№ |
ПІБ |
Код м.п. |
Населений пункт |
Навчальний заклад |
Клас |
Бали |
З |
С1 |
С2 |
С3 |
Координатор |
1 |
АБАКУМОВ В.С. |
15213 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 57 |
2 |
81 (27+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2 |
АБАКУМОВ Д.І. |
15205 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 60 |
1 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3 |
АБАКУМОВ М.А. |
15215 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 47 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4 |
АБАКУМОВА В.С. |
15213 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 57 |
4 |
120 (42+36+42) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5 |
АБАШИНА С.Й. |
15266 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 28 |
9 |
66 (18+18+30) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6 |
АББА А.Д. |
15255 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 4 |
8 |
138 (42+57+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7 |
АББАСОВА К.О. |
15185 |
м. Первомайськ |
ЗОШ № 15 |
5 |
159 (60+39+60) |
З |
|
|
|
Токарська Марина Борисівна |
8 |
АБДУЛІН А.В. |
15322 |
смт. Березанка |
Збірна шкіл Березанського району |
5 |
114 (30+39+45) |
|
|
|
С3 |
Ворона Олена Анатоліїна |
9 |
АБДУЛЛАЄВА Ю.Р. |
15170 |
м. Снігурівка |
ЗОШ № 4 |
9 |
122 (24+48+50) |
|
|
С2 |
С3 |
Гудзь Алла Яківна |
10 |
АБРАМОВ Я.В. |
15019 |
м. Южноукраїнськ |
ЗШ № 4 |
4 |
96 (42+30+24) |
|
С1 |
|
|
Ізбаш Наталія Миколаївна |
11 |
АБРАМОВА К.М. |
15160 |
м. Снігурівка |
Калинівський НВК |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
12 |
АВДАКОВА О.Е. |
15070 |
смт. Братське |
Збірна шкіл |
9 |
144 (42+54+48) |
З |
|
|
|
Галімська Жанна Олександрівна |
13 |
АВЕРІНОВА О.О. |
15020 |
|
Степівська ЗШ |
5 |
114 (42+30+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Товстоляка Яна Миколаївна |
14 |
АВЕРКІНА А.Р. |
15199 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 22 |
4 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
15 |
АВЄРІНА С.К. |
15317 |
|
Ольшанська ЗОШ |
4 |
108 (48+24+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Довженко Тетяна Федорівна |
16 |
АВІМЧУК І.А. |
15030 |
смт. Веселинове |
Збірна шкіл Веселинівського району |
1 |
45 (9+12+24) |
|
|
|
С3 |
Павлюк Владислав Геннадійович |
17 |
АВРАМЕНКО В.В. |
15218 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 40 |
6 |
99 (30+30+39) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
18 |
АВРАМЕНКО В.О. |
15215 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 47 |
4 |
132 (48+42+42) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
19 |
АВРАМЕНКО В.О. |
15242 |
м. Миколаїв |
СНВК |
6 |
99 (30+45+24) |
|
|
С2 |
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
20 |
АВРАМЕНКО І.В. |
15257 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 23 |
10 |
92 (6+42+44) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
21 |
АВРАМЕНКО М.Є. |
15158 |
м. Снігурівка |
Киселівська ЗОШ, Кобзарцівська ЗОШ |
4 |
120 (48+30+42) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
22 |
АВРАМЕНКО С.О. |
15264 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 6 |
3 |
120 (48+42+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
23 |
АГАЄВА Л. |
15208 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 19 |
10 |
100 (18+42+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
24 |
АГАЄВА Ф.П. |
15248 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 25 |
8 |
114 (24+45+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
25 |
АГАКІШИЄВА А.А. |
15199 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 22 |
3 |
78 (42+18+18) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
26 |
АГАРКОВА П.Ю. |
15199 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 22 |
3 |
126 (36+48+42) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
27 |
АГАФОНОВ А.А. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
28 |
АГАФОНОВ К.Б. |
15221 |
м. Миколаїв |
Гімназія № 3 |
7 |
144 (48+45+51) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
29 |
АГАФОНОВ Р.Є. |
15264 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 6 |
1 |
72 (24+18+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
30 |
АГАФОНОВА А.С. |
15162 |
м. Снігурівка |
Новопетрівська ЗОШ |
7 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
31 |
АГАФОНОВА М.С. |
15162 |
м. Снігурівка |
Новопетрівська ЗОШ |
9 |
36 (18+18+0) |
|
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
32 |
АГАФОНОВА С.Є. |
15264 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 6 |
3 |
126 (48+30+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
33 |
АГАФОНОВААЛІСА А.В. |
15217 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 54 |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
34 |
АГЕЄНКО А.М. |
15158 |
м. Снігурівка |
Киселівська ЗОШ, Кобзарцівська ЗОШ |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
35 |
АГЕЄНКОАНДРІЙ А.Ф. |
15155 |
м. Снігурівка |
Баратівська ЗОШ |
7 |
90 (48+24+18) |
|
С1 |
|
|
Гудзь Алла Яківна |
36 |
АГЕЙКІН А.С. |
15141 |
м. Очаків |
ЗОШ № 2 |
10 |
98 (18+48+32) |
|
|
С2 |
|
Головня Людмила Андріївна |
37 |
АГЄЄВА К.Є. |
15205 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 60 |
1 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
38 |
АГНЯННІКОВА А.А. |
15199 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 22 |
3 |
114 (48+30+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
39 |
АГУЛОВ Т.В. |
15225 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 20 |
4 |
114 (42+36+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
40 |
АДАБАШ К.М. |
15120 |
м. Баштанка |
Новоєгорівська ЗОШ |
9 |
62 (18+30+14) |
|
|
|
|
Левицька Ірина Михайлівна |
41 |
АДАБІР А.О. |
15185 |
м. Первомайськ |
ЗОШ № 15 |
7 |
150 (54+45+51) |
З |
|
|
|
Токарська Марина Борисівна |
42 |
АДАЛІНА К.С. |
15185 |
м. Первомайськ |
ЗОШ № 15 |
7 |
123 (36+51+36) |
|
|
С2 |
|
Токарська Марина Борисівна |
43 |
АДАМОВСЬКИЙ К.О. |
15372 |
м. Нова Одеса |
ЗОШ № 1 |
4 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Бончук Олена Миколаївна |
44 |
АДАШЕВСЬКА Д.О. |
15019 |
м. Южноукраїнськ |
ЗШ № 4 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Ізбаш Наталія Миколаївна |
45 |
АДЄЄВ Е.М. |
15205 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 60 |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
46 |
АЙВАЗОВ В.В. |
15262 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 16 |
7 |
42 (6+12+24) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
47 |
АЙРАПЕТЯН Т.А. |
15224 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 65 |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
48 |
АКИМОВА А.Д. |
15255 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 4 |
2 |
77 (27+20+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
49 |
АКСЕНОВ А.И. |
15212 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 45 |
8 |
24 (6+12+6) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
50 |
АКУЛЕНКО Д.Д. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
3 |
114 (48+30+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Боброва Алла Степанівна |
51 |
АКУЛЕНКО Т.М. |
15282 |
с. Новогригорівка |
Новогригорівська ЗОШ |
10 |
142 (42+54+46) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Денисенко Тетяна Володимирівна |
52 |
АЛАЗОВ К.Е. |
15211 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 12 |
7 |
114 (30+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
53 |
АЛБОВА Є.Є. |
15243 |
м. Миколаїв |
НВК № 1 "Семикв" |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
54 |
АЛБУЛ Д.І. |
15444 |
м. Певомайськ |
Збірна шкіл району |
3 |
126 (48+36+42) |
З |
|
|
|
Дурачевська Людмила Іванівна |
55 |
АЛДАБАЄВ М.С. |
15046 |
|
Галицинівська ЗОШ |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Слободяник Вікторія Вікторівна |
56 |
АЛДОШИНА Д.К. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
3 |
132 (48+42+42) |
З |
|
|
|
Боброва Алла Степанівна |
57 |
АЛДУШИНА С.О. |
15236 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 34 |
3 |
132 (48+36+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
58 |
АЛЕЙНІКОВА А.Ю. |
15218 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 40 |
7 |
111 (42+36+33) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
59 |
АЛЕКСАНДРОВ А.О. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
4 |
81 (45+18+18) |
|
С1 |
|
|
Боброва Алла Степанівна |
60 |
АЛЕКСАНДРОВА Є.К. |
15224 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 65 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
61 |
АЛЕКСАНДРОВА І.В. |
15215 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 47 |
3 |
126 (48+48+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
62 |
АЛЕКСАНДРОВА М.Д. |
15444 |
м. Певомайськ |
Збірна шкіл району |
4 |
96 (42+24+30) |
|
С1 |
|
|
Дурачевська Людмила Іванівна |
63 |
АЛЕКСАНДРОВСЬКА О.М. |
15230 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 53 |
3 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
64 |
АЛЕКСАНЯН А.А. |
15250 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 10 |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
65 |
АЛЕКСЕЄНКО М.Ю. |
15388 |
м. Нова Одеса |
Сухоєланецька ЗОШ |
4 |
120 (42+36+42) |
З |
|
|
|
Бончук Олена Миколаївна |
66 |
АЛЕКСЕЙЧУК Ю.О. |
15444 |
м. Певомайськ |
Збірна шкіл району |
4 |
78 (36+24+18) |
|
С1 |
|
|
Дурачевська Людмила Іванівна |
67 |
АЛЕКСЄЄВА В.О. |
15218 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 40 |
3 |
114 (48+18+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
68 |
АЛЕКСЄЄВА І.В. |
15218 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 40 |
7 |
42 (12+12+18) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
69 |
АЛЕКСЄЄВА К.А. |
15199 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 22 |
4 |
90 (48+0+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
70 |
АЛЕКСЄЄВА-ЯКОВЛЕВА Д.Д. |
15201 |
м. Миколаїв |
Академія дитячої творчості |
5 |
126 (42+33+51) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
71 |
АЛЕКСЄЄНКО А.А. |
15264 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 6 |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
72 |
АЛЕСІН В.О. |
15224 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 65 |
1 |
65 (21+14+30) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
73 |
АЛЄКСАНДРОВА А.О. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
1 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Боброва Алла Степанівна |
74 |
АЛЄКСАНДРОВА Є.О. |
15275 |
|
Зеленогайська ЗОШ |
1 |
54 (12+18+24) |
|
|
|
С3 |
Довженко Тетяна Федорівна |
75 |
АЛЄКСАНДРОВА Н.О. |
15275 |
|
Зеленогайська ЗОШ |
7 |
39 (24+0+15) |
|
|
|
|
Довженко Тетяна Федорівна |
76 |
АЛЄКСЕЄВ І.О. |
15170 |
м. Снігурівка |
ЗОШ № 4 |
2 |
66 (24+12+30) |
|
С1 |
|
С3 |
Гудзь Алла Яківна |
77 |
АЛЄКСЄЄВ О.Д. |
15204 |
м. Миколаїв |
Інтернат № 7 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
78 |
АЛЄКСЄЄВ Ф.В. |
15218 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 40 |
3 |
108 (42+18+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
79 |
АЛЄКСЄЄВА А.М. |
15212 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 45 |
3 |
96 (48+30+18) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
80 |
АЛЄКСЄЄНКО Д.В. |
15174 |
м. Снігурівка |
Суворська ЗОШ |
1 |
58 (24+16+18) |
|
С1 |
|
|
Гудзь Алла Яківна |
81 |
АЛЄКСЄЄНКО С.О. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Боброва Алла Степанівна |
82 |
АЛЄКСЄЙШИНА В.В. |
15202 |
м. Миколаїв |
Гімназія № 4 |
6 |
153 (48+51+54) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
83 |
АЛІЄВА А.Р. |
15201 |
м. Миколаїв |
Академія дитячої творчості |
4 |
90 (42+18+30) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
84 |
АЛІЄВА В.В. |
15030 |
смт. Веселинове |
Збірна шкіл Веселинівського району |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Павлюк Владислав Геннадійович |
85 |
АЛІЄВА В.Д. |
15235 |
м. Миколаїв |
Перша українська гімназія |
10 |
142 (30+54+58) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
86 |
АЛІЄВА З.Х. |
15250 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 10 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
87 |
АЛІКІНА Д.І. |
15234 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 17 |
11 |
124 (30+42+52) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
88 |
АЛІМ А.О. |
15180 |
м. Снігурівка |
Промінський НВК |
2 |
52 (12+16+24) |
|
|
|
С3 |
Гудзь Алла Яківна |
89 |
АЛІМ О.О. |
15180 |
м. Снігурівка |
Промінський НВК |
4 |
84 (30+18+36) |
|
|
|
С3 |
Гудзь Алла Яківна |
90 |
АЛТУХОВ Є.Є. |
15238 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 30 |
4 |
48 (42+0+6) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
91 |
АЛФЬОРОВ Е.В. |
15030 |
смт. Веселинове |
Збірна шкіл Веселинівського району |
5 |
57 (30+21+6) |
|
|
|
|
Павлюк Владислав Геннадійович |
92 |
АЛФЬОРОВА А.М. |
15205 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 60 |
2 |
72 (18+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
93 |
АЛЬ ГРАВІ Р.Б. |
15250 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 10 |
4 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
94 |
АЛЬБЕРТ Є.О. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
1 |
75 (21+24+30) |
З |
|
|
|
Боброва Алла Степанівна |
95 |
АЛЬБЕЩЕНКО А.А. |
15378 |
м. Нова Одеса |
Бузька ЗОШ |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Бончук Олена Миколаївна |
96 |
АЛЬБЕЩЕНКО А.Ю. |
15247 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 13 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
97 |
АЛЬОХІН Н.В. |
15166 |
м. Снігурівка |
Першотравнева ЗОШ |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
98 |
АЛЬОХІНА В. |
15166 |
м. Снігурівка |
Першотравнева ЗОШ |
4 |
51 (27+12+12) |
|
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
99 |
АЛЬОХІНА М. |
15204 |
м. Миколаїв |
Інтернат № 7 |
4 |
102 (48+24+30) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
100 |
АЛЬОХІНА О.О. |
15166 |
м. Снігурівка |
Першотравнева ЗОШ |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
101 |
АЛЬОШИН М.К. |
15155 |
м. Снігурівка |
Баратівська ЗОШ |
7 |
72 (42+12+18) |
|
С1 |
|
|
Гудзь Алла Яківна |
102 |
АМБРОСІМОВА А.С. |
15202 |
м. Миколаїв |
Гімназія № 4 |
10 |
156 (42+54+60) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
103 |
АМЕЛІН Т.С. |
15030 |
смт. Веселинове |
Збірна шкіл Веселинівського району |
6 |
81 (30+33+18) |
|
|
|
|
Павлюк Владислав Геннадійович |
104 |
АМЕЛІНА А.Є. |
15267 |
м. Миколаїв |
Гіпаніс-ЕОС |
7 |
60 (24+21+15) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
105 |
АМІРШАЄВ Ю.А. |
15116 |
м. Баштанка |
Доброкриничанська ЗОШ |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Левицька Ірина Михайлівна |
106 |
АМОНГАЄВ Д.Ю. |
15141 |
м. Очаків |
ЗОШ № 2 |
11 |
132 (48+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Головня Людмила Андріївна |
107 |
АМОСОВ М.М. |
15322 |
смт. Березанка |
Збірна шкіл Березанського району |
4 |
72 (36+18+18) |
|
С1 |
|
|
Ворона Олена Анатоліїна |
108 |
АНАНЄВА А.О. |
15200 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 50 |
4 |
99 (39+36+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
109 |
АНАСЕВИЧ М.Я. |
15250 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 10 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
110 |
АНВАРОВА А.М. |
15113 |
м. Баштанка |
Виноградівська ЗОШ |
1 |
63 (15+24+24) |
|
|
С2 |
С3 |
Левицька Ірина Михайлівна |
111 |
АНДРЕЄ О.Д. |
15250 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 10 |
4 |
132 (42+48+42) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
112 |
АНДРЕЄВ В.С. |
15245 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 32 |
8 |
96 (24+18+54) |
|
|
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
113 |
АНДРЕЄВ Д.Г. |
15214 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 64 |
6 |
162 (54+54+54) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
114 |
АНДРЕЄВА А.О. |
15163 |
м. Снігурівка |
Новокиївська ЗОШ |
3 |
90 (42+24+24) |
|
С1 |
|
|
Гудзь Алла Яківна |
115 |
АНДРЕЄВА Г.Д. |
15163 |
м. Снігурівка |
Новокиївська ЗОШ |
8 |
84 (36+18+30) |
|
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
116 |
АНДРЕЙЧЕНКО А.А. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
6 |
162 (54+48+60) |
З |
|
|
|
Боброва Алла Степанівна |
117 |
АНДРЄЄВ Н.О. |
15202 |
м. Миколаїв |
Гімназія № 4 |
9 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
118 |
АНДРЄЄВА А.А. |
15215 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 47 |
3 |
126 (48+48+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
119 |
АНДРЄЄВА А.Ю. |
15208 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 19 |
7 |
132 (42+39+51) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
120 |
АНДРЄЄВА В.О. |
15143 |
м. Очаків |
ЗОШ № 4 |
9 |
120 (24+42+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Головня Людмила Андріївна |
121 |
АНДРЄЄВА М.В. |
15200 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 50 |
10 |
50 (6+12+32) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
122 |
АНДРЄЄВА С.М. |
15250 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 10 |
3 |
48 (30+6+12) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
123 |
АНДРІАНОВ А.О. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
8 |
129 (36+48+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
124 |
АНДРІАНОВ А.П. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
7 |
126 (42+45+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
125 |
АНДРІАНОВ Д.І. |
15030 |
смт. Веселинове |
Збірна шкіл Веселинівського району |
3 |
72 (30+18+24) |
|
|
|
|
Павлюк Владислав Геннадійович |
126 |
АНДРІЄВСЬКА Д.С. |
15177 |
м. Снігурівка |
Василівська ЗОШ |
6 |
72 (24+33+15) |
|
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
127 |
АНДРІЄВСЬКА Н.Л. |
15177 |
м. Снігурівка |
Василівська ЗОШ |
4 |
120 (48+36+36) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
128 |
АНДРІЄВСЬКА П.С. |
15164 |
м. Снігурівка |
Олександрівська ЗОШ |
10 |
42 (6+18+18) |
|
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
129 |
АНДРІЄВСЬКА С.В. |
15218 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 40 |
2 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
130 |
АНДРІЄВСЬКИЙ В.Л. |
15177 |
м. Снігурівка |
Василівська ЗОШ |
1 |
62 (18+20+24) |
|
|
С2 |
С3 |
Гудзь Алла Яківна |
131 |
АНДРІЄВСЬКИЙ Д.К. |
15248 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 25 |
9 |
82 (18+42+22) |
|
|
С2 |
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
132 |
АНДРІЄВСЬКИЙ Д.С. |
15257 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 23 |
7 |
78 (30+30+18) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
133 |
АНДРІЄВСЬКИЙ Р.К. |
15229 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 18 |
4 |
138 (48+48+42) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
134 |
АНДРІЄВСЬКИЙ Р.С. |
15016 |
м. Южноукраїнськ |
ЗШ № 1 ім. Захисників Вітчизни |
4 |
114 (48+24+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Ізбаш Наталія Миколаївна |
135 |
АНДРІЙЧЕНКО А.В. |
15121 |
м. Баштанка |
Новопавлівська ЗОШ |
1 |
76 (24+22+30) |
З |
|
|
|
Левицька Ірина Михайлівна |
136 |
АНДРІЙЧУК А.Р. |
15444 |
м. Певомайськ |
Збірна шкіл району |
3 |
60 (36+6+18) |
|
С1 |
|
|
Дурачевська Людмила Іванівна |
137 |
АНДРІЮК В.В. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
2 |
80 (30+20+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
138 |
АНДРОНІК М.І. |
15030 |
смт. Веселинове |
Збірна шкіл Веселинівського району |
7 |
33 (12+6+15) |
|
|
|
|
Павлюк Владислав Геннадійович |
139 |
АНДРОНОВА О.І. |
15208 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 19 |
3 |
132 (48+42+42) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
140 |
АНДРОСЕНКО Д.Д. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
2 |
58 (24+16+18) |
|
С1 |
|
|
Боброва Алла Степанівна |
141 |
АНДРОСОВ Н.С. |
15202 |
м. Миколаїв |
Гімназія № 4 |
8 |
81 (36+27+18) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
142 |
АНДРОСОВИЧ А.М. |
15239 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 7 |
1 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
143 |
АНДРОСОВИЧ Є.В. |
15428 |
м. Новий Буг |
Збірна шкіл |
5 |
159 (48+51+60) |
З |
|
|
|
Білько Світлана Дмитрівна |
144 |
АНДРУСЕНКО А.О. |
15384 |
м. Нова Одеса |
Новопетрівська ЗОШ, Новошмидтівська ЗОШ |
4 |
108 (42+36+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Бончук Олена Миколаївна |
145 |
АНДРУСЕНКО І.І. |
15018 |
м. Южноукраїнськ |
ЗШ № 3 |
8 |
129 (36+39+54) |
|
|
|
С3 |
Ізбаш Наталія Миколаївна |
146 |
АНДРУСІВ А.А. |
15046 |
|
Галицинівська ЗОШ |
4 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Слободяник Вікторія Вікторівна |
147 |
АНДРУСЯК Р.С. |
15158 |
м. Снігурівка |
Киселівська ЗОШ, Кобзарцівська ЗОШ |
4 |
126 (48+36+42) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
148 |
АНДРУШКОВ М.В. |
15444 |
м. Певомайськ |
Збірна шкіл району |
7 |
111 (30+48+33) |
|
|
С2 |
|
Дурачевська Людмила Іванівна |
149 |
АНДРЮЩЕНКО А. |
15266 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 28 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
150 |
АНІСІНЬКІНА В.А. |
15381 |
м. Нова Одеса |
Кандибинська ЗОШ |
2 |
87 (27+30+30) |
З |
|
|
|
Бончук Олена Миколаївна |
151 |
АНІСОВ М.С. |
15209 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 33 |
10 |
128 (42+60+26) |
|
С1 |
С2 |
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
152 |
АНІСОВА Ю.С. |
15209 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 33 |
3 |
135 (45+42+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
153 |
АНІЧКІН В.В. |
15202 |
м. Миколаїв |
Гімназія № 4 |
9 |
62 (6+24+32) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
154 |
АНІЩЕНКО М.О. |
15199 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 22 |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
155 |
АНІЩУК В.О. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
1 |
75 (21+24+30) |
З |
|
|
|
Боброва Алла Степанівна |
156 |
АННЮК А.В. |
15249 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 46 |
4 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
157 |
АНОХІНА А.С. |
15214 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 64 |
3 |
123 (45+42+36) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
158 |
АНОШКІН Р.Ю. |
15224 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 65 |
2 |
54 (24+12+18) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
159 |
АНТИКАЛО К.О. |
15322 |
смт. Березанка |
Збірна шкіл Березанського району |
8 |
102 (30+33+39) |
|
|
|
|
Ворона Олена Анатоліїна |
160 |
АНТІПІН Д.Д. |
15205 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 60 |
1 |
68 (24+14+30) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
161 |
АНТОНЕНКО А.М. |
15283 |
смт. Олександрівка |
Олександрівська ЗОШ |
11 |
130 (30+42+58) |
|
|
С2 |
С3 |
Селіверстова Лілія Михайлівна |
162 |
АНТОНЕНКО В.П. |
15199 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 22 |
4 |
117 (45+36+36) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
163 |
АНТОНЕНКО Д.О. |
15264 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 6 |
3 |
129 (45+36+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
164 |
АНТОНЕНКО Т.Р. |
15266 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 28 |
7 |
171 (54+60+57) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
165 |
АНТОНЕНКО Т.Р. |
15266 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 28 |
2 |
40 (12+4+24) |
|
|
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
166 |
АНТОНЕЦЬ А.О. |
15170 |
м. Снігурівка |
ЗОШ № 4 |
4 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
167 |
АНТОНЕЦЬ Є.О. |
15200 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 50 |
2 |
72 (30+12+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
168 |
АНТОНИЧЕВ Б.О. |
15264 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 6 |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
169 |
АНТОНІВ Н.В. |
15221 |
м. Миколаїв |
Гімназія № 3 |
5 |
141 (48+42+51) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
170 |
АНТОНОВА А.В. |
15278 |
с. Парутине |
ЗОШ |
6 |
78 (36+27+15) |
|
|
|
|
Шеіна Тетяна Володимирівна |
171 |
АНТОНОВА В.С. |
15100 |
смт. Березнегувате |
Відділ освіти |
4 |
78 (30+36+12) |
|
|
С2 |
|
Лісовська Діна Миколаївна |
172 |
АНТОНОВА С.В. |
15278 |
с. Парутине |
ЗОШ |
2 |
81 (27+24+30) |
З |
|
|
|
Шеіна Тетяна Володимирівна |
173 |
АНТОНОВА Ю.І. |
15236 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 34 |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
174 |
АНТОНОВА Ю.Р. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
8 |
126 (42+45+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
175 |
АНТОНОВИЧ О.Ю. |
15239 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 7 |
3 |
72 (36+12+24) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
176 |
АНТОНЮК А.С. |
15200 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 50 |
6 |
120 (36+33+51) |
|
|
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
177 |
АНТОНЮК В.С. |
15224 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 65 |
4 |
102 (48+12+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
178 |
АНТОНЮК Д.С. |
15200 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 50 |
2 |
78 (30+18+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
179 |
АНТОНЮК М.В. |
15189 |
м. Первомайськ |
ЗОШ № 9 |
7 |
93 (30+24+39) |
|
|
|
|
Токарська Марина Борисівна |
180 |
АНТОНЮК Н.А. |
15035 |
|
Прибузька ЗОШ |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Слободяник Вікторія Вікторівна |
181 |
АНТОСЯК П.П. |
15185 |
м. Первомайськ |
ЗОШ № 15 |
2 |
63 (21+24+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Токарська Марина Борисівна |
182 |
АНТОЧ В.В. |
15162 |
м. Снігурівка |
Новопетрівська ЗОШ |
3 |
126 (48+36+42) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
183 |
АНТОШКІНА О.А. |
15211 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 12 |
9 |
150 (36+60+54) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
184 |
АНТОЩУК Є.О. |
15233 |
м. Миколаїв |
Економічний ліцей № 1 |
10 |
86 (12+42+32) |
|
|
С2 |
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
185 |
АНТОЩУК М.О. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
8 |
81 (30+21+30) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
186 |
АНТОЩУК С.О. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
3 |
108 (42+24+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
187 |
АНЮХОВСЬКА В.А. |
15244 |
м. Миколаїв |
НВК № 2 "Зоря" |
4 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
188 |
АПОНЧУК А.П. |
15388 |
м. Нова Одеса |
Сухоєланецька ЗОШ |
3 |
54 (36+12+6) |
|
С1 |
|
|
Бончук Олена Миколаївна |
189 |
АПОНЧУК О.В. |
15113 |
м. Баштанка |
Виноградівська ЗОШ |
4 |
96 (48+24+24) |
|
С1 |
|
|
Левицька Ірина Михайлівна |
190 |
АПОСТОЛОВА В.А. |
15283 |
смт. Олександрівка |
Олександрівська ЗОШ |
11 |
160 (42+60+58) |
З |
|
|
|
Селіверстова Лілія Михайлівна |
191 |
АРАММА А.Д. |
15235 |
м. Миколаїв |
Перша українська гімназія |
7 |
120 (42+45+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
192 |
АРАПУ С.Ю. |
15070 |
смт. Братське |
Збірна шкіл |
2 |
54 (18+12+24) |
|
|
|
С3 |
Галімська Жанна Олександрівна |
193 |
АРЗУМАНОВА Е.Р. |
15208 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 19 |
4 |
57 (33+12+12) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
194 |
АРЗУМАНОВА К.Р. |
15208 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 19 |
11 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
195 |
АРЗУМАНЯН І.А. |
15247 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 13 |
3 |
108 (48+24+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
196 |
АРІСТОВ Є.В. |
15172 |
м. Снігурівка |
Центральна ЗОШ |
7 |
42 (12+15+15) |
|
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
197 |
АРІСТОВ К. |
15250 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 10 |
4 |
120 (48+42+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
198 |
АРКУША Є.Р. |
15016 |
м. Южноукраїнськ |
ЗШ № 1 ім. Захисників Вітчизни |
6 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Ізбаш Наталія Миколаївна |
199 |
АРКУША Н.С. |
15240 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 1 |
7 |
45 (24+12+9) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
200 |
АРКУШЕНКО К.С. |
15247 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 13 |
2 |
81 (27+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
201 |
АРСЕНЮК Н.О. |
15444 |
м. Певомайськ |
Збірна шкіл району |
6 |
132 (36+45+51) |
|
|
С2 |
С3 |
Дурачевська Людмила Іванівна |
202 |
АРТЕМЕНКО Д.В. |
15245 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 32 |
5 |
66 (24+27+15) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
203 |
АРТЕМОВ А.О. |
15381 |
м. Нова Одеса |
Кандибинська ЗОШ |
4 |
66 (18+18+30) |
|
|
|
|
Бончук Олена Миколаївна |
204 |
АРТИМ В.А. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
10 |
92 (24+42+26) |
|
|
С2 |
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
205 |
АРТИМ С.П. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
206 |
АРТЬОМОВ Я.В. |
15208 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 19 |
3 |
132 (48+36+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
207 |
АРТЬОМОВА А.О. |
15070 |
смт. Братське |
Збірна шкіл |
4 |
141 (45+48+48) |
З |
|
|
|
Галімська Жанна Олександрівна |
208 |
АРТЮХОВ А.Є. |
15217 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 54 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
209 |
АРТЮХОВ А.С. |
15253 |
м. Миколаїв |
Гімназія № 41 |
8 |
108 (36+24+48) |
|
|
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
210 |
АРТЮХОВА А. |
15186 |
м. Первомайськ |
Гімназія |
6 |
114 (48+36+30) |
|
С1 |
|
|
Токарська Марина Борисівна |
211 |
АРТЮШЕНКО В.Є. |
15167 |
м. Снігурівка |
ЗОШ № 1 |
3 |
60 (30+12+18) |
|
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
212 |
АРТЮШЕНКО М.С. |
15100 |
смт. Березнегувате |
Відділ освіти |
5 |
66 (24+15+27) |
|
|
|
|
Лісовська Діна Миколаївна |
213 |
АРУТЮНЯН Л.А. |
15199 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 22 |
3 |
108 (48+24+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
214 |
АРУТЮНЯНЦ А.Е. |
15144 |
м. Очаків |
НВК " Сонечко" |
4 |
78 (42+6+30) |
|
С1 |
|
|
Головня Людмила Андріївна |
215 |
АРХІПОВА А.В. |
15200 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 50 |
8 |
48 (12+27+9) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
216 |
АРХІПОВА А.В. |
15016 |
м. Южноукраїнськ |
ЗШ № 1 ім. Захисників Вітчизни |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Ізбаш Наталія Миколаївна |
217 |
АСАУЛЕНКО А.О. |
15189 |
м. Первомайськ |
ЗОШ № 9 |
7 |
102 (36+27+39) |
|
|
|
|
Токарська Марина Борисівна |
218 |
АСКЕРОВ С.Н. |
15248 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 25 |
5 |
54 (6+12+36) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
219 |
АСКЕРОВА Н.Н. |
15248 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 25 |
9 |
66 (18+36+12) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
220 |
АСЛАМАЗЯН Б.Т. |
15141 |
м. Очаків |
ЗОШ № 2 |
3 |
126 (48+36+42) |
З |
|
|
|
Головня Людмила Андріївна |
221 |
АСМОЛОВ А.М. |
15103 |
смт. Казанка |
Збірна шкіл Казанківського району |
7 |
141 (48+39+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Юркова Світлана Олександрівна |
222 |
АСМОЛОВА Д.М. |
15103 |
смт. Казанка |
Збірна шкіл Казанківського району |
3 |
126 (42+36+48) |
З |
|
|
|
Юркова Світлана Олександрівна |
223 |
АСТАХОВ Д.М. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
224 |
АСТАХОВА В. |
15100 |
смт. Березнегувате |
Відділ освіти |
3 |
90 (48+24+18) |
|
С1 |
|
|
Лісовська Діна Миколаївна |
225 |
АСТАШОВ М.К. |
15235 |
м. Миколаїв |
Перша українська гімназія |
5 |
78 (24+21+33) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
226 |
АСТРОВ І.А. |
15239 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 7 |
4 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
227 |
АТАНАСОВ Я.О. |
15256 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 51 |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
228 |
АТРАШКЕВИЧ А.В. |
15255 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 4 |
4 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
229 |
АФАНАСЬЄВ Є.В. |
15168 |
м. Снігурівка |
Гімназія, ЗОШ №2 |
8 |
129 (30+48+51) |
|
|
С2 |
С3 |
Гудзь Алла Яківна |
230 |
АФАНАСЬЄВ М.А. |
15199 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 22 |
1 |
75 (21+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
231 |
АФАНАСЬЄВ М.Г. |
15199 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 22 |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
232 |
АХМЕДОВ А.Н. |
15213 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 57 |
3 |
84 (48+12+24) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
233 |
АХМЕДОВ С.С. |
15216 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 26 |
3 |
126 (48+36+42) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
234 |
АХРАМЄЄВА А.О. |
15141 |
м. Очаків |
ЗОШ № 2 |
6 |
72 (24+27+21) |
|
|
|
|
Головня Людмила Андріївна |
235 |
АХРАМЄЄВА П.О. |
15141 |
м. Очаків |
ЗОШ № 2 |
6 |
75 (18+30+27) |
|
|
|
|
Головня Людмила Андріївна |
236 |
АШАХМАН Д.О. |
15170 |
м. Снігурівка |
ЗОШ № 4 |
8 |
108 (36+42+30) |
|
|
С2 |
|
Гудзь Алла Яківна |
237 |
АШИТКОВ Д.М. |
15201 |
м. Миколаїв |
Академія дитячої творчості |
2 |
46 (18+4+24) |
|
|
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
238 |
АШТЕМА В.А. |
15253 |
м. Миколаїв |
Гімназія № 41 |
5 |
93 (36+33+24) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
239 |
Б’ЯЛКІВСЬКИЙ А.В. |
15235 |
м. Миколаїв |
Перша українська гімназія |
10 |
124 (24+54+46) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
240 |
БАБАЄВ Т.Д. |
15266 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 28 |
4 |
108 (42+18+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
241 |
БАБАЄВА О.К. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
4 |
81 (39+18+24) |
|
С1 |
|
|
Боброва Алла Степанівна |
242 |
БАБАЙ В.М. |
15100 |
смт. Березнегувате |
Відділ освіти |
6 |
156 (54+48+54) |
З |
|
|
|
Лісовська Діна Миколаївна |
243 |
БАБАК С.С. |
15256 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 51 |
3 |
69 (33+12+24) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
244 |
БАБАЧОК А.В. |
15117 |
м. Баштанка |
Кашперо-Миколаївська ЗОШ |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Левицька Ірина Михайлівна |
245 |
БАБАЧОК Б.С. |
15117 |
м. Баштанка |
Кашперо-Миколаївська ЗОШ |
4 |
126 (42+48+36) |
З |
|
|
|
Левицька Ірина Михайлівна |
246 |
БАБАЧОК М.М. |
15117 |
м. Баштанка |
Кашперо-Миколаївська ЗОШ |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Левицька Ірина Михайлівна |
247 |
БАБАЧОК Р.Н. |
15117 |
м. Баштанка |
Кашперо-Миколаївська ЗОШ |
11 |
66 (12+30+24) |
|
|
|
|
Левицька Ірина Михайлівна |
248 |
БАБАЧОК Я.В. |
15117 |
м. Баштанка |
Кашперо-Миколаївська ЗОШ |
4 |
138 (48+48+42) |
З |
|
|
|
Левицька Ірина Михайлівна |
249 |
БАБАЯН Ж.А. |
15199 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 22 |
6 |
96 (36+39+21) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
250 |
БАБЕНКО Г.О. |
15255 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 4 |
2 |
81 (27+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
251 |
БАБЕНКО Д.М. |
15018 |
м. Южноукраїнськ |
ЗШ № 3 |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Ізбаш Наталія Миколаївна |
252 |
БАБЕНКО Є.С. |
15141 |
м. Очаків |
ЗОШ № 2 |
8 |
93 (30+33+30) |
|
|
|
|
Головня Людмила Андріївна |
253 |
БАБИЧ В.В. |
15070 |
смт. Братське |
Збірна шкіл |
9 |
76 (18+30+28) |
|
|
|
|
Галімська Жанна Олександрівна |
254 |
БАБИЧ В.О. |
15208 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 19 |
10 |
132 (30+48+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
255 |
БАБИЧ Є.В. |
15100 |
смт. Березнегувате |
Відділ освіти |
3 |
129 (39+42+48) |
З |
|
|
|
Лісовська Діна Миколаївна |
256 |
БАБИЧ М.С. |
15140 |
м. Очаків |
ЗОШ № 1 |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Головня Людмила Андріївна |
257 |
БАБІЙ А.В. |
15202 |
м. Миколаїв |
Гімназія № 4 |
9 |
148 (42+54+52) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
258 |
БАБІЙ В.Р. |
15018 |
м. Южноукраїнськ |
ЗШ № 3 |
1 |
75 (21+24+30) |
З |
|
|
|
Ізбаш Наталія Миколаївна |
259 |
БАБІЙ Д.В. |
15016 |
м. Южноукраїнськ |
ЗШ № 1 ім. Захисників Вітчизни |
9 |
134 (24+60+50) |
|
|
С2 |
С3 |
Ізбаш Наталія Миколаївна |
260 |
БАБІЙ К.О. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
3 |
102 (48+24+30) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
261 |
БАБІН І.М. |
15178 |
м. Снігурівка |
Знам’янська ЗОШ, Новософіївська ЗОШ |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
262 |
БАБІНА А.М. |
15178 |
м. Снігурівка |
Знам’янська ЗОШ, Новософіївська ЗОШ |
7 |
168 (54+60+54) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
263 |
БАБІНІНА Д.В. |
15103 |
смт. Казанка |
Збірна шкіл Казанківського району |
4 |
102 (48+24+30) |
|
С1 |
|
|
Юркова Світлана Олександрівна |
264 |
БАБІНСЬКА Д.О. |
15214 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 64 |
1 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
265 |
БАБІЧ В.О. |
15200 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 50 |
8 |
30 (12+12+6) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
266 |
БАБУР К.В. |
15243 |
м. Миколаїв |
НВК № 1 "Семикв" |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
267 |
БАБЧЕНКО Д.С. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
8 |
111 (24+39+48) |
|
|
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
268 |
БАБЧЕНКО Є.Д. |
15267 |
м. Миколаїв |
Гіпаніс-ЕОС |
7 |
90 (42+27+21) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
269 |
БАБЧЕНКО Р.Д. |
15235 |
м. Миколаїв |
Перша українська гімназія |
10 |
130 (24+48+58) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
270 |
БАБЧЕНКО Т.В. |
15208 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 19 |
3 |
78 (42+18+18) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
271 |
БАВИКІНА Д.В. |
15237 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 24 |
6 |
102 (48+36+18) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
272 |
БАВИКІНА К.Є. |
15233 |
м. Миколаїв |
Економічний ліцей № 1 |
11 |
122 (24+48+50) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
273 |
БАГДАСАРЯН О.О. |
15428 |
м. Новий Буг |
Збірна шкіл |
4 |
96 (42+18+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Білько Світлана Дмитрівна |
274 |
БАГРІНЕЦЬ Д.Ю. |
15266 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 28 |
3 |
126 (42+36+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
275 |
БАГРІНЦЯ А.Ю. |
15266 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 28 |
7 |
108 (48+33+27) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
276 |
БАГРЇН А.С. |
15283 |
смт. Олександрівка |
Олександрівська ЗОШ |
5 |
120 (30+45+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Селіверстова Лілія Михайлівна |
277 |
БАГРОВ Л.А. |
15236 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 34 |
2 |
79 (21+28+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
278 |
БАДЕЙКО Н.І. |
15248 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 25 |
6 |
111 (36+39+36) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
279 |
БАДИКО К.В. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
10 |
94 (24+42+28) |
|
|
С2 |
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
280 |
БАДЬЯНОВА Д.С. |
15289 |
с. Трикрати |
Трикратська ЗОШ |
4 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Варфоломієва Антоніна Василівна |
281 |
БАЕВА О.С. |
15212 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 45 |
5 |
129 (36+39+54) |
|
|
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
282 |
БАЖЕНОВ О.В. |
15223 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 42 |
4 |
132 (48+42+42) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
283 |
БАЗАРКІНА К.М. |
15161 |
м. Снігурівка |
Нововасилівська ЗОШ |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
284 |
БАЙБУЛОВ М.С. |
15176 |
м. Снігурівка |
Юріївський НВК |
3 |
84 (48+18+18) |
|
С1 |
|
|
Гудзь Алла Яківна |
285 |
БАЙГУЛОВ Р.В. |
15245 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 32 |
4 |
96 (48+24+24) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
286 |
БАЙДАЛІНА М.О. |
15215 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 47 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
287 |
БАЙДАЛОВА Д.С. |
15035 |
|
Прибузька ЗОШ |
3 |
126 (48+36+42) |
З |
|
|
|
Слободяник Вікторія Вікторівна |
288 |
БАЙДАЛЮК М.О. |
15444 |
м. Певомайськ |
Збірна шкіл району |
3 |
132 (48+48+36) |
З |
|
|
|
Дурачевська Людмила Іванівна |
289 |
БАЙДІН А.А. |
15123 |
м. Баштанка |
Плющівська ЗОШ |
3 |
87 (45+24+18) |
|
С1 |
|
|
Левицька Ірина Михайлівна |
290 |
БАЙДУКОВ А.В. |
15185 |
м. Первомайськ |
ЗОШ № 15 |
8 |
57 (30+21+6) |
|
|
|
|
Токарська Марина Борисівна |
291 |
БАЙДУКОВА В.П. |
15260 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 31 |
8 |
108 (48+27+33) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
292 |
БАЙКІН І.А. |
15240 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 1 |
5 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
293 |
БАЙКІНА К.Б. |
15208 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 19 |
2 |
8 (6+2+0) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
294 |
БАЙКОВ А.Д. |
15115 |
м. Баштанка |
Добренська ЗОШ |
3 |
84 (30+30+24) |
|
|
|
|
Левицька Ірина Михайлівна |
295 |
БАЙОВ Д.С. |
15205 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 60 |
3 |
135 (45+42+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
296 |
БАКА І.В. |
15274 |
|
Шостаківська ЗОШ |
6 |
165 (54+54+57) |
З |
|
|
|
Довженко Тетяна Федорівна |
297 |
БАКАУШИНА К.В. |
15198 |
м. Миколаїв |
ММК |
3 |
135 (45+42+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
298 |
БАКОВСЬКОГО А.А. |
15141 |
м. Очаків |
ЗОШ № 2 |
5 |
96 (36+33+27) |
|
|
|
|
Головня Людмила Андріївна |
299 |
БАКУМ А.А. |
15200 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 50 |
7 |
99 (54+24+21) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
300 |
БАКУН А.О. |
15211 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 12 |
4 |
78 (36+24+18) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
301 |
БАКУН Е.В. |
15220 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 15 |
6 |
102 (36+30+36) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
302 |
БАЛАБАЄВА К.К. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
11 |
116 (18+48+50) |
|
|
С2 |
С3 |
Боброва Алла Степанівна |
303 |
БАЛАБАН А. |
15266 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 28 |
9 |
78 (12+36+30) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
304 |
БАЛАБАНОВА М.О. |
15016 |
м. Южноукраїнськ |
ЗШ № 1 ім. Захисників Вітчизни |
4 |
114 (48+24+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Ізбаш Наталія Миколаївна |
305 |
БАЛАБОЛІНА А.А. |
15023 |
|
Капустинський НВК |
2 |
69 (27+18+24) |
|
С1 |
|
С3 |
Товстоляка Яна Миколаївна |
306 |
БАЛАКА К.О. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
5 |
60 (24+12+24) |
|
|
|
|
Боброва Алла Степанівна |
307 |
БАЛАКШЕЙ О.О. |
15317 |
|
Ольшанська ЗОШ |
4 |
132 (48+36+48) |
З |
|
|
|
Довженко Тетяна Федорівна |
308 |
БАЛАН А.В. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
4 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Боброва Алла Степанівна |
309 |
БАЛАН В.Ж. |
15070 |
смт. Братське |
Збірна шкіл |
9 |
80 (18+36+26) |
|
|
|
|
Галімська Жанна Олександрівна |
310 |
БАЛАН І.О. |
15237 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 24 |
5 |
171 (54+57+60) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
311 |
БАЛАН К.О. |
15211 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 12 |
7 |
111 (42+33+36) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
312 |
БАЛАН М.М. |
15428 |
м. Новий Буг |
Збірна шкіл |
8 |
144 (48+42+54) |
З |
|
|
|
Білько Світлана Дмитрівна |
313 |
БАЛАНДА П.Р. |
15224 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 65 |
2 |
70 (30+10+30) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
314 |
БАЛАНЕНКО Я.О. |
15103 |
смт. Казанка |
Збірна шкіл Казанківського району |
3 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Юркова Світлана Олександрівна |
315 |
БАЛАНУЦА М.В. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
1 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
316 |
БАЛАНЮК Є.В. |
15266 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 28 |
2 |
66 (24+12+30) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
317 |
БАЛАШОВ В.В. |
15428 |
м. Новий Буг |
Збірна шкіл |
5 |
132 (48+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Білько Світлана Дмитрівна |
318 |
БАЛАШОВ О.О. |
15260 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 31 |
9 |
42 (0+30+12) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
319 |
БАЛАШОВА К.М. |
15428 |
м. Новий Буг |
Збірна шкіл |
2 |
80 (30+20+30) |
З |
|
|
|
Білько Світлана Дмитрівна |
320 |
БАЛАШОВА С.С. |
15229 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 18 |
3 |
96 (36+30+30) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
321 |
БАЛБЕКІНА В.А. |
15050 |
м. Миколаїв |
Білозірська ЗОШ |
4 |
126 (48+48+30) |
З |
|
|
|
Пирожок Світлана Іванівна |
322 |
БАЛЕНКО Д.Є. |
15170 |
м. Снігурівка |
ЗОШ № 4 |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
323 |
БАЛЕНКО М.Є. |
15170 |
м. Снігурівка |
ЗОШ № 4 |
1 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
324 |
БАЛЕНКО М.Є. |
15170 |
м. Снігурівка |
ЗОШ № 4 |
1 |
72 (30+24+18) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
325 |
БАЛИКА В.В. |
15255 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 4 |
2 |
81 (27+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
326 |
БАЛИЦЬКА Д.В. |
15120 |
м. Баштанка |
Новоєгорівська ЗОШ |
4 |
90 (48+12+30) |
|
С1 |
|
|
Левицька Ірина Михайлівна |
327 |
БАЛИЦЬКА Д.О. |
15120 |
м. Баштанка |
Новоєгорівська ЗОШ |
9 |
58 (12+24+22) |
|
|
|
|
Левицька Ірина Михайлівна |
328 |
БАЛИЦЬКИЙ В.В. |
15222 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 29 |
7 |
96 (30+33+33) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
329 |
БАЛИЧЕВА Д.М. |
15224 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 65 |
3 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
330 |
БАЛОГ В.В. |
15015 |
м. Южноукраїнськ |
Гімназія № 1 |
5 |
81 (30+24+27) |
|
|
|
|
Ізбаш Наталія Миколаївна |
331 |
БАЛОГ М.В. |
15015 |
м. Южноукраїнськ |
Гімназія № 1 |
5 |
96 (36+27+33) |
|
|
|
|
Ізбаш Наталія Миколаївна |
332 |
БАЛОГЛАНОВА М.О. |
15200 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 50 |
7 |
123 (30+42+51) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
333 |
БАЛУШ В.О. |
15241 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 27 |
3 |
114 (42+24+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
334 |
БАЛЮК О.В. |
15030 |
смт. Веселинове |
Збірна шкіл Веселинівського району |
2 |
2 (0+2+0) |
|
|
|
|
Павлюк Владислав Геннадійович |
335 |
БАНДУРА Б.А. |
15377 |
м. Нова Одеса |
Баловненська ЗОШ |
3 |
90 (30+24+36) |
|
|
|
С3 |
Бончук Олена Миколаївна |
336 |
БАНДУРА В.М. |
15244 |
м. Миколаїв |
НВК № 2 "Зоря" |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
337 |
БАНДУРА Д.Д. |
15225 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 20 |
5 |
75 (24+30+21) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
338 |
БАНДУРКА В.А. |
15377 |
м. Нова Одеса |
Баловненська ЗОШ |
3 |
78 (48+24+6) |
|
С1 |
|
|
Бончук Олена Миколаївна |
339 |
БАНДУРКО Є.Ю. |
15158 |
м. Снігурівка |
Киселівська ЗОШ, Кобзарцівська ЗОШ |
7 |
72 (18+21+33) |
|
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
340 |
БАРАНЕНКО Д.В. |
15100 |
смт. Березнегувате |
Відділ освіти |
8 |
84 (36+21+27) |
|
|
|
|
Лісовська Діна Миколаївна |
341 |
БАРАНЕЦЬ І.І. |
15236 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 34 |
4 |
126 (42+36+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
342 |
БАРАНОВА А.В. |
15249 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 46 |
4 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
343 |
БАРАНОВА А.О. |
15170 |
м. Снігурівка |
ЗОШ № 4 |
4 |
111 (39+24+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Гудзь Алла Яківна |
344 |
БАРАНОВА А.О. |
15428 |
м. Новий Буг |
Збірна шкіл |
9 |
130 (30+48+52) |
|
|
С2 |
С3 |
Білько Світлана Дмитрівна |
345 |
БАРАНОВА А.Р. |
15322 |
смт. Березанка |
Збірна шкіл Березанського району |
3 |
84 (42+12+30) |
|
С1 |
|
|
Ворона Олена Анатоліїна |
346 |
БАРАНОВА С.С. |
15199 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 22 |
4 |
132 (48+36+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
347 |
БАРАНОВСЬКА А.О. |
15245 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 32 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
348 |
БАРАНОВСЬКА В.О. |
15306 |
|
Кир'яківська ЗОШ |
4 |
138 (48+48+42) |
З |
|
|
|
Довженко Тетяна Федорівна |
349 |
БАРАНЮК Д.І. |
15187 |
м. Первомайськ |
ЗОШ № 6 |
2 |
81 (27+24+30) |
З |
|
|
|
Токарська Марина Борисівна |
350 |
БАРБІН М.В. |
15245 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 32 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
351 |
БАРВІНСЬКИЙ Д.А. |
15200 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 50 |
3 |
132 (48+36+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
352 |
БАРГАНОВСЬКИЙ Е.В. |
15035 |
|
Прибузька ЗОШ |
6 |
111 (42+45+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Слободяник Вікторія Вікторівна |
353 |
БАРДА О.Д. |
15444 |
м. Певомайськ |
Збірна шкіл району |
5 |
99 (24+42+33) |
|
|
С2 |
|
Дурачевська Людмила Іванівна |
354 |
БАРДА О.О. |
15444 |
м. Певомайськ |
Збірна шкіл району |
4 |
129 (45+42+42) |
З |
|
|
|
Дурачевська Людмила Іванівна |
355 |
БАРДА Р.В. |
15444 |
м. Певомайськ |
Збірна шкіл району |
4 |
96 (48+36+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Дурачевська Людмила Іванівна |
356 |
БАРДОВСЬКИЙ Є.В. |
15218 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 40 |
10 |
68 (12+30+26) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
357 |
БАРЗЕНОК Г.С. |
15257 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 23 |
8 |
63 (6+36+21) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
358 |
БАРЗЄНКОВА А.Я. |
15103 |
смт. Казанка |
Збірна шкіл Казанківського району |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Юркова Світлана Олександрівна |
359 |
БАРИКІНА Є.М. |
15245 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 32 |
2 |
78 (30+18+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
360 |
БАРИШЕВА Л.О. |
15236 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 34 |
3 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
361 |
БАРИШЕВСЬКА Е.А. |
15217 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 54 |
9 |
88 (12+30+46) |
|
|
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
362 |
БАРКАЛОВ А.В. |
15143 |
м. Очаків |
ЗОШ № 4 |
11 |
68 (12+30+26) |
|
|
|
|
Головня Людмила Андріївна |
363 |
БАРКАР Д.А. |
15239 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 7 |
1 |
75 (21+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
364 |
БАРЛАДИМ Д.І. |
15221 |
м. Миколаїв |
Гімназія № 3 |
7 |
159 (54+48+57) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
365 |
БАРЛАДЯН А.Ю. |
15202 |
м. Миколаїв |
Гімназія № 4 |
8 |
117 (36+33+48) |
|
|
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
366 |
БАРМАЛЮК Н.О. |
15283 |
смт. Олександрівка |
Олександрівська ЗОШ |
2 |
72 (18+24+30) |
З |
|
|
|
Селіверстова Лілія Михайлівна |
367 |
БАРМІНА Д.В. |
15201 |
м. Миколаїв |
Академія дитячої творчості |
6 |
105 (42+42+21) |
|
С1 |
С2 |
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
368 |
БАРОМЕНСЬКА Н.П. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
369 |
БАРОНКІН А.В. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
8 |
150 (42+54+54) |
З |
|
|
|
Боброва Алла Степанівна |
370 |
БАРТАЛОМЕЙЧУК К.Р. |
15255 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 4 |
9 |
132 (48+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
371 |
БАРТАШУК І.Р. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
6 |
147 (42+45+60) |
З |
|
|
|
Боброва Алла Степанівна |
372 |
БАРТЄМЄВ М.С. |
15240 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 1 |
3 |
120 (48+24+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
373 |
БАРТКОВА А.Ю. |
15205 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 60 |
4 |
105 (39+36+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
374 |
БАРТОШ К.А. |
15212 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 45 |
2 |
50 (18+8+24) |
|
|
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
375 |
БАСАЛІНОВА О.В. |
15202 |
м. Миколаїв |
Гімназія № 4 |
9 |
156 (42+60+54) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
376 |
БАСАНСЬКА А.О. |
15116 |
м. Баштанка |
Доброкриничанська ЗОШ |
4 |
126 (42+36+48) |
З |
|
|
|
Левицька Ірина Михайлівна |
377 |
БАСЕНКО К.О. |
15100 |
смт. Березнегувате |
Відділ освіти |
2 |
72 (24+18+30) |
З |
|
|
|
Лісовська Діна Миколаївна |
378 |
БАСКІН М.Д. |
15204 |
м. Миколаїв |
Інтернат № 7 |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
379 |
БАСОВ І.Д. |
15204 |
м. Миколаїв |
Інтернат № 7 |
4 |
96 (42+24+30) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
380 |
БАСОВА К.Є. |
15202 |
м. Миколаїв |
Гімназія № 4 |
9 |
88 (18+36+34) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
381 |
БАСОВ-ПОЛТАВЦЕВ Є.С. |
15204 |
м. Миколаїв |
Інтернат № 7 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
382 |
БАСЮК В.Р. |
15021 |
|
Партизанського НВК |
6 |
135 (42+45+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Товстоляка Яна Миколаївна |
383 |
БАТІСТИК Б.К. |
15100 |
смт. Березнегувате |
Відділ освіти |
8 |
108 (18+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Лісовська Діна Миколаївна |
384 |
БАТУРСЬКА А.А. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
3 |
120 (42+42+36) |
З |
|
|
|
Боброва Алла Степанівна |
385 |
БАУКІН Д.С. |
15271 |
|
Надбузька ЗОШ |
2 |
68 (18+20+30) |
|
|
С2 |
С3 |
Довженко Тетяна Федорівна |
386 |
БАХАРЄВ А.А. |
15223 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 42 |
4 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
387 |
БАХМАН Є.М. |
15201 |
м. Миколаїв |
Академія дитячої творчості |
4 |
66 (42+6+18) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
388 |
БАХМЄТОВА Я.О. |
15208 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 19 |
2 |
32 (18+2+12) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
389 |
БАХОЛЬСЬКИЙ І.М. |
15016 |
м. Южноукраїнськ |
ЗШ № 1 ім. Захисників Вітчизни |
5 |
141 (48+45+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ізбаш Наталія Миколаївна |
390 |
БАХОЛЬСЬКИЙ К.П. |
15019 |
м. Южноукраїнськ |
ЗШ № 4 |
3 |
57 (27+6+24) |
|
|
|
|
Ізбаш Наталія Миколаївна |
391 |
БАХТІН С.С. |
15310 |
с. Щербані |
Щербанівська ЗОШ ім. Рябошапки |
3 |
39 (27+6+6) |
|
|
|
|
Гринів Галина Степанівна |
392 |
БАЦМАНОВ Н.Я. |
15016 |
м. Южноукраїнськ |
ЗШ № 1 ім. Захисників Вітчизни |
2 |
66 (18+18+30) |
|
|
|
С3 |
Ізбаш Наталія Миколаївна |
393 |
БАЦУЄВА В.І. |
15249 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 46 |
2 |
68 (24+20+24) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
394 |
БАЧИНА К.В. |
15322 |
смт. Березанка |
Збірна шкіл Березанського району |
4 |
102 (48+24+30) |
|
С1 |
|
|
Ворона Олена Анатоліїна |
395 |
БАЧИНСЬКА В.М. |
15242 |
м. Миколаїв |
СНВК |
4 |
93 (45+18+30) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
396 |
БАЧИНСЬКА М.І. |
15266 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 28 |
2 |
78 (30+18+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
397 |
БАШМАКОВА Ю.О. |
15141 |
м. Очаків |
ЗОШ № 2 |
1 |
70 (24+22+24) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Головня Людмила Андріївна |
398 |
БАШТОВА К.В. |
15237 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 24 |
10 |
124 (36+48+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
399 |
БАЩАК С.С. |
15024 |
|
Михайло-Ларинська ЗОШ |
7 |
111 (24+39+48) |
|
|
|
С3 |
Товстоляка Яна Миколаївна |
400 |
БГКАРЮК В.С. |
15187 |
м. Первомайськ |
ЗОШ № 6 |
2 |
81 (27+24+30) |
З |
|
|
|
Токарська Марина Борисівна |
401 |
БЕБКЕВИЧ О.М. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
9 |
98 (18+42+38) |
|
|
С2 |
|
Боброва Алла Степанівна |
402 |
БЕБЛО Р.М. |
15256 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 51 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
403 |
БЕВЗЮК О.О. |
15070 |
смт. Братське |
Збірна шкіл |
5 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Галімська Жанна Олександрівна |
404 |
БЕВХ П.В. |
15056 |
|
Пересадівська ЗОШ |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Пирожок Світлана Іванівна |
405 |
БЕГАШЕВСЬКА Є.О. |
15255 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 4 |
7 |
48 (18+18+12) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
406 |
БЕГЛИЦЯ А.О. |
15185 |
м. Первомайськ |
ЗОШ № 15 |
2 |
66 (18+24+24) |
|
|
С2 |
С3 |
Токарська Марина Борисівна |
407 |
БЕГЛІЦА Е.А. |
15024 |
|
Михайло-Ларинська ЗОШ |
5 |
162 (54+51+57) |
З |
|
|
|
Товстоляка Яна Миколаївна |
408 |
БЕДИК А.О. |
15218 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 40 |
4 |
78 (48+18+12) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
409 |
БЕДРЙ Ю.М. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Боброва Алла Степанівна |
410 |
БЕЖЕНАР Д.С. |
15282 |
с. Новогригорівка |
Новогригорівська ЗОШ |
1 |
78 (30+18+30) |
З |
|
|
|
Денисенко Тетяна Володимирівна |
411 |
БЕЖЕНАРЬ С.В. |
15434 |
с. Куйбишевка |
Куйбишівська ЗОШ |
5 |
45 (12+12+21) |
|
|
|
|
Козуб Катерина Миколаївна |
412 |
БЕЗБАБНА В.М. |
15218 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 40 |
4 |
57 (27+12+18) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
413 |
БЕЗБАБНИХ С.М. |
15199 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 22 |
3 |
78 (42+18+18) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
414 |
БЕЗГУБОВ К.Ю. |
15206 |
м. Миколаїв |
Інтернат № 4 |
5 |
87 (36+33+18) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
415 |
БЕЗДІТНА А.В. |
15185 |
м. Первомайськ |
ЗОШ № 15 |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Токарська Марина Борисівна |
416 |
БЕЗКЛУБЮК Е.С. |
15175 |
м. Снігурівка |
Широківська ЗОШ |
3 |
96 (42+30+24) |
|
С1 |
|
|
Гудзь Алла Яківна |
417 |
БЕЗКРОВНА Д.М. |
15187 |
м. Первомайськ |
ЗОШ № 6 |
5 |
105 (30+33+42) |
|
|
|
С3 |
Токарська Марина Борисівна |
418 |
БЕЗКРОВНА К.М. |
15158 |
м. Снігурівка |
Киселівська ЗОШ, Кобзарцівська ЗОШ |
7 |
48 (6+21+21) |
|
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
419 |
БЕЗКРОВНИЙ В.М. |
15158 |
м. Снігурівка |
Киселівська ЗОШ, Кобзарцівська ЗОШ |
7 |
129 (30+51+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Гудзь Алла Яківна |
420 |
БЕЗЛЕПКІН В.О. |
15141 |
м. Очаків |
ЗОШ № 2 |
9 |
120 (42+48+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Головня Людмила Андріївна |
421 |
БЕЗОШУК П.А. |
15115 |
м. Баштанка |
Добренська ЗОШ |
6 |
63 (18+39+6) |
|
|
|
|
Левицька Ірина Михайлівна |
422 |
БЕЗПЯТИЙ К.Л. |
15227 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 35 |
7 |
132 (42+42+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
423 |
БЕЗРУКОВА М. |
15199 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 22 |
5 |
90 (30+18+42) |
|
|
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
424 |
БЕЗУБИК Л.М. |
15070 |
смт. Братське |
Збірна шкіл |
11 |
104 (24+48+32) |
|
|
С2 |
|
Галімська Жанна Олександрівна |
425 |
БЕЗУГЛА П.С. |
15213 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 57 |
2 |
87 (27+30+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
426 |
БЕЗУШКО А.Б. |
15140 |
м. Очаків |
ЗОШ № 1 |
2 |
75 (27+18+30) |
З |
|
|
|
Головня Людмила Андріївна |
427 |
БЕЗУШКО А.В. |
15021 |
|
Партизанського НВК |
6 |
60 (18+27+15) |
|
|
|
|
Товстоляка Яна Миколаївна |
428 |
БЕЗУШКО В.В. |
15021 |
|
Партизанського НВК |
4 |
90 (42+18+30) |
|
С1 |
|
|
Товстоляка Яна Миколаївна |
429 |
БЕЙ А.В. |
15264 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 6 |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
430 |
БЕКЕРЮК Д.О. |
15306 |
|
Кир'яківська ЗОШ |
3 |
132 (48+42+42) |
З |
|
|
|
Довженко Тетяна Федорівна |
431 |
БЕКЕТОВ І.Є. |
15221 |
м. Миколаїв |
Гімназія № 3 |
6 |
93 (36+36+21) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
432 |
БЕКЕШ С.В. |
15169 |
м. Снігурівка |
ЗОШ № 3 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
433 |
БЕЛЕЦЬКА А.П. |
15266 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 28 |
6 |
162 (54+54+54) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
434 |
БЕЛІШКО Л.В. |
15255 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 4 |
3 |
90 (48+18+24) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
435 |
БЕЛОУСЮК Б.Б. |
15202 |
м. Миколаїв |
Гімназія № 4 |
8 |
132 (42+45+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
436 |
БЕЛЯЄВ Є.О. |
15243 |
м. Миколаїв |
НВК № 1 "Семикв" |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
437 |
БЕНДИК Д.Д. |
15283 |
смт. Олександрівка |
Олександрівська ЗОШ |
2 |
72 (18+24+30) |
З |
|
|
|
Селіверстова Лілія Михайлівна |
438 |
БЕНДЮК К.А. |
15236 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 34 |
8 |
87 (30+39+18) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
439 |
БЕНЕДЮК К.С. |
15266 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 28 |
5 |
51 (36+15+0) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
440 |
БЕНЬКО Ю.Є. |
15322 |
смт. Березанка |
Збірна шкіл Березанського району |
10 |
104 (24+42+38) |
|
|
С2 |
|
Ворона Олена Анатоліїна |
441 |
БЕРДНИК А.І. |
15322 |
смт. Березанка |
Збірна шкіл Березанського району |
9 |
62 (6+36+20) |
|
|
|
|
Ворона Олена Анатоліїна |
442 |
БЕРЕБЕН Д.А. |
15240 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 1 |
7 |
132 (36+45+51) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
443 |
БЕРЕГОВА Д.О. |
15035 |
|
Прибузька ЗОШ |
3 |
132 (48+36+48) |
З |
|
|
|
Слободяник Вікторія Вікторівна |
444 |
БЕРЕЖАНСЬКА А.О. |
15177 |
м. Снігурівка |
Василівська ЗОШ |
6 |
84 (24+39+21) |
|
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
445 |
БЕРЕЖЕВСЬКА К.О. |
15141 |
м. Очаків |
ЗОШ № 2 |
11 |
94 (18+36+40) |
|
|
|
С3 |
Головня Людмила Андріївна |
446 |
БЕРЕЖЕВСЬКИЙ А.О. |
15141 |
м. Очаків |
ЗОШ № 2 |
6 |
69 (18+24+27) |
|
|
|
|
Головня Людмила Андріївна |
447 |
БЕРЕЖЕЦЬКА А.О. |
15215 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 47 |
3 |
120 (48+42+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
448 |
БЕРЕЖЕЦЬКА Г.О. |
15215 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 47 |
3 |
126 (48+48+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
449 |
БЕРЕЖИНСЬКА А.В. |
15206 |
м. Миколаїв |
Інтернат № 4 |
10 |
66 (18+24+24) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
450 |
БЕРЕЖНІЦЬ О.О. |
15030 |
смт. Веселинове |
Збірна шкіл Веселинівського району |
6 |
93 (30+27+36) |
|
|
|
|
Павлюк Владислав Геннадійович |
451 |
БЕРЕЖНІЦЬКА В.О. |
15030 |
смт. Веселинове |
Збірна шкіл Веселинівського району |
5 |
135 (42+51+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Павлюк Владислав Геннадійович |
452 |
БЕРЕЖНІЦЬКА Н.О. |
15030 |
смт. Веселинове |
Збірна шкіл Веселинівського району |
4 |
78 (42+18+18) |
|
С1 |
|
|
Павлюк Владислав Геннадійович |
453 |
БЕРЕЗЕН В.М. |
15240 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 1 |
2 |
68 (18+20+30) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
454 |
БЕРЕЗЕЦЬКИЙ Б.Р. |
15208 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 19 |
7 |
138 (42+48+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
455 |
БЕРЕЗИЦЬКА Б.М. |
15199 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 22 |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
456 |
БЕРЕЗІН В.О. |
15100 |
смт. Березнегувате |
Відділ освіти |
4 |
120 (48+36+36) |
З |
|
|
|
Лісовська Діна Миколаївна |
457 |
БЕРЕЗІН І. |
15218 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 40 |
7 |
39 (24+6+9) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
458 |
БЕРЕЗІНА М.Д. |
15199 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 22 |
3 |
72 (36+12+24) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
459 |
БЕРЕЗЮК А.В. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
9 |
130 (30+48+52) |
|
|
С2 |
С3 |
Боброва Алла Степанівна |
460 |
БЕРЕЗЮК В.О. |
15141 |
м. Очаків |
ЗОШ № 2 |
8 |
84 (24+33+27) |
|
|
|
|
Головня Людмила Андріївна |
461 |
БЕРЕСТ В.О. |
15162 |
м. Снігурівка |
Новопетрівська ЗОШ |
4 |
120 (48+42+30) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
462 |
БЕРИКУЛ К.В. |
15229 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 18 |
3 |
126 (48+42+36) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
463 |
БЕРКО А.С. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Боброва Алла Степанівна |
464 |
БЕРКО І.С. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Боброва Алла Степанівна |
465 |
БЕРМАС О.О. |
15240 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 1 |
3 |
126 (48+30+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
466 |
БЕРНАТОВИЧ К.К. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
467 |
БЕРСАН Б.О. |
15257 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 23 |
9 |
102 (18+36+48) |
|
|
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
468 |
БЕРСАН І.Є. |
15205 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 60 |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
469 |
БЕРШАДСЬКИЙ Н.В. |
15018 |
м. Южноукраїнськ |
ЗШ № 3 |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Ізбаш Наталія Миколаївна |
470 |
БЕСПАЛКО Ю.В. |
15070 |
смт. Братське |
Збірна шкіл |
3 |
102 (48+12+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Галімська Жанна Олександрівна |
471 |
БЕСПАЛЬКО А.А. |
15022 |
|
Констянтинівського НВК |
2 |
45 (15+18+12) |
|
|
|
|
Товстоляка Яна Миколаївна |
472 |
БЕСПАЛЬКО В.С. |
15228 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 52 |
3 |
84 (42+6+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
473 |
БЕСПАЛЬКО Д.А. |
15022 |
|
Констянтинівського НВК |
2 |
62 (24+20+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Товстоляка Яна Миколаївна |
474 |
БЕССАРАБ Ю.С. |
15016 |
м. Южноукраїнськ |
ЗШ № 1 ім. Захисників Вітчизни |
3 |
108 (36+36+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ізбаш Наталія Миколаївна |
475 |
БЕТЕНЬКОВА Ж. |
15021 |
|
Партизанського НВК |
8 |
102 (42+33+27) |
|
С1 |
|
|
Товстоляка Яна Миколаївна |
476 |
БЕЦ Т.І. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
3 |
132 (48+36+48) |
З |
|
|
|
Боброва Алла Степанівна |
477 |
БЕЦЬ Д.С. |
15230 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 53 |
3 |
84 (36+18+30) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
478 |
БЄГЛОВ В.А. |
15200 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 50 |
5 |
159 (42+57+60) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
479 |
БЄЛА М.П. |
15241 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 27 |
3 |
114 (48+36+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
480 |
БЄЛИХ Т.С. |
15277 |
|
Трихатська ЗОШ |
7 |
54 (24+24+6) |
|
|
|
|
Довженко Тетяна Федорівна |
481 |
БЄЛІК В.В. |
15206 |
м. Миколаїв |
Інтернат № 4 |
9 |
54 (36+18+0) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
482 |
БЄЛІК Д.В. |
15185 |
м. Первомайськ |
ЗОШ № 15 |
6 |
108 (30+39+39) |
|
|
|
|
Токарська Марина Борисівна |
483 |
БЄЛІК П.Р. |
15242 |
м. Миколаїв |
СНВК |
2 |
72 (30+12+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
484 |
БЄЛІКОВ А.К. |
15306 |
|
Кир'яківська ЗОШ |
1 |
78 (30+18+30) |
З |
|
|
|
Довженко Тетяна Федорівна |
485 |
БЄЛІКОВА В.М. |
15120 |
м. Баштанка |
Новоєгорівська ЗОШ |
10 |
74 (12+30+32) |
|
|
|
|
Левицька Ірина Михайлівна |
486 |
БЄЛІКОВА Є.А. |
15206 |
м. Миколаїв |
Інтернат № 4 |
10 |
126 (12+60+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
487 |
БЄЛІЧКО А.М. |
15217 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 54 |
9 |
140 (30+54+56) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
488 |
БЄЛКІНА К.С. |
15231 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 56 |
4 |
138 (48+48+42) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
489 |
БЄЛОВА А.О. |
15282 |
с. Новогригорівка |
Новогригорівська ЗОШ |
7 |
66 (30+6+30) |
|
|
|
|
Денисенко Тетяна Володимирівна |
490 |
БЄЛОГЛАЗОВ О.С. |
15224 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 65 |
1 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
491 |
БЄЛОГУРОВ О.І. |
15200 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 50 |
10 |
50 (24+12+14) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
492 |
БЄЛОНОГОВА П.Г. |
15198 |
м. Миколаїв |
ММК |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
493 |
БЄЛОСТЕЦЬКИЙ О.В. |
15200 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 50 |
10 |
50 (12+12+26) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
494 |
БЄЛЬКОВ Є.І. |
15204 |
м. Миколаїв |
Інтернат № 7 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
495 |
БЄЛЯКОВ А.О. |
15255 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 4 |
2 |
75 (27+18+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
496 |
БИКОВА В.Р. |
15265 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 39 |
6 |
129 (54+39+36) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
497 |
БИКОВА Д.М. |
15460 |
|
Петровосолониська ЗОШ |
4 |
126 (48+36+42) |
З |
|
|
|
Довженко Тетяна Федорівна |
498 |
БИКОВА Є.Д. |
15198 |
м. Миколаїв |
ММК |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
499 |
БИКОВА С.М. |
15460 |
|
Петровосолониська ЗОШ |
4 |
126 (48+36+42) |
З |
|
|
|
Довженко Тетяна Федорівна |
500 |
БИСТРЕВСЬКА Ю.О. |
15236 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 34 |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
501 |
БИТКО І.І. |
15209 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 33 |
3 |
120 (48+30+42) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
502 |
БИЦЕВ О.Ю. |
15263 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 49 |
10 |
50 (18+12+20) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
503 |
БІГВАВА Д.В. |
15205 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 60 |
4 |
105 (39+36+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
504 |
БІГВАВА Х.В. |
15205 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 60 |
3 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
505 |
БІГУН І.В. |
15184 |
м. Первомайськ |
ЗОШ № 7 |
9 |
140 (42+60+38) |
|
С1 |
С2 |
|
Токарська Марина Борисівна |
506 |
БІГУНЕЦЬ Д.І. |
15249 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 46 |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
507 |
БІГУС М.С. |
15199 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 22 |
3 |
126 (48+30+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
508 |
БІДНИК В.А. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
3 |
123 (45+42+36) |
З |
|
|
|
Боброва Алла Степанівна |
509 |
БІДОНЬКА Н.В. |
15205 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 60 |
1 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
510 |
БІЖАНОВ Р.А. |
15249 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 46 |
4 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
511 |
БІЗЮК В.В. |
15266 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 28 |
9 |
114 (18+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
512 |
БІЛА В.О. |
15211 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 12 |
8 |
84 (24+33+27) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
513 |
БІЛА К.С. |
15100 |
смт. Березнегувате |
Відділ освіти |
9 |
44 (6+36+2) |
|
|
|
|
Лісовська Діна Миколаївна |
514 |
БІЛА К.Ю. |
15239 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 7 |
1 |
78 (30+18+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
515 |
БІЛА М.А. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
3 |
120 (42+30+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
516 |
БІЛА О.М. |
15240 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 1 |
6 |
171 (54+57+60) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
517 |
БІЛАНЬ Н.В. |
15205 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 60 |
6 |
141 (42+39+60) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
518 |
БІЛЕКА К.В. |
15437 |
с. Прибужжя |
Прибузька ЗОШ |
4 |
126 (48+30+48) |
З |
|
|
|
Холоденко Лідія Вікторівна |
519 |
БІЛЕЦЬКА Д.О. |
15199 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 22 |
3 |
72 (48+12+12) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
520 |
БІЛЕЦЬКИЙ І.О. |
15239 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 7 |
4 |
72 (48+6+18) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
521 |
БІЛИЙ С.А. |
15244 |
м. Миколаїв |
НВК № 2 "Зоря" |
2 |
62 (18+14+30) |
|
|
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
522 |
БІЛИК А.В. |
15322 |
смт. Березанка |
Збірна шкіл Березанського району |
4 |
126 (48+30+48) |
З |
|
|
|
Ворона Олена Анатоліїна |
523 |
БІЛИК Є.К. |
15199 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 22 |
3 |
123 (45+36+42) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
524 |
БІЛОБРОВА В.В. |
15384 |
м. Нова Одеса |
Новопетрівська ЗОШ, Новошмидтівська ЗОШ |
4 |
96 (42+18+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Бончук Олена Миколаївна |
525 |
БІЛОВОЛ В.А. |
15100 |
смт. Березнегувате |
Відділ освіти |
4 |
126 (48+30+48) |
З |
|
|
|
Лісовська Діна Миколаївна |
526 |
БІЛОГАРЕНКО А.О. |
15205 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 60 |
3 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
527 |
БІЛОГОЛОВИЙ А.Є. |
15019 |
м. Южноукраїнськ |
ЗШ № 4 |
4 |
78 (48+6+24) |
|
С1 |
|
|
Ізбаш Наталія Миколаївна |
528 |
БІЛОЗОРОВА О.І. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
8 |
153 (36+60+57) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
529 |
БІЛОКАМІНСЬКИЙ В.В. |
15185 |
м. Первомайськ |
ЗОШ № 15 |
2 |
60 (18+18+24) |
|
|
|
С3 |
Токарська Марина Борисівна |
530 |
БІЛОКОНЬ А.І. |
15030 |
смт. Веселинове |
Збірна шкіл Веселинівського району |
4 |
90 (48+12+30) |
|
С1 |
|
|
Павлюк Владислав Геннадійович |
531 |
БІЛОКОНЬ А.О. |
15214 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 64 |
8 |
96 (18+45+33) |
|
|
С2 |
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
532 |
БІЛОКОНЬ П.О. |
15018 |
м. Южноукраїнськ |
ЗШ № 3 |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Ізбаш Наталія Миколаївна |
533 |
БІЛОКУРОВ П. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
2 |
83 (27+26+30) |
З |
|
|
|
Боброва Алла Степанівна |
534 |
БІЛОЛУЦЬКИЙ Е.О. |
15120 |
м. Баштанка |
Новоєгорівська ЗОШ |
4 |
123 (45+30+48) |
З |
|
|
|
Левицька Ірина Михайлівна |
535 |
БІЛОПОЛЬСЬКИЙ О.Р. |
15217 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 54 |
4 |
120 (48+24+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
536 |
БІЛОУС Б.І. |
15200 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 50 |
6 |
114 (30+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
537 |
БІЛОУС В.А. |
15317 |
|
Ольшанська ЗОШ |
2 |
72 (24+18+30) |
З |
|
|
|
Довженко Тетяна Федорівна |
538 |
БІЛОУС Д.М. |
15231 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 56 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
539 |
БІЛОУС Д.О. |
15123 |
м. Баштанка |
Плющівська ЗОШ |
4 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Левицька Ірина Михайлівна |
540 |
БІЛОУС Є.О. |
15114 |
м. Баштанка |
Старогороженська ЗОШ |
5 |
156 (48+54+54) |
З |
|
|
|
Левицька Ірина Михайлівна |
541 |
БІЛОУС К.О. |
15114 |
м. Баштанка |
Старогороженська ЗОШ |
11 |
136 (30+54+52) |
|
|
С2 |
С3 |
Левицька Ірина Михайлівна |
542 |
БІЛОУС О.В. |
15070 |
смт. Братське |
Збірна шкіл |
2 |
76 (30+16+30) |
З |
|
|
|
Галімська Жанна Олександрівна |
543 |
БІЛОУС Р.В. |
15016 |
м. Южноукраїнськ |
ЗШ № 1 ім. Захисників Вітчизни |
4 |
72 (36+12+24) |
|
С1 |
|
|
Ізбаш Наталія Миколаївна |
544 |
БІЛОУС С.І. |
15117 |
м. Баштанка |
Кашперо-Миколаївська ЗОШ |
8 |
39 (12+9+18) |
|
|
|
|
Левицька Ірина Михайлівна |
545 |
БІЛОУСО А.О. |
15170 |
м. Снігурівка |
ЗОШ № 4 |
4 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
546 |
БІЛОУСОВ А.А. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
1 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
547 |
БІЛОУСОВ М.Д. |
15018 |
м. Южноукраїнськ |
ЗШ № 3 |
2 |
72 (24+24+24) |
З |
|
|
|
Ізбаш Наталія Миколаївна |
548 |
БІЛОУСОВА К.О. |
15202 |
м. Миколаїв |
Гімназія № 4 |
9 |
98 (24+36+38) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
549 |
БІЛОХАТЮК А.М. |
15200 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 50 |
7 |
72 (36+21+15) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
550 |
БІЛОЩУК А.В. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Боброва Алла Степанівна |
551 |
БІЛЬ В.В. |
15100 |
смт. Березнегувате |
Відділ освіти |
5 |
144 (42+54+48) |
З |
|
|
|
Лісовська Діна Миколаївна |
552 |
БІЛЮК А.І. |
15228 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 52 |
3 |
126 (48+30+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
553 |
БІЛЯВЦЕВ А.Є. |
15224 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 65 |
4 |
78 (48+12+18) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
554 |
БІЛЯЄВА А.П. |
15240 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 1 |
7 |
66 (24+9+33) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
555 |
БІЛЯЖИНСЬКА Д.С. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
4 |
126 (48+36+42) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
556 |
БІЛЯЧЕНКО І.О. |
15156 |
м. Снігурівка |
Галаганівський НВК |
9 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
557 |
БІНЗІНСЬКА А.Г. |
15156 |
м. Снігурівка |
Галаганівський НВК |
7 |
126 (36+39+51) |
|
|
|
С3 |
Гудзь Алла Яківна |
558 |
БІОНОСЕНКО Г.В. |
15266 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 28 |
4 |
129 (45+36+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
559 |
БІРЮК Д.В. |
15240 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 1 |
3 |
114 (42+30+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
560 |
БІТЮК В.С. |
15389 |
м. Нова Одеса |
Троїцька ЗОШ, Ульянівська ЗОШ |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Бончук Олена Миколаївна |
561 |
БІЧКОВ А.А. |
15206 |
м. Миколаїв |
Інтернат № 4 |
4 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
562 |
БІЧУК В.М. |
15100 |
смт. Березнегувате |
Відділ освіти |
5 |
156 (48+54+54) |
З |
|
|
|
Лісовська Діна Миколаївна |
563 |
БІЧУК Д.М. |
15100 |
смт. Березнегувате |
Відділ освіти |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Лісовська Діна Миколаївна |
564 |
БЛАЖКО А.О. |
15310 |
с. Щербані |
Щербанівська ЗОШ ім. Рябошапки |
8 |
93 (30+30+33) |
|
|
|
|
Гринів Галина Степанівна |
565 |
БЛАКИТНИ В.І. |
15213 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 57 |
2 |
81 (27+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
566 |
БЛАНУЦА А.В. |
15018 |
м. Южноукраїнськ |
ЗШ № 3 |
9 |
72 (6+36+30) |
|
|
|
|
Ізбаш Наталія Миколаївна |
567 |
БЛАЩЕНКО М.С. |
15199 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 22 |
1 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
568 |
БЛАЩУК М.П. |
15266 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 28 |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
569 |
БЛИЗНЮК А.О. |
15256 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 51 |
3 |
126 (42+36+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
570 |
БЛИЩИК Д.Л. |
15217 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 54 |
9 |
94 (6+42+46) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
571 |
БЛІНДІЙ О.В. |
15233 |
м. Миколаїв |
Економічний ліцей № 1 |
10 |
114 (18+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
572 |
БЛІНЦОВ Д.М. |
15050 |
м. Миколаїв |
Білозірська ЗОШ |
5 |
129 (42+39+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Пирожок Світлана Іванівна |
573 |
БЛІНЦОВА В.О. |
15021 |
|
Партизанського НВК |
3 |
108 (42+30+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Товстоляка Яна Миколаївна |
574 |
БОБЕР Р.І. |
15234 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 17 |
7 |
33 (18+12+3) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
575 |
БОБИК А.І. |
15381 |
м. Нова Одеса |
Кандибинська ЗОШ |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Бончук Олена Миколаївна |
576 |
БОБІНЕ Є.Р. |
15100 |
смт. Березнегувате |
Відділ освіти |
4 |
96 (42+30+24) |
|
С1 |
|
|
Лісовська Діна Миколаївна |
577 |
БОБІТА О.Е. |
15310 |
с. Щербані |
Щербанівська ЗОШ ім. Рябошапки |
7 |
33 (6+6+21) |
|
|
|
|
Гринів Галина Степанівна |
578 |
БОБОШКО А.К. |
15235 |
м. Миколаїв |
Перша українська гімназія |
9 |
98 (24+48+26) |
|
|
С2 |
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
579 |
БОБОШКО Д.В. |
15236 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 34 |
10 |
112 (30+36+46) |
|
|
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
580 |
БОБРОВ В.М. |
15155 |
м. Снігурівка |
Баратівська ЗОШ |
4 |
105 (45+30+30) |
|
С1 |
|
|
Гудзь Алла Яківна |
581 |
БОБРОВ Д.Є. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
8 |
138 (42+48+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Боброва Алла Степанівна |
582 |
БОБРОВ С.Р. |
15141 |
м. Очаків |
ЗОШ № 2 |
7 |
84 (24+33+27) |
|
|
|
|
Головня Людмила Андріївна |
583 |
БОБРОВНИК Є.Д. |
15229 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 18 |
3 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
584 |
БОБРОВСЬКИЙ І.М. |
15264 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 6 |
3 |
90 (48+18+24) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
585 |
БОВГИРЯ К.О. |
15100 |
смт. Березнегувате |
Відділ освіти |
10 |
74 (18+24+32) |
|
|
|
|
Лісовська Діна Миколаївна |
586 |
БОВКУНЕНКО В.О. |
15070 |
смт. Братське |
Збірна шкіл |
8 |
105 (36+39+30) |
|
|
|
|
Галімська Жанна Олександрівна |
587 |
БОВСУНОВСЬКА С.К. |
15030 |
смт. Веселинове |
Збірна шкіл Веселинівського району |
4 |
132 (48+36+48) |
З |
|
|
|
Павлюк Владислав Геннадійович |
588 |
БОГАТЕНКОВА С.О. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
589 |
БОГАТИРЬОВА А.А. |
15278 |
с. Парутине |
ЗОШ |
4 |
132 (48+42+42) |
З |
|
|
|
Шеіна Тетяна Володимирівна |
590 |
БОГАТЮК К.І. |
15200 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 50 |
6 |
72 (42+12+18) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
591 |
БОГАЧОВА А. |
15201 |
м. Миколаїв |
Академія дитячої творчості |
5 |
174 (60+54+60) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
592 |
БОГДАН А.В. |
15226 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 14 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
593 |
БОГДАН Б.Н. |
15218 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 40 |
7 |
48 (30+6+12) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
594 |
БОГДАН Є.С. |
15016 |
м. Южноукраїнськ |
ЗШ № 1 ім. Захисників Вітчизни |
4 |
111 (45+30+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Ізбаш Наталія Миколаївна |
595 |
БОГДАН Л.В. |
15241 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 27 |
9 |
54 (24+6+24) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
596 |
БОГДАН С.М. |
15444 |
м. Певомайськ |
Збірна шкіл району |
7 |
63 (30+27+6) |
|
|
|
|
Дурачевська Людмила Іванівна |
597 |
БОГДАНОВ В.П. |
15224 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 65 |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
598 |
БОГДАНОВ Г.А. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Боброва Алла Степанівна |
599 |
БОГДАНОВ Д.О. |
15167 |
м. Снігурівка |
ЗОШ № 1 |
6 |
114 (36+42+36) |
|
|
С2 |
|
Гудзь Алла Яківна |
600 |
БОГДАНОВА Д.А. |
15377 |
м. Нова Одеса |
Баловненська ЗОШ |
3 |
114 (48+30+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Бончук Олена Миколаївна |
601 |
БОГДАНОВА Т.В. |
15375 |
м. Нова Одеса |
Гуманітарна гімназія |
5 |
126 (48+30+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Бончук Олена Миколаївна |
602 |
БОГДАНОВ-НЄВЄРОВ М.К. |
15224 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 65 |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
603 |
БОГДАНЧИКОВ Ж.В. |
15164 |
м. Снігурівка |
Олександрівська ЗОШ |
7 |
87 (36+30+21) |
|
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
604 |
БОГЛАЙОВ Є. |
15266 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 28 |
1 |
81 (21+30+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
605 |
БОГОМАЗ М.Я. |
15157 |
м. Снігурівка |
Горохівська ЗОШ, Євгенівський НВК |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
606 |
БОГОМОЛОВ І.О. |
15113 |
м. Баштанка |
Виноградівська ЗОШ |
2 |
51 (9+18+24) |
|
|
|
С3 |
Левицька Ірина Михайлівна |
607 |
БОГОМОЛОВА В.М. |
15217 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 54 |
3 |
120 (42+30+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
608 |
БОГОРОДІЧЕНКО О.С. |
15113 |
м. Баштанка |
Виноградівська ЗОШ |
7 |
117 (30+48+39) |
|
|
С2 |
|
Левицька Ірина Михайлівна |
609 |
БОГУН Д.М. |
15199 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 22 |
4 |
114 (48+24+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
610 |
БОГУШ А.О. |
15158 |
м. Снігурівка |
Киселівська ЗОШ, Кобзарцівська ЗОШ |
7 |
63 (12+15+36) |
|
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
611 |
БОГУШ А.С. |
15217 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 54 |
3 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
612 |
БОГУШ Д.А. |
15322 |
смт. Березанка |
Збірна шкіл Березанського району |
3 |
66 (42+6+18) |
|
С1 |
|
|
Ворона Олена Анатоліїна |
613 |
БОГУШ Д.О. |
15158 |
м. Снігурівка |
Киселівська ЗОШ, Кобзарцівська ЗОШ |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
614 |
БОДНАР В.А. |
15161 |
м. Снігурівка |
Нововасилівська ЗОШ |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
615 |
БОДНАР В.М. |
15211 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 12 |
4 |
126 (48+42+36) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
616 |
БОДНАР Є.О. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
1 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
617 |
БОДНАРУК Т.С. |
15264 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 6 |
1 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
618 |
БОДНАРЧУК Я.В. |
15203 |
м. Миколаїв |
Ліцей |
10 |
100 (6+36+58) |
|
|
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
619 |
БОДЮЛ А.О. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
3 |
84 (42+18+24) |
|
С1 |
|
|
Боброва Алла Степанівна |
620 |
БОДЮЛ А.О. |
15283 |
смт. Олександрівка |
Олександрівська ЗОШ |
11 |
146 (36+60+50) |
З |
|
|
|
Селіверстова Лілія Михайлівна |
621 |
БОДЮЛ Є.С. |
15283 |
смт. Олександрівка |
Олександрівська ЗОШ |
3 |
108 (48+24+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Селіверстова Лілія Михайлівна |
622 |
БОЄШТЯНУ Д.Д. |
15114 |
м. Баштанка |
Старогороженська ЗОШ |
10 |
130 (42+42+46) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Левицька Ірина Михайлівна |
623 |
БОЖКО Д.В. |
15223 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 42 |
3 |
12 (0+12+0) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
624 |
БОЙКО А. |
15266 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 28 |
5 |
84 (30+33+21) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
625 |
БОЙКО А.К. |
15200 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 50 |
3 |
132 (48+42+42) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
626 |
БОЙКО А.С. |
15141 |
м. Очаків |
ЗОШ № 2 |
2 |
63 (21+12+30) |
|
С1 |
|
С3 |
Головня Людмила Андріївна |
627 |
БОЙКО В.О. |
15202 |
м. Миколаїв |
Гімназія № 4 |
10 |
150 (36+54+60) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
628 |
БОЙКО В.С. |
15266 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 28 |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
629 |
БОЙКО Д.С. |
15208 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 19 |
7 |
36 (0+15+21) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
630 |
БОЙКО Е.Е. |
15269 |
м. Миколаїв |
ЗОШ №21 |
8 |
51 (18+21+12) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
631 |
БОЙКО Є.І. |
15229 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 18 |
3 |
102 (48+30+24) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
632 |
БОЙКО Л.С. |
15236 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 34 |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
633 |
БОЙКО М.І. |
15434 |
с. Куйбишевка |
Куйбишівська ЗОШ |
3 |
90 (42+24+24) |
|
С1 |
|
|
Козуб Катерина Миколаївна |
634 |
БОЙКО М.І. |
15172 |
м. Снігурівка |
Центральна ЗОШ |
5 |
138 (30+54+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Гудзь Алла Яківна |
635 |
БОЙКО М.С. |
15019 |
м. Южноукраїнськ |
ЗШ № 4 |
2 |
66 (18+18+30) |
|
|
|
С3 |
Ізбаш Наталія Миколаївна |
636 |
БОЙКО Н.А. |
15119 |
м. Баштанка |
Лоцкинська ЗОШ |
5 |
147 (48+39+60) |
З |
|
|
|
Левицька Ірина Михайлівна |
637 |
БОЙКО О.А. |
15256 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 51 |
4 |
135 (39+48+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
638 |
БОЙКО П.І. |
15229 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 18 |
3 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
639 |
БОЙКО С.А. |
15231 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 56 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
640 |
БОЙКО С.М. |
15003 |
смт. Врадіївка |
Збірна шкіл |
4 |
123 (45+42+36) |
З |
|
|
|
Петрова Алла Анатоліївна |
641 |
БОЙКО С.О. |
15018 |
м. Южноукраїнськ |
ЗШ № 3 |
4 |
114 (42+36+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ізбаш Наталія Миколаївна |
642 |
БОЙКО С.Ю. |
15211 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 12 |
2 |
82 (30+22+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
643 |
БОЙЧЕВА Є.С. |
15187 |
м. Первомайськ |
ЗОШ № 6 |
7 |
69 (42+6+21) |
|
С1 |
|
|
Токарська Марина Борисівна |
644 |
БОЙЧЕНКО А.В. |
15212 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 45 |
3 |
138 (48+48+42) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
645 |
БОЙЧЕНКО А.В. |
15214 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 64 |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
646 |
БОЙЧЕНКО Д. |
15206 |
м. Миколаїв |
Інтернат № 4 |
4 |
96 (48+18+30) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
647 |
БОЙЧЕНКО З.В. |
15205 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 60 |
2 |
72 (30+12+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
648 |
БОЙЧЕНКО С.Н. |
15103 |
смт. Казанка |
Збірна шкіл Казанківського району |
9 |
116 (30+36+50) |
|
|
|
С3 |
Юркова Світлана Олександрівна |
649 |
БОЙЧУК А. |
15204 |
м. Миколаїв |
Інтернат № 7 |
4 |
60 (42+6+12) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
650 |
БОЙЧУК А.В. |
15221 |
м. Миколаїв |
Гімназія № 3 |
9 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
651 |
БОЙЧУК Б.В. |
15185 |
м. Первомайськ |
ЗОШ № 15 |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Токарська Марина Борисівна |
652 |
БОЙЧУК В.Д. |
15171 |
м. Снігурівка |
Садова ЗОШ, Тамаринська ЗОШ |
3 |
132 (48+42+42) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
653 |
БОЙЧУК М.А. |
15206 |
м. Миколаїв |
Інтернат № 4 |
3 |
108 (48+24+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
654 |
БОКОВА В.А. |
15208 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 19 |
7 |
84 (30+33+21) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
655 |
БОКОВЕНКО В.Ю. |
15120 |
м. Баштанка |
Новоєгорівська ЗОШ |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Левицька Ірина Михайлівна |
656 |
БОЛГАРЧУК Я.Б. |
15126 |
м. Баштанка |
Гімназія |
6 |
129 (30+45+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Левицька Ірина Михайлівна |
657 |
БОЛГОВ Е.С. |
15162 |
м. Снігурівка |
Новопетрівська ЗОШ |
5 |
147 (36+51+60) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
658 |
БОЛДАРЕВА А.В. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
3 |
126 (48+42+36) |
З |
|
|
|
Боброва Алла Степанівна |
659 |
БОЛОГ Р.С. |
15160 |
м. Снігурівка |
Калинівський НВК |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
660 |
БОЛЯКОВ Я.О. |
15254 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 37 |
4 |
138 (48+48+42) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
661 |
БОНДАР А.А. |
15428 |
м. Новий Буг |
Збірна шкіл |
7 |
126 (48+33+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Білько Світлана Дмитрівна |
662 |
БОНДАР Б.К. |
15205 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 60 |
7 |
129 (36+54+39) |
|
|
С2 |
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
663 |
БОНДАР В.Д. |
15194 |
м. Первомайськ |
ЗОШ № 8 |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Токарська Марина Борисівна |
664 |
БОНДАР В.О. |
15283 |
смт. Олександрівка |
Олександрівська ЗОШ |
2 |
76 (24+22+30) |
З |
|
|
|
Селіверстова Лілія Михайлівна |
665 |
БОНДАР В.С. |
15187 |
м. Первомайськ |
ЗОШ № 6 |
2 |
81 (27+24+30) |
З |
|
|
|
Токарська Марина Борисівна |
666 |
БОНДАР Д.В. |
15103 |
смт. Казанка |
Збірна шкіл Казанківського району |
4 |
96 (42+30+24) |
|
С1 |
|
|
Юркова Світлана Олександрівна |
667 |
БОНДАР Д.Д. |
15121 |
м. Баштанка |
Новопавлівська ЗОШ |
3 |
132 (48+36+48) |
З |
|
|
|
Левицька Ірина Михайлівна |
668 |
БОНДАР Є.Р. |
15199 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 22 |
2 |
70 (18+22+30) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
669 |
БОНДАР Є.С. |
15100 |
смт. Березнегувате |
Відділ освіти |
9 |
114 (18+36+60) |
|
|
|
С3 |
Лісовська Діна Миколаївна |
670 |
БОНДАР К.О. |
15255 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 4 |
7 |
87 (36+30+21) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
671 |
БОНДАР М.В. |
15224 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 65 |
4 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
672 |
БОНДАР М.В. |
15120 |
м. Баштанка |
Новоєгорівська ЗОШ |
7 |
60 (12+21+27) |
|
|
|
|
Левицька Ірина Михайлівна |
673 |
БОНДАР Н.Д. |
15018 |
м. Южноукраїнськ |
ЗШ № 3 |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Ізбаш Наталія Миколаївна |
674 |
БОНДАР О.С. |
15030 |
смт. Веселинове |
Збірна шкіл Веселинівського району |
4 |
102 (42+24+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Павлюк Владислав Геннадійович |
675 |
БОНДАР Р.О. |
15283 |
смт. Олександрівка |
Олександрівська ЗОШ |
2 |
75 (27+24+24) |
З |
|
|
|
Селіверстова Лілія Михайлівна |
676 |
БОНДАРЕНКО А.В. |
15070 |
смт. Братське |
Збірна шкіл |
9 |
82 (12+36+34) |
|
|
|
|
Галімська Жанна Олександрівна |
677 |
БОНДАРЕНКО А.О. |
15306 |
|
Кир'яківська ЗОШ |
6 |
108 (42+30+36) |
|
С1 |
|
|
Довженко Тетяна Федорівна |
678 |
БОНДАРЕНКО А.С. |
15035 |
|
Прибузька ЗОШ |
4 |
132 (48+36+48) |
З |
|
|
|
Слободяник Вікторія Вікторівна |
679 |
БОНДАРЕНКО В.В. |
15218 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 40 |
3 |
132 (48+42+42) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
680 |
БОНДАРЕНКО В.В. |
15243 |
м. Миколаїв |
НВК № 1 "Семикв" |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
681 |
БОНДАРЕНКО В.Г. |
15274 |
|
Шостаківська ЗОШ |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Довженко Тетяна Федорівна |
682 |
БОНДАРЕНКО В.М. |
15158 |
м. Снігурівка |
Киселівська ЗОШ, Кобзарцівська ЗОШ |
3 |
108 (42+36+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Гудзь Алла Яківна |
683 |
БОНДАРЕНКО В.О. |
15223 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 42 |
7 |
102 (24+36+42) |
|
|
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
684 |
БОНДАРЕНКО Д.С. |
15220 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 15 |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
685 |
БОНДАРЕНКО І.В. |
15003 |
смт. Врадіївка |
Збірна шкіл |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Петрова Алла Анатоліївна |
686 |
БОНДАРЕНКО К.І. |
15170 |
м. Снігурівка |
ЗОШ № 4 |
6 |
108 (24+36+48) |
|
|
|
С3 |
Гудзь Алла Яківна |
687 |
БОНДАРЕНКО М. |
15428 |
м. Новий Буг |
Збірна шкіл |
3 |
120 (48+36+36) |
З |
|
|
|
Білько Світлана Дмитрівна |
688 |
БОНДАРЕНКО О. |
15198 |
м. Миколаїв |
ММК |
8 |
132 (36+54+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
689 |
БОНДАРЕНКО О.М. |
15119 |
м. Баштанка |
Лоцкинська ЗОШ |
11 |
54 (12+24+18) |
|
|
|
|
Левицька Ірина Михайлівна |
690 |
БОНДАРЕНКО О.С. |
15256 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 51 |
10 |
92 (6+48+38) |
|
|
С2 |
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
691 |
БОНДАРЕНКО С.В. |
15264 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 6 |
3 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
692 |
БОНДАРЕНКО Ю.А. |
15206 |
м. Миколаїв |
Інтернат № 4 |
9 |
96 (12+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
693 |
БОНДАРЕНКО Ю.І. |
15203 |
м. Миколаїв |
Ліцей |
10 |
14 (0+0+14) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
694 |
БОНДАРЕНКО Я.Д. |
15070 |
смт. Братське |
Збірна шкіл |
7 |
48 (6+21+21) |
|
|
|
|
Галімська Жанна Олександрівна |
695 |
БОНДАРЕЦЬ Ю.В. |
15234 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 17 |
9 |
94 (18+42+34) |
|
|
С2 |
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
696 |
БОНДАРЄВ Д.А. |
15223 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 42 |
2 |
73 (27+22+24) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
697 |
БОНДАРЄВ О.С. |
15198 |
м. Миколаїв |
ММК |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
698 |
БОНДАРЄВА Д.О. |
15185 |
м. Первомайськ |
ЗОШ № 15 |
8 |
96 (30+21+45) |
|
|
|
С3 |
Токарська Марина Борисівна |
699 |
БОНДАРЧУК А.Г. |
15378 |
м. Нова Одеса |
Бузька ЗОШ |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Бончук Олена Миколаївна |
700 |
БОНДАРЧУК В.О. |
15236 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 34 |
3 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
701 |
БОНДАРЧУК Ю.Д. |
15015 |
м. Южноукраїнськ |
Гімназія № 1 |
7 |
57 (24+18+15) |
|
|
|
|
Ізбаш Наталія Миколаївна |
702 |
БОНДАРЬ С.Б. |
15252 |
м. Миколаїв |
"Ор менахем" |
6 |
42 (30+9+3) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
703 |
БОНДЮЧЕНКО М.С. |
15167 |
м. Снігурівка |
ЗОШ № 1 |
4 |
105 (45+24+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Гудзь Алла Яківна |
704 |
БОНІФАТ А.М. |
15160 |
м. Снігурівка |
Калинівський НВК |
1 |
74 (24+20+30) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
705 |
БОНЬ А.В. |
15199 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 22 |
2 |
54 (24+12+18) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
706 |
БОРДЮЖА В.В. |
15211 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 12 |
4 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
707 |
БОРДЮЖА Д.Ю. |
15255 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 4 |
8 |
102 (30+45+27) |
|
|
С2 |
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
708 |
БОРЕЦЬ А.М. |
15015 |
м. Южноукраїнськ |
Гімназія № 1 |
9 |
82 (24+30+28) |
|
|
|
|
Ізбаш Наталія Миколаївна |
709 |
БОРЗЙКІН К.С. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
7 |
132 (36+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Боброва Алла Степанівна |
710 |
БОРИСЕНКО А.Р. |
15100 |
смт. Березнегувате |
Відділ освіти |
3 |
108 (36+30+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Лісовська Діна Миколаївна |
711 |
БОРИСЕНКО Д.О. |
15256 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 51 |
3 |
111 (45+42+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
712 |
БОРИСЕНКО О.О. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
713 |
БОРИСЕНКО Р.В. |
15020 |
|
Степівська ЗШ |
5 |
132 (48+30+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Товстоляка Яна Миколаївна |
714 |
БОРИСОВА А.І. |
15204 |
м. Миколаїв |
Інтернат № 7 |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
715 |
БОРИСОВА П.В. |
15206 |
м. Миколаїв |
Інтернат № 4 |
3 |
135 (45+42+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
716 |
БОРІН М.В. |
15264 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 6 |
3 |
132 (48+36+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
717 |
БОРКИН Д.Г. |
15212 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 45 |
3 |
66 (30+24+12) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
718 |
БОРОВИЙ В.В. |
15247 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 13 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
719 |
БОРОВИК К.О. |
15230 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 53 |
2 |
72 (24+18+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
720 |
БОРОВИК С.О. |
15218 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 40 |
4 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
721 |
БОРОВИКОВА В.В. |
15143 |
м. Очаків |
ЗОШ № 4 |
3 |
66 (30+18+18) |
|
|
|
|
Головня Людмила Андріївна |
722 |
БОРОДАВКО Н.В. |
15236 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 34 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
723 |
БОРОДАТА О.О. |
15185 |
м. Первомайськ |
ЗОШ № 15 |
9 |
110 (18+48+44) |
|
|
С2 |
С3 |
Токарська Марина Борисівна |
724 |
БОРОДАТОВА С.Д. |
15211 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 12 |
6 |
120 (30+30+60) |
|
|
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
725 |
БОРОДИЧ Д.О. |
15231 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 56 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
726 |
БОРОДИЧ Є.М. |
15221 |
м. Миколаїв |
Гімназія № 3 |
9 |
56 (30+6+20) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
727 |
БОРОДИЧ М.В. |
15372 |
м. Нова Одеса |
ЗОШ № 1 |
3 |
132 (48+36+48) |
З |
|
|
|
Бончук Олена Миколаївна |
728 |
БОРОДІН Р.О. |
15141 |
м. Очаків |
ЗОШ № 2 |
3 |
66 (42+0+24) |
|
С1 |
|
|
Головня Людмила Андріївна |
729 |
БОРОДІНА В.Е. |
15236 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 34 |
8 |
87 (30+39+18) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
730 |
БОРОМЕНСЬКА В.Д. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
6 |
105 (42+21+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
731 |
БОРСЕНКО М.В. |
15018 |
м. Южноукраїнськ |
ЗШ № 3 |
2 |
70 (18+22+30) |
|
|
С2 |
С3 |
Ізбаш Наталія Миколаївна |
732 |
БОРСУК В.І. |
15030 |
смт. Веселинове |
Збірна шкіл Веселинівського району |
3 |
57 (33+18+6) |
|
С1 |
|
|
Павлюк Владислав Геннадійович |
733 |
БОРСУК Д.В. |
15166 |
м. Снігурівка |
Першотравнева ЗОШ |
3 |
66 (36+18+12) |
|
С1 |
|
|
Гудзь Алла Яківна |
734 |
БОРСУКЕВИЧ Б.В. |
15202 |
м. Миколаїв |
Гімназія № 4 |
7 |
114 (30+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
735 |
БОРТА А.О. |
15100 |
смт. Березнегувате |
Відділ освіти |
4 |
99 (45+30+24) |
|
С1 |
|
|
Лісовська Діна Миколаївна |
736 |
БОРТИК Я.О. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
7 |
93 (36+15+42) |
|
|
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
737 |
БОРЩЕНКО Р.Ю. |
15240 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 1 |
3 |
126 (42+36+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
738 |
БОСТАН В.М. |
15212 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 45 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
739 |
БОСТАН І.В. |
15119 |
м. Баштанка |
Лоцкинська ЗОШ |
10 |
54 (12+24+18) |
|
|
|
|
Левицька Ірина Михайлівна |
740 |
БОСТАН Н.С. |
15103 |
смт. Казанка |
Збірна шкіл Казанківського району |
8 |
33 (18+6+9) |
|
|
|
|
Юркова Світлана Олександрівна |
741 |
БОХАН В.В. |
15254 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 37 |
3 |
132 (48+42+42) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
742 |
БОЧАК А.Д. |
15185 |
м. Первомайськ |
ЗОШ № 15 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Токарська Марина Борисівна |
743 |
БОЧАРОВА Д.Д. |
15206 |
м. Миколаїв |
Інтернат № 4 |
1 |
64 (24+16+24) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
744 |
БРАГА Р.Ю. |
15194 |
м. Первомайськ |
ЗОШ № 8 |
4 |
132 (48+36+48) |
З |
|
|
|
Токарська Марина Борисівна |
745 |
БРАГАР С.О. |
15030 |
смт. Веселинове |
Збірна шкіл Веселинівського району |
6 |
132 (48+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Павлюк Владислав Геннадійович |
746 |
БРАЖКІНА В.О. |
15317 |
|
Ольшанська ЗОШ |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Довженко Тетяна Федорівна |
747 |
БРАЖНІКОВА К.Ю. |
15283 |
смт. Олександрівка |
Олександрівська ЗОШ |
3 |
120 (42+36+42) |
З |
|
|
|
Селіверстова Лілія Михайлівна |
748 |
БРАЙЧЕНКО П.С. |
15384 |
м. Нова Одеса |
Новопетрівська ЗОШ, Новошмидтівська ЗОШ |
1 |
78 (30+18+30) |
З |
|
|
|
Бончук Олена Миколаївна |
749 |
БРАНІШТЕ Є.Г. |
15221 |
м. Миколаїв |
Гімназія № 3 |
6 |
159 (60+39+60) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
750 |
БРАТАЩУК А. |
15199 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 22 |
2 |
78 (24+30+24) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
751 |
БРАТКО Д.В. |
15221 |
м. Миколаїв |
Гімназія № 3 |
7 |
51 (30+6+15) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
752 |
БРАТОЧКІНА В.В. |
15206 |
м. Миколаїв |
Інтернат № 4 |
7 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
753 |
БРАТУСЬ В.П. |
15200 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 50 |
10 |
38 (18+12+8) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
754 |
БРАТЧЕНКО А.В. |
15249 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 46 |
3 |
132 (48+42+42) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
755 |
БРАТЧЕНКО В.О. |
15174 |
м. Снігурівка |
Суворська ЗОШ |
8 |
81 (18+36+27) |
|
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
756 |
БРАЦЕНЮК Є.А. |
15274 |
|
Шостаківська ЗОШ |
6 |
162 (54+51+57) |
З |
|
|
|
Довженко Тетяна Федорівна |
757 |
БРАЧУК Р.В. |
15185 |
м. Первомайськ |
ЗОШ № 15 |
4 |
108 (42+30+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Токарська Марина Борисівна |
758 |
БРАШЕВАН В.В. |
15264 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 6 |
4 |
102 (48+24+30) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
759 |
БРЕГА В.М. |
15180 |
м. Снігурівка |
Промінський НВК |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
760 |
БРЕНЮК О.О. |
15158 |
м. Снігурівка |
Киселівська ЗОШ, Кобзарцівська ЗОШ |
3 |
108 (42+36+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Гудзь Алла Яківна |
761 |
БРЕУРОШ О.В. |
15024 |
|
Михайло-Ларинська ЗОШ |
6 |
156 (54+54+48) |
З |
|
|
|
Товстоляка Яна Миколаївна |
762 |
БРЕЧКО О.В. |
15381 |
м. Нова Одеса |
Кандибинська ЗОШ |
2 |
76 (24+22+30) |
З |
|
|
|
Бончук Олена Миколаївна |
763 |
БРЕЧКО С.В. |
15381 |
м. Нова Одеса |
Кандибинська ЗОШ |
9 |
38 (12+18+8) |
|
|
|
|
Бончук Олена Миколаївна |
764 |
БРИГАР Б.В. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
4 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Боброва Алла Степанівна |
765 |
БРИГАР К.В. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
3 |
108 (42+30+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Боброва Алла Степанівна |
766 |
БРИЖАК М.Ю. |
15271 |
|
Надбузька ЗОШ |
2 |
59 (15+14+30) |
|
|
|
С3 |
Довженко Тетяна Федорівна |
767 |
БРИЖАТИЙ Г.О. |
15204 |
м. Миколаїв |
Інтернат № 7 |
1 |
66 (18+18+30) |
|
|
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
768 |
БРИЗЖАЛІН Е.Е. |
15250 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 10 |
3 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
769 |
БРИНЮК Д.М. |
15171 |
м. Снігурівка |
Садова ЗОШ, Тамаринська ЗОШ |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
770 |
БРИТІВКОВА Е.І. |
15211 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 12 |
3 |
96 (42+30+24) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
771 |
БРИЧЕВСЬКИЙ М.О. |
15187 |
м. Первомайськ |
ЗОШ № 6 |
2 |
81 (27+24+30) |
З |
|
|
|
Токарська Марина Борисівна |
772 |
БРИЧЕК І.О. |
15375 |
м. Нова Одеса |
Гуманітарна гімназія |
8 |
108 (30+45+33) |
|
|
С2 |
|
Бончук Олена Миколаївна |
773 |
БРИЧКА Д.В. |
15218 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 40 |
7 |
27 (6+12+9) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
774 |
БРИЧКА Д.О. |
15239 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 7 |
4 |
102 (36+30+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
775 |
БРИЧКА С.Ф. |
15018 |
м. Южноукраїнськ |
ЗШ № 3 |
9 |
110 (12+54+44) |
|
|
С2 |
С3 |
Ізбаш Наталія Миколаївна |
776 |
БРІЄНКОВ М.О. |
15222 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 29 |
6 |
129 (42+36+51) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
777 |
БРОВКО В.Р. |
15141 |
м. Очаків |
ЗОШ № 2 |
8 |
72 (24+33+15) |
|
|
|
|
Головня Людмила Андріївна |
778 |
БРОВЧЕНКО А. |
15266 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 28 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
779 |
БРОДОВСЬКА В.А. |
15206 |
м. Миколаїв |
Інтернат № 4 |
3 |
126 (48+30+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
780 |
БРОДОВСЬКА І.І. |
15206 |
м. Миколаїв |
Інтернат № 4 |
4 |
126 (48+30+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
781 |
БРОДОВСЬКА К.А. |
15206 |
м. Миколаїв |
Інтернат № 4 |
10 |
112 (30+30+52) |
|
|
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
782 |
БРОДСЬКА К.С. |
15266 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 28 |
9 |
110 (24+54+32) |
|
|
С2 |
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
783 |
БРОННІКОВА Є.О. |
15171 |
м. Снігурівка |
Садова ЗОШ, Тамаринська ЗОШ |
6 |
87 (18+21+48) |
|
|
|
С3 |
Гудзь Алла Яківна |
784 |
БРОНСЬКА В.С. |
15202 |
м. Миколаїв |
Гімназія № 4 |
9 |
162 (42+60+60) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
785 |
БРОНСЬКИЙ Я.С. |
15224 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 65 |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
786 |
БРОСАЛІН Г.Г. |
15016 |
м. Южноукраїнськ |
ЗШ № 1 ім. Захисників Вітчизни |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Ізбаш Наталія Миколаївна |
787 |
БРУЗГІН О.С. |
15216 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 26 |
3 |
141 (45+48+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
788 |
БРУНЬКО С.А. |
15227 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 35 |
5 |
90 (42+48+0) |
|
С1 |
С2 |
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
789 |
БРУСЬ М.В. |
15380 |
м. Нова Одеса |
Дільнична ЗОШ |
2 |
72 (30+24+18) |
З |
|
|
|
Бончук Олена Миколаївна |
790 |
БРЮКВА П.С. |
15163 |
м. Снігурівка |
Новокиївська ЗОШ |
5 |
129 (42+39+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Гудзь Алла Яківна |
791 |
БРЯЗКУН Д.О. |
15444 |
м. Певомайськ |
Збірна шкіл району |
5 |
114 (42+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Дурачевська Людмила Іванівна |
792 |
БРЯЗКУН Д.О. |
15444 |
м. Певомайськ |
Збірна шкіл району |
2 |
68 (18+20+30) |
|
|
С2 |
С3 |
Дурачевська Людмила Іванівна |
793 |
БРЯЗКУН К.Б. |
15444 |
м. Певомайськ |
Збірна шкіл району |
7 |
69 (24+24+21) |
|
|
|
|
Дурачевська Людмила Іванівна |
794 |
БРЯКОВА С.О. |
15070 |
смт. Братське |
Збірна шкіл |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Галімська Жанна Олександрівна |
795 |
БРЯТКО Т.М. |
15236 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 34 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
796 |
БУБИЧ І.І. |
15140 |
м. Очаків |
ЗОШ № 1 |
3 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Головня Людмила Андріївна |
797 |
БУБНА Д.С. |
15024 |
|
Михайло-Ларинська ЗОШ |
8 |
111 (30+27+54) |
|
|
|
С3 |
Товстоляка Яна Миколаївна |
798 |
БУБНОВ Т.В. |
15204 |
м. Миколаїв |
Інтернат № 7 |
2 |
82 (24+28+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
799 |
БУГАЙОВА І.О. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
2 |
72 (24+24+24) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
800 |
БУГАЙСЬКА Е.А. |
15384 |
м. Нова Одеса |
Новопетрівська ЗОШ, Новошмидтівська ЗОШ |
7 |
66 (24+21+21) |
|
|
|
|
Бончук Олена Миколаївна |
801 |
БУГРІМОВ М.А. |
15170 |
м. Снігурівка |
ЗОШ № 4 |
2 |
78 (30+18+30) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
802 |
БУГРОВЕНКО В.А. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
3 |
120 (42+42+36) |
З |
|
|
|
Боброва Алла Степанівна |
803 |
БУДАК К.Ю. |
15257 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 23 |
7 |
99 (36+27+36) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
804 |
БУДАК Т.В. |
15386 |
м. Нова Одеса |
Підлісненська ЗОШ |
3 |
114 (48+36+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Бончук Олена Миколаївна |
805 |
БУДЗИНСЬКА Т.Д. |
15199 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 22 |
7 |
87 (24+39+24) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
806 |
БУДЗІШ В.О. |
15428 |
м. Новий Буг |
Збірна шкіл |
9 |
76 (6+42+28) |
|
|
С2 |
|
Білько Світлана Дмитрівна |
807 |
БУДИКІНА К.С. |
15317 |
|
Ольшанська ЗОШ |
4 |
120 (48+30+42) |
З |
|
|
|
Довженко Тетяна Федорівна |
808 |
БУДИЛО В.С. |
15239 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 7 |
7 |
63 (18+24+21) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
809 |
БУДИЛО В.С. |
15239 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 7 |
4 |
108 (48+24+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
810 |
БУДІЛОВСЬКИЙ М.О. |
15428 |
м. Новий Буг |
Збірна шкіл |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Білько Світлана Дмитрівна |
811 |
БУДНА А.І. |
15115 |
м. Баштанка |
Добренська ЗОШ |
2 |
60 (12+18+30) |
|
|
|
С3 |
Левицька Ірина Михайлівна |
812 |
БУДЯК А.О. |
15256 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 51 |
3 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
813 |
БУЖДИГАН Є.М. |
15206 |
м. Миколаїв |
Інтернат № 4 |
6 |
144 (42+48+54) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
814 |
БУЖИНСЬКИЙ Д.О. |
15274 |
|
Шостаківська ЗОШ |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Довженко Тетяна Федорівна |
815 |
БУЖОР А.Г. |
15386 |
м. Нова Одеса |
Підлісненська ЗОШ |
3 |
114 (48+36+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Бончук Олена Миколаївна |
816 |
БУЗИЛО А.І. |
15015 |
м. Южноукраїнськ |
Гімназія № 1 |
9 |
94 (12+54+28) |
|
|
С2 |
|
Ізбаш Наталія Миколаївна |
817 |
БУЗИННИЙ І. |
15227 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 35 |
5 |
81 (36+15+30) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
818 |
БУЙ К.О. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
2 |
72 (24+24+24) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
819 |
БУЙНА В.В. |
15100 |
смт. Березнегувате |
Відділ освіти |
3 |
108 (48+30+30) |
|
С1 |
|
|
Лісовська Діна Миколаївна |
820 |
БУКАТОР А.А. |
15239 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 7 |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
821 |
БУКАТОР Т.А. |
15239 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 7 |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
822 |
БУКОРОС П.О. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
2 |
81 (27+24+30) |
З |
|
|
|
Боброва Алла Степанівна |
823 |
БУЛАВКІН К.О. |
15021 |
|
Партизанського НВК |
3 |
120 (48+24+48) |
З |
|
|
|
Товстоляка Яна Миколаївна |
824 |
БУЛАНОВ Г.Д. |
15199 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 22 |
2 |
70 (18+22+30) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
825 |
БУЛАТОВА В.Н. |
15198 |
м. Миколаїв |
ММК |
4 |
90 (48+12+30) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
826 |
БУЛАЦЕСКО Є.Г. |
15283 |
смт. Олександрівка |
Олександрівська ЗОШ |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Селіверстова Лілія Михайлівна |
827 |
БУЛАШ М.С. |
15173 |
м. Снігурівка |
Червонодолинська ЗОШ |
9 |
74 (18+18+38) |
|
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
828 |
БУЛГАК А.П. |
15248 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 25 |
3 |
138 (48+48+42) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
829 |
БУЛИК Д.М. |
15166 |
м. Снігурівка |
Першотравнева ЗОШ |
3 |
66 (36+18+12) |
|
С1 |
|
|
Гудзь Алла Яківна |
830 |
БУЛИК М.В. |
15166 |
м. Снігурівка |
Першотравнева ЗОШ |
1 |
55 (15+10+30) |
|
|
|
С3 |
Гудзь Алла Яківна |
831 |
БУЛІЄНКО Ю.О. |
15218 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 40 |
3 |
132 (36+48+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
832 |
БУЛКА Д.С. |
15070 |
смт. Братське |
Збірна шкіл |
5 |
138 (42+45+51) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Галімська Жанна Олександрівна |
833 |
БУЛКА С.О. |
15317 |
|
Ольшанська ЗОШ |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Довженко Тетяна Федорівна |
834 |
БУЛЛА Д.І. |
15205 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 60 |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
835 |
БУЛЬБОТКА Д.В. |
15235 |
м. Миколаїв |
Перша українська гімназія |
9 |
112 (12+60+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
836 |
БУМАГА М.Ю. |
15030 |
смт. Веселинове |
Збірна шкіл Веселинівського району |
7 |
39 (18+9+12) |
|
|
|
|
Павлюк Владислав Геннадійович |
837 |
БУМБУ О.С. |
15322 |
смт. Березанка |
Збірна шкіл Березанського району |
8 |
39 (6+21+12) |
|
|
|
|
Ворона Олена Анатоліїна |
838 |
БУМБУ Р.І. |
15310 |
с. Щербані |
Щербанівська ЗОШ ім. Рябошапки |
2 |
29 (9+2+18) |
|
|
|
|
Гринів Галина Степанівна |
839 |
БУНДЮЧЕНКО А.А. |
15199 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 22 |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
840 |
БУНИЧ А.С. |
15238 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 30 |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
841 |
БУНЧУК В.В. |
15167 |
м. Снігурівка |
ЗОШ № 1 |
4 |
114 (48+30+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Гудзь Алла Яківна |
842 |
БУНЧУК М.О. |
15263 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 49 |
9 |
50 (6+36+8) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
843 |
БУНЧУК О.О. |
15165 |
м. Снігурівка |
Павлівський НВК |
8 |
138 (36+54+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Гудзь Алла Яківна |
844 |
БУНЧУК С.В. |
15264 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 6 |
3 |
132 (48+42+42) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
845 |
БУНЬКОВСЬКА К.В. |
15256 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 51 |
4 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
846 |
БУРАВА Є.М. |
15240 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 1 |
4 |
30 (24+0+6) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
847 |
БУРБЕЛО Х.М. |
15141 |
м. Очаків |
ЗОШ № 2 |
1 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Головня Людмила Андріївна |
848 |
БУРДЕЙНА М.О. |
15187 |
м. Первомайськ |
ЗОШ № 6 |
3 |
102 (36+30+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Токарська Марина Борисівна |
849 |
БУРДИЛЯК М.О. |
15210 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 48 |
4 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
850 |
БУРДУНЮК М.О. |
15199 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 22 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
851 |
БУРЕНКО О.А. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
7 |
135 (36+54+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
852 |
БУРИМА Д.В. |
15257 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 23 |
7 |
30 (6+18+6) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
853 |
БУРИМЕНКО П.О. |
15253 |
м. Миколаїв |
Гімназія № 41 |
5 |
135 (48+33+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
854 |
БУРІЙ Д.А. |
15253 |
м. Миколаїв |
Гімназія № 41 |
8 |
114 (24+42+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
855 |
БУРКЕНЯ Є.В. |
15185 |
м. Первомайськ |
ЗОШ № 15 |
10 |
102 (18+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Токарська Марина Борисівна |
856 |
БУРКІВЧЕНКО У.О. |
15170 |
м. Снігурівка |
ЗОШ № 4 |
1 |
72 (24+24+24) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
857 |
БУРКО А.А. |
15372 |
м. Нова Одеса |
ЗОШ № 1 |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Бончук Олена Миколаївна |
858 |
БУРКУН Д.В. |
15255 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 4 |
10 |
118 (18+60+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
859 |
БУРКУН Д.Г. |
15016 |
м. Южноукраїнськ |
ЗШ № 1 ім. Захисників Вітчизни |
9 |
142 (36+54+52) |
|
|
С2 |
С3 |
Ізбаш Наталія Миколаївна |
860 |
БУРЛАК А.І. |
15239 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 7 |
4 |
108 (42+30+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
861 |
БУРЛАКА К.С. |
15210 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 48 |
4 |
126 (48+42+36) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
862 |
БУРЛАКОВ М.О. |
15256 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 51 |
9 |
98 (24+48+26) |
|
|
С2 |
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
863 |
БУРЛАЧЕНКО А.С. |
15437 |
с. Прибужжя |
Прибузька ЗОШ |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Холоденко Лідія Вікторівна |
864 |
БУРЛАЧЕНКО Д.Д. |
15245 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 32 |
9 |
38 (18+12+8) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
865 |
БУРЛАЧЕНКО К.Р. |
15198 |
м. Миколаїв |
ММК |
4 |
132 (48+42+42) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
866 |
БУРЛЯЬ М.О. |
15243 |
м. Миколаїв |
НВК № 1 "Семикв" |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
867 |
БУРНИШЕВ Д.В. |
15070 |
смт. Братське |
Збірна шкіл |
10 |
144 (42+54+48) |
З |
|
|
|
Галімська Жанна Олександрівна |
868 |
БУРТНИК Д.І. |
15123 |
м. Баштанка |
Плющівська ЗОШ |
1 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Левицька Ірина Михайлівна |
869 |
БУРХАН М.А. |
15216 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 26 |
4 |
135 (45+42+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
870 |
БУРШТЕЙН М.Е. |
15252 |
м. Миколаїв |
"Ор менахем" |
7 |
84 (24+27+33) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
871 |
БУРЯН К.О. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
872 |
БУСІНА Є.Д. |
15213 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 57 |
3 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
873 |
БУСЛАЄВА В.А. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
874 |
БУТ А.А. |
15201 |
м. Миколаїв |
Академія дитячої творчості |
2 |
40 (12+16+12) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
875 |
БУТ Є.О. |
15378 |
м. Нова Одеса |
Бузька ЗОШ |
4 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Бончук Олена Миколаївна |
876 |
БУТ М.А. |
15212 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 45 |
2 |
34 (12+10+12) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
877 |
БУТЕНКО А.О. |
15141 |
м. Очаків |
ЗОШ № 2 |
3 |
57 (39+12+6) |
|
С1 |
|
|
Головня Людмила Андріївна |
878 |
БУТЕНКО Г.О. |
15198 |
м. Миколаїв |
ММК |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
879 |
БУТЕНКО О.О. |
15123 |
м. Баштанка |
Плющівська ЗОШ |
2 |
78 (30+18+30) |
З |
|
|
|
Левицька Ірина Михайлівна |
880 |
БУТИМ Х.О. |
15271 |
|
Надбузька ЗОШ |
5 |
123 (24+45+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Довженко Тетяна Федорівна |
881 |
БУТКАЛЮК О.В. |
15257 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 23 |
7 |
99 (36+27+36) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
882 |
БУТКОВА М.К. |
15224 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 65 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
883 |
БУТОЙ Д.М. |
15070 |
смт. Братське |
Збірна шкіл |
3 |
123 (45+48+30) |
З |
|
|
|
Галімська Жанна Олександрівна |
884 |
БУТОК І.О. |
15230 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 53 |
8 |
90 (6+39+45) |
|
|
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
885 |
БУТРІЙ В.А. |
15253 |
м. Миколаїв |
Гімназія № 41 |
8 |
69 (30+21+18) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
886 |
БУТУЧЕЛ-ПОПОВА М.В. |
15199 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 22 |
3 |
114 (48+36+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
887 |
БУЦЕНКО А.І. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
4 |
123 (33+42+48) |
З |
|
|
|
Боброва Алла Степанівна |
888 |
БУЧЕК Ю.В. |
15123 |
м. Баштанка |
Плющівська ЗОШ |
4 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Левицька Ірина Михайлівна |
889 |
БУЧКО М.Є. |
15185 |
м. Первомайськ |
ЗОШ № 15 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Токарська Марина Борисівна |
890 |
БЯЛИК Д.А. |
15202 |
м. Миколаїв |
Гімназія № 4 |
11 |
12 (12+0+0) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
891 |
БЯЛИК О.О. |
15250 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 10 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
892 |
ВАВІЛІНОЇ А.С. |
15189 |
м. Первомайськ |
ЗОШ № 9 |
5 |
108 (30+45+33) |
|
|
С2 |
|
Токарська Марина Борисівна |
893 |
ВАГІНА К.Л. |
15202 |
м. Миколаїв |
Гімназія № 4 |
8 |
147 (42+57+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
894 |
ВАЗАНОВА Д.Д. |
15231 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 56 |
3 |
126 (48+36+42) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
895 |
ВАКА І.О. |
15234 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 17 |
8 |
129 (60+30+39) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
896 |
ВАКАР С.С. |
15214 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 64 |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
897 |
ВАКУЛА М.Є. |
15249 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 46 |
4 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
898 |
ВАКУЛА Т.І. |
15264 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 6 |
1 |
72 (24+18+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
899 |
ВАКУЛІН О.В. |
15205 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 60 |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
900 |
ВАКУНОВ О.А. |
15243 |
м. Миколаїв |
НВК № 1 "Семикв" |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
901 |
ВАЛЕНТІЄВ О.М. |
15123 |
м. Баштанка |
Плющівська ЗОШ |
3 |
84 (42+24+18) |
|
С1 |
|
|
Левицька Ірина Михайлівна |
902 |
ВАЛЄЄВА П.В. |
15201 |
м. Миколаїв |
Академія дитячої творчості |
4 |
96 (48+30+18) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
903 |
ВАЛІВАХІНА О.С. |
15168 |
м. Снігурівка |
Гімназія, ЗОШ №2 |
3 |
114 (48+24+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Гудзь Алла Яківна |
904 |
ВАЛУЄВ П.І. |
15201 |
м. Миколаїв |
Академія дитячої творчості |
4 |
84 (42+12+30) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
905 |
ВАЛЮЖСЬКА С.А. |
15250 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 10 |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
906 |
ВАЛЮЖСЬКА С.О. |
15250 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 10 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
907 |
ВАНГЕЛА К.А. |
15210 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 48 |
11 |
142 (36+48+58) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
908 |
ВАНГЕЛАСТ К.О. |
15217 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 54 |
9 |
88 (12+30+46) |
|
|
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
909 |
ВАНГЕЛІЙ Д.А. |
15245 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 32 |
4 |
93 (45+18+30) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
910 |
ВАНЖУЛА В.В. |
15123 |
м. Баштанка |
Плющівська ЗОШ |
3 |
84 (48+24+12) |
|
С1 |
|
|
Левицька Ірина Михайлівна |
911 |
ВАНСАРОВСЬКА К.В. |
15185 |
м. Первомайськ |
ЗОШ № 15 |
7 |
108 (36+39+33) |
|
|
|
|
Токарська Марина Борисівна |
912 |
ВАНЯТОВСЬКИЙ Д.В. |
15211 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 12 |
7 |
102 (42+27+33) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
913 |
ВАРАВЕНКО А.О. |
15156 |
м. Снігурівка |
Галаганівський НВК |
6 |
144 (42+48+54) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
914 |
ВАРАКСА А.В. |
15169 |
м. Снігурівка |
ЗОШ № 3 |
4 |
57 (33+0+24) |
|
С1 |
|
|
Гудзь Алла Яківна |
915 |
ВАРАКСА П.А. |
15015 |
м. Южноукраїнськ |
Гімназія № 1 |
7 |
75 (30+12+33) |
|
|
|
|
Ізбаш Наталія Миколаївна |
916 |
ВАРЕНИК А.О. |
15186 |
м. Первомайськ |
Гімназія |
6 |
120 (48+36+36) |
|
С1 |
|
|
Токарська Марина Борисівна |
917 |
ВАРЕНИК Б.О. |
15018 |
м. Южноукраїнськ |
ЗШ № 3 |
3 |
90 (42+12+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Ізбаш Наталія Миколаївна |
918 |
ВАРЗАЦЬКА Ю.В. |
15437 |
с. Прибужжя |
Прибузька ЗОШ |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Холоденко Лідія Вікторівна |
919 |
ВАРФОЛОМЄЄВ В.О. |
15103 |
смт. Казанка |
Збірна шкіл Казанківського району |
2 |
87 (27+30+30) |
З |
|
|
|
Юркова Світлана Олександрівна |
920 |
ВАРФОЛОМЄЄВ Є.Ю. |
15242 |
м. Миколаїв |
СНВК |
6 |
117 (42+51+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
921 |
ВАРША Є.В. |
15372 |
м. Нова Одеса |
ЗОШ № 1 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Бончук Олена Миколаївна |
922 |
ВАСАЛАТІЙ Т.М. |
15283 |
смт. Олександрівка |
Олександрівська ЗОШ |
9 |
62 (24+18+20) |
|
|
|
|
Селіверстова Лілія Михайлівна |
923 |
ВАСЕЛЕГА Д.С. |
15243 |
м. Миколаїв |
НВК № 1 "Семикв" |
3 |
126 (36+42+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
924 |
ВАСЕНКО В.С. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
11 |
80 (12+36+32) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
925 |
ВАСЕНЬОВ С.Д. |
15242 |
м. Миколаїв |
СНВК |
3 |
141 (45+48+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
926 |
ВАСЕЦЬКА С.С. |
15256 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 51 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
927 |
ВАСЕЦЬКИЙ С.І. |
15019 |
м. Южноукраїнськ |
ЗШ № 4 |
3 |
87 (27+30+30) |
|
|
|
|
Ізбаш Наталія Миколаївна |
928 |
ВАСИЛЕГА В.В. |
15020 |
|
Степівська ЗШ |
7 |
144 (42+54+48) |
З |
|
|
|
Товстоляка Яна Миколаївна |
929 |
ВАСИЛЕГА Д.Р. |
15020 |
|
Степівська ЗШ |
7 |
138 (36+54+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Товстоляка Яна Миколаївна |
930 |
ВАСИЛЕНКО А.В. |
15252 |
м. Миколаїв |
"Ор менахем" |
6 |
30 (24+3+3) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
931 |
ВАСИЛЕНКО В.В. |
15247 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 13 |
4 |
60 (30+12+18) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
932 |
ВАСИЛЕНКО І.О. |
15169 |
м. Снігурівка |
ЗОШ № 3 |
4 |
114 (48+24+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Гудзь Алла Яківна |
933 |
ВАСИЛЕНКО К. |
15217 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 54 |
9 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
934 |
ВАСИЛЕНКО Л.І. |
15200 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 50 |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
935 |
ВАСИЛЕНКО О.Є. |
15019 |
м. Южноукраїнськ |
ЗШ № 4 |
2 |
60 (18+18+24) |
|
|
|
С3 |
Ізбаш Наталія Миколаївна |
936 |
ВАСИЛЕНКО О.С. |
15215 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 47 |
4 |
126 (48+36+42) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
937 |
ВАСИЛЕНКО Я.В. |
15100 |
смт. Березнегувате |
Відділ освіти |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Лісовська Діна Миколаївна |
938 |
ВАСИЛИК А.О. |
15210 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 48 |
6 |
129 (36+48+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
939 |
ВАСИЛИШИНА Н.П. |
15174 |
м. Снігурівка |
Суворська ЗОШ |
5 |
138 (42+42+54) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гудзь Алла Яківна |
940 |
ВАСИЛІШИН Д.М. |
15253 |
м. Миколаїв |
Гімназія № 41 |
5 |
150 (54+54+42) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
941 |
ВАСИЛЬЄВ В.В. |
15021 |
|
Партизанського НВК |
8 |
24 (0+0+24) |
|
|
|
|
Товстоляка Яна Миколаївна |
942 |
ВАСИЛЬЄВ В.М. |
15143 |
м. Очаків |
ЗОШ № 4 |
3 |
42 (30+0+12) |
|
|
|
|
Головня Людмила Андріївна |
943 |
ВАСИЛЬЄВ І.І. |
15167 |
м. Снігурівка |
ЗОШ № 1 |
3 |
114 (42+30+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Гудзь Алла Яківна |
944 |
ВАСИЛЬЄВ К.Є. |
15103 |
смт. Казанка |
Збірна шкіл Казанківського району |
3 |
129 (45+42+42) |
З |
|
|
|
Юркова Світлана Олександрівна |
945 |
ВАСИЛЬЄВ О.О. |
15100 |
смт. Березнегувате |
Відділ освіти |
2 |
81 (27+24+30) |
З |
|
|
|
Лісовська Діна Миколаївна |
946 |
ВАСИЛЬЄВ С.О. |
15224 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 65 |
1 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
947 |
ВАСИЛЬЄВА А.В. |
15100 |
смт. Березнегувате |
Відділ освіти |
5 |
150 (54+48+48) |
З |
|
|
|
Лісовська Діна Миколаївна |
948 |
ВАСИЛЬЄВА А.І. |
15322 |
смт. Березанка |
Збірна шкіл Березанського району |
7 |
24 (18+6+0) |
|
|
|
|
Ворона Олена Анатоліїна |
949 |
ВАСИЛЬЄВА А.Л. |
15177 |
м. Снігурівка |
Василівська ЗОШ |
4 |
126 (48+42+36) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
950 |
ВАСИЛЬЄВА В.В. |
15100 |
смт. Березнегувате |
Відділ освіти |
5 |
156 (54+48+54) |
З |
|
|
|
Лісовська Діна Миколаївна |
951 |
ВАСИЛЬЄВА В.Л. |
15177 |
м. Снігурівка |
Василівська ЗОШ |
1 |
72 (18+24+30) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
952 |
ВАСИЛЬЄВА Є. |
15227 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 35 |
8 |
57 (36+12+9) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
953 |
ВАСИЛЬЄВА Є.Г. |
15245 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 32 |
9 |
88 (18+30+40) |
|
|
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
954 |
ВАСИЛЬЄВА К.В. |
15100 |
смт. Березнегувате |
Відділ освіти |
7 |
90 (12+36+42) |
|
|
|
С3 |
Лісовська Діна Миколаївна |
955 |
ВАСИЛЬЄВА К.С. |
15016 |
м. Южноукраїнськ |
ЗШ № 1 ім. Захисників Вітчизни |
4 |
126 (42+36+48) |
З |
|
|
|
Ізбаш Наталія Миколаївна |
956 |
ВАСИЛЬЄВА О.С. |
15170 |
м. Снігурівка |
ЗОШ № 4 |
8 |
108 (36+42+30) |
|
|
С2 |
|
Гудзь Алла Яківна |
957 |
ВАСИЛЬЄВА О.С. |
15230 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 53 |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
958 |
ВАСИЛЬКІВ В.С. |
15224 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 65 |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
959 |
ВАСИЛЬКІВСЬКА К.В. |
15015 |
м. Южноукраїнськ |
Гімназія № 1 |
5 |
78 (24+45+9) |
|
|
С2 |
|
Ізбаш Наталія Миколаївна |
960 |
ВАСИЛЬЧЕНКО А.В. |
15444 |
м. Певомайськ |
Збірна шкіл району |
4 |
114 (48+30+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Дурачевська Людмила Іванівна |
961 |
ВАСИЛЬЧЕНКО А.Л. |
15271 |
|
Надбузька ЗОШ |
4 |
138 (48+48+42) |
З |
|
|
|
Довженко Тетяна Федорівна |
962 |
ВАСИЛЬЧЕНКО А.О. |
15218 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 40 |
10 |
130 (18+60+52) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
963 |
ВАСИЛЬЧЕНКО Є.М. |
15215 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 47 |
3 |
126 (48+48+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
964 |
ВАСИЛЬЧЕНКО Т.Є. |
15444 |
м. Певомайськ |
Збірна шкіл району |
8 |
99 (36+36+27) |
|
|
|
|
Дурачевська Людмила Іванівна |
965 |
ВАСИЛЬЧУК В.О. |
15236 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 34 |
4 |
138 (48+48+42) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
966 |
ВАСИЛЬЧУК В.О. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
9 |
122 (30+54+38) |
|
|
С2 |
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
967 |
ВАСИНОВИЧ М.М. |
15244 |
м. Миколаїв |
НВК № 2 "Зоря" |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
968 |
ВАСІЛЬЄВА С.Є. |
15103 |
смт. Казанка |
Збірна шкіл Казанківського району |
4 |
102 (48+30+24) |
|
С1 |
|
|
Юркова Світлана Олександрівна |
969 |
ВАСІНОВИЧ В.В. |
15225 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 20 |
5 |
120 (36+27+57) |
|
|
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
970 |
ВАСКАНЯН Р.Р. |
15250 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 10 |
3 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
971 |
ВАСЬКОВ О.В. |
15016 |
м. Южноукраїнськ |
ЗШ № 1 ім. Захисників Вітчизни |
5 |
147 (48+45+54) |
З |
|
|
|
Ізбаш Наталія Миколаївна |
972 |
ВАСЬКОВА А.О. |
15141 |
м. Очаків |
ЗОШ № 2 |
11 |
112 (36+36+40) |
|
|
|
С3 |
Головня Людмила Андріївна |
973 |
ВАСЮРА Б.С. |
15372 |
м. Нова Одеса |
ЗОШ № 1 |
4 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Бончук Олена Миколаївна |
974 |
ВАСЯНОВИЧ С.Є. |
15375 |
м. Нова Одеса |
Гуманітарна гімназія |
5 |
147 (48+45+54) |
З |
|
|
|
Бончук Олена Миколаївна |
975 |
ВАХНА А.О. |
15389 |
м. Нова Одеса |
Троїцька ЗОШ, Ульянівська ЗОШ |
7 |
111 (42+39+30) |
|
С1 |
|
|
Бончук Олена Миколаївна |
976 |
ВАЦЛЮК Д.А. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
4 |
132 (48+42+42) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
977 |
ВАШЕТКО Н.В. |
15203 |
м. Миколаїв |
Ліцей |
10 |
76 (18+30+28) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
978 |
ВАЩУК Д.В. |
15018 |
м. Южноукраїнськ |
ЗШ № 3 |
2 |
66 (24+12+30) |
|
С1 |
|
С3 |
Ізбаш Наталія Миколаївна |
979 |
ВДОВИЧЕНКО К.О. |
15206 |
м. Миколаїв |
Інтернат № 4 |
1 |
72 (18+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
980 |
ВДОВІЧЕНКО О.О. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
3 |
132 (48+42+42) |
З |
|
|
|
Боброва Алла Степанівна |
981 |
ВЕЙКАЙ Д.Я. |
15205 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 60 |
1 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
982 |
ВЕКСЕЙ А.В. |
15283 |
смт. Олександрівка |
Олександрівська ЗОШ |
2 |
64 (24+10+30) |
|
С1 |
|
С3 |
Селіверстова Лілія Михайлівна |
983 |
ВЕЛИКА А.В. |
15143 |
м. Очаків |
ЗОШ № 4 |
5 |
66 (12+27+27) |
|
|
|
|
Головня Людмила Андріївна |
984 |
ВЕЛИКО М.Є. |
15322 |
смт. Березанка |
Збірна шкіл Березанського району |
4 |
102 (48+24+30) |
|
С1 |
|
|
Ворона Олена Анатоліїна |
985 |
ВЕЛИЧКО Е.Д. |
15212 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 45 |
3 |
102 (48+30+24) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
986 |
ВЕЛИЧКО Є.А. |
15171 |
м. Снігурівка |
Садова ЗОШ, Тамаринська ЗОШ |
3 |
132 (48+42+42) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
987 |
ВЕЛИЧКО М.М. |
15212 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 45 |
2 |
54 (12+18+24) |
|
|
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
988 |
ВЕЛИЧКО М.О. |
15236 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 34 |
2 |
66 (24+12+30) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
989 |
ВЕЛИЧКОВСЬКА К.В. |
15218 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 40 |
2 |
72 (18+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
990 |
ВЕЛІЄВ С.А. |
15257 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 23 |
3 |
63 (21+18+24) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
991 |
ВЕЛІЄВА Х.Т. |
15248 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 25 |
4 |
120 (48+30+42) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
992 |
ВЕЛЬМІЗЕВА К.В. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
3 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Боброва Алла Степанівна |
993 |
ВЕРБА А.М. |
15120 |
м. Баштанка |
Новоєгорівська ЗОШ |
9 |
20 (6+6+8) |
|
|
|
|
Левицька Ірина Михайлівна |
994 |
ВЕРБИК В. |
15322 |
смт. Березанка |
Збірна шкіл Березанського району |
6 |
102 (36+30+36) |
|
|
|
|
Ворона Олена Анатоліїна |
995 |
ВЕРБИЦЬКИЙ М.О. |
15248 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 25 |
5 |
156 (48+54+54) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
996 |
ВЕРБИЦЬКИЙ С.С. |
15200 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 50 |
11 |
148 (36+60+52) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
997 |
ВЕРБІЦЬКА А.О. |
15171 |
м. Снігурівка |
Садова ЗОШ, Тамаринська ЗОШ |
6 |
111 (30+39+42) |
|
|
|
С3 |
Гудзь Алла Яківна |
998 |
ВЕРВИКА Р.С. |
15240 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 1 |
8 |
87 (30+30+27) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
999 |
ВЕРГЕЛЕС Ю.О. |
15018 |
м. Южноукраїнськ |
ЗШ № 3 |
9 |
66 (6+30+30) |
|
|
|
|
Ізбаш Наталія Миколаївна |
1000 |
ВЕРЕМІЄНКО Д.В. |
15015 |
м. Южноукраїнськ |
Гімназія № 1 |
9 |
156 (42+60+54) |
З |
|
|
|
Ізбаш Наталія Миколаївна |
1001 |
ВЕРЕТІЛІН А.О. |
15206 |
м. Миколаїв |
Інтернат № 4 |
8 |
69 (36+21+12) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1002 |
ВЕРЕТНОВ Д.О. |
15030 |
смт. Веселинове |
Збірна шкіл Веселинівського району |
7 |
51 (12+18+21) |
|
|
|
|
Павлюк Владислав Геннадійович |
1003 |
ВЕРЕТЮК І.О. |
15322 |
смт. Березанка |
Збірна шкіл Березанського району |
5 |
138 (42+42+54) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ворона Олена Анатоліїна |
1004 |
ВЕРЕШКО С.С. |
15169 |
м. Снігурівка |
ЗОШ № 3 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
1005 |
ВЕРЕЩАГІНА В.С. |
15317 |
|
Ольшанська ЗОШ |
3 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Довженко Тетяна Федорівна |
1006 |
ВЕРЖИКІВСЬКА Д.В. |
15208 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 19 |
3 |
66 (30+6+30) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1007 |
ВЕРИГА В.С. |
15200 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 50 |
7 |
156 (42+60+54) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1008 |
ВЕРНІЄНКО Д.В. |
15244 |
м. Миколаїв |
НВК № 2 "Зоря" |
4 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1009 |
ВЕРТЕГЕЛЬ М. |
15317 |
|
Ольшанська ЗОШ |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Довженко Тетяна Федорівна |
1010 |
ВЕРТЛІБ Г.Ю. |
15158 |
м. Снігурівка |
Киселівська ЗОШ, Кобзарцівська ЗОШ |
5 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
1011 |
ВЕРЦЮХ А.А. |
15375 |
м. Нова Одеса |
Гуманітарна гімназія |
5 |
138 (42+51+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Бончук Олена Миколаївна |
1012 |
ВЕРЦЮХ В.В. |
15199 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 22 |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1013 |
ВЕРЦЮХ С.В. |
15199 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 22 |
4 |
105 (39+24+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
1014 |
ВЕРШИНІНА К.Є. |
15143 |
м. Очаків |
ЗОШ № 4 |
9 |
120 (24+42+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Головня Людмила Андріївна |
1015 |
ВЕРЬОВКІНА А.О. |
15165 |
м. Снігурівка |
Павлівський НВК |
9 |
144 (24+60+60) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
1016 |
ВЕСЕЛОВА К.К. |
15266 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 28 |
10 |
160 (42+60+58) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1017 |
ВЕТРИНСЬКИЙ Р.Р. |
15257 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 23 |
8 |
75 (30+30+15) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1018 |
ВЕТРОВ Д.В. |
15266 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 28 |
6 |
120 (36+30+54) |
|
|
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
1019 |
ВЕЦЕЛЬ К.А. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
2 |
72 (18+24+30) |
З |
|
|
|
Боброва Алла Степанівна |
1020 |
ВЄСЄЛОВА П.М. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Боброва Алла Степанівна |
1021 |
ВЄТРОВА Д.В. |
15266 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 28 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1022 |
ВИБОРНА Д.І. |
15211 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 12 |
11 |
32 (18+0+14) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1023 |
ВИБОРНИЙ Р.А. |
15170 |
м. Снігурівка |
ЗОШ № 4 |
1 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
1024 |
ВИБРИК П.О. |
15194 |
м. Первомайськ |
ЗОШ № 8 |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Токарська Марина Борисівна |
1025 |
ВИГНАНИЙ А. |
15220 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 15 |
4 |
138 (48+48+42) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1026 |
ВИГОРНИЦЬКОГОСЕРГ І.Я. |
15200 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 50 |
7 |
