м. Біловодськ |
Євсузький НВК "Веселка" |
2 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Юрченко Людмила Федорівна |
2747 |
ФОМЕНКО О.О. |
13069 |
м. Біловодськ |
Євсузький НВК "Веселка" |
9 |
102 (48+30+24) |
|
С1 |
|
|
Юрченко Людмила Федорівна |
2748 |
ФОМИЧОВА А.М. |
13657 |
м. Лисичанськ |
Збірна шкіл |
7 |
117 (36+48+33) |
|
|
С2 |
|
Устіменко Олена Вадимівна |
2749 |
ФОМІНОВ Д.С. |
13393 |
м. Старобільськ |
Методкабінет |
8 |
110 (26+54+30) |
|
|
С2 |
|
Сопільник Наталія Миколаївна |
2750 |
ФОМІЧОВА В.В. |
13007 |
м. Сєвєродонецьк |
НВК СШ-колегіум Національного університету Києво-Могилянська академія |
5 |
90 (24+30+36) |
|
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
2751 |
ФОМІЧОВА М.О. |
13414 |
смт. Новоайдар |
Методкабінет |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Лисенко Катерина Миколаївна |
2752 |
ФОФАНОВА О.О. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
7 |
74 (8+30+36) |
|
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
2753 |
ФРИГІН І.Д. |
13313 |
м. Сєвєродонецьк |
ЗШ № 15 |
3 |
101 (48+26+27) |
|
С1 |
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
2754 |
ФРИГІНА К.О. |
13314 |
м. Сєвєродонецьк |
ССШ № 17 |
2 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
2755 |
ФРОЛКІН В.Ю. |
13307 |
м. Сєвєродонецьк |
СЗШ № 8 |
4 |
126 (36+42+48) |
З |
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
2756 |
ФУРМАНЧУК Н.А. |
13067 |
м. Біловодськ |
ЗОШ І-ІІІ ст |
4 |
130 (48+40+42) |
З |
|
|
|
Юрченко Людмила Федорівна |
2757 |
ФУРМАНЮК С.В. |
13055 |
м. Сватове |
Збірна шкіл Сватівського району |
6 |
138 (48+54+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Стаднікова Тетяна Іванівна |
2758 |
ФУРСОВ М.А. |
13657 |
м. Лисичанськ |
Збірна шкіл |
7 |
115 (40+42+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Устіменко Олена Вадимівна |
2759 |
ХАБЛАК А.О. |
13067 |
м. Біловодськ |
ЗОШ І-ІІІ ст |
6 |
150 (42+54+54) |
З |
|
|
|
Юрченко Людмила Федорівна |
2760 |
ХАБЛАК А.О. |
13067 |
м. Біловодськ |
ЗОШ І-ІІІ ст |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Юрченко Людмила Федорівна |
2761 |
ХАЙЛО О.В. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
4 |
124 (42+40+42) |
З |
|
|
|
Зубкова Надія Олександрівна |
2762 |
ХАЛІМУЛІНА А.М. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
5 |
6 (0+6+0) |
|
|
|
|
Зубкова Надія Олександрівна |
2763 |
ХАНІНА М.Є. |
13689 |
с. Можняківка |
Можняківська ЗОШ |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Тодорова Світлана Миколаївна |
2764 |
ХАПЬОРСЬКА Д.В. |
13657 |
м. Лисичанськ |
Збірна шкіл |
4 |
110 (42+26+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Устіменко Олена Вадимівна |
2765 |
ХАРАДЖА Д.Є. |
13007 |
м. Сєвєродонецьк |
НВК СШ-колегіум Національного університету Києво-Могилянська академія |
3 |
118 (42+34+42) |
З |
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
2766 |
ХАРЛАМОВ А.А. |
13314 |
м. Сєвєродонецьк |
ССШ № 17 |
8 |
144 (42+48+54) |
З |
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
2767 |
ХАРЧЕНКО В.О. |
13066 |
м. Біловодськ |
Гімназія |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Юрченко Людмила Федорівна |
2768 |
ХАРЧЕНКО Е.О. |
13068 |
м. Біловодськ |
Городищенська ЗОШ |
6 |
120 (36+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Юрченко Людмила Федорівна |
2769 |
ХАЧИРОВ С.Г. |
13393 |
м. Старобільськ |
Методкабінет |
3 |
115 (36+40+39) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Сопільник Наталія Миколаївна |
2770 |
ХАЧИРОВА К.Г. |
13393 |
м. Старобільськ |
Методкабінет |
8 |
87 (24+30+33) |
|
|
|
|
Сопільник Наталія Миколаївна |
2771 |
ХИЛОБОК В.М. |
13055 |
м. Сватове |
Збірна шкіл Сватівського району |
2 |
72 (18+24+30) |
З |
|
|
|
Стаднікова Тетяна Іванівна |
2772 |
ХМЕЛИК В.О. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
6 |
114 (24+36+54) |
|
|
|
С3 |
Зубкова Надія Олександрівна |
2773 |
ХОДАКОВ А.О. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
1 |
62 (24+18+20) |
|
С1 |
|
С3 |
Домащенко Тетяна Вікторівна |
2774 |
ХОЛОД С.І. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
1 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Зубкова Надія Олександрівна |
2775 |
ХОМИЦЬКА М.Д. |
13657 |
м. Лисичанськ |
Збірна шкіл |
7 |
109 (40+42+27) |
|
С1 |
С2 |
|
Устіменко Олена Вадимівна |
2776 |
ХОМЛЯК Б.В. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
2 |
52 (18+12+22) |
|
|
|
С3 |
Домащенко Тетяна Вікторівна |
2777 |
ХОРОЛЬСЬКИЙ О.С. |
13314 |
м. Сєвєродонецьк |
ССШ № 17 |
4 |
88 (30+28+30) |
|
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
2778 |
ХОТІНА Д. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
1 |
78 (30+18+30) |
З |
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
2779 |
ХОХЛОВА В.С. |
13307 |
м. Сєвєродонецьк |
СЗШ № 8 |
4 |
99 (24+36+39) |
|
|
С2 |
С3 |
Шпакова Валентина Миколаївна |
2780 |
ХОХЛОВА Є.С. |
13305 |
м. Сєвєродонецьк |
СЗШ № 6 |
1 |
66 (18+24+24) |
|
|
С2 |
С3 |
Шпакова Валентина Миколаївна |
2781 |
ХРАБРОВ К.О. |
13414 |
смт. Новоайдар |
Методкабінет |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Лисенко Катерина Миколаївна |
2782 |
ХРАБРОВА Г.О. |
13414 |
смт. Новоайдар |
Методкабінет |
4 |
104 (42+26+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Лисенко Катерина Миколаївна |
2783 |
