№ |
ПІБ |
Код м.п. |
Населений пункт |
Навчальний заклад |
Клас |
Бали |
З |
С1 |
С2 |
С3 |
Координатор |
1 |
ГЕРИН Г.І. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
7 |
159 (54+60+45) |
З |
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
2 |
ГЛИМБОВИЧ І.М. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
7 |
135 (39+42+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Булас Надія Антонівна |
3 |
ПОПИК П. |
14930 |
м. Яворів |
Молошковицька СЗШ |
9 |
124 (54+36+34) |
|
С1 |
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
4 |
ЮРОЧКО Ю.В. |
14375 |
м. Жовква |
Мокротинська ЗОШ |
9 |
23 (6+8+9) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
5 |
7 І.М. |
14771 |
м. Старий Самбір |
Тершівська ЗОШ |
7 |
97 (45+30+22) |
|
С1 |
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
6 |
А В. . |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
3 |
74 (24+24+26) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
7 |
АББАСОВА Н.Р. |
14756 |
м. Старий Самбір |
Страшевицька ЗСШ |
8 |
95 (51+18+26) |
|
С1 |
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
8 |
АБДУЛІНА В.Д. |
14195 |
м. Трускавець |
НВК СЗШ № 2 гімназія |
6 |
118 (34+48+36) |
|
|
С2 |
|
Томашівська Наталія Валеріївна |
9 |
АБДУЛХАНОВ Б.Р. |
14906 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 3 |
1 |
60 (24+30+6) |
|
С1 |
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
10 |
АБРА С.І. |
14184 |
м. Стрий |
СЗШ № 5 |
9 |
105 (42+16+47) |
|
С1 |
|
С3 |
Пістун Надія Данилівна |
11 |
АБРАМВА В.О. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
4 |
126 (36+48+42) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
12 |
АБРАМЕЦЬ І.А. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
8 |
165 (60+60+45) |
З |
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
13 |
АБРАМОВ А.В. |
14115 |
м. Львів |
СЗШ № 22 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
14 |
АБРАМОВА Л.М. |
14903 |
м. Яворів |
Вороцівський НВК |
2 |
62 (20+18+24) |
|
С1 |
|
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
15 |
АБРАМОВИЧ А.О. |
14015 |
м. Львів |
СЗШ № 52 |
8 |
156 (60+60+36) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
16 |
АБРАШКІНА О.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
10 |
106 (42+28+36) |
|
С1 |
|
|
Біда Наталія Романівна |
17 |
АБУІБРАГІМ К. . |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
3 |
76 (24+30+22) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
18 |
АВГУСТОВСЬКА В.В. |
14393 |
м. Жовква |
Боянецька ЗОШ |
4 |
126 (42+48+36) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
19 |
АВДЄЄВ М.А. |
14051 |
м. Львів |
СЗШ № 29 |
3 |
102 (36+48+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
20 |
АВДЄЄВА В.В. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
4 |
90 (36+36+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
21 |
АВДЄЄВА О.В. |
14665 |
м. Сокаль |
Великомостівський ЗШ-НВК-ліцей |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
22 |
АВЕРКОВ С.А. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
5 |
88 (46+30+12) |
|
С1 |
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
23 |
АВЕРЧЕНКО І.В. |
14023 |
м. Львів |
Гімназія "Євшан" |
8 |
84 (39+28+17) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
24 |
АВІЛКІНА В.В. |
14098 |
м. Львів |
СЗШ № 50 |
3 |
74 (24+30+20) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
25 |
АВРАМЕНКО О. . |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
8 |
126 (51+44+31) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
26 |
АВРАМЧУК В.Н. |
14028 |
м. Львів |
ЗОШ № 74 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
27 |
АГАЄВА О.П. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
4 |
90 (12+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
28 |
АГАФОНОВ С.І. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
3 |
102 (36+42+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
29 |
АГАФОНОВА Д.І. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
6 |
172 (52+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
30 |
АГЕЄВ Д.А. |
14023 |
м. Львів |
Гімназія "Євшан" |
7 |
136 (54+48+34) |
|
С1 |
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
31 |
АГЕЄВ М.О. |
14098 |
м. Львів |
СЗШ № 50 |
2 |
60 (24+30+6) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
32 |
АГЕЄВА В.О. |
14379 |
м. Жовква |
Сопошенська ЗОШ |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
33 |
АГЕЄВА Ю.О. |
14098 |
м. Львів |
СЗШ № 50 |
7 |
110 (24+42+44) |
|
|
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
34 |
АГРЕС С.Р. |
14117 |
м. Львів |
СЗШ № 30 |
1 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
35 |
АДАМЕНКО І.Д. |
14118 |
м. Львів |
СЗШ № 33 |
7 |
118 (33+42+43) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
36 |
АДАМИК М.М. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
4 |
122 (42+42+38) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
37 |
АДАМІВ А.А. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
8 |
96 (45+24+27) |
|
С1 |
|
|
Біда Наталія Романівна |
38 |
АДАМОВИ І.І. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
3 |
84 (24+36+24) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
39 |
АДАМОВИЧ А.О. |
14046 |
м. Львів |
СЗШ № 71 |
9 |
152 (48+46+58) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
40 |
АДАМОВИЧ Я.Р. |
14187 |
м. Стрий |
СЗШ № 8 |
5 |
78 (12+30+36) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
41 |
АДАМСЬКА З |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
7 |
135 (48+48+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
42 |
АДАМЧУК Л.В. |
14179 |
м. Самбір |
Гімназія |
8 |
136 (42+46+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ніженецька Наталія Сергіївна |
43 |
АДАМЧУК С.М. |
14058 |
м. Львів |
СЗШ № 47 |
3 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
44 |
АДАМЧУК Ю.В. |
14532 |
м. Радехів |
Вузлівська ЗОШ |
10 |
123 (42+42+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Брановський Володимир Іванович |
45 |
АДЕРМАХ А.О. |
14479 |
м. Пустомити |
Щирецька ЗОШ № 1 |
7 |
114 (36+36+42) |
|
|
|
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
46 |
АЗАРЕНКОВА Д.В. |
14050 |
м. Львів |
СЗШ № 24 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
47 |
АЗАРОВ М.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
10 |
126 (54+26+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Біда Наталія Романівна |
48 |
АЗАРОВ М.І. |
14140 |
м. Львів |
ШЕЛ |
7 |
129 (57+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
49 |
АЙЗЕНБАРТ А.І. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
8 |
105 (33+24+48) |
|
|
|
С3 |
Шепіда Ольга Володимирівна |
50 |
АКЕРМАН І.Я. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
7 |
133 (45+48+40) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
51 |
АКОПЯН Ю.А. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
7 |
144 (54+42+48) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
52 |
АКСЕНТІЙЧУК В.Ю. |
14195 |
м. Трускавець |
НВК СЗШ № 2 гімназія |
3 |
98 (36+36+26) |
|
С1 |
С2 |
|
Томашівська Наталія Валеріївна |
53 |
АЛАНІЯ Л.К. |
14073 |
м. Львів |
ЗШ "Первоцвіт" |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
54 |
АЛАНІЯ Н.К. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
7 |
132 (54+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
55 |
АЛБАТОВ М.В. |
14098 |
м. Львів |
СЗШ № 50 |
3 |
52 (24+24+4) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
56 |
АЛЕЙНИКОВ О.Д. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
57 |
АЛЕКСАНДРОВА Є.О. |
14134 |
м. Львів |
Правнича гімназія |
7 |
127 (39+42+46) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
58 |
АЛЕКСАНДРОВА М.О. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
11 |
89 (36+26+27) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
59 |
АЛЕКСАНДРОВА О.О. |
14718 |
м. Сокаль |
НВК ЗШ № 2 ліцей |
2 |
80 (26+30+24) |
З |
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
60 |
АЛЕКСАНДРОВА Х.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
8 |
114 (33+36+45) |
|
|
|
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
61 |
АЛЕКСАНДРОВИЧ Я |
14466 |
м. Пустомити |
Містківська ЗОШ |
3 |
108 (30+48+30) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
62 |
АЛЕКСЕЄВ З.Г. |
14531 |
м. Радехів |
Нововитківська ЗОШ |
4 |
46 (12+6+28) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
63 |
АЛЕКСЕЄНКО Я.А. |
14059 |
м. Львів |
ССЗШ № 37 |
3 |
108 (30+36+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
64 |
АЛЕКСЮК С.С. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
8 |
111 (48+24+39) |
|
С1 |
|
|
Шманько Андрій Петрович |
65 |
АЛЕШКО Р.А. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
66 |
АЛЄЙНІКОВА К.Ф. |
14076 |
м. Львів |
СЗШ № 86 |
10 |
166 (60+48+58) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
67 |
АЛЄКСЄЄВ А.О. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
7 |
172 (60+54+58) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
68 |
АЛЄКСЄЄВА А.В. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
9 |
96 (30+18+48) |
|
|
|
С3 |
Оленчин Тетяна Петрівна |
69 |
АЛЄКСЄЄВА Д.О. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
3 |
120 (48+42+30) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
70 |
АЛЄКСЄЄНКО Е.В. |
14389 |
м. Жовква |
Рава-Руська ЗОШ № 2 |
5 |
113 (28+39+46) |
|
|
|
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
71 |
АЛЄШНІКОВА А.А. |
14118 |
м. Львів |
СЗШ № 33 |
7 |
73 (27+18+28) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
72 |
АЛЄШНІКОВА А.А. |
14118 |
м. Львів |
СЗШ № 33 |
9 |
114 (36+36+42) |
|
|
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
73 |
АЛІ-АЛЬ-АРУС А.А. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
6 |
103 (38+41+24) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
74 |
АЛІЄВ М.Р. |
14119 |
м. Львів |
СЗШ № 38 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
75 |
АЛІЄВА А.А. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
3 |
100 (30+36+34) |
|
|
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
76 |
АЛІЄВА А.Р. |
14190 |
м. Стрий |
СЗШ № 11 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
77 |
АЛІМОВ Е.Т. |
14007 |
м. Львів |
СЗШ № 4 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
78 |
АЛІМОВА Е.Є. |
14099 |
м. Львів |
СЗШ № 51 |
2 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
79 |
АЛІФІРЕНКО К.О. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
5 |
121 (36+43+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Біда Наталія Романівна |
80 |
АЛЛАЗОВ Р.Р. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
6 |
115 (34+45+36) |
|
|
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
81 |
АЛТУХОБ М. . |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
4 |
126 (36+48+42) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
82 |
АЛТУХОВА І.С. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
83 |
АЛУШКІНА А.А. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
3 |
90 (30+36+24) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
84 |
АЛФАВІЦЬКА М.Р. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
5 |
104 (32+36+36) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
85 |
АЛХІМОВА Д.О. |
14117 |
м. Львів |
СЗШ № 30 |
7 |
138 (51+36+51) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
86 |
АЛЬБІНОВСЬКА С.В. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
7 |
68 (27+10+31) |
|
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
87 |
АЛЬБОТА М.О. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
5 |
99 (24+33+42) |
|
|
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
88 |
АЛЬГАЄВ В.В. |
14530 |
м. Радехів |
Бишівська ЗОШ |
8 |
120 (45+30+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
89 |
АЛЬГАЄВА Л.В. |
14530 |
м. Радехів |
Бишівська ЗОШ |
6 |
87 (38+13+36) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
90 |
АЛЬОХІН О.Р. |
14203 |
м. Червоноград |
ЗШ № 7 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
91 |
АЛЬФАВІЦЬКА Н.Р. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
92 |
АЛЬФАВІЦЬКИЙ О.А. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
7 |
105 (39+24+42) |
|
|
|
С3 |
Лободяк Леся Мар'янівна |
93 |
АЛЬ-ХАМЕС А.Т. |
14030 |
м. Львів |
СЗШ № 77 |
6 |
130 (46+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
94 |
АЛЬЯНАХ А.Д. |
14021 |
м. Львів |
СЗШ № 40 |
8 |
144 (54+42+48) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
95 |
АМБІЦЬКИЙ Г.І. |
14148 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 5 |
5 |
105 (32+43+30) |
|
|
С2 |
|
Юрків Андрій Степанович |
96 |
АМБРАМЧУК В.Я. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
11 |
118 (60+24+34) |
|
С1 |
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
97 |
АМБРОЗЕВИЧ Б.В. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
98 |
АМБРОС В.Р. |
14750 |
м. Старий Самбір |
Турївська ЗСШ |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
99 |
АМБРОС В.Р. |
14750 |
м. Старий Самбір |
Турївська ЗСШ |
3 |
106 (30+48+28) |
|
|
С2 |
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
100 |
АМБРОС М.Л. |
14386 |
м. Жовква |
Куликівська ЗОШ |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
101 |
АМБРОСЕНКОВА А.А. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
6 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
102 |
АМІНЄВА Ю.А. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
5 |
112 (28+48+36) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
103 |
АНАНЬЄВА Р.Ю. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
7 |
138 (54+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
104 |
АНАНЬЄВА С.А. |
14187 |
м. Стрий |
СЗШ № 8 |
5 |
62 (22+26+14) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
105 |
АНАНЬЄВА Т.А. |
14186 |
м. Стрий |
СЗШ № 7 |
3 |
78 (30+30+18) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
106 |
АНАРУСІВ А.Т. |
14463 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 2 |
3 |
108 (30+36+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
107 |
АНДИБУР О.Т. |
14184 |
м. Стрий |
СЗШ № 5 |
7 |
117 (45+38+34) |
|
С1 |
|
|
Пістун Надія Данилівна |
108 |
АНДРЕАДІ В.О. |
14076 |
м. Львів |
СЗШ № 86 |
2 |
72 (30+24+18) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
109 |
АНДРЕЄВ І.В. |
14839 |
м. Стрий |
Дулібська школа-гімназія |
7 |
150 (60+48+42) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
110 |
АНДРЕЄВ Т.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
7 |
147 (54+36+57) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
111 |
АНДРЕЄВА А.А. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
112 |
АНДРЕЄВА Д.Д. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
8 |
126 (45+30+51) |
|
С1 |
|
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
113 |
АНДРЕЇШИН В.Р. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
5 |
104 (32+30+42) |
|
|
|
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
114 |
АНДРЕЇШИН І.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
9 |
121 (48+30+43) |
|
С1 |
|
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
115 |
АНДРЕЇШИН С.А. |
14154 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 18 |
3 |
98 (30+36+32) |
|
|
С2 |
С3 |
Юрків Андрій Степанович |
116 |
АНДРЕЙКІВ В.Б. |
14614 |
м. Сколе |
Підгородецька ЗОШ |
3 |
102 (30+30+42) |
|
|
|
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
117 |
АНДРЕЙКІВ І.В. |
14166 |
м. Новий Розділ |
НВК "Лідер" |
7 |
111 (39+30+42) |
|
|
|
С3 |
Верес Галина Мирославівна |
118 |
АНДРЕЙКІВ І.І. |
14614 |
м. Сколе |
Підгородецька ЗОШ |
8 |
123 (42+42+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Багрич Галина Миколаївна |
119 |
АНДРЕЙКІВ О.В. |
14614 |
м. Сколе |
Підгородецька ЗОШ |
3 |
114 (36+42+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
120 |
АНДРЕЙКІВ О.В. |
14614 |
м. Сколе |
Підгородецька ЗОШ |
1 |
88 (28+30+30) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
121 |
АНДРЕЙКО А.А. |
14134 |
м. Львів |
Правнича гімназія |
8 |
89 (27+30+32) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
122 |
АНДРЕЙКО А.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
123 |
АНДРЕЙКО В.І. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
6 |
146 (38+60+48) |
З |
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
124 |
АНДРЕЙКО М.А. |
14119 |
м. Львів |
СЗШ № 38 |
2 |
82 (28+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
125 |
АНДРЕЙКО М.І. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
4 |
108 (36+36+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ліпецька Віра Семенівна |
126 |
АНДРЕЙКО М.І. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
4 |
108 (36+36+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ліпецька Віра Семенівна |
127 |
АНДРЕЙКО Н.С. |
14751 |
м. Старий Самбір |
Великолінинська ЗСШ |
6 |
82 (28+20+34) |
|
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
128 |
АНДРЕЙКО О.Р. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
2 |
10 (4+0+6) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
129 |
АНДРЕЙЦІВ І.В. |
14027 |
м. Львів |
СЗШ № 68 |
6 |
117 (44+37+36) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
130 |
АНДРЕЙЧУК Б.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
9 |
81 (18+14+49) |
|
|
|
С3 |
Біда Наталія Романівна |
131 |
АНДРЕЙЧУК В.О. |
14183 |
м. Стрий |
СЗШ № 4 |
4 |
82 (30+36+16) |
|
|
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
132 |
АНДРЕЙЧУК О.В. |
14537 |
м. Радехів |
Павлівська ЗОШ |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
133 |
АНДРЄЄВА Д.А. |
14114 |
м. Львів |
СЗШ № 20 |
9 |
129 (54+32+43) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
134 |
АНДРИЦ В.В. |
14172 |
м. Самбір |
СШ № 1 |
8 |
110 (27+38+45) |
|
|
|
С3 |
Ніженецька Наталія Сергіївна |
135 |
АНДРИЦ Р.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
9 |
112 (42+18+52) |
|
С1 |
|
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
136 |
АНДРІЄВСЬКА В.Ю. |
14152 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 16 |
8 |
33 (3+12+18) |
|
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
137 |
АНДРІЄВСЬКА Л.В. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
3 |
88 (30+36+22) |
|
|
С2 |
|
Панченко Наталія Сергіївна |
138 |
АНДРІЄВСЬКИЙ А.А. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
64 (22+24+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
139 |
АНДРІЄВСЬКИЙ А.В. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
3 |
72 (18+36+18) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
140 |
АНДРІЄВСЬКИЙ А.Р. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
141 |
АНДРІЄВСЬКИЙ В.А. |
14034 |
м. Львів |
"Світанок" |
3 |
126 (36+48+42) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
142 |
АНДРІЄВСЬКИЙ С.В. |
14032 |
м. Львів |
НВК "Гроно" |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
143 |
АНДРІЄНКО Т.А. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
144 |
АНДРІЄЦЬКА М.Л. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
6 |
75 (18+27+30) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
145 |
АНДРІЄЦЬКИЙ Д.Ю. |
14906 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 3 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
146 |
АНДРІЄЧКО А.І. |
14747 |
м. Старий Самбір |
Гуманецька ЗСШ |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
147 |
АНДРІЄЧКО А.Р. |
14767 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 1 |
8 |
153 (60+48+45) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
148 |
АНДРІЄЧКО В.В. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
6 |
126 (42+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Панченко Наталія Сергіївна |
149 |
АНДРІЇВ А.А. |
14187 |
м. Стрий |
СЗШ № 8 |
2 |
82 (28+30+24) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
150 |
АНДРІЇВ А.О. |
14077 |
м. Львів |
СЗШ № 84 |
8 |
122 (54+36+32) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
151 |
АНДРІЇВ Б.Ю. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
5 |
150 (58+32+60) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
152 |
АНДРІЇВ В.В. |
14635 |
м. Сколе |
Нижньорожанківська ЗОШ |
8 |
132 (45+42+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
153 |
АНДРІЇВ К.В. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
10 |
78 (24+14+40) |
|
|
|
С3 |
Цімарно Марія Петрівна |
154 |
АНДРІЇВ С.М. |
14190 |
м. Стрий |
СЗШ № 11 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
155 |
АНДРІЇВСЬКА О.П. |
14556 |
м. Радехів |
Середпільцівський НВК |
7 |
121 (54+30+37) |
|
С1 |
|
|
Брановський Володимир Іванович |
156 |
АНДРІЇШИН А.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
6 |
123 (42+39+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Михаць Ігор Львович |
157 |
АНДРІЙЦІВ Т.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
5 |
117 (42+39+36) |
|
С1 |
|
|
Михаць Ігор Львович |
158 |
АНДРІЙЧАК С.Р. |
14642 |
м. Сколе |
Риківська ЗОШ |
9 |
141 (54+44+43) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
159 |
АНДРІЙЧИК Я.М. |
14169 |
м. Новий Розділ |
СШ № 5 |
3 |
102 (30+48+24) |
|
|
С2 |
|
Верес Галина Мирославівна |
160 |
АНДРІЙЧИН А.А. |
14183 |
м. Стрий |
СЗШ № 4 |
4 |
100 (30+36+34) |
|
|
С2 |
С3 |
Пістун Надія Данилівна |
161 |
АНДРІЙЧИН В.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
56 (24+18+14) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
162 |
АНДРІЙЧУК Д.С. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
2 |
72 (30+24+18) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
163 |
АНДРІЙЧУК С.О. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
164 |
АНДРОСЮК А.С. |
14665 |
м. Сокаль |
Великомостівський ЗШ-НВК-ліцей |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
165 |
АНДРОСЮК А.Я. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
3 |
94 (36+36+22) |
|
С1 |
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
166 |
АНДРОСЮК М.В. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
6 |
138 (36+60+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
167 |
АНДРОСЮК Н.Ю. |
14042 |
м. Львів |
СЗШ № 42 |
3 |
122 (42+42+38) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
168 |
АНДРОСЮК Ю.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
4 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
169 |
АНДРОЩУК В.А. |
14176 |
м. Самбір |
СШ № 8 |
8 |
123 (39+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Ніженецька Наталія Сергіївна |
170 |
АНДРУНЕВИЧ О.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
3 |
114 (30+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Михаць Ігор Львович |
171 |
АНДРУНЕВЧИН М.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
3 |
128 (42+42+44) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
172 |
АНДРУНЕВЧИН М.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
10 |
132 (60+44+28) |
|
С1 |
С2 |
|
Михаць Ігор Львович |
173 |
АНДРУНЕВЧИН М.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
7 |
132 (51+36+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Михаць Ігор Львович |
174 |
АНДРУНІВ І.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
3 |
82 (18+36+28) |
|
|
С2 |
|
Михаць Ігор Львович |
175 |
АНДРУННИК Д.Т. |
14073 |
м. Львів |
ЗШ "Первоцвіт" |
2 |
70 (22+30+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
176 |
АНДРУС М.І. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
1 |
78 (24+30+24) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
177 |
АНДРУСЕВИЧ С.В. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
3 |
64 (18+30+16) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
178 |
АНДРУСЕЙКО А.А. |
14192 |
м. Стрий |
Гімназія |
7 |
144 (51+48+45) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
179 |
АНДРУСЕЙКО Д.А. |
14192 |
м. Стрий |
Гімназія |
2 |
62 (20+24+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
180 |
АНДРУСИК О. . |
14189 |
м. Стрий |
СЗШ № 10 |
4 |
88 (36+30+22) |
|
С1 |
|
|
Пістун Надія Данилівна |
181 |
АНДРУСИШИН А.С. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
10 |
135 (54+32+49) |
|
С1 |
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
182 |
АНДРУСИШИН Д.Р. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
4 |
118 (42+42+34) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
183 |
АНДРУСИШИН К.А. |
14470 |
м. Пустомити |
Лапаївська ЗОШ |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
184 |
АНДРУСИШИН Х.С. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
8 |
93 (39+30+24) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
185 |
АНДРУСІВ В.А. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
10 |
115 (42+24+49) |
|
С1 |
|
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
186 |
АНДРУСІВ Г.О. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
7 |
156 (60+42+54) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
187 |
АНДРУСІВ Д.В. |
14059 |
м. Львів |
ССЗШ № 37 |
4 |
90 (36+36+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
188 |
АНДРУСІВ М.Р. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
189 |
АНДРУСІВ Р.І. |
14295 |
м. Жидачів |
Піддністрянський НВК |
8 |
133 (51+36+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
190 |
АНДРУСІВ С.Ю. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
5 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
191 |
АНДРУСІК О.В. |
14098 |
м. Львів |
СЗШ № 50 |
9 |
150 (60+44+46) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
192 |
АНДРУСЯК А.О. |
14045 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок "Дзвіночок" |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
193 |
АНДРУСЯК К.А. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
7 |
171 (57+60+54) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
194 |
АНДРУСЯК Р.О. |
14023 |
м. Львів |
Гімназія "Євшан" |
5 |
112 (24+46+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
195 |
АНДРУСЯК С.О. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
196 |
АНДРУХІВ В.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
3 |
114 (30+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Михаць Ігор Львович |
197 |
АНДРУХІВ М.А. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
8 |
120 (54+36+30) |
|
С1 |
|
|
Біда Наталія Романівна |
198 |
АНДРУХІВ М.С. |
14934 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 1 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
199 |
АНДРУХІВ Н.І. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
7 |
126 (42+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Біда Наталія Романівна |
200 |
АНДРУХІВ Н.М. |
14046 |
м. Львів |
СЗШ № 71 |
10 |
150 (54+44+52) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
201 |
АНДРУХІВВ Х.І. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
8 |
144 (54+42+48) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
202 |
АНДРУШЕНКО А.О. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
5 |
162 (48+60+54) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
203 |
АНДРУШКІВ В.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
7 |
118 (51+28+39) |
|
С1 |
|
|
Біда Наталія Романівна |
204 |
АНДРУШКІВ Д.Р. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
2 |
70 (28+24+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
205 |
АНДРУШКІВ М.С. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
6 |
70 (28+20+22) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
206 |
АНДРУШКІВ Х.М. |
14140 |
м. Львів |
ШЕЛ |
6 |
115 (38+47+30) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
207 |
АНДРУШКІВ Ю.І. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
1 |
82 (28+24+30) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
208 |
АНДРУШКО А.А. |
14382 |
м. Жовква |
Дублянська ЗОШ |
7 |
126 (45+36+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
209 |
АНДРУШКО А.А. |
14094 |
м. Львів |
СЗШ № 36 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
210 |
АНДРУШКО А.І. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
2 |
76 (28+24+24) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
211 |
АНДРУШКО М.І. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
212 |
АНДРУШКО М.О. |
14500 |
м. Пустомити |
Звенигородська ЗОШ |
8 |
139 (60+42+37) |
|
С1 |
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
213 |
АНДРУШКО Н.С. |
14471 |
м. Пустомити |
Сороки-Львівська ЗОШ |
3 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
214 |
АНДРУШКО С.Д. |
14073 |
м. Львів |
ЗШ "Первоцвіт" |
2 |
48 (18+18+12) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
215 |
АНДРУШКО С.М. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
216 |
АНДРУЩАК А.Р. |
14026 |
м. Львів |
СЗШ № 67 |
10 |
101 (48+16+37) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
217 |
АНДРУЩАК С.А. |
14690 |
м. Сокаль |
Тартаківська ЗШ |
6 |
124 (52+30+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Кнейчук Наталія Володимирівна |
218 |
АНДРУЩАК Ю.Б. |
14499 |
м. Пустомити |
Підбірцівська ЗОШ |
3 |
94 (36+36+22) |
|
С1 |
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
219 |
АНДРУЩАКЕВИЧ Д.М. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
3 |
104 (36+42+26) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
220 |
АНДРУЩАКЕВИЧ М.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
221 |
АНДРУЩАКЕВИЧ О.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
6 |
77 (30+17+30) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
222 |
АНДРУЩИШИН А.А. |
14479 |
м. Пустомити |
Щирецька ЗОШ № 1 |
5 |
44 (16+10+18) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
223 |
АНДРУЩИШИН Б.Л. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
2 |
60 (18+24+18) |
|
|
С2 |
|
Воробець Надія Теодорівна |
224 |
АНДРУЩИШИН В.М. |
14906 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 3 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
225 |
АНДРУЩИШИН Д.Н. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
226 |
АНДРУЩИШИН Н.І. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
7 |
100 (42+12+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Біда Наталія Романівна |
227 |
АНДРУЩИШИН О.В. |
14906 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 3 |
1 |
54 (24+24+6) |
|
С1 |
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
228 |
АНДРУЩИШИН Т. . |
14488 |
м. Пустомити |
Сокільницька ЗОШ |
6 |
84 (20+22+42) |
|
|
|
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
229 |
АНДРЮЩЕНКО Д.Д. |
14007 |
м. Львів |
СЗШ № 4 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
230 |
АНЕРУШКІВ Л.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
5 |
80 (34+28+18) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
231 |
АНІН В.І. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
232 |
АНІСЬКО А.М. |
14187 |
м. Стрий |
СЗШ № 8 |
5 |
88 (26+32+30) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
233 |
АНКУШИНА В.О. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
4 |
126 (36+48+42) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
234 |
АННИЧ І.С. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
70 (24+30+16) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
235 |
АННИЧ Х.С. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
5 |
132 (42+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
236 |
АННЮК О.М. |
14021 |
м. Львів |
СЗШ № 40 |
3 |
120 (48+36+36) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
237 |
АНОХІН Ю.В. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
3 |
82 (24+30+28) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
238 |
АНОХІН Ю.Д. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
5 |
142 (52+36+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
239 |
АНТАЛ Н.В. |
14059 |
м. Львів |
ССЗШ № 37 |
5 |
48 (2+26+20) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
240 |
АНТІПА А.А. |
14134 |
м. Львів |
Правнича гімназія |
9 |
102 (48+32+22) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
241 |
АНТІПОВА І.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
4 |
108 (30+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
242 |
АНТО НЯК Д.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
243 |
АНТОНЕНКОО Я.Д. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
6 |
117 (36+51+30) |
|
|
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
244 |
АНТОНИК А.Н. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
3 |
114 (42+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
245 |
АНТОНИК М.В. |
14470 |
м. Пустомити |
Лапаївська ЗОШ |
4 |
106 (36+42+28) |
|
С1 |
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
246 |
АНТОНИК Р.М. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
8 |
129 (60+42+27) |
|
С1 |
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
247 |
АНТОНИК Я.М. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
10 |
129 (48+30+51) |
|
С1 |
|
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
248 |
АНТОНИШИН А.Ю. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
6 |
97 (40+27+30) |
|
С1 |
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
249 |
АНТОНИШИН Г.І. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
4 |
132 (36+48+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
250 |
АНТОНИШИН Д.В. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
251 |
АНТОНИШИН І.Ю. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
1 |
72 (30+24+18) |
З |
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
252 |
АНТОНИШИН І.Ю. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
1 |
72 (30+24+18) |
З |
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
253 |
АНТОНИШИНА М.М. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
6 |
124 (46+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Панченко Наталія Сергіївна |
254 |
АНТОНИЩАК А. . |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
2 |
52 (22+24+6) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
255 |
АНТОНІ В М.А. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
3 |
126 (42+48+36) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
256 |
АНТОНІВ А.А. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
5 |
149 (50+57+42) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
257 |
АНТОНІВ А.В. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
7 |
32 (6+12+14) |
|
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
258 |
АНТОНІВ Л.Р. |
14054 |
м. Львів |
СЗШ № 21 |
10 |
149 (48+44+57) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
259 |
АНТОНІВ М.Т. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
10 |
109 (30+30+49) |
|
|
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
260 |
АНТОНІВ О.В. |
14868 |
м. Стрий |
М. Дідушицька ЗОШ |
6 |
105 (48+33+24) |
|
С1 |
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
261 |
АНТОНІВ П.А. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
4 |
118 (36+42+40) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
262 |
АНТОНІВ Р.С. |
14464 |
м. Пустомити |
Семенівська ЗОШ |
10 |
125 (48+38+39) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
263 |
АНТОНІВ Т.А. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
9 |
153 (60+38+55) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
264 |
АНТОНІВ Ю.А. |
14093 |
м. Львів |
СЗШ № 31 |
6 |
91 (28+33+30) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
265 |
АНТОНІЩАК Д.І. |
14678 |
м. Сокаль |
Острівський НВК-ЗШ-дитячий садок |
7 |
151 (48+58+45) |
З |
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
266 |
АНТОНОВА С.П. |
14906 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 3 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
267 |
АНТОНОВИЧ М.В. |
14834 |
м. Стрий |
Братківський НВК |
8 |
103 (42+30+31) |
|
С1 |
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
268 |
АНТОНЮК А.А. |
14532 |
м. Радехів |
Вузлівська ЗОШ |
3 |
102 (36+42+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Брановський Володимир Іванович |
269 |
АНТОНЮК А.І. |
14122 |
м. Львів |
СЗШ № 44 |
8 |
150 (54+48+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
270 |
АНТОНЮК В.А. |
14138 |
м. Львів |
"Любисток" |
2 |
56 (14+24+18) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
271 |
АНТОНЮК О.Б. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
2 |
60 (12+24+24) |
|
|
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
272 |
АНТОНЮК Р.Г. |
14718 |
м. Сокаль |
НВК ЗШ № 2 ліцей |
2 |
86 (26+30+30) |
З |
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
273 |
АНТОНЮК С.О. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
4 |
120 (36+48+36) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
274 |
АНТОНЮК С.Ю. |
14208 |
м. Червоноград |
ЗШ № 12 |
3 |
124 (42+42+40) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
275 |
АНТОНЯК М. |
14942 |
м. Яворів |
Смолинська СЗШ |
5 |
139 (48+49+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
276 |
АНТОНЯК М.І. |
14024 |
м. Львів |
ССЗШ № 15 |
9 |
92 (24+32+36) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
277 |
АНТОСЕВИЧ І.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
8 |
94 (39+18+37) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
278 |
АНТОСЮК І.І. |
14464 |
м. Пустомити |
Семенівська ЗОШ |
4 |
108 (30+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
279 |
АНТОХІВ А.Р. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
7 |
68 (33+10+25) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
280 |
АНТОШ В.О. |
14709 |
м. Сокаль |
Телязька ЗШ |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
281 |
АНТОШЕБСЬКА С. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
3 |
120 (42+42+36) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
282 |
АНТОШИК Д.С. |
14197 |
м. Червоноград |
ЗШ № 1 |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
283 |
АНТОШИК С.Р. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
284 |
АНТОШКІВ Р.П. |
14542 |
м. Радехів |
Вузлівський ліцей |
9 |
126 (48+32+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
285 |
АНТОШКО Х.Л. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
11 |
122 (54+28+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліпецька Віра Семенівна |
286 |
АНТОЩАК А.І. |
14116 |
м. Львів |
СЗШ № 23 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
287 |
АНТОЩАК А.Т. |
14093 |
м. Львів |
СЗШ № 31 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
288 |
АНУФРІЄВ З.А. |
14135 |
м. Львів |
Гімназія "Престиж" |
8 |
106 (48+24+34) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
289 |
АОНДРАК І.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
7 |
114 (51+24+39) |
|
С1 |
|
|
Шманько Андрій Петрович |
290 |
АПЕТИК М.М. |
14134 |
м. Львів |
Правнича гімназія |
9 |
124 (48+24+52) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
291 |
АПОСТОЛЮК В.А. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
10 |
131 (60+28+43) |
|
С1 |
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
292 |
АПУНЕВИЧ Н.С. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
3 |
126 (36+48+42) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
293 |
АРАБСЬКА О.Р. |
14016 |
м. Львів |
Українська приватна гімназія, ЗСППШ "Альфа" |
6 |
73 (18+31+24) |
|
|
|
|
Білий Микола Михайлович |
294 |
АРАБСЬКИЙ Б.В. |
14117 |
м. Львів |
СЗШ № 30 |
9 |
105 (24+32+49) |
|
|
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
295 |
АРАБСЬКИЙ Л.Ю. |
14016 |
м. Львів |
Українська приватна гімназія, ЗСППШ "Альфа" |
6 |
100 (36+30+34) |
|
|
|
|
Білий Микола Михайлович |
296 |
АРАБСЬКИЙ О.В. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
4 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
297 |
АРДАН С.І. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
298 |
АРДІЛЬ А.Д. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
299 |
АРДІЛЬ Д.Л. |
14182 |
м. Стрий |
СЗШ № 3 |
8 |
145 (54+54+37) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
300 |
АРЕНДАЧ А.Р. |
14647 |
м. Сколе |
Хітарська ЗОШ |
4 |
84 (30+30+24) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
301 |
АРЕНДАЧ В.В. |
14620 |
м. Сколе |
НВК СЗШ гімназія с. Тухля |
3 |
132 (42+48+42) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
302 |
АРЕНДАЧ М.М. |
14620 |
м. Сколе |
НВК СЗШ гімназія с. Тухля |
4 |
102 (30+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
303 |
АРЛАМОВСЬКА В.І. |
14302 |
м. Жидачів |
ЗОШ № 2 |
9 |
141 (60+42+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Кардаш Богдан Степанович |
304 |
АРСАН А.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
7 |
154 (60+40+54) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
305 |
АРСЕНАШТИЮКА П.Ш. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
2 |
56 (20+24+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
306 |
АРСЕНЬЄВ О.А. |
14012 |
м. Львів |
СЗШ № 34 |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
307 |
АРСЕНЬЄВА К.Д. |
14098 |
м. Львів |
СЗШ № 50 |
8 |
138 (51+48+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
308 |
АРТЕМОВИЧ В.А. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
6 |
120 (48+36+36) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
309 |
АРТЕМОВИЧ В.А. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
1 |
66 (18+30+18) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
310 |
АРТЕМОВИЧ Е.В. |
14004 |
м. Львів |
ЛЛГ |
6 |
97 (28+33+36) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
311 |
АРТЕМОВИЧ Ю.І. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
3 |
70 (18+36+16) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
312 |
АРТИМ А. . |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
313 |
АРТИМ І. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
2 |
82 (28+30+24) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
314 |
АРТИМ М. . |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
3 |
100 (42+42+16) |
|
С1 |
С2 |
|
Панченко Наталія Сергіївна |
315 |
АРТИМ М. . |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
6 |
80 (22+28+30) |
|
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
316 |
АРТИМ М.Я. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
8 |
120 (42+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Панченко Наталія Сергіївна |
317 |
АРТИМОВИЧ Ю.В. |
14093 |
м. Львів |
СЗШ № 31 |
7 |
125 (54+26+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
318 |
АРТЮХОВА Х.О. |
14005 |
м. Львів |
СЗШ № 62 |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
319 |
АРХИМОВИЧ С.О. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
320 |
АРХИЦЬКИЙ С. . |
14092 |
м. Львів |
СЗШ № 17 |
4 |
134 (42+48+44) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
321 |
АРЦИШЕВСЬКИЙ Я. |
14001 |
м. Львів |
ПНВЗ "ЗОШ святої Софії" |
3 |
92 (36+30+26) |
|
С1 |
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
322 |
АСАНОВА С.А. |
14075 |
м. Львів |
СЗШ № 96 |
6 |
127 (38+43+46) |
|
|
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
323 |
АСАУЛЮК М.С. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
324 |
АСЄЄВ М.Ю. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
325 |
АСКЕРОВ Р.С. |
14012 |
м. Львів |
СЗШ № 34 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
326 |
АСЛАНЯН А.Г. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
327 |
АСТАШЕЕКО А.А. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
2 |
72 (30+30+12) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
328 |
АСЮТІН А.В. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
6 |
94 (28+36+30) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
329 |
АТАЛЛАХ Н.Т. |
14036 |
м. Львів |
СЗШ № 65 |
8 |
130 (60+42+28) |
|
С1 |
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
330 |
АТАМАН В.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
331 |
АТАМАН І.І. |
14843 |
м. Стрий |
Лисовицька школа-ліцей |
8 |
153 (54+54+45) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
332 |
АТАМАНЕНКО С.С. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
333 |
АТАМАНІВ Ю.П. |
14289 |
м. Жидачів |
Вовчатицька ЗОШ |
6 |
122 (50+30+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
334 |
АТАМАНЧУК А.А. |
14007 |
м. Львів |
СЗШ № 4 |
4 |
112 (42+42+28) |
|
С1 |
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
335 |
АТАМАНЧУК В.В. |
14838 |
м. Стрий |
Дашавська СЗШ |
4 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
336 |
АТАМАНЧУК В.О. |
14838 |
м. Стрий |
Дашавська СЗШ |
3 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
337 |
АТАМАНЮК А.В. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
5 |
166 (58+60+48) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
338 |
АТАМАНЮК С.А. |
14525 |
м. Радехів |
ЗОШ № 1 |
7 |
63 (18+14+31) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
339 |
АТАМАСЬ В.Г. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
4 |
78 (24+42+12) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
340 |
АФАНАСЬЄВА А.О. |
14074 |
м. Львів |
ЛСШ № 69 |
8 |
120 (51+30+39) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
341 |
АФАНАСЬЄВА Д.В. |
14047 |
м. Львів |
СЗШ № 6 |
4 |
46 (6+30+10) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
342 |
АФАНАСЬЄВА О.Р. |
14906 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 3 |
4 |
108 (30+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
343 |
АХИНЬКО А.Я. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
2 |
72 (30+24+18) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
344 |
АХМАД Д.Х. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
7 |
141 (42+48+51) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
345 |
АХМЕДОВ Д.С. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
4 |
70 (24+30+16) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
346 |
АХТИРЦЕВ П.Ю. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
7 |
104 (21+34+49) |
|
|
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
347 |
АШИНБЕРГ В.М. |
14838 |
м. Стрий |
Дашавська СЗШ |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
348 |
АШИРОВА Т.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
7 |
150 (51+54+45) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
349 |
АШИРОВА Ю.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
5 |
57 (18+21+18) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
350 |
БАБАНОВ М.Ю. |
14186 |
м. Стрий |
СЗШ № 7 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
351 |
БАБЕНКО К.М. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
8 |
132 (45+42+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
352 |
БАБЕНКО Н.Р. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
8 |
98 (42+22+34) |
|
С1 |
|
|
Михаць Ігор Львович |
353 |
БАБЕНКО Н.С. |
14493 |
м. Пустомити |
Винничківський НВК |
9 |
112 (42+30+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
354 |
БАБЕНКО С.Д. |
14075 |
м. Львів |
СЗШ № 96 |
4 |
126 (42+48+36) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
355 |
БАБЕШКО О.Д. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
3 |
64 (12+36+16) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
356 |
БАБИН І.В. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
7 |
141 (54+60+27) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
357 |
БАБИН Я.З. |
14373 |
м. Жовква |
Липницька ЗОШ |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
358 |
БАБИЧ А.А. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
2 |
66 (24+30+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
359 |
БАБИЧ В.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
9 |
139 (54+40+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
360 |
БАБИЧ Е.С. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
361 |
БАБИЧ М.Є. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
362 |
БАБИЧ М.І. |
14140 |
м. Львів |
ШЕЛ |
11 |
74 (30+8+36) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
363 |
БАБИЧ М.Т. |
14639 |
м. Сколе |
Орявська ЗОШ |
3 |
68 (24+18+26) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
364 |
БАБИЧ Н.М. |
14120 |
м. Львів |
СЗШ № 41 |
5 |
92 (24+32+36) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
365 |
БАБИЧ О.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
1 |
72 (30+30+12) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
366 |
БАБИЧ О.С. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
367 |
БАБИЧ Я.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
9 |
141 (48+48+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
368 |
БАБІЙ А. . |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
7 |
132 (48+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
369 |
БАБІЙ А.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
4 |
96 (24+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Біда Наталія Романівна |
370 |
БАБІЙ В.А. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
2 |
82 (28+30+24) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
371 |
БАБІЙ В.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
7 |
147 (60+36+51) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
372 |
БАБІЙ В.Р. |
14196 |
м. Трускавець |
СЗШ № 3 |
1 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Томашівська Наталія Валеріївна |
373 |
БАБІЙ М.М. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
3 |
86 (30+36+20) |
|
|
С2 |
|
Воробець Надія Теодорівна |
374 |
БАБІЙ Н.В. |
14167 |
м. Новий Розділ |
ЗШ № 2 |
5 |
126 (42+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Верес Галина Мирославівна |
375 |
БАБІЙ Н.В. |
14134 |
м. Львів |
Правнича гімназія |
8 |
120 (48+32+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
376 |
БАБІЙ О.В. |
14153 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 17 |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
377 |
БАБІЙ П.Б. |
14844 |
м. Стрий |
Лисятицька СЗШ |
3 |
114 (36+36+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Романова Лілія Володимирівна |
378 |
БАБІЙ Р.А. |
14543 |
м. Радехів |
Бабичівська ЗОШ |
4 |
92 (30+30+32) |
|
|
|
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
379 |
БАБІЙ Р.А. |
14145 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 1 |
5 |
130 (46+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Юрків Андрій Степанович |
380 |
БАБІЙ Р.А. |
14030 |
м. Львів |
СЗШ № 77 |
3 |
104 (30+42+32) |
|
|
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
381 |
БАБІЙ С.Р. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
3 |
120 (30+48+42) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
382 |
БАБІЙ Ю.Ю. |
14096 |
м. Львів |
ССЗШ № 46 |
2 |
68 (26+24+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
383 |
БАБІЙ Я.А. |
14076 |
м. Львів |
СЗШ № 86 |
5 |
90 (22+26+42) |
|
|
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
384 |
БАБІЙЧУК М.А. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
385 |
БАБІН М. . |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
5 |
111 (34+45+32) |
|
|
С2 |
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
386 |
БАБІНЕЦЬ В.В. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
2 |
60 (24+30+6) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
387 |
БАБІНСЬКИЙ В.М. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
5 |
138 (48+54+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
388 |
БАБІНЦЕВ В. . |
14092 |
м. Львів |
СЗШ № 17 |
6 |
140 (44+42+54) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
389 |
БАБІЧУК Ю.І. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
3 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
390 |
БАБЛЯК А.С. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
2 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
391 |
БАБУНИЧ В.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
392 |
БАБУНИЧ В.С. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
393 |
БАБЧУК А.В. |
14718 |
м. Сокаль |
НВК ЗШ № 2 ліцей |
2 |
80 (26+30+24) |
З |
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
394 |
БАБЮК А.М. |
14118 |
м. Львів |
СЗШ № 33 |
3 |
124 (42+42+40) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
395 |
БАБЮК С.В. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
2 |
62 (26+24+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
396 |
БАБЮК Т.В. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
4 |
94 (30+42+22) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
397 |
БАБЮК Ю.М. |
14118 |
м. Львів |
СЗШ № 33 |
6 |
131 (44+39+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
398 |
БАБЯК В.В. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
7 |
90 (45+32+13) |
|
С1 |
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
399 |
БАБЯК Л.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
7 |
136 (54+34+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
400 |
БАБЯК М.Т. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
4 |
100 (24+42+34) |
|
|
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
401 |
БАБЯК Н.І. |
14122 |
м. Львів |
СЗШ № 44 |
3 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
402 |
БАБЯК О.А. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
2 |
82 (28+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
403 |
БАБЯК П.А. |
14155 |
м. Дрогобич |
Гімназія |
5 |
143 (52+39+52) |
|
С1 |
|
С3 |
Юрків Андрій Степанович |
404 |
БАБЯК Ю.І. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
6 |
119 (42+35+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Воробець Надія Теодорівна |
405 |
БАБЯК Ю.О. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
7 |
141 (54+48+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
406 |
БАБЯК Я.С. |
14181 |
м. Стрий |
СЗШ № 2 |
6 |
113 (38+33+42) |
|
|
|
С3 |
Пістун Надія Данилівна |
407 |
БАБЯЧОК О.Р. |
14096 |
м. Львів |
ССЗШ № 46 |
3 |
84 (18+36+30) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
408 |
БАВДИС А.В. |
14718 |
м. Сокаль |
НВК ЗШ № 2 ліцей |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
409 |
БАВДИС Л.Ю. |
14125 |
м. Львів |
СЗШ № 57 |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
410 |
БАВЗА А.А. |
14166 |
м. Новий Розділ |
НВК "Лідер" |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Верес Галина Мирославівна |
411 |
БАВОРОВСЬКИЙ К.О. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
412 |
БАВРУК Б.О. |
14681 |
м. Сокаль |
Борятинський НВК-ЗШ-дитячий садок |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
413 |
БАВРУК І.В. |
14681 |
м. Сокаль |
Борятинський НВК-ЗШ-дитячий садок |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
414 |
БАВРУК П.О. |
14681 |
м. Сокаль |
Борятинський НВК-ЗШ-дитячий садок |
7 |
133 (33+54+46) |
|
|
С2 |
С3 |
Кнейчук Наталія Володимирівна |
415 |
БАВУЛА О.С. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
6 |
77 (26+15+36) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
416 |
БАВУРА М.В. |
14304 |
м. Жидачів |
Монастирецький НВК |
7 |
127 (48+48+31) |
|
С1 |
С2 |
|
Кардаш Богдан Степанович |
417 |
БАВУРА Н.Б. |
14282 |
м. Жидачів |
НВК |
10 |
81 (24+14+43) |
|
|
|
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
418 |
БАГАЙ Ю.І. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
6 |
84 (38+10+36) |
|
|
|
|
Цімарно Марія Петрівна |
419 |
БАГАН А.В. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
3 |
104 (30+36+38) |
|
|
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
420 |
БАГАН А.С. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
421 |
БАГАН М.В. |
14176 |
м. Самбір |
СШ № 8 |
9 |
146 (54+40+52) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
422 |
БАГАН О.І. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
5 |
132 (38+52+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
423 |
БАГАЧ В.М. |
14198 |
м. Червоноград |
ЗШ № 2 |
8 |
139 (54+46+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Перець Надія Михайлівна |
424 |
БАГДАЙ Д.О. |
14382 |
м. Жовква |
Дублянська ЗОШ |
4 |
90 (24+36+30) |
|
|
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
425 |
БАГДАЙ Д.О. |
14382 |
м. Жовква |
Дублянська ЗОШ |
8 |
140 (54+38+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
426 |
БАГДАЙ Р.Р. |
14145 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 1 |
6 |
140 (44+48+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Юрків Андрій Степанович |
427 |
БАГІНСЬКА М.В. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
5 |
118 (34+54+30) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
428 |
БАГЛАЄНКО О.Ф. |
14139 |
м. Львів |
"Перспектива" |
8 |
156 (60+54+42) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
429 |
БАГЛАЙ А.А. |
14034 |
м. Львів |
"Світанок" |
2 |
48 (12+30+6) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
430 |
БАГЛАЙ А.А. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
3 |
82 (24+42+16) |
|
|
С2 |
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
431 |
БАГЛАЙ В.А. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
3 |
108 (30+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Гарбіч Людмила Іванівна |
432 |
БАГЛАЙ В.В. |
14136 |
м. Львів |
Приватна гімназія "Відродження" |
8 |
141 (48+48+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
433 |
БАГЛАЙ Д.Ю. |
14460 |
м. Пустомити |
Зимноводівська ЗОШ № 1 |
3 |
132 (42+48+42) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
434 |
БАГЛАЙ М.О. |
14030 |
м. Львів |
СЗШ № 77 |
4 |
120 (30+42+48) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
435 |
БАГЛАЙ Н.В. |
14367 |
м. Жовква |
Деревнянська ЗОШ |
8 |
106 (42+28+36) |
|
С1 |
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
436 |
БАГЛАЙ О.А. |
14054 |
м. Львів |
СЗШ № 21 |
4 |
118 (36+42+40) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
437 |
БАГЛАЙ О.О. |
14470 |
м. Пустомити |
Лапаївська ЗОШ |
6 |
101 (36+29+36) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
438 |
БАГЛАЙ С.В. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
9 |
64 (24+24+16) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
439 |
БАГЛАЙ С.Я. |
14167 |
м. Новий Розділ |
ЗШ № 2 |
4 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Верес Галина Мирославівна |
440 |
БАГЛАЙ Х.Р. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
441 |
БАГЛАЙ Ю.І. |
14381 |
м. Жовква |
Туринківська ЗШ |
6 |
122 (50+30+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
442 |
БАГНЮК З.І. |
14723 |
м. Сокаль |
Жвирківська ЗШ |
5 |
94 (36+34+24) |
|
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
443 |
БАГНЮК Л.І. |
14540 |
м. Радехів |
Стоянівська ЗОШ |
9 |
118 (48+30+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
444 |
БАГНЮК М.Р. |
14119 |
м. Львів |
СЗШ № 38 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
445 |
БАГРІЙ А.Н. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
4 |
70 (24+42+4) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
446 |
БАГРІЙ В.В. |
14024 |
м. Львів |
ССЗШ № 15 |
1 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
447 |
БАГРІЙ В.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
4 |
84 (18+42+24) |
|
|
С2 |
|
Михаць Ігор Львович |
448 |
БАГРІЙ Д.В. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
2 |
72 (30+30+12) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
449 |
БАГРІЙ Д.З. |
14486 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 1 |
8 |
121 (54+30+37) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
450 |
БАГРІЙ Д.Ї. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
2 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
451 |
БАГРІЙ Є.В. |
14108 |
м. Львів |
"Малюк" |
2 |
72 (30+30+12) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
452 |
БАГРІЙ З.Д. |
14853 |
м. Стрий |
Бережницький НВК |
2 |
66 (24+30+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Романова Лілія Володимирівна |
453 |
БАГРІЙ М.О. |
14007 |
м. Львів |
СЗШ № 4 |
3 |
108 (42+42+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
454 |
БАГРІЙ О.М. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
2 |
72 (24+30+18) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
455 |
БАГРІЙ Р.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
7 |
154 (60+48+46) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
456 |
БАГРІЙ Р.Т. |
14208 |
м. Червоноград |
ЗШ № 12 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
457 |
БАГРІЙ С.В. |
14153 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 17 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
458 |
БАГРІЙ Ю.І. |
14014 |
м. Львів |
СЗШ № 87 |
4 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
459 |
БАДАК Т.В. |
14537 |
м. Радехів |
Павлівська ЗОШ |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
460 |
БАДАН А.В. |
14073 |
м. Львів |
ЗШ "Первоцвіт" |
3 |
82 (30+36+16) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
461 |
БАДАН О.Д. |
14364 |
м. Жовква |
Волицька ЗОШ |
10 |
112 (42+36+34) |
|
С1 |
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
462 |
БАДАН Р.В. |
14073 |
м. Львів |
ЗШ "Первоцвіт" |
3 |
88 (36+36+16) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
463 |
БАДЗО Н.І. |
14117 |
м. Львів |
СЗШ № 30 |
3 |
108 (30+36+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
464 |
БАДИК А.Д. |
14045 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок "Дзвіночок" |
3 |
90 (24+30+36) |
|
|
|
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
465 |
БАДІКА П.О. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
2 |
66 (30+24+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
466 |
БАДРАК Д.Д. |
14096 |
м. Львів |
ССЗШ № 46 |
7 |
104 (45+36+23) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
467 |
БАДУНЬ О.Ю. |
14044 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок " Провесінь" |
1 |
78 (24+30+24) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
468 |
БАДЯК В.С. |
14027 |
м. Львів |
СЗШ № 68 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
469 |
БАЄВ В.І. |
14148 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 5 |
3 |
82 (36+30+16) |
|
С1 |
|
|
Юрків Андрій Степанович |
470 |
БАЄВА А.А. |
14147 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 4 |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
471 |
БАЖАНСЬКИЙ Д.В. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
472 |
БАЖИЛО Т.І. |
14531 |
м. Радехів |
Нововитківська ЗОШ |
7 |
132 (60+36+36) |
|
С1 |
|
|
Брановський Володимир Іванович |
473 |
БАЖИЦЬКА С.Р. |
14486 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 1 |
5 |
110 (32+42+36) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
474 |
БАЖКОВ К.Д. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
1 |
78 (24+30+24) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
475 |
БАЗАЙ Т.П. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
5 |
106 (34+24+48) |
|
|
|
С3 |
Біда Наталія Романівна |
476 |
БАЗАН А.Л. |
14843 |
м. Стрий |
Лисовицька школа-ліцей |
6 |
160 (52+54+54) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
477 |
БАЗАРНИК А.К. |
14027 |
м. Львів |
СЗШ № 68 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
478 |
БАЗАРНИК О.Р. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
6 |
93 (34+29+30) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
479 |
БАЗАРНЙЦЬКА Е.Р. |
14504 |
м. Пустомити |
Басівська ЗОШ |
2 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
480 |
БАЗАРОВ Т.Р. |
14101 |
м. Львів |
СЗШ № 66 |
3 |
114 (42+36+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
481 |
БАЗИЛЕВИЧ А.П. |
14001 |
м. Львів |
ПНВЗ "ЗОШ святої Софії" |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
482 |
БАЗИЛЕВИЧ С.А. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
3 |
98 (30+42+26) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
483 |
БАЗЮК А.Р. |
14044 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок " Провесінь" |
6 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
484 |
БАЗЮК Д.Т. |
14002 |
м. Львів |
НВК "ЗОШ-гімназія "Галицька" |
4 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
485 |
БАЗЮК Р.О. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
9 |
97 (30+20+47) |
|
|
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
486 |
БАЙ К.О. |
14200 |
м. Червоноград |
ЗШ № 4 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
487 |
БАЙ С.А. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
3 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
488 |
БАЙ С.І. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
7 |
165 (60+54+51) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
489 |
БАЙ Ю.Р. |
14026 |
м. Львів |
СЗШ № 67 |
4 |
106 (30+42+34) |
|
|
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
490 |
БАЙБАК Т.В. |
14748 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 2 |
3 |
78 (24+30+24) |
|
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
491 |
БАЙБУХ Л.О. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
9 |
84 (24+26+34) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
492 |
БАЙВОЛЮК О.І. |
14032 |
м. Львів |
НВК "Гроно" |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
493 |
БАЙДА М.О. |
14007 |
м. Львів |
СЗШ № 4 |
3 |
96 (30+36+30) |
|
|
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
494 |
БАЙДАЛКА С.Н. |
14112 |
м. Львів |
Школа радості |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
495 |
БАЙДИ І.І. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
5 |
140 (44+48+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Біда Наталія Романівна |
496 |
БАЙКЕНИЧ А.В. |
14614 |
м. Сколе |
Підгородецька ЗОШ |
6 |
122 (38+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
497 |
БАЙКО Ю.З. |
14872 |
м. Стрий |
П'ятничанська ЗОШ, Дашавська ЗОШ |
9 |
139 (60+36+43) |
|
С1 |
|
С3 |
Романова Лілія Володимирівна |
498 |
БАЙКОВА М.Д. |
14186 |
м. Стрий |
СЗШ № 7 |
3 |
58 (18+30+10) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
499 |
БАЙСА М.А. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
3 |
96 (30+36+30) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
500 |
БАЙТАЛА В.В. |
14869 |
м. Стрий |
Н. Лукавицька ЗОШ |
8 |
122 (60+26+36) |
|
С1 |
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
501 |
БАЙЦАР О.М. |
14206 |
м. Червоноград |
НВК № 10 |
3 |
130 (42+48+40) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
502 |
БАК М.В. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
8 |
130 (48+40+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
503 |
БАКАЇМ І.Р. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
2 |
60 (30+18+12) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
504 |
БАКАЙ А.І. |
14402 |
м. Жовква |
Зарудцівська ЗОШ |
4 |
114 (42+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
505 |
БАКАЙ Д.В. |
14388 |
м. Жовква |
Рава-Руська ЗОШ № 1 |
4 |
110 (36+42+32) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
506 |
БАКАЙ О.Т. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
11 |
62 (30+18+14) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
507 |
БАКАЙ С.А. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
7 |
126 (57+42+27) |
|
С1 |
С2 |
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
508 |
БАКАЙ Ю.Ю. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
6 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
509 |
БАКАЛІК Д.М. |
14155 |
м. Дрогобич |
Гімназія |
5 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
510 |
БАКЛАГАНИЧ В.О. |
14468 |
м. Пустомити |
Щирецька ЗОШ № 2 |
5 |
131 (38+39+54) |
|
|
|
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
511 |
БАКЛИКОВ Д.І. |
14076 |
м. Львів |
СЗШ № 86 |
5 |
128 (50+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
512 |
БАКУМ Ю.М. |
14377 |
м. Жовква |
Новоскварявська ЗОШ |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
513 |
БАКУН П.П. |
14140 |
м. Львів |
ШЕЛ |
5 |
72 (16+32+24) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
514 |
БАКУСЬКО П.В. |
14529 |
м. Радехів |
Березівська ЗОШ |
8 |
162 (51+54+57) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
515 |
БАКУСЬКО Ю.А. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
3 |
74 (24+18+32) |
|
|
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
516 |
БАКШЕЄВ І.С. |
14050 |
м. Львів |
СЗШ № 24 |
5 |
88 (26+20+42) |
|
|
|
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
517 |
БАЛА А.В. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
3 |
72 (24+36+12) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
518 |
БАЛА В.Г. |
14119 |
м. Львів |
СЗШ № 38 |
6 |
97 (40+27+30) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
519 |
БАЛА М.Т. |
14915 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ 1 ст. |
2 |
54 (24+12+18) |
|
С1 |
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
520 |
БАЛА Н ЮК Д.О. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
8 |
118 (45+30+43) |
|
С1 |
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
521 |
БАЛА С.Ю. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
5 |
164 (56+48+60) |
З |
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
522 |
БАЛА Ю.Ю. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
523 |
БАЛАБАН В.А. |
14093 |
м. Львів |
СЗШ № 31 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
524 |
БАЛАБАН С.А. |
14093 |
м. Львів |
СЗШ № 31 |
3 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
525 |
БАЛАБАНИК С.Р. |
14059 |
м. Львів |
ССЗШ № 37 |
4 |
90 (24+36+30) |
|
|
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
526 |
БАЛАБАНСЬКА А.Т. |
14192 |
м. Стрий |
Гімназія |
5 |
92 (34+16+42) |
|
|
|
С3 |
Пістун Надія Данилівна |
527 |
БАЛАБАНСЬКИЙ О.Т. |
14834 |
м. Стрий |
Братківський НВК |
9 |
61 (18+18+25) |
|
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
528 |
БАЛАБУХ А. |
14930 |
м. Яворів |
Молошковицька СЗШ |
8 |
150 (54+60+36) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
529 |
БАЛАБУХ А.В. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
3 |
98 (36+42+20) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
530 |
БАЛАБУХ А.Р. |
14005 |
м. Львів |
СЗШ № 62 |
3 |
94 (36+36+22) |
|
С1 |
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
531 |
БАЛАБУХ О.П. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
4 |
66 (24+18+24) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
532 |
БАЛАБУХ Х.В. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
11 |
96 (48+22+26) |
|
С1 |
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
533 |
БАЛАГУР Х.В. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
9 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
534 |
БАЛАГУТРАК В.М. |
14007 |
м. Львів |
СЗШ № 4 |
3 |
56 (18+24+14) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
535 |
БАЛАЙ А.Я. |
14476 |
м. Пустомити |
Солонківська ЗОШ |
8 |
153 (60+48+45) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
536 |
БАЛАЙ В.С. |
14030 |
м. Львів |
СЗШ № 77 |
4 |
102 (30+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
537 |
БАЛАКОВА В.В. |
14134 |
м. Львів |
Правнича гімназія |
6 |
94 (24+30+40) |
|
|
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
538 |
БАЛАКОВА К.С. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
539 |
БАЛАНДЮК В.Ю. |
14464 |
м. Пустомити |
Семенівська ЗОШ |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
540 |
БАЛАНДЮК М.М. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
7 |
128 (48+46+34) |
|
С1 |
С2 |
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
541 |
БАЛАНДЮК О.О. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
3 |
76 (24+36+16) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
542 |
БАЛАНДЮК С.Л. |
14382 |
м. Жовква |
Дублянська ЗОШ |
4 |
70 (24+24+22) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
543 |
БАЛАНДЮК С.С. |
14077 |
м. Львів |
СЗШ № 84 |
11 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
544 |
БАЛАНДЮХ В.Ю. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
5 |
107 (38+33+36) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
545 |
БАЛАНДЮХ М.С. |
14405 |
м. Жовква |
Крехівська ЗОШ |
7 |
124 (42+42+40) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
546 |
БАЛАНЧУК В.С. |
14383 |
м. Жовква |
ЗОШ № 1 |
6 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
547 |
БАЛАНЧУК Н.С. |
14387 |
м. Жовква |
Магерівська ЗОШ |
9 |
138 (54+30+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
548 |
БАЛАШОВА І.Е. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
549 |
БАЛАШОВА Ю.І. |
14118 |
м. Львів |
СЗШ № 33 |
8 |
144 (60+42+42) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
550 |
БАЛЕНКО Д.Ю. |
14040 |
м. Львів |
СЗШ № 49 |
4 |
76 (24+42+10) |
|
|
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
551 |
БАЛИК В.Р. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
7 |
113 (45+36+32) |
|
С1 |
|
|
Цімарно Марія Петрівна |
552 |
БАЛИК М.Р. |
14028 |
м. Львів |
ЗОШ № 74 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
553 |
БАЛИНСЬКИЙ С.І. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
5 |
116 (32+54+30) |
|
|
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
554 |
БАЛИЦЬКА Д |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
8 |
134 (57+34+43) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
555 |
БАЛИЦЬКА Д.В. |
14153 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 17 |
3 |
138 (48+48+42) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
556 |
БАЛИЦЬКА О.Я. |
14140 |
м. Львів |
ШЕЛ |
7 |
106 (51+30+25) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
557 |
БАЛИЦЬКИЙ Н.І. |
14756 |
м. Старий Самбір |
Страшевицька ЗСШ |
5 |
110 (44+18+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Мар’ян Ольга Казимирівна |
558 |
БАЛИЧ А.Н. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
559 |
БАЛИЧ Н.Р. |
14051 |
м. Львів |
СЗШ № 29 |
4 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
560 |
БАЛИЧ П.А. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
8 |
83 (45+20+18) |
|
С1 |
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
561 |
БАЛИЧИК Д. . |
14092 |
м. Львів |
СЗШ № 17 |
2 |
50 (26+18+6) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
562 |
БАЛИШИН Я.Б. |
14486 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 1 |
5 |
104 (44+30+30) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
563 |
БАЛІЙ Я.С. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
8 |
112 (39+36+37) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
564 |
БАЛІЦКА М.П. |
14464 |
м. Пустомити |
Семенівська ЗОШ |
5 |
80 (18+32+30) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
565 |
БАЛІЦКА Ю.Р. |
14302 |
м. Жидачів |
ЗОШ № 2 |
5 |
71 (30+23+18) |
|
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
566 |
БАЛІЦЬКА Н.В. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
6 |
145 (52+45+48) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
567 |
БАЛКО В.М. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
5 |
125 (44+39+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Біда Наталія Романівна |
568 |
БАЛКО М.К. |
14665 |
м. Сокаль |
Великомостівський ЗШ-НВК-ліцей |
3 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
569 |
БАЛКО Р.К. |
14665 |
м. Сокаль |
Великомостівський ЗШ-НВК-ліцей |
3 |
114 (30+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Кнейчук Наталія Володимирівна |
570 |
БАЛКО С.Ю. |
14665 |
м. Сокаль |
Великомостівський ЗШ-НВК-ліцей |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
571 |
БАЛЛОД А.Є. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
6 |
111 (38+25+48) |
|
|
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
572 |
БАЛОГ М.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
72 (24+30+18) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
573 |
БАЛОГ Н.Р. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
8 |
100 (45+30+25) |
|
С1 |
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
574 |
БАЛОГА Р.О. |
14841 |
м. Стрий |
Конюхівська СЗШ |
5 |
120 (36+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Романова Лілія Володимирівна |
575 |
БАЛУЄВА К.Є. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
4 |
88 (30+42+16) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
576 |
БАЛУК М.В. |
14327 |
м. Жидачів |
Рудківцівська ЗОШ |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
577 |
БАЛУК М.Ю. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
6 |
97 (30+31+36) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
578 |
БАЛУК О.Б. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
7 |
141 (48+36+57) |
|
С1 |
|
С3 |
Цімарно Марія Петрівна |
579 |
БАЛУК О.В. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
8 |
147 (60+42+45) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
580 |
БАЛУК Т.В. |
14135 |
м. Львів |
Гімназія "Престиж" |
8 |
93 (36+26+31) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
581 |
БАЛУК Я.Г. |
14191 |
м. Стрий |
СЗШ № 12 |
3 |
36 (6+18+12) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
582 |
БАЛУХ А.А. |
14007 |
м. Львів |
СЗШ № 4 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
583 |
БАЛУХ Д.О. |
14183 |
м. Стрий |
СЗШ № 4 |
6 |
95 (30+35+30) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
584 |
БАЛУХ Х.І. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
7 |
106 (36+36+34) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
585 |
БАЛУЦЬКИЙ С.В. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
7 |
96 (33+40+23) |
|
|
С2 |
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
586 |
БАЛУЧИНСЬКИЙ С.С. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
587 |
БАЛУШ Т.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
6 |
138 (48+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Біда Наталія Романівна |
588 |
БАЛУШКА С.О. |
14906 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 3 |
10 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
589 |
БАЛУЩАК В.В. |
14415 |
м. Жовква |
Смереківська ЗОШ |
6 |
98 (32+30+36) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
590 |
БАЛУЩАК В.М. |
14402 |
м. Жовква |
Зарудцівська ЗОШ |
3 |
106 (30+42+34) |
|
|
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
591 |
БАЛЬКАН Р.І. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
10 |
129 (60+26+43) |
|
С1 |
|
С3 |
Булас Надія Антонівна |
592 |
БАЛЮК В.Р. |
14290 |
м. Жидачів |
Бортниківська СЗШ |
2 |
66 (30+18+18) |
|
С1 |
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
593 |
БАЛЮК О.Р. |
14417 |
м. Жовква |
Стронятинська ЗОШ |
5 |
97 (34+33+30) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
594 |
БАЛЮК Ю.О. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
3 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
595 |
БАЛЯН М.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
596 |
БАЛЯН Р.І. |
14012 |
м. Львів |
СЗШ № 34 |
7 |
117 (48+36+33) |
|
С1 |
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
597 |
БАЛЯНДА Б.З. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
3 |
82 (30+42+10) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
598 |
БАЛЯС В.В. |
14557 |
м. Радехів |
Розжалівська ЗОШ |
5 |
161 (58+49+54) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
599 |
БАЛЯС Р.В. |
14557 |
м. Радехів |
Розжалівська ЗОШ |
2 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
600 |
БАНАЙТУС Ю.Р. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
3 |
108 (30+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Булас Надія Антонівна |
601 |
БАНАСЬ Д.Р. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
8 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
602 |
БАНАСЬ С.З. |
14479 |
м. Пустомити |
Щирецька ЗОШ № 1 |
10 |
117 (30+44+43) |
|
|
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
603 |
БАНАХ І.І. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
8 |
111 (39+30+42) |
|
|
|
С3 |
Панченко Наталія Сергіївна |
604 |
БАНАХ М.М. |
14373 |
м. Жовква |
Липницька ЗОШ |
4 |
110 (42+36+32) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
605 |
БАНАХ Р.І. |
14058 |
м. Львів |
СЗШ № 47 |
3 |
108 (30+36+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
606 |
БАНАХ Т.Р. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
4 |
26 (18+0+8) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
607 |
БАНАХ У.Т. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
3 |
106 (30+42+34) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
608 |
БАНАЦЬКА К.Є. |
14117 |
м. Львів |
СЗШ № 30 |
4 |
90 (30+36+24) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
609 |
БАНДЕРИЧ Р.Р. |
14609 |
м. Сколе |
Завадківська ЗОШ |
4 |
112 (36+42+34) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
610 |
БАНДЕРИЧ С.Р. |
14615 |
м. Сколе |
Росохатська ЗОШ |
6 |
106 (32+38+36) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
611 |
БАНДИРА А.В. |
14844 |
м. Стрий |
Лисятицька СЗШ |
3 |
114 (42+36+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Романова Лілія Володимирівна |
612 |
БАНДРІВС А.В. |
14200 |
м. Червоноград |
ЗШ № 4 |
4 |
112 (30+42+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Перець Надія Михайлівна |
613 |
БАНДРІВСЬКА О.М. |
14174 |
м. Самбір |
СШ № 4 |
4 |
108 (36+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
614 |
БАНДРІВСЬКА С.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
10 |
140 (48+44+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
615 |
БАНДРІВСЬКИЙ Д.Ю. |
14101 |
м. Львів |
СЗШ № 66 |
3 |
94 (24+36+34) |
|
|
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
616 |
БАНДРІВСЬКИЙ Т.Є. |
14179 |
м. Самбір |
Гімназія |
9 |
146 (60+40+46) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
617 |
БАНДУРА А.В. |
14767 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 1 |
4 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
618 |
БАНДУРА А.С. |
14116 |
м. Львів |
СЗШ № 23 |
1 |
80 (26+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
619 |
БАНДУРА М.Р. |
14767 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 1 |
6 |
114 (54+30+30) |
|
С1 |
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
620 |
БАНДУРА М.С. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
3 |
94 (30+42+22) |
|
|
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
621 |
БАНДУРА Н.В. |
14767 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 1 |
6 |
122 (38+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Мар’ян Ольга Казимирівна |
622 |
БАНДУРА О.Р. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
4 |
88 (30+42+16) |
|
|
С2 |
|
Булас Надія Антонівна |
623 |
БАНДУРА Р.Т. |
14458 |
м. Пустомити |
Пасіки-Зубрицька ЗОШ |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
624 |
БАНДУРИСТ Ю.М. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
4 |
96 (24+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
625 |
БАНЕРА О.В. |
14026 |
м. Львів |
СЗШ № 67 |
8 |
109 (51+24+34) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
626 |
БАНЗЕРУК Ю.О. |
14282 |
м. Жидачів |
НВК |
5 |
117 (36+45+36) |
|
|
С2 |
|
Кардаш Богдан Степанович |
627 |
БАНИК М.А. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
3 |
74 (24+30+20) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
628 |
БАНИК М.Р. |
14384 |
м. Жовква |
ЗОШ № 2 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
629 |
БАНИК Т.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
5 |
141 (54+33+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Булас Надія Антонівна |
630 |
БАНЯС В.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
4 |
54 (12+24+18) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
631 |
БАНЯС В.І. |
14196 |
м. Трускавець |
СЗШ № 3 |
1 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Томашівська Наталія Валеріївна |
632 |
БАР А.Т. |
14031 |
м. Львів |
ЛУГГ |
5 |
146 (52+40+54) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
633 |
БАРАБАХ А.О. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
6 |
110 (50+36+24) |
|
С1 |
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
634 |
БАРАБАХ Д.І. |
14937 |
м. Яворів |
Рогізненська СЗШ |
3 |
106 (30+48+28) |
|
|
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
635 |
БАРАБАХ К.С. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
3 |
96 (36+36+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
636 |
БАРАБАХ Р.І. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
5 |
134 (38+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Воробець Надія Теодорівна |
637 |
БАРАБАШ А.А. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
5 |
70 (28+18+24) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
638 |
БАРАБАШ В.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
6 |
108 (32+36+40) |
|
|
|
С3 |
Булас Надія Антонівна |
639 |
БАРАБАШ В.О. |
14198 |
м. Червоноград |
ЗШ № 2 |
6 |
127 (46+39+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Перець Надія Михайлівна |
640 |
БАРАБАШ В.О. |
14614 |
м. Сколе |
Підгородецька ЗОШ |
5 |
100 (44+42+14) |
|
С1 |
С2 |
|
Багрич Галина Миколаївна |
641 |
БАРАБАШ Д.Д. |
14207 |
м. Червоноград |
ЗШ № 11 |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
642 |
БАРАБАШ Д.І. |
14386 |
м. Жовква |
Куликівська ЗОШ |
3 |
106 (30+36+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
643 |
БАРАБАШ К.В. |
14051 |
м. Львів |
СЗШ № 29 |
3 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
644 |
БАРАБАШ О.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
8 |
132 (54+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
645 |
БАРАБАШ П.Я. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
3 |
120 (30+48+42) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
646 |
БАРАКОВСЬКА А.В. |
14190 |
м. Стрий |
СЗШ № 11 |
1 |
88 (28+30+30) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
647 |
БАРАН А.В. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
5 |
105 (42+33+30) |
|
С1 |
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
648 |
БАРАН А.З. |
14676 |
м. Сокаль |
Белзька ЗШ |
9 |
118 (54+36+28) |
|
С1 |
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
649 |
БАРАН А.І. |
14004 |
м. Львів |
ЛЛГ |
6 |
108 (38+40+30) |
|
|
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
650 |
БАРАН А.І. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
651 |
БАРАН А.М. |
14112 |
м. Львів |
Школа радості |
4 |
72 (18+18+36) |
|
|
|
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
652 |
БАРАН А.О. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
3 |
44 (24+12+8) |
|
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
653 |
БАРАН А.О. |
14016 |
м. Львів |
Українська приватна гімназія, ЗСППШ "Альфа" |
3 |
126 (30+48+48) |
З |
|
|
|
Білий Микола Михайлович |
654 |
БАРАН А.Я. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
2 |
54 (24+18+12) |
|
С1 |
|
|
Личак Катерина Степанівна |
655 |
БАРАН В.З. |
14180 |
м. Стрий |
СЗШ № 1 |
9 |
121 (54+32+35) |
|
С1 |
|
|
Пістун Надія Данилівна |
656 |
БАРАН В.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
8 |
114 (39+42+33) |
|
|
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
657 |
БАРАН В.М. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
5 |
163 (52+57+54) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
658 |
БАРАН В.Р. |
14185 |
м. Стрий |
СЗШ № 6 |
5 |
54 (16+12+26) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
659 |
БАРАН ВТ. |
14499 |
м. Пустомити |
Підбірцівська ЗОШ |
2 |
72 (30+24+18) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
660 |
БАРАН Д.Г. |
14304 |
м. Жидачів |
Монастирецький НВК |
6 |
60 (22+22+16) |
|
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
661 |
БАРАН Д.І. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
8 |
132 (60+36+36) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
662 |
БАРАН Д.М. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
5 |
68 (10+26+32) |
|
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
663 |
БАРАН Д.Р. |
14844 |
м. Стрий |
Лисятицька СЗШ |
3 |
120 (42+42+36) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
664 |
БАРАН Л.О. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
3 |
50 (24+18+8) |
|
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
665 |
БАРАН М.В. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
9 |
102 (36+26+40) |
|
|
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
666 |
БАРАН М.В. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
2 |
72 (30+24+18) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
667 |
БАРАН М.М. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
1 |
72 (30+24+18) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
668 |
БАРАН М.О. |
14732 |
м. Сокаль |
Загальноосвітня школа-інтернат |
3 |
120 (36+48+36) |
З |
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
669 |
БАРАН Н.В. |
14561 |
м. Радехів |
Яструбичівська ЗОШ |
2 |
72 (30+24+18) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
670 |
БАРАН Н.З. |
14488 |
м. Пустомити |
Сокільницька ЗОШ |
6 |
70 (16+24+30) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
671 |
БАРАН О.Р. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
8 |
165 (60+60+45) |
З |
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
672 |
БАРАН О.Ю. |
14024 |
м. Львів |
ССЗШ № 15 |
2 |
56 (20+30+6) |
|
С1 |
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
673 |
БАРАН Р.В. |
14312 |
м. Жидачів |
Лівчицька ЗОШ |
2 |
78 (24+30+24) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
674 |
БАРАН Р.В. |
14531 |
м. Радехів |
Нововитківська ЗОШ |
10 |
151 (54+42+55) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
675 |
БАРАН С. . |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
5 |
64 (16+18+30) |
|
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
676 |
БАРАН С.Р. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
6 |
134 (38+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Булас Надія Антонівна |
677 |
БАРАН С.Р. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
10 |
87 (18+30+39) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
678 |
БАРАН С.С. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
679 |
БАРАН С.Ю. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
5 |
90 (18+36+36) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
680 |
БАРАН Т.М. |
14419 |
м. Жовква |
Хитрейківська ЗОШ |
6 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
681 |
БАРАН Т.Р. |
14718 |
м. Сокаль |
НВК ЗШ № 2 ліцей |
4 |
114 (36+36+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кнейчук Наталія Володимирівна |
682 |
БАРАН У. . |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
6 |
150 (44+52+54) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
683 |
БАРАН Х.П. |
14486 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 1 |
6 |
117 (42+39+36) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
684 |
БАРАН Ю.В. |
14332 |
м. Жидачів |
Зарічанська ЗОШ |
4 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
685 |
БАРАН Ю.О. |
14184 |
м. Стрий |
СЗШ № 5 |
8 |
145 (51+48+46) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
686 |
БАРАН Ю.Ю. |
14046 |
м. Львів |
СЗШ № 71 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
687 |
БАРАНЕЦЬ А. . |
14112 |
м. Львів |
Школа радості |
4 |
88 (30+24+34) |
|
|
|
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
688 |
БАРАНЕЦЬ К.Р. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
10 |
135 (48+48+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
689 |
БАРАНЕЦЬ М.В. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
6 |
91 (36+27+28) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
690 |
БАРАНЕЦЬКИЙ Д.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
3 |
114 (30+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Михаць Ігор Львович |
691 |
БАРАНИШИН В.Р. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
9 |
102 (42+20+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
692 |
БАРАНИШИН Д.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
9 |
123 (48+30+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
693 |
БАРАНОВ Н.О. |
14632 |
м. Сколе |
Лавочанська ЗОШ № 1 |
7 |
100 (39+22+39) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
694 |
БАРАНОВ Н.О. |
14631 |
м. Сколе |
Крушельницький НВК ЗОШ ДНЗ |
7 |
100 (39+22+39) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
695 |
БАРАНОВА К.С. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
3 |
70 (18+42+10) |
|
|
С2 |
|
Панченко Наталія Сергіївна |
696 |
БАРАНОВСЬКА А.П. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
4 |
76 (18+30+28) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
697 |
БАРАНОВСЬКА Л.М. |
14390 |
м. Жовква |
НВК "Рава-Руська школа-гімназія" |
8 |
124 (45+40+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
698 |
БАРАНОВСЬКА С.І. |
14098 |
м. Львів |
СЗШ № 50 |
10 |
109 (42+24+43) |
|
С1 |
|
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
699 |
БАРАНОВСЬКА Т.П. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
3 |
74 (36+30+8) |
|
С1 |
|
|
Булас Надія Антонівна |
700 |
БАРАНОВСЬКИЙ В.О. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
3 |
120 (30+48+42) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
701 |
БАРАНЧУК В.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
11 |
97 (48+30+19) |
|
С1 |
|
|
Біда Наталія Романівна |
702 |
БАРАНЧУК ГЛАШКІН Т.С. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
1 |
64 (28+24+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
703 |
БАРАНЯК А.С. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
10 |
110 (42+20+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Михаць Ігор Львович |
704 |
БАРАНЯК В.А. |
14134 |
м. Львів |
Правнича гімназія |
7 |
102 (45+18+39) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
705 |
БАРБАРАК Р.Р. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
7 |
95 (39+22+34) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
706 |
БАРБАРИЧ А.В. |
14044 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок " Провесінь" |
3 |
114 (30+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
707 |
БАРВІНСЬКА В.І. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
7 |
120 (45+36+39) |
|
С1 |
|
|
Цімарно Марія Петрівна |
708 |
БАРДАДИН А.Я. |
14913 |
м. Яворів |
Мужиловицька СЗШ |
8 |
129 (51+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
709 |
БАРДАДИН М.М. |
14946 |
м. Яворів |
Чолгинська СЗШ |
3 |
78 (24+36+18) |
|
|
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
710 |
БАРДАК А.Р. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
6 |
118 (36+34+48) |
|
|
|
С3 |
Воробець Надія Теодорівна |
711 |
БАРДАК М.І. |
14460 |
м. Пустомити |
Зимноводівська ЗОШ № 1 |
6 |
123 (30+51+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
712 |
БАРДИЛО Х.Б. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
4 |
126 (30+48+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
713 |
БАРДИН К.Т. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
4 |
98 (30+42+26) |
|
|
С2 |
|
Панченко Наталія Сергіївна |
714 |
БАРДИЦ А.Р. |
14180 |
м. Стрий |
СЗШ № 1 |
6 |
144 (44+52+48) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
715 |
БАРДИЦ Ю.Р. |
14180 |
м. Стрий |
СЗШ № 1 |
2 |
74 (26+30+18) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
716 |
БАРДИШ А.Г. |
14040 |
м. Львів |
СЗШ № 49 |
2 |
68 (26+24+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
717 |
БАРДІЙОВСЬКИЙ Р.О. |
14014 |
м. Львів |
СЗШ № 87 |
3 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
718 |
БАРДОВСЬКИЙ О.Г. |
14023 |
м. Львів |
Гімназія "Євшан" |
6 |
94 (34+30+30) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
719 |
БАРЗУХ В.І. |
14741 |
м. Старий Самбір |
Великосільська ЗСШ |
3 |
112 (30+48+34) |
|
|
С2 |
С3 |
Мар’ян Ольга Казимирівна |
720 |
БАРИЛКА Ю.В. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
721 |
БАРИЛКО О.А. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
8 |
130 (42+42+46) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Біда Наталія Романівна |
722 |
БАРИЛЮК В.Ю. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
6 |
24 (18+6+0) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
723 |
БАРИЛЮК Л.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
724 |
БАРИЛЯК А.О. |
14119 |
м. Львів |
СЗШ № 38 |
5 |
166 (58+54+54) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
725 |
БАРИЛЯК В. . |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
9 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
726 |
БАРИЛЯК К.Я. |
14045 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок "Дзвіночок" |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
727 |
БАРИНОВА М.Ю. |
14680 |
м. Сокаль |
Хлівчанська ЗШ |
5 |
88 (26+38+24) |
|
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
728 |
БАРИЦЬКА Д.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
4 |
108 (30+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Михаць Ігор Львович |
729 |
БАРИЦЬКИЙ В.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
8 |
97 (48+24+25) |
|
С1 |
|
|
Михаць Ігор Львович |
730 |
БАРИШ М.Б. |
14200 |
м. Червоноград |
ЗШ № 4 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
731 |
БАРИШЕВ Д.В. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
732 |
БАРИШНІКОВА А.В. |
14204 |
м. Червоноград |
СШ № 8 |
4 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
733 |
БАРИШНІКОВА А.С. |
14938 |
м. Яворів |
Салашівська СЗШ |
2 |
72 (30+30+12) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
734 |
БАРКАРЬ Д.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
96 (24+42+30) |
|
|
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
735 |
БАРНА А.В. |
14647 |
м. Сколе |
Хітарська ЗОШ |
3 |
102 (36+36+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Багрич Галина Миколаївна |
736 |
БАРНА В.І. |
14194 |
м. Трускавець |
СЗШ № 1 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Томашівська Наталія Валеріївна |
737 |
БАРНА В.М. |
14637 |
м. Сколе |
Опорецька ЗШ |
7 |
81 (30+14+37) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
738 |
БАРНА В.М. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
4 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
739 |
БАРНА І.Р. |
14651 |
м. Сколе |
ЗОШ 1 ст., Решітська ЗОШ |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
740 |
БАРНА Р.І. |
14200 |
м. Червоноград |
ЗШ № 4 |
1 |
88 (28+30+30) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
741 |
БАРНА Р.Ю. |
14112 |
м. Львів |
Школа радості |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
742 |
БАРНА С.А. |
14207 |
м. Червоноград |
ЗШ № 11 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
743 |
БАРНА Х.Я. |
14606 |
м. Сколе |
Верхньосиньовидненська ЗОШ |
6 |
112 (40+36+36) |
|
С1 |
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
744 |
БАРНА Ю.А. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
4 |
74 (30+36+8) |
|
|
С2 |
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
745 |
БАРНАСЮК І.В. |
14207 |
м. Червоноград |
ЗШ № 11 |
3 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
746 |
БАРНІНЕЦЬ В.Р. |
14620 |
м. Сколе |
НВК СЗШ гімназія с. Тухля |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
747 |
БАРНІНЕЦЬ Д.Р. |
14620 |
м. Сколе |
НВК СЗШ гімназія с. Тухля |
9 |
99 (36+26+37) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
748 |
БАРОН В.Ю. |
14290 |
м. Жидачів |
Бортниківська СЗШ |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
749 |
БАРСУКОВА А.О. |
14076 |
м. Львів |
СЗШ № 86 |
3 |
126 (42+36+48) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
750 |
БАРСЬКА Н.О. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
7 |
123 (39+36+48) |
|
|
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
751 |
БАРСЬКОЇ А.О. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
9 |
129 (54+30+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
752 |
БАРТЄНЄВ Л.М. |
14007 |
м. Львів |
СЗШ № 4 |
3 |
102 (36+48+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
753 |
БАРТІШ Б.П. |
14117 |
м. Львів |
СЗШ № 30 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
754 |
БАРТІШ О.О. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
9 |
121 (48+24+49) |
|
С1 |
|
С3 |
Біда Наталія Романівна |
755 |
БАРТІШ Р. . |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
4 |
94 (30+30+34) |
|
|
|
С3 |
Біда Наталія Романівна |
756 |
БАРТКІВ Л.О. |
14076 |
м. Львів |
СЗШ № 86 |
9 |
145 (48+54+43) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
757 |
БАРТКІВ М.В. |
14556 |
м. Радехів |
Середпільцівський НВК |
6 |
107 (44+27+36) |
|
С1 |
|
|
Брановський Володимир Іванович |
758 |
БАРТКІВ Т.Є. |
14053 |
м. Львів |
СЗШ № 70 |
2 |
48 (12+24+12) |
|
|
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
759 |
БАРТКІВ Я.В. |
14556 |
м. Радехів |
Середпільцівський НВК |
8 |
106 (39+34+33) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
760 |
БАРТКО А.М. |
14905 |
м. Яворів |
Немирівська СЗШ |
6 |
114 (30+36+48) |
|
|
|
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
761 |
БАРТКО Д.В. |
14470 |
м. Пустомити |
Лапаївська ЗОШ |
4 |
106 (30+42+34) |
|
|
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
762 |
БАРТНІЦЬКИЙ Я.І. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
3 |
104 (30+42+32) |
|
|
С2 |
С3 |
Булас Надія Антонівна |
763 |
БАРТОШЕВСЬКИЙ Д.П. |
14468 |
м. Пустомити |
Щирецька ЗОШ № 2 |
6 |
151 (46+51+54) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
764 |
БАРТОШИК М.І. |
14528 |
м. Радехів |
Лоптинська ЗОШ |
5 |
133 (36+53+44) |
|
|
С2 |
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
765 |
БАРТУСЯК С.В. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
766 |
БАРЧИШИН М.С. |
14934 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 1 |
8 |
109 (45+36+28) |
|
С1 |
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
767 |
БАРЧИШИН Ю.А. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
3 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
768 |
БАРЧИШИН Ю.Ю. |
14365 |
м. Жовква |
Гійченська ЗОШ |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
769 |
БАРЧУК А.А. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
5 |
116 (44+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
770 |
БАРЧУК Н.Р. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
2 |
78 (24+30+24) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
771 |
БАРЧУК С.Ю. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
2 |
76 (22+30+24) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
772 |
БАРШЕВСЬКИЙ Р.В. |
14178 |
м. Самбір |
СШ № 10 |
8 |
109 (51+28+30) |
|
С1 |
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
773 |
БАРЩОВСЬКИЙ С.Т. |
14140 |
м. Львів |
ШЕЛ |
11 |
40 (18+16+6) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
774 |
БАС А.А. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
3 |
132 (48+42+42) |
З |
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
775 |
БАС В.А. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
7 |
123 (54+30+39) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
776 |
БАС Л.І. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
7 |
134 (48+44+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
777 |
БАС М.Є. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
7 |
107 (57+12+38) |
|
С1 |
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
778 |
БАС О.І. |
14428 |
м. Жовква |
Дубрівська ЗОШ |
1 |
72 (30+30+12) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
779 |
БАС С.А. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
780 |
БАС Т.А. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
8 |
150 (60+54+36) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
781 |
БАС Х.Є. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
2 |
60 (30+24+6) |
|
С1 |
С2 |
|
Воробець Надія Теодорівна |
782 |
БАС Ю.О. |
14007 |
м. Львів |
СЗШ № 4 |
4 |
82 (24+30+28) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
783 |
БАС Я.Я. |
14076 |
м. Львів |
СЗШ № 86 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
784 |
БАСАЛИК А.С. |
14556 |
м. Радехів |
Середпільцівський НВК |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
785 |
БАСАЛКЕВИЧ В.А. |
14047 |
м. Львів |
СЗШ № 6 |
5 |
101 (20+39+42) |
|
|
|
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
786 |
БАСАНАЄВ А.В. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
7 |
85 (18+36+31) |
|
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
787 |
БАСАРАБ А.І. |
14282 |
м. Жидачів |
НВК |
2 |
60 (30+18+12) |
|
С1 |
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
788 |
БАСАРАБ Д.О. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
5 |
88 (30+34+24) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
789 |
БАСАРАБ О.М. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
6 |
100 (38+44+18) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
790 |
БАСАРАБ Ю.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
96 (24+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
791 |
БАСАРАБ Я.О. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
2 |
60 (30+18+12) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
792 |
БАСИК А.О. |
14154 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 18 |
5 |
152 (50+48+54) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
793 |
БАСИСТЮК М.А. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
4 |
96 (24+42+30) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
794 |
БАСІЙ С.П. |
14042 |
м. Львів |
СЗШ № 42 |
6 |
94 (32+22+40) |
|
|
|
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
795 |
БАСНИК Л.Ю. |
14838 |
м. Стрий |
Дашавська СЗШ |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
796 |
БАСОВСЬКА В.В. |
14373 |
м. Жовква |
Липницька ЗОШ |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
797 |
БАСОВСЬКА З.В. |
14373 |
м. Жовква |
Липницька ЗОШ |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
798 |
БАСОВСЬКИЙ А.В. |
14373 |
м. Жовква |
Липницька ЗОШ |
5 |
122 (50+30+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
799 |
БАССА А.В. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
8 |
137 (54+46+37) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
800 |
БАССАРАБ А.А. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
6 |
144 (42+48+54) |
З |
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
801 |
БАССАРАБ П.Т. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
8 |
150 (54+54+42) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
802 |
БАСУН А.О. |
14850 |
м. Стрий |
Станківська СЗШ |
6 |
114 (36+36+42) |
|
|
|
С3 |
Романова Лілія Володимирівна |
803 |
БАСЮК ВВ. |
14684 |
м. Сокаль |
Домашівська ЗШ |
6 |
106 (30+34+42) |
|
|
|
С3 |
Кнейчук Наталія Володимирівна |
804 |
БАСЮК Н.С. |
14486 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 1 |
8 |
94 (51+20+23) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
805 |
БАТАРЧУК Р.Б. |
14210 |
м. Червоноград |
ЗШ № 14 |
1 |
72 (30+30+12) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
806 |
БАТЕНКО Ю.Т. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
2 |
48 (30+6+12) |
|
С1 |
|
|
Личак Катерина Степанівна |
807 |
БАТИЙОВС ЬКИЙ А.В. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
5 |
84 (28+24+32) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
808 |
БАТИР І.В. |
14197 |
м. Червоноград |
ЗШ № 1 |
6 |
154 (52+54+48) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
809 |
БАТІГ М.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
7 |
97 (27+30+40) |
|
|
|
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
810 |
БАТІГ О.І. |
14460 |
м. Пустомити |
Зимноводівська ЗОШ № 1 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
811 |
БАТІГ О.М. |
14914 |
м. Яворів |
Староярська СЗШ |
5 |
93 (22+35+36) |
|
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
812 |
БАТІГ Т.П. |
14469 |
м. Пустомити |
Милятичівська ЗОШ |
7 |
95 (42+30+23) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
813 |
БАТІГ Ю.В. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
4 |
114 (36+48+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
814 |
БАТІГ Ю.В. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
4 |
64 (18+18+28) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
815 |
БАТІГ Ю.І. |
14469 |
м. Пустомити |
Милятичівська ЗОШ |
5 |
94 (16+42+36) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
816 |
БАТОВ К.О. |
14504 |
м. Пустомити |
Басівська ЗОШ |
2 |
76 (28+24+24) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
817 |
БАТОРИК С.Р. |
14076 |
м. Львів |
СЗШ № 86 |
4 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
818 |
БАТРУХ В.Ю. |
14415 |
м. Жовква |
Смереківська ЗОШ |
7 |
102 (33+30+39) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
819 |
БАТРУХ М.Т. |
14384 |
м. Жовква |
ЗОШ № 2 |
2 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
820 |
БАТУЄВ О.Д. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
4 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
821 |
БАТЬ Н.А. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
822 |
БАТЬ Х.А. |
14460 |
м. Пустомити |
Зимноводівська ЗОШ № 1 |
5 |
132 (36+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
823 |
БАТЬКІВ Н.В. |
14192 |
м. Стрий |
Гімназія |
5 |
116 (32+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Пістун Надія Данилівна |
824 |
БАТЬКІВА Я |
14835 |
м. Стрий |
Великодідушицька СЗШ |
8 |
105 (48+14+43) |
|
С1 |
|
С3 |
Романова Лілія Володимирівна |
825 |
БАТЬКО Д.М. |
14182 |
м. Стрий |
СЗШ № 3 |
5 |
94 (36+34+24) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
826 |
БАТЬКО Д.Р. |
14192 |
м. Стрий |
Гімназія |
7 |
123 (45+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
827 |
БАТЬКО Л.А. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
3 |
132 (48+42+42) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
828 |
БАТЮК А.А. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
2 |
82 (28+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
829 |
БАТЮК А.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
830 |
БАТЮК Б.А. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
3 |
102 (30+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Біда Наталія Романівна |
831 |
БАТЮК В.В. |
14543 |
м. Радехів |
Бабичівська ЗОШ |
4 |
102 (24+30+48) |
|
|
|
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
832 |
БАТЮК В.В. |
14540 |
м. Радехів |
Стоянівська ЗОШ |
3 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
833 |
БАТЮК В.І. |
14540 |
м. Радехів |
Стоянівська ЗОШ |
6 |
105 (42+27+36) |
|
С1 |
|
|
Брановський Володимир Іванович |
834 |
БАТЮК В.П. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
835 |
БАТЮК Д.В. |
14532 |
м. Радехів |
Вузлівська ЗОШ |
4 |
108 (36+36+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
836 |
БАТЮК Д.В. |
14540 |
м. Радехів |
Стоянівська ЗОШ |
7 |
106 (36+36+34) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
837 |
БАТЮК Д.О. |
14024 |
м. Львів |
ССЗШ № 15 |
1 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
838 |
БАТЮК М.С. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
3 |
126 (36+48+42) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
839 |
БАТЮК Н.В. |
14381 |
м. Жовква |
Туринківська ЗШ |
9 |
156 (54+42+60) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
840 |
БАТЮК Н.І. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
4 |
76 (24+36+16) |
|
|
С2 |
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
841 |
БАТЮК О |
14671 |
м. Сокаль |
Куличківська ЗШ |
4 |
90 (36+36+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
842 |
БАТЮК О.І. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
9 |
104 (48+10+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Гарбіч Людмила Іванівна |
843 |
БАТЮК С.В. |
14543 |
м. Радехів |
Бабичівська ЗОШ |
1 |
72 (30+24+18) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
844 |
БАТЮК С.С. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
8 |
124 (57+30+37) |
|
С1 |
|
|
Михаць Ігор Львович |
845 |
БАТЮК Т.М. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
10 |
120 (42+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
846 |
БАТЮК Т.М. |
14393 |
м. Жовква |
Боянецька ЗОШ |
8 |
126 (51+38+37) |
|
С1 |
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
847 |
БАТЮК Х.М. |
14543 |
м. Радехів |
Бабичівська ЗОШ |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
848 |
БАТЮЮОК С.Р. |
14381 |
м. Жовква |
Туринківська ЗШ |
3 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
849 |
БАУМВАЛЬД В.Р. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
2 |
72 (30+30+12) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
850 |
БАУМКЕТНЕР Н.А. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
5 |
136 (46+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Михаць Ігор Львович |
851 |
БАУМКЕТНЕР С.Б. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
7 |
148 (60+48+40) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
852 |
БАУМКЕТНЕР Х.Т. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
2 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
853 |
БАХМАТ А.Ю. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
3 |
98 (30+42+26) |
|
|
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
854 |
БАХМАТ К.Ю. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
5 |
114 (32+40+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
855 |
БАХМАЧ В.О. |
14187 |
м. Стрий |
СЗШ № 8 |
5 |
91 (28+39+24) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
856 |
БАХМАЧ К.О. |
14187 |
м. Стрий |
СЗШ № 8 |
3 |
102 (30+42+30) |
|
|
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
857 |
БАХОВЕЦЬ М.Р. |
14473 |
м. Пустомити |
Поршнянська ЗОШ |
6 |
152 (44+54+54) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
858 |
БАХОВСЬКА С.М. |
14491 |
м. Пустомити |
Ставчанська ЗОШ |
8 |
111 (45+36+30) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
859 |
БАХОВСЬКИЙ А. |
14491 |
м. Пустомити |
Ставчанська ЗОШ |
8 |
114 (48+30+36) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
860 |
БАХОР К.Т. |
14068 |
м. Львів |
ЗШ "Дивосвіт" |
3 |
102 (36+36+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
861 |
БАХУР В.І. |
14479 |
м. Пустомити |
Щирецька ЗОШ № 1 |
4 |
96 (30+36+30) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
862 |
БАХУР Ю.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
863 |
БАХУР Ю.І. |
14206 |
м. Червоноград |
НВК № 10 |
4 |
108 (42+36+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Перець Надія Михайлівна |
864 |
БАХУРА О.Б. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
9 |
100 (36+24+40) |
|
|
|
С3 |
Панченко Наталія Сергіївна |
865 |
БАХУРЕЦЬ М.В. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
10 |
135 (54+32+49) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
866 |
БАЦ В.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
7 |
138 (54+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
867 |
БАЦ В.Л. |
14174 |
м. Самбір |
СШ № 4 |
4 |
108 (36+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
868 |
БАЦ С.І. |
14054 |
м. Львів |
СЗШ № 21 |
4 |
120 (30+42+48) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
869 |
БАЦИК С.П. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
870 |
БАЦІЦ Т.Р. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
871 |
БАЦІЦ Ю.А. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
2 |
78 (24+30+24) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
872 |
БАЧАЛО Р.С. |
14949 |
м. Яворів |
Гімназія ім. Маковея |
8 |
132 (51+36+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
873 |
БАЧАРА О.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
874 |
БАЧИК А.Т. |
14093 |
м. Львів |
СЗШ № 31 |
4 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
875 |
БАЧИК Л.А. |
14283 |
м. Жидачів |
Гніздичівська СЗШ |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
876 |
БАЧИК С.А. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
8 |
102 (39+26+37) |
|
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
877 |
БАЧИК С.В. |
14461 |
м. Пустомити |
Зимноводівська ЗОШ № 2 |
3 |
70 (24+24+22) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
878 |
БАЧИНСЬКА К.І. |
14118 |
м. Львів |
СЗШ № 33 |
3 |
78 (18+36+24) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
879 |
БАЧИНСЬКА Н.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
7 |
120 (54+30+36) |
|
С1 |
|
|
Михаць Ігор Львович |
880 |
БАЧИНСЬКА О.Р. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
6 |
176 (58+60+58) |
З |
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
881 |
БАЧИНСЬКА С.П. |
14723 |
м. Сокаль |
Жвирківська ЗШ |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
882 |
БАЧИНСЬКИЙ В.А. |
14097 |
м. Львів |
СЗШ № 48 |
2 |
46 (22+12+12) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
883 |
БАЧИНСЬКИЙ В.Р. |
14748 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 2 |
5 |
123 (24+51+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Мар’ян Ольга Казимирівна |
884 |
БАЧИНСЬКИЙ Д.Б. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
885 |
БАЧИНСЬКИЙ М.Б. |
14751 |
м. Старий Самбір |
Великолінинська ЗСШ |
9 |
127 (60+36+31) |
|
С1 |
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
886 |
БАЧИНСЬКИЙ М.В. |
14756 |
м. Старий Самбір |
Страшевицька ЗСШ |
7 |
133 (48+46+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
887 |
БАЧИНСЬКИЙ О.Б. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
888 |
БАЧИНСЬКИЙ О.В. |
14499 |
м. Пустомити |
Підбірцівська ЗОШ |
3 |
112 (30+48+34) |
|
|
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
889 |
БАЧИНСЬКИЙ Р.І. |
14934 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 1 |
4 |
124 (48+42+34) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
890 |
БАЧИНСЬКИЙ С.Я. |
14871 |
м. Стрий |
Олексицька ЗОШ |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
891 |
БАЧИНСЬКОЇ О.М. |
14147 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 4 |
7 |
159 (60+48+51) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
892 |
БАЧУН А.О. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
3 |
70 (24+30+16) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
893 |
БАШАК В.А. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
894 |
БАШАК М.В. |
14767 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 1 |
5 |
116 (46+28+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Мар’ян Ольга Казимирівна |
895 |
БАШАРІМОВ І.І. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
6 |
146 (52+40+54) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
896 |
БАШАРУЛОВ О.В. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
8 |
121 (54+36+31) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
897 |
БАШИНСЬКА М.О. |
14031 |
м. Львів |
ЛУГГ |
6 |
151 (52+51+48) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
898 |
БАШИНСЬКИЙ А.А. |
14383 |
м. Жовква |
ЗОШ № 1 |
3 |
120 (42+42+36) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
899 |
БАШЛОВКА М. . |
14147 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 4 |
10 |
145 (54+36+55) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
900 |
БАШНЯК В.Т. |
14463 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 2 |
5 |
140 (46+40+54) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
901 |
БАШТАЛИГА В.В. |
14386 |
м. Жовква |
Куликівська ЗОШ |
5 |
152 (56+42+54) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
902 |
БАШТОВИЙ М.М. |
14398 |
м. Жовква |
Грядівська ЗОШ |
3 |
84 (30+24+30) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
903 |
БАШУК В.Ю. |
14531 |
м. Радехів |
Нововитківська ЗОШ |
6 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
904 |
БАШУК Л.Ю. |
14531 |
м. Радехів |
Нововитківська ЗОШ |
4 |
108 (36+30+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
905 |
БАШУК М.Р. |
14540 |
м. Радехів |
Стоянівська ЗОШ |
5 |
132 (42+36+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
906 |
БАЩІЙ В.Ю. |
14863 |
м. Стрий |
Дулібська школа-сад |
6 |
74 (20+30+24) |
|
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
907 |
БАЮН О.Л. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
3 |
90 (18+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Біда Наталія Романівна |
908 |
БГЛА Н.В. |
14363 |
м. Жовква |
Великогрибовицька ЗОШ |
6 |
93 (32+25+36) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
909 |
БЕБЕШКО В.З. |
14183 |
м. Стрий |
СЗШ № 4 |
2 |
62 (20+24+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
910 |
БЕБИЧ А.І. |
14180 |
м. Стрий |
СЗШ № 1 |
9 |
59 (30+6+23) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
911 |
БЕГА І.Р. |
14195 |
м. Трускавець |
НВК СЗШ № 2 гімназія |
5 |
146 (44+54+48) |
З |
|
|
|
Томашівська Наталія Валеріївна |
912 |
БЕГАН Ю.В. |
14863 |
м. Стрий |
Дулібська школа-сад |
2 |
72 (30+30+12) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
913 |
БЕГЕЙ А.І. |
14304 |
м. Жидачів |
Монастирецький НВК |
8 |
112 (45+34+33) |
|
С1 |
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
914 |
БЕГЕЙ В.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
114 (42+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
915 |
БЕГЕЙ І.А. |
14473 |
м. Пустомити |
Поршнянська ЗОШ |
9 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
916 |
БЕГЕЙ Н.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
66 (30+24+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
917 |
БЕГЕЙ О.А. |
14473 |
м. Пустомити |
Поршнянська ЗОШ |
6 |
114 (36+42+36) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
918 |
БЕГЕЙ С.І. |
14474 |
м. Пустомити |
Чорношовицький НВК |
3 |
46 (18+18+10) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
919 |
БЕГЕЙ Х.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
8 |
138 (54+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
920 |
БЕГЕН Л.Н. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
2 |
58 (22+24+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
921 |
БЕГЕН С.Б. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
922 |
БЕГІЙОВИЧ Р.Р. |
14074 |
м. Львів |
ЛСШ № 69 |
4 |
132 (42+48+42) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
923 |
БЕГУМЯН А.А. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
8 |
101 (39+20+42) |
|
|
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
924 |
БЕГУМЯН С.А. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
2 |
82 (28+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
925 |
БЕГУН Я.А. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
6 |
128 (50+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
926 |
БЕДЛІНСЬКА В.В. |
14209 |
м. Червоноград |
НВК № 13 |
10 |
108 (48+20+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Перець Надія Михайлівна |
927 |
БЕДНАРСЬКА Д.О. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
4 |
76 (18+36+22) |
|
|
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
928 |
БЕДНАРСЬКА О.А. |
14040 |
м. Львів |
СЗШ № 49 |
7 |
76 (30+30+16) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
929 |
БЕДНАРЧУК Я.Р. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
5 |
124 (46+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
930 |
БЕДРИЛО А.О. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
7 |
112 (24+42+46) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
931 |
БЕДРИЛО Б.Б. |
14475 |
м. Пустомити |
Оброшинська ЗОШ |
7 |
150 (60+48+42) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
932 |
БЕДРИЛО Я.В. |
14114 |
м. Львів |
СЗШ № 20 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
933 |
БЕДРІЙ Б.М. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
8 |
144 (60+48+36) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
934 |
БЕДРІЙ К.І. |
14023 |
м. Львів |
Гімназія "Євшан" |
6 |
128 (38+42+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
935 |
БЕДРІЙ Р.Б. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
3 |
90 (30+42+18) |
|
|
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
936 |
БЕДРІЙ С.В. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
7 |
124 (60+42+22) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
937 |
БЕДРЇЙ Х.М. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
938 |
БЕЗЗУБИК А.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
5 |
85 (22+39+24) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
939 |
БЕЗЗУБИК Б.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
940 |
БЕЗИК Ю.А. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
3 |
114 (36+42+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Михаць Ігор Львович |
941 |
БЕЗИК Ю.А. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
8 |
150 (60+42+48) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
942 |
БЕЗКОРОВАЙНА Д.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
4 |
126 (36+48+42) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
943 |
БЕЗКОРОВАЙНИК П.Р. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
3 |
122 (42+36+44) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
944 |
БЕЗЛЄР В.М. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
1 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
945 |
БЕЗНОСЮК В |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
7 |
123 (45+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Цімарно Марія Петрівна |
946 |
БЕЗНОСЮК В.В. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
2 |
78 (24+30+24) |
З |
|
|
|
Цімарно Марія Петрівна |
947 |
БЕЗНОСЮК С.В. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
7 |
117 (45+30+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Цімарно Марія Петрівна |
948 |
БЕЗПАЛЬКО М.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
3 |
68 (30+24+14) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
949 |
БЕЗПАЛЬКО Н.О. |
14398 |
м. Жовква |
Грядівська ЗОШ |
8 |
109 (51+38+20) |
|
С1 |
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
950 |
БЕЗПАЛЬОК К.О. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
4 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
951 |
БЕЗПАЛЮК Д.А. |
14461 |
м. Пустомити |
Зимноводівська ЗОШ № 2 |
2 |
64 (22+30+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
952 |
БЕЗРУК Д.В. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
8 |
148 (57+42+49) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
953 |
БЕЗРУЧКО Л.В. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
954 |
БЕЗРУЧКО Л.П. |
14665 |
м. Сокаль |
Великомостівський ЗШ-НВК-ліцей |
4 |
114 (30+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Кнейчук Наталія Володимирівна |
955 |
БЕЗСОНОВ І.Б. |
14014 |
м. Львів |
СЗШ № 87 |
11 |
97 (42+20+35) |
|
С1 |
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
956 |
БЕЗСОНОВ О.М. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
6 |
64 (30+28+6) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
957 |
БЕЗСРЕБРЕННІКОВ Б.К. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
5 |
109 (32+35+42) |
|
|
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
958 |
БЕЗУС Д.А. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
959 |
БЕЙ В.А. |
14383 |
м. Жовква |
ЗОШ № 1 |
9 |
90 (24+18+48) |
|
|
|
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
960 |
БЕЙ Е.К. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
1 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
961 |
БЕЙ І |
14428 |
м. Жовква |
Дубрівська ЗОШ |
3 |
92 (30+36+26) |
|
|
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
962 |
БЕЙ Ю.А. |
14377 |
м. Жовква |
Новоскварявська ЗОШ |
4 |
86 (30+30+26) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
963 |
БЕЙБА Б.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
7 |
113 (42+32+39) |
|
С1 |
|
|
Михаць Ігор Львович |
964 |
БЕЙК С.О. |
14068 |
м. Львів |
ЗШ "Дивосвіт" |
4 |
120 (30+48+42) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
965 |
БЕК А.Т. |
14905 |
м. Яворів |
Немирівська СЗШ |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
966 |
БЕК М.Ю. |
14034 |
м. Львів |
"Світанок" |
3 |
88 (30+36+22) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
967 |
БЕК С.М. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
3 |
130 (36+48+46) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
968 |
БЕК Я.Ю. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
969 |
БЕКАР В.В. |
14030 |
м. Львів |
СЗШ № 77 |
3 |
104 (30+42+32) |
|
|
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
970 |
БЕКЕРСЬКА О.Б. |
14053 |
м. Львів |
СЗШ № 70 |
4 |
118 (48+36+34) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
971 |
БЕКЕРСЬКА С.С. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
3 |
120 (30+48+42) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
972 |
БЕКЕШ Д.Р. |
14024 |
м. Львів |
ССЗШ № 15 |
3 |
86 (24+36+26) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
973 |
БЕКІРОВ Р.Е. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
3 |
94 (30+42+22) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
974 |
БЕКІРОВА Л.Е. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
7 |
136 (60+34+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
975 |
БЕЛЕЙ А.А. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
3 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
976 |
БЕЛЕЙ А.О. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
5 |
142 (52+54+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
977 |
БЕЛЕЙ А.Р. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
5 |
134 (38+54+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
978 |
БЕЛЕЙ Б.Р. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
3 |
88 (24+36+28) |
|
|
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
979 |
БЕЛЕЙ Е.І. |
14117 |
м. Львів |
СЗШ № 30 |
3 |
94 (30+36+28) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
980 |
БЕЛЕНКОВ М.Д. |
14034 |
м. Львів |
"Світанок" |
3 |
108 (36+36+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
981 |
БЕЛЕНЬ А.В. |
14075 |
м. Львів |
СЗШ № 96 |
7 |
153 (51+48+54) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
982 |
БЕЛЕНЬ В.С. |
14633 |
м. Сколе |
Лавочанська ЗОШ № 2 |
4 |
62 (30+18+14) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
983 |
БЕЛЗ А.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
984 |
БЕЛЗ І.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
985 |
БЕЛЗ М.В. |
14147 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 4 |
2 |
72 (30+24+18) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
986 |
БЕЛИНСЬКИЙ М.Й. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
5 |
111 (30+27+54) |
|
|
|
С3 |
Михаць Ігор Львович |
987 |
БЕЛЯКОВА А.А. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
2 |
72 (30+24+18) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
988 |
БЕЛЯНСЬКА О.О. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
7 |
134 (60+42+32) |
|
С1 |
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
989 |
БЕЛЯНСЬКИЙ О.С. |
14476 |
м. Пустомити |
Солонківська ЗОШ |
4 |
88 (24+30+34) |
|
|
|
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
990 |
БЕМБА З.Я. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
7 |
168 (60+54+54) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
991 |
БЕН А.О. |
14114 |
м. Львів |
СЗШ № 20 |
9 |
135 (54+32+49) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
992 |
БЕНДИНА А.А. |
14094 |
м. Львів |
СЗШ № 36 |
2 |
78 (24+30+24) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
993 |
БЕНДУСЬ І.Я. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
5 |
144 (44+40+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
994 |
БЕНЕВЯТ Ю.Р. |
14196 |
м. Трускавець |
СЗШ № 3 |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Томашівська Наталія Валеріївна |
995 |
БЕНЕДИК В.М. |
14614 |
м. Сколе |
Підгородецька ЗОШ |
10 |
66 (12+24+30) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
996 |
БЕНІВ О.Г. |
14302 |
м. Жидачів |
ЗОШ № 2 |
9 |
66 (18+20+28) |
|
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
997 |
БЕНКЕЙ А.О. |
14606 |
м. Сколе |
Верхньосиньовидненська ЗОШ |
6 |
104 (32+36+36) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
998 |
БЕНОВСЬКИЙ І.М. |
14392 |
м. Жовква |
Артасівська ЗОШ |
4 |
84 (24+30+30) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
999 |
БЕНОВСЬКИЙ М.В. |
14394 |
м. Жовква |
Великодорошівська ЗОШ |
7 |
116 (39+48+29) |
|
|
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
1000 |
БЕНСЬ О.А. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
8 |
141 (60+48+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Панченко Наталія Сергіївна |
1001 |
БЕНТКОВСЬКА Н.Є. |
14007 |
м. Львів |
СЗШ № 4 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
1002 |
БЕНТКОВСЬКА Ю.М. |
14458 |
м. Пустомити |
Пасіки-Зубрицька ЗОШ |
3 |
132 (36+48+48) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
1003 |
БЕНЦАРОВСЬКА В.М. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
6 |
122 (46+40+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
1004 |
БЕНЬ І.І. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
7 |
156 (60+48+48) |
З |
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
1005 |
БЕНЬ Л.В. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
5 |
74 (20+30+24) |
|
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
1006 |
БЕНЬ М.М. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
4 |
102 (30+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
1007 |
БЕНЬ Н.В. |
14031 |
м. Львів |
ЛУГГ |
6 |
145 (58+51+36) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
1008 |
БЕНЬ Р.І. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
8 |
108 (39+30+39) |
|
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
1009 |
БЕНЬ С.С. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
11 |
52 (6+36+10) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
1010 |
БЕНЬ Т.А. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
9 |
117 (54+32+31) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
1011 |
БЕНЬ У.Л. |
14016 |
м. Львів |
Українська приватна гімназія, ЗСППШ "Альфа" |
2 |
72 (30+30+12) |
З |
|
|
|
Білий Микола Михайлович |
1012 |
БЕНЬКАЛОВИЧ І |
14639 |
м. Сколе |
Орявська ЗОШ |
3 |
70 (30+18+22) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
1013 |
БЕНЬКАЛОВИЧ І.Б. |
14641 |
м. Сколе |
Плавя-вадрусівський НВК ЗОШ ДНЗ |
9 |
75 (36+20+19) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
1014 |
БЕНЬКАЛОВИЧ О.В. |
14187 |
м. Стрий |
СЗШ № 8 |
5 |
89 (24+45+20) |
|
|
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
1015 |
БЕНЬКО В.Р. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
4 |
94 (24+42+28) |
|
|
С2 |
|
Михаць Ігор Львович |
1016 |
БЕНЬКО К.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
70 (24+24+22) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
1017 |
БЕНЬКО М.П. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
10 |
117 (36+38+43) |
|
|
|
С3 |
Біда Наталія Романівна |
1018 |
БЕНЬКО Н.Ю. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
6 |
146 (54+50+42) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
1019 |
БЕНЬКО О.І. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
11 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
1020 |
БЕНЬКО Р.О. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
1021 |
БЕНЮК В.П. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
1 |
80 (26+30+24) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
1022 |
БЕНЮХ В.М. |
14135 |
м. Львів |
Гімназія "Престиж" |
5 |
107 (32+33+42) |
|
|
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
1023 |
БЕНЮХ С.М. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
1024 |
БЕНЯХ М.Ю. |
14914 |
м. Яворів |
Староярська СЗШ |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
1025 |
БЕРБЕКА В.В. |
14533 |
м. Радехів |
Дмитрівський НВК |
11 |
127 (42+36+49) |
|
С1 |
|
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
1026 |
БЕРБЕКА Д.Р. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
9 |
129 (42+44+43) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
1027 |
БЕРБЕКА Ю.А. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
1028 |
БЕРБЕЦА Я.В. |
14305 |
м. Жидачів |
Володимирцівська ЗОШ |
6 |
87 (16+41+30) |
|
|
С2 |
|
Кардаш Богдан Степанович |
1029 |
БЕРВЕЦЬКА С.А. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
6 |
121 (50+47+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
1030 |
БЕРВЕЦЬКИЙ В.О. |
14935 |
м. Яворів |
НВК СЗШ ДНЗ с. Бірки |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
1031 |
БЕРДГОЛЬД С.Л. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
3 |
78 (30+24+24) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
1032 |
БЕРДЕЙ А.В. |
14464 |
м. Пустомити |
Семенівська ЗОШ |
4 |
114 (36+42+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
1033 |
БЕРДЕЙ Н.В. |
14464 |
м. Пустомити |
Семенівська ЗОШ |
7 |
135 (45+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
1034 |
БЕРДИКЕВИЧ Т.О. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
9 |
80 (30+16+34) |
|
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
1035 |
БЕРДИЧЕВСЬКА Л.О. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
3 |
100 (36+36+28) |
|
С1 |
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
1036 |
БЕРДУЛА М.А. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
1037 |
БЕРЕГОВСЬКИЙ І.С. |
14843 |
м. Стрий |
Лисовицька школа-ліцей |
6 |
135 (42+45+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Романова Лілія Володимирівна |
1038 |
БЕРЕГОВСЬКИЙ Р.П. |
14312 |
м. Жидачів |
Лівчицька ЗОШ |
1 |
72 (30+24+18) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
1039 |
БЕРЕГУЛЯК І.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
3 |
116 (36+42+38) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
1040 |
БЕРЕЖАНСЬКА В.В. |
14751 |
м. Старий Самбір |
Великолінинська ЗСШ |
7 |
113 (36+44+33) |
|
|
С2 |
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
1041 |
БЕРЕЖАНСЬКА Н.В. |
14751 |
м. Старий Самбір |
Великолінинська ЗСШ |
9 |
99 (36+32+31) |
|
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
1042 |
БЕРЕЖАНСЬКИЙ Б.Я. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
6 |
124 (34+54+36) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
1043 |
БЕРЕЖАНСЬКИЙ Д.Р. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
3 |
126 (36+42+48) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
1044 |
БЕРЕЖИНСЬКИЙ Р.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
7 |
170 (60+56+54) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
1045 |
БЕРЕЗА А.М. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
6 |
150 (42+54+54) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
1046 |
БЕРЕЗА А.Р. |
14179 |
м. Самбір |
Гімназія |
9 |
146 (60+34+52) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
1047 |
БЕРЕЗА І.О. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
8 |
121 (42+32+47) |
|
С1 |
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
1048 |
БЕРЕЗА М.І. |
14934 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 1 |
8 |
121 (51+36+34) |
|
С1 |
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
1049 |
БЕРЕЗА О.А. |
14024 |
м. Львів |
ССЗШ № 15 |
4 |
102 (30+30+42) |
|
|
|
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
1050 |
БЕРЕЗА О.О. |
14525 |
м. Радехів |
ЗОШ № 1 |
3 |
120 (42+42+36) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
1051 |
БЕРЕЗА С.В. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
4 |
76 (12+42+22) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
1052 |
БЕРЕЗА С.П. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
2 |
64 (22+30+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
1053 |
БЕРЕЗДЕЦЬКА А.В. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
1054 |
БЕРЕЗДЕЦЬКА А.Я. |
14865 |
м. Стрий |
Завадівська ЗОШ |
3 |
58 (18+24+16) |
|
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
1055 |
БЕРЕЗДЕЦЬКИЙ Д.В. |
14865 |
м. Стрий |
Завадівська ЗОШ |
4 |
92 (36+42+14) |
|
С1 |
С2 |
|
Романова Лілія Володимирівна |
1056 |
БЕРЕЗДЕЦЬКИЙ Р.Ю. |
14858 |
м. Стрий |
Голобутівська ЗОШ |
6 |
60 (20+28+12) |
|
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
1057 |
БЕРЕЗЕЦЬКА А.О. |
14114 |
м. Львів |
СЗШ № 20 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
1058 |
БЕРЕЗІНА А.Є. |
14846 |
м. Стрий |
Миртюківський НВК |
2 |
68 (26+18+24) |
|
С1 |
|
С3 |
Романова Лілія Володимирівна |
1059 |
БЕРЕЗІНА О.Є. |
14184 |
м. Стрий |
СЗШ № 5 |
9 |
96 (42+18+36) |
|
С1 |
|
|
Пістун Надія Данилівна |
1060 |
БЕРЕЗІЦЬКИЙ Р.Р. |
14068 |
м. Львів |
ЗШ "Дивосвіт" |
3 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
1061 |
БЕРЕЗКА М.О. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
1062 |
БЕРЕЗОВА Д.П. |
14030 |
м. Львів |
СЗШ № 77 |
6 |
102 (36+24+42) |
|
|
|
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
1063 |
БЕРЕЗОВСЬКА К.І. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
1064 |
БЕРЕЗОВСЬКИЙ О.Ю. |
14023 |
м. Львів |
Гімназія "Євшан" |
6 |
81 (40+25+16) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
1065 |
БЕРЕЗУН В.М. |
14156 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 3 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
1066 |
БЕРЕЗЮК А.В. |
14320 |
м. Жидачів |
Турадівська ЗОШ |
4 |
94 (18+42+34) |
|
|
С2 |
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
1067 |
БЕРЕЗЮК Д.А. |
14547 |
м. Радехів |
Сушнівський НВК |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
1068 |
БЕРЕЗЮК Д.Ю. |
14934 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 1 |
3 |
48 (18+6+24) |
|
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
1069 |
БЕРЕЗЮК Е.А. |
14004 |
м. Львів |
ЛЛГ |
6 |
128 (50+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
1070 |
БЕРЕЗЮК З.В. |
14285 |
м. Жидачів |
Ходорівська СЗШ № 1 |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
1071 |
БЕРЕЗЮК М.А. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
6 |
76 (24+16+36) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
1072 |
БЕРЕЗЮК М.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
10 |
70 (24+30+16) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
1073 |
БЕРЕЗЮК М.І. |
14465 |
м. Пустомити |
Мурованська ЗОШ |
3 |
122 (42+48+32) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
1074 |
БЕРЕЗЮК М.М. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
4 |
82 (36+24+22) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
1075 |
БЕРЕЗЮК Н.Б. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
8 |
121 (51+32+38) |
|
С1 |
|
|
Біда Наталія Романівна |
1076 |
БЕРЕЗЮК Н.Л. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
8 |
109 (45+18+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
1077 |
БЕРЕЗЮК О.Д. |
14669 |
м. Сокаль |
Сілецька ЗШ |
6 |
114 (30+36+48) |
|
|
|
С3 |
Кнейчук Наталія Володимирівна |
1078 |
БЕРЕЗЯК В.М. |
14042 |
м. Львів |
СЗШ № 42 |
3 |
124 (42+48+34) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
1079 |
БЕРЕЗЯК Д.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
6 |
93 (30+27+36) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
1080 |
БЕРЕЗЯК О.С. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
1081 |
БЕРЕЗЯК П.І. |
14075 |
м. Львів |
СЗШ № 96 |
6 |
142 (46+54+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
1082 |
БЕРЕЗЯК Р.В. |
14395 |
м. Жовква |
Воля-Висоцька ЗОШ |
8 |
117 (45+24+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
1083 |
БЕРЕНДОВИЧ В.В. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
4 |
132 (36+48+48) |
З |
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
1084 |
БЕРЕСКА М.Я. |
14463 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 2 |
9 |
154 (54+46+54) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
1085 |
БЕРЕСНЕВА А.А. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
1086 |
БЕРЕСТ Д.А. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
9 |
120 (36+38+46) |
|
|
|
С3 |
Лободяк Леся Мар'янівна |
1087 |
БЕРЕЩАК І.А. |
14903 |
м. Яворів |
Вороцівський НВК |
6 |
155 (50+51+54) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
1088 |
БЕРЖИК В.С. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
2 |
70 (28+18+24) |
|
С1 |
|
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
1089 |
БЕРЖИК Я.С. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
5 |
98 (36+32+30) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
1090 |
БЕРИНДА І.М. |
14023 |
м. Львів |
Гімназія "Євшан" |
5 |
117 (42+41+34) |
|
С1 |
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
1091 |
БЕРКИТА М.М. |
14206 |
м. Червоноград |
НВК № 10 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
1092 |
БЕРКІЙ М.П. |
14032 |
м. Львів |
НВК "Гроно" |
4 |
114 (36+42+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
1093 |
БЕРКО В.І. |
14531 |
м. Радехів |
Нововитківська ЗОШ |
4 |
68 (24+24+20) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
1094 |
БЕРКО Д.Ю. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
8 |
143 (60+46+37) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
1095 |
БЕРКО С.П. |
14962 |
м. Яворів |
Кам'янобрідська СЗШ |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
1096 |
БЕРКО Т.В. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
7 |
144 (54+48+42) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
1097 |
БЕРКО Х.І. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
6 |
72 (18+30+24) |
|
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
1098 |
БЕРКО Ю.М. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
6 |
89 (26+39+24) |
|
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
1099 |
БЕРКО Я.І. |
14385 |
м. Жовква |
ЗОШ № 3 |
9 |
125 (42+38+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
1100 |
БЕРКОВСЬКИЙ В.Т. |
14122 |
м. Львів |
СЗШ № 44 |
9 |
132 (48+38+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
1101 |
БЕРКОВСЬКИЙ Т.Т. |
14122 |
м. Львів |
СЗШ № 44 |
6 |
76 (26+36+14) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
1102 |
БЕРКУТА Д.О. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
3 |
96 (30+36+30) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
1103 |
БЕРЛІНЕЦЬ Ю.А. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
7 |
114 (39+36+39) |
|
|
|
|
Цімарно Марія Петрівна |
1104 |
БЕРНАКЕВИЧ А. . |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
4 |
102 (42+42+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Панченко Наталія Сергіївна |
1105 |
БЕРНАР А.О. |
14074 |
м. Львів |
ЛСШ № 69 |
3 |
116 (42+42+32) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
1106 |
БЕРНАТОВИЧ М.І. |
14486 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 1 |
7 |
117 (54+30+33) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
1107 |
БЕРНАЦЬКА А.А. |
14120 |
м. Львів |
СЗШ № 41 |
3 |
108 (36+36+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
1108 |
БЕРНАЦЬКА К.А. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
9 |
111 (48+18+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Цімарно Марія Петрівна |
1109 |
Бернацький В |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
1 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
1110 |
БЕРНАЦЬКИЙ В.В. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
2 |
76 (28+24+24) |
З |
|
|
|
Цімарно Марія Петрівна |
1111 |
БЕРНЕВЕК Н.М. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
7 |
117 (36+38+43) |
|
|
|
С3 |
Булас Надія Антонівна |
1112 |
БЕРНИК Д. . |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
2 |
68 (26+30+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
1113 |
БЕРСУЦЬКИЙ Г.А. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
6 |
162 (56+52+54) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
1114 |
БЕРЧАК Б.І. |
14316 |
м. Жидачів |
Антонівський НВК |
7 |
116 (45+26+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
1115 |
БЕСАГА А.С. |
14208 |
м. Червоноград |
ЗШ № 12 |
2 |
72 (24+30+18) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
1116 |
БЕСАГА М.Н. |
14458 |
м. Пустомити |
Пасіки-Зубрицька ЗОШ |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
1117 |
БЕСАГА О |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
5 |
111 (40+35+36) |
|
С1 |
|
|
Личак Катерина Степанівна |
1118 |
БЕТЛІЙ С.С. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
6 |
105 (44+31+30) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
1119 |
БЕТЛЬОФ Ю.Я. |
14500 |
м. Пустомити |
Звенигородська ЗОШ |
10 |
116 (36+32+48) |
|
|
|
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
1120 |
БЕХ Д.А. |
14367 |
м. Жовква |
Деревнянська ЗОШ |
2 |
72 (18+30+24) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
1121 |
БЕХТА І.С. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
8 |
163 (60+60+43) |
З |
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
1122 |
БЕХТА О.О. |
14002 |
м. Львів |
НВК "ЗОШ-гімназія "Галицька" |
4 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
1123 |
БЕЦА А.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
4 |
108 (36+48+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
1124 |
БЕЦА А.О. |
14284 |
м. Жидачів |
Гімназія |
7 |
88 (36+30+22) |
|
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
1125 |
БЕЦА В.О. |
14284 |
м. Жидачів |
Гімназія |
6 |
129 (42+39+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
1126 |
БЕЦА Ю.А. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
1127 |
БЕЦАЛА І.О. |
14027 |
м. Львів |
СЗШ № 68 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
1128 |
БЕЦКО А.В. |
14183 |
м. Стрий |
СЗШ № 4 |
6 |
117 (38+31+48) |
|
|
|
С3 |
Пістун Надія Данилівна |
1129 |
БЕЦЬКО Г.Б. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
9 |
60 (30+16+14) |
|
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
1130 |
БЕЧКАЛО А.С. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
1131 |
БЕЧКАЛО М.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
7 |
126 (57+30+39) |
|
С1 |
|
|
Михаць Ігор Львович |
1132 |
БЕЧКАЛО Р.С. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
7 |
120 (45+36+39) |
|
С1 |
|
|
Михаць Ігор Львович |
1133 |
БЕШ С.Д. |
14007 |
м. Львів |
СЗШ № 4 |
3 |
102 (42+30+30) |
|
С1 |
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
1134 |
БЕШЛЕЙ А.Д. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
5 |
132 (48+54+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
1135 |
БЕШЛЕЙ В.П. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
8 |
112 (48+36+28) |
|
С1 |
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
1136 |
БЕШЛЕЙ В.Я. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
10 |
99 (36+38+25) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
1137 |
БЕШЛЕЙ Д.Р. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
1138 |
БЕШЛЕЙ Л.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
10 |
114 (36+38+40) |
|
|
|
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
1139 |
БЕШЛЕЙ М.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
7 |
156 (54+60+42) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
1140 |
БЕШЛЕЙ М.П. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
7 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
1141 |
БЕШТА Д.Р. |
14136 |
м. Львів |
Приватна гімназія "Відродження" |
5 |
120 (42+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
1142 |
БЄДНА С.Р. |
14693 |
м. Сокаль |
Боб’ятинський НВК-ЗШ-дитячий садок |
2 |
60 (24+24+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
1143 |
БЄДНИЙ Р.В. |
14693 |
м. Сокаль |
Боб’ятинський НВК-ЗШ-дитячий садок |
6 |
120 (36+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Кнейчук Наталія Володимирівна |
1144 |
БЄЛКІНА Є.Є. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
2 |
60 (24+24+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Булас Надія Антонівна |
1145 |
БЄЛКІНА М.Р. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
1146 |
БЄЛОВ А.А. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
1147 |
БЄЛОВА Є.В. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
1148 |
БЄЛЯКОВА Т.О. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
6 |
99 (34+29+36) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
1149 |
БЄНКО В.М. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
4 |
132 (42+48+42) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
1150 |
БЖОСТОВСЬКА Н.О. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
9 |
123 (54+32+37) |
|
С1 |
|
|
Михаць Ігор Львович |
1151 |
БЗДЕЛЬ В.М. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
5 |
80 (28+22+30) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
1152 |
БЗДЕЛЬ С.Я. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
1153 |
БИБА Р.А. |
14938 |
м. Яворів |
Салашівська СЗШ |
3 |
122 (36+42+44) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
1154 |
БИБИК В.Б. |
14187 |
м. Стрий |
СЗШ № 8 |
10 |
73 (36+16+21) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
1155 |
БИБЛИК А.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
6 |
166 (52+54+60) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
1156 |
БИБЛИК А.С. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
6 |
102 (28+44+30) |
|
|
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
1157 |
БИБЛИК В.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
8 |
111 (39+36+36) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
1158 |
БИБЛИК І.І. |
14171 |
м. Самбір |
ПШ № 2 |
1 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
1159 |
БИБЛИК Ю.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
3 |
120 (42+42+36) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
1160 |
БИЙ О.Р. |
14912 |
м. Яворів |
Калинівська СЗШ |
7 |
115 (51+30+34) |
|
С1 |
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
1161 |
БИК А.І. |
14934 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 1 |
4 |
86 (18+36+32) |
|
|
С2 |
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
1162 |
БИК В.М. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
8 |
127 (48+36+43) |
|
С1 |
|
С3 |
Біда Наталія Романівна |
1163 |
БИК Д.В. |
14540 |
м. Радехів |
Стоянівська ЗОШ |
3 |
108 (30+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
1164 |
БИК М.Б. |
14540 |
м. Радехів |
Стоянівська ЗОШ |
7 |
109 (33+36+40) |
|
|
|
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
1165 |
БИК О.В. |
14405 |
м. Жовква |
Крехівська ЗОШ |
4 |
114 (30+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
1166 |
БИК П.Ю. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
6 |
94 (42+34+18) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
1167 |
БИК Я.І. |
14949 |
м. Яворів |
Гімназія ім. Маковея |
7 |
136 (45+60+31) |
|
С1 |
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
1168 |
БИКІВ Т.А. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
4 |
96 (24+42+30) |
|
|
С2 |
|
Михаць Ігор Львович |
1169 |
БИКОВА А.В. |
14388 |
м. Жовква |
Рава-Руська ЗОШ № 1 |
6 |
132 (40+50+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
1170 |
БИКОВА К.В. |
14388 |
м. Жовква |
Рава-Руська ЗОШ № 1 |
3 |
84 (24+30+30) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
1171 |
БИННИЧАК Д.Т. |
14303 |
м. Жидачів |
Залісківська ЗОШ |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
1172 |
БИРА О.Ю. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
5 |
90 (24+42+24) |
|
|
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
1173 |
БИТЮГА М.І. |
14076 |
м. Львів |
СЗШ № 86 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
1174 |
БИТЮГА Ю.І. |
14076 |
м. Львів |
СЗШ № 86 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
1175 |
БИХ М.Р. |
14540 |
м. Радехів |
Стоянівська ЗОШ |
1 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
1176 |
БИЦІВ С.Р. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
8 |
162 (60+54+48) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
1177 |
БИЦЬ У.С. |
14493 |
м. Пустомити |
Винничківський НВК |
9 |
131 (54+46+31) |
|
С1 |
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
1178 |
БИЧИК В.Б. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Цімарно Марія Петрівна |
1179 |
БИЧИК Р.М. |
14176 |
м. Самбір |
СШ № 8 |
8 |
132 (54+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
1180 |
БИЧИНСЬКИЙ І.В. |
14034 |
м. Львів |
"Світанок" |
3 |
114 (42+48+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
1181 |
БИЧКІВСЬКИЙ Д. . |
14092 |
м. Львів |
СЗШ № 17 |
9 |
131 (48+34+49) |
|
С1 |
|
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
1182 |
БИЧКОВ А.І. |
14934 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 1 |
3 |
64 (18+24+22) |
|
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
1183 |
БИЧУК О.М. |
14540 |
м. Радехів |
Стоянівська ЗОШ |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
1184 |
БИЧУК Р.М. |
14540 |
м. Радехів |
Стоянівська ЗОШ |
5 |
117 (30+39+48) |
|
|
|
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
1185 |
БИШЕВСЬКА Д.М. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
1186 |
БИШІВ А.Б. |
14540 |
м. Радехів |
Стоянівська ЗОШ |
3 |
126 (48+42+36) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
1187 |
БІБЕЛЬ Г.В. |
14040 |
м. Львів |
СЗШ № 49 |
4 |
82 (24+42+16) |
|
|
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
1188 |
БІГАЙЛО С.Я. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
8 |
162 (60+54+48) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
1189 |
БІГІЧ А. . |
14092 |
м. Львів |
СЗШ № 17 |
1 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
1190 |
БІГОЦЬКИЙ О.Ю. |
14206 |
м. Червоноград |
НВК № 10 |
3 |
132 (42+48+42) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
1191 |
БІГУН А.П. |
14012 |
м. Львів |
СЗШ № 34 |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
1192 |
БІГУН І. |
14002 |
м. Львів |
НВК "ЗОШ-гімназія "Галицька" |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
1193 |
БІГУН І.В. |
14903 |
м. Яворів |
Вороцівський НВК |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
1194 |
БІГУН О.А. |
14047 |
м. Львів |
СЗШ № 6 |
4 |
78 (30+24+24) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
1195 |
БІГУС А.Ю. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
5 |
150 (50+54+46) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
1196 |
БІГУС І.В. |
14678 |
м. Сокаль |
Острівський НВК-ЗШ-дитячий садок |
8 |
136 (48+46+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кнейчук Наталія Володимирівна |
1197 |
БІГУС Р.Р. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
4 |
104 (36+42+26) |
|
С1 |
С2 |
|
Булас Надія Антонівна |
1198 |
БІГУСС М.А. |
14690 |
м. Сокаль |
Тартаківська ЗШ |
5 |
116 (28+40+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Кнейчук Наталія Володимирівна |
1199 |
БІДА М.В. |
14077 |
м. Львів |
СЗШ № 84 |
8 |
76 (33+18+25) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
1200 |
БІДИЧАК Є.П. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
1201 |
БІДНИК Н.І. |
14751 |
м. Старий Самбір |
Великолінинська ЗСШ |
4 |
76 (18+48+10) |
|
|
С2 |
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
1202 |
БІДУН І.І. |
14188 |
м. Стрий |
СЗШ № 9 |
6 |
87 (32+19+36) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
1203 |
БІЖИК А.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
84 (24+36+24) |
|
|
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
1204 |
БІЖИК Н.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
7 |
97 (33+18+46) |
|
|
|
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
1205 |
БІЖИК Т.Л. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
6 |
102 (34+38+30) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
1206 |
БІЖИК Ю.В. |
14077 |
м. Львів |
СЗШ № 84 |
2 |
60 (12+24+24) |
|
|
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
1207 |
БІЖОК В.М. |
14906 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 3 |
6 |
47 (22+13+12) |
|
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
1208 |
БІЛА А.А. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
5 |
96 (24+30+42) |
|
|
|
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
1209 |
БІЛА В.В. |
14741 |
м. Старий Самбір |
Великосільська ЗСШ |
11 |
100 (30+32+38) |
|
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
1210 |
БІЛА М.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
9 |
137 (54+46+37) |
|
С1 |
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
1211 |
БІЛА О.Р. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
3 |
66 (18+30+18) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
1212 |
БІЛА С.А. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
6 |
106 (42+34+30) |
|
С1 |
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
1213 |
БІЛА Ю.З. |
14044 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок " Провесінь" |
2 |
50 (20+24+6) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
1214 |
БІЛА Ю.Р. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
5 |
78 (22+36+20) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
1215 |
БІЛАК В.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
1216 |
БІЛАК В.Р. |
14119 |
м. Львів |
СЗШ № 38 |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
1217 |
БІЛАН В.В. |
14374 |
м. Жовква |
Любельська ЗОШ |
8 |
114 (48+18+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
1218 |
БІЛАН М |
14455 |
м. Пустомити |
Чижиківська ЗОШ |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
1219 |
БІЛАН М.О. |
14007 |
м. Львів |
СЗШ № 4 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
1220 |
БІЛАН М.Т. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
4 |
90 (24+48+18) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
1221 |
БІЛАН Н.Ю. |
14136 |
м. Львів |
Приватна гімназія "Відродження" |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
1222 |
БІЛАН О |
14455 |
м. Пустомити |
Чижиківська ЗОШ |
3 |
106 (30+42+34) |
|
|
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
1223 |
БІЛАН Р.М. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
3 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
1224 |
БІЛАН С.В. |
14400 |
м. Жовква |
Забірська ЗОШ |
3 |
108 (30+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
1225 |
БІЛАН Ю.В. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
10 |
164 (60+46+58) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
1226 |
БІЛАНЬ Я.П. |
14203 |
м. Червоноград |
ЗШ № 7 |
4 |
120 (42+36+42) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
1227 |
БІЛАС А. |
14001 |
м. Львів |
ПНВЗ "ЗОШ святої Софії" |
3 |
74 (30+24+20) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
1228 |
БІЛАС М.А. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
5 |
109 (38+37+34) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
1229 |
БІЛАС М.В. |
14752 |
м. Старий Самбір |
Хирівська школа-інтернат |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
1230 |
БІЛАС М.В. |
14196 |
м. Трускавець |
СЗШ № 3 |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Томашівська Наталія Валеріївна |
1231 |
БІЛАС М.І. |
14186 |
м. Стрий |
СЗШ № 7 |
4 |
74 (24+30+20) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
1232 |
БІЛАС М.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
1 |
64 (10+30+24) |
|
|
С2 |
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
1233 |
БІЛАС О.В. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
1234 |
БІЛАС С.В. |
14165 |
м. Моршин |
НВК СЗШ ліцей |
7 |
110 (45+32+33) |
|
С1 |
|
|
Люсак Руслана Михайлівна |
1235 |
БІЛАС С.В. |
14165 |
м. Моршин |
НВК СЗШ ліцей |
7 |
110 (45+32+33) |
|
С1 |
|
|
Люсак Руслана Михайлівна |
1236 |
БІЛАС С.Я. |
14001 |
м. Львів |
ПНВЗ "ЗОШ святої Софії" |
2 |
54 (24+30+0) |
|
С1 |
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
1237 |
БІЛАШ В.В. |
14732 |
м. Сокаль |
Загальноосвітня школа-інтернат |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
1238 |
БІЛАШ В.Р. |
14206 |
м. Червоноград |
НВК № 10 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
1239 |
БІЛАШ Н.Я. |
14665 |
м. Сокаль |
Великомостівський ЗШ-НВК-ліцей |
7 |
165 (60+60+45) |
З |
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
1240 |
БІЛАШ О.І. |
14203 |
м. Червоноград |
ЗШ № 7 |
3 |
110 (36+42+32) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Перець Надія Михайлівна |
1241 |
БІЛАШ О.І. |
14384 |
м. Жовква |
ЗОШ № 2 |
2 |
78 (24+30+24) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
1242 |
БІЛАШ Р.А. |
14674 |
м. Сокаль |
Борівська ЗШ |
1 |
78 (24+30+24) |
З |
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
1243 |
БІЛАШ Р.Б. |
14367 |
м. Жовква |
Деревнянська ЗОШ |
6 |
97 (38+29+30) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
1244 |
БІЛАШ С.А. |
14209 |
м. Червоноград |
НВК № 13 |
10 |
29 (6+8+15) |
|
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
1245 |
БІЛЕВИЧ А.В. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
10 |
120 (48+30+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
1246 |
БІЛЕВИЧ С.В. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
7 |
135 (45+42+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
1247 |
БІЛЕВИЧ У.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
5 |
58 (26+14+18) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
1248 |
БІЛЕНЕЦЬ Н.О. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
1249 |
БІЛЕНЕЦЬ Н.О. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
1250 |
БІЛЕНЬ В.Ю. |
14096 |
м. Львів |
ССЗШ № 46 |
7 |
109 (45+36+28) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
1251 |
БІЛЕНЬ Я.Ю. |
14096 |
м. Львів |
ССЗШ № 46 |
9 |
111 (42+30+39) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
1252 |
БІЛЕЦЬ М.Б. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
5 |
90 (24+30+36) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
1253 |
БІЛЕЦЬ Н.П. |
14414 |
м. Жовква |
Синьковицька ЗОШ |
8 |
87 (33+20+34) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
1254 |
БІЛЕЦЬ Р.В. |
14099 |
м. Львів |
СЗШ № 51 |
9 |
67 (18+18+31) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
1255 |
БІЛЕЦЬ Р.І. |
14032 |
м. Львів |
НВК "Гроно" |
4 |
96 (36+30+30) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
1256 |
БІЛЕЦЬКА А.С. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
2 |
72 (24+30+18) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
1257 |
БІЛЕЦЬКА В.Ю. |
14026 |
м. Львів |
СЗШ № 67 |
8 |
120 (48+30+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
1258 |
БІЛЕЦЬКА І.В. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
9 |
93 (36+26+31) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
1259 |
БІЛЕЦЬКА О.Б. |
14310 |
м. Жидачів |
Сугріївська ЗОШ |
5 |
151 (52+45+54) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
1260 |
БІЛЕЦЬКА Х.Б. |
14076 |
м. Львів |
СЗШ № 86 |
6 |
119 (40+31+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
1261 |
БІЛЕЦЬКА Х.Я. |
14125 |
м. Львів |
СЗШ № 57 |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
1262 |
БІЛЕЦЬКИЙ В.А. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
4 |
84 (18+42+24) |
|
|
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
1263 |
БІЛЕЦЬКИЙ І.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
8 |
141 (60+42+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
1264 |
БІЛЕЦЬКИЙ М.В. |
14393 |
м. Жовква |
Боянецька ЗОШ |
4 |
102 (36+36+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
1265 |
БІЛЕЦЬКИЙ О.П. |
14310 |
м. Жидачів |
Сугріївська ЗОШ |
3 |
108 (30+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
1266 |
БІЛЕЦЬКИЙ О.Р. |
14205 |
м. Червоноград |
ЗШ № 9 |
5 |
110 (38+36+36) |
|
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
1267 |
БІЛЕЦЬКИЙ Р.Р. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
11 |
90 (36+20+34) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
1268 |
БІЛИЙ А.М. |
14016 |
м. Львів |
Українська приватна гімназія, ЗСППШ "Альфа" |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Білий Микола Михайлович |
1269 |
БІЛИЙ В.А. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
3 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
1270 |
БІЛИЙ Д.А. |
14101 |
м. Львів |
СЗШ № 66 |
5 |
81 (18+33+30) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
1271 |
БІЛИЙ Д.М. |
14179 |
м. Самбір |
Гімназія |
9 |
154 (60+46+48) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
1272 |
БІЛИЙ Д.Р. |
14486 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 1 |
5 |
102 (30+30+42) |
|
|
|
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
1273 |
БІЛИЙ З.Н. |
14363 |
м. Жовква |
Великогрибовицька ЗОШ |
4 |
120 (42+36+42) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
1274 |
БІЛИЙ І.М. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
5 |
113 (32+39+42) |
|
|
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
1275 |
БІЛИЙ Н.В. |
14040 |
м. Львів |
СЗШ № 49 |
3 |
74 (30+24+20) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
1276 |
БІЛИЙ О.І. |
14479 |
м. Пустомити |
Щирецька ЗОШ № 1 |
4 |
88 (30+36+22) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
1277 |
БІЛИЙ О.Н. |
14363 |
м. Жовква |
Великогрибовицька ЗОШ |
3 |
104 (42+36+26) |
|
С1 |
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
1278 |
БІЛИЙ П.І. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
5 |
148 (46+48+54) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
1279 |
БІЛИЙ С.А. |
14632 |
м. Сколе |
Лавочанська ЗОШ № 1 |
6 |
118 (42+40+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Багрич Галина Миколаївна |
1280 |
БІЛИЙ С.А. |
14631 |
м. Сколе |
Крушельницький НВК ЗОШ ДНЗ |
6 |
118 (42+40+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Багрич Галина Миколаївна |
1281 |
БІЛИЙ Ю.З. |
14044 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок " Провесінь" |
5 |
88 (22+36+30) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
1282 |
БІЛИК А.А. |
14184 |
м. Стрий |
СЗШ № 5 |
6 |
84 (18+36+30) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
1283 |
БІЛИК А.М. |
14752 |
м. Старий Самбір |
Хирівська школа-інтернат |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
1284 |
БІЛИК В.В. |
14533 |
м. Радехів |
Дмитрівський НВК |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
1285 |
БІЛИК В.П. |
14722 |
м. Сокаль |
Волицька ЗШ |
4 |
114 (36+42+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кнейчук Наталія Володимирівна |
1286 |
БІЛИК В.Р. |
14542 |
м. Радехів |
Вузлівський ліцей |
10 |
108 (36+26+46) |
|
|
|
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
1287 |
БІЛИК Д.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
1288 |
БІЛИК Д.О. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
2 |
82 (28+30+24) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
1289 |
БІЛИК Д.Ю. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
10 |
116 (48+26+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
1290 |
БІЛИК І.О. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
4 |
104 (30+42+32) |
|
|
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
1291 |
БІЛИК К.М. |
14844 |
м. Стрий |
Лисятицька СЗШ |
4 |
118 (42+42+34) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
1292 |
БІЛИК М.А. |
14034 |
м. Львів |
"Світанок" |
3 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
1293 |
БІЛИК М.Б. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
9 |
147 (60+38+49) |
З |
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
1294 |
БІЛИК М.С. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
3 |
126 (36+48+42) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
1295 |
БІЛИК М.Т. |
14140 |
м. Львів |
ШЕЛ |
5 |
145 (48+57+40) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
1296 |
БІЛИК Н.І. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
1297 |
БІЛИК О.А. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
6 |
76 (20+14+42) |
|
|
|
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
1298 |
БІЛИК О.В. |
14167 |
м. Новий Розділ |
ЗШ № 2 |
5 |
86 (26+48+12) |
|
|
С2 |
|
Верес Галина Мирославівна |
1299 |
БІЛИК О.І. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
8 |
117 (45+32+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Панченко Наталія Сергіївна |
1300 |
БІЛИК О.К. |
14024 |
м. Львів |
ССЗШ № 15 |
3 |
88 (24+36+28) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
1301 |
БІЛИК О.О. |
14094 |
м. Львів |
СЗШ № 36 |
1 |
76 (22+30+24) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
1302 |
БІЛИК С.Д. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
1303 |
БІЛИК Т.Є. |
14075 |
м. Львів |
СЗШ № 96 |
8 |
115 (48+42+25) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
1304 |
БІЛИК Т.І. |
14381 |
м. Жовква |
Туринківська ЗШ |
9 |
144 (54+42+48) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
1305 |
БІЛИК Х.Р. |
14540 |
м. Радехів |
Стоянівська ЗОШ |
4 |
94 (30+42+22) |
|
|
С2 |
|
Брановський Володимир Іванович |
1306 |
БІЛИК Ю.І. |
14722 |
м. Сокаль |
Волицька ЗШ |
5 |
136 (40+54+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кнейчук Наталія Володимирівна |
1307 |
БІЛИК Ю.М. |
14752 |
м. Старий Самбір |
Хирівська школа-інтернат |
6 |
96 (50+22+24) |
|
С1 |
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
1308 |
БІЛИК Я.А. |
14030 |
м. Львів |
СЗШ № 77 |
9 |
125 (36+34+55) |
|
|
|
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
1309 |
БІЛИНЕЦЬ В.М. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
7 |
123 (51+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
1310 |
БІЛИНЕЦЬ Т.Л. |
14620 |
м. Сколе |
НВК СЗШ гімназія с. Тухля |
7 |
97 (45+36+16) |
|
С1 |
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
1311 |
БІЛИНЄЦЬ Х.Л. |
14620 |
м. Сколе |
НВК СЗШ гімназія с. Тухля |
4 |
100 (30+36+34) |
|
|
С2 |
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
1312 |
БІЛИНСЬКА А.М. |
14617 |
м. Сколе |
ЗОШ |
8 |
153 (60+48+45) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
1313 |
БІЛИНСЬКА Г.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
10 |
98 (36+22+40) |
|
|
|
С3 |
Булас Надія Антонівна |
1314 |
БІЛИНСЬКА К.Є. |
14488 |
м. Пустомити |
Сокільницька ЗОШ |
6 |
60 (18+20+22) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
1315 |
БІЛИНСЬКА Л.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
72 (24+36+12) |
|
|
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
1316 |
БІЛИНСЬКА О.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
1317 |
БІЛИНСЬКА О.М. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
3 |
90 (18+42+30) |
|
|
С2 |
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
1318 |
БІЛИНСЬКА О.О. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
9 |
127 (42+36+49) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
1319 |
БІЛИНСЬКА О.Я. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
8 |
114 (42+30+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
1320 |
БІЛИНСЬКА Р.І. |
14153 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 17 |
6 |
120 (36+36+48) |
|
|
|
С3 |
Юрків Андрій Степанович |
1321 |
БІЛИНСЬКА Р.М. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
5 |
90 (38+28+24) |
|
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
1322 |
БІЛИНСЬКА Ю.І. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
6 |
79 (34+27+18) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
1323 |
БІЛИНСЬКА Я.І. |
14767 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 1 |
11 |
134 (42+52+40) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Мар’ян Ольга Казимирівна |
1324 |
БІЛИНСЬКА Я.М. |
14117 |
м. Львів |
СЗШ № 30 |
3 |
88 (30+36+22) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
1325 |
БІЛИНСЬКИЙ А.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
4 |
120 (42+48+30) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
1326 |
БІЛИНСЬКИЙ В.Є. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
6 |
110 (26+36+48) |
|
|
|
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
1327 |
БІЛИНСЬКИЙ В.Л. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
5 |
124 (42+42+40) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Михаць Ігор Львович |
1328 |
БІЛІНСЬКА А.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
6 |
114 (36+36+42) |
|
|
|
С3 |
Воробець Надія Теодорівна |
1329 |
БІЛІНСЬКА А.О. |
14846 |
м. Стрий |
Миртюківський НВК |
2 |
60 (24+18+18) |
|
С1 |
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
1330 |
БІЛІНСЬКА А.Р. |
14853 |
м. Стрий |
Бережницький НВК |
3 |
108 (42+42+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Романова Лілія Володимирівна |
1331 |
БІЛІНСЬКА В.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
3 |
102 (24+36+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Воробець Надія Теодорівна |
1332 |
БІЛІНСЬКА К.В. |
14192 |
м. Стрий |
Гімназія |
7 |
132 (45+42+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Пістун Надія Данилівна |
1333 |
БІЛІНСЬКА К.Є. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
6 |
92 (26+24+42) |
|
|
|
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
1334 |
БІЛІНСЬКА Л.Я. |
14639 |
м. Сколе |
Орявська ЗОШ |
9 |
73 (30+24+19) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
1335 |
БІЛІНСЬКИЙ В.Р. |
14843 |
м. Стрий |
Лисовицька школа-ліцей |
8 |
148 (51+54+43) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
1336 |
БІЛІНСЬКИЙ І.Я. |
14032 |
м. Львів |
НВК "Гроно" |
4 |
100 (36+42+22) |
|
С1 |
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
1337 |
БІЛІНСЬКИЙ Р.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
1338 |
БІЛІОНОК А.Д. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
4 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
1339 |
БІЛОБРАМ Б.Ю. |
14027 |
м. Львів |
СЗШ № 68 |
2 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
1340 |
БІЛОБРИН А.В. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
7 |
126 (45+42+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
1341 |
БІЛОВУС В.О. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
6 |
107 (34+25+48) |
|
|
|
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
1342 |
БІЛОВУС М.І. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
9 |
83 (30+16+37) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
1343 |
БІЛОВУС О.І. |
14197 |
м. Червоноград |