54 (18+18+18) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1027 |
ВИДОЙНА П.В. |
15019 |
м. Южноукраїнськ |
ЗШ № 4 |
3 |
117 (45+36+36) |
З |
|
|
|
Ізбаш Наталія Миколаївна |
1028 |
ВИЖОЛ А.О. |
15016 |
м. Южноукраїнськ |
ЗШ № 1 ім. Захисників Вітчизни |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Ізбаш Наталія Миколаївна |
1029 |
ВИННИК В.О. |
15210 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 48 |
3 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1030 |
ВИННИЧУК Д.В. |
15384 |
м. Нова Одеса |
Новопетрівська ЗОШ, Новошмидтівська ЗОШ |
7 |
66 (24+21+21) |
|
|
|
|
Бончук Олена Миколаївна |
1031 |
ВИНОКУРОВА В.В. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1032 |
ВИСОЦЬКА Д.А. |
15275 |
|
Зеленогайська ЗОШ |
5 |
150 (30+60+60) |
З |
|
|
|
Довженко Тетяна Федорівна |
1033 |
ВИСОЦЬКА У.В. |
15174 |
м. Снігурівка |
Суворська ЗОШ |
7 |
138 (48+42+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гудзь Алла Яківна |
1034 |
ВИСОЦЬКИЙ Н.О. |
15428 |
м. Новий Буг |
Збірна шкіл |
5 |
129 (42+39+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Білько Світлана Дмитрівна |
1035 |
ВИСОЧИН А.А. |
15267 |
м. Миколаїв |
Гіпаніс-ЕОС |
6 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1036 |
ВИТВИЦЬКИЙ М. |
15266 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 28 |
4 |
132 (48+42+42) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1037 |
ВИХОДЕЦЬ О.І. |
15249 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 46 |
3 |
99 (33+30+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
1038 |
ВИХРЕСТ Є.О. |
15018 |
м. Южноукраїнськ |
ЗШ № 3 |
9 |
72 (12+24+36) |
|
|
|
|
Ізбаш Наталія Миколаївна |
1039 |
ВИЦЬКА Н.Ю. |
15143 |
м. Очаків |
ЗОШ № 4 |
5 |
108 (24+39+45) |
|
|
|
С3 |
Головня Людмила Андріївна |
1040 |
ВИЧАЛКОВОЬКА С.А. |
15208 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 19 |
4 |
54 (30+12+12) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1041 |
ВИШЕНСЬКИЙ Б.Ю. |
15202 |
м. Миколаїв |
Гімназія № 4 |
7 |
60 (30+27+3) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1042 |
ВИШЕНСЬКИЙ В.Л. |
15236 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 34 |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1043 |
ВИШИНСЬКИЙ Я.Ю. |
15141 |
м. Очаків |
ЗОШ № 2 |
6 |
126 (36+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Головня Людмила Андріївна |
1044 |
ВИШНЕВЕЦЬКИЙ Д.А. |
15141 |
м. Очаків |
ЗОШ № 2 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Головня Людмила Андріївна |
1045 |
ВИШНЕВСЬКА М.С. |
15199 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 22 |
5 |
63 (30+15+18) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1046 |
ВИШНЕВСЬКА П.І. |
15201 |
м. Миколаїв |
Академія дитячої творчості |
4 |
60 (36+12+12) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1047 |
ВИШНЯ В.В. |
15205 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 60 |
4 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1048 |
ВИШНЯКОВА С.С. |
15200 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 50 |
5 |
108 (30+30+48) |
|
|
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
1049 |
ВІВЧАРИК Д.В. |
15234 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 17 |
8 |
93 (30+24+39) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1050 |
ВІГУРА А.Г. |
15460 |
|
Петровосолониська ЗОШ |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Довженко Тетяна Федорівна |
1051 |
ВІДЕРСЬКА К.С. |
15310 |
с. Щербані |
Щербанівська ЗОШ ім. Рябошапки |
8 |
51 (18+12+21) |
|
|
|
|
Гринів Галина Степанівна |
1052 |
ВІКТОРІЯСУКАЧ В.Р. |
15322 |
смт. Березанка |
Збірна шкіл Березанського району |
7 |
117 (42+33+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Ворона Олена Анатоліїна |
1053 |
ВІКТОРЦОВА А.А. |
15100 |
смт. Березнегувате |
Відділ освіти |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Лісовська Діна Миколаївна |
1054 |
ВІЛКУЛ Б.М. |
15264 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 6 |
1 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1055 |
ВІЛКУЛ В.В. |
15253 |
м. Миколаїв |
Гімназія № 41 |
5 |
72 (42+12+18) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1056 |
ВІЛЬХОВАТСЬКА А. |
15227 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 35 |
10 |
128 (30+48+50) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
1057 |
ВІЛЬХОВАТСЬКИЙ М.О. |
15170 |
м. Снігурівка |
ЗОШ № 4 |
2 |
72 (18+24+30) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
1058 |
ВІЛЬЧИНСЬКИИ О.В. |
15119 |
м. Баштанка |
Лоцкинська ЗОШ |
5 |
99 (30+39+30) |
|
|
|
|
Левицька Ірина Михайлівна |
1059 |
ВІЛЬШУН В.А. |
15202 |
м. Миколаїв |
Гімназія № 4 |
8 |
33 (18+6+9) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1060 |
ВІНІВІТІНА Д.П. |
15205 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 60 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1061 |
ВІНІЧЕНКО Д.С. |
15120 |
м. Баштанка |
Новоєгорівська ЗОШ |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Левицька Ірина Михайлівна |
1062 |
ВІННИКОВА В.Є. |
15200 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 50 |
5 |
141 (36+51+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
1063 |
ВІННИКОВА І.М. |
15170 |
м. Снігурівка |
ЗОШ № 4 |
2 |
72 (24+18+30) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
1064 |
ВІННИЦЬКИЙ С.Р. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Боброва Алла Степанівна |
1065 |
ВІННИЧУК Л.В. |
15234 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 17 |
5 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1066 |
ВІНЯР О.Д. |
15141 |
м. Очаків |
ЗОШ № 2 |
8 |
102 (18+33+51) |
|
|
|
С3 |
Головня Людмила Андріївна |
1067 |
ВІОРІКА В.В. |
15428 |
м. Новий Буг |
Збірна шкіл |
8 |
87 (18+42+27) |
|
|
С2 |
|
Білько Світлана Дмитрівна |
1068 |
ВІРЧЕНКО О.Д. |
15205 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 60 |
2 |
66 (24+12+30) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
1069 |
ВІРШУБСЬКИЙ І.М. |
15200 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 50 |
7 |
117 (24+42+51) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
1070 |
ВІТОРТ К.О. |
15266 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 28 |
5 |
117 (24+33+60) |
|
|
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
1071 |
ВІТУШКО М.С. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
2 |
68 (18+20+30) |
|
|
С2 |
С3 |
Боброва Алла Степанівна |
1072 |
ВІТЮК В.О. |
15030 |
смт. Веселинове |
Збірна шкіл Веселинівського району |
3 |
57 (33+12+12) |
|
С1 |
|
|
Павлюк Владислав Геннадійович |
1073 |
ВІТЮК М.С. |
15226 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 14 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1074 |
ВІТЮК Я.В. |
15278 |
с. Парутине |
ЗОШ |
3 |
132 (48+42+42) |
З |
|
|
|
Шеіна Тетяна Володимирівна |
1075 |
ВІЦКЕ К.С. |
15003 |
смт. Врадіївка |
Збірна шкіл |
10 |
118 (12+54+52) |
|
|
С2 |
С3 |
Петрова Алла Анатоліївна |
1076 |
ВІЦНАРОВСЬКА А.С. |
15199 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 22 |
4 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1077 |
ВІШЕНСЬКИЙ Р.О. |
15228 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 52 |
5 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1078 |
ВЛАДОВ І.О. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
2 |
65 (15+20+30) |
|
|
С2 |
С3 |
Боброва Алла Степанівна |
1079 |
ВЛАДЮК О.С. |
15141 |
м. Очаків |
ЗОШ № 2 |
11 |
124 (30+48+46) |
|
|
С2 |
С3 |
Головня Людмила Андріївна |
1080 |
ВЛАС А.С. |
15282 |
с. Новогригорівка |
Новогригорівська ЗОШ |
9 |
122 (18+54+50) |
|
|
С2 |
С3 |
Денисенко Тетяна Володимирівна |
1081 |
ВЛАС М.Р. |
15282 |
с. Новогригорівка |
Новогригорівська ЗОШ |
9 |
132 (24+60+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Денисенко Тетяна Володимирівна |
1082 |
ВЛАС М.Р. |
15282 |
с. Новогригорівка |
Новогригорівська ЗОШ |
11 |
116 (36+42+38) |
|
|
С2 |
|
Денисенко Тетяна Володимирівна |
1083 |
ВЛАС Я.І. |
15271 |
|
Надбузька ЗОШ |
2 |
71 (21+20+30) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Довженко Тетяна Федорівна |
1084 |
ВЛАСЕНКО В.В. |
15103 |
смт. Казанка |
Збірна шкіл Казанківського району |
2 |
72 (24+18+30) |
З |
|
|
|
Юркова Світлана Олександрівна |
1085 |
ВЛАСЕНКО В.Г. |
15177 |
м. Снігурівка |
Василівська ЗОШ |
7 |
75 (30+30+15) |
|
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
1086 |
ВЛАСЕНКО К.С. |
15167 |
м. Снігурівка |
ЗОШ № 1 |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
1087 |
ВЛАСЕНКО Т.Д. |
15212 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 45 |
4 |
84 (42+18+24) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1088 |
ВЛАСКО О.Б. |
15019 |
м. Южноукраїнськ |
ЗШ № 4 |
2 |
72 (24+18+30) |
З |
|
|
|
Ізбаш Наталія Миколаївна |
1089 |
ВЛАСОВ Е.А. |
15141 |
м. Очаків |
ЗОШ № 2 |
8 |
78 (24+33+21) |
|
|
|
|
Головня Людмила Андріївна |
1090 |
ВЛАСОВ М.А. |
15169 |
м. Снігурівка |
ЗОШ № 3 |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
1091 |
ВЛАСОВА А.В. |
15100 |
смт. Березнегувате |
Відділ освіти |
3 |
66 (30+18+18) |
|
|
|
|
Лісовська Діна Миколаївна |
1092 |
ВЛАСОВА Я.О. |
15100 |
смт. Березнегувате |
Відділ освіти |
5 |
126 (30+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Лісовська Діна Миколаївна |
1093 |
ВЛАСЮК А.О. |
15256 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 51 |
8 |
102 (30+30+42) |
|
|
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
1094 |
ВЛАСЮК К.С. |
15180 |
м. Снігурівка |
Промінський НВК |
1 |
81 (27+24+30) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
1095 |
ВЛАСЮК М.В. |
15322 |
смт. Березанка |
Збірна шкіл Березанського району |
8 |
60 (18+33+9) |
|
|
|
|
Ворона Олена Анатоліїна |
1096 |
ВОВК А.І. |
15282 |
с. Новогригорівка |
Новогригорівська ЗОШ |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Денисенко Тетяна Володимирівна |
1097 |
ВОВК Є.І. |
15240 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 1 |
2 |
54 (12+12+30) |
|
|
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
1098 |
ВОВК О.І. |
15016 |
м. Южноукраїнськ |
ЗШ № 1 ім. Захисників Вітчизни |
2 |
14 (6+2+6) |
|
|
|
|
Ізбаш Наталія Миколаївна |
1099 |
ВОВК Ю.С. |
15265 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 39 |
6 |
150 (48+48+54) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1100 |
ВОВЧЕК А.В. |
15024 |
|
Михайло-Ларинська ЗОШ |
8 |
141 (30+54+57) |
|
|
С2 |
С3 |
Товстоляка Яна Миколаївна |
1101 |
ВОВЧЕНКО Є.І. |
15143 |
м. Очаків |
ЗОШ № 4 |
4 |
78 (42+12+24) |
|
С1 |
|
|
Головня Людмила Андріївна |
1102 |
ВОВЧЕНКО М.М. |
15242 |
м. Миколаїв |
СНВК |
2 |
78 (30+18+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1103 |
ВОДОПЯНОВ М.О. |
15019 |
м. Южноукраїнськ |
ЗШ № 4 |
4 |
84 (48+12+24) |
|
С1 |
|
|
Ізбаш Наталія Миколаївна |
1104 |
ВОЗІЯН А.П. |
15372 |
м. Нова Одеса |
ЗОШ № 1 |
4 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Бончук Олена Миколаївна |
1105 |
ВОЗІЯН Д.І. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Боброва Алла Степанівна |
1106 |
ВОЗНЄВА А.А. |
15103 |
смт. Казанка |
Збірна шкіл Казанківського району |
5 |
81 (24+30+27) |
|
|
|
|
Юркова Світлана Олександрівна |
1107 |
ВОЗНЄВА Д.І. |
15103 |
смт. Казанка |
Збірна шкіл Казанківського району |
5 |
51 (24+12+15) |
|
|
|
|
Юркова Світлана Олександрівна |
1108 |
ВОЗНЄВА Т.І. |
15103 |
смт. Казанка |
Збірна шкіл Казанківського району |
3 |
132 (48+48+36) |
З |
|
|
|
Юркова Світлана Олександрівна |
1109 |
ВОЗНЮК А.В. |
15221 |
м. Миколаїв |
Гімназія № 3 |
8 |
153 (54+54+45) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1110 |
ВОЗНЮК А.Є. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
2 |
76 (24+22+30) |
З |
|
|
|
Боброва Алла Степанівна |
1111 |
ВОЗНЮК В.А. |
15157 |
м. Снігурівка |
Горохівська ЗОШ, Євгенівський НВК |
2 |
81 (27+24+30) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
1112 |
ВОЗНЯК К.Д. |
15140 |
м. Очаків |
ЗОШ № 1 |
3 |
129 (33+48+48) |
З |
|
|
|
Головня Людмила Андріївна |
1113 |
ВОЇН А.М. |
15218 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 40 |
6 |
96 (36+33+27) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1114 |
ВОЙТАСИК В.В. |
15157 |
м. Снігурівка |
Горохівська ЗОШ, Євгенівський НВК |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
1115 |
ВОЙТЕНКО Л.С. |
15199 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 22 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1116 |
ВОЙТЕХОВСЬКИЙ Д.Д. |
15444 |
м. Певомайськ |
Збірна шкіл району |
2 |
37 (15+22+0) |
|
|
С2 |
|
Дурачевська Людмила Іванівна |
1117 |
ВОЙТКО А.В. |
15200 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 50 |
11 |
136 (36+48+52) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
1118 |
ВОЙТКОВ Д.А. |
15460 |
|
Петровосолониська ЗОШ |
3 |
132 (42+48+42) |
З |
|
|
|
Довженко Тетяна Федорівна |
1119 |
ВОЙТКОВ М.В. |
15460 |
|
Петровосолониська ЗОШ |
4 |
120 (48+36+36) |
З |
|
|
|
Довженко Тетяна Федорівна |
1120 |
ВОЙТОВСКАЯ В.С. |
15206 |
м. Миколаїв |
Інтернат № 4 |
5 |
108 (36+39+33) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1121 |
ВОЙТЮК С.А. |
15116 |
м. Баштанка |
Доброкриничанська ЗОШ |
2 |
72 (30+18+24) |
З |
|
|
|
Левицька Ірина Михайлівна |
1122 |
ВОЙХЕВИЧ А.А. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
3 |
132 (48+36+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1123 |
ВОЙХЕВИЧ Н.С. |
15209 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 33 |
6 |
150 (36+54+60) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1124 |
ВОЙЦЕХІВСЬКА Н.В. |
15434 |
с. Куйбишевка |
Куйбишівська ЗОШ |
8 |
123 (42+42+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Козуб Катерина Миколаївна |
1125 |
ВОЙЦЕХОВСЬКА А.О. |
15437 |
с. Прибужжя |
Прибузька ЗОШ |
5 |
138 (30+48+60) |
|
|
С2 |
С3 |
Холоденко Лідія Вікторівна |
1126 |
ВОЙЦЕХОВСЬКИЙ Є.О. |
15437 |
с. Прибужжя |
Прибузька ЗОШ |
2 |
66 (18+18+30) |
|
|
|
С3 |
Холоденко Лідія Вікторівна |
1127 |
ВОЙЦЕХОВСЬКИЙ О.С. |
15202 |
м. Миколаїв |
Гімназія № 4 |
8 |
105 (36+33+36) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1128 |
ВОЙЦИХОВСЬКА М.А. |
15239 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 7 |
2 |
72 (24+18+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1129 |
ВОЙЦІХ А.В. |
15271 |
|
Надбузька ЗОШ |
3 |
120 (48+30+42) |
З |
|
|
|
Довженко Тетяна Федорівна |
1130 |
ВОЙЧЕНКО Є.І. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
5 |
108 (42+24+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Боброва Алла Степанівна |
1131 |
ВОЙЧЕНКО О.В. |
15252 |
м. Миколаїв |
"Ор менахем" |
6 |
42 (24+12+6) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1132 |
ВОЙЧЕНКО Т.О. |
15223 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 42 |
4 |
132 (48+42+42) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1133 |
ВОЙЧИШНА Н.О. |
15168 |
м. Снігурівка |
Гімназія, ЗОШ №2 |
6 |
87 (24+33+30) |
|
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
1134 |
ВОКЕШИНСЬКА С.М. |
15199 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 22 |
3 |
99 (39+18+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
1135 |
ВОЛИНЕЦЬ В.О. |
15218 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 40 |
3 |
114 (42+30+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
1136 |
ВОЛИНЦЕВА З.О. |
15204 |
м. Миколаїв |
Інтернат № 7 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1137 |
ВОЛИНЧИК О.О. |
15030 |
смт. Веселинове |
Збірна шкіл Веселинівського району |
7 |
60 (12+36+12) |
|
|
|
|
Павлюк Владислав Геннадійович |
1138 |
ВОЛИНЧУК В.В. |
15100 |
смт. Березнегувате |
Відділ освіти |
7 |
75 (12+33+30) |
|
|
|
|
Лісовська Діна Миколаївна |
1139 |
ВОЛКАЦ К.Л. |
15248 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 25 |
4 |
132 (48+36+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1140 |
ВОЛКОВ М.О. |
15158 |
м. Снігурівка |
Киселівська ЗОШ, Кобзарцівська ЗОШ |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
1141 |
ВОЛКОВ О.С. |
15250 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 10 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1142 |
ВОЛКОВА А.С. |
15253 |
м. Миколаїв |
Гімназія № 41 |
5 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1143 |
ВОЛКОВА А.С. |
15174 |
м. Снігурівка |
Суворська ЗОШ |
11 |
138 (24+54+60) |
|
|
С2 |
С3 |
Гудзь Алла Яківна |
1144 |
ВОЛКОВА Г.О. |
15100 |
смт. Березнегувате |
Відділ освіти |
4 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Лісовська Діна Миколаївна |
1145 |
ВОЛКОВА П.С. |
15238 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 30 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1146 |
ВОЛКОВА П.Ю. |
15249 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 46 |
1 |
76 (24+22+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1147 |
ВОЛКОВА С.М. |
15236 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 34 |
7 |
117 (42+33+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
1148 |
ВОЛКОВИЧ Б.В. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
7 |
138 (42+48+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Боброва Алла Степанівна |
1149 |
ВОЛКОМОР А.М. |
15229 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 18 |
2 |
78 (30+18+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1150 |
ВОЛКОРЕЗ К. |
15214 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 64 |
7 |
57 (18+24+15) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1151 |
ВОЛОДІНА М.В. |
15211 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 12 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1152 |
ВОЛОДЬКО П.С. |
15019 |
м. Южноукраїнськ |
ЗШ № 4 |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Ізбаш Наталія Миколаївна |
1153 |
ВОЛОЛОВЦЕВ Є.В. |
15218 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 40 |
3 |
120 (42+30+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1154 |
ВОЛОНТИРЕЦЬ С.Л. |
15168 |
м. Снігурівка |
Гімназія, ЗОШ №2 |
3 |
114 (48+24+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Гудзь Алла Яківна |
1155 |
ВОЛОСОВА М.А. |
15266 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 28 |
5 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1156 |
ВОЛОСЮК А. |
15198 |
м. Миколаїв |
ММК |
8 |
147 (36+60+51) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1157 |
ВОЛОЧАЙ Н.В. |
15389 |
м. Нова Одеса |
Троїцька ЗОШ, Ульянівська ЗОШ |
3 |
132 (48+36+48) |
З |
|
|
|
Бончук Олена Миколаївна |
1158 |
ВОЛОШАНСЬКИЙ Д.М. |
15155 |
м. Снігурівка |
Баратівська ЗОШ |
8 |
72 (30+21+21) |
|
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
1159 |
ВОЛОШЕНА О.В. |
15070 |
смт. Братське |
Збірна шкіл |
4 |
126 (48+42+36) |
З |
|
|
|
Галімська Жанна Олександрівна |
1160 |
ВОЛОШЕНКО Н.В. |
15187 |
м. Первомайськ |
ЗОШ № 6 |
3 |
132 (48+36+48) |
З |
|
|
|
Токарська Марина Борисівна |
1161 |
ВОЛОШИН Б.М. |
15161 |
м. Снігурівка |
Нововасилівська ЗОШ |
6 |
162 (48+54+60) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
1162 |
ВОЛОШИН Д.А. |
15245 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 32 |
4 |
114 (48+36+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1163 |
ВОЛОШИН Д.Є. |
15198 |
м. Миколаїв |
ММК |
3 |
108 (48+18+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
1164 |
ВОЛОШИН М.Є. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
2 |
81 (27+24+30) |
З |
|
|
|
Боброва Алла Степанівна |
1165 |
ВОЛОШИН М.М. |
15173 |
м. Снігурівка |
Червонодолинська ЗОШ |
2 |
60 (12+24+24) |
|
|
С2 |
С3 |
Гудзь Алла Яківна |
1166 |
ВОЛОШИН С.М. |
15224 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 65 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1167 |
ВОЛОШИНА В.В. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
7 |
117 (30+42+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Боброва Алла Степанівна |
1168 |
ВОЛОШИНА В.О. |
15202 |
м. Миколаїв |
Гімназія № 4 |
8 |
57 (24+18+15) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1169 |
ВОЛОШИНА Д.Н. |
15375 |
м. Нова Одеса |
Гуманітарна гімназія |
6 |
63 (24+15+24) |
|
|
|
|
Бончук Олена Миколаївна |
1170 |
ВОЛОШИНА Д.О. |
15444 |
м. Певомайськ |
Збірна шкіл району |
4 |
90 (36+18+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Дурачевська Людмила Іванівна |
1171 |
ВОЛОШИНА О.П. |
15015 |
м. Южноукраїнськ |
Гімназія № 1 |
11 |
118 (18+48+52) |
|
|
С2 |
С3 |
Ізбаш Наталія Миколаївна |
1172 |
ВОЛОШИНА Р.Р. |
15257 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 23 |
8 |
57 (0+36+21) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1173 |
ВОЛОШИНА С.С. |
15208 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 19 |
2 |
29 (15+8+6) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1174 |
ВОЛОШИНА У.А. |
15203 |
м. Миколаїв |
Ліцей |
9 |
38 (12+12+14) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1175 |
ВОЛОЩЕНКО Д.О. |
15257 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 23 |
3 |
63 (33+12+18) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1176 |
ВОЛОЩУК А.С. |
15213 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 57 |
4 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1177 |
ВОЛОЩУК Д.А. |
15218 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 40 |
10 |
86 (6+36+44) |
|
|
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
1178 |
ВОЛОЩУК Д.Р. |
15256 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 51 |
6 |
123 (36+45+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
1179 |
ВОЛОЩУК П.В. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Боброва Алла Степанівна |
1180 |
ВОЛЧЕК В.О. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
2 |
72 (30+18+24) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1181 |
ВОЛЧЕНКО В.Ю. |
15205 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 60 |
1 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1182 |
ВОЛЧЕНКО М.А. |
15254 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 37 |
4 |
114 (48+24+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
1183 |
ВОЛЧКОВА М.В. |
15161 |
м. Снігурівка |
Нововасилівська ЗОШ |
2 |
78 (30+18+30) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
1184 |
ВОЛЬГУШИНА К.Д. |
15202 |
м. Миколаїв |
Гімназія № 4 |
7 |
129 (30+60+39) |
|
|
С2 |
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1185 |
ВОЛЬСЬКА О.О. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1186 |
ВОЛЬТЕР В. |
15155 |
м. Снігурівка |
Баратівська ЗОШ |
9 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
1187 |
ВОЛЯНИК О.М. |
15428 |
м. Новий Буг |
Збірна шкіл |
3 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Білько Світлана Дмитрівна |
1188 |
ВОЛЯНСЬКА К.М. |
15240 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 1 |
6 |
144 (48+42+54) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1189 |
ВОНЬО С.В. |
15171 |
м. Снігурівка |
Садова ЗОШ, Тамаринська ЗОШ |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
1190 |
ВОРНІКОВ О.О. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
3 |
123 (45+42+36) |
З |
|
|
|
Боброва Алла Степанівна |
1191 |
ВОРНІКОВА К.К. |
15018 |
м. Южноукраїнськ |
ЗШ № 3 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Ізбаш Наталія Миколаївна |
1192 |
ВОРОБЙОВ А.Г. |
15070 |
смт. Братське |
Збірна шкіл |
8 |
141 (36+60+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Галімська Жанна Олександрівна |
1193 |
ВОРОБЙОВ М.С. |
15255 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 4 |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1194 |
ВОРОБЙОВА А. |
15198 |
м. Миколаїв |
ММК |
5 |
156 (48+54+54) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1195 |
ВОРОБЙОВА А.П. |
15202 |
м. Миколаїв |
Гімназія № 4 |
10 |
124 (24+48+52) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
1196 |
ВОРОБЙОВА В.В. |
15180 |
м. Снігурівка |
Промінський НВК |
4 |
102 (30+30+42) |
|
|
|
С3 |
Гудзь Алла Яківна |
1197 |
ВОРОБЙОВА М.Є. |
15267 |
м. Миколаїв |
Гіпаніс-ЕОС |
6 |
120 (36+45+39) |
|
|
С2 |
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1198 |
ВОРОБЙОВА О.Г. |
15070 |
смт. Братське |
Збірна шкіл |
4 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Галімська Жанна Олександрівна |
1199 |
ВОРОБКАЛО І.Б. |
15256 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 51 |
3 |
90 (48+12+30) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1200 |
ВОРОНА В.І. |
15019 |
м. Южноукраїнськ |
ЗШ № 4 |
3 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Ізбаш Наталія Миколаївна |
1201 |
ВОРОНА В.М. |
15221 |
м. Миколаїв |
Гімназія № 3 |
7 |
135 (60+30+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
1202 |
ВОРОНЕНКО Т.Д. |
15209 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 33 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1203 |
ВОРОНІНА Д.А. |
15211 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 12 |
7 |
132 (42+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
1204 |
ВОРОНКОВА Т.В. |
15253 |
м. Миколаїв |
Гімназія № 41 |
8 |
66 (30+18+18) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1205 |
ВОРОНОВ С.Ю. |
15234 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 17 |
7 |
36 (18+9+9) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1206 |
ВОРОНОВА В.В. |
15100 |
смт. Березнегувате |
Відділ освіти |
2 |
81 (27+24+30) |
З |
|
|
|
Лісовська Діна Миколаївна |
1207 |
ВОРОНОВА Є.І. |
15018 |
м. Южноукраїнськ |
ЗШ № 3 |
2 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Ізбаш Наталія Миколаївна |
1208 |
ВОРОПАЙ І.А. |
15379 |
м. Нова Одеса |
Гур’ївська ЗОШ, Димівська ЗОШ |
1 |
78 (30+18+30) |
З |
|
|
|
Бончук Олена Миколаївна |
1209 |
ВОРОТИНЦЕВ А.О. |
15428 |
м. Новий Буг |
Збірна шкіл |
2 |
66 (18+18+30) |
|
|
|
С3 |
Білько Світлана Дмитрівна |
1210 |
ВОРОШИК К.К. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1211 |
ВОРОЩУК А.А. |
15236 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 34 |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1212 |
ВОСКОБОЄНКО В.В. |
15229 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 18 |
4 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1213 |
ВОСКОВ В.О. |
15322 |
смт. Березанка |
Збірна шкіл Березанського району |
3 |
66 (42+18+6) |
|
С1 |
|
|
Ворона Олена Анатоліїна |
1214 |
ВОТКАЛЕНКО В.О. |
15177 |
м. Снігурівка |
Василівська ЗОШ |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
1215 |
ВОТКАЛЕНКО В.О. |
15165 |
м. Снігурівка |
Павлівський НВК |
7 |
144 (36+54+54) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
1216 |
ВОТОМАН Т. |
15267 |
м. Миколаїв |
Гіпаніс-ЕОС |
6 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1217 |
ВРАДІЙ І.В. |
15170 |
м. Снігурівка |
ЗОШ № 4 |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
1218 |
ВРЕМЕРЕ Н.В. |
15217 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 54 |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1219 |
ВРУБЛЕВСЬКА Є.Ю. |
15229 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 18 |
3 |
120 (48+24+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1220 |
ВУІЧКО І.О. |
15223 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 42 |
2 |
73 (27+22+24) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1221 |
ГАБОР Т.Ф. |
15123 |
м. Баштанка |
Плющівська ЗОШ |
6 |
57 (18+18+21) |
|
|
|
|
Левицька Ірина Михайлівна |
1222 |
ГАБОР Ю.Ф. |
15123 |
м. Баштанка |
Плющівська ЗОШ |
8 |
30 (12+18+0) |
|
|
|
|
Левицька Ірина Михайлівна |
1223 |
ГАВВА І.В. |
15178 |
м. Снігурівка |
Знам’янська ЗОШ, Новософіївська ЗОШ |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
1224 |
ГАВЕНКО В.І. |
15201 |
м. Миколаїв |
Академія дитячої творчості |
5 |
129 (42+33+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
1225 |
ГАВИИЛОВ І.Д. |
15117 |
м. Баштанка |
Кашперо-Миколаївська ЗОШ |
5 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Левицька Ірина Михайлівна |
1226 |
ГАВРИК М.Є. |
15213 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 57 |
2 |
81 (27+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1227 |
ГАВРИЛЕНКО М.Р. |
15100 |
смт. Березнегувате |
Відділ освіти |
5 |
105 (48+21+36) |
|
С1 |
|
|
Лісовська Діна Миколаївна |
1228 |
ГАВРИЛКО Д.О. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
8 |
39 (12+21+6) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1229 |
ГАВРИЛО Ю.В. |
15016 |
м. Южноукраїнськ |
ЗШ № 1 ім. Захисників Вітчизни |
8 |
123 (48+30+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Ізбаш Наталія Миколаївна |
1230 |
ГАВРИЛОВ К.Д. |
15117 |
м. Баштанка |
Кашперо-Миколаївська ЗОШ |
4 |
138 (48+48+42) |
З |
|
|
|
Левицька Ірина Михайлівна |
1231 |
ГАВРИЛОВА В.В. |
15155 |
м. Снігурівка |
Баратівська ЗОШ |
7 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
1232 |
ГАВРИЛОВА Д.С. |
15202 |
м. Миколаїв |
Гімназія № 4 |
10 |
130 (30+42+58) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
1233 |
ГАВРИЛОВА Ж.Д. |
15117 |
м. Баштанка |
Кашперо-Миколаївська ЗОШ |
6 |
171 (60+51+60) |
З |
|
|
|
Левицька Ірина Михайлівна |
1234 |
ГАВРИЛОВА О.С. |
15224 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 65 |
4 |
102 (30+24+48) |
|
|
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
1235 |
ГАВРИЛЮК Є.В. |
15178 |
м. Снігурівка |
Знам’янська ЗОШ, Новософіївська ЗОШ |
3 |
138 (48+48+42) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
1236 |
ГАВРИЛЮК М.С. |
15187 |
м. Первомайськ |
ЗОШ № 6 |
2 |
81 (27+24+30) |
З |
|
|
|
Токарська Марина Борисівна |
1237 |
ГАВРИЛЮК О.О. |
15200 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 50 |
8 |
129 (42+48+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1238 |
ГАВРИЛЮК О.С. |
15264 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 6 |
8 |
93 (48+24+21) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1239 |
ГАВРИЛЯК А.О. |
15056 |
|
Пересадівська ЗОШ |
3 |
96 (42+24+30) |
|
С1 |
|
|
Пирожок Світлана Іванівна |
1240 |
ГАВРИСЕНКО К.В. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Боброва Алла Степанівна |
1241 |
ГАВРИШ В.О. |
15256 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 51 |
2 |
72 (24+18+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1242 |
ГАВРИЩУК Р.О. |
15019 |
м. Южноукраїнськ |
ЗШ № 4 |
2 |
60 (18+18+24) |
|
|
|
С3 |
Ізбаш Наталія Миколаївна |
1243 |
ГАВРІНА А.Д. |
15218 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 40 |
4 |
126 (48+36+42) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1244 |
ГАВРЮТІНА А.В. |
15070 |
смт. Братське |
Збірна шкіл |
8 |
75 (36+18+21) |
|
|
|
|
Галімська Жанна Олександрівна |
1245 |
ГАВ'ЯК Д.В. |
15035 |
|
Прибузька ЗОШ |
6 |
111 (24+27+60) |
|
|
|
С3 |
Слободяник Вікторія Вікторівна |
1246 |
ГАГАУЗ А.С. |
15220 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 15 |
1 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1247 |
ГАДЕЦЬКА Л.М. |
15121 |
м. Баштанка |
Новопавлівська ЗОШ |
6 |
150 (36+60+54) |
З |
|
|
|
Левицька Ірина Михайлівна |
1248 |
ГАДЖИВЕРДІЄВ А.І. |
15226 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 14 |
7 |
75 (24+27+24) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1249 |
ГАДЖИЄВ М.М. |
15156 |
м. Снігурівка |
Галаганівський НВК |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
1250 |
ГАДЖИЄВ Р.М. |
15156 |
м. Снігурівка |
Галаганівський НВК |
10 |
134 (24+54+56) |
|
|
С2 |
С3 |
Гудзь Алла Яківна |
1251 |
ГАЄВ В.І. |
15240 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 1 |
2 |
70 (24+22+24) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
1252 |
ГАЗІН М.М. |
15377 |
м. Нова Одеса |
Баловненська ЗОШ |
3 |
132 (48+42+42) |
З |
|
|
|
Бончук Олена Миколаївна |
1253 |
ГАЙДАЄНКО М.М. |
15200 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 50 |
4 |
60 (30+6+24) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1254 |
ГАЙДАЙ О.С. |
15200 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 50 |
9 |
76 (12+30+34) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1255 |
ГАЙДАМАКА М.В. |
15224 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 65 |
3 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1256 |
ГАЙДАМАКА О.С. |
15204 |
м. Миколаїв |
Інтернат № 7 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1257 |
ГАЙДАШЕВСЬКА В.О. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
8 |
105 (30+39+36) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1258 |
ГАЙДАШЕВСЬКА В.О. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
8 |
114 (30+39+45) |
|
|
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
1259 |
ГАЙДУК Д.О. |
15223 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 42 |
2 |
73 (27+22+24) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1260 |
ГАЙДУК И.Д. |
15212 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 45 |
3 |
42 (30+6+6) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1261 |
ГАЙДУК Я.М. |
15242 |
м. Миколаїв |
СНВК |
9 |
150 (36+54+60) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1262 |
ГАЙДУНОК В.В. |
15206 |
м. Миколаїв |
Інтернат № 4 |
2 |
75 (21+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1263 |
ГАЙТАНЖИЙ А.В. |
15235 |
м. Миколаїв |
Перша українська гімназія |
10 |
130 (30+54+46) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
1264 |
ГАЙЧЕНКО М.С. |
15222 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 29 |
8 |
96 (30+33+33) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1265 |
ГАЛАЙ А.А. |
15100 |
смт. Березнегувате |
Відділ освіти |
9 |
114 (18+36+60) |
|
|
|
С3 |
Лісовська Діна Миколаївна |
1266 |
ГАЛАЙ В.О. |
15120 |
м. Баштанка |
Новоєгорівська ЗОШ |
4 |
84 (48+18+18) |
|
С1 |
|
|
Левицька Ірина Михайлівна |
1267 |
ГАЛАЙДА І.В. |
15056 |
|
Пересадівська ЗОШ |
3 |
126 (48+30+48) |
З |
|
|
|
Пирожок Світлана Іванівна |
1268 |
ГАЛАЙЧУК І.І. |
15199 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 22 |
2 |
70 (18+22+30) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
1269 |
ГАЛАХОВ К.В. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Боброва Алла Степанівна |
1270 |
ГАЛЕБА В.О. |
15444 |
м. Певомайськ |
Збірна шкіл району |
4 |
132 (48+42+42) |
З |
|
|
|
Дурачевська Людмила Іванівна |
1271 |
ГАЛЕНЧИК К.Є. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
8 |
48 (12+12+24) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1272 |
ГАЛЄЄВА В.А. |
15202 |
м. Миколаїв |
Гімназія № 4 |
9 |
146 (30+60+56) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1273 |
ГАЛИМОВ Н.В. |
15212 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 45 |
2 |
63 (9+24+30) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
1274 |
ГАЛИМОВ О.С. |
15212 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 45 |
2 |
25 (3+22+0) |
|
|
С2 |
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1275 |
ГАЛИНІН А.А. |
15202 |
м. Миколаїв |
Гімназія № 4 |
8 |
135 (42+45+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
1276 |
ГАЛИНКІН М.В. |
15121 |
м. Баштанка |
Новопавлівська ЗОШ |
1 |
76 (24+22+30) |
З |
|
|
|
Левицька Ірина Михайлівна |
1277 |
ГАЛИНСЬКА К.В. |
15205 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 60 |
2 |
68 (18+20+30) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
1278 |
ГАЛИЦЬКА О.М. |
15202 |
м. Миколаїв |
Гімназія № 4 |
7 |
141 (54+42+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
1279 |
ГАЛІВЕЦЬ О.О. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
3 |
126 (48+36+42) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1280 |
ГАЛІЙ Я.А. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
8 |
105 (30+36+39) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1281 |
ГАЛІНСЬКА А.В. |
15030 |
смт. Веселинове |
Збірна шкіл Веселинівського району |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Павлюк Владислав Геннадійович |
1282 |
ГАЛІНСЬКИЙ В.Я. |
15030 |
смт. Веселинове |
Збірна шкіл Веселинівського району |
9 |
58 (12+18+28) |
|
|
|
|
Павлюк Владислав Геннадійович |
1283 |
ГАЛІЯ Я.О. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
8 |
33 (6+15+12) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1284 |
ГАЛКА А.О. |
15265 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 39 |
6 |
171 (54+57+60) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1285 |
ГАЛСТЯН К.А. |
15030 |
смт. Веселинове |
Збірна шкіл Веселинівського району |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Павлюк Владислав Геннадійович |
1286 |
ГАЛСТЯН Л.А. |
15030 |
смт. Веселинове |
Збірна шкіл Веселинівського району |
3 |
72 (30+42+0) |
|
|
С2 |
|
Павлюк Владислав Геннадійович |
1287 |
ГАЛУШКА Н.В. |
15224 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 65 |
2 |
88 (30+28+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1288 |
ГАЛУШКО Д.Г. |
15389 |
м. Нова Одеса |
Троїцька ЗОШ, Ульянівська ЗОШ |
3 |
108 (48+30+30) |
|
С1 |
|
|
Бончук Олена Миколаївна |
1289 |
ГАЛУЩАК Я.А. |
15198 |
м. Миколаїв |
ММК |
4 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1290 |
ГАЛУЩЕНКО А.С. |
15428 |
м. Новий Буг |
Збірна шкіл |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Білько Світлана Дмитрівна |
1291 |
ГАЛУЩЕНКО Д.С. |
15428 |
м. Новий Буг |
Збірна шкіл |
4 |
138 (48+48+42) |
З |
|
|
|
Білько Світлана Дмитрівна |
1292 |
ГАЛЬКЕВИЧ Д.Д. |
15200 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 50 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1293 |
ГАЛЬОВИЧ Є.Я. |
15168 |
м. Снігурівка |
Гімназія, ЗОШ №2 |
3 |
114 (48+24+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Гудзь Алла Яківна |
1294 |
ГАЛЬЧЕНКО В.В. |
15199 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 22 |
3 |
96 (42+24+30) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1295 |
ГАЛЬЧЕНКО Г.А. |
15189 |
м. Первомайськ |
ЗОШ № 9 |
5 |
57 (12+33+12) |
|
|
|
|
Токарська Марина Борисівна |
1296 |
ГАЛЬЧЕНКО М.О. |
15221 |
м. Миколаїв |
Гімназія № 3 |
9 |
172 (54+60+58) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1297 |
ГАЛЮК О.В. |
15100 |
смт. Березнегувате |
Відділ освіти |
11 |
112 (18+42+52) |
|
|
С2 |
С3 |
Лісовська Діна Миколаївна |
1298 |
ГАМАЛІЙ М.М. |
15070 |
смт. Братське |
Збірна шкіл |
9 |
76 (24+36+16) |
|
|
|
|
Галімська Жанна Олександрівна |
1299 |
ГАМАН Д.А. |
15212 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 45 |
2 |
82 (30+22+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1300 |
ГАМЗУЛІНА Д.О. |
15162 |
м. Снігурівка |
Новопетрівська ЗОШ |
4 |
108 (36+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Гудзь Алла Яківна |
1301 |
ГАМЯНІНА Г.М. |
15235 |
м. Миколаїв |
Перша українська гімназія |
10 |
142 (30+54+58) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
1302 |
ГАНАЙ А.О. |
15310 |
с. Щербані |
Щербанівська ЗОШ ім. Рябошапки |
8 |
60 (12+21+27) |
|
|
|
|
Гринів Галина Степанівна |
1303 |
ГАНДИБУЛ М.Н. |
15218 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 40 |
9 |
134 (24+60+50) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
1304 |
ГАНІЄВА М.В. |
15428 |
м. Новий Буг |
Збірна шкіл |
3 |
126 (48+42+36) |
З |
|
|
|
Білько Світлана Дмитрівна |
1305 |
ГАНОШЕНКО А.С. |
15100 |
смт. Березнегувате |
Відділ освіти |
5 |
165 (60+57+48) |
З |
|
|
|
Лісовська Діна Миколаївна |
1306 |
ГАНОШЕНКО В.В. |
15241 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 27 |
4 |
72 (36+24+12) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1307 |
ГАНУС К.П. |
15155 |
м. Снігурівка |
Баратівська ЗОШ |
6 |
69 (30+15+24) |
|
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
1308 |
ГАНУСЯК М.В. |
15200 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 50 |
2 |
60 (18+18+24) |
|
|
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
1309 |
ГАНУСЯКА А.В. |
15200 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 50 |
8 |
21 (12+6+3) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1310 |
ГАНЧО К.О. |
15256 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 51 |
4 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1311 |
ГАНЬКЕВИЧ Т.Б. |
15256 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 51 |
4 |
105 (45+18+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
1312 |
ГАНЯ А.А. |
15444 |
м. Певомайськ |
Збірна шкіл району |
2 |
76 (24+22+30) |
З |
|
|
|
Дурачевська Людмила Іванівна |
1313 |
ГАПОНОВ А.Б. |
15228 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 52 |
4 |
114 (48+30+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
1314 |
ГАПОНОВА П.О. |
15217 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 54 |
3 |
132 (48+42+42) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1315 |
ГАПЧЕНКО Є.В. |
15228 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 52 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1316 |
ГАРАГУЛЯ С.Ю. |
15214 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 64 |
5 |
135 (30+45+60) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
1317 |
ГАРАЗДА В.Р. |
15380 |
м. Нова Одеса |
Дільнична ЗОШ |
3 |
102 (42+30+30) |
|
С1 |
|
|
Бончук Олена Миколаївна |
1318 |
ГАРАЗДА Р.Р. |
15380 |
м. Нова Одеса |
Дільнична ЗОШ |
7 |
30 (12+12+6) |
|
|
|
|
Бончук Олена Миколаївна |
1319 |
ГАРАНЬ Є.П. |
15214 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 64 |
6 |
138 (36+51+51) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
1320 |
ГАРАЩЕНКО О.О. |
15428 |
м. Новий Буг |
Збірна шкіл |
1 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Білько Світлана Дмитрівна |
1321 |
ГАРБАР І.І. |
15173 |
м. Снігурівка |
Червонодолинська ЗОШ |
3 |
120 (48+30+42) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
1322 |
ГАРДАШ П.Р. |
15019 |
м. Южноукраїнськ |
ЗШ № 4 |
3 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Ізбаш Наталія Миколаївна |
1323 |
ГАРІПОВА А.А. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1324 |
ГАРКУША О.П. |
15235 |
м. Миколаїв |
Перша українська гімназія |
10 |
136 (24+54+58) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
1325 |
ГАРМИДЕР С.В. |
15113 |
м. Баштанка |
Виноградівська ЗОШ |
4 |
66 (36+6+24) |
|
С1 |
|
|
Левицька Ірина Михайлівна |
1326 |
ГАРЬКАВА І.Ю. |
15235 |
м. Миколаїв |
Перша українська гімназія |
7 |
96 (24+24+48) |
|
|
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
1327 |
ГАРЬКАВА Н.О. |
15016 |
м. Южноукраїнськ |
ЗШ № 1 ім. Захисників Вітчизни |
6 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Ізбаш Наталія Миколаївна |
1328 |
ГАРЬКАВИЙ Д.І. |
15023 |
|
Капустинський НВК |
3 |
90 (42+18+30) |
|
С1 |
|
|
Товстоляка Яна Миколаївна |
1329 |
ГАРЯГА В.Д. |
15158 |
м. Снігурівка |
Киселівська ЗОШ, Кобзарцівська ЗОШ |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
1330 |
ГАРЯГА О.Д. |
15158 |
м. Снігурівка |
Киселівська ЗОШ, Кобзарцівська ЗОШ |
6 |
150 (48+48+54) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
1331 |
ГАСАНОВА К.А. |
15208 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 19 |
3 |
33 (9+6+18) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1332 |
ГАСПАРОВА К.С. |
15212 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 45 |
6 |
120 (30+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
1333 |
ГАЦКО І.В. |
15173 |
м. Снігурівка |
Червонодолинська ЗОШ |
9 |
68 (24+6+38) |
|
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
1334 |
ГВЕЛЕСІАНІ М.В. |
15235 |
м. Миколаїв |
Перша українська гімназія |
10 |
136 (30+48+58) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
1335 |
ГВИЗІНА Н.М. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
3 |
108 (42+24+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Боброва Алла Степанівна |
1336 |
ГВОЗДЕНКО О.О. |
15240 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 1 |
7 |
72 (12+24+36) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1337 |
ГВОЗДЬОВ А.Є. |
15199 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 22 |
3 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1338 |
ГВОЗДЬОВ О.О. |
15206 |
м. Миколаїв |
Інтернат № 4 |
4 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1339 |
ГЕВАК Р.В. |
15234 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 17 |
6 |
33 (6+6+21) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1340 |
ГЕДУЛЯН К.С. |
15240 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 1 |
3 |
114 (42+30+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
1341 |
ГЕЙНЕ М.Д. |
15185 |
м. Первомайськ |
ЗОШ № 15 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Токарська Марина Борисівна |
1342 |
ГЕЛЕТІЙ В.Д. |
15214 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 64 |
6 |
120 (36+36+48) |
|
|
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
1343 |
ГЕЛЮТА Б.Є. |
15100 |
смт. Березнегувате |
Відділ освіти |
4 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Лісовська Діна Миколаївна |
1344 |
ГЕМАЄВА А.Х. |
15141 |
м. Очаків |
ЗОШ № 2 |
8 |
33 (6+6+21) |
|
|
|
|
Головня Людмила Андріївна |
1345 |
ГЕНІХ В.Є. |
15018 |
м. Южноукраїнськ |
ЗШ № 3 |
3 |
75 (33+18+24) |
|
С1 |
|
|
Ізбаш Наталія Миколаївна |
1346 |
ГЕНО Д.С. |
15203 |
м. Миколаїв |
Ліцей |
10 |
116 (30+42+44) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
1347 |
ГЕНОВА К.О. |
15208 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 19 |
3 |
72 (36+6+30) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1348 |
ГЕНСЕРОВСЬКА Д.А. |
15322 |
смт. Березанка |
Збірна шкіл Березанського району |
5 |
105 (42+15+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Ворона Олена Анатоліїна |
1349 |
ГЕОРГЕЙКО Т.В. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
2 |
75 (21+24+30) |
З |
|
|
|
Боброва Алла Степанівна |
1350 |
ГЕОРГІЄВСЬКА В.М. |
15201 |
м. Миколаїв |
Академія дитячої творчості |
3 |
102 (42+30+30) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1351 |
ГЕРАКОВ М.О. |
15126 |
м. Баштанка |
Гімназія |
9 |
112 (36+48+28) |
|
|
С2 |
|
Левицька Ірина Михайлівна |
1352 |
ГЕРАСИМЕНКО А.О. |
15236 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 34 |
9 |
82 (18+36+28) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1353 |
ГЕРАСИМЕНКО А.О. |
15428 |
м. Новий Буг |
Збірна шкіл |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Білько Світлана Дмитрівна |
1354 |
ГЕРАСИМЕНКО Д.Г. |
15262 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 16 |
5 |
48 (24+18+6) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1355 |
ГЕРАСИМЕНКО Є.Е. |
15322 |
смт. Березанка |
Збірна шкіл Березанського району |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Ворона Олена Анатоліїна |
1356 |
ГЕРАСИМЕНКО К.А. |
15143 |
м. Очаків |
ЗОШ № 4 |
4 |
60 (36+6+18) |
|
С1 |
|
|
Головня Людмила Андріївна |
1357 |
ГЕРАСИМЕНКО М.В. |
15289 |
с. Трикрати |
Трикратська ЗОШ |
7 |
105 (48+33+24) |
|
С1 |
|
|
Варфоломієва Антоніна Василівна |
1358 |
ГЕРАСИМЕНКО М.Ю. |
15240 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 1 |
3 |
96 (48+24+24) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1359 |
ГЕРАСИМЕНКО Р.А. |
15173 |
м. Снігурівка |
Червонодолинська ЗОШ |
2 |
72 (24+18+30) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
1360 |
ГЕРАСИМЕНКО Р.С. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
10 |
122 (24+48+50) |
|
|
С2 |
С3 |
Боброва Алла Степанівна |
1361 |
ГЕРАСИМЕНКО С.І. |
15185 |
м. Первомайськ |
ЗОШ № 15 |
8 |
105 (36+27+42) |
|
|
|
С3 |
Токарська Марина Борисівна |
1362 |
ГЕРАСИМЕНКО Ю. |
15030 |
смт. Веселинове |
Збірна шкіл Веселинівського району |
3 |
120 (42+30+48) |
З |
|
|
|
Павлюк Владислав Геннадійович |
1363 |
ГЕРАСИМЕНКО Ю.О. |
15184 |
м. Первомайськ |
ЗОШ № 7 |
9 |
140 (42+60+38) |
|
С1 |
С2 |
|
Токарська Марина Борисівна |
1364 |
ГЕРАСИМЕНКО Я.В. |
15187 |
м. Первомайськ |
ЗОШ № 6 |
3 |
126 (48+42+36) |
З |
|
|
|
Токарська Марина Борисівна |
1365 |
ГЕРАСИМЛЮК Є.А. |
15224 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 65 |
1 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1366 |
ГЕРАСИМЧУК Д.В. |
15070 |
смт. Братське |
Збірна шкіл |
11 |
144 (42+54+48) |
З |
|
|
|
Галімська Жанна Олександрівна |
1367 |
ГЕРАСИМЧУК Д.О. |
15275 |
|
Зеленогайська ЗОШ |
7 |
39 (24+6+9) |
|
|
|
|
Довженко Тетяна Федорівна |
1368 |
ГЕРАСМЧУК А.Г. |
15168 |
м. Снігурівка |
Гімназія, ЗОШ №2 |
5 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
1369 |
ГЕРГЕЛЬ А.Д. |
15201 |
м. Миколаїв |
Академія дитячої творчості |
4 |
96 (42+24+30) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1370 |
ГЕРГЕЛЬ Д.І. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
3 |
132 (48+36+48) |
З |
|
|
|
Боброва Алла Степанівна |
1371 |
ГЕРЕНЧУК С.Р. |
15178 |
м. Снігурівка |
Знам’янська ЗОШ, Новософіївська ЗОШ |
3 |
138 (48+48+42) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
1372 |
ГЕРМАН Т.Д. |
15224 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 65 |
4 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1373 |
ГЕРМАНОВИЧ Г.В. |
15158 |
м. Снігурівка |
Киселівська ЗОШ, Кобзарцівська ЗОШ |
4 |
111 (45+36+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Гудзь Алла Яківна |
1374 |
ГЕРМАНОВИЧ Д.М. |
15229 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 18 |
3 |
114 (48+30+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
1375 |
ГЕРМАНОВИЧ М.В. |
15158 |
м. Снігурівка |
Киселівська ЗОШ, Кобзарцівська ЗОШ |
8 |
90 (30+39+21) |
|
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
1376 |
ГЕРНАДЕНКО С.В. |
15024 |
|
Михайло-Ларинська ЗОШ |
5 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Товстоляка Яна Миколаївна |
1377 |
ГЕРНЕЗА М.О. |
15236 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 34 |
9 |
82 (18+36+28) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1378 |
ГЕРУК А.С. |
15120 |
м. Баштанка |
Новоєгорівська ЗОШ |
4 |
132 (48+36+48) |
З |
|
|
|
Левицька Ірина Михайлівна |
1379 |
ГЕТМАНЦЕВ В.В. |
15208 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 19 |
4 |
99 (39+18+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
1380 |
ГЕТМАНЦЕВ П.В. |
15208 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 19 |
2 |
63 (21+18+24) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
1381 |
ГЕТЬМАН Д.Р. |
15245 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 32 |
3 |
66 (36+12+18) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1382 |
ГЕТЬМАНЕЦЬ А.С. |
15322 |
смт. Березанка |
Збірна шкіл Березанського району |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Ворона Олена Анатоліїна |
1383 |
ГЕЦАЄВА Д.О. |
15198 |
м. Миколаїв |
ММК |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1384 |
ГЕЦИУ О.О. |
15224 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 65 |
2 |
38 (18+14+6) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1385 |
ГИРЬКА А.С. |
15283 |
смт. Олександрівка |
Олександрівська ЗОШ |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Селіверстова Лілія Михайлівна |
1386 |
ГИТ Д.С. |
15100 |
смт. Березнегувате |
Відділ освіти |
5 |
126 (36+42+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Лісовська Діна Миколаївна |
1387 |
ГІДІК Д.А. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
3 |
96 (48+30+18) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1388 |
ГІДУЛЯН А.І. |
15113 |
м. Баштанка |
Виноградівська ЗОШ |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Левицька Ірина Михайлівна |
1389 |
ГІЛАС Р.С. |
15282 |
с. Новогригорівка |
Новогригорівська ЗОШ |
1 |
72 (24+18+30) |
З |
|
|
|
Денисенко Тетяна Володимирівна |
1390 |
ГІЛЕНСЬКИЙ О.Д. |
15141 |
м. Очаків |
ЗОШ № 2 |
1 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Головня Людмила Андріївна |
1391 |
ГІЛЬШАНСЬКИЙ Д.М. |
15185 |
м. Первомайськ |
ЗОШ № 15 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Токарська Марина Борисівна |
1392 |
ГІНДА Д.О. |
15222 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 29 |
2 |
72 (18+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1393 |
ГІНЖУЛ С.С. |
15377 |
м. Нова Одеса |
Баловненська ЗОШ |
3 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Бончук Олена Миколаївна |
1394 |
ГІНКУЛ К.І. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Боброва Алла Степанівна |
1395 |
ГІС В.В. |
15022 |
|
Констянтинівського НВК |
5 |
57 (18+27+12) |
|
|
|
|
Товстоляка Яна Миколаївна |
1396 |
ГІСКА Т.І. |
15283 |
смт. Олександрівка |
Олександрівська ЗОШ |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Селіверстова Лілія Михайлівна |
1397 |
ГЛАБІК К.Ю. |
15030 |
смт. Веселинове |
Збірна шкіл Веселинівського району |
6 |
72 (30+15+27) |
|
|
|
|
Павлюк Владислав Геннадійович |
1398 |
ГЛАВІНСЬКИЙ О.С. |
15460 |
|
Петровосолониська ЗОШ |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Довженко Тетяна Федорівна |
1399 |
ГЛАДИР Д. |
15428 |
м. Новий Буг |
Збірна шкіл |
3 |
126 (48+36+42) |
З |
|
|
|
Білько Світлана Дмитрівна |
1400 |
ГЛАДИР К.М. |
15428 |
м. Новий Буг |
Збірна шкіл |
3 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Білько Світлана Дмитрівна |
1401 |
ГЛАДИШ К.І. |
15155 |
м. Снігурівка |
Баратівська ЗОШ |
4 |
123 (45+36+42) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
1402 |
ГЛАДИШЕВА В.О. |
15202 |
м. Миколаїв |
Гімназія № 4 |
8 |
90 (42+33+15) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1403 |
ГЛАДКА А.І. |
15161 |
м. Снігурівка |
Нововасилівська ЗОШ |
6 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
1404 |
ГЛАДКА А.О. |
15266 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 28 |
7 |
93 (24+33+36) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1405 |
ГЛАДКА К.В. |
15383 |
м. Нова Одеса |
Новоінгульська ЗОШ |
5 |
96 (24+42+30) |
|
|
С2 |
|
Бончук Олена Миколаївна |
1406 |
ГЛАДУН Г.С. |
15199 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 22 |
3 |
114 (42+36+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
1407 |
ГЛАДУН М.О. |
15200 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 50 |
6 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1408 |
ГЛАДУНЕЦЬ О.М. |
15158 |
м. Снігурівка |
Киселівська ЗОШ, Кобзарцівська ЗОШ |
4 |
102 (48+30+24) |
|
С1 |
|
|
Гудзь Алла Яківна |
1409 |
ГЛАДЧЕНКО А.М. |
15199 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 22 |
3 |
78 (48+12+18) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1410 |
ГЛАДЧЕНКО В.А. |
15243 |
м. Миколаїв |
НВК № 1 "Семикв" |
4 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1411 |
ГЛАДЬ С.С. |
15185 |
м. Первомайськ |
ЗОШ № 15 |
4 |
75 (33+6+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Токарська Марина Борисівна |
1412 |
ГЛАЗКО А.А. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1413 |
ГЛАЗУНОВА М.О. |
15199 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 22 |
3 |
108 (42+30+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
1414 |
ГЛАТКОВА К.О. |
15242 |
м. Миколаїв |
СНВК |
4 |
114 (42+36+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
1415 |
ГЛАТКОВСЬКА А.В. |
15235 |
м. Миколаїв |
Перша українська гімназія |
7 |
108 (24+54+30) |
|
|
С2 |
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1416 |
ГЛОБА В.А. |
15202 |
м. Миколаїв |
Гімназія № 4 |
5 |
135 (36+45+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
1417 |
ГЛОБИСТОВА А. |
15100 |
смт. Березнегувате |
Відділ освіти |
3 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Лісовська Діна Миколаївна |
1418 |
ГЛОВАЦЬКА Я.Р. |
15428 |
м. Новий Буг |
Збірна шкіл |
3 |
114 (42+36+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Білько Світлана Дмитрівна |
1419 |
ГЛУХИЙ В.М. |
15289 |
с. Трикрати |
Трикратська ЗОШ |
4 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Варфоломієва Антоніна Василівна |
1420 |
ГЛУХИЙ Д.А. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
4 |
105 (45+30+30) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1421 |
ГЛУХОВСЬКИЙ А.Р. |
15184 |
м. Первомайськ |
ЗОШ № 7 |
6 |
78 (30+27+21) |
|
|
|
|
Токарська Марина Борисівна |
1422 |
ГЛУШКО В.А. |
15235 |
м. Миколаїв |
Перша українська гімназія |
7 |
87 (24+30+33) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1423 |
ГЛУШКО В.Б. |
15168 |
м. Снігурівка |
Гімназія, ЗОШ №2 |
8 |
117 (30+42+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Гудзь Алла Яківна |
1424 |
ГЛУШКО В.В. |
15444 |
м. Певомайськ |
Збірна шкіл району |
3 |
120 (48+36+36) |
З |
|
|
|
Дурачевська Людмила Іванівна |
1425 |
ГЛУШКО Д.С. |
15120 |
м. Баштанка |
Новоєгорівська ЗОШ |
9 |
42 (18+18+6) |
|
|
|
|
Левицька Ірина Михайлівна |
1426 |
ГЛУЩАК Т.А. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
3 |
108 (48+18+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
1427 |
ГЛУЩЕНКО А.А. |
15169 |
м. Снігурівка |
ЗОШ № 3 |
2 |
78 (30+18+30) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
1428 |
ГЛУЩЕНКО А.Є. |
15161 |
м. Снігурівка |
Нововасилівська ЗОШ |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
1429 |
ГЛУЩЕНКО В.О. |
15170 |
м. Снігурівка |
ЗОШ № 4 |
7 |
69 (24+27+18) |
|
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
1430 |
ГЛУЩЕНКО Д.С. |
15206 |
м. Миколаїв |
Інтернат № 4 |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1431 |
ГНАТОВСЬКА В.В. |
15019 |
м. Южноукраїнськ |
ЗШ № 4 |
2 |
72 (24+24+24) |
З |
|
|
|
Ізбаш Наталія Миколаївна |
1432 |
ГНАТУША К.Д. |
15239 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 7 |
4 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1433 |
ГНАТЮК Т.М. |
15206 |
м. Миколаїв |
Інтернат № 4 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1434 |
ГНЕТІЙ А.Д. |
15204 |
м. Миколаїв |
Інтернат № 7 |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1435 |
ГНЄЗДІЛОВ Д.О. |
15100 |
смт. Березнегувате |
Відділ освіти |
2 |
70 (18+22+30) |
|
|
С2 |
С3 |
Лісовська Діна Миколаївна |
1436 |
ГНІДО І.Ф. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Боброва Алла Степанівна |
1437 |
ГНІТІЙ К.А. |
15238 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 30 |
3 |
132 (48+42+42) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1438 |
ГОВОРУН О.М. |
15141 |
м. Очаків |
ЗОШ № 2 |
6 |
126 (36+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Головня Людмила Андріївна |
1439 |
ГОДИК Є.В. |
15056 |
|
Пересадівська ЗОШ |
3 |
90 (36+18+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Пирожок Світлана Іванівна |
1440 |
ГОДОВИХ В.А. |
15168 |
м. Снігурівка |
Гімназія, ЗОШ №2 |
5 |
129 (36+42+51) |
|
|
С2 |
С3 |
Гудзь Алла Яківна |
1441 |
ГОДОВИХ Ю.А. |
15168 |
м. Снігурівка |
Гімназія, ЗОШ №2 |
5 |
123 (30+42+51) |
|
|
С2 |
С3 |
Гудзь Алла Яківна |
1442 |
ГОДУНКО К.К. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
1 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1443 |
ГОЖБУР Л.К. |
15205 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 60 |
2 |
60 (18+12+30) |
|
|
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
1444 |
ГОЖБУР П.М. |
15202 |
м. Миколаїв |
Гімназія № 4 |
9 |
92 (18+42+32) |
|
|
С2 |
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1445 |
ГОЖКО О.С. |
15202 |
м. Миколаїв |
Гімназія № 4 |
10 |
82 (24+36+22) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1446 |
ГОЙДА Р.Я. |
15214 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 64 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1447 |
ГОКШТЕЙН Н.О. |
15103 |
смт. Казанка |
Збірна шкіл Казанківського району |
7 |
105 (42+27+36) |
|
С1 |
|
|
Юркова Світлана Олександрівна |
1448 |
ГОЛГОВСЬКА Ю.О. |
15217 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 54 |
2 |
60 (18+12+30) |
|
|
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
1449 |
ГОЛЕМБІЄВСЬКИЙ А.А. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1450 |
ГОЛЕНКОВА А.С. |
15255 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 4 |
4 |
87 (45+6+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
1451 |
ГОЛИК К.К. |
15241 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 27 |
2 |
72 (18+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1452 |
ГОЛИКОВ О.Є. |
15230 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 53 |
2 |
75 (21+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1453 |
ГОЛИНКО О.Ю. |
15173 |
м. Снігурівка |
Червонодолинська ЗОШ |
3 |
120 (48+42+30) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
1454 |
ГОЛІВЕЦЬ Л.А. |
15375 |
м. Нова Одеса |
Гуманітарна гімназія |
6 |
96 (18+30+48) |
|
|
|
С3 |
Бончук Олена Миколаївна |
1455 |
ГОЛІК М.В. |
15437 |
с. Прибужжя |
Прибузька ЗОШ |
4 |
108 (42+36+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Холоденко Лідія Вікторівна |
1456 |
ГОЛІКОВА А.А. |
15141 |
м. Очаків |
ЗОШ № 2 |
5 |
117 (42+42+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Головня Людмила Андріївна |
1457 |
ГОЛІКОВА Б.В. |
15322 |
смт. Березанка |
Збірна шкіл Березанського району |
1 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Ворона Олена Анатоліїна |
1458 |
ГОЛОБІН Н.І. |
15322 |
смт. Березанка |
Збірна шкіл Березанського району |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Ворона Олена Анатоліїна |
1459 |
ГОЛОВАНЬ Н.А. |
15070 |
смт. Братське |
Збірна шкіл |
4 |
114 (42+36+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Галімська Жанна Олександрівна |
1460 |
ГОЛОВАТА Л.О. |
15428 |
м. Новий Буг |
Збірна шкіл |
7 |
78 (36+36+6) |
|
|
|
|
Білько Світлана Дмитрівна |
1461 |
ГОЛОВАЦЬКА Ю.О. |
15317 |
|
Ольшанська ЗОШ |
3 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Довженко Тетяна Федорівна |
1462 |
ГОЛОВАЧ К.О. |
15185 |
м. Первомайськ |
ЗОШ № 15 |
11 |
106 (18+42+46) |
|
|
С2 |
С3 |
Токарська Марина Борисівна |
1463 |
ГОЛОВАЧОВА А.Є. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
2 |
59 (15+20+24) |
|
|
С2 |
С3 |
Боброва Алла Степанівна |
1464 |
ГОЛОВІН О.С. |
15250 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 10 |
3 |
132 (48+36+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1465 |
ГОЛОВІНА О.О. |
15208 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 19 |
7 |
81 (36+24+21) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1466 |
ГОЛОВКО І.В. |
15120 |
м. Баштанка |
Новоєгорівська ЗОШ |
5 |
99 (36+36+27) |
|
|
|
|
Левицька Ірина Михайлівна |
1467 |
ГОЛОВКО М.Ю. |
15230 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 53 |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1468 |
ГОЛОВКО О.М. |
15199 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 22 |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1469 |
ГОЛОВКО Я.О. |
15214 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 64 |
3 |
123 (45+42+36) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1470 |
ГОЛОВКОВА В.Ф. |
15208 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 19 |
2 |
24 (12+6+6) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1471 |
ГОЛОВНІЧА С. |
15428 |
м. Новий Буг |
Збірна шкіл |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Білько Світлана Дмитрівна |
1472 |
ГОЛОВНЬОВ Д.Є. |
15144 |
м. Очаків |
НВК " Сонечко" |
4 |
90 (42+12+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Головня Людмила Андріївна |
1473 |
ГОЛОВЧАК С.В. |
15205 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 60 |
1 |
77 (27+20+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1474 |
ГОЛОВЧЕНКО А.М. |
15234 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 17 |
5 |
147 (60+39+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1475 |
ГОЛОКОЗ І.О. |
15162 |
м. Снігурівка |
Новопетрівська ЗОШ |
4 |
108 (48+36+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Гудзь Алла Яківна |
1476 |
ГОЛОКОЗ М.В. |
15167 |
м. Снігурівка |
ЗОШ № 1 |
4 |
123 (45+30+48) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
1477 |
ГОЛОКОЗ О.А. |
15158 |
м. Снігурівка |
Киселівська ЗОШ, Кобзарцівська ЗОШ |
4 |
114 (42+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Гудзь Алла Яківна |
1478 |
ГОЛОКОЗ Т.А. |
15158 |
м. Снігурівка |
Киселівська ЗОШ, Кобзарцівська ЗОШ |
7 |
87 (24+21+42) |
|
|
|
С3 |
Гудзь Алла Яківна |
1479 |
ГОЛОЛОБОВ Д.О. |
15205 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 60 |
1 |
75 (21+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1480 |
ГОЛОЛОБОВ О.О. |
15205 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 60 |
1 |
69 (15+24+30) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
1481 |
ГОЛОПУРА О.С. |
15211 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 12 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1482 |
ГОЛОСНА Т.М. |
15374 |
м. Нова Одеса |
ЗОШ № 3 |
4 |
39 (21+12+6) |
|
|
|
|
Бончук Олена Миколаївна |
1483 |
ГОЛОТА Д.А. |
15224 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 65 |
4 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1484 |
ГОЛУБ А.В. |
15252 |
м. Миколаїв |
"Ор менахем" |
3 |
138 (48+48+42) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1485 |
ГОЛУБ А.Е. |
15056 |
|
Пересадівська ЗОШ |
3 |
102 (48+18+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Пирожок Світлана Іванівна |
1486 |
ГОЛУБ А.М. |
15109 |
м. Баштанка |
Новоолександрівська ЗОШ |
5 |
123 (42+27+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Левицька Ірина Михайлівна |
1487 |
ГОЛУБ Т.І. |
15214 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 64 |
5 |
129 (36+45+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
1488 |
ГОЛУБЕНКО А.А. |
15230 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 53 |
2 |
78 (30+18+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1489 |
ГОЛУБЕНКО Б.Д. |
15223 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 42 |
4 |
132 (48+42+42) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1490 |
ГОЛУБЕЦЬКА К.Ю. |
15444 |
м. Певомайськ |
Збірна шкіл району |
7 |
75 (24+30+21) |
|
|
|
|
Дурачевська Людмила Іванівна |
1491 |
ГОЛУБЄВА А.Я. |
15202 |
м. Миколаїв |
Гімназія № 4 |
9 |
84 (12+30+42) |
|
|
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
1492 |
ГОЛУБЄВА М.С. |
15228 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 52 |
3 |
120 (48+30+42) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1493 |
ГОЛУБОВИЧ В.А. |
15200 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 50 |
8 |
99 (36+39+24) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1494 |
ГОЛУБЧЕНКО Є.Д. |
15428 |
м. Новий Буг |
Збірна шкіл |
5 |
114 (48+24+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Білько Світлана Дмитрівна |
1495 |
ГОЛУБЧЕНКО К.А. |
15168 |
м. Снігурівка |
Гімназія, ЗОШ №2 |
8 |
111 (24+42+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Гудзь Алла Яківна |
1496 |
ГОЛУДЕЦЬ А.С. |
15283 |
смт. Олександрівка |
Олександрівська ЗОШ |
3 |
96 (42+18+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Селіверстова Лілія Михайлівна |
1497 |
ГОЛЬФІНГЕР К.С. |
15205 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 60 |
4 |
126 (48+36+42) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1498 |
ГОЛЯКОВА І.О. |
15204 |
м. Миколаїв |
Інтернат № 7 |
3 |
48 (30+18+0) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1499 |
ГОМАНКОВ О.В. |
15222 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 29 |
2 |
72 (18+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1500 |
ГОМЕЛЬКО М.Ю. |
15208 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 19 |
11 |
68 (18+30+20) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1501 |
ГОМЕРА Є.В. |
15381 |
м. Нова Одеса |
Кандибинська ЗОШ |
4 |
120 (48+42+30) |
З |
|
|
|
Бончук Олена Миколаївна |
1502 |
ГОМЕРА Ю.О. |
15381 |
м. Нова Одеса |
Кандибинська ЗОШ |
7 |
93 (24+33+36) |
|
|
|
|
Бончук Олена Миколаївна |
1503 |
ГОМОН Є.О. |
15250 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 10 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1504 |
ГОНТА В.О. |
15229 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 18 |
3 |
108 (48+18+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
1505 |
ГОНТАР М.О. |
15317 |
|
Ольшанська ЗОШ |
2 |
72 (24+24+24) |
З |
|
|
|
Довженко Тетяна Федорівна |
1506 |
ГОНТАРЕНКО А.С. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
11 |
92 (18+48+26) |
|
|
С2 |
|
Боброва Алла Степанівна |
1507 |
ГОНТАРЕНКО К.В. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
5 |
162 (42+60+60) |
З |
|
|
|
Боброва Алла Степанівна |
1508 |
ГОНЧАР А.А. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
7 |
105 (30+36+39) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1509 |
ГОНЧАР В.Є. |
15165 |
м. Снігурівка |
Павлівський НВК |
4 |
132 (48+42+42) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
1510 |
ГОНЧАР О.В. |
15260 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 31 |
7 |
102 (36+33+33) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1511 |
ГОНЧАР П.М. |
15189 |
м. Первомайськ |
ЗОШ № 9 |
7 |
96 (30+27+39) |
|
|
|
|
Токарська Марина Борисівна |
1512 |
ГОНЧАР Р.А. |
15158 |
м. Снігурівка |
Киселівська ЗОШ, Кобзарцівська ЗОШ |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
1513 |
ГОНЧАРЕНКО А.А. |
15206 |
м. Миколаїв |
Інтернат № 4 |
5 |
90 (24+39+27) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1514 |
ГОНЧАРЕНКО В.О. |
15206 |
м. Миколаїв |
Інтернат № 4 |
5 |
93 (12+27+54) |
|
|
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
1515 |
ГОНЧАРЕНКО Д.І. |
15141 |
м. Очаків |
ЗОШ № 2 |
3 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Головня Людмила Андріївна |
1516 |
ГОНЧАРЕНКО Д.Ю. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
6 |
138 (30+48+60) |
|
|
С2 |
С3 |
Боброва Алла Степанівна |
1517 |
ГОНЧАРЕНКО Є.А. |
15234 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 17 |
11 |
102 (24+36+42) |
|
|
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
1518 |
ГОНЧАРЕНКО Є.О. |
15100 |
смт. Березнегувате |
Відділ освіти |
4 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Лісовська Діна Миколаївна |
1519 |
ГОНЧАРЕНКО М.В. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
5 |
156 (42+54+60) |
З |
|
|
|
Боброва Алла Степанівна |
1520 |
ГОНЧАРЕНКО О.М. |
15322 |
смт. Березанка |
Збірна шкіл Березанського району |
5 |
99 (24+33+42) |
|
|
|
С3 |
Ворона Олена Анатоліїна |
1521 |
ГОНЧАРЕНКО С.І. |
15377 |
м. Нова Одеса |
Баловненська ЗОШ |
3 |
90 (36+24+30) |
|
С1 |
|
|
Бончук Олена Миколаївна |
1522 |
ГОНЧАРОБ М. |
15266 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 28 |
1 |
59 (21+26+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1523 |
ГОНЧАРОВ А.А. |
15123 |
м. Баштанка |
Плющівська ЗОШ |
3 |
96 (42+30+24) |
|
С1 |
|
|
Левицька Ірина Михайлівна |
1524 |
ГОНЧАРОВ Г.Д. |
15266 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 28 |
2 |
44 (24+2+18) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1525 |
ГОНЧАРОВ Н.Д. |
15266 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 28 |
2 |
78 (30+18+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1526 |
ГОНЧАРОВА В.О. |
15236 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 34 |
2 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1527 |
ГОНЧАРОВА Є.К. |
15267 |
м. Миколаїв |
Гіпаніс-ЕОС |
10 |
130 (18+54+58) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
1528 |
ГОНЧАРОВА О.О. |
15269 |
м. Миколаїв |
ЗОШ №21 |
7 |
36 (24+0+12) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1529 |
ГОНЧАРУК А.А. |
15185 |
м. Первомайськ |
ЗОШ № 15 |
2 |
72 (24+18+30) |
З |
|
|
|
Токарська Марина Борисівна |
1530 |
ГОНЧАРУК А.В. |
15170 |
м. Снігурівка |
ЗОШ № 4 |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
1531 |
ГОНЧАРУК В.В. |
15016 |
м. Южноукраїнськ |
ЗШ № 1 ім. Захисників Вітчизни |
2 |
75 (21+24+30) |
З |
|
|
|
Ізбаш Наталія Миколаївна |
1532 |
ГОНЧАРУК Є.Р. |
15274 |
|
Шостаківська ЗОШ |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Довженко Тетяна Федорівна |
1533 |
ГОНЧАРУК З.Д. |
15199 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 22 |
6 |
72 (36+21+15) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1534 |
ГОПАЙНИЧ І.Р. |
15322 |
смт. Березанка |
Збірна шкіл Березанського району |
1 |
72 (18+24+30) |
З |
|
|
|
Ворона Олена Анатоліїна |
1535 |
ГОПКАЛ В.М. |
15018 |
м. Южноукраїнськ |
ЗШ № 3 |
2 |
78 (30+18+30) |
З |
|
|
|
Ізбаш Наталія Миколаївна |
1536 |
ГОПОВАНОВА М.С. |
15256 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 51 |
4 |
72 (48+12+12) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1537 |
ГОПЯК А.О. |
15200 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 50 |
3 |
132 (48+36+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1538 |
ГОРБАНЬ Д.Л. |
15230 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 53 |
4 |
75 (33+18+24) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1539 |
ГОРБАТЕНКО К.С. |
15225 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 20 |
6 |
66 (36+18+12) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1540 |
ГОРБАТЮК Д.О. |
15208 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 19 |
7 |
63 (6+27+30) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1541 |
ГОРБАТЮК І.В. |
15030 |
смт. Веселинове |
Збірна шкіл Веселинівського району |
8 |
123 (42+42+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Павлюк Владислав Геннадійович |
1542 |
ГОРБАТЮК К.О. |
15217 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 54 |
9 |
112 (12+60+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
1543 |
ГОРБАЧ В.Р. |
15140 |
м. Очаків |
ЗОШ № 1 |
6 |
108 (30+39+39) |
|
|
|
|
Головня Людмила Андріївна |
1544 |
ГОРБАЧОВ А.В. |
15199 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 22 |
3 |
84 (48+30+6) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1545 |
ГОРБАЧОВ О.В. |
15256 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 51 |
1 |
40 (12+10+18) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1546 |
ГОРБАЧОВ О.М. |
15143 |
м. Очаків |
ЗОШ № 4 |
7 |
51 (18+9+24) |
|
|
|
|
Головня Людмила Андріївна |
1547 |
ГОРБЕНКО Є.М. |
15377 |
м. Нова Одеса |
Баловненська ЗОШ |
3 |
84 (42+12+30) |
|
С1 |
|
|
Бончук Олена Миколаївна |
1548 |
ГОРБЕНКО М.С. |
15266 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 28 |
2 |
42 (18+6+18) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1549 |
ГОРБЕНКО С.А. |
15377 |
м. Нова Одеса |
Баловненська ЗОШ |
3 |
90 (30+36+24) |
|
|
С2 |
|
Бончук Олена Миколаївна |
1550 |
ГОРБОВА А.В. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Боброва Алла Степанівна |
1551 |
ГОРБОЛІНСЬКИЙ Я.Ю. |
15256 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 51 |
4 |
111 (39+30+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
1552 |
ГОРБУНОВА А.А. |
15428 |
м. Новий Буг |
Збірна шкіл |
3 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Білько Світлана Дмитрівна |
1553 |
ГОРБУНОВА К.С. |
15228 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 52 |
4 |
84 (48+18+18) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1554 |
ГОРБУНОВА Ю.Ю. |
15199 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 22 |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1555 |
ГОРБУРОВ А.Р. |
15255 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 4 |
4 |
132 (48+36+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1556 |
ГОРБУРОВ Д.А. |
15141 |
м. Очаків |
ЗОШ № 2 |
5 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Головня Людмила Андріївна |
1557 |
ГОРБУРОВ І. |
15204 |
м. Миколаїв |
Інтернат № 7 |
4 |
132 (48+36+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1558 |
ГОРБУРОВА І.Д. |
15322 |
смт. Березанка |
Збірна шкіл Березанського району |
4 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Ворона Олена Анатоліїна |
1559 |
ГОРБУРОВА С.Є. |
15322 |
смт. Березанка |
Збірна шкіл Березанського району |
5 |
156 (42+54+60) |
З |
|
|
|
Ворона Олена Анатоліїна |
1560 |
ГОРДЕЙЧУК М.В. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
3 |
120 (42+42+36) |
З |
|
|
|
Боброва Алла Степанівна |
1561 |
ГОРДІЄНКО А.Г. |
15283 |
смт. Олександрівка |
Олександрівська ЗОШ |
9 |
18 (6+6+6) |
|
|
|
|
Селіверстова Лілія Михайлівна |
1562 |
ГОРДІЄНКО В. |
15266 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 28 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1563 |
ГОРДІЄНКО В.С. |
15428 |
м. Новий Буг |
Збірна шкіл |
2 |
69 (15+24+30) |
|
|
С2 |
С3 |
Білько Світлана Дмитрівна |
1564 |
ГОРДІЄНКО Д.С. |
15428 |
м. Новий Буг |
Збірна шкіл |
5 |
126 (36+30+60) |
|
|
|
С3 |
Білько Світлана Дмитрівна |
1565 |
ГОРДІЄНКО Є.В. |
15174 |
м. Снігурівка |
Суворська ЗОШ |
7 |
138 (54+39+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Гудзь Алла Яківна |
1566 |
ГОРДІЄНКО М.А. |
15203 |
м. Миколаїв |
Ліцей |
11 |
144 (30+54+60) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1567 |
ГОРДІЄНКО М.О. |
15214 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 64 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1568 |
ГОРДІЄНКО Н.А. |
15243 |
м. Миколаїв |
НВК № 1 "Семикв" |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1569 |
ГОРДІЄНКО Н.О. |
15255 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 4 |
2 |
81 (27+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1570 |
ГОРДІЄНКО Н.О. |
15015 |
м. Южноукраїнськ |
Гімназія № 1 |
8 |
123 (36+51+36) |
|
|
С2 |
|
Ізбаш Наталія Миколаївна |
1571 |
ГОРДІЄНКО О.А. |
15444 |
м. Певомайськ |
Збірна шкіл району |
5 |
90 (36+27+27) |
|
|
|
|
Дурачевська Людмила Іванівна |
1572 |
ГОРДІЄНКО О.С. |
15428 |
м. Новий Буг |
Збірна шкіл |
5 |
42 (12+24+6) |
|
|
|
|
Білько Світлана Дмитрівна |
1573 |
ГОРДІЄНКО С.Д. |
15208 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 19 |
11 |
132 (30+54+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
1574 |
ГОРДЇЄНКО М.Г. |
15070 |
смт. Братське |
Збірна шкіл |
7 |
108 (36+39+33) |
|
|
|
|
Галімська Жанна Олександрівна |
1575 |
ГОРЕЛОВА Д.В. |
15256 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 51 |
5 |
156 (48+51+57) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1576 |
ГОРЕЛОВА С.В. |
15212 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 45 |
4 |
66 (42+12+12) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1577 |
ГОРІК Я.Ю. |
15070 |
смт. Братське |
Збірна шкіл |
1 |
76 (30+16+30) |
З |
|
|
|
Галімська Жанна Олександрівна |
1578 |
ГОРІНСЬКИЙ Д.М. |
15070 |
смт. Братське |
Збірна шкіл |
7 |
45 (6+21+18) |
|
|
|
|
Галімська Жанна Олександрівна |
1579 |
ГОРІНСЬКИЙ О.М. |
15070 |
смт. Братське |
Збірна шкіл |
6 |
24 (12+12+0) |
|
|
|
|
Галімська Жанна Олександрівна |
1580 |
ГОРКОВСЬКА Д.С. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
2 |
68 (18+20+30) |
|
|
С2 |
С3 |
Боброва Алла Степанівна |
1581 |
ГОРЛОВСЬКИЙ К.І. |
15244 |
м. Миколаїв |
НВК № 2 "Зоря" |
3 |
120 (48+36+36) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1582 |
ГОРНЕЦЬКА Г.Т. |
15217 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 54 |
4 |
132 (48+36+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1583 |
ГОРНОСТАЄВ В.В. |
15211 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 12 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1584 |
ГОРНОСТАЙ Р.І. |
15198 |
м. Миколаїв |
ММК |
4 |
108 (42+24+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
1585 |
ГОРОБЧЕНКО Д.О. |
15372 |
м. Нова Одеса |
ЗОШ № 1 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Бончук Олена Миколаївна |
1586 |
ГОРОБЧЕНКО М.В. |
15250 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 10 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1587 |
ГОРОДИНСЬКА О.О. |
15205 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 60 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1588 |
ГОРОДНИЧИНА О.В. |
15205 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 60 |
4 |
105 (39+36+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1589 |
ГОРОШКО І. |
15218 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 40 |
6 |
93 (30+24+39) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1590 |
ГОРОШКО С.В. |
15218 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 40 |
6 |
87 (36+39+12) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1591 |
ГОРОЩАК К.С. |
15244 |
м. Миколаїв |
НВК № 2 "Зоря" |
4 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1592 |
ГОРПИНИЧ Я.С. |
15199 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 22 |
3 |
78 (42+12+24) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1593 |
ГОРЧУК К.М. |
15282 |
с. Новогригорівка |
Новогригорівська ЗОШ |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Денисенко Тетяна Володимирівна |
1594 |
ГОРШКОВ Л.І. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
3 |
126 (48+30+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1595 |
ГОРЯЧИХ А.А. |
15224 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 65 |
3 |
132 (48+36+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1596 |
ГОРЯЧИХ Є.А. |
15224 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 65 |
3 |
126 (48+36+42) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1597 |
ГОСПОДАРИК О.І. |
15201 |
м. Миколаїв |
Академія дитячої творчості |
3 |
102 (48+24+30) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1598 |
ГОСТЄВ Д.С. |
15437 |
с. Прибужжя |
Прибузька ЗОШ |
1 |
78 (30+18+30) |
З |
|
|
|
Холоденко Лідія Вікторівна |
1599 |
ГОСТЄВ Р.Р. |
15199 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 22 |
3 |
30 (12+12+6) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1600 |
ГОТТЛІБ А.Й. |
15252 |
м. Миколаїв |
"Ор менахем" |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1601 |
ГОУНОВА З.Б. |
15227 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 35 |
7 |
66 (30+27+9) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1602 |
ГОЦУЛЯК Д.Д. |
15273 |
|
Кривобалківська ЗОШ |
7 |
87 (18+30+39) |
|
|
|
|
Довженко Тетяна Федорівна |
1603 |
ГОЦУЛЯК М.А. |
15185 |
м. Первомайськ |
ЗОШ № 15 |
11 |
96 (18+36+42) |
|
|
|
С3 |
Токарська Марина Борисівна |
1604 |
ГОЦЮК О.О. |
15384 |
м. Нова Одеса |
Новопетрівська ЗОШ, Новошмидтівська ЗОШ |
3 |
60 (36+12+12) |
|
С1 |
|
|
Бончук Олена Миколаївна |
1605 |
ГОШДУН О.О. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1606 |
ГОШИЛО Д.О. |
15185 |
м. Первомайськ |
ЗОШ № 15 |
2 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Токарська Марина Борисівна |
1607 |
ГОШКО Д.С. |
15210 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 48 |
4 |
126 (48+42+36) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1608 |
ГОШКО С.О. |
15236 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 34 |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1609 |
ГОЯН М.О. |
15046 |
|
Галицинівська ЗОШ |
3 |
108 (36+30+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Слободяник Вікторія Вікторівна |
1610 |
ГРАБАР М.В. |
15208 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 19 |
4 |
84 (48+6+30) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1611 |
ГРАБАРЧУК О.А. |
15310 |
с. Щербані |
Щербанівська ЗОШ ім. Рябошапки |
2 |
35 (15+8+12) |
|
|
|
|
Гринів Галина Степанівна |
1612 |
ГРАБОВЕНКО О.В. |
15247 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 13 |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1613 |
ГРАБОВЕНКО Х.В. |
15444 |
м. Певомайськ |
Збірна шкіл району |
4 |
102 (36+24+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Дурачевська Людмила Іванівна |
1614 |
ГРАНИЛЛА М.В. |
15030 |
смт. Веселинове |
Збірна шкіл Веселинівського району |
7 |
75 (36+18+21) |
|
|
|
|
Павлюк Владислав Геннадійович |
1615 |
ГРАНОВСЬКА В.А. |
15185 |
м. Первомайськ |
ЗОШ № 15 |
4 |
75 (33+12+30) |
|
С1 |
|
|
Токарська Марина Борисівна |
1616 |
ГРАУР К.Г. |
15256 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 51 |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1617 |
ГРАЧОВ В.Ю. |
15202 |
м. Миколаїв |
Гімназія № 4 |
8 |
108 (48+33+27) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1618 |
ГРАЧОВА В.А. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
3 |
120 (48+36+36) |
З |
|
|
|
Боброва Алла Степанівна |
1619 |
ГРЕБЕНКІНА М.І. |
15243 |
м. Миколаїв |
НВК № 1 "Семикв" |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1620 |
ГРЕК Д.С. |
15266 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 28 |
6 |
147 (42+51+54) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1621 |
ГРЕК С. |
15322 |
смт. Березанка |
Збірна шкіл Березанського району |
5 |
102 (36+24+42) |
|
|
|
С3 |
Ворона Олена Анатоліїна |
1622 |
ГРЕК Ю.О. |
15203 |
м. Миколаїв |
Ліцей |
11 |
132 (18+54+60) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
1623 |
ГРЕКОВ Б.А. |
15239 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 7 |
3 |
72 (30+24+18) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1624 |
ГРЕКОВ Д.С. |
15322 |
смт. Березанка |
Збірна шкіл Березанського району |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Ворона Олена Анатоліїна |
1625 |
ГРЕЛО А.О. |
15255 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 4 |
3 |
87 (39+24+24) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1626 |
ГРЕСС А. |
15198 |
м. Миколаїв |
ММК |
5 |
135 (42+45+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
1627 |
ГРЕСЬ В.Р. |
15205 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 60 |
4 |
105 (39+36+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1628 |
ГРЕСЬ Г.С. |
15262 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 16 |
5 |
36 (24+0+12) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1629 |
ГРЕЧАН А.О. |
15322 |
смт. Березанка |
Збірна шкіл Березанського району |
1 |
72 (24+18+30) |
З |
|
|
|
Ворона Олена Анатоліїна |
1630 |
ГРЕЧАН Ю.А. |
15221 |
м. Миколаїв |
Гімназія № 3 |
7 |
138 (42+45+51) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
1631 |
ГРЕЧАНИЙ Д.М. |
15271 |
|
Надбузька ЗОШ |
2 |
72 (24+18+30) |
З |
|
|
|
Довженко Тетяна Федорівна |
1632 |
ГРЕЧИШНІКОВ О.О. |
15015 |
м. Южноукраїнськ |
Гімназія № 1 |
10 |
124 (30+48+46) |
|
|
С2 |
С3 |
Ізбаш Наталія Миколаївна |
1633 |
ГРЕЧКО С.А. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1634 |
ГРИБ Я.С. |
15140 |
м. Очаків |
ЗОШ № 1 |
2 |
78 (30+18+30) |
З |
|
|
|
Головня Людмила Андріївна |
1635 |
ГРИБЕНКО Т.С. |
15201 |
м. Миколаїв |
Академія дитячої творчості |
2 |
46 (18+10+18) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1636 |
ГРИБОНОС В.С. |
15140 |
м. Очаків |
ЗОШ № 1 |
3 |
120 (48+30+42) |
З |
|
|
|
Головня Людмила Андріївна |
1637 |
ГРИВНАК А.В. |
15103 |
смт. Казанка |
Збірна шкіл Казанківського району |
4 |
108 (48+30+30) |
|
С1 |
|
|
Юркова Світлана Олександрівна |
1638 |
ГРИГОЄЄВА М. |
15258 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 44 |
10 |
62 (12+30+20) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1639 |
ГРИГОР’ЄВ В.К. |
15218 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 40 |
6 |
96 (24+30+42) |
|
|
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
1640 |
ГРИГОРАШ А.В. |
15103 |
смт. Казанка |
Збірна шкіл Казанківського району |
7 |
102 (42+24+36) |
|
С1 |
|
|
Юркова Світлана Олександрівна |
1641 |
ГРИГОРАШ А.Р. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
4 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Боброва Алла Степанівна |
1642 |
ГРИГОРАЩУК А.Я. |
15174 |
м. Снігурівка |
Суворська ЗОШ |
10 |
126 (24+42+60) |
|
|
С2 |
С3 |
Гудзь Алла Яківна |
1643 |
ГРИГОРАЩУК Р.Я. |
15174 |
м. Снігурівка |
Суворська ЗОШ |
6 |
87 (18+36+33) |
|
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
1644 |
ГРИГОРЕНКО А.Г. |
15015 |
м. Южноукраїнськ |
Гімназія № 1 |
8 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Ізбаш Наталія Миколаївна |
1645 |
ГРИГОРЕНКО А.Р. |
15212 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 45 |
4 |
129 (45+42+42) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1646 |
ГРИГОРЕНКО К.Б. |
15266 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 28 |
5 |
147 (42+45+60) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1647 |
ГРИГОРЕНКО М.А. |
15208 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 19 |
7 |
84 (18+36+30) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1648 |
ГРИГОРЄВ М.В. |
15444 |
м. Певомайськ |
Збірна шкіл району |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Дурачевська Людмила Іванівна |
1649 |
ГРИГОРЄВ О.О. |
15249 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 46 |
3 |
132 (48+42+42) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1650 |
ГРИГОРЄВА А.В. |
15185 |
м. Первомайськ |
ЗОШ № 15 |
5 |
159 (60+39+60) |
З |
|
|
|
Токарська Марина Борисівна |
1651 |
ГРИГОРЄВА О.О. |
15103 |
смт. Казанка |
Збірна шкіл Казанківського району |
4 |
108 (48+30+30) |
|
С1 |
|
|
Юркова Світлана Олександрівна |
1652 |
ГРИГОРОВ Р.К. |
15266 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 28 |
9 |
90 (18+30+42) |
|
|
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
1653 |
ГРИГОРОВИЧ М.М. |
15228 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 52 |
3 |
42 (24+6+12) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1654 |
ГРИГОРЦЕВА М.С. |
15231 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 56 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1655 |
ГРИГОРЧУК Д.М. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
3 |
42 (30+0+12) |
|
|
|
|
Боброва Алла Степанівна |
1656 |
ГРИГОРЧУК Є.О. |
15100 |
смт. Березнегувате |
Відділ освіти |
4 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Лісовська Діна Миколаївна |
1657 |
ГРИГОРЯН В.В. |
15206 |
м. Миколаїв |
Інтернат № 4 |
4 |
126 (48+30+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1658 |
ГРИДАСОВА А.П. |
15016 |
м. Южноукраїнськ |
ЗШ № 1 ім. Захисників Вітчизни |
4 |
96 (48+12+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Ізбаш Наталія Миколаївна |
1659 |
ГРИЖУК Н.Б. |
15115 |
м. Баштанка |
Добренська ЗОШ |
1 |
69 (15+24+30) |
|
|
С2 |
С3 |
Левицька Ірина Михайлівна |
1660 |
ГРИЗУН Р.В. |
15229 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 18 |
4 |
132 (48+42+42) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1661 |
ГРИМАЛО А.Н. |
15322 |
смт. Березанка |
Збірна шкіл Березанського району |
7 |
48 (18+30+0) |
|
|
|
|
Ворона Олена Анатоліїна |
1662 |
ГРИНЕВИЧ А.Л. |
15372 |
м. Нова Одеса |
ЗОШ № 1 |
8 |
78 (24+21+33) |
|
|
|
|
Бончук Олена Миколаївна |
1663 |
ГРИНЕВИЧ Б.В. |
15249 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 46 |
3 |
132 (48+42+42) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1664 |
ГРИНИШАК А.А. |
15170 |
м. Снігурівка |
ЗОШ № 4 |
2 |
72 (18+24+30) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
1665 |
ГРИНЧИШИНА В.Р. |
15428 |
м. Новий Буг |
Збірна шкіл |
7 |
108 (42+27+39) |
|
С1 |
|
|
Білько Світлана Дмитрівна |
1666 |
ГРИНЧИШИНА С.Р. |
15428 |
м. Новий Буг |
Збірна шкіл |
3 |
96 (42+24+30) |
|
С1 |
|
|
Білько Світлана Дмитрівна |
1667 |
ГРИНЧУК А.В. |
15209 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 33 |
2 |
60 (30+24+6) |
|
С1 |
С2 |
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1668 |
ГРИНЮК О.В. |
15205 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 60 |
4 |
105 (39+36+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1669 |
ГРИСЬКОВА С.Ю. |
15201 |
м. Миколаїв |
Академія дитячої творчості |
4 |
72 (48+12+12) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1670 |
ГРИЦАЄНКО В.О. |
15167 |
м. Снігурівка |
ЗОШ № 1 |
4 |
96 (30+30+36) |
|
|
|
С3 |
Гудзь Алла Яківна |
1671 |
ГРИЦАЙ Д. |
15227 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 35 |
7 |
135 (36+54+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
1672 |
ГРИЦАНЮК Д.А. |
15257 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 23 |
3 |
72 (42+12+18) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1673 |
ГРИЦЕНКО В.С. |
15317 |
|
Ольшанська ЗОШ |
4 |
108 (36+24+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Довженко Тетяна Федорівна |
1674 |
ГРИЦЕНКО Д.В. |
15428 |
м. Новий Буг |
Збірна шкіл |
9 |
98 (36+30+32) |
|
|
|
|
Білько Світлана Дмитрівна |
1675 |
ГРИЦЕНКО К.Д. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
3 |
120 (42+42+36) |
З |
|
|
|
Боброва Алла Степанівна |
1676 |
ГРИЦИШИНА А.А. |
15211 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 12 |
1 |
75 (27+24+24) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1677 |
ГРИЦКЕВИЧ М.О. |
15100 |
смт. Березнегувате |
Відділ освіти |
3 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Лісовська Діна Миколаївна |
1678 |
ГРИЦЬКО М.В. |
15240 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 1 |
5 |
162 (48+54+60) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1679 |
ГРИЦЮК Д.А. |
15162 |
м. Снігурівка |
Новопетрівська ЗОШ |
3 |
126 (48+30+48) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
1680 |
ГРИЦЮК М.О. |
15204 |
м. Миколаїв |
Інтернат № 7 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1681 |
ГРИЦЮК О.В. |
15126 |
м. Баштанка |
Гімназія |
10 |
32 (12+6+14) |
|
|
|
|
Левицька Ірина Михайлівна |
1682 |
ГРИЧИШКІН Д.О. |
15141 |
м. Очаків |
ЗОШ № 2 |
6 |
81 (24+30+27) |
|
|
|
|
Головня Людмила Андріївна |
1683 |
ГРИШКОВА Г.В. |
15199 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 22 |
5 |
93 (42+24+27) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1684 |
ГРИЩЕНКО В.В. |
15103 |
смт. Казанка |
Збірна шкіл Казанківського району |
3 |
72 (42+24+6) |
|
С1 |
|
|
Юркова Світлана Олександрівна |
1685 |
ГРИЩЕНКО Д.С. |
15236 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 34 |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1686 |
ГРИЩЕНКО О.О. |
15194 |
м. Первомайськ |
ЗОШ № 8 |
1 |
82 (30+22+30) |
З |
|
|
|
Токарська Марина Борисівна |
1687 |
ГРИЩУК А. |
15198 |
м. Миколаїв |
ММК |
7 |
21 (0+18+3) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1688 |
ГРІНЕВИЧ О.Є. |
15242 |
м. Миколаїв |
СНВК |
3 |
57 (33+12+12) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1689 |
ГРІНИК Є.О. |
15199 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 22 |
4 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1690 |
ГРІНЧЕНКО В.В. |
15224 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 65 |
4 |
102 (30+24+48) |
|
|
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
1691 |
ГРІНЧЕНКО Д.Д. |
15235 |
м. Миколаїв |
Перша українська гімназія |
7 |
78 (24+36+18) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1692 |
ГРІНЧЕНКО М.О. |
15266 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 28 |
7 |
96 (36+27+33) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1693 |
ГРІНЬКО В.Б. |
15140 |
м. Очаків |
ЗОШ № 1 |
3 |
117 (45+30+42) |
З |
|
|
|
Головня Людмила Андріївна |
1694 |
ГРІЦ В.О. |
15208 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 19 |
11 |
138 (30+60+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
1695 |
ГРОБОВЕНКО Г.Г. |
15170 |
м. Снігурівка |
ЗОШ № 4 |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
1696 |
ГРОДСЬКА В.Ю. |
15322 |
смт. Березанка |
Збірна шкіл Березанського району |
4 |
126 (48+42+36) |
З |
|
|
|
Ворона Олена Анатоліїна |
1697 |
ГРОЗА А.О. |
15384 |
м. Нова Одеса |
Новопетрівська ЗОШ, Новошмидтівська ЗОШ |
2 |
78 (30+18+30) |
З |
|
|
|
Бончук Олена Миколаївна |
1698 |
ГРОЗОВА А.А. |
15250 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 10 |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1699 |
ГРОМОВА А.А. |
15257 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 23 |
3 |
105 (39+30+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
1700 |
ГРОМОВА А.А. |
15257 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 23 |
8 |
51 (6+30+15) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1701 |
ГРОМОВА А.М. |
15141 |
м. Очаків |
ЗОШ № 2 |
9 |
120 (36+30+54) |
|
|
|
С3 |
Головня Людмила Андріївна |
1702 |
ГРОМОВА В.О. |
15260 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 31 |
6 |
162 (54+57+51) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1703 |
ГРОМОВИЙ А.А. |
15322 |
смт. Березанка |
Збірна шкіл Березанського району |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Ворона Олена Анатоліїна |
1704 |
ГРОМОВИЙ Е.Д. |
15218 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 40 |
3 |
90 (42+18+30) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1705 |
ГРОМОВИЙ М.В. |
15322 |
смт. Березанка |
Збірна шкіл Березанського району |
6 |
120 (42+39+39) |
|
С1 |
|
|
Ворона Олена Анатоліїна |
1706 |
ГРОСЕНКО А.А. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
8 |
36 (12+9+15) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1707 |
ГРОССУ А.В. |
15166 |
м. Снігурівка |
Першотравнева ЗОШ |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
1708 |
ГРОСУ Т.В. |
15100 |
смт. Березнегувате |
Відділ освіти |
5 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Лісовська Діна Миколаївна |
1709 |
ГРОСУЛ С.О. |
15266 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 28 |
4 |
33 (21+6+6) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1710 |
ГРУБА Д.А. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
3 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1711 |
ГРУДНЕНКО С.В. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
3 |
126 (48+42+36) |
З |
|
|
|
Боброва Алла Степанівна |
1712 |
ГРУДНИЦЬКА І.А. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
4 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Боброва Алла Степанівна |
1713 |
ГРУЗИН В.О. |
15100 |
смт. Березнегувате |
Відділ освіти |
6 |
90 (24+27+39) |
|
|
|
|
Лісовська Діна Миколаївна |
1714 |
ГРУНТОВИЙ В.О. |
15266 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 28 |
11 |
64 (18+24+22) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1715 |
ГРУШАК А.І. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
3 |
102 (36+24+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Боброва Алла Степанівна |
1716 |
ГРУШЕВСКИЙ І.І. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
1 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1717 |
ГРУШЕВСЬКИЙ В.В. |
15205 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 60 |
2 |
70 (30+10+30) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
1718 |
ГРУШКО Д.С. |
15257 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 23 |
7 |
75 (30+36+9) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1719 |
ГРУШОВА Є.Р. |
15214 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 64 |
5 |
147 (48+39+60) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1720 |
ГРУЩЕНКО А.В. |
15283 |
смт. Олександрівка |
Олександрівська ЗОШ |
11 |
160 (42+60+58) |
З |
|
|
|
Селіверстова Лілія Михайлівна |
1721 |
ГРЯЗНОВА К.В. |
15269 |
м. Миколаїв |
ЗОШ №21 |
9 |
116 (18+54+44) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
1722 |
ГУБА К.Д. |
15214 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 64 |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1723 |
ГУБА Р.Д. |
15228 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 52 |
3 |
87 (39+24+24) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1724 |
ГУБЕНКО В.А. |
15278 |
с. Парутине |
ЗОШ |
4 |
126 (48+30+48) |
З |
|
|
|
Шеіна Тетяна Володимирівна |
1725 |
ГУБЕНКО Д.О. |
15221 |
м. Миколаїв |
Гімназія № 3 |
7 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1726 |
ГУБКО К.В. |
15253 |
м. Миколаїв |
Гімназія № 41 |
5 |
66 (24+36+6) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1727 |
ГУБНИЦЬКА А.С. |
15249 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 46 |
4 |
132 (48+36+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1728 |
ГУБСЬКА А.Г. |
15100 |
смт. Березнегувате |
Відділ освіти |
4 |
129 (39+42+48) |
З |
|
|
|
Лісовська Діна Миколаївна |
1729 |
ГУБСЬКИЙ А.Г. |
15100 |
смт. Березнегувате |
Відділ освіти |
6 |
126 (36+54+36) |
|
|
С2 |
|
Лісовська Діна Миколаївна |
1730 |
ГУДА Є.Е. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Боброва Алла Степанівна |
1731 |
ГУДЕНКО Г.В. |
15198 |
м. Миколаїв |
ММК |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1732 |
ГУДЗ М.А. |
15236 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 34 |
8 |
87 (30+39+18) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1733 |
ГУДИМ Р.А. |
15317 |
|
Ольшанська ЗОШ |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Довженко Тетяна Федорівна |
1734 |
ГУДИМА Д.Г. |
15264 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 6 |
3 |
141 (45+48+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1735 |
ГУДИМА Є.Д. |
15231 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 56 |
3 |
126 (48+42+36) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1736 |
ГУДКОВ В.О. |
15185 |
м. Первомайськ |
ЗОШ № 15 |
11 |
96 (18+36+42) |
|
|
|
С3 |
Токарська Марина Борисівна |
1737 |
ГУЗАР Д.С. |
15143 |
м. Очаків |
ЗОШ № 4 |
11 |
82 (18+48+16) |
|
|
С2 |
|
Головня Людмила Андріївна |
1738 |
ГУЗУН О.О. |
15310 |
с. Щербані |
Щербанівська ЗОШ ім. Рябошапки |
7 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Гринів Галина Степанівна |
1739 |
ГУЗЬ В.В. |
15167 |
м. Снігурівка |
ЗОШ № 1 |
6 |
150 (54+42+54) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
1740 |
ГУЗЬ Г.Д. |
15200 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 50 |
8 |
129 (42+51+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1741 |
ГУЙДО К.А. |
15282 |
с. Новогригорівка |
Новогригорівська ЗОШ |
1 |
78 (30+18+30) |
З |
|
|
|
Денисенко Тетяна Володимирівна |
1742 |
ГУК В.М. |
15322 |
смт. Березанка |
Збірна шкіл Березанського району |
11 |
68 (12+30+26) |
|
|
|
|
Ворона Олена Анатоліїна |
1743 |
ГУК Д.А. |
15266 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 28 |
7 |
141 (54+42+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
1744 |
ГУК І.М. |
15230 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 53 |
10 |
116 (18+60+38) |
|
|
С2 |
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1745 |
ГУК К.О. |
15123 |
м. Баштанка |
Плющівська ЗОШ |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Левицька Ірина Михайлівна |
1746 |
ГУЛА Д.В. |
15231 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 56 |
8 |
114 (36+39+39) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1747 |
ГУЛА К.М. |
15167 |
м. Снігурівка |
ЗОШ № 1 |
8 |
45 (6+30+9) |
|
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
1748 |
ГУЛА К.М. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Боброва Алла Степанівна |
1749 |
ГУЛАГ Н.А. |
15250 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 10 |
7 |
75 (18+30+27) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1750 |
ГУЛАК А.І. |
15222 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 29 |
11 |
88 (18+42+28) |
|
|
С2 |
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1751 |
ГУЛАК Д.В. |
15428 |
м. Новий Буг |
Збірна шкіл |
1 |
75 (21+24+30) |
З |
|
|
|
Білько Світлана Дмитрівна |
1752 |
ГУЛЕНКО І.Г. |
15266 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 28 |
9 |
108 (12+36+60) |
|
|
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
1753 |
ГУЛІН Д.Є. |
15218 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 40 |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1754 |
ГУЛІНСЬКИЙ К.К. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
2 |
75 (27+24+24) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1755 |
ГУЛЬ А.О. |
15158 |
м. Снігурівка |
Киселівська ЗОШ, Кобзарцівська ЗОШ |
6 |
78 (36+36+6) |
|
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
1756 |
ГУЛЬВАС Д.О. |
15120 |
м. Баштанка |
Новоєгорівська ЗОШ |
5 |
117 (36+33+48) |
|
|
|
С3 |
Левицька Ірина Михайлівна |
1757 |
ГУЛЬЧЕНКО М.М. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
2 |
77 (27+20+30) |
З |
|
|
|
Боброва Алла Степанівна |
1758 |
ГУЛЬЧЕНКО О.О. |
15189 |
м. Первомайськ |
ЗОШ № 9 |
4 |
57 (27+18+12) |
|
|
|
|
Токарська Марина Борисівна |
1759 |
ГУЛЯЄВ В.Ю. |
15266 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 28 |
9 |
114 (18+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
1760 |
ГУЛЯЄВ Л.Я. |
15289 |
с. Трикрати |
Трикратська ЗОШ |
3 |
126 (48+36+42) |
З |
|
|
|
Варфоломієва Антоніна Василівна |
1761 |
ГУЛЯЄВА К.О. |
15211 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 12 |
1 |
76 (30+16+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1762 |
ГУЛЯС А. |
15198 |
м. Миколаїв |
ММК |
8 |
138 (36+54+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
1763 |
ГУМАН С.А. |
15236 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 34 |
4 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1764 |
ГУМЕННИЙ Я.О. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
1 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1765 |
ГУМЕНЮК А.А. |
15141 |
м. Очаків |
ЗОШ № 2 |
8 |
75 (18+33+24) |
|
|
|
|
Головня Людмила Андріївна |
1766 |
ГУМЕНЮК А.А. |
15141 |
м. Очаків |
ЗОШ № 2 |
8 |
72 (24+27+21) |
|
|
|
|
Головня Людмила Андріївна |
1767 |
ГУМЕНЮК Л.П. |
15211 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 12 |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1768 |
ГУНЬКО І.Я. |
15266 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 28 |
7 |
147 (48+51+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1769 |
ГУНЬКО Р.Д. |
15214 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 64 |
6 |
141 (48+36+57) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
1770 |
ГУРАЛЬНИК І.В. |
15200 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 50 |
5 |
111 (30+33+48) |
|
|
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
1771 |
ГУРЕВСЬКА В.В. |
15444 |
м. Певомайськ |
Збірна шкіл району |
4 |
138 (48+48+42) |
З |
|
|
|
Дурачевська Людмила Іванівна |
1772 |
ГУРЕЙ А.С. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
2 |
81 (27+24+30) |
З |
|
|
|
Боброва Алла Степанівна |
1773 |
ГУРЕНКО К.М. |
15250 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 10 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1774 |
ГУРЕЦЬ А.В. |
15202 |
м. Миколаїв |
Гімназія № 4 |
8 |
90 (24+24+42) |
|
|
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
1775 |
ГУРЄВ А.О. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
5 |
162 (42+60+60) |
З |
|
|
|
Боброва Алла Степанівна |
1776 |
ГУРЖИН А.Л. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
4 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Боброва Алла Степанівна |
1777 |
ГУРЖІЙ Є.В. |
15372 |
м. Нова Одеса |
ЗОШ № 1 |
5 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Бончук Олена Миколаївна |
1778 |
ГУРІНА К. |
15266 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 28 |
1 |
78 (18+30+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1779 |
ГУРКО В.Д. |
15217 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 54 |
2 |
78 (30+18+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1780 |
ГУРОВ М.П. |
15158 |
м. Снігурівка |
Киселівська ЗОШ, Кобзарцівська ЗОШ |
3 |
108 (42+36+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Гудзь Алла Яківна |
1781 |
ГУРОВА А.П. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
8 |
81 (30+12+39) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1782 |
ГУРОВА В.С. |
15211 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 12 |
9 |
144 (30+60+54) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1783 |
ГУРОВА Д. |
15161 |
м. Снігурівка |
Нововасилівська ЗОШ |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
1784 |
ГУРОВА О.М. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
1 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1785 |
ГУРСЬКА О. |
15278 |
с. Парутине |
ЗОШ |
9 |
70 (0+42+28) |
|
|
С2 |
|
Шеіна Тетяна Володимирівна |
1786 |
ГУРСЬКИЙ А.В. |
15428 |
м. Новий Буг |
Збірна шкіл |
4 |
93 (45+12+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Білько Світлана Дмитрівна |
1787 |
ГУРТОВА А. |
15198 |
м. Миколаїв |
ММК |
5 |
153 (54+39+60) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1788 |
ГУРЬЄВА П.О. |
15224 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 65 |
1 |
77 (27+20+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1789 |
ГУСАК А.О. |
15156 |
м. Снігурівка |
Галаганівський НВК |
5 |
150 (42+60+48) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
1790 |
ГУСАКОВ В.С. |
15211 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 12 |
2 |
66 (18+18+30) |
|
|
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
1791 |
ГУСАРОВА Є.Д. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
3 |
87 (27+24+36) |
|
|
|
С3 |
Боброва Алла Степанівна |
1792 |
ГУСЕЙНОВ Н.Д. |
15223 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 42 |
4 |
132 (48+42+42) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1793 |
ГУСЄВА В.В. |
15202 |
м. Миколаїв |
Гімназія № 4 |
7 |
141 (42+48+51) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
1794 |
ГУСТЕНКО П. |
15266 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 28 |
3 |
120 (42+30+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1795 |
ГУСТІК К.М. |
15428 |
м. Новий Буг |
Збірна шкіл |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Білько Світлана Дмитрівна |
1796 |
ГУСТІЛІН Д.Д. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Боброва Алла Степанівна |
1797 |
ГУСЯК А. |
15322 |
смт. Березанка |
Збірна шкіл Березанського району |
3 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Ворона Олена Анатоліїна |
1798 |
ГУТНИК Є.М. |
15141 |
м. Очаків |
ЗОШ № 2 |
3 |
69 (39+18+12) |
|
С1 |
|
|
Головня Людмила Андріївна |
1799 |
ГУЦ А.В. |
15123 |
м. Баштанка |
Плющівська ЗОШ |
2 |
78 (30+18+30) |
З |
|
|
|
Левицька Ірина Михайлівна |
1800 |
ГУЦАЛЮК Ч.В. |
15437 |
с. Прибужжя |
Прибузька ЗОШ |
4 |
132 (48+36+48) |
З |
|
|
|
Холоденко Лідія Вікторівна |
1801 |
ГУЦУ О.В. |
15070 |
смт. Братське |
Збірна шкіл |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Галімська Жанна Олександрівна |
1802 |
ГУЦУЛ Д.О. |
15444 |
м. Певомайськ |
Збірна шкіл району |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Дурачевська Людмила Іванівна |
1803 |
ГУЦУЛ О.В. |
15386 |
м. Нова Одеса |
Підлісненська ЗОШ |
3 |
114 (48+36+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Бончук Олена Миколаївна |
1804 |
ГУЦУЛ О.С. |
15180 |
м. Снігурівка |
Промінський НВК |
7 |
36 (6+21+9) |
|
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
1805 |
ГУЩИНА Ю.А. |
15203 |
м. Миколаїв |
Ліцей |
11 |
110 (24+42+44) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
1806 |
ГЬОЗАЛЯН Л.Х. |
15211 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 12 |
1 |
78 (30+18+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1807 |
ДАВИДЕНКО Д. |
15266 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 28 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1808 |
ДАВИДЕНКО Л.С. |
15444 |
м. Певомайськ |
Збірна шкіл району |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Дурачевська Людмила Іванівна |
1809 |
ДАВИДКОВИЧ Д.А. |
15252 |
м. Миколаїв |
"Ор менахем" |
3 |
132 (48+42+42) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1810 |
ДАВИДОВ Д.П. |
15259 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 11 |
9 |
112 (18+42+52) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
1811 |
ДАВИДОВА О.М. |
15235 |
м. Миколаїв |
Перша українська гімназія |
5 |
75 (24+21+30) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1812 |
ДАВИДОВИЧ К.В. |
15217 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 54 |
3 |
114 (48+24+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
1813 |
ДАВИСВІЧ К.О. |
15170 |
м. Снігурівка |
ЗОШ № 4 |
1 |
72 (24+18+30) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
1814 |
ДАВШАН В.С. |
15257 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 23 |
6 |
78 (36+27+15) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1815 |
ДАМАСКІН В.О. |
15187 |
м. Первомайськ |
ЗОШ № 6 |
7 |
69 (42+6+21) |
|
С1 |
|
|
Токарська Марина Борисівна |
1816 |
ДАМІРОВА А.А. |
15223 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 42 |
4 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1817 |
ДАМІРОВА Ш.Г. |
15223 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 42 |
7 |
102 (24+36+42) |
|
|
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
1818 |
ДАМЯН А.С. |
15100 |
смт. Березнегувате |
Відділ освіти |
7 |
27 (6+18+3) |
|
|
|
|
Лісовська Діна Миколаївна |
1819 |
ДАНИЛЕВСЬКА М.І. |
15216 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 26 |
3 |
141 (45+48+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1820 |
ДАНИЛЕНКО А.В. |
15283 |
смт. Олександрівка |
Олександрівська ЗОШ |
11 |
156 (42+54+60) |
З |
|
|
|
Селіверстова Лілія Михайлівна |
1821 |
ДАНИЛЕНКО А.О. |
15030 |
смт. Веселинове |
Збірна шкіл Веселинівського району |
4 |
78 (48+6+24) |
|
С1 |
|
|
Павлюк Владислав Геннадійович |
1822 |
ДАНИЛЕНКО Н.О. |
15317 |
|
Ольшанська ЗОШ |
2 |
78 (30+18+30) |
З |
|
|
|
Довженко Тетяна Федорівна |
1823 |
ДАНИЛЕНКО О.В. |
15262 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 16 |
2 |
75 (27+18+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1824 |
ДАНИЛЕНКОВА А.В. |
15278 |
с. Парутине |
ЗОШ |
3 |
126 (48+36+42) |
З |
|
|
|
Шеіна Тетяна Володимирівна |
1825 |
ДАНИЛИК М.В. |
15177 |
м. Снігурівка |
Василівська ЗОШ |
6 |
87 (24+42+21) |
|
|
С2 |
|
Гудзь Алла Яківна |
1826 |
ДАНИЛИК Н.В. |
15177 |
м. Снігурівка |
Василівська ЗОШ |
8 |
78 (30+18+30) |
|
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
1827 |
ДАНИЛКО Д.А. |
15224 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 65 |
3 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1828 |
ДАНИЛОВ А.Д. |
15141 |
м. Очаків |
ЗОШ № 2 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Головня Людмила Андріївна |
1829 |
ДАНИЛОВА Д.О. |
15201 |
м. Миколаїв |
Академія дитячої творчості |
5 |
123 (36+33+54) |
|
|
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
1830 |
ДАНИЛЬЦЕВ Р.О. |
15198 |
м. Миколаїв |
ММК |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1831 |
ДАНИЛЬЧУК М.С. |
15256 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 51 |
10 |
36 (18+6+12) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1832 |
ДАНИЛЬЯНЦ К.О. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
1 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1833 |
ДАНИЛЮК В.О. |
15226 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 14 |
4 |
138 (48+48+42) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1834 |
ДАНИЛЮК Д.В. |
15100 |
смт. Березнегувате |
Відділ освіти |
4 |
120 (48+24+48) |
З |
|
|
|
Лісовська Діна Миколаївна |
1835 |
ДАНИЛЮК Н.В. |
15379 |
м. Нова Одеса |
Гур’ївська ЗОШ, Димівська ЗОШ |
1 |
75 (27+18+30) |
З |
|
|
|
Бончук Олена Миколаївна |
1836 |
ДАНІЄЛЯН Л.Р. |
15208 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 19 |
11 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1837 |
ДАНІЛЕВИЧ В.С. |
15109 |
м. Баштанка |
Новоолександрівська ЗОШ |
3 |
132 (48+42+42) |
З |
|
|
|
Левицька Ірина Михайлівна |
1838 |
ДАНІЛКО Д.Є. |
15227 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 35 |
7 |
126 (42+45+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1839 |
ДАНІЛОВ І.С. |
15016 |
м. Южноукраїнськ |
ЗШ № 1 ім. Захисників Вітчизни |
8 |
63 (30+12+21) |
|
|
|
|
Ізбаш Наталія Миколаївна |
1840 |
ДАНІЛОВ М.О. |
15256 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 51 |
3 |
129 (33+48+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1841 |
ДАНІЛОВА Г.О. |
15070 |
смт. Братське |
Збірна шкіл |
11 |
144 (42+54+48) |
З |
|
|
|
Галімська Жанна Олександрівна |
1842 |
ДАНІЛОВА К.Ю. |
15201 |
м. Миколаїв |
Академія дитячої творчості |
3 |
84 (48+18+18) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1843 |
ДАНІЛОВА О.О. |
15070 |
смт. Братське |
Збірна шкіл |
11 |
144 (42+54+48) |
З |
|
|
|
Галімська Жанна Олександрівна |
1844 |
ДАНІЛОВА Т.С. |
15103 |
смт. Казанка |
Збірна шкіл Казанківського району |
3 |
132 (48+42+42) |
З |
|
|
|
Юркова Світлана Олександрівна |
1845 |
ДАНЦЕВ М.М. |
15229 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 18 |
3 |
120 (42+30+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1846 |
ДАНЧЕВСЬКИЙ Т.В. |
15386 |
м. Нова Одеса |
Підлісненська ЗОШ |
4 |
114 (48+36+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Бончук Олена Миколаївна |
1847 |
ДАНЧЕНКО Є.О. |
15171 |
м. Снігурівка |
Садова ЗОШ, Тамаринська ЗОШ |
5 |
159 (48+57+54) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
1848 |
ДАНЧИШИН Д.Д. |
15240 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 1 |
2 |
56 (18+8+30) |
|
|
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
1849 |
ДАНЧУК Є.Ю. |
15030 |
смт. Веселинове |
Збірна шкіл Веселинівського району |
8 |
117 (36+30+51) |
|
|
|
С3 |
Павлюк Владислав Геннадійович |
1850 |
ДАНЧУК О.І. |
15266 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 28 |
5 |
69 (30+15+24) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1851 |
ДАРДА В.В. |
15199 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 22 |
2 |
72 (18+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1852 |
ДАРЄВ О.О. |
15177 |
м. Снігурівка |
Василівська ЗОШ |
6 |
84 (24+39+21) |
|
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
1853 |
ДАРЄВА К.С. |
15282 |
с. Новогригорівка |
Новогригорівська ЗОШ |
7 |
72 (6+24+42) |
|
|
|
С3 |
Денисенко Тетяна Володимирівна |
1854 |
ДАРЄВА Ю.В. |
15282 |
с. Новогригорівка |
Новогригорівська ЗОШ |
6 |
60 (12+15+33) |
|
|
|
|
Денисенко Тетяна Володимирівна |
1855 |
ДАРОВСЬКИХ Д.П. |
15225 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 20 |
4 |
99 (45+18+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
1856 |
ДАСКАЛО А.В. |
15389 |
м. Нова Одеса |
Троїцька ЗОШ, Ульянівська ЗОШ |
6 |
111 (48+39+24) |
|
С1 |
|
|
Бончук Олена Миколаївна |
1857 |
ДАСКАЛО І.В. |
15389 |
м. Нова Одеса |
Троїцька ЗОШ, Ульянівська ЗОШ |
3 |
132 (48+36+48) |
З |
|
|
|
Бончук Олена Миколаївна |
1858 |
ДАТІЙ А.Д. |
15322 |
смт. Березанка |
Збірна шкіл Березанського району |
4 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Ворона Олена Анатоліїна |
1859 |
ДАЦЕНЮК Р.І. |
15120 |
м. Баштанка |
Новоєгорівська ЗОШ |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Левицька Ірина Михайлівна |
1860 |
ДАЦИНА А.Є. |
15201 |
м. Миколаїв |
Академія дитячої творчості |
4 |
78 (42+6+30) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1861 |
ДАЦЮК К.В. |
15209 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 33 |
3 |
114 (48+30+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
1862 |
ДАШКО К.М. |
15199 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 22 |
4 |
126 (48+30+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1863 |
ДАЩУК В.В. |
15100 |
смт. Березнегувате |
Відділ освіти |
7 |
84 (24+27+33) |
|
|
|
|
Лісовська Діна Миколаївна |
1864 |
ДВОЯКОВСЬКИЙ Т.Д. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Боброва Алла Степанівна |
1865 |
ДЕВЕТІРІКОВА Д.А. |
15282 |
с. Новогригорівка |
Новогригорівська ЗОШ |
6 |
93 (30+33+30) |
|
|
|
|
Денисенко Тетяна Володимирівна |
1866 |
ДЕВОЧКІНОЇ Я. |
15218 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 40 |
7 |
66 (18+33+15) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1867 |
ДЕГТЯР М.В. |
15264 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 6 |
3 |
138 (48+48+42) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1868 |
ДЕГУРКО І.С. |
15211 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 12 |
4 |
114 (42+24+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
1869 |
ДЕЙНЕГА В.О. |
15155 |
м. Снігурівка |
Баратівська ЗОШ |
7 |
54 (42+6+6) |
|
С1 |
|
|
Гудзь Алла Яківна |
1870 |
ДЕЙНЕГА Д.С. |
15155 |
м. Снігурівка |
Баратівська ЗОШ |
11 |
82 (12+36+34) |
|
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
1871 |
ДЕЙНЕГА Т.О. |
15155 |
м. Снігурівка |
Баратівська ЗОШ |
1 |
66 (24+12+30) |
|
С1 |
|
С3 |
Гудзь Алла Яківна |
1872 |
ДЕЙНЕКО О.Д. |
15255 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 4 |
8 |
90 (24+36+30) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1873 |
ДЕЙНІЧЕНКО В.В. |
15444 |
м. Певомайськ |
Збірна шкіл району |
3 |
54 (36+12+6) |
|
С1 |
|
|
Дурачевська Людмила Іванівна |
1874 |
ДЕЛЯГІН А.П. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1875 |
ДЕМ’ЯНЕЦЬ А.М. |
15236 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 34 |
2 |
81 (27+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1876 |
ДЕМ’ЯНИШИНА Д.В. |
15030 |
смт. Веселинове |
Збірна шкіл Веселинівського району |
3 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Павлюк Владислав Геннадійович |
1877 |
ДЕМБІЦЬКИЙ Н.М. |
15070 |
смт. Братське |
Збірна шкіл |
6 |
165 (48+57+60) |
З |
|
|
|
Галімська Жанна Олександрівна |
1878 |
ДЕМЕДЕНКО А.І. |
15200 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 50 |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1879 |
ДЕМЕННИКОВ М.С. |
15239 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 7 |
5 |
120 (42+45+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1880 |
ДЕМЕНТЄЙ В.В. |
15161 |
м. Снігурівка |
Нововасилівська ЗОШ |
1 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
1881 |
ДЕМЕНТЬЄВ Д.О. |
15221 |
м. Миколаїв |
Гімназія № 3 |
7 |
147 (42+60+45) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1882 |
ДЕМЕНТЬЄВА А. |
15258 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 44 |
8 |
153 (54+60+39) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1883 |
ДЕМИДЕНКО В.М. |
15249 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 46 |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1884 |
ДЕМИДЕНКО С.Ю. |
15212 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 45 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1885 |
ДЕМИДЕНКО Я.Ю. |
15141 |
м. Очаків |
ЗОШ № 2 |
4 |
96 (42+36+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Головня Людмила Андріївна |
1886 |
ДЕМИДЧЕНКО Д.В. |
15173 |
м. Снігурівка |
Червонодолинська ЗОШ |
5 |
75 (30+21+24) |
|
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
1887 |
ДЕМИТЕР О.І. |
15024 |
|
Михайло-Ларинська ЗОШ |
11 |
138 (30+48+60) |
|
|
С2 |
С3 |
Товстоляка Яна Миколаївна |
1888 |
ДЕМІДЕНКО В.В. |
15229 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 18 |
4 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1889 |
ДЕМІДЕНКО Д.А. |
15372 |
м. Нова Одеса |
ЗОШ № 1 |
6 |
150 (42+54+54) |
З |
|
|
|
Бончук Олена Миколаївна |
1890 |
ДЕМІДЕНКО І.В. |
15224 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 65 |
4 |
120 (48+30+42) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1891 |
ДЕМІДОВА А.В. |
15242 |
м. Миколаїв |
СНВК |
2 |
54 (18+12+24) |
|
|
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
1892 |
ДЕМІР М.Й. |
15204 |
м. Миколаїв |
Інтернат № 7 |
4 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1893 |
ДЕМКОВИЧ В.В. |
15322 |
смт. Березанка |
Збірна шкіл Березанського району |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Ворона Олена Анатоліїна |
1894 |
ДЕМСЬКА К.О. |
15322 |
смт. Березанка |
Збірна шкіл Березанського району |
8 |
42 (12+9+21) |
|
|
|
|
Ворона Олена Анатоліїна |
1895 |
ДЕМЧЕНКО Д.Г. |
15224 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 65 |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1896 |
ДЕМЧЕНКО К.М. |
15187 |
м. Первомайськ |
ЗОШ № 6 |
2 |
81 (27+24+30) |
З |
|
|
|
Токарська Марина Борисівна |
1897 |
ДЕМЧЕНКО О.А. |
15224 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 65 |
1 |
66 (30+18+18) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1898 |
ДЕМЧЕНКО О.А. |
15375 |
м. Нова Одеса |
Гуманітарна гімназія |
7 |
24 (6+9+9) |
|
|
|
|
Бончук Олена Миколаївна |
1899 |
ДЕМЧЕНКО О.В. |
15016 |
м. Южноукраїнськ |
ЗШ № 1 ім. Захисників Вітчизни |
8 |
48 (24+12+12) |
|
|
|
|
Ізбаш Наталія Миколаївна |
1900 |
ДЕМЧИК С.В. |
15173 |
м. Снігурівка |
Червонодолинська ЗОШ |
3 |
96 (48+18+30) |
|
С1 |
|
|
Гудзь Алла Яківна |
1901 |
ДЕМЧИШИНА П.С. |
15247 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 13 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1902 |
ДЕМЧУК А.С. |
15428 |
м. Новий Буг |
Збірна шкіл |
7 |
90 (30+30+30) |
|
|
|
|
Білько Світлана Дмитрівна |
1903 |
ДЕМЧУК П.С. |
15428 |
м. Новий Буг |
Збірна шкіл |
3 |
120 (48+30+42) |
З |
|
|
|
Білько Світлана Дмитрівна |
1904 |
ДЕМЬЯНОВА С.О. |
15218 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 40 |
6 |
66 (24+18+24) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1905 |
ДЕМЯНЕНКО А.А. |
15200 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 50 |
4 |
114 (48+24+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
1906 |
ДЕМЯНЕНКО В.В. |
15187 |
м. Первомайськ |
ЗОШ № 6 |
2 |
81 (27+24+30) |
З |
|
|
|
Токарська Марина Борисівна |
1907 |
ДЕМЯНЧУК В.Р. |
15070 |
смт. Братське |
Збірна шкіл |
1 |
76 (30+16+30) |
З |
|
|
|
Галімська Жанна Олександрівна |
1908 |
ДЕНЗАР К.М. |
15283 |
смт. Олександрівка |
Олександрівська ЗОШ |
11 |
118 (30+36+52) |
|
|
|
С3 |
Селіверстова Лілія Михайлівна |
1909 |
ДЕНИСЕНКО А.Г. |
15256 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 51 |
3 |
102 (42+30+30) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1910 |
ДЕНИСЕНКО В.Р. |
15282 |
с. Новогригорівка |
Новогригорівська ЗОШ |
10 |
142 (30+60+52) |
|
|
С2 |
С3 |
Денисенко Тетяна Володимирівна |
1911 |
ДЕНИСЕНКО Н. |
15227 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 35 |
7 |
135 (54+36+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
1912 |
ДЕНИСІІЄВЛЄВ Д.В. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
11 |
130 (18+54+58) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
1913 |
ДЕНИСКО М.М. |
15240 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 1 |
2 |
74 (24+20+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1914 |
ДЕНИСЮК В. |
15214 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 64 |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1915 |
ДЕНИСЮК К.В. |
15205 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 60 |
1 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1916 |
ДЕНИСЮК М.С. |
15019 |
м. Южноукраїнськ |
ЗШ № 4 |
4 |
84 (42+12+30) |
|
С1 |
|
|
Ізбаш Наталія Миколаївна |
1917 |
ДЕНИСЮК О.С. |
15030 |
смт. Веселинове |
Збірна шкіл Веселинівського району |
2 |
66 (30+12+24) |
|
С1 |
|
С3 |
Павлюк Владислав Геннадійович |
1918 |
ДЕНИСЮК С.В. |
15141 |
м. Очаків |
ЗОШ № 2 |
3 |
84 (42+24+18) |
|
С1 |
|
|
Головня Людмила Андріївна |
1919 |
ДЕНИЩУК К.О. |
15322 |
смт. Березанка |
Збірна шкіл Березанського району |
1 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Ворона Олена Анатоліїна |
1920 |
ДЕРГАЧ В.А. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
4 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1921 |
ДЕРГАЧОВ Є.Г. |
15070 |
смт. Братське |
Збірна шкіл |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Галімська Жанна Олександрівна |
1922 |
ДЕРГАЧОВА Л.Г. |
15070 |
смт. Братське |
Збірна шкіл |
6 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Галімська Жанна Олександрівна |
1923 |
ДЕРЕБАЛЬТ А.Є. |
15383 |
м. Нова Одеса |
Новоінгульська ЗОШ |
2 |
64 (18+16+30) |
|
|
|
С3 |
Бончук Олена Миколаївна |
1924 |
ДЕРЕВЯНКО Н.Д. |
15257 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 23 |
3 |
81 (39+24+18) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1925 |
ДЕРЕВЯНЧЕНКО В.А. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1926 |
ДЕРЕВЯНЧЕНКО І.К. |
15208 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 19 |
2 |
52 (18+22+12) |
|
|
С2 |
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1927 |
ДЕРЕВЯНЧЕНКО С.Д. |
15243 |
м. Миколаїв |
НВК № 1 "Семикв" |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1928 |
ДЕРЕНКУ О.С. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
7 |
132 (42+42+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Боброва Алла Степанівна |
1929 |
ДЕРЕШ С.С. |
15204 |
м. Миколаїв |
Інтернат № 7 |
4 |
102 (48+12+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
1930 |
ДЕРКАЧ Д.С. |
15289 |
с. Трикрати |
Трикратська ЗОШ |
5 |
165 (60+51+54) |
З |
|
|
|
Варфоломієва Антоніна Василівна |
1931 |
ДЕРКАЧ М.М. |
15202 |
м. Миколаїв |
Гімназія № 4 |
7 |
66 (30+24+12) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1932 |
ДЕРКАЧ Н.С. |
15199 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 22 |
1 |
75 (21+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1933 |
ДЕРКАЧ О.А. |
15224 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 65 |
3 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1934 |
ДЕРМЕНЖІ Д.О. |
15317 |
|
Ольшанська ЗОШ |
4 |
96 (48+12+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Довженко Тетяна Федорівна |
1935 |
ДЕХТЯР М.О. |
15240 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 1 |
8 |
42 (24+9+9) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1936 |
ДЕХТЯРЬОВА Д.А. |
15100 |
смт. Березнегувате |
Відділ освіти |
6 |
141 (42+39+60) |
|
С1 |
|
С3 |
Лісовська Діна Миколаївна |
1937 |
ДЕЮН М.О. |
15224 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 65 |
3 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1938 |
ДЕЯК Є.О. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
8 |
69 (18+18+33) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1939 |
ДЄДУХ В.С. |
15022 |
|
Констянтинівського НВК |
3 |
45 (33+6+6) |
|
С1 |
|
|
Товстоляка Яна Миколаївна |
1940 |
ДЄМОНОВА О.М. |
15245 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 32 |
9 |
96 (12+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
1941 |
ДЄНЄЖКО Д.М. |
15217 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 54 |
2 |
66 (18+18+30) |
|
|
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
1942 |
ДЄРІКОВ А.Ю. |
15224 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 65 |
2 |
78 (30+18+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1943 |
ДЖАБІЄВ Т.О. |
15249 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 46 |
1 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1944 |
ДЖАФАРОВ Д.Д. |
15250 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 10 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1945 |
ДЖЕМЕРЧУК М.В. |
15236 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 34 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1946 |
ДЖЕНКІНС В.К. |
15255 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 4 |
4 |
87 (39+18+30) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1947 |
ДЖЕНКІНС М.Ф. |
15255 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 4 |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1948 |
ДЖЕРДЖ К.М. |
15240 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 1 |
2 |
71 (27+14+30) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
1949 |
ДЖИГОТА А.А. |
15120 |
м. Баштанка |
Новоєгорівська ЗОШ |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Левицька Ірина Михайлівна |
1950 |
ДЖИГОТА В.О. |
15100 |
смт. Березнегувате |
Відділ освіти |
4 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Лісовська Діна Миколаївна |
1951 |
ДЖИГОТА Т.С. |
15100 |
смт. Березнегувате |
Відділ освіти |
6 |
138 (48+42+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Лісовська Діна Миколаївна |
1952 |
ДЖОНС Р.Д. |
15144 |
м. Очаків |
НВК " Сонечко" |
3 |
90 (48+18+24) |
|
С1 |
|
|
Головня Людмила Андріївна |
1953 |
ДЖУБАТКАНОВА М.Є. |
15204 |
м. Миколаїв |
Інтернат № 7 |
1 |
81 (27+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1954 |
ДЖУМАТІЙ А.В. |
15184 |
м. Первомайськ |
ЗОШ № 7 |
9 |
140 (42+60+38) |
|
С1 |
С2 |
|
Токарська Марина Борисівна |
1955 |
ДЖУСЕНКО М.С. |
15030 |
смт. Веселинове |
Збірна шкіл Веселинівського району |
4 |
96 (48+18+30) |
|
С1 |
|
|
Павлюк Владислав Геннадійович |
1956 |
ДЗИСЬ А.О. |
15205 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 60 |
4 |
105 (39+36+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1957 |
ДЗИСЬ Н.О. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1958 |
ДЗІДЗОЄВА А.С. |
15218 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 40 |
9 |
98 (18+42+38) |
|
|
С2 |
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1959 |
ДЗУНДЗА В.В. |
15160 |
м. Снігурівка |
Калинівський НВК |
1 |
74 (24+20+30) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
1960 |
ДЗЮБ Я.О. |
15222 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 29 |
11 |
88 (18+42+28) |
|
|
С2 |
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1961 |
ДЗЮБА І.В. |
15444 |
м. Певомайськ |
Збірна шкіл району |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Дурачевська Людмила Іванівна |
1962 |
ДЗЮБА І.І. |
15206 |
м. Миколаїв |
Інтернат № 4 |
1 |
72 (18+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1963 |
ДИКА С.С. |
15199 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 22 |
2 |
72 (18+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1964 |
ДИКИЙЩ Н.М. |
15375 |
м. Нова Одеса |
Гуманітарна гімназія |
7 |
111 (36+36+39) |
|
|
|
|
Бончук Олена Миколаївна |
1965 |
ДИМНІЧ О.О. |
15176 |
м. Снігурівка |
Юріївський НВК |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
1966 |
ДИМОВ В.С. |
15199 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 22 |
3 |
90 (42+18+30) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1967 |
ДИМСЬКИЙ А.Я. |
15317 |
|
Ольшанська ЗОШ |
2 |
69 (15+24+30) |
|
|
С2 |
С3 |
Довженко Тетяна Федорівна |
1968 |
ДИМЧЕНКО В.А. |
15277 |
|
Трихатська ЗОШ |
7 |
78 (18+27+33) |
|
|
|
|
Довженко Тетяна Федорівна |
1969 |
ДИМЧЕНКО Є.В. |
15020 |
|
Степівська ЗШ |
9 |
120 (30+36+54) |
|
|
|
С3 |
Товстоляка Яна Миколаївна |
1970 |
ДИНДАРЕНКО Д. |
15162 |
м. Снігурівка |
Новопетрівська ЗОШ |
9 |
82 (6+30+46) |
|
|
|
С3 |
Гудзь Алла Яківна |
1971 |
ДИННИК О.С. |
15267 |
м. Миколаїв |
Гіпаніс-ЕОС |
8 |
102 (42+24+36) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1972 |
ДИРДА М.В. |
15199 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 22 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1973 |
ДИРІЙ А. |
15214 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 64 |
6 |
147 (48+45+54) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1974 |
ДИЧКО А.В. |
15161 |
м. Снігурівка |
Нововасилівська ЗОШ |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
1975 |
ДИШЛИВУК В.В. |
15260 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 31 |
6 |
126 (36+45+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
1976 |
ДИШЛИВУК М.В. |
15239 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 7 |
1 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1977 |
ДИШЛОВА А.Д. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
2 |
69 (21+18+30) |
|
С1 |
|
С3 |
Боброва Алла Степанівна |
1978 |
ДІБАДЖА А.А. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
3 |
114 (48+30+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Боброва Алла Степанівна |
1979 |
ДІБРІВНА А.О. |
15213 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 57 |
2 |
81 (27+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1980 |
ДІБРІВНА О.М. |
15172 |
м. Снігурівка |
Центральна ЗОШ |
2 |
78 (30+18+30) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
1981 |
ДІБРІВНА С.О. |
15428 |
м. Новий Буг |
Збірна шкіл |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Білько Світлана Дмитрівна |
1982 |
ДІБРІВНИЙ О.М. |
15172 |
м. Снігурівка |
Центральна ЗОШ |
9 |
100 (18+48+34) |
|
|
С2 |
|
Гудзь Алла Яківна |
1983 |
ДІБРОВА М.Р. |
15226 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 14 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1984 |
ДІВУЛІНА С.С. |
15213 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 57 |
3 |
120 (48+30+42) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1985 |
ДІГАН С.В. |
15103 |
смт. Казанка |
Збірна шкіл Казанківського району |
3 |
126 (42+36+48) |
З |
|
|
|
Юркова Світлана Олександрівна |
1986 |
ДІДАН М. |
15227 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 35 |
7 |
54 (36+6+12) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1987 |
ДІДЕНКО А.В. |
15100 |
смт. Березнегувате |
Відділ освіти |
2 |
72 (24+18+30) |
З |
|
|
|
Лісовська Діна Миколаївна |
1988 |
ДІДЕНКО А.В. |
15019 |
м. Южноукраїнськ |
ЗШ № 4 |
3 |
120 (42+36+42) |
З |
|
|
|
Ізбаш Наталія Миколаївна |
1989 |
ДІДЕНКО К.В. |
15158 |
м. Снігурівка |
Киселівська ЗОШ, Кобзарцівська ЗОШ |
7 |
141 (42+51+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гудзь Алла Яківна |
1990 |
ДІДЕНКО М.А. |
15260 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 31 |
9 |
74 (18+36+20) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1991 |
ДІДЕНКО О.С. |
15202 |
м. Миколаїв |
Гімназія № 4 |
11 |
30 (12+6+12) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1992 |
ДІМІТРІЄВА В.С. |
15100 |
смт. Березнегувате |
Відділ освіти |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Лісовська Діна Миколаївна |
1993 |
ДІМІТРОГЛО М.О. |
15198 |
м. Миколаїв |
ММК |
4 |
108 (48+30+30) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1994 |
ДІНЖОС А.А. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
2 |
58 (24+4+30) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
1995 |
ДІНОВ К.І. |
15242 |
м. Миколаїв |
СНВК |
2 |
66 (30+24+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1996 |
ДІСКАНТ С. |
15372 |
м. Нова Одеса |
ЗОШ № 1 |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Бончук Олена Миколаївна |
1997 |
ДІСЬКА К.А. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
10 |
94 (24+42+28) |
|
|
С2 |
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1998 |
ДІХТЯР М.О. |
15257 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 23 |
6 |
78 (36+27+15) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
1999 |
ДІХТЯРЕНКО К.А. |
15056 |
|
Пересадівська ЗОШ |
4 |
114 (42+36+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Пирожок Світлана Іванівна |
2000 |
ДМИТРЕНКО А.Р. |
15266 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 28 |
5 |
153 (48+45+60) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2001 |
ДМИТРЕНКО А.С. |
15211 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 12 |
6 |
51 (30+0+21) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2002 |
ДМИТРЕНКО К. |
15266 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 28 |
4 |
132 (48+42+42) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2003 |
ДМИТРЕНКО Ю.А. |
15141 |
м. Очаків |
ЗОШ № 2 |
9 |
154 (48+54+52) |
З |
|
|
|
Головня Людмила Андріївна |
2004 |
ДМИТРИК А.Д. |
15167 |
м. Снігурівка |
ЗОШ № 1 |
2 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
2005 |
ДМИТРИШИН П.В. |
15240 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 1 |
2 |
72 (24+18+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2006 |
ДМИТРІЄВ Д.О. |
15144 |
м. Очаків |
НВК " Сонечко" |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Головня Людмила Андріївна |
2007 |
ДМИТРІЄВ С.О. |
15143 |
м. Очаків |
ЗОШ № 4 |
6 |
123 (30+45+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Головня Людмила Андріївна |
2008 |
ДМИТРІЄВА В. |
15224 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 65 |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2009 |
ДМИТРІЄВА К.А. |
15233 |
м. Миколаїв |
Економічний ліцей № 1 |
11 |
44 (6+30+8) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2010 |
ДМИТРІЄВА К.В. |
15235 |
м. Миколаїв |
Перша українська гімназія |
6 |
150 (36+54+60) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2011 |
ДМИТРОВ Д.І. |
15275 |
|
Зеленогайська ЗОШ |
3 |
102 (36+36+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Довженко Тетяна Федорівна |
2012 |
ДМИТРУК А.Р. |
15200 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 50 |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2013 |
ДМИТРУК Д.І. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
3 |
120 (48+36+36) |
З |
|
|
|
Боброва Алла Степанівна |
2014 |
ДМІТРІЄВА І.О. |
15202 |
м. Миколаїв |
Гімназія № 4 |
9 |
144 (42+48+54) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2015 |
ДМУХ Є.В. |
15015 |
м. Южноукраїнськ |
Гімназія № 1 |
11 |
74 (18+36+20) |
|
|
|
|
Ізбаш Наталія Миколаївна |
2016 |
ДОБОШ О.А. |
15205 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 60 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2017 |
ДОБРІНОВ В.О. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
7 |
111 (42+30+39) |
|
С1 |
|
|
Боброва Алла Степанівна |
2018 |
ДОБРІНОВА К.Д. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
3 |
114 (48+36+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Боброва Алла Степанівна |
2019 |
ДОБРІОГЛО А.С. |
15070 |
смт. Братське |
Збірна шкіл |
4 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Галімська Жанна Олександрівна |
2020 |
ДОБРОВОЛЬСЬКА А. |
15377 |
м. Нова Одеса |
Баловненська ЗОШ |
3 |
120 (42+30+48) |
З |
|
|
|
Бончук Олена Миколаївна |
2021 |
ДОБРОВОЛЬСЬКА А.В. |
15103 |
смт. Казанка |
Збірна шкіл Казанківського району |
3 |
126 (42+36+48) |
З |
|
|
|
Юркова Світлана Олександрівна |
2022 |
ДОБРОВОЛЬСЬКА В.О. |
15205 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 60 |
1 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2023 |
ДОБРОВОЛЬСЬКА О.С. |
15100 |
смт. Березнегувате |
Відділ освіти |
10 |
82 (12+30+40) |
|
|
|
С3 |
Лісовська Діна Миколаївна |
2024 |
ДОБРОВОЛЬСЬКИЙ В.І. |
15143 |
м. Очаків |
ЗОШ № 4 |
10 |
86 (30+30+26) |
|
|
|
|
Головня Людмила Андріївна |
2025 |
ДОБРОВОЛЬСЬКИЙ М.С. |
15100 |
смт. Березнегувате |
Відділ освіти |
5 |
111 (36+36+39) |
|
|
|
|
Лісовська Діна Миколаївна |
2026 |
ДОБРОЖАН М.А. |
15185 |
м. Первомайськ |
ЗОШ № 15 |
2 |
82 (30+22+30) |
З |
|
|
|
Токарська Марина Борисівна |
2027 |
ДОБРОНИЧЕНКО В.А. |
15211 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 12 |
7 |
66 (30+24+12) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2028 |
ДОБРОХЛОП В.С. |
15266 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 28 |
7 |
84 (30+18+36) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2029 |
ДОВБАШ В.А. |
15221 |
м. Миколаїв |
Гімназія № 3 |
6 |
138 (42+48+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
2030 |
ДОВГА М.В. |
15103 |
смт. Казанка |
Збірна шкіл Казанківського району |
9 |
124 (12+60+52) |
|
|
С2 |
С3 |
Юркова Світлана Олександрівна |
2031 |
ДОВГАЛЮК В.М. |
15123 |
м. Баштанка |
Плющівська ЗОШ |
4 |
102 (36+24+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Левицька Ірина Михайлівна |
2032 |
ДОВГАЛЮК О.В. |
15264 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 6 |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2033 |
ДОВГАН Т.М. |
15231 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 56 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2034 |
ДОВГАНІЧ Т.С. |
15100 |
смт. Березнегувате |
Відділ освіти |
8 |
57 (18+18+21) |
|
|
|
|
Лісовська Діна Миколаївна |
2035 |
ДОВГАНЬ А.І. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
4 |
96 (48+18+30) |
|
С1 |
|
|
Боброва Алла Степанівна |
2036 |
ДОВГИЙ Д.А. |
15199 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 22 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2037 |
ДОВГОПОЛА І.В. |
15214 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 64 |
2 |
72 (18+30+24) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2038 |
ДОВЖЕНКО А.С. |
15388 |
м. Нова Одеса |
Сухоєланецька ЗОШ |
4 |
120 (48+36+36) |
З |
|
|
|
Бончук Олена Миколаївна |
2039 |
ДОВЖЕНКО Т.В. |
15120 |
м. Баштанка |
Новоєгорівська ЗОШ |
6 |
141 (42+45+54) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Левицька Ірина Михайлівна |
2040 |
ДОГЛЯДНА Д.С. |
15211 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 12 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2041 |
ДОЙЧ С.О. |
15375 |
м. Нова Одеса |
Гуманітарна гімназія |
5 |
153 (48+57+48) |
З |
|
|
|
Бончук Олена Миколаївна |
2042 |
ДОКАШЕНКО О.О. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
10 |
60 (18+30+12) |
|
|
|
|
Боброва Алла Степанівна |
2043 |
ДОЛГАНЕВІЧ Н.К. |
15220 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 15 |
3 |
96 (48+24+24) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2044 |
ДОЛГАНІЧ К.С. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
5 |
156 (42+54+60) |
З |
|
|
|
Боброва Алла Степанівна |
2045 |
ДОЛГАНЮК А.О. |
15203 |
м. Миколаїв |
Ліцей |
8 |
57 (36+9+12) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2046 |
ДОЛГАНЮК Д.О. |
15238 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 30 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2047 |
ДОЛГІХ І.В. |
15200 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 50 |
3 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2048 |
ДОЛГОАРШИННИХ К.В. |
15239 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 7 |
2 |
66 (24+18+24) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
2049 |