ХРАПАТА Н.Ю. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
4 |
128 (42+38+48) |
З |
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
2784 |
ХРИСТЕНКО С.Б. |
13657 |
м. Лисичанськ |
Збірна шкіл |
2 |
54 (18+18+18) |
|
|
|
|
Устіменко Олена Вадимівна |
2785 |
ХРИСТОСЕНКО В.О. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
4 |
100 (36+22+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Домащенко Тетяна Вікторівна |
2786 |
ХРІПТУЛОВА В.В. |
13314 |
м. Сєвєродонецьк |
ССШ № 17 |
7 |
153 (48+54+51) |
З |
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
2787 |
ХУДЗЯК Д.С. |
13689 |
с. Можняківка |
Можняківська ЗОШ |
4 |
48 (18+18+12) |
|
|
|
|
Тодорова Світлана Миколаївна |
2788 |
ХУДЯКОВА В.І. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
4 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
2789 |
ЦАЛКО Д.Д. |
13303 |
м. Сєвєродонецьк |
СЗШ № 4 |
4 |
74 (30+2+42) |
|
|
|
С3 |
Шпакова Валентина Миколаївна |
2790 |
ЦАЛКО М.Д. |
13314 |
м. Сєвєродонецьк |
ССШ № 17 |
8 |
151 (46+48+57) |
З |
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
2791 |
ЦАРЬОВ К. |
13313 |
м. Сєвєродонецьк |
ЗШ № 15 |
4 |
127 (48+40+39) |
З |
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
2792 |
ЦИБА І.В. |
13071 |
м. Біловодськ |
Новоолександрівська ЗОШ |
3 |
53 (12+8+33) |
|
|
|
С3 |
Юрченко Людмила Федорівна |
2793 |
ЦИГАНКОВА А.С. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
1 |
66 (30+24+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
2794 |
ЦИМБАЛ А.О. |
13414 |
смт. Новоайдар |
Методкабінет |
4 |
119 (48+32+39) |
З |
|
|
|
Лисенко Катерина Миколаївна |
2795 |
ЦИМБАЛ В.Р. |
13343 |
смт. Троїцьке |
Збірна шкіл |
10 |
75 (23+34+18) |
|
|
|
|
Потєряхіна Любов Михайлівна |
2796 |
ЦИПЛУГІН Г.О. |
13055 |
м. Сватове |
Збірна шкіл Сватівського району |
1 |
54 (12+18+24) |
|
|
|
С3 |
Стаднікова Тетяна Іванівна |
2797 |
ЦИХМИСТРОВА А.В. |
13077 |
м. Біловодськ |
Кононівський НВК "Барвінок" |
8 |
106 (34+54+18) |
|
|
С2 |
|
Юрченко Людмила Федорівна |
2798 |
ЦИЦЮРСЬКА Т.С. |
13657 |
м. Лисичанськ |
Збірна шкіл |
4 |
68 (36+14+18) |
|
С1 |
|
|
Устіменко Олена Вадимівна |
2799 |
ЦКАРОІЯ С.К. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
3 |
92 (42+14+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Домащенко Тетяна Вікторівна |
2800 |
ЦУКУР І.М. |
13308 |
м. Сєвєродонецьк |
Гімназія |
3 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
2801 |
ЦУРКАНУ А.В. |
13657 |
м. Лисичанськ |
Збірна шкіл |
7 |
112 (40+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Устіменко Олена Вадимівна |
2802 |
ЦЬОМКО О.А. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
6 |
132 (48+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Домащенко Тетяна Вікторівна |
2803 |
ЦЮПКА І.Д. |
13414 |
смт. Новоайдар |
Методкабінет |
4 |
121 (42+34+45) |
З |
|
|
|
Лисенко Катерина Миколаївна |
2804 |
ЦЮПКА К.Д. |
13414 |
смт. Новоайдар |
Методкабінет |
6 |
120 (30+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Лисенко Катерина Миколаївна |
2805 |
Ч Р.С. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
5 |
60 (18+6+36) |
|
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
2806 |
ЧАБАНОВ О.С. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
11 |
44 (36+2+6) |
|
|
|
|
Зубкова Надія Олександрівна |
2807 |
ЧАБАНОВА Д.А. |
13314 |
м. Сєвєродонецьк |
ССШ № 17 |
7 |
162 (48+60+54) |
З |
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
2808 |
ЧАЙКІНА К.О. |
13381 |
м. Рубіжне |
КНВК шк. дит.сад. |
3 |
93 (42+24+27) |
|
С1 |
|
|
Доброскок Наталія Миколаївна |
2809 |
ЧАЛА К.Є. |
13065 |
м. Біловодськ |
Бараниківська ЗОШ |
7 |
117 (36+48+33) |
|
|
С2 |
|
Юрченко Людмила Федорівна |
2810 |
ЧАЛА М.М. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
4 |
87 (42+18+27) |
|
С1 |
|
|
Зубкова Надія Олександрівна |
2811 |
ЧАЛА П.В. |
13671 |
смт. Марківка |
Веселівська ЗОШ |
2 |
66 (18+24+24) |
|
|
С2 |
С3 |
Струк Євгенія Миколаївна |
2812 |
ЧВІРКУН Д.В. |
13073 |
м. Біловодськ |
Новолимарівська ЗОШ |
4 |
118 (48+40+30) |
З |
|
|
|
Юрченко Людмила Федорівна |
2813 |
ЧЕБОТАРЬОВА К.Д. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
9 |
81 (21+36+24) |
|
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
2814 |
ЧЕБУШЕВ Р.М. |
13393 |
м. Старобільськ |
Методкабінет |
8 |
18 (6+0+12) |
|
|
|
|
Сопільник Наталія Миколаївна |
2815 |
ЧЕГРИНЕЦЬ Є.В. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
8 |
61 (16+24+21) |
|
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
2816 |
ЧЕМРАТ В.О. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
7 |
91 (34+24+33) |
|
|
|
|
Зубкова Надія Олександрівна |
2817 |
ЧЕПЕЛЬ А.О. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
4 |
126 (42+48+36) |
З |
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
2818 |
ЧЕПУРЕНКО Є.Г. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
4 |
71 (36+14+21) |
|
С1 |
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
2819 |
ЧЕРВЯКОВА А.В. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
3 |
142 (48+46+48) |
З |
|
|
|
Зубкова Надія Олександрівна |
2820 |
ЧЕРВЯКОВА Д.М. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
7 |
68 (14+36+18) |
|
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
2821 |
ЧЕРЕДА А.Г. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