ЗШ № 1 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
1344 |
БІЛОВУС О.Ю. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
4 |
82 (18+36+28) |
|
|
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
1345 |
БІЛОГАН Б.Р. |
14036 |
м. Львів |
СЗШ № 65 |
6 |
154 (58+42+54) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
1346 |
БІЛОГАН І.І. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
8 |
130 (48+42+40) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
1347 |
БІЛОГАН К.Р. |
14036 |
м. Львів |
СЗШ № 65 |
9 |
127 (42+42+43) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
1348 |
БІЛОГО Ю.Р. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
6 |
52 (16+18+18) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
1349 |
БІЛОГРАСЬ Р.М. |
14045 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок "Дзвіночок" |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
1350 |
БІЛОГРУД Ю.О. |
14460 |
м. Пустомити |
Зимноводівська ЗОШ № 1 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
1351 |
БІЛОЗІР В.Ю. |
14098 |
м. Львів |
СЗШ № 50 |
4 |
96 (30+36+30) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
1352 |
БІЛОЗІР М.Б. |
14527 |
м. Радехів |
ЗОШ № 3 |
7 |
82 (33+16+33) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
1353 |
БІЛОЗІР О.З. |
14691 |
м. Сокаль |
Княжівська ЗШ |
4 |
88 (24+42+22) |
|
|
С2 |
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
1354 |
БІЛОЗІР О.О. |
14527 |
м. Радехів |
ЗОШ № 3 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
1355 |
БІЛОЗІР С.А. |
14553 |
м. Радехів |
Пирятинський НВК |
7 |
96 (42+26+28) |
|
С1 |
|
|
Брановський Володимир Іванович |
1356 |
БІЛОЗОР В.В. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
3 |
86 (30+36+20) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
1357 |
БІЛОЗОРА С.С. |
14093 |
м. Львів |
СЗШ № 31 |
1 |
76 (22+30+24) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
1358 |
БІЛОЗЬОРОВА Є.В. |
14007 |
м. Львів |
СЗШ № 4 |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
1359 |
БІЛОКОПИТА М.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
84 (24+36+24) |
|
|
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
1360 |
БІЛОКОПИТИ П.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
6 |
136 (58+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
1361 |
БІЛОКУР М.І. |
14184 |
м. Стрий |
СЗШ № 5 |
7 |
66 (48+18+0) |
|
С1 |
|
|
Пістун Надія Данилівна |
1362 |
БІЛОКУРЕЬ І.С. |
14549 |
м. Радехів |
Кустинський НВК |
4 |
102 (36+30+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
1363 |
БІЛОКУРИЙ Я.О. |
14099 |
м. Львів |
СЗШ № 51 |
3 |
64 (18+24+22) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
1364 |
БІЛОНІЖКА В.В. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
1365 |
БІЛОНІЖКА О.Ю. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
7 |
126 (33+48+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
1366 |
БІЛОНІЖКА Р.В. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
1367 |
БІЛОНІЖКО В.В. |
14475 |
м. Пустомити |
Оброшинська ЗОШ |
5 |
146 (40+52+54) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
1368 |
БІЛОСЕВИЧ Р.І. |
14023 |
м. Львів |
Гімназія "Євшан" |
8 |
138 (48+54+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
1369 |
БІЛОСТОЦЬКА Я.Т. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
1370 |
БІЛОСТОЦЬКИЙ Ю.М. |
14532 |
м. Радехів |
Вузлівська ЗОШ |
7 |
85 (36+14+35) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
1371 |
БІЛОУС В.О. |
14529 |
м. Радехів |
Березівська ЗОШ |
9 |
127 (54+42+31) |
|
С1 |
С2 |
|
Брановський Володимир Іванович |
1372 |
БІЛОУС В.Р. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
1373 |
БІЛОУС Д.Р. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
4 |
102 (30+48+24) |
|
|
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
1374 |
БІЛОУС І.Б. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
11 |
52 (6+36+10) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
1375 |
БІЛОУС М.А. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
5 |
91 (40+39+12) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
1376 |
БІЛОУС М.О. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
1377 |
БІЛОУС М.Р. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
3 |
52 (12+30+10) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
1378 |
БІЛОУС Н.О. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
9 |
137 (42+38+57) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
1379 |
БІЛОУС Н.Р. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
8 |
29 (9+14+6) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
1380 |
БІЛОУС С.В. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
6 |
75 (26+33+16) |
|
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
1381 |
БІЛОУС С.Р. |
14093 |
м. Львів |
СЗШ № 31 |
5 |
132 (50+40+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
1382 |
БІЛОУС Х.І. |
14031 |
м. Львів |
ЛУГГ |
5 |
132 (46+38+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
1383 |
БІЛОУС Я.А. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
2 |
72 (30+30+12) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
1384 |
БІЛУХА А.Ю. |
14302 |
м. Жидачів |
ЗОШ № 2 |
6 |
102 (30+30+42) |
|
|
|
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
1385 |
БІЛУЩАК Н.В. |
14186 |
м. Стрий |
СЗШ № 7 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
1386 |
БІЛУЩАК С.В. |
14186 |
м. Стрий |
СЗШ № 7 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
1387 |
БІЛЬ К.С. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
11 |
124 (60+24+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліпецька Віра Семенівна |
1388 |
БІЛЬ Н.І. |
14073 |
м. Львів |
ЗШ "Первоцвіт" |
3 |
74 (24+36+14) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
1389 |
БІЛЬ Х.В. |
14366 |
м. Жовква |
Глинський НВК |
8 |
130 (45+42+43) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
1390 |
БІЛЬ Ю.В. |
14148 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 5 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
1391 |
БІЛЬКО К. . |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
6 |
133 (40+45+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
1392 |
БІЛЬОВСЬКИЙ В.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
5 |
95 (30+35+30) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
1393 |
БІЛЬСЬКА Д.А. |
14204 |
м. Червоноград |
СШ № 8 |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
1394 |
БІЛЬСЬКА О.М. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
9 |
62 (24+16+22) |
|
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
1395 |
БІЛЬСЬКИЙ Ю.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
8 |
129 (30+50+49) |
|
|
С2 |
С3 |
Воробець Надія Теодорівна |
1396 |
БІЛЯВСЬКА А.О. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
6 |
93 (32+31+30) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
1397 |
БІЛЯВСЬКИЙ А.А. |
14077 |
м. Львів |
СЗШ № 84 |
9 |
93 (36+20+37) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
1398 |
БІЛЯК А.В. |
14140 |
м. Львів |
ШЕЛ |
7 |
114 (39+42+33) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
1399 |
БІЛЯК А.С. |
14023 |
м. Львів |
Гімназія "Євшан" |
6 |
124 (34+36+54) |
|
|
|
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
1400 |
БІЛЯК Л.А. |
14053 |
м. Львів |
СЗШ № 70 |
5 |
108 (36+36+36) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
1401 |
БІЛЯК М.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
9 |
97 (36+20+41) |
|
|
|
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
1402 |
БІЛЯК Н.В. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
1403 |
БІЛЯК Н.В. |
14463 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 2 |
8 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
1404 |
БІЛЯК П.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
8 |
94 (48+24+22) |
|
С1 |
|
|
Михаць Ігор Львович |
1405 |
БІЛЯКА В.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
10 |
99 (36+20+43) |
|
|
|
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
1406 |
БІЛЯКОВСЬКА С.Т. |
14059 |
м. Львів |
ССЗШ № 37 |
7 |
126 (42+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
1407 |
БІЛЯНСЬКА А.А. |
14681 |
м. Сокаль |
Борятинський НВК-ЗШ-дитячий садок |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
1408 |
БІЛЯЧ С.І. |
14026 |
м. Львів |
СЗШ № 67 |
9 |
117 (54+26+37) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
1409 |
БІНЬКОВСЬКА Х.В. |
14678 |
м. Сокаль |
Острівський НВК-ЗШ-дитячий садок |
5 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
1410 |
БІНЯШЕВСЬКА Л.П. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
1 |
72 (30+30+12) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
1411 |
БІРАКОВСЬКА А.Б. |
14186 |
м. Стрий |
СЗШ № 7 |
4 |
62 (30+24+8) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
1412 |
БІРБАН Ю.В. |
14381 |
м. Жовква |
Туринківська ЗШ |
3 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
1413 |
БІРУК О.І. |
14044 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок " Провесінь" |
9 |
58 (24+20+14) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
1414 |
БІСКОВЯН О.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
5 |
146 (52+52+42) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
1415 |
БІСКУП Ю.В. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
3 |
126 (42+48+36) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
1416 |
БІТКІН М. . |
14092 |
м. Львів |
СЗШ № 17 |
4 |
134 (42+48+44) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
1417 |
БІШ В.Б. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
1418 |
БІШКО Д.І. |
14117 |
м. Львів |
СЗШ № 30 |
11 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
1419 |
БІШКО М.В. |
14044 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок " Провесінь" |
3 |
82 (24+36+22) |
|
|
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
1420 |
БІШКО Т.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
4 |
102 (30+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Біда Наталія Романівна |
1421 |
БІЯН А.Ю. |
14096 |
м. Львів |
ССЗШ № 46 |
2 |
82 (28+30+24) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
1422 |
БЛАВАЦЬКА М.Ю. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
1423 |
БЛАВТ А.А. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
6 |
156 (48+54+54) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
1424 |
БЛАГА Д.М. |
14284 |
м. Жидачів |
Гімназія |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
1425 |
БЛАГА С.М. |
14532 |
м. Радехів |
Вузлівська ЗОШ |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
1426 |
БЛАГА С.О. |
14184 |
м. Стрий |
СЗШ № 5 |
7 |
123 (48+36+39) |
|
С1 |
|
|
Пістун Надія Данилівна |
1427 |
БЛАГИЙ Д.С. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
1428 |
БЛАГИЙ О.І. |
14305 |
м. Жидачів |
Володимирцівська ЗОШ |
6 |
91 (42+27+22) |
|
С1 |
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
1429 |
БЛАГОДАРНИЙ І.С. |
14767 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 1 |
6 |
104 (44+30+30) |
|
С1 |
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
1430 |
БЛАГУН О.В. |
14906 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 3 |
6 |
142 (46+42+54) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
1431 |
БЛАГУН О.М. |
14073 |
м. Львів |
ЗШ "Первоцвіт" |
2 |
64 (22+24+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
1432 |
БЛАГУН П.В. |
14906 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 3 |
1 |
72 (24+30+18) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
1433 |
БЛАГУТА В.В. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
4 |
124 (48+36+40) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
1434 |
БЛАЖЕВСЬКА С.Ю. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
1435 |
БЛАЖІВСЬКА О.Я. |
14044 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок " Провесінь" |
6 |
120 (48+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
1436 |
БЛАЖІВСЬКА Я.О. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
7 |
126 (36+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
1437 |
БЛАЖКЕВИЧ Д.Р. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
10 |
123 (48+32+43) |
|
С1 |
|
С3 |
Михаць Ігор Львович |
1438 |
БЛАЖКЕВИЧ Д.С. |
14154 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 18 |
4 |
132 (48+42+42) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
1439 |
БЛАУЦЯК О.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
3 |
102 (24+36+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Михаць Ігор Львович |
1440 |
БЛАШКІВ А. . |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
8 |
124 (48+36+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Михаць Ігор Львович |
1441 |
БЛАЩАК А.Р. |
14101 |
м. Львів |
СЗШ № 66 |
6 |
111 (48+33+30) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
1442 |
БЛАЩАК В.І. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
2 |
60 (24+24+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Панченко Наталія Сергіївна |
1443 |
БЛАЩАК Д.Ю. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
4 |
96 (30+42+24) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
1444 |
БЛАЩАК Є.Р. |
14016 |
м. Львів |
Українська приватна гімназія, ЗСППШ "Альфа" |
6 |
80 (26+30+24) |
|
|
|
|
Білий Микола Михайлович |
1445 |
БЛАЩАК І.Р. |
14491 |
м. Пустомити |
Ставчанська ЗОШ |
9 |
101 (36+16+49) |
|
|
|
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
1446 |
БЛАЩАК М.О. |
14469 |
м. Пустомити |
Милятичівська ЗОШ |
4 |
100 (24+42+34) |
|
|
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
1447 |
БЛАЩАК М.Р. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
8 |
165 (60+60+45) |
З |
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
1448 |
БЛАЩАК Я.Р. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
6 |
168 (58+50+60) |
З |
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
1449 |
БЛАЩУК А.О. |
14016 |
м. Львів |
Українська приватна гімназія, ЗСППШ "Альфа" |
1 |
72 (30+24+18) |
З |
|
|
|
Білий Микола Михайлович |
1450 |
БЛАЩУК Н.А. |
14723 |
м. Сокаль |
Жвирківська ЗШ |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
1451 |
БЛАЩУК Р.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
6 |
132 (46+36+50) |
|
С1 |
|
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
1452 |
БЛАЩУК Р.О. |
14016 |
м. Львів |
Українська приватна гімназія, ЗСППШ "Альфа" |
1 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Білий Микола Михайлович |
1453 |
БЛИЗНАК О.М. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
3 |
84 (30+30+24) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
1454 |
БЛИЗНАК О.О. |
14094 |
м. Львів |
СЗШ № 36 |
4 |
104 (30+36+38) |
|
|
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
1455 |
БЛИЗНАК Р.І. |
14119 |
м. Львів |
СЗШ № 38 |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
1456 |
БЛИЗНАК Х.І. |
14119 |
м. Львів |
СЗШ № 38 |
6 |
115 (46+27+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
1457 |
БЛИЗНИК А.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
5 |
142 (44+40+58) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Михаць Ігор Львович |
1458 |
БЛИЗНЮК Н.П. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
1 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
1459 |
БЛИЗНЮК Х.І. |
14722 |
м. Сокаль |
Волицька ЗШ |
9 |
149 (54+52+43) |
З |
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
1460 |
БЛИЗНЮКОВА К.А. |
14165 |
м. Моршин |
НВК СЗШ ліцей |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Люсак Руслана Михайлівна |
1461 |
БЛИЗНЮКОВА К.А. |
14165 |
м. Моршин |
НВК СЗШ ліцей |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Люсак Руслана Михайлівна |
1462 |
БЛИЗНЯК А.І. |
14012 |
м. Львів |
СЗШ № 34 |
1 |
66 (30+30+6) |
|
С1 |
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
1463 |
БЛИСТІВ Г.З. |
14647 |
м. Сколе |
Хітарська ЗОШ |
8 |
129 (36+42+51) |
|
|
С2 |
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
1464 |
БЛИСТІВ Н.Р. |
14647 |
м. Сколе |
Хітарська ЗОШ |
7 |
132 (39+48+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
1465 |
БЛИСТІВ С.Р. |
14647 |
м. Сколе |
Хітарська ЗОШ |
5 |
99 (24+27+48) |
|
|
|
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
1466 |
БЛИСТІВ Ю.В. |
14645 |
м. Сколе |
Тернавська ЗОШ |
6 |
134 (40+40+54) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
1467 |
БЛИЩИК І.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
5 |
111 (32+43+36) |
|
|
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
1468 |
БЛИЩИК М.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
8 |
90 (51+14+25) |
|
С1 |
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
1469 |
БЛІЗНІЧЕНКО А.І. |
14389 |
м. Жовква |
Рава-Руська ЗОШ № 2 |
3 |
86 (18+42+26) |
|
|
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
1470 |
БЛІХАР В.О. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
72 (30+24+18) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
1471 |
БЛІХАР І.Б. |
14073 |
м. Львів |
ЗШ "Первоцвіт" |
2 |
72 (30+18+24) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
1472 |
БЛІХАР Ю.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
8 |
121 (45+36+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
1473 |
БЛІХАРСЬКА А.Р. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
1474 |
БЛІЩ Б.Л. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
7 |
120 (39+42+39) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
1475 |
БЛІЩУК Н.П. |
14385 |
м. Жовква |
ЗОШ № 3 |
3 |
100 (36+42+22) |
|
С1 |
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
1476 |
БЛОЗОВСЬКА С.І. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
1477 |
БЛОНАР А.Р. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Цімарно Марія Петрівна |
1478 |
БЛОХІН О.Ю. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
1479 |
БЛОЩИНСЬКИЙ В.С. |
14704 |
м. Сокаль |
Перетіцька ЗШ |
6 |
134 (38+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Кнейчук Наталія Володимирівна |
1480 |
БЛЬОК Т.М. |
14962 |
м. Яворів |
Кам'янобрідська СЗШ |
1 |
66 (24+18+24) |
|
С1 |
|
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
1481 |
БЛЮМ К.Г. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
2 |
66 (30+24+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
1482 |
БЛЮС А.А. |
14906 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 3 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
1483 |
БЛЯТНИК С.Т. |
14409 |
м. Жовква |
Малопередримихівська ЗОШ |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
1484 |
БЛЯХАН С.О. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
1485 |
БЛЯХАР О.І. |
14028 |
м. Львів |
ЗОШ № 74 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
1486 |
БЛЯХАРСЬКИЙ П.В. |
14861 |
м. Стрий |
Довголуцька ЗОШ |
5 |
129 (54+27+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Романова Лілія Володимирівна |
1487 |
БЛЯХІВСЬКИЙ Т.Р. |
14284 |
м. Жидачів |
Гімназія |
9 |
141 (60+38+43) |
|
С1 |
|
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
1488 |
БОБАК А.В. |
14046 |
м. Львів |
СЗШ № 71 |
10 |
150 (54+44+52) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
1489 |
БОБАК А.О. |
14096 |
м. Львів |
ССЗШ № 46 |
6 |
142 (52+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
1490 |
БОБАК С.С. |
14204 |
м. Червоноград |
СШ № 8 |
4 |
126 (36+48+42) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
1491 |
БОБАК Ю.І. |
14068 |
м. Львів |
ЗШ "Дивосвіт" |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
1492 |
БОБАЛО З.І. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
3 |
120 (36+36+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
1493 |
БОБАЛО Х.Ю. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
3 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
1494 |
БОБАНИЧ М.М. |
14838 |
м. Стрий |
Дашавська СЗШ |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
1495 |
БОБАНИЧ Х.О. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
3 |
110 (42+42+26) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
1496 |
БОБАС Ю.С. |
14915 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ 1 ст. |
2 |
74 (26+30+18) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
1497 |
БОБЕЛЯК Б.В. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
8 |
156 (60+54+42) |
З |
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
1498 |
БОБЕЛЯК О.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
5 |
114 (48+32+34) |
|
С1 |
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
1499 |
БОБЕЛЯК О.М. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
8 |
127 (54+36+37) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
1500 |
БОБЕЛЯК Р.М. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
7 |
138 (51+42+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Панченко Наталія Сергіївна |
1501 |
БОБЕЛЯК Т.С. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
9 |
142 (54+40+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Панченко Наталія Сергіївна |
1502 |
БОБЕР М.Б. |
14504 |
м. Пустомити |
Басівська ЗОШ |
3 |
66 (18+30+18) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
1503 |
БОБЕРСЬКИЙ Д.І. |
14120 |
м. Львів |
СЗШ № 41 |
3 |
90 (24+36+30) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
1504 |
БОБЕЧКО В.Т. |
14195 |
м. Трускавець |
НВК СЗШ № 2 гімназія |
1 |
72 (30+30+12) |
З |
|
|
|
Томашівська Наталія Валеріївна |
1505 |
БОБЕЧКО С.М. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
1506 |
БОБИК В.А. |
14282 |
м. Жидачів |
НВК |
2 |
34 (22+12+0) |
|
С1 |
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
1507 |
БОБИК В.В. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
6 |
121 (34+45+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
1508 |
БОБИК В.С. |
14903 |
м. Яворів |
Вороцівський НВК |
6 |
126 (44+36+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
1509 |
БОБИК Л.С. |
14903 |
м. Яворів |
Вороцівський НВК |
9 |
58 (18+18+22) |
|
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
1510 |
БОБИК П.П. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
1511 |
БОБИК Р.І. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
2 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
1512 |
БОБИК С.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
6 |
160 (52+54+54) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
1513 |
БОБИК Ю.Т. |
14012 |
м. Львів |
СЗШ № 34 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
1514 |
БОБИЛЯК А.В. |
14197 |
м. Червоноград |
ЗШ № 1 |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
1515 |
БОБИЛЯК М.А. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
3 |
102 (36+36+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
1516 |
БОБИЛЯК О.А. |
14045 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок "Дзвіночок" |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
1517 |
БОБИЛЯК Ю.І. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
3 |
98 (36+42+20) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
1518 |
БОБИР В.С. |
14172 |
м. Самбір |
СШ № 1 |
6 |
134 (46+46+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ніженецька Наталія Сергіївна |
1519 |
БОБІВСЬКА Ю.В. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
7 |
79 (33+24+22) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
1520 |
БОБІТКО І.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
8 |
114 (45+30+39) |
|
С1 |
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
1521 |
БОБКІВ В.М. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
3 |
48 (18+12+18) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
1522 |
БОБКІВ Л.М. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
2 |
72 (30+30+12) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
1523 |
БОБКО А.О. |
14176 |
м. Самбір |
СШ № 8 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
1524 |
БОБКО І.І. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
5 |
148 (52+42+54) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
1525 |
БОБКО Н.О. |
14207 |
м. Червоноград |
ЗШ № 11 |
4 |
126 (36+42+48) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
1526 |
БОБКО Н.Я. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
7 |
112 (51+24+37) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
1527 |
БОБКО У.І. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
9 |
115 (30+28+57) |
|
|
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
1528 |
БОБКО Х.П. |
14075 |
м. Львів |
СЗШ № 96 |
8 |
141 (54+42+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
1529 |
БОБЛЯК Х.В. |
14504 |
м. Пустомити |
Басівська ЗОШ |
4 |
80 (24+30+26) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
1530 |
БОБОВИЧ М.Р. |
14189 |
м. Стрий |
СЗШ № 10 |
5 |
72 (18+30+24) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
1531 |
БОБОЦЬКО Ю.О. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
7 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
1532 |
БОБРИК Д.І. |
14526 |
м. Радехів |
ЗОШ № 2 |
3 |
26 (12+6+8) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
1533 |
БОБРИК С.О. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
7 |
153 (48+54+51) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
1534 |
БОБРОВ А.С. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
3 |
84 (30+36+18) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
1535 |
БОБРОВСЬКИЙ В.О. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
1 |
66 (30+30+6) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
1536 |
БОБРОВСЬКИЙ Ю.В. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
1 |
86 (26+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
1537 |
БОБУЛЬ А.А. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
3 |
108 (30+36+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
1538 |
БОВА А.В. |
14411 |
м. Жовква |
Мервичівська ЗОШ |
7 |
123 (42+36+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
1539 |
БОВТАЧ П.І. |
14189 |
м. Стрий |
СЗШ № 10 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
1540 |
БОВТАЧ С.І. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
9 |
147 (54+44+49) |
З |
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
1541 |
БОВЦАЙЛО А.М. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
1542 |
БОВЦАЙЛО В.Я. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
7 |
91 (39+30+22) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
1543 |
БОВЦАЙЛО І.В. |
14934 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 1 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
1544 |
БОВЦАЙЛО М.А. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
5 |
84 (32+24+28) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
1545 |
БОВЦАЙЛО О.В. |
14934 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 1 |
4 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
1546 |
БОВЦАЙЛО Р.Б. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
1547 |
БОВШ О.С. |
14720 |
м. Сокаль |
НВК ЗШ № 4 ліцей |
6 |
113 (38+39+36) |
|
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
1548 |
БОГАЄЦЬ А.А. |
14853 |
м. Стрий |
Бережницький НВК |
7 |
120 (42+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Романова Лілія Володимирівна |
1549 |
БОГАЧ В.С. |
14671 |
м. Сокаль |
Куличківська ЗШ |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
1550 |
БОГАЧЕВСЬКА О. . |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
7 |
92 (45+16+31) |
|
С1 |
|
|
Біда Наталія Романівна |
1551 |
БОГАЧИК К.О. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
3 |
126 (36+42+48) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
1552 |
БОГАЧІК Ю.А. |
14195 |
м. Трускавець |
НВК СЗШ № 2 гімназія |
5 |
154 (52+54+48) |
З |
|
|
|
Томашівська Наталія Валеріївна |
1553 |
БОГДАН А.Р. |
14284 |
м. Жидачів |
Гімназія |
9 |
104 (48+22+34) |
|
С1 |
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
1554 |
БОГДАН М.В. |
14284 |
м. Жидачів |
Гімназія |
8 |
123 (42+42+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Кардаш Богдан Степанович |
1555 |
БОГДАН М.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
114 (36+48+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
1556 |
БОГДАН М.І. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
4 |
126 (42+36+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
1557 |
БОГДАН Н.В. |
14073 |
м. Львів |
ЗШ "Первоцвіт" |
3 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
1558 |
БОГДАН О.І. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
7 |
138 (36+42+60) |
|
|
С2 |
С3 |
Булас Надія Антонівна |
1559 |
БОГДАН О.І. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
3 |
116 (36+48+32) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
1560 |
БОГДАН О.Т. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
9 |
129 (48+36+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
1561 |
БОГДАН Т.І. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
5 |
140 (44+48+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Булас Надія Антонівна |
1562 |
БОГДАН Я.В. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
2 |
8 (2+0+6) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
1563 |
БОГДАНОВА О.О. |
14295 |
м. Жидачів |
Піддністрянський НВК |
5 |
150 (54+42+54) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
1564 |
БОГДАНОВА Ю.Р. |
14665 |
м. Сокаль |
Великомостівський ЗШ-НВК-ліцей |
4 |
126 (30+48+48) |
З |
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
1565 |
БОГДИЧ М.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
1566 |
БОГДИЧ Н.Я. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
1 |
66 (24+30+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
1567 |
БОГЕРА А.С. |
14044 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок " Провесінь" |
2 |
50 (20+24+6) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
1568 |
БОГОМОЛОВ В.Д. |
14054 |
м. Львів |
СЗШ № 21 |
4 |
96 (24+48+24) |
|
|
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
1569 |
БОГОМОЛОВ М.С. |
14034 |
м. Львів |
"Світанок" |
4 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
1570 |
БОГОМОЛОВА Н.А. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
1 |
58 (28+24+6) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
1571 |
БОГОМОЛЬНА Т.М. |
14210 |
м. Червоноград |
ЗШ № 14 |
4 |
64 (30+24+10) |
|
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
1572 |
БОГОНІС А.Б. |
14096 |
м. Львів |
ССЗШ № 46 |
3 |
88 (30+36+22) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
1573 |
БОГОНІС В.С. |
14073 |
м. Львів |
ЗШ "Первоцвіт" |
3 |
90 (30+30+30) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
1574 |
БОГОНІС О.В. |
14486 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 1 |
9 |
142 (48+40+54) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
1575 |
БОГОНІС Р.О. |
14148 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 5 |
4 |
126 (36+48+42) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
1576 |
БОГОНОС М.Т. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
4 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
1577 |
БОГОЯВЛЕНСЬКА А.Р. |
14135 |
м. Львів |
Гімназія "Престиж" |
6 |
125 (44+51+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
1578 |
БОГУМИЛИЙ А.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
9 |
130 (60+24+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
1579 |
БОГУЦЬКА К.Б. |
14098 |
м. Львів |
СЗШ № 50 |
4 |
102 (36+36+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
1580 |
БОГУШ В.В. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
4 |
94 (30+36+28) |
|
|
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
1581 |
БОГУШ В.Ю. |
14525 |
м. Радехів |
ЗОШ № 1 |
4 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
1582 |
БОГУШ Е.А. |
14207 |
м. Червоноград |
ЗШ № 11 |
2 |
76 (28+24+24) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
1583 |
БОГУШ І.І. |
14841 |
м. Стрий |
Конюхівська СЗШ |
7 |
121 (42+42+37) |
|
С1 |
С2 |
|
Романова Лілія Володимирівна |
1584 |
БОГУШ Н.А. |
14207 |
м. Червоноград |
ЗШ № 11 |
4 |
102 (36+42+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Перець Надія Михайлівна |
1585 |
БОГУШ П.І. |
14841 |
м. Стрий |
Конюхівська СЗШ |
8 |
115 (42+36+37) |
|
С1 |
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
1586 |
БОДАК А.Б. |
14936 |
м. Яворів |
НВК ДЗ СЗШ |
3 |
114 (36+42+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
1587 |
БОДАК В.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
7 |
114 (48+30+36) |
|
С1 |
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
1588 |
БОДАК Д.В. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
3 |
108 (36+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
1589 |
БОДАК І.Р. |
14097 |
м. Львів |
СЗШ № 48 |
1 |
82 (28+30+24) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
1590 |
БОДАК Н.М. |
14937 |
м. Яворів |
Рогізненська СЗШ |
8 |
92 (42+24+26) |
|
С1 |
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
1591 |
БОДАК С.В. |
14007 |
м. Львів |
СЗШ № 4 |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
1592 |
БОДАК С.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
9 |
27 (0+16+11) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
1593 |
БОДАКОВСЬКИЙ Ю.В. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
6 |
95 (32+39+24) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
1594 |
БОДЕНКО В.В. |
14136 |
м. Львів |
Приватна гімназія "Відродження" |
2 |
38 (14+24+0) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
1595 |
БОДЕНКО Д.Р. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
3 |
96 (30+36+30) |
|
|
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
1596 |
БОДЕНЧУК М.Б. |
14914 |
м. Яворів |
Староярська СЗШ |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
1597 |
БОДЕНЧУК М.В. |
14528 |
м. Радехів |
Лоптинська ЗОШ |
7 |
102 (36+26+40) |
|
|
|
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
1598 |
БОДІ О.М. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
4 |
68 (18+42+8) |
|
|
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
1599 |
БОДНАР А.А. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
3 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
1600 |
БОДНАР А.В. |
14184 |
м. Стрий |
СЗШ № 5 |
3 |
78 (30+36+12) |
|
|
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
1601 |
БОДНАР А.В. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
6 |
104 (38+36+30) |
|
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
1602 |
БОДНАР А.В. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
4 |
82 (30+36+16) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
1603 |
БОДНАР А.І. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
1604 |
БОДНАР А.І. |
14182 |
м. Стрий |
СЗШ № 3 |
2 |
60 (18+24+18) |
|
|
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
1605 |
БОДНАР А.О. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
5 |
117 (36+33+48) |
|
|
|
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
1606 |
БОДНАР А.О. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
9 |
113 (54+32+27) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
1607 |
БОДНАР Б.В. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
6 |
152 (50+54+48) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
1608 |
БОДНАР Б.М. |
14032 |
м. Львів |
НВК "Гроно" |
4 |
90 (24+36+30) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
1609 |
БОДНАР Б.О. |
14136 |
м. Львів |
Приватна гімназія "Відродження" |
7 |
108 (24+36+48) |
|
|
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
1610 |
БОДНАР В.А. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
3 |
130 (42+42+46) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
1611 |
БОДНАР В.А. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
4 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
1612 |
БОДНАР В.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
4 |
46 (12+24+10) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
1613 |
БОДНАР В.В. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
6 |
77 (20+21+36) |
|
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
1614 |
БОДНАР В.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
78 (30+12+36) |
|
|
|
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
1615 |
БОДНАР В.Р. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
1616 |
БОДНАР Г.Д. |
14755 |
м. Старий Самбір |
Волянська ЗСШ |
8 |
103 (27+36+40) |
|
|
|
С3 |
Мар’ян Ольга Казимирівна |
1617 |
БОДНАР Д.А. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
1618 |
БОДНАР Д.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
6 |
157 (58+51+48) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
1619 |
БОДНАР Д.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
8 |
143 (60+44+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Булас Надія Антонівна |
1620 |
БОДНАР Д.П. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
6 |
112 (30+46+36) |
|
|
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
1621 |
БОДНАР Д.Ю. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
3 |
48 (30+6+12) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
1622 |
БОДНАР Є.І. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
2 |
66 (24+30+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
1623 |
БОДНАР З.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
4 |
100 (30+30+40) |
|
|
|
С3 |
Михаць Ігор Львович |
1624 |
БОДНАР І.А. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
9 |
151 (48+48+55) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
1625 |
БОДНАР І.В. |
14470 |
м. Пустомити |
Лапаївська ЗОШ |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
1626 |
БОДНАР І.І. |
14467 |
м. Пустомити |
Соколівський НВК |
7 |
52 (18+18+16) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
1627 |
БОДНАР М.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
5 |
130 (58+36+36) |
|
С1 |
|
|
Шманько Андрій Петрович |
1628 |
БОДНАР М.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
10 |
74 (18+16+40) |
|
|
|
С3 |
Булас Надія Антонівна |
1629 |
БОДНАР М.В. |
14119 |
м. Львів |
СЗШ № 38 |
5 |
97 (30+31+36) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
1630 |
БОДНАР М.І. |
14044 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок " Провесінь" |
2 |
50 (20+24+6) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
1631 |
БОДНАР М.М. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
6 |
131 (34+49+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Оленчин Тетяна Петрівна |
1632 |
БОДНАР М.О. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
7 |
162 (60+54+48) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
1633 |
БОДНАР М.С. |
14166 |
м. Новий Розділ |
НВК "Лідер" |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Верес Галина Мирославівна |
1634 |
БОДНАР Н.А. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
3 |
72 (18+30+24) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
1635 |
БОДНАР Н.Б. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
1 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
1636 |
БОДНАР Н.В. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
5 |
73 (32+27+14) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
1637 |
БОДНАР Н.В. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
1638 |
БОДНАР Н.І. |
14036 |
м. Львів |
СЗШ № 65 |
8 |
108 (54+24+30) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
1639 |
БОДНАР О.Г. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
9 |
138 (42+38+58) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
1640 |
БОДНАР О.І. |
14182 |
м. Стрий |
СЗШ № 3 |
4 |
36 (24+6+6) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
1641 |
БОДНАР О.О. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
6 |
114 (50+28+36) |
|
С1 |
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
1642 |
БОДНАР О.П. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
4 |
126 (36+48+42) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
1643 |
БОДНАР О.Р. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
3 |
114 (30+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Лободяк Леся Мар'янівна |
1644 |
БОДНАР О.Р. |
14199 |
м. Червоноград |
НВК № 3 |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
1645 |
БОДНАР О.С. |
14134 |
м. Львів |
Правнича гімназія |
8 |
117 (51+30+36) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
1646 |
БОДНАР О.Я. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
2 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
1647 |
БОДНАР П.І. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
6 |
126 (50+40+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
1648 |
БОДНАР Р.В. |
14470 |
м. Пустомити |
Лапаївська ЗОШ |
8 |
120 (42+30+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
1649 |
БОДНАР Р.Р. |
14074 |
м. Львів |
ЛСШ № 69 |
4 |
86 (30+30+26) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
1650 |
БОДНАР Р.Р. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
4 |
74 (36+18+20) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
1651 |
БОДНАР Р.Я. |
14467 |
м. Пустомити |
Соколівський НВК |
6 |
68 (12+40+16) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
1652 |
БОДНАР С.А. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
1653 |
БОДНАР Х.В. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
10 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
1654 |
БОДНАР Х.Т. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
6 |
90 (30+24+36) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
1655 |
БОДНАР Ю.В. |
14099 |
м. Львів |
СЗШ № 51 |
4 |
80 (24+42+14) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
1656 |
БОДНАР Ю.Г. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
3 |
64 (24+24+16) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
1657 |
БОДНАР Ю.І. |
14006 |
м. Львів |
СЗШ № 3 |
4 |
118 (42+42+34) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
1658 |
БОДНАР Ю.О. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
1659 |
БОДНАР Ю.Я. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
7 |
138 (48+42+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
1660 |
БОДНАР Я.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
11 |
96 (36+26+34) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
1661 |
БОДНАР Я.В. |
14457 |
м. Пустомити |
Кротошинська ЗОШ |
5 |
44 (10+10+24) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
1662 |
БОДНАРУК Д.М. |
14148 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 5 |
4 |
126 (36+48+42) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
1663 |
БОДНАРУСЬ З.Б. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
7 |
101 (45+36+20) |
|
С1 |
|
|
Біда Наталія Романівна |
1664 |
БОДНАРЧУК А.П. |
14551 |
м. Радехів |
Нивицька ЗОШ |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
1665 |
БОДНАРЧУК В.В. |
14497 |
м. Пустомити |
Миколаївська ЗОШ |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
1666 |
БОДНАРЧУК В.І. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
9 |
105 (48+14+43) |
|
С1 |
|
С3 |
Біда Наталія Романівна |
1667 |
БОДНАРЧУК К.А. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
4 |
108 (36+36+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
1668 |
БОДНАРЧУК К.В. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
3 |
70 (24+24+22) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
1669 |
БОДНАРЧУК К.Ю. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
1 |
72 (30+30+12) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
1670 |
БОДНАРЧУК М.І. |
14119 |
м. Львів |
СЗШ № 38 |
7 |
138 (42+48+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
1671 |
БОДНАРЧУК О.О. |
14094 |
м. Львів |
СЗШ № 36 |
1 |
74 (26+30+18) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
1672 |
БОДНАРЧУК С. . |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
5 |
133 (22+51+60) |
|
|
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
1673 |
БОДНАРЧУК С.А. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
2 |
78 (24+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
1674 |
БОДНАРЧУК С.Я. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
3 |
108 (42+30+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
1675 |
БОДНАРЧУК Ю.В. |
14549 |
м. Радехів |
Кустинський НВК |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
1676 |
БОДНАРЧУК Ю.В. |
14119 |
м. Львів |
СЗШ № 38 |
6 |
136 (54+34+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
1677 |
БОДРАК М.Г. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
8 |
102 (48+32+22) |
|
С1 |
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
1678 |
БОДРАК С.Г. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
2 |
72 (30+24+18) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
1679 |
БОДЮК Н.А. |
14060 |
м. Львів |
СЗШ № 8 (молодша школа) |
1 |
78 (24+30+24) |
З |
|
|
|
Мазовіта Орися Петрівна |
1680 |
БОЄЧКО Ю.В. |
14074 |
м. Львів |
ЛСШ № 69 |
4 |
84 (24+24+36) |
|
|
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
1681 |
БОЖЕДАРНИК О.С. |
14135 |
м. Львів |
Гімназія "Престиж" |
5 |
78 (30+24+24) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
1682 |
БОЖИК А.Р. |
14962 |
м. Яворів |
Кам'янобрідська СЗШ |
4 |
94 (36+36+22) |
|
С1 |
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
1683 |
БОЖИК Б.А. |
14934 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 1 |
5 |
146 (50+48+48) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
1684 |
БОЖИК Л.Р. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
9 |
114 (48+40+26) |
|
С1 |
С2 |
|
Панченко Наталія Сергіївна |
1685 |
БОЖИК О.А. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
8 |
136 (48+46+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
1686 |
БОЖИК С.А. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
3 |
90 (24+36+30) |
|
|
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
1687 |
БОЗОВА А.С. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
3 |
72 (24+36+12) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
1688 |
БОЙКІВ А.В. |
14384 |
м. Жовква |
ЗОШ № 2 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
1689 |
БОЙКІВ І.В. |
14183 |
м. Стрий |
СЗШ № 4 |
7 |
121 (48+24+49) |
|
С1 |
|
С3 |
Пістун Надія Данилівна |
1690 |
БОЙКО А.А. |
14869 |
м. Стрий |
Н. Лукавицька ЗОШ |
8 |
132 (60+36+36) |
|
С1 |
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
1691 |
БОЙКО А.В. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
5 |
150 (42+60+48) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
1692 |
БОЙКО А.В. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
1 |
54 (18+24+12) |
|
|
С2 |
|
Ліпецька Віра Семенівна |
1693 |
БОЙКО А.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
8 |
78 (24+24+30) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
1694 |
БОЙКО А.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
8 |
108 (39+36+33) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
1695 |
БОЙКО А.О. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
4 |
88 (24+36+28) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
1696 |
БОЙКО А.С. |
14142 |
м. Львів |
Львівський технологічний ліцей |
11 |
99 (30+32+37) |
|
|
|
|
Вольська Світлана Станіславівна |
1697 |
БОЙКО В.В. |
14533 |
м. Радехів |
Дмитрівський НВК |
9 |
146 (60+46+40) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
1698 |
БОЙКО В.В. |
14499 |
м. Пустомити |
Підбірцівська ЗОШ |
3 |
94 (36+36+22) |
|
С1 |
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
1699 |
БОЙКО В.В. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
3 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
1700 |
БОЙКО В.В. |
14200 |
м. Червоноград |
ЗШ № 4 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
1701 |
БОЙКО В.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
10 |
111 (48+26+37) |
|
С1 |
|
|
Михаць Ігор Львович |
1702 |
БОЙКО В.І. |
14030 |
м. Львів |
СЗШ № 77 |
10 |
120 (42+26+52) |
|
С1 |
|
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
1703 |
БОЙКО В.О. |
14558 |
м. Радехів |
Станицька ЗОШ |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
1704 |
БОЙКО В.О. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
1 |
66 (30+30+6) |
|
С1 |
С2 |
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
1705 |
БОЙКО В.О. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
8 |
121 (51+36+34) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
1706 |
БОЙКО В.О. |
14191 |
м. Стрий |
СЗШ № 12 |
2 |
54 (24+18+12) |
|
С1 |
|
|
Пістун Надія Данилівна |
1707 |
БОЙКО В.Р. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
1708 |
БОЙКО В.Ю. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
3 |
96 (30+36+30) |
|
|
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
1709 |
БОЙКО Г.Г. |
14136 |
м. Львів |
Приватна гімназія "Відродження" |
3 |
98 (36+36+26) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
1710 |
БОЙКО Д.А. |
14665 |
м. Сокаль |
Великомостівський ЗШ-НВК-ліцей |
4 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
1711 |
БОЙКО Д.В. |
14120 |
м. Львів |
СЗШ № 41 |
3 |
102 (24+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
1712 |
БОЙКО Д.Є. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
5 |
81 (24+33+24) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
1713 |
БОЙКО Д.М. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
9 |
120 (42+38+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Біда Наталія Романівна |
1714 |
БОЙКО Д.О. |
14475 |
м. Пустомити |
Оброшинська ЗОШ |
7 |
165 (57+54+54) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
1715 |
БОЙКО Д.Р. |
14007 |
м. Львів |
СЗШ № 4 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
1716 |
БОЙКО Д.Р. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
6 |
117 (42+39+36) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
1717 |
БОЙКО Д.Т. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
3 |
108 (30+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Булас Надія Антонівна |
1718 |
БОЙКО Е.Г. |
14136 |
м. Львів |
Приватна гімназія "Відродження" |
8 |
101 (51+36+14) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
1719 |
БОЙКО Є.А. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
4 |
92 (30+36+26) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
1720 |
БОЙКО І.В. |
14558 |
м. Радехів |
Станицька ЗОШ |
6 |
62 (22+16+24) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
1721 |
БОЙКО І.М. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
2 |
74 (26+24+24) |
З |
|
|
|
Цімарно Марія Петрівна |
1722 |
БОЙКО І.Ю. |
14409 |
м. Жовква |
Малопередримихівська ЗОШ |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
1723 |
БОЙКО К.М. |
14116 |
м. Львів |
СЗШ № 23 |
4 |
114 (42+36+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
1724 |
БОЙКО К.О. |
14108 |
м. Львів |
"Малюк" |
3 |
114 (36+42+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
1725 |
БОЙКО М.А. |
14074 |
м. Львів |
ЛСШ № 69 |
3 |
76 (18+36+22) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
1726 |
БОЙКО М.В. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
1727 |
БОЙКО М.Р. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
1728 |
БОЙКО М.С. |
14142 |
м. Львів |
Львівський технологічний ліцей |
10 |
153 (54+54+45) |
З |
|
|
|
Вольська Світлана Станіславівна |
1729 |
БОЙКО Н.А. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
8 |
108 (45+26+37) |
|
С1 |
|
|
Біда Наталія Романівна |
1730 |
БОЙКО Н.А. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
1731 |
БОЙКО Н.Р. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
7 |
108 (42+30+36) |
|
С1 |
|
|
Біда Наталія Романівна |
1732 |
БОЙКО О. |
14921 |
м. Яворів |
Дрогомишлянська СЗШ |
3 |
102 (24+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
1733 |
БОЙКО О.А. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
9 |
91 (30+18+43) |
|
|
|
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
1734 |
БОЙКО О.І. |
14533 |
м. Радехів |
Дмитрівський НВК |
9 |
81 (18+26+37) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
1735 |
БОЙКО О.О. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
7 |
150 (54+42+54) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
1736 |
БОЙКО О.Р. |
14096 |
м. Львів |
ССЗШ № 46 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
1737 |
БОЙКО О.Я. |
14381 |
м. Жовква |
Туринківська ЗШ |
10 |
156 (54+42+60) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
1738 |
БОЙКО Р.Є. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
9 |
153 (60+38+55) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
1739 |
БОЙКО Р.І. |
14036 |
м. Львів |
СЗШ № 65 |
6 |
138 (54+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
1740 |
БОЙКО Р.О. |
14192 |
м. Стрий |
Гімназія |
5 |
82 (20+38+24) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
1741 |
БОЙКО Р.Р. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
5 |
108 (38+28+42) |
|
|
|
С3 |
Михаць Ігор Львович |
1742 |
БОЙКО С.Б. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
3 |
82 (30+36+16) |
|
|
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
1743 |
БОЙКО С.В. |
14155 |
м. Дрогобич |
Гімназія |
5 |
108 (44+16+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Юрків Андрій Степанович |
1744 |
БОЙКО С.Л. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
4 |
70 (18+30+22) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
1745 |
БОЙКО С.Н. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
1746 |
БОЙКО С.О. |
14611 |
м. Сколе |
НВК СЗШ ліцей с. Козьова |
9 |
75 (18+26+31) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
1747 |
БОЙКО Т.А. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
5 |
30 (8+8+14) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
1748 |
БОЙКО У. . |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
4 |
132 (42+48+42) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
1749 |
БОЙКО У.С. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
4 |
102 (30+42+30) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
1750 |
БОЙКО Ю.І. |
14034 |
м. Львів |
"Світанок" |
2 |
40 (22+12+6) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
1751 |
БОЙКО Я.А. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
6 |
118 (36+46+36) |
|
|
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
1752 |
БОЙКО Я.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
6 |
128 (42+40+46) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
1753 |
БОЙКО Я.М. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
6 |
96 (36+28+32) |
|
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
1754 |
БОЙКО Я.М. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
5 |
69 (18+27+24) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
1755 |
БОЙКО Я.Т. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
4 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
1756 |
БОЙСИН І.В. |
14850 |
м. Стрий |
Станківська СЗШ |
6 |
98 (38+30+30) |
|
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
1757 |
БОЙСЮК Л.Б. |
14863 |
м. Стрий |
Дулібська школа-сад |
3 |
62 (24+30+8) |
|
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
1758 |
БОЙСЮК М.Б. |
14868 |
м. Стрий |
М. Дідушицька ЗОШ |
6 |
117 (54+33+30) |
|
С1 |
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
1759 |
БОЙЦУН А.І. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
4 |
86 (42+18+26) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
1760 |
БОЙЦУН А.П. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
4 |
108 (36+36+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
1761 |
БОЙЦУН Х.І. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
5 |
137 (44+39+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Біда Наталія Романівна |
1762 |
БОЙЧАК Ю.Р. |
14166 |
м. Новий Розділ |
НВК "Лідер" |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Верес Галина Мирославівна |
1763 |
БОЙЧИН І.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
7 |
117 (48+32+37) |
|
С1 |
|
|
Михаць Ігор Львович |
1764 |
БОЙЧУК А.І. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
4 |
102 (30+48+24) |
|
|
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
1765 |
БОЙЧУК А.М. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
6 |
153 (54+51+48) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
1766 |
БОЙЧУК А.М. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
8 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
1767 |
БОЙЧУК Б.Н. |
14192 |
м. Стрий |
Гімназія |
7 |
109 (39+30+40) |
|
|
|
С3 |
Пістун Надія Данилівна |
1768 |
БОЙЧУК В.І. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
8 |
120 (45+36+39) |
|
С1 |
|
|
Біда Наталія Романівна |
1769 |
БОЙЧУК В.Я. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
2 |
68 (20+24+24) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Лободяк Леся Мар'янівна |
1770 |
БОЙЧУК Г.Ю. |
14096 |
м. Львів |
ССЗШ № 46 |
5 |
119 (48+39+32) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
1771 |
БОЙЧУК Н.М. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
1772 |
БОЙЧУК О.В. |
14116 |
м. Львів |
СЗШ № 23 |
4 |
116 (42+42+32) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
1773 |
БОЙЧУК С.В. |
14302 |
м. Жидачів |
ЗОШ № 2 |
3 |
120 (42+42+36) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
1774 |
БОЙЧУК Х.Л. |
14001 |
м. Львів |
ПНВЗ "ЗОШ святої Софії" |
2 |
66 (24+30+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
1775 |
БОЙЧУКА В.В. |
14077 |
м. Львів |
СЗШ № 84 |
9 |
93 (42+20+31) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
1776 |
БОКАЛО А.М. |
14408 |
м. Жовква |
Малехівська ЗОШ |
2 |
72 (24+30+18) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
1777 |
БОКАЛО Б. . |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
5 |
122 (42+38+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
1778 |
БОКАЛО І.М. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
3 |
70 (12+24+34) |
|
|
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
1779 |
БОКАЛО Ю.І. |
14141 |
м. Львів |
ЦО "Політехнік-Еколенд" |
2 |
60 (24+24+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
1780 |
БОКАЛО Я.З. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
3 |
66 (24+30+12) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
1781 |
БОКШО К.Е. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
9 |
61 (18+10+33) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
1782 |
БОЛДИШ В.О. |
14906 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 3 |
5 |
152 (50+48+54) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
1783 |
БОЛЕСТА Л.В. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
1784 |
БОЛЕСТА Ю.В. |
14012 |
м. Львів |
СЗШ № 34 |
3 |
102 (24+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Оленчин Тетяна Петрівна |
1785 |
БОЛКОТ А.Р. |
14040 |
м. Львів |
СЗШ № 49 |
4 |
82 (30+24+28) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
1786 |
БОЛОТЮК М.А. |
14723 |
м. Сокаль |
Жвирківська ЗШ |
3 |
114 (30+48+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Кнейчук Наталія Володимирівна |
1787 |
БОЛОХІВСЬКА С. . |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
9 |
90 (30+20+40) |
|
|
|
С3 |
Михаць Ігор Львович |
1788 |
БОЛОХІВСЬКА Т. . |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
8 |
101 (30+26+45) |
|
|
|
С3 |
Михаць Ігор Львович |
1789 |
БОЛОХОВЕЦЬКИЙ П.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
8 |
155 (60+38+57) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
1790 |
БОЛЮБАШ Н.Т. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
3 |
40 (18+6+16) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
1791 |
БОЛЮБАШ Я.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
3 |
66 (24+24+18) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
1792 |
БОЛЮК С.І. |
14644 |
м. Сколе |
Сопіцька ЗОШ |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
1793 |
БОЛЯК О.В. |
14077 |
м. Львів |
СЗШ № 84 |
2 |
32 (14+6+12) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
1794 |
БОМБЕРГЕР А.В. |
14365 |
м. Жовква |
Гійченська ЗОШ |
4 |
102 (24+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
1795 |
БОМБЕРГЕР Х.В. |
14365 |
м. Жовква |
Гійченська ЗОШ |
7 |
150 (60+36+54) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
1796 |
БОМК Б.І. |
14034 |
м. Львів |
"Світанок" |
4 |
126 (48+42+36) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
1797 |
БОМКО О.І. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
8 |
95 (36+28+31) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
1798 |
БОНДАР А.А. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
3 |
114 (30+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
1799 |
БОНДАР В.М. |
14680 |
м. Сокаль |
Хлівчанська ЗШ |
5 |
88 (28+30+30) |
|
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
1800 |
БОНДАР І.І. |
14207 |
м. Червоноград |
ЗШ № 11 |
3 |
108 (36+36+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Перець Надія Михайлівна |
1801 |
БОНДАР С. . |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
6 |
142 (46+54+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Біда Наталія Романівна |
1802 |
БОНДАР Т.С. |
14412 |
м. Жовква |
Равська ЗОШ |
2 |
66 (18+24+24) |
|
|
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
1803 |
БОНДАРЕНКО В.Р. |
14609 |
м. Сколе |
Завадківська ЗОШ |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
1804 |
БОНДАРЕНКО Е.С. |
14185 |
м. Стрий |
СЗШ № 6 |
3 |
80 (24+36+20) |
|
|
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
1805 |
БОНДАРЕНКО І.А. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
2 |
82 (28+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
1806 |
БОНДАРЕНКО К.Ю. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
5 |
146 (50+54+42) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
1807 |
БОНДАРЕНКО М.В. |
14167 |
м. Новий Розділ |
ЗШ № 2 |
4 |
120 (36+48+36) |
З |
|
|
|
Верес Галина Мирославівна |
1808 |
БОНДАРЕНКО Н.В. |
14068 |
м. Львів |
ЗШ "Дивосвіт" |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
1809 |
БОНДАРЕЦЬ А.В. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
6 |
114 (48+36+30) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
1810 |
БОНДАРУК В.В. |
14027 |
м. Львів |
СЗШ № 68 |
6 |
138 (56+34+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
1811 |
БОНДАРУК С.В. |
14027 |
м. Львів |
СЗШ № 68 |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
1812 |
БОНДАРЧУК А.А. |
14021 |
м. Львів |
СЗШ № 40 |
3 |
106 (30+42+34) |
|
|
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
1813 |
БОНДАРЧУК А.І. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
4 |
108 (30+48+30) |
|
|
С2 |
|
Воробець Надія Теодорівна |
1814 |
БОНДАРЧУК К.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
3 |
114 (30+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Воробець Надія Теодорівна |
1815 |
БОНДАРЧУК Л.В. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
1816 |
БОНДАРЧУК М. . |
14189 |
м. Стрий |
СЗШ № 10 |
3 |
86 (36+30+20) |
|
С1 |
|
|
Пістун Надія Данилівна |
1817 |
БОНДАРЧУК М.Р. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
9 |
103 (48+18+37) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
1818 |
БОНДАРЧУК С.Б. |
14032 |
м. Львів |
НВК "Гроно" |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
1819 |
БОНДАРЧУК Ю.О. |
14075 |
м. Львів |
СЗШ № 96 |
3 |
90 (24+36+30) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
1820 |
БОНДАРЧУК Ю.С. |
14189 |
м. Стрий |
СЗШ № 10 |
7 |
134 (51+32+51) |
|
С1 |
|
С3 |
Пістун Надія Данилівна |
1821 |
БОНК О.В. |
14475 |
м. Пустомити |
Оброшинська ЗОШ |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
1822 |
БОНЧАК А.В. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
4 |
90 (18+42+30) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
1823 |
БОНЧИНСЬКИЙ П.О. |
14285 |
м. Жидачів |
Ходорівська СЗШ № 1 |
1 |
76 (22+30+24) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
1824 |
БОНЧКОВСЬКА П.А. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
2 |
86 (26+30+30) |
З |
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
1825 |
БОР А.М. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
6 |
85 (22+27+36) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
1826 |
БОРАК А.І. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
8 |
156 (51+54+51) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
1827 |
БОРАКОВСЬКИЙ О.Я. |
14846 |
м. Стрий |
Миртюківський НВК |
10 |
136 (60+42+34) |
|
С1 |
С2 |
|
Романова Лілія Володимирівна |
1828 |
БОРАЧОК Б.А. |
14036 |
м. Львів |
СЗШ № 65 |
6 |
75 (20+23+32) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
1829 |
БОРАЧОК О.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
7 |
118 (60+24+34) |
|
С1 |
|
|
Біда Наталія Романівна |
1830 |
БОРДІЯН В.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
9 |
95 (36+22+37) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
1831 |
БОРДУЛЯК Н.І. |
14528 |
м. Радехів |
Лоптинська ЗОШ |
3 |
90 (24+42+24) |
|
|
С2 |
|
Брановський Володимир Іванович |
1832 |
БОРДУЛЯК О.А. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
4 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
1833 |
БОРЕЙКО Б.В. |
14119 |
м. Львів |
СЗШ № 38 |
5 |
84 (42+36+6) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
1834 |
БОРЕЙКО І.Б. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
126 (42+48+36) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
1835 |
БОРЕЙКО Х.А. |
14119 |
м. Львів |
СЗШ № 38 |
4 |
106 (36+36+34) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
1836 |
БОРЕЙКО Х.І. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
9 |
71 (18+10+43) |
|
|
|
С3 |
Біда Наталія Романівна |
1837 |
БОРЕЙКО Я.В. |
14031 |
м. Львів |
ЛУГГ |
7 |
129 (57+36+36) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
1838 |
БОРЕЦЬКА А.І. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
1839 |
БОРЕЦЬКА Т.І. |
14463 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 2 |
5 |
172 (58+54+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
1840 |
БОРЕЦЬКА Я.І. |
14463 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 2 |
3 |
108 (36+36+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
1841 |
БОРЕЦЬКИЙ А.І. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
3 |
102 (30+42+30) |
|
|
С2 |
|
Ліпецька Віра Семенівна |
1842 |
БОРЕЦЬКИЙ Б.І. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
5 |
178 (58+60+60) |
З |
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
1843 |
БОРЕЦЬКИЙ М.А. |
14366 |
м. Жовква |
Глинський НВК |
7 |
159 (54+54+51) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
1844 |
БОРЕЦЬКИЙ М.М. |
14405 |
м. Жовква |
Крехівська ЗОШ |
7 |
94 (27+42+25) |
|
|
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
1845 |
БОРЕЦЬКИЙ М.П. |
14137 |
м. Львів |
ПХШ "Перлина" |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
1846 |
БОРЕЦЬКИЙ Т.І. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
7 |
163 (60+60+43) |
З |
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
1847 |
БОРЕЦЬКИЙ Ю.Б. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
7 |
103 (48+42+13) |
|
С1 |
С2 |
|
Панченко Наталія Сергіївна |
1848 |
БОРИК М.Г. |
14021 |
м. Львів |
СЗШ № 40 |
4 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
1849 |
БОРИНЕЦЬ М.С. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
88 (24+42+22) |
|
|
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
1850 |
БОРИС А.А. |
14117 |
м. Львів |
СЗШ № 30 |
2 |
52 (16+18+18) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
1851 |
БОРИС А.Б. |
14199 |
м. Червоноград |
НВК № 3 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
1852 |
БОРИС А.Ю. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
8 |
119 (45+38+36) |
|
С1 |
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
1853 |
БОРИС В.В. |
14935 |
м. Яворів |
НВК СЗШ ДНЗ с. Бірки |
5 |
68 (20+12+36) |
|
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
1854 |
БОРИС В.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
6 |
94 (34+30+30) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
1855 |
БОРИС В.П. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
1856 |
БОРИС Д. |
14021 |
м. Львів |
СЗШ № 40 |
1 |
82 (28+30+24) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
1857 |
БОРИС Д.А. |
14135 |
м. Львів |
Гімназія "Престиж" |
5 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
1858 |
БОРИС Д.Р. |
14182 |
м. Стрий |
СЗШ № 3 |
2 |
48 (30+12+6) |
|
С1 |
|
|
Пістун Надія Данилівна |
1859 |
БОРИС Д.Р. |
14210 |
м. Червоноград |
ЗШ № 14 |
10 |
145 (42+54+49) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
1860 |
БОРИС І.І. |
14612 |
м. Сколе |
Корчинська ЗОШ |
2 |
72 (24+24+24) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
1861 |
БОРИС І.Р. |
14284 |
м. Жидачів |
Гімназія |
8 |
105 (36+30+39) |
|
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
1862 |
БОРИС М.О. |
14178 |
м. Самбір |
СШ № 10 |
9 |
153 (60+44+49) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
1863 |
БОРИС М.О. |
14384 |
м. Жовква |
ЗОШ № 2 |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
1864 |
БОРИС О.О. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
3 |
96 (48+36+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
1865 |
БОРИС О.Р. |
14059 |
м. Львів |
ССЗШ № 37 |
4 |
94 (30+42+22) |
|
|
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
1866 |
БОРИС С.В. |
14153 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 17 |
3 |
138 (48+48+42) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
1867 |
БОРИС С.В. |
14021 |
м. Львів |
СЗШ № 40 |
3 |
132 (42+48+42) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
1868 |
БОРИС С.Р. |
14283 |
м. Жидачів |
Гніздичівська СЗШ |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
1869 |
БОРИС Т.Ю. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
1870 |
БОРИС Я.Р. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
1871 |
БОРИСЕНКО А.М. |
14470 |
м. Пустомити |
Лапаївська ЗОШ |
7 |
138 (54+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
1872 |
БОРИСЕНКО О.В. |
14194 |
м. Трускавець |
СЗШ № 1 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Томашівська Наталія Валеріївна |
1873 |
БОРИСЛАВСЬКА І.П. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
9 |
102 (36+26+40) |
|
|
|
С3 |
Михаць Ігор Львович |
1874 |
БОРИСЛАВСЬКА О.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
7 |
118 (51+30+37) |
|
С1 |
|
|
Михаць Ігор Львович |
1875 |
БОРИСЛАВСЬКИЙ Т.І. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
7 |
103 (39+28+36) |
|
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
1876 |
БОРИСОВА А.Д. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
3 |
126 (36+48+42) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
1877 |
БОРИСОВИЧ А.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
114 (36+48+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
1878 |
БОРИСОВСЬКА Р.О. |
14915 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ 1 ст. |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
1879 |
БОРИСОВСЬКА Х.Р. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
1880 |
БОРИСОВСЬКИЙ Б.А. |
14843 |
м. Стрий |
Лисовицька школа-ліцей |
7 |
153 (54+54+45) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
1881 |
БОРИС-ШЕВЧЕНКО П.Я. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
5 |
132 (42+54+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
1882 |
БОРИСЮК О.В. |
14283 |
м. Жидачів |
Гніздичівська СЗШ |
3 |
74 (18+36+20) |
|
|
С2 |
|
Кардаш Богдан Степанович |
1883 |
БОРИСЮК С.І. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
2 |
68 (26+30+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
1884 |
БОРИСЯК В.С. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
4 |
114 (30+36+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Шепіда Ольга Володимирівна |
1885 |
БОРИСЯК Є.І. |
14001 |
м. Львів |
ПНВЗ "ЗОШ святої Софії" |
3 |
112 (30+48+34) |
|
|
С2 |
С3 |
Оленчин Тетяна Петрівна |
1886 |
БОРИСЯК Л.Б. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
3 |
126 (36+42+48) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
1887 |
БОРИСЯК Н.О. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
7 |
114 (45+30+39) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
1888 |
БОРИСЯК Н.Р. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
3 |
72 (24+30+18) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
1889 |
БОРИЩАК А.С. |
14136 |
м. Львів |
Приватна гімназія "Відродження" |
4 |
114 (36+48+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
1890 |
БОРІВЕЦЬ Х.В. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
1 |
82 (28+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
1891 |
БОРІВЕЦЬ Ю.Р. |
14903 |
м. Яворів |
Вороцівський НВК |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
1892 |
БОРІЙ З.М. |
14373 |
м. Жовква |
Липницька ЗОШ |
6 |
96 (46+20+30) |
|
С1 |
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
1893 |
БОРКАНИН О.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
6 |
110 (44+36+30) |
|
С1 |
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
1894 |
БОРКІВСЬКА О.О. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
8 |
115 (57+30+28) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
1895 |
БОРОВА А.Б. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
1896 |
БОРОВА В.Ю. |
14074 |
м. Львів |
ЛСШ № 69 |
10 |
137 (54+34+49) |
|
С1 |
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
1897 |
БОРОВА Д.А. |
14926 |
м. Яворів |
Дацьківська СЗШ |
5 |
80 (12+32+36) |
|
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
1898 |
БОРОВА Д.В. |
14030 |
м. Львів |
СЗШ № 77 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
1899 |
БОРОВЕЦЬ Л.П. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
6 |
143 (50+39+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Оленчин Тетяна Петрівна |
1900 |
БОРОВЕЦЬ М.Р. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
4 |
88 (24+42+22) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
1901 |
БОРОВЕЦЬ М.Ю. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
3 |
114 (30+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
1902 |
БОРОВЕЦЬ О.В. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
3 |
78 (24+30+24) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
1903 |
БОРОВЕЦЬ Х.З. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
5 |
98 (38+24+36) |
|
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
1904 |
БОРОВЕЦЬ Я.Р. |
14374 |
м. Жовква |
Любельська ЗОШ |
5 |
152 (50+54+48) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
1905 |
БОРОВИЙ В.І. |
14938 |
м. Яворів |
Салашівська СЗШ |
4 |
126 (36+48+42) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
1906 |
БОРОВИЙ Н.П. |
14905 |
м. Яворів |
Немирівська СЗШ |
3 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
1907 |
БОРОВИК Б.С. |
14004 |
м. Львів |
ЛЛГ |
6 |
152 (44+54+54) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
1908 |
БОРОВИК І.С. |
14007 |
м. Львів |
СЗШ № 4 |
2 |
64 (28+24+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
1909 |
БОРОВИК М.В. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
7 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
1910 |
БОРОВИЧ Р.Р. |
14871 |
м. Стрий |
Олексицька ЗОШ |
3 |
102 (24+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Романова Лілія Володимирівна |
1911 |
БОРОВИЧ Т.Л. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
7 |
124 (54+30+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
1912 |
БОРОВКОВ М.Д. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
6 |
150 (52+52+46) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
1913 |
БОРОВСЬКИЙ С.А. |
14059 |
м. Львів |
ССЗШ № 37 |
2 |
46 (16+18+12) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
1914 |
БОРОДАТА А.С. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
5 |
98 (28+34+36) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
1915 |
БОРОДАТА К.О. |
14050 |
м. Львів |
СЗШ № 24 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
1916 |
БОРОДІЙ Т.Ю. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
3 |
44 (18+24+2) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
1917 |
БОРОДЬКО В.Р. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
6 |
106 (34+48+24) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
1918 |
БОРОДЮХ М.А. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
9 |
66 (30+16+20) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
1919 |
БОРОЗДОВСЬКА С.Р. |
14073 |
м. Львів |
ЗШ "Первоцвіт" |
3 |
114 (42+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
1920 |
БОРОІЙ Д.Ю. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
5 |
67 (18+31+18) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
1921 |
БОРОХ А.В. |
14096 |
м. Львів |
ССЗШ № 46 |
2 |
70 (22+30+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
1922 |
БОРСУК А.А. |
14115 |
м. Львів |
СЗШ № 22 |
9 |
139 (54+36+49) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
1923 |
БОРСУК А.Р. |
14075 |
м. Львів |
СЗШ № 96 |
3 |
90 (18+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
1924 |
БОРСУК В.Р. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
2 |
88 (28+30+30) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
1925 |
БОРСУК О.В. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
5 |
114 (42+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
1926 |
БОРСУК О.О. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
10 |
140 (60+26+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
1927 |
БОРСУК С.Я. |
14718 |
м. Сокаль |
НВК ЗШ № 2 ліцей |
4 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
1928 |
БОРСУК Ю.В. |
14464 |
м. Пустомити |
Семенівська ЗОШ |
3 |
108 (30+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
1929 |
БОРСУКЕВИЧ А.І. |
14868 |
м. Стрий |
М. Дідушицька ЗОШ |
5 |
140 (46+46+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Романова Лілія Володимирівна |
1930 |
БОРТНИК Р.М. |
14533 |
м. Радехів |
Дмитрівський НВК |
8 |
133 (54+42+37) |
|
С1 |
С2 |
|
Брановський Володимир Іванович |
1931 |
БОРТНИК Т.В. |
14533 |
м. Радехів |
Дмитрівський НВК |
10 |
132 (36+50+46) |
|
|
С2 |
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
1932 |
БОРТНИК Х.В. |
14542 |
м. Радехів |
Вузлівський ліцей |
11 |
91 (24+24+43) |
|
|
|
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
1933 |
БОРТНИК Х.Р. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
8 |
132 (57+30+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
1934 |
БОРТНОВСЬКА Б.В. |
14470 |
м. Пустомити |
Лапаївська ЗОШ |
3 |
96 (24+42+30) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
1935 |
БОРУХ В.П. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
2 |
66 (30+18+18) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
1936 |
БОРУХ О.А. |
14097 |
м. Львів |
СЗШ № 48 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
1937 |
БОРУХ П.І. |
14120 |
м. Львів |
СЗШ № 41 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
1938 |
БОРУХ С.Т. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
9 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
1939 |
БОРУХ Т.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
2 |
66 (24+30+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Булас Надія Антонівна |
1940 |
БОРУЦЬКА Н.П. |
14525 |
м. Радехів |
ЗОШ № 1 |
4 |
114 (42+48+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Брановський Володимир Іванович |
1941 |
БОРУЦЬКА О.Б. |
14030 |
м. Львів |
СЗШ № 77 |
8 |
141 (48+48+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
1942 |
БОРУШОК Є.В. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
2 |
88 (28+30+30) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
1943 |
БОРШОВСЬКА Д.Я. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
3 |
86 (30+42+14) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
1944 |
БОРШОВСЬКИЙ П.Я. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
6 |
88 (22+30+36) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
1945 |
БОРЩ Д.І. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
6 |
87 (40+21+26) |
|
С1 |
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
1946 |
БОРЩ Л.М. |
14617 |
м. Сколе |
ЗОШ |
9 |
106 (48+18+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
1947 |
БОРЩ О.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
6 |
128 (56+48+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
1948 |
БОРЩ Р.І. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
3 |
108 (36+30+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
1949 |
БОРЩ С.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
8 |
117 (60+36+21) |
|
С1 |
|
|
Біда Наталія Романівна |
1950 |
БОРЩ У.М. |
14617 |
м. Сколе |
ЗОШ |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
1951 |
БОРЩ Ю.І. |
14871 |
м. Стрий |
Олексицька ЗОШ |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
1952 |
БОРЩ Ю.П. |
14622 |
м. Сколе |
ЗОШ-інтернат |
4 |
108 (36+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Багрич Галина Миколаївна |
1953 |
БОРЩ Я.В. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
1954 |
БОРЩЕВСЬКА А. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
2 |
82 (28+30+24) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
1955 |
БОРЩЕВСЬКИЙ Л.І. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
4 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Цімарно Марія Петрівна |
1956 |
БОРЩЕВСЬКИЙ Р.Ю. |
14863 |
м. Стрий |
Дулібська школа-сад |
9 |
85 (36+18+31) |
|
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
1957 |
БОРЩЕНКО А.Ю. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
1958 |
БОРЩОВ В.В. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
9 |
109 (48+18+43) |
|
С1 |
|
С3 |
Оленчин Тетяна Петрівна |
1959 |
БОСА А.П. |
14076 |
м. Львів |
СЗШ № 86 |
5 |
124 (48+42+34) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
1960 |
БОСА Д.Б. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
1961 |
БОСА Д.Б. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
1 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
1962 |
БОСА Д.Б. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
1963 |
БОСА І.Я. |
14464 |
м. Пустомити |
Семенівська ЗОШ |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
1964 |
БОСА Л.В. |
14962 |
м. Яворів |
Кам'янобрідська СЗШ |
3 |
70 (24+36+10) |
|
|
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
1965 |
БОСА М.О. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
2 |
82 (28+30+24) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
1966 |
БОСА С.Я. |
14464 |
м. Пустомити |
Семенівська ЗОШ |
2 |
78 (24+30+24) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
1967 |
БОСАК В.В. |
14140 |
м. Львів |
ШЕЛ |
11 |
103 (54+26+23) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
1968 |
БОСИЙ А.І. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
5 |
142 (52+54+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Ліпецька Віра Семенівна |
1969 |
БОСИЙ А.І. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
5 |
142 (52+54+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Ліпецька Віра Семенівна |
1970 |
БОСИЙ Р.М. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
5 |
145 (52+45+48) |
З |
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
1971 |
БОСОВИЧ В.З. |
14460 |
м. Пустомити |
Зимноводівська ЗОШ № 1 |
3 |
126 (48+42+36) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
1972 |
БОТВИННИК Б.М. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
10 |
105 (30+32+43) |
|
|
|
С3 |
Біда Наталія Романівна |
1973 |
БОТВИННИК В.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
9 |
115 (48+32+35) |
|
С1 |
|
|
Біда Наталія Романівна |
1974 |
БОХАШВІЛІ Н.О. |
14047 |
м. Львів |
СЗШ № 6 |
2 |
56 (26+24+6) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
1975 |
БОХІН К.Ю. |
14383 |
м. Жовква |
ЗОШ № 1 |
3 |
114 (36+48+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
1976 |
БОХНО І.М. |
14032 |
м. Львів |
НВК "Гроно" |
3 |
86 (24+36+26) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
1977 |
БОХНЯК Д.П. |
14158 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 7 |
5 |
103 (40+21+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Юрків Андрій Степанович |
1978 |
БОХОНКО Д.А. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
1979 |
БОХОНКО І.О. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
9 |
37 (6+16+15) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
1980 |
БОХОНКО С.Р. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
2 |
62 (26+18+18) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
1981 |
БОЦВІН Т.В. |
14486 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 1 |
9 |
142 (48+40+54) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
1982 |
БОЦВІНОК Є.І. |
14045 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок "Дзвіночок" |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
1983 |
БОЦІЙ В.Ю. |
14077 |
м. Львів |
СЗШ № 84 |
4 |
102 (30+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
1984 |
БОЦІЙ І.Ю. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
1 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
1985 |
БОЦКО І.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
1986 |
БОЦКО М.С. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
1 |
66 (30+24+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
1987 |
БОЦЬКІВ Л.Б. |
14045 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок "Дзвіночок" |
3 |
102 (30+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
1988 |
БОЦЬОРА В.П. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
7 |
97 (39+24+34) |
|
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
1989 |
БОЦЬОРА П.П. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
6 |
104 (32+24+48) |
|
|
|
С3 |
Ліпецька Віра Семенівна |
1990 |
БОЦЬОРА П.П. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
6 |
104 (32+24+48) |
|
|
|
С3 |
Ліпецька Віра Семенівна |
1991 |
БОЦЬОРА Х.П. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
9 |
82 (36+18+28) |
|
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
1992 |
БОЦЮН М.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
9 |
44 (12+24+8) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
1993 |
БОЦЮРКО М.В. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
5 |
82 (44+14+24) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
1994 |
БОЦЯН Р.Р. |
14186 |
м. Стрий |
СЗШ № 7 |
2 |
72 (30+30+12) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
1995 |
БОЧАН М.М. |
14007 |
м. Львів |
СЗШ № 4 |
2 |
66 (24+24+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
1996 |
БОЧАРОВА А.А. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
7 |
104 (36+30+38) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
1997 |
БОЧКО М.Н. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
3 |
82 (24+30+28) |
|
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
1998 |
БОЧКО Н.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
5 |
89 (32+33+24) |
|
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
1999 |
БОЯНЕЦЬКА В.В. |
14669 |
м. Сокаль |
Сілецька ЗШ |
2 |
70 (28+18+24) |
|
С1 |
|
С3 |
Кнейчук Наталія Володимирівна |
2000 |
БОЯНЕЦЬКА С.М. |
14197 |
м. Червоноград |
ЗШ № 1 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
2001 |
БОЯНЕЦЬКИЙ А.Я. |
14665 |
м. Сокаль |
Великомостівський ЗШ-НВК-ліцей |
3 |
132 (36+48+48) |
З |
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
2002 |
БОЯРЦЕВ Н.Г. |
14092 |
м. Львів |
СЗШ № 17 |
7 |
157 (60+54+43) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
2003 |
БОЯРЧУК В.І. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
2004 |
БОЯРЧУК Я. |
14034 |
м. Львів |
"Світанок" |
2 |
66 (30+24+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
2005 |
БРАЖНИК З.В. |
14468 |
м. Пустомити |
Щирецька ЗОШ № 2 |
5 |
119 (38+39+42) |
|
|
|
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
2006 |
БРАЖНЮК Б. . |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
4 |
120 (42+36+42) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
2007 |
БРАЙЛЯН І.М. |
14044 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок " Провесінь" |
3 |
108 (30+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
2008 |
БРАНЕЦЬ О.В. |
14374 |
м. Жовква |
Любельська ЗОШ |
8 |
130 (51+28+51) |
|
С1 |
|
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
2009 |
БРАНИЦЬКИЙ М.А. |
14141 |
м. Львів |
ЦО "Політехнік-Еколенд" |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
2010 |
БРАНИЦЬКИЙ О.В. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
2011 |
БРАНОВСЬКА Ю.Й. |
14525 |
м. Радехів |
ЗОШ № 1 |
3 |
116 (36+42+38) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
2012 |
БРАНТЮК К.А. |
14475 |
м. Пустомити |
Оброшинська ЗОШ |
6 |
143 (46+49+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
2013 |
БРАНТЮК Т.А. |
14475 |
м. Пустомити |
Оброшинська ЗОШ |
6 |
137 (46+49+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
2014 |
БРАТАХ Д.Ю. |
14119 |
м. Львів |
СЗШ № 38 |
7 |
127 (48+42+37) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
2015 |
БРАТАШ А.В. |
14543 |
м. Радехів |
Бабичівська ЗОШ |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
2016 |
БРАТАШ А.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
9 |
137 (54+42+41) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Біда Наталія Романівна |
2017 |
БРАТАШ А.Р. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
2018 |
БРАТАШ Б.С. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
5 |
139 (52+45+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Біда Наталія Романівна |
2019 |
БРАТАШ В.Б. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
7 |
54 (27+12+15) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
2020 |
БРАТАШ Д.Р. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
1 |
72 (24+30+18) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
2021 |
БРАТАШ Х.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
6 |
112 (28+48+36) |
|
|
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
2022 |
БРАТАШ Я.П. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
7 |
77 (12+20+45) |
|
|
|
С3 |
Біда Наталія Романівна |
2023 |
БРАТАЩУК В.В. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
9 |
129 (60+26+43) |
|
С1 |
|
С3 |
Оленчин Тетяна Петрівна |
2024 |
БРАТЕЙКО Л.Є. |
14114 |
м. Львів |
СЗШ № 20 |
4 |
88 (36+30+22) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
2025 |
БРАТЕНКО Л.Р. |
14116 |
м. Львів |
СЗШ № 23 |
4 |
112 (36+48+28) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
2026 |
БРАТЕНЬКО С.А. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
9 |
141 (48+38+55) |
|
С1 |
|
С3 |
Гарбіч Людмила Іванівна |
2027 |
БРАТКОВСЬКА В.В. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
7 |
165 (60+60+45) |
З |
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
2028 |
БРАТКОВСЬКИЙ М.А. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
2 |
60 (24+12+24) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
2029 |
БРАТОК А.В. |
14171 |
м. Самбір |
ПШ № 2 |
2 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
2030 |
БРАТОК Т.С. |
14176 |
м. Самбір |
СШ № 8 |
9 |
138 (54+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ніженецька Наталія Сергіївна |
2031 |
БРАТУСЬ О.І. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
2032 |
БРАТУСЬ Р. |
14491 |
м. Пустомити |
Ставчанська ЗОШ |
5 |
82 (16+24+42) |
|
|
|
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
2033 |
БРАТУСЬ Я.І. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
7 |
165 (60+60+45) |
З |
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
2034 |
БРАТЦІВ Н.І. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
9 |
78 (24+26+28) |
|
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
2035 |
БРАТЦІВА О.Б. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
4 |
62 (24+30+8) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
2036 |
БРАЦУК Ю.Т. |
14385 |
м. Жовква |
ЗОШ № 3 |
8 |
132 (48+44+40) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
2037 |
БРЕВЗИН Д.І. |
14112 |
м. Львів |
Школа радості |
1 |
72 (30+24+18) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
2038 |
БРЕВКО І.Ю. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
2039 |
БРЕВЯК Н.І. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
8 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
2040 |
БРЕГЕЙ О.Т. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
3 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
2041 |
БРЕГІН І.О. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
3 |
64 (18+30+16) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
2042 |
БРЕГІН К.І. |
14465 |
м. Пустомити |
Мурованська ЗОШ |
3 |
116 (42+42+32) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
2043 |
БРЕДИ М.Р. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
2044 |
БРЕЗГУНОВА Л.Р. |
14949 |
м. Яворів |
Гімназія ім. Маковея |
6 |
138 (54+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
2045 |
БРЕЗДЕНЬ О.В. |
14042 |
м. Львів |
СЗШ № 42 |
10 |
154 (54+52+48) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
2046 |
БРЕЗДЕНЬ О.В. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
4 |
104 (30+42+32) |
|
|
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
2047 |
БРЕЗДУН А.І. |
14182 |
м. Стрий |
СЗШ № 3 |
9 |
34 (18+6+10) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
2048 |
БРЕЗДУН Б.І. |
14182 |
м. Стрий |
СЗШ № 3 |
9 |
74 (24+22+28) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
2049 |
БРЕЗЕЦЬКА А.А. |
14145 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 1 |
6 |
130 (42+46+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Юрків Андрій Степанович |
2050 |
БРЕЗЕЦЬКИЙ Ю.П. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
11 |
67 (30+18+19) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
2051 |
БРЕЗІН А.О. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
5 |
111 (30+45+36) |
|
|
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
2052 |
БРЕЗІЦЬКА А.А. |
14461 |
м. Пустомити |
Зимноводівська ЗОШ № 2 |
3 |
82 (30+36+16) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
2053 |
БРЕЗІЦЬКА О.В. |
14860 |
м. Стрий |
Довгівська ЗОШ |
2 |
78 (24+30+24) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
2054 |
БРЕЗІЦЬКИЙ В.С. |
14480 |
м. Пустомити |
Наварійська ЗОШ |
3 |
72 (18+30+24) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
2055 |
БРЕЗІЦЬКИЙ О.П. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
9 |
123 (54+40+29) |
|
С1 |
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
2056 |
БРЕЗНІЦЬКИЙ М.І. |
14209 |
м. Червоноград |
НВК № 13 |
8 |
154 (54+54+46) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
2057 |
БРЕНИЧ В.М. |
14677 |
м. Сокаль |
Мурованська ЗШ |
5 |
98 (38+36+24) |
|
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
2058 |
БРЕНИЧ І.А. |
14182 |
м. Стрий |
СЗШ № 3 |
4 |
100 (30+36+34) |
|
|
С2 |
С3 |
Пістун Надія Данилівна |
2059 |
БРЕНИЧ І.В. |
14644 |
м. Сколе |
Сопіцька ЗОШ |
5 |
86 (28+28+30) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
2060 |
БРЕНИЧ І.І. |
14649 |
м. Сколе |
Ямельницька ЗОШ |
6 |
88 (38+24+26) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
2061 |
БРЕНЬ Х.Ю. |
14101 |
м. Львів |
СЗШ № 66 |
6 |
108 (42+36+30) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
2062 |
БРЕЦКО І.Я. |
14671 |
м. Сокаль |
Куличківська ЗШ |
3 |
38 (30+6+2) |
|
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
2063 |
БРИГА О.Б. |
14023 |
м. Львів |
Гімназія "Євшан" |
5 |
95 (32+33+30) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
2064 |
БРИГАРДА К.Р. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
2065 |
БРИГАРДА К.Р. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
2066 |
БРИГАРДА М.Б. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
6 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
2067 |
БРИГАС Р.Ю. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
4 |
120 (42+36+42) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
2068 |
БРИГІЦЬКИЙ М.І. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
2 |
72 (30+24+18) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
2069 |
БРИЖАК Ю.С. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
2070 |
БРИЙОВСЬКА А.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
3 |
80 (36+36+8) |
|
С1 |
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
2071 |
БРИЙОВСЬКА Я.О. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
2 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
2072 |
БРИЙОВСЬКИЙ О.Р. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
6 |
138 (46+38+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
2073 |
БРИК А. |
14185 |
м. Стрий |
СЗШ № 6 |
5 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
2074 |
БРИК А.С. |
14208 |
м. Червоноград |
ЗШ № 12 |
3 |
106 (42+30+34) |
|
С1 |
|
С3 |
Перець Надія Михайлівна |
2075 |
БРИК В.І. |
14841 |
м. Стрий |
Конюхівська СЗШ |
5 |
162 (54+54+54) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
2076 |
БРИК Д. |
14528 |
м. Радехів |
Лоптинська ЗОШ |
4 |
102 (18+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
2077 |
БРИК І.І. |
14475 |
м. Пустомити |
Оброшинська ЗОШ |
3 |
120 (48+42+30) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
2078 |
БРИК М.А. |
14841 |
м. Стрий |
Конюхівська СЗШ |
8 |
121 (51+36+34) |
|
С1 |
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
2079 |
БРИК С.Т. |
14408 |
м. Жовква |
Малехівська ЗОШ |
2 |
64 (22+30+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
2080 |
БРИК Х.З. |
14388 |
м. Жовква |
Рава-Руська ЗОШ № 1 |
3 |
78 (24+36+18) |
|
|
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
2081 |
БРИКАЙЛО Н.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
6 |
106 (34+36+36) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
2082 |
БРИКАЙЛО С. . |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
5 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
2083 |
БРИКІН Д.К. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
5 |
82 (20+32+30) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
2084 |
БРИКІН Ю.В. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
5 |
100 (38+32+30) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
2085 |
БРИЛИЧ В.Р. |
14741 |
м. Старий Самбір |
Великосільська ЗСШ |
3 |
118 (42+48+28) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
2086 |
БРИЛІНСЬКИЙ В.А. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
4 |
90 (24+36+30) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
2087 |
БРИЛІНСЬКИЙ М.М. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
9 |
130 (54+36+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Лободяк Леся Мар'янівна |
2088 |
БРИЛЬ О.О. |
14207 |
м. Червоноград |
ЗШ № 11 |
3 |
78 (30+24+24) |
|
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
2089 |
БРИЛЬОВСЬКИЙ В.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
3 |
78 (30+36+12) |
|
|
С2 |
|
Михаць Ігор Львович |
2090 |
БРИЛЬОВСЬКИЙ Ю.Д. |
14195 |
м. Трускавець |
НВК СЗШ № 2 гімназія |
4 |
94 (30+36+28) |
|
|
С2 |
|
Томашівська Наталія Валеріївна |
2091 |
БРИНДАК С.Т. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
7 |
174 (57+60+57) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
2092 |
БРИНДАС С.Р. |
14040 |
м. Львів |
СЗШ № 49 |
6 |
72 (32+22+18) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
2093 |
БРИНДАСН Н.Р. |
14040 |
м. Львів |
СЗШ № 49 |
10 |
140 (60+40+40) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
2094 |
БРИНДЗЯ С.А. |
14158 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 7 |
5 |
138 (48+36+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Юрків Андрій Степанович |
2095 |
БРИНК Л.С. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
4 |
120 (42+48+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
2096 |
БРИНЧАК Ю.М. |
14177 |
м. Самбір |
НВК (СШ № 9) |
3 |
96 (36+42+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
2097 |
БРИНЬ А.А. |
14413 |
м. Жовква |
Річківська ЗОШ |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
2098 |
БРИНЬ А.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
9 |
81 (24+20+37) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
2099 |
БРИНЬ Д.С. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
8 |
114 (45+30+39) |
|
С1 |
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
2100 |
БРИНЬ Е.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
7 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
2101 |
БРИНЯРСЬКИ Й Н.В. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
4 |
72 (18+36+18) |
|
|
С2 |
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
2102 |
БРИТАН Л.В. |
14047 |
м. Львів |
СЗШ № 6 |
7 |
103 (39+30+34) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
2103 |
БРИТАН М.І. |
14950 |
м. Яворів |
СЗШ 1 ст. |
4 |
132 (36+48+48) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
2104 |
БРИТАН Ю.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
4 |
94 (30+30+34) |
|
|
|
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
2105 |
БРИТАН Ю.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
4 |
94 (30+30+34) |
|
|
|
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
2106 |
БРИЧ В.С. |
14304 |
м. Жидачів |
Монастирецький НВК |
8 |
109 (48+36+25) |
|
С1 |
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
2107 |
БРИЧ М.П. |
14182 |
м. Стрий |
СЗШ № 3 |
7 |
102 (33+36+33) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
2108 |
БРИЧКО Й.А. |
14192 |
м. Стрий |
Гімназія |
3 |
90 (30+30+30) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
2109 |
БРИЧКО О. . |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
4 |
96 (24+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
2110 |
БРІТЧЕНКО Р.Т. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
3 |
94 (24+36+34) |
|
|
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
2111 |
БРОВКО В.О. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
10 |
121 (48+36+37) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
2112 |
БРОВКО К.О. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
5 |
172 (58+60+54) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
2113 |
БРОВЧЕНКО В.Д. |
14210 |
м. Червоноград |
ЗШ № 14 |
3 |
130 (42+42+46) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
2114 |
БРОВЧЕНКО К.А. |
14044 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок " Провесінь" |
6 |
120 (42+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
2115 |
БРОГОВСЬКА Я.А. |
14023 |
м. Львів |
Гімназія "Євшан" |
6 |
114 (30+36+48) |
|
|
|
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
2116 |
БРОДА П.В. |
14207 |
м. Червоноград |
ЗШ № 11 |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
2117 |
БРОДА П.І. |
14007 |
м. Львів |
СЗШ № 4 |
1 |
86 (26+30+30) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
2118 |
БРОДА С.І. |
14464 |
м. Пустомити |
Семенівська ЗОШ |
10 |
100 (36+38+26) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
2119 |
БРОДИК А.Р. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
6 |
108 (42+24+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
2120 |
БРОДИК В.В. |
14051 |
м. Львів |
СЗШ № 29 |
5 |
86 (42+16+28) |
|
С1 |
|
|
Личак Катерина Степанівна |
2121 |
БРОДИК О.Д. |
14042 |
м. Львів |
СЗШ № 42 |
3 |
132 (42+48+42) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
2122 |
БРОДИЧ О.С. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
2 |
72 (30+24+18) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
2123 |
БРОДСЬКИЙ Д.В. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
2124 |
БРОДЯК В.С. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
2125 |
БРОЖИК Я.О. |
14026 |
м. Львів |
СЗШ № 67 |
3 |
82 (24+42+16) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
2126 |
БРОЖКО Д.І. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
3 |
96 (30+36+30) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
2127 |
БРОНЕВСЬКА Х.О. |
14937 |
м. Яворів |
Рогізненська СЗШ |
10 |
98 (42+24+32) |
|
С1 |
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
2128 |
БРОНЕВСЬКИЙ М.Р. |
14912 |
м. Яворів |
Калинівська СЗШ |
7 |
132 (57+30+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
2129 |
БРОНИЦЬКА В.О. |
14096 |
м. Львів |
ССЗШ № 46 |
3 |
94 (24+42+28) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
2130 |
БРОСЛАВСЬКА І.М. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
2131 |
БРОСЛАВСЬКА М.Т. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
2132 |
БРОСЛАВСЬКИЙ Р. |
14903 |
м. Яворів |
Вороцівський НВК |
9 |
129 (42+44+43) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
2133 |
БРОШКО Л.Р. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
7 |
153 (57+42+54) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
2134 |
БРОШКО М.М. |
14937 |
м. Яворів |
Рогізненська СЗШ |
3 |
76 (18+36+22) |
|
|
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
2135 |
БРОШКО М.С. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
2 |
72 (24+24+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
2136 |
БРОШКО Ю.С. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
7 |
120 (45+36+39) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
2137 |
БРРИЙ О.В. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
6 |
92 (38+36+18) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
2138 |
БРУДАНІНА В.А. |
14384 |
м. Жовква |
ЗОШ № 2 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
2139 |
БРУДНА Н.В. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
5 |
118 (40+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Панченко Наталія Сергіївна |
2140 |
БРУДНА Ю.В. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
6 |
80 (34+22+24) |
|
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
2141 |
БРУДНИЙ Д.В. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
4 |
50 (18+24+8) |
|
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
2142 |
БРУНАРСЬКА М.В. |
14747 |
м. Старий Самбір |
Гуманецька ЗСШ |
7 |
111 (54+20+37) |
|
С1 |
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
2143 |
БРУНАРСЬКИЙ Н.А. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
7 |
111 (54+20+37) |
|
С1 |
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
2144 |
БРУНЕЦЬ А.А. |
14075 |
м. Львів |
СЗШ № 96 |
6 |
115 (24+51+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
2145 |
БРУНЕЦЬ Л. |
14125 |
м. Львів |
СЗШ № 57 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
2146 |
БРУНЕЦЬ О.І. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
1 |
66 (18+30+18) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
2147 |
БРУСС Н.О. |
14098 |
м. Львів |
СЗШ № 50 |
6 |
98 (36+32+30) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
2148 |
БРУХ Т.В. |
14209 |
м. Червоноград |
НВК № 13 |
7 |
166 (60+46+60) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
2149 |
БРУШНЬОВСЬКИЙ А.Л. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
3 |
114 (36+36+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Михаць Ігор Львович |
2150 |
БРУШНЬОВСЬКИЙ Д.Л. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
5 |
32 (16+14+2) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
2151 |
БРЮХАНОВА А.П. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
5 |
90 (24+30+36) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
2152 |
БРЮХАНЬ В.Ю. |
14475 |
м. Пустомити |
Оброшинська ЗОШ |
3 |
120 (48+42+30) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
2153 |
БРЯЩІЙ М.Ю. |
14651 |
м. Сколе |
ЗОШ 1 ст., Решітська ЗОШ |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
2154 |
БТЧАК І.М. |
14117 |
м. Львів |
СЗШ № 30 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
2155 |
БУБЕН Н.І. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
2 |
66 (24+30+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Панченко Наталія Сергіївна |
2156 |
БУБЕНКО І.І. |
14860 |
м. Стрий |
Довгівська ЗОШ |
1 |
72 (24+30+18) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
2157 |
БУБЕНКО Л.О. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
3 |
120 (30+48+42) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
2158 |
БУБЕНКО О.Т. |
14320 |
м. Жидачів |
Турадівська ЗОШ |
4 |
76 (18+36+22) |
|
|
С2 |
|
Кардаш Богдан Степанович |
2159 |
БУБЕС В.І. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
3 |
102 (30+42+30) |
|
|
С2 |
|
Ліпецька Віра Семенівна |
2160 |
БУБЕС В.М. |
14408 |
м. Жовква |
Малехівська ЗОШ |
4 |
58 (0+36+22) |
|
|
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
2161 |
БУБЕС О.С. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
8 |
91 (36+22+33) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
2162 |
БУБЕС С.А. |
14470 |
м. Пустомити |
Лапаївська ЗОШ |
6 |
82 (18+34+30) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
2163 |
БУБІСЬ А.Ю. |
14934 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 1 |
3 |
126 (36+42+48) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
2164 |
БУБІСЬ Н.Р. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
6 |
93 (36+21+36) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
2165 |
БУБЛИК В.О. |
14186 |
м. Стрий |
СЗШ № 7 |
4 |
90 (30+36+24) |
|
|
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
2166 |
БУБЛИК О.Т. |
14141 |
м. Львів |
ЦО "Політехнік-Еколенд" |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
2167 |
БУБНІЙ В.П. |
14680 |
м. Сокаль |
Хлівчанська ЗШ |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
2168 |
БУБНЮК Х.П. |
14174 |
м. Самбір |
СШ № 4 |
7 |
106 (33+36+37) |
|
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
2169 |
БУБНЯК Б.А. |
14195 |
м. Трускавець |
НВК СЗШ № 2 гімназія |
4 |
132 (42+48+42) |
З |
|
|
|
Томашівська Наталія Валеріївна |
2170 |
БУБНЯК В.Р. |
14405 |
м. Жовква |
Крехівська ЗОШ |
1 |
72 (24+30+18) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
2171 |
БУБНЯК К.А. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
5 |
91 (36+19+36) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
2172 |
БУБНЯК О.І. |
14012 |
м. Львів |
СЗШ № 34 |
3 |
120 (42+36+42) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
2173 |
БУБНЯК Т.М. |
14060 |
м. Львів |
СЗШ № 8 (молодша школа) |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Мазовіта Орися Петрівна |
2174 |
БУВАНИК Д.І. |
14472 |
м. Пустомити |
Верхньобілківська ЗОШ |
7 |
94 (42+36+16) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
2175 |
БУГА М.Б. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
7 |
109 (54+30+25) |
|
С1 |
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
2176 |
БУГАЄНКО М.Г. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
6 |
148 (52+36+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
2177 |
БУГАЙ Р.Р. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
5 |
118 (38+36+44) |
|
|
|
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
2178 |
БУГАЙ С.В. |
14153 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 17 |
2 |
88 (28+30+30) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
2179 |
БУГАЙ Т.С. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
9 |
136 (48+40+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Панченко Наталія Сергіївна |
2180 |
БУГАЙ Ю.Т. |
14178 |
м. Самбір |
СШ № 10 |
5 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
2181 |
БУГАЙОВА В.М. |
14027 |
м. Львів |
СЗШ № 68 |
2 |
64 (22+30+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
2182 |
БУГАЙЧУК М.П. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
2 |
66 (18+30+18) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
2183 |
БУГЕРА К.Я. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
6 |
152 (50+54+48) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
2184 |
БУГЕРА Ю.Р. |
14112 |
м. Львів |
Школа радості |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
2185 |
БУГИЛЬ Б.А. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
8 |
90 (33+26+31) |
|
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
2186 |
БУГІЙ В.Д. |
14936 |
м. Яворів |
НВК ДЗ СЗШ |
4 |
76 (24+42+10) |
|
|
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
2187 |
БУГІЙ М.О. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
1 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
2188 |
БУГІЙ М.О. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
1 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
2189 |
БУГІЙ П.Д. |
14949 |
м. Яворів |
Гімназія ім. Маковея |
7 |
153 (60+42+51) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
2190 |
БУГІР В.Ю. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
94 (24+42+28) |
|
|
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
2191 |
БУГІР Д.Р. |
14903 |
м. Яворів |
Вороцівський НВК |
4 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
2192 |
БУГІР М.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
8 |
100 (51+24+25) |
|
С1 |
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
2193 |
БУГІР М.Ю. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
8 |
146 (48+54+44) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
2194 |
БУГРИН А.А. |
14486 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 1 |
5 |
108 (36+36+36) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
2195 |
БУГРИНЕЦЬ М.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
7 |
120 (54+30+36) |
|
С1 |
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
2196 |
БУГРІЙ Т.В. |
14617 |
м. Сколе |
ЗОШ |
9 |
106 (48+18+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
2197 |
БУГРІЙ Х.О. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
7 |
136 (54+42+40) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
2198 |
БУГРІНОВА Е.В. |
14075 |
м. Львів |
СЗШ № 96 |
6 |
160 (60+52+48) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
2199 |
БУДЕЙКІН О.С. |
14209 |
м. Червоноград |
НВК № 13 |
8 |
136 (48+54+34) |
|
С1 |
С2 |
|
Перець Надія Михайлівна |
2200 |
БУДЕЙКІНА А.Ю. |
14210 |
м. Червоноград |
ЗШ № 14 |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
2201 |
БУДЗ А.С. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
2202 |
БУДЗ В.С. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
9 |
99 (36+20+43) |
|
|
|
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
2203 |
БУДЗ Ж.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
2204 |
БУДЗ М.С. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
5 |
124 (46+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
2205 |
БУДЗ О.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
2206 |
БУДЗАН І.В. |
14023 |
м. Львів |
Гімназія "Євшан" |
5 |
123 (24+51+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
2207 |
БУДЗАНОВСЬКА О.Р. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
3 |
108 (42+36+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Панченко Наталія Сергіївна |
2208 |
БУДЗАР Х.Ю. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
2209 |
БУДЗИН В.В. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
7 |
88 (21+24+43) |
|
|
|
С3 |
Ліпецька Віра Семенівна |
2210 |
БУДЗЯК Д.Т. |
14843 |
м. Стрий |
Лисовицька школа-ліцей |
7 |
99 (39+26+34) |
|
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
2211 |
БУДЗЯК Х.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
6 |
85 (20+35+30) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
2212 |
БУДИЛЮК С.А. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
6 |
72 (28+14+30) |
|
|
|
|
Цімарно Марія Петрівна |
2213 |
БУДИНКЕВИЧ А.П. |
14470 |
м. Пустомити |
Лапаївська ЗОШ |
6 |
93 (36+27+30) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
2214 |
БУДИНКЕВИЧ І.Я. |
14119 |
м. Львів |
СЗШ № 38 |
1 |
72 (24+30+18) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
2215 |
БУДИНЧАК С.І. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
5 |
134 (44+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Оленчин Тетяна Петрівна |
2216 |
БУДНИК А.О. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
2217 |
БУДУЛИЧ Н. |
14746 |
м. Старий Самбір |
Чаплівська ЗСШ |
4 |
76 (18+36+22) |
|
|
С2 |
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
2218 |
БУДУНКЕВИЧ О.Б. |
14496 |
м. Пустомити |
Гамаліївська ЗОШ |
6 |
109 (28+45+36) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
2219 |
БУДЮК С.В. |
14194 |
м. Трускавець |
СЗШ № 1 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Томашівська Наталія Валеріївна |
2220 |
БУЖДИГАН С.М. |
14474 |
м. Пустомити |
Чорношовицький НВК |
6 |
126 (30+60+36) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
2221 |
БУЖОВИЧ Б.Б. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
7 |
144 (51+54+39) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
2222 |
БУЖОВИЧ І.Б. |
14118 |
м. Львів |
СЗШ № 33 |
7 |
124 (39+42+43) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
2223 |
БУЖОВИЧ О.С. |
14030 |
м. Львів |
СЗШ № 77 |
6 |
81 (18+27+36) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
2224 |
БУЖУК В.О. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
3 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
2225 |
БУЗЕНЮК А.С. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
6 |
118 (36+30+52) |
|
|
|
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
2226 |
БУЗЕНЮК В.В. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
9 |
94 (36+26+32) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
2227 |
БУІРСЬКІ В.І. |
14174 |
м. Самбір |
СШ № 4 |
4 |
114 (42+36+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ніженецька Наталія Сергіївна |
2228 |
БУЙ А.В. |
14561 |
м. Радехів |
Яструбичівська ЗОШ |
3 |
102 (24+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
2229 |
БУЙ М.Р. |
14171 |
м. Самбір |
ПШ № 2 |
2 |
64 (28+24+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
2230 |
БУЙ Х. |
14491 |
м. Пустомити |
Ставчанська ЗОШ |
4 |
120 (30+42+48) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
2231 |
БУК Є.Р. |
14141 |
м. Львів |
ЦО "Політехнік-Еколенд" |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
2232 |
БУКАВИН І.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
9 |
154 (54+42+58) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
2233 |
БУКАВИН Л.В. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
2234 |
БУКАЛО Г.В. |
14196 |
м. Трускавець |
СЗШ № 3 |
4 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Томашівська Наталія Валеріївна |
2235 |
БУКАРТИК С.Т. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
4 |
108 (36+36+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
2236 |
БУКАТАР В.Є. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
8 |
129 (54+30+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
2237 |
БУКАТАР Ю.С. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
2238 |
БУКЕДА Н.І. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
7 |
100 (51+24+25) |
|
С1 |
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
2239 |
БУКІВСЬКА В.В. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
5 |
146 (44+48+54) |
З |
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
2240 |
БУКІЛЬ А.І. |
14185 |
м. Стрий |
СЗШ № 6 |
4 |
94 (36+30+28) |
|
С1 |
|
|
Пістун Надія Данилівна |
2241 |
БУКІЛЬ Д.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
6 |
46 (18+10+18) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
2242 |
БУКІТА Я.О. |
14903 |
м. Яворів |
Вороцівський НВК |
6 |
96 (42+24+30) |
|
С1 |
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
2243 |
БУКОВСЬКА С.Є. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
3 |
102 (30+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Булас Надія Антонівна |
2244 |
БУКОВСЬКА Х.О. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
6 |
71 (24+21+26) |
|
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
2245 |
БУКОВСЬКИЙ М.Є. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
2 |
88 (28+30+30) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
2246 |
БУКСА Ю.Ю. |
14177 |
м. Самбір |
НВК (СШ № 9) |
9 |
116 (48+20+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Ніженецька Наталія Сергіївна |
2247 |
БУЛА В.Є. |
14934 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 1 |
3 |
132 (42+48+42) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
2248 |
БУЛАА Б.М. |
14905 |
м. Яворів |
Немирівська СЗШ |
3 |
108 (30+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
2249 |
БУЛАГА А.Ю. |
14389 |
м. Жовква |
Рава-Руська ЗОШ № 2 |
6 |
130 (46+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
2250 |
БУЛАК Н.В. |
14619 |
м. Сколе |
Труханівська ЗОШ |
2 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
2251 |
БУЛАНОВ В.Ю. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
6 |
105 (36+23+46) |
|
|
|
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
2252 |
БУЛАНОВИЧ Д.С. |
14032 |
м. Львів |
НВК "Гроно" |
3 |
78 (24+30+24) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
2253 |
БУЛАТОВСЬКА П. . |
14092 |
м. Львів |
СЗШ № 17 |
4 |
88 (24+24+40) |
|
|
|
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
2254 |
БУЛАЦИК Ю.В. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
3 |
132 (42+48+42) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
2255 |
БУЛГАКОВ О.О. |
14073 |
м. Львів |
ЗШ "Первоцвіт" |
4 |
114 (36+36+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
2256 |
БУЛГАКОВА М.О. |
14023 |
м. Львів |
Гімназія "Євшан" |
6 |
144 (52+38+54) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
2257 |
БУЛДАКОВА С.В. |
14312 |
м. Жидачів |
Лівчицька ЗОШ |
5 |
99 (48+27+24) |
|
С1 |
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
2258 |
БУЛЕЛА ТВ. |
14493 |
м. Пустомити |
Винничківський НВК |
6 |
114 (48+36+30) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
2259 |
БУЛЕЦА А.О. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
3 |
120 (30+42+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
2260 |
БУЛИШИН Я.В. |
14134 |
м. Львів |
Правнича гімназія |
9 |
111 (36+32+43) |
|
|
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
2261 |
БУЛКА А. . |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
10 |
110 (36+34+40) |
|
|
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
2262 |
БУЛКА С.А. |
14068 |
м. Львів |
ЗШ "Дивосвіт" |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
2263 |
БУЛЬВІН Р. . |
14767 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 1 |
2 |
26 (8+6+12) |
|
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
2264 |
БУЛЯК В.Б. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
2265 |
БУЛЯК В.Р. |
14032 |
м. Львів |
НВК "Гроно" |
2 |
60 (24+18+18) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
2266 |
БУЛЯК Т.Ш. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
4 |
84 (30+36+18) |
|
|
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
2267 |
БУМАЦЕНКОПОШИВАК М. . |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
2268 |
БУНДЗ М.Н. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
9 |
133 (60+28+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
2269 |
БУНДЗ Т.А. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
2 |
78 (24+30+24) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
2270 |
БУНДЗИЛО О.І. |
14040 |
м. Львів |
СЗШ № 49 |
3 |
62 (12+36+14) |
|
|
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
2271 |
БУНИК Я.Д. |
14187 |
м. Стрий |
СЗШ № 8 |
8 |
111 (42+30+39) |
|
С1 |
|
|
Пістун Надія Данилівна |
2272 |
БУНЧАК К.В. |
14388 |
м. Жовква |
Рава-Руська ЗОШ № 1 |
10 |
156 (60+50+46) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
2273 |
БУНЬ А.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
5 |
32 (16+14+2) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
2274 |
БУНЬ А.С. |
14122 |
м. Львів |
СЗШ № 44 |
3 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
2275 |
БУНЬ В.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
4 |
120 (42+36+42) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
2276 |
БУНЬ М.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
4 |
114 (36+36+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Михаць Ігор Львович |
2277 |
БУНЬ Н.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
8 |
147 (54+48+45) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
2278 |
БУНЬ Р.П. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
3 |
90 (36+30+24) |
|
С1 |
|
|
Михаць Ігор Львович |
2279 |
БУНЬКО Р.І. |
14834 |
м. Стрий |
Братківський НВК |
7 |
93 (36+34+23) |
|
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
2280 |
БУНЬКО С.Ю. |
14838 |
м. Стрий |
Дашавська СЗШ |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
2281 |
БУНЬО О.З. |
14028 |
м. Львів |
ЗОШ № 74 |
7 |
151 (60+46+45) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
2282 |
БУНЬО Я.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
5 |
106 (28+30+48) |
|
|
|
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
2283 |
БУНЯК І.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
96 (30+36+30) |
|
|
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
2284 |
БУНЯК М.Р. |
14636 |
м. Сколе |
Нижньосиньовидненська ЗОШ |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
2285 |
БУНЯК Н.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
90 (24+30+36) |
|
|
|
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
2286 |
БУНЯК Ю.Б. |
14764 |
м. Старий Самбір |
Коблянська ЗОШ |
8 |
70 (24+12+34) |
|
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
2287 |
БУРА Д.І. |
14141 |
м. Львів |
ЦО "Політехнік-Еколенд" |
2 |
68 (26+30+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
2288 |
БУРА Д.С. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
8 |
160 (60+54+46) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
2289 |
БУРА Є.А. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
2290 |
БУРА П.А. |
14304 |
м. Жидачів |
Монастирецький НВК |
7 |
51 (18+12+21) |
|
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
2291 |
БУРАК М.В. |
14192 |
м. Стрий |
Гімназія |
5 |
93 (18+33+42) |
|
|
|
С3 |
Пістун Надія Данилівна |
2292 |
БУРАК Н.М. |
14179 |
м. Самбір |
Гімназія |
8 |
126 (54+30+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Ніженецька Наталія Сергіївна |
2293 |
БУРАК Н.М. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
7 |
94 (36+42+16) |
|
|
С2 |
|
Булас Надія Антонівна |
2294 |
БУРАК О.Р. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
9 |
132 (54+32+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
2295 |
БУРАК Р.О. |
14005 |
м. Львів |
СЗШ № 62 |
4 |
50 (24+18+8) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
2296 |
БУРАК Ю.О. |
14624 |
м. Сколе |
Волосянківська ЗОШ |
5 |
100 (34+36+30) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
2297 |
БУРАССА М.В. |
14140 |
м. Львів |
ШЕЛ |
7 |
81 (45+26+10) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
2298 |
БУРАЧ Л. |
14903 |
м. Яворів |
Вороцівський НВК |
9 |
123 (36+44+43) |
|
|
С2 |
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
2299 |
БУРАЧОК Ю.Т. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
3 |
56 (30+24+2) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
2300 |
БУРБИЛО А.В. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
11 |
131 (54+28+49) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліпецька Віра Семенівна |
2301 |
БУРБИЛО Н.І. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
5 |
114 (42+48+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Ліпецька Віра Семенівна |
2302 |
БУРБИЛО Н.І. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
5 |
114 (42+48+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Ліпецька Віра Семенівна |
2303 |
БУРГУЖИ З.Д. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
9 |
81 (24+14+43) |
|
|
|
С3 |
Біда Наталія Романівна |
2304 |
БУРДА А.А. |
14117 |
м. Львів |
СЗШ № 30 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
2305 |
БУРДА А.В. |
14201 |
м. Червоноград |
ЗШ № 5 |
5 |
117 (42+45+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Перець Надія Михайлівна |
2306 |
БУРДА А.Ю. |
14903 |
м. Яворів |
Вороцівський НВК |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
2307 |
БУРДА Д.В. |
14935 |
м. Яворів |
НВК СЗШ ДНЗ с. Бірки |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
2308 |
БУРДА Д.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
6 |
176 (58+60+58) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
2309 |
БУРДА Л.Ю. |
14903 |
м. Яворів |
Вороцівський НВК |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
2310 |
БУРДА Р.Д. |
14391 |
м. Жовква |
Рава-Руська ЗОШ-інтернат |
5 |
124 (48+46+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
2311 |
БУРДА Х.Р. |
14007 |
м. Львів |
СЗШ № 4 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
2312 |
БУРДАНОВА Я.Я. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
6 |
142 (46+42+54) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
2313 |
БУРДЕЙНА Т.А. |
14023 |
м. Львів |
Гімназія "Євшан" |
5 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
2314 |
БУРДИК Б.І. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
7 |
133 (48+36+49) |
|
С1 |
|
С3 |
Булас Надія Антонівна |
2315 |
БУРДИК В.І. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
5 |
134 (44+36+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Булас Надія Антонівна |
2316 |
БУРДЯК І.П. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
9 |
97 (36+14+47) |
|
|
|
С3 |
Михаць Ігор Львович |
2317 |
БУРДЯК О.П. |
14034 |
м. Львів |
"Світанок" |
4 |
108 (36+36+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
2318 |
БУРДЯК О.Ю. |
14031 |
м. Львів |
ЛУГГ |
8 |
124 (60+24+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
2319 |
БУРИЙ Д.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
4 |
114 (36+42+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Михаць Ігор Львович |
2320 |
БУРИЙ М.Т. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
5 |
128 (50+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Лободяк Леся Мар'янівна |
2321 |
БУРИК Б.Т. |
14183 |
м. Стрий |
СЗШ № 4 |
2 |
74 (26+24+24) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
2322 |
БУРИЛО Х.Я. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
3 |
84 (30+30+24) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
2323 |
БУРИЛО Я.Я. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
6 |
76 (34+18+24) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
2324 |
БУРИЧ Л.Л. |
14460 |
м. Пустомити |
Зимноводівська ЗОШ № 1 |
4 |
132 (36+48+48) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
2325 |
БУРИЧ М.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
2326 |
БУРИЧ Н.В. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
4 |
120 (42+42+36) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
2327 |
БУРИЧ С.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
72 (24+18+30) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
2328 |
БУРИЧ С.С. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
8 |
165 (60+60+45) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
2329 |
БУРИЧКА В.Р. |
14611 |
м. Сколе |
НВК СЗШ ліцей с. Козьова |
8 |
143 (57+38+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
2330 |
БУРИЧКА Н.Б. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
3 |
74 (24+36+14) |
|
|
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
2331 |
БУРІЙ А.О. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
4 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
2332 |
БУРІЙ Ю.О. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
8 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
2333 |
БУРКО А.В. |
14197 |
м. Червоноград |
ЗШ № 1 |
7 |
133 (54+40+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Перець Надія Михайлівна |
2334 |
БУРКО В.В. |
14718 |
м. Сокаль |
НВК ЗШ № 2 ліцей |
2 |
80 (26+30+24) |
З |
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
2335 |
БУРКО В.П. |
14203 |
м. Червоноград |
ЗШ № 7 |
4 |
120 (42+36+42) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
2336 |
БУРКО В.Ю. |
14393 |
м. Жовква |
Боянецька ЗОШ |
3 |
120 (36+48+36) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
2337 |
БУРКО Н.В. |
14665 |
м. Сокаль |
Великомостівський ЗШ-НВК-ліцей |
4 |
114 (36+42+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кнейчук Наталія Володимирівна |
2338 |
БУРКО О.В. |
14718 |
м. Сокаль |
НВК ЗШ № 2 ліцей |
2 |
80 (26+30+24) |
З |
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
2339 |
БУРКО О.О. |
14184 |
м. Стрий |
СЗШ № 5 |
10 |
72 (30+14+28) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
2340 |
БУРКО С.Ю. |
14393 |
м. Жовква |
Боянецька ЗОШ |
4 |
126 (42+48+36) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
2341 |
БУРКО Ю.О. |
14184 |
м. Стрий |
СЗШ № 5 |
5 |
92 (38+24+30) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
2342 |
БУРЛАЧЕНКО Н.Я. |
14201 |
м. Червоноград |
ЗШ № 5 |
2 |
66 (24+24+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Перець Надія Михайлівна |
2343 |
БУРЛЄВА Р. . |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
3 |
64 (18+36+10) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
2344 |
БУРМАЙ Ю.О. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
6 |
106 (34+42+30) |
|
|
С2 |
|
Цімарно Марія Петрівна |
2345 |
БУРМАС С.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
2346 |
БУРМЕХА В.Р. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
3 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
2347 |
БУРМЕХА І.Р. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
9 |
137 (42+38+57) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
2348 |
БУРНІН А.А. |
14156 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 3 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
2349 |
БУРОВА Н.В. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
7 |
150 (54+42+54) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
2350 |
БУРТНЯК Т.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
2 |
66 (30+24+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Булас Надія Антонівна |
2351 |
БУРУН О.О. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
6 |
123 (44+33+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
2352 |
БУРУЯН М.Г. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
2353 |
БУРЧАК Л.В. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
8 |
114 (33+42+39) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
2354 |
БУРЧИН Б.Я. |
14718 |
м. Сокаль |
НВК ЗШ № 2 ліцей |
3 |
96 (24+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Кнейчук Наталія Володимирівна |
2355 |
БУРЧИН Р.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
7 |
95 (36+28+31) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
2356 |
БУРШТИКА Я.М. |
14457 |
м. Пустомити |
Кротошинська ЗОШ |
7 |
134 (48+46+40) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
2357 |
БУРЬБА Р.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
5 |
154 (52+60+42) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
2358 |
БУРЯДНИК М.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
76 (28+30+18) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
2359 |
БУРЯДНИК П.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
8 |
80 (33+28+19) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
2360 |
БУРЯК С.А. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
8 |
138 (54+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
2361 |
БУРЯК Т.П. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
3 |
108 (30+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
2362 |
БУРЯК Ю.А. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
2 |
70 (28+30+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
2363 |
БУРЯНИК М.С. |
14626 |
м. Сколе |
Довжківська ЗОШ |
6 |
76 (42+16+18) |
|
С1 |
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
2364 |
БУРЯЧОК М.А. |
14282 |
м. Жидачів |
НВК |
10 |
134 (42+46+46) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
2365 |
БУСИГІН О.В. |
14752 |
м. Старий Самбір |
Хирівська школа-інтернат |
4 |
54 (18+12+24) |
|
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
2366 |
БУСКА Я.Н. |
14115 |
м. Львів |
СЗШ № 22 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
2367 |
БУСЛИК А.О. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
2 |
82 (28+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
2368 |
БУСЬКА А.М. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
1 |
58 (28+24+6) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
2369 |
БУСЬКО Д.Р. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
2 |
38 (8+6+24) |
|
|
|
С3 |
Біда Наталія Романівна |
2370 |
БУТЕНКО А.М. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
2371 |
БУТИМ В.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
7 |
85 (39+20+26) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
2372 |
БУТИМ І.С. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
7 |
121 (45+42+34) |
|
С1 |
С2 |
|
Михаць Ігор Львович |
2373 |
БУТИМ Н.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
4 |
108 (42+30+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Михаць Ігор Львович |
2374 |
БУТИМ Р.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
3 |
98 (36+30+32) |
|
С1 |
|
С3 |
Михаць Ігор Львович |
2375 |
БУТИМ С.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
2376 |
БУТИМ Х.Б. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
9 |
92 (30+22+40) |
|
|
|
С3 |
Михаць Ігор Львович |
2377 |
БУТИН В.Р. |
14718 |
м. Сокаль |
НВК ЗШ № 2 ліцей |
4 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
2378 |
БУТИНЕЦЬ Д.В. |
14384 |
м. Жовква |
ЗОШ № 2 |
4 |
108 (30+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
2379 |
БУТИНСЬКА П.Н. |
14120 |
м. Львів |
СЗШ № 41 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
2380 |
БУТИТЕР Б.В. |
14028 |
м. Львів |
ЗОШ № 74 |
3 |
120 (30+48+42) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
2381 |
БУТКОВСЬКИЙ А.Ю. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
6 |
100 (34+42+24) |
|
|
С2 |
|
Воробець Надія Теодорівна |
2382 |
БУТЛЕР С.О. |
14192 |
м. Стрий |
Гімназія |
3 |
92 (30+36+26) |
|
|
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
2383 |
БУТОВ П.Ф. |
14042 |
м. Львів |
СЗШ № 42 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
2384 |
БУТОВСЬКИЙ М.Р. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
2385 |
БУТОРІНА Д.О. |
14209 |
м. Червоноград |
НВК № 13 |
8 |
132 (57+54+21) |
|
С1 |
С2 |
|
Перець Надія Михайлівна |
2386 |
БУТРАК С.А. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
6 |
148 (52+54+42) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
2387 |
БУТРИЙ В.Г. |
14148 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 5 |
3 |
82 (36+30+16) |
|
С1 |
|
|
Юрків Андрій Степанович |
2388 |
БУТРИЙ І.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
80 (24+36+20) |
|
|
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
2389 |
БУТЧАК І.І. |
14627 |
м. Сколе |
Долинівська ЗОШ |
7 |
124 (33+54+37) |
|
|
С2 |
|
Багрич Галина Миколаївна |
2390 |
БУТЧАК О.І. |
14611 |
м. Сколе |
НВК СЗШ ліцей с. Козьова |
8 |
129 (57+30+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
2391 |
БУТЧАК С.Р. |
14188 |
м. Стрий |
СЗШ № 9 |
3 |
122 (42+42+38) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
2392 |
БУТЧАК Х.І. |
14627 |
м. Сколе |
Долинівська ЗОШ |
9 |
112 (42+22+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
2393 |
БУТЬКО В.В. |
14077 |
м. Львів |
СЗШ № 84 |
3 |
44 (18+24+2) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
2394 |
БУЦА Т.В. |
14179 |
м. Самбір |
Гімназія |
9 |
149 (60+34+55) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
2395 |
БУЦКО Т.П. |
14207 |
м. Червоноград |
ЗШ № 11 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
2396 |
БУЦЬ Т.А. |
14051 |
м. Львів |
СЗШ № 29 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
2397 |
БУЦЯК М.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
6 |
52 (16+8+28) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
2398 |
БУЦЯК М.Р. |
14844 |
м. Стрий |
Лисятицька СЗШ |
2 |
78 (24+30+24) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
2399 |
БУЦЯК О.А. |
14386 |
м. Жовква |
Куликівська ЗОШ |
2 |
74 (26+24+24) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
2400 |
БУЧАК Ю.Є. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
108 (30+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
2401 |
БУЧАК Ю.О. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
2402 |
БУЧАК Я.І. |
14701 |
м. Сокаль |
Забузька ЗШ |
4 |
114 (36+42+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кнейчук Наталія Володимирівна |
2403 |
БУЧАН В.В. |
14030 |
м. Львів |
СЗШ № 77 |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
2404 |
БУЧАЦЬКА Х.М. |
14474 |
м. Пустомити |
Чорношовицький НВК |
4 |
102 (30+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
2405 |
БУЧАЦЬКИЙ В |
14044 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок " Провесінь" |
8 |
115 (42+42+31) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
2406 |
БУЧАЦЬКИЙ В.П. |
14142 |
м. Львів |
Львівський технологічний ліцей |
8 |
168 (60+54+54) |
З |
|
|
|
Вольська Світлана Станіславівна |
2407 |
БУЧЕК О.В. |
14197 |
м. Червоноград |
ЗШ № 1 |
6 |
170 (56+60+54) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
2408 |
БУЧИНСЬКА А.М. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
3 |
100 (24+42+34) |
|
|
С2 |
С3 |
Булас Надія Антонівна |
2409 |
БУЧИНСЬКА А.Ю. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
11 |
112 (36+24+52) |
|
|
|
С3 |
Біда Наталія Романівна |
2410 |
БУЧИНСЬКА СМ. |
14858 |
м. Стрий |
Голобутівська ЗОШ |
3 |
90 (30+42+18) |
|
|
С2 |
|
Романова Лілія Володимирівна |
2411 |
БУЧИНСЬКИЙ О.Л. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
5 |
126 (42+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
2412 |
БУЧИНЬСЬКИЙ В.А. |
14016 |
м. Львів |
Українська приватна гімназія, ЗСППШ "Альфа" |
1 |
60 (30+24+6) |
|
С1 |
С2 |
|
Білий Микола Михайлович |
2413 |
БУЧКО А.А. |
14474 |
м. Пустомити |
Чорношовицький НВК |
5 |
127 (40+33+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
2414 |
БУЧКО А.Н. |
14410 |
м. Жовква |
Мацошинська ЗОШ |
3 |
114 (36+36+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
2415 |
БУЧКО В.І. |
14182 |
м. Стрий |
СЗШ № 3 |
3 |
68 (24+24+20) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
2416 |
БУЧКО В.С. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
3 |
50 (12+18+20) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
2417 |
БУЧКО Д.Н. |
14410 |
м. Жовква |
Мацошинська ЗОШ |
4 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
2418 |
БУЧКО І.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
4 |
106 (30+42+34) |
|
|
С2 |
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
2419 |
БУЧКО К.Я. |
14015 |
м. Львів |
СЗШ № 52 |
6 |
150 (52+50+48) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
2420 |
БУЧКО М.А. |
14934 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 1 |
4 |
94 (24+42+28) |
|
|
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
2421 |
БУЧКО Т.Р. |
14946 |
м. Яворів |
Чолгинська СЗШ |
6 |
62 (24+14+24) |
|
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
2422 |
БУЧКОВСЬКА В.І. |
14284 |
м. Жидачів |
Гімназія |
1 |
66 (24+30+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Кардаш Богдан Степанович |
2423 |
БУЧКОВСЬКА В.І. |
14748 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 2 |
3 |
98 (30+36+32) |
|
|
С2 |
С3 |
Мар’ян Ольга Казимирівна |
2424 |
БУЧКОВСЬКА Д.О. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
5 |
110 (34+40+36) |
|
|
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
2425 |
БУЧКОВСЬКА Л.Р. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
8 |
144 (60+54+30) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
2426 |
БУЧКОВСЬКИЙ Є.І. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
2427 |
БУЧКОВСЬКИЙ І.Р. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
2428 |
БУЧКОВСЬКИЙ М.В. |
14036 |
м. Львів |
СЗШ № 65 |
7 |
168 (60+54+54) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
2429 |
БУЧКОВСЬКИЙ Ю.Р. |
14475 |
м. Пустомити |
Оброшинська ЗОШ |
3 |
120 (48+42+30) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
2430 |
БУЧМА А.Ю. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
1 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
2431 |
БУЧМА Б.С. |
14362 |
м. Жовква |
Бишківська ЗОШ |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
2432 |
БУЧМА В.Р. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
2433 |
БУЧМА З.Ю. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
1 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
2434 |
БУЧМА К.Р. |
14134 |
м. Львів |
Правнича гімназія |
8 |
130 (51+42+37) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
2435 |
БУЧМА М.І. |
14036 |
м. Львів |
СЗШ № 65 |
6 |
128 (44+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
2436 |
БУЧМА Р.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
6 |
104 (38+36+30) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
2437 |
БУЧМА С.В. |
14671 |
м. Сокаль |
Куличківська ЗШ |
4 |
90 (36+36+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
2438 |
БУЧМА С.С. |
14207 |
м. Червоноград |
ЗШ № 11 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
2439 |
БУЧОК М.А. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
2440 |
БУШТИН А.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
9 |
117 (42+38+37) |
|
С1 |
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
2441 |
БУШТИН А.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
5 |
104 (32+30+42) |
|
|
|
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
2442 |
БУШТИН А.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
8 |
107 (48+34+25) |
|
С1 |
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
2443 |
БУШТИН В.В. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
9 |
143 (48+46+49) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
2444 |
БУШТИН В.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
1 |
86 (26+30+30) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
2445 |
БУШТИН В.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
7 |
84 (42+20+22) |
|
С1 |
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
2446 |
БУШТИН Д.Р. |
14190 |
м. Стрий |
СЗШ № 11 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
2447 |
БУШТИН М.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
6 |
106 (36+28+42) |
|
|
|
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
2448 |
БУЩАК К.І. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
3 |
74 (24+36+14) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
2449 |
БУЩАК М.В. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
2450 |
БУЩАК Я.Р. |
14767 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 1 |
7 |
130 (42+46+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Мар’ян Ольга Казимирівна |
2451 |
БУЯНОВСЬКА В.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
2452 |
БУЯР М.М. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
2453 |
БФДНАР В.Т. |
14619 |
м. Сколе |
Труханівська ЗОШ |
1 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
2454 |
ВАВЕРЧАК С.А. |
14093 |
м. Львів |
СЗШ № 31 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
2455 |
ВАВРИКОВИЧ В.І. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
2 |
58 (22+24+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
2456 |
ВАВРИНКЕВИЧ Н.І. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
7 |
142 (54+34+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
2457 |
ВАВРИНЧУК Н.І. |
14119 |
м. Львів |
СЗШ № 38 |
10 |
100 (42+18+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
2458 |
ВАВРИНЧУК О.П. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
3 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
2459 |
ВАВРИНЧУК С.І. |
14197 |
м. Червоноград |
ЗШ № 1 |
2 |
48 (6+18+24) |
|
|
|
С3 |
Перець Надія Михайлівна |
2460 |
ВАВРИНЧУК Ю.П. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
6 |
129 (48+45+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
2461 |
ВАВРИНЬЧУК А.П. |
14732 |
м. Сокаль |
Загальноосвітня школа-інтернат |
7 |
123 (54+36+33) |
|
С1 |
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
2462 |
ВАВРИНЮК С.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
11 |
118 (42+30+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Біда Наталія Романівна |
2463 |
ВАВРИШ Р.Ю. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
3 |
88 (30+30+28) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
2464 |
ВАВРІВ Д.Р. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
9 |
123 (54+32+37) |
|
С1 |
|
|
Личак Катерина Степанівна |
2465 |
ВАВРУК Д.І. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
1 |
72 (24+30+18) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
2466 |
ВАВРУК С.Н. |
14096 |
м. Львів |
ССЗШ № 46 |
3 |
102 (36+48+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
2467 |
ВАВРУХ І.П. |
14684 |
м. Сокаль |
Домашівська ЗШ |
2 |
64 (22+24+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
2468 |
ВАГЕНИК М.Є. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
3 |
80 (24+36+20) |
|
|
С2 |
|
Булас Надія Антонівна |
2469 |
ВАГІЛЬ А.М. |
14014 |
м. Львів |
СЗШ № 87 |
4 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
2470 |
ВАГНЕР А.В. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
5 |
128 (52+36+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Цімарно Марія Петрівна |
2471 |
ВАДЮН Л |
14609 |
м. Сколе |
Завадківська ЗОШ |
6 |
64 (20+14+30) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
2472 |
ВАДЯК А.І. |
14458 |
м. Пустомити |
Пасіки-Зубрицька ЗОШ |
4 |
120 (30+48+42) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
2473 |
ВАДЯК М.Н. |
14093 |
м. Львів |
СЗШ № 31 |
4 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
2474 |
ВАЖИНСЬКА А.Ф. |
14122 |
м. Львів |
СЗШ № 44 |
6 |
116 (30+42+44) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
2475 |
ВАЙДА А.І. |
14470 |
м. Пустомити |
Лапаївська ЗОШ |
7 |
123 (42+42+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
2476 |
ВАЙДА Б.І. |
14906 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 3 |
1 |
72 (30+30+12) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
2477 |
ВАЙДА В.О. |
14312 |
м. Жидачів |
Лівчицька ЗОШ |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
2478 |
ВАЙДА Д.І. |
14050 |
м. Львів |
СЗШ № 24 |
2 |
76 (28+24+24) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
2479 |
ВАЙДА І.М. |
14030 |
м. Львів |
СЗШ № 77 |
7 |
120 (54+30+36) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
2480 |
ВАЙДА І.М. |
14030 |
м. Львів |
СЗШ № 77 |
5 |
32 (10+14+8) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
2481 |
ВАЙДА С.І. |
14050 |
м. Львів |
СЗШ № 24 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
2482 |
ВАЙДА Ю.О. |
14185 |
м. Стрий |
СЗШ № 6 |
7 |
111 (48+36+27) |
|
С1 |
|
|
Пістун Надія Данилівна |
2483 |
ВАЙНШТЕЙН В.В. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
7 |
162 (60+54+48) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
2484 |
ВАКАРОВ О.В. |
14075 |
м. Львів |
СЗШ № 96 |
5 |
92 (26+42+24) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
2485 |
ВАКУЛА О.Я. |
14153 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 17 |
4 |
126 (36+48+42) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
2486 |
ВАКУЛОВИЧ Є. . |
14092 |
м. Львів |
СЗШ № 17 |
6 |
86 (24+20+42) |
|
|
|
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
2487 |
ВАЛАГА Д. . |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
4 |
86 (30+36+20) |
|
|
С2 |
|
Михаць Ігор Львович |
2488 |
ВАЛАХ О.І. |
14906 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 3 |
3 |
102 (24+36+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
2489 |
ВАЛІГУН М.В. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
3 |
74 (36+24+14) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
2490 |
ВАЛІГУРА Н.С. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
9 |
126 (54+26+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Біда Наталія Романівна |
2491 |
ВАЛІНКЕВИЧ Н.С. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
3 |
96 (24+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Михаць Ігор Львович |
2492 |
ВАЛІЦЬКИЙ В.Р. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
4 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
2493 |
ВАЛЬ І.Р. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
7 |
129 (60+30+39) |
|
С1 |
|
|
Михаць Ігор Львович |
2494 |
ВАЛЬДРАТ А.П. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
6 |
139 (58+39+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
2495 |
ВАЛЬДРАТ Н.П. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
4 |
100 (30+48+22) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
2496 |
ВАЛЬКО А.І. |
14834 |
м. Стрий |
Братківський НВК |
5 |
92 (24+32+36) |
|
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
2497 |
ВАЛЬКО В.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
7 |
123 (54+30+39) |
|
С1 |
|
|
Михаць Ігор Львович |
2498 |
ВАЛЬКО В.С. |
14141 |
м. Львів |
ЦО "Політехнік-Еколенд" |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
2499 |
ВАЛЬКО Д.О. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
3 |
90 (30+36+24) |
|
|
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
2500 |
ВАЛЬКО Л.О. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
5 |
96 (30+36+30) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
2501 |
ВАЛЬКО С.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
9 |
77 (24+16+37) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
2502 |
ВАЛЬКО С.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
96 (24+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
2503 |
ВАЛЬКО Т.Б. |
14381 |
м. Жовква |
Туринківська ЗШ |
5 |
122 (50+30+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
2504 |
ВАЛЬКО Ю.Б. |
14141 |
м. Львів |
ЦО "Політехнік-Еколенд" |
2 |
64 (28+24+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
2505 |
ВАЛЬКО Ю.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
108 (30+36+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
2506 |
ВАЛЬКО Я.А. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
5 |
126 (42+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
2507 |
ВАЛЬКОВА О.Б. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
4 |
82 (24+30+28) |
|
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
2508 |
ВАЛЬКОВИЧ Ю.П. |
14620 |
м. Сколе |
НВК СЗШ гімназія с. Тухля |
3 |
96 (30+42+24) |
|
|
С2 |
|
Багрич Галина Миколаївна |
2509 |
ВАЛЬОРНА О.Р. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
4 |
76 (30+30+16) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
2510 |
ВАЛЬЧАК В.О. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
2511 |
ВАЛЬЧИШИН М.Б. |
14473 |
м. Пустомити |
Поршнянська ЗОШ |
9 |
156 (54+48+54) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
2512 |
ВАЛЬЧУК М.М. |
14059 |
м. Львів |
ССЗШ № 37 |
5 |
148 (52+48+48) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
2513 |
ВАЛЬЧУК Н.В. |
14074 |
м. Львів |
ЛСШ № 69 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
2514 |
ВАЛЬЧУК О.М. |
14059 |
м. Львів |
ССЗШ № 37 |
2 |
30 (12+6+12) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
2515 |
ВАНДЬО І.Р. |
14028 |
м. Львів |
ЗОШ № 74 |
7 |
166 (60+58+48) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
2516 |
ВАНДЬО М.М. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
2517 |
ВАНІВСЬКА В.М. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
3 |
76 (24+36+16) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
2518 |
ВАНІВСЬКА М.А. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
8 |
85 (42+24+19) |
|
С1 |
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
2519 |
ВАНІВСЬКА С.В. |
14479 |
м. Пустомити |
Щирецька ЗОШ № 1 |
6 |
120 (42+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
2520 |
ВАНІВСЬКИЙ В.Ю. |
14172 |
м. Самбір |
СШ № 1 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
2521 |
ВАНІВСЬКИЙ М.М. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
4 |
64 (18+24+22) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
2522 |
ВАНІВСЬКИЙ М.О. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
7 |
125 (48+26+51) |
|
С1 |
|
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
2523 |
ВАНІВСЬКИЙ С.Ю. |
14007 |
м. Львів |
СЗШ № 4 |
4 |
110 (42+42+26) |
|
С1 |
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
2524 |
ВАНКЕВИЧ М. . |
14192 |
м. Стрий |
Гімназія |
8 |
89 (45+14+30) |
|
С1 |
|
|
Пістун Надія Данилівна |
2525 |
ВАНТУХ І.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
11 |
116 (54+34+28) |
|
С1 |
|
|
Біда Наталія Романівна |
2526 |
ВАНТУХ К.М. |
14459 |
м. Пустомити |
Пікуловицький НВК |
2 |
66 (30+24+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
2527 |
ВАНТУХ С.І. |
14004 |
м. Львів |
ЛЛГ |
6 |
121 (40+39+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Оленчин Тетяна Петрівна |
2528 |
ВАНТУХ Я.Р. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
6 |
108 (36+48+24) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
2529 |
ВАНЧАК А.А. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
2530 |
ВАНЧИШИН М.Б. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
9 |
109 (36+30+43) |
|
|
|
С3 |
Панченко Наталія Сергіївна |
2531 |
ВАНЧИШИН Т.Ю. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
9 |
82 (30+20+32) |
|
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
2532 |
ВАНЬ О.І. |
14915 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ 1 ст. |
2 |
68 (26+24+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
2533 |
ВАНЬКО Р.І. |
14206 |
м. Червоноград |
НВК № 10 |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
2534 |
ВАНЬО Р.Т. |
14949 |
м. Яворів |
Гімназія ім. Маковея |
6 |
149 (56+33+60) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
2535 |
ВАНЬО С.С. |
14207 |
м. Червоноград |
ЗШ № 11 |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
2536 |
ВАНЬО Ю.І. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
2 |
76 (28+30+18) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
2537 |
ВАНЮК Б.Р. |
14007 |
м. Львів |
СЗШ № 4 |
3 |
86 (36+42+8) |
|
С1 |
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
2538 |
ВАНЮК Ю.М. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
7 |
97 (39+18+40) |
|
|
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
2539 |
ВАРАКУТА М.О. |
14016 |
м. Львів |
Українська приватна гімназія, ЗСППШ "Альфа" |
3 |
108 (30+36+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Білий Микола Михайлович |
2540 |
ВАРАНЧУК Н.І. |
14183 |
м. Стрий |
СЗШ № 4 |
3 |
76 (30+24+22) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
2541 |
ВАРГАЛЬ Л.М. |
14468 |
м. Пустомити |
Щирецька ЗОШ № 2 |
7 |
162 (60+48+54) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
2542 |
ВАРГАС В.В. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
2543 |
ВАРГАС Н.М. |
14614 |
м. Сколе |
Підгородецька ЗОШ |
5 |
100 (44+42+14) |
|
С1 |
С2 |
|
Багрич Галина Миколаївна |
2544 |
ВАРГИ Е.Є. |
14014 |
м. Львів |
СЗШ № 87 |
4 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
2545 |
ВАРГІНА Х.Ю. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
5 |
125 (44+39+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
2546 |
ВАРЕНИЦЬКИЙ О. . |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
6 |
111 (42+27+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
2547 |
ВАРЕНИЦЯ А.П. |
14135 |
м. Львів |
Гімназія "Престиж" |
8 |
83 (33+20+30) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
2548 |
ВАРЕНКО А.В. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
6 |
94 (28+30+36) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
2549 |
ВАРЕХА О.А. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
4 |
100 (30+42+28) |
|
|
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
2550 |
ВАРЕЦЬКА Ю.Я. |
14499 |
м. Пустомити |
Підбірцівська ЗОШ |
6 |
103 (24+43+36) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
2551 |
ВАРЕШКО Х.С. |
14099 |
м. Львів |
СЗШ № 51 |
4 |
100 (30+36+34) |
|
|
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
2552 |
ВАРЕЩУК Д.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
8 |
144 (57+48+39) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
2553 |
ВАРИВОДА Б.Р. |
14172 |
м. Самбір |
СШ № 1 |
5 |
136 (58+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
2554 |
ВАРИВОДА М.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
9 |
31 (0+14+17) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
2555 |
ВАРИВОДА М.С. |
14154 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 18 |
8 |
163 (60+60+43) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
2556 |
ВАРИВОДА О.І. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
3 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
2557 |
ВАРИВОДА Я.І. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
7 |
117 (48+30+39) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
2558 |
ВАРИНИЦЬКА А. . |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
2 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
2559 |
ВАРИНИЦЬКИЙ О.І. |
14477 |
м. Пустомити |
Ланівська ЗОШ |
9 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
2560 |
ВАРІЧЕНКО Л.В. |
14093 |
м. Львів |
СЗШ № 31 |
8 |
112 (42+30+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
2561 |
ВАРНАКОВ М.М. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
8 |
174 (60+54+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
2562 |
ВАРОНА С.Я. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
2563 |
ВАРУНОК Д.Р. |
14125 |
м. Львів |
СЗШ № 57 |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
2564 |
ВАРХОВ Н.Р. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
4 |
102 (36+42+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Булас Надія Антонівна |
2565 |
ВАРХОВ С.Р. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
4 |
80 (30+36+14) |
|
|
С2 |
|
Булас Надія Антонівна |
2566 |
ВАРХОЛ П.Д. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
2 |
72 (30+24+18) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
2567 |
ВАРХОЛА І.С. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
5 |
110 (32+30+48) |
|
|
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
2568 |
ВАРХОЛА С.А. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
4 |
122 (36+48+38) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
2569 |
ВАРХОЛА Я.Т. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
10 |
32 (0+14+18) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
2570 |
ВАРХОЛИК Р.І. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
5 |
108 (34+32+42) |
|
|
|
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
2571 |
ВАРХОЛИК Ю.І. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
2572 |
ВАРЧУК Д.А. |
14209 |
м. Червоноград |
НВК № 13 |
8 |
135 (51+34+50) |
|
С1 |
|
С3 |
Перець Надія Михайлівна |
2573 |
ВАРЧУК О.А. |
14209 |
м. Червоноград |
НВК № 13 |
5 |
138 (48+42+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Перець Надія Михайлівна |
2574 |
ВАРШ Д.Н. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
2575 |
ВАРЯНИЦЯ В.О. |
14386 |
м. Жовква |
Куликівська ЗОШ |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
2576 |
ВАРЯНИЦЯ М.Н. |
14394 |
м. Жовква |
Великодорошівська ЗОШ |
8 |
114 (57+30+27) |
|
С1 |
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
2577 |
ВАРЯНКА В.І. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
4 |
132 (42+48+42) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
2578 |
ВАСЕЙКО Ю.Р. |
14209 |
м. Червоноград |
НВК № 13 |
6 |
124 (46+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Перець Надія Михайлівна |
2579 |
ВАСЕНЬКО С.Ю. |
14371 |
м. Жовква |
Зіболківська ЗОШ |
5 |
130 (46+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
2580 |
ВАСЕРУК А.Г. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
4 |
114 (42+36+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
2581 |
ВАСЕРУК Р.Г. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
7 |
117 (48+36+33) |
|
С1 |
|
|
Личак Катерина Степанівна |
2582 |
ВАСЕЧКО Д.А. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
2583 |
ВАСЕЧКО Н.І. |
14383 |
м. Жовква |
ЗОШ № 1 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
2584 |
ВАСЕЧКО Р.А. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
7 |
97 (27+28+42) |
|
|
|
С3 |
Шепіда Ольга Володимирівна |
2585 |
ВАСЕЧКО Т.Ю. |
14665 |
м. Сокаль |
Великомостівський ЗШ-НВК-ліцей |
3 |
116 (30+42+44) |
З |
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
2586 |
ВАСИЛЕВИЧ Р.А. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
2587 |
ВАСИЛЕВИЧ Р.А. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
7 |
114 (57+24+33) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
2588 |
ВАСИЛЕВСЬКА С.Т. |
14031 |
м. Львів |
ЛУГГ |
7 |
129 (54+36+39) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
2589 |
ВАСИЛЕЙКО М.А. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
8 |
103 (21+46+36) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
2590 |
ВАСИЛЕНКО В.А. |
14045 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок "Дзвіночок" |
4 |
102 (36+36+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
2591 |
ВАСИЛЕНКО В.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
3 |
116 (30+42+44) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
2592 |
ВАСИЛЕНКО Д.Ю. |
14116 |
м. Львів |
СЗШ № 23 |
3 |
92 (36+42+14) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
2593 |
ВАСИЛЕНКО М. . |
14116 |
м. Львів |
СЗШ № 23 |
1 |
80 (26+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
2594 |
ВАСИЛЕНКО С.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
6 |
134 (46+40+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Михаць Ігор Львович |
2595 |
ВАСИЛЕЦЬ А.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
8 |
85 (57+16+12) |
|
С1 |
|
|
Біда Наталія Романівна |
2596 |
ВАСИЛЕЦЬ В.М. |
14937 |
м. Яворів |
Рогізненська СЗШ |
6 |
102 (46+20+36) |
|
С1 |
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
2597 |
ВАСИЛЕЧКО С.С. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
1 |
72 (30+24+18) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
2598 |
ВАСИЛЕЧКО У.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
5 |
126 (36+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
2599 |
ВАСИЛЕЧКО Я.С. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
62 (18+18+26) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
2600 |
ВАСИЛИК А.А. |
14125 |
м. Львів |
СЗШ № 57 |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
2601 |
ВАСИЛИК А.О. |
14044 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок " Провесінь" |
6 |
132 (42+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
2602 |
ВАСИЛИК В.В. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
3 |
114 (30+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
2603 |
ВАСИЛИК М.Ю. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
6 |
97 (46+33+18) |
|
С1 |
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
2604 |
ВАСИЛИК Н.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
3 |
96 (30+36+30) |
|
|
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
2605 |
ВАСИЛИК С.А. |
14125 |
м. Львів |
СЗШ № 57 |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
2606 |
ВАСИЛИК С.Т. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
2607 |
ВАСИЛИК Ю.А. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
3 |
120 (42+42+36) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
2608 |
ВАСИЛИК Ю.Р. |
14076 |
м. Львів |
СЗШ № 86 |
8 |
125 (45+38+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
2609 |
ВАСИЛИК Я.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
5 |
118 (40+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
2610 |
ВАСИЛИКІВ В.В. |
14145 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 1 |
5 |
110 (32+30+48) |
|
|
|
С3 |
Юрків Андрій Степанович |
2611 |
ВАСИЛИКІВ Р.І. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
9 |
120 (48+32+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
2612 |
ВАСИЛИНА В.А. |
14363 |
м. Жовква |
Великогрибовицька ЗОШ |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
2613 |
ВАСИЛИНА Д.М. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
4 |
86 (24+42+20) |
|
|
С2 |
|
Булас Надія Антонівна |
2614 |
ВАСИЛИНА К.Н. |
14140 |
м. Львів |
ШЕЛ |
10 |
106 (42+30+34) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
2615 |
ВАСИЛИНА С.І. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
2 |
30 (18+6+6) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
2616 |
ВАСИЛИНА Ю.А. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
3 |
64 (18+36+10) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
2617 |
ВАСИЛИХА Б.І. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
3 |
122 (48+48+26) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
2618 |
ВАСИЛИХА М.В. |
14034 |
м. Львів |
"Світанок" |
3 |
70 (24+30+16) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
2619 |
ВАСИЛИЦЯ М.В. |
14906 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 3 |
4 |
88 (36+30+22) |
|
С1 |
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
2620 |
ВАСИЛИШИН А. . |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
8 |
94 (39+30+25) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
2621 |
ВАСИЛИШИН А.В. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
2 |
80 (26+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
2622 |
ВАСИЛИШИН А.О. |
14112 |
м. Львів |
Школа радості |
1 |
78 (24+30+24) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
2623 |
ВАСИЛИШИН В.А. |
14054 |
м. Львів |
СЗШ № 21 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
2624 |
ВАСИЛИШИН В.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
3 |
108 (24+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
2625 |
ВАСИЛИШИН В.Р. |
14678 |
м. Сокаль |
Острівський НВК-ЗШ-дитячий садок |
4 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
2626 |
ВАСИЛИШИН Д.Ф. |
14074 |
м. Львів |
ЛСШ № 69 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
2627 |
ВАСИЛИШИН Д.Ю. |
14054 |
м. Львів |
СЗШ № 21 |
4 |
102 (30+42+30) |
|
|
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
2628 |
ВАСИЛИШИН М.В. |
14207 |
м. Червоноград |
ЗШ № 11 |
3 |
118 (42+42+34) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
2629 |
ВАСИЛИШИН М.М. |
14007 |
м. Львів |
СЗШ № 4 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
2630 |
ВАСИЛИШИН М.М. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
7 |
97 (33+24+40) |
|
|
|
С3 |
Біда Наталія Романівна |
2631 |
ВАСИЛИШИН М.О. |
14200 |
м. Червоноград |
ЗШ № 4 |
4 |
132 (48+42+42) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
2632 |
ВАСИЛИШИН М.Р. |
14465 |
м. Пустомити |
Мурованська ЗОШ |
3 |
116 (36+48+32) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
2633 |
ВАСИЛИШИН М.Р. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
1 |
82 (28+30+24) |
З |
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
2634 |
ВАСИЛИШИН Н.А. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
3 |
72 (30+24+18) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
2635 |
ВАСИЛИШИН Н.А. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
6 |
123 (36+39+48) |
|
|
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
2636 |
ВАСИЛИШИН Н.В. |
14190 |
м. Стрий |
СЗШ № 11 |
4 |
76 (24+36+16) |
|
|
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
2637 |
ВАСИЛИШИН Н.С. |
14145 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 1 |
2 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
2638 |
ВАСИЛИШИН О.А. |
14551 |
м. Радехів |
Нивицька ЗОШ |
3 |
82 (30+30+22) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
2639 |
ВАСИЛИШИН О.Б. |
14540 |
м. Радехів |
Стоянівська ЗОШ |
2 |
60 (24+18+18) |
|
С1 |
|
|
Брановський Володимир Іванович |
2640 |
ВАСИЛИШИН О.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
8 |
142 (60+48+34) |
|
С1 |
С2 |
|
Воробець Надія Теодорівна |
2641 |
ВАСИЛИШИН С. . |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
4 |
114 (36+42+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Біда Наталія Романівна |
2642 |
ВАСИЛИШИН С.Б. |
14094 |
м. Львів |
СЗШ № 36 |
4 |
84 (30+30+24) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
2643 |
ВАСИЛИШИН С.Е. |
14204 |
м. Червоноград |
СШ № 8 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
2644 |
ВАСИЛИШИН С.О. |
14542 |
м. Радехів |
Вузлівський ліцей |
9 |
120 (48+32+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
2645 |
ВАСИЛИШИН Т.В. |
14209 |
м. Червоноград |
НВК № 13 |
6 |
114 (42+36+36) |
|
С1 |
|
|
Перець Надія Михайлівна |
2646 |
ВАСИЛИШИН Ю.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
6 |
131 (44+45+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Воробець Надія Теодорівна |
2647 |
ВАСИЛИШИН Я.В. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
7 |
124 (39+42+43) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
2648 |
ВАСИЛІВ А.І. |
14629 |
м. Сколе |
Камянська ЗОШ |
6 |
76 (30+28+18) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
2649 |
ВАСИЛІВ Б.В. |
14122 |
м. Львів |
СЗШ № 44 |
3 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
2650 |
ВАСИЛІВ Б.І. |
14184 |
м. Стрий |
СЗШ № 5 |
9 |
108 (48+24+36) |
|
С1 |
|
|
Пістун Надія Данилівна |
2651 |
ВАСИЛІВ В.Б. |
14036 |
м. Львів |
СЗШ № 65 |
6 |
107 (36+37+34) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
2652 |
ВАСИЛІВ В.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
2653 |
ВАСИЛІВ В.П. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
5 |
119 (40+43+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Панченко Наталія Сергіївна |
2654 |
ВАСИЛІВ В.Ю. |
14629 |
м. Сколе |
Камянська ЗОШ |
3 |
26 (6+12+8) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
2655 |
ВАСИЛІВ Д. |
14528 |
м. Радехів |
Лоптинська ЗОШ |
4 |
102 (24+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
2656 |
ВАСИЛІВ Є.А. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
6 |
64 (16+18+30) |
|
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
2657 |
ВАСИЛІВ І. . |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
6 |
78 (18+24+36) |
|
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
2658 |
ВАСИЛІВ О.В. |
14623 |
м. Сколе |
Верхньорожанківська ЗОШ |
1 |
72 (30+30+12) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
2659 |
ВАСИЛІВ О.Р. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
1 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
2660 |
ВАСИЛІВ Р.В. |
14635 |
м. Сколе |
Нижньорожанківська ЗОШ |
5 |
83 (32+27+24) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
2661 |
ВАСИЛІВ С.М. |
14635 |
м. Сколе |
Нижньорожанківська ЗОШ |
6 |
103 (36+37+30) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
2662 |
ВАСИЛІВ Х.В. |
14623 |
м. Сколе |
Верхньорожанківська ЗОШ |
3 |
96 (36+36+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Багрич Галина Миколаївна |
2663 |
ВАСИЛІВ Ю.М. |
14635 |
м. Сколе |
Нижньорожанківська ЗОШ |
8 |
115 (39+30+46) |
|
|
|
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
2664 |
ВАСИЛІВ Ю.Р. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
7 |
165 (60+54+51) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
2665 |
ВАСИЛЬЄВ Р.Ю. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
8 |
112 (54+30+28) |
|
С1 |
|
|
Біда Наталія Романівна |
2666 |
ВАСИЛЬЄВ Я.І. |
14949 |
м. Яворів |
Гімназія ім. Маковея |
6 |
93 (26+37+30) |
|
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
2667 |
ВАСИЛЬЄВ Я.О. |
14204 |
м. Червоноград |
СШ № 8 |
4 |
132 (42+48+42) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
2668 |
ВАСИЛЬЄВА А.М. |
14488 |
м. Пустомити |
Сокільницька ЗОШ |
5 |
51 (16+23+12) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
2669 |
ВАСИЛЬЄВА В.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
2670 |
ВАСИЛЬЄВА В.В. |
14312 |
м. Жидачів |
Лівчицька ЗОШ |
2 |
78 (24+30+24) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
2671 |
ВАСИЛЬКЕВИЧ М.І. |
14046 |
м. Львів |
СЗШ № 71 |
6 |
125 (46+39+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
2672 |
ВАСИЛЬКЕВИЧ С.І. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
6 |
102 (36+36+30) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
2673 |
ВАСИЛЬКЕВИЧ С.І. |
14046 |
м. Львів |
СЗШ № 71 |
4 |
96 (30+30+36) |
|
|
|
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
2674 |
ВАСИЛЬКЕВИЧ Х.І. |
14533 |
м. Радехів |
Дмитрівський НВК |
6 |
112 (34+48+30) |
|
|
С2 |
|
Брановський Володимир Іванович |
2675 |
ВАСИЛЬКІВ А.Ф. |
14101 |
м. Львів |
СЗШ № 66 |
7 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
2676 |
ВАСИЛЬКІВ М.С. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
2677 |
ВАСИЛЬКІВ Н.І. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
2678 |
ВАСИЛЬКІВ Р.А. |
14148 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 5 |
3 |
100 (24+36+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Юрків Андрій Степанович |
2679 |
ВАСИЛЬКІВ Р.В. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
6 |
99 (30+33+36) |
|
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
2680 |
ВАСИЛЬКІВСЬКА В.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
4 |
106 (30+42+34) |
|
|
С2 |
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
2681 |