ДОЛГОАРШИННИХ О.В. |
15239 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 7 |
2 |
78 (30+18+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2050 |
ДОЛГОВ П.Є. |
15218 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 40 |
3 |
120 (48+30+42) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2051 |
ДОЛГОВА А. |
15204 |
м. Миколаїв |
Інтернат № 7 |
4 |
60 (42+6+12) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2052 |
ДОЛГОВА А.О. |
15070 |
смт. Братське |
Збірна шкіл |
4 |
114 (48+24+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Галімська Жанна Олександрівна |
2053 |
ДОЛГОВА В.О. |
15070 |
смт. Братське |
Збірна шкіл |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Галімська Жанна Олександрівна |
2054 |
ДОЛГОЗВЯГА І.Р. |
15202 |
м. Миколаїв |
Гімназія № 4 |
10 |
126 (30+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
2055 |
ДОЛЖЕНКОВА С.Д. |
15230 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 53 |
5 |
171 (54+57+60) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2056 |
ДОЛМАТОВА А.О. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
3 |
96 (48+24+24) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2057 |
ДОМАНСЬКА П.Є. |
15035 |
|
Прибузька ЗОШ |
3 |
132 (48+36+48) |
З |
|
|
|
Слободяник Вікторія Вікторівна |
2058 |
ДОМАНСЬКИЙ Р.П. |
15221 |
м. Миколаїв |
Гімназія № 3 |
5 |
138 (48+36+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
2059 |
ДОМАШЕВА В.Ю. |
15200 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 50 |
7 |
120 (30+42+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
2060 |
ДОМАШЕВСЬКИЙ І.М. |
15030 |
смт. Веселинове |
Збірна шкіл Веселинівського району |
8 |
63 (24+30+9) |
|
|
|
|
Павлюк Владислав Геннадійович |
2061 |
ДОМБРОВСЬКА О.А. |
15003 |
смт. Врадіївка |
Збірна шкіл |
2 |
78 (30+18+30) |
З |
|
|
|
Петрова Алла Анатоліївна |
2062 |
ДОМБРОВСЬКА О.О. |
15003 |
смт. Врадіївка |
Збірна шкіл |
3 |
84 (30+24+30) |
|
|
|
|
Петрова Алла Анатоліївна |
2063 |
ДОМЕРЩИКОВА А.О. |
15236 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 34 |
8 |
51 (12+24+15) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2064 |
ДОМНІНА А.Є. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
4 |
84 (48+18+18) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2065 |
ДОМЧУК В.С. |
15239 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 7 |
5 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2066 |
ДОН Н. |
15218 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 40 |
6 |
117 (42+30+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
2067 |
ДОНЕЦЬ А.А. |
15244 |
м. Миколаїв |
НВК № 2 "Зоря" |
4 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2068 |
ДОНЕЦЬ В.А. |
15256 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 51 |
9 |
118 (24+48+46) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
2069 |
ДОНІЙ А.І. |
15375 |
м. Нова Одеса |
Гуманітарна гімназія |
5 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Бончук Олена Миколаївна |
2070 |
ДОНІЙ Д.В. |
15264 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 6 |
3 |
132 (48+36+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2071 |
ДОНІЙ Я.С. |
15386 |
м. Нова Одеса |
Підлісненська ЗОШ |
3 |
96 (48+36+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Бончук Олена Миколаївна |
2072 |
ДОНІЧЕНКО В.С. |
15016 |
м. Южноукраїнськ |
ЗШ № 1 ім. Захисників Вітчизни |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Ізбаш Наталія Миколаївна |
2073 |
ДОНЧЕНКО В.А. |
15223 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 42 |
4 |
132 (48+42+42) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2074 |
ДОНЧЕНКО Д.С. |
15185 |
м. Первомайськ |
ЗОШ № 15 |
2 |
72 (24+24+24) |
З |
|
|
|
Токарська Марина Борисівна |
2075 |
ДОНЧЕНКО К.М. |
15211 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 12 |
4 |
114 (42+30+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
2076 |
ДОНЧИК І.С. |
15201 |
м. Миколаїв |
Академія дитячої творчості |
4 |
102 (48+24+30) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2077 |
ДОРІДОВ О.К. |
15208 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 19 |
3 |
132 (48+42+42) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2078 |
ДОРОГИЙ Д.С. |
15176 |
м. Снігурівка |
Юріївський НВК |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
2079 |
ДОРОЖ М. |
15204 |
м. Миколаїв |
Інтернат № 7 |
4 |
132 (48+42+42) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2080 |
ДОРОНЇН Є.О. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
2 |
78 (30+18+30) |
З |
|
|
|
Боброва Алла Степанівна |
2081 |
ДОРОФЕЄВ С.С. |
15162 |
м. Снігурівка |
Новопетрівська ЗОШ |
3 |
102 (36+30+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Гудзь Алла Яківна |
2082 |
ДОРОФЄЄВ М.М. |
15223 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 42 |
2 |
73 (27+22+24) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2083 |
ДОРОФЄЄВА А.С. |
15162 |
м. Снігурівка |
Новопетрівська ЗОШ |
6 |
102 (0+48+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Гудзь Алла Яківна |
2084 |
ДОРОШЕНКО А.А. |
15282 |
с. Новогригорівка |
Новогригорівська ЗОШ |
7 |
144 (36+48+60) |
З |
|
|
|
Денисенко Тетяна Володимирівна |
2085 |
ДОРОШЕНКО А.К. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
10 |
80 (24+42+14) |
|
|
С2 |
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2086 |
ДОРОШЕНКО В.В. |
15206 |
м. Миколаїв |
Інтернат № 4 |
11 |
62 (6+42+14) |
|
|
С2 |
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2087 |
ДОРОШЕНКО В.Р. |
15444 |
м. Певомайськ |
Збірна шкіл району |
3 |
57 (33+6+18) |
|
С1 |
|
|
Дурачевська Людмила Іванівна |
2088 |
ДОРОШЕНКО Д.В. |
15218 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 40 |
3 |
126 (48+36+42) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2089 |
ДОРОШЕНКО Д.С. |
15428 |
м. Новий Буг |
Збірна шкіл |
10 |
116 (18+60+38) |
|
|
С2 |
|
Білько Світлана Дмитрівна |
2090 |
ДОРОШЕНКО К.А. |
15212 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 45 |
3 |
90 (48+24+18) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2091 |
ДОРОШЕНКО Н.О. |
15205 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 60 |
1 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2092 |
ДОРОШЕНКО О.С. |
15389 |
м. Нова Одеса |
Троїцька ЗОШ, Ульянівська ЗОШ |
6 |
156 (54+48+54) |
З |
|
|
|
Бончук Олена Миколаївна |
2093 |
ДОРОШЕНКО Р. |
15264 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 6 |
8 |
81 (42+21+18) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2094 |
ДОСКАЧ М.В. |
15185 |
м. Первомайськ |
ЗОШ № 15 |
4 |
132 (48+42+42) |
З |
|
|
|
Токарська Марина Борисівна |
2095 |
ДОЦЕНКО А.Д. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
4 |
96 (42+30+24) |
|
С1 |
|
|
Боброва Алла Степанівна |
2096 |
ДОЦЕНКО В.Г. |
15160 |
м. Снігурівка |
Калинівський НВК |
8 |
156 (42+60+54) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
2097 |
ДОЦЕНКО Є.О. |
15389 |
м. Нова Одеса |
Троїцька ЗОШ, Ульянівська ЗОШ |
2 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Бончук Олена Миколаївна |
2098 |
ДОЦЕНКО К.О. |
15160 |
м. Снігурівка |
Калинівський НВК |
7 |
90 (30+33+27) |
|
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
2099 |
ДОЦЕНКО М.К. |
15237 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 24 |
5 |
165 (60+45+60) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2100 |
ДОЦЕНКО С.О. |
15160 |
м. Снігурівка |
Калинівський НВК |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
2101 |
ДОЩАННІКОВ А.О. |
15229 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 18 |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2102 |
ДОЩЕНКО А.А. |
15109 |
м. Баштанка |
Новоолександрівська ЗОШ |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Левицька Ірина Михайлівна |
2103 |
ДРАБІЩАК К.І. |
15035 |
|
Прибузька ЗОШ |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Слободяник Вікторія Вікторівна |
2104 |
ДРАГУНОВСЬКА А.В. |
15177 |
м. Снігурівка |
Василівська ЗОШ |
8 |
66 (24+12+30) |
|
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
2105 |
ДРАГУШИНЕЦЬ С.А. |
15046 |
|
Галицинівська ЗОШ |
4 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Слободяник Вікторія Вікторівна |
2106 |
ДРАЙ Д.В. |
15170 |
м. Снігурівка |
ЗОШ № 4 |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
2107 |
ДРАЙЧИК А.М. |
15377 |
м. Нова Одеса |
Баловненська ЗОШ |
3 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Бончук Олена Миколаївна |
2108 |
ДРАТМАН Л.С. |
15265 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 39 |
5 |
117 (30+33+54) |
|
|
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
2109 |
ДРАЧОВ С.О. |
15428 |
м. Новий Буг |
Збірна шкіл |
2 |
78 (30+18+30) |
З |
|
|
|
Білько Світлана Дмитрівна |
2110 |
ДРЕЄВ Д.С. |
15003 |
смт. Врадіївка |
Збірна шкіл |
9 |
70 (12+36+22) |
|
|
|
|
Петрова Алла Анатоліївна |
2111 |
ДРИГА І.М. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
3 |
126 (48+42+36) |
З |
|
|
|
Боброва Алла Степанівна |
2112 |
ДРИЖЕРУК К.А. |
15224 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 65 |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2113 |
ДРИПА А.С. |
15030 |
смт. Веселинове |
Збірна шкіл Веселинівського району |
6 |
75 (30+27+18) |
|
|
|
|
Павлюк Владислав Геннадійович |
2114 |
ДРИПАН А.П. |
15003 |
смт. Врадіївка |
Збірна шкіл |
2 |
72 (18+24+30) |
З |
|
|
|
Петрова Алла Анатоліївна |
2115 |
ДРОБИШЕВ А.Р. |
15210 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 48 |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2116 |
ДРОБУШ В.Е. |
15211 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 12 |
8 |
87 (30+15+42) |
|
|
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
2117 |
ДРОБУШ К.Е. |
15211 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 12 |
2 |
72 (30+18+24) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2118 |
ДРОГАНЧУК І.С. |
15205 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 60 |
3 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2119 |
ДРОЗД А.В. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
4 |
72 (36+18+18) |
|
С1 |
|
|
Боброва Алла Степанівна |
2120 |
ДРОЗДЕНКО В.М. |
15428 |
м. Новий Буг |
Збірна шкіл |
4 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Білько Світлана Дмитрівна |
2121 |
ДРОЗДИК Є.А. |
15167 |
м. Снігурівка |
ЗОШ № 1 |
4 |
138 (48+48+42) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
2122 |
ДРОЗДОВ А. |
15428 |
м. Новий Буг |
Збірна шкіл |
3 |
129 (39+48+42) |
З |
|
|
|
Білько Світлана Дмитрівна |
2123 |
ДРОЗДОВА Д.Д. |
15239 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 7 |
4 |
132 (48+42+42) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2124 |
ДРОЗДОВА С.С. |
15249 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 46 |
4 |
132 (48+36+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2125 |
ДРОНІК Д.Д. |
15235 |
м. Миколаїв |
Перша українська гімназія |
5 |
90 (36+33+21) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2126 |
ДРОНШКЕВИЧ М.М. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
3 |
126 (48+30+48) |
З |
|
|
|
Боброва Алла Степанівна |
2127 |
ДРОНЬ О.В. |
15070 |
смт. Братське |
Збірна шкіл |
7 |
78 (42+24+12) |
|
С1 |
|
|
Галімська Жанна Олександрівна |
2128 |
ДРОНЮК Я.І. |
15322 |
смт. Березанка |
Збірна шкіл Березанського району |
2 |
72 (18+24+30) |
З |
|
|
|
Ворона Олена Анатоліїна |
2129 |
ДРОТЕНКО В.В. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2130 |
ДРОТЕНКО В.В. |
15322 |
смт. Березанка |
Збірна шкіл Березанського району |
8 |
30 (18+6+6) |
|
|
|
|
Ворона Олена Анатоліїна |
2131 |
ДРОТЕНКО М.Д. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
9 |
122 (24+54+44) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
2132 |
ДРОТЕНКО М.М. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
9 |
122 (24+54+44) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
2133 |
ДРУЦА М.А. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
8 |
75 (42+21+12) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2134 |
ДРУЦА М.А. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
8 |
72 (42+21+9) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2135 |
ДРУЦА Т.О. |
15379 |
м. Нова Одеса |
Гур’ївська ЗОШ, Димівська ЗОШ |
9 |
118 (24+42+52) |
|
|
С2 |
С3 |
Бончук Олена Миколаївна |
2136 |
ДРФЗД Д.Д. |
15162 |
м. Снігурівка |
Новопетрівська ЗОШ |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
2137 |
ДРЯХЛОВ М.С. |
15247 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 13 |
5 |
144 (42+42+60) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2138 |
ДТРДУК М.С. |
15100 |
смт. Березнегувате |
Відділ освіти |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Лісовська Діна Миколаївна |
2139 |
ДУБАС С.А. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
2 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Боброва Алла Степанівна |
2140 |
ДУБЕНКО С.О. |
15167 |
м. Снігурівка |
ЗОШ № 1 |
4 |
102 (48+24+30) |
|
С1 |
|
|
Гудзь Алла Яківна |
2141 |
ДУБИНА В.В. |
15200 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 50 |
7 |
132 (36+51+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
2142 |
ДУБІНЕЦЬКА М.О. |
15240 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 1 |
8 |
51 (18+6+27) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2143 |
ДУБІНЕЦЬКИЙ Н.О. |
15240 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 1 |
5 |
120 (36+36+48) |
|
|
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
2144 |
ДУБІНКА Є.В. |
15212 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 45 |
5 |
150 (42+54+54) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2145 |
ДУБОВ М.А. |
15220 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 15 |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2146 |
ДУБОВА А.В. |
15231 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 56 |
3 |
132 (48+48+36) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2147 |
ДУБОВА О.О. |
15046 |
|
Галицинівська ЗОШ |
4 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Слободяник Вікторія Вікторівна |
2148 |
ДУБОВИЙ М.С. |
15214 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 64 |
5 |
144 (36+48+60) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2149 |
ДУБОВИК А.Р. |
15205 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 60 |
7 |
42 (12+15+15) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2150 |
ДУБОВІКОВА А.Ю. |
15141 |
м. Очаків |
ЗОШ № 2 |
6 |
126 (48+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Головня Людмила Андріївна |
2151 |
ДУБРОВСЬКИЙ Г.С. |
15240 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 1 |
3 |
120 (48+42+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2152 |
ДУБЧАК Я.В. |
15243 |
м. Миколаїв |
НВК № 1 "Семикв" |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2153 |
ДУБЧЕНКО І.Ю. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
1 |
74 (30+20+24) |
З |
|
|
|
Боброва Алла Степанівна |
2154 |
ДУБЧЕНКО М.С. |
15250 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 10 |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2155 |
ДУДА А.О. |
15201 |
м. Миколаїв |
Академія дитячої творчості |
3 |
90 (42+18+30) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2156 |
ДУДА Н.А. |
15264 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 6 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2157 |
ДУДІЄВА В.М. |
15444 |
м. Певомайськ |
Збірна шкіл району |
7 |
42 (6+12+24) |
|
|
|
|
Дурачевська Людмила Іванівна |
2158 |
ДУДКА А.О. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
3 |
108 (42+30+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Боброва Алла Степанівна |
2159 |
ДУДКА М.О. |
15221 |
м. Миколаїв |
Гімназія № 3 |
5 |
162 (48+54+60) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2160 |
ДУДНИК В.М. |
15035 |
|
Прибузька ЗОШ |
3 |
132 (48+36+48) |
З |
|
|
|
Слободяник Вікторія Вікторівна |
2161 |
ДУДНИК М.В. |
15199 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 22 |
9 |
114 (12+42+60) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
2162 |
ДУДНИК М.Є. |
15205 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 60 |
3 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2163 |
ДУДНИК М.С. |
15256 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 51 |
8 |
102 (30+42+30) |
|
|
С2 |
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2164 |
ДУДНІК М.О. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
10 |
68 (24+18+26) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2165 |
ДУДНІЧЕНКО О.О. |
15220 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 15 |
3 |
132 (48+36+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2166 |
ДУДНЯК Д.Є. |
15100 |
смт. Березнегувате |
Відділ освіти |
7 |
90 (12+36+42) |
|
|
|
С3 |
Лісовська Діна Миколаївна |
2167 |
ДУДЧЕНКО А.О. |
15247 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 13 |
7 |
60 (24+18+18) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2168 |
ДУДЧЕНКО Н.О. |
15158 |
м. Снігурівка |
Киселівська ЗОШ, Кобзарцівська ЗОШ |
9 |
56 (24+24+8) |
|
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
2169 |
ДУДЧИК І.О. |
15211 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 12 |
6 |
144 (54+42+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2170 |
ДУЖЕНКО Е.О. |
15384 |
м. Нова Одеса |
Новопетрівська ЗОШ, Новошмидтівська ЗОШ |
1 |
78 (30+18+30) |
З |
|
|
|
Бончук Олена Миколаївна |
2171 |
ДУЛЯ О.Ю. |
15375 |
м. Нова Одеса |
Гуманітарна гімназія |
9 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Бончук Олена Миколаївна |
2172 |
ДУМІНІКА Д.Б. |
15100 |
смт. Березнегувате |
Відділ освіти |
4 |
66 (36+24+6) |
|
С1 |
|
|
Лісовська Діна Миколаївна |
2173 |
ДУМІНІКА І.В. |
15173 |
м. Снігурівка |
Червонодолинська ЗОШ |
4 |
102 (42+36+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Гудзь Алла Яківна |
2174 |
ДУНАЄВА А. |
15240 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 1 |
7 |
153 (48+54+51) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2175 |
ДУНАЄВА О.О. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
7 |
126 (42+45+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2176 |
ДУНДА К.Ю. |
15158 |
м. Снігурівка |
Киселівська ЗОШ, Кобзарцівська ЗОШ |
3 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
2177 |
ДУРАКОВА А.О. |
15115 |
м. Баштанка |
Добренська ЗОШ |
2 |
60 (12+18+30) |
|
|
|
С3 |
Левицька Ірина Михайлівна |
2178 |
ДУРДУК В.М. |
15100 |
смт. Березнегувате |
Відділ освіти |
8 |
93 (24+39+30) |
|
|
|
|
Лісовська Діна Миколаївна |
2179 |
ДУРДУК В.М. |
15100 |
смт. Березнегувате |
Відділ освіти |
5 |
60 (12+36+12) |
|
|
|
|
Лісовська Діна Миколаївна |
2180 |
ДУРОВА С.С. |
15163 |
м. Снігурівка |
Новокиївська ЗОШ |
5 |
114 (42+30+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Гудзь Алла Яківна |
2181 |
ДУХІНА Є.І. |
15221 |
м. Миколаїв |
Гімназія № 3 |
7 |
144 (54+39+51) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2182 |
ДУШШЧЕКІНА А.Л. |
15428 |
м. Новий Буг |
Збірна шкіл |
7 |
51 (30+18+3) |
|
|
|
|
Білько Світлана Дмитрівна |
2183 |
ДЬОРКА О.Я. |
15030 |
смт. Веселинове |
Збірна шкіл Веселинівського району |
2 |
64 (24+22+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Павлюк Владислав Геннадійович |
2184 |
ДЬЯКОНОВА Д.О. |
15205 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 60 |
1 |
74 (18+26+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2185 |
ДЬЯКОНОВА Д.О. |
15205 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 60 |
1 |
80 (24+26+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2186 |
ДЬЯКОНОВА Д.О. |
15205 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 60 |
1 |
74 (18+26+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2187 |
ДЬЯКОНОВА Д.О. |
15205 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 60 |
1 |
74 (18+26+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2188 |
ДЬЯЧЕНКО В.С. |
15317 |
|
Ольшанська ЗОШ |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Довженко Тетяна Федорівна |
2189 |
ДЮВЕНЖІ А.А. |
15187 |
м. Первомайськ |
ЗОШ № 6 |
3 |
120 (42+36+42) |
З |
|
|
|
Токарська Марина Борисівна |
2190 |
ДЮМІНА М. |
15206 |
м. Миколаїв |
Інтернат № 4 |
9 |
86 (18+30+38) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2191 |
ДЯДЮК К.О. |
15030 |
смт. Веселинове |
Збірна шкіл Веселинівського району |
10 |
132 (18+60+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Павлюк Владислав Геннадійович |
2192 |
ДЯКОНУ В.А. |
15212 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 45 |
9 |
92 (24+30+38) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2193 |
ДЯЧЕНКО А.А. |
15214 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 64 |
2 |
72 (30+12+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2194 |
ДЯЧЕНКО Є.В. |
15100 |
смт. Березнегувате |
Відділ освіти |
4 |
72 (36+12+24) |
|
С1 |
|
|
Лісовська Діна Миколаївна |
2195 |
ДЯЧЕНКО Є.Р. |
15229 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 18 |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2196 |
ДЯЧЕНКО І.О. |
15377 |
м. Нова Одеса |
Баловненська ЗОШ |
3 |
126 (36+42+48) |
З |
|
|
|
Бончук Олена Миколаївна |
2197 |
ДЯЧЕНКО К.І. |
15161 |
м. Снігурівка |
Нововасилівська ЗОШ |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
2198 |
ДЯЧЕНКО М.О. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
9 |
110 (18+48+44) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
2199 |
ДЯЧЕНКО М.О. |
15199 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 22 |
4 |
120 (48+30+42) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2200 |
ДЯЧЕНКО Н.А. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
10 |
114 (18+54+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
2201 |
ДЯЧКОВА Д.В. |
15211 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 12 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2202 |
ДЯЧУК В.О. |
15205 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 60 |
1 |
63 (21+18+24) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
2203 |
ЕЙДЕЛЬМАН М.І. |
15185 |
м. Первомайськ |
ЗОШ № 15 |
2 |
72 (24+18+30) |
З |
|
|
|
Токарська Марина Борисівна |
2204 |
ЕЛЕНЧУК Б.С. |
15205 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 60 |
4 |
105 (39+36+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2205 |
ЕРЕНТЮК С.В. |
15241 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 27 |
3 |
114 (42+36+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
2206 |
ЕРІНЧАК Є.О. |
15236 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 34 |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2207 |
ЄВ’ЮК Д.С. |
15030 |
смт. Веселинове |
Збірна шкіл Веселинівського району |
3 |
102 (42+18+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Павлюк Владислав Геннадійович |
2208 |
ЄВГРАФОВ А.Д. |
15264 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 6 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2209 |
ЄВГРАФОВА К.І. |
15372 |
м. Нова Одеса |
ЗОШ № 1 |
8 |
66 (24+21+21) |
|
|
|
|
Бончук Олена Миколаївна |
2210 |
ЄВДОКИМОВ Я.І. |
15218 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 40 |
2 |
72 (30+18+24) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2211 |
ЄВДОКИМОВА М.Д. |
15144 |
м. Очаків |
НВК " Сонечко" |
3 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Головня Людмила Андріївна |
2212 |
ЄВДОШЕНКО Р.В. |
15248 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 25 |
3 |
114 (36+30+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
2213 |
ЄВСЄЄВ Д.М. |
15070 |
смт. Братське |
Збірна шкіл |
7 |
141 (36+60+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Галімська Жанна Олександрівна |
2214 |
ЄВСТІГНЄЄВА А.С. |
15250 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 10 |
2 |
66 (24+18+24) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
2215 |
ЄВСТІГНЄЄВА В.В. |
15141 |
м. Очаків |
ЗОШ № 2 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Головня Людмила Андріївна |
2216 |
ЄВЧЕНКО О.В. |
15218 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 40 |
6 |
39 (18+9+12) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2217 |
ЄГАНОВА Б.Д. |
15245 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 32 |
9 |
94 (12+42+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
2218 |
ЄГІАЗАРЯН А.С. |
15208 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 19 |
10 |
68 (0+48+20) |
|
|
С2 |
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2219 |
ЄГОРОВ В.О. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
1 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2220 |
ЄГОРОВА А.К. |
15245 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 32 |
4 |
108 (48+30+30) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2221 |
ЄГОРОВА Є.С. |
15243 |
м. Миколаїв |
НВК № 1 "Семикв" |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2222 |
ЄГОРОВА Ю.В. |
15140 |
м. Очаків |
ЗОШ № 1 |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Головня Людмила Андріївна |
2223 |
ЄГОРОНЮК Ю.В. |
15016 |
м. Южноукраїнськ |
ЗШ № 1 ім. Захисників Вітчизни |
4 |
114 (48+24+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Ізбаш Наталія Миколаївна |
2224 |
ЄЗЕРСЬКИЙ В.Є. |
15213 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 57 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2225 |
ЄКІМОВ К.А. |
15269 |
м. Миколаїв |
ЗОШ №21 |
9 |
116 (18+54+44) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
2226 |
ЄЛЕНЧУК А.О. |
15070 |
смт. Братське |
Збірна шкіл |
7 |
69 (30+18+21) |
|
|
|
|
Галімська Жанна Олександрівна |
2227 |
ЄЛЕНЧУК О.О. |
15070 |
смт. Братське |
Збірна шкіл |
2 |
60 (18+12+30) |
|
|
|
С3 |
Галімська Жанна Олександрівна |
2228 |
ЄЛЄСІНА А.В. |
15211 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 12 |
5 |
153 (42+51+60) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2229 |
ЄЛІСЄЄВ О.В. |
15236 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 34 |
8 |
120 (42+48+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2230 |
ЄЛФІМОВ Є.Н. |
15155 |
м. Снігурівка |
Баратівська ЗОШ |
7 |
84 (42+27+15) |
|
С1 |
|
|
Гудзь Алла Яківна |
2231 |
ЄЛФІМОВА Ж.А. |
15155 |
м. Снігурівка |
Баратівська ЗОШ |
8 |
15 (6+9+0) |
|
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
2232 |
ЄЛФІМОВА К.А. |
15155 |
м. Снігурівка |
Баратівська ЗОШ |
2 |
87 (27+30+30) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
2233 |
ЄЛЬНІКОВ С.М. |
15019 |
м. Южноукраїнськ |
ЗШ № 4 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Ізбаш Наталія Миколаївна |
2234 |
ЄЛЬЦОВ К.Д. |
15210 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 48 |
4 |
132 (48+36+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2235 |
ЄМЕЛЬЯНЕНКО Є.І. |
15264 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 6 |
1 |
78 (30+18+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2236 |
ЄМЕЛЬЯНОВА М.В. |
15201 |
м. Миколаїв |
Академія дитячої творчості |
6 |
87 (30+18+39) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2237 |
ЄМЕЦЬ Н.В. |
15211 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 12 |
3 |
138 (48+48+42) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2238 |
ЄНІНА М.С. |
15206 |
м. Миколаїв |
Інтернат № 4 |
2 |
72 (18+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2239 |
ЄПІФАНОВА К.О. |
15224 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 65 |
1 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2240 |
ЄПІФАНОВА М.О. |
15266 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 28 |
7 |
117 (36+36+45) |
|
|
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
2241 |
ЄРГІЙ Д.В. |
15030 |
смт. Веселинове |
Збірна шкіл Веселинівського району |
2 |
71 (27+14+30) |
|
С1 |
|
С3 |
Павлюк Владислав Геннадійович |
2242 |
ЄРЕМЕНКО К.С. |
15200 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 50 |
3 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2243 |
ЄРЕМЄЄВА А.О. |
15199 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 22 |
3 |
42 (18+12+12) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2244 |
ЄРЕСЬКО В.О. |
15234 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 17 |
9 |
130 (36+48+46) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
2245 |
ЄРОФЄЄВА П.О. |
15244 |
м. Миколаїв |
НВК № 2 "Зоря" |
4 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2246 |
ЄРОЩЕВ Є. |
15199 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 22 |
1 |
78 (30+18+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2247 |
ЄРХАН А.П. |
15070 |
смт. Братське |
Збірна шкіл |
6 |
135 (30+60+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Галімська Жанна Олександрівна |
2248 |
ЄРХАН Р.П. |
15070 |
смт. Братське |
Збірна шкіл |
4 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Галімська Жанна Олександрівна |
2249 |
ЄРЬОМЕНКО А.Р. |
15247 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 13 |
11 |
104 (18+48+38) |
|
|
С2 |
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2250 |
ЄРЬОМЕНКО Є.С. |
15428 |
м. Новий Буг |
Збірна шкіл |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Білько Світлана Дмитрівна |
2251 |
ЄРЬОМЕНКО І.В. |
15229 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 18 |
3 |
84 (48+24+12) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2252 |
ЄРЬОМЕНКО Я.Ю. |
15016 |
м. Южноукраїнськ |
ЗШ № 1 ім. Захисників Вітчизни |
2 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Ізбаш Наталія Миколаївна |
2253 |
ЄРЬОМІНА А.С. |
15214 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 64 |
5 |
144 (42+48+54) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2254 |
ЄСИПЕНКО П.О. |
15229 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 18 |
2 |
75 (21+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2255 |
ЄФАНОВ М.О. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Боброва Алла Степанівна |
2256 |
ЄФИМЕНКО А.О. |
15255 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 4 |
10 |
106 (24+48+34) |
|
|
С2 |
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2257 |
ЄФИМОЧКІНА М.Є. |
15257 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 23 |
7 |
93 (36+21+36) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2258 |
ЄФІМОВА Д.А. |
15242 |
м. Миколаїв |
СНВК |
9 |
86 (12+36+38) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2259 |
ЄФІМОВА Д.В. |
15201 |
м. Миколаїв |
Академія дитячої творчості |
2 |
42 (18+6+18) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2260 |
ЄФРЕМОВ О.В. |
15224 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 65 |
1 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2261 |
ЄФРЕМОВА В.О. |
15235 |
м. Миколаїв |
Перша українська гімназія |
10 |
142 (30+54+58) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
2262 |
ЄФРЕМОВА В.П. |
15103 |
смт. Казанка |
Збірна шкіл Казанківського району |
2 |
87 (27+30+30) |
З |
|
|
|
Юркова Світлана Олександрівна |
2263 |
ЄШАНУ В.Г. |
15164 |
м. Снігурівка |
Олександрівська ЗОШ |
7 |
90 (36+30+24) |
|
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
2264 |
ЖАБЧИК Р.Р. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Боброва Алла Степанівна |
2265 |
ЖАВКО А.М. |
15030 |
смт. Веселинове |
Збірна шкіл Веселинівського району |
1 |
78 (18+30+30) |
З |
|
|
|
Павлюк Владислав Геннадійович |
2266 |
ЖАЙВОРОНОК Є.Д. |
15237 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 24 |
6 |
129 (54+27+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
2267 |
ЖАЙВОРОНОК К.Г. |
15236 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 34 |
7 |
111 (24+39+48) |
|
|
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
2268 |
ЖАЙВОРОНОК М.В. |
15024 |
|
Михайло-Ларинська ЗОШ |
7 |
105 (30+42+33) |
|
|
С2 |
|
Товстоляка Яна Миколаївна |
2269 |
ЖАЙВОРОНОК Н.С. |
15240 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 1 |
3 |
120 (42+36+42) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2270 |
ЖАКОБІН К.О. |
15070 |
смт. Братське |
Збірна шкіл |
3 |
84 (42+12+30) |
|
С1 |
|
|
Галімська Жанна Олександрівна |
2271 |
ЖАРА Н.Р. |
15120 |
м. Баштанка |
Новоєгорівська ЗОШ |
5 |
105 (42+27+36) |
|
С1 |
|
|
Левицька Ірина Михайлівна |
2272 |
ЖАРЄНОВА С.С. |
15140 |
м. Очаків |
ЗОШ № 1 |
4 |
126 (48+30+48) |
З |
|
|
|
Головня Людмила Андріївна |
2273 |
ЖАРІКОВА С.В. |
15200 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 50 |
4 |
78 (48+12+18) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2274 |
ЖАРЬОНОВ Д.В. |
15256 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 51 |
9 |
20 (6+12+2) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2275 |
ЖВАЛЮК Т.М. |
15194 |
м. Первомайськ |
ЗОШ № 8 |
3 |
132 (48+42+42) |
З |
|
|
|
Токарська Марина Борисівна |
2276 |
ЖДАНОВ В.В. |
15170 |
м. Снігурівка |
ЗОШ № 4 |
3 |
126 (42+36+48) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
2277 |
ЖДАНОВ В.В. |
15185 |
м. Первомайськ |
ЗОШ № 15 |
4 |
102 (42+36+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Токарська Марина Борисівна |
2278 |
ЖДАНОВ Р.М. |
15267 |
м. Миколаїв |
Гіпаніс-ЕОС |
8 |
138 (54+39+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
2279 |
ЖДАНОВ С.С. |
15310 |
с. Щербані |
Щербанівська ЗОШ ім. Рябошапки |
6 |
42 (18+15+9) |
|
|
|
|
Гринів Галина Степанівна |
2280 |
ЖЕБЕТ Є.А. |
15018 |
м. Южноукраїнськ |
ЗШ № 3 |
2 |
72 (30+12+30) |
З |
|
|
|
Ізбаш Наталія Миколаївна |
2281 |
ЖЕБРАК Д.С. |
15218 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 40 |
10 |
68 (18+24+26) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2282 |
ЖЕЛЕЗНЯК Н.О. |
15070 |
смт. Братське |
Збірна шкіл |
9 |
144 (42+54+48) |
З |
|
|
|
Галімська Жанна Олександрівна |
2283 |
ЖЕЛЄЗНА В.О. |
15100 |
смт. Березнегувате |
Відділ освіти |
6 |
90 (24+36+30) |
|
|
|
|
Лісовська Діна Миколаївна |
2284 |
ЖЕЛІЗКО К.В. |
15144 |
м. Очаків |
НВК " Сонечко" |
4 |
84 (42+12+30) |
|
С1 |
|
|
Головня Людмила Андріївна |
2285 |
ЖЕЛНОВА І.Г. |
15226 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 14 |
3 |
90 (42+24+24) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2286 |
ЖЕЛО С.О. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2287 |
ЖЕЛТОВ В. |
15258 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 44 |
8 |
78 (30+30+18) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2288 |
ЖЕМЧУГОВА І.А. |
15428 |
м. Новий Буг |
Збірна шкіл |
3 |
126 (48+30+48) |
З |
|
|
|
Білько Світлана Дмитрівна |
2289 |
ЖИВАК А.В. |
15256 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 51 |
2 |
75 (21+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2290 |
ЖИВАНОВ В.Ю. |
15428 |
м. Новий Буг |
Збірна шкіл |
4 |
120 (48+30+42) |
З |
|
|
|
Білько Світлана Дмитрівна |
2291 |
ЖИВАТОВСЬКИЙ М.І. |
15194 |
м. Первомайськ |
ЗОШ № 8 |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Токарська Марина Борисівна |
2292 |
ЖИВИЛО А.С. |
15016 |
м. Южноукраїнськ |
ЗШ № 1 ім. Захисників Вітчизни |
4 |
33 (21+0+12) |
|
|
|
|
Ізбаш Наталія Миколаївна |
2293 |
ЖИВОТІН Р.Є. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
3 |
90 (42+18+30) |
|
С1 |
|
|
Боброва Алла Степанівна |
2294 |
ЖИВОТІН С.А. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
2 |
78 (30+18+30) |
З |
|
|
|
Боброва Алла Степанівна |
2295 |
ЖИВОТОВСЬКИЙ А.А. |
15201 |
м. Миколаїв |
Академія дитячої творчості |
4 |
57 (27+18+12) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2296 |
ЖИГА К.С. |
15203 |
м. Миколаїв |
Ліцей |
11 |
76 (18+36+22) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2297 |
ЖИЛЕНКО І.М. |
15444 |
м. Певомайськ |
Збірна шкіл району |
4 |
138 (48+48+42) |
З |
|
|
|
Дурачевська Людмила Іванівна |
2298 |
ЖИЛКА Д.О. |
15381 |
м. Нова Одеса |
Кандибинська ЗОШ |
10 |
44 (12+24+8) |
|
|
|
|
Бончук Олена Миколаївна |
2299 |
ЖИНТИЧ І.С. |
15245 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 32 |
4 |
102 (48+30+24) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2300 |
ЖИРУК К.О. |
15030 |
смт. Веселинове |
Збірна шкіл Веселинівського району |
7 |
111 (42+33+36) |
|
С1 |
|
|
Павлюк Владислав Геннадійович |
2301 |
ЖИРУЛИК Ю.Ю. |
15206 |
м. Миколаїв |
Інтернат № 4 |
11 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2302 |
ЖІЛІНСЬКА К.К. |
15206 |
м. Миколаїв |
Інтернат № 4 |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2303 |
ЖІНЧИНА К.І. |
15444 |
м. Певомайськ |
Збірна шкіл району |
4 |
138 (48+48+42) |
З |
|
|
|
Дурачевська Людмила Іванівна |
2304 |
ЖЛОБЕЦЬКА В. |
15200 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 50 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2305 |
ЖМАК А. |
15155 |
м. Снігурівка |
Баратівська ЗОШ |
5 |
51 (18+18+15) |
|
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
2306 |
ЖМИНДА О.В. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Боброва Алла Степанівна |
2307 |
ЖМУР В.В. |
15228 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 52 |
3 |
75 (39+12+24) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2308 |
ЖМУРА С.В. |
15120 |
м. Баштанка |
Новоєгорівська ЗОШ |
9 |
82 (12+48+22) |
|
|
С2 |
|
Левицька Ірина Михайлівна |
2309 |
ЖМУРКО В.Р. |
15282 |
с. Новогригорівка |
Новогригорівська ЗОШ |
5 |
135 (42+45+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Денисенко Тетяна Володимирівна |
2310 |
ЖМУРЧЕНКО Д.Л. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
3 |
132 (48+36+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2311 |
ЖОВНИЧ К.В. |
15203 |
м. Миколаїв |
Ліцей |
10 |
72 (12+24+36) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2312 |
ЖОВНІР Д.В. |
15170 |
м. Снігурівка |
ЗОШ № 4 |
4 |
21 (9+6+6) |
|
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
2313 |
ЖОВНІР Є.В. |
15170 |
м. Снігурівка |
ЗОШ № 4 |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
2314 |
ЖОВТОНОЖКО В.О. |
15266 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 28 |
9 |
116 (48+36+32) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2315 |
ЖОЛОБЕНКО Д.І. |
15200 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 50 |
8 |
60 (30+12+18) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2316 |
ЖОЛОНКО О.А. |
15204 |
м. Миколаїв |
Інтернат № 7 |
1 |
81 (27+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2317 |
ЖОРОВ О.Ю. |
15100 |
смт. Березнегувате |
Відділ освіти |
5 |
129 (42+54+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Лісовська Діна Миколаївна |
2318 |
ЖОСАН О.А. |
15283 |
смт. Олександрівка |
Олександрівська ЗОШ |
9 |
156 (48+54+54) |
З |
|
|
|
Селіверстова Лілія Михайлівна |
2319 |
ЖОСАН С.В. |
15015 |
м. Южноукраїнськ |
Гімназія № 1 |
5 |
102 (36+39+27) |
|
|
|
|
Ізбаш Наталія Миколаївна |
2320 |
ЖУБЖИЦЬКА Т.М. |
15260 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 31 |
10 |
80 (30+24+26) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2321 |
ЖУГАРУ Е.Ю. |
15167 |
м. Снігурівка |
ЗОШ № 1 |
2 |
72 (18+30+24) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
2322 |
ЖУЖА М.О. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
4 |
66 (36+12+18) |
|
С1 |
|
|
Боброва Алла Степанівна |
2323 |
ЖУК Б.О. |
15310 |
с. Щербані |
Щербанівська ЗОШ ім. Рябошапки |
2 |
29 (9+2+18) |
|
|
|
|
Гринів Галина Степанівна |
2324 |
ЖУК Є.Є. |
15165 |
м. Снігурівка |
Павлівський НВК |
7 |
132 (36+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Гудзь Алла Яківна |
2325 |
ЖУК Ж.Д. |
15260 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 31 |
6 |
120 (48+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2326 |
ЖУКОВ А.А. |
15208 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 19 |
11 |
82 (6+36+40) |
|
|
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
2327 |
ЖУКОВА А.В. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
5 |
156 (42+54+60) |
З |
|
|
|
Боброва Алла Степанівна |
2328 |
ЖУКОВА В.В. |
15141 |
м. Очаків |
ЗОШ № 2 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Головня Людмила Андріївна |
2329 |
ЖУКОВА В.О. |
15217 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 54 |
3 |
96 (36+24+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
2330 |
ЖУКОВА С.О. |
15317 |
|
Ольшанська ЗОШ |
2 |
72 (30+12+30) |
З |
|
|
|
Довженко Тетяна Федорівна |
2331 |
ЖУКОВСЬКА К.В. |
15239 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 7 |
1 |
78 (30+18+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2332 |
ЖУКОВСЬКА Л.В. |
15030 |
смт. Веселинове |
Збірна шкіл Веселинівського району |
2 |
23 (9+2+12) |
|
|
|
|
Павлюк Владислав Геннадійович |
2333 |
ЖУКОВСЬКА С.О. |
15158 |
м. Снігурівка |
Киселівська ЗОШ, Кобзарцівська ЗОШ |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
2334 |
ЖУКОВСЬКИЙ І.М. |
15306 |
|
Кир'яківська ЗОШ |
7 |
132 (48+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Довженко Тетяна Федорівна |
2335 |
ЖУКОВСЬКИЙ Ф. |
15266 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 28 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2336 |
ЖУЛІН І.С. |
15220 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 15 |
1 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2337 |
ЖУЛЬОВА П.О. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
1 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Боброва Алла Степанівна |
2338 |
ЖУМЕРУК Т.С. |
15174 |
м. Снігурівка |
Суворська ЗОШ |
1 |
58 (24+16+18) |
|
С1 |
|
|
Гудзь Алла Яківна |
2339 |
ЖУНКУ А. . |
15050 |
м. Миколаїв |
Білозірська ЗОШ |
5 |
63 (12+30+21) |
|
|
|
|
Пирожок Світлана Іванівна |
2340 |
ЖУПАНЕНКО О.О. |
15117 |
м. Баштанка |
Кашперо-Миколаївська ЗОШ |
9 |
86 (12+36+38) |
|
|
|
|
Левицька Ірина Михайлівна |
2341 |
ЖУРАВЕЛЬ К.О. |
15218 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 40 |
4 |
108 (48+18+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
2342 |
ЖУРАВЕЛЬ М.В. |
15200 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 50 |
3 |
132 (48+36+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2343 |
ЖУРАВЕЛЬ М.О. |
15372 |
м. Нова Одеса |
ЗОШ № 1 |
5 |
150 (48+54+48) |
З |
|
|
|
Бончук Олена Миколаївна |
2344 |
ЖУРАВЕЛЬ Р.В. |
15170 |
м. Снігурівка |
ЗОШ № 4 |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
2345 |
ЖУРАВЛЬОВ А.В. |
15070 |
смт. Братське |
Збірна шкіл |
9 |
112 (24+48+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Галімська Жанна Олександрівна |
2346 |
ЖУРАВЛЬОВ В. |
15155 |
м. Снігурівка |
Баратівська ЗОШ |
5 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
2347 |
ЖУРАВЛЬОВ В.О. |
15155 |
м. Снігурівка |
Баратівська ЗОШ |
2 |
87 (27+30+30) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
2348 |
ЖУРАВЛЬОВ Є.І. |
15155 |
м. Снігурівка |
Баратівська ЗОШ |
7 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
2349 |
ЖУРАВЛЬОВ О.С. |
15035 |
|
Прибузька ЗОШ |
3 |
132 (48+36+48) |
З |
|
|
|
Слободяник Вікторія Вікторівна |
2350 |
ЖУРАВЛЬОВА К.К. |
15317 |
|
Ольшанська ЗОШ |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Довженко Тетяна Федорівна |
2351 |
ЖУРАВЛЬОВА П.К. |
15317 |
|
Ольшанська ЗОШ |
4 |
132 (48+36+48) |
З |
|
|
|
Довженко Тетяна Федорівна |
2352 |
ЖУРБА Н.С. |
15187 |
м. Первомайськ |
ЗОШ № 6 |
6 |
87 (36+18+33) |
|
|
|
|
Токарська Марина Борисівна |
2353 |
ЖУРЕНКО М.О. |
15247 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 13 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2354 |
ЖУРЖА Д.О. |
15211 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 12 |
3 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2355 |
ЖУЧЕНІН О.С. |
15172 |
м. Снігурівка |
Центральна ЗОШ |
2 |
48 (30+18+0) |
|
С1 |
|
|
Гудзь Алла Яківна |
2356 |
ЗАБЛОЦЬКА І.О. |
15200 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 50 |
10 |
110 (18+42+50) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
2357 |
ЗАБОЛОТЬКО А.В. |
15185 |
м. Первомайськ |
ЗОШ № 15 |
9 |
98 (24+48+26) |
|
|
С2 |
|
Токарська Марина Борисівна |
2358 |
ЗАБОТІНА В.С. |
15199 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 22 |
2 |
70 (18+22+30) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
2359 |
ЗАВАДОВ А.О. |
15230 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 53 |
3 |
123 (45+36+42) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2360 |
ЗАВАДСЬКА А.В. |
15170 |
м. Снігурівка |
ЗОШ № 4 |
3 |
120 (42+30+48) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
2361 |
ЗАВАЛА М.О. |
15444 |
м. Певомайськ |
Збірна шкіл району |
3 |
60 (48+12+0) |
|
С1 |
|
|
Дурачевська Людмила Іванівна |
2362 |
ЗАВАЛІЙ З.О. |
15015 |
м. Южноукраїнськ |
Гімназія № 1 |
8 |
63 (18+24+21) |
|
|
|
|
Ізбаш Наталія Миколаївна |
2363 |
ЗАВАЛОВА М.О. |
15236 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 34 |
2 |
81 (27+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2364 |
ЗАВАРЗІНА О.М. |
15256 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 51 |
3 |
111 (39+24+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
2365 |
ЗАВАЦЬКИЙ І.С. |
15202 |
м. Миколаїв |
Гімназія № 4 |
8 |
156 (48+57+51) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2366 |
ЗАВГОРОДНЯ К.В. |
15380 |
м. Нова Одеса |
Дільнична ЗОШ |
1 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Бончук Олена Миколаївна |
2367 |
ЗАВЕДЮК Р.Р. |
15100 |
смт. Березнегувате |
Відділ освіти |
4 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Лісовська Діна Миколаївна |
2368 |
ЗАВЕРЮХА Д.О. |
15170 |
м. Снігурівка |
ЗОШ № 4 |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
2369 |
ЗАВЄРЮХІНА К.В. |
15167 |
м. Снігурівка |
ЗОШ № 1 |
2 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
2370 |
ЗАВІРЮХІН Д.М. |
15167 |
м. Снігурівка |
ЗОШ № 1 |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
2371 |
ЗАВОДСЬКА О.Е. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
3 |
120 (48+36+36) |
З |
|
|
|
Боброва Алла Степанівна |
2372 |
ЗАВОЛОКА В.С. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
1 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Боброва Алла Степанівна |
2373 |
ЗАВОЛОКІН Д.О. |
15217 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 54 |
3 |
96 (48+12+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
2374 |
ЗАВРАЖИНА М.О. |
15220 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 15 |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2375 |
ЗАВЯЛЕЦЬ А.Р. |
15202 |
м. Миколаїв |
Гімназія № 4 |
9 |
86 (12+24+50) |
|
|
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
2376 |
ЗАВЯЛОВ К.С. |
15224 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 65 |
2 |
60 (18+18+24) |
|
|
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
2377 |
ЗАГВОДСЬКА О.С. |
15380 |
м. Нова Одеса |
Дільнична ЗОШ |
4 |
96 (42+24+30) |
|
С1 |
|
|
Бончук Олена Миколаївна |
2378 |
ЗАГИНАЙЧЕНКО В.М. |
15249 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 46 |
8 |
108 (30+33+45) |
|
|
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
2379 |
ЗАГИНАЙЧЕНКО К.Є. |
15208 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 19 |
11 |
112 (18+54+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
2380 |
ЗАГЛЯДА Т.О. |
15023 |
|
Капустинський НВК |
3 |
90 (48+24+18) |
|
С1 |
|
|
Товстоляка Яна Миколаївна |
2381 |
ЗАГОНА А.Є. |
15255 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 4 |
2 |
81 (27+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2382 |
ЗАГОРЄЄНКО Д.В. |
15200 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 50 |
2 |
72 (18+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2383 |
ЗАГОРОДНИЙ А.В. |
15322 |
смт. Березанка |
Збірна шкіл Березанського району |
4 |
132 (48+36+48) |
З |
|
|
|
Ворона Олена Анатоліїна |
2384 |
ЗАГОРОДНИЙ М.Ю. |
15119 |
м. Баштанка |
Лоцкинська ЗОШ |
5 |
72 (30+18+24) |
|
|
|
|
Левицька Ірина Михайлівна |
2385 |
ЗАГОРОДНЯ А.С. |
15016 |
м. Южноукраїнськ |
ЗШ № 1 ім. Захисників Вітчизни |
8 |
48 (24+12+12) |
|
|
|
|
Ізбаш Наталія Миколаївна |
2386 |
ЗАГОРУЙКО Д.О. |
15177 |
м. Снігурівка |
Василівська ЗОШ |
9 |
62 (12+36+14) |
|
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
2387 |
ЗАГОРУЙКО З.С. |
15185 |
м. Первомайськ |
ЗОШ № 15 |
2 |
78 (30+18+30) |
З |
|
|
|
Токарська Марина Борисівна |
2388 |
ЗАГОРУЙКО Р.М. |
15437 |
с. Прибужжя |
Прибузька ЗОШ |
4 |
114 (42+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Холоденко Лідія Вікторівна |
2389 |
ЗАГРЕБЕЛЬНА М.А. |
15201 |
м. Миколаїв |
Академія дитячої творчості |
4 |
60 (24+24+12) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2390 |
ЗАДИРАКА Д.В. |
15322 |
смт. Березанка |
Збірна шкіл Березанського району |
3 |
135 (39+48+48) |
З |
|
|
|
Ворона Олена Анатоліїна |
2391 |
ЗАДНІПРЯНА В.А. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
4 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2392 |
ЗАДОРОЖНЮК І.І. |
15019 |
м. Южноукраїнськ |
ЗШ № 4 |
3 |
123 (39+36+48) |
З |
|
|
|
Ізбаш Наталія Миколаївна |
2393 |
ЗАДОРОЖНЯ Б.Т. |
15238 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 30 |
3 |
90 (42+18+30) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2394 |
ЗАДОЯНОВА В.О. |
15228 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 52 |
8 |
105 (24+39+42) |
|
|
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
2395 |
ЗАЄЦЬ М.В. |
15437 |
с. Прибужжя |
Прибузька ЗОШ |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Холоденко Лідія Вікторівна |
2396 |
ЗАЄЦЬ Ю.В. |
15109 |
м. Баштанка |
Новоолександрівська ЗОШ |
3 |
132 (48+42+42) |
З |
|
|
|
Левицька Ірина Михайлівна |
2397 |
ЗАЖИЦЬКА К.О. |
15234 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 17 |
9 |
124 (36+48+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
2398 |
ЗАЗВІРСЬКА А.Р. |
15035 |
|
Прибузька ЗОШ |
4 |
132 (48+36+48) |
З |
|
|
|
Слободяник Вікторія Вікторівна |
2399 |
ЗАЗДРАВНІЙ Д. |
15201 |
м. Миколаїв |
Академія дитячої творчості |
5 |
81 (24+21+36) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2400 |
ЗАІКІНА Ю.І. |
15248 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 25 |
8 |
78 (18+21+39) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2401 |
ЗАЇКА В.А. |
15016 |
м. Южноукраїнськ |
ЗШ № 1 ім. Захисників Вітчизни |
2 |
8 (6+2+0) |
|
|
|
|
Ізбаш Наталія Миколаївна |
2402 |
ЗАЇКИН Є.О. |
15100 |
смт. Березнегувате |
Відділ освіти |
5 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Лісовська Діна Миколаївна |
2403 |
ЗАЇКІН Т.Ю. |
15173 |
м. Снігурівка |
Червонодолинська ЗОШ |
4 |
108 (42+36+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Гудзь Алла Яківна |
2404 |
ЗАЙВА Д.В. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
3 |
45 (27+6+12) |
|
|
|
|
Боброва Алла Степанівна |
2405 |
ЗАЙЗБУР П.С. |
15266 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 28 |
2 |
65 (15+20+30) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
2406 |
ЗАЙКОВСЬКА А.С. |
15030 |
смт. Веселинове |
Збірна шкіл Веселинівського району |
4 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Павлюк Владислав Геннадійович |
2407 |
ЗАЙЦЕВ А.А. |
15263 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 49 |
9 |
48 (6+30+12) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2408 |
ЗАЙЦЕВ Д.Д. |
15266 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 28 |
2 |
54 (24+12+18) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2409 |
ЗАЙЦЕВ Д.Р. |
15241 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 27 |
9 |
50 (12+18+20) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2410 |
ЗАЙЦЕВА А.Д. |
15231 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 56 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2411 |
ЗАЙЦЕВА Є.О. |
15217 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 54 |
2 |
75 (21+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2412 |
ЗАЙЦЕВА Є.Т. |
15250 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 10 |
3 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2413 |
ЗАЙЦЕВА З.Ю. |
15217 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 54 |
4 |
81 (45+12+24) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2414 |
ЗАЙЦЕВА К.А. |
15021 |
|
Партизанського НВК |
8 |
48 (30+12+6) |
|
|
|
|
Товстоляка Яна Миколаївна |
2415 |
ЗАЙЧЕНКО Е.П. |
15117 |
м. Баштанка |
Кашперо-Миколаївська ЗОШ |
4 |
138 (48+48+42) |
З |
|
|
|
Левицька Ірина Михайлівна |
2416 |
ЗАЙЧЕНКО О.Д. |
15030 |
смт. Веселинове |
Збірна шкіл Веселинівського району |
3 |
78 (42+24+12) |
|
С1 |
|
|
Павлюк Владислав Геннадійович |
2417 |
ЗАЙЧУК Д.В. |
15237 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 24 |
6 |
153 (54+39+60) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2418 |
ЗАКАРЯН М.М. |
15208 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 19 |
10 |
132 (30+48+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
2419 |
ЗАКУРДЯЄВ А. . |
15050 |
м. Миколаїв |
Білозірська ЗОШ |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Пирожок Світлана Іванівна |
2420 |
ЗАКШЕВСЬКА А.С. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
3 |
120 (48+36+36) |
З |
|
|
|
Боброва Алла Степанівна |
2421 |
ЗАЛ А.І. |
15209 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 33 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2422 |
ЗАЛИГАЄВА В.О. |
15185 |
м. Первомайськ |
ЗОШ № 15 |
2 |
72 (18+24+30) |
З |
|
|
|
Токарська Марина Борисівна |
2423 |
ЗАЛІЄВ М.А. |
15204 |
м. Миколаїв |
Інтернат № 7 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2424 |
ЗАЛІСЬКИЙ А.М. |
15100 |
смт. Березнегувате |
Відділ освіти |
5 |
108 (18+36+54) |
|
|
|
С3 |
Лісовська Діна Миколаївна |
2425 |
ЗАЛІТКО В.В. |
15231 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 56 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2426 |
ЗАЛОЗНИЙ О.А. |
15141 |
м. Очаків |
ЗОШ № 2 |
7 |
156 (42+54+60) |
З |
|
|
|
Головня Людмила Андріївна |
2427 |
ЗАЛУЦЬКА М.Ю. |
15235 |
м. Миколаїв |
Перша українська гімназія |
6 |
114 (30+39+45) |
|
|
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
2428 |
ЗАНОЗДРА Ю.В. |
15199 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 22 |
1 |
82 (30+22+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2429 |
ЗАНУДА М.В. |
15100 |
смт. Березнегувате |
Відділ освіти |
5 |
63 (30+21+12) |
|
|
|
|
Лісовська Діна Миколаївна |
2430 |
ЗАПАВЛОВСЬКА В.П. |
15372 |
м. Нова Одеса |
ЗОШ № 1 |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Бончук Олена Миколаївна |
2431 |
ЗАПАДЕНКО Д.І. |
15262 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 16 |
4 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2432 |
ЗАПАДНЮК Я.О. |
15250 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 10 |
4 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2433 |
ЗАПЕСКО К.П. |
15283 |
смт. Олександрівка |
Олександрівська ЗОШ |
3 |
102 (42+18+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Селіверстова Лілія Михайлівна |
2434 |
ЗАПЕСКУ Н.Н. |
15212 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 45 |
3 |
33 (27+0+6) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2435 |
ЗАПОРОЖАН Д. |
15239 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 7 |
3 |
84 (36+12+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
2436 |
ЗАПОРОЖЕЦЬ А.А. |
15206 |
м. Миколаїв |
Інтернат № 4 |
4 |
123 (39+36+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2437 |
ЗАПОРОЖЕЦЬ А.А. |
15155 |
м. Снігурівка |
Баратівська ЗОШ |
8 |
48 (18+21+9) |
|
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
2438 |
ЗАПОРОЖЕЦЬ А.Т. |
15016 |
м. Южноукраїнськ |
ЗШ № 1 ім. Захисників Вітчизни |
6 |
162 (48+54+60) |
З |
|
|
|
Ізбаш Наталія Миколаївна |
2439 |
ЗАПОРОЖЧЕНКО А.А. |
15200 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 50 |
7 |
123 (30+42+51) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
2440 |
ЗАПОРОЖЧЕНКО А.А. |
15214 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 64 |
4 |
63 (39+0+24) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2441 |
ЗАПОРОЖЧЕНКО А.О. |
15198 |
м. Миколаїв |
ММК |
4 |
111 (45+30+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
2442 |
ЗАПОТОЦЬКИЙ П.В. |
15428 |
м. Новий Буг |
Збірна шкіл |
7 |
39 (18+18+3) |
|
|
|
|
Білько Світлана Дмитрівна |
2443 |
ЗАРВА Є.Є. |
15437 |
с. Прибужжя |
Прибузька ЗОШ |
4 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Холоденко Лідія Вікторівна |
2444 |
ЗАРВАНСЬКА Д.О. |
15168 |
м. Снігурівка |
Гімназія, ЗОШ №2 |
5 |
147 (36+51+60) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
2445 |
ЗАРВАНСЬКА О.М. |
15240 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 1 |
9 |
96 (6+36+54) |
|
|
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
2446 |
ЗАРВАНСЬКА О.О. |
15212 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 45 |
3 |
102 (48+18+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
2447 |
ЗАРЕМСЬКИЙ О.М. |
15100 |
смт. Березнегувате |
Відділ освіти |
4 |
126 (48+42+36) |
З |
|
|
|
Лісовська Діна Миколаївна |
2448 |
ЗАРИЦЬКА С.О. |
15247 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 13 |
10 |
130 (24+54+52) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
2449 |
ЗАРИЦЬКИЙ Д.О. |
15016 |
м. Южноукраїнськ |
ЗШ № 1 ім. Захисників Вітчизни |
8 |
78 (42+9+27) |
|
С1 |
|
|
Ізбаш Наталія Миколаївна |
2450 |
ЗАРІЦЬКИЙ А.Е. |
15169 |
м. Снігурівка |
ЗОШ № 3 |
3 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
2451 |
ЗАРІЦЬКИЙ П.Е. |
15169 |
м. Снігурівка |
ЗОШ № 3 |
3 |
129 (39+42+48) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
2452 |
ЗАРУБІН В.В. |
15200 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 50 |
3 |
126 (48+36+42) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2453 |
ЗАСЄТКІН З.Р. |
15377 |
м. Нова Одеса |
Баловненська ЗОШ |
3 |
132 (48+42+42) |
З |
|
|
|
Бончук Олена Миколаївна |
2454 |
ЗАСТАВЕНКО Т.О. |
15167 |
м. Снігурівка |
ЗОШ № 1 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
2455 |
ЗАСТАВСЬКИЙ А.С. |
15218 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 40 |
8 |
33 (12+12+9) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2456 |
ЗАТВОРНІЦЬКА К.В. |
15186 |
м. Первомайськ |
Гімназія |
9 |
100 (30+30+40) |
|
|
|
С3 |
Токарська Марина Борисівна |
2457 |
ЗАТОКА Н.Я. |
15018 |
м. Южноукраїнськ |
ЗШ № 3 |
2 |
72 (24+18+30) |
З |
|
|
|
Ізбаш Наталія Миколаївна |
2458 |
ЗАТУЛЕНКО Н.С. |
15255 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 4 |
2 |
81 (27+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2459 |
ЗАТЯЖЧУК В.М. |
15444 |
м. Певомайськ |
Збірна шкіл району |
4 |
96 (48+36+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Дурачевська Людмила Іванівна |
2460 |
ЗАХАРЕВИЧ Д.О. |
15224 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 65 |
4 |
96 (42+24+30) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2461 |
ЗАХАРЕНКО Є.Я. |
15202 |
м. Миколаїв |
Гімназія № 4 |
9 |
160 (54+60+46) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2462 |
ЗАХАРІЯ К.У. |
15170 |
м. Снігурівка |
ЗОШ № 4 |
3 |
84 (36+18+30) |
|
С1 |
|
|
Гудзь Алла Яківна |
2463 |
ЗАХАРОВ І.М. |
15220 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 15 |
3 |
114 (48+30+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
2464 |
ЗАХАРОВА А.І. |
15162 |
м. Снігурівка |
Новопетрівська ЗОШ |
4 |
114 (48+36+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Гудзь Алла Яківна |
2465 |
ЗАХАРОВА А.О. |
15173 |
м. Снігурівка |
Червонодолинська ЗОШ |
9 |
66 (18+24+24) |
|
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
2466 |
ЗАХАРОВА В.А. |
15143 |
м. Очаків |
ЗОШ № 4 |
11 |
86 (18+36+32) |
|
|
|
|
Головня Людмила Андріївна |
2467 |
ЗАХАРОВА В.В. |
15317 |
|
Ольшанська ЗОШ |
2 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Довженко Тетяна Федорівна |
2468 |
ЗАХАРОВА М.О. |
15221 |
м. Миколаїв |
Гімназія № 3 |
7 |
141 (36+57+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
2469 |
ЗАХАРУК Е.О. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
9 |
116 (18+48+50) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
2470 |
ЗАХАРУК О.О. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
10 |
114 (18+54+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
2471 |
ЗАХАРЧЕНКО В.М. |
15160 |
м. Снігурівка |
Калинівський НВК |
6 |
72 (24+21+27) |
|
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
2472 |
ЗАХАРЧЕНКО В.С. |
15235 |
м. Миколаїв |
Перша українська гімназія |
10 |
142 (30+54+58) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
2473 |
ЗАХАРЧЕНКО М.Ю. |
15242 |
м. Миколаїв |
СНВК |
2 |
46 (24+4+18) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2474 |
ЗАХАРЧУК В.А. |
15236 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 34 |
10 |
116 (30+54+32) |
|
|
С2 |
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2475 |
ЗАХАРЧУК Д.С. |
15035 |
|
Прибузька ЗОШ |
4 |
132 (48+36+48) |
З |
|
|
|
Слободяник Вікторія Вікторівна |
2476 |
ЗАХАРЧУК Л.В. |
15428 |
м. Новий Буг |
Збірна шкіл |
10 |
54 (18+12+24) |
|
|
|
|
Білько Світлана Дмитрівна |
2477 |
ЗАХАРЧУК П. |
15266 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 28 |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2478 |
ЗАХАЧЕНКО В.А. |
15389 |
м. Нова Одеса |
Троїцька ЗОШ, Ульянівська ЗОШ |
3 |
126 (48+42+36) |
З |
|
|
|
Бончук Олена Миколаївна |
2479 |
ЗБОРОВСЬКА А.С. |
15019 |
м. Южноукраїнськ |
ЗШ № 4 |
4 |
117 (45+42+30) |
З |
|
|
|
Ізбаш Наталія Миколаївна |
2480 |
ЗВАРИЧ А.А. |
15256 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 51 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2481 |
ЗВАРИЧ Б.О. |
15437 |
с. Прибужжя |
Прибузька ЗОШ |
2 |
70 (24+16+30) |
|
С1 |
|
С3 |
Холоденко Лідія Вікторівна |
2482 |
ЗВАРИЧ О.А. |
15256 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 51 |
8 |
108 (24+48+36) |
|
|
С2 |
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2483 |
ЗВАРІШИНА О.В. |
15021 |
|
Партизанського НВК |
3 |
120 (42+36+42) |
З |
|
|
|
Товстоляка Яна Миколаївна |
2484 |
ЗВЄКОВ М.Ю. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
8 |
102 (24+33+45) |
|
|
|
С3 |
Боброва Алла Степанівна |
2485 |
ЗВІРИНСЬКА І.А. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2486 |
ЗВІРИШИН Д.О. |
15021 |
|
Партизанського НВК |
6 |
129 (36+45+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Товстоляка Яна Миколаївна |
2487 |
ЗВІРІШИНА Є. |
15206 |
м. Миколаїв |
Інтернат № 4 |
8 |
108 (36+39+33) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2488 |
ЗВІРКОВСЬКИЙ Н.О. |
15381 |
м. Нова Одеса |
Кандибинська ЗОШ |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Бончук Олена Миколаївна |
2489 |
ЗВОНОВА К.М. |
15019 |
м. Южноукраїнськ |
ЗШ № 4 |
3 |
108 (48+18+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Ізбаш Наталія Миколаївна |
2490 |
ЗВЯГІНЦЕВ К.А. |
15198 |
м. Миколаїв |
ММК |
4 |
108 (42+24+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
2491 |
ЗДОРОВИЦЬКА Т.С. |
15120 |
м. Баштанка |
Новоєгорівська ЗОШ |
7 |
15 (6+6+3) |
|
|
|
|
Левицька Ірина Михайлівна |
2492 |
ЗДРАЖЕВСЬКА В.О. |
15170 |
м. Снігурівка |
ЗОШ № 4 |
6 |
114 (30+36+48) |
|
|
|
С3 |
Гудзь Алла Яківна |
2493 |
ЗДРАЖЕВСЬКА Д.В. |
15170 |
м. Снігурівка |
ЗОШ № 4 |
9 |
100 (6+48+46) |
|
|
С2 |
С3 |
Гудзь Алла Яківна |
2494 |
ЗДРАЖЕВСЬКА У.О. |
15200 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 50 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2495 |
ЗДРАЖЕВСЬКИЙ Д.В. |
15176 |
м. Снігурівка |
Юріївський НВК |
7 |
102 (30+48+24) |
|
|
С2 |
|
Гудзь Алла Яківна |
2496 |
ЗЕВЕРТ В.В. |
15222 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 29 |
11 |
88 (18+42+28) |
|
|
С2 |
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2497 |
ЗЕЙНАЛОВ М.В. |
15200 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 50 |
3 |
132 (48+36+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2498 |
ЗЕЙНАЛОВА С.Р. |
15200 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 50 |
6 |
141 (48+42+51) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
2499 |
ЗЕЛЕВСЬКИЙ С.А. |
15375 |
м. Нова Одеса |
Гуманітарна гімназія |
5 |
78 (30+24+24) |
|
|
|
|
Бончук Олена Миколаївна |
2500 |
ЗЕЛЕНА А.О. |
15100 |
смт. Березнегувате |
Відділ освіти |
9 |
120 (18+60+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Лісовська Діна Миколаївна |
2501 |
ЗЕЛЕНА А.Ю. |
15236 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 34 |
7 |
99 (24+33+42) |
|
|
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
2502 |
ЗЕЛЕНА С.Л. |
15202 |
м. Миколаїв |
Гімназія № 4 |
8 |
138 (48+42+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
2503 |
ЗЕЛЕНІН М.С. |
15256 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 51 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2504 |
ЗЕЛЕНКО А.О. |
15322 |
смт. Березанка |
Збірна шкіл Березанського району |
3 |
129 (45+36+48) |
З |
|
|
|
Ворона Олена Анатоліїна |
2505 |
ЗЕЛЕНКОВА Д. |
15258 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 44 |
6 |
99 (36+33+30) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2506 |
ЗЕЛЕНСЬКА Є.С. |
15217 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 54 |
4 |
126 (48+30+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2507 |
ЗЕЛЕНЧУК М.С. |
15282 |
с. Новогригорівка |
Новогригорівська ЗОШ |
8 |
75 (30+24+21) |
|
|
|
|
Денисенко Тетяна Володимирівна |
2508 |
ЗЕЛЕНЬКО С.О. |
15255 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 4 |
4 |
96 (36+24+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
2509 |
ЗЕЛИНСЬКА К.А. |
15255 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 4 |
3 |
120 (48+42+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2510 |
ЗЕЛІНСЬКА А.В. |
15322 |
смт. Березанка |
Збірна шкіл Березанського району |
1 |
87 (27+30+30) |
З |
|
|
|
Ворона Олена Анатоліїна |
2511 |
ЗЕЛЮКІНА Д.М. |
15169 |
м. Снігурівка |
ЗОШ № 3 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
2512 |
ЗЕЛЮКІНА П.Д. |
15162 |
м. Снігурівка |
Новопетрівська ЗОШ |
7 |
132 (36+42+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Гудзь Алла Яківна |
2513 |
ЗЕНТАЛЬ А.Р. |
15230 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 53 |
2 |
72 (18+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2514 |
ЗИГАЛОВА Л.М. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
8 |
129 (54+30+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
2515 |
ЗИКІНА Д.А. |
15322 |
смт. Березанка |
Збірна шкіл Березанського району |
7 |
90 (42+27+21) |
|
С1 |
|
|
Ворона Олена Анатоліїна |
2516 |
ЗИМОГЛЯДОВА Н.О. |
15185 |
м. Первомайськ |
ЗОШ № 15 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Токарська Марина Борисівна |
2517 |
ЗІВАКІН О.О. |
15428 |
м. Новий Буг |
Збірна шкіл |
8 |
42 (12+27+3) |
|
|
|
|
Білько Світлана Дмитрівна |
2518 |
ЗІГУНОВА С.А. |
15234 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 17 |
9 |
136 (36+48+52) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
2519 |
ЗІЄРОВ Ю.М. |
15206 |
м. Миколаїв |
Інтернат № 4 |
1 |
80 (30+20+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2520 |
ЗІНЕВИЧ Б.О. |
15222 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 29 |
2 |
66 (12+24+30) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
2521 |
ЗІНЕВИЧ Є.Д. |
15035 |
|
Прибузька ЗОШ |
4 |
132 (48+36+48) |
З |
|
|
|
Слободяник Вікторія Вікторівна |
2522 |
ЗІНІНА Г.О. |
15024 |
|
Михайло-Ларинська ЗОШ |
6 |
141 (42+39+60) |
|
С1 |
|
С3 |
Товстоляка Яна Миколаївна |
2523 |
ЗІНКІНА М.М. |
15206 |
м. Миколаїв |
Інтернат № 4 |
4 |
138 (48+48+42) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2524 |
ЗІНОВЄВ О.О. |
15282 |
с. Новогригорівка |
Новогригорівська ЗОШ |
9 |
148 (36+54+58) |
З |
|
|
|
Денисенко Тетяна Володимирівна |
2525 |
ЗІНОВКІН Б.К. |
15185 |
м. Первомайськ |
ЗОШ № 15 |
11 |
98 (24+42+32) |
|
|
С2 |
|
Токарська Марина Борисівна |
2526 |
ЗІНЧЕНКО А.Є. |
15255 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 4 |
7 |
48 (18+18+12) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2527 |
ЗІНЧЕНКО Д.В. |
15234 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 17 |
6 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2528 |
ЗІНЧЕНКО Д.О. |
15018 |
м. Южноукраїнськ |
ЗШ № 3 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Ізбаш Наталія Миколаївна |
2529 |
ЗІНЬ Д.В. |
15163 |
м. Снігурівка |
Новокиївська ЗОШ |
4 |
108 (48+36+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Гудзь Алла Яківна |
2530 |
ЗІНЬКО С.В. |
15226 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 14 |
3 |
90 (42+24+24) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2531 |
ЗІЯЗЕТДІНОВ В.Л. |
15103 |
смт. Казанка |
Збірна шкіл Казанківського району |
3 |
132 (48+42+42) |
З |
|
|
|
Юркова Світлана Олександрівна |
2532 |
ЗЛЕНКО І.С. |
15245 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 32 |
5 |
72 (30+21+21) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2533 |
ЗЛІЩЕВА М.Є. |
15322 |
смт. Березанка |
Збірна шкіл Березанського району |
1 |
72 (24+18+30) |
З |
|
|
|
Ворона Олена Анатоліїна |
2534 |
ЗЛОБАР М.М. |
15264 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 6 |
3 |
102 (42+24+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
2535 |
ЗЛОЧЕВСЬКА П. |
15306 |
|
Кир'яківська ЗОШ |
6 |
126 (36+42+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Довженко Тетяна Федорівна |
2536 |
ЗМЕУ Ю.В. |
15317 |
|
Ольшанська ЗОШ |
3 |
120 (42+36+42) |
З |
|
|
|
Довженко Тетяна Федорівна |
2537 |
ЗМІЄВСЬКИЙ Д.О. |
15264 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 6 |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2538 |
ЗОЗУЛЯ А.В. |
15180 |
м. Снігурівка |
Промінський НВК |
5 |
36 (24+9+3) |
|
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
2539 |
ЗОЗУЛЯ М.С. |
15070 |
смт. Братське |
Збірна шкіл |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Галімська Жанна Олександрівна |
2540 |
ЗОЗУЛЯ Н.М. |
15224 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 65 |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2541 |
ЗОЛОТАР Н.Е. |
15144 |
м. Очаків |
НВК " Сонечко" |
2 |
64 (12+22+30) |
|
|
С2 |
С3 |
Головня Людмила Андріївна |
2542 |
ЗОЛОТАРЬОВА А.А. |
15224 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 65 |
3 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2543 |
ЗОЛОТАРЬОВА В.О. |
15205 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 60 |
1 |
76 (24+22+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2544 |
ЗОЛОТАРЬОВА Д.Р. |
15230 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 53 |
2 |
72 (18+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2545 |
ЗОЛОТИЙ О.Є. |
15224 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 65 |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2546 |
ЗОЛОТИЙ С.В. |
15177 |
м. Снігурівка |
Василівська ЗОШ |
4 |
108 (48+24+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Гудзь Алла Яківна |
2547 |
ЗОЛОТУХІНА Д.В. |
15240 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 1 |
7 |
102 (18+48+36) |
|
|
С2 |
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2548 |
ЗОРЕНКО В.С. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Боброва Алла Степанівна |
2549 |
ЗОСІМОВА С.А. |
15225 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 20 |
6 |
132 (42+30+60) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
2550 |
ЗОТОВА Т.А. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
9 |
120 (24+54+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
2551 |
ЗРАДОВСЬКИЙ А.І. |
15221 |
м. Миколаїв |
Гімназія № 3 |
7 |
132 (54+33+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
2552 |
ЗРАДОВСЬКИЙ М.А. |
15266 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 28 |
4 |
84 (42+12+30) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2553 |
ЗРИБНЯК А.І. |
15202 |
м. Миколаїв |
Гімназія № 4 |
8 |
30 (0+18+12) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2554 |
ЗРОДНІКОВ І.К. |
15200 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 50 |
9 |
126 (24+60+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
2555 |
ЗУБ Л.М. |
15266 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 28 |
5 |
96 (30+33+33) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2556 |
ЗУБАКОВ А.О. |
15248 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 25 |
3 |
114 (30+36+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
2557 |
ЗУБАЧ А.О. |
15100 |
смт. Березнегувате |
Відділ освіти |
3 |
126 (48+30+48) |
З |
|
|
|
Лісовська Діна Миколаївна |
2558 |
ЗУБИК Ю.М. |
15236 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 34 |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2559 |
ЗУБІКОВ Є.В. |
15121 |
м. Баштанка |
Новопавлівська ЗОШ |
9 |
80 (12+30+38) |
|
|
|
|
Левицька Ірина Михайлівна |
2560 |
ЗУБКО М.О. |
15100 |
смт. Березнегувате |
Відділ освіти |
7 |
78 (24+27+27) |
|
|
|
|
Лісовська Діна Миколаївна |
2561 |
ЗУБКОВ Д.Ю. |
15444 |
м. Певомайськ |
Збірна шкіл району |
2 |
88 (30+28+30) |
З |
|
|
|
Дурачевська Людмила Іванівна |
2562 |
ЗУБКУ А.М. |
15428 |
м. Новий Буг |
Збірна шкіл |
7 |
132 (48+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Білько Світлана Дмитрівна |
2563 |
ЗУБКУ В.М. |
15428 |
м. Новий Буг |
Збірна шкіл |
4 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Білько Світлана Дмитрівна |
2564 |
ЗУБОК Р.О. |
15372 |
м. Нова Одеса |
ЗОШ № 1 |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Бончук Олена Миколаївна |
2565 |
ЗУБРИЦЬКА С.О. |
15217 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 54 |
3 |
126 (48+36+42) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2566 |
ЗУБЧЕНКО Д.А. |
15022 |
|
Констянтинівського НВК |
6 |
72 (24+27+21) |
|
|
|
|
Товстоляка Яна Миколаївна |
2567 |
ЗУБЧЕНКО Д.О. |
15271 |
|
Надбузька ЗОШ |
7 |
117 (36+36+45) |
|
|
|
С3 |
Довженко Тетяна Федорівна |
2568 |
ЗУБЧЕНКО І.П. |
15202 |
м. Миколаїв |
Гімназія № 4 |
8 |
102 (42+33+27) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2569 |
ЗУБЧЕНКО К.В. |
15250 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 10 |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2570 |
ЗУБЧЕНКО Л.С. |
15170 |
м. Снігурівка |
ЗОШ № 4 |
2 |
72 (18+24+30) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
2571 |
ЗУБЧЕНКО О.О. |
15271 |
|
Надбузька ЗОШ |
1 |
68 (18+20+30) |
|
|
С2 |
С3 |
Довженко Тетяна Федорівна |
2572 |
ЗУБЧИК Д.О. |
15444 |
м. Певомайськ |
Збірна шкіл району |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Дурачевська Людмила Іванівна |
2573 |
ЗУЄВА Є.І. |
15247 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 13 |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2574 |
ЗЮЗЯК Д.С. |
15386 |
м. Нова Одеса |
Підлісненська ЗОШ |
3 |
114 (48+36+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Бончук Олена Миколаївна |
2575 |
ЗЮЛЬКОВСЬКА О.О. |
15222 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 29 |
3 |
132 (48+36+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2576 |
ИБРАГИМОВА Р.А. |
15212 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 45 |
5 |
57 (18+15+24) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2577 |
ІБРАГІМОВА А.Д. |
15209 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 33 |
3 |
96 (48+24+24) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2578 |
ІВАНЕНКО П.В. |
15244 |
м. Миколаїв |
НВК № 2 "Зоря" |
3 |
126 (42+36+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2579 |
ІВАНЕНКО П.П. |
15221 |
м. Миколаїв |
Гімназія № 3 |
6 |
132 (48+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
2580 |
ІВАНИЦЬКА Є.Є. |
15206 |
м. Миколаїв |
Інтернат № 4 |
4 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2581 |
ІВАНІКОВА К.О. |
15253 |
м. Миколаїв |
Гімназія № 41 |
5 |
144 (48+42+54) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2582 |
ІВАНІЦЬКИЙ М.В. |
15383 |
м. Нова Одеса |
Новоінгульська ЗОШ |
3 |
138 (48+48+42) |
З |
|
|
|
Бончук Олена Миколаївна |
2583 |
ІВАНІЦЯКА О.В. |
15070 |
смт. Братське |
Збірна шкіл |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Галімська Жанна Олександрівна |
2584 |
ІВАНІЧЕНКО В.О. |
15444 |
м. Певомайськ |
Збірна шкіл району |
7 |
60 (18+27+15) |
|
|
|
|
Дурачевська Людмила Іванівна |
2585 |
ІВАННІКОВА А. |
15198 |
м. Миколаїв |
ММК |
5 |
123 (36+33+54) |
|
|
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
2586 |
ІВАНОВ А.А. |
15244 |
м. Миколаїв |
НВК № 2 "Зоря" |
4 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2587 |
ІВАНОВ А.Г. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
3 |
120 (42+30+48) |
З |
|
|
|
Боброва Алла Степанівна |
2588 |
ІВАНОВ А.О. |
15206 |
м. Миколаїв |
Інтернат № 4 |
1 |
72 (30+12+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2589 |
ІВАНОВ Б.С. |
15211 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 12 |
4 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2590 |
ІВАНОВ В.А. |
15234 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 17 |
6 |
150 (42+54+54) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2591 |
ІВАНОВ В.В. |
15278 |
с. Парутине |
ЗОШ |
3 |
132 (48+42+42) |
З |
|
|
|
Шеіна Тетяна Володимирівна |
2592 |
ІВАНОВ В.В. |
15240 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 1 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2593 |
ІВАНОВ В.С. |
15035 |
|
Прибузька ЗОШ |
1 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Слободяник Вікторія Вікторівна |
2594 |
ІВАНОВ Д.В. |
15202 |
м. Миколаїв |
Гімназія № 4 |
8 |
99 (24+30+45) |
|
|
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
2595 |
ІВАНОВ Д.Д. |
15214 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 64 |
6 |
129 (48+33+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
2596 |
ІВАНОВ Д.С. |
15140 |
м. Очаків |
ЗОШ № 1 |
2 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Головня Людмила Андріївна |
2597 |
ІВАНОВ Е.І. |
15322 |
смт. Березанка |
Збірна шкіл Березанського району |
4 |
114 (48+24+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Ворона Олена Анатоліїна |
2598 |
ІВАНОВ І.Д. |
15239 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 7 |
3 |
114 (36+36+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
2599 |
ІВАНОВ К.І. |
15210 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 48 |
3 |
138 (48+48+42) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2600 |
ІВАНОВ М.А. |
15317 |
|
Ольшанська ЗОШ |
2 |
78 (30+18+30) |
З |
|
|
|
Довженко Тетяна Федорівна |
2601 |
ІВАНОВ М.В. |
15144 |
м. Очаків |
НВК " Сонечко" |
2 |
70 (18+22+30) |
|
|
С2 |
С3 |
Головня Людмила Андріївна |
2602 |
ІВАНОВ М.Р. |
15322 |
смт. Березанка |
Збірна шкіл Березанського району |
6 |
90 (42+9+39) |
|
С1 |
|
|
Ворона Олена Анатоліїна |
2603 |
ІВАНОВ О.А. |
15224 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 65 |
2 |
75 (21+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2604 |
ІВАНОВ О.В. |
15434 |
с. Куйбишевка |
Куйбишівська ЗОШ |
2 |
66 (18+18+30) |
|
|
|
С3 |
Козуб Катерина Миколаївна |
2605 |
ІВАНОВ О.І. |
15208 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 19 |
10 |
144 (36+54+54) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2606 |
ІВАНОВ Р.В. |
15016 |
м. Южноукраїнськ |
ЗШ № 1 ім. Захисників Вітчизни |
4 |
105 (39+30+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Ізбаш Наталія Миколаївна |
2607 |
ІВАНОВ Я.С. |
15211 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 12 |
8 |
87 (24+39+24) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2608 |
ІВАНОВА А. |
15103 |
смт. Казанка |
Збірна шкіл Казанківського району |
4 |
102 (48+24+30) |
|
С1 |
|
|
Юркова Світлана Олександрівна |
2609 |
ІВАНОВА А.Д. |
15271 |
|
Надбузька ЗОШ |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Довженко Тетяна Федорівна |
2610 |
ІВАНОВА А.О. |
15143 |
м. Очаків |
ЗОШ № 4 |
7 |
93 (30+24+39) |
|
|
|
|
Головня Людмила Андріївна |
2611 |
ІВАНОВА А.О. |
15221 |
м. Миколаїв |
Гімназія № 3 |
5 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2612 |
ІВАНОВА В. |
15428 |
м. Новий Буг |
Збірна шкіл |
7 |
45 (18+12+15) |
|
|
|
|
Білько Світлана Дмитрівна |
2613 |
ІВАНОВА В.В. |
15428 |
м. Новий Буг |
Збірна шкіл |
1 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Білько Світлана Дмитрівна |
2614 |
ІВАНОВА В.М. |
15220 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 15 |
3 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2615 |
ІВАНОВА Д.А. |
15189 |
м. Первомайськ |
ЗОШ № 9 |
5 |
78 (30+39+9) |
|
|
|
|
Токарська Марина Борисівна |
2616 |
ІВАНОВА Д.Д. |
15229 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 18 |
4 |
66 (42+0+24) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2617 |
ІВАНОВА Д.О. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
3 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2618 |
ІВАНОВА К.Р. |
15266 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 28 |
4 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2619 |
ІВАНОВА Л.А. |
15234 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 17 |
11 |
108 (24+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
2620 |
ІВАНОВА М.В. |
15214 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 64 |
2 |
67 (21+16+30) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
2621 |
ІВАНОВА М.Г. |
15208 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 19 |
2 |
44 (24+14+6) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2622 |
ІВАНОВА М.П. |
15140 |
м. Очаків |
ЗОШ № 1 |
3 |
102 (42+18+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Головня Людмила Андріївна |
2623 |
ІВАНОВА М.Ю. |
15230 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 53 |
3 |
114 (48+30+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
2624 |
ІВАНОВА О.Д. |
15229 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 18 |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2625 |
ІВАНОВА О.О. |
15220 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 15 |
1 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2626 |
ІВАНОВА Р.С. |
15198 |
м. Миколаїв |
ММК |
4 |
108 (42+24+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
2627 |
ІВАНОВА С.О. |
15267 |
м. Миколаїв |
Гіпаніс-ЕОС |
6 |
66 (18+21+27) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2628 |
ІВАНОВА С.Ю. |
15140 |
м. Очаків |
ЗОШ № 1 |
9 |
110 (18+42+50) |
|
|
С2 |
С3 |
Головня Людмила Андріївна |
2629 |
ІВАНОВА Т.В. |
15103 |
смт. Казанка |
Збірна шкіл Казанківського району |
8 |
33 (18+0+15) |
|
|
|
|
Юркова Світлана Олександрівна |
2630 |
ІВАНОВА Я.О. |
15202 |
м. Миколаїв |
Гімназія № 4 |
8 |
69 (6+18+45) |
|
|
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
2631 |
ІВАНЦОВ С.І. |
15202 |
м. Миколаїв |
Гімназія № 4 |
7 |
156 (60+45+51) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2632 |
ІВАНЧЕНКО В.В. |
15030 |
смт. Веселинове |
Збірна шкіл Веселинівського району |
9 |
50 (12+6+32) |
|
|
|
|
Павлюк Владислав Геннадійович |
2633 |
ІВАНЧЕНКО К.В. |
15199 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 22 |
9 |
162 (48+60+54) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2634 |
ІВАНЧЕНКО М.А. |
15019 |
м. Южноукраїнськ |
ЗШ № 4 |
4 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Ізбаш Наталія Миколаївна |
2635 |
ІВАНЧЕНКО С.С. |
15204 |
м. Миколаїв |
Інтернат № 7 |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2636 |
ІВАНЧЕНКО Ю.С. |
15221 |
м. Миколаїв |
Гімназія № 3 |
5 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2637 |
ІВАНЧИКОВА К.І. |
15018 |
м. Южноукраїнськ |
ЗШ № 3 |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Ізбаш Наталія Миколаївна |
2638 |
ІВАНЮК Є.О. |
15109 |
м. Баштанка |
Новоолександрівська ЗОШ |
3 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Левицька Ірина Михайлівна |
2639 |
ІВАСІВ В.М. |
15157 |
м. Снігурівка |
Горохівська ЗОШ, Євгенівський НВК |
2 |
81 (27+24+30) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
2640 |
ІВАСЮК С.В. |
15171 |
м. Снігурівка |
Садова ЗОШ, Тамаринська ЗОШ |
8 |
120 (48+33+39) |
|
С1 |
|
|
Гудзь Алла Яківна |
2641 |
ІВАХ А.С. |
15123 |
м. Баштанка |
Плющівська ЗОШ |
5 |
90 (42+27+21) |
|
С1 |
|
|
Левицька Ірина Михайлівна |
2642 |
ІВАХ Р.С. |
15123 |
м. Баштанка |
Плющівська ЗОШ |
4 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Левицька Ірина Михайлівна |
2643 |
ІВАХНЕНКО А.В. |
15275 |
|
Зеленогайська ЗОШ |
9 |
56 (0+36+20) |
|
|
|
|
Довженко Тетяна Федорівна |
2644 |
ІВАХНЕНКО М.С. |
15211 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 12 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2645 |
ІВАШИНА С.І. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
4 |
126 (48+30+48) |
З |
|
|
|
Боброва Алла Степанівна |
2646 |
ІВАШКЕВИЧ М.В. |
15262 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 16 |
10 |
136 (24+60+52) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
2647 |
ІВАШКО Н.І. |
15437 |
с. Прибужжя |
Прибузька ЗОШ |
1 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Холоденко Лідія Вікторівна |
2648 |
ІВАЩЕНКО А.С. |
15264 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 6 |
1 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2649 |
ІВАЩЕНКО В.В. |
15100 |
смт. Березнегувате |
Відділ освіти |
4 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Лісовська Діна Миколаївна |
2650 |
ІВАЩЕНКО М.А. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
3 |
126 (48+36+42) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2651 |
ІВАЩЕНКО Н.М. |
15428 |
м. Новий Буг |
Збірна шкіл |
3 |
132 (48+36+48) |
З |
|
|
|
Білько Світлана Дмитрівна |
2652 |
ІВАЩЕНКО О.Д. |
15266 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 28 |
10 |
96 (18+42+36) |
|
|
С2 |
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2653 |
ІВАЩЕНКО У.С. |
15100 |
смт. Березнегувате |
Відділ освіти |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Лісовська Діна Миколаївна |
2654 |
ІВКОВА В.С. |
15024 |
|
Михайло-Ларинська ЗОШ |
7 |
129 (30+42+57) |
|
|
С2 |
С3 |
Товстоляка Яна Миколаївна |
2655 |
ІВЧЕНКО О.Д. |
15202 |
м. Миколаїв |
Гімназія № 4 |
8 |
114 (36+27+51) |
|
|
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
2656 |
ІГНАТЕНКО Д.В. |
15255 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 4 |
2 |
81 (27+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2657 |
ІГНАТЕНКО М.В. |
15256 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 51 |
6 |
171 (60+51+60) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2658 |
ІГНАТЕНКО М.С. |
15322 |
смт. Березанка |
Збірна шкіл Березанського району |
5 |
66 (30+21+15) |
|
|
|
|
Ворона Олена Анатоліїна |
2659 |
ІГНАТЕНКО Н.О. |
15243 |
м. Миколаїв |
НВК № 1 "Семикв" |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2660 |
ІГНАТЕНКО С.В. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
8 |
39 (12+21+6) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2661 |
ІГНАТОВА А.А. |
15217 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 54 |
8 |
99 (30+36+33) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2662 |
ІГНАТЧЕНКО П.В. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
4 |
120 (48+30+42) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2663 |
ІГНАТЧЕНКО С.О. |
15264 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 6 |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2664 |
ІГНАТЬЄВ П.А. |
15141 |
м. Очаків |
ЗОШ № 2 |
1 |
87 (27+30+30) |
З |
|
|
|
Головня Людмила Андріївна |
2665 |
ІГНАТЬЄВА А.С. |
15213 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 57 |
3 |
114 (48+24+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
2666 |
ІГНАТЬЄВОЇ В.М. |
15434 |
с. Куйбишевка |
Куйбишівська ЗОШ |
9 |
92 (24+48+20) |
|
|
С2 |
|
Козуб Катерина Миколаївна |
2667 |
ІГНАТЬО М.В. |
15269 |
м. Миколаїв |
ЗОШ №21 |
7 |
45 (24+0+21) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2668 |
ІДРІС З.А. |
15231 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 56 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2669 |
ІЗАТОВА Е.Р. |
15113 |
м. Баштанка |
Виноградівська ЗОШ |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Левицька Ірина Михайлівна |
2670 |
ІЗЮМОВА К.О. |
15257 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 23 |
6 |
78 (36+27+15) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2671 |
ІКЛЕНКО Я.П. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
3 |
138 (48+48+42) |
З |
|
|
|
Боброва Алла Степанівна |
2672 |
ІЛЕЧКО В.В. |
15211 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 12 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2673 |
ІЛИК А.В. |
15236 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 34 |
7 |
99 (24+33+42) |
|
|
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
2674 |
ІЛЛЯШЕНКО Д.В. |
15306 |
|
Кир'яківська ЗОШ |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Довженко Тетяна Федорівна |
2675 |
ІЛЬЇН Д.О. |
15204 |
м. Миколаїв |
Інтернат № 7 |
4 |
108 (48+30+30) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2676 |
ІЛЬЇН І.І. |
15213 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 57 |
4 |
114 (48+18+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
2677 |
ІЛЬЇН М.С. |
15234 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 17 |
9 |
110 (18+48+44) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
2678 |
ІЛЬЇНА А.В. |
15252 |
м. Миколаїв |
"Ор менахем" |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2679 |
ІЛЬЇНА А.Р. |
15233 |
м. Миколаїв |
Економічний ліцей № 1 |
11 |
118 (30+48+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
2680 |
ІЛЬНИЦЬКА К.А. |
15217 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 54 |
9 |
94 (12+30+52) |
|
|
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
2681 |
ІЛЬНИЦЬКИЙ Д.С. |
15202 |
м. Миколаїв |
Гімназія № 4 |
10 |
144 (30+54+60) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2682 |
ІЛЬНИЦЬКИЙ І.А. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
4 |
78 (48+24+6) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2683 |
ІЛЬНІЦЬКА Н.А. |
15237 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 24 |
10 |
124 (36+48+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
2684 |
ІЛЬЧАНІНОВ В.О. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
3 |
84 (36+30+18) |
|
С1 |
|
|
Боброва Алла Степанівна |
2685 |
ІЛЬЧАНІНОВ Д.О. |
15170 |
м. Снігурівка |
ЗОШ № 4 |
2 |
78 (18+30+30) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
2686 |
ІЛЬЧЕНКО О.Н. |
15240 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 1 |
5 |
126 (42+39+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
2687 |
ІЛЬЧЕНКО Р.Ю. |
15231 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 56 |
5 |
138 (42+36+60) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
2688 |
ІЛЬЧУК Ю.О. |
15239 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 7 |
5 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2689 |
ІЛЮХІН М.Д. |
15170 |
м. Снігурівка |
ЗОШ № 4 |
2 |
78 (30+18+30) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
2690 |
ІЛЮШКІН О.С. |
15016 |
м. Южноукраїнськ |
ЗШ № 1 ім. Захисників Вітчизни |
8 |
84 (42+15+27) |
|
С1 |
|
|
Ізбаш Наталія Миколаївна |
2691 |
ІЛЮШКІНА Є.С. |
15016 |
м. Южноукраїнськ |
ЗШ № 1 ім. Захисників Вітчизни |
4 |
126 (42+36+48) |
З |
|
|
|
Ізбаш Наталія Миколаївна |
2692 |
ІНДИЧЕНКО М.І. |
15201 |
м. Миколаїв |
Академія дитячої творчості |
3 |
102 (48+24+30) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2693 |
ІНДУЛЬСЬКА А.В. |
15243 |
м. Миколаїв |
НВК № 1 "Семикв" |
4 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2694 |
ІНОЗЕМЦЕВА А.О. |
15428 |
м. Новий Буг |
Збірна шкіл |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Білько Світлана Дмитрівна |
2695 |
ІНОЗЕМЦЕВА Т.І. |
15022 |
|
Констянтинівського НВК |
8 |
96 (24+42+30) |
|
|
С2 |
|
Товстоляка Яна Миколаївна |
2696 |
ІНТАНКІНА В.В. |
15030 |
смт. Веселинове |
Збірна шкіл Веселинівського району |
7 |
45 (18+12+15) |
|
|
|
|
Павлюк Владислав Геннадійович |
2697 |
ІОН В.П. |
15240 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 1 |
2 |
54 (18+24+12) |
|
|
С2 |
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2698 |
ІОРГОВ В.Е. |
15221 |
м. Миколаїв |
Гімназія № 3 |
7 |
168 (60+51+57) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2699 |
ІОРДАН В.С. |
15030 |
смт. Веселинове |
Збірна шкіл Веселинівського району |
2 |
60 (18+18+24) |
|
|
|
С3 |
Павлюк Владислав Геннадійович |
2700 |
ІПАТЕНКО Д.В. |
15208 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 19 |
3 |
108 (48+24+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
2701 |
ІПАТЕНКО О.Ю. |
15202 |
м. Миколаїв |
Гімназія № 4 |
7 |
117 (54+24+39) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2702 |
ІПАТЕНКО Т.О. |
15374 |
м. Нова Одеса |
ЗОШ № 3 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Бончук Олена Миколаївна |
2703 |
ІРЗА В.Д. |
15249 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 46 |
4 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2704 |
ІСАЄВ М.Р. |
15240 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 1 |
3 |
132 (48+36+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2705 |
ІСАЄВ О.К. |
15255 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 4 |
4 |
126 (48+30+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2706 |
ІСАЄВА А.Р. |
15174 |
м. Снігурівка |
Суворська ЗОШ |
2 |
76 (24+22+30) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
2707 |
ІСАЄВА А.С. |
15231 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 56 |
3 |
138 (48+48+42) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2708 |
ІСАЄВА К.А. |
15217 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 54 |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2709 |
ІСАЄВА Я.В. |
15155 |
м. Снігурівка |
Баратівська ЗОШ |
9 |
32 (18+6+8) |
|
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
2710 |
ІСАЄНКО В.Л. |
15018 |
м. Южноукраїнськ |
ЗШ № 3 |
3 |
138 (48+48+42) |
З |
|
|
|
Ізбаш Наталія Миколаївна |
2711 |
ІСАЄНКО Д.О. |
15245 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 32 |
4 |
126 (48+36+42) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2712 |
ІСАЙКІН А.Ю. |
15236 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 34 |
8 |
99 (24+39+36) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2713 |
ІСАКОВ В.С. |
15380 |
м. Нова Одеса |
Дільнична ЗОШ |
4 |
102 (42+30+30) |
|
С1 |
|
|
Бончук Олена Миколаївна |
2714 |
ІСАКОВА В.А. |
15266 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 28 |
5 |
87 (24+27+36) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2715 |
ІСАКОВА М.А. |
15231 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 56 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2716 |
ІСАХАНЯН А.Р. |
15210 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 48 |
4 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2717 |
ІСАЧЕНКО А.С. |
15185 |
м. Первомайськ |
ЗОШ № 15 |
8 |
90 (30+21+39) |
|
|
|
|
Токарська Марина Борисівна |
2718 |
ІСИК І. |
15220 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 15 |
5 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2719 |
ІСКАНДАРЯН Д.Л. |
15208 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 19 |
2 |
82 (30+22+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2720 |
ІСКАНДАРЯН Е.Л. |
15208 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 19 |
11 |
126 (24+48+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
2721 |
ІСКАНДЕРОВА А.П. |
15113 |
м. Баштанка |
Виноградівська ЗОШ |
3 |
66 (30+12+24) |
|
|
|
|
Левицька Ірина Михайлівна |
2722 |
ІСКОРОСТЕНСЬКА Д.О. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
8 |
108 (36+30+42) |
|
|
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
2723 |
ІСМАІЛОВ Р.В. |
15212 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 45 |
3 |
78 (48+30+0) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2724 |
ІСМАІЛОВА А.Ш. |
15253 |
м. Миколаїв |
Гімназія № 41 |
5 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2725 |
ІСМАТОВ Б.У. |
15256 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 51 |
8 |
75 (24+12+39) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2726 |
ІШУТКО К.І. |
15205 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 60 |
2 |
72 (18+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2727 |
ІЩЕНКО А.М. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
7 |
105 (30+27+48) |
|
|
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
2728 |
ІЩЕНКО Д.А. |
15214 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 64 |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2729 |
ІЩЕНКО Д.В. |
15070 |
смт. Братське |
Збірна шкіл |
5 |
144 (30+54+60) |
З |
|
|
|
Галімська Жанна Олександрівна |
2730 |
ІЩЕНКО Є.В. |
15165 |
м. Снігурівка |
Павлівський НВК |
5 |
144 (36+48+60) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
2731 |
ІЩЕНКО О.В. |
15428 |
м. Новий Буг |
Збірна шкіл |
9 |
74 (18+30+26) |
|
|
|
|
Білько Світлана Дмитрівна |
2732 |
ІЩУК А.А. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
2 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2733 |
ІЩУК Б.М. |
15185 |
м. Первомайськ |
ЗОШ № 15 |
11 |
102 (18+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Токарська Марина Борисівна |
2734 |
ІЩУК М.Н. |
15376 |
м. Нова Одеса |
Артемівська ЗОШ |
6 |
42 (18+6+18) |
|
|
|
|
Бончук Олена Миколаївна |
2735 |
КАБАК В.В. |
15208 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 19 |
2 |
78 (30+18+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2736 |
КАБАЧЕНКО Д.С. |
15202 |
м. Миколаїв |
Гімназія № 4 |
7 |
45 (24+6+15) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2737 |
КАБАШНЮК М.О. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
3 |
72 (42+18+12) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2738 |
КАВЕРЗА А.Н. |
15267 |
м. Миколаїв |
Гіпаніс-ЕОС |
7 |
117 (48+21+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
2739 |
КАВКАЛО О.О. |
15176 |
м. Снігурівка |
Юріївський НВК |
3 |
84 (48+18+18) |
|
С1 |
|
|
Гудзь Алла Яківна |
2740 |
КАВУН А.О. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
10 |
106 (18+42+46) |
|
|
С2 |
С3 |
Боброва Алла Степанівна |
2741 |
КАГАНСЬКА В.С. |
15242 |
м. Миколаїв |
СНВК |
2 |
51 (15+18+18) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2742 |
КАГІРОВ А.С. |
15218 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 40 |
10 |
80 (24+30+26) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2743 |
КАДАЦЬКА Є.К. |
15235 |
м. Миколаїв |
Перша українська гімназія |
10 |
142 (36+48+58) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
2744 |
КАДЄЄВА Д.О. |
15204 |
м. Миколаїв |
Інтернат № 7 |
3 |
117 (39+30+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2745 |
КАДИРА Т.М. |
15164 |
м. Снігурівка |
Олександрівська ЗОШ |
6 |
66 (24+27+15) |
|
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
2746 |
КАДОМЦЕВ В.О. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
8 |
42 (30+3+9) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2747 |
КАДОЧНІКОВ М.І. |
15170 |
м. Снігурівка |
ЗОШ № 4 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
2748 |
КАДУБЕЦЬ О.О. |
15162 |
м. Снігурівка |
Новопетрівська ЗОШ |
5 |
159 (48+51+60) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
2749 |
КАЗАК І.М. |
15200 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 50 |
9 |
144 (42+54+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2750 |
КАЗАКОВА А.О. |
15167 |
м. Снігурівка |
ЗОШ № 1 |
2 |
66 (18+24+24) |
|
|
С2 |
С3 |
Гудзь Алла Яківна |
2751 |
КАЗАКОВСЬКА Т.І. |
15205 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 60 |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2752 |
КАЗАННІК А.А. |
15249 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 46 |
4 |
114 (36+30+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
2753 |
КАЗБАН Д.М. |
15198 |
м. Миколаїв |
ММК |
4 |
120 (42+36+42) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2754 |
КАЗДОБА К.М. |
15016 |
м. Южноукраїнськ |
ЗШ № 1 ім. Захисників Вітчизни |
3 |
114 (48+24+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Ізбаш Наталія Миколаївна |
2755 |
КАЗМЕРЮК М.В. |
15070 |
смт. Братське |
Збірна шкіл |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Галімська Жанна Олександрівна |
2756 |
КАЙДАШ А.А. |
15200 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 50 |
8 |
111 (42+30+39) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2757 |
КАЙТАНОВИЧ Н.О. |
15018 |
м. Южноукраїнськ |
ЗШ № 3 |
2 |
81 (21+30+30) |
З |
|
|
|
Ізбаш Наталія Миколаївна |
2758 |
КАК М.Р. |
15143 |
м. Очаків |
ЗОШ № 4 |
9 |
104 (18+42+44) |
|
|
С2 |
С3 |
Головня Людмила Андріївна |
2759 |
КАКОСЯН С.А. |
15265 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 39 |
5 |
54 (24+15+15) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2760 |
КАЛАБУХА Н.І. |
15208 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 19 |
4 |
84 (48+12+24) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2761 |
КАЛАГУРКО С.В. |
15255 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 4 |
4 |
123 (45+30+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2762 |
КАЛАНЧА Д.В. |
15174 |
м. Снігурівка |
Суворська ЗОШ |
3 |
84 (42+30+12) |
|
С1 |
|
|
Гудзь Алла Яківна |
2763 |
КАЛАШИНСЬКА А.С. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Боброва Алла Степанівна |
2764 |
КАЛАШНІКОВ А.А. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2765 |
КАЛАШНІКОВ М.П. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2766 |
КАЛИНА І.С. |
15155 |
м. Снігурівка |
Баратівська ЗОШ |
1 |
63 (21+12+30) |
|
С1 |
|
С3 |
Гудзь Алла Яківна |
2767 |
КАЛИНА О.О. |
15174 |
м. Снігурівка |
Суворська ЗОШ |
4 |
90 (36+30+24) |
|
С1 |
|
|
Гудзь Алла Яківна |
2768 |
КАЛИНА П.Д. |
15174 |
м. Снігурівка |
Суворська ЗОШ |
2 |
76 (24+22+30) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
2769 |
КАЛИНІН Р.Є. |
15218 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 40 |
10 |
92 (12+36+44) |
|
|
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
2770 |
КАЛИНОВ Ю.І. |
15120 |
м. Баштанка |
Новоєгорівська ЗОШ |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Левицька Ірина Михайлівна |
2771 |
КАЛИНЧУК В.О. |
15169 |
м. Снігурівка |
ЗОШ № 3 |
2 |
78 (30+18+30) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
2772 |
КАЛИНЮК А.Ю. |
15434 |
с. Куйбишевка |
Куйбишівська ЗОШ |
3 |
114 (48+30+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Козуб Катерина Миколаївна |
2773 |
КАЛИНЮК Д.В. |
15201 |
м. Миколаїв |
Академія дитячої творчості |
2 |
36 (12+6+18) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2774 |
КАЛИНЮК Д.Ю. |
15434 |
с. Куйбишевка |
Куйбишівська ЗОШ |
2 |
66 (18+24+24) |
|
|
С2 |
С3 |
Козуб Катерина Миколаївна |
2775 |
КАЛИНЯК С.Є. |
15030 |
смт. Веселинове |
Збірна шкіл Веселинівського району |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Павлюк Владислав Геннадійович |
2776 |
КАЛІНА Н.О. |
15250 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 10 |
3 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2777 |
КАЛІНІН Н. |
15266 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 28 |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2778 |
КАЛІНІН С.К. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
11 |
134 (30+54+50) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
2779 |
КАЛІНІНА А.О. |
15206 |
м. Миколаїв |
Інтернат № 4 |
3 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2780 |
КАЛІНІНА К.Р. |
15248 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 25 |
6 |
66 (18+27+21) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2781 |
КАЛІНІЧЕНКО А.А. |
15221 |
м. Миколаїв |
Гімназія № 3 |
6 |
159 (42+57+60) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2782 |
КАЛІНІЧЕНКО В.Ю. |
15201 |
м. Миколаїв |
Академія дитячої творчості |
2 |
46 (12+10+24) |
|
|
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
2783 |
КАЛІНІЧЕНКО К.К. |
15224 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 65 |
4 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2784 |
КАЛІНОВСЬКА А.В. |
15242 |
м. Миколаїв |
СНВК |
2 |
72 (24+24+24) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2785 |
КАЛІНЧУК Д.С. |
15016 |
м. Южноукраїнськ |
ЗШ № 1 ім. Захисників Вітчизни |
6 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Ізбаш Наталія Миколаївна |
2786 |
КАЛІТІНА Д.С. |
15218 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 40 |
10 |
130 (18+60+52) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
2787 |
КАЛІТІНА О.В. |
15173 |
м. Снігурівка |
Червонодолинська ЗОШ |
3 |
78 (48+12+18) |
|
С1 |
|
|
Гудзь Алла Яківна |
2788 |
КАЛІТКА Г.С. |
15240 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 1 |
3 |
132 (48+36+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2789 |
КАЛКУТІНА Л.С. |
15245 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 32 |
3 |
114 (48+42+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2790 |
КАЛМИК Л.П. |
15211 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 12 |
7 |
51 (18+12+21) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2791 |
КАЛОШИН А.І. |
15198 |
м. Миколаїв |
ММК |
4 |
132 (48+42+42) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2792 |
КАЛЬЯН Д.О. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
1 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2793 |
КАЛЮЖНА А.С. |
15216 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 26 |
3 |
84 (30+12+42) |
|
|
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
2794 |
КАМАКІНА Д.С. |
15247 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 13 |
10 |
130 (24+54+52) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
2795 |
КАМБАРОВА К.М. |
15211 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 12 |
1 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2796 |
КАМБУР В.В. |
15224 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 65 |
4 |
132 (48+42+42) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2797 |
КАМЕНЕЦЬКА А.Р. |
15257 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 23 |
3 |
54 (24+12+18) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2798 |
КАМЕНЩИК А.М. |
15167 |
м. Снігурівка |
ЗОШ № 1 |
3 |
102 (42+12+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Гудзь Алла Яківна |
2799 |
КАМІНСЬКА А.О. |
15224 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 65 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2800 |
КАМІНСЬКА М.О. |
15202 |
м. Миколаїв |
Гімназія № 4 |
5 |
153 (48+57+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2801 |
КАМІНСЬКИЙ Б.О. |
15158 |
м. Снігурівка |
Киселівська ЗОШ, Кобзарцівська ЗОШ |
8 |
153 (54+51+48) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
2802 |
КАМІНСЬКИЙ Д.Ю. |
15266 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 28 |
4 |
105 (39+24+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
2803 |
КАМІНСЬКИЙ М.П. |
15200 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 50 |
6 |
54 (18+27+9) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2804 |
КАНАВЧЕНКО С.О. |
15428 |
м. Новий Буг |
Збірна шкіл |
4 |
120 (42+36+42) |
З |
|
|
|
Білько Світлана Дмитрівна |
2805 |
КАНДАУРОВ Д.О. |
15206 |
м. Миколаїв |
Інтернат № 4 |
6 |
84 (36+33+15) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2806 |
КАНДИБА С.С. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
1 |
72 (18+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2807 |
КАНІАРІ М.А. |
15240 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 1 |
8 |
63 (24+15+24) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2808 |
КАНІВЕЦЬ С.О. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Боброва Алла Степанівна |
2809 |
КАНТАРДЖЯН Д.А. |
15212 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 45 |
2 |
72 (30+12+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2810 |
КАНТОР А.В. |
15254 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 37 |
4 |
90 (48+18+24) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2811 |
КАНУНОВА К.С. |
15209 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 33 |
9 |
144 (30+54+60) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2812 |
КАНЦУР К.О. |
15437 |
с. Прибужжя |
Прибузька ЗОШ |
2 |
72 (24+18+30) |
З |
|
|
|
Холоденко Лідія Вікторівна |
2813 |
КАНЮК І.В. |
15100 |
смт. Березнегувате |
Відділ освіти |
4 |
63 (39+18+6) |
|
С1 |
|
|
Лісовська Діна Миколаївна |
2814 |
КАПАЦИНА А.Д. |
15194 |
м. Первомайськ |
ЗОШ № 8 |
2 |
72 (24+24+24) |
З |
|
|
|
Токарська Марина Борисівна |
2815 |
КАПІНОС Б. |
15227 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 35 |
7 |
120 (36+48+36) |
|
|
С2 |
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2816 |
КАПІТОНОВ М.В. |
15220 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 15 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2817 |
КАПІТОНОВ М.О. |
15241 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 27 |
7 |
54 (24+24+6) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2818 |
КАПЛІЙ Р.В. |
15016 |
м. Южноукраїнськ |
ЗШ № 1 ім. Захисників Вітчизни |
8 |
102 (36+39+27) |
|
|
|
|
Ізбаш Наталія Миколаївна |
2819 |
КАПЛУН Д.П. |
15317 |
|
Ольшанська ЗОШ |
2 |
56 (24+14+18) |
|
С1 |
|
|
Довженко Тетяна Федорівна |
2820 |
КАПЛУН К.О. |
15428 |
м. Новий Буг |
Збірна шкіл |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Білько Світлана Дмитрівна |
2821 |
КАПЛУНОВА С.В. |
15239 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 7 |
7 |
27 (24+0+3) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2822 |
КАПМОЛЬ Є.І. |
15185 |
м. Первомайськ |
ЗОШ № 15 |
2 |
78 (24+30+24) |
З |
|
|
|
Токарська Марина Борисівна |
2823 |
КАПУСТА А.О. |
15381 |
м. Нова Одеса |
Кандибинська ЗОШ |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Бончук Олена Миколаївна |
2824 |
КАПУСТА Ю.В. |
15103 |
смт. Казанка |
Збірна шкіл Казанківського району |
7 |
111 (36+30+45) |
|
|
|
С3 |
Юркова Світлана Олександрівна |
2825 |
КАПУСТЕНКО А.Ю. |
15212 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 45 |
5 |
84 (24+33+27) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2826 |
КАПУСТИНСЬКА А.П. |
15162 |
м. Снігурівка |
Новопетрівська ЗОШ |
6 |
147 (54+45+48) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
2827 |
КАПУСТІНА Л.М. |
15250 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 10 |
4 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2828 |
КАПУСТІНА Н.М. |
15247 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 13 |
3 |
126 (48+42+36) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2829 |
КАРАБЄРОВ В.А. |
15143 |
м. Очаків |
ЗОШ № 4 |
3 |
63 (39+12+12) |
|
С1 |
|
|
Головня Людмила Андріївна |
2830 |
КАРАБІН І.В. |
15123 |
м. Баштанка |
Плющівська ЗОШ |
8 |
18 (6+12+0) |
|
|
|
|
Левицька Ірина Михайлівна |
2831 |
КАРАВАЄВ Д.В. |
15231 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 56 |
4 |
138 (48+48+42) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2832 |
КАРАЖЕЙ М.О. |
15206 |
м. Миколаїв |
Інтернат № 4 |
1 |
72 (18+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2833 |
КАРАЖЕКОВА О.П. |
15199 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 22 |
3 |
90 (42+24+24) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2834 |
КАРАКУЛІН А.А. |
15202 |
м. Миколаїв |
Гімназія № 4 |
9 |
56 (18+18+20) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2835 |
КАРАКУЦ К.К. |
15018 |
м. Южноукраїнськ |
ЗШ № 3 |
3 |
108 (48+30+30) |
|
С1 |
|
|
Ізбаш Наталія Миколаївна |
2836 |
КАРАМ Ш.Т. |
15228 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 52 |
3 |
126 (48+42+36) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2837 |
КАРАМАН Ю.Д. |
15202 |
м. Миколаїв |
Гімназія № 4 |
5 |
105 (12+39+54) |
|
|
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
2838 |
КАРАПЕТЯН А.А. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
9 |
118 (12+60+46) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
2839 |
КАРАПЕТЯН В. |
15155 |
м. Снігурівка |
Баратівська ЗОШ |
5 |
90 (36+27+27) |
|
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
2840 |
КАРАПІШ Є.А. |
15199 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 22 |
4 |
120 (48+24+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2841 |
КАРАСИК А.Я. |
15204 |
м. Миколаїв |
Інтернат № 7 |
4 |
102 (48+18+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
2842 |
КАРАСТАН Д.С. |
15200 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 50 |
10 |
50 (12+12+26) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2843 |
КАРАСЬ А.С. |
15050 |
м. Миколаїв |
Білозірська ЗОШ |
2 |
72 (18+24+30) |
З |
|
|
|
Пирожок Світлана Іванівна |
2844 |
КАРАТАЙ Б.В. |
15236 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 34 |
3 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2845 |
КАРАТАЙ В.О. |
15274 |
|
Шостаківська ЗОШ |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Довженко Тетяна Федорівна |
2846 |
КАРАТАЙ Д.О. |
15221 |
м. Миколаїв |
Гімназія № 3 |
7 |
132 (54+33+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
2847 |
КАРАТЄЄВ М.А. |
15198 |
м. Миколаїв |
ММК |
2 |
48 (30+18+0) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2848 |
КАРАТЄЄВА В.А. |
15306 |
|
Кир'яківська ЗОШ |
3 |
90 (42+12+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Довженко Тетяна Федорівна |
2849 |
КАРАЧ А.О. |
15377 |
м. Нова Одеса |
Баловненська ЗОШ |
2 |
14 (0+8+6) |
|
|
|
|
Бончук Олена Миколаївна |
2850 |
КАРАЧ І.О. |
15377 |
м. Нова Одеса |
Баловненська ЗОШ |
4 |
30 (6+12+12) |
|
|
|
|
Бончук Олена Миколаївна |
2851 |
КАРАЧЕНЦЕВ С.О. |
15103 |
смт. Казанка |
Збірна шкіл Казанківського району |
6 |
135 (36+45+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Юркова Світлана Олександрівна |
2852 |
КАРАЯНІДІ В.О. |
15206 |
м. Миколаїв |
Інтернат № 4 |
2 |
66 (18+24+24) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
2853 |
КАРДЕЙ-КАШУБА К.І. |
15158 |
м. Снігурівка |
Киселівська ЗОШ, Кобзарцівська ЗОШ |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
2854 |
КАРЕВА А.О. |
15114 |
м. Баштанка |
Старогороженська ЗОШ |
5 |
150 (42+54+54) |
З |
|
|
|
Левицька Ірина Михайлівна |
2855 |
КАРЕТНІКОВ Д.Є. |
15200 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 50 |
11 |
60 (12+24+24) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2856 |
КАРЄВА Т.О. |
15114 |
м. Баштанка |
Старогороженська ЗОШ |
7 |
132 (48+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Левицька Ірина Михайлівна |
2857 |
КАРЛАШ В.В. |
15239 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 7 |
1 |
72 (30+12+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2858 |
КАРЛАШ І.А. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
4 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2859 |
КАРЛЮГІН М.Ю. |
15226 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 14 |
3 |
78 (36+18+24) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2860 |
КАРМАЗИНОВСЬКА С.М. |
15221 |
м. Миколаїв |
Гімназія № 3 |
7 |
138 (42+48+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
2861 |
КАРМАЛОВА А.В. |
15217 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 54 |
3 |
120 (48+30+42) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2862 |
КАРП А.О. |
15310 |
с. Щербані |
Щербанівська ЗОШ ім. Рябошапки |
9 |
86 (24+42+20) |
|
|
С2 |
|
Гринів Галина Степанівна |
2863 |
КАРП О.І. |
15198 |
м. Миколаїв |
ММК |
4 |
120 (48+24+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2864 |
КАРПАЧОВА К.В. |
15046 |
|
Галицинівська ЗОШ |
2 |
81 (27+24+30) |
З |
|
|
|
Слободяник Вікторія Вікторівна |
2865 |
КАРПЕНКО А.Ю. |
15213 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 57 |
3 |
117 (33+42+42) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2866 |
КАРПЕНКО В.О. |
15211 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 12 |
5 |
159 (48+51+60) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2867 |
КАРПЕНКО В.Ю. |
15256 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 51 |
9 |
110 (18+48+44) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
2868 |
КАРПЕНКО В.Ю. |
15256 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 51 |
9 |
110 (18+48+44) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
2869 |
КАРПЕНКО Д.Д. |
15250 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 10 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2870 |
КАРПЕНКО І.С. |
15256 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 51 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2871 |
КАРПЕНКО К.І. |
15167 |
м. Снігурівка |
ЗОШ № 1 |
5 |
123 (36+39+48) |
|
|
|
С3 |
Гудзь Алла Яківна |
2872 |
КАРПЕНКО М. |
15266 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 28 |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2873 |
КАРПЕНКО М.В. |
15200 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 50 |
7 |
129 (36+42+51) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
2874 |
КАРПЕНКО О.С. |
15200 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 50 |
8 |
57 (24+18+15) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2875 |
КАРПИНСЬКА С.О. |
15201 |
м. Миколаїв |
Академія дитячої творчості |
2 |
32 (18+2+12) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2876 |
КАРПОВ К.В. |
15212 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 45 |
6 |
150 (42+54+54) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2877 |
КАРПОВА О.І. |
15230 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 53 |
2 |
75 (21+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2878 |
КАРПЯК І.К. |
15372 |
м. Нова Одеса |
ЗОШ № 1 |
3 |
132 (48+36+48) |
З |
|
|
|
Бончук Олена Миколаївна |
2879 |
КАРУНОС М.Є. |
15267 |
м. Миколаїв |
Гіпаніс-ЕОС |
9 |
120 (18+48+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
2880 |
КАРЧА Д.В. |
15428 |
м. Новий Буг |
Збірна шкіл |
3 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Білько Світлана Дмитрівна |
2881 |
КАРЮХІНА В.О. |
15021 |
|
Партизанського НВК |
4 |
69 (39+6+24) |
|
С1 |
|
|
Товстоляка Яна Миколаївна |
2882 |
КАРЮХІНА Г. |
15021 |
|
Партизанського НВК |
6 |
60 (18+27+15) |
|
|
|
|
Товстоляка Яна Миколаївна |
2883 |
КАРЮХІНА С.О. |
15021 |
|
Партизанського НВК |
3 |
114 (48+24+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Товстоляка Яна Миколаївна |
2884 |
КАСНЯН В.В. |
15257 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 23 |
3 |
66 (24+24+18) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2885 |
КАСПІРОВИЧ В.А. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
4 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Боброва Алла Степанівна |
2886 |
КАСПІРОВИЧ О.М. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
4 |
66 (36+18+12) |
|
С1 |
|
|
Боброва Алла Степанівна |
2887 |
КАССІХІНА С.А. |
15249 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 46 |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2888 |
КАСЬЬЯНВ Є.М. |
15378 |
м. Нова Одеса |
Бузька ЗОШ |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Бончук Олена Миколаївна |
2889 |
КАСЬЯНЕНКО М.Р. |
15016 |
м. Южноукраїнськ |
ЗШ № 1 ім. Захисників Вітчизни |
4 |
90 (36+24+30) |
|
С1 |
|
|
Ізбаш Наталія Миколаївна |
2890 |
КАСЬЯНОВА А. |
15210 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 48 |
3 |
108 (36+36+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
2891 |
КАСЬЯНОВА В.А. |
15378 |
м. Нова Одеса |
Бузька ЗОШ |
6 |
135 (36+45+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Бончук Олена Миколаївна |
2892 |
КАСЬЯНОВА В.В. |
15245 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 32 |
9 |
104 (24+42+38) |
|
|
С2 |
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2893 |
КАСЯНЕНКО Т.С. |
15444 |
м. Певомайськ |
Збірна шкіл району |
3 |
120 (48+36+36) |
З |
|
|
|
Дурачевська Людмила Іванівна |
2894 |
КАТАЄВА К.А. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
1 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2895 |
КАТАНО К.Є. |
15169 |
м. Снігурівка |
ЗОШ № 3 |
2 |
72 (24+24+24) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
2896 |
КАТАРЄВ О.І. |
15289 |
с. Трикрати |
Трикратська ЗОШ |
7 |
105 (36+27+42) |
|
|
|
С3 |
Варфоломієва Антоніна Василівна |
2897 |
КАТЕЛЯН В.О. |
15444 |
м. Певомайськ |
Збірна шкіл району |
2 |
34 (12+10+12) |
|
|
|
|
Дурачевська Людмила Іванівна |
2898 |
КАТЕРЕНЧУК М.Д. |
15171 |
м. Снігурівка |
Садова ЗОШ, Тамаринська ЗОШ |
4 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
2899 |
КАТЕРИНИЧ К.О. |
15218 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 40 |
3 |
120 (48+36+36) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2900 |
КАТЕРИНКА В.Ю. |
15224 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 65 |
1 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2901 |
КАТЕРИНЧИК М.Ш. |
15428 |
м. Новий Буг |
Збірна шкіл |
3 |
120 (42+36+42) |
З |
|
|
|
Білько Світлана Дмитрівна |
2902 |
КАТЄЛІН А.С. |
15208 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 19 |
3 |
63 (39+12+12) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2903 |
КАТКОВА О.О. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
7 |
102 (30+27+45) |
|
|
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
2904 |
КАТРИЧ А.Б. |
15200 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 50 |
8 |
84 (30+18+36) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2905 |
КАТРИЧ Н.С. |
15248 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 25 |
7 |
66 (30+24+12) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2906 |
КАТРИЧ С.С. |
15100 |
смт. Березнегувате |
Відділ освіти |
2 |
72 (24+18+30) |
З |
|
|
|
Лісовська Діна Миколаївна |
2907 |
КАТРІЧ Е.В. |
15208 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 19 |
7 |
72 (24+27+21) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2908 |
КАТРЯК В.А. |
15383 |
м. Нова Одеса |
Новоінгульська ЗОШ |
2 |
78 (30+18+30) |
З |
|
|
|
Бончук Олена Миколаївна |
2909 |
КАТЮЖИНСЬКИЙ А.А. |
15205 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 60 |
3 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2910 |
КАУР Т.О. |
15231 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 56 |
9 |
124 (42+36+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
2911 |
КАУШАН П.Є. |
15253 |
м. Миколаїв |
Гімназія № 41 |
5 |
87 (24+30+33) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2912 |
КАФІТУЛОВА А.С. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
1 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Боброва Алла Степанівна |
2913 |
КАЧАВСЬКА А.В. |
15022 |
|
Констянтинівського НВК |
6 |
72 (18+27+27) |
|
|
|
|
Товстоляка Яна Миколаївна |
2914 |
КАЧАВСЬКА Д.В. |
15022 |
|
Констянтинівського НВК |
5 |
63 (24+21+18) |
|
|
|
|
Товстоляка Яна Миколаївна |
2915 |
КАЧАН К.В. |
15221 |
м. Миколаїв |
Гімназія № 3 |
6 |
174 (60+54+60) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2916 |
КАЧАН Р.О. |
15322 |
смт. Березанка |
Збірна шкіл Березанського району |
5 |
30 (6+12+12) |
|
|
|
|
Ворона Олена Анатоліїна |
2917 |
КАЧАНОВ А.Г. |
15211 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 12 |
11 |
48 (12+18+18) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2918 |
КАЧАНОВА В.С. |
15070 |
смт. Братське |
Збірна шкіл |
8 |
171 (54+57+60) |
З |
|
|
|
Галімська Жанна Олександрівна |
2919 |
КАЧАНОВА О.В. |
15205 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 60 |
1 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2920 |
КАЧКОВА К.О. |
15273 |
|
Кривобалківська ЗОШ |
8 |
48 (12+12+24) |
|
|
|
|
Довженко Тетяна Федорівна |
2921 |
КАЧУР В.С. |
15444 |
м. Певомайськ |
Збірна шкіл району |
3 |
57 (33+12+12) |
|
С1 |
|
|
Дурачевська Людмила Іванівна |
2922 |
КАЧУРА О.І. |
15214 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 64 |
1 |
74 (24+20+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2923 |
КАШАРАЙЛО М.С. |
15282 |
с. Новогригорівка |
Новогригорівська ЗОШ |
4 |
120 (48+30+42) |
З |
|
|
|
Денисенко Тетяна Володимирівна |
2924 |
КАШИНА Є.М. |
15199 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 22 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2925 |
КАШПРУК Д.Б. |
15240 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 1 |
2 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2926 |
КАЩЕНКО Д.С. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
11 |
118 (12+54+52) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
2927 |
КАЩУК А.В. |
15167 |
м. Снігурівка |
ЗОШ № 1 |
4 |
102 (48+24+30) |
|
С1 |
|
|
Гудзь Алла Яківна |
2928 |
КАЯ М.О. |
15256 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 51 |
4 |
126 (48+36+42) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2929 |
КАЯФА К.С. |
15155 |
м. Снігурівка |
Баратівська ЗОШ |
1 |
66 (24+12+30) |
|
С1 |
|
С3 |
Гудзь Алла Яківна |
2930 |
КВАСИВЧАК А.О. |
15204 |
м. Миколаїв |
Інтернат № 7 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2931 |
КВАСНІКОВ Д.М. |
15254 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 37 |
3 |
132 (48+42+42) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2932 |
КВАСНЮК О.О. |
15227 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 35 |
9 |
106 (12+54+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
2933 |
КВАСОВ Б.І. |
15214 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 64 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2934 |
КВАСОВ Р.І. |
15235 |
м. Миколаїв |
Перша українська гімназія |
8 |
36 (6+12+18) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2935 |
КВАЧОВ А.О. |
15256 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 51 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2936 |
КВАША Н.В. |
15379 |
м. Нова Одеса |
Гур’ївська ЗОШ, Димівська ЗОШ |
3 |
120 (42+30+48) |
З |
|
|
|
Бончук Олена Миколаївна |
2937 |
КВИЧ А.В. |
15163 |
м. Снігурівка |
Новокиївська ЗОШ |
3 |
138 (48+48+42) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
2938 |
КВІТКА А.І. |
15155 |
м. Снігурівка |
Баратівська ЗОШ |
8 |
24 (12+3+9) |
|
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
2939 |
КВІТКА В.І. |
15155 |
м. Снігурівка |
Баратівська ЗОШ |
8 |
39 (12+21+6) |
|
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
2940 |
КВІТКО Е.В. |
15374 |
м. Нова Одеса |
ЗОШ № 3 |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Бончук Олена Миколаївна |
2941 |
КВІТКОВСЬКА М.С. |
15251 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 43 |
5 |
60 (12+15+33) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2942 |
КВЯТИК А.І. |
15374 |
м. Нова Одеса |
ЗОШ № 3 |
3 |
81 (45+24+12) |
|
С1 |
|
|
Бончук Олена Миколаївна |
2943 |
КВЯТИК М.І. |
15374 |
м. Нова Одеса |
ЗОШ № 3 |
3 |
42 (24+6+12) |
|
|
|
|
Бончук Олена Миколаївна |
2944 |
КЕЙЛЬ А.С. |
15202 |
м. Миколаїв |
Гімназія № 4 |
10 |
132 (30+48+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
2945 |
КЕКАВЕЦЬ Д.М. |
15251 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 43 |
7 |
42 (6+27+9) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2946 |
КЕКУЛ Д.О. |
15185 |
м. Первомайськ |
ЗОШ № 15 |
2 |
72 (24+24+24) |
З |
|
|
|
Токарська Марина Борисівна |
2947 |
КЕПТЕНАР А.В. |
15282 |
с. Новогригорівка |
Новогригорівська ЗОШ |
3 |
120 (42+36+42) |
З |
|
|
|
Денисенко Тетяна Володимирівна |
2948 |
КЕРЕБУШ Д.Р. |
15024 |
|
Михайло-Ларинська ЗОШ |
7 |
135 (24+54+57) |
|
|
С2 |
С3 |
Товстоляка Яна Миколаївна |
2949 |
КЕРЕКЕША Н.С. |
15021 |
|
Партизанського НВК |
9 |
122 (18+54+50) |
|
|
С2 |
С3 |
Товстоляка Яна Миколаївна |
2950 |
КЕРІМОВА К. |
15256 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 51 |
3 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2951 |
КЕРЛАН Н.А. |
15271 |
|
Надбузька ЗОШ |
9 |
72 (24+30+18) |
|
|
|
|
Довженко Тетяна Федорівна |
2952 |
КЕРЛАН П.О. |
15460 |
|
Петровосолониська ЗОШ |
1 |
66 (18+18+30) |
|
|
|
С3 |
Довженко Тетяна Федорівна |
2953 |
КЕРН С.О. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
4 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Боброва Алла Степанівна |
2954 |
КИЙКО В.Н. |
15267 |
м. Миколаїв |
Гіпаніс-ЕОС |
7 |
120 (42+27+51) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
2955 |
КИЙКО М.С. |
15070 |
смт. Братське |
Збірна шкіл |
5 |
126 (36+45+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Галімська Жанна Олександрівна |
2956 |
КИКУ В.Е. |
15212 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 45 |
2 |
82 (30+22+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2957 |
КИЛИМНИК В.Б. |
15264 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 6 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2958 |
КИМЛИК Н.В. |
15123 |
м. Баштанка |
Плющівська ЗОШ |
2 |
78 (30+18+30) |
З |
|
|
|
Левицька Ірина Михайлівна |
2959 |
КИРИК З.І. |
15236 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 34 |
3 |
84 (36+18+30) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2960 |
КИРИЛЕНКО Ї.М. |
15180 |
м. Снігурівка |
Промінський НВК |
7 |
60 (30+24+6) |
|
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
2961 |
КИРИЛЕНКО Р.В. |
15317 |
|
Ольшанська ЗОШ |
2 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Довженко Тетяна Федорівна |
2962 |
КИРИЛЕНКО С.О. |
15199 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 22 |
1 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2963 |
КИРИЛЛОВА И.А. |
15250 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 10 |
6 |
90 (30+45+15) |
|
|
С2 |
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2964 |
КИРИЛОВ В.О. |
15266 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 28 |
2 |
82 (30+22+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2965 |
КИРИЛОВ Р.А. |
15218 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 40 |
3 |
114 (48+18+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
2966 |
КИРИЛОВА А.О. |
15244 |
м. Миколаїв |
НВК № 2 "Зоря" |
4 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2967 |
КИРИЛОВА В.Ю. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
2 |
72 (18+24+30) |
З |
|
|
|
Боброва Алла Степанівна |
2968 |
КИРИЛЬЧУК М.С. |
15198 |
м. Миколаїв |
ММК |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2969 |
КИРИЛЮК Г.Ю. |
15189 |
м. Первомайськ |
ЗОШ № 9 |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Токарська Марина Борисівна |
2970 |
КИРИЧЕНКО А.Д. |
15070 |
смт. Братське |
Збірна шкіл |
5 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Галімська Жанна Олександрівна |
2971 |
КИРИЧЕНКО А.О. |
15266 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 28 |
7 |
93 (24+21+48) |
|
|
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
2972 |
КИРИЧЕНКО К.М. |
15264 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 6 |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2973 |
КИРИЧЕНКО М.О. |
15230 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 53 |
5 |
129 (42+33+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
2974 |
КИРИЧЕНКО П.М. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Боброва Алла Степанівна |
2975 |
КИРПАНЬ Д.А. |
15158 |
м. Снігурівка |
Киселівська ЗОШ, Кобзарцівська ЗОШ |
4 |
120 (48+24+48) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
2976 |
КИРПИЧЕНКОВА Є.М. |
15231 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 56 |
3 |
120 (48+42+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2977 |
КИРПІЧОВА Г.А. |
15103 |
смт. Казанка |
Збірна шкіл Казанківського району |
9 |
118 (30+36+52) |
|
|
|
С3 |
Юркова Світлана Олександрівна |
2978 |
КИРЦ А.Р. |
15205 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 60 |
1 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2979 |
КИРЯНОВА К.А. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
8 |
135 (42+45+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
2980 |
КИСИЛЯК К.І. |
15236 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 34 |
7 |
51 (18+12+21) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2981 |
КИСІЛЬ А. |
15198 |
м. Миколаїв |
ММК |
5 |
159 (54+45+60) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2982 |
КИСІЛЬ К.Є. |
15201 |
м. Миколаїв |
Академія дитячої творчості |
3 |
96 (42+30+24) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2983 |
КИСІЛЬ Н.В. |
15386 |
м. Нова Одеса |
Підлісненська ЗОШ |
8 |
75 (18+24+33) |
|
|
|
|
Бончук Олена Миколаївна |
2984 |
КИСЛИНСЬКИЙ І.О. |
15205 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 60 |
2 |
74 (24+20+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2985 |
КИСЛИЦЯ П.С. |
15224 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 65 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2986 |
КИТНИЦЬ М.В. |
15252 |
м. Миколаїв |
"Ор менахем" |
7 |
81 (18+27+36) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2987 |
КИФОРУК І.М. |
15174 |
м. Снігурівка |
Суворська ЗОШ |
8 |
66 (18+18+30) |
|
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
2988 |
КИЦЯ В.А. |
15214 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 64 |
2 |
60 (24+12+24) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
2989 |
КІВАЛО О.В. |
15202 |
м. Миколаїв |
Гімназія № 4 |
7 |
132 (36+45+51) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
2990 |
КІЛІНІЧ Є.Ю. |
15185 |
м. Первомайськ |
ЗОШ № 15 |
11 |
114 (24+42+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Токарська Марина Борисівна |
2991 |
КІЛЯРСЬКА А.В. |
15264 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 6 |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2992 |
КІМ А.А. |
15248 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 25 |
9 |
86 (18+42+26) |
|
|
С2 |
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2993 |
КІМ Д.В. |
15249 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 46 |
1 |
72 (18+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2994 |
КІМ Є.В. |
15200 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 50 |
7 |
36 (6+21+9) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2995 |
КІМ К.В. |
15155 |
м. Снігурівка |
Баратівська ЗОШ |
7 |
96 (48+24+24) |
|
С1 |
|
|
Гудзь Алла Яківна |
2996 |
КІМ М.С. |
15230 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 53 |
8 |
54 (24+15+15) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
2997 |
КІН А.В. |
15205 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 60 |
6 |
120 (42+30+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
2998 |
КІНАШ А.М. |
15116 |
м. Баштанка |
Доброкриничанська ЗОШ |
3 |
126 (48+30+48) |
З |
|
|
|
Левицька Ірина Михайлівна |
2999 |
КІНАШ Д.В. |
15218 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 40 |
6 |
93 (36+39+18) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3000 |
КІНАШ-КАБЛУКОВА В.М. |
15200 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 50 |
5 |
156 (42+60+54) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3001 |
КІОРЕСКО С.Б. |
15168 |
м. Снігурівка |
Гімназія, ЗОШ №2 |
5 |
138 (30+54+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Гудзь Алла Яківна |
3002 |
КІПЕНЬ І.І. |
15273 |
|
Кривобалківська ЗОШ |
9 |
128 (36+54+38) |
|
|
С2 |
|
Довженко Тетяна Федорівна |
3003 |
КІПНЯККУЧЕРЕНКО Д.О. |
15244 |
м. Миколаїв |
НВК № 2 "Зоря" |
3 |
102 (48+24+30) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3004 |
КІРЕЄВА С.С. |
15206 |
м. Миколаїв |
Інтернат № 4 |
4 |
111 (39+30+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
3005 |
КІРІЄВСЬКИЙ О.Р. |
15257 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 23 |
3 |
66 (24+24+18) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3006 |
КІРІЛЛОВСЬКИЙ Г.К. |
15266 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 28 |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3007 |
КІРІЧЕНКО К.В. |
15242 |
м. Миколаїв |
СНВК |
6 |
60 (18+33+9) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3008 |
КІРКОЯН Т.Х. |
15217 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 54 |
3 |
132 (48+36+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3009 |
КІРЛАН А.С. |
15199 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 22 |
7 |
60 (30+9+21) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3010 |
КІРО І.Ю. |
15214 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 64 |
4 |
132 (48+42+42) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3011 |
КІРПЕНКО Б.В. |
15247 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 13 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3012 |
КІРПЕНКО І.К. |
15220 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 15 |
2 |
81 (27+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3013 |
КІРПІЧЕНКО Д.С. |
15306 |
|
Кир'яківська ЗОШ |
2 |
72 (24+18+30) |
З |
|
|
|
Довженко Тетяна Федорівна |
3014 |
КІРПІЧЕНКО О.С. |
15306 |
|
Кир'яківська ЗОШ |
3 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Довженко Тетяна Федорівна |
3015 |
КІРПІЧОВ Е.В. |
15444 |
м. Певомайськ |
Збірна шкіл району |
7 |
114 (42+36+36) |
|
С1 |
|
|
Дурачевська Людмила Іванівна |
3016 |
КІРСТЯ О. |
15227 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 35 |
8 |
57 (36+12+9) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3017 |
КІРСТЯ Я.А. |
15244 |
м. Миколаїв |
НВК № 2 "Зоря" |
3 |
108 (42+30+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
3018 |
КІРШОВ С.С. |
15215 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 47 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3019 |
КІРШОВА В.С. |
15233 |
м. Миколаїв |
Економічний ліцей № 1 |
10 |
90 (12+42+36) |
|
|
С2 |
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3020 |
КІРЯН А.М. |
15019 |
м. Южноукраїнськ |
ЗШ № 4 |
2 |
52 (18+16+18) |
|
|
|
|
Ізбаш Наталія Миколаївна |
3021 |
КІСЕЛЬ А.Є. |
15056 |
|
Пересадівська ЗОШ |
3 |
90 (30+24+36) |
|
|
|
С3 |
Пирожок Світлана Іванівна |
3022 |
КІСЄНКОВ Ю.Є. |
15256 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 51 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3023 |
КІСІЛЬ А.О. |
15030 |
смт. Веселинове |
Збірна шкіл Веселинівського району |
5 |
57 (24+9+24) |
|
|
|
|
Павлюк Владислав Геннадійович |
3024 |
КІСІЛЬОВ О.С. |
15103 |
смт. Казанка |
Збірна шкіл Казанківського району |
4 |
90 (42+24+24) |
|
С1 |
|
|
Юркова Світлана Олександрівна |
3025 |
КІХТЕНКО Т.О. |
15384 |
м. Нова Одеса |
Новопетрівська ЗОШ, Новошмидтівська ЗОШ |
2 |
66 (18+18+30) |
|
|
|
С3 |
Бончук Олена Миколаївна |
3026 |
КІЦ М.О. |
15256 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 51 |
8 |
153 (48+54+51) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3027 |
КІЦАК С.О. |
15224 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 65 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3028 |
КІЧЕНКО К.К. |
15231 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 56 |
4 |
132 (48+48+36) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3029 |
КІЧЕРЯК С.Ю. |
15170 |
м. Снігурівка |
ЗОШ № 4 |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
3030 |
КІЧИГІНА В.А. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
4 |
114 (42+30+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
3031 |
КІЧУК В.В. |
15206 |
м. Миколаїв |
Інтернат № 4 |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3032 |
КІШКО В.Л. |
15218 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 40 |
6 |
72 (36+21+15) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3033 |
КЛАДІЄНКО А.О. |
15205 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 60 |
2 |
72 (30+18+24) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3034 |
КЛАПЧУК С.О. |
15179 |
м. Снігурівка |
Новопавлівська ЗОШ |
5 |
135 (48+39+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Гудзь Алла Яківна |
3035 |
КЛЕВЕНСКА Є. |
15266 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 28 |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3036 |
КЛЕМЕНЮК Т.І. |
15386 |
м. Нова Одеса |
Підлісненська ЗОШ |
7 |
51 (30+0+21) |
|
|
|
|
Бончук Олена Миколаївна |
3037 |
КЛЕНИЦЬКА К.О. |
15143 |
м. Очаків |
ЗОШ № 4 |
11 |
70 (18+42+10) |
|
|
С2 |
|
Головня Людмила Андріївна |
3038 |
КЛЄОШИН С.К. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
11 |
134 (30+54+50) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
3039 |
КЛИКОВА А.І. |
15257 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 23 |
10 |
92 (6+42+44) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
3040 |
КЛИКОВА В.С. |
15253 |
м. Миколаїв |
Гімназія № 41 |
5 |
144 (36+48+60) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3041 |
КЛИМАСЕНКО С.О. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
3 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3042 |
КЛИМЕНКО А.А. |
15247 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 13 |
5 |
144 (54+42+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3043 |
КЛИМЕНКО А.О. |
15016 |
м. Южноукраїнськ |
ЗШ № 1 ім. Захисників Вітчизни |
4 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Ізбаш Наталія Миколаївна |
3044 |
КЛИМЕНКО В.В. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
9 |
130 (30+48+52) |
|
|
С2 |
С3 |
Боброва Алла Степанівна |
3045 |
КЛИМЕНКО Д.С. |
15035 |
|
Прибузька ЗОШ |
1 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Слободяник Вікторія Вікторівна |
3046 |
КЛИМЕНКО Р.С. |
15283 |
смт. Олександрівка |
Олександрівська ЗОШ |
8 |
132 (36+54+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Селіверстова Лілія Михайлівна |
3047 |
КЛИМЕНКОВ Є.Ю. |
15100 |
смт. Березнегувате |
Відділ освіти |
2 |
62 (24+8+30) |
|
С1 |
|
С3 |
Лісовська Діна Миколаївна |
3048 |
КЛИМЕНКОВА М.С. |
15221 |
м. Миколаїв |
Гімназія № 3 |
9 |
154 (42+54+58) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3049 |
КЛИМЕНТОВСЬКОЇ Е.С. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
5 |
129 (36+33+60) |
|
|
|
С3 |
Боброва Алла Степанівна |
3050 |
КЛИМИК М.В. |
15030 |
смт. Веселинове |
Збірна шкіл Веселинівського району |
5 |
63 (24+9+30) |
|
|
|
|
Павлюк Владислав Геннадійович |
3051 |
КЛИМКО В.А. |
15194 |
м. Первомайськ |
ЗОШ № 8 |
4 |
6 (6+0+0) |
|
|
|
|
Токарська Марина Борисівна |
3052 |
КЛИМОВ В.С. |
15233 |
м. Миколаїв |
Економічний ліцей № 1 |
11 |
130 (24+54+52) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
3053 |
КЛИМОВ М.О. |
15228 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 52 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3054 |
КЛИМОВА Д.С. |
15202 |
м. Миколаїв |
Гімназія № 4 |
7 |
141 (54+42+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
3055 |
КЛИМ'ЮК Д.В. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
1 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3056 |
КЛИЧАНОВСЬКИЙ В.Є. |
15208 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 19 |
2 |
69 (15+24+30) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
3057 |
КЛИШЕВСЬКИЙ Г.С. |
15211 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 12 |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3058 |
КЛИШЕВСЬКИЙ Л.С. |
15211 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 12 |
1 |
87 (27+30+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3059 |
КЛИШЕЙКО А.Ю. |
15212 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 45 |
4 |
90 (42+18+30) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3060 |
КЛІВАНСЬКА С.М. |
15003 |
смт. Врадіївка |
Збірна шкіл |
2 |
66 (18+18+30) |
|
|
|
С3 |
Петрова Алла Анатоліївна |
3061 |
КЛІМАЧКОВА В.Д. |
15428 |
м. Новий Буг |
Збірна шкіл |
1 |
81 (27+24+30) |
З |
|
|
|
Білько Світлана Дмитрівна |
3062 |
КЛІМАЧКОВА Д.Д. |
15428 |
м. Новий Буг |
Збірна шкіл |
3 |
120 (48+30+42) |
З |
|
|
|
Білько Світлана Дмитрівна |
3063 |
КЛІМІШИН К.Р. |
15428 |
м. Новий Буг |
Збірна шкіл |
4 |
90 (42+18+30) |
|
С1 |
|
|
Білько Світлана Дмитрівна |
3064 |
КЛІМОВА В.В. |
15306 |
|
Кир'яківська ЗОШ |
3 |
126 (42+36+48) |
З |
|
|
|
Довженко Тетяна Федорівна |
3065 |
КЛІМОВА Д.Д. |
15206 |
м. Миколаїв |
Інтернат № 4 |
1 |
64 (18+16+30) |
|
|
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
3066 |
КЛІМОВА К.В. |
15100 |
смт. Березнегувате |
Відділ освіти |
2 |
66 (24+18+24) |
|
С1 |
|
С3 |
Лісовська Діна Миколаївна |
3067 |
КЛІМОШЕНКО В.Д. |
15260 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 31 |
8 |
57 (30+18+9) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3068 |
КЛІЩУНОВА К.О. |
15200 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 50 |
11 |