4 |
118 (42+34+42) |
З |
|
|
|
Зубкова Надія Олександрівна |
2822 |
ЧЕРЕДНЕЧЕНКО Д.Е. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
9 |
119 (35+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Домащенко Тетяна Вікторівна |
2823 |
ЧЕРЕДНИЧЕНКО М.Р. |
13067 |
м. Біловодськ |
ЗОШ І-ІІІ ст |
6 |
142 (42+48+52) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Юрченко Людмила Федорівна |
2824 |
ЧЕРЕДНІЧЕНКО Д.А. |
13414 |
смт. Новоайдар |
Методкабінет |
1 |
68 (24+24+20) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Лисенко Катерина Миколаївна |
2825 |
ЧЕРЕПАХІН Д.О. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
3 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
2826 |
ЧЕРЕПАХІН С.Є. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
6 |
102 (12+36+54) |
|
|
|
С3 |
Домащенко Тетяна Вікторівна |
2827 |
ЧЕРЕПАХІН Ф.О. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
3 |
100 (42+22+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Домащенко Тетяна Вікторівна |
2828 |
ЧЕРЕПАХІНА А.М. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
2 |
78 (30+18+30) |
З |
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
2829 |
ЧЕРКАСОВА П.С. |
13066 |
м. Біловодськ |
Гімназія |
3 |
58 (30+10+18) |
|
|
|
|
Юрченко Людмила Федорівна |
2830 |
ЧЕРКАШИНІНА Т.С. |
13343 |
смт. Троїцьке |
Збірна шкіл |
3 |
65 (24+20+21) |
|
|
|
|
Потєряхіна Любов Михайлівна |
2831 |
ЧЕРНЕНКО Є.Ю. |
13067 |
м. Біловодськ |
ЗОШ І-ІІІ ст |
4 |
116 (48+32+36) |
З |
|
|
|
Юрченко Людмила Федорівна |
2832 |
ЧЕРНЕЦЬКА М.О. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
8 |
91 (28+30+33) |
|
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
2833 |
ЧЕРНЄВА В.Е. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
2 |
34 (12+18+4) |
|
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
2834 |
ЧЕРНИКОВ В.В. |
13414 |
смт. Новоайдар |
Методкабінет |
5 |
96 (24+36+36) |
|
|
|
|
Лисенко Катерина Миколаївна |
2835 |
ЧЕРНИХ І.Є. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
2836 |
ЧЕРНИХ К.Р. |
13314 |
м. Сєвєродонецьк |
ССШ № 17 |
4 |
102 (48+30+24) |
|
С1 |
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
2837 |
ЧЕРНИХ М.Є. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
2838 |
ЧЕРНИЧЕНКО Д.В. |
13657 |
м. Лисичанськ |
Збірна шкіл |
4 |
83 (48+26+9) |
|
С1 |
|
|
Устіменко Олена Вадимівна |
2839 |
ЧЕРНИШЕВА О.В. |
13065 |
м. Біловодськ |
Бараниківська ЗОШ |
1 |
54 (12+24+18) |
|
|
С2 |
|
Юрченко Людмила Федорівна |
2840 |
ЧЕРНИШОВА К.М. |
13420 |
с. Мілове |
Збірна шкіл |
3 |
90 (24+18+48) |
|
|
|
С3 |
Лисенко Зінаїда Миколаївна |
2841 |
ЧЕРНИШОВА К.О. |
13311 |
м. Сєвєродонецьк |
СЗШ № 13 |
2 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
2842 |
ЧЕРНІКОВ Р.В. |
13381 |
м. Рубіжне |
КНВК шк. дит.сад. |
3 |
68 (18+20+30) |
|
|
|
|
Доброскок Наталія Миколаївна |
2843 |
ЧЕРНОБАЄВ Д.Ю. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
10 |
97 (31+24+42) |
|
|
|
С3 |
Домащенко Тетяна Вікторівна |
2844 |
ЧЕРНОВА Д.С. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
4 |
75 (24+18+33) |
|
|
|
С3 |
Зубкова Надія Олександрівна |
2845 |
ЧЕРНОЖУКОВ Я.О. |
13657 |
м. Лисичанськ |
Збірна шкіл |
2 |
68 (24+24+20) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Устіменко Олена Вадимівна |
2846 |
ЧЕРНОКАЛОВ Д.В. |
13071 |
м. Біловодськ |
Новоолександрівська ЗОШ |
2 |
26 (6+12+8) |
|
|
|
|
Юрченко Людмила Федорівна |
2847 |
ЧЕРНЯВСЬКИЙ Д.Р. |
13300 |
м. Сєвєродонецьк |
СЗШ № 1 |
6 |
112 (30+42+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Шпакова Валентина Миколаївна |
2848 |
ЧЕРНЯГОВ І.Р. |
13420 |
с. Мілове |
Збірна шкіл |
3 |
80 (42+8+30) |
|
С1 |
|
|
Лисенко Зінаїда Миколаївна |
2849 |
ЧЕРНЯК А.В. |
13689 |
с. Можняківка |
Можняківська ЗОШ |
1 |
68 (18+30+20) |
|
|
С2 |
С3 |
Тодорова Світлана Миколаївна |
2850 |
ЧЕРСТВА Ю.П. |
13665 |
смт. Марківка |
Сичанська ЗОШ |
2 |
70 (24+24+22) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Струк Євгенія Миколаївна |
2851 |
ЧЕХЛА О.О. |
13067 |
м. Біловодськ |
ЗОШ І-ІІІ ст |
3 |
132 (48+36+48) |
З |
|
|
|
Юрченко Людмила Федорівна |
2852 |
ЧЄРНЯДЄВА М.Є. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
1 |
80 (30+24+26) |
З |
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
2853 |
ЧИБІНЬ Д.О. |
13689 |
с. Можняківка |
Можняківська ЗОШ |
5 |
144 (54+30+60) |
З |
|
|
|
Тодорова Світлана Миколаївна |
2854 |
ЧИШКАЛА В.М. |
13393 |
м. Старобільськ |
Методкабінет |
5 |
84 (18+30+36) |
|
|
|
|
Сопільник Наталія Миколаївна |
2855 |
ЧИЩЕВА В.В. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
2 |
72 (24+24+24) |
З |
|
|
|
Зубкова Надія Олександрівна |
2856 |
ЧІЖИКОВА В.І. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
7 |
71 (14+24+33) |
|
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
2857 |
ЧЛЕК І.С. |
13007 |
м. Сєвєродонецьк |
НВК СШ-колегіум Національного університету Києво-Могилянська академія |
2 |
36 (24+0+12) |
|
С1 |
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
2858 |
ЧМИРЬОВА В.С. |
13420 |
с. Мілове |
Збірна шкіл |
5 |
126 (42+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Лисенко Зінаїда Миколаївна |
2859 |
ЧМИРЬОВА Т.С. |
13420 |
с. Мілове |
Збірна шкіл |
8 |
53 (14+24+15) |
|
|
|
|
Лисенко Зінаїда Миколаївна |
2860 |
ЧОРНА О.Г. |
13318 |
м. Сєвєродонецьк |