ВАСИЛЬКІВСЬКА В.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
5 |
134 (38+54+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
2682 |
ВАСИЛЬКІВСЬКИЙ І.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
2683 |
ВАСИЛЬКО О.А. |
14034 |
м. Львів |
"Світанок" |
2 |
66 (24+24+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
2684 |
ВАСИЛЬКОВА О.С. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
8 |
147 (60+54+33) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
2685 |
ВАСИЛЬКОВСЬКА І.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
6 |
93 (18+33+42) |
|
|
|
С3 |
Булас Надія Антонівна |
2686 |
ВАСИЛЬКУН В.М. |
14034 |
м. Львів |
"Світанок" |
3 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
2687 |
ВАСИЛЬОВСЬКИЙ І.І. |
14488 |
м. Пустомити |
Сокільницька ЗОШ |
3 |
114 (42+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
2688 |
ВАСИЛЬЦІВ А.В. |
14840 |
м. Стрий |
Кавська СЗШ |
2 |
70 (28+30+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Романова Лілія Володимирівна |
2689 |
ВАСИЛЬЦІВ Н. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
3 |
68 (30+18+20) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
2690 |
ВАСИЛЬЦІВ О.Т. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
1 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
2691 |
ВАСИЛЬЦІВ Р.Р. |
14024 |
м. Львів |
ССЗШ № 15 |
2 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
2692 |
ВАСИЛЬЦІВ С.В. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
8 |
154 (54+60+40) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
2693 |
ВАСИЛЬЧАК О.Р. |
14479 |
м. Пустомити |
Щирецька ЗОШ № 1 |
10 |
93 (36+20+37) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
2694 |
ВАСИЛЬЧЕНКО А.І. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
2695 |
ВАСИЛЬЧЕНКО В. . |
14016 |
м. Львів |
Українська приватна гімназія, ЗСППШ "Альфа" |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Білий Микола Михайлович |
2696 |
ВАСИЛЬЧИШИН Є. . |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
7 |
100 (45+42+13) |
|
С1 |
С2 |
|
Панченко Наталія Сергіївна |
2697 |
ВАСИЛЮК В.С. |
14031 |
м. Львів |
ЛУГГ |
6 |
148 (52+54+42) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
2698 |
ВАСИЛЮК О.О. |
14671 |
м. Сокаль |
Куличківська ЗШ |
5 |
100 (22+36+42) |
|
|
|
С3 |
Кнейчук Наталія Володимирівна |
2699 |
ВАСИЛЮК Я.О. |
14671 |
м. Сокаль |
Куличківська ЗШ |
3 |
84 (18+30+36) |
|
|
|
С3 |
Кнейчук Наталія Володимирівна |
2700 |
ВАСИЛЮКА І.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
3 |
120 (42+36+42) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
2701 |
ВАСИЛЯЙКО Ю.Р. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
5 |
112 (34+48+30) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
2702 |
ВАСИНА В.П. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
11 |
132 (42+44+46) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
2703 |
ВАСИНА Д.С. |
14419 |
м. Жовква |
Хитрейківська ЗОШ |
9 |
124 (42+30+52) |
|
С1 |
|
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
2704 |
ВАСИНА Н.В. |
14118 |
м. Львів |
СЗШ № 33 |
6 |
131 (44+39+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
2705 |
ВАСІВ І.Й. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
6 |
104 (36+28+40) |
|
|
|
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
2706 |
ВАСІВ Л.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
11 |
134 (54+28+52) |
|
С1 |
|
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
2707 |
ВАСІВ М.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
9 |
114 (54+32+28) |
|
С1 |
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
2708 |
ВАСІВ М.Й. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
8 |
91 (51+18+22) |
|
С1 |
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
2709 |
ВАСІЛЬЄВ В.С. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
2710 |
ВАСІЛЬЄВ М.О. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
4 |
114 (36+42+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
2711 |
ВАСІЛЬЄВ Я.В. |
14186 |
м. Стрий |
СЗШ № 7 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
2712 |
ВАСІЛЬЄВА Х.М. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
1 |
72 (30+30+12) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
2713 |
ВАСІН М.А. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
5 |
104 (42+34+28) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
2714 |
ВАСКУЛ Б.Т. |
14186 |
м. Стрий |
СЗШ № 7 |
1 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
2715 |
ВАСЛАВИКА Д.П. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
1 |
72 (30+30+12) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
2716 |
ВАСНЄВА М.Ю. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
3 |
108 (30+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Шепіда Ольга Володимирівна |
2717 |
ВАСУРЧАК А.В. |
14176 |
м. Самбір |
СШ № 8 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
2718 |
ВАСУРЧАК В.Р. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
8 |
113 (33+42+38) |
|
|
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
2719 |
ВАСЬК І.А. |
14674 |
м. Сокаль |
Борівська ЗШ |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
2720 |
ВАСЬКІВ В.В. |
14463 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 2 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
2721 |
ВАСЬКІВ В.В. |
14101 |
м. Львів |
СЗШ № 66 |
7 |
103 (42+28+33) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
2722 |
ВАСЬКІВ В.Р. |
14184 |
м. Стрий |
СЗШ № 5 |
9 |
95 (42+22+31) |
|
С1 |
|
|
Пістун Надія Данилівна |
2723 |
ВАСЬКІВ В.Я. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
10 |
95 (30+24+41) |
|
|
|
С3 |
Михаць Ігор Львович |
2724 |
ВАСЬКІВ Д.В. |
14753 |
м. Старий Самбір |
Торчиновицька ЗСШ |
3 |
102 (30+48+24) |
|
|
С2 |
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
2725 |
ВАСЬКІВ І.Р. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
5 |
98 (30+22+46) |
|
|
|
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
2726 |
ВАСЬКІВ М.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
7 |
50 (15+22+13) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
2727 |
ВАСЬКІВ М.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
7 |
84 (51+6+27) |
|
С1 |
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
2728 |
ВАСЬКІВ М.О. |
14461 |
м. Пустомити |
Зимноводівська ЗОШ № 2 |
7 |
120 (51+30+39) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
2729 |
ВАСЬКІВ М.О. |
14461 |
м. Пустомити |
Зимноводівська ЗОШ № 2 |
5 |
120 (42+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
2730 |
ВАСЬКІВ М.Ю. |
14148 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 5 |
4 |
126 (36+48+42) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
2731 |
ВАСЬКІВ Н.М. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
5 |
70 (30+16+24) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
2732 |
ВАСЬКІВ Н.М. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
5 |
94 (24+32+38) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
2733 |
ВАСЬКІВ О.Ю. |
14135 |
м. Львів |
Гімназія "Престиж" |
6 |
107 (50+33+24) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
2734 |
ВАСЬКІВ Ю.В. |
14463 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 2 |
5 |
141 (52+35+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
2735 |
ВАСЬКІВ Ю.І. |
14723 |
м. Сокаль |
Жвирківська ЗШ |
3 |
114 (30+48+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Кнейчук Наталія Володимирівна |
2736 |
ВАСЬКІВ Ю.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
2737 |
ВАСЬКО А.М. |
14674 |
м. Сокаль |
Борівська ЗШ |
3 |
114 (36+42+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кнейчук Наталія Володимирівна |
2738 |
ВАСЬКО А.Р. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
7 |
109 (48+28+33) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
2739 |
ВАСЬКО В.Ю. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
6 |
90 (38+16+36) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
2740 |
ВАСЬКО Г.А. |
14007 |
м. Львів |
СЗШ № 4 |
1 |
78 (24+30+24) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
2741 |
ВАСЬКО М.І. |
14034 |
м. Львів |
"Світанок" |
2 |
36 (18+12+6) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
2742 |
ВАСЬКО М.П. |
14665 |
м. Сокаль |
Великомостівський ЗШ-НВК-ліцей |
5 |
111 (32+37+42) |
|
|
|
С3 |
Кнейчук Наталія Володимирівна |
2743 |
ВАСЬКО М.Р. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
9 |
118 (48+32+38) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
2744 |
ВАСЬКО Н.А. |
14674 |
м. Сокаль |
Борівська ЗШ |
2 |
80 (26+30+24) |
З |
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
2745 |
ВАСЬКО Н.Ю. |
14204 |
м. Червоноград |
СШ № 8 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
2746 |
ВАСЬКО О.І. |
14034 |
м. Львів |
"Світанок" |
3 |
92 (30+36+26) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
2747 |
ВАСЬКО Р.І. |
14209 |
м. Червоноград |
НВК № 13 |
10 |
23 (6+6+11) |
|
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
2748 |
ВАСЬКО Ю.В. |
14913 |
м. Яворів |
Мужиловицька СЗШ |
8 |
129 (51+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
2749 |
ВАСЬКО Ю.Д. |
14669 |
м. Сокаль |
Сілецька ЗШ |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
2750 |
ВАСЬКО Ю.Ю. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
4 |
82 (30+30+22) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
2751 |
ВАСЬКОВИЧ В.П. |
14846 |
м. Стрий |
Миртюківський НВК |
4 |
114 (36+42+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Романова Лілія Володимирівна |
2752 |
ВАСЬО Б.І. |
14005 |
м. Львів |
СЗШ № 62 |
3 |
52 (6+30+16) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
2753 |
ВАСЬО Д.О. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
5 |
130 (44+38+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
2754 |
ВАСЬО С.Р. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
4 |
80 (18+42+20) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
2755 |
ВАСЮК В.В. |
14094 |
м. Львів |
СЗШ № 36 |
3 |
102 (30+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
2756 |
ВАСЮКОВ М.В. |
14630 |
м. Сколе |
Коростівська ЗОШ |
8 |
121 (51+42+28) |
|
С1 |
С2 |
|
Багрич Галина Миколаївна |
2757 |
ВАСЮНИК С.Р. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
8 |
135 (45+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
2758 |
ВАСЮРИНА Ю.Д. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
5 |
146 (38+54+54) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
2759 |
ВАСЮРКО А.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
3 |
120 (42+36+42) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
2760 |
ВАСЮРКО С.Р. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
8 |
135 (54+48+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Михаць Ігор Львович |
2761 |
ВАСЮТА В.Р. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
6 |
148 (52+60+36) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
2762 |
ВАСЮТА М.Р. |
14119 |
м. Львів |
СЗШ № 38 |
5 |
128 (38+42+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
2763 |
ВАСЮТИК Д.І. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
2764 |
ВАСЮТИК О.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
8 |
133 (54+40+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
2765 |
ВАСЮТИК У.І. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
6 |
132 (36+54+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
2766 |
ВАСЮТИК Ю.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
5 |
93 (30+33+30) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
2767 |
ВАТАГ А.В. |
14186 |
м. Стрий |
СЗШ № 7 |
2 |
82 (28+30+24) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
2768 |
ВАТАГ М.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
5 |
120 (38+46+36) |
|
|
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
2769 |
ВАТАГ Ю.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
72 (30+24+18) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
2770 |
ВАТАМАНЮК О.Ю. |
14206 |
м. Червоноград |
НВК № 10 |
3 |
132 (42+48+42) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
2771 |
ВАТРАЛЬ А.М. |
14537 |
м. Радехів |
Павлівська ЗОШ |
4 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
2772 |
ВАТРАЛЬ В.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
6 |
108 (42+26+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
2773 |
ВАТРАЛЬ В.М. |
14537 |
м. Радехів |
Павлівська ЗОШ |
6 |
112 (48+28+36) |
|
С1 |
|
|
Брановський Володимир Іванович |
2774 |
ВАТРАЛЬ М.І. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
4 |
32 (6+12+14) |
|
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
2775 |
ВАТУЛЯК А.А. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
1 |
60 (24+12+24) |
|
С1 |
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
2776 |
ВАУЛІНА Х.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
132 (42+48+42) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
2777 |
ВАХ А.Р. |
14621 |
м. Сколе |
Тохольківський НВК ЗОШ-ДНЗ |
2 |
72 (30+30+12) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
2778 |
ВАХ С. . |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
3 |
64 (18+36+10) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
2779 |
ВАХ Х.Г. |
14622 |
м. Сколе |
ЗОШ-інтернат |
4 |
108 (36+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Багрич Галина Миколаївна |
2780 |
ВАХАРИК О.В. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
8 |
136 (48+42+46) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
2781 |
ВАХНЯК Т.І. |
14471 |
м. Пустомити |
Сороки-Львівська ЗОШ |
9 |
154 (54+48+52) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
2782 |
ВАХНЯНИН Р.В. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
9 |
121 (54+24+43) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
2783 |
ВАХОНІН Д.В. |
14528 |
м. Радехів |
Лоптинська ЗОШ |
4 |
98 (30+36+32) |
|
|
С2 |
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
2784 |
ВАХУЛА В.В. |
14934 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 1 |
3 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
2785 |
ВАЦИК Б.Ю. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
8 |
133 (51+46+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
2786 |
ВАЦЛАВ В.В. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
3 |
94 (36+42+16) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
2787 |
ВАЦЛАВ М.Ю. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
3 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
2788 |
ВАЦЛАВ У.Ю. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
10 |
132 (48+32+52) |
|
С1 |
|
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
2789 |
ВАЦЯК А.С. |
14207 |
м. Червоноград |
ЗШ № 11 |
1 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
2790 |
ВАЧЕВСЬКА В.І. |
14614 |
м. Сколе |
Підгородецька ЗОШ |
6 |
96 (38+36+22) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
2791 |
ВАЧЕВСЬКИЙ А.І. |
14614 |
м. Сколе |
Підгородецька ЗОШ |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
2792 |
ВАЧКО М.П. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
3 |
76 (24+36+16) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
2793 |
ВАШКЕВИЧ Г.Б. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
11 |
103 (36+24+43) |
|
|
|
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
2794 |
ВАШКІВ І.В. |
14669 |
м. Сокаль |
Сілецька ЗШ |
3 |
84 (30+36+18) |
|
|
С2 |
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
2795 |
ВАШКІВСЬКА О.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
5 |
80 (30+24+26) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
2796 |
ВАШКІВСЬКИЙ М.А. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
8 |
129 (54+42+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
2797 |
ВАЩАК В.Р. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
8 |
116 (36+34+46) |
|
|
|
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
2798 |
ВАЩАК Л.О. |
14007 |
м. Львів |
СЗШ № 4 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
2799 |
ВАЩЕНКО С.Р. |
14040 |
м. Львів |
СЗШ № 49 |
4 |
84 (30+30+24) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
2800 |
ВАЩИШИН А.Я. |
14172 |
м. Самбір |
СШ № 1 |
7 |
130 (48+36+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Ніженецька Наталія Сергіївна |
2801 |
ВАЩИШИН Б.П. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
7 |
126 (45+42+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
2802 |
ВАЩИШИН В.Р. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
4 |
102 (24+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
2803 |
ВАЩИШИН Н.М. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
3 |
94 (30+42+22) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
2804 |
ВАЩИШИН О.Р. |
14701 |
м. Сокаль |
Забузька ЗШ |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
2805 |
ВАЩИШИН Т.Б. |
14684 |
м. Сокаль |
Домашівська ЗШ |
5 |
104 (34+34+36) |
|
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
2806 |
ВАЩИШИН У.Р. |
14838 |
м. Стрий |
Дашавська СЗШ |
8 |
166 (60+52+54) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
2807 |
ВАЩУК А.Р. |
14531 |
м. Радехів |
Нововитківська ЗОШ |
6 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
2808 |
ВАЩУК В.В. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
3 |
104 (30+48+26) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
2809 |
ВАЩУК М.В. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
9 |
134 (54+40+40) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Оленчин Тетяна Петрівна |
2810 |
ВАЩУК М.О. |
14718 |
м. Сокаль |
НВК ЗШ № 2 ліцей |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
2811 |
ВДОВИН А.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
2 |
72 (30+30+12) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
2812 |
ВДОВИЧ Д. |
14903 |
м. Яворів |
Вороцівський НВК |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
2813 |
ВДОВИЧ Л.М. |
14903 |
м. Яворів |
Вороцівський НВК |
1 |
78 (24+30+24) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
2814 |
ВДОВИЧ О.Б. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
6 |
146 (54+50+42) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
2815 |
ВДОВИЧ Х. |
14021 |
м. Львів |
СЗШ № 40 |
1 |
76 (28+30+18) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
2816 |
ВДОВИЧАК Н.І. |
14184 |
м. Стрий |
СЗШ № 5 |
9 |
94 (42+22+30) |
|
С1 |
|
|
Пістун Надія Данилівна |
2817 |
ВДОВИЧЕНКО Ю.О. |
14077 |
м. Львів |
СЗШ № 84 |
4 |
78 (24+30+24) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
2818 |
ВДОВИЧИН Н.Я. |
14182 |
м. Стрий |
СЗШ № 3 |
2 |
50 (20+12+18) |
|
С1 |
|
|
Пістун Надія Данилівна |
2819 |
ВДОВЯК М.В. |
14136 |
м. Львів |
Приватна гімназія "Відродження" |
6 |
149 (50+45+54) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
2820 |
ВДОВЯК О.Ю. |
14460 |
м. Пустомити |
Зимноводівська ЗОШ № 1 |
5 |
126 (50+36+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
2821 |
ВЕВОРКЯН А.І. |
14493 |
м. Пустомити |
Винничківський НВК |
5 |
113 (48+23+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
2822 |
ВЕГА О.Т. |
14375 |
м. Жовква |
Мокротинська ЗОШ |
3 |
106 (36+36+34) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
2823 |
ВЕЗДЕНКО М.І. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
2824 |
ВЕЗДЕНКО М.І. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
2825 |
ВЕЗНЕР А.В. |
14540 |
м. Радехів |
Стоянівська ЗОШ |
3 |
126 (36+48+42) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
2826 |
ВЕКЛИЧ А.І. |
14630 |
м. Сколе |
Коростівська ЗОШ |
5 |
59 (10+23+26) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
2827 |
ВЕКЛИЧ В.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
9 |
124 (42+42+40) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
2828 |
ВЕКЛИЧ М.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
70 (28+30+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
2829 |
ВЕКЛИЧ Р.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
9 |
64 (12+24+28) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
2830 |
ВЕКЛЮК С.Р. |
14145 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 1 |
5 |
152 (56+42+54) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
2831 |
ВЕКОВИЩЕВ А.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
108 (36+36+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
2832 |
ВЕКОВИЩЕВА А.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
2833 |
ВЕЛИКА І.Д. |
14500 |
м. Пустомити |
Звенигородська ЗОШ |
6 |
89 (30+33+26) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
2834 |
ВЕЛИКА М.Б. |
14500 |
м. Пустомити |
Звенигородська ЗОШ |
10 |
117 (48+32+37) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
2835 |
ВЕЛИКАЧ З.О. |
14500 |
м. Пустомити |
Звенигородська ЗОШ |
9 |
117 (48+32+37) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
2836 |
ВЕЛИКИЙ А.С. |
14418 |
м. Жовква |
Сулинівська ЗОШ |
2 |
78 (24+30+24) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
2837 |
ВЕЛИКИЙ Н.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
8 |
115 (48+30+37) |
|
С1 |
|
|
Біда Наталія Романівна |
2838 |
ВЕЛИКИЙ Н.О. |
14122 |
м. Львів |
СЗШ № 44 |
7 |
146 (60+48+38) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
2839 |
ВЕЛИКИЙ Ю.Р. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
1 |
72 (24+30+18) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
2840 |
ВЕЛИКОПОЛЬСЬКА М.В. |
14204 |
м. Червоноград |
СШ № 8 |
4 |
118 (42+48+28) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
2841 |
ВЕЛИКОПОЛЬСЬКИЙ М. . |
14024 |
м. Львів |
ССЗШ № 15 |
1 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
2842 |
ВЕЛИТ Д.Р. |
14532 |
м. Радехів |
Вузлівська ЗОШ |
3 |
108 (24+48+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
2843 |
ВЕЛИЧЕНКО А.О. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
10 |
164 (60+46+58) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
2844 |
ВЕЛИЧКО А.Ю. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
3 |
62 (18+18+26) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
2845 |
ВЕЛИЧКО В.І. |
14313 |
м. Жидачів |
Волице-Гніздичівська ЗОШ |
7 |
155 (54+60+41) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
2846 |
ВЕЛИЧКО Д.В. |
14210 |
м. Червоноград |
ЗШ № 14 |
7 |
98 (48+16+34) |
|
С1 |
|
|
Перець Надія Михайлівна |
2847 |
ВЕЛИЧКО І.А. |
14386 |
м. Жовква |
Куликівська ЗОШ |
6 |
119 (44+45+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
2848 |
ВЕЛИЧКО К.А. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
6 |
114 (36+36+42) |
|
|
|
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
2849 |
ВЕЛІГОДСЬКА К.В. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
5 |
98 (26+30+42) |
|
|
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
2850 |
ВЕЛІХОВСЬКА О.М. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
9 |
153 (60+38+55) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
2851 |
ВЕЛЬГАН В.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
4 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
2852 |
ВЕЛЬГАН Є.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
4 |
126 (36+48+42) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
2853 |
ВЕЛЬГАН Л.А. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
5 |
140 (38+48+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Булас Надія Антонівна |
2854 |
ВЕЛЬГАН Т.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
8 |
109 (24+54+31) |
|
|
С2 |
|
Булас Надія Антонівна |
2855 |
ВЕЛЬГАН Х.І. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
4 |
108 (24+48+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Булас Надія Антонівна |
2856 |
ВЕЛЬГАН Ю.Р. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
4 |
58 (24+24+10) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
2857 |
ВЕЛЮРА Д.В. |
14393 |
м. Жовква |
Боянецька ЗОШ |
4 |
120 (30+48+42) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
2858 |
ВЕНГЕР А.А. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
3 |
134 (42+48+44) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
2859 |
ВЕНГЕР А.І. |
14122 |
м. Львів |
СЗШ № 44 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
2860 |
ВЕНГЕР В.Р. |
14140 |
м. Львів |
ШЕЛ |
7 |
153 (57+54+42) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
2861 |
ВЕНГЕР Г.І. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
5 |
114 (36+54+24) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
2862 |
ВЕНГЕР Д.А. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
3 |
80 (30+30+20) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
2863 |
ВЕНГЕР О.Ю. |
14116 |
м. Львів |
СЗШ № 23 |
1 |
66 (24+30+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
2864 |
ВЕНГЕРАК А.І. |
14493 |
м. Пустомити |
Винничківський НВК |
7 |
109 (45+30+34) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
2865 |
ВЕНГЕРАК Р.І. |
14493 |
м. Пустомити |
Винничківський НВК |
8 |
126 (39+50+37) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
2866 |
ВЕНГЕРАК Ю. . |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
3 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
2867 |
ВЕНГЛІНСЬКИЙ Р.С. |
14119 |
м. Львів |
СЗШ № 38 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
2868 |
ВЕНГРИН А.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
5 |
42 (12+12+18) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
2869 |
ВЕНГРИН А.І. |
14177 |
м. Самбір |
НВК (СШ № 9) |
7 |
61 (33+20+8) |
|
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
2870 |
ВЕНГРИН О.І. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
10 |
141 (54+44+43) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
2871 |
ВЕНДИШ У.Г. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
3 |
126 (42+48+36) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
2872 |
ВЕНИЧУК Р.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
4 |
76 (24+36+16) |
|
|
С2 |
|
Булас Надія Антонівна |
2873 |
ВЕНТА А |
14093 |
м. Львів |
СЗШ № 31 |
6 |
87 (34+33+20) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
2874 |
ВЕНТИК Б.І. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
6 |
148 (40+60+48) |
З |
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
2875 |
ВЕНТИК Д.Р. |
14457 |
м. Пустомити |
Кротошинська ЗОШ |
3 |
84 (24+24+36) |
|
|
|
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
2876 |
ВЕНЦИК Т. . |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
6 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
2877 |
ВЕНЧУР А.О. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
4 |
82 (36+24+22) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
2878 |
ВЕНЧУР С.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
2879 |
ВЕРБЕНЕЦЬ Ю.Ю. |
14059 |
м. Львів |
ССЗШ № 37 |
2 |
60 (24+30+6) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
2880 |
ВЕРБЕНКО О.О. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
9 |
131 (54+34+43) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
2881 |
ВЕРБИЦЬКА Л.С. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
1 |
76 (28+30+18) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
2882 |
ВЕРБИЦЬКИЙ Ю. . |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
2883 |
ВЕРБІВСЬКИЙ П.О. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
5 |
109 (24+39+46) |
|
|
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
2884 |
ВЕРБІВСЬКИЙ Т. . |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
3 |
86 (30+36+20) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
2885 |
ВЕРБІЦЬКА А.А. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
1 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
2886 |
ВЕРБЛЯНСЬКА Х.А. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
6 |
150 (42+54+54) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
2887 |
ВЕРБОВА М.В. |
14480 |
м. Пустомити |
Наварійська ЗОШ |
6 |
134 (50+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
2888 |
ВЕРБОВА Н.А. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
2889 |
ВЕРБОВЕЦЬКА В.В. |
14480 |
м. Пустомити |
Наварійська ЗОШ |
5 |
140 (50+36+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
2890 |
ВЕРБОВСЬКИЙ М.Є. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
4 |
96 (30+36+30) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
2891 |
ВЕРБОВСЬКИЙ М.Й. |
14560 |
м. Радехів |
Щуровицька ЗОШ |
9 |
94 (60+14+20) |
|
С1 |
|
|
Брановський Володимир Іванович |
2892 |
ВЕРГУН Б.І. |
14955 |
м. Яворів |
Семирівська СЗШ |
7 |
136 (48+54+34) |
|
С1 |
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
2893 |
ВЕРГУН Б.О. |
14493 |
м. Пустомити |
Винничківський НВК |
8 |
118 (36+54+28) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
2894 |
ВЕРГУН В.А. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
2895 |
ВЕРГУН В.Р. |
14530 |
м. Радехів |
Бишівська ЗОШ |
9 |
52 (18+6+28) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
2896 |
ВЕРГУН Д.М. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
3 |
114 (36+48+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Ліпецька Віра Семенівна |
2897 |
ВЕРГУН Д.М. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
3 |
114 (36+48+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Ліпецька Віра Семенівна |
2898 |
ВЕРГУН Д.М. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
7 |
103 (48+42+13) |
|
С1 |
С2 |
|
Панченко Наталія Сергіївна |
2899 |
ВЕРГУН К.Р. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
1 |
72 (30+24+18) |
З |
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
2900 |
ВЕРГУН Р.В. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
4 |
90 (24+42+24) |
|
|
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
2901 |
ВЕРГУН Т.О. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
6 |
172 (58+60+54) |
З |
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
2902 |
ВЕРГУН Х.О. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
5 |
163 (58+45+60) |
З |
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
2903 |
ВЕРГУН Я.О. |
14125 |
м. Львів |
СЗШ № 57 |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
2904 |
ВЕРЕМЧУК Р.І. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
3 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
2905 |
ВЕРЕС С. . |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
2 |
42 (24+12+6) |
|
С1 |
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
2906 |
ВЕРЕС Я.О. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
7 |
156 (54+48+54) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
2907 |
ВЕРЕСНЮК А.Р. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
9 |
83 (24+20+39) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
2908 |
ВЕРЕТЕЛЬНИК В.О. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
4 |
104 (24+48+32) |
|
|
С2 |
С3 |
Біда Наталія Романівна |
2909 |
ВЕРЕТЕЛЬНИК С.О. |
14054 |
м. Львів |
СЗШ № 21 |
6 |
116 (42+38+36) |
|
С1 |
|
|
Личак Катерина Степанівна |
2910 |
ВЕРЕТЕЛЬНИК Т.І. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
1 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
2911 |
ВЕРЕТЕЛЬНИК Т.І. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
4 |
114 (30+48+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Біда Наталія Романівна |
2912 |
ВЕРЕТІЛЬНИК Т.Б. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
4 |
96 (24+42+30) |
|
|
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
2913 |
ВЕРЕТКА Р.Т. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
11 |
111 (42+26+43) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
2914 |
ВЕРЕЩАК Р.І. |
14140 |
м. Львів |
ШЕЛ |
9 |
71 (36+14+21) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
2915 |
ВЕРЕЩИНСЬКА Б.О. |
14098 |
м. Львів |
СЗШ № 50 |
3 |
82 (24+42+16) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
2916 |
ВЕРЕЩИНСЬКА Ж.А. |
14031 |
м. Львів |
ЛУГГ |
7 |
132 (60+36+36) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
2917 |
ВЕРЕЩИНСЬКА С.Т. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
3 |
120 (36+48+36) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
2918 |
ВЕРІГО А.О. |
14007 |
м. Львів |
СЗШ № 4 |
1 |
78 (24+30+24) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
2919 |
ВЕРМІЙ В.В. |
14469 |
м. Пустомити |
Милятичівська ЗОШ |
10 |
72 (24+8+40) |
|
|
|
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
2920 |
ВЕРМІНСЬКИЙ А.Р. |
14182 |
м. Стрий |
СЗШ № 3 |
8 |
124 (48+42+34) |
|
С1 |
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
2921 |
ВЕРНЕР В.Ф. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
2 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
2922 |
ВЕРНЕР Р.А. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
3 |
120 (30+48+42) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
2923 |
ВЕРНЕР Р.Р. |
14200 |
м. Червоноград |
ЗШ № 4 |
4 |
112 (30+42+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Перець Надія Михайлівна |
2924 |
ВЕРПОВСЬКА Т.М. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
2 |
62 (26+30+6) |
|
С1 |
С2 |
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
2925 |
ВЕРСТА А.В. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
2 |
40 (22+12+6) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
2926 |
ВЕРСТА С.Б. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
3 |
120 (36+48+36) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
2927 |
ВЕРТАС Х.О. |
14465 |
м. Пустомити |
Мурованська ЗОШ |
8 |
144 (60+50+34) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
2928 |
ВЕРТИПОРОХ А.Р. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
2929 |
ВЕРТИПОРОХ С.Р. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
6 |
120 (42+48+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
2930 |
ВЕРХОВИНЕЦЬ Д.С. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
7 |
106 (36+42+28) |
|
|
С2 |
|
Михаць Ігор Львович |
2931 |
ВЕРХОДАЙ А. . |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
2932 |
ВЕРХОЛА Е.М. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
6 |
96 (32+24+40) |
|
|
|
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
2933 |
ВЕРХОЛА З.Л. |
14475 |
м. Пустомити |
Оброшинська ЗОШ |
4 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
2934 |
ВЕРХОЛЮК Н.О. |
14718 |
м. Сокаль |
НВК ЗШ № 2 ліцей |
3 |
90 (18+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Кнейчук Наталія Володимирівна |
2935 |
ВЕРХОЛЯК Д.Р. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
2936 |
ВЕРХОЛЯК М.М. |
14678 |
м. Сокаль |
Острівський НВК-ЗШ-дитячий садок |
6 |
85 (32+31+22) |
|
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
2937 |
ВЕРХОЛЯК Т.А. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
3 |
120 (48+42+30) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
2938 |
ВЕРЦІМАГА О.М. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
7 |
124 (57+36+31) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
2939 |
ВЕСЕЛИК А.Ю. |
14936 |
м. Яворів |
НВК ДЗ СЗШ |
3 |
84 (30+30+24) |
|
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
2940 |
ВЕСЕЛІВСЬКА А.Ю. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
6 |
138 (36+54+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
2941 |
ВЕСЕЛІВСЬКА Р.Т. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
7 |
156 (60+48+48) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
2942 |
ВЕСЕЛКОВА А.В. |
14183 |
м. Стрий |
СЗШ № 4 |
6 |
162 (60+48+54) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
2943 |
ВЕСЕЛКОВА К.В. |
14183 |
м. Стрий |
СЗШ № 4 |
5 |
162 (60+48+54) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
2944 |
ВЕСЕЛОВ Д.Д. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
2945 |
ВЕСЕЛОВСЬКА У.С. |
14120 |
м. Львів |
СЗШ № 41 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
2946 |
ВЕСЕЛОВСЬКИЙ І.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
9 |
151 (54+54+43) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
2947 |
ВЕСЕР Е.А. |
14026 |
м. Львів |
СЗШ № 67 |
2 |
72 (24+30+18) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
2948 |
ВЕСКЕРА В.М. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
2 |
72 (30+30+12) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
2949 |
ВЕСНА О.Ю. |
14472 |
м. Пустомити |
Верхньобілківська ЗОШ |
7 |
103 (51+36+16) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
2950 |
ВЕСНІЙ М.А. |
14393 |
м. Жовква |
Боянецька ЗОШ |
4 |
96 (30+30+36) |
|
|
|
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
2951 |
ВЕСНІЙ Р.О. |
14718 |
м. Сокаль |
НВК ЗШ № 2 ліцей |
4 |
114 (36+36+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кнейчук Наталія Володимирівна |
2952 |
ВИГІННИЙ І.А. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
7 |
119 (45+40+34) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
2953 |
ВИГІННИЙ О.А. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
4 |
126 (36+48+42) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
2954 |
ВИГРАНОВСЬКА С.А. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
4 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
2955 |
ВИДЖАК О.Я. |
14117 |
м. Львів |
СЗШ № 30 |
10 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
2956 |
ВИДЖАК С.Р. |
14172 |
м. Самбір |
СШ № 1 |
7 |
151 (54+52+45) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
2957 |
ВИДРА В.А. |
14208 |
м. Червоноград |
ЗШ № 12 |
2 |
60 (30+12+18) |
|
С1 |
|
|
Перець Надія Михайлівна |
2958 |
ВИДРА Д.О. |
14529 |
м. Радехів |
Березівська ЗОШ |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
2959 |
ВИЗДРИК М.Ю. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
2960 |
ВИКОВАН О.Р. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
9 |
60 (24+14+22) |
|
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
2961 |
ВИКОВИЧ С.Ю. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
2962 |
ВИЛУЩАК Т.І. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
2963 |
ВИНАР А.Р. |
14937 |
м. Яворів |
Рогізненська СЗШ |
11 |
69 (24+16+29) |
|
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
2964 |
ВИНАР А.Я. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
9 |
123 (54+32+37) |
|
С1 |
|
|
Михаць Ігор Львович |
2965 |
ВИНАР С.В. |
14073 |
м. Львів |
ЗШ "Первоцвіт" |
4 |
112 (30+48+34) |
|
|
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
2966 |
ВИНАР Х.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
2 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
2967 |
ВИНАР Ю.С. |
14527 |
м. Радехів |
ЗОШ № 3 |
3 |
108 (36+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Брановський Володимир Іванович |
2968 |
ВИНАРЧИК В.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
5 |
88 (34+30+24) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
2969 |
ВИНАРЧИК В.І. |
14755 |
м. Старий Самбір |
Волянська ЗСШ |
4 |
108 (36+36+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Мар’ян Ольга Казимирівна |
2970 |
ВИНАРЧИК Д.А. |
14122 |
м. Львів |
СЗШ № 44 |
3 |
124 (42+48+34) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
2971 |
ВИНАРЧИК І |
14755 |
м. Старий Самбір |
Волянська ЗСШ |
3 |
96 (30+42+24) |
|
|
С2 |
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
2972 |
ВИНАРЧИК К.П. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
8 |
138 (54+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
2973 |
ВИНАРЧИК М.І. |
14755 |
м. Старий Самбір |
Волянська ЗСШ |
7 |
112 (48+30+34) |
|
С1 |
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
2974 |
ВИНАРЧИК Ю.Т. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
5 |
83 (20+39+24) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
2975 |
ВИННИК А.Р. |
14540 |
м. Радехів |
Стоянівська ЗОШ |
7 |
85 (39+24+22) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
2976 |
ВИННИК А.Я. |
14618 |
м. Сколе |
Славська ЗОШ |
9 |
142 (48+42+52) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
2977 |
ВИННИК М.В. |
14098 |
м. Львів |
СЗШ № 50 |
3 |
76 (18+30+28) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
2978 |
ВИННИК Р. . |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
5 |
110 (34+40+36) |
|
|
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
2979 |
ВИННИК С.М. |
14561 |
м. Радехів |
Яструбичівська ЗОШ |
6 |
88 (22+42+24) |
|
|
С2 |
|
Брановський Володимир Іванович |
2980 |
ВИННИК У.В. |
14098 |
м. Львів |
СЗШ № 50 |
9 |
162 (60+50+52) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
2981 |
ВИННИЦЬКА А.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
8 |
74 (21+30+23) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
2982 |
ВИННИЦЬКА В.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
8 |
104 (54+24+26) |
|
С1 |
|
|
Шманько Андрій Петрович |
2983 |
ВИННИЦЬКА Є.М. |
14197 |
м. Червоноград |
ЗШ № 1 |
3 |
108 (30+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Перець Надія Михайлівна |
2984 |
ВИННИЦЬКА Я. |
14001 |
м. Львів |
ПНВЗ "ЗОШ святої Софії" |
3 |
96 (18+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Оленчин Тетяна Петрівна |
2985 |
ВИННИЦЬКИЙ В.І. |
14612 |
м. Сколе |
Корчинська ЗОШ |
6 |
60 (12+24+24) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
2986 |
ВИННИЦЬКИЙ О.П. |
14312 |
м. Жидачів |
Лівчицька ЗОШ |
2 |
78 (24+30+24) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
2987 |
ВИННИЧУК І.Т. |
14023 |
м. Львів |
Гімназія "Євшан" |
6 |
132 (38+42+52) |
|
|
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
2988 |
ВИННЦЬКИЙ О.С. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
6 |
128 (50+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
2989 |
ВИНОГРАДНИК К.А. |
14047 |
м. Львів |
СЗШ № 6 |
4 |
88 (18+30+40) |
|
|
|
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
2990 |
ВИНОГРАДОВА К.О. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
7 |
153 (48+48+57) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
2991 |
ВИНОГРАДОВА Л.Ю. |
14170 |
м. Новий Розділ |
ЗШ № 4 |
4 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Верес Галина Мирославівна |
2992 |
ВИНОГРАДОВА О.О. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
2993 |
ВИНОГРАДОВА Т.В. |
14170 |
м. Новий Розділ |
ЗШ № 4 |
6 |
148 (46+48+54) |
З |
|
|
|
Верес Галина Мирославівна |
2994 |
ВИНОГРАДСЬКА Я.О. |
14007 |
м. Львів |
СЗШ № 4 |
2 |
48 (24+24+0) |
|
С1 |
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
2995 |
ВИНОКУР А. . |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
4 |
100 (36+42+22) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
2996 |
ВИНТУ А. |
14005 |
м. Львів |
СЗШ № 62 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
2997 |
ВИНТУ Р.В. |
14005 |
м. Львів |
СЗШ № 62 |
3 |
86 (30+36+20) |
|
|
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
2998 |
ВИНЯВСЬКИЙ І.М. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
9 |
124 (54+38+32) |
|
С1 |
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
2999 |
ВИНЯРСЬКА М.В. |
14379 |
м. Жовква |
Сопошенська ЗОШ |
8 |
88 (30+30+28) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
3000 |
ВИНЯРСЬКИЙ М.М. |
14208 |
м. Червоноград |
ЗШ № 12 |
3 |
76 (12+36+28) |
|
|
С2 |
|
Перець Надія Михайлівна |
3001 |
ВИРГА А.Ю. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
6 |
117 (36+39+42) |
|
|
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
3002 |
ВИСЛОЦЬКА М.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
10 |
123 (54+38+31) |
|
С1 |
|
|
Шманько Андрій Петрович |
3003 |
ВИСЛОЦЬКИЙ О.Є. |
14208 |
м. Червоноград |
ЗШ № 12 |
3 |
80 (42+30+8) |
|
С1 |
|
|
Перець Надія Михайлівна |
3004 |
ВИСОВСЬКА С.І. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
4 |
126 (30+48+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
3005 |
ВИСОЦЬКА А.Р. |
14007 |
м. Львів |
СЗШ № 4 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
3006 |
ВИСОЦЬКА В.А. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
7 |
104 (24+30+50) |
|
|
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
3007 |
ВИСОЦЬКА К.Д. |
14204 |
м. Червоноград |
СШ № 8 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
3008 |
ВИСОЦЬКА Н.О. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
8 |
144 (48+54+42) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
3009 |
ВИСОЦЬКА О.М. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
9 |
126 (48+38+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Воробець Надія Теодорівна |
3010 |
ВИСОЦЬКА Ю.Р. |
14007 |
м. Львів |
СЗШ № 4 |
3 |
102 (42+48+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
3011 |
ВИСОЦЬКА Я.І. |
14669 |
м. Сокаль |
Сілецька ЗШ |
3 |
114 (36+42+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кнейчук Наталія Володимирівна |
3012 |
ВИСОЦЬКИЙ В.П. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
7 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
3013 |
ВИСОЦЬКИЙ Д.В. |
14368 |
м. Жовква |
Добросинська ЗОШ |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
3014 |
ВИСОЦЬКИЙ М.А. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
8 |
99 (42+24+33) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
3015 |
ВИСОЦЬКИЙ М.А. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
4 |
120 (36+48+36) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
3016 |
ВИСОЦЬКИЙ М.І. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
1 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
3017 |
ВИСОЦЬКИЙ М.М. |
14101 |
м. Львів |
СЗШ № 66 |
3 |
40 (18+12+10) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
3018 |
ВИСОЦЬКИЙ Н.В. |
14204 |
м. Червоноград |
СШ № 8 |
4 |
120 (30+42+48) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
3019 |
ВИСОЦЬКИЙ О.І. |
14379 |
м. Жовква |
Сопошенська ЗОШ |
2 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
3020 |
ВИСОЦЬКИЙ П.М. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
7 |
138 (57+42+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
3021 |
ВИСОЧАНСЬКА Є.З. |
14190 |
м. Стрий |
СЗШ № 11 |
1 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
3022 |
ВИСОЧАНСЬКА М.В. |
14207 |
м. Червоноград |
ЗШ № 11 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
3023 |
ВИСОЧАНСЬКА М.І. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
7 |
150 (60+42+48) |
З |
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
3024 |
ВИСОЧАНСЬКА М.Р. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
2 |
76 (28+24+24) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
3025 |
ВИСОЧАНСЬКА М.Я. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
7 |
106 (30+28+48) |
|
|
|
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
3026 |
ВИСОЧАНСЬКА О.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
5 |
108 (30+42+36) |
|
|
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
3027 |
ВИСОЧАНСЬКА О.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
9 |
134 (54+38+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
3028 |
ВИСОЧАНСЬКИЙ А.В. |
14005 |
м. Львів |
СЗШ № 62 |
4 |
74 (24+36+14) |
|
|
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
3029 |
ВИСОЧАНСЬКИЙ І.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
10 |
120 (42+32+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Біда Наталія Романівна |
3030 |
ВИСОЧАНСЬКИЙ С.О. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
7 |
127 (45+36+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
3031 |
ВИСОЧИН Є.О. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
6 |
120 (32+46+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Шепіда Ольга Володимирівна |
3032 |
ВИСОЧИНЕНКО Т.М. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
8 |
44 (21+12+11) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
3033 |
ВИСОЧИНСЬКА В.С. |
14134 |
м. Львів |
Правнича гімназія |
6 |
114 (36+30+48) |
|
|
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
3034 |
ВИТВИЦЬКА В.В. |
14862 |
м. Стрий |
Долішненська ЗОШ |
2 |
72 (30+30+12) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
3035 |
ВИТВИЦЬКА Н.С. |
14116 |
м. Львів |
СЗШ № 23 |
8 |
133 (48+42+43) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
3036 |
ВИТВИЦЬКА О.В. |
14182 |
м. Стрий |
СЗШ № 3 |
8 |
142 (54+54+34) |
|
С1 |
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
3037 |
ВИТВИЦЬКИЙ Р.І. |
14165 |
м. Моршин |
НВК СЗШ ліцей |
5 |
121 (42+33+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Люсак Руслана Михайлівна |
3038 |
ВИТВИЦЬКИЙ Р.І. |
14165 |
м. Моршин |
НВК СЗШ ліцей |
5 |
121 (42+33+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Люсак Руслана Михайлівна |
3039 |
ВИТІСК А.О. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
4 |
32 (6+12+14) |
|
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
3040 |
ВИТІСК Ю.О. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
8 |
142 (54+48+40) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Воробець Надія Теодорівна |
3041 |
ВИТРИКУШ А.Р. |
14093 |
м. Львів |
СЗШ № 31 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
3042 |
ВИТРИКУШ В.В. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
3043 |
ВИТРИКУШ Д.І. |
14379 |
м. Жовква |
Сопошенська ЗОШ |
9 |
134 (60+40+34) |
|
С1 |
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
3044 |
ВИТРИКУШ І. |
14140 |
м. Львів |
ШЕЛ |
6 |
115 (48+39+28) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
3045 |
ВИТРИКУШ П.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
8 |
155 (57+50+48) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
3046 |
ВИХОВАНЕЦЬ К.І. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
4 |
88 (18+48+22) |
|
|
С2 |
|
Булас Надія Антонівна |
3047 |
ВИХОВАНОК К.І. |
14767 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 1 |
11 |
134 (42+52+40) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Мар’ян Ольга Казимирівна |
3048 |
ВИХОПЕНЬ А.А. |
14114 |
м. Львів |
СЗШ № 20 |
5 |
109 (22+33+54) |
|
|
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
3049 |
ВИХОПЕНЬ А.Ф. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
9 |
146 (54+50+42) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
3050 |
ВИХОПЕНЬ А.Я. |
14045 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок "Дзвіночок" |
1 |
60 (30+24+6) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
3051 |
ВИХОПЕНЬ О.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
8 |
126 (42+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
3052 |
ВИХОПЕНЬ Р.П. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
5 |
125 (46+39+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Біда Наталія Романівна |
3053 |
ВИХОПЕНЬ Ю.П. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
7 |
117 (48+26+43) |
|
С1 |
|
С3 |
Біда Наталія Романівна |
3054 |
ВИХОПЕНЬ Я.П. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
3 |
60 (24+18+18) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
3055 |
ВИХОР А.А. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
3056 |
ВИЧІВСЬКА А.М. |
14471 |
м. Пустомити |
Сороки-Львівська ЗОШ |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
3057 |
ВИШЕНКО В.Р. |
14383 |
м. Жовква |
ЗОШ № 1 |
5 |
75 (18+21+36) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
3058 |
ВИШИВАНА І.В. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
4 |
106 (30+48+28) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
3059 |
ВИШИВАНИЙ М.В. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
3060 |
ВИШИНСЬКА В.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
7 |
106 (33+42+31) |
|
|
С2 |
|
Булас Надія Антонівна |
3061 |
ВИШИНСЬКА Н.М. |
14531 |
м. Радехів |
Нововитківська ЗОШ |
6 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
3062 |
ВИШИНСЬКА О.Б. |
14204 |
м. Червоноград |
СШ № 8 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
3063 |
ВИШИНСЬКИЙ Р.О. |
14166 |
м. Новий Розділ |
НВК "Лідер" |
1 |
60 (24+30+6) |
|
С1 |
С2 |
|
Верес Галина Мирославівна |
3064 |
ВИШИНСЬКИЙ Я.Ю. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
4 |
118 (36+48+34) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
3065 |
ВИШНЕВСЬЙИЙ С.В. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
9 |
39 (12+16+11) |
|
|
|
|
Цімарно Марія Петрівна |
3066 |
ВИШНЕВСЬКА К.В. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
2 |
40 (16+18+6) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
3067 |
ВИШНЕВСЬКА С.А. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
3068 |
ВИШНЕВСЬКИЙ В.А. |
14034 |
м. Львів |
"Світанок" |
3 |
114 (36+36+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
3069 |
ВИШНЕВСЬКИЙ М.В. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
2 |
20 (8+0+12) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
3070 |
ВИШНЕВСЬКИЙ М.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
4 |
126 (42+48+36) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
3071 |
ВИШНЕВСЬКОГО В.Р. |
14302 |
м. Жидачів |
ЗОШ № 2 |
9 |
100 (42+36+22) |
|
С1 |
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
3072 |
ВИШНЯНЧИН Х.А. |
14045 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок "Дзвіночок" |
4 |
102 (36+36+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
3073 |
ВІБЛА А.Л. |
14486 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 1 |
5 |
125 (38+33+54) |
|
|
|
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
3074 |
ВІБЛА М.А. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
7 |
149 (60+54+35) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
3075 |
ВІВДІЧ В.Є. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
4 |
94 (30+30+34) |
|
|
|
С3 |
Біда Наталія Романівна |
3076 |
ВІВДЮК А.О. |
14194 |
м. Трускавець |
СЗШ № 1 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Томашівська Наталія Валеріївна |
3077 |
ВІВЧАР А.О. |
14176 |
м. Самбір |
СШ № 8 |
8 |
129 (54+42+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
3078 |
ВІВЧАР П.П. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
4 |
34 (24+6+4) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
3079 |
ВІВЧАР С.Б. |
14014 |
м. Львів |
СЗШ № 87 |
3 |
132 (42+48+42) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
3080 |
ВІВЧАР С.О. |
14176 |
м. Самбір |
СШ № 8 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
3081 |
ВІВЧАР Ю.Р. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
4 |
88 (36+30+22) |
|
С1 |
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
3082 |
ВІВЧАРЧИН Ю.О. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
5 |
101 (38+35+28) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
3083 |
ВІГОР А.А. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
9 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
3084 |
ВІГОР О.А. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
2 |
78 (24+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
3085 |
ВІД А.В. |
14074 |
м. Львів |
ЛСШ № 69 |
6 |
101 (48+29+24) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
3086 |
ВІДЗІШ С.І. |
14470 |
м. Пустомити |
Лапаївська ЗОШ |
3 |
96 (24+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
3087 |
ВІДЛАЦЬКИЙ М.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
7 |
103 (39+18+46) |
|
|
|
С3 |
Біда Наталія Романівна |
3088 |
ВІДНІЧУК С.Є. |
14098 |
м. Львів |
СЗШ № 50 |
7 |
100 (27+34+39) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
3089 |
ВІДОЦЬКИЙ М.М. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
5 |
158 (50+60+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
3090 |
ВІЗІНСЬКИЙ Д.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
4 |
120 (42+36+42) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
3091 |
ВІЗНИЙ А.Л. |
14052 |
м. Львів |
СЗШ "Берегиня" |
2 |
62 (20+30+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
3092 |
ВІЗНИЧАК М.А. |
14379 |
м. Жовква |
Сопошенська ЗОШ |
10 |
133 (42+54+37) |
|
С1 |
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
3093 |
ВІЗНЯК Д.А. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
4 |
120 (42+42+36) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
3094 |
ВІЗНЯК М.О. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
2 |
74 (26+30+18) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
3095 |
ВІЙТИВ Д.М. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
6 |
85 (30+37+18) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
3096 |
ВІЙТІВ Є. . |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
10 |
79 (36+12+31) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
3097 |
ВІЙТІВ М.О. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
6 |
109 (28+51+30) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
3098 |
ВІЙТІВ О.П. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
11 |
117 (36+32+49) |
|
|
|
С3 |
Біда Наталія Романівна |
3099 |
ВІЙТОВИЧ А. . |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
8 |
50 (18+20+12) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
3100 |
ВІЙТОВИЧ А.В. |
14539 |
м. Радехів |
Сморжівська ЗОШ |
6 |
100 (44+32+24) |
|
С1 |
|
|
Брановський Володимир Іванович |
3101 |
ВІЙТОВИЧ Х.В. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
10 |
119 (42+28+49) |
|
С1 |
|
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
3102 |
ВІКУЛІНА ю.Й. |
14114 |
м. Львів |
СЗШ № 20 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
3103 |
ВІЛАС М.В. |
14165 |
м. Моршин |
НВК СЗШ ліцей |
3 |
104 (36+36+32) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Люсак Руслана Михайлівна |
3104 |
ВІЛАС М.В. |
14165 |
м. Моршин |
НВК СЗШ ліцей |
3 |
104 (36+36+32) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Люсак Руслана Михайлівна |
3105 |
ВІЛІНСЬКА В.А. |
14539 |
м. Радехів |
Сморжівська ЗОШ |
5 |
75 (26+25+24) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
3106 |
ВІЛЬГЕЛЬМ Д.Ю. |
14021 |
м. Львів |
СЗШ № 40 |
8 |
109 (45+30+34) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
3107 |
ВІЛЬГУЦЬКИЙ М.В. |
14180 |
м. Стрий |
СЗШ № 1 |
2 |
70 (28+18+24) |
|
С1 |
|
С3 |
Пістун Надія Данилівна |
3108 |
ВІЛЬК А.І. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
3 |
110 (42+36+32) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Булас Надія Антонівна |
3109 |
ВІЛЬК Д.А. |
14284 |
м. Жидачів |
Гімназія |
9 |
146 (60+46+40) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
3110 |
ВІЛЬК Р.О. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
6 |
75 (16+17+42) |
|
|
|
С3 |
Шепіда Ольга Володимирівна |
3111 |
ВІЛЬКІВ В.Ю. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
5 |
42 (12+6+24) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
3112 |
ВІЛЬНИЦЬКИЙ І.І. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
3 |
82 (30+42+10) |
|
|
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
3113 |
ВІЛЬХА А.І. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
8 |
109 (45+36+28) |
|
С1 |
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
3114 |
ВІЛЬХОВИЙ В.В. |
14680 |
м. Сокаль |
Хлівчанська ЗШ |
3 |
56 (24+24+8) |
|
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
3115 |
ВІЛЬХОВИЙ М.В. |
14680 |
м. Сокаль |
Хлівчанська ЗШ |
4 |
114 (24+42+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Кнейчук Наталія Володимирівна |
3116 |
ВІЛЬЧИНСЬКА Л.Б. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
3117 |
ВІЛЬЧИНСЬКА М.М. |
14030 |
м. Львів |
СЗШ № 77 |
7 |
108 (39+30+39) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
3118 |
ВІЛЬЧИНСЬКА Р.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
11 |
106 (36+30+40) |
|
|
|
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
3119 |
ВІЛЬЧИНСЬКА Я.Т. |
14732 |
м. Сокаль |
Загальноосвітня школа-інтернат |
7 |
129 (60+36+33) |
|
С1 |
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
3120 |
ВІЛЬЧИНСЬКИЙ Д.А. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
1 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
3121 |
ВІЛЬЧИНСЬКИЙ О.В. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
1 |
82 (28+30+24) |
З |
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
3122 |
ВІЛЮРА І.В. |
14540 |
м. Радехів |
Стоянівська ЗОШ |
9 |
100 (36+36+28) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
3123 |
ВІНІЧЕНКО В.С. |
14030 |
м. Львів |
СЗШ № 77 |
8 |
132 (54+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
3124 |
ВІННИК В.О. |
14042 |
м. Львів |
СЗШ № 42 |
10 |
120 (54+52+14) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
3125 |
ВІНСЛАВСЬКА Ю.І. |
14101 |
м. Львів |
СЗШ № 66 |
4 |
94 (30+36+28) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
3126 |
ВІНТОНІВ К.І. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
8 |
139 (57+42+40) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
3127 |
ВІНТОНІВ Ю.В. |
14312 |
м. Жидачів |
Лівчицька ЗОШ |
3 |
74 (30+18+26) |
|
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
3128 |
ВІНТОНЮК В.В. |
14284 |
м. Жидачів |
Гімназія |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
3129 |
ВІНЦІВ Л.М. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
2 |
44 (20+12+12) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
3130 |
ВІНЦІВ М.Р. |
14862 |
м. Стрий |
Долішненська ЗОШ |
3 |
120 (30+48+42) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
3131 |
ВІНЦКОВСЬКА Г.А. |
14152 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 16 |
10 |
160 (60+40+60) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
3132 |
ВІНЯР А.В. |
14839 |
м. Стрий |
Дулібська школа-гімназія |
6 |
134 (42+38+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Романова Лілія Володимирівна |
3133 |
ВІНЯР А.Т. |
14093 |
м. Львів |
СЗШ № 31 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
3134 |
ВІНЯР М.Р. |
14186 |
м. Стрий |
СЗШ № 7 |
9 |
100 (42+28+30) |
|
С1 |
|
|
Пістун Надія Данилівна |
3135 |
ВІНЯРСЬКА Ю.Р. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
6 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
3136 |
ВІНЯРСЬКИЙ А.А. |
14136 |
м. Львів |
Приватна гімназія "Відродження" |
7 |
157 (60+48+49) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
3137 |
ВІНЯРСЬКИЙ А.Й. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
7 |
108 (57+32+19) |
|
С1 |
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
3138 |
ВІНЯРСЬКИЙ А.Й. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
7 |
108 (57+32+19) |
|
С1 |
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
3139 |
ВІНЯРСЬКИЙ В.В. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
8 |
115 (60+30+25) |
|
С1 |
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
3140 |
ВІНЯРСЬКИЙ П.С. |
14189 |
м. Стрий |
СЗШ № 10 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
3141 |
ВІОНЦЕК Д.А. |
14122 |
м. Львів |
СЗШ № 44 |
8 |
116 (33+42+41) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
3142 |
ВІПШОВСЬКИЙ Ю.А. |
14140 |
м. Львів |
ШЕЛ |
7 |
141 (60+48+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
3143 |
ВІРТ А.І. |
14098 |
м. Львів |
СЗШ № 50 |
4 |
114 (30+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
3144 |
ВІРТ І.І. |
14026 |
м. Львів |
СЗШ № 67 |
8 |
87 (42+14+31) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
3145 |
ВІРТ К.М. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
3146 |
ВІРТ Л.М. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
3 |
114 (42+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
3147 |
ВІРТ М.В. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
3148 |
ВІРТ М.І. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
11 |
103 (36+36+31) |
|
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
3149 |
ВІРТ М.Р. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
4 |
100 (24+42+34) |
|
|
С2 |
С3 |
Шепіда Ольга Володимирівна |
3150 |
ВІРТ О.М. |
14030 |
м. Львів |
СЗШ № 77 |
1 |
76 (28+30+18) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
3151 |
ВІРТ-КУШНІР Л.Ю. |
14153 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 17 |
3 |
138 (48+48+42) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
3152 |
ВІРЬОВКІНА А.А. |
14540 |
м. Радехів |
Стоянівська ЗОШ |
5 |
149 (54+41+54) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
3153 |
ВІРЬОВКІНА Х.А. |
14540 |
м. Радехів |
Стоянівська ЗОШ |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
3154 |
ВІСЬТАК Л.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
6 |
99 (30+39+30) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
3155 |
ВІСЬТАК Ю.Р. |
14145 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 1 |
4 |
132 (42+48+42) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
3156 |
ВІТАК А.Н. |
14284 |
м. Жидачів |
Гімназія |
2 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
3157 |
ВІТЕР А.О. |
14046 |
м. Львів |
СЗШ № 71 |
1 |
72 (24+30+18) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
3158 |
ВІТЕР М.І. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
3159 |
ВІТЕРІТТІ Н.П. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
8 |
150 (57+54+39) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
3160 |
ВІТИК Д. . |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
4 |
96 (30+36+30) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
3161 |
ВІТИК К.С. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
3 |
126 (42+48+36) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
3162 |
ВІТИК П.М. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
8 |
106 (51+16+39) |
|
С1 |
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
3163 |
ВІТИК С. . |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
2 |
74 (26+24+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
3164 |
ВІТИК Ю.О. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
2 |
66 (30+30+6) |
|
С1 |
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
3165 |
ВІТИНСЬКА С.М. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
10 |
134 (42+38+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
3166 |
ВІТІВ К.О. |
14903 |
м. Яворів |
Вороцівський НВК |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
3167 |
ВІТІВ О.Б. |
14647 |
м. Сколе |
Хітарська ЗОШ |
1 |
74 (26+30+18) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
3168 |
ВІТІВ О.О. |
14184 |
м. Стрий |
СЗШ № 5 |
7 |
54 (21+8+25) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
3169 |
ВІТКОВСЬКА М.В. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
3 |
106 (30+42+34) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
3170 |
ВІТНИК Б.А. |
14750 |
м. Старий Самбір |
Турївська ЗСШ |
10 |
118 (36+36+46) |
|
|
|
С3 |
Мар’ян Ольга Казимирівна |
3171 |
ВІТРИКУШ С.А. |
14475 |
м. Пустомити |
Оброшинська ЗОШ |
2 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
3172 |
ВІТРИКУШ Ю.П. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
3173 |
ВІТРІВ В.А. |
14190 |
м. Стрий |
СЗШ № 11 |
4 |
84 (30+36+18) |
|
|
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
3174 |
ВІТРЯК Є.В. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
4 |
34 (18+12+4) |
|
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
3175 |
ВІТУШИНСЬКИЙ В.Б. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
3176 |
ВІТУШИНСЬКИЙ Н.О. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
8 |
153 (54+54+45) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
3177 |
ВІТЮК А.А. |
14040 |
м. Львів |
СЗШ № 49 |
2 |
54 (30+12+12) |
|
С1 |
|
|
Личак Катерина Степанівна |
3178 |
ВІТЮК А.І. |
14537 |
м. Радехів |
Павлівська ЗОШ |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
3179 |
ВІТЮК Д.Б. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
3180 |
ВІТЮК О.Б. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
4 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
3181 |
ВІТЯЗЬ С.Б. |
14484 |
м. Пустомити |
Відниківська ЗОШ |
3 |
120 (36+48+36) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
3182 |
ВІТЯК А.А. |
14204 |
м. Червоноград |
СШ № 8 |
3 |
90 (24+36+30) |
|
|
С2 |
|
Перець Надія Михайлівна |
3183 |
ВІТЯК А.Я. |
14282 |
м. Жидачів |
НВК |
1 |
70 (28+24+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Кардаш Богдан Степанович |
3184 |
ВІТЯК М.Т. |
14313 |
м. Жидачів |
Волице-Гніздичівська ЗОШ |
3 |
132 (48+42+42) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
3185 |
ВІХАСТА В.Г. |
14032 |
м. Львів |
НВК "Гроно" |
3 |
62 (24+18+20) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
3186 |
ВІХАСТА В.Т. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
2 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
3187 |
ВІХАСТА С.А. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
3188 |
ВІХОТЬ А.А. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
3 |
114 (36+42+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
3189 |
ВІХОТЬ В.І. |
14373 |
м. Жовква |
Липницька ЗОШ |
8 |
78 (42+20+16) |
|
С1 |
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
3190 |
ВІХОТЬ П.І. |
14385 |
м. Жовква |
ЗОШ № 3 |
9 |
135 (54+36+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
3191 |
ВІХОТЬ Ю.Б. |
14384 |
м. Жовква |
ЗОШ № 2 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
3192 |
ВІХТЮК Р.О. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
3193 |
ВІЧИСТИЙ С.І. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
9 |
148 (60+40+48) |
З |
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
3194 |
ВІШКА О.Ю. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
9 |
108 (42+32+34) |
|
С1 |
|
|
Біда Наталія Романівна |
3195 |
ВІШОВАН Х.В. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
9 |
165 (60+56+49) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
3196 |
ВІЩУК Х.Ю. |
14148 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 5 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
3197 |
ВЙОНЦЕК А.С. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
8 |
112 (48+30+34) |
|
С1 |
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
3198 |
ВКАДИКА З.Ю. |
14542 |
м. Радехів |
Вузлівський ліцей |
10 |
138 (48+44+46) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
3199 |
ВЛАД К.Ю. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
1 |
86 (26+30+30) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
3200 |
ВЛАД Х.І. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
11 |
102 (54+14+34) |
|
С1 |
|
|
Біда Наталія Романівна |
3201 |
ВЛАДЕЧАК В.А. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
3202 |
ВЛАДИГА О.Л. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
6 |
116 (38+36+42) |
|
|
|
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
3203 |
ВЛАДИГА Х.Я. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
7 |
165 (54+60+51) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
3204 |
ВЛАДИКА М.Ю. |
14558 |
м. Радехів |
Станицька ЗОШ |
3 |
102 (24+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
3205 |
ВЛАДИКА Н.А. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
5 |
76 (32+24+20) |
|
|
|
|
Цімарно Марія Петрівна |
3206 |
ВЛАДИКА Н.В. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
5 |
120 (42+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
3207 |
ВЛАДИКА Р.В. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
5 |
126 (36+36+54) |
|
|
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
3208 |
ВЛАДИЧАК Д.Р. |
14767 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 1 |
7 |
145 (51+40+54) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
3209 |
ВЛАДИЧКА Д.М. |
14208 |
м. Червоноград |
ЗШ № 12 |
3 |
36 (18+18+0) |
|
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
3210 |
ВЛАСЕНКО О.А. |
14915 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ 1 ст. |
2 |
76 (28+24+24) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
3211 |
ВЛАСЕНКО Р.Л. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
3 |
36 (6+6+24) |
|
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
3212 |
ВЛАСОВ О.В. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
3213 |
ВЛАСОВА А.І. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
6 |
117 (42+45+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
3214 |
ВЛАСЮК Ю.О. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
6 |
86 (32+30+24) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
3215 |
ВЛОХ М.О. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
3216 |
ВОВАК Д.І. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
1 |
66 (30+30+6) |
|
С1 |
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
3217 |
ВОВК А.В. |
14027 |
м. Львів |
СЗШ № 68 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
3218 |
ВОВК А.І. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
3219 |
ВОВК А.С. |
14046 |
м. Львів |
СЗШ № 71 |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
3220 |
ВОВК В.А. |
14529 |
м. Радехів |
Березівська ЗОШ |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
3221 |
ВОВК В.Б. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
3 |
102 (30+42+30) |
|
|
С2 |
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
3222 |
ВОВК В.В. |
14074 |
м. Львів |
ЛСШ № 69 |
4 |
78 (24+42+12) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
3223 |
ВОВК В.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
8 |
152 (60+44+48) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
3224 |
ВОВК В.О. |
14051 |
м. Львів |
СЗШ № 29 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
3225 |
ВОВК В.Р. |
14030 |
м. Львів |
СЗШ № 77 |
1 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
3226 |
ВОВК В.С. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
5 |
98 (36+34+28) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
3227 |
ВОВК Є.А. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
4 |
84 (30+36+18) |
|
|
С2 |
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
3228 |
ВОВК І.Л. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
8 |
123 (48+30+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Гарбіч Людмила Іванівна |
3229 |
ВОВК І.Ю. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
6 |
145 (58+39+48) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
3230 |
ВОВК К.І. |
14050 |
м. Львів |
СЗШ № 24 |
1 |
78 (24+30+24) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
3231 |
ВОВК К.І. |
14050 |
м. Львів |
СЗШ № 24 |
7 |
96 (39+24+33) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
3232 |
ВОВК М.В. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
5 |
101 (30+23+48) |
|
|
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
3233 |
ВОВК М.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
5 |
102 (38+16+48) |
|
|
|
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
3234 |
ВОВК М.В. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
8 |
98 (45+20+33) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
3235 |
ВОВК М.В. |
14032 |
м. Львів |
НВК "Гроно" |
4 |
96 (18+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
3236 |
ВОВК М.В. |
14034 |
м. Львів |
"Світанок" |
3 |
72 (18+36+18) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
3237 |
ВОВК М.З. |
14477 |
м. Пустомити |
Ланівська ЗОШ |
7 |
82 (54+10+18) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
3238 |
ВОВК М.М. |
14497 |
м. Пустомити |
Миколаївська ЗОШ |
7 |
117 (36+30+51) |
|
|
|
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
3239 |
ВОВК Н.Б. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
3240 |
ВОВК Н.В. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
3241 |
ВОВК О.Р. |
14007 |
м. Львів |
СЗШ № 4 |
3 |
108 (36+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
3242 |
ВОВК С.Р. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
4 |
126 (30+48+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
3243 |
ВОВК Т.С. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
7 |
47 (21+20+6) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
3244 |
ВОВК Т.Ю. |
14499 |
м. Пустомити |
Підбірцівська ЗОШ |
6 |
107 (26+45+36) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
3245 |
ВОВК У.С. |
14016 |
м. Львів |
Українська приватна гімназія, ЗСППШ "Альфа" |
8 |
115 (36+52+27) |
|
|
С2 |
|
Білий Микола Михайлович |
3246 |
ВОВК Ю.Л. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
8 |
123 (45+38+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
3247 |
ВОВК Я.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
5 |
41 (18+5+18) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
3248 |
ВОВК Я.С. |
14046 |
м. Львів |
СЗШ № 71 |
8 |
159 (48+60+51) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
3249 |
ВОВКАНИЧ Б. |
14005 |
м. Львів |
СЗШ № 62 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
3250 |
ВОВКАНИЧ М.А. |
14005 |
м. Львів |
СЗШ № 62 |
4 |
64 (30+30+4) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
3251 |
ВОВКАНИЧ М.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
6 |
150 (54+54+42) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
3252 |
ВОВКІВ М.Б. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
7 |
145 (60+42+43) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
3253 |
ВОВКУН А.А. |
14392 |
м. Жовква |
Артасівська ЗОШ |
2 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
3254 |
ВОВКУН Д. |
14005 |
м. Львів |
СЗШ № 62 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
3255 |
ВОВКУН Д.С. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
1 |
76 (28+30+18) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
3256 |
ВОВКУН О.Т. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
5 |
134 (44+42+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
3257 |
ВОВКУНОВИЧ В.В. |
14611 |
м. Сколе |
НВК СЗШ ліцей с. Козьова |
4 |
126 (48+42+36) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
3258 |
ВОВКУНОВИЧ С.Р. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
8 |
101 (39+20+42) |
|
|
|
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
3259 |
ВОВНЯН І.В. |
14050 |
м. Львів |
СЗШ № 24 |
5 |
110 (30+38+42) |
|
|
|
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
3260 |
ВОВНЯНКО Ю.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
3 |
94 (36+36+22) |
|
С1 |
С2 |
|
Булас Надія Антонівна |
3261 |
ВОВЧАК А.Г. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
10 |
127 (42+28+57) |
|
С1 |
|
С3 |
Гарбіч Людмила Іванівна |
3262 |
ВОВЧАК Д.Л. |
14097 |
м. Львів |
СЗШ № 48 |
6 |
89 (24+27+38) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
3263 |
ВОВЧАК М.В. |
14752 |
м. Старий Самбір |
Хирівська школа-інтернат |
8 |
144 (54+48+42) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
3264 |
ВОВЧАНСЬКА А.В. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
9 |
100 (36+36+28) |
|
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
3265 |
ВОВЧАНСЬКА Х.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
10 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
3266 |
ВОВЧАНСЬКИЙ І.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
90 (24+36+30) |
|
|
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
3267 |
ВОВЧАНСЬКИЙ С.С. |
14486 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 1 |
6 |
114 (42+36+36) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
3268 |
ВОВЧАНСЬКИЙ Ю.Д. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
72 (24+18+30) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
3269 |
ВОВЧАНСЬКИЙ Я.Д. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
11 |
120 (54+38+28) |
|
С1 |
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
3270 |
ВОВЧАСТИЙ В.Ю. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
4 |
102 (30+42+30) |
|
|
С2 |
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
3271 |
ВОВЧИК М.А. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
66 (24+30+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
3272 |
ВОВЧИК Р.В. |
14767 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 1 |
7 |
154 (60+46+48) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
3273 |
ВОВЧИНА М.О. |
14183 |
м. Стрий |
СЗШ № 4 |
6 |
102 (32+34+36) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
3274 |
ВОВЧКІВ І. . |
14767 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 1 |
3 |
78 (12+36+30) |
|
|
С2 |
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
3275 |
ВОВЧКО Х.І. |
14101 |
м. Львів |
СЗШ № 66 |
3 |
46 (12+12+22) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
3276 |
ВОВЩУК Р.В. |
14839 |
м. Стрий |
Дулібська школа-гімназія |
7 |
121 (60+36+25) |
|
С1 |
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
3277 |
ВОВЩУК Р.М. |
14865 |
м. Стрий |
Завадівська ЗОШ |
1 |
60 (18+18+24) |
|
|
|
С3 |
Романова Лілія Володимирівна |
3278 |
ВОДЕННІКОВА Я.В. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
3279 |
ВОДНІЦЬКА О.С. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
4 |
132 (42+48+42) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
3280 |
ВОДНІЦЬКИЙ Д.С. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
4 |
120 (48+36+36) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
3281 |
ВОДОВІЗ О.О. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
2 |
36 (18+12+6) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
3282 |
ВОДОНІС Ю.О. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
2 |
70 (28+24+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
3283 |
ВОДЯНИЦЬКА Д.М. |
14282 |
м. Жидачів |
НВК |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
3284 |
ВОЄВІДКА Ю.В. |
14098 |
м. Львів |
СЗШ № 50 |
8 |
127 (51+36+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
3285 |
ВОЄВОДА А.О. |
14206 |
м. Червоноград |
НВК № 10 |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
3286 |
ВОЄВОДА А.С. |
14204 |
м. Червоноград |
СШ № 8 |
3 |
96 (30+30+36) |
|
|
|
С3 |
Перець Надія Михайлівна |
3287 |
ВОЗЕНКОВ М.Ю. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
8 |
129 (54+36+39) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
3288 |
ВОЗІРИБІНЧАК С.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
1 |
72 (30+30+12) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
3289 |
ВОЗНА А. . |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
3 |
82 (24+36+22) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
3290 |
ВОЗНА А.С. |
14166 |
м. Новий Розділ |
НВК "Лідер" |
2 |
78 (24+30+24) |
З |
|
|
|
Верес Галина Мирославівна |
3291 |
ВОЗНА М.Т. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
8 |
138 (51+42+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
3292 |
ВОЗНА Н.І. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
9 |
150 (60+44+46) |
З |
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
3293 |
ВОЗНА С.І. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
7 |
123 (57+30+36) |
|
С1 |
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
3294 |
ВОЗНИЙ В.О. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
3295 |
ВОЗНИЙ М.М. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
8 |
118 (57+26+35) |
|
С1 |
|
|
Біда Наталія Романівна |
3296 |
ВОЗНИЙ О.І. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
3 |
54 (24+24+6) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
3297 |
ВОЗНИЦЯ С.О. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
8 |
120 (45+30+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Оленчин Тетяна Петрівна |
3298 |
ВОЗНЮК А.А. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
3299 |
ВОЗНЮК В.С. |
14173 |
м. Самбір |
СШ № 3 |
7 |
62 (27+16+19) |
|
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
3300 |
ВОЗНЯК А.В. |
14190 |
м. Стрий |
СЗШ № 11 |
4 |
114 (36+42+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Пістун Надія Данилівна |
3301 |
ВОЗНЯК А.Д. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
3 |
38 (18+6+14) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
3302 |
ВОЗНЯК А.Р. |
14556 |
м. Радехів |
Середпільцівський НВК |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
3303 |
ВОЗНЯК В.Б. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
4 |
102 (36+48+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
3304 |
ВОЗНЯК В.М. |
14669 |
м. Сокаль |
Сілецька ЗШ |
7 |
159 (60+48+51) |
З |
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
3305 |
ВОЗНЯК В.М. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
5 |
102 (20+40+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Шепіда Ольга Володимирівна |
3306 |
ВОЗНЯК В.Р. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
8 |
105 (36+36+33) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
3307 |
ВОЗНЯК Г.Т. |
14951 |
м. Яворів |
Дубровицька СЗШ |
3 |
92 (42+30+20) |
|
С1 |
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
3308 |
ВОЗНЯК Є.В. |
14145 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 1 |
3 |
78 (24+36+18) |
|
|
С2 |
|
Юрків Андрій Степанович |
3309 |
ВОЗНЯК І.А. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
6 |
89 (32+27+30) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
3310 |
ВОЗНЯК І.В. |
14539 |
м. Радехів |
Сморжівська ЗОШ |
4 |
86 (12+42+32) |
|
|
С2 |
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
3311 |
ВОЗНЯК М.А. |
14838 |
м. Стрий |
Дашавська СЗШ |
3 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
3312 |
ВОЗНЯК М.І. |
14476 |
м. Пустомити |
Солонківська ЗОШ |
2 |
68 (26+30+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
3313 |
ВОЗНЯК М.І. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
5 |
136 (54+48+34) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
3314 |
ВОЗНЯК М.Ю. |
14556 |
м. Радехів |
Середпільцівський НВК |
3 |
102 (30+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
3315 |
ВОЗНЯК Н.А. |
14533 |
м. Радехів |
Дмитрівський НВК |
7 |
96 (33+30+33) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
3316 |
ВОЗНЯК О.О. |
14475 |
м. Пустомити |
Оброшинська ЗОШ |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
3317 |
ВОЗНЯК С.В. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
5 |
62 (18+20+24) |
|
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
3318 |
ВОЗНЯК С.І. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
8 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
3319 |
ВОЗНЯК С.О. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
3 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
3320 |
ВОЗНЯК У.Р. |
14098 |
м. Львів |
СЗШ № 50 |
5 |
112 (32+38+42) |
|
|
|
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
3321 |
ВОЗНЯК Ю.О. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
5 |
138 (48+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
3322 |
ВОЗНЯКЕВИЧ В.В. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
5 |
92 (36+32+24) |
|
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
3323 |
ВОЗЬНА Х.Я. |
14665 |
м. Сокаль |
Великомостівський ЗШ-НВК-ліцей |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
3324 |
ВОЗЬНА Ю.І. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
8 |
139 (57+48+34) |
|
С1 |
С2 |
|
Панченко Наталія Сергіївна |
3325 |
ВОЗЬНИЙ О.Б. |
14101 |
м. Львів |
СЗШ № 66 |
7 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
3326 |
ВОЙКІН В.О. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
8 |
144 (54+42+48) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
3327 |
ВОЙНАРОВИЧ Т.Р. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
3328 |
ВОЙНЕВИЧ О.В. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
7 |
162 (54+54+54) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
3329 |
ВОЙНЕРОВИЧ І.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
3330 |
ВОЙНИЧА С.С. |
14382 |
м. Жовква |
Дублянська ЗОШ |
7 |
114 (45+30+39) |
|
С1 |
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
3331 |
ВОЙСОВИЧ С.Ю. |
14007 |
м. Львів |
СЗШ № 4 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
3332 |
ВОЙТАНОВСЬКА В.І. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
6 |
119 (46+45+28) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
3333 |
ВОЙТАНОВСЬКА О.В. |
14869 |
м. Стрий |
Н. Лукавицька ЗОШ |
8 |
144 (60+42+42) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
3334 |
ВОЙТАС М.І. |
14962 |
м. Яворів |
Кам'янобрідська СЗШ |
2 |
72 (30+30+12) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
3335 |
ВОЙТЕЧКО В.Т. |
14767 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 1 |
8 |
168 (57+60+51) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
3336 |
ВОЙТИК А.М. |
14405 |
м. Жовква |
Крехівська ЗОШ |
8 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
3337 |
ВОЙТИК М.Я. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
3338 |
ВОЙТИК О |
14023 |
м. Львів |
Гімназія "Євшан" |
7 |
120 (45+36+39) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
3339 |
ВОЙТИК Р.З. |
14030 |
м. Львів |
СЗШ № 77 |
10 |
108 (42+26+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
3340 |
ВОЙТИК У.П. |
14366 |
м. Жовква |
Глинський НВК |
7 |
153 (54+54+45) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
3341 |
ВОЙТИНА Б.В. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
3342 |
ВОЙТИНА В.В. |
14366 |
м. Жовква |
Глинський НВК |
6 |
138 (54+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
3343 |
ВОЙТИНА О.В. |
14366 |
м. Жовква |
Глинський НВК |
10 |
111 (48+26+37) |
|
С1 |
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
3344 |
ВОЙТИХІВСЬКИЙ А.Т. |
14934 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 1 |
4 |
98 (30+36+32) |
|
|
С2 |
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
3345 |
ВОЙТИХІВСЬКИЙ В.С. |
14934 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 1 |
3 |
62 (30+30+2) |
|
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
3346 |
ВОЙТИШИН В.М. |
14491 |
м. Пустомити |
Ставчанська ЗОШ |
6 |
139 (40+51+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
3347 |
ВОЙТІВ В.І. |
14392 |
м. Жовква |
Артасівська ЗОШ |
4 |
78 (24+24+30) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
3348 |
ВОЙТІВ М.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
6 |
114 (42+36+36) |
|
С1 |
|
|
Шманько Андрій Петрович |
3349 |
ВОЙТІВ С.А. |
14097 |
м. Львів |
СЗШ № 48 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
3350 |
ВОЙТІВ У.Р. |
14195 |
м. Трускавець |
НВК СЗШ № 2 гімназія |
6 |
164 (50+54+60) |
З |
|
|
|
Томашівська Наталія Валеріївна |
3351 |
ВОЙТІВ Ю.Г. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
3 |
76 (24+30+22) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
3352 |
ВОЙТКІВ А.Р. |
14119 |
м. Львів |
СЗШ № 38 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
3353 |
ВОЙТКІВ Р.О. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
3354 |
ВОЙТКІВ У.Т. |
14834 |
м. Стрий |
Братківський НВК |
11 |
90 (42+20+28) |
|
С1 |
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
3355 |
ВОЙТКІВ Я.Ю. |
14032 |
м. Львів |
НВК "Гроно" |
3 |
70 (30+12+28) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
3356 |
ВОЙТКО О.А. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
4 |
94 (30+36+28) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
3357 |
ВОЙТОВИЧ А.А. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
3358 |
ВОЙТОВИЧ А.Б. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
2 |
76 (28+30+18) |
З |
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
3359 |
ВОЙТОВИЧ А.І. |
14190 |
м. Стрий |
СЗШ № 11 |
4 |
88 (36+30+22) |
|
С1 |
|
|
Пістун Надія Данилівна |
3360 |
ВОЙТОВИЧ А.М. |
14170 |
м. Новий Розділ |
ЗШ № 4 |
3 |
114 (30+48+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Верес Галина Мирославівна |
3361 |
ВОЙТОВИЧ А.Н. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
2 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
3362 |
ВОЙТОВИЧ А.Р. |
14099 |
м. Львів |
СЗШ № 51 |
3 |
90 (24+36+30) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
3363 |
ВОЙТОВИЧ А.Р. |
14050 |
м. Львів |
СЗШ № 24 |
5 |
122 (42+40+40) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
3364 |
ВОЙТОВИЧ В.В. |
14767 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 1 |
8 |
159 (60+48+51) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
3365 |
ВОЙТОВИЧ В.В. |
14140 |
м. Львів |
ШЕЛ |
5 |
143 (46+51+46) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
3366 |
ВОЙТОВИЧ В.В. |
14093 |
м. Львів |
СЗШ № 31 |
9 |
155 (54+52+49) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
3367 |
ВОЙТОВИЧ В.В. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
3368 |
ВОЙТОВИЧ В.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
6 |
115 (38+35+42) |
|
|
|
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
3369 |
ВОЙТОВИЧ В.М. |
14181 |
м. Стрий |
СЗШ № 2 |
6 |
101 (38+33+30) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
3370 |
ВОЙТОВИЧ В.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
5 |
162 (48+60+54) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
3371 |
ВОЙТОВИЧ В.М. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
10 |
91 (42+4+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Біда Наталія Романівна |
3372 |
ВОЙТОВИЧ В.Ю. |
14205 |
м. Червоноград |
ЗШ № 9 |
3 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
3373 |
ВОЙТОВИЧ В.Ю. |
14023 |
м. Львів |
Гімназія "Євшан" |
5 |
96 (28+48+20) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
3374 |
ВОЙТОВИЧ Д.А. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
1 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
3375 |
ВОЙТОВИЧ Д.В. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
6 |
93 (24+21+48) |
|
|
|
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
3376 |
ВОЙТОВИЧ Д.І. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
4 |
130 (42+48+40) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
3377 |
ВОЙТОВИЧ Д.Т. |
14021 |
м. Львів |
СЗШ № 40 |
9 |
121 (36+36+49) |
|
|
|
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
3378 |
ВОЙТОВИЧ Є.Д. |
14047 |
м. Львів |
СЗШ № 6 |
6 |
118 (44+32+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
3379 |
ВОЙТОВИЧ І.Д. |
14001 |
м. Львів |
ПНВЗ "ЗОШ святої Софії" |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
3380 |
ВОЙТОВИЧ К.Д. |
14001 |
м. Львів |
ПНВЗ "ЗОШ святої Софії" |
4 |
88 (18+48+22) |
|
|
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
3381 |
ВОЙТОВИЧ Л.А. |
14207 |
м. Червоноград |
ЗШ № 11 |
3 |
102 (30+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Перець Надія Михайлівна |
3382 |
ВОЙТОВИЧ Л.Н. |
14007 |
м. Львів |
СЗШ № 4 |
2 |
72 (24+30+18) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
3383 |
ВОЙТОВИЧ М. . |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
2 |
66 (30+24+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
3384 |
ВОЙТОВИЧ М.Б. |
14676 |
м. Сокаль |
Белзька ЗШ |
7 |
121 (48+24+49) |
|
С1 |
|
С3 |
Кнейчук Наталія Володимирівна |
3385 |
ВОЙТОВИЧ М.Б. |
14676 |
м. Сокаль |
Белзька ЗШ |
5 |
164 (56+54+54) |
З |
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
3386 |
ВОЙТОВИЧ М.В. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
7 |
113 (48+30+35) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
3387 |
ВОЙТОВИЧ Н.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
8 |
51 (15+16+20) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
3388 |
ВОЙТОВИЧ О.Н. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
6 |
146 (44+48+54) |
З |
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
3389 |
ВОЙТОВИЧ О.О. |
14474 |
м. Пустомити |
Чорношовицький НВК |
5 |
74 (34+22+18) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
3390 |
ВОЙТОВИЧ П.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
4 |
106 (36+42+28) |
|
С1 |
С2 |
|
Булас Надія Антонівна |
3391 |
ВОЙТОВИЧ Р.О. |
14474 |
м. Пустомити |
Чорношовицький НВК |
8 |
97 (39+30+28) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
3392 |
ВОЙТОВИЧ Т.М. |
14464 |
м. Пустомити |
Семенівська ЗОШ |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
3393 |
ВОЙТОВИЧ У.О. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
7 |
121 (54+30+37) |
|
С1 |
|
|
Шманько Андрій Петрович |
3394 |
ВОЙТОВИЧ Ю.І. |
14012 |
м. Львів |
СЗШ № 34 |
7 |
106 (39+30+37) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
3395 |
ВОЙТЮК А.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
3 |
106 (30+42+34) |
|
|
С2 |
С3 |
Біда Наталія Романівна |
3396 |
ВОЙТЮК В.Р. |
14690 |
м. Сокаль |
Тартаківська ЗШ |
4 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
3397 |
ВОЙТЮК І.В. |
14723 |
м. Сокаль |
Жвирківська ЗШ |
3 |
114 (30+48+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Кнейчук Наталія Володимирівна |
3398 |
ВОЙТЮК О.Р. |
14693 |
м. Сокаль |
Боб’ятинський НВК-ЗШ-дитячий садок |
2 |
70 (28+30+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
3399 |
ВОЙЦЕХІВСЬКА І.Р. |
14209 |
м. Червоноград |
НВК № 13 |
7 |
127 (60+36+31) |
|
С1 |
|
|
Перець Надія Михайлівна |
3400 |
ВОЙЦЕХІВСЬКА Х.Б. |
14479 |
м. Пустомити |
Щирецька ЗОШ № 1 |
5 |
50 (34+10+6) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
3401 |
ВОЙЦЕХІВСЬКИЙ С.В. |
14016 |
м. Львів |
Українська приватна гімназія, ЗСППШ "Альфа" |
6 |
111 (42+33+36) |
|
С1 |
|
|
Білий Микола Михайлович |
3402 |
ВОЙЦЕХОВИЧ Б.В. |
14841 |
м. Стрий |
Конюхівська СЗШ |
5 |
136 (42+48+46) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Романова Лілія Володимирівна |
3403 |
ВОЙЦЕХОВСЬКА В.О. |
14186 |
м. Стрий |
СЗШ № 7 |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
3404 |
ВОЙЦЕХОВСЬКА І.Р. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
3405 |
ВОЙЦЕХОВСЬКА С.М. |
14108 |
м. Львів |
"Малюк" |
2 |
54 (30+18+6) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
3406 |
ВОЙЦЕХОВСЬКИЙ В.О. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
6 |
106 (16+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
3407 |
ВОЙЦЕХОВСЬКОГО Б.М. |
14486 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 1 |
8 |
117 (60+32+25) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
3408 |
ВОЙЦЄСКІЙ ДАРЮШОВ В.Д. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
8 |
103 (33+30+40) |
|
|
|
С3 |
Біда Наталія Романівна |
3409 |
ВОЙЦИК Р.Т. |
14678 |
м. Сокаль |
Острівський НВК-ЗШ-дитячий садок |
7 |
102 (42+24+36) |
|
С1 |
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
3410 |
ВОЙЦІХОВСЬКА В.В. |
14182 |
м. Стрий |
СЗШ № 3 |
3 |
68 (30+18+20) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
3411 |
ВОЙЦІХОВСЬКА Ю.І. |
14196 |
м. Трускавець |
СЗШ № 3 |
3 |
120 (30+48+42) |
З |
|
|
|
Томашівська Наталія Валеріївна |
3412 |
ВОЙЦІЦЬКА І.О. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
6 |
122 (38+48+36) |
|
|
С2 |
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
3413 |
ВОЙЦІЦЬКА Р.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
4 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
3414 |
ВОЙЦІЦЬКА Ю.В. |
14028 |
м. Львів |
ЗОШ № 74 |
8 |
130 (48+34+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
3415 |
ВОЙЦІЦЬКИЙ А.А. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
8 |
102 (45+38+19) |
|
С1 |
|
|
Шманько Андрій Петрович |
3416 |
ВОЙЧУК С.П. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
7 |
132 (45+36+51) |
|
С1 |
|
С3 |
Біда Наталія Романівна |
3417 |
ВОЙЩЕВА А.Д. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
1 |
72 (30+30+12) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
3418 |
ВОЛИНЕЦЬ В.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
7 |
121 (39+48+34) |
|
|
С2 |
|
Булас Надія Антонівна |
3419 |
ВОЛИНЕЦЬ В.В. |
14422 |
м. Жовква |
Пилівська ПШ І ст. |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
3420 |
ВОЛИНЕЦЬ В.М. |
14392 |
м. Жовква |
Артасівська ЗОШ |
4 |
50 (12+30+8) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
3421 |
ВОЛИНЕЦЬ Д.В. |
14117 |
м. Львів |
СЗШ № 30 |
7 |
124 (51+30+43) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
3422 |
ВОЛИНЕЦЬ Т.З. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
4 |
102 (36+48+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Булас Надія Антонівна |
3423 |
ВОЛИНСЬКА К.О. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
3424 |
ВОЛКОВ І.І. |
14098 |
м. Львів |
СЗШ № 50 |
9 |
153 (60+44+49) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
3425 |
ВОЛКОВ Р.В. |
14203 |
м. Червоноград |
ЗШ № 7 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
3426 |
ВОЛКОВА А.І. |
14098 |
м. Львів |
СЗШ № 50 |
3 |
66 (36+18+12) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
3427 |
ВОЛКОВА В.В. |
14073 |
м. Львів |
ЗШ "Первоцвіт" |
4 |
90 (12+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
3428 |
ВОЛКОВА В.Е. |
14073 |
м. Львів |
ЗШ "Первоцвіт" |
2 |
54 (24+30+0) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
3429 |
ВОЛКОВА В.І. |
14098 |
м. Львів |
СЗШ № 50 |
3 |
100 (24+42+34) |
|
|
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
3430 |
ВОЛКОВА Д.Ю. |
14119 |
м. Львів |
СЗШ № 38 |
6 |
91 (40+27+24) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
3431 |
ВОЛКОВА Є.В. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
3 |
72 (18+30+24) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
3432 |
ВОЛКОВА М.І. |
14098 |
м. Львів |
СЗШ № 50 |
3 |
92 (24+42+26) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
3433 |
ВОЛКОВА О.Д. |
14046 |
м. Львів |
СЗШ № 71 |
9 |
164 (60+46+58) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
3434 |
ВОЛНІНА Т.В. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
8 |
123 (54+40+29) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
3435 |
ВОЛОБЕЦЬКА О.І. |
14949 |
м. Яворів |
Гімназія ім. Маковея |
6 |
140 (56+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
3436 |
ВОЛОВЕЦЬ М.І. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
3437 |
ВОЛОВЕЦЬ Р. . |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
2 |
66 (30+24+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
3438 |
ВОЛОВЕЦЬ С. . |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
2 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
3439 |
ВОЛОВЕЦЬ С.І. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
6 |
120 (30+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Булас Надія Антонівна |
3440 |
ВОЛОДИМИРЕЦЬ В.І. |
14461 |
м. Пустомити |
Зимноводівська ЗОШ № 2 |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
3441 |
ВОЛОДЬКО Р.І. |
14140 |
м. Львів |
ШЕЛ |
9 |
45 (12+22+11) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
3442 |
ВОЛОС А.С. |
14530 |
м. Радехів |
Бишівська ЗОШ |
10 |
74 (24+18+32) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
3443 |
ВОЛОС Б. |
14937 |
м. Яворів |
Рогізненська СЗШ |
11 |
126 (54+30+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
3444 |
ВОЛОС Д.Т. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
6 |
75 (18+39+18) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
3445 |
ВОЛОС І.В. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
8 |
127 (42+40+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
3446 |
ВОЛОС С.Р. |
14366 |
м. Жовква |
Глинський НВК |
6 |
138 (54+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
3447 |
ВОЛОС Т.Ю. |
14617 |
м. Сколе |
ЗОШ |
3 |
126 (36+48+42) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
3448 |
ВОЛОСЕЦЬКИЙ В.І. |
14475 |
м. Пустомити |
Оброшинська ЗОШ |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
3449 |
ВОЛОСЕЦЬКИЙ П.Т. |
14475 |
м. Пустомити |
Оброшинська ЗОШ |
3 |
120 (48+42+30) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
3450 |
ВОЛОСИНОВИЧ О.Д. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
4 |
74 (24+36+14) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
3451 |
ВОЛОСКА Я.А. |
14178 |
м. Самбір |
СШ № 10 |
3 |
120 (30+42+48) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
3452 |
ВОЛОСКИЙ М.В. |
14184 |
м. Стрий |
СЗШ № 5 |
5 |
104 (34+40+30) |
|
|
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
3453 |
ВОЛОСКО А.І. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
6 |
166 (52+60+54) |
З |
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
3454 |
ВОЛОСКО Д.В. |
14208 |
м. Червоноград |
ЗШ № 12 |
3 |
62 (24+30+8) |
|
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
3455 |
ВОЛОСКО О.В. |
14198 |
м. Червоноград |
ЗШ № 2 |
6 |
138 (54+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Перець Надія Михайлівна |
3456 |
ВОЛОСКО П. . |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
3 |
80 (30+30+20) |
|
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
3457 |
ВОЛОСЬКА Т.В. |
14937 |
м. Яворів |
Рогізненська СЗШ |
6 |
51 (22+23+6) |
|
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
3458 |
ВОЛОСЮК А. |
14021 |
м. Львів |
СЗШ № 40 |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
3459 |
ВОЛОСЯНСЬКА А.Б. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
3460 |
ВОЛОСЯНСЬКА М.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
9 |
133 (54+34+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
3461 |
ВОЛОЦЮГА Я.Є. |
14207 |
м. Червоноград |
ЗШ № 11 |
4 |
126 (36+48+42) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
3462 |
ВОЛОШАНСЬКИЙ М.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
2 |
66 (30+18+18) |
|
С1 |
|
|
Михаць Ігор Львович |
3463 |
ВОЛОШАНСЬКИЙ С.Ю. |
14767 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 1 |
6 |
124 (52+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
3464 |
ВОЛОШЕНКО Ю.В. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
4 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
3465 |
ВОЛОШЕНЮК І.І. |
14197 |
м. Червоноград |
ЗШ № 1 |
2 |
72 (30+24+18) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
3466 |
ВОЛОШЕНЮК Ю.Р. |
14004 |
м. Львів |
ЛЛГ |
9 |
171 (60+60+51) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
3467 |
ВОЛОШИН А.І. |
14834 |
м. Стрий |
Братківський НВК |
1 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
3468 |
ВОЛОШИН А.М. |
14147 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 4 |
4 |
108 (36+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Юрків Андрій Степанович |
3469 |
ВОЛОШИН А.С. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
8 |
139 (42+48+49) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
3470 |
ВОЛОШИН А.С. |
14617 |
м. Сколе |
ЗОШ |
4 |
132 (36+48+48) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
3471 |
ВОЛОШИН А.Ю. |
14195 |
м. Трускавець |
НВК СЗШ № 2 гімназія |
2 |
68 (20+30+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Томашівська Наталія Валеріївна |
3472 |
ВОЛОШИН Б.А. |
14145 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 1 |
3 |
114 (30+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Юрків Андрій Степанович |
3473 |
ВОЛОШИН В. . |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
6 |
108 (42+36+30) |
|
С1 |
|
|
Біда Наталія Романівна |
3474 |
ВОЛОШИН В. . |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
5 |
92 (20+42+30) |
|
|
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
3475 |
ВОЛОШИН В.А. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
3476 |
ВОЛОШИН В.Б. |
14117 |
м. Львів |
СЗШ № 30 |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
3477 |
ВОЛОШИН В.Б. |
14640 |
м. Сколе |
Плавя-бринівська ЗОШ |
8 |
97 (27+30+40) |
|
|
|
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
3478 |
ВОЛОШИН В.В. |
14362 |
м. Жовква |
Бишківська ЗОШ |
6 |
170 (56+54+60) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
3479 |
ВОЛОШИН В.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
9 |
162 (54+54+54) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
3480 |
ВОЛОШИН В.П. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
9 |
147 (54+44+49) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
3481 |
ВОЛОШИН Д.Б. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
3482 |
ВОЛОШИН Д.В. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
3483 |
ВОЛОШИН Д.І. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
7 |
114 (39+36+39) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
3484 |
ВОЛОШИН Д.Р. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
3 |
78 (36+18+24) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
3485 |
ВОЛОШИН К.В. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
4 |
126 (36+42+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
3486 |
ВОЛОШИН К.Т. |
14126 |
м. Львів |
СЗШ № 78 |
1 |
72 (24+30+18) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
3487 |
ВОЛОШИН Л. . |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
3488 |
ВОЛОШИН М.Д. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
3489 |
ВОЛОШИН М.Р. |
14074 |
м. Львів |
ЛСШ № 69 |
3 |
86 (30+36+20) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
3490 |
ВОЛОШИН О.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
5 |
86 (16+40+30) |
|
|
С2 |
|
Воробець Надія Теодорівна |
3491 |
ВОЛОШИН П.В. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
8 |
61 (27+12+22) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
3492 |
ВОЛОШИН Р. |
14021 |
м. Львів |
СЗШ № 40 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
3493 |
ВОЛОШИН С.А. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
6 |
144 (30+60+54) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
3494 |
ВОЛОШИН С.І. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
4 |
114 (42+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
3495 |
ВОЛОШИН Х |
14036 |
м. Львів |
СЗШ № 65 |
8 |
124 (54+42+28) |
|
С1 |
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
3496 |
ВОЛОШИН Ю.А. |
14059 |
м. Львів |
ССЗШ № 37 |
2 |
54 (24+18+12) |
|
С1 |
|
|
Личак Катерина Степанівна |
3497 |
ВОЛОШИН Ю.М. |
14770 |
м. Старий Самбір |
Великосушицька ЗОШ |
5 |
118 (28+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Мар’ян Ольга Казимирівна |
3498 |
ВОЛОШИНА А.О. |
14767 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 1 |
8 |
153 (60+48+45) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
3499 |
ВОЛОШИНОВСЬКА М.І. |
14767 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 1 |
11 |
131 (42+52+37) |
|
С1 |
С2 |
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
3500 |
ВОЛОШИНСЬКА М.О. |
14108 |
м. Львів |
"Малюк" |
4 |
72 (24+24+24) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
3501 |
ВОЛОШИНСЬКА С.Р. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
3 |
100 (18+48+34) |
|
|
С2 |
С3 |
Булас Надія Антонівна |
3502 |
ВОЛОШКО А.М. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
3503 |
ВОЛОЩАК В.І. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
3 |
108 (30+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Булас Надія Антонівна |
3504 |
ВОЛОЩАК М.М. |
14097 |
м. Львів |
СЗШ № 48 |
1 |
66 (30+30+6) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
3505 |
ВОЛОЩАК М.Т. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
1 |
74 (26+30+18) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
3506 |
ВОЛОЩАК С.Н. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
1 |
82 (28+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
3507 |
ВОЛОЩАК Х.А. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
6 |
125 (38+33+54) |
|
|
|
С3 |
Цімарно Марія Петрівна |
3508 |
ВОЛОЩАК Ю.С. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
2 |
72 (30+30+12) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
3509 |
ВОЛОЩЕНКО В.В. |
14134 |
м. Львів |
Правнича гімназія |
9 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
3510 |
ВОЛОЩУК В.Б. |
14112 |
м. Львів |
Школа радості |
2 |
66 (30+18+18) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
3511 |
ВОЛОЩУК В.С. |
14463 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 2 |
3 |
120 (42+42+36) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
3512 |
ВОЛОЩУК В.С. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
3513 |
ВОЛОЩУК Г.Р. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
4 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
3514 |
ВОЛОЩУК Д.М. |
14014 |
м. Львів |
СЗШ № 87 |
3 |
94 (36+36+22) |
|
С1 |
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
3515 |
ВОЛОЩУК Є.М. |
14648 |
м. Сколе |
Ялинкуватська ЗШ |
8 |
117 (57+26+34) |
|
С1 |
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
3516 |
ВОЛОЩУК Н.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
6 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
3517 |
ВОЛОЩУК Р.В. |
14368 |
м. Жовква |
Добросинська ЗОШ |
9 |
111 (54+20+37) |
|
С1 |
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
3518 |
ВОЛОЩУК Х. . |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
4 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
3519 |
ВОЛОЩУК Ю.Т. |
14195 |
м. Трускавець |
НВК СЗШ № 2 гімназія |
2 |
70 (28+24+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Томашівська Наталія Валеріївна |
3520 |
ВОЛЧАНСЬКА М.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
3521 |
ВОЛЧАНСЬКА Ю.І. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
4 |
122 (42+42+38) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
3522 |
ВОЛЬДЮШКІНА А.Д. |
14934 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 1 |
3 |
112 (30+42+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
3523 |
ВОЛЬСЬКИЙ Б.Ю. |
14390 |
м. Жовква |
НВК "Рава-Руська школа-гімназія" |
8 |
156 (51+54+51) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
3524 |
ВОЛЬСЬКИЙ В.Ю. |
14415 |
м. Жовква |
Смереківська ЗОШ |
5 |
124 (28+42+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
3525 |
ВОЛЬСЬКИЙ М.Б. |
14383 |
м. Жовква |
ЗОШ № 1 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
3526 |
ВОЛЬСЬКИЙ Н.В. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
3 |
72 (36+30+6) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
3527 |
ВОЛЬЧАК О.Л. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
8 |
128 (42+44+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
3528 |
ВОЛЮВАТИЙ С.В. |
14093 |
м. Львів |
СЗШ № 31 |
8 |
141 (54+42+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
3529 |
ВОЛЯК М.В. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
3 |
58 (24+30+4) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
3530 |
ВОЛЯНИК К.Л. |
14525 |
м. Радехів |
ЗОШ № 1 |
7 |
142 (60+48+34) |
|
С1 |
С2 |
|
Брановський Володимир Іванович |
3531 |
ВОЛЯНИК М.І. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
4 |
74 (24+36+14) |
|
|
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
3532 |
ВОЛЯНИК М.Л. |
14527 |
м. Радехів |
ЗОШ № 3 |
1 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
3533 |
ВОЛЯНИК М.Р. |
14393 |
м. Жовква |
Боянецька ЗОШ |
6 |
136 (52+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
3534 |
ВОЛЯНИК О.Р. |
14393 |
м. Жовква |
Боянецька ЗОШ |
8 |
129 (51+38+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
3535 |
ВОЛЯНИК П.Ю. |
14393 |
м. Жовква |
Боянецька ЗОШ |
8 |
126 (51+38+37) |
|
С1 |
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
3536 |
ВОЛЯНСЬКА А.І. |
14024 |
м. Львів |
ССЗШ № 15 |
1 |
72 (30+30+12) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
3537 |
ВОЛЯНСЬКА Л.О. |
14140 |
м. Львів |
ШЕЛ |
11 |
83 (24+28+31) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
3538 |
ВОЛЯНСЬКА Р.М. |
14762 |
м. Старий Самбір |
Верхньолужецька ЗСШ |
7 |
159 (60+54+45) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
3539 |
ВОЛЯНСЬКА С.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
4 |
108 (30+36+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Михаць Ігор Львович |
3540 |
ВОЛЯНСЬКИЙ Д.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
6 |
134 (56+48+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Булас Надія Антонівна |
3541 |
ВОЛЯНСЬКИЙ І.М. |
14767 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 1 |
11 |
128 (36+52+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Мар’ян Ольга Казимирівна |
3542 |
ВОЛЯНСЬКИЙ О.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
4 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
3543 |
ВОЛЯНСЬКИЙ С.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
3544 |
ВОЛЯНСЬКИЙ Ю.О. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
6 |
106 (22+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Біда Наталія Романівна |
3545 |
ВОЛЯНЮК А.Б. |
14120 |
м. Львів |
СЗШ № 41 |
5 |
136 (48+40+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
3546 |
ВОЛЯНЮК В.А. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
3 |
86 (36+24+26) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
3547 |
ВОЛЯНЮК М.Б. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
4 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
3548 |
ВОНС А.М. |
14155 |
м. Дрогобич |
Гімназія |
5 |
130 (40+42+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Юрків Андрій Степанович |
3549 |
ВОНС В.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
3550 |
ВОНСОВИЧ В.С. |
14302 |
м. Жидачів |
ЗОШ № 2 |
6 |
102 (30+30+42) |
|
|
|
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
3551 |
ВОНСОВИЧ М.М. |
14171 |
м. Самбір |
ПШ № 2 |
1 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
3552 |
ВОРК Г.В. |
14207 |
м. Червоноград |
ЗШ № 11 |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
3553 |
ВОРКО В.А. |
14190 |
м. Стрий |
СЗШ № 11 |
3 |
84 (24+36+24) |
|
|
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
3554 |
ВОРОБЕЙ С.Т. |
14116 |
м. Львів |
СЗШ № 23 |
5 |
110 (48+30+32) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
3555 |
ВОРОБЕЛЬ І.І. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
8 |
141 (54+42+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Панченко Наталія Сергіївна |
3556 |
ВОРОБЕЛЬ М.І. |
14419 |
м. Жовква |
Хитрейківська ЗОШ |
8 |
120 (51+30+39) |
|
С1 |
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
3557 |
ВОРОБЕЛЬ О.А. |
14031 |
м. Львів |
ЛУГГ |
5 |
140 (52+40+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
3558 |
ВОРОБЕЛЬ Р.А. |
14499 |
м. Пустомити |
Підбірцівська ЗОШ |
4 |
102 (36+36+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
3559 |
ВОРОБЕЦЬ А.М. |
14871 |
м. Стрий |
Олексицька ЗОШ |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
3560 |
ВОРОБЕЦЬ І.Ю. |
14166 |
м. Новий Розділ |
НВК "Лідер" |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Верес Галина Мирославівна |
3561 |
ВОРОБЕЦЬ О.В. |
14532 |
м. Радехів |
Вузлівська ЗОШ |
6 |
77 (20+17+40) |
|
|
|
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
3562 |
ВОРОБЕЦЬ О.Р. |
14486 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 1 |
6 |
101 (32+33+36) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
3563 |
ВОРОБЕЦЬ Х.І. |
14021 |
м. Львів |
СЗШ № 40 |
9 |
78 (18+14+46) |
|
|
|
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
3564 |
ВОРОБЕЦЬ Я.С. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
2 |
60 (30+18+12) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
3565 |
ВОРОБЙОВ Д.О. |
14047 |
м. Львів |
СЗШ № 6 |
6 |
160 (52+54+54) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
3566 |
ВОРОБЙОВ О.В. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
6 |
140 (50+42+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гарбіч Людмила Іванівна |
3567 |
ВОРОБЙОВА А.О. |
14077 |
м. Львів |
СЗШ № 84 |
9 |
121 (48+34+39) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
3568 |
ВОРОБЙОВА М.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
3569 |
ВОРОБЙОВА Н.О. |
14047 |
м. Львів |
СЗШ № 6 |
3 |
108 (24+48+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
3570 |
ВОРОБЙОВА С.А. |
14137 |
м. Львів |
ПХШ "Перлина" |
3 |
102 (30+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
3571 |
ВОРОБЙОВА Х.Ю. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
8 |
147 (54+48+45) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
3572 |
ВОРОБЧАК В.І. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
8 |
94 (36+18+40) |
|
|
|
С3 |
Біда Наталія Романівна |
3573 |
ВОРОЖБИТ Н.Б. |
14365 |
м. Жовква |
Гійченська ЗОШ |
6 |
135 (48+39+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
3574 |
ВОРОЖЦОВА К.В. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
5 |
160 (52+60+48) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
3575 |
ВОРОН В.С. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
8 |
151 (48+54+49) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
3576 |
ВОРОН І.С. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
7 |
145 (48+54+43) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
3577 |
ВОРОН О.А. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
5 |
112 (30+36+46) |
|
|
|
С3 |
Шепіда Ольга Володимирівна |
3578 |
ВОРОНА А.В. |
14732 |
м. Сокаль |
Загальноосвітня школа-інтернат |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
3579 |
ВОРОНА В.М. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
2 |
64 (22+24+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
3580 |
ВОРОНА М.А. |
14036 |
м. Львів |
СЗШ № 65 |
4 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
3581 |
ВОРОНА М.І. |
14046 |
м. Львів |
СЗШ № 71 |
5 |
127 (46+39+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
3582 |
ВОРОНА С.С. |
14094 |
м. Львів |
СЗШ № 36 |
4 |
120 (42+36+42) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
3583 |
ВОРОНЕНКО Д.М. |
14499 |
м. Пустомити |
Підбірцівська ЗОШ |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
3584 |
ВОРОНІН О.О. |
14001 |
м. Львів |
ПНВЗ "ЗОШ святої Софії" |
3 |
76 (24+42+10) |
|
|
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
3585 |
ВОРОНІНА З.О. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
3586 |
ВОРОНКА В.Р. |
14200 |
м. Червоноград |
ЗШ № 4 |
3 |
92 (24+42+26) |
|
|
С2 |
|
Перець Надія Михайлівна |
3587 |
ВОРОНКА С.Р. |
14470 |
м. Пустомити |
Лапаївська ЗОШ |
3 |
86 (24+42+20) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
3588 |
ВОРОНКО М.Р. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
4 |
88 (30+36+22) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
3589 |
ВОРОНКО Н.Р. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
7 |
103 (36+30+37) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
3590 |
ВОРОНКОВ О.Р. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
6 |
88 (38+24+26) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
3591 |
ВОРОНКОВА А.С. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
5 |
166 (58+60+48) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
3592 |
ВОРОНОВСЬКА Т.М. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
3 |
106 (30+42+34) |
|
|
С2 |
С3 |
Гарбіч Людмила Іванівна |
3593 |
ВОРОНОВСЬКА Ю.Ю. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
3 |
82 (24+42+16) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
3594 |
ВОРОНОВСЬКИЙ Д.В. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
2 |
72 (30+30+12) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
3595 |
ВОРОНОВСЬКИЙ Р.Б. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
6 |
112 (40+48+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
3596 |
ВОРОНЧАК А.В. |
14115 |
м. Львів |
СЗШ № 22 |
9 |
129 (48+30+51) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
3597 |
ВОРОНЧАК М.В. |
14115 |
м. Львів |
СЗШ № 22 |
6 |
134 (44+54+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
3598 |
ВОРОНЧАК Н.І. |
14014 |
м. Львів |
СЗШ № 87 |
9 |
129 (42+38+49) |
|
С1 |
|
С3 |
Оленчин Тетяна Петрівна |
3599 |
ВОРОНЧАК Р.О. |
14749 |
м. Старий Самбір |
Болозівська ЗСШ |
6 |
116 (40+34+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Мар’ян Ольга Казимирівна |
3600 |
ВОРОНЬЧАК А.Б. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
3601 |
ВОРОНЮК К.П. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
3 |
90 (30+36+24) |
|
|
С2 |
|
Булас Надія Антонівна |
3602 |
ВОРОНЯК А.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
3603 |
ВОРОНЯК А.І. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
8 |
159 (48+60+51) |
З |
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
3604 |
ВОРОНЯК В.Р. |
14179 |
м. Самбір |
Гімназія |
9 |
143 (60+40+43) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ніженецька Наталія Сергіївна |
3605 |
ВОРОНЯК М.Р. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
5 |
136 (36+46+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Шепіда Ольга Володимирівна |
3606 |
ВОРОЦЯНКА Л.Р. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
1 |
70 (28+30+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
3607 |
ВОРОШИК М.А. |
14001 |
м. Львів |
ПНВЗ "ЗОШ святої Софії" |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
3608 |
ВОРОШИЛІН Р.І. |
14474 |
м. Пустомити |
Чорношовицький НВК |
5 |
65 (16+25+24) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
3609 |
ВОРОШИЛОВ М.Є. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
3610 |
ВОСКОБОЙНИК О.С. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
9 |
91 (36+24+31) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
3611 |
ВОСТРОВ М.С. |
14141 |
м. Львів |
ЦО "Політехнік-Еколенд" |
3 |
68 (24+36+8) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
3612 |
ВОСУХ В.Р. |
14926 |
м. Яворів |
Дацьківська СЗШ |
5 |
80 (12+32+36) |
|
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
3613 |
ВОСЬКАЛО І.В. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
2 |
88 (28+30+30) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
3614 |
ВОСЬКАЛО Н.В. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
3615 |
ВОСЬКАЛО П.В. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
4 |
108 (30+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
3616 |
ВОТУСЬ Б.С. |
14955 |
м. Яворів |
Семирівська СЗШ |
6 |
74 (32+18+24) |
|
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
3617 |
ВРЕЦЬОНА М.Р. |
14058 |
м. Львів |
СЗШ № 47 |
3 |
132 (36+48+48) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
3618 |
ВРОНСЬКИЙ Р.П. |
14096 |
м. Львів |
ССЗШ № 46 |
4 |
122 (36+48+38) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
3619 |
ВРУБЛЕВСЬКА А.В. |
14004 |
м. Львів |
ЛЛГ |
9 |
140 (48+40+52) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Оленчин Тетяна Петрівна |
3620 |
ВРУБЛЕВСЬКА В.Б. |
14466 |
м. Пустомити |
Містківська ЗОШ |
2 |
72 (30+24+18) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
3621 |
ВРУБЛЕВСЬКА Ю.Р. |
14468 |
м. Пустомити |
Щирецька ЗОШ № 2 |
4 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
3622 |
ВРУБЛЕВСЬКА Ю.С. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
1 |
72 (30+30+12) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
3623 |
ВРУБЛЕВСЬКИЙ А.І. |
14466 |
м. Пустомити |
Містківська ЗОШ |
7 |
77 (21+26+30) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
3624 |
ВРУБЛЕВСЬКИЙ В.Я. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
9 |
159 (60+44+55) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
3625 |
ВУГЛЯР А.З. |
14119 |
м. Львів |
СЗШ № 38 |
7 |
55 (18+30+7) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
3626 |
ВУДВУД А.І. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
5 |
128 (54+32+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Оленчин Тетяна Петрівна |
3627 |
ВУЄК Х.І. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
9 |
129 (48+32+49) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
3628 |
ВУЖИНСЬКИЙ І.А. |
14016 |
м. Львів |
Українська приватна гімназія, ЗСППШ "Альфа" |
7 |
122 (45+32+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Білий Микола Михайлович |
3629 |
ВУЙКО Д.Ю. |
14074 |
м. Львів |
ЛСШ № 69 |
2 |
76 (28+30+18) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
3630 |
ВУЙКО Ю.М. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
7 |
71 (42+12+17) |
|
С1 |
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
3631 |
ВУЙЦИК М.Ю. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
3 |
108 (24+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
3632 |
ВУЙЦИК Н.Р. |
14464 |
м. Пустомити |
Семенівська ЗОШ |
6 |
91 (32+17+42) |
|
|
|
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
3633 |
ВУЛЬЧИН В.С. |
14098 |
м. Львів |
СЗШ № 50 |
3 |
78 (36+30+12) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
3634 |
ВУЛЬЧИН Н.В. |
14093 |
м. Львів |
СЗШ № 31 |
6 |
120 (38+40+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
3635 |
ВУС А.В. |
14934 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 1 |
5 |
99 (52+23+24) |
|
С1 |
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
3636 |
ВУС А.Ю. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
7 |
115 (45+30+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
3637 |
ВУС В.А. |
14935 |
м. Яворів |
НВК СЗШ ДНЗ с. Бірки |
8 |
123 (51+38+34) |
|
С1 |
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
3638 |
ВУС В.В. |
14936 |
м. Яворів |
НВК ДЗ СЗШ |
2 |
54 (18+18+18) |
|
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
3639 |
ВУС Д.А. |
14935 |
м. Яворів |
НВК СЗШ ДНЗ с. Бірки |
4 |
88 (30+30+28) |
|
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
3640 |
ВУС Д.А. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
6 |
124 (46+48+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
3641 |
ВУС І.В. |
14532 |
м. Радехів |
Вузлівська ЗОШ |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
3642 |
ВУС Л.Ю. |
14036 |
м. Львів |
СЗШ № 65 |
8 |
109 (60+12+37) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
3643 |
ВУС Р.О. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
8 |
147 (54+48+45) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
3644 |
ВУС С.Р. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
3645 |
ВУСИК Х.Н. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
3646 |
ГААС С.Б. |
14195 |
м. Трускавець |
НВК СЗШ № 2 гімназія |
7 |
100 (39+30+31) |
|
|
|
|
Томашівська Наталія Валеріївна |
3647 |
ГАБА А.А. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
5 |
97 (22+33+42) |
|
|
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
3648 |
ГАБА А.Н. |
14134 |
м. Львів |
Правнича гімназія |
6 |
100 (26+32+42) |
|
|
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
3649 |
ГАБА В.Я. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
7 |
120 (39+36+45) |
|
|
|
С3 |
Гарбіч Людмила Іванівна |
3650 |
ГАБА Л.Р. |
14386 |
м. Жовква |
Куликівська ЗОШ |
3 |
102 (30+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
3651 |
ГАБА М.Н. |
14134 |
м. Львів |
Правнича гімназія |
6 |
89 (28+35+26) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
3652 |
ГАБАК В.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
3653 |
ГАБАЧ З.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
9 |
108 (30+38+40) |
|
|
|
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
3654 |
ГАБІНЕТ І.П. |
14007 |
м. Львів |
СЗШ № 4 |
4 |
78 (24+36+18) |
|
|
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
3655 |
ГАБОВСЬКА І.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
10 |
150 (54+44+52) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
3656 |
ГАБОР Я.Я. |
14767 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 1 |
8 |
171 (60+60+51) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
3657 |
ГАБРЕЛЬ М.М. |
14034 |
м. Львів |
"Світанок" |
3 |
126 (36+42+48) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
3658 |
ГАБРУСЬ М.В. |
14165 |
м. Моршин |
НВК СЗШ ліцей |
3 |
76 (24+30+22) |
|
|
|
|
Люсак Руслана Михайлівна |
3659 |
ГАБРУСЬ М.В. |
14165 |
м. Моршин |
НВК СЗШ ліцей |
3 |
76 (24+30+22) |
|
|
|
|
Люсак Руслана Михайлівна |
3660 |
ГАБРУСЬ М.М. |
14626 |
м. Сколе |
Довжківська ЗОШ |
6 |
107 (40+31+36) |
|
С1 |
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
3661 |
ГАБРУСЬ Н.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
5 |
72 (22+26+24) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
3662 |
ГАБРУСЬ Ю.Ю. |
14611 |
м. Сколе |
НВК СЗШ ліцей с. Козьова |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
3663 |
ГАБРУХ В.В. |
14042 |
м. Львів |
СЗШ № 42 |
3 |
84 (18+30+36) |
|
|
|
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
3664 |
ГАБЧАК А.В. |
14869 |
м. Стрий |
Н. Лукавицька ЗОШ |
8 |
138 (60+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Романова Лілія Володимирівна |
3665 |
ГАБЧАК М.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
9 |
129 (48+32+49) |
|
С1 |
|
С3 |
Михаць Ігор Львович |
3666 |
ГАБЧАК Ю.В. |
14622 |
м. Сколе |
ЗОШ-інтернат |
4 |
102 (36+36+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Багрич Галина Миколаївна |
3667 |
ГАБШІЙ В.І. |
14195 |
м. Трускавець |
НВК СЗШ № 2 гімназія |
2 |
52 (22+18+12) |
|
С1 |
|
|
Томашівська Наталія Валеріївна |
3668 |
ГАБШІЙ М.П. |
14196 |
м. Трускавець |
СЗШ № 3 |
2 |
58 (28+30+0) |
|
С1 |
С2 |
|
Томашівська Наталія Валеріївна |
3669 |
ГАВАЛКО А.О. |
14525 |
м. Радехів |
ЗОШ № 1 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
3670 |
ГАВАЛКО І.В. |
14203 |
м. Червоноград |
ЗШ № 7 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
3671 |
ГАВАН Н.І. |
14455 |
м. Пустомити |
Чижиківська ЗОШ |
5 |
136 (40+48+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
3672 |
ГАВАН О.Р. |
14140 |
м. Львів |
ШЕЛ |
9 |
123 (42+44+37) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
3673 |
ГАВАСЬ В.І. |
14396 |
м. Жовква |
В'язівська ЗОШ |
9 |
130 (48+44+38) |
|
С1 |
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
3674 |
ГАВДАН П.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
7 |
135 (45+36+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
3675 |
ГАВДУЛЬСЬКИЙ Р.І. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
8 |
147 (57+48+42) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
3676 |
ГАВДЯК М.А. |
14148 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 5 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
3677 |
ГАВДЯК Х.М. |
14152 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 16 |
4 |
130 (48+36+46) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
3678 |
ГАВЕЛЕЙ М.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
8 |
147 (60+54+33) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
3679 |
ГАВЕНКО В.Є. |
14103 |
м. Львів |
Санінтерн № 1 |
3 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
3680 |
ГАВЕНКО М.М. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
3 |
64 (18+36+10) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
3681 |
ГАВІЙ М.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
7 |
117 (54+30+33) |
|
С1 |
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
3682 |
ГАВІЙ Ю.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
7 |
112 (15+54+43) |
|
|
С2 |
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
3683 |
ГАВІЙ Ю.П. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
7 |
154 (54+54+46) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
3684 |
ГАВІНСЬКА В.Р. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
4 |
94 (30+42+22) |
|
|
С2 |
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
3685 |
ГАВІНСЬКА Л.Р. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
3686 |
ГАВІНСЬКА О.М. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
7 |
153 (60+48+45) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
3687 |
ГАВІНСЬКИЙ Т.Р. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
3688 |
ГАВІРКО С.В. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
5 |
140 (38+48+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
3689 |
ГАВЛО А.В. |
14471 |
м. Пустомити |
Сороки-Львівська ЗОШ |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
3690 |
ГАВЛО А.Ю. |
14016 |
м. Львів |
Українська приватна гімназія, ЗСППШ "Альфа" |
2 |
72 (30+30+12) |
З |
|
|
|
Білий Микола Михайлович |
3691 |
ГАВЛО Е.П. |
14465 |
м. Пустомити |
Мурованська ЗОШ |
7 |
160 (60+54+46) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
3692 |
ГАВЛО Ю.В. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
4 |
46 (18+12+16) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
3693 |
ГАВЛОВСЬКА О.М. |
14040 |
м. Львів |
СЗШ № 49 |
3 |
58 (12+18+28) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
3694 |
ГАВЛОВСЬКИЙ Т.В. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
9 |
146 (60+44+42) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
3695 |
ГАВОР В.О. |
14551 |
м. Радехів |
Нивицька ЗОШ |
7 |
133 (48+48+37) |
|
С1 |
С2 |
|
Брановський Володимир Іванович |
3696 |
ГАВОР О.Ю. |
14551 |
м. Радехів |
Нивицька ЗОШ |
3 |
82 (30+30+22) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
3697 |
ГАВРАК Т.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
7 |
136 (48+44+44) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Булас Надія Антонівна |
3698 |
ГАВРИК А.І. |
14488 |
м. Пустомити |
Сокільницька ЗОШ |
3 |
114 (36+42+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
3699 |
ГАВРИК Д.І. |
14154 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 18 |
4 |
114 (36+42+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Юрків Андрій Степанович |
3700 |
ГАВРИК Д.Т. |
14178 |
м. Самбір |
СШ № 10 |
3 |
102 (36+36+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
3701 |
ГАВРИК І.А. |
14054 |
м. Львів |
СЗШ № 21 |
4 |
114 (30+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
3702 |
ГАВРИК І.Р. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
8 |
171 (60+60+51) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
3703 |
ГАВРИК О.Р. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
7 |
144 (60+42+42) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
3704 |
ГАВРИЛЕНКО Р.М. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
3 |
114 (30+36+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
3705 |
ГАВРИЛЕЦЬ А.Р. |
14858 |
м. Стрий |
Голобутівська ЗОШ |
2 |
72 (24+30+18) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
3706 |
ГАВРИЛЕЦЬ О.М. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
5 |
110 (28+40+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
3707 |
ГАВРИЛЕЦЬ Ю.Л. |
14842 |
м. Стрий |
Ланівська СЗШ |
6 |
89 (34+31+24) |
|
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
3708 |
ГАВРИЛЕЧКО М.С. |
14950 |
м. Яворів |
СЗШ 1 ст. |
3 |
108 (36+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
3709 |
ГАВРИЛЕЧКО О.Р. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
6 |
67 (22+23+22) |
|
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
3710 |
ГАВРИЛЕЧКО О.Я. |
14844 |
м. Стрий |
Лисятицька СЗШ |
2 |
72 (30+30+12) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
3711 |
ГАВРИЛИШИН В.В. |
14135 |
м. Львів |
Гімназія "Престиж" |
9 |
150 (54+44+52) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
3712 |
ГАВРИЛІВ А.Б. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
8 |
123 (39+36+48) |
|
|
|
С3 |
Михаць Ігор Львович |
3713 |
ГАВРИЛІВ А.В. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
6 |
134 (50+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Оленчин Тетяна Петрівна |
3714 |
ГАВРИЛІВ А.І. |
14843 |
м. Стрий |
Лисовицька школа-ліцей |
6 |
123 (42+45+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Романова Лілія Володимирівна |
3715 |
ГАВРИЛІВ А.М. |
14135 |
м. Львів |
Гімназія "Престиж" |
7 |
108 (42+36+30) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
3716 |
ГАВРИЛІВ А.М. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
3 |
60 (24+24+12) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
3717 |
ГАВРИЛІВ Б.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
7 |
97 (45+12+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Михаць Ігор Львович |
3718 |
ГАВРИЛІВ В.Б. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
4 |
96 (24+42+30) |
|
|
С2 |
|
Булас Надія Антонівна |
3719 |
ГАВРИЛІВ В.В. |
14614 |
м. Сколе |
Підгородецька ЗОШ |
6 |
128 (44+30+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
3720 |
ГАВРИЛІВ В.П. |
14183 |
м. Стрий |
СЗШ № 4 |
2 |
62 (26+12+24) |
|
С1 |
|
С3 |
Пістун Надія Данилівна |
3721 |
ГАВРИЛІВ Е.М. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
2 |
54 (24+12+18) |
|
С1 |
|
|
Булас Надія Антонівна |
3722 |
ГАВРИЛІВ К.Ю. |
14112 |
м. Львів |
Школа радості |
2 |
34 (10+18+6) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
3723 |
ГАВРИЛІВ М.А. |
14016 |
м. Львів |
Українська приватна гімназія, ЗСППШ "Альфа" |
2 |
66 (30+24+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Білий Микола Михайлович |
3724 |
ГАВРИЛІВ Н.Т. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
3725 |
ГАВРИЛІВ О.І. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
3 |
102 (42+30+30) |
|
С1 |
|
|
Булас Надія Антонівна |
3726 |
ГАВРИЛІВ Р.Р. |
14030 |
м. Львів |
СЗШ № 77 |
5 |
72 (22+30+20) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
3727 |
ГАВРИЛІВ С.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
3728 |
ГАВРИЛІВ Х.М. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
4 |
70 (24+24+22) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
3729 |
ГАВРИЛЛІВ В.І. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
5 |
104 (32+36+36) |
|
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
3730 |
ГАВРИЛО Х.В. |
14026 |
м. Львів |
СЗШ № 67 |
3 |
76 (18+48+10) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
3731 |
ГАВРИЛОВ К.В. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
3 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
3732 |
ГАВРИЛЮК О.В. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
9 |
43 (6+14+23) |
|
|
|
|
Цімарно Марія Петрівна |
3733 |
ГАВРИЛЮК А. |
14363 |
м. Жовква |
Великогрибовицька ЗОШ |
4 |
120 (42+36+42) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
3734 |
ГАВРИЛЮК А.О. |
14182 |
м. Стрий |
СЗШ № 3 |
5 |
115 (34+49+32) |
|
|
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
3735 |
ГАВРИЛЮК В.В. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
7 |
69 (24+18+27) |
|
|
|
|
Цімарно Марія Петрівна |
3736 |
ГАВРИЛЮК В.О. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
8 |
123 (48+48+27) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
3737 |
ГАВРИЛЮК Д.Р. |
14690 |
м. Сокаль |
Тартаківська ЗШ |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
3738 |
ГАВРИЛЮК І.М. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
9 |
145 (54+54+37) |
З |
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
3739 |
ГАВРИЛЮК М.Б. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
3740 |
ГАВРИЛЮК М.Р. |
14540 |
м. Радехів |
Стоянівська ЗОШ |
7 |
106 (36+36+34) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
3741 |
ГАВРИЛЮК М.Р. |
14486 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 1 |
8 |
39 (9+10+20) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
3742 |
ГАВРИЛЮК М.Ю. |
14117 |
м. Львів |
СЗШ № 30 |
7 |
132 (51+36+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
3743 |
ГАВРИЛЮК О.Є. |
14678 |
м. Сокаль |
Острівський НВК-ЗШ-дитячий садок |
9 |
90 (36+20+34) |
|
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
3744 |
ГАВРИЛЮК О.М. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
6 |
121 (38+35+48) |
|
|
|
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
3745 |
ГАВРИЛЮК О.Т. |
14665 |
м. Сокаль |
Великомостівський ЗШ-НВК-ліцей |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
3746 |
ГАВРИЛЮК О.Ю. |
14117 |
м. Львів |
СЗШ № 30 |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
3747 |
ГАВРИЛЮК С.А. |
14068 |
м. Львів |
ЗШ "Дивосвіт" |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
3748 |
ГАВРИЛЮК С.І. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
6 |
110 (36+38+36) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
3749 |
ГАВРИЛЮК Ю.О. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
10 |
138 (54+38+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
3750 |
ГАВРИЛЯК А.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
5 |
109 (34+45+30) |
|
|
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
3751 |
ГАВРИЛЯК Б.М. |
14097 |
м. Львів |
СЗШ № 48 |
6 |
108 (24+36+48) |
|
|
|
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
3752 |
ГАВРИЛЯК В.С. |
14125 |
м. Львів |
СЗШ № 57 |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
3753 |
ГАВРИЛЯК І.І. |
14054 |
м. Львів |
СЗШ № 21 |
4 |
114 (30+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
3754 |
ГАВРИЛЯК М.І. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
7 |
87 (33+32+22) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
3755 |
ГАВРИЛЯК Н.Б. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
7 |
117 (51+32+34) |
|
С1 |
|
|
Булас Надія Антонівна |
3756 |
ГАВРИЛЯК Р.В. |
14190 |
м. Стрий |
СЗШ № 11 |
2 |
42 (24+12+6) |
|
С1 |
|
|
Пістун Надія Данилівна |
3757 |
ГАВРИЛЯК Р.І. |
14116 |
м. Львів |
СЗШ № 23 |
4 |
110 (42+42+26) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
3758 |
ГАВРИЛЯК С.І. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
6 |
149 (50+51+48) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
3759 |
ГАВРИЛЯК Ю.А. |
14206 |
м. Червоноград |
НВК № 10 |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
3760 |
ГАВРИЛЯК Ю.Б. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
4 |
76 (12+48+16) |
|
|
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
3761 |
ГАВРИЛЯК Ю.В. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
7 |
124 (42+48+34) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
3762 |
ГАВРИХ В.Р. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
6 |
138 (36+54+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Гарбіч Людмила Іванівна |
3763 |
ГАВРИХ М.Б. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
7 |
129 (42+42+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
3764 |
ГАВРИШ А.В. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
3 |
102 (30+42+30) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
3765 |
ГАВРИШ З.Д. |
14005 |
м. Львів |
СЗШ № 62 |
4 |
86 (30+30+26) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
3766 |
ГАВРИШ П.В. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
8 |
102 (30+30+42) |
|
|
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
3767 |
ГАВРИШКЕВИЧ М.Р. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
7 |
96 (24+42+30) |
|
|
С2 |
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
3768 |
ГАВРИШКІВ Г.М. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
9 |
150 (48+48+54) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
3769 |
ГАВРИШКІВ М.А. |
14165 |
м. Моршин |
НВК СЗШ ліцей |
3 |
90 (24+30+36) |
|
|
|
С3 |
Люсак Руслана Михайлівна |
3770 |
ГАВРИШКІВ М.А. |
14165 |
м. Моршин |
НВК СЗШ ліцей |
3 |
90 (24+30+36) |
|
|
|
С3 |
Люсак Руслана Михайлівна |
3771 |
ГАВРИШКІВ М.М. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
6 |
146 (38+54+54) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
3772 |
ГАВРИШКІВ П.Г. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
4 |
104 (30+42+32) |
|
|
С2 |
С3 |
Булас Надія Антонівна |
3773 |
ГАВРИШКО П.О. |
14117 |
м. Львів |
СЗШ № 30 |
7 |
88 (33+22+33) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
3774 |
ГАВРИШКО Х.А. |
14465 |
м. Пустомити |
Мурованська ЗОШ |
8 |
138 (60+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
3775 |
ГАВРИШКО Ю.М. |
14465 |
м. Пустомити |
Мурованська ЗОШ |
8 |
134 (60+36+38) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
3776 |
ГАВРИШКО Ю.С. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
3777 |
ГАВРОН Г.М. |
14075 |
м. Львів |
СЗШ № 96 |
3 |
84 (24+36+24) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
3778 |
ГАВРОН М.М. |
14075 |
м. Львів |
СЗШ № 96 |
4 |
82 (24+36+22) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
3779 |
ГАВРОН О.В. |
14284 |
м. Жидачів |
Гімназія |
7 |
90 (39+20+31) |
|
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
3780 |
ГАВРОНСЬКА І.Р. |
14180 |
м. Стрий |
СЗШ № 1 |
6 |
160 (52+54+54) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
3781 |
ГАВРОНСЬКА Л.Б. |
14383 |
м. Жовква |
ЗОШ № 1 |
8 |
117 (36+48+33) |
|
|
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
3782 |
ГАВРОНСЬКИЙ А.І. |
14180 |
м. Стрий |
СЗШ № 1 |
6 |
124 (34+42+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Пістун Надія Данилівна |
3783 |
ГАВРОНСЬКИЙ Н.А. |
14384 |
м. Жовква |
ЗОШ № 2 |
10 |
109 (36+36+37) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
3784 |
ГАВРУШКО М.Р. |
14935 |
м. Яворів |
НВК СЗШ ДНЗ с. Бірки |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
3785 |
ГАВРЮШЕНКО Т.Д. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
7 |
117 (42+36+39) |
|
С1 |
|
|
Цімарно Марія Петрівна |
3786 |
ГАВРЮШИНА К.Є. |
14108 |
м. Львів |
"Малюк" |
3 |
120 (30+48+42) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
3787 |
ГАВУКА С.І. |
14382 |
м. Жовква |
Дублянська ЗОШ |
3 |
64 (18+36+10) |
|
|
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
3788 |
ГАВУРА Д.А. |
14096 |
м. Львів |
ССЗШ № 46 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
3789 |
ГАВЦ О.М. |
14030 |
м. Львів |
СЗШ № 77 |
3 |
96 (18+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
3790 |
ГАВЯК А.А. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
6 |
140 (44+42+54) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
3791 |
ГАГАЛОВИЧ А.В. |
14748 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 2 |
4 |
50 (24+12+14) |
|
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
3792 |
ГАГАРІН О.Б. |
14197 |
м. Червоноград |
ЗШ № 1 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
3793 |
ГАГАТ В. |
14722 |
м. Сокаль |
Волицька ЗШ |
5 |
136 (40+54+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кнейчук Наталія Володимирівна |
3794 |
ГАДА О.В. |
14747 |
м. Старий Самбір |
Гуманецька ЗСШ |
4 |
96 (24+48+24) |
|
|
С2 |
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
3795 |
ГАДЕНЮК А.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
10 |
82 (48+6+28) |
|
С1 |
|
|
Біда Наталія Романівна |
3796 |
ГАДЖАЛА А.І. |
14937 |
м. Яворів |
Рогізненська СЗШ |
9 |
120 (48+26+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
3797 |
ГАДЖИМУРА А.І. |
14546 |
м. Радехів |
Завидчанська ЗОШ |
2 |
82 (28+30+24) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
3798 |
ГАДЖИМУРА В.М. |
14546 |
м. Радехів |
Завидчанська ЗОШ |
3 |
108 (24+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
3799 |
ГАДЖИМУРА К.М. |
14546 |
м. Радехів |
Завидчанська ЗОШ |
1 |
76 (28+30+18) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
3800 |
ГАДЖИМУРА С.І. |
14546 |
м. Радехів |
Завидчанська ЗОШ |
2 |
76 (28+30+18) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
3801 |
ГАДЖИМУРА С.І. |
14546 |
м. Радехів |
Завидчанська ЗОШ |
5 |
98 (40+34+24) |
|
С1 |
|
|
Брановський Володимир Іванович |
3802 |
ГАДЗАЛО С.М. |
14097 |
м. Львів |
СЗШ № 48 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
3803 |
ГАДЗІНСЬКИЙ С.Р. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
3804 |
ГАДІЙ Ю.І. |
14284 |
м. Жидачів |
Гімназія |
8 |
105 (48+30+27) |
|
С1 |
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
3805 |
ГАДОМСЬКА А.В. |
14117 |
м. Львів |
СЗШ № 30 |
3 |
80 (30+36+14) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
3806 |
ГАДОМСЬКА Л.О. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
3807 |
ГАДОМСЬКИЙ Ю.С. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
4 |
42 (18+6+18) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
3808 |
ГАДУПЯК В.Р. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
8 |
159 (60+54+45) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
3809 |
ГАДУПЯК Ю.Р. |
14470 |
м. Пустомити |
Лапаївська ЗОШ |
7 |
126 (48+30+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
3810 |
ГАДУХ І.Я. |
14499 |
м. Пустомити |
Підбірцівська ЗОШ |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
3811 |
ГАДЬО А.І. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
6 |
112 (36+30+46) |
|
|
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
3812 |
ГАДЬО І.С. |
14197 |
м. Червоноград |
ЗШ № 1 |
6 |
143 (38+57+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Перець Надія Михайлівна |
3813 |
ГАДЯК М.І. |
14475 |
м. Пустомити |
Оброшинська ЗОШ |
5 |
148 (34+54+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
3814 |
ГАДЯК С.І. |
14475 |
м. Пустомити |
Оброшинська ЗОШ |
2 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
3815 |
ГАЄВА В.М. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
3816 |
ГАЄВА І.М. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
8 |
133 (51+30+52) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
3817 |
ГАЄВА С. |
14149 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 8, 9 |
2 |
72 (18+30+24) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
3818 |
ГАЄВИШИН С.Ю. |
14116 |
м. Львів |
СЗШ № 23 |
1 |
88 (28+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
3819 |
ГАЄВСЬКА В.В. |
14015 |
м. Львів |
СЗШ № 52 |
5 |
98 (32+38+28) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
3820 |
ГАЄВСЬКА І.А. |
14034 |
м. Львів |
"Світанок" |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
3821 |
ГАЄВСЬКА Р.В. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
7 |
105 (39+36+30) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
3822 |
ГАЄВСЬКА Ю.І. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
3823 |
ГАЄВСЬКИЙ В.О. |
14767 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 1 |
8 |
169 (60+58+51) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
3824 |
ГАЄВСЬКИЙ С.Л. |
14204 |
м. Червоноград |
СШ № 8 |
4 |
132 (42+48+42) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
3825 |
ГАЗДА А.І. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
7 |
111 (60+18+33) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
3826 |
ГАЗДА А.І. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
6 |
140 (52+46+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
3827 |
ГАЗДА А.О. |
14073 |
м. Львів |
ЗШ "Первоцвіт" |
4 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
3828 |
ГАЗДА Н.Б. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
10 |
144 (54+44+46) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
3829 |
ГАЗДЮК Х.Р. |
14531 |
м. Радехів |
Нововитківська ЗОШ |
6 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
3830 |
ГАЗІЄВ А. . |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
3831 |
ГАЗОЛИШИН А.Я. |
14050 |
м. Львів |
СЗШ № 24 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
3832 |
ГАЗОЛИШИН А.Я. |
14050 |
м. Львів |
СЗШ № 24 |
6 |
114 (38+34+42) |
|
|
|
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
3833 |
ГАЙ В.Б. |
14119 |
м. Львів |
СЗШ № 38 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
3834 |
ГАЙВАНОВИЧ В.В. |
14639 |
м. Сколе |
Орявська ЗОШ |
6 |
62 (32+14+16) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
3835 |
ГАЙВАНОВИЧ В.І. |
14196 |
м. Трускавець |
СЗШ № 3 |
2 |
82 (28+30+24) |
З |
|
|
|
Томашівська Наталія Валеріївна |
3836 |
ГАЙВАНОВИЧ Л.В. |
14639 |
м. Сколе |
Орявська ЗОШ |
8 |
56 (12+24+20) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
3837 |
ГАЙВАНОВИЧ Н.І. |
14621 |
м. Сколе |
Тохольківський НВК ЗОШ-ДНЗ |
11 |
34 (12+0+22) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
3838 |
ГАЙВАНОВИЧ Р.М. |
14076 |
м. Львів |
СЗШ № 86 |
2 |
66 (18+30+18) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
3839 |
ГАЙВАНОВИЧ С.А. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
3840 |
ГАЙВАСЬ Р.Ю. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
4 |
84 (18+36+30) |
|
|
С2 |
|
Воробець Надія Теодорівна |
3841 |
ГАЙВАСЬ С.І. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
4 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
3842 |
ГАЙВОРОНСЬКИЙ М |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
5 |
88 (30+28+30) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
3843 |
ГАЙДА О.О. |
14460 |
м. Пустомити |
Зимноводівська ЗОШ № 1 |
3 |
112 (42+36+34) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
3844 |
ГАЙДАМАХА О.В. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
5 |
104 (32+24+48) |
|
|
|
С3 |
Цімарно Марія Петрівна |
3845 |
ГАЙДАР Ю.А. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
6 |
124 (40+54+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
3846 |
ГАЙДЕУ Я.О. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
6 |
105 (44+31+30) |
|
С1 |
|
|
Личак Катерина Степанівна |
3847 |
ГАЙДУА В.М. |
14178 |
м. Самбір |
СШ № 10 |
5 |
65 (20+9+36) |
|
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
3848 |
ГАЙДУК А.С. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
1 |
74 (26+30+18) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
3849 |
ГАЙДУК Д.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
8 |
159 (57+54+48) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
3850 |
ГАЙДУК І.Я. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
2 |
64 (28+24+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Булас Надія Антонівна |
3851 |
ГАЙДУК М.Ю. |
14185 |
м. Стрий |
СЗШ № 6 |
5 |
98 (38+36+24) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
3852 |
ГАЙДУК С.Б. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
1 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
3853 |
ГАЙДУК Т.Р. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
10 |
151 (54+54+43) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
3854 |
ГАЙДУСЬ С.П. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
9 |
114 (42+38+34) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
3855 |
ГАЙДУЧОК Д.В. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
8 |
73 (48+16+9) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
3856 |
ГАЙДУЧОК М.М. |
14365 |
м. Жовква |
Гійченська ЗОШ |
2 |
78 (24+30+24) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
3857 |
ГАЙДУЧОК М.Ю. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
5 |
132 (32+54+46) |
|
|
С2 |
С3 |
Оленчин Тетяна Петрівна |
3858 |
ГАЙДУЧОК О.І. |
14414 |
м. Жовква |
Синьковицька ЗОШ |
5 |
101 (20+39+42) |
|
|
|
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
3859 |
ГАЙДУЧОК Ю.В. |
14093 |
м. Львів |
СЗШ № 31 |
5 |
132 (50+40+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
3860 |
ГАЙЗЛЕР А.А. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
7 |
129 (60+30+39) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
3861 |
ГАЙЗЛЕР А.В. |
14016 |
м. Львів |
Українська приватна гімназія, ЗСППШ "Альфа" |
3 |
46 (12+12+22) |
|
|
|
|
Білий Микола Михайлович |
3862 |
ГАЙКОВИЙ Р.О. |
14166 |
м. Новий Розділ |
НВК "Лідер" |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Верес Галина Мирославівна |
3863 |
ГАЙНАЛІИ Д.М. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
2 |
60 (30+24+6) |
|
С1 |
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
3864 |
ГАЙОВИЙ М.Є. |
14552 |
м. Радехів |
Кривецький НВК |
3 |
108 (30+36+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
3865 |
ГАЙОВИШИН А.І. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
3866 |
ГАЙОВСЬКА М.Я. |
14102 |
м. Львів |
СЗШ № 83 |
4 |
88 (30+30+28) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
3867 |
ГАЙОВСЬКА Т.О. |
14170 |
м. Новий Розділ |
ЗШ № 4 |
6 |
160 (52+60+48) |
З |
|
|
|
Верес Галина Мирославівна |
3868 |
ГАЙОВСЬКА У.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
4 |
108 (24+48+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Булас Надія Антонівна |
3869 |
ГАЙОВСЬКИЙ А.Я. |
14102 |
м. Львів |
СЗШ № 83 |
1 |
62 (14+30+18) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
3870 |
ГАЙСИН О.А. |
14167 |
м. Новий Розділ |
ЗШ № 2 |
7 |
165 (60+60+45) |
З |
|
|
|
Верес Галина Мирославівна |
3871 |
ГАЙСІН Д.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
3 |
98 (36+42+20) |
|
С1 |
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
3872 |
ГАЙЧУК Х.А. |
14153 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 17 |
3 |
138 (48+48+42) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
3873 |
ГАКАВЧИН Г.С. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
10 |
129 (42+38+49) |
|
С1 |
|
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
3874 |
ГАКАВЧИН І.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
10 |
135 (42+44+49) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
3875 |
ГАКАВЧИН М.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
8 |
133 (51+40+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
3876 |
ГАКАВЧИН Н.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
9 |
140 (54+38+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
3877 |
ГАКОВА Н.А. |
14187 |
м. Стрий |
СЗШ № 8 |
7 |
80 (39+24+17) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
3878 |
ГАЛАБАЛА Р.В. |
14840 |
м. Стрий |
Кавська СЗШ |
9 |
121 (42+34+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Романова Лілія Володимирівна |
3879 |
ГАЛАБУДА М.А. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
3 |
108 (42+36+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
3880 |
ГАЛАГАН О.О. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
2 |
54 (30+24+0) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
3881 |
ГАЛАДЖУН О.Р. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
1 |
54 (30+0+24) |
|
С1 |
|
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
3882 |
ГАЛАДІЙ А.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
3 |
62 (24+24+14) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
3883 |
ГАЛАДІЙ Д.Н. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
3884 |
ГАЛАДІЙ О.Я. |
14623 |
м. Сколе |
Верхньорожанківська ЗОШ |
7 |
138 (57+36+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
3885 |
ГАЛАДІЙ Я.І. |
14623 |
м. Сколе |
Верхньорожанківська ЗОШ |
1 |
66 (18+30+18) |
|
|
С2 |
|
Багрич Галина Миколаївна |
3886 |
ГАЛАЙ Д.В. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
3887 |
ГАЛАЙ Д.І. |
14120 |
м. Львів |
СЗШ № 41 |
7 |
111 (42+42+27) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
3888 |
ГАЛАЙ М.В. |
14934 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 1 |
4 |
120 (42+42+36) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
3889 |
ГАЛАЙ М.Є. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
3890 |
ГАЛАЙДА Є.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
3 |
108 (30+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
3891 |
ГАЛАЙДА І.О. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
8 |
120 (54+30+36) |
|
С1 |
|
|
Михаць Ігор Львович |
3892 |
ГАЛАЙКО Ю.О. |
14174 |
м. Самбір |
СШ № 4 |
4 |
108 (36+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
3893 |
ГАЛАЙКО Ю.Р. |
14461 |
м. Пустомити |
Зимноводівська ЗОШ № 2 |
3 |
68 (30+30+8) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
3894 |
ГАЛАЙЧУК Р.В. |
14096 |
м. Львів |
ССЗШ № 46 |
2 |
64 (22+30+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
3895 |
ГАЛАК А.Д. |
14153 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 17 |
9 |
92 (24+32+36) |
|
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
3896 |
ГАЛАМАЙ Г. . |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
10 |
122 (54+34+34) |
|
С1 |
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
3897 |
ГАЛАМАЙ З.В. |
14525 |
м. Радехів |
ЗОШ № 1 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
3898 |
ГАЛАМАЙ І.М. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
8 |
171 (54+60+57) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
3899 |
ГАЛАМАЙ М.І. |
14205 |
м. Червоноград |
ЗШ № 9 |
5 |
122 (38+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Перець Надія Михайлівна |
3900 |
ГАЛАМАЙ Р.Р. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
3901 |
ГАЛАМАЙ С.І. |
14197 |
м. Червоноград |
ЗШ № 1 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
3902 |
ГАЛАМАЙ С.Р. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
3903 |
ГАЛАМАЙ С.Р. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
3 |
86 (36+24+26) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
3904 |
ГАЛАМАЙ Х. . |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
9 |
64 (30+14+20) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
3905 |
ГАЛАМАЙ Х.І. |
14205 |
м. Червоноград |
ЗШ № 9 |
9 |
160 (48+60+52) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
3906 |
ГАЛАН О.Б. |
14486 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 1 |
8 |
53 (33+8+12) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
3907 |
ГАЛАН А.Р. |
14126 |
м. Львів |
СЗШ № 78 |
3 |
118 (30+48+40) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
3908 |
ГАЛАН Д.І. |
14903 |
м. Яворів |
Вороцівський НВК |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
3909 |
ГАЛАН С.П. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
4 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
3910 |
ГАЛАНДЮК В.М. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
4 |
80 (36+30+14) |
|
С1 |
|
|
Цімарно Марія Петрівна |
3911 |
ГАЛАНИК О.Б. |
14915 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ 1 ст. |
4 |
118 (42+36+40) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
3912 |
ГАЛАНИШИН Н.В. |
14171 |
м. Самбір |
ПШ № 2 |
2 |
72 (30+24+18) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
3913 |
ГАЛАНЮК М.І. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
9 |
134 (42+38+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
3914 |
ГАЛАНЮК Ю.Ю. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
6 |
107 (42+39+26) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
3915 |
ГАЛАПАЦ І.О. |
14368 |
м. Жовква |
Добросинська ЗОШ |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
3916 |
ГАЛАПАЧ П.М. |
14473 |
м. Пустомити |
Поршнянська ЗОШ |
9 |
160 (54+48+58) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
3917 |
ГАЛАПАЧ Ю.В. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
7 |
156 (60+42+54) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
3918 |
ГАЛАС Д.Б. |
14465 |
м. Пустомити |
Мурованська ЗОШ |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
3919 |
ГАЛАСЬ С.М. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
3 |
132 (36+48+48) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
3920 |
ГАЛАСЮК О.Р. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
8 |
94 (39+36+19) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
3921 |
ГАЛАТІЙ А.В. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
3922 |
ГАЛАТЯК С.Р. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
7 |
132 (51+36+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Михаць Ігор Львович |
3923 |
ГАЛАХ І.З. |
14024 |
м. Львів |
ССЗШ № 15 |
9 |
105 (48+26+31) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
3924 |
ГАЛАХ М.З. |
14024 |
м. Львів |
ССЗШ № 15 |
5 |
140 (44+54+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
3925 |
ГАЛАЦ В.О. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
10 |
156 (54+48+54) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
3926 |
ГАЛАЦ Х.Т. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
8 |
132 (48+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
3927 |
ГАЛЕЛА С.М. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
3928 |
ГАЛЕМА С.Р. |
14625 |
м. Сколе |
Гребенівська ЗОШ |
5 |
118 (30+46+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
3929 |
ГАЛЕТА В.А. |
14118 |
м. Львів |
СЗШ № 33 |
9 |
110 (42+20+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
3930 |
ГАЛЕЦЬКИЙ Д.Д. |
14101 |
м. Львів |
СЗШ № 66 |
5 |
78 (20+22+36) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
3931 |
ГАЛЕЦЬКИЙ Н.М. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
3 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
3932 |
ГАЛЕЧИК У.В. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
7 |
147 (48+54+45) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
3933 |
ГАЛЕЧКА Н.Р. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
3 |
126 (48+42+36) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
3934 |
ГАЛЕЧКО Є.Р. |
14186 |
м. Стрий |
СЗШ № 7 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
3935 |
ГАЛИК А.Б. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
3 |
126 (36+48+42) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
3936 |
ГАЛИК А.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
7 |
139 (51+42+46) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Михаць Ігор Львович |
3937 |
ГАЛИК А.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
9 |
12 (12+0+0) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
3938 |
ГАЛИК В.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
10 |
115 (48+44+23) |
|
С1 |
С2 |
|
Михаць Ігор Львович |
3939 |
ГАЛИК О. |
14149 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 8, 9 |
2 |
60 (6+30+24) |
|
|
С2 |
С3 |
Юрків Андрій Степанович |
3940 |
ГАЛИЛУЙКО В.В. |
14678 |
м. Сокаль |
Острівський НВК-ЗШ-дитячий садок |
2 |
36 (18+12+6) |
|
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
3941 |
ГАЛИН В.І. |
14145 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 1 |
5 |
144 (52+38+54) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
3942 |
ГАЛИН М.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
4 |
122 (36+48+38) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
3943 |
ГАЛИН О.В. |
14195 |
м. Трускавець |
НВК СЗШ № 2 гімназія |
3 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Томашівська Наталія Валеріївна |
3944 |
ГАЛИНОВИЧ Д.С. |
14285 |
м. Жидачів |
Ходорівська СЗШ № 1 |
3 |
106 (36+36+34) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
3945 |
ГАЛИЧ Б.М. |
14368 |
м. Жовква |
Добросинська ЗОШ |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
3946 |
ГАЛИЧ В.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
9 |
21 (0+16+5) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
3947 |
ГАЛИЧ М.П. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
98 (24+48+26) |
|
|
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
3948 |
ГАЛИЧ М.П. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
3949 |
ГАЛИЧ Р.Р. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
8 |
124 (48+34+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
3950 |
ГАЛИЧ С.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
98 (30+48+20) |
|
|
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
3951 |
ГАЛИШИН С.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
3952 |
ГАЛИШИН Я.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
7 |
120 (54+30+36) |
|
С1 |
|
|
Михаць Ігор Львович |
3953 |
ГАЛИШИНЕЦЬ Д.В. |
14620 |
м. Сколе |
НВК СЗШ гімназія с. Тухля |
6 |
134 (50+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
3954 |
ГАЛИШИЧ І.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
8 |
115 (48+30+37) |
|
С1 |
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
3955 |
ГАЛИШИЧ О.Ю. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
4 |
100 (36+36+28) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
3956 |
ГАЛІВ А.Н. |
14844 |
м. Стрий |
Лисятицька СЗШ |
3 |
120 (42+42+36) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
3957 |
ГАЛІВ І.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
6 |
74 (28+16+30) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
3958 |
ГАЛІВ О.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
5 |
80 (28+16+36) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
3959 |
ГАЛІВ Р.М. |
14152 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 16 |
4 |
132 (42+48+42) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
3960 |
ГАЛІЙ А.Г. |
14099 |
м. Львів |
СЗШ № 51 |
6 |
89 (34+13+42) |
|
|
|
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
3961 |
ГАЛІЙ М.Я. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
3 |
76 (24+36+16) |
|
|
С2 |
|
Воробець Надія Теодорівна |
3962 |
ГАЛІМУРКА П.І. |
14028 |
м. Львів |
ЗОШ № 74 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
3963 |
ГАЛІНИЧ С.Т. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
3964 |
ГАЛКА О.Я. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
3 |
114 (36+42+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
3965 |
ГАЛКІН І. . |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
6 |
108 (40+26+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Гарбіч Людмила Іванівна |
3966 |
ГАЛКІНН А.О. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
6 |
80 (32+18+30) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
3967 |
ГАЛУГА М.В. |
14117 |
м. Львів |
СЗШ № 30 |
1 |
72 (24+30+18) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
3968 |
ГАЛУГА Р.В. |
14117 |
м. Львів |
СЗШ № 30 |
3 |
80 (30+36+14) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
3969 |
ГАЛУЗА Ю.А. |
14051 |
м. Львів |
СЗШ № 29 |
4 |
114 (36+48+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
3970 |
ГАЛУН І.А. |
14116 |
м. Львів |
СЗШ № 23 |
2 |
18 (6+6+6) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
3971 |
ГАЛУН Р.Р. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
11 |
118 (30+30+58) |
|
|
|
С3 |
Біда Наталія Романівна |
3972 |
ГАЛУН С.А. |
14116 |
м. Львів |
СЗШ № 23 |
7 |
66 (18+20+28) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
3973 |
ГАЛУХ А.Б. |
14045 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок "Дзвіночок" |
3 |
102 (30+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
3974 |
ГАЛУХ В.Б. |
14045 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок "Дзвіночок" |
3 |
114 (36+42+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
3975 |
ГАЛУШКА М.О. |
14045 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок "Дзвіночок" |
4 |
102 (36+36+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
3976 |
ГАЛУШКА П.А. |
14389 |
м. Жовква |
Рава-Руська ЗОШ № 2 |
5 |
108 (36+36+36) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
3977 |
ГАЛУШКА П.І. |
14117 |
м. Львів |
СЗШ № 30 |
7 |
133 (57+36+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
3978 |
ГАЛУШКА Р.М. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
6 |
130 (38+38+54) |
|
|
|
С3 |
Лободяк Леся Мар'янівна |
3979 |
ГАЛУШКА У.Н. |
14417 |
м. Жовква |
Стронятинська ЗОШ |
4 |
102 (30+42+30) |
|
|
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
3980 |
ГАЛУШКО О.Д. |
14002 |
м. Львів |
НВК "ЗОШ-гімназія "Галицька" |
8 |
107 (39+40+28) |
|
|
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
3981 |
ГАЛУЩАЙ А.С. |
14540 |
м. Радехів |
Стоянівська ЗОШ |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
3982 |
ГАЛУЩАК А.А. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
2 |
72 (30+30+12) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
3983 |
ГАЛУЩАК Д.Б. |
14547 |
м. Радехів |
Сушнівський НВК |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
3984 |
ГАЛУЩАК І.А. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
10 |
108 (42+26+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Біда Наталія Романівна |
3985 |
ГАЛУЩАК О.Є. |
14561 |
м. Радехів |
Яструбичівська ЗОШ |
7 |
156 (60+42+54) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
3986 |
ГАЛУЩАК О.П. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
7 |
94 (36+30+28) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
3987 |
ГАЛУЩАК Ю.Є. |
14561 |
м. Радехів |
Яструбичівська ЗОШ |
5 |
118 (34+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
3988 |
ГАЛЬ Т.Т. |
14620 |
м. Сколе |
НВК СЗШ гімназія с. Тухля |
7 |
109 (45+30+34) |
|
С1 |
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
3989 |
ГАЛЬКІВ О.Р. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
7 |
82 (18+36+28) |
|
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
3990 |
ГАЛЬКІВ П.Р. |
14208 |
м. Червоноград |
ЗШ № 12 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
3991 |
ГАЛЬКО А.І. |
14169 |
м. Новий Розділ |
СШ № 5 |
6 |
96 (30+36+30) |
|
|
|
|
Верес Галина Мирославівна |
3992 |
ГАЛЬКО В.М. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
4 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
3993 |
ГАЛЬКО І.О. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
7 |
99 (39+26+34) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
3994 |
ГАЛЬКО Р.Я. |
14628 |
м. Сколе |
Жупанська ЗОШ |
6 |
124 (42+52+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Багрич Галина Миколаївна |
3995 |
ГАЛЬОВИЧ Х.І. |
14631 |
м. Сколе |
Крушельницький НВК ЗОШ ДНЗ |
8 |
97 (39+22+36) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
3996 |
ГАЛЬОВИЧ Х.І. |
14632 |
м. Сколе |
Лавочанська ЗОШ № 1 |
8 |
97 (39+22+36) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
3997 |
ГАЛЬЧАК В.М. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
8 |
142 (57+46+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
3998 |
ГАЛЬЧАК З.Б. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
1 |
72 (24+30+18) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
3999 |
ГАЛЬЧИНСЬКИЙ С.В. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
9 |
146 (54+46+46) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
4000 |
ГАЛЬЧИШАК І.Р. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
9 |
123 (48+30+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
4001 |
ГАЛЬЧУК Д.В. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
3 |
82 (18+42+22) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
4002 |
ГАЛЮК А.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
8 |
116 (39+40+37) |
|
|
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
4003 |
ГАЛЮКОВ В.О. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
3 |
96 (36+30+30) |
|
С1 |
|
|
Личак Катерина Степанівна |
4004 |
ГАЛЮЛЬКА К.В. |
14704 |
м. Сокаль |
Перетіцька ЗШ |
2 |
78 (18+30+30) |
З |
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
4005 |
ГАЛЯНТА О.Ю. |
14471 |
м. Пустомити |
Сороки-Львівська ЗОШ |
8 |
165 (60+54+51) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
4006 |
ГАЛЯНТИЙ О.Ю. |
14471 |
м. Пустомити |
Сороки-Львівська ЗОШ |
8 |
163 (60+54+49) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
4007 |
ГАЛЯНЧУК І.І. |
14122 |
м. Львів |
СЗШ № 44 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
4008 |
ГАЛЯС О. . |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
4 |
72 (24+30+18) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
4009 |
ГАЛЯУДІНОВА Ю.В. |
14906 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 3 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
4010 |
ГАМАЛА О.Ю. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
6 |
151 (52+45+54) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
4011 |
ГАМАН Н. . |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
6 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