136 (36+48+52) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
3069 |
КЛОБУДСЬКА Д.С. |
15070 |
смт. Братське |
Збірна шкіл |
5 |
84 (24+30+30) |
|
|
|
|
Галімська Жанна Олександрівна |
3070 |
КЛОБУДСЬКИЙ Д.С. |
15070 |
смт. Братське |
Збірна шкіл |
10 |
88 (24+30+34) |
|
|
|
|
Галімська Жанна Олександрівна |
3071 |
КЛОБУДЦЬКА С.М. |
15231 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 56 |
5 |
120 (36+24+60) |
|
|
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
3072 |
КЛОЧАЙ Ю.С. |
15100 |
смт. Березнегувате |
Відділ освіти |
5 |
129 (42+39+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Лісовська Діна Миколаївна |
3073 |
КЛОЧКО Д.К. |
15250 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 10 |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3074 |
КЛЯНІНА А.В. |
15249 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 46 |
2 |
72 (24+24+24) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3075 |
КЛЯНІНА О.В. |
15204 |
м. Миколаїв |
Інтернат № 7 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3076 |
КЛЯУЗОВ М.А. |
15100 |
смт. Березнегувате |
Відділ освіти |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Лісовська Діна Миколаївна |
3077 |
КНУТАС В.Е. |
15211 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 12 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3078 |
КНЯЗЄВ Д.О. |
15035 |
|
Прибузька ЗОШ |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Слободяник Вікторія Вікторівна |
3079 |
КНЯЗЬКОВА Т.П. |
15428 |
м. Новий Буг |
Збірна шкіл |
4 |
120 (48+30+42) |
З |
|
|
|
Білько Світлана Дмитрівна |
3080 |
КОБА П.В. |
15243 |
м. Миколаїв |
НВК № 1 "Семикв" |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3081 |
КОБА С.О. |
15444 |
м. Певомайськ |
Збірна шкіл району |
4 |
102 (36+24+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Дурачевська Людмила Іванівна |
3082 |
КОБАК Д.В. |
15023 |
|
Капустинський НВК |
3 |
96 (48+18+30) |
|
С1 |
|
|
Товстоляка Яна Миколаївна |
3083 |
КОБЕЛЄВ М. |
15428 |
м. Новий Буг |
Збірна шкіл |
3 |
120 (48+36+36) |
З |
|
|
|
Білько Світлана Дмитрівна |
3084 |
КОБЕЦЬ І.О. |
15200 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 50 |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3085 |
КОБЗАН Н.Д. |
15023 |
|
Капустинський НВК |
2 |
76 (24+22+30) |
З |
|
|
|
Товстоляка Яна Миколаївна |
3086 |
КОБИЛІНСЬКА Н.О. |
15070 |
смт. Братське |
Збірна шкіл |
11 |
74 (12+36+26) |
|
|
|
|
Галімська Жанна Олександрівна |
3087 |
КОБИЛІНСЬКИЙ К.О. |
15070 |
смт. Братське |
Збірна шкіл |
1 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Галімська Жанна Олександрівна |
3088 |
КОБІЗЮК О.І. |
15016 |
м. Южноукраїнськ |
ЗШ № 1 ім. Захисників Вітчизни |
8 |
102 (48+27+27) |
|
С1 |
|
|
Ізбаш Наталія Миколаївна |
3089 |
КОВАЛ М.А. |
15256 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 51 |
4 |
126 (48+36+42) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3090 |
КОВАЛЕНКО А.А. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3091 |
КОВАЛЕНКО А.В. |
15201 |
м. Миколаїв |
Академія дитячої творчості |
3 |
96 (48+24+24) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3092 |
КОВАЛЕНКО А.В. |
15306 |
|
Кир'яківська ЗОШ |
6 |
48 (18+9+21) |
|
|
|
|
Довженко Тетяна Федорівна |
3093 |
КОВАЛЕНКО А.І. |
15141 |
м. Очаків |
ЗОШ № 2 |
11 |
88 (18+36+34) |
|
|
|
|
Головня Людмила Андріївна |
3094 |
КОВАЛЕНКО А.О. |
15374 |
м. Нова Одеса |
ЗОШ № 3 |
3 |
126 (48+48+30) |
З |
|
|
|
Бончук Олена Миколаївна |
3095 |
КОВАЛЕНКО А.Р. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
4 |
84 (42+6+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Боброва Алла Степанівна |
3096 |
КОВАЛЕНКО В.О. |
15428 |
м. Новий Буг |
Збірна шкіл |
6 |
75 (30+21+24) |
|
|
|
|
Білько Світлана Дмитрівна |
3097 |
КОВАЛЕНКО Є. |
15428 |
м. Новий Буг |
Збірна шкіл |
3 |
120 (42+42+36) |
З |
|
|
|
Білько Світлана Дмитрівна |
3098 |
КОВАЛЕНКО З.А. |
15372 |
м. Нова Одеса |
ЗОШ № 1 |
4 |
120 (48+30+42) |
З |
|
|
|
Бончук Олена Миколаївна |
3099 |
КОВАЛЕНКО К.Ю. |
15264 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 6 |
3 |
126 (48+36+42) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3100 |
КОВАЛЕНКО М.В. |
15199 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 22 |
7 |
93 (36+42+15) |
|
|
С2 |
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3101 |
КОВАЛЕНКО М.О. |
15317 |
|
Ольшанська ЗОШ |
2 |
69 (15+24+30) |
|
|
С2 |
С3 |
Довженко Тетяна Федорівна |
3102 |
КОВАЛЕНКО М.О. |
15247 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 13 |
4 |
78 (48+6+24) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3103 |
КОВАЛЕНКО М.П. |
15218 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 40 |
3 |
114 (48+18+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
3104 |
КОВАЛЕНКО М.С. |
15262 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 16 |
10 |
122 (18+54+50) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
3105 |
КОВАЛЕНКО М.С. |
15245 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 32 |
9 |
112 (24+42+46) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
3106 |
КОВАЛЕНКО Н.Р. |
15019 |
м. Южноукраїнськ |
ЗШ № 4 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Ізбаш Наталія Миколаївна |
3107 |
КОВАЛЕНКО О.Д. |
15444 |
м. Певомайськ |
Збірна шкіл району |
3 |
126 (48+30+48) |
З |
|
|
|
Дурачевська Людмила Іванівна |
3108 |
КОВАЛЕНКО С.В. |
15161 |
м. Снігурівка |
Нововасилівська ЗОШ |
3 |
138 (48+48+42) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
3109 |
КОВАЛЕНКО С.Д. |
15235 |
м. Миколаїв |
Перша українська гімназія |
6 |
105 (36+39+30) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3110 |
КОВАЛЕНКО С.О. |
15236 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 34 |
3 |
132 (48+36+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3111 |
КОВАЛЄНКО Д.О. |
15100 |
смт. Березнегувате |
Відділ освіти |
2 |
81 (27+24+30) |
З |
|
|
|
Лісовська Діна Миколаївна |
3112 |
КОВАЛИК М.П. |
15019 |
м. Южноукраїнськ |
ЗШ № 4 |
2 |
72 (24+18+30) |
З |
|
|
|
Ізбаш Наталія Миколаївна |
3113 |
КОВАЛЬ А.В. |
15274 |
|
Шостаківська ЗОШ |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Довженко Тетяна Федорівна |
3114 |
КОВАЛЬ А.М. |
15030 |
смт. Веселинове |
Збірна шкіл Веселинівського району |
4 |
114 (48+42+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Павлюк Владислав Геннадійович |
3115 |
КОВАЛЬ В.Є. |
15243 |
м. Миколаїв |
НВК № 1 "Семикв" |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3116 |
КОВАЛЬ В.М. |
15205 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 60 |
2 |
63 (15+24+24) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
3117 |
КОВАЛЬ І.М. |
15428 |
м. Новий Буг |
Збірна шкіл |
8 |
87 (18+33+36) |
|
|
|
|
Білько Світлана Дмитрівна |
3118 |
КОВАЛЬ Л.Ю. |
15428 |
м. Новий Буг |
Збірна шкіл |
7 |
72 (42+18+12) |
|
С1 |
|
|
Білько Світлана Дмитрівна |
3119 |
КОВАЛЬ М.А. |
15264 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 6 |
8 |
87 (42+18+27) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3120 |
КОВАЛЬ С.В. |
15141 |
м. Очаків |
ЗОШ № 2 |
1 |
78 (30+18+30) |
З |
|
|
|
Головня Людмила Андріївна |
3121 |
КОВАЛЬ Ю.В. |
15202 |
м. Миколаїв |
Гімназія № 4 |
10 |
130 (30+42+58) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
3122 |
КОВАЛЬОВ В.І. |
15155 |
м. Снігурівка |
Баратівська ЗОШ |
7 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
3123 |
КОВАЛЬОВ І.А. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
8 |
135 (42+54+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3124 |
КОВАЛЬОВ К.А. |
15230 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 53 |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3125 |
КОВАЛЬОВ М.К. |
15206 |
м. Миколаїв |
Інтернат № 4 |
10 |
104 (18+42+44) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
3126 |
КОВАЛЬОВА А.К. |
15266 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 28 |
7 |
138 (42+48+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
3127 |
КОВАЛЬОВА М.С. |
15206 |
м. Миколаїв |
Інтернат № 4 |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3128 |
КОВАЛЬОВА Н.І. |
15203 |
м. Миколаїв |
Ліцей |
10 |
128 (24+54+50) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
3129 |
КОВАЛЬОВА О.С. |
15247 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 13 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3130 |
КОВАЛЬСЬКИЙ Н.А. |
15211 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 12 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3131 |
КОВАЛЬСЬКИЙ Я.І. |
15240 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 1 |
3 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3132 |
КОВАЛЬЧУК В.Д. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
4 |
108 (48+30+30) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3133 |
КОВАЛЬЧУК В.Ю. |
15200 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 50 |
3 |
132 (48+36+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3134 |
КОВАЛЬЧУК І.Д. |
15200 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 50 |
4 |
102 (48+18+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
3135 |
КОВАЛЬЧУК Н.К. |
15236 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 34 |
2 |
79 (27+22+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3136 |
КОВАЛЬЧУК С.С. |
15070 |
смт. Братське |
Збірна шкіл |
2 |
60 (18+12+30) |
|
|
|
С3 |
Галімська Жанна Олександрівна |
3137 |
КОВАЧ Д.Р. |
15199 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 22 |
7 |
60 (12+18+30) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3138 |
КОВЕРКО О.К. |
15202 |
м. Миколаїв |
Гімназія № 4 |
8 |
129 (36+42+51) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
3139 |
КОВЕЦЬКА Є.О. |
15264 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 6 |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3140 |
КОВІНЕНКО Д.В. |
15310 |
с. Щербані |
Щербанівська ЗОШ ім. Рябошапки |
7 |
39 (18+6+15) |
|
|
|
|
Гринів Галина Степанівна |
3141 |
КОВІНЕНКО О.О. |
15310 |
с. Щербані |
Щербанівська ЗОШ ім. Рябошапки |
4 |
63 (39+0+24) |
|
С1 |
|
|
Гринів Галина Степанівна |
3142 |
КОВРИЖКО К.С. |
15224 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 65 |
2 |
42 (6+12+24) |
|
|
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
3143 |
КОВТАНЮК С.В. |
15264 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 6 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3144 |
КОВТЕНЮК А. |
15198 |
м. Миколаїв |
ММК |
5 |
159 (54+45+60) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3145 |
КОВТКО А.С. |
15205 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 60 |
3 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3146 |
КОВТУН А.С. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
2 |
63 (15+24+24) |
|
|
С2 |
С3 |
Боброва Алла Степанівна |
3147 |
КОВТУН Л.Д. |
15236 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 34 |
7 |
117 (30+39+48) |
|
|
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
3148 |
КОВТУН О.В. |
15030 |
смт. Веселинове |
Збірна шкіл Веселинівського району |
5 |
153 (42+51+60) |
З |
|
|
|
Павлюк Владислав Геннадійович |
3149 |
КОВТУНА К.А. |
15200 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 50 |
5 |
105 (24+39+42) |
|
|
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
3150 |
КОВТУНОВ О.О. |
15140 |
м. Очаків |
ЗОШ № 1 |
3 |
114 (48+24+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Головня Людмила Андріївна |
3151 |
КОВТУНОВА К.В. |
15144 |
м. Очаків |
НВК " Сонечко" |
3 |
90 (42+18+30) |
|
С1 |
|
|
Головня Людмила Андріївна |
3152 |
КОГАН А.А. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3153 |
КОГАНОВ Д.І. |
15205 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 60 |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3154 |
КОГУТОВСЬКА В.Ю. |
15244 |
м. Миколаїв |
НВК № 2 "Зоря" |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3155 |
КОЖЕВНІКОВА А.А. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
8 |
126 (42+45+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3156 |
КОЖУХАР Є.Є. |
15283 |
смт. Олександрівка |
Олександрівська ЗОШ |
11 |
138 (18+60+60) |
|
|
С2 |
С3 |
Селіверстова Лілія Михайлівна |
3157 |
КОЖУХАРЬ Є.Д. |
15283 |
смт. Олександрівка |
Олександрівська ЗОШ |
3 |
84 (48+18+18) |
|
С1 |
|
|
Селіверстова Лілія Михайлівна |
3158 |
КОЗАК А.М. |
15194 |
м. Первомайськ |
ЗОШ № 8 |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Токарська Марина Борисівна |
3159 |
КОЗАК С.Р. |
15378 |
м. Нова Одеса |
Бузька ЗОШ |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Бончук Олена Миколаївна |
3160 |
КОЗАКЕВИЧ О. |
15264 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 6 |
6 |
102 (36+27+39) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3161 |
КОЗАКЛІУ Н.М. |
15173 |
м. Снігурівка |
Червонодолинська ЗОШ |
5 |
75 (30+21+24) |
|
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
3162 |
КОЗАКОВ А.С. |
15140 |
м. Очаків |
ЗОШ № 1 |
3 |
117 (39+36+42) |
З |
|
|
|
Головня Людмила Андріївна |
3163 |
КОЗАКОВА А.О. |
15236 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 34 |
4 |
114 (48+24+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
3164 |
КОЗАКОВА П.В. |
15239 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 7 |
4 |
90 (42+24+24) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3165 |
КОЗАЧЕНКО В.В. |
15024 |
|
Михайло-Ларинська ЗОШ |
7 |
129 (30+42+57) |
|
|
С2 |
С3 |
Товстоляка Яна Миколаївна |
3166 |
КОЗАЧЕНКО К.С. |
15374 |
м. Нова Одеса |
ЗОШ № 3 |
3 |
72 (30+24+18) |
|
|
|
|
Бончук Олена Миколаївна |
3167 |
КОЗАЧЕНКО М.С. |
15372 |
м. Нова Одеса |
ЗОШ № 1 |
8 |
69 (30+21+18) |
|
|
|
|
Бончук Олена Миколаївна |
3168 |
КОЗЕЛЕЦЬ А.В. |
15384 |
м. Нова Одеса |
Новопетрівська ЗОШ, Новошмидтівська ЗОШ |
6 |
123 (48+27+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Бончук Олена Миколаївна |
3169 |
КОЗЕРЕНКО Г.К. |
15254 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 37 |
3 |
132 (48+42+42) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3170 |
КОЗЕРІВСЬКИЙ Е.О. |
15070 |
смт. Братське |
Збірна шкіл |
11 |
144 (42+54+48) |
З |
|
|
|
Галімська Жанна Олександрівна |
3171 |
КОЗИРЕВА Є.О. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3172 |
КОЗИРЄВ Л.С. |
15234 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 17 |
5 |
132 (42+42+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
3173 |
КОЗИРЄВ М.С. |
15234 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 17 |
11 |
126 (24+54+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
3174 |
КОЗИРЄВА Д.Р. |
15224 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 65 |
2 |
72 (30+18+24) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3175 |
КОЗИРЯ У.С. |
15201 |
м. Миколаїв |
Академія дитячої творчості |
3 |
120 (48+36+36) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3176 |
КОЗИЦЬКА А.О. |
15322 |
смт. Березанка |
Збірна шкіл Березанського району |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Ворона Олена Анатоліїна |
3177 |
КОЗИЦЬКИЙ К.В. |
15218 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 40 |
8 |
36 (0+24+12) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3178 |
КОЗІНЦЕВ Т.С. |
15177 |
м. Снігурівка |
Василівська ЗОШ |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
3179 |
КОЗКА І.І. |
15208 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 19 |
8 |
108 (30+33+45) |
|
|
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
3180 |
КОЗЛЕНКО Б.В. |
15256 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 51 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3181 |
КОЗЛОВ Д.О. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3182 |
КОЗЛОВ К.В. |
15030 |
смт. Веселинове |
Збірна шкіл Веселинівського району |
3 |
63 (33+12+18) |
|
С1 |
|
|
Павлюк Владислав Геннадійович |
3183 |
КОЗЛОВА К.С. |
15208 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 19 |
10 |
114 (12+54+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
3184 |
КОЗЛОВСЬКА А.В. |
15162 |
м. Снігурівка |
Новопетрівська ЗОШ |
1 |
78 (18+30+30) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
3185 |
КОЗЛОВСЬКА А.В. |
15381 |
м. Нова Одеса |
Кандибинська ЗОШ |
7 |
63 (24+30+9) |
|
|
|
|
Бончук Олена Миколаївна |
3186 |
КОЗЛОВСЬКА А.Ю. |
15204 |
м. Миколаїв |
Інтернат № 7 |
4 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3187 |
КОЗЛОВСЬКА О.В. |
15162 |
м. Снігурівка |
Новопетрівська ЗОШ |
3 |
48 (48+0+0) |
|
С1 |
|
|
Гудзь Алла Яківна |
3188 |
КОЗЛОВСЬКИЙ А.В. |
15381 |
м. Нова Одеса |
Кандибинська ЗОШ |
2 |
66 (18+24+24) |
|
|
С2 |
С3 |
Бончук Олена Миколаївна |
3189 |
КОЗЛЮК Д.В. |
15030 |
смт. Веселинове |
Збірна шкіл Веселинівського району |
6 |
81 (30+21+30) |
|
|
|
|
Павлюк Владислав Геннадійович |
3190 |
КОЗУБ І.В. |
15100 |
смт. Березнегувате |
Відділ освіти |
9 |
114 (18+54+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Лісовська Діна Миколаївна |
3191 |
КОЗУБЕНКО В.Р. |
15206 |
м. Миколаїв |
Інтернат № 4 |
1 |
66 (18+18+30) |
|
|
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
3192 |
КОЗУБЕНКО О.І. |
15018 |
м. Южноукраїнськ |
ЗШ № 3 |
3 |
120 (48+30+42) |
З |
|
|
|
Ізбаш Наталія Миколаївна |
3193 |
КОЗУЛІНА Д.В. |
15221 |
м. Миколаїв |
Гімназія № 3 |
9 |
110 (36+42+32) |
|
|
С2 |
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3194 |
КОЗУЛЬКО А.К. |
15202 |
м. Миколаїв |
Гімназія № 4 |
8 |
84 (18+33+33) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3195 |
КОЗУНОВ М.О. |
15200 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 50 |
5 |
159 (42+57+60) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3196 |
КОЙПИШ С.М. |
15199 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 22 |
3 |
108 (48+30+30) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3197 |
КОКАРЄВА Н.П. |
15211 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 12 |
11 |
134 (24+54+56) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
3198 |
КОКАРЬОВА Д. |
15155 |
м. Снігурівка |
Баратівська ЗОШ |
5 |
51 (24+15+12) |
|
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
3199 |
КОКАШИНСЬКА М.М. |
15167 |
м. Снігурівка |
ЗОШ № 1 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
3200 |
КОКАЯ Е.Г. |
15198 |
м. Миколаїв |
ММК |
4 |
108 (48+12+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
3201 |
КОКУ О.В. |
15384 |
м. Нова Одеса |
Новопетрівська ЗОШ, Новошмидтівська ЗОШ |
6 |
129 (48+27+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Бончук Олена Миколаївна |
3202 |
КОЛГАНОВА А.В. |
15204 |
м. Миколаїв |
Інтернат № 7 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3203 |
КОЛЕБІДЕНКО А.О. |
15185 |
м. Первомайськ |
ЗОШ № 15 |
4 |
108 (42+42+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Токарська Марина Борисівна |
3204 |
КОЛЕНЯК В.В. |
15275 |
|
Зеленогайська ЗОШ |
2 |
72 (18+24+30) |
З |
|
|
|
Довженко Тетяна Федорівна |
3205 |
КОЛЕСНИК А.Е. |
15166 |
м. Снігурівка |
Першотравнева ЗОШ |
11 |
120 (30+42+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Гудзь Алла Яківна |
3206 |
КОЛЕСНИК М.А. |
15140 |
м. Очаків |
ЗОШ № 1 |
3 |
132 (48+42+42) |
З |
|
|
|
Головня Людмила Андріївна |
3207 |
КОЛЕСНИК М.Д. |
15198 |
м. Миколаїв |
ММК |
4 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3208 |
КОЛЕСНИК Я.С. |
15016 |
м. Южноукраїнськ |
ЗШ № 1 ім. Захисників Вітчизни |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Ізбаш Наталія Миколаївна |
3209 |
КОЛЕСНИКОВ Б.Г. |
15230 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 53 |
6 |
153 (48+45+60) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3210 |
КОЛЕСНИЧЕНКО О.А. |
15242 |
м. Миколаїв |
СНВК |
2 |
72 (24+18+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3211 |
КОЛЕСНІК А.Г. |
15015 |
м. Южноукраїнськ |
Гімназія № 1 |
9 |
148 (36+54+58) |
З |
|
|
|
Ізбаш Наталія Миколаївна |
3212 |
КОЛЕСНІК В.В. |
15266 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 28 |
2 |
72 (18+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3213 |
КОЛЕСНІК Д.С. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
11 |
104 (24+42+38) |
|
|
С2 |
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3214 |
КОЛЕСНІКОВА Д.А. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
4 |
114 (42+30+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
3215 |
КОЛЕСНІЧЕНКО В.В. |
15176 |
м. Снігурівка |
Юріївський НВК |
7 |
102 (30+48+24) |
|
|
С2 |
|
Гудзь Алла Яківна |
3216 |
КОЛЕСНІЧЕНКО Д.В. |
15201 |
м. Миколаїв |
Академія дитячої творчості |
2 |
60 (18+12+30) |
|
|
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
3217 |
КОЛЕСНІЧЕНКО І.Ю. |
15185 |
м. Первомайськ |
ЗОШ № 15 |
4 |
102 (48+36+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Токарська Марина Борисівна |
3218 |
КОЛЕСНІЧЕНКО К.В. |
15211 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 12 |
6 |
84 (30+39+15) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3219 |
КОЛЕСНІЧЕНКО К.О. |
15200 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 50 |
3 |
138 (48+48+42) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3220 |
КОЛЕСОВ І.В. |
15267 |
м. Миколаїв |
Гіпаніс-ЕОС |
7 |
117 (42+27+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
3221 |
КОЛЄСОВ В.Ю. |
15030 |
смт. Веселинове |
Збірна шкіл Веселинівського району |
4 |
102 (42+36+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Павлюк Владислав Геннадійович |
3222 |
КОЛИЧЕВА У.О. |
15218 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 40 |
7 |
102 (36+27+39) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3223 |
КОЛІБАБЧУК А.С. |
15322 |
смт. Березанка |
Збірна шкіл Березанського району |
8 |
102 (30+33+39) |
|
|
|
|
Ворона Олена Анатоліїна |
3224 |
КОЛІБАБЧУК М.О. |
15256 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 51 |
4 |
96 (48+24+24) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3225 |
КОЛІНКО Д.Є. |
15231 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 56 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3226 |
КОЛІСНИК С.В. |
15224 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 65 |
3 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3227 |
КОЛІСНІЧЕНКО А.І. |
15070 |
смт. Братське |
Збірна шкіл |
4 |
126 (48+42+36) |
З |
|
|
|
Галімська Жанна Олександрівна |
3228 |
КОЛІСНЯК С.О. |
15070 |
смт. Братське |
Збірна шкіл |
2 |
76 (30+16+30) |
З |
|
|
|
Галімська Жанна Олександрівна |
3229 |
КОЛОГРИВИЙ Є.О. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
2 |
72 (24+18+30) |
З |
|
|
|
Боброва Алла Степанівна |
3230 |
КОЛОГРИВИЙ М.В. |
15019 |
м. Южноукраїнськ |
ЗШ № 4 |
2 |
77 (27+20+30) |
З |
|
|
|
Ізбаш Наталія Миколаївна |
3231 |
КОЛОДА Д.Ю. |
15253 |
м. Миколаїв |
Гімназія № 41 |
8 |
165 (48+60+57) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3232 |
КОЛОДКА М.М. |
15206 |
м. Миколаїв |
Інтернат № 4 |
5 |
114 (36+21+57) |
|
|
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
3233 |
КОЛОМЄЙЦЕВ Б.Д. |
15230 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 53 |
5 |
153 (48+45+60) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3234 |
КОЛОМІЕЦЬ А.А. |
15209 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 33 |
3 |
135 (45+42+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3235 |
КОЛОМІЄЦЬ Д.Р. |
15185 |
м. Первомайськ |
ЗОШ № 15 |
9 |
94 (6+48+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Токарська Марина Борисівна |
3236 |
КОЛОМІЙЧУК А.В. |
15206 |
м. Миколаїв |
Інтернат № 4 |
1 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3237 |
КОЛОМІЙЧУК В.С. |
15210 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 48 |
4 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3238 |
КОЛОМІЙЧУК К.А. |
15215 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 47 |
5 |
72 (18+24+30) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3239 |
КОЛОМОЄЦЬ В.О. |
15218 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 40 |
6 |
84 (24+33+27) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3240 |
КОЛОМОЄЦЬ К.О. |
15156 |
м. Снігурівка |
Галаганівський НВК |
7 |
126 (36+39+51) |
|
|
|
С3 |
Гудзь Алла Яківна |
3241 |
КОЛОМОЙЧЕНКО А.О. |
15174 |
м. Снігурівка |
Суворська ЗОШ |
2 |
76 (24+22+30) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
3242 |
КОЛОМОЙЧЕНКО В.В. |
15174 |
м. Снігурівка |
Суворська ЗОШ |
8 |
54 (12+15+27) |
|
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
3243 |
КОЛОНТАЄВА А.Є. |
15194 |
м. Первомайськ |
ЗОШ № 8 |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Токарська Марина Борисівна |
3244 |
КОЛОС А.О. |
15375 |
м. Нова Одеса |
Гуманітарна гімназія |
8 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Бончук Олена Миколаївна |
3245 |
КОЛОСКОВА А.К. |
15257 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 23 |
9 |
96 (18+30+48) |
|
|
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
3246 |
КОЛОСКОВА М.К. |
15257 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 23 |
3 |
75 (39+18+18) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3247 |
КОЛОСОВ Д.Г. |
15251 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 43 |
9 |
18 (0+18+0) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3248 |
КОЛОСОВСЬКА В.А. |
15210 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 48 |
4 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3249 |
КОЛОТИНСЬКА К.С. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
9 |
66 (6+36+24) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3250 |
КОЛОШВА К.В. |
15016 |
м. Южноукраїнськ |
ЗШ № 1 ім. Захисників Вітчизни |
2 |
72 (18+24+30) |
З |
|
|
|
Ізбаш Наталія Миколаївна |
3251 |
КОЛПАКОВА Є.В. |
15257 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 23 |
3 |
66 (24+24+18) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3252 |
КОЛЬЦОВ А.О. |
15317 |
|
Ольшанська ЗОШ |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Довженко Тетяна Федорівна |
3253 |
КОЛЬЦОВ Ю.І. |
15030 |
смт. Веселинове |
Збірна шкіл Веселинівського району |
4 |
54 (24+12+18) |
|
|
|
|
Павлюк Владислав Геннадійович |
3254 |
КОЛЬЦОВА К.І. |
15030 |
смт. Веселинове |
Збірна шкіл Веселинівського району |
6 |
63 (18+15+30) |
|
|
|
|
Павлюк Владислав Геннадійович |
3255 |
КОМАРИНСЬКА К.С. |
15271 |
|
Надбузька ЗОШ |
8 |
48 (24+24+0) |
|
|
|
|
Довженко Тетяна Федорівна |
3256 |
КОМАРНІЦЬКА Я.С. |
15158 |
м. Снігурівка |
Киселівська ЗОШ, Кобзарцівська ЗОШ |
5 |
105 (42+21+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Гудзь Алла Яківна |
3257 |
КОМАРОВ А.А. |
15263 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 49 |
11 |
68 (18+18+32) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3258 |
КОМАРОВ І.І. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
3 |
132 (48+36+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3259 |
КОМАРОВСЬКА Р.А. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
4 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Боброва Алла Степанівна |
3260 |
КОМИСА К.В. |
15189 |
м. Первомайськ |
ЗОШ № 9 |
5 |
90 (36+30+24) |
|
|
|
|
Токарська Марина Борисівна |
3261 |
КОМІНСЬКИЙ А.А. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
10 |
56 (24+12+20) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3262 |
КОМІСАРОВ А.О. |
15161 |
м. Снігурівка |
Нововасилівська ЗОШ |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
3263 |
КОМІСАРОВА Д.Д. |
15203 |
м. Миколаїв |
Ліцей |
9 |
74 (0+42+32) |
|
|
С2 |
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3264 |
КОМІСАРЧУК А.В. |
15016 |
м. Южноукраїнськ |
ЗШ № 1 ім. Захисників Вітчизни |
9 |
136 (30+54+52) |
|
|
С2 |
С3 |
Ізбаш Наталія Миколаївна |
3265 |
КОМІСАРЧУК Є.В. |
15016 |
м. Южноукраїнськ |
ЗШ № 1 ім. Захисників Вітчизни |
3 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Ізбаш Наталія Миколаївна |
3266 |
КОМЛЕВ Р.М. |
15024 |
|
Михайло-Ларинська ЗОШ |
5 |
159 (54+45+60) |
З |
|
|
|
Товстоляка Яна Миколаївна |
3267 |
КОМЛЕВА К.І. |
15141 |
м. Очаків |
ЗОШ № 2 |
8 |
81 (18+33+30) |
|
|
|
|
Головня Людмила Андріївна |
3268 |
КОМОВА К.К. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
4 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3269 |
КОМПАНІЄЦЬ О.О. |
15428 |
м. Новий Буг |
Збірна шкіл |
8 |
45 (24+0+21) |
|
|
|
|
Білько Світлана Дмитрівна |
3270 |
КОНАШЕНКОВА К.А. |
15213 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 57 |
3 |
117 (33+42+42) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3271 |
КОНДРАТЕНКО А. |
15198 |
м. Миколаїв |
ММК |
8 |
138 (36+54+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
3272 |
КОНДРАТЕНКО А.О. |
15428 |
м. Новий Буг |
Збірна шкіл |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Білько Світлана Дмитрівна |
3273 |
КОНДРАТЕНКО Г.А. |
15227 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 35 |
7 |
114 (48+45+21) |
|
С1 |
С2 |
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3274 |
КОНДРАТОВА В.М. |
15224 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 65 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3275 |
КОНДРАТОВЕЦЬ А.О. |
15428 |
м. Новий Буг |
Збірна шкіл |
3 |
126 (48+42+36) |
З |
|
|
|
Білько Світлана Дмитрівна |
3276 |
КОНДРАТЬЄВ В.В. |
15372 |
м. Нова Одеса |
ЗОШ № 1 |
6 |
132 (36+42+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Бончук Олена Миколаївна |
3277 |
КОНДРАТЬЄВ Г.А. |
15019 |
м. Южноукраїнськ |
ЗШ № 4 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Ізбаш Наталія Миколаївна |
3278 |
КОНДРАТЬЄВА А.А. |
15208 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 19 |
11 |
80 (6+48+26) |
|
|
С2 |
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3279 |
КОНДРАТЬЄВА А.О. |
15228 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 52 |
4 |
120 (42+30+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3280 |
КОНДРАТЮК А.В. |
15171 |
м. Снігурівка |
Садова ЗОШ, Тамаринська ЗОШ |
4 |
84 (36+12+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Гудзь Алла Яківна |
3281 |
КОНДРАТЮК К.Д. |
15252 |
м. Миколаїв |
"Ор менахем" |
3 |
138 (48+48+42) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3282 |
КОНДРАТЮК О.О. |
15172 |
м. Снігурівка |
Центральна ЗОШ |
11 |
68 (12+30+26) |
|
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
3283 |
КОНДРАТЮК Я.Я. |
15437 |
с. Прибужжя |
Прибузька ЗОШ |
2 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Холоденко Лідія Вікторівна |
3284 |
КОНДРАШОВ О.О. |
15234 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 17 |
7 |
165 (60+54+51) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3285 |
КОНЄВА А.П. |
15201 |
м. Миколаїв |
Академія дитячої творчості |
3 |
66 (30+12+24) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3286 |
КОНЄВА О.С. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
8 |
123 (54+24+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
3287 |
КОНИК А.А. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
8 |
108 (30+39+39) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3288 |
КОНИК А.О. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
8 |
108 (30+39+39) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3289 |
КОНІВЧЕНКО Д.М. |
15236 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 34 |
3 |
93 (39+24+30) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3290 |
КОНОВАЛЕНКО А.М. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Боброва Алла Степанівна |
3291 |
КОНОВАЛЕНКО А.С. |
15162 |
м. Снігурівка |
Новопетрівська ЗОШ |
1 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
3292 |
КОНОВАЛЕНКО Д.В. |
15162 |
м. Снігурівка |
Новопетрівська ЗОШ |
9 |
88 (12+30+46) |
|
|
|
С3 |
Гудзь Алла Яківна |
3293 |
КОНОВАЛЕНКО Н.Н. |
15206 |
м. Миколаїв |
Інтернат № 4 |
4 |
102 (48+36+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3294 |
КОНОВАЛОВ Н.О. |
15218 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 40 |
3 |
114 (48+30+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
3295 |
КОНОВАЛОВ С.В. |
15165 |
м. Снігурівка |
Павлівський НВК |
9 |
132 (18+54+60) |
|
|
С2 |
С3 |
Гудзь Алла Яківна |
3296 |
КОНОВАЛОВА А.С. |
15140 |
м. Очаків |
ЗОШ № 1 |
3 |
96 (36+24+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Головня Людмила Андріївна |
3297 |
КОНОВАЛОВА Х.Г. |
15228 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 52 |
4 |
132 (48+42+42) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3298 |
КОНОГРАЄВ М.О. |
15103 |
смт. Казанка |
Збірна шкіл Казанківського району |
5 |
126 (36+36+54) |
|
|
|
С3 |
Юркова Світлана Олександрівна |
3299 |
КОНОГРАЄВА В.О. |
15103 |
смт. Казанка |
Збірна шкіл Казанківського району |
3 |
96 (42+30+24) |
|
С1 |
|
|
Юркова Світлана Олександрівна |
3300 |
КОНОЗ О.С. |
15251 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 43 |
4 |
12 (0+0+12) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3301 |
КОНОНЕНКО Д.С. |
15015 |
м. Южноукраїнськ |
Гімназія № 1 |
11 |
110 (18+48+44) |
|
|
С2 |
С3 |
Ізбаш Наталія Миколаївна |
3302 |
КОНОНЕНКО І.С. |
15245 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 32 |
3 |
72 (30+18+24) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3303 |
КОНОНЕНКО К.О. |
15114 |
м. Баштанка |
Старогороженська ЗОШ |
5 |
150 (42+48+60) |
З |
|
|
|
Левицька Ірина Михайлівна |
3304 |
КОНОНЕНКО Р.Ю. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
3 |
69 (39+12+18) |
|
С1 |
|
|
Боброва Алла Степанівна |
3305 |
КОНОННІКОВ К.О. |
15199 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 22 |
3 |
114 (48+30+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
3306 |
КОНОНОВА Д.П. |
15227 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 35 |
8 |
48 (12+24+12) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3307 |
КОНОНОВА О.С. |
15240 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 1 |
10 |
136 (30+60+46) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
3308 |
КОНОТОПЕНКО А.В. |
15208 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 19 |
4 |
96 (42+18+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
3309 |
КОНОШКО Б.А. |
15199 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 22 |
3 |
42 (18+18+6) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3310 |
КОНСТАНТИНОВА А.Ю. |
15141 |
м. Очаків |
ЗОШ № 2 |
11 |
116 (36+42+38) |
|
|
С2 |
|
Головня Людмила Андріївна |
3311 |
КОНЦЕБА А.В. |
15140 |
м. Очаків |
ЗОШ № 1 |
3 |
78 (36+18+24) |
|
С1 |
|
|
Головня Людмила Андріївна |
3312 |
КОНШИН М.А. |
15116 |
м. Баштанка |
Доброкриничанська ЗОШ |
3 |
126 (48+30+48) |
З |
|
|
|
Левицька Ірина Михайлівна |
3313 |
КОНЮХОВ І.С. |
15220 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 15 |
3 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3314 |
КОПАЙГОРА Д.В. |
15164 |
м. Снігурівка |
Олександрівська ЗОШ |
6 |
72 (18+39+15) |
|
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
3315 |
КОПИСЄВ І. |
15204 |
м. Миколаїв |
Інтернат № 7 |
4 |
90 (48+12+30) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3316 |
КОПИТЕЦЬ К.Ю. |
15164 |
м. Снігурівка |
Олександрівська ЗОШ |
8 |
72 (30+24+18) |
|
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
3317 |
КОПИТЕЦЬ С.Ю. |
15211 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 12 |
11 |
62 (18+24+20) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3318 |
КОПИТЕЦЬ У.Ю. |
15211 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 12 |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3319 |
КОПИТІНА А.О. |
15156 |
м. Снігурівка |
Галаганівський НВК |
8 |
126 (36+39+51) |
|
|
|
С3 |
Гудзь Алла Яківна |
3320 |
КОПИТІНА С.В. |
15266 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 28 |
3 |
120 (48+36+36) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3321 |
КОПИЧ К.О. |
15226 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 14 |
4 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3322 |
КОПІЄВСЬКА С.Р. |
15322 |
смт. Березанка |
Збірна шкіл Березанського району |
3 |
108 (48+24+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Ворона Олена Анатоліїна |
3323 |
КОПІЙКА Є.С. |
15100 |
смт. Березнегувате |
Відділ освіти |
7 |
84 (36+27+21) |
|
|
|
|
Лісовська Діна Миколаївна |
3324 |
КОПІЙКА К.О. |
15428 |
м. Новий Буг |
Збірна шкіл |
3 |
120 (48+30+42) |
З |
|
|
|
Білько Світлана Дмитрівна |
3325 |
КОПІЙКА О.О. |
15428 |
м. Новий Буг |
Збірна шкіл |
8 |
129 (48+36+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Білько Світлана Дмитрівна |
3326 |
КОПЧЕНКО А.А. |
15208 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 19 |
2 |
58 (18+22+18) |
|
|
С2 |
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3327 |
КОРАБЕЛЬ В.І. |
15428 |
м. Новий Буг |
Збірна шкіл |
8 |
60 (18+18+24) |
|
|
|
|
Білько Світлана Дмитрівна |
3328 |
КОРБУТ К.Д. |
15322 |
смт. Березанка |
Збірна шкіл Березанського району |
6 |
81 (24+21+36) |
|
|
|
|
Ворона Олена Анатоліїна |
3329 |
КОРДИВСЬКИЙ М.В. |
15120 |
м. Баштанка |
Новоєгорівська ЗОШ |
5 |
141 (42+45+54) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Левицька Ірина Михайлівна |
3330 |
КОРДИК Д.І. |
15202 |
м. Миколаїв |
Гімназія № 4 |
8 |
111 (30+30+51) |
|
|
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
3331 |
КОРДИЛЕВСЬКИЙ Є.Є. |
15140 |
м. Очаків |
ЗОШ № 1 |
3 |
75 (27+18+30) |
|
|
|
|
Головня Людмила Андріївна |
3332 |
КОРЕНОВСЬКА К.А. |
15168 |
м. Снігурівка |
Гімназія, ЗОШ №2 |
8 |
120 (30+45+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Гудзь Алла Яківна |
3333 |
КОРЕНОВСЬКА Ю.А. |
15168 |
м. Снігурівка |
Гімназія, ЗОШ №2 |
3 |
114 (48+24+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Гудзь Алла Яківна |
3334 |
КОРЕЦЬКИЙ Д.О. |
15249 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 46 |
1 |
74 (24+20+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3335 |
КОРЖ А.В. |
15224 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 65 |
2 |
58 (18+16+24) |
|
|
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
3336 |
КОРЖАВІНА В.Я. |
15224 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 65 |
2 |
70 (30+16+24) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
3337 |
КОРЖЕНКО В.Є. |
15155 |
м. Снігурівка |
Баратівська ЗОШ |
8 |
69 (30+21+18) |
|
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
3338 |
КОРЖОВА Д.Д. |
15140 |
м. Очаків |
ЗОШ № 1 |
6 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Головня Людмила Андріївна |
3339 |
КОРЖОВА Л.М. |
15322 |
смт. Березанка |
Збірна шкіл Березанського району |
1 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Ворона Олена Анатоліїна |
3340 |
КОРІННА І.Т. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
10 |
118 (24+42+52) |
|
|
С2 |
С3 |
Боброва Алла Степанівна |
3341 |
КОРІННИЙ М.Т. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
6 |
114 (42+33+39) |
|
С1 |
|
|
Боброва Алла Степанівна |
3342 |
КОРКОСЕНКО Є.К. |
15220 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 15 |
3 |
108 (48+24+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
3343 |
КОРМАН І.І. |
15236 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 34 |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3344 |
КОРМІШИН І.В. |
15200 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 50 |
2 |
66 (12+24+30) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
3345 |
КОРНЄЄВА Є.О. |
15224 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 65 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3346 |
КОРНИЛОВ О.В. |
15202 |
м. Миколаїв |
Гімназія № 4 |
11 |
142 (36+60+46) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
3347 |
КОРНІЄНКО В.В. |
15217 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 54 |
4 |
60 (36+0+24) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3348 |
КОРНІЙЧУК А.А. |
15199 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 22 |
2 |
70 (18+22+30) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
3349 |
КОРНІЙЧУК К.С. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
3 |
120 (42+42+36) |
З |
|
|
|
Боброва Алла Степанівна |
3350 |
КОРНІШОВ В.Д. |
15194 |
м. Первомайськ |
ЗОШ № 8 |
3 |
138 (48+48+42) |
З |
|
|
|
Токарська Марина Борисівна |
3351 |
КОРНЯ В.В. |
15208 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 19 |
3 |
72 (36+18+18) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3352 |
КОРОБЕЙНИК А.Р. |
15205 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 60 |
1 |
69 (21+18+30) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
3353 |
КОРОБЕЙНИКОВА Д. |
15211 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 12 |
4 |
108 (42+30+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
3354 |
КОРОБІН А.В. |
15262 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 16 |
2 |
75 (27+18+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3355 |
КОРОБІНА В.В. |
15262 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 16 |
5 |
105 (36+27+42) |
|
|
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
3356 |
КОРОБКІНА К.А. |
15266 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 28 |
2 |
72 (24+18+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3357 |
КОРОБКО А. |
15266 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 28 |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3358 |
КОРОБКОВА О.М. |
15214 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 64 |
4 |
105 (27+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
3359 |
КОРОВАЙ В.В. |
15275 |
|
Зеленогайська ЗОШ |
5 |
39 (6+24+9) |
|
|
|
|
Довженко Тетяна Федорівна |
3360 |
КОРОВАЙ З.В. |
15275 |
|
Зеленогайська ЗОШ |
1 |
81 (27+24+30) |
З |
|
|
|
Довженко Тетяна Федорівна |
3361 |
КОРОВАНЮ А.М. |
15247 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 13 |
6 |
96 (30+24+42) |
|
|
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
3362 |
КОРОЛЕНКО В.Р. |
15213 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 57 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3363 |
КОРОЛЬ А.В. |
15211 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 12 |
3 |
132 (48+42+42) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3364 |
КОРОЛЬ А.В. |
15172 |
м. Снігурівка |
Центральна ЗОШ |
3 |
114 (48+30+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Гудзь Алла Яківна |
3365 |
КОРОЛЬ А.К. |
15250 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 10 |
6 |
60 (30+18+12) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3366 |
КОРОЛЬ І.Д. |
15262 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 16 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3367 |
КОРОЛЬ М.С. |
15255 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 4 |
4 |
108 (30+36+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
3368 |
КОРОЛЬ С.Ю. |
15306 |
|
Кир'яківська ЗОШ |
3 |
96 (48+12+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Довженко Тетяна Федорівна |
3369 |
КОРОЛЬОВ А.В. |
15223 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 42 |
4 |
132 (48+42+42) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3370 |
КОРОЛЬОВ Н.Н. |
15205 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 60 |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3371 |
КОРОЛЬОВ О.С. |
15018 |
м. Южноукраїнськ |
ЗШ № 3 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Ізбаш Наталія Миколаївна |
3372 |
КОРОЛЬОВ С.О. |
15223 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 42 |
2 |
73 (27+22+24) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3373 |
КОРОЛЬОВА В.О. |
15229 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 18 |
3 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3374 |
КОРОЛЬОВА М.І. |
15156 |
м. Снігурівка |
Галаганівський НВК |
6 |
138 (42+48+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гудзь Алла Яківна |
3375 |
КОРОСТЕЛЬОВА В.М. |
15247 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 13 |
3 |
105 (45+18+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
3376 |
КОРОТАШ А.А. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
2 |
82 (24+28+30) |
З |
|
|
|
Боброва Алла Степанівна |
3377 |
КОРОТКИХ К.В. |
15248 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 25 |
9 |
82 (18+42+22) |
|
|
С2 |
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3378 |
КОРОТКОВА А.М. |
15103 |
смт. Казанка |
Збірна шкіл Казанківського району |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Юркова Світлана Олександрівна |
3379 |
КОРОТКОВА Н.О. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
4 |
114 (48+18+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
3380 |
КОРОТУШЕНКО В.Д. |
15116 |
м. Баштанка |
Доброкриничанська ЗОШ |
3 |
120 (48+30+42) |
З |
|
|
|
Левицька Ірина Михайлівна |
3381 |
КОРОЬОЄГОР Є.С. |
15203 |
м. Миколаїв |
Ліцей |
8 |
87 (24+27+36) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3382 |
КОРПОШ А.В. |
15223 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 42 |
2 |
73 (27+22+24) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3383 |
КОРСУН В.К. |
15206 |
м. Миколаїв |
Інтернат № 4 |
6 |
111 (24+39+48) |
|
|
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
3384 |
КОРСУН В.О. |
15245 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 32 |
4 |
102 (48+24+30) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3385 |
КОРСУН І.С. |
15202 |
м. Миколаїв |
Гімназія № 4 |
9 |
86 (12+42+32) |
|
|
С2 |
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3386 |
КОРСУНСЬКА Ю.О. |
15168 |
м. Снігурівка |
Гімназія, ЗОШ №2 |
8 |
129 (30+48+51) |
|
|
С2 |
С3 |
Гудзь Алла Яківна |
3387 |
КОРУБКА В.В. |
15242 |
м. Миколаїв |
СНВК |
3 |
114 (42+30+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
3388 |
КОРЧАГІНАВ В.Д. |
15256 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 51 |
3 |
78 (36+18+24) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3389 |
КОРЧЕВНИЙ Н.Р. |
15185 |
м. Первомайськ |
ЗОШ № 15 |
8 |
96 (30+21+45) |
|
|
|
С3 |
Токарська Марина Борисівна |
3390 |
КОРЧЕВОЙ О.О. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3391 |
КОРЧОВА В.М. |
15185 |
м. Первомайськ |
ЗОШ № 15 |
7 |
96 (30+21+45) |
|
|
|
С3 |
Токарська Марина Борисівна |
3392 |
КОРШУНОВ Д.Д. |
15199 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 22 |
2 |
66 (18+18+30) |
|
|
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
3393 |
КОРЯБОЧКІНА А. |
15103 |
смт. Казанка |
Збірна шкіл Казанківського району |
7 |
51 (30+9+12) |
|
|
|
|
Юркова Світлана Олександрівна |
3394 |
КОРЯКОВА В.Р. |
15199 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 22 |
3 |
30 (12+6+12) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3395 |
КОС Є.О. |
15161 |
м. Снігурівка |
Нововасилівська ЗОШ |
10 |
114 (12+42+60) |
|
|
С2 |
С3 |
Гудзь Алла Яківна |
3396 |
КОСАРЄВ І.О. |
15015 |
м. Южноукраїнськ |
Гімназія № 1 |
7 |
99 (48+36+15) |
|
С1 |
|
|
Ізбаш Наталія Миколаївна |
3397 |
КОСАЧ Д.С. |
15205 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 60 |
1 |
77 (27+26+24) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3398 |
КОСЕЙ І.О. |
15166 |
м. Снігурівка |
Першотравнева ЗОШ |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
3399 |
КОСЕНКО В.П. |
15103 |
смт. Казанка |
Збірна шкіл Казанківського району |
10 |
110 (24+36+50) |
|
|
|
С3 |
Юркова Світлана Олександрівна |
3400 |
КОСЕНКО Н.Т. |
15240 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 1 |
3 |
126 (48+36+42) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3401 |
КОСИГІН О.О. |
15245 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 32 |
5 |
159 (54+45+60) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3402 |
КОСИЦИН Н.С. |
15250 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 10 |
3 |
78 (36+6+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
3403 |
КОСМИК К.А. |
15177 |
м. Снігурівка |
Василівська ЗОШ |
6 |
63 (24+24+15) |
|
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
3404 |
КОСМІНА О.О. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
2 |
72 (24+18+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3405 |
КОСОВА А.Д. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
4 |
45 (21+12+12) |
|
|
|
|
Боброва Алла Степанівна |
3406 |
КОСОВСЬКИЙ К.Д. |
15168 |
м. Снігурівка |
Гімназія, ЗОШ №2 |
6 |
84 (30+27+27) |
|
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
3407 |
КОСТАНЯН Л.Д. |
15235 |
м. Миколаїв |
Перша українська гімназія |
7 |
105 (36+42+27) |
|
|
С2 |
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3408 |
КОСТАШЕНКО Д.Є. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Боброва Алла Степанівна |
3409 |
КОСТЕНКО А.С. |
15163 |
м. Снігурівка |
Новокиївська ЗОШ |
3 |
90 (48+24+18) |
|
С1 |
|
|
Гудзь Алла Яківна |
3410 |
КОСТЕНКО В. |
15211 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 12 |
11 |
98 (18+48+32) |
|
|
С2 |
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3411 |
КОСТЕНКО В.В. |
15113 |
м. Баштанка |
Виноградівська ЗОШ |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Левицька Ірина Михайлівна |
3412 |
КОСТЕНКО Є.Ю. |
15199 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 22 |
2 |
70 (18+22+30) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
3413 |
КОСТЕНКО К.В. |
15164 |
м. Снігурівка |
Олександрівська ЗОШ |
6 |
69 (18+36+15) |
|
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
3414 |
КОСТЕНКО Н.С. |
15204 |
м. Миколаїв |
Інтернат № 7 |
2 |
78 (30+18+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3415 |
КОСТЕНКО С.А. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
2 |
66 (24+12+30) |
|
С1 |
|
С3 |
Боброва Алла Степанівна |
3416 |
КОСТЕНКО С.В. |
15378 |
м. Нова Одеса |
Бузька ЗОШ |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Бончук Олена Миколаївна |
3417 |
КОСТЕНКО У.В. |
15428 |
м. Новий Буг |
Збірна шкіл |
3 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Білько Світлана Дмитрівна |
3418 |
КОСТЕЦЬКА С.Є. |
15231 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 56 |
3 |
132 (48+48+36) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3419 |
КОСТИК М.Д. |
15226 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 14 |
4 |
120 (48+30+42) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3420 |
КОСТИЛЕНКО М.А. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Боброва Алла Степанівна |
3421 |
КОСТИРКО К.В. |
15199 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 22 |
2 |
52 (12+16+24) |
|
|
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
3422 |
КОСТИРКО Ю.Г. |
15205 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 60 |
6 |
138 (48+42+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
3423 |
КОСТИЦЬКА А.Р. |
15070 |
смт. Братське |
Збірна шкіл |
3 |
72 (36+24+12) |
|
С1 |
|
|
Галімська Жанна Олександрівна |
3424 |
КОСТЙЧ С.Ю. |
15119 |
м. Баштанка |
Лоцкинська ЗОШ |
4 |
84 (42+24+18) |
|
С1 |
|
|
Левицька Ірина Михайлівна |
3425 |
КОСТОВ О.О. |
15019 |
м. Южноукраїнськ |
ЗШ № 4 |
2 |
78 (30+18+30) |
З |
|
|
|
Ізбаш Наталія Миколаївна |
3426 |
КОСТЮК В.А. |
15372 |
м. Нова Одеса |
ЗОШ № 1 |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Бончук Олена Миколаївна |
3427 |
КОСТЮК К.Б. |
15206 |
м. Миколаїв |
Інтернат № 4 |
10 |
38 (24+0+14) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3428 |
КОСТЮК М.В. |
15381 |
м. Нова Одеса |
Кандибинська ЗОШ |
3 |
60 (30+12+18) |
|
|
|
|
Бончук Олена Миколаївна |
3429 |
КОСТЮК О.Я. |
15185 |
м. Первомайськ |
ЗОШ № 15 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Токарська Марина Борисівна |
3430 |
КОСТЮК Т.С. |
15167 |
м. Снігурівка |
ЗОШ № 1 |
4 |
132 (48+36+48) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
3431 |
КОСТЮКЕВИЧ Н.Ю. |
15381 |
м. Нова Одеса |
Кандибинська ЗОШ |
3 |
120 (48+30+42) |
З |
|
|
|
Бончук Олена Миколаївна |
3432 |
КОСТЮЧЕНКО Л.В. |
15164 |
м. Снігурівка |
Олександрівська ЗОШ |
6 |
72 (36+21+15) |
|
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
3433 |
КОСЯНЧУК П.А. |
15264 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 6 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3434 |
КОТ І.М. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
7 |
39 (6+12+21) |
|
|
|
|
Боброва Алла Степанівна |
3435 |
КОТАРБА Н.В. |
15170 |
м. Снігурівка |
ЗОШ № 4 |
4 |
21 (9+6+6) |
|
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
3436 |
КОТВИЦЬКА М.Р. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Боброва Алла Степанівна |
3437 |
КОТЕНКАР Д.А. |
15218 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 40 |
3 |
132 (36+48+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3438 |
КОТЕНКО В.В. |
15155 |
м. Снігурівка |
Баратівська ЗОШ |
6 |
60 (24+33+3) |
|
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
3439 |
КОТКЕВИЧ К.А. |
15141 |
м. Очаків |
ЗОШ № 2 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Головня Людмила Андріївна |
3440 |
КОТКО А.Є. |
15177 |
м. Снігурівка |
Василівська ЗОШ |
2 |
72 (18+24+30) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
3441 |
КОТЛЯ М.А. |
15428 |
м. Новий Буг |
Збірна шкіл |
1 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Білько Світлана Дмитрівна |
3442 |
КОТЛЯР К.В. |
15252 |
м. Миколаїв |
"Ор менахем" |
6 |
36 (18+12+6) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3443 |
КОТЛЯРЕНКО В.О. |
15250 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 10 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3444 |
КОТОВ І.О. |
15322 |
смт. Березанка |
Збірна шкіл Березанського району |
5 |
126 (36+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Ворона Олена Анатоліїна |
3445 |
КОТОВ К.Л. |
15384 |
м. Нова Одеса |
Новопетрівська ЗОШ, Новошмидтівська ЗОШ |
1 |
78 (30+18+30) |
З |
|
|
|
Бончук Олена Миколаївна |
3446 |
КОТОВА В.В. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
3 |
114 (48+36+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3447 |
КОТОВСЬКИЙ Т.І. |
15187 |
м. Первомайськ |
ЗОШ № 6 |
3 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Токарська Марина Борисівна |
3448 |
КОТОМЦЕВА А.Р. |
15236 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 34 |
2 |
72 (24+18+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3449 |
КОТУБЕЙ О.А. |
15257 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 23 |
6 |
78 (36+27+15) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3450 |
КОТУЛА А.М. |
15165 |
м. Снігурівка |
Павлівський НВК |
4 |
129 (45+36+48) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
3451 |
КОТЮГА Є.В. |
15209 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 33 |
2 |
72 (30+24+18) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3452 |
КОХАЄВ Є.О. |
15170 |
м. Снігурівка |
ЗОШ № 4 |
2 |
72 (18+24+30) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
3453 |
КОХАНЕВИЧ В.А. |
15030 |
смт. Веселинове |
Збірна шкіл Веселинівського району |
2 |
66 (30+18+18) |
|
С1 |
|
|
Павлюк Владислав Геннадійович |
3454 |
КОХАНЕНКО Д.Д. |
15199 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 22 |
3 |
90 (48+12+30) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3455 |
КОХАНОВСЬКИЙ А.В. |
15217 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 54 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3456 |
КОХАНОВСЬКИЙ Д.М. |
15141 |
м. Очаків |
ЗОШ № 2 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Головня Людмила Андріївна |
3457 |
КОХАЧУК О.О. |
15256 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 51 |
5 |
81 (24+18+39) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3458 |
КОХОВА А.І. |
15164 |
м. Снігурівка |
Олександрівська ЗОШ |
6 |
63 (30+15+18) |
|
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
3459 |
КОЦАН А.П. |
15100 |
смт. Березнегувате |
Відділ освіти |
5 |
105 (30+21+54) |
|
|
|
С3 |
Лісовська Діна Миколаївна |
3460 |
КОЦУПАТРА М.О. |
15375 |
м. Нова Одеса |
Гуманітарна гімназія |
6 |
117 (48+21+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Бончук Олена Миколаївна |
3461 |
КОЦУР В.С. |
15263 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 49 |
8 |
48 (18+15+15) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3462 |
КОЦЮБЕНКО Є.Р. |
15189 |
м. Первомайськ |
ЗОШ № 9 |
7 |
96 (36+21+39) |
|
|
|
|
Токарська Марина Борисівна |
3463 |
КОЦЮК В.О. |
15252 |
м. Миколаїв |
"Ор менахем" |
3 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3464 |
КОЦЮК В.С. |
15185 |
м. Первомайськ |
ЗОШ № 15 |
2 |
72 (24+18+30) |
З |
|
|
|
Токарська Марина Борисівна |
3465 |
КОЦЮРУБА М.П. |
15322 |
смт. Березанка |
Збірна шкіл Березанського району |
1 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Ворона Олена Анатоліїна |
3466 |
КОЧАРОВСЬКА А.В. |
15185 |
м. Первомайськ |
ЗОШ № 15 |
6 |
153 (48+51+54) |
З |
|
|
|
Токарська Марина Борисівна |
3467 |
КОЧЕВ А.О. |
15204 |
м. Миколаїв |
Інтернат № 7 |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3468 |
КОЧЕНОВСЬКИЙ М.М. |
15237 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 24 |
5 |
156 (60+42+54) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3469 |
КОЧЕРЖУК Н.Ю. |
15016 |
м. Южноукраїнськ |
ЗШ № 1 ім. Захисників Вітчизни |
3 |
33 (21+6+6) |
|
|
|
|
Ізбаш Наталія Миколаївна |
3470 |
КОЧЕТКОВ Р.О. |
15208 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 19 |
11 |
86 (12+48+26) |
|
|
С2 |
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3471 |
КОЧЕТКОВ Р.О. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3472 |
КОЧІЄРУ К.І. |
15103 |
смт. Казанка |
Збірна шкіл Казанківського району |
10 |
116 (30+36+50) |
|
|
|
С3 |
Юркова Світлана Олександрівна |
3473 |
КОЧМАР Н.В. |
15428 |
м. Новий Буг |
Збірна шкіл |
9 |
100 (18+42+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Білько Світлана Дмитрівна |
3474 |
КОШАРА А.В. |
15214 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 64 |
8 |
126 (36+42+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
3475 |
КОШЕВА М.В. |
15221 |
м. Миколаїв |
Гімназія № 3 |
6 |
168 (60+54+54) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3476 |
КОШЕЛЕВ В.Є. |
15211 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 12 |
7 |
54 (18+15+21) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3477 |
КОШЕЛЕНКО Н.А. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
3 |
120 (42+42+36) |
З |
|
|
|
Боброва Алла Степанівна |
3478 |
КОШЕЛЬ Є.В. |
15141 |
м. Очаків |
ЗОШ № 2 |
3 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Головня Людмила Андріївна |
3479 |
КОШЕЛЯ А.М. |
15171 |
м. Снігурівка |
Садова ЗОШ, Тамаринська ЗОШ |
6 |
102 (18+30+54) |
|
|
|
С3 |
Гудзь Алла Яківна |
3480 |
КОШЕЛЯ К.А. |
15171 |
м. Снігурівка |
Садова ЗОШ, Тамаринська ЗОШ |
5 |
78 (30+24+24) |
|
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
3481 |
КОШИНА О.О. |
15243 |
м. Миколаїв |
НВК № 1 "Семикв" |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3482 |
КОШКІН І.К. |
15242 |
м. Миколаїв |
СНВК |
2 |
76 (30+28+18) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3483 |
КОШКІНА А.Д. |
15242 |
м. Миколаїв |
СНВК |
2 |
74 (24+26+24) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3484 |
КРАВЕЦЬ А.Д. |
15016 |
м. Южноукраїнськ |
ЗШ № 1 ім. Захисників Вітчизни |
8 |
111 (48+30+33) |
|
С1 |
|
|
Ізбаш Наталія Миколаївна |
3485 |
КРАВЕЦЬ А.О. |
15265 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 39 |
6 |
138 (42+42+54) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
3486 |
КРАВЕЦЬ В.С. |
15381 |
м. Нова Одеса |
Кандибинська ЗОШ |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Бончук Олена Миколаївна |
3487 |
КРАВЕЦЬ В.С. |
15248 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 25 |
5 |
159 (48+51+60) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3488 |
КРАВЕЦЬ І.А. |
15155 |
м. Снігурівка |
Баратівська ЗОШ |
8 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
3489 |
КРАВЕЦЬ К.В. |
15249 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 46 |
4 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3490 |
КРАВЕЦЬ К.Ю. |
15205 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 60 |
3 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3491 |
КРАВЕЦЬ М.О. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
11 |
106 (24+42+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
3492 |
КРАВЕЦЬ О.О. |
15378 |
м. Нова Одеса |
Бузька ЗОШ |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Бончук Олена Миколаївна |
3493 |
КРАВЕЦЬ У.Є. |
15255 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 4 |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3494 |
КРАВЦОВ К.Ю. |
15243 |
м. Миколаїв |
НВК № 1 "Семикв" |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3495 |
КРАВЦОВ О.С. |
15162 |
м. Снігурівка |
Новопетрівська ЗОШ |
5 |
165 (54+51+60) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
3496 |
КРАВЦОВА Д.О. |
15200 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 50 |
7 |
132 (36+57+39) |
|
|
С2 |
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3497 |
КРАВЧЕНКО А.В. |
15185 |
м. Первомайськ |
ЗОШ № 15 |
9 |
124 (24+54+46) |
|
|
С2 |
С3 |
Токарська Марина Борисівна |
3498 |
КРАВЧЕНКО А.О. |
15236 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 34 |
7 |
105 (24+39+42) |
|
|
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
3499 |
КРАВЧЕНКО Б.М. |
15240 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 1 |
3 |
117 (39+36+42) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3500 |
КРАВЧЕНКО В.В. |
15428 |
м. Новий Буг |
Збірна шкіл |
4 |
114 (48+42+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Білько Світлана Дмитрівна |
3501 |
КРАВЧЕНКО В.Д. |
15239 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 7 |
1 |
68 (24+14+30) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
3502 |
КРАВЧЕНКО В.Д. |
15239 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 7 |
2 |
66 (24+18+24) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
3503 |
КРАВЧЕНКО В.І. |
15210 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 48 |
4 |
132 (36+48+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3504 |
КРАВЧЕНКО Д.С. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
1 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Боброва Алла Степанівна |
3505 |
КРАВЧЕНКО Є.В. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
4 |
84 (42+18+24) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3506 |
КРАВЧЕНКО Є.І. |
15121 |
м. Баштанка |
Новопавлівська ЗОШ |
7 |
132 (36+42+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Левицька Ірина Михайлівна |
3507 |
КРАВЧЕНКО І.М. |
15194 |
м. Первомайськ |
ЗОШ № 8 |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Токарська Марина Борисівна |
3508 |
КРАВЧЕНКО К.В. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
2 |
70 (30+16+24) |
|
С1 |
|
С3 |
Боброва Алла Степанівна |
3509 |
КРАВЧЕНКО К.М. |
15220 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 15 |
10 |
118 (24+42+52) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
3510 |
КРАВЧЕНКО М.В. |
15381 |
м. Нова Одеса |
Кандибинська ЗОШ |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Бончук Олена Миколаївна |
3511 |
КРАВЧЕНКО М.В. |
15189 |
м. Первомайськ |
ЗОШ № 9 |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Токарська Марина Борисівна |
3512 |
КРАВЧЕНКО М.О. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
9 |
110 (18+42+50) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
3513 |
КРАВЧЕНКО М.С. |
15208 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 19 |
11 |
118 (18+54+46) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
3514 |
КРАВЧЕНКО М.С. |
15236 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 34 |
4 |
129 (45+36+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3515 |
КРАВЧЕНКО М.С. |
15164 |
м. Снігурівка |
Олександрівська ЗОШ |
6 |
75 (18+39+18) |
|
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
3516 |
КРАВЧЕНКО Н.М. |
15070 |
смт. Братське |
Збірна шкіл |
7 |
105 (36+30+39) |
|
|
|
|
Галімська Жанна Олександрівна |
3517 |
КРАВЧЕНКО Н.О. |
15264 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 6 |
4 |
126 (48+42+36) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3518 |
КРАВЧЕНКО О.В. |
15378 |
м. Нова Одеса |
Бузька ЗОШ |
4 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Бончук Олена Миколаївна |
3519 |
КРАВЧЕНКО О.С. |
15023 |
|
Капустинський НВК |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Товстоляка Яна Миколаївна |
3520 |
КРАВЧЕНКО О.Ю. |
15428 |
м. Новий Буг |
Збірна шкіл |
7 |
123 (30+42+51) |
|
|
С2 |
С3 |
Білько Світлана Дмитрівна |
3521 |
КРАВЧЕНКО П.В. |
15202 |
м. Миколаїв |
Гімназія № 4 |
9 |
162 (42+60+60) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3522 |
КРАВЧЕНКО П.В. |
15021 |
|
Партизанського НВК |
3 |
114 (48+36+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Товстоляка Яна Миколаївна |
3523 |
КРАВЧЕНКО П.К. |
15200 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 50 |
8 |
90 (18+24+48) |
|
|
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
3524 |
КРАВЧЕНКО Р.А. |
15322 |
смт. Березанка |
Збірна шкіл Березанського району |
4 |
126 (48+30+48) |
З |
|
|
|
Ворона Олена Анатоліїна |
3525 |
КРАВЧЕНКО С.Е. |
15205 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 60 |
1 |
77 (21+26+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3526 |
КРАВЧЕНКО С.М. |
15428 |
м. Новий Буг |
Збірна шкіл |
9 |
98 (36+30+32) |
|
|
|
|
Білько Світлана Дмитрівна |
3527 |
КРАВЧЕНЯ В.С. |
15372 |
м. Нова Одеса |
ЗОШ № 1 |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Бончук Олена Миколаївна |
3528 |
КРАВЧИНА Д.М. |
15103 |
смт. Казанка |
Збірна шкіл Казанківського району |
3 |
126 (42+36+48) |
З |
|
|
|
Юркова Світлана Олександрівна |
3529 |
КРАВЧИНА Є.М. |
15444 |
м. Певомайськ |
Збірна шкіл району |
7 |
48 (18+18+12) |
|
|
|
|
Дурачевська Людмила Іванівна |
3530 |
КРАВЧУК К.В. |
15200 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 50 |
9 |
154 (42+54+58) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3531 |
КРАВЧУК М.О. |
15202 |
м. Миколаїв |
Гімназія № 4 |
8 |
126 (30+45+51) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
3532 |
КРАВЧУК Н.Д. |
15200 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 50 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3533 |
КРАВЧУК О.Ю. |
15174 |
м. Снігурівка |
Суворська ЗОШ |
2 |
76 (24+22+30) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
3534 |
КРАЙТОР І.В. |
15185 |
м. Первомайськ |
ЗОШ № 15 |
6 |
129 (36+45+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Токарська Марина Борисівна |
3535 |
КРАМАРЕНКО В.І. |
15140 |
м. Очаків |
ЗОШ № 1 |
8 |
36 (18+3+15) |
|
|
|
|
Головня Людмила Андріївна |
3536 |
КРАМАРЕНКО К.К. |
15100 |
смт. Березнегувате |
Відділ освіти |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Лісовська Діна Миколаївна |
3537 |
КРАПИВКА Б.В. |
15384 |
м. Нова Одеса |
Новопетрівська ЗОШ, Новошмидтівська ЗОШ |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Бончук Олена Миколаївна |
3538 |
КРАПІВІН О.М. |
15143 |
м. Очаків |
ЗОШ № 4 |
3 |
42 (24+6+12) |
|
|
|
|
Головня Людмила Андріївна |
3539 |
КРАСИЛЬНИКОВА М.П. |
15240 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 1 |
2 |
81 (27+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3540 |
КРАСИЛЮК Д.В. |
15257 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 23 |
3 |
66 (24+24+18) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3541 |
КРАСМАН Е.В. |
15233 |
м. Миколаїв |
Економічний ліцей № 1 |
10 |
102 (24+24+54) |
|
|
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
3542 |
КРАСНІКОВ А.К. |
15264 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 6 |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3543 |
КРАСНІКОВ Є.С. |
15428 |
м. Новий Буг |
Збірна шкіл |
2 |
66 (24+12+30) |
|
С1 |
|
С3 |
Білько Світлана Дмитрівна |
3544 |
КРАСНІКОВА К.А. |
15208 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 19 |
2 |
45 (21+12+12) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3545 |
КРАСНІХІНА В.О. |
15224 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 65 |
1 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3546 |
КРАСНОВА В.Д. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
3 |
114 (48+30+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Боброва Алла Степанівна |
3547 |
КРАСНОВСЬКИЙ Д. |
15211 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 12 |
7 |
60 (18+24+18) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3548 |
КРАСНОНОЖЕНКО В.О. |
15230 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 53 |
8 |
99 (42+24+33) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3549 |
КРАСНОСЕЛЬСЬКИХ Д.О. |
15016 |
м. Южноукраїнськ |
ЗШ № 1 ім. Захисників Вітчизни |
2 |
8 (6+2+0) |
|
|
|
|
Ізбаш Наталія Миколаївна |
3550 |
КРАСНЮК А.А. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
8 |
126 (42+45+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3551 |
КРАСНЮК А.О. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
8 |
105 (54+24+27) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3552 |
КРАСОВ С.Д. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
4 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Боброва Алла Степанівна |
3553 |
КРАСОВА А.А. |
15231 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 56 |
5 |
126 (36+30+60) |
|
|
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
3554 |
КРАСОВСЬКИЙ К.М. |
15018 |
м. Южноукраїнськ |
ЗШ № 3 |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Ізбаш Наталія Миколаївна |
3555 |
КРАСОВСЬКИЙ С.Ю. |
15247 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 13 |
8 |
54 (30+21+3) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3556 |
КРАСУЛ А.С. |
15264 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 6 |
4 |
120 (42+30+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3557 |
КРАСУН К.А. |
15262 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 16 |
7 |
54 (12+12+30) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3558 |
КРАСЬКО Н.Л. |
15205 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 60 |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3559 |
КРАСЮК В.О. |
15381 |
м. Нова Одеса |
Кандибинська ЗОШ |
3 |
108 (48+24+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Бончук Олена Миколаївна |
3560 |
КРАСЮК Д.М. |
15206 |
м. Миколаїв |
Інтернат № 4 |
6 |
69 (24+33+12) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3561 |
КРАЧКОВСЬКА А.Ю. |
15199 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 22 |
4 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3562 |
КРАЧКОВСЬКА В.Ю. |
15199 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 22 |
2 |
66 (24+12+30) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
3563 |
КРЕГУЛ В.М. |
15310 |
с. Щербані |
Щербанівська ЗОШ ім. Рябошапки |
5 |
72 (18+15+39) |
|
|
|
|
Гринів Галина Степанівна |
3564 |
КРЕЙТОР Д.С. |
15208 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 19 |
7 |
141 (42+51+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
3565 |
КРЕМІНСЬКА А.Л. |
15218 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 40 |
7 |
108 (42+33+33) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3566 |
КРЕМНЯК О.О. |
15386 |
м. Нова Одеса |
Підлісненська ЗОШ |
8 |
57 (18+24+15) |
|
|
|
|
Бончук Олена Миколаївна |
3567 |
КРЕМПОВСЬКА А.О. |
15203 |
м. Миколаїв |
Ліцей |
9 |
62 (6+24+32) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3568 |
КРЕПТЮК Н.Я. |
15242 |
м. Миколаїв |
СНВК |
4 |
123 (45+30+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3569 |
КРЕТОВА А.К. |
15248 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 25 |
3 |
138 (48+48+42) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3570 |
КРЕТОВА С.І. |
15208 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 19 |
7 |
81 (36+24+21) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3571 |
КРЕЦУ Д.В. |
15070 |
смт. Братське |
Збірна шкіл |
3 |
120 (42+42+36) |
З |
|
|
|
Галімська Жанна Олександрівна |
3572 |
КРЕЦУ Д.В. |
15070 |
смт. Братське |
Збірна шкіл |
6 |
162 (42+60+60) |
З |
|
|
|
Галімська Жанна Олександрівна |
3573 |
КРЕЦУ Р.С. |
15322 |
смт. Березанка |
Збірна шкіл Березанського району |
5 |
141 (36+51+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Ворона Олена Анатоліїна |
3574 |
КРЕЦУ С.В. |
15070 |
смт. Братське |
Збірна шкіл |
8 |
93 (36+24+33) |
|
|
|
|
Галімська Жанна Олександрівна |
3575 |
КРЕЧУН А.А. |
15200 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 50 |
9 |
74 (12+30+32) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3576 |
КРЕЧУН К.М. |
15158 |
м. Снігурівка |
Киселівська ЗОШ, Кобзарцівська ЗОШ |
8 |
141 (42+51+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гудзь Алла Яківна |
3577 |
КРЄМЕНЦОВА Д.В. |
15212 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 45 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3578 |
КРЄТОВА Ю.О. |
15237 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 24 |
9 |
124 (36+48+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
3579 |
КРИВЕНКО Д.Д. |
15201 |
м. Миколаїв |
Академія дитячої творчості |
3 |
96 (42+30+24) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3580 |
КРИВЕНКО К.Є. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Боброва Алла Степанівна |
3581 |
КРИВЕНКО-НІВІНА В.Д. |
15199 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 22 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3582 |
КРИВЕНЦОВ К.С. |
15256 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 51 |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3583 |
КРИВЕЦЬКИЙ Д.І. |
15266 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 28 |
10 |
104 (24+42+38) |
|
|
С2 |
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3584 |
КРИВИЦЬКА М.М. |
15242 |
м. Миколаїв |
СНВК |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3585 |
КРИВКО М.Г. |
15204 |
м. Миколаїв |
Інтернат № 7 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3586 |
КРИВОНОСОВ Д.О. |
15204 |
м. Миколаїв |
Інтернат № 7 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3587 |
КРИВОРОЖЕНКО А.О. |
15275 |
|
Зеленогайська ЗОШ |
9 |
118 (36+30+52) |
|
|
|
С3 |
Довженко Тетяна Федорівна |
3588 |
КРИВОРОЖЕНКО С.О. |
15275 |
|
Зеленогайська ЗОШ |
3 |
126 (42+48+36) |
З |
|
|
|
Довженко Тетяна Федорівна |
3589 |
КРИВОРУЧЕНКО В.М. |
15116 |
м. Баштанка |
Доброкриничанська ЗОШ |
7 |
99 (12+39+48) |
|
|
|
С3 |
Левицька Ірина Михайлівна |
3590 |
КРИВОРУЧКО В.А. |
15144 |
м. Очаків |
НВК " Сонечко" |
3 |
84 (42+18+24) |
|
С1 |
|
|
Головня Людмила Андріївна |
3591 |
КРИВОРУЧКО К.А. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
11 |
116 (18+48+50) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
3592 |
КРИВОРУЧКО Ю.В. |
15015 |
м. Южноукраїнськ |
Гімназія № 1 |
5 |
87 (30+24+33) |
|
|
|
|
Ізбаш Наталія Миколаївна |
3593 |
КРИВОХЕЖА І.О. |
15172 |
м. Снігурівка |
Центральна ЗОШ |
6 |
126 (42+33+51) |
|
С1 |
|
С3 |
Гудзь Алла Яківна |
3594 |
КРИВОХЕЖА К.О. |
15172 |
м. Снігурівка |
Центральна ЗОШ |
3 |
114 (48+30+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Гудзь Алла Яківна |
3595 |
КРИВОХЕЖА М.Ю. |
15209 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 33 |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3596 |
КРИВЦОВА С.С. |
15388 |
м. Нова Одеса |
Сухоєланецька ЗОШ |
2 |
72 (18+24+30) |
З |
|
|
|
Бончук Олена Миколаївна |
3597 |
КРИЖАНОВСЬКА А.А. |
15116 |
м. Баштанка |
Доброкриничанська ЗОШ |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Левицька Ірина Михайлівна |
3598 |
КРИЖАНОВСЬКА А.М. |
15189 |
м. Первомайськ |
ЗОШ № 9 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Токарська Марина Борисівна |
3599 |
КРИЖАНОВСЬКА В. |
15213 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 57 |
7 |
87 (36+27+24) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3600 |
КРИЖАНОВСЬКА К.А. |
15116 |
м. Баштанка |
Доброкриничанська ЗОШ |
4 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Левицька Ірина Михайлівна |
3601 |
КРИЖАНОВСЬКИЙ І.О. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
8 |
69 (18+27+24) |
|
|
|
|
Боброва Алла Степанівна |
3602 |
КРИЖАНОВСЬКИЙ М.В. |
15236 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 34 |
3 |
132 (48+36+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3603 |
КРИКУН С.В. |
15254 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 37 |
3 |
132 (48+42+42) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3604 |
КРИЛОВА Є.С. |
15437 |
с. Прибужжя |
Прибузька ЗОШ |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Холоденко Лідія Вікторівна |
3605 |
КРИСАК В.А. |
15202 |
м. Миколаїв |
Гімназія № 4 |
9 |
150 (30+60+60) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3606 |
КРИСЮК Д.С. |
15235 |
м. Миколаїв |
Перша українська гімназія |
10 |
142 (30+54+58) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
3607 |
КРИШТАЛЯ Д.Г. |
15240 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 1 |
3 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3608 |
КРІСАНОВА А.С. |
15170 |
м. Снігурівка |
ЗОШ № 4 |
2 |
66 (18+24+24) |
|
|
С2 |
С3 |
Гудзь Алла Яківна |
3609 |
КРОВЦОВ А.А. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3610 |
КРОКОСЕНКО В.О. |
15161 |
м. Снігурівка |
Нововасилівська ЗОШ |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
3611 |
КРОКОСЕНКО Ю.В. |
15177 |
м. Снігурівка |
Василівська ЗОШ |
7 |
60 (24+15+21) |
|
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
3612 |
КРОТОВА А.О. |
15143 |
м. Очаків |
ЗОШ № 4 |
3 |
78 (42+12+24) |
|
С1 |
|
|
Головня Людмила Андріївна |
3613 |
КРОЩЕНКО Д.І. |
15161 |
м. Снігурівка |
Нововасилівська ЗОШ |
2 |
72 (24+18+30) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
3614 |
КРОЩЕНКО І.С. |
15155 |
м. Снігурівка |
Баратівська ЗОШ |
8 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
3615 |
КРУГЛІКОВ М.В. |
15240 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 1 |
5 |
138 (48+51+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3616 |
КРУПСЬКИЙ А.В. |
15267 |
м. Миколаїв |
Гіпаніс-ЕОС |
6 |
96 (36+45+15) |
|
|
С2 |
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3617 |
КРУПСЬКИЙ М.Е. |
15266 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 28 |
5 |
54 (18+21+15) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3618 |
КРУПЧАК С.Д. |
15170 |
м. Снігурівка |
ЗОШ № 4 |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
3619 |
КРУТЕУС М.А. |
15155 |
м. Снігурівка |
Баратівська ЗОШ |
4 |
108 (48+30+30) |
|
С1 |
|
|
Гудзь Алла Яківна |
3620 |
КРУЦИЛО П.А. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
2 |
82 (30+22+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3621 |
КРУЧЕНЮК М.Є. |
15247 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 13 |
3 |
126 (36+42+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3622 |
КРЮЧКА А.К. |
15141 |
м. Очаків |
ЗОШ № 2 |
9 |
120 (24+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Головня Людмила Андріївна |
3623 |
КСЕНЗЮК М.О. |
15016 |
м. Южноукраїнськ |
ЗШ № 1 ім. Захисників Вітчизни |
2 |
70 (24+16+30) |
|
С1 |
|
С3 |
Ізбаш Наталія Миколаївна |
3624 |
КСЬОНЖИК А.М. |
15024 |
|
Михайло-Ларинська ЗОШ |
8 |
99 (30+27+42) |
|
|
|
С3 |
Товстоляка Яна Миколаївна |
3625 |
КСЬОНЖИК Д.М. |
15024 |
|
Михайло-Ларинська ЗОШ |
11 |
108 (30+36+42) |
|
|
|
С3 |
Товстоляка Яна Миколаївна |
3626 |
КТЛАКОВА П.О. |
15213 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 57 |
4 |
117 (33+42+42) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3627 |
КУБЕНКО В.С. |
15224 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 65 |
1 |
81 (27+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3628 |
КУБИН К.В. |
15250 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 10 |
4 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3629 |
КУБИШИНА Д.С. |
15306 |
|
Кир'яківська ЗОШ |
3 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Довженко Тетяна Федорівна |
3630 |
КУБІНЕЦЬ І.М. |
15434 |
с. Куйбишевка |
Куйбишівська ЗОШ |
9 |
80 (12+36+32) |
|
|
|
|
Козуб Катерина Миколаївна |
3631 |
КУБРАК М.В. |
15249 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 46 |
4 |
120 (48+36+36) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3632 |
КУБРІЦЬКА Є.М. |
15444 |
м. Певомайськ |
Збірна шкіл району |
7 |
63 (24+30+9) |
|
|
|
|
Дурачевська Людмила Іванівна |
3633 |
КУВАРДІН В.О. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3634 |
КУВШИНОВА О.О. |
15141 |
м. Очаків |
ЗОШ № 2 |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Головня Людмила Андріївна |
3635 |
КУГАЙ М.А. |
15221 |
м. Миколаїв |
Гімназія № 3 |
5 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3636 |
КУДАКОВ М.А. |
15103 |
смт. Казанка |
Збірна шкіл Казанківського району |
4 |
66 (30+6+30) |
|
|
|
|
Юркова Світлана Олександрівна |
3637 |
КУДАКОВА К.В. |
15266 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 28 |
9 |
68 (6+30+32) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3638 |
КУДИБІН О.С. |
15428 |
м. Новий Буг |
Збірна шкіл |
7 |
126 (42+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Білько Світлана Дмитрівна |
3639 |
КУДІН К.С. |
15209 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 33 |
8 |
69 (36+27+6) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3640 |
КУДІНА М.О. |
15384 |
м. Нова Одеса |
Новопетрівська ЗОШ, Новошмидтівська ЗОШ |
1 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Бончук Олена Миколаївна |
3641 |
КУДІНОВА С.С. |
15206 |
м. Миколаїв |
Інтернат № 4 |
4 |
102 (48+12+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
3642 |
КУДРИЧ В.В. |
15428 |
м. Новий Буг |
Збірна шкіл |
6 |
165 (60+45+60) |
З |
|
|
|
Білько Світлана Дмитрівна |
3643 |
КУДРІНСЬКИХ А.В. |
15249 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 46 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3644 |
КУДРЯ М.Д. |
15143 |
м. Очаків |
ЗОШ № 4 |
3 |
63 (39+12+12) |
|
С1 |
|
|
Головня Людмила Андріївна |
3645 |
КУДРЯВЦЕВА Т. |
15204 |
м. Миколаїв |
Інтернат № 7 |
4 |
90 (48+18+24) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3646 |
КУЄМЖИ А.О. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
3 |
102 (48+24+30) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3647 |
КУЖИЛЬНИЙ А.О. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
1 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3648 |
КУЖІЛЬНИЙ К.В. |
15100 |
смт. Березнегувате |
Відділ освіти |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Лісовська Діна Миколаївна |
3649 |
КУЗАВКОВ С.П. |
15263 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 49 |
11 |
78 (30+30+18) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3650 |
КУЗЕВИЦ Д.С. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
4 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Боброва Алла Степанівна |
3651 |
КУЗЕВИЧ Н.В. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
1 |
72 (24+18+30) |
З |
|
|
|
Боброва Алла Степанівна |
3652 |
КУЗІВ А.В. |
15202 |
м. Миколаїв |
Гімназія № 4 |
8 |
75 (36+21+18) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3653 |
КУЗІНА А.М. |
15100 |
смт. Березнегувате |
Відділ освіти |
9 |
80 (12+36+32) |
|
|
|
|
Лісовська Діна Миколаївна |
3654 |
КУЗІНА В.М. |
15100 |
смт. Березнегувате |
Відділ освіти |
5 |
108 (36+42+30) |
|
|
С2 |
|
Лісовська Діна Миколаївна |
3655 |
КУЗМІЧОВА Е.С. |
15209 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 33 |
5 |
135 (54+51+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3656 |
КУЗНЕВИЧ А.А. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
8 |
108 (42+24+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
3657 |
КУЗНЕЦОВ М.А. |
15141 |
м. Очаків |
ЗОШ № 2 |
6 |
66 (24+27+15) |
|
|
|
|
Головня Людмила Андріївна |
3658 |
КУЗНЕЦОВ М.А. |
15211 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 12 |
1 |
80 (30+20+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3659 |
КУЗНЕЦОВ М.Д. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
3 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3660 |
КУЗНЕЦОВ Р.О. |
15100 |
смт. Березнегувате |
Відділ освіти |
2 |
36 (12+6+18) |
|
|
|
|
Лісовська Діна Миколаївна |
3661 |
КУЗНЕЦОВА А.С. |
15218 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 40 |
3 |
132 (36+48+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3662 |
КУЗНЕЦОВА Є.Б. |
15230 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 53 |
8 |
120 (30+51+39) |
|
|
С2 |
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3663 |
КУЗНЕЦОВА О.О. |
15211 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 12 |
8 |
72 (6+39+27) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3664 |
КУЗНЄЦОВ К.М. |
15218 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 40 |
2 |
75 (21+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3665 |
КУЗНЄЦОВ Ю.М. |
15239 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 7 |
1 |
78 (18+30+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3666 |
КУЗНЄЦОВА В.Г. |
15229 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 18 |
4 |
78 (24+30+24) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3667 |
КУЗНЄЦОВА М.А. |
15185 |
м. Первомайськ |
ЗОШ № 15 |
2 |
69 (21+18+30) |
|
С1 |
|
С3 |
Токарська Марина Борисівна |
3668 |
КУЗНЄЦОВА О.А. |
15283 |
смт. Олександрівка |
Олександрівська ЗОШ |
9 |
122 (30+54+38) |
|
|
С2 |
|
Селіверстова Лілія Михайлівна |
3669 |
КУЗНЄЦОВА С.С. |
15179 |
м. Снігурівка |
Новопавлівська ЗОШ |
6 |
111 (24+39+48) |
|
|
|
С3 |
Гудзь Алла Яківна |
3670 |
КУЗНІЧЕНКО О.А. |
15200 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 50 |
4 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3671 |
КУЗЬЄВА І.А. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
4 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3672 |
КУЗЬМЕНКО А.І. |
15119 |
м. Баштанка |
Лоцкинська ЗОШ |
7 |
105 (30+27+48) |
|
|
|
С3 |
Левицька Ірина Михайлівна |
3673 |
КУЗЬМЕНКО А.О. |
15100 |
смт. Березнегувате |
Відділ освіти |
2 |
62 (24+14+24) |
|
С1 |
|
С3 |
Лісовська Діна Миколаївна |
3674 |
КУЗЬМЕНКО А.Ю. |
15428 |
м. Новий Буг |
Збірна шкіл |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Білько Світлана Дмитрівна |
3675 |
КУЗЬМЕНКО В.А. |
15100 |
смт. Березнегувате |
Відділ освіти |
8 |
99 (24+39+36) |
|
|
|
|
Лісовська Діна Миколаївна |
3676 |
КУЗЬМЕНКО Є.М. |
15210 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 48 |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3677 |
КУЗЬМЕНКО К.А. |
15100 |
смт. Березнегувате |
Відділ освіти |
5 |
54 (18+21+15) |
|
|
|
|
Лісовська Діна Миколаївна |
3678 |
КУЗЬМЕНКО М.К. |
15227 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 35 |
6 |
150 (36+54+60) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3679 |
КУЗЬМЕНКО Р.С. |
15119 |
м. Баштанка |
Лоцкинська ЗОШ |
5 |
72 (30+18+24) |
|
|
|
|
Левицька Ірина Михайлівна |
3680 |
КУЗЬМИЧ В.М. |
15202 |
м. Миколаїв |
Гімназія № 4 |
9 |
114 (18+42+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
3681 |
КУЗЬМИЧ Т.Л. |
15160 |
м. Снігурівка |
Калинівський НВК |
1 |
72 (24+18+30) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
3682 |
КУЗЬМІН І.Д. |
15100 |
смт. Березнегувате |
Відділ освіти |
2 |
72 (24+18+30) |
З |
|
|
|
Лісовська Діна Миколаївна |
3683 |
КУЗЬМІНА А.Ю. |
15245 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 32 |
3 |
75 (45+12+18) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3684 |
КУЗЬМІНСЬКИЙ А.О. |
15177 |
м. Снігурівка |
Василівська ЗОШ |
2 |
72 (24+18+30) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
3685 |
КУЗЬМЯК І.І. |
15249 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 46 |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3686 |
КУЗЬО І.А. |
15231 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 56 |
4 |
132 (48+48+36) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3687 |
КУЗЯЄВА В.С. |
15155 |
м. Снігурівка |
Баратівська ЗОШ |
3 |
84 (48+12+24) |
|
С1 |
|
|
Гудзь Алла Яківна |
3688 |
КУЙДА В.Ю. |
15229 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 18 |
3 |
96 (48+30+18) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3689 |
КУК Д.О. |
15199 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 22 |
3 |
132 (48+42+42) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3690 |
КУКАНОВА А.В. |
15437 |
с. Прибужжя |
Прибузька ЗОШ |
1 |
72 (24+18+30) |
З |
|
|
|
Холоденко Лідія Вікторівна |
3691 |
КУКІН І.В. |
15035 |
|
Прибузька ЗОШ |
4 |
132 (48+36+48) |
З |
|
|
|
Слободяник Вікторія Вікторівна |
3692 |
КУКЛА А.О. |
15379 |
м. Нова Одеса |
Гур’ївська ЗОШ, Димівська ЗОШ |
6 |
96 (42+21+33) |
|
С1 |
|
|
Бончук Олена Миколаївна |
3693 |
КУКОАРА Д.Є. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
3 |
120 (48+30+42) |
З |
|
|
|
Боброва Алла Степанівна |
3694 |
КУКОЛ Ю.С. |
15202 |
м. Миколаїв |
Гімназія № 4 |
9 |
130 (18+54+58) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
3695 |
КУКСЕНКО Е.В. |
15070 |
смт. Братське |
Збірна шкіл |
8 |
159 (48+51+60) |
З |
|
|
|
Галімська Жанна Олександрівна |
3696 |
КУКСЕНКО Є.Р. |
15070 |
смт. Братське |
Збірна шкіл |
5 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Галімська Жанна Олександрівна |
3697 |
КУЛАК А.Е. |
15201 |
м. Миколаїв |
Академія дитячої творчості |
5 |
102 (30+33+39) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3698 |
КУЛАКЕВИЧ А.А. |
15386 |
м. Нова Одеса |
Підлісненська ЗОШ |
3 |
114 (48+36+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Бончук Олена Миколаївна |
3699 |
КУЛАКОВА М.О. |
15249 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 46 |
4 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3700 |
КУЛАКОВА О.А. |
15234 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 17 |
7 |
159 (54+51+54) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3701 |
КУЛАЧИНСЬКИЙ Д.С. |
15200 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 50 |
9 |
62 (18+12+32) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3702 |
КУЛЕШ В.В. |
15236 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 34 |
9 |
88 (24+36+28) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3703 |
КУЛЄШОВА Н.Є. |
15266 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 28 |
3 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3704 |
КУЛЄШОВА Ю.Є. |
15218 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 40 |
9 |
90 (18+42+30) |
|
|
С2 |
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3705 |
КУЛИК Д.О. |
15221 |
м. Миколаїв |
Гімназія № 3 |
9 |
156 (36+60+60) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3706 |
КУЛИК М.А. |
15266 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 28 |
2 |
72 (24+24+24) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3707 |
КУЛИК М.А. |
15444 |
м. Певомайськ |
Збірна шкіл району |
3 |
132 (48+42+42) |
З |
|
|
|
Дурачевська Людмила Іванівна |
3708 |
КУЛИК М.В. |
15228 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 52 |
3 |
81 (39+24+18) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3709 |
КУЛИК С.М. |
15169 |
м. Снігурівка |
ЗОШ № 3 |
2 |
72 (24+24+24) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
3710 |
КУЛИКОВ А.Ф. |
15212 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 45 |
2 |
40 (18+16+6) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3711 |
КУЛИН В.О. |
15056 |
|
Пересадівська ЗОШ |
4 |
84 (48+12+24) |
|
С1 |
|
|
Пирожок Світлана Іванівна |
3712 |
КУЛИШ Є.В. |
15212 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 45 |
4 |
42 (24+6+12) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3713 |
КУЛІБАБА В.О. |
15158 |
м. Снігурівка |
Киселівська ЗОШ, Кобзарцівська ЗОШ |
8 |
141 (42+51+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гудзь Алла Яківна |
3714 |
КУЛІКОВ Є.М. |
15202 |
м. Миколаїв |
Гімназія № 4 |
7 |
99 (48+24+27) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3715 |
КУЛІН В.В. |
15198 |
м. Миколаїв |
ММК |
4 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3716 |
КУЛІНЧЕНКО М.В. |
15217 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 54 |
3 |
132 (48+36+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3717 |
КУЛІЦА Р.А. |
15018 |
м. Южноукраїнськ |
ЗШ № 3 |
4 |
108 (48+18+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Ізбаш Наталія Миколаївна |
3718 |
КУЛІЧЕНКО Д.О. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
9 |
100 (18+42+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Боброва Алла Степанівна |
3719 |
КУЛІШ А.В. |
15235 |
м. Миколаїв |
Перша українська гімназія |
7 |
69 (30+33+6) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3720 |
КУЛІШ В.Д. |
15173 |
м. Снігурівка |
Червонодолинська ЗОШ |
3 |
120 (48+24+48) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
3721 |
КУЛІШ П.І. |
15267 |
м. Миколаїв |
Гіпаніс-ЕОС |
9 |
54 (24+12+18) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3722 |
КУЛЬКОВА О.Д. |
15243 |
м. Миколаїв |
НВК № 1 "Семикв" |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3723 |
КУЛЬОВ А. |
15198 |
м. Миколаїв |
ММК |
6 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3724 |
КУЛЬЧАК А.М. |
15120 |
м. Баштанка |
Новоєгорівська ЗОШ |
4 |
60 (42+6+12) |
|
С1 |
|
|
Левицька Ірина Михайлівна |
3725 |
КУЛЬЧИНСЬКА Д.С. |
15236 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 34 |
7 |
99 (24+33+42) |
|
|
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
3726 |
КУЛЬЧИЦЬКИЙ Д.К. |
15199 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 22 |
3 |
84 (42+12+30) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3727 |
КУМАР М.Р. |
15218 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 40 |
3 |
108 (42+30+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
3728 |
КУН К.Д. |
15218 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 40 |
2 |
61 (15+22+24) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
3729 |
КУНИЦЬКА Т.А. |
15141 |
м. Очаків |
ЗОШ № 2 |
6 |
78 (30+27+21) |
|
|
|
|
Головня Людмила Андріївна |
3730 |
КУПАВЧЕНКО А.В. |
15218 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 40 |
3 |
132 (36+48+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3731 |
КУПРІЙ Т.І. |
15174 |
м. Снігурівка |
Суворська ЗОШ |
5 |
138 (42+42+54) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гудзь Алла Яківна |
3732 |
КУПЧЕНКО В.Є. |
15185 |
м. Первомайськ |
ЗОШ № 15 |
2 |
69 (21+18+30) |
|
С1 |
|
С3 |
Токарська Марина Борисівна |
3733 |
КУПЧЕНКОВА М.М. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
10 |
24 (12+12+0) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3734 |
КУПЧИНСЬКА В.С. |
15236 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 34 |
4 |
138 (48+48+42) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3735 |
КУРАКУЛОВА М.В. |
15016 |
м. Южноукраїнськ |
ЗШ № 1 ім. Захисників Вітчизни |
2 |
17 (9+8+0) |
|
|
|
|
Ізбаш Наталія Миколаївна |
3736 |
КУРАЧОВА А.Г. |
15174 |
м. Снігурівка |
Суворська ЗОШ |
7 |
78 (30+33+15) |
|
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
3737 |
КУРАШ Б.М. |
15239 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 7 |
3 |
36 (30+0+6) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3738 |
КУРБАТОВ І.С. |
15239 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 7 |
5 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3739 |
КУРДЮКОВА С.Л. |
15265 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 39 |
6 |
69 (42+3+24) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3740 |
КУРИЛЕНКО К.В. |
15035 |
|
Прибузька ЗОШ |
6 |
162 (54+48+60) |
З |
|
|
|
Слободяник Вікторія Вікторівна |
3741 |
КУРИШКО А.О. |
15221 |
м. Миколаїв |
Гімназія № 3 |
5 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3742 |
КУРІКША С.Д. |
15224 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 65 |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3743 |
КУРІЛЕНКО А.С. |
15018 |
м. Южноукраїнськ |
ЗШ № 3 |
9 |
70 (6+36+28) |
|
|
|
|
Ізбаш Наталія Миколаївна |
3744 |
КУРІЛІНА К.А. |
15200 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 50 |
4 |
108 (48+42+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3745 |
КУРІННА С.О. |
15215 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 47 |
4 |
114 (48+30+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
3746 |
КУРЛОВИЧ В.В. |
15206 |
м. Миколаїв |
Інтернат № 4 |
5 |
78 (30+21+27) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3747 |
КУРМЕСОВА К.В. |
15199 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 22 |
3 |
72 (36+12+24) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3748 |
КУРНИК С.І. |
15189 |
м. Первомайськ |
ЗОШ № 9 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Токарська Марина Борисівна |
3749 |
КУРНИК Я.В. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
4 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3750 |
КУРОЄДОВ Д.С. |
15256 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 51 |
4 |
102 (48+24+30) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3751 |
КУРОЧКІНА С.І. |
15221 |
м. Миколаїв |
Гімназія № 3 |
6 |
111 (48+21+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
3752 |
КУРТИНЯК К.С. |
15030 |
смт. Веселинове |
Збірна шкіл Веселинівського району |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Павлюк Владислав Геннадійович |
3753 |
КУСТОВ В.С. |
15199 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 22 |
4 |
114 (42+30+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
3754 |
КУСЯКОВА О.Т. |
15141 |
м. Очаків |
ЗОШ № 2 |
7 |
105 (18+33+54) |
|
|
|
С3 |
Головня Людмила Андріївна |
3755 |
КУТАКОВА А.О. |
15250 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 10 |
2 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3756 |
КУТЕНЬ І.П. |
15444 |
м. Певомайськ |
Збірна шкіл району |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Дурачевська Людмила Іванівна |
3757 |
КУТІН Є.В. |
15428 |
м. Новий Буг |
Збірна шкіл |
5 |
120 (42+27+51) |
|
С1 |
|
С3 |
Білько Світлана Дмитрівна |
3758 |
КУТНЯК В.Є. |
15224 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 65 |
3 |
120 (48+30+42) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3759 |
КУТНЯХ Р.В. |
15171 |
м. Снігурівка |
Садова ЗОШ, Тамаринська ЗОШ |
6 |
117 (30+39+48) |
|
|
|
С3 |
Гудзь Алла Яківна |
3760 |
КУТОВИЙ А.Є. |
15218 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 40 |
3 |
120 (42+42+36) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3761 |
КУТОРГА Б.О. |
15236 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 34 |
4 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3762 |
КУТУЗАКІ К.В. |
15236 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 34 |
7 |
102 (42+27+33) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3763 |
КУХАРЕНКО М.В. |
15217 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 54 |
8 |
69 (18+27+24) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3764 |
КУХАРЕНКО Н.М. |
15228 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 52 |
3 |
126 (48+30+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3765 |
КУХАРИК Р.М. |
15223 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 42 |
4 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3766 |
КУХАРСЬКА А.Є. |
15201 |
м. Миколаїв |
Академія дитячої творчості |
5 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3767 |
КУХАРЧИК В.Д. |
15205 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 60 |
1 |
86 (30+26+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3768 |
КУХАРЬ І.С. |
15056 |
|
Пересадівська ЗОШ |
3 |
102 (42+30+30) |
|
С1 |
|
|
Пирожок Світлана Іванівна |
3769 |
КУХТА А.С. |
15158 |
м. Снігурівка |
Киселівська ЗОШ, Кобзарцівська ЗОШ |
9 |
132 (30+48+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Гудзь Алла Яківна |
3770 |
КУХТА Т.А. |
15186 |
м. Первомайськ |
Гімназія |
7 |
60 (24+3+33) |
|
|
|
|
Токарська Марина Борисівна |
3771 |
КУЦ В.М. |
15121 |
м. Баштанка |
Новопавлівська ЗОШ |
4 |
102 (48+24+30) |
|
С1 |
|
|
Левицька Ірина Михайлівна |
3772 |
КУЦ В.О. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3773 |
КУЦЕВЛЯК К.В. |
15208 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 19 |
3 |
126 (48+30+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3774 |
КУЦЕЛ А.А. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
9 |
114 (18+54+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
3775 |
КУЦЕНКО А.М. |
15155 |
м. Снігурівка |
Баратівська ЗОШ |
1 |
54 (18+6+30) |
|
|
|
С3 |
Гудзь Алла Яківна |
3776 |
КУЦЕНКО В. |
15022 |
|
Констянтинівського НВК |
5 |
60 (18+27+15) |
|
|
|
|
Товстоляка Яна Миколаївна |
3777 |
КУЦЕНКО Г.С. |
15155 |
м. Снігурівка |
Баратівська ЗОШ |
8 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
3778 |
КУЦЕНКО Д.С. |
15241 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 27 |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3779 |
КУЦЕНКО Н.А. |
15249 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 46 |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3780 |
КУЦОВСЬКА М.М. |
15167 |
м. Снігурівка |
ЗОШ № 1 |
7 |
135 (48+48+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Гудзь Алла Яківна |
3781 |
КУЦЬКА А.Д. |
15141 |
м. Очаків |
ЗОШ № 2 |
9 |
126 (42+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Головня Людмила Андріївна |
3782 |
КУЧАЙ Б.І. |
15240 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 1 |
2 |
81 (27+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3783 |
КУЧАНСЬКА А.Ю. |
15184 |
м. Первомайськ |
ЗОШ № 7 |
8 |
81 (36+24+21) |
|
|
|
|
Токарська Марина Борисівна |
3784 |
КУЧАНСЬКИЙ М.В. |
15200 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 50 |
3 |
132 (48+36+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3785 |
КУЧЕР А.О. |
15235 |
м. Миколаїв |
Перша українська гімназія |
5 |
99 (36+33+30) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3786 |
КУЧЕР Б.О. |
15264 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 6 |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3787 |
КУЧЕР Р.О. |
15265 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 39 |
6 |
39 (12+3+24) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3788 |
КУЧЕР Я.А. |
15377 |
м. Нова Одеса |
Баловненська ЗОШ |
3 |
114 (48+18+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Бончук Олена Миколаївна |
3789 |
КУЧЕРЕНКО А.А. |
15200 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 50 |
3 |
132 (48+36+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3790 |
КУЧЕРЕНКО В.К. |
15217 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 54 |
9 |
112 (18+48+46) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
3791 |
КУЧЕРЕНКО В.О. |
15228 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 52 |
4 |
90 (48+18+24) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3792 |
КУЧЕРЕНКО В.Ю. |
15200 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 50 |
7 |
66 (30+18+18) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3793 |
КУЧЕРЕНКО Д.А. |
15030 |
смт. Веселинове |
Збірна шкіл Веселинівського району |
4 |
132 (48+42+42) |
З |
|
|
|
Павлюк Владислав Геннадійович |
3794 |
КУЧЕРЕНКО Д.О. |
15208 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 19 |
4 |
78 (36+18+24) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3795 |
КУЧЕРЕНКО Д.Ю. |
15211 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 12 |
7 |
75 (30+27+18) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3796 |
КУЧЕРЕНКО К.О. |
15205 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 60 |
3 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3797 |
КУЧЕРЕНКО К.С. |
15170 |
м. Снігурівка |
ЗОШ № 4 |
6 |
108 (30+36+42) |
|
|
|
С3 |
Гудзь Алла Яківна |
3798 |
КУЧЕРЕНКО М.О. |
15223 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 42 |
4 |
132 (48+42+42) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3799 |
КУЧЕРЕНКО Н.В. |
15249 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 46 |
3 |
114 (36+42+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
3800 |
КУЧЕРЕНКО О.Ю. |
15205 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 60 |
4 |
105 (39+36+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3801 |
КУЧЕРЕНКО С.А. |
15386 |
м. Нова Одеса |
Підлісненська ЗОШ |
4 |
114 (48+36+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Бончук Олена Миколаївна |
3802 |
КУЧЕРЕНКО Я.В. |
15200 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 50 |
11 |
26 (0+12+14) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3803 |
КУЧЕРЕНКО Я.І. |
15269 |
м. Миколаїв |
ЗОШ №21 |
8 |
45 (18+18+9) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3804 |
КУЧЕРІН Г.К. |
15216 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 26 |
3 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3805 |
КУЧЕРІНА К.Р. |
15428 |
м. Новий Буг |
Збірна шкіл |
3 |
96 (48+24+24) |
|
С1 |
|
|
Білько Світлана Дмитрівна |
3806 |
КУЧЕРОВА Н. |
15322 |
смт. Березанка |
Збірна шкіл Березанського району |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Ворона Олена Анатоліїна |
3807 |
КУЧЕРЮК Т.Є. |
15070 |
смт. Братське |
Збірна шкіл |
3 |
90 (30+24+36) |
|
|
|
С3 |
Галімська Жанна Олександрівна |
3808 |
КУЧЕРЯВЕНКО Д.В. |
15169 |
м. Снігурівка |
ЗОШ № 3 |
2 |
60 (24+18+18) |
|
С1 |
|
|
Гудзь Алла Яківна |
3809 |
КУЧЕРЯВЕНКО Р.А. |
15161 |
м. Снігурівка |
Нововасилівська ЗОШ |
1 |
72 (24+24+24) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
3810 |
КУЧЕРЯВЕНКО Я.Є. |
15030 |
смт. Веселинове |
Збірна шкіл Веселинівського району |
2 |
69 (21+18+30) |
|
С1 |
|
С3 |
Павлюк Владислав Геннадійович |
3811 |
КУЧІР С.П. |
15160 |
м. Снігурівка |
Калинівський НВК |
3 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
3812 |
КУЧКУРДІНА Д.В. |
15030 |
смт. Веселинове |
Збірна шкіл Веселинівського району |
4 |
102 (42+30+30) |
|
С1 |
|
|
Павлюк Владислав Геннадійович |
3813 |
КУЧМЕНКО А.М. |
15218 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 40 |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3814 |
КУЧМІИ С.В. |
15200 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 50 |
4 |
96 (48+18+30) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3815 |
КУЧМІЙ А.А. |
15155 |
м. Снігурівка |
Баратівська ЗОШ |
2 |
87 (27+30+30) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
3816 |
КУЧМІЙ А.С. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
1 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Боброва Алла Степанівна |
3817 |
КУЧМІЙ Д.П. |
15155 |
м. Снігурівка |
Баратівська ЗОШ |
1 |
72 (30+18+24) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
3818 |
КУШИМОВ М.В. |
15257 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 23 |
7 |
81 (24+36+21) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3819 |
КУШНІР А.В. |
15170 |
м. Снігурівка |
ЗОШ № 4 |
2 |
78 (30+18+30) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
3820 |
КУШНІР В.Є. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
3 |
114 (48+30+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Боброва Алла Степанівна |
3821 |
КУШНІР Д.О. |
15030 |
смт. Веселинове |
Збірна шкіл Веселинівського району |
3 |
96 (42+18+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Павлюк Владислав Геннадійович |
3822 |
КУШНІР І.О. |
15113 |
м. Баштанка |
Виноградівська ЗОШ |
4 |
48 (42+0+6) |
|
С1 |
|
|
Левицька Ірина Михайлівна |
3823 |
КУШНІР К.Ю. |
15171 |
м. Снігурівка |
Садова ЗОШ, Тамаринська ЗОШ |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
3824 |
КУШНІР Ю.В. |
15310 |
с. Щербані |
Щербанівська ЗОШ ім. Рябошапки |
9 |
80 (12+36+32) |
|
|
|
|
Гринів Галина Степанівна |
3825 |
КУШНІРЕНКО В.В. |
15021 |
|
Партизанського НВК |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Товстоляка Яна Миколаївна |
3826 |
КУШНІРЕНКО Н.В. |
15021 |
|
Партизанського НВК |
4 |
75 (39+24+12) |
|
С1 |
|
|
Товстоляка Яна Миколаївна |
3827 |
КУШНІРУК М.В. |
15200 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 50 |
3 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3828 |
КУШНІРУК Я.В. |
15200 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 50 |
4 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3829 |
КУЩЕНКО Н.О. |
15019 |
м. Южноукраїнськ |
ЗШ № 4 |
3 |
123 (45+36+42) |
З |
|
|
|
Ізбаш Наталія Миколаївна |
3830 |
КУЩОВА К.В. |
15015 |
м. Южноукраїнськ |
Гімназія № 1 |
5 |
108 (30+36+42) |
|
|
|
С3 |
Ізбаш Наталія Миколаївна |
3831 |
КШАНІВСЬКА Є.Ю. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
4 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Боброва Алла Степанівна |
3832 |
КШЕБІТ А.О. |
15257 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 23 |
5 |
66 (24+30+12) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3833 |
КШЕВІНСЬКА Л.В. |
15174 |
м. Снігурівка |
Суворська ЗОШ |
8 |
144 (54+42+48) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
3834 |
ЛАБЕНКО А.В. |
15202 |
м. Миколаїв |
Гімназія № 4 |
9 |
42 (12+6+24) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3835 |
ЛАБУТЬ А.А. |
15003 |
смт. Врадіївка |
Збірна шкіл |
2 |
72 (30+18+24) |
З |
|
|
|
Петрова Алла Анатоліївна |
3836 |
ЛАБУТЬ Д.А. |
15003 |
смт. Врадіївка |
Збірна шкіл |
8 |
111 (42+33+36) |
|
С1 |
|
|
Петрова Алла Анатоліївна |
3837 |
ЛАВРЕНТОВИЧ А.Ю. |
15208 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 19 |
11 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3838 |
ЛАВРЕНТЬЕВ М.Г. |
15264 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 6 |
3 |
90 (42+18+30) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3839 |
ЛАВРЕНЧУК А.О. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
8 |
39 (12+12+15) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3840 |
ЛАВРЕНЧУК С.А. |
15249 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 46 |
4 |
96 (48+12+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
3841 |
ЛАВРИНЧУК Д.О. |
15273 |
|
Кривобалківська ЗОШ |
5 |
72 (24+24+24) |
|
|
|
|
Довженко Тетяна Федорівна |
3842 |
ЛАВРІВ К.М. |
15016 |
м. Южноукраїнськ |
ЗШ № 1 ім. Захисників Вітчизни |
9 |
134 (24+60+50) |
|
|
С2 |
С3 |
Ізбаш Наталія Миколаївна |
3843 |
ЛАВРО В.І. |
15177 |
м. Снігурівка |
Василівська ЗОШ |
7 |
78 (30+18+30) |
|
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
3844 |
ЛАВРОВ О.О. |
15155 |
м. Снігурівка |
Баратівська ЗОШ |
6 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
3845 |
ЛАВРОВА А.О. |
15155 |
м. Снігурівка |
Баратівська ЗОШ |
2 |
76 (30+16+30) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
3846 |
ЛАВРОВА П.О. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
4 |
126 (42+36+48) |
З |
|
|
|
Боброва Алла Степанівна |
3847 |
ЛАГАН В.Г. |
15228 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 52 |
3 |
69 (33+12+24) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3848 |
ЛАГОТЮК В.С. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
2 |
52 (18+4+30) |
|
|
|
С3 |
Боброва Алла Степанівна |
3849 |
ЛАГОША В.Д. |
15236 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 34 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3850 |
ЛАГУН С.С. |
15243 |
м. Миколаїв |
НВК № 1 "Семикв" |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3851 |
ЛАЗАРЕВА Н.С. |
15206 |
м. Миколаїв |
Інтернат № 4 |
2 |
66 (24+24+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3852 |
ЛАЗАРЕНКО А.Р. |
15256 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 51 |
3 |
102 (48+24+30) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3853 |
ЛАЗАРЕНКО К.С. |
15167 |
м. Снігурівка |
ЗОШ № 1 |
9 |
80 (30+30+20) |
|
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
3854 |
ЛАЗАРЄВ В.О. |
15202 |
м. Миколаїв |
Гімназія № 4 |
11 |
58 (12+12+34) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3855 |
ЛАЗАРЄВА К.С. |
15237 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 24 |
6 |
144 (60+24+60) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3856 |
ЛАЗАРИШИНА А.О. |
15163 |
м. Снігурівка |
Новокиївська ЗОШ |
7 |
72 (24+21+27) |
|
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
3857 |
ЛАЗАРИШИНА В.В. |
15208 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 19 |
7 |
111 (30+48+33) |
|
|
С2 |
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3858 |
ЛАЗУТІНА В.М. |
15240 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 1 |
3 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3859 |
ЛАЗЬКО К.О. |
15264 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 6 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3860 |
ЛАКЕЄВ Є.К. |
15214 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 64 |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3861 |
ЛАКОТА В.І. |
15165 |
м. Снігурівка |
Павлівський НВК |
9 |
138 (18+60+60) |
|
|
С2 |
С3 |
Гудзь Алла Яківна |
3862 |
ЛАКТІОНОВА Д.К. |
15266 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 28 |
9 |
130 (18+54+58) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
3863 |
ЛАКУТІН Ф.В. |
15204 |
м. Миколаїв |
Інтернат № 7 |
4 |
120 (48+24+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3864 |
ЛАЛАЧ А.О. |
15275 |
|
Зеленогайська ЗОШ |
1 |
81 (27+24+30) |
З |
|
|
|
Довженко Тетяна Федорівна |
3865 |
ЛАНДИШЕВСЬКА В.В. |
15199 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 22 |
4 |
81 (39+18+24) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3866 |
ЛАНІНА Н.Д. |
15227 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 35 |
5 |
138 (42+36+60) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
3867 |
ЛАНОВА В.В. |
15169 |
м. Снігурівка |
ЗОШ № 3 |
2 |
72 (18+24+30) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
3868 |
ЛАНОВЕНКО Д.О. |
15211 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 12 |
6 |
33 (6+6+21) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3869 |
ЛАНТУХ К.Д. |
15202 |
м. Миколаїв |
Гімназія № 4 |
10 |
128 (24+54+50) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
3870 |
ЛАНТУХ С.С. |
15218 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 40 |
6 |
54 (24+15+15) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3871 |
ЛАНЦОВА Я.В. |
15046 |
|
Галицинівська ЗОШ |
4 |
120 (42+42+36) |
З |
|
|
|
Слободяник Вікторія Вікторівна |
3872 |
ЛАНЧМАН А.Р. |
15252 |
м. Миколаїв |
"Ор менахем" |
7 |
96 (24+27+45) |
|
|
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
3873 |
ЛАПАЄНКО М.Д. |
15230 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 53 |
3 |
132 (48+42+42) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3874 |
ЛАПІНА О.Є. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
10 |
56 (24+12+20) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3875 |
ЛАПКО А.М. |
15384 |
м. Нова Одеса |
Новопетрівська ЗОШ, Новошмидтівська ЗОШ |
2 |
76 (24+22+30) |
З |
|
|
|
Бончук Олена Миколаївна |
3876 |
ЛАПТІНОВА П.В. |
15215 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 47 |
4 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3877 |
ЛАПЧЕНКО П.Ю. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
10 |
86 (18+42+26) |
|
|
С2 |
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3878 |
ЛАПЧУК К.В. |
15115 |
м. Баштанка |
Добренська ЗОШ |
8 |
63 (18+15+30) |
|
|
|
|
Левицька Ірина Михайлівна |
3879 |
ЛАПШИН А. |
15198 |
м. Миколаїв |
ММК |
6 |
150 (36+54+60) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3880 |
ЛАПЮК В.Д. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Боброва Алла Степанівна |
3881 |
ЛАПЮК С.Р. |
15204 |
м. Миколаїв |
Інтернат № 7 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3882 |
ЛАРІНА П.С. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
4 |
126 (48+36+42) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3883 |
ЛАРІОНОВА Т.С. |
15230 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 53 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3884 |
ЛАРКІНА В.О. |
15200 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 50 |
3 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3885 |
ЛАРЮШКІНА А. |
15198 |
м. Миколаїв |
ММК |
5 |
162 (48+54+60) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3886 |
ЛАСІНСЬКА Є.О. |
15256 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 51 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3887 |
ЛАСТОВЕЦЬКИЙ А.О. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
3 |
96 (36+24+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Боброва Алла Степанівна |
3888 |
ЛАСТОВИНА М.О. |
15214 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 64 |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3889 |
ЛАТАНСЬКИЙ М.О. |
15187 |
м. Первомайськ |
ЗОШ № 6 |
3 |
66 (30+12+24) |
|
|
|
|
Токарська Марина Борисівна |
3890 |
ЛАТІН І.С. |
15236 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 34 |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3891 |
ЛАТУЛ А.Ю. |
15003 |
смт. Врадіївка |
Збірна шкіл |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Петрова Алла Анатоліївна |
3892 |
ЛАХМАНОВ Д.В. |
15030 |
смт. Веселинове |
Збірна шкіл Веселинівського району |
7 |
144 (42+48+54) |
З |
|
|
|
Павлюк Владислав Геннадійович |
3893 |
ЛАШИН В.О. |
15250 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 10 |
4 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3894 |
ЛАШИНА А.Ю. |
15224 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 65 |
1 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3895 |
ЛГУНА К. |
15218 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 40 |
6 |
66 (24+24+18) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3896 |
ЛЕ А. |
15225 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 20 |
5 |
87 (36+21+30) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3897 |
ЛЕБЕДЄВА М.О. |
15206 |
м. Миколаїв |
Інтернат № 4 |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3898 |
ЛЕБЕДИК А.І. |
15211 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 12 |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3899 |
ЛЕБЕДИНСЬКА С.В. |
15247 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 13 |
3 |
120 (48+30+42) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3900 |
ЛЕБІДЬ Д.О. |
15141 |
м. Очаків |
ЗОШ № 2 |
3 |
108 (36+30+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Головня Людмила Андріївна |
3901 |
ЛЕБІДЬ І.А. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
4 |
114 (48+30+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
3902 |
ЛЕБІДЬ О.С. |
15256 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 51 |
1 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3903 |
ЛЕВЕНКО М.Д. |
15322 |
смт. Березанка |
Збірна шкіл Березанського району |
4 |
114 (48+36+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Ворона Олена Анатоліїна |
3904 |
ЛЕВИЦЬКА А.А. |
15201 |
м. Миколаїв |
Академія дитячої творчості |
2 |
44 (12+14+18) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3905 |
ЛЕВИЦЬКА А.О. |
15143 |
м. Очаків |
ЗОШ № 4 |
3 |
60 (42+18+0) |
|
С1 |
|
|
Головня Людмила Андріївна |
3906 |
ЛЕВИЦЬКА А.О. |
15030 |
смт. Веселинове |
Збірна шкіл Веселинівського району |
7 |
66 (24+18+24) |
|
|
|
|
Павлюк Владислав Геннадійович |
3907 |
ЛЕВИЦЬКА Д.А. |
15201 |
м. Миколаїв |
Академія дитячої творчості |
2 |
46 (18+4+24) |
|
|
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
3908 |
ЛЕВИЦЬКА Є.А. |
15114 |
м. Баштанка |
Старогороженська ЗОШ |
10 |
122 (42+42+38) |
|
С1 |
С2 |
|
Левицька Ірина Михайлівна |
3909 |
ЛЕВИЦЬКА С.О. |
15242 |
м. Миколаїв |
СНВК |
3 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3910 |
ЛЕВИЦЬКИЙ Б.В. |
15372 |
м. Нова Одеса |
ЗОШ № 1 |
8 |
63 (30+18+15) |
|
|
|
|
Бончук Олена Миколаївна |
3911 |
ЛЕВИЦЬКИЙ В.О. |
15200 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 50 |
8 |
105 (30+42+33) |
|
|
С2 |
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3912 |
ЛЕВИЦЬКИЙ О.О. |
15030 |
смт. Веселинове |
Збірна шкіл Веселинівського району |
3 |
39 (33+0+6) |
|
С1 |
|
|
Павлюк Владислав Геннадійович |
3913 |
ЛЕВІНА К.Д. |
15217 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 54 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3914 |
ЛЕВЧЕНКО В.В. |
15185 |
м. Первомайськ |
ЗОШ № 15 |
2 |
78 (24+30+24) |
З |
|
|
|
Токарська Марина Борисівна |
3915 |
ЛЕВЧЕНКО В.Є. |
15254 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 37 |
4 |
120 (48+30+42) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3916 |
ЛЕВЧЕНКО Д.О. |
15218 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 40 |
3 |
120 (48+36+36) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3917 |
ЛЕВЧЕНКО І.А. |
15234 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 17 |
3 |
24 (12+6+6) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3918 |
ЛЕВЧЕНКО К.О. |
15123 |
м. Баштанка |
Плющівська ЗОШ |
7 |
60 (24+27+9) |
|
|
|
|
Левицька Ірина Михайлівна |
3919 |
ЛЕВЧЕНКО М.В. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
8 |
102 (36+33+33) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3920 |
ЛЕВШИНА В.А. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
4 |
96 (48+24+24) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3921 |
ЛЕГЕНЬКА А.Г. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
3 |
114 (48+30+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Боброва Алла Степанівна |
3922 |
ЛЕГЕТА А.С. |
15030 |
смт. Веселинове |
Збірна шкіл Веселинівського району |
4 |
84 (42+12+30) |
|
С1 |
|
|
Павлюк Владислав Геннадійович |
3923 |
ЛЕГЕТА М.Ю. |
15023 |
|
Капустинський НВК |
2 |
72 (18+24+30) |
З |
|
|
|
Товстоляка Яна Миколаївна |
3924 |
ЛЕГІН О.В. |
15202 |
м. Миколаїв |
Гімназія № 4 |
9 |
36 (0+24+12) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3925 |
ЛЕГКИЙ Ю.Ю. |
15234 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 17 |
9 |
124 (18+54+52) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
3926 |
ЛЕДЕНЧУК А.О. |
15256 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 51 |
4 |
60 (36+6+18) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3927 |
ЛЕДЕНЧУК М.О. |
15199 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 22 |
3 |
126 (48+42+36) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3928 |
ЛЕДОВСЬКОЙ С.О. |
15155 |
м. Снігурівка |
Баратівська ЗОШ |
4 |
105 (45+30+30) |
|
С1 |
|
|
Гудзь Алла Яківна |
3929 |
ЛЕЖНЕНКО К.С. |
15200 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 50 |
10 |
50 (12+12+26) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3930 |
ЛЕЙБИЧЕНКО Р.С. |
15100 |
смт. Березнегувате |
Відділ освіти |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Лісовська Діна Миколаївна |
3931 |
ЛЕЙБІЧЕНКО В.О. |
15019 |
м. Южноукраїнськ |
ЗШ № 4 |
2 |
33 (15+18+0) |
|
|
|
|
Ізбаш Наталія Миколаївна |
3932 |
ЛЕЙФУРА Н.В. |
15237 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 24 |
7 |
42 (18+6+18) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3933 |
ЛЕМЕШКО А.М. |
15266 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 28 |
7 |
75 (36+12+27) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3934 |
ЛЕМЕШКО О.В. |
15024 |
|
Михайло-Ларинська ЗОШ |
8 |
108 (30+27+51) |
|
|
|
С3 |
Товстоляка Яна Миколаївна |
3935 |
ЛЕМЯКІН Р. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Боброва Алла Степанівна |
3936 |
ЛЕНГЕР М.Ю. |
15205 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 60 |
1 |
66 (24+18+24) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
3937 |
ЛЕОНЕНКО А.А. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Боброва Алла Степанівна |
3938 |
ЛЕОНЕНКО К.І. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
9 |
106 (18+42+46) |
|
|
С2 |
С3 |
Боброва Алла Степанівна |
3939 |
ЛЕОНОВ С.В. |
15113 |
м. Баштанка |
Виноградівська ЗОШ |
1 |
72 (18+24+30) |
З |
|
|
|
Левицька Ірина Михайлівна |
3940 |
ЛЕОНОВА В.Е. |
15169 |
м. Снігурівка |
ЗОШ № 3 |
4 |
54 (42+0+12) |
|
С1 |
|
|
Гудзь Алла Яківна |
3941 |
ЛЕОНОВА Є.Р. |
15266 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 28 |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3942 |
ЛЕОНОВИЧ А.П. |
15267 |
м. Миколаїв |
Гіпаніс-ЕОС |
9 |
144 (36+54+54) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3943 |
ЛЕОНТЬЄВ Є.Ю. |
15141 |
м. Очаків |
ЗОШ № 2 |
2 |
78 (30+18+30) |
З |
|
|
|
Головня Людмила Андріївна |
3944 |
ЛЕОНТЮК Є.В. |
15218 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 40 |
3 |
108 (48+36+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3945 |
ЛЕОНЧЕНКО О.О. |
15444 |
м. Певомайськ |
Збірна шкіл району |
8 |
99 (36+36+27) |
|
|
|
|
Дурачевська Людмила Іванівна |
3946 |
ЛЕОХІН Р.В. |
15208 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 19 |
6 |
114 (36+33+45) |
|
|
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
3947 |
ЛЕОЧКО Л.В. |
15265 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 39 |
7 |
96 (30+24+42) |
|
|
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
3948 |
ЛЕПІШЕВА К.А. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
8 |
129 (36+48+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
3949 |
ЛЕПКО А.С. |
15200 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 50 |
7 |
123 (36+36+51) |
|
|
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
3950 |
ЛЕПКО К.М. |
15016 |
м. Южноукраїнськ |
ЗШ № 1 ім. Захисників Вітчизни |
8 |
48 (24+12+12) |
|
|
|
|
Ізбаш Наталія Миколаївна |
3951 |
ЛЕСЬКОВ Р.В. |
15161 |
м. Снігурівка |
Нововасилівська ЗОШ |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
3952 |
ЛЕТИЧИВЕР Д.О. |
15202 |
м. Миколаїв |
Гімназія № 4 |
8 |
60 (24+24+12) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3953 |
ЛЕУС А.М. |
15070 |
смт. Братське |
Збірна шкіл |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Галімська Жанна Олександрівна |
3954 |
ЛЕЩЕНКО Г.О. |
15267 |
м. Миколаїв |
Гіпаніс-ЕОС |
6 |
150 (42+60+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3955 |
ЛЕЩЕНКО Е.М. |
15211 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 12 |
5 |
48 (30+15+3) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3956 |
ЛЕЩЕНКО І.В. |
15215 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 47 |
5 |
156 (48+54+54) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3957 |
ЛЕЩЕНКО П.А. |
15202 |
м. Миколаїв |
Гімназія № 4 |
10 |
126 (30+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
3958 |
ЛЄБЄДЄВ В.Ю. |
15306 |
|
Кир'яківська ЗОШ |
3 |
72 (42+6+24) |
|
С1 |
|
|
Довженко Тетяна Федорівна |
3959 |
ЛЄВІНЦОВА С.С. |
15437 |
с. Прибужжя |
Прибузька ЗОШ |
1 |
72 (24+18+30) |
З |
|
|
|
Холоденко Лідія Вікторівна |
3960 |
ЛЄДЄДЄВА М.Ю. |
15306 |
|
Кир'яківська ЗОШ |
2 |
57 (15+18+24) |
|
|
|
С3 |
Довженко Тетяна Федорівна |
3961 |
ЛЄЙКІН Д.І. |
15205 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 60 |
1 |
65 (15+20+30) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
3962 |
ЛЄСКОВА Д.Р. |
15199 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 22 |
3 |
78 (48+12+18) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3963 |
ЛЄШУКОВА П.Д. |
15310 |
с. Щербані |
Щербанівська ЗОШ ім. Рябошапки |
9 |
62 (12+24+26) |
|
|
|
|
Гринів Галина Степанівна |
3964 |
ЛИГАЛОВА М.С. |
15224 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 65 |
2 |
78 (30+18+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3965 |
ЛИМАР В.В. |
15218 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 40 |
2 |
70 (18+22+30) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
3966 |
ЛИМАР К.А. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
4 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3967 |
ЛИПАТНІКОВ С.А. |
15267 |
м. Миколаїв |
Гіпаніс-ЕОС |
7 |
42 (30+6+6) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3968 |
ЛИСАЙ Д.Є. |
15264 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 6 |
3 |
138 (48+48+42) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3969 |
ЛИСЕНКО В.В. |
15116 |
м. Баштанка |
Доброкриничанська ЗОШ |
6 |
99 (36+33+30) |
|
|
|
|
Левицька Ірина Михайлівна |
3970 |
ЛИСЕНКО Е.В. |
15384 |
м. Нова Одеса |
Новопетрівська ЗОШ, Новошмидтівська ЗОШ |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Бончук Олена Миколаївна |
3971 |
ЛИСЕНКО І.Є. |
15428 |
м. Новий Буг |
Збірна шкіл |
7 |
123 (30+42+51) |
|
|
С2 |
С3 |
Білько Світлана Дмитрівна |
3972 |
ЛИСЕНКО Т.П. |
15384 |
м. Нова Одеса |
Новопетрівська ЗОШ, Новошмидтівська ЗОШ |
2 |
70 (18+22+30) |
|
|
С2 |
С3 |
Бончук Олена Миколаївна |
3973 |
ЛИСЕНКО Я.О. |
15282 |
с. Новогригорівка |
Новогригорівська ЗОШ |
4 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Денисенко Тетяна Володимирівна |
3974 |
ЛИСЕНКОВ К.І. |
15265 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 39 |
6 |
111 (54+39+18) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3975 |
ЛИСЕЧКО В.В. |
15206 |
м. Миколаїв |
Інтернат № 4 |
11 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3976 |
ЛИСИЦЯ А.В. |
15255 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 4 |
2 |
81 (27+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3977 |
ЛИСИЦЯ А.Ї. |
15165 |
м. Снігурівка |
Павлівський НВК |
8 |
138 (36+54+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Гудзь Алла Яківна |
3978 |
ЛИСИЦЯ Є.Є. |
15428 |
м. Новий Буг |
Збірна шкіл |
4 |
96 (42+18+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Білько Світлана Дмитрівна |
3979 |
ЛИСИЦЯ І.І. |
15177 |
м. Снігурівка |
Василівська ЗОШ |
2 |
72 (24+18+30) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
3980 |
ЛИСИЧАНСЬКА Д.Г. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
7 |
144 (42+54+48) |
З |
|
|
|
Боброва Алла Степанівна |
3981 |
ЛИСКО Д.С. |
15273 |
|
Кривобалківська ЗОШ |
9 |
56 (12+18+26) |
|
|
|
|
Довженко Тетяна Федорівна |
3982 |
ЛИСОГОР К.А. |
15211 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 12 |
11 |
40 (6+12+22) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3983 |
ЛИСОГОР К.А. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
2 |
81 (27+24+30) |
З |
|
|
|
Боброва Алла Степанівна |
3984 |
ЛИСЯНСЬКА А.О. |
15170 |
м. Снігурівка |
ЗОШ № 4 |
2 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
3985 |
ЛИТВАК І.А. |
15100 |
смт. Березнегувате |
Відділ освіти |
8 |
30 (18+9+3) |
|
|
|
|
Лісовська Діна Миколаївна |
3986 |
ЛИТВАК С.А. |
15100 |
смт. Березнегувате |
Відділ освіти |
6 |
81 (18+48+15) |
|
|
С2 |
|
Лісовська Діна Миколаївна |
3987 |
ЛИТВИНЕНК Т.В. |
15200 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 50 |
9 |
104 (12+60+32) |
|
|
С2 |
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3988 |
ЛИТВИНЕНКО Б. |
15206 |
м. Миколаїв |
Інтернат № 4 |
6 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3989 |
ЛИТВИНЕНКО В.Г. |
15264 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 6 |
3 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3990 |
ЛИТВИНЕНКО В.К. |
15164 |
м. Снігурівка |
Олександрівська ЗОШ |
6 |
21 (0+21+0) |
|
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
3991 |
ЛИТВИНЕНКО В.П. |
15211 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 12 |
2 |
82 (30+22+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3992 |
ЛИТВИНЕНКО Д.В. |
15171 |
м. Снігурівка |
Садова ЗОШ, Тамаринська ЗОШ |
4 |
66 (48+6+12) |
|
С1 |
|
|
Гудзь Алла Яківна |
3993 |
ЛИТВИНЕНКО Д.С. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
3 |
102 (48+6+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Боброва Алла Степанівна |
3994 |
ЛИТВИНЕНКО Н. |
15172 |
м. Снігурівка |
Центральна ЗОШ |
6 |
36 (18+12+6) |
|
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
3995 |
ЛИТВИНЕНКО О.О. |
15201 |
м. Миколаїв |
Академія дитячої творчості |
4 |
90 (48+18+24) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3996 |
ЛИТВИНОВ М.В. |
15214 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 64 |
1 |
71 (21+20+30) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
3997 |
ЛИТВИНЧУК Н.В. |
15266 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 28 |
6 |
96 (42+36+18) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
3998 |
ЛИТВИНЧУК С.С. |
15428 |
м. Новий Буг |
Збірна шкіл |
4 |
126 (48+30+48) |
З |
|
|
|
Білько Світлана Дмитрівна |
3999 |
ЛИТВИНЮК В.Р. |
15206 |
м. Миколаїв |
Інтернат № 4 |
3 |
72 (42+18+12) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4000 |
ЛИТОШ А.О. |
15070 |
смт. Братське |
Збірна шкіл |
3 |
108 (42+42+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Галімська Жанна Олександрівна |
4001 |
ЛІ В.В. |
15155 |
м. Снігурівка |
Баратівська ЗОШ |
11 |
82 (12+36+34) |
|
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
4002 |
ЛІ С.В. |
15155 |
м. Снігурівка |
Баратівська ЗОШ |
11 |
88 (12+42+34) |
|
|
С2 |
|
Гудзь Алла Яківна |
4003 |
ЛІ Ю.М. |
15248 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 25 |
4 |
132 (48+36+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4004 |
ЛІЛІК А.Т. |
15100 |
смт. Березнегувате |
Відділ освіти |
2 |
62 (24+14+24) |
|
С1 |
|
С3 |
Лісовська Діна Миколаївна |
4005 |
ЛІМАСОВА А.С. |
15229 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 18 |
2 |
72 (18+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4006 |
ЛІНІЙЧУК Д.І. |
15240 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 1 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4007 |
ЛІННИК В.С. |
15236 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 34 |
3 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4008 |
ЛІНОВСЬКИЙ Д.С. |
15206 |
м. Миколаїв |
Інтернат № 4 |
1 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4009 |
ЛІПКОВСЬКА В. |
15266 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 28 |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4010 |
ЛІПНИЦЬКИЙ Д.А. |
15199 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 22 |
2 |
75 (21+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4011 |
ЛІПСЬКА В.О. |
15306 |
|
Кир'яківська ЗОШ |
3 |
108 (48+24+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Довженко Тетяна Федорівна |
4012 |
ЛІПТУГА М.Ю. |
15244 |
м. Миколаїв |
НВК № 2 "Зоря" |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4013 |
ЛІСІН Д.А. |
15018 |
м. Южноукраїнськ |
ЗШ № 3 |
2 |
45 (15+0+30) |
|
|
|
С3 |
Ізбаш Наталія Миколаївна |
4014 |
ЛІСІЦЬКА С.І. |
15310 |
с. Щербані |
Щербанівська ЗОШ ім. Рябошапки |
5 |
45 (12+27+6) |
|
|
|
|
Гринів Галина Степанівна |
4015 |
ЛІСКОВА Д.В. |
15214 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 64 |
3 |
123 (45+42+36) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4016 |
ЛІСНЕВИЧ Д.Ю. |
15158 |
м. Снігурівка |
Киселівська ЗОШ, Кобзарцівська ЗОШ |
3 |
108 (42+36+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Гудзь Алла Яківна |
4017 |
ЛІСНЕВСЬКА М.О. |
15231 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 56 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4018 |
ЛІСНИК П.М. |
15141 |
м. Очаків |
ЗОШ № 2 |
7 |
93 (30+30+33) |
|
|
|
|
Головня Людмила Андріївна |
4019 |
ЛІСОВА Д.І. |
15103 |
смт. Казанка |
Збірна шкіл Казанківського району |
4 |
102 (48+30+24) |
|
С1 |
|
|
Юркова Світлана Олександрівна |
4020 |
ЛІСОВЕНКО І.О. |
15220 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 15 |
1 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4021 |
ЛІСОВИК К.В. |
15141 |
м. Очаків |
ЗОШ № 2 |
11 |
126 (48+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Головня Людмила Андріївна |
4022 |
ЛІСОВСЬКА А.О. |
15103 |
смт. Казанка |
Збірна шкіл Казанківського району |
3 |
126 (48+36+42) |
З |
|
|
|
Юркова Світлана Олександрівна |
4023 |
ЛІСОВСЬКА Д.В. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
3 |
120 (42+42+36) |
З |
|
|
|
Боброва Алла Степанівна |
4024 |
ЛІСОВСЬКА Р.П. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
7 |
45 (6+18+21) |
|
|
|
|
Боброва Алла Степанівна |
4025 |
ЛІТВІНЕНКО Є.С. |
15016 |
м. Южноукраїнськ |
ЗШ № 1 ім. Захисників Вітчизни |
7 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Ізбаш Наталія Миколаївна |
4026 |
ЛІТВІНОВ І. |
15266 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 28 |
4 |
132 (48+42+42) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4027 |
ЛІТВІНОВА А.А. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
2 |
72 (24+18+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4028 |
ЛІТВІНОВА О.П. |
15170 |
м. Снігурівка |
ЗОШ № 4 |
10 |
48 (18+18+12) |
|
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
4029 |
ЛІТВІНОВА Ю.Л. |
15200 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 50 |
7 |
123 (30+42+51) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
4030 |
ЛІТВІНЧУК А.А. |
15239 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 7 |
3 |
108 (48+30+30) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4031 |
ЛІТКОВА А.І. |
15230 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 53 |
3 |
126 (48+36+42) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4032 |
ЛІТОВА Є.Д. |
15248 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 25 |
3 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4033 |
ЛІТОВЧЕНКО Д.Ю. |
15199 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 22 |
4 |
132 (48+36+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4034 |
ЛІТУН А.О. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
2 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Боброва Алла Степанівна |
4035 |
ЛІУШ Л.О. |
15308 |
|
Шуринська ЗОШ |
4 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Довженко Тетяна Федорівна |
4036 |
ЛІУШ С.В. |
15383 |
м. Нова Одеса |
Новоінгульська ЗОШ |
1 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Бончук Олена Миколаївна |
4037 |
ЛІХВА А.М. |
15019 |
м. Южноукраїнськ |
ЗШ № 4 |
2 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Ізбаш Наталія Миколаївна |
4038 |
ЛІХТІНА Ю.А. |
15018 |
м. Южноукраїнськ |
ЗШ № 3 |
9 |
42 (6+12+24) |
|
|
|
|
Ізбаш Наталія Миколаївна |
4039 |
ЛІЧНИЙ А.В. |
15238 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 30 |
3 |
126 (42+36+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4040 |
ЛІШУК В.В. |
15200 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 50 |
7 |
96 (42+27+27) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4041 |
ЛІЩЕНКО Д.О. |
15310 |
с. Щербані |
Щербанівська ЗОШ ім. Рябошапки |
8 |
63 (30+18+15) |
|
|
|
|
Гринів Галина Степанівна |
4042 |
ЛІЩИНСЬКИЙ А.А. |
15444 |
м. Певомайськ |
Збірна шкіл району |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Дурачевська Людмила Іванівна |
4043 |
ЛІЩИНСЬКИЙ М.В. |
15050 |
м. Миколаїв |
Білозірська ЗОШ |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Пирожок Світлана Іванівна |
4044 |
ЛІЩУК Б.В. |
15231 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 56 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4045 |
ЛІЩУК В.С. |
15221 |
м. Миколаїв |
Гімназія № 3 |
9 |
58 (12+36+10) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4046 |
ЛОБАНОВ А.А. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
8 |
123 (54+30+39) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4047 |
ЛОБАЧОВА А.С. |
15194 |
м. Первомайськ |
ЗОШ № 8 |
4 |
123 (45+42+36) |
З |
|
|
|
Токарська Марина Борисівна |
4048 |
ЛОБОВІКОВА А.В. |
15224 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 65 |
3 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4049 |
ЛОБОДА Л.О. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
10 |
116 (18+48+50) |
|
|
С2 |
С3 |
Боброва Алла Степанівна |
4050 |
ЛОБЧУК Р.М. |
15119 |
м. Баштанка |
Лоцкинська ЗОШ |
4 |
84 (42+24+18) |
|
С1 |
|
|
Левицька Ірина Михайлівна |
4051 |
ЛОБЯК Т.А. |
15103 |
смт. Казанка |
Збірна шкіл Казанківського району |
9 |
106 (12+48+46) |
|
|
С2 |
С3 |
Юркова Світлана Олександрівна |
4052 |
ЛОВЧИКОВА В.Є. |
15217 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 54 |
2 |
87 (27+30+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4053 |
ЛОГВИНЕНКО Л.В. |
15256 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 51 |
8 |
150 (42+54+54) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4054 |
ЛОГВИНОВА А.Д. |
15211 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 12 |
4 |
108 (42+30+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
4055 |
ЛОГВІН А.Ю. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
4 |
123 (45+30+48) |
З |
|
|
|
Боброва Алла Степанівна |
4056 |
ЛОГВІНОВ А. |
15198 |
м. Миколаїв |
ММК |
5 |
150 (36+54+60) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4057 |
ЛОГВІНОВ О.О. |
15155 |
м. Снігурівка |
Баратівська ЗОШ |
6 |
60 (30+15+15) |
|
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
4058 |
ЛОГВІНОВА Л.В. |
15155 |
м. Снігурівка |
Баратівська ЗОШ |
11 |
88 (12+36+40) |
|
|
|
С3 |
Гудзь Алла Яківна |
4059 |
ЛОГУНОВ М.В. |
15224 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 65 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4060 |
ЛОЖЕНКО К.В. |
15236 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 34 |
9 |
82 (18+36+28) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4061 |
ЛОЗА А.М. |
15203 |
м. Миколаїв |
Ліцей |
9 |
62 (6+30+26) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4062 |
ЛОЗА А.М. |
15428 |
м. Новий Буг |
Збірна шкіл |
8 |
144 (48+42+54) |
З |
|
|
|
Білько Світлана Дмитрівна |
4063 |
ЛОЗА Б.В. |
15230 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 53 |
3 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4064 |
ЛОЗЕНКО А.Є. |
15444 |
м. Певомайськ |
Збірна шкіл району |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Дурачевська Людмила Іванівна |
4065 |
ЛОЗЕНКО В.Є. |
15444 |
м. Певомайськ |
Збірна шкіл району |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Дурачевська Людмила Іванівна |
4066 |
ЛОЗЕНКО Д.В. |
15220 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 15 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4067 |
ЛОЗЕНКО Д.Є. |
15444 |
м. Певомайськ |
Збірна шкіл району |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Дурачевська Людмила Іванівна |
4068 |
ЛОЗЕНКО М.Д. |
15255 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 4 |
3 |
132 (48+36+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4069 |
ЛОЗЕНКО С.В. |
15198 |
м. Миколаїв |
ММК |
4 |
132 (48+48+36) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4070 |
ЛОЗОВАН Н.Є. |
15185 |
м. Первомайськ |
ЗОШ № 15 |
4 |
84 (36+24+24) |
|
С1 |
|
|
Токарська Марина Борисівна |
4071 |
ЛОЗОВСЬКИЙ К.О. |
15214 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 64 |
3 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4072 |
ЛОЗЬБІН З.С. |
15208 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 19 |
11 |
56 (24+6+26) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4073 |
ЛОЗЬБІНА С.С. |
15208 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 19 |
10 |
108 (12+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
4074 |
ЛОКТІОНОВ Ю.М. |
15214 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 64 |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4075 |
ЛОМОНОСОВА Н.І. |
15201 |
м. Миколаїв |
Академія дитячої творчості |
2 |
72 (30+18+24) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4076 |
ЛОМТЄВ А.Р. |
15256 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 51 |
8 |
105 (42+36+27) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4077 |
ЛОНЖУК Р.А. |
15156 |
м. Снігурівка |
Галаганівський НВК |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
4078 |
ЛОНОВЕНКО Д.А. |
15212 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 45 |
2 |
78 (30+18+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4079 |
ЛОПАТА А.А. |
15212 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 45 |
3 |
48 (24+12+12) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4080 |
ЛОПАТІН Є.С. |
15205 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 60 |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4081 |
ЛОПАТІНА А.О. |
15224 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 65 |
4 |
120 (48+36+36) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4082 |
ЛОПАТІНА І.В. |
15162 |
м. Снігурівка |
Новопетрівська ЗОШ |
11 |
130 (36+42+52) |
|
|
С2 |
С3 |
Гудзь Алла Яківна |
4083 |
ЛОПАТІНА К.В. |
15249 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 46 |
4 |
120 (48+36+36) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4084 |