Ліцей |
8 |
141 (54+48+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
2861 |
ЧОРНІЙ О.Г. |
13067 |
м. Біловодськ |
ЗОШ І-ІІІ ст |
4 |
86 (42+26+18) |
|
С1 |
|
|
Юрченко Людмила Федорівна |
2862 |
ЧОРНОБАЙ К.Ю. |
13220 |
м. Кремінна |
Кремінська ЗОШ №1 |
4 |
83 (24+20+39) |
|
|
|
С3 |
Двірна Тетяна Миколаївна |
2863 |
ЧУБ І.С. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
3 |
62 (18+14+30) |
|
|
|
|
Зубкова Надія Олександрівна |
2864 |
ЧУБОВА І.С. |
13420 |
с. Мілове |
Збірна шкіл |
6 |
114 (30+48+36) |
|
|
С2 |
|
Лисенко Зінаїда Миколаївна |
2865 |
ЧУБУК А.И. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
2 |
32 (6+12+14) |
|
|
|
|
Зубкова Надія Олександрівна |
2866 |
ЧУДІНА С.Д. |
13657 |
м. Лисичанськ |
Збірна шкіл |
4 |
54 (36+18+0) |
|
С1 |
|
|
Устіменко Олена Вадимівна |
2867 |
ЧУДНА А.Ю. |
13311 |
м. Сєвєродонецьк |
СЗШ № 13 |
4 |
128 (48+38+42) |
З |
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
2868 |
ЧУЙКО Я.О. |
13300 |
м. Сєвєродонецьк |
СЗШ № 1 |
6 |
128 (42+54+32) |
|
С1 |
С2 |
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
2869 |
ЧУЛОВСЬКА Я.О. |
13343 |
смт. Троїцьке |
Збірна шкіл |
7 |
124 (28+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Потєряхіна Любов Михайлівна |
2870 |
ЧУМАК А.В. |
13055 |
м. Сватове |
Збірна шкіл Сватівського району |
3 |
98 (42+14+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Стаднікова Тетяна Іванівна |
2871 |
ЧУМАК А.В. |
13420 |
с. Мілове |
Збірна шкіл |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Лисенко Зінаїда Миколаївна |
2872 |
ЧУМАК К.М. |
13420 |
с. Мілове |
Збірна шкіл |
5 |
78 (12+42+24) |
|
|
С2 |
|
Лисенко Зінаїда Миколаївна |
2873 |
ЧУМАК М. |
13657 |
м. Лисичанськ |
Збірна шкіл |
4 |
68 (36+20+12) |
|
С1 |
|
|
Устіменко Олена Вадимівна |
2874 |
ЧУМАК М.Р. |
13067 |
м. Біловодськ |
ЗОШ І-ІІІ ст |
7 |
20 (8+6+6) |
|
|
|
|
Юрченко Людмила Федорівна |
2875 |
ЧУМАКОВ Т.К. |
13414 |
смт. Новоайдар |
Методкабінет |
3 |
95 (36+26+33) |
|
С1 |
|
С3 |
Лисенко Катерина Миколаївна |
2876 |
ЧУМАКОВА Є.О. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
7 |
121 (40+48+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Зубкова Надія Олександрівна |
2877 |
ЧУНІХІНА О.В. |
13069 |
м. Біловодськ |
Євсузький НВК "Веселка" |
5 |
72 (30+18+24) |
|
|
|
|
Юрченко Людмила Федорівна |
2878 |
ЧУПРІКОВ М.І. |
13661 |
смт. Марківка |
ЗОШ № 1 |
2 |
72 (24+24+24) |
З |
|
|
|
Струк Євгенія Миколаївна |
2879 |
ЧУРКІН П.А. |
13657 |
м. Лисичанськ |
Збірна шкіл |
4 |
110 (36+26+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Устіменко Олена Вадимівна |
2880 |
ШАВИРІН М.М. |
13314 |
м. Сєвєродонецьк |
ССШ № 17 |
7 |
123 (42+54+27) |
|
С1 |
С2 |
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
2881 |
ШАДРІН Д.М. |
13380 |
м. Рубіжне |
ЗШ №3 |
4 |
64 (24+22+18) |
|
|
|
|
Доброскок Наталія Миколаївна |
2882 |
ШАЙКІНА В.Ю. |
13303 |
м. Сєвєродонецьк |
СЗШ № 4 |
5 |
96 (30+24+42) |
|
|
|
С3 |
Шпакова Валентина Миколаївна |
2883 |
ШАКІРОВ Н.А. |
13657 |
м. Лисичанськ |
Збірна шкіл |
1 |
62 (24+24+14) |
|
С1 |
С2 |
|
Устіменко Олена Вадимівна |
2884 |
ШАМАРА М.Р. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
2 |
50 (18+18+14) |
|
|
|
|
Зубкова Надія Олександрівна |
2885 |
ШАМРАЙ Д.Р. |
13314 |
м. Сєвєродонецьк |
ССШ № 17 |
7 |
147 (48+54+45) |
З |
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
2886 |
ШАМУГІЯ К.К. |
13311 |
м. Сєвєродонецьк |
СЗШ № 13 |
3 |
110 (30+32+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Шпакова Валентина Миколаївна |
2887 |
ШАНДИБА А. |
13007 |
м. Сєвєродонецьк |
НВК СШ-колегіум Національного університету Києво-Могилянська академія |
5 |
78 (30+36+12) |
|
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
2888 |
ШАПОВАЛ О.Ю. |
13220 |
м. Кремінна |
Кремінська ЗОШ №1 |
4 |
62 (24+20+18) |
|
|
|
|
Двірна Тетяна Миколаївна |
2889 |
ШАПОВАЛОВ А.С. |
13661 |
смт. Марківка |
ЗОШ № 1 |
3 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Струк Євгенія Миколаївна |
2890 |
ШАПОВАЛОВ М.Б. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
1 |
82 (24+30+28) |
З |
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
2891 |
ШАПОВАЛОВА Є.А. |
13358 |
с. Нещеретове |
ЗОШ |
9 |
151 (49+60+42) |
З |
|
|
|
Шаповалова Юлія Володимирівна |
2892 |
ШАПОВАЛОВА К.В. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
9 |
50 (18+26+6) |
|
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
2893 |
ШАПОВАЛОВА Л.Я. |
13311 |
м. Сєвєродонецьк |
СЗШ № 13 |
4 |
136 (48+46+42) |
З |
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
2894 |
ШАПОВАЛОВА М.Є. |
13007 |
м. Сєвєродонецьк |
НВК СШ-колегіум Національного університету Києво-Могилянська академія |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
2895 |
ШАПОВАЛОВА М.М. |
13420 |
с. Мілове |
Збірна шкіл |
3 |
64 (24+10+30) |
|
|
|
|
Лисенко Зінаїда Миколаївна |
2896 |
ШАРИГІНА Д.Г. |
13220 |
м. Кремінна |
Кремінська ЗОШ №1 |
2 |
76 (24+24+28) |
З |
|
|
|
Двірна Тетяна Миколаївна |
2897 |
ШАРІЙ А.Д. |
13307 |
м. Сєвєродонецьк |
СЗШ № 8 |
3 |
80 (24+14+42) |
|
|
|
С3 |
Шпакова Валентина Миколаївна |
2898 |
ШАРОВА В. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
4 |
57 (24+12+21) |
|
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
2899 |
ШАРПАР К.С. |
13311 |
м. Сєвєродонецьк |