4012 |
ГАМАН У.І. |
14649 |
м. Сколе |
Ямельницька ЗОШ |
9 |
77 (30+18+29) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
4013 |
ГАМАР В.С. |
14054 |
м. Львів |
СЗШ № 21 |
4 |
102 (24+36+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
4014 |
ГАМАР О.О. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
5 |
81 (30+33+18) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
4015 |
ГАМАР С.С. |
14036 |
м. Львів |
СЗШ № 65 |
8 |
118 (48+30+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
4016 |
ГАМАРНИК Р.А. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
2 |
66 (24+30+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Булас Надія Антонівна |
4017 |
ГАМЕЛА М.І. |
14949 |
м. Яворів |
Гімназія ім. Маковея |
10 |
165 (54+60+51) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
4018 |
ГАМКАЛО О.М. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
4019 |
ГАМКІВ П.Т. |
14153 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 17 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
4020 |
ГАМОВА К.Я. |
14195 |
м. Трускавець |
НВК СЗШ № 2 гімназія |
4 |
132 (42+48+42) |
З |
|
|
|
Томашівська Наталія Валеріївна |
4021 |
ГАМРАЦИЙ С.І. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
4022 |
ГАМУЛЯК А.Ї. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
8 |
124 (45+42+37) |
|
С1 |
С2 |
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
4023 |
ГАН А.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
4024 |
ГАН Н.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
6 |
100 (34+24+42) |
|
|
|
С3 |
Біда Наталія Романівна |
4025 |
ГАНАС Н.Р. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
8 |
129 (45+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
4026 |
ГАНАС Ю.І. |
14030 |
м. Львів |
СЗШ № 77 |
6 |
103 (36+27+40) |
|
|
|
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
4027 |
ГАНАЧІВСЬКА В.В. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
4028 |
ГАНАЧІВСЬКИЙ В.О. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
1 |
78 (24+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
4029 |
ГАНДЗ А.Р. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
7 |
129 (54+36+39) |
|
С1 |
|
|
Цімарно Марія Петрівна |
4030 |
ГАНДЗ В.В. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
8 |
81 (30+24+27) |
|
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
4031 |
ГАНДЗ В.І. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
2 |
66 (30+24+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Ліпецька Віра Семенівна |
4032 |
ГАНДЗ В.М. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
6 |
130 (40+54+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Ліпецька Віра Семенівна |
4033 |
ГАНДЗ В.П. |
14460 |
м. Пустомити |
Зимноводівська ЗОШ № 1 |
6 |
129 (36+51+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
4034 |
ГАНДЗ М.В. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
4 |
108 (36+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Ліпецька Віра Семенівна |
4035 |
ГАНДЗИН Х.М. |
14284 |
м. Жидачів |
Гімназія |
6 |
101 (24+41+36) |
|
|
С2 |
|
Кардаш Богдан Степанович |
4036 |
ГАНЕЦЬ М.К. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
4 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
4037 |
ГАНЕЦЬ С.Р. |
14016 |
м. Львів |
Українська приватна гімназія, ЗСППШ "Альфа" |
2 |
60 (30+24+6) |
|
С1 |
С2 |
|
Білий Микола Михайлович |
4038 |
ГАНЕЦЬКИЙ А.А. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
5 |
138 (42+50+46) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Цімарно Марія Петрівна |
4039 |
ГАНЗІН А.Е. |
14385 |
м. Жовква |
ЗОШ № 3 |
7 |
153 (57+48+48) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
4040 |
ГАНИК І.О. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
4 |
90 (24+36+30) |
|
|
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
4041 |
ГАНИЧ А.І. |
14032 |
м. Львів |
НВК "Гроно" |
2 |
50 (26+18+6) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
4042 |
ГАНИШИН А.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
4 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
4043 |
ГАНКЕВИЧ І.В. |
14036 |
м. Львів |
СЗШ № 65 |
10 |
108 (42+32+34) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
4044 |
ГАНУЛЯК А.А. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
3 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
4045 |
ГАНУЛЯК В.А. |
14073 |
м. Львів |
ЗШ "Первоцвіт" |
4 |
82 (18+48+16) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
4046 |
ГАНУЛЯК М.Р. |
14034 |
м. Львів |
"Світанок" |
3 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
4047 |
ГАНУСИК Н.І. |
14030 |
м. Львів |
СЗШ № 77 |
9 |
117 (36+32+49) |
|
|
|
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
4048 |
ГАНУСИН Р.О. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
1 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
4049 |
ГАНУСОВ Р.В. |
14152 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 16 |
4 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
4050 |
ГАНУСЯК В.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
8 |
132 (45+42+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
4051 |
ГАНУСЯК М.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
7 |
108 (30+42+36) |
|
|
С2 |
|
Михаць Ігор Львович |
4052 |
ГАНУТА А.А. |
14946 |
м. Яворів |
Чолгинська СЗШ |
5 |
96 (30+36+30) |
|
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
4053 |
ГАНУТА М.І. |
14946 |
м. Яворів |
Чолгинська СЗШ |
6 |
102 (22+42+38) |
|
|
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
4054 |
ГАНУТА Ю.А. |
14946 |
м. Яворів |
Чолгинська СЗШ |
4 |
86 (36+30+20) |
|
С1 |
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
4055 |
ГАНУЩАК ВІ. |
14310 |
м. Жидачів |
Сугріївська ЗОШ |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
4056 |
ГАНУЩАК О.Б. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
6 |
152 (50+48+54) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
4057 |
ГАНУЩАК С.І. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
4 |
82 (36+12+34) |
|
С1 |
|
С3 |
Воробець Надія Теодорівна |
4058 |
ГАНУЩАК Ю.М. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
4059 |
ГАНУЩАК Я.Я. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
8 |
80 (27+28+25) |
|
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
4060 |
ГАНУЩИН С.О. |
14120 |
м. Львів |
СЗШ № 41 |
3 |
114 (36+36+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
4061 |
ГАНЧАР В.О. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
6 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
4062 |
ГАНЧУК В.Р. |
14463 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 2 |
9 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
4063 |
ГАНЧУК В.Т. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
4 |
82 (18+42+22) |
|
|
С2 |
|
Булас Надія Антонівна |
4064 |
ГАНЧУК Д.Т. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
3 |
96 (24+42+30) |
|
|
С2 |
|
Булас Надія Антонівна |
4065 |
ГАНЮК В.О. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
6 |
113 (50+33+30) |
|
С1 |
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
4066 |
ГАНЮК В.Р. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
1 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
4067 |
ГАНЯК В.Я. |
14477 |
м. Пустомити |
Ланівська ЗОШ |
9 |
155 (54+50+51) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
4068 |
ГАНЯК І.І. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
8 |
132 (48+30+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
4069 |
ГАНЯК І.М. |
14746 |
м. Старий Самбір |
Чаплівська ЗСШ |
9 |
83 (24+22+37) |
|
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
4070 |
ГАПАЛО А.П. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
9 |
112 (30+28+54) |
|
|
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
4071 |
ГАПАЛО С.І. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
7 |
150 (60+54+36) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
4072 |
ГАПАЧИЛО А. . |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
4073 |
ГАПАЧИЛО М. . |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
5 |
72 (16+30+26) |
|
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
4074 |
ГАПІЙ Т.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
4075 |
ГАПОЛЯК К.Т. |
14023 |
м. Львів |
Гімназія "Євшан" |
5 |
92 (20+42+30) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
4076 |
ГАПОН Н.А. |
14459 |
м. Пустомити |
Пікуловицький НВК |
5 |
118 (32+40+46) |
|
|
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
4077 |
ГАПОНЕНКО А.В. |
14021 |
м. Львів |
СЗШ № 40 |
4 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
4078 |
ГАПУК Н.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
9 |
76 (18+18+40) |
|
|
|
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
4079 |
ГАПУН В.І. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
2 |
72 (30+24+18) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
4080 |
ГАПЧИН Б.Б. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
6 |
126 (30+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Гарбіч Людмила Іванівна |
4081 |
ГАПЧИН І.Б. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
7 |
145 (54+48+43) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
4082 |
ГАПЧИН Р.М. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
10 |
141 (60+32+49) |
|
С1 |
|
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
4083 |
ГАПЯК С.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
8 |
116 (51+26+39) |
|
С1 |
|
|
Шманько Андрій Петрович |
4084 |
ГАРА М. . |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
4 |
96 (30+36+30) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
4085 |
ГАРАЙДА В.В. |
14145 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 1 |
5 |
114 (26+34+54) |
|
|
|
С3 |
Юрків Андрій Степанович |
4086 |
ГАРАН А.М. |
14834 |
м. Стрий |
Братківський НВК |
7 |
119 (42+42+35) |
|
С1 |
С2 |
|
Романова Лілія Володимирівна |
4087 |
ГАРАН Л.І. |
14188 |
м. Стрий |
СЗШ № 9 |
6 |
106 (36+34+36) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
4088 |
ГАРАНДЖА Я.О. |
14044 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок " Провесінь" |
7 |
41 (27+2+12) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
4089 |
ГАРАНТ А.В. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
5 |
119 (38+39+42) |
|
|
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
4090 |
ГАРАПА В.В. |
14540 |
м. Радехів |
Стоянівська ЗОШ |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
4091 |
ГАРАПА В.В. |
14540 |
м. Радехів |
Стоянівська ЗОШ |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
4092 |
ГАРАПА З.В. |
14540 |
м. Радехів |
Стоянівська ЗОШ |
4 |
82 (18+36+28) |
|
|
С2 |
|
Брановський Володимир Іванович |
4093 |
ГАРАПА С.В. |
14540 |
м. Радехів |
Стоянівська ЗОШ |
3 |
94 (42+24+28) |
|
С1 |
|
|
Брановський Володимир Іванович |
4094 |
ГАРАПИН Р.В. |
14406 |
м. Жовква |
Кунинська ЗОШ |
8 |
111 (42+36+33) |
|
С1 |
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
4095 |
ГАРАС А.О. |
14016 |
м. Львів |
Українська приватна гімназія, ЗСППШ "Альфа" |
2 |
60 (24+24+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Білий Микола Михайлович |
4096 |
ГАРАСЕВИЧ М. . |
14076 |
м. Львів |
СЗШ № 86 |
5 |
65 (28+17+20) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
4097 |
ГАРАСЕМНЯК Д.П. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
6 |
96 (40+38+18) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
4098 |
ГАРАСИМ А.Б. |
14024 |
м. Львів |
ССЗШ № 15 |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
4099 |
ГАРАСИМ Б.Б. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
3 |
102 (30+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
4100 |
ГАРАСИМ В.Р. |
14021 |
м. Львів |
СЗШ № 40 |
4 |
120 (42+42+36) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
4101 |
ГАРАСИМ Д.П. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
6 |
31 (4+9+18) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
4102 |
ГАРАСИМ К.А. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
9 |
130 (54+30+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Біда Наталія Романівна |
4103 |
ГАРАСИМ К.В. |
14119 |
м. Львів |
СЗШ № 38 |
6 |
156 (54+54+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
4104 |
ГАРАСИМ Л.Ф. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
4105 |
ГАРАСИМ М.І. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
4106 |
ГАРАСИМ М.І. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
9 |
70 (42+22+6) |
|
С1 |
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
4107 |
ГАРАСИМ М.Р. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
3 |
46 (6+24+16) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
4108 |
ГАРАСИМ М.Ф. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
4109 |
ГАРАСИМ Н.І. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
9 |
89 (36+20+33) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
4110 |
ГАРАСИМ О.В. |
14493 |
м. Пустомити |
Винничківський НВК |
6 |
148 (52+54+42) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
4111 |
ГАРАСИМ Т.І. |
14913 |
м. Яворів |
Мужиловицька СЗШ |
8 |
128 (51+40+37) |
|
С1 |
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
4112 |
ГАРАСИМ Т.І. |
14005 |
м. Львів |
СЗШ № 62 |
4 |
80 (30+30+20) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
4113 |
ГАРАСИМ Ю.Я. |
14002 |
м. Львів |
НВК "ЗОШ-гімназія "Галицька" |
8 |
107 (39+40+28) |
|
|
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
4114 |
ГАРАСИМІВ З. . |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
7 |
138 (51+42+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
4115 |
ГАРАСИМІВ І. |
14184 |
м. Стрий |
СЗШ № 5 |
7 |
91 (42+18+31) |
|
С1 |
|
|
Пістун Надія Данилівна |
4116 |
ГАРАСИМІВ І.А. |
14186 |
м. Стрий |
СЗШ № 7 |
2 |
66 (30+24+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
4117 |
ГАРАСИМІВ І.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
5 |
85 (18+43+24) |
|
|
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
4118 |
ГАРАСИМІВ Н.Ю. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
7 |
135 (51+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
4119 |
ГАРАСИМІВ О.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
5 |
98 (22+40+36) |
|
|
С2 |
|
Воробець Надія Теодорівна |
4120 |
ГАРАСИМІВ С.М. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
4 |
56 (30+18+8) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
4121 |
ГАРАСИМОВИЧ Т.І. |
14118 |
м. Львів |
СЗШ № 33 |
9 |
111 (30+36+45) |
|
|
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
4122 |
ГАРАСИМЧУК Б |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
5 |
108 (28+38+42) |
|
|
|
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
4123 |
ГАРАСИМЧУК І.А. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
4124 |
ГАРАСИМЧУК І.В. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
5 |
116 (52+30+34) |
|
С1 |
|
|
Цімарно Марія Петрівна |
4125 |
ГАРАСИМЧУК М.В. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
5 |
90 (18+42+30) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
4126 |
ГАРАСИМЧУК М.С. |
14701 |
м. Сокаль |
Забузька ЗШ |
3 |
108 (24+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Кнейчук Наталія Володимирівна |
4127 |
ГАРАСИМЧУК П.Я. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
7 |
127 (51+30+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
4128 |
ГАРАСИМЧУК С.В. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
4 |
114 (30+48+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
4129 |
ГАРАСИМЧУК С.С. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
3 |
100 (36+42+22) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
4130 |
ГАРАСИМЧУК Я.Я. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
5 |
106 (34+42+30) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
4131 |
ГАРАСИМЧУКА О.В. |
14665 |
м. Сокаль |
Великомостівський ЗШ-НВК-ліцей |
8 |
87 (21+48+18) |
|
|
С2 |
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
4132 |
ГАРАСИМЯК В.А. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
4 |
90 (24+30+36) |
|
|
|
С3 |
Лободяк Леся Мар'янівна |
4133 |
ГАРАСИМЯК Д.В. |
14046 |
м. Львів |
СЗШ № 71 |
8 |
159 (48+60+51) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
4134 |
ГАРАСИМЯК М. . |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
11 |
104 (36+22+46) |
|
|
|
С3 |
Михаць Ігор Львович |
4135 |
ГАРАСИМЯК С.В. |
14046 |
м. Львів |
СЗШ № 71 |
8 |
159 (48+60+51) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
4136 |
ГАРАСІКА І.Б. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
7 |
76 (21+38+17) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
4137 |
ГАРАСЮК А.С. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
1 |
66 (24+30+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
4138 |
ГАРАСЮК А.С. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
3 |
92 (18+48+26) |
|
|
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
4139 |
ГАРАСЮК В.О. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
6 |
27 (8+11+8) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
4140 |
ГАРАЩУК В.Р. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
5 |
96 (36+24+36) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
4141 |
ГАРАЩУК І.В. |
14949 |
м. Яворів |
Гімназія ім. Маковея |
6 |
111 (36+33+42) |
|
|
|
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
4142 |
ГАРАЩУК М.Р. |
14461 |
м. Пустомити |
Зимноводівська ЗОШ № 2 |
2 |
70 (22+30+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
4143 |
ГАРБА С.Т. |
14154 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 18 |
7 |
136 (51+54+31) |
|
С1 |
С2 |
|
Юрків Андрій Степанович |
4144 |
ГАРБАР В.Б. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
7 |
126 (54+36+36) |
|
С1 |
|
|
Біда Наталія Романівна |
4145 |
ГАРБАР М.Б. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
2 |
72 (24+30+18) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
4146 |
ГАРБАР С.Н. |
14093 |
м. Львів |
СЗШ № 31 |
4 |
114 (42+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
4147 |
ГАРБАРУК Я.В. |
14136 |
м. Львів |
Приватна гімназія "Відродження" |
4 |
96 (18+48+30) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
4148 |
ГАРБИЧ Х.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
6 |
100 (22+36+42) |
|
|
|
С3 |
Воробець Надія Теодорівна |
4149 |
ГАРБІЧ М.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
9 |
153 (60+44+49) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
4150 |
ГАРБІЧ С.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
4 |
120 (36+48+36) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
4151 |
ГАРБОВСЬКА М.Б. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
7 |
114 (42+36+36) |
|
С1 |
|
|
Михаць Ігор Львович |
4152 |
ГАРБОВСЬКИЙ Н.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
7 |
105 (27+40+38) |
|
|
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
4153 |
ГАРБУЗ Є.В. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
4 |
80 (42+18+20) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
4154 |
ГАРВАН О.І. |
14027 |
м. Львів |
СЗШ № 68 |
6 |
101 (36+35+30) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
4155 |
ГАРГАЙ І.Р. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
7 |
94 (27+30+37) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
4156 |
ГАРГАС Д.І. |
14074 |
м. Львів |
ЛСШ № 69 |
3 |
38 (24+6+8) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
4157 |
ГАРГАС О.Я. |
14053 |
м. Львів |
СЗШ № 70 |
2 |
66 (24+24+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
4158 |
ГАРДА М.О. |
14135 |
м. Львів |
Гімназія "Престиж" |
8 |
87 (42+24+21) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
4159 |
ГАРДА С.В. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
6 |
148 (58+54+36) |
З |
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
4160 |
ГАРДАШ А.Б. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
7 |
132 (54+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
4161 |
ГАРДЗІЛЕВИЧ О.Р. |
14554 |
м. Радехів |
Поздимирський НВК |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
4162 |
ГАРКУША О.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
108 (30+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
4163 |
ГАРМАТА В.П. |
14289 |
м. Жидачів |
Вовчатицька ЗОШ |
6 |
102 (44+22+36) |
|
С1 |
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
4164 |
ГАРМАТЕНКО Д.Р. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
4 |
102 (24+36+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
4165 |
ГАРМАТІЙ Н.В. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
6 |
114 (48+30+36) |
|
С1 |
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
4166 |
ГАРМАТЮК А.Т. |
14076 |
м. Львів |
СЗШ № 86 |
8 |
136 (54+48+34) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
4167 |
ГАРМАШ А.С. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
7 |
156 (60+54+42) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
4168 |
ГАРМАШ Д.С. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
4 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
4169 |
ГАРМАШ П.Є. |
14177 |
м. Самбір |
НВК (СШ № 9) |
7 |
135 (60+42+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
4170 |
ГАРМИЧ Д.О. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
5 |
144 (44+40+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
4171 |
ГАРМІДЕР С.І. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
5 |
120 (38+42+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Цімарно Марія Петрівна |
4172 |
ГАРНИК Н.В. |
14026 |
м. Львів |
СЗШ № 67 |
8 |
107 (42+26+39) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
4173 |
ГАРНОВСЬКА А.А. |
14115 |
м. Львів |
СЗШ № 22 |
3 |
56 (18+12+26) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
4174 |
ГАРТМАН Д.Я. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
5 |
146 (56+48+42) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
4175 |
ГАРУНОВИЧ Ю.А. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
8 |
156 (60+54+42) |
З |
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
4176 |
ГАРЦУЛА А.Т. |
14021 |
м. Львів |
СЗШ № 40 |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
4177 |
ГАРЬКАВА А.В. |
14282 |
м. Жидачів |
НВК |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
4178 |
ГАСИН А.І. |
14366 |
м. Жовква |
Глинський НВК |
8 |
99 (39+24+36) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
4179 |
ГАСИН Н.Б. |
14183 |
м. Стрий |
СЗШ № 4 |
6 |
83 (34+13+36) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
4180 |
ГАСИН О.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
11 |
94 (36+24+34) |
|
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
4181 |
ГАСИН Р.В. |
14841 |
м. Стрий |
Конюхівська СЗШ |
6 |
139 (40+57+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Романова Лілія Володимирівна |
4182 |
ГАСИНЕЦЬ В.В. |
14631 |
м. Сколе |
Крушельницький НВК ЗОШ ДНЗ |
7 |
67 (27+20+20) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
4183 |
ГАСИНЕЦЬ В.В. |
14632 |
м. Сколе |
Лавочанська ЗОШ № 1 |
7 |
67 (27+20+20) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
4184 |
ГАСИНЕЦЬ І.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
4185 |
ГАСИНЕЦЬ К.О. |
14284 |
м. Жидачів |
Гімназія |
5 |
126 (36+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
4186 |
ГАСИНЕЦЬ М.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
5 |
130 (44+38+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
4187 |
ГАСІЙ О.Ю. |
14126 |
м. Львів |
СЗШ № 78 |
7 |
163 (60+54+49) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
4188 |
ГАСПАРЯН А.В. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
7 |
165 (57+60+48) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
4189 |
ГАСЬКЕВИЧ А.Б. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
4190 |
ГАСЬКО Д.О. |
14200 |
м. Червоноград |
ЗШ № 4 |
1 |
88 (28+30+30) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
4191 |
ГАСЮК А.В. |
14542 |
м. Радехів |
Вузлівський ліцей |
10 |
129 (42+44+43) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
4192 |
ГАСЮК Б.І. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
3 |
86 (30+36+20) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
4193 |
ГАСЮК В.А. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
6 |
116 (44+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
4194 |
ГАСЮК В.М. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
5 |
56 (24+14+18) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
4195 |
ГАСЮК В.Я. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
1 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
4196 |
ГАСЮК Д.І. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
2 |
52 (16+24+12) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
4197 |
ГАСЮК І.П. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
7 |
116 (45+54+17) |
|
С1 |
С2 |
|
Михаць Ігор Львович |
4198 |
ГАСЮК М.В. |
14032 |
м. Львів |
НВК "Гроно" |
2 |
50 (20+18+12) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
4199 |
ГАСЮК О.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
4200 |
ГАСЮК Р.В. |
14093 |
м. Львів |
СЗШ № 31 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
4201 |
ГАСЮК С.І. |
14319 |
м. Жидачів |
Бориницька ЗОШ |
4 |
66 (30+24+12) |
|
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
4202 |
ГАСЮК Х.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
8 |
125 (60+42+23) |
|
С1 |
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
4203 |
ГАСЯК В.В. |
14119 |
м. Львів |
СЗШ № 38 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
4204 |
ГАСЯК І.Ю. |
14862 |
м. Стрий |
Долішненська ЗОШ |
8 |
117 (48+30+39) |
|
С1 |
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
4205 |
ГАСЯК Х.П. |
14189 |
м. Стрий |
СЗШ № 10 |
4 |
46 (12+18+16) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
4206 |
ГАТАЛА В.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
2 |
44 (8+24+12) |
|
|
С2 |
|
Воробець Надія Теодорівна |
4207 |
ГАТАЛА Л.С. |
14486 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 1 |
5 |
138 (54+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
4208 |
ГАТАЛА О.Р. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
5 |
112 (36+42+34) |
|
|
С2 |
|
Панченко Наталія Сергіївна |
4209 |
ГАТАЛЕВИЧ Н.В. |
14747 |
м. Старий Самбір |
Гуманецька ЗСШ |
7 |
114 (51+30+33) |
|
С1 |
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
4210 |
ГАТАЛЕВИЧ О.А. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
8 |
166 (60+52+54) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
4211 |
ГАТАЛЯК А.О. |
14059 |
м. Львів |
ССЗШ № 37 |
2 |
66 (24+24+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
4212 |
ГАТАЛЯК С.В. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
10 |
159 (54+50+55) |
З |
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
4213 |
ГАТАЛЯК С.І. |
14190 |
м. Стрий |
СЗШ № 11 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
4214 |
ГАТІЛОВА А.Г. |
14044 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок " Провесінь" |
8 |
160 (51+52+57) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
4215 |
ГАФИЧ В.О. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
8 |
136 (51+40+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
4216 |
ГАФИЧ І.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
120 (36+48+36) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
4217 |
ГАФУРОВ В.В. |
14532 |
м. Радехів |
Вузлівська ЗОШ |
1 |
72 (24+30+18) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
4218 |
ГАЦ А. . |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
4 |
100 (36+36+28) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
4219 |
ГАЦ А.Ю. |
14075 |
м. Львів |
СЗШ № 96 |
6 |
136 (34+54+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
4220 |
ГАЦ В.І. |
14385 |
м. Жовква |
ЗОШ № 3 |
5 |
88 (28+24+36) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
4221 |
ГАЦ М.В. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
6 |
117 (42+39+36) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
4222 |
ГАЦ М.І. |
14385 |
м. Жовква |
ЗОШ № 3 |
9 |
102 (54+24+24) |
|
С1 |
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
4223 |
ГАЦ М.М. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
10 |
85 (18+24+43) |
|
|
|
С3 |
Оленчин Тетяна Петрівна |
4224 |
ГАЦ П.Ю. |
14073 |
м. Львів |
ЗШ "Первоцвіт" |
4 |
70 (18+30+22) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
4225 |
ГАЦ Р.О. |
14189 |
м. Стрий |
СЗШ № 10 |
5 |
82 (20+30+32) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
4226 |
ГАЦКОВ С.А. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
4227 |
ГАЧКЕ ВИ Ч О.В. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
2 |
72 (24+24+24) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
4228 |
ГАЧКЕВИЧ В.А. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
2 |
80 (26+30+24) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
4229 |
ГАЧКО В.В. |
14335 |
м. Жидачів |
Пчанська ЗОШ |
4 |
108 (36+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Кардаш Богдан Степанович |
4230 |
ГАШИНСЬКИЙ Б.В. |
14526 |
м. Радехів |
ЗОШ № 2 |
1 |
6 (0+0+6) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
4231 |
ГАШИНСЬКИЙ Н.О. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
4232 |
ГАЩАК В.А. |
14752 |
м. Старий Самбір |
Хирівська школа-інтернат |
4 |
54 (18+12+24) |
|
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
4233 |
ГАЩУК А.Є. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
1 |
72 (30+30+12) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
4234 |
ГАЩУК А.Р. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
5 |
97 (30+31+36) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
4235 |
ГАЩУК А.Я. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
3 |
84 (24+36+24) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
4236 |
ГАЩУК А.Я. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
3 |
82 (30+36+16) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
4237 |
ГАЩУК В.Є. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
8 |
116 (39+38+39) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
4238 |
ГАЩУК М.В. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
3 |
96 (36+42+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Панченко Наталія Сергіївна |
4239 |
ГАЩУК Н.Т. |
14935 |
м. Яворів |
НВК СЗШ ДНЗ с. Бірки |
8 |
121 (51+30+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
4240 |
ГАЩУК Х.В. |
14935 |
м. Яворів |
НВК СЗШ ДНЗ с. Бірки |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
4241 |
ГАЯС Ю.Р. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
4242 |
ГБУР Н.В. |
14198 |
м. Червоноград |
ЗШ № 2 |
3 |
118 (36+42+40) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
4243 |
ГБУР Р. |
14098 |
м. Львів |
СЗШ № 50 |
8 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
4244 |
ГВОЗДЕЦЬКА А.М. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
7 |
165 (48+60+57) |
З |
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
4245 |
ГВОЗДЕЦЬКА І |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
3 |
76 (24+36+16) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
4246 |
ГВОЗДЕЦЬКА К.О. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
2 |
78 (24+30+24) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
4247 |
ГВОЗДЕЦЬКА Н.Ю. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
5 |
84 (30+36+18) |
|
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
4248 |
ГВОЗДЕЦЬКИЙ Р.О. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
3 |
126 (36+48+42) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
4249 |
ГВОЗДЕЦЬКИЙ Т.О. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
8 |
120 (54+30+36) |
|
С1 |
|
|
Михаць Ігор Львович |
4250 |
ГВОЗДИК А.В. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
5 |
134 (50+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
4251 |
ГВОЗДИК В.А. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
4 |
114 (36+48+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
4252 |
ГВОЗДИК В.Л. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
3 |
100 (36+36+28) |
|
С1 |
С2 |
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
4253 |
ГВОЗДИК В.М. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
7 |
162 (60+48+54) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
4254 |
ГВОЗДИК І.В. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
2 |
72 (30+24+18) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
4255 |
ГВОЗДИК І.М. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
4 |
114 (36+48+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
4256 |
ГВОЗДИК М.А. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
4257 |
ГВОЗДИК О.Б. |
14368 |
м. Жовква |
Добросинська ЗОШ |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
4258 |
ГВОЗДИК Р.З. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
4 |
114 (36+48+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
4259 |
ГВОЗДИК Р.З. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
4260 |
ГВОЗДИК С.Б. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
2 |
72 (30+24+18) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
4261 |
ГВОЗДИК С.Р. |
14282 |
м. Жидачів |
НВК |
5 |
119 (38+45+36) |
|
|
С2 |
|
Кардаш Богдан Степанович |
4262 |
ГВОЗДІК В.Р. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
3 |
106 (30+42+34) |
|
|
С2 |
С3 |
Лободяк Леся Мар'янівна |
4263 |
ГВОЗДІНСЬКИЙ Б.О. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
9 |
139 (54+40+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
4264 |
ГВОЗДЬ Ю.А. |
14554 |
м. Радехів |
Поздимирський НВК |
7 |
114 (42+30+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
4265 |
ГВОЗДЬ Ю.В. |
14554 |
м. Радехів |
Поздимирський НВК |
6 |
158 (56+48+54) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
4266 |
ГВОЗДЬОВ М.І. |
14173 |
м. Самбір |
СШ № 3 |
3 |
108 (30+36+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Ніженецька Наталія Сергіївна |
4267 |
ГДУЛЬСЬКА А.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
4268 |
ГДУЛЬСЬКИЙ Д.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
9 |
161 (60+52+49) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
4269 |
ГЕВ Д.В. |
14189 |
м. Стрий |
СЗШ № 10 |
5 |
82 (22+24+36) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
4270 |
ГЕВАК А.О. |
14410 |
м. Жовква |
Мацошинська ЗОШ |
5 |
104 (38+30+36) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
4271 |
ГЕВАК Д.Б. |
14375 |
м. Жовква |
Мокротинська ЗОШ |
5 |
93 (22+37+34) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
4272 |
ГЕВАК І.А. |
14402 |
м. Жовква |
Зарудцівська ЗОШ |
8 |
87 (39+26+22) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
4273 |
ГЕВАКОВСЬКА Д.В. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
4274 |
ГЕВАКОВСЬКИЙ О.В. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
9 |
113 (54+32+27) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
4275 |
ГЕВАЛО А.Б. |
14906 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 3 |
9 |
148 (48+52+48) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
4276 |
ГЕВАЛО С.Б. |
14906 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 3 |
3 |
72 (18+24+30) |
|
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
4277 |
ГЕВКО А.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
3 |
102 (36+36+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Булас Надія Антонівна |
4278 |
ГЕВОРГЯН О.В. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
3 |
126 (36+48+42) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
4279 |
ГЕВЮК Я.В. |
14145 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 1 |
5 |
146 (44+54+48) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
4280 |
ГЕВЯК К.П. |
14028 |
м. Львів |
ЗОШ № 74 |
3 |
120 (42+42+36) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
4281 |
ГЕДЗ А.Ф. |
14026 |
м. Львів |
СЗШ № 67 |
10 |
114 (36+38+40) |
|
|
|
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
4282 |
ГЕДЗ В.Р. |
14470 |
м. Пустомити |
Лапаївська ЗОШ |
6 |
98 (34+28+36) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
4283 |
ГЕДЗ М.Р. |
14473 |
м. Пустомити |
Поршнянська ЗОШ |
6 |
150 (56+46+48) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
4284 |
ГЕДЗ С.Р. |
14537 |
м. Радехів |
Павлівська ЗОШ |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
4285 |
ГЕДЗ Ю.Ф. |
14026 |
м. Львів |
СЗШ № 67 |
9 |
100 (42+24+34) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
4286 |
ГЕДЗА К.Р. |
14625 |
м. Сколе |
Гребенівська ЗОШ |
3 |
98 (24+42+32) |
|
|
С2 |
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
4287 |
ГЕДЗА Ю.Р. |
14625 |
м. Сколе |
Гребенівська ЗОШ |
5 |
124 (46+48+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Багрич Галина Миколаївна |
4288 |
ГЕДРО О.В. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
6 |
146 (44+48+54) |
З |
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
4289 |
ГЕЙКО М.В. |
14723 |
м. Сокаль |
Жвирківська ЗШ |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
4290 |
ГЕЙКО Н.Я. |
14381 |
м. Жовква |
Туринківська ЗШ |
10 |
156 (54+42+60) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
4291 |
ГЕЙНЕР Д.Д. |
14001 |
м. Львів |
ПНВЗ "ЗОШ святої Софії" |
3 |
90 (24+36+30) |
|
|
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
4292 |
ГЕЙНИК О.Б. |
14767 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 1 |
6 |
136 (40+48+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Мар’ян Ольга Казимирівна |
4293 |
ГЕЙЦІ Є.О. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
6 |
123 (42+45+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
4294 |
ГЕЛЕДЧАК Т.О. |
14207 |
м. Червоноград |
ЗШ № 11 |
4 |
124 (42+42+40) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
4295 |
ГЕЛЕЙ А.Б. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
9 |
138 (42+44+52) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
4296 |
ГЕЛЕЙ Д.Р. |
14032 |
м. Львів |
НВК "Гроно" |
4 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
4297 |
ГЕЛЕНКО С.В. |
14134 |
м. Львів |
Правнича гімназія |
5 |
122 (32+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
4298 |
ГЕЛЕСЬО А.П. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
2 |
24 (12+0+12) |
|
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
4299 |
ГЕЛЕТА А.І. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
3 |
114 (36+42+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
4300 |
ГЕЛЕТА І.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
4301 |
ГЕЛЕТІЙ О.А. |
14114 |
м. Львів |
СЗШ № 20 |
7 |
136 (54+48+34) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
4302 |
ГЕЛЕШ В. |
14034 |
м. Львів |
"Світанок" |
3 |
48 (24+12+12) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
4303 |
ГЕЛИК Н.А. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
3 |
124 (36+48+40) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
4304 |
ГЕЛИК О.О. |
14557 |
м. Радехів |
Розжалівська ЗОШ |
5 |
121 (36+31+54) |
|
|
|
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
4305 |
ГЕЛИШ А.В. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
4306 |
ГЕЛИШ Ю.В. |
14913 |
м. Яворів |
Мужиловицька СЗШ |
8 |
123 (51+36+36) |
|
С1 |
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
4307 |
ГЕЛІЙ В.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
8 |
147 (60+54+33) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
4308 |
ГЕЛЬ В.Р. |
14422 |
м. Жовква |
Пилівська ПШ І ст. |
3 |
90 (24+30+36) |
|
|
|
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
4309 |
ГЕЛЬ Д.Ю. |
14366 |
м. Жовква |
Глинський НВК |
5 |
138 (54+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
4310 |
ГЕЛЬГЕР С.І. |
14527 |
м. Радехів |
ЗОШ № 3 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
4311 |
ГЕЛЬМАС Р.Р. |
14036 |
м. Львів |
СЗШ № 65 |
7 |
38 (36+0+2) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
4312 |
ГЕМА І.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
5 |
74 (22+28+24) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
4313 |
ГЕМБАРА Б.М. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
5 |
120 (42+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
4314 |
ГЕМБАРА В.В. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
3 |
102 (24+48+30) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
4315 |
ГЕМБАРА О.А. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
10 |
135 (54+32+49) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
4316 |
ГЕМБАРА С.Т. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
3 |
106 (36+42+28) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
4317 |
ГЕМБАРСЬКА К.О. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
4318 |
ГЕМБАРСЬКА М.В. |
14486 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 1 |
6 |
112 (40+36+36) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
4319 |
ГЕМБАРСЬКИЙ Д.О. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
4320 |
ГЕМБАРСЬКИЙ О. . |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
8 |
117 (51+30+36) |
|
С1 |
|
|
Біда Наталія Романівна |
4321 |
ГЕМБЕЦЬ Ю.М. |
14170 |
м. Новий Розділ |
ЗШ № 4 |
4 |
70 (30+36+4) |
|
|
С2 |
|
Верес Галина Мирославівна |
4322 |
ГЕМБОРИС Ю.Б. |
14385 |
м. Жовква |
ЗОШ № 3 |
10 |
152 (54+46+52) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
4323 |
ГЕНДА А.Я. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
9 |
144 (54+50+40) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
4324 |
ГЕНДА Ю.Є. |
14458 |
м. Пустомити |
Пасіки-Зубрицька ЗОШ |
6 |
105 (30+21+54) |
|
|
|
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
4325 |
ГЕНДЕР О.Я. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
6 |
120 (24+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
4326 |
ГЕНЗА Р.О. |
14134 |
м. Львів |
Правнича гімназія |
7 |
127 (39+42+46) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
4327 |
ГЕНИК П.Р. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
8 |
124 (42+36+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
4328 |
ГЕНСЕР М.А. |
14527 |
м. Радехів |
ЗОШ № 3 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
4329 |
ГЕНТОШ Д.Т. |
14191 |
м. Стрий |
СЗШ № 12 |
4 |
24 (12+6+6) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
4330 |
ГЕНТОШ Н.Р. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
4331 |
ГЕНЦ М.В. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
9 |
138 (54+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Лободяк Леся Мар'янівна |
4332 |
ГЕНШЛЯК А.А. |
14460 |
м. Пустомити |
Зимноводівська ЗОШ № 1 |
4 |
132 (42+48+42) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
4333 |
ГЕРА А.А. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
1 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
4334 |
ГЕРА В.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
6 |
86 (22+34+30) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
4335 |
ГЕРА В.О. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
7 |
153 (48+54+51) |
З |
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
4336 |
ГЕРА Д.О. |
14415 |
м. Жовква |
Смереківська ЗОШ |
6 |
112 (34+42+36) |
|
|
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
4337 |
ГЕРА М.І. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
9 |
168 (60+54+54) |
З |
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
4338 |
ГЕРА О.І. |
14302 |
м. Жидачів |
ЗОШ № 2 |
2 |
86 (26+30+30) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
4339 |
ГЕРА О.М. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
7 |
150 (57+42+51) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
4340 |
ГЕРА Р.О. |
14415 |
м. Жовква |
Смереківська ЗОШ |
8 |
135 (54+42+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
4341 |
ГЕРАСЕНКОВ Н.В. |
14834 |
м. Стрий |
Братківський НВК |
3 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
4342 |
ГЕРАСИМ В.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
5 |
97 (46+15+36) |
|
С1 |
|
|
Михаць Ігор Львович |
4343 |
ГЕРАСИМЕНКО В.Ю. |
14206 |
м. Червоноград |
НВК № 10 |
4 |
130 (42+48+40) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
4344 |
ГЕРАСИМЕНКО С.О. |
14052 |
м. Львів |
СЗШ "Берегиня" |
2 |
72 (24+24+24) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
4345 |
ГЕРАСИМОВИЧ А.В. |
14394 |
м. Жовква |
Великодорошівська ЗОШ |
3 |
132 (36+48+48) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
4346 |
ГЕРАСИМОВИЧ М.В. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
2 |
72 (30+24+18) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
4347 |
ГЕРАСИМОВИЧ М.Я. |
14030 |
м. Львів |
СЗШ № 77 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
4348 |
ГЕРАСИМОВИЧ О.В. |
14409 |
м. Жовква |
Малопередримихівська ЗОШ |
2 |
66 (12+30+24) |
|
|
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
4349 |
ГЕРАСИМЧУК М.І. |
14284 |
м. Жидачів |
Гімназія |
3 |
102 (30+42+30) |
|
|
С2 |
|
Кардаш Богдан Степанович |
4350 |
ГЕРАСІМОВА О.Р. |
14137 |
м. Львів |
ПХШ "Перлина" |
1 |
82 (28+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
4351 |
ГЕРАСІМОВА П. . |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
2 |
72 (30+30+12) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
4352 |
ГЕРГЕЛЬ О.С. |
14044 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок " Провесінь" |
6 |
106 (42+46+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
4353 |
ГЕРЕГА О.І. |
14073 |
м. Львів |
ЗШ "Первоцвіт" |
4 |
100 (30+42+28) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
4354 |
ГЕРЕГА Ю.Т. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
4 |
132 (42+48+42) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
4355 |
ГЕРЕЙЧАК В.В. |
14488 |
м. Пустомити |
Сокільницька ЗОШ |
10 |
108 (36+26+46) |
|
|
|
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
4356 |
ГЕРЕМЕШ М.М. |
14153 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 17 |
4 |
126 (36+48+42) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
4357 |
ГЕРЕМЕШ Р.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
4 |
120 (42+36+42) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
4358 |
ГЕРЕТА К.С. |
14096 |
м. Львів |
ССЗШ № 46 |
3 |
90 (36+36+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
4359 |
ГЕРИЛІВ М.Я. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
4 |
68 (24+24+20) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
4360 |
ГЕРИН С.Р. |
14165 |
м. Моршин |
НВК СЗШ ліцей |
2 |
48 (18+18+12) |
|
|
|
|
Люсак Руслана Михайлівна |
4361 |
ГЕРИН С.Р. |
14165 |
м. Моршин |
НВК СЗШ ліцей |
2 |
48 (18+18+12) |
|
|
|
|
Люсак Руслана Михайлівна |
4362 |
ГЕРИЧ А.Р. |
14170 |
м. Новий Розділ |
ЗШ № 4 |
7 |
165 (54+60+51) |
З |
|
|
|
Верес Галина Мирославівна |
4363 |
ГЕРИЧ Д.Д. |
14005 |
м. Львів |
СЗШ № 62 |
2 |
60 (30+30+0) |
|
С1 |
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
4364 |
ГЕРИЧ Р.Ю. |
14179 |
м. Самбір |
Гімназія |
8 |
120 (54+24+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Ніженецька Наталія Сергіївна |
4365 |
ГЕРИЧ Ю.О. |
14032 |
м. Львів |
НВК "Гроно" |
2 |
72 (30+24+18) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
4366 |
ГЕРІЙ О.І. |
14145 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 1 |
5 |
94 (32+26+36) |
|
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
4367 |
ГЕРЛЯК М.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
8 |
168 (60+54+54) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
4368 |
ГЕРМАК Н.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
114 (30+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
4369 |
ГЕРМАН А.В. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
7 |
115 (54+36+25) |
|
С1 |
|
|
Личак Катерина Степанівна |
4370 |
ГЕРМАН В.І. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
10 |
94 (18+30+46) |
|
|
|
С3 |
Біда Наталія Романівна |
4371 |
ГЕРМАН О.В. |
14116 |
м. Львів |
СЗШ № 23 |
3 |
36 (12+18+6) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
4372 |
ГЕРМАН О.Р. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
4373 |
ГЕРМАН Р.О. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
5 |
127 (40+33+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Михаць Ігор Львович |
4374 |
ГЕРМАН С.М. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
6 |
86 (26+30+30) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
4375 |
ГЕРМАНОВИЧ А.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
5 |
131 (44+39+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
4376 |
ГЕРМАНОВИЧ В.І. |
14142 |
м. Львів |
Львівський технологічний ліцей |
10 |
108 (30+26+52) |
|
|
|
С3 |
Вольська Світлана Станіславівна |
4377 |
ГЕРМАНОВИЧ Д.М. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
3 |
108 (36+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Панченко Наталія Сергіївна |
4378 |
ГЕРМАНОВИЧ М.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
7 |
87 (45+20+22) |
|
С1 |
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
4379 |
ГЕРМАНОВИЧ С.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
108 (42+42+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
4380 |
ГЕРМАНЧАК М.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
7 |
157 (60+46+51) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
4381 |
ГЕРМАНЧАК Т.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
7 |
157 (60+52+45) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
4382 |
ГЕРНОВИЧ О.Б. |
14135 |
м. Львів |
Гімназія "Престиж" |
10 |
67 (42+12+13) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
4383 |
ГЕРНЯК В.Т. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
5 |
75 (32+25+18) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
4384 |
ГЕРУН А.В. |
14040 |
м. Львів |
СЗШ № 49 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
4385 |
ГЕРУН М.Є. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
5 |
66 (16+24+26) |
|
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
4386 |
ГЕРУН С.В. |
14012 |
м. Львів |
СЗШ № 34 |
4 |
102 (30+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Оленчин Тетяна Петрівна |
4387 |
ГЕРУС А.Р. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
2 |
56 (26+18+12) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
4388 |
ГЕРУС С.Б. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
7 |
130 (54+40+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
4389 |
ГЕРУС Я.А. |
14458 |
м. Пустомити |
Пасіки-Зубрицька ЗОШ |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
4390 |
ГЕРЦ Л. . |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
4 |
126 (36+48+42) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
4391 |
ГЕРЦИК С.Ю. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
4 |
74 (30+36+8) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
4392 |
ГЕРЦОЛІНСЬКА А.І. |
14126 |
м. Львів |
СЗШ № 78 |
1 |
82 (28+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
4393 |
ГЕРЧАКІВСЬКИЙ Д.Я. |
14073 |
м. Львів |
ЗШ "Первоцвіт" |
3 |
92 (36+42+14) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
4394 |
ГЕРЧАКІВСЬКИЙ М.В. |
14016 |
м. Львів |
Українська приватна гімназія, ЗСППШ "Альфа" |
3 |
100 (30+36+34) |
|
|
С2 |
С3 |
Білий Микола Михайлович |
4395 |
ГЕРЧАНІВСЬКА Ю.А. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
5 |
110 (32+36+42) |
|
|
|
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
4396 |
ГЕРЧИКОВ А.Д. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
4 |
92 (30+42+20) |
|
|
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
4397 |
ГЕРЯК В.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
9 |
95 (18+28+49) |
|
|
|
С3 |
Біда Наталія Романівна |
4398 |
ГЕРЯК В.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
4 |
132 (36+48+48) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
4399 |
ГЕРЯК Л.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
3 |
102 (30+42+30) |
|
|
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
4400 |
ГЕРЯК Л.М. |
14099 |
м. Львів |
СЗШ № 51 |
4 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
4401 |
ГЕТМАНЧУКБОГДАН Б.О. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
8 |
125 (51+32+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
4402 |
ГЕТНАРОВИЧ М.А. |
14409 |
м. Жовква |
Малопередримихівська ЗОШ |
8 |
105 (39+24+42) |
|
|
|
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
4403 |
ГЕТНАРОВИЧ М.Т. |
14409 |
м. Жовква |
Малопередримихівська ЗОШ |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
4404 |
ГЕТНАРОВИЧ М.Ю. |
14409 |
м. Жовква |
Малопередримихівська ЗОШ |
3 |
90 (30+30+30) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
4405 |
ГЕТЬМАН С.А. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
6 |
142 (42+48+52) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
4406 |
ГЕТЬМАНЧУК О.В. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
4 |
96 (42+36+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
4407 |
ГЕЧА В.Ю. |
14051 |
м. Львів |
СЗШ № 29 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
4408 |
ГЕЧКА М.В. |
14637 |
м. Сколе |
Опорецька ЗШ |
4 |
84 (30+36+18) |
|
|
С2 |
|
Багрич Галина Миколаївна |
4409 |
ГЕШКО В.І. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
3 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
4410 |
ГЖЕГОЦЬКА Д.М. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
7 |
150 (60+48+42) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
4411 |
ГИВЕЛЬ А.В. |
14475 |
м. Пустомити |
Оброшинська ЗОШ |
3 |
120 (48+42+30) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
4412 |
ГИВЕЛЬ В.Б. |
14030 |
м. Львів |
СЗШ № 77 |
4 |
90 (24+36+30) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
4413 |
ГИВЕЛЬ В.Ю. |
14075 |
м. Львів |
СЗШ № 96 |
7 |
153 (51+48+54) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
4414 |
ГИК О.З. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
4 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
4415 |
ГИК О.Ю. |
14167 |
м. Новий Розділ |
ЗШ № 2 |
4 |
124 (42+48+34) |
З |
|
|
|
Верес Галина Мирославівна |
4416 |
ГИКАВИЙ М.О. |
14860 |
м. Стрий |
Довгівська ЗОШ |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
4417 |
ГИМОН С.М. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
5 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
4418 |
ГИНДА І.І. |
14027 |
м. Львів |
СЗШ № 68 |
2 |
46 (10+12+24) |
|
|
|
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
4419 |
ГИНДА Я.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
9 |
144 (54+36+54) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
4420 |
ГИНДЖАЛО В.Ю. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
7 |
122 (42+46+34) |
|
С1 |
С2 |
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
4421 |
ГИРИК А.А. |
14115 |
м. Львів |
СЗШ № 22 |
4 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
4422 |
ГИРИЧ Я.Р. |
14046 |
м. Львів |
СЗШ № 71 |
7 |
165 (54+60+51) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
4423 |
ГИРКАЛО Я.О. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
7 |
107 (36+26+45) |
|
|
|
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
4424 |
ГИРОВИЧ Я. . |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
2 |
78 (24+30+24) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
4425 |
ГИРОВИЧ Я.О. |
14068 |
м. Львів |
ЗШ "Дивосвіт" |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
4426 |
ГИСЬО С.А. |
14005 |
м. Львів |
СЗШ № 62 |
2 |
70 (28+30+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
4427 |
ГИЧКА І.І. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
6 |
108 (42+36+30) |
|
С1 |
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
4428 |
ГИЧКО К.Б. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
1 |
72 (30+24+18) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
4429 |
ГИШКО М.М. |
14535 |
м. Радехів |
Миколаївський НВК |
3 |
80 (30+36+14) |
|
|
С2 |
|
Брановський Володимир Іванович |
4430 |
ГИШКО П.М. |
14535 |
м. Радехів |
Миколаївський НВК |
2 |
40 (10+12+18) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
4431 |
ГІДВІЛО В.О. |
14665 |
м. Сокаль |
Великомостівський ЗШ-НВК-ліцей |
6 |
105 (32+31+42) |
|
|
|
С3 |
Кнейчук Наталія Володимирівна |
4432 |
ГІДЕЙ О.М. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
4433 |
ГІДЕЙ Ю.М. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
9 |
26 (6+14+6) |
|
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
4434 |
ГІЖЕЦЬКА О.С. |
14302 |
м. Жидачів |
ЗОШ № 2 |
9 |
128 (36+46+46) |
|
|
С2 |
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
4435 |
ГІЙ А.А. |
14457 |
м. Пустомити |
Кротошинська ЗОШ |
8 |
92 (27+36+29) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
4436 |
ГІЛЕВИЧ В. |
14913 |
м. Яворів |
Мужиловицька СЗШ |
8 |
114 (51+36+27) |
|
С1 |
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
4437 |
ГІЛЕВИЧ М.В. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
3 |
82 (36+30+16) |
|
С1 |
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
4438 |
ГІЛЕВИЧ О.Б. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
3 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
4439 |
ГІЛЕЙ Д.Ю. |
14077 |
м. Львів |
СЗШ № 84 |
1 |
78 (24+30+24) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
4440 |
ГІЛЕЙ П.Ю. |
14077 |
м. Львів |
СЗШ № 84 |
7 |
118 (51+30+37) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
4441 |
ГІЛЕТА М.С. |
14500 |
м. Пустомити |
Звенигородська ЗОШ |
7 |
121 (45+48+28) |
|
С1 |
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
4442 |
ГІЛЕЦЬКА В.Р. |
14302 |
м. Жидачів |
ЗОШ № 2 |
9 |
136 (36+48+52) |
|
|
С2 |
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
4443 |
ГІЛЕЦЬКА О.І. |
14187 |
м. Стрий |
СЗШ № 8 |
6 |
82 (10+36+36) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
4444 |
ГІЛКА І.П. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
1 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
4445 |
ГІЛЬ О.В. |
14077 |
м. Львів |
СЗШ № 84 |
7 |
111 (51+18+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
4446 |
ГІЛЬЯЗОВА І.В. |
14388 |
м. Жовква |
Рава-Руська ЗОШ № 1 |
7 |
102 (36+38+28) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
4447 |
ГІРА М.Т. |
14915 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ 1 ст. |
4 |
110 (36+42+32) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
4448 |
ГІРКА М.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
6 |
108 (32+40+36) |
|
|
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
4449 |
ГІРНА А.Ю. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
5 |
109 (40+39+30) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
4450 |
ГІРНА О.І. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
6 |
100 (42+22+36) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
4451 |
ГІРНИЙ А.Б. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
3 |
48 (18+24+6) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
4452 |
ГІРНИЙ Д.Р. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
1 |
54 (24+12+18) |
|
С1 |
|
|
Біда Наталія Романівна |
4453 |
ГІРНИЙ Л.Р. |
14112 |
м. Львів |
Школа радості |
2 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
4454 |
ГІРНИК В.І. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
5 |
120 (36+50+34) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
4455 |
ГІРНИК С.О. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
6 |
99 (32+19+48) |
|
|
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
4456 |
ГІРНЯ Я.І. |
14030 |
м. Львів |
СЗШ № 77 |
7 |
117 (51+30+36) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
4457 |
ГІРНЯК А.М. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
3 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
4458 |
ГІРНЯК А.М. |
14027 |
м. Львів |
СЗШ № 68 |
2 |
72 (24+30+18) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
4459 |
ГІРНЯК В.Т. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
9 |
120 (48+34+38) |
|
С1 |
|
|
Шманько Андрій Петрович |
4460 |
ГІРНЯК Л.І. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
4461 |
ГІРНЯК М.В. |
14137 |
м. Львів |
ПХШ "Перлина" |
2 |
80 (26+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
4462 |
ГІРНЯК М.М. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
6 |
76 (18+28+30) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
4463 |
ГІРНЯК О.П. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
4 |
102 (24+36+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
4464 |
ГІРНЯК О.Р. |
14103 |
м. Львів |
Санінтерн № 1 |
3 |
126 (36+48+42) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
4465 |
ГІРНЯК О.Р. |
14030 |
м. Львів |
СЗШ № 77 |
5 |
102 (24+30+48) |
|
|
|
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
4466 |
ГІРНЯК Р.Ю. |
14531 |
м. Радехів |
Нововитківська ЗОШ |
8 |
159 (60+54+45) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
4467 |
ГІРНЯК С.В. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
5 |
130 (52+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Лободяк Леся Мар'янівна |
4468 |
ГІРНЯК С.М. |
14101 |
м. Львів |
СЗШ № 66 |
5 |
122 (52+28+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
4469 |
ГІРНЯК Т.М. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
8 |
127 (48+42+37) |
|
С1 |
С2 |
|
Ліпецька Віра Семенівна |
4470 |
ГІРНЯК Х.М. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
4471 |
ГІРНЯК Ю.І. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
9 |
123 (48+32+43) |
|
С1 |
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
4472 |
ГІРНЯК Я.В. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
3 |
124 (42+42+40) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
4473 |
ГІРСЬКА А.А. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
8 |
75 (24+30+21) |
|
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
4474 |
ГІРСЬКИЙ Р.І. |
14461 |
м. Пустомити |
Зимноводівська ЗОШ № 2 |
2 |
70 (28+18+24) |
|
С1 |
|
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
4475 |
ГІТАЙЛО Д.П. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
4476 |
ГІШТА С.М. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
4 |
34 (6+12+16) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
4477 |
ГІЩАК Р.Р. |
14154 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 18 |
5 |
89 (38+27+24) |
|
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
4478 |
ГІЩАК Т.Р. |
14906 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 3 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
4479 |
ГІЩИНСЬКИЙ М.А. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
2 |
72 (24+24+24) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
4480 |
ГЛАВАЦЬКИЙ А.А. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
8 |
70 (18+18+34) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
4481 |
ГЛАВАЦЬКИЙ З.І. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
2 |
80 (26+30+24) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
4482 |
ГЛАВАЧ А.А. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
3 |
88 (30+30+28) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
4483 |
ГЛАГОВСЬКА М.В. |
14770 |
м. Старий Самбір |
Великосушицька ЗОШ |
8 |
127 (54+42+31) |
|
С1 |
С2 |
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
4484 |
ГЛАГОЛА І.Ю. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
7 |
119 (45+40+34) |
|
С1 |
С2 |
|
Михаць Ігор Львович |
4485 |
ГЛАГОЛЕВА М.Р. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
5 |
104 (44+36+24) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
4486 |
ГЛАДЕНЮК А.О. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
8 |
159 (54+54+51) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
4487 |
ГЛАДИНЮК Т.І. |
14678 |
м. Сокаль |
Острівський НВК-ЗШ-дитячий садок |
4 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
4488 |
ГЛАДИШ І.М. |
14179 |
м. Самбір |
Гімназія |
9 |
130 (54+28+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Ніженецька Наталія Сергіївна |
4489 |
ГЛАДИШ І.Ю. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
8 |
157 (54+54+49) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
4490 |
ГЛАДИШЕВСЬКА В.І. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
4491 |
ГЛАДІЙ А.М. |
14186 |
м. Стрий |
СЗШ № 7 |
4 |
66 (24+30+12) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
4492 |
ГЛАДІЙ В.І. |
14554 |
м. Радехів |
Поздимирський НВК |
7 |
97 (36+18+43) |
|
|
|
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
4493 |
ГЛАДІЙ І.В. |
14185 |
м. Стрий |
СЗШ № 6 |
3 |
38 (18+6+14) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
4494 |
ГЛАДІЙ Н.А. |
14187 |
м. Стрий |
СЗШ № 8 |
6 |
75 (10+39+26) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
4495 |
ГЛАДІЙ Р.А. |
14187 |
м. Стрий |
СЗШ № 8 |
9 |
105 (36+24+45) |
|
|
|
С3 |
Пістун Надія Данилівна |
4496 |
ГЛАДІЙ Т.П. |
14669 |
м. Сокаль |
Сілецька ЗШ |
3 |
114 (36+48+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
4497 |
ГЛАДКА В.В. |
14170 |
м. Новий Розділ |
ЗШ № 4 |
6 |
135 (48+51+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Верес Галина Мирославівна |
4498 |
ГЛАДКА В.Р. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
4 |
118 (36+36+46) |
З |
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
4499 |
ГЛАДКА Д.Г. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
5 |
122 (50+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
4500 |
ГЛАДКА І.Т. |
14119 |
м. Львів |
СЗШ № 38 |
3 |
126 (36+42+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
4501 |
ГЛАДКА М.Р. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
9 |
122 (54+26+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
4502 |
ГЛАДКА С.О. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
4503 |
ГЛАДКИЙ Н.С. |
14125 |
м. Львів |
СЗШ № 57 |
9 |
150 (54+44+52) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
4504 |
ГЛАДКИЙ Т.В. |
14195 |
м. Трускавець |
НВК СЗШ № 2 гімназія |
2 |
56 (20+24+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Томашівська Наталія Валеріївна |
4505 |
ГЛАДКИЙ Ю.М. |
14196 |
м. Трускавець |
СЗШ № 3 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Томашівська Наталія Валеріївна |
4506 |
ГЛАДКОВ Ю.К. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
1 |
68 (20+24+24) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
4507 |
ГЛАДУН А. . |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
2 |
72 (30+24+18) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
4508 |
ГЛАДУН Ю.В. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
4509 |
ГЛАДЧЕНКО В.В. |
14936 |
м. Яворів |
НВК ДЗ СЗШ |
4 |
76 (30+36+10) |
|
|
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
4510 |
ГЛАДЧУК К.І. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
9 |
114 (42+32+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Біда Наталія Романівна |
4511 |
ГЛАДЧУК М.А. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
8 |
104 (36+24+44) |
|
|
|
С3 |
Біда Наталія Романівна |
4512 |
ГЛАДЧУК Н.О. |
14190 |
м. Стрий |
СЗШ № 11 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
4513 |
ГЛАДЧУК Ю.І. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
10 |
81 (24+32+25) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
4514 |
ГЛАДЧУК Я.М. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
11 |
77 (24+16+37) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
4515 |
ГЛАДШТЕЙН М.А. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
6 |
148 (52+48+48) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
4516 |
ГЛАДЬО А.А. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
4517 |
ГЛАДЬО В.Д. |
14101 |
м. Львів |
СЗШ № 66 |
5 |
75 (12+39+24) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
4518 |
ГЛАДЬО В.Д. |
14101 |
м. Львів |
СЗШ № 66 |
5 |
75 (12+35+28) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
4519 |
ГЛАДЬО Д.А. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
5 |
110 (32+36+42) |
|
|
|
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
4520 |
ГЛАДЬО К.О. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
2 |
64 (28+18+18) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
4521 |
ГЛАЗУНОВА А. . |
14092 |
м. Львів |
СЗШ № 17 |
9 |
126 (48+38+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
4522 |
ГЛАСОВ Д.Ю. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
2 |
60 (24+18+18) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
4523 |
ГЛИВА Д.С. |
14388 |
м. Жовква |
Рава-Руська ЗОШ № 1 |
2 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
4524 |
ГЛИВА М.М. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
1 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
4525 |
ГЛИВА Х.Б. |
14464 |
м. Пустомити |
Семенівська ЗОШ |
4 |
114 (36+42+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
4526 |
ГЛИВКА Д.А. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
2 |
82 (28+30+24) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
4527 |
ГЛИНСЬКА А.Р. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
3 |
94 (30+42+22) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
4528 |
ГЛИНСЬКА А.Р. |
14390 |
м. Жовква |
НВК "Рава-Руська школа-гімназія" |
9 |
103 (42+24+37) |
|
С1 |
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
4529 |
ГЛИНСЬКА Б.З. |
14838 |
м. Стрий |
Дашавська СЗШ |
7 |
160 (54+52+54) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
4530 |
ГЛИНЧАК А.В. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
4 |
108 (36+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
4531 |
ГЛИНЧАК Р.В. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
6 |
140 (50+42+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
4532 |
ГЛИНЮК В |
14732 |
м. Сокаль |
Загальноосвітня школа-інтернат |
7 |
135 (60+36+39) |
|
С1 |
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
4533 |
ГЛИНЯНА В.О. |
14032 |
м. Львів |
НВК "Гроно" |
3 |
94 (36+36+22) |
|
С1 |
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
4534 |
ГЛИНЯНСЬКА Т.Я. |
14767 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 1 |
11 |
156 (60+36+60) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
4535 |
ГЛИНЯНСЬКИЙ М.А. |
14186 |
м. Стрий |
СЗШ № 7 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
4536 |
ГЛИЦЬКА Н.І. |
14148 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 5 |
3 |
82 (36+30+16) |
|
С1 |
|
|
Юрків Андрій Степанович |
4537 |
ГЛІБЕНКО Я.С. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
2 |
76 (28+24+24) |
З |
|
|
|
Цімарно Марія Петрівна |
4538 |
ГЛІВА О.М. |
14046 |
м. Львів |
СЗШ № 71 |
6 |
107 (38+33+36) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
4539 |
ГЛОВА М.В. |
14915 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ 1 ст. |
1 |
72 (30+18+24) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
4540 |
ГЛОВА М.С. |
14949 |
м. Яворів |
Гімназія ім. Маковея |
7 |
136 (51+54+31) |
|
С1 |
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
4541 |
ГЛОВА С.Б. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
1 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
4542 |
ГЛОВА Т.Ю. |
14073 |
м. Львів |
ЗШ "Первоцвіт" |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
4543 |
ГЛОВА Ю.С. |
14950 |
м. Яворів |
СЗШ 1 ст. |
3 |
114 (36+42+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
4544 |
ГЛОВАЦЬКИЙ Б.М. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
6 |
152 (50+54+48) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
4545 |
ГЛОДАН А.А. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
10 |
77 (18+22+37) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
4546 |
ГЛОДАН М.А. |
14147 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 4 |
4 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
4547 |
ГЛОДАН М.В. |
14184 |
м. Стрий |
СЗШ № 5 |
8 |
150 (60+48+42) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
4548 |
ГЛОТОВА Є.Є. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
3 |
120 (30+48+42) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
4549 |
ГЛУДИК С.С. |
14108 |
м. Львів |
"Малюк" |
2 |
58 (22+24+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
4550 |
ГЛУХ К.Я. |
14136 |
м. Львів |
Приватна гімназія "Відродження" |
5 |
154 (52+54+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
4551 |
ГЛУХАН С.В. |
14741 |
м. Старий Самбір |
Великосільська ЗСШ |
4 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
4552 |
ГЛУХИЙ М.І. |
14166 |
м. Новий Розділ |
НВК "Лідер" |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Верес Галина Мирославівна |
4553 |
ГЛУХОВЕЦЬКА Х |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
6 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
4554 |
ГЛУХОВЕЦЬКИЙ Р.Н. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
4555 |
ГЛУШКО А.О. |
14073 |
м. Львів |
ЗШ "Первоцвіт" |
4 |
108 (30+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
4556 |
ГЛУШКО Д.І. |
14097 |
м. Львів |
СЗШ № 48 |
6 |
128 (36+50+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
4557 |
ГЛУШКО З.С. |
14864 |
м. Стрий |
Жулинська ЗШ |
7 |
134 (60+42+32) |
|
С1 |
С2 |
|
Романова Лілія Володимирівна |
4558 |
ГЛУШКО І.С. |
14864 |
м. Стрий |
Жулинська ЗШ |
6 |
158 (44+60+54) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
4559 |
ГЛУШКО Н.В. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
8 |
156 (60+54+42) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
4560 |
ГЛУШКО О.Р. |
14189 |
м. Стрий |
СЗШ № 10 |
4 |
82 (18+30+34) |
|
|
|
С3 |
Пістун Надія Данилівна |
4561 |
ГЛУШКО П.Л. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
7 |
141 (51+36+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Панченко Наталія Сергіївна |
4562 |
ГЛУШКО П.М. |
14136 |
м. Львів |
Приватна гімназія "Відродження" |
4 |
50 (12+24+14) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
4563 |
ГЛУШКО Р.Р. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
9 |
147 (54+44+49) |
З |
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
4564 |
ГЛУШКО Я.І. |
14030 |
м. Львів |
СЗШ № 77 |
7 |
102 (33+30+39) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
4565 |
ГЛУШОК М.Р. |
14028 |
м. Львів |
ЗОШ № 74 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
4566 |
ГЛУШОК О.М. |
14460 |
м. Пустомити |
Зимноводівська ЗОШ № 1 |
4 |
132 (36+48+48) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
4567 |
ГЛУЩАКК Х.В. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
6 |
152 (50+54+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
4568 |
ГЛУЩЕНКО С.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
68 (18+42+8) |
|
|
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
4569 |
ГЛУЩУК А.В. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
3 |
102 (30+42+30) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
4570 |
ГЛУЩУК А.М. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
5 |
128 (38+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Цімарно Марія Петрівна |
4571 |
ГЛЮДЗ О.В. |
14634 |
м. Сколе |
Либохорівський НВК ЗОШ ДНЗ |
8 |
117 (39+36+42) |
|
|
|
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
4572 |
ГЛЯНЦЕВА С.О. |
14134 |
м. Львів |
Правнича гімназія |
8 |
101 (42+26+33) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
4573 |
ГМИЗА В.В. |
14196 |
м. Трускавець |
СЗШ № 3 |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Томашівська Наталія Валеріївна |
4574 |
ГНАП Х.В. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
5 |
128 (44+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
4575 |
ГНАТ М.Р. |
14468 |
м. Пустомити |
Щирецька ЗОШ № 2 |
7 |
162 (60+54+48) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
4576 |
ГНАТ О.А. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
3 |
102 (42+30+30) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
4577 |
ГНАТ О.В. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
4578 |
ГНАТИК С.Б. |
14496 |
м. Пустомити |
Гамаліївська ЗОШ |
4 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
4579 |
ГНАТИСЬКО Я.Р. |
14034 |
м. Львів |
"Світанок" |
3 |
108 (36+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
4580 |
ГНАТИШАК К.А. |
14098 |
м. Львів |
СЗШ № 50 |
5 |
111 (36+39+36) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
4581 |
ГНАТИШИН А.Т. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
2 |
72 (24+30+18) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
4582 |
ГНАТИШИН В.В. |
14540 |
м. Радехів |
Стоянівська ЗОШ |
7 |
126 (42+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
4583 |
ГНАТИШИН В.В. |
14540 |
м. Радехів |
Стоянівська ЗОШ |
3 |
106 (42+36+28) |
|
С1 |
С2 |
|
Брановський Володимир Іванович |
4584 |
ГНАТИШИН В.В. |
14540 |
м. Радехів |
Стоянівська ЗОШ |
3 |
106 (42+36+28) |
|
С1 |
С2 |
|
Брановський Володимир Іванович |
4585 |
ГНАТИШИН І.Р. |
14460 |
м. Пустомити |
Зимноводівська ЗОШ № 1 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
4586 |
ГНАТИШИН К.С. |
14418 |
м. Жовква |
Сулинівська ЗОШ |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
4587 |
ГНАТИШИН Л.М. |
14455 |
м. Пустомити |
Чижиківська ЗОШ |
5 |
136 (40+48+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
4588 |
ГНАТИШИН О.А. |
14460 |
м. Пустомити |
Зимноводівська ЗОШ № 1 |
7 |
143 (60+38+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
4589 |
ГНАТИШИН О.А. |
14460 |
м. Пустомити |
Зимноводівська ЗОШ № 1 |
5 |
131 (50+33+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
4590 |
ГНАТИШИН О.Б. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
4591 |
ГНАТИШИН О.Т. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
9 |
103 (48+30+25) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
4592 |
ГНАТИШИН Р.Ю. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
6 |
154 (58+48+48) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
4593 |
ГНАТИШИН С.М. |
14190 |
м. Стрий |
СЗШ № 11 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
4594 |
ГНАТИШИНА В.В. |
14467 |
м. Пустомити |
Соколівський НВК |
5 |
57 (16+27+14) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
4595 |
ГНАТИЩАК Ю.В. |
14172 |
м. Самбір |
СШ № 1 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
4596 |
ГНАТІВ А.А. |
14138 |
м. Львів |
"Любисток" |
2 |
52 (22+24+6) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
4597 |
ГНАТІВ А.М. |
14413 |
м. Жовква |
Річківська ЗОШ |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
4598 |
ГНАТІВ А.О. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
7 |
104 (39+22+43) |
|
|
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
4599 |
ГНАТІВ А.П. |
14068 |
м. Львів |
ЗШ "Дивосвіт" |
3 |
56 (18+24+14) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
4600 |
ГНАТІВ А.П. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
5 |
126 (44+46+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Панченко Наталія Сергіївна |
4601 |
ГНАТІВ А.Р. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
8 |
119 (45+38+36) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
4602 |
ГНАТІВ Б.А. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
3 |
66 (18+30+18) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
4603 |
ГНАТІВ В.Р. |
14675 |
м. Сокаль |
Стремінський НВК ЗШ ДС |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
4604 |
ГНАТІВ Д.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
4 |
86 (30+42+14) |
|
|
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
4605 |
ГНАТІВ Д.В. |
14389 |
м. Жовква |
Рава-Руська ЗОШ № 2 |
3 |
92 (30+42+20) |
|
|
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
4606 |
ГНАТІВ Д.В. |
14096 |
м. Львів |
ССЗШ № 46 |
3 |
82 (30+36+16) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
4607 |
ГНАТІВ Д.М. |
14200 |
м. Червоноград |
ЗШ № 4 |
3 |
110 (36+36+38) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Перець Надія Михайлівна |
4608 |
ГНАТІВ Е.А. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
7 |
153 (51+54+48) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
4609 |
ГНАТІВ З.П. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
1 |
76 (28+24+24) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
4610 |
ГНАТІВ К.Ю. |
14463 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 2 |
9 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
4611 |
ГНАТІВ М.І. |
14182 |
м. Стрий |
СЗШ № 3 |
2 |
60 (24+24+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
4612 |
ГНАТІВ Н.О. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
3 |
96 (24+42+30) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
4613 |
ГНАТІВ Н.Р. |
14140 |
м. Львів |
ШЕЛ |
11 |
100 (54+32+14) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
4614 |
ГНАТІВ Н.С. |
14026 |
м. Львів |
СЗШ № 67 |
9 |
94 (36+18+40) |
|
|
|
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
4615 |
ГНАТІВ О.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
1 |
62 (26+24+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
4616 |
ГНАТІВ О.О. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
10 |
140 (48+52+40) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Михаць Ігор Львович |
4617 |
ГНАТІВ Р.А. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
2 |
72 (24+24+24) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
4618 |
ГНАТІВ Р.П. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
2 |
72 (30+30+12) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
4619 |
ГНАТІВ С.А. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
4 |
126 (48+48+30) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
4620 |
ГНАТІВ С.М. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
5 |
146 (44+60+42) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
4621 |
ГНАТІВ Т.М. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
10 |
53 (24+6+23) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
4622 |
ГНАТІВ Я.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
4623 |
ГНАТЇВ Є.П. |
14120 |
м. Львів |
СЗШ № 41 |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
4624 |
ГНАТКЕВИЧ Ю.Д. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
5 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
4625 |
ГНАТКІВ А.Б. |
14834 |
м. Стрий |
Братківський НВК |
1 |
78 (18+30+30) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
4626 |
ГНАТКО Д.В. |
14770 |
м. Старий Самбір |
Великосушицька ЗОШ |
6 |
82 (20+26+36) |
|
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
4627 |
ГНАТКО Р.О. |
14014 |
м. Львів |
СЗШ № 87 |
9 |
123 (54+26+43) |
|
С1 |
|
С3 |
Оленчин Тетяна Петрівна |
4628 |
ГНАТОВИЧ Т.О. |
14182 |
м. Стрий |
СЗШ № 3 |
8 |
79 (18+30+31) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
4629 |
ГНАТОВСЬКА К.Л. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
4 |
114 (36+48+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
4630 |
ГНАТОВСЬКИЙ Ю.І. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
9 |
164 (54+58+52) |
З |
|
|
|
Цімарно Марія Петрівна |
4631 |
ГНАТОЙКО Н.В. |
14752 |
м. Старий Самбір |
Хирівська школа-інтернат |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
4632 |
ГНАТОК І.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
7 |
82 (33+24+25) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
4633 |
ГНАТУВ Ю.Р. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
3 |
56 (18+12+26) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
4634 |
ГНАТУСЬКО М.Б. |
14097 |
м. Львів |
СЗШ № 48 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
4635 |
ГНАТУШ М.В. |
14461 |
м. Пустомити |
Зимноводівська ЗОШ № 2 |
4 |
78 (30+30+18) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
4636 |
ГНАТУШОК В.В. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
1 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
4637 |
ГНАТУШОК Т.В. |
14368 |
м. Жовква |
Добросинська ЗОШ |
9 |
111 (54+20+37) |
|
С1 |
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
4638 |
ГНАТЮК А.В. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
7 |
133 (39+46+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Шепіда Ольга Володимирівна |
4639 |
ГНАТЮК В.П. |
14532 |
м. Радехів |
Вузлівська ЗОШ |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
4640 |
ГНАТЮК М.І. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
4 |
80 (24+36+20) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
4641 |
ГНАТЮК Р.П. |
14532 |
м. Радехів |
Вузлівська ЗОШ |
5 |
103 (28+21+54) |
|
|
|
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
4642 |
ГНАТЮК Т. . |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
4 |
132 (42+48+42) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
4643 |
ГНАТЮК Т.Я. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
9 |
129 (48+38+43) |
|
С1 |
|
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
4644 |
ГНАТЮК Ю.В. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
6 |
148 (52+48+48) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
4645 |
ГНАТЯК О.І. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
4646 |
ГНАТЯК Ю.Д. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
4 |
90 (36+30+24) |
|
С1 |
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
4647 |
ГНИВКА Д.Л. |
14141 |
м. Львів |
ЦО "Політехнік-Еколенд" |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
4648 |
ГНИДА О.С. |
14394 |
м. Жовква |
Великодорошівська ЗОШ |
3 |
118 (42+48+28) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
4649 |
ГНИДИН А.Р. |
14285 |
м. Жидачів |
Ходорівська СЗШ № 1 |
2 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
4650 |
ГНИДИН О.І. |
14838 |
м. Стрий |
Дашавська СЗШ |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
4651 |
ГНИДИН Р.І. |
14620 |
м. Сколе |
НВК СЗШ гімназія с. Тухля |
4 |
96 (30+36+30) |
|
|
С2 |
|
Багрич Галина Миколаївна |
4652 |
ГНИЛЯКЕВИЧ Я. . |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
4653 |
ГНИЛЯНСЬКИЙ Н.І. |
14843 |
м. Стрий |
Лисовицька школа-ліцей |
7 |
151 (54+54+43) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
4654 |
ГНИЛЯНСЬКИЙ Р.Ф. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
4655 |
ГНИП Д.О. |
14007 |
м. Львів |
СЗШ № 4 |
3 |
120 (30+48+42) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
4656 |
ГНИП К.О. |
14282 |
м. Жидачів |
НВК |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
4657 |
ГНИП Н.І. |
14046 |
м. Львів |
СЗШ № 71 |
7 |
165 (54+60+51) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
4658 |
ГНИП Х.Д. |
14906 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 3 |
2 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
4659 |
ГНІДЕЦЬ А.А. |
14414 |
м. Жовква |
Синьковицька ЗОШ |
7 |
98 (48+20+30) |
|
С1 |
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
4660 |
ГНІДЕЦЬ А.М. |
14197 |
м. Червоноград |
ЗШ № 1 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
4661 |
ГНІДЕЦЬ В.В. |
14007 |
м. Львів |
СЗШ № 4 |
3 |
76 (30+30+16) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
4662 |
ГНІДЕЦЬ В.М. |
14197 |
м. Червоноград |
ЗШ № 1 |
4 |
114 (30+48+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Перець Надія Михайлівна |
4663 |
ГНІДЕЦЬ Д.М. |
14414 |
м. Жовква |
Синьковицька ЗОШ |
7 |
74 (36+12+26) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
4664 |
ГНІДЕЦЬ Д.М. |
14134 |
м. Львів |
Правнича гімназія |
8 |
153 (51+54+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
4665 |
ГНІДЕЦЬ І.І. |
14391 |
м. Жовква |
Рава-Руська ЗОШ-інтернат |
7 |
126 (51+36+39) |
|
С1 |
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
4666 |
ГНІДЕЦЬ М.М. |
14414 |
м. Жовква |
Синьковицька ЗОШ |
5 |
82 (14+26+42) |
|
|
|
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
4667 |
ГНІДЕЦЬ М.Ю. |
14412 |
м. Жовква |
Равська ЗОШ |
6 |
104 (32+30+42) |
|
|
|
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
4668 |
ГНІДЕЦЬ О.В. |
14414 |
м. Жовква |
Синьковицька ЗОШ |
6 |
58 (30+18+10) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
4669 |
ГНІДЕЦЬ С.В. |
14412 |
м. Жовква |
Равська ЗОШ |
8 |
131 (48+52+31) |
|
С1 |
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
4670 |
ГНІДЕЦЬ С.М. |
14935 |
м. Яворів |
НВК СЗШ ДНЗ с. Бірки |
7 |
159 (60+52+47) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
4671 |
ГНІДЕЦЬ С.С. |
14414 |
м. Жовква |
Синьковицька ЗОШ |
9 |
135 (48+44+43) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
4672 |
ГНІДЕЦЬ С.С. |
14723 |
м. Сокаль |
Жвирківська ЗШ |
6 |
104 (14+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Кнейчук Наталія Володимирівна |
4673 |
ГНІДЕЦЬ Т.Ю. |
14412 |
м. Жовква |
Равська ЗОШ |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
4674 |
ГНІДЕЦЬ Х.М. |
14414 |
м. Жовква |
Синьковицька ЗОШ |
3 |
116 (36+48+32) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
4675 |
ГНІДЕЦЬ Х.П. |
14383 |
м. Жовква |
ЗОШ № 1 |
5 |
101 (26+45+30) |
|
|
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
4676 |
ГНІДЕЦЬ Х.Ю. |
14412 |
м. Жовква |
Равська ЗОШ |
8 |
134 (54+46+34) |
|
С1 |
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
4677 |
ГНІДЕЦЬ Ю.А. |
14024 |
м. Львів |
ССЗШ № 15 |
4 |
108 (42+36+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
4678 |
ГНІДЕЦЬЬ Д.В. |
14412 |
м. Жовква |
Равська ЗОШ |
6 |
109 (34+33+42) |
|
|
|
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
4679 |
ГНІДИК Н.З. |
14120 |
м. Львів |
СЗШ № 41 |
3 |
90 (30+42+18) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
4680 |
ГНІЗДОР А.М. |
14302 |
м. Жидачів |
ЗОШ № 2 |
4 |
100 (36+36+28) |
|
С1 |
С2 |
|
Кардаш Богдан Степанович |
4681 |
ГНІЗДЮХ А.А. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
7 |
104 (36+26+42) |
|
|
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
4682 |
ГНІЗДЮХ А.І. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
7 |
108 (45+30+33) |
|
С1 |
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
4683 |
ГНІЗДЮХ Д. . |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
3 |
60 (18+12+30) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
4684 |
ГНІЗДЮХ М.П. |
14076 |
м. Львів |
СЗШ № 86 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
4685 |
ГНІТ М.І. |
14289 |
м. Жидачів |
Вовчатицька ЗОШ |
8 |
139 (60+36+43) |
|
С1 |
|
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
4686 |
ГНІТ Х.В. |
14463 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 2 |
6 |
172 (58+54+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
4687 |
ГНОЄВСЬКА В.О. |
14116 |
м. Львів |
СЗШ № 23 |
5 |
106 (40+30+36) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
4688 |
ГНОТ Ю.Я. |
14024 |
м. Львів |
ССЗШ № 15 |
7 |
132 (42+42+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
4689 |
ГНУРА А |
14722 |
м. Сокаль |
Волицька ЗШ |
4 |
78 (24+30+24) |
|
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
4690 |
ГНУС С.П. |
14032 |
м. Львів |
НВК "Гроно" |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
4691 |
ГО С.А. |
14461 |
м. Пустомити |
Зимноводівська ЗОШ № 2 |
6 |
76 (24+22+30) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
4692 |
ГОБА А.С. |
14718 |
м. Сокаль |
НВК ЗШ № 2 ліцей |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
4693 |
ГОБРЕЙ А.Ю. |
14471 |
м. Пустомити |
Сороки-Львівська ЗОШ |
4 |
114 (30+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
4694 |
ГОБРІЙ Б.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
2 |
72 (30+24+18) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
4695 |
ГОБРІЙ Р.П. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
6 |
154 (46+48+60) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
4696 |
ГОВГЕРА І.В. |
14184 |
м. Стрий |
СЗШ № 5 |
9 |
109 (48+30+31) |
|
С1 |
|
|
Пістун Надія Данилівна |
4697 |
ГОВГЕРА М.І. |
14184 |
м. Стрий |
СЗШ № 5 |
9 |
107 (48+30+29) |
|
С1 |
|
|
Пістун Надія Данилівна |
4698 |
ГОВДА В.І. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
4699 |
ГОВДА М.О. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
2 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
4700 |
ГОВДА Ю.М. |
14040 |
м. Львів |
СЗШ № 49 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
4701 |
ГОВДИШ Д.А. |
14635 |
м. Сколе |
Нижньорожанківська ЗОШ |
5 |
104 (26+36+42) |
|
|
|
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
4702 |
ГОВЕНКО В. |
14005 |
м. Львів |
СЗШ № 62 |
1 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
4703 |
ГОВЕНКО С.Ю. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
9 |
153 (60+38+55) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
4704 |
ГОВОР А.Ю. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
6 |
106 (42+38+26) |
|
С1 |
|
|
Булас Надія Антонівна |
4705 |
ГОВОРОВА М.А. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
7 |
124 (48+30+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
4706 |
ГОВОРУХА М.В. |
14363 |
м. Жовква |
Великогрибовицька ЗОШ |
3 |
44 (12+18+14) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
4707 |
ГОГІНА Н.Ю. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
4 |
108 (30+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
4708 |
ГОГОЛЬ Д.С. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
4709 |
ГОГОЛЬЬ В.В. |
14200 |
м. Червоноград |
ЗШ № 4 |
3 |
106 (36+42+28) |
|
С1 |
С2 |
|
Перець Надія Михайлівна |
4710 |
ГОГОША В.В. |
14204 |
м. Червоноград |
СШ № 8 |
1 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
4711 |
ГОГОША Х.В. |
14117 |
м. Львів |
СЗШ № 30 |
9 |
111 (30+32+49) |
|
|
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
4712 |
ГОДЕНКО С.С. |
14139 |
м. Львів |
"Перспектива" |
3 |
102 (36+42+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
4713 |
ГОДИШ В.Т. |
14723 |
м. Сокаль |
Жвирківська ЗШ |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
4714 |
ГОДІЙ А.А. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
8 |
142 (60+40+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
4715 |
ГОДІЙ Д.В. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
5 |
108 (30+42+36) |
|
|
С2 |
|
Панченко Наталія Сергіївна |
4716 |
ГОДІЙ М.А. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
4717 |
ГОДІСЬ В.М. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
4718 |
ГОДІСЬ О.І. |
14182 |
м. Стрий |
СЗШ № 3 |
3 |
62 (24+24+14) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
4719 |
ГОДОВАНЕЦЬ І.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
7 |
84 (36+20+28) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
4720 |
ГОДОВАНЕЦЬ М.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
66 (24+30+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
4721 |
ГОДОВАНЕЦЬ М.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
120 (36+48+36) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
4722 |
ГОДОВАНЕЦЬ О.Ю. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
76 (28+30+18) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
4723 |
ГОДОВАНЕЦЬ Ю.О. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
1 |
72 (30+24+18) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
4724 |
ГОДОВАНСЬКИЙ І.Ю. |
14674 |
м. Сокаль |
Борівська ЗШ |
1 |
72 (24+24+24) |
З |
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
4725 |
ГОДРРЄВ В.Д. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
6 |
128 (38+42+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
4726 |
ГОДУН А.Р. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
4727 |
ГОДУН А.Р. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
5 |
138 (42+48+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
4728 |
ГОДУН М.Р. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
4729 |
ГОДУНКО П.Р. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
6 |
98 (36+36+26) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
4730 |
ГОДУНОВ І.Ю. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
7 |
153 (42+54+57) |
З |
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
4731 |
ГОДУНЬКО Х.Б. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
3 |
60 (30+12+18) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
4732 |
ГОЄВА А.О. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
4733 |
ГОІОВАТИЙ Д.Р. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
3 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
4734 |
ГОЇНЕЦЬ Б.А. |
14640 |
м. Сколе |
Плавя-бринівська ЗОШ |
3 |
52 (12+24+16) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
4735 |
ГОЇНЕЦЬ В.А. |
14640 |
м. Сколе |
Плавя-бринівська ЗОШ |
6 |
87 (36+33+18) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
4736 |
ГОЙ А.О. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
7 |
103 (39+30+34) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
4737 |
ГОЙ В.М. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
4738 |
ГОЙ В.П. |
14530 |
м. Радехів |
Бишівська ЗОШ |
8 |
102 (33+30+39) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
4739 |
ГОЙ Н.Ю. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
2 |
66 (30+30+6) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
4740 |
ГОЙ О.Т. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
9 |
89 (36+22+31) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
4741 |
ГОЙ Я.В. |
14120 |
м. Львів |
СЗШ № 41 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
4742 |
ГОЙНЕЦЬ А.І. |
14182 |
м. Стрий |
СЗШ № 3 |
6 |
107 (32+45+30) |
|
|
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
4743 |
ГОЙНЕЦЬ Ю.М. |
14184 |
м. Стрий |
СЗШ № 5 |
9 |
103 (48+24+31) |
|
С1 |
|
|
Пістун Надія Данилівна |
4744 |
ГОЙНИЧ І.В. |
14665 |
м. Сокаль |
Великомостівський ЗШ-НВК-ліцей |
2 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
4745 |
ГОЙС В.О. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
4746 |
ГОЙЧУК В.І. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
6 |
88 (32+20+36) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
4747 |
ГОЙЧУК М.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
9 |
109 (36+30+43) |
|
|
|
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
4748 |
ГОЛА Ю.Б. |
14401 |
м. Жовква |
Замочківська ЗОШ |
4 |
54 (18+30+6) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
4749 |
ГОЛДА О.В. |
14096 |
м. Львів |
ССЗШ № 46 |
3 |
94 (30+30+34) |
|
|
|
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
4750 |
ГОЛДАК О.Ю. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
3 |
56 (24+24+8) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
4751 |
ГОЛЕВИЧ О.Н. |
14028 |
м. Львів |
ЗОШ № 74 |
3 |
90 (18+42+30) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
4752 |
ГОЛЕНКО І.Т. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
3 |
60 (24+30+6) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
4753 |
ГОЛЕНЬОВСКИЙ О.О. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
5 |
55 (18+7+30) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
4754 |
ГОЛЕНЯ М.М. |
14903 |
м. Яворів |
Вороцівський НВК |
4 |
120 (42+42+36) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
4755 |
ГОЛЕЦЬ Г.О. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
5 |
106 (38+36+32) |
|
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
4756 |
ГОЛЕЦЬ Р.І. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
2 |
88 (28+30+30) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
4757 |
ГОЛИК Д.Ю. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
4758 |
ГОЛИК М.Р. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
7 |
126 (42+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Михаць Ігор Львович |
4759 |
ГОЛИК С.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
4760 |
ГОЛИНСЬКА В.З. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
6 |
106 (48+34+24) |
|
С1 |
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
4761 |
ГОЛИШ В.М. |
14921 |
м. Яворів |
Дрогомишлянська СЗШ |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
4762 |
ГОЛІБРОДА А.С. |
14199 |
м. Червоноград |
НВК № 3 |
3 |
110 (42+42+26) |
|
С1 |
С2 |
|
Перець Надія Михайлівна |
4763 |
ГОЛІБРОДА Д.А. |
14704 |
м. Сокаль |
Перетіцька ЗШ |
1 |
72 (24+24+24) |
З |
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
4764 |
ГОЛІНКА Л.Р. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
3 |
108 (36+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
4765 |
ГОЛІНКА О.Р. |
14701 |
м. Сокаль |
Забузька ЗШ |
6 |
80 (20+30+30) |
|
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
4766 |
ГОЛІНКА Х.Ю. |
14140 |
м. Львів |
ШЕЛ |
9 |
97 (30+24+43) |
|
|
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
4767 |
ГОЛІНКА Я.Ю. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
1 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
4768 |
ГОЛІНСЬКИЙ С.Є. |
14184 |
м. Стрий |
СЗШ № 5 |
9 |
92 (42+20+30) |
|
С1 |
|
|
Пістун Надія Данилівна |
4769 |
ГОЛІНЧАК М.В. |
14648 |
м. Сколе |
Ялинкуватська ЗШ |
8 |
118 (57+34+27) |
|
С1 |
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
4770 |
ГОЛІНЧАК С.В. |
14618 |
м. Сколе |
Славська ЗОШ |
5 |
106 (26+38+42) |
|
|
|
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
4771 |
ГОЛІЯН Х.М. |
14093 |
м. Львів |
СЗШ № 31 |
10 |
158 (54+58+46) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
4772 |
ГОЛКО Р.В. |
14680 |
м. Сокаль |
Хлівчанська ЗШ |
4 |
60 (18+30+12) |
|
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
4773 |
ГОЛОБИН С.Я. |
14192 |
м. Стрий |
Гімназія |
6 |
82 (22+18+42) |
|
|
|
С3 |
Пістун Надія Данилівна |
4774 |
ГОЛОБОКА Е.І. |
14098 |
м. Львів |
СЗШ № 50 |
7 |
113 (54+30+29) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
4775 |
ГОЛОВА В.Ю. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
5 |
97 (26+39+32) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
4776 |
ГОЛОВА Ю.Р. |
14468 |
м. Пустомити |
Щирецька ЗОШ № 2 |
7 |
160 (60+54+46) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
4777 |
ГОЛОВАНОВ З.С. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
3 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
4778 |
ГОЛОВАНОВ Р.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
1 |
66 (30+24+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
4779 |
ГОЛОВАНЬ С.С. |
14390 |
м. Жовква |
НВК "Рава-Руська школа-гімназія" |
7 |
143 (48+42+53) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
4780 |
ГОЛОВАТА А.О. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
3 |
94 (30+42+22) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
4781 |
ГОЛОВАТА В.Д. |
14460 |
м. Пустомити |
Зимноводівська ЗОШ № 1 |
4 |
114 (42+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
4782 |
ГОЛОВАТА Д.В. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
6 |
124 (42+42+40) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
4783 |
ГОЛОВАТА О.А. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
5 |
69 (24+35+10) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
4784 |
ГОЛОВАТА С.І. |
14460 |
м. Пустомити |
Зимноводівська ЗОШ № 1 |
4 |
120 (42+42+36) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
4785 |
ГОЛОВАТА У.О. |
14134 |
м. Львів |
Правнича гімназія |
5 |
62 (24+20+18) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
4786 |
ГОЛОВАТА Я.А. |
14068 |
м. Львів |
ЗШ "Дивосвіт" |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
4787 |
ГОЛОВАТИЙ Л.І. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
8 |
136 (48+54+34) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
4788 |
ГОЛОВАТИЙ М.М. |
14101 |
м. Львів |
СЗШ № 66 |
3 |
46 (12+30+4) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
4789 |
ГОЛОВАТИЙ Р.В. |
14486 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 1 |
5 |
79 (22+33+24) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
4790 |
ГОЛОВАТИЙ У.О. |
14500 |
м. Пустомити |
Звенигородська ЗОШ |
6 |
109 (34+33+42) |
|
|
|
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
4791 |
ГОЛОВАТЮК В.В. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
7 |
118 (45+34+39) |
|
С1 |
|
|
Цімарно Марія Петрівна |
4792 |
ГОЛОВАТЮК Р.В. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
2 |
72 (30+30+12) |
З |
|
|
|
Цімарно Марія Петрівна |
4793 |
ГОЛОВАЦЬКА В.Р. |
14487 |
м. Пустомити |
Зубрянський НВК |
4 |
96 (30+36+30) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
4794 |
ГОЛОВАЦЬКА К.Л. |
14044 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок " Провесінь" |
9 |
131 (36+46+49) |
|
|
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
4795 |
ГОЛОВАЦЬКА С.О. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
2 |
72 (18+30+24) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
4796 |
ГОЛОВАЦЬКА Т.Н. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
3 |
88 (30+36+22) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
4797 |
ГОЛОВАЦЬКИЙ Л.С. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
1 |
66 (30+30+6) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
4798 |
ГОЛОВАЦЬКИЙ Н.О. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
3 |
56 (24+18+14) |
|
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
4799 |
ГОЛОВАЧ А.М. |
14076 |
м. Львів |
СЗШ № 86 |
8 |
139 (54+54+31) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
4800 |
ГОЛОВАЧ В.М. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
7 |
106 (51+24+31) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
4801 |
ГОЛОВАЧ Д.М. |
14199 |
м. Червоноград |
НВК № 3 |
4 |
96 (30+30+36) |
|
|
|
С3 |
Перець Надія Михайлівна |
4802 |
ГОЛОВАЧ Д.М. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
3 |
92 (24+42+26) |
|
|
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
4803 |
ГОЛОВАЧ Є.М. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
3 |
96 (24+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
4804 |
ГОЛОВАЧ Н. . |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
2 |
66 (30+24+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Панченко Наталія Сергіївна |
4805 |
ГОЛОВАЧЕВСЬКИЙ Р.Р. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
4806 |
ГОЛОВАЧОВА А.А. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
3 |
62 (30+30+2) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
4807 |
ГОЛОВЕЙ А.О. |
14195 |
м. Трускавець |
НВК СЗШ № 2 гімназія |
5 |
145 (40+57+48) |
З |
|
|
|
Томашівська Наталія Валеріївна |
4808 |
ГОЛОВЕНКО А.І. |
14369 |
м. Жовква |
Замківська ЗОШ |
5 |
90 (18+36+36) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
4809 |
ГОЛОВЕНКО М.М. |
14207 |
м. Червоноград |
ЗШ № 11 |
4 |
102 (30+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Перець Надія Михайлівна |
4810 |
ГОЛОВЕНКО Я.В. |
14383 |
м. Жовква |
ЗОШ № 1 |
6 |
108 (50+34+24) |
|
С1 |
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
4811 |
ГОЛОВЕЦКИЙ Д.Я. |
14117 |
м. Львів |
СЗШ № 30 |
7 |
127 (48+36+43) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
4812 |
ГОЛОВЕЦЬКА В.Р. |
14075 |
м. Львів |
СЗШ № 96 |
8 |
143 (60+42+41) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
4813 |
ГОЛОВЕЦЬКИЙ О.Я. |
14135 |
м. Львів |
Гімназія "Престиж" |
6 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
4814 |
ГОЛОВЕЦЬКИЙ Ю.І. |
14114 |
м. Львів |
СЗШ № 20 |
9 |
136 (60+34+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
4815 |
ГОЛОВІН М.Д. |
14136 |
м. Львів |
Приватна гімназія "Відродження" |
7 |
142 (51+42+49) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
4816 |
ГОЛОВКА В.В. |
14183 |
м. Стрий |
СЗШ № 4 |
4 |
78 (18+36+24) |
|
|
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
4817 |
ГОЛОВКА В.Я. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
5 |
70 (18+22+30) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
4818 |
ГОЛОВКЕВИЧ А.М. |
14155 |
м. Дрогобич |
Гімназія |
5 |
130 (46+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Юрків Андрій Степанович |
4819 |
ГОЛОВКО О.М. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
8 |
132 (45+42+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
4820 |
ГОЛОВЧАК В.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
68 (26+30+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
4821 |
ГОЛОВЧАК В.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
70 (12+24+34) |
|
|
|
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
4822 |
ГОЛОВЧАК М.В. |
14760 |
м. Старий Самбір |
Спаська ЗСШ |
5 |
132 (50+40+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Мар’ян Ольга Казимирівна |
4823 |
ГОЛОВЧАК Н.М. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
4824 |
ГОЛОВЧАК Х.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
7 |
172 (60+60+52) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
4825 |
ГОЛОВЧАК Я.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
4826 |
ГОЛОВЧАНСЬКА А.М. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
1 |
82 (28+30+24) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
4827 |
ГОЛОВЧАНСЬКА М.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
6 |
44 (16+14+14) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
4828 |
ГОЛОВЧАНСЬКИЙ Д.Н. |
14838 |
м. Стрий |
Дашавська СЗШ |
3 |
120 (42+42+36) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
4829 |
ГОЛОД А.Б. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
4830 |
ГОЛОД Д.М. |
14012 |
м. Львів |
СЗШ № 34 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
4831 |
ГОЛОД Д.Р. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
4 |
86 (30+48+8) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
4832 |
ГОЛОДІВСЬКИЙ О.Р. |
14119 |
м. Львів |
СЗШ № 38 |
5 |
83 (30+23+30) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
4833 |
ГОЛОДНЯК М.П. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
5 |
95 (38+21+36) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
4834 |
ГОЛОДОВИЧ В.В. |
14635 |
м. Сколе |
Нижньорожанківська ЗОШ |
7 |
95 (36+28+31) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
4835 |
ГОЛОДОВИЧ М.М. |
14635 |
м. Сколе |
Нижньорожанківська ЗОШ |
4 |
102 (36+36+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Багрич Галина Миколаївна |
4836 |
ГОЛОДОВИЧ Н.Ю. |
14282 |
м. Жидачів |
НВК |
8 |
156 (54+54+48) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
4837 |
ГОЛОДРИГА А.І. |
14704 |
м. Сокаль |
Перетіцька ЗШ |
6 |
144 (38+54+52) |
З |
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
4838 |
ГОЛОМБАШ С.А. |
14026 |
м. Львів |
СЗШ № 67 |
3 |
82 (24+42+16) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
4839 |
ГОЛОМША О.Т. |
14625 |
м. Сколе |
Гребенівська ЗОШ |
4 |
122 (36+48+38) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
4840 |
ГОЛОМША О.Я. |
14282 |
м. Жидачів |
НВК |
5 |
142 (48+52+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
4841 |
ГОЛОСКОВАКАТЕРИНА К.А. |
14183 |
м. Стрий |
СЗШ № 4 |
8 |
112 (54+42+16) |
|
С1 |
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
4842 |
ГОЛОТА М.М. |
14059 |
м. Львів |
ССЗШ № 37 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
4843 |
ГОЛОТЮК М.В. |
14204 |
м. Червоноград |
СШ № 8 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
4844 |
ГОЛУБ А.Р. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
5 |
80 (10+32+38) |
|
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
4845 |
ГОЛУБ Д |
14027 |
м. Львів |
СЗШ № 68 |
6 |
70 (28+28+14) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
4846 |
ГОЛУБ І.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
6 |
136 (40+42+54) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
4847 |
ГОЛУБ Л.Р. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
4848 |
ГОЛУБ М.Б. |
14135 |
м. Львів |
Гімназія "Престиж" |
6 |
166 (52+60+54) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
4849 |
ГОЛУБ Н.Д. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
4850 |
ГОЛУБ Р.І. |
14488 |
м. Пустомити |
Сокільницька ЗОШ |
8 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
4851 |
ГОЛУБ С.Р. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
3 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
4852 |
ГОЛУБЕНКО В.Ю. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
7 |
117 (57+30+30) |
|
С1 |
|
|
Біда Наталія Романівна |
4853 |
ГОЛУБЕНКО Х.А. |
14125 |
м. Львів |
СЗШ № 57 |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
4854 |
ГОЛУБЕЦЬ А.А. |
14461 |
м. Пустомити |
Зимноводівська ЗОШ № 2 |
10 |
121 (48+24+49) |
|
С1 |
|
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
4855 |
ГОЛУБЕЦЬ А.Й. |
14466 |
м. Пустомити |
Містківська ЗОШ |
6 |
93 (36+39+18) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
4856 |
ГОЛУБЕЦЬ А.М. |
14767 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 1 |
11 |
134 (42+52+40) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Мар’ян Ольга Казимирівна |
4857 |
ГОЛУБЕЦЬ В.Р. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
6 |
102 (42+30+30) |
|
С1 |
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
4858 |
ГОЛУБЕЦЬ Д.О. |
14647 |
м. Сколе |
Хітарська ЗОШ |
3 |
108 (36+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Багрич Галина Миколаївна |
4859 |
ГОЛУБЕЦЬ О.А. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
4 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
4860 |
ГОЛУБЕЦЬ Ю.Р. |
14023 |
м. Львів |
Гімназія "Євшан" |
7 |
120 (45+48+27) |
|
С1 |
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
4861 |
ГОЛУБЕЬ М.А. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
7 |
78 (36+22+20) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
4862 |
ГОЛУБЄВ О.А. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
8 |
123 (42+42+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
4863 |
ГОЛУБІНКА Д.А. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
6 |
138 (36+60+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
4864 |
ГОЛУБІНКА С.Ю. |
14059 |
м. Львів |
ССЗШ № 37 |
6 |
126 (42+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
4865 |
ГОЛУБІЦЬКА Ю.І. |
14195 |
м. Трускавець |
НВК СЗШ № 2 гімназія |
3 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Томашівська Наталія Валеріївна |
4866 |
ГОЛУБКА М.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
9 |
97 (36+34+27) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
4867 |
ГОЛУБКА М.О. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
4868 |
ГОЛУБКА Т. . |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
9 |
89 (12+28+49) |
|
|
|
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
4869 |
ГОЛУБКО Ю.Й. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
5 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
4870 |
ГОЛУБКОВ В.С. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
4 |
64 (24+18+22) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
4871 |
ГОЛУБОВИЧ В.А. |
14767 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 1 |
8 |
168 (57+60+51) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
4872 |
ГОЛУБОВИЧ В.С. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
6 |
104 (38+30+36) |
|
|
|
|
Цімарно Марія Петрівна |
4873 |
ГОЛУБОВИЧ Р.А. |
14767 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 1 |
11 |
134 (42+52+40) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Мар’ян Ольга Казимирівна |
4874 |
ГОЛУБОВСЬКИЙ О.І. |
14190 |
м. Стрий |
СЗШ № 11 |
4 |
100 (36+36+28) |
|
С1 |
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
4875 |
ГОЛЬКО Л.А. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
7 |
114 (51+24+39) |
|
С1 |
|
|
Личак Катерина Степанівна |
4876 |
ГОЛЬКО Н.А. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
9 |
79 (24+18+37) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
4877 |
ГОЛЬКО О.І. |
14554 |
м. Радехів |
Поздимирський НВК |
6 |
111 (36+39+36) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
4878 |
ГОЛЬКО С.О. |
14554 |
м. Радехів |
Поздимирський НВК |
4 |
44 (12+24+8) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
4879 |
ГОЛЬОНКО Ю.В. |
14635 |
м. Сколе |
Нижньорожанківська ЗОШ |
8 |
105 (33+42+30) |
|
|
С2 |
|
Багрич Галина Миколаївна |
4880 |
ГОЛЬСЬКА С.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
4 |
114 (30+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Михаць Ігор Львович |
4881 |
ГОЛЬЦЕВ З.О. |
14024 |
м. Львів |
ССЗШ № 15 |
4 |
138 (48+48+42) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
4882 |
ГОЛЬШТЕЙН О.О. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
7 |
150 (60+42+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
4883 |
ГОЛЯК А.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
4 |
114 (36+48+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
4884 |
ГОЛЯК А.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
10 |
105 (54+20+31) |
|
С1 |
|
|
Михаць Ігор Львович |
4885 |
ГОЛЯК В.Ю. |
14195 |
м. Трускавець |
НВК СЗШ № 2 гімназія |
7 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Томашівська Наталія Валеріївна |
4886 |
ГОЛЯК І.Я. |
14171 |
м. Самбір |
ПШ № 2 |
2 |
58 (28+24+6) |
|
С1 |
С2 |
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
4887 |
ГОЛЯК Р. . |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
8 |
153 (57+54+42) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
4888 |
ГОЛЯК Т.Б. |
14381 |
м. Жовква |
Туринківська ЗШ |
5 |
122 (50+30+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
4889 |
ГОЛЯН О.О. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
3 |
94 (36+42+16) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
4890 |
ГОЛЯН Ю.Т. |
14677 |
м. Сокаль |
Мурованська ЗШ |
6 |
126 (42+54+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
4891 |
ГОМЕЛЬ А.А. |
14284 |
м. Жидачів |
Гімназія |
3 |
106 (30+42+34) |
|
|
С2 |
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
4892 |
ГОМЕЛЬ Р.М. |
14077 |
м. Львів |
СЗШ № 84 |
3 |
68 (18+30+20) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
4893 |
ГОМЕНЮК А.Р. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
7 |
109 (42+30+37) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
4894 |
ГОМЗЯК Д.П. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
7 |
156 (60+48+48) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
4895 |
ГОМОНКО А.І. |
14200 |
м. Червоноград |
ЗШ № 4 |
4 |
112 (30+42+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Перець Надія Михайлівна |
4896 |
ГОМОНКО Р.В. |
14114 |
м. Львів |
СЗШ № 20 |
8 |
148 (60+48+40) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
4897 |
ГОНЗА В.Я. |
14723 |
м. Сокаль |
Жвирківська ЗШ |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
4898 |
ГОНОДВА С. . |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
2 |
64 (22+30+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
4899 |
ГОНСЕРОВСЬКА Б.П. |
14389 |
м. Жовква |
Рава-Руська ЗОШ № 2 |
6 |
156 (54+54+48) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
4900 |
ГОНСЬО Р С.І. |
14756 |
м. Старий Самбір |
Страшевицька ЗСШ |
5 |
62 (20+12+30) |
|
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
4901 |
ГОНТА С.Ю. |
14540 |
м. Радехів |
Стоянівська ЗОШ |
3 |
128 (42+42+44) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
4902 |
ГОНТАР А.Ю. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
4 |
80 (24+42+14) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
4903 |
ГОНТАР С.Б. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
8 |
135 (48+42+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Булас Надія Антонівна |
4904 |
ГОНТАРИК М.О. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
4905 |
ГОНЦАРОВА Д.А. |
14021 |
м. Львів |
СЗШ № 40 |
4 |
120 (30+48+42) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
4906 |
ГОНЧАР А.О. |
14199 |
м. Червоноград |
НВК № 3 |
3 |
70 (18+30+22) |
|
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
4907 |
ГОНЧАР Д.В. |
14016 |
м. Львів |
Українська приватна гімназія, ЗСППШ "Альфа" |
7 |
125 (45+34+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Білий Микола Михайлович |
4908 |
ГОНЧАР Н.В. |
14044 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок " Провесінь" |
8 |
130 (51+42+37) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
4909 |
ГОНЧАР О.А. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
5 |
88 (28+24+36) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
4910 |
ГОНЧАР С.А. |
14183 |
м. Стрий |
СЗШ № 4 |
6 |
96 (28+26+42) |
|
|
|
С3 |
Пістун Надія Данилівна |
4911 |
ГОНЧАРЕНКО В.П. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
5 |
96 (20+34+42) |
|
|
|
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
4912 |
ГОНЧАРЕНКО Г.В. |
14189 |
м. Стрий |
СЗШ № 10 |
4 |
100 (30+30+40) |
|
|
|
С3 |
Пістун Надія Данилівна |
4913 |
ГОНЧАРЕНКО І.Д. |
14386 |
м. Жовква |
Куликівська ЗОШ |
2 |
72 (30+24+18) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
4914 |
ГОНЧАРЕНКО М.М. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
8 |
148 (54+54+40) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
4915 |
ГОНЧАРЕНКО Я.І. |
14097 |
м. Львів |
СЗШ № 48 |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
4916 |
ГОНЧАРИК В.І. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
6 |
134 (50+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Лободяк Леся Мар'янівна |
4917 |
ГОНЧАРОВ А.О. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
1 |
66 (12+30+24) |
|
|
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
4918 |
ГОНЧАРОВ О.В. |
14207 |
м. Червоноград |
ЗШ № 11 |
3 |
120 (42+42+36) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
4919 |
ГОНЧАРОВ О.В. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
5 |
122 (44+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
4920 |
ГОНЧАРОВ О.Л. |
14096 |
м. Львів |
ССЗШ № 46 |
9 |
114 (42+30+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
4921 |
ГОНЧАРОВ Ю.О. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
4922 |
ГОНЧАРОВА А.Л. |
14096 |
м. Львів |
ССЗШ № 46 |
2 |
64 (28+24+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
4923 |
ГОНЧАРСЬКА В.В. |
14170 |
м. Новий Розділ |
ЗШ № 4 |
4 |
86 (42+36+8) |
|
С1 |
С2 |
|
Верес Галина Мирославівна |
4924 |
ГОНЧАРУК Д.О. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
4925 |
ГОНЧАРУК І.Г. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
4926 |
ГОНЧАРУК О.О. |
14120 |
м. Львів |
СЗШ № 41 |
3 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
4927 |
ГОНЧАРУК О.О. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
1 |
72 (30+24+18) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
4928 |
ГОНЧАРУК Р.О. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
3 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
4929 |
ГОНЧАРУК Т.О. |
14002 |
м. Львів |
НВК "ЗОШ-гімназія "Галицька" |
8 |
139 (57+54+28) |
|
С1 |
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
4930 |
ГОПЕЙ Д.А. |
14460 |
м. Пустомити |
Зимноводівська ЗОШ № 1 |
5 |
156 (54+48+54) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
4931 |
ГОПКА А.С. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
7 |
126 (45+36+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
4932 |
ГОПКА М. . |
14497 |
м. Пустомити |
Миколаївська ЗОШ |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
4933 |
ГОПЧУК А.А. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
4 |
132 (36+48+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
4934 |
ГОПШТА С.А. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
4935 |
ГОРАЙ І.В. |
14185 |
м. Стрий |
СЗШ № 6 |
10 |
58 (18+12+28) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
4936 |
ГОРАЙ С.А. |
14285 |
м. Жидачів |
Ходорівська СЗШ № 1 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
4937 |
ГОРАК Б.С. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
5 |
85 (20+29+36) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
4938 |
ГОРАК В.І. |
14468 |
м. Пустомити |
Щирецька ЗОШ № 2 |
2 |
68 (20+30+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
4939 |
ГОРАК Д.С. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
6 |
87 (18+33+36) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
4940 |
ГОРАК М.В. |
14752 |
м. Старий Самбір |
Хирівська школа-інтернат |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
4941 |
ГОРАК О.М. |
14476 |
м. Пустомити |
Солонківська ЗОШ |
6 |
128 (44+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
4942 |
ГОРАК О.М. |
14007 |
м. Львів |
СЗШ № 4 |
4 |
62 (24+12+26) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
4943 |
ГОРАК О.Р. |
14117 |
м. Львів |
СЗШ № 30 |
4 |
112 (36+48+28) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
4944 |
ГОРАК Х.В. |
14205 |
м. Червоноград |
ЗШ № 9 |
5 |
128 (38+54+36) |
|
|
С2 |
|
Перець Надія Михайлівна |
4945 |
ГОРАЛЬ І.А. |
14153 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 17 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
4946 |
ГОРАЛЬ Ю.О. |
14154 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 18 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
4947 |
ГОРАЧИК М.В. |
14285 |
м. Жидачів |
Ходорівська СЗШ № 1 |
7 |
108 (51+18+39) |
|
С1 |
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
4948 |
ГОРБА Ю.Т. |
14107 |
м. Львів |
"Левеня" |
2 |
52 (22+18+12) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
4949 |
ГОРБАЛЬ Б.Б. |
14370 |
м. Жовква |
Зашківська ЗОШ |
4 |
108 (30+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
4950 |
ГОРБАЛЬ В.Н. |
14500 |
м. Пустомити |
Звенигородська ЗОШ |
5 |
112 (34+36+42) |
|
|
|
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
4951 |
ГОРБАЛЬ Д.А. |
14101 |
м. Львів |
СЗШ № 66 |
5 |
86 (20+30+36) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
4952 |
ГОРБАЛЬ М.В. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
3 |
120 (42+48+30) |
З |
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
4953 |
ГОРБАЛЬ С.О. |
14484 |
м. Пустомити |
Відниківська ЗОШ |
9 |
117 (48+26+43) |
|
С1 |
|
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
4954 |
ГОРБАЛЬ Ю.О. |
14101 |
м. Львів |
СЗШ № 66 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
4955 |
ГОРБАН А.Р. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
3 |
132 (42+48+42) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
4956 |
ГОРБАН Х.В. |
14120 |
м. Львів |
СЗШ № 41 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
4957 |
ГОРБАНЬ Л.Ю. |
14396 |
м. Жовква |
В'язівська ЗОШ |
4 |
96 (24+30+42) |
|
|
|
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
4958 |
ГОРБАНЬ М.О. |
14476 |
м. Пустомити |
Солонківська ЗОШ |
8 |
135 (54+48+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
4959 |
ГОРБАНЬ О.Ю. |
14396 |
м. Жовква |
В'язівська ЗОШ |
3 |
84 (30+30+24) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
4960 |
ГОРБАРЕНКО Д.Б. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
4961 |
ГОРБАТА А.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
4962 |
ГОРБАТИЙ Д.А. |
14467 |
м. Пустомити |
Соколівський НВК |
2 |
34 (16+6+12) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
4963 |
ГОРБАТИЙ М.В. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
6 |
162 (56+52+54) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
4964 |
ГОРБАТЮК А.А. |
14094 |
м. Львів |
СЗШ № 36 |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
4965 |
ГОРБАТЮК В.М. |
14560 |
м. Радехів |
Щуровицька ЗОШ |
9 |
135 (60+36+39) |
|
С1 |
|
|
Брановський Володимир Іванович |
4966 |
ГОРБАТЮК І.П. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
6 |
152 (56+48+48) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
4967 |
ГОРБАТЮК І.Р. |
14669 |
м. Сокаль |
Сілецька ЗШ |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
4968 |
ГОРБАТЮК М.А. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
5 |
150 (44+60+46) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
4969 |
ГОРБАТЮК М.В. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
3 |
50 (6+18+26) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
4970 |
ГОРБАТЮК М.О. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
2 |
66 (24+24+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Воробець Надія Теодорівна |
4971 |
ГОРБАЦЬО Н.В. |
14179 |
м. Самбір |
Гімназія |
8 |
120 (54+24+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Ніженецька Наталія Сергіївна |
4972 |
ГОРБАЦЬО Ю.А. |
14486 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 1 |
6 |
93 (22+31+40) |
|
|
|
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
4973 |
ГОРБАЧ А.В. |
14183 |
м. Стрий |
СЗШ № 4 |
3 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
4974 |
ГОРБАЧ А.Г. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
2 |
68 (26+24+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
4975 |
ГОРБАЧ А.Н. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
3 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
4976 |
ГОРБАЧ А.Ю. |
14200 |
м. Червоноград |
ЗШ № 4 |
3 |
120 (42+36+42) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
4977 |
ГОРБАЧ М.Б. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
3 |
102 (30+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Біда Наталія Романівна |
4978 |
ГОРБАЧ М.Ю. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
4 |
82 (36+30+16) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
4979 |
ГОРБАЧ О |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
5 |
135 (50+45+40) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
4980 |
ГОРБАЧ О.А. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
1 |
78 (24+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
4981 |
ГОРБАЧ Р.Ю. |
14200 |
м. Червоноград |
ЗШ № 4 |
5 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
4982 |
ГОРБАЧЕВСЬКИЙ М.Т. |
14023 |
м. Львів |
Гімназія "Євшан" |
7 |
122 (51+30+41) |
|
С1 |
|
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
4983 |
ГОРБАЧЕНКО О.Р. |
14045 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок "Дзвіночок" |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
4984 |
ГОРБАЧИК Б.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
1 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
4985 |
ГОРБАЧУК В.М. |
14031 |
м. Львів |
ЛУГГ |
7 |
138 (57+42+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
4986 |
ГОРБАЧУК В.Ю. |
14548 |
м. Радехів |
Куликівський НВК |
6 |
92 (22+34+36) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
4987 |
ГОРБАЧУК С.Ю. |
14548 |
м. Радехів |
Куликівський НВК |
3 |
80 (30+30+20) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
4988 |
ГОРБЕЙ А.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
1 |
72 (24+30+18) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
4989 |
ГОРБЕЙ Д.С. |
14073 |
м. Львів |
ЗШ "Первоцвіт" |
3 |
50 (24+18+8) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
4990 |
ГОРБЕЙ К.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
4991 |
ГОРБЕЙ М.Ю. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
11 |
120 (48+26+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
4992 |
ГОРБЕЙ О.С. |
14073 |
м. Львів |
ЗШ "Первоцвіт" |
3 |
92 (36+30+26) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
4993 |
ГОРБЕНКО А.О. |
14134 |
м. Львів |
Правнича гімназія |
5 |
100 (22+42+36) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
4994 |
ГОРБЕНКО Б.І. |
14073 |
м. Львів |
ЗШ "Первоцвіт" |
3 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
4995 |
ГОРБЕНКО МИЦЬ І.Р. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
3 |
70 (18+36+16) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
4996 |
ГОРБЕНКО Н. |
14921 |
м. Яворів |
Дрогомишлянська СЗШ |
5 |
105 (34+29+42) |
|
|
|
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
4997 |
ГОРБЕНКО О.О. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
4998 |
ГОРБЕНКО Т.М. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
6 |
158 (56+48+54) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
4999 |
ГОРБКОВА А.А. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
6 |
148 (52+48+48) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
5000 |
ГОРБОВА А.В. |
14388 |
м. Жовква |
Рава-Руська ЗОШ № 1 |
6 |
132 (40+50+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
5001 |
ГОРБОВА Л.А. |
14012 |
м. Львів |
СЗШ № 34 |
5 |
110 (34+36+40) |
|
|
|
С3 |
Оленчин Тетяна Петрівна |
5002 |
ГОРБОВА Т.А. |
14472 |
м. Пустомити |
Верхньобілківська ЗОШ |
7 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
5003 |
ГОРБОВА Т.В. |
14170 |
м. Новий Розділ |
ЗШ № 4 |
3 |
114 (30+48+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Верес Галина Мирославівна |
5004 |
ГОРБОВЦОВ Ю.О. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
9 |
103 (48+18+37) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
5005 |
ГОРБОВЦОВА С.О. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
2 |
56 (26+18+12) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
5006 |
ГОРБЯК Г.Б. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
6 |
132 (30+48+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
5007 |
ГОРБЯК С.І. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
5008 |
ГОРГОТА А.Р. |
14076 |
м. Львів |
СЗШ № 86 |
7 |
101 (45+14+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
5009 |
ГОРГОЦЬ Д. |
14034 |
м. Львів |
"Світанок" |
3 |
50 (18+18+14) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
5010 |
ГОРГУТ С.С. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
2 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
5011 |
ГОРДЕЙЧУК В.В. |
14075 |
м. Львів |
СЗШ № 96 |
7 |
131 (45+48+38) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
5012 |
ГОРДЄЄВА А.В. |
14464 |
м. Пустомити |
Семенівська ЗОШ |
7 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
5013 |
ГОРДИЙ Д.С. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
3 |
66 (24+36+6) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
5014 |
ГОРДИК С.О. |
14903 |
м. Яворів |
Вороцівський НВК |
8 |
118 (54+30+34) |
|
С1 |
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
5015 |
ГОРДИНСЬКА О.С. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
8 |
102 (39+26+37) |
|
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
5016 |
ГОРДИНСЬКА Р.О. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
6 |
116 (26+54+36) |
|
|
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
5017 |
ГОРДИНСЬКА Ю. . |
14114 |
м. Львів |
СЗШ № 20 |
7 |
154 (60+60+34) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
5018 |
ГОРДИНЯК В.Р. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
6 |
119 (50+33+36) |
|
С1 |
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
5019 |
ГОРДІЄВСЬКА М.С. |
14073 |
м. Львів |
ЗШ "Первоцвіт" |
3 |
110 (30+42+38) |
|
|
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
5020 |
ГОРДІЄНКО В.С. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
5021 |
ГОРДІЄНКО О.С. |
14135 |
м. Львів |
Гімназія "Престиж" |
7 |
115 (42+42+31) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
5022 |
ГОРДІЙ М.І. |
14125 |
м. Львів |
СЗШ № 57 |
8 |
144 (57+42+45) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
5023 |
ГОРДІЙЧУК В.С. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
2 |
44 (20+12+12) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
5024 |
ГОРДОН І.С. |
14026 |
м. Львів |
СЗШ № 67 |
9 |
91 (36+30+25) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
5025 |
ГОРДЮК Т.С. |
14097 |
м. Львів |
СЗШ № 48 |
1 |
74 (20+30+24) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
5026 |
ГОРЕЙКО О. |
14005 |
м. Львів |
СЗШ № 62 |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
5027 |
ГОРЕЛІК І.Л. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
4 |
94 (30+42+22) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
5028 |
ГОРЕЦЬКИЙ О.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
4 |
100 (18+42+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
5029 |
ГОРЕЧА О.Ю. |
14388 |
м. Жовква |
Рава-Руська ЗОШ № 1 |
10 |
162 (60+54+48) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
5030 |
ГОРЕЧКО А.В. |
14186 |
м. Стрий |
СЗШ № 7 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
5031 |
ГОРЕЧКО А.О. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
5032 |
ГОРЕЧКО М.Р. |
14463 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 2 |
10 |
159 (54+48+57) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
5033 |
ГОРЕЧКО Р.Р. |
14463 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 2 |
9 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
5034 |
ГОРЄВОЙ С.О. |
14024 |
м. Львів |
ССЗШ № 15 |
4 |
108 (42+36+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
5035 |
ГОРЄЛІКОВ В.А. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
5036 |
ГОРЄЛОВ В.Д. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
6 |
88 (26+38+24) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
5037 |
ГОРИК Д.Ю. |
14004 |
м. Львів |
ЛЛГ |
9 |
155 (60+52+43) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
5038 |
ГОРИНЧИН В.Є. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
4 |
66 (18+24+24) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
5039 |
ГОРИНЧИН Н.Є. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
2 |
78 (24+30+24) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
5040 |
ГОРИНЧУК Є.М. |
14075 |
м. Львів |
СЗШ № 96 |
7 |
143 (60+30+53) |
|
С1 |
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
5041 |
ГОРИНЬ Б.О. |
14385 |
м. Жовква |
ЗОШ № 3 |
9 |
111 (48+24+39) |
|
С1 |
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
5042 |
ГОРИНЬ Д. . |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
2 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
5043 |
ГОРИНЬ Ю.А. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
4 |
90 (24+42+24) |
|
|
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
5044 |
ГОРИСЛАВЕЦЬ А.П. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
3 |
80 (24+36+20) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
5045 |
ГОРИСЛАВЕЦЬ А.П. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
5046 |
ГОРІЙОВСЬКА К.Б. |
14099 |
м. Львів |
СЗШ № 51 |
9 |
79 (24+24+31) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
5047 |
ГОРІН В.А. |
14474 |
м. Пустомити |
Чорношовицький НВК |
9 |
111 (48+32+31) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
5048 |
ГОРІН Д.П. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
3 |
108 (30+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Воробець Надія Теодорівна |
5049 |
ГОРІН М.Б. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
4 |
88 (24+30+34) |
|
|
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
5050 |
ГОРІН Н.Б. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
7 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
5051 |
ГОРІН Н.Б. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
5 |
104 (32+36+36) |
|
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
5052 |
ГОРІН Н.В. |
14906 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 3 |
4 |
88 (36+36+16) |
|
С1 |
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
5053 |
ГОРІЧКО А.І. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
9 |
103 (48+28+27) |
|
С1 |
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
5054 |
ГОРІШНА Н.М. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
7 |
133 (51+42+40) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
5055 |
ГОРІШНА Х.Т. |
14101 |
м. Львів |
СЗШ № 66 |
5 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
5056 |
ГОРІШНИЙ М.В. |
14027 |
м. Львів |
СЗШ № 68 |
3 |
90 (30+42+18) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
5057 |
ГОРІШНИЙ С.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
6 |
136 (46+42+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
5058 |
ГОРІШНІЙ Б.І. |
14054 |
м. Львів |
СЗШ № 21 |
5 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
5059 |
ГОРКАВЕНКО К.Д. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
8 |
138 (51+42+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Оленчин Тетяна Петрівна |
5060 |
ГОРКАВЧУК Д. . |
14385 |
м. Жовква |
ЗОШ № 3 |
11 |
139 (60+34+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
5061 |
ГОРКО І.І. |
14834 |
м. Стрий |
Братківський НВК |
8 |
106 (42+30+34) |
|
С1 |
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
5062 |
ГОРЛАИ В.Я. |
14383 |
м. Жовква |
ЗОШ № 1 |
10 |
112 (36+36+40) |
|
|
|
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
5063 |
ГОРЛАЙ С.В. |
14396 |
м. Жовква |
В'язівська ЗОШ |
5 |
126 (42+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
5064 |
ГОРЛАТА М.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
2 |
72 (30+24+18) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
5065 |
ГОРЛОВА В.В. |
14054 |
м. Львів |
СЗШ № 21 |
4 |
126 (36+42+48) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
5066 |
ГОРМАН Д.О. |
14098 |
м. Львів |
СЗШ № 50 |
8 |
105 (51+24+30) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
5067 |
ГОРНА І.О. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
4 |
114 (36+42+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Оленчин Тетяна Петрівна |
5068 |
ГОРНАКЕВИЧ А.В. |
14145 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 1 |
5 |
133 (46+39+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Юрків Андрій Степанович |
5069 |
ГОРНАКЕВЙЧ М.В. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
10 |
102 (36+26+40) |
|
|
|
С3 |
Шепіда Ольга Володимирівна |
5070 |
ГОРНЕЦЬКА О.В. |
14012 |
м. Львів |
СЗШ № 34 |
4 |
100 (30+36+34) |
|
|
С2 |
С3 |
Оленчин Тетяна Петрівна |
5071 |
ГОРНОСТАЙ Ю |
14475 |
м. Пустомити |
Оброшинська ЗОШ |
5 |
148 (34+54+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
5072 |
ГОРНЯТКО І.М. |
14839 |
м. Стрий |
Дулібська школа-гімназія |
7 |
159 (60+54+45) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
5073 |
ГОРНЯТКО П.І. |
14192 |
м. Стрий |
Гімназія |
3 |
86 (30+30+26) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
5074 |
ГОРОБЕЦЬ А.І. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
10 |
146 (60+34+52) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
5075 |
ГОРОБЕЦЬ С.В. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
10 |
91 (36+18+37) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
5076 |
ГОРОБЕЦЬ Ю.М. |
14166 |
м. Новий Розділ |
НВК "Лідер" |
2 |
62 (20+18+24) |
|
С1 |
|
С3 |
Верес Галина Мирославівна |
5077 |
ГОРОВИЙ Р.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
5 |
110 (38+30+42) |
|
|
|
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
5078 |
ГОРОДЕЦЬКА Г.О. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
5079 |
ГОРОДЕЦЬКА О.І. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
11 |
109 (60+24+25) |
|
С1 |
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
5080 |
ГОРОДЕЦЬКА О.Я. |
14060 |
м. Львів |
СЗШ № 8 (молодша школа) |
2 |
66 (24+24+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Мазовіта Орися Петрівна |
5081 |
ГОРОДЕЦЬКА С.Ю. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
5082 |
ГОРОДЕЦЬКА Т.Є. |
14386 |
м. Жовква |
Куликівська ЗОШ |
2 |
52 (22+18+12) |
|
С1 |
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
5083 |
ГОРОДЕЦЬКИЙ А.С. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
5 |
111 (30+45+36) |
|
|
С2 |
|
Панченко Наталія Сергіївна |
5084 |
ГОРОДЕЦЬКИЙ Д.І. |
14001 |
м. Львів |
ПНВЗ "ЗОШ святої Софії" |
4 |
34 (0+24+10) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
5085 |
ГОРОДЕЦЬКИЙ М.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
6 |
110 (38+42+30) |
|
|
С2 |
|
Михаць Ігор Львович |
5086 |
ГОРОДЕЧНА В.П. |
14463 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 2 |
2 |
86 (26+30+30) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
5087 |
ГОРОДЕЧНА В.Ю. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
2 |
60 (30+30+0) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
5088 |
ГОРОДИЛОВСЬКА Ю.В. |
14060 |
м. Львів |
СЗШ № 8 (молодша школа) |
2 |
52 (16+30+6) |
|
|
С2 |
|
Мазовіта Орися Петрівна |
5089 |
ГОРОДИЛОВСЬКА Ю.І. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
3 |
62 (24+24+14) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
5090 |
ГОРОДИЛОВСЬКИЙ В.А. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
4 |
76 (30+24+22) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
5091 |
ГОРОДИЛОВСЬКОЇ Р.П. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
8 |
103 (33+24+46) |
|
|
|
С3 |
Булас Надія Антонівна |
5092 |
ГОРОДИНСЬКА С.С. |
14858 |
м. Стрий |
Голобутівська ЗОШ |
8 |
55 (30+6+19) |
|
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
5093 |
ГОРОДИНСЬКИЙ Н.С. |
14858 |
м. Стрий |
Голобутівська ЗОШ |
4 |
76 (30+30+16) |
|
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
5094 |
ГОРОДИСЬКА Н.В. |
14148 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 5 |
4 |
128 (42+42+44) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
5095 |
ГОРОДИСЬКИЙ І.І. |
14177 |
м. Самбір |
НВК (СШ № 9) |
3 |
96 (36+36+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
5096 |
ГОРОДИСЬКИЙ Н.І. |
14179 |
м. Самбір |
Гімназія |
9 |
149 (60+34+55) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
5097 |
ГОРОДИСЬКИЙ О.О. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
4 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
5098 |
ГОРОДНА І.П. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
5099 |
ГОРОДНИК Б.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
7 |
108 (45+24+39) |
|
С1 |
|
|
Шманько Андрій Петрович |
5100 |
ГОРОДНИК В.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
6 |
140 (46+42+52) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
5101 |
ГОРОДНИК В.В. |
14172 |
м. Самбір |
СШ № 1 |
2 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
5102 |
ГОРОДНИК В.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
5 |
104 (26+30+48) |
|
|
|
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
5103 |
ГОРОДНИК М.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
5 |
76 (22+36+18) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
5104 |
ГОРОДНИК М.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
7 |
124 (39+46+39) |
|
|
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
5105 |
ГОРОДНИК Х.А. |
14747 |
м. Старий Самбір |
Гуманецька ЗСШ |
4 |
72 (30+30+12) |
|
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
5106 |
ГОРОН В.М. |
14183 |
м. Стрий |
СЗШ № 4 |
8 |
118 (48+36+34) |
|
С1 |
|
|
Пістун Надія Данилівна |
5107 |
ГОРОН М.Т. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
3 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
5108 |
ГОРОХОВА С. |
14491 |
м. Пустомити |
Ставчанська ЗОШ |
5 |
86 (26+30+30) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
5109 |
ГОРОХОВА С.І. |
14496 |
м. Пустомити |
Гамаліївська ЗОШ |
2 |
68 (14+24+30) |
|
|
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
5110 |
ГОРОШКО М.О. |
14046 |
м. Львів |
СЗШ № 71 |
9 |
149 (48+46+55) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
5111 |
ГОРОШКО С.І. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
3 |
138 (48+48+42) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
5112 |
ГОРОШКО Ю.І. |
14034 |
м. Львів |
"Світанок" |
4 |
98 (30+36+32) |
|
|
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
5113 |
ГОРОЩАК А.А. |
14473 |
м. Пустомити |
Поршнянська ЗОШ |
8 |
150 (57+54+39) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
5114 |
ГОРОЩУК О.П. |
14669 |
м. Сокаль |
Сілецька ЗШ |
9 |
151 (54+46+51) |
З |
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
5115 |
ГОРПИНЮК А.І. |
14002 |
м. Львів |
НВК "ЗОШ-гімназія "Галицька" |
8 |
134 (54+54+26) |
|
С1 |
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
5116 |
ГОРПИНЮК Д.Н. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
4 |
108 (36+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
5117 |
ГОРСЬКА А.П. |
14199 |
м. Червоноград |
НВК № 3 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
5118 |
ГОРУН К. . |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
5119 |
ГОРУН Ю.С. |
14770 |
м. Старий Самбір |
Великосушицька ЗОШ |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
5120 |
ГОРУНА О.О. |
14497 |
м. Пустомити |
Миколаївська ЗОШ |
4 |
24 (6+0+18) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
5121 |
ГОРУЦЬКА І.М. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
2 |
64 (28+24+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Воробець Надія Теодорівна |
5122 |
ГОРЧЕНКО О.О. |
14210 |
м. Червоноград |
ЗШ № 14 |
4 |
58 (24+24+10) |
|
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
5123 |
ГОРЬКОВАЯ А.В. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
5 |
130 (46+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
5124 |
ГОРЯК М.С. |
14741 |
м. Старий Самбір |
Великосільська ЗСШ |
10 |
116 (30+32+54) |
|
|
|
С3 |
Мар’ян Ольга Казимирівна |
5125 |
ГОРЯЧА А.О. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
4 |
102 (30+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
5126 |
ГОРЯЧА Н |
14120 |
м. Львів |
СЗШ № 41 |
5 |
89 (34+43+12) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
5127 |
ГОРЯЧИЙ М.М. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
9 |
143 (48+50+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
5128 |
ГОРЯЧИЙ Р.А. |
14120 |
м. Львів |
СЗШ № 41 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
5129 |
ГОРЯЧИЙ Р.І. |
14391 |
м. Жовква |
Рава-Руська ЗОШ-інтернат |
5 |
136 (52+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
5130 |
ГОРЯЧКО Ю.Р. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
9 |
72 (24+26+22) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
5131 |
ГОСПОДАРЕЦЬ О.О. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
10 |
12 (0+2+10) |
|
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
5132 |
ГОСПОДАРИШИН С.С. |
14117 |
м. Львів |
СЗШ № 30 |
9 |
93 (18+20+55) |
|
|
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
5133 |
ГОСТИНЕЦЬКИЙ Ю.А. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
2 |
60 (30+18+12) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
5134 |
ГОСЬ С.І. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
3 |
98 (36+42+20) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
5135 |
ГОТОВИЧ М.А. |
14183 |
м. Стрий |
СЗШ № 4 |
2 |
62 (26+24+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
5136 |
ГОТРА Д.Ю. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
2 |
22 (10+12+0) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
5137 |
ГОТЬ С.М. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
3 |
82 (36+30+16) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
5138 |
ГОТЬ С.Р. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
3 |
66 (30+30+6) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
5139 |
ГОФРИК М.В. |
14671 |
м. Сокаль |
Куличківська ЗШ |
4 |
102 (24+36+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Кнейчук Наталія Володимирівна |
5140 |
ГОЦ П.І. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
9 |
120 (42+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
5141 |
ГОЦАНЮК Д.В. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
5142 |
ГОЦАНЮК О.В. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
11 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
5143 |
ГОЦИК Ю.Р. |
14195 |
м. Трускавець |
НВК СЗШ № 2 гімназія |
2 |
66 (24+24+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Томашівська Наталія Валеріївна |
5144 |
ГОЦИНЕЦЬ О.О. |
14189 |
м. Стрий |
СЗШ № 10 |
2 |
50 (20+12+18) |
|
С1 |
|
|
Пістун Надія Данилівна |
5145 |
ГОЦІЙ В.С. |
14362 |
м. Жовква |
Бишківська ЗОШ |
3 |
110 (36+42+32) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
5146 |
ГОЦІЙ Д.Ю. |
14499 |
м. Пустомити |
Підбірцівська ЗОШ |
5 |
168 (60+54+54) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
5147 |
ГОЦІЙ Є.С. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
4 |
78 (24+36+18) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
5148 |
ГОЦКІВСЬКИЙ Д.М. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
5 |
137 (50+45+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Біда Наталія Романівна |
5149 |
ГОЦУЛЯК А.І. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
3 |
108 (30+36+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Шепіда Ольга Володимирівна |
5150 |
ГОЦУЛЯК В.А. |
14304 |
м. Жидачів |
Монастирецький НВК |
5 |
92 (24+38+30) |
|
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
5151 |
ГОЦУР Д.Р. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
5 |
79 (22+33+24) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
5152 |
ГОШЕВА Т.В. |
14552 |
м. Радехів |
Кривецький НВК |
7 |
141 (54+36+51) |
|
С1 |
|
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
5153 |
ГОШЕВСЬКИЙ М.О. |
14386 |
м. Жовква |
Куликівська ЗОШ |
5 |
164 (50+60+54) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
5154 |
ГОШІВСЬКА М.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
1 |
72 (24+30+18) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
5155 |
ГОШІВСЬКИЙ В.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
8 |
130 (45+34+51) |
|
С1 |
|
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
5156 |
ГОШКО А.Б. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
7 |
112 (60+24+28) |
|
С1 |
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
5157 |
ГОШКО В.М. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
4 |
102 (36+36+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Ліпецька Віра Семенівна |
5158 |
ГОШКО В.Н. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
1 |
72 (18+30+24) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
5159 |
ГОШКО Є.В. |
14156 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 3 |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
5160 |
ГОШКО М.Р. |
14068 |
м. Львів |
ЗШ "Дивосвіт" |
3 |
58 (24+24+10) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
5161 |
ГОШКО П.Я. |
14208 |
м. Червоноград |
ЗШ № 12 |
4 |
116 (36+48+32) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
5162 |
ГОШКО С.Б. |
14382 |
м. Жовква |
Дублянська ЗОШ |
5 |
79 (30+21+28) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
5163 |
ГОШКО Т.С. |
14182 |
м. Стрий |
СЗШ № 3 |
2 |
28 (16+6+6) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
5164 |
ГОШКОВА В.Б. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
6 |
54 (10+24+20) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
5165 |
ГОШКОВСЬКА А.П. |
14385 |
м. Жовква |
ЗОШ № 3 |
9 |
128 (54+32+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
5166 |
ГОШОВСЬКА В.В. |
14862 |
м. Стрий |
Долішненська ЗОШ |
6 |
104 (38+30+36) |
|
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
5167 |
ГОШОВСЬКА В.Ю. |
14117 |
м. Львів |
СЗШ № 30 |
1 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
5168 |
ГОШОВСЬКА Д.О. |
14166 |
м. Новий Розділ |
НВК "Лідер" |
3 |
102 (24+36+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Верес Галина Мирославівна |
5169 |
ГОШОВСЬКИЙ І. . |
14189 |
м. Стрий |
СЗШ № 10 |
3 |
72 (30+30+12) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
5170 |
ГОШОВСЬКИЙ О.В. |
14007 |
м. Львів |
СЗШ № 4 |
3 |
90 (30+36+24) |
|
|
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
5171 |
ГРАБ М.Ю. |
14370 |
м. Жовква |
Зашківська ЗОШ |
4 |
108 (30+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
5172 |
ГРАБ Т.П. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
5173 |
ГРАБ Х.Ю. |
14411 |
м. Жовква |
Мервичівська ЗОШ |
7 |
123 (48+30+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
5174 |
ГРАБ Ю.С. |
14046 |
м. Львів |
СЗШ № 71 |
7 |
159 (48+60+51) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
5175 |
ГРАБ Я.Р. |
14718 |
м. Сокаль |
НВК ЗШ № 2 ліцей |
4 |
82 (36+30+16) |
|
С1 |
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
5176 |
ГРАБАР В. . |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
4 |
108 (36+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
5177 |
ГРАБАР В.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
5178 |
ГРАБАР Д.М. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
4 |
108 (36+36+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
5179 |
ГРАБАР І.П. |
14405 |
м. Жовква |
Крехівська ЗОШ |
4 |
114 (30+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
5180 |
ГРАБАР К.Р. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
4 |
102 (30+42+30) |
|
|
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
5181 |
ГРАБАР Н.П. |
14405 |
м. Жовква |
Крехівська ЗОШ |
6 |
35 (16+11+8) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
5182 |
ГРАБАР Х.О. |
14366 |
м. Жовква |
Глинський НВК |
8 |
127 (42+42+43) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
5183 |
ГРАБЕВНИК С.О. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
6 |
67 (16+21+30) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
5184 |
ГРАБЕВНИК Т.В. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
3 |
108 (36+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
5185 |
ГРАБЕЛЬСЬКА Т.А. |
14005 |
м. Львів |
СЗШ № 62 |
2 |
44 (14+24+6) |
|
|
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
5186 |
ГРАБИНСЬКА І.М. |
14552 |
м. Радехів |
Кривецький НВК |
6 |
134 (50+30+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
5187 |
ГРАБИНСЬКА Л.І. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
8 |
76 (30+12+34) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
5188 |
ГРАБІНСЬКИЙ Я.О. |
14114 |
м. Львів |
СЗШ № 20 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
5189 |
ГРАБОВА О.В. |
14531 |
м. Радехів |
Нововитківська ЗОШ |
7 |
132 (60+36+36) |
|
С1 |
|
|
Брановський Володимир Іванович |
5190 |
ГРАБОВЕНСЬКА І.М. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
3 |
80 (30+30+20) |
|
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
5191 |
ГРАБОВИЙ М.В. |
14530 |
м. Радехів |
Бишівська ЗОШ |
7 |
91 (45+18+28) |
|
С1 |
|
|
Брановський Володимир Іванович |
5192 |
ГРАБОВИЧ М.О. |
14194 |
м. Трускавець |
СЗШ № 1 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Томашівська Наталія Валеріївна |
5193 |
ГРАБОВСЬКА А.С. |
14195 |
м. Трускавець |
НВК СЗШ № 2 гімназія |
7 |
106 (39+36+31) |
|
|
|
|
Томашівська Наталія Валеріївна |
5194 |
ГРАБОВСЬКА В.Д. |
14047 |
м. Львів |
СЗШ № 6 |
3 |
76 (24+30+22) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
5195 |
ГРАБОВСЬКА І.І. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
2 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
5196 |
ГРАБОВСЬКА Р.Р. |
14620 |
м. Сколе |
НВК СЗШ гімназія с. Тухля |
6 |
152 (56+48+48) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
5197 |
ГРАБОВСЬКА Х.П. |
14195 |
м. Трускавець |
НВК СЗШ № 2 гімназія |
6 |
107 (34+39+34) |
|
|
|
|
Томашівська Наталія Валеріївна |
5198 |
ГРАБОВСЬКИЙ З.І. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
4 |
50 (18+24+8) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
5199 |
ГРАБОВСЬКИЙ З.Я. |
14460 |
м. Пустомити |
Зимноводівська ЗОШ № 1 |
2 |
66 (18+30+18) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
5200 |
ГРАБОВСЬКИЙ Р.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
7 |
133 (51+28+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
5201 |
ГРАБСЬКИЙ І.Р. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
10 |
165 (54+60+51) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
5202 |
ГРАБЧАК М.О. |
14464 |
м. Пустомити |
Семенівська ЗОШ |
8 |
147 (45+54+48) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
5203 |
ГРАДЮК А.І. |
14718 |
м. Сокаль |
НВК ЗШ № 2 ліцей |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
5204 |
ГРАЙ Д.Р. |
14166 |
м. Новий Розділ |
НВК "Лідер" |
2 |
60 (12+18+30) |
|
|
|
С3 |
Верес Галина Мирославівна |
5205 |
ГРАМОЛІН Д.О. |
14007 |
м. Львів |
СЗШ № 4 |
2 |
66 (30+24+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
5206 |
ГРАНАТ Н.Я. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
8 |
132 (48+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
5207 |
ГРАНАТ О.О. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
6 |
114 (30+36+48) |
|
|
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
5208 |
ГРАНОВСЬКИЙ С.В. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
6 |
70 (26+14+30) |
|
|
|
|
Цімарно Марія Петрівна |
5209 |
ГРАЧЕВА Д.С. |
14073 |
м. Львів |
ЗШ "Первоцвіт" |
4 |
94 (30+42+22) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
5210 |
ГРАЧОВА А.С. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
10 |
91 (42+4+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Біда Наталія Романівна |
5211 |
ГРАЧОВАЙТЕ К.Ю. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
2 |
54 (30+18+6) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
5212 |
ГРАЧОВАС АА. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
4 |
86 (36+30+20) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
5213 |
ГРББЧАК А. . |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
11 |
156 (60+50+46) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
5214 |
ГРЕБ А.А. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
5215 |
ГРЕБ Д.В. |
14618 |
м. Сколе |
Славська ЗОШ |
9 |
126 (36+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
5216 |
ГРЕБ Н.І. |
14841 |
м. Стрий |
Конюхівська СЗШ |
4 |
126 (36+42+48) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
5217 |
ГРЕБЕНЕЦЬКА В.С. |
14461 |
м. Пустомити |
Зимноводівська ЗОШ № 2 |
2 |
66 (30+24+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
5218 |
ГРЕБЕНКО Р.П. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
5219 |
ГРЕБЕНКО С.П. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
3 |
88 (30+42+16) |
|
|
С2 |
|
Панченко Наталія Сергіївна |
5220 |
ГРЕБЕНКО Ю.В. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
6 |
103 (42+31+30) |
|
С1 |
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
5221 |
ГРЕБЕННИК В.В. |
14906 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 3 |
1 |
60 (24+18+18) |
|
С1 |
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
5222 |
ГРЕБЕНЮК В.М. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
5223 |
ГРЕБЕНЮК Д.С. |
14614 |
м. Сколе |
Підгородецька ЗОШ |
2 |
72 (30+30+12) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
5224 |
ГРЕБЕНЮК Д.Ю. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
3 |
80 (36+30+14) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
5225 |
ГРЕБЕНЮК І.А. |
14016 |
м. Львів |
Українська приватна гімназія, ЗСППШ "Альфа" |
4 |
96 (30+36+30) |
|
|
С2 |
|
Білий Микола Михайлович |
5226 |
ГРЕБЕНЮК М.С. |
14614 |
м. Сколе |
Підгородецька ЗОШ |
4 |
100 (24+42+34) |
|
|
С2 |
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
5227 |
ГРЕБЕНЮК С.О. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
2 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
5228 |
ГРЕБЕНЯК І.Я. |
14606 |
м. Сколе |
Верхньосиньовидненська ЗОШ |
6 |
94 (40+24+30) |
|
С1 |
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
5229 |
ГРЕБЕНЯК Н.І. |
14182 |
м. Стрий |
СЗШ № 3 |
9 |
54 (18+8+28) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
5230 |
ГРЕВА В.Т. |
14557 |
м. Радехів |
Розжалівська ЗОШ |
2 |
68 (26+24+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Брановський Володимир Іванович |
5231 |
ГРЕВА Т.Т. |
14557 |
м. Радехів |
Розжалівська ЗОШ |
7 |
78 (27+20+31) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
5232 |
ГРЕК А.А. |
14556 |
м. Радехів |
Середпільцівський НВК |
5 |
96 (36+36+24) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
5233 |
ГРЕЛЬ І.Т. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
5 |
124 (40+60+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
5234 |
ГРЕМ А.Р. |
14016 |
м. Львів |
Українська приватна гімназія, ЗСППШ "Альфа" |
2 |
78 (24+30+24) |
З |
|
|
|
Білий Микола Михайлович |
5235 |
ГРЕМ А.С. |
14935 |
м. Яворів |
НВК СЗШ ДНЗ с. Бірки |
3 |
76 (18+30+28) |
|
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
5236 |
ГРЕМЕНТА Н.І. |
14678 |
м. Сокаль |
Острівський НВК-ЗШ-дитячий садок |
6 |
75 (28+29+18) |
|
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
5237 |
ГРЕНЬ А.В. |
14544 |
м. Радехів |
Барилівська ЗОШ |
3 |
102 (24+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
5238 |
ГРЕНЬ А.П. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
6 |
146 (52+40+54) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
5239 |
ГРЕНЬ А.Т. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
3 |
96 (30+30+36) |
|
|
|
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
5240 |
ГРЕНЬ А.Т. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
8 |
153 (57+54+42) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
5241 |
ГРЕНЬ Н.М. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
4 |
132 (48+48+36) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
5242 |
ГРЕНЬ С.Р. |
14136 |
м. Львів |
Приватна гімназія "Відродження" |
6 |
107 (20+39+48) |
|
|
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
5243 |
ГРЕНЬ Х.Ю. |
14366 |
м. Жовква |
Глинський НВК |
10 |
108 (48+26+34) |
|
С1 |
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
5244 |
ГРЕНЬ Я.П. |
14383 |
м. Жовква |
ЗОШ № 1 |
3 |
120 (42+42+36) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
5245 |
ГРЕНЬКО В.Н. |
14052 |
м. Львів |
СЗШ "Берегиня" |
2 |
54 (12+30+12) |
|
|
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
5246 |
ГРЕНЮХ Д.І. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
5 |
104 (46+22+36) |
|
С1 |
|
|
Біда Наталія Романівна |
5247 |
ГРЕНЮХ І.П. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
9 |
135 (54+32+49) |
|
С1 |
|
С3 |
Біда Наталія Романівна |
5248 |
ГРЕНЮХ Н.І. |
14915 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ 1 ст. |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
5249 |
ГРЕНЮХ С.І. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
8 |
54 (18+24+12) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
5250 |
ГРЕНЮХ Ю.П. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
6 |
142 (46+42+54) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
5251 |
ГРЕСЬ І.В. |
14732 |
м. Сокаль |
Загальноосвітня школа-інтернат |
7 |
135 (60+36+39) |
|
С1 |
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
5252 |
ГРЕСЬ Р.А. |
14136 |
м. Львів |
Приватна гімназія "Відродження" |
6 |
115 (40+39+36) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
5253 |
ГРЕСЬ С.А. |
14136 |
м. Львів |
Приватна гімназія "Відродження" |
1 |
74 (26+24+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
5254 |
ГРЕСЬКО В.Н. |
14190 |
м. Стрий |
СЗШ № 11 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
5255 |
ГРЕСЬКО С.О. |
14182 |
м. Стрий |
СЗШ № 3 |
8 |
99 (39+24+36) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
5256 |
ГРЕСЮК Д.І. |
14209 |
м. Червоноград |
НВК № 13 |
5 |
57 (22+11+24) |
|
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
5257 |
ГРЕХ Л.А. |
14379 |
м. Жовква |
Сопошенська ЗОШ |
9 |
140 (60+46+34) |
|
С1 |
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
5258 |
ГРЕХ Я.Р. |
14410 |
м. Жовква |
Мацошинська ЗОШ |
3 |
106 (42+42+22) |
|
С1 |
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
5259 |
ГРЕЧАНИК Ю.Р. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
5 |
123 (42+39+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Михаць Ігор Львович |
5260 |
ГРЕЧИН А.Ю. |
14189 |
м. Стрий |
СЗШ № 10 |
3 |
96 (30+42+24) |
|
|
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
5261 |
ГРЕЧКА А.Б. |
14171 |
м. Самбір |
ПШ № 2 |
3 |
36 (0+18+18) |
|
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
5262 |
ГРЕЧКОВСЬКОГО І.С. |
14012 |
м. Львів |
СЗШ № 34 |
3 |
86 (24+36+26) |
|
|
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
5263 |
ГРЕЧУК Н.В. |
14554 |
м. Радехів |
Поздимирський НВК |
7 |
97 (36+18+43) |
|
|
|
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
5264 |
ГРЕЧУХ Д.О. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
9 |
130 (42+42+46) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
5265 |
ГРЕЧУХ С.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
6 |
56 (16+22+18) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
5266 |
ГРЕЧУХ Т.Р. |
14384 |
м. Жовква |
ЗОШ № 2 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
5267 |
ГРЕШТА А.М. |
14093 |
м. Львів |
СЗШ № 31 |
5 |
126 (50+40+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
5268 |
ГРЕЩАК М.А. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
9 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
5269 |
ГРЕЩАК О.І. |
14367 |
м. Жовква |
Деревнянська ЗОШ |
2 |
66 (18+30+18) |
|
|
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
5270 |
ГРЕЩАК О.Р. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
6 |
134 (52+48+34) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
5271 |
ГРЕЩИШИН О.М. |
14040 |
м. Львів |
СЗШ № 49 |
10 |
148 (60+40+48) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
5272 |
ГРИБ А.М. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
6 |
105 (36+39+30) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
5273 |
ГРИБ А.О. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
6 |
146 (52+42+52) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
5274 |
ГРИБ В.Я. |
14767 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 1 |
6 |
128 (38+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Мар’ян Ольга Казимирівна |
5275 |
ГРИБ М.А. |
14050 |
м. Львів |
СЗШ № 24 |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
5276 |
ГРИБ Н.В. |
14362 |
м. Жовква |
Бишківська ЗОШ |
1 |
76 (22+30+24) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
5277 |
ГРИБ П.В. |
14177 |
м. Самбір |
НВК (СШ № 9) |
7 |
95 (39+34+22) |
|
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
5278 |
ГРИБ Р.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
11 |
92 (48+26+18) |
|
С1 |
|
|
Шманько Андрій Петрович |
5279 |
ГРИБ С.А. |
14362 |
м. Жовква |
Бишківська ЗОШ |
10 |
96 (36+20+40) |
|
|
|
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
5280 |
ГРИБ Ю.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
6 |
142 (46+42+54) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
5281 |
ГРИБИК М.Я. |
14119 |
м. Львів |
СЗШ № 38 |
6 |
132 (48+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
5282 |
ГРИБКОВ О.Т. |
14108 |
м. Львів |
"Малюк" |
3 |
120 (30+48+42) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
5283 |
ГРИБОВОДА О.Ю. |
14032 |
м. Львів |
НВК "Гроно" |
3 |
98 (42+30+26) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
5284 |
ГРИБСЬКА В.П. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
3 |
88 (24+36+28) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
5285 |
ГРИВАСТОВА Р.В. |
14367 |
м. Жовква |
Деревнянська ЗОШ |
6 |
103 (44+23+36) |
|
С1 |
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
5286 |
ГРИВНАК В.В. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
6 |
84 (40+8+36) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
5287 |
ГРИВНАК В.З. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
3 |
96 (36+30+30) |
|
С1 |
|
|
Булас Надія Антонівна |
5288 |
ГРИВНАК В.З. |
14767 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 1 |
8 |
132 (60+36+36) |
|
С1 |
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
5289 |
ГРИВНЯК В.В. |
14499 |
м. Пустомити |
Підбірцівська ЗОШ |
6 |
162 (54+60+48) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
5290 |
ГРИВНЯК С.Ю. |
14116 |
м. Львів |
СЗШ № 23 |
6 |
95 (32+27+36) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
5291 |
ГРИВНЯК Т.Ю. |
14116 |
м. Львів |
СЗШ № 23 |
2 |
72 (24+30+18) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
5292 |
ГРИВУЛ М.С. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
5293 |
ГРИВУЛ С.Т. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
3 |
88 (30+30+28) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
5294 |
ГРИГА Х.А. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
7 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
5295 |
ГРИГЕЛЬ А.Л. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
5 |
101 (44+33+24) |
|
С1 |
|
|
Шманько Андрій Петрович |
5296 |
ГРИГЛЕВИЧ О. . |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
5 |
91 (24+31+36) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
5297 |
ГРИГОРЕНКО А.Г. |
14389 |
м. Жовква |
Рава-Руська ЗОШ № 2 |
5 |
108 (36+36+36) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
5298 |
ГРИГОРЕНКО М.О. |
14487 |
м. Пустомити |
Зубрянський НВК |
3 |
84 (36+36+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
5299 |
ГРИГОРЄВА В.Є. |
14098 |
м. Львів |
СЗШ № 50 |
3 |
96 (36+42+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
5300 |
ГРИГОРЄВА Н.О. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
5 |
151 (52+51+48) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
5301 |
ГРИГОРЄВА О.Ю. |
14047 |
м. Львів |
СЗШ № 6 |
5 |
108 (24+48+36) |
|
|
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
5302 |
ГРИГОРЄВА Ю.О. |
14021 |
м. Львів |
СЗШ № 40 |
3 |
104 (36+42+26) |
|
С1 |
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
5303 |
ГРИГОРОВИЧ А.О. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
7 |
120 (48+36+36) |
|
С1 |
|
|
Личак Катерина Степанівна |
5304 |
ГРИГОРЧУК Р.Б. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
4 |
62 (30+12+20) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
5305 |
ГРИДИНСЬКА Ю.В. |
14319 |
м. Жидачів |
Бориницька ЗОШ |
4 |
78 (24+30+24) |
|
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
5306 |
ГРИДОВА Р.А. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
5307 |
ГРИДОВИЙ М.В. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
5308 |
ГРИДОВИЙ О.Г. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
4 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
5309 |
ГРИДОВИЙ Т.М. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
1 |
88 (28+30+30) |
З |
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
5310 |
ГРИК В.А. |
14366 |
м. Жовква |
Глинський НВК |
8 |
110 (42+26+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
5311 |
ГРИМАК ВО. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
6 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
5312 |
ГРИМАК Х.І. |
14472 |
м. Пустомити |
Верхньобілківська ЗОШ |
8 |
116 (57+26+33) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
5313 |
ГРИМНАК М.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
3 |
94 (24+42+28) |
|
|
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
5314 |
ГРИНДА В.О. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
4 |
124 (42+48+34) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
5315 |
ГРИНДА О.В. |
14042 |
м. Львів |
СЗШ № 42 |
6 |
112 (48+22+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
5316 |
ГРИНДА П.Т. |
14045 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок "Дзвіночок" |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
5317 |
ГРИНДА Т.М. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
6 |
97 (28+33+36) |
|
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
5318 |
ГРИНДА Ю.Т. |
14045 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок "Дзвіночок" |
3 |
108 (30+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
5319 |
ГРИНЕВИЧ А.І. |
14114 |
м. Львів |
СЗШ № 20 |
6 |
113 (32+33+48) |
|
|
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
5320 |
ГРИНЕВИЧ В.С. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
7 |
120 (30+36+54) |
|
|
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
5321 |
ГРИНЕВИЧ М.І. |
14531 |
м. Радехів |
Нововитківська ЗОШ |
6 |
177 (60+57+60) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
5322 |
ГРИНЕВИЧ О.В. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
4 |
86 (30+36+20) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
5323 |
ГРИНЕВИЧ Т.В. |
14540 |
м. Радехів |
Стоянівська ЗОШ |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
5324 |
ГРИНЕВИЧА А.Р. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
5 |
142 (44+44+54) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
5325 |
ГРИНЕЙКО І.С. |
14178 |
м. Самбір |
СШ № 10 |
8 |
115 (51+34+30) |
|
С1 |
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
5326 |
ГРИНЕЙКО О.С. |
14178 |
м. Самбір |
СШ № 10 |
5 |
130 (40+42+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ніженецька Наталія Сергіївна |
5327 |
ГРИНЕНКО А.В. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
6 |
138 (42+60+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
5328 |
ГРИНЕНКО Б.В. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
8 |
99 (39+24+36) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
5329 |
ГРИНЕНКО Ю.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
8 |
141 (54+42+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
5330 |
ГРИНИК А. . |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
2 |
78 (24+30+24) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
5331 |
ГРИНИК А.А. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
7 |
107 (33+26+48) |
|
|
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
5332 |
ГРИНИК А.С. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
1 |
68 (20+24+24) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Воробець Надія Теодорівна |
5333 |
ГРИНИК Д.В. |
14755 |
м. Старий Самбір |
Волянська ЗСШ |
4 |
102 (24+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Мар’ян Ольга Казимирівна |
5334 |
ГРИНИК М.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
5335 |
ГРИНИК О.Ю. |
14394 |
м. Жовква |
Великодорошівська ЗОШ |
7 |
99 (30+32+37) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
5336 |
ГРИНИК Р.С. |
14184 |
м. Стрий |
СЗШ № 5 |
8 |
125 (51+36+38) |
|
С1 |
|
|
Пістун Надія Данилівна |
5337 |
ГРИНИК Ю.В. |
14179 |
м. Самбір |
Гімназія |
8 |
168 (60+54+54) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
5338 |
ГРИНИК Ю.Р. |
14477 |
м. Пустомити |
Ланівська ЗОШ |
2 |
72 (24+30+18) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
5339 |
ГРИНИК Ю.Ю. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
3 |
94 (30+36+28) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
5340 |
ГРИНИХА С.Б. |
14097 |
м. Львів |