ЛОПАТНЬОВ В.О. |
15170 |
м. Снігурівка |
ЗОШ № 4 |
2 |
72 (18+24+30) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
4085 |
ЛОПАТНЬОВ М.М. |
15162 |
м. Снігурівка |
Новопетрівська ЗОШ |
3 |
132 (48+36+48) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
4086 |
ЛОПАТНЬОВА В.І. |
15170 |
м. Снігурівка |
ЗОШ № 4 |
4 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
4087 |
ЛОПУШАНСЬКИЙ О.О. |
15185 |
м. Первомайськ |
ЗОШ № 15 |
2 |
69 (21+18+30) |
|
С1 |
|
С3 |
Токарська Марина Борисівна |
4088 |
ЛОРАН М.Є. |
15030 |
смт. Веселинове |
Збірна шкіл Веселинівського району |
5 |
141 (48+45+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Павлюк Владислав Геннадійович |
4089 |
ЛОСЄВ А.В. |
15255 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 4 |
4 |
126 (48+36+42) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4090 |
ЛОСЬ А.О. |
15204 |
м. Миколаїв |
Інтернат № 7 |
2 |
72 (18+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4091 |
ЛОТАШИНСЬКА К.Р. |
15155 |
м. Снігурівка |
Баратівська ЗОШ |
8 |
12 (6+6+0) |
|
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
4092 |
ЛОТНІК М.Ю. |
15234 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 17 |
5 |
174 (60+54+60) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4093 |
ЛОТОШНИКОВА С.І. |
15240 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 1 |
3 |
114 (42+24+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
4094 |
ЛУБНІНА Н.О. |
15169 |
м. Снігурівка |
ЗОШ № 3 |
3 |
54 (30+0+24) |
|
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
4095 |
ЛУГОВСЬКА Я.А. |
15171 |
м. Снігурівка |
Садова ЗОШ, Тамаринська ЗОШ |
6 |
105 (30+33+42) |
|
|
|
С3 |
Гудзь Алла Яківна |
4096 |
ЛУДА В.Т. |
15200 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 50 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4097 |
ЛУЖАНСЬКИЙ Д.О. |
15018 |
м. Южноукраїнськ |
ЗШ № 3 |
8 |
78 (18+18+42) |
|
|
|
С3 |
Ізбаш Наталія Миколаївна |
4098 |
ЛУК’ЯНОВА В.О. |
15141 |
м. Очаків |
ЗОШ № 2 |
9 |
154 (48+54+52) |
З |
|
|
|
Головня Людмила Андріївна |
4099 |
ЛУКАШИК В.І. |
15264 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 6 |
5 |
114 (36+33+45) |
|
|
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
4100 |
ЛУКАШОВА Д.А. |
15255 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 4 |
3 |
120 (48+36+36) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4101 |
ЛУКАШОВА К.А. |
15255 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 4 |
3 |
120 (48+36+36) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4102 |
ЛУКАЩУК Б.М. |
15116 |
м. Баштанка |
Доброкриничанська ЗОШ |
4 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Левицька Ірина Михайлівна |
4103 |
ЛУКЕРІНА О.С. |
15100 |
смт. Березнегувате |
Відділ освіти |
4 |
72 (48+12+12) |
|
С1 |
|
|
Лісовська Діна Миколаївна |
4104 |
ЛУКЕРСЬКА Е.Р. |
15289 |
с. Трикрати |
Трикратська ЗОШ |
4 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Варфоломієва Антоніна Василівна |
4105 |
ЛУКИЯНЧУК Р.С. |
15212 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 45 |
2 |
27 (15+6+6) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4106 |
ЛУКІН В.М. |
15209 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 33 |
8 |
69 (36+27+6) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4107 |
ЛУКІЯНЧУК А.В. |
15234 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 17 |
5 |
174 (60+54+60) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4108 |
ЛУКОВЕНКО Я.В. |
15220 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 15 |
3 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4109 |
ЛУКОВСЬКА М.О. |
15444 |
м. Певомайськ |
Збірна шкіл району |
7 |
99 (24+42+33) |
|
|
С2 |
|
Дурачевська Людмила Іванівна |
4110 |
ЛУКОНІН В.А. |
15236 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 34 |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4111 |
ЛУКЯНЕНКО В.Г. |
15237 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 24 |
8 |
57 (42+9+6) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4112 |
ЛУКЯНОВА І.Г. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
4 |
135 (45+48+42) |
З |
|
|
|
Боброва Алла Степанівна |
4113 |
ЛУКЯНЧУК Д.О. |
15018 |
м. Южноукраїнськ |
ЗШ № 3 |
3 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Ізбаш Наталія Миколаївна |
4114 |
ЛУНГУЛ Д.В. |
15177 |
м. Снігурівка |
Василівська ЗОШ |
9 |
64 (12+36+16) |
|
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
4115 |
ЛУНЕВА Ю.Є. |
15282 |
с. Новогригорівка |
Новогригорівська ЗОШ |
9 |
136 (30+54+52) |
|
|
С2 |
С3 |
Денисенко Тетяна Володимирівна |
4116 |
ЛУНКІНА Є.М. |
15202 |
м. Миколаїв |
Гімназія № 4 |
5 |
162 (54+60+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4117 |
ЛУПАН К.М. |
15275 |
|
Зеленогайська ЗОШ |
9 |
20 (12+6+2) |
|
|
|
|
Довженко Тетяна Федорівна |
4118 |
ЛУПАНОВА Н.І. |
15016 |
м. Южноукраїнськ |
ЗШ № 1 ім. Захисників Вітчизни |
8 |
42 (24+6+12) |
|
|
|
|
Ізбаш Наталія Миколаївна |
4119 |
ЛУПАШКО А.А. |
15283 |
смт. Олександрівка |
Олександрівська ЗОШ |
11 |
138 (18+60+60) |
|
|
С2 |
С3 |
Селіверстова Лілія Михайлівна |
4120 |
ЛУПАШКО Д.С. |
15205 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 60 |
6 |
162 (48+60+54) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4121 |
ЛУПАЩЕНКО Р. |
15277 |
|
Трихатська ЗОШ |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Довженко Тетяна Федорівна |
4122 |
ЛУПОЛ І.О. |
15056 |
|
Пересадівська ЗОШ |
3 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Пирожок Світлана Іванівна |
4123 |
ЛУПОЛ С.О. |
15177 |
м. Снігурівка |
Василівська ЗОШ |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
4124 |
ЛУПОЛОВЕР А.А. |
15252 |
м. Миколаїв |
"Ор менахем" |
7 |
96 (24+27+45) |
|
|
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
4125 |
ЛУППА Н.О. |
15245 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 32 |
5 |
57 (30+12+15) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4126 |
ЛУСТІНА А.С. |
15213 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 57 |
3 |
108 (48+30+30) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4127 |
ЛУТ Є.О. |
15274 |
|
Шостаківська ЗОШ |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Довженко Тетяна Федорівна |
4128 |
ЛУТ О.О. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4129 |
ЛУЦА С.І. |
15262 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 16 |
5 |
114 (30+36+48) |
|
|
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
4130 |
ЛУЦЕНКО А.А. |
15227 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 35 |
7 |
150 (48+51+51) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4131 |
ЛУЦЕНКО А.В. |
15217 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 54 |
3 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4132 |
ЛУЦЕНКО Д.О. |
15100 |
смт. Березнегувате |
Відділ освіти |
2 |
58 (18+16+24) |
|
|
|
С3 |
Лісовська Діна Миколаївна |
4133 |
ЛУЦЕНКО К.В. |
15231 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 56 |
3 |
132 (48+48+36) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4134 |
ЛУЦИК В.В. |
15162 |
м. Снігурівка |
Новопетрівська ЗОШ |
5 |
165 (54+51+60) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
4135 |
ЛУЦИК В.О. |
15372 |
м. Нова Одеса |
ЗОШ № 1 |
1 |
81 (27+24+30) |
З |
|
|
|
Бончук Олена Миколаївна |
4136 |
ЛУЦКІНА А.О. |
15168 |
м. Снігурівка |
Гімназія, ЗОШ №2 |
8 |
123 (24+48+51) |
|
|
С2 |
С3 |
Гудзь Алла Яківна |
4137 |
ЛУЦЬКИЙ Д.Р. |
15198 |
м. Миколаїв |
ММК |
2 |
76 (30+16+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4138 |
ЛУЧКІВ Т.В. |
15177 |
м. Снігурівка |
Василівська ЗОШ |
6 |
78 (30+21+27) |
|
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
4139 |
ЛУЧНА А.С. |
15211 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 12 |
6 |
153 (42+51+60) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4140 |
ЛУШПЕНКО В.О. |
15070 |
смт. Братське |
Збірна шкіл |
7 |
141 (36+60+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Галімська Жанна Олександрівна |
4141 |
ЛУЩИК Я.В. |
15218 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 40 |
2 |
46 (12+16+18) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4142 |
ЛЬОВІНА А.І. |
15247 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 13 |
3 |
72 (42+24+6) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4143 |
ЛЬОВКІНА Я.С. |
15240 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 1 |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4144 |
ЛЮБАР Д.Л. |
15202 |
м. Миколаїв |
Гімназія № 4 |
8 |
129 (36+48+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
4145 |
ЛЮБЕЦЬКИЙ В.Р. |
15245 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 32 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4146 |
ЛЮБКІНА С.О. |
15199 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 22 |
4 |
126 (48+42+36) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4147 |
ЛЮБЧАК Т.О. |
15250 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 10 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4148 |
ЛЮЛЯКОВ С.С. |
15317 |
|
Ольшанська ЗОШ |
2 |
74 (24+20+30) |
З |
|
|
|
Довженко Тетяна Федорівна |
4149 |
ЛЮТИЙ В.М. |
15224 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 65 |
4 |
126 (48+42+36) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4150 |
ЛЮТІКОВА Є.І. |
15264 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 6 |
2 |
70 (24+16+30) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
4151 |
ЛЮТОВА В.Д. |
15317 |
|
Ольшанська ЗОШ |
3 |
132 (48+36+48) |
З |
|
|
|
Довженко Тетяна Федорівна |
4152 |
ЛЮШЕНКО В.В. |
15256 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 51 |
4 |
132 (48+36+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4153 |
ЛЯБАХ Л.А. |
15200 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 50 |
10 |
102 (30+48+24) |
|
|
С2 |
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4154 |
ЛЯЛІН М.С. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
4 |
126 (48+36+42) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4155 |
ЛЯЛЮК І.О. |
15266 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 28 |
7 |
75 (36+12+27) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4156 |
ЛЯМІН М.О. |
15243 |
м. Миколаїв |
НВК № 1 "Семикв" |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4157 |
ЛЯПАЛО А.Р. |
15100 |
смт. Березнегувате |
Відділ освіти |
4 |
123 (45+36+42) |
З |
|
|
|
Лісовська Діна Миколаївна |
4158 |
ЛЯПАЛО Л. |
15100 |
смт. Березнегувате |
Відділ освіти |
3 |
123 (45+36+42) |
З |
|
|
|
Лісовська Діна Миколаївна |
4159 |
ЛЯПІНА Д.М. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Боброва Алла Степанівна |
4160 |
ЛЯСКОВСЬКИЙ Д.О. |
15428 |
м. Новий Буг |
Збірна шкіл |
7 |
126 (42+39+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Білько Світлана Дмитрівна |
4161 |
ЛЯСКОВСЬКИЙ О.О. |
15428 |
м. Новий Буг |
Збірна шкіл |
6 |
141 (42+51+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Білько Світлана Дмитрівна |
4162 |
ЛЯСОТА В.В. |
15141 |
м. Очаків |
ЗОШ № 2 |
9 |
142 (30+60+52) |
|
|
С2 |
С3 |
Головня Людмила Андріївна |
4163 |
ЛЯХ О. |
15266 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 28 |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4164 |
ЛЯШЕНКО А.А. |
15019 |
м. Южноукраїнськ |
ЗШ № 4 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Ізбаш Наталія Миколаївна |
4165 |
ЛЯШЕНКО М.О. |
15222 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 29 |
2 |
72 (18+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4166 |
ЛЯШЕНКО О.І. |
15289 |
с. Трикрати |
Трикратська ЗОШ |
5 |
117 (18+45+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Варфоломієва Антоніна Василівна |
4167 |
ЛЯШЕНКО Я.О. |
15222 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 29 |
11 |
88 (18+42+28) |
|
|
С2 |
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4168 |
ЛЯШКЕВИЧ М.О. |
15018 |
м. Южноукраїнськ |
ЗШ № 3 |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Ізбаш Наталія Миколаївна |
4169 |
ЛЯШКО Д.О. |
15215 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 47 |
5 |
159 (54+51+54) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4170 |
ЛЯШОК А.Д. |
15444 |
м. Певомайськ |
Збірна шкіл району |
6 |
129 (30+45+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Дурачевська Людмила Іванівна |
4171 |
ЛЯШОК О.В. |
15185 |
м. Первомайськ |
ЗОШ № 15 |
2 |
56 (24+8+24) |
|
С1 |
|
С3 |
Токарська Марина Борисівна |
4172 |
ЛЯШУК А. |
15266 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 28 |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4173 |
ЛЯШУК Я.В. |
15100 |
смт. Березнегувате |
Відділ освіти |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Лісовська Діна Миколаївна |
4174 |
ЛЯЩЕНКО В.С. |
15225 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 20 |
6 |
51 (18+21+12) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4175 |
ЛЯЩЕНКО К.Т. |
15389 |
м. Нова Одеса |
Троїцька ЗОШ, Ульянівська ЗОШ |
3 |
126 (36+48+42) |
З |
|
|
|
Бончук Олена Миколаївна |
4176 |
ЛЯЩЕНКО М.Т. |
15389 |
м. Нова Одеса |
Троїцька ЗОШ, Ульянівська ЗОШ |
6 |
153 (54+45+54) |
З |
|
|
|
Бончук Олена Миколаївна |
4177 |
ЛЯЩЕНКО О.С. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Боброва Алла Степанівна |
4178 |
ЛЯЩЕНКО С.В. |
15216 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 26 |
4 |
72 (42+12+18) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4179 |
МАВРИЧ В.О. |
15173 |
м. Снігурівка |
Червонодолинська ЗОШ |
3 |
132 (48+42+42) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
4180 |
МАГРІТА А.М. |
15070 |
смт. Братське |
Збірна шкіл |
6 |
135 (42+39+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Галімська Жанна Олександрівна |
4181 |
МАГУР О.М. |
15163 |
м. Снігурівка |
Новокиївська ЗОШ |
4 |
108 (42+36+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Гудзь Алла Яківна |
4182 |
МАДУРОВА Д.О. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
4 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Боброва Алла Степанівна |
4183 |
МАЄВСЬКИЙ В.П. |
15018 |
м. Южноукраїнськ |
ЗШ № 3 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Ізбаш Наталія Миколаївна |
4184 |
МАЗЕПА К.А. |
15218 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 40 |
6 |
69 (30+33+6) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4185 |
МАЗІНА Т.Д. |
15015 |
м. Южноукраїнськ |
Гімназія № 1 |
7 |
54 (18+30+6) |
|
|
|
|
Ізбаш Наталія Миколаївна |
4186 |
МАЗУНОВА Ю.Ю. |
15185 |
м. Первомайськ |
ЗОШ № 15 |
8 |
42 (18+15+9) |
|
|
|
|
Токарська Марина Борисівна |
4187 |
МАЗУР А.В. |
15310 |
с. Щербані |
Щербанівська ЗОШ ім. Рябошапки |
6 |
78 (24+27+27) |
|
|
|
|
Гринів Галина Степанівна |
4188 |
МАЗУР Б.А. |
15103 |
смт. Казанка |
Збірна шкіл Казанківського району |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Юркова Світлана Олександрівна |
4189 |
МАЗУР Д.Д. |
15141 |
м. Очаків |
ЗОШ № 2 |
9 |
154 (48+54+52) |
З |
|
|
|
Головня Людмила Андріївна |
4190 |
МАЗУР Д.О. |
15165 |
м. Снігурівка |
Павлівський НВК |
3 |
132 (48+42+42) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
4191 |
МАЗУР Д.С. |
15030 |
смт. Веселинове |
Збірна шкіл Веселинівського району |
3 |
78 (18+24+36) |
|
|
|
С3 |
Павлюк Владислав Геннадійович |
4192 |
МАЗУР М.Г. |
15205 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 60 |
5 |
138 (42+42+54) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
4193 |
МАЗУР П.Ю. |
15250 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 10 |
2 |
72 (24+30+18) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4194 |
МАЗУР Т.В. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
7 |
117 (30+48+39) |
|
|
С2 |
|
Боброва Алла Степанівна |
4195 |
МАЗУРЕНКО С.О. |
15100 |
смт. Березнегувате |
Відділ освіти |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Лісовська Діна Миколаївна |
4196 |
МАЗУРИК М. |
15172 |
м. Снігурівка |
Центральна ЗОШ |
3 |
114 (48+30+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Гудзь Алла Яківна |
4197 |
МАЗУРИК О.М. |
15172 |
м. Снігурівка |
Центральна ЗОШ |
8 |
138 (54+33+51) |
|
С1 |
|
С3 |
Гудзь Алла Яківна |
4198 |
МАЗУРІН А.О. |
15372 |
м. Нова Одеса |
ЗОШ № 1 |
4 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Бончук Олена Миколаївна |
4199 |
МАЙБОРОДА А.О. |
15170 |
м. Снігурівка |
ЗОШ № 4 |
8 |
60 (24+24+12) |
|
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
4200 |
МАЙБОРОДЮК Т.О. |
15214 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 64 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4201 |
МАЙДАНСЬКИЙ Д.О. |
15238 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 30 |
4 |
114 (48+30+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
4202 |
МАЙДАНЮК Т.Є. |
15243 |
м. Миколаїв |
НВК № 1 "Семикв" |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4203 |
МАЙЄР В.О. |
15460 |
|
Петровосолониська ЗОШ |
4 |
72 (30+18+24) |
|
|
|
|
Довженко Тетяна Федорівна |
4204 |
МАЙЛОВСЬКА А.І. |
15218 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 40 |
2 |
66 (12+24+30) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
4205 |
МАЙСТРЕНКО В.В. |
15018 |
м. Южноукраїнськ |
ЗШ № 3 |
9 |
66 (12+18+36) |
|
|
|
|
Ізбаш Наталія Миколаївна |
4206 |
МАЙСТРЕНКО М.Р. |
15378 |
м. Нова Одеса |
Бузька ЗОШ |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Бончук Олена Миколаївна |
4207 |
МАКАРЕНКО А.І. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
1 |
78 (18+30+30) |
З |
|
|
|
Боброва Алла Степанівна |
4208 |
МАКАРЕНКО В.О. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
3 |
96 (48+36+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4209 |
МАКАРЕНКО Є.Д. |
15198 |
м. Миколаїв |
ММК |
2 |
82 (24+28+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4210 |
МАКАРЕНКОВ О.В. |
15199 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 22 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4211 |
МАКАРОВ В.М. |
15266 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 28 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4212 |
МАКАРОВ Є.Ф. |
15205 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 60 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4213 |
МАКАРОВ М.О. |
15160 |
м. Снігурівка |
Калинівський НВК |
1 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
4214 |
МАКАРОВА Д.Д. |
15206 |
м. Миколаїв |
Інтернат № 4 |
4 |
99 (39+30+30) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4215 |
МАКАРОВА М.О. |
15214 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 64 |
3 |
90 (36+36+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4216 |
МАКАРОВА О.П. |
15046 |
|
Галицинівська ЗОШ |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Слободяник Вікторія Вікторівна |
4217 |
МАКЕДОНСЬКА К.О. |
15214 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 64 |
3 |
123 (45+42+36) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4218 |
МАКЄЄВ Р.Ю. |
15221 |
м. Миколаїв |
Гімназія № 3 |
9 |
62 (0+42+20) |
|
|
С2 |
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4219 |
МАКЛАКОВСЬКА А.А. |
15200 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 50 |
3 |
90 (30+18+42) |
|
|
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
4220 |
МАКОВЕЙ В.О. |
15189 |
м. Первомайськ |
ЗОШ № 9 |
5 |
39 (6+21+12) |
|
|
|
|
Токарська Марина Борисівна |
4221 |
МАКОВЕЦЬКА Є.С. |
15100 |
смт. Березнегувате |
Відділ освіти |
5 |
93 (30+27+36) |
|
|
|
|
Лісовська Діна Миколаївна |
4222 |
МАКОВІЙ О.В. |
15171 |
м. Снігурівка |
Садова ЗОШ, Тамаринська ЗОШ |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
4223 |
МАКОВІЙ С.В. |
15171 |
м. Снігурівка |
Садова ЗОШ, Тамаринська ЗОШ |
4 |
138 (48+48+42) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
4224 |
МАКОВСЬКИЙ Л.В. |
15247 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 13 |
5 |
105 (54+24+27) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4225 |
МАКОГОН В.О. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
6 |
150 (48+42+60) |
З |
|
|
|
Боброва Алла Степанівна |
4226 |
МАКСИМЕНКО А.В. |
15211 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 12 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4227 |
МАКСИМЕНКО Є.С. |
15019 |
м. Южноукраїнськ |
ЗШ № 4 |
2 |
78 (18+30+30) |
З |
|
|
|
Ізбаш Наталія Миколаївна |
4228 |
МАКСИМЕНКО К.К. |
15222 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 29 |
3 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4229 |
МАКСИМЕНКО М.В. |
15211 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 12 |
5 |
165 (54+57+54) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4230 |
МАКСИМІВ Д.О. |
15070 |
смт. Братське |
Збірна шкіл |
5 |
96 (36+27+33) |
|
|
|
|
Галімська Жанна Олександрівна |
4231 |
МАКСИМІШИНА С.М. |
15224 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 65 |
1 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4232 |
МАКСИМОВА В.О. |
15211 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 12 |
7 |
150 (54+45+51) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4233 |
МАКСИМОВА Д.Ю. |
15120 |
м. Баштанка |
Новоєгорівська ЗОШ |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Левицька Ірина Михайлівна |
4234 |
МАКСИМОВА Є.М. |
15213 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 57 |
4 |
120 (48+36+36) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4235 |
МАКСИМОВА П.А. |
15264 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 6 |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4236 |
МАКСИМОВА С.І. |
15242 |
м. Миколаїв |
СНВК |
9 |
132 (24+48+60) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
4237 |
МАКСИМЧЕНКО М. |
15216 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 26 |
4 |
66 (42+12+12) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4238 |
МАКСИМЧУК К.В. |
15236 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 34 |
8 |
87 (30+39+18) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4239 |
МАКСІМОВ І.М. |
15444 |
м. Певомайськ |
Збірна шкіл району |
4 |
84 (42+18+24) |
|
С1 |
|
|
Дурачевська Людмила Іванівна |
4240 |
МАКСІМОВА А.В. |
15254 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 37 |
3 |
132 (48+42+42) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4241 |
МАКСІМОВИЧ О. |
15202 |
м. Миколаїв |
Гімназія № 4 |
9 |
162 (42+60+60) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4242 |
МАКСЮТА А.В. |
15247 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 13 |
7 |
81 (18+30+33) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4243 |
МАЛА О.В. |
15277 |
|
Трихатська ЗОШ |
2 |
81 (21+30+30) |
З |
|
|
|
Довженко Тетяна Федорівна |
4244 |
МАЛАЙ В.О. |
15250 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 10 |
3 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4245 |
МАЛАКАНОВА Д.В. |
15383 |
м. Нова Одеса |
Новоінгульська ЗОШ |
1 |
72 (18+24+30) |
З |
|
|
|
Бончук Олена Миколаївна |
4246 |
МАЛАМАН Я.К. |
15267 |
м. Миколаїв |
Гіпаніс-ЕОС |
8 |
147 (48+54+45) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4247 |
МАЛАМАРЧУК А.В. |
15282 |
с. Новогригорівка |
Новогригорівська ЗОШ |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Денисенко Тетяна Володимирівна |
4248 |
МАЛАНІЙ В.В. |
15185 |
м. Первомайськ |
ЗОШ № 15 |
2 |
66 (18+18+30) |
|
|
|
С3 |
Токарська Марина Борисівна |
4249 |
МАЛАШЕНКО А.О. |
15243 |
м. Миколаїв |
НВК № 1 "Семикв" |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4250 |
МАЛАЯ А.В. |
15180 |
м. Снігурівка |
Промінський НВК |
2 |
58 (12+16+30) |
|
|
|
С3 |
Гудзь Алла Яківна |
4251 |
МАЛЕНЬКА О.О. |
15208 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 19 |
3 |
108 (42+30+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
4252 |
МАЛЕЦЬКА В.О. |
15211 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 12 |
1 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4253 |
МАЛИЙ Б.А. |
15211 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 12 |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4254 |
МАЛИК Д.В. |
15163 |
м. Снігурівка |
Новокиївська ЗОШ |
6 |
105 (36+27+42) |
|
|
|
С3 |
Гудзь Алла Яківна |
4255 |
МАЛИК М.В. |
15163 |
м. Снігурівка |
Новокиївська ЗОШ |
4 |
114 (48+36+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Гудзь Алла Яківна |
4256 |
МАЛИК Н.А. |
15200 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 50 |
4 |
126 (42+36+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4257 |
МАЛИНОВСЬКА М.І. |
15198 |
м. Миколаїв |
ММК |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4258 |
МАЛИНОВСЬКА Т.М. |
15225 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 20 |
5 |
120 (42+30+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
4259 |
МАЛИНОВСЬКИЙ А.С. |
15247 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 13 |
3 |
135 (45+42+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4260 |
МАЛИХІН Б.Р. |
15200 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 50 |
8 |
84 (36+24+24) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4261 |
МАЛИЦЬКИЙ І.Р. |
15206 |
м. Миколаїв |
Інтернат № 4 |
8 |
63 (36+18+9) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4262 |
МАЛИШАК Р.Ю. |
15374 |
м. Нова Одеса |
ЗОШ № 3 |
1 |
87 (27+30+30) |
З |
|
|
|
Бончук Олена Миколаївна |
4263 |
МАЛИШЕВ В.М. |
15103 |
смт. Казанка |
Збірна шкіл Казанківського району |
3 |
120 (48+30+42) |
З |
|
|
|
Юркова Світлана Олександрівна |
4264 |
МАЛИШЕВА Е.Ю. |
15162 |
м. Снігурівка |
Новопетрівська ЗОШ |
1 |
72 (24+24+24) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
4265 |
МАЛИШЕВА К.К. |
15249 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 46 |
4 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4266 |
МАЛИШЕНКО І.С. |
15220 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 15 |
3 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4267 |
МАЛІИ Є.О. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
2 |
81 (27+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4268 |
МАЛІКОВА Т.Д. |
15224 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 65 |
1 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4269 |
МАЛІМОН М.К. |
15220 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 15 |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4270 |
МАЛІНКІН І.О. |
15244 |
м. Миколаїв |
НВК № 2 "Зоря" |
4 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4271 |
МАЛІНОВСЬКА В.О. |
15113 |
м. Баштанка |
Виноградівська ЗОШ |
3 |
42 (36+0+6) |
|
С1 |
|
|
Левицька Ірина Михайлівна |
4272 |
МАЛОЗЕМОВА А.Ю. |
15016 |
м. Южноукраїнськ |
ЗШ № 1 ім. Захисників Вітчизни |
3 |
114 (48+36+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Ізбаш Наталія Миколаївна |
4273 |
МАЛУДА Т.М. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
3 |
72 (42+6+24) |
|
С1 |
|
|
Боброва Алла Степанівна |
4274 |
МАЛЬОВАНА А.А. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
4 |
96 (42+24+30) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4275 |
МАЛЬОВАНА А.А. |
15236 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 34 |
2 |
70 (18+22+30) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
4276 |
МАЛЬОВАНА В.В. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
10 |
132 (30+60+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
4277 |
МАЛЬОВАНА В.Р. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
9 |
134 (30+60+44) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
4278 |
МАЛЬОНКІН Д.М. |
15255 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 4 |
4 |
141 (45+48+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4279 |
МАЛЬЦЕВ В.Ю. |
15209 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 33 |
3 |
66 (42+6+18) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4280 |
МАЛЬЦЕВА М.А. |
15221 |
м. Миколаїв |
Гімназія № 3 |
5 |
72 (36+3+33) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4281 |
МАЛЬЧЕВСЬКА А.В. |
15256 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 51 |
11 |
64 (12+30+22) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4282 |
МАЛЬЧЕНКО Є.М. |
15434 |
с. Куйбишевка |
Куйбишівська ЗОШ |
3 |
114 (42+30+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Козуб Катерина Миколаївна |
4283 |
МАЛЮК А.В. |
15203 |
м. Миколаїв |
Ліцей |
9 |
56 (0+36+20) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4284 |
МАЛЮТА А.О. |
15218 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 40 |
2 |
64 (12+22+30) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
4285 |
МАЛЮТА О.С. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
3 |
114 (48+30+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Боброва Алла Степанівна |
4286 |
МАЛЯВІН Л.Л. |
15206 |
м. Миколаїв |
Інтернат № 4 |
11 |
26 (0+18+8) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4287 |
МАЛЯРЧУК А.А. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
1 |
78 (30+18+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4288 |
МАЛЯРЧУК Г.Г. |
15206 |
м. Миколаїв |
Інтернат № 4 |
4 |
117 (33+36+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4289 |
МАЛЯРЧУК С.В. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
1 |
72 (18+24+30) |
З |
|
|
|
Боброва Алла Степанівна |
4290 |
МАМАЄНКО Д.А. |
15235 |
м. Миколаїв |
Перша українська гімназія |
7 |
123 (30+60+33) |
|
|
С2 |
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4291 |
МАМАЄНКО С.А. |
15199 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 22 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4292 |
МАМЕДОВ С.Т. |
15282 |
с. Новогригорівка |
Новогригорівська ЗОШ |
5 |
105 (30+39+36) |
|
|
|
|
Денисенко Тетяна Володимирівна |
4293 |
МАМЕДОВА Р.П. |
15282 |
с. Новогригорівка |
Новогригорівська ЗОШ |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Денисенко Тетяна Володимирівна |
4294 |
МАМЕДОВА ХАДІЖА Х.О. |
15250 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 10 |
8 |
102 (42+33+27) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4295 |
МАМИКІНА Д.О. |
15235 |
м. Миколаїв |
Перша українська гімназія |
9 |
104 (12+60+32) |
|
|
С2 |
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4296 |
МАМЛАЙ А.О. |
15016 |
м. Южноукраїнськ |
ЗШ № 1 ім. Захисників Вітчизни |
8 |
114 (48+39+27) |
|
С1 |
|
|
Ізбаш Наталія Миколаївна |
4297 |
МАМУРКО А.О. |
15200 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 50 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4298 |
МАМУРКО О.Ю. |
15204 |
м. Миколаїв |
Інтернат № 7 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4299 |
МАМЧИЦЬ Є.М. |
15204 |
м. Миколаїв |
Інтернат № 7 |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4300 |
МАМЧУР Б.Г. |
15141 |
м. Очаків |
ЗОШ № 2 |
7 |
90 (24+33+33) |
|
|
|
|
Головня Людмила Андріївна |
4301 |
МАМЧУР Д.О. |
15231 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 56 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4302 |
МАМЧУР Т.В. |
15266 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 28 |
6 |
132 (42+42+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
4303 |
МАНАКОВА О.В. |
15229 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 18 |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4304 |
МАНАННІКОВ А.М. |
15218 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 40 |
6 |
102 (36+27+39) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4305 |
МАНАШИРОВА Х.Р. |
15141 |
м. Очаків |
ЗОШ № 2 |
11 |
114 (42+48+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Головня Людмила Андріївна |
4306 |
МАНДРИГЕЛЯ А.В. |
15250 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 10 |
3 |
102 (36+18+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
4307 |
МАНЕРОВ Н.В. |
15228 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 52 |
5 |
102 (18+36+48) |
|
|
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
4308 |
МАНЖОС Я.А. |
15249 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 46 |
3 |
135 (39+48+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4309 |
МАНЗЕНКО Л.С. |
15018 |
м. Южноукраїнськ |
ЗШ № 3 |
9 |
124 (12+60+52) |
|
|
С2 |
С3 |
Ізбаш Наталія Миколаївна |
4310 |
МАНЗУРЕНКО А.С. |
15200 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 50 |
9 |
156 (48+54+54) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4311 |
МАНСУРОВ А.І. |
15140 |
м. Очаків |
ЗОШ № 1 |
3 |
114 (42+30+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Головня Людмила Андріївна |
4312 |
МАНТЯ Л.А. |
15070 |
смт. Братське |
Збірна шкіл |
4 |
90 (42+24+24) |
|
С1 |
|
|
Галімська Жанна Олександрівна |
4313 |
МАНУЙЛЕНКО С.А. |
15231 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 56 |
7 |
108 (42+39+27) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4314 |
МАНЦЕВИЧ М.Е. |
15255 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 4 |
6 |
108 (12+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
4315 |
МАНЧУК Н.С. |
15380 |
м. Нова Одеса |
Дільнична ЗОШ |
4 |
84 (36+30+18) |
|
С1 |
|
|
Бончук Олена Миколаївна |
4316 |
МАНЬКІВ К.В. |
15161 |
м. Снігурівка |
Нововасилівська ЗОШ |
3 |
138 (48+48+42) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
4317 |
МАНЬКО М.М. |
15217 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 54 |
4 |
126 (42+36+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4318 |
МАНЮТА Є.Є. |
15206 |
м. Миколаїв |
Інтернат № 4 |
4 |
96 (48+24+24) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4319 |
МАНЯК А.В. |
15444 |
м. Певомайськ |
Збірна шкіл району |
4 |
138 (48+48+42) |
З |
|
|
|
Дурачевська Людмила Іванівна |
4320 |
МАНЯТИН Н.А. |
15212 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 45 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4321 |
МАРГАРЯН Д.Е. |
15229 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 18 |
4 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4322 |
МАРИКІН О.О. |
15160 |
м. Снігурівка |
Калинівський НВК |
6 |
72 (24+21+27) |
|
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
4323 |
МАРИНИЧ В.С. |
15218 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 40 |
7 |
108 (42+33+33) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4324 |
МАРИНКЕВІЧ О.М. |
15241 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 27 |
6 |
102 (24+51+27) |
|
|
С2 |
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4325 |
МАРІНІН М.І. |
15220 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 15 |
2 |
66 (18+18+30) |
|
|
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
4326 |
МАРКІН І.С. |
15239 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 7 |
5 |
72 (18+39+15) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4327 |
МАРКІНА А.С. |
15239 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 7 |
1 |
38 (12+8+18) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4328 |
МАРКІНА В.Ю. |
15070 |
смт. Братське |
Збірна шкіл |
5 |
108 (42+27+39) |
|
С1 |
|
|
Галімська Жанна Олександрівна |
4329 |
МАРКОБРУН А.С. |
15240 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 1 |
3 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4330 |
МАРКОВ М.Д. |
15141 |
м. Очаків |
ЗОШ № 2 |
2 |
75 (27+18+30) |
З |
|
|
|
Головня Людмила Андріївна |
4331 |
МАРКОВ Р.С. |
15230 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 53 |
3 |
120 (48+30+42) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4332 |
МАРКОВА Д. |
15198 |
м. Миколаїв |
ММК |
4 |
96 (48+30+18) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4333 |
МАРКОВСЬКА В.В. |
15021 |
|
Партизанського НВК |
4 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Товстоляка Яна Миколаївна |
4334 |
МАРКОВСЬКА Ю.І. |
15172 |
м. Снігурівка |
Центральна ЗОШ |
11 |
86 (24+36+26) |
|
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
4335 |
МАРТЕМЯНОВ О.О. |
15204 |
м. Миколаїв |
Інтернат № 7 |
4 |
132 (48+36+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4336 |
МАРТИНЕНКО В.В. |
15444 |
м. Певомайськ |
Збірна шкіл району |
2 |
61 (9+22+30) |
|
|
С2 |
С3 |
Дурачевська Людмила Іванівна |
4337 |
МАРТИНЕНКО Д.Є. |
15185 |
м. Первомайськ |
ЗОШ № 15 |
2 |
60 (24+12+24) |
|
С1 |
|
С3 |
Токарська Марина Борисівна |
4338 |
МАРТИНЕНКО Н.Д. |
15310 |
с. Щербані |
Щербанівська ЗОШ ім. Рябошапки |
3 |
66 (42+12+12) |
|
С1 |
|
|
Гринів Галина Степанівна |
4339 |
МАРТИНКО Н.К. |
15019 |
м. Южноукраїнськ |
ЗШ № 4 |
3 |
126 (48+30+48) |
З |
|
|
|
Ізбаш Наталія Миколаївна |
4340 |
МАРТИНОВ А.М. |
15211 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 12 |
7 |
66 (18+27+21) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4341 |
МАРТИНОВ О.А. |
15231 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 56 |
5 |
120 (48+18+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
4342 |
МАРТИНОВА А.В. |
15189 |
м. Первомайськ |
ЗОШ № 9 |
3 |
84 (48+12+24) |
|
С1 |
|
|
Токарська Марина Борисівна |
4343 |
МАРТИНОВА А.К. |
15103 |
смт. Казанка |
Збірна шкіл Казанківського району |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Юркова Світлана Олександрівна |
4344 |
МАРТИНОВА В.В. |
15100 |
смт. Березнегувате |
Відділ освіти |
5 |
78 (30+6+42) |
|
|
|
С3 |
Лісовська Діна Миколаївна |
4345 |
МАРТИНОВА Т.О. |
15100 |
смт. Березнегувате |
Відділ освіти |
6 |
78 (30+27+21) |
|
|
|
|
Лісовська Діна Миколаївна |
4346 |
МАРТИНОВСЬКА Г.Г. |
15206 |
м. Миколаїв |
Інтернат № 4 |
4 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4347 |
МАРТИНОВСЬКА К.В. |
15241 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 27 |
9 |
50 (12+18+20) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4348 |
МАРТИНЧУК В.О. |
15143 |
м. Очаків |
ЗОШ № 4 |
3 |
108 (42+36+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Головня Людмила Андріївна |
4349 |
МАРТИНЮК В.Д. |
15322 |
смт. Березанка |
Збірна шкіл Березанського району |
4 |
120 (48+24+48) |
З |
|
|
|
Ворона Олена Анатоліїна |
4350 |
МАРТИНЮК Д.В. |
15264 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 6 |
4 |
126 (48+30+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4351 |
МАРТИНЮК Д.О. |
15070 |
смт. Братське |
Збірна шкіл |
6 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Галімська Жанна Олександрівна |
4352 |
МАРТИНЮК К.В. |
15428 |
м. Новий Буг |
Збірна шкіл |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Білько Світлана Дмитрівна |
4353 |
МАРТИНЮК М.В. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
4 |
132 (48+36+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4354 |
МАРТИНЮК О.С. |
15211 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 12 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4355 |
МАРТИЧЕНКО А.В. |
15224 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 65 |
4 |
114 (48+24+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
4356 |
МАРТИЧЕНКО К.Р. |
15255 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 4 |
2 |
81 (27+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4357 |
МАРТИЧЕНКО Т.В. |
15213 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 57 |
2 |
81 (27+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4358 |
МАРТИШКО А.В. |
15015 |
м. Южноукраїнськ |
Гімназія № 1 |
8 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Ізбаш Наталія Миколаївна |
4359 |
МАРТІН Є.І. |
15266 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 28 |
8 |
39 (18+6+15) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4360 |
МАРУСИЧ Н.С. |
15201 |
м. Миколаїв |
Академія дитячої творчості |
3 |
90 (42+24+24) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4361 |
МАРЦЕНЮК А.В. |
15235 |
м. Миколаїв |
Перша українська гімназія |
5 |
81 (30+27+24) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4362 |
МАРЦЕНЮК В.С. |
15140 |
м. Очаків |
ЗОШ № 1 |
3 |
96 (48+24+24) |
|
С1 |
|
|
Головня Людмила Андріївна |
4363 |
МАРЧЕНКО В.Є. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
3 |
114 (42+36+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Боброва Алла Степанівна |
4364 |
МАРЧЕНКО Д.О. |
15141 |
м. Очаків |
ЗОШ № 2 |
1 |
75 (21+24+30) |
З |
|
|
|
Головня Людмила Андріївна |
4365 |
МАРЧЕНКО Є.В. |
15231 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 56 |
4 |
132 (48+48+36) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4366 |
МАРЧЕНКО Є.Є. |
15206 |
м. Миколаїв |
Інтернат № 4 |
4 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4367 |
МАРЧЕНКО І.Ю. |
15199 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 22 |
4 |
132 (48+36+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4368 |
МАРЧЕНКО С.О. |
15230 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 53 |
2 |
63 (15+24+24) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
4369 |
МАРЧЕНКО С.П. |
15240 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 1 |
3 |
78 (42+0+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
4370 |
МАРЧЕНКО С.П. |
15240 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 1 |
3 |
72 (42+0+30) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4371 |
МАРЧУК А. |
15374 |
м. Нова Одеса |
ЗОШ № 3 |
5 |
138 (42+36+60) |
|
С1 |
|
С3 |
Бончук Олена Миколаївна |
4372 |
МАРЧУК В.В. |
15179 |
м. Снігурівка |
Новопавлівська ЗОШ |
6 |
141 (54+39+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Гудзь Алла Яківна |
4373 |
МАРЧУК К.А. |
15166 |
м. Снігурівка |
Першотравнева ЗОШ |
4 |
69 (39+18+12) |
|
С1 |
|
|
Гудзь Алла Яківна |
4374 |
МАРШЕВСЬКА А.В. |
15018 |
м. Южноукраїнськ |
ЗШ № 3 |
3 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Ізбаш Наталія Миколаївна |
4375 |
МАСЛАГАН А.В. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
3 |
99 (39+30+30) |
|
С1 |
|
|
Боброва Алла Степанівна |
4376 |
МАСЛЮК Ю.А. |
15243 |
м. Миколаїв |
НВК № 1 "Семикв" |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4377 |
МАСЛЯНА С.М. |
15199 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 22 |
3 |
126 (48+36+42) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4378 |
МАСНА Н.О. |
15384 |
м. Нова Одеса |
Новопетрівська ЗОШ, Новошмидтівська ЗОШ |
6 |
81 (24+21+36) |
|
|
|
|
Бончук Олена Миколаївна |
4379 |
МАСПАНОВА В.В. |
15256 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 51 |
4 |
126 (48+30+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4380 |
МАСЮК П.О. |
15144 |
м. Очаків |
НВК " Сонечко" |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Головня Людмила Андріївна |
4381 |
МАТВЄЄВ В.В. |
15306 |
|
Кир'яківська ЗОШ |
5 |
99 (30+27+42) |
|
|
|
С3 |
Довженко Тетяна Федорівна |
4382 |
МАТВЄЄВ М.В. |
15306 |
|
Кир'яківська ЗОШ |
1 |
81 (27+24+30) |
З |
|
|
|
Довженко Тетяна Федорівна |
4383 |
МАТВЄЄВА Н.О. |
15208 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 19 |
4 |
78 (36+18+24) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4384 |
МАТВЄЄВА О.О. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
4 |
108 (48+24+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
4385 |
МАТВЄЄВА С.О. |
15224 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 65 |
4 |
120 (42+36+42) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4386 |
МАТВІЄНКО А.В. |
15444 |
м. Певомайськ |
Збірна шкіл району |
3 |
108 (48+24+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Дурачевська Людмила Іванівна |
4387 |
МАТВІЄНКО Д.М. |
15208 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 19 |
2 |
31 (15+10+6) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4388 |
МАТВІЄНКО К.К. |
15206 |
м. Миколаїв |
Інтернат № 4 |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4389 |
МАТВІЄНКО К.О. |
15100 |
смт. Березнегувате |
Відділ освіти |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Лісовська Діна Миколаївна |
4390 |
МАТВІЄНКО М.О. |
15213 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 57 |
2 |
69 (21+18+30) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
4391 |
МАТВІЄНКО О.М. |
15231 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 56 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4392 |
МАТВІЄНКО Р.О. |
15205 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 60 |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4393 |
МАТВІЄНКО Я.Р. |
15221 |
м. Миколаїв |
Гімназія № 3 |
6 |
150 (36+54+60) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4394 |
МАТВІИЧУК А.А. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
2 |
76 (24+22+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4395 |
МАТВІЇВА Є.С. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
8 |
102 (30+39+33) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4396 |
МАТВІЇВА Л.А. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
8 |
102 (30+39+33) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4397 |
МАТВІЙЧУК М.О. |
15244 |
м. Миколаїв |
НВК № 2 "Зоря" |
4 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4398 |
МАТЕВОЩУК Б.І. |
15019 |
м. Южноукраїнськ |
ЗШ № 4 |
2 |
72 (24+18+30) |
З |
|
|
|
Ізбаш Наталія Миколаївна |
4399 |
МАТЕЄЦЬ Є.М. |
15018 |
м. Южноукраїнськ |
ЗШ № 3 |
3 |
90 (42+30+18) |
|
С1 |
|
|
Ізбаш Наталія Миколаївна |
4400 |
МАТІАТО А.В. |
15260 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 31 |
10 |
80 (30+18+32) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4401 |
МАТІЇВА Є.Є. |
15201 |
м. Миколаїв |
Академія дитячої творчості |
2 |
42 (18+6+18) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4402 |
МАТКЕВИЧ А.С. |
15160 |
м. Снігурівка |
Калинівський НВК |
1 |
72 (24+18+30) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
4403 |
МАТОЛИЧ О.М. |
15173 |
м. Снігурівка |
Червонодолинська ЗОШ |
3 |
72 (36+18+18) |
|
С1 |
|
|
Гудзь Алла Яківна |
4404 |
МАТРАШАК А.В. |
15444 |
м. Певомайськ |
Збірна шкіл району |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Дурачевська Людмила Іванівна |
4405 |
МАТУСЕНКО Є.В. |
15167 |
м. Снігурівка |
ЗОШ № 1 |
3 |
108 (48+24+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Гудзь Алла Яківна |
4406 |
МАТЮЩЕНКО І.В. |
15437 |
с. Прибужжя |
Прибузька ЗОШ |
3 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Холоденко Лідія Вікторівна |
4407 |
МАТЮЩЕНКО О.М. |
15306 |
|
Кир'яківська ЗОШ |
6 |
126 (36+42+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Довженко Тетяна Федорівна |
4408 |
МАТЯЖ Д.С. |
15227 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 35 |
5 |
147 (36+51+60) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4409 |
МАТЯШ А.А. |
15199 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 22 |
1 |
75 (21+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4410 |
МАТЯШЕВСЬКА А.А. |
15213 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 57 |
3 |
108 (48+30+30) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4411 |
МАХАЛОВА А.В. |
15224 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 65 |
3 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4412 |
МАХАНЬКОВСЬКИЙ Е.Г. |
15251 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 43 |
8 |
54 (24+9+21) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4413 |
МАХИНЯ Д.А. |
15229 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 18 |
3 |
132 (48+36+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4414 |
МАХОВ А.Є. |
15213 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 57 |
3 |
108 (48+30+30) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4415 |
МАХОВСЬКА М.А. |
15199 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 22 |
2 |
70 (18+22+30) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
4416 |
МАЦАЛО О.В. |
15383 |
м. Нова Одеса |
Новоінгульська ЗОШ |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Бончук Олена Миколаївна |
4417 |
МАЦЕК Н.В. |
15224 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 65 |
2 |
45 (15+18+12) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4418 |
МАЦКО А.А. |
15206 |
м. Миколаїв |
Інтернат № 4 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4419 |
МАЦОКІНА В.Є. |
15205 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 60 |
1 |
82 (30+22+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4420 |
МАЦОЛА І.І. |
15241 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 27 |
3 |
96 (42+30+24) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4421 |
МАЦУЄВА Д.С. |
15322 |
смт. Березанка |
Збірна шкіл Березанського району |
8 |
102 (30+33+39) |
|
|
|
|
Ворона Олена Анатоліїна |
4422 |
МАЦЬКО Д.В. |
15180 |
м. Снігурівка |
Промінський НВК |
9 |
140 (48+54+38) |
|
С1 |
С2 |
|
Гудзь Алла Яківна |
4423 |
МАЦЮТА В.Ю. |
15168 |
м. Снігурівка |
Гімназія, ЗОШ №2 |
8 |
117 (24+42+51) |
|
|
С2 |
С3 |
Гудзь Алла Яківна |
4424 |
МАЦЮТА Д.М. |
15177 |
м. Снігурівка |
Василівська ЗОШ |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
4425 |
МАЦЮТА М.О. |
15157 |
м. Снігурівка |
Горохівська ЗОШ, Євгенівський НВК |
5 |
96 (24+24+48) |
|
|
|
С3 |
Гудзь Алла Яківна |
4426 |
МАЧИНСЬКА А.Ю. |
15434 |
с. Куйбишевка |
Куйбишівська ЗОШ |
4 |
138 (48+48+42) |
З |
|
|
|
Козуб Катерина Миколаївна |
4427 |
МАШКІН І.І. |
15282 |
с. Новогригорівка |
Новогригорівська ЗОШ |
8 |
78 (36+12+30) |
|
|
|
|
Денисенко Тетяна Володимирівна |
4428 |
МАШКІН І.О. |
15282 |
с. Новогригорівка |
Новогригорівська ЗОШ |
5 |
117 (30+39+48) |
|
|
|
С3 |
Денисенко Тетяна Володимирівна |
4429 |
МАШКІН Я.С. |
15282 |
с. Новогригорівка |
Новогригорівська ЗОШ |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Денисенко Тетяна Володимирівна |
4430 |
МАШКІНА А. |
15428 |
м. Новий Буг |
Збірна шкіл |
3 |
132 (48+42+42) |
З |
|
|
|
Білько Світлана Дмитрівна |
4431 |
МАШКОВА М.Л. |
15241 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 27 |
8 |
42 (24+9+9) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4432 |
МАШКОВЦЕВА І.Ю. |
15214 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 64 |
4 |
63 (39+0+24) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4433 |
МАШТАЛЯР І.С. |
15235 |
м. Миколаїв |
Перша українська гімназія |
8 |
81 (30+33+18) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4434 |
МГЛГКА С.М. |
15388 |
м. Нова Одеса |
Сухоєланецька ЗОШ |
4 |
84 (48+12+24) |
|
С1 |
|
|
Бончук Олена Миколаївна |
4435 |
МЕДВЕДЕНКО Є.О. |
15070 |
смт. Братське |
Збірна шкіл |
5 |
102 (42+33+27) |
|
С1 |
|
|
Галімська Жанна Олександрівна |
4436 |
МЕДВЕДЄВА А.Д. |
15236 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 34 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4437 |
МЕДВЕДЄВА Д.В. |
15187 |
м. Первомайськ |
ЗОШ № 6 |
5 |
126 (42+45+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Токарська Марина Борисівна |
4438 |
МЕДВЕДНІКОВ Р.О. |
15208 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 19 |
3 |
120 (48+36+36) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4439 |
МЕДВЕДЬОВ А.О. |
15428 |
м. Новий Буг |
Збірна шкіл |
3 |
108 (36+36+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Білько Світлана Дмитрівна |
4440 |
МЕДВІДЬ В.О. |
15208 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 19 |
3 |
75 (39+18+18) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4441 |
МЕДВІНСЬКИЙ В.Д. |
15019 |
м. Южноукраїнськ |
ЗШ № 4 |
4 |
66 (36+18+12) |
|
С1 |
|
|
Ізбаш Наталія Миколаївна |
4442 |
МЕДОВИЧЕНКО С. |
15282 |
с. Новогригорівка |
Новогригорівська ЗОШ |
3 |
96 (30+36+30) |
|
|
С2 |
|
Денисенко Тетяна Володимирівна |
4443 |
МЕДЯНЦЕВ В. |
15230 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 53 |
3 |
126 (42+36+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4444 |
МЕЗІНОВА П.М. |
15221 |
м. Миколаїв |
Гімназія № 3 |
5 |
156 (54+42+60) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4445 |
МЕЙ Є.В. |
15141 |
м. Очаків |
ЗОШ № 2 |
1 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Головня Людмила Андріївна |
4446 |
МЕЛАЩЕНКО К.С. |
15224 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 65 |
4 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4447 |
МЕЛЕЖИК В.Ї. |
15211 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 12 |
7 |
102 (42+27+33) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4448 |
МЕЛЕЙЧУК В.А. |
15378 |
м. Нова Одеса |
Бузька ЗОШ |
4 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Бончук Олена Миколаївна |
4449 |
МЕЛЕНТЬЄВ Д.О. |
15200 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 50 |
11 |
136 (36+48+52) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
4450 |
МЕЛЕЩЕНЯ М.С. |
15274 |
|
Шостаківська ЗОШ |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Довженко Тетяна Федорівна |
4451 |
МЕЛІКОВ А.В. |
15140 |
м. Очаків |
ЗОШ № 1 |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Головня Людмила Андріївна |
4452 |
МЕЛІКОВ М.В. |
15140 |
м. Очаків |
ЗОШ № 1 |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Головня Людмила Андріївна |
4453 |
МЕЛІКОВА О.В. |
15140 |
м. Очаків |
ЗОШ № 1 |
6 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Головня Людмила Андріївна |
4454 |
МЕЛІНТЬЄ С.А. |
15030 |
смт. Веселинове |
Збірна шкіл Веселинівського району |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Павлюк Владислав Геннадійович |
4455 |
МЕЛЬНИЙЧУК М.Ю. |
15247 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 13 |
2 |
78 (30+18+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4456 |
МЕЛЬНИК А.В. |
15214 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 64 |
2 |
69 (15+24+30) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
4457 |
МЕЛЬНИК А.В. |
15428 |
м. Новий Буг |
Збірна шкіл |
3 |
138 (48+48+42) |
З |
|
|
|
Білько Світлана Дмитрівна |
4458 |
МЕЛЬНИК А.Л. |
15070 |
смт. Братське |
Збірна шкіл |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Галімська Жанна Олександрівна |
4459 |
МЕЛЬНИК А.М. |
15208 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 19 |
11 |
124 (30+42+52) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
4460 |
МЕЛЬНИК А.О. |
15016 |
м. Южноукраїнськ |
ЗШ № 1 ім. Захисників Вітчизни |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Ізбаш Наталія Миколаївна |
4461 |
МЕЛЬНИК А.С. |
15155 |
м. Снігурівка |
Баратівська ЗОШ |
10 |
56 (6+30+20) |
|
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
4462 |
МЕЛЬНИК В.А. |
15245 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 32 |
3 |
96 (42+30+24) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4463 |
МЕЛЬНИК В.В. |
15021 |
|
Партизанського НВК |
7 |
39 (12+18+9) |
|
|
|
|
Товстоляка Яна Миколаївна |
4464 |
МЕЛЬНИК В.О. |
15155 |
м. Снігурівка |
Баратівська ЗОШ |
10 |
56 (6+30+20) |
|
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
4465 |
МЕЛЬНИК Д. |
15217 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 54 |
8 |
39 (12+18+9) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4466 |
МЕЛЬНИК Д.О. |
15185 |
м. Первомайськ |
ЗОШ № 15 |
7 |
138 (48+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Токарська Марина Борисівна |
4467 |
МЕЛЬНИК Є.І. |
15185 |
м. Первомайськ |
ЗОШ № 15 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Токарська Марина Борисівна |
4468 |
МЕЛЬНИК Є.С. |
15155 |
м. Снігурівка |
Баратівська ЗОШ |
2 |
87 (27+30+30) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
4469 |
МЕЛЬНИК К.П. |
15203 |
м. Миколаїв |
Ліцей |
10 |
136 (30+54+52) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
4470 |
МЕЛЬНИК М.С. |
15003 |
смт. Врадіївка |
Збірна шкіл |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Петрова Алла Анатоліївна |
4471 |
МЕЛЬНИК М.С. |
15167 |
м. Снігурівка |
ЗОШ № 1 |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
4472 |
МЕЛЬНИК М.С. |
15185 |
м. Первомайськ |
ЗОШ № 15 |
4 |
90 (36+18+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Токарська Марина Борисівна |
4473 |
МЕЛЬНИК Т.С. |
15177 |
м. Снігурівка |
Василівська ЗОШ |
9 |
62 (12+36+14) |
|
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
4474 |
МЕЛЬНИКОВ А.С. |
15205 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 60 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4475 |
МЕЛЬНИКОВ М.О. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
3 |
114 (48+30+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Боброва Алла Степанівна |
4476 |
МЕЛЬНИКОВ Н.Р. |
15103 |
смт. Казанка |
Збірна шкіл Казанківського району |
7 |
141 (48+39+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Юркова Світлана Олександрівна |
4477 |
МЕЛЬНИКОВА М.В. |
15322 |
смт. Березанка |
Збірна шкіл Березанського району |
3 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Ворона Олена Анатоліїна |
4478 |
МЕЛЬНИКОВА О.Є. |
15200 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 50 |
8 |
111 (42+30+39) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4479 |
МЕЛЬНИЧЕНКО А.А. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
1 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Боброва Алла Степанівна |
4480 |
МЕЛЬНИЧЕНКО А.В. |
15282 |
с. Новогригорівка |
Новогригорівська ЗОШ |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Денисенко Тетяна Володимирівна |
4481 |
МЕЛЬНИЧЕНКО А.Г. |
15239 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 7 |
4 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4482 |
МЕЛЬНИЧЕНКО А.Г. |
15170 |
м. Снігурівка |
ЗОШ № 4 |
2 |
78 (30+18+30) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
4483 |
МЕЛЬНИЧЕНКО В.О. |
15249 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 46 |
2 |
66 (18+18+30) |
|
|
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
4484 |
МЕЛЬНИЧУК А.І. |
15203 |
м. Миколаїв |
Ліцей |
10 |
96 (18+48+30) |
|
|
С2 |
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4485 |
МЕЛЬНИЧУК В.В. |
15030 |
смт. Веселинове |
Збірна шкіл Веселинівського району |
8 |
93 (18+30+45) |
|
|
|
С3 |
Павлюк Владислав Геннадійович |
4486 |
МЕЛЬНИЧУК І.О. |
15237 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 24 |
9 |
62 (18+24+20) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4487 |
МЕЛЬНИЧУК М.Г. |
15242 |
м. Миколаїв |
СНВК |
2 |
76 (30+28+18) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4488 |
МЕЛЬНИЧУК О.В. |
15189 |
м. Первомайськ |
ЗОШ № 9 |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Токарська Марина Борисівна |
4489 |
МЕЛЬНИЧУК С. |
15205 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 60 |
6 |
84 (30+24+30) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4490 |
МЕНЧІЙ Г.С. |
15185 |
м. Первомайськ |
ЗОШ № 15 |
2 |
78 (30+18+30) |
З |
|
|
|
Токарська Марина Борисівна |
4491 |
МЕНЬШОВ П.М. |
15169 |
м. Снігурівка |
ЗОШ № 3 |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
4492 |
МЕРЕЖЕНКО К.В. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
10 |
136 (36+48+52) |
|
|
С2 |
С3 |
Боброва Алла Степанівна |
4493 |
МЕРЕНКОВ А.К. |
15240 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 1 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4494 |
МЕРЕУЦА Д.В. |
15218 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 40 |
4 |
66 (48+6+12) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4495 |
МЕРЗИН Г.Є. |
15231 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 56 |
6 |
138 (48+36+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
4496 |
МЕРІКОВ М.Г. |
15070 |
смт. Братське |
Збірна шкіл |
11 |
144 (42+54+48) |
З |
|
|
|
Галімська Жанна Олександрівна |
4497 |
МЕРІКОВА К.М. |
15070 |
смт. Братське |
Збірна шкіл |
3 |
96 (48+18+30) |
|
С1 |
|
|
Галімська Жанна Олександрівна |
4498 |
МЕРІНОВ А.О. |
15212 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 45 |
3 |
102 (48+24+30) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4499 |
МЕРКАЛЕНКО Д.О. |
15257 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 23 |
3 |
72 (42+12+18) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4500 |
МЕРНЕНКО Т.В. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Боброва Алла Степанівна |
4501 |
МЕТЕЛЬСЬКА Д.В. |
15199 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 22 |
4 |
132 (48+36+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4502 |
МЕЩЕРЯКОВ М.П. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
9 |
124 (12+60+52) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
4503 |
МЕЬНИК Д.С. |
15155 |
м. Снігурівка |
Баратівська ЗОШ |
6 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
4504 |
МЄДВЄДЄВ М.Є. |
15224 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 65 |
3 |
126 (48+30+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4505 |
МЄШКОВ Р.Р. |
15030 |
смт. Веселинове |
Збірна шкіл Веселинівського району |
3 |
96 (48+18+30) |
|
С1 |
|
|
Павлюк Владислав Геннадійович |
4506 |
МИГІЛЬ Н.О. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
3 |
126 (48+42+36) |
З |
|
|
|
Боброва Алла Степанівна |
4507 |
МИКИТА В.В. |
15226 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 14 |
6 |
132 (36+45+51) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
4508 |
МИКОЛАЙЧУК А.Г. |
15204 |
м. Миколаїв |
Інтернат № 7 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4509 |
МИКУЛИНСЬКА Д.О. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
3 |
132 (48+42+42) |
З |
|
|
|
Боброва Алла Степанівна |
4510 |
МИНДРА М.В. |
15265 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 39 |
6 |
123 (54+39+30) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4511 |
МИРГОРОДСЬКА І.В. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
7 |
66 (24+15+27) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4512 |
МИРЗА А.О. |
15428 |
м. Новий Буг |
Збірна шкіл |
1 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Білько Світлана Дмитрівна |
4513 |
МИРКА І.С. |
15015 |
м. Южноукраїнськ |
Гімназія № 1 |
8 |
93 (36+36+21) |
|
|
|
|
Ізбаш Наталія Миколаївна |
4514 |
МИРНЕНКО К.С. |
15070 |
смт. Братське |
Збірна шкіл |
5 |
96 (36+27+33) |
|
|
|
|
Галімська Жанна Олександрівна |
4515 |
МИРОВА К.І. |
15018 |
м. Южноукраїнськ |
ЗШ № 3 |
9 |
42 (6+12+24) |
|
|
|
|
Ізбаш Наталія Миколаївна |
4516 |
МИРОНЕНКО В.Ф. |
15378 |
м. Нова Одеса |
Бузька ЗОШ |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Бончук Олена Миколаївна |
4517 |
МИРОНЕНКО Д.О. |
15100 |
смт. Березнегувате |
Відділ освіти |
6 |
108 (42+36+30) |
|
С1 |
|
|
Лісовська Діна Миколаївна |
4518 |
МИРОНЕНКО Є.С. |
15322 |
смт. Березанка |
Збірна шкіл Березанського району |
7 |
42 (12+15+15) |
|
|
|
|
Ворона Олена Анатоліїна |
4519 |
МИРОНЕНКО І.М. |
15378 |
м. Нова Одеса |
Бузька ЗОШ |
6 |
144 (42+48+54) |
З |
|
|
|
Бончук Олена Миколаївна |
4520 |
МИРОНЕНКО Н.М. |
15242 |
м. Миколаїв |
СНВК |
4 |
114 (48+30+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
4521 |
МИРОНЕНКО П.І. |
15372 |
м. Нова Одеса |
ЗОШ № 1 |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Бончук Олена Миколаївна |
4522 |
МИРОНЕНКО С.І. |
15200 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 50 |
3 |
102 (36+30+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
4523 |
МИРОНЕЦЬ В.П. |
15263 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 49 |
10 |
50 (18+12+20) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4524 |
МИРОНОВ В.О. |
15180 |
м. Снігурівка |
Промінський НВК |
3 |
96 (48+24+24) |
|
С1 |
|
|
Гудзь Алла Яківна |
4525 |
МИРОНОВА А.О. |
15218 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 40 |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4526 |
МИРОНОВА О.С. |
15211 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 12 |
8 |
129 (48+36+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
4527 |
МИРОНЧУК С.І. |
15103 |
смт. Казанка |
Збірна шкіл Казанківського району |
2 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Юркова Світлана Олександрівна |
4528 |
МИРОНЮК В.В. |
15205 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 60 |
3 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4529 |
МИРОНЮК І.Є. |
15322 |
смт. Березанка |
Збірна шкіл Березанського району |
4 |
90 (42+24+24) |
|
С1 |
|
|
Ворона Олена Анатоліїна |
4530 |
МИРОНЮК П.О. |
15016 |
м. Южноукраїнськ |
ЗШ № 1 ім. Захисників Вітчизни |
3 |
117 (45+24+48) |
З |
|
|
|
Ізбаш Наталія Миколаївна |
4531 |
МИРОПОЛЬСЬКА Д.І. |
15256 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 51 |
8 |
69 (24+18+27) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4532 |
МИРОШНИЧЕНКО А.К. |
15224 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 65 |
2 |
80 (30+20+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4533 |
МИРОШНІЧЕНКО В.Ю. |
15231 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 56 |
8 |
126 (36+39+51) |
|
|
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
4534 |
МИРСІКОВА В.Ю. |
15100 |
смт. Березнегувате |
Відділ освіти |
7 |
36 (12+18+6) |
|
|
|
|
Лісовська Діна Миколаївна |
4535 |
МИСКІВ А.О. |
15155 |
м. Снігурівка |
Баратівська ЗОШ |
4 |
72 (48+12+12) |
|
С1 |
|
|
Гудзь Алла Яківна |
4536 |
МИСКІВ Т.А. |
15322 |
смт. Березанка |
Збірна шкіл Березанського району |
5 |
120 (36+48+36) |
|
|
С2 |
|
Ворона Олена Анатоліїна |
4537 |
МИСНИК Д.А. |
15266 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 28 |
9 |
118 (12+48+58) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
4538 |
МИСЬКО В.С. |
15239 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 7 |
3 |
72 (36+18+18) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4539 |
МИТКО П.В. |
15444 |
м. Певомайськ |
Збірна шкіл району |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Дурачевська Людмила Іванівна |
4540 |
МИТКОВСЬКИЙ Є.Д. |
15228 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 52 |
3 |
114 (48+24+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
4541 |
МИТРОФАНОВ М.О. |
15218 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 40 |
3 |
132 (36+48+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4542 |
МИТРОФАНОВА А.М. |
15199 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 22 |
3 |
120 (48+30+42) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4543 |
МИТРОФАНОВА А.О. |
15103 |
смт. Казанка |
Збірна шкіл Казанківського району |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Юркова Світлана Олександрівна |
4544 |
МИТРОФАНОВА І. |
15103 |
смт. Казанка |
Збірна шкіл Казанківського району |
8 |
132 (48+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Юркова Світлана Олександрівна |
4545 |
МИТРОФАНСЬКА В.В. |
15018 |
м. Южноукраїнськ |
ЗШ № 3 |
7 |
105 (18+51+36) |
|
|
С2 |
|
Ізбаш Наталія Миколаївна |
4546 |
МИХАЙЛЕНКО В.В. |
15172 |
м. Снігурівка |
Центральна ЗОШ |
10 |
116 (30+48+38) |
|
|
С2 |
|
Гудзь Алла Яківна |
4547 |
МИХАЙЛЕНКО Д.В. |
15242 |
м. Миколаїв |
СНВК |
7 |
120 (36+45+39) |
|
|
С2 |
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4548 |
МИХАЙЛЕНКО І.В. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
9 |
98 (18+42+38) |
|
|
С2 |
|
Боброва Алла Степанівна |
4549 |
МИХАЙЛИК Д.І. |
15172 |
м. Снігурівка |
Центральна ЗОШ |
11 |
70 (12+36+22) |
|
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
4550 |
МИХАЙЛИЧЕНКО М.В. |
15235 |
м. Миколаїв |
Перша українська гімназія |
7 |
99 (30+48+21) |
|
|
С2 |
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4551 |
МИХАЙЛИШИН А.С. |
15200 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 50 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4552 |
МИХАЙЛОВА Г.В. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Боброва Алла Степанівна |
4553 |
МИХАЙЛОВА М.О. |
15256 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 51 |
2 |
36 (18+6+12) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4554 |
МИХАЙЛОВА М.Ф. |
15221 |
м. Миколаїв |
Гімназія № 3 |
7 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4555 |
МИХАЙЛОВИЧ А.О. |
15217 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 54 |
8 |
69 (18+27+24) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4556 |
МИХАЙЛОВСЬКА О.В. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
1 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Боброва Алла Степанівна |
4557 |
МИХАЙЛЮК А.В. |
15070 |
смт. Братське |
Збірна шкіл |
9 |
56 (6+24+26) |
|
|
|
|
Галімська Жанна Олександрівна |
4558 |
МИХАЙЛЮК І.В. |
15070 |
смт. Братське |
Збірна шкіл |
6 |
33 (12+15+6) |
|
|
|
|
Галімська Жанна Олександрівна |
4559 |
МИХАЙЛЮК С.М. |
15214 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 64 |
1 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4560 |
МИХАЙЛЮК С.П. |
15056 |
|
Пересадівська ЗОШ |
4 |
78 (48+0+30) |
|
С1 |
|
|
Пирожок Світлана Іванівна |
4561 |
МИХАЙЛЮК Т.О. |
15243 |
м. Миколаїв |
НВК № 1 "Семикв" |
4 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4562 |
МИХАЙЛЮК Ю.Ю. |
15070 |
смт. Братське |
Збірна шкіл |
6 |
39 (18+15+6) |
|
|
|
|
Галімська Жанна Олександрівна |
4563 |
МИХАЛИШИНА М.М. |
15243 |
м. Миколаїв |
НВК № 1 "Семикв" |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4564 |
МИХАЛЬОВА А.А. |
15100 |
смт. Березнегувате |
Відділ освіти |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Лісовська Діна Миколаївна |
4565 |
МИХАЛЬЧУК А. |
15220 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 15 |
5 |
162 (42+60+60) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4566 |
МИХАЛЬЧУК Е. |
15220 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 15 |
7 |
129 (30+54+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
4567 |
МИХАЛЬЧУК О.М. |
15100 |
смт. Березнегувате |
Відділ освіти |
6 |
132 (30+48+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Лісовська Діна Миколаївна |
4568 |
МИХАЛЮК Р.О. |
15209 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 33 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4569 |
МИХНЮК Н.М. |
15226 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 14 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4570 |
МИЦЕНКО К.П. |
15444 |
м. Певомайськ |
Збірна шкіл району |
7 |
36 (6+12+18) |
|
|
|
|
Дурачевська Людмила Іванівна |
4571 |
МИЦИК Д. |
15220 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 15 |
4 |
114 (48+36+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4572 |
МИЦИК Н.О. |
15267 |
м. Миколаїв |
Гіпаніс-ЕОС |
2 |
81 (27+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4573 |
МИЧКІНА Д.І. |
15120 |
м. Баштанка |
Новоєгорівська ЗОШ |
8 |
75 (30+18+27) |
|
|
|
|
Левицька Ірина Михайлівна |
4574 |
МИШАКІН В.Ю. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
2 |
83 (27+26+30) |
З |
|
|
|
Боброва Алла Степанівна |
4575 |
МИШИН Н.А. |
15212 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 45 |
2 |
32 (24+8+0) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4576 |
МИШКІНА П.С. |
15221 |
м. Миколаїв |
Гімназія № 3 |
6 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4577 |
МИШКО Н.Д. |
15237 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 24 |
10 |
124 (36+48+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
4578 |
МИШУСТІН Д.О. |
15236 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 34 |
10 |
110 (30+36+44) |
|
|
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
4579 |
МІГОЛАТЬЄВ Д.С. |
15211 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 12 |
4 |
120 (48+24+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4580 |
МІЗГАЧОВ Н.С. |
15224 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 65 |
3 |
126 (48+30+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4581 |
МІКУЛА Т.І. |
15229 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 18 |
4 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4582 |
МІКУЛЯК Д.Я. |
15160 |
м. Снігурівка |
Калинівський НВК |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
4583 |
МІКУЛЯК Н.В. |
15160 |
м. Снігурівка |
Калинівський НВК |
8 |
156 (42+60+54) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
4584 |
МІЛЕНІН П.О. |
15266 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 28 |
8 |
126 (42+45+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4585 |
МІЛЄВА Л. |
15220 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 15 |
6 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4586 |
МІЛОДАН В.І. |
15214 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 64 |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4587 |
МІЛОРАДОВА Д.Д. |
15236 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 34 |
2 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4588 |
МІНАЙОВА К.В. |
15434 |
с. Куйбишевка |
Куйбишівська ЗОШ |
5 |
51 (6+27+18) |
|
|
|
|
Козуб Катерина Миколаївна |
4589 |
МІНАКОВ В.В. |
15434 |
с. Куйбишевка |
Куйбишівська ЗОШ |
5 |
36 (18+12+6) |
|
|
|
|
Козуб Катерина Миколаївна |
4590 |
МІНДЬО А.С. |
15201 |
м. Миколаїв |
Академія дитячої творчості |
5 |
144 (48+42+54) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4591 |
МІНЄЄВА В.О. |
15317 |
|
Ольшанська ЗОШ |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Довженко Тетяна Федорівна |
4592 |
МІНКА Д.М. |
15256 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 51 |
6 |
162 (42+60+60) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4593 |
МІНЬКО І.В. |
15030 |
смт. Веселинове |
Збірна шкіл Веселинівського району |
5 |
117 (18+51+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Павлюк Владислав Геннадійович |
4594 |
МІНЯЙЛЕНКО М.В. |
15239 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 7 |
1 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4595 |
МІРОНОВ А.М. |
15228 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 52 |
8 |
153 (54+48+51) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4596 |
МІРОШНИК А.Д. |
15217 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 54 |
3 |
126 (48+36+42) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4597 |
МІРОШНИК В.Р. |
15230 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 53 |
3 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4598 |
МІРОШНИК С.О. |
15444 |
м. Певомайськ |
Збірна шкіл району |
5 |
90 (30+33+27) |
|
|
|
|
Дурачевська Людмила Іванівна |
4599 |
МІРОШНИЧЕНКО А.О. |
15224 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 65 |
2 |
39 (15+12+12) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4600 |
МІРОШНИЧЕНКО Д.С. |
15217 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 54 |
3 |
120 (48+30+42) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4601 |
МІРОШНИЧЕНКО Є.Р. |
15218 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 40 |
2 |
58 (12+22+24) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
4602 |
МІРОШНИЧЕНКО М.О. |
15237 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 24 |
5 |
165 (54+51+60) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4603 |
МІРОШНІК Р.В. |
15211 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 12 |
6 |
36 (24+6+6) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4604 |
МІРОШНІЧЕНКО О.А. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
3 |
90 (42+12+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
4605 |
МІРЧА Г.Г. |
15021 |
|
Партизанського НВК |
9 |
92 (24+36+32) |
|
|
|
|
Товстоляка Яна Миколаївна |
4606 |
МІРШУК Д.А. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
8 |
129 (42+45+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
4607 |
МІРЯХА І.С. |
15202 |
м. Миколаїв |
Гімназія № 4 |
8 |
111 (42+48+21) |
|
С1 |
С2 |
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4608 |
МІСАЙЛОВ І.А. |
15206 |
м. Миколаїв |
Інтернат № 4 |
9 |
42 (24+0+18) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4609 |
МІСАРЕНКО В.О. |
15231 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 56 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4610 |
МІСАРЕНКО П.Ю. |
15262 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 16 |
10 |
128 (18+60+50) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
4611 |
МІСЬКІВ О.Р. |
15428 |
м. Новий Буг |
Збірна шкіл |
4 |
114 (36+30+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Білько Світлана Дмитрівна |
4612 |
МІСЮКЕВИЧ І.М. |
15030 |
смт. Веселинове |
Збірна шкіл Веселинівського району |
5 |
69 (24+33+12) |
|
|
|
|
Павлюк Владислав Геннадійович |
4613 |
МІСЮРА А.О. |
15202 |
м. Миколаїв |
Гімназія № 4 |
9 |
124 (12+54+58) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
4614 |
МІТЄРЄВ Д.Ю. |
15185 |
м. Первомайськ |
ЗОШ № 15 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Токарська Марина Борисівна |
4615 |
МІТЛА К.О. |
15231 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 56 |
3 |
120 (48+30+42) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4616 |
МІХАЛЬ К.К. |
15306 |
|
Кир'яківська ЗОШ |
1 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Довженко Тетяна Федорівна |
4617 |
МІХЄЄВА М.С. |
15210 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 48 |
8 |
141 (48+48+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
4618 |
МІХНЕВИЧ О.О. |
15234 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 17 |
7 |
135 (36+45+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
4619 |
МІХРІН Е.О. |
15223 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 42 |
6 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4620 |
МІХРІНА А.О. |
15223 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 42 |
2 |
73 (27+22+24) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4621 |
МІЦКЕВИЧ Є.О. |
15249 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 46 |
4 |
108 (42+18+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
4622 |
МІЦКЕВИЧ М.Е. |
15245 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 32 |
3 |
108 (42+36+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4623 |
МІЦЮК М.О. |
15244 |
м. Миколаїв |
НВК № 2 "Зоря" |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4624 |
МІШУРА М.О. |
15103 |
смт. Казанка |
Збірна шкіл Казанківського району |
7 |
141 (48+39+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Юркова Світлана Олександрівна |
4625 |
МІЩАНІН Д.О. |
15155 |
м. Снігурівка |
Баратівська ЗОШ |
7 |
72 (48+12+12) |
|
С1 |
|
|
Гудзь Алла Яківна |
4626 |
МІЩАНЧУК В.Е. |
15217 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 54 |
3 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4627 |
МІЩЕНКО А.В. |
15179 |
м. Снігурівка |
Новопавлівська ЗОШ |
5 |
123 (48+39+36) |
|
С1 |
|
|
Гудзь Алла Яківна |
4628 |
МІЩЕНКО А.С. |
15200 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 50 |
8 |
99 (24+36+39) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4629 |
МІЩЕНКО В.О. |
15100 |
смт. Березнегувате |
Відділ освіти |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Лісовська Діна Миколаївна |
4630 |
МІЩЕНКО К.О. |
15372 |
м. Нова Одеса |
ЗОШ № 1 |
7 |
141 (48+48+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Бончук Олена Миколаївна |
4631 |
МІЩЕНКО К.Р. |
15221 |
м. Миколаїв |
Гімназія № 3 |
6 |
135 (42+51+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
4632 |
МІЩЕНКО Н.М. |
15035 |
|
Прибузька ЗОШ |
1 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Слободяник Вікторія Вікторівна |
4633 |
МІЩЕНКО О.С. |
15444 |
м. Певомайськ |
Збірна шкіл району |
6 |
126 (36+42+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Дурачевська Людмила Іванівна |
4634 |
МІЩЕНКО С.Г. |
15236 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 34 |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4635 |
МНИХ А.Д. |
15023 |
|
Капустинський НВК |
2 |
64 (24+16+24) |
|
С1 |
|
С3 |
Товстоляка Яна Миколаївна |
4636 |
МНИХ В.С. |
15020 |
|
Степівська ЗШ |
6 |
126 (42+30+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Товстоляка Яна Миколаївна |
4637 |
МОВІЛЯН Й.В. |
15444 |
м. Певомайськ |
Збірна шкіл району |
3 |
39 (15+12+12) |
|
|
|
|
Дурачевська Людмила Іванівна |
4638 |
МОВЧАН А.О. |
15161 |
м. Снігурівка |
Нововасилівська ЗОШ |
1 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
4639 |
МОВЧАН А.Р. |
15016 |
м. Южноукраїнськ |
ЗШ № 1 ім. Захисників Вітчизни |
9 |
62 (12+36+14) |
|
|
|
|
Ізбаш Наталія Миколаївна |
4640 |
МОВЧАН В.А. |
15428 |
м. Новий Буг |
Збірна шкіл |
9 |
38 (6+24+8) |
|
|
|
|
Білько Світлана Дмитрівна |
4641 |
МОВЧАН В.В. |
15224 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 65 |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4642 |
МОВЧАН Д.Б. |
15262 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 16 |
2 |
66 (18+18+30) |
|
|
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
4643 |
МОВЧАН Є.С. |
15383 |
м. Нова Одеса |
Новоінгульська ЗОШ |
6 |
138 (48+36+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Бончук Олена Миколаївна |
4644 |
МОГИЛЬДА М.О. |
15019 |
м. Южноукраїнськ |
ЗШ № 4 |
4 |
96 (42+24+30) |
|
С1 |
|
|
Ізбаш Наталія Миколаївна |
4645 |
МОДЗОЛЕВСЬКА Т.О. |
15100 |
смт. Березнегувате |
Відділ освіти |
4 |
96 (36+24+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Лісовська Діна Миколаївна |
4646 |
МОЖАР К. |
15220 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 15 |
4 |
84 (36+24+24) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4647 |
МОЖАР П.О. |
15242 |
м. Миколаїв |
СНВК |
9 |
138 (30+48+60) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
4648 |
МОЖЕЙКО Ф.Р. |
15240 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 1 |
3 |
84 (36+18+30) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4649 |
МОЖНЕНКО С.В. |
15218 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 40 |
3 |
132 (36+48+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4650 |
МОЗГОВА Л.М. |
15201 |
м. Миколаїв |
Академія дитячої творчості |
5 |
114 (36+42+36) |
|
|
С2 |
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4651 |
МОЗГОВОЙ М.В. |
15200 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 50 |
4 |
126 (42+36+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4652 |
МОЗОЛОВСЬКИЙ Р.М. |
15162 |
м. Снігурівка |
Новопетрівська ЗОШ |
3 |
102 (42+30+30) |
|
С1 |
|
|
Гудзь Алла Яківна |
4653 |
МОІСЄЄНКО М.П. |
15238 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 30 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4654 |
МОЙСЕЄНКО Д.В. |
15117 |
м. Баштанка |
Кашперо-Миколаївська ЗОШ |
3 |
138 (48+48+42) |
З |
|
|
|
Левицька Ірина Михайлівна |
4655 |
МОКРИНСЬКА Я.С. |
15100 |
смт. Березнегувате |
Відділ освіти |
7 |
90 (12+36+42) |
|
|
|
С3 |
Лісовська Діна Миколаївна |
4656 |
МОКРИЦЬКА В.А. |
15199 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 22 |
4 |
108 (42+36+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4657 |
МОЛДОВАН М.С. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
6 |
75 (18+33+24) |
|
|
|
|
Боброва Алла Степанівна |
4658 |
МОЛДОВАНЕНКО Д.І. |
15003 |
смт. Врадіївка |
Збірна шкіл |
2 |
76 (24+22+30) |
З |
|
|
|
Петрова Алла Анатоліївна |
4659 |
МОЛДОВАНЕНКО О.О. |
15003 |
смт. Врадіївка |
Збірна шкіл |
9 |
88 (12+36+40) |
|
|
|
С3 |
Петрова Алла Анатоліївна |
4660 |
МОЛДОВАНОВ І.В. |
15282 |
с. Новогригорівка |
Новогригорівська ЗОШ |
4 |
108 (48+18+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Денисенко Тетяна Володимирівна |
4661 |
МОЛЄВ В.О. |
15015 |
м. Южноукраїнськ |
Гімназія № 1 |
9 |
64 (18+24+22) |
|
|
|
|
Ізбаш Наталія Миколаївна |
4662 |
МОЛОДАН М.І. |
15120 |
м. Баштанка |
Новоєгорівська ЗОШ |
7 |
57 (24+6+27) |
|
|
|
|
Левицька Ірина Михайлівна |
4663 |
МОЛЧАН В.С. |
15208 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 19 |
2 |
34 (12+16+6) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4664 |
МОЛЧАНОВА А.А. |
15211 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 12 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4665 |
МОЛЧАНОВА Є.В. |
15206 |
м. Миколаїв |
Інтернат № 4 |
2 |
62 (24+8+30) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
4666 |
МОЛЧАНОВА О.Ю. |
15230 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 53 |
2 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4667 |
МОЛЧАНОВСЬКА В. |
15264 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 6 |
3 |
132 (42+48+42) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4668 |
МОМОТ Д.О. |
15113 |
м. Баштанка |
Виноградівська ЗОШ |
1 |
66 (18+18+30) |
|
|
|
С3 |
Левицька Ірина Михайлівна |
4669 |
МОМОТОВА Є.В. |
15018 |
м. Южноукраїнськ |
ЗШ № 3 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Ізбаш Наталія Миколаївна |
4670 |
МОМОТОК Є.Г. |
15224 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 65 |
2 |
66 (18+18+30) |
|
|
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
4671 |
МОМУТЕНКО Ю.В. |
15208 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 19 |
7 |
69 (24+27+18) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4672 |
МОНАХОВ А.Р. |
15208 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 19 |
6 |
141 (36+45+60) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
4673 |
МОНАХОВА А.В. |
15239 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 7 |
4 |
129 (39+42+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4674 |
МОНЖОС В.Ю. |
15224 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 65 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4675 |
МОРАР М.А. |
15155 |
м. Снігурівка |
Баратівська ЗОШ |
1 |
66 (24+12+30) |
|
С1 |
|
С3 |
Гудзь Алла Яківна |
4676 |
МОРАРУ Д.С. |
15249 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 46 |
3 |
102 (36+30+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
4677 |
МОРАРУ П.М. |
15070 |
смт. Братське |
Збірна шкіл |
9 |
148 (48+54+46) |
З |
|
|
|
Галімська Жанна Олександрівна |
4678 |
МОРГАЄВ Д.Г. |
15240 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 1 |
3 |
84 (36+24+24) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4679 |
МОРГУНОВА Д.Д. |
15185 |
м. Первомайськ |
ЗОШ № 15 |
2 |
78 (30+18+30) |
З |
|
|
|
Токарська Марина Борисівна |
4680 |
МОРДА І.В. |
15157 |
м. Снігурівка |
Горохівська ЗОШ, Євгенівський НВК |
3 |
114 (42+36+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гудзь Алла Яківна |
4681 |
МОРДВІНОВ К.А. |
15218 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 40 |
4 |
108 (48+18+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
4682 |
МОРОЗ А.В. |
15200 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 50 |
3 |
72 (30+12+30) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4683 |
МОРОЗ А.О. |
15372 |
м. Нова Одеса |
ЗОШ № 1 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Бончук Олена Миколаївна |
4684 |
МОРОЗ Д.О. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
1 |
78 (24+30+24) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4685 |
МОРОЗ К.М. |
15162 |
м. Снігурівка |
Новопетрівська ЗОШ |
4 |
114 (48+36+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Гудзь Алла Яківна |
4686 |
МОРОЗ М.А. |
15103 |
смт. Казанка |
Збірна шкіл Казанківського району |
7 |
90 (24+24+42) |
|
|
|
С3 |
Юркова Світлана Олександрівна |
4687 |
МОРОЗ О. |
15258 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 44 |
8 |
120 (36+54+30) |
|
|
С2 |
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4688 |
МОРОЗ Р.О. |
15231 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 56 |
3 |
132 (48+48+36) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4689 |
МОРОЗ Т.О. |
15428 |
м. Новий Буг |
Збірна шкіл |
6 |
108 (48+39+21) |
|
С1 |
|
|
Білько Світлана Дмитрівна |
4690 |
МОРОЗОВ М.О. |
15030 |
смт. Веселинове |
Збірна шкіл Веселинівського району |
6 |
114 (36+33+45) |
|
|
|
С3 |
Павлюк Владислав Геннадійович |
4691 |
МОРОЗОВ С.Ю. |
15239 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 7 |
3 |
108 (48+30+30) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4692 |
МОРОЗОВА В.О. |
15253 |
м. Миколаїв |
Гімназія № 41 |
5 |
153 (54+45+54) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4693 |
МОРОЗОВА Ю.С. |
15230 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 53 |
9 |
100 (12+48+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
4694 |
МОРУЖЕНКО Р.Я. |
15444 |
м. Певомайськ |
Збірна шкіл району |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Дурачевська Людмила Іванівна |
4695 |
МОСІЙЧУК К.О. |
15231 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 56 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4696 |
МОСКАЛЕНК Ю.С. |
15283 |
смт. Олександрівка |
Олександрівська ЗОШ |
7 |
96 (24+27+45) |
|
|
|
С3 |
Селіверстова Лілія Михайлівна |
4697 |
МОСКАЛЕНКО А.М. |
15116 |
м. Баштанка |
Доброкриничанська ЗОШ |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Левицька Ірина Михайлівна |
4698 |
МОСКАЛЕНКО А.С. |
15266 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 28 |
5 |
150 (48+45+57) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4699 |
МОСКАЛЕНКО В.Є. |
15206 |
м. Миколаїв |
Інтернат № 4 |
3 |
126 (48+30+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4700 |
МОСКАЛЕНКО В.О. |
15100 |
смт. Березнегувате |
Відділ освіти |
2 |
44 (18+8+18) |
|
|
|
|
Лісовська Діна Миколаївна |
4701 |
МОСКАЛЕНКО Є.М. |
15205 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 60 |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4702 |
МОСКАЛЕНКО Є.С. |
15100 |
смт. Березнегувате |
Відділ освіти |
3 |
123 (39+36+48) |
З |
|
|
|
Лісовська Діна Миколаївна |
4703 |
МОСКАЛЕНКО М.Є. |
15100 |
смт. Березнегувате |
Відділ освіти |
2 |
81 (27+24+30) |
З |
|
|
|
Лісовська Діна Миколаївна |
4704 |
МОСКАЛЕНКО Н.В. |
15199 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 22 |
3 |
42 (24+12+6) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4705 |
МОСКВА К.В. |
15021 |
|
Партизанського НВК |
8 |
129 (48+39+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Товстоляка Яна Миколаївна |
4706 |
МОСКОВИЧ К.С. |
15215 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 47 |
5 |
102 (24+36+42) |
|
|
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
4707 |
МОСПАН В.І. |
15019 |
м. Южноукраїнськ |
ЗШ № 4 |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Ізбаш Наталія Миколаївна |
4708 |
МОСПАНЕНКО Л.О. |
15377 |
м. Нова Одеса |
Баловненська ЗОШ |
3 |
96 (48+18+30) |
|
С1 |
|
|
Бончук Олена Миколаївна |
4709 |
МОСПАНОБА В.О. |
15100 |
смт. Березнегувате |
Відділ освіти |
4 |
126 (48+36+42) |
З |
|
|
|
Лісовська Діна Миколаївна |
4710 |
МОСТОВА Д.О. |
15317 |
|
Ольшанська ЗОШ |
4 |
102 (48+30+24) |
|
С1 |
|
|
Довженко Тетяна Федорівна |
4711 |
МОСТОВА Ю.В. |
15223 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 42 |
2 |
73 (27+22+24) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4712 |
МОТОРНА К.С. |
15201 |
м. Миколаїв |
Академія дитячої творчості |
5 |
69 (48+21+0) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4713 |
МОТРИНЕЦЬ Н.О. |
15155 |
м. Снігурівка |
Баратівська ЗОШ |
1 |
36 (18+6+12) |
|
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
4714 |
МОТРУК В.С. |
15257 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 23 |
3 |
102 (42+30+30) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4715 |
МОХОВ С.Р. |
15200 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 50 |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4716 |
МОХОВА П.О. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
1 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4717 |
МОЦАЧЕНКО А.М. |
15121 |
м. Баштанка |
Новопавлівська ЗОШ |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Левицька Ірина Михайлівна |
4718 |
МОЧАЛІН Р.І. |
15167 |
м. Снігурівка |
ЗОШ № 1 |
5 |
135 (42+45+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гудзь Алла Яківна |
4719 |
МОЧАЛОВА К.О. |
15384 |
м. Нова Одеса |
Новопетрівська ЗОШ, Новошмидтівська ЗОШ |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Бончук Олена Миколаївна |
4720 |
МОЩЕНКО І.С. |
15169 |
м. Снігурівка |
ЗОШ № 3 |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
4721 |
МОЯЛ Є.О. |
15247 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 13 |
5 |
150 (42+54+54) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4722 |
МУГБІЛОВА С.Б. |
15206 |
м. Миколаїв |
Інтернат № 4 |
10 |
122 (24+54+44) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
4723 |
МУЗИКА А.І. |
15243 |
м. Миколаїв |
НВК № 1 "Семикв" |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4724 |
МУЗИКА В.О. |
15199 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 22 |
3 |
132 (48+42+42) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4725 |
МУЗИКА С.Є. |
15266 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 28 |
7 |
108 (42+39+27) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4726 |
МУЗИЧЕНКО К.Д. |
15260 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 31 |
6 |
129 (36+45+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
4727 |
МУЗИЧКО К.М. |
15023 |
|
Капустинський НВК |
2 |
72 (24+24+24) |
З |
|
|
|
Товстоляка Яна Миколаївна |
4728 |
МУЗИЧКО Р.І. |
15023 |
|
Капустинський НВК |
3 |
84 (42+24+18) |
|
С1 |
|
|
Товстоляка Яна Миколаївна |
4729 |
МУЗИЧУК К.А. |
15289 |
с. Трикрати |
Трикратська ЗОШ |
8 |
72 (30+24+18) |
|
|
|
|
Варфоломієва Антоніна Василівна |
4730 |
МУЗИЧУК О.С. |
15376 |
м. Нова Одеса |
Артемівська ЗОШ |
8 |
39 (24+6+9) |
|
|
|
|
Бончук Олена Миколаївна |
4731 |
МУЛИК М.Д. |
15205 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 60 |
3 |
132 (48+36+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4732 |
МУЛЛАБАЄВА А.Є. |
15141 |
м. Очаків |
ЗОШ № 2 |
4 |
72 (30+24+18) |
|
|
|
|
Головня Людмила Андріївна |
4733 |
МУЛЯВКА Н.В. |
15201 |
м. Миколаїв |
Академія дитячої творчості |
5 |
114 (36+30+48) |
|
|
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
4734 |
МУЛЯР Д.А. |
15266 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 28 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4735 |
МУЛЯР І.С. |
15223 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 42 |
3 |
12 (0+12+0) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4736 |
МУНТЯН Д.Д. |
15030 |
смт. Веселинове |
Збірна шкіл Веселинівського району |
3 |
72 (36+6+30) |
|
С1 |
|
|
Павлюк Владислав Геннадійович |
4737 |
МУНТЯН З.Ю. |
15389 |
м. Нова Одеса |
Троїцька ЗОШ, Ульянівська ЗОШ |
7 |
135 (30+45+60) |
|
|
С2 |
С3 |
Бончук Олена Миколаївна |
4738 |
МУНТЯН К.С. |
15434 |
с. Куйбишевка |
Куйбишівська ЗОШ |
2 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Козуб Катерина Миколаївна |
4739 |
МУНТЯНУ Ю.Д. |
15237 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 24 |
8 |
39 (24+12+3) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4740 |
МУРАВИНЕЦЬ Д.М. |
15155 |
м. Снігурівка |
Баратівська ЗОШ |
7 |
51 (30+12+9) |
|
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
4741 |
МУРАВЙОВ Є.В. |
15140 |
м. Очаків |
ЗОШ № 1 |
1 |
71 (27+20+24) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Головня Людмила Андріївна |
4742 |
МУРАВКО Є.Г. |
15170 |
м. Снігурівка |
ЗОШ № 4 |
4 |
21 (9+6+6) |
|
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
4743 |
МУРАВЛЯННИКОВА П.С. |
15143 |
м. Очаків |
ЗОШ № 4 |
5 |
90 (30+30+30) |
|
|
|
|
Головня Людмила Андріївна |
4744 |
МУРАВНЕЦЬ В.В. |
15266 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 28 |
5 |
147 (48+45+54) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4745 |
МУРАВСЬКА Д.С. |
15222 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 29 |
3 |
102 (48+24+30) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4746 |
МУРАДЯН М.Г. |
15070 |
смт. Братське |
Збірна шкіл |
11 |
144 (42+54+48) |
З |
|
|
|
Галімська Жанна Олександрівна |
4747 |
МУРАЙ М.В. |
15245 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 32 |
2 |
48 (18+12+18) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4748 |
МУРЗА В.В. |
15222 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 29 |
6 |
162 (48+54+60) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4749 |
МУРИГІНА Д.С. |
15202 |
м. Миколаїв |
Гімназія № 4 |
9 |
104 (18+42+44) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
4750 |
МУРИЙ С.С. |
15100 |
смт. Березнегувате |
Відділ освіти |
2 |
66 (18+18+30) |
|
|
|
С3 |
Лісовська Діна Миколаївна |
4751 |
МУРІЧ А.Г. |
15140 |
м. Очаків |
ЗОШ № 1 |
8 |
81 (36+33+12) |
|
|
|
|
Головня Людмила Андріївна |
4752 |
МУСАФІР О.І. |
15233 |
м. Миколаїв |
Економічний ліцей № 1 |
10 |
96 (18+42+36) |
|
|
С2 |
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4753 |
МУСЕВИЧ П.А. |
15250 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 10 |
3 |
108 (48+18+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
4754 |
МУСТАФАЄВ Р. |
15213 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 57 |
7 |
81 (30+27+24) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4755 |
МУСТИПАНЕНКО М.В. |
15322 |
смт. Березанка |
Збірна шкіл Березанського району |
4 |
84 (48+12+24) |
|
С1 |
|
|
Ворона Олена Анатоліїна |
4756 |
МУСТЯЦА Д.В. |
15019 |
м. Южноукраїнськ |
ЗШ № 4 |
2 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Ізбаш Наталія Миколаївна |
4757 |
МУСТЯЦА І.С. |
15282 |
с. Новогригорівка |
Новогригорівська ЗОШ |
1 |
60 (18+18+24) |
|
|
|
С3 |
Денисенко Тетяна Володимирівна |
4758 |
МУСТЯЦА І.С. |
15224 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 65 |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4759 |
МУСТЯЦЬКИЙ Р.А. |
15206 |
м. Миколаїв |
Інтернат № 4 |
4 |
78 (42+24+12) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4760 |
МУТЕЛЬ А.С. |
15200 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 50 |
10 |
50 (12+12+26) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4761 |
МУХА В.М. |
15203 |
м. Миколаїв |
Ліцей |
8 |
138 (42+51+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
4762 |
МУХАРОВСЬКА А.В. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
4 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Боброва Алла Степанівна |
4763 |
МУХТАРОВА А.М. |
15163 |
м. Снігурівка |
Новокиївська ЗОШ |
5 |
126 (42+30+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Гудзь Алла Яківна |
4764 |
МУХТАРОВА В.М. |
15163 |
м. Снігурівка |
Новокиївська ЗОШ |
3 |
114 (48+36+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Гудзь Алла Яківна |
4765 |
МУЧИНСЬКИЙ О.С. |
15245 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 32 |
3 |
90 (48+24+18) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4766 |
МУШИН М.Є. |
15170 |
м. Снігурівка |
ЗОШ № 4 |
2 |
72 (18+24+30) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
4767 |
МУШИНСЬКИЙ М.В. |
15378 |
м. Нова Одеса |
Бузька ЗОШ |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Бончук Олена Миколаївна |
4768 |
МУШИНСЬКИЙ О.В. |
15378 |
м. Нова Одеса |
Бузька ЗОШ |
5 |
141 (48+39+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Бончук Олена Миколаївна |
4769 |
МУШТЕЕНКО Д.В. |
15322 |
смт. Березанка |
Збірна шкіл Березанського району |
9 |
62 (18+24+20) |
|
|
|
|
Ворона Олена Анатоліїна |
4770 |
МХИТАРЯН К.С. |
15212 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 45 |
8 |
21 (6+12+3) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4771 |
МХІТАРЯН М.А. |
15236 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 34 |
4 |
84 (42+12+30) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4772 |
МЯСНІКОВА І.Д. |
15245 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 32 |
3 |
114 (48+36+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4773 |
МЯЧИН Д.В. |
15217 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 54 |
9 |
112 (18+54+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
4774 |
НАВАЛЬНИЙ Д.О. |
15239 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 7 |
1 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4775 |
НАВОЄВА А.С. |
15186 |
м. Первомайськ |
Гімназія |
7 |
102 (36+21+45) |
|
|
|
С3 |
Токарська Марина Борисівна |
4776 |
НАГАЙ Д.О. |
15310 |
с. Щербані |
Щербанівська ЗОШ ім. Рябошапки |
4 |
75 (39+18+18) |
|
С1 |
|
|
Гринів Галина Степанівна |
4777 |
НАГЕРНЮК Ю.С. |
15253 |
м. Миколаїв |
Гімназія № 41 |
5 |
129 (42+39+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
4778 |
НАГІРНА А.А. |
15185 |
м. Первомайськ |
ЗОШ № 15 |
2 |
44 (18+8+18) |
|
|
|
|
Токарська Марина Борисівна |
4779 |
НАГІРНЯК Р.М. |
15251 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 43 |
4 |
12 (0+12+0) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4780 |
НАГОРНА Є. |
15204 |
м. Миколаїв |
Інтернат № 7 |
4 |
114 (48+30+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
4781 |
НАГОРНА Є.О. |
15428 |
м. Новий Буг |
Збірна шкіл |
5 |
126 (36+30+60) |
|
|
|
С3 |
Білько Світлана Дмитрівна |
4782 |
НАГОРНА О.О. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
2 |
72 (18+30+24) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4783 |
НАГОРНИЙ А.О. |
15264 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 6 |
3 |
111 (45+42+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4784 |
НАГОРНИЙ В.В. |
15251 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 43 |
4 |
21 (9+12+0) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4785 |
НАГОРНИЙ Д.О. |
15264 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 6 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4786 |
НАГОРНИЙ І.О. |
15221 |
м. Миколаїв |
Гімназія № 3 |
5 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4787 |
НАГОРНИЙ Н.І. |
15166 |
м. Снігурівка |
Першотравнева ЗОШ |
3 |
78 (42+18+18) |
|
С1 |
|
|
Гудзь Алла Яківна |
4788 |
НАДВОРСЬКОГО Є.С. |
15056 |
|
Пересадівська ЗОШ |
5 |
135 (42+39+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Пирожок Світлана Іванівна |
4789 |
НАДИЧ Д.І. |
15178 |
м. Снігурівка |
Знам’янська ЗОШ, Новософіївська ЗОШ |
3 |
126 (48+42+36) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
4790 |
НАДОБКО Д.А. |
15143 |
м. Очаків |
ЗОШ № 4 |
4 |
48 (24+18+6) |
|
|
|
|
Головня Людмила Андріївна |
4791 |
НАДОЛЬНА О.С. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
8 |
126 (42+45+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4792 |
НАДТОЧІЙ В.О. |
15185 |
м. Первомайськ |
ЗОШ № 15 |
8 |
42 (24+18+0) |
|
|
|
|
Токарська Марина Борисівна |
4793 |
НАЗАРЕНКО А.М. |
15444 |
м. Певомайськ |
Збірна шкіл району |
4 |
138 (48+48+42) |
З |
|
|
|
Дурачевська Людмила Іванівна |
4794 |
НАЗАРЕНКО Д.Є. |
15264 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 6 |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4795 |
НАЗАРЕНКО Е.О. |
15209 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 33 |
7 |
129 (36+54+39) |
|
|
С2 |
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4796 |
НАЗАРЕНКО І. |
15227 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 35 |
7 |
63 (18+18+27) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4797 |
НАЗАРЕНКО І.С. |
15228 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 52 |
4 |
126 (48+42+36) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4798 |
НАЗАРЕНКО М.Л. |
15236 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 34 |
8 |
90 (30+30+30) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4799 |
НАЗАРЕНКО Я.А. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
4 |
108 (48+24+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
4800 |
НАЗАРІШИНА О.А. |
15210 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 48 |
10 |
108 (12+36+60) |
|
|
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
4801 |
НАЗАРОВА В.О. |
15103 |
смт. Казанка |
Збірна шкіл Казанківського району |
9 |
98 (12+48+38) |
|
|
С2 |
|
Юркова Світлана Олександрівна |
4802 |
НАЗАРОВА Є.К. |
15204 |
м. Миколаїв |
Інтернат № 7 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4803 |
НАЗАРОВА О.С. |
15282 |
с. Новогригорівка |
Новогригорівська ЗОШ |
9 |
142 (30+60+52) |
|
|
С2 |
С3 |
Денисенко Тетяна Володимирівна |
4804 |
НАЗАРОВА Т.О. |
15198 |
м. Миколаїв |
ММК |
4 |
108 (42+24+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
4805 |
НАЗАРОВА Ю.В. |
15103 |
смт. Казанка |
Збірна шкіл Казанківського району |
5 |
165 (54+51+60) |
З |
|
|
|
Юркова Світлана Олександрівна |
4806 |
НАЙДЕШ Д.Д. |
15214 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 64 |
1 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4807 |
НАКОНЕЧНА С.О. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
7 |
150 (42+54+54) |
З |
|
|
|
Боброва Алла Степанівна |
4808 |
НАНАКІНА Н.М. |
15255 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 4 |
8 |
90 (24+39+27) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4809 |
НАПАДОВСЬКА Ю.В. |
15185 |
м. Первомайськ |
ЗОШ № 15 |
9 |
142 (24+60+58) |
|
|
С2 |
С3 |
Токарська Марина Борисівна |
4810 |
НАПРУДЬКО І.О. |
15100 |
смт. Березнегувате |
Відділ освіти |
3 |
120 (48+30+42) |
З |
|
|
|
Лісовська Діна Миколаївна |
4811 |
НАРБЕКОВА Д.Є. |
15250 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 10 |
3 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4812 |
НАСТЕНКО В.Є. |
15262 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 16 |
7 |
54 (18+18+18) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4813 |
НАТАЛЬЧЕНКО А.Ю. |
15247 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 13 |
4 |
72 (42+6+24) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4814 |
НАТАНЯН А.Н. |
15266 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 28 |
2 |
48 (12+18+18) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4815 |
НАУМЕНКО А.І. |
15267 |
м. Миколаїв |
Гіпаніс-ЕОС |
9 |
126 (30+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
4816 |
НАУМЕНКО І.О. |
15247 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 13 |
6 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4817 |
НАУМЕНКО М.В. |
15234 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 17 |
8 |
45 (12+21+12) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4818 |
НАУМЕНКО Т.Є. |
15222 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 29 |
4 |
78 (30+24+24) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4819 |
НАУМКИНА О.А. |
15224 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 65 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4820 |
НАУМОВ О.О. |
15428 |
м. Новий Буг |
Збірна шкіл |
3 |
90 (36+24+30) |
|
С1 |
|
|
Білько Світлана Дмитрівна |
4821 |
НАУМОВА А.І. |
15143 |
м. Очаків |
ЗОШ № 4 |
9 |
124 (30+48+46) |
|
|
С2 |
С3 |
Головня Людмила Андріївна |
4822 |
НАЧИНАЙЛО М.В. |
15249 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 46 |
2 |
63 (15+18+30) |
|
|
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
4823 |
НЕБОТОВА А.А. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
8 |
129 (42+45+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
4824 |
НЕВЕНГОЛОВСЬКА А.В. |
15210 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 48 |
8 |
93 (24+36+33) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4825 |
НЕВИНСЬКА А.Ю. |
15199 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 22 |
9 |
120 (12+48+60) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
4826 |
НЕВІДОМСЬКА А.В. |
15158 |
м. Снігурівка |
Киселівська ЗОШ, Кобзарцівська ЗОШ |
10 |
100 (12+48+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Гудзь Алла Яківна |
4827 |
НЕВІДОМСЬКИЙ В.Д. |
15155 |
м. Снігурівка |
Баратівська ЗОШ |
7 |
51 (36+9+6) |
|
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
4828 |
НЕГРЕЙ В.А. |
15250 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 10 |
7 |
66 (18+33+15) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4829 |
НЕГРЕСКУ А.Р. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
5 |
60 (18+24+18) |
|
|
|
|
Боброва Алла Степанівна |
4830 |
НЕГРУЦА Г.С. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
2 |
73 (21+28+24) |
З |
|
|
|
Боброва Алла Степанівна |
4831 |
НЕГУРЕНКО К.Л. |
15283 |
смт. Олександрівка |
Олександрівська ЗОШ |
11 |
126 (12+54+60) |
|
|
С2 |
С3 |
Селіверстова Лілія Михайлівна |
4832 |
НЕДБАЙЛО І.І. |
15114 |
м. Баштанка |
Старогороженська ЗОШ |
10 |
142 (42+48+52) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Левицька Ірина Михайлівна |
4833 |
НЕДБАЙЛО І.І. |
15114 |
м. Баштанка |
Старогороженська ЗОШ |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Левицька Ірина Михайлівна |
4834 |
НЕДВИГА А.Д. |
15384 |
м. Нова Одеса |
Новопетрівська ЗОШ, Новошмидтівська ЗОШ |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Бончук Олена Миколаївна |
4835 |
НЕДВИГА Є.І. |
15113 |
м. Баштанка |
Виноградівська ЗОШ |
5 |
75 (6+45+24) |
|
|
С2 |
|
Левицька Ірина Михайлівна |
4836 |
НЕДОСТУПА А. |
15428 |
м. Новий Буг |
Збірна шкіл |
5 |
156 (42+54+60) |
З |
|
|
|
Білько Світлана Дмитрівна |
4837 |
НЕЖЛУКЧЕНКО О.О. |
15177 |
м. Снігурівка |
Василівська ЗОШ |
6 |
120 (42+39+39) |
|
С1 |
|
|
Гудзь Алла Яківна |
4838 |
НЕКРАСОВА О.О. |
15444 |
м. Певомайськ |
Збірна шкіл району |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Дурачевська Людмила Іванівна |
4839 |
НЕМЕНКО В.В. |
15100 |
смт. Березнегувате |
Відділ освіти |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Лісовська Діна Миколаївна |
4840 |
НЕМЕНУЩА І.В. |
15224 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 65 |
1 |
72 (24+18+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4841 |
НЕМИШЕВА В.Ю. |
15233 |
м. Миколаїв |
Економічний ліцей № 1 |
11 |
140 (36+54+50) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
4842 |
НЕМЧЕНКО А.О. |
15070 |
смт. Братське |
Збірна шкіл |
6 |
135 (42+39+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Галімська Жанна Олександрівна |
4843 |
НЕОРА К.О. |
15185 |
м. Первомайськ |
ЗОШ № 15 |
9 |
102 (12+42+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Токарська Марина Борисівна |
4844 |
НЕОФІТНИЙ С.М. |
15201 |
м. Миколаїв |
Академія дитячої творчості |
3 |
90 (42+30+18) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4845 |
НЕПЛІЙ Б. |
15204 |
м. Миколаїв |
Інтернат № 7 |
4 |
102 (42+18+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
4846 |
НЕПОМНЯЩА І.Ю. |
15208 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 19 |
3 |
96 (42+18+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
4847 |
НЕПОШЛЯКОВ А.С. |
15243 |
м. Миколаїв |
НВК № 1 "Семикв" |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4848 |
НЕРОВ Н.Д. |
15217 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 54 |
4 |
114 (48+30+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
4849 |
НЕРТИК Н.В. |
15245 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 32 |
6 |
102 (30+36+36) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4850 |
НЕСЕНКО Д.Д. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
10 |
68 (24+30+14) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4851 |
НЕСТЕР А.С. |
15016 |
м. Южноукраїнськ |
ЗШ № 1 ім. Захисників Вітчизни |
2 |
12 (0+6+6) |
|
|
|
|
Ізбаш Наталія Миколаївна |
4852 |
НЕСТЕРЕНКО В.М. |
15230 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 53 |
4 |
69 (39+6+24) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4853 |
НЕСТЕРЕНКО Д.Д. |
15223 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 42 |
7 |
102 (24+36+42) |
|
|
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
4854 |
НЕСТЕРЕНКО Д.О. |
15199 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 22 |
3 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4855 |
НЕСТЕРЕНКО М. |
15240 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 1 |
5 |
93 (36+21+36) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4856 |
НЕСТЕРЕНКО М.Н. |
15256 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 51 |
9 |
130 (30+48+52) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
4857 |
НЕСТЕРОВ В.В. |
15224 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 65 |
1 |
78 (18+30+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4858 |
НЕСТЕРОВ Д.О. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
8 |
75 (18+33+24) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4859 |
НЕСТЕРОВА К.А. |
15019 |
м. Южноукраїнськ |
ЗШ № 4 |
3 |
138 (48+48+42) |
З |
|
|
|
Ізбаш Наталія Миколаївна |
4860 |
НЕСТЕРОВСЬКИЙ Є.Р. |
15202 |
м. Миколаїв |
Гімназія № 4 |
8 |
105 (30+24+51) |
|
|
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
4861 |
НЕСТЕРЧУК М.О. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
3 |
120 (42+42+36) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4862 |
НЕТУДИХАТКО М.К. |
15016 |
м. Южноукраїнськ |
ЗШ № 1 ім. Захисників Вітчизни |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Ізбаш Наталія Миколаївна |
4863 |
НЕУМИВАКІНА А.Г. |
15156 |
м. Снігурівка |
Галаганівський НВК |
9 |
134 (24+54+56) |
|
|
С2 |
С3 |
Гудзь Алла Яківна |
4864 |
НЕЧАЄВ В.К. |
15283 |
смт. Олександрівка |
Олександрівська ЗОШ |
3 |
90 (36+24+30) |
|
С1 |
|
|
Селіверстова Лілія Михайлівна |
4865 |
НЕЧАЙ І.І. |
15206 |
м. Миколаїв |
Інтернат № 4 |
4 |
126 (48+42+36) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4866 |
НЕЧЕТ Б.О. |
15213 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 57 |
3 |
132 (48+36+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4867 |
НЕЧИПОРЕНКО А.Є. |
15070 |
смт. Братське |
Збірна шкіл |
4 |
75 (39+18+18) |
|
С1 |
|
|
Галімська Жанна Олександрівна |
4868 |
НЕЧИПОРУК Т.М. |
15231 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 56 |
3 |
138 (48+48+42) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4869 |
НЕЧИТАЙЛО Б.В. |
15157 |
м. Снігурівка |
Горохівська ЗОШ, Євгенівський НВК |
2 |
75 (21+24+30) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
4870 |
НЄГУРА П.М. |
15437 |
с. Прибужжя |
Прибузька ЗОШ |
1 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Холоденко Лідія Вікторівна |
4871 |
НЄМЦАНУ А.М. |
15322 |
смт. Березанка |
Збірна шкіл Березанського району |
1 |
66 (24+12+30) |
|
С1 |
|
С3 |
Ворона Олена Анатоліїна |
4872 |
НЄМЦАНУ М.М. |
15322 |
смт. Березанка |
Збірна шкіл Березанського району |
3 |
60 (48+0+12) |
|
С1 |
|
|
Ворона Олена Анатоліїна |
4873 |
НИЖНИК Я.Я. |
15120 |
м. Баштанка |
Новоєгорівська ЗОШ |
8 |
72 (30+21+21) |
|
|
|
|
Левицька Ірина Михайлівна |
4874 |
НИКИТЮК М.С. |
15163 |
м. Снігурівка |
Новокиївська ЗОШ |
3 |
102 (42+30+30) |
|
С1 |
|
|
Гудзь Алла Яківна |
4875 |
НИКИТЮК Н.С. |
15163 |
м. Снігурівка |
Новокиївська ЗОШ |
5 |
132 (48+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Гудзь Алла Яківна |
4876 |
НИКОНЧУКА А.Л. |
15310 |
с. Щербані |
Щербанівська ЗОШ ім. Рябошапки |
7 |
12 (6+0+6) |
|
|
|
|
Гринів Галина Степанівна |
4877 |
НИМИРОВСЬКИЙ Я.Ю. |
15205 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 60 |
3 |
135 (45+42+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4878 |
НИРКО Г.В. |
15444 |
м. Певомайськ |
Збірна шкіл району |
8 |
105 (36+33+36) |
|
|
|
|
Дурачевська Людмила Іванівна |
4879 |
НИРКО М. |
15103 |
смт. Казанка |
Збірна шкіл Казанківського району |
5 |
138 (48+33+57) |
|
С1 |
|
С3 |
Юркова Світлана Олександрівна |
4880 |
НИРКО М.В. |
15444 |
м. Певомайськ |
Збірна шкіл району |
3 |
75 (33+24+18) |
|
С1 |
|
|
Дурачевська Людмила Іванівна |
4881 |
НІ В.М. |
15310 |
с. Щербані |
Щербанівська ЗОШ ім. Рябошапки |
5 |
60 (24+15+21) |
|
|
|
|
Гринів Галина Степанівна |
4882 |
НІЖНИК І.М. |
15275 |
|
Зеленогайська ЗОШ |
9 |
74 (12+24+38) |
|
|
|
|
Довженко Тетяна Федорівна |
4883 |
НІЖНІВСЬКИЙ В.І. |
15208 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 19 |
3 |
75 (45+24+6) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4884 |
НІЖНІК А.О. |
15262 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 16 |
4 |
120 (42+30+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4885 |
НІЖНІК В.П. |
15100 |
смт. Березнегувате |
Відділ освіти |
3 |
42 (18+6+18) |
|
|
|
|
Лісовська Діна Миколаївна |
4886 |
НІЖНІЧЕНКО М.О. |
15100 |
смт. Березнегувате |
Відділ освіти |
5 |
63 (24+21+18) |
|
|
|
|
Лісовська Діна Миколаївна |
4887 |
НІЗЯЛІК Д.О. |
15383 |
м. Нова Одеса |
Новоінгульська ЗОШ |
1 |
74 (24+20+30) |
З |
|
|
|
Бончук Олена Миколаївна |
4888 |
НІКАНОРОВ Д.М. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
1 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Боброва Алла Степанівна |
4889 |
НІКЕТА А.В. |
15157 |
м. Снігурівка |
Горохівська ЗОШ, Євгенівський НВК |
2 |
75 (21+24+30) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
4890 |
НІКІТЕНКО В.А. |
15206 |
м. Миколаїв |
Інтернат № 4 |
7 |
81 (30+30+21) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4891 |
НІКІТЕНКО О.С. |
15243 |
м. Миколаїв |
НВК № 1 "Семикв" |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4892 |
НІКІТЕНКО О.С. |
15243 |
м. Миколаїв |
НВК № 1 "Семикв" |
4 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4893 |
НІКІТІН А.А. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4894 |
НІКІТІН В.Д. |
15208 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 19 |
8 |
60 (24+27+9) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4895 |
НІКІТІН Д.О. |
15266 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 28 |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4896 |
НІКІТІНА А.В. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
7 |
117 (30+48+39) |
|
|
С2 |
|
Боброва Алла Степанівна |
4897 |
НІКІТІНА А.В. |
15235 |
м. Миколаїв |
Перша українська гімназія |
10 |
160 (48+54+58) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4898 |
НІКІТІНА А.Ю. |
15241 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 27 |
4 |
126 (48+36+42) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4899 |
НІКІТІНА Д.Д. |
15235 |
м. Миколаїв |
Перша українська гімназія |
9 |
94 (12+48+34) |
|
|
С2 |
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4900 |
НІКІТІНА К.А. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
7 |
105 (42+27+36) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4901 |
НІКІТІНА К.О. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
8 |
99 (42+21+36) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4902 |
НІКІТІНА К.О. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
8 |
123 (54+30+39) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4903 |
НІКІТІНА Н. |
15271 |
|
Надбузька ЗОШ |
8 |
69 (30+18+21) |
|
|
|
|
Довженко Тетяна Федорівна |
4904 |
НІКІТІНА С.І. |
15103 |
смт. Казанка |
Збірна шкіл Казанківського району |
2 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Юркова Світлана Олександрівна |
4905 |
НІКІТІНА С.М. |
15204 |
м. Миколаїв |
Інтернат № 7 |
1 |
81 (27+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4906 |
НІКІФОРОВ Г.К. |
15198 |
м. Миколаїв |
ММК |
4 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4907 |
НІКІФОРОВ С.С. |
15249 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 46 |
4 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4908 |
НІКІШИНА К.С. |
15200 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 50 |
11 |
136 (36+48+52) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
4909 |
НІКІШИНА К.С. |
15200 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 50 |
6 |
120 (24+45+51) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
4910 |
НІКОЛАЄВ В.І. |
15380 |
м. Нова Одеса |
Дільнична ЗОШ |
4 |
90 (42+12+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Бончук Олена Миколаївна |
4911 |
НІКОЛАЄВА Д.І. |
15235 |
м. Миколаїв |
Перша українська гімназія |
9 |
106 (12+54+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
4912 |
НІКОЛАЄВА О.К. |
15214 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 64 |
2 |
78 (30+18+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4913 |
НІКОЛАЄВА О.М. |
15220 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 15 |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4914 |
НІКОЛАЄВА О.О. |
15271 |
|
Надбузька ЗОШ |
4 |
126 (48+36+42) |
З |
|
|
|
Довженко Тетяна Федорівна |
4915 |
НІКОЛАЄВА П.С. |
15201 |
м. Миколаїв |
Академія дитячої творчості |
2 |
52 (24+4+24) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
4916 |
НІКОЛАЄВА Т.С. |
15283 |
смт. Олександрівка |
Олександрівська ЗОШ |
7 |
102 (36+27+39) |
|
|
|
|
Селіверстова Лілія Михайлівна |
4917 |
НІКОЛАЄВА Ю.М. |
15220 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 15 |
10 |
130 (36+48+46) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
4918 |
НІКОЛАЄНКО В.Ю. |
15437 |
с. Прибужжя |
Прибузька ЗОШ |
4 |
108 (42+30+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Холоденко Лідія Вікторівна |
4919 |
НІКОЛАЄНКО К.С. |
15019 |
м. Южноукраїнськ |
ЗШ № 4 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Ізбаш Наталія Миколаївна |
4920 |
НІКОЛАЄНКО О.О. |
15070 |
смт. Братське |
Збірна шкіл |
3 |
96 (48+18+30) |
|
С1 |
|
|
Галімська Жанна Олександрівна |
4921 |
НІКОЛАЄНКО С.А. |
15282 |
с. Новогригорівка |
Новогригорівська ЗОШ |
6 |
78 (30+30+18) |
|
|
|
|
Денисенко Тетяна Володимирівна |
4922 |
НІКОЛЕНКО Д.Є. |
15244 |
м. Миколаїв |
НВК № 2 "Зоря" |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4923 |
НІКОЛЕНКО Є. |
15266 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 28 |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4924 |
НІКОЛЄНКО М.В. |
15225 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 20 |
4 |
135 (45+42+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4925 |
НІКОЛЄНКО Т. |
15437 |
с. Прибужжя |
Прибузька ЗОШ |
1 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Холоденко Лідія Вікторівна |
4926 |
НІКОНЧУК В.Є. |
15123 |
м. Баштанка |
Плющівська ЗОШ |
3 |
114 (48+42+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Левицька Ірина Михайлівна |
4927 |
НІКУЛ В.М. |
15203 |
м. Миколаїв |
Ліцей |
9 |
106 (30+42+34) |
|
|
С2 |
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4928 |
НІКУЛІ Н.С. |
15428 |
м. Новий Буг |
Збірна шкіл |
3 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Білько Світлана Дмитрівна |
4929 |
НІКУЛІН С.О. |
15244 |
м. Миколаїв |
НВК № 2 "Зоря" |
3 |
114 (48+30+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
4930 |
НІКУЛІНА А.О. |
15209 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 33 |
11 |
74 (24+30+20) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4931 |
НІКУЛІНА В.Е. |
15158 |
м. Снігурівка |
Киселівська ЗОШ, Кобзарцівська ЗОШ |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
4932 |
НІКУЛІНА М.С. |
15100 |
смт. Березнегувате |
Відділ освіти |
6 |
87 (30+27+30) |
|
|
|
|
Лісовська Діна Миколаївна |
4933 |
НІКУЛІНА П.Е. |
15158 |
м. Снігурівка |
Киселівська ЗОШ, Кобзарцівська ЗОШ |
5 |
99 (18+30+51) |
|
|
|
С3 |
Гудзь Алла Яківна |
4934 |
НІКУЛІНА У.Р. |
15180 |
м. Снігурівка |
Промінський НВК |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
4935 |
НІМАК О.Р. |
15144 |
м. Очаків |
НВК " Сонечко" |
3 |
126 (48+36+42) |
З |
|
|
|
Головня Людмила Андріївна |
4936 |
НІМАШ М.С. |
15167 |
м. Снігурівка |
ЗОШ № 1 |
3 |
72 (36+24+12) |
|
С1 |
|
|
Гудзь Алла Яківна |
4937 |
НІНІКУ В.С. |
15215 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 47 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4938 |
НІСТЕРЕНКО Л.Є. |
15317 |
|
Ольшанська ЗОШ |
8 |
129 (54+36+39) |
|
С1 |
|
|
Довженко Тетяна Федорівна |
4939 |
НІТІШЕВСЬКИЙ М.І. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Боброва Алла Степанівна |
4940 |
НІТОЧКІНА А.С. |
15030 |
смт. Веселинове |
Збірна шкіл Веселинівського району |
3 |
72 (36+18+18) |
|
С1 |
|
|
Павлюк Владислав Геннадійович |
4941 |
НІЦА В.В. |
15030 |
смт. Веселинове |
Збірна шкіл Веселинівського району |
4 |
96 (48+18+30) |
|
С1 |
|
|
Павлюк Владислав Геннадійович |
4942 |
НІЦЕНКО М.Д. |
15206 |
м. Миколаїв |
Інтернат № 4 |
1 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4943 |
НІЯКА В.О. |
15141 |
м. Очаків |
ЗОШ № 2 |
2 |
87 (27+30+30) |
З |
|
|
|
Головня Людмила Андріївна |
4944 |
НОВА М.В. |
15282 |
с. Новогригорівка |
Новогригорівська ЗОШ |
5 |
132 (36+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Денисенко Тетяна Володимирівна |
4945 |
НОВАК А.Р. |
15169 |
м. Снігурівка |
ЗОШ № 3 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
4946 |
НОВАК В.В. |
15428 |
м. Новий Буг |
Збірна шкіл |
5 |
105 (54+33+18) |
|
С1 |
|
|
Білько Світлана Дмитрівна |
4947 |
НОВАК І.В. |
15428 |
м. Новий Буг |
Збірна шкіл |
4 |
114 (48+42+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Білько Світлана Дмитрівна |
4948 |
НОВАК Ю.Є. |
15273 |
|
Кривобалківська ЗОШ |
7 |
66 (30+9+27) |
|
|
|
|
Довженко Тетяна Федорівна |
4949 |
НОВАЧИНСЬКА Д.А. |
15202 |
м. Миколаїв |
Гімназія № 4 |
9 |
154 (42+60+52) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4950 |
НОВГОРОДОВА І.О. |
15237 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 24 |
6 |
147 (48+39+60) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4951 |
НОВИЦЬКА А.О. |
15186 |
м. Первомайськ |
Гімназія |
7 |
87 (30+27+30) |
|
|
|
|
Токарська Марина Борисівна |
4952 |
НОВИЦЬКА Ю.Д. |
15170 |
м. Снігурівка |
ЗОШ № 4 |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
4953 |
НОВИЦЬКИЙ О.Р. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
4 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Боброва Алла Степанівна |
4954 |
НОВІКОВ Д.О. |
15224 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 65 |
1 |
80 (30+20+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4955 |
НОВІКОВ О.С. |
15247 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 13 |
5 |
153 (54+45+54) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4956 |
НОВІКОВА Г.А. |
15444 |
м. Певомайськ |
Збірна шкіл району |
4 |
90 (42+12+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Дурачевська Людмила Іванівна |
4957 |
НОВІКОВА П.П. |
15206 |
м. Миколаїв |
Інтернат № 4 |
4 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4958 |
НОВІЦЬКИЙ І.Б. |
15249 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 46 |
3 |
132 (48+42+42) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4959 |
НОВІЧКОВ О.І. |
15030 |
смт. Веселинове |
Збірна шкіл Веселинівського району |
7 |
66 (24+18+24) |
|
|
|
|
Павлюк Владислав Геннадійович |
4960 |
НОВОЖИЛОВ Я.О. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
11 |
112 (12+54+46) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
4961 |
НОВОСАД А.А. |
15100 |
смт. Березнегувате |
Відділ освіти |
4 |
120 (48+30+42) |
З |
|
|
|
Лісовська Діна Миколаївна |
4962 |
НОВОСАД І.І. |
15035 |
|
Прибузька ЗОШ |
3 |
132 (48+36+48) |
З |
|
|
|
Слободяник Вікторія Вікторівна |
4963 |
НОВОСАД С.В. |
15256 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 51 |
3 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4964 |
НОВОСАД С.Ю. |
15161 |
м. Снігурівка |
Нововасилівська ЗОШ |
3 |
126 (48+42+36) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
4965 |
НОВОСЬОЛОВ С.М. |
15218 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 40 |
3 |
120 (48+30+42) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4966 |
НОВОТОЧИНОВ В.М. |
15217 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 54 |
3 |
90 (48+12+30) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4967 |
НОВОХАТЬКО А.Д. |
15165 |
м. Снігурівка |
Павлівський НВК |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
4968 |
НОВОХАТЬКО Є.Д. |
15199 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 22 |
3 |
78 (42+12+24) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4969 |
НОВОШИЦЬКА Д.А. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
4 |
72 (36+18+18) |
|
С1 |
|
|
Боброва Алла Степанівна |
4970 |
НОЖЕНКО М.В. |
15214 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 64 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4971 |
НОРЕЦЬ А.О. |
15187 |
м. Первомайськ |
ЗОШ № 6 |
2 |
81 (27+24+30) |
З |
|
|
|
Токарська Марина Борисівна |
4972 |
НОСАЛЬ А.М. |
15103 |
смт. Казанка |
Збірна шкіл Казанківського району |
3 |
102 (42+12+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Юркова Світлана Олександрівна |
4973 |
НОСЕНКО М.М. |
15144 |
м. Очаків |
НВК " Сонечко" |
3 |
126 (48+42+36) |
З |
|
|
|
Головня Людмила Андріївна |
4974 |
НОСИРЄВА М.О. |
15019 |
м. Южноукраїнськ |
ЗШ № 4 |
3 |
81 (39+18+24) |
|
С1 |
|
|
Ізбаш Наталія Миколаївна |
4975 |
НОСКОВА А. |
15198 |
м. Миколаїв |
ММК |
5 |
114 (48+42+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4976 |
НОСКОВА А.І. |
15263 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 49 |
11 |
122 (24+48+50) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
4977 |
НОСКОВА А.О. |
15143 |
м. Очаків |
ЗОШ № 4 |
4 |
78 (36+18+24) |
|
С1 |
|
|
Головня Людмила Андріївна |
4978 |
НОСОВ В.В. |
15206 |
м. Миколаїв |
Інтернат № 4 |
5 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4979 |
НОСОВА А.А. |
15206 |
м. Миколаїв |
Інтернат № 4 |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4980 |
НОСОВА К.М. |
15266 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 28 |
6 |
135 (42+45+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
4981 |
НУЖИН З.В. |
15019 |
м. Южноукраїнськ |
ЗШ № 4 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Ізбаш Наталія Миколаївна |
4982 |
НУРОВ С.Б. |
15249 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 46 |
1 |
55 (15+10+30) |
|
|
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
4983 |
НУЦАЛЬ Л.Р. |
15247 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 13 |
2 |
81 (27+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4984 |
НЮРГЕЧЕВ Т.О. |
15218 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 40 |
9 |
92 (18+42+32) |
|
|
С2 |
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4985 |
ОБЕРЕМОК К.В. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
4 |
126 (42+36+48) |
З |
|
|
|
Боброва Алла Степанівна |
4986 |
ОБЕРЕМЧЕНКО А.М. |
15070 |
смт. Братське |
Збірна шкіл |
5 |
87 (42+24+21) |
|
С1 |
|
|
Галімська Жанна Олександрівна |
4987 |
ОБЕРЕМЧЕНКО Т.М. |
15070 |
смт. Братське |
Збірна шкіл |
11 |
56 (12+30+14) |
|
|
|
|
Галімська Жанна Олександрівна |
4988 |
ОБИДЄННА А.Є. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
7 |
51 (12+27+12) |
|
|
|
|
Боброва Алла Степанівна |
4989 |
ОБІДІНА В.О. |
15273 |
|
Кривобалківська ЗОШ |
9 |
98 (12+42+44) |
|
|
С2 |
С3 |
Довженко Тетяна Федорівна |
4990 |
ОБІХОД С.К. |
15282 |
с. Новогригорівка |
Новогригорівська ЗОШ |
6 |
90 (24+45+21) |
|
|
С2 |
|
Денисенко Тетяна Володимирівна |
4991 |
ОБЛАК Д.А. |
15283 |
смт. Олександрівка |
Олександрівська ЗОШ |
3 |
102 (48+24+30) |
|
С1 |
|
|
Селіверстова Лілія Михайлівна |
4992 |
ОБОДОВ Н.А. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
8 |
123 (42+36+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Боброва Алла Степанівна |
4993 |
ОБРИМБА А.В. |
15117 |
м. Баштанка |
Кашперо-Миколаївська ЗОШ |
8 |
39 (12+9+18) |
|
|
|
|
Левицька Ірина Михайлівна |
4994 |
ОБУХОВА В.О. |
15234 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 17 |
6 |
162 (54+54+54) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4995 |
ОБУХОВСЬКИЙ І.О. |
15224 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 65 |
1 |
80 (30+20+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4996 |
ОБУХОВСЬКИЙ Я.Д. |
15216 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 26 |
3 |
123 (39+42+42) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
4997 |
ОВАНЕСІЯН Т.Т. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
4 |
135 (45+48+42) |
З |
|
|
|
Боброва Алла Степанівна |
4998 |
ОВАНИСЯН А.А. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
3 |
120 (42+42+36) |
З |
|
|
|
Боброва Алла Степанівна |
4999 |
ОВЕРЧЕНКО А.Д. |
15199 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 22 |
2 |
70 (18+22+30) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
5000 |
ОВОД Д.Д. |
15234 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 17 |
5 |
171 (60+51+60) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5001 |
ОВСЯНИК А.С. |
15100 |
смт. Березнегувате |
Відділ освіти |
4 |
120 (48+36+36) |
З |
|
|
|
Лісовська Діна Миколаївна |
5002 |
ОВСЯННІКОВ М.С. |
15202 |
м. Миколаїв |
Гімназія № 4 |
9 |
88 (12+42+34) |
|
|
С2 |
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5003 |
ОВСЯНЮК О.Ю. |
15266 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 28 |
10 |
120 (24+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
5004 |
ОВЧАР Є.О. |
15204 |
м. Миколаїв |
Інтернат № 7 |
4 |
108 (48+30+30) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5005 |
ОВЧАРЕНКО І.В. |
15140 |
м. Очаків |
ЗОШ № 1 |
3 |
84 (42+24+18) |
|
С1 |
|
|
Головня Людмила Андріївна |
5006 |
ОВЧАРЕНКО М.М. |
15070 |
смт. Братське |
Збірна шкіл |
3 |
96 (48+24+24) |
|
С1 |
|
|
Галімська Жанна Олександрівна |
5007 |
ОВЧАРУК В.І. |
15223 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 42 |
2 |
73 (27+22+24) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5008 |
ОВЧЕРЕНКО А.А. |
15030 |
смт. Веселинове |
Збірна шкіл Веселинівського району |
4 |
132 (48+36+48) |
З |
|
|
|
Павлюк Владислав Геннадійович |
5009 |
ОВЧИННИК В.С. |
15240 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 1 |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5010 |
ОВЧИННИКОВ Д.Р. |
15240 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 1 |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5011 |
ОГІНСЬКА К.Ю. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
7 |
132 (42+42+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Боброва Алла Степанівна |
5012 |
ОГНЬВ І.В. |
15100 |
смт. Березнегувате |
Відділ освіти |
5 |
138 (48+42+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Лісовська Діна Миколаївна |
5013 |
ОГНЯНИКОВА Т.С. |
15200 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 50 |
4 |
114 (48+24+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
5014 |
ОГОЛЕНКО І.Ю. |
15018 |
м. Южноукраїнськ |
ЗШ № 3 |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Ізбаш Наталія Миколаївна |
5015 |
ОГОРОДНИК К.Ю. |
15199 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 22 |
4 |
129 (45+36+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5016 |
ОГОРОДНІКОВ Д.М. |
15239 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 7 |
1 |
78 (18+30+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5017 |
ОГРЕНИЧ О.О. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
8 |
129 (36+48+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
5018 |
ОГУРЦОВА А.О. |
15200 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 50 |
4 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5019 |
ОДАРЧЕНКО Є.В. |
15167 |
м. Снігурівка |
ЗОШ № 1 |
7 |
129 (42+54+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Гудзь Алла Яківна |
5020 |
ОДІНА А.П. |
15444 |
м. Певомайськ |
Збірна шкіл району |
5 |
126 (30+42+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Дурачевська Людмила Іванівна |
5021 |
ОДОРУЩЕНКО Є.І. |
15217 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 54 |
9 |
88 (12+30+46) |
|
|
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
5022 |
ОДРЕХОВСЬКА Ю.С. |
15170 |
м. Снігурівка |
ЗОШ № 4 |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
5023 |
ОЖЕМА А.А. |
15221 |
м. Миколаїв |
Гімназія № 3 |
5 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5024 |
ОЖЕРЕЛЬЄВ А.Ю. |
15205 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 60 |
3 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5025 |
ОЗЕРОВА А.П. |
15265 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 39 |
6 |
93 (42+12+39) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5026 |
ОЗЕРОВА К.А. |
15262 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 16 |
3 |
105 (45+12+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
5027 |
ОЗЕРОВА М.М. |
15199 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 22 |
3 |
114 (42+48+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5028 |
ОЗЕРЯНИК А.О. |
15200 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 50 |
3 |
120 (48+30+42) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5029 |
ОЗЕРЯНСЬКИЙ А.М. |
15289 |
с. Трикрати |
Трикратська ЗОШ |
7 |
69 (24+30+15) |
|
|
|
|
Варфоломієва Антоніна Василівна |
5030 |
ОЗЄРОВА В.В. |
15238 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 30 |
3 |
84 (36+24+24) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5031 |
ОКМІНСЬКА А.М. |
15070 |
смт. Братське |
Збірна шкіл |
11 |
144 (42+54+48) |
З |
|
|
|
Галімська Жанна Олександрівна |
5032 |
ОКОЛОТЕНКО А.О. |
15030 |
смт. Веселинове |
Збірна шкіл Веселинівського району |
4 |
63 (33+12+18) |
|
С1 |
|
|
Павлюк Владислав Геннадійович |
5033 |
ОКСЕНТЮК Е.І. |
15209 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 33 |
3 |
114 (42+30+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
5034 |
ОКСЕНЬЧУК С.А. |
15200 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 50 |
8 |
66 (18+18+30) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5035 |
ОКУНСЬКА В. |
15155 |
м. Снігурівка |
Баратівська ЗОШ |
5 |
78 (24+33+21) |
|
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
5036 |
ОКУНСЬКА Ю.В. |
15155 |
м. Снігурівка |
Баратівська ЗОШ |
6 |
39 (18+21+0) |
|
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
5037 |
ОКУНСЬКИЙ А.А. |
15155 |
м. Снігурівка |
Баратівська ЗОШ |
7 |
114 (48+27+39) |
|
С1 |
|
|
Гудзь Алла Яківна |
5038 |
ОЛАЄРУ Р. |
15266 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 28 |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5039 |
ОЛАСЮК О.М. |
15035 |
|
Прибузька ЗОШ |
6 |
51 (12+21+18) |
|
|
|
|
Слободяник Вікторія Вікторівна |
5040 |
ОЛЕКСИШИН А.А. |
15103 |
смт. Казанка |
Збірна шкіл Казанківського району |
4 |
90 (42+24+24) |
|
С1 |
|
|
Юркова Світлана Олександрівна |
5041 |
ОЛЕКСІЕНКО А.В. |
15016 |
м. Южноукраїнськ |
ЗШ № 1 ім. Захисників Вітчизни |
8 |
39 (12+12+15) |
|
|
|
|
Ізбаш Наталія Миколаївна |
5042 |
ОЛЕКСІЄНКО Д.Д. |
15230 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 53 |
2 |
30 (30+0+0) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5043 |
ОЛЕКСІЄНКО О.В. |
15228 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 52 |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5044 |
ОЛЕФІРЕНКО Д.С. |
15155 |
м. Снігурівка |
Баратівська ЗОШ |
8 |
48 (18+21+9) |
|
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
5045 |
ОЛЕХНОВИЧ І.С. |
15265 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 39 |
7 |
111 (18+45+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
5046 |
ОЛЄЙНИК А. |
15245 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 32 |
4 |
120 (48+36+36) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5047 |
ОЛЄЙНИК А.О. |
15245 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 32 |
9 |
50 (6+18+26) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5048 |
ОЛЄЙНИК М.Є. |
15170 |
м. Снігурівка |
ЗОШ № 4 |
10 |
76 (18+30+28) |
|
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
5049 |
ОЛЄХОД Д.І. |
15168 |
м. Снігурівка |
Гімназія, ЗОШ №2 |
3 |
108 (48+18+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Гудзь Алла Яківна |
5050 |
ОЛІЙНИК Б.І. |
15018 |
м. Южноукраїнськ |
ЗШ № 3 |
9 |
30 (12+18+0) |
|
|
|
|
Ізбаш Наталія Миколаївна |
5051 |
ОЛІЙНИК В.В. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5052 |
ОЛІЙНИК В.Г. |
15070 |
смт. Братське |
Збірна шкіл |
3 |
99 (45+18+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Галімська Жанна Олександрівна |
5053 |
ОЛІЙНИК Є.В. |
15173 |
м. Снігурівка |
Червонодолинська ЗОШ |
2 |
60 (12+24+24) |
|
|
С2 |
С3 |
Гудзь Алла Яківна |
5054 |
ОЛІЙНИК І.Д. |
15237 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 24 |
5 |
165 (60+45+60) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5055 |
ОЛІЙНИК І.С. |
15140 |
м. Очаків |
ЗОШ № 1 |
3 |
138 (48+48+42) |
З |
|
|
|
Головня Людмила Андріївна |
5056 |
ОЛІЙНИК К.К. |
15170 |
м. Снігурівка |
ЗОШ № 4 |
7 |
63 (18+24+21) |
|
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
5057 |
ОЛІЙНИК К.М. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Боброва Алла Степанівна |
5058 |
ОЛІЙНИК Л.О. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Боброва Алла Степанівна |
5059 |
ОЛІЙНИК М.С. |
15245 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 32 |
9 |
80 (24+36+20) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5060 |
ОЛІЙНИК Н.І. |
15248 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 25 |
3 |
114 (42+30+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
5061 |
ОЛІЙНИК Т.Л. |
15187 |
м. Первомайськ |
ЗОШ № 6 |
3 |
120 (42+36+42) |
З |
|
|
|
Токарська Марина Борисівна |
5062 |
ОЛІЙНИЧЕНКО В.І. |
15141 |
м. Очаків |
ЗОШ № 2 |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Головня Людмила Андріївна |
5063 |
ОЛІЙНИЧЕНКО В.М. |
15035 |
|
Прибузька ЗОШ |
4 |
132 (48+36+48) |
З |
|
|
|
Слободяник Вікторія Вікторівна |
5064 |
ОЛІЙНІЧЕНКО Т.С. |
15116 |
м. Баштанка |
Доброкриничанська ЗОШ |
4 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Левицька Ірина Михайлівна |
5065 |
ОЛІНА А.О. |
15428 |
м. Новий Буг |
Збірна шкіл |
3 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Білько Світлана Дмитрівна |
5066 |
ОЛІФЕР А.М. |
15203 |
м. Миколаїв |
Ліцей |
10 |
86 (30+30+26) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5067 |
ОЛЬНОВА К.А. |
15388 |
м. Нова Одеса |
Сухоєланецька ЗОШ |
10 |
44 (24+6+14) |
|
|
|
|
Бончук Олена Миколаївна |
5068 |
ОЛЬХОВОГО І.Є. |
15208 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 19 |
6 |
150 (48+42+60) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5069 |
ОЛЬШАНСЬКА В.В. |
15306 |
|
Кир'яківська ЗОШ |
3 |
84 (48+6+30) |
|
С1 |
|
|
Довженко Тетяна Федорівна |
5070 |
ОЛЬШАНСЬКИЙ О.А. |
15215 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 47 |
4 |
96 (48+18+30) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5071 |
ОЛЬШЕВСЬКИЙ А.О. |
15185 |
м. Первомайськ |
ЗОШ № 15 |
8 |
63 (24+18+21) |
|
|
|
|
Токарська Марина Борисівна |
5072 |
ОМЕЛЬНИЦЬКИЙ А.Є. |
15437 |
с. Прибужжя |
Прибузька ЗОШ |
1 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Холоденко Лідія Вікторівна |
5073 |
ОМЕЛЬЧАК Н.В. |
15024 |
|
Михайло-Ларинська ЗОШ |
5 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Товстоляка Яна Миколаївна |
5074 |
ОМЕЛЬЧЕНКО О.С. |
15266 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 28 |
2 |
66 (24+12+30) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
5075 |
ОМЕЛЬЧУК Є.П. |
15269 |
м. Миколаїв |
ЗОШ №21 |
8 |
111 (30+51+30) |
|
|
С2 |
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5076 |
ОМЕЛЯНЕНКО М.Р. |
15199 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 22 |
3 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5077 |
ОНАЦЬКИЙ М.В. |
15203 |
м. Миколаїв |
Ліцей |
10 |
86 (30+30+26) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5078 |
ОНИЩЕНКО А.М. |
15167 |
м. Снігурівка |
ЗОШ № 1 |
8 |
60 (6+21+33) |
|
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
5079 |
ОНИЩЕНКО М.О. |
15100 |
смт. Березнегувате |
Відділ освіти |
3 |
84 (42+24+18) |
|
С1 |
|
|
Лісовська Діна Миколаївна |
5080 |
ОНИЩЕНКО М.С. |
15199 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 22 |
1 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5081 |
ОНИЩЕНКО Н.А. |
15156 |
м. Снігурівка |
Галаганівський НВК |
7 |
120 (36+33+51) |
|
|
|
С3 |
Гудзь Алла Яківна |
5082 |
ОНИЩЕНКО Р.О. |
15266 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 28 |
4 |
90 (36+18+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
5083 |
ОНІПЧЕНКО Д.І. |
15230 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 53 |
3 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5084 |
ОНІШКО М.І. |
15194 |
м. Первомайськ |
ЗОШ № 8 |
3 |
114 (48+36+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Токарська Марина Борисівна |
5085 |
ОНІЩЕНКО О.О. |
15035 |
|
Прибузька ЗОШ |
4 |
132 (48+36+48) |
З |
|
|
|
Слободяник Вікторія Вікторівна |
5086 |
ОНІЩУК Д.В. |
15189 |
м. Первомайськ |
ЗОШ № 9 |
7 |
102 (24+39+39) |
|
|
|
|
Токарська Марина Борисівна |
5087 |
ОНОПРІЄНКО М.О. |
15200 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 50 |
9 |
140 (36+48+56) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
5088 |
ОНОФРІЙЧУК М.Ю. |
15113 |
м. Баштанка |
Виноградівська ЗОШ |
3 |
90 (42+24+24) |
|
С1 |
|
|
Левицька Ірина Михайлівна |
5089 |
ОНСОВИЧ В.В. |
15247 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 13 |
10 |
48 (18+18+12) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5090 |
ОНУФРІЄВА А.А. |
15265 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 39 |
9 |
60 (12+18+30) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5091 |
ОНУФРІЄВА Є.В. |
15015 |
м. Южноукраїнськ |
Гімназія № 1 |
10 |
138 (36+42+60) |
|
|
С2 |
С3 |
Ізбаш Наталія Миколаївна |
5092 |
ОПАНАСЕВИЧ Д.М. |
15100 |
смт. Березнегувате |
Відділ освіти |
4 |
72 (36+12+24) |
|
С1 |
|
|
Лісовська Діна Миколаївна |
5093 |
ОПАНАСЮК Е.Д. |
15204 |
м. Миколаїв |
Інтернат № 7 |
4 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5094 |
ОПАРНІКОВ І.К. |