СЗШ № 13 |
3 |
110 (42+38+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
2900 |
ШАТОХІНА М.Г. |
13314 |
м. Сєвєродонецьк |
ССШ № 17 |
3 |
81 (30+24+27) |
|
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
2901 |
ШАХОВ Д.М. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
3 |
106 (30+34+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Зубкова Надія Олександрівна |
2902 |
ШАХУНОВА А.В. |
13665 |
смт. Марківка |
Сичанська ЗОШ |
2 |
70 (24+24+22) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Струк Євгенія Миколаївна |
2903 |
ШАЦКІЙ Д.А. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
4 |
77 (18+32+27) |
|
|
С2 |
|
Зубкова Надія Олександрівна |
2904 |
ШАЯХМЕТОВ О.Д. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
2 |
48 (12+18+18) |
|
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
2905 |
ШВЕЦ Є.Р. |
13303 |
м. Сєвєродонецьк |
СЗШ № 4 |
4 |
75 (24+24+27) |
|
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
2906 |
ШВЕЦЬ Я.І. |
13420 |
с. Мілове |
Збірна шкіл |
8 |
168 (54+60+54) |
З |
|
|
|
Лисенко Зінаїда Миколаївна |
2907 |
ШЕВКУНОВ Г.В. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
5 |
32 (12+12+8) |
|
|
|
|
Зубкова Надія Олександрівна |
2908 |
ШЕВКУНОВА С.В. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
1 |
64 (18+18+28) |
|
|
|
С3 |
Зубкова Надія Олександрівна |
2909 |
ШЕВЦОВ В.Д. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
5 |
162 (54+48+60) |
З |
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
2910 |
ШЕВЧЕНКО А.В. |
13314 |
м. Сєвєродонецьк |
ССШ № 17 |
8 |
168 (60+54+54) |
З |
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
2911 |
ШЕВЧЕНКО А.І. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
2912 |
ШЕВЧЕНКО В.В. |
13072 |
м. Біловодськ |
Зеликівський НВК "Мрія" |
4 |
126 (42+36+48) |
З |
|
|
|
Юрченко Людмила Федорівна |
2913 |
ШЕВЧЕНКО В.І. |
13067 |
м. Біловодськ |
ЗОШ І-ІІІ ст |
2 |
64 (18+24+22) |
|
|
С2 |
С3 |
Юрченко Людмила Федорівна |
2914 |
ШЕВЧЕНКО В.О. |
13314 |
м. Сєвєродонецьк |
ССШ № 17 |
2 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
2915 |
ШЕВЧЕНКО Д.В. |
13067 |
м. Біловодськ |
ЗОШ І-ІІІ ст |
4 |
114 (24+42+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Юрченко Людмила Федорівна |
2916 |
ШЕВЧЕНКО Є.А. |
13657 |
м. Лисичанськ |
Збірна шкіл |
6 |
150 (54+42+54) |
З |
|
|
|
Устіменко Олена Вадимівна |
2917 |
ШЕВЧЕНКО К.І. |
13067 |
м. Біловодськ |
ЗОШ І-ІІІ ст |
2 |
68 (24+24+20) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Юрченко Людмила Федорівна |
2918 |
ШЕВЧЕНКО К.О. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
2 |
50 (18+18+14) |
|
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
2919 |
ШЕВЧЕНКО М.С. |
13343 |
смт. Троїцьке |
Збірна шкіл |
7 |
111 (36+42+33) |
|
|
С2 |
|
Потєряхіна Любов Михайлівна |
2920 |
ШЕВЧЕНКО О.О. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
4 |
120 (42+42+36) |
З |
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
2921 |
ШЕВЧЕНКО С.Ю. |
13303 |
м. Сєвєродонецьк |
СЗШ № 4 |
4 |
74 (12+32+30) |
|
|
С2 |
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
2922 |
ШЕДЛОВСЬКА А.В. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
3 |
52 (18+4+30) |
|
|
|
|
Зубкова Надія Олександрівна |
2923 |
ШЕЇН К.В. |
13393 |
м. Старобільськ |
Методкабінет |
8 |
144 (42+54+48) |
З |
|
|
|
Сопільник Наталія Миколаївна |
2924 |
ШЕЙКО І.А. |
13393 |
м. Старобільськ |
Методкабінет |
4 |
103 (36+28+39) |
|
С1 |
|
С3 |
Сопільник Наталія Миколаївна |
2925 |
ШЕЙКО І.А. |
13393 |
м. Старобільськ |
Методкабінет |
4 |
115 (36+40+39) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Сопільник Наталія Миколаївна |
2926 |
ШЕЙКО Н.Є. |
13689 |
с. Можняківка |
Можняківська ЗОШ |
4 |
98 (30+26+42) |
|
|
|
С3 |
Тодорова Світлана Миколаївна |
2927 |
ШЕКА П.Є. |
13414 |
смт. Новоайдар |
Методкабінет |
2 |
82 (24+30+28) |
З |
|
|
|
Лисенко Катерина Миколаївна |
2928 |
ШЕЛЕФОНТЮК Є.Р. |
13318 |
м. Сєвєродонецьк |
Ліцей |
9 |
136 (46+42+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шпакова Валентина Миколаївна |
2929 |
ШЕНЬКАРУК С.В. |
13657 |
м. Лисичанськ |
Збірна шкіл |
5 |
144 (48+54+42) |
З |
|
|
|
Устіменко Олена Вадимівна |
2930 |
ШЕПЕЛЯ М.Ю. |
13055 |
м. Сватове |
Збірна шкіл Сватівського району |
6 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Стаднікова Тетяна Іванівна |
2931 |
ШЕПЕЛЯ С.Ю. |
13055 |
м. Сватове |
Збірна шкіл Сватівського району |
4 |
124 (48+40+36) |
З |
|
|
|
Стаднікова Тетяна Іванівна |
2932 |
ШЕРЕМЕНТЬЄВ Д.О. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
11 |
99 (21+48+30) |
|
|
С2 |
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
2933 |
ШЕРЕТ Д.В. |
13305 |
м. Сєвєродонецьк |
СЗШ № 6 |
1 |
82 (30+24+28) |
З |
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
2934 |
ШЕСТАКОВ О.А. |
13657 |
м. Лисичанськ |
Збірна шкіл |
3 |
113 (48+32+33) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Устіменко Олена Вадимівна |
2935 |
ШЕСТОПАЛОВ М.І. |
13657 |
м. Лисичанськ |
Збірна шкіл |
1 |
64 (24+30+10) |
|
С1 |
С2 |
|
Устіменко Олена Вадимівна |
2936 |
ШЕСТОПАЛОВА Д.Д. |
13343 |
смт. Троїцьке |
Збірна шкіл |
10 |
84 (30+24+30) |
|
|
|
|
Потєряхіна Любов Михайлівна |
2937 |
ШЕСТОПАЛОВА Є.В. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
4 |
41 (24+8+9) |
|
|
|
|