СЗШ № 48 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
5341 |
ГРИНИХА С.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
2 |
64 (22+30+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
5342 |
ГРИНИШИН А.В. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
5343 |
ГРИНИШИН А.Р. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
5 |
146 (44+60+42) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
5344 |
ГРИНИШИН Д.А. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
6 |
142 (46+42+54) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
5345 |
ГРИНИШИН Є.Н. |
14312 |
м. Жидачів |
Лівчицька ЗОШ |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
5346 |
ГРИНИШИН І.М. |
14186 |
м. Стрий |
СЗШ № 7 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
5347 |
ГРИНИШИН Л.В. |
14375 |
м. Жовква |
Мокротинська ЗОШ |
4 |
72 (18+30+24) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
5348 |
ГРИНИШИН С.Л. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
5349 |
ГРИНИШИН Т.В. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
1 |
82 (28+30+24) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
5350 |
ГРИНІВ В.Я. |
14097 |
м. Львів |
СЗШ № 48 |
1 |
82 (28+30+24) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
5351 |
ГРИНІВ Д |
14004 |
м. Львів |
ЛЛГ |
6 |
129 (48+39+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Оленчин Тетяна Петрівна |
5352 |
ГРИНІВ М.Б. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
3 |
76 (30+24+22) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
5353 |
ГРИНІВ М.З. |
14466 |
м. Пустомити |
Містківська ЗОШ |
6 |
87 (36+39+12) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
5354 |
ГРИНОВЕЦЬ А.В. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
7 |
141 (54+36+51) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
5355 |
ГРИНОВЕЦЬ Б.Ю. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
1 |
78 (24+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
5356 |
ГРИНОВЕЦЬ В.В. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
5357 |
ГРИНОВЕЦЬ І.В. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
5358 |
ГРИНОВЕЦЬ О.Б. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
9 |
79 (30+24+25) |
|
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
5359 |
ГРИНОВЕЦЬ СР. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
6 |
101 (40+31+30) |
|
С1 |
|
|
Личак Катерина Степанівна |
5360 |
ГРИНОВЕЦЬ Я.А. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
3 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
5361 |
ГРИНЦІВ С.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
1 |
78 (24+30+24) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
5362 |
ГРИНЧАК В.І. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
6 |
111 (36+39+36) |
|
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
5363 |
ГРИНЧЕНКО В.А. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
5364 |
ГРИНЧИК В.М. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
9 |
100 (30+30+40) |
|
|
|
С3 |
Панченко Наталія Сергіївна |
5365 |
ГРИНЧИШИН А.О. |
14096 |
м. Львів |
ССЗШ № 46 |
2 |
76 (28+30+18) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
5366 |
ГРИНЧИШИН Д.Р. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
3 |
94 (24+48+22) |
|
|
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
5367 |
ГРИНЧИШИН Д.Р. |
14906 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 3 |
7 |
91 (39+36+16) |
|
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
5368 |
ГРИНЧИШИН І.О. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
8 |
106 (36+30+40) |
|
|
|
С3 |
Панченко Наталія Сергіївна |
5369 |
ГРИНЧИШИН І.Р. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
4 |
120 (42+36+42) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
5370 |
ГРИНЧИШИН О.Б. |
14031 |
м. Львів |
ЛУГГ |
6 |
148 (52+54+42) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
5371 |
ГРИНЧИШИН Р.Р. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
8 |
126 (60+24+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
5372 |
ГРИНЧИШИН Х. |
14001 |
м. Львів |
ПНВЗ "ЗОШ святої Софії" |
3 |
84 (18+48+18) |
|
|
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
5373 |
ГРИНЧУК О.В. |
14114 |
м. Львів |
СЗШ № 20 |
3 |
108 (30+36+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
5374 |
ГРИНЧУК Р.І. |
14412 |
м. Жовква |
Равська ЗОШ |
5 |
102 (36+24+42) |
|
|
|
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
5375 |
ГРИНЧУК С.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
3 |
102 (30+42+30) |
|
|
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
5376 |
ГРИНЬ C. . |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
5 |
109 (40+33+36) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
5377 |
ГРИНЬ Д.В. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
3 |
120 (42+42+36) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
5378 |
ГРИНЬ М.В. |
14955 |
м. Яворів |
Семирівська СЗШ |
6 |
98 (44+18+36) |
|
С1 |
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
5379 |
ГРИНЬ П.І. |
14921 |
м. Яворів |
Дрогомишлянська СЗШ |
3 |
108 (24+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
5380 |
ГРИНЬКЕВИЧ Л.Р. |
14305 |
м. Жидачів |
Володимирцівська ЗОШ |
7 |
128 (57+28+43) |
|
С1 |
|
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
5381 |
ГРИНЬКЕВИЧ Ю.Р. |
14305 |
м. Жидачів |
Володимирцівська ЗОШ |
8 |
141 (60+36+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
5382 |
ГРИНЬКІВ А.А. |
14547 |
м. Радехів |
Сушнівський НВК |
1 |
66 (24+24+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Брановський Володимир Іванович |
5383 |
ГРИНЬКІВ В.М. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
7 |
128 (48+48+32) |
|
С1 |
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
5384 |
ГРИНЬКІВ Є.О. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
4 |
138 (48+48+42) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
5385 |
ГРИНЬКІВ К.О. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
6 |
135 (48+51+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
5386 |
ГРИНЬКІВ М.А. |
14028 |
м. Львів |
ЗОШ № 74 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
5387 |
ГРИНЬКІВ М.Ю. |
14007 |
м. Львів |
СЗШ № 4 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
5388 |
ГРИНЬКІВ Н.В. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
2 |
80 (26+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
5389 |
ГРИНЬКІВ С.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
5 |
80 (32+34+14) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
5390 |
ГРИНЬКІВ Х.І. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
1 |
68 (26+24+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
5391 |
ГРИНЬКІВ Ю.В. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
4 |
114 (36+42+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
5392 |
ГРИНЬКІВ Ю.Р. |
14093 |
м. Львів |
СЗШ № 31 |
8 |
106 (42+24+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
5393 |
ГРИНЬКІВ Я.І. |
14375 |
м. Жовква |
Мокротинська ЗОШ |
4 |
78 (30+30+18) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
5394 |
ГРИНЬКО О.А. |
14174 |
м. Самбір |
СШ № 4 |
4 |
96 (30+36+30) |
|
|
С2 |
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
5395 |
ГРИНЬО М |
14093 |
м. Львів |
СЗШ № 31 |
6 |
134 (40+40+54) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
5396 |
ГРИНЬО О.В. |
14120 |
м. Львів |
СЗШ № 41 |
3 |
132 (42+48+42) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
5397 |
ГРИНЬОХ А.Б. |
14525 |
м. Радехів |
ЗОШ № 1 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
5398 |
ГРИНЬЦІВ І.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
4 |
68 (24+24+20) |
|
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
5399 |
ГРИНЬЦІВ М.І. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
1 |
76 (28+30+18) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
5400 |
ГРИНЮК В.М. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
4 |
68 (24+24+20) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
5401 |
ГРИНЮК М.І. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
7 |
132 (51+42+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
5402 |
ГРИНЮК Т.А. |
14192 |
м. Стрий |
Гімназія |
10 |
90 (30+32+28) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
5403 |
ГРИНЮК Х.О. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
5404 |
ГРИНЮКА В.В. |
14390 |
м. Жовква |
НВК "Рава-Руська школа-гімназія" |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
5405 |
ГРИНЮКА М.І. |
14391 |
м. Жовква |
Рава-Руська ЗОШ-інтернат |
7 |
132 (48+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
5406 |
ГРИНЮХ О.М. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
5 |
118 (40+50+28) |
|
С1 |
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
5407 |
ГРИНЮХ Р.Б. |
14119 |
м. Львів |
СЗШ № 38 |
3 |
102 (36+36+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
5408 |
ГРИСЮК К.О. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
5409 |
ГРИСЮК О.О. |
14704 |
м. Сокаль |
Перетіцька ЗШ |
11 |
103 (42+24+37) |
|
С1 |
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
5410 |
ГРИСЮК С.О. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
5411 |
ГРИЦА І.М. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
2 |
66 (18+30+18) |
|
|
С2 |
|
Воробець Надія Теодорівна |
5412 |
ГРИЦА Н.А. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
6 |
104 (34+40+30) |
|
|
С2 |
|
Воробець Надія Теодорівна |
5413 |
ГРИЦА Ю.В. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
5414 |
ГРИЦА Ю.О. |
14098 |
м. Львів |
СЗШ № 50 |
10 |
126 (60+26+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
5415 |
ГРИЦАЙ А.В. |
14196 |
м. Трускавець |
СЗШ № 3 |
4 |
114 (36+42+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Томашівська Наталія Валеріївна |
5416 |
ГРИЦАЙ В.Б. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
8 |
80 (42+10+28) |
|
С1 |
|
|
Михаць Ігор Львович |
5417 |
ГРИЦАЙ Д.І. |
14138 |
м. Львів |
"Любисток" |
3 |
90 (18+48+24) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
5418 |
ГРИЦАЙ М.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
3 |
126 (36+42+48) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
5419 |
ГРИЦАЙ Х.П. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
2 |
72 (24+30+18) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
5420 |
ГРИЦАЙКО С.Ю. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
6 |
96 (32+36+28) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
5421 |
ГРИЦАК Б.Я. |
14390 |
м. Жовква |
НВК "Рава-Руська школа-гімназія" |
7 |
140 (45+42+53) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
5422 |
ГРИЦАК В.П. |
14560 |
м. Радехів |
Щуровицька ЗОШ |
7 |
117 (51+24+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
5423 |
ГРИЦАК Д. . |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
3 |
94 (30+42+22) |
|
|
С2 |
|
Панченко Наталія Сергіївна |
5424 |
ГРИЦАК М.В. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
5425 |
ГРИЦАК Х. . |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
9 |
124 (42+36+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Панченко Наталія Сергіївна |
5426 |
ГРИЦАК Х.Р. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
6 |
100 (38+30+32) |
|
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
5427 |
ГРИЦАК Ю.В. |
14389 |
м. Жовква |
Рава-Руська ЗОШ № 2 |
4 |
78 (30+18+30) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
5428 |
ГРИЦАК Ю.І. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
6 |
100 (32+38+30) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
5429 |
ГРИЦАН О.В. |
14936 |
м. Яворів |
НВК ДЗ СЗШ |
3 |
80 (30+30+20) |
|
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
5430 |
ГРИЦАНА І |
14835 |
м. Стрий |
Великодідушицька СЗШ |
8 |
153 (54+54+45) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
5431 |
ГРИЦАРОВСЬКИЙ Д.М. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
6 |
92 (42+32+18) |
|
С1 |
|
|
Булас Надія Антонівна |
5432 |
ГРИЦЕВИЧ Д.І. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
4 |
96 (24+42+30) |
|
|
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
5433 |
ГРИЦЕВИЧ З.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
11 |
95 (42+22+31) |
|
С1 |
|
|
Біда Наталія Романівна |
5434 |
ГРИЦЕВИЧ М.Б. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
5 |
120 (42+54+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
5435 |
ГРИЦЕВИЧ О.Т. |
14098 |
м. Львів |
СЗШ № 50 |
9 |
116 (54+28+34) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
5436 |
ГРИЦЕВИЧ С.Т. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
3 |
94 (30+48+16) |
|
|
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
5437 |
ГРИЦЕЛЯК Б.М. |
14040 |
м. Львів |
СЗШ № 49 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
5438 |
ГРИЦЕНКО Д.С. |
14076 |
м. Львів |
СЗШ № 86 |
5 |
131 (50+39+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
5439 |
ГРИЦЕНКО Т.О. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
9 |
119 (48+40+31) |
|
С1 |
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
5440 |
ГРИЦЕНКО Я.Р. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
5441 |
ГРИЦЕЧКО І.В. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
5442 |
ГРИЦИК В.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
8 |
90 (45+18+27) |
|
С1 |
|
|
Шманько Андрій Петрович |
5443 |
ГРИЦИК В.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
7 |
132 (51+44+37) |
|
С1 |
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
5444 |
ГРИЦИК Д.О. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
3 |
126 (36+42+48) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
5445 |
ГРИЦИК Д.Р. |
14461 |
м. Пустомити |
Зимноводівська ЗОШ № 2 |
5 |
142 (46+48+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
5446 |
ГРИЦИК І.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
7 |
132 (51+44+37) |
|
С1 |
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
5447 |
ГРИЦИК М.А. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
9 |
84 (30+20+34) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
5448 |
ГРИЦИК Н.Р. |
14116 |
м. Львів |
СЗШ № 23 |
2 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
5449 |
ГРИЦИК С.М. |
14154 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 18 |
7 |
147 (54+54+39) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
5450 |
ГРИЦИК Х.М. |
14771 |
м. Старий Самбір |
Тершівська ЗОШ |
6 |
104 (44+24+36) |
|
С1 |
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
5451 |
ГРИЦИК Х.М. |
14771 |
м. Старий Самбір |
Тершівська ЗОШ |
6 |
104 (44+24+36) |
|
С1 |
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
5452 |
ГРИЦИК Х.М. |
14771 |
м. Старий Самбір |
Тершівська ЗОШ |
6 |
104 (44+24+36) |
|
С1 |
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
5453 |
ГРИЦИК Х.М. |
14771 |
м. Старий Самбір |
Тершівська ЗОШ |
6 |
104 (44+24+36) |
|
С1 |
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
5454 |
ГРИЦИЛЯК Я.О. |
14525 |
м. Радехів |
ЗОШ № 1 |
2 |
78 (24+30+24) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
5455 |
ГРИЦИН В.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
4 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
5456 |
ГРИЦИН Х.О. |
14042 |
м. Львів |
СЗШ № 42 |
6 |
106 (34+36+36) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
5457 |
ГРИЦИНА А.М. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
7 |
159 (60+54+45) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
5458 |
ГРИЦИНА В.Р. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
5 |
131 (44+45+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Оленчин Тетяна Петрівна |
5459 |
ГРИЦИНА М.М. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
8 |
144 (60+48+36) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
5460 |
ГРИЦИНДИШИН В.В. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
2 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
5461 |
ГРИЦИШИН В.В. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
9 |
114 (42+32+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Цімарно Марія Петрівна |
5462 |
ГРИЦИШИН Д.Р. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
5463 |
ГРИЦИШИН М.Р. |
14152 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 16 |
5 |
124 (34+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Юрків Андрій Степанович |
5464 |
ГРИЦИШИН Ю.А. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
5 |
110 (32+42+36) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
5465 |
ГРИЦИШИН Ю.М. |
14399 |
м. Жовква |
Дев’ятирська ЗОШ |
9 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
5466 |
ГРИЦІВ А.В. |
14614 |
м. Сколе |
Підгородецька ЗОШ |
5 |
124 (40+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
5467 |
ГРИЦІВ А.Я. |
14187 |
м. Стрий |
СЗШ № 8 |
5 |
68 (14+26+28) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
5468 |
ГРИЦІВ Д.О. |
14153 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 17 |
9 |
105 (42+32+31) |
|
С1 |
|
|
Юрків Андрій Степанович |
5469 |
ГРИЦІВ М.О. |
14153 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 17 |
4 |
138 (48+48+42) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
5470 |
ГРИЦІВ М.Р. |
14108 |
м. Львів |
"Малюк" |
2 |
54 (24+18+12) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
5471 |
ГРИЦІВ Н.М. |
14624 |
м. Сколе |
Волосянківська ЗОШ |
3 |
36 (12+12+12) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
5472 |
ГРИЦІВ Н.Я. |
14075 |
м. Львів |
СЗШ № 96 |
7 |
118 (42+34+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
5473 |
ГРИЦІВ О.М. |
14677 |
м. Сокаль |
Мурованська ЗШ |
8 |
134 (45+40+49) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кнейчук Наталія Володимирівна |
5474 |
ГРИЦІВ О.П. |
14192 |
м. Стрий |
Гімназія |
2 |
70 (28+30+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
5475 |
ГРИЦІВ О.Т. |
14051 |
м. Львів |
СЗШ № 29 |
3 |
86 (30+42+14) |
|
|
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
5476 |
ГРИЦІВ Р.Й. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
8 |
118 (48+30+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Біда Наталія Романівна |
5477 |
ГРИЦІВ Я.Я. |
14075 |
м. Львів |
СЗШ № 96 |
5 |
145 (52+39+54) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
5478 |
ГРИЦКІВ Г.М. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
6 |
113 (56+33+24) |
|
С1 |
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
5479 |
ГРИЦКІВ Д.О. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
4 |
96 (30+36+30) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
5480 |
ГРИЦКІВ Н.М. |
14382 |
м. Жовква |
Дублянська ЗОШ |
3 |
90 (36+36+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
5481 |
ГРИЦКІВ Р.Є. |
14030 |
м. Львів |
СЗШ № 77 |
7 |
135 (51+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
5482 |
ГРИЦУНЬ Д.М. |
14153 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 17 |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
5483 |
ГРИЦЬКІВ Д.Р. |
14153 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 17 |
4 |
126 (36+48+42) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
5484 |
ГРИЦЬКІВ С.О. |
14186 |
м. Стрий |
СЗШ № 7 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
5485 |
ГРИЦЬКО Р.В. |
14114 |
м. Львів |
СЗШ № 20 |
3 |
102 (30+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
5486 |
ГРИЦЬКО С.О. |
14207 |
м. Червоноград |
ЗШ № 11 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
5487 |
ГРИЦЮК М.Л. |
14097 |
м. Львів |
СЗШ № 48 |
4 |
90 (30+30+30) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
5488 |
ГРИЦЮК М.Ю. |
14915 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ 1 ст. |
2 |
58 (28+12+18) |
|
С1 |
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
5489 |
ГРИЦЮК Н.І. |
14165 |
м. Моршин |
НВК СЗШ ліцей |
4 |
106 (36+36+34) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Люсак Руслана Михайлівна |
5490 |
ГРИЦЮК Н.І. |
14165 |
м. Моршин |
НВК СЗШ ліцей |
4 |
106 (36+36+34) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Люсак Руслана Михайлівна |
5491 |
ГРИЧАН О.П. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
2 |
76 (28+30+18) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
5492 |
ГРИЧАНААРТЕМА А.О. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
6 |
115 (48+31+36) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
5493 |
ГРИЧИНСЬКИЙ М.А. |
14838 |
м. Стрий |
Дашавська СЗШ |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
5494 |
ГРИШЕЧКО М.Ю. |
14099 |
м. Львів |
СЗШ № 51 |
4 |
100 (30+36+34) |
|
|
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
5495 |
ГРИШЕЧКО Р.Р. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
5496 |
ГРИШКО Н.Р. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
6 |
131 (44+43+44) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Михаць Ігор Львович |
5497 |
ГРИШКО Р.Б. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
5 |
87 (22+29+36) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
5498 |
ГРИШКО С.В. |
14552 |
м. Радехів |
Кривецький НВК |
3 |
114 (30+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
5499 |
ГРИЩЕНКО О.В. |
14134 |
м. Львів |
Правнича гімназія |
6 |
101 (28+33+40) |
|
|
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
5500 |
ГРИЩЕНКО Р.І. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
5501 |
ГРИЩЕНКО Т.М. |
14137 |
м. Львів |
ПХШ "Перлина" |
4 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
5502 |
ГРИЩИШИН Н.А. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
7 |
41 (15+14+12) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
5503 |
ГРИЩУК А.Р. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
5504 |
ГРИЩУК О.А. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
5505 |
ГРИЩУК С.А. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
7 |
118 (39+36+43) |
|
|
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
5506 |
ГРИЩУК Х.П. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
3 |
104 (24+48+32) |
|
|
С2 |
С3 |
Біда Наталія Романівна |
5507 |
ГРИЩУК Ю.О. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
2 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
5508 |
ГРІМНАК А.А. |
14169 |
м. Новий Розділ |
СШ № 5 |
5 |
152 (50+48+54) |
З |
|
|
|
Верес Галина Мирославівна |
5509 |
ГРІНЕР І.А. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
3 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
5510 |
ГРІНКА А.Р. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
5 |
148 (52+48+48) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
5511 |
ГРІНКА Д.Р. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
1 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
5512 |
ГРІНКА О.Г. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
5 |
137 (38+51+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Біда Наталія Романівна |
5513 |
ГРІНКА Ю.Г. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
3 |
106 (30+42+34) |
|
|
С2 |
С3 |
Біда Наталія Романівна |
5514 |
ГРІЦА Н.М. |
14201 |
м. Червоноград |
ЗШ № 5 |
6 |
112 (36+28+48) |
|
|
|
С3 |
Перець Надія Михайлівна |
5515 |
ГРОДЕЦЬКА О. . |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
11 |
110 (48+16+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
5516 |
ГРОДЗІЦЬКА С.Р. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
3 |
96 (48+36+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
5517 |
ГРОДЗІЦЬКИЙ О.І. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
4 |
82 (24+36+22) |
|
|
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
5518 |
ГРОДЗЬ Д.Ю. |
14137 |
м. Львів |
ПХШ "Перлина" |
3 |
106 (30+36+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
5519 |
ГРОДЗЬ Т.А. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
5520 |
ГРОМ В.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
3 |
120 (36+48+36) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
5521 |
ГРОМ Д.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
7 |
129 (54+36+39) |
|
С1 |
|
|
Михаць Ігор Львович |
5522 |
ГРОМ Р.О. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
5 |
154 (52+60+42) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
5523 |
ГРОМАДА Н.І. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
4 |
90 (24+36+30) |
|
|
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
5524 |
ГРОМАДСЬКИЙ В.О. |
14542 |
м. Радехів |
Вузлівський ліцей |
11 |
110 (48+22+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
5525 |
ГРОМИК В.Л. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
8 |
108 (42+36+30) |
|
С1 |
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
5526 |
ГРОМИК В.Р. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
6 |
120 (42+44+34) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
5527 |
ГРОМИК К.В. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
3 |
106 (30+48+28) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
5528 |
ГРОМИК О.М. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
8 |
126 (42+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
5529 |
ГРОМІШ І.В. |
14767 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 1 |
6 |
114 (42+30+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Мар’ян Ольга Казимирівна |
5530 |
ГРОМОВА С.С. |
14184 |
м. Стрий |
СЗШ № 5 |
5 |
138 (42+48+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Пістун Надія Данилівна |
5531 |
ГРОМОДСЬКА В.Р. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
1 |
70 (22+30+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
5532 |
ГРОМОЦЬКА А.Р. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
4 |
68 (18+24+26) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
5533 |
ГРОМЯК А.Є. |
14117 |
м. Львів |
СЗШ № 30 |
1 |
72 (30+24+18) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
5534 |
ГРОМЯК В.М. |
14140 |
м. Львів |
ШЕЛ |
11 |
108 (54+32+22) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
5535 |
ГРОМЯК І.Р. |
14140 |
м. Львів |
ШЕЛ |
9 |
72 (24+20+28) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
5536 |
ГРОМЯК О.І. |
14382 |
м. Жовква |
Дублянська ЗОШ |
6 |
116 (36+32+48) |
|
|
|
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
5537 |
ГРОМЯК О.С. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
4 |
56 (24+18+14) |
|
|
|
|
Цімарно Марія Петрівна |
5538 |
ГРОМЯК С |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
8 |
105 (39+36+30) |
|
|
|
|
Цімарно Марія Петрівна |
5539 |
ГРОНОВИЧ А.Б. |
14393 |
м. Жовква |
Боянецька ЗОШ |
4 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
5540 |
ГРОХОЛА В.М. |
14170 |
м. Новий Розділ |
ЗШ № 4 |
4 |
114 (30+48+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Верес Галина Мирославівна |
5541 |
ГРОХОТОВА А.А. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
2 |
74 (26+30+18) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
5542 |
ГРУБЕЛЬ В.В. |
14051 |
м. Львів |
СЗШ № 29 |
1 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
5543 |
ГРУБЕЛЬ Г.М. |
14122 |
м. Львів |
СЗШ № 44 |
7 |
140 (60+48+32) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
5544 |
ГРУБЕЛЬ О.Я. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
8 |
97 (45+26+26) |
|
С1 |
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
5545 |
ГРУБИЙ Н.В. |
14023 |
м. Львів |
Гімназія "Євшан" |
6 |
108 (40+32+36) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
5546 |
ГРУБЯК А.В. |
14174 |
м. Самбір |
СШ № 4 |
7 |
86 (33+36+17) |
|
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
5547 |
ГРУДЕНЬ В.В. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
6 |
88 (26+26+36) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
5548 |
ГРУДОВИЙ О. |
14005 |
м. Львів |
СЗШ № 62 |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
5549 |
ГРУЗД Л.М. |
14187 |
м. Стрий |
СЗШ № 8 |
5 |
70 (20+24+26) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
5550 |
ГРУЗЕВИЧ В.В. |
14962 |
м. Яворів |
Кам'янобрідська СЗШ |
3 |
76 (36+30+10) |
|
С1 |
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
5551 |
ГРУЗИНОВА Є.А. |
14015 |
м. Львів |
СЗШ № 52 |
8 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
5552 |
ГРУЗІНСЬКА Т.Я. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
5 |
140 (38+54+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
5553 |
ГРУЗІНСЬКИЙ І.Б. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
9 |
89 (30+26+33) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
5554 |
ГРУНА І.І. |
14834 |
м. Стрий |
Братківський НВК |
11 |
113 (48+28+37) |
|
С1 |
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
5555 |
ГРУНИК А.Р. |
14024 |
м. Львів |
ССЗШ № 15 |
8 |
141 (54+42+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
5556 |
ГРУНИК В.В. |
14125 |
м. Львів |
СЗШ № 57 |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
5557 |
ГРУНИК Д.М. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
7 |
88 (24+42+22) |
|
|
С2 |
|
Панченко Наталія Сергіївна |
5558 |
ГРУНИК С.І. |
14463 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 2 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
5559 |
ГРУНИК С.П. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
3 |
114 (36+48+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Ліпецька Віра Семенівна |
5560 |
ГРУНИК С.П. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
3 |
114 (36+48+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Ліпецька Віра Семенівна |
5561 |
ГРУНИК Т.С. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
6 |
119 (38+45+36) |
|
|
С2 |
|
Ліпецька Віра Семенівна |
5562 |
ГРУНСЬКА Я.О. |
14176 |
м. Самбір |
СШ № 8 |
10 |
112 (36+42+34) |
|
|
С2 |
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
5563 |
ГРУШЕЦЬКА А.П. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
6 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
5564 |
ГРУШЕЦЬКА Ю.М. |
14112 |
м. Львів |
Школа радості |
4 |
100 (36+36+28) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
5565 |
ГРУШЕЦЬКИЙ О.Д. |
14283 |
м. Жидачів |
Гніздичівська СЗШ |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
5566 |
ГРУШКА О.А. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
6 |
106 (40+42+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Михаць Ігор Львович |
5567 |
ГРУШКЕВИЧ А.А. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
6 |
114 (26+52+36) |
|
|
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
5568 |
ГРУШКЕВИЧ І.А. |
14205 |
м. Червоноград |
ЗШ № 9 |
9 |
145 (48+48+49) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
5569 |
ГРУЩАК М.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
9 |
44 (12+24+8) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
5570 |
ГРУЩИК Д.Р. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
8 |
90 (39+18+33) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
5571 |
ГРЮКАЧ О.В. |
14077 |
м. Львів |
СЗШ № 84 |
11 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
5572 |
ГРЯНКА-АРТУР Г.А. |
14170 |
м. Новий Розділ |
ЗШ № 4 |
4 |
114 (42+36+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Верес Галина Мирославівна |
5573 |
ГУБАЛЬ А.А. |
14635 |
м. Сколе |
Нижньорожанківська ЗОШ |
5 |
96 (24+30+42) |
|
|
|
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
5574 |
ГУБАЛЬ Н.А. |
14635 |
м. Сколе |
Нижньорожанківська ЗОШ |
2 |
78 (24+30+24) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
5575 |
ГУБАЛЬ С.А. |
14635 |
м. Сколе |
Нижньорожанківська ЗОШ |
3 |
102 (36+36+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Багрич Галина Миколаївна |
5576 |
ГУБАР О.О. |
14028 |
м. Львів |
ЗОШ № 74 |
3 |
114 (30+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
5577 |
ГУБЕНКО Р.Є. |
14172 |
м. Самбір |
СШ № 1 |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
5578 |
ГУБИК Н.О. |
14607 |
м. Сколе |
Верхнячківський НВК ЗОШ ДНЗ |
6 |
122 (38+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
5579 |
ГУБИК Ю.О. |
14607 |
м. Сколе |
Верхнячківський НВК ЗОШ ДНЗ |
8 |
132 (51+36+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
5580 |
ГУБИКМ С.В. |
14117 |
м. Львів |
СЗШ № 30 |
6 |
150 (42+54+54) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
5581 |
ГУБИЦЬКА О.В. |
14195 |
м. Трускавець |
НВК СЗШ № 2 гімназія |
2 |
72 (24+24+24) |
З |
|
|
|
Томашівська Наталія Валеріївна |
5582 |
ГУБИЦЬКИЙ Н.О. |
14172 |
м. Самбір |
СШ № 1 |
5 |
76 (34+22+20) |
|
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
5583 |
ГУБИЧ І.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
8 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
5584 |
ГУБІЦЬКА А.П. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
4 |
114 (30+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
5585 |
ГУБІЦЬКИЙ З.Л. |
14858 |
м. Стрий |
Голобутівська ЗОШ |
2 |
72 (24+30+18) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
5586 |
ГУБКА М.С. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
3 |
84 (36+30+18) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
5587 |
ГУБКОВИЧ О.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
8 |
103 (54+26+23) |
|
С1 |
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
5588 |
ГУБСЬКИЙ І.О. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
5 |
132 (30+60+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Шепіда Ольга Володимирівна |
5589 |
ГУГЛИЧ Н.С. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
5590 |
ГУДА В.Р. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
6 |
98 (34+28+36) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
5591 |
ГУДА Д.І. |
14188 |
м. Стрий |
СЗШ № 9 |
5 |
64 (24+10+30) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
5592 |
ГУДА Р.Р. |
14853 |
м. Стрий |
Бережницький НВК |
4 |
100 (30+42+28) |
|
|
С2 |
|
Романова Лілія Володимирівна |
5593 |
ГУДАК Д.В. |
14480 |
м. Пустомити |
Наварійська ЗОШ |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
5594 |
ГУДАК О.І. |
14488 |
м. Пустомити |
Сокільницька ЗОШ |
10 |
45 (18+16+11) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
5595 |
ГУДАК Р.М. |
14077 |
м. Львів |
СЗШ № 84 |
1 |
78 (24+30+24) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
5596 |
ГУДЗ А.М. |
14386 |
м. Жовква |
Куликівська ЗОШ |
5 |
128 (50+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
5597 |
ГУДЗ А.Р. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
5598 |
ГУДЗ В.М. |
14477 |
м. Пустомити |
Ланівська ЗОШ |
3 |
98 (30+42+26) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
5599 |
ГУДЗ М.А. |
14155 |
м. Дрогобич |
Гімназія |
5 |
142 (52+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Юрків Андрій Степанович |
5600 |
ГУДЗ Т.М. |
14007 |
м. Львів |
СЗШ № 4 |
2 |
66 (30+24+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
5601 |
ГУДЗЕЛЯК Н.І. |
14075 |
м. Львів |
СЗШ № 96 |
7 |
153 (60+42+51) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
5602 |
ГУДЗИК В.О. |
14379 |
м. Жовква |
Сопошенська ЗОШ |
10 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
5603 |
ГУДЗИК Д.В. |
14207 |
м. Червоноград |
ЗШ № 11 |
3 |
116 (36+42+38) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
5604 |
ГУДЗИК Д.О. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
5605 |
ГУДЗІНСЬКА Я.П. |
14561 |
м. Радехів |
Яструбичівська ЗОШ |
7 |
112 (36+34+42) |
|
|
|
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
5606 |
ГУДЗІНСЬКИЙ Н.В. |
14542 |
м. Радехів |
Вузлівський ліцей |
10 |
68 (24+26+18) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
5607 |
ГУДЗОВСЬКИЙ О. . |
14092 |
м. Львів |
СЗШ № 17 |
4 |
134 (42+48+44) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
5608 |
ГУДЗОВСЬКИЙ О.С. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
4 |
126 (36+48+42) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
5609 |
ГУДИМ М.І. |
14677 |
м. Сокаль |
Мурованська ЗШ |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
5610 |
ГУДИМА А.А. |
14032 |
м. Львів |
НВК "Гроно" |
2 |
60 (30+18+12) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
5611 |
ГУДИМА А.Т. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
5 |
92 (32+24+36) |
|
|
|
|
Цімарно Марія Петрівна |
5612 |
ГУДИМА Д.Р. |
14461 |
м. Пустомити |
Зимноводівська ЗОШ № 2 |
6 |
139 (40+51+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
5613 |
ГУДИМА І.П. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
5 |
72 (34+22+16) |
|
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
5614 |
ГУДИМА М.М. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
6 |
142 (44+50+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Воробець Надія Теодорівна |
5615 |
ГУДИМА С.Р. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
3 |
58 (18+30+10) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
5616 |
ГУДИМА Т.Р. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
8 |
44 (21+14+9) |
|
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
5617 |
ГУДИМА Ю.Ю. |
14203 |
м. Червоноград |
ЗШ № 7 |
4 |
120 (42+36+42) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
5618 |
ГУДКО Х.Б. |
14723 |
м. Сокаль |
Жвирківська ЗШ |
5 |
104 (22+46+36) |
|
|
С2 |
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
5619 |
ГУДКОВА К.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
6 |
112 (36+28+48) |
|
|
|
С3 |
Михаць Ігор Львович |
5620 |
ГУДОШНІКОВА М.О. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
2 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
5621 |
ГУДЬ М.І. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
5 |
134 (50+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
5622 |
ГУДЬ М.Р. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
10 |
155 (60+38+57) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
5623 |
ГУДЬ Н.І. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
7 |
123 (48+42+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
5624 |
ГУЗАН Р.П. |
14917 |
м. Яворів |
Великопільська СЗШ |
6 |
146 (50+48+48) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
5625 |
ГУЗАР А.Р. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
10 |
140 (48+38+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
5626 |
ГУЗАР Д.А. |
14872 |
м. Стрий |
П'ятничанська ЗОШ, Дашавська ЗОШ |
7 |
126 (51+36+39) |
|
С1 |
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
5627 |
ГУЗАР Р.С. |
14863 |
м. Стрий |
Дулібська школа-сад |
2 |
66 (30+18+18) |
|
С1 |
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
5628 |
ГУЗАР Ю.М. |
14093 |
м. Львів |
СЗШ № 31 |
8 |
153 (60+42+51) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
5629 |
ГУЗАРСЬКА Д.М. |
14528 |
м. Радехів |
Лоптинська ЗОШ |
3 |
60 (24+24+12) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
5630 |
ГУЗЕЛИК А.О. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
8 |
132 (48+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
5631 |
ГУЗЕЛИК Д.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
10 |
120 (42+38+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
5632 |
ГУЗЕЛЯК А.Б. |
14183 |
м. Стрий |
СЗШ № 4 |
3 |
42 (18+18+6) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
5633 |
ГУЗЄВА М.В. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
6 |
143 (44+45+54) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шепіда Ольга Володимирівна |
5634 |
ГУЗІЙ Д.Д. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
5635 |
ГУЗІЙ Л.Р. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
3 |
70 (30+18+22) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
5636 |
ГУЗЬО М.І. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
2 |
66 (24+30+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Ліпецька Віра Семенівна |
5637 |
ГУЗЬО Х.З. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
3 |
102 (36+36+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Ліпецька Віра Семенівна |
5638 |
ГУЗЮК А.В. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
9 |
107 (42+26+39) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
5639 |
ГУЙ У.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
8 |
123 (45+30+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
5640 |
ГУК А.В. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
6 |
95 (26+33+36) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
5641 |
ГУК А.М. |
14377 |
м. Жовква |
Новоскварявська ЗОШ |
4 |
86 (30+30+26) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
5642 |
ГУК А.М. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
3 |
56 (24+12+20) |
|
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
5643 |
ГУК А.М. |
14209 |
м. Червоноград |
НВК № 13 |
8 |
154 (54+54+46) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
5644 |
ГУК А.О. |
14155 |
м. Дрогобич |
Гімназія |
5 |
148 (46+54+48) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
5645 |
ГУК А.Т. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
9 |
62 (12+16+34) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
5646 |
ГУК В.В. |
14561 |
м. Радехів |
Яструбичівська ЗОШ |
5 |
124 (40+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
5647 |
ГУК В.І. |
14148 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 5 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
5648 |
ГУК В.Л. |
14561 |
м. Радехів |
Яструбичівська ЗОШ |
3 |
102 (24+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
5649 |
ГУК В.Р. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
6 |
96 (40+22+34) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
5650 |
ГУК І.Р. |
14036 |
м. Львів |
СЗШ № 65 |
7 |
159 (60+48+51) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
5651 |
ГУК К.Т. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
3 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
5652 |
ГУК М.В. |
14366 |
м. Жовква |
Глинський НВК |
9 |
111 (48+26+37) |
|
С1 |
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
5653 |
ГУК М.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
3 |
114 (36+36+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Воробець Надія Теодорівна |
5654 |
ГУК М.Л. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
7 |
133 (42+54+37) |
|
С1 |
С2 |
|
Булас Надія Антонівна |
5655 |
ГУК О.Б. |
14912 |
м. Яворів |
Калинівська СЗШ |
6 |
150 (50+40+60) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
5656 |
ГУК О.О. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
5657 |
ГУК П.А. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
3 |
74 (30+30+14) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
5658 |
ГУК Р.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
8 |
115 (42+30+43) |
|
С1 |
|
С3 |
Михаць Ігор Львович |
5659 |
ГУК Р.І. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
5 |
46 (30+16+0) |
|
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
5660 |
ГУК Р.Р. |
14200 |
м. Червоноград |
ЗШ № 4 |
1 |
80 (26+30+24) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
5661 |
ГУК С.А. |
14415 |
м. Жовква |
Смереківська ЗОШ |
9 |
112 (18+42+52) |
|
|
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
5662 |
ГУК С.А. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
5663 |
ГУК С.С. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
7 |
96 (24+36+36) |
|
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
5664 |
ГУК Т.В. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
8 |
162 (60+54+48) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
5665 |
ГУКОВСЬКА С.Л. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
5 |
92 (46+26+20) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
5666 |
ГУЛА В.І. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
6 |
154 (46+60+48) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
5667 |
ГУЛА Д.І. |
14118 |
м. Львів |
СЗШ № 33 |
4 |
96 (24+42+30) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
5668 |
ГУЛА І.О. |
14031 |
м. Львів |
ЛУГГ |
7 |
111 (54+30+27) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
5669 |
ГУЛА М.Р. |
14016 |
м. Львів |
Українська приватна гімназія, ЗСППШ "Альфа" |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Білий Микола Михайлович |
5670 |
ГУЛА О.І. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
8 |
75 (12+30+33) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
5671 |
ГУЛА О.Р. |
14024 |
м. Львів |
ССЗШ № 15 |
7 |
141 (51+36+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
5672 |
ГУЛА Ю.Р. |
14135 |
м. Львів |
Гімназія "Престиж" |
8 |
106 (48+24+34) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
5673 |
ГУЛАВСЬКИЙ Д.В. |
14554 |
м. Радехів |
Поздимирський НВК |
4 |
108 (30+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
5674 |
ГУЛАЙ М.М. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
8 |
82 (21+36+25) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
5675 |
ГУЛАЙ О.В. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
1 |
72 (30+24+18) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
5676 |
ГУЛАК Я. . |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
9 |
62 (24+16+22) |
|
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
5677 |
ГУЛЕЙ А.А. |
14001 |
м. Львів |
ПНВЗ "ЗОШ святої Софії" |
3 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
5678 |
ГУЛИ Н.А. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
4 |
72 (18+30+24) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
5679 |
ГУЛИК Д.В. |
14112 |
м. Львів |
Школа радості |
1 |
72 (30+30+12) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
5680 |
ГУЛИК М.Т. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
5681 |
ГУЛИК Х.А. |
14030 |
м. Львів |
СЗШ № 77 |
6 |
104 (38+24+42) |
|
|
|
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
5682 |
ГУЛИК Я.Б. |
14906 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 3 |
6 |
120 (24+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
5683 |
ГУЛИМА М.О. |
14047 |
м. Львів |
СЗШ № 6 |
3 |
70 (12+30+28) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
5684 |
ГУЛИМЧУК О.М. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
2 |
60 (30+24+6) |
|
С1 |
С2 |
|
Булас Надія Антонівна |
5685 |
ГУЛИЧ В.А. |
14030 |
м. Львів |
СЗШ № 77 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
5686 |
ГУЛИЧ В.П. |
14680 |
м. Сокаль |
Хлівчанська ЗШ |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
5687 |
ГУЛИЧ І.М. |
14678 |
м. Сокаль |
Острівський НВК-ЗШ-дитячий садок |
11 |
89 (24+28+37) |
|
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
5688 |
ГУЛИЧ М.С. |
14749 |
м. Старий Самбір |
Болозівська ЗСШ |
5 |
92 (24+26+42) |
|
|
|
С3 |
Мар’ян Ольга Казимирівна |
5689 |
ГУЛИЧ Н.В. |
14678 |
м. Сокаль |
Острівський НВК-ЗШ-дитячий садок |
10 |
124 (48+30+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Кнейчук Наталія Володимирівна |
5690 |
ГУЛИЧ С.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
5691 |
ГУЛІЙ Р.О. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
5692 |
ГУЛІЙ С.А. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
4 |
132 (42+48+42) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
5693 |
ГУЛІНА А.Ю. |
14007 |
м. Львів |
СЗШ № 4 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
5694 |
ГУЛІЦЬКИЙ Т.Е. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
8 |
112 (45+24+43) |
|
С1 |
|
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
5695 |
ГУЛЬ В.В. |
14752 |
м. Старий Самбір |
Хирівська школа-інтернат |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
5696 |
ГУЛЬ В.В. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
5 |
100 (34+36+30) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
5697 |
ГУЛЬ І.В. |
14474 |
м. Пустомити |
Чорношовицький НВК |
5 |
67 (16+27+24) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
5698 |
ГУЛЬ К.В. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
2 |
64 (28+24+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
5699 |
ГУЛЬ М.Г. |
14474 |
м. Пустомити |
Чорношовицький НВК |
6 |
160 (46+60+54) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
5700 |
ГУЛЬ М.І. |
14101 |
м. Львів |
СЗШ № 66 |
5 |
72 (12+24+36) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
5701 |
ГУЛЬ О.Д. |
14474 |
м. Пустомити |
Чорношовицький НВК |
5 |
71 (16+21+34) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
5702 |
ГУЛЬ О.Д. |
14474 |
м. Пустомити |
Чорношовицький НВК |
2 |
60 (30+18+12) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
5703 |
ГУЛЬГУН А.Б. |
14367 |
м. Жовква |
Деревнянська ЗОШ |
4 |
114 (24+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
5704 |
ГУЛЬКО С.В. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
7 |
114 (33+42+39) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
5705 |
ГУЛЬОВАТА С.І. |
14102 |
м. Львів |
СЗШ № 83 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
5706 |
ГУЛЬОВАТИЙ Д.В. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
5707 |
ГУЛЬТАЙ А.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
5708 |
ГУЛЬЧЕВСЬКА Є.Л. |
14183 |
м. Стрий |
СЗШ № 4 |
6 |
102 (36+36+30) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
5709 |
ГУЛЯ А.О. |
14190 |
м. Стрий |
СЗШ № 11 |
3 |
74 (12+36+26) |
|
|
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
5710 |
ГУЛЯЄВ В.Р. |
14184 |
м. Стрий |
СЗШ № 5 |
9 |
89 (18+32+39) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
5711 |
ГУЛЯЄВ Я.В. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
5 |
69 (14+33+22) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
5712 |
ГУЛЯЙГОРОДСЬКА М.А. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
5 |
95 (32+27+36) |
|
|
|
|
Цімарно Марія Петрівна |
5713 |
ГУЛЯЙГРОДСЬКА А.Г. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
7 |
117 (42+36+39) |
|
С1 |
|
|
Цімарно Марія Петрівна |
5714 |
ГУЛЯЙГРОДСЬКА С.М. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
5715 |
ГУЛЯК М.Р. |
14208 |
м. Червоноград |
ЗШ № 12 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
5716 |
ГУЛЯК Х.Я. |
14036 |
м. Львів |
СЗШ № 65 |
7 |
105 (39+30+36) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
5717 |
ГУЛЯК Ю.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
120 (36+48+36) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
5718 |
ГУЛЯК Ю.П. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
9 |
134 (54+38+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
5719 |
ГУМАНЕНКО А.А. |
14051 |
м. Львів |
СЗШ № 29 |
4 |
114 (36+48+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
5720 |
ГУМЕН Д.М. |
14678 |
м. Сокаль |
Острівський НВК-ЗШ-дитячий садок |
9 |
123 (48+26+49) |
|
С1 |
|
С3 |
Кнейчук Наталія Володимирівна |
5721 |
ГУМЕН Д.О. |
14475 |
м. Пустомити |
Оброшинська ЗОШ |
2 |
82 (28+30+24) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
5722 |
ГУМЕН З.Я. |
14678 |
м. Сокаль |
Острівський НВК-ЗШ-дитячий садок |
5 |
94 (22+30+42) |
|
|
|
С3 |
Кнейчук Наталія Володимирівна |
5723 |
ГУМЕН Н.А. |
14379 |
м. Жовква |
Сопошенська ЗОШ |
8 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
5724 |
ГУМЕН О.А. |
14396 |
м. Жовква |
В'язівська ЗОШ |
6 |
146 (50+48+48) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
5725 |
ГУМЕНЕЦЬКА Д.І. |
14458 |
м. Пустомити |
Пасіки-Зубрицька ЗОШ |
3 |
120 (30+48+42) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
5726 |
ГУМЕНЕЦЬКА І.Т. |
14137 |
м. Львів |
ПХШ "Перлина" |
2 |
62 (26+18+18) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
5727 |
ГУМЕНЕЦЬКА М.І. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
2 |
76 (28+24+24) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
5728 |
ГУМЕНЕЦЬКИЙ Н |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
5 |
98 (32+36+30) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
5729 |
ГУМЕНЕЦЬКИЙ У.М. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
2 |
52 (22+18+12) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
5730 |
ГУМЕННА М.І. |
14935 |
м. Яворів |
НВК СЗШ ДНЗ с. Бірки |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
5731 |
ГУМЕННА О.П. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
5732 |
ГУМЕННА Ю.О. |
14182 |
м. Стрий |
СЗШ № 3 |
8 |
121 (39+34+48) |
|
|
|
С3 |
Пістун Надія Данилівна |
5733 |
ГУМЕННИЙ Б.Б. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
1 |
64 (28+18+18) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
5734 |
ГУМЕННИЙ Д.Б. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
3 |
126 (36+42+48) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
5735 |
ГУМЕННИЙ О.І. |
14935 |
м. Яворів |
НВК СЗШ ДНЗ с. Бірки |
4 |
78 (24+24+30) |
|
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
5736 |
ГУМЕННИЙ Р.А. |
14872 |
м. Стрий |
П'ятничанська ЗОШ, Дашавська ЗОШ |
5 |
144 (44+58+42) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
5737 |
ГУМЕННИЙ Р.В. |
14207 |
м. Червоноград |
ЗШ № 11 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
5738 |
ГУМЕНЧИК Н.С. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
5739 |
ГУМЕНЧУК В.В. |
14182 |
м. Стрий |
СЗШ № 3 |
7 |
98 (33+24+41) |
|
|
|
С3 |
Пістун Надія Данилівна |
5740 |
ГУМЕНЮК А.О. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
1 |
66 (24+24+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
5741 |
ГУМЕНЮК А.Р. |
14046 |
м. Львів |
СЗШ № 71 |
4 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
5742 |
ГУМЕНЮК Б.М. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
9 |
161 (60+46+55) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
5743 |
ГУМЕНЮК В.Б. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
2 |
68 (20+24+24) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Булас Надія Антонівна |
5744 |
ГУМЕНЮК Д.А. |
14119 |
м. Львів |
СЗШ № 38 |
5 |
84 (42+36+6) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
5745 |
ГУМЕНЮК М.Р. |
14027 |
м. Львів |
СЗШ № 68 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
5746 |
ГУМЕНЮК О.О. |
14060 |
м. Львів |
СЗШ № 8 (молодша школа) |
4 |
56 (30+12+14) |
|
|
|
|
Мазовіта Орися Петрівна |
5747 |
ГУМЕНЮК О.Р. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
2 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
5748 |
ГУМЕНЮК О.С. |
14050 |
м. Львів |
СЗШ № 24 |
6 |
106 (46+36+24) |
|
С1 |
|
|
Личак Катерина Степанівна |
5749 |
ГУМЕНЮК У.В. |
14532 |
м. Радехів |
Вузлівська ЗОШ |
2 |
70 (22+30+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Брановський Володимир Іванович |
5750 |
ГУМЕНЮК Я.В. |
14021 |
м. Львів |
СЗШ № 40 |
3 |
120 (36+48+36) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
5751 |
ГУМЕНЮКАОЛЕКСІЯ О.В. |
14002 |
м. Львів |
НВК "ЗОШ-гімназія "Галицька" |
6 |
119 (44+33+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Оленчин Тетяна Петрівна |
5752 |
ГУНДЕРИЧ І.С. |
14101 |
м. Львів |
СЗШ № 66 |
7 |
70 (24+22+24) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
5753 |
ГУНДЕРТАЙЛО А.О. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
6 |
125 (32+45+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Воробець Надія Теодорівна |
5754 |
ГУНЗА В.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
5 |
116 (44+36+36) |
|
С1 |
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
5755 |
ГУНЧАК А.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
5 |
140 (44+42+54) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
5756 |
ГУНЧАК В.В. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
10 |
75 (30+20+25) |
|
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
5757 |
ГУНЧАК Х.І. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
8 |
156 (60+54+42) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
5758 |
ГУНЬКА І.Є. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
7 |
97 (39+24+34) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
5759 |
ГУНЬКО В.М. |
14142 |
м. Львів |
Львівський технологічний ліцей |
11 |
128 (36+40+52) |
|
|
С2 |
С3 |
Вольська Світлана Станіславівна |
5760 |
ГУНЬКО Д |
14098 |
м. Львів |
СЗШ № 50 |
6 |
115 (34+45+36) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
5761 |
ГУНЬКО Л.О. |
14036 |
м. Львів |
СЗШ № 65 |
6 |
96 (30+30+36) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
5762 |
ГУНЬКО Н.А. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
6 |
128 (50+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
5763 |
ГУНЬКО О.В. |
14474 |
м. Пустомити |
Чорношовицький НВК |
8 |
159 (57+48+54) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
5764 |
ГУНЯК О.В. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
4 |
114 (30+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Лободяк Леся Мар'янівна |
5765 |
ГУНЯК Х.Н. |
14148 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 5 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
5766 |
ГУПАЙЛО Р.Р. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
2 |
62 (20+24+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
5767 |
ГУПАЛО А.А. |
14059 |
м. Львів |
ССЗШ № 37 |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
5768 |
ГУПАЛО А.І. |
14530 |
м. Радехів |
Бишівська ЗОШ |
7 |
90 (45+14+31) |
|
С1 |
|
|
Брановський Володимир Іванович |
5769 |
ГУПАЛО А.М. |
14117 |
м. Львів |
СЗШ № 30 |
4 |
88 (24+36+28) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
5770 |
ГУПАЛО Н.С. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
7 |
109 (33+42+34) |
|
|
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
5771 |
ГУПАЛО Н.Т. |
14045 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок "Дзвіночок" |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
5772 |
ГУПАЛО Р.Р. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
8 |
134 (51+46+37) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
5773 |
ГУПАЛО Я.В. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
3 |
108 (30+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Гарбіч Людмила Іванівна |
5774 |
ГУПАЛОВСЬКА М.Р. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
2 |
66 (24+18+24) |
|
С1 |
|
С3 |
Булас Надія Антонівна |
5775 |
ГУРАКОВА Х.В. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
5776 |
ГУРАЛЛЬ А.В. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
2 |
74 (26+30+18) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
5777 |
ГУРАЛЬ В.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
6 |
6 (6+0+0) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
5778 |
ГУРАЛЬ Г.А. |
14075 |
м. Львів |
СЗШ № 96 |
4 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
5779 |
ГУРАЛЬ Д.Р. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
6 |
100 (34+42+24) |
|
|
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
5780 |
ГУРАЛЬ І.В. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
3 |
102 (36+42+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
5781 |
ГУРАЛЬ М.І. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
2 |
72 (30+30+12) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
5782 |
ГУРАЛЬ О.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
6 |
100 (22+36+42) |
|
|
|
С3 |
Воробець Надія Теодорівна |
5783 |
ГУРАЛЬ О.В. |
14469 |
м. Пустомити |
Милятичівська ЗОШ |
4 |
94 (18+42+34) |
|
|
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
5784 |
ГУРАЛЬ О.В. |
14399 |
м. Жовква |
Дев’ятирська ЗОШ |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
5785 |
ГУРАЛЬ О.М. |
14114 |
м. Львів |
СЗШ № 20 |
9 |
131 (60+28+43) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
5786 |
ГУРАЛЬ О.Р. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
6 |
79 (24+19+36) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
5787 |
ГУРАЛЬ С.М. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
2 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
5788 |
ГУРАЛЬ У.Р. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
4 |
84 (30+30+24) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
5789 |
ГУРАЛЬ Ю.А. |
14016 |
м. Львів |
Українська приватна гімназія, ЗСППШ "Альфа" |
1 |
60 (24+30+6) |
|
С1 |
С2 |
|
Білий Микола Михайлович |
5790 |
ГУРАС М.В. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
3 |
84 (30+24+30) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
5791 |
ГУРБАНОВА Р.М. |
14042 |
м. Львів |
СЗШ № 42 |
2 |
78 (24+30+24) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
5792 |
ГУРБАНОВА С.Ф. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
5 |
106 (40+36+30) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
5793 |
ГУРЕВИЧ Р.В. |
14190 |
м. Стрий |
СЗШ № 11 |
2 |
30 (12+0+18) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
5794 |
ГУРЕЦЬКА А.Б. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
6 |
100 (34+30+36) |
|
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
5795 |
ГУРЖЕЛЬСЬКИЙ Д.В. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
5796 |
ГУРИК Ю.Т. |
14209 |
м. Червоноград |
НВК № 13 |
6 |
150 (54+54+42) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
5797 |
ГУРИН Б.В. |
14504 |
м. Пустомити |
Басівська ЗОШ |
4 |
90 (30+30+30) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
5798 |
ГУРИНА А.Д. |
14126 |
м. Львів |
СЗШ № 78 |
3 |
76 (18+30+28) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
5799 |
ГУРЛА М.А. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
7 |
100 (36+36+28) |
|
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
5800 |
ГУРЛІВ С.Р. |
14631 |
м. Сколе |
Крушельницький НВК ЗОШ ДНЗ |
8 |
79 (15+30+34) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
5801 |
ГУРНА С.Р. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
10 |
157 (54+54+49) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
5802 |
ГУРНА Я.А. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
3 |
130 (42+48+40) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
5803 |
ГУРНАЦЬКА М.А. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
5 |
152 (50+48+54) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
5804 |
ГУРНИЙ В.Р. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
3 |
108 (30+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Михаць Ігор Львович |
5805 |
ГУРНЯК З.Р. |
14112 |
м. Львів |
Школа радості |
2 |
24 (12+6+6) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
5806 |
ГУРНЯК Л.Р. |
14112 |
м. Львів |
Школа радості |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
5807 |
ГУРНЯК С.Р. |
14112 |
м. Львів |
Школа радості |
2 |
46 (22+18+6) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
5808 |
ГУРОВА К.Т. |
14125 |
м. Львів |
СЗШ № 57 |
5 |
106 (28+42+36) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
5809 |
ГУРСЬКА А.Р. |
14195 |
м. Трускавець |
НВК СЗШ № 2 гімназія |
6 |
164 (50+54+60) |
З |
|
|
|
Томашівська Наталія Валеріївна |
5810 |
ГУРСЬКА В. . |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
5 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
5811 |
ГУРСЬКИЙ Б.Р. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
6 |
143 (44+51+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Оленчин Тетяна Петрівна |
5812 |
ГУРСЬКИЙ Д.Є. |
14767 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 1 |
6 |
119 (38+39+42) |
|
|
|
С3 |
Мар’ян Ольга Казимирівна |
5813 |
ГУРСЬКИЙ Л.А. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
8 |
117 (48+30+39) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
5814 |
ГУРСЬКИЙ М.І. |
14701 |
м. Сокаль |
Забузька ЗШ |
3 |
114 (30+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Кнейчук Наталія Володимирівна |
5815 |
ГУРСЬКИЙ Р.А. |
14704 |
м. Сокаль |
Перетіцька ЗШ |
7 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
5816 |
ГУРСЬКИЙ Ю.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
9 |
105 (36+32+37) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
5817 |
ГУРСЬКИЙ Ю.Р. |
14195 |
м. Трускавець |
НВК СЗШ № 2 гімназія |
2 |
72 (30+24+18) |
З |
|
|
|
Томашівська Наталія Валеріївна |
5818 |
ГУРЧ А.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
9 |
101 (36+24+41) |
|
|
|
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
5819 |
ГУРЧ І.І. |
14853 |
м. Стрий |
Бережницький НВК |
6 |
106 (28+36+42) |
|
|
|
С3 |
Романова Лілія Володимирівна |
5820 |
ГУРЧ Р.І. |
14853 |
м. Стрий |
Бережницький НВК |
4 |
106 (30+42+34) |
|
|
С2 |
С3 |
Романова Лілія Володимирівна |
5821 |
ГУСАК А.А. |
14182 |
м. Стрий |
СЗШ № 3 |
6 |
92 (28+36+28) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
5822 |
ГУСАК В.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
4 |
14 (0+6+8) |
|
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
5823 |
ГУСАК Д.Т. |
14166 |
м. Новий Розділ |
НВК "Лідер" |
6 |
102 (22+38+42) |
|
|
|
С3 |
Верес Галина Мирославівна |
5824 |
ГУСАК Д.Ю. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
1 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
5825 |
ГУСАК М.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
2 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
5826 |
ГУСАК М.О. |
14371 |
м. Жовква |
Зіболківська ЗОШ |
4 |
96 (24+42+30) |
|
|
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
5827 |
ГУСАК Н.В. |
14140 |
м. Львів |
ШЕЛ |
9 |
93 (30+26+37) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
5828 |
ГУСАК О.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
5 |
22 (12+8+2) |
|
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
5829 |
ГУСАК О.М. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
7 |
118 (54+36+28) |
|
С1 |
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
5830 |
ГУСАК Т.Н. |
14098 |
м. Львів |
СЗШ № 50 |
2 |
58 (22+24+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
5831 |
ГУСАК Х.В. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
1 |
78 (24+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
5832 |
ГУСАР А.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
5833 |
ГУСАР В.А. |
14464 |
м. Пустомити |
Семенівська ЗОШ |
6 |
107 (36+29+42) |
|
|
|
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
5834 |
ГУСАР Д.А. |
14207 |
м. Червоноград |
ЗШ № 11 |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
5835 |
ГУСАР С.Р. |
14012 |
м. Львів |
СЗШ № 34 |
8 |
168 (57+60+51) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
5836 |
ГУСАР Т.Р. |
14012 |
м. Львів |
СЗШ № 34 |
3 |
120 (42+42+36) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
5837 |
ГУСАРОВА А.О. |
14112 |
м. Львів |
Школа радості |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
5838 |
ГУСАШВІЛІ Д.Д. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
7 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
5839 |
ГУСЄВ В.С. |
14076 |
м. Львів |
СЗШ № 86 |
7 |
112 (39+36+37) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
5840 |
ГУСЄВ М.О. |
14618 |
м. Сколе |
Славська ЗОШ |
6 |
111 (38+37+36) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
5841 |
ГУСЄВА А.С. |
14016 |
м. Львів |
Українська приватна гімназія, ЗСППШ "Альфа" |
2 |
66 (30+24+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Білий Микола Михайлович |
5842 |
ГУСИНІН У.С. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
5843 |
ГУСИНІНА О.А. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
6 |
92 (28+30+34) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
5844 |
ГУСЬНЬОВСЬКА І.Р. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
9 |
79 (24+20+35) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
5845 |
ГУТ Н.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
11 |
120 (48+38+34) |
|
С1 |
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
5846 |
ГУТ Н.О. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
9 |
96 (36+26+34) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
5847 |
ГУТ О.Б. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
8 |
135 (60+36+39) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
5848 |
ГУТ С.Т. |
14198 |
м. Червоноград |
ЗШ № 2 |
6 |
158 (56+48+54) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
5849 |
ГУТИЙ Н.В. |
14377 |
м. Жовква |
Новоскварявська ЗОШ |
3 |
92 (30+36+26) |
|
|
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
5850 |
ГУТМАН Д.І. |
14199 |
м. Червоноград |
НВК № 3 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
5851 |
ГУТНИК В.В. |
14054 |
м. Львів |
СЗШ № 21 |
4 |
126 (36+42+48) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
5852 |
ГУТНИК Д.В. |
14023 |
м. Львів |
Гімназія "Євшан" |
7 |
98 (45+40+13) |
|
С1 |
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
5853 |
ГУТНИК С.З. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
4 |
102 (30+42+30) |
|
|
С2 |
|
Михаць Ігор Львович |
5854 |
ГУТНИК Ю.М. |
14302 |
м. Жидачів |
ЗОШ № 2 |
3 |
120 (42+42+36) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
5855 |
ГУТНІКЕВИЧ Л.А. |
14180 |
м. Стрий |
СЗШ № 1 |
5 |
148 (34+60+54) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
5856 |
ГУТНІКЕВИЧ М.С. |
14184 |
м. Стрий |
СЗШ № 5 |
7 |
105 (36+32+37) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
5857 |
ГУТНІКЕВИЧ Х.Я. |
14182 |
м. Стрий |
СЗШ № 3 |
5 |
93 (30+27+36) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
5858 |
ГУТОВСЬКА Н.О. |
14499 |
м. Пустомити |
Підбірцівська ЗОШ |
7 |
158 (60+44+54) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
5859 |
ГУЦАЛЮК А.С. |
14098 |
м. Львів |
СЗШ № 50 |
8 |
118 (45+28+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
5860 |
ГУЦАЛЮК Д.І. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
10 |
139 (48+40+51) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
5861 |
ГУЦОЛ М.Ю. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
3 |
84 (24+36+24) |
|
|
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
5862 |
ГУЦУЛ О.А. |
14031 |
м. Львів |
ЛУГГ |
8 |
136 (51+46+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
5863 |
ГУЦЬ Н.І. |
14077 |
м. Львів |
СЗШ № 84 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
5864 |
ГУЧКО М.Р. |
14282 |
м. Жидачів |
НВК |
3 |
94 (36+30+28) |
|
С1 |
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
5865 |
ГУЧКО Ю.О. |
14189 |
м. Стрий |
СЗШ № 10 |
4 |
98 (30+36+32) |
|
|
С2 |
С3 |
Пістун Надія Данилівна |
5866 |
ГУЧОК А.І. |
14027 |
м. Львів |
СЗШ № 68 |
3 |
94 (36+36+22) |
|
С1 |
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
5867 |
ГУЧОК С.І. |
14204 |
м. Червоноград |
СШ № 8 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
5868 |
ГУШНЯНСЬКИЙ В.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
5 |
108 (42+30+36) |
|
С1 |
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
5869 |
ГУШТИЛО І.І. |
14544 |
м. Радехів |
Барилівська ЗОШ |
3 |
96 (24+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
5870 |
ГУШТИЛО Р.В. |
14544 |
м. Радехів |
Барилівська ЗОШ |
3 |
84 (30+18+36) |
|
|
|
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
5871 |
ГУШТИЛО Т.В. |
14544 |
м. Радехів |
Барилівська ЗОШ |
8 |
102 (39+24+39) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
5872 |
ГУШУЛЯК В.Я. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
5 |
108 (12+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
5873 |
ГУЩІН А.Ю. |
14117 |
м. Львів |
СЗШ № 30 |
7 |
135 (51+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
5874 |
ДАВИД В.М. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
5875 |
ДАВИД Я.Ю. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
5 |
152 (56+54+42) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
5876 |
ДАВИДА Л.Б. |
14026 |
м. Львів |
СЗШ № 67 |
6 |
111 (30+39+42) |
|
|
|
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
5877 |
ДАВИДА М.П. |
14332 |
м. Жидачів |
Зарічанська ЗОШ |
3 |
120 (36+48+36) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
5878 |
ДАВИДЕНКО Р.М. |
14141 |
м. Львів |
ЦО "Політехнік-Еколенд" |
1 |
88 (28+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
5879 |
ДАВИДЕНКО С.О. |
14040 |
м. Львів |
СЗШ № 49 |
9 |
134 (48+40+46) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
5880 |
ДАВИДЕНКО Х.О. |
14040 |
м. Львів |
СЗШ № 49 |
9 |
134 (48+40+46) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
5881 |
ДАВИДКІН М. . |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
6 |
94 (40+18+36) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
5882 |
ДАВИДКІНА А.О. |
14007 |
м. Львів |
СЗШ № 4 |
2 |
70 (28+24+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
5883 |
ДАВИДКО М.В. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
5 |
142 (56+44+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гарбіч Людмила Іванівна |
5884 |
ДАВИДОВ М.М. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
3 |
92 (30+42+20) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
5885 |
ДАВИДОВ С.Ю. |
14076 |
м. Львів |
СЗШ № 86 |
8 |
138 (48+42+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
5886 |
ДАВИДОВИЧ Л.Ю. |
14204 |
м. Червоноград |
СШ № 8 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
5887 |
ДАВИДОВИЧ Н.М. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
10 |
122 (54+32+36) |
|
С1 |
|
|
Біда Наталія Романівна |
5888 |
ДАВИДОВИЧ Ю.М. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
7 |
83 (21+36+26) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
5889 |
ДАВИДОВСЬКА В.В. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
3 |
90 (36+24+30) |
|
С1 |
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
5890 |
ДАВИДОВСЬКА М.П. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
5 |
64 (18+22+24) |
|
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
5891 |
ДАВИДЧАК А.Л. |
14302 |
м. Жидачів |
ЗОШ № 2 |
9 |
125 (36+46+43) |
|
|
С2 |
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
5892 |
ДАВИДЧАК І |
14283 |
м. Жидачів |
Гніздичівська СЗШ |
3 |
114 (36+48+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Кардаш Богдан Степанович |
5893 |
ДАВИДЧАК О.В. |
14283 |
м. Жидачів |
Гніздичівська СЗШ |
2 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
5894 |
ДАВИДЧАК С.Я. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
6 |
136 (40+54+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
5895 |
ДАВИДЧЕНКО А.С. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
5896 |
ДАВИДЮК А.О. |
14120 |
м. Львів |
СЗШ № 41 |
3 |
114 (30+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
5897 |
ДАВИДЮК Р.С. |
14203 |
м. Червоноград |
ЗШ № 7 |
4 |
120 (42+36+42) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
5898 |
ДАВИДЯК А.М. |
14915 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ 1 ст. |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
5899 |
ДАВИДЯК Я.І. |
14108 |
м. Львів |
"Малюк" |
2 |
72 (30+24+18) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
5900 |
ДАВИМУКА Д.Н. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
8 |
145 (54+48+43) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
5901 |
ДАВІДЧИК Ю.П. |
14195 |
м. Трускавець |
НВК СЗШ № 2 гімназія |
4 |
108 (30+36+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Томашівська Наталія Валеріївна |
5902 |
ДАВЛЯТШИНА Г.Ю. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
3 |
70 (12+30+28) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
5903 |
ДАЛАКЯН В.М. |
14032 |
м. Львів |
НВК "Гроно" |
3 |
68 (18+30+20) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
5904 |
ДАЛЕЦЬКА Х.Н. |
14398 |
м. Жовква |
Грядівська ЗОШ |
5 |
118 (28+42+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
5905 |
ДАЛЕЧЕНКО Н.О. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
6 |
113 (46+25+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
5906 |
ДАЛЬОВСЬКА М.В. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
6 |
132 (42+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Лободяк Леся Мар'янівна |
5907 |
ДАЛЯК С.Т. |
14464 |
м. Пустомити |
Семенівська ЗОШ |
4 |
114 (36+42+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
5908 |
ДАНИЛЕВИЧ А. |
14722 |
м. Сокаль |
Волицька ЗШ |
4 |
78 (24+30+24) |
|
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
5909 |
ДАНИЛЕВИЧ В.В. |
14379 |
м. Жовква |
Сопошенська ЗОШ |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
5910 |
ДАНИЛЕВИЧ С.Р. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
6 |
116 (24+48+44) |
|
|
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
5911 |
ДАНИЛЕВИЧ Х.Р. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
5912 |
ДАНИЛЕЙКО Д.Я. |
14134 |
м. Львів |
Правнича гімназія |
8 |
132 (48+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
5913 |
ДАНИЛЕЦЬ А.А. |
14302 |
м. Жидачів |
ЗОШ № 2 |
5 |
72 (26+20+26) |
|
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
5914 |
ДАНИЛЕЦЬ В.О. |
14194 |
м. Трускавець |
СЗШ № 1 |
3 |
108 (36+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Томашівська Наталія Валеріївна |
5915 |
ДАНИЛЗВ С.Я. |
14619 |
м. Сколе |
Труханівська ЗОШ |
2 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
5916 |
ДАНИЛИШИН Д.Т. |
14183 |
м. Стрий |
СЗШ № 4 |
4 |
84 (36+24+24) |
|
С1 |
|
|
Пістун Надія Данилівна |
5917 |
ДАНИЛИШИН Д.Ю. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
1 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
5918 |
ДАНИЛІВ В.В. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
6 |
71 (32+15+24) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
5919 |
ДАНИЛІВ В.В. |
14467 |
м. Пустомити |
Соколівський НВК |
3 |
98 (30+36+32) |
|
|
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
5920 |
ДАНИЛІВ В.В. |
14620 |
м. Сколе |
НВК СЗШ гімназія с. Тухля |
7 |
103 (45+30+28) |
|
С1 |
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
5921 |
ДАНИЛІВ І.П. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
3 |
74 (18+30+26) |
|
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
5922 |
ДАНИЛІВ Л.М. |
14208 |
м. Червоноград |
ЗШ № 12 |
2 |
66 (30+18+18) |
|
С1 |
|
|
Перець Надія Михайлівна |
5923 |
ДАНИЛІВ М.Є. |
14476 |
м. Пустомити |
Солонківська ЗОШ |
3 |
108 (30+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
5924 |
ДАНИЛІВ Н.А. |
14077 |
м. Львів |
СЗШ № 84 |
4 |
58 (18+24+16) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
5925 |
ДАНИЛІВ Н.І. |
14059 |
м. Львів |
ССЗШ № 37 |
2 |
76 (28+30+18) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
5926 |
ДАНИЛІВ О.В. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
8 |
84 (33+18+33) |
|
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
5927 |
ДАНИЛІВ Р.Ю. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
6 |
60 (20+14+26) |
|
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
5928 |
ДАНИЛІВ Т.І. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
10 |
144 (54+38+52) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
5929 |
ДАНИЛІШИНА К.Ю. |
14669 |
м. Сокаль |
Сілецька ЗШ |
2 |
88 (28+30+30) |
З |
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
5930 |
ДАНИЛКІВ В.І. |
14844 |
м. Стрий |
Лисятицька СЗШ |
3 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
5931 |
ДАНИЛКІВ В.М. |
14183 |
м. Стрий |
СЗШ № 4 |
8 |
100 (33+24+43) |
|
|
|
С3 |
Пістун Надія Данилівна |
5932 |
ДАНИЛКІВ М.А. |
14183 |
м. Стрий |
СЗШ № 4 |
6 |
91 (36+25+30) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
5933 |
ДАНИЛКО А.М. |
14099 |
м. Львів |
СЗШ № 51 |
4 |
106 (36+36+34) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
5934 |
ДАНИЛКО В.В. |
14846 |
м. Стрий |
Миртюківський НВК |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
5935 |
ДАНИЛКО М.Б. |
14045 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок "Дзвіночок" |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
5936 |
ДАНИЛКО С.І. |
14182 |
м. Стрий |
СЗШ № 3 |
2 |
60 (18+24+18) |
|
|
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
5937 |
ДАНИЛКОВИЧ В.В. |
14641 |
м. Сколе |
Плавя-вадрусівський НВК ЗОШ ДНЗ |
6 |
134 (38+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
5938 |
ДАНИЛКОВИЧ І.В. |
14641 |
м. Сколе |
Плавя-вадрусівський НВК ЗОШ ДНЗ |
3 |
96 (24+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
5939 |
ДАНИЛО В.О. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
5940 |
ДАНИЛО Д.М. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
5941 |
ДАНИЛОВА О. . |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
4 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
5942 |
ДАНИЛОВИЧ Д.В. |
14068 |
м. Львів |
ЗШ "Дивосвіт" |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
5943 |
ДАНИЛОВИЧ О.Т. |
14024 |
м. Львів |
ССЗШ № 15 |
6 |
102 (42+36+24) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
5944 |
ДАНИЛЬЦІВ Б.М. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
9 |
96 (42+12+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Воробець Надія Теодорівна |
5945 |
ДАНИЛЬЦІВ О.Р. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
8 |
105 (39+30+36) |
|
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
5946 |
ДАНИЛЮК А.О. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
3 |
120 (42+48+30) |
З |
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
5947 |
ДАНИЛЮК В.Д. |
14209 |
м. Червоноград |
НВК № 13 |
5 |
120 (36+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Перець Надія Михайлівна |
5948 |
ДАНИЛЮК В.С. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
6 |
112 (40+36+36) |
|
С1 |
|
|
Шманько Андрій Петрович |
5949 |
ДАНИЛЮК С.М. |
14182 |
м. Стрий |
СЗШ № 3 |
2 |
52 (28+18+6) |
|
С1 |
|
|
Пістун Надія Данилівна |
5950 |
ДАНИЛЯК А.А. |
14145 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 1 |
5 |
130 (42+46+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Юрків Андрій Степанович |
5951 |
ДАНИЛЯК А.О. |
14030 |
м. Львів |
СЗШ № 77 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
5952 |
ДАНИЛЯК В.А. |
14118 |
м. Львів |
СЗШ № 33 |
10 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
5953 |
ДАНИЛЯК І.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
10 |
129 (54+32+43) |
|
С1 |
|
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
5954 |
ДАНИЛЯК М.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
3 |
126 (36+48+42) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
5955 |
ДАНИЛЯК М.Р. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
2 |
58 (16+30+12) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
5956 |
ДАНИЛЯК Р.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
6 |
142 (46+42+54) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
5957 |
ДАНИЩУК Н.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
5958 |
ДАНІВ Н.О. |
14643 |
м. Сколе |
Сможенська ЗОШ |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
5959 |
ДАНІВ О.А. |
14184 |
м. Стрий |
СЗШ № 5 |
8 |
127 (45+46+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
5960 |
ДАНІВ Р.О. |
14643 |
м. Сколе |
Сможенська ЗОШ |
3 |
90 (24+36+30) |
|
|
С2 |
|
Багрич Галина Миколаївна |
5961 |
ДАНІВ Ю.О. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
8 |
141 (45+54+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Оленчин Тетяна Петрівна |
5962 |
ДАНІЛОВА О.О. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
4 |
62 (30+12+20) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
5963 |
ДАНКЕВИЧ Р.В. |
14934 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 1 |
5 |
146 (50+48+48) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
5964 |
ДАНКОВИЧ М.Р. |
14040 |
м. Львів |
СЗШ № 49 |
7 |
75 (24+18+33) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
5965 |
ДАНЧА С.І. |
14561 |
м. Радехів |
Яструбичівська ЗОШ |
8 |
114 (39+36+39) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
5966 |
ДАНЧАК В.А. |
14097 |
м. Львів |
СЗШ № 48 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
5967 |
ДАНЧИШИН М.М. |
14917 |
м. Яворів |
Великопільська СЗШ |
3 |
114 (30+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
5968 |
ДАНЧИШИН С.І. |
14917 |
м. Яворів |
Великопільська СЗШ |
7 |
147 (57+48+42) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
5969 |
ДАНЧИШИН С.М. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
5970 |
ДАНЧИШИН Ю.В. |
14461 |
м. Пустомити |
Зимноводівська ЗОШ № 2 |
7 |
69 (33+20+16) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
5971 |
ДАНЧУК Я.Р. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
5972 |
ДАНЬКЕВИЧ О.Б. |
14627 |
м. Сколе |
Долинівська ЗОШ |
9 |
98 (36+22+40) |
|
|
|
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
5973 |
ДАНЬКІВ К.М. |
14030 |
м. Львів |
СЗШ № 77 |
5 |
117 (42+39+36) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
5974 |
ДАНЬКО Д.Р. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
5975 |
ДАНЬКО Р.І. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
3 |
88 (18+48+22) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
5976 |
ДАНЬКО Ю.І. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
6 |
135 (50+37+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Оленчин Тетяна Петрівна |
5977 |
ДАНЬО С.Ю. |
14024 |
м. Львів |
ССЗШ № 15 |
6 |
122 (38+48+36) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
5978 |
ДАРІЙ С.О. |
14197 |
м. Червоноград |
ЗШ № 1 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
5979 |
ДАРМОГРАЙ Ю.П. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
7 |
135 (54+44+37) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
5980 |
ДАРМОРІЗ В.Б. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
2 |
62 (26+30+6) |
|
С1 |
С2 |
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
5981 |
ДАРМОРІС М.В. |
14044 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок " Провесінь" |
6 |
114 (42+36+36) |
|
С1 |
|
|
Личак Катерина Степанівна |
5982 |
ДАРМОХІД І.І. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
4 |
114 (42+36+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
5983 |
ДАРНОБИТ В.Р. |
14906 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 3 |
1 |
66 (24+30+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
5984 |
ДАРЧУК В.Д. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
5985 |
ДАСІВ М.В. |
14620 |
м. Сколе |
НВК СЗШ гімназія с. Тухля |
5 |
134 (40+46+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
5986 |
ДАХ Х.І. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
5987 |
ДАХІНА С.Д. |
14195 |
м. Трускавець |
НВК СЗШ № 2 гімназія |
6 |
124 (40+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Томашівська Наталія Валеріївна |
5988 |
ДАХНЕВИЧ О.А. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
1 |
72 (30+24+18) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
5989 |
ДАЦЕНКО М.М. |
14935 |
м. Яворів |
НВК СЗШ ДНЗ с. Бірки |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
5990 |
ДАЦИК А.М. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
5 |
137 (50+39+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
5991 |
ДАЦИШИН А.В. |
14488 |
м. Пустомити |
Сокільницька ЗОШ |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
5992 |
ДАЦИШИН В.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
8 |
105 (33+30+42) |
|
|
|
С3 |
Біда Наталія Романівна |
5993 |
ДАЦИШИН В.О. |
14718 |
м. Сокаль |
НВК ЗШ № 2 ліцей |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
5994 |
ДАЦИШИН М.А. |
14209 |
м. Червоноград |
НВК № 13 |
7 |
153 (60+54+39) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
5995 |
ДАЦИШИН М.Т. |
14461 |
м. Пустомити |
Зимноводівська ЗОШ № 2 |
3 |
108 (30+36+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
5996 |
ДАЦИШИН Ю. |
14461 |
м. Пустомити |
Зимноводівська ЗОШ № 2 |
8 |
115 (48+24+43) |
|
С1 |
|
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
5997 |
ДАЦИШИН Ю.М. |
14677 |
м. Сокаль |
Мурованська ЗШ |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
5998 |
ДАЦИШИН Я.І. |
14701 |
м. Сокаль |
Забузька ЗШ |
3 |
108 (24+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Кнейчук Наталія Володимирівна |
5999 |
ДАЦІВ В.О. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
6000 |
ДАЦІВ І.В. |
14145 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 1 |
5 |
160 (52+48+60) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
6001 |
ДАЦІВ М.В. |
14145 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 1 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
6002 |
ДАЦІВ О.Г. |
14486 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 1 |
5 |
90 (28+26+36) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
6003 |
ДАЦІВ Ю.Б. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
6004 |
ДАЦКІВ А.І. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
2 |
60 (18+30+12) |
|
|
С2 |
|
Булас Надія Антонівна |
6005 |
ДАЦКІВ Н.В. |
14117 |
м. Львів |
СЗШ № 30 |
9 |
108 (30+38+40) |
|
|
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
6006 |
ДАЦКІВ Ю.І. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
6 |
62 (18+20+24) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
6007 |
ДАЦКО А.В. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
6 |
144 (48+54+42) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
6008 |
ДАЦКО А.В. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
7 |
108 (33+36+39) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
6009 |
ДАЦКО В.А. |
14455 |
м. Пустомити |
Чижиківська ЗОШ |
5 |
136 (40+48+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
6010 |
ДАЦКО В.В. |
14413 |
м. Жовква |
Річківська ЗОШ |
7 |
98 (27+36+35) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
6011 |
ДАЦКО В.Я. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
6012 |
ДАЦКО І.Г. |
14122 |
м. Львів |
СЗШ № 44 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
6013 |
ДАЦКО М. |
14905 |
м. Яворів |
Немирівська СЗШ |
3 |
132 (42+48+42) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
6014 |
ДАЦКО М.А. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
6 |
124 (46+30+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
6015 |
ДАЦКО М.І. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
9 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
6016 |
ДАЦКО М.Ю. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
5 |
113 (40+43+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
6017 |
ДАЦКО Н. |
14491 |
м. Пустомити |
Ставчанська ЗОШ |
6 |
121 (40+39+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
6018 |
ДАЦКО Р.В. |
14926 |
м. Яворів |
Дацьківська СЗШ |
6 |
75 (12+37+26) |
|
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
6019 |
ДАЦКО С.В. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
3 |
64 (24+30+10) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
6020 |
ДАЦКО Х. |
14491 |
м. Пустомити |
Ставчанська ЗОШ |
7 |
99 (30+36+33) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
6021 |
ДАЦКО Х.В. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
3 |
118 (36+42+40) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
6022 |
ДАЦКО Ю.І. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
5 |
82 (28+36+18) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
6023 |
ДАЦЬ С.П. |
14611 |
м. Сколе |
НВК СЗШ ліцей с. Козьова |
8 |
144 (60+36+48) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
6024 |
ДАЦЬКІВ Б.С. |
14532 |
м. Радехів |
Вузлівська ЗОШ |
3 |
98 (24+42+32) |
|
|
С2 |
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
6025 |
ДАЦЬКІВ В.С. |
14532 |
м. Радехів |
Вузлівська ЗОШ |
10 |
123 (42+42+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Брановський Володимир Іванович |
6026 |
ДАЦЬКО С.В. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
1 |
86 (26+30+30) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
6027 |
ДАЦЮК А.А. |
14094 |
м. Львів |
СЗШ № 36 |
1 |
70 (22+30+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
6028 |
ДАЦЮК Г.Л. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
8 |
88 (24+30+34) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
6029 |
ДАЦЮК М.В. |
14530 |
м. Радехів |
Бишівська ЗОШ |
6 |
99 (50+13+36) |
|
С1 |
|
|
Брановський Володимир Іванович |
6030 |
ДАЦЮК М.Р. |
14499 |
м. Пустомити |
Підбірцівська ЗОШ |
2 |
72 (30+24+18) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
6031 |
ДАШАВЕЦЬ В.Р. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
6 |
126 (48+30+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
6032 |
ДАШАВСЬКА М.В. |
14611 |
м. Сколе |
НВК СЗШ ліцей с. Козьова |
4 |
120 (42+42+36) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
6033 |
ДАШАВСЬКИЙ В.В. |
14611 |
м. Сколе |
НВК СЗШ ліцей с. Козьова |
3 |
114 (42+48+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Багрич Галина Миколаївна |
6034 |
ДАШКЕВИЧ А.В. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
8 |
119 (51+36+32) |
|
С1 |
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
6035 |
ДАШКО А.В. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
6036 |
ДАШКО А.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
4 |
102 (36+30+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Михаць Ігор Львович |
6037 |
ДАШКО С.М. |
14173 |
м. Самбір |
СШ № 3 |
7 |
137 (60+36+41) |
|
С1 |
|
С3 |
Ніженецька Наталія Сергіївна |
6038 |
ДАЩАКІВСЬКА М.А. |
14198 |
м. Червоноград |
ЗШ № 2 |
6 |
91 (34+33+24) |
|
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
6039 |
ДВЕРІЙ Б.І. |
14184 |
м. Стрий |
СЗШ № 5 |
7 |
93 (42+18+33) |
|
С1 |
|
|
Пістун Надія Данилівна |
6040 |
ДВІРНИК О. . |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
4 |
108 (36+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Булас Надія Антонівна |
6041 |
ДВОРНИК А.Б. |
14024 |
м. Львів |
ССЗШ № 15 |
8 |
141 (54+42+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
6042 |
ДВОРНИК В.Е. |
14015 |
м. Львів |
СЗШ № 52 |
5 |
91 (30+27+34) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
6043 |
ДВОРНЯК О.В. |
14475 |
м. Пустомити |
Оброшинська ЗОШ |
5 |
163 (52+51+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
6044 |
ДВОРЯНИН К.І. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
6045 |
ДВОРЯНИН С.В. |
14004 |
м. Львів |
ЛЛГ |
6 |
114 (42+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
6046 |
ДВУЛЯТ М.І. |
14461 |
м. Пустомити |
Зимноводівська ЗОШ № 2 |
4 |
44 (12+12+20) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
6047 |
ДВУЛЯТ М.О. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
7 |
159 (57+54+48) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
6048 |
ДВУНОС О.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
10 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
6049 |
ДЕБЕЛЯК А.Р. |
14208 |
м. Червоноград |
ЗШ № 12 |
3 |
114 (30+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Перець Надія Михайлівна |
6050 |
ДЕБЕРА Д.Р. |
14076 |
м. Львів |
СЗШ № 86 |
5 |
91 (28+21+42) |
|
|
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
6051 |
ДЕБЕРА І.М. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
8 |
53 (27+12+14) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
6052 |
ДЕБЕРА К.Р. |
14030 |
м. Львів |
СЗШ № 77 |
4 |
102 (30+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
6053 |
ДЕБЛЮК У.Т. |
14030 |
м. Львів |
СЗШ № 77 |
9 |
106 (18+36+52) |
|
|
|
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
6054 |
ДЕВА В.Б. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
10 |
134 (36+40+58) |
|
|
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
6055 |
ДЕВА В.О. |
14378 |
м. Жовква |
Потелицька ЗОШ |
8 |
108 (45+18+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
6056 |
ДЕВЯТКОВ М.О. |
14136 |
м. Львів |
Приватна гімназія "Відродження" |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
6057 |
ДЕГТЕРЬОВ В.І. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
3 |
132 (42+48+42) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
6058 |
ДЕГТЯРЬОВ П.О. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
6059 |
ДЕДЕЛЮК А.М. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
5 |
60 (10+26+24) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
6060 |
ДЕДИШИН А.І. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
6 |
132 (42+42+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Воробець Надія Теодорівна |
6061 |
ДЕДИШИН О.В. |
14169 |
м. Новий Розділ |
СШ № 5 |
5 |
86 (18+26+42) |
|
|
|
С3 |
Верес Галина Мирославівна |
6062 |
ДЕЙНЕГА І.О. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
6 |
162 (54+60+48) |
З |
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
6063 |
ДЕЙНЕГА О.І. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
1 |
72 (24+24+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
6064 |
ДЕЙНЕКА Б.П. |
14709 |
м. Сокаль |
Телязька ЗШ |
8 |
126 (45+30+51) |
|
С1 |
|
С3 |
Кнейчук Наталія Володимирівна |
6065 |
ДЕЙНЕКА Д.А. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
6 |
90 (38+16+36) |
|
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
6066 |
ДЕЙНЕКА Н.Т. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
4 |
90 (30+36+24) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
6067 |
ДЕЙНЕКА С.В. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
6068 |
ДЕЙНЕКА Т.С. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
9 |
133 (60+24+49) |
|
С1 |
|
С3 |
Воробець Надія Теодорівна |
6069 |
ДЕЙНЕКА Х.А. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
6 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
6070 |
ДЕЛЕВИН В.П. |
14460 |
м. Пустомити |
Зимноводівська ЗОШ № 1 |
4 |
114 (30+48+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
6071 |
ДЕЛЕНГЕВИЧ Х.Р. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
6 |
107 (38+39+30) |
|
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
6072 |
ДЕЛЕНГОВСЬКА Б.Д. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
7 |
109 (39+40+30) |
|
|
С2 |
|
Булас Надія Антонівна |
6073 |
ДЕЛЕНЬКО А.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
6 |
95 (26+33+36) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
6074 |
ДЕЛЕНЬКО Н.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
9 |
123 (54+32+37) |
|
С1 |
|
|
Михаць Ігор Львович |
6075 |
ДЕЛІСАНДРУ С.А. |
14141 |
м. Львів |
ЦО "Політехнік-Еколенд" |
1 |
56 (26+18+12) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
6076 |
ДЕЛЯВСЬКИЙ В.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
5 |
126 (42+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Михаць Ігор Львович |
6077 |
ДЕМБЕРЕЦЬКА С.О. |
14201 |
м. Червоноград |
ЗШ № 5 |
4 |
126 (36+42+48) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
6078 |
ДЕМБІЦЬКА І.О. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
5 |
125 (44+27+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
6079 |
ДЕМБІЦЬКА С.Т. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
5 |
119 (42+41+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
6080 |
ДЕМЕНКО М.І. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
5 |
120 (36+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Шепіда Ольга Володимирівна |
6081 |
ДЕМИД В.М. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
7 |
136 (57+36+43) |
|
С1 |
|
С3 |
Булас Надія Антонівна |
6082 |
ДЕМИД Х.М. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
2 |
78 (24+30+24) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
6083 |
ДЕМИДОВА Ю.В. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
6 |
58 (20+14+24) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
6084 |
ДЕМИШИН А.Р. |
14542 |
м. Радехів |
Вузлівський ліцей |
8 |
96 (33+24+39) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
6085 |
ДЕМИШИН С.В. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
6 |
107 (26+39+42) |
|
|
|
С3 |
Панченко Наталія Сергіївна |
6086 |
ДЕМІДОВ А.В. |
14906 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 3 |
8 |
106 (36+30+40) |
|
|
|
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
6087 |
ДЕМІДОВА О.В. |
14906 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 3 |
6 |
168 (60+54+54) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
6088 |
ДЕМІНСЬКА А.Л. |
14917 |
м. Яворів |
Великопільська СЗШ |
6 |
146 (50+48+48) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
6089 |
ДЕМІНСЬКИЙ Б.О. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
6090 |
ДЕМКІВ А.І. |
14183 |
м. Стрий |
СЗШ № 4 |
8 |
130 (48+54+28) |
|
С1 |
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
6091 |
ДЕМКІВ Б.П. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
7 |
126 (54+30+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
6092 |
ДЕМКІВ В.В. |
14839 |
м. Стрий |
Дулібська школа-гімназія |
6 |
103 (24+33+46) |
|
|
|
С3 |
Романова Лілія Володимирівна |
6093 |
ДЕМКІВ В.М. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
6094 |
ДЕМКІВ В.Р. |
14634 |
м. Сколе |
Либохорівський НВК ЗОШ ДНЗ |
3 |
94 (24+36+34) |
|
|
С2 |
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
6095 |
ДЕМКІВ К. . |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
5 |
92 (32+30+30) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
6096 |
ДЕМКІВ Н.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
9 |
31 (0+14+17) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
6097 |
ДЕМКІВ Х.Г. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
3 |
100 (36+36+28) |
|
С1 |
С2 |
|
Михаць Ігор Львович |
6098 |
ДЕМКІВ Ю.М. |
14614 |
м. Сколе |
Підгородецька ЗОШ |
5 |
98 (44+40+14) |
|
С1 |
С2 |
|
Багрич Галина Миколаївна |
6099 |
ДЕМКІН І.І. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
6 |
55 (26+7+22) |
|
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
6100 |
ДЕМКО А.Р. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
5 |
107 (26+39+42) |
|
|
|
С3 |
Воробець Надія Теодорівна |
6101 |
ДЕМКО В.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
108 (36+36+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
6102 |
ДЕМКО І.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
3 |
84 (24+36+24) |
|
|
С2 |
|
Воробець Надія Теодорівна |
6103 |
ДЕМКО М.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
7 |
135 (45+36+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
6104 |
ДЕМКО М.Я. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
7 |
126 (48+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Михаць Ігор Львович |
6105 |
ДЕМКО Р.Р. |
14023 |
м. Львів |
Гімназія "Євшан" |
8 |
131 (48+38+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
6106 |
ДЕМКО С.О. |
14005 |
м. Львів |
СЗШ № 62 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
6107 |
ДЕМКО Х.В. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
6 |
73 (22+27+24) |
|
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
6108 |
ДЕМКО Ю.Ю. |
14158 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 7 |
5 |
64 (26+14+24) |
|
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
6109 |
ДЕМКОВИЧ Д.А. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
3 |
58 (18+30+10) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
6110 |
ДЕМКОВИЧ М.В. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
6111 |
ДЕМКОВИЧ Н.Т. |
14531 |
м. Радехів |
Нововитківська ЗОШ |
6 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
6112 |
ДЕМКОВИЧ О.О. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
2 |
66 (24+24+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
6113 |
ДЕМКОВИЧ О.О. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
6114 |
ДЕМКОВИЧ Х.П. |
14119 |
м. Львів |
СЗШ № 38 |
3 |
80 (18+36+26) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
6115 |
ДЕМКОВСЬКА О.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
9 |
146 (54+46+46) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
6116 |
ДЕМКОВСЬКА Х.М. |
14500 |
м. Пустомити |
Звенигородська ЗОШ |
7 |
116 (51+36+29) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
6117 |
ДЕМПНЯК Х.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
7 |
132 (54+30+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
6118 |
ДЕМСЬКА А.О. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
4 |
56 (18+30+8) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
6119 |
ДЕМСЬКА А.П. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
4 |
90 (12+36+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
6120 |
ДЕМСЬКИЙ А. . |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
6 |
135 (48+51+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
6121 |
ДЕМУК А.В. |
14542 |
м. Радехів |
Вузлівський ліцей |
11 |
54 (30+16+8) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
6122 |
ДЕМУС С.Р. |
14119 |
м. Львів |
СЗШ № 38 |
3 |
98 (30+36+32) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
6123 |
ДЕМУС Т.А. |
14470 |
м. Пустомити |
Лапаївська ЗОШ |
4 |
80 (24+42+14) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
6124 |
ДЕМЦЮХ Я.І. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
7 |
121 (54+30+37) |
|
С1 |
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
6125 |
ДЕМЧИК О.В. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
7 |
118 (54+24+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
6126 |
ДЕМЧИНА В.В. |
14051 |
м. Львів |
СЗШ № 29 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
6127 |
ДЕМЧИНА В.О. |
14118 |
м. Львів |
СЗШ № 33 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
6128 |
ДЕМЧИНА Д.А. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
6129 |
ДЕМЧИНА К. . |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
7 |
115 (45+30+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Біда Наталія Романівна |
6130 |
ДЕМЧИНА Н.Б. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
8 |
85 (27+30+28) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
6131 |
ДЕМЧИНА О.В. |
14935 |
м. Яворів |
НВК СЗШ ДНЗ с. Бірки |
8 |
148 (54+54+40) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
6132 |
ДЕМЧИНА С.М. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
9 |
149 (54+38+57) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
6133 |
ДЕМЧИНА Т.Б. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
5 |
136 (46+36+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
6134 |
ДЕМЧИНА Ю.С. |
14669 |
м. Сокаль |
Сілецька ЗШ |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
6135 |
ДЕМЧИНСЬКА В.А. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
7 |
114 (39+36+39) |
|
|
|
|
Цімарно Марія Петрівна |
6136 |
ДЕМЧИШАК М.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
74 (12+42+20) |
|
|
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
6137 |
ДЕМЧИШИН Б. |
14491 |
м. Пустомити |
Ставчанська ЗОШ |
4 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
6138 |
ДЕМЧИШИН К.П. |
14101 |
м. Львів |
СЗШ № 66 |
7 |
82 (30+24+28) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
6139 |
ДЕМЧИШИН М.А. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
1 |
66 (30+30+6) |
|
С1 |
С2 |
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
6140 |
ДЕМЧИШИН М.М. |
14044 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок " Провесінь" |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
6141 |
ДЕМЧИШИН О.А. |
14112 |
м. Львів |
Школа радості |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
6142 |
ДЕМЧИШИН О.В. |
14903 |
м. Яворів |
Вороцівський НВК |
4 |
114 (30+48+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
6143 |
ДЕМЧИШИН Р.А. |
14386 |
м. Жовква |
Куликівська ЗОШ |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
6144 |
ДЕМЧКО А.Ю. |
14186 |
м. Стрий |
СЗШ № 7 |
4 |
92 (30+36+26) |
|
|
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
6145 |
ДЕМЧУК В.В. |
14531 |
м. Радехів |
Нововитківська ЗОШ |
5 |
120 (36+54+30) |
|
|
С2 |
|
Брановський Володимир Іванович |
6146 |
ДЕМЧУК М.А. |
14466 |
м. Пустомити |
Містківська ЗОШ |
2 |
72 (30+24+18) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
6147 |
ДЕМЧУК М.Б. |
14684 |
м. Сокаль |
Домашівська ЗШ |
6 |
92 (22+28+42) |
|
|
|
С3 |
Кнейчук Наталія Володимирівна |
6148 |
ДЕМЧУК М.І. |
14684 |
м. Сокаль |
Домашівська ЗШ |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
6149 |
ДЕМЧУК М.Ю. |
14684 |
м. Сокаль |
Домашівська ЗШ |
6 |
60 (12+30+18) |
|
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
6150 |
ДЕМЧУК Н.Г. |
14004 |
м. Львів |
ЛЛГ |
9 |
103 (42+24+37) |
|
С1 |
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
6151 |
ДЕМЧУК Н.І. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
6152 |
ДЕМЧУК О.В. |
14210 |
м. Червоноград |
ЗШ № 14 |
2 |
74 (26+30+18) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
6153 |
ДЕМЧУК О.В. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
8 |
57 (18+8+31) |
|
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
6154 |
ДЕМЧУК С.О. |
14059 |
м. Львів |
ССЗШ № 37 |
5 |
154 (52+48+54) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
6155 |
ДЕМЧУК Т.Т. |
14701 |
м. Сокаль |
Забузька ЗШ |
3 |
114 (30+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Кнейчук Наталія Володимирівна |
6156 |
ДЕМЧУК Х.І. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
4 |
132 (42+48+42) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
6157 |
ДЕМЧУК Ю.В. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
9 |
126 (36+44+46) |
|
|
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
6158 |
ДЕМЧУК Ю.І. |
14698 |
м. Сокаль |
Лещаківський НВК-ЗШ-дитячий садок |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
6159 |
ДЕМЧУК Я.Р. |
14107 |
м. Львів |
"Левеня" |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
6160 |
ДЕМЯН А.Р. |
14470 |
м. Пустомити |
Лапаївська ЗОШ |
7 |
91 (24+24+43) |
|
|
|
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
6161 |
ДЕМЯН Ю.В. |
14645 |
м. Сколе |
Тернавська ЗОШ |
5 |
126 (40+32+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
6162 |
ДЕМЯНЕЦЬ А.А. |
14384 |
м. Жовква |
ЗОШ № 2 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
6163 |
ДЕМЯНИК Д.О. |
14637 |
м. Сколе |
Опорецька ЗШ |
5 |
76 (34+12+30) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
6164 |
ДЕМЯНІВ М.С. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
8 |
153 (57+54+42) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
6165 |
ДЕМЯНІВ О.С. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
6166 |
ДЕМЯНОВ О.Ф. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
6167 |
ДЕМЯНОВИЧ Р.Р. |
14615 |
м. Сколе |
Росохатська ЗОШ |
6 |
123 (40+41+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
6168 |
ДЕМЯНОВСЬКА М.Б. |
14155 |
м. Дрогобич |
Гімназія |
5 |
154 (52+48+54) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
6169 |
ДЕМЯНОВСЬКА С.М. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
10 |
111 (42+36+33) |
|
С1 |
|
|
Біда Наталія Романівна |
6170 |
ДЕМЯНЧУК А.О. |
14075 |
м. Львів |
СЗШ № 96 |
6 |
151 (52+45+54) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
6171 |
ДЕМЯНЧУК М.О. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
4 |
118 (42+42+34) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
6172 |
ДЕМЯНЧУК О.Р. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
6 |
113 (42+35+36) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
6173 |
ДЕМЯНЮК С.Р. |
14488 |
м. Пустомити |
Сокільницька ЗОШ |
9 |
103 (30+24+49) |
|
|
|
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
6174 |
ДЕНДЮК Ю.В. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
6175 |
ДЕНЕГА А.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
5 |
83 (18+37+28) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
6176 |
ДЕНЕГА Є.В. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
3 |
80 (30+30+20) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
6177 |
ДЕНЕГА Р.О. |
14045 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок "Дзвіночок" |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
6178 |
ДЕНЕКА О.І. |
14135 |
м. Львів |
Гімназія "Престиж" |
8 |
105 (42+30+33) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
6179 |
ДЕНЕКО А.Ю. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
6 |
146 (38+54+54) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
6180 |
ДЕНЕЧКО В.О. |
14624 |
м. Сколе |
Волосянківська ЗОШ |
5 |
106 (34+36+36) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
6181 |
ДЕНИС Б.І. |
14410 |
м. Жовква |
Мацошинська ЗОШ |
4 |
126 (36+48+42) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
6182 |
ДЕНИС В.О. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
7 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
6183 |
ДЕНИС Д.І. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
4 |
112 (18+48+46) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
6184 |
ДЕНИС Д.Р. |
14302 |
м. Жидачів |
ЗОШ № 2 |
3 |
120 (42+42+36) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
6185 |
ДЕНИС Е.І. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
6 |
95 (36+39+20) |
|
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
6186 |
ДЕНИС І.Л. |
14381 |
м. Жовква |
Туринківська ЗШ |
9 |
156 (54+42+60) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
6187 |
ДЕНИС К.Р. |
14470 |
м. Пустомити |
Лапаївська ЗОШ |
7 |
126 (39+42+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
6188 |
ДЕНИС О.А. |
14362 |
м. Жовква |
Бишківська ЗОШ |
5 |
74 (28+30+16) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
6189 |
ДЕНИС О.А. |
14170 |
м. Новий Розділ |
ЗШ № 4 |
7 |
131 (48+54+29) |
|
С1 |
С2 |
|
Верес Галина Мирославівна |
6190 |
ДЕНИС Р.Ю. |
14362 |
м. Жовква |
Бишківська ЗОШ |
10 |
115 (36+30+49) |
|
|
|
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
6191 |
ДЕНИС С.І. |
14332 |
м. Жидачів |
Зарічанська ЗОШ |
4 |
132 (36+48+48) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
6192 |
ДЕНИС Х.Є. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
8 |
160 (60+54+46) |
З |
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
6193 |
ДЕНИС Ю.А. |
14362 |
м. Жовква |
Бишківська ЗОШ |
6 |
70 (10+30+30) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
6194 |
ДЕНИСЕНКО А.О. |
14623 |
м. Сколе |
Верхньорожанківська ЗОШ |
4 |
124 (42+42+40) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
6195 |
ДЕНИСЕНКО К.К. |
14465 |
м. Пустомити |
Мурованська ЗОШ |
9 |
129 (42+44+43) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
6196 |
ДЕНИСЕНКО М.О. |
14623 |
м. Сколе |
Верхньорожанківська ЗОШ |
3 |
94 (36+36+22) |
|
С1 |
С2 |
|
Багрич Галина Миколаївна |
6197 |
ДЕНИСЕНКО О.М. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
3 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
6198 |
ДЕНИСИК А.Б. |
14115 |
м. Львів |
СЗШ № 22 |
9 |
123 (48+24+51) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
6199 |
ДЕНИСОВА Д.О. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
4 |
102 (24+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
6200 |
ДЕНИСЮК А.А. |
14461 |
м. Пустомити |
Зимноводівська ЗОШ № 2 |
2 |
56 (14+24+18) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
6201 |
ДЕНИСЮК В.А. |
14199 |
м. Червоноград |
НВК № 3 |
4 |
112 (30+42+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Перець Надія Михайлівна |
6202 |
ДЕНИСЮК В.В. |
14119 |
м. Львів |
СЗШ № 38 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
6203 |
ДЕНИСЮК В.О. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
4 |
96 (30+36+30) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
6204 |
ДЕНИСЮК Р.Р. |
14752 |
м. Старий Самбір |
Хирівська школа-інтернат |
8 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
6205 |
ДЕНИСЯК О.О. |
14474 |
м. Пустомити |
Чорношовицький НВК |
5 |
87 (18+33+36) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
6206 |
ДЕНКЕВИЧ Я.Ю. |
14611 |
м. Сколе |
НВК СЗШ ліцей с. Козьова |
10 |
147 (60+38+49) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
6207 |
ДЕНЬКО Д.М. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
5 |
121 (48+39+34) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
6208 |
ДЕНЬКО Ю.А. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
5 |
102 (36+24+42) |
|
|
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
6209 |
ДЕНЬКОВИЧ Б.Б. |
14610 |
м. Сколе |
Задільська ЗОШ |
9 |
71 (18+10+43) |
|
|
|
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
6210 |
ДЕНЬКОВИЧ В.В. |
14610 |
м. Сколе |
Задільська ЗОШ |
9 |
76 (18+18+40) |
|
|
|
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
6211 |
ДЕНЬКОВИЧ В.В. |
14610 |
м. Сколе |
Задільська ЗОШ |
6 |
121 (48+31+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
6212 |
ДЕНЬКОВИЧ Д.Р. |
14610 |
м. Сколе |
Задільська ЗОШ |
3 |
102 (30+42+30) |
|
|
С2 |
|
Багрич Галина Миколаївна |
6213 |
ДЕНЬКОВИЧ І.І. |
14179 |
м. Самбір |
Гімназія |
9 |
154 (60+46+48) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
6214 |
ДЕНЬКОВИЧ І.О. |
14024 |
м. Львів |
ССЗШ № 15 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
6215 |
ДЕНЬКОВИЧ М.І. |
14610 |
м. Сколе |
Задільська ЗОШ |
9 |
71 (18+10+43) |
|
|
|
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
6216 |
ДЕНЬКОВИЧ М.С. |
14610 |
м. Сколе |
Задільська ЗОШ |
3 |
108 (36+36+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
6217 |
ДЕНЬКОВИЧ С.Й. |
14610 |
м. Сколе |
Задільська ЗОШ |
4 |
114 (36+42+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
6218 |
ДЕПА Т.О. |
14021 |
м. Львів |
СЗШ № 40 |
2 |
88 (28+30+30) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
6219 |
ДЕПАС М.Ю. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
6 |
88 (30+16+42) |
|
|
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
6220 |
ДЕПУТАТ О.О. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
7 |
97 (36+26+35) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
6221 |
ДЕРГАЛО А.А. |
14335 |
м. Жидачів |
Пчанська ЗОШ |
4 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
6222 |
ДЕРГАЛО М.А. |
14284 |
м. Жидачів |
Гімназія |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
6223 |
ДЕРГУН В.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
8 |
79 (33+26+20) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
6224 |
ДЕРГУН Ю.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
4 |
86 (30+24+32) |
|
|
|
С3 |
Михаць Ігор Львович |
6225 |
ДЕРЕВАЦЬКА К.О. |
14479 |
м. Пустомити |
Щирецька ЗОШ № 1 |
5 |
103 (36+37+30) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
6226 |
ДЕРЕВЕЦЬКА М.В. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
6 |
87 (18+33+36) |
|
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
6227 |
ДЕРЕВЯНКО Б.М. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
7 |
59 (18+16+25) |
|
|
|
|
Цімарно Марія Петрівна |
6228 |
ДЕРЕВЯНКО Т.Р. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
2 |
72 (30+30+12) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
6229 |
ДЕРЕВЯННИЙ Д.А. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
4 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
6230 |
ДЕРЕНЕВСЬКА А.В. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
4 |
120 (42+42+36) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
6231 |
ДЕРЕНІВСЬКИЙ О.П. |
14456 |
м. Пустомити |
Підберезцівський НВК |
6 |
56 (24+18+14) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
6232 |
ДЕРЕНЧУК Д.І. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
6233 |
ДЕРЕФІНКА І.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
9 |
103 (30+36+37) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
6234 |
ДЕРЕФІНКА Н.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
6 |
118 (46+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
6235 |
ДЕРЕШ Б.І. |
14170 |
м. Новий Розділ |
ЗШ № 4 |
3 |
130 (42+48+40) |
З |
|
|
|
Верес Галина Мирославівна |
6236 |
ДЕРЕШ В.Р. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
4 |
108 (36+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Воробець Надія Теодорівна |
6237 |
ДЕРЖИЛО Н.І. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
3 |
90 (36+36+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Воробець Надія Теодорівна |
6238 |
ДЕРЖИЛО Н.С. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
7 |
128 (60+36+32) |
|
С1 |
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
6239 |
ДЕРЖИЛО П.А. |
14499 |
м. Пустомити |
Підбірцівська ЗОШ |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
6240 |
ДЕРЖИЛО Х.О. |
14479 |
м. Пустомити |
Щирецька ЗОШ № 1 |
8 |
103 (36+24+43) |
|
|
|
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
6241 |
ДЕРЖИЛО Ю.Т. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
9 |
67 (18+16+33) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
6242 |
ДЕРЖИПІЛЬСЬКА Г.В. |
14746 |
м. Старий Самбір |
Чаплівська ЗСШ |
8 |
151 (60+46+45) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
6243 |
ДЕРІНГ А.С. |
14098 |
м. Львів |
СЗШ № 50 |
3 |
78 (24+36+18) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
6244 |
ДЕРКА К.А. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
6 |
133 (46+45+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
6245 |
ДЕРКАЧ В.Р. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
6246 |
ДЕРКАЧ Д.О. |
14125 |
м. Львів |
СЗШ № 57 |
5 |
97 (28+39+30) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
6247 |
ДЕРКАЧ М.М. |
14179 |
м. Самбір |
Гімназія |
8 |
174 (60+54+60) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
6248 |
ДЕРКАЧ О.С. |
14935 |
м. Яворів |
НВК СЗШ ДНЗ с. Бірки |
4 |
94 (24+36+34) |
|
|
С2 |
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
6249 |
ДЕРКАЧ О.С. |
14461 |
м. Пустомити |
Зимноводівська ЗОШ № 2 |
11 |
111 (42+24+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
6250 |
ДЕРКАЧ С.І. |
14206 |
м. Червоноград |
НВК № 10 |
3 |
130 (42+48+40) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
6251 |
ДЕРКАЧОВ Т.А. |
14141 |
м. Львів |
ЦО "Політехнік-Еколенд" |
3 |
68 (30+30+8) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
6252 |
ДЕРПАК В.В. |
14461 |
м. Пустомити |
Зимноводівська ЗОШ № 2 |
5 |
140 (44+48+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
6253 |
ДЕРЯБА Ю.С. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
6 |
91 (36+19+36) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
6254 |
ДЕСЯТКА К.О. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
6255 |
ДЕСЯТНИК З.П. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
6 |
132 (48+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Панченко Наталія Сергіївна |
6256 |
ДЕХАНОВА Д.С. |
14200 |
м. Червоноград |
ЗШ № 4 |
4 |
128 (48+42+38) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
6257 |
ДЕХТЯР А.В. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
5 |
108 (30+48+30) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
6258 |
ДЕЦ А.А. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
1 |
72 (24+18+30) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
6259 |
ДЕЦИК Б.О. |
14021 |
м. Львів |
СЗШ № 40 |
7 |
109 (39+36+34) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
6260 |
ДЕЦИК К.А. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
4 |
90 (24+36+30) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
6261 |
ДЕЦИК О.В. |
14024 |
м. Львів |
ССЗШ № 15 |
11 |
90 (42+20+28) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
6262 |
ДЕЦИК О.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
9 |
94 (42+18+34) |
|
С1 |
|
|
Шманько Андрій Петрович |
6263 |
ДЕЦИК П. . |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
3 |
120 (42+42+36) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
6264 |
ДЕЦИК Ю.А. |
14476 |
м. Пустомити |
Солонківська ЗОШ |
8 |
121 (48+42+31) |
|
С1 |
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
6265 |
ДЕЦЬ Н.С. |
14475 |
м. Пустомити |
Оброшинська ЗОШ |
7 |
150 (45+54+51) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
6266 |
ДЕЩАКІВСЬКА М.О. |
14540 |
м. Радехів |
Стоянівська ЗОШ |
8 |
106 (54+18+34) |
|
С1 |
|
|
Брановський Володимир Іванович |
6267 |
ДЕЩАКІВСЬКА О.І. |
14704 |
м. Сокаль |
Перетіцька ЗШ |
9 |
95 (42+16+37) |
|
С1 |
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
6268 |
ДЕЩАКОВСЬКИЙ А.П. |
14704 |
м. Сокаль |
Перетіцька ЗШ |
7 |
137 (54+38+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Кнейчук Наталія Володимирівна |
6269 |
ДЕЩИЦЯ І.І. |
14690 |
м. Сокаль |
Тартаківська ЗШ |
3 |
126 (36+48+42) |
З |
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
6270 |
ДЕЩИЦЯ Я. |
14732 |
м. Сокаль |
Загальноосвітня школа-інтернат |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
6271 |
ДЕЩУК А.О. |
14117 |
м. Львів |
СЗШ № 30 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
6272 |
ДЄДИК В.О. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
9 |
112 (42+28+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
6273 |
ДЄДИК Л. . |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
11 |
105 (36+26+43) |
|
|
|
С3 |
Біда Наталія Романівна |
6274 |
ДЄДИК Ю.Ю. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
5 |
58 (20+26+12) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
6275 |
ДЖАБАРОВ Д.Р. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
6 |
74 (16+30+28) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
6276 |
ДЖАВАЛА В.П. |
14093 |
м. Львів |
СЗШ № 31 |
10 |
161 (54+58+49) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
6277 |
ДЖАВАЛА К.В. |
14134 |
м. Львів |
Правнича гімназія |
8 |
118 (48+30+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
6278 |
ДЖАЛА І.М. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
8 |
132 (42+42+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
6279 |
ДЖАЛА Л.Р. |
14044 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок " Провесінь" |
7 |
147 (60+48+39) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
6280 |
ДЖАЛА Р.Р. |
14044 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок " Провесінь" |
8 |
163 (54+52+57) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
6281 |
ДЖАЛЮК Н.О. |
14479 |
м. Пустомити |
Щирецька ЗОШ № 1 |
7 |
126 (39+36+51) |
|
|
|
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
6282 |
ДЖЕБЖЕНЯК В.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
5 |
141 (36+51+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
6283 |
ДЖЕБЖЕНЯК В.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
126 (36+48+42) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
6284 |
ДЖЕНКАРЕЛЛІ Л. . |
14032 |
м. Львів |
НВК "Гроно" |
2 |
42 (18+18+6) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
6285 |
ДЖЕРЕЛЕНКО А.П. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
3 |
70 (30+24+16) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
6286 |
ДЖИВА С.М. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
2 |
72 (30+30+12) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
6287 |
ДЖИГІН С.П. |
14042 |
м. Львів |
СЗШ № 42 |
3 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
6288 |
ДЖМШИАШВІЛІ Е.О. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
3 |
108 (30+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
6289 |
ДЖУГАЛО В.С. |
14537 |
м. Радехів |
Павлівська ЗОШ |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
6290 |
ДЖУГАЛО Н.А. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
9 |
109 (48+32+29) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
6291 |
ДЖУЛА М.О. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
7 |
100 (30+42+28) |
|
|
С2 |
|
Булас Надія Антонівна |
6292 |
ДЖУЛА Р.Б. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
4 |
96 (30+48+18) |
|
|
С2 |
|
Булас Надія Антонівна |
6293 |
ДЖУМАН В.Т. |
14046 |
м. Львів |
СЗШ № 71 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
6294 |
ДЖУМАН О.Р. |
14073 |
м. Львів |
ЗШ "Первоцвіт" |
2 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
6295 |
ДЖУМСЬКИЙ А.А. |
14172 |
м. Самбір |
СШ № 1 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
6296 |
ДЖУР Х.Ю. |
14701 |
м. Сокаль |
Забузька ЗШ |
4 |
108 (30+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Кнейчук Наталія Володимирівна |
6297 |
ДЖУРА А.Є. |
14016 |
м. Львів |
Українська приватна гімназія, ЗСППШ "Альфа" |
5 |
126 (42+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Білий Микола Михайлович |
6298 |
ДЖУРА О.О. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
5 |
102 (44+18+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
6299 |
ДЖУРА С.М. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
4 |
114 (30+48+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Булас Надія Антонівна |
6300 |
ДЖУРА Я.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
6301 |
ДЖУРАК М.В. |
14691 |
м. Сокаль |
Княжівська ЗШ |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
6302 |
ДЖУРИК Р.А. |
14411 |
м. Жовква |
Мервичівська ЗОШ |
7 |
97 (48+30+19) |
|
С1 |
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
6303 |
ДЖУРІЙ А.Т. |
14732 |
м. Сокаль |
Загальноосвітня школа-інтернат |
3 |
114 (30+48+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Кнейчук Наталія Володимирівна |
6304 |
ДЖУС П.В. |
14169 |
м. Новий Розділ |
СШ № 5 |
6 |
140 (38+54+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Верес Галина Мирославівна |
6305 |
ДЖУФЕР Д.В. |
14614 |
м. Сколе |
Підгородецька ЗОШ |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
6306 |
ДЖУФЕР І.І. |
14614 |
м. Сколе |
Підгородецька ЗОШ |
10 |
66 (12+24+30) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
6307 |
ДЖУФЕР Л.В. |
14614 |
м. Сколе |
Підгородецька ЗОШ |
5 |
28 (10+4+14) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
6308 |
ДЖУФЕР Н.В. |
14614 |
м. Сколе |
Підгородецька ЗОШ |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
6309 |
ДЖУФЕР О.В. |
14614 |
м. Сколе |
Підгородецька ЗОШ |
4 |
120 (36+48+36) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
6310 |
ДЖУФЕР Х.В. |
14614 |
м. Сколе |
Підгородецька ЗОШ |
4 |
66 (18+30+18) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
6311 |
ДЗВОНИК Д.А. |
14174 |
м. Самбір |
СШ № 4 |
7 |
69 (33+14+22) |
|
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
6312 |
ДЗВОНИК В.Ю. |
14073 |
м. Львів |
ЗШ "Первоцвіт" |
2 |
66 (30+18+18) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
6313 |
ДЗВОНИК М. . |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
4 |
108 (36+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
6314 |
ДЗВОНИК Р.Я. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
11 |
112 (42+24+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
6315 |
ДЗВОНІК В.І. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
5 |
138 (48+36+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Лободяк Леся Мар'янівна |
6316 |
ДЗВОНКОВСЬКА А.Ю. |
14704 |
м. Сокаль |
Перетіцька ЗШ |
2 |
70 (10+30+30) |
|
|
С2 |
С3 |
Кнейчук Наталія Володимирівна |
6317 |
ДЗЕБА С.А. |
14486 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 1 |
5 |
110 (32+36+42) |
|
|
|
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
6318 |
ДЗЕВА Д.В. |
14475 |
м. Пустомити |
Оброшинська ЗОШ |
5 |
154 (46+48+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
6319 |
ДЗЕДЗИК А.С. |
14282 |
м. Жидачів |
НВК |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
6320 |
ДЗЕДЗЮХ М.Ю. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
3 |
64 (36+18+10) |
|
С1 |
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
6321 |
ДЗЕНЬ А.Р. |
14389 |
м. Жовква |
Рава-Руська ЗОШ № 2 |
6 |
146 (50+48+48) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
6322 |
ДЗЕНЬ В.Є. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
9 |
89 (18+30+41) |
|
|
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
6323 |
ДЗЕНЬ Д.В. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
6324 |
ДЗЕНЬ Д.Є. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
4 |
88 (30+30+28) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
6325 |
ДЗЕНЬ Є.В. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
3 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
6326 |
ДЗЕНЬ С.А. |
14390 |
м. Жовква |
НВК "Рава-Руська школа-гімназія" |
3 |
96 (30+42+24) |
|
|
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
6327 |
ДЗЕРА А.Р. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
6328 |
ДЗЕРДЗЬ В.А. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
6 |
88 (34+24+30) |
|
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
6329 |
ДЗЕРИН А.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
10 |
114 (36+32+46) |
|
|
|
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
6330 |
ДЗЕРИН В.П. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
30 (18+0+12) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
6331 |
ДЗЕРИН Г.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
6 |
75 (34+27+14) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
6332 |
ДЗЕРИН М.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
10 |
123 (42+38+43) |
|
С1 |
|
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
6333 |
ДЗЕРИН М.Ф. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
54 (24+12+18) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
6334 |
ДЗЕРИН Н.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
7 |
85 (33+18+34) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
6335 |
ДЗИБА А.А. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
7 |
153 (60+54+39) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
6336 |
ДЗИБА Д.А. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
4 |
120 (30+42+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
6337 |
ДЗИДЗ А.В. |
14955 |
м. Яворів |
Семирівська СЗШ |
8 |
130 (54+48+28) |
|
С1 |
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
6338 |
ДЗИДЗ Б.Я. |
14955 |
м. Яворів |
Семирівська СЗШ |
7 |
142 (54+42+46) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
6339 |
ДЗИДЗ В.Я. |
14955 |
м. Яворів |
Семирівська СЗШ |
4 |
102 (30+42+30) |
|
|
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
6340 |
ДЗИДЗ Т. |
14921 |
м. Яворів |
Дрогомишлянська СЗШ |
5 |
104 (28+34+42) |
|
|
|
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
6341 |
ДЗИНДЗЮРА О.В. |
14153 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 17 |
6 |
154 (46+54+54) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
6342 |
ДЗИНДРА А. . |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
9 |
21 (6+10+5) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
6343 |
ДЗИНДРА І.І. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
11 |
87 (24+30+33) |
|
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
6344 |
ДЗИСЯК Р.І. |
14335 |
м. Жидачів |
Пчанська ЗОШ |
4 |
114 (36+42+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
6345 |
ДЗОНДЗА Х.С. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
1 |
72 (30+24+18) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
6346 |
ДЗТКО А.В. |
14174 |
м. Самбір |
СШ № 4 |
4 |
132 (42+48+42) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
6347 |
ДЗЬОБА А.О. |
14704 |
м. Сокаль |
Перетіцька ЗШ |
3 |
114 (36+36+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кнейчук Наталія Володимирівна |
6348 |
ДЗЬОБА В.А. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
5 |
114 (50+30+34) |
|
С1 |
|
|
Цімарно Марія Петрівна |
6349 |
ДЗЬОБА В.А. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
5 |
122 (52+30+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Цімарно Марія Петрівна |
6350 |
ДЗЬОБА О.П. |
14720 |
м. Сокаль |
НВК ЗШ № 4 ліцей |
8 |
173 (60+58+55) |
З |
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
6351 |
ДЗЬОБА С.Я. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
1 |
70 (22+30+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
6352 |
ДЗЬОБАН А.П. |
14208 |
м. Червоноград |
ЗШ № 12 |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
6353 |
ДЗЬОБАН М.М. |
14096 |
м. Львів |
ССЗШ № 46 |
3 |
134 (42+48+44) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
6354 |
ДЗЬОБАС Н.Н. |
14384 |
м. Жовква |
ЗОШ № 2 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
6355 |
ДЗЬОЛА О.І. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Цімарно Марія Петрівна |
6356 |
ДЗЮБ Н.А. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
4 |
68 (18+36+14) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
6357 |
ДЗЮБ Р.Р. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
9 |
149 (54+38+57) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
6358 |
ДЗЮБА В.Є. |
14136 |
м. Львів |
Приватна гімназія "Відродження" |
5 |
83 (28+25+30) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
6359 |
ДЗЮБА В.С. |
14949 |
м. Яворів |
Гімназія ім. Маковея |
6 |
149 (56+33+60) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
6360 |
ДЗЮБА Н.І. |
14906 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 3 |
10 |
132 (48+32+52) |
|
С1 |
|
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
6361 |
ДЗЮБАЙЛО Д.А. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
3 |
88 (24+36+28) |
|
|
С2 |
|
Воробець Надія Теодорівна |
6362 |
ДЗЮБАЙЛО О.Є. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
6 |
64 (22+18+24) |
|
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
6363 |
ДЗЮБАК А.В. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
8 |
99 (30+38+31) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
6364 |
ДЗЮБАК Р.Т. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
6 |
78 (40+30+8) |
|
С1 |
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
6365 |
ДЗЮБАН А.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
4 |
90 (24+36+30) |
|
|
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
6366 |
ДЗЮБАН К.С. |
14098 |
м. Львів |
СЗШ № 50 |
3 |
70 (18+24+28) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
6367 |
ДЗЮБАН М.О. |
14139 |
м. Львів |
"Перспектива" |
3 |
96 (36+36+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
6368 |
ДЗЮБАНСЬКИЙ М.Р. |
14935 |
м. Яворів |
НВК СЗШ ДНЗ с. Бірки |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
6369 |
ДЗЮБАНСЬКИЙ П.Р. |
14935 |
м. Яворів |
НВК СЗШ ДНЗ с. Бірки |
7 |
124 (48+48+28) |
|
С1 |
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
6370 |
ДЗЮБЧИК С.А. |
14050 |
м. Львів |
СЗШ № 24 |
1 |
86 (26+30+30) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
6371 |
ДЗЮДЗЬ О.Р. |
14028 |
м. Львів |
ЗОШ № 74 |
4 |
132 (42+48+42) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
6372 |
ДЗЮНИК О.І. |
14093 |
м. Львів |
СЗШ № 31 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
6373 |
ДЗЮНИЧ Р.Р. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
6374 |
ДЗЮНЬКА С.В. |
14388 |
м. Жовква |
Рава-Руська ЗОШ № 1 |
5 |
123 (48+51+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
6375 |
ДЗЮРА Ю.Ю. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
5 |
78 (18+18+42) |
|
|
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
6376 |
ДЗЮРЕЙ Д.Ю. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
6377 |
ДЗЮРИК А.А. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
3 |
126 (36+48+42) |
З |
|
|
|
Цімарно Марія Петрівна |
6378 |
ДЗЮРИК У.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
7 |
114 (42+36+36) |
|
С1 |
|
|
Михаць Ігор Львович |
6379 |
ДЗЮРИНЕЦЬ Р.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
6380 |
ДЗЮРМАН Л.Г. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
8 |
150 (60+54+36) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
6381 |
ДЗЮРМАН С.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
5 |
74 (22+22+30) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
6382 |
ДЗЯВКА А.В. |
14204 |
м. Червоноград |
СШ № 8 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
6383 |
ДЗЯВРОНОК С.Я. |
14313 |
м. Жидачів |
Волице-Гніздичівська ЗОШ |
1 |
78 (18+30+30) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
6384 |
ДЗЯДИГА С.В. |
14126 |
м. Львів |
СЗШ № 78 |
7 |
117 (42+26+49) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
6385 |
ДЗЯДИК П.М. |
14678 |
м. Сокаль |
Острівський НВК-ЗШ-дитячий садок |
6 |
82 (24+22+36) |
|
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
6386 |
ДЗЯДИК Т.О. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
8 |
149 (60+44+45) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
6387 |
ДЗЯЙЛО Х.М. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
4 |
72 (24+30+18) |
|
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
6388 |
ДЗЯМА М.В. |
14179 |
м. Самбір |
Гімназія |
9 |
139 (48+34+57) |
|
С1 |
|
С3 |
Ніженецька Наталія Сергіївна |
6389 |
ДЗЯМА О.О. |
14001 |
м. Львів |
ПНВЗ "ЗОШ святої Софії" |
4 |
78 (18+36+24) |
|
|
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
6390 |
ДИБА А.І. |
14192 |
м. Стрий |
Гімназія |
3 |
98 (36+36+26) |
|
С1 |
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
6391 |
ДИБАС Р.Б. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
6 |
133 (40+45+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
6392 |
ДИБАЧ О.М. |
14140 |
м. Львів |
ШЕЛ |
9 |
110 (30+34+46) |
|
|
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
6393 |
ДИБКО К.А. |
14073 |
м. Львів |
ЗШ "Первоцвіт" |
4 |
70 (12+42+16) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
6394 |
ДИБКО М.І. |
14529 |
м. Радехів |
Березівська ЗОШ |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
6395 |
ДИБСЬКА В.В. |
14531 |
м. Радехів |
Нововитківська ЗОШ |
6 |
174 (60+54+60) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
6396 |
ДИГДАЛОВИЧ А.А. |
14488 |
м. Пустомити |
Сокільницька ЗОШ |
6 |
67 (12+23+32) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
6397 |
ДИДА Д. |
14930 |
м. Яворів |
Молошковицька СЗШ |
6 |
98 (32+30+36) |
|
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
6398 |
ДИДА К.А. |
14475 |
м. Пустомити |
Оброшинська ЗОШ |
3 |
120 (48+42+30) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
6399 |
ДИДА Н.І. |
14148 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 5 |
5 |
105 (32+43+30) |
|
|
С2 |
|
Юрків Андрій Степанович |
6400 |
ДИДА О.І. |
14936 |
м. Яворів |
НВК ДЗ СЗШ |
3 |
118 (36+48+34) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
6401 |
ДИДА Р.Ю. |
14937 |
м. Яворів |
Рогізненська СЗШ |
11 |
73 (24+18+31) |
|
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
6402 |
ДИДИК А.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
3 |
114 (30+36+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Михаць Ігор Львович |
6403 |
ДИДИК В.В. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
6 |
133 (52+39+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Лободяк Леся Мар'янівна |
6404 |
ДИДИК М.І. |
14613 |
м. Сколе |
Орівська ЗОШ |
9 |
126 (48+32+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
6405 |
ДИДИРКО М.О. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
10 |
129 (48+38+43) |
|
С1 |
|
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
6406 |
ДИДО А.А. |
14191 |
м. Стрий |
СЗШ № 12 |
3 |
36 (6+24+6) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
6407 |
ДИДО Р.А. |
14191 |
м. Стрий |
СЗШ № 12 |
4 |
104 (30+48+26) |
|
|
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
6408 |
ДИК В.П. |
14764 |
м. Старий Самбір |
Коблянська ЗОШ |
4 |
102 (30+42+30) |
|
|
С2 |
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
6409 |
ДИКА А.І. |
14042 |
м. Львів |
СЗШ № 42 |
5 |
136 (46+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
6410 |
ДИКА В.Б. |
14557 |
м. Радехів |
Розжалівська ЗОШ |
8 |
132 (48+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Брановський Володимир Іванович |
6411 |
ДИКА Д.О. |
14051 |
м. Львів |
СЗШ № 29 |
4 |
102 (42+30+30) |
|
С1 |
|
|
Личак Катерина Степанівна |
6412 |
ДИКА Д.Р. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
4 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
6413 |
ДИКА І.І. |
14364 |
м. Жовква |
Волицька ЗОШ |
10 |
156 (60+44+52) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
6414 |
ДИКА М.А. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
7 |
129 (54+30+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
6415 |
ДИКА С.В. |
14099 |
м. Львів |
СЗШ № 51 |
4 |
102 (24+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
6416 |
ДИКА С.С. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
5 |
99 (24+45+30) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
6417 |
ДИКА С.Т. |
14386 |
м. Жовква |
Куликівська ЗОШ |
5 |
115 (40+39+36) |
|
С1 |
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
6418 |
ДИКА Т.Р. |
14189 |
м. Стрий |
СЗШ № 10 |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
6419 |
ДИКА Ю.О. |
14051 |
м. Львів |
СЗШ № 29 |
4 |
96 (42+24+30) |
|
С1 |
|
|
Личак Катерина Степанівна |
6420 |
ДИКИЙ Т.З. |
14486 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 1 |
9 |
126 (42+32+52) |
|
С1 |
|
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
6421 |
ДИКИЙ Ю.І. |
14208 |
м. Червоноград |
ЗШ № 12 |
2 |
72 (30+18+24) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
6422 |
ДИКИЙ Я.З. |
14093 |
м. Львів |
СЗШ № 31 |
8 |
153 (60+42+51) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
6423 |
ДИКИЙ Я.Ю. |
14034 |
м. Львів |
"Світанок" |
3 |
82 (30+36+16) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
6424 |
ДИКУН В.М. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
2 |
74 (26+30+18) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
6425 |
ДИКУНСЬКА З.Б. |
14122 |
м. Львів |
СЗШ № 44 |
10 |
134 (60+34+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
6426 |
ДИМИДА Д. . |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
3 |
70 (36+12+22) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
6427 |
ДИМИТРАЩУК А.В. |
14183 |
м. Стрий |
СЗШ № 4 |
2 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
6428 |
ДИМИТРАЩУК В.В. |
14183 |
м. Стрий |
СЗШ № 4 |
3 |
48 (12+18+18) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
6429 |
ДИМІНСЬКА О.М. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
6430 |
ДИМІНСЬКА С.С. |
14094 |
м. Львів |
СЗШ № 36 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
6431 |
ДИМІЦЬКИЙ Д.М. |
14192 |
м. Стрий |
Гімназія |
2 |
58 (28+12+18) |
|
С1 |
|
|
Пістун Надія Данилівна |
6432 |
ДИМНИЧ В.Р. |
14464 |
м. Пустомити |
Семенівська ЗОШ |
6 |
48 (24+0+24) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
6433 |
ДИМОН О.І. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
2 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
6434 |
ДИМЧЕВСЬКИЙ О.А. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
7 |
134 (57+44+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
6435 |
ДИНДЕРИС А.Т. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
7 |
126 (39+48+39) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
6436 |
ДИНДИН Р.В. |
14165 |
м. Моршин |
НВК СЗШ ліцей |
7 |
74 (39+22+13) |
|
|
|
|
Люсак Руслана Михайлівна |
6437 |
ДИНДИН Р.В. |
14165 |
м. Моршин |
НВК СЗШ ліцей |
2 |
66 (24+18+24) |
|
С1 |
|
С3 |
Люсак Руслана Михайлівна |
6438 |
ДИНДИН Р.В. |
14165 |
м. Моршин |
НВК СЗШ ліцей |
7 |
74 (39+22+13) |
|
|
|
|
Люсак Руслана Михайлівна |
6439 |
ДИНДИН Р.В. |
14165 |
м. Моршин |
НВК СЗШ ліцей |
2 |
66 (24+18+24) |
|
С1 |
|
С3 |
Люсак Руслана Михайлівна |
6440 |
ДИНІК М.Є. |
14118 |
м. Львів |
СЗШ № 33 |
8 |
126 (48+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
6441 |
ДИНЬКА В.І. |
14560 |
м. Радехів |
Щуровицька ЗОШ |
5 |
134 (50+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
6442 |
ДИНЯ А.С. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
4 |
94 (30+36+28) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
6443 |
ДИНЯ М.Б. |
14732 |
м. Сокаль |
Загальноосвітня школа-інтернат |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
6444 |
ДИНЯ О.А. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
9 |
150 (60+38+52) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
6445 |
ДИНЯ С.О. |
14119 |
м. Львів |
СЗШ № 38 |
4 |
126 (36+48+42) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
6446 |
ДИРКАВЕЦЬ І.Р. |
14630 |
м. Сколе |
Коростівська ЗОШ |
7 |
132 (51+30+51) |
|
С1 |
|
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
6447 |
ДИРКАВЕЦЬ І.Р. |
14617 |
м. Сколе |
ЗОШ |
9 |
106 (48+18+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
6448 |
ДИРКО І.М. |
14154 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 18 |
8 |
142 (48+60+34) |
|
С1 |
С2 |
|
Юрків Андрій Степанович |
6449 |
ДИСКАНТ П.В. |
14134 |
м. Львів |
Правнича гімназія |
7 |
109 (42+34+33) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
6450 |
ДИТИНИШИН В.В. |
14036 |
м. Львів |
СЗШ № 65 |
6 |
102 (38+28+36) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
6451 |
ДИТКО Д.М. |
14145 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 1 |
2 |
60 (24+24+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Юрків Андрій Степанович |
6452 |
ДИТКО Н.Р. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
2 |
66 (24+30+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Михаць Ігор Львович |
6453 |
ДИХТА О.І. |
14537 |
м. Радехів |
Павлівська ЗОШ |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
6454 |
ДИЦЬО В. . |
14016 |
м. Львів |
Українська приватна гімназія, ЗСППШ "Альфа" |
1 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Білий Микола Михайлович |
6455 |
ДИЧОК А.П. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
7 |
110 (39+36+35) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
6456 |
ДИШКАЛЕВИЧ С.І. |
14289 |
м. Жидачів |
Вовчатицька ЗОШ |
8 |
138 (54+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
6457 |
ДИШКАНТ С.І. |
14701 |
м. Сокаль |
Забузька ЗШ |
2 |
86 (26+30+30) |
З |
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
6458 |
ДИШКАНТ Х.І. |
14701 |
м. Сокаль |
Забузька ЗШ |
4 |
108 (30+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Кнейчук Наталія Володимирівна |
6459 |
ДИШКАНТ Ю.А. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
4 |
74 (24+36+14) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
6460 |
ДИЩАКІВСЬКА А.Б. |
14540 |
м. Радехів |
Стоянівська ЗОШ |
3 |
106 (30+48+28) |
|
|
С2 |
|
Брановський Володимир Іванович |
6461 |
ДИЩАКІВСЬКА М.П. |
14197 |
м. Червоноград |
ЗШ № 1 |
9 |
109 (42+34+33) |
|
С1 |
|
|
Перець Надія Михайлівна |
6462 |
ДІАНОВА А.В. |
14096 |
м. Львів |
ССЗШ № 46 |
3 |
100 (24+42+34) |
|
|
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
6463 |
ДІБРОВА К.В. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
6 |
132 (44+40+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гарбіч Людмила Іванівна |
6464 |
ДІБРОВСЬКА В.В. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
3 |
84 (24+30+30) |
|
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
6465 |
ДІБРОВСЬКА В.В. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
8 |
96 (39+18+39) |
|
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
6466 |
ДІБРОВСЬКИЙ А.М. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
7 |
125 (51+38+36) |
|
С1 |
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
6467 |
ДІБРОВСЬКИЙ О.В. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
7 |
83 (39+26+18) |
|
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
6468 |
ДІВІН О.Р. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
2 |
66 (30+24+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
6469 |
ДІВІНА М.С. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
6 |
123 (42+33+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
6470 |
ДІВЧУР Р.О. |
14194 |
м. Трускавець |
СЗШ № 1 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Томашівська Наталія Валеріївна |
6471 |
ДІДЕНКО А.О. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
3 |
84 (30+36+18) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
6472 |
ДІДЕНКО Є.О. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
9 |
108 (30+20+58) |
|
|
|
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
6473 |
ДІДИК А.І. |
14467 |
м. Пустомити |
Соколівський НВК |
7 |
126 (51+30+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
6474 |
ДІДИК А.Т. |
14016 |
м. Львів |
Українська приватна гімназія, ЗСППШ "Альфа" |
8 |
111 (36+56+19) |
|
|
С2 |
|
Білий Микола Михайлович |
6475 |
ДІДИК В.Я. |
14491 |
м. Пустомити |
Ставчанська ЗОШ |
7 |
142 (54+48+40) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
6476 |
ДІДИК Д.А. |
14036 |
м. Львів |
СЗШ № 65 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
6477 |
ДІДИК Д.Р. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
3 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
6478 |
ДІДИК М.О. |
14491 |
м. Пустомити |
Ставчанська ЗОШ |
10 |
84 (24+20+40) |
|
|
|
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
6479 |
ДІДИК О. |
14491 |
м. Пустомити |
Ставчанська ЗОШ |
6 |
130 (40+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
6480 |
ДІДИК П.Ю. |
14028 |
м. Львів |
ЗОШ № 74 |
3 |
112 (36+42+34) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
6481 |
ДІДИК С.Т. |
14491 |
м. Пустомити |
Ставчанська ЗОШ |
8 |
83 (36+24+23) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
6482 |
ДІДИК С.Я. |
14491 |
м. Пустомити |
Ставчанська ЗОШ |
7 |
139 (51+46+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
6483 |
ДІДИК У.Й. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
8 |
114 (48+32+34) |
|
С1 |
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
6484 |
ДІДИК Ю.В. |
14021 |
м. Львів |
СЗШ № 40 |
3 |
114 (42+36+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
6485 |
ДІДИЧ Б.Ю. |
14119 |
м. Львів |
СЗШ № 38 |
8 |
120 (48+36+36) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
6486 |
ДІДИЧ Н.Я. |
14476 |
м. Пустомити |
Солонківська ЗОШ |
8 |
132 (57+42+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
6487 |
ДІДИЧ О.В. |
14376 |
м. Жовква |
Новокам’янська ЗОШ |
5 |
60 (10+26+24) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
6488 |
ДІДУЛА М.Т. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
6 |
136 (40+54+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Оленчин Тетяна Петрівна |
6489 |
ДІДУЛА С.Р. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
7 |
156 (60+42+54) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
6490 |
ДІДУН Д.Р. |
14153 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 17 |
8 |
98 (39+18+41) |
|
|
|
С3 |
Юрків Андрій Степанович |
6491 |
ДІДУН І.А. |
14074 |
м. Львів |
ЛСШ № 69 |
1 |
72 (24+30+18) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
6492 |
ДІДУН Я.А. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
10 |
160 (60+48+52) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
6493 |
ДІДУСЬ Б.С. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
10 |
79 (30+26+23) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
6494 |
ДІДУСЬ М.П. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
5 |
88 (30+28+30) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
6495 |
ДІДУСЬ Н.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
8 |
121 (42+36+43) |
|
С1 |
|
С3 |
Біда Наталія Романівна |
6496 |
ДІДУСЬ С.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
6 |
92 (32+30+30) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
6497 |
ДІДУСЬ У.С. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
6498 |
ДІДУХ Б.М. |
14140 |
м. Львів |
ШЕЛ |
6 |
126 (42+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
6499 |
ДІДУХ В.А. |
14396 |
м. Жовква |
В'язівська ЗОШ |
7 |
132 (54+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
6500 |
ДІДУХ В.А. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
6501 |
ДІДУХ В.В. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
3 |
102 (30+42+30) |
|
|
С2 |
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
6502 |
ДІДУХ В.М. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
9 |
103 (30+30+43) |
|
|
|
С3 |
Лободяк Леся Мар'янівна |
6503 |
ДІДУХ Г.Я. |
14620 |
м. Сколе |
НВК СЗШ гімназія с. Тухля |
8 |
87 (30+30+27) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
6504 |
ДІДУХ Д.О. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
6505 |
ДІДУХ Д.Р. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
7 |
142 (57+48+37) |
|
С1 |
С2 |
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
6506 |
ДІДУХ З.В. |
14152 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 16 |
4 |
96 (18+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Юрків Андрій Степанович |
6507 |
ДІДУХ І.А. |
14542 |
м. Радехів |
Вузлівський ліцей |
8 |
101 (36+24+41) |
|
|
|
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
6508 |
ДІДУХ І.П. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
6 |
120 (44+30+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
6509 |
ДІДУХ Л.В. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
6510 |
ДІДУХ М. . |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
4 |
132 (42+48+42) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
6511 |
ДІДУХ О.З. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
6 |
87 (24+33+30) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
6512 |
ДІДУХ О.О. |
14050 |
м. Львів |
СЗШ № 24 |
4 |
50 (12+18+20) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
6513 |
ДІДУХ С.А. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
6514 |
ДІДУХ С.В. |
14208 |
м. Червоноград |
ЗШ № 12 |
4 |
118 (42+42+34) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
6515 |
ДІДУХ С.І. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
6516 |
ДІДУХ С.Ю. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
7 |
118 (48+42+28) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
6517 |
ДІДУХ Т.А. |
14537 |
м. Радехів |
Павлівська ЗОШ |
3 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
6518 |
ДІДУХ Х.О. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
8 |
78 (27+42+9) |
|
|
С2 |
|
Панченко Наталія Сергіївна |
6519 |
ДІДУХ Я.Р. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
10 |
132 (54+44+34) |
|
С1 |
С2 |
|
Михаць Ігор Львович |
6520 |
ДІДЧУК В.В. |
14460 |
м. Пустомити |
Зимноводівська ЗОШ № 1 |
4 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
6521 |
ДІЖАК А.В. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
6 |
141 (48+51+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гарбіч Людмила Іванівна |
6522 |
ДІЖАК А.І. |
14027 |
м. Львів |
СЗШ № 68 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
6523 |
ДІЖАК Д.А. |
14370 |
м. Жовква |
Зашківська ЗОШ |
5 |
115 (32+43+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
6524 |
ДІЖАК І.В. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
6 |
58 (14+16+28) |
|
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
6525 |
ДІЖАК М.А. |
14054 |
м. Львів |
СЗШ № 21 |
5 |
128 (34+42+52) |
|
|
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
6526 |
ДІЖАК М.Є. |
14119 |
м. Львів |
СЗШ № 38 |
7 |
126 (48+30+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
6527 |
ДІЖАК Н.Р. |
14073 |
м. Львів |
ЗШ "Первоцвіт" |
3 |
72 (24+36+12) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
6528 |
ДІЖАК Р.М. |
14101 |
м. Львів |
СЗШ № 66 |
4 |
100 (30+42+28) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
6529 |
ДІЖАК Р.Ю. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
6 |
81 (30+27+24) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
6530 |
ДІЖАК С.Б. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
3 |
70 (24+30+16) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
6531 |
ДІЖАК Ф.А. |
14370 |
м. Жовква |
Зашківська ЗОШ |
10 |
94 (30+36+28) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
6532 |
ДІЖАК Ю.Р. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
7 |
93 (45+18+30) |
|
С1 |
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
6533 |
ДІК М.В. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
8 |
141 (60+36+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
6534 |
ДІЛАЙ В.В. |
14962 |
м. Яворів |
Кам'янобрідська СЗШ |
4 |
76 (24+30+22) |
|
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
6535 |
ДІЛАЙ Д.І. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
3 |
74 (18+48+8) |
|
|
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
6536 |
ДІЛАЙ М.С. |
14720 |
м. Сокаль |
НВК ЗШ № 4 ліцей |
6 |
114 (38+42+34) |
|
|
С2 |
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
6537 |
ДІЛАЙ С.Т. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
7 |
153 (54+48+51) |
З |
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
6538 |
ДІЛАЙ Ю.Т. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
4 |
126 (42+48+36) |
З |
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
6539 |
ДІЛЬ М.Ю. |
14134 |
м. Львів |
Правнича гімназія |
8 |
83 (39+8+36) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
6540 |
ДІЛЬНИЙ А. . |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
6 |
77 (36+11+30) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
6541 |
ДІНЬ С. . |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
10 |
102 (42+26+34) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
6542 |
ДІОКЕР Н.П. |
14136 |
м. Львів |
Приватна гімназія "Відродження" |
6 |
143 (44+51+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
6543 |
ДІТЧИК А.Б. |
14497 |
м. Пустомити |
Миколаївська ЗОШ |
2 |
66 (30+30+6) |
|
С1 |
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
6544 |
ДІУС В.В. |
14470 |
м. Пустомити |
Лапаївська ЗОШ |
2 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
6545 |
ДІУС С.В. |
14470 |
м. Пустомити |
Лапаївська ЗОШ |
4 |
106 (36+48+22) |
|
С1 |
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
6546 |
ДІХТЯР В.О. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
7 |
153 (48+54+51) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
6547 |
ДІЯК Н. . |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
7 |
91 (36+28+27) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
6548 |
ДІЯК Ю.А. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
10 |
140 (42+44+54) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
6549 |
ДЛУГОШ В.В. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
3 |
62 (24+18+20) |
|
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
6550 |
ДЛУГОШ Р. |
14722 |
м. Сокаль |
Волицька ЗШ |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
6551 |
ДМИТЕРКО В.Я. |
14456 |
м. Пустомити |
Підберезцівський НВК |
4 |
112 (36+42+34) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
6552 |
ДМИТЕРКО Д.С. |
14122 |
м. Львів |
СЗШ № 44 |
3 |
84 (30+30+24) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
6553 |
ДМИТЕРКО Н.С. |
14464 |
м. Пустомити |
Семенівська ЗОШ |
6 |
33 (10+3+20) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
6554 |
ДМИТРАК А.М. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
4 |
96 (30+48+18) |
|
|
С2 |
|
Булас Надія Антонівна |
6555 |
ДМИТРАК М.А. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
6 |
94 (30+40+24) |
|
|
С2 |
|
Воробець Надія Теодорівна |
6556 |
ДМИТРАК М.І. |
14753 |
м. Старий Самбір |
Торчиновицька ЗСШ |
5 |
42 (16+8+18) |
|
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
6557 |
ДМИТРАК О.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
5 |
138 (42+54+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Воробець Надія Теодорівна |
6558 |
ДМИТРАСЕВИЧ І.Р. |
14059 |
м. Львів |
ССЗШ № 37 |
7 |
153 (60+54+39) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
6559 |
ДМИТРАХ В.І. |
14073 |
м. Львів |
ЗШ "Первоцвіт" |
3 |
88 (24+36+28) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
6560 |
ДМИТРАШ Н.І. |
14533 |
м. Радехів |
Дмитрівський НВК |
8 |
103 (45+30+28) |
|
С1 |
|
|
Брановський Володимир Іванович |
6561 |
ДМИТРАШ О.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
9 |
96 (18+32+46) |
|
|
|
С3 |
Біда Наталія Романівна |
6562 |
ДМИТРАШ Р.І. |
14045 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок "Дзвіночок" |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
6563 |
ДМИТРЕНКО Л.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
8 |
111 (45+32+34) |
|
С1 |
|
|
Булас Надія Антонівна |
6564 |
ДМИТРЕНКО О.В. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
4 |
120 (42+48+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
6565 |
ДМИТРЕНКО Т.С. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
5 |
148 (52+48+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
6566 |
ДМИТРИК В.С. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
5 |
62 (22+24+16) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
6567 |
ДМИТРИК К.В. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
8 |
152 (54+44+54) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
6568 |
ДМИТРИК С.І. |
14046 |
м. Львів |
СЗШ № 71 |
10 |
150 (54+44+52) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
6569 |
ДМИТРИК Ю.В. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
1 |
52 (22+18+12) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
6570 |
ДМИТРИК Ю.Р. |
14046 |
м. Львів |
СЗШ № 71 |
10 |
150 (54+44+52) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
6571 |
ДМИТРИШИН А.Б. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
6572 |
ДМИТРИШИН А.Я. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
6 |
75 (18+27+30) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
6573 |
ДМИТРИШИН Б.Б. |
14005 |
м. Львів |
СЗШ № 62 |
4 |
126 (36+42+48) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
6574 |
ДМИТРИШИН В.В. |
14762 |
м. Старий Самбір |
Верхньолужецька ЗСШ |
9 |
118 (30+42+46) |
|
|
С2 |
С3 |
Мар’ян Ольга Казимирівна |
6575 |
ДМИТРИШИН В.М. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
3 |
72 (24+24+24) |
|
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
6576 |
ДМИТРИШИН В.Т. |
14755 |
м. Старий Самбір |
Волянська ЗСШ |
7 |
114 (39+36+39) |
|
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
6577 |
ДМИТРИШИН Д.А. |
14116 |
м. Львів |
СЗШ № 23 |
2 |
54 (24+18+12) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
6578 |
ДМИТРИШИН З.І. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
8 |
139 (57+42+40) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
6579 |
ДМИТРИШИН З.Т. |
14755 |
м. Старий Самбір |
Волянська ЗСШ |
4 |
100 (42+36+22) |
|
С1 |
С2 |
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
6580 |
ДМИТРИШИН І.М. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
4 |
124 (42+42+40) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
6581 |
ДМИТРИШИН І.М. |
14044 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок " Провесінь" |
3 |
102 (30+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
6582 |
ДМИТРИШИН І.Р. |
14136 |
м. Львів |
Приватна гімназія "Відродження" |
4 |
96 (24+42+30) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
6583 |
ДМИТРИШИН І.Т. |
14749 |
м. Старий Самбір |
Болозівська ЗСШ |
5 |
84 (22+26+36) |
|
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
6584 |
ДМИТРИШИН М |
14023 |
м. Львів |
Гімназія "Євшан" |
6 |
142 (50+44+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
6585 |
ДМИТРИШИН М.В. |
14122 |
м. Львів |
СЗШ № 44 |
8 |
138 (51+42+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
6586 |
ДМИТРИШИН М.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
4 |
96 (24+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Воробець Надія Теодорівна |
6587 |
ДМИТРИШИН М.М. |
14461 |
м. Пустомити |
Зимноводівська ЗОШ № 2 |
2 |
70 (28+30+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
6588 |
ДМИТРИШИН Н.М. |
14843 |
м. Стрий |
Лисовицька школа-ліцей |
9 |
144 (42+54+48) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
6589 |
ДМИТРИШИН Р.В. |
14669 |
м. Сокаль |
Сілецька ЗШ |
2 |
72 (30+24+18) |
З |
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
6590 |
ДМИТРИШИН С.Є. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
3 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
6591 |
ДМИТРИШИН С.М. |
14862 |
м. Стрий |
Долішненська ЗОШ |
1 |
70 (28+30+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Романова Лілія Володимирівна |
6592 |
ДМИТРИШИН С.Ю. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
5 |
108 (24+48+36) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
6593 |
ДМИТРИШИН Ю.С. |
14120 |
м. Львів |
СЗШ № 41 |
8 |
76 (18+18+40) |
|
|
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
6594 |
ДМИТРИЩАК І.Я. |
14637 |
м. Сколе |
Опорецька ЗШ |
7 |
76 (24+16+36) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
6595 |
ДМИТРИЩАК М.В. |
14637 |
м. Сколе |
Опорецька ЗШ |
9 |
61 (24+12+25) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
6596 |
ДМИТРІВ А.А. |
14192 |
м. Стрий |
Гімназія |
2 |
58 (22+18+18) |
|
С1 |
|
|
Пістун Надія Данилівна |
6597 |
ДМИТРІВ А.Д. |
14863 |
м. Стрий |
Дулібська школа-сад |
2 |
52 (16+24+12) |
|
|
С2 |
|
Романова Лілія Володимирівна |
6598 |
ДМИТРІВ А.Р. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
7 |
70 (36+14+20) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
6599 |
ДМИТРІВ А.Ю. |
14031 |
м. Львів |
ЛУГГ |
8 |
96 (42+18+36) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
6600 |
ДМИТРІВ Б.Я. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
9 |
104 (30+40+34) |
|
|
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
6601 |
ДМИТРІВ В.В. |
14118 |
м. Львів |
СЗШ № 33 |
7 |
130 (36+48+46) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
6602 |
ДМИТРІВ Д.П. |
14629 |
м. Сколе |
Камянська ЗОШ |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
6603 |
ДМИТРІВ І.В. |
14118 |
м. Львів |
СЗШ № 33 |
9 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
6604 |
ДМИТРІВ М.В. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
6605 |
ДМИТРІВ М.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
72 (30+30+12) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
6606 |
ДМИТРІВ Н.А. |
14558 |
м. Радехів |
Станицька ЗОШ |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
6607 |
ДМИТРІВ Н.Б. |
14936 |
м. Яворів |
НВК ДЗ СЗШ |
3 |
78 (24+30+24) |
|
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
6608 |
ДМИТРІВ О. . |
14060 |
м. Львів |
СЗШ № 8 (молодша школа) |
2 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Мазовіта Орися Петрівна |
6609 |
ДМИТРІВ С |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
6 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
6610 |
ДМИТРІВ С. . |
14189 |
м. Стрий |
СЗШ № 10 |
7 |
146 (51+44+51) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
6611 |
ДМИТРІВ С.І. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
6 |
136 (40+48+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
6612 |
ДМИТРІВ Т.Ю. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
6 |
114 (30+36+48) |
|
|
|
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
6613 |
ДМИТРІВ Х.І. |
14182 |
м. Стрий |
СЗШ № 3 |
5 |
44 (14+18+12) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
6614 |
ДМИТРІВ Х.О. |
14154 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 18 |
7 |
143 (54+54+35) |
|
С1 |
С2 |
|
Юрків Андрій Степанович |
6615 |
ДМИТРІВ Х.С. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
7 |
85 (18+30+37) |
|
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
6616 |
ДМИТРІВ Х.С. |
14016 |
м. Львів |
Українська приватна гімназія, ЗСППШ "Альфа" |
4 |
94 (36+42+16) |
|
С1 |
С2 |
|
Білий Микола Михайлович |
6617 |
ДМИТРІВ Ю.Б. |
14525 |
м. Радехів |
ЗОШ № 1 |
2 |
56 (26+18+12) |
|
С1 |
|
|
Брановський Володимир Іванович |
6618 |
ДМИТРІВ Ю.П. |
14629 |
м. Сколе |
Камянська ЗОШ |
6 |
76 (30+28+18) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
6619 |
ДМИТРІВ Ю.Р. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
6620 |
ДМИТРІВА Р.М. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
4 |
104 (36+48+20) |
|
С1 |
С2 |
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
6621 |
ДМИТРІЄВ Л.Ю. |
14136 |
м. Львів |
Приватна гімназія "Відродження" |
7 |
148 (54+54+40) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
6622 |
ДМИТРІЄВА Є.С. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
11 |
149 (48+46+55) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
6623 |
ДМИТРІЄВА С.О. |
14152 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 16 |
6 |
134 (40+42+52) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Юрків Андрій Степанович |
6624 |
ДМИТРІЄВА Я.Ю. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
8 |
98 (39+32+27) |
|
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
6625 |
ДМИТРІЄНКО Р. |
14379 |
м. Жовква |
Сопошенська ЗОШ |
9 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
6626 |
ДМИТРОВИЧ В.А. |
14028 |
м. Львів |
ЗОШ № 74 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
6627 |
ДМИТРОВИЧ Ю.А. |
14028 |
м. Львів |
ЗОШ № 74 |
4 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
6628 |
ДМИТРОВСЬКА О.С. |
14016 |
м. Львів |
Українська приватна гімназія, ЗСППШ "Альфа" |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Білий Микола Михайлович |
6629 |
ДМИТРОВСЬКИЙ З.Є. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
3 |
126 (36+48+42) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
6630 |
ДМИТРОЦА В.Р. |
14460 |
м. Пустомити |
Зимноводівська ЗОШ № 1 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
6631 |
ДМИТРОЦА Д.В. |
14732 |
м. Сокаль |
Загальноосвітня школа-інтернат |
6 |
172 (58+60+54) |
З |
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
6632 |
ДМИТРУК А.Д. |
14171 |
м. Самбір |
ПШ № 2 |
3 |
72 (30+36+6) |
|
|
С2 |
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
6633 |
ДМИТРУК А.Р. |
14204 |
м. Червоноград |
СШ № 8 |
1 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
6634 |
ДМИТРУК Л.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
6 |
48 (10+12+26) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
6635 |
ДМИТРУК М.Н. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
10 |
129 (42+38+49) |
|
С1 |
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
6636 |
ДМИТРУК М.Т. |
14206 |
м. Червоноград |
НВК № 10 |
3 |
132 (42+48+42) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
6637 |
ДМИТРУК Н.С. |
14040 |
м. Львів |
СЗШ № 49 |
2 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
6638 |
ДМИТРУК С.Р. |
14470 |
м. Пустомити |
Лапаївська ЗОШ |
6 |
83 (30+23+30) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
6639 |
ДМИТРУК У.Д. |
14007 |
м. Львів |
СЗШ № 4 |
2 |
66 (24+24+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
6640 |
ДМИТРУК Ю.В. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
5 |
131 (46+51+34) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
6641 |
ДМИТРУКЬК О.О. |
14114 |
м. Львів |
СЗШ № 20 |
2 |
66 (30+30+6) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
6642 |
ДМИШКО Ю.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
6643 |
ДМІТРІЄВ О.О. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
1 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
6644 |
ДМІТРІЄВА Т.Ю. |
14034 |
м. Львів |
"Світанок" |
4 |
74 (24+30+20) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
6645 |
ДМІТРОВ Д.Р. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
3 |
66 (30+24+12) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
6646 |
ДМТРЮК Ю.Ю. |
14701 |
м. Сокаль |
Забузька ЗШ |
6 |
74 (14+30+30) |
|
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
6647 |
ДМУХОВСЬКА С.Б. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
8 |
150 (60+54+36) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
6648 |
ДМУХОВСЬКА С.О. |
14140 |
м. Львів |
ШЕЛ |
6 |
131 (38+45+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
6649 |
ДМУХОВСЬКИЙ В.Б. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
5 |
90 (24+30+36) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
6650 |
ДНІСТРЯН В.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
5 |
128 (54+32+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
6651 |
ДНІСТРЯН В.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
5 |
118 (40+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
6652 |
ДНІСТРЯН Д.М. |
14115 |
м. Львів |
СЗШ № 22 |
6 |
128 (44+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
6653 |
ДНІСТРЯН Л.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
8 |
123 (48+36+39) |
|
С1 |
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
6654 |
ДНІСТРЯН М.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
5 |
133 (42+31+60) |
|
С1 |
|
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
6655 |
ДНІСТРЯН М.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
10 |
111 (42+20+49) |
|
С1 |
|
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
6656 |
ДНІСТРЯН С.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
6 |
135 (44+31+60) |
|
С1 |
|
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
6657 |
ДНІСТРЯНСЬКА Б.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
6658 |
ДНІСТРЯНСЬКА Г. |
14533 |
м. Радехів |
Дмитрівський НВК |
3 |
100 (36+30+34) |
|
С1 |
|
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
6659 |
ДНІСТРЯНСЬКА І.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
6660 |
ДНІСТРЯНСЬКА О.П. |
14533 |
м. Радехів |
Дмитрівський НВК |
11 |
134 (48+46+40) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
6661 |
ДНІСТРЯНСЬКИЙ В.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
6662 |
ДНІСТРЯНСЬКИЙ Ю.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
6663 |
ДОБАК Д.Ю. |
14949 |
м. Яворів |
Гімназія ім. Маковея |
6 |
140 (56+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
6664 |
ДОБАК О.А. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
6665 |
ДОБИШ Т.Є. |
14028 |
м. Львів |
ЗОШ № 74 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
6666 |
ДОБКО Ю.М. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
6667 |
ДОБОШ А.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
7 |
144 (45+54+45) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
6668 |
ДОБОШ О.О. |
14015 |
м. Львів |
СЗШ № 52 |
6 |
158 (50+60+48) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
6669 |
ДОБОШ С.В. |
14384 |
м. Жовква |
ЗОШ № 2 |
2 |
78 (24+30+24) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
6670 |
ДОБРИЧ Р.А. |
14903 |
м. Яворів |
Вороцівський НВК |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
6671 |
ДОБРІВСЬКА О.О. |
14416 |
м. Жовква |
Старосільська ЗОШ |
4 |
102 (30+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
6672 |
ДОБРІЙ Н.Ю. |
14077 |
м. Львів |
СЗШ № 84 |
7 |
127 (57+36+34) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
6673 |
ДОБРОВЕЦЬКА А.Р. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
5 |
172 (58+54+60) |
З |
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
6674 |
ДОБРОВЕЦЬКА Х.Р. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
6 |
178 (58+60+60) |
З |
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