15306 |
|
Кир'яківська ЗОШ |
4 |
138 (48+48+42) |
З |
|
|
|
Довженко Тетяна Федорівна |
5095 |
ОПОКІНА М.В. |
15199 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 22 |
4 |
120 (48+24+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5096 |
ОПРИШКО А.С. |
15103 |
смт. Казанка |
Збірна шкіл Казанківського району |
2 |
54 (12+12+30) |
|
|
|
С3 |
Юркова Світлана Олександрівна |
5097 |
ОПРУЖАК І.М. |
15444 |
м. Певомайськ |
Збірна шкіл району |
5 |
72 (24+30+18) |
|
|
|
|
Дурачевська Людмила Іванівна |
5098 |
ОПЯТЮК Д.В. |
15200 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 50 |
8 |
117 (36+45+36) |
|
|
С2 |
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5099 |
ОРГІЯНОВА К.О. |
15208 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 19 |
7 |
117 (24+42+51) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
5100 |
ОРЕЛ В.Ю. |
15030 |
смт. Веселинове |
Збірна шкіл Веселинівського району |
10 |
120 (24+54+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Павлюк Владислав Геннадійович |
5101 |
ОРЕЛ Д.В. |
15199 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 22 |
4 |
132 (48+36+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5102 |
ОРЕЛ Я.С. |
15236 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 34 |
2 |
57 (15+18+24) |
|
|
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
5103 |
ОРИЩЕНКО А.Д. |
15167 |
м. Снігурівка |
ЗОШ № 1 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
5104 |
ОРИЩЕНКО А.Ю. |
15155 |
м. Снігурівка |
Баратівська ЗОШ |
6 |
75 (36+33+6) |
|
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
5105 |
ОРИЩЕНКО Ю. |
15155 |
м. Снігурівка |
Баратівська ЗОШ |
5 |
60 (18+21+21) |
|
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
5106 |
ОРЛЕНКО Д.О. |
15218 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 40 |
10 |
86 (6+36+44) |
|
|
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
5107 |
ОРЛЕНКО К.І. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
6 |
51 (12+15+24) |
|
|
|
|
Боброва Алла Степанівна |
5108 |
ОРЛОВ В.В. |
15242 |
м. Миколаїв |
СНВК |
9 |
74 (12+42+20) |
|
|
С2 |
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5109 |
ОРЛОВ М.О. |
15103 |
смт. Казанка |
Збірна шкіл Казанківського району |
6 |
126 (42+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Юркова Світлана Олександрівна |
5110 |
ОРЛОВ Н.Ю. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
6 |
51 (18+3+30) |
|
|
|
|
Боброва Алла Степанівна |
5111 |
ОРЛОВ О.Р. |
15238 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 30 |
3 |
108 (48+30+30) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5112 |
ОРЛОВ Ф.А. |
15200 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 50 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5113 |
ОРЛОВА А.М. |
15231 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 56 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5114 |
ОРЛОВА В.С. |
15212 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 45 |
2 |
66 (12+24+30) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
5115 |
ОРЛОВА Е.В. |
15201 |
м. Миколаїв |
Академія дитячої творчості |
3 |
90 (48+18+24) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5116 |
ОРЛОВА Л.В. |
15216 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 26 |
5 |
126 (42+45+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5117 |
ОРЛОВА М.О. |
15249 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 46 |
3 |
138 (48+48+42) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5118 |
ОРЛОВСЬКА В.С. |
15255 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 4 |
4 |
132 (48+42+42) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5119 |
ОРОНЮК А.Г. |
15267 |
м. Миколаїв |
Гіпаніс-ЕОС |
5 |
48 (42+6+0) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5120 |
ОРУДЖЕВ А.Ф. |
15211 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 12 |
11 |
98 (24+36+38) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5121 |
ОСАДЧА А.В. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
9 |
106 (18+42+46) |
|
|
С2 |
С3 |
Боброва Алла Степанівна |
5122 |
ОСАДЧА В.В. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
1 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Боброва Алла Степанівна |
5123 |
ОСАДЧЕНКО А.А. |
15266 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 28 |
4 |
111 (45+24+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
5124 |
ОСАДЧЕНКО І.Є. |
15116 |
м. Баштанка |
Доброкриничанська ЗОШ |
4 |
126 (48+36+42) |
З |
|
|
|
Левицька Ірина Михайлівна |
5125 |
ОСАДЧЕНКО Х.В. |
15119 |
м. Баштанка |
Лоцкинська ЗОШ |
3 |
78 (42+18+18) |
|
С1 |
|
|
Левицька Ірина Михайлівна |
5126 |
ОСАДЧИЙ С.О. |
15030 |
смт. Веселинове |
Збірна шкіл Веселинівського району |
2 |
72 (18+24+30) |
З |
|
|
|
Павлюк Владислав Геннадійович |
5127 |
ОСАДЧУК А.А. |
15211 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 12 |
4 |
78 (36+24+18) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5128 |
ОСИПЕНКО О.Д. |
15264 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 6 |
6 |
75 (30+21+24) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5129 |
ОСИПОВ Д.М. |
15221 |
м. Миколаїв |
Гімназія № 3 |
5 |
147 (48+54+45) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5130 |
ОСИПОВ М.Ю. |
15169 |
м. Снігурівка |
ЗОШ № 3 |
5 |
132 (30+54+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Гудзь Алла Яківна |
5131 |
ОСИПОВА А.О. |
15244 |
м. Миколаїв |
НВК № 2 "Зоря" |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5132 |
ОСИПЧУК А.О. |
15245 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 32 |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5133 |
ОСИПЯН А.В. |
15199 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 22 |
1 |
83 (27+26+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5134 |
ОСІНІНА Д.А. |
15444 |
м. Певомайськ |
Збірна шкіл району |
6 |
39 (18+18+3) |
|
|
|
|
Дурачевська Людмила Іванівна |
5135 |
ОСІПОВ І.А. |
15255 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 4 |
4 |
108 (48+24+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
5136 |
ОСІПОВОЇ А.А. |
15266 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 28 |
5 |
108 (30+33+45) |
|
|
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
5137 |
ОСМЯТКІНА В.Є. |
15211 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 12 |
8 |
87 (24+39+24) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5138 |
ОСПАДОВА І.М. |
15201 |
м. Миколаїв |
Академія дитячої творчості |
3 |
96 (48+24+24) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5139 |
ОСПИЩЕВ Р.А. |
15226 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 14 |
7 |
63 (30+9+24) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5140 |
ОСТАВНЕНКО К.В. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
10 |
118 (18+60+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Боброва Алла Степанівна |
5141 |
ОСТАПЕНКО А.О. |
15161 |
м. Снігурівка |
Нововасилівська ЗОШ |
1 |
72 (24+18+30) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
5142 |
ОСТАПЕНКО Д.М. |
15204 |
м. Миколаїв |
Інтернат № 7 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5143 |
ОСТАПЕНКО М.М. |
15167 |
м. Снігурівка |
ЗОШ № 1 |
4 |
138 (48+48+42) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
5144 |
ОСТАПЕНКО О.М. |
15161 |
м. Снігурівка |
Нововасилівська ЗОШ |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
5145 |
ОСТАПЕНКО Р.С. |
15176 |
м. Снігурівка |
Юріївський НВК |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
5146 |
ОСТАПЕНКО С.Д. |
15310 |
с. Щербані |
Щербанівська ЗОШ ім. Рябошапки |
4 |
75 (39+18+18) |
|
С1 |
|
|
Гринів Галина Степанівна |
5147 |
ОСТАПЕНКО С.О. |
15211 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 12 |
6 |
33 (6+6+21) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5148 |
ОСТАПЕНКО Я.В. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
4 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5149 |
ОСТАПЧУК Н.О. |
15184 |
м. Первомайськ |
ЗОШ № 7 |
8 |
99 (36+30+33) |
|
|
|
|
Токарська Марина Борисівна |
5150 |
ОСТАПЧУК О.В. |
15200 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 50 |
10 |
44 (6+0+38) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5151 |
ОСТАПЧУК О.П. |
15155 |
м. Снігурівка |
Баратівська ЗОШ |
1 |
66 (24+12+30) |
|
С1 |
|
С3 |
Гудзь Алла Яківна |
5152 |
ОСТАП'ЮК К.М. |
15241 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 27 |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5153 |
ОСТАФІЙ В.В. |
15035 |
|
Прибузька ЗОШ |
4 |
132 (48+36+48) |
З |
|
|
|
Слободяник Вікторія Вікторівна |
5154 |
ОСТАШЕВСЬКА В.А. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
9 |
114 (18+54+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
5155 |
ОСТАШЕВСЬКИЙ А.А. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
2 |
66 (18+18+30) |
|
|
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
5156 |
ОСТРИЙ К.А. |
15377 |
м. Нова Одеса |
Баловненська ЗОШ |
3 |
132 (48+36+48) |
З |
|
|
|
Бончук Олена Миколаївна |
5157 |
ОСТРИКОВА Д.В. |
15233 |
м. Миколаїв |
Економічний ліцей № 1 |
10 |
102 (24+24+54) |
|
|
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
5158 |
ОСТРОВЕРХ Д.М. |
15208 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 19 |
7 |
57 (6+27+24) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5159 |
ОСТРОВСЬКА А.А. |
15245 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 32 |
2 |
72 (18+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5160 |
ОСТРОВСЬКИЙ Є.Р. |
15200 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 50 |
11 |
148 (36+60+52) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5161 |
ОСТРОВСЬКИЙ О.А. |
15245 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 32 |
2 |
75 (21+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5162 |
ОСТРОПОЛЬСЬКИЙ П.А. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
4 |
108 (48+24+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
5163 |
ОСТРОУХ С.Б. |
15214 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 64 |
3 |
123 (45+42+36) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5164 |
ОТТ А.С. |
15202 |
м. Миколаїв |
Гімназія № 4 |
9 |
84 (12+30+42) |
|
|
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
5165 |
ОХІНЬКО Х.В. |
15155 |
м. Снігурівка |
Баратівська ЗОШ |
2 |
87 (27+30+30) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
5166 |
ОХМАК Л.М. |
15233 |
м. Миколаїв |
Економічний ліцей № 1 |
11 |
104 (24+48+32) |
|
|
С2 |
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5167 |
ОХОТА А.Р. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
11 |
116 (18+48+50) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
5168 |
ОХРІМЕНКО К.О. |
15117 |
м. Баштанка |
Кашперо-Миколаївська ЗОШ |
4 |
138 (48+48+42) |
З |
|
|
|
Левицька Ірина Михайлівна |
5169 |
ОЦИРКЛЕВИЧ А.І. |
15178 |
м. Снігурівка |
Знам’янська ЗОШ, Новософіївська ЗОШ |
3 |
120 (48+36+36) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
5170 |
ОШЕЙКО М.Л. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5171 |
ОШОВСЬКИЙ А.В. |
15100 |
смт. Березнегувате |
Відділ освіти |
5 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Лісовська Діна Миколаївна |
5172 |
ПАВЛЕНКО А.В. |
15035 |
|
Прибузька ЗОШ |
3 |
132 (48+36+48) |
З |
|
|
|
Слободяник Вікторія Вікторівна |
5173 |
ПАВЛЕНКО В.О. |
15023 |
|
Капустинський НВК |
3 |
96 (42+24+30) |
|
С1 |
|
|
Товстоляка Яна Миколаївна |
5174 |
ПАВЛЕНКО В.Я. |
15228 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 52 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5175 |
ПАВЛЕНКО Д.Г. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
10 |
94 (24+42+28) |
|
|
С2 |
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5176 |
ПАВЛЕНКО Д.Д. |
15223 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 42 |
2 |
73 (27+22+24) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5177 |
ПАВЛЕНКО І.О. |
15202 |
м. Миколаїв |
Гімназія № 4 |
5 |
168 (54+60+54) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5178 |
ПАВЛЕНКО М.О. |
15317 |
|
Ольшанська ЗОШ |
4 |
90 (36+36+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Довженко Тетяна Федорівна |
5179 |
ПАВЛЕНКО Н.В. |
15310 |
с. Щербані |
Щербанівська ЗОШ ім. Рябошапки |
2 |
60 (18+18+24) |
|
|
|
С3 |
Гринів Галина Степанівна |
5180 |
ПАВЛЕНКО О.В. |
15310 |
с. Щербані |
Щербанівська ЗОШ ім. Рябошапки |
10 |
80 (12+36+32) |
|
|
|
|
Гринів Галина Степанівна |
5181 |
ПАВЛЕНКО О.О. |
15224 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 65 |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5182 |
ПАВЛЕНКО С. |
15204 |
м. Миколаїв |
Інтернат № 7 |
4 |
126 (42+36+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5183 |
ПАВЛЕНКО С.А. |
15035 |
|
Прибузька ЗОШ |
3 |
132 (48+36+48) |
З |
|
|
|
Слободяник Вікторія Вікторівна |
5184 |
ПАВЛЕОКО В.О. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
11 |
122 (24+54+44) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
5185 |
ПАВЛИГА М.О. |
15198 |
м. Миколаїв |
ММК |
4 |
120 (42+30+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5186 |
ПАВЛИК К.В. |
15210 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 48 |
3 |
126 (48+30+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5187 |
ПАВЛИШЕНА А.С. |
15116 |
м. Баштанка |
Доброкриничанська ЗОШ |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Левицька Ірина Михайлівна |
5188 |
ПАВЛІЧЕНКО І. |
15204 |
м. Миколаїв |
Інтернат № 7 |
4 |
90 (48+18+24) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5189 |
ПАВЛІЧЕНКО Т.В. |
15214 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 64 |
1 |
81 (27+30+24) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5190 |
ПАВЛІШИНА Ю. |
15155 |
м. Снігурівка |
Баратівська ЗОШ |
11 |
102 (18+30+54) |
|
|
|
С3 |
Гудзь Алла Яківна |
5191 |
ПАВЛОВ В.В. |
15224 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 65 |
2 |
44 (18+14+12) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5192 |
ПАВЛОВ П.Ю. |
15235 |
м. Миколаїв |
Перша українська гімназія |
7 |
111 (42+36+33) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5193 |
ПАВЛОВА Є.А. |
15224 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 65 |
2 |
78 (30+18+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5194 |
ПАВЛОВИЧ С.А. |
15030 |
смт. Веселинове |
Збірна шкіл Веселинівського району |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Павлюк Владислав Геннадійович |
5195 |
ПАВЛОВСЬКА А.Р. |
15226 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 14 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5196 |
ПАВЛОВСЬКИЙ Б.Є. |
15211 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 12 |
7 |
117 (30+42+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
5197 |
ПАВЛОВСЬКИЙ Т.С. |
15164 |
м. Снігурівка |
Олександрівська ЗОШ |
7 |
60 (30+24+6) |
|
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
5198 |
ПАВЛУНКОВА С.В. |
15015 |
м. Южноукраїнськ |
Гімназія № 1 |
9 |
114 (24+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Ізбаш Наталія Миколаївна |
5199 |
ПАВЛЮК В.О. |
15158 |
м. Снігурівка |
Киселівська ЗОШ, Кобзарцівська ЗОШ |
6 |
156 (48+54+54) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
5200 |
ПАВЛЮК О.Д. |
15228 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 52 |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5201 |
ПАВЛЮКОВСЬКИЙ О.І. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
7 |
75 (30+33+12) |
|
|
|
|
Боброва Алла Степанівна |
5202 |
ПАВЛЮЧЕНКО А.М. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
1 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5203 |
ПАДУСЕНКО М.І. |
15255 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 4 |
3 |
96 (36+36+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5204 |
ПАЗЕНКО А.О. |
15240 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 1 |
3 |
129 (39+42+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5205 |
ПАЗЮК А.Л. |
15240 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 1 |
3 |
102 (48+24+30) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5206 |
ПАК А.А. |
15267 |
м. Миколаїв |
Гіпаніс-ЕОС |
5 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5207 |
ПАК О.Д. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
4 |
72 (36+18+18) |
|
С1 |
|
|
Боброва Алла Степанівна |
5208 |
ПАКШАЄВА Л.В. |
15274 |
|
Шостаківська ЗОШ |
7 |
156 (48+54+54) |
З |
|
|
|
Довженко Тетяна Федорівна |
5209 |
ПАЛАГЕША Д.С. |
15216 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 26 |
4 |
75 (39+6+30) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5210 |
ПАЛАЗЕНЮК С.Є. |
15140 |
м. Очаків |
ЗОШ № 1 |
3 |
117 (45+30+42) |
З |
|
|
|
Головня Людмила Андріївна |
5211 |
ПАЛАМАРЧУК А.М. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
8 |
99 (36+21+42) |
|
|
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
5212 |
ПАЛАМАРЧУК К.О. |
15208 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 19 |
3 |
120 (48+36+36) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5213 |
ПАЛАМАРЧУК Л.К. |
15172 |
м. Снігурівка |
Центральна ЗОШ |
5 |
72 (24+12+36) |
|
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
5214 |
ПАЛАМАРЧУК П.В. |
15204 |
м. Миколаїв |
Інтернат № 7 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5215 |
ПАЛАШ І.О. |
15021 |
|
Партизанського НВК |
2 |
72 (24+18+30) |
З |
|
|
|
Товстоляка Яна Миколаївна |
5216 |
ПАЛІЄНКО А.І. |
15289 |
с. Трикрати |
Трикратська ЗОШ |
5 |
75 (24+33+18) |
|
|
|
|
Варфоломієва Антоніна Василівна |
5217 |
ПАЛІЄНКО Є.О. |
15282 |
с. Новогригорівка |
Новогригорівська ЗОШ |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Денисенко Тетяна Володимирівна |
5218 |
ПАЛІЄНКО М.І. |
15289 |
с. Трикрати |
Трикратська ЗОШ |
7 |
36 (18+9+9) |
|
|
|
|
Варфоломієва Антоніна Василівна |
5219 |
ПАЛІЙ В.О. |
15256 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 51 |
4 |
120 (48+30+42) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5220 |
ПАЛІЙ Д.В. |
15109 |
м. Баштанка |
Новоолександрівська ЗОШ |
3 |
132 (48+42+42) |
З |
|
|
|
Левицька Ірина Михайлівна |
5221 |
ПАЛІЙ Д.В. |
15018 |
м. Южноукраїнськ |
ЗШ № 3 |
9 |
124 (18+60+46) |
|
|
С2 |
С3 |
Ізбаш Наталія Миколаївна |
5222 |
ПАЛІЮК Д.А. |
15259 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 11 |
9 |
112 (18+42+52) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
5223 |
ПАЛЬКО В.А. |
15019 |
м. Южноукраїнськ |
ЗШ № 4 |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Ізбаш Наталія Миколаївна |
5224 |
ПАЛЬКОВСЬКА В.О. |
15245 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 32 |
5 |
123 (42+27+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
5225 |
ПАЛЬЦЕВ О.С. |
15199 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 22 |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5226 |
ПАЛЬЧИКІВСЬКА К.Р. |
15428 |
м. Новий Буг |
Збірна шкіл |
3 |
90 (42+24+24) |
|
С1 |
|
|
Білько Світлана Дмитрівна |
5227 |
ПАЛЬЯЗОВ М.А. |
15437 |
с. Прибужжя |
Прибузька ЗОШ |
4 |
90 (42+24+24) |
|
С1 |
|
|
Холоденко Лідія Вікторівна |
5228 |
ПАЛЬЯЗОВА Ю. |
15437 |
с. Прибужжя |
Прибузька ЗОШ |
6 |
126 (24+42+60) |
|
|
С2 |
С3 |
Холоденко Лідія Вікторівна |
5229 |
ПАНАЙОД О.В. |
15030 |
смт. Веселинове |
Збірна шкіл Веселинівського району |
4 |
96 (42+30+24) |
|
С1 |
|
|
Павлюк Владислав Геннадійович |
5230 |
ПАНАСЕНКО Б.Є. |
15264 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 6 |
8 |
87 (48+18+21) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5231 |
ПАНАСЕНКО В.Ю. |
15230 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 53 |
5 |
153 (48+51+54) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5232 |
ПАНАСЕНКО І.Р. |
15274 |
|
Шостаківська ЗОШ |
2 |
63 (21+12+30) |
|
С1 |
|
С3 |
Довженко Тетяна Федорівна |
5233 |
ПАНАСЕНКО Н.І. |
15236 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 34 |
2 |
72 (24+18+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5234 |
ПАНАСЮК А.К. |
15224 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 65 |
2 |
54 (18+18+18) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5235 |
ПАНАСЮК Д.Ф. |
15240 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 1 |
3 |
108 (24+36+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
5236 |
ПАНИЧ А.О. |
15444 |
м. Певомайськ |
Збірна шкіл району |
8 |
114 (42+36+36) |
|
С1 |
|
|
Дурачевська Людмила Іванівна |
5237 |
ПАНКОВ А.І. |
15200 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 50 |
8 |
24 (12+3+9) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5238 |
ПАНКОВА В.О. |
15265 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 39 |
6 |
138 (54+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
5239 |
ПАНКОВА К.О. |
15221 |
м. Миколаїв |
Гімназія № 3 |
7 |
153 (42+54+57) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5240 |
ПАНКОВА М.К. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
2 |
81 (27+24+30) |
З |
|
|
|
Боброва Алла Степанівна |
5241 |
ПАНКОВВ Д.О. |
15266 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 28 |
8 |
111 (48+48+15) |
|
С1 |
С2 |
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5242 |
ПАНКРАТОВА А.А. |
15016 |
м. Южноукраїнськ |
ЗШ № 1 ім. Захисників Вітчизни |
6 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Ізбаш Наталія Миколаївна |
5243 |
ПАНКРАШИН М.О. |
15030 |
смт. Веселинове |
Збірна шкіл Веселинівського району |
2 |
55 (21+16+18) |
|
С1 |
|
|
Павлюк Владислав Геннадійович |
5244 |
ПАНТА К.Д. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
4 |
126 (42+36+48) |
З |
|
|
|
Боброва Алла Степанівна |
5245 |
ПАНЧОХІНА М.О. |
15158 |
м. Снігурівка |
Киселівська ЗОШ, Кобзарцівська ЗОШ |
8 |
129 (30+51+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Гудзь Алла Яківна |
5246 |
ПАНЧУК В.І. |
15242 |
м. Миколаїв |
СНВК |
3 |
108 (42+30+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
5247 |
ПАНЬКОВ С.О. |
15030 |
смт. Веселинове |
Збірна шкіл Веселинівського району |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Павлюк Владислав Геннадійович |
5248 |
ПАНЬКОВА Л.М. |
15100 |
смт. Березнегувате |
Відділ освіти |
6 |
138 (42+42+54) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Лісовська Діна Миколаївна |
5249 |
ПАНЬКОВА С. |
15249 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 46 |
4 |
120 (48+30+42) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5250 |
ПАНЮТА А.В. |
15100 |
смт. Березнегувате |
Відділ освіти |
5 |
120 (42+30+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Лісовська Діна Миколаївна |
5251 |
ПАНЮТА Д.О. |
15200 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 50 |
3 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5252 |
ПАНЮТА К.В. |
15100 |
смт. Березнегувате |
Відділ освіти |
3 |
114 (48+24+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Лісовська Діна Миколаївна |
5253 |
ПАНЮШКІН В.О. |
15242 |
м. Миколаїв |
СНВК |
2 |
58 (18+16+24) |
|
|
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
5254 |
ПАПАДІН А.Г. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
9 |
128 (24+54+50) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
5255 |
ПАПІШЕВ Р.Р. |
15206 |
м. Миколаїв |
Інтернат № 4 |
4 |
129 (45+42+42) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5256 |
ПАРАКОННА Д.О. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
1 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Боброва Алла Степанівна |
5257 |
ПАРАКОННА Н.П. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
11 |
136 (36+48+52) |
|
|
С2 |
С3 |
Боброва Алла Степанівна |
5258 |
ПАРАМОНОВА С.Д. |
15256 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 51 |
4 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5259 |
ПАРАПІР А.І. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Боброва Алла Степанівна |
5260 |
ПАРАСЕЙ П.Ю. |
15208 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 19 |
7 |
96 (24+30+42) |
|
|
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
5261 |
ПАРАФІЛО Б.В. |
15114 |
м. Баштанка |
Старогороженська ЗОШ |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Левицька Ірина Михайлівна |
5262 |
ПАРАФІЛО Я.В. |
15114 |
м. Баштанка |
Старогороженська ЗОШ |
6 |
150 (36+54+60) |
З |
|
|
|
Левицька Ірина Михайлівна |
5263 |
ПАРАФІЛОВА К.І. |
15266 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 28 |
6 |
123 (36+39+48) |
|
|
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
5264 |
ПАРАЩИЧ Г.А. |
15070 |
смт. Братське |
Збірна шкіл |
5 |
156 (42+54+60) |
З |
|
|
|
Галімська Жанна Олександрівна |
5265 |
ПАРАЩУК Д.І. |
15225 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 20 |
4 |
96 (42+12+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
5266 |
ПАРКІНА С.В. |
15224 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 65 |
2 |
72 (24+18+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5267 |
ПАРОВЕНКО В.В. |
15250 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 10 |
2 |
72 (24+24+24) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5268 |
ПАРОВЕНКО В.П. |
15256 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 51 |
1 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5269 |
ПАРОНЯН С.Я. |
15282 |
с. Новогригорівка |
Новогригорівська ЗОШ |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Денисенко Тетяна Володимирівна |
5270 |
ПАРТАС П.А. |
15205 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 60 |
6 |
69 (30+18+21) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5271 |
ПАРУЛЬ Б.О. |
15227 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 35 |
3 |
138 (48+48+42) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5272 |
ПАРФЕНЕНКО А.С. |
15003 |
смт. Врадіївка |
Збірна шкіл |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Петрова Алла Анатоліївна |
5273 |
ПАРФЕНОВ Д.В. |
15202 |
м. Миколаїв |
Гімназія № 4 |
7 |
96 (24+45+27) |
|
|
С2 |
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5274 |
ПАРФЕНОВ Н.В. |
15173 |
м. Снігурівка |
Червонодолинська ЗОШ |
4 |
60 (36+12+12) |
|
С1 |
|
|
Гудзь Алла Яківна |
5275 |
ПАРФЕНЮК А.А. |
15241 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 27 |
4 |
60 (42+6+12) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5276 |
ПАРФЙОНОВ К.О. |
15170 |
м. Снігурівка |
ЗОШ № 4 |
3 |
114 (48+24+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Гудзь Алла Яківна |
5277 |
ПАРХОМЕНКО Д.А. |
15174 |
м. Снігурівка |
Суворська ЗОШ |
8 |
90 (18+24+48) |
|
|
|
С3 |
Гудзь Алла Яківна |
5278 |
ПАРХОМЕНКО Д.С. |
15220 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 15 |
3 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5279 |
ПАРХОМЕНКО Є.В. |
15200 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 50 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5280 |
ПАРХОМЕНКО К.В. |
15243 |
м. Миколаїв |
НВК № 1 "Семикв" |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5281 |
ПАРХОМЕНКО Ю.М. |
15381 |
м. Нова Одеса |
Кандибинська ЗОШ |
3 |
120 (48+30+42) |
З |
|
|
|
Бончук Олена Миколаївна |
5282 |
ПАРХОМОВ Б.Е. |
15024 |
|
Михайло-Ларинська ЗОШ |
7 |
141 (30+54+57) |
|
|
С2 |
С3 |
Товстоляка Яна Миколаївна |
5283 |
ПАСАМАН Т.В. |
15141 |
м. Очаків |
ЗОШ № 2 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Головня Людмила Андріївна |
5284 |
ПАСЄКА М.Р. |
15015 |
м. Южноукраїнськ |
Гімназія № 1 |
10 |
132 (18+54+60) |
|
|
С2 |
С3 |
Ізбаш Наталія Миколаївна |
5285 |
ПАСІЧНА К.Є. |
15216 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 26 |
3 |
78 (36+18+24) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5286 |
ПАСІЧНИК А.С. |
15140 |
м. Очаків |
ЗОШ № 1 |
3 |
114 (48+24+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Головня Людмила Андріївна |
5287 |
ПАСКАЛ А.А. |
15030 |
смт. Веселинове |
Збірна шкіл Веселинівського району |
3 |
63 (45+12+6) |
|
С1 |
|
|
Павлюк Владислав Геннадійович |
5288 |
ПАСКАЛЬ А.О. |
15189 |
м. Первомайськ |
ЗОШ № 9 |
5 |
60 (24+21+15) |
|
|
|
|
Токарська Марина Борисівна |
5289 |
ПАСКАЛЬ К.Д. |
15252 |
м. Миколаїв |
"Ор менахем" |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5290 |
ПАСНИЧЕНКО А.С. |
15212 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 45 |
7 |
24 (18+0+6) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5291 |
ПАСНІЧЕНКО А.В. |
15444 |
м. Певомайськ |
Збірна шкіл району |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Дурачевська Людмила Іванівна |
5292 |
ПАСТУХОВА Д.Є. |
15245 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 32 |
9 |
124 (24+54+46) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
5293 |
ПАСТУХОВА М.С. |
15214 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 64 |
4 |
129 (45+36+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5294 |
ПАСТУШЕНКО В.Ю. |
15019 |
м. Южноукраїнськ |
ЗШ № 4 |
3 |
132 (48+36+48) |
З |
|
|
|
Ізбаш Наталія Миколаївна |
5295 |
ПАСТУШОК С.Р. |
15070 |
смт. Братське |
Збірна шкіл |
7 |
96 (24+39+33) |
|
|
|
|
Галімська Жанна Олександрівна |
5296 |
ПАСЬКО А.В. |
15162 |
м. Снігурівка |
Новопетрівська ЗОШ |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
5297 |
ПАТАШОВ Д.М. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
3 |
108 (42+30+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
5298 |
ПАТІК М. |
15227 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 35 |
8 |
138 (42+54+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
5299 |
ПАТЛАТА С. |
15103 |
смт. Казанка |
Збірна шкіл Казанківського району |
8 |
111 (48+30+33) |
|
С1 |
|
|
Юркова Світлана Олександрівна |
5300 |
ПАУКОВА А.С. |
15240 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 1 |
2 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5301 |
ПАУЛЬ Д.А. |
15030 |
смт. Веселинове |
Збірна шкіл Веселинівського району |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Павлюк Владислав Геннадійович |
5302 |
ПАХНЮК К.І. |
15141 |
м. Очаків |
ЗОШ № 2 |
11 |
128 (48+36+44) |
|
С1 |
|
С3 |
Головня Людмила Андріївна |
5303 |
ПАХОВКО І.І. |
15157 |
м. Снігурівка |
Горохівська ЗОШ, Євгенівський НВК |
4 |
96 (42+30+24) |
|
С1 |
|
|
Гудзь Алла Яківна |
5304 |
ПАХОМОВА А.В. |
15070 |
смт. Братське |
Збірна шкіл |
7 |
141 (36+60+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Галімська Жанна Олександрівна |
5305 |
ПАХОМОВА О.В. |
15070 |
смт. Братське |
Збірна шкіл |
10 |
144 (42+54+48) |
З |
|
|
|
Галімська Жанна Олександрівна |
5306 |
ПАХОМСЬКИЙ В.В. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
2 |
72 (24+18+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5307 |
ПАХУТА К.Т. |
15275 |
|
Зеленогайська ЗОШ |
2 |
72 (18+24+30) |
З |
|
|
|
Довженко Тетяна Федорівна |
5308 |
ПАЦАЙ Ю.Т. |
15264 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 6 |
3 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5309 |
ПАЦАНОВСЬКА К.О. |
15201 |
м. Миколаїв |
Академія дитячої творчості |
4 |
90 (42+24+24) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5310 |
ПАЦЬОРА К.А. |
15171 |
м. Снігурівка |
Садова ЗОШ, Тамаринська ЗОШ |
5 |
78 (30+24+24) |
|
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
5311 |
ПАША С.С. |
15189 |
м. Первомайськ |
ЗОШ № 9 |
5 |
66 (24+21+21) |
|
|
|
|
Токарська Марина Борисівна |
5312 |
ПАШКЕВИЧ М.Я. |
15240 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 1 |
2 |
66 (18+18+30) |
|
|
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
5313 |
ПАШКОВ М.О. |
15378 |
м. Нова Одеса |
Бузька ЗОШ |
5 |
141 (48+39+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Бончук Олена Миколаївна |
5314 |
ПАШКОВА А.О. |
15378 |
м. Нова Одеса |
Бузька ЗОШ |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Бончук Олена Миколаївна |
5315 |
ПАШКОВСЬКА К.О. |
15208 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 19 |
11 |
118 (24+48+46) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
5316 |
ПАШНЄВА О.Р. |
15266 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 28 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5317 |
ПАШНЄВА Ю.Р. |
15266 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 28 |
7 |
135 (36+42+57) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
5318 |
ПАШНЮК О.Р. |
15070 |
смт. Братське |
Збірна шкіл |
1 |
76 (30+16+30) |
З |
|
|
|
Галімська Жанна Олександрівна |
5319 |
ПАЩЕНКО А.О. |
15199 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 22 |
6 |
90 (30+21+39) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5320 |
ПАЩЕНКО А.С. |
15100 |
смт. Березнегувате |
Відділ освіти |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Лісовська Діна Миколаївна |
5321 |
ПАЩЕНКО К.Р. |
15266 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 28 |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5322 |
ПАЩЕНКО Н.В. |
15141 |
м. Очаків |
ЗОШ № 2 |
7 |
87 (30+39+18) |
|
|
|
|
Головня Людмила Андріївна |
5323 |
ПАЩЕНКО О.А. |
15141 |
м. Очаків |
ЗОШ № 2 |
6 |
72 (18+27+27) |
|
|
|
|
Головня Людмила Андріївна |
5324 |
ПАЩЕНКО Я.Р. |
15372 |
м. Нова Одеса |
ЗОШ № 1 |
3 |
18 (12+6+0) |
|
|
|
|
Бончук Олена Миколаївна |
5325 |
ПЕДЧЕНКО А.В. |
15155 |
м. Снігурівка |
Баратівська ЗОШ |
2 |
87 (27+30+30) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
5326 |
ПЕДЧЕНКО К.С. |
15174 |
м. Снігурівка |
Суворська ЗОШ |
2 |
76 (24+22+30) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
5327 |
ПЕЛЕВИНА О.Ю. |
15267 |
м. Миколаїв |
Гіпаніс-ЕОС |
5 |
159 (48+60+51) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5328 |
ПЕНЬКОВСЬКА О.Л. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
1 |
72 (24+18+30) |
З |
|
|
|
Боброва Алла Степанівна |
5329 |
ПЕНЬКОВСЬКИЙ О.Л. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
7 |
120 (36+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Боброва Алла Степанівна |
5330 |
ПЕРВОВА Д.В. |
15199 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 22 |
6 |
114 (42+51+21) |
|
С1 |
С2 |
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5331 |
ПЕРЕБИКОВСЬКИЙ Н.Р. |
15240 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 1 |
3 |
132 (48+42+42) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5332 |
ПЕРЕВАЛОВА Є.Д. |
15244 |
м. Миколаїв |
НВК № 2 "Зоря" |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5333 |
ПЕРЕВОЗНЮК Є.М. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
1 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Боброва Алла Степанівна |
5334 |
ПЕРЕВОЩЕНКО А.Д. |
15256 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 51 |
8 |
93 (30+30+33) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5335 |
ПЕРЕДЕРІЙ К.В. |
15144 |
м. Очаків |
НВК " Сонечко" |
4 |
96 (42+18+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Головня Людмила Андріївна |
5336 |
ПЕРЕДРІЙ Д.В. |
15141 |
м. Очаків |
ЗОШ № 2 |
4 |
96 (42+36+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Головня Людмила Андріївна |
5337 |
ПЕРЕПАДА Я.Г. |
15224 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 65 |
2 |
70 (24+16+30) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
5338 |
ПЕРЕПЕЛИЦЯ К.С. |
15213 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 57 |
4 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5339 |
ПЕРЕСУНЬКО Б.В. |
15100 |
смт. Березнегувате |
Відділ освіти |
3 |
123 (45+36+42) |
З |
|
|
|
Лісовська Діна Миколаївна |
5340 |
ПЕРЕСУНЬКО В. |
15258 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 44 |
3 |
120 (48+36+36) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5341 |
ПЕРЕСУНЬКО Р.Р. |
15215 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 47 |
4 |
114 (48+36+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5342 |
ПЕРИНСЬКА О.О. |
15185 |
м. Первомайськ |
ЗОШ № 15 |
4 |
114 (48+36+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Токарська Марина Борисівна |
5343 |
ПЕРМІНОВА Ю.С. |
15169 |
м. Снігурівка |
ЗОШ № 3 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
5344 |
ПЕРМІТІН О.П. |
15200 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 50 |
3 |
126 (48+30+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5345 |
ПЕРМЯКОВА О.О. |
15016 |
м. Южноукраїнськ |
ЗШ № 1 ім. Захисників Вітчизни |
8 |
114 (48+39+27) |
|
С1 |
|
|
Ізбаш Наталія Миколаївна |
5346 |
ПЕРОВ І.А. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5347 |
ПЕРШЕНКОВА О.М. |
15070 |
смт. Братське |
Збірна шкіл |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Галімська Жанна Олександрівна |
5348 |
ПЕРШУКЕВИЧ Д.Б. |
15204 |
м. Миколаїв |
Інтернат № 7 |
1 |
75 (21+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5349 |
ПЕСЧАНИЙ А.В. |
15216 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 26 |
3 |
132 (48+36+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5350 |
ПЕТЕЛЬЧИЦ А.А. |
15244 |
м. Миколаїв |
НВК № 2 "Зоря" |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5351 |
ПЕТРАЩУК У.Д. |
15214 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 64 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5352 |
ПЕТРЕНКО А.А. |
15206 |
м. Миколаїв |
Інтернат № 4 |
7 |
93 (36+36+21) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5353 |
ПЕТРЕНКО А.Г. |
15185 |
м. Первомайськ |
ЗОШ № 15 |
9 |
104 (12+48+44) |
|
|
С2 |
С3 |
Токарська Марина Борисівна |
5354 |
ПЕТРЕНКО Д.М. |
15428 |
м. Новий Буг |
Збірна шкіл |
2 |
76 (24+22+30) |
З |
|
|
|
Білько Світлана Дмитрівна |
5355 |
ПЕТРЕНКО Є.С. |
15209 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 33 |
3 |
42 (30+6+6) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5356 |
ПЕТРЕНКО К.І. |
15117 |
м. Баштанка |
Кашперо-Миколаївська ЗОШ |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Левицька Ірина Михайлівна |
5357 |
ПЕТРЕНКО М.О. |
15223 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 42 |
2 |
73 (27+22+24) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5358 |
ПЕТРЕНКО М.С. |
15030 |
смт. Веселинове |
Збірна шкіл Веселинівського району |
6 |
141 (48+57+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Павлюк Владислав Геннадійович |
5359 |
ПЕТРЕНКО О.І. |
15117 |
м. Баштанка |
Кашперо-Миколаївська ЗОШ |
5 |
132 (48+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Левицька Ірина Михайлівна |
5360 |
ПЕТРЕНКО С.В. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
4 |
114 (48+24+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
5361 |
ПЕТРЕНКО С.О. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5362 |
ПЕТРЕНКОО К.В. |
15187 |
м. Первомайськ |
ЗОШ № 6 |
2 |
81 (27+24+30) |
З |
|
|
|
Токарська Марина Борисівна |
5363 |
ПЕТРИК А.О. |
15444 |
м. Певомайськ |
Збірна шкіл району |
4 |
108 (42+30+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Дурачевська Людмила Іванівна |
5364 |
ПЕТРИЧЕНКО П.О. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
1 |
72 (24+18+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5365 |
ПЕТРИШИН А.Ю. |
15103 |
смт. Казанка |
Збірна шкіл Казанківського району |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Юркова Світлана Олександрівна |
5366 |
ПЕТРИШИНА Т.Л. |
15226 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 14 |
6 |
135 (48+33+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
5367 |
ПЕТРІВ Д.Р. |
15378 |
м. Нова Одеса |
Бузька ЗОШ |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Бончук Олена Миколаївна |
5368 |
ПЕТРІЧЕНКО М.Ю. |
15211 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 12 |
6 |
141 (48+33+60) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
5369 |
ПЕТРОВ В.В. |
15155 |
м. Снігурівка |
Баратівська ЗОШ |
6 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
5370 |
ПЕТРОВ Д.В. |
15384 |
м. Нова Одеса |
Новопетрівська ЗОШ, Новошмидтівська ЗОШ |
7 |
84 (36+30+18) |
|
|
|
|
Бончук Олена Миколаївна |
5371 |
ПЕТРОВ М.О. |
15380 |
м. Нова Одеса |
Дільнична ЗОШ |
1 |
60 (18+24+18) |
|
|
С2 |
|
Бончук Олена Миколаївна |
5372 |
ПЕТРОВ Р. |
15205 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 60 |
6 |
114 (24+42+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
5373 |
ПЕТРОВ Р.М. |
15380 |
м. Нова Одеса |
Дільнична ЗОШ |
5 |
123 (42+45+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Бончук Олена Миколаївна |
5374 |
ПЕТРОВА А.А. |
15103 |
смт. Казанка |
Збірна шкіл Казанківського району |
8 |
33 (12+9+12) |
|
|
|
|
Юркова Світлана Олександрівна |
5375 |
ПЕТРОВА А.М. |
15205 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 60 |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5376 |
ПЕТРОВА А.С. |
15244 |
м. Миколаїв |
НВК № 2 "Зоря" |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5377 |
ПЕТРОВА В.Б. |
15260 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 31 |
7 |
99 (36+33+30) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5378 |
ПЕТРОВА Д.В. |
15155 |
м. Снігурівка |
Баратівська ЗОШ |
8 |
18 (12+6+0) |
|
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
5379 |
ПЕТРОВА К.В. |
15243 |
м. Миколаїв |
НВК № 1 "Семикв" |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5380 |
ПЕТРОВА С.М. |
15380 |
м. Нова Одеса |
Дільнична ЗОШ |
1 |
72 (30+24+18) |
З |
|
|
|
Бончук Олена Миколаївна |
5381 |
ПЕТРОВЕЦЬ Р.В. |
15231 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 56 |
4 |
132 (48+48+36) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5382 |
ПЕТРОВСЬКА А.І. |
15225 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 20 |
4 |
84 (48+12+24) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5383 |
ПЕТРОВСЬКА І.В. |
15198 |
м. Миколаїв |
ММК |
4 |
108 (42+18+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
5384 |
ПЕТРОВСЬКА П.Г. |
15250 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 10 |
2 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5385 |
ПЕТРУК Д.Г. |
15264 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 6 |
4 |
96 (42+18+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
5386 |
ПЕТРУНЯК В.В. |
15100 |
смт. Березнегувате |
Відділ освіти |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Лісовська Діна Миколаївна |
5387 |
ПЕТРУСЕВИЧ Д.В. |
15185 |
м. Первомайськ |
ЗОШ № 15 |
10 |
102 (18+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Токарська Марина Борисівна |
5388 |
ПЕТРУСЬ Н.О. |
15383 |
м. Нова Одеса |
Новоінгульська ЗОШ |
10 |
74 (0+42+32) |
|
|
С2 |
|
Бончук Олена Миколаївна |
5389 |
ПЕТРУСЬ Ю.О. |
15383 |
м. Нова Одеса |
Новоінгульська ЗОШ |
6 |
120 (30+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Бончук Олена Миколаївна |
5390 |
ПЕТРУША Е.М. |
15162 |
м. Снігурівка |
Новопетрівська ЗОШ |
4 |
120 (48+42+30) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
5391 |
ПЕТРУША С.О. |
15100 |
смт. Березнегувате |
Відділ освіти |
5 |
126 (48+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Лісовська Діна Миколаївна |
5392 |
ПЕТРУША Т.М. |
15162 |
м. Снігурівка |
Новопетрівська ЗОШ |
3 |
126 (48+30+48) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
5393 |
ПЕТРУШКОВ Р.О. |
15070 |
смт. Братське |
Збірна шкіл |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Галімська Жанна Олександрівна |
5394 |
ПЕТРУЩАК Д.Д. |
15171 |
м. Снігурівка |
Садова ЗОШ, Тамаринська ЗОШ |
6 |
78 (6+33+39) |
|
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
5395 |
ПЕХЛАК К. |
15227 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 35 |
10 |
122 (24+54+44) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
5396 |
ПЕЧЕНЕНКО О.В. |
15214 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 64 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5397 |
ПЕЧЕННИЙ К.О. |
15116 |
м. Баштанка |
Доброкриничанська ЗОШ |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Левицька Ірина Михайлівна |
5398 |
ПЄЄВА Я.О. |
15199 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 22 |
4 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5399 |
ПЄНУ Н.П. |
15214 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 64 |
1 |
72 (24+18+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5400 |
ПЄТРОВА У.О. |
15211 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 12 |
9 |
142 (30+60+52) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
5401 |
ПЄТУХОВА А.М. |
15322 |
смт. Березанка |
Збірна шкіл Березанського району |
5 |
105 (24+30+51) |
|
|
|
С3 |
Ворона Олена Анатоліїна |
5402 |
ПЄЧКУРОВА А.В. |
15070 |
смт. Братське |
Збірна шкіл |
1 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Галімська Жанна Олександрівна |
5403 |
ПЄШКУН Д.О. |
15120 |
м. Баштанка |
Новоєгорівська ЗОШ |
10 |
38 (12+18+8) |
|
|
|
|
Левицька Ірина Михайлівна |
5404 |
ПИВОВАРОВА С.А. |
15220 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 15 |
3 |
114 (48+42+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5405 |
ПИГАР О.О. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5406 |
ПИЛИПЕНКО А. |
15198 |
м. Миколаїв |
ММК |
5 |
156 (48+54+54) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5407 |
ПИЛИПЧІЙ К.Р. |
15204 |
м. Миколаїв |
Інтернат № 7 |
4 |
84 (48+12+24) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5408 |
ПИЛИПЮК Д.Г. |
15170 |
м. Снігурівка |
ЗОШ № 4 |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
5409 |
ПИЛЬКОВА О.О. |
15103 |
смт. Казанка |
Збірна шкіл Казанківського району |
3 |
48 (12+12+24) |
|
|
|
|
Юркова Світлана Олександрівна |
5410 |
ПИЛЬНЄВА В. |
15428 |
м. Новий Буг |
Збірна шкіл |
3 |
117 (45+36+36) |
З |
|
|
|
Білько Світлана Дмитрівна |
5411 |
ПИНЗАР К.С. |
15116 |
м. Баштанка |
Доброкриничанська ЗОШ |
6 |
144 (42+48+54) |
З |
|
|
|
Левицька Ірина Михайлівна |
5412 |
ПИНТІЙ С.П. |
15018 |
м. Южноукраїнськ |
ЗШ № 3 |
2 |
62 (30+8+24) |
|
С1 |
|
С3 |
Ізбаш Наталія Миколаївна |
5413 |
ПИРОГОВА А.І. |
15381 |
м. Нова Одеса |
Кандибинська ЗОШ |
4 |
102 (48+24+30) |
|
С1 |
|
|
Бончук Олена Миколаївна |
5414 |
ПИРОГОВА Д.І. |
15381 |
м. Нова Одеса |
Кандибинська ЗОШ |
7 |
72 (36+27+9) |
|
|
|
|
Бончук Олена Миколаївна |
5415 |
ПИРОЖЕНКО С.С. |
15100 |
смт. Березнегувате |
Відділ освіти |
3 |
126 (42+36+48) |
З |
|
|
|
Лісовська Діна Миколаївна |
5416 |
ПИРОЖОК М.К. |
15266 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 28 |
4 |
129 (45+36+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5417 |
ПИСАНЧИН В.Ю. |
15046 |
|
Галицинівська ЗОШ |
3 |
114 (42+36+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Слободяник Вікторія Вікторівна |
5418 |
ПИСАНЧИН Я.Ю. |
15046 |
|
Галицинівська ЗОШ |
3 |
117 (45+30+42) |
З |
|
|
|
Слободяник Вікторія Вікторівна |
5419 |
ПИСАРЕНКО Н.С. |
15239 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 7 |
1 |
72 (24+18+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5420 |
ПИСЛАРЬ В.Р. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
9 |
92 (18+36+38) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5421 |
ПИСЬМЕННА А.О. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
1 |
81 (27+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5422 |
ПИСЬМЕННА Д.Д. |
15239 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 7 |
7 |
93 (36+36+21) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5423 |
ПИСЬМЕННИЙ Н.О. |
15225 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 20 |
6 |
111 (30+39+42) |
|
|
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
5424 |
ПИСЬМЕНЮК А. |
15198 |
м. Миколаїв |
ММК |
5 |
93 (30+21+42) |
|
|
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
5425 |
ПИХТІНА М.О. |
15372 |
м. Нова Одеса |
ЗОШ № 1 |
4 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Бончук Олена Миколаївна |
5426 |
ПИШНИЙ В.С. |
15437 |
с. Прибужжя |
Прибузька ЗОШ |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Холоденко Лідія Вікторівна |
5427 |
ПИЩЕНКО П.О. |
15201 |
м. Миколаїв |
Академія дитячої творчості |
4 |
84 (30+24+30) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5428 |
ПІВЕНЬ І.І. |
15213 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 57 |
2 |
76 (30+22+24) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5429 |
ПІВОШЕНКО А.А. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
7 |
96 (42+27+27) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5430 |
ПІГУЛЯК К.М. |
15114 |
м. Баштанка |
Старогороженська ЗОШ |
7 |
144 (48+42+54) |
З |
|
|
|
Левицька Ірина Михайлівна |
5431 |
ПІДВИСОЦЬКИЙ М.І. |
15236 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 34 |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5432 |
ПІДВИШИНСЬКА В.Ю. |
15202 |
м. Миколаїв |
Гімназія № 4 |
9 |
140 (24+60+56) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
5433 |
ПІДГАЙНА А.В. |
15255 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 4 |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5434 |
ПІДГАЙНА Д.В. |
15234 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 17 |
5 |
174 (60+54+60) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5435 |
ПІДГАЙНИЙ С.М. |
15103 |
смт. Казанка |
Збірна шкіл Казанківського району |
4 |
72 (36+12+24) |
|
С1 |
|
|
Юркова Світлана Олександрівна |
5436 |
ПІДГОРНА Е.Р. |
15239 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 7 |
4 |
84 (42+6+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
5437 |
ПІДГОРНИЙ М.С. |
15019 |
м. Южноукраїнськ |
ЗШ № 4 |
3 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Ізбаш Наталія Миколаївна |
5438 |
ПІДГОРНЯК С.С. |
15100 |
смт. Березнегувате |
Відділ освіти |
5 |
87 (24+27+36) |
|
|
|
|
Лісовська Діна Миколаївна |
5439 |
ПІДГОРОДИНСЬКИЙ М.М. |
15206 |
м. Миколаїв |
Інтернат № 4 |
4 |
129 (45+36+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5440 |
ПІДГУРСЬКА В.Р. |
15262 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 16 |
5 |
105 (36+27+42) |
|
|
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
5441 |
ПІДДУБНА А.А. |
15229 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 18 |
4 |
57 (39+6+12) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5442 |
ПІДДУБНА В.В. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
7 |
114 (36+33+45) |
|
|
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
5443 |
ПІДДУБНА С.В. |
15240 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 1 |
3 |
126 (42+36+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5444 |
ПІДДУБНИЙ М.С. |
15250 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 10 |
4 |
120 (48+30+42) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5445 |
ПІДЛІП К.М. |
15229 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 18 |
3 |
123 (45+36+42) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5446 |
ПІДЛІСНИЙ Д.В. |
15070 |
смт. Братське |
Збірна шкіл |
2 |
69 (27+12+30) |
|
С1 |
|
С3 |
Галімська Жанна Олександрівна |
5447 |
ПІДЛУБНА Є.А. |
15070 |
смт. Братське |
Збірна шкіл |
5 |
99 (48+24+27) |
|
С1 |
|
|
Галімська Жанна Олександрівна |
5448 |
ПІДПАЛОК М.Б. |
15224 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 65 |
1 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5449 |
ПІДРУЧНА І.М. |
15199 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 22 |
2 |
70 (18+22+30) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
5450 |
ПІДХАМУТНИЙ Д.С. |
15233 |
м. Миколаїв |
Економічний ліцей № 1 |
10 |
114 (18+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
5451 |
ПІКАЛОВА В.М. |
15250 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 10 |
2 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5452 |
ПІКУЛЕНКО І.І. |
15217 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 54 |
7 |
84 (36+21+27) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5453 |
ПІЛЯЙ М.М. |
15271 |
|
Надбузька ЗОШ |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Довженко Тетяна Федорівна |
5454 |
ПІМЕНОВ Е.О. |
15256 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 51 |
4 |
69 (33+6+30) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5455 |
ПІНІНА К.О. |
15380 |
м. Нова Одеса |
Дільнична ЗОШ |
1 |
72 (30+24+18) |
З |
|
|
|
Бончук Олена Миколаївна |
5456 |
ПІНЧУК Д.С. |
15306 |
|
Кир'яківська ЗОШ |
3 |
120 (42+36+42) |
З |
|
|
|
Довженко Тетяна Федорівна |
5457 |
ПІНЧУКОВА А. |
15213 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 57 |
7 |
69 (18+21+30) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5458 |
ПІРТЯ Ю.В. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
9 |
136 (36+48+52) |
|
|
С2 |
С3 |
Боброва Алла Степанівна |
5459 |
ПІРУМЯН А.Г. |
15171 |
м. Снігурівка |
Садова ЗОШ, Тамаринська ЗОШ |
7 |
120 (48+33+39) |
|
С1 |
|
|
Гудзь Алла Яківна |
5460 |
ПІРЯНИК А.П. |
15015 |
м. Южноукраїнськ |
Гімназія № 1 |
9 |
98 (30+48+20) |
|
|
С2 |
|
Ізбаш Наталія Миколаївна |
5461 |
ПІСКОВЕЦЬ К.В. |
15372 |
м. Нова Одеса |
ЗОШ № 1 |
4 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Бончук Олена Миколаївна |
5462 |
ПІСКОВЕЦЬ О.С. |
15428 |
м. Новий Буг |
Збірна шкіл |
4 |
141 (45+48+48) |
З |
|
|
|
Білько Світлана Дмитрівна |
5463 |
ПІСКОРСЬКА Є.С. |
15224 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 65 |
4 |
102 (30+24+48) |
|
|
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
5464 |
ПІСКУН К.А. |
15100 |
смт. Березнегувате |
Відділ освіти |
3 |
93 (39+24+30) |
|
С1 |
|
|
Лісовська Діна Миколаївна |
5465 |
ПІСКУНОВ С.В. |
15257 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 23 |
8 |
81 (30+36+15) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5466 |
ПІСКУРЬОВА М.Д. |
15221 |
м. Миколаїв |
Гімназія № 3 |
5 |
126 (42+30+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
5467 |
ПІСОЧЕНКО В.А. |
15100 |
смт. Березнегувате |
Відділ освіти |
6 |
132 (36+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Лісовська Діна Миколаївна |
5468 |
ПІСЬМЕННА М.В. |
15206 |
м. Миколаїв |
Інтернат № 4 |
6 |
150 (48+54+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5469 |
ПІТУХ Н.А. |
15016 |
м. Южноукраїнськ |
ЗШ № 1 ім. Захисників Вітчизни |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Ізбаш Наталія Миколаївна |
5470 |
ПІХАНОВА Д.В. |
15225 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 20 |
4 |
93 (39+18+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
5471 |
ПІЧУРІН А.П. |
15240 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 1 |
3 |
114 (42+30+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
5472 |
ПІШЕНІНА А.І. |
15216 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 26 |
3 |
114 (42+24+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
5473 |
ПЛАВУЩЕНКО К.О. |
15155 |
м. Снігурівка |
Баратівська ЗОШ |
1 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
5474 |
ПЛАКСІНА Ю. |
15155 |
м. Снігурівка |
Баратівська ЗОШ |
5 |
72 (18+39+15) |
|
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
5475 |
ПЛАТОНОВА А.О. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
9 |
98 (18+42+38) |
|
|
С2 |
|
Боброва Алла Степанівна |
5476 |
ПЛАХІНА П.А. |
15199 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 22 |
10 |
82 (18+42+22) |
|
|
С2 |
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5477 |
ПЛАХОВ І.О. |
15211 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 12 |
4 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5478 |
ПЛАХОВ О.О. |
15211 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 12 |
4 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5479 |
ПЛАХОВ П.А. |
15375 |
м. Нова Одеса |
Гуманітарна гімназія |
5 |
75 (24+21+30) |
|
|
|
|
Бончук Олена Миколаївна |
5480 |
ПЛАХОТНИЙ Б.А. |
15018 |
м. Южноукраїнськ |
ЗШ № 3 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Ізбаш Наталія Миколаївна |
5481 |
ПЛАХОТНИЙ О.О. |
15255 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 4 |
2 |
81 (27+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5482 |
ПЛЕЇЕНЬ О.Д. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
1 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Боброва Алла Степанівна |
5483 |
ПЛЕТЕНЬ М.Д. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
7 |
156 (48+54+54) |
З |
|
|
|
Боброва Алла Степанівна |
5484 |
ПЛЕТНЬОВА Р.Р. |
15210 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 48 |
7 |
63 (24+24+15) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5485 |
ПЛЕШИВЦЕВ Н.Ю. |
15202 |
м. Миколаїв |
Гімназія № 4 |
8 |
78 (18+27+33) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5486 |
ПЛЄХАНОВА А.Я. |
15172 |
м. Снігурівка |
Центральна ЗОШ |
3 |
114 (48+30+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Гудзь Алла Яківна |
5487 |
ПЛЄШКОВА К.М. |
15428 |
м. Новий Буг |
Збірна шкіл |
9 |
74 (18+30+26) |
|
|
|
|
Білько Світлана Дмитрівна |
5488 |
ПЛІС А.А. |
15202 |
м. Миколаїв |
Гімназія № 4 |
7 |
105 (54+21+30) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5489 |
ПЛІЩЕНКО К.Д. |
15100 |
смт. Березнегувате |
Відділ освіти |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Лісовська Діна Миколаївна |
5490 |
ПЛІЩЕНКО К.Д. |
15100 |
смт. Березнегувате |
Відділ освіти |
4 |
126 (36+42+48) |
З |
|
|
|
Лісовська Діна Миколаївна |
5491 |
ПЛІЩЕНКО М.Д. |
15100 |
смт. Березнегувате |
Відділ освіти |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Лісовська Діна Миколаївна |
5492 |
ПЛІЩЕНКО Т.Д. |
15100 |
смт. Березнегувате |
Відділ освіти |
6 |
138 (48+42+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Лісовська Діна Миколаївна |
5493 |
ПЛОХА К.О. |
15257 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 23 |
9 |
108 (24+36+48) |
|
|
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
5494 |
ПЛОХОТНЮК К.Р. |
15141 |
м. Очаків |
ЗОШ № 2 |
2 |
78 (30+18+30) |
З |
|
|
|
Головня Людмила Андріївна |
5495 |
ПЛУЖНІК Д.С. |
15375 |
м. Нова Одеса |
Гуманітарна гімназія |
6 |
81 (24+21+36) |
|
|
|
|
Бончук Олена Миколаївна |
5496 |
ПЛУТЕНКО А.О. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
4 |
78 (42+18+18) |
|
С1 |
|
|
Боброва Алла Степанівна |
5497 |
ПЛХОТНЬЧУК О. |
15218 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 40 |
7 |
9 (0+0+9) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5498 |
ПЛЬОХІНА О.М. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
1 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5499 |
ПЛЮТЕНКО Я.В. |
15030 |
смт. Веселинове |
Збірна шкіл Веселинівського району |
8 |
78 (18+18+42) |
|
|
|
С3 |
Павлюк Владислав Геннадійович |
5500 |
ПЛЯКА К.О. |
15205 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 60 |
2 |
82 (24+28+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5501 |
ПОБЕРЕЖЕЦЬ К.О. |
15208 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 19 |
3 |
102 (42+24+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
5502 |
ПОБЕРЕЖНА П.А. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
2 |
81 (27+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5503 |
ПОБЕРЕЖНИК М.С. |
15265 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 39 |
6 |
66 (18+21+27) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5504 |
ПОБОРОЗНЮК А.В. |
15015 |
м. Южноукраїнськ |
Гімназія № 1 |
10 |
132 (30+42+60) |
|
|
С2 |
С3 |
Ізбаш Наталія Миколаївна |
5505 |
ПОВОД Я.М. |
15016 |
м. Южноукраїнськ |
ЗШ № 1 ім. Захисників Вітчизни |
3 |
54 (18+18+18) |
|
|
|
|
Ізбаш Наталія Миколаївна |
5506 |
ПОВХАНИЧ А.М. |
15109 |
м. Баштанка |
Новоолександрівська ЗОШ |
11 |
106 (18+36+52) |
|
|
|
С3 |
Левицька Ірина Михайлівна |
5507 |
ПОГАНОВСЬКА М.О. |
15205 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 60 |
2 |
69 (21+18+30) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
5508 |
ПОГІРКА Р.Б. |
15384 |
м. Нова Одеса |
Новопетрівська ЗОШ, Новошмидтівська ЗОШ |
1 |
78 (30+18+30) |
З |
|
|
|
Бончук Олена Миколаївна |
5509 |
ПОГОЖИХ С.О. |
15271 |
|
Надбузька ЗОШ |
7 |
135 (48+42+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Довженко Тетяна Федорівна |
5510 |
ПОГОНЕЦЬ В.І. |
15214 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 64 |
8 |
141 (48+42+51) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
5511 |
ПОГОНЩЕНКО А.С. |
15199 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 22 |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5512 |
ПОГОРЕЛОВА А.В. |
15208 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 19 |
8 |
117 (30+48+39) |
|
|
С2 |
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5513 |
ПОГОРЕЛЬСЬКИЙ В.О. |
15100 |
смт. Березнегувате |
Відділ освіти |
4 |
84 (42+24+18) |
|
С1 |
|
|
Лісовська Діна Миколаївна |
5514 |
ПОГОРЄЛОБА М.М. |
15206 |
м. Миколаїв |
Інтернат № 4 |
1 |
80 (30+20+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5515 |
ПОГОРЄЛОВ Д.М. |
15021 |
|
Партизанського НВК |
3 |
108 (48+24+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Товстоляка Яна Миколаївна |
5516 |
ПОГОРЄЛОВ С.С. |
15267 |
м. Миколаїв |
Гіпаніс-ЕОС |
7 |
63 (24+18+21) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5517 |
ПОГОРЄЛЬСЬКИЙ Н.Є. |
15100 |
смт. Березнегувате |
Відділ освіти |
4 |
126 (48+36+42) |
З |
|
|
|
Лісовська Діна Миколаївна |
5518 |
ПОГОРІЛО Є.О. |
15310 |
с. Щербані |
Щербанівська ЗОШ ім. Рябошапки |
2 |
48 (18+12+18) |
|
|
|
|
Гринів Галина Степанівна |
5519 |
ПОГОСОВА М.Т. |
15141 |
м. Очаків |
ЗОШ № 2 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Головня Людмила Андріївна |
5520 |
ПОГОСЯН Д.О. |
15218 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 40 |
7 |
42 (12+12+18) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5521 |
ПОГРЕБНА Д.А. |
15201 |
м. Миколаїв |
Академія дитячої творчості |
2 |
46 (12+16+18) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5522 |
ПОГРЕБНА П.І. |
15168 |
м. Снігурівка |
Гімназія, ЗОШ №2 |
5 |
162 (48+54+60) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
5523 |
ПОГРИБЕНКО А.І. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
10 |
106 (18+42+46) |
|
|
С2 |
С3 |
Боброва Алла Степанівна |
5524 |
ПОГРІБНА О.Ю. |
15170 |
м. Снігурівка |
ЗОШ № 4 |
2 |
78 (30+18+30) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
5525 |
ПОГРОМСЬКА В.В. |
15198 |
м. Миколаїв |
ММК |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5526 |
ПОГУЦА Я.Г. |
15015 |
м. Южноукраїнськ |
Гімназія № 1 |
9 |
126 (30+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Ізбаш Наталія Миколаївна |
5527 |
ПОДВИГЙЛО К.О. |
15244 |
м. Миколаїв |
НВК № 2 "Зоря" |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5528 |
ПОДВІЖЕНКО А.Р. |
15163 |
м. Снігурівка |
Новокиївська ЗОШ |
8 |
114 (48+27+39) |
|
С1 |
|
|
Гудзь Алла Яківна |
5529 |
ПОДГАЙНИЙ Г.О. |
15236 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 34 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5530 |
ПОДГОРНА К.В. |
15242 |
м. Миколаїв |
СНВК |
4 |
90 (48+18+24) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5531 |
ПОДГОРНИЙ М.В. |
15070 |
смт. Братське |
Збірна шкіл |
3 |
102 (36+24+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Галімська Жанна Олександрівна |
5532 |
ПОДГУРЕНКО А.Ю. |
15388 |
м. Нова Одеса |
Сухоєланецька ЗОШ |
4 |
126 (48+30+48) |
З |
|
|
|
Бончук Олена Миколаївна |
5533 |
ПОДГУРЕНКО І.О. |
15384 |
м. Нова Одеса |
Новопетрівська ЗОШ, Новошмидтівська ЗОШ |
8 |
78 (30+30+18) |
|
|
|
|
Бончук Олена Миколаївна |
5534 |
ПОДДУБНА К.С. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
10 |
88 (24+42+22) |
|
|
С2 |
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5535 |
ПОДЗЮБАНЧУКА Р.Н. |
15155 |
м. Снігурівка |
Баратівська ЗОШ |
6 |
84 (54+24+6) |
|
С1 |
|
|
Гудзь Алла Яківна |
5536 |
ПОДИМА В.В. |
15241 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 27 |
9 |
50 (12+18+20) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5537 |
ПОДЛЄСНОВ І.Д. |
15143 |
м. Очаків |
ЗОШ № 4 |
5 |
93 (30+30+33) |
|
|
|
|
Головня Людмила Андріївна |
5538 |
ПОДЛІСНИЙ О.Ю. |
15212 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 45 |
3 |
102 (48+24+30) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5539 |
ПОДОБЄД Д.С. |
15161 |
м. Снігурівка |
Нововасилівська ЗОШ |
3 |
120 (42+36+42) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
5540 |
ПОДОБІНСЬКА М.К. |
15240 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 1 |
3 |
108 (48+24+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
5541 |
ПОДОЛЯН К.О. |
15198 |
м. Миколаїв |
ММК |
4 |
102 (42+30+30) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5542 |
ПОДОПЛЕЛОВ В.О. |
15198 |
м. Миколаїв |
ММК |
4 |
108 (42+24+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
5543 |
ПОДОПРИГОРА М.А. |
15204 |
м. Миколаїв |
Інтернат № 7 |
4 |
114 (42+30+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
5544 |
ПОДРОЙКО Д.В. |
15199 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 22 |
2 |
70 (18+22+30) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
5545 |
ПОДРУШНЯК Н.Д. |
15264 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 6 |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5546 |
ПОДУБІЄНКО Д.С. |
15161 |
м. Снігурівка |
Нововасилівська ЗОШ |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
5547 |
ПОДУБІЄНКО Р.С. |
15161 |
м. Снігурівка |
Нововасилівська ЗОШ |
3 |
132 (48+48+36) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
5548 |
ПОДЧЕРНІН К.О. |
15236 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 34 |
4 |
132 (48+42+42) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5549 |
ПОДШИВАЛОВА В.В. |
15249 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 46 |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5550 |
ПОЗДНЯК И.Н. |
15212 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 45 |
2 |
15 (9+0+6) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5551 |
ПОЗДНЯКОВ В.І. |
15242 |
м. Миколаїв |
СНВК |
9 |
110 (30+42+38) |
|
|
С2 |
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5552 |
ПОЗДНЯКОВ Д.О. |
15109 |
м. Баштанка |
Новоолександрівська ЗОШ |
5 |
123 (42+27+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Левицька Ірина Михайлівна |
5553 |
ПОЗДНЯКОВ Т.І. |
15264 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 6 |
3 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5554 |
ПОЗНЯК П.В. |
15019 |
м. Южноукраїнськ |
ЗШ № 4 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Ізбаш Наталія Миколаївна |
5555 |
ПОЗНЯКОВА С. |
15428 |
м. Новий Буг |
Збірна шкіл |
3 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Білько Світлана Дмитрівна |
5556 |
ПОЗЮЧЕНКО А.С. |
15266 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 28 |
5 |
120 (30+42+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
5557 |
ПОЙДА І.М. |
15205 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 60 |
1 |
82 (30+22+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5558 |
ПОКЛАДІЙ А.О. |
15214 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 64 |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5559 |
ПОКРИЩЕНКО К.С. |
15019 |
м. Южноукраїнськ |
ЗШ № 4 |
2 |
57 (21+18+18) |
|
С1 |
|
|
Ізбаш Наталія Миколаївна |
5560 |
ПОЛЕТАЕВА А.Ю. |
15267 |
м. Миколаїв |
Гіпаніс-ЕОС |
4 |
129 (45+36+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5561 |
ПОЛИНЮК С.А. |
15030 |
смт. Веселинове |
Збірна шкіл Веселинівського району |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Павлюк Владислав Геннадійович |
5562 |
ПОЛІВОДА Ю.І. |
15217 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 54 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5563 |
ПОЛІНСЬКИЙ О.О. |
15173 |
м. Снігурівка |
Червонодолинська ЗОШ |
2 |
78 (18+30+30) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
5564 |
ПОЛІТАЄВА В.С. |
15211 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 12 |
9 |
144 (30+60+54) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5565 |
ПОЛІТІКІНА І.В. |
15100 |
смт. Березнегувате |
Відділ освіти |
7 |
90 (24+39+27) |
|
|
|
|
Лісовська Діна Миколаївна |
5566 |
ПОЛІЩУК А.Д. |
15218 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 40 |
4 |
96 (48+12+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
5567 |
ПОЛІЩУК А.О. |
15278 |
с. Парутине |
ЗОШ |
3 |
132 (48+42+42) |
З |
|
|
|
Шеіна Тетяна Володимирівна |
5568 |
ПОЛІЩУК В.К. |
15202 |
м. Миколаїв |
Гімназія № 4 |
10 |
144 (30+54+60) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5569 |
ПОЛІЩУК В.О. |
15015 |
м. Южноукраїнськ |
Гімназія № 1 |
8 |
108 (24+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Ізбаш Наталія Миколаївна |
5570 |
ПОЛІЩУК В.О. |
15015 |
м. Южноукраїнськ |
Гімназія № 1 |
8 |
69 (24+24+21) |
|
|
|
|
Ізбаш Наталія Миколаївна |
5571 |
ПОЛІЩУК Д.В. |
15257 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 23 |
3 |
78 (30+24+24) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5572 |
ПОЛІЩУК Д.В. |
15226 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 14 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5573 |
ПОЛІЩУК Є.А. |
15224 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 65 |
2 |
72 (30+18+24) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5574 |
ПОЛІЩУК І.О. |
15003 |
смт. Врадіївка |
Збірна шкіл |
4 |
123 (45+42+36) |
З |
|
|
|
Петрова Алла Анатоліївна |
5575 |
ПОЛІЩУК К.С. |
15116 |
м. Баштанка |
Доброкриничанська ЗОШ |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Левицька Ірина Михайлівна |
5576 |
ПОЛІЩУК Н.А. |
15141 |
м. Очаків |
ЗОШ № 2 |
1 |
74 (24+20+30) |
З |
|
|
|
Головня Людмила Андріївна |
5577 |
ПОЛІЩУК О.В. |
15220 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 15 |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5578 |
ПОЛІЩУК С.С. |
15100 |
смт. Березнегувате |
Відділ освіти |
2 |
78 (18+30+30) |
З |
|
|
|
Лісовська Діна Миколаївна |
5579 |
ПОЛІЩУК У.О. |
15220 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 15 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5580 |
ПОЛІЩУК Ю.І. |
15100 |
смт. Березнегувате |
Відділ освіти |
6 |
87 (30+27+30) |
|
|
|
|
Лісовська Діна Миколаївна |
5581 |
ПОЛІЯН А.О. |
15245 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 32 |
4 |
96 (42+18+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
5582 |
ПОЛКОВНИК А.С. |
15256 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 51 |
2 |
36 (12+12+12) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5583 |
ПОЛОВЕЦЬ А.С. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
7 |
99 (42+30+27) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5584 |
ПОЛОВЮК М.В. |
15035 |
|
Прибузька ЗОШ |
2 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Слободяник Вікторія Вікторівна |
5585 |
ПОЛОДЮК О.Р. |
15384 |
м. Нова Одеса |
Новопетрівська ЗОШ, Новошмидтівська ЗОШ |
5 |
48 (24+9+15) |
|
|
|
|
Бончук Олена Миколаївна |
5586 |
ПОЛТАРЕЦЬКИЙ Т.С. |
15434 |
с. Куйбишевка |
Куйбишівська ЗОШ |
6 |
39 (18+15+6) |
|
|
|
|
Козуб Катерина Миколаївна |
5587 |
ПОЛТЕНКО С.А. |
15212 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 45 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5588 |
ПОЛУПАН К.В. |
15205 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 60 |
1 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5589 |
ПОЛЬНА Д.В. |
15169 |
м. Снігурівка |
ЗОШ № 3 |
3 |
93 (45+18+30) |
|
С1 |
|
|
Гудзь Алла Яківна |
5590 |
ПОЛЬОВИЙ А.В. |
15172 |
м. Снігурівка |
Центральна ЗОШ |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
5591 |
ПОЛЬОВИК А.С. |
15237 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 24 |
6 |
99 (48+21+30) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5592 |
ПОЛЬШИН О.Р. |
15141 |
м. Очаків |
ЗОШ № 2 |
9 |
132 (36+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Головня Людмила Андріївна |
5593 |
ПОЛЯК Д.В. |
15171 |
м. Снігурівка |
Садова ЗОШ, Тамаринська ЗОШ |
7 |
120 (48+33+39) |
|
С1 |
|
|
Гудзь Алла Яківна |
5594 |
ПОЛЯКОВА А.С. |
15023 |
|
Капустинський НВК |
3 |
84 (36+24+24) |
|
С1 |
|
|
Товстоляка Яна Миколаївна |
5595 |
ПОЛЯКОВА Є.О. |
15255 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 4 |
2 |
81 (27+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5596 |
ПОЛЯНИЦЯ І.В. |
15200 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 50 |
4 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5597 |
ПОЛЯНСЬКА А.С. |
15266 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 28 |
4 |
120 (48+36+36) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5598 |
ПОНЕВЄЖА А.С. |
15235 |
м. Миколаїв |
Перша українська гімназія |
7 |
90 (24+21+45) |
|
|
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
5599 |
ПОНОМАРЕНКО А.А. |
15218 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 40 |
4 |
132 (48+36+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5600 |
ПОНОМАРЕНКО В.В. |
15160 |
м. Снігурівка |
Калинівський НВК |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
5601 |
ПОНОМАРЕНКО Д.І. |
15221 |
м. Миколаїв |
Гімназія № 3 |
6 |
156 (42+54+60) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5602 |
ПОНОМАРЕНКО Є.О. |
15143 |
м. Очаків |
ЗОШ № 4 |
5 |
99 (24+42+33) |
|
|
С2 |
|
Головня Людмила Андріївна |
5603 |
ПОНОМАРЕНКО К.С. |
15221 |
м. Миколаїв |
Гімназія № 3 |
6 |
150 (36+54+60) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5604 |
ПОНОМАРЕНКО М.А. |
15245 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 32 |
5 |
114 (42+45+27) |
|
С1 |
С2 |
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5605 |
ПОНОМАРЕНКО М.А. |
15282 |
с. Новогригорівка |
Новогригорівська ЗОШ |
4 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Денисенко Тетяна Володимирівна |
5606 |
ПОНОМАРЕНКО М.Ю. |
15174 |
м. Снігурівка |
Суворська ЗОШ |
1 |
58 (24+16+18) |
|
С1 |
|
|
Гудзь Алла Яківна |
5607 |
ПОНОМАРЕНКО С.В. |
15205 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 60 |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5608 |
ПОНОМАРЕНКО Т.В. |
15160 |
м. Снігурівка |
Калинівський НВК |
4 |
72 (42+18+12) |
|
С1 |
|
|
Гудзь Алла Яківна |
5609 |
ПОНОМАРЕНКО Я.О. |
15018 |
м. Южноукраїнськ |
ЗШ № 3 |
3 |
126 (48+36+42) |
З |
|
|
|
Ізбаш Наталія Миколаївна |
5610 |
ПОНОМАРЬОВ В.Р. |
15143 |
м. Очаків |
ЗОШ № 4 |
10 |
86 (18+36+32) |
|
|
|
|
Головня Людмила Андріївна |
5611 |
ПОНОМАРЬОВ Д.С. |
15169 |
м. Снігурівка |
ЗОШ № 3 |
4 |
105 (39+24+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Гудзь Алла Яківна |
5612 |
ПОНОМАРЬОВА А.В. |
15257 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 23 |
3 |
72 (42+12+18) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5613 |
ПОНОМАРЬОВА Д.А. |
15230 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 53 |
3 |
126 (48+30+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5614 |
ПОНОМАРЬОВА Д.В. |
15239 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 7 |
4 |
87 (33+18+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
5615 |
ПОНОМАРЬОВА Д.Р. |
15144 |
м. Очаків |
НВК " Сонечко" |
3 |
96 (48+18+30) |
|
С1 |
|
|
Головня Людмила Андріївна |
5616 |
ПОНОМАРЬОВА Л.Д. |
15241 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 27 |
4 |
54 (24+12+18) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5617 |
ПОНОМАРЬОВА М.В. |
15208 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 19 |
11 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5618 |
ПОНОЧЕНЮК О.О. |
15022 |
|
Констянтинівського НВК |
3 |
81 (39+18+24) |
|
С1 |
|
|
Товстоляка Яна Миколаївна |
5619 |
ПОНУРЧЕНКО С.О. |
15254 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 37 |
3 |
132 (48+42+42) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5620 |
ПОПАДІН А.Г. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
10 |
120 (18+54+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
5621 |
ПОПАТЕНКО Д.В. |
15264 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 6 |
4 |
114 (48+36+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5622 |
ПОПАЧ Є.А. |
15428 |
м. Новий Буг |
Збірна шкіл |
2 |
75 (21+24+30) |
З |
|
|
|
Білько Світлана Дмитрівна |
5623 |
ПОПЕЙКО М.В. |
15202 |
м. Миколаїв |
Гімназія № 4 |
9 |
156 (42+60+54) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5624 |
ПОПЕЛИШКО В.С. |
15170 |
м. Снігурівка |
ЗОШ № 4 |
4 |
123 (45+30+48) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
5625 |
ПОПЕНКО М. |
15277 |
|
Трихатська ЗОШ |
4 |
108 (48+30+30) |
|
С1 |
|
|
Довженко Тетяна Федорівна |
5626 |
ПОПЕРЕШНІЧЕНКО А.О. |
15267 |
м. Миколаїв |
Гіпаніс-ЕОС |
9 |
132 (30+48+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
5627 |
ПОПИВЕЦЬ І.Є. |
15200 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 50 |
5 |
144 (42+42+60) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5628 |
ПОПКОВА В.С. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
3 |
126 (48+42+36) |
З |
|
|
|
Боброва Алла Степанівна |
5629 |
ПОПЛЬОВІН В.Д. |
15236 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 34 |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5630 |
ПОПОВ І.О. |
15372 |
м. Нова Одеса |
ЗОШ № 1 |
3 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Бончук Олена Миколаївна |
5631 |
ПОПОВ К.А. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Боброва Алла Степанівна |
5632 |
ПОПОВ Н.А. |
15156 |
м. Снігурівка |
Галаганівський НВК |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
5633 |
ПОПОВ О.О. |
15163 |
м. Снігурівка |
Новокиївська ЗОШ |
3 |
114 (48+36+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Гудзь Алла Яківна |
5634 |
ПОПОВ О.О. |
15235 |
м. Миколаїв |
Перша українська гімназія |
7 |
114 (42+45+27) |
|
С1 |
С2 |
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5635 |
ПОПОВ О.Р. |
15242 |
м. Миколаїв |
СНВК |
4 |
120 (48+42+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5636 |
ПОПОВ С.М. |
15378 |
м. Нова Одеса |
Бузька ЗОШ |
6 |
144 (42+48+54) |
З |
|
|
|
Бончук Олена Миколаївна |
5637 |
ПОПОВ С.У. |
15163 |
м. Снігурівка |
Новокиївська ЗОШ |
7 |
66 (24+15+27) |
|
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
5638 |
ПОПОВ Я.С. |
15024 |
|
Михайло-Ларинська ЗОШ |
5 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Товстоляка Яна Миколаївна |
5639 |
ПОПОВА А.А. |
15156 |
м. Снігурівка |
Галаганівський НВК |
3 |
138 (48+48+42) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
5640 |
ПОПОВА А.А. |
15211 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 12 |
1 |
83 (27+26+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5641 |
ПОПОВА А.Д. |
15140 |
м. Очаків |
ЗОШ № 1 |
3 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Головня Людмила Андріївна |
5642 |
ПОПОВА А.Д. |
15231 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 56 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5643 |
ПОПОВА В.В. |
15103 |
смт. Казанка |
Збірна шкіл Казанківського району |
4 |
126 (42+36+48) |
З |
|
|
|
Юркова Світлана Олександрівна |
5644 |
ПОПОВА В.Д. |
15100 |
смт. Березнегувате |
Відділ освіти |
4 |
120 (48+36+36) |
З |
|
|
|
Лісовська Діна Миколаївна |
5645 |
ПОПОВА Д.С. |
15141 |
м. Очаків |
ЗОШ № 2 |
1 |
72 (24+18+30) |
З |
|
|
|
Головня Людмила Андріївна |
5646 |
ПОПОВА М.В. |
15378 |
м. Нова Одеса |
Бузька ЗОШ |
2 |
81 (27+24+30) |
З |
|
|
|
Бончук Олена Миколаївна |
5647 |
ПОПОВА Н.О. |
15428 |
м. Новий Буг |
Збірна шкіл |
5 |
123 (48+39+36) |
|
С1 |
|
|
Білько Світлана Дмитрівна |
5648 |
ПОПОВА Н.С. |
15244 |
м. Миколаїв |
НВК № 2 "Зоря" |
4 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5649 |
ПОПОВА Н.С. |
15227 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 35 |
7 |
153 (48+60+45) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5650 |
ПОПОВА С.В. |
15117 |
м. Баштанка |
Кашперо-Миколаївська ЗОШ |
4 |
132 (48+42+42) |
З |
|
|
|
Левицька Ірина Михайлівна |
5651 |
ПОПОВА С.С. |
15216 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 26 |
3 |
102 (42+24+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
5652 |
ПОПОВИЧ В.В. |
15201 |
м. Миколаїв |
Академія дитячої творчості |
2 |
52 (12+10+30) |
|
|
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
5653 |
ПОПОВИЧ В.О. |
15384 |
м. Нова Одеса |
Новопетрівська ЗОШ, Новошмидтівська ЗОШ |
8 |
45 (24+12+9) |
|
|
|
|
Бончук Олена Миколаївна |
5654 |
ПОПОВИЧ В.О. |
15322 |
смт. Березанка |
Збірна шкіл Березанського району |
1 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Ворона Олена Анатоліїна |
5655 |
ПОПОВИЧ В.Р. |
15100 |
смт. Березнегувате |
Відділ освіти |
2 |
40 (24+4+12) |
|
С1 |
|
|
Лісовська Діна Миколаївна |
5656 |
ПОПОВИЧ М.О. |
15169 |
м. Снігурівка |
ЗОШ № 3 |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
5657 |
ПОПОВОЇ А.А. |
15218 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 40 |
6 |
78 (30+21+27) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5658 |
ПОПУТАРОВСЬКА А.О. |
15244 |
м. Миколаїв |
НВК № 2 "Зоря" |
4 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5659 |
ПОРОНІК А.І. |
15380 |
м. Нова Одеса |
Дільнична ЗОШ |
3 |
108 (48+30+30) |
|
С1 |
|
|
Бончук Олена Миколаївна |
5660 |
ПОРОНІК С.І. |
15380 |
м. Нова Одеса |
Дільнична ЗОШ |
2 |
66 (24+24+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Бончук Олена Миколаївна |
5661 |
ПОРОСОЛОВА В.К. |
15204 |
м. Миколаїв |
Інтернат № 7 |
2 |
72 (18+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5662 |
ПОРТНА В.М. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
7 |
99 (36+21+42) |
|
|
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
5663 |
ПОРУБАЙЛО А.О. |
15162 |
м. Снігурівка |
Новопетрівська ЗОШ |
3 |
114 (36+36+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гудзь Алла Яківна |
5664 |
ПОРУБАЙЛО Н.А. |
15162 |
м. Снігурівка |
Новопетрівська ЗОШ |
4 |
120 (48+42+30) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
5665 |
ПОРУБАЙЛО О.О. |
15162 |
м. Снігурівка |
Новопетрівська ЗОШ |
6 |
72 (36+27+9) |
|
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
5666 |
ПОРУБАЙЛО С.С. |
15162 |
м. Снігурівка |
Новопетрівська ЗОШ |
3 |
132 (48+36+48) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
5667 |
ПОРУБАЙЛО Ю.А. |
15162 |
м. Снігурівка |
Новопетрівська ЗОШ |
6 |
135 (42+39+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Гудзь Алла Яківна |
5668 |
ПОРУМЯНЦЕВА Я.О. |
15162 |
м. Снігурівка |
Новопетрівська ЗОШ |
3 |
132 (48+36+48) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
5669 |
ПОСТАВНЮК А.А. |
15070 |
смт. Братське |
Збірна шкіл |
1 |
73 (21+22+30) |
З |
|
|
|
Галімська Жанна Олександрівна |
5670 |
ПОСТИКІН С.А. |
15229 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 18 |
4 |
102 (36+36+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5671 |
ПОСТОРОНКА Л.Є. |
15120 |
м. Баштанка |
Новоєгорівська ЗОШ |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Левицька Ірина Михайлівна |
5672 |
ПОСТРИГАНЬ І.К. |
15185 |
м. Первомайськ |
ЗОШ № 15 |
4 |
24 (12+12+0) |
|
|
|
|
Токарська Марина Борисівна |
5673 |
ПОТАПЕНКО А.О. |
15236 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 34 |
10 |
112 (30+36+46) |
|
|
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
5674 |
ПОТАПКОВА Ю.І. |
15035 |
|
Прибузька ЗОШ |
6 |
162 (54+48+60) |
З |
|
|
|
Слободяник Вікторія Вікторівна |
5675 |
ПОТАПОВ А.С. |
15213 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 57 |
4 |
96 (36+24+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
5676 |
ПОТАПОВ Р.Г. |
15226 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 14 |
3 |
84 (42+6+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
5677 |
ПОТЄХІНА Д.І. |
15239 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 7 |
4 |
120 (48+24+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5678 |
ПОТИНГ В.В. |
15103 |
смт. Казанка |
Збірна шкіл Казанківського району |
11 |
82 (18+42+22) |
|
|
С2 |
|
Юркова Світлана Олександрівна |
5679 |
ПОТИНГ Д.В. |
15103 |
смт. Казанка |
Збірна шкіл Казанківського району |
3 |
102 (42+24+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Юркова Світлана Олександрівна |
5680 |
ПОТЛОГ О.А. |
15428 |
м. Новий Буг |
Збірна шкіл |
3 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Білько Світлана Дмитрівна |
5681 |
ПОТОЧНЯК М.В. |
15240 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 1 |
3 |
66 (30+18+18) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5682 |
ПОТРАВКА В.Є. |
15180 |
м. Снігурівка |
Промінський НВК |
1 |
60 (18+12+30) |
|
|
|
С3 |
Гудзь Алла Яківна |
5683 |
ПОТРАВКА О.Є. |
15180 |
м. Снігурівка |
Промінський НВК |
8 |
99 (42+30+27) |
|
С1 |
|
|
Гудзь Алла Яківна |
5684 |
ПОТУЖНЯ С.В. |
15070 |
смт. Братське |
Збірна шкіл |
3 |
108 (48+18+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Галімська Жанна Олександрівна |
5685 |
ПОТУЖНЯ Я.О. |
15070 |
смт. Братське |
Збірна шкіл |
10 |
144 (42+54+48) |
З |
|
|
|
Галімська Жанна Олександрівна |
5686 |
ПОХИЛЬКО М.С. |
15255 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 4 |
2 |
81 (27+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5687 |
ПОЦІЛУЄНКО О.С. |
15143 |
м. Очаків |
ЗОШ № 4 |
5 |
111 (36+33+42) |
|
|
|
С3 |
Головня Людмила Андріївна |
5688 |
ПОЧАНСЬКА А.І. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
1 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5689 |
ПОЧЕПА А.К. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
3 |
60 (42+12+6) |
|
С1 |
|
|
Боброва Алла Степанівна |
5690 |
ПОЧЕСНЮК В.С. |
15250 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 10 |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5691 |
ПОЧТАР Є.О. |
15428 |
м. Новий Буг |
Збірна шкіл |
7 |
72 (36+24+12) |
|
|
|
|
Білько Світлана Дмитрівна |
5692 |
ПОЧТАРЕНКО В.А. |
15100 |
смт. Березнегувате |
Відділ освіти |
7 |
102 (24+33+45) |
|
|
|
С3 |
Лісовська Діна Миколаївна |
5693 |
ПОЧТАРЕНКО О.А. |
15444 |
м. Певомайськ |
Збірна шкіл району |
5 |
72 (30+21+21) |
|
|
|
|
Дурачевська Людмила Іванівна |
5694 |
ПОЧТАРЕНКО Р.А. |
15444 |
м. Певомайськ |
Збірна шкіл району |
3 |
51 (27+12+12) |
|
|
|
|
Дурачевська Людмила Іванівна |
5695 |
ПОЧТАРЕНКО Р.Б. |
15444 |
м. Певомайськ |
Збірна шкіл району |
3 |
48 (36+6+6) |
|
С1 |
|
|
Дурачевська Людмила Іванівна |
5696 |
ПОШТОВНЮК О.С. |
15227 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 35 |
6 |
78 (18+21+39) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5697 |
ПРАСЛОВ М.О. |
15236 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 34 |
3 |
75 (33+12+30) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5698 |
ПРАСОЛОВА Т.І. |
15237 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 24 |
6 |
117 (48+27+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
5699 |
ПРЕДКО Д.О. |
15236 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 34 |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5700 |
ПРЕКРАСНА М.О. |
15254 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 37 |
4 |
84 (42+18+24) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5701 |
ПРЕНЬКО О.О. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
7 |
99 (18+42+39) |
|
|
С2 |
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5702 |
ПРЕПЕЛІЦІ А.А. |
15283 |
смт. Олександрівка |
Олександрівська ЗОШ |
5 |
120 (30+45+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Селіверстова Лілія Михайлівна |
5703 |
ПРЄНЄЛІЦЕ С.І. |
15283 |
смт. Олександрівка |
Олександрівська ЗОШ |
8 |
132 (48+39+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Селіверстова Лілія Михайлівна |
5704 |
ПРИБИЛИХ Е.М. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
4 |
126 (42+36+48) |
З |
|
|
|
Боброва Алла Степанівна |
5705 |
ПРИБИЛЬСЬКИЙ М.М. |
15255 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 4 |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5706 |
ПРИВАЛОВА В.А. |
15167 |
м. Снігурівка |
ЗОШ № 1 |
3 |
135 (45+42+48) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
5707 |
ПРИЗИГЛЕЙ А.А. |
15372 |
м. Нова Одеса |
ЗОШ № 1 |
4 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Бончук Олена Миколаївна |
5708 |
ПРИЛУЦЬКА А.Л. |
15384 |
м. Нова Одеса |
Новопетрівська ЗОШ, Новошмидтівська ЗОШ |
2 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Бончук Олена Миколаївна |
5709 |
ПРИЛУЦЬКА І.В. |
15198 |
м. Миколаїв |
ММК |
2 |
87 (27+30+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5710 |
ПРИМА Ю.С. |
15228 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 52 |
8 |
93 (42+33+18) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5711 |
ПРИМАК Д.О. |
15100 |
смт. Березнегувате |
Відділ освіти |
4 |
114 (48+18+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Лісовська Діна Миколаївна |
5712 |
ПРИСКОКОВ В.О. |
15257 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 23 |
7 |
45 (18+12+15) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5713 |
ПРИСЛІПСЬКИЙ В.І. |
15163 |
м. Снігурівка |
Новокиївська ЗОШ |
7 |
96 (30+39+27) |
|
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
5714 |
ПРИСТУПА В.О. |
15217 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 54 |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5715 |
ПРИСТУПА С.С. |
15282 |
с. Новогригорівка |
Новогригорівська ЗОШ |
8 |
135 (36+48+51) |
|
|
С2 |
С3 |
Денисенко Тетяна Володимирівна |
5716 |
ПРИСЯЖНА М.М. |
15178 |
м. Снігурівка |
Знам’янська ЗОШ, Новософіївська ЗОШ |
3 |
108 (48+36+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Гудзь Алла Яківна |
5717 |
ПРИСЯЖНЮК А.С. |
15185 |
м. Первомайськ |
ЗОШ № 15 |
2 |
69 (21+18+30) |
|
С1 |
|
С3 |
Токарська Марина Борисівна |
5718 |
ПРИСЯЖНЮК В.В. |
15018 |
м. Южноукраїнськ |
ЗШ № 3 |
4 |
90 (48+6+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Ізбаш Наталія Миколаївна |
5719 |
ПРИСЯЖНЮК Д.О. |
15428 |
м. Новий Буг |
Збірна шкіл |
3 |
96 (48+24+24) |
|
С1 |
|
|
Білько Світлана Дмитрівна |
5720 |
ПРИТУЛА К.П. |
15389 |
м. Нова Одеса |
Троїцька ЗОШ, Ульянівська ЗОШ |
3 |
138 (48+48+42) |
З |
|
|
|
Бончук Олена Миколаївна |
5721 |
ПРИТУЛЕНКО Н. |
15428 |
м. Новий Буг |
Збірна шкіл |
4 |
120 (48+36+36) |
З |
|
|
|
Білько Світлана Дмитрівна |
5722 |
ПРИТУЛЯК Ю.П. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
7 |
126 (42+45+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5723 |
ПРИХІД П.В. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
10 |
104 (18+42+44) |
|
|
С2 |
С3 |
Боброва Алла Степанівна |
5724 |
ПРИХОДЧЕНКО Н.А. |
15209 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 33 |
6 |
159 (54+51+54) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5725 |
ПРИХОДЬКО А. |
15030 |
смт. Веселинове |
Збірна шкіл Веселинівського району |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Павлюк Владислав Геннадійович |
5726 |
ПРИХОДЬКО Б.О. |
15200 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 50 |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5727 |
ПРИХОДЬКО Д.В. |
15170 |
м. Снігурівка |
ЗОШ № 4 |
3 |
120 (42+36+42) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
5728 |
ПРИЦЕПА С.М. |
15239 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 7 |
1 |
75 (15+30+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5729 |
ПРІСЯЖНИЙ В.В. |
15220 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 15 |
5 |
144 (42+48+54) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5730 |
ПРОВОРНИЙ О.О. |
15205 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 60 |
1 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5731 |
ПРОДАН К.О. |
15185 |
м. Первомайськ |
ЗОШ № 15 |
7 |
66 (36+12+18) |
|
|
|
|
Токарська Марина Борисівна |
5732 |
ПРОЖЖЕНИК А.В. |
15199 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 22 |
9 |
120 (12+48+60) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
5733 |
ПРОЗАПАС А.Д. |
15221 |
м. Миколаїв |
Гімназія № 3 |
7 |
159 (60+54+45) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5734 |
ПРОЗОР В.О. |
15267 |
м. Миколаїв |
Гіпаніс-ЕОС |
8 |
156 (54+51+51) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5735 |
ПРОЗОРОВА С.Д. |
15267 |
м. Миколаїв |
Гіпаніс-ЕОС |
8 |
150 (54+45+51) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5736 |
ПРОКОПЕНКО А.І. |
15170 |
м. Снігурівка |
ЗОШ № 4 |
1 |
72 (24+18+30) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
5737 |
ПРОКОПЕНКО К.А. |
15189 |
м. Первомайськ |
ЗОШ № 9 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Токарська Марина Борисівна |
5738 |
ПРОКОПЕНКО М.О. |
15234 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 17 |
11 |
138 (24+60+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
5739 |
ПРОКОПЄВА І.О. |
15172 |
м. Снігурівка |
Центральна ЗОШ |
8 |
84 (42+15+27) |
|
С1 |
|
|
Гудзь Алла Яківна |
5740 |
ПРОКОПЄВА Ю.О. |
15172 |
м. Снігурівка |
Центральна ЗОШ |
8 |
93 (30+24+39) |
|
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
5741 |
ПРОКОПІВНЮК В.С. |
15166 |
м. Снігурівка |
Першотравнева ЗОШ |
3 |
72 (42+18+12) |
|
С1 |
|
|
Гудзь Алла Яківна |
5742 |
ПРОКОПОВ Т.В. |
15256 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 51 |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5743 |
ПРОКОПЧУК В.М. |
15266 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 28 |
8 |
99 (42+21+36) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5744 |
ПРОКОПЧУК Е.Д. |
15229 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 18 |
3 |
126 (48+36+42) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5745 |
ПРОКОПЧУК С.П. |
15123 |
м. Баштанка |
Плющівська ЗОШ |
5 |
108 (24+51+33) |
|
|
С2 |
|
Левицька Ірина Михайлівна |
5746 |
ПРОКОПЧУК С.П. |
15123 |
м. Баштанка |
Плющівська ЗОШ |
4 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Левицька Ірина Михайлівна |
5747 |
ПРОКОФ’ЄВ С.С. |
15015 |
м. Южноукраїнськ |
Гімназія № 1 |
10 |
126 (30+36+60) |
|
|
|
С3 |
Ізбаш Наталія Миколаївна |
5748 |
ПРОКОФІЄВА А.О. |
15224 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 65 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5749 |
ПРОНІНА К.В. |
15204 |
м. Миколаїв |
Інтернат № 7 |
4 |
111 (45+30+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
5750 |
ПРОНЬ О.Д. |
15019 |
м. Южноукраїнськ |
ЗШ № 4 |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Ізбаш Наталія Миколаївна |
5751 |
ПРОСВІРІНА Т.Б. |
15212 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 45 |
3 |
108 (48+30+30) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5752 |
ПРОСКУРА В.Д. |
15201 |
м. Миколаїв |
Академія дитячої творчості |
2 |
60 (18+18+24) |
|
|
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
5753 |
ПРОСКУРА О.М. |
15100 |
смт. Березнегувате |
Відділ освіти |
5 |
126 (30+45+51) |
|
|
С2 |
С3 |
Лісовська Діна Миколаївна |
5754 |
ПРОСКУРІНА Л.О. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Боброва Алла Степанівна |
5755 |
ПРОСОЛОВА Е.Г. |
15236 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 34 |
9 |
82 (18+36+28) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5756 |
ПРОСТЯКОВ Є.О. |
15247 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 13 |
7 |
60 (18+21+21) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5757 |
ПРОСТЯКОВА С.Р. |
15209 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 33 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5758 |
ПРОСТЯКОВА Т.С. |
15218 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 40 |
6 |
54 (24+15+15) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5759 |
ПРОХОРЕНКО В.О. |
15243 |
м. Миколаїв |
НВК № 1 "Семикв" |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5760 |
ПРОЦЕНКО І.О. |
15019 |
м. Южноукраїнськ |
ЗШ № 4 |
4 |
126 (36+48+42) |
З |
|
|
|
Ізбаш Наталія Миколаївна |
5761 |
ПРОШКІНА А.О. |
15187 |
м. Первомайськ |
ЗОШ № 6 |
5 |
138 (54+45+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Токарська Марина Борисівна |
5762 |
ПРСХВАТ Д.І. |
15046 |
|
Галицинівська ЗОШ |
2 |
78 (30+18+30) |
З |
|
|
|
Слободяник Вікторія Вікторівна |
5763 |
ПРУДЕЛЬ О.Є. |
15322 |
смт. Березанка |
Збірна шкіл Березанського району |
5 |
81 (36+24+21) |
|
|
|
|
Ворона Олена Анатоліїна |
5764 |
ПРУДІУС Л.Л. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
10 |
106 (12+54+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
5765 |
ПРУДІУС О.А. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
9 |
108 (12+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
5766 |
ПРУСОВА С.С. |
15019 |
м. Южноукраїнськ |
ЗШ № 4 |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Ізбаш Наталія Миколаївна |
5767 |
ПРУТКЕВИЧ Р.В. |
15211 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 12 |
7 |
15 (6+6+3) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5768 |
ПРУТЯНУ В.О. |
15100 |
смт. Березнегувате |
Відділ освіти |
3 |
108 (42+24+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Лісовська Діна Миколаївна |
5769 |
ПРУТЯНУ В.О. |
15100 |
смт. Березнегувате |
Відділ освіти |
4 |
108 (42+24+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Лісовська Діна Миколаївна |
5770 |
ПРЯДКО В.О. |
15322 |
смт. Березанка |
Збірна шкіл Березанського району |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Ворона Олена Анатоліїна |
5771 |
ПРЯНИЧНІКОВА Д.В. |
15210 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 48 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5772 |
ПСАРЕВ А.В. |
15227 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 35 |
5 |
162 (48+60+54) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5773 |
ПТАШКОГРАЙ М.С. |
15242 |
м. Миколаїв |
СНВК |
4 |
132 (48+42+42) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5774 |
ПТИЧКИН М.А. |
15212 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 45 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5775 |
ПТУХІНА К.О. |
15242 |
м. Миколаїв |
СНВК |
9 |
104 (18+42+44) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
5776 |
ПТУЩЕНКО М. |
15264 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 6 |
4 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5777 |
ПУГАЧ К.В. |
15214 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 64 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5778 |
ПУГАЧ Т.В. |
15214 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 64 |
2 |
54 (30+24+0) |
|
С1 |
С2 |
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5779 |
ПУГАЧ Т.В. |
15208 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 19 |
3 |
60 (36+12+12) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5780 |
ПУГАЧЕНКО Н.С. |
15242 |
м. Миколаїв |
СНВК |
3 |
108 (48+36+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5781 |
ПУГАЧОВ М.В. |
15185 |
м. Первомайськ |
ЗОШ № 15 |
2 |
69 (21+18+30) |
|
С1 |
|
С3 |
Токарська Марина Борисівна |
5782 |
ПУГАЧОВ М.Д. |
15202 |
м. Миколаїв |
Гімназія № 4 |
9 |
56 (18+30+8) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5783 |
ПУГАЧОВА Д.В. |
15141 |
м. Очаків |
ЗОШ № 2 |
2 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Головня Людмила Андріївна |
5784 |
ПУДОВКІНА В.А. |
15016 |
м. Южноукраїнськ |
ЗШ № 1 ім. Захисників Вітчизни |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Ізбаш Наталія Миколаївна |
5785 |
ПУЖАЙЛО С.В. |
15227 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 35 |
10 |
134 (36+48+50) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
5786 |
ПУЗЕНКО А.О. |
15264 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 6 |
4 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5787 |
ПУЗЕНКО І.О. |
15264 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 6 |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5788 |
ПУЗИК Д.О. |
15224 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 65 |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5789 |
ПУЗИР О.В. |
15376 |
м. Нова Одеса |
Артемівська ЗОШ |
2 |
69 (21+24+24) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Бончук Олена Миколаївна |
5790 |
ПУЗЬКО О.А. |
15216 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 26 |
5 |
132 (42+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
5791 |
ПУЛЕВИЧ І.Д. |
15200 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 50 |
7 |
57 (12+33+12) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5792 |
ПУЛЬНЄВ Д.І. |
15174 |
м. Снігурівка |
Суворська ЗОШ |
1 |
58 (24+16+18) |
|
С1 |
|
|
Гудзь Алла Яківна |
5793 |
ПУПКОВА К.А. |
15022 |
|
Констянтинівського НВК |
6 |
78 (30+27+21) |
|
|
|
|
Товстоляка Яна Миколаївна |
5794 |
ПУРДИК Д.О. |
15257 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 23 |
3 |
66 (24+24+18) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5795 |
ПУРКАЛЬ А.В. |
15310 |
с. Щербані |
Щербанівська ЗОШ ім. Рябошапки |
5 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Гринів Галина Степанівна |
5796 |
ПУСТОВОЙ Б.А. |
15019 |
м. Южноукраїнськ |
ЗШ № 4 |
2 |
75 (21+24+30) |
З |
|
|
|
Ізбаш Наталія Миколаївна |
5797 |
ПУСТОВОЙТЕНКО Ю.О. |
15322 |
смт. Березанка |
Збірна шкіл Березанського району |
10 |
62 (6+36+20) |
|
|
|
|
Ворона Олена Анатоліїна |
5798 |
ПУХАЛЬСЬКА А.І. |
15231 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 56 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5799 |
ПУХКЕНКО Д.М. |
15185 |
м. Первомайськ |
ЗОШ № 15 |
11 |
114 (24+42+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Токарська Марина Борисівна |
5800 |
ПУХОВСЬКА Н.О. |
15249 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 46 |
8 |
114 (30+39+45) |
|
|
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
5801 |
ПУЧИЛО М.С. |
15200 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 50 |
8 |
60 (12+21+27) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5802 |
ПУЧКОВ Д.П. |
15208 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 19 |
3 |
102 (48+24+30) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5803 |
ПУЧКОВ Н.С. |
15214 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 64 |
3 |
102 (36+18+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
5804 |
ПУЧКОВА К.О. |
15140 |
м. Очаків |
ЗОШ № 1 |
3 |
96 (42+24+30) |
|
С1 |
|
|
Головня Людмила Андріївна |
5805 |
ПУШКАРЕВСЬКИЙ І.Є. |
15214 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 64 |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5806 |
ПУШКАРЕНКО О.К. |
15200 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 50 |
3 |
132 (48+36+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5807 |
ПУШКАРЬОВ Д.Д. |
15206 |
м. Миколаїв |
Інтернат № 4 |
4 |
126 (42+36+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5808 |
ПУШКІНА Є.А. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
4 |
84 (36+30+18) |
|
С1 |
|
|
Боброва Алла Степанівна |
5809 |
ПУШНОЙ Д.І. |
15230 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 53 |
3 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5810 |
ПФАЙФЕР М.Ю. |
15428 |
м. Новий Буг |
Збірна шкіл |
5 |
153 (48+45+60) |
З |
|
|
|
Білько Світлана Дмитрівна |
5811 |
ПЧЕЛОВСЬКИЙ В.С. |
15163 |
м. Снігурівка |
Новокиївська ЗОШ |
4 |
108 (42+36+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Гудзь Алла Яківна |
5812 |
ПШЕНИЧНА О.М. |
15428 |
м. Новий Буг |
Збірна шкіл |
4 |
120 (42+36+42) |
З |
|
|
|
Білько Світлана Дмитрівна |
5813 |
ПШЕНИЧНА О.О. |
15016 |
м. Южноукраїнськ |
ЗШ № 1 ім. Захисників Вітчизни |
3 |
102 (48+18+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Ізбаш Наталія Миколаївна |
5814 |
ПШЕНИЧНИЙ М.Ю. |
15242 |
м. Миколаїв |
СНВК |
4 |
120 (48+36+36) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5815 |
ПШЕНИЧНИЙ О.К. |
15211 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 12 |
6 |
138 (54+39+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
5816 |
ПШЕНИЧНИЙ С.О. |
15215 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 47 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5817 |
ПШЕНИЧУК А.С. |
15234 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 17 |
5 |
117 (36+30+51) |
|
|
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
5818 |
ПШЕЦЬ Д.Д. |
15100 |
смт. Березнегувате |
Відділ освіти |
2 |
72 (24+18+30) |
З |
|
|
|
Лісовська Діна Миколаївна |
5819 |
ПШОННА С.В. |
15103 |
смт. Казанка |
Збірна шкіл Казанківського району |
4 |
102 (48+30+24) |
|
С1 |
|
|
Юркова Світлана Олександрівна |
5820 |
ПЯЛЕНКО В.П. |
15226 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 14 |
6 |
168 (60+54+54) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5821 |
ПЯСКОВСЬКА Д.І. |
15218 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 40 |
4 |
114 (48+24+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
5822 |
ПЯТАК А.С. |
15018 |
м. Южноукраїнськ |
ЗШ № 3 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Ізбаш Наталія Миколаївна |
5823 |
ПЯТАЧЕНКО А.В. |
15204 |
м. Миколаїв |
Інтернат № 7 |
4 |
96 (48+12+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
5824 |
ПЯТАЧЕНКО В.В. |
15120 |
м. Баштанка |
Новоєгорівська ЗОШ |
5 |
141 (42+45+54) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Левицька Ірина Михайлівна |
5825 |
ПЯТАЧКОВА А.А. |
15103 |
смт. Казанка |
Збірна шкіл Казанківського району |
7 |
102 (30+30+42) |
|
|
|
С3 |
Юркова Світлана Олександрівна |
5826 |
ПЯТНИЦКИЙ Б.В. |
15212 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 45 |
2 |
39 (9+6+24) |
|
|
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
5827 |
ПЯШКУР Я.П. |
15266 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 28 |
5 |
129 (36+33+60) |
|
|
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
5828 |
РАБІНЕР А.О. |
15199 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 22 |
4 |
129 (45+36+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5829 |
РАБКО С.В. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
3 |
102 (36+30+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Боброва Алла Степанівна |
5830 |
РАБОШ Д.О. |
15256 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 51 |
2 |
72 (24+24+24) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5831 |
РАГУЛІНА А.О. |
15100 |
смт. Березнегувате |
Відділ освіти |
8 |
84 (42+21+21) |
|
С1 |
|
|
Лісовська Діна Миколаївна |
5832 |
РАДЕЦЬКА В.В. |
15160 |
м. Снігурівка |
Калинівський НВК |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
5833 |
РАДЕЦЬКИЙ А.І. |
15374 |
м. Нова Одеса |
ЗОШ № 3 |
1 |
87 (27+30+30) |
З |
|
|
|
Бончук Олена Миколаївна |
5834 |
РАДЄВА М.І. |
15209 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 33 |
9 |
86 (18+42+26) |
|
|
С2 |
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5835 |
РАДЖАБОВА К.М. |
15214 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 64 |
8 |
123 (36+42+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
5836 |
РАДИК А.М. |
15241 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 27 |
8 |
33 (12+15+6) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5837 |
РАДІОНОВ Д.Ю. |
15227 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 35 |
10 |
80 (12+30+38) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5838 |
РАДОЧИН О.В. |
15100 |
смт. Березнегувате |
Відділ освіти |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Лісовська Діна Миколаївна |
5839 |
РАДУКАН А.А. |
15372 |
м. Нова Одеса |
ЗОШ № 1 |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Бончук Олена Миколаївна |
5840 |
РАДУТА О.Є. |
15282 |
с. Новогригорівка |
Новогригорівська ЗОШ |
5 |
144 (42+48+54) |
З |
|
|
|
Денисенко Тетяна Володимирівна |
5841 |
РАДЧЕНИО А. |
15220 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 15 |
6 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5842 |
РАДЧЕНКО А.В. |
15100 |
смт. Березнегувате |
Відділ освіти |
1 |
72 (18+24+30) |
З |
|
|
|
Лісовська Діна Миколаївна |
5843 |
РАДЧЕНКО М.В. |
15100 |
смт. Березнегувате |
Відділ освіти |
3 |
108 (42+36+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Лісовська Діна Миколаївна |
5844 |
РАДЧЕНКО Я.Є. |
15322 |
смт. Березанка |
Збірна шкіл Березанського району |
5 |
102 (36+24+42) |
|
|
|
С3 |
Ворона Олена Анатоліїна |
5845 |
РАДЧУК В.В. |
15236 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 34 |
7 |
48 (6+33+9) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5846 |
РАЗЖИВІНА Ю.В. |
15227 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 35 |
10 |
144 (30+60+54) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5847 |
РАЙДА А.В. |
15166 |
м. Снігурівка |
Першотравнева ЗОШ |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
5848 |
РАЙЛЯН Д.Г. |
15205 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 60 |
3 |
135 (45+42+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5849 |
РАК І.В. |
15208 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 19 |
8 |
66 (24+18+24) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5850 |
РАКОВСЬКА А.Р. |
15016 |
м. Южноукраїнськ |
ЗШ № 1 ім. Захисників Вітчизни |
2 |
78 (30+18+30) |
З |
|
|
|
Ізбаш Наталія Миколаївна |
5851 |
РАКЧЕЄВ М.М. |
15120 |
м. Баштанка |
Новоєгорівська ЗОШ |
4 |
126 (48+30+48) |
З |
|
|
|
Левицька Ірина Михайлівна |
5852 |
РАПІН О.О. |
15200 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 50 |
8 |
99 (36+39+24) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5853 |
РАСПОПОВА О.Ю. |
15200 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 50 |
10 |
44 (12+12+20) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5854 |
РАСТОРГУЄВА С.О. |
15322 |
смт. Березанка |
Збірна шкіл Березанського району |
1 |
72 (24+24+24) |
З |
|
|
|
Ворона Олена Анатоліїна |
5855 |
РАСТРИГІН В. |
15258 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 44 |
4 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5856 |
РАСУЛОВ О.Є. |
15220 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 15 |
1 |
72 (18+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5857 |
РАТУШНА М.І. |
15203 |
м. Миколаїв |
Ліцей |
8 |
78 (36+21+21) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5858 |
РАХЛІЦЬКА М.О. |
15186 |
м. Первомайськ |
Гімназія |
6 |
114 (42+36+36) |
|
С1 |
|
|
Токарська Марина Борисівна |
5859 |
РАХМАТУЛІНА Є.А. |
15220 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 15 |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5860 |
РАХУБЕНКО К.С. |
15282 |
с. Новогригорівка |
Новогригорівська ЗОШ |
1 |
78 (30+18+30) |
З |
|
|
|
Денисенко Тетяна Володимирівна |
5861 |
РАЧУК М.К. |
15306 |
|
Кир'яківська ЗОШ |
8 |
66 (24+27+15) |
|
|
|
|
Довженко Тетяна Федорівна |
5862 |
РЕБДЕЛО О.О. |
15199 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 22 |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5863 |
РЕБЕНЮК Є.С. |
15375 |
м. Нова Одеса |
Гуманітарна гімназія |
8 |
72 (18+27+27) |
|
|
|
|
Бончук Олена Миколаївна |
5864 |
РЕВЕНКО А.С. |
15200 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 50 |
7 |
96 (36+33+27) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5865 |
РЕВЕНКО Д.С. |
15200 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 50 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5866 |
РЕВЕНЮКК М.М. |
15238 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 30 |
3 |
102 (42+18+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
5867 |
РЕВНЮК А.В. |
15199 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 22 |
3 |
78 (48+12+18) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5868 |
РЕВУН В.С. |
15206 |
м. Миколаїв |
Інтернат № 4 |
5 |
141 (48+42+51) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
5869 |
РЕВУЦЬКИЙ М.С. |
15322 |
смт. Березанка |
Збірна шкіл Березанського району |
4 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Ворона Олена Анатоліїна |
5870 |
РЕДЧЕНКО В. |
15201 |
м. Миколаїв |
Академія дитячої творчості |
6 |
141 (60+27+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
5871 |
РЕДЬКІНА О.О. |
15024 |
|
Михайло-Ларинська ЗОШ |
6 |
165 (54+51+60) |
З |
|
|
|
Товстоляка Яна Миколаївна |
5872 |
РЕЗМЕРІЦА А.М. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
1 |
54 (18+12+24) |
|
|
|
С3 |
Боброва Алла Степанівна |
5873 |
РЕЗНІК О.В. |
15282 |
с. Новогригорівка |
Новогригорівська ЗОШ |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Денисенко Тетяна Володимирівна |
5874 |
РЕЗНІЧЕНКО А.В. |
15252 |
м. Миколаїв |
"Ор менахем" |
8 |
90 (18+33+39) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5875 |
РЕЗНІЧЕНКО А.В. |
15372 |
м. Нова Одеса |
ЗОШ № 1 |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Бончук Олена Миколаївна |
5876 |
РЕЗНІЧЕНКО Д.С. |
15322 |
смт. Березанка |
Збірна шкіл Березанського району |
8 |
69 (24+39+6) |
|
|
|
|
Ворона Олена Анатоліїна |
5877 |
РЕЗНІЧЕНКО М.С. |
15255 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 4 |
6 |
84 (36+18+30) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5878 |
РЕЙЛЯНУ Д.І. |
15163 |
м. Снігурівка |
Новокиївська ЗОШ |
3 |
120 (48+30+42) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
5879 |
РЕКИЧАНСЬКА О.В. |
15189 |
м. Первомайськ |
ЗОШ № 9 |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Токарська Марина Борисівна |
5880 |
РЕМЕЗ В.Ф. |
15322 |
смт. Березанка |
Збірна шкіл Березанського району |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Ворона Олена Анатоліїна |
5881 |
РЕМЕЗ Л.Ф. |
15322 |
смт. Березанка |
Збірна шкіл Березанського району |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Ворона Олена Анатоліїна |
5882 |
РЕМЕНДА А.Р. |
15380 |
м. Нова Одеса |
Дільнична ЗОШ |
1 |
72 (30+24+18) |
З |
|
|
|
Бончук Олена Миколаївна |
5883 |
РЕМСЬКА О.Є. |
15189 |
м. Первомайськ |
ЗОШ № 9 |
4 |
90 (42+24+24) |
|
С1 |
|
|
Токарська Марина Борисівна |
5884 |
РЕМУС О.В. |
15222 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 29 |
11 |
88 (18+42+28) |
|
|
С2 |
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5885 |
РЕПЧЕНКО А.Д. |
15199 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 22 |
5 |
120 (42+33+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
5886 |
РЕСКОАЛЕ С.В. |
15016 |
м. Южноукраїнськ |
ЗШ № 1 ім. Захисників Вітчизни |
2 |
66 (12+24+30) |
|
|
С2 |
С3 |
Ізбаш Наталія Миколаївна |
5887 |
РЕСЛЯР М.М. |
15460 |
|
Петровосолониська ЗОШ |
4 |
102 (42+18+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Довженко Тетяна Федорівна |
5888 |
РЕХТЕТА О.С. |
15205 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 60 |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5889 |
РЕЦ Т.О. |
15185 |
м. Первомайськ |
ЗОШ № 15 |
6 |
159 (60+39+60) |
З |
|
|
|
Токарська Марина Борисівна |
5890 |
РЕШЕТНІК С.В. |
15046 |
|
Галицинівська ЗОШ |
2 |
78 (30+18+30) |
З |
|
|
|
Слободяник Вікторія Вікторівна |
5891 |
РЕШЕТНІЧЕНКО А.О. |
15444 |
м. Певомайськ |
Збірна шкіл району |
2 |
70 (18+22+30) |
|
|
С2 |
С3 |
Дурачевська Людмила Іванівна |
5892 |
РЕШЕТНЯК В.І. |
15266 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 28 |
6 |
171 (54+57+60) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5893 |
РЕШІТКО М.О. |
15170 |
м. Снігурівка |
ЗОШ № 4 |
2 |
82 (30+22+30) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
5894 |
РЕШТЕЙ К.А. |
15214 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 64 |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5895 |
РЄПІНА К.О. |
15209 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 33 |
3 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5896 |
РИБАКОВ С.М. |
15016 |
м. Южноукраїнськ |
ЗШ № 1 ім. Захисників Вітчизни |
8 |
93 (54+15+24) |
|
С1 |
|
|
Ізбаш Наталія Миколаївна |
5897 |
РИБАКОВА А.А. |
15260 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 31 |
6 |
96 (30+36+30) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5898 |
РИБАКОВА К.О. |
15200 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 50 |
2 |
72 (24+24+24) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5899 |
РИБАЛКА А.С. |
15264 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 6 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5900 |
РИБАЛКА В.О. |
15226 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 14 |
3 |
132 (48+36+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5901 |
РИБАЛЬЧЕНКО Д.Є. |
15163 |
м. Снігурівка |
Новокиївська ЗОШ |
3 |
114 (48+24+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Гудзь Алла Яківна |
5902 |
РИБАЧЕНКО М.В. |
15224 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 65 |
4 |
114 (42+30+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
5903 |
РИБАЧУК Р.В. |
15255 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 4 |
4 |
84 (42+12+30) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5904 |
РИБІЙ А.Д. |
15160 |
м. Снігурівка |
Калинівський НВК |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
5905 |
РИБКА С.М. |
15218 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 40 |
2 |
52 (18+22+12) |
|
|
С2 |
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5906 |
РИБЧЕНКО І.О. |
15250 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 10 |
3 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5907 |
РИБЧЕНКО К.І. |
15221 |
м. Миколаїв |
Гімназія № 3 |
9 |
44 (12+24+8) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5908 |
РИЖАК К.О. |
15120 |
м. Баштанка |
Новоєгорівська ЗОШ |
5 |
132 (42+42+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Левицька Ірина Михайлівна |
5909 |
РИЖЕНКО М.С. |
15374 |
м. Нова Одеса |
ЗОШ № 3 |
4 |
126 (42+48+36) |
З |
|
|
|
Бончук Олена Миколаївна |
5910 |
РИЖЕНКОВ Д.А. |
15209 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 33 |
7 |
69 (36+27+6) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5911 |
РИЖЕНКОВ Д.М. |
15263 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 49 |
11 |
84 (30+30+24) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5912 |
РИЖЕНКОВА М.С. |
15250 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 10 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5913 |
РИЖИК А.Л. |
15256 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 51 |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5914 |
РИЖИК В.Д. |
15126 |
м. Баштанка |
Гімназія |
7 |
84 (24+42+18) |
|
|
С2 |
|
Левицька Ірина Михайлівна |
5915 |
РИЖИК М.Д. |
15205 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 60 |
5 |
162 (54+54+54) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5916 |
РИЖИК Т.П. |
15240 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 1 |
3 |
105 (39+30+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
5917 |
РИЖИКОВ А.А. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
3 |
96 (48+24+24) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5918 |
РИЖИКОВА М.А. |
15381 |
м. Нова Одеса |
Кандибинська ЗОШ |
2 |
66 (18+24+24) |
|
|
С2 |
С3 |
Бончук Олена Миколаївна |
5919 |
РИЖИНСЬКИЙ Є.С. |
15050 |
м. Миколаїв |
Білозірська ЗОШ |
4 |
90 (30+36+24) |
|
|
С2 |
|
Пирожок Світлана Іванівна |
5920 |
РИЖКОВА А.О. |
15257 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 23 |
3 |
66 (24+24+18) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5921 |
РИЖОВ Л.Е. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
4 |
120 (48+30+42) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5922 |
РИЖОВА К.Ю. |
15221 |
м. Миколаїв |
Гімназія № 3 |
6 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5923 |
РИЖОВА Л.А. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
3 |
120 (48+30+42) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5924 |
РИЛЯ О.О. |
15030 |
смт. Веселинове |
Збірна шкіл Веселинівського району |
5 |
57 (24+9+24) |
|
|
|
|
Павлюк Владислав Геннадійович |
5925 |
РИМАР А.Р. |
15224 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 65 |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5926 |
РИШНЯК А.А. |
15428 |
м. Новий Буг |
Збірна шкіл |
3 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Білько Світлана Дмитрівна |
5927 |
РІХТЕР Д.В. |
15380 |
м. Нова Одеса |
Дільнична ЗОШ |
2 |
66 (24+24+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Бончук Олена Миколаївна |
5928 |
РІШНЯК Л.В. |
15428 |
м. Новий Буг |
Збірна шкіл |
3 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Білько Світлана Дмитрівна |
5929 |
РОГАЦЬКИЙ Р.Д. |
15388 |
м. Нова Одеса |
Сухоєланецька ЗОШ |
5 |
129 (36+39+54) |
|
|
|
С3 |
Бончук Олена Миколаївна |
5930 |
РОГАЧ А.В. |
15247 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 13 |
3 |
108 (42+30+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
5931 |
РОГОВА В.В. |
15322 |
смт. Березанка |
Збірна шкіл Березанського району |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Ворона Олена Анатоліїна |
5932 |
РОГОВСЬКИЙ Р.Р. |
15200 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 50 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5933 |
РОДІОНОВ А.А. |
15208 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 19 |
8 |
87 (24+27+36) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5934 |
РОЖКО А.О. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
3 |
114 (48+24+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Боброва Алла Степанівна |
5935 |
РОЖКОВА М.Д. |
15209 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 33 |
7 |
45 (18+15+12) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5936 |
РОЖКОВА М.С. |
15202 |
м. Миколаїв |
Гімназія № 4 |
5 |
117 (48+21+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
5937 |
РОЖКОВА С.М. |
15229 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 18 |
4 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5938 |
РОЗДОБУДЬКО А.С. |
15162 |
м. Снігурівка |
Новопетрівська ЗОШ |
3 |
126 (42+36+48) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
5939 |
РОЗДОБУДЬКО А.С. |
15162 |
м. Снігурівка |
Новопетрівська ЗОШ |
5 |
165 (54+51+60) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
5940 |
РОЗМАРИЦЯ М.Г. |
15218 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 40 |
3 |
120 (42+42+36) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5941 |
РОЗУМНИЙ Т.Т. |
15206 |
м. Миколаїв |
Інтернат № 4 |
4 |
108 (48+30+30) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5942 |
РОЗУМОВСЬКА Є. |
15258 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 44 |
4 |
132 (48+42+42) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5943 |
РОКУШ О.О. |
15155 |
м. Снігурівка |
Баратівська ЗОШ |
1 |
66 (24+12+30) |
|
С1 |
|
С3 |
Гудзь Алла Яківна |
5944 |
РОМАН М.В. |
15046 |
|
Галицинівська ЗОШ |
2 |
78 (30+18+30) |
З |
|
|
|
Слободяник Вікторія Вікторівна |
5945 |
РОМАН Я.В. |
15209 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 33 |
2 |
66 (30+24+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5946 |
РОМАНЕНКО А.В. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
7 |
123 (36+48+39) |
|
|
С2 |
|
Боброва Алла Степанівна |
5947 |
РОМАНЕНКО А.І. |
15266 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 28 |
6 |
84 (30+30+24) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5948 |
РОМАНЕНКО В.С. |
15019 |
м. Южноукраїнськ |
ЗШ № 4 |
4 |
126 (48+36+42) |
З |
|
|
|
Ізбаш Наталія Миколаївна |
5949 |
РОМАНЕНКО Д.А. |
15018 |
м. Южноукраїнськ |
ЗШ № 3 |
2 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Ізбаш Наталія Миколаївна |
5950 |
РОМАНЕНКО К.І. |
15202 |
м. Миколаїв |
Гімназія № 4 |
5 |
141 (36+45+60) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
5951 |
РОМАНЕНКО К.О. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
3 |
114 (48+30+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Боброва Алла Степанівна |
5952 |
РОМАНЕЦЬ В.О. |
15274 |
|
Шостаківська ЗОШ |
6 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Довженко Тетяна Федорівна |
5953 |
РОМАНІВ Д.Р. |
15384 |
м. Нова Одеса |
Новопетрівська ЗОШ, Новошмидтівська ЗОШ |
9 |
82 (24+42+16) |
|
|
С2 |
|
Бончук Олена Миколаївна |
5954 |
РОМАНОВ А.М. |
15245 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 32 |
4 |
120 (48+36+36) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5955 |
РОМАНОВА К.К. |
15019 |
м. Южноукраїнськ |
ЗШ № 4 |
3 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Ізбаш Наталія Миколаївна |
5956 |
РОМАНЦЕВ С.С. |
15226 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 14 |
3 |
126 (48+30+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5957 |
РОМАНЧУК А.О. |
15030 |
смт. Веселинове |
Збірна шкіл Веселинівського району |
4 |
132 (48+36+48) |
З |
|
|
|
Павлюк Владислав Геннадійович |
5958 |
РОМАНЧУК П.К. |
15100 |
смт. Березнегувате |
Відділ освіти |
2 |
60 (12+18+30) |
|
|
|
С3 |
Лісовська Діна Миколаївна |
5959 |
РОМАНЧУК Р.Д. |
15208 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 19 |
4 |
87 (33+24+30) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5960 |
РОМАНЧУК С.О. |
15208 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 19 |
4 |
48 (12+18+18) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5961 |
РОМАНЮК Є.О. |
15381 |
м. Нова Одеса |
Кандибинська ЗОШ |
4 |
90 (48+30+12) |
|
С1 |
|
|
Бончук Олена Миколаївна |
5962 |
РОМАНЮК О.М. |
15262 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 16 |
7 |
60 (18+30+12) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5963 |
РОМАНЮК Р.О. |
15381 |
м. Нова Одеса |
Кандибинська ЗОШ |
8 |
63 (18+21+24) |
|
|
|
|
Бончук Олена Миколаївна |
5964 |
РОМАНЮК Ю.В. |
15100 |
смт. Березнегувате |
Відділ освіти |
4 |
102 (48+24+30) |
|
С1 |
|
|
Лісовська Діна Миколаївна |
5965 |
РОМАШОВ А.А. |
15198 |
м. Миколаїв |
ММК |
3 |
120 (48+30+42) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5966 |
РОМАЩУК С.О. |
15201 |
м. Миколаїв |
Академія дитячої творчості |
5 |
108 (24+48+36) |
|
|
С2 |
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5967 |
РОПАЙ М.А. |
15141 |
м. Очаків |
ЗОШ № 2 |
2 |
78 (30+18+30) |
З |
|
|
|
Головня Людмила Андріївна |
5968 |
РОПЧАНУ М.Г. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
2 |
72 (24+24+24) |
З |
|
|
|
Боброва Алла Степанівна |
5969 |
РОССОХА М.М. |
15237 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 24 |
9 |
62 (18+18+26) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5970 |
РОСТОВСЬКИЙ Д.М. |
15200 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 50 |
8 |
84 (30+18+36) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5971 |
РОТАРУ М.Г. |
15070 |
смт. Братське |
Збірна шкіл |
3 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Галімська Жанна Олександрівна |
5972 |
РОТОРЯН Є.С. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
9 |
92 (24+30+38) |
|
|
|
|
Боброва Алла Степанівна |
5973 |
РОХНЯНСЬКА Д.С. |
15162 |
м. Снігурівка |
Новопетрівська ЗОШ |
3 |
114 (48+24+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Гудзь Алла Яківна |
5974 |
РОШЕЦЬ М.С. |
15070 |
смт. Братське |
Збірна шкіл |
4 |
108 (48+18+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Галімська Жанна Олександрівна |
5975 |
РОШКА А.А. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
2 |
75 (27+18+30) |
З |
|
|
|
Боброва Алла Степанівна |
5976 |
РОШКА В.В. |
15070 |
смт. Братське |
Збірна шкіл |
7 |
171 (54+57+60) |
З |
|
|
|
Галімська Жанна Олександрівна |
5977 |
РОШКА Н.О. |
15174 |
м. Снігурівка |
Суворська ЗОШ |
11 |
128 (24+48+56) |
|
|
С2 |
С3 |
Гудзь Алла Яківна |
5978 |
РОШКА Т.В. |
15174 |
м. Снігурівка |
Суворська ЗОШ |
8 |
132 (42+42+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гудзь Алла Яківна |
5979 |
РОЩЕНКО Ю.Я. |
15175 |
м. Снігурівка |
Широківська ЗОШ |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
5980 |
РУБАН Є.В. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
6 |
138 (30+48+60) |
|
|
С2 |
С3 |
Боброва Алла Степанівна |
5981 |
РУБАН Є.Є. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
1 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Боброва Алла Степанівна |
5982 |
РУБЕЛЬ А.О. |
15266 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 28 |
2 |
82 (30+22+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5983 |
РУБЦОВ В.Р. |
15204 |
м. Миколаїв |
Інтернат № 7 |
2 |
78 (30+18+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5984 |
РУБЦОВА Т.О. |
15322 |
смт. Березанка |
Збірна шкіл Березанського району |
8 |
36 (12+24+0) |
|
|
|
|
Ворона Олена Анатоліїна |
5985 |
РУДА В.В. |
15165 |
м. Снігурівка |
Павлівський НВК |
7 |
144 (36+54+54) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
5986 |
РУДА М.Ю. |
15242 |
м. Миколаїв |
СНВК |
9 |
104 (24+36+44) |
|
|
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
5987 |
РУДА С.Я. |
15206 |
м. Миколаїв |
Інтернат № 4 |
3 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5988 |
РУДАЙ І.Ю. |
15103 |
смт. Казанка |
Збірна шкіл Казанківського району |
7 |
135 (42+39+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Юркова Світлана Олександрівна |
5989 |
РУДАКОВА О.В. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
3 |
126 (48+42+36) |
З |
|
|
|
Боброва Алла Степанівна |
5990 |
РУДЕНКО А.М. |
15428 |
м. Новий Буг |
Збірна шкіл |
8 |
54 (30+18+6) |
|
|
|
|
Білько Світлана Дмитрівна |
5991 |
РУДЕНКО В.А. |
15434 |
с. Куйбишевка |
Куйбишівська ЗОШ |
8 |
66 (30+30+6) |
|
|
|
|
Козуб Катерина Миколаївна |
5992 |
РУДЕНКО В.В. |
15240 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 1 |
8 |
72 (18+27+27) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5993 |
РУДЕНКО Д.О. |
15217 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 54 |
7 |
33 (6+15+12) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5994 |
РУДЕНКО Д.С. |
15238 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 30 |
6 |
117 (42+33+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
5995 |
РУДЕНКО Д.С. |
15260 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 31 |
8 |
111 (36+42+33) |
|
|
С2 |
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5996 |
РУДЕНКО К.П. |
15242 |
м. Миколаїв |
СНВК |
4 |
138 (48+48+42) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
5997 |
РУДЕНКО М.С. |
15140 |
м. Очаків |
ЗОШ № 1 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Головня Людмила Андріївна |
5998 |
РУДЕНКО О. |
15213 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 57 |
7 |
138 (48+42+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
5999 |
РУДЕНКО О.В. |
15200 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 50 |
8 |
60 (18+18+24) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6000 |
РУДЕНКО П.П. |
15206 |
м. Миколаїв |
Інтернат № 4 |
4 |
84 (42+12+30) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6001 |
РУДЕНКО Р. |
15227 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 35 |
8 |
138 (42+54+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
6002 |
РУДЕНКО Р.М. |
15202 |
м. Миколаїв |
Гімназія № 4 |
8 |
147 (42+57+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6003 |
РУДЕНКО Т.Б. |
15434 |
с. Куйбишевка |
Куйбишівська ЗОШ |
4 |
102 (48+18+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Козуб Катерина Миколаївна |
6004 |
РУДЕНКО Т.М. |
15018 |
м. Южноукраїнськ |
ЗШ № 3 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Ізбаш Наталія Миколаївна |
6005 |
РУДИК С.А. |
15256 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 51 |
5 |
135 (42+33+60) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
6006 |
РУДИКА І.О. |
15202 |
м. Миколаїв |
Гімназія № 4 |
7 |
54 (18+21+15) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6007 |
РУДИХ О.В. |
15200 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 50 |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6008 |
РУДНИЦЬКА Д.А. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
4 |
96 (36+18+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Боброва Алла Степанівна |
6009 |
РУДНИЦЬКА О.В. |
15103 |
смт. Казанка |
Збірна шкіл Казанківського району |
10 |
110 (24+36+50) |
|
|
|
С3 |
Юркова Світлана Олександрівна |
6010 |
РУДНІЦЬКИЙ В.Я. |
15224 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 65 |
4 |
102 (48+18+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
6011 |
РУДСЬКИЙ М.М. |
15201 |
м. Миколаїв |
Академія дитячої творчості |
6 |
105 (42+42+21) |
|
С1 |
С2 |
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6012 |
РУДЬ І.С. |
15244 |
м. Миколаїв |
НВК № 2 "Зоря" |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6013 |
РУДЯК П.А. |
15206 |
м. Миколаїв |
Інтернат № 4 |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6014 |
РУКОМАНОВ І.Л. |
15103 |
смт. Казанка |
Збірна шкіл Казанківського району |
4 |
90 (36+18+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Юркова Світлана Олександрівна |
6015 |
РУМЕГА А.О. |
15177 |
м. Снігурівка |
Василівська ЗОШ |
4 |
114 (48+36+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Гудзь Алла Яківна |
6016 |
РУПТАШ К.Ю. |
15070 |
смт. Братське |
Збірна шкіл |
9 |
144 (42+54+48) |
З |
|
|
|
Галімська Жанна Олександрівна |
6017 |
РУСАЛОВСЬКА В.О. |
15282 |
с. Новогригорівка |
Новогригорівська ЗОШ |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Денисенко Тетяна Володимирівна |
6018 |
РУСЕНКО С.К. |
15198 |
м. Миколаїв |
ММК |
4 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6019 |
РУСОЛ В.О. |
15275 |
|
Зеленогайська ЗОШ |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Довженко Тетяна Федорівна |
6020 |
РУСОЛ Р.О. |
15275 |
|
Зеленогайська ЗОШ |
6 |
150 (48+48+54) |
З |
|
|
|
Довженко Тетяна Федорівна |
6021 |
РУСОЛОВСЬКИЙ Р.В. |
15282 |
с. Новогригорівка |
Новогригорівська ЗОШ |
9 |
68 (18+30+20) |
|
|
|
|
Денисенко Тетяна Володимирівна |
6022 |
РУСС М.М. |
15234 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 17 |
9 |
54 (12+24+18) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6023 |
РУСТАНОВИЧ А.А. |
15322 |
смт. Березанка |
Збірна шкіл Березанського району |
4 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Ворона Олена Анатоліїна |
6024 |
РУСТАНОВИЧВАРФОЛО Л.В. |
15210 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 48 |
4 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6025 |
РУСУ К.К. |
15030 |
смт. Веселинове |
Збірна шкіл Веселинівського району |
6 |
81 (36+18+27) |
|
|
|
|
Павлюк Владислав Геннадійович |
6026 |
РУСУ С.К. |
15030 |
смт. Веселинове |
Збірна шкіл Веселинівського району |
2 |
59 (21+20+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Павлюк Владислав Геннадійович |
6027 |
РУЦЬКА О.Л. |
15273 |
|
Кривобалківська ЗОШ |
6 |
132 (48+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Довженко Тетяна Федорівна |
6028 |
РУЧКА Р.Р. |
15100 |
смт. Березнегувате |
Відділ освіти |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Лісовська Діна Миколаївна |
6029 |
РУШТІЄВ Р.Ф. |
15116 |
м. Баштанка |
Доброкриничанська ЗОШ |
4 |
132 (48+42+42) |
З |
|
|
|
Левицька Ірина Михайлівна |
6030 |
РЮМІН Д.В. |
15437 |
с. Прибужжя |
Прибузька ЗОШ |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Холоденко Лідія Вікторівна |
6031 |
РЯБЕНКО К.К. |
15202 |
м. Миколаїв |
Гімназія № 4 |
8 |
126 (42+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6032 |
РЯБЕНКО Л.М. |
15180 |
м. Снігурівка |
Промінський НВК |
2 |
72 (18+24+30) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
6033 |
РЯБЕЦЬ В.В. |
15437 |
с. Прибужжя |
Прибузька ЗОШ |
1 |
72 (24+18+30) |
З |
|
|
|
Холоденко Лідія Вікторівна |
6034 |
РЯБКО А.В. |
15283 |
смт. Олександрівка |
Олександрівська ЗОШ |
9 |
42 (24+12+6) |
|
|
|
|
Селіверстова Лілія Михайлівна |
6035 |
РЯБКО С.В. |
15283 |
смт. Олександрівка |
Олександрівська ЗОШ |
3 |
90 (42+18+30) |
|
С1 |
|
|
Селіверстова Лілія Михайлівна |
6036 |
РЯБОВ А.В. |
15162 |
м. Снігурівка |
Новопетрівська ЗОШ |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
6037 |
РЯБОВ А.Д. |
15229 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 18 |
4 |
120 (48+42+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6038 |
РЯБОКІНЬ О.М. |
15225 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 20 |
4 |
90 (48+12+30) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6039 |
РЯБОКОНЬ Б.Ю. |
15205 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 60 |
4 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6040 |
РЯБОКОНЬ М.Р. |
15236 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 34 |
2 |
78 (18+30+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6041 |
РЯБОКОНЬ Т.М. |
15264 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 6 |
4 |
108 (42+30+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
6042 |
РЯБОХА А. |
15198 |
м. Миколаїв |
ММК |
5 |
153 (48+45+60) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6043 |
РЯБОХА У.С. |
15198 |
м. Миколаїв |
ММК |
2 |
72 (18+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6044 |
РЯБОШАНКА А.А. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
1 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6045 |
РЯБЦЕВ Ю.Є. |
15016 |
м. Южноукраїнськ |
ЗШ № 1 ім. Захисників Вітчизни |
6 |
132 (36+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Ізбаш Наталія Миколаївна |
6046 |
РЯБЧУК Б.А. |
15185 |
м. Первомайськ |
ЗОШ № 15 |
5 |
153 (60+39+54) |
З |
|
|
|
Токарська Марина Борисівна |
6047 |
РЯДЧЕНКО В.О. |
15208 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 19 |
3 |
42 (24+6+12) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6048 |
РЯЗАНОВА А.О. |
15115 |
м. Баштанка |
Добренська ЗОШ |
5 |
96 (42+30+24) |
|
С1 |
|
|
Левицька Ірина Михайлівна |
6049 |
СААКЯН Р.Р. |
15185 |
м. Первомайськ |
ЗОШ № 15 |
8 |
96 (30+21+45) |
|
|
|
С3 |
Токарська Марина Борисівна |
6050 |
САБКОВА А.С. |
15155 |
м. Снігурівка |
Баратівська ЗОШ |
3 |
84 (48+12+24) |
|
С1 |
|
|
Гудзь Алла Яківна |
6051 |
САБЛІНА М.М. |
15209 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 33 |
2 |
75 (15+30+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6052 |
САВАРІН Я.С. |
15109 |
м. Баштанка |
Новоолександрівська ЗОШ |
5 |
117 (42+27+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Левицька Ірина Михайлівна |
6053 |
САВЕЛЬЄВ І.М. |
15208 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 19 |
3 |
54 (24+18+12) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6054 |
САВЕЛЬЄВ М.В. |
15250 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 10 |
3 |
84 (42+12+30) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6055 |
САВЕНКО В.В. |
15141 |
м. Очаків |
ЗОШ № 2 |
4 |
114 (48+24+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Головня Людмила Андріївна |
6056 |
САВЕНКО І.О. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
3 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Боброва Алла Степанівна |
6057 |
САВЕНКОВА М.О. |
15200 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 50 |
7 |
129 (42+42+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
6058 |
САВЄЛОВА К.В. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
3 |
108 (42+30+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Боброва Алла Степанівна |
6059 |
САВИЦЬКИЙ Б.О. |
15256 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 51 |
2 |
75 (21+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6060 |
САВИЦЬКИЙ В.В. |
15200 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 50 |
11 |
166 (48+60+58) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6061 |
САВИЧ Є.Ю. |
15372 |
м. Нова Одеса |
ЗОШ № 1 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Бончук Олена Миколаївна |
6062 |
САВІНОВА Є.Д. |
15247 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 13 |
8 |
54 (30+21+3) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6063 |
САВІЦЬКА М.В. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
7 |
99 (18+42+39) |
|
|
С2 |
|
Боброва Алла Степанівна |
6064 |
САВІЦЬКИЙ В.В. |
15194 |
м. Первомайськ |
ЗОШ № 8 |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Токарська Марина Борисівна |
6065 |
САВІЧ К.С. |
15003 |
смт. Врадіївка |
Збірна шкіл |
4 |
120 (48+30+42) |
З |
|
|
|
Петрова Алла Анатоліївна |
6066 |
САВОВА К.С. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
11 |
50 (12+24+14) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6067 |
САВОЧКА Д.О. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
1 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6068 |
САВРАК М.С. |
15255 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 4 |
4 |
84 (48+12+24) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6069 |
САВРИЛОВ М.М. |
15120 |
м. Баштанка |
Новоєгорівська ЗОШ |
6 |
141 (42+45+54) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Левицька Ірина Михайлівна |
6070 |
САВЧАК А.Г. |
15185 |
м. Первомайськ |
ЗОШ № 15 |
8 |
96 (30+21+45) |
|
|
|
С3 |
Токарська Марина Борисівна |
6071 |
САВЧЕНКО В.А. |
15018 |
м. Южноукраїнськ |
ЗШ № 3 |
3 |
120 (48+30+42) |
З |
|
|
|
Ізбаш Наталія Миколаївна |
6072 |
САВЧЕНКО В.В. |
15247 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 13 |
5 |
150 (48+48+54) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6073 |
САВЧЕНКО В.В. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6074 |
САВЧЕНКО Д.А. |
15245 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 32 |
8 |
105 (30+27+48) |
|
|
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
6075 |
САВЧЕНКО М.А. |
15247 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 13 |
4 |
96 (42+30+24) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6076 |
САВЧЕНКО М.В. |
15200 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 50 |
7 |
111 (30+48+33) |
|
|
С2 |
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6077 |
САВЧЕНКО М.Д. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Боброва Алла Степанівна |
6078 |
САВЧЕНКО М.Д. |
15217 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 54 |
2 |
78 (24+30+24) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6079 |
САВЧЕНКО М.П. |
15209 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 33 |
6 |
147 (54+51+42) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6080 |
САВЧЕНКО С.А. |
15217 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 54 |
4 |
132 (48+36+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6081 |
САВЧЕНКО Т.Ю. |
15212 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 45 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6082 |
САВЧИК А.Є. |
15224 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 65 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6083 |
САВЧИК Я.П. |
15035 |
|
Прибузька ЗОШ |
6 |
129 (42+33+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Слободяник Вікторія Вікторівна |
6084 |
САВЧУК Г.В. |
15209 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 33 |
10 |
140 (30+54+56) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
6085 |
САВЧУК Д.С. |
15434 |
с. Куйбишевка |
Куйбишівська ЗОШ |
3 |
48 (30+6+12) |
|
|
|
|
Козуб Катерина Миколаївна |
6086 |
САВЧУК Р.В. |
15030 |
смт. Веселинове |
Збірна шкіл Веселинівського району |
2 |
72 (18+24+30) |
З |
|
|
|
Павлюк Владислав Геннадійович |
6087 |
САВЧУК Р.Р. |
15100 |
смт. Березнегувате |
Відділ освіти |
3 |
114 (36+42+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Лісовська Діна Миколаївна |
6088 |
САВЧУК Ю. |
15167 |
м. Снігурівка |
ЗОШ № 1 |
8 |
45 (18+12+15) |
|
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
6089 |
САГАЙДАЧНИЙ О.О. |
15322 |
смт. Березанка |
Збірна шкіл Березанського району |
6 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Ворона Олена Анатоліїна |
6090 |
САДИЧЕНКО А.В. |
15103 |
смт. Казанка |
Збірна шкіл Казанківського району |
10 |
104 (18+36+50) |
|
|
|
С3 |
Юркова Світлана Олександрівна |
6091 |
САДІВСЬКА Д.Р. |
15199 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 22 |
4 |
126 (48+30+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6092 |
САДОВА Є.Ю. |
15103 |
смт. Казанка |
Збірна шкіл Казанківського району |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Юркова Світлана Олександрівна |
6093 |
САДОВНИК Б.В. |
15199 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 22 |
3 |
102 (42+18+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
6094 |
САДОВНИК О.О. |
15226 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 14 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6095 |
САДОВСЬКИЙ І.Д. |
15437 |
с. Прибужжя |
Прибузька ЗОШ |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Холоденко Лідія Вікторівна |
6096 |
САДОВСЬКЇЙ В.І. |
15018 |
м. Южноукраїнськ |
ЗШ № 3 |
2 |
71 (27+14+30) |
|
С1 |
|
С3 |
Ізбаш Наталія Миколаївна |
6097 |
САДОХІНА В.О. |
15428 |
м. Новий Буг |
Збірна шкіл |
4 |
120 (48+30+42) |
З |
|
|
|
Білько Світлана Дмитрівна |
6098 |
САДУРСЬКА Е.С. |
15030 |
смт. Веселинове |
Збірна шкіл Веселинівського району |
5 |
117 (30+48+39) |
|
|
С2 |
|
Павлюк Владислав Геннадійович |
6099 |
САДУРСЬКИЙ М. |
15030 |
смт. Веселинове |
Збірна шкіл Веселинівського району |
6 |
78 (30+27+21) |
|
|
|
|
Павлюк Владислав Геннадійович |
6100 |
САЄНКО Т.О. |
15211 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 12 |
5 |
144 (42+54+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6101 |
САЗОНОВА Т.М. |