Зубкова Надія Олександрівна |
2938 |
ШЕХОВЦОВА Г.В. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
8 |
88 (22+30+36) |
|
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
2939 |
ШИЛОБРИД В.В. |
13067 |
м. Біловодськ |
ЗОШ І-ІІІ ст |
8 |
126 (42+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Юрченко Людмила Федорівна |
2940 |
ШИНДЕР В.І. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
3 |
88 (30+28+30) |
|
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
2941 |
ШИПКО В.В. |
13305 |
м. Сєвєродонецьк |
СЗШ № 6 |
1 |
72 (18+24+30) |
З |
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
2942 |
ШИРІНОВ В.Е. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
6 |
102 (30+36+36) |
|
|
|
|
Зубкова Надія Олександрівна |
2943 |
ШИРОКОВА К.О. |
13318 |
м. Сєвєродонецьк |
Ліцей |
8 |
153 (48+60+45) |
З |
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
2944 |
ШИРЯЄВА А.С. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
8 |
43 (10+6+27) |
|
|
|
|
Зубкова Надія Олександрівна |
2945 |
ШИШКАНОВ А.Є. |
13066 |
м. Біловодськ |
Гімназія |
1 |
62 (24+24+14) |
|
С1 |
С2 |
|
Юрченко Людмила Федорівна |
2946 |
ШИШКОВ М.О. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
1 |
86 (30+30+26) |
З |
|
|
|
Зубкова Надія Олександрівна |
2947 |
ШКВАРЧЕНКО В.О. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
1 |
72 (24+18+30) |
З |
|
|
|
Зубкова Надія Олександрівна |
2948 |
ШКВАРЧЕНКО М.О. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
11 |
123 (35+46+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Зубкова Надія Олександрівна |
2949 |
ШКІРІН В.Г. |
13420 |
с. Мілове |
Збірна шкіл |
6 |
144 (42+54+48) |
З |
|
|
|
Лисенко Зінаїда Миколаївна |
2950 |
ШКІРІНА Л.Г. |
13420 |
с. Мілове |
Збірна шкіл |
9 |
121 (41+50+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Лисенко Зінаїда Миколаївна |
2951 |
ШКОЛА К.О. |
13393 |
м. Старобільськ |
Методкабінет |
5 |
144 (42+48+54) |
З |
|
|
|
Сопільник Наталія Миколаївна |
2952 |
ШКОЛКА М.Р. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
4 |
125 (42+38+45) |
З |
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
2953 |
ШКОЛЬНА А.Є. |
13055 |
м. Сватове |
Збірна шкіл Сватівського району |
2 |
82 (30+24+28) |
З |
|
|
|
Стаднікова Тетяна Іванівна |
2954 |
ШКУРАТ В.С. |
13007 |
м. Сєвєродонецьк |
НВК СШ-колегіум Національного університету Києво-Могилянська академія |
10 |
111 (39+42+30) |
|
|
С2 |
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
2955 |
ШЛИКОВ А.С. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
10 |
76 (24+22+30) |
|
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
2956 |
ШЛЬОНСЬКИЙ І.В. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
6 |
56 (18+18+20) |
|
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
2957 |
ШЛЯХОВ В.О. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
5 |
66 (12+12+42) |
|
|
|
С3 |
Зубкова Надія Олександрівна |
2958 |
ШЛЯХОВ О.О. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
3 |
116 (36+38+42) |
З |
|
|
|
Зубкова Надія Олександрівна |
2959 |
ШМАТКО Г.О. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
9 |
96 (30+48+18) |
|
|
С2 |
|
Зубкова Надія Олександрівна |
2960 |
ШМАТКО Д.Д. |
13305 |
м. Сєвєродонецьк |
СЗШ № 6 |
7 |
95 (20+48+27) |
|
|
С2 |
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
2961 |
ШМАТЧЕНКО З.Ю. |
13305 |
м. Сєвєродонецьк |
СЗШ № 6 |
4 |
118 (42+34+42) |
З |
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
2962 |
ШМИГОВ Д.М. |
13303 |
м. Сєвєродонецьк |
СЗШ № 4 |
2 |
82 (24+30+28) |
З |
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
2963 |
ШОВКУН П.М. |
13007 |
м. Сєвєродонецьк |
НВК СШ-колегіум Національного університету Києво-Могилянська академія |
5 |
96 (30+30+36) |
|
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
2964 |
ШПАК Д.В. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
5 |
126 (36+60+30) |
|
|
С2 |
|
Зубкова Надія Олександрівна |
2965 |
ШПАК С.В. |
13661 |
смт. Марківка |
ЗОШ № 1 |
3 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Струк Євгенія Миколаївна |
2966 |
ШПІЛЕР Н.О. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
4 |
96 (24+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Домащенко Тетяна Вікторівна |
2967 |
ШПІЛЕР О.О. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
4 |
110 (36+32+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Домащенко Тетяна Вікторівна |
2968 |
ШПОТА А.М. |
13078 |
м. Біловодськ |
Литвинівська ЗОШ |
5 |
66 (24+12+30) |
|
|
|
|
Юрченко Людмила Федорівна |
2969 |
ШПОТА В.П. |
13069 |
м. Біловодськ |
Євсузький НВК "Веселка" |
9 |
107 (39+44+24) |
|
|
С2 |
|
Юрченко Людмила Федорівна |
2970 |
ШПОТА М.А. |
13069 |
м. Біловодськ |
Євсузький НВК "Веселка" |
3 |
136 (42+46+48) |
З |
|
|
|
Юрченко Людмила Федорівна |
2971 |
ШТАНГЄЄВА В.О. |
13303 |
м. Сєвєродонецьк |
СЗШ № 4 |
5 |
94 (36+24+34) |
|
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
2972 |
ШТИРОВ А.О. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
8 |
82 (22+36+24) |
|
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
2973 |
ШУЛАКОВА К.С. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
7 |
94 (34+30+30) |
|
|
|
|
Зубкова Надія Олександрівна |
2974 |
ШУЛІК А.С. |
13657 |
м. Лисичанськ |
Збірна шкіл |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Устіменко Олена Вадимівна |