6675 |
ДОБРОВНА М.Б. |
14457 |
м. Пустомити |
Кротошинська ЗОШ |
5 |
84 (14+28+42) |
|
|
|
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
6676 |
ДОБРОВНА Х.Ю. |
14051 |
м. Львів |
СЗШ № 29 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
6677 |
ДОБРОВОЛЬСЬКА А.І. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
3 |
118 (48+42+28) |
З |
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
6678 |
ДОБРОВОЛЬСЬКА О.Б. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
126 (42+48+36) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
6679 |
ДОБРОВОЛЬСЬКА С.М. |
14480 |
м. Пустомити |
Наварійська ЗОШ |
7 |
148 (54+52+42) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
6680 |
ДОБРОВОЛЬСЬКИЙ В.М. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
9 |
107 (48+32+27) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
6681 |
ДОБРОВОЛЬСЬКИЙ І.В. |
14946 |
м. Яворів |
Чолгинська СЗШ |
5 |
100 (36+34+30) |
|
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
6682 |
ДОБРОДОМОВ О |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
5 |
172 (58+60+54) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
6683 |
ДОБРОМИЛЬСЬКА А.І. |
14748 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 2 |
3 |
118 (42+42+34) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
6684 |
ДОБРОМИЛЬСЬКА С.І. |
14748 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 2 |
6 |
113 (44+45+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
6685 |
ДОБРОСИНЕЦЬ В.П. |
14402 |
м. Жовква |
Зарудцівська ЗОШ |
3 |
94 (30+30+34) |
|
|
|
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
6686 |
ДОБРОЧИНСЬКА А.П. |
14204 |
м. Червоноград |
СШ № 8 |
1 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
6687 |
ДОБРЯНСЬКА А.В. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
6688 |
ДОБРЯНСЬКА А.І. |
14905 |
м. Яворів |
Немирівська СЗШ |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
6689 |
ДОБРЯНСЬКА Г.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
66 (24+24+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
6690 |
ДОБРЯНСЬКА Д.А. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
6 |
68 (22+10+36) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
6691 |
ДОБРЯНСЬКА Д.Б. |
14484 |
м. Пустомити |
Відниківська ЗОШ |
6 |
128 (44+54+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
6692 |
ДОБРЯНСЬКА Д.Р. |
14012 |
м. Львів |
СЗШ № 34 |
1 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
6693 |
ДОБРЯНСЬКА М.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
6694 |
ДОБРЯНСЬКА Н.Р. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
6695 |
ДОБРЯНСЬКА Я.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
70 (18+18+34) |
|
|
|
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
6696 |
ДОБРЯНСЬКИЙ А.А. |
14548 |
м. Радехів |
Куликівський НВК |
3 |
114 (30+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
6697 |
ДОБРЯНСЬКИЙ А.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
8 |
126 (39+36+51) |
|
|
|
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
6698 |
ДОБРЯНСЬКИЙ В.П. |
14073 |
м. Львів |
ЗШ "Первоцвіт" |
4 |
84 (30+42+12) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
6699 |
ДОБРЯНСЬКИЙ Д.О. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
3 |
114 (30+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Лободяк Леся Мар'янівна |
6700 |
ДОБРЯНСЬКИЙ Д.С. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
5 |
88 (22+42+24) |
|
|
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
6701 |
ДОБРЯНСЬКИЙ Д.Т. |
14016 |
м. Львів |
Українська приватна гімназія, ЗСППШ "Альфа" |
5 |
24 (8+8+8) |
|
|
|
|
Білий Микола Михайлович |
6702 |
ДОБРЯНСЬКИЙ Ю.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
6 |
64 (18+14+32) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
6703 |
ДОБУШ К.А. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
6704 |
ДОБУШ М.Р. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
6 |
83 (32+27+24) |
|
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
6705 |
ДОБУШ Н.В. |
14289 |
м. Жидачів |
Вовчатицька ЗОШ |
4 |
92 (30+36+26) |
|
|
С2 |
|
Кардаш Богдан Степанович |
6706 |
ДОБУШ О.Ю. |
14295 |
м. Жидачів |
Піддністрянський НВК |
8 |
133 (51+36+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
6707 |
ДОБУШ С.В. |
14936 |
м. Яворів |
НВК ДЗ СЗШ |
2 |
58 (22+24+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
6708 |
ДОБУШ С.О. |
14289 |
м. Жидачів |
Вовчатицька ЗОШ |
5 |
122 (50+30+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
6709 |
ДОБУШ Ю.В. |
14122 |
м. Львів |
СЗШ № 44 |
10 |
112 (54+24+34) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
6710 |
ДОБУШОВС ЬКИЙ О.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
6 |
120 (44+46+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Воробець Надія Теодорівна |
6711 |
ДОБУШОВСЬКА Д.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
3 |
90 (30+36+24) |
|
|
С2 |
|
Воробець Надія Теодорівна |
6712 |
ДОВБА Х.В. |
14906 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 3 |
8 |
165 (60+60+45) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
6713 |
ДОВБЕЦЬКА О.О. |
14122 |
м. Львів |
СЗШ № 44 |
7 |
123 (54+36+33) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
6714 |
ДОВБЕЦЬКИЙ Д.Р. |
14526 |
м. Радехів |
ЗОШ № 2 |
5 |
127 (52+33+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
6715 |
ДОВБЕЦЬКИЙ О.В. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
4 |
72 (24+30+18) |
|
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
6716 |
ДОВБУШ А.І. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
8 |
147 (60+48+39) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
6717 |
ДОВБУШ А.С. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
5 |
122 (32+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
6718 |
ДОВБУШ І.І. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
5 |
80 (16+34+30) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
6719 |
ДОВБУШ М.В. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
6 |
116 (40+36+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Цімарно Марія Петрівна |
6720 |
ДОВБУШ Н.Я. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
3 |
90 (24+36+30) |
|
|
С2 |
|
Булас Надія Антонівна |
6721 |
ДОВГА В.О. |
14098 |
м. Львів |
СЗШ № 50 |
2 |
70 (28+30+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
6722 |
ДОВГАЙ Р.О. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
3 |
112 (36+42+34) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
6723 |
ДОВГАЙ Ю.О. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
6724 |
ДОВГАЛЬ М.В. |
14198 |
м. Червоноград |
ЗШ № 2 |
6 |
128 (50+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Перець Надія Михайлівна |
6725 |
ДОВГАЛЮК А.Р. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
8 |
118 (51+24+43) |
|
С1 |
|
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
6726 |
ДОВГАЛЮК О.О. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
5 |
160 (52+60+48) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
6727 |
ДОВГАН Б.Є. |
14282 |
м. Жидачів |
НВК |
3 |
106 (36+36+34) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
6728 |
ДОВГАНИЧ А.М. |
14190 |
м. Стрий |
СЗШ № 11 |
1 |
66 (30+24+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
6729 |
ДОВГАНИЧ М.О. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
8 |
111 (48+30+33) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
6730 |
ДОВГАНИЧ С.О. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
6 |
131 (44+45+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
6731 |
ДОВГАНЬ В.А. |
14139 |
м. Львів |
"Перспектива" |
6 |
130 (40+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
6732 |
ДОВГАНЮК В.І. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
4 |
100 (24+36+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Біда Наталія Романівна |
6733 |
ДОВГАНЮК С.І. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
11 |
121 (48+30+43) |
|
С1 |
|
С3 |
Біда Наталія Романівна |
6734 |
ДОВГАНЮК Я.І. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
2 |
56 (20+30+6) |
|
С1 |
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
6735 |
ДОВГИЙ В.В. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
4 |
82 (18+36+28) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
6736 |
ДОВГОНІС І.А. |
14611 |
м. Сколе |
НВК СЗШ ліцей с. Козьова |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
6737 |
ДОВГОПОЛА О.О. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
9 |
132 (54+50+28) |
|
С1 |
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
6738 |
ДОВГОПОЛЮК В.В. |
14122 |
м. Львів |
СЗШ № 44 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
6739 |
ДОВГОПОЛЮК Ю.М. |
14678 |
м. Сокаль |
Острівський НВК-ЗШ-дитячий садок |
7 |
105 (39+36+30) |
|
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
6740 |
ДОВГОШИЯ А.А. |
14101 |
м. Львів |
СЗШ № 66 |
4 |
40 (12+6+22) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
6741 |
ДОВГУН А.О. |
14134 |
м. Львів |
Правнича гімназія |
9 |
114 (42+26+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
6742 |
ДОВГУН А.Я. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
7 |
97 (27+30+40) |
|
|
|
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
6743 |
ДОВГУН В.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
5 |
137 (44+45+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
6744 |
ДОВГУН О.Д. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
1 |
66 (18+24+24) |
|
|
С2 |
С3 |
Булас Надія Антонівна |
6745 |
ДОВГУН Р.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
2 |
80 (26+30+24) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
6746 |
ДОВГУН Р.Д. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
5 |
142 (58+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Булас Надія Антонівна |
6747 |
ДОВГУНЬ В.І. |
14915 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ 1 ст. |
2 |
64 (28+18+18) |
|
С1 |
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
6748 |
ДОВЖИК П.С. |
14050 |
м. Львів |
СЗШ № 24 |
4 |
42 (18+18+6) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
6749 |
ДОВЖИНСЬКА Н.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
3 |
126 (36+48+42) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
6750 |
ДОВЖИНСЬКИЙ А.Т. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
7 |
133 (48+48+37) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
6751 |
ДОВЖИНСЬКИЙ М.Я. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
7 |
124 (27+42+55) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
6752 |
ДОДИК І.К. |
14134 |
м. Львів |
Правнича гімназія |
6 |
129 (44+39+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
6753 |
ДОДУРИЧ О.Б. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
104 (30+36+38) |
|
|
С2 |
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
6754 |
ДОКУЧАЄВА Ю.І. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
8 |
106 (39+40+27) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
6755 |
ДОЛАЙЧУК В.В. |
14528 |
м. Радехів |
Лоптинська ЗОШ |
6 |
162 (60+54+48) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
6756 |
ДОЛГАНЮК Т.О. |
14032 |
м. Львів |
НВК "Гроно" |
4 |
86 (24+42+20) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
6757 |
ДОЛГОПОЛОВ М.Д. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
2 |
76 (28+24+24) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
6758 |
ДОЛЕНЮК О.Р. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
6 |
113 (46+25+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Цімарно Марія Петрівна |
6759 |
ДОЛЖЕНКОВ В.Є. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
3 |
96 (24+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
6760 |
ДОЛИК С.О. |
14470 |
м. Пустомити |
Лапаївська ЗОШ |
6 |
91 (36+27+28) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
6761 |
ДОЛИНКЕВИЧ В.А. |
14156 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 3 |
5 |
136 (56+26+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Юрків Андрій Степанович |
6762 |
ДОЛИНКО А.В. |
14204 |
м. Червоноград |
СШ № 8 |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
6763 |
ДОЛИННА С.О. |
14170 |
м. Новий Розділ |
ЗШ № 4 |
4 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Верес Галина Мирославівна |
6764 |
ДОЛИНСЬКА І.Т. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
9 |
125 (54+28+43) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
6765 |
ДОЛИНСЬКА Я.Т. |
14200 |
м. Червоноград |
ЗШ № 4 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
6766 |
ДОЛИНСЬКИЙ М.І. |
14962 |
м. Яворів |
Кам'янобрідська СЗШ |
4 |
94 (36+36+22) |
|
С1 |
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
6767 |
ДОЛИНСЬКИЙ О.А. |
14027 |
м. Львів |
СЗШ № 68 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
6768 |
ДОЛИНЮК Н. . |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
7 |
111 (33+40+38) |
|
|
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
6769 |
ДОЛІБСЬКИЙ Р.В. |
14284 |
м. Жидачів |
Гімназія |
8 |
103 (30+40+33) |
|
|
С2 |
|
Кардаш Богдан Степанович |
6770 |
ДОЛІНОВСЬКА Є.О. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
6 |
149 (50+51+48) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
6771 |
ДОЛІНСЬКИЙ О. . |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
9 |
21 (6+4+11) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
6772 |
ДОЛІШНА Д.Т. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
6773 |
ДОЛІШНИЙ А.Р. |
14186 |
м. Стрий |
СЗШ № 7 |
9 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
6774 |
ДОЛОШЕЦЬКА М.В. |
14935 |
м. Яворів |
НВК СЗШ ДНЗ с. Бірки |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
6775 |
ДОЛОШЕЦЬКА С.М. |
14026 |
м. Львів |
СЗШ № 67 |
2 |
70 (28+30+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
6776 |
ДОЛЬ С.А. |
14375 |
м. Жовква |
Мокротинська ЗОШ |
5 |
102 (26+54+22) |
|
|
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
6777 |
ДОЛЯНОВСЬКИЙ А.В. |
14390 |
м. Жовква |
НВК "Рава-Руська школа-гімназія" |
6 |
83 (26+45+12) |
|
|
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
6778 |
ДОМАГАЛЬСЬКА Н.М. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
8 |
114 (57+18+39) |
|
С1 |
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
6779 |
ДОМАН В.Т. |
14119 |
м. Львів |
СЗШ № 38 |
6 |
58 (26+14+18) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
6780 |
ДОМАН Р.М. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
8 |
144 (60+48+36) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
6781 |
ДОМАНЧУК В.А. |
14526 |
м. Радехів |
ЗОШ № 2 |
1 |
20 (2+12+6) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
6782 |
ДОМАРАДЗКА В.О. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
6783 |
ДОМАРАТ С.О. |
14470 |
м. Пустомити |
Лапаївська ЗОШ |
4 |
92 (30+42+20) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
6784 |
ДОМАРЕЦЬКА М.А. |
14289 |
м. Жидачів |
Вовчатицька ЗОШ |
8 |
136 (54+40+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
6785 |
ДОМАРЕЦЬКА О.В. |
14075 |
м. Львів |
СЗШ № 96 |
6 |
130 (36+52+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
6786 |
ДОМАРЕЦЬКА Ю.І. |
14120 |
м. Львів |
СЗШ № 41 |
5 |
66 (24+30+12) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
6787 |
ДОМАШИЦ О.М. |
14040 |
м. Львів |
СЗШ № 49 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
6788 |
ДОМАШОВЕЦЬ А.А. |
14400 |
м. Жовква |
Забірська ЗОШ |
3 |
120 (30+48+42) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
6789 |
ДОМАШОВЕЦЬ А.О. |
14391 |
м. Жовква |
Рава-Руська ЗОШ-інтернат |
6 |
152 (52+52+48) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
6790 |
ДОМАШОВЕЦЬ В.А. |
14400 |
м. Жовква |
Забірська ЗОШ |
8 |
159 (54+60+45) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
6791 |
ДОМАШОВЕЦЬ М.В. |
14364 |
м. Жовква |
Волицька ЗОШ |
10 |
146 (60+50+36) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
6792 |
ДОМАШОВЕЦЬ Н.М. |
14414 |
м. Жовква |
Синьковицька ЗОШ |
8 |
98 (33+30+35) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
6793 |
ДОМАШОВЕЦЬ С.В. |
14400 |
м. Жовква |
Забірська ЗОШ |
3 |
84 (24+42+18) |
|
|
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
6794 |
ДОМАШОВЕЦЬ С.І. |
14389 |
м. Жовква |
Рава-Руська ЗОШ № 2 |
5 |
90 (26+36+28) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
6795 |
ДОМАШОВЕЦЬ Ю.М. |
14414 |
м. Жовква |
Синьковицька ЗОШ |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
6796 |
ДОМАШОВЕЦЬ Я.М. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
6797 |
ДОМБРОВСЬКА С.Р. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
8 |
158 (57+52+49) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
6798 |
ДОМБРОВСЬКИЙ Ю.А. |
14097 |
м. Львів |
СЗШ № 48 |
4 |
108 (36+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
6799 |
ДОМЕНЮК С.А. |
14195 |
м. Трускавець |
НВК СЗШ № 2 гімназія |
2 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Томашівська Наталія Валеріївна |
6800 |
ДОМІНЧУК Р.Я. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
4 |
90 (24+36+30) |
|
|
С2 |
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
6801 |
ДОМІНЮК А.В. |
14118 |
м. Львів |
СЗШ № 33 |
3 |
118 (42+42+34) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
6802 |
ДОМОРАД А.В. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
6803 |
ДОМОРАД М.В. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
4 |
62 (18+30+14) |
|
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
6804 |
ДОМЧАК П.С. |
14841 |
м. Стрий |
Конюхівська СЗШ |
3 |
30 (18+6+6) |
|
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
6805 |
ДОМША Н.І. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
6806 |
ДОМША О.І. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
4 |
118 (48+42+28) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
6807 |
ДОМШИН А.О. |
14764 |
м. Старий Самбір |
Коблянська ЗОШ |
4 |
92 (24+42+26) |
|
|
С2 |
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
6808 |
ДОНЕЦЬ І. |
14491 |
м. Пустомити |
Ставчанська ЗОШ |
7 |
105 (30+36+39) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
6809 |
ДОНІЕЛЬ М.О. |
14014 |
м. Львів |
СЗШ № 87 |
3 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
6810 |
ДОНСЬКИХ Є.І. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
6 |
126 (48+48+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Булас Надія Антонівна |
6811 |
ДОНЦОВА С.П. |
14016 |
м. Львів |
Українська приватна гімназія, ЗСППШ "Альфа" |
7 |
99 (30+32+37) |
|
|
|
|
Білий Микола Михайлович |
6812 |
ДОНЧИК К.В. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
3 |
104 (36+42+26) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
6813 |
ДОПІЛКА М.М. |
14058 |
м. Львів |
СЗШ № 47 |
3 |
102 (36+30+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
6814 |
ДОПІЛКО Р.І. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
6 |
118 (44+40+34) |
|
С1 |
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
6815 |
ДОПЛАТЮК В.В. |
14190 |
м. Стрий |
СЗШ № 11 |
4 |
106 (42+42+22) |
|
С1 |
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
6816 |
ДОРИКЕВИЧ М.А. |
14484 |
м. Пустомити |
Відниківська ЗОШ |
7 |
116 (42+42+32) |
|
С1 |
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
6817 |
ДОРОГИХ А.Є. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
4 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
6818 |
ДОРОГИХ М.С. |
14099 |
м. Львів |
СЗШ № 51 |
3 |
52 (12+24+16) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
6819 |
ДОРОГИХ Т.Є. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
6820 |
ДОРОЖИНСЬКА С.О. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
3 |
112 (42+42+28) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
6821 |
ДОРОЖКО В.О. |
14548 |
м. Радехів |
Куликівський НВК |
7 |
119 (45+32+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
6822 |
ДОРОЖКО Т.М. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
7 |
85 (45+20+20) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
6823 |
ДОРОТА А. |
14366 |
м. Жовква |
Глинський НВК |
9 |
92 (42+16+34) |
|
С1 |
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
6824 |
ДОРОТА А.Є. |
14183 |
м. Стрий |
СЗШ № 4 |
2 |
80 (26+30+24) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
6825 |
ДОРОТА Н.В. |
14366 |
м. Жовква |
Глинський НВК |
7 |
141 (51+46+44) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
6826 |
ДОРОТА С.В. |
14468 |
м. Пустомити |
Щирецька ЗОШ № 2 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
6827 |
ДОРОТА С.В. |
14366 |
м. Жовква |
Глинський НВК |
7 |
156 (54+54+48) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
6828 |
ДОРОТЯК М.В. |
14470 |
м. Пустомити |
Лапаївська ЗОШ |
3 |
106 (30+42+34) |
|
|
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
6829 |
ДОРОФЕЄВ С.Я. |
14118 |
м. Львів |
СЗШ № 33 |
9 |
135 (42+42+51) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
6830 |
ДОРОХОВ А.О. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
4 |
102 (30+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Булас Надія Антонівна |
6831 |
ДОРОХОВА Ю. . |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
6 |
80 (38+42+0) |
|
|
С2 |
|
Воробець Надія Теодорівна |
6832 |
ДОРОЦЬКА С.Т. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
6833 |
ДОРОЦЬКИЙ С.Т. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
5 |
110 (44+30+36) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
6834 |
ДОРОШ А. . |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
2 |
64 (28+24+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
6835 |
ДОРОШ А.А. |
14362 |
м. Жовква |
Бишківська ЗОШ |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
6836 |
ДОРОШ Б.А. |
14461 |
м. Пустомити |
Зимноводівська ЗОШ № 2 |
7 |
99 (39+30+30) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
6837 |
ДОРОШ В.А. |
14059 |
м. Львів |
ССЗШ № 37 |
7 |
151 (57+48+46) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
6838 |
ДОРОШ В.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
6 |
140 (46+46+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Михаць Ігор Львович |
6839 |
ДОРОШ В.М. |
14077 |
м. Львів |
СЗШ № 84 |
8 |
107 (42+40+25) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
6840 |
ДОРОШ Д |
14036 |
м. Львів |
СЗШ № 65 |
7 |
117 (48+36+33) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
6841 |
ДОРОШ І.В. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
3 |
132 (42+48+42) |
З |
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
6842 |
ДОРОШ І.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
5 |
140 (38+54+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
6843 |
ДОРОШ І.О. |
14414 |
м. Жовква |
Синьковицька ЗОШ |
6 |
69 (24+15+30) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
6844 |
ДОРОШ К.І. |
14171 |
м. Самбір |
ПШ № 2 |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
6845 |
ДОРОШ М.В. |
14639 |
м. Сколе |
Орявська ЗОШ |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
6846 |
ДОРОШ М.О. |
14414 |
м. Жовква |
Синьковицька ЗОШ |
7 |
58 (27+6+25) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
6847 |
ДОРОШ М.П. |
14499 |
м. Пустомити |
Підбірцівська ЗОШ |
6 |
72 (18+30+24) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
6848 |
ДОРОШ О.І. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
2 |
64 (22+30+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
6849 |
ДОРОШ П.Т. |
14050 |
м. Львів |
СЗШ № 24 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
6850 |
ДОРОШ Р.В. |
14906 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 3 |
6 |
158 (50+54+54) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
6851 |
ДОРОШ Р.М. |
14412 |
м. Жовква |
Равська ЗОШ |
5 |
99 (42+27+30) |
|
С1 |
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
6852 |
ДОРОШ С.Т. |
14093 |
м. Львів |
СЗШ № 31 |
8 |
161 (60+50+51) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
6853 |
ДОРОШ Ю.Т. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
8 |
136 (54+34+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліпецька Віра Семенівна |
6854 |
ДОРОШ Ю.Т. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
8 |
136 (54+34+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліпецька Віра Семенівна |
6855 |
ДОРОШ Ю.Т. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
8 |
136 (54+34+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліпецька Віра Семенівна |
6856 |
ДОРОШ Я.В. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
6857 |
ДОРОШ Я.В. |
14203 |
м. Червоноград |
ЗШ № 7 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
6858 |
ДОРОШЕВИЧ В.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
8 |
118 (45+30+43) |
|
С1 |
|
С3 |
Воробець Надія Теодорівна |
6859 |
ДОРОШЕВИЧ В.З. |
14614 |
м. Сколе |
Підгородецька ЗОШ |
3 |
96 (30+36+30) |
|
|
С2 |
|
Багрич Галина Миколаївна |
6860 |
ДОРОШЕВИЧ В.П. |
14614 |
м. Сколе |
Підгородецька ЗОШ |
2 |
76 (28+30+18) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
6861 |
ДОРОШЕВИЧ І.О. |
14614 |
м. Сколе |
Підгородецька ЗОШ |
3 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
6862 |
ДОРОШЕВИЧ П. |
14614 |
м. Сколе |
Підгородецька ЗОШ |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
6863 |
ДОРОШЕНКО А.А. |
14051 |
м. Львів |
СЗШ № 29 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
6864 |
ДОРОШЕНКО А.Р. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
4 |
126 (42+48+36) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
6865 |
ДОРОШЕНКО О.А. |
14138 |
м. Львів |
"Любисток" |
2 |
72 (30+30+12) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
6866 |
ДОРОШЕНКО Ю.М. |
14135 |
м. Львів |
Гімназія "Престиж" |
5 |
109 (32+39+38) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
6867 |
ДОРОЩУК М.А. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
4 |
126 (42+48+36) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
6868 |
ДОРОЩУК Н.Р. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
5 |
118 (42+52+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
6869 |
ДОСІЙ С.І. |
14843 |
м. Стрий |
Лисовицька школа-ліцей |
6 |
134 (44+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Романова Лілія Володимирівна |
6870 |
ДОСКАЧ Д.О. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
6 |
114 (36+44+34) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
6871 |
ДОСКІЧ Н.А. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
7 |
85 (45+18+22) |
|
С1 |
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
6872 |
ДОСКОЧ В.В. |
14093 |
м. Львів |
СЗШ № 31 |
8 |
129 (48+36+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
6873 |
ДОСКОЧ Г.Р. |
14533 |
м. Радехів |
Дмитрівський НВК |
7 |
109 (48+24+37) |
|
С1 |
|
|
Брановський Володимир Іванович |
6874 |
ДОСКОЧ Л.П. |
14045 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок "Дзвіночок" |
3 |
102 (24+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
6875 |
ДОСКОЧИНСЬКА Р.О. |
14302 |
м. Жидачів |
ЗОШ № 2 |
4 |
114 (36+42+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
6876 |
ДОСКОЧИНСЬКИЙ Д.Д. |
14094 |
м. Львів |
СЗШ № 36 |
1 |
72 (24+30+18) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
6877 |
ДОСТОЄЦЬКА О.С. |
14134 |
м. Львів |
Правнича гімназія |
8 |
117 (45+30+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
6878 |
ДОСЯК А.А. |
14762 |
м. Старий Самбір |
Верхньолужецька ЗСШ |
7 |
153 (54+54+45) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
6879 |
ДОСЯК М.Р. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
3 |
130 (42+48+40) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
6880 |
ДОХВАТ Т.Ю. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
3 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
6881 |
ДОХНЯК А.В. |
14748 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 2 |
4 |
50 (18+12+20) |
|
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
6882 |
ДОХНЯК С.Р. |
14752 |
м. Старий Самбір |
Хирівська школа-інтернат |
4 |
54 (18+12+24) |
|
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
6883 |
ДОЦЕНКО А.Т. |
14073 |
м. Львів |
ЗШ "Первоцвіт" |
4 |
78 (24+48+6) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
6884 |
ДОЧИЛО С.Т. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
6 |
112 (42+34+36) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
6885 |
ДОЧИЛОМАРКО М.В. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
6886 |
ДОЧИМІНСЬКА І.І. |
14177 |
м. Самбір |
НВК (СШ № 9) |
8 |
122 (45+52+25) |
|
С1 |
С2 |
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
6887 |
ДОЧУМІНСЬКИЙ С.М. |
14631 |
м. Сколе |
Крушельницький НВК ЗОШ ДНЗ |
9 |
88 (36+24+28) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
6888 |
ДОЩАК А.А. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
6889 |
ДОЩАК О.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
8 |
147 (60+54+33) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
6890 |
ДОЩАК Я. . |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
6891 |
ДРАБИК А.П. |
14207 |
м. Червоноград |
ЗШ № 11 |
3 |
84 (24+36+24) |
|
|
С2 |
|
Перець Надія Михайлівна |
6892 |
ДРАБИК М.Ю. |
14284 |
м. Жидачів |
Гімназія |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
6893 |
ДРАБИЧ Б.Р. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
6894 |
ДРАБИЧ Д.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
90 (24+30+36) |
|
|
|
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
6895 |
ДРАБИЧ М.Д. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
5 |
131 (44+39+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
6896 |
ДРАГАН В.В. |
14283 |
м. Жидачів |
Гніздичівська СЗШ |
3 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
6897 |
ДРАГАН Н.І. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
2 |
76 (28+30+18) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
6898 |
ДРАГАН О.В. |
14101 |
м. Львів |
СЗШ № 66 |
7 |
135 (54+42+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
6899 |
ДРАГАН О.Є. |
14529 |
м. Радехів |
Березівська ЗОШ |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
6900 |
ДРАГАНЧУК Б.М. |
14464 |
м. Пустомити |
Семенівська ЗОШ |
4 |
114 (36+42+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
6901 |
ДРАГАНЧУК І.І. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
9 |
122 (42+28+52) |
|
С1 |
|
С3 |
Гарбіч Людмила Іванівна |
6902 |
ДРАГУН Р.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
6903 |
ДРАДРАХ Н.М. |
14120 |
м. Львів |
СЗШ № 41 |
3 |
108 (36+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
6904 |
ДРАКУС В.І. |
14938 |
м. Яворів |
Салашівська СЗШ |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
6905 |
ДРАЛА А.Т. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
6906 |
ДРАЛА Н.І. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
6907 |
ДРАЛА П.М. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
8 |
153 (54+54+45) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
6908 |
ДРАЛА Р.І. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
6909 |
ДРАНГУЛА А.М. |
14678 |
м. Сокаль |
Острівський НВК-ЗШ-дитячий садок |
11 |
100 (30+24+46) |
|
|
|
С3 |
Кнейчук Наталія Володимирівна |
6910 |
ДРАПАКА Д.В. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
6911 |
ДРАПАЛЮК Є.А. |
14200 |
м. Червоноград |
ЗШ № 4 |
3 |
72 (30+30+12) |
|
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
6912 |
ДРАЧ А.О. |
14906 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 3 |
6 |
124 (40+54+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
6913 |
ДРАЧ В.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
7 |
114 (51+24+39) |
|
С1 |
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
6914 |
ДРАЧУК А.Д. |
14012 |
м. Львів |
СЗШ № 34 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
6915 |
ДРАЧУК В.В. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
4 |
108 (36+36+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
6916 |
ДРЕБОТ А.В. |
14099 |
м. Львів |
СЗШ № 51 |
9 |
110 (42+28+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
6917 |
ДРЕБОТ А.М. |
14643 |
м. Сколе |
Сможенська ЗОШ |
7 |
102 (45+34+23) |
|
С1 |
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
6918 |
ДРЕБОТ В.М. |
14380 |
м. Жовква |
Староскварявська ЗОШ |
3 |
132 (42+48+42) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
6919 |
ДРЕБОТ Д.Я. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
3 |
120 (36+48+36) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
6920 |
ДРЕБОТ О.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
6921 |
ДРЕБОТ С.Т. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
4 |
98 (42+42+14) |
|
С1 |
С2 |
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
6922 |
ДРЕБОТ Я.Н. |
14624 |
м. Сколе |
Волосянківська ЗОШ |
3 |
32 (12+12+8) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
6923 |
ДРЕБОТІЙ Р.Р. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
3 |
104 (42+36+26) |
|
С1 |
С2 |
|
Булас Надія Антонівна |
6924 |
ДРЕВНИЦЬКИЙ Ю.А. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
9 |
128 (42+38+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
6925 |
ДРЕВНОВСЬКА М.Я. |
14532 |
м. Радехів |
Вузлівська ЗОШ |
2 |
72 (30+30+12) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
6926 |
ДРЕГЛЯ І.І. |
14671 |
м. Сокаль |
Куличківська ЗШ |
7 |
52 (24+8+20) |
|
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
6927 |
ДРЕКАЛО Д.В. |
14283 |
м. Жидачів |
Гніздичівська СЗШ |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
6928 |
ДРЕЧЕВИЧ Я. . |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
6929 |
ДРИГИНИЧ В.В. |
14621 |
м. Сколе |
Тохольківський НВК ЗОШ-ДНЗ |
6 |
105 (40+35+30) |
|
С1 |
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
6930 |
ДРИЖКО В.Б. |
14527 |
м. Радехів |
ЗОШ № 3 |
1 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
6931 |
ДРИЗГАЛОВИЧ А.В. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
6932 |
ДРИЗНА А.І. |
14698 |
м. Сокаль |
Лещаківський НВК-ЗШ-дитячий садок |
2 |
82 (22+30+30) |
З |
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
6933 |
ДРИЛЬ І.Р. |
14610 |
м. Сколе |
Задільська ЗОШ |
6 |
87 (42+15+30) |
|
С1 |
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
6934 |
ДРИМАЛИК Д.А. |
14042 |
м. Львів |
СЗШ № 42 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
6935 |
ДРИМАЛОВСЬКИЙ Д.І. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
6 |
162 (60+48+54) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
6936 |
ДРИЧ І.І. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
7 |
153 (48+60+45) |
З |
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
6937 |
ДРИЧ Н.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
6 |
88 (22+42+24) |
|
|
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
6938 |
ДРИЧ Т.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
5 |
80 (30+36+14) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
6939 |
ДРИШКО В.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
6940 |
ДРІЗД Я.Я. |
14525 |
м. Радехів |
ЗОШ № 1 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
6941 |
ДРОБАХ Д.М. |
14368 |
м. Жовква |
Добросинська ЗОШ |
9 |
108 (54+20+34) |
|
С1 |
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
6942 |
ДРОБАХ Р.С. |
14389 |
м. Жовква |
Рава-Руська ЗОШ № 2 |
3 |
86 (24+42+20) |
|
|
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
6943 |
ДРОБЕНКО А.І. |
14457 |
м. Пустомити |
Кротошинська ЗОШ |
5 |
98 (32+32+34) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
6944 |
ДРОБЕНКО Н.В. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
5 |
92 (36+32+24) |
|
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
6945 |
ДРОБИК М.В. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
10 |
84 (36+20+28) |
|
|
|
|
Цімарно Марія Петрівна |
6946 |
ДРОБИШЕВА К.В. |
14012 |
м. Львів |
СЗШ № 34 |
7 |
106 (39+30+37) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
6947 |
ДРОБИШЕВСЬКИЙ Д.А. |
14199 |
м. Червоноград |
НВК № 3 |
3 |
104 (42+42+20) |
|
С1 |
С2 |
|
Перець Надія Михайлівна |
6948 |
ДРОБИШИНЕЦЬ М.І. |
14625 |
м. Сколе |
Гребенівська ЗОШ |
4 |
86 (30+42+14) |
|
|
С2 |
|
Багрич Галина Миколаївна |
6949 |
ДРОБИШИНЕЦЬ О.І. |
14625 |
м. Сколе |
Гребенівська ЗОШ |
5 |
120 (40+42+38) |
|
С1 |
С2 |
|
Багрич Галина Миколаївна |
6950 |
ДРОБІТ В.Б. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
5 |
94 (40+20+34) |
|
С1 |
|
|
Біда Наталія Романівна |
6951 |
ДРОБІТ І. . |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
11 |
97 (36+26+35) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
6952 |
ДРОБІТ Л.Р. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
8 |
141 (60+48+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
6953 |
ДРОБІТ Т.Р. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
5 |
126 (36+54+36) |
|
|
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
6954 |
ДРОБОТ В.О. |
14732 |
м. Сокаль |
Загальноосвітня школа-інтернат |
3 |
120 (36+48+36) |
З |
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
6955 |
ДРОБОТ Д.В. |
14532 |
м. Радехів |
Вузлівська ЗОШ |
2 |
60 (30+18+12) |
|
С1 |
|
|
Брановський Володимир Іванович |
6956 |
ДРОБОТ Т.С. |
14201 |
м. Червоноград |
ЗШ № 5 |
3 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
6957 |
ДРОБОТІЙ А.І. |
14376 |
м. Жовква |
Новокам’янська ЗОШ |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
6958 |
ДРОБОТІЙ Р.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
6 |
106 (36+32+38) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
6959 |
ДРОБЧЕНКО К.М. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
2 |
50 (20+24+6) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
6960 |
ДРОГОБИЦЬКА Х.А. |
14147 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 4 |
2 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
6961 |
ДРОГОБИЦЬКИЙ І.Д. |
14284 |
м. Жидачів |
Гімназія |
7 |
85 (39+18+28) |
|
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
6962 |
ДРОГОБИЦЬКИЙ М.В. |
14284 |
м. Жидачів |
Гімназія |
9 |
138 (60+38+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
6963 |
ДРОГОМИРЕЦЬКИЙ Б.І. |
14290 |
м. Жидачів |
Бортниківська СЗШ |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
6964 |
ДРОЗД М.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
3 |
60 (24+24+12) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
6965 |
ДРОЗД М.З. |
14335 |
м. Жидачів |
Пчанська ЗОШ |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
6966 |
ДРОЗД М.О. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
6 |
126 (36+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Гарбіч Людмила Іванівна |
6967 |
ДРОЗД Н.Ю. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
6968 |
ДРОЗД О.Є. |
14525 |
м. Радехів |
ЗОШ № 1 |
1 |
78 (24+30+24) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
6969 |
ДРОЗД О.О. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
6 |
130 (34+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Гарбіч Людмила Іванівна |
6970 |
ДРОЗДОВ В. . |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
6 |
87 (32+31+24) |
|
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
6971 |
ДРОЗДОВА В.В. |
14366 |
м. Жовква |
Глинський НВК |
9 |
105 (48+26+31) |
|
С1 |
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
6972 |
ДРОЗДОВА Д.О. |
14134 |
м. Львів |
Правнича гімназія |
7 |
118 (51+28+39) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
6973 |
ДРОЗДОВСЬКА Б.Т. |
14117 |
м. Львів |
СЗШ № 30 |
8 |
139 (51+34+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
6974 |
ДРОЗДОВСЬКА Д.А. |
14545 |
м. Радехів |
Грицевільська ЗОШ |
5 |
130 (40+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
6975 |
ДРОЗДОВСЬКА М.Ю. |
14468 |
м. Пустомити |
Щирецька ЗОШ № 2 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
6976 |
ДРОЗДОВСЬКА Т.М. |
14154 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 18 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
6977 |
ДРОЗДОВСЬКИЙ А.А. |
14545 |
м. Радехів |
Грицевільська ЗОШ |
6 |
110 (36+44+30) |
|
|
С2 |
|
Брановський Володимир Іванович |
6978 |
ДРОЗДОВСЬКИЙ А.О. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
4 |
120 (36+48+36) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
6979 |
ДРОЗДОВСЬКИЙ Д.А. |
14024 |
м. Львів |
ССЗШ № 15 |
4 |
32 (12+12+8) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
6980 |
ДРОЗДОВСЬКИЙ Д.І. |
14529 |
м. Радехів |
Березівська ЗОШ |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
6981 |
ДРОЗДОВСЬКИЙ Ю.А. |
14024 |
м. Львів |
ССЗШ № 15 |
2 |
48 (18+12+18) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
6982 |
ДРОЗДЯК І.В. |
14204 |
м. Червоноград |
СШ № 8 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
6983 |
ДРОЗДЯК С.В. |
14204 |
м. Червоноград |
СШ № 8 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
6984 |
ДРОНГАЛЬ І.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
10 |
64 (12+20+32) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
6985 |
ДРОНИК О.М. |
14059 |
м. Львів |
ССЗШ № 37 |
5 |
128 (36+32+60) |
|
|
|
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
6986 |
ДРОНИШИНЕЦЬ Г.В. |
14635 |
м. Сколе |
Нижньорожанківська ЗОШ |
4 |
102 (36+36+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Багрич Галина Миколаївна |
6987 |
ДРОНИШИНЕЦЬ Г.М. |
14623 |
м. Сколе |
Верхньорожанківська ЗОШ |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
6988 |
ДРОНИШИНЕЦЬ С.Р. |
14623 |
м. Сколе |
Верхньорожанківська ЗОШ |
4 |
118 (42+42+34) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
6989 |
ДРОНЬ А.М. |
14858 |
м. Стрий |
Голобутівська ЗОШ |
3 |
90 (30+42+18) |
|
|
С2 |
|
Романова Лілія Володимирівна |
6990 |
ДРОНЬ Д.І. |
14858 |
м. Стрий |
Голобутівська ЗОШ |
8 |
105 (30+36+39) |
|
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
6991 |
ДРОНЬ І.Р. |
14865 |
м. Стрий |
Завадівська ЗОШ |
5 |
122 (50+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Романова Лілія Володимирівна |
6992 |
ДРОНЬ Х.А. |
14865 |
м. Стрий |
Завадівська ЗОШ |
6 |
134 (56+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Романова Лілія Володимирівна |
6993 |
ДРОФЯК А.Ю. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
7 |
118 (45+30+43) |
|
С1 |
|
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
6994 |
ДРОФЯК С.А. |
14030 |
м. Львів |
СЗШ № 77 |
3 |
96 (30+30+36) |
|
|
|
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
6995 |
ДРОЦИК П.А. |
14366 |
м. Жовква |
Глинський НВК |
9 |
106 (48+24+34) |
|
С1 |
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
6996 |
ДРОЧАК А.М. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
7 |
139 (54+42+43) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
6997 |
ДРУЖБЛЯК Л.С. |
14410 |
м. Жовква |
Мацошинська ЗОШ |
7 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
6998 |
ДРУЖУК О.Р. |
14206 |
м. Червоноград |
НВК № 10 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
6999 |
ДРУЗДЄВА Х.В. |
14096 |
м. Львів |
ССЗШ № 46 |
3 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
7000 |
ДРУЗЮК А. |
14007 |
м. Львів |
СЗШ № 4 |
4 |
112 (42+42+28) |
|
С1 |
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
7001 |
ДРУМАК А.Т. |
14871 |
м. Стрий |
Олексицька ЗОШ |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
7002 |
ДРУЩАК Н.Н. |
14023 |
м. Львів |
Гімназія "Євшан" |
8 |
108 (42+32+34) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
7003 |
ДРЯПКО В.О. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
7004 |
ДУБ Б.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
3 |
114 (48+36+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Михаць Ігор Львович |
7005 |
ДУБ Д. |
14181 |
м. Стрий |
СЗШ № 2 |
4 |
86 (30+30+26) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
7006 |
ДУБ І.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
8 |
139 (48+48+43) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Михаць Ігор Львович |
7007 |
ДУБ Л.І. |
14050 |
м. Львів |
СЗШ № 24 |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
7008 |
ДУБАН А.М. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
2 |
68 (14+30+24) |
|
|
С2 |
С3 |
Воробець Надія Теодорівна |
7009 |
ДУБАН В.В. |
14912 |
м. Яворів |
Калинівська СЗШ |
7 |
96 (57+20+19) |
|
С1 |
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
7010 |
ДУБАН В.М. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
6 |
66 (30+12+24) |
|
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
7011 |
ДУБАН М.Б. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
7012 |
ДУБАН Н.І. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
6 |
62 (20+16+26) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
7013 |
ДУБАН Я.Д. |
14493 |
м. Пустомити |
Винничківський НВК |
3 |
52 (12+24+16) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
7014 |
ДУБАНИЧ Г.П. |
14201 |
м. Червоноград |
ЗШ № 5 |
4 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
7015 |
ДУБАНОВСЬКА А.Б. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
10 |
106 (48+24+34) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
7016 |
ДУБАС Д.Р. |
14007 |
м. Львів |
СЗШ № 4 |
4 |
68 (36+12+20) |
|
С1 |
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
7017 |
ДУБАС Ю.Ю. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
7 |
92 (45+22+25) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
7018 |
ДУБЕНСЬКА В.Т. |
14548 |
м. Радехів |
Куликівський НВК |
6 |
89 (16+37+36) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
7019 |
ДУБЕНСЬКА Н.Б. |
14533 |
м. Радехів |
Дмитрівський НВК |
7 |
108 (45+30+33) |
|
С1 |
|
|
Брановський Володимир Іванович |
7020 |
ДУБЕНСЬКА Т.І. |
14560 |
м. Радехів |
Щуровицька ЗОШ |
9 |
135 (60+36+39) |
|
С1 |
|
|
Брановський Володимир Іванович |
7021 |
ДУБЕНСЬКИЙ Д.Т. |
14548 |
м. Радехів |
Куликівський НВК |
7 |
101 (33+26+42) |
|
|
|
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
7022 |
ДУБЕЦЬКА В.Д. |
14207 |
м. Червоноград |
ЗШ № 11 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
7023 |
ДУБЕЦЬКА К.М. |
14204 |
м. Червоноград |
СШ № 8 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
7024 |
ДУБЕЦЬКА С.В. |
14669 |
м. Сокаль |
Сілецька ЗШ |
6 |
114 (36+42+36) |
|
|
С2 |
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
7025 |
ДУБЕЦЬКИЙ Р.В. |
14669 |
м. Сокаль |
Сілецька ЗШ |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
7026 |
ДУБИК А.Ю. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
6 |
115 (50+35+30) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
7027 |
ДУБИК В.В. |
14863 |
м. Стрий |
Дулібська школа-сад |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
7028 |
ДУБИК В.В. |
14532 |
м. Радехів |
Вузлівська ЗОШ |
7 |
88 (30+18+40) |
|
|
|
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
7029 |
ДУБИК В.М. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
2 |
58 (28+18+12) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
7030 |
ДУБИК Д.А. |
14303 |
м. Жидачів |
Залісківська ЗОШ |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
7031 |
ДУБИК Д.О. |
14185 |
м. Стрий |
СЗШ № 6 |
5 |
77 (36+27+14) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
7032 |
ДУБИК К.В. |
14170 |
м. Новий Розділ |
ЗШ № 4 |
3 |
86 (30+30+26) |
|
|
|
|
Верес Галина Мирославівна |
7033 |
ДУБИК М.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
11 |
73 (36+18+19) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
7034 |
ДУБИК Н.О. |
14190 |
м. Стрий |
СЗШ № 11 |
3 |
44 (12+24+8) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
7035 |
ДУБИК Р.В. |
14532 |
м. Радехів |
Вузлівська ЗОШ |
2 |
80 (26+30+24) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
7036 |
ДУБИК С.А. |
14034 |
м. Львів |
"Світанок" |
4 |
74 (30+30+14) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
7037 |
ДУБИК Т.Р. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
4 |
126 (36+48+42) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
7038 |
ДУБИНА І.В. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
5 |
104 (38+24+42) |
|
|
|
С3 |
Цімарно Марія Петрівна |
7039 |
ДУБИНЕЦЬКИЙ А.Р. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
3 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
7040 |
ДУБИНЮК І.М. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
8 |
132 (54+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
7041 |
ДУБІВ К.В. |
14190 |
м. Стрий |
СЗШ № 11 |
2 |
30 (18+12+0) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
7042 |
ДУБІЛЬ І.П. |
14316 |
м. Жидачів |
Антонівський НВК |
6 |
82 (32+20+30) |
|
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
7043 |
ДУБІЛЬ М.С. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
84 (24+30+30) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
7044 |
ДУБІЛЬ О.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
7045 |
ДУБІЛЬ С.С. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
60 (24+12+24) |
|
С1 |
|
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
7046 |
ДУБІНІН Д.Т. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
7047 |
ДУБІНЧАК Ю.Ю. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
8 |
150 (60+42+48) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
7048 |
ДУБІНЧУК А.О. |
14165 |
м. Моршин |
НВК СЗШ ліцей |
2 |
72 (24+30+18) |
З |
|
|
|
Люсак Руслана Михайлівна |
7049 |
ДУБІНЧУК А.О. |
14165 |
м. Моршин |
НВК СЗШ ліцей |
2 |
72 (24+30+18) |
З |
|
|
|
Люсак Руслана Михайлівна |
7050 |
ДУБКОВА А.О. |
14195 |
м. Трускавець |
НВК СЗШ № 2 гімназія |
2 |
38 (14+18+6) |
|
|
|
|
Томашівська Наталія Валеріївна |
7051 |
ДУБКОВИЧ С.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
8 |
115 (36+40+39) |
|
|
С2 |
|
Михаць Ігор Львович |
7052 |
ДУБЛЕНИЧ Є.Р. |
14411 |
м. Жовква |
Мервичівська ЗОШ |
7 |
120 (42+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
7053 |
ДУБЛЕНИЧ М.Р. |
14411 |
м. Жовква |
Мервичівська ЗОШ |
5 |
60 (12+30+18) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
7054 |
ДУБЛЯНСЬКА Т.Б. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
8 |
111 (48+36+27) |
|
С1 |
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
7055 |
ДУБНЕВИЧ В.Г. |
14390 |
м. Жовква |
НВК "Рава-Руська школа-гімназія" |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
7056 |
ДУБНЕВИЧ Я.А. |
14487 |
м. Пустомити |
Зубрянський НВК |
4 |
96 (30+36+30) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
7057 |
ДУБНО Ю.В. |
14050 |
м. Львів |
СЗШ № 24 |
4 |
84 (36+36+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
7058 |
ДУБНО Ю.В. |
14050 |
м. Львів |
СЗШ № 24 |
4 |
88 (24+36+28) |
|
|
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
7059 |
ДУБНО Ю.С. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
7060 |
ДУБОВ Д.П. |
14108 |
м. Львів |
"Малюк" |
4 |
82 (36+24+22) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
7061 |
ДУБОВА М.Р. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
7062 |
ДУБОВИК К.О. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
7063 |
ДУБОВІЧ М.І. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
5 |
76 (20+16+40) |
|
|
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
7064 |
ДУБОВСЬКА М.О. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
7 |
128 (51+38+39) |
|
С1 |
|
|
Шманько Андрій Петрович |
7065 |
ДУБОВСЬКА М.Я. |
14283 |
м. Жидачів |
Гніздичівська СЗШ |
2 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
7066 |
ДУБРАВСЬКА В.І. |
14155 |
м. Дрогобич |
Гімназія |
5 |
104 (42+26+36) |
|
С1 |
|
|
Юрків Андрій Степанович |
7067 |
ДУБРАВСЬКА О.І. |
14750 |
м. Старий Самбір |
Турївська ЗСШ |
1 |
72 (30+30+12) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
7068 |
ДУБРАВСЬКИЙ А.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
11 |
144 (54+38+52) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
7069 |
ДУБРІВНИЙ В.Т. |
14077 |
м. Львів |
СЗШ № 84 |
7 |
131 (54+42+35) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
7070 |
ДУБРОВ Д.С. |
14122 |
м. Львів |
СЗШ № 44 |
7 |
121 (48+48+25) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
7071 |
ДУБРОВСЬКА А.С. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
4 |
108 (30+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
7072 |
ДУБРОВСЬКА С.Б. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
1 |
52 (28+18+6) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
7073 |
ДУБЧАК С.Я. |
14709 |
м. Сокаль |
Телязька ЗШ |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
7074 |
ДУБЯК О.М. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
7075 |
ДУГАНИК С.А. |
14005 |
м. Львів |
СЗШ № 62 |
3 |
88 (24+42+22) |
|
|
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
7076 |
ДУГАНЯК Ю.В. |
14461 |
м. Пустомити |
Зимноводівська ЗОШ № 2 |
2 |
50 (2+30+18) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
7077 |
ДУДА Б.В. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
5 |
78 (16+26+36) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
7078 |
ДУДА В.В. |
14476 |
м. Пустомити |
Солонківська ЗОШ |
2 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
7079 |
ДУДА В.В. |
14096 |
м. Львів |
ССЗШ № 46 |
2 |
60 (12+30+18) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
7080 |
ДУДА В.Є. |
14136 |
м. Львів |
Приватна гімназія "Відродження" |
8 |
129 (48+48+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
7081 |
ДУДА Д.О. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
2 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
7082 |
ДУДА М.В. |
14680 |
м. Сокаль |
Хлівчанська ЗШ |
2 |
60 (30+30+0) |
|
С1 |
С2 |
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
7083 |
ДУДА М.С. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
7084 |
ДУДА О.А. |
14471 |
м. Пустомити |
Сороки-Львівська ЗОШ |
8 |
162 (60+60+42) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
7085 |
ДУДА П.О. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
5 |
138 (54+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
7086 |
ДУДА С.В. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
7087 |
ДУДА С.І. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
7088 |
ДУДА С.І. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
5 |
102 (36+30+36) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
7089 |
ДУДА С.Я. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
5 |
142 (46+54+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
7090 |
ДУДА Т.А. |
14471 |
м. Пустомити |
Сороки-Львівська ЗОШ |
8 |
165 (60+60+45) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
7091 |
ДУДА Х.М. |
14767 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 1 |
7 |
151 (57+46+48) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
7092 |
ДУДА Я.О. |
14767 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 1 |
11 |
147 (60+36+51) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
7093 |
ДУДАРЕВА С.І. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
4 |
108 (30+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
7094 |
ДУДИК Г.П. |
14680 |
м. Сокаль |
Хлівчанська ЗШ |
5 |
82 (26+32+24) |
|
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
7095 |
ДУДИК П.Р. |
14767 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 1 |
6 |
138 (42+42+54) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Мар’ян Ольга Казимирівна |
7096 |
ДУДИНЕЦЬ З.І. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
7 |
122 (60+28+34) |
|
С1 |
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
7097 |
ДУДИНЕЦЬ О.І. |
14112 |
м. Львів |
Школа радості |
4 |
90 (30+36+24) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
7098 |
ДУДИНЕЦЬ С.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
132 (48+42+42) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
7099 |
ДУДИНЕЦЬ Я. . |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
10 |
47 (6+18+23) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
7100 |
ДУДИЧ А.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
3 |
116 (42+42+32) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
7101 |
ДУДИЧ Б.Б. |
14032 |
м. Львів |
НВК "Гроно" |
2 |
70 (28+30+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
7102 |
ДУДИЧ Б.І. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
7103 |
ДУДИЧ І.Ю. |
14938 |
м. Яворів |
Салашівська СЗШ |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
7104 |
ДУДИЧ К.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
7105 |
ДУДИЧ Л.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
5 |
102 (30+50+22) |
|
|
С2 |
|
Михаць Ігор Львович |
7106 |
ДУДИЧ Л.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
8 |
112 (36+42+34) |
|
|
С2 |
|
Михаць Ігор Львович |
7107 |
ДУДИЧ М.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
7108 |
ДУДИЧ М.В. |
14474 |
м. Пустомити |
Чорношовицький НВК |
4 |
62 (30+18+14) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
7109 |
ДУДИЧ О.А. |
14182 |
м. Стрий |
СЗШ № 3 |
5 |
75 (26+13+36) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
7110 |
ДУДИЧ О.І. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
9 |
59 (24+16+19) |
|
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
7111 |
ДУДИЧ О.О. |
14073 |
м. Львів |
ЗШ "Первоцвіт" |
4 |
114 (30+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
7112 |
ДУДИЧ О.Р. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
3 |
92 (24+42+26) |
|
|
С2 |
|
Воробець Надія Теодорівна |
7113 |
ДУДКА О.М. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
7114 |
ДУДКО І.Т. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
9 |
150 (60+42+48) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
7115 |
ДУДНЕВИЧ В.Р. |
14415 |
м. Жовква |
Смереківська ЗОШ |
7 |
133 (42+48+43) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
7116 |
ДУДНІЧЕНКО А.Р. |
14935 |
м. Яворів |
НВК СЗШ ДНЗ с. Бірки |
8 |
140 (54+54+32) |
|
С1 |
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
7117 |
ДУДОК С.Р. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
7 |
136 (54+36+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
7118 |
ДУДОК Т.Т. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
7 |
162 (60+48+54) |
З |
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
7119 |
ДУДОК У.Р. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
2 |
72 (30+24+18) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
7120 |
ДУДОРІНА К.О. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
9 |
122 (42+32+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
7121 |
ДУДУКОВА Є.В. |
14136 |
м. Львів |
Приватна гімназія "Відродження" |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
7122 |
ДУДУРИЧ Т.Б. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
92 (24+36+32) |
|
|
С2 |
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
7123 |
ДУДЧАК І.В. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
1 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
7124 |
ДУДЧЕНКО А |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
7 |
162 (60+54+48) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
7125 |
ДУДЧЕНКО О.А. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
4 |
108 (30+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
7126 |
ДУДЯК М.В. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
8 |
82 (39+20+23) |
|
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
7127 |
ДУДЯК О.Б. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
10 |
152 (60+40+52) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
7128 |
ДУДЯК О.В. |
14135 |
м. Львів |
Гімназія "Престиж" |
7 |
81 (36+24+21) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
7129 |
ДУДЯК Х.Я. |
14767 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 1 |
2 |
72 (24+24+24) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
7130 |
ДУКА А.А. |
14906 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 3 |
6 |
136 (46+42+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
7131 |
ДУЛГЕР О.І. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
7132 |
ДУЛЕБКО О.Н. |
14007 |
м. Львів |
СЗШ № 4 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
7133 |
ДУЛИБА Д.О. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
5 |
137 (44+51+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
7134 |
ДУЛИБА І.Б. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
7 |
151 (54+58+39) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
7135 |
ДУЛИБА Р.М. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
9 |
53 (18+10+25) |
|
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
7136 |
ДУЛИБА Р.О. |
14036 |
м. Львів |
СЗШ № 65 |
6 |
89 (40+23+26) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
7137 |
ДУЛИН Д.Ю. |
14622 |
м. Сколе |
ЗОШ-інтернат |
9 |
131 (42+38+51) |
|
С1 |
|
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
7138 |
ДУЛИШ В.В. |
14623 |
м. Сколе |
Верхньорожанківська ЗОШ |
5 |
88 (30+28+30) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
7139 |
ДУЛИШ І.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
3 |
96 (42+30+24) |
|
С1 |
|
|
Біда Наталія Романівна |
7140 |
ДУЛИШ І.С. |
14190 |
м. Стрий |
СЗШ № 11 |
3 |
64 (24+30+10) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
7141 |
ДУЛИШ М.В. |
14623 |
м. Сколе |
Верхньорожанківська ЗОШ |
1 |
72 (30+30+12) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
7142 |
ДУЛИШ Р.Р. |
14623 |
м. Сколе |
Верхньорожанківська ЗОШ |
1 |
54 (18+18+18) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
7143 |
ДУЛІБА Р.Н. |
14466 |
м. Пустомити |
Містківська ЗОШ |
6 |
93 (36+39+18) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
7144 |
ДУЛІБА Т.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
5 |
130 (46+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
7145 |
ДУЛЬКА О.О. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
1 |
80 (26+30+24) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
7146 |
ДУЛЬКО Н.І. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
3 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
7147 |
ДУЛЬКО О.О. |
14200 |
м. Червоноград |
ЗШ № 4 |
5 |
134 (50+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Перець Надія Михайлівна |
7148 |
ДУЛЬНЯВКА О.І. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
3 |
114 (42+48+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
7149 |
ДУЛЬЧАК А.І. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
6 |
156 (48+54+54) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
7150 |
ДУЛЯБА Л.Ю. |
14068 |
м. Львів |
ЗШ "Дивосвіт" |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
7151 |
ДУМА А.М. |
14469 |
м. Пустомити |
Милятичівська ЗОШ |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
7152 |
ДУМА В.М. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
3 |
102 (36+48+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
7153 |
ДУМА В.М. |
14044 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок " Провесінь" |
3 |
108 (30+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
7154 |
ДУМА З.Л. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
3 |
86 (24+42+20) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
7155 |
ДУМА М.В. |
14915 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ 1 ст. |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
7156 |
ДУМА Н.О. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
7157 |
ДУМА Н.О. |
14023 |
м. Львів |
Гімназія "Євшан" |
8 |
101 (42+22+37) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
7158 |
ДУМА О.А. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
6 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
7159 |
ДУМА У.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
3 |
126 (36+42+48) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
7160 |
ДУМАЇ А.М. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
4 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
7161 |
ДУМАЙЛО В.Б. |
14152 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 16 |
4 |
102 (30+42+30) |
|
|
С2 |
|
Юрків Андрій Степанович |
7162 |
ДУМАНСЬКА А.Р. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
4 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
7163 |
ДУМАНСЬКА О.Р. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
7164 |
ДУМАНСЬКА Ю.О. |
14050 |
м. Львів |
СЗШ № 24 |
4 |
66 (24+36+6) |
|
|
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
7165 |
ДУМАНСЬКИЙ В.М. |
14537 |
м. Радехів |
Павлівська ЗОШ |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
7166 |
ДУМАНСЬКИЙ П.Р. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
6 |
114 (42+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
7167 |
ДУМАНСЬКИЙ Р.І. |
14075 |
м. Львів |
СЗШ № 96 |
4 |
76 (30+24+22) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
7168 |
ДУМАНСЬКИЙ Я.І. |
14075 |
м. Львів |
СЗШ № 96 |
7 |
137 (48+44+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
7169 |
ДУМАС А.О. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
3 |
68 (24+24+20) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
7170 |
ДУМИН В.В. |
14484 |
м. Пустомити |
Відниківська ЗОШ |
9 |
80 (36+24+20) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
7171 |
ДУМИЧ А.В. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
9 |
144 (54+42+48) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
7172 |
ДУМИЧ А.І. |
14040 |
м. Львів |
СЗШ № 49 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
7173 |
ДУМИЧ Б.П. |
14385 |
м. Жовква |
ЗОШ № 3 |
9 |
23 (12+8+3) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
7174 |
ДУМИЧ В.А. |
14401 |
м. Жовква |
Замочківська ЗОШ |
7 |
107 (45+32+30) |
|
С1 |
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
7175 |
ДУМИЧ В.Ю. |
14488 |
м. Пустомити |
Сокільницька ЗОШ |
4 |
96 (24+48+24) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
7176 |
ДУМИЧ Д.В. |
14115 |
м. Львів |
СЗШ № 22 |
9 |
94 (36+24+34) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
7177 |
ДУМИЧ Є.В. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
7 |
119 (57+30+32) |
|
С1 |
|
|
Личак Катерина Степанівна |
7178 |
ДУМИЧ І.Р. |
14369 |
м. Жовква |
Замківська ЗОШ |
5 |
102 (24+54+24) |
|
|
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
7179 |
ДУМИЧ К.Л. |
14119 |
м. Львів |
СЗШ № 38 |
3 |
84 (36+12+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
7180 |
ДУМИЧ М.А. |
14116 |
м. Львів |
СЗШ № 23 |
2 |
60 (24+18+18) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
7181 |
ДУМИЧ М.В. |
14387 |
м. Жовква |
Магерівська ЗОШ |
9 |
138 (54+30+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
7182 |
ДУМИЧ М.І. |
14369 |
м. Жовква |
Замківська ЗОШ |
5 |
109 (34+39+36) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
7183 |
ДУМИЧ М.Т. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
9 |
141 (48+44+49) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
7184 |
ДУМИЧ О.А. |
14416 |
м. Жовква |
Старосільська ЗОШ |
8 |
141 (48+48+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
7185 |
ДУМИЧ Р.А. |
14122 |
м. Львів |
СЗШ № 44 |
6 |
79 (24+31+24) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
7186 |
ДУМИЧ Р.В. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
3 |
98 (30+42+26) |
|
|
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
7187 |
ДУМИЧ С.І. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
2 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
7188 |
ДУМІН Д.Р. |
14116 |
м. Львів |
СЗШ № 23 |
2 |
60 (24+24+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
7189 |
ДУМІН Н.А. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
1 |
78 (24+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
7190 |
ДУМКІНА В.О. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
108 (36+36+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
7191 |
ДУМКІНА Я.О. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
6 |
116 (50+30+36) |
|
С1 |
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
7192 |
ДУМЧЕНКО В.Я. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
9 |
133 (60+36+37) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
7193 |
ДУМЯК В.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
11 |
160 (54+48+58) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
7194 |
ДУМЯК Д.А. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
1 |
76 (28+30+18) |
З |
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
7195 |
ДУМЯК Д.А. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
1 |
76 (28+30+18) |
З |
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
7196 |
ДУМЯК М. |
14149 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 8, 9 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
7197 |
ДУНАЄВСЬКА А.В. |
14040 |
м. Львів |
СЗШ № 49 |
7 |
120 (42+40+38) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
7198 |
ДУНАС І. . |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
10 |
125 (48+46+31) |
|
С1 |
С2 |
|
Панченко Наталія Сергіївна |
7199 |
ДУНАС І.Т. |
14007 |
м. Львів |
СЗШ № 4 |
2 |
76 (28+30+18) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
7200 |
ДУНАС Ю.Т. |
14004 |
м. Львів |
ЛЛГ |
5 |
78 (28+20+30) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
7201 |
ДУНДА П.С. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
1 |
72 (30+24+18) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
7202 |
ДУНЕВИЧ Х.Р. |
14385 |
м. Жовква |
ЗОШ № 3 |
11 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
7203 |
ДУНЕЦЬ Б.В. |
14834 |
м. Стрий |
Братківський НВК |
10 |
117 (48+20+49) |
|
С1 |
|
С3 |
Романова Лілія Володимирівна |
7204 |
ДУНЕЦЬ Б.С. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
7205 |
ДУНЕЦЬ В.А. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
5 |
122 (46+36+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
7206 |
ДУНЕЦЬ В.Б. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
7 |
127 (33+54+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
7207 |
ДУНЕЦЬ В.І. |
14834 |
м. Стрий |
Братківський НВК |
11 |
86 (24+22+40) |
|
|
|
С3 |
Романова Лілія Володимирівна |
7208 |
ДУНЕЦЬ О.О. |
14142 |
м. Львів |
Львівський технологічний ліцей |
8 |
120 (42+48+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Вольська Світлана Станіславівна |
7209 |
ДУНЕЦЬ Р.А. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
7210 |
ДУНЕЦЬ Х.І. |
14834 |
м. Стрий |
Братківський НВК |
8 |
126 (54+30+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Романова Лілія Володимирівна |
7211 |
ДУНЕЦЬ Х.Р. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
3 |
94 (30+30+34) |
|
|
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
7212 |
ДУНЬ В.Р. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
5 |
104 (44+36+24) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
7213 |
ДУНЯК М.О. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
124 (42+48+34) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
7214 |
ДУПЕЛИЧ А.С. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
4 |
94 (36+36+22) |
|
С1 |
С2 |
|
Булас Надія Антонівна |
7215 |
ДУПЛЯК І.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
8 |
32 (15+14+3) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
7216 |
ДУРАН В.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
78 (30+24+24) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
7217 |
ДУРКАЛЕВИЧ К.В. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
2 |
56 (26+18+12) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
7218 |
ДУРКАЛЕВИЧ Т.В. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
2 |
52 (22+12+18) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
7219 |
ДУРКАЛО О.А. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
7220 |
ДУРКЕВИЧ Р.О. |
14499 |
м. Пустомити |
Підбірцівська ЗОШ |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
7221 |
ДУРКОТ Н.Р. |
14289 |
м. Жидачів |
Вовчатицька ЗОШ |
2 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
7222 |
ДУРКОТ С.Р. |
14289 |
м. Жидачів |
Вовчатицька ЗОШ |
8 |
138 (54+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
7223 |
ДУРНЄВ М.Д. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
4 |
108 (36+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
7224 |
ДУРНОТА В.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
3 |
78 (18+30+30) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
7225 |
ДУРНОТА С.Г. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
9 |
81 (36+26+19) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
7226 |
ДУРНЯК Д.Б. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
3 |
74 (18+42+14) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
7227 |
ДУРНЯК Я.Б. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
3 |
92 (36+42+14) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
7228 |
ДУСЬКО Д.У. |
14005 |
м. Львів |
СЗШ № 62 |
4 |
74 (30+36+8) |
|
|
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
7229 |
ДУСЬКО М.І. |
14937 |
м. Яворів |
Рогізненська СЗШ |
8 |
130 (42+48+40) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
7230 |
ДУТКА А.Б. |
14093 |
м. Львів |
СЗШ № 31 |
5 |
132 (50+40+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
7231 |
ДУТКА А.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
8 |
123 (39+30+54) |
|
|
|
С3 |
Михаць Ігор Львович |
7232 |
ДУТКА В.А. |
14393 |
м. Жовква |
Боянецька ЗОШ |
3 |
120 (36+48+36) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
7233 |
ДУТКА М.К. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
3 |
66 (36+30+0) |
|
С1 |
|
|
Михаць Ігор Львович |
7234 |
ДУТКА Н.С. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
7235 |
ДУТКА О.Р. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
7236 |
ДУТКА Х.Б. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
6 |
109 (34+45+30) |
|
|
С2 |
|
Воробець Надія Теодорівна |
7237 |
ДУТКА Ю.А. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
6 |
130 (34+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Гарбіч Людмила Іванівна |
7238 |
ДУТКЕВИЧ А.А. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
7239 |
ДУТКЕВИЧ Д.Ю. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
7 |
133 (54+42+37) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
7240 |
ДУТКО А.Б. |
14042 |
м. Львів |
СЗШ № 42 |
3 |
128 (42+42+44) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
7241 |
ДУТКО А.В. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
3 |
114 (36+48+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Ліпецька Віра Семенівна |
7242 |
ДУТКО А.В. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
3 |
114 (36+48+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Ліпецька Віра Семенівна |
7243 |
ДУТКО А.Я. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
7244 |
ДУТКО Д.М. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
6 |
89 (36+33+20) |
|
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
7245 |
ДУТКО М.О. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
5 |
108 (24+30+54) |
|
|
|
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
7246 |
ДУТКО Ю.Б. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
7247 |
ДУТКО Ю.Р. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
4 |
126 (36+48+42) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
7248 |
ДУТЧАК В.А. |
14528 |
м. Радехів |
Лоптинська ЗОШ |
4 |
100 (30+42+28) |
|
|
С2 |
|
Брановський Володимир Іванович |
7249 |
ДУФАНЕЦЬ В.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
1 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
7250 |
ДУФАНЕЦЬ Д.Т. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
2 |
72 (30+30+12) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
7251 |
ДУФАНЕЦЬ Н. |
14491 |
м. Пустомити |
Ставчанська ЗОШ |
6 |
120 (40+38+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
7252 |
ДУХ Х.С. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
6 |
128 (44+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
7253 |
ДУХНИЧ Н.П. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
7 |
153 (57+42+54) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
7254 |
ДУЧАК А.В. |
14949 |
м. Яворів |
Гімназія ім. Маковея |
6 |
97 (28+33+36) |
|
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
7255 |
ДУЧАК Т.М. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
5 |
118 (42+42+34) |
|
С1 |
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
7256 |
ДУЧАК Ю.Б. |
14906 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 3 |
8 |
110 (54+24+32) |
|
С1 |
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
7257 |
ДУШНА В.А. |
14134 |
м. Львів |
Правнича гімназія |
6 |
85 (24+25+36) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
7258 |
ДУШНА М.М. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
5 |
166 (52+60+54) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
7259 |
ДЬОДЬО Л.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
7 |
120 (54+30+36) |
|
С1 |
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
7260 |
ДЬОМІН В.А. |
14036 |
м. Львів |
СЗШ № 65 |
2 |
72 (30+30+12) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
7261 |
ДЬОРКА М.П. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
6 |
112 (28+48+36) |
|
|
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
7262 |
ДЬОРКА М.Ю. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
8 |
92 (42+28+22) |
|
С1 |
|
|
Михаць Ігор Львович |
7263 |
ДЬОРКА О.В. |
14850 |
м. Стрий |
Станківська СЗШ |
6 |
120 (36+36+48) |
|
|
|
С3 |
Романова Лілія Володимирівна |
7264 |
ДЬОРКА Р.П. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
8 |
83 (57+18+8) |
|
С1 |
|
|
Біда Наталія Романівна |
7265 |
ДЮДЮК М.С. |
14853 |
м. Стрий |
Бережницький НВК |
2 |
60 (18+30+12) |
|
|
С2 |
|
Романова Лілія Володимирівна |
7266 |
ДЮДЮК О.В. |
14189 |
м. Стрий |
СЗШ № 10 |
3 |
102 (36+42+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
7267 |
ДЮДЮК Ю.В. |
14189 |
м. Стрий |
СЗШ № 10 |
3 |
74 (18+42+14) |
|
|
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
7268 |
ДЮК А.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
6 |
136 (58+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
7269 |
ДЮС Н.П. |
14178 |
м. Самбір |
СШ № 10 |
10 |
142 (48+48+46) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ніженецька Наталія Сергіївна |
7270 |
ДЯБІНА Д.О. |
14001 |
м. Львів |
ПНВЗ "ЗОШ святої Софії" |
4 |
114 (30+36+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Оленчин Тетяна Петрівна |
7271 |
ДЯДИК Д.І. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
6 |
106 (40+24+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
7272 |
ДЯДЮШКО В. . |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
2 |
66 (30+24+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
7273 |
ДЯК О.В. |
14385 |
м. Жовква |
ЗОШ № 3 |
8 |
123 (48+38+37) |
|
С1 |
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
7274 |
ДЯК О.О. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
2 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
7275 |
ДЯКІВ А.Б. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
9 |
112 (42+30+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
7276 |
ДЯКІВ А.Р. |
14767 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 1 |
2 |
26 (8+6+12) |
|
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
7277 |
ДЯКІВ В.А. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
6 |
130 (34+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Гарбіч Людмила Іванівна |
7278 |
ДЯКІВ В.І. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
3 |
82 (24+42+16) |
|
|
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
7279 |
ДЯКІВ В.І. |
14044 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок " Провесінь" |
7 |
114 (60+36+18) |
|
С1 |
|
|
Личак Катерина Степанівна |
7280 |
ДЯКІВ В.О. |
14034 |
м. Львів |
"Світанок" |
2 |
68 (20+24+24) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
7281 |
ДЯКІВ Д.Я. |
14204 |
м. Червоноград |
СШ № 8 |
4 |
74 (18+30+26) |
|
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
7282 |
ДЯКІВ І.М. |
14476 |
м. Пустомити |
Солонківська ЗОШ |
4 |
84 (30+42+12) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
7283 |
ДЯКІВ І.Р. |
14021 |
м. Львів |
СЗШ № 40 |
7 |
122 (54+34+34) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
7284 |
ДЯКІВ К.О. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
2 |
72 (30+18+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
7285 |
ДЯКІВ М.Р. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
4 |
94 (36+42+16) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
7286 |
ДЯКІВ Н.І. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
4 |
96 (24+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
7287 |
ДЯКІВ Н.І. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
7 |
139 (42+54+43) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Булас Надія Антонівна |
7288 |
ДЯКІВ НВ. |
14030 |
м. Львів |
СЗШ № 77 |
8 |
123 (45+48+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
7289 |
ДЯКІВ О.Б. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
6 |
105 (30+51+24) |
|
|
С2 |
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
7290 |
ДЯКІВ Р.О. |
14119 |
м. Львів |
СЗШ № 38 |
3 |
110 (42+36+32) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
7291 |
ДЯКІВ С.Г. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
4 |
126 (36+48+42) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
7292 |
ДЯКІВ Т.І. |
14118 |
м. Львів |
СЗШ № 33 |
10 |
49 (36+2+11) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
7293 |
ДЯКІВ Ф. |
14027 |
м. Львів |
СЗШ № 68 |
6 |
110 (42+32+36) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
7294 |
ДЯКІВ Х.В. |
14838 |
м. Стрий |
Дашавська СЗШ |
6 |
144 (42+48+54) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
7295 |
ДЯКІВ Х.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
7296 |
ДЯКІВ Ю.О. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
8 |
156 (54+54+48) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
7297 |
ДЯКІВ Ю.О. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
8 |
144 (51+48+45) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
7298 |
ДЯКІВ Ю.Я. |
14119 |
м. Львів |
СЗШ № 38 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
7299 |
ДЯКІВ Я.Р. |
14767 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 1 |
7 |
159 (60+48+51) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
7300 |
ДЯКІВНИЧ А.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
7301 |
ДЯКЇВ А.А. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
7302 |
ДЯКОВА К.А. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
5 |
117 (40+41+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
7303 |
ДЯКОВИЧ А.П. |
14023 |
м. Львів |
Гімназія "Євшан" |
6 |
142 (46+42+54) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
7304 |
ДЯКОВИЧ Б.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
5 |
130 (46+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
7305 |
ДЯКОВСЬКИЙ П.І. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
9 |
85 (36+24+25) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
7306 |
ДЯКОН Н.В. |
14155 |
м. Дрогобич |
Гімназія |
5 |
122 (44+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Юрків Андрій Степанович |
7307 |
ДЯКУН Б.О. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
6 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
7308 |
ДЯКУН І.В. |
14748 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 2 |
3 |
96 (30+30+36) |
|
|
|
С3 |
Мар’ян Ольга Казимирівна |
7309 |
ДЯКУН Т.Я. |
14147 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 4 |
7 |
156 (60+42+54) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
7310 |
ДЯКУНЧАК В.О. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
7 |
100 (39+24+37) |
|
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
7311 |
ДЯКУНЧАК Д.М. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
7 |
144 (54+42+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
7312 |
ДЯТЕЛ С.Ю. |
14184 |
м. Стрий |
СЗШ № 5 |
4 |
80 (30+24+26) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
7313 |
ДЯТКО І.С. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
7 |
61 (30+14+17) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
7314 |
ДЯЧЕНКО М.Г. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
7315 |
ДЯЧИШИН А.І. |
14622 |
м. Сколе |
ЗОШ-інтернат |
3 |
118 (42+42+34) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
7316 |
ДЯЧИШИН Д.І. |
14467 |
м. Пустомити |
Соколівський НВК |
4 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
7317 |
ДЯЧИШИН Д.Р. |
14016 |
м. Львів |
Українська приватна гімназія, ЗСППШ "Альфа" |
3 |
76 (12+42+22) |
|
|
С2 |
|
Білий Микола Михайлович |
7318 |
ДЯЧИШИН М.В. |
14184 |
м. Стрий |
СЗШ № 5 |
5 |
94 (30+28+36) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
7319 |
ДЯЧИШИН Н.А. |
14460 |
м. Пустомити |
Зимноводівська ЗОШ № 1 |
6 |
91 (30+39+22) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
7320 |
ДЯЧИШИН С.С. |
14626 |
м. Сколе |
Довжківська ЗОШ |
7 |
82 (30+24+28) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
7321 |
ДЯЧИШИН Х.Б. |
14210 |
м. Червоноград |
ЗШ № 14 |
7 |
116 (54+34+28) |
|
С1 |
|
|
Перець Надія Михайлівна |
7322 |
ДЯЧОК В.А. |
14531 |
м. Радехів |
Нововитківська ЗОШ |
7 |
129 (60+36+33) |
|
С1 |
|
|
Брановський Володимир Іванович |
7323 |
ДЯЧОК В.М. |
14024 |
м. Львів |
ССЗШ № 15 |
9 |
104 (36+32+36) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
7324 |
ДЯЧОК В.М. |
14414 |
м. Жовква |
Синьковицька ЗОШ |
5 |
118 (40+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
7325 |
ДЯЧОК В.О. |
14044 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок " Провесінь" |
7 |
141 (60+48+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
7326 |
ДЯЧОК Л.Б. |
14365 |
м. Жовква |
Гійченська ЗОШ |
4 |
112 (36+42+34) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
7327 |
ДЯЧОК М.І. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
4 |
102 (36+36+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
7328 |
ДЯЧОК О.М. |
14414 |
м. Жовква |
Синьковицька ЗОШ |
7 |
84 (36+20+28) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
7329 |
ДЯЧОК Р.Д. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
6 |
92 (36+20+36) |
|
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
7330 |
ДЯЧОК Я.Б. |
14558 |
м. Радехів |
Станицька ЗОШ |
3 |
120 (42+42+36) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
7331 |
ДЯЧУК В.О. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
6 |
104 (34+42+28) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
7332 |
ДЯЧУК С.С. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
7333 |
ЕКЕРТ В.В. |
14468 |
м. Пустомити |
Щирецька ЗОШ № 2 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
7334 |
ЕЛІЯШЕВСЬКИЙ М.Т. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
4 |
120 (42+42+36) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
7335 |
ЕПЕРЕШІ Б.О. |
14206 |
м. Червоноград |
НВК № 10 |
3 |
132 (42+48+42) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
7336 |
ЕРДЕЛІ М.О. |
14917 |
м. Яворів |
Великопільська СЗШ |
6 |
146 (50+48+48) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
7337 |
ЕРДМАН Р.С. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
8 |
124 (45+36+43) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
7338 |
ЄВГЕНЕНКО В.В. |
14172 |
м. Самбір |
СШ № 1 |
10 |
123 (54+44+25) |
|
С1 |
С2 |
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
7339 |
ЄВДОКІМОВА В.П. |
14101 |
м. Львів |
СЗШ № 66 |
3 |
74 (18+30+26) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
7340 |
ЄВИН Д.О. |
14463 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 2 |
4 |
120 (42+42+36) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
7341 |
ЄВКОВА Х. |
14059 |
м. Львів |
ССЗШ № 37 |
3 |
100 (36+42+22) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
7342 |
ЄВОЧКА А.А. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
1 |
72 (24+30+18) |
З |
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
7343 |
ЄВСЄЄНКО І.І. |
14094 |
м. Львів |
СЗШ № 36 |
4 |
96 (36+36+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
7344 |
ЄВСЄЄНКО Ю.В. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
1 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
7345 |
ЄВСТАХЕВИЧ С.Ю. |
14120 |
м. Львів |
СЗШ № 41 |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
7346 |
ЄВСТІГНЄЄВА Г.М. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
2 |
66 (24+24+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
7347 |
ЄВСТРАТОВА А.А. |
14014 |
м. Львів |
СЗШ № 87 |
3 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
7348 |
ЄВТУХ З.М. |
14412 |
м. Жовква |
Равська ЗОШ |
5 |
88 (26+26+36) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
7349 |
ЄВТУШЕНКО В.О. |
14463 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 2 |
2 |
86 (26+30+30) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
7350 |
ЄВУШ І.Б. |
14393 |
м. Жовква |
Боянецька ЗОШ |
4 |
114 (30+48+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
7351 |
ЄВУШ Н.М. |
14374 |
м. Жовква |
Любельська ЗОШ |
6 |
78 (34+26+18) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
7352 |
ЄГОРОВ М.Д. |
14115 |
м. Львів |
СЗШ № 22 |
4 |
102 (30+42+30) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
7353 |
ЄГОРОВА Ю.А. |
14027 |
м. Львів |
СЗШ № 68 |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
7354 |
ЄДИН Н.В. |
14770 |
м. Старий Самбір |
Великосушицька ЗОШ |
3 |
114 (24+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Мар’ян Ольга Казимирівна |
7355 |
ЄДНОРОГ С.С. |
14077 |
м. Львів |
СЗШ № 84 |
3 |
78 (24+24+30) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
7356 |
ЄЗЕРСЬКИЙ Д.В. |
14014 |
м. Львів |
СЗШ № 87 |
8 |
160 (60+48+52) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
7357 |
ЄЗЕРСЬКИЙ Ю.З. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
7358 |
ЄЛЕЧКО О.А. |
14284 |
м. Жидачів |
Гімназія |
8 |
120 (48+36+36) |
|
С1 |
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
7359 |
ЄЛІСЄЄВ Г.Г. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
5 |
98 (32+32+34) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
7360 |
ЄЛЬЧИК В.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
9 |
101 (42+20+39) |
|
С1 |
|
|
Біда Наталія Романівна |
7361 |
ЄЛЬЧИК С.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
5 |
86 (34+34+18) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
7362 |
ЄМЕЛЬЯНОВА В.В. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
6 |
81 (16+29+36) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
7363 |
ЄМЕЦЬ В.О. |
14182 |
м. Стрий |
СЗШ № 3 |
4 |
88 (24+30+34) |
|
|
|
С3 |
Пістун Надія Данилівна |
7364 |
ЄМЕЦЬ О.О. |
14305 |
м. Жидачів |
Володимирцівська ЗОШ |
6 |
113 (44+45+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Кардаш Богдан Степанович |
7365 |
ЄНДИК П.Ю. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
6 |
130 (40+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Оленчин Тетяна Петрівна |
7366 |
ЄНКАЛО Д.М. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
1 |
64 (28+30+6) |
|
С1 |
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
7367 |
ЄПІФАНОВА А.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
7368 |
ЄПІФАНОВА А.О. |
14207 |
м. Червоноград |
ЗШ № 11 |
4 |
94 (24+36+34) |
|
|
С2 |
С3 |
Перець Надія Михайлівна |
7369 |
ЄРЕМЕЄВ О.О. |
14034 |
м. Львів |
"Світанок" |
2 |
66 (30+30+6) |
|
С1 |
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
7370 |
ЄРЕМЕНКО О.А. |
14126 |
м. Львів |
СЗШ № 78 |
6 |
111 (44+19+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
7371 |
ЄРЕМЕНЧУК І.Л. |
14935 |
м. Яворів |
НВК СЗШ ДНЗ с. Бірки |
4 |
70 (24+30+16) |
|
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
7372 |
ЄРМАКОВА А.М. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
2 |
32 (14+12+6) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
7373 |
ЄРМІШИН С.М. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
5 |
106 (36+34+36) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
7374 |
ЄРМЛОЛЕНКО А.А. |
14375 |
м. Жовква |
Мокротинська ЗОШ |
4 |
74 (24+30+20) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
7375 |
ЄРМОЛЕНКО А.А. |
14375 |
м. Жовква |
Мокротинська ЗОШ |
5 |
86 (26+36+24) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
7376 |
ЄРМОЛЕНКО Я.В. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
1 |
78 (30+18+30) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
7377 |
ЄРМОЛІН Д |
14023 |
м. Львів |
Гімназія "Євшан" |
7 |
147 (57+48+42) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
7378 |
ЄРШОВА Г.Ю. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
6 |
170 (56+60+54) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
7379 |
ЄРШОВА Ю.С. |
14209 |
м. Червоноград |
НВК № 13 |
8 |
133 (57+54+22) |
|
С1 |
С2 |
|
Перець Надія Михайлівна |
7380 |
ЄСИП Г.Б. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
7 |
159 (54+54+51) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
7381 |
ЄСИП Н.М. |
14938 |
м. Яворів |
Салашівська СЗШ |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
7382 |
ЄСИПОВ С.А. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
1 |
72 (24+30+18) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
7383 |
ЄФІМЕНКО В.В. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
8 |
132 (48+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
7384 |
ЄФІМОВ К. . |
14092 |
м. Львів |
СЗШ № 17 |
6 |
98 (26+24+48) |
|
|
|
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
7385 |
ЄФІМОВ П.Ю. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
5 |
106 (38+36+32) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
7386 |
ЄФІМОВСЬКА Я.Ф. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
7387 |
ЄФРЕМОВА В.С. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
3 |
80 (42+30+8) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
7388 |
ЄФРЕМОВА С.О. |
14073 |
м. Львів |
ЗШ "Первоцвіт" |
4 |
88 (24+36+28) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
7389 |
ЖАБАК О.Я. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
8 |
98 (36+30+32) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
7390 |
ЖАБИНЕЦЬ С.Т. |
14034 |
м. Львів |
"Світанок" |
3 |
114 (42+36+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
7391 |
ЖАБИЧ В.В. |
14034 |
м. Львів |
"Світанок" |
2 |
60 (30+18+12) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
7392 |
ЖАБОРЮК А.М. |
14206 |
м. Червоноград |
НВК № 10 |
4 |
130 (42+48+40) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
7393 |
ЖАВКО М.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
86 (26+30+30) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
7394 |
ЖАВКО Н.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
6 |
139 (58+39+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
7395 |
ЖАГАЛЯК А.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
4 |
30 (6+12+12) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
7396 |
ЖАГАЛЯК М.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
5 |
172 (60+58+54) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
7397 |
ЖАЛІВЦІВ А.Р. |
14611 |
м. Сколе |
НВК СЗШ ліцей с. Козьова |
2 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
7398 |
ЖАЛКО В.А. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
7399 |
ЖАРКІВСЬКА В.І. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
7 |
126 (51+42+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Цімарно Марія Петрівна |
7400 |
ЖАРКОВ А.Т. |
14114 |
м. Львів |
СЗШ № 20 |
7 |
142 (57+50+35) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
7401 |
ЖАРКОВ П. . |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
7402 |
ЖАРОВА А.А. |
14094 |
м. Львів |
СЗШ № 36 |
1 |
82 (28+30+24) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
7403 |
ЖАРСЬКА О.Д. |
14046 |
м. Львів |
СЗШ № 71 |
9 |
153 (54+44+55) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
7404 |
ЖАРСЬКА С.Л. |
14394 |
м. Жовква |
Великодорошівська ЗОШ |
8 |
98 (54+20+24) |
|
С1 |
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
7405 |
ЖАРСЬКА Ю.Ю. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
7406 |
ЖБАДИНСЬКА С.І. |
14934 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 1 |
3 |
132 (42+48+42) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
7407 |
ЖБАДИНСЬКИЙ Ю.І. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
7 |
124 (42+48+34) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
7408 |
ЖГУТА Г.В. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
6 |
107 (44+27+36) |
|
С1 |
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
7409 |
ЖГУТА К.В. |
14024 |
м. Львів |
ССЗШ № 15 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
7410 |
ЖГУТА П.Д. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
7411 |
ЖДАН В.Є. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
7412 |
ЖДАН Д.Т. |
14459 |
м. Пустомити |
Пікуловицький НВК |
4 |
96 (24+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
7413 |
ЖДАН Р.О. |
14459 |
м. Пустомити |
Пікуловицький НВК |
8 |
129 (39+42+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
7414 |
ЖДАНОВ О.О. |
14114 |
м. Львів |
СЗШ № 20 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
7415 |
ЖДАНОВА К.Г. |
14007 |
м. Львів |
СЗШ № 4 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
7416 |
ЖДАНЮК М.А. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
3 |
126 (36+42+48) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
7417 |
ЖДАНЮК С.М. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
7 |
109 (36+36+37) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
7418 |
ЖДАНЯНЧИН А.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
7 |
152 (60+50+42) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
7419 |
ЖДЕГ У.М. |
14643 |
м. Сколе |
Сможенська ЗОШ |
6 |
127 (40+39+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
7420 |
ЖЕГІСТОВСЬКА К.В. |
14116 |
м. Львів |
СЗШ № 23 |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
7421 |
ЖЕГІСТОВСЬКИЙ Б.В. |
14028 |
м. Львів |
ЗОШ № 74 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
7422 |
ЖЕЖНИЧ Г.П. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
3 |
100 (36+36+28) |
|
С1 |
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
7423 |
ЖЕКА В.В. |
14023 |
м. Львів |
Гімназія "Євшан" |
5 |
93 (30+33+30) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
7424 |
ЖЕКА І.В. |
14112 |
м. Львів |
Школа радості |
3 |
102 (42+48+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
7425 |
ЖЕКОВА Є.О. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
1 |
72 (18+30+24) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
7426 |
ЖЕЛЕМ А.В. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
6 |
107 (36+29+42) |
|
|
|
С3 |
Шепіда Ольга Володимирівна |
7427 |
ЖЕЛІЗКО А. . |
14189 |
м. Стрий |
СЗШ № 10 |
3 |
56 (18+30+8) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
7428 |
ЖЕЛІЗКО А.М. |
14136 |
м. Львів |
Приватна гімназія "Відродження" |
3 |
86 (30+42+14) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
7429 |
ЖЕЛІЗКО Д.Д. |
14525 |
м. Радехів |
ЗОШ № 1 |
1 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
7430 |
ЖЕЛІЗКО Є. . |
14189 |
м. Стрий |
СЗШ № 10 |
3 |
78 (24+36+18) |
|
|
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
7431 |
ЖЕЛІЗКО М.Д. |
14525 |
м. Радехів |
ЗОШ № 1 |
3 |
96 (30+42+24) |
|
|
С2 |
|
Брановський Володимир Іванович |
7432 |
ЖЕЛІЗКО Ю.О. |
14366 |
м. Жовква |
Глинський НВК |
8 |
127 (42+42+43) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
7433 |
ЖЕЛІСКО С.Р. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
7434 |
ЖЕМЕВКА Р.В. |
14863 |
м. Стрий |
Дулібська школа-сад |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
7435 |
ЖЕМЕЛА А.С. |
14391 |
м. Жовква |
Рава-Руська ЗОШ-інтернат |
7 |
123 (42+36+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
7436 |
ЖЕМЕЛА А.С. |
14391 |
м. Жовква |
Рава-Руська ЗОШ-інтернат |
8 |
116 (48+42+26) |
|
С1 |
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
7437 |
ЖЕМЕЛКО В.Т. |
14004 |
м. Львів |
ЛЛГ |
6 |
152 (44+54+54) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
7438 |
ЖЕМЕЛКО І.Б. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
7439 |
ЖЕМЕЛКО О.А. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
7 |
139 (54+28+57) |
|
С1 |
|
С3 |
Воробець Надія Теодорівна |
7440 |
ЖЕМОНСЬКА Ю.І. |
14844 |
м. Стрий |
Лисятицька СЗШ |
4 |
108 (36+30+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Романова Лілія Володимирівна |
7441 |
ЖЕНЧАК М.С. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
7442 |
ЖЕНЧАК О.В. |
14752 |
м. Старий Самбір |
Хирівська школа-інтернат |
5 |
126 (38+40+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Мар’ян Ольга Казимирівна |
7443 |
ЖЕНЧУК Д.Я. |
14290 |
м. Жидачів |
Бортниківська СЗШ |
1 |
72 (30+18+24) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
7444 |
ЖЕНЧУК І.М. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
10 |
126 (54+26+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Лободяк Леся Мар'янівна |
7445 |
ЖЕНЮХ В.С. |
14487 |
м. Пустомити |
Зубрянський НВК |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
7446 |
ЖЕПА О.Б. |
14073 |
м. Львів |
ЗШ "Первоцвіт" |
4 |
76 (18+36+22) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
7447 |
ЖЕПЕЦЬКА А.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
2 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
7448 |
ЖЕПЛІНСЬКА В.В. |
14194 |
м. Трускавець |
СЗШ № 1 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Томашівська Наталія Валеріївна |
7449 |
ЖЕРЕБЕЦЦКИЙ В. |
14493 |
м. Пустомити |
Винничківський НВК |
5 |
47 (20+9+18) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
7450 |
ЖЕРЕБЕЦЬКА А.А. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
7 |
147 (57+48+42) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
7451 |
ЖЕРЕБЕЦЬКА А.Ю. |
14135 |
м. Львів |
Гімназія "Престиж" |
9 |
103 (42+30+31) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
7452 |
ЖЕРЕБЕЦЬКА Б.Б. |
14540 |
м. Радехів |
Стоянівська ЗОШ |
4 |
94 (30+42+22) |
|
|
С2 |
|
Брановський Володимир Іванович |
7453 |
ЖЕРЕБЕЦЬКА В.І. |
14935 |
м. Яворів |
НВК СЗШ ДНЗ с. Бірки |
3 |
108 (36+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
7454 |
ЖЕРЕБЕЦЬКА Є. . |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
2 |
72 (30+30+12) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
7455 |
ЖЕРЕБЕЦЬКА К.Л. |
14073 |
м. Львів |
ЗШ "Первоцвіт" |
2 |
42 (12+30+0) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
7456 |
ЖЕРЕБЕЦЬКА С.Б. |
14140 |
м. Львів |
ШЕЛ |
5 |
100 (38+42+20) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
7457 |
ЖЕРЕБЕЦЬКА Х.Р. |
14382 |
м. Жовква |
Дублянська ЗОШ |
8 |
135 (45+42+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
7458 |
ЖЕРЕБЕЦЬКА Х.С. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
5 |
94 (30+28+36) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
7459 |
ЖЕРЕБЕЦЬКИЙ А.Д. |
14096 |
м. Львів |
ССЗШ № 46 |
4 |
102 (42+36+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
7460 |
ЖЕРЕБЕЦЬКИЙ А.Р. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
7461 |
ЖЕРЕБЕЦЬКИЙ Б.Н. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
7462 |
ЖЕРЕБЕЦЬКИЙ М.А. |
14691 |
м. Сокаль |
Княжівська ЗШ |
1 |
78 (24+30+24) |
З |
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
7463 |
ЖЕРЕБЕЦЬКИЙ М.В. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
4 |
132 (42+48+42) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
7464 |
ЖЕРЕБЕЦЬКИЙ О.А. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
3 |
82 (24+36+22) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
7465 |
ЖЕРЕБЕЦЬКИЙ П.Б. |
14135 |
м. Львів |
Гімназія "Престиж" |
6 |
166 (52+60+54) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
7466 |
ЖЕРЕБЕЦЬКИЙ Р.М. |
14005 |
м. Львів |
СЗШ № 62 |
3 |
98 (36+42+20) |
|
С1 |
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
7467 |
ЖЕРЕБЕЦЬКИЙ Р.Р. |
14532 |
м. Радехів |
Вузлівська ЗОШ |
8 |
138 (54+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
7468 |
ЖЕРЕБЕЦЬКИЙ Ю.М. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
6 |
65 (16+25+24) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
7469 |
ЖЕРЕБЕЦЬКИЙ Ю.О. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
3 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
7470 |
ЖЕРЕБЕЦЬКОЇ М.С. |
14935 |
м. Яворів |
НВК СЗШ ДНЗ с. Бірки |
7 |
125 (54+36+35) |
|
С1 |
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
7471 |
ЖЕРЕБЕЦЬКОЇ О.І. |
14935 |
м. Яворів |
НВК СЗШ ДНЗ с. Бірки |
3 |
108 (36+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
7472 |
ЖЕРЕБИЛО Г.Д. |
14116 |
м. Львів |
СЗШ № 23 |
2 |
42 (18+18+6) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
7473 |
ЖЕРЕБНА М.Р. |
14027 |
м. Львів |
СЗШ № 68 |
3 |
90 (30+36+24) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
7474 |
ЖЕРЕБНИЙ Д.Р. |
14027 |
м. Львів |
СЗШ № 68 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
7475 |
ЖЕРЕБУХ І. . |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
6 |
124 (46+48+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Панченко Наталія Сергіївна |
7476 |
ЖЕРЕБУХ Т.Я. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
9 |
72 (24+22+26) |
|
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
7477 |
ЖЕРЕБУХ Х.І. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
7478 |
ЖЕРУХА Ю.О. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
3 |
66 (12+42+12) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
7479 |
ЖЕШУТКО М.Ю. |
14665 |
м. Сокаль |
Великомостівський ЗШ-НВК-ліцей |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
7480 |
ЖИВАН С.М. |
14076 |
м. Львів |
СЗШ № 86 |
8 |
153 (54+54+45) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
7481 |
ЖИВИЛЯК А |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
6 |
96 (24+30+42) |
|
|
|
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
7482 |
ЖИВКО Д.В. |
14678 |
м. Сокаль |
Острівський НВК-ЗШ-дитячий садок |
9 |
50 (18+20+12) |
|
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
7483 |
ЖИВКО Д.Я. |
14678 |
м. Сокаль |
Острівський НВК-ЗШ-дитячий садок |
10 |
113 (48+26+39) |
|
С1 |
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
7484 |
ЖИВОРОНКО Р.І. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
3 |
118 (42+42+34) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
7485 |
ЖИВЧИН В.С. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
2 |
82 (28+30+24) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
7486 |
ЖИВЧИН М.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
5 |
144 (42+60+42) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
7487 |
ЖИВЧИН М.С. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
6 |
67 (18+29+20) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
7488 |
ЖИГАЙЛО Б.В. |
14373 |
м. Жовква |
Липницька ЗОШ |
4 |
96 (30+42+24) |
|
|
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
7489 |
ЖИГАЙЛО Л.Я. |
14179 |
м. Самбір |
Гімназія |
9 |
136 (54+30+52) |
|
С1 |
|
С3 |
Ніженецька Наталія Сергіївна |
7490 |
ЖИГАЙЛО С.Т. |
14373 |
м. Жовква |
Липницька ЗОШ |
3 |
132 (42+48+42) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
7491 |
ЖИГАЙЛО Т.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
9 |
164 (60+52+52) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
7492 |
ЖИГАЙЛО Ю.Б. |
14385 |
м. Жовква |
ЗОШ № 3 |
11 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
7493 |
ЖИГАЛО Л.Б. |
14362 |
м. Жовква |
Бишківська ЗОШ |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
7494 |
ЖИГАЛО Л.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
8 |
98 (42+28+28) |
|
С1 |
|
|
Михаць Ігор Львович |
7495 |
ЖИГЛІНСЬКИЙ О.І. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
4 |
72 (24+36+12) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
7496 |
ЖИДАЧЕВСЬКА А.О. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
7 |
144 (48+54+42) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
7497 |
ЖИДАЧЕВСЬКА К.Р. |
14032 |
м. Львів |
НВК "Гроно" |
2 |
66 (30+18+18) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
7498 |
ЖИДАЧЕВСЬКИЙ Ю.Я. |
14098 |
м. Львів |
СЗШ № 50 |
3 |
88 (24+42+22) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
7499 |
ЖИДИК А.Б. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
4 |
120 (42+48+30) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
7500 |
ЖИДИК В.А. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
7501 |
ЖИДИК В.Ю. |
14906 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 3 |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
7502 |
ЖИДЯК Я.С. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
4 |
82 (30+36+16) |
|
|
С2 |
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
7503 |
ЖИЛА А.В. |
14172 |
м. Самбір |
СШ № 1 |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
7504 |
ЖИЛА Д.Р. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
5 |
128 (38+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
7505 |
ЖИЛА М.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
5 |
132 (42+36+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
7506 |
ЖИЛА С.А. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
7507 |
ЖИЛЮК М.І. |
14529 |
м. Радехів |
Березівська ЗОШ |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
7508 |
ЖИЛЮК М.І. |
14529 |
м. Радехів |
Березівська ЗОШ |
10 |
154 (60+48+46) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
7509 |
ЖИРАВЕЦЬКА М.Т. |
14099 |
м. Львів |
СЗШ № 51 |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
7510 |
ЖИРАВЕЦЬКА О.Т. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
4 |
100 (30+42+28) |
|
|
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
7511 |
ЖИРУН К.С. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
3 |
120 (42+42+36) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
7512 |
ЖИРУН К.С. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
3 |
120 (42+42+36) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
7513 |
ЖИТНЯК Б.І. |
14838 |
м. Стрий |
Дашавська СЗШ |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
7514 |
ЖИТНЯК В.Я. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
6 |
154 (52+54+48) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
7515 |
ЖИЩИНСЬКА А.В. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
9 |
108 (48+20+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
7516 |
ЖІНЧИН С.В. |
14014 |
м. Львів |
СЗШ № 87 |
7 |
153 (57+48+48) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
7517 |
ЖІНЧИН Ю.В. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
2 |
64 (28+30+6) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
7518 |
ЖМІНКА В.Б. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
9 |
67 (24+24+19) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
7519 |
ЖМІНКА І.І. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
9 |
88 (42+18+28) |
|
С1 |
|
|
Біда Наталія Романівна |
7520 |
ЖМУР І.А. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
1 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
7521 |
ЖМУРКЕВИЧ К.А. |
14004 |
м. Львів |
ЛЛГ |
6 |
97 (28+35+34) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
7522 |
ЖМУРКО А.І. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
2 |
76 (28+30+18) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
7523 |
ЖМУРКО А.І. |
14955 |
м. Яворів |
Семирівська СЗШ |
6 |
84 (20+36+28) |
|
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
7524 |
ЖМУРКО Д.О. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
5 |
114 (32+40+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Оленчин Тетяна Петрівна |
7525 |
ЖОВКІВСЬКА Д.Р. |
14537 |
м. Радехів |
Павлівська ЗОШ |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
7526 |
ЖОВКІВСЬКИЙ М.Р. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
6 |
42 (16+6+20) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
7527 |
ЖОВНІР А.В. |
14614 |
м. Сколе |
Підгородецька ЗОШ |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
7528 |
ЖОВНІР А.В. |
14614 |
м. Сколе |
Підгородецька ЗОШ |
3 |
102 (24+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
7529 |
ЖОВНІР В.О. |
14027 |
м. Львів |
СЗШ № 68 |
7 |
147 (48+54+45) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
7530 |
ЖОВНІР Д.М. |
14644 |
м. Сколе |
Сопіцька ЗОШ |
6 |
132 (48+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
7531 |
ЖОВНІР Е.Є. |
14027 |
м. Львів |
СЗШ № 68 |
3 |
84 (30+30+24) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
7532 |
ЖОВНІР М.Ф. |
14614 |
м. Сколе |
Підгородецька ЗОШ |
7 |
132 (51+42+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Багрич Галина Миколаївна |
7533 |
ЖОВНІР О.М. |
14614 |
м. Сколе |
Підгородецька ЗОШ |
7 |
171 (54+60+57) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
7534 |
ЖОВНІРІВ Л.І. |
14852 |
м. Стрий |
Угерська СЗШ |
7 |
156 (54+48+54) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
7535 |
ЖОВТАНЕЦЬКИЙ А.Р. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
7536 |
ЖОВТАНЕЦЬКИЙ О.О. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
7537 |
ЖОВТАНСЬКА І.М. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
9 |
80 (24+34+22) |
|
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
7538 |
ЖОВТАНСЬКА Ю.М. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
7539 |
ЖОВТОВСЬКА Я.А. |
14401 |
м. Жовква |
Замочківська ЗОШ |
7 |
109 (33+42+34) |
|
|
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
7540 |
ЖОВТЮХ В.М. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
4 |
114 (36+36+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Лободяк Леся Мар'янівна |
7541 |
ЖОЛДАК С.О. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
8 |
111 (33+30+48) |
|
|
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
7542 |
ЖОЛИНСЬКА Ю.П. |
14472 |
м. Пустомити |
Верхньобілківська ЗОШ |
3 |
114 (42+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
7543 |
ЖОЛІНСЬКА Г.А. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
7 |
129 (45+44+40) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Воробець Надія Теодорівна |
7544 |
ЖОЛНОВИЧ Р.І. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
6 |
139 (42+51+46) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Оленчин Тетяна Петрівна |
7545 |
ЖОЛОБ Я.Л. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
7 |
112 (33+36+43) |
|
|
|
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
7546 |
ЖОЛУБАК С.Т. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
8 |
129 (51+32+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
7547 |
ЖОЛУДКО В.В. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
7 |
76 (24+30+22) |
|
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
7548 |
ЖОЛУДОВА О.О. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
5 |
130 (46+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
7549 |
ЖОННІРУК А.І. |
14935 |
м. Яворів |
НВК СЗШ ДНЗ с. Бірки |
8 |
137 (51+54+32) |
|
С1 |
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
7550 |
ЖОРІНА А.О. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
6 |
107 (40+31+36) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
7551 |
ЖОРНЯК А.А. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
1 |
74 (26+30+18) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
7552 |
ЖОРНЯК О.Р. |
14461 |
м. Пустомити |
Зимноводівська ЗОШ № 2 |
4 |
62 (18+24+20) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
7553 |
ЖОРНЯК Ю.А. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
7 |
103 (39+32+32) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
7554 |
ЖОРНЯК Ю.Р. |
14461 |
м. Пустомити |
Зимноводівська ЗОШ № 2 |
4 |
86 (18+36+32) |
|
|
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
7555 |
ЖОХ Т.Р. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
4 |
84 (24+30+30) |
|
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
7556 |
ЖУЖЕВИЧ С.М. |
14165 |
м. Моршин |
НВК СЗШ ліцей |
2 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Люсак Руслана Михайлівна |
7557 |
ЖУЖЕВИЧ С.М. |
14165 |
м. Моршин |
НВК СЗШ ліцей |
2 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Люсак Руслана Михайлівна |
7558 |
ЖУК А.А. |
14014 |
м. Львів |
СЗШ № 87 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
7559 |
ЖУК А.Д. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
4 |
76 (18+36+22) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
7560 |
ЖУК А.Р. |
14366 |
м. Жовква |
Глинський НВК |
5 |
138 (54+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
7561 |
ЖУК А.Р. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
7562 |
ЖУК В.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
7 |
132 (54+30+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
7563 |
ЖУК В.О. |
14137 |
м. Львів |
ПХШ "Перлина" |
2 |
66 (24+30+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
7564 |
ЖУК В.Р. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
7565 |
ЖУК Д.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
3 |
82 (24+24+34) |
|
|
|
С3 |
Булас Надія Антонівна |
7566 |
ЖУК Д.І. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
3 |
132 (36+48+48) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
7567 |
ЖУК Д.М. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
7568 |
ЖУК Д.Р. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
5 |
124 (46+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Михаць Ігор Львович |
7569 |
ЖУК Є. . |
14092 |
м. Львів |
СЗШ № 17 |
1 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
7570 |
ЖУК І.І. |
14748 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 2 |
5 |
131 (44+45+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Мар’ян Ольга Казимирівна |
7571 |
ЖУК І.С. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
3 |
68 (18+30+20) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
7572 |
ЖУК І.С. |
14206 |
м. Червоноград |
НВК № 10 |
4 |
130 (42+48+40) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
7573 |
ЖУК Л.І. |
14026 |
м. Львів |
СЗШ № 67 |
5 |
87 (26+33+28) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
7574 |
ЖУК Л.Ю. |
14076 |
м. Львів |
СЗШ № 86 |
1 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
7575 |
ЖУК Н.А. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
7 |
146 (48+50+48) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
7576 |
ЖУК Н.М. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
8 |
150 (48+54+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
7577 |
ЖУК О.О. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
8 |
138 (51+42+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Оленчин Тетяна Петрівна |
7578 |
ЖУК О.Р. |
14537 |
м. Радехів |
Павлівська ЗОШ |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
7579 |
ЖУК О.Ю. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
4 |
114 (42+36+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
7580 |
ЖУК П.Р. |
14142 |
м. Львів |
Львівський технологічний ліцей |
11 |
116 (30+40+46) |
|
|
С2 |
С3 |
Вольська Світлана Станіславівна |
7581 |
ЖУК Р. . |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
9 |
90 (30+20+40) |
|
|
|
С3 |
Михаць Ігор Львович |
7582 |
ЖУК Р.О. |
14169 |
м. Новий Розділ |
СШ № 5 |
4 |
100 (30+42+28) |
|
|
С2 |
|
Верес Галина Мирославівна |
7583 |
ЖУК С. |
14905 |
м. Яворів |
Немирівська СЗШ |
3 |
120 (42+48+30) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
7584 |
ЖУК С.В. |
14621 |
м. Сколе |
Тохольківський НВК ЗОШ-ДНЗ |
8 |
145 (54+46+45) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
7585 |
ЖУК С.І. |
14153 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 17 |
3 |
132 (48+48+36) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
7586 |
ЖУК С.Р. |
14205 |
м. Червоноград |
ЗШ № 9 |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
7587 |
ЖУК Т.В. |
14639 |
м. Сколе |
Орявська ЗОШ |
6 |
62 (32+14+16) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
7588 |
ЖУК Т.І. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
9 |
161 (60+46+55) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
7589 |
ЖУК Х.І. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
7590 |
ЖУК Ю.І. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
4 |
100 (30+36+34) |
|
|
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
7591 |
ЖУК Я.Б. |
14167 |
м. Новий Розділ |
ЗШ № 2 |
6 |
130 (40+54+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Верес Галина Мирославівна |
7592 |
ЖУКВСЬКИЙ Ю.А. |
14463 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 2 |
9 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
7593 |
ЖУКЕВИЧ П.А. |
14007 |
м. Львів |
СЗШ № 4 |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
7594 |
ЖУКОВ В.М. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
9 |
155 (60+44+51) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
7595 |
ЖУКОВА В.Є. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
9 |
99 (36+18+45) |
|
|
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
7596 |
ЖУКОВА К.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
3 |
132 (42+48+42) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
7597 |
ЖУКОВА Л.С. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
3 |
66 (24+30+12) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
7598 |
ЖУКОВСЬКА А.М. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
10 |
122 (54+32+36) |
|
С1 |
|
|
Біда Наталія Романівна |
7599 |
ЖУКОВСЬКА А.С. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
7600 |
ЖУКОВСЬКА Н.Б. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
7 |
136 (60+30+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Булас Надія Антонівна |
7601 |
ЖУКОВСЬКИЙ О.А. |
14068 |
м. Львів |
ЗШ "Дивосвіт" |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
7602 |
ЖУКРОВСЬКА Д. |
14059 |
м. Львів |
ССЗШ № 37 |
3 |
100 (36+36+28) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
7603 |
ЖУКРОВСЬКА Д.В. |
14499 |
м. Пустомити |
Підбірцівська ЗОШ |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
7604 |
ЖУКРОВСЬКА Д.С. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
3 |
108 (30+36+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Булас Надія Антонівна |
7605 |
ЖУКРОВСЬКА Я.Я. |
14499 |
м. Пустомити |
Підбірцівська ЗОШ |
4 |
126 (36+48+42) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
7606 |
ЖУКРОВСЬКИЙ СР. |
14093 |
м. Львів |
СЗШ № 31 |
5 |
108 (38+34+36) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
7607 |
ЖУЛІНСЬКИЙ Д.О. |
14204 |
м. Червоноград |
СШ № 8 |
3 |
50 (30+18+2) |
|
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
7608 |
ЖУЛІНСЬКИЙ М.О. |
14645 |
м. Сколе |
Тернавська ЗОШ |
6 |
134 (40+40+54) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
7609 |
ЖУЛІНСЬКИЙ О.О. |
14645 |
м. Сколе |
Тернавська ЗОШ |
5 |
119 (42+29+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
7610 |
ЖУЛКЕВИЧ А.М. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
9 |
94 (36+24+34) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
7611 |
ЖУМИЛО Д.І. |
14368 |
м. Жовква |
Добросинська ЗОШ |
7 |
168 (60+54+54) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
7612 |
ЖУПАНИН Д.М. |
14741 |
м. Старий Самбір |
Великосільська ЗСШ |
10 |
122 (36+32+54) |
|
|
|
С3 |
Мар’ян Ольга Казимирівна |
7613 |
ЖУПАНСЬКА Н. |
14021 |
м. Львів |
СЗШ № 40 |
1 |
60 (24+24+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
7614 |
ЖУПНИК С.М. |
14030 |
м. Львів |
СЗШ № 77 |
4 |
102 (36+36+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
7615 |
ЖУР А.О. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
7616 |
ЖУРАВ Н.Ю. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
7 |
123 (54+30+39) |
|
С1 |
|
|
Михаць Ігор Львович |
7617 |
ЖУРАВ Х.Ю. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
9 |
123 (54+32+37) |
|
С1 |
|
|
Михаць Ігор Львович |
7618 |
ЖУРАВЕЛЬ А.В. |
14183 |
м. Стрий |
СЗШ № 4 |
2 |
78 (24+30+24) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
7619 |
ЖУРАВЕЛЬ В.В. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
3 |
86 (36+36+14) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
7620 |
ЖУРАВЕЛЬ М.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
9 |
84 (18+32+34) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
7621 |
ЖУРАВЕЛЬ М.Ю. |
14012 |
м. Львів |
СЗШ № 34 |
3 |
128 (42+42+44) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
7622 |
ЖУРАВЕЛЬ Ю.І. |
14030 |
м. Львів |
СЗШ № 77 |
9 |
108 (36+20+52) |
|
|
|
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
7623 |
ЖУРАВЕЛЬ Ю.С. |
14142 |
м. Львів |
Львівський технологічний ліцей |
11 |
82 (12+24+46) |
|
|
|
С3 |
Вольська Світлана Станіславівна |
7624 |
ЖУРАВКІНА Я.І. |
14186 |
м. Стрий |
СЗШ № 7 |
4 |
90 (30+36+24) |
|
|
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
7625 |
ЖУРАВЛЬОВ О. . |
14016 |
м. Львів |
Українська приватна гімназія, ЗСППШ "Альфа" |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Білий Микола Михайлович |
7626 |
ЖУРАВСЬКА В.Б. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
5 |
112 (40+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
7627 |
ЖУРАВСЬКА В.Р. |
14550 |
м. Радехів |
Немилівський НВК |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
7628 |
ЖУРАВСЬКА Є.М. |
14098 |
м. Львів |
СЗШ № 50 |
8 |
129 (54+36+39) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
7629 |
ЖУРАВСЬКА М.А. |
14550 |
м. Радехів |
Немилівський НВК |
4 |
120 (42+48+30) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
7630 |
ЖУРАВСЬКИЙ М.О. |
14098 |
м. Львів |
СЗШ № 50 |
5 |
100 (30+34+36) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
7631 |
ЖУРАВЧАК А.В. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
10 |
123 (48+30+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
7632 |
ЖУРАВЧИК К.С. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
7633 |
ЖУРАЄВ Л.Р. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
7634 |
ЖУРАЄВА У.Р. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
3 |
76 (30+36+10) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
7635 |
ЖУРАТ А.С. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
3 |
108 (30+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Булас Надія Антонівна |
7636 |
ЖУРБА В.Б. |
14068 |
м. Львів |
ЗШ "Дивосвіт" |
3 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
7637 |
ЖУРИБІДА К.Ю. |
14379 |
м. Жовква |
Сопошенська ЗОШ |
2 |
70 (28+30+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
7638 |
ЖУРОМСЬКА С.В. |
14023 |
м. Львів |
Гімназія "Євшан" |
7 |
121 (54+24+43) |
|
С1 |
|
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
7639 |
ЖУЦЬКИЙ Ю.М. |
14023 |
м. Львів |
Гімназія "Євшан" |
8 |
138 (54+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
7640 |
ЗАБАБУРІН О.О. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
7 |
94 (33+34+27) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
7641 |
ЗАБАВА А.А. |
14209 |
м. Червоноград |
НВК № 13 |
7 |
118 (36+34+48) |
|
|
|
С3 |
Перець Надія Михайлівна |
7642 |
ЗАБАВА І.А. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
5 |
74 (38+6+30) |
|
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
7643 |
ЗАБАВСЬКА Д.Ю. |
14098 |
м. Львів |
СЗШ № 50 |
2 |
72 (30+30+12) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
7644 |
ЗАБАВСЬКИЙ Д.Я. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
3 |
120 (36+48+36) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
7645 |
ЗАБАВЧУК А.С. |
14303 |
м. Жидачів |
Залісківська ЗОШ |
3 |
108 (30+48+30) |
|
|
С2 |
|
Кардаш Богдан Степанович |
7646 |
ЗАБАНДЖАЛА А.А. |
14470 |
м. Пустомити |
Лапаївська ЗОШ |
2 |
52 (22+18+12) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
7647 |
ЗАБАНЖАЛО О.А. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
3 |
68 (12+30+26) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
7648 |
ЗАБІГАЙЛО М.З. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
2 |
52 (22+12+18) |
|
С1 |
|
|
Личак Катерина Степанівна |
7649 |
ЗАБІГАЙЛО Р.Ю. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
6 |
119 (38+33+48) |
|
|
|
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
7650 |
ЗАБЛОЦЬКА В.С. |
14209 |
м. Червоноград |
НВК № 13 |
7 |
119 (54+32+33) |
|
С1 |
|
|
Перець Надія Михайлівна |
7651 |
ЗАБЛОЦЬКИЙ В.І. |
14741 |
м. Старий Самбір |
Великосільська ЗСШ |
6 |
81 (36+21+24) |
|
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
7652 |
ЗАБЛОЦЬКИЙ Я.С. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
7653 |
ЗАБОЛІТНА М.А. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
8 |
156 (60+54+42) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
7654 |
ЗАБОЛОТНА Ю.С. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
2 |
78 (24+30+24) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
7655 |
ЗАБОЛОТНИЙ Н. . |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
2 |
52 (16+18+18) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
7656 |
ЗАБОЛОТНЮК І.В. |
14122 |
м. Львів |
СЗШ № 44 |
8 |
144 (54+48+42) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
7657 |
ЗАБОЛОТСЬКИХ Д.Ю. |
14487 |
м. Пустомити |
Зубрянський НВК |
4 |
72 (24+30+18) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
7658 |
ЗАБОЛОЦЬКА І.Р. |
14374 |
м. Жовква |
Любельська ЗОШ |
4 |
96 (36+36+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
7659 |
ЗАБОЛОЦЬКА К.В. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
7660 |
ЗАБОЛОЦЬКА Ю.Н. |
14312 |
м. Жидачів |
Лівчицька ЗОШ |
5 |
99 (26+37+36) |
|
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
7661 |
ЗАБОР У. . |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
4 |
78 (30+24+24) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
7662 |
ЗАБОРОВСЬКА Г.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
2 |
60 (24+24+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
7663 |
ЗАБРОВАРНИЙ О.М. |
14611 |
м. Сколе |
НВК СЗШ ліцей с. Козьова |
3 |
114 (42+48+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Багрич Галина Миколаївна |
7664 |
ЗАБРОЦЬКА М. . |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
7 |
85 (27+24+34) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
7665 |
ЗАБУЛЬСЬКИЙ А.В. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
6 |
139 (46+51+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Оленчин Тетяна Петрівна |
7666 |
ЗАБУЛЬСЬКИЙ М.В. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
1 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
7667 |
ЗАВАДА В.С. |
14366 |
м. Жовква |
Глинський НВК |
7 |
159 (54+54+51) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
7668 |
ЗАВАДА Д.І. |
14366 |
м. Жовква |
Глинський НВК |
8 |
78 (36+24+18) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
7669 |
ЗАВАДА М.І. |
14366 |
м. Жовква |
Глинський НВК |
9 |
99 (48+20+31) |
|
С1 |
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
7670 |
ЗАВАДА Н.М. |
14500 |
м. Пустомити |
Звенигородська ЗОШ |
10 |
111 (42+32+37) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
7671 |
ЗАВАДА Т.Л. |
14375 |
м. Жовква |
Мокротинська ЗОШ |
3 |
100 (36+36+28) |
|
С1 |
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
7672 |
ЗАВАДА У.І. |
14366 |
м. Жовква |
Глинський НВК |
9 |
111 (48+26+37) |
|
С1 |
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
7673 |
ЗАВАДКА М.Р. |
14126 |
м. Львів |
СЗШ № 78 |
7 |
164 (60+60+44) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
7674 |
ЗАВАДКА С.В. |
14385 |
м. Жовква |
ЗОШ № 3 |
8 |
120 (48+36+36) |
|
С1 |
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
7675 |
ЗАВАДКА Я.А. |
14204 |
м. Червоноград |
СШ № 8 |
4 |
100 (36+30+34) |
|
С1 |
|
С3 |
Перець Надія Михайлівна |
7676 |
ЗАВАДОВСЬКА В.І. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
3 |
120 (36+36+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
7677 |
ЗАВАДСЬКИЙ Н.А. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
2 |
76 (28+30+18) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
7678 |
ЗАВАДСЬКИЙ Ю.В. |
14054 |
м. Львів |
СЗШ № 21 |
4 |
108 (30+48+30) |
|
|
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
7679 |
ЗАВАДЯК А.І. |
14857 |
м. Стрий |
Горішненська ЗОШ |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
7680 |
ЗАВАЛІН Ю.І. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
5 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
7681 |
ЗАВАЛЬСЬКА С.С. |
14749 |
м. Старий Самбір |
Болозівська ЗСШ |
6 |
88 (20+26+42) |
|
|
|
С3 |
Мар’ян Ольга Казимирівна |
7682 |
ЗАВАЛЮК В.А. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
1 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
7683 |
ЗАВАРИНСЬКА В.А. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
7 |
71 (39+24+8) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
7684 |
ЗАВАРИНСЬКИЙ А.І. |
14153 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 17 |
8 |
150 (57+60+33) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
7685 |
ЗАВАРИНСЬКИЙ О.І. |
14153 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 17 |
6 |
106 (22+30+54) |
|
|
|
С3 |
Юрків Андрій Степанович |
7686 |
ЗАВЕЛЬСЬКА А.К. |
14012 |
м. Львів |
СЗШ № 34 |
4 |
114 (42+48+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
7687 |
ЗАВЕРАЧ О.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
7 |
132 (60+30+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Михаць Ігор Львович |
7688 |
ЗАВЕРУХА А.Р. |
14099 |
м. Львів |
СЗШ № 51 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
7689 |
ЗАВЕРУХА В.М. |
14135 |
м. Львів |
Гімназія "Престиж" |
6 |
137 (44+51+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
7690 |
ЗАВЕРУХА В.Р. |
14366 |
м. Жовква |
Глинський НВК |
8 |
125 (42+40+43) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
7691 |
ЗАВЕРУХА І.В. |
14183 |
м. Стрий |
СЗШ № 4 |
5 |
101 (36+29+36) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
7692 |
ЗАВЕРУХА М.П. |
14047 |
м. Львів |
СЗШ № 6 |
5 |
101 (14+39+48) |
|
|
|
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
7693 |
ЗАВЕРУХА Т.М. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
3 |
72 (24+30+18) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
7694 |
ЗАВЕРУХА Ю.В. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
4 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
7695 |
ЗАВЕРУХА Ю.В. |
14183 |
м. Стрий |
СЗШ № 4 |
2 |
68 (20+30+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
7696 |
ЗАВЕРЧУК С.С. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
6 |
134 (28+52+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Гарбіч Людмила Іванівна |
7697 |
ЗАВІДКОВСЬКА М.А. |
14024 |
м. Львів |
ССЗШ № 15 |
7 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
7698 |
ЗАВІДКОВСЬКИЙ А.І. |
14398 |
м. Жовква |
Грядівська ЗОШ |
3 |
90 (24+30+36) |
|
|
|
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
7699 |
ЗАВІЗІОН Б.С. |
14365 |
м. Жовква |
Гійченська ЗОШ |
5 |
104 (38+36+30) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
7700 |
ЗАВІЙСЬКИЙ Ю.Я. |
14488 |
м. Пустомити |
Сокільницька ЗОШ |
6 |
102 (36+30+36) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
7701 |
ЗАВОЙКО К.В. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
6 |
154 (52+60+42) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
7702 |
ЗАВОЙСЬКИЙ І.А. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
10 |
56 (24+20+12) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
7703 |
ЗАВОЛЬСЬКА А.О. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
5 |
86 (34+28+24) |
|
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
7704 |
ЗАВОРОТНА А.М. |
14486 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 1 |
6 |
97 (28+33+36) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
7705 |
ЗАВОЮРА В.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
8 |
84 (39+20+25) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
7706 |
ЗАВРАЖ В.Д. |
14015 |
м. Львів |
СЗШ № 52 |
6 |
160 (52+54+54) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
7707 |
ЗАВУЩАК Х.В. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
9 |
74 (24+34+16) |
|
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
7708 |
ЗАВЯЛИЧ Х.А. |
14174 |
м. Самбір |
СШ № 4 |
4 |
88 (24+36+28) |
|
|
С2 |
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
7709 |
ЗАГАЙКО С.А. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
9 |
122 (48+28+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Біда Наталія Романівна |
7710 |
ЗАГАЙСЬКИЙ Н.Н. |
14030 |
м. Львів |
СЗШ № 77 |
8 |
91 (48+18+25) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
7711 |
ЗАГАЙСЬКИЙ Я.Р. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
7712 |
ЗАГАКАЙЛО А.А. |
14496 |
м. Пустомити |
Гамаліївська ЗОШ |
3 |
94 (18+36+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
7713 |
ЗАГАКАЙЛО І.А. |
14496 |
м. Пустомити |
Гамаліївська ЗОШ |
5 |
57 (24+21+12) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
7714 |
ЗАГАКАЙЛО Ю.Ю. |
14094 |
м. Львів |
СЗШ № 36 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
7715 |
ЗАГАЛЮЙ О.В. |
14119 |
м. Львів |
СЗШ № 38 |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
7716 |
ЗАГАЛЮК Я.В. |
14119 |
м. Львів |
СЗШ № 38 |
6 |
150 (54+48+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
7717 |
ЗАГАНЯЧ О.І. |
14477 |
м. Пустомити |
Ланівська ЗОШ |
8 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
7718 |
ЗАГАРТОВСЬКА Ю.М. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
6 |
133 (48+45+40) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Оленчин Тетяна Петрівна |
7719 |
ЗАГВОЗДКІН К.І. |
14141 |
м. Львів |
ЦО "Політехнік-Еколенд" |
3 |
76 (30+36+10) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
7720 |
ЗАГВОЙСЬКИЙ В.Ю. |
14118 |
м. Львів |
СЗШ № 33 |
8 |
90 (51+24+15) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
7721 |
ЗАГВОЙСЬКИЙ Р.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
4 |
96 (30+42+24) |
|
|
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
7722 |
ЗАГВОЙСЬКИЙ Р.Р. |
14172 |
м. Самбір |
СШ № 1 |
3 |
96 (30+30+36) |
|
|
|
С3 |
Ніженецька Наталія Сергіївна |
7723 |
ЗАГИНАЧ К.І. |
14551 |
м. Радехів |
Нивицька ЗОШ |
6 |
122 (38+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
7724 |
ЗАГІРНА В.І. |
14203 |
м. Червоноград |
ЗШ № 7 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
7725 |
ЗАГІРСКИЙ Р. |
14149 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 8, 9 |
4 |
126 (48+36+42) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
7726 |
ЗАГІРСЬКИЙ М.М. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
3 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
7727 |
ЗАГІРЬСКИЙ Т. |
14149 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 8, 9 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
7728 |
ЗАГОБЛЮК Б.М. |
14665 |
м. Сокаль |
Великомостівський ЗШ-НВК-ліцей |
5 |
106 (38+34+34) |
|
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
7729 |
ЗАГОРБЕНСЬКА А.В. |
14031 |
м. Львів |
ЛУГГ |
6 |
162 (60+54+48) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
7730 |
ЗАГОРБЕНСЬКА О.І. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
8 |
130 (57+34+39) |
|
С1 |
|
|
Личак Катерина Степанівна |
7731 |
ЗАГОРБЕНТЬКА У.Р. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
5 |
112 (36+34+42) |
|
|
|
С3 |
Панченко Наталія Сергіївна |
7732 |
ЗАГОРЕЦЬКА О.Я. |
14303 |
м. Жидачів |
Залісківська ЗОШ |
3 |
114 (36+48+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Кардаш Богдан Степанович |
7733 |
ЗАГОРЕЦЬКА Х.Я. |
14303 |
м. Жидачів |
Залісківська ЗОШ |
5 |
105 (28+47+30) |
|
|
С2 |
|
Кардаш Богдан Степанович |
7734 |
ЗАГОРЕЦЬКИЙ В.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
7 |
79 (42+12+25) |
|
С1 |
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
7735 |
ЗАГОРОДНИЙ А.М. |
14093 |
м. Львів |
СЗШ № 31 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
7736 |
ЗАГОРОДНИК В.А. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
2 |
72 (30+18+24) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
7737 |
ЗАГРЕБАЄВ Д.Д. |
14051 |
м. Львів |
СЗШ № 29 |
2 |
78 (24+30+24) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
7738 |
ЗАДВІРНИЙ В.Я. |
14051 |
м. Львів |
СЗШ № 29 |
5 |
120 (46+42+32) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
7739 |
ЗАДВОРНА М.О. |
14099 |
м. Львів |
СЗШ № 51 |
3 |
64 (12+30+22) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
7740 |
ЗАДЕРАЙКО Б.В. |
14024 |
м. Львів |
ССЗШ № 15 |
2 |
38 (20+12+6) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
7741 |
ЗАДЕРЕЦЬКА А.С. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
7742 |
ЗАДІЛЬСЬКА О.Т. |
14611 |
м. Сколе |
НВК СЗШ ліцей с. Козьова |
8 |
150 (60+42+48) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
7743 |
ЗАДІЛЬСЬКИЙ О.І. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
3 |
108 (30+36+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Лободяк Леся Мар'янівна |
7744 |
ЗАДОЛИННА В.М. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
1 |
78 (24+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
7745 |
ЗАДОЛИННА О.О. |
14209 |
м. Червоноград |
НВК № 13 |
6 |
106 (28+48+30) |
|
|
С2 |
|
Перець Надія Михайлівна |
7746 |
ЗАДОЛИННА О.Ю. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
9 |
147 (48+48+51) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
7747 |
ЗАДОЛИННА Я.А. |
14412 |
м. Жовква |
Равська ЗОШ |
1 |
78 (24+30+24) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
7748 |
ЗАДОРЕЦЬКИЙ О.В. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
3 |
120 (48+42+30) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
7749 |
ЗАДОРОЖНА А.А. |
14414 |
м. Жовква |
Синьковицька ЗОШ |
6 |
88 (28+24+36) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
7750 |
ЗАДОРОЖНА А.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
5 |
76 (24+22+30) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
7751 |
ЗАДОРОЖНА Д.Я. |
14493 |
м. Пустомити |
Винничківський НВК |
7 |
88 (33+18+37) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
7752 |
ЗАДОРОЖНА Е.Я. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
11 |
50 (6+36+8) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
7753 |
ЗАДОРОЖНА І.Б. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
5 |
144 (42+48+54) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
7754 |
ЗАДОРОЖНА С.Т. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
2 |
44 (26+12+6) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
7755 |
ЗАДОРОЖНА Х.О. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
4 |
102 (24+48+30) |
|
|
С2 |
|
Булас Надія Антонівна |
7756 |
ЗАДОРОЖНА Х.Х. |
14094 |
м. Львів |
СЗШ № 36 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
7757 |
ЗАДОРОЖНА Ю.Б. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
7758 |
ЗАДОРОЖНА Ю.Р. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
7 |
135 (48+48+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
7759 |
ЗАДОРОЖНИЙ А.А. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
5 |
166 (52+54+60) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
7760 |
ЗАДОРОЖНИЙ В.І. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
7761 |
ЗАДОРОЖНИЙ В.Р. |
14476 |
м. Пустомити |
Солонківська ЗОШ |
2 |
72 (24+30+18) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
7762 |
ЗАДОРОЖНИЙ Д.Д. |
14114 |
м. Львів |
СЗШ № 20 |
4 |
88 (36+30+22) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
7763 |
ЗАДОРОЖНИЙ Д.Р. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
4 |
74 (18+42+14) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
7764 |
ЗАДОРОЖНИЙ Д.Я. |
14493 |
м. Пустомити |
Винничківський НВК |
6 |
129 (48+39+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
7765 |
ЗАДОРОЖНИЙ І.О. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
7 |
101 (51+26+24) |
|
С1 |
|
|
Булас Надія Антонівна |
7766 |
ЗАДОРОЖНИЙ Н. |
14414 |
м. Жовква |
Синьковицька ЗОШ |
4 |
110 (24+42+44) |
|
|
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
7767 |
ЗАДОРОЖНИЙ О.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
6 |
95 (22+37+36) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
7768 |
ЗАДОРОЖНИЙ О.Р. |
14476 |
м. Пустомити |
Солонківська ЗОШ |
6 |
70 (20+14+36) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
7769 |
ЗАДОРОЖНИЙ О.Я. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
9 |
55 (36+8+11) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
7770 |
ЗАДОРОЖНИЙ Р.П. |
14934 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 1 |
10 |
126 (42+38+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
7771 |
ЗАДОРОЖНИЙ Т.Б. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
5 |
152 (46+58+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
7772 |
ЗАДОЯНИЙ С.Р. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
8 |
105 (30+34+41) |
|
|
|
С3 |
Воробець Надія Теодорівна |
7773 |
ЗАДУНАЙСЬКИЙ Я.В. |
14075 |
м. Львів |
СЗШ № 96 |
6 |
144 (52+44+48) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
7774 |
ЗАДУРСЬКИЙ А.Р. |
14117 |
м. Львів |
СЗШ № 30 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
7775 |
ЗАДУРСЬКИЙ С.І. |
14166 |
м. Новий Розділ |
НВК "Лідер" |
2 |
66 (30+6+30) |
|
С1 |
|
С3 |
Верес Галина Мирославівна |
7776 |
ЗАЄЦЬ А.О. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
1 |
66 (18+30+18) |
|
|
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
7777 |
ЗАЄЦЬ Б.Я. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
5 |
162 (48+60+54) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
7778 |
ЗАЄЦЬ К.Б. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
3 |
90 (30+42+18) |
|
|
С2 |
|
Михаць Ігор Львович |
7779 |
ЗАЄЦЬ Н.В. |
14030 |
м. Львів |
СЗШ № 77 |
8 |
96 (42+20+34) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
7780 |
ЗАЄЦЬ Н.М. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
7781 |
ЗАЄЦЬ Р.Р. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
6 |
110 (38+36+36) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
7782 |
ЗАЄЦЬ Т.І. |
14287 |
м. Жидачів |
Ходорівська СЗШ № 3 |
3 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
7783 |
ЗАЄЦЬ Т.О. |
14096 |
м. Львів |
ССЗШ № 46 |
2 |
60 (24+24+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
7784 |
ЗАЗУЛЯ М.М. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
5 |
146 (56+48+42) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
7785 |
ЗАЗУЛЯК К.Р. |
14204 |
м. Червоноград |
СШ № 8 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
7786 |
ЗАЗУЛЯК М.В. |
14165 |
м. Моршин |
НВК СЗШ ліцей |
4 |
66 (30+24+12) |
|
|
|
|
Люсак Руслана Михайлівна |
7787 |
ЗАЗУЛЯК М.В. |
14165 |
м. Моршин |
НВК СЗШ ліцей |
4 |
66 (30+24+12) |
|
|
|
|
Люсак Руслана Михайлівна |
7788 |
ЗАЗУЛЯК Н.А. |
14843 |
м. Стрий |
Лисовицька школа-ліцей |
6 |
134 (38+54+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Романова Лілія Володимирівна |
7789 |
ЗАЗУЛЯК Н.І. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
7 |
120 (45+36+39) |
|
С1 |
|
|
Булас Надія Антонівна |
7790 |
ЗАЙДЕЛЬ А.Б. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
7791 |
ЗАЙЦЕВ В.О. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
4 |
96 (36+42+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
7792 |
ЗАЙЦЕВ О.В. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
7793 |
ЗАЙЦЕВА В.М. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
3 |
86 (30+30+26) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
7794 |
ЗАЙЦЕВА О.О. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
4 |
88 (24+36+28) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
7795 |
ЗАЙЦЕВА Ю.О. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
6 |
126 (44+46+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
7796 |
ЗАЙЦЬ П.Р. |
14141 |
м. Львів |
ЦО "Політехнік-Еколенд" |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
7797 |
ЗАЙЧУК А.С. |
14101 |
м. Львів |
СЗШ № 66 |
4 |
36 (18+12+6) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
7798 |
ЗАЙШЛА М.М. |
14862 |
м. Стрий |
Долішненська ЗОШ |
1 |
82 (28+30+24) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
7799 |
ЗАЙШЛА Ю.І. |
14486 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 1 |
6 |
63 (34+21+8) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
7800 |
ЗАКАЛА А.Б. |
14209 |
м. Червоноград |
НВК № 13 |
7 |
145 (54+48+43) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
7801 |
ЗАКАЛА М.Р. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
6 |
113 (32+39+42) |
|
|
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
7802 |
ЗАКАЛА Х.І. |
14669 |
м. Сокаль |
Сілецька ЗШ |
3 |
106 (36+36+34) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кнейчук Наталія Володимирівна |
7803 |
ЗАКАЛИК Г.М. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
9 |
117 (54+38+25) |
|
С1 |
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
7804 |
ЗАКАЛИК М.В. |
14005 |
м. Львів |
СЗШ № 62 |
2 |
66 (30+18+18) |
|
С1 |
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
7805 |
ЗАКАЛИК М.М. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
7806 |
ЗАКАЛИК С.М. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
3 |
114 (30+36+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
7807 |
ЗАКАЛЯК Р.А. |
14189 |
м. Стрий |
СЗШ № 10 |
6 |
142 (54+40+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Пістун Надія Данилівна |
7808 |
ЗАКАРАЯ Х.М. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
7 |
57 (27+24+6) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
7809 |
ЗАКЛИНСЬКА С.І. |
14183 |
м. Стрий |
СЗШ № 4 |
6 |
75 (18+21+36) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
7810 |
ЗАКОМОРНИЙ О.В. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
6 |
102 (34+36+32) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
7811 |
ЗАКОРЧЕМИЙ В.І. |
14285 |
м. Жидачів |
Ходорівська СЗШ № 1 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
7812 |
ЗАКОРЧЕМНА Т.Б. |
14310 |
м. Жидачів |
Сугріївська ЗОШ |
3 |
102 (30+42+30) |
|
|
С2 |
|
Кардаш Богдан Степанович |
7813 |
ЗАКОРЧЕМНА У.О. |
14285 |
м. Жидачів |
Ходорівська СЗШ № 1 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
7814 |
ЗАКОРЧЕМНИЙ М.С. |
14310 |
м. Жидачів |
Сугріївська ЗОШ |
8 |
135 (60+30+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
7815 |
ЗАКРЕВСЬКА І.О. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
7816 |
ЗАКРЕВСЬКИЙ О.О. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
7 |
153 (57+48+48) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
7817 |
ЗАКУСОВА К.М. |
14192 |
м. Стрий |
Гімназія |
2 |
66 (30+18+18) |
|
С1 |
|
|
Пістун Надія Данилівна |
7818 |
ЗАЛЕВСЬКА С.О. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
6 |
55 (30+5+20) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
7819 |
ЗАЛЕНЖНА О.Р. |
14098 |
м. Львів |
СЗШ № 50 |
6 |
115 (34+45+36) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
7820 |
ЗАЛЕЦЬКА Л.Д. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
3 |
88 (24+42+22) |
|
|
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
7821 |
ЗАЛЕЦЬКИЙ Р.Д. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
4 |
124 (48+36+40) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
7822 |
ЗАЛИПСЬКА С.А. |
14093 |
м. Львів |
СЗШ № 31 |
3 |
114 (42+48+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
7823 |
ЗАЛИПСЬКИЙ М.І. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
7824 |
ЗАЛИПСЬКИЙ Р.Ю. |
14117 |
м. Львів |
СЗШ № 30 |
6 |
62 (44+18+0) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
7825 |
ЗАЛІЗНА А. . |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
3 |
92 (36+42+14) |
|
С1 |
С2 |
|
Панченко Наталія Сергіївна |
7826 |
ЗАЛІЗНА А.Б. |
14470 |
м. Пустомити |
Лапаївська ЗОШ |
6 |
98 (34+34+30) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
7827 |
ЗАЛІЗНИЙ І.І. |
14016 |
м. Львів |
Українська приватна гімназія, ЗСППШ "Альфа" |
3 |
102 (24+36+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Білий Микола Михайлович |
7828 |
ЗАЛІЗНИЙ Ю.А. |
14141 |
м. Львів |
ЦО "Політехнік-Еколенд" |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
7829 |
ЗАЛІЗНИЙ Ю.І. |
14016 |
м. Львів |
Українська приватна гімназія, ЗСППШ "Альфа" |
3 |
86 (36+30+20) |
|
С1 |
|
|
Білий Микола Михайлович |
7830 |
ЗАЛІЗНЮК А.С. |
14488 |
м. Пустомити |
Сокільницька ЗОШ |
6 |
96 (42+24+30) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
7831 |
ЗАЛІЗНЯК М.В. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
6 |
114 (36+30+48) |
|
|
|
С3 |
Панченко Наталія Сергіївна |
7832 |
ЗАЛІЗНЯК М.К. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
2 |
82 (28+30+24) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
7833 |
ЗАЛІСКО І.М. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
1 |
86 (26+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
7834 |
ЗАЛІЩУК О.Ю. |
14167 |
м. Новий Розділ |
ЗШ № 2 |
10 |
166 (54+60+52) |
З |
|
|
|
Верес Галина Мирославівна |
7835 |
ЗАЛІЩУК С.О. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
3 |
82 (30+36+16) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
7836 |
ЗАЛОГА В.О. |
14107 |
м. Львів |
"Левеня" |
4 |
66 (18+36+12) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
7837 |
ЗАЛУГА А.П. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
7838 |
ЗАЛУЖНА А.А. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
7839 |
ЗАЛУЖНА Х.М. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
8 |
114 (39+42+33) |
|
|
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
7840 |
ЗАЛУЗЕЦЬ Ю.О. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
3 |
100 (36+36+28) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
7841 |
ЗАЛУСЬКА А.В. |
14028 |
м. Львів |
ЗОШ № 74 |
8 |
157 (57+52+48) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
7842 |
ЗАЛУСЬКА С.О. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
4 |
92 (24+36+32) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
7843 |
ЗАЛУСЬКА Ю.І. |
14487 |
м. Пустомити |
Зубрянський НВК |
6 |
128 (50+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
7844 |
ЗАЛУЦЬКА А.Р. |
14166 |
м. Новий Розділ |
НВК "Лідер" |
5 |
84 (22+32+30) |
|
|
|
|
Верес Галина Мирославівна |
7845 |
ЗАЛУЦЬКА М.В. |
14391 |
м. Жовква |
Рава-Руська ЗОШ-інтернат |
6 |
132 (52+44+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
7846 |
ЗАЛУЦЬКА Х.Б. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
11 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
7847 |
ЗАЛУЦЬКИЙ А.Т. |
14044 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок " Провесінь" |
4 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
7848 |
ЗАЛУЦЬКИЙ М.І. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
6 |
116 (48+36+32) |
|
С1 |
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
7849 |
ЗАМІРСЬКИЙ А.З. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
8 |
108 (39+30+39) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
7850 |
ЗАМКОВА К.А. |
14023 |
м. Львів |
Гімназія "Євшан" |
5 |
124 (30+46+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
7851 |
ЗАМОГИЛЬНИЙ Є.В. |
14023 |
м. Львів |
Гімназія "Євшан" |
6 |
45 (22+7+16) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
7852 |
ЗАМОЙСЬКА В.О. |
14723 |
м. Сокаль |
Жвирківська ЗШ |
5 |
100 (22+42+36) |
|
|
С2 |
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
7853 |
ЗАМОЙСЬКА Н.О. |
14723 |
м. Сокаль |
Жвирківська ЗШ |
3 |
104 (30+48+26) |
|
|
С2 |
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
7854 |
ЗАМОЙСЬКА Ю.І. |
14732 |
м. Сокаль |
Загальноосвітня школа-інтернат |
3 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
7855 |
ЗАМОРИЛО М.В. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
11 |
104 (48+22+34) |
|
С1 |
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
7856 |
ЗАМОРИЛО М.І. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
3 |
106 (36+42+28) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
7857 |
ЗАМОРИЛО С.А. |
14153 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 17 |
6 |
146 (44+54+48) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
7858 |
ЗАМРІЙ В.Т. |
14138 |
м. Львів |
"Любисток" |
2 |
46 (22+18+6) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
7859 |
ЗАМРІЙ С.В. |
14016 |
м. Львів |
Українська приватна гімназія, ЗСППШ "Альфа" |
2 |
66 (30+30+6) |
|
С1 |
С2 |
|
Білий Микола Михайлович |
7860 |
ЗАМРІЙ Я.В. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
7 |
100 (39+28+33) |
|
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
7861 |
ЗАМУЛА М.В. |
14842 |
м. Стрий |
Ланівська СЗШ |
5 |
95 (28+37+30) |
|
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
7862 |
ЗАНЕВИЧ Ю.Б. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
6 |
154 (52+54+48) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
7863 |
ЗАНИК Я.І. |
14937 |
м. Яворів |
Рогізненська СЗШ |
11 |
120 (48+30+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
7864 |
ЗАНИФІСТ І.І. |
14475 |
м. Пустомити |
Оброшинська ЗОШ |
5 |
145 (46+51+48) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
7865 |
ЗАНІК Н.С. |
14917 |
м. Яворів |
Великопільська СЗШ |
3 |
114 (30+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
7866 |
ЗАНІК С. |
14910 |
м. Яворів |
Ясниська СЗШ |
4 |
72 (24+24+24) |
|
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
7867 |
ЗАНІН В.А. |
14075 |
м. Львів |
СЗШ № 96 |
3 |
90 (24+30+36) |
|
|
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
7868 |
ЗАНКОВИЧ В.Б. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
5 |
137 (46+31+60) |
|
С1 |
|
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
7869 |
ЗАНКОВИЧ І.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
96 (30+36+30) |
|
|
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
7870 |
ЗАНКОВИЧ І.О. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
84 (12+42+30) |
|
|
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
7871 |
ЗАНКОВИЧ О.О. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
6 |
133 (44+29+60) |
|
С1 |
|
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
7872 |
ЗАНКОВИЧ Х.Б. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
84 (18+36+30) |
|
|
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
7873 |
ЗАНОВЯК А.І. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
7874 |
ЗАНОВЯК М.В. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
2 |
72 (30+24+18) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
7875 |
ЗАНЧУК А.С. |
14537 |
м. Радехів |
Павлівська ЗОШ |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
7876 |
ЗАНЧУК О.І. |
14561 |
м. Радехів |
Яструбичівська ЗОШ |
9 |
63 (18+20+25) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
7877 |
ЗАНЬКО А.В. |
14914 |
м. Яворів |
Староярська СЗШ |
5 |
110 (32+44+34) |
|
|
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
7878 |
ЗАНЬКО О. |
14930 |
м. Яворів |
Молошковицька СЗШ |
8 |
150 (54+60+36) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
7879 |
ЗАНЮК П.О. |
14905 |
м. Яворів |
Немирівська СЗШ |
6 |
114 (36+42+36) |
|
|
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
7880 |
ЗАПАДЕНКО А.С. |
14126 |
м. Львів |
СЗШ № 78 |
1 |
72 (24+30+18) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
7881 |
ЗАПАРЕНКО Л.О. |
14165 |
м. Моршин |
НВК СЗШ ліцей |
3 |
102 (30+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Люсак Руслана Михайлівна |
7882 |
ЗАПАРЕНКО Л.О. |
14165 |
м. Моршин |
НВК СЗШ ліцей |
3 |
102 (30+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Люсак Руслана Михайлівна |
7883 |
ЗАПАРЕНКО М.О. |
14165 |
м. Моршин |
НВК СЗШ ліцей |
3 |
90 (30+30+30) |
|
|
|
|
Люсак Руслана Михайлівна |
7884 |
ЗАПАРЕНКО М.О. |
14165 |
м. Моршин |
НВК СЗШ ліцей |
3 |
90 (30+30+30) |
|
|
|
|
Люсак Руслана Михайлівна |
7885 |
ЗАПАРИНЮК А.Р. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
7 |
147 (57+42+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
7886 |
ЗАПАРИНЮК С.Р. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
7887 |
ЗАПАСКА В.В. |
14094 |
м. Львів |
СЗШ № 36 |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
7888 |
ЗАПІСОЦЬКА Е.А. |
14561 |
м. Радехів |
Яструбичівська ЗОШ |
4 |
102 (24+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
7889 |
ЗАПІСОЦЬКА Р.А. |
14197 |
м. Червоноград |
ЗШ № 1 |
5 |
82 (22+36+24) |
|
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
7890 |
ЗАПІСОЦЬКА Ю.І. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
7891 |
ЗАПІСОЦЬКИЙ Р.А. |
14561 |
м. Радехів |
Яструбичівська ЗОШ |
3 |
102 (24+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
7892 |
ЗАПЛАЇИНСЬКА Я.В. |
14040 |
м. Львів |
СЗШ № 49 |
3 |
72 (30+24+18) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
7893 |
ЗАПЛАТИНСЬКА Х.В. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
4 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
7894 |
ЗАПЛАТИНСЬКИЙ О.І. |
14187 |
м. Стрий |
СЗШ № 8 |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
7895 |
ЗАПЛАТИНСЬКИЙ С.І. |
14187 |
м. Стрий |
СЗШ № 8 |
6 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
7896 |
ЗАПЛАТИНСЬКИЙ Ю.Р. |
14134 |
м. Львів |
Правнича гімназія |
5 |
134 (44+54+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
7897 |
ЗАПЛЕТНЮК С.В. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
3 |
102 (36+48+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
7898 |
ЗАПОВСЬКА А.І. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
7 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
7899 |
ЗАПОЛЬСЬКА А.Р. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
4 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
7900 |
ЗАПОТІЧНА А.А. |
14004 |
м. Львів |
ЛЛГ |
6 |
102 (32+40+30) |
|
|
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
7901 |
ЗАПОТІЧНА А.В. |
14946 |
м. Яворів |
Чолгинська СЗШ |
4 |
90 (36+30+24) |
|
С1 |
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
7902 |
ЗАПОТІЧНА І.Т. |
14093 |
м. Львів |
СЗШ № 31 |
7 |
147 (54+42+51) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
7903 |
ЗАПОТІЧНА Я.М. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
9 |
145 (54+42+49) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
7904 |
ЗАПОТІЧНИЙ Д.З. |
14052 |
м. Львів |
СЗШ "Берегиня" |
2 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
7905 |
ЗАПОТІЧНИЙ Д.Ю. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
6 |
106 (40+24+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
7906 |
ЗАПОТІЧНИЙ М.В. |
14032 |
м. Львів |
НВК "Гроно" |
3 |
76 (18+36+22) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
7907 |
ЗАПОТІЧНИЙ О.А. |
14946 |
м. Яворів |
Чолгинська СЗШ |
3 |
102 (36+42+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
7908 |
ЗАПОТІЧНИЙ П. . |
14209 |
м. Червоноград |
НВК № 13 |
7 |
141 (51+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Перець Надія Михайлівна |
7909 |
ЗАПОТОЦЬКА А |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
7 |
106 (45+24+37) |
|
С1 |
|
|
Личак Катерина Степанівна |
7910 |
ЗАПОТОЦЬКИЙ Д.С. |
14115 |
м. Львів |
СЗШ № 22 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
7911 |
ЗАПОТОЧНА Л.Р. |
14147 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 4 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
7912 |
ЗАРАЩАК В.Д. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
5 |
108 (30+30+48) |
|
|
|
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
7913 |
ЗАРАЩАК Є.Я. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
3 |
130 (42+48+40) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
7914 |
ЗАРЕВИЧ Р.Я. |
14192 |
м. Стрий |
Гімназія |
8 |
135 (39+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Пістун Надія Данилівна |
7915 |
ЗАРЕВИЧ С.А. |
14206 |
м. Червоноград |
НВК № 10 |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
7916 |
ЗАРЕВИЧ Ю.В. |
14846 |
м. Стрий |
Миртюківський НВК |
6 |
85 (16+27+42) |
|
|
|
С3 |
Романова Лілія Володимирівна |
7917 |
ЗАРЕВИЧ Я.В. |
14284 |
м. Жидачів |
Гімназія |
8 |
109 (48+30+31) |
|
С1 |
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
7918 |
ЗАРЕМБА Б.В. |
14540 |
м. Радехів |
Стоянівська ЗОШ |
7 |
132 (42+42+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
7919 |
ЗАРЕМБА К.Ю. |
14108 |
м. Львів |
"Малюк" |
4 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
7920 |
ЗАРЕМБА Л.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
7 |
105 (30+30+45) |
|
|
|
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
7921 |
ЗАРЕМБА О.Б. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
4 |
126 (42+48+36) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
7922 |
ЗАРЕМБА О.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
102 (30+42+30) |
|
|
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
7923 |
ЗАРЕМБА П.М. |
14499 |
м. Пустомити |
Підбірцівська ЗОШ |
6 |
149 (44+45+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
7924 |
ЗАРЕМБА С.Р. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
7925 |
ЗАРЕМБА Ю.В. |
14145 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 1 |
5 |
108 (32+28+48) |
|
|
|
С3 |
Юрків Андрій Степанович |
7926 |
ЗАРЕМБСЬКА В.І. |
14365 |
м. Жовква |
Гійченська ЗОШ |
3 |
120 (48+42+30) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
7927 |
ЗАРЕЦЬКА С.П. |
14068 |
м. Львів |
ЗШ "Дивосвіт" |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
7928 |
ЗАРЕЧАНСЬКИЙ О.Р. |
14016 |
м. Львів |
Українська приватна гімназія, ЗСППШ "Альфа" |
7 |
129 (45+30+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Білий Микола Михайлович |
7929 |
ЗАРЕШНЮК О.П. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
10 |
75 (24+14+37) |
|
|
|
|
Цімарно Марія Петрівна |
7930 |
ЗАРИЦЬКА А.Л. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
7931 |
ЗАРИЦЬКА О.І. |
14470 |
м. Пустомити |
Лапаївська ЗОШ |
5 |
114 (30+36+48) |
|
|
|
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
7932 |
ЗАРИЦЬКА С.Ю. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
5 |
138 (48+36+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
7933 |
ЗАРИЦЬКИЙ П.А. |
14184 |
м. Стрий |
СЗШ № 5 |
9 |
100 (42+22+36) |
|
С1 |
|
|
Пістун Надія Данилівна |
7934 |
ЗАРИЦЬКИЙ Р. . |
14074 |
м. Львів |
ЛСШ № 69 |
6 |
126 (34+38+54) |
|
|
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
7935 |
ЗАРИЦЬКИЙ С.І. |
14052 |
м. Львів |
СЗШ "Берегиня" |
5 |
142 (40+48+54) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
7936 |
ЗАРІВНА І.В. |
14671 |
м. Сокаль |
Куличківська ЗШ |
1 |
72 (24+30+18) |
З |
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
7937 |
ЗАРІВНА О.В. |
14671 |
м. Сокаль |
Куличківська ЗШ |
5 |
90 (36+24+30) |
|
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
7938 |
ЗАРІВНЯК В.О. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
1 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
7939 |
ЗАРІЦЬКА В.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
7940 |
ЗАРІЦЬКА І.Р. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
6 |
120 (36+36+48) |
|
|
|
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
7941 |
ЗАРІЦЬКА М. . |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
8 |
138 (54+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
7942 |
ЗАРІЦЬКА О.С. |
14179 |
м. Самбір |
Гімназія |
9 |
149 (54+40+55) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
7943 |
ЗАРІЦЬКИЙ А.Ю. |
14752 |
м. Старий Самбір |
Хирівська школа-інтернат |
4 |
54 (18+12+24) |
|
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
7944 |
ЗАРІЧАНСЬКА О.О. |
14551 |
м. Радехів |
Нивицька ЗОШ |
6 |
117 (42+33+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
7945 |
ЗАРУБІЙ В.С. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
2 |
72 (24+30+18) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
7946 |
ЗАРУДНИЦЬКИЙ М.О. |
14675 |
м. Сокаль |
Стремінський НВК ЗШ ДС |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
7947 |
ЗАРУДЯНИЙ М.О. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
9 |
102 (24+30+48) |
|
|
|
С3 |
Оленчин Тетяна Петрівна |
7948 |
ЗАСАДНА А.О. |
14475 |
м. Пустомити |
Оброшинська ЗОШ |
3 |
120 (48+42+30) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
7949 |
ЗАСАДНА В.Т. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
7950 |
ЗАСАДНА Г.В. |
14671 |
м. Сокаль |
Куличківська ЗШ |
6 |
118 (40+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Кнейчук Наталія Володимирівна |
7951 |
ЗАСАДНА Т.М. |
14671 |
м. Сокаль |
Куличківська ЗШ |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
7952 |
ЗАСИМЕНКО Д |
14108 |
м. Львів |
"Малюк" |
3 |
120 (36+48+36) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
7953 |
ЗАСИМЕНКО Н.О. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
6 |
112 (46+36+30) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
7954 |
ЗАСІНЧУК І.І. |
14098 |
м. Львів |
СЗШ № 50 |
7 |
98 (36+26+36) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
7955 |
ЗАСОБА А.Є. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
7956 |
ЗАСТАВНА А.О. |
14525 |
м. Радехів |
ЗОШ № 1 |
2 |
68 (26+30+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Брановський Володимир Іванович |
7957 |
ЗАСТАВНА М.М. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
4 |
74 (30+30+14) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
7958 |
ЗАСТАВНА Я.С. |
14624 |
м. Сколе |
Волосянківська ЗОШ |
5 |
106 (34+36+36) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
7959 |
ЗАСТАВНИЙ В.А. |
14496 |
м. Пустомити |
Гамаліївська ЗОШ |
3 |
74 (24+30+20) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
7960 |
ЗАСТАВНИЙ Д.Є. |
14030 |
м. Львів |
СЗШ № 77 |
6 |
100 (36+18+46) |
|
|
|
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
7961 |
ЗАСТАВНИЙ О.О. |
14014 |
м. Львів |
СЗШ № 87 |
11 |
114 (48+32+34) |
|
С1 |
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
7962 |
ЗАСТАВНИЙ О.Т. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
7 |
114 (51+30+33) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
7963 |
ЗАСТАВНИЙ Р.А. |
14118 |
м. Львів |
СЗШ № 33 |
5 |
126 (36+42+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
7964 |
ЗАСТАВНИЙ Т.Ю. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
4 |
90 (36+36+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
7965 |
ЗАСТАВНИЙ Я.В. |
14138 |
м. Львів |
"Любисток" |
3 |
106 (30+36+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
7966 |
ЗАСТАВСЬКА А.О. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
4 |
70 (18+30+22) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
7967 |
ЗАСТАВСЬКА Є.Р. |
14169 |
м. Новий Розділ |
СШ № 5 |
3 |
108 (30+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Верес Галина Мирославівна |
7968 |
ЗАСТАВСЬКИЙ С.М. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
7 |
140 (48+44+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Воробець Надія Теодорівна |
7969 |
ЗАСТРИЖНИЙ А.Я. |
14002 |
м. Львів |
НВК "ЗОШ-гімназія "Галицька" |
6 |
108 (42+42+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
7970 |
ЗАСТРІЖНА А.Р. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
4 |
94 (24+36+34) |
|
|
С2 |
С3 |
Гарбіч Людмила Іванівна |
7971 |
ЗАСТРІЖНА К.О. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
7972 |
ЗАСТРІЖНА М.Ю. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
7973 |
ЗАСУХІНА Ю.О. |
14171 |
м. Самбір |
ПШ № 2 |
2 |
52 (16+24+12) |
|
|
С2 |
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
7974 |
ЗАТВАРСЬКИЙ М.Ю. |
14007 |
м. Львів |
СЗШ № 4 |
1 |
66 (30+24+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
7975 |
ЗАТОРСЬКИЙ І.І. |
14486 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 1 |
6 |
131 (44+39+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
7976 |
ЗАТУШЕВСЬКА С.А. |
14368 |
м. Жовква |
Добросинська ЗОШ |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
7977 |
ЗАТХЕЙ Л.І. |
14118 |
м. Львів |
СЗШ № 33 |
3 |
132 (42+48+42) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
7978 |
ЗАТХЕЙ М.М. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
5 |
56 (10+20+26) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
7979 |
ЗАТХЕЙ М.М. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
6 |
51 (10+21+20) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
7980 |
ЗАТХЕЙ О.В. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
7981 |
ЗАТХЕЙ О.В. |
14669 |
м. Сокаль |
Сілецька ЗШ |
4 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
7982 |
ЗАТХЕЙ Р.І. |
14122 |
м. Львів |
СЗШ № 44 |
9 |
135 (60+32+43) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
7983 |
ЗАТХЕЙ Х.І. |
14669 |
м. Сокаль |
Сілецька ЗШ |
5 |
130 (52+30+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Кнейчук Наталія Володимирівна |
7984 |
ЗАХАРА В.Є. |
14946 |
м. Яворів |
Чолгинська СЗШ |
5 |
87 (32+25+30) |
|
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
7985 |
ЗАХАРА Г |
14470 |
м. Пустомити |
Лапаївська ЗОШ |
7 |
111 (45+24+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
7986 |
ЗАХАРА О.А. |
14946 |
м. Яворів |
Чолгинська СЗШ |
4 |
86 (30+36+20) |
|
|
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
7987 |
ЗАХАРА О.А. |
14023 |
м. Львів |
Гімназія "Євшан" |
6 |
92 (26+30+36) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
7988 |
ЗАХАРЕВИЧ В.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
6 |
108 (44+28+36) |
|
С1 |
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
7989 |
ЗАХАРІЯ А.В. |
14153 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 17 |
9 |
162 (60+54+48) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
7990 |
ЗАХАРКІВ А.А. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
2 |
62 (20+24+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
7991 |
ЗАХАРКІВ В.А. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
4 |
102 (24+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Біда Наталія Романівна |
7992 |
ЗАХАРКІВ В.І. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
9 |
126 (54+26+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
7993 |
ЗАХАРКІВ С.А. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
3 |
114 (30+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
7994 |
ЗАХАРКІВ С.Р. |
14767 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 1 |
3 |
112 (30+42+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Мар’ян Ольга Казимирівна |
7995 |
ЗАХАРКІВ С.Ю. |
14282 |
м. Жидачів |
НВК |
6 |
58 (16+18+24) |
|
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
7996 |
ЗАХАРКІВ Я.Б. |
14284 |
м. Жидачів |
Гімназія |
2 |
72 (24+24+24) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
7997 |
ЗАХАРКО А.А. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
7998 |
ЗАХАРКО А.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
4 |
84 (36+30+18) |
|
С1 |
|
|
Михаць Ігор Львович |
7999 |
ЗАХАРКО А.Ю. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
9 |
61 (30+20+11) |
|
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
8000 |
ЗАХАРКО Л.А. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
4 |
70 (18+42+10) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
8001 |
ЗАХАРКО Н.А. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
6 |
172 (58+54+60) |
З |
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
8002 |
ЗАХАРКО О.Р. |
14500 |
м. Пустомити |
Звенигородська ЗОШ |
10 |
107 (36+32+39) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
8003 |
ЗАХАРКО Р.Р. |
14386 |
м. Жовква |
Куликівська ЗОШ |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
8004 |
ЗАХАРКО Т.Д. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
3 |
114 (36+42+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
8005 |
ЗАХАРОВ Б.А. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
5 |
110 (38+36+36) |
|
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
8006 |
ЗАХАРОВ О.А. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
6 |
130 (34+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Гарбіч Людмила Іванівна |
8007 |
ЗАХАРОВ Р.А. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
2 |
70 (28+30+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
8008 |
ЗАХАРЧЕНКО В.Р. |
14122 |
м. Львів |
СЗШ № 44 |
10 |
131 (60+28+43) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
8009 |
ЗАХАРЧЕНКО М.М. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
4 |
68 (18+24+26) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
8010 |
ЗАХАРЧИН А.Р. |
14614 |
м. Сколе |
Підгородецька ЗОШ |
4 |
36 (24+12+0) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
8011 |
ЗАХАРЧИН Р.Р. |
14614 |
м. Сколе |
Підгородецька ЗОШ |
5 |
100 (44+42+14) |
|
С1 |
С2 |
|
Багрич Галина Миколаївна |
8012 |
ЗАХАРЧИН Т.І. |
14614 |
м. Сколе |
Підгородецька ЗОШ |
3 |
96 (30+42+24) |
|
|
С2 |
|
Багрич Галина Миколаївна |
8013 |
ЗАХАРЧУК А.Н. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
8014 |
ЗАХАРЧУК А.Я. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
8015 |
ЗАХАРЧУК О.А. |
14141 |
м. Львів |
ЦО "Політехнік-Еколенд" |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
8016 |
ЗАХАРЧУК С.А. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
8017 |
ЗАХАРЧУК У.О. |
14475 |
м. Пустомити |
Оброшинська ЗОШ |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
8018 |
ЗАХАРЧУК Ю.А. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
4 |
126 (48+48+30) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
8019 |
ЗАХІДНИЙ Ю.І. |
14946 |
м. Яворів |
Чолгинська СЗШ |
5 |
94 (36+28+30) |
|
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
8020 |
ЗАХЛЮПАНА А.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
9 |
111 (42+26+43) |
|
С1 |
|
С3 |
Біда Наталія Романівна |