15229 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 18 |
3 |
114 (42+24+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
6102 |
САЗОНСЬКА Д.Р. |
15070 |
смт. Братське |
Збірна шкіл |
4 |
126 (48+42+36) |
З |
|
|
|
Галімська Жанна Олександрівна |
6103 |
САКАНЯН М.А. |
15230 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 53 |
3 |
96 (42+30+24) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6104 |
САКАРА М.М. |
15120 |
м. Баштанка |
Новоєгорівська ЗОШ |
7 |
69 (24+18+27) |
|
|
|
|
Левицька Ірина Михайлівна |
6105 |
САКОВСЬКА М.В. |
15140 |
м. Очаків |
ЗОШ № 1 |
1 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Головня Людмила Андріївна |
6106 |
САЛАГОР В.В. |
15444 |
м. Певомайськ |
Збірна шкіл району |
3 |
84 (42+18+24) |
|
С1 |
|
|
Дурачевська Людмила Іванівна |
6107 |
САЛАМАТІН Д.М. |
15224 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 65 |
2 |
78 (18+30+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6108 |
САЛАМАХА Н.В. |
15428 |
м. Новий Буг |
Збірна шкіл |
3 |
126 (48+42+36) |
З |
|
|
|
Білько Світлана Дмитрівна |
6109 |
САЛИГА Б.О. |
15164 |
м. Снігурівка |
Олександрівська ЗОШ |
10 |
86 (24+36+26) |
|
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
6110 |
САЛІЙ Т.С. |
15114 |
м. Баштанка |
Старогороженська ЗОШ |
8 |
99 (30+30+39) |
|
|
|
|
Левицька Ірина Михайлівна |
6111 |
САЛКО З.М. |
15213 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 57 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6112 |
САЛТАНЕНКО Д.О. |
15239 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 7 |
2 |
60 (18+18+24) |
|
|
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
6113 |
САЛЬНІКОВА С.А. |
15209 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 33 |
3 |
120 (48+30+42) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6114 |
САЛЮТІНА Н.М. |
15271 |
|
Надбузька ЗОШ |
8 |
63 (24+30+9) |
|
|
|
|
Довженко Тетяна Федорівна |
6115 |
САЛЯМІН Д.В. |
15216 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 26 |
3 |
126 (48+30+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6116 |
САМАРСЬКА С.А. |
15221 |
м. Миколаїв |
Гімназія № 3 |
8 |
144 (54+39+51) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6117 |
САМБОРІК В.В. |
15198 |
м. Миколаїв |
ММК |
4 |
114 (48+36+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6118 |
САМБОРСЬКА А.В. |
15264 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 6 |
4 |
102 (42+18+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
6119 |
САМЕДОВА С.Р. |
15278 |
с. Парутине |
ЗОШ |
4 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Шеіна Тетяна Володимирівна |
6120 |
САМОЙЛЕКВО М.Є. |
15165 |
м. Снігурівка |
Павлівський НВК |
8 |
138 (36+54+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Гудзь Алла Яківна |
6121 |
САМОЙЛЕНКО В.В. |
15016 |
м. Южноукраїнськ |
ЗШ № 1 ім. Захисників Вітчизни |
4 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Ізбаш Наталія Миколаївна |
6122 |
САМОЙЛЕНКО В.С. |
15206 |
м. Миколаїв |
Інтернат № 4 |
10 |
98 (18+36+44) |
|
|
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
6123 |
САМОЙЛЕНКО І.Д. |
15163 |
м. Снігурівка |
Новокиївська ЗОШ |
7 |
132 (42+51+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Гудзь Алла Яківна |
6124 |
САМОЙЛЕНКО К.С. |
15265 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 39 |
6 |
57 (36+3+18) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6125 |
САМОЙЛЕНКО М.О. |
15222 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 29 |
3 |
120 (48+24+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6126 |
САМОЙЛЕНКО М.Р. |
15209 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 33 |
9 |
144 (30+54+60) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6127 |
САМОЙЛЕНКО Н.С. |
15030 |
смт. Веселинове |
Збірна шкіл Веселинівського району |
8 |
72 (30+18+24) |
|
|
|
|
Павлюк Владислав Геннадійович |
6128 |
САМОЙЛЕНКО Н.Ю. |
15283 |
смт. Олександрівка |
Олександрівська ЗОШ |
7 |
33 (18+6+9) |
|
|
|
|
Селіверстова Лілія Михайлівна |
6129 |
САМОЙЛОВ Н.А. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
9 |
92 (24+30+38) |
|
|
|
|
Боброва Алла Степанівна |
6130 |
САМОЙЛОВА Н.О. |
15030 |
смт. Веселинове |
Збірна шкіл Веселинівського району |
5 |
105 (30+21+54) |
|
|
|
С3 |
Павлюк Владислав Геннадійович |
6131 |
САМОТА С.В. |
15100 |
смт. Березнегувате |
Відділ освіти |
2 |
37 (21+4+12) |
|
С1 |
|
|
Лісовська Діна Миколаївна |
6132 |
САМОУКОВА Ю.О. |
15256 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 51 |
4 |
132 (48+36+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6133 |
САМОХВАЛ Д.М. |
15199 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 22 |
6 |
114 (42+27+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
6134 |
САМСОНОВА В.В. |
15100 |
смт. Березнегувате |
Відділ освіти |
1 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Лісовська Діна Миколаївна |
6135 |
САМСОНОВА К.В. |
15164 |
м. Снігурівка |
Олександрівська ЗОШ |
8 |
66 (18+27+21) |
|
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
6136 |
САМСОНОВА К.І. |
15209 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 33 |
4 |
141 (45+48+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6137 |
САМСОНОВА М.О. |
15208 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 19 |
4 |
102 (42+24+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
6138 |
САМУНИК В.В. |
15100 |
смт. Березнегувате |
Відділ освіти |
7 |
75 (12+39+24) |
|
|
|
|
Лісовська Діна Миколаївна |
6139 |
САМУНЬ А.А. |
15264 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 6 |
3 |
111 (45+18+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
6140 |
САМЧЕНКО О.І. |
15030 |
смт. Веселинове |
Збірна шкіл Веселинівського району |
5 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Павлюк Владислав Геннадійович |
6141 |
САННІКОВА А.В. |
15199 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 22 |
3 |
132 (48+36+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6142 |
САПІГА В.В. |
15306 |
|
Кир'яківська ЗОШ |
1 |
81 (27+24+30) |
З |
|
|
|
Довженко Тетяна Федорівна |
6143 |
САПОЖНІКОВ В.М. |
15210 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 48 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6144 |
САПРИКІНА Д.М. |
15202 |
м. Миколаїв |
Гімназія № 4 |
9 |
116 (18+48+50) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
6145 |
САПРОНОВ І.Є. |
15170 |
м. Снігурівка |
ЗОШ № 4 |
3 |
138 (48+48+42) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
6146 |
САПРОНОВА С.С. |
15170 |
м. Снігурівка |
ЗОШ № 4 |
8 |
129 (30+54+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Гудзь Алла Яківна |
6147 |
САПРОНЧИК С.А. |
15257 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 23 |
3 |
72 (42+12+18) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6148 |
САРАНЧУК І.М. |
15162 |
м. Снігурівка |
Новопетрівська ЗОШ |
4 |
108 (48+30+30) |
|
С1 |
|
|
Гудзь Алла Яківна |
6149 |
САРАНЧУК Н.В. |
15214 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 64 |
2 |
68 (24+14+30) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
6150 |
САРАХАН А.В. |
15162 |
м. Снігурівка |
Новопетрівська ЗОШ |
1 |
66 (18+24+24) |
|
|
С2 |
С3 |
Гудзь Алла Яківна |
6151 |
САРДАНОВА В.О. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
3 |
90 (42+24+24) |
|
С1 |
|
|
Боброва Алла Степанівна |
6152 |
САРЖЕВСЬКИЙ І.Л. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
10 |
56 (24+12+20) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6153 |
САРЖЕНЮК Є.А. |
15198 |
м. Миколаїв |
ММК |
4 |
126 (42+36+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6154 |
САРЖИНСЬКИЙ А.О. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Боброва Алла Степанівна |
6155 |
САС А.А. |
15185 |
м. Первомайськ |
ЗОШ № 15 |
2 |
78 (30+18+30) |
З |
|
|
|
Токарська Марина Борисівна |
6156 |
САСКЕВИЧ І.В. |
15144 |
м. Очаків |
НВК " Сонечко" |
3 |
126 (48+30+48) |
З |
|
|
|
Головня Людмила Андріївна |
6157 |
САСКЕВИЧ М.В. |
15143 |
м. Очаків |
ЗОШ № 4 |
11 |
92 (18+36+38) |
|
|
|
|
Головня Людмила Андріївна |
6158 |
САСС А.В. |
15204 |
м. Миколаїв |
Інтернат № 7 |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6159 |
САСЮК С.С. |
15254 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 37 |
3 |
132 (48+42+42) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6160 |
САТАНЄВСЬКА П.І. |
15266 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 28 |
2 |
39 (15+6+18) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6161 |
САФОНОВ Е.О. |
15187 |
м. Первомайськ |
ЗОШ № 6 |
3 |
114 (48+24+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Токарська Марина Борисівна |
6162 |
САФОНОВА С.О. |
15187 |
м. Первомайськ |
ЗОШ № 6 |
7 |
69 (42+6+21) |
|
С1 |
|
|
Токарська Марина Борисівна |
6163 |
САФРОНОВА А.М. |
15213 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 57 |
3 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6164 |
САФРОШКІНА А.С. |
15157 |
м. Снігурівка |
Горохівська ЗОШ, Євгенівський НВК |
2 |
81 (27+24+30) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
6165 |
САФЬОЛКІН Р.О. |
15226 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 14 |
6 |
150 (48+51+51) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6166 |
САХАБІЄВА Н.Р. |
15208 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 19 |
11 |
106 (24+42+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
6167 |
САХАРНА С.А. |
15243 |
м. Миколаїв |
НВК № 1 "Семикв" |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6168 |
САХОШКІНА В.Р. |
15241 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 27 |
6 |
114 (30+45+39) |
|
|
С2 |
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6169 |
САЦИК К.В. |
15180 |
м. Снігурівка |
Промінський НВК |
9 |
140 (54+48+38) |
|
С1 |
С2 |
|
Гудзь Алла Яківна |
6170 |
САЦИК С.В. |
15180 |
м. Снігурівка |
Промінський НВК |
1 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
6171 |
САШКО Д.О. |
15428 |
м. Новий Буг |
Збірна шкіл |
2 |
20 (0+2+18) |
|
|
|
|
Білько Світлана Дмитрівна |
6172 |
СВЕТЛИЦЬКИЙ М.І. |
15231 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 56 |
4 |
126 (48+48+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6173 |
СВИРИДКОВА Е.Г. |
15208 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 19 |
3 |
42 (30+0+12) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6174 |
СВИРИДОВА О.Б. |
15205 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 60 |
3 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6175 |
СВИСТУНОВА М.Д. |
15255 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 4 |
2 |
81 (27+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6176 |
СВИЩЕВСЬКА А.В. |
15205 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 60 |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6177 |
СВІДЕРКО І.Д. |
15165 |
м. Снігурівка |
Павлівський НВК |
4 |
132 (48+36+48) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
6178 |
СВІДЕРСЬКА А.А. |
15205 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 60 |
2 |
72 (18+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6179 |
СВІДЕРСЬКА В.В. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
7 |
105 (36+33+36) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6180 |
СВІДЕРСЬКА Ю.В. |
15428 |
м. Новий Буг |
Збірна шкіл |
7 |
75 (36+24+15) |
|
|
|
|
Білько Світлана Дмитрівна |
6181 |
СВІДЕРСЬКИЙ Д.С. |
15170 |
м. Снігурівка |
ЗОШ № 4 |
2 |
72 (18+24+30) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
6182 |
СВІТЕНКО Є.І. |
15199 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 22 |
7 |
63 (36+15+12) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6183 |
СВІТЛИЧЕНКО Р.Ю. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Боброва Алла Степанівна |
6184 |
СВІТЛОВСКИЙ Н.В. |
15260 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 31 |
9 |
86 (24+30+32) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6185 |
СВЯТЕЛИК К.Ю. |
15203 |
м. Миколаїв |
Ліцей |
10 |
118 (24+42+52) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
6186 |
СВЯТЕНКО А.Д. |
15444 |
м. Певомайськ |
Збірна шкіл району |
2 |
54 (12+18+24) |
|
|
|
С3 |
Дурачевська Людмила Іванівна |
6187 |
СВЯТЕНКО В.С. |
15250 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 10 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6188 |
СВЯТОЩИК В.Р. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
6 |
108 (30+42+36) |
|
|
С2 |
|
Боброва Алла Степанівна |
6189 |
СЕВАСТЬЯНОВА С.О. |
15381 |
м. Нова Одеса |
Кандибинська ЗОШ |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Бончук Олена Миколаївна |
6190 |
СЕВЕРИНОВ І.В. |
15143 |
м. Очаків |
ЗОШ № 4 |
7 |
69 (24+30+15) |
|
|
|
|
Головня Людмила Андріївна |
6191 |
СЕВОСТЬЯНОВ Р.О. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
1 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6192 |
СЕДАГІНА С.О. |
15267 |
м. Миколаїв |
Гіпаніс-ЕОС |
6 |
90 (36+30+24) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6193 |
СЕДЛЕЦЬКА В.В. |
15203 |
м. Миколаїв |
Ліцей |
9 |
92 (12+42+38) |
|
|
С2 |
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6194 |
СЕДЛЕЦЬКА В.О. |
15211 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 12 |
7 |
57 (24+21+12) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6195 |
СЕДНЄВ Б.С. |
15264 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 6 |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6196 |
СЕЙДАМЕТОВА Е. |
15251 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 43 |
7 |
108 (54+24+30) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6197 |
СЕКЕРЕШ А.В. |
15172 |
м. Снігурівка |
Центральна ЗОШ |
2 |
78 (30+18+30) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
6198 |
СЕККЕР В.І. |
15283 |
смт. Олександрівка |
Олександрівська ЗОШ |
9 |
106 (18+42+46) |
|
|
С2 |
С3 |
Селіверстова Лілія Михайлівна |
6199 |
СЕКРЕТА С. |
15216 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 26 |
3 |
105 (39+24+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
6200 |
СЕЛЕВЕСТРОВ І.В. |
15200 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 50 |
11 |
166 (48+60+58) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6201 |
СЕЛЕЗНЬОВ М.О. |
15243 |
м. Миколаїв |
НВК № 1 "Семикв" |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6202 |
СЕЛЕЦЬКИЙ В.С. |
15229 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 18 |
2 |
73 (21+22+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6203 |
СЕЛІВАНОВ Є.І. |
15170 |
м. Снігурівка |
ЗОШ № 4 |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
6204 |
СЕЛЬВАЩУК К.А. |
15161 |
м. Снігурівка |
Нововасилівська ЗОШ |
1 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
6205 |
СЕЛЬДЕМІРОВ А.С. |
15256 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 51 |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6206 |
СЕЛЬДЦОВА Є.О. |
15172 |
м. Снігурівка |
Центральна ЗОШ |
2 |
78 (30+18+30) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
6207 |
СЕМАК В.М. |
15170 |
м. Снігурівка |
ЗОШ № 4 |
4 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
6208 |
СЕМЕНАКА Д.В. |
15155 |
м. Снігурівка |
Баратівська ЗОШ |
11 |
80 (12+36+32) |
|
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
6209 |
СЕМЕНЕНКО М.В. |
15274 |
|
Шостаківська ЗОШ |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Довженко Тетяна Федорівна |
6210 |
СЕМЕНЕЦЬ Н.О. |
15209 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 33 |
4 |
126 (48+36+42) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6211 |
СЕМЕНОВ А.В. |
15282 |
с. Новогригорівка |
Новогригорівська ЗОШ |
9 |
124 (18+54+52) |
|
|
С2 |
С3 |
Денисенко Тетяна Володимирівна |
6212 |
СЕМЕНОВ А.І. |
15141 |
м. Очаків |
ЗОШ № 2 |
3 |
78 (30+36+12) |
|
|
С2 |
|
Головня Людмила Андріївна |
6213 |
СЕМЕНОВ С.Д. |
15211 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 12 |
7 |
60 (18+24+18) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6214 |
СЕМЕНОВА А.В. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
3 |
84 (30+18+36) |
|
|
|
С3 |
Боброва Алла Степанівна |
6215 |
СЕМЕНОВА А.Д. |
15200 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 50 |
10 |
38 (6+18+14) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6216 |
СЕМЕНОВА В.С. |
15194 |
м. Первомайськ |
ЗОШ № 8 |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Токарська Марина Борисівна |
6217 |
СЕМЕНОВА Є.Ю. |
15224 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 65 |
4 |
126 (48+30+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6218 |
СЕМЕНОВА Т.С. |
15030 |
смт. Веселинове |
Збірна шкіл Веселинівського району |
6 |
132 (36+51+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Павлюк Владислав Геннадійович |
6219 |
СЕМЕНЧЕНКО О.О. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
1 |
72 (24+18+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6220 |
СЕМЕНЧУК Ю.В. |
15021 |
|
Партизанського НВК |
2 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Товстоляка Яна Миколаївна |
6221 |
СЕМЕНЮК Т.М. |
15244 |
м. Миколаїв |
НВК № 2 "Зоря" |
3 |
132 (36+48+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6222 |
СЕМИКІН М.А. |
15255 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 4 |
2 |
81 (27+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6223 |
СЕМКІВ П.П. |
15120 |
м. Баштанка |
Новоєгорівська ЗОШ |
5 |
120 (48+27+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Левицька Ірина Михайлівна |
6224 |
СЕМКОВИЧ А.С. |
15123 |
м. Баштанка |
Плющівська ЗОШ |
2 |
78 (30+18+30) |
З |
|
|
|
Левицька Ірина Михайлівна |
6225 |
СЕМРАК А.О. |
15282 |
с. Новогригорівка |
Новогригорівська ЗОШ |
7 |
72 (30+33+9) |
|
|
|
|
Денисенко Тетяна Володимирівна |
6226 |
СЕМЯШКІН А.А. |
15187 |
м. Первомайськ |
ЗОШ № 6 |
2 |
81 (27+24+30) |
З |
|
|
|
Токарська Марина Борисівна |
6227 |
СЕНИК І.В. |
15155 |
м. Снігурівка |
Баратівська ЗОШ |
11 |
82 (12+36+34) |
|
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
6228 |
СЕНИК І.О. |
15035 |
|
Прибузька ЗОШ |
4 |
132 (48+36+48) |
З |
|
|
|
Слободяник Вікторія Вікторівна |
6229 |
СЕНИК К.Є. |
15166 |
м. Снігурівка |
Першотравнева ЗОШ |
8 |
90 (30+24+36) |
|
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
6230 |
СЕНКЕВИЧ А.М. |
15141 |
м. Очаків |
ЗОШ № 2 |
2 |
76 (24+22+30) |
З |
|
|
|
Головня Людмила Андріївна |
6231 |
СЕНЧЕНКО Д.Д. |
15019 |
м. Южноукраїнськ |
ЗШ № 4 |
2 |
30 (12+6+12) |
|
|
|
|
Ізбаш Наталія Миколаївна |
6232 |
СЕНЧЕНКОВА В.С. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
4 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6233 |
СЕНЧИН А.В. |
15211 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 12 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6234 |
СЕНЧИНА С.Ю. |
15237 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 24 |
5 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6235 |
СЕНЧИШАК С.В. |
15003 |
смт. Врадіївка |
Збірна шкіл |
3 |
66 (24+18+24) |
|
|
|
|
Петрова Алла Анатоліївна |
6236 |
СЕНЬКОВЕЦЬ І.О. |
15100 |
смт. Березнегувате |
Відділ освіти |
10 |
78 (24+24+30) |
|
|
|
|
Лісовська Діна Миколаївна |
6237 |
СЕРБАЙЛО В.С. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
7 |
120 (30+42+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Боброва Алла Степанівна |
6238 |
СЕРБЕНКО А.В. |
15070 |
смт. Братське |
Збірна шкіл |
8 |
141 (36+60+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Галімська Жанна Олександрівна |
6239 |
СЕРБІН Д.Ю. |
15120 |
м. Баштанка |
Новоєгорівська ЗОШ |
7 |
72 (30+15+27) |
|
|
|
|
Левицька Ірина Михайлівна |
6240 |
СЕРБІН О.А. |
15120 |
м. Баштанка |
Новоєгорівська ЗОШ |
7 |
75 (30+18+27) |
|
|
|
|
Левицька Ірина Михайлівна |
6241 |
СЕРБІН Ю.В. |
15266 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 28 |
6 |
138 (42+48+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
6242 |
СЕРБІНА А.О. |
15216 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 26 |
3 |
105 (45+24+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
6243 |
СЕРБУЛ А.О. |
15204 |
м. Миколаїв |
Інтернат № 7 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6244 |
СЕРБУЛОВ Є.М. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
1 |
78 (18+30+30) |
З |
|
|
|
Боброва Алла Степанівна |
6245 |
СЕРГА А.М. |
15016 |
м. Южноукраїнськ |
ЗШ № 1 ім. Захисників Вітчизни |
9 |
134 (24+60+50) |
|
|
С2 |
С3 |
Ізбаш Наталія Миколаївна |
6246 |
СЕРГА К.М. |
15016 |
м. Южноукраїнськ |
ЗШ № 1 ім. Захисників Вітчизни |
5 |
126 (42+33+51) |
|
С1 |
|
С3 |
Ізбаш Наталія Миколаївна |
6247 |
СЕРГЄЄВА В.І. |
15238 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 30 |
2 |
66 (24+12+30) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
6248 |
СЕРГІЄНКО В.С. |
15156 |
м. Снігурівка |
Галаганівський НВК |
10 |
134 (24+54+56) |
|
|
С2 |
С3 |
Гудзь Алла Яківна |
6249 |
СЕРГІЄНКО К.О. |
15018 |
м. Южноукраїнськ |
ЗШ № 3 |
4 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Ізбаш Наталія Миколаївна |
6250 |
СЕРГІЄНКО О.О. |
15194 |
м. Первомайськ |
ЗОШ № 8 |
3 |
72 (36+18+18) |
|
С1 |
|
|
Токарська Марина Борисівна |
6251 |
СЕРГІЄНКО С.М. |
15016 |
м. Южноукраїнськ |
ЗШ № 1 ім. Захисників Вітчизни |
6 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Ізбаш Наталія Миколаївна |
6252 |
СЕРГІЙЧУК С.С. |
15306 |
|
Кир'яківська ЗОШ |
4 |
132 (48+36+48) |
З |
|
|
|
Довженко Тетяна Федорівна |
6253 |
СЕРГІНА Є.С. |
15030 |
смт. Веселинове |
Збірна шкіл Веселинівського району |
1 |
49 (21+10+18) |
|
С1 |
|
|
Павлюк Владислав Геннадійович |
6254 |
СЕРДЮК І.М. |
15444 |
м. Певомайськ |
Збірна шкіл району |
4 |
84 (48+24+12) |
|
С1 |
|
|
Дурачевська Людмила Іванівна |
6255 |
СЕРДЮК І.О. |
15256 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 51 |
2 |
80 (24+26+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6256 |
СЕРДЮК М.М. |
15035 |
|
Прибузька ЗОШ |
4 |
132 (48+36+48) |
З |
|
|
|
Слободяник Вікторія Вікторівна |
6257 |
СЕРЕБРИЧ В.М. |
15224 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 65 |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6258 |
СЕРЕБРИЧ Д.В. |
15262 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 16 |
4 |
81 (39+24+18) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6259 |
СЕРЕДА В.С. |
15375 |
м. Нова Одеса |
Гуманітарна гімназія |
6 |
138 (42+42+54) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Бончук Олена Миколаївна |
6260 |
СЕРЕДА Д.Є. |
15199 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 22 |
4 |
120 (48+48+24) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6261 |
СЕРЕДА Е.А. |
15212 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 45 |
4 |
78 (42+6+30) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6262 |
СЕРЕДА Є.Д. |
15198 |
м. Миколаїв |
ММК |
4 |
120 (48+30+42) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6263 |
СЕРЕДА О.Є. |
15199 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 22 |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6264 |
СЕРЕДЕНКО А. |
15198 |
м. Миколаїв |
ММК |
8 |
159 (48+54+57) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6265 |
СЕРЕДЕНКО В.О. |
15189 |
м. Первомайськ |
ЗОШ № 9 |
2 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Токарська Марина Борисівна |
6266 |
СЕРЕЖЕНКОВА К.В. |
15141 |
м. Очаків |
ЗОШ № 2 |
1 |
60 (30+0+30) |
|
С1 |
|
С3 |
Головня Людмила Андріївна |
6267 |
СЕРЖУК М.В. |
15169 |
м. Снігурівка |
ЗОШ № 3 |
4 |
87 (39+30+18) |
|
С1 |
|
|
Гудзь Алла Яківна |
6268 |
СЕРКЕЗ Д.Ю. |
15322 |
смт. Березанка |
Збірна шкіл Березанського району |
4 |
132 (48+36+48) |
З |
|
|
|
Ворона Олена Анатоліїна |
6269 |
СЕРКО А.В. |
15200 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 50 |
3 |
132 (48+36+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6270 |
СЕРЬОГІНА А.С. |
15224 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 65 |
2 |
50 (24+8+18) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6271 |
СЕФЕР А.В. |
15200 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 50 |
4 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6272 |
СЄГІДА Д.С. |
15222 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 29 |
3 |
72 (24+18+30) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6273 |
СЄДИХ А.Є. |
15444 |
м. Певомайськ |
Збірна шкіл району |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Дурачевська Людмила Іванівна |
6274 |
СЄДНЄВ О.С. |
15217 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 54 |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6275 |
СЄЛІНА Т.О. |
15235 |
м. Миколаїв |
Перша українська гімназія |
10 |
136 (36+42+58) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
6276 |
СЄНКЕВИЧ М.О. |
15198 |
м. Миколаїв |
ММК |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6277 |
СЄРІКОВ Д.Д. |
15239 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 7 |
4 |
120 (48+24+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6278 |
СЄРОВА С.П. |
15019 |
м. Южноукраїнськ |
ЗШ № 4 |
2 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Ізбаш Наталія Миколаївна |
6279 |
СИВАК Т.П. |
15200 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 50 |
10 |
104 (24+30+50) |
|
|
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
6280 |
СИВАНИЧ М.С. |
15167 |
м. Снігурівка |
ЗОШ № 1 |
3 |
132 (48+36+48) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
6281 |
СИВАЧУК О.І. |
15437 |
с. Прибужжя |
Прибузька ЗОШ |
4 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Холоденко Лідія Вікторівна |
6282 |
СИВОКОНЕНКО М.А. |
15201 |
м. Миколаїв |
Академія дитячої творчості |
2 |
24 (6+18+0) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6283 |
СИВОКОНЕНКО О.В. |
15230 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 53 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6284 |
СИВОЛАП А.М. |
15206 |
м. Миколаїв |
Інтернат № 4 |
9 |
128 (24+60+44) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
6285 |
СИВОПЛЯС М.О. |
15250 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 10 |
3 |
132 (48+42+42) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6286 |
СИВОРОТКА В.С. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
1 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Боброва Алла Степанівна |
6287 |
СИВОРОТКА Д.О. |
15200 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 50 |
2 |
66 (12+24+30) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
6288 |
СИВЧЕНКО В.С. |
15141 |
м. Очаків |
ЗОШ № 2 |
3 |
69 (39+12+18) |
|
С1 |
|
|
Головня Людмила Андріївна |
6289 |
СИВЧЕНКО М.Г. |
15141 |
м. Очаків |
ЗОШ № 2 |
3 |
51 (27+12+12) |
|
|
|
|
Головня Людмила Андріївна |
6290 |
СИДОРЕНКО Д.Р. |
15202 |
м. Миколаїв |
Гімназія № 4 |
7 |
147 (60+42+45) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6291 |
СИДОРЕНКО І.Д. |
15249 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 46 |
4 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6292 |
СИДОРЕНКО І.М. |
15289 |
с. Трикрати |
Трикратська ЗОШ |
4 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Варфоломієва Антоніна Василівна |
6293 |
СИДОРОВ М.С. |
15224 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 65 |
4 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6294 |
СИДОРОВА І.А. |
15239 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 7 |
4 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6295 |
СИДОРОВА К.С. |
15211 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 12 |
2 |
66 (18+18+30) |
|
|
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
6296 |
СИДОРОВА Л.В. |
15035 |
|
Прибузька ЗОШ |
2 |
81 (27+24+30) |
З |
|
|
|
Слободяник Вікторія Вікторівна |
6297 |
СИДОРЧУК О.А. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6298 |
СИЗИКОВА Є.М. |
15224 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 65 |
3 |
102 (48+24+30) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6299 |
СИЗОНЕНКО К.В. |
15217 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 54 |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6300 |
СИЗОНЕНКО М.С. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
8 |
123 (54+30+39) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6301 |
СИЗОЧЕНКО А.А. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6302 |
СИЗОЧЕНКО К.Е. |
15240 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 1 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6303 |
СИМЕНЧУК М.В. |
15070 |
смт. Братське |
Збірна шкіл |
4 |
90 (42+24+24) |
|
С1 |
|
|
Галімська Жанна Олександрівна |
6304 |
СИМОНЕНКО А.Г. |
15030 |
смт. Веселинове |
Збірна шкіл Веселинівського району |
7 |
129 (24+54+51) |
|
|
С2 |
С3 |
Павлюк Владислав Геннадійович |
6305 |
СИМОНЕНКО Є.А. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
8 |
102 (36+33+33) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6306 |
СИМОНЕНКО Т.П. |
15201 |
м. Миколаїв |
Академія дитячої творчості |
4 |
102 (48+18+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
6307 |
СИМОНЧУК Я.С. |
15162 |
м. Снігурівка |
Новопетрівська ЗОШ |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
6308 |
СИМОНЯН Ш.Л. |
15157 |
м. Снігурівка |
Горохівська ЗОШ, Євгенівський НВК |
3 |
96 (42+24+30) |
|
С1 |
|
|
Гудзь Алла Яківна |
6309 |
СИНЕЛЬНИКОВА К.О. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
8 |
126 (36+39+51) |
|
|
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
6310 |
СИНЕЛЬНИКОВА Т.А. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
7 |
126 (36+39+51) |
|
|
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
6311 |
СИНЄРУК В.І. |
15140 |
м. Очаків |
ЗОШ № 1 |
1 |
71 (21+26+24) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Головня Людмила Андріївна |
6312 |
СИНЖЕРЯН Д.С. |
15386 |
м. Нова Одеса |
Підлісненська ЗОШ |
3 |
114 (48+36+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Бончук Олена Миколаївна |
6313 |
СИНЖЕРЯН О.С. |
15386 |
м. Нова Одеса |
Підлісненська ЗОШ |
6 |
99 (30+27+42) |
|
|
|
С3 |
Бончук Олена Миколаївна |
6314 |
СИНІЙ С.С. |
15202 |
м. Миколаїв |
Гімназія № 4 |
7 |
75 (30+30+15) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6315 |
СИНЮК І.І. |
15229 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 18 |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6316 |
СИНЮТІНА А.О. |
15222 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 29 |
3 |
102 (48+24+30) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6317 |
СИНЯВСЬКИЙ Б.А. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
3 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6318 |
СИНЯКОВ М.С. |
15199 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 22 |
8 |
117 (36+36+45) |
|
|
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
6319 |
СИРБУКВІТЯ В.А. |
15212 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 45 |
7 |
39 (12+18+9) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6320 |
СИРИЦЯ І.М. |
15224 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 65 |
3 |
90 (36+24+30) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6321 |
СИРОТА А.О. |
15236 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 34 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6322 |
СИРОТЮК Н.Ю. |
15245 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 32 |
2 |
66 (30+12+24) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
6323 |
СИСО Е.О. |
15389 |
м. Нова Одеса |
Троїцька ЗОШ, Ульянівська ЗОШ |
4 |
132 (48+36+48) |
З |
|
|
|
Бончук Олена Миколаївна |
6324 |
СИСОЄВ Є.Є. |
15016 |
м. Южноукраїнськ |
ЗШ № 1 ім. Захисників Вітчизни |
2 |
81 (27+24+30) |
З |
|
|
|
Ізбаш Наталія Миколаївна |
6325 |
СИСОЄВ О.О. |
15103 |
смт. Казанка |
Збірна шкіл Казанківського району |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Юркова Світлана Олександрівна |
6326 |
СИСОЛЯТІНА М.В. |
15201 |
м. Миколаїв |
Академія дитячої творчості |
5 |
144 (48+36+60) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6327 |
СИТНИК А.В. |
15016 |
м. Южноукраїнськ |
ЗШ № 1 ім. Захисників Вітчизни |
4 |
129 (45+36+48) |
З |
|
|
|
Ізбаш Наталія Миколаївна |
6328 |
СИЧЕНКО Д.О. |
15230 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 53 |
7 |
69 (18+27+24) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6329 |
СИЧОВ О.С. |
15021 |
|
Партизанського НВК |
4 |
102 (42+30+30) |
|
С1 |
|
|
Товстоляка Яна Миколаївна |
6330 |
СИЧОВА О.О. |
15015 |
м. Южноукраїнськ |
Гімназія № 1 |
9 |
132 (30+48+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Ізбаш Наталія Миколаївна |
6331 |
СИЩЕНКО Д.О. |
15225 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 20 |
6 |
90 (36+18+36) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6332 |
СИЩЕНКО П.С. |
15256 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 51 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6333 |
СІБАЇ А. |
15198 |
м. Миколаїв |
ММК |
5 |
147 (42+45+60) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6334 |
СІВАК А.В. |
15264 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 6 |
3 |
132 (42+48+42) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6335 |
СІВАЧЕНКО Т.Н. |
15212 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 45 |
6 |
99 (36+42+21) |
|
|
С2 |
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6336 |
СІГАЄНКО М.В. |
15189 |
м. Первомайськ |
ЗОШ № 9 |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Токарська Марина Борисівна |
6337 |
СІДДІКІ Т.Т. |
15199 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 22 |
4 |
108 (48+36+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6338 |
СІДЕЙ Д.М. |
15217 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 54 |
2 |
76 (30+22+24) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6339 |
СІДЕНКО В.С. |
15310 |
с. Щербані |
Щербанівська ЗОШ ім. Рябошапки |
10 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Гринів Галина Степанівна |
6340 |
СІДОРОВА М.О. |
15437 |
с. Прибужжя |
Прибузька ЗОШ |
2 |
72 (18+24+30) |
З |
|
|
|
Холоденко Лідія Вікторівна |
6341 |
СІДУН Б.М. |
15231 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 56 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6342 |
СІДЧЕНКО К.А. |
15100 |
смт. Березнегувате |
Відділ освіти |
10 |
136 (30+54+52) |
|
|
С2 |
С3 |
Лісовська Діна Миколаївна |
6343 |
СІДЬКО Л.М. |
15204 |
м. Миколаїв |
Інтернат № 7 |
3 |
117 (45+30+42) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6344 |
СІКОРСЬКА І.О. |
15224 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 65 |
1 |
61 (15+22+24) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
6345 |
СІКОРСЬКИЙ І.А. |
15100 |
смт. Березнегувате |
Відділ освіти |
3 |
114 (48+30+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Лісовська Діна Миколаївна |
6346 |
СІЛЕЦЬКА Д.А. |
15239 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 7 |
3 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6347 |
СІЛІОНОВ М.О. |
15016 |
м. Южноукраїнськ |
ЗШ № 1 ім. Захисників Вітчизни |
2 |
14 (6+2+6) |
|
|
|
|
Ізбаш Наталія Миколаївна |
6348 |
СІЛІОНОВА А.І. |
15187 |
м. Первомайськ |
ЗОШ № 6 |
6 |
111 (48+33+30) |
|
С1 |
|
|
Токарська Марина Борисівна |
6349 |
СІМАКОВА В.А. |
15209 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 33 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6350 |
СІМАНЕНКО Д.І. |
15201 |
м. Миколаїв |
Академія дитячої творчості |
4 |
72 (42+6+24) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6351 |
СІМОНОВ В.А. |
15030 |
смт. Веселинове |
Збірна шкіл Веселинівського району |
2 |
59 (15+14+30) |
|
|
|
С3 |
Павлюк Владислав Геннадійович |
6352 |
СІМОНОВА К. |
15205 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 60 |
1 |
81 (27+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6353 |
СІНГЕЛС М.А. |
15199 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 22 |
3 |
60 (42+12+6) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6354 |
СІНЄЛЬНІКОВАЯ С.Д. |
15208 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 19 |
3 |
99 (39+18+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
6355 |
СІНІЦИНА М.О. |
15224 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 65 |
1 |
72 (18+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6356 |
СІНКЕВИЧ К.Є. |
15171 |
м. Снігурівка |
Садова ЗОШ, Тамаринська ЗОШ |
6 |
153 (42+51+60) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
6357 |
СІННИК Є.Є. |
15274 |
|
Шостаківська ЗОШ |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Довженко Тетяна Федорівна |
6358 |
СІНЧЕНКО А.І. |
15202 |
м. Миколаїв |
Гімназія № 4 |
10 |
114 (24+42+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
6359 |
СІНЧУК К.Г. |
15016 |
м. Южноукраїнськ |
ЗШ № 1 ім. Захисників Вітчизни |
3 |
90 (30+12+48) |
|
|
|
С3 |
Ізбаш Наталія Миколаївна |
6360 |
СІНЧУК О.М. |
15317 |
|
Ольшанська ЗОШ |
2 |
82 (30+22+30) |
З |
|
|
|
Довженко Тетяна Федорівна |
6361 |
СІНЬКО К.Д. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
7 |
102 (36+24+42) |
|
|
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
6362 |
СІНЬОВА М.В. |
15224 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 65 |
1 |
72 (30+24+18) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6363 |
СІОРА Д.Ю. |
15141 |
м. Очаків |
ЗОШ № 2 |
10 |
86 (18+36+32) |
|
|
|
|
Головня Людмила Андріївна |
6364 |
СІРА Д.Ю. |
15381 |
м. Нова Одеса |
Кандибинська ЗОШ |
1 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Бончук Олена Миколаївна |
6365 |
СІРЕНКО А.В. |
15428 |
м. Новий Буг |
Збірна шкіл |
7 |
66 (12+39+15) |
|
|
|
|
Білько Світлана Дмитрівна |
6366 |
СІРЕНКО А.І. |
15231 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 56 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6367 |
СІРЕНКО Д.А. |
15228 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 52 |
8 |
108 (42+36+30) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6368 |
СІРЕНКО Ю.І. |
15231 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 56 |
8 |
114 (30+39+45) |
|
|
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
6369 |
СІРИЙ В.С. |
15140 |
м. Очаків |
ЗОШ № 1 |
3 |
78 (36+18+24) |
|
С1 |
|
|
Головня Людмила Андріївна |
6370 |
СІРИК Г.О. |
15070 |
смт. Братське |
Збірна шкіл |
7 |
93 (36+18+39) |
|
|
|
|
Галімська Жанна Олександрівна |
6371 |
СІРИК І.О. |
15070 |
смт. Братське |
Збірна шкіл |
5 |
147 (30+57+60) |
З |
|
|
|
Галімська Жанна Олександрівна |
6372 |
СІРІВЧУК Д.І. |
15262 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 16 |
4 |
126 (48+30+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6373 |
СІРКЕЛІ А. |
15155 |
м. Снігурівка |
Баратівська ЗОШ |
5 |
87 (30+33+24) |
|
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
6374 |
СІРОЧЕНКО А.В. |
15016 |
м. Южноукраїнськ |
ЗШ № 1 ім. Захисників Вітчизни |
3 |
114 (36+36+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ізбаш Наталія Миколаївна |
6375 |
СІТАЙЛО В.Є. |
15277 |
|
Трихатська ЗОШ |
2 |
72 (24+18+30) |
З |
|
|
|
Довженко Тетяна Федорівна |
6376 |
СІТНІЧЕНКО А.Г. |
15162 |
м. Снігурівка |
Новопетрівська ЗОШ |
9 |
88 (12+30+46) |
|
|
|
С3 |
Гудзь Алла Яківна |
6377 |
СІЧКАР А.О. |
15257 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 23 |
4 |
48 (24+6+18) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6378 |
СКАВРОНСЬКИЙ Д.Р. |
15174 |
м. Снігурівка |
Суворська ЗОШ |
8 |
96 (36+18+42) |
|
|
|
С3 |
Гудзь Алла Яківна |
6379 |
СКАКУН В.С. |
15199 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 22 |
3 |
54 (36+12+6) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6380 |
СКАКУН Д.І. |
15170 |
м. Снігурівка |
ЗОШ № 4 |
1 |
76 (24+22+30) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
6381 |
СКАКУН К.В. |
15266 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 28 |
9 |
138 (18+60+60) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
6382 |
СКАКУН Т.В. |
15161 |
м. Снігурівка |
Нововасилівська ЗОШ |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
6383 |
СКАЛЕЦЬКА М.Р. |
15199 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 22 |
3 |
54 (42+6+6) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6384 |
СКАРЕЦЬКА А.М. |
15243 |
м. Миколаїв |
НВК № 1 "Семикв" |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6385 |
СКАРЛАТ А.І. |
15256 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 51 |
5 |
87 (36+33+18) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6386 |
СКАРЛАТ П.В. |
15201 |
м. Миколаїв |
Академія дитячої творчості |
4 |
54 (36+6+12) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6387 |
СКАРНИЦЬКИЙ Н.Н. |
15206 |
м. Миколаїв |
Інтернат № 4 |
4 |
102 (48+18+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
6388 |
СКАЧКОВ Я.В. |
15267 |
м. Миколаїв |
Гіпаніс-ЕОС |
5 |
54 (42+12+0) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6389 |
СКВОРОДНЄВ Д.А. |
15444 |
м. Певомайськ |
Збірна шкіл району |
2 |
70 (18+22+30) |
|
|
С2 |
С3 |
Дурачевська Людмила Іванівна |
6390 |
СКИДАН К. |
15227 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 35 |
5 |
159 (60+45+54) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6391 |
СКИРДЕНКО Є.С. |
15228 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 52 |
8 |
102 (24+39+39) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6392 |
СКИЦЬКО Н.О. |
15278 |
с. Парутине |
ЗОШ |
3 |
132 (48+42+42) |
З |
|
|
|
Шеіна Тетяна Володимирівна |
6393 |
СКЛЕВЕНКО Є.Є. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
2 |
76 (24+22+30) |
З |
|
|
|
Боброва Алла Степанівна |
6394 |
СКЛЯРЕВСЬКА А.С. |
15229 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 18 |
3 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6395 |
СКЛЯРЕНКО А.О. |
15253 |
м. Миколаїв |
Гімназія № 41 |
5 |
153 (54+45+54) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6396 |
СКЛЯРЕНКО А.О. |
15444 |
м. Певомайськ |
Збірна шкіл району |
3 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Дурачевська Людмила Іванівна |
6397 |
СКЛЯРОВА О.Р. |
15229 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 18 |
3 |
96 (36+30+30) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6398 |
СКЛЯРОВА С.Є. |
15210 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 48 |
7 |
42 (6+18+18) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6399 |
СКЛЯРСЬКИЙ М.Є. |
15200 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 50 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6400 |
СКЛЯРУК А.В. |
15264 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 6 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6401 |
СКОПІНА І.А. |
15220 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 15 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6402 |
СКОРИКОВА К.Г. |
15211 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 12 |
8 |
75 (18+33+24) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6403 |
СКОРНЯК І.А. |
15444 |
м. Певомайськ |
Збірна шкіл району |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Дурачевська Людмила Іванівна |
6404 |
СКОРОБАГАТЬКО Д. |
15201 |
м. Миколаїв |
Академія дитячої творчості |
3 |
108 (48+30+30) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6405 |
СКОРОБОГАТА А.В. |
15175 |
м. Снігурівка |
Широківська ЗОШ |
4 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
6406 |
СКОРОНЕНКО Л.В. |
15266 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 28 |
4 |
33 (15+0+18) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6407 |
СКОРОПЛЯС А.В. |
15428 |
м. Новий Буг |
Збірна шкіл |
7 |
33 (12+15+6) |
|
|
|
|
Білько Світлана Дмитрівна |
6408 |
СКРЕБНЬОВА А.С. |
15229 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 18 |
4 |
78 (30+30+18) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6409 |
СКРИГОНЮК В.В. |
15161 |
м. Снігурівка |
Нововасилівська ЗОШ |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
6410 |
СКРИНЧЕНКО М.Д. |
15236 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 34 |
3 |
81 (39+12+30) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6411 |
СКРИПКА В.Д. |
15247 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 13 |
3 |
102 (42+24+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
6412 |
СКРИПКА К.Р. |
15144 |
м. Очаків |
НВК " Сонечко" |
3 |
81 (45+12+24) |
|
С1 |
|
|
Головня Людмила Андріївна |
6413 |
СКРИПКА Н.О. |
15170 |
м. Снігурівка |
ЗОШ № 4 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
6414 |
СКРИПЧЕНКО К.А. |
15231 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 56 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6415 |
СКУРАТОВ В.О. |
15274 |
|
Шостаківська ЗОШ |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Довженко Тетяна Федорівна |
6416 |
СЛАБЕНКО Д.С. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
4 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Боброва Алла Степанівна |
6417 |
СЛАВИНСЬКА С.В. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Боброва Алла Степанівна |
6418 |
СЛАВИЧ В.В. |
15030 |
смт. Веселинове |
Збірна шкіл Веселинівського району |
7 |
45 (18+15+12) |
|
|
|
|
Павлюк Владислав Геннадійович |
6419 |
СЛАВИЧ М.М. |
15030 |
смт. Веселинове |
Збірна шкіл Веселинівського району |
3 |
84 (42+24+18) |
|
С1 |
|
|
Павлюк Владислав Геннадійович |
6420 |
СЛАВІНСЬКА Д.П. |
15236 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 34 |
2 |
66 (18+24+24) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
6421 |
СЛЕПЧИНСЬКА Д.С. |
15233 |
м. Миколаїв |
Економічний ліцей № 1 |
11 |
142 (36+54+52) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
6422 |
СЛЕСАРЕНКО Л.І. |
15221 |
м. Миколаїв |
Гімназія № 3 |
6 |
156 (42+54+60) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6423 |
СЛЄПОКОНЬ В.В. |
15215 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 47 |
5 |
84 (18+21+45) |
|
|
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
6424 |
СЛЄСАРЕНКО Д.О. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Боброва Алла Степанівна |
6425 |
СЛИВА О.М. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
1 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6426 |
СЛИВІНСЬКИЙ О.О. |
15166 |
м. Снігурівка |
Першотравнева ЗОШ |
1 |
64 (18+16+30) |
|
|
|
С3 |
Гудзь Алла Яківна |
6427 |
СЛІЖ В.В. |
15200 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 50 |
6 |
135 (54+60+21) |
|
С1 |
С2 |
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6428 |
СЛІНЧАК П.В. |
15214 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 64 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6429 |
СЛІПКО С.С. |
15372 |
м. Нова Одеса |
ЗОШ № 1 |
4 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Бончук Олена Миколаївна |
6430 |
СЛІПЧЕНКО І.С. |
15223 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 42 |
2 |
73 (27+22+24) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6431 |
СЛІСАРЕНКО Р.К. |
15200 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 50 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6432 |
СЛОБОДЕНЮК Ю.С. |
15100 |
смт. Березнегувате |
Відділ освіти |
8 |
84 (42+21+21) |
|
С1 |
|
|
Лісовська Діна Миколаївна |
6433 |
СЛОБОДЯН А.О. |
15230 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 53 |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6434 |
СЛОБОДЯН М.О. |
15251 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 43 |
5 |
105 (30+27+48) |
|
|
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
6435 |
СЛОБОДЯН У.І. |
15210 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 48 |
3 |
138 (48+48+42) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6436 |
СЛОБОДЯНИК А.А. |
15237 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 24 |
6 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6437 |
СЛОБОДЯНІКОВ Є.В. |
15379 |
м. Нова Одеса |
Гур’ївська ЗОШ, Димівська ЗОШ |
1 |
78 (30+18+30) |
З |
|
|
|
Бончук Олена Миколаївна |
6438 |
СЛОБОДЯНЮК В.М. |
15256 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 51 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6439 |
СЛОБОДЯНЮК К.В. |
15208 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 19 |
7 |
63 (6+21+36) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6440 |
СЛОБОДЯНЮК О.В. |
15046 |
|
Галицинівська ЗОШ |
4 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Слободяник Вікторія Вікторівна |
6441 |
СЛОБОДЯНЮК С.В. |
15223 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 42 |
7 |
102 (24+36+42) |
|
|
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
6442 |
СЛОВІНСЬКИЙ А.А. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
7 |
102 (42+27+33) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6443 |
СЛОТА Є.П. |
15217 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 54 |
3 |
132 (48+36+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6444 |
СЛУЖЕНКА М.А. |
15220 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 15 |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6445 |
СЛЮСАРЕНКО А.Г. |
15202 |
м. Миколаїв |
Гімназія № 4 |
8 |
132 (54+39+39) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6446 |
СЛЮСАРЕНКО Б.О. |
15231 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 56 |
4 |
138 (48+48+42) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6447 |
СЛЮСАРЕНКО І.В. |
15271 |
|
Надбузька ЗОШ |
5 |
150 (48+42+60) |
З |
|
|
|
Довженко Тетяна Федорівна |
6448 |
СЛЮСАРЕНКО М.Є. |
15202 |
м. Миколаїв |
Гімназія № 4 |
8 |
102 (30+39+33) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6449 |
СЛЮСАРЕНКО М.О. |
15245 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 32 |
3 |
72 (42+6+24) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6450 |
СЛЮСАРЕНКО С.О. |
15205 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 60 |
2 |
66 (24+18+24) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
6451 |
СЛЮЩЕНКО І.Ю. |
15166 |
м. Снігурівка |
Першотравнева ЗОШ |
3 |
72 (42+18+12) |
|
С1 |
|
|
Гудзь Алла Яківна |
6452 |
СМАГА Д.В. |
15214 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 64 |
1 |
78 (30+18+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6453 |
СМАРОВОЗ І.В. |
15202 |
м. Миколаїв |
Гімназія № 4 |
5 |
93 (24+33+36) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6454 |
СМАРОВОЗ О.В. |
15202 |
м. Миколаїв |
Гімназія № 4 |
5 |
48 (24+12+12) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6455 |
СМАЧКО А.Д. |
15187 |
м. Первомайськ |
ЗОШ № 6 |
2 |
81 (27+24+30) |
З |
|
|
|
Токарська Марина Борисівна |
6456 |
СМЕРТІН О.Д. |
15317 |
|
Ольшанська ЗОШ |
2 |
78 (30+18+30) |
З |
|
|
|
Довженко Тетяна Федорівна |
6457 |
СМЕРЧИНСЬКА Д.О. |
15264 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 6 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6458 |
СМЕТАНА К. |
15250 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 10 |
4 |
114 (48+36+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6459 |
СМЕТАНІНА А.С. |
15266 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 28 |
9 |
98 (12+36+50) |
|
|
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
6460 |
СМИРНОВ Д.В. |
15247 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 13 |
4 |
72 (42+12+18) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6461 |
СМИРНОВА В.С. |
15120 |
м. Баштанка |
Новоєгорівська ЗОШ |
10 |
68 (24+30+14) |
|
|
|
|
Левицька Ірина Михайлівна |
6462 |
СМИРНОВА Н.М. |
15221 |
м. Миколаїв |
Гімназія № 3 |
6 |
162 (48+54+60) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6463 |
СМИШЛЯЄВ С.В. |
15170 |
м. Снігурівка |
ЗОШ № 4 |
7 |
51 (18+24+9) |
|
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
6464 |
СМІРА Є.І. |
15282 |
с. Новогригорівка |
Новогригорівська ЗОШ |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Денисенко Тетяна Володимирівна |
6465 |
СМІРНОВА К.О. |
15030 |
смт. Веселинове |
Збірна шкіл Веселинівського району |
7 |
132 (42+45+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Павлюк Владислав Геннадійович |
6466 |
СМІШКО А.Є. |
15204 |
м. Миколаїв |
Інтернат № 7 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6467 |
СМІЯН А.М. |
15177 |
м. Снігурівка |
Василівська ЗОШ |
4 |
120 (48+36+36) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
6468 |
СМОЛЕВСЬКИЙ Н.Ф. |
15116 |
м. Баштанка |
Доброкриничанська ЗОШ |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Левицька Ірина Михайлівна |
6469 |
СМОЛИНСЬКА В.А. |
15271 |
|
Надбузька ЗОШ |
9 |
112 (30+48+34) |
|
|
С2 |
|
Довженко Тетяна Федорівна |
6470 |
СМОЛІНА М.В. |
15243 |
м. Миколаїв |
НВК № 1 "Семикв" |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6471 |
СМОЧКО А.Д. |
15070 |
смт. Братське |
Збірна шкіл |
3 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Галімська Жанна Олександрівна |
6472 |
СМУТЧЕНКО А.В. |
15211 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 12 |
2 |
75 (15+30+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6473 |
СНІГІРЬОВА А.А. |
15221 |
м. Миколаїв |
Гімназія № 3 |
6 |
108 (48+21+39) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6474 |
СНІГОВА Є.О. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6475 |
СНІГОВА С.Д. |
15100 |
смт. Березнегувате |
Відділ освіти |
3 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Лісовська Діна Миколаївна |
6476 |
СНІГУР В.В. |
15428 |
м. Новий Буг |
Збірна шкіл |
3 |
120 (42+36+42) |
З |
|
|
|
Білько Світлана Дмитрівна |
6477 |
СНІГУРСЬКА Є.О. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
1 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6478 |
СОБОЛЕВ О.В. |
15046 |
|
Галицинівська ЗОШ |
4 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Слободяник Вікторія Вікторівна |
6479 |
СОБОЛЄВ М.С. |
15103 |
смт. Казанка |
Збірна шкіл Казанківського району |
7 |
72 (30+27+15) |
|
|
|
|
Юркова Світлана Олександрівна |
6480 |
СОБОТЯК Д.С. |
15016 |
м. Южноукраїнськ |
ЗШ № 1 ім. Захисників Вітчизни |
2 |
72 (24+18+30) |
З |
|
|
|
Ізбаш Наталія Миколаївна |
6481 |
СОБЧЕНКО А.М. |
15428 |
м. Новий Буг |
Збірна шкіл |
3 |
126 (48+42+36) |
З |
|
|
|
Білько Світлана Дмитрівна |
6482 |
СОВГАН В.С. |
15245 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 32 |
4 |
90 (48+12+30) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6483 |
СОВГУТЬ Є.С. |
15100 |
смт. Березнегувате |
Відділ освіти |
2 |
66 (18+24+24) |
|
|
С2 |
С3 |
Лісовська Діна Миколаївна |
6484 |
СОВЕТСЬКИЙ І.О. |
15322 |
смт. Березанка |
Збірна шкіл Березанського району |
4 |
39 (27+6+6) |
|
|
|
|
Ворона Олена Анатоліїна |
6485 |
СОВКО Д.М. |
15236 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 34 |
4 |
66 (42+0+24) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6486 |
СОКОЛ Д. |
15155 |
м. Снігурівка |
Баратівська ЗОШ |
5 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
6487 |
СОКОЛ М.І. |
15434 |
с. Куйбишевка |
Куйбишівська ЗОШ |
4 |
99 (39+18+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Козуб Катерина Миколаївна |
6488 |
СОКОЛАН І.І. |
15264 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 6 |
4 |
138 (48+48+42) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6489 |
СОКОЛЕНКО Д.О. |
15171 |
м. Снігурівка |
Садова ЗОШ, Тамаринська ЗОШ |
7 |
108 (42+27+39) |
|
С1 |
|
|
Гудзь Алла Яківна |
6490 |
СОКОЛЕНКО М.С. |
15199 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 22 |
2 |
72 (24+18+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6491 |
СОКОЛЕНКО С.О. |
15170 |
м. Снігурівка |
ЗОШ № 4 |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
6492 |
СОКОЛОВ А.В. |
15230 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 53 |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6493 |
СОКОЛОВ А.М. |
15016 |
м. Южноукраїнськ |
ЗШ № 1 ім. Захисників Вітчизни |
2 |
81 (27+24+30) |
З |
|
|
|
Ізбаш Наталія Миколаївна |
6494 |
СОКОЛОВА В.С. |
15210 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 48 |
7 |
63 (24+24+15) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6495 |
СОКОЛОВА К.В. |
15141 |
м. Очаків |
ЗОШ № 2 |
6 |
126 (36+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Головня Людмила Андріївна |
6496 |
СОКОЛОВСЬКА П.В. |
15199 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 22 |
2 |
54 (24+12+18) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6497 |
СОКОЛЯНСЬКИЙ Є.В. |
15172 |
м. Снігурівка |
Центральна ЗОШ |
8 |
120 (36+33+51) |
|
|
|
С3 |
Гудзь Алла Яківна |
6498 |
СОКОРЕНКО А.Є. |
15444 |
м. Певомайськ |
Збірна шкіл району |
4 |
138 (48+48+42) |
З |
|
|
|
Дурачевська Людмила Іванівна |
6499 |
СОКУНЕНКО Д.А. |
15256 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 51 |
9 |
94 (18+42+34) |
|
|
С2 |
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6500 |
СОКУРЕНКО Д.С. |
15218 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 40 |
2 |
72 (24+18+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6501 |
СОЛДАТКІНА К.В. |
15255 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 4 |
11 |
130 (36+42+52) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
6502 |
СОЛНЦЕВА О.О. |
15322 |
смт. Березанка |
Збірна шкіл Березанського району |
5 |
108 (42+24+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Ворона Олена Анатоліїна |
6503 |
СОЛОВЕЙ А.В. |
15018 |
м. Южноукраїнськ |
ЗШ № 3 |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Ізбаш Наталія Миколаївна |
6504 |
СОЛОВЕЙ Д.С. |
15103 |
смт. Казанка |
Збірна шкіл Казанківського району |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Юркова Світлана Олександрівна |
6505 |
СОЛОВЙОВ Д.В. |
15143 |
м. Очаків |
ЗОШ № 4 |
6 |
75 (18+27+30) |
|
|
|
|
Головня Людмила Андріївна |
6506 |
СОЛОВЙОВА А.О. |
15384 |
м. Нова Одеса |
Новопетрівська ЗОШ, Новошмидтівська ЗОШ |
4 |
90 (48+24+18) |
|
С1 |
|
|
Бончук Олена Миколаївна |
6507 |
СОЛОВЙОВА А.Ю. |
15255 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 4 |
3 |
69 (39+12+18) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6508 |
СОЛОВЙОВА Д.Ю. |
15255 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 4 |
3 |
57 (39+12+6) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6509 |
СОЛОВЙОВА І.О. |
15180 |
м. Снігурівка |
Промінський НВК |
5 |
63 (30+21+12) |
|
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
6510 |
СОЛОВЙОВА І.С. |
15245 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 32 |
3 |
102 (42+30+30) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6511 |
СОЛОВЙОВА О.С. |
15215 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 47 |
6 |
138 (42+39+57) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
6512 |
СОЛОВЯНИК М. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
2 |
29 (15+8+6) |
|
|
|
|
Боброва Алла Степанівна |
6513 |
СОЛОГУБ А.В. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
3 |
96 (48+18+30) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6514 |
СОЛОГУБ К.В. |
15282 |
с. Новогригорівка |
Новогригорівська ЗОШ |
8 |
123 (36+33+54) |
|
|
|
С3 |
Денисенко Тетяна Володимирівна |
6515 |
СОЛОДЕНКО Є.Р. |
15211 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 12 |
4 |
72 (36+24+12) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6516 |
СОЛОДУНЕНКО В.В. |
15070 |
смт. Братське |
Збірна шкіл |
8 |
141 (36+60+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Галімська Жанна Олександрівна |
6517 |
СОЛОМІЦЬКИЙ Д.П. |
15185 |
м. Первомайськ |
ЗОШ № 15 |
2 |
72 (24+18+30) |
З |
|
|
|
Токарська Марина Борисівна |
6518 |
СОЛОМІЧЕВА С.О. |
15202 |
м. Миколаїв |
Гімназія № 4 |
7 |
108 (30+33+45) |
|
|
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
6519 |
СОЛОМОНОВ А.С. |
15241 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 27 |
7 |
45 (30+15+0) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6520 |
СОЛОМОНОВ В.В. |
15378 |
м. Нова Одеса |
Бузька ЗОШ |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Бончук Олена Миколаївна |
6521 |
СОЛОМОНОВ О.М. |
15198 |
м. Миколаїв |
ММК |
4 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6522 |
СОЛОНЕНКО О.І. |
15200 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 50 |
6 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6523 |
СОЛОПІЄНКО А.А. |
15317 |
|
Ольшанська ЗОШ |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Довженко Тетяна Федорівна |
6524 |
СОЛОПІЄНКО О.В. |
15200 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 50 |
8 |
123 (36+48+39) |
|
|
С2 |
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6525 |
СОЛОПОВА Ю.В. |
15242 |
м. Миколаїв |
СНВК |
9 |
86 (12+36+38) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6526 |
СОМАЛЮК В.В. |
15185 |
м. Первомайськ |
ЗОШ № 15 |
7 |
108 (36+39+33) |
|
|
|
|
Токарська Марина Борисівна |
6527 |
СОМАР Д.Д. |
15056 |
|
Пересадівська ЗОШ |
4 |
84 (48+12+24) |
|
С1 |
|
|
Пирожок Світлана Іванівна |
6528 |
СОМОВ М.С. |
15236 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 34 |
3 |
81 (45+6+30) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6529 |
СОНЬКО Є. |
15217 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 54 |
4 |
123 (45+36+42) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6530 |
СОПЕНКО А.П. |
15275 |
|
Зеленогайська ЗОШ |
6 |
135 (36+51+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Довженко Тетяна Федорівна |
6531 |
СОПІЛЬНЯК Д.М. |
15205 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 60 |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6532 |
СОПІНА З.О. |
15103 |
смт. Казанка |
Збірна шкіл Казанківського району |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Юркова Світлана Олександрівна |
6533 |
СОПІНКА Я.С. |
15208 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 19 |
4 |
72 (36+24+12) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6534 |
СОПІНСЬКА А.А. |
15239 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 7 |
5 |
69 (30+33+6) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6535 |
СОРОКА І.М. |
15242 |
м. Миколаїв |
СНВК |
5 |
60 (18+21+21) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6536 |
СОРОКА М.П. |
15247 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 13 |
4 |
72 (42+6+24) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6537 |
СОРОКАЛЄТОВ Д.А. |
15121 |
м. Баштанка |
Новопавлівська ЗОШ |
1 |
76 (24+22+30) |
З |
|
|
|
Левицька Ірина Михайлівна |
6538 |
СОРОКІН Л.К. |
15231 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 56 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6539 |
СОРОКІН С.Д. |
15256 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 51 |
8 |
108 (36+42+30) |
|
|
С2 |
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6540 |
СОРОКІНА Е.А. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
8 |
78 (24+36+18) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6541 |
СОРОКІНА К.О. |
15200 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 50 |
10 |
26 (12+6+8) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6542 |
СОРОКОПУД А.В. |
15215 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 47 |
6 |
99 (24+27+48) |
|
|
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
6543 |
СОРОКОПУД А.В. |
15215 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 47 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6544 |
СОРОТЯГ В.В. |
15143 |
м. Очаків |
ЗОШ № 4 |
5 |
96 (24+27+45) |
|
|
|
С3 |
Головня Людмила Андріївна |
6545 |
СОРОЧАН О.В. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
8 |
126 (36+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Боброва Алла Степанівна |
6546 |
СОСНІЦЬКА Д.В. |
15444 |
м. Певомайськ |
Збірна шкіл району |
5 |
78 (36+33+9) |
|
|
|
|
Дурачевська Людмила Іванівна |
6547 |
СОСНОВСЬКИЙ Н.Н. |
15248 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 25 |
6 |
99 (30+21+48) |
|
|
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
6548 |
СОСТІНА В.О. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6549 |
СОТНИЧЕНКО К.М. |
15236 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 34 |
3 |
78 (42+24+12) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6550 |
СОТНІКОВА В.В. |
15121 |
м. Баштанка |
Новопавлівська ЗОШ |
1 |
76 (24+22+30) |
З |
|
|
|
Левицька Ірина Михайлівна |
6551 |
СОТНІЧЕНКО І.Є. |
15199 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 22 |
6 |
81 (24+27+30) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6552 |
СОТСЬКА Я.А. |
15223 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 42 |
4 |
132 (48+42+42) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6553 |
СОФІЄНКО В.Я. |
15171 |
м. Снігурівка |
Садова ЗОШ, Тамаринська ЗОШ |
3 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
6554 |
СОФРОНІЙ К.А. |
15174 |
м. Снігурівка |
Суворська ЗОШ |
4 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
6555 |
СОФЬЯНЕНКО А.А. |
15206 |
м. Миколаїв |
Інтернат № 4 |
4 |
126 (48+36+42) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6556 |
СОЦЕНКО І.І. |
15170 |
м. Снігурівка |
ЗОШ № 4 |
7 |
69 (24+18+27) |
|
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
6557 |
СОЯ П.О. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
10 |
66 (18+30+18) |
|
|
|
|
Боброва Алла Степанівна |
6558 |
СПАЛИЛО Ю.М. |
15100 |
смт. Березнегувате |
Відділ освіти |
6 |
144 (54+42+48) |
З |
|
|
|
Лісовська Діна Миколаївна |
6559 |
СПАНЧЕК Ю.В. |
15205 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 60 |
6 |
99 (30+33+36) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6560 |
СПАТАР А.В. |
15247 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 13 |
10 |
130 (24+54+52) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
6561 |
СПАТАР В.В. |
15247 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 13 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6562 |
СПЕЦ В.О. |
15212 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 45 |
5 |
105 (42+21+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
6563 |
СПИНЧЕВСЬКА К.Ю. |
15240 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 1 |
3 |
126 (48+30+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6564 |
СПИРИДОНОВА К.О. |
15199 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 22 |
6 |
90 (24+30+36) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6565 |
СПІВАК А.І. |
15200 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 50 |
6 |
75 (24+39+12) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6566 |
СПІВАК А.О. |
15230 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 53 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6567 |
СПІВАК Д.А. |
15019 |
м. Южноукраїнськ |
ЗШ № 4 |
3 |
123 (39+42+42) |
З |
|
|
|
Ізбаш Наталія Миколаївна |
6568 |
СПІВАК Д.О. |
15199 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 22 |
4 |
126 (48+36+42) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6569 |
СПІВАК Я.А. |
15240 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 1 |
8 |
63 (24+6+33) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6570 |
СПІНАТІЙ І.В. |
15235 |
м. Миколаїв |
Перша українська гімназія |
8 |
75 (30+33+12) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6571 |
СПІНУЛ В.В. |
15242 |
м. Миколаїв |
СНВК |
4 |
84 (36+24+24) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6572 |
СПІНУЛ Д.О. |
15016 |
м. Южноукраїнськ |
ЗШ № 1 ім. Захисників Вітчизни |
2 |
64 (30+10+24) |
|
С1 |
|
С3 |
Ізбаш Наталія Миколаївна |
6573 |
СПІРИДОНОВА Є.І. |
15019 |
м. Южноукраїнськ |
ЗШ № 4 |
4 |
132 (42+48+42) |
З |
|
|
|
Ізбаш Наталія Миколаївна |
6574 |
СПІРІН А.С. |
15123 |
м. Баштанка |
Плющівська ЗОШ |
1 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Левицька Ірина Михайлівна |
6575 |
СПІРІН С.А. |
15100 |
смт. Березнегувате |
Відділ освіти |
3 |
93 (39+18+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Лісовська Діна Миколаївна |
6576 |
СПОТАР Є.І. |
15016 |
м. Южноукраїнськ |
ЗШ № 1 ім. Захисників Вітчизни |
4 |
135 (45+42+48) |
З |
|
|
|
Ізбаш Наталія Миколаївна |
6577 |
СПРАВЕДЛИВИЙ Н.В. |
15250 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 10 |
2 |
72 (24+24+24) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6578 |
СТАВНІЧА В.С. |
15022 |
|
Констянтинівського НВК |
5 |
90 (30+27+33) |
|
|
|
|
Товстоляка Яна Миколаївна |
6579 |
СТАВНІЧАЯ О.В. |
15210 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 48 |
11 |
142 (36+48+58) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
6580 |
СТАВРАТІЙ М.М. |
15444 |
м. Певомайськ |
Збірна шкіл району |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Дурачевська Людмила Іванівна |
6581 |
СТАВЦЕВ Н.І. |
15177 |
м. Снігурівка |
Василівська ЗОШ |
3 |
108 (36+24+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Гудзь Алла Яківна |
6582 |
СТАЙКУЦА І.О. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
2 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Боброва Алла Степанівна |
6583 |
СТАКАНОВ Б.С. |
15202 |
м. Миколаїв |
Гімназія № 4 |
7 |
102 (18+39+45) |
|
|
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
6584 |
СТАМАТ А.Д. |
15249 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 46 |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6585 |
СТАМАТ С.О. |
15223 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 42 |
4 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6586 |
СТАМАТ Ю.А. |
15203 |
м. Миколаїв |
Ліцей |
10 |
36 (6+12+18) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6587 |
СТАМАТ Ю.Д. |
15249 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 46 |
1 |
58 (12+16+30) |
|
|
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
6588 |
СТАНІСЛАВЕНКО Д.А. |
15242 |
м. Миколаїв |
СНВК |
9 |
98 (24+36+38) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6589 |
СТАНІСЛАВЧУК Т.О. |
15428 |
м. Новий Буг |
Збірна шкіл |
9 |
94 (18+30+46) |
|
|
|
С3 |
Білько Світлана Дмитрівна |
6590 |
СТАРИХ Є.О. |
15244 |
м. Миколаїв |
НВК № 2 "Зоря" |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6591 |
СТАРИХ Ю.О. |
15244 |
м. Миколаїв |
НВК № 2 "Зоря" |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6592 |
СТАРИЧЕНКО А.А. |
15428 |
м. Новий Буг |
Збірна шкіл |
6 |
153 (48+48+57) |
З |
|
|
|
Білько Світлана Дмитрівна |
6593 |
СТАРІЄНКО А.І. |
15199 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 22 |
4 |
111 (39+30+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
6594 |
СТАРІКОВИЧ М.С. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
2 |
78 (30+18+30) |
З |
|
|
|
Боброва Алла Степанівна |
6595 |
СТАРОДУБ Т.Ю. |
15187 |
м. Первомайськ |
ЗОШ № 6 |
8 |
75 (42+15+18) |
|
С1 |
|
|
Токарська Марина Борисівна |
6596 |
СТАРОДУБЕЦЬ Д.М. |
15158 |
м. Снігурівка |
Киселівська ЗОШ, Кобзарцівська ЗОШ |
3 |
108 (42+36+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Гудзь Алла Яківна |
6597 |
СТАРОДУБЕЦЬ Н.К. |
15158 |
м. Снігурівка |
Киселівська ЗОШ, Кобзарцівська ЗОШ |
2 |
78 (30+18+30) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
6598 |
СТАРОДУБЕЦЬ С.М. |
15100 |
смт. Березнегувате |
Відділ освіти |
4 |
54 (24+12+18) |
|
|
|
|
Лісовська Діна Миколаївна |
6599 |
СТАРОДУБЦЕВА К.Р. |
15266 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 28 |
10 |
120 (24+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
6600 |
СТАРОСТІНА С.Ю. |
15283 |
смт. Олександрівка |
Олександрівська ЗОШ |
11 |
68 (18+24+26) |
|
|
|
|
Селіверстова Лілія Михайлівна |
6601 |
СТАРЦЕВА А.В. |
15256 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 51 |
8 |
102 (24+42+36) |
|
|
С2 |
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6602 |
СТАРЧЕВА Є.А. |
15170 |
м. Снігурівка |
ЗОШ № 4 |
1 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
6603 |
СТАСІВА К.А. |
15257 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 23 |
3 |
51 (33+12+6) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6604 |
СТАСЮК С.М. |
15273 |
|
Кривобалківська ЗОШ |
5 |
138 (42+42+54) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Довженко Тетяна Федорівна |
6605 |
СТАСЮК І.С. |
15100 |
смт. Березнегувате |
Відділ освіти |
6 |
81 (24+27+30) |
|
|
|
|
Лісовська Діна Миколаївна |
6606 |
СТАСЮК К.О. |
15113 |
м. Баштанка |
Виноградівська ЗОШ |
3 |
72 (30+30+12) |
|
|
|
|
Левицька Ірина Михайлівна |
6607 |
СТАСЮК Р.С. |
15255 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 4 |
2 |
81 (27+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6608 |
СТАСЮК С.М. |
15245 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 32 |
7 |
84 (24+21+39) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6609 |
СТАСЮК С.О. |
15230 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 53 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6610 |
СТАСЮК С.С. |
15236 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 34 |
2 |
64 (30+10+24) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
6611 |
СТАТНА Є. |
15018 |
м. Южноукраїнськ |
ЗШ № 3 |
4 |
96 (36+36+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Ізбаш Наталія Миколаївна |
6612 |
СТАХНІК Є.В. |
15235 |
м. Миколаїв |
Перша українська гімназія |
5 |
105 (36+36+33) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6613 |
СТАХОВ Д.В. |
15155 |
м. Снігурівка |
Баратівська ЗОШ |
11 |
82 (18+36+28) |
|
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
6614 |
СТАХОРСЬКА М.С. |
15141 |
м. Очаків |
ЗОШ № 2 |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Головня Людмила Андріївна |
6615 |
СТАХОРСЬКИЙ В.М. |
15247 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 13 |
5 |
57 (30+12+15) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6616 |
СТАХОРСЬКИЙ Н.В. |
15204 |
м. Миколаїв |
Інтернат № 7 |
1 |
66 (18+18+30) |
|
|
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
6617 |
СТАХОРСЬКИЙ Р.О. |
15215 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 47 |
5 |
84 (30+33+21) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6618 |
СТАХУРСЬКА Т.В. |
15200 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 50 |
10 |
68 (6+24+38) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6619 |
СТАЦЕНКО І.Д. |
15310 |
с. Щербані |
Щербанівська ЗОШ ім. Рябошапки |
4 |
102 (42+30+30) |
|
С1 |
|
|
Гринів Галина Степанівна |
6620 |
СТАЦЕНКО М.С. |
15016 |
м. Южноукраїнськ |
ЗШ № 1 ім. Захисників Вітчизни |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Ізбаш Наталія Миколаївна |
6621 |
СТЕБА Д.М. |
15233 |
м. Миколаїв |
Економічний ліцей № 1 |
11 |
128 (24+54+50) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
6622 |
СТЕБЛІНА І.Ю. |
15114 |
м. Баштанка |
Старогороженська ЗОШ |
6 |
156 (48+54+54) |
З |
|
|
|
Левицька Ірина Михайлівна |
6623 |
СТЕБЛІЧЕНКО Б.Є. |
15170 |
м. Снігурівка |
ЗОШ № 4 |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
6624 |
СТЕКОЛЬСЬКИЙ М.О. |
15243 |
м. Миколаїв |
НВК № 1 "Семикв" |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6625 |
СТЕЛЬМАХ А.Є. |
15120 |
м. Баштанка |
Новоєгорівська ЗОШ |
5 |
135 (42+39+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Левицька Ірина Михайлівна |
6626 |
СТЕМКОВСЬКИЙ В.К. |
15201 |
м. Миколаїв |
Академія дитячої творчості |
3 |
90 (48+18+24) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6627 |
СТЕПАНЕЦЬ А.Г. |
15206 |
м. Миколаїв |
Інтернат № 4 |
3 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6628 |
СТЕПАНИШИН М.Л. |
15243 |
м. Миколаїв |
НВК № 1 "Семикв" |
4 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6629 |
СТЕПАНОВ К.І. |
15019 |
м. Южноукраїнськ |
ЗШ № 4 |
3 |
129 (39+42+48) |
З |
|
|
|
Ізбаш Наталія Миколаївна |
6630 |
СТЕПАНОВА А.А. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
8 |
81 (24+18+39) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6631 |
СТЕПАНОВА А.В. |
15070 |
смт. Братське |
Збірна шкіл |
8 |
126 (48+33+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Галімська Жанна Олександрівна |
6632 |
СТЕПАНОВА В.В. |
15119 |
м. Баштанка |
Лоцкинська ЗОШ |
3 |
66 (42+6+18) |
|
С1 |
|
|
Левицька Ірина Михайлівна |
6633 |
СТЕПАНОВА Є.А. |
15378 |
м. Нова Одеса |
Бузька ЗОШ |
8 |
69 (18+24+27) |
|
|
|
|
Бончук Олена Миколаївна |
6634 |
СТЕПАНОК А.А. |
15162 |
м. Снігурівка |
Новопетрівська ЗОШ |
3 |
132 (48+36+48) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
6635 |
СТЕПАНЧАК Д.Н. |
15199 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 22 |
2 |
78 (18+30+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6636 |
СТЕПАНЮК Л.С. |
15202 |
м. Миколаїв |
Гімназія № 4 |
9 |
104 (18+42+44) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
6637 |
СТЕРЛЄВА С.А. |
15141 |
м. Очаків |
ЗОШ № 2 |
4 |
102 (36+24+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Головня Людмила Андріївна |
6638 |
СТЕЦЕНКО О.В. |
15117 |
м. Баштанка |
Кашперо-Миколаївська ЗОШ |
8 |
33 (6+9+18) |
|
|
|
|
Левицька Ірина Михайлівна |
6639 |
СТЕЦЕНКО С.С. |
15211 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 12 |
7 |
42 (18+12+12) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6640 |
СТЕЦЕНКО Т.В. |
15117 |
м. Баштанка |
Кашперо-Миколаївська ЗОШ |
4 |
138 (48+48+42) |
З |
|
|
|
Левицька Ірина Михайлівна |
6641 |
СТЕЦЬ А.М. |
15180 |
м. Снігурівка |
Промінський НВК |
9 |
140 (48+54+38) |
|
С1 |
С2 |
|
Гудзь Алла Яківна |
6642 |
СТЕЦЬСЬКА К.К. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
3 |
120 (48+36+36) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6643 |
СТЕЦЮК А.О. |
15234 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 17 |
8 |
93 (36+24+33) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6644 |
СТЕЦЮН М.О. |
15019 |
м. Южноукраїнськ |
ЗШ № 4 |
3 |
117 (45+30+42) |
З |
|
|
|
Ізбаш Наталія Миколаївна |
6645 |
СТЕЦЮРА Т.В. |
15249 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 46 |
8 |
114 (30+39+45) |
|
|
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
6646 |
СТИПАНОВА Я.Ю. |
15070 |
смт. Братське |
Збірна шкіл |
4 |
114 (42+24+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Галімська Жанна Олександрівна |
6647 |
СТОВБА Д.М. |
15247 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 13 |
4 |
66 (42+12+12) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6648 |
СТОГНІЙ А.Ф. |
15103 |
смт. Казанка |
Збірна шкіл Казанківського району |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Юркова Світлана Олександрівна |
6649 |
СТОЕВА А.Г. |
15206 |
м. Миколаїв |
Інтернат № 4 |
3 |
114 (48+18+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
6650 |
СТОЙКОВА О.П. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Боброва Алла Степанівна |
6651 |
СТОЛЗЕНКО К.Р. |
15205 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 60 |
3 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6652 |
СТОЛНИК К.В. |
15212 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 45 |
2 |
56 (18+20+18) |
|
|
С2 |
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6653 |
СТОЛЯР А.Ю. |
15384 |
м. Нова Одеса |
Новопетрівська ЗОШ, Новошмидтівська ЗОШ |
4 |
114 (48+42+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Бончук Олена Миколаївна |
6654 |
СТОЛЯРЕНКО В.І. |
15383 |
м. Нова Одеса |
Новоінгульська ЗОШ |
8 |
45 (12+15+18) |
|
|
|
|
Бончук Олена Миколаївна |
6655 |
СТОЛЯРЧУК В.А. |
15121 |
м. Баштанка |
Новопавлівська ЗОШ |
4 |
102 (48+24+30) |
|
С1 |
|
|
Левицька Ірина Михайлівна |
6656 |
СТОЛЯРЧУК В.С. |
15176 |
м. Снігурівка |
Юріївський НВК |
3 |
84 (48+18+18) |
|
С1 |
|
|
Гудзь Алла Яківна |
6657 |
СТОЛЯРЧУК С.І. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
5 |
156 (42+54+60) |
З |
|
|
|
Боброва Алла Степанівна |
6658 |
СТОЛЯРЧУК Я.С. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Боброва Алла Степанівна |
6659 |
СТОРОЖУК О.Б. |
15289 |
с. Трикрати |
Трикратська ЗОШ |
3 |
132 (48+42+42) |
З |
|
|
|
Варфоломієва Антоніна Василівна |
6660 |
СТОРЧАК А.А. |
15199 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 22 |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6661 |
СТОЯНЕЦЬ С.С. |
15282 |
с. Новогригорівка |
Новогригорівська ЗОШ |
6 |
117 (30+45+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Денисенко Тетяна Володимирівна |
6662 |
СТОЯНОВ Д.І. |
15123 |
м. Баштанка |
Плющівська ЗОШ |
5 |
120 (48+30+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Левицька Ірина Михайлівна |
6663 |
СТОЯНОВ Т.І. |
15199 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 22 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6664 |
СТОЯНОВА А. |
15103 |
смт. Казанка |
Збірна шкіл Казанківського району |
8 |
117 (48+36+33) |
|
С1 |
|
|
Юркова Світлана Олександрівна |
6665 |
СТРАДІНА А.В. |
15103 |
смт. Казанка |
Збірна шкіл Казанківського району |
3 |
114 (48+36+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Юркова Світлана Олександрівна |
6666 |
СТРАРАН І.С. |
15317 |
|
Ольшанська ЗОШ |
2 |
75 (27+18+30) |
З |
|
|
|
Довженко Тетяна Федорівна |
6667 |
СТРАТІЙЧУК Д.Р. |
15242 |
м. Миколаїв |
СНВК |
9 |
86 (18+30+38) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6668 |
СТРАТУЛАТ Р.І. |
15070 |
смт. Братське |
Збірна шкіл |
8 |
75 (36+18+21) |
|
|
|
|
Галімська Жанна Олександрівна |
6669 |
СТРАХОВ Д.О. |
15030 |
смт. Веселинове |
Збірна шкіл Веселинівського району |
3 |
96 (48+18+30) |
|
С1 |
|
|
Павлюк Владислав Геннадійович |
6670 |
СТРАХОВА Н.О. |
15030 |
смт. Веселинове |
Збірна шкіл Веселинівського району |
1 |
72 (24+24+24) |
З |
|
|
|
Павлюк Владислав Геннадійович |
6671 |
СТРАШЕВСЬКА А.М. |
15156 |
м. Снігурівка |
Галаганівський НВК |
3 |
138 (48+48+42) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
6672 |
СТРАШЕВСЬКА А.М. |
15156 |
м. Снігурівка |
Галаганівський НВК |
4 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
6673 |
СТРАШЕВСЬКА М.М. |
15156 |
м. Снігурівка |
Галаганівський НВК |
3 |
138 (48+48+42) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
6674 |
СТРЕЛЬБИЦЬКИЙ А.А. |
15274 |
|
Шостаківська ЗОШ |
10 |
124 (30+36+58) |
|
|
|
С3 |
Довженко Тетяна Федорівна |
6675 |
СТРЕЛЬЧЕНКО А.С. |
15243 |
м. Миколаїв |
НВК № 1 "Семикв" |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6676 |
СТРЕМЕЦЬКИЙ Я.С. |
15252 |
м. Миколаїв |
"Ор менахем" |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6677 |
СТРИГАНІН О.О. |
15100 |
смт. Березнегувате |
Відділ освіти |
2 |
72 (24+18+30) |
З |
|
|
|
Лісовська Діна Миколаївна |
6678 |
СТРИГАР І.І. |
15187 |
м. Первомайськ |
ЗОШ № 6 |
5 |
54 (12+21+21) |
|
|
|
|
Токарська Марина Борисівна |
6679 |
СТРИЖАК Р.Ю. |
15208 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 19 |
10 |
130 (24+54+52) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
6680 |
СТРИЖКА А.В. |
15100 |
смт. Березнегувате |
Відділ освіти |
3 |
30 (18+6+6) |
|
|
|
|
Лісовська Діна Миколаївна |
6681 |
СТРІЛЕЦЬ А.О. |
15202 |
м. Миколаїв |
Гімназія № 4 |
8 |
105 (30+42+33) |
|
|
С2 |
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6682 |
СТРІЛЕЦЬ І.В. |
15117 |
м. Баштанка |
Кашперо-Миколаївська ЗОШ |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Левицька Ірина Михайлівна |
6683 |
СТРОЙКО Д.С. |
15372 |
м. Нова Одеса |
ЗОШ № 1 |
6 |
147 (54+39+54) |
З |
|
|
|
Бончук Олена Миколаївна |
6684 |
СТРОЙКО І.С. |
15199 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 22 |
2 |
64 (12+22+30) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
6685 |
СТРОКАЧ К.О. |
15194 |
м. Первомайськ |
ЗОШ № 8 |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Токарська Марина Борисівна |
6686 |
СТРОКУЛЯ Д.А. |
15239 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 7 |
3 |
36 (30+0+6) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6687 |
СТРУІНА К.Р. |
15241 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 27 |
3 |
111 (39+36+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
6688 |
СТРЮК Ю.І. |
15103 |
смт. Казанка |
Збірна шкіл Казанківського району |
7 |
114 (30+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Юркова Світлана Олександрівна |
6689 |
СТУДИЛКО А.Е. |
15241 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 27 |
7 |
72 (36+30+6) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6690 |
СТУДІНСЬКА А.О. |
15109 |
м. Баштанка |
Новоолександрівська ЗОШ |
6 |
123 (36+33+54) |
|
|
|
С3 |
Левицька Ірина Михайлівна |
6691 |
СТУПАК В.В. |
15030 |
смт. Веселинове |
Збірна шкіл Веселинівського району |
4 |
57 (33+12+12) |
|
С1 |
|
|
Павлюк Владислав Геннадійович |
6692 |
СТУПАК Є.А. |
15030 |
смт. Веселинове |
Збірна шкіл Веселинівського району |
6 |
114 (36+33+45) |
|
|
|
С3 |
Павлюк Владислав Геннадійович |
6693 |
СТУПАЧЕНКО Н.Д. |
15211 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 12 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6694 |
СТУРЗА А.В. |
15162 |
м. Снігурівка |
Новопетрівська ЗОШ |
4 |
114 (48+36+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Гудзь Алла Яківна |
6695 |
СТУРЗА В.В. |
15162 |
м. Снігурівка |
Новопетрівська ЗОШ |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
6696 |
СТУРЗА О.С. |
15160 |
м. Снігурівка |
Калинівський НВК |
1 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
6697 |
СТУРЗЯ К.А. |
15322 |
смт. Березанка |
Збірна шкіл Березанського району |
2 |
72 (30+12+30) |
З |
|
|
|
Ворона Олена Анатоліїна |
6698 |
СУБОТА Д.С. |
15100 |
смт. Березнегувате |
Відділ освіти |
2 |
50 (18+14+18) |
|
|
|
|
Лісовська Діна Миколаївна |
6699 |
СУБОТІНА А.Д. |
15214 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 64 |
3 |
123 (45+42+36) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6700 |
СУБОТІНА А.О. |
15283 |
смт. Олександрівка |
Олександрівська ЗОШ |
11 |
136 (30+54+52) |
|
|
С2 |
С3 |
Селіверстова Лілія Михайлівна |
6701 |
СУДІНА С.І. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
2 |
74 (24+20+30) |
З |
|
|
|
Боброва Алла Степанівна |
6702 |
СУЛЕЙМАНОВ Б.А. |
15267 |
м. Миколаїв |
Гіпаніс-ЕОС |
5 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6703 |
СУЛИМА Т.А. |
15240 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 1 |
5 |
144 (42+48+54) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6704 |
СУЛІМ В.О. |
15266 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 28 |
7 |
120 (36+39+45) |
|
|
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
6705 |
СУЛТАНОВ А.Е. |
15116 |
м. Баштанка |
Доброкриничанська ЗОШ |
3 |
126 (48+30+48) |
З |
|
|
|
Левицька Ірина Михайлівна |
6706 |
СУЛТАНСЬКИЙ Н.А. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
8 |
60 (18+30+12) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6707 |
СУЛТАНСЬКИЙ О.А. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
10 |
56 (24+12+20) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6708 |
СУПРУН І.В. |
15199 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 22 |
7 |
72 (36+15+21) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6709 |
СУПРУН О.О. |
15322 |
смт. Березанка |
Збірна шкіл Березанського району |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Ворона Олена Анатоліїна |
6710 |
СУПРУНЕНКО О.В. |
15030 |
смт. Веселинове |
Збірна шкіл Веселинівського району |
6 |
153 (54+39+60) |
З |
|
|
|
Павлюк Владислав Геннадійович |
6711 |
СУРГАН М.С. |
15255 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 4 |
3 |
96 (42+18+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
6712 |
СУРЖЕНКО І.О. |
15428 |
м. Новий Буг |
Збірна шкіл |
5 |
138 (30+48+60) |
|
|
С2 |
С3 |
Білько Світлана Дмитрівна |
6713 |
СУРІКОВ В.І. |
15229 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 18 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6714 |
СУРІНА К.Ю. |
15230 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 53 |
8 |
108 (30+36+42) |
|
|
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
6715 |
СУРОВІЦЬКА А.Д. |
15322 |
смт. Березанка |
Збірна шкіл Березанського району |
1 |
75 (21+24+30) |
З |
|
|
|
Ворона Олена Анатоліїна |
6716 |
СУРОВЦЕВ Р.О. |
15018 |
м. Южноукраїнськ |
ЗШ № 3 |
3 |
96 (42+24+30) |
|
С1 |
|
|
Ізбаш Наталія Миколаївна |
6717 |
СУСЛОВА І.О. |
15271 |
|
Надбузька ЗОШ |
5 |
54 (36+6+12) |
|
|
|
|
Довженко Тетяна Федорівна |
6718 |
СУХА Д.С. |
15428 |
м. Новий Буг |
Збірна шкіл |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Білько Світлана Дмитрівна |
6719 |
СУХАРЕВ Б.М. |
15236 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 34 |
2 |
75 (15+30+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6720 |
СУХИЙ Д.С. |
15428 |
м. Новий Буг |
Збірна шкіл |
4 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Білько Світлана Дмитрівна |
6721 |
СУХОБОК А.К. |
15322 |
смт. Березанка |
Збірна шкіл Березанського району |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Ворона Олена Анатоліїна |
6722 |
СУХОВАРОВА В.Д. |
15021 |
|
Партизанського НВК |
6 |
75 (30+18+27) |
|
|
|
|
Товстоляка Яна Миколаївна |
6723 |
СУХОВЕР А.В. |
15229 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 18 |
3 |
126 (48+36+42) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6724 |
СУХОВІР А.Д. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
4 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6725 |
СУХОДОЛЬСЬКА К.А. |
15160 |
м. Снігурівка |
Калинівський НВК |
1 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
6726 |
СУХОДОЛЬСЬКИЙ А.А. |
15160 |
м. Снігурівка |
Калинівський НВК |
3 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
6727 |
СУХОРЛЯН М.С. |
15018 |
м. Южноукраїнськ |
ЗШ № 3 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Ізбаш Наталія Миколаївна |
6728 |
СУХОРУКОВ О.О. |
15204 |
м. Миколаїв |
Інтернат № 7 |
1 |
72 (24+18+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6729 |
СУХОРУКОВА В.В. |
15428 |
м. Новий Буг |
Збірна шкіл |
5 |
123 (36+36+51) |
|
|
|
С3 |
Білько Світлана Дмитрівна |
6730 |
СУХОРУКОВА М.В. |
15428 |
м. Новий Буг |
Збірна шкіл |
3 |
126 (42+36+48) |
З |
|
|
|
Білько Світлана Дмитрівна |
6731 |
СУХОРУКОВА Ю.Р. |
15016 |
м. Южноукраїнськ |
ЗШ № 1 ім. Захисників Вітчизни |
9 |
100 (6+42+52) |
|
|
С2 |
С3 |
Ізбаш Наталія Миколаївна |
6732 |
СУХОРУЧЕНКО Р.А. |
15211 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 12 |
5 |
87 (24+42+21) |
|
|
С2 |
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6733 |
СУХОСТАВСКИЙ Н.А. |
15212 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 45 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6734 |
СУШКОВ А.В. |
15322 |
смт. Березанка |
Збірна шкіл Березанського району |
5 |
141 (48+45+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ворона Олена Анатоліїна |
6735 |
СУШКОВА А.В. |
15205 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 60 |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6736 |
СУЩЕНКО В.Ю. |
15208 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 19 |
8 |
102 (24+39+39) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6737 |
СУЯРКО В.С. |
15428 |
м. Новий Буг |
Збірна шкіл |
4 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Білько Світлана Дмитрівна |
6738 |
СЬОМІН Є.С. |
15229 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 18 |
2 |
87 (27+30+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6739 |
СЮЗЄВ Н.О. |
15247 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 13 |
4 |
78 (42+18+18) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6740 |
СЮЗЄВА В.О. |
15247 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 13 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6741 |
СЮРЕНКО Д.О. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Боброва Алла Степанівна |
6742 |
ТАБАКІН Д.О. |
15170 |
м. Снігурівка |
ЗОШ № 4 |
3 |
72 (48+6+18) |
|
С1 |
|
|
Гудзь Алла Яківна |
6743 |
ТАБАЧЕНКО Д.В. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
1 |
75 (21+24+30) |
З |
|
|
|
Боброва Алла Степанівна |
6744 |
ТАБУРОВСЬКИЙ М.О. |
15170 |
м. Снігурівка |
ЗОШ № 4 |
2 |
78 (30+18+30) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
6745 |
ТАГАНОВ А.Є. |
15254 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 37 |
3 |
132 (48+42+42) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6746 |
ТАГАНОВА В.А. |
15211 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 12 |
7 |
144 (42+45+57) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6747 |
ТАГІЄВ О.І. |
15322 |
смт. Березанка |
Збірна шкіл Березанського району |
2 |
74 (30+14+30) |
З |
|
|
|
Ворона Олена Анатоліїна |
6748 |
ТАКТАШОВ А. |
15198 |
м. Миколаїв |
ММК |
7 |
102 (36+27+39) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6749 |
ТАЛАНОВА А.М. |
15201 |
м. Миколаїв |
Академія дитячої творчості |
5 |
60 (18+27+15) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6750 |
ТАЛОВСЬКА Е.Є. |
15245 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 32 |
7 |
141 (42+48+51) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
6751 |
ТАМІЄВ К.З. |
15116 |
м. Баштанка |
Доброкриничанська ЗОШ |
4 |
132 (48+42+42) |
З |
|
|
|
Левицька Ірина Михайлівна |
6752 |
ТАМІЄВ Р.С. |
15116 |
м. Баштанка |
Доброкриничанська ЗОШ |
4 |
126 (48+30+48) |
З |
|
|
|
Левицька Ірина Михайлівна |
6753 |
ТАМІЄВА Р.З. |
15116 |
м. Баштанка |
Доброкриничанська ЗОШ |
3 |
126 (48+30+48) |
З |
|
|
|
Левицька Ірина Михайлівна |
6754 |
ТАНАСЕЙЧУК М.Ю. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
10 |
88 (18+30+40) |
|
|
|
С3 |
Боброва Алла Степанівна |
6755 |
ТАНАСЮК Д.К. |
15236 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 34 |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6756 |
ТАНЦЮРА К.О. |
15224 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 65 |
4 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6757 |
ТАРАБАНОВ О.В. |
15162 |
м. Снігурівка |
Новопетрівська ЗОШ |
4 |
120 (48+42+30) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
6758 |
ТАРАБАНОВА К.В. |
15200 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 50 |
8 |
126 (42+39+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
6759 |
ТАРАДАЙ В.О. |
15283 |
смт. Олександрівка |
Олександрівська ЗОШ |
11 |
74 (30+18+26) |
|
|
|
|
Селіверстова Лілія Михайлівна |
6760 |
ТАРАДАЙКО В.Р. |
15283 |
смт. Олександрівка |
Олександрівська ЗОШ |
8 |
99 (36+33+30) |
|
|
|
|
Селіверстова Лілія Михайлівна |
6761 |
ТАРАКАНОВ К.П. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
1 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6762 |
ТАРАН К.М. |
15035 |
|
Прибузька ЗОШ |
2 |
81 (27+24+30) |
З |
|
|
|
Слободяник Вікторія Вікторівна |
6763 |
ТАРАН К.С. |
15100 |
смт. Березнегувате |
Відділ освіти |
4 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Лісовська Діна Миколаївна |
6764 |
ТАРАНДУШКА С.А. |
15218 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 40 |
7 |
42 (18+18+6) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6765 |
ТАРАНЕНКО Д.В. |
15229 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 18 |
4 |
90 (36+24+30) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6766 |
ТАРАНЕНКО М.В. |
15444 |
м. Певомайськ |
Збірна шкіл району |
4 |
90 (42+12+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Дурачевська Людмила Іванівна |
6767 |
ТАРАНОВ В.В. |
15206 |
м. Миколаїв |
Інтернат № 4 |
4 |
63 (33+0+30) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6768 |
ТАРАНОВ Є.О. |
15140 |
м. Очаків |
ЗОШ № 1 |
3 |
12 (0+12+0) |
|
|
|
|
Головня Людмила Андріївна |
6769 |
ТАРАСЕВИЧ Д.Д. |
15189 |
м. Первомайськ |
ЗОШ № 9 |
7 |
96 (36+21+39) |
|
|
|
|
Токарська Марина Борисівна |
6770 |
ТАРАСЕНКО В.А. |
15240 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 1 |
3 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6771 |
ТАРАСЕНКО В.О. |
15460 |
|
Петровосолониська ЗОШ |
3 |
132 (42+48+42) |
З |
|
|
|
Довженко Тетяна Федорівна |
6772 |
ТАРАСЕНКО В.С. |
15235 |
м. Миколаїв |
Перша українська гімназія |
10 |
120 (24+54+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
6773 |
ТАРАСЕНКО К.М. |
15126 |
м. Баштанка |
Гімназія |
9 |
80 (12+36+32) |
|
|
|
|
Левицька Ірина Михайлівна |
6774 |
ТАРАСЕНКО С.А. |
15185 |
м. Первомайськ |
ЗОШ № 15 |
2 |
75 (27+18+30) |
З |
|
|
|
Токарська Марина Борисівна |
6775 |
ТАРАСЕНКО Т.Ю. |
15178 |
м. Снігурівка |
Знам’янська ЗОШ, Новософіївська ЗОШ |
6 |
30 (6+15+9) |
|
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
6776 |
ТАРАСКО Д.К. |
15240 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 1 |
3 |
126 (42+36+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6777 |
ТАРАСОВА А. |
15211 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 12 |
7 |
48 (12+18+18) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6778 |
ТАРАСОВА Т.Л. |
15217 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 54 |
8 |
87 (30+24+33) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6779 |
ТАРАСОВА Я.Т. |
15199 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 22 |
4 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6780 |
ТАРАСЮК М.О. |
15379 |
м. Нова Одеса |
Гур’ївська ЗОШ, Димівська ЗОШ |
2 |
78 (24+30+24) |
З |
|
|
|
Бончук Олена Миколаївна |
6781 |
ТАРАСЮК Н.А. |
15199 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 22 |
2 |
70 (18+22+30) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
6782 |
ТАРВЕРДІЄВ М.С. |
15248 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 25 |
9 |
80 (18+42+20) |
|
|
С2 |
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6783 |
ТАРКОВСЬКА Д. . |
15050 |
м. Миколаїв |
Білозірська ЗОШ |
2 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Пирожок Світлана Іванівна |
6784 |
ТАРНАВСЬКА Д.Д. |
15200 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 50 |
6 |
120 (24+51+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
6785 |
ТАРНАВСЬКА К.С. |
15166 |
м. Снігурівка |
Першотравнева ЗОШ |
4 |
57 (33+12+12) |
|
С1 |
|
|
Гудзь Алла Яківна |
6786 |
ТАРНАВСЬКА Р.Д. |
15198 |
м. Миколаїв |
ММК |
4 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6787 |
ТАРНАВСЬКА Р.С. |
15166 |
м. Снігурівка |
Першотравнева ЗОШ |
11 |
12 (12+0+0) |
|
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
6788 |
ТАРНАВСЬКИЙ В.С. |
15166 |
м. Снігурівка |
Першотравнева ЗОШ |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
6789 |
ТАРЧЕНКО О.В. |
15218 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 40 |
3 |
108 (42+30+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
6790 |
ТАТАРЕНКО А.В. |
15205 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 60 |
4 |
105 (39+36+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6791 |
ТАТАРЕНКО В.В. |
15205 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 60 |
2 |
63 (15+24+24) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
6792 |
ТАТАРЕНКО Є.Д. |
15229 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 18 |
3 |
114 (48+24+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
6793 |
ТАТАРЕСКУ Н.А. |
15200 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 50 |
7 |
39 (6+21+12) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6794 |
ТАТАРІНЦЕВА Д.І. |
15185 |
м. Первомайськ |
ЗОШ № 15 |
5 |
174 (60+54+60) |
З |
|
|
|
Токарська Марина Борисівна |
6795 |
ТАТАРЧЕНКО В.В. |
15208 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 19 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6796 |
ТАТАРЧУК А.О. |
15100 |
смт. Березнегувате |
Відділ освіти |
5 |
111 (36+39+36) |
|
|
|
|
Лісовська Діна Миколаївна |
6797 |
ТВЕРДОВСЬКА В. |
15258 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 44 |
3 |
102 (48+36+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6798 |
ТВЕРДОВСЬКИЙ Д.Л. |
15245 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 32 |
9 |
20 (0+12+8) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6799 |
ТВЕРДОХЛІБ В.В. |
15103 |
смт. Казанка |
Збірна шкіл Казанківського району |
7 |
135 (42+39+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Юркова Світлана Олександрівна |
6800 |
ТВЕРДОХЛІБ К.О. |
15116 |
м. Баштанка |
Доброкриничанська ЗОШ |
4 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Левицька Ірина Михайлівна |
6801 |
ТВЕРДОХЛІБ О.С. |
15210 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 48 |
3 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6802 |
ТЕВЕЛІКА В.В. |
15166 |
м. Снігурівка |
Першотравнева ЗОШ |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
6803 |
ТЕЙЛОР А.Д. |
15240 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 1 |
7 |
111 (42+33+36) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6804 |
ТЕКУЧ О.О. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
7 |
120 (36+48+36) |
|
|
С2 |
|
Боброва Алла Степанівна |
6805 |
ТЕЛЕУЦА І.Р. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
7 |
123 (54+45+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Боброва Алла Степанівна |
6806 |
ТЕЛЕЧКАН І.Д. |
15224 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 65 |
3 |
132 (48+36+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6807 |
ТЕЛЄВНА М.О. |
15240 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 1 |
2 |
75 (27+24+24) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6808 |
ТЕЛЬПУХОВСЬКА Є.А. |
15023 |
|
Капустинський НВК |
3 |
84 (36+18+30) |
|
С1 |
|
|
Товстоляка Яна Миколаївна |
6809 |
ТЕЛЯТИНСЬКА А. . |
15050 |
м. Миколаїв |
Білозірська ЗОШ |
5 |
69 (30+15+24) |
|
|
|
|
Пирожок Світлана Іванівна |
6810 |
ТЕМНАЯ В.А. |
15212 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 45 |
5 |
81 (12+27+42) |
|
|
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
6811 |
ТЕМЧУК О.С. |
15271 |
|
Надбузька ЗОШ |
8 |
48 (24+24+0) |
|
|
|
|
Довженко Тетяна Федорівна |
6812 |
ТЕПЛОВ О.А. |
15229 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 18 |
3 |
90 (42+18+30) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6813 |
ТЕРЕХ Б. |
15266 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 28 |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6814 |
ТЕРЕХОВА П.А. |
15224 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 65 |
3 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6815 |
ТЕРЕХОВА Ю.В. |
15177 |
м. Снігурівка |
Василівська ЗОШ |
7 |
54 (24+12+18) |
|
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
6816 |
ТЕРЕХОВА Ю.М. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
6 |
138 (36+42+60) |
|
|
С2 |
С3 |
Боброва Алла Степанівна |
6817 |
ТЕРЕЩЕНК А.Ю. |
15016 |
м. Южноукраїнськ |
ЗШ № 1 ім. Захисників Вітчизни |
6 |
156 (42+60+54) |
З |
|
|
|
Ізбаш Наталія Миколаївна |
6818 |
ТЕРЕЩЕНКО А.Д. |
15100 |
смт. Березнегувате |
Відділ освіти |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Лісовська Діна Миколаївна |
6819 |
ТЕРЕЩЕНКО А.М. |
15253 |
м. Миколаїв |
Гімназія № 41 |
5 |
156 (48+54+54) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6820 |
ТЕРЕЩЕНКО Д.А. |
15213 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 57 |
3 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6821 |
ТЕРЕЩЕНКО Н.М. |
15235 |
м. Миколаїв |
Перша українська гімназія |
5 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6822 |
ТЕРЕЩЕНКО О.О. |
15372 |
м. Нова Одеса |
ЗОШ № 1 |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Бончук Олена Миколаївна |
6823 |
ТЕРЕЩЕНКО Ю.С. |
15206 |
м. Миколаїв |
Інтернат № 4 |
10 |
112 (18+42+52) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
6824 |
ТЕРЛЕЦЬКА К.С. |
15024 |
|
Михайло-Ларинська ЗОШ |
6 |
162 (54+54+54) |
З |
|
|
|
Товстоляка Яна Миколаївна |
6825 |
ТЕРЛЕЦЬКИЙ С.Е. |
15444 |
м. Певомайськ |
Збірна шкіл району |
4 |
138 (48+48+42) |
З |
|
|
|
Дурачевська Людмила Іванівна |
6826 |
ТЕРНОВА Ю.В. |
15070 |
смт. Братське |
Збірна шкіл |
3 |
102 (48+18+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Галімська Жанна Олександрівна |
6827 |
ТЕРНОВА Ю.С. |
15249 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 46 |
4 |
132 (48+42+42) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6828 |
ТЕРПУГОВА К.В. |
15160 |
м. Снігурівка |
Калинівський НВК |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
6829 |
ТЕРТИЦЯ А. |
15218 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 40 |
7 |
42 (12+12+18) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6830 |
ТЕРТИЧНА А.С. |
15444 |
м. Певомайськ |
Збірна шкіл району |
5 |
90 (36+33+21) |
|
|
|
|
Дурачевська Людмила Іванівна |
6831 |
ТЕРЬОШИН В.В. |
15018 |
м. Южноукраїнськ |
ЗШ № 3 |
3 |
93 (45+24+24) |
|
С1 |
|
|
Ізбаш Наталія Миколаївна |
6832 |
ТЕСЛЕНКО Д.А. |
15428 |
м. Новий Буг |
Збірна шкіл |
7 |
102 (30+48+24) |
|
|
С2 |
|
Білько Світлана Дмитрівна |
6833 |
ТЕТЕРІНА А.В. |
15230 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 53 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6834 |
ТЕТЕРЮК Н.В. |
15103 |
смт. Казанка |
Збірна шкіл Казанківського району |
3 |
132 (48+42+42) |
З |
|
|
|
Юркова Світлана Олександрівна |
6835 |
ТЕТЕРЯ Н.О. |
15249 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 46 |
1 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6836 |
ТЄГІНА-БИЧКО К.Д. |
15201 |
м. Миколаїв |
Академія дитячої творчості |
4 |
102 (48+30+24) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6837 |
ТЄГУНОВА Є.М. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
1 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6838 |
ТИЛІЩУК Є.С. |
15199 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 22 |
4 |
93 (39+24+30) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6839 |
ТИЛЬНА А.С. |
15143 |
м. Очаків |
ЗОШ № 4 |
10 |
86 (30+30+26) |
|
|
|
|
Головня Людмила Андріївна |
6840 |
ТИЛЬНА М.С. |
15143 |
м. Очаків |
ЗОШ № 4 |
7 |
93 (30+24+39) |
|
|
|
|
Головня Людмила Андріївна |
6841 |
ТИМОФЄЄВ А.С. |
15255 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 4 |
4 |
120 (42+36+42) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6842 |
ТИМОФЄЄВА А.А. |
15200 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 50 |
9 |
154 (42+54+58) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6843 |
ТИМОФЄЄВА А.Ю. |
15220 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 15 |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6844 |
ТИМОФЄЄВА К.А. |
15200 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 50 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6845 |
ТИМОФЄЄВА Я.І. |
15250 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 10 |
9 |
118 (18+48+52) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
6846 |
ТИМОФІЙЧУК К.В. |
15199 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 22 |
4 |
111 (45+24+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
6847 |
ТИМОШЕНКО А.В. |
15019 |
м. Южноукраїнськ |
ЗШ № 4 |
2 |
78 (30+18+30) |
З |
|
|
|
Ізбаш Наталія Миколаївна |
6848 |
ТИМОШЕНКО А.О. |
15202 |
м. Миколаїв |
Гімназія № 4 |
8 |
108 (48+33+27) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6849 |
ТИМОШЕНКО Д.Т. |
15372 |
м. Нова Одеса |
ЗОШ № 1 |
5 |
150 (48+54+48) |
З |
|
|
|
Бончук Олена Миколаївна |
6850 |
ТИМОШЕНКО М.О. |
15256 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 51 |
5 |
156 (42+54+60) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6851 |
ТИМОЩЕНКО Є.О. |
15240 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 1 |
3 |
96 (42+18+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
6852 |
ТИМОЩУК В.П. |
15030 |
смт. Веселинове |
Збірна шкіл Веселинівського району |
8 |
117 (36+42+39) |
|
|
С2 |
|
Павлюк Владислав Геннадійович |
6853 |
ТИМОЩУК Д.В. |
15211 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 12 |
6 |
162 (48+54+60) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6854 |
ТИМОЩУК Ю.В. |
15123 |
м. Баштанка |
Плющівська ЗОШ |
3 |
84 (42+24+18) |
|
С1 |
|
|
Левицька Ірина Михайлівна |
6855 |
ТИМОЩХК О.О. |
15428 |
м. Новий Буг |
Збірна шкіл |
4 |
117 (45+30+42) |
З |
|
|
|
Білько Світлана Дмитрівна |
6856 |
ТИМУШ О.Г. |
15283 |
смт. Олександрівка |
Олександрівська ЗОШ |
9 |
122 (42+48+32) |
|
С1 |
С2 |
|
Селіверстова Лілія Михайлівна |
6857 |
ТИМЧЕНКО А.А. |
15437 |
с. Прибужжя |
Прибузька ЗОШ |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Холоденко Лідія Вікторівна |
6858 |
ТИМЧУК Ю.В. |
15214 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 64 |
1 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6859 |
ТИНІН К.М. |
15242 |
м. Миколаїв |
СНВК |
4 |
84 (48+18+18) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6860 |
ТИРЗИУЛ М.Ю. |
15243 |
м. Миколаїв |
НВК № 1 "Семикв" |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6861 |
ТИСОВСЬКИЙ А.А. |
15100 |
смт. Березнегувате |
Відділ освіти |
3 |
138 (48+48+42) |
З |
|
|
|
Лісовська Діна Миколаївна |
6862 |
ТИТАРЕНКО Д.В. |
15100 |
смт. Березнегувате |
Відділ освіти |
3 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Лісовська Діна Миколаївна |
6863 |
ТИТАРЕНКО Ю.Ю. |
15100 |
смт. Березнегувате |
Відділ освіти |
4 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Лісовська Діна Миколаївна |
6864 |
ТИХОНЕНКО С.Г. |
15251 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 43 |
5 |
42 (6+27+9) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6865 |
ТИХОНОВА А.В. |
15141 |
м. Очаків |
ЗОШ № 2 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Головня Людмила Андріївна |
6866 |
ТИХОНОВА Н.Д. |
15201 |
м. Миколаїв |
Академія дитячої творчості |
5 |
78 (24+21+33) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6867 |
ТИХОНОВИЧ А.Є. |
15177 |
м. Снігурівка |
Василівська ЗОШ |
6 |
87 (42+15+30) |
|
С1 |
|
|
Гудзь Алла Яківна |
6868 |
ТИХОНОВИЧ Ю.Є. |
15177 |
м. Снігурівка |
Василівська ЗОШ |
8 |
78 (30+18+30) |
|
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
6869 |
ТИХОНОВСЬКА А.С. |
15264 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 6 |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6870 |
ТИХОНОВСЬКА Р.А. |
15166 |
м. Снігурівка |
Першотравнева ЗОШ |
1 |
40 (18+4+18) |
|
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
6871 |
ТИХОНЮК І.О. |
15166 |
м. Снігурівка |
Першотравнева ЗОШ |
1 |
58 (18+10+30) |
|
|
|
С3 |
Гудзь Алла Яківна |
6872 |
ТИЦЬКА А.Є. |
15100 |
смт. Березнегувате |
Відділ освіти |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Лісовська Діна Миколаївна |
6873 |
ТИЦЬКА А.С. |
15100 |
смт. Березнегувате |
Відділ освіти |
4 |
102 (48+30+24) |
|
С1 |
|
|
Лісовська Діна Миколаївна |
6874 |
ТИЩЕНК Л.О. |
15030 |
смт. Веселинове |
Збірна шкіл Веселинівського району |
4 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Павлюк Владислав Геннадійович |
6875 |
ТИЩЕНКО Д.О. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
5 |
81 (36+21+24) |
|
|
|
|
Боброва Алла Степанівна |
6876 |
ТИЩЕНКО Д.О. |
15070 |
смт. Братське |
Збірна шкіл |
7 |
57 (18+18+21) |
|
|
|
|
Галімська Жанна Олександрівна |
6877 |
ТИЩЕНКО І.І. |
15216 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 26 |
5 |
150 (48+45+57) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6878 |
ТИЩЕНКО М.О. |
15211 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 12 |
2 |
66 (18+18+30) |
|
|
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
6879 |
ТИЩЕНКО С.С. |
15199 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 22 |
3 |
126 (48+36+42) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6880 |
ТІЛІШКАН Д.Т. |
15428 |
м. Новий Буг |
Збірна шкіл |
3 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Білько Світлана Дмитрівна |
6881 |
ТІЛЛАЄВА І.О. |
15050 |
м. Миколаїв |
Білозірська ЗОШ |
2 |
64 (24+10+30) |
|
С1 |
|
С3 |
Пирожок Світлана Іванівна |
6882 |
ТІМОНОВА С.О. |
15306 |
|
Кир'яківська ЗОШ |
2 |
68 (30+8+30) |
|
С1 |
|
С3 |
Довженко Тетяна Федорівна |
6883 |
ТІМОХІНА В.О. |
15185 |
м. Первомайськ |
ЗОШ № 15 |
2 |
76 (24+22+30) |
З |
|
|
|
Токарська Марина Борисівна |
6884 |
ТІМОШЕНКО К.С. |
15255 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 4 |
8 |
117 (36+42+39) |
|
|
С2 |
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6885 |
ТІМОЩУК В.О. |
15177 |
м. Снігурівка |
Василівська ЗОШ |
6 |
87 (24+42+21) |
|
|
С2 |
|
Гудзь Алла Яківна |
6886 |
ТІСТОЛ К.Д. |
15256 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 51 |
2 |
48 (24+0+24) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
6887 |
ТІТАРЕНКО А.В. |
15245 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 32 |
9 |
104 (18+42+44) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
6888 |
ТІТІЄВСЬКИЙ Е.В. |
15206 |
м. Миколаїв |
Інтернат № 4 |
10 |
96 (6+54+36) |
|
|
С2 |
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6889 |
ТІТІЄВСЬКИЙ Н.І. |
15205 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 60 |
4 |
132 (48+36+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6890 |
ТІТОВ Б.Р. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
3 |
78 (48+12+18) |
|
С1 |
|
|
Боброва Алла Степанівна |
6891 |
ТІТОВ Є.Є. |
15243 |
м. Миколаїв |
НВК № 1 "Семикв" |
4 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6892 |
ТІШКО М.Д. |
15185 |
м. Первомайськ |
ЗОШ № 15 |
2 |
69 (21+18+30) |
|
С1 |
|
С3 |
Токарська Марина Борисівна |
6893 |
ТКАЛЕНКО Т.А. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
8 |
144 (48+51+45) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6894 |
ТКАЧ А.І. |
15236 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 34 |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6895 |
ТКАЧ Д.Р. |
15226 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 14 |
3 |
120 (48+30+42) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6896 |
ТКАЧ М.С. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
9 |
162 (48+54+60) |
З |
|
|
|
Боброва Алла Степанівна |
6897 |
ТКАЧ О.С. |
15384 |
м. Нова Одеса |
Новопетрівська ЗОШ, Новошмидтівська ЗОШ |
5 |
135 (48+33+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Бончук Олена Миколаївна |
6898 |
ТКАЧ С.І. |
15100 |
смт. Березнегувате |
Відділ освіти |
4 |
114 (48+36+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Лісовська Діна Миколаївна |
6899 |
ТКАЧЕНКО А.М. |
15016 |
м. Южноукраїнськ |
ЗШ № 1 ім. Захисників Вітчизни |
4 |
114 (48+18+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Ізбаш Наталія Миколаївна |
6900 |
ТКАЧЕНКО А.С. |
15282 |
с. Новогригорівка |
Новогригорівська ЗОШ |
9 |
116 (24+54+38) |
|
|
С2 |
|
Денисенко Тетяна Володимирівна |
6901 |
ТКАЧЕНКО А.Ю. |
15255 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 4 |
4 |
93 (45+12+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
6902 |
ТКАЧЕНКО В.В. |
15444 |
м. Певомайськ |
Збірна шкіл району |
9 |
84 (12+42+30) |
|
|
С2 |
|
Дурачевська Людмила Іванівна |
6903 |
ТКАЧЕНКО Д.В. |
15100 |
смт. Березнегувате |
Відділ освіти |
4 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Лісовська Діна Миколаївна |
6904 |
ТКАЧЕНКО Д.І. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Боброва Алла Степанівна |
6905 |
ТКАЧЕНКО Д.О. |
15116 |
м. Баштанка |
Доброкриничанська ЗОШ |
3 |
126 (48+30+48) |
З |
|
|
|
Левицька Ірина Михайлівна |
6906 |
ТКАЧЕНКО Д.С. |
15248 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 25 |
4 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6907 |
ТКАЧЕНКО Е.Р. |
15205 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 60 |
3 |
132 (48+36+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6908 |
ТКАЧЕНКО Є.В. |
15215 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 47 |
3 |
126 (48+48+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6909 |
ТКАЧЕНКО Є.О. |
15216 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 26 |
3 |
114 (42+36+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
6910 |
ТКАЧЕНКО Є.С. |
15186 |
м. Первомайськ |
Гімназія |
7 |
51 (18+12+21) |
|
|
|
|
Токарська Марина Борисівна |
6911 |
ТКАЧЕНКО К.В. |
15224 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 65 |
3 |
132 (48+42+42) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6912 |
ТКАЧЕНКО К.В. |
15243 |
м. Миколаїв |
НВК № 1 "Семикв" |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6913 |
ТКАЧЕНКО К.О. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
9 |
98 (24+36+38) |
|
|
|
|
Боброва Алла Степанівна |
6914 |
ТКАЧЕНКО К.О. |
15217 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 54 |
11 |
116 (18+48+50) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
6915 |
ТКАЧЕНКО К.С. |
15160 |
м. Снігурівка |
Калинівський НВК |
8 |
150 (42+60+48) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
6916 |
ТКАЧЕНКО Л.О. |
15199 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 22 |
4 |
126 (48+36+42) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6917 |
ТКАЧЕНКО М.А. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
4 |
132 (48+48+36) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6918 |
ТКАЧЕНКО М.А. |
15223 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 42 |
2 |
73 (27+22+24) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6919 |
ТКАЧЕНКО М.І. |
15019 |
м. Южноукраїнськ |
ЗШ № 4 |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Ізбаш Наталія Миколаївна |
6920 |
ТКАЧЕНКО М.С. |
15162 |
м. Снігурівка |
Новопетрівська ЗОШ |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
6921 |
ТКАЧЕНКО Н.В. |
15225 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 20 |
4 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6922 |
ТКАЧЕНКО Н.М. |
15141 |
м. Очаків |
ЗОШ № 2 |
3 |
78 (42+6+30) |
|
С1 |
|
|
Головня Людмила Андріївна |
6923 |
ТКАЧЕНКО Н.О. |
15140 |
м. Очаків |
ЗОШ № 1 |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Головня Людмила Андріївна |
6924 |
ТКАЧЕНКО О.Є. |
15249 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 46 |
7 |
51 (18+18+15) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6925 |
ТКАЧЕНКО О.І. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
6 |
159 (60+45+54) |
З |
|
|
|
Боброва Алла Степанівна |
6926 |
ТКАЧЕНКО С.А. |
15317 |
|
Ольшанська ЗОШ |
2 |
72 (18+24+30) |
З |
|
|
|
Довженко Тетяна Федорівна |
6927 |
ТКАЧОВ Т.К. |
15201 |
м. Миколаїв |
Академія дитячої творчості |
2 |
52 (18+16+18) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6928 |
ТКАЧОВА Н.О. |
15444 |
м. Певомайськ |
Збірна шкіл району |
4 |
138 (48+48+42) |
З |
|
|
|
Дурачевська Людмила Іванівна |
6929 |
ТКАЧУК А.О. |
15185 |
м. Первомайськ |
ЗОШ № 15 |
7 |
129 (36+42+51) |
|
|
С2 |
С3 |
Токарська Марина Борисівна |
6930 |
ТКАЧУК А.П. |
15236 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 34 |
4 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6931 |
ТКАЧУК А.Р. |
15235 |
м. Миколаїв |
Перша українська гімназія |
5 |
114 (36+36+42) |
|
|
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
6932 |
ТКАЧУК В.Д. |
15242 |
м. Миколаїв |
СНВК |
7 |
81 (24+18+39) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6933 |
ТКАЧУК В.М. |
15428 |
м. Новий Буг |
Збірна шкіл |
4 |
114 (48+24+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Білько Світлана Дмитрівна |
6934 |
ТКАЧУК В.М. |
15200 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 50 |
9 |
154 (42+54+58) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6935 |
ТКАЧУК Д.М. |
15217 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 54 |
7 |
33 (6+15+12) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6936 |
ТКАЧУК Є.В. |
15372 |
м. Нова Одеса |
ЗОШ № 1 |
1 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Бончук Олена Миколаївна |
6937 |
ТКАЧУК І.В. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
4 |
96 (42+30+24) |
|
С1 |
|
|
Боброва Алла Степанівна |
6938 |
ТКАЧУК І.Ю. |
15176 |
м. Снігурівка |
Юріївський НВК |
3 |
84 (48+18+18) |
|
С1 |
|
|
Гудзь Алла Яківна |
6939 |
ТКАЧУК О.М. |
15158 |
м. Снігурівка |
Киселівська ЗОШ, Кобзарцівська ЗОШ |
8 |
135 (42+45+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гудзь Алла Яківна |
6940 |
ТКАЧУК Р.Р. |
15163 |
м. Снігурівка |
Новокиївська ЗОШ |
8 |
126 (54+39+33) |
|
С1 |
|
|
Гудзь Алла Яківна |
6941 |
ТКАЧУК С.М. |
15228 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 52 |
10 |
138 (18+60+60) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
6942 |
ТКАЧУК Т.Р. |
15245 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 32 |
6 |
33 (6+6+21) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6943 |
ТКАЧУК Ю.Р. |
15163 |
м. Снігурівка |
Новокиївська ЗОШ |
3 |
126 (48+36+42) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
6944 |
ТОВМАСЯН А.Г. |
15200 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 50 |
6 |
33 (18+12+3) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6945 |
ТОВСТОЧУБ А.О. |
15158 |
м. Снігурівка |
Киселівська ЗОШ, Кобзарцівська ЗОШ |
9 |
92 (12+36+44) |
|
|
|
С3 |
Гудзь Алла Яківна |
6946 |
ТОВТ Ю.Ю. |
15030 |
смт. Веселинове |
Збірна шкіл Веселинівського району |
4 |
132 (48+36+48) |
З |
|
|
|
Павлюк Владислав Геннадійович |
6947 |
ТОГОБИЦЬКИЙ М.В. |
15215 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 47 |
4 |
132 (48+36+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6948 |
ТОДОРАТЬЄВА М.С. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Боброва Алла Степанівна |
6949 |
ТОДОРАТЬЄВА Ю.О. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
1 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Боброва Алла Степанівна |
6950 |
ТОДОРОВ М.І. |
15250 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 10 |
2 |
66 (24+18+24) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
6951 |
ТОДОРОВА Д.В. |
15322 |
смт. Березанка |
Збірна шкіл Березанського району |
4 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Ворона Олена Анатоліїна |
6952 |
ТОДОРОВА Є.І. |
15019 |
м. Южноукраїнськ |
ЗШ № 4 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Ізбаш Наталія Миколаївна |
6953 |
ТОДОРОВСЬКА В.В. |
15019 |
м. Южноукраїнськ |
ЗШ № 4 |
4 |
108 (42+42+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Ізбаш Наталія Миколаївна |
6954 |
ТОКАР Д.М. |
15174 |
м. Снігурівка |
Суворська ЗОШ |
6 |
108 (18+36+54) |
|
|
|
С3 |
Гудзь Алла Яківна |
6955 |
ТОКАР Е.М. |
15174 |
м. Снігурівка |
Суворська ЗОШ |
4 |
132 (48+36+48) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
6956 |
ТОКАР С.С. |
15179 |
м. Снігурівка |
Новопавлівська ЗОШ |
5 |
141 (54+39+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Гудзь Алла Яківна |
6957 |
ТОКАР Ю.А. |
15119 |
м. Баштанка |
Лоцкинська ЗОШ |
3 |
72 (36+12+24) |
|
С1 |
|
|
Левицька Ірина Михайлівна |
6958 |
ТОКАРЕНКО Б.О. |
15100 |
смт. Березнегувате |
Відділ освіти |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Лісовська Діна Миколаївна |
6959 |
ТОКАРЕНКО В.В. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
10 |
56 (24+12+20) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6960 |
ТОКАРЕНКО Д.А. |
15202 |
м. Миколаїв |
Гімназія № 4 |
8 |
102 (18+39+45) |
|
|
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
6961 |
ТОКАРЕНКО П.С. |
15257 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 23 |
3 |
72 (42+12+18) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6962 |
ТОКАРЄВ В.М. |
15254 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 37 |
5 |
69 (30+18+21) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6963 |
ТОКАРСЬКА Г.В. |
15308 |
|
Шуринська ЗОШ |
9 |
124 (24+54+46) |
|
|
С2 |
С3 |
Довженко Тетяна Федорівна |
6964 |
ТОКАРСЬКА Є.М. |
15165 |
м. Снігурівка |
Павлівський НВК |
8 |
138 (36+54+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Гудзь Алла Яківна |
6965 |
ТОКАРСЬКИЙ І.А. |
15236 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 34 |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6966 |
ТОКМАКОВ Б.О. |
15030 |
смт. Веселинове |
Збірна шкіл Веселинівського району |
1 |
45 (15+12+18) |
|
|
|
|
Павлюк Владислав Геннадійович |
6967 |
ТОЛКАЧОВА А.О. |
15100 |
смт. Березнегувате |
Відділ освіти |
3 |
60 (42+6+12) |
|
С1 |
|
|
Лісовська Діна Миколаївна |
6968 |
ТОЛОКЕВИЧ В.А. |
15208 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 19 |
11 |
98 (12+42+44) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
6969 |
ТОЛОЧИК Д.О. |
15030 |
смт. Веселинове |
Збірна шкіл Веселинівського району |
1 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Павлюк Владислав Геннадійович |
6970 |
ТОЛПАЗАН І.Ю. |
15389 |
м. Нова Одеса |
Троїцька ЗОШ, Ульянівська ЗОШ |
4 |
132 (48+36+48) |
З |
|
|
|
Бончук Олена Миколаївна |
6971 |
ТОЛПАЦАН О.О. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
2 |
74 (24+20+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6972 |
ТОЛСТИХ Д.І. |
15258 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 44 |
8 |
81 (36+21+24) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6973 |
ТОЛСТОЙ М.О. |
15226 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 14 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6974 |
ТОЛСТОЙ Н.С. |
15253 |
м. Миколаїв |
Гімназія № 41 |
8 |
78 (36+30+12) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6975 |
ТОЛСТОПЯТОВ К.О. |
15176 |
м. Снігурівка |
Юріївський НВК |
4 |
60 (48+0+12) |
|
С1 |
|
|
Гудзь Алла Яківна |
6976 |
ТОМАЗЕНКО С.Р. |
15200 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 50 |
8 |
129 (36+54+39) |
|
|
С2 |
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6977 |
ТОМАШ М.С. |
15231 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 56 |
3 |
138 (48+48+42) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6978 |
ТОМАШЕВСЬКА В.С. |
15200 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 50 |
2 |
72 (30+18+24) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6979 |
ТОМЕНКО Я.С. |
15274 |
|
Шостаківська ЗОШ |
6 |
162 (54+51+57) |
З |
|
|
|
Довженко Тетяна Федорівна |
6980 |
ТОМІЛІН К.М. |
15428 |
м. Новий Буг |
Збірна шкіл |
4 |
102 (48+18+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Білько Світлана Дмитрівна |
6981 |
ТОМІНА В.С. |
15444 |
м. Певомайськ |
Збірна шкіл району |
6 |
132 (36+45+51) |
|
|
С2 |
С3 |
Дурачевська Людмила Іванівна |
6982 |
ТОМІШИНЕЦЬ А.І. |
15428 |
м. Новий Буг |
Збірна шкіл |
9 |
80 (12+30+38) |
|
|
|
|
Білько Світлана Дмитрівна |
6983 |
ТОМЧАК Д.М. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
10 |
104 (18+42+44) |
|
|
С2 |
С3 |
Боброва Алла Степанівна |
6984 |
ТОМЧЕНКО В.В. |
15215 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 47 |
4 |
132 (48+36+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6985 |
ТОМЧЕНКО М.О. |
15243 |
м. Миколаїв |
НВК № 1 "Семикв" |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6986 |
ТОМЧУК А.Є. |
15213 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 57 |
2 |
81 (27+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6987 |
ТОНЧЕНКО А.М. |
15157 |
м. Снігурівка |
Горохівська ЗОШ, Євгенівський НВК |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
6988 |
ТОПАЛОВА С.С. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Боброва Алла Степанівна |
6989 |
ТОПИЛІН О.І. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
3 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Боброва Алла Степанівна |
6990 |
ТОПОЛЬНИК Д.В. |
15209 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 33 |
10 |
140 (30+54+56) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
6991 |
ТОПОЛЬНИЦЬКИЙ М.Д. |
15208 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 19 |
2 |
34 (12+10+12) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6992 |
ТОПОЛЬНІЦЬКИЙ О.О. |
15249 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 46 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6993 |
ТОПОРЕЦЬ Я.О. |
15322 |
смт. Березанка |
Збірна шкіл Березанського району |
8 |
69 (18+21+30) |
|
|
|
|
Ворона Олена Анатоліїна |
6994 |
ТОПОРКОВ В.В. |
15222 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 29 |
4 |
102 (48+12+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
6995 |
ТОПУШИН В.М. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
9 |
104 (18+48+38) |
|
|
С2 |
|
Боброва Алла Степанівна |
6996 |
ТОПЧА М.О. |
15217 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 54 |
3 |
132 (48+36+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6997 |
ТОПЧА Т. |
15240 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 1 |
7 |
102 (18+48+36) |
|
|
С2 |
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6998 |
ТОПЧИЙ С. |
15240 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 1 |
6 |
156 (42+54+60) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
6999 |
ТОРБА Д.О. |
15245 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 32 |
4 |
114 (48+24+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
7000 |
ТОРКА М.С. |
15265 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 39 |
5 |
111 (36+33+42) |
|
|
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
7001 |
ТОРОПЕНКО В.В. |
15224 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 65 |
4 |
102 (48+30+24) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7002 |
ТОРОПЕНКО Н.К. |
15200 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 50 |
10 |
66 (18+18+30) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7003 |
ТОФАН М.Ф. |
15217 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 54 |
9 |
100 (6+48+46) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
7004 |
ТОЦКИЙ Д.М. |
15030 |
смт. Веселинове |
Збірна шкіл Веселинівського району |
4 |
66 (42+12+12) |
|
С1 |
|
|
Павлюк Владислав Геннадійович |
7005 |
ТОЦЬКА Д.В. |
15250 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 10 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7006 |
ТОЦЬКИЙ М.М. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Боброва Алла Степанівна |
7007 |
ТРАМБВЕЦКАЯ У.В. |
15212 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 45 |
2 |
48 (24+12+12) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7008 |
ТРАПЕЗЕНКО О.І. |
15230 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 53 |
3 |
108 (42+30+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
7009 |
ТРАЧ Д.П. |
15240 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 1 |
3 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7010 |
ТРАЧУК В.І. |
15216 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 26 |
3 |
114 (42+36+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
7011 |
ТРАШКАЛЬОВА О.О. |
15266 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 28 |
7 |
108 (42+33+33) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7012 |
ТРЕГУБЕНКО В.В. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
9 |
148 (36+54+58) |
З |
|
|
|
Боброва Алла Степанівна |
7013 |
ТРЕНОЖКІНА С.В. |
15216 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 26 |
3 |
90 (36+12+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
7014 |
ТРЕТЬЯКОВА А.О. |
15267 |
м. Миколаїв |
Гіпаніс-ЕОС |
4 |
141 (45+48+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7015 |
ТРЕТЯК О. |
15205 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 60 |
7 |
102 (30+33+39) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7016 |
ТРИБРАТ Д.А. |
15428 |
м. Новий Буг |
Збірна шкіл |
4 |
129 (45+42+42) |
З |
|
|
|
Білько Світлана Дмитрівна |
7017 |
ТРИВОЛЬ Д.М. |
15317 |
|
Ольшанська ЗОШ |
3 |
102 (48+12+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Довженко Тетяна Федорівна |
7018 |
ТРИГУБ В.Ю. |
15245 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 32 |
5 |
60 (30+12+18) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7019 |
ТРИГУБ М.С. |
15123 |
м. Баштанка |
Плющівська ЗОШ |
1 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Левицька Ірина Михайлівна |
7020 |
ТРИЙТУРАК А.О. |
15264 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 6 |
3 |
132 (48+36+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7021 |
ТРИКОЛИЧ Є.Л. |
15374 |
м. Нова Одеса |
ЗОШ № 3 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Бончук Олена Миколаївна |
7022 |
ТРИПОЛЬСЬКИЙ М.А. |
15218 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 40 |
7 |
36 (12+18+6) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7023 |
ТРИТЬКО К.Д. |
15035 |
|
Прибузька ЗОШ |
4 |
132 (48+36+48) |
З |
|
|
|
Слободяник Вікторія Вікторівна |
7024 |
ТРІНЬКО В.О. |
15205 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 60 |
3 |
108 (48+30+30) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7025 |
ТРОЇЦЬКА Т.Т. |
15206 |
м. Миколаїв |
Інтернат № 4 |
4 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7026 |
ТРОЇЦЬКА Ю.С. |
15120 |
м. Баштанка |
Новоєгорівська ЗОШ |
5 |
105 (42+27+36) |
|
С1 |
|
|
Левицька Ірина Михайлівна |
7027 |
ТРОЇЦЬКИЙ С.В. |
15115 |
м. Баштанка |
Добренська ЗОШ |
3 |
90 (36+30+24) |
|
С1 |
|
|
Левицька Ірина Михайлівна |
7028 |
ТРОЙНИЦКАЯ Н.Б. |
15250 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 10 |
2 |
66 (24+24+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7029 |
ТРОНДІН В.Е. |
15174 |
м. Снігурівка |
Суворська ЗОШ |
2 |
76 (24+22+30) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
7030 |
ТРОПНІКОВ Є.М. |
15244 |
м. Миколаїв |
НВК № 2 "Зоря" |
4 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7031 |
ТРОСТІНЕЦЬКИЙ П.А. |
15239 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 7 |
3 |
132 (48+42+42) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7032 |
ТРОФИМЕНКО А.О. |
15221 |
м. Миколаїв |
Гімназія № 3 |
6 |
138 (54+54+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7033 |
ТРОФИМЕНКО І.С. |
15384 |
м. Нова Одеса |
Новопетрівська ЗОШ, Новошмидтівська ЗОШ |
2 |
72 (18+24+30) |
З |
|
|
|
Бончук Олена Миколаївна |
7034 |
ТРОФИМЕНКО Л.В. |
15030 |
смт. Веселинове |
Збірна шкіл Веселинівського району |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Павлюк Владислав Геннадійович |
7035 |
ТРОФИМЕНКО М.М. |
15172 |
м. Снігурівка |
Центральна ЗОШ |
6 |
120 (36+33+51) |
|
|
|
С3 |
Гудзь Алла Яківна |
7036 |
ТРОФИМИШИН О.І. |
15170 |
м. Снігурівка |
ЗОШ № 4 |
2 |
87 (27+30+30) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
7037 |
ТРОФИМОВА К.І. |
15199 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 22 |
4 |
102 (42+24+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
7038 |
ТРОФИМЧУК Ю.П. |
15372 |
м. Нова Одеса |
ЗОШ № 1 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Бончук Олена Миколаївна |
7039 |
ТРОХІН К.В. |
15388 |
м. Нова Одеса |
Сухоєланецька ЗОШ |
4 |
126 (48+36+42) |
З |
|
|
|
Бончук Олена Миколаївна |
7040 |
ТРОХІНА К.В. |
15388 |
м. Нова Одеса |
Сухоєланецька ЗОШ |
2 |
79 (27+22+30) |
З |
|
|
|
Бончук Олена Миколаївна |
7041 |
ТРОХНЮК Т.О. |
15206 |
м. Миколаїв |
Інтернат № 4 |
10 |
130 (30+48+52) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
7042 |
ТРОЦЬКА С.К. |
15229 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 18 |
2 |
60 (18+12+30) |
|
|
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
7043 |
ТРОЦЮК М.А. |
15162 |
м. Снігурівка |
Новопетрівська ЗОШ |
4 |
120 (48+42+30) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
7044 |
ТРОШЕВА Н.Р. |
15240 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 1 |
3 |
126 (48+30+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7045 |
ТРОШКІНА О.М. |
15119 |
м. Баштанка |
Лоцкинська ЗОШ |
4 |
66 (36+12+18) |
|
С1 |
|
|
Левицька Ірина Михайлівна |
7046 |
ТРОЯН Д.А. |
15257 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 23 |
3 |
69 (39+12+18) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7047 |
ТРОЯНЕНКО А.І. |
15030 |
смт. Веселинове |
Збірна шкіл Веселинівського району |
4 |
96 (48+24+24) |
|
С1 |
|
|
Павлюк Владислав Геннадійович |
7048 |
ТРУСКВ Д.С. |
15236 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 34 |
3 |
84 (42+12+30) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7049 |
ТРУСОВА А.Д. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
8 |
132 (42+45+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
7050 |
ТРУСОВА В. |
15266 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 28 |
3 |
90 (48+12+30) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7051 |
ТРЯНОВА А.В. |
15283 |
смт. Олександрівка |
Олександрівська ЗОШ |
8 |
54 (12+24+18) |
|
|
|
|
Селіверстова Лілія Михайлівна |
7052 |
ТУБИЧКО О.О. |
15003 |
смт. Врадіївка |
Збірна шкіл |
9 |
64 (12+36+16) |
|
|
|
|
Петрова Алла Анатоліївна |
7053 |
ТУГАРЕВ В.А. |
15211 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 12 |
3 |
78 (48+6+24) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7054 |
ТУДОР А.О. |
15024 |
|
Михайло-Ларинська ЗОШ |
6 |
162 (54+60+48) |
З |
|
|
|
Товстоляка Яна Миколаївна |
7055 |
ТУКАЛОВА В.С. |
15233 |
м. Миколаїв |
Економічний ліцей № 1 |
10 |
96 (18+42+36) |
|
|
С2 |
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7056 |
ТУКАЧИРОВА В.Д. |
15250 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 10 |
4 |
132 (48+42+42) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7057 |
ТУЛУПНІКОВ О.В. |
15244 |
м. Миколаїв |
НВК № 2 "Зоря" |
2 |
72 (18+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7058 |
ТУЛЬЧЕВСЬКА О.М. |
15310 |
с. Щербані |
Щербанівська ЗОШ ім. Рябошапки |
3 |
54 (30+12+12) |
|
|
|
|
Гринів Галина Степанівна |
7059 |
ТУЛЬЧІЙ Я.М. |
15019 |
м. Южноукраїнськ |
ЗШ № 4 |
3 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Ізбаш Наталія Миколаївна |
7060 |
ТУНЧ Д. |
15224 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 65 |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7061 |
ТУНЧ Х. |
15202 |
м. Миколаїв |
Гімназія № 4 |
5 |
135 (48+33+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
7062 |
ТУПЧИЙ Л.А. |
15200 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 50 |
10 |
50 (12+12+26) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7063 |
ТУР Н.Г. |
15143 |
м. Очаків |
ЗОШ № 4 |
5 |
87 (30+27+30) |
|
|
|
|
Головня Людмила Андріївна |
7064 |
ТУРБАЛ Н.С. |
15460 |
|
Петровосолониська ЗОШ |
1 |
66 (18+18+30) |
|
|
|
С3 |
Довженко Тетяна Федорівна |
7065 |
ТУРИШЕВ Ф.А. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Боброва Алла Степанівна |
7066 |
ТУРІЦА О.А. |
15199 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 22 |
3 |
78 (48+12+18) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7067 |
ТУРІЦА Я.В. |
15016 |
м. Южноукраїнськ |
ЗШ № 1 ім. Захисників Вітчизни |
9 |
134 (24+60+50) |
|
|
С2 |
С3 |
Ізбаш Наталія Миколаївна |
7068 |
ТУРКАЛОВА К.А. |
15185 |
м. Первомайськ |
ЗОШ № 15 |
6 |
159 (48+51+60) |
З |
|
|
|
Токарська Марина Борисівна |
7069 |
ТУРКОМАН М.І. |
15437 |
с. Прибужжя |
Прибузька ЗОШ |
3 |
120 (42+30+48) |
З |
|
|
|
Холоденко Лідія Вікторівна |
7070 |
ТУРОВСЬКА А.В. |
15187 |
м. Первомайськ |
ЗОШ № 6 |
3 |
132 (48+36+48) |
З |
|
|
|
Токарська Марина Борисівна |
7071 |
ТУРОВСЬКИЙ К.О. |
15170 |
м. Снігурівка |
ЗОШ № 4 |
4 |
21 (9+6+6) |
|
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
7072 |
ТУРОК А.О. |
15378 |
м. Нова Одеса |
Бузька ЗОШ |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Бончук Олена Миколаївна |
7073 |
ТУРТА А. |
15198 |
м. Миколаїв |
ММК |
7 |
117 (30+48+39) |
|
|
С2 |
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7074 |
ТУРТА А.М. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
1 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7075 |
ТУРТА М.Д. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
9 |
124 (24+48+52) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
7076 |
ТУРТУРЯНУ Г.О. |
15211 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 12 |
7 |
108 (24+45+39) |
|
|
С2 |
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7077 |
ТУРУЛЯ Є.С. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
1 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Боброва Алла Степанівна |
7078 |
ТУРЧАНОВА Є. |
15240 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 1 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7079 |
ТУРЧЕНКО Е.А. |
15185 |
м. Первомайськ |
ЗОШ № 15 |
11 |
126 (30+42+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Токарська Марина Борисівна |
7080 |
ТУРЯК Д.Д. |
15257 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 23 |
10 |
74 (6+36+32) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7081 |
ТУРЯК К.С. |
15257 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 23 |
6 |
117 (36+27+54) |
|
|
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
7082 |
ТУРЯК П.Д. |
15257 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 23 |
5 |
84 (36+30+18) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7083 |
ТУФЕКЧІ Т.Д. |
15239 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 7 |
1 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7084 |
ТУШИЧ М.Д. |
15199 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 22 |
3 |
84 (42+18+24) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7085 |
ТХІР І.О. |
15171 |
м. Снігурівка |
Садова ЗОШ, Тамаринська ЗОШ |
3 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
7086 |
ТХІР Я.С. |
15236 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 34 |
4 |
108 (42+30+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
7087 |
ТЮКОВА М.А. |
15206 |
м. Миколаїв |
Інтернат № 4 |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7088 |
ТЮЛЕНЄВ А.І. |
15245 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 32 |
4 |
120 (48+36+36) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7089 |
ТЮПА Н.Є. |
15205 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 60 |
4 |
105 (39+36+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7090 |
ТЮРІН Д.А. |
15199 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 22 |
7 |
69 (30+21+18) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7091 |
ТЮТЮННИК В.А. |
15310 |
с. Щербані |
Щербанівська ЗОШ ім. Рябошапки |
3 |
75 (45+18+12) |
|
С1 |
|
|
Гринів Галина Степанівна |
7092 |
ТЮТЮННИКОВА С.А. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
3 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7093 |
ТЯГАЙ Д.О. |
15434 |
с. Куйбишевка |
Куйбишівська ЗОШ |
6 |
45 (18+6+21) |
|
|
|
|
Козуб Катерина Миколаївна |
7094 |
ТЯГІЙ К.С. |
15266 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 28 |
6 |
132 (42+42+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
7095 |
ТЯГНИБЕДІН О.Ю. |
15214 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 64 |
1 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7096 |
ТЯГНИРЯДНО Ю. |
15103 |
смт. Казанка |
Збірна шкіл Казанківського району |
7 |
108 (42+33+33) |
|
С1 |
|
|
Юркова Світлана Олександрівна |
7097 |
ТЯЖКУН А.Р. |
15016 |
м. Южноукраїнськ |
ЗШ № 1 ім. Захисників Вітчизни |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Ізбаш Наталія Миколаївна |
7098 |
УГЛЯР К.Р. |
15019 |
м. Южноукраїнськ |
ЗШ № 4 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Ізбаш Наталія Миколаївна |
7099 |
УГРІНА Н.О. |
15217 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 54 |
3 |
114 (42+30+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
7100 |
УДОВА Т.В. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
1 |
54 (18+18+18) |
|
|
|
|
Боброва Алла Степанівна |
7101 |
УДОВЕНКО К.В. |
15229 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 18 |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7102 |
УДОВЕНКО М.О. |
15224 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 65 |
4 |
96 (42+6+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
7103 |
УДОВИЦЬКА К.А. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
5 |
156 (42+54+60) |
З |
|
|
|
Боброва Алла Степанівна |
7104 |
УДОВИЧЕНКО Т.О. |
15211 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 12 |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7105 |
УДОВІЧЕНКО Т.В. |
15217 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 54 |
3 |
120 (48+30+42) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7106 |
УЗАРЕВИЧ В.В. |
15223 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 42 |
2 |
73 (27+22+24) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7107 |
УКРАЇНЕЦЬ В.Д. |
15437 |
с. Прибужжя |
Прибузька ЗОШ |
1 |
60 (24+6+30) |
|
С1 |
|
С3 |
Холоденко Лідія Вікторівна |
7108 |
УЛИСКО Т.Т. |
15206 |
м. Миколаїв |
Інтернат № 4 |
4 |
132 (48+42+42) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7109 |
УЛЬВІЧЕНКО К.О. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
3 |
126 (48+36+42) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7110 |
УЛЯКОВА Д.А. |
15245 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 32 |
9 |
80 (24+24+32) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7111 |
УМАНЕЦЬ С.О. |
15024 |
|
Михайло-Ларинська ЗОШ |
6 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Товстоляка Яна Миколаївна |
7112 |
УМАНСЬКА-ГУЛЯЄВА А.К. |
15229 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 18 |
3 |
126 (48+36+42) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7113 |
УНГУРЯН В.С. |
15388 |
м. Нова Одеса |
Сухоєланецька ЗОШ |
2 |
63 (9+24+30) |