2975 |
ШУЛІКА А.О. |
13077 |
м. Біловодськ |
Кононівський НВК "Барвінок" |
9 |
78 (14+46+18) |
|
|
С2 |
|
Юрченко Людмила Федорівна |
2976 |
ШУЛІКА В.І. |
13078 |
м. Біловодськ |
Литвинівська ЗОШ |
5 |
48 (24+6+18) |
|
|
|
|
Юрченко Людмила Федорівна |
2977 |
ШУЛІКА Д.Б. |
13067 |
м. Біловодськ |
ЗОШ І-ІІІ ст |
3 |
97 (48+22+27) |
|
С1 |
|
|
Юрченко Людмила Федорівна |
2978 |
ШУЛІКА Д.Д. |
13007 |
м. Сєвєродонецьк |
НВК СШ-колегіум Національного університету Києво-Могилянська академія |
4 |
114 (48+24+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Шпакова Валентина Миколаївна |
2979 |
ШУЛІКА М.В. |
13069 |
м. Біловодськ |
Євсузький НВК "Веселка" |
2 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Юрченко Людмила Федорівна |
2980 |
ШУЛІКА О.С. |
13078 |
м. Біловодськ |
Литвинівська ЗОШ |
8 |
84 (12+30+42) |
|
|
|
С3 |
Юрченко Людмила Федорівна |
2981 |
ШУЛЬГІН О.С. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
2 |
70 (24+18+28) |
|
С1 |
|
С3 |
Зубкова Надія Олександрівна |
2982 |
ШУМАКОВА П.О. |
13007 |
м. Сєвєродонецьк |
НВК СШ-колегіум Національного університету Києво-Могилянська академія |
4 |
90 (36+18+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Шпакова Валентина Миколаївна |
2983 |
ШУНЬКІНА Д.В. |
13055 |
м. Сватове |
Збірна шкіл Сватівського району |
9 |
107 (33+50+24) |
|
|
С2 |
|
Стаднікова Тетяна Іванівна |
2984 |
ШУПЕР І.А. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
1 |
72 (30+24+18) |
З |
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
2985 |
ШУСТАНОВА О.М. |
13311 |
м. Сєвєродонецьк |
СЗШ № 13 |
8 |
99 (36+48+15) |
|
|
С2 |
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
2986 |
ШУТЕНКО О.Р. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Зубкова Надія Олександрівна |
2987 |
ЩЕГЛОВ Д.В. |
13067 |
м. Біловодськ |
ЗОШ І-ІІІ ст |
4 |
122 (48+38+36) |
З |
|
|
|
Юрченко Людмила Федорівна |
2988 |
ЩЕГЛОВ Є.О. |
13007 |
м. Сєвєродонецьк |
НВК СШ-колегіум Національного університету Києво-Могилянська академія |
4 |
98 (30+32+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Шпакова Валентина Миколаївна |
2989 |
ЩЕГЛОВ І.І. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
2 |
42 (18+18+6) |
|
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
2990 |
ЩЕГЛОВА М.А. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
4 |
94 (36+22+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Домащенко Тетяна Вікторівна |
2991 |
ЩЕГОЛЬКОВА В.М. |
13313 |
м. Сєвєродонецьк |
ЗШ № 15 |
3 |
126 (48+30+48) |
З |
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
2992 |
ЩЕРБАК В.В. |
13067 |
м. Біловодськ |
ЗОШ І-ІІІ ст |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Юрченко Людмила Федорівна |
2993 |
ЩЕРБАК В.В. |
13066 |
м. Біловодськ |
Гімназія |
4 |
82 (30+22+30) |
|
|
|
|
Юрченко Людмила Федорівна |
2994 |
ЩЕРБАК І.В. |
13318 |
м. Сєвєродонецьк |
Ліцей |
8 |
141 (42+54+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шпакова Валентина Миколаївна |
2995 |
ЩЕРБАК О.В. |
13066 |
м. Біловодськ |
Гімназія |
1 |
88 (30+30+28) |
З |
|
|
|
Юрченко Людмила Федорівна |
2996 |
ЩЕРБАК С.О. |
13066 |
м. Біловодськ |
Гімназія |
2 |
2 (0+0+2) |
|
|
|
|
Юрченко Людмила Федорівна |
2997 |
ЩЕРБАК Т.В. |
13067 |
м. Біловодськ |
ЗОШ І-ІІІ ст |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Юрченко Людмила Федорівна |
2998 |
ЩЕРБАКОВА К.С. |
13382 |
м. Рубіжне |
ЗШ №9 |
4 |
73 (36+16+21) |
|
С1 |
|
|
Доброскок Наталія Миколаївна |
2999 |
ЩЕРБАКОВА С.М. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
2 |
76 (30+24+22) |
З |
|
|
|
Зубкова Надія Олександрівна |
3000 |
ЩЕРБАТЕНКО К.М. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
3001 |
ЩЕРБОНОС М.І. |
13414 |
смт. Новоайдар |
Методкабінет |
3 |
126 (42+36+48) |
З |
|
|
|
Лисенко Катерина Миколаївна |
3002 |
ЩИРОВ М.О. |
13414 |
смт. Новоайдар |
Методкабінет |
3 |
80 (24+26+30) |
|
|
|
|
Лисенко Катерина Миколаївна |
3003 |
ЩОТКІНА А.О. |
13220 |
м. Кремінна |
Кремінська ЗОШ №1 |
3 |
58 (30+10+18) |
|
|
|
|
Двірна Тетяна Миколаївна |
3004 |
ЩУРОВА А.І. |
13308 |
м. Сєвєродонецьк |
Гімназія |
2 |
82 (24+30+28) |
З |
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
3005 |
ЮДІНА В.О. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
7 |
99 (24+48+27) |
|
|
С2 |
|
Зубкова Надія Олександрівна |
3006 |
ЮНГЄР-АНДРЄЄВ М.В. |
13311 |
м. Сєвєродонецьк |
СЗШ № 13 |
2 |
82 (24+30+28) |
З |
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
3007 |
ЮРГАНОВ О.С. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
9 |
50 (16+16+18) |
|
|
|
|
Зубкова Надія Олександрівна |
3008 |
ЮР'ЄВА Д.О. |
13314 |
м. Сєвєродонецьк |
ССШ № 17 |
9 |
159 (51+54+54) |
З |
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
3009 |
ЮРІКОВА М.О. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
4 |
136 (48+40+48) |
З |
|
|
|
Зубкова Надія Олександрівна |
3010 |
ЮРЧЕНКО Д.В. |
13393 |
м. Старобільськ |
Методкабінет |
5 |
130 (42+42+46) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Сопільник Наталія Миколаївна |
3011 |
ЮРЧЕНКО Д.С. |
13420 |
с. Мілове |
Збірна шкіл |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Лисенко Зінаїда Миколаївна |
3012 |
ЮРЧЕНКО К.В. |
13067 |
м. Біловодськ |
ЗОШ І-ІІІ ст |
6 |
138 (30+48+60) |
|
|
С2 |
С3 |