8021 |
ЗАХЛЮПАНА Н.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
4 |
114 (36+42+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Біда Наталія Романівна |
8022 |
ЗАХОДИЛО К.Р. |
14024 |
м. Львів |
ССЗШ № 15 |
2 |
50 (26+18+6) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
8023 |
ЗАЦЕРКОВНА В.П. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
8 |
135 (54+36+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Біда Наталія Романівна |
8024 |
ЗАЧЕК М.О. |
14460 |
м. Пустомити |
Зимноводівська ЗОШ № 1 |
5 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
8025 |
ЗАЧКЕВИЧ С.А. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
5 |
166 (52+60+54) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
8026 |
ЗАЧКО О.П. |
14755 |
м. Старий Самбір |
Волянська ЗСШ |
9 |
134 (54+22+58) |
|
С1 |
|
С3 |
Мар’ян Ольга Казимирівна |
8027 |
ЗАЧКО С.П. |
14755 |
м. Старий Самбір |
Волянська ЗСШ |
5 |
117 (42+33+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Мар’ян Ольга Казимирівна |
8028 |
ЗАЯНЧКОВСЬКИЙ Е.М. |
14468 |
м. Пустомити |
Щирецька ЗОШ № 2 |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
8029 |
ЗАЯЦЬ А.В. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
3 |
96 (30+30+36) |
|
|
|
С3 |
Ліпецька Віра Семенівна |
8030 |
ЗАЯЦЬ А.В. |
14032 |
м. Львів |
НВК "Гроно" |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
8031 |
ЗАЯЦЬ А.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
9 |
125 (36+38+51) |
|
|
|
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
8032 |
ЗАЯЦЬ А.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
5 |
84 (26+28+30) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
8033 |
ЗАЯЦЬ А.П. |
14669 |
м. Сокаль |
Сілецька ЗШ |
5 |
140 (50+42+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кнейчук Наталія Володимирівна |
8034 |
ЗАЯЦЬ Б.Б. |
14112 |
м. Львів |
Школа радості |
4 |
82 (30+30+22) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
8035 |
ЗАЯЦЬ В.В. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
5 |
106 (32+30+44) |
|
|
|
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
8036 |
ЗАЯЦЬ Д. . |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
8037 |
ЗАЯЦЬ З. . |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
2 |
82 (28+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
8038 |
ЗАЯЦЬ З.Є. |
14125 |
м. Львів |
СЗШ № 57 |
4 |
82 (24+30+28) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
8039 |
ЗАЯЦЬ К.Б. |
14021 |
м. Львів |
СЗШ № 40 |
3 |
90 (30+36+24) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
8040 |
ЗАЯЦЬ Л.А. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
8 |
141 (45+42+54) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
8041 |
ЗАЯЦЬ М.Д. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
3 |
68 (12+30+26) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
8042 |
ЗАЯЦЬ М.Д. |
14141 |
м. Львів |
ЦО "Політехнік-Еколенд" |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
8043 |
ЗАЯЦЬ М.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
6 |
142 (46+42+54) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
8044 |
ЗАЯЦЬ Н.А. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
5 |
90 (38+30+22) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
8045 |
ЗАЯЦЬ Н.Н. |
14558 |
м. Радехів |
Станицька ЗОШ |
5 |
58 (22+12+24) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
8046 |
ЗАЯЦЬ О.А. |
14530 |
м. Радехів |
Бишівська ЗОШ |
7 |
99 (42+24+33) |
|
С1 |
|
|
Брановський Володимир Іванович |
8047 |
ЗАЯЦЬ О.П. |
14669 |
м. Сокаль |
Сілецька ЗШ |
9 |
145 (48+46+51) |
З |
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
8048 |
ЗАЯЦЬ С.А. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
6 |
106 (48+30+28) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
8049 |
ЗАЯЦЬ С.А. |
14031 |
м. Львів |
ЛУГГ |
6 |
117 (48+27+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
8050 |
ЗАЯЦЬ С.І. |
14165 |
м. Моршин |
НВК СЗШ ліцей |
5 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Люсак Руслана Михайлівна |
8051 |
ЗАЯЦЬ С.І. |
14165 |
м. Моршин |
НВК СЗШ ліцей |
5 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Люсак Руслана Михайлівна |
8052 |
ЗАЯЦЬ С.Р. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
6 |
86 (26+28+32) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
8053 |
ЗАЯЦЬ Т.Р. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
10 |
59 (18+20+21) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
8054 |
ЗАЯЧКІВСЬКА М.М. |
14176 |
м. Самбір |
СШ № 8 |
10 |
103 (36+24+43) |
|
|
|
С3 |
Ніженецька Наталія Сергіївна |
8055 |
ЗАЯЧКІВСЬКИЙ Б.М. |
14189 |
м. Стрий |
СЗШ № 10 |
4 |
102 (24+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Пістун Надія Данилівна |
8056 |
ЗБАНКЕ Д.К. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
6 |
110 (38+36+36) |
|
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
8057 |
ЗБИРКО М.М. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
5 |
106 (30+34+42) |
|
|
|
С3 |
Ліпецька Віра Семенівна |
8058 |
ЗБИШКО О.В. |
14400 |
м. Жовква |
Забірська ЗОШ |
3 |
120 (30+42+48) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
8059 |
ЗБИШКО П.І. |
14365 |
м. Жовква |
Гійченська ЗОШ |
6 |
138 (48+42+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
8060 |
ЗБИШКО С.В. |
14400 |
м. Жовква |
Забірська ЗОШ |
5 |
120 (48+36+36) |
|
С1 |
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
8061 |
ЗБИШКО С.І. |
14365 |
м. Жовква |
Гійченська ЗОШ |
10 |
102 (54+24+24) |
|
С1 |
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
8062 |
ЗБІРКО Р.М. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
8063 |
ЗБОЖНИЙ О.О. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
8064 |
ЗБОРІВСЬКИЙ Д.В. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
5 |
74 (26+24+24) |
|
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
8065 |
ЗБОРІВСЬКИЙ М. . |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
7 |
121 (45+30+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
8066 |
ЗБОРІВСЬКЙ О.Р. |
14036 |
м. Львів |
СЗШ № 65 |
7 |
116 (39+30+47) |
|
|
|
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
8067 |
ЗБОРОВСЬКА М.Є. |
14032 |
м. Львів |
НВК "Гроно" |
2 |
72 (24+30+18) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
8068 |
ЗБОРОВСЬКИЙ А.І. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
8 |
122 (42+32+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Біда Наталія Романівна |
8069 |
ЗБУРИНЬ Ю.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
5 |
96 (30+36+30) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
8070 |
ЗВАРИЦ Н.В. |
14533 |
м. Радехів |
Дмитрівський НВК |
10 |
138 (42+50+46) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
8071 |
ЗВАРИЧ А.Л. |
14145 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 1 |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
8072 |
ЗВАРИЧ А.О. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
4 |
126 (30+48+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
8073 |
ЗВАРИЧ А.О. |
14059 |
м. Львів |
ССЗШ № 37 |
2 |
42 (30+12+0) |
|
С1 |
|
|
Личак Катерина Степанівна |
8074 |
ЗВАРИЧ В.Б. |
14312 |
м. Жидачів |
Лівчицька ЗОШ |
8 |
75 (30+20+25) |
|
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
8075 |
ЗВАРИЧ В.Ю. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
8076 |
ЗВАРИЧ Г.М. |
14097 |
м. Львів |
СЗШ № 48 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
8077 |
ЗВАРИЧ Д.Б. |
14096 |
м. Львів |
ССЗШ № 46 |
5 |
113 (44+39+30) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
8078 |
ЗВАРИЧ Д.В. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
5 |
120 (38+46+36) |
|
|
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
8079 |
ЗВАРИЧ Д.В. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
7 |
138 (45+36+57) |
|
С1 |
|
С3 |
Цімарно Марія Петрівна |
8080 |
ЗВАРИЧ Д.М. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
2 |
72 (30+24+18) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
8081 |
ЗВАРИЧ З.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
9 |
121 (48+30+43) |
|
С1 |
|
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
8082 |
ЗВАРИЧ І.Р. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
7 |
153 (60+42+51) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
8083 |
ЗВАРИЧ І.Р. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
9 |
156 (60+48+48) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
8084 |
ЗВАРИЧ М.М. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
8085 |
ЗВАРИЧ Н.В. |
14458 |
м. Пустомити |
Пасіки-Зубрицька ЗОШ |
6 |
142 (56+26+60) |
|
С1 |
|
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
8086 |
ЗВАРИЧ Н.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
10 |
34 (12+8+14) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
8087 |
ЗВАРИЧ О.А. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
4 |
82 (30+36+16) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
8088 |
ЗВАРИЧ О.В. |
14533 |
м. Радехів |
Дмитрівський НВК |
9 |
111 (60+46+5) |
|
С1 |
С2 |
|
Брановський Володимир Іванович |
8089 |
ЗВАРИЧ О.В. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
2 |
74 (26+24+24) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
8090 |
ЗВАРИЧ Р.А. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
6 |
96 (14+40+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
8091 |
ЗВАРИЧ Р.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
8 |
86 (27+28+31) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
8092 |
ЗВАРИЧ Р.М. |
14470 |
м. Пустомити |
Лапаївська ЗОШ |
6 |
93 (34+23+36) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
8093 |
ЗВАРИЧ С.І. |
14169 |
м. Новий Розділ |
СШ № 5 |
6 |
103 (34+27+42) |
|
|
|
С3 |
Верес Галина Мирославівна |
8094 |
ЗВАРИЧ С.М. |
14752 |
м. Старий Самбір |
Хирівська школа-інтернат |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
8095 |
ЗВАРИЧ Х.Т. |
14665 |
м. Сокаль |
Великомостівський ЗШ-НВК-ліцей |
2 |
78 (24+30+24) |
З |
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
8096 |
ЗВЕРХАНОВСЬКА А.О. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
8097 |
ЗВЄРЄВ С.О. |
14077 |
м. Львів |
СЗШ № 84 |
3 |
76 (30+24+22) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
8098 |
ЗВЄРЄВА С.О. |
14077 |
м. Львів |
СЗШ № 84 |
3 |
64 (12+36+16) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
8099 |
ЗВІЖАНСЬКА І |
14176 |
м. Самбір |
СШ № 8 |
10 |
103 (36+24+43) |
|
|
|
С3 |
Ніженецька Наталія Сергіївна |
8100 |
ЗВІР А.Ю. |
14468 |
м. Пустомити |
Щирецька ЗОШ № 2 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
8101 |
ЗВІР Б.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
2 |
72 (30+30+12) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
8102 |
ЗВІР В.В. |
14073 |
м. Львів |
ЗШ "Первоцвіт" |
2 |
76 (28+24+24) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
8103 |
ЗВІР О.І. |
14060 |
м. Львів |
СЗШ № 8 (молодша школа) |
4 |
82 (30+30+22) |
|
|
|
|
Мазовіта Орися Петрівна |
8104 |
ЗВІР Р.А. |
14096 |
м. Львів |
ССЗШ № 46 |
2 |
78 (24+30+24) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
8105 |
ЗВІР Т.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
7 |
52 (24+10+18) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
8106 |
ЗВІР Ю.А. |
14384 |
м. Жовква |
ЗОШ № 2 |
2 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
8107 |
ЗВІРИНСЬКА М.М. |
14332 |
м. Жидачів |
Зарічанська ЗОШ |
3 |
96 (30+42+24) |
|
|
С2 |
|
Кардаш Богдан Степанович |
8108 |
ЗВОЗДА О.Р. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
8 |
135 (54+42+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
8109 |
ЗВОЗДА С.Р. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
8110 |
ЗВОНКО В.В. |
14098 |
м. Львів |
СЗШ № 50 |
6 |
97 (18+45+34) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
8111 |
ЗВОНКО І.В. |
14098 |
м. Львів |
СЗШ № 50 |
9 |
114 (48+26+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
8112 |
ЗВОРЕЦЬКА В.М. |
14166 |
м. Новий Розділ |
НВК "Лідер" |
9 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Верес Галина Мирославівна |
8113 |
ЗВОРСЬКА С.А. |
14475 |
м. Пустомити |
Оброшинська ЗОШ |
3 |
120 (48+42+30) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
8114 |
ЗГУРСЬКА Д.А. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
8115 |
ЗГУРСЬКИЙ Р.І. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
8 |
117 (51+36+30) |
|
С1 |
|
|
Біда Наталія Романівна |
8116 |
ЗДЕБСЬКА В.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
2 |
74 (26+24+24) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
8117 |
ЗДЕБСЬКА І.Т. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
10 |
118 (48+36+34) |
|
С1 |
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
8118 |
ЗДЕБСЬКИЙ Д.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
9 |
102 (36+14+52) |
|
|
|
С3 |
Воробець Надія Теодорівна |
8119 |
ЗДЕБСЬКИЙ О.Т. |
14042 |
м. Львів |
СЗШ № 42 |
3 |
126 (42+36+48) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
8120 |
ЗДЕБСЬКИЙ С.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
6 |
146 (50+54+42) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
8121 |
ЗДЕБСЬКОГО А.Б. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
4 |
96 (36+30+30) |
|
С1 |
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
8122 |
ЗДЕНДЯК Х.В. |
14613 |
м. Сколе |
Орівська ЗОШ |
9 |
126 (48+32+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
8123 |
ЗДЕНЬДЯК С.Р. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
7 |
165 (48+60+57) |
З |
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
8124 |
ЗДЕОРУК В.В. |
14935 |
м. Яворів |
НВК СЗШ ДНЗ с. Бірки |
7 |
163 (60+52+51) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
8125 |
ЗДОБИЛЯК У.П. |
14118 |
м. Львів |
СЗШ № 33 |
9 |
78 (36+6+36) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
8126 |
ЗДОБНОВА Д.О. |
14093 |
м. Львів |
СЗШ № 31 |
3 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
8127 |
ЗДОЛИНИ А.С. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
5 |
135 (44+31+60) |
|
С1 |
|
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
8128 |
ЗДОРОВЕГА Б.М. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
3 |
126 (48+48+30) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
8129 |
ЗДОРОВИК О.В. |
14382 |
м. Жовква |
Дублянська ЗОШ |
5 |
64 (16+18+30) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
8130 |
ЗДРЕНИК Б.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
9 |
84 (24+14+46) |
|
|
|
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
8131 |
ЗДРІЛЬ А.В. |
14561 |
м. Радехів |
Яструбичівська ЗОШ |
5 |
124 (40+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Брановський Володимир Іванович |
8132 |
ЗДРІЛЬ В.О. |
14561 |
м. Радехів |
Яструбичівська ЗОШ |
2 |
72 (24+24+24) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
8133 |
ЗДУХОВА В.Є. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
8 |
148 (54+52+42) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
8134 |
ЗЕЛЕЗ В.А. |
14044 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок " Провесінь" |
8 |
163 (54+52+57) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
8135 |
ЗЕЛЕНА Н.А. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
4 |
120 (42+36+42) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
8136 |
ЗЕЛЕНКО М.І. |
14718 |
м. Сокаль |
НВК ЗШ № 2 ліцей |
2 |
86 (26+30+30) |
З |
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
8137 |
ЗЕЛЕНЧУК М.К. |
14120 |
м. Львів |
СЗШ № 41 |
5 |
154 (40+54+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
8138 |
ЗЕЛЕНЧУК Ю.К. |
14120 |
м. Львів |
СЗШ № 41 |
5 |
151 (46+45+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
8139 |
ЗЕЛЕНЮК Б. . |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
3 |
96 (36+36+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
8140 |
ЗЕЛЕНЮК В.Ю. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
1 |
62 (26+30+6) |
|
С1 |
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
8141 |
ЗЕЛЕНЮК К.Д. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
2 |
64 (22+18+24) |
|
С1 |
|
С3 |
Оленчин Тетяна Петрівна |
8142 |
ЗЕЛЕНЮХ Н.І. |
14385 |
м. Жовква |
ЗОШ № 3 |
11 |
134 (42+38+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
8143 |
ЗЕЛЕНЮХ Ю.О. |
14094 |
м. Львів |
СЗШ № 36 |
3 |
132 (48+42+42) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
8144 |
ЗЕЛИЖ Н.П. |
14633 |
м. Сколе |
Лавочанська ЗОШ № 2 |
6 |
102 (30+30+42) |
|
|
|
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
8145 |
ЗЕЛИК В.А. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
5 |
100 (22+48+30) |
|
|
С2 |
|
Воробець Надія Теодорівна |
8146 |
ЗЕЛИК В.А. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
7 |
89 (33+34+22) |
|
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
8147 |
ЗЕЛИК В.Б. |
14183 |
м. Стрий |
СЗШ № 4 |
7 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
8148 |
ЗЕЛИК К.Я. |
14618 |
м. Сколе |
Славська ЗОШ |
5 |
110 (30+32+48) |
|
|
|
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
8149 |
ЗЕЛИК Р.Б. |
14183 |
м. Стрий |
СЗШ № 4 |
2 |
68 (26+24+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
8150 |
ЗЕЛИК Х.А. |
14621 |
м. Сколе |
Тохольківський НВК ЗОШ-ДНЗ |
9 |
101 (42+18+41) |
|
С1 |
|
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
8151 |
ЗЕЛІНКА В.А. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
3 |
102 (24+48+30) |
|
|
С2 |
|
Булас Надія Антонівна |
8152 |
ЗЕЛІНКА І.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
8153 |
ЗЕЛІНСЬКА А.А. |
14044 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок " Провесінь" |
7 |
147 (60+48+39) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
8154 |
ЗЕЛІНСЬКА А.В. |
14119 |
м. Львів |
СЗШ № 38 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
8155 |
ЗЕЛІНСЬКА Є.І. |
14047 |
м. Львів |
СЗШ № 6 |
4 |
124 (36+48+40) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
8156 |
ЗЕЛІНСЬКА З.Р. |
14412 |
м. Жовква |
Равська ЗОШ |
8 |
115 (48+30+37) |
|
С1 |
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
8157 |
ЗЕЛІНСЬКИЙ Б.Б. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
7 |
140 (51+46+43) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Лободяк Леся Мар'янівна |
8158 |
ЗЕЛІНСЬКИЙ Д.В. |
14915 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ 1 ст. |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
8159 |
ЗЕЛІНСЬКИЙ Д.В. |
14115 |
м. Львів |
СЗШ № 22 |
3 |
132 (48+48+36) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
8160 |
ЗЕЛІНСЬКИЙ М.Б. |
14023 |
м. Львів |
Гімназія "Євшан" |
8 |
138 (48+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
8161 |
ЗЕЛІССЬКИЙ О.О. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
5 |
108 (50+20+38) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
8162 |
ЗЕЛЬМАН А.М. |
14370 |
м. Жовква |
Зашківська ЗОШ |
6 |
134 (50+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
8163 |
ЗЕЛЬМАН Х.Б. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
9 |
117 (36+34+47) |
|
|
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
8164 |
ЗЕЛЬМАНОВИЧ Д.М. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
4 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
8165 |
ЗЕЛЯНОВСЬКА Я.Р. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
4 |
118 (36+48+34) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
8166 |
ЗЕМАН О.Н. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
6 |
105 (38+31+36) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
8167 |
ЗЕМБЕЛЯ В.О. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
6 |
151 (58+39+54) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
8168 |
ЗЕМБІЦЬКА М.Т. |
14178 |
м. Самбір |
СШ № 10 |
10 |
142 (48+48+46) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ніженецька Наталія Сергіївна |
8169 |
ЗЕМБІЦЬКА О.І. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
4 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
8170 |
ЗЕМБІЦЬКИЙ С.В. |
14178 |
м. Самбір |
СШ № 10 |
9 |
150 (54+44+52) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
8171 |
ЗЕМБОВИЧ К.В. |
14173 |
м. Самбір |
СШ № 3 |
7 |
133 (51+40+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ніженецька Наталія Сергіївна |
8172 |
ЗЕМБОВИЧ Ю. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
5 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
8173 |
ЗЕМЗЕРЕВА А.М. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
8174 |
ЗЕМЛЯК О.Л. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
8175 |
ЗЕМЛЯНА Т.В. |
14382 |
м. Жовква |
Дублянська ЗОШ |
8 |
85 (30+28+27) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
8176 |
ЗЕМСЬКА А.С. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
8177 |
ЗЕМЦОВ Є.Ю. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
2 |
66 (24+30+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
8178 |
ЗЕНИНЕЦЬ В.Я. |
14641 |
м. Сколе |
Плавя-вадрусівський НВК ЗОШ ДНЗ |
5 |
100 (34+30+36) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
8179 |
ЗЕНІВ Н.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
7 |
117 (48+30+39) |
|
С1 |
|
|
Михаць Ігор Львович |
8180 |
ЗЕНІВ О.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
4 |
96 (30+36+30) |
|
|
С2 |
|
Михаць Ігор Львович |
8181 |
ЗЕНКОВ М.Р. |
14073 |
м. Львів |
ЗШ "Первоцвіт" |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
8182 |
ЗЕНКОВ М.Р. |
14075 |
м. Львів |
СЗШ № 96 |
5 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
8183 |
ЗЕРНОВ О.А. |
14093 |
м. Львів |
СЗШ № 31 |
5 |
132 (50+40+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
8184 |
ЗИВЕР Д.Я. |
14413 |
м. Жовква |
Річківська ЗОШ |
7 |
99 (36+24+39) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
8185 |
ЗИВЕР Х.В. |
14413 |
м. Жовква |
Річківська ЗОШ |
4 |
94 (24+30+40) |
|
|
|
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
8186 |
ЗИКОВА С.І. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
8187 |
ЗИМИ Д.М. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
9 |
94 (36+24+34) |
|
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
8188 |
ЗИНИЧ В.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
8189 |
ЗИНИЧ К.Я. |
14195 |
м. Трускавець |
НВК СЗШ № 2 гімназія |
4 |
126 (30+48+48) |
З |
|
|
|
Томашівська Наталія Валеріївна |
8190 |
ЗИНИЧ Л.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
8 |
129 (48+36+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
8191 |
ЗИНИЧ М.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
8192 |
ЗИНИЧ М.М. |
14648 |
м. Сколе |
Ялинкуватська ЗШ |
7 |
119 (54+26+39) |
|
С1 |
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
8193 |
ЗИНИЧ М.Р. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
60 (18+12+30) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
8194 |
ЗИНИЧ Н.М. |
14171 |
м. Самбір |
ПШ № 2 |
4 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
8195 |
ЗИНИЧ Ю.Р. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
126 (36+48+42) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
8196 |
ЗІБЛІКЕВИЧ С.Б. |
14767 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 1 |
7 |
159 (60+48+51) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
8197 |
ЗІЗИНЬ М.І. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
3 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
8198 |
ЗІЛІНКЕВИЧ В.М. |
14189 |
м. Стрий |
СЗШ № 10 |
4 |
64 (18+30+16) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
8199 |
ЗІЛІНСЬКИЙ П.М. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
4 |
96 (24+42+30) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
8200 |
ЗІМИЧ В.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
4 |
114 (30+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Михаць Ігор Львович |
8201 |
ЗІМІНА А.Д. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
1 |
80 (26+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
8202 |
ЗІНЕЧКО І.П. |
14680 |
м. Сокаль |
Хлівчанська ЗШ |
3 |
56 (24+24+8) |
|
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
8203 |
ЗІНИХА О.О. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
11 |
152 (48+52+52) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
8204 |
ЗІНКОВСЬКА М.О. |
14170 |
м. Новий Розділ |
ЗШ № 4 |
3 |
62 (30+12+20) |
|
|
|
|
Верес Галина Мирославівна |
8205 |
ЗІНОВЄВ І.В. |
14108 |
м. Львів |
"Малюк" |
3 |
126 (36+48+42) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
8206 |
ЗІНОВЄВА К.С. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
2 |
60 (24+30+6) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
8207 |
ЗІНЧЕНКО А.В. |
14122 |
м. Львів |
СЗШ № 44 |
2 |
66 (24+24+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
8208 |
ЗІНЧЕНКО С.С. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
5 |
160 (46+60+54) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
8209 |
ЗІНЧУК В.В. |
14404 |
м. Жовква |
Кам’яногірська ЗОШ |
5 |
132 (48+30+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
8210 |
ЗІНЧУК В.І. |
14076 |
м. Львів |
СЗШ № 86 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
8211 |
ЗІНЧУК В.Р. |
14404 |
м. Жовква |
Кам’яногірська ЗОШ |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
8212 |
ЗІНЧУК Л.Ю. |
14007 |
м. Львів |
СЗШ № 4 |
4 |
98 (36+36+26) |
|
С1 |
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
8213 |
ЗІНЧУК М.Ю. |
14004 |
м. Львів |
ЛЛГ |
9 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
8214 |
ЗІНЧУК Н.П. |
14007 |
м. Львів |
СЗШ № 4 |
3 |
100 (30+48+22) |
|
|
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
8215 |
ЗІНЧУК С.М. |
14404 |
м. Жовква |
Кам’яногірська ЗОШ |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
8216 |
ЗІНЧУК Т.Ю. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
2 |
88 (28+30+30) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
8217 |
ЗІНЧУК Ю.А. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
3 |
124 (42+42+40) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
8218 |
ЗІНЧУК Ю.В. |
14404 |
м. Жовква |
Кам’яногірська ЗОШ |
5 |
133 (46+33+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
8219 |
ЗІНЧУК Ю.П. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
5 |
142 (52+54+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
8220 |
ЗІНЧУК Ю.Р. |
14385 |
м. Жовква |
ЗОШ № 3 |
8 |
150 (54+48+48) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
8221 |
ЗІНЧУК Я.Ю. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
8222 |
ЗІНЬКЕВИЧ О.А. |
14917 |
м. Яворів |
Великопільська СЗШ |
5 |
142 (50+48+44) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
8223 |
ЗІНЬКІВ О.Я. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
3 |
76 (24+24+28) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
8224 |
ЗІНЬКІВ Ю.В. |
14075 |
м. Львів |
СЗШ № 96 |
6 |
123 (32+49+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
8225 |
ЗІНЬКО А.В. |
14677 |
м. Сокаль |
Мурованська ЗШ |
5 |
95 (38+33+24) |
|
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
8226 |
ЗІНЬКО А.І. |
14934 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 1 |
7 |
96 (15+48+33) |
|
|
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
8227 |
ЗІНЬКО В.А. |
14045 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок "Дзвіночок" |
1 |
78 (24+30+24) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
8228 |
ЗІНЬКО В.Р. |
14390 |
м. Жовква |
НВК "Рава-Руська школа-гімназія" |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
8229 |
ЗІНЬКО Н.В. |
14413 |
м. Жовква |
Річківська ЗОШ |
2 |
86 (26+30+30) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
8230 |
ЗІНЬКО Р.Я. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
6 |
134 (38+54+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
8231 |
ЗІРЧАК А.М. |
14475 |
м. Пустомити |
Оброшинська ЗОШ |
2 |
78 (30+18+30) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
8232 |
ЗЛИДНИК М. . |
14119 |
м. Львів |
СЗШ № 38 |
4 |
98 (24+42+32) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
8233 |
ЗЛИДНИК М.І. |
14464 |
м. Пустомити |
Семенівська ЗОШ |
4 |
114 (36+42+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
8234 |
ЗЛОНКЕВИЧ О.О. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
10 |
138 (48+38+52) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
8235 |
ЗЛОНКЕВИЧ Р.В. |
14117 |
м. Львів |
СЗШ № 30 |
9 |
102 (30+38+34) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
8236 |
ЗЛОТКО Л.Г. |
14383 |
м. Жовква |
ЗОШ № 1 |
8 |
103 (45+24+34) |
|
С1 |
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
8237 |
ЗЛОТНІКОВА В.А. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
2 |
76 (28+24+24) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
8238 |
ЗЛУПКО В.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
8 |
141 (54+48+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Михаць Ігор Львович |
8239 |
ЗЛУПКО І.Г. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
3 |
102 (36+30+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Михаць Ігор Львович |
8240 |
ЗМИСЛА М.В. |
14120 |
м. Львів |
СЗШ № 41 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
8241 |
ЗМИСЛА Н.М. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
3 |
114 (30+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Лободяк Леся Мар'янівна |
8242 |
ЗМІЙ А.В. |
14073 |
м. Львів |
ЗШ "Первоцвіт" |
2 |
58 (28+24+6) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
8243 |
ЗМІЙ Л.В. |
14377 |
м. Жовква |
Новоскварявська ЗОШ |
1 |
72 (30+30+12) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
8244 |
ЗМІЙ Ю.В. |
14377 |
м. Жовква |
Новоскварявська ЗОШ |
2 |
72 (30+30+12) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
8245 |
ЗМІЙ Ю.І. |
14366 |
м. Жовква |
Глинський НВК |
6 |
132 (48+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
8246 |
ЗМІЙОВСЬКА І.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
7 |
111 (30+30+51) |
|
|
|
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
8247 |
ЗМІЙОВСЬКА І.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
1 |
78 (24+30+24) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
8248 |
ЗМІЙОВСЬКА М.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
90 (24+36+30) |
|
|
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
8249 |
ЗМІЙОВСЬКИЙ І.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
102 (24+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
8250 |
ЗМІЙОВСЬКИЙ М.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
1 |
78 (24+30+24) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
8251 |
ЗМІЯ А.В. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
8252 |
ЗМЇЙОВСЬКА Д.І. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
2 |
52 (22+18+12) |
|
С1 |
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
8253 |
ЗНАК А.М. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
4 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
8254 |
ЗНАК В.О. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
10 |
86 (36+22+28) |
|
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
8255 |
ЗНАТЕНЯК І.М. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
10 |
52 (18+12+22) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
8256 |
ЗОБКІВ І.М. |
14542 |
м. Радехів |
Вузлівський ліцей |
9 |
116 (48+32+36) |
|
С1 |
|
|
Брановський Володимир Іванович |
8257 |
ЗОБКІВ О.В. |
14094 |
м. Львів |
СЗШ № 36 |
4 |
110 (48+42+20) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
8258 |
ЗОБКІВ Я.М. |
14532 |
м. Радехів |
Вузлівська ЗОШ |
4 |
108 (36+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Брановський Володимир Іванович |
8259 |
ЗОЗУЛЯ В.А. |
14024 |
м. Львів |
ССЗШ № 15 |
7 |
139 (45+48+46) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
8260 |
ЗОЗУЛЯ В.В. |
14075 |
м. Львів |
СЗШ № 96 |
7 |
165 (60+48+57) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
8261 |
ЗОЗУЛЯ В.І. |
14174 |
м. Самбір |
СШ № 4 |
4 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
8262 |
ЗОЗУЛЯ Д.С. |
14140 |
м. Львів |
ШЕЛ |
9 |
139 (48+42+49) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
8263 |
ЗОЗУЛЯ О. . |
14915 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ 1 ст. |
4 |
122 (36+48+38) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
8264 |
ЗОЗУЛЯ О.М. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
9 |
150 (48+48+54) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
8265 |
ЗОЗУЛЯ О.Ю. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
4 |
96 (24+42+30) |
|
|
С2 |
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
8266 |
ЗОЗУЛЯ Р.О. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
5 |
94 (24+30+40) |
|
|
|
С3 |
Лободяк Леся Мар'янівна |
8267 |
ЗОЗУЛЯК О.М. |
14283 |
м. Жидачів |
Гніздичівська СЗШ |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
8268 |
ЗОЛОТИЙ М.О. |
14475 |
м. Пустомити |
Оброшинська ЗОШ |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
8269 |
ЗОЛОТОВ Д.С. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
8270 |
ЗОЛОТУХІН О.С. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
7 |
144 (54+48+42) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
8271 |
ЗОРЕНА Б.В. |
14681 |
м. Сокаль |
Борятинський НВК-ЗШ-дитячий садок |
8 |
121 (24+54+43) |
|
|
С2 |
С3 |
Кнейчук Наталія Володимирівна |
8272 |
ЗОРЕНА В.М. |
14208 |
м. Червоноград |
ЗШ № 12 |
2 |
66 (30+12+24) |
|
С1 |
|
С3 |
Перець Надія Михайлівна |
8273 |
ЗОРЕНА П.А. |
14678 |
м. Сокаль |
Острівський НВК-ЗШ-дитячий садок |
6 |
84 (30+24+30) |
|
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
8274 |
ЗОРЄНА А.А. |
14678 |
м. Сокаль |
Острівський НВК-ЗШ-дитячий садок |
8 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
8275 |
ЗОРІЙЧУК А.О. |
14153 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 17 |
4 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
8276 |
ЗОТОВА Н.В. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
2 |
72 (30+24+18) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
8277 |
ЗОХНЮК В.В. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
7 |
165 (60+54+51) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
8278 |
ЗОХНЮК О.О. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
4 |
114 (30+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Гарбіч Людмила Іванівна |
8279 |
ЗОХНЮК С.О. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
8280 |
ЗРАДА С.І. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
9 |
154 (54+42+58) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
8281 |
ЗРАЙЛО Ю.І. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
4 |
96 (36+36+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Воробець Надія Теодорівна |
8282 |
ЗРЕМЯК А.Я. |
14176 |
м. Самбір |
СШ № 8 |
2 |
86 (26+30+30) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
8283 |
ЗРОБОК В.В. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
5 |
118 (46+24+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Гарбіч Людмила Іванівна |
8284 |
ЗРОБОК О.І. |
14529 |
м. Радехів |
Березівська ЗОШ |
7 |
129 (57+24+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
8285 |
ЗУБ А.М. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
3 |
80 (30+36+14) |
|
|
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
8286 |
ЗУБ Д.Н. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
10 |
79 (30+18+31) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
8287 |
ЗУБ Д.Р. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
5 |
115 (34+45+36) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
8288 |
ЗУБ О.Г. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
5 |
126 (42+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Біда Наталія Романівна |
8289 |
ЗУБ Р.В. |
14464 |
м. Пустомити |
Семенівська ЗОШ |
8 |
111 (45+54+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
8290 |
ЗУБ С.І. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
7 |
106 (39+30+37) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
8291 |
ЗУБ Т.С. |
14463 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 2 |
5 |
148 (46+42+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
8292 |
ЗУБАВЛЕНКО М.Р. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
3 |
66 (24+36+6) |
|
|
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
8293 |
ЗУБАК М.О. |
14753 |
м. Старий Самбір |
Торчиновицька ЗСШ |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
8294 |
ЗУБАЛЬ Л.А. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
8 |
120 (42+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Панченко Наталія Сергіївна |
8295 |
ЗУБАЛЬ О.І. |
14096 |
м. Львів |
ССЗШ № 46 |
2 |
48 (18+24+6) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
8296 |
ЗУБАЛЬ Ю.В. |
14179 |
м. Самбір |
Гімназія |
9 |
143 (60+40+43) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ніженецька Наталія Сергіївна |
8297 |
ЗУБАНЬ Т.В. |
14528 |
м. Радехів |
Лоптинська ЗОШ |
7 |
99 (36+32+31) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
8298 |
ЗУБАР З.О. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
6 |
120 (30+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Булас Надія Антонівна |
8299 |
ЗУБАР М.Р. |
14001 |
м. Львів |
ПНВЗ "ЗОШ святої Софії" |
3 |
108 (30+48+30) |
|
|
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
8300 |
ЗУБАРУК Н |
14864 |
м. Стрий |
Жулинська ЗШ |
3 |
96 (36+42+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Романова Лілія Володимирівна |
8301 |
ЗУБАТИЙ С.Р. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
4 |
120 (30+42+48) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
8302 |
ЗУБАЧ М.А. |
14937 |
м. Яворів |
Рогізненська СЗШ |
10 |
89 (42+24+23) |
|
С1 |
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
8303 |
ЗУБЕНКО І.Я. |
14289 |
м. Жидачів |
Вовчатицька ЗОШ |
5 |
122 (50+30+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
8304 |
ЗУБЕЦЬ Є.В. |
14390 |
м. Жовква |
НВК "Рава-Руська школа-гімназія" |
9 |
121 (36+30+55) |
|
|
|
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
8305 |
ЗУБИК В.І. |
14204 |
м. Червоноград |
СШ № 8 |
4 |
108 (30+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Перець Надія Михайлівна |
8306 |
ЗУБИК В.Т. |
14023 |
м. Львів |
Гімназія "Євшан" |
5 |
96 (22+38+36) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
8307 |
ЗУБИК І.М. |
14030 |
м. Львів |
СЗШ № 77 |
7 |
117 (48+30+39) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
8308 |
ЗУБИК С.Д. |
14182 |
м. Стрий |
СЗШ № 3 |
5 |
66 (18+18+30) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
8309 |
ЗУБІК Ю.О. |
14014 |
м. Львів |
СЗШ № 87 |
3 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
8310 |
ЗУБКО В.С. |
14001 |
м. Львів |
ПНВЗ "ЗОШ святої Софії" |
2 |
36 (24+6+6) |
|
С1 |
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
8311 |
ЗУБКО З.З. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
2 |
54 (24+12+18) |
|
С1 |
|
|
Личак Катерина Степанівна |
8312 |
ЗУБКОВИЧ А.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
66 (24+24+18) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
8313 |
ЗУБКОВИЧ Ю.Ю. |
14192 |
м. Стрий |
Гімназія |
2 |
60 (24+18+18) |
|
С1 |
|
|
Пістун Надія Данилівна |
8314 |
ЗУБОВИЧ О.Р. |
14480 |
м. Пустомити |
Наварійська ЗОШ |
4 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
8315 |
ЗУБРИЦЬКА А.О. |
14004 |
м. Львів |
ЛЛГ |
6 |
93 (20+39+34) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
8316 |
ЗУБРИЦЬКА В.О. |
14023 |
м. Львів |
Гімназія "Євшан" |
6 |
148 (52+42+54) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
8317 |
ЗУБРИЦЬКА Е.М. |
14059 |
м. Львів |
ССЗШ № 37 |
4 |
120 (42+48+30) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
8318 |
ЗУБРИЦЬКА К.В. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
5 |
57 (22+13+22) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
8319 |
ЗУБРИЦЬКА Л.І. |
14191 |
м. Стрий |
СЗШ № 12 |
3 |
84 (30+36+18) |
|
|
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
8320 |
ЗУБРИЦЬКА М.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
10 |
157 (54+54+49) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
8321 |
ЗУБРИЦЬКА М.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
96 (30+30+36) |
|
|
|
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
8322 |
ЗУБРИЦЬКА М.Я. |
14101 |
м. Львів |
СЗШ № 66 |
3 |
46 (18+18+10) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
8323 |
ЗУБРИЦЬКА О.В. |
14283 |
м. Жидачів |
Гніздичівська СЗШ |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
8324 |
ЗУБРИЦЬКА О.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
8325 |
ЗУБРИЦЬКА Х.Б. |
14622 |
м. Сколе |
ЗОШ-інтернат |
4 |
114 (36+42+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
8326 |
ЗУБРИЦЬКИЙ В.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
8 |
111 (60+18+33) |
|
С1 |
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
8327 |
ЗУБРИЦЬКИЙ В.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
9 |
135 (48+48+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
8328 |
ЗУБРИЦЬКИЙ В.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
10 |
111 (42+32+37) |
|
С1 |
|
|
Михаць Ігор Львович |
8329 |
ЗУБРИЦЬКИЙ Ї.В. |
14872 |
м. Стрий |
П'ятничанська ЗОШ, Дашавська ЗОШ |
5 |
72 (28+14+30) |
|
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
8330 |
ЗУБРИЦЬКИЙ М.А. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
5 |
86 (36+26+24) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
8331 |
ЗУБРИЦЬКИЙ О.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
5 |
118 (34+36+48) |
|
|
|
С3 |
Михаць Ігор Львович |
8332 |
ЗУБРИЦЬКИЙ О.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
114 (36+42+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
8333 |
ЗУБРИЦЬКИЙ П.М. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
2 |
64 (22+24+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
8334 |
ЗУБРИЦЬКИЙ Р.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
7 |
123 (54+30+39) |
|
С1 |
|
|
Михаць Ігор Львович |
8335 |
ЗУБРИЦЬКИЙ Р.Л. |
14476 |
м. Пустомити |
Солонківська ЗОШ |
8 |
153 (60+48+45) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
8336 |
ЗУБРИЦЬКИЙ Т.Л. |
14476 |
м. Пустомити |
Солонківська ЗОШ |
2 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
8337 |
ЗУБЧЕНКО В.Д. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
4 |
126 (36+48+42) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
8338 |
ЗУЗАК Д.С. |
14525 |
м. Радехів |
ЗОШ № 1 |
2 |
68 (26+30+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Брановський Володимир Іванович |
8339 |
ЗЬЕМБА В.Я. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
4 |
84 (30+24+30) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
8340 |
ЗЬОБЕР А.Я. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
6 |
122 (38+36+48) |
|
|
|
С3 |
Ліпецька Віра Семенівна |
8341 |
ЗЬОБЕР М. . |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
4 |
114 (36+42+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
8342 |
ЗЮБРИК Д. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
8 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
8343 |
ЗЯЙЛИК Д.Ю. |
14098 |
м. Львів |
СЗШ № 50 |
3 |
84 (24+36+24) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
8344 |
ЗЯТИК Д.А. |
14723 |
м. Сокаль |
Жвирківська ЗШ |
5 |
104 (20+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Кнейчук Наталія Володимирівна |
8345 |
ИОЛЕСНИК Ю.Ю. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
2 |
68 (26+24+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
8346 |
ІВАКО Ю.І. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
8347 |
ІВАНГОРОДСЬКИЙ А.А. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
4 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
8348 |
ІВАНЕВИЧ А.Ю. |
14934 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 1 |
4 |
102 (30+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
8349 |
ІВАНЕЙКО І.В. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
5 |
97 (30+37+30) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
8350 |
ІВАНЕЙКО М.А. |
14752 |
м. Старий Самбір |
Хирівська школа-інтернат |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
8351 |
ІВАНЕЙКО Р.Є. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
9 |
134 (42+32+60) |
|
С1 |
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
8352 |
ІВАНЕЙКО Ю.А. |
14122 |
м. Львів |
СЗШ № 44 |
3 |
120 (42+42+36) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
8353 |
ІВАНЕНКО В.А. |
14099 |
м. Львів |
СЗШ № 51 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
8354 |
ІВАНЕНКО О.І. |
14389 |
м. Жовква |
Рава-Руська ЗОШ № 2 |
4 |
96 (36+36+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
8355 |
ІВАНЕНКО Р.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
2 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
8356 |
ІВАНЕЦЬ В |
14046 |
м. Львів |
СЗШ № 71 |
6 |
119 (38+39+42) |
|
|
|
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
8357 |
ІВАНЕЦЬ Д. . |
14116 |
м. Львів |
СЗШ № 23 |
8 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
8358 |
ІВАНЕЦЬ Д.Т. |
14204 |
м. Червоноград |
СШ № 8 |
1 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
8359 |
ІВАНЕЦЬ З.С. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
8360 |
ІВАНЕЦЬ І.Б. |
14704 |
м. Сокаль |
Перетіцька ЗШ |
6 |
130 (36+52+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Кнейчук Наталія Володимирівна |
8361 |
ІВАНЕЦЬ Н.С. |
14389 |
м. Жовква |
Рава-Руська ЗОШ № 2 |
3 |
104 (30+42+32) |
|
|
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
8362 |
ІВАНЕЦЬ Р.А. |
14474 |
м. Пустомити |
Чорношовицький НВК |
5 |
107 (28+37+42) |
|
|
|
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
8363 |
ІВАНЕЦЬ С.А. |
14390 |
м. Жовква |
НВК "Рава-Руська школа-гімназія" |
9 |
103 (48+18+37) |
|
С1 |
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
8364 |
ІВАНЕЦЬ Х.Т. |
14474 |
м. Пустомити |
Чорношовицький НВК |
8 |
159 (57+48+54) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
8365 |
ІВАНЕЧКО В.А. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
4 |
62 (24+24+14) |
|
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
8366 |
ІВАНЕЧКО В.Р. |
14531 |
м. Радехів |
Нововитківська ЗОШ |
4 |
96 (36+42+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Брановський Володимир Іванович |
8367 |
ІВАНИК А.В. |
14283 |
м. Жидачів |
Гніздичівська СЗШ |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
8368 |
ІВАНИК В.В. |
14316 |
м. Жидачів |
Антонівський НВК |
6 |
105 (32+43+30) |
|
|
С2 |
|
Кардаш Богдан Степанович |
8369 |
ІВАНИК В.М. |
14384 |
м. Жовква |
ЗОШ № 2 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
8370 |
ІВАНИК Є.А. |
14402 |
м. Жовква |
Зарудцівська ЗОШ |
8 |
102 (39+24+39) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
8371 |
ІВАНИК І.А. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
5 |
120 (36+48+36) |
|
|
С2 |
|
Воробець Надія Теодорівна |
8372 |
ІВАНИК І.Ю. |
14136 |
м. Львів |
Приватна гімназія "Відродження" |
8 |
150 (54+48+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
8373 |
ІВАНИК Л.В. |
14283 |
м. Жидачів |
Гніздичівська СЗШ |
5 |
122 (38+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
8374 |
ІВАНИК М.І. |
14752 |
м. Старий Самбір |
Хирівська школа-інтернат |
2 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
8375 |
ІВАНИК М.М. |
14154 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 18 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
8376 |
ІВАНИКОВИЧ М.М. |
14611 |
м. Сколе |
НВК СЗШ ліцей с. Козьова |
2 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
8377 |
ІВАНИКОВИЧ Т.О. |
14189 |
м. Стрий |
СЗШ № 10 |
6 |
140 (54+40+46) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Пістун Надія Данилівна |
8378 |
ІВАНИКОВИЧ Ю.М. |
14639 |
м. Сколе |
Орявська ЗОШ |
3 |
46 (12+6+28) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
8379 |
ІВАНИЛО М.О. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
3 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
8380 |
ІВАНИНА В.М. |
14200 |
м. Червоноград |
ЗШ № 4 |
1 |
78 (24+30+24) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
8381 |
ІВАНИНА Г.В. |
14364 |
м. Жовква |
Волицька ЗОШ |
9 |
163 (60+54+49) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
8382 |
ІВАНИНА Р.З. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
10 |
76 (42+18+16) |
|
С1 |
|
|
Біда Наталія Романівна |
8383 |
ІВАНИНА С.А. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
7 |
119 (27+48+44) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
8384 |
ІВАНИСА В.Б. |
14720 |
м. Сокаль |
НВК ЗШ № 4 ліцей |
8 |
133 (48+48+37) |
|
С1 |
С2 |
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
8385 |
ІВАНИЦЬКА В.О. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
7 |
162 (57+60+45) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
8386 |
ІВАНИЦЬКА Л.В. |
14169 |
м. Новий Розділ |
СШ № 5 |
5 |
73 (18+21+34) |
|
|
|
|
Верес Галина Мирославівна |
8387 |
ІВАНИЦЬКИЙ Б.І. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
8 |
109 (36+42+31) |
|
|
С2 |
|
Ліпецька Віра Семенівна |
8388 |
ІВАНИЦЬКИЙ Д.А. |
14762 |
м. Старий Самбір |
Верхньолужецька ЗСШ |
8 |
112 (51+24+37) |
|
С1 |
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
8389 |
ІВАНИЦЬКИЙ М.С. |
14117 |
м. Львів |
СЗШ № 30 |
6 |
162 (46+56+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
8390 |
ІВАНИЦЬКИЙ М.Ю. |
14531 |
м. Радехів |
Нововитківська ЗОШ |
8 |
162 (48+60+54) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
8391 |
ІВАНИЦЬКИЙ Р.В. |
14024 |
м. Львів |
ССЗШ № 15 |
3 |
106 (24+42+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
8392 |
ІВАНИЧКО В.Р. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
4 |
96 (24+42+30) |
|
|
С2 |
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
8393 |
ІВАНИЧКО М.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
126 (42+48+36) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
8394 |
ІВАНИЧКО Н.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
7 |
110 (54+20+36) |
|
С1 |
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
8395 |
ІВАНИШИН А.І. |
14007 |
м. Львів |
СЗШ № 4 |
2 |
38 (8+12+18) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
8396 |
ІВАНИШИН А.О. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
6 |
142 (46+42+54) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
8397 |
ІВАНИШИН М.А. |
14034 |
м. Львів |
"Світанок" |
2 |
54 (24+18+12) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
8398 |
ІВАНИШИН М.П. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
4 |
106 (30+42+34) |
|
|
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
8399 |
ІВАНИШИН М.Т. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
2 |
54 (24+12+18) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
8400 |
ІВАНИШИН О.І. |
14075 |
м. Львів |
СЗШ № 96 |
6 |
130 (42+48+40) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
8401 |
ІВАНИШИН О.Я. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
10 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
8402 |
ІВАНИШИН Р.О. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
3 |
70 (18+24+28) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
8403 |
ІВАНИШИН С.І. |
14861 |
м. Стрий |
Довголуцька ЗОШ |
6 |
135 (56+37+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Романова Лілія Володимирівна |
8404 |
ІВАНИШИН С.Т. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
3 |
32 (12+18+2) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
8405 |
ІВАНИШИН Х.Ю. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
3 |
82 (24+30+28) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
8406 |
ІВАНИШИН Ю.А. |
14903 |
м. Яворів |
Вороцівський НВК |
9 |
99 (48+18+33) |
|
С1 |
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
8407 |
ІВАНІВ В.Ю. |
14205 |
м. Червоноград |
ЗШ № 9 |
4 |
96 (36+30+30) |
|
С1 |
|
|
Перець Надія Михайлівна |
8408 |
ІВАНІВ Є.О. |
14527 |
м. Радехів |
ЗОШ № 3 |
4 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
8409 |
ІВАНІВ К.І. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
3 |
102 (30+42+30) |
|
|
С2 |
|
Панченко Наталія Сергіївна |
8410 |
ІВАНІВ М.М. |
14646 |
м. Сколе |
Хащованська ЗОШ |
7 |
132 (48+30+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
8411 |
ІВАНІВ О.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
4 |
126 (36+42+48) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
8412 |
ІВАНІВ О.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
10 |
116 (54+28+34) |
|
С1 |
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
8413 |
ІВАНІВ С.Б. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
6 |
146 (50+54+42) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
8414 |
ІВАНІВ С.П. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
5 |
164 (50+60+54) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
8415 |
ІВАНІВ Ю.А. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
2 |
58 (22+24+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
8416 |
ІВАНІВ Я.Б. |
14555 |
м. Радехів |
Радванцівська ЗОШ |
7 |
130 (57+42+31) |
|
С1 |
С2 |
|
Брановський Володимир Іванович |
8417 |
ІВАНІК В.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
8418 |
ІВАНІКІВ Я.М. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
5 |
136 (52+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
8419 |
ІВАНІЦЬКА М.О. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
6 |
107 (44+33+30) |
|
С1 |
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
8420 |
ІВАНІШИН А. . |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
8421 |
ІВАНІШИН А.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
7 |
88 (36+30+22) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
8422 |
ІВАНІШИН Р.Є. |
14471 |
м. Пустомити |
Сороки-Львівська ЗОШ |
8 |
162 (57+54+51) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
8423 |
ІВАНІШИН Р.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
7 |
119 (48+42+29) |
|
С1 |
С2 |
|
Михаць Ігор Львович |
8424 |
ІВАНІШІВ О.В. |
14153 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 17 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
8425 |
ІВАНКЕВИЧ І.В. |
14561 |
м. Радехів |
Яструбичівська ЗОШ |
7 |
112 (39+36+37) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
8426 |
ІВАНКЕВИЧ Т.В. |
14179 |
м. Самбір |
Гімназія |
9 |
137 (60+36+41) |
|
С1 |
|
С3 |
Ніженецька Наталія Сергіївна |
8427 |
ІВАНКІВ З.Б. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
7 |
109 (33+28+48) |
|
|
|
С3 |
Біда Наталія Романівна |
8428 |
ІВАНКІВ Н.Р. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
4 |
78 (24+36+18) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
8429 |
ІВАНКІВ О.О. |
14382 |
м. Жовква |
Дублянська ЗОШ |
4 |
82 (18+36+28) |
|
|
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
8430 |
ІВАНКІВ Р.О. |
14283 |
м. Жидачів |
Гніздичівська СЗШ |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
8431 |
ІВАНКО М.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
1 |
72 (30+24+18) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
8432 |
ІВАНКО Ю.М. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
1 |
72 (30+30+12) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
8433 |
ІВАНКОВ Н.В. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
4 |
82 (18+30+34) |
|
|
|
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
8434 |
ІВАННА І.Р. |
14615 |
м. Сколе |
Росохатська ЗОШ |
6 |
122 (38+36+48) |
|
|
|
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
8435 |
ІВАННИЦЬКА В.С. |
14543 |
м. Радехів |
Бабичівська ЗОШ |
4 |
100 (30+30+40) |
|
|
|
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
8436 |
ІВАНОВ В.М. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
6 |
138 (54+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Цімарно Марія Петрівна |
8437 |
ІВАНОВ В.С. |
14147 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 4 |
9 |
77 (36+12+29) |
|
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
8438 |
ІВАНОВ Д.В. |
14477 |
м. Пустомити |
Ланівська ЗОШ |
4 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
8439 |
ІВАНОВ М.О. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
9 |
87 (6+44+37) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
8440 |
ІВАНОВ О.А. |
14391 |
м. Жовква |
Рава-Руська ЗОШ-інтернат |
7 |
110 (48+20+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
8441 |
ІВАНОВ Р.І. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
8442 |
ІВАНОВ Т.Є. |
14138 |
м. Львів |
"Любисток" |
2 |
66 (30+24+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
8443 |
ІВАНОВА А.Ю. |
14007 |
м. Львів |
СЗШ № 4 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
8444 |
ІВАНОВА Д.В. |
14115 |
м. Львів |
СЗШ № 22 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
8445 |
ІВАНОВА Д.І. |
14386 |
м. Жовква |
Куликівська ЗОШ |
5 |
127 (46+39+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
8446 |
ІВАНОВА Є.І. |
14068 |
м. Львів |
ЗШ "Дивосвіт" |
3 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
8447 |
ІВАНОВА Є.С. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
6 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
8448 |
ІВАНОВА М.А. |
14001 |
м. Львів |
ПНВЗ "ЗОШ святої Софії" |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
8449 |
ІВАНОВА М.В. |
14373 |
м. Жовква |
Липницька ЗОШ |
7 |
120 (39+36+45) |
|
|
|
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
8450 |
ІВАНОВА О.М. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
3 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Цімарно Марія Петрівна |
8451 |
ІВАНОВА Я |
14461 |
м. Пустомити |
Зимноводівська ЗОШ № 2 |
3 |
24 (12+6+6) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
8452 |
ІВАНОВИЧ Я.О. |
14486 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 1 |
8 |
148 (54+54+40) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
8453 |
ІВАНОВСЬКИЙ А.Б. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
4 |
64 (24+30+10) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
8454 |
ІВАНОВСЬКИЙ Б.М. |
14629 |
м. Сколе |
Камянська ЗОШ |
5 |
76 (30+28+18) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
8455 |
ІВАНОВСЬКИЙ М.Б. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
9 |
125 (42+38+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
8456 |
ІВАНОЧКО А.Р. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
4 |
108 (42+30+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Михаць Ігор Львович |
8457 |
ІВАНОЧКО В.В. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
3 |
94 (24+36+34) |
|
|
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
8458 |
ІВАНОЧКО В.О. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
5 |
79 (16+21+42) |
|
|
|
С3 |
Михаць Ігор Львович |
8459 |
ІВАНОЧКО Г.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
6 |
124 (52+30+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Михаць Ігор Львович |
8460 |
ІВАНОЧКО І.В. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
8 |
85 (30+18+37) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
8461 |
ІВАНОЧКО М.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
1 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
8462 |
ІВАНОЧКО М.І. |
14030 |
м. Львів |
СЗШ № 77 |
3 |
102 (30+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
8463 |
ІВАНОЧКО П.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
10 |
111 (42+32+37) |
|
С1 |
|
|
Михаць Ігор Львович |
8464 |
ІВАНОЧКО Р |
14034 |
м. Львів |
"Світанок" |
3 |
82 (42+24+16) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
8465 |
ІВАНОЧКО Р.І. |
14030 |
м. Львів |
СЗШ № 77 |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
8466 |
ІВАНОЧКО С.О. |
14075 |
м. Львів |
СЗШ № 96 |
6 |
130 (42+48+40) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
8467 |
ІВАНОЧКО Я.О. |
14073 |
м. Львів |
ЗШ "Первоцвіт" |
3 |
86 (30+36+20) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
8468 |
ІВАНСЬКИЙ Б.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
3 |
122 (42+42+38) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
8469 |
ІВАНУДЖАК Л. . |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
6 |
42 (18+8+16) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
8470 |
ІВАНУС Х.М. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
4 |
44 (18+18+8) |
|
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
8471 |
ІВАНУСА А.Я. |
14365 |
м. Жовква |
Гійченська ЗОШ |
2 |
66 (30+24+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
8472 |
ІВАНУСА В.І. |
14365 |
м. Жовква |
Гійченська ЗОШ |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
8473 |
ІВАНУСА Д.М. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
1 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
8474 |
ІВАНУСА Д.О. |
14093 |
м. Львів |
СЗШ № 31 |
9 |
93 (30+26+37) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
8475 |
ІВАНУСА І.В. |
14367 |
м. Жовква |
Деревнянська ЗОШ |
8 |
106 (42+28+36) |
|
С1 |
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
8476 |
ІВАНУСА С.А. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
7 |
144 (54+48+42) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
8477 |
ІВАНУСА С.В. |
14400 |
м. Жовква |
Забірська ЗОШ |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
8478 |
ІВАНУСА С.В. |
14400 |
м. Жовква |
Забірська ЗОШ |
4 |
120 (30+42+48) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
8479 |
ІВАНУСА У.В. |
14367 |
м. Жовква |
Деревнянська ЗОШ |
6 |
109 (44+29+36) |
|
С1 |
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
8480 |
ІВАНУСА Я.В. |
14400 |
м. Жовква |
Забірська ЗОШ |
6 |
125 (56+33+36) |
|
С1 |
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
8481 |
ІВАНУХ М.М. |
14112 |
м. Львів |
Школа радості |
2 |
72 (24+30+18) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
8482 |
ІВАНУШ В.О. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
3 |
126 (36+48+42) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
8483 |
ІВАНЦІВ А.В. |
14195 |
м. Трускавець |
НВК СЗШ № 2 гімназія |
6 |
118 (40+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Томашівська Наталія Валеріївна |
8484 |
ІВАНЦІВ В.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
8485 |
ІВАНЦІВ В.В. |
14117 |
м. Львів |
СЗШ № 30 |
7 |
133 (57+36+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
8486 |
ІВАНЦІВ Д.І. |
14101 |
м. Львів |
СЗШ № 66 |
5 |
24 (8+12+4) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
8487 |
ІВАНЦІВ Є.Р. |
14068 |
м. Львів |
ЗШ "Дивосвіт" |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
8488 |
ІВАНЦІВ М.Ю. |
14844 |
м. Стрий |
Лисятицька СЗШ |
3 |
120 (42+42+36) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
8489 |
ІВАНЦІВ Н.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
4 |
114 (30+48+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Михаць Ігор Львович |
8490 |
ІВАНЦІВ Н.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
5 |
127 (40+33+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Михаць Ігор Львович |
8491 |
ІВАНЦІВ С.В. |
14117 |
м. Львів |
СЗШ № 30 |
6 |
128 (38+42+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
8492 |
ІВАНЦІВ Х.Р. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
6 |
150 (48+54+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
8493 |
ІВАНЦІВ Ю.І. |
14040 |
м. Львів |
СЗШ № 49 |
9 |
134 (54+40+40) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
8494 |
ІВАНЦІК Л.А. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
8495 |
ІВАНЦЬО І.А. |
14040 |
м. Львів |
СЗШ № 49 |
3 |
62 (18+24+20) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
8496 |
ІВАНЧАК Т.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
6 |
142 (46+42+54) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
8497 |
ІВАНЧАК Т.І. |
14045 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок "Дзвіночок" |
3 |
102 (24+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
8498 |
ІВАНЧАК Т.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
8 |
125 (54+34+37) |
|
С1 |
|
|
Шманько Андрій Петрович |
8499 |
ІВАНЧЕНКО Є.О. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
8500 |
ІВАНЧЕНКО І.С. |
14032 |
м. Львів |
НВК "Гроно" |
2 |
68 (20+30+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
8501 |
ІВАНЧИК Ю.Р. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
8502 |
ІВАНЧИН К.А. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
4 |
82 (24+42+16) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
8503 |
ІВАНЧИХІН С.О. |
14114 |
м. Львів |
СЗШ № 20 |
7 |
148 (54+54+40) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
8504 |
ІВАНЧИШИН М.М. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
9 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
8505 |
ІВАНЧИШИН С.В. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
9 |
110 (54+32+24) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
8506 |
ІВАНЧИШИН Ю. . |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
4 |
132 (42+48+42) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
8507 |
ІВАНЧО Ю.О. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
8 |
138 (48+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
8508 |
ІВАНЧУК В.А. |
14032 |
м. Львів |
НВК "Гроно" |
2 |
56 (26+18+12) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
8509 |
ІВАНЧУК В.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
6 |
120 (48+48+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Булас Надія Антонівна |
8510 |
ІВАНЧУК Д.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
84 (24+36+24) |
|
|
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
8511 |
ІВАНЧУК Д.П. |
14206 |
м. Червоноград |
НВК № 10 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
8512 |
ІВАНЧУК Х.Р. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
3 |
108 (36+30+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
8513 |
ІВАНЧУК Ю.В. |
14096 |
м. Львів |
ССЗШ № 46 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
8514 |
ІВАНЧУК Ю.Р. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
8 |
165 (48+60+57) |
З |
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
8515 |
ІВАНЧУК Ю.Я. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
4 |
76 (18+36+22) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
8516 |
ІВАНЬКОВА Ю.Я. |
14032 |
м. Львів |
НВК "Гроно" |
4 |
100 (24+42+34) |
|
|
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
8517 |
ІВАНЬСЬКА Д.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
5 |
74 (36+24+14) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
8518 |
ІВАНЮК А.Ю. |
14950 |
м. Яворів |
СЗШ 1 ст. |
4 |
120 (36+36+48) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
8519 |
ІВАНЮК В.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
78 (24+30+24) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
8520 |
ІВАНЮК Д.А. |
14073 |
м. Львів |
ЗШ "Первоцвіт" |
2 |
70 (28+24+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
8521 |
ІВАНЮК О.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
66 (30+30+6) |
|
С1 |
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
8522 |
ІВАНЮК С.Н. |
14014 |
м. Львів |
СЗШ № 87 |
4 |
128 (42+42+44) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
8523 |
ІВАНЮК Ю.Б. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
8 |
88 (24+24+40) |
|
|
|
С3 |
Біда Наталія Романівна |
8524 |
ІВАНЮРА В.В. |
14404 |
м. Жовква |
Кам’яногірська ЗОШ |
8 |
138 (51+36+51) |
|
С1 |
|
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
8525 |
ІВАНЮРА Ю.В. |
14404 |
м. Жовква |
Кам’яногірська ЗОШ |
5 |
132 (48+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
8526 |
ІВАНЮТЕНКО В.С. |
14116 |
м. Львів |
СЗШ № 23 |
4 |
106 (30+48+28) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
8527 |
ІВАНЮШ А.Р. |
14152 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 16 |
6 |
150 (48+48+54) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
8528 |
ІВАНЮШ Н.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
4 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
8529 |
ІВАНЯК Н.І. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
8 |
142 (54+42+46) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Панченко Наталія Сергіївна |
8530 |
ІВАНЯК О.Ю. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
9 |
149 (54+46+49) |
З |
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
8531 |
ІВАСЕЧКО В.В. |
14539 |
м. Радехів |
Сморжівська ЗОШ |
4 |
48 (24+24+0) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
8532 |
ІВАСЕЧКО Н.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
4 |
92 (30+42+20) |
|
|
С2 |
|
Михаць Ігор Львович |
8533 |
ІВАСИК А.Р. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
4 |
126 (36+42+48) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
8534 |
ІВАСИК В.І. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
8535 |
ІВАСИК Н.І. |
14184 |
м. Стрий |
СЗШ № 5 |
10 |
70 (30+18+22) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
8536 |
ІВАСИК Ю.А. |
14167 |
м. Новий Розділ |
ЗШ № 2 |
3 |
120 (42+48+30) |
З |
|
|
|
Верес Галина Мирославівна |
8537 |
ІВАСИК Ю.В. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
8538 |
ІВАСІВ В.В. |
14834 |
м. Стрий |
Братківський НВК |
9 |
91 (36+12+43) |
|
|
|
С3 |
Романова Лілія Володимирівна |
8539 |
ІВАСІВ С.С. |
14863 |
м. Стрий |
Дулібська школа-сад |
9 |
122 (48+38+36) |
|
С1 |
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
8540 |
ІВАСЬКЕ М.Ю. |
14135 |
м. Львів |
Гімназія "Престиж" |
10 |
130 (48+42+40) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
8541 |
ІВАСЬКЕВИЧ А.М. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
5 |
114 (36+42+36) |
|
|
С2 |
|
Панченко Наталія Сергіївна |
8542 |
ІВАСЬКЕВИЧ А.Ю. |
14751 |
м. Старий Самбір |
Великолінинська ЗСШ |
5 |
121 (28+45+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Мар’ян Ольга Казимирівна |
8543 |
ІВАСЬКЕВИЧ М.Р. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
9 |
142 (54+40+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Панченко Наталія Сергіївна |
8544 |
ІВАСЬКІВ О.Б. |
14125 |
м. Львів |
СЗШ № 57 |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
8545 |
ІВАСЬКІВ С.Ю. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
3 |
104 (30+42+32) |
|
|
С2 |
С3 |
Лободяк Леся Мар'янівна |
8546 |
ІВАСЬКІВ Х. |
14001 |
м. Львів |
ПНВЗ "ЗОШ святої Софії" |
3 |
100 (30+42+28) |
|
|
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
8547 |
ІВАСЬКО В.С. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
8548 |
ІВАСЬКО С.Б. |
14203 |
м. Червоноград |
ЗШ № 7 |
3 |
116 (42+42+32) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
8549 |
ІВАСЬКО Ю.І. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
8 |
163 (60+60+43) |
З |
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
8550 |
ІВАСЮТА О |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
3 |
114 (42+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Цімарно Марія Петрівна |
8551 |
ІВАТЬ І.Л. |
14411 |
м. Жовква |
Мервичівська ЗОШ |
8 |
117 (42+36+39) |
|
С1 |
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
8552 |
ІВАХ А.Л. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
4 |
90 (24+36+30) |
|
|
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
8553 |
ІВАХ Н.І. |
14319 |
м. Жидачів |
Бориницька ЗОШ |
5 |
140 (58+54+28) |
|
С1 |
С2 |
|
Кардаш Богдан Степанович |
8554 |
ІВАХ О.С. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
8 |
118 (45+36+37) |
|
С1 |
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
8555 |
ІВАХА А.І. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
10 |
43 (6+14+23) |
|
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
8556 |
ІВАХА О.А. |
14946 |
м. Яворів |
Чолгинська СЗШ |
5 |
100 (36+34+30) |
|
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
8557 |
ІВАХІВ Б.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
5 |
99 (36+33+30) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
8558 |
ІВАХІВ Д.М. |
14962 |
м. Яворів |
Кам'янобрідська СЗШ |
3 |
74 (24+36+14) |
|
|
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
8559 |
ІВАХІВ М.Г. |
14332 |
м. Жидачів |
Зарічанська ЗОШ |
3 |
128 (36+48+44) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
8560 |
ІВАЦІВ С.Р. |
14135 |
м. Львів |
Гімназія "Престиж" |
6 |
145 (52+51+42) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
8561 |
ІВАЦЬ М.Р. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
2 |
70 (28+24+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
8562 |
ІВАШЕНЦЕВА В.П. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
6 |
96 (24+42+30) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
8563 |
ІВАШКІВ Б.Б. |
14678 |
м. Сокаль |
Острівський НВК-ЗШ-дитячий садок |
11 |
81 (24+14+43) |
|
|
|
С3 |
Кнейчук Наталія Володимирівна |
8564 |
ІВАШКІВ П.І. |
14165 |
м. Моршин |
НВК СЗШ ліцей |
4 |
96 (36+36+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Люсак Руслана Михайлівна |
8565 |
ІВАШКІВ П.І. |
14165 |
м. Моршин |
НВК СЗШ ліцей |
4 |
96 (36+36+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Люсак Руслана Михайлівна |
8566 |
ІВАШКО А.Б. |
14464 |
м. Пустомити |
Семенівська ЗОШ |
7 |
123 (45+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
8567 |
ІВАШКО Б.З. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
9 |
143 (60+38+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
8568 |
ІВАШКО Н.С. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
5 |
120 (48+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
8569 |
ІВАШКОВИЧ Р.І. |
14623 |
м. Сколе |
Верхньорожанківська ЗОШ |
1 |
72 (30+30+12) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
8570 |
ІВАЩЕНКО А.С. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
5 |
94 (28+36+30) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
8571 |
ІВАЩЕНКО Б.М. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
4 |
90 (24+30+36) |
|
|
|
С3 |
Лободяк Леся Мар'янівна |
8572 |
ІВАЩЕНКО В.О. |
14023 |
м. Львів |
Гімназія "Євшан" |
7 |
95 (42+22+31) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
8573 |
ІВАЩЕНКО М.Д. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
3 |
102 (36+42+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
8574 |
ІВАЩИШИН Б. |
14491 |
м. Пустомити |
Ставчанська ЗОШ |
7 |
153 (51+54+48) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
8575 |
ІВАЩИШИН В.В. |
14484 |
м. Пустомити |
Відниківська ЗОШ |
5 |
71 (24+11+36) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
8576 |
ІВАЩИШИН Д.А. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
7 |
133 (48+48+37) |
|
С1 |
С2 |
|
Панченко Наталія Сергіївна |
8577 |
ІВАЩИШИН Л.В. |
14122 |
м. Львів |
СЗШ № 44 |
2 |
56 (14+30+12) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
8578 |
ІВАЩИШИН Т.І. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
6 |
98 (26+42+30) |
|
|
С2 |
|
Панченко Наталія Сергіївна |
8579 |
ІВАЩУК В.І. |
14140 |
м. Львів |
ШЕЛ |
7 |
78 (24+12+42) |
|
|
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
8580 |
ІВАЩУК Є.Р. |
14034 |
м. Львів |
"Світанок" |
3 |
114 (36+42+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
8581 |
ІВАЩУК М.В. |
14400 |
м. Жовква |
Забірська ЗОШ |
3 |
96 (24+42+30) |
|
|
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
8582 |
ІВАЩУК М.Р. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
6 |
120 (36+36+48) |
|
|
|
С3 |
Воробець Надія Теодорівна |
8583 |
ІВАЩУК О.М. |
14936 |
м. Яворів |
НВК ДЗ СЗШ |
3 |
72 (30+30+12) |
|
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
8584 |
ІВАЩУК О.О. |
14678 |
м. Сокаль |
Острівський НВК-ЗШ-дитячий садок |
3 |
80 (18+30+32) |
|
|
|
С3 |
Кнейчук Наталія Володимирівна |
8585 |
ІВАЩУК Я.Р. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
2 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
8586 |
ІВЕРЧУК А.Р. |
14076 |
м. Львів |
СЗШ № 86 |
7 |
83 (27+26+30) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
8587 |
ІВЛІЄВА А.В. |
14015 |
м. Львів |
СЗШ № 52 |
6 |
158 (56+54+48) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
8588 |
ІВЦЕНКО Р.Л. |
14560 |
м. Радехів |
Щуровицька ЗОШ |
7 |
35 (3+18+14) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
8589 |
ІВЧЕНКО А. |
14140 |
м. Львів |
ШЕЛ |
6 |
110 (42+26+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
8590 |
ІВЧЕНКО А.О. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
2 |
70 (22+30+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
8591 |
ІГНАТ М. . |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
2 |
60 (24+24+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
8592 |
ІГНАТЕНКО С.Ю. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
4 |
102 (42+42+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
8593 |
ІГНАТОВ С.А. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
8594 |
ІГНАТОВА В.А. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
7 |
162 (60+54+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
8595 |
ІГНАТОВОЇ І.Д. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
2 |
44 (8+30+6) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
8596 |
ІГНАЦЕВИЧ Р.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
8 |
123 (45+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
8597 |
ІГНАЦЕВИЧ У.С. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
7 |
140 (54+32+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
8598 |
ІДАК І.В. |
14119 |
м. Львів |
СЗШ № 38 |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
8599 |
ІЖИК А.О. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
3 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
8600 |
ІЖИК В.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
86 (26+30+30) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
8601 |
ІЖИК В.С. |
14204 |
м. Червоноград |
СШ № 8 |
3 |
72 (30+30+12) |
|
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
8602 |
ІЖИК Д.А. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
8603 |
ІЖИК М |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
8604 |
ІЖИК М.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
7 |
84 (42+20+22) |
|
С1 |
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
8605 |
ІЖИК М.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
66 (12+30+24) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
8606 |
ІЖИК М.С. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
6 |
72 (18+24+30) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
8607 |
ІЖИК Н.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
72 (24+24+24) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
8608 |
ІЖИК Н.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
9 |
108 (48+34+26) |
|
С1 |
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
8609 |
ІЖИК Р.Л. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
6 |
81 (30+27+24) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
8610 |
ІЖИК Т.Т. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
6 |
114 (42+30+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
8611 |
ІЖИК Ю.І. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
8612 |
ІЖОВСЬКА А.Є. |
14126 |
м. Львів |
СЗШ № 78 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
8613 |
ІЗЬО А.І. |
14488 |
м. Пустомити |
Сокільницька ЗОШ |
8 |
88 (48+16+24) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
8614 |
ІЗЬО Х.М. |
14093 |
м. Львів |
СЗШ № 31 |
9 |
84 (24+26+34) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
8615 |
ІЗЬО Ю.М. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
4 |
120 (42+42+36) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
8616 |
ІКАВИЙ Р.В. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
3 |
102 (36+36+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Панченко Наталія Сергіївна |
8617 |
ІЛЕЙКО Д.О. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
6 |
130 (46+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
8618 |
ІЛЕЧКО М. . |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
4 |
100 (30+42+28) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
8619 |
ІЛИК А.В. |
14207 |
м. Червоноград |
ЗШ № 11 |
4 |
108 (30+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Перець Надія Михайлівна |
8620 |
ІЛИК Л.І. |
14470 |
м. Пустомити |
Лапаївська ЗОШ |
2 |
78 (30+18+30) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
8621 |
ІЛИК М.О. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
8622 |
ІЛИНИЧ А.Б. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
118 (36+42+40) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
8623 |
ІЛИНИЧ А.І. |
14487 |
м. Пустомити |
Зубрянський НВК |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
8624 |
ІЛИНИЧ В.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
84 (24+36+24) |
|
|
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
8625 |
ІЛИНИЧ В.Й. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
6 |
64 (22+14+28) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
8626 |
ІЛИНИЧ М.Б. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
8627 |
ІЛИНИЧ М.Й. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
114 (42+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
8628 |
ІЛИНИЧ Н.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
110 (42+42+26) |
|
С1 |
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
8629 |
ІЛИНИЧ О.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
5 |
88 (28+28+32) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
8630 |
ІЛІВ Д.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
6 |
146 (48+50+48) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
8631 |
ІЛІВ К.В. |
14093 |
м. Львів |
СЗШ № 31 |
9 |
82 (24+24+34) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
8632 |
ІЛЬЄНКО А.С. |
14186 |
м. Стрий |
СЗШ № 7 |
3 |
80 (24+36+20) |
|
|
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
8633 |
ІЛЬЇН Д.О. |
14209 |
м. Червоноград |
НВК № 13 |
6 |
106 (30+28+48) |
|
|
|
С3 |
Перець Надія Михайлівна |
8634 |
ІЛЬЇНА Д.С. |
14395 |
м. Жовква |
Воля-Висоцька ЗОШ |
8 |
144 (60+48+36) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
8635 |
ІЛЬЇЧОВ М.В. |
14915 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ 1 ст. |
1 |
60 (30+24+6) |
|
С1 |
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
8636 |
ІЛЬКЕВИЧ Т.Г. |
14540 |
м. Радехів |
Стоянівська ЗОШ |
3 |
128 (42+48+38) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
8637 |
ІЛЬКІВ А.Б. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
6 |
112 (36+46+30) |
|
|
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
8638 |
ІЛЬКІВ А.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
2 |
76 (28+30+18) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
8639 |
ІЛЬКІВ А.М. |
14640 |
м. Сколе |
Плавя-бринівська ЗОШ |
3 |
52 (12+24+16) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
8640 |
ІЛЬКІВ А.П. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
7 |
126 (45+42+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
8641 |
ІЛЬКІВ В.Б. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
8 |
70 (24+30+16) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
8642 |
ІЛЬКІВ В.М. |
14321 |
м. Жидачів |
Новошинський НВК |
3 |
102 (36+36+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Кардаш Богдан Степанович |
8643 |
ІЛЬКІВ Д.Б. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
8 |
105 (42+26+37) |
|
С1 |
|
|
Шманько Андрій Петрович |
8644 |
ІЛЬКІВ З.А. |
14040 |
м. Львів |
СЗШ № 49 |
4 |
90 (24+30+36) |
|
|
|
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
8645 |
ІЛЬКІВ І.М. |
14640 |
м. Сколе |
Плавя-бринівська ЗОШ |
6 |
88 (40+34+14) |
|
С1 |
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
8646 |
ІЛЬКІВ І.Ю. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
7 |
165 (48+60+57) |
З |
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
8647 |
ІЛЬКІВ І.Я. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
6 |
103 (34+33+36) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
8648 |
ІЛЬКІВ М. |
14477 |
м. Пустомити |
Ланівська ЗОШ |
4 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
8649 |
ІЛЬКІВ М.І. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
9 |
35 (12+14+9) |
|
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
8650 |
ІЛЬКІВ М.Л. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
8651 |
ІЛЬКІВ М.Т. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
7 |
93 (42+24+27) |
|
С1 |
|
|
Шманько Андрій Петрович |
8652 |
ІЛЬКІВ Н.І. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
4 |
108 (36+36+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ліпецька Віра Семенівна |
8653 |
ІЛЬКІВ Н.І. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
4 |
108 (36+36+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ліпецька Віра Семенівна |
8654 |
ІЛЬКІВ О.Д. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
8655 |
ІЛЬКІВ О.І. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
3 |
80 (30+30+20) |
|
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
8656 |
ІЛЬКІВ О.О. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
8 |
171 (57+60+54) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
8657 |
ІЛЬКІВ С.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
5 |
108 (32+30+46) |
|
|
|
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
8658 |
ІЛЬКІВ С.І. |
14488 |
м. Пустомити |
Сокільницька ЗОШ |
9 |
97 (36+18+43) |
|
|
|
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
8659 |
ІЛЬКІВ С.Л. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
4 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
8660 |
ІЛЬКІВ Х.М. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
8 |
120 (48+36+36) |
|
С1 |
|
|
Біда Наталія Романівна |
8661 |
ІЛЬКІВ Я.В. |
14036 |
м. Львів |
СЗШ № 65 |
7 |
118 (45+42+31) |
|
С1 |
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
8662 |
ІЛЬНИЦЬКА Б.М. |
14093 |
м. Львів |
СЗШ № 31 |
3 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
8663 |
ІЛЬНИЦЬКА В.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
78 (30+24+24) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
8664 |
ІЛЬНИЦЬКА Г.Л. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
9 |
27 (6+16+5) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
8665 |
ІЛЬНИЦЬКА І.А. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
8 |
162 (45+60+57) |
З |
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
8666 |
ІЛЬНИЦЬКА І.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
1 |
78 (24+30+24) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
8667 |
ІЛЬНИЦЬКА І.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
102 (24+36+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
8668 |
ІЛЬНИЦЬКА І.С. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
7 |
165 (60+54+51) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
8669 |
ІЛЬНИЦЬКА М.В. |
14024 |
м. Львів |
ССЗШ № 15 |
5 |
120 (42+48+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
8670 |
ІЛЬНИЦЬКА М.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
90 (24+42+24) |
|
|
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
8671 |
ІЛЬНИЦЬКА М.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
8 |
136 (45+40+51) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
8672 |
ІЛЬНИЦЬКА М.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
8 |
100 (39+24+37) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
8673 |
ІЛЬНИЦЬКА М.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
6 |
146 (44+48+54) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
8674 |
ІЛЬНИЦЬКА М.О. |
14098 |
м. Львів |
СЗШ № 50 |
5 |
101 (26+39+36) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
8675 |
ІЛЬНИЦЬКА О.О. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
10 |
135 (54+32+49) |
|
С1 |
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
8676 |
ІЛЬНИЦЬКА С.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
5 |
124 (48+34+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
8677 |
ІЛЬНИЦЬКА Т.М. |
14152 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 16 |
7 |
95 (39+20+36) |
|
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
8678 |
ІЛЬНИЦЬКА Т.О. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
102 (30+42+30) |
|
|
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
8679 |
ІЛЬНИЦЬКА Т.П. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
10 |
156 (54+48+54) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
8680 |
ІЛЬНИЦЬКА У.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
5 |
90 (20+28+42) |
|
|
|
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
8681 |
ІЛЬНИЦЬКА Х.М. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
8 |
144 (60+48+36) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
8682 |
ІЛЬНИЦЬКА Ю.Л. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
8683 |
ІЛЬНИЦЬКАОВ О.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
7 |
87 (36+24+27) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
8684 |
ІЛЬНИЦЬКИЙ А.С. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
8685 |
ІЛЬНИЦЬКИЙ Б.М. |
14042 |
м. Львів |
СЗШ № 42 |
6 |
96 (42+18+36) |
|
С1 |
|
|
Личак Катерина Степанівна |
8686 |
ІЛЬНИЦЬКИЙ В.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
7 |
95 (36+28+31) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
8687 |
ІЛЬНИЦЬКИЙ І.І. |
14385 |
м. Жовква |
ЗОШ № 3 |
9 |
141 (54+44+43) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
8688 |
ІЛЬНИЦЬКИЙ М.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
102 (24+36+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
8689 |
ІЛЬНИЦЬКИЙ М.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
8 |
163 (54+60+49) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
8690 |
ІЛЬНИЦЬКИЙ М.М. |
14182 |
м. Стрий |
СЗШ № 3 |
6 |
81 (24+21+36) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
8691 |
ІЛЬНИЦЬКИЙ М.М. |
14147 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 4 |
4 |
102 (30+30+42) |
|
|
|
С3 |
Юрків Андрій Степанович |
8692 |
ІЛЬНИЦЬКИЙ М.Р. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
8 |
147 (54+48+45) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
8693 |
ІЛЬНИЦЬКИЙ Н.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
90 (18+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
8694 |
ІЛЬНИЦЬКИЙ С.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
10 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
8695 |
ІЛЬНИЦЬКИЙ С.О. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
7 |
121 (54+30+37) |
|
С1 |
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
8696 |
ІЛЬНЦЬКИЙ Ю.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
7 |
102 (30+30+42) |
|
|
|
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
8697 |
ІЛЬО Р.В. |
14488 |
м. Пустомити |
Сокільницька ЗОШ |
3 |
96 (42+42+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
8698 |
ІЛЬЧАК О.Р. |
14178 |
м. Самбір |
СШ № 10 |
8 |
115 (51+34+30) |
|
С1 |
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
8699 |
ІЛЬЧЕНКО А. . |
14189 |
м. Стрий |
СЗШ № 10 |
3 |
96 (36+36+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
8700 |
ІЛЬЧЕНКО В.О. |
14073 |
м. Львів |
ЗШ "Первоцвіт" |
4 |
94 (30+48+16) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
8701 |
ІЛЬЧЕНКО М.М. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
2 |
72 (24+30+18) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
8702 |
ІЛЬЧЕНКО О.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
8703 |
ІЛЬЧЕНКО Ю.С. |
14031 |
м. Львів |
ЛУГГ |
5 |
146 (52+40+54) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
8704 |
ІЛЬЧИНА В.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
8 |
117 (45+36+36) |
|
С1 |
|
|
Біда Наталія Романівна |
8705 |
ІЛЬЧИНА І.Б. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
9 |
55 (18+8+29) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
8706 |
ІЛЬЧИНА О.А. |
14540 |
м. Радехів |
Стоянівська ЗОШ |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
8707 |
ІЛЬЧИНА С.А. |
14540 |
м. Радехів |
Стоянівська ЗОШ |
4 |
94 (30+42+22) |
|
|
С2 |
|
Брановський Володимир Іванович |
8708 |
ІЛЬЧИНА С.Р. |
14497 |
м. Пустомити |
Миколаївська ЗОШ |
4 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
8709 |
ІЛЬЧИНА Х.П. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
7 |
126 (39+42+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Гарбіч Людмила Іванівна |
8710 |
ІЛЬЧИНА Ю.А. |
14540 |
м. Радехів |
Стоянівська ЗОШ |
3 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
8711 |
ІЛЬЧИШИН А.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
4 |
126 (36+48+42) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
8712 |
ІЛЬЧИШИН А.І. |
14413 |
м. Жовква |
Річківська ЗОШ |
2 |
78 (24+30+24) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
8713 |
ІЛЬЧИШИН В.Т. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
8714 |
ІЛЬЧИШИН Д.В. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
6 |
96 (26+44+26) |
|
|
С2 |
|
Панченко Наталія Сергіївна |
8715 |
ІЛЬЧИШИН Д.Р. |
14732 |
м. Сокаль |
Загальноосвітня школа-інтернат |
1 |
66 (12+24+30) |
|
|
С2 |
С3 |
Кнейчук Наталія Володимирівна |
8716 |
ІЛЬЧИШИН І.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
7 |
107 (45+42+20) |
|
С1 |
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
8717 |
ІЛЬЧИШИН І.І. |
14756 |
м. Старий Самбір |
Страшевицька ЗСШ |
7 |
138 (54+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Мар’ян Ольга Казимирівна |
8718 |
ІЛЬЧИШИН М.В. |
14099 |
м. Львів |
СЗШ № 51 |
2 |
68 (26+30+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
8719 |
ІЛЬЧИШИН Н.А. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
6 |
105 (32+37+36) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
8720 |
ІЛЬЧИШИН О.А. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
8 |
114 (48+44+22) |
|
С1 |
С2 |
|
Михаць Ігор Львович |
8721 |
ІЛЬЧИШИН Р.Т. |
14023 |
м. Львів |
Гімназія "Євшан" |
5 |
142 (46+54+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
8722 |
ІЛЬЧИШИН С.Т. |
14120 |
м. Львів |
СЗШ № 41 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
8723 |
ІЛЬЧИШИН Х.М. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
10 |
92 (18+30+44) |
|
|
|
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
8724 |
ІЛЬЧУК З.Ю. |
14206 |
м. Червоноград |
НВК № 10 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
8725 |
ІЛЬЯШОВА К.В. |
14116 |
м. Львів |
СЗШ № 23 |
1 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
8726 |
ІЛЮК Р.А. |
14284 |
м. Жидачів |
Гімназія |
5 |
132 (36+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
8727 |
ІЛЮК Х.Р. |
14612 |
м. Сколе |
Корчинська ЗОШ |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
8728 |
ІЛЮШИН Б.П. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
7 |
82 (30+18+34) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
8729 |
ІЛЮШИНА А.В. |
14206 |
м. Червоноград |
НВК № 10 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
8730 |
ІЛЮШКІН Д.А. |
14839 |
м. Стрий |
Дулібська школа-гімназія |
7 |
151 (48+60+43) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
8731 |
ІЛЯХІН О.А. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
9 |
83 (30+20+33) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
8732 |
ІЛЯШ М.Т. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
3 |
106 (36+42+28) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
8733 |
ІЛЯШ М.Т. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
3 |
94 (30+36+28) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
8734 |
ІНДИЧОВСЬКА В.М. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
8735 |
ІНЖУВАТОВ О.В. |
14074 |
м. Львів |
ЛСШ № 69 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
8736 |
ІНЖУВАТОВА В.В. |
14074 |
м. Львів |
ЛСШ № 69 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
8737 |
ІОВЕНКО А.І. |
14386 |
м. Жовква |
Куликівська ЗОШ |
5 |
113 (44+27+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
8738 |
ІОНОВА Н.В. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
3 |
38 (18+12+8) |
|
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
8739 |
ІОРГАЧЕВ О.І. |
14196 |
м. Трускавець |
СЗШ № 3 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Томашівська Наталія Валеріївна |
8740 |
ІРЕНКОВА С.А. |
14134 |
м. Львів |
Правнича гімназія |
8 |
138 (48+42+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
8741 |
ІРОД М.Й. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
8742 |
ІРОД М.Я. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
6 |
72 (18+24+30) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
8743 |
ІРОДКСЕНІЯ К.М. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
7 |
120 (30+36+54) |
|
|
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
8744 |
ІРШАК Л.В. |
14609 |
м. Сколе |
Завадківська ЗОШ |
10 |
103 (42+18+43) |
|
С1 |
|
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
8745 |
ІРШАК М.О. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
9 |
113 (48+34+31) |
|
С1 |
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
8746 |
ІРШАК Н.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
6 |
88 (32+26+30) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
8747 |
ІРШАК Р.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
6 |
128 (38+42+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
8748 |
ІРШАК Ю.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
5 |
108 (36+30+42) |
|
|
|
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
8749 |
ІСАЄВА Т.О. |
14047 |
м. Львів |
СЗШ № 6 |
4 |
74 (12+36+26) |
|
|
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
8750 |
ІСАЄНКО А.В. |
14208 |
м. Червоноград |
ЗШ № 12 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
8751 |
ІСАКОВ О.О. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
8752 |
ІСАКОВА М.Є. |
14012 |
м. Львів |
СЗШ № 34 |
7 |
150 (60+60+30) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
8753 |
ІСАНСЬКА Д.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
6 |
132 (42+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
8754 |
ІСАНСЬКА І.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
9 |
134 (48+42+44) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
8755 |
ІСАНСЬКИЙ О.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
3 |
108 (36+36+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
8756 |
ІСИК О.І. |
14156 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 3 |
4 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
8757 |
ІСИК С.Ю. |
14145 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 1 |
5 |
135 (42+39+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Юрків Андрій Степанович |
8758 |
ІСМАНИЦЬКИЙ О.Р. |
14767 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 1 |
7 |
157 (60+46+51) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
8759 |
ІСТРАТІ О.М. |
14074 |
м. Львів |
ЛСШ № 69 |
3 |
102 (30+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
8760 |
ІСЬКІВ А.Р. |
14076 |
м. Львів |
СЗШ № 86 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
8761 |
ІСЬКІВ Д.Б. |
14471 |
м. Пустомити |
Сороки-Львівська ЗОШ |
9 |
160 (60+48+52) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
8762 |
ІСЬКІВ З.А. |
14525 |
м. Радехів |
ЗОШ № 1 |
8 |
105 (42+32+31) |
|
С1 |
|
|
Брановський Володимир Іванович |
8763 |
ІСЬКІВ М.В. |
14540 |
м. Радехів |
Стоянівська ЗОШ |
5 |
95 (38+27+30) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
8764 |
ІСЬКІВ М.В. |
14533 |
м. Радехів |
Дмитрівський НВК |
11 |
116 (36+38+42) |
|
|
|
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
8765 |
ІСЬКО С.М. |
14532 |
м. Радехів |
Вузлівська ЗОШ |
6 |
91 (22+21+48) |
|
|
|
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
8766 |
ІСЬКО Х.І. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
6 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
8767 |
ІУС А.О. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
9 |
101 (24+34+43) |
|
|
|
С3 |
Панченко Наталія Сергіївна |
8768 |
ІЩАК І.Л. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
6 |
112 (36+40+36) |
|
|
С2 |
|
Воробець Надія Теодорівна |
8769 |
ІЩЕНКО А.Ю. |
14098 |
м. Львів |
СЗШ № 50 |
7 |
118 (39+34+45) |
|
|
|
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
8770 |
ІЩЕНКО Б.Є. |
14021 |
м. Львів |
СЗШ № 40 |
5 |
104 (44+30+30) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
8771 |
ІЩЕНКО Р.Є. |
14021 |
м. Львів |
СЗШ № 40 |
3 |
108 (36+36+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
8772 |
ІЩЕНКО С.Ю. |
14486 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 1 |
9 |
132 (48+30+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
8773 |
ІЩУК А.А. |
14074 |
м. Львів |
ЛСШ № 69 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
8774 |
ІЩУК Н.О. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
4 |
78 (24+36+18) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
8775 |
ІЩУК С.С. |
14107 |
м. Львів |
"Левеня" |
2 |
60 (18+30+12) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
8776 |
ЇЖАК С.Р. |
14186 |
м. Стрий |
СЗШ № 7 |
3 |
104 (42+36+26) |
|
С1 |
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
8777 |
ЇЖАК Ю.В. |
14185 |
м. Стрий |
СЗШ № 6 |
4 |
64 (18+24+22) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
8778 |
ЙОВИК В.А. |
14054 |
м. Львів |
СЗШ № 21 |
6 |
106 (46+24+36) |
|
С1 |
|
|
Личак Катерина Степанівна |
8779 |
ЙОВИК Р.Р. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
3 |
94 (24+42+28) |
|
|
С2 |
|
Панченко Наталія Сергіївна |
8780 |
ЙОВИЧ У.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
9 |
87 (30+14+43) |
|
|
|
С3 |
Біда Наталія Романівна |
8781 |
ЙОГАНІК Д.І. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
3 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
8782 |
ЙОГАНІК І.І. |
14140 |
м. Львів |
ШЕЛ |
7 |
108 (45+24+39) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
8783 |
ЙОКОБ А |
14620 |
м. Сколе |
НВК СЗШ гімназія с. Тухля |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
8784 |
ЙОНКА О.Р. |
14282 |
м. Жидачів |
НВК |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
8785 |
ЙОРДАН Д.О. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
6 |
72 (24+22+26) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
8786 |
ЙОСЕНКО К.П. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
5 |
81 (14+37+30) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
8787 |
ЙОСИПІВ В.П. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
9 |
140 (54+34+52) |
|
С1 |
|
С3 |
Михаць Ігор Львович |
8788 |
ЙОСИПІВ Д.Ю. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
3 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
8789 |
ЙОСИПІВ П.П. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
1 |
64 (16+30+18) |
|
|
С2 |
|
Михаць Ігор Львович |
8790 |
ЙОСИФІВ М.О. |
14051 |
м. Львів |
СЗШ № 29 |
7 |
168 (60+54+54) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
8791 |
ЙОСИФОВИЧ М.Д. |
14059 |
м. Львів |
ССЗШ № 37 |
4 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
8792 |
ЙОСТ Ю.О. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
2 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
8793 |
К А.І. |
14139 |
м. Львів |
"Перспектива" |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
8794 |
К МЕТЬ К.Р. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
9 |
30 (12+10+8) |
|
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
8795 |
К О С І.І. |
14001 |
м. Львів |
ПНВЗ "ЗОШ святої Софії" |
2 |
64 (28+24+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
8796 |
КАБАЙ Т.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
4 |
90 (24+36+30) |
|
|
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
8797 |
КАБАЛА С.А. |
14723 |
м. Сокаль |
Жвирківська ЗШ |
4 |
106 (36+42+28) |
|
С1 |
С2 |
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
8798 |
КАБАЛЬ К.В. |
14186 |
м. Стрий |
СЗШ № 7 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
8799 |
КАБАЛЬНИЙ В.О. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
6 |
82 (30+20+32) |
|
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
8800 |
КАБАНОВ К.В. |
14118 |
м. Львів |
СЗШ № 33 |
8 |
144 (60+42+42) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
8801 |
КАБАНОВА А.Ю. |
14053 |
м. Львів |
СЗШ № 70 |
4 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
8802 |
КАБАТЯК А.Р. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
5 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
8803 |
КАБАЧНА М.М. |
14114 |
м. Львів |
СЗШ № 20 |
3 |
102 (30+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
8804 |
КАБАЧНА М.М. |
14114 |
м. Львів |
СЗШ № 20 |
3 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
8805 |
КАВА Н.П. |
14363 |
м. Жовква |
Великогрибовицька ЗОШ |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
8806 |
КАВЕЦЬКА М.І. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
10 |
132 (54+30+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
8807 |
КАВЕЦЬКИЙ В.М. |
14198 |
м. Червоноград |
ЗШ № 2 |
6 |
152 (56+42+54) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
8808 |
КАВИЧ А. . |
14016 |
м. Львів |
Українська приватна гімназія, ЗСППШ "Альфа" |
5 |
118 (42+36+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Білий Микола Михайлович |
8809 |
КАВКА М.В. |
14463 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 2 |
3 |
98 (42+42+14) |
|
С1 |
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
8810 |
КАВНЯНИК В.Я. |
14182 |
м. Стрий |
СЗШ № 3 |
9 |
54 (18+16+20) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
8811 |
КАВУЛИЧ А.І. |
14185 |
м. Стрий |
СЗШ № 6 |
5 |
132 (54+48+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
8812 |
КАВЧИНСЬКА М.М. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
8813 |
КАГАНЯК Н.І. |
14098 |
м. Львів |
СЗШ № 50 |
8 |
109 (42+36+31) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
8814 |
КАГАНЯК Я.І. |
14098 |
м. Львів |
СЗШ № 50 |
8 |
142 (54+54+34) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
8815 |
КАГРАМАНЯН Н.Г. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
10 |
135 (60+26+49) |
|
С1 |
|
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
8816 |
КАГРАМАНЯН Я.А. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
8 |
141 (45+54+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
8817 |
КАДАЙ А.І. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
10 |
123 (48+32+43) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
8818 |
КАДЕНЮК Р.Д. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
5 |
88 (30+36+22) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
8819 |
КАДИКАЛО М. . |
14915 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ 1 ст. |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
8820 |
КАДИРА В.В. |
14094 |
м. Львів |
СЗШ № 36 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
8821 |
КАДІЙ А.Н. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
4 |
102 (36+36+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Воробець Надія Теодорівна |
8822 |
КАДІН Є.Д. |
14014 |
м. Львів |
СЗШ № 87 |
11 |
125 (42+32+51) |
|
С1 |
|
С3 |
Оленчин Тетяна Петрівна |
8823 |
КАДНІЧАНСЬКИЙ О.Д. |
14042 |
м. Львів |
СЗШ № 42 |
6 |
110 (38+36+36) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
8824 |
КАДРАЄВ С. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
8 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
8825 |
КАДУШКЕВИЧ М.В. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
1 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
8826 |
КАДЬКАЛО Д.А. |
14136 |
м. Львів |
Приватна гімназія "Відродження" |
1 |
72 (30+24+18) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
8827 |
КАЗАКОВ С.С. |
14197 |
м. Червоноград |
ЗШ № 1 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
8828 |
КАЗАКОВА А.Ю. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
7 |
104 (24+30+50) |
|
|
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
8829 |
КАЗАНІВСЬКА К.І. |
14542 |
м. Радехів |
Вузлівський ліцей |
10 |
132 (42+44+46) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
8830 |
КАЗАНІВСЬКИЙ В.І. |
14551 |
м. Радехів |
Нивицька ЗОШ |
6 |
78 (18+30+30) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
8831 |
КАЗАНЦЕВА Л.С. |
14863 |
м. Стрий |
Дулібська школа-сад |
9 |
73 (30+18+25) |
|
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
8832 |
КАЗИБРІД В.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
9 |
128 (54+32+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
8833 |
КАЗИБРІД М.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
7 |
95 (36+28+31) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
8834 |
КАЗИБРІД М.П. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
10 |
129 (42+38+49) |
|
С1 |
|
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
8835 |
КАЗИМИР А.Н. |
14852 |
м. Стрий |
Угерська СЗШ |
7 |
171 (60+60+51) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
8836 |
КАЗИМИР В.В. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
5 |
158 (56+60+42) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
8837 |
КАЗИМИР Ю.В. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
3 |
78 (36+30+12) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
8838 |
КАЗИМИРА Х.Ю. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
4 |
106 (24+48+34) |
|
|
С2 |
С3 |
Оленчин Тетяна Петрівна |
8839 |
КАЗИМИРИК Я.В. |
14375 |
м. Жовква |
Мокротинська ЗОШ |
4 |
102 (30+42+30) |
|
|
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
8840 |
КАЗИМИРОВИЧ А.І. |
14391 |
м. Жовква |
Рава-Руська ЗОШ-інтернат |
5 |
146 (56+48+42) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
8841 |
КАЗМИРИШИН Р.Р. |
14838 |
м. Стрий |
Дашавська СЗШ |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
8842 |
КАЗЬМИР Л.В. |
14198 |
м. Червоноград |
ЗШ № 2 |
6 |
140 (50+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Перець Надія Михайлівна |
8843 |
КАЗЬМІР І.Й. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
7 |
97 (42+24+31) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
8844 |
КАЗЬМІРИК С.А. |
14183 |
м. Стрий |
СЗШ № 4 |
8 |
100 (39+30+31) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
8845 |
КАЗЬМІРЧУК А.І. |
14691 |
м. Сокаль |
Княжівська ЗШ |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
8846 |
КАЗЮК Д.В. |
14045 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок "Дзвіночок" |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
8847 |
КАЇНСЬКА А.І. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
7 |
127 (48+42+37) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
8848 |
КАЇНСЬКИЙ М.В. |
14463 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 2 |
5 |
154 (52+48+54) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
8849 |
КАЙДАЛОВА У.А. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
8850 |
КАКУЛА Ю.О. |
14382 |
м. Жовква |
Дублянська ЗОШ |
3 |
80 (18+42+20) |
|
|
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
8851 |
КАЛАМУНЯК А.М. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
9 |
93 (24+30+39) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
8852 |
КАЛАНДЯК А.А. |
14119 |
м. Львів |
СЗШ № 38 |
11 |
34 (6+8+20) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
8853 |
КАЛАПУЗЯК І.В. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
1 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
8854 |
КАЛАПУНЬ А.П. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
6 |
110 (32+42+36) |
|
|
С2 |
|
Михаць Ігор Львович |
8855 |
КАЛАПУНЬ П.Л. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
7 |
123 (51+30+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Михаць Ігор Львович |
8856 |
КАЛАТАЛЮК Р.Р. |
14140 |
м. Львів |
ШЕЛ |
10 |
73 (24+20+29) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
8857 |
КАЛАХАН І.В. |
14540 |
м. Радехів |
Стоянівська ЗОШ |
9 |
85 (30+12+43) |
|
|
|
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
8858 |
КАЛАХАН С.В. |
14540 |
м. Радехів |
Стоянівська ЗОШ |
4 |
88 (30+30+28) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
8859 |
КАЛАЧ А.Б. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
8860 |
КАЛАЧНИК Д.І. |
14207 |
м. Червоноград |
ЗШ № 11 |
3 |
112 (36+42+34) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Перець Надія Михайлівна |
8861 |
КАЛАШНИКОВОЇ О.А. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
4 |
58 (24+18+16) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
8862 |
КАЛЕДІНА К.О. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
3 |
114 (30+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Гарбіч Людмила Іванівна |
8863 |
КАЛЕНИЧ А.І. |
14145 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 1 |
6 |
140 (44+48+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Юрків Андрій Степанович |
8864 |
КАЛЕНОВСЬКА А.А. |
14459 |
м. Пустомити |
Пікуловицький НВК |
8 |
119 (36+38+45) |
|
|
|
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
8865 |
КАЛЕНЧУК О.С. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
5 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
8866 |
КАЛЕНЮК Я.О. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
1 |
72 (30+24+18) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
8867 |
КАЛИН А.В. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
7 |
120 (51+30+39) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
8868 |
КАЛИН М.М. |
14021 |
м. Львів |
СЗШ № 40 |
4 |
126 (42+48+36) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
8869 |
КАЛИНА А.Л. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
3 |
76 (30+36+10) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
8870 |
КАЛИНА В.С. |
14176 |
м. Самбір |
СШ № 8 |
1 |
66 (30+12+24) |
|
С1 |
|
С3 |
Ніженецька Наталія Сергіївна |
8871 |
КАЛИНЕВИЧ А.А. |
14718 |
м. Сокаль |
НВК ЗШ № 2 ліцей |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
8872 |
КАЛИНЕЦЬ А.І. |
14036 |
м. Львів |
СЗШ № 65 |
6 |
95 (36+29+30) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
8873 |
КАЛИНЕЦЬ Н.С. |
14001 |
м. Львів |
ПНВЗ "ЗОШ святої Софії" |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
8874 |
КАЛИНИЧ А.О. |
14860 |
м. Стрий |
Довгівська ЗОШ |
2 |
72 (30+30+12) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
8875 |
КАЛИНИЧ М.В. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
9 |
147 (54+44+49) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
8876 |
КАЛИНИЧ Н.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
74 (12+24+38) |
|
|
|
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
8877 |
КАЛИНИЧ Х.Р. |
14611 |
м. Сколе |
НВК СЗШ ліцей с. Козьова |
4 |
108 (30+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
8878 |
КАЛИНІВ В.М. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
3 |
86 (30+42+14) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
8879 |
КАЛИНІВ З.Р. |
14611 |
м. Сколе |
НВК СЗШ ліцей с. Козьова |
8 |
144 (57+42+45) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
8880 |
КАЛИНІВ Р.І. |
14630 |
м. Сколе |
Коростівська ЗОШ |
8 |
123 (51+30+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
8881 |
КАЛИНІВ У.Р. |
14611 |
м. Сколе |
НВК СЗШ ліцей с. Козьова |
10 |
132 (36+44+52) |
|
|
С2 |
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
8882 |
КАЛИНІВСЬКА Ю.І. |
14723 |
м. Сокаль |
Жвирківська ЗШ |
3 |
108 (30+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Кнейчук Наталія Володимирівна |
8883 |
КАЛИНОВИЧ В.І. |
14767 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 1 |
8 |
105 (27+36+42) |
|
|
|
С3 |
Мар’ян Ольга Казимирівна |
8884 |
КАЛИНОВИЧ Д.Р. |
14169 |
м. Новий Розділ |
СШ № 5 |
3 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Верес Галина Мирославівна |
8885 |
КАЛИНОВИЧ С.Р. |
14172 |
м. Самбір |
СШ № 1 |
8 |
98 (27+32+39) |
|
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
8886 |
КАЛИНОВСЬКА К.Ю. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
3 |
120 (36+48+36) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
8887 |
КАЛИНОВСЬКА Ю.Ю. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
3 |
114 (30+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Гарбіч Людмила Іванівна |
8888 |
КАЛИНОВСЬКИЙ О.М. |
14122 |
м. Львів |
СЗШ № 44 |
8 |
116 (45+36+35) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
8889 |
КАЛИНЯК А.А. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
8890 |
КАЛИНЯК А.І. |
14117 |
м. Львів |
СЗШ № 30 |
7 |
91 (45+18+28) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
8891 |
КАЛИНЯК Н.А. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
8892 |
КАЛИТА М.І. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
6 |
148 (40+60+48) |
З |
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
8893 |
КАЛИТА М.М. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
8894 |
КАЛИТА Н. |
14491 |
м. Пустомити |
Ставчанська ЗОШ |
6 |
103 (32+41+30) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
8895 |
КАЛИТА Н.І. |
14036 |
м. Львів |
СЗШ № 65 |
6 |
69 (24+23+22) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
8896 |
КАЛИТА О.М. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
2 |
76 (22+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
8897 |
КАЛИТА С.В. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
4 |
132 (48+42+42) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
8898 |
КАЛИТКА А.Б. |
14917 |
м. Яворів |
Великопільська СЗШ |
6 |
148 (52+48+48) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
8899 |
КАЛИТКА Д.Б. |
14917 |
м. Яворів |
Великопільська СЗШ |
4 |
114 (30+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
8900 |
КАЛИТКА М.В. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
8901 |
КАЛИТОВСЬКА І.Є. |
14533 |
м. Радехів |
Дмитрівський НВК |
8 |
135 (54+48+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Брановський Володимир Іванович |
8902 |
КАЛИТОВСЬКА С.О. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
9 |
124 (36+40+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
8903 |
КАЛИТОВСЬКА Ю.А. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
6 |
83 (28+25+30) |
|
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
8904 |
КАЛИТОВСЬКИЙ Б.Н. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
8905 |
КАЛИЧАК Є.В. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
7 |
94 (36+30+28) |
|
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
8906 |
КАЛИШ Б.В. |
14201 |
м. Червоноград |
ЗШ № 5 |
7 |
150 (60+36+54) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
8907 |
КАЛІВОШКА І.Р. |
14026 |
м. Львів |
СЗШ № 67 |
8 |
130 (54+42+34) |
|
С1 |
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
8908 |
КАЛІКА А.О. |
14391 |
м. Жовква |
Рава-Руська ЗОШ-інтернат |
5 |
148 (52+54+42) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
8909 |
КАЛІНІН Д.С. |
14097 |
м. Львів |
СЗШ № 48 |
4 |
120 (42+42+36) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
8910 |
КАЛІНІНА Д.О. |
14185 |
м. Стрий |
СЗШ № 6 |
3 |
86 (30+36+20) |
|
|
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
8911 |
КАЛІНІНА О.О. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
7 |
116 (54+30+32) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
8912 |
КАЛІНОВСЬКА І.В. |
14021 |
м. Львів |
СЗШ № 40 |
9 |
139 (42+42+55) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
8913 |
КАЛІНОВСЬКА Н.В. |
14021 |
м. Львів |
СЗШ № 40 |
9 |
109 (36+24+49) |
|
|
|
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
8914 |
КАЛІНОВСЬКОЇ М. . |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
7 |
133 (60+36+37) |
|
С1 |
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
8915 |
КАЛІНСЬКА А.Н. |
14190 |
м. Стрий |
СЗШ № 11 |
3 |
48 (18+12+18) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
8916 |
КАЛІНСЬКИЙ Н.Н. |
14182 |
м. Стрий |
СЗШ № 3 |
5 |
46 (18+14+14) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
8917 |
КАЛІТА І.А. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
4 |
68 (12+30+26) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
8918 |
КАЛІТОВСЬКА Т.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
8 |
117 (51+32+34) |
|
С1 |
|
|
Булас Надія Антонівна |
8919 |
КАЛІТОВСЬКИЙ З.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
3 |
110 (36+36+38) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Михаць Ігор Львович |
8920 |
КАЛІТОВСЬКИЙ М.Р. |
14405 |
м. Жовква |
Крехівська ЗОШ |
4 |
114 (30+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
8921 |
КАЛІЦУ М.Р. |
14185 |
м. Стрий |
СЗШ № 6 |
6 |
113 (34+41+38) |
|
|
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
8922 |
КАЛІЦУН В.Р. |
14187 |
м. Стрий |
СЗШ № 8 |
9 |
102 (30+24+48) |
|
|
|
С3 |
Пістун Надія Данилівна |
8923 |
КАЛІЦУН М.А. |
14187 |
м. Стрий |
СЗШ № 8 |
9 |
66 (18+14+34) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
8924 |
КАЛІЦУН П.Р. |
14185 |
м. Стрий |
СЗШ № 6 |
8 |
112 (45+42+25) |
|
С1 |
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
8925 |
КАЛІЧАК Ю.В. |
14153 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 17 |
6 |
108 (18+36+54) |
|
|
|
С3 |
Юрків Андрій Степанович |
8926 |
КАЛІЧИНСЬКА Л.І. |
14053 |
м. Львів |
СЗШ № 70 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
8927 |
КАЛІЧИНСЬКА М.Ю. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
7 |
102 (42+26+34) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
8928 |
КАЛІЧУН Я.Я. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
3 |
120 (42+42+36) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
8929 |
КАЛІЩАК Д.З. |
14045 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок "Дзвіночок" |
3 |
108 (30+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
8930 |
КАЛІЩАК З. . |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
6 |
108 (30+42+36) |
|
|
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
8931 |
КАЛНИК І.М. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
7 |
115 (42+36+37) |
|
С1 |
|
|
Біда Наталія Романівна |
8932 |
КАЛНИК К.Я. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
1 |
76 (28+30+18) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
8933 |
КАЛУЖНА Ю.В. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
4 |
78 (30+30+18) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
8934 |
КАЛУЖНИЙ В.І. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
6 |
148 (40+60+48) |
З |
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
8935 |
КАЛУЖНЯК І.І. |
14461 |
м. Пустомити |
Зимноводівська ЗОШ № 2 |
11 |
110 (42+26+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
8936 |
КАЛУЖНЯК Х.А. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
6 |
121 (46+27+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
8937 |
КАЛУЦЬКА М.Л. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
3 |
90 (36+30+24) |
|
С1 |
|
|
Булас Надія Антонівна |
8938 |
КАЛЬКА С.В. |
14762 |
м. Старий Самбір |
Верхньолужецька ЗСШ |
9 |
118 (30+42+46) |
|
|
С2 |
С3 |
Мар’ян Ольга Казимирівна |
8939 |
КАЛЬМУК В.В. |
14741 |
м. Старий Самбір |
Великосільська ЗСШ |
3 |
118 (42+48+28) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
8940 |
КАЛЬМУК М.М. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
8941 |
КАЛЬМУК О.Р. |
14077 |
м. Львів |
СЗШ № 84 |
2 |
76 (28+24+24) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
8942 |
КАЛЬМУК Я.Ю. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
2 |
60 (12+30+18) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
8943 |
КАЛЬНИЦЬКИЙ М.В. |
14752 |
м. Старий Самбір |
Хирівська школа-інтернат |
2 |
72 (30+30+12) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
8944 |
КАЛЬЧЕНКО В.Р. |
14382 |
м. Жовква |
Дублянська ЗОШ |
7 |
126 (51+38+37) |
|
С1 |
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
8945 |
КАМЕНЄВА М.О. |
14053 |
м. Львів |
СЗШ № 70 |
3 |
94 (30+36+28) |
|
|
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
8946 |
КАМЕНСЬКА Є.К. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
6 |
141 (48+39+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
8947 |
КАМЕНЦЕВ М.Д. |
14098 |
м. Львів |
СЗШ № 50 |
8 |
123 (48+36+39) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
8948 |
КАМЕНЧУК М.М. |
14042 |
м. Львів |
СЗШ № 42 |
7 |
144 (54+48+42) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
8949 |
КАМЕНЩИК В.А. |
14074 |
м. Львів |
ЛСШ № 69 |
3 |
42 (12+18+12) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
8950 |
КАМІНЕЦЬКА А.О. |
14125 |
м. Львів |
СЗШ № 57 |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
8951 |
КАМІНЕЦЬКА В.О. |
14463 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 2 |
4 |
114 (36+36+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
8952 |
КАМІНЕЦЬКА Х.М. |
14386 |
м. Жовква |
Куликівська ЗОШ |
3 |
102 (42+36+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
8953 |
КАМІНЕЦЬКИЙ А.Д. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
3 |
108 (30+36+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
8954 |
КАМІНЕЧНИЙ В.С. |
14392 |
м. Жовква |
Артасівська ЗОШ |
8 |
106 (45+24+37) |
|
С1 |
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
8955 |
КАМІНОВСЬКА А.Б. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
5 |
98 (28+28+42) |
|
|
|
С3 |
Оленчин Тетяна Петрівна |
8956 |
КАМІНСЬКА А.Р. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
8957 |
КАМІНСЬКА А.С. |
14197 |
м. Червоноград |
ЗШ № 1 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
8958 |
КАМІНСЬКА В.Я. |
14045 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок "Дзвіночок" |
3 |
108 (24+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
8959 |
КАМІНСЬКА Е.О. |
14075 |
м. Львів |
СЗШ № 96 |
6 |
140 (44+48+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
8960 |
КАМІНСЬКА К.І. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
2 |
88 (28+30+30) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
8961 |
КАМІНСЬКА К.Р. |
14060 |
м. Львів |
СЗШ № 8 (молодша школа) |
2 |
66 (30+18+18) |
|
С1 |
|
|
Мазовіта Орися Петрівна |
8962 |
КАМІНСЬКИЙ А.В. |
14291 |
м. Жидачів |
Загірочківський НВК |
5 |
148 (48+46+54) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
8963 |
КАМІНСЬКИЙ А.І. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
8 |
147 (60+42+45) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
8964 |
КАМІНСЬКИЙ Д.В. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
1 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
8965 |
КАМІНСЬКИЙ О. |
14382 |
м. Жовква |
Дублянська ЗОШ |
2 |
66 (30+24+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
8966 |
КАМЛИКОВА Ю.В. |
14906 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 3 |
4 |
80 (30+30+20) |
|
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
8967 |
КАМЛЮК В.В. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
3 |
96 (36+36+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
8968 |
КАММ К.О. |
14012 |
м. Львів |
СЗШ № 34 |
8 |
171 (60+60+51) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
8969 |
КАМУТЬ В.Я. |
14007 |
м. Львів |
СЗШ № 4 |
1 |
66 (24+18+24) |
|
С1 |
|
С3 |
Оленчин Тетяна Петрівна |
8970 |
КАМЯНЕЦЬКА В.В. |
14394 |
м. Жовква |
Великодорошівська ЗОШ |
2 |
54 (24+18+12) |
|
С1 |
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
8971 |
КАМЯНЧИН С.В. |
14624 |
м. Сколе |
Волосянківська ЗОШ |
4 |
18 (6+0+12) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
8972 |
КАМЯНЧИН С.М. |
14646 |
м. Сколе |
Хащованська ЗОШ |
4 |
100 (30+36+34) |
|
|
С2 |
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
8973 |
КАНАКА В.В. |
14014 |
м. Львів |
СЗШ № 87 |
3 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
8974 |
КАНАКА Р.В. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
5 |
102 (18+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Лободяк Леся Мар'янівна |
8975 |
КАНАКА С.А. |
14117 |
м. Львів |
СЗШ № 30 |
1 |
72 (30+30+12) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
8976 |
КАНДАР Б.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
4 |
114 (36+42+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Михаць Ігор Львович |
8977 |
КАНДАР З.Р. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
5 |
160 (52+54+54) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
8978 |
КАНДУР І. . |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
6 |
90 (32+24+34) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
8979 |
КАНДУР С.Р. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
8980 |
КАНДУР С.Р. |
14153 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 17 |
3 |
108 (30+48+30) |
|
|
С2 |
|
Юрків Андрій Степанович |
8981 |
КАНДЯ М.А. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
8982 |
КАНИНЕЦЬ А.Р. |
14626 |
м. Сколе |
Довжківська ЗОШ |
6 |
106 (40+36+30) |
|
С1 |
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
8983 |
КАНИНЕЦЬ Д.В. |
14623 |
м. Сколе |
Верхньорожанківська ЗОШ |
3 |
102 (36+42+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Багрич Галина Миколаївна |
8984 |
КАНИНЕЦЬ Д.В. |
14623 |
м. Сколе |
Верхньорожанківська ЗОШ |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
8985 |
КАНИЧ Д.О. |
14053 |
м. Львів |
СЗШ № 70 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
8986 |
КАНІНЕЦЬ С.М. |
14610 |
м. Сколе |
Задільська ЗОШ |
7 |
102 (27+30+45) |
|
|
|
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
8987 |
КАНІЩУК О.П. |
14704 |
м. Сокаль |
Перетіцька ЗШ |
6 |
132 (38+52+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Кнейчук Наталія Володимирівна |
8988 |
КАНТАРОВСЬКИЙ В.Я. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
1 |
72 (24+30+18) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
8989 |
КАНТОР А.П. |
14200 |
м. Червоноград |
ЗШ № 4 |
2 |
78 (24+30+24) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
8990 |
КАНТОР Д.Р. |
14723 |
м. Сокаль |
Жвирківська ЗШ |
4 |
100 (36+42+22) |
|
С1 |
С2 |
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
8991 |
КАНЦИДАЛ Л.О. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
5 |
86 (28+28+30) |
|
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
8992 |
КАНЦІР Б.Є. |
14135 |
м. Львів |
Гімназія "Престиж" |
8 |
96 (42+30+24) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
8993 |
КАНЦІР О.І. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
9 |
162 (54+54+54) |
З |
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
8994 |
КАНЧУГА Х.Р. |
14040 |
м. Львів |
СЗШ № 49 |
10 |
142 (60+34+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
8995 |
КАНЬТОХ М.Р. |
14906 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 3 |
7 |
118 (45+48+25) |
|
С1 |
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
8996 |
КАНЮГА А.О. |
14480 |
м. Пустомити |
Наварійська ЗОШ |
4 |
120 (36+36+48) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
8997 |
КАНЮКА Ю.І. |
14093 |
м. Львів |
СЗШ № 31 |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
8998 |
КАПАРИС А.Р. |
14116 |
м. Львів |
СЗШ № 23 |
5 |
127 (46+33+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
8999 |
КАПАРИС І.Т. |
14935 |
м. Яворів |
НВК СЗШ ДНЗ с. Бірки |
5 |
98 (22+36+40) |
|
|
|
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
9000 |
КАПАРНИК Б.М. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
3 |
86 (24+42+20) |
|
|
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
9001 |
КАПАРНИК І.Б. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
9002 |
КАПАЦІЛА С.М. |
14486 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 1 |
8 |
142 (48+60+34) |
|
С1 |
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
9003 |
КАПЕНЯК Ю.М. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
3 |
126 (42+48+36) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
9004 |
КАПЕРИЗ І.Я. |
14771 |
м. Старий Самбір |
Тершівська ЗОШ |
7 |
88 (45+32+11) |
|
С1 |
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
9005 |
КАПЕРИЗ І.Я. |
14771 |
м. Старий Самбір |
Тершівська ЗОШ |
7 |
88 (45+32+11) |
|
С1 |
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
9006 |
КАПЕРИЗ І.Я. |
14771 |
м. Старий Самбір |
Тершівська ЗОШ |
7 |
88 (45+32+11) |
|
С1 |
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
9007 |
КАПЕРИЗ І.Я. |
14771 |
м. Старий Самбір |
Тершівська ЗОШ |
7 |
88 (45+32+11) |
|
С1 |
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
9008 |
КАПЕРИЗ О.В. |
14751 |
м. Старий Самбір |
Великолінинська ЗСШ |
5 |
115 (36+37+42) |
|
|
|
С3 |
Мар’ян Ольга Казимирівна |
9009 |
КАПЕРИЗ У.В. |
14751 |
м. Старий Самбір |
Великолінинська ЗСШ |
7 |
114 (39+48+27) |
|
|
С2 |
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
9010 |
КАПИСЬ С.А. |
14140 |
м. Львів |
ШЕЛ |
5 |
74 (30+30+14) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
9011 |
КАПІТАН А.Ю. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
9 |
159 (60+44+55) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
9012 |
КАПІТАНЕЦЬ С.О. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
7 |
150 (54+42+54) |
З |
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
9013 |
КАПІТАНЧУК В.В. |
14204 |
м. Червоноград |
СШ № 8 |
1 |
60 (18+30+12) |
|
|
С2 |
|
Перець Надія Михайлівна |
9014 |
КАПКО В.Р. |
14153 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 17 |
6 |
154 (46+54+54) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
9015 |
КАПКО Л.О. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
10 |
110 (48+26+36) |
|
С1 |
|
|
Михаць Ігор Львович |
9016 |
КАПКО М.Б. |
14838 |
м. Стрий |
Дашавська СЗШ |
8 |
166 (60+52+54) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
9017 |
КАПЛАН П.В. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
4 |
70 (24+30+16) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
9018 |
КАПУСТИНСЬКА А.П. |
14050 |
м. Львів |
СЗШ № 24 |
5 |
131 (52+43+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
9019 |
КАПУСТИНСЬКА М.В. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
6 |
99 (24+39+36) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
9020 |
КАПУСТИНСЬКА С.В. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
7 |
142 (54+34+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
9021 |
КАПУСТИНСЬКИЙ Б.А. |
14532 |
м. Радехів |
Вузлівська ЗОШ |
2 |
72 (30+24+18) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
9022 |
КАПУСТИНСЬКИЙ Д.А. |
14871 |
м. Стрий |
Олексицька ЗОШ |
3 |
96 (24+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Романова Лілія Володимирівна |
9023 |
КАПУСТЯК Г.С. |
14903 |
м. Яворів |
Вороцівський НВК |
7 |
106 (42+30+34) |
|
С1 |
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
9024 |
КАРАБА А. |
14383 |
м. Жовква |
ЗОШ № 1 |
2 |
66 (30+24+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
9025 |
КАРАБА А.І. |
14187 |
м. Стрий |
СЗШ № 8 |
8 |
107 (48+38+21) |
|
С1 |
|
|
Пістун Надія Данилівна |
9026 |
КАРАБА Р.І. |
14187 |
м. Стрий |
СЗШ № 8 |
9 |
70 (24+12+34) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
9027 |
КАРАБИН І.В. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
9028 |
КАРАБИН О.М. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
9029 |
КАРАБІН О.К. |
14200 |
м. Червоноград |
ЗШ № 4 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
9030 |
КАРАБІН С.П. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
8 |
111 (51+28+32) |
|
С1 |
|
|
Булас Надія Антонівна |
9031 |
КАРАБІН Я.І. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
9 |
121 (54+36+31) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
9032 |
КАРАБІНОВСЬКА Д.Р. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
2 |
48 (30+6+12) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
9033 |
КАРАБУТ Н.С. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
9034 |
КАРАБЧУК А.І. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
3 |
88 (30+36+22) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
9035 |
КАРАВАЄВА А.В. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
5 |
106 (28+48+30) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
9036 |
КАРАВАН Л.В. |
14671 |
м. Сокаль |
Куличківська ЗШ |
6 |
78 (26+28+24) |
|
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
9037 |
КАРАВАН Н |
14030 |
м. Львів |
СЗШ № 77 |
6 |
110 (44+36+30) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
9038 |
КАРАВАН Н.В. |
14671 |
м. Сокаль |
Куличківська ЗШ |
6 |
80 (34+16+30) |
|
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
9039 |
КАРАВСЬКА А.В. |
14114 |
м. Львів |
СЗШ № 20 |
8 |
144 (60+44+40) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
9040 |
КАРАЙВАН А.Г. |
14166 |
м. Новий Розділ |
НВК "Лідер" |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Верес Галина Мирославівна |
9041 |
КАРАЛАШ Д.В. |
14112 |
м. Львів |
Школа радості |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
9042 |
КАРАЛЮС О.І. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
1 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
9043 |
КАРАНЕЦЬ Г.М. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
7 |
109 (48+24+37) |
|
С1 |
|
|
Біда Наталія Романівна |
9044 |
КАРАПІНКА І.В. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
9045 |
КАРАПІНКА Н.М. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
6 |
130 (40+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Панченко Наталія Сергіївна |
9046 |
КАРАПІНКА Ю.Р. |
14016 |
м. Львів |
Українська приватна гімназія, ЗСППШ "Альфа" |
3 |
66 (12+24+30) |
|
|
|
|
Білий Микола Михайлович |
9047 |
КАРАСЬ М.І. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
9 |
118 (42+32+44) |
|
С1 |
|
С3 |
Гарбіч Людмила Іванівна |
9048 |
КАРАСЬ М.Ю. |
14024 |
м. Львів |
ССЗШ № 15 |
7 |
132 (42+42+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
9049 |
КАРАСЬ Я.Я. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
7 |
120 (45+42+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
9050 |
КАРАСЮК Р.В. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
9 |
85 (30+26+29) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
9051 |
КАРАТНЮК Є.А. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
9 |
81 (24+20+37) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
9052 |
КАРБІВНИК Е.М. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
2 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
9053 |
КАРВАЦЬКА А.І. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
9 |
78 (24+14+40) |
|
|
|
С3 |
Панченко Наталія Сергіївна |
9054 |
КАРВАЦЬКА Н.В. |
14470 |
м. Пустомити |
Лапаївська ЗОШ |
7 |
117 (42+42+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
9055 |
КАРВАЦЬКИЙ Р.І. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
9056 |
КАРВАЦЬКИЙ Р.М. |
14051 |
м. Львів |
СЗШ № 29 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
9057 |
КАРГІНА Є.О. |
14076 |
м. Львів |
СЗШ № 86 |
7 |
112 (39+36+37) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
9058 |
КАРГУТ В.Р. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
6 |
146 (44+60+42) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
9059 |
КАРДАШ В.Є. |
14140 |
м. Львів |
ШЕЛ |
5 |
137 (50+39+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
9060 |
КАРДАШ В.І. |
14468 |
м. Пустомити |
Щирецька ЗОШ № 2 |
4 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
9061 |
КАРДАШ І.Ю. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
3 |
72 (24+18+30) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
9062 |
КАРДАШ О.Д. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
9063 |
КАРДАШ О.Д. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
9064 |
КАРДАШ О.П. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
6 |
114 (24+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Булас Надія Антонівна |
9065 |
КАРДАШ Р.А. |
14027 |
м. Львів |
СЗШ № 68 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
9066 |
КАРДАШ Р.О. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
9067 |
КАРДАШ С.П. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
6 |
114 (36+44+34) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
9068 |
КАРДАШ Я.Ю. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
9069 |
КАРДАШОВА Ю.А. |
14147 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 4 |
7 |
134 (54+36+44) |
|
С1 |
|
С3 |
Юрків Андрій Степанович |
9070 |
КАРЕТІН В.В. |
14203 |
м. Червоноград |
ЗШ № 7 |
4 |
120 (42+36+42) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
9071 |
КАРЕТНІКОВ К.А. |
14184 |
м. Стрий |
СЗШ № 5 |
7 |
102 (48+48+6) |
|
С1 |
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
9072 |
КАРИЧОРТ М.А. |
14184 |
м. Стрий |
СЗШ № 5 |
8 |
136 (48+44+44) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Пістун Надія Данилівна |
9073 |
КАРІМОВА С.В. |
14486 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 1 |
8 |
142 (54+48+40) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
9074 |
КАРКОВСЬКИЙ Т.С. |
14915 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ 1 ст. |
2 |
30 (18+0+12) |
|
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
9075 |
КАРКУЛЬОВСЬКА А.М. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
8 |
116 (51+30+35) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
9076 |
КАРКУЛЬОВСЬКА Я.Р. |
14464 |
м. Пустомити |
Семенівська ЗОШ |
8 |
129 (48+36+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
9077 |
КАРЛСОН Г.І. |
14034 |
м. Львів |
"Світанок" |
4 |
82 (30+30+22) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
9078 |
КАРМАЗИН В.І. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
3 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
9079 |
КАРМАЗИН І.Т. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
7 |
111 (42+30+39) |
|
С1 |
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
9080 |
КАРМАЗИН О. |
14073 |
м. Львів |
ЗШ "Первоцвіт" |
4 |
94 (30+42+22) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
9081 |
КАРМАЗИН О.М. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
7 |
123 (48+30+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Булас Надія Антонівна |
9082 |
КАРМАЗИН Х.Т. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
3 |
108 (36+30+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Булас Надія Антонівна |
9083 |
КАРМАЗИН Я. . |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
4 |
102 (30+30+42) |
|
|
|
С3 |
Булас Надія Антонівна |
9084 |
КАРП Ю.Р. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
1 |
72 (30+24+18) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
9085 |
КАРПА А.М. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
5 |
124 (42+46+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
9086 |
КАРПА А.М. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
4 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
9087 |
КАРПА В.А. |
14412 |
м. Жовква |
Равська ЗОШ |
4 |
120 (30+48+42) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
9088 |
КАРПА В.В. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
4 |
132 (36+48+48) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
9089 |
КАРПА В.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
3 |
102 (30+42+30) |
|
|
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
9090 |
КАРПА Д.І. |
14701 |
м. Сокаль |
Забузька ЗШ |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
9091 |
КАРПА І.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
6 |
105 (26+45+34) |
|
|
С2 |
|
Михаць Ігор Львович |
9092 |
КАРПА Й.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
3 |
104 (36+36+32) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Михаць Ігор Львович |
9093 |
КАРПА М.І. |
14614 |
м. Сколе |
Підгородецька ЗОШ |
10 |
63 (12+24+27) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
9094 |
КАРПА М.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
6 |
62 (12+14+36) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
9095 |
КАРПА М.М. |
14045 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок "Дзвіночок" |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
9096 |
КАРПА М.О. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
5 |
92 (14+42+36) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
9097 |
КАРПА Н.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
9098 |
КАРПА С.М. |
14115 |
м. Львів |
СЗШ № 22 |
8 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
9099 |
КАРПА Т.А. |
14463 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 2 |
3 |
72 (42+18+12) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
9100 |
КАРПАА В.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
9101 |
КАРПАЛО С.Р. |
14114 |
м. Львів |
СЗШ № 20 |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
9102 |
КАРПАЧ Л.Р. |
14051 |
м. Львів |
СЗШ № 29 |
5 |
146 (44+48+54) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
9103 |
КАРПАЧ П.Р. |
14051 |
м. Львів |
СЗШ № 29 |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
9104 |
КАРПЕНКО В.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
5 |
143 (50+45+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Біда Наталія Романівна |
9105 |
КАРПЕНКО Д.В. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
3 |
96 (30+42+24) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
9106 |
КАРПЕНКО К.І. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
9107 |
КАРПЕНКО М.О. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
7 |
75 (45+16+14) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
9108 |
КАРПЕНКО С.С. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
4 |
96 (36+42+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
9109 |
КАРПЕНКО С.Ю. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
6 |
121 (46+27+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
9110 |
КАРПЕНКО Ю.В. |
14767 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 1 |
11 |
134 (42+52+40) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Мар’ян Ольга Казимирівна |
9111 |
КАРПЕНЧУК Д.В. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
7 |
177 (60+60+57) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
9112 |
КАРПЕЦЬ К.П. |
14147 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 4 |
10 |
58 (18+18+22) |
|
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
9113 |
КАРПИН Б.М. |
14208 |
м. Червоноград |
ЗШ № 12 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
9114 |
КАРПИН В.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
10 |
73 (18+24+31) |
|
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
9115 |
КАРПИН В.М. |
14183 |
м. Стрий |
СЗШ № 4 |
4 |
58 (18+30+10) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
9116 |
КАРПИН Д.В. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
6 |
144 (48+54+42) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
9117 |
КАРПИН І.Я. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
7 |
133 (54+48+31) |
|
С1 |
С2 |
|
Воробець Надія Теодорівна |
9118 |
КАРПИН М.Б. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
3 |
76 (30+24+22) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
9119 |
КАРПИН Н.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
10 |
61 (18+12+31) |
|
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
9120 |
КАРПИН О.М. |
14182 |
м. Стрий |
СЗШ № 3 |
9 |
102 (30+26+46) |
|
|
|
С3 |
Пістун Надія Данилівна |
9121 |
КАРПИН С.Р. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
9 |
89 (48+16+25) |
|
С1 |
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
9122 |
КАРПИНЕЦЬ А.М. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
9123 |
КАРПИНКА С.В. |
14531 |
м. Радехів |
Нововитківська ЗОШ |
10 |
138 (42+42+54) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
9124 |
КАРПИНКА Т.В. |
14531 |
м. Радехів |
Нововитківська ЗОШ |
7 |
132 (60+36+36) |
|
С1 |
|
|
Брановський Володимир Іванович |
9125 |
КАРПИШИН М.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
4 |
110 (36+42+32) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Михаць Ігор Львович |
9126 |
КАРПИШИН Ю.І. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
3 |
102 (30+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Лободяк Леся Мар'янівна |
9127 |
КАРПІВ А.В. |
14669 |
м. Сокаль |
Сілецька ЗШ |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
9128 |
КАРПІВ М.І. |
14669 |
м. Сокаль |
Сілецька ЗШ |
3 |
74 (24+36+14) |
|
|
С2 |
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
9129 |
КАРПІВ Р.І. |
14669 |
м. Сокаль |
Сілецька ЗШ |
2 |
46 (16+18+12) |
|
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
9130 |
КАРПІВ С.Я. |
14669 |
м. Сокаль |
Сілецька ЗШ |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
9131 |
КАРПІВ Т.В. |
14669 |
м. Сокаль |
Сілецька ЗШ |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
9132 |
КАРПІЙ В.О. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
7 |
123 (48+36+39) |
|
С1 |
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
9133 |
КАРПІЙ Н.А. |
14051 |
м. Львів |
СЗШ № 29 |
5 |
50 (24+8+18) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
9134 |
КАРПІЙ О.Я. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
5 |
100 (28+36+36) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
9135 |
КАРПІН С.Р. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
7 |
119 (51+30+38) |
|
С1 |
|
|
Личак Катерина Степанівна |
9136 |
КАРПІН Т.С. |
14186 |
м. Стрий |
СЗШ № 7 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
9137 |
КАРПІНЕЦЬ В. . |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
6 |
125 (38+33+54) |
|
|
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
9138 |
КАРПІНЕЦЬ Д.І. |
14172 |
м. Самбір |
СШ № 1 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
9139 |
КАРПІНЕЦЬ І.П. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
2 |
72 (30+24+18) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
9140 |
КАРПІНЕЦЬ М.В. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
3 |
128 (42+48+38) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
9141 |
КАРПІНЕЦЬ Н. . |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
3 |
78 (18+18+42) |
|
|
|
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
9142 |
КАРПІНЕЦЬ Х.Ь. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
7 |
153 (48+54+51) |
З |
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
9143 |
КАРПІНКА В. |
14722 |
м. Сокаль |
Волицька ЗШ |
3 |
108 (36+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
9144 |
КАРПІНКА М.Б. |
14532 |
м. Радехів |
Вузлівська ЗОШ |
4 |
108 (30+36+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
9145 |
КАРПІНСЬКА А. |
14186 |
м. Стрий |
СЗШ № 7 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
9146 |
КАРПІНСЬКА А.О. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
3 |
96 (30+30+36) |
|
|
|
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
9147 |
КАРПІНСЬКА С.Н. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
9148 |
КАРПІНСЬКИЙ Н.І. |
14608 |
м. Сколе |
Головецька ЗОШ |
5 |
126 (42+30+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
9149 |
КАРПІНСЬКИЙ О.А. |
14165 |
м. Моршин |
НВК СЗШ ліцей |
3 |
94 (24+42+28) |
|
|
С2 |
|
Люсак Руслана Михайлівна |
9150 |
КАРПІНСЬКИЙ О.А. |
14165 |
м. Моршин |
НВК СЗШ ліцей |
3 |
94 (24+42+28) |
|
|
С2 |
|
Люсак Руслана Михайлівна |
9151 |
КАРПЛЮК Б.І. |
14531 |
м. Радехів |
Нововитківська ЗОШ |
8 |
147 (54+54+39) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
9152 |
КАРПЛЮК В.А. |
14116 |
м. Львів |
СЗШ № 23 |
5 |
97 (34+27+36) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
9153 |
КАРПЛЮК В.І. |
14031 |
м. Львів |
ЛУГГ |
6 |
144 (56+42+46) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
9154 |
КАРПЛЮК М.М. |
14531 |
м. Радехів |
Нововитківська ЗОШ |
10 |
147 (42+54+51) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
9155 |
КАРПЛЮК Н.В. |
14134 |
м. Львів |
Правнича гімназія |
8 |
125 (48+34+43) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
9156 |
КАРПЛЮК С.В. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
6 |
127 (46+39+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
9157 |
КАРПОВ О.І. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
7 |
153 (60+54+39) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
9158 |
КАРПОВ О.Л. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
9159 |
КАРПОВА А.М. |
14669 |
м. Сокаль |
Сілецька ЗШ |
2 |
76 (22+30+24) |
З |
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
9160 |
КАРПОВА О.І. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
8 |
144 (57+48+39) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
9161 |
КАРПОВИЧ Е.В. |
14027 |
м. Львів |
СЗШ № 68 |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
9162 |
КАРПОВИЧ І.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
108 (36+36+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
9163 |
КАРПОВИЧ Р.Ю. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
9164 |
КАРПЯК А.В. |
14075 |
м. Львів |
СЗШ № 96 |
9 |
151 (60+48+43) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
9165 |
КАРПЯК А.І. |
14076 |
м. Львів |
СЗШ № 86 |
7 |
117 (45+30+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
9166 |
КАРПЯК В.К. |
14097 |
м. Львів |
СЗШ № 48 |
4 |
112 (36+36+40) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
9167 |
КАРПЯК Д.Ю. |
14068 |
м. Львів |
ЗШ "Дивосвіт" |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
9168 |
КАРПЯК І.Т. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
5 |
132 (42+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Михаць Ігор Львович |
9169 |
КАРПЯК І.Т. |
14116 |
м. Львів |
СЗШ № 23 |
8 |
129 (42+42+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
9170 |
КАРПЯК О.А. |
14122 |
м. Львів |
СЗШ № 44 |
8 |
150 (54+48+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
9171 |
КАРПЯК Ю.І. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
2 |
66 (30+24+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Ліпецька Віра Семенівна |
9172 |
КАРХУТ М. |
14059 |
м. Львів |
ССЗШ № 37 |
5 |
92 (28+32+32) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
9173 |
КАРХУТ Т.К. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
2 |
60 (18+18+24) |
|
|
|
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
9174 |
КАРЦЕВ О.С. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
7 |
138 (45+54+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
9175 |
КАРЧЕВСЬКА Д.А. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
7 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
9176 |
КАСАНЯК В.М. |
14335 |
м. Жидачів |
Пчанська ЗОШ |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
9177 |
КАСАРАБ Д.Ю. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
4 |
114 (42+36+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
9178 |
КАСАРАБА В.В. |
14284 |
м. Жидачів |
Гімназія |
8 |
123 (45+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
9179 |
КАСАРАБА В.В. |
14284 |
м. Жидачів |
Гімназія |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
9180 |
КАСАРАБА В.О. |
14282 |
м. Жидачів |
НВК |
5 |
111 (44+31+36) |
|
С1 |
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
9181 |
КАСАС Ш.Р. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
4 |
114 (30+36+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
9182 |
КАСАТКІН ЮК. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
5 |
123 (36+45+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
9183 |
КАСАТКІНА А.Є. |
14059 |
м. Львів |
ССЗШ № 37 |
4 |
102 (42+42+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
9184 |
КАСІЙ І.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
7 |
151 (60+48+43) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
9185 |
КАСІНСЬКА М.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
9 |
99 (36+32+31) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
9186 |
КАСІНСЬКА О.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
10 |
100 (36+18+46) |
|
|
|
С3 |
Михаць Ігор Львович |
9187 |
КАСІЯНЧУК М.О. |
14060 |
м. Львів |
СЗШ № 8 (молодша школа) |
4 |
74 (30+24+20) |
|
|
|
|
Мазовіта Орися Петрівна |
9188 |
КАСНАУСКАС О.С. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
5 |
98 (50+30+18) |
|
С1 |
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
9189 |
КАСПЕР В.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
9 |
109 (36+30+43) |
|
|
|
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
9190 |
КАСПЕР С.В. |
14746 |
м. Старий Самбір |
Чаплівська ЗСШ |
5 |
96 (24+36+36) |
|
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
9191 |
КАСПРАК І.П. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
9192 |
КАСПРІВСЬКА З.Ю. |
14054 |
м. Львів |
СЗШ № 21 |
5 |
134 (38+42+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
9193 |
КАСПРУК В.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
6 |
100 (36+22+42) |
|
|
|
С3 |
Біда Наталія Романівна |
9194 |
КАСПРУК О.М. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
6 |
104 (32+36+36) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
9195 |
КАСТРАН О.Т. |
14192 |
м. Стрий |
Гімназія |
4 |
108 (24+48+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Пістун Надія Данилівна |
9196 |
КАСЬКІВ Н.П. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
3 |
108 (30+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Лободяк Леся Мар'янівна |
9197 |
КАСЬЯН А.Б. |
14701 |
м. Сокаль |
Забузька ЗШ |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
9198 |
КАСЬЯН Я.А. |
14704 |
м. Сокаль |
Перетіцька ЗШ |
1 |
70 (22+30+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
9199 |
КАСЬЯНЕНКО А.Н. |
14203 |
м. Червоноград |
ЗШ № 7 |
4 |
120 (42+36+42) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
9200 |
КАСЬЯНЕНКО О.В. |
14321 |
м. Жидачів |
Новошинський НВК |
5 |
110 (50+30+30) |
|
С1 |
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
9201 |
КАСЬЯНОВ В.Ю. |
14116 |
м. Львів |
СЗШ № 23 |
3 |
74 (30+36+8) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
9202 |
КАСЯНЕНКО Я.М. |
14194 |
м. Трускавець |
СЗШ № 1 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Томашівська Наталія Валеріївна |
9203 |
КАСЯНЧУК С.Р. |
14145 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 1 |
5 |
79 (0+37+42) |
|
|
|
С3 |
Юрків Андрій Степанович |
9204 |
КАТАЛАХ І.С. |
14493 |
м. Пустомити |
Винничківський НВК |
8 |
84 (39+32+13) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
9205 |
КАТАРИНА І.Ю. |
14206 |
м. Червоноград |
НВК № 10 |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
9206 |
КАТАРИНА М.П. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
6 |
106 (34+36+36) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
9207 |
КАТАРИНА С.Б. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
3 |
108 (30+36+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Біда Наталія Романівна |
9208 |
КАТАРИНА С.Р. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
5 |
112 (22+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Біда Наталія Романівна |
9209 |
КАТАРИНА Я.І. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
3 |
102 (18+36+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Біда Наталія Романівна |
9210 |
КАТАРИНЮК С.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
6 |
91 (36+31+24) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
9211 |
КАТАСОНОВА А.В. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
11 |
112 (42+24+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
9212 |
КАТАЧИНА К.О. |
14036 |
м. Львів |
СЗШ № 65 |
7 |
153 (60+42+51) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
9213 |
КАТИНСЬКА А.Ю. |
14762 |
м. Старий Самбір |
Верхньолужецька ЗСШ |
7 |
151 (60+46+45) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
9214 |
КАТИНСЬКИЙ А.В. |
14209 |
м. Червоноград |
НВК № 13 |
8 |
126 (51+42+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Перець Надія Михайлівна |
9215 |
КАТМАКОВА А.О. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
9216 |
КАТРИЧ М.А. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
5 |
126 (46+34+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
9217 |
КАТРИЧ М.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
9 |
141 (54+38+49) |
|
С1 |
|
С3 |
Михаць Ігор Львович |
9218 |
КАТРУШЄНКО У.Р. |
14007 |
м. Львів |
СЗШ № 4 |
3 |
88 (30+36+22) |
|
|
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
9219 |
КАТУЛЬСЬКА І.Ю. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
7 |
133 (51+36+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
9220 |
КАТУН В.Д. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
10 |
131 (54+32+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
9221 |
КАФЛИК М.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
7 |
110 (33+38+39) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
9222 |
КАФЛИК М.Т. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
6 |
103 (36+31+36) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
9223 |
КАФЛЬОВСЬКА Д.В. |
14182 |
м. Стрий |
СЗШ № 3 |
2 |
44 (20+18+6) |
|
С1 |
|
|
Пістун Надія Данилівна |
9224 |
КАФТАН Н.Т. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
4 |
112 (36+42+34) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
9225 |
КАХНИЧ О.Я. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
11 |
74 (18+18+38) |
|
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
9226 |
КАХНІЙ А.В. |
14192 |
м. Стрий |
Гімназія |
4 |
108 (24+48+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Пістун Надія Данилівна |
9227 |
КАХНІЙ Н.П. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
2 |
72 (30+24+18) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
9228 |
КАХНОВЕЦЬ М. . |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
9229 |
КАХНОВЕЦЬ Р.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
7 |
120 (45+36+39) |
|
С1 |
|
|
Михаць Ігор Львович |
9230 |
КАХОВСЬКИЙ А.М. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
8 |
124 (48+40+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
9231 |
КАЦАН Р. . |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
6 |
119 (50+27+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Лободяк Леся Мар'янівна |
9232 |
КАЦЕДАН Р.В. |
14304 |
м. Жидачів |
Монастирецький НВК |
8 |
129 (48+44+37) |
|
С1 |
С2 |
|
Кардаш Богдан Степанович |
9233 |
КАЦЕР О.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
8 |
70 (24+24+22) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
9234 |
КАЦЮБА А.О. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
4 |
96 (36+42+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Панченко Наталія Сергіївна |
9235 |
КАЦЮБАН В.М. |
14764 |
м. Старий Самбір |
Коблянська ЗОШ |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
9236 |
КАЧАБУЛЬСЬКИЙ Р.В. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
4 |
114 (42+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
9237 |
КАЧАЛА І.Є. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
9 |
126 (54+34+38) |
|
С1 |
|
|
Шманько Андрій Петрович |
9238 |
КАЧАЛА М.Р. |
14621 |
м. Сколе |
Тохольківський НВК ЗОШ-ДНЗ |
6 |
114 (40+32+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
9239 |
КАЧАЛА Р.М. |
14464 |
м. Пустомити |
Семенівська ЗОШ |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
9240 |
КАЧАЛАБА Т.Р. |
14665 |
м. Сокаль |
Великомостівський ЗШ-НВК-ліцей |
3 |
114 (30+48+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Кнейчук Наталія Володимирівна |
9241 |
КАЧАЛУП Д.Ю. |
14754 |
м. Старий Самбір |
Торгановицька ЗСШ |
6 |
137 (56+33+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Мар’ян Ольга Казимирівна |
9242 |
КАЧАН А.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
8 |
156 (60+42+54) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
9243 |
КАЧАН М.О. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
9244 |
КАЧАН О.В. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
9245 |
КАЧАН П.Л. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
9246 |
КАЧАН С. |
14140 |
м. Львів |
ШЕЛ |
9 |
74 (18+20+36) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
9247 |
КАЧАРОВСЬЙИЙ А. |
14284 |
м. Жидачів |
Гімназія |
6 |
126 (36+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
9248 |
КАЧИН О.О. |
14934 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 1 |
3 |
100 (30+42+28) |
|
|
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
9249 |
КАЧКОВСЬКА О.А. |
14031 |
м. Львів |
ЛУГГ |
7 |
138 (60+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
9250 |
КАЧКУСЬ П.Р. |
14678 |
м. Сокаль |
Острівський НВК-ЗШ-дитячий садок |
2 |
30 (12+12+6) |
|
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
9251 |
КАЧМАР А.А. |
14470 |
м. Пустомити |
Лапаївська ЗОШ |
4 |
114 (36+42+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
9252 |
КАЧМАР А.Б. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
7 |
127 (45+46+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
9253 |
КАЧМАР А.І. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
2 |
38 (20+12+6) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
9254 |
КАЧМАР А.Ю. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
9255 |
КАЧМАР В.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
3 |
108 (30+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Михаць Ігор Львович |
9256 |
КАЧМАР В.М. |
14097 |
м. Львів |
СЗШ № 48 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
9257 |
КАЧМАР В.Я. |
14093 |
м. Львів |
СЗШ № 31 |
3 |
92 (30+42+20) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
9258 |
КАЧМАР Д.А. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
1 |
78 (24+30+24) |
З |
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
9259 |
КАЧМАР Д.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
7 |
122 (54+26+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Михаць Ігор Львович |
9260 |
КАЧМАР Д.І. |
14480 |
м. Пустомити |
Наварійська ЗОШ |
3 |
36 (12+12+12) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
9261 |
КАЧМАР І.М. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
8 |
147 (60+48+39) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
9262 |
КАЧМАР І.Р. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
11 |
157 (60+50+47) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
9263 |
КАЧМАР І.Я. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
3 |
120 (42+42+36) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
9264 |
КАЧМАР М.А. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
5 |
164 (50+60+54) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
9265 |
КАЧМАР М.Б. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
4 |
94 (30+42+22) |
|
|
С2 |
|
Михаць Ігор Львович |
9266 |
КАЧМАР М.М. |
14368 |
м. Жовква |
Добросинська ЗОШ |
9 |
99 (54+20+25) |
|
С1 |
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
9267 |
КАЧМАР Н.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
5 |
109 (46+27+36) |
|
С1 |
|
|
Михаць Ігор Львович |
9268 |
КАЧМАР Н.Р. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
3 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
9269 |
КАЧМАР О.В. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
9270 |
КАЧМАР О.І. |
14303 |
м. Жидачів |
Залісківська ЗОШ |
9 |
125 (48+34+43) |
|
С1 |
|
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
9271 |
КАЧМАР О.І. |
14058 |
м. Львів |
СЗШ № 47 |
8 |
151 (54+46+51) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
9272 |
КАЧМАР О.Я. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
3 |
114 (36+48+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Ліпецька Віра Семенівна |
9273 |
КАЧМАР Р.В. |
14379 |
м. Жовква |
Сопошенська ЗОШ |
9 |
134 (54+46+34) |
|
С1 |
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
9274 |
КАЧМАР С.Б. |
14681 |
м. Сокаль |
Борятинський НВК-ЗШ-дитячий садок |
7 |
118 (36+42+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Кнейчук Наталія Володимирівна |
9275 |
КАЧМАР С.В. |
14379 |
м. Жовква |
Сопошенська ЗОШ |
8 |
83 (30+24+29) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
9276 |
КАЧМАР С.М. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
3 |
114 (36+42+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
9277 |
КАЧМАР С.Я. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
6 |
124 (46+48+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
9278 |
КАЧМАР Т.Б. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
5 |
102 (24+30+48) |
|
|
|
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
9279 |
КАЧМАР Т.В. |
14195 |
м. Трускавець |
НВК СЗШ № 2 гімназія |
2 |
58 (22+18+18) |
|
С1 |
|
|
Томашівська Наталія Валеріївна |
9280 |
КАЧМАРИК А.В. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
8 |
165 (60+60+45) |
З |
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
9281 |
КАЧМАРИК А.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
3 |
60 (12+36+12) |
|
|
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
9282 |
КАЧМАРИК Б.О. |
14477 |
м. Пустомити |
Ланівська ЗОШ |
3 |
100 (30+42+28) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
9283 |
КАЧМАРИК М.В. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
8 |
159 (57+60+42) |
З |
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
9284 |
КАЧМАРИК М.Р. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
10 |
40 (18+20+2) |
|
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
9285 |
КАЧМАРИК О.С. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
8 |
86 (39+24+23) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
9286 |
КАЧМАРИК П.І. |
14472 |
м. Пустомити |
Верхньобілківська ЗОШ |
6 |
149 (44+45+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
9287 |
КАЧМАРИК Р.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
5 |
61 (30+19+12) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
9288 |
КАЧМАРИК Р.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
3 |
62 (12+30+20) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
9289 |
КАЧМАРИК Ю.Я. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
8 |
98 (48+30+20) |
|
С1 |
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
9290 |
КАЧМАРСЬКА С.В. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
6 |
117 (42+39+36) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
9291 |
КАЧОР В.Я. |
14394 |
м. Жовква |
Великодорошівська ЗОШ |
2 |
48 (18+18+12) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
9292 |
КАЧОР Є.Б. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
9293 |
КАЧОР Є.М. |
14177 |
м. Самбір |
НВК (СШ № 9) |
3 |
102 (36+36+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
9294 |
КАЧОР І.В. |
14394 |
м. Жовква |
Великодорошівська ЗОШ |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
9295 |
КАЧОР М.Р. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
6 |
83 (22+25+36) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
9296 |
КАЧОР Н.В. |
14116 |
м. Львів |
СЗШ № 23 |
3 |
36 (12+18+6) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
9297 |
КАЧОР О.П. |
14370 |
м. Жовква |
Зашківська ЗОШ |
8 |
147 (54+54+39) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
9298 |
КАЧОРОВСЬКИЙ М.Б. |
14176 |
м. Самбір |
СШ № 8 |
8 |
92 (36+28+28) |
|
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
9299 |
КАЧУР Ю.Г. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
8 |
81 (45+20+16) |
|
С1 |
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
9300 |
КАШАЄВА В.М. |
14145 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 1 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
9301 |
КАШЕБА Я.Д. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
7 |
132 (60+36+36) |
|
С1 |
|
|
Михаць Ігор Львович |
9302 |
КАШИН Р.О. |
14136 |
м. Львів |
Приватна гімназія "Відродження" |
3 |
80 (24+42+14) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
9303 |
КАШІВСЬКА Р.Р. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
6 |
88 (26+26+36) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
9304 |
КАШІВСЬКА С.Р. |
14390 |
м. Жовква |
НВК "Рава-Руська школа-гімназія" |
6 |
99 (34+35+30) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
9305 |
КАШЛЯК Ю.О. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
9306 |
КАШУБА Б.І. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
5 |
135 (54+45+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
9307 |
КАШУБА В.В. |
14385 |
м. Жовква |
ЗОШ № 3 |
7 |
141 (57+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
9308 |
КАШУБА В.І. |
14669 |
м. Сокаль |
Сілецька ЗШ |
7 |
156 (60+54+42) |
З |
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
9309 |
КАШУБА Г.В. |
14678 |
м. Сокаль |
Острівський НВК-ЗШ-дитячий садок |
8 |
144 (54+48+42) |
З |
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
9310 |
КАШУБА Д.О. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
4 |
100 (30+42+28) |
|
|
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
9311 |
КАШУБА З.А. |
14196 |
м. Трускавець |
СЗШ № 3 |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Томашівська Наталія Валеріївна |
9312 |
КАШУБА М.В. |
14678 |
м. Сокаль |
Острівський НВК-ЗШ-дитячий садок |
9 |
107 (42+16+49) |
|
С1 |
|
С3 |
Кнейчук Наталія Володимирівна |
9313 |
КАШУБА М.В. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
6 |
105 (42+33+30) |
|
С1 |
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
9314 |
КАШУБА М.Р. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
6 |
93 (30+39+24) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
9315 |
КАШУБА О.В. |
14669 |
м. Сокаль |
Сілецька ЗШ |
3 |
108 (24+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Кнейчук Наталія Володимирівна |
9316 |
КАШУБА О.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
10 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
9317 |
КАШУБА О.І. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
7 |
120 (51+42+27) |
|
С1 |
С2 |
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
9318 |
КАШУБА О.Я. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
4 |
96 (24+42+30) |
|
|
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
9319 |
КАШУБА Ю.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
9 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
9320 |
КАЩАК І.Р. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
10 |
54 (18+20+16) |
|
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
9321 |
КАЩАК С.І. |
14479 |
м. Пустомити |
Щирецька ЗОШ № 1 |
8 |
118 (39+42+37) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
9322 |
КАЩАК Я.А. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
9 |
87 (48+20+19) |
|
С1 |
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
9323 |
КАЩІЙ А.Р. |
14186 |
м. Стрий |
СЗШ № 7 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
9324 |
КАЩУК О. . |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
9325 |
КАЮН А.І. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
7 |
112 (30+48+34) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
9326 |
КВАК Р.І. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
4 |
90 (24+30+36) |
|
|
|
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
9327 |
КВАС О.І. |
14949 |
м. Яворів |
Гімназія ім. Маковея |
10 |
159 (54+60+45) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
9328 |
КВАС С.В. |
14456 |
м. Пустомити |
Підберезцівський НВК |
3 |
88 (42+24+22) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
9329 |
КВАС СІНКЕВИЧ В.А. |
14934 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 1 |
3 |
114 (30+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
9330 |
КВАСЕЦЬКА А.О. |
14076 |
м. Львів |
СЗШ № 86 |
7 |
87 (36+24+27) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
9331 |
КВАСЕЦЬКА О.А. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
7 |
96 (33+24+39) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
9332 |
КВАСЕЦЬКА Ю.А. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
5 |
128 (50+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Булас Надія Антонівна |
9333 |
КВАСНИЦЯ А.А. |
14101 |
м. Львів |
СЗШ № 66 |
5 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
9334 |
КВАСНИЦЯ В.В. |
14197 |
м. Червоноград |
ЗШ № 1 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
9335 |
КВАСНИЦЯ В.В. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
9336 |
КВАСНИЦЯ В.П. |
14533 |
м. Радехів |
Дмитрівський НВК |
8 |
64 (24+24+16) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
9337 |
КВАСНИЦЯ М. . |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
6 |
122 (32+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Біда Наталія Романівна |
9338 |
КВАСНИЦЯ Р.В. |
14208 |
м. Червоноград |
ЗШ № 12 |
3 |
102 (30+42+30) |
|
|
С2 |
|
Перець Надія Михайлівна |
9339 |
КВАСНИЦЯ С.П. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
8 |
111 (51+28+32) |
|
С1 |
|
|
Булас Надія Антонівна |
9340 |
КВАСНИЦЯ Я.Л. |
14207 |
м. Червоноград |
ЗШ № 11 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
9341 |
КВАСНІЙ П.І. |
14140 |
м. Львів |
ШЕЛ |
10 |
156 (60+42+54) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
9342 |
КВАСНІКЕВИЧ О.А. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
9343 |
КВАСНІКЕВИЧ С.Ю. |
14117 |
м. Львів |
СЗШ № 30 |
3 |
114 (36+42+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
9344 |
КВАСОВИЧ В.В. |
14544 |
м. Радехів |
Барилівська ЗОШ |
6 |
92 (30+20+42) |
|
|
|
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
9345 |
КВАСОВИЧ І.В. |
14544 |
м. Радехів |
Барилівська ЗОШ |
3 |
90 (30+18+42) |
|
|
|
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
9346 |
КВАСС В.В. |
14456 |
м. Пустомити |
Підберезцівський НВК |
6 |
78 (28+24+26) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
9347 |
КВАСЮК Н.В. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
6 |
140 (52+42+46) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Цімарно Марія Петрівна |