|
|
С2 |
С3 |
Бончук Олена Миколаївна |
7114 |
УНЄГОВА М.Р. |
15210 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 48 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7115 |
УНЄНІНА К.Д. |
15103 |
смт. Казанка |
Збірна шкіл Казанківського району |
7 |
39 (18+12+9) |
|
|
|
|
Юркова Світлана Олександрівна |
7116 |
УРАСОВА О.О. |
15218 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 40 |
6 |
93 (36+21+36) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7117 |
УРБИЦЬКИЙ Д.А. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
11 |
130 (18+54+58) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
7118 |
УРСАВ І.С. |
15022 |
|
Констянтинівського НВК |
5 |
57 (18+6+33) |
|
|
|
|
Товстоляка Яна Миколаївна |
7119 |
УРСОЛОВА Д.Д. |
15239 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 7 |
5 |
90 (42+21+27) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7120 |
УРСУ К.М. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
11 |
142 (42+48+52) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Боброва Алла Степанівна |
7121 |
УСАТА Н.Р. |
15218 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 40 |
4 |
66 (48+6+12) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7122 |
УСАТЕНКО Д.І. |
15247 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 13 |
7 |
90 (24+39+27) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7123 |
УСАЧОВ Н.О. |
15206 |
м. Миколаїв |
Інтернат № 4 |
2 |
72 (18+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7124 |
УСАЧОВА Д.Д. |
15220 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 15 |
5 |
144 (42+48+54) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7125 |
УСЕНКО А.Д. |
15206 |
м. Миколаїв |
Інтернат № 4 |
6 |
144 (42+48+54) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7126 |
УСЕНКО Д.Д. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
3 |
120 (48+24+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7127 |
УСЄНКО Ю.Д. |
15162 |
м. Снігурівка |
Новопетрівська ЗОШ |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
7128 |
УСИК В.О. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
8 |
72 (36+27+9) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7129 |
УСОЛЬЦЕВ Д.В. |
15211 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 12 |
2 |
78 (30+18+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7130 |
УСТИНОВСЬКИЙ Б.А. |
15198 |
м. Миколаїв |
ММК |
3 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7131 |
УСТИЧУК Н.О. |
15172 |
м. Снігурівка |
Центральна ЗОШ |
6 |
132 (42+39+51) |
|
С1 |
|
С3 |
Гудзь Алла Яківна |
7132 |
УСТІМЕНКО Д.О. |
15206 |
м. Миколаїв |
Інтернат № 4 |
2 |
69 (21+24+24) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
7133 |
УТКІН Б.І. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
4 |
69 (39+12+18) |
|
С1 |
|
|
Боброва Алла Степанівна |
7134 |
УХАЛЬ Ю.Ю. |
15238 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 30 |
6 |
114 (48+27+39) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7135 |
УХАНЬ С.В. |
15256 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 51 |
3 |
96 (48+18+30) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7136 |
УХТІК Д.С. |
15100 |
смт. Березнегувате |
Відділ освіти |
4 |
102 (48+18+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Лісовська Діна Миколаївна |
7137 |
УШАКОВ Д.О. |
15056 |
|
Пересадівська ЗОШ |
3 |
78 (36+12+30) |
|
С1 |
|
|
Пирожок Світлана Іванівна |
7138 |
УШАКОВ М.О. |
15056 |
|
Пересадівська ЗОШ |
3 |
72 (36+12+24) |
|
С1 |
|
|
Пирожок Світлана Іванівна |
7139 |
УШЕНКО Д.Ю. |
15204 |
м. Миколаїв |
Інтернат № 7 |
1 |
63 (27+12+24) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
7140 |
УШКОВ Б.А. |
15209 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 33 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7141 |
ФАБРИКОВ Д.В. |
15070 |
смт. Братське |
Збірна шкіл |
11 |
144 (42+54+48) |
З |
|
|
|
Галімська Жанна Олександрівна |
7142 |
ФАБРИКОВ Д.С. |
15070 |
смт. Братське |
Збірна шкіл |
7 |
141 (36+60+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Галімська Жанна Олександрівна |
7143 |
ФАБРІКОВА І.В. |
15384 |
м. Нова Одеса |
Новопетрівська ЗОШ, Новошмидтівська ЗОШ |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Бончук Олена Миколаївна |
7144 |
ФАБРОВАН А.М. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
4 |
60 (36+12+12) |
|
С1 |
|
|
Боброва Алла Степанівна |
7145 |
ФАДЄЄВА М.Д. |
15244 |
м. Миколаїв |
НВК № 2 "Зоря" |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7146 |
ФАДЄЄВА Ю.А. |
15263 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 49 |
8 |
36 (12+21+3) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7147 |
ФАЛЬКО І.В. |
15211 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 12 |
7 |
108 (24+45+39) |
|
|
С2 |
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7148 |
ФАЛЬКО О.Д. |
15198 |
м. Миколаїв |
ММК |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7149 |
ФАЛЬКОВСЬКИЙ Р.В. |
15444 |
м. Певомайськ |
Збірна шкіл району |
6 |
54 (18+24+12) |
|
|
|
|
Дурачевська Людмила Іванівна |
7150 |
ФАЛЬЧЕНКО О.О. |
15173 |
м. Снігурівка |
Червонодолинська ЗОШ |
3 |
90 (42+18+30) |
|
С1 |
|
|
Гудзь Алла Яківна |
7151 |
ФАРВАТІ А.А. |
15242 |
м. Миколаїв |
СНВК |
3 |
93 (45+24+24) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7152 |
ФАРІСЕЙ В. |
15205 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 60 |
3 |
108 (42+24+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
7153 |
ФАРІСЄЄНКО Є.Р. |
15218 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 40 |
6 |
72 (36+21+15) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7154 |
ФАТЄЄВА М.І. |
15256 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 51 |
4 |
132 (48+36+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7155 |
ФАТЬЯНОВА В.К. |
15240 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 1 |
2 |
75 (27+18+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7156 |
ФАТЯНОВА В.А. |
15221 |
м. Миколаїв |
Гімназія № 3 |
9 |
116 (12+60+44) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
7157 |
ФЕДЕ С.С. |
15103 |
смт. Казанка |
Збірна шкіл Казанківського району |
3 |
54 (42+12+0) |
|
С1 |
|
|
Юркова Світлана Олександрівна |
7158 |
ФЕДІВ Ю.С. |
15209 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 33 |
3 |
60 (36+12+12) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7159 |
ФЕДОЛЯК Є.С. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
3 |
126 (48+36+42) |
З |
|
|
|
Боброва Алла Степанівна |
7160 |
ФЕДОРЕНКО А.В. |
15202 |
м. Миколаїв |
Гімназія № 4 |
9 |
94 (12+36+46) |
|
|
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
7161 |
ФЕДОРЕНКО А.Т. |
15240 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 1 |
7 |
60 (12+24+24) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7162 |
ФЕДОРЕНКО В.В. |
15255 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 4 |
4 |
108 (42+30+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
7163 |
ФЕДОРЕНКО М.О. |
15201 |
м. Миколаїв |
Академія дитячої творчості |
3 |
90 (48+18+24) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7164 |
ФЕДОРЕНЧУК Д.І. |
15211 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 12 |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7165 |
ФЕДОРИЩЕВ М.О. |
15267 |
м. Миколаїв |
Гіпаніс-ЕОС |
9 |
144 (36+54+54) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7166 |
ФЕДОРІШЕН А.О. |
15310 |
с. Щербані |
Щербанівська ЗОШ ім. Рябошапки |
2 |
49 (15+16+18) |
|
|
|
|
Гринів Галина Степанівна |
7167 |
ФЕДОРІЩЕВ В.І. |
15214 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 64 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7168 |
ФЕДОРОВ Р.Д. |
15161 |
м. Снігурівка |
Нововасилівська ЗОШ |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
7169 |
ФЕДОРОВА А.В. |
15242 |
м. Миколаїв |
СНВК |
9 |
86 (12+36+38) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7170 |
ФЕДОРОВА А.І. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
9 |
124 (12+60+52) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
7171 |
ФЕДОРОВА А.О. |
15210 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 48 |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7172 |
ФЕДОРОВА В.В. |
15245 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 32 |
3 |
63 (33+12+18) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7173 |
ФЕДОРОВА В.В. |
15199 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 22 |
4 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7174 |
ФЕДОРОВА Д.А. |
15212 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 45 |
9 |
80 (24+30+26) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7175 |
ФЕДОРОВА Л.С. |
15030 |
смт. Веселинове |
Збірна шкіл Веселинівського району |
5 |
132 (48+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Павлюк Владислав Геннадійович |
7176 |
ФЕДОРОВА М.В. |
15245 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 32 |
9 |
102 (12+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
7177 |
ФЕДОРОВА О.В. |
15211 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 12 |
1 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7178 |
ФЕДОРОВАМОРОЗ К.В. |
15220 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 15 |
1 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7179 |
ФЕДОРОВИЧ Д.С. |
15224 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 65 |
4 |
132 (48+42+42) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7180 |
ФЕДОРОВСЬКИЙ У.Г. |
15250 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 10 |
4 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7181 |
ФЕДОРОНЬКО О.О. |
15218 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 40 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7182 |
ФЕДОРЧАК Б.Р. |
15022 |
|
Констянтинівського НВК |
2 |
59 (15+14+30) |
|
|
|
С3 |
Товстоляка Яна Миколаївна |
7183 |
ФЕДОРЧЕНКО В.А. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
4 |
120 (48+30+42) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7184 |
ФЕДОРЧЕНКО Д.В. |
15160 |
м. Снігурівка |
Калинівський НВК |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
7185 |
ФЕДОРЧЕНКО Д.О. |
15035 |
|
Прибузька ЗОШ |
3 |
132 (48+36+48) |
З |
|
|
|
Слободяник Вікторія Вікторівна |
7186 |
ФЕДОРЧЕНКО І.В. |
15162 |
м. Снігурівка |
Новопетрівська ЗОШ |
4 |
108 (48+36+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Гудзь Алла Яківна |
7187 |
ФЕДОРЧЕНКО О.В. |
15236 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 34 |
3 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7188 |
ФЕДОРЧУК С.О. |
15220 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 15 |
2 |
78 (30+18+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7189 |
ФЕДОСОВА М. |
15266 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 28 |
3 |
132 (48+36+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7190 |
ФЕДЧЕНКО А.С. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Боброва Алла Степанівна |
7191 |
ФЕДЧИШАК Д.М. |
15222 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 29 |
3 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7192 |
ФЕДЬКІВ С.С. |
15380 |
м. Нова Одеса |
Дільнична ЗОШ |
2 |
72 (30+24+18) |
З |
|
|
|
Бончук Олена Миколаївна |
7193 |
ФЕДЬКОВИЧ В. |
15240 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 1 |
3 |
78 (36+24+18) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7194 |
ФЕДЮК І.В. |
15200 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 50 |
3 |
54 (30+0+24) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7195 |
ФЕДЮК М.Є. |
15205 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 60 |
3 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7196 |
ФЕДЮК Х.С. |
15030 |
смт. Веселинове |
Збірна шкіл Веселинівського району |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Павлюк Владислав Геннадійович |
7197 |
ФЕДЮШИН І.Р. |
15199 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 22 |
3 |
72 (48+12+12) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7198 |
ФЕДЮЩИН Є.В. |
15199 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 22 |
4 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7199 |
ФЕНЯК Д.О. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
10 |
90 (36+12+42) |
|
|
|
С3 |
Боброва Алла Степанівна |
7200 |
ФЕНЯК Ю. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
9 |
112 (12+60+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Боброва Алла Степанівна |
7201 |
ФЕРЕНС В. |
15282 |
с. Новогригорівка |
Новогригорівська ЗОШ |
3 |
108 (36+36+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Денисенко Тетяна Володимирівна |
7202 |
ФЕСЕНКО В.В. |
15200 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 50 |
4 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7203 |
ФЕСЕНКО Д.Н. |
15018 |
м. Южноукраїнськ |
ЗШ № 3 |
7 |
105 (18+51+36) |
|
|
С2 |
|
Ізбаш Наталія Миколаївна |
7204 |
ФЕСЕНКО О.В. |
15249 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 46 |
4 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7205 |
ФЕСИК В.Ю. |
15185 |
м. Первомайськ |
ЗОШ № 15 |
5 |
87 (36+15+36) |
|
|
|
|
Токарська Марина Борисівна |
7206 |
ФЕСИК Т.О. |
15022 |
|
Констянтинівського НВК |
6 |
72 (18+21+33) |
|
|
|
|
Товстоляка Яна Миколаївна |
7207 |
ФЕФІЛОВА О.С. |
15200 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 50 |
11 |
136 (36+48+52) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
7208 |
ФЕЩИНКО Т.Ю. |
15256 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 51 |
4 |
120 (48+30+42) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7209 |
ФЕЩУК К.Ю. |
15428 |
м. Новий Буг |
Збірна шкіл |
9 |
82 (6+48+28) |
|
|
С2 |
|
Білько Світлана Дмитрівна |
7210 |
ФИЛИМОНОВА К.О. |
15100 |
смт. Березнегувате |
Відділ освіти |
3 |
102 (36+30+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Лісовська Діна Миколаївна |
7211 |
ФИЛИМОНОВА Н.О. |
15100 |
смт. Березнегувате |
Відділ освіти |
2 |
72 (18+24+30) |
З |
|
|
|
Лісовська Діна Миколаївна |
7212 |
ФИЛИПЕНКО В.В. |
15100 |
смт. Березнегувате |
Відділ освіти |
2 |
72 (18+24+30) |
З |
|
|
|
Лісовська Діна Миколаївна |
7213 |
ФИРЕСНИК Д.І. |
15275 |
|
Зеленогайська ЗОШ |
2 |
72 (18+24+30) |
З |
|
|
|
Довженко Тетяна Федорівна |
7214 |
ФІГОЛЬ В.Ю. |
15200 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 50 |
9 |
154 (42+54+58) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7215 |
ФІЛАТОВА Д.А. |
15240 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 1 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7216 |
ФІЛІМОН М.Д. |
15389 |
м. Нова Одеса |
Троїцька ЗОШ, Ульянівська ЗОШ |
3 |
132 (48+36+48) |
З |
|
|
|
Бончук Олена Миколаївна |
7217 |
ФІЛІМОНОВ Я.А. |
15264 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 6 |
4 |
132 (48+42+42) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7218 |
ФІЛІМОНОВА А.А. |
15444 |
м. Певомайськ |
Збірна шкіл району |
3 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Дурачевська Людмила Іванівна |
7219 |
ФІЛІНОВ Д.О. |
15317 |
|
Ольшанська ЗОШ |
6 |
90 (36+27+27) |
|
|
|
|
Довженко Тетяна Федорівна |
7220 |
ФІЛІНОВА Я. |
15317 |
|
Ольшанська ЗОШ |
2 |
52 (24+10+18) |
|
С1 |
|
|
Довженко Тетяна Федорівна |
7221 |
ФІЛІПЕНКО А.С. |
15140 |
м. Очаків |
ЗОШ № 1 |
3 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Головня Людмила Андріївна |
7222 |
ФІЛІПЕНКО Д.Д. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7223 |
ФІЛІПЕНКО Д.С. |
15030 |
смт. Веселинове |
Збірна шкіл Веселинівського району |
11 |
82 (12+30+40) |
|
|
|
С3 |
Павлюк Владислав Геннадійович |
7224 |
ФІЛІПОВА І.О. |
15018 |
м. Южноукраїнськ |
ЗШ № 3 |
9 |
64 (6+42+16) |
|
|
С2 |
|
Ізбаш Наталія Миколаївна |
7225 |
ФІЛІПОВА Т.В. |
15283 |
смт. Олександрівка |
Олександрівська ЗОШ |
2 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Селіверстова Лілія Михайлівна |
7226 |
ФІЛІПОВСЬКИЙ Д.О. |
15199 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 22 |
3 |
114 (42+30+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
7227 |
ФІЛІППОВ К.К. |
15211 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 12 |
4 |
78 (36+24+18) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7228 |
ФІЛІПЦЕВА С.В. |
15201 |
м. Миколаїв |
Академія дитячої творчості |
3 |
96 (48+18+30) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7229 |
ФІЛОНЕНКО В.Р. |
15317 |
|
Ольшанська ЗОШ |
7 |
150 (42+54+54) |
З |
|
|
|
Довженко Тетяна Федорівна |
7230 |
ФІЛОНЕНКО М.М. |
15266 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 28 |
10 |
90 (12+42+36) |
|
|
С2 |
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7231 |
ФІЛОНЕНКО С.Д. |
15123 |
м. Баштанка |
Плющівська ЗОШ |
4 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Левицька Ірина Михайлівна |
7232 |
ФІЛОНЕНКО С.О. |
15070 |
смт. Братське |
Збірна шкіл |
5 |
90 (42+21+27) |
|
С1 |
|
|
Галімська Жанна Олександрівна |
7233 |
ФІЛЬ Р.О. |
15211 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 12 |
1 |
72 (24+18+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7234 |
ФІЛЮРСЬКИЙ Д.С. |
15236 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 34 |
8 |
87 (30+39+18) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7235 |
ФІРСОВА А.А. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
8 |
126 (42+45+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7236 |
ФІРСТОВ А.Д. |
15206 |
м. Миколаїв |
Інтернат № 4 |
3 |
114 (48+30+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
7237 |
ФІСЕНКО Д.Д. |
15199 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 22 |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7238 |
ФІСУН А.А. |
15228 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 52 |
4 |
132 (48+36+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7239 |
ФІСУН М.В. |
15023 |
|
Капустинський НВК |
3 |
72 (30+24+18) |
|
|
|
|
Товстоляка Яна Миколаївна |
7240 |
ФІЦ М.В. |
15174 |
м. Снігурівка |
Суворська ЗОШ |
6 |
135 (36+39+60) |
|
|
|
С3 |
Гудзь Алла Яківна |
7241 |
ФІЦНЕР М.В. |
15204 |
м. Миколаїв |
Інтернат № 7 |
4 |
132 (48+42+42) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7242 |
ФІШКОВА К.А. |
15221 |
м. Миколаїв |
Гімназія № 3 |
6 |
144 (42+60+42) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7243 |
ФЛЕЙЧУК К.В. |
15171 |
м. Снігурівка |
Садова ЗОШ, Тамаринська ЗОШ |
3 |
132 (48+42+42) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
7244 |
ФЛОРЕНКО В.М. |
15189 |
м. Первомайськ |
ЗОШ № 9 |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Токарська Марина Борисівна |
7245 |
ФЛОРЯ Н.С. |
15444 |
м. Певомайськ |
Збірна шкіл району |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Дурачевська Людмила Іванівна |
7246 |
ФЛОРЯН А.Г. |
15428 |
м. Новий Буг |
Збірна шкіл |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Білько Світлана Дмитрівна |
7247 |
ФЛОРЯН М. |
15428 |
м. Новий Буг |
Збірна шкіл |
3 |
126 (48+36+42) |
З |
|
|
|
Білько Світлана Дмитрівна |
7248 |
ФОКІНА Д.К. |
15143 |
м. Очаків |
ЗОШ № 4 |
4 |
66 (30+18+18) |
|
|
|
|
Головня Людмила Андріївна |
7249 |
ФОКІНА С.А. |
15202 |
м. Миколаїв |
Гімназія № 4 |
9 |
36 (6+24+6) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7250 |
ФОМЕНКО В.М. |
15030 |
смт. Веселинове |
Збірна шкіл Веселинівського району |
3 |
48 (24+18+6) |
|
|
|
|
Павлюк Владислав Геннадійович |
7251 |
ФОМЕНКО Д.М. |
15100 |
смт. Березнегувате |
Відділ освіти |
7 |
42 (6+18+18) |
|
|
|
|
Лісовська Діна Миколаївна |
7252 |
ФОМЕНКО Д.О. |
15254 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 37 |
5 |
105 (30+39+36) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7253 |
ФОМЕНКО М.М. |
15206 |
м. Миколаїв |
Інтернат № 4 |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7254 |
ФОМЕНКО О.С. |
15428 |
м. Новий Буг |
Збірна шкіл |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Білько Світлана Дмитрівна |
7255 |
ФОМЕНКО С.М. |
15030 |
смт. Веселинове |
Збірна шкіл Веселинівського району |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Павлюк Владислав Геннадійович |
7256 |
ФОМІН В.В. |
15231 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 56 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7257 |
ФОМІН М.О. |
15194 |
м. Первомайськ |
ЗОШ № 8 |
4 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Токарська Марина Борисівна |
7258 |
ФОМІН М.Р. |
15214 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 64 |
3 |
120 (48+30+42) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7259 |
ФОМІНА П.В. |
15141 |
м. Очаків |
ЗОШ № 2 |
9 |
132 (36+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Головня Людмила Андріївна |
7260 |
ФОРКАШ М.В. |
15252 |
м. Миколаїв |
"Ор менахем" |
3 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7261 |
ФОРОСТЕНКО Р.В. |
15070 |
смт. Братське |
Збірна шкіл |
7 |
141 (36+60+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Галімська Жанна Олександрівна |
7262 |
ФОРСЮК О.О. |
15217 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 54 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7263 |
ФОРТУНА Д.О. |
15003 |
смт. Врадіївка |
Збірна шкіл |
1 |
78 (30+18+30) |
З |
|
|
|
Петрова Алла Анатоліївна |
7264 |
ФОЧУК В.І. |
15210 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 48 |
3 |
108 (36+36+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
7265 |
ФРАНЕВИЧ Л.Л. |
15211 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 12 |
7 |
102 (48+21+33) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7266 |
ФРАНКЕВИЧ М.С. |
15267 |
м. Миколаїв |
Гіпаніс-ЕОС |
7 |
69 (36+18+15) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7267 |
ФРАНКО С. |
15205 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 60 |
4 |
132 (48+36+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7268 |
ФРАНЧУК Д.О. |
15249 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 46 |
4 |
132 (48+36+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7269 |
ФРАНЧУК О.В. |
15119 |
м. Баштанка |
Лоцкинська ЗОШ |
3 |
84 (42+24+18) |
|
С1 |
|
|
Левицька Ірина Михайлівна |
7270 |
ФРИДЕЦЬКА А.М. |
15250 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 10 |
4 |
96 (42+18+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
7271 |
ФРІДЄНБЄРГ Н.О. |
15217 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 54 |
3 |
132 (48+36+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7272 |
ФРОЛОВ Д.С. |
15282 |
с. Новогригорівка |
Новогригорівська ЗОШ |
3 |
102 (30+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Денисенко Тетяна Володимирівна |
7273 |
ФРОЛОВ К.С. |
15282 |
с. Новогригорівка |
Новогригорівська ЗОШ |
1 |
61 (15+22+24) |
|
|
С2 |
С3 |
Денисенко Тетяна Володимирівна |
7274 |
ФРОЛОВ О.А. |
15200 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 50 |
9 |
146 (36+54+56) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7275 |
ФРОЛОВ Ю.М. |
15030 |
смт. Веселинове |
Збірна шкіл Веселинівського району |
11 |
54 (0+30+24) |
|
|
|
|
Павлюк Владислав Геннадійович |
7276 |
ФРОЛОВА А.О. |
15200 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 50 |
3 |
132 (48+36+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7277 |
ФРОЛЬ М. |
15218 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 40 |
7 |
78 (18+39+21) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7278 |
ФРОСИНЮК А.С. |
15249 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 46 |
4 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7279 |
ФРУНЗЕ К.В. |
15116 |
м. Баштанка |
Доброкриничанська ЗОШ |
3 |
126 (48+30+48) |
З |
|
|
|
Левицька Ірина Михайлівна |
7280 |
ФУГАР Д.Д. |
15103 |
смт. Казанка |
Збірна шкіл Казанківського району |
3 |
126 (42+36+48) |
З |
|
|
|
Юркова Світлана Олександрівна |
7281 |
ФУКАЛЯК Т.В. |
15035 |
|
Прибузька ЗОШ |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Слободяник Вікторія Вікторівна |
7282 |
ФУРДИШ А.В. |
15100 |
смт. Березнегувате |
Відділ освіти |
8 |
81 (24+21+36) |
|
|
|
|
Лісовська Діна Миколаївна |
7283 |
ФУРМАН А.О. |
15244 |
м. Миколаїв |
НВК № 2 "Зоря" |
4 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7284 |
ФУРМАН М.М. |
15428 |
м. Новий Буг |
Збірна шкіл |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Білько Світлана Дмитрівна |
7285 |
ФУРМАН О.Ю. |
15211 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 12 |
6 |
45 (24+0+21) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7286 |
ФУРСА А.О. |
15255 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 4 |
4 |
69 (39+12+18) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7287 |
ФУРСОВ Г.О. |
15103 |
смт. Казанка |
Збірна шкіл Казанківського району |
2 |
72 (24+24+24) |
З |
|
|
|
Юркова Світлана Олександрівна |
7288 |
ФУРТАТОВ В. |
15199 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 22 |
3 |
108 (42+24+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
7289 |
ФУЧИЖИ А.П. |
15199 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 22 |
3 |
48 (24+6+18) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7290 |
ФУЧІЛО С.В. |
15209 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 33 |
6 |
135 (54+51+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7291 |
ХАБАРОВА Д.А. |
15202 |
м. Миколаїв |
Гімназія № 4 |
9 |
80 (18+30+32) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7292 |
ХАБАРОВА Д.С. |
15257 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 23 |
3 |
63 (39+12+12) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7293 |
ХАБІРОВ Д.О. |
15262 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 16 |
5 |
102 (36+42+24) |
|
|
С2 |
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7294 |
ХАБЛОВСЬКА Н.О. |
15200 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 50 |
5 |
93 (24+21+48) |
|
|
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
7295 |
ХАВИЧ О.С. |
15214 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 64 |
5 |
147 (48+45+54) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7296 |
ХАДЖИ Д.С. |
15215 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 47 |
5 |
84 (30+33+21) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7297 |
ХАЙНАК Н.О. |
15434 |
с. Куйбишевка |
Куйбишівська ЗОШ |
8 |
150 (54+51+45) |
З |
|
|
|
Козуб Катерина Миколаївна |
7298 |
ХАЙРУЛЛІН В.А. |
15144 |
м. Очаків |
НВК " Сонечко" |
3 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Головня Людмила Андріївна |
7299 |
ХАЛАІМ Є.В. |
15264 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 6 |
3 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7300 |
ХАЛАНСЬКА К.В. |
15444 |
м. Певомайськ |
Збірна шкіл району |
4 |
72 (36+18+18) |
|
С1 |
|
|
Дурачевська Людмила Іванівна |
7301 |
ХАЛІМОН Д.О. |
15428 |
м. Новий Буг |
Збірна шкіл |
4 |
96 (42+30+24) |
|
С1 |
|
|
Білько Світлана Дмитрівна |
7302 |
ХАЛІМОНОВА Д.І. |
15237 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 24 |
6 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7303 |
ХАЛЬКО А.Ю. |
15310 |
с. Щербані |
Щербанівська ЗОШ ім. Рябошапки |
3 |
66 (42+12+12) |
|
С1 |
|
|
Гринів Галина Степанівна |
7304 |
ХАМЕНСЬКА А.Х. |
15210 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 48 |
6 |
171 (54+57+60) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7305 |
ХАМІТОВ Р.Р. |
15158 |
м. Снігурівка |
Киселівська ЗОШ, Кобзарцівська ЗОШ |
7 |
153 (54+51+48) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
7306 |
ХАПАЛЬ С.Є. |
15167 |
м. Снігурівка |
ЗОШ № 1 |
7 |
117 (42+48+27) |
|
С1 |
С2 |
|
Гудзь Алла Яківна |
7307 |
ХАПУН К.Є. |
15165 |
м. Снігурівка |
Павлівський НВК |
3 |
132 (48+42+42) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
7308 |
ХАРИТОНОВА В.П. |
15170 |
м. Снігурівка |
ЗОШ № 4 |
2 |
78 (30+18+30) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
7309 |
ХАРИТОНОВА Є.А. |
15208 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 19 |
3 |
114 (48+24+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
7310 |
ХАРИТОНОВА Є.О. |
15100 |
смт. Березнегувате |
Відділ освіти |
1 |
24 (24+0+0) |
|
С1 |
|
|
Лісовська Діна Миколаївна |
7311 |
ХАРИТОНОВА О.М. |
15019 |
м. Южноукраїнськ |
ЗШ № 4 |
4 |
78 (42+24+12) |
|
С1 |
|
|
Ізбаш Наталія Миколаївна |
7312 |
ХАРИТОНЮК С.В. |
15283 |
смт. Олександрівка |
Олександрівська ЗОШ |
3 |
78 (24+18+36) |
|
|
|
С3 |
Селіверстова Лілія Михайлівна |
7313 |
ХАРКЕВИЧ Р.С. |
15070 |
смт. Братське |
Збірна шкіл |
5 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Галімська Жанна Олександрівна |
7314 |
ХАРКОВСЬКИЙ А.В. |
15141 |
м. Очаків |
ЗОШ № 2 |
10 |
88 (12+42+34) |
|
|
С2 |
|
Головня Людмила Андріївна |
7315 |
ХАРЛАМОВ В.О. |
15156 |
м. Снігурівка |
Галаганівський НВК |
4 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
7316 |
ХАРЧЕНКО А.А. |
15375 |
м. Нова Одеса |
Гуманітарна гімназія |
5 |
147 (42+51+54) |
З |
|
|
|
Бончук Олена Миколаївна |
7317 |
ХАРЧЕНКО Б.С. |
15117 |
м. Баштанка |
Кашперо-Миколаївська ЗОШ |
5 |
108 (36+30+42) |
|
|
|
С3 |
Левицька Ірина Михайлівна |
7318 |
ХАРЧЕНКО В.В. |
15221 |
м. Миколаїв |
Гімназія № 3 |
5 |
171 (54+57+60) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7319 |
ХАРЧЕНКО Г.Г. |
15229 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 18 |
2 |
78 (30+18+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7320 |
ХАРЧЕНКО М.С. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Боброва Алла Степанівна |
7321 |
ХАРЧУК Д.Є. |
15254 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 37 |
3 |
132 (48+42+42) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7322 |
ХАРЬКОВ І.А. |
15273 |
|
Кривобалківська ЗОШ |
8 |
84 (18+42+24) |
|
|
С2 |
|
Довженко Тетяна Федорівна |
7323 |
ХАТЄЄВ О.В. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
10 |
106 (12+36+58) |
|
|
|
С3 |
Боброва Алла Степанівна |
7324 |
ХАЧАТРЯН Р.А. |
15229 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 18 |
3 |
108 (48+24+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
7325 |
ХЕЙНА А.О. |
15386 |
м. Нова Одеса |
Підлісненська ЗОШ |
3 |
114 (48+36+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Бончук Олена Миколаївна |
7326 |
ХИЖА Е.С. |
15317 |
|
Ольшанська ЗОШ |
6 |
90 (36+27+27) |
|
|
|
|
Довженко Тетяна Федорівна |
7327 |
ХИЖНЯК А.В. |
15240 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 1 |
3 |
132 (48+36+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7328 |
ХИЛЬЧЕНКО О.О. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
1 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7329 |
ХИР Д.О. |
15155 |
м. Снігурівка |
Баратівська ЗОШ |
11 |
88 (6+36+46) |
|
|
|
С3 |
Гудзь Алла Яківна |
7330 |
ХИРЕНКО І.С. |
15100 |
смт. Березнегувате |
Відділ освіти |
2 |
78 (24+30+24) |
З |
|
|
|
Лісовська Діна Миколаївна |
7331 |
ХИТРУК А.М. |
15194 |
м. Первомайськ |
ЗОШ № 8 |
1 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Токарська Марина Борисівна |
7332 |
ХІМЧЕНКО Є.В. |
15229 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 18 |
4 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7333 |
ХІРЕНКО А.В. |
15322 |
смт. Березанка |
Збірна шкіл Березанського району |
1 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Ворона Олена Анатоліїна |
7334 |
ХЛИСТОВА В.О. |
15306 |
|
Кир'яківська ЗОШ |
6 |
138 (36+42+60) |
|
|
С2 |
С3 |
Довженко Тетяна Федорівна |
7335 |
ХЛОПЕЦЬКА Ю.С. |
15310 |
с. Щербані |
Щербанівська ЗОШ ім. Рябошапки |
2 |
46 (18+16+12) |
|
|
|
|
Гринів Галина Степанівна |
7336 |
ХЛОПИНСЬКИЙ І.А. |
15199 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 22 |
6 |
87 (24+45+18) |
|
|
С2 |
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7337 |
ХЛОПИЦЬКИЙ М.Д. |
15210 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 48 |
4 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7338 |
ХЛОПУСЬ А.С. |
15256 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 51 |
4 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7339 |
ХЛЮСТОВА М.С. |
15189 |
м. Первомайськ |
ЗОШ № 9 |
3 |
72 (48+6+18) |
|
С1 |
|
|
Токарська Марина Борисівна |
7340 |
ХМЕЛЕВСЬКА О.В. |
15021 |
|
Партизанського НВК |
9 |
92 (24+36+32) |
|
|
|
|
Товстоляка Яна Миколаївна |
7341 |
ХМЕЛИНСЬКА А.Ю. |
15185 |
м. Первомайськ |
ЗОШ № 15 |
10 |
102 (18+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Токарська Марина Борисівна |
7342 |
ХМЕЛЬ Є.В. |
15237 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 24 |
9 |
62 (18+18+26) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7343 |
ХМЕЛЬНА Т.А. |
15213 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 57 |
2 |
81 (27+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7344 |
ХМЕЛЬНИЦЬКА М.О. |
15019 |
м. Южноукраїнськ |
ЗШ № 4 |
2 |
64 (24+10+30) |
|
С1 |
|
С3 |
Ізбаш Наталія Миколаївна |
7345 |
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ Д.Є. |
15030 |
смт. Веселинове |
Збірна шкіл Веселинівського району |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Павлюк Владислав Геннадійович |
7346 |
ХМИЛЕВСКАЯ Е.С. |
15212 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 45 |
2 |
72 (30+12+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7347 |
ХМІЛЬНИК К.Р. |
15214 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 64 |
3 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7348 |
ХОДАК В. |
15273 |
|
Кривобалківська ЗОШ |
5 |
132 (48+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Довженко Тетяна Федорівна |
7349 |
ХОДАКЕВИЧ І. |
15258 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 44 |
4 |
102 (48+30+24) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7350 |
ХОДАН Я.І. |
15322 |
смт. Березанка |
Збірна шкіл Березанського району |
4 |
132 (48+36+48) |
З |
|
|
|
Ворона Олена Анатоліїна |
7351 |
ХОДАРІНА Н.Ю. |
15119 |
м. Баштанка |
Лоцкинська ЗОШ |
4 |
84 (42+18+24) |
|
С1 |
|
|
Левицька Ірина Михайлівна |
7352 |
ХОДАРІНА Х.І. |
15119 |
м. Баштанка |
Лоцкинська ЗОШ |
5 |
117 (42+27+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Левицька Ірина Михайлівна |
7353 |
ХОДАРЧЕНКО Г.А. |
15266 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 28 |
10 |
142 (30+60+52) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
7354 |
ХОДАЧЕНКО Є.В. |
15171 |
м. Снігурівка |
Садова ЗОШ, Тамаринська ЗОШ |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
7355 |
ХОДАЧЕНКО О.В. |
15171 |
м. Снігурівка |
Садова ЗОШ, Тамаринська ЗОШ |
3 |
120 (48+36+36) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
7356 |
ХОДЗИНСЬКИЙ М.А. |
15165 |
м. Снігурівка |
Павлівський НВК |
8 |
138 (36+54+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Гудзь Алла Яківна |
7357 |
ХОДИРЄВА К.Д. |
15170 |
м. Снігурівка |
ЗОШ № 4 |
4 |
21 (9+6+6) |
|
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
7358 |
ХОЛМАТОВ М.А. |
15260 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 31 |
9 |
74 (18+36+20) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7359 |
ХОЛОДЕНКО В.В. |
15437 |
с. Прибужжя |
Прибузька ЗОШ |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Холоденко Лідія Вікторівна |
7360 |
ХОЛОДУЛЬКІН Є.А. |
15224 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 65 |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7361 |
ХОЛЯВКО Є.В. |
15237 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 24 |
8 |
105 (18+36+51) |
|
|
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
7362 |
ХОЛЯВЧУК К.Л. |
15234 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 17 |
7 |
138 (54+33+51) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
7363 |
ХОМЕНКО А.С. |
15198 |
м. Миколаїв |
ММК |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7364 |
ХОМЕНКО Д.А. |
15158 |
м. Снігурівка |
Киселівська ЗОШ, Кобзарцівська ЗОШ |
9 |
104 (24+36+44) |
|
|
|
С3 |
Гудзь Алла Яківна |
7365 |
ХОМЕНКО Д.В. |
15200 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 50 |
8 |
30 (12+12+6) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7366 |
ХОМЕНКО Д.Д. |
15444 |
м. Певомайськ |
Збірна шкіл району |
7 |
60 (18+33+9) |
|
|
|
|
Дурачевська Людмила Іванівна |
7367 |
ХОМЕНКО Є.О. |
15230 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 53 |
2 |
78 (30+18+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7368 |
ХОМЕНКО К.С. |
15214 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 64 |
3 |
123 (45+42+36) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7369 |
ХОМЕНЯ Д.В. |
15236 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 34 |
7 |
117 (42+33+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
7370 |
ХОМИН Р.В. |
15206 |
м. Миколаїв |
Інтернат № 4 |
2 |
66 (24+12+30) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
7371 |
ХОМИЧ А.М. |
15389 |
м. Нова Одеса |
Троїцька ЗОШ, Ульянівська ЗОШ |
9 |
134 (24+60+50) |
|
|
С2 |
С3 |
Бончук Олена Миколаївна |
7372 |
ХОМИЧ О.О. |
15249 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 46 |
4 |
132 (48+42+42) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7373 |
ХОМІК А.В. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
3 |
96 (48+18+30) |
|
С1 |
|
|
Боброва Алла Степанівна |
7374 |
ХОМУТ О.І. |
15227 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 35 |
9 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7375 |
ХОМЧЕНКО В. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
1 |
72 (18+24+30) |
З |
|
|
|
Боброва Алла Степанівна |
7376 |
ХОМЯК В.В. |
15283 |
смт. Олександрівка |
Олександрівська ЗОШ |
6 |
66 (36+15+15) |
|
|
|
|
Селіверстова Лілія Михайлівна |
7377 |
ХОМЯЧУК К.А. |
15383 |
м. Нова Одеса |
Новоінгульська ЗОШ |
3 |
132 (48+36+48) |
З |
|
|
|
Бончук Олена Миколаївна |
7378 |
ХОНДОГА К.Ю. |
15161 |
м. Снігурівка |
Нововасилівська ЗОШ |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
7379 |
ХОНИЧ Є.Ю. |
15100 |
смт. Березнегувате |
Відділ освіти |
4 |
120 (48+36+36) |
З |
|
|
|
Лісовська Діна Миколаївна |
7380 |
ХОНІЧ А.С. |
15100 |
смт. Березнегувате |
Відділ освіти |
4 |
123 (33+42+48) |
З |
|
|
|
Лісовська Діна Миколаївна |
7381 |
ХОНЯКОВ Д.Д. |
15437 |
с. Прибужжя |
Прибузька ЗОШ |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Холоденко Лідія Вікторівна |
7382 |
ХОРЄВ І.В. |
15214 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 64 |
5 |
147 (48+39+60) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7383 |
ХОРТІВ К.Р. |
15266 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 28 |
7 |
120 (48+27+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
7384 |
ХОРУНЖИН М.Ю. |
15322 |
смт. Березанка |
Збірна шкіл Березанського району |
11 |
80 (24+30+26) |
|
|
|
|
Ворона Олена Анатоліїна |
7385 |
ХОРЬКОВА К.Д. |
15264 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 6 |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7386 |
ХОРЬКОВА Н. |
15264 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 6 |
6 |
138 (48+42+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
7387 |
ХОРЬКОВА Н.С. |
15200 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 50 |
3 |
72 (30+30+12) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7388 |
ХОХЛОВА А. |
15100 |
смт. Березнегувате |
Відділ освіти |
4 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Лісовська Діна Миколаївна |
7389 |
ХОХЛОВА В.В. |
15218 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 40 |
6 |
99 (36+24+39) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7390 |
ХРИПКО О.В. |
15166 |
м. Снігурівка |
Першотравнева ЗОШ |
3 |
66 (36+18+12) |
|
С1 |
|
|
Гудзь Алла Яківна |
7391 |
ХРИПЛИВИЙ М.І. |
15444 |
м. Певомайськ |
Збірна шкіл району |
4 |
132 (48+42+42) |
З |
|
|
|
Дурачевська Людмила Іванівна |
7392 |
ХРИПОНЮК А.А. |
15100 |
смт. Березнегувате |
Відділ освіти |
2 |
81 (27+24+30) |
З |
|
|
|
Лісовська Діна Миколаївна |
7393 |
ХРИПУН В.Р. |
15100 |
смт. Березнегувате |
Відділ освіти |
3 |
120 (48+36+36) |
З |
|
|
|
Лісовська Діна Миколаївна |
7394 |
ХРИСТАЧЕНКО В.Г. |
15384 |
м. Нова Одеса |
Новопетрівська ЗОШ, Новошмидтівська ЗОШ |
2 |
64 (24+16+24) |
|
С1 |
|
С3 |
Бончук Олена Миколаївна |
7395 |
ХРИСТАЧЕНКО Ю.Г. |
15384 |
м. Нова Одеса |
Новопетрівська ЗОШ, Новошмидтівська ЗОШ |
4 |
66 (48+6+12) |
|
С1 |
|
|
Бончук Олена Миколаївна |
7396 |
ХРИСТИЧЕНКО В.С. |
15242 |
м. Миколаїв |
СНВК |
9 |
74 (12+42+20) |
|
|
С2 |
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7397 |
ХРИСТО О.М. |
15205 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 60 |
3 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7398 |
ХРИСТОЧЕНКО А.О. |
15460 |
|
Петровосолониська ЗОШ |
1 |
66 (18+18+30) |
|
|
|
С3 |
Довженко Тетяна Федорівна |
7399 |
ХРИСТЮК К.А. |
15372 |
м. Нова Одеса |
ЗОШ № 1 |
4 |
120 (48+30+42) |
З |
|
|
|
Бончук Олена Миколаївна |
7400 |
ХРИЩАНСКИЙ И.А. |
15220 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 15 |
3 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7401 |
ХРОБАТЕНКО К.Д. |
15225 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 20 |
5 |
135 (48+27+60) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
7402 |
ХРУПАЛО В.В. |
15269 |
м. Миколаїв |
ЗОШ №21 |
9 |
116 (18+54+44) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
7403 |
ХРУСТАЛЬ О.О. |
15225 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 20 |
4 |
60 (30+6+24) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7404 |
ХРЯКОВ К.А. |
15214 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 64 |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7405 |
ХРЯПЕНКОВ Д.І. |
15214 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 64 |
4 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7406 |
ХРЯЧКО А.С. |
15262 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 16 |
8 |
48 (24+15+9) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7407 |
ХУДАНИНА К.А. |
15212 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 45 |
3 |
51 (33+6+12) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7408 |
ХУДЕНКО В.О. |
15278 |
с. Парутине |
ЗОШ |
2 |
81 (27+24+30) |
З |
|
|
|
Шеіна Тетяна Володимирівна |
7409 |
ХУДОВЄКОВА О.С. |
15141 |
м. Очаків |
ЗОШ № 2 |
3 |
36 (18+6+12) |
|
|
|
|
Головня Людмила Андріївна |
7410 |
ХУДЬО А.Р. |
15100 |
смт. Березнегувате |
Відділ освіти |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Лісовська Діна Миколаївна |
7411 |
ХУДЬО О.А. |
15177 |
м. Снігурівка |
Василівська ЗОШ |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
7412 |
ХУРЦИЛАВА Х.К. |
15227 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 35 |
7 |
81 (36+33+12) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7413 |
ХУСАЇНОВА М.С. |
15221 |
м. Миколаїв |
Гімназія № 3 |
5 |
129 (30+39+60) |
|
|
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
7414 |
ЦАБАН Д.А. |
15310 |
с. Щербані |
Щербанівська ЗОШ ім. Рябошапки |
3 |
63 (27+18+18) |
|
|
|
|
Гринів Галина Степанівна |
7415 |
ЦАЙ Д.Б. |
15199 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 22 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7416 |
ЦАЙ Д.Р. |
15262 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 16 |
5 |
120 (36+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
7417 |
ЦАП К.В. |
15141 |
м. Очаків |
ЗОШ № 2 |
11 |
110 (30+36+44) |
|
|
|
С3 |
Головня Людмила Андріївна |
7418 |
ЦАПЛЄВ А.Р. |
15237 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 24 |
6 |
117 (48+27+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
7419 |
ЦАРАН О.А. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
4 |
72 (36+18+18) |
|
С1 |
|
|
Боброва Алла Степанівна |
7420 |
ЦАРЕГОРОДЦЕВА В.О. |
15199 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 22 |
1 |
78 (30+18+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7421 |
ЦАРЕГОРОДЦЕВА М.О. |
15199 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 22 |
1 |
78 (30+18+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7422 |
ЦАРЕНКА І.А. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
9 |
110 (24+48+38) |
|
|
С2 |
|
Боброва Алла Степанівна |
7423 |
ЦАРЕНКО А.В. |
15214 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 64 |
4 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7424 |
ЦАРИНСЬКИЙ А.М. |
15172 |
м. Снігурівка |
Центральна ЗОШ |
5 |
147 (36+51+60) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
7425 |
ЦАРУК А.А. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
3 |
72 (36+24+12) |
|
С1 |
|
|
Боброва Алла Степанівна |
7426 |
ЦАРЬОВА В.О. |
15257 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 23 |
10 |
86 (6+36+44) |
|
|
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
7427 |
ЦАРЮК М.О. |
15372 |
м. Нова Одеса |
ЗОШ № 1 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Бончук Олена Миколаївна |
7428 |
ЦВЕТУХІНА С.А. |
15218 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 40 |
6 |
72 (36+21+15) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7429 |
ЦВІГУН В.М. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
6 |
141 (36+45+60) |
|
|
С2 |
С3 |
Боброва Алла Степанівна |
7430 |
ЦВІГУН Д.В. |
15218 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 40 |
7 |
117 (42+30+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
7431 |
ЦВІГУН Є.А. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
4 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Боброва Алла Степанівна |
7432 |
ЦВІГУН І.Д. |
15213 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 57 |
2 |
81 (27+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7433 |
ЦВЯХ К.В. |
15205 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 60 |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7434 |
ЦЕЛЬМЕР А.І. |
15103 |
смт. Казанка |
Збірна шкіл Казанківського району |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Юркова Світлана Олександрівна |
7435 |
ЦЕЛЮХ М.О. |
15194 |
м. Первомайськ |
ЗОШ № 8 |
3 |
132 (48+36+48) |
З |
|
|
|
Токарська Марина Борисівна |
7436 |
ЦЕМА І.В. |
15240 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 1 |
7 |
102 (18+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
7437 |
ЦЕНТРАКЕВИЧ М.О. |
15389 |
м. Нова Одеса |
Троїцька ЗОШ, Ульянівська ЗОШ |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Бончук Олена Миколаївна |
7438 |
ЦЕРКОВНА К.О. |
15238 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 30 |
2 |
74 (30+20+24) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7439 |
ЦЕРУШ К.І. |
15030 |
смт. Веселинове |
Збірна шкіл Веселинівського району |
5 |
87 (30+27+30) |
|
|
|
|
Павлюк Владислав Геннадійович |
7440 |
ЦЕХОЦЬКА Х.Л. |
15225 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 20 |
4 |
108 (42+30+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
7441 |
ЦЕШНАТІЙ О.С. |
15375 |
м. Нова Одеса |
Гуманітарна гімназія |
6 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Бончук Олена Миколаївна |
7442 |
ЦИБІНА В.С. |
15233 |
м. Миколаїв |
Економічний ліцей № 1 |
10 |
92 (6+48+38) |
|
|
С2 |
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7443 |
ЦИБУКОВСЬКА Д.О. |
15201 |
м. Миколаїв |
Академія дитячої творчості |
4 |
108 (48+30+30) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7444 |
ЦИБУЛЬКІНА А.С. |
15233 |
м. Миколаїв |
Економічний ліцей № 1 |
10 |
112 (30+36+46) |
|
|
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
7445 |
ЦИБУЛЬСКИЙ І.А. |
15255 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 4 |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7446 |
ЦИБУХ Д.О. |
15206 |
м. Миколаїв |
Інтернат № 4 |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7447 |
ЦИГАН Р.С. |
15100 |
смт. Березнегувате |
Відділ освіти |
4 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Лісовська Діна Миколаївна |
7448 |
ЦИГАНКОВА Є.А. |
15202 |
м. Миколаїв |
Гімназія № 4 |
7 |
96 (30+39+27) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7449 |
ЦИГАНОВА А.П. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
2 |
82 (30+22+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7450 |
ЦИГАНОВА Д.В. |
15202 |
м. Миколаїв |
Гімназія № 4 |
9 |
126 (30+42+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
7451 |
ЦИГАНОВА Т.М. |
15376 |
м. Нова Одеса |
Артемівська ЗОШ |
8 |
45 (24+6+15) |
|
|
|
|
Бончук Олена Миколаївна |
7452 |
ЦИК С.О. |
15143 |
м. Очаків |
ЗОШ № 4 |
3 |
42 (24+12+6) |
|
|
|
|
Головня Людмила Андріївна |
7453 |
ЦИКАЛО Є.І. |
15242 |
м. Миколаїв |
СНВК |
2 |
34 (12+10+12) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7454 |
ЦИКОШ І.В. |
15437 |
с. Прибужжя |
Прибузька ЗОШ |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Холоденко Лідія Вікторівна |
7455 |
ЦИКОШ Т.А. |
15240 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 1 |
3 |
132 (48+36+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7456 |
ЦИМБАЛ А.Ю. |
15221 |
м. Миколаїв |
Гімназія № 3 |
9 |
104 (18+42+44) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
7457 |
ЦИМБАЛАРУ Д.О. |
15308 |
|
Шуринська ЗОШ |
9 |
130 (36+54+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Довженко Тетяна Федорівна |
7458 |
ЦИМБАЛІСТА А.О. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7459 |
ЦИМБАЛЮК А.Д. |
15213 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 57 |
3 |
132 (48+42+42) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7460 |
ЦИМБОРСЬКА Ю.М. |
15322 |
смт. Березанка |
Збірна шкіл Березанського району |
7 |
33 (12+9+12) |
|
|
|
|
Ворона Олена Анатоліїна |
7461 |
ЦИНГАЛОВ А.І. |
15141 |
м. Очаків |
ЗОШ № 2 |
2 |
82 (30+22+30) |
З |
|
|
|
Головня Людмила Андріївна |
7462 |
ЦИРУЛЬНІКОВА Н.Д. |
15236 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 34 |
3 |
99 (39+18+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
7463 |
ЦИСАРУК А.В. |
15016 |
м. Южноукраїнськ |
ЗШ № 1 ім. Захисників Вітчизни |
4 |
129 (45+36+48) |
З |
|
|
|
Ізбаш Наталія Миколаївна |
7464 |
ЦІМЕРМАН М.С. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
8 |
129 (42+48+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Боброва Алла Степанівна |
7465 |
ЦІСАРЕНКО В.І. |
15210 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 48 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7466 |
ЦМОКАНИЧ С.С. |
15252 |
м. Миколаїв |
"Ор менахем" |
8 |
96 (18+33+45) |
|
|
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
7467 |
ЦОЙ В.В. |
15380 |
м. Нова Одеса |
Дільнична ЗОШ |
1 |
54 (24+18+12) |
|
С1 |
|
|
Бончук Олена Миколаївна |
7468 |
ЦОЙ М.М. |
15212 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 45 |
3 |
96 (48+24+24) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7469 |
ЦОМПЕЛЬ А. |
15198 |
м. Миколаїв |
ММК |
5 |
153 (48+45+60) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7470 |
ЦОНЯ Я.С. |
15155 |
м. Снігурівка |
Баратівська ЗОШ |
1 |
54 (24+6+24) |
|
С1 |
|
С3 |
Гудзь Алла Яківна |
7471 |
ЦУГУЛЯ Д.С. |
15460 |
|
Петровосолониська ЗОШ |
1 |
66 (18+18+30) |
|
|
|
С3 |
Довженко Тетяна Федорівна |
7472 |
ЦУКАЛЕНКО А.С. |
15100 |
смт. Березнегувате |
Відділ освіти |
6 |
150 (42+48+60) |
З |
|
|
|
Лісовська Діна Миколаївна |
7473 |
ЦУКАНОВ М.А. |
15240 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 1 |
3 |
114 (48+24+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
7474 |
ЦУКАНОВ М.І. |
15211 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 12 |
8 |
87 (24+39+24) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7475 |
ЦУКАНОВА А.Д. |
15224 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 65 |
3 |
114 (48+30+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
7476 |
ЦУКАНОВА Х.А. |
15020 |
|
Степівська ЗШ |
9 |
120 (24+42+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Товстоляка Яна Миколаївна |
7477 |
ЦУРАН Л.П. |
15208 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 19 |
2 |
34 (12+10+12) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7478 |
ЦУРЕНКО Л.А. |
15236 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 34 |
3 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7479 |
ЦУРКАН А.О. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
9 |
136 (36+48+52) |
|
|
С2 |
С3 |
Боброва Алла Степанівна |
7480 |
ЦУРКІНА П.Є. |
15236 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 34 |
2 |
60 (24+12+24) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
7481 |
ЦУШКО К.А. |
15185 |
м. Первомайськ |
ЗОШ № 15 |
9 |
162 (42+60+60) |
З |
|
|
|
Токарська Марина Борисівна |
7482 |
ЦЬОМІНА А.Р. |
15185 |
м. Первомайськ |
ЗОШ № 15 |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Токарська Марина Борисівна |
7483 |
ЦЮПА А.Є. |
15200 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 50 |
5 |
105 (42+27+36) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7484 |
ЧАБАН А.І. |
15277 |
|
Трихатська ЗОШ |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Довженко Тетяна Федорівна |
7485 |
ЧАБАН А.О. |
15380 |
м. Нова Одеса |
Дільнична ЗОШ |
2 |
72 (30+24+18) |
З |
|
|
|
Бончук Олена Миколаївна |
7486 |
ЧАБАН М.О. |
15175 |
м. Снігурівка |
Широківська ЗОШ |
6 |
102 (30+51+21) |
|
|
С2 |
|
Гудзь Алла Яківна |
7487 |
ЧАБАН П.С. |
15175 |
м. Снігурівка |
Широківська ЗОШ |
1 |
78 (30+18+30) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
7488 |
ЧАБАН Р. |
15213 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 57 |
7 |
57 (18+24+15) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7489 |
ЧАБАНЕНКО Д.О. |
15231 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 56 |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7490 |
ЧАБАНОВ А.А. |
15224 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 65 |
4 |
114 (36+36+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
7491 |
ЧАБАНЮК А.А. |
15070 |
смт. Братське |
Збірна шкіл |
3 |
72 (48+6+18) |
|
С1 |
|
|
Галімська Жанна Олександрівна |
7492 |
ЧАБАНЮК А.В. |
15070 |
смт. Братське |
Збірна шкіл |
7 |
33 (18+0+15) |
|
|
|
|
Галімська Жанна Олександрівна |
7493 |
ЧАБАНЮК Д.Є. |
15255 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 4 |
4 |
102 (42+12+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
7494 |
ЧАБАНЮК Л.О. |
15070 |
смт. Братське |
Збірна шкіл |
6 |
39 (12+15+12) |
|
|
|
|
Галімська Жанна Олександрівна |
7495 |
ЧАБАНЮК Х.В. |
15070 |
смт. Братське |
Збірна шкіл |
3 |
60 (24+12+24) |
|
|
|
|
Галімська Жанна Олександрівна |
7496 |
ЧАБАНЮК Ч.В. |
15070 |
смт. Братське |
Збірна шкіл |
1 |
66 (24+18+24) |
|
С1 |
|
С3 |
Галімська Жанна Олександрівна |
7497 |
ЧАЙКА А.О. |
15264 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 6 |
1 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7498 |
ЧАЙКА Л.Л. |
15257 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 23 |
3 |
78 (42+12+24) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7499 |
ЧАЙКА Р.Р. |
15310 |
с. Щербані |
Щербанівська ЗОШ ім. Рябошапки |
9 |
86 (18+42+26) |
|
|
С2 |
|
Гринів Галина Степанівна |
7500 |
ЧАЙКОВСЬКА К.І. |
15283 |
смт. Олександрівка |
Олександрівська ЗОШ |
9 |
98 (18+48+32) |
|
|
С2 |
|
Селіверстова Лілія Михайлівна |
7501 |
ЧАКРЯН К.О. |
15030 |
смт. Веселинове |
Збірна шкіл Веселинівського району |
3 |
108 (48+36+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Павлюк Владислав Геннадійович |
7502 |
ЧАЛА А.М. |
15202 |
м. Миколаїв |
Гімназія № 4 |
10 |
150 (36+54+60) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7503 |
ЧАНТУРІЯ Р.В. |
15208 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 19 |
3 |
114 (48+30+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
7504 |
ЧАПЛИГІНА С.О. |
15377 |
м. Нова Одеса |
Баловненська ЗОШ |
3 |
120 (48+30+42) |
З |
|
|
|
Бончук Олена Миколаївна |
7505 |
ЧАРИЧАНСЬКИЙ О.А. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
4 |
120 (48+36+36) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7506 |
ЧАРКВІАНІ І.Т. |
15239 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 7 |
7 |
75 (36+30+9) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7507 |
ЧАСНИК В.А. |
15156 |
м. Снігурівка |
Галаганівський НВК |
6 |
138 (42+48+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гудзь Алла Яківна |
7508 |
ЧАУС А.Д. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
8 |
75 (36+21+18) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7509 |
ЧВЕРТКА А.А. |
15231 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 56 |
4 |
132 (48+48+36) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7510 |
ЧЕБАН І.О. |
15375 |
м. Нова Одеса |
Гуманітарна гімназія |
6 |
78 (18+18+42) |
|
|
|
С3 |
Бончук Олена Миколаївна |
7511 |
ЧЕБАН О.Р. |
15266 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 28 |
6 |
126 (36+42+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
7512 |
ЧЕБАНОВА О.М. |
15247 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 13 |
10 |
130 (24+54+52) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
7513 |
ЧЕБАНОВА Ю.А. |
15283 |
смт. Олександрівка |
Олександрівська ЗОШ |
11 |
74 (30+18+26) |
|
|
|
|
Селіверстова Лілія Михайлівна |
7514 |
ЧЕБОНЕНКО Ю. |
15155 |
м. Снігурівка |
Баратівська ЗОШ |
9 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
7515 |
ЧЕБОТАЄВА А.В. |
15221 |
м. Миколаїв |
Гімназія № 3 |
7 |
144 (42+51+51) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7516 |
ЧЕБОТАР А. |
15386 |
м. Нова Одеса |
Підлісненська ЗОШ |
5 |
132 (30+51+51) |
|
|
С2 |
С3 |
Бончук Олена Миколаївна |
7517 |
ЧЕБОТАР Б.О. |
15070 |
смт. Братське |
Збірна шкіл |
6 |
48 (18+15+15) |
|
|
|
|
Галімська Жанна Олександрівна |
7518 |
ЧЕБОТАР В.Д. |
15386 |
м. Нова Одеса |
Підлісненська ЗОШ |
5 |
135 (30+51+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Бончук Олена Миколаївна |
7519 |
ЧЕБОТАР В.О. |
15070 |
смт. Братське |
Збірна шкіл |
10 |
68 (12+24+32) |
|
|
|
|
Галімська Жанна Олександрівна |
7520 |
ЧЕБОТАР В.С. |
15214 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 64 |
5 |
144 (36+48+60) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7521 |
ЧЕБОТАР Р.Д. |
15209 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 33 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7522 |
ЧЕБОТАРЬОВА Д.О. |
15437 |
с. Прибужжя |
Прибузька ЗОШ |
2 |
66 (18+24+24) |
|
|
С2 |
С3 |
Холоденко Лідія Вікторівна |
7523 |
ЧЕБОТАРЬОВА Ю.С. |
15030 |
смт. Веселинове |
Збірна шкіл Веселинівського району |
10 |
132 (30+60+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Павлюк Владислав Геннадійович |
7524 |
ЧЕБОТАРЬОВА Я.О. |
15437 |
с. Прибужжя |
Прибузька ЗОШ |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Холоденко Лідія Вікторівна |
7525 |
ЧЕЛИШЕВ Т.Є. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
3 |
123 (45+42+36) |
З |
|
|
|
Боброва Алла Степанівна |
7526 |
ЧЕЛЬЦОВА О.О. |
15372 |
м. Нова Одеса |
ЗОШ № 1 |
4 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Бончук Олена Миколаївна |
7527 |
ЧЕПЕЛЄВ В.В. |
15256 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 51 |
2 |
70 (24+22+24) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
7528 |
ЧЕПІГА А.А. |
15213 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 57 |
3 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7529 |
ЧЕПІЖЕНКО А.О. |
15018 |
м. Южноукраїнськ |
ЗШ № 3 |
4 |
90 (48+18+24) |
|
С1 |
|
|
Ізбаш Наталія Миколаївна |
7530 |
ЧЕПІЖЕНКО Д.В. |
15317 |
|
Ольшанська ЗОШ |
3 |
126 (48+30+48) |
З |
|
|
|
Довженко Тетяна Федорівна |
7531 |
ЧЕПІЖЕНКО Н.В. |
15056 |
|
Пересадівська ЗОШ |
4 |
54 (30+6+18) |
|
|
|
|
Пирожок Світлана Іванівна |
7532 |
ЧЕПІЛЬ А.О. |
15165 |
м. Снігурівка |
Павлівський НВК |
4 |
129 (45+36+48) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
7533 |
ЧЕПІЛЬ О.Р. |
15165 |
м. Снігурівка |
Павлівський НВК |
2 |
72 (24+18+30) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
7534 |
ЧЕПІНОГА А.С. |
15208 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 19 |
3 |
78 (42+24+12) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7535 |
ЧЕПІНОГА К.О. |
15016 |
м. Южноукраїнськ |
ЗШ № 1 ім. Захисників Вітчизни |
3 |
81 (39+6+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Ізбаш Наталія Миколаївна |
7536 |
ЧЕПУРНА А.О. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
4 |
99 (39+30+30) |
|
С1 |
|
|
Боброва Алла Степанівна |
7537 |
ЧЕПУРНА С.Д. |
15144 |
м. Очаків |
НВК " Сонечко" |
2 |
72 (18+24+30) |
З |
|
|
|
Головня Людмила Андріївна |
7538 |
ЧЕРВІНСЬКА К.А. |
15100 |
смт. Березнегувате |
Відділ освіти |
4 |
54 (36+12+6) |
|
С1 |
|
|
Лісовська Діна Миколаївна |
7539 |
ЧЕРВОНА Д. |
15214 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 64 |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7540 |
ЧЕРВОНА М.В. |
15214 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 64 |
4 |
126 (48+42+36) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7541 |
ЧЕРВОНООЧЕНКО О.А. |
15199 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 22 |
4 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7542 |
ЧЕРВЯЧЕНКО Д.О. |
15262 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 16 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7543 |
ЧЕРЕВАТА Є.Р. |
15243 |
м. Миколаїв |
НВК № 1 "Семикв" |
4 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7544 |
ЧЕРЕВАТЕНКО К.В. |
15070 |
смт. Братське |
Збірна шкіл |
1 |
82 (30+22+30) |
З |
|
|
|
Галімська Жанна Олександрівна |
7545 |
ЧЕРЕВАТИЙ І. |
15227 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 35 |
9 |
78 (12+42+24) |
|
|
С2 |
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7546 |
ЧЕРЕДНИЧЕНКО В.С. |
15070 |
смт. Братське |
Збірна шкіл |
9 |
76 (18+36+22) |
|
|
|
|
Галімська Жанна Олександрівна |
7547 |
ЧЕРЕДНИЧЕНКО К.С. |
15070 |
смт. Братське |
Збірна шкіл |
3 |
102 (42+18+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Галімська Жанна Олександрівна |
7548 |
ЧЕРЕДНІЧЕНКО Л.В. |
15255 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 4 |
8 |
93 (24+42+27) |
|
|
С2 |
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7549 |
ЧЕРЕДНІЧЕНКОО Б.М. |
15248 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 25 |
6 |
84 (42+27+15) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7550 |
ЧЕРЕМНОВА В.В. |
15240 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 1 |
6 |
144 (48+42+54) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7551 |
ЧЕРЕНКОВ Є.С. |
15170 |
м. Снігурівка |
ЗОШ № 4 |
2 |
72 (18+24+30) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
7552 |
ЧЕРЕП А.А. |
15200 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 50 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7553 |
ЧЕРЕПІНА О.А. |
15262 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 16 |
5 |
84 (42+27+15) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7554 |
ЧЕРЕПОВСЬКА К.Д. |
15202 |
м. Миколаїв |
Гімназія № 4 |
8 |
105 (24+30+51) |
|
|
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
7555 |
ЧЕРИН В.О. |
15213 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 57 |
3 |
132 (48+42+42) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7556 |
ЧЕРІКОВ І.М. |
15211 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 12 |
7 |
90 (12+33+45) |
|
|
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
7557 |
ЧЕРКАС О.І. |
15178 |
м. Снігурівка |
Знам’янська ЗОШ, Новософіївська ЗОШ |
6 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
7558 |
ЧЕРКАСОВА А.І. |
15070 |
смт. Братське |
Збірна шкіл |
5 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Галімська Жанна Олександрівна |
7559 |
ЧЕРКАСОВА О.В. |
15240 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 1 |
3 |
132 (48+42+42) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7560 |
ЧЕРКАСОВА С.С. |
15236 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 34 |
3 |
120 (48+24+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7561 |
ЧЕРЛЕГА В.В. |
15444 |
м. Певомайськ |
Збірна шкіл району |
4 |
138 (48+48+42) |
З |
|
|
|
Дурачевська Людмила Іванівна |
7562 |
ЧЕРНЕГА А.О. |
15113 |
м. Баштанка |
Виноградівська ЗОШ |
4 |
84 (48+12+24) |
|
С1 |
|
|
Левицька Ірина Михайлівна |
7563 |
ЧЕРНЕГА Ж.В. |
15016 |
м. Южноукраїнськ |
ЗШ № 1 ім. Захисників Вітчизни |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Ізбаш Наталія Миколаївна |
7564 |
ЧЕРНЕЖЕНКО В.О. |
15322 |
смт. Березанка |
Збірна шкіл Березанського району |
1 |
69 (21+18+30) |
|
С1 |
|
С3 |
Ворона Олена Анатоліїна |
7565 |
ЧЕРНЕНКО А.Ю. |
15100 |
смт. Березнегувате |
Відділ освіти |
10 |
66 (18+24+24) |
|
|
|
|
Лісовська Діна Миколаївна |
7566 |
ЧЕРНЕНКО В.І. |
15019 |
м. Южноукраїнськ |
ЗШ № 4 |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Ізбаш Наталія Миколаївна |
7567 |
ЧЕРНЕНКО Д.О. |
15199 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 22 |
7 |
87 (30+33+24) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7568 |
ЧЕРНЕНКО М.С. |
15200 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 50 |
7 |
117 (24+42+51) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
7569 |
ЧЕРНЕНКО Н.І. |
15016 |
м. Южноукраїнськ |
ЗШ № 1 ім. Захисників Вітчизни |
5 |
147 (48+45+54) |
З |
|
|
|
Ізбаш Наталія Миколаївна |
7570 |
ЧЕРНЄВ Т.І. |
15187 |
м. Первомайськ |
ЗОШ № 6 |
2 |
81 (27+24+30) |
З |
|
|
|
Токарська Марина Борисівна |
7571 |
ЧЕРНИХ С.П. |
15372 |
м. Нова Одеса |
ЗОШ № 1 |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Бончук Олена Миколаївна |
7572 |
ЧЕРНИЦЬКА О.В. |
15199 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 22 |
6 |
78 (30+24+24) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7573 |
ЧЕРНИШ Є.А. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
8 |
66 (6+24+36) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7574 |
ЧЕРНИШ Р.В. |
15444 |
м. Певомайськ |
Збірна шкіл району |
3 |
54 (36+18+0) |
|
С1 |
|
|
Дурачевська Людмила Іванівна |
7575 |
ЧЕРНИШЕВА В.Є. |
15160 |
м. Снігурівка |
Калинівський НВК |
7 |
150 (42+54+54) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
7576 |
ЧЕРНИШОВ К.В. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
3 |
102 (30+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Боброва Алла Степанівна |
7577 |
ЧЕРНИШОВ М.Р. |
15220 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 15 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7578 |
ЧЕРНИШОВА А.О. |
15103 |
смт. Казанка |
Збірна шкіл Казанківського району |
9 |
96 (24+30+42) |
|
|
|
С3 |
Юркова Світлана Олександрівна |
7579 |
ЧЕРНИШОВА В. |
15264 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 6 |
6 |
162 (48+54+60) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7580 |
ЧЕРНИШОВА О.С. |
15208 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 19 |
11 |
114 (24+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
7581 |
ЧЕРНІЧЕНКО А.М. |
15222 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 29 |
3 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7582 |
ЧЕРНО К.С. |
15214 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 64 |
8 |
138 (48+39+51) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
7583 |
ЧЕРНОВ Д.П. |
15199 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 22 |
2 |
70 (18+22+30) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
7584 |
ЧЕРНОВ О.С. |
15437 |
с. Прибужжя |
Прибузька ЗОШ |
3 |
72 (30+12+30) |
|
|
|
|
Холоденко Лідія Вікторівна |
7585 |
ЧЕРНОВА А.В. |
15167 |
м. Снігурівка |
ЗОШ № 1 |
7 |
78 (24+30+24) |
|
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
7586 |
ЧЕРНОВА А.П. |
15231 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 56 |
8 |
72 (18+21+33) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7587 |
ЧЕРНОВА М.М. |
15202 |
м. Миколаїв |
Гімназія № 4 |
9 |
98 (24+42+32) |
|
|
С2 |
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7588 |
ЧЕРНОВАЛОВ Л. |
15199 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 22 |
1 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7589 |
ЧЕРНОВОЛ В.Є. |
15204 |
м. Миколаїв |
Інтернат № 7 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7590 |
ЧЕРНОВОЛ Д.В. |
15224 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 65 |
2 |
72 (24+18+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7591 |
ЧЕРНОВОЛ К.Є. |
15239 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 7 |
4 |
99 (39+24+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
7592 |
ЧЕРНОЗУБ Ю.А. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
4 |
72 (36+18+18) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7593 |
ЧЕРНОМОРОВА С.Г. |
15234 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 17 |
5 |
159 (60+39+60) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7594 |
ЧЕРНООЧЕНКО І.Я. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
3 |
123 (45+42+36) |
З |
|
|
|
Боброва Алла Степанівна |
7595 |
ЧЕРНООЧЕНКО Р.Я. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
3 |
123 (45+42+36) |
З |
|
|
|
Боброва Алла Степанівна |
7596 |
ЧЕРНОУСОВ Д.А. |
15200 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 50 |
11 |
36 (18+12+6) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7597 |
ЧЕРНОШТАН А.В. |
15169 |
м. Снігурівка |
ЗОШ № 3 |
4 |
90 (48+18+24) |
|
С1 |
|
|
Гудзь Алла Яківна |
7598 |
ЧЕРНЮКА А. |
15218 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 40 |
6 |
81 (36+33+12) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7599 |
ЧЕРНЯВКА А.М. |
15374 |
м. Нова Одеса |
ЗОШ № 3 |
3 |
96 (42+24+30) |
|
С1 |
|
|
Бончук Олена Миколаївна |
7600 |
ЧЕРНЯВСЬКА А.О. |
15221 |
м. Миколаїв |
Гімназія № 3 |
7 |
147 (48+48+51) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7601 |
ЧЕРНЯВСЬКА Д. |
15389 |
м. Нова Одеса |
Троїцька ЗОШ, Ульянівська ЗОШ |
2 |
75 (21+24+30) |
З |
|
|
|
Бончук Олена Миколаївна |
7602 |
ЧЕРНЯВСЬКА С.С. |
15389 |
м. Нова Одеса |
Троїцька ЗОШ, Ульянівська ЗОШ |
7 |
111 (30+45+36) |
|
|
С2 |
|
Бончук Олена Миколаївна |
7603 |
ЧЕРНЯВСЬКИЙ Д.О. |
15372 |
м. Нова Одеса |
ЗОШ № 1 |
3 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Бончук Олена Миколаївна |
7604 |
ЧЕРНЯЄВ С.В. |
15240 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 1 |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7605 |
ЧЕРНЯЄВА А.О. |
15018 |
м. Южноукраїнськ |
ЗШ № 3 |
4 |
120 (48+30+42) |
З |
|
|
|
Ізбаш Наталія Миколаївна |
7606 |
ЧЕРНЯК Є.Ю. |
15202 |
м. Миколаїв |
Гімназія № 4 |
5 |
144 (42+45+57) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7607 |
ЧЕРНЯК Я.Є. |
15231 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 56 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7608 |
ЧЕРНЯКОВ Й.О. |
15200 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 50 |
8 |
84 (36+24+24) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7609 |
ЧЕРНЯКОВА Є.В. |
15256 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 51 |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7610 |
ЧЕРТКОВ М.О. |
15205 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 60 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7611 |
ЧЕРТОВА І.І. |
15121 |
м. Баштанка |
Новопавлівська ЗОШ |
7 |
138 (42+42+54) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Левицька Ірина Михайлівна |
7612 |
ЧЕРЧЕЛЮК П.А. |
15228 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 52 |
3 |
108 (48+18+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
7613 |
ЧЕРЧУКАН С.М. |
15222 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 29 |
7 |
96 (30+33+33) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7614 |
ЧЕТВЕРИЧЕНКО М.О. |
15143 |
м. Очаків |
ЗОШ № 4 |
9 |
104 (18+48+38) |
|
|
С2 |
|
Головня Людмила Андріївна |
7615 |
ЧЕХ В.М. |
15109 |
м. Баштанка |
Новоолександрівська ЗОШ |
6 |
105 (42+15+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Левицька Ірина Михайлівна |
7616 |
ЧЕЧЕНЦОВ Р.О. |
15264 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 6 |
1 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7617 |
ЧЕЧЕТ В.М. |
15200 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 50 |
6 |
36 (18+15+3) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7618 |
ЧЕЧУЙ М.П. |
15274 |
|
Шостаківська ЗОШ |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Довженко Тетяна Федорівна |
7619 |
ЧЖЕН О.Д. |
15155 |
м. Снігурівка |
Баратівська ЗОШ |
7 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
7620 |
ЧИГИРЕВА Т.А. |
15212 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 45 |
3 |
84 (36+18+30) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7621 |
ЧИГИРЄВ М.М. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
1 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7622 |
ЧИГОВСЬКА А.М. |
15226 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 14 |
3 |
90 (42+24+24) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7623 |
ЧИГРИН О.О. |
15100 |
смт. Березнегувате |
Відділ освіти |
2 |
81 (27+24+30) |
З |
|
|
|
Лісовська Діна Миколаївна |
7624 |
ЧИГРІНА О.В. |
15199 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 22 |
3 |
108 (42+24+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
7625 |
ЧИЖ А.В. |
15267 |
м. Миколаїв |
Гіпаніс-ЕОС |
9 |
162 (54+54+54) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7626 |
ЧИЖЕВИЧ О. |
15227 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 35 |
6 |
138 (54+30+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
7627 |
ЧИЖЕВИЧ Ю.А. |
15203 |
м. Миколаїв |
Ліцей |
10 |
118 (24+48+46) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
7628 |
ЧИЖЕВСЬКА В. |
15022 |
|
Констянтинівського НВК |
4 |
69 (39+24+6) |
|
С1 |
|
|
Товстоляка Яна Миколаївна |
7629 |
ЧИЖЕВСЬКА Л.С. |
15022 |
|
Констянтинівського НВК |
8 |
102 (24+45+33) |
|
|
С2 |
|
Товстоляка Яна Миколаївна |
7630 |
ЧИЖЕВСЬКА С.І. |
15022 |
|
Констянтинівського НВК |
5 |
48 (24+9+15) |
|
|
|
|
Товстоляка Яна Миколаївна |
7631 |
ЧИЖЕВСЬКИЙ О.С. |
15211 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 12 |
7 |
126 (42+54+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7632 |
ЧИЖИК А.М. |
15234 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 17 |
11 |
132 (24+60+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
7633 |
ЧИКАНЧИ С.А. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
3 |
102 (42+18+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
7634 |
ЧИКЕРЕНДА О.П. |
15140 |
м. Очаків |
ЗОШ № 1 |
6 |
66 (24+27+15) |
|
|
|
|
Головня Людмила Андріївна |
7635 |
ЧИКУНДА І.О. |
15322 |
смт. Березанка |
Збірна шкіл Березанського району |
8 |
105 (24+36+45) |
|
|
|
С3 |
Ворона Олена Анатоліїна |
7636 |
ЧИРКИНЯН Д.А. |
15229 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 18 |
4 |
72 (36+12+24) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7637 |
ЧИСТЯКОВ І. |
15264 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 6 |
6 |
111 (36+39+36) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7638 |
ЧИСТЯКОВ І.В. |
15428 |
м. Новий Буг |
Збірна шкіл |
3 |
114 (42+36+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Білько Світлана Дмитрівна |
7639 |
ЧИСТЯКОВ С.С. |
15100 |
смт. Березнегувате |
Відділ освіти |
9 |
120 (18+54+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Лісовська Діна Миколаївна |
7640 |
ЧИСТЯКОВА В.А. |
15266 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 28 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7641 |
ЧИХАРЕВА А.Д. |
15200 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 50 |
8 |
108 (36+30+42) |
|
|
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
7642 |
ЧИШКО М.І. |
15202 |
м. Миколаїв |
Гімназія № 4 |
7 |
84 (42+18+24) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7643 |
ЧІКАЛ В.О. |
15237 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 24 |
5 |
165 (60+45+60) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7644 |
ЧІКАЛ О.А. |
15202 |
м. Миколаїв |
Гімназія № 4 |
7 |
96 (54+9+33) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7645 |
ЧІПАК В.О. |
15199 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 22 |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7646 |
ЧІПКА Д.О. |
15162 |
м. Снігурівка |
Новопетрівська ЗОШ |
1 |
64 (18+22+24) |
|
|
С2 |
С3 |
Гудзь Алла Яківна |
7647 |
ЧІРКОВ Т.О. |
15250 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 10 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7648 |
ЧМЕЛЬОВ Д.К. |
15231 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 56 |
3 |
138 (48+48+42) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7649 |
ЧМЕРЕНКО М.В. |
15205 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 60 |
2 |
73 (15+28+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7650 |
ЧМИР О.І. |
15003 |
смт. Врадіївка |
Збірна шкіл |
7 |
96 (30+24+42) |
|
|
|
С3 |
Петрова Алла Анатоліївна |
7651 |
ЧОБАНУ В.М. |
15372 |
м. Нова Одеса |
ЗОШ № 1 |
6 |
150 (42+54+54) |
З |
|
|
|
Бончук Олена Миколаївна |
7652 |
ЧОБОТАР В.С. |
15218 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 40 |
4 |
78 (48+6+24) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7653 |
ЧОВГАН Н.С. |
15140 |
м. Очаків |
ЗОШ № 1 |
3 |
78 (42+24+12) |
|
С1 |
|
|
Головня Людмила Андріївна |
7654 |
ЧОКОВА Т.А. |
15199 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 22 |
4 |
126 (48+30+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7655 |
ЧОЛАК В.С. |
15428 |
м. Новий Буг |
Збірна шкіл |
8 |
48 (18+18+12) |
|
|
|
|
Білько Світлана Дмитрівна |
7656 |
ЧОЛАК К.А. |
15103 |
смт. Казанка |
Збірна шкіл Казанківського району |
3 |
126 (42+36+48) |
З |
|
|
|
Юркова Світлана Олександрівна |
7657 |
ЧОЛОВСЬКА А.О. |
15205 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 60 |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7658 |
ЧОПЕЙ А.І. |
15264 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 6 |
3 |
66 (42+12+12) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7659 |
ЧОРНА А.В. |
15141 |
м. Очаків |
ЗОШ № 2 |
6 |
81 (24+30+27) |
|
|
|
|
Головня Людмила Андріївна |
7660 |
ЧОРНА Є.А. |
15199 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 22 |
3 |
120 (42+30+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7661 |
ЧОРНА М.Г. |
15244 |
м. Миколаїв |
НВК № 2 "Зоря" |
4 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7662 |
ЧОРНА Н.С. |
15117 |
м. Баштанка |
Кашперо-Миколаївська ЗОШ |
3 |
138 (48+48+42) |
З |
|
|
|
Левицька Ірина Михайлівна |
7663 |
ЧОРНЕНЬКАА А.Б. |
15221 |
м. Миколаїв |
Гімназія № 3 |
6 |
99 (36+27+36) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7664 |
ЧОРНИЙ А.С. |
15103 |
смт. Казанка |
Збірна шкіл Казанківського району |
2 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Юркова Світлана Олександрівна |
7665 |
ЧОРНИЙ Б.О. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
9 |
80 (6+42+32) |
|
|
С2 |
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7666 |
ЧОРНИЙ К.І. |
15200 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 50 |
4 |
132 (48+36+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7667 |
ЧОРНОВОЛ Є.М. |
15266 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 28 |
7 |
120 (48+33+39) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7668 |
ЧОРНОМОРЕЦЬ І.В. |
15209 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 33 |
6 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7669 |
ЧОРНОУС К.Ю. |
15205 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 60 |
3 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7670 |
ЧОРНОУСОВ Д.Є. |
15210 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 48 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7671 |
ЧОХОВА А.В. |
15167 |
м. Снігурівка |
ЗОШ № 1 |
5 |
120 (30+36+54) |
|
|
|
С3 |
Гудзь Алла Яківна |
7672 |
ЧУБАР С.В. |
15383 |
м. Нова Одеса |
Новоінгульська ЗОШ |
2 |
66 (12+24+30) |
|
|
С2 |
С3 |
Бончук Олена Миколаївна |
7673 |
ЧУБАТЕНКО В.Ю. |
15120 |
м. Баштанка |
Новоєгорівська ЗОШ |
4 |
126 (48+30+48) |
З |
|
|
|
Левицька Ірина Михайлівна |
7674 |
ЧУБКО Д.П. |
15269 |
м. Миколаїв |
ЗОШ №21 |
8 |
126 (48+45+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7675 |
ЧУБЧИК М.О. |
15224 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 65 |
4 |
132 (48+42+42) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7676 |
ЧУВАЛЬСЬКА А. |
15204 |
м. Миколаїв |
Інтернат № 7 |
4 |
90 (42+30+18) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7677 |
ЧУГАЄВСЬКА В.К. |
15248 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 25 |
4 |
126 (48+30+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7678 |
ЧУГАН А.В. |
15214 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 64 |
4 |
132 (48+36+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7679 |
ЧУДАК С.М. |
15117 |
м. Баштанка |
Кашперо-Миколаївська ЗОШ |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Левицька Ірина Михайлівна |
7680 |
ЧУДНИЙ Д.М. |
15322 |
смт. Березанка |
Збірна шкіл Березанського району |
4 |
102 (42+30+30) |
|
С1 |
|
|
Ворона Олена Анатоліїна |
7681 |
ЧУМАК А.О. |
15255 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 4 |
6 |
75 (18+27+30) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7682 |
ЧУМАК А.О. |
15173 |
м. Снігурівка |
Червонодолинська ЗОШ |
3 |
108 (48+30+30) |
|
С1 |
|
|
Гудзь Алла Яківна |
7683 |
ЧУМАК А.О. |
15255 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 4 |
9 |
114 (24+42+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
7684 |
ЧУМАК Д.І. |
15173 |
м. Снігурівка |
Червонодолинська ЗОШ |
3 |
96 (48+24+24) |
|
С1 |
|
|
Гудзь Алла Яківна |
7685 |
ЧУМАК К.О. |
15236 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 34 |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7686 |
ЧУМАК Я.А. |
15141 |
м. Очаків |
ЗОШ № 2 |
2 |
72 (30+18+24) |
З |
|
|
|
Головня Людмила Андріївна |
7687 |
ЧУМАЧЕНКО Е.В. |
15141 |
м. Очаків |
ЗОШ № 2 |
9 |
100 (24+48+28) |
|
|
С2 |
|
Головня Людмила Андріївна |
7688 |
ЧУМАЧЕНКО К.В. |
15200 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 50 |
5 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7689 |
ЧУМАЧЕНКО М.І. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
4 |
72 (36+18+18) |
|
С1 |
|
|
Боброва Алла Степанівна |
7690 |
ЧУНІХІН Н.І. |
15166 |
м. Снігурівка |
Першотравнева ЗОШ |
3 |
78 (42+18+18) |
|
С1 |
|
|
Гудзь Алла Яківна |
7691 |
ЧУПЕНКО А.Ю. |
15269 |
м. Миколаїв |
ЗОШ №21 |
8 |
69 (36+18+15) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7692 |
ЧУПРУН А.А. |
15114 |
м. Баштанка |
Старогороженська ЗОШ |
10 |
122 (42+42+38) |
|
С1 |
С2 |
|
Левицька Ірина Михайлівна |
7693 |
ЧУПРУН Н.А. |
15114 |
м. Баштанка |
Старогороженська ЗОШ |
6 |
150 (42+54+54) |
З |
|
|
|
Левицька Ірина Михайлівна |
7694 |
ЧУПРУН С.Є. |
15212 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 45 |
3 |
102 (48+24+30) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7695 |
ЧУРАЙ О.В. |
15230 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 53 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7696 |
ЧУРІЛОВА А.В. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
4 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Боброва Алла Степанівна |
7697 |
ЧУХАН О.С. |
15444 |
м. Певомайськ |
Збірна шкіл району |
3 |
12 (0+12+0) |
|
|
|
|
Дурачевська Людмила Іванівна |
7698 |
ЧУХАРЕВА Ю.В. |
15235 |
м. Миколаїв |
Перша українська гімназія |
7 |
102 (36+48+18) |
|
|
С2 |
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7699 |
ЧУХЛІБ А.А. |
15250 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 10 |
3 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7700 |
ЧУХЛІБ С.В. |
15109 |
м. Баштанка |
Новоолександрівська ЗОШ |
6 |
114 (42+27+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Левицька Ірина Михайлівна |
7701 |
ЧХЕІДЗЕ О.В. |
15236 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 34 |
3 |
132 (48+42+42) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7702 |
ШАБАЄВ Д.О. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
6 |
144 (36+54+54) |
З |
|
|
|
Боброва Алла Степанівна |
7703 |
ШАБАЛІНА К.С. |
15015 |
м. Южноукраїнськ |
Гімназія № 1 |
5 |
87 (24+39+24) |
|
|
|
|
Ізбаш Наталія Миколаївна |
7704 |
ШАБАТ Б.В. |
15256 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 51 |
4 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7705 |
ШАБІЛЬЯНОВ О.О. |
15056 |
|
Пересадівська ЗОШ |
4 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Пирожок Світлана Іванівна |
7706 |
ШАБЛОВСЬКИЙ Д.О. |
15460 |
|
Петровосолониська ЗОШ |
4 |
99 (39+18+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Довженко Тетяна Федорівна |
7707 |
ШАВЕРДА П.В. |
15242 |
м. Миколаїв |
СНВК |
3 |
102 (36+42+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7708 |
ШАВЛОВА Д.В. |
15100 |
смт. Березнегувате |
Відділ освіти |
7 |
42 (12+18+12) |
|
|
|
|
Лісовська Діна Миколаївна |
7709 |
ШАВРІНА І.О. |
15230 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 53 |
9 |
150 (36+54+60) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7710 |
ШАКАЛОВ А.С. |
15375 |
м. Нова Одеса |
Гуманітарна гімназія |
5 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Бончук Олена Миколаївна |
7711 |
ШАКРУТА К.О. |
15117 |
м. Баштанка |
Кашперо-Миколаївська ЗОШ |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Левицька Ірина Михайлівна |
7712 |
ШАКУЛА Н.В. |
15221 |
м. Миколаїв |
Гімназія № 3 |
9 |
130 (36+48+46) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
7713 |
ШАЛАЄВА Е. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
2 |
69 (27+12+30) |
|
С1 |
|
С3 |
Боброва Алла Степанівна |
7714 |
ШАЛАЦЬКА Р.Н. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
9 |
100 (18+36+46) |
|
|
|
С3 |
Боброва Алла Степанівна |
7715 |
ШАЛИГІНА О.Д. |
15056 |
|
Пересадівська ЗОШ |
3 |
78 (36+18+24) |
|
С1 |
|
|
Пирожок Світлана Іванівна |
7716 |
ШАЛУНОВА А.В. |
15212 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 45 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7717 |
ШАМРАЙ Д.В. |
15018 |
м. Южноукраїнськ |
ЗШ № 3 |
3 |
141 (45+48+48) |
З |
|
|
|
Ізбаш Наталія Миколаївна |
7718 |
ШАНОВ А.В. |
15209 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 33 |
7 |
18 (12+6+0) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7719 |
ШАПІР С.О. |
15176 |
м. Снігурівка |
Юріївський НВК |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
7720 |
ШАПІРЕНКО Д.Є. |
15224 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 65 |
3 |
126 (42+36+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7721 |
ШАПОВАЛ А.І. |
15237 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 24 |
10 |
130 (36+54+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
7722 |
ШАПОВАЛ Д.О. |
15015 |
м. Южноукраїнськ |
Гімназія № 1 |
11 |
118 (24+42+52) |
|
|
С2 |
С3 |
Ізбаш Наталія Миколаївна |
7723 |
ШАПОВАЛ О.Р. |
15214 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 64 |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7724 |
ШАПОВАЛ Т.О. |
15015 |
м. Южноукраїнськ |
Гімназія № 1 |
8 |
123 (36+45+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Ізбаш Наталія Миколаївна |
7725 |
ШАПОВАЛЕНКО А.А. |
15208 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 19 |
3 |
126 (48+36+42) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7726 |
ШАПОВАЛЕНКО Д.Р. |
15202 |
м. Миколаїв |
Гімназія № 4 |
9 |
42 (12+6+24) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7727 |
ШАПОВАЛОВ А.В. |
15100 |
смт. Березнегувате |
Відділ освіти |
7 |
48 (12+18+18) |
|
|
|
|
Лісовська Діна Миколаївна |
7728 |
ШАПОВАЛОВ А.О. |
15144 |
м. Очаків |
НВК " Сонечко" |
3 |
96 (48+18+30) |
|
С1 |
|
|
Головня Людмила Андріївна |
7729 |
ШАПОВАЛОВ М.А. |
15274 |
|
Шостаківська ЗОШ |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Довженко Тетяна Федорівна |
7730 |
ШАПОВАЛОВ О.А. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
8 |
129 (36+39+54) |
|
|
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
7731 |
ШАПОВАЛОВА В.А. |
15243 |
м. Миколаїв |
НВК № 1 "Семикв" |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7732 |
ШАПОВАЛОВА К.К. |
15204 |
м. Миколаїв |
Інтернат № 7 |
4 |
120 (48+24+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7733 |
ШАПОВАЛОВА С. |
15428 |
м. Новий Буг |
Збірна шкіл |
3 |
108 (48+24+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Білько Світлана Дмитрівна |
7734 |
ШАПОВАЛОВА С.А. |
15388 |
м. Нова Одеса |
Сухоєланецька ЗОШ |
4 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Бончук Олена Миколаївна |
7735 |
ШАПОВАЛОВА Т.В. |
15170 |
м. Снігурівка |
ЗОШ № 4 |
1 |
14 (0+2+12) |
|
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
7736 |
ШАПОВАЛОВА Ю.С. |
15203 |
м. Миколаїв |
Ліцей |
10 |
86 (30+30+26) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7737 |
ШАПОВАЛОВАЄВГЕНІЯ Е.І. |
15120 |
м. Баштанка |
Новоєгорівська ЗОШ |
4 |
96 (48+12+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Левицька Ірина Михайлівна |
7738 |
ШАПОШНИК Я.І. |
15143 |
м. Очаків |
ЗОШ № 4 |
3 |
42 (24+6+12) |
|
|
|
|
Головня Людмила Андріївна |
7739 |
ШАПОШНІК М.І. |
15230 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 53 |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7740 |
ШАПРАН Ю.Є. |
15253 |
м. Миколаїв |
Гімназія № 41 |
8 |
105 (30+36+39) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7741 |
ШАПТЕФРАЦ Д.С. |
15016 |
м. Южноукраїнськ |
ЗШ № 1 ім. Захисників Вітчизни |
8 |
72 (36+21+15) |
|
|
|
|
Ізбаш Наталія Миколаївна |
7742 |
ШАРАПОВ А.І. |
15372 |
м. Нова Одеса |
ЗОШ № 1 |
4 |
132 (48+36+48) |
З |
|
|
|
Бончук Олена Миколаївна |
7743 |
ШАРИГА В.О. |
15444 |
м. Певомайськ |
Збірна шкіл району |
8 |
114 (42+36+36) |
|
С1 |
|
|
Дурачевська Людмила Іванівна |
7744 |
ШАРИГІН Т.В. |
15248 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 25 |
4 |
120 (48+30+42) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7745 |
ШАРІКОВ Н.С. |
15100 |
смт. Березнегувате |
Відділ освіти |
5 |
165 (54+51+60) |
З |
|
|
|
Лісовська Діна Миколаївна |
7746 |
ШАРІФОВА К.Р. |
15143 |
м. Очаків |
ЗОШ № 4 |
3 |
114 (42+36+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Головня Людмила Андріївна |
7747 |
ШАРКОВА Л.О. |
15211 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 12 |
6 |
138 (30+57+51) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
7748 |
ШАРТ В.А. |
15380 |
м. Нова Одеса |
Дільнична ЗОШ |
2 |
72 (30+24+18) |
З |
|
|
|
Бончук Олена Миколаївна |
7749 |
ШАТАЙЛОВ М.С. |
15205 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 60 |
4 |
105 (39+36+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7750 |
ШАТНЕНКО К.Р. |
15224 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 65 |
2 |
66 (24+18+24) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
7751 |
ШАУЛЬСЬКА С.С. |
15239 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 7 |
3 |
129 (45+42+42) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7752 |
ШАФРАНЮК Є.О. |
15199 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 22 |
2 |
70 (18+22+30) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
7753 |
ШАХБАНОВА А.Р. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
4 |
126 (42+36+48) |
З |
|
|
|
Боброва Алла Степанівна |
7754 |
ШАХМІН Є.О. |
15245 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 32 |
6 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7755 |
ШАХОВ В. |
15214 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 64 |
7 |
90 (36+30+24) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7756 |
ШАХРАЙ В.О. |
15379 |
м. Нова Одеса |
Гур’ївська ЗОШ, Димівська ЗОШ |
3 |
114 (48+24+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Бончук Олена Миколаївна |
7757 |
ШАЦЬКИЙ А.Т. |
15248 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 25 |
3 |
126 (48+30+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7758 |
ШАШКОВ Г.І. |
15019 |
м. Южноукраїнськ |
ЗШ № 4 |
2 |
49 (21+16+12) |
|
С1 |
|
|
Ізбаш Наталія Миколаївна |
7759 |
ШАШУРО Н.С. |
15030 |
смт. Веселинове |
Збірна шкіл Веселинівського району |
4 |
126 (36+42+48) |
З |
|
|
|
Павлюк Владислав Геннадійович |
7760 |
ШАШУРО О.С. |
15030 |
смт. Веселинове |
Збірна шкіл Веселинівського району |
7 |
150 (54+45+51) |
З |
|
|
|
Павлюк Владислав Геннадійович |
7761 |
ШВАГЕР Т. |
15103 |
смт. Казанка |
Збірна шкіл Казанківського району |
8 |
51 (30+15+6) |
|
|
|
|
Юркова Світлана Олександрівна |
7762 |
ШВАЧКО В.В. |
15306 |
|
Кир'яківська ЗОШ |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Довженко Тетяна Федорівна |
7763 |
ШВАЧКО В.Д. |
15308 |
|
Шуринська ЗОШ |
6 |
147 (30+60+57) |
З |
|
|
|
Довженко Тетяна Федорівна |
7764 |
ШВДОВАМАРГАРИТА М.О. |
15218 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 40 |
6 |
99 (30+42+27) |
|
|
С2 |
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7765 |
ШВЕД О.О. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
2 |
78 (30+18+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7766 |
ШВЕДОВА К.І. |
15228 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 52 |
3 |
84 (36+24+24) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7767 |
ШВЕДОВА С.Г. |
15223 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 42 |
4 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7768 |
ШВЕДУН І.М. |
15211 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 12 |
1 |
72 (30+18+24) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7769 |
ШВЕДУН Н.М. |
15211 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 12 |
7 |
93 (48+18+27) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7770 |
ШВЕДЮК А.Р. |
15283 |
смт. Олександрівка |
Олександрівська ЗОШ |
3 |
96 (42+18+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Селіверстова Лілія Михайлівна |
7771 |
ШВЕЦЬ А.А. |
15206 |
м. Миколаїв |
Інтернат № 4 |
2 |
72 (18+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7772 |
ШВЕЦЬ В.О. |
15100 |
смт. Березнегувате |
Відділ освіти |
2 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Лісовська Діна Миколаївна |
7773 |
ШВЕЦЬ Є.В. |
15277 |
|
Трихатська ЗОШ |
7 |
48 (18+12+18) |
|
|
|
|
Довженко Тетяна Федорівна |
7774 |
ШВЕЦЬ З.В. |
15016 |
м. Южноукраїнськ |
ЗШ № 1 ім. Захисників Вітчизни |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Ізбаш Наталія Миколаївна |
7775 |
ШВЕЦЬ І.М. |
15233 |
м. Миколаїв |
Економічний ліцей № 1 |
10 |
106 (30+30+46) |
|
|
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
7776 |
ШВЕЦЬ І.С. |
15375 |
м. Нова Одеса |
Гуманітарна гімназія |
5 |
126 (48+39+39) |
|
С1 |
|
|
Бончук Олена Миколаївна |
7777 |
ШВЕЦЬ Ю.О. |
15256 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 51 |
9 |
118 (30+48+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
7778 |
ШВИДЯ О.А. |
15249 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 46 |
1 |
82 (24+28+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7779 |
ШЕВЦОВ Є.С. |
15173 |
м. Снігурівка |
Червонодолинська ЗОШ |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
7780 |
ШЕВЦОВ Н.М. |
15231 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 56 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7781 |
ШЕВЧЕНКО В.В. |
15100 |
смт. Березнегувате |
Відділ освіти |
3 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Лісовська Діна Миколаївна |
7782 |
ШЕВЧЕНКО А.А. |
15100 |
смт. Березнегувате |
Відділ освіти |
3 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Лісовська Діна Миколаївна |
7783 |
ШЕВЧЕНКО А.В. |
15378 |
м. Нова Одеса |
Бузька ЗОШ |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Бончук Олена Миколаївна |
7784 |
ШЕВЧЕНКО А.Г. |
15217 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 54 |
8 |
99 (30+36+33) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7785 |
ШЕВЧЕНКО А.Д. |
15211 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 12 |
6 |
123 (42+39+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
7786 |
ШЕВЧЕНКО А.О. |
15231 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 56 |
5 |
132 (42+30+60) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
7787 |
ШЕВЧЕНКО А.О. |
15205 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 60 |
3 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7788 |
ШЕВЧЕНКО А.Ю. |
15221 |
м. Миколаїв |
Гімназія № 3 |
9 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7789 |
ШЕВЧЕНКО В.В. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
1 |
66 (24+12+30) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
7790 |
ШЕВЧЕНКО В.Є. |
15234 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 17 |
8 |
126 (54+33+39) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7791 |
ШЕВЧЕНКО В.О. |
15168 |
м. Снігурівка |
Гімназія, ЗОШ №2 |
3 |
114 (48+24+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Гудзь Алла Яківна |
7792 |
ШЕВЧЕНКО В.С. |
15202 |
м. Миколаїв |
Гімназія № 4 |
9 |
144 (42+54+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7793 |
ШЕВЧЕНКО В.Ю. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
7 |
81 (24+27+30) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7794 |
ШЕВЧЕНКО Д.А. |
15266 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 28 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7795 |
ШЕВЧЕНКО Д.В. |
15444 |
м. Певомайськ |
Збірна шкіл району |
2 |
69 (21+18+30) |
|
С1 |
|
С3 |
Дурачевська Людмила Іванівна |
7796 |
ШЕВЧЕНКО Д.В. |
15208 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 19 |
8 |
69 (30+24+15) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7797 |
ШЕВЧЕНКО Д.С. |
15224 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 65 |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7798 |
ШЕВЧЕНКО К.А. |
15209 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 33 |
7 |
135 (36+54+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
7799 |
ШЕВЧЕНКО К.О. |
15018 |
м. Южноукраїнськ |
ЗШ № 3 |
7 |
120 (30+51+39) |
|
|
С2 |
|
Ізбаш Наталія Миколаївна |
7800 |
ШЕВЧЕНКО М.Д. |
15203 |
м. Миколаїв |
Ліцей |
8 |
117 (42+39+36) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7801 |
ШЕВЧЕНКО М.С. |
15271 |
|
Надбузька ЗОШ |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Довженко Тетяна Федорівна |
7802 |
ШЕВЧЕНКО М.Ф. |
15224 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 65 |
2 |
18 (12+0+6) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7803 |
ШЕВЧЕНКО Н.А. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
3 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7804 |
ШЕВЧЕНКО О.В. |
15016 |
м. Южноукраїнськ |
ЗШ № 1 ім. Захисників Вітчизни |
9 |
128 (30+48+50) |
|
|
С2 |
С3 |
Ізбаш Наталія Миколаївна |
7805 |
ШЕВЧЕНКО П.С. |
15231 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 56 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7806 |
ШЕВЧЕНКО П.Ф. |
15141 |
м. Очаків |
ЗОШ № 2 |
3 |
51 (27+12+12) |
|
|
|
|
Головня Людмила Андріївна |
7807 |
ШЕВЧЕНКО Р.А. |
15253 |
м. Миколаїв |
Гімназія № 41 |
5 |
138 (42+36+60) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
7808 |
ШЕВЧЕНКО Р.О. |
15100 |
смт. Березнегувате |
Відділ освіти |
4 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Лісовська Діна Миколаївна |
7809 |
ШЕВЧЕНКО Т.Е. |
15141 |
м. Очаків |
ЗОШ № 2 |
5 |
111 (36+42+33) |
|
|
С2 |
|
Головня Людмила Андріївна |
7810 |
ШЕВЧЕНКО Ю.С. |
15372 |
м. Нова Одеса |
ЗОШ № 1 |
4 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Бончук Олена Миколаївна |
7811 |
ШЕВЧЕНКО Я.Д. |
15231 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 56 |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7812 |
ШЕВЧИК Є.Д. |
15223 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 42 |
4 |
132 (48+42+42) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7813 |
ШЕВЧУК А.Р. |
15018 |
м. Южноукраїнськ |
ЗШ № 3 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Ізбаш Наталія Миколаївна |
7814 |
ШЕВЧУК А.С. |
15256 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 51 |
3 |
123 (45+30+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7815 |
ШЕВЧУК А.С. |
15214 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 64 |
2 |
82 (30+22+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7816 |
ШЕВЧУК В.Д. |
15317 |
|
Ольшанська ЗОШ |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Довженко Тетяна Федорівна |
7817 |
ШЕВЧУК Д.А. |
15035 |
|
Прибузька ЗОШ |
3 |
132 (48+36+48) |
З |
|
|
|
Слободяник Вікторія Вікторівна |
7818 |
ШЕВЧУК Д.І. |
15221 |
м. Миколаїв |
Гімназія № 3 |
7 |
66 (36+24+6) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7819 |
ШЕВЧУК Д.С. |
15218 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 40 |
6 |
63 (18+21+24) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7820 |
ШЕВЧУК Є. |
15428 |
м. Новий Буг |
Збірна шкіл |
3 |
126 (48+42+36) |
З |
|
|
|
Білько Світлана Дмитрівна |
7821 |
ШЕВЧУК Є.С. |
15260 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 31 |
7 |
108 (42+33+33) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7822 |
ШЕВЧУК К.В. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
4 |
72 (36+18+18) |
|
С1 |
|
|
Боброва Алла Степанівна |
7823 |
ШЕВЧУК Л.Л. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
7 |
108 (36+36+36) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7824 |
ШЕИКІНА А.Д. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Боброва Алла Степанівна |
7825 |
ШЕЛЕЛЯ А.С. |
15209 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 33 |
7 |
99 (42+33+24) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7826 |
ШЕЛЕСТ К.С. |
15143 |
м. Очаків |
ЗОШ № 4 |
3 |
72 (36+12+24) |
|
С1 |
|
|
Головня Людмила Андріївна |
7827 |
ШЕЛЕСТ Н.С. |
15257 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 23 |
8 |
72 (18+36+18) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7828 |
ШЕЛЕСТЯН А.М. |
15229 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 18 |
2 |
71 (21+20+30) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
7829 |
ШЕЛКОВИЙ О.А. |
15266 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 28 |
4 |
129 (45+36+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7830 |
ШЕЛОБАЄВ Ш.А. |
15200 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 50 |
10 |
104 (30+48+26) |
|
|
С2 |
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7831 |
ШЕЛУДЬКО Д.К. |
15158 |
м. Снігурівка |
Киселівська ЗОШ, Кобзарцівська ЗОШ |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
7832 |
ШЕЛУХАНОВА А.О. |
15235 |
м. Миколаїв |
Перша українська гімназія |
10 |
96 (18+30+48) |
|
|
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
7833 |
ШЕМЕЛЮК В.А. |
15212 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 45 |
5 |
147 (42+51+54) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7834 |
ШЕНКЕВИЧ В.А. |
15070 |
смт. Братське |
Збірна шкіл |
8 |
24 (24+0+0) |
|
|
|
|
Галімська Жанна Олександрівна |
7835 |
ШЕНКЕВИЧ Д.А. |
15070 |
смт. Братське |
Збірна шкіл |
4 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Галімська Жанна Олександрівна |
7836 |
ШЕНЯГІНА В.С. |
15242 |
м. Миколаїв |
СНВК |
4 |
114 (48+36+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7837 |
ШЕПЕЛЬ В.С. |
15200 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 50 |
8 |
126 (42+39+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
7838 |
ШЕПИТКО Р.В. |
15212 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 45 |
3 |
60 (30+6+24) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7839 |
ШЕПТИЛЕВСЬКА Д.О. |
15210 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 48 |
4 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7840 |
ШЕПТИЦЬКА Р.В. |
15162 |
м. Снігурівка |
Новопетрівська ЗОШ |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
7841 |
ШЕПТИЦЬКА Р.В. |
15162 |
м. Снігурівка |
Новопетрівська ЗОШ |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
7842 |
ШЕПТІФРАЦ А.С. |
15226 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 14 |
6 |
135 (48+45+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
7843 |
ШЕРЕМЕТ Е.В. |
15209 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 33 |
4 |
51 (39+6+6) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7844 |
ШЕРЕМЕТ К.Д. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
2 |
81 (21+30+30) |
З |
|
|
|
Боброва Алла Степанівна |
7845 |
ШЕРЕМЕТ М.Л. |
15202 |
м. Миколаїв |
Гімназія № 4 |
7 |
120 (36+36+48) |
|
|
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
7846 |
ШЕРЕМЕТ С.Р. |
15255 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 4 |
4 |
114 (48+24+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
7847 |
ШЕРЕМЕТ Я.А. |
15211 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 12 |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7848 |
ШЕРЕР Є.В. |
15024 |
|
Михайло-Ларинська ЗОШ |
9 |
132 (30+42+60) |
|
|
С2 |
С3 |
Товстоляка Яна Миколаївна |
7849 |
ШЕРСТНЬОВА А.В. |
15248 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 25 |
8 |
75 (18+27+30) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7850 |
ШЕРСТНЬОВА Н.О. |
15015 |
м. Южноукраїнськ |
Гімназія № 1 |
5 |
87 (30+24+33) |
|
|
|
|
Ізбаш Наталія Миколаївна |
7851 |
ШЕРСТЮК В.Д. |
15282 |
с. Новогригорівка |
Новогригорівська ЗОШ |
11 |
148 (36+54+58) |
З |
|
|
|
Денисенко Тетяна Володимирівна |
7852 |
ШЕРСТЮЧЕНКО В.С. |
15269 |
м. Миколаїв |
ЗОШ №21 |
9 |
116 (18+54+44) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
7853 |
ШЕРШЕНЬ В.І. |
15227 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 35 |
9 |
84 (12+48+24) |
|
|
С2 |
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7854 |
ШЕСТАКОВ С.О. |
15194 |
м. Первомайськ |
ЗОШ № 8 |
4 |
132 (42+48+42) |
З |
|
|
|
Токарська Марина Борисівна |
7855 |
ШЕСТАКОВА А.О. |
15200 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 50 |
6 |
168 (54+60+54) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7856 |
ШЕСТАКОВСЬКА Є.Є. |
15213 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 57 |
2 |
72 (24+18+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7857 |
ШЕСТЕРИК Б.О. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
8 |
156 (48+54+54) |
З |
|
|
|
Боброва Алла Степанівна |
7858 |
ШЕСТЕРИК Є.О. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
2 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Боброва Алла Степанівна |
7859 |
ШЕСТОВ О.В. |
15240 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 1 |
5 |
126 (48+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
7860 |
ШИБАЛКО Д.Д. |
15317 |
|
Ольшанська ЗОШ |
3 |
126 (48+30+48) |
З |
|
|
|
Довженко Тетяна Федорівна |
7861 |
ШИВЧИК Р.В. |
15224 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 65 |
2 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7862 |
ШИКМАН Д.В. |
15249 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 46 |
1 |
82 (24+28+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7863 |
ШИЛКІН В.Д. |
15141 |
м. Очаків |
ЗОШ № 2 |
10 |
80 (12+42+26) |
|
|
С2 |
|
Головня Людмила Андріївна |
7864 |
ШИМАНЕЦ А.П. |
15202 |
м. Миколаїв |
Гімназія № 4 |
7 |
63 (24+18+21) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7865 |
ШИМАНОВСКАЯ С.И. |
15212 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 45 |
2 |
29 (15+8+6) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7866 |
ШИМАНСЬКА А.В. |
15189 |
м. Первомайськ |
ЗОШ № 9 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Токарська Марина Борисівна |
7867 |
ШИМАНСЬКИЙ Д.В. |
15202 |
м. Миколаїв |
Гімназія № 4 |
7 |
123 (54+24+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
7868 |
ШИМКІВ М.О. |
15267 |
м. Миколаїв |
Гіпаніс-ЕОС |
7 |
105 (42+27+36) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7869 |
ШИМКО В.О. |
15283 |
смт. Олександрівка |
Олександрівська ЗОШ |
7 |
120 (36+45+39) |
|
|
С2 |
|
Селіверстова Лілія Михайлівна |
7870 |
ШИМКО С.І. |
15235 |
м. Миколаїв |
Перша українська гімназія |
10 |
120 (24+54+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
7871 |
ШИНКАРЕНКО Д.В. |
15278 |
с. Парутине |
ЗОШ |
3 |
126 (36+42+48) |
З |
|
|
|
Шеіна Тетяна Володимирівна |
7872 |
ШИНКАРЧУК А.В. |
15227 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 35 |
7 |
123 (42+45+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7873 |
ШИНКАРЬОВА В.О. |
15204 |
м. Миколаїв |
Інтернат № 7 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7874 |
ШИПАРЬОВ Я.І. |
15274 |
|
Шостаківська ЗОШ |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Довженко Тетяна Федорівна |
7875 |
ШИПІЛІНА А.П. |
15226 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 14 |
4 |
99 (45+18+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
7876 |
ШИРИНОВА У.О. |
15223 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 42 |
4 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7877 |
ШИРМОВСЬКА Д. |
15220 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 15 |
4 |
78 (48+12+18) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7878 |
ШИРОКИЙ Б.С. |
15100 |
смт. Березнегувате |
Відділ освіти |
4 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Лісовська Діна Миколаївна |
7879 |
ШИРОКОВ М.О. |
15202 |
м. Миколаїв |
Гімназія № 4 |
5 |
99 (12+27+60) |
|
|
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
7880 |
ШИРОКОВА С.О. |
15224 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 65 |
3 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7881 |
ШИРСЬКИЙ Т.Д. |
15267 |
м. Миколаїв |
Гіпаніс-ЕОС |
9 |
36 (6+0+30) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7882 |
ШИРЯЄВ М.В. |
15283 |
смт. Олександрівка |
Олександрівська ЗОШ |
6 |
135 (48+33+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Селіверстова Лілія Михайлівна |
7883 |
ШИШ Ю. |
15428 |
м. Новий Буг |
Збірна шкіл |
7 |
24 (12+12+0) |
|
|
|
|
Білько Світлана Дмитрівна |
7884 |
ШИШКАНОВ О.О. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7885 |
ШИШКОВ З.Ю. |
15460 |
|
Петровосолониська ЗОШ |
1 |
66 (18+18+30) |
|
|
|
С3 |
Довженко Тетяна Федорівна |
7886 |
ШИШПАНОВА А.В. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
1 |
72 (24+18+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7887 |
ШИЯН Д.О. |
15100 |
смт. Березнегувате |
Відділ освіти |
2 |
72 (24+18+30) |
З |
|
|
|
Лісовська Діна Миколаївна |
7888 |
ШИЯН М.Ю. |
15317 |
|
Ольшанська ЗОШ |
2 |
72 (24+18+30) |
З |
|
|
|
Довженко Тетяна Федорівна |
7889 |
ШИЯН Н.Н. |
15206 |
м. Миколаїв |
Інтернат № 4 |
8 |
57 (30+18+9) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7890 |
ШКАБРОВ А.С. |
15141 |
м. Очаків |
ЗОШ № 2 |
3 |
132 (48+36+48) |
З |
|
|
|
Головня Людмила Андріївна |
7891 |
ШКАРУПА К.Д. |
15266 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 28 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7892 |
ШКАРУПІЛО В.В. |
15208 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 19 |
7 |
132 (30+54+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
7893 |
ШКВАРКА В.О. |
15172 |
м. Снігурівка |
Центральна ЗОШ |
11 |
68 (12+30+26) |
|
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
7894 |
ШКЛЯЄВА П.С. |
15199 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 22 |
4 |
114 (48+24+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
7895 |
ШКРІБЛЯК А.Д. |
15176 |
м. Снігурівка |
Юріївський НВК |
3 |
84 (48+18+18) |
|
С1 |
|
|
Гудзь Алла Яківна |
7896 |
ШКРУДЬ Д.Ю. |
15241 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 27 |
9 |
54 (24+6+24) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7897 |
ШКРУМ А.П. |
15015 |
м. Южноукраїнськ |
Гімназія № 1 |
11 |
112 (18+48+46) |
|
|
С2 |
С3 |
Ізбаш Наталія Миколаївна |
7898 |
ШКРЬОБ М.В. |
15208 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 19 |
6 |
120 (18+54+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
7899 |
ШКУРЕНКО С.В. |
15322 |
смт. Березанка |
Збірна шкіл Березанського району |
9 |
136 (18+60+58) |
|
|
С2 |
С3 |
Ворона Олена Анатоліїна |
7900 |
ШКУРЧЕНКО І.О. |
15247 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 13 |
6 |
60 (24+15+21) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7901 |
ШЛАПАК В.М. |
15030 |
смт. Веселинове |
Збірна шкіл Веселинівського району |
8 |
24 (6+15+3) |
|
|
|
|
Павлюк Владислав Геннадійович |
7902 |
ШЛИЧЕК Т.С. |
15262 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 16 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7903 |
ШЛЯХОВ О.А. |
15242 |
м. Миколаїв |
СНВК |
5 |
63 (18+24+21) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7904 |
ШЛЯХОВА М.П. |
15236 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 34 |
2 |
63 (15+24+24) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
7905 |
ШМАГІН В.Ю. |
15158 |
м. Снігурівка |
Киселівська ЗОШ, Кобзарцівська ЗОШ |
7 |
147 (42+51+54) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
7906 |
ШМАГЛО Є.П. |
15202 |
м. Миколаїв |
Гімназія № 4 |
9 |
86 (18+36+32) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7907 |
ШМАГЛО М.С. |
15116 |
м. Баштанка |
Доброкриничанська ЗОШ |
4 |
126 (48+36+42) |
З |
|
|
|
Левицька Ірина Михайлівна |
7908 |
ШМАКОВА М.О. |
15230 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 53 |
6 |
93 (30+33+30) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7909 |
ШМАРОВОЗ М.Б. |
15213 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 57 |
3 |
99 (45+24+30) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7910 |
ШМАТ Ю.В. |
15100 |
смт. Березнегувате |
Відділ освіти |
5 |
66 (12+33+21) |
|
|
|
|
Лісовська Діна Миколаївна |
7911 |
ШМАТКО Д.О. |
15257 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 23 |
5 |
66 (24+27+15) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7912 |
ШМАТКОВА К.Л. |
15185 |
м. Первомайськ |
ЗОШ № 15 |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Токарська Марина Борисівна |
7913 |
ШМІГІНСЬКИЙ О.В. |
15211 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 12 |
7 |
21 (6+15+0) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7914 |
ШНАРЕВИЧ В.О. |
15384 |
м. Нова Одеса |
Новопетрівська ЗОШ, Новошмидтівська ЗОШ |
6 |
111 (42+33+36) |
|
С1 |
|
|
Бончук Олена Миколаївна |
7915 |
ШОВКОШИТ К.А. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
6 |
156 (42+54+60) |
З |
|
|
|
Боброва Алла Степанівна |
7916 |
ШОЛОМ С.А. |
15201 |
м. Миколаїв |
Академія дитячої творчості |
4 |
72 (48+12+12) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7917 |
ШОЛУДЬКО А.М. |
15259 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 11 |
9 |
112 (18+42+52) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
7918 |
ШОСТАК В.С. |
15185 |
м. Первомайськ |
ЗОШ № 15 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Токарська Марина Борисівна |
7919 |
ШПАК А.В. |
15224 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 65 |
4 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7920 |
ШПАК Д.С. |
15030 |
смт. Веселинове |
Збірна шкіл Веселинівського району |
4 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Павлюк Владислав Геннадійович |
7921 |
ШПАК Е.В. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
7 |
150 (42+54+54) |
З |
|
|
|
Боброва Алла Степанівна |
7922 |
ШПАК М.О. |
15201 |
м. Миколаїв |
Академія дитячої творчості |
4 |
75 (33+24+18) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7923 |
ШПАК М.С. |
15200 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 50 |
2 |
78 (30+18+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7924 |
ШПАКОВ Н.А. |
15070 |
смт. Братське |
Збірна шкіл |
3 |
105 (45+48+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Галімська Жанна Олександрівна |
7925 |
ШПАРІЙ К.С. |
15256 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 51 |
2 |
41 (9+14+18) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7926 |
ШПЕТ В.В. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
3 |
114 (48+30+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Боброва Алла Степанівна |
7927 |
ШПИЛЬЧИНА Е.В. |
15255 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 4 |
3 |
132 (48+36+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7928 |
ШПОРА С.В. |
15185 |
м. Первомайськ |
ЗОШ № 15 |
2 |
34 (12+4+18) |
|
|
|
|
Токарська Марина Борисівна |
7929 |
ШПУКАС К.С. |
15428 |
м. Новий Буг |
Збірна шкіл |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Білько Світлана Дмитрівна |
7930 |
ШТАБА С.О. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
6 |
147 (48+45+54) |
З |
|
|
|
Боброва Алла Степанівна |
7931 |
ШТАБНА Н.О. |
15030 |
смт. Веселинове |
Збірна шкіл Веселинівського району |
4 |
78 (42+18+18) |
|
С1 |
|
|
Павлюк Владислав Геннадійович |
7932 |
ШТАНУХІН Н.О. |
15170 |
м. Снігурівка |
ЗОШ № 4 |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
7933 |
ШТАНЬКО В.О. |
15253 |
м. Миколаїв |
Гімназія № 41 |
5 |
141 (42+39+60) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
7934 |
ШТЕФАН В.І. |
15223 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 42 |
2 |
73 (27+22+24) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7935 |
ШТИКЕР Д.А. |
15202 |
м. Миколаїв |
Гімназія № 4 |
10 |
64 (24+12+28) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7936 |
ШУЄНКО О.О. |
15278 |
с. Парутине |
ЗОШ |
4 |
54 (36+6+12) |
|
С1 |
|
|
Шеіна Тетяна Володимирівна |
7937 |
ШУЛИМ В.В. |
15155 |
м. Снігурівка |
Баратівська ЗОШ |
3 |
84 (48+12+24) |
|
С1 |
|
|
Гудзь Алла Яківна |
7938 |
ШУЛИМ Д.С. |
15171 |
м. Снігурівка |
Садова ЗОШ, Тамаринська ЗОШ |
6 |
78 (30+24+24) |
|
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
7939 |
ШУЛІН Н.О. |
15224 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 65 |
1 |
85 (27+28+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7940 |
ШУЛЬГА А.А. |
15030 |
смт. Веселинове |
Збірна шкіл Веселинівського району |
3 |
72 (36+6+30) |
|
С1 |
|
|
Павлюк Владислав Геннадійович |
7941 |
ШУЛЬГА А.А. |
15226 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 14 |
3 |
78 (36+18+24) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7942 |
ШУЛЬГА В.О. |
15198 |
м. Миколаїв |
ММК |
4 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7943 |
ШУЛЬГА М.О. |
15235 |
м. Миколаїв |
Перша українська гімназія |
7 |
105 (36+36+33) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7944 |
ШУЛЬГА М.С. |
15211 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 12 |
3 |
123 (45+42+36) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7945 |
ШУЛЬГІН Є.М. |
15126 |
м. Баштанка |
Гімназія |
7 |
87 (42+27+18) |
|
С1 |
|
|
Левицька Ірина Михайлівна |
7946 |
ШУЛЬГІНА Д.Л. |
15266 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 28 |
7 |
84 (24+21+39) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7947 |
ШУЛЬГІНА Є.М. |
15050 |
м. Миколаїв |
Білозірська ЗОШ |
2 |
72 (18+24+30) |
З |
|
|
|
Пирожок Світлана Іванівна |
7948 |
ШУЛЬЖЕНКО А.С. |
15236 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 34 |
8 |
39 (6+21+12) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7949 |
ШУЛЬЦ С.В. |
15170 |
м. Снігурівка |
ЗОШ № 4 |
2 |
72 (30+12+30) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
7950 |
ШУЛЯК М.Є. |
15070 |
смт. Братське |
Збірна шкіл |
3 |
66 (42+18+6) |
|
С1 |
|
|
Галімська Жанна Олександрівна |
7951 |
ШУЛЯКОВА В.О. |
15389 |
м. Нова Одеса |
Троїцька ЗОШ, Ульянівська ЗОШ |
8 |
135 (30+45+60) |
|
|
С2 |
С3 |
Бончук Олена Миколаївна |
7952 |
ШУЛЯТНІКОВА А.О. |
15018 |
м. Южноукраїнськ |
ЗШ № 3 |
4 |
93 (45+30+18) |
|
С1 |
|
|
Ізбаш Наталія Миколаївна |
7953 |
ШУМАКОВ В.В. |
15141 |
м. Очаків |
ЗОШ № 2 |
3 |
63 (33+6+24) |
|
С1 |
|
|
Головня Людмила Андріївна |
7954 |
ШУМАКОВ М.С. |
15167 |
м. Снігурівка |
ЗОШ № 1 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
7955 |
ШУМОВА Г.С. |
15236 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 34 |
7 |
81 (30+33+18) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7956 |
ШУМСЬКА К.С. |
15015 |
м. Южноукраїнськ |
Гімназія № 1 |
10 |
120 (24+36+60) |
|
|
|
С3 |
Ізбаш Наталія Миколаївна |
7957 |
ШУПРУДЬКО А.В. |
15103 |
смт. Казанка |
Збірна шкіл Казанківського району |
7 |
141 (48+39+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Юркова Світлана Олександрівна |
7958 |
ШУПТА М.С. |
15224 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 65 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7959 |
ШУТІНА В.О. |
15120 |
м. Баштанка |
Новоєгорівська ЗОШ |
7 |
60 (24+15+21) |
|
|
|
|
Левицька Ірина Михайлівна |
7960 |
ШУТІХІН В. |
15205 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 60 |
3 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7961 |
ШУТКО І.С. |
15200 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 50 |
8 |
21 (12+6+3) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7962 |
ШУТОВА Я.Г. |
15389 |
м. Нова Одеса |
Троїцька ЗОШ, Ульянівська ЗОШ |
4 |
138 (48+48+42) |
З |
|
|
|
Бончук Олена Миколаївна |
7963 |
ШУШКО Д.В. |
15116 |
м. Баштанка |
Доброкриничанська ЗОШ |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Левицька Ірина Михайлівна |
7964 |
ЩАПОВ В.В. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7965 |
ЩЕВЧЕНКО Н.С. |
15257 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 23 |
3 |
66 (24+24+18) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7966 |
ЩЕКОЧИХІН М.М. |
15199 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 22 |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7967 |
ЩЕРБА Д.Є. |
15235 |
м. Миколаїв |
Перша українська гімназія |
7 |
105 (36+36+33) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7968 |
ЩЕРБАК М.Д. |
15169 |
м. Снігурівка |
ЗОШ № 3 |
4 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
7969 |
ЩЕРБАКОВА Є.Є. |
15218 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 40 |
10 |
80 (24+30+26) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7970 |
ЩЕРБАКОВА Ю.Д. |
15229 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 18 |
3 |
120 (48+24+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7971 |
ЩЕРБАНОВ В.А. |
15237 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 24 |
9 |
48 (18+18+12) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7972 |
ЩЕРБАНЬ А.О. |
15255 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 4 |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7973 |
ЩЕРБАНЬ В.С. |
15444 |
м. Певомайськ |
Збірна шкіл району |
3 |
69 (39+30+0) |
|
С1 |
|
|
Дурачевська Людмила Іванівна |
7974 |
ЩЕРБАНЮК А. |
15266 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 28 |
3 |
126 (42+36+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7975 |
ЩЕРБИНА А.Ю. |
15163 |
м. Снігурівка |
Новокиївська ЗОШ |
9 |
94 (18+36+40) |
|
|
|
С3 |
Гудзь Алла Яківна |
7976 |
ЩЕРБИНА В.А. |
15178 |
м. Снігурівка |
Знам’янська ЗОШ, Новософіївська ЗОШ |
5 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
7977 |
ЩЕРБИНА В.В. |
15030 |
смт. Веселинове |
Збірна шкіл Веселинівського району |
4 |
120 (42+36+42) |
З |
|
|
|
Павлюк Владислав Геннадійович |
7978 |
ЩЕРБИНА Д.В. |
15202 |
м. Миколаїв |
Гімназія № 4 |
8 |
99 (24+42+33) |
|
|
С2 |
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7979 |
ЩЕРБИНА Є.О. |
15244 |
м. Миколаїв |
НВК № 2 "Зоря" |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7980 |
ЩЕРБИНА К.О. |
15206 |
м. Миколаїв |
Інтернат № 4 |
6 |
126 (30+42+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
7981 |
ЩЕРБИНА М.А. |
15178 |
м. Снігурівка |
Знам’янська ЗОШ, Новософіївська ЗОШ |
2 |
72 (30+12+30) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
7982 |
ЩЕРБИНА Р.О. |
15428 |
м. Новий Буг |
Збірна шкіл |
5 |
129 (42+39+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Білько Світлана Дмитрівна |
7983 |
ЩЕРБІНА А.А. |
15230 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 53 |
3 |
126 (48+30+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7984 |
ЩЕРУК В.В. |
15224 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 65 |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7985 |
ЩЕТІНІН Д.Д. |
15234 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 17 |
11 |
124 (30+42+52) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
7986 |
ЩИКУЛЬСЬКА Х.А. |
15437 |
с. Прибужжя |
Прибузька ЗОШ |
1 |
70 (24+16+30) |
|
С1 |
|
С3 |
Холоденко Лідія Вікторівна |
7987 |
ЩИПАНСЬКИЙ В.Р. |
15165 |
м. Снігурівка |
Павлівський НВК |
9 |
138 (18+60+60) |
|
|
С2 |
С3 |
Гудзь Алла Яківна |
7988 |
ЩОКІНА М.В. |
15201 |
м. Миколаїв |
Академія дитячої творчості |
4 |
48 (36+0+12) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7989 |
ЩУКІН М.Є. |
15236 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 34 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7990 |
ЮГАЙ А.А. |
15212 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 45 |
3 |
108 (48+30+30) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7991 |
ЮДКІНА А.Ю. |
15100 |
смт. Березнегувате |
Відділ освіти |
6 |
87 (36+27+24) |
|
|
|
|
Лісовська Діна Миколаївна |
7992 |
ЮДКІНА Д.Ю. |
15100 |
смт. Березнегувате |
Відділ освіти |
6 |
93 (36+27+30) |
|
|
|
|
Лісовська Діна Миколаївна |
7993 |
ЮДЧЕНКО О.М. |
15231 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 56 |
4 |
138 (48+48+42) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7994 |
ЮЗВА И.Ю. |
15267 |
м. Миколаїв |
Гіпаніс-ЕОС |
4 |
105 (45+12+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
7995 |
ЮЗЕНКО М.И. |
15227 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 35 |
7 |
126 (42+45+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7996 |
ЮЗЬКОВ І.С. |
15247 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 13 |
6 |
93 (18+39+36) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7997 |
ЮМІНА Н.С. |
15200 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 50 |
10 |
32 (12+0+20) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
7998 |
ЮНКО М.М. |
15275 |
|
Зеленогайська ЗОШ |
1 |
81 (27+24+30) |
З |
|
|
|
Довженко Тетяна Федорівна |
7999 |
ЮРАШ В.О. |
15322 |
смт. Березанка |
Збірна шкіл Березанського району |
4 |
72 (36+12+24) |
|
С1 |
|
|
Ворона Олена Анатоліїна |
8000 |
ЮРЕВИЧ К.Д. |
15227 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 35 |
5 |
174 (60+54+60) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
8001 |
ЮРКОВА Ю.В. |
15227 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 35 |
10 |
128 (24+54+50) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
8002 |
ЮРКОВСЬКА М.О. |
15242 |
м. Миколаїв |
СНВК |
2 |
52 (12+22+18) |
|
|
С2 |
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
8003 |
ЮРОВА С.С. |
15206 |
м. Миколаїв |
Інтернат № 4 |
4 |
123 (45+30+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
8004 |
ЮРЧЕНКО А.М. |
15234 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 17 |
6 |
99 (30+30+39) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
8005 |
ЮРЧЕНКО Н.В. |
15200 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 50 |
2 |
72 (18+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
8006 |
ЮРЧЕНКО О.А. |
15239 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 7 |
5 |
57 (24+21+12) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
8007 |
ЮРЧЕНКО Т.О. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
1 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
8008 |
ЮРЧЕНКО Т.Ю. |
15227 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 35 |
7 |
108 (48+45+15) |
|
С1 |
С2 |
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
8009 |
ЮСІФОВА А.Д. |
15223 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 42 |
7 |
102 (24+36+42) |
|
|
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
8010 |
ЮСТІН Г.С. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
9 |
110 (24+42+44) |
|
|
С2 |
С3 |
Боброва Алла Степанівна |
8011 |
ЮСЬКІВ Д.Ю. |
15378 |
м. Нова Одеса |
Бузька ЗОШ |
8 |
81 (18+30+33) |
|
|
|
|
Бончук Олена Миколаївна |
8012 |
ЮТЕШ М.М. |
15211 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 12 |
7 |
69 (12+18+39) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
8013 |
ЮТОВЕЦЬ А.М. |
15030 |
смт. Веселинове |
Збірна шкіл Веселинівського району |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Павлюк Владислав Геннадійович |
8014 |
ЮТОВЕЦЬ А.О. |
15223 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 42 |
5 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
8015 |
ЮХНЕНКО В.С. |
15168 |
м. Снігурівка |
Гімназія, ЗОШ №2 |
8 |
126 (36+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Гудзь Алла Яківна |
8016 |
ЮХНИЧ В.В. |
15255 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 4 |
11 |
112 (30+42+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
8017 |
ЮХНО Г.В. |
15070 |
смт. Братське |
Збірна шкіл |
5 |
87 (36+27+24) |
|
|
|
|
Галімська Жанна Олександрівна |
8018 |
ЮХНО Є.О. |
15070 |
смт. Братське |
Збірна шкіл |
9 |
56 (6+24+26) |
|
|
|
|
Галімська Жанна Олександрівна |
8019 |
ЮХНО С.О. |
15070 |
смт. Братське |
Збірна шкіл |
10 |
74 (12+36+26) |
|
|
|
|
Галімська Жанна Олександрівна |
8020 |
ЮХНО Т.Є. |
15070 |
смт. Братське |
Збірна шкіл |
9 |
62 (12+36+14) |
|
|
|
|
Галімська Жанна Олександрівна |
8021 |
ЮХНО У.О. |
15070 |
смт. Братське |
Збірна шкіл |
2 |
48 (12+12+24) |
|
|
|
С3 |
Галімська Жанна Олександрівна |
8022 |
ЮШИН Н.В. |
15256 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 51 |
3 |
96 (24+24+48) |
|
|
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
8023 |
ЮЩЕНКО Д.С. |
15209 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 33 |
3 |
42 (30+6+6) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
8024 |
ЯБЛОНСЬКА В.В. |
15247 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 13 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
8025 |
ЯБЛУНОВСЬКА М.О. |
15264 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 6 |
1 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
8026 |
ЯВОРОВСЬКА К.А. |
15236 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 34 |
4 |
132 (48+36+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
8027 |
ЯВОРСЬКА А.В. |
15185 |
м. Первомайськ |
ЗОШ № 15 |
9 |
124 (30+48+46) |
|
|
С2 |
С3 |
Токарська Марина Борисівна |
8028 |
ЯВОРСЬКА В.В. |
15186 |
м. Первомайськ |
Гімназія |
7 |
105 (36+27+42) |
|
|
|
С3 |
Токарська Марина Борисівна |
8029 |
ЯВОРСЬКА І.В. |
15322 |
смт. Березанка |
Збірна шкіл Березанського району |
4 |
108 (48+24+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Ворона Олена Анатоліїна |
8030 |
ЯГОДЗІНСЬКА П.В. |
15206 |
м. Миколаїв |
Інтернат № 4 |
3 |
102 (42+24+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
8031 |
ЯГОЛЬНИК П.В. |
15211 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 12 |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
8032 |
ЯГОЛЬНІК С.К. |
15202 |
м. Миколаїв |
Гімназія № 4 |
8 |
156 (42+60+54) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
8033 |
ЯЗВИНСЬКИЙ К. |
15240 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 1 |
2 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
8034 |
ЯКИМЕНКО К.О. |
15322 |
смт. Березанка |
Збірна шкіл Березанського району |
4 |
108 (48+30+30) |
|
С1 |
|
|
Ворона Олена Анатоліїна |
8035 |
ЯКИМЕНКО М.О. |
15143 |
м. Очаків |
ЗОШ № 4 |
9 |
92 (24+42+26) |
|
|
С2 |
|
Головня Людмила Андріївна |
8036 |
ЯКОВЕНКО А.А. |
15282 |
с. Новогригорівка |
Новогригорівська ЗОШ |
1 |
78 (30+18+30) |
З |
|
|
|
Денисенко Тетяна Володимирівна |
8037 |
ЯКОВЕНКО Д.Є. |
15170 |
м. Снігурівка |
ЗОШ № 4 |
4 |
21 (9+6+6) |
|
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
8038 |
ЯКОВЄНКО М.В. |
15141 |
м. Очаків |
ЗОШ № 2 |
3 |
51 (33+0+18) |
|
С1 |
|
|
Головня Людмила Андріївна |
8039 |
ЯКОВИШЕН М.І. |
15116 |
м. Баштанка |
Доброкриничанська ЗОШ |
4 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Левицька Ірина Михайлівна |
8040 |
ЯКОВИЩЕНКО А.М. |
15322 |
смт. Березанка |
Збірна шкіл Березанського району |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Ворона Олена Анатоліїна |
8041 |
ЯКОВЛЕВА А.С. |
15215 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 47 |
5 |
150 (54+36+60) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
8042 |
ЯКОВЛЕВА А.Ю. |
15240 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 1 |
6 |
153 (48+51+54) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
8043 |
ЯКОВЛЕВА М.А. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
8 |
129 (54+39+36) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
8044 |
ЯКОВЛЕВА М.В. |
15221 |
м. Миколаїв |
Гімназія № 3 |
6 |
135 (42+51+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
8045 |
ЯКОВЛЕВА О.І. |
15245 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 32 |
3 |
90 (36+24+30) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
8046 |
ЯКУБЕЦ К.О. |
15236 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 34 |
9 |
118 (12+48+58) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
8047 |
ЯКУБЕЦЬ Б.О. |
15266 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 28 |
10 |
112 (24+48+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
8048 |
ЯКУБОВИЧ А.В. |
15240 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 1 |
3 |
102 (42+18+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
8049 |
ЯКУБОВСЬКА К.А. |
15231 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 56 |
7 |
33 (6+6+21) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
8050 |
ЯКУБОВСЬКИЙ А. |
15278 |
с. Парутине |
ЗОШ |
2 |
75 (27+24+24) |
З |
|
|
|
Шеіна Тетяна Володимирівна |
8051 |
ЯКУБОВСЬКИЙ В.О. |
15204 |
м. Миколаїв |
Інтернат № 7 |
4 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
8052 |
ЯКУНІНА Ю.В. |
15019 |
м. Южноукраїнськ |
ЗШ № 4 |
4 |
84 (48+12+24) |
|
С1 |
|
|
Ізбаш Наталія Миколаївна |
8053 |
ЯКУШЕВА А.О. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
5 |
156 (42+54+60) |
З |
|
|
|
Боброва Алла Степанівна |
8054 |
ЯКУШЕВСЬКА П.Р. |
15209 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 33 |
5 |
159 (54+48+57) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
8055 |
ЯКУШОВ А.Є. |
15278 |
с. Парутине |
ЗОШ |
2 |
75 (21+24+30) |
З |
|
|
|
Шеіна Тетяна Володимирівна |
8056 |
ЯЛОВ В.Ю. |
15428 |
м. Новий Буг |
Збірна шкіл |
10 |
110 (30+42+38) |
|
|
С2 |
|
Білько Світлана Дмитрівна |
8057 |
ЯЛОВЧУК П.С. |
15162 |
м. Снігурівка |
Новопетрівська ЗОШ |
4 |
114 (48+36+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Гудзь Алла Яківна |
8058 |
ЯМЧУКОВ Д.О. |
15255 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 4 |
8 |
75 (30+24+21) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
8059 |
ЯНИШИН Є.В. |
15180 |
м. Снігурівка |
Промінський НВК |
3 |
96 (42+24+30) |
|
С1 |
|
|
Гудзь Алла Яківна |
8060 |
ЯНИШИН М.В. |
15180 |
м. Снігурівка |
Промінський НВК |
2 |
48 (18+6+24) |
|
|
|
С3 |
Гудзь Алла Яківна |
8061 |
ЯНКОВА К.М. |
15155 |
м. Снігурівка |
Баратівська ЗОШ |
10 |
86 (12+36+38) |
|
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
8062 |
ЯНКОВА О.В. |
15185 |
м. Первомайськ |
ЗОШ № 15 |
6 |
60 (24+9+27) |
|
|
|
|
Токарська Марина Борисівна |
8063 |
ЯНКОВИЧ О.П. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
8064 |
ЯНКОВСЬКИЙ В.О. |
15378 |
м. Нова Одеса |
Бузька ЗОШ |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Бончук Олена Миколаївна |
8065 |
ЯНОВСЬКА А.В. |
15100 |
смт. Березнегувате |
Відділ освіти |
5 |
159 (42+57+60) |
З |
|
|
|
Лісовська Діна Миколаївна |
8066 |
ЯНОВСЬКА А.О. |
15265 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 39 |
6 |
78 (18+36+24) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
8067 |
ЯНОВСЬКА Ж.А. |
15198 |
м. Миколаїв |
ММК |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
8068 |
ЯНОВСЬКИЙ М.В. |
15214 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 64 |
3 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
8069 |
ЯНОВСЬКИЙ Р.В. |
15377 |
м. Нова Одеса |
Баловненська ЗОШ |
3 |
42 (18+18+6) |
|
|
|
|
Бончук Олена Миколаївна |
8070 |
ЯНЧЕНКО Д.В. |
15018 |
м. Южноукраїнськ |
ЗШ № 3 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Ізбаш Наталія Миколаївна |
8071 |
ЯНЧУК В.Р. |
15384 |
м. Нова Одеса |
Новопетрівська ЗОШ, Новошмидтівська ЗОШ |
4 |
96 (48+30+18) |
|
С1 |
|
|
Бончук Олена Миколаївна |
8072 |
ЯНЧУК Я.Р. |
15384 |
м. Нова Одеса |
Новопетрівська ЗОШ, Новошмидтівська ЗОШ |
6 |
132 (42+39+51) |
|
С1 |
|
С3 |
Бончук Олена Миколаївна |
8073 |
ЯПАРЯН Н.И. |
15212 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 45 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
8074 |
ЯРАХМЕДОВА С.Ф. |
15283 |
смт. Олександрівка |
Олександрівська ЗОШ |
3 |
96 (42+18+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Селіверстова Лілія Михайлівна |
8075 |
ЯРЕМКО О.В. |
15322 |
смт. Березанка |
Збірна шкіл Березанського району |
6 |
78 (48+12+18) |
|
С1 |
|
|
Ворона Олена Анатоліїна |
8076 |
ЯРЕМЧУК В.О. |
15384 |
м. Нова Одеса |
Новопетрівська ЗОШ, Новошмидтівська ЗОШ |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Бончук Олена Миколаївна |
8077 |
ЯРЕМЧУК Є.Л. |
15375 |
м. Нова Одеса |
Гуманітарна гімназія |
5 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Бончук Олена Миколаївна |
8078 |
ЯРЕМЧУК М.М. |
15378 |
м. Нова Одеса |
Бузька ЗОШ |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Бончук Олена Миколаївна |
8079 |
ЯРЕМЧУК М.О. |
15384 |
м. Нова Одеса |
Новопетрівська ЗОШ, Новошмидтівська ЗОШ |
5 |
141 (54+33+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Бончук Олена Миколаївна |
8080 |
ЯРЕНКО К.Ю. |
15185 |
м. Первомайськ |
ЗОШ № 15 |
9 |
132 (30+54+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Токарська Марина Борисівна |
8081 |
ЯРЕСЬКО Я.Л. |
15211 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 12 |
7 |
48 (12+18+18) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
8082 |
ЯРИЛОВЕЦЬ Є.В. |
15162 |
м. Снігурівка |
Новопетрівська ЗОШ |
4 |
120 (48+42+30) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
8083 |
ЯРИЛОВЕЦЬ І.В. |
15162 |
м. Снігурівка |
Новопетрівська ЗОШ |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
8084 |
ЯРІНА В.О. |
15185 |
м. Первомайськ |
ЗОШ № 15 |
7 |
81 (6+30+45) |
|
|
|
С3 |
Токарська Марина Борисівна |
8085 |
ЯРКОВИЙ А.І. |
15428 |
м. Новий Буг |
Збірна шкіл |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Білько Світлана Дмитрівна |
8086 |
ЯРМАК А.А. |
15158 |
м. Снігурівка |
Киселівська ЗОШ, Кобзарцівська ЗОШ |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
8087 |
ЯРМОЛЕНКО К.А. |
15207 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 3 |
2 |
54 (24+12+18) |
|
С1 |
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
8088 |
ЯРМОЛЕНКО Р.Р. |
15234 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 17 |
5 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
8089 |
ЯРМОЛЬЧУК С.В. |
15018 |
м. Южноукраїнськ |
ЗШ № 3 |
4 |
96 (48+24+24) |
|
С1 |
|
|
Ізбаш Наталія Миколаївна |
8090 |
ЯРМОЛЮК Д.С. |
15322 |
смт. Березанка |
Збірна шкіл Березанського району |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Ворона Олена Анатоліїна |
8091 |
ЯРОВА К.Д. |
15282 |
с. Новогригорівка |
Новогригорівська ЗОШ |
4 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Денисенко Тетяна Володимирівна |
8092 |
ЯРОВЕНКО Є.С. |
15239 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 7 |
4 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
8093 |
ЯРОВЕНКО Ю.О. |
15189 |
м. Первомайськ |
ЗОШ № 9 |
7 |
102 (36+27+39) |
|
|
|
|
Токарська Марина Борисівна |
8094 |
ЯРОШ А.О. |
15249 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 46 |
4 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
8095 |
ЯРОШ Д.В. |
15173 |
м. Снігурівка |
Червонодолинська ЗОШ |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
8096 |
ЯРОШЕНКО А.А. |
15220 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 15 |
3 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
8097 |
ЯРОШЕНКО А.М. |
15155 |
м. Снігурівка |
Баратівська ЗОШ |
7 |
69 (36+18+15) |
|
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
8098 |
ЯРОШЕНКО Д.С. |
15231 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 56 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
8099 |
ЯРОШЕНКО Є.М. |
15155 |
м. Снігурівка |
Баратівська ЗОШ |
3 |
84 (48+12+24) |
|
С1 |
|
|
Гудзь Алла Яківна |
8100 |
ЯРОШЕНКО С.В. |
15218 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 40 |
2 |
64 (24+16+24) |
|
С1 |
|
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
8101 |
ЯРОШЕНКО С.С. |
15319 |
м. Вознесенськ |
Збірна шкіл міста |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Боброва Алла Степанівна |
8102 |
ЯРОЩУК І.В. |
15030 |
смт. Веселинове |
Збірна шкіл Веселинівського району |
6 |
156 (42+60+54) |
З |
|
|
|
Павлюк Владислав Геннадійович |
8103 |
ЯРОЩУК К.С. |
15231 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 56 |
3 |
138 (48+48+42) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
8104 |
ЯСЕВИЧ А.О. |
15231 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 56 |
6 |
150 (48+42+60) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
8105 |
ЯСИНСЬКА Б.Ю. |
15381 |
м. Нова Одеса |
Кандибинська ЗОШ |
5 |
117 (36+45+36) |
|
|
С2 |
|
Бончук Олена Миколаївна |
8106 |
ЯСИНСЬКА С.Р. |
15103 |
смт. Казанка |
Збірна шкіл Казанківського району |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Юркова Світлана Олександрівна |
8107 |
ЯСІНСЬКИЙ Д.А. |
15278 |
с. Парутине |
ЗОШ |
9 |
64 (12+30+22) |
|
|
|
|
Шеіна Тетяна Володимирівна |
8108 |
ЯСКО В.О. |
15265 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 39 |
7 |
45 (24+12+9) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
8109 |
ЯСТРЕБОВ В.М. |
15428 |
м. Новий Буг |
Збірна шкіл |
8 |
90 (18+42+30) |
|
|
С2 |
|
Білько Світлана Дмитрівна |
8110 |
ЯХИМОВИЧ А.О. |
15174 |
м. Снігурівка |
Суворська ЗОШ |
4 |
126 (42+36+48) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
8111 |
ЯХИМОВИЧ В.В. |
15174 |
м. Снігурівка |
Суворська ЗОШ |
7 |
141 (54+42+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гудзь Алла Яківна |
8112 |
ЯХИМОВИЧ М.О. |
15174 |
м. Снігурівка |
Суворська ЗОШ |
6 |
135 (36+39+60) |
|
|
|
С3 |
Гудзь Алла Яківна |
8113 |
ЯХНОВЕЦЬ А.В. |
15109 |
м. Баштанка |
Новоолександрівська ЗОШ |
6 |
111 (30+27+54) |
|
|
|
С3 |
Левицька Ірина Михайлівна |
8114 |
ЯЦЕНКО А.Ю. |
15213 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 57 |
4 |
117 (33+42+42) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
8115 |
ЯЦЕНКО М. |
15214 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 64 |
6 |
123 (24+45+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
8116 |
ЯЦЕНЮК М.Б. |
15116 |
м. Баштанка |
Доброкриничанська ЗОШ |
3 |
126 (48+30+48) |
З |
|
|
|
Левицька Ірина Михайлівна |
8117 |
ЯЦИКІВА Л.С. |
15030 |
смт. Веселинове |
Збірна шкіл Веселинівського району |
3 |
81 (33+12+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Павлюк Владислав Геннадійович |
8118 |
ЯЦКІВ Д.М. |
15164 |
м. Снігурівка |
Олександрівська ЗОШ |
8 |
69 (30+24+15) |
|
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
8119 |
ЯЦКІВ Р.В. |
15239 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 7 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
8120 |
ЯЦКІВ Ю.В. |
15239 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 7 |
5 |
33 (24+0+9) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
8121 |
ЯЦКОВСЬКА В.Е. |
15100 |
смт. Березнегувате |
Відділ освіти |
7 |
96 (18+36+42) |
|
|
|
С3 |
Лісовська Діна Миколаївна |
8122 |
ЯЦКОВСЬКИЙ О.Г. |
15100 |
смт. Березнегувате |
Відділ освіти |
6 |
132 (54+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Лісовська Діна Миколаївна |
8123 |
ЯЦЮК О.С. |
15180 |
м. Снігурівка |
Промінський НВК |
4 |
87 (33+18+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Гудзь Алла Яківна |
8124 |
ЯЧМЕНЬОВА А.Р. |
15239 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 7 |
7 |
69 (24+30+15) |
|
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
8125 |
ЯШИНА Д.О. |
15224 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 65 |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Шиліна Світлана Леонідівна |
8126 |
ЯЩЕНКО А.М. |
15310 |
с. Щербані |
Щербанівська ЗОШ ім. Рябошапки |
8 |
75 (36+21+18) |
|
|
|
|
Гринів Галина Степанівна |
8127 |
ЯЩЕНКО П.О. |
15199 |
м. Миколаїв |
ЗОШ № 22 |
2 |
70 (18+22+30) |
|
|
С2 |
С3 |
Шиліна Світлана Леонідівна |
8128 |
ЯЩУК В.А. |
15173 |
м. Снігурівка |
Червонодолинська ЗОШ |
4 |
66 (42+12+12) |
|
С1 |
|
|
Гудзь Алла Яківна |
8129 |
ЯЩУК В.Ю. |
15170 |
м. Снігурівка |
ЗОШ № 4 |
2 |
72 (30+12+30) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |
8130 |
ЯЩУК К.К. |
15165 |
м. Снігурівка |
Павлівський НВК |
5 |
156 (42+54+60) |
З |
|
|
|
Гудзь Алла Яківна |