Юрченко Людмила Федорівна |
3013 |
ЮРЧЕНКО К.В. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
5 |
74 (30+24+20) |
|
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
3014 |
ЮРЧЕНКО М.О. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
1 |
72 (30+24+18) |
З |
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
3015 |
ЮШКОВ К.О. |
13380 |
м. Рубіжне |
ЗШ №3 |
3 |
70 (6+28+36) |
|
|
|
С3 |
Доброскок Наталія Миколаївна |
3016 |
ЯВОРСЬКА П.П. |
13007 |
м. Сєвєродонецьк |
НВК СШ-колегіум Національного університету Києво-Могилянська академія |
3 |
132 (48+36+48) |
З |
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
3017 |
ЯІЦЬКА А.Р. |
13393 |
м. Старобільськ |
Методкабінет |
1 |
66 (18+24+24) |
|
|
С2 |
С3 |
Сопільник Наталія Миколаївна |
3018 |
ЯКИМЕНКО В.С. |
13314 |
м. Сєвєродонецьк |
ССШ № 17 |
8 |
105 (36+42+27) |
|
|
С2 |
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
3019 |
ЯКИМЕНКО О.В. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
6 |
138 (36+48+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Зубкова Надія Олександрівна |
3020 |
ЯКИМЧУК П.Ю. |
13663 |
смт. Марківка |
Височинівська ЗОШ, Курячівська ЗОШ |
1 |
76 (24+24+28) |
З |
|
|
|
Струк Євгенія Миколаївна |
3021 |
ЯКИМЧУК С.Ю. |
13663 |
смт. Марківка |
Височинівська ЗОШ, Курячівська ЗОШ |
3 |
112 (42+46+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Струк Євгенія Миколаївна |
3022 |
ЯКІМІВА А.П. |
13305 |
м. Сєвєродонецьк |
СЗШ № 6 |
5 |
156 (48+54+54) |
З |
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
3023 |
ЯКОВЕНКО Д.К. |
13420 |
с. Мілове |
Збірна шкіл |
10 |
42 (2+16+24) |
|
|
|
|
Лисенко Зінаїда Миколаївна |
3024 |
ЯКОВЕНКО М. |
13657 |
м. Лисичанськ |
Збірна шкіл |
4 |
116 (42+32+42) |
З |
|
|
|
Устіменко Олена Вадимівна |
3025 |
ЯКОВЛЕВ Є.В. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
3026 |
ЯКОВЛЄВ Є.О. |
13308 |
м. Сєвєродонецьк |
Гімназія |
3 |
136 (48+46+42) |
З |
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
3027 |
ЯКОВЛЄВА К.О. |
13414 |
смт. Новоайдар |
Методкабінет |
3 |
129 (48+36+45) |
З |
|
|
|
Лисенко Катерина Миколаївна |
3028 |
ЯКОВЧУК К.С. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
5 |
102 (24+36+42) |
|
|
|
С3 |
Домащенко Тетяна Вікторівна |
3029 |
ЯКУБА О.В. |
13414 |
смт. Новоайдар |
Методкабінет |
2 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Лисенко Катерина Миколаївна |
3030 |
ЯКУНІНА П.О. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
10 |
144 (48+54+42) |
З |
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
3031 |
ЯКУШКІН Я.С. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
4 |
136 (48+40+48) |
З |
|
|
|
Зубкова Надія Олександрівна |
3032 |
ЯЛОВА К.М. |
13007 |
м. Сєвєродонецьк |
НВК СШ-колегіум Національного університету Києво-Могилянська академія |
4 |
61 (42+10+9) |
|
С1 |
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
3033 |
ЯЛТАВСЬКА В.О. |
13670 |
смт. Марківка |
Кабичівська ЗОШ |
6 |
138 (42+36+60) |
|
С1 |
|
С3 |
Струк Євгенія Миколаївна |
3034 |
ЯНКОВСЬКА Є.В. |
13055 |
м. Сватове |
Збірна шкіл Сватівського району |
3 |
115 (42+28+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Стаднікова Тетяна Іванівна |
3035 |
ЯНЦЕН А.В. |
13414 |
смт. Новоайдар |
Методкабінет |
1 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Лисенко Катерина Миколаївна |
3036 |
ЯРОЦЬКИЙ І.К. |
13411 |
м. Попасна |
Збірна шкіл Попаснянського району |
4 |
63 (12+18+33) |
|
|
|
С3 |
Зубкова Надія Олександрівна |
3037 |
ЯРОШЕНКО І.В. |
13393 |
м. Старобільськ |
Методкабінет |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Сопільник Наталія Миколаївна |
3038 |
ЯСКЕВИЧ Н.А. |
13305 |
м. Сєвєродонецьк |
СЗШ № 6 |
2 |
88 (30+30+28) |
З |
|
|
|
Шпакова Валентина Миколаївна |
3039 |
ЯЦЕМОН В.В. |
13420 |
с. Мілове |
Збірна шкіл |
9 |
117 (33+48+36) |
|
|
С2 |
|
Лисенко Зінаїда Миколаївна |
3040 |
ЯЦЕМОН Р.В. |
13420 |
с. Мілове |
Збірна шкіл |
6 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Лисенко Зінаїда Миколаївна |
3041 |
ЯЦЕНКО Є.С. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
4 |
61 (24+22+15) |
|
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
3042 |
ЯЦЕНКО К.А. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
2 |
78 (30+18+30) |
З |
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
3043 |
ЯЦИШИНА К.О. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
6 |
114 (18+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Домащенко Тетяна Вікторівна |
3044 |
ЯЦКЕВИЧ І.А. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
1 |
80 (24+30+26) |
З |
|
|
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
3045 |
ЯЦКЕВИЧ Я.А. |
13340 |
м. Станиця Луганська |
Збірна шкіл |
9 |
121 (39+46+36) |
|
|
С2 |
|
Домащенко Тетяна Вікторівна |
3046 |
ЯЦУН В.С. |
13420 |
с. Мілове |
Збірна шкіл |
7 |
126 (42+54+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Лисенко Зінаїда Миколаївна |
3047 |
ЯЦУН К.О. |
13420 |
с. Мілове |
Збірна шкіл |
9 |
129 (33+54+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Лисенко Зінаїда Миколаївна |
3048 |
ЯЦУН К.С. |
13393 |
м. Старобільськ |
Методкабінет |
5 |
66 (24+18+24) |
|
|
|
|
Сопільник Наталія Миколаївна |
3049 |
ЯЦУРА А.А. |
13414 |
смт. Новоайдар |
Методкабінет |
1 |
78 (18+30+30) |
З |
|
|
|
Лисенко Катерина Миколаївна |