9348 |
КВАЦЯЛА Ю.Т. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
5 |
144 (48+54+42) |
З |
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
9349 |
КВАШИН В.Д. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
9 |
146 (48+44+54) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
9350 |
КВАШНІНА А.А. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
6 |
101 (28+31+42) |
|
|
|
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
9351 |
КВАШНІНА Д.А. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
3 |
72 (24+30+18) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
9352 |
КВИТКО М.С. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
9353 |
КВИЧ М.С. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
9 |
68 (6+12+50) |
|
|
|
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
9354 |
КВИЧ Т.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
6 |
90 (28+32+30) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
9355 |
КВІК Ю.Р. |
14183 |
м. Стрий |
СЗШ № 4 |
2 |
56 (26+24+6) |
|
С1 |
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
9356 |
КВІНТЮК А.Р. |
14382 |
м. Жовква |
Дублянська ЗОШ |
7 |
121 (42+36+43) |
|
С1 |
|
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
9357 |
КВІНТЮК Є. . |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
9358 |
КВІНТЮК Я.В. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
9 |
29 (6+20+3) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
9359 |
КВІТ Д.Р. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
3 |
96 (30+42+24) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
9360 |
КВІТЕК В.Р. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
9361 |
КВІТИНСЬКИЙ М.С. |
14074 |
м. Львів |
ЛСШ № 69 |
4 |
86 (30+36+20) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
9362 |
КВІЧКА О.М. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
3 |
102 (30+42+30) |
|
|
С2 |
|
Ліпецька Віра Семенівна |
9363 |
КВЯТИК К.Г. |
14027 |
м. Львів |
СЗШ № 68 |
2 |
58 (22+24+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
9364 |
КВЯТКОВСЬКА О.В. |
14542 |
м. Радехів |
Вузлівський ліцей |
10 |
107 (36+34+37) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
9365 |
КВЯТКОВСЬКИЙ Ю.В. |
14119 |
м. Львів |
СЗШ № 38 |
1 |
72 (24+30+18) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
9366 |
КЕБУЗ А.І. |
14099 |
м. Львів |
СЗШ № 51 |
4 |
112 (36+42+34) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
9367 |
КЕДА І.Я. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
6 |
96 (26+44+26) |
|
|
С2 |
|
Панченко Наталія Сергіївна |
9368 |
КЕДА Р.Т. |
14034 |
м. Львів |
"Світанок" |
3 |
130 (42+48+40) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
9369 |
КЕДЕБЕЦЬ Ю.М. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
7 |
69 (36+20+13) |
|
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
9370 |
КЕДЕШ Е.О. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
10 |
130 (54+42+34) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
9371 |
КЕКІС С.М. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
9372 |
КЕКІС Ю.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
3 |
114 (48+48+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Михаць Ігор Львович |
9373 |
КЕКЛЯК Ю.О. |
14305 |
м. Жидачів |
Володимирцівська ЗОШ |
7 |
141 (60+36+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
9374 |
КЕЛЕКЕЄВА І.В. |
14014 |
м. Львів |
СЗШ № 87 |
4 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
9375 |
КЕЛЕР Д.М. |
14321 |
м. Жидачів |
Новошинський НВК |
9 |
114 (36+26+52) |
|
|
|
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
9376 |
КЕЛЕСТИН М.В. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
3 |
114 (36+42+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Лободяк Леся Мар'янівна |
9377 |
КЕЛЬБІС М.А. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
5 |
123 (38+45+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Біда Наталія Романівна |
9378 |
КЕЛЬМАН Ю.А. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
5 |
153 (48+57+48) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
9379 |
КЕЛЮХ А.Р. |
14145 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 1 |
2 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
9380 |
КЕЛЮХ В.Р. |
14032 |
м. Львів |
НВК "Гроно" |
2 |
46 (28+12+6) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
9381 |
КЕМСЬКА Ю.О. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
7 |
118 (51+36+31) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
9382 |
КЕНДА Т.А. |
14047 |
м. Львів |
СЗШ № 6 |
5 |
105 (36+33+36) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
9383 |
КЕНДЗЬОР В.Р. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
7 |
118 (51+30+37) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
9384 |
КЕПАК Б.П. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
9 |
99 (30+20+49) |
|
|
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
9385 |
КЕРЕЛЮС А.А. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
9386 |
КЕРИК Х.Т. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
9387 |
КЕРИК Х.Т. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
9388 |
КЕРИЧЕНКО І.І. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
9389 |
КЕРИЧИНСЬКИЙ В.Я. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
4 |
114 (30+48+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
9390 |
КЕРМАН Т.Р. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
3 |
94 (30+42+22) |
|
|
С2 |
|
Воробець Надія Теодорівна |
9391 |
КЕРНЕР О.О. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
3 |
126 (42+48+36) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
9392 |
КЕРНИЦЬКА А.Р. |
14363 |
м. Жовква |
Великогрибовицька ЗОШ |
6 |
93 (32+25+36) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
9393 |
КЕРНИЦЬКИЙ А.А. |
14054 |
м. Львів |
СЗШ № 21 |
4 |
126 (36+42+48) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
9394 |
КЕРНИЦЬКИЙ В.Р. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
4 |
126 (42+48+36) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
9395 |
КЕРНИЦЬКИЙ Д.В. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
9 |
139 (54+48+37) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
9396 |
КЕРНИЦЬКИЙ Д.Т. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
8 |
43 (9+26+8) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
9397 |
КЕРНИЦЬКИЙ М.В. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
6 |
120 (24+42+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
9398 |
КЕРНИЦЯ В.Р. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
1 |
66 (24+18+24) |
|
С1 |
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
9399 |
КЕРНИЦЯ З.Р. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
3 |
84 (30+42+12) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
9400 |
КЕРНІЦЬКА М.Р. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
4 |
126 (36+48+42) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
9401 |
КЕРОД І.Б. |
14469 |
м. Пустомити |
Милятичівська ЗОШ |
9 |
70 (18+26+26) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
9402 |
КЕРЧ В.В. |
14195 |
м. Трускавець |
НВК СЗШ № 2 гімназія |
2 |
58 (22+18+18) |
|
С1 |
|
|
Томашівська Наталія Валеріївна |
9403 |
КЕРЯКУС А. |
14068 |
м. Львів |
ЗШ "Дивосвіт" |
3 |
86 (30+30+26) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
9404 |
КЕЦИК Х.В. |
14862 |
м. Стрий |
Долішненська ЗОШ |
8 |
107 (48+26+33) |
|
С1 |
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
9405 |
КЕЧА О.Р. |
14746 |
м. Старий Самбір |
Чаплівська ЗСШ |
8 |
154 (60+46+48) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
9406 |
КЕЧУР І.А. |
14476 |
м. Пустомити |
Солонківська ЗОШ |
8 |
147 (60+48+39) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
9407 |
КЕШ В.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
9408 |
КЕШ Д.Т. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
120 (30+48+42) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
9409 |
КЕШ У.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
5 |
138 (42+36+60) |
|
С1 |
|
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
9410 |
КИБА М.Ю. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
9411 |
КИБА С.Ю. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
7 |
165 (60+54+51) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
9412 |
КИБАЛО Т.В. |
14093 |
м. Львів |
СЗШ № 31 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
9413 |
КИЗИК О.Н. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
4 |
102 (36+36+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
9414 |
КИЗИМИШИН С.І. |
14283 |
м. Жидачів |
Гніздичівська СЗШ |
1 |
72 (30+30+12) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
9415 |
КИЙКО М.Б. |
14537 |
м. Радехів |
Павлівська ЗОШ |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
9416 |
КИКОТЬ Д.М. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
11 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
9417 |
КИКТА А.П. |
14145 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 1 |
2 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
9418 |
КИЛИМ В.В. |
14154 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 18 |
3 |
98 (24+42+32) |
|
|
С2 |
С3 |
Юрків Андрій Степанович |
9419 |
КИЛИН Д.І. |
14140 |
м. Львів |
ШЕЛ |
7 |
123 (42+36+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
9420 |
КИЛЬНИК Ю.Ю. |
14183 |
м. Стрий |
СЗШ № 4 |
2 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
9421 |
КИЛЬО І.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
5 |
108 (36+30+42) |
|
|
|
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
9422 |
КИЛЬО М.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
56 (26+24+6) |
|
С1 |
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
9423 |
КИПИБІДА В.В. |
14537 |
м. Радехів |
Павлівська ЗОШ |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
9424 |
КИРЕЙРО Х.В. |
14620 |
м. Сколе |
НВК СЗШ гімназія с. Тухля |
9 |
93 (36+20+37) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
9425 |
КИРЕЙТО Н.В. |
14634 |
м. Сколе |
Либохорівський НВК ЗОШ ДНЗ |
9 |
52 (24+14+14) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
9426 |
КИРЕЙТО Р.В. |
14634 |
м. Сколе |
Либохорівський НВК ЗОШ ДНЗ |
7 |
117 (39+36+42) |
|
|
|
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
9427 |
КИРЕТІВ А.Р. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
2 |
76 (22+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
9428 |
КИРЕТІВ А.Я. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
6 |
136 (46+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
9429 |
КИРЕТІВ Р.М. |
14486 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 1 |
6 |
95 (26+33+36) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
9430 |
КИРЕТІВ С.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
6 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
9431 |
КИРИЇ К.І. |
14023 |
м. Львів |
Гімназія "Євшан" |
10 |
143 (54+40+49) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
9432 |
КИРИК Д.І. |
14384 |
м. Жовква |
ЗОШ № 2 |
5 |
97 (30+31+36) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
9433 |
КИРИК Д.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
3 |
98 (30+30+38) |
|
|
|
С3 |
Михаць Ігор Львович |
9434 |
КИРИК К. . |
14092 |
м. Львів |
СЗШ № 17 |
2 |
66 (30+12+24) |
|
С1 |
|
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
9435 |
КИРИК С.І. |
14377 |
м. Жовква |
Новоскварявська ЗОШ |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
9436 |
КИРИК У.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
5 |
106 (28+42+36) |
|
|
С2 |
|
Михаць Ігор Львович |
9437 |
КИРИЛИЧ С.О. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
8 |
99 (24+40+35) |
|
|
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
9438 |
КИРИЛІВ А.П. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
1 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
9439 |
КИРИЛІВ О.С. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
9440 |
КИРИЛІВ У.І. |
14184 |
м. Стрий |
СЗШ № 5 |
7 |
107 (33+32+42) |
|
|
|
С3 |
Пістун Надія Данилівна |
9441 |
КИРИЛЬЧЕНКО А.І. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
9 |
90 (24+26+40) |
|
|
|
С3 |
Біда Наталія Романівна |
9442 |
КИРИЛЮК М.С. |
14460 |
м. Пустомити |
Зимноводівська ЗОШ № 1 |
4 |
122 (42+42+38) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
9443 |
КИРИЛЮК Я.В. |
14470 |
м. Пустомити |
Лапаївська ЗОШ |
7 |
135 (54+42+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
9444 |
КИРИТІВ А.Ю. |
14614 |
м. Сколе |
Підгородецька ЗОШ |
2 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
9445 |
КИРИЧЕНКО А.Р. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
8 |
145 (60+48+37) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
9446 |
КИРИЧЕНКО М.К. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
4 |
102 (30+42+30) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
9447 |
КИРИЧЕНКО С.Я. |
14468 |
м. Пустомити |
Щирецька ЗОШ № 2 |
5 |
131 (38+39+54) |
|
|
|
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
9448 |
КИРИЧЕНКО У. . |
14076 |
м. Львів |
СЗШ № 86 |
5 |
93 (42+29+22) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
9449 |
КИРИЧУК Д.М. |
14053 |
м. Львів |
СЗШ № 70 |
4 |
96 (36+36+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
9450 |
КИРИЧУК О.С. |
14461 |
м. Пустомити |
Зимноводівська ЗОШ № 2 |
2 |
76 (28+30+18) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
9451 |
КИРКАЧ І.О. |
14190 |
м. Стрий |
СЗШ № 11 |
3 |
68 (24+36+8) |
|
|
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
9452 |
КИРНИЧНА Р.Ю. |
14075 |
м. Львів |
СЗШ № 96 |
6 |
126 (32+54+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
9453 |
КИРЧ Л.А. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
2 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
9454 |
КИРЧЕЙ Р.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
4 |
56 (18+30+8) |
|
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
9455 |
КИРЧЕЙ Ю.Ю. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
3 |
94 (30+30+34) |
|
|
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
9456 |
КИРЧІВ І.В. |
14612 |
м. Сколе |
Корчинська ЗОШ |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
9457 |
КИРЧІВ Р.В. |
14612 |
м. Сколе |
Корчинська ЗОШ |
2 |
78 (24+30+24) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
9458 |
КИРЯНОВА А.М. |
14136 |
м. Львів |
Приватна гімназія "Відродження" |
2 |
54 (18+24+12) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
9459 |
КИСАРЕЦЬ Б.О. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
7 |
131 (54+28+49) |
|
С1 |
|
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
9460 |
КИСЕЛЬОВ А.О. |
14479 |
м. Пустомити |
Щирецька ЗОШ № 1 |
10 |
115 (42+32+41) |
|
С1 |
|
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
9461 |
КИСИЛЕВИЧ С.А. |
14748 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 2 |
4 |
102 (30+42+30) |
|
|
С2 |
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
9462 |
КИСИЛИЧАК В.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
126 (36+42+48) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
9463 |
КИСИЛИЧИН В.О. |
14172 |
м. Самбір |
СШ № 1 |
4 |
126 (36+42+48) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
9464 |
КИСИЛИЧИН М.В. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
7 |
133 (60+36+37) |
|
С1 |
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
9465 |
КИСІЛЬ Б. |
14540 |
м. Радехів |
Стоянівська ЗОШ |
11 |
151 (48+48+55) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
9466 |
КИСІЛЬ Д.Б. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
9467 |
КИСІЛЬ К.В. |
14040 |
м. Львів |
СЗШ № 49 |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
9468 |
КИСІЛЬ М.І. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
7 |
93 (39+24+30) |
|
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
9469 |
КИСІЛЬ П.С. |
14116 |
м. Львів |
СЗШ № 23 |
3 |
96 (30+42+24) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
9470 |
КИСІЛЬ Я.Б. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
8 |
132 (48+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Оленчин Тетяна Петрівна |
9471 |
КИСЦІВ К.В. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
3 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
9472 |
КИСЬ Я.Є. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
9473 |
КИЦ Р.В. |
14197 |
м. Червоноград |
ЗШ № 1 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
9474 |
КИЦАК В.С. |
14493 |
м. Пустомити |
Винничківський НВК |
6 |
132 (48+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
9475 |
КИЦАК М.М. |
14493 |
м. Пустомити |
Винничківський НВК |
8 |
90 (33+32+25) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
9476 |
КИЦАК Р.С. |
14493 |
м. Пустомити |
Винничківський НВК |
8 |
112 (39+30+43) |
|
|
|
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
9477 |
КИЦЕЙ Н.Л. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
7 |
84 (33+24+27) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
9478 |
КИЦЕЯ А.Л. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
8 |
122 (51+30+41) |
|
С1 |
|
С3 |
Біда Наталія Романівна |
9479 |
КИЦИН А.Ю. |
14189 |
м. Стрий |
СЗШ № 10 |
4 |
74 (18+48+8) |
|
|
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
9480 |
КИЦКАЙ Т.В. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
3 |
94 (36+36+22) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
9481 |
КИЦЯ В.В. |
14197 |
м. Червоноград |
ЗШ № 1 |
6 |
105 (30+27+48) |
|
|
|
С3 |
Перець Надія Михайлівна |
9482 |
КИЧ Д.В. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
8 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
9483 |
КИЧМА Г.І. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
8 |
120 (45+42+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
9484 |
КИЧМА Д.О. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
4 |
118 (42+48+28) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
9485 |
КИЧМА Н.Р. |
14935 |
м. Яворів |
НВК СЗШ ДНЗ с. Бірки |
8 |
136 (54+48+34) |
|
С1 |
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
9486 |
КИЧМА С.Ю. |
14122 |
м. Львів |
СЗШ № 44 |
5 |
93 (24+39+30) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
9487 |
КИЧУГА В.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
8 |
95 (33+30+32) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
9488 |
КИЧУЖИНЕЦЬ А.Ю. |
14154 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 18 |
5 |
58 (20+20+18) |
|
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
9489 |
КИШЕНЯ А.Р. |
14172 |
м. Самбір |
СШ № 1 |
5 |
120 (42+30+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Ніженецька Наталія Сергіївна |
9490 |
КИШЕНЯ Ю.В. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
4 |
96 (36+42+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Панченко Наталія Сергіївна |
9491 |
КИЩАК Н.І. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
1 |
78 (24+30+24) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
9492 |
КИЩУН В.А. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
3 |
100 (36+42+22) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
9493 |
КІБЄРЄВА В.О. |
14047 |
м. Львів |
СЗШ № 6 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
9494 |
КІВА Г.В. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
3 |
106 (48+30+28) |
|
С1 |
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
9495 |
КІВЕНКО А.П. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
6 |
99 (42+33+24) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
9496 |
КІВЕРСЬКИЙ А.Є. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
8 |
141 (57+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
9497 |
КІДИБА Д.О. |
14119 |
м. Львів |
СЗШ № 38 |
5 |
128 (44+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
9498 |
КІДИБА Д.Ю. |
14001 |
м. Львів |
ПНВЗ "ЗОШ святої Софії" |
2 |
60 (24+24+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
9499 |
КІЖЕВАТОВА С.В. |
14287 |
м. Жидачів |
Ходорівська СЗШ № 3 |
3 |
120 (36+36+48) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
9500 |
КІЗАН А.В. |
14042 |
м. Львів |
СЗШ № 42 |
7 |
124 (60+24+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
9501 |
КІЗЕРА В.В. |
14304 |
м. Жидачів |
Монастирецький НВК |
6 |
56 (16+28+12) |
|
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
9502 |
КІЗИМА В.М. |
14844 |
м. Стрий |
Лисятицька СЗШ |
3 |
120 (42+42+36) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
9503 |
КІЗИМА О.С. |
14190 |
м. Стрий |
СЗШ № 11 |
3 |
102 (30+42+30) |
|
|
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
9504 |
КІЗИМА Ю.І. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
10 |
107 (30+30+47) |
|
|
|
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
9505 |
КІЗИМА Ю.Р. |
14007 |
м. Львів |
СЗШ № 4 |
3 |
82 (30+42+10) |
|
|
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
9506 |
КІЗИН В.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
4 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
9507 |
КІЗИН У.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
5 |
82 (26+26+30) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
9508 |
КІЗЛАК О. |
14021 |
м. Львів |
СЗШ № 40 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
9509 |
КІЗЛИК М.П. |
14464 |
м. Пустомити |
Семенівська ЗОШ |
4 |
114 (36+42+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
9510 |
КІЗЛО А.О. |
14096 |
м. Львів |
ССЗШ № 46 |
2 |
72 (24+30+18) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
9511 |
КІЗЛО П.І. |
14938 |
м. Яворів |
Салашівська СЗШ |
4 |
108 (36+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
9512 |
КІЗЮК Х.А. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
9513 |
КІЗЯК О.А. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
9514 |
КІЇВ Н.П. |
14838 |
м. Стрий |
Дашавська СЗШ |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
9515 |
КІЙКО Б.О. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
3 |
104 (36+42+26) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
9516 |
КІЙКО М.О. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
3 |
90 (24+36+30) |
|
|
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
9517 |
КІЙКО М.П. |
14704 |
м. Сокаль |
Перетіцька ЗШ |
10 |
103 (42+24+37) |
|
С1 |
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
9518 |
КІЙКО С.Ю. |
14117 |
м. Львів |
СЗШ № 30 |
6 |
132 (48+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
9519 |
КІЙКО У.М. |
14464 |
м. Пустомити |
Семенівська ЗОШ |
10 |
131 (48+38+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
9520 |
КІЙКО Я.П. |
14704 |
м. Сокаль |
Перетіцька ЗШ |
6 |
132 (38+52+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Кнейчук Наталія Володимирівна |
9521 |
КІКЄЛАЄВА . . |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
5 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
9522 |
КІКЄЛАЄВА С.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
4 |
108 (30+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
9523 |
КІКТЕНКО Х |
14098 |
м. Львів |
СЗШ № 50 |
7 |
47 (9+18+20) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
9524 |
КІЛАНІ Я. |
14097 |
м. Львів |
СЗШ № 48 |
1 |
82 (28+30+24) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
9525 |
КІЛИН А.Ю. |
14096 |
м. Львів |
ССЗШ № 46 |
2 |
72 (30+24+18) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
9526 |
КІЛІН А.С. |
14285 |
м. Жидачів |
Ходорівська СЗШ № 1 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
9527 |
КІЛЬО Я.М. |
14488 |
м. Пустомити |
Сокільницька ЗОШ |
6 |
84 (24+36+24) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
9528 |
КІЛЬЯН Д.О. |
14074 |
м. Львів |
ЛСШ № 69 |
4 |
126 (36+48+42) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
9529 |
КІЛЯР В. . |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
6 |
136 (34+48+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Булас Надія Антонівна |
9530 |
КІНАС В.М. |
14942 |
м. Яворів |
Смолинська СЗШ |
5 |
149 (50+51+48) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
9531 |
КІНАХ В.І. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
10 |
145 (54+40+51) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
9532 |
КІНАХ В.Р. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
3 |
50 (18+18+14) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
9533 |
КІНАХ І. . |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
5 |
98 (26+42+30) |
|
|
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
9534 |
КІНАХ Р.В. |
14457 |
м. Пустомити |
Кротошинська ЗОШ |
8 |
118 (36+42+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
9535 |
КІНАХ Р.І. |
14723 |
м. Сокаль |
Жвирківська ЗШ |
5 |
94 (30+28+36) |
|
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
9536 |
КІНАХ Ю.Я. |
14206 |
м. Червоноград |
НВК № 10 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
9537 |
КІНАШ А.О. |
14465 |
м. Пустомити |
Мурованська ЗОШ |
9 |
141 (48+44+49) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
9538 |
КІНАШ В.В. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
3 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
9539 |
КІНАШ К.В. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
4 |
126 (36+48+42) |
З |
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
9540 |
КІНАШ М.М. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
9541 |
КІНАШ М.М. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
9 |
59 (12+10+37) |
|
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
9542 |
КІНАШ С.А. |
14036 |
м. Львів |
СЗШ № 65 |
6 |
116 (50+30+36) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
9543 |
КІНАШ С.С. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
2 |
72 (30+30+12) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
9544 |
КІНАШ Ю.І. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
7 |
121 (45+36+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
9545 |
КІНДЗЕР А.А. |
14285 |
м. Жидачів |
Ходорівська СЗШ № 1 |
6 |
122 (44+30+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
9546 |
КІНДЗІРАВА А.В. |
14153 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 17 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
9547 |
КІНДЗЮР М.А. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
3 |
126 (36+48+42) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
9548 |
КІНДИРИСЬ А.В. |
14327 |
м. Жидачів |
Рудківцівська ЗОШ |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
9549 |
КІНДІЙ А.М. |
14016 |
м. Львів |
Українська приватна гімназія, ЗСППШ "Альфа" |
3 |
72 (30+18+24) |
|
|
|
|
Білий Микола Михайлович |
9550 |
КІНДІЙ Д.І. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
9551 |
КІНДІЙ Д.С. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
4 |
104 (30+48+26) |
|
|
С2 |
|
Воробець Надія Теодорівна |
9552 |
КІНДІЙ О.О. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
3 |
126 (42+48+36) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
9553 |
КІНДІЙ С.С. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
1 |
72 (30+30+12) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
9554 |
КІНДІЙ Ю.А. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
2 |
72 (24+24+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
9555 |
КІНДРА О.В. |
14868 |
м. Стрий |
М. Дідушицька ЗОШ |
6 |
122 (44+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Романова Лілія Володимирівна |
9556 |
КІНДРА П.В. |
14868 |
м. Стрий |
М. Дідушицька ЗОШ |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
9557 |
КІНДРАКЕВИЧ Б.О. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
10 |
127 (48+36+43) |
|
С1 |
|
С3 |
Михаць Ігор Львович |
9558 |
КІНДРАТ В.Р. |
14950 |
м. Яворів |
СЗШ 1 ст. |
3 |
102 (30+42+30) |
|
|
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
9559 |
КІНДРАТ В.Р. |
14195 |
м. Трускавець |
НВК СЗШ № 2 гімназія |
4 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Томашівська Наталія Валеріївна |
9560 |
КІНДРАТ Л.А. |
14101 |
м. Львів |
СЗШ № 66 |
5 |
106 (30+34+42) |
|
|
|
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
9561 |
КІНДРАТ М.А. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
9562 |
КІНДРАТ М.С. |
14046 |
м. Львів |
СЗШ № 71 |
5 |
119 (38+39+42) |
|
|
|
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
9563 |
КІНДРАТ Н.В. |
14303 |
м. Жидачів |
Залісківська ЗОШ |
3 |
120 (36+48+36) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
9564 |
КІНДРАТ О.М. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
2 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
9565 |
КІНДРАТ С.С. |
14046 |
м. Львів |
СЗШ № 71 |
4 |
114 (42+36+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
9566 |
КІНДРАТ Т.Б. |
14934 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 1 |
3 |
86 (24+36+26) |
|
|
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
9567 |
КІНДРАТ Я.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
9568 |
КІНДРАТИШИН Б.Я. |
14192 |
м. Стрий |
Гімназія |
2 |
60 (24+18+18) |
|
С1 |
|
|
Пістун Надія Данилівна |
9569 |
КІНДРАТИШИН В.Р. |
14618 |
м. Сколе |
Славська ЗОШ |
3 |
126 (36+48+42) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
9570 |
КІНДРАТИШИН І.А. |
14614 |
м. Сколе |
Підгородецька ЗОШ |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
9571 |
КІНДРАТІВ В.А. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
8 |
140 (57+52+31) |
|
С1 |
С2 |
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
9572 |
КІНДРАТІВ М.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
8 |
118 (48+30+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Біда Наталія Романівна |
9573 |
КІНДРАТІВ М.Р. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
7 |
168 (60+54+54) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
9574 |
КІНДРАТІВ Ю.В. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
7 |
128 (48+46+34) |
|
С1 |
С2 |
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
9575 |
КІНДРАТЮК А.О. |
14558 |
м. Радехів |
Станицька ЗОШ |
9 |
104 (48+28+28) |
|
С1 |
|
|
Брановський Володимир Іванович |
9576 |
КІНДРАТЮК О.О. |
14558 |
м. Радехів |
Станицька ЗОШ |
4 |
132 (42+48+42) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
9577 |
КІНДРАЦЬКА І.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
5 |
44 (22+8+14) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
9578 |
КІНДРАЦЬКА Ю. . |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
7 |
132 (45+42+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Біда Наталія Романівна |
9579 |
КІНИК М.П. |
14455 |
м. Пустомити |
Чижиківська ЗОШ |
4 |
112 (36+42+34) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
9580 |
КІНКА О.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
10 |
40 (24+8+8) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
9581 |
КІНЧЕРЯК Р.В. |
14631 |
м. Сколе |
Крушельницький НВК ЗОШ ДНЗ |
7 |
72 (33+22+17) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
9582 |
КІНЧЕРЯК Р.В. |
14632 |
м. Сколе |
Лавочанська ЗОШ № 1 |
7 |
72 (33+22+17) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
9583 |
КІНЧИЛО К.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
10 |
117 (42+20+55) |
|
С1 |
|
С3 |
Булас Надія Антонівна |
9584 |
КІНЧИЛО Т.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
6 |
124 (46+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Булас Надія Антонівна |
9585 |
КІНЬ В. . |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
9586 |
КІНЬ С.С. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
9587 |
КІНЬ Ю.С. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
4 |
64 (30+24+10) |
|
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
9588 |
КІПЕР Т.А. |
14032 |
м. Львів |
НВК "Гроно" |
3 |
92 (42+30+20) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
9589 |
КІПІШ Д.Б. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
3 |
120 (30+48+42) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
9590 |
КІПЧІНЕЦЬ Х.І. |
14473 |
м. Пустомити |
Поршнянська ЗОШ |
9 |
160 (54+48+58) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
9591 |
КІРА Б.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
96 (30+42+24) |
|
|
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
9592 |
КІРА В.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
6 |
97 (28+45+24) |
|
|
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
9593 |
КІРА К.С. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
84 (24+30+30) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
9594 |
КІРА М.Л. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
9595 |
КІРА Р.С. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
6 |
108 (30+48+30) |
|
|
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
9596 |
КІРАЛЬ П.В. |
14054 |
м. Львів |
СЗШ № 21 |
4 |
108 (18+42+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
9597 |
КІРДА І.Р. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
7 |
140 (57+44+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
9598 |
КІРЕБКО О.В. |
14052 |
м. Львів |
СЗШ "Берегиня" |
8 |
122 (48+38+36) |
|
С1 |
|
|
Личак Катерина Степанівна |
9599 |
КІРЕЄВА Я.О. |
14366 |
м. Жовква |
Глинський НВК |
7 |
159 (54+54+51) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
9600 |
КІРИК А.Р. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
7 |
78 (45+16+17) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
9601 |
КІРІЄНКОВА О.О. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
1 |
72 (30+24+18) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
9602 |
КІРНИЦЬКА І. . |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
4 |
66 (24+30+12) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
9603 |
КІРНИЦЬКА С.А. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
9604 |
КІРНИЦЬКИЙ Ю.П. |
14934 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 1 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
9605 |
КІРСАНОВА В.К. |
14115 |
м. Львів |
СЗШ № 22 |
3 |
108 (24+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
9606 |
КІРЧ В.Р. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
5 |
148 (52+54+42) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
9607 |
КІРЧЕЙ А.О. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
7 |
150 (45+54+51) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
9608 |
КІРЯНОВ А.С. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
3 |
106 (36+42+28) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
9609 |
КІРЯНОВА Л.В. |
14026 |
м. Львів |
СЗШ № 67 |
9 |
100 (42+24+34) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
9610 |
КІС А.В. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
9 |
118 (48+28+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Панченко Наталія Сергіївна |
9611 |
КІС В.Р. |
14152 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 16 |
3 |
126 (48+42+36) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
9612 |
КІС І.В. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
6 |
100 (36+34+30) |
|
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
9613 |
КІС М.Б. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
5 |
132 (42+42+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Оленчин Тетяна Петрівна |
9614 |
КІС О.Р. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
7 |
120 (48+44+28) |
|
С1 |
С2 |
|
Михаць Ігор Львович |
9615 |
КІСЕЛИК І.І. |
14905 |
м. Яворів |
Немирівська СЗШ |
3 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
9616 |
КІСЕЛИК М.О. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
7 |
109 (45+30+34) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
9617 |
КІСЕЛИК М.Р. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
7 |
153 (60+48+45) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
9618 |
КІСЕЛИЧНИК А.М. |
14195 |
м. Трускавець |
НВК СЗШ № 2 гімназія |
2 |
46 (28+18+0) |
|
С1 |
|
|
Томашівська Наталія Валеріївна |
9619 |
КІСЕЛИЧНИК В.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
3 |
120 (42+48+30) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
9620 |
КІСЕЛИЧНИК В.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
8 |
114 (39+32+43) |
|
|
|
С3 |
Михаць Ігор Львович |
9621 |
КІСЕЛИЧНИК І.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
10 |
98 (30+22+46) |
|
|
|
С3 |
Михаць Ігор Львович |
9622 |
КІСЕЛИЧНИК С.В. |
14392 |
м. Жовква |
Артасівська ЗОШ |
5 |
64 (34+20+10) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
9623 |
КІСЕЛИЧНИК Ю.Р. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
4 |
120 (42+48+30) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
9624 |
КІСЕЛИЧНИК Я.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
9 |
127 (42+36+49) |
|
С1 |
|
С3 |
Михаць Ігор Львович |
9625 |
КІСЕЛЬОВ О.А. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
4 |
108 (36+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
9626 |
КІСИЛИЦЯ У.Р. |
14030 |
м. Львів |
СЗШ № 77 |
11 |
143 (54+38+51) |
|
С1 |
|
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
9627 |
КІСІВ К.О. |
14614 |
м. Сколе |
Підгородецька ЗОШ |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
9628 |
КІСІЛЕВИЧ В.А. |
14665 |
м. Сокаль |
Великомостівський ЗШ-НВК-ліцей |
4 |
88 (24+30+34) |
|
|
|
С3 |
Кнейчук Наталія Володимирівна |
9629 |
КІСІЛЕВИЧ В.В. |
14680 |
м. Сокаль |
Хлівчанська ЗШ |
5 |
73 (16+33+24) |
|
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
9630 |
КІСІЛЕВИЧ М.В. |
14680 |
м. Сокаль |
Хлівчанська ЗШ |
7 |
106 (39+18+49) |
|
|
|
С3 |
Кнейчук Наталія Володимирівна |
9631 |
КІСІЛЕВИЧ М.П. |
14197 |
м. Червоноград |
ЗШ № 1 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
9632 |
КІСІЛЕВИЧ О.В. |
14680 |
м. Сокаль |
Хлівчанська ЗШ |
2 |
78 (24+30+24) |
З |
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
9633 |
КІСІЛЬ А.І. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
9634 |
КІСІЛЬ А.Р. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
4 |
72 (18+42+12) |
|
|
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
9635 |
КІСІЛЬ Б.О. |
14207 |
м. Червоноград |
ЗШ № 11 |
4 |
126 (36+42+48) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
9636 |
КІСІЛЬ В.С. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
6 |
80 (20+24+36) |
|
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
9637 |
КІСІЛЬ С.І. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
9638 |
КІСІЛЬ Х.Р. |
14183 |
м. Стрий |
СЗШ № 4 |
7 |
162 (60+54+48) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
9639 |
КІСЛОВ Ю.В. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
6 |
160 (52+54+54) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
9640 |
КІСТЕНЮК А.А. |
14470 |
м. Пустомити |
Лапаївська ЗОШ |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
9641 |
КІСЬКО Ю.І. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
9642 |
КІТ А.А. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
5 |
86 (28+22+36) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
9643 |
КІТ А.І. |
14016 |
м. Львів |
Українська приватна гімназія, ЗСППШ "Альфа" |
3 |
102 (30+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Білий Микола Михайлович |
9644 |
КІТ А.Р. |
14411 |
м. Жовква |
Мервичівська ЗОШ |
8 |
138 (42+48+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
9645 |
КІТ Б.А. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
4 |
102 (36+42+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
9646 |
КІТ В.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
9 |
140 (48+38+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Михаць Ігор Львович |
9647 |
КІТ В.Н. |
14362 |
м. Жовква |
Бишківська ЗОШ |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
9648 |
КІТ В.О. |
14208 |
м. Червоноград |
ЗШ № 12 |
3 |
80 (24+36+20) |
|
|
С2 |
|
Перець Надія Михайлівна |
9649 |
КІТ Д.В. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
9650 |
КІТ Д.І. |
14418 |
м. Жовква |
Сулинівська ЗОШ |
5 |
114 (50+16+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
9651 |
КІТ І.В. |
14500 |
м. Пустомити |
Звенигородська ЗОШ |
6 |
92 (34+28+30) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
9652 |
КІТ І.Р. |
14173 |
м. Самбір |
СШ № 3 |
8 |
139 (60+48+31) |
|
С1 |
С2 |
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
9653 |
КІТ М.І. |
14418 |
м. Жовква |
Сулинівська ЗОШ |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
9654 |
КІТ М.О. |
14147 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 4 |
2 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
9655 |
КІТ М.С. |
14117 |
м. Львів |
СЗШ № 30 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
9656 |
КІТ М.Ю. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
2 |
70 (28+30+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
9657 |
КІТ Н.І. |
14926 |
м. Яворів |
Дацьківська СЗШ |
4 |
108 (30+48+30) |
|
|
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
9658 |
КІТ Н.І. |
14319 |
м. Жидачів |
Бориницька ЗОШ |
2 |
54 (24+18+12) |
|
С1 |
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
9659 |
КІТ О.В. |
14532 |
м. Радехів |
Вузлівська ЗОШ |
2 |
66 (30+30+6) |
|
С1 |
С2 |
|
Брановський Володимир Іванович |
9660 |
КІТ О.В. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
4 |
76 (24+36+16) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
9661 |
КІТ О.Р. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
7 |
150 (45+54+51) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
9662 |
КІТ О.С. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
9 |
89 (48+16+25) |
|
С1 |
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
9663 |
КІТ С. . |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
9664 |
КІТ С.І. |
14282 |
м. Жидачів |
НВК |
10 |
83 (24+14+45) |
|
|
|
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
9665 |
КІТ С.І. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
3 |
130 (42+42+46) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
9666 |
КІТ С.М. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
4 |
36 (36+0+0) |
|
С1 |
|
|
Біда Наталія Романівна |
9667 |
КІТ С.О. |
14054 |
м. Львів |
СЗШ № 21 |
4 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
9668 |
КІТ С.С. |
14754 |
м. Старий Самбір |
Торгановицька ЗСШ |
5 |
126 (44+34+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Мар’ян Ольга Казимирівна |
9669 |
КІТ Т.О. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
9 |
159 (54+54+51) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
9670 |
КІТ Х.І. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
1 |
78 (24+30+24) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
9671 |
КІТ Ю.М. |
14417 |
м. Жовква |
Стронятинська ЗОШ |
4 |
118 (36+48+34) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
9672 |
КІТКАЙЛО В.О. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
8 |
144 (51+42+51) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
9673 |
КІТЛЯК Г. . |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
4 |
76 (30+30+16) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
9674 |
КІТНЯНСЬКИЙ В.О. |
14126 |
м. Львів |
СЗШ № 78 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
9675 |
КІТРАЛЬ М.В. |
14192 |
м. Стрий |
Гімназія |
2 |
72 (24+24+24) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
9676 |
КІТРАЛЬ М.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
1 |
66 (30+24+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
9677 |
КІТРАЛЬ С.А. |
14032 |
м. Львів |
НВК "Гроно" |
2 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
9678 |
КІТРАЛЬ С.В. |
14192 |
м. Стрий |
Гімназія |
5 |
112 (40+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
9679 |
КІТЧАК Ю.Р. |
14470 |
м. Пустомити |
Лапаївська ЗОШ |
4 |
92 (30+42+20) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
9680 |
КІХ А.В. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
5 |
84 (18+32+34) |
|
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
9681 |
КІХ В.Ю. |
14701 |
м. Сокаль |
Забузька ЗШ |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
9682 |
КІХ М.А. |
14903 |
м. Яворів |
Вороцівський НВК |
7 |
118 (54+30+34) |
|
С1 |
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
9683 |
КІХ М.В. |
14120 |
м. Львів |
СЗШ № 41 |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
9684 |
КІХТАН С.І. |
14741 |
м. Старий Самбір |
Великосільська ЗСШ |
8 |
142 (48+48+46) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Мар’ян Ольга Казимирівна |
9685 |
КІЦ Ю.А. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
6 |
88 (28+30+30) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
9686 |
КІЦАК А.М. |
14015 |
м. Львів |
СЗШ № 52 |
6 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
9687 |
КІЦЕЛЮК Ю.В. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
3 |
70 (18+42+10) |
|
|
С2 |
|
Панченко Наталія Сергіївна |
9688 |
КІЦЕНЮК Ю.Я. |
14302 |
м. Жидачів |
ЗОШ № 2 |
7 |
94 (33+30+31) |
|
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
9689 |
КІЦЕРА А.О. |
14023 |
м. Львів |
Гімназія "Євшан" |
9 |
92 (36+22+34) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
9690 |
КІЦЕРА В.А. |
14486 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 1 |
9 |
97 (42+30+25) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
9691 |
КІЦЕРА У.В. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
6 |
71 (30+19+22) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
9692 |
КІЦИЛА А.І. |
14935 |
м. Яворів |
НВК СЗШ ДНЗ с. Бірки |
8 |
134 (54+48+32) |
|
С1 |
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
9693 |
КІЦИЛА Ю.Ю. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
3 |
132 (42+48+42) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
9694 |
КІЦУЛА Д.Б. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
9695 |
КІЦУЛА Л.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
7 |
106 (54+24+28) |
|
С1 |
|
|
Шманько Андрій Петрович |
9696 |
КІЧУЛА Ю.Б. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
7 |
100 (33+30+37) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
9697 |
КІЧУН О.В. |
14194 |
м. Трускавець |
СЗШ № 1 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Томашівська Наталія Валеріївна |
9698 |
КІЧУРА М.М. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
4 |
114 (30+48+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Біда Наталія Романівна |
9699 |
КІЧУРЧАК С.В. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
5 |
134 (44+42+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гарбіч Людмила Іванівна |
9700 |
КІШ А.І. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
4 |
102 (30+42+30) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
9701 |
КІШ Д.Я. |
14401 |
м. Жовква |
Замочківська ЗОШ |
3 |
106 (24+42+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
9702 |
КІШ Ю.І. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
1 |
72 (30+24+18) |
З |
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
9703 |
КІШ Я.Я. |
14401 |
м. Жовква |
Замочківська ЗОШ |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
9704 |
КІШИК Р.В. |
14767 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 1 |
8 |
153 (60+48+45) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
9705 |
КІЩАК А.С. |
14412 |
м. Жовква |
Равська ЗОШ |
3 |
68 (24+36+8) |
|
|
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
9706 |
КІЩАК В.І. |
14391 |
м. Жовква |
Рава-Руська ЗОШ-інтернат |
6 |
146 (56+48+42) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
9707 |
КІЩАК Д.В. |
14554 |
м. Радехів |
Поздимирський НВК |
7 |
106 (51+18+37) |
|
С1 |
|
|
Брановський Володимир Іванович |
9708 |
КІЩАК Д.Р. |
14412 |
м. Жовква |
Равська ЗОШ |
2 |
78 (24+30+24) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
9709 |
КІЩАК Д.Ю. |
14204 |
м. Червоноград |
СШ № 8 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
9710 |
КІЩАК І.М. |
14388 |
м. Жовква |
Рава-Руська ЗОШ № 1 |
5 |
110 (32+48+30) |
|
|
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
9711 |
КІЩАК М.А. |
14115 |
м. Львів |
СЗШ № 22 |
7 |
171 (60+60+51) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
9712 |
КІЩАК М.А. |
14115 |
м. Львів |
СЗШ № 22 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
9713 |
КІЩАК М.М. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
6 |
143 (50+51+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
9714 |
КІЩАК Н.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
7 |
148 (60+34+54) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
9715 |
КІЩАК О.В. |
14207 |
м. Червоноград |
ЗШ № 11 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
9716 |
КІЩАК О.Р. |
14412 |
м. Жовква |
Равська ЗОШ |
5 |
114 (36+36+42) |
|
|
|
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
9717 |
КІЩАК С.С. |
14389 |
м. Жовква |
Рава-Руська ЗОШ № 2 |
6 |
130 (46+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
9718 |
КІЩАК Ю.Г. |
14028 |
м. Львів |
ЗОШ № 74 |
4 |
132 (42+48+42) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
9719 |
КІЩАК Ю.М. |
14026 |
м. Львів |
СЗШ № 67 |
2 |
60 (18+30+12) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
9720 |
КІЩУК М.О. |
14386 |
м. Жовква |
Куликівська ЗОШ |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
9721 |
КІЯК І.Я. |
14767 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 1 |
8 |
117 (36+36+45) |
|
|
|
С3 |
Мар’ян Ольга Казимирівна |
9722 |
КІЯНОВСЬКИЙ П.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
8 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
9723 |
КІЯХ О.М. |
14023 |
м. Львів |
Гімназія "Євшан" |
8 |
129 (48+36+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
9724 |
КЇЩАК В.В. |
14554 |
м. Радехів |
Поздимирський НВК |
8 |
94 (39+18+37) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
9725 |
КЛАДОВ А.Г. |
14098 |
м. Львів |
СЗШ № 50 |
3 |
72 (24+30+18) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
9726 |
КЛАК А.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
2 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
9727 |
КЛАК А.Т. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
5 |
140 (44+48+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
9728 |
КЛАПКО М.П. |
14169 |
м. Новий Розділ |
СШ № 5 |
5 |
118 (34+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Верес Галина Мирославівна |
9729 |
КЛАПОУЩАК А.Р. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
8 |
162 (60+60+42) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
9730 |
КЛАС Ю.Н. |
14126 |
м. Львів |
СЗШ № 78 |
1 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
9731 |
КЛАЧКО М.С. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
9732 |
КЛАЧКО Р.А. |
14409 |
м. Жовква |
Малопередримихівська ЗОШ |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
9733 |
КЛАЧКО С.С. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
7 |
129 (48+36+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
9734 |
КЛАЧКО С.Я. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
5 |
166 (52+60+54) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
9735 |
КЛЕБАН В.В. |
14558 |
м. Радехів |
Станицька ЗОШ |
8 |
128 (60+40+28) |
|
С1 |
С2 |
|
Брановський Володимир Іванович |
9736 |
КЛЕБАН В.В. |
14120 |
м. Львів |
СЗШ № 41 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
9737 |
КЛЕБАН В.Р. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
9738 |
КЛЕБАН В.Ю. |
14077 |
м. Львів |
СЗШ № 84 |
4 |
88 (18+36+34) |
|
|
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
9739 |
КЛЕБАН Д.І. |
14031 |
м. Львів |
ЛУГГ |
6 |
152 (58+48+46) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
9740 |
КЛЕБАН Д.Ю. |
14458 |
м. Пустомити |
Пасіки-Зубрицька ЗОШ |
5 |
134 (20+54+60) |
|
|
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
9741 |
КЛЕБАН К.І. |
14012 |
м. Львів |
СЗШ № 34 |
3 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
9742 |
КЛЕБАН К.Р. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
4 |
84 (24+36+24) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
9743 |
КЛЕБАН Х.І. |
14949 |
м. Яворів |
Гімназія ім. Маковея |
6 |
114 (54+30+30) |
|
С1 |
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
9744 |
КЛЕМАНЬ С.Р. |
14036 |
м. Львів |
СЗШ № 65 |
7 |
162 (60+54+48) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
9745 |
КЛЕМБА О.В. |
14723 |
м. Сокаль |
Жвирківська ЗШ |
6 |
104 (20+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Кнейчук Наталія Володимирівна |
9746 |
КЛЕМЬОНОВА К.О. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
6 |
154 (46+54+54) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
9747 |
КЛЕПАЧ А.І. |
14379 |
м. Жовква |
Сопошенська ЗОШ |
2 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
9748 |
КЛЕПАЧ З.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
8 |
70 (30+24+16) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
9749 |
КЛЕПАЧ М.М. |
14180 |
м. Стрий |
СЗШ № 1 |
5 |
143 (50+39+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Пістун Надія Данилівна |
9750 |
КЛЕПАЧ М.М. |
14614 |
м. Сколе |
Підгородецька ЗОШ |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
9751 |
КЛЕПАЧ Н |
14149 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 8, 9 |
8 |
74 (39+2+33) |
|
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
9752 |
КЛЕПАЧ Н.Т. |
14383 |
м. Жовква |
ЗОШ № 1 |
3 |
112 (30+42+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
9753 |
КЛЕПАЧ О.І. |
14383 |
м. Жовква |
ЗОШ № 1 |
4 |
120 (42+48+30) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
9754 |
КЛЕПАЧ Х.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
8 |
52 (27+8+17) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
9755 |
КЛЕЦКО В.П. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
4 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
9756 |
КЛЄСТОВА О.В. |
14187 |
м. Стрий |
СЗШ № 8 |
9 |
113 (36+32+45) |
|
|
|
С3 |
Пістун Надія Данилівна |
9757 |
КЛИМ Б.В. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
6 |
120 (36+36+48) |
|
|
|
С3 |
Цімарно Марія Петрівна |
9758 |
КЛИМ В.Р. |
14903 |
м. Яворів |
Вороцівський НВК |
5 |
111 (38+31+42) |
|
|
|
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
9759 |
КЛИМ Д.С. |
14414 |
м. Жовква |
Синьковицька ЗОШ |
5 |
114 (30+48+36) |
|
|
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
9760 |
КЛИМ Л.В. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
6 |
118 (34+36+48) |
|
|
|
С3 |
Цімарно Марія Петрівна |
9761 |
КЛИМ О.М. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
7 |
118 (39+30+49) |
|
|
|
С3 |
Біда Наталія Романівна |
9762 |
КЛИМ О.М. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
9 |
123 (54+26+43) |
|
С1 |
|
С3 |
Біда Наталія Романівна |
9763 |
КЛИМ С.О. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
7 |
147 (60+54+33) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
9764 |
КЛИМ Т. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
2 |
70 (16+30+24) |
|
|
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
9765 |
КЛИМ Т.Я. |
14748 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 2 |
5 |
115 (32+41+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Мар’ян Ольга Казимирівна |
9766 |
КЛИМ Ю.О. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
4 |
42 (6+18+18) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
9767 |
КЛИМАК Л.П. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
6 |
102 (42+24+36) |
|
С1 |
|
|
Михаць Ігор Львович |
9768 |
КЛИМАК М.Я. |
14906 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 3 |
1 |
66 (24+30+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
9769 |
КЛИМАШ А.Р. |
14611 |
м. Сколе |
НВК СЗШ ліцей с. Козьова |
8 |
137 (57+32+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
9770 |
КЛИМЕЙКО В. |
14930 |
м. Яворів |
Молошковицька СЗШ |
6 |
50 (20+30+0) |
|
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
9771 |
КЛИМЕНКО І.В. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
7 |
40 (18+4+18) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
9772 |
КЛИМЕНКО М. . |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
2 |
82 (28+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
9773 |
КЛИМЕНКО Х.О. |
14118 |
м. Львів |
СЗШ № 33 |
10 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
9774 |
КЛИМЕНТИЙ С.С. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
7 |
111 (39+36+36) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
9775 |
КЛИМЕНЮК М.М. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
4 |
108 (42+30+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
9776 |
КЛИМЕЦЬ Д.В. |
14076 |
м. Львів |
СЗШ № 86 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
9777 |
КЛИМИШИН С.О. |
14074 |
м. Львів |
ЛСШ № 69 |
1 |
82 (28+30+24) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
9778 |
КЛИМКЕВИЧ О.І. |
14117 |
м. Львів |
СЗШ № 30 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
9779 |
КЛИМКІВ Д.А. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
3 |
68 (24+30+14) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
9780 |
КЛИМКІВ Д.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
4 |
102 (36+36+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
9781 |
КЛИМКІВ Д.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
2 |
72 (24+24+24) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
9782 |
КЛИМКІВ М.С. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
5 |
121 (52+27+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Лободяк Леся Мар'янівна |
9783 |
КЛИМКІВ О.Ї. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
2 |
72 (24+30+18) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
9784 |
КЛИМКО А.А. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
9 |
143 (54+38+51) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
9785 |
КЛИМКО А.Р. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
2 |
66 (30+24+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
9786 |
КЛИМКО А.Я. |
14677 |
м. Сокаль |
Мурованська ЗШ |
8 |
144 (54+42+48) |
З |
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
9787 |
КЛИМКО В.А. |
14376 |
м. Жовква |
Новокам’янська ЗОШ |
4 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
9788 |
КЛИМКО В.А. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
4 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
9789 |
КЛИМКО В.А. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
4 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
9790 |
КЛИМКО В.А. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
4 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
9791 |
КЛИМКО М.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
4 |
120 (42+48+30) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
9792 |
КЛИМКО М.Л. |
14537 |
м. Радехів |
Павлівська ЗОШ |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
9793 |
КЛИМКО Н.О. |
14023 |
м. Львів |
Гімназія "Євшан" |
10 |
134 (48+40+46) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
9794 |
КЛИМКО О.І. |
14422 |
м. Жовква |
Пилівська ПШ І ст. |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
9795 |
КЛИМКО Ю.В. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
9796 |
КЛИМКО Ю.Л. |
14537 |
м. Радехів |
Павлівська ЗОШ |
3 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
9797 |
КЛИМКО Я.В. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
6 |
152 (58+46+48) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
9798 |
КЛИМОВЕЦЬ Д.В. |
14077 |
м. Львів |
СЗШ № 84 |
2 |
74 (26+24+24) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
9799 |
КЛИМОВИЧ А.О. |
14283 |
м. Жидачів |
Гніздичівська СЗШ |
1 |
72 (30+30+12) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
9800 |
КЛИМОВИЧ В.М. |
14366 |
м. Жовква |
Глинський НВК |
5 |
138 (54+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
9801 |
КЛИМОВИЧ О.Б. |
14620 |
м. Сколе |
НВК СЗШ гімназія с. Тухля |
9 |
65 (24+16+25) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
9802 |
КЛИМОВИЧ Ю.В. |
14284 |
м. Жидачів |
Гімназія |
8 |
60 (18+24+18) |
|
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
9803 |
КЛИМОЧКО М.П. |
14530 |
м. Радехів |
Бишівська ЗОШ |
9 |
50 (24+12+14) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
9804 |
КЛИМОЧКО Н.С. |
14557 |
м. Радехів |
Розжалівська ЗОШ |
7 |
43 (24+8+11) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
9805 |
КЛИМОЧКО О.П. |
14530 |
м. Радехів |
Бишівська ЗОШ |
7 |
97 (42+24+31) |
|
С1 |
|
|
Брановський Володимир Іванович |
9806 |
КЛИМПУШ А.О. |
14034 |
м. Львів |
"Світанок" |
2 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
9807 |
КЛИМУС І.М. |
14913 |
м. Яворів |
Мужиловицька СЗШ |
8 |
123 (51+36+36) |
|
С1 |
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
9808 |
КЛИМЧАК В.Р. |
14075 |
м. Львів |
СЗШ № 96 |
7 |
150 (48+48+54) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
9809 |
КЛИМЧУК В.В. |
14531 |
м. Радехів |
Нововитківська ЗОШ |
8 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
9810 |
КЛИМЧУК В.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
11 |
113 (48+28+37) |
|
С1 |
|
|
Біда Наталія Романівна |
9811 |
КЛИМЧУК К.В. |
14097 |
м. Львів |
СЗШ № 48 |
6 |
89 (18+37+34) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
9812 |
КЛИМЧУК М.В. |
14528 |
м. Радехів |
Лоптинська ЗОШ |
4 |
92 (24+48+20) |
|
|
С2 |
|
Брановський Володимир Іванович |
9813 |
КЛИМЧУК О.І. |
14059 |
м. Львів |
ССЗШ № 37 |
2 |
66 (30+24+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
9814 |
КЛИМЧУК П.О. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
8 |
140 (54+42+44) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
9815 |
КЛИМЧУК С.В. |
14531 |
м. Радехів |
Нововитківська ЗОШ |
6 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
9816 |
КЛИМЧУК Я.І. |
14148 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 5 |
4 |
132 (36+48+48) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
9817 |
КЛИМЮК Д.Ю. |
14207 |
м. Червоноград |
ЗШ № 11 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
9818 |
КЛИМЮК К.В. |
14732 |
м. Сокаль |
Загальноосвітня школа-інтернат |
7 |
133 (60+36+37) |
|
С1 |
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
9819 |
КЛІМКОВСЬКА В.Р. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
4 |
116 (36+48+32) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
9820 |
КЛІМКОВСЬКИЙ В.Р. |
14302 |
м. Жидачів |
ЗОШ № 2 |
4 |
114 (36+42+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
9821 |
КЛІМКОВСЬКИЙ С.І. |
14332 |
м. Жидачів |
Зарічанська ЗОШ |
4 |
108 (42+30+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
9822 |
КЛІМОВЕЦЬ Г.А. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
3 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
9823 |
КЛІМОВИЧ А.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
76 (18+30+28) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
9824 |
КЛІМОВИЧ А.С. |
14283 |
м. Жидачів |
Гніздичівська СЗШ |
2 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
9825 |
КЛІМОВИЧ Д.А. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
1 |
66 (18+30+18) |
|
|
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
9826 |
КЛІМЧУК К.Я. |
14166 |
м. Новий Розділ |
НВК "Лідер" |
8 |
102 (36+30+36) |
|
|
|
|
Верес Галина Мирославівна |
9827 |
КЛІСОВСЬКИЙ М.В. |
14073 |
м. Львів |
ЗШ "Первоцвіт" |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
9828 |
КЛІЦЕНКО Є.О. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
7 |
120 (45+36+39) |
|
С1 |
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
9829 |
КЛІЩУН О.Ю. |
14614 |
м. Сколе |
Підгородецька ЗОШ |
1 |
88 (28+30+30) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
9830 |
КЛОНЦАК К.С. |
14486 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 1 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
9831 |
КЛОНЦАК М.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
7 |
126 (54+30+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
9832 |
КЛОНЦАК Н.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
9833 |
КЛОПОТОВСЬКИЙ Н.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
1 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
9834 |
КЛОЦ М.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
8 |
156 (54+60+42) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
9835 |
КЛОЧАНИК Р.О. |
14182 |
м. Стрий |
СЗШ № 3 |
3 |
54 (24+12+18) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
9836 |
КЛОЧКО В.Р. |
14531 |
м. Радехів |
Нововитківська ЗОШ |
5 |
163 (58+51+54) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
9837 |
КЛОЧНИК Г.В. |
14024 |
м. Львів |
ССЗШ № 15 |
10 |
161 (60+50+51) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
9838 |
КЛОЧНИК О.В. |
14024 |
м. Львів |
ССЗШ № 15 |
8 |
127 (48+40+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
9839 |
КЛУБ В.В. |
14373 |
м. Жовква |
Липницька ЗОШ |
3 |
114 (42+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
9840 |
КЛУБ В.Д. |
14384 |
м. Жовква |
ЗОШ № 2 |
10 |
154 (54+54+46) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
9841 |
КЛУБ Н.В. |
14422 |
м. Жовква |
Пилівська ПШ І ст. |
1 |
72 (30+30+12) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
9842 |
КЛУБ Р.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
4 |
80 (36+30+14) |
|
С1 |
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
9843 |
КЛУБКО В.Б. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
9 |
149 (54+38+57) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
9844 |
КЛУБКО Д.Б. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
7 |
99 (30+30+39) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
9845 |
КЛЬОБА Р. . |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
8 |
124 (48+36+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Михаць Ігор Львович |
9846 |
КЛЬОФА Т.В. |
14190 |
м. Стрий |
СЗШ № 11 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
9847 |
КЛЮВАК Т.Ю. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
9 |
123 (48+32+43) |
|
С1 |
|
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
9848 |
КЛЮЙНИК В.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
5 |
97 (28+45+24) |
|
|
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
9849 |
КЛЮК Л.А. |
14394 |
м. Жовква |
Великодорошівська ЗОШ |
5 |
96 (26+40+30) |
|
|
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
9850 |
КЛЮК Л.Р. |
14496 |
м. Пустомити |
Гамаліївська ЗОШ |
3 |
114 (36+36+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
9851 |
КЛЮК О.А. |
14036 |
м. Львів |
СЗШ № 65 |
7 |
126 (42+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
9852 |
КЛЮК О.І. |
14470 |
м. Пустомити |
Лапаївська ЗОШ |
6 |
85 (30+19+36) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
9853 |
КЛЮК Р.І. |
14040 |
м. Львів |
СЗШ № 49 |
2 |
68 (26+24+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
9854 |
КЛЮС Ю.О. |
14028 |
м. Львів |
ЗОШ № 74 |
5 |
164 (58+48+58) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
9855 |
КЛЮФАС Т.А. |
14488 |
м. Пустомити |
Сокільницька ЗОШ |
6 |
68 (26+30+12) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
9856 |
КЛЮЧАК А.Ї. |
14614 |
м. Сколе |
Підгородецька ЗОШ |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
9857 |
КЛЮЧЕНКО К.В. |
14504 |
м. Пустомити |
Басівська ЗОШ |
2 |
72 (30+24+18) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
9858 |
КЛЮЧИК С.А. |
14187 |
м. Стрий |
СЗШ № 8 |
5 |
102 (28+32+42) |
|
|
|
С3 |
Пістун Надія Данилівна |
9859 |
КЛЮЧКА М.М. |
14675 |
м. Сокаль |
Стремінський НВК ЗШ ДС |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
9860 |
КЛЮЧКІВСЬКА Ю. . |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
9861 |
КЛЮЧКО І.Б. |
14671 |
м. Сокаль |
Куличківська ЗШ |
3 |
82 (30+30+22) |
|
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
9862 |
КЛЮЧКО М.Р. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
9863 |
КЛЮЧКО Т.Б. |
14671 |
м. Сокаль |
Куличківська ЗШ |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
9864 |
КЛЮЧКОВСЬКА Є. . |
14024 |
м. Львів |
ССЗШ № 15 |
4 |
108 (42+36+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
9865 |
КЛЮЧКОВСЬКИЙ А.І. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
6 |
96 (38+34+24) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
9866 |
КЛЮЧКОВСЬКИЙ О.В. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
9867 |
КЛЮЧКОВСЬКИЙ О.Т. |
14060 |
м. Львів |
СЗШ № 8 (молодша школа) |
4 |
70 (30+36+4) |
|
|
С2 |
|
Мазовіта Орися Петрівна |
9868 |
КЛЮЧНИК М.Б. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
9 |
120 (54+24+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
9869 |
КЛЯЧКІВСЬКА А.Р. |
14665 |
м. Сокаль |
Великомостівський ЗШ-НВК-ліцей |
3 |
110 (36+42+32) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кнейчук Наталія Володимирівна |
9870 |
КМЕТИИ Р.Р. |
14644 |
м. Сколе |
Сопіцька ЗОШ |
6 |
124 (48+34+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
9871 |
КМЕТИК В.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
126 (42+48+36) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
9872 |
КМЕТИК М.О. |
14486 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 1 |
6 |
92 (28+18+46) |
|
|
|
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
9873 |
КМЕТИК Н.С. |
14746 |
м. Старий Самбір |
Чаплівська ЗСШ |
5 |
115 (34+39+42) |
|
|
|
С3 |
Мар’ян Ольга Казимирівна |
9874 |
КМЕТКО С.Р. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
5 |
80 (40+24+16) |
|
С1 |
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
9875 |
КМЕТЬ В |
14052 |
м. Львів |
СЗШ "Берегиня" |
1 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
9876 |
КМЕТЬ М.І. |
14499 |
м. Пустомити |
Підбірцівська ЗОШ |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
9877 |
КМЕТЬ С.М. |
14059 |
м. Львів |
ССЗШ № 37 |
5 |
130 (46+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
9878 |
КМЕТЬ Я.Р. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
8 |
111 (48+30+33) |
|
С1 |
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
9879 |
КМИЦЬ С.С. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
6 |
164 (56+54+54) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
9880 |
КМІТЬ У.М. |
14398 |
м. Жовква |
Грядівська ЗОШ |
3 |
108 (42+30+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
9881 |
КМОШЕК А.В. |
14857 |
м. Стрий |
Горішненська ЗОШ |
6 |
133 (40+45+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Романова Лілія Володимирівна |
9882 |
КМОШЕК В.В. |
14857 |
м. Стрий |
Горішненська ЗОШ |
4 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
9883 |
КМОШИК Ю.Р. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
3 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
9884 |
КНА Н.Р. |
14119 |
м. Львів |
СЗШ № 38 |
5 |
82 (22+24+36) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
9885 |
КНАР А.О. |
14036 |
м. Львів |
СЗШ № 65 |
6 |
116 (50+30+36) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
9886 |
КНЕВЕЦЬ М.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
9887 |
КНЕЙЧУК А.С. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
4 |
94 (30+36+28) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
9888 |
КНЕЙЧУК В.А. |
14704 |
м. Сокаль |
Перетіцька ЗШ |
3 |
106 (36+42+28) |
|
С1 |
С2 |
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
9889 |
КНЕЙЧУК Р.С. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
6 |
132 (36+42+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
9890 |
КНЕЙЧУК Ю.Ю. |
14532 |
м. Радехів |
Вузлівська ЗОШ |
5 |
98 (32+42+24) |
|
|
С2 |
|
Брановський Володимир Іванович |
9891 |
КНИШ А.І. |
14028 |
м. Львів |
ЗОШ № 74 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
9892 |
КНИШ В.Р. |
14027 |
м. Львів |
СЗШ № 68 |
7 |
150 (51+54+45) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
9893 |
КНИШ О.А. |
14479 |
м. Пустомити |
Щирецька ЗОШ № 1 |
5 |
88 (28+36+24) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
9894 |
КНИШУК Н.В. |
14001 |
м. Львів |
ПНВЗ "ЗОШ святої Софії" |
3 |
82 (24+36+22) |
|
|
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
9895 |
КНЯГИНЬКО М.А. |
14951 |
м. Яворів |
Дубровицька СЗШ |
1 |
72 (18+30+24) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
9896 |
КНЯЖЕВ І.С. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
4 |
96 (24+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
9897 |
КНЯЖИК Т.Р. |
14770 |
м. Старий Самбір |
Великосушицька ЗОШ |
8 |
137 (54+48+35) |
|
С1 |
С2 |
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
9898 |
КНЯЗЕВИЧ Ю.М. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
6 |
127 (46+39+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
9899 |
КНЯЗЬ А.О. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
3 |
90 (24+36+30) |
|
|
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
9900 |
КНЯЗЬ В.І. |
14283 |
м. Жидачів |
Гніздичівська СЗШ |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
9901 |
КНЯЗЬ В.О. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
4 |
120 (42+42+36) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
9902 |
КНЯЗЬ Д.Ю. |
14073 |
м. Львів |
ЗШ "Первоцвіт" |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
9903 |
КО З АК Р.М. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
6 |
138 (48+42+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
9904 |
КОБАЙОВСЬКА М.Р. |
14117 |
м. Львів |
СЗШ № 30 |
6 |
114 (36+36+42) |
|
|
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
9905 |
КОБАК Д.В. |
14669 |
м. Сокаль |
Сілецька ЗШ |
1 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
9906 |
КОБАК М.Т. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
5 |
108 (42+36+30) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
9907 |
КОБАК О.О. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
3 |
102 (36+36+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
9908 |
КОБАК С.І. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
10 |
100 (48+22+30) |
|
С1 |
|
|
Булас Надія Антонівна |
9909 |
КОБАК Т |
14098 |
м. Львів |
СЗШ № 50 |
6 |
113 (44+45+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
9910 |
КОБАК Ю.В. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
5 |
87 (36+33+18) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
9911 |
КОБАЛЬСЬКА М.Ю. |
14045 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок "Дзвіночок" |
4 |
102 (36+36+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
9912 |
КОБАСА В.А. |
14709 |
м. Сокаль |
Телязька ЗШ |
5 |
86 (30+14+42) |
|
|
|
С3 |
Кнейчук Наталія Володимирівна |
9913 |
КОБАСА Т.А. |
14718 |
м. Сокаль |
НВК ЗШ № 2 ліцей |
4 |
114 (36+36+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кнейчук Наталія Володимирівна |
9914 |
КОБЕЛЬКА С.Д. |
14051 |
м. Львів |
СЗШ № 29 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
9915 |
КОБЕРСЬК І.А. |
14044 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок " Провесінь" |
8 |
135 (48+36+51) |
|
С1 |
|
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
9916 |
КОБЕТЯК А.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
5 |
83 (18+39+26) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
9917 |
КОБЕЦЬ О.Д. |
14096 |
м. Львів |
ССЗШ № 46 |
2 |
82 (28+30+24) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
9918 |
КОБЗА О.Т. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
9919 |
КОБЗАР Д.О. |
14204 |
м. Червоноград |
СШ № 8 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
9920 |
КОБЗАР О.І. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
6 |
116 (42+30+44) |
|
С1 |
|
С3 |
Булас Надія Антонівна |
9921 |
КОБЗАРЕВА В.О. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
5 |
102 (44+38+20) |
|
С1 |
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
9922 |
КОБЗЯК В.Б. |
14915 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ 1 ст. |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
9923 |
КОБЗЯК Т. . |
14915 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ 1 ст. |
3 |
42 (12+18+12) |
|
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
9924 |
КОБИЛЕЦЬКА О.О. |
14074 |
м. Львів |
ЛСШ № 69 |
3 |
46 (24+18+4) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
9925 |
КОБИЛЕЦЬКА Р.О. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
6 |
110 (28+48+34) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
9926 |
КОБИЛЕЦЬКА Ю.П. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
3 |
108 (30+48+30) |
|
|
С2 |
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
9927 |
КОБИЛЕЦЬКИЙ В.М. |
14119 |
м. Львів |
СЗШ № 38 |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
9928 |
КОБИЛЕЦЬКИЙ П.П. |
14375 |
м. Жовква |
Мокротинська ЗОШ |
5 |
107 (26+39+42) |
|
|
|
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
9929 |
КОБИЛЕЦЬКИЙ Р.З. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
2 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
9930 |
КОБИЛІНСЬКИЙ М.В. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
4 |
84 (24+36+24) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
9931 |
КОБИЛКО М.В. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
4 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
9932 |
КОБИЛЬНИК Б.Б. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
6 |
110 (38+30+42) |
|
|
|
С3 |
Булас Надія Антонівна |
9933 |
КОБИЛЬНИК Х.Б. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
4 |
100 (30+36+34) |
|
|
С2 |
С3 |
Булас Надія Антонівна |
9934 |
КОБИЛЯК О.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
9 |
69 (18+14+37) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
9935 |
КОБИРИНКА М.Р. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
9 |
143 (48+50+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Михаць Ігор Львович |
9936 |
КОБИТЯК Я.Ю. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
9 |
124 (42+24+58) |
|
С1 |
|
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
9937 |
КОБІЛЬ О.М. |
14387 |
м. Жовква |
Магерівська ЗОШ |
9 |
138 (54+30+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
9938 |
КОБІЛЬНИК Д.В. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
4 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
9939 |
КОБІЛЬНИК П.Ю. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
9940 |
КОБІЛЬНИК Х.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
4 |
120 (42+36+42) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
9941 |
КОБІНЕВИЧ В. . |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
6 |
88 (28+36+24) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
9942 |
КОБЛИК В.В. |
14051 |
м. Львів |
СЗШ № 29 |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
9943 |
КОБЛИК В.Р. |
14194 |
м. Трускавець |
СЗШ № 1 |
2 |
40 (10+18+12) |
|
|
|
|
Томашівська Наталія Валеріївна |
9944 |
КОБЛИК І.В. |
14704 |
м. Сокаль |
Перетіцька ЗШ |
2 |
66 (18+30+18) |
|
|
С2 |
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
9945 |
КОБЛИК С.В. |
14704 |
м. Сокаль |
Перетіцька ЗШ |
1 |
78 (24+30+24) |
З |
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
9946 |
КОБЛІВ М.О. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
8 |
138 (54+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Михаць Ігор Львович |
9947 |
КОБЛЯНСЬКА А.О. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
9948 |
КОБЛЯНСЬКА Ю.Б. |
14153 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 17 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
9949 |
КОБРИН А.А. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
9950 |
КОБРИН А.Р. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
9951 |
КОБРИН В.Б. |
14386 |
м. Жовква |
Куликівська ЗОШ |
2 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
9952 |
КОБРИН В.В. |
14665 |
м. Сокаль |
Великомостівський ЗШ-НВК-ліцей |
3 |
116 (42+48+26) |
З |
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
9953 |
КОБРИН В.Н. |
14671 |
м. Сокаль |
Куличківська ЗШ |
8 |
56 (24+12+20) |
|
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
9954 |
КОБРИН В.О. |
14002 |
м. Львів |
НВК "ЗОШ-гімназія "Галицька" |
7 |
148 (54+54+40) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
9955 |
КОБРИН В.П. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
8 |
60 (39+16+5) |
|
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
9956 |
КОБРИН В.Р. |
14051 |
м. Львів |
СЗШ № 29 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
9957 |
КОБРИН М.Б. |
14383 |
м. Жовква |
ЗОШ № 1 |
6 |
82 (26+36+20) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
9958 |
КОБРИН М.В. |
14362 |
м. Жовква |
Бишківська ЗОШ |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
9959 |
КОБРИН Н.І. |
14165 |
м. Моршин |
НВК СЗШ ліцей |
5 |
77 (38+21+18) |
|
|
|
|
Люсак Руслана Михайлівна |
9960 |
КОБРИН Н.І. |
14165 |
м. Моршин |
НВК СЗШ ліцей |
5 |
77 (38+21+18) |
|
|
|
|
Люсак Руслана Михайлівна |
9961 |
КОБРИН О.А. |
14396 |
м. Жовква |
В'язівська ЗОШ |
8 |
114 (54+24+36) |
|
С1 |
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
9962 |
КОБРИН П.В. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
6 |
90 (38+22+30) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
9963 |
КОБРИН П.І. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
9964 |
КОБРИН Р.А. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
9 |
151 (54+48+49) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
9965 |
КОБРИН Р.Р. |
14023 |
м. Львів |
Гімназія "Євшан" |
5 |
120 (40+42+38) |
|
С1 |
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
9966 |
КОБРИН Ю.А. |
14289 |
м. Жидачів |
Вовчатицька ЗОШ |
3 |
124 (42+48+34) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
9967 |
КОБРИН Ю.М. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
9968 |
КОБРИНЕЦЬ О.І. |
14362 |
м. Жовква |
Бишківська ЗОШ |
4 |
114 (36+42+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
9969 |
КОБРИНЕЦЬ Ю.І. |
14362 |
м. Жовква |
Бишківська ЗОШ |
7 |
165 (54+60+51) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
9970 |
КОБРИНОВИЧ Х.Т. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
3 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
9971 |
КОБРІЙ Ю.А. |
14189 |
м. Стрий |
СЗШ № 10 |
4 |
96 (24+42+30) |
|
|
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
9972 |
КОБЯКОВА В.Д. |
14097 |
м. Львів |
СЗШ № 48 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
9973 |
КОВАЛЕВИЧ Д. . |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
9974 |
КОВАЛЕВСЬКА К.Ю. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
9975 |
КОВАЛЕВСЬКА Н.Б. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
4 |
126 (36+48+42) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
9976 |
КОВАЛЕВСЬКИЙ М.А. |
14171 |
м. Самбір |
ПШ № 2 |
2 |
76 (28+24+24) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
9977 |
КОВАЛЕНКО А.А. |
14172 |
м. Самбір |
СШ № 1 |
7 |
130 (48+36+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Ніженецька Наталія Сергіївна |
9978 |
КОВАЛЕНКО В.В. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
6 |
162 (48+60+54) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
9979 |
КОВАЛЕНКО В.В. |
14752 |
м. Старий Самбір |
Хирівська школа-інтернат |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
9980 |
КОВАЛЕНКО В.М. |
14905 |
м. Яворів |
Немирівська СЗШ |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
9981 |
КОВАЛЕНКО Є.М. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
9 |
93 (18+38+37) |
|
|
|
|
Цімарно Марія Петрівна |
9982 |
КОВАЛЕНКО З |
14007 |
м. Львів |
СЗШ № 4 |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
9983 |
КОВАЛЕНКО М.С. |
14021 |
м. Львів |
СЗШ № 40 |
4 |
124 (42+42+40) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
9984 |
КОВАЛЕНКО Н.В. |
14004 |
м. Львів |
ЛЛГ |
9 |
140 (48+40+52) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Оленчин Тетяна Петрівна |
9985 |
КОВАЛЕНКО О.Ю. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
2 |
56 (26+24+6) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
9986 |
КОВАЛЕНКО П.І. |
14537 |
м. Радехів |
Павлівська ЗОШ |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
9987 |
КОВАЛЕНКО С.А. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
9 |
127 (48+36+43) |
|
С1 |
|
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
9988 |
КОВАЛЕЦЬ З.Є. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
2 |
42 (18+6+18) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
9989 |
КОВАЛИК А.І. |
14036 |
м. Львів |
СЗШ № 65 |
7 |
69 (36+14+19) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
9990 |
КОВАЛИК В.А. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
2 |
76 (28+30+18) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
9991 |
КОВАЛИК В.Р. |
14755 |
м. Старий Самбір |
Волянська ЗСШ |
4 |
98 (36+42+20) |
|
С1 |
С2 |
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
9992 |
КОВАЛИК Д.І. |
14148 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 5 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
9993 |
КОВАЛИК І.С. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
9994 |
КОВАЛИК Н.А. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
5 |
73 (20+25+28) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
9995 |
КОВАЛИК Н.В. |
14053 |
м. Львів |
СЗШ № 70 |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
9996 |
КОВАЛИК О.Б. |
14500 |
м. Пустомити |
Звенигородська ЗОШ |
10 |
120 (48+32+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
9997 |
КОВАЛИК О.М. |
14366 |
м. Жовква |
Глинський НВК |
5 |
138 (54+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
9998 |
КОВАЛИК Р. . |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
2 |
68 (20+24+24) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Булас Надія Антонівна |
9999 |
КОВАЛИК С.А. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
10000 |
КОВАЛИК С.З. |
14531 |
м. Радехів |
Нововитківська ЗОШ |
10 |
145 (48+42+55) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
10001 |
КОВАЛИК С.Л. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
7 |
135 (54+36+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
10002 |
КОВАЛИК С.Р. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
6 |
88 (30+20+38) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
10003 |
КОВАЛИК Т.В. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
8 |
112 (48+30+34) |
|
С1 |
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
10004 |
КОВАЛИК Т.В. |
14915 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ 1 ст. |
1 |
72 (30+24+18) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
10005 |
КОВАЛИК Х.Ю. |
14488 |
м. Пустомити |
Сокільницька ЗОШ |
2 |
74 (26+24+24) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
10006 |
КОВАЛИК Ю.Б. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
3 |
102 (36+42+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
10007 |
КОВАЛИШИН А.М. |
14834 |
м. Стрий |
Братківський НВК |
1 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
10008 |
КОВАЛИШИН А.Р. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
2 |
74 (26+24+24) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
10009 |
КОВАЛИШИН А.Р. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
10010 |
КОВАЛИШИН А.Р. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
10011 |
КОВАЛИШИН А.Ф. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
10012 |
КОВАЛИШИН А.Ю. |
14030 |
м. Львів |
СЗШ № 77 |
9 |
123 (54+32+37) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
10013 |
КОВАЛИШИН Б.І. |
14044 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок " Провесінь" |
8 |
119 (36+32+51) |
|
|
|
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
10014 |
КОВАЛИШИН В.В. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
10015 |
КОВАЛИШИН В.М. |
14905 |
м. Яворів |
Немирівська СЗШ |
3 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
10016 |
КОВАЛИШИН В.М. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
1 |
72 (30+30+12) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
10017 |
КОВАЛИШИН В.Р. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
3 |
102 (30+30+42) |
|
|
|
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
10018 |
КОВАЛИШИН В.Р. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
6 |
92 (40+22+30) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
10019 |
КОВАЛИШИН Г.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
10020 |
КОВАЛИШИН Д.Ю. |
14030 |
м. Львів |
СЗШ № 77 |
3 |
106 (30+42+34) |
|
|
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
10021 |
КОВАЛИШИН М.Я. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
7 |
114 (33+42+39) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
10022 |
КОВАЛИШИН О.В. |
14093 |
м. Львів |
СЗШ № 31 |
3 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
10023 |
КОВАЛИШИН Т.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
10024 |
КОВАЛИШИН Х.В. |
14108 |
м. Львів |
"Малюк" |
4 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
10025 |
КОВАЛИШИН Я.Б. |
14034 |
м. Львів |
"Світанок" |
4 |
68 (24+24+20) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
10026 |
КОВАЛІВ В.І. |
14647 |
м. Сколе |
Хітарська ЗОШ |
8 |
124 (36+40+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
10027 |
КОВАЛІВ Д.Р. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
10028 |
КОВАЛІВ І |
14669 |
м. Сокаль |
Сілецька ЗШ |
1 |
72 (24+30+18) |
З |
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
10029 |
КОВАЛІВ Л.А. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
7 |
141 (48+54+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
10030 |
КОВАЛІВ Л.І. |
14634 |
м. Сколе |
Либохорівський НВК ЗОШ ДНЗ |
9 |
52 (24+14+14) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
10031 |
КОВАЛІВ Л.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
7 |
114 (45+30+39) |
|
С1 |
|
|
Шманько Андрій Петрович |
10032 |
КОВАЛІВ О.О. |
14014 |
м. Львів |
СЗШ № 87 |
9 |
120 (42+32+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Оленчин Тетяна Петрівна |
10033 |
КОВАЛІВ Р.Р. |
14197 |
м. Червоноград |
ЗШ № 1 |
4 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
10034 |
КОВАЛІВ С.Р. |
14634 |
м. Сколе |
Либохорівський НВК ЗОШ ДНЗ |
6 |
67 (18+7+42) |
|
|
|
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
10035 |
КОВАЛІВ Ю.І. |
14116 |
м. Львів |
СЗШ № 23 |
2 |
66 (30+18+18) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
10036 |
КОВАЛІК М.Я. |
14665 |
м. Сокаль |
Великомостівський ЗШ-НВК-ліцей |
7 |
157 (60+54+43) |
З |
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
10037 |
КОВАЛІНСЬКА А.Я. |
14752 |
м. Старий Самбір |
Хирівська школа-інтернат |
8 |
162 (60+60+42) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
10038 |
КОВАЛІСКО В.І. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
6 |
114 (36+44+34) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
10039 |
КОВАЛІСКО О.І. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
2 |
66 (30+24+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
10040 |
КОВАЛКО Н.І. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
10041 |
КОВАЛКО П |
14034 |
м. Львів |
"Світанок" |
3 |
122 (36+42+44) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
10042 |
КОВАЛЬ А.А. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
3 |
96 (30+42+24) |
|
|
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
10043 |
КОВАЛЬ А.Б. |
14073 |
м. Львів |
ЗШ "Первоцвіт" |
2 |
50 (20+18+12) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
10044 |
КОВАЛЬ А.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
7 |
90 (51+12+27) |
|
С1 |
|
|
Булас Надія Антонівна |
10045 |
КОВАЛЬ А.В. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
6 |
118 (34+48+36) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
10046 |
КОВАЛЬ А.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
10 |
128 (54+44+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
10047 |
КОВАЛЬ А.О. |
14137 |
м. Львів |
ПХШ "Перлина" |
3 |
104 (36+36+32) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
10048 |
КОВАЛЬ А.О. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
3 |
100 (36+42+22) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
10049 |
КОВАЛЬ А.Р. |
14208 |
м. Червоноград |
ЗШ № 12 |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
10050 |
КОВАЛЬ А.Р. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
10 |
147 (60+38+49) |
З |
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
10051 |
КОВАЛЬ А.Р. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
10052 |
КОВАЛЬ А.Ф. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
6 |
136 (48+46+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Лободяк Леся Мар'янівна |
10053 |
КОВАЛЬ А.Я. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
11 |
123 (42+32+49) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
10054 |
КОВАЛЬ Б.В. |
14671 |
м. Сокаль |
Куличківська ЗШ |
5 |
84 (28+30+26) |
|
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
10055 |
КОВАЛЬ Б.І. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
1 |
76 (28+30+18) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
10056 |
КОВАЛЬ Б.Я. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
1 |
78 (24+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
10057 |
КОВАЛЬ В.А. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
9 |
119 (30+38+51) |
|
|
|
С3 |
Оленчин Тетяна Петрівна |
10058 |
КОВАЛЬ В.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
8 |
124 (48+36+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Біда Наталія Романівна |
10059 |
КОВАЛЬ В.В. |
14194 |
м. Трускавець |
СЗШ № 1 |
1 |
66 (24+18+24) |
|
С1 |
|
С3 |
Томашівська Наталія Валеріївна |
10060 |
КОВАЛЬ В.В. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
8 |
96 (33+30+33) |
|
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
10061 |
КОВАЛЬ В.В. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
11 |
65 (24+16+25) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
10062 |
КОВАЛЬ В.Є. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
4 |
84 (30+30+24) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
10063 |
КОВАЛЬ В.І. |
14461 |
м. Пустомити |
Зимноводівська ЗОШ № 2 |
9 |
45 (12+18+15) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
10064 |
КОВАЛЬ В.О. |
14321 |
м. Жидачів |
Новошинський НВК |
9 |
108 (36+26+46) |
|
|
|
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
10065 |
КОВАЛЬ В.П. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
6 |
58 (16+24+18) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
10066 |
КОВАЛЬ В.Р. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
11 |
151 (54+50+47) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
10067 |
КОВАЛЬ В.Р. |
14192 |
м. Стрий |
Гімназія |
4 |
98 (18+36+44) |
|
|
С2 |
С3 |
Пістун Надія Данилівна |
10068 |
КОВАЛЬ В.Т. |
14321 |
м. Жидачів |
Новошинський НВК |
9 |
111 (36+26+49) |
|
|
|
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
10069 |
КОВАЛЬ В.Я. |
14186 |
м. Стрий |
СЗШ № 7 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
10070 |
КОВАЛЬ В.Я. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
4 |
126 (36+48+42) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
10071 |
КОВАЛЬ Д.І. |
14556 |
м. Радехів |
Середпільцівський НВК |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
10072 |
КОВАЛЬ Д.П. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
7 |
141 (60+30+51) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
10073 |
КОВАЛЬ Д.Я. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
10074 |
КОВАЛЬ Є.Ю. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
7 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
10075 |
КОВАЛЬ І.В. |
14153 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 17 |
4 |
126 (42+48+36) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
10076 |
КОВАЛЬ І.В. |
14606 |
м. Сколе |
Верхньосиньовидненська ЗОШ |
6 |
106 (40+30+36) |
|
С1 |
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
10077 |
КОВАЛЬ І.В. |
14678 |
м. Сокаль |
Острівський НВК-ЗШ-дитячий садок |
7 |
91 (39+24+28) |
|
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
10078 |
КОВАЛЬ І.Т. |
14034 |
м. Львів |
"Світанок" |
2 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
10079 |
КОВАЛЬ К.А. |
14499 |
м. Пустомити |
Підбірцівська ЗОШ |
3 |
80 (24+36+20) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
10080 |
КОВАЛЬ К.Р. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
1 |
66 (24+30+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
10081 |
КОВАЛЬ К.С. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
8 |
97 (39+18+40) |
|
|
|
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
10082 |
КОВАЛЬ Л.В. |
14678 |
м. Сокаль |
Острівський НВК-ЗШ-дитячий садок |
10 |
123 (54+30+39) |
|
С1 |
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
10083 |
КОВАЛЬ М. |
14141 |
м. Львів |
ЦО "Політехнік-Еколенд" |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
10084 |
КОВАЛЬ М.А. |
14493 |
м. Пустомити |
Винничківський НВК |
5 |
92 (30+26+36) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
10085 |
КОВАЛЬ М.В. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
7 |
102 (45+18+39) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
10086 |
КОВАЛЬ М.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
10087 |
КОВАЛЬ М.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
8 |
139 (54+46+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
10088 |
КОВАЛЬ М.І. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
1 |
78 (24+30+24) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
10089 |
КОВАЛЬ М.М. |
14525 |
м. Радехів |
ЗОШ № 1 |
7 |
123 (48+36+39) |
|
С1 |
|
|
Брановський Володимир Іванович |
10090 |
КОВАЛЬ М.М. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
3 |
114 (36+42+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
10091 |
КОВАЛЬ М.Р. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
7 |
88 (42+18+28) |
|
С1 |
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
10092 |
КОВАЛЬ М.Р. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
7 |
88 (42+18+28) |
|
С1 |
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
10093 |
КОВАЛЬ М.Р. |
14118 |
м. Львів |
СЗШ № 33 |
9 |
88 (42+10+36) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
10094 |
КОВАЛЬ М.Р. |
14016 |
м. Львів |
Українська приватна гімназія, ЗСППШ "Альфа" |
4 |
78 (30+30+18) |
|
|
|
|
Білий Микола Михайлович |
10095 |
КОВАЛЬ М.С. |
14120 |
м. Львів |
СЗШ № 41 |
7 |
144 (54+36+54) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
10096 |
КОВАЛЬ М.С. |
14024 |
м. Львів |
ССЗШ № 15 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
10097 |
КОВАЛЬ М.С. |
14557 |
м. Радехів |
Розжалівська ЗОШ |
4 |
84 (30+30+24) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
10098 |
КОВАЛЬ Н.М. |
14093 |
м. Львів |
СЗШ № 31 |
8 |
161 (60+50+51) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
10099 |
КОВАЛЬ Н.О. |
14860 |
м. Стрий |
Довгівська ЗОШ |
3 |
110 (30+42+38) |
|
|
С2 |
С3 |
Романова Лілія Володимирівна |
10100 |
КОВАЛЬ Н.Р. |
14016 |
м. Львів |
Українська приватна гімназія, ЗСППШ "Альфа" |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Білий Микола Михайлович |
10101 |
КОВАЛЬ Н.С. |
14187 |
м. Стрий |
СЗШ № 8 |
6 |
122 (32+54+36) |
|
|
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
10102 |
КОВАЛЬ О.І. |
14204 |
м. Червоноград |
СШ № 8 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
10103 |
КОВАЛЬ О.М. |
14093 |
м. Львів |
СЗШ № 31 |
6 |
91 (34+33+24) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
10104 |
КОВАЛЬ О.О. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
3 |
94 (24+42+28) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
10105 |
КОВАЛЬ П.В. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
9 |
136 (54+36+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
10106 |
КОВАЛЬ Р.І. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
2 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
10107 |
КОВАЛЬ Р.М. |
14179 |
м. Самбір |
Гімназія |
9 |
118 (48+28+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Ніженецька Наталія Сергіївна |
10108 |
КОВАЛЬ С.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
2 |
78 (24+30+24) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
10109 |
КОВАЛЬ С.В. |
14678 |
м. Сокаль |
Острівський НВК-ЗШ-дитячий садок |
5 |
50 (16+14+20) |
|
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
10110 |
КОВАЛЬ С.О. |
14500 |
м. Пустомити |
Звенигородська ЗОШ |
4 |
114 (42+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
10111 |
КОВАЛЬ С.О. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
5 |
69 (22+23+24) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
10112 |
КОВАЛЬ С.Ю. |
14185 |
м. Стрий |
СЗШ № 6 |
4 |
30 (18+6+6) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
10113 |
КОВАЛЬ С.Я. |
14869 |
м. Стрий |
Н. Лукавицька ЗОШ |
8 |
144 (60+42+42) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
10114 |
КОВАЛЬ Т.А. |
14325 |
м. Жидачів |
Молодинчецька ЗОШ |
7 |
138 (54+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
10115 |
КОВАЛЬ Т.І. |
14117 |
м. Львів |
СЗШ № 30 |
8 |
132 (42+36+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
10116 |
КОВАЛЬ Т.Ю. |
14491 |
м. Пустомити |
Ставчанська ЗОШ |
5 |
92 (26+30+36) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
10117 |
КОВАЛЬ Х.В. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
6 |
128 (46+40+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Панченко Наталія Сергіївна |
10118 |
КОВАЛЬ Х.Р. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
4 |
78 (12+36+30) |
|
|
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
10119 |
КОВАЛЬ Х.Р. |
14399 |
м. Жовква |
Дев’ятирська ЗОШ |
4 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
10120 |
КОВАЛЬ Х.С. |
14936 |
м. Яворів |
НВК ДЗ СЗШ |
3 |
114 (42+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
10121 |
КОВАЛЬ Х.Т. |
14155 |
м. Дрогобич |
Гімназія |
6 |
88 (36+36+16) |
|
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
10122 |
КОВАЛЬ Ю.А. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
5 |
40 (30+2+8) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
10123 |
КОВАЛЬ Ю.А. |
14115 |
м. Львів |
СЗШ № 22 |
6 |
30 (10+8+12) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
10124 |
КОВАЛЬ Ю.В. |
14488 |
м. Пустомити |
Сокільницька ЗОШ |
7 |
116 (54+36+26) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
10125 |
КОВАЛЬ Ю.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
10126 |
КОВАЛЬ Ю.І. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
6 |
52 (18+18+16) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
10127 |
КОВАЛЬ Ю.О. |
14321 |
м. Жидачів |
Новошинський НВК |
4 |
102 (36+36+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Кардаш Богдан Степанович |
10128 |
КОВАЛЬ Я.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
3 |
112 (36+42+34) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Біда Наталія Романівна |
10129 |
КОВАЛЬ Я.В. |
14135 |
м. Львів |
Гімназія "Престиж" |
10 |
158 (48+58+52) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
10130 |
КОВАЛЬ Я.І. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
1 |
72 (30+30+12) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
10131 |
КОВАЛЬОБА А.А. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
3 |
66 (18+24+24) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
10132 |
КОВАЛЬОВА А.С. |
14115 |
м. Львів |
СЗШ № 22 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
10133 |
КОВАЛЬОВА А.Ю. |
14752 |
м. Старий Самбір |
Хирівська школа-інтернат |
5 |
106 (34+42+30) |
|
|
С2 |
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
10134 |
КОВАЛЬОВА В.О. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
4 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
10135 |
КОВАЛЬОВИЧ Х.М. |
14608 |
м. Сколе |
Головецька ЗОШ |
7 |
153 (54+48+51) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
10136 |
КОВАЛЬОВСЬКА Д.О. |
14200 |
м. Червоноград |
ЗШ № 4 |
2 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
10137 |
КОВАЛЬОВСЬКА К.В. |
14208 |
м. Червоноград |
ЗШ № 12 |
3 |
70 (36+30+4) |
|
С1 |
|
|
Перець Надія Михайлівна |
10138 |
КОВАЛЬОВСЬКА М.Я. |
14389 |
м. Жовква |
Рава-Руська ЗОШ № 2 |
6 |
156 (48+54+54) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
10139 |
КОВАЛЬОВСЬКИЙ Л. . |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
10140 |
КОВАЛЬОВСЬКИЙ Н. . |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
1 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
10141 |
КОВАЛЬОВСЬКИЙ О.В. |
14114 |
м. Львів |
СЗШ № 20 |
7 |
133 (51+48+34) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
10142 |
КОВАЛЬСКИЙ Н.К. |
14005 |
м. Львів |
СЗШ № 62 |
2 |
50 (20+24+6) |
|
С1 |
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
10143 |
КОВАЛЬСЬКА А.В. |
14007 |
м. Львів |
СЗШ № 4 |
4 |
78 (36+24+18) |
|
С1 |
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
10144 |
КОВАЛЬСЬКА Б.М. |
14007 |
м. Львів |
СЗШ № 4 |
4 |
84 (24+36+24) |
|
|
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
10145 |
КОВАЛЬСЬКА В.Ю. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
6 |
73 (22+23+28) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
10146 |
КОВАЛЬСЬКА Г.М. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
8 |
88 (30+22+36) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
10147 |
КОВАЛЬСЬКА Г.Р. |
14530 |
м. Радехів |
Бишівська ЗОШ |
7 |
97 (42+24+31) |
|
С1 |
|
|
Брановський Володимир Іванович |
10148 |
КОВАЛЬСЬКА М.О. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
8 |
132 (48+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
10149 |
КОВАЛЬСЬКА М.Р. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
8 |
136 (48+48+40) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
10150 |
КОВАЛЬСЬКА О.А. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
4 |
82 (30+36+16) |
|
|
С2 |
|
Булас Надія Антонівна |
10151 |
КОВАЛЬСЬКА О.В. |
14282 |
м. Жидачів |
НВК |
6 |
116 (44+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Кардаш Богдан Степанович |
10152 |
КОВАЛЬСЬКА С.І. |
14016 |
м. Львів |
Українська приватна гімназія, ЗСППШ "Альфа" |
5 |
92 (20+36+36) |
|
|
|
|
Білий Микола Михайлович |
10153 |
КОВАЛЬСЬКА С.Р. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
2 |
56 (26+18+12) |
|
С1 |
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
10154 |
КОВАЛЬСЬКА С.Р. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
6 |
126 (42+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
10155 |
КОВАЛЬСЬКА Ю.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
7 |
101 (54+22+25) |
|
С1 |
|
|
Булас Надія Антонівна |
10156 |
КОВАЛЬСЬКИЙ Б.В. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
3 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
10157 |
КОВАЛЬСЬКИЙ І.В. |
14044 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок " Провесінь" |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
10158 |
КОВАЛЬСЬКИЙ М.В. |
14905 |
м. Яворів |
Немирівська СЗШ |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
10159 |
КОВАЛЬСЬКИЙ О. |
14054 |
м. Львів |
СЗШ № 21 |
6 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
10160 |
КОВАЛЬСЬКИЙ П.А. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
10161 |
КОВАЛЬСЬКИЙ Р.І. |
14016 |
м. Львів |
Українська приватна гімназія, ЗСППШ "Альфа" |
2 |
72 (24+24+24) |
З |
|
|
|
Білий Микола Михайлович |
10162 |
КОВАЛЬСЬКИЙ Р.Л. |
14917 |
м. Яворів |
Великопільська СЗШ |
7 |
147 (57+48+42) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
10163 |
КОВАЛЬЦУК В.В. |
14094 |
м. Львів |
СЗШ № 36 |
3 |
138 (48+48+42) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
10164 |
КОВАЛЬЧИК К.О. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
10165 |
КОВАЛЬЧИН А.О. |
14152 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 16 |
5 |
106 (46+18+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Юрків Андрій Степанович |
10166 |
КОВАЛЬЧИН В.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
11 |
132 (48+38+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
10167 |
КОВАЛЬЧИН О.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
120 (30+48+42) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
10168 |
КОВАЛЬЧИН Р.О. |
14196 |
м. Трускавець |
СЗШ № 3 |
3 |
120 (30+48+42) |
З |
|
|
|
Томашівська Наталія Валеріївна |
10169 |
КОВАЛЬЧУК А.В. |
14862 |
м. Стрий |
Долішненська ЗОШ |
3 |
108 (24+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Романова Лілія Володимирівна |
10170 |
КОВАЛЬЧУК А.І. |
14176 |
м. Самбір |
СШ № 8 |
9 |
123 (60+24+39) |
|
С1 |
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
10171 |
КОВАЛЬЧУК А.М. |
14166 |
м. Новий Розділ |
НВК "Лідер" |
3 |
96 (18+36+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Верес Галина Мирославівна |
10172 |
КОВАЛЬЧУК А.О. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
5 |
132 (48+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
10173 |
КОВАЛЬЧУК А.С. |
14040 |
м. Львів |
СЗШ № 49 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
10174 |
КОВАЛЬЧУК А.С. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
8 |
138 (48+42+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
10175 |
КОВАЛЬЧУК А.Т. |
14470 |
м. Пустомити |
Лапаївська ЗОШ |
3 |
94 (24+42+28) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
10176 |
КОВАЛЬЧУК А.Т. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
9 |
136 (48+36+52) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
10177 |
КОВАЛЬЧУК А.Ю. |
14172 |
м. Самбір |
СШ № 1 |
8 |
108 (39+36+33) |
|
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
10178 |
КОВАЛЬЧУК А.Ю. |
14753 |
м. Старий Самбір |
Торчиновицька ЗСШ |
3 |
90 (30+36+24) |
|
|
С2 |
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
10179 |
КОВАЛЬЧУК б. . |
14116 |
м. Львів |
СЗШ № 23 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
10180 |
КОВАЛЬЧУК Б.В. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
2 |
62 (26+30+6) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
10181 |
КОВАЛЬЧУК Б.І. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
1 |
66 (24+30+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
10182 |
КОВАЛЬЧУК В.В. |
14388 |
м. Жовква |
Рава-Руська ЗОШ № 1 |
10 |
136 (60+48+28) |
|
С1 |
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
10183 |
КОВАЛЬЧУК В.В. |
14551 |
м. Радехів |
Нивицька ЗОШ |
9 |
117 (48+26+43) |
|
С1 |
|
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
10184 |
КОВАЛЬЧУК В.В. |
14862 |
м. Стрий |
Долішненська ЗОШ |
6 |
106 (46+24+36) |
|
С1 |
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
10185 |
КОВАЛЬЧУК В.О. |
14016 |
м. Львів |
Українська приватна гімназія, ЗСППШ "Альфа" |
3 |
88 (30+36+22) |
|
|
С2 |
|
Білий Микола Михайлович |
10186 |
КОВАЛЬЧУК В.Р. |
14189 |
м. Стрий |
СЗШ № 10 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
10187 |
КОВАЛЬЧУК В.Р. |
14103 |
м. Львів |
Санінтерн № 1 |
3 |
126 (36+42+48) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
10188 |
КОВАЛЬЧУК Г.В. |
14209 |
м. Червоноград |
НВК № 13 |
10 |
138 (54+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Перець Надія Михайлівна |
10189 |
КОВАЛЬЧУК Д.А. |
14546 |
м. Радехів |
Завидчанська ЗОШ |
1 |
82 (28+30+24) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
10190 |
КОВАЛЬЧУК Д.М. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
7 |
150 (60+54+36) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
10191 |
КОВАЛЬЧУК Д.С. |
14701 |
м. Сокаль |
Забузька ЗШ |
3 |
114 (30+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Кнейчук Наталія Володимирівна |
10192 |
КОВАЛЬЧУК Е.М. |
14285 |
м. Жидачів |
Ходорівська СЗШ № 1 |
3 |
96 (36+42+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Кардаш Богдан Степанович |
10193 |
КОВАЛЬЧУК Є.В. |
14050 |
м. Львів |
СЗШ № 24 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
10194 |
КОВАЛЬЧУК Є.Л. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
3 |
78 (18+36+24) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
10195 |
КОВАЛЬЧУК І. . |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
8 |
132 (60+36+36) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
10196 |
КОВАЛЬЧУК І.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
4 |
126 (36+48+42) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
10197 |
КОВАЛЬЧУК І.В. |
14862 |
м. Стрий |
Долішненська ЗОШ |
7 |
144 (60+48+36) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
10198 |
КОВАЛЬЧУК І.М. |
14938 |
м. Яворів |
Салашівська СЗШ |
5 |
131 (50+45+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
10199 |
КОВАЛЬЧУК І.Р. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
1 |
62 (26+30+6) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
10200 |
КОВАЛЬЧУК І.С. |
14640 |
м. Сколе |
Плавя-бринівська ЗОШ |
3 |
76 (30+36+10) |
|
|
С2 |
|
Багрич Галина Миколаївна |
10201 |
КОВАЛЬЧУК К.А. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
4 |
126 (48+42+36) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
10202 |
КОВАЛЬЧУК М. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
1 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
10203 |
КОВАЛЬЧУК М.А. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
1 |
88 (28+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
10204 |
КОВАЛЬЧУК М.Є. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
4 |
108 (30+48+30) |
|
|
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
10205 |
КОВАЛЬЧУК М.П. |
14197 |
м. Червоноград |
ЗШ № 1 |
9 |
132 (42+38+52) |
|
С1 |
|
С3 |
Перець Надія Михайлівна |
10206 |
КОВАЛЬЧУК Н. |
14185 |
м. Стрий |
СЗШ № 6 |
6 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
10207 |
КОВАЛЬЧУК О.В. |
14210 |
м. Червоноград |
ЗШ № 14 |
2 |
78 (24+30+24) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
10208 |
КОВАЛЬЧУК О.І. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
6 |
160 (58+54+48) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
10209 |
КОВАЛЬЧУК О.І. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
5 |
110 (44+24+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Гарбіч Людмила Іванівна |
10210 |
КОВАЛЬЧУК О.О. |
14486 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 1 |
6 |
142 (58+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
10211 |
КОВАЛЬЧУК О.Р. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
4 |
82 (24+42+16) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
10212 |
КОВАЛЬЧУК П.Ю. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
8 |
138 (54+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
10213 |
КОВАЛЬЧУК Р.І. |
14032 |
м. Львів |
НВК "Гроно" |
2 |
62 (26+24+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
10214 |
КОВАЛЬЧУК Р.О. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
10215 |
КОВАЛЬЧУК Р.Я. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
10 |
166 (60+48+58) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
10216 |
КОВАЛЬЧУК С.В. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
8 |
94 (39+24+31) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
10217 |
КОВАЛЬЧУК С.І. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
10218 |
КОВАЛЬЧУК Т.А. |
14024 |
м. Львів |
ССЗШ № 15 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
10219 |
КОВАЛЬЧУК Т.В. |
14723 |
м. Сокаль |
Жвирківська ЗШ |
2 |
70 (28+24+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
10220 |
КОВАЛЬЧУК Ю.О. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
3 |
98 (30+42+26) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
10221 |
КОВАЛЬЧУК Ю.Т. |
14140 |
м. Львів |
ШЕЛ |
5 |
111 (30+39+42) |
|
|
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
10222 |
КОВАЛЬЬ Д.М. |
14097 |
м. Львів |
СЗШ № 48 |
5 |
143 (44+51+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
10223 |
КОВАЛЮК В |
14073 |
м. Львів |
ЗШ "Первоцвіт" |
3 |
108 (42+42+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
10224 |
КОВАЛЮК В.В. |
14533 |
м. Радехів |
Дмитрівський НВК |
6 |
115 (28+51+36) |
|
|
С2 |
|
Брановський Володимир Іванович |
10225 |
КОВАЛЮК І.Р. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
6 |
99 (24+45+30) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
10226 |
КОВАЛЮК К.С. |
14496 |
м. Пустомити |
Гамаліївська ЗОШ |
4 |
122 (42+42+38) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
10227 |
КОВАЛЯК Д.В. |
14198 |
м. Червоноград |
ЗШ № 2 |
4 |
108 (30+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Перець Надія Михайлівна |
10228 |
КОВАПЬ В.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
3 |
96 (30+24+42) |
|
|
|
С3 |
Булас Надія Антонівна |
10229 |
КОВАЧ С.В. |
14101 |
м. Львів |
СЗШ № 66 |
3 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
10230 |
КОВБА Д.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
10231 |
КОВБАСА А.І. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
10232 |
КОВБАСА В.Ю. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
7 |
156 (54+54+48) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
10233 |
КОВБАСА Р.А. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
4 |
72 (24+30+18) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
10234 |
КОВБАСА Т.І. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
3 |
114 (36+42+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Булас Надія Антонівна |
10235 |
КОВБАСЮК Б.М. |
14154 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 18 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
10236 |
КОВГАН О.М. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
1 |
88 (28+30+30) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
10237 |
КОВГАН С.О. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
5 |
160 (48+58+54) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
10238 |
КОВІВЧАК І.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
4 |
92 (30+36+26) |
|
|
С2 |
|
Михаць Ігор Львович |
10239 |
КОВПАК О. |
14910 |
м. Яворів |
Ясниська СЗШ |
4 |
40 (12+18+10) |
|
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
10240 |
КОВПАК С.О. |
14935 |
м. Яворів |
НВК СЗШ ДНЗ с. Бірки |
5 |
110 (26+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
10241 |
КОВРИГІНА А.О. |
14201 |
м. Червоноград |
ЗШ № 5 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
10242 |
КОВРИГІНА Т.О. |
14201 |
м. Червоноград |
ЗШ № 5 |
4 |
86 (36+30+20) |
|
С1 |
|
|
Перець Надія Михайлівна |
10243 |
КОВТАШ М.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
10 |
129 (42+38+49) |
|
С1 |
|
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
10244 |
КОВТАШ М.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
9 |
140 (54+38+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
10245 |
КОВТАШ О.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
8 |
103 (39+36+28) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
10246 |
КОВТАШИНЕЦЬ М.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
10 |
120 (48+26+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
10247 |
КОВТИК Ю.В. |
14753 |
м. Старий Самбір |
Торчиновицька ЗСШ |
4 |
82 (18+42+22) |
|
|
С2 |
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
10248 |
КОВТОНЕНКО К.Ю. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
2 |
12 (0+12+0) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
10249 |
КОВТУН А.П. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
10250 |
КОВТУН І.Г. |
14101 |
м. Львів |
СЗШ № 66 |
2 |
66 (30+30+6) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
10251 |
КОВТУН Т.Т. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
10 |
142 (60+28+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
10252 |
КОВТУНЕНКО А.С. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
2 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
10253 |
КОВТУЦЬКА Х |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
5 |
57 (20+7+30) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
10254 |
КОВЦУН Т.М. |
14374 |
м. Жовква |
Любельська ЗОШ |
4 |
96 (36+36+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
10255 |
КОВЧ Л. . |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
3 |
102 (36+36+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
10256 |
КОВЧИН В.В. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
8 |
112 (45+34+33) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
10257 |
КОВШ Р.Л. |
14192 |
м. Стрий |
Гімназія |
4 |
120 (42+36+42) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
10258 |
КОВШАН Р.І. |
14860 |
м. Стрий |
Довгівська ЗОШ |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
10259 |
КОГАЙКЕВИЧ А.О. |
14023 |
м. Львів |
Гімназія "Євшан" |
7 |
135 (54+36+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
10260 |
КОГІВЧАК Т.А. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
1 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
10261 |
КОГЇВЧАК Р.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
5 |
112 (38+38+36) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
10262 |
КОГУТ А.П. |
14863 |
м. Стрий |
Дулібська школа-сад |
8 |
114 (51+30+33) |
|
С1 |
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
10263 |
КОГУТ А.С. |
14669 |
м. Сокаль |
Сілецька ЗШ |
3 |
102 (30+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Кнейчук Наталія Володимирівна |
10264 |
КОГУТ А.Ю. |
14477 |
м. Пустомити |
Ланівська ЗОШ |
6 |
128 (56+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
10265 |
КОГУТ Б.О. |
14125 |
м. Львів |
СЗШ № 57 |
3 |
102 (36+36+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
10266 |
КОГУТ Б.Р. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
3 |
102 (30+30+42) |
|
|
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
10267 |
КОГУТ В.В. |
14097 |
м. Львів |
СЗШ № 48 |
4 |
120 (36+48+36) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
10268 |
КОГУТ В.І. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
7 |
125 (51+36+38) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
10269 |
КОГУТ В.Т. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
1 |
72 (30+30+12) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
10270 |
КОГУТ В.Я. |
14014 |
м. Львів |
СЗШ № 87 |
6 |
49 (14+15+20) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
10271 |
КОГУТ Г. . |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
8 |
108 (57+24+27) |
|
С1 |
|
|
Біда Наталія Романівна |
10272 |
КОГУТ Д.Ф. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
7 |
126 (54+30+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Михаць Ігор Львович |
10273 |
КОГУТ Є.М. |
14034 |
м. Львів |
"Світанок" |
4 |
92 (36+36+20) |
|
С1 |
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
10274 |
КОГУТ З.М. |
14034 |
м. Львів |
"Світанок" |
2 |
64 (28+18+18) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
10275 |
КОГУТ К.О. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
6 |
160 (52+60+48) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
10276 |
КОГУТ М.М. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
3 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
10277 |
КОГУТ М.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
72 (24+30+18) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
10278 |
КОГУТ М.Я. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
7 |
131 (51+34+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
10279 |
КОГУТ Н.І. |
14145 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 1 |
3 |
94 (36+42+16) |
|
С1 |
С2 |
|
Юрків Андрій Степанович |
10280 |
КОГУТ О.І. |
14023 |
м. Львів |
Гімназія "Євшан" |
6 |
98 (26+42+30) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
10281 |
КОГУТ О.Р. |
14051 |
м. Львів |
СЗШ № 29 |
3 |
86 (30+42+14) |
|
|
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
10282 |
КОГУТ Р. |
14005 |
м. Львів |
СЗШ № 62 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
10283 |
КОГУТ С.В. |
14390 |
м. Жовква |
НВК "Рава-Руська школа-гімназія" |
9 |
127 (42+30+55) |
|
С1 |
|
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
10284 |
КОГУТ С.І. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
10285 |
КОГУТ С.О. |
14023 |
м. Львів |
Гімназія "Євшан" |
6 |
126 (42+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
10286 |
КОГУТ С.С. |
14094 |
м. Львів |
СЗШ № 36 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
10287 |
КОГУТ Т.В. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
10288 |
КОГУТ Х.З. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
3 |
96 (42+42+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
10289 |
КОГУТ Ю.В. |
14177 |
м. Самбір |
НВК (СШ № 9) |
8 |
133 (48+40+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ніженецька Наталія Сергіївна |
10290 |
КОГУТ Я.А. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
10291 |
КОГУТ Я.О. |
14125 |
м. Львів |
СЗШ № 57 |
4 |
82 (12+42+28) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
10292 |
КОГУТАНИЧ Т.М. |
14046 |
м. Львів |
СЗШ № 71 |
10 |
139 (54+44+41) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
10293 |
КОГУЧ М.П. |
14632 |
м. Сколе |
Лавочанська ЗОШ № 1 |
7 |
80 (45+22+13) |
|
С1 |
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
10294 |
КОГУЧ М.П. |
14631 |
м. Сколе |
Крушельницький НВК ЗОШ ДНЗ |
7 |
80 (45+22+13) |
|
С1 |
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
10295 |
КОДЛУБАЙ А.М. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
6 |
93 (24+33+36) |
|
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
10296 |
КОЖАК Д.М. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
10297 |
КОЖАН А.О. |
14204 |
м. Червоноград |
СШ № 8 |
4 |
132 (42+48+42) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
10298 |
КОЖАН В.В. |
14678 |
м. Сокаль |
Острівський НВК-ЗШ-дитячий садок |
9 |
110 (30+36+44) |
|
|
|
С3 |
Кнейчук Наталія Володимирівна |
10299 |
КОЖАН І.І. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
7 |
123 (57+30+36) |
|
С1 |
|
|
Біда Наталія Романівна |
10300 |
КОЖАН М.Ю. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
3 |
74 (30+24+20) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
10301 |
КОЖАН О.Я. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
9 |
148 (48+46+54) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
10302 |
КОЖАН П.В. |
14399 |
м. Жовква |
Дев’ятирська ЗОШ |
6 |
141 (48+45+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
10303 |
КОЖЕНЕВСЬКА В.А. |
14210 |
м. Червоноград |
ЗШ № 14 |
8 |
91 (39+20+32) |
|
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
10304 |
КОЖЕНЕВСЬКИЙ М.А. |
14210 |
м. Червоноград |
ЗШ № 14 |
4 |
62 (30+24+8) |
|
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
10305 |
КОЖИН Я. . |
14092 |
м. Львів |
СЗШ № 17 |
7 |
136 (60+36+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
10306 |
КОЖОКАРУ В.К. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
6 |
99 (18+39+42) |
|
|
|
С3 |
Булас Надія Антонівна |
10307 |
КОЖУХ М.В. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
7 |
113 (51+42+20) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
10308 |
КОЖУХАРЕНКО У.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
10309 |
КОЖУШКО В.Р. |
14198 |
м. Червоноград |
ЗШ № 2 |
6 |
110 (26+36+48) |
|
|
|
С3 |
Перець Надія Михайлівна |
10310 |
КОЖУШКО Д.Р. |
14404 |
м. Жовква |
Кам’яногірська ЗОШ |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
10311 |
КОЖУШКО М.І. |
14464 |
м. Пустомити |
Семенівська ЗОШ |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
10312 |
КОЖУШКО М.О. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
10313 |
КОЖУШКО О.І. |
14116 |
м. Львів |
СЗШ № 23 |
3 |
102 (36+42+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
10314 |
КОЖУШКО Т.А. |
14723 |
м. Сокаль |
Жвирківська ЗШ |
5 |
100 (34+42+24) |
|
|
С2 |
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
10315 |
КОЖУШКО Ю.С. |
14134 |
м. Львів |
Правнича гімназія |
8 |
109 (33+36+40) |
|
|
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
10316 |
КОЗА М.Р. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
2 |
72 (24+30+18) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
10317 |
КОЗАК А.Б. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
4 |
100 (36+42+22) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
10318 |
КОЗАК А.Б. |
14379 |
м. Жовква |
Сопошенська ЗОШ |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
10319 |
КОЗАК А.В. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
10320 |
КОЗАК А.І. |
14014 |
м. Львів |
СЗШ № 87 |
3 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
10321 |
КОЗАК А.О. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
10322 |
КОЗАК А.Р. |
14205 |
м. Червоноград |
ЗШ № 9 |
5 |
98 (26+36+36) |
|
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
10323 |
КОЗАК Б.В. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
10324 |
КОЗАК Б.В. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
9 |
155 (54+56+45) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
10325 |
КОЗАК В.А. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
7 |
156 (57+54+45) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
10326 |
КОЗАК В.Б. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
4 |
126 (42+48+36) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
10327 |
КОЗАК В.В. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
8 |
162 (60+60+42) |
З |
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
10328 |
КОЗАК В.І. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
6 |
119 (44+51+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
10329 |
КОЗАК В.О. |
14461 |
м. Пустомити |
Зимноводівська ЗОШ № 2 |
2 |
46 (28+18+0) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
10330 |
КОЗАК В.Р. |
14906 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 3 |
8 |
159 (60+54+45) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
10331 |
КОЗАК В.Т. |
14537 |
м. Радехів |
Павлівська ЗОШ |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
10332 |
КОЗАК В.Ф. |
14182 |
м. Стрий |
СЗШ № 3 |
7 |
159 (60+54+45) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
10333 |
КОЗАК Д.В. |
14028 |
м. Львів |
ЗОШ № 74 |
7 |
137 (60+38+39) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
10334 |
КОЗАК Д.В. |
14465 |
м. Пустомити |
Мурованська ЗОШ |
7 |
160 (60+54+46) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
10335 |
КОЗАК Д.І. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
8 |
160 (54+52+54) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
10336 |
КОЗАК Д.І. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
3 |
98 (24+42+32) |
|
|
С2 |
С3 |
Булас Надія Антонівна |
10337 |
КОЗАК Д.М. |
14537 |
м. Радехів |
Павлівська ЗОШ |
4 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
10338 |
КОЗАК Д.П. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
5 |
110 (36+38+36) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
10339 |
КОЗАК Д.Т. |
14153 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 17 |
4 |
112 (36+42+34) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Юрків Андрій Степанович |
10340 |
КОЗАК Е.П. |
14032 |
м. Львів |
НВК "Гроно" |
3 |
88 (30+30+28) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
10341 |
КОЗАК І.В. |
14034 |
м. Львів |
"Світанок" |
4 |
90 (18+42+30) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
10342 |
КОЗАК К.С. |
14021 |
м. Львів |
СЗШ № 40 |
7 |
124 (51+36+37) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
10343 |
КОЗАК Л.В. |
14946 |
м. Яворів |
Чолгинська СЗШ |
5 |
86 (30+36+20) |
|
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
10344 |
КОЗАК Л.Р. |
14282 |
м. Жидачів |
НВК |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
10345 |
КОЗАК М.В. |
14542 |
м. Радехів |
Вузлівський ліцей |
9 |
126 (42+32+52) |
|
С1 |
|
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
10346 |
КОЗАК М.В. |
14532 |
м. Радехів |
Вузлівська ЗОШ |
7 |
88 (30+18+40) |
|
|
|
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
10347 |
КОЗАК М.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
3 |
126 (42+48+36) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
10348 |
КОЗАК М.І. |
14207 |
м. Червоноград |
ЗШ № 11 |
4 |
140 (48+48+44) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
10349 |
КОЗАК М.М. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
5 |
82 (26+26+30) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
10350 |
КОЗАК М.М. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
2 |
58 (22+18+18) |
|
С1 |
|
|
Біда Наталія Романівна |
10351 |
КОЗАК М.Н. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
4 |
82 (24+24+34) |
|
|
|
С3 |
Панченко Наталія Сергіївна |
10352 |
КОЗАК М.П. |
14192 |
м. Стрий |
Гімназія |
2 |
18 (0+6+12) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
10353 |
КОЗАК М.С. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
7 |
153 (54+48+51) |
З |
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
10354 |
КОЗАК Н.Б. |
14303 |
м. Жидачів |
Залісківська ЗОШ |
9 |
134 (54+34+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
10355 |
КОЗАК Н.Б. |
14906 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 3 |
9 |
111 (36+28+47) |
|
|
|
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
10356 |
КОЗАК Н.В. |
14477 |
м. Пустомити |
Ланівська ЗОШ |
3 |
64 (12+30+22) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
10357 |
КОЗАК Н.М. |
14093 |
м. Львів |
СЗШ № 31 |
8 |
112 (42+30+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
10358 |
КОЗАК Н.Р. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
7 |
125 (54+28+43) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліпецька Віра Семенівна |
10359 |
КОЗАК Н.Т. |
14465 |
м. Пустомити |
Мурованська ЗОШ |
5 |
70 (24+26+20) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
10360 |
КОЗАК Н.Ю. |
14841 |
м. Стрий |
Конюхівська СЗШ |
5 |
128 (38+42+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Романова Лілія Володимирівна |
10361 |
КОЗАК О.А. |
14844 |
м. Стрий |
Лисятицька СЗШ |
5 |
76 (28+18+30) |
|
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
10362 |
КОЗАК О.Б. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
7 |
165 (60+60+45) |
З |
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
10363 |
КОЗАК О.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
4 |
96 (24+30+42) |
|
|
|
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
10364 |
КОЗАК О.В. |
14479 |
м. Пустомити |
Щирецька ЗОШ № 1 |
10 |
115 (48+32+35) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
10365 |
КОЗАК О.В. |
14862 |
м. Стрий |
Долішненська ЗОШ |
5 |
96 (30+36+30) |
|
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
10366 |
КОЗАК О.В. |
14532 |
м. Радехів |
Вузлівська ЗОШ |
3 |
100 (24+42+34) |
|
|
С2 |
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
10367 |
КОЗАК О.В. |
14093 |
м. Львів |
СЗШ № 31 |
4 |
114 (42+36+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
10368 |
КОЗАК О.І. |
14180 |
м. Стрий |
СЗШ № 1 |
7 |
148 (45+54+49) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
10369 |
КОЗАК О.І. |
14045 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок "Дзвіночок" |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
10370 |
КОЗАК О.О. |
14042 |
м. Львів |
СЗШ № 42 |
3 |
116 (42+36+38) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
10371 |
КОЗАК О.Р. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
5 |
86 (28+32+26) |
|
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
10372 |
КОЗАК О.Т. |
14665 |
м. Сокаль |
Великомостівський ЗШ-НВК-ліцей |
4 |
90 (36+18+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Кнейчук Наталія Володимирівна |
10373 |
КОЗАК О.Т. |
14136 |
м. Львів |
Приватна гімназія "Відродження" |
2 |
42 (18+18+6) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
10374 |
КОЗАК О.Ю. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
1 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
10375 |
КОЗАК Р.Б. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
4 |
126 (42+48+36) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
10376 |
КОЗАК Р.Р. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
8 |
100 (51+24+25) |
|
С1 |
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
10377 |
КОЗАК Р.Т. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
7 |
129 (51+48+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
10378 |
КОЗАК Р.Т. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
3 |
118 (42+36+40) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
10379 |
КОЗАК С.А. |
14117 |
м. Львів |
СЗШ № 30 |
5 |
105 (50+27+28) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
10380 |
КОЗАК С.В. |
14028 |
м. Львів |
ЗОШ № 74 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
10381 |
КОЗАК С.В. |
14023 |
м. Львів |
Гімназія "Євшан" |
7 |
106 (39+24+43) |
|
|
|
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
10382 |
КОЗАК С.І. |
14042 |
м. Львів |
СЗШ № 42 |
6 |
164 (56+54+54) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
10383 |
КОЗАК С.М. |
14042 |
м. Львів |
СЗШ № 42 |
7 |
125 (42+34+49) |
|
С1 |
|
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
10384 |
КОЗАК С.О. |
14145 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 1 |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
10385 |
КОЗАК С.Ю. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
4 |
80 (18+42+20) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
10386 |
КОЗАК Т.Б. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
4 |
82 (36+24+22) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
10387 |
КОЗАК Т.І. |
14493 |
м. Пустомити |
Винничківський НВК |
3 |
120 (42+48+30) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
10388 |
КОЗАК Т.І. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
4 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
10389 |
КОЗАК Т.М. |
14179 |
м. Самбір |
Гімназія |
8 |
126 (54+30+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Ніженецька Наталія Сергіївна |
10390 |
КОЗАК Т.О. |
14183 |
м. Стрий |
СЗШ № 4 |
3 |
92 (30+42+20) |
|
|
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
10391 |
КОЗАК Т.Р. |
14475 |
м. Пустомити |
Оброшинська ЗОШ |
5 |
142 (40+54+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
10392 |
КОЗАК Т.С. |
14371 |
м. Жовква |
Зіболківська ЗОШ |
6 |
114 (42+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
10393 |
КОЗАК Х.І. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
3 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
10394 |
КОЗАК Х.М. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
9 |
132 (48+38+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
10395 |
КОЗАК Х.Т. |
14302 |
м. Жидачів |
ЗОШ № 2 |
3 |
120 (42+42+36) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
10396 |
КОЗАК Ю.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
4 |
114 (36+42+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Булас Надія Антонівна |
10397 |
КОЗАК Ю.Н. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
3 |
86 (30+30+26) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
10398 |
КОЗАК Я.П. |
14192 |
м. Стрий |
Гімназія |
4 |
96 (36+42+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
10399 |
КОЗАК Я.С. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
108 (30+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
10400 |
КОЗАК Я.Т. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
2 |
74 (26+30+18) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
10401 |
КОЗАР А.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
1 |
78 (24+30+24) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
10402 |
КОЗАР А.М. |
14153 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 17 |
3 |
132 (48+42+42) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
10403 |
КОЗАР В.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
9 |
141 (54+50+37) |
|
С1 |
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
10404 |
КОЗАР Д. |
14753 |
м. Старий Самбір |
Торчиновицька ЗСШ |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
10405 |
КОЗАР Д.В. |
14532 |
м. Радехів |
Вузлівська ЗОШ |
6 |
92 (36+18+38) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
10406 |
КОЗАР І.Б. |
14195 |
м. Трускавець |
НВК СЗШ № 2 гімназія |
8 |
177 (60+60+57) |
З |
|
|
|
Томашівська Наталія Валеріївна |
10407 |
КОЗАР І.О. |
14853 |
м. Стрий |
Бережницький НВК |
5 |
100 (22+56+22) |
|
|
С2 |
|
Романова Лілія Володимирівна |
10408 |
КОЗАР М.В. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
10409 |
КОЗАР М.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
9 |
75 (24+14+37) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
10410 |
КОЗАР Т.П. |
14377 |
м. Жовква |
Новоскварявська ЗОШ |
3 |
102 (36+36+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
10411 |
КОЗАР Х.О. |
14853 |
м. Стрий |
Бережницький НВК |
6 |
138 (42+48+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Романова Лілія Володимирівна |
10412 |
КОЗАЧЕНКО В.В. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
3 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
10413 |
КОЗАЧИНСЬКА О.А. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
5 |
134 (38+42+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Булас Надія Антонівна |
10414 |
КОЗАЧИНСЬКИЙ О.І. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
3 |
120 (42+36+42) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
10415 |
КОЗАЧОК В.І. |
14207 |
м. Червоноград |
ЗШ № 11 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
10416 |
КОЗАЧОК В.М. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
5 |
122 (40+36+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Гарбіч Людмила Іванівна |
10417 |
КОЗАЧОК М.В. |
14475 |
м. Пустомити |
Оброшинська ЗОШ |
7 |
165 (57+54+54) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
10418 |
КОЗАЧОК М.О. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
3 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
10419 |
КОЗАЧОК С.О. |
14463 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 2 |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
10420 |
КОЗАЧОК Ю.І. |
14704 |
м. Сокаль |
Перетіцька ЗШ |
3 |
114 (36+36+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кнейчук Наталія Володимирівна |
10421 |
КОЗАЧУК Т.А. |
14204 |
м. Червоноград |
СШ № 8 |
4 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
10422 |
КОЗДЕМБА Д.О. |
14139 |
м. Львів |
"Перспектива" |
8 |
156 (60+54+42) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
10423 |
КОЗДРИН І.М. |
14052 |
м. Львів |
СЗШ "Берегиня" |
3 |
100 (36+42+22) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
10424 |
КОЗДРИН О.О. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
6 |
118 (34+36+48) |
|
|
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
10425 |
КОЗЕЛ Н.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
5 |
128 (50+30+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Михаць Ігор Львович |
10426 |
КОЗЕЛ С.В. |
14170 |
м. Новий Розділ |
ЗШ № 4 |
6 |
128 (32+54+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Верес Галина Мирославівна |
10427 |
КОЗЕНКО В.В. |
14200 |
м. Червоноград |
ЗШ № 4 |
3 |
102 (24+36+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Перець Надія Михайлівна |
10428 |
КОЗЕНКО К.В. |
14379 |
м. Жовква |
Сопошенська ЗОШ |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
10429 |
КОЗИК М.С. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
1 |
72 (30+30+12) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
10430 |
КОЗИК Н.А. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
1 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
10431 |
КОЗИК С.О. |
14464 |
м. Пустомити |
Семенівська ЗОШ |
6 |
79 (20+17+42) |
|
|
|
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
10432 |
КОЗИК Я.Р. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
6 |
134 (42+48+44) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Оленчин Тетяна Петрівна |
10433 |
КОЗИМКА С.А. |
14669 |
м. Сокаль |
Сілецька ЗШ |
3 |
84 (30+30+24) |
|
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
10434 |
КОЗИМКО В.П. |
14674 |
м. Сокаль |
Борівська ЗШ |
1 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
10435 |
КОЗИНЕЦЬ А.Ю. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
7 |
141 (57+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Лободяк Леся Мар'янівна |
10436 |
КОЗИРА М.Є. |
14525 |
м. Радехів |
ЗОШ № 1 |
4 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
10437 |
КОЗИРА Н.В. |
14553 |
м. Радехів |
Пирятинський НВК |
3 |
78 (18+30+30) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
10438 |
КОЗИРА Н.Л. |
14076 |
м. Львів |
СЗШ № 86 |
1 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
10439 |
КОЗИЦЬКИЙ З.М. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
4 |
78 (30+42+6) |
|
|
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
10440 |
КОЗИЦЬКИЙ Р.А. |
14546 |
м. Радехів |
Завидчанська ЗОШ |
4 |
108 (24+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
10441 |
КОЗИЧ І.А. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
8 |
153 (60+48+45) |
З |
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
10442 |
КОЗІБРОДА С.І. |
14718 |
м. Сокаль |
НВК ЗШ № 2 ліцей |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
10443 |
КОЗІЙ А.О. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
6 |
65 (20+15+30) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
10444 |
КОЗІЙ Б.Г. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
8 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
10445 |
КОЗІЙ В.Р. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
3 |
114 (36+42+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Панченко Наталія Сергіївна |
10446 |
КОЗІЙ Г.Р. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
7 |
109 (36+36+37) |
|
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
10447 |
КОЗІЙ Д.А. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
3 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
10448 |
КОЗІЙ Д.Р. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
9 |
92 (30+28+34) |
|
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
10449 |
КОЗІЙ К.В. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
3 |
120 (36+36+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
10450 |
КОЗІЙ К.О. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
3 |
120 (36+48+36) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
10451 |
КОЗІЙ С.Р. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
5 |
92 (30+32+30) |
|
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
10452 |
КОЗІНЧАК С.Т. |
14134 |
м. Львів |
Правнича гімназія |
5 |
104 (32+30+42) |
|
|
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
10453 |
КОЗЛІНСЬКИЙ Н.С. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
4 |
114 (30+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Цімарно Марія Петрівна |
10454 |
КОЗЛОВ Я.С. |
14125 |
м. Львів |
СЗШ № 57 |
9 |
112 (54+24+34) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
10455 |
КОЗЛОВА А.Г. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
2 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
10456 |
КОЗЛОВА А.С. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
7 |
109 (36+30+43) |
|
|
|
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
10457 |
КОЗЛОВА В.І. |
14147 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 4 |
4 |
108 (36+36+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Юрків Андрій Степанович |
10458 |
КОЗЛОВА Я.О. |
14192 |
м. Стрий |
Гімназія |
8 |
95 (42+18+35) |
|
С1 |
|
|
Пістун Надія Данилівна |
10459 |
КОЗЛОВСЬКА В.Р. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
108 (36+36+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
10460 |
КОЗЛОВСЬКА В.Р. |
14116 |
м. Львів |
СЗШ № 23 |
2 |
50 (20+18+12) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
10461 |
КОЗЛОВСЬКА С.З. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
8 |
104 (48+36+20) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
10462 |
КОЗЛОВСЬКА Ю.А. |
14526 |
м. Радехів |
ЗОШ № 2 |
7 |
40 (6+20+14) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
10463 |
КОЗЛОВСЬКА Я.С. |
14319 |
м. Жидачів |
Бориницька ЗОШ |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
10464 |
КОЗЛОВСЬКИЙ В.П. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
10 |
141 (60+38+43) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
10465 |
КОЗЛОВСЬКИЙ В.Ю. |
14142 |
м. Львів |
Львівський технологічний ліцей |
8 |
160 (60+52+48) |
З |
|
|
|
Вольська Світлана Станіславівна |
10466 |
КОЗЛОВСЬКИЙ К.А. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
6 |
129 (48+33+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
10467 |
КОЗЛОВСЬКИЙ М.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
78 (24+30+24) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
10468 |
КОЗЛОВСЬКИЙ Н.В. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
2 |
72 (30+24+18) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
10469 |
КОЗЛОВСЬКИЙ О.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
9 |
124 (54+24+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
10470 |
КОЗЛОВСЬКИЙ О.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
8 |
100 (39+30+31) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
10471 |
КОЗЛОВСЬКИЙ П.П. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
6 |
107 (38+51+18) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
10472 |
КОЗНАРСЬКА Ю.О. |
14042 |
м. Львів |
СЗШ № 42 |
6 |
106 (34+36+36) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
10473 |
КОЗНОХ Є.О. |
14141 |
м. Львів |
ЦО "Політехнік-Еколенд" |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
10474 |
КОЗОВИЙ А.Б. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
7 |
111 (45+32+34) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
10475 |
КОЗОВИЙ В.М. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
10476 |
КОЗОПАС Я.В. |
14136 |
м. Львів |
Приватна гімназія "Відродження" |
1 |
72 (30+24+18) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
10477 |
КОЗОРЕЗ В. . |
14092 |
м. Львів |
СЗШ № 17 |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
10478 |
КОЗОРЕЗ Є. . |
14092 |
м. Львів |
СЗШ № 17 |
2 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
10479 |
КОЗОРІЗ А.А. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
5 |
148 (50+44+54) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
10480 |
КОЗУБ К.Ю. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
5 |
112 (40+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
10481 |
КОЗУБ О.О. |
14054 |
м. Львів |
СЗШ № 21 |
4 |
126 (36+42+48) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
10482 |
КОЗУБАЛЬ В.А. |
14472 |
м. Пустомити |
Верхньобілківська ЗОШ |
5 |
153 (42+51+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
10483 |
КОЗУБАЛЬ Л.В. |
14678 |
м. Сокаль |
Острівський НВК-ЗШ-дитячий садок |
8 |
131 (45+46+40) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кнейчук Наталія Володимирівна |
10484 |
КОЗУЛЯ В.Б. |
14504 |
м. Пустомити |
Басівська ЗОШ |
2 |
66 (18+30+18) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
10485 |
КОЗУЛЯЄВА В.В. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
4 |
72 (18+30+24) |
|
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
10486 |
КОЗУРАК І.І. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
10 |
88 (30+24+34) |
|
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
10487 |
КОЗЬМУК Д.Б. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
7 |
153 (60+48+45) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
10488 |
КОЗЮК В.А. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
10489 |
КОЗЯРИК Т.М. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
10490 |
КОЗЯРСЬКИЙ Р.І. |
14704 |
м. Сокаль |
Перетіцька ЗШ |
2 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
10491 |
КОЙЧАК О.П. |
14024 |
м. Львів |
ССЗШ № 15 |
7 |
47 (9+30+8) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
10492 |
КОКАРЄВ П.Р. |
14543 |
м. Радехів |
Бабичівська ЗОШ |
3 |
106 (30+42+34) |
|
|
С2 |
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
10493 |
КОКІН Д.Р. |
14050 |
м. Львів |
СЗШ № 24 |
3 |
68 (6+42+20) |
|
|
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
10494 |
КОКОДИНЯК Ю.А. |
14752 |
м. Старий Самбір |
Хирівська школа-інтернат |
5 |
75 (26+19+30) |
|
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
10495 |
КОКОДИНЯК Я.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
7 |
153 (60+54+39) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
10496 |
КОКОЛЮС Х.В. |
14183 |
м. Стрий |
СЗШ № 4 |
7 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
10497 |
КОКОРИК А.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
5 |
103 (38+35+30) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
10498 |
КОКОРУЗЬ С.Ю. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
3 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
10499 |
КОКОТ В.Т. |
14120 |
м. Львів |
СЗШ № 41 |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
10500 |
КОКОТАЙЛО М.С. |
14101 |
м. Львів |
СЗШ № 66 |
3 |
24 (12+12+0) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
10501 |
КОКОТАЙЛО Х.І. |
14103 |
м. Львів |
Санінтерн № 1 |
4 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
10502 |
КОКОТАЙЛО Ю.Р. |
14103 |
м. Львів |
Санінтерн № 1 |
4 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
10503 |
КОКОТКО А.В. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
7 |
165 (60+54+51) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
10504 |
КОКОТКО О.А. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
4 |
114 (36+42+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Біда Наталія Романівна |
10505 |
КОКОТКО Р.Б. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
7 |
129 (54+36+39) |
|
С1 |
|
|
Біда Наталія Романівна |
10506 |
КОКОЦЬ В.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
76 (28+30+18) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
10507 |
КОКОЦЬ Д.С. |
14767 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 1 |
7 |
159 (60+48+51) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
10508 |
КОКОЦЬКА В.Ю. |
14493 |
м. Пустомити |
Винничківський НВК |
7 |
108 (36+36+36) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
10509 |
КОКОШ І.Р. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
10510 |
КОКОШКО О.В. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
8 |
150 (60+54+36) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
10511 |
КОКОШКО Ю.А. |
14411 |
м. Жовква |
Мервичівська ЗОШ |
8 |
129 (42+42+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
10512 |
КОКУЄНКО С.І. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
8 |
120 (45+36+39) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
10513 |
КОЛАЧ В.М. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
7 |
117 (45+24+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
10514 |
КОЛБАСІН Д.І. |
14203 |
м. Червоноград |
ЗШ № 7 |
3 |
116 (42+42+32) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
10515 |
КОЛБІНА В.О. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
2 |
72 (30+24+18) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
10516 |
КОЛДЕНКОВ К. . |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
2 |
56 (20+24+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
10517 |
КОЛЕГА І.І. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
9 |
159 (60+44+55) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
10518 |
КОЛЕНКО О.Д. |
14120 |
м. Львів |
СЗШ № 41 |
3 |
132 (42+48+42) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
10519 |
КОЛЕСА В.Г. |
14148 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 5 |
5 |
108 (36+42+30) |
|
|
С2 |
|
Юрків Андрій Степанович |
10520 |
КОЛЕСНИЧЕНКО О.І. |
14007 |
м. Львів |
СЗШ № 4 |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
10521 |
КОЛЕСНІКОВ О.В. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
6 |
122 (38+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
10522 |
КОЛЕСНІЧЕНКО А.О. |
14059 |
м. Львів |
ССЗШ № 37 |
7 |
139 (57+36+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
10523 |
КОЛЕЧКО М.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
8 |
133 (60+36+37) |
|
С1 |
|
|
Михаць Ігор Львович |
10524 |
КОЛЕЩУК В.В. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
9 |
127 (48+52+27) |
|
С1 |
С2 |
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
10525 |
КОЛЕЩУК Д.О. |
14140 |
м. Львів |
ШЕЛ |
5 |
160 (52+54+54) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
10526 |
КОЛЕЩУК Я.В. |
14117 |
м. Львів |
СЗШ № 30 |
3 |
68 (30+24+14) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
10527 |
КОЛЄДЄНКОВ О.В. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
2 |
46 (16+24+6) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
10528 |
КОЛЄСНІКОВ О.В. |
14936 |
м. Яворів |
НВК ДЗ СЗШ |
3 |
60 (18+24+18) |
|
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
10529 |
КОЛИЧ М.Б. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
5 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
10530 |
КОЛІДА В.В. |
14209 |
м. Червоноград |
НВК № 13 |
6 |
70 (20+30+20) |
|
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
10531 |
КОЛІДА Н.П. |
14675 |
м. Сокаль |
Стремінський НВК ЗШ ДС |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
10532 |
КОЛІДА Р.Т. |
14554 |
м. Радехів |
Поздимирський НВК |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
10533 |
КОЛІНКО М.Р. |
14145 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 1 |
4 |
126 (36+48+42) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
10534 |
КОЛІСНИК В.А. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
10 |
84 (24+28+32) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
10535 |
КОЛІСНИК Г.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
1 |
72 (30+30+12) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
10536 |
КОЛІСНИК І.Ю. |
14935 |
м. Яворів |
НВК СЗШ ДНЗ с. Бірки |
5 |
108 (24+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
10537 |
КОЛІСНИК С.Ю. |
14935 |
м. Яворів |
НВК СЗШ ДНЗ с. Бірки |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
10538 |
КОЛІСНИК Я.А. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
2 |
66 (30+18+18) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
10539 |
КОЛІСНІЧЕНКО В.А. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
10540 |
КОЛІСНІЧЕНКО О.С. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
7 |
100 (36+30+34) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
10541 |
КОЛІЩАК Н.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
7 |
114 (42+48+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Михаць Ігор Львович |
10542 |
КОЛОБИЧ О.В. |
14903 |
м. Яворів |
Вороцівський НВК |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
10543 |
КОЛОБИЧ С.В. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
6 |
84 (28+20+36) |
|
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
10544 |
КОЛОБИЧ С.В. |
14042 |
м. Львів |
СЗШ № 42 |
8 |
159 (60+60+39) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
10545 |
КОЛОБИЧ Я.О. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
8 |
143 (45+50+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
10546 |
КОЛОДА У.Т. |
14500 |
м. Пустомити |
Звенигородська ЗОШ |
10 |
114 (36+32+46) |
|
|
|
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
10547 |
КОЛОДЗЕЙЧУК А.Ц. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
8 |
129 (45+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
10548 |
КОЛОДИЧ К.В. |
14624 |
м. Сколе |
Волосянківська ЗОШ |
4 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
10549 |
КОЛОДИЧ М.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
90 (30+30+30) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
10550 |
КОЛОДІЙ А.І. |
14032 |
м. Львів |
НВК "Гроно" |
2 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
10551 |
КОЛОДІЙ А.Н. |
14312 |
м. Жидачів |
Лівчицька ЗОШ |
2 |
78 (24+30+24) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
10552 |
КОЛОДІЙ А.Р. |
14119 |
м. Львів |
СЗШ № 38 |
1 |
74 (20+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
10553 |
КОЛОДІЙ Б.Т. |
14016 |
м. Львів |
Українська приватна гімназія, ЗСППШ "Альфа" |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Білий Микола Михайлович |
10554 |
КОЛОДІЙ В.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
7 |
120 (42+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
10555 |
КОЛОДІЙ Г.А. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
6 |
72 (20+30+22) |
|
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
10556 |
КОЛОДІЙ Д.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
7 |
81 (21+38+22) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
10557 |
КОЛОДІЙ Д.Ю. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
10558 |
КОЛОДІЙ І.Б. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
9 |
133 (54+30+49) |
|
С1 |
|
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
10559 |
КОЛОДІЙ І.В. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
10560 |
КОЛОДІЙ К.О. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
4 |
90 (30+30+30) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
10561 |
КОЛОДІЙ М.Б. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
7 |
153 (60+54+39) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
10562 |
КОЛОДІЙ М.І. |
14463 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 2 |
3 |
108 (42+42+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
10563 |
КОЛОДІЙ М.І. |
14470 |
м. Пустомити |
Лапаївська ЗОШ |
7 |
116 (42+32+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
10564 |
КОЛОДІЙ М.Ю. |
14119 |
м. Львів |
СЗШ № 38 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
10565 |
КОЛОДІЙ Н.Г. |
14377 |
м. Жовква |
Новоскварявська ЗОШ |
3 |
92 (30+42+20) |
|
|
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
10566 |
КОЛОДІЙ Н.І. |
14464 |
м. Пустомити |
Семенівська ЗОШ |
7 |
138 (54+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
10567 |
КОЛОДІЙ Р.А. |
14382 |
м. Жовква |
Дублянська ЗОШ |
8 |
84 (36+12+36) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
10568 |
КОЛОДІЙ Р.В. |
14681 |
м. Сокаль |
Борятинський НВК-ЗШ-дитячий садок |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
10569 |
КОЛОДІЙ С.І. |
14370 |
м. Жовква |
Зашківська ЗОШ |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
10570 |
КОЛОДІЙ С.І. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
4 |
108 (30+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
10571 |
КОЛОДІЙ Я.І. |
14023 |
м. Львів |
Гімназія "Євшан" |
5 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
10572 |
КОЛОДІЙЧУК А.В. |
14917 |
м. Яворів |
Великопільська СЗШ |
7 |
141 (57+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
10573 |
КОЛОДІЙЧУК М.А. |
14136 |
м. Львів |
Приватна гімназія "Відродження" |
3 |
80 (36+30+14) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
10574 |
КОЛОДКА Д.О. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
3 |
108 (30+48+30) |
|
|
С2 |
|
Панченко Наталія Сергіївна |
10575 |
КОЛОДКА Н.Т. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
9 |
121 (48+24+49) |
|
С1 |
|
С3 |
Біда Наталія Романівна |
10576 |
КОЛОДНИЙ В.Р. |
14136 |
м. Львів |
Приватна гімназія "Відродження" |
8 |
103 (45+24+34) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
10577 |
КОЛОДРІВСЬКА У.І. |
14547 |
м. Радехів |
Сушнівський НВК |
3 |
72 (18+30+24) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
10578 |
КОЛОДРУБ І.М. |
14839 |
м. Стрий |
Дулібська школа-гімназія |
7 |
96 (42+34+20) |
|
С1 |
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
10579 |
КОЛОДРУБЕЦЬ З.М. |
14030 |
м. Львів |
СЗШ № 77 |
4 |
72 (12+24+36) |
|
|
|
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
10580 |
КОЛОДЧАК З.Р. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
10581 |
КОЛОДЬКО К.І. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
6 |
164 (50+54+60) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
10582 |
КОЛОДЯЖНА А.О. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
8 |
129 (36+42+51) |
|
|
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
10583 |
КОЛОМІЄЦЬ Б |
14001 |
м. Львів |
ПНВЗ "ЗОШ святої Софії" |
3 |
92 (18+42+32) |
|
|
С2 |
С3 |
Оленчин Тетяна Петрівна |
10584 |
КОЛОМІЄЦЬ М.Д. |
14016 |
м. Львів |
Українська приватна гімназія, ЗСППШ "Альфа" |
1 |
60 (30+24+6) |
|
С1 |
С2 |
|
Білий Микола Михайлович |
10585 |
КОЛОМІЄЦЬ О.П. |
14054 |
м. Львів |
СЗШ № 21 |
4 |
76 (18+42+16) |
|
|
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
10586 |
КОЛОМІЄЦЬ Т.Л. |
14097 |
м. Львів |
СЗШ № 48 |
5 |
154 (60+48+46) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
10587 |
КОЛОМІЙЦЕВА К.М. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
10 |
152 (60+44+48) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
10588 |
КОЛОМІЙЧУК Н.І. |
14915 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ 1 ст. |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
10589 |
КОЛОС В.І. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
3 |
90 (30+18+42) |
|
|
|
С3 |
Лободяк Леся Мар'янівна |
10590 |
КОЛОС В.О. |
14098 |
м. Львів |
СЗШ № 50 |
6 |
111 (36+45+30) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
10591 |
КОЛОСА К.Д. |
14098 |
м. Львів |
СЗШ № 50 |
7 |
79 (27+26+26) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
10592 |
КОЛОСІВСЬКА Ю.В. |
14119 |
м. Львів |
СЗШ № 38 |
7 |
129 (60+36+33) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
10593 |
КОЛОСОВИЧ Ю.О. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
8 |
99 (27+30+42) |
|
|
|
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
10594 |
КОЛОСОВСЬКА А.А. |
14195 |
м. Трускавець |
НВК СЗШ № 2 гімназія |
3 |
108 (36+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Томашівська Наталія Валеріївна |
10595 |
КОЛОСОВСЬКА Л.Ю. |
14045 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок "Дзвіночок" |
4 |
102 (36+36+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
10596 |
КОЛОСОВСЬКА С.Р. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
3 |
90 (30+30+30) |
|
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
10597 |
КОЛОСОВСЬКА Ю.Ю. |
14045 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок "Дзвіночок" |
4 |
102 (36+36+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
10598 |
КОЛОСОВСЬКИЙ Д.В. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
4 |
96 (36+30+30) |
|
С1 |
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
10599 |
КОЛОСОВСЬКИЙ М.М. |
14499 |
м. Пустомити |
Підбірцівська ЗОШ |
3 |
88 (30+36+22) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
10600 |
КОЛОСОВСЬКИЙ М.С. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
3 |
108 (24+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Гарбіч Людмила Іванівна |
10601 |
КОЛОСОВСЬКИЙ О.Р. |
14032 |
м. Львів |
НВК "Гроно" |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
10602 |
КОЛОТ Є.О. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
4 |
126 (42+48+36) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
10603 |
КОЛОТВІН Е.О. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
9 |
152 (54+46+52) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
10604 |
КОЛОТИЛО А.І. |
14117 |
м. Львів |
СЗШ № 30 |
6 |
102 (30+36+36) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
10605 |
КОЛОТИЛО Т.Б. |
14152 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 16 |
6 |
152 (46+52+54) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
10606 |
КОЛОТИПО А.М. |
14872 |
м. Стрий |
П'ятничанська ЗОШ, Дашавська ЗОШ |
2 |
66 (30+18+18) |
|
С1 |
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
10607 |
КОЛОТКО А.А. |
14030 |
м. Львів |
СЗШ № 77 |
3 |
106 (30+42+34) |
|
|
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
10608 |
КОЛТАКОВ В.Г. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
10609 |
КОЛТОВСЬКИЙ В.Й. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
4 |
114 (36+36+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Булас Надія Антонівна |
10610 |
КОЛТОК А.С. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
4 |
108 (36+36+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
10611 |
КОЛТОК Б.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
5 |
152 (50+54+48) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
10612 |
КОЛТОК В.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
3 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
10613 |
КОЛТУН А.О. |
14139 |
м. Львів |
"Перспектива" |
9 |
109 (36+30+43) |
|
|
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
10614 |
КОЛТУН Б.Р. |
14484 |
м. Пустомити |
Відниківська ЗОШ |
6 |
86 (26+36+24) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
10615 |
КОЛТУН В.В. |
14032 |
м. Львів |
НВК "Гроно" |
4 |
68 (18+30+20) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
10616 |
КОЛТУН Л.І. |
14027 |
м. Львів |
СЗШ № 68 |
3 |
72 (24+30+18) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
10617 |
КОЛТУН О.О. |
14139 |
м. Львів |
"Перспектива" |
5 |
119 (50+21+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
10618 |
КОЛТУН Р.Р. |
14484 |
м. Пустомити |
Відниківська ЗОШ |
9 |
100 (42+36+22) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
10619 |
КОЛТУЦЬКА І.Т. |
14068 |
м. Львів |
ЗШ "Дивосвіт" |
3 |
80 (24+42+14) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
10620 |
КОЛТУЦЬКА Ю.Б. |
14937 |
м. Яворів |
Рогізненська СЗШ |
8 |
138 (51+48+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
10621 |
КОЛЦУН К.А. |
14051 |
м. Львів |
СЗШ № 29 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
10622 |
КОЛЬБА У.З. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
9 |
121 (48+26+47) |
|
С1 |
|
С3 |
Гарбіч Людмила Іванівна |
10623 |
КОЛЬБУХ М.В. |
14122 |
м. Львів |
СЗШ № 44 |
7 |
113 (36+34+43) |
|
|
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
10624 |
КОЛЬБУХ С |
14068 |
м. Львів |
ЗШ "Дивосвіт" |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
10625 |
КОЛЬГАНОВИЧ Г.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
8 |
96 (36+24+36) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
10626 |
КОЛЬЦОВ М.П. |
14117 |
м. Львів |
СЗШ № 30 |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
10627 |
КОЛЯДА А.І. |
14732 |
м. Сокаль |
Загальноосвітня школа-інтернат |
5 |
148 (46+54+48) |
З |
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
10628 |
КОЛЯДА І.В. |
14005 |
м. Львів |
СЗШ № 62 |
3 |
54 (18+36+0) |
|
|
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
10629 |
КОЛЯДА Н.І. |
14676 |
м. Сокаль |
Белзька ЗШ |
9 |
127 (48+36+43) |
|
С1 |
|
С3 |
Кнейчук Наталія Володимирівна |
10630 |
КОЛЯДА С.І. |
14461 |
м. Пустомити |
Зимноводівська ЗОШ № 2 |
2 |
70 (28+24+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
10631 |
КОЛЯДА Т.Ю. |
14209 |
м. Червоноград |
НВК № 13 |
10 |
161 (54+52+55) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
10632 |
КОЛЯДИЧ Н.Є. |
14561 |
м. Радехів |
Яструбичівська ЗОШ |
5 |
97 (34+45+18) |
|
|
С2 |
|
Брановський Володимир Іванович |
10633 |
КОЛЯСА І.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
5 |
144 (36+54+54) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
10634 |
КОЛЯСА Х |
14028 |
м. Львів |
ЗОШ № 74 |
7 |
174 (60+54+60) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
10635 |
КОМАН А.І. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
10636 |
КОМАН М. . |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
3 |
114 (36+36+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Біда Наталія Романівна |
10637 |
КОМАН М.А. |
14135 |
м. Львів |
Гімназія "Престиж" |
6 |
140 (26+60+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
10638 |
КОМАНЕЦЬКИЙ С.С. |
14476 |
м. Пустомити |
Солонківська ЗОШ |
6 |
99 (30+33+36) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
10639 |
КОМАР А.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
9 |
115 (42+24+49) |
|
С1 |
|
С3 |
Михаць Ігор Львович |
10640 |
КОМАР А.М. |
14192 |
м. Стрий |
Гімназія |
7 |
98 (36+26+36) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
10641 |
КОМАР І.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
7 |
165 (60+54+51) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
10642 |
КОМАР К.О. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
7 |
99 (36+38+25) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
10643 |
КОМАР М.С. |
14470 |
м. Пустомити |
Лапаївська ЗОШ |
3 |
102 (24+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
10644 |
КОМАР О.І. |
14310 |
м. Жидачів |
Сугріївська ЗОШ |
8 |
135 (60+30+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
10645 |
КОМАР Р.Л. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
8 |
138 (60+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Михаць Ігор Львович |
10646 |
КОМАР Р.О. |
14117 |
м. Львів |
СЗШ № 30 |
5 |
118 (34+48+36) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
10647 |
КОМАР Т.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
8 |
138 (60+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Михаць Ігор Львович |
10648 |
КОМАРЕВЦЕВА С.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
7 |
115 (57+36+22) |
|
С1 |
|
|
Біда Наталія Романівна |
10649 |
КОМАРЕНСЬКИЙ М.А. |
14463 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 2 |
10 |
160 (54+46+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
10650 |
КОМАРЕЦЬ А.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
10651 |
КОМАРЕЧКО Д.Р. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
1 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
10652 |
КОМАРИЧИН М.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
6 |
95 (32+33+30) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
10653 |
КОМАРИЧИН Т.Й. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
9 |
126 (54+34+38) |
|
С1 |
|
|
Шманько Андрій Петрович |
10654 |
КОМАРНИЦЬКА А.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
10655 |
КОМАРНИЦЬКА В.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
10 |
127 (42+36+49) |
|
С1 |
|
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
10656 |
КОМАРНИЦЬКА І. . |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
5 |
76 (10+18+48) |
|
|
|
С3 |
Панченко Наталія Сергіївна |
10657 |
КОМАРНИЦЬКА І.Б. |
14610 |
м. Сколе |
Задільська ЗОШ |
6 |
53 (28+19+6) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
10658 |
КОМАРНИЦЬКА І.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
5 |
77 (16+41+20) |
|
|
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
10659 |
КОМАРНИЦЬКА І.Р. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
10 |
87 (42+14+31) |
|
С1 |
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
10660 |
КОМАРНИЦЬКА М. |
14622 |
м. Сколе |
ЗОШ-інтернат |
6 |
89 (36+11+42) |
|
|
|
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
10661 |
КОМАРНИЦЬКА М.В. |
14032 |
м. Львів |
НВК "Гроно" |
2 |
70 (22+30+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
10662 |
КОМАРНИЦЬКА М.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
126 (36+48+42) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
10663 |
КОМАРНИЦЬКА М.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
114 (36+36+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
10664 |
КОМАРНИЦЬКА М.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
10 |
102 (30+32+40) |
|
|
|
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
10665 |
КОМАРНИЦЬКА Н.М. |
14620 |
м. Сколе |
НВК СЗШ гімназія с. Тухля |
7 |
90 (30+30+30) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
10666 |
КОМАРНИЦЬКА Н.С. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
9 |
87 (24+20+43) |
|
|
|
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
10667 |
КОМАРНИЦЬКА О.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
8 |
145 (60+36+49) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
10668 |
КОМАРНИЦЬКА С.І. |
14770 |
м. Старий Самбір |
Великосушицька ЗОШ |
5 |
124 (28+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Мар’ян Ольга Казимирівна |
10669 |
КОМАРНИЦЬКА С.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
9 |
134 (54+38+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
10670 |
КОМАРНИЦЬКА С.Т. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
5 |
146 (42+50+54) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
10671 |
КОМАРНИЦЬКА Х.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
114 (30+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
10672 |
КОМАРНИЦЬКА Ю.С. |
14841 |
м. Стрий |
Конюхівська СЗШ |
6 |
150 (42+54+54) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
10673 |
КОМАРНИЦЬКИЙ Б.Б. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
6 |
134 (56+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
10674 |
КОМАРНИЦЬКИЙ В.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
5 |
144 (42+48+54) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
10675 |
КОМАРНИЦЬКИЙ В.О. |
14610 |
м. Сколе |
Задільська ЗОШ |
9 |
67 (18+6+43) |
|
|
|
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
10676 |
КОМАРНИЦЬКИЙ Д.О. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
72 (24+30+18) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
10677 |
КОМАРНИЦЬКИЙ Є.О. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
7 |
121 (51+24+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
10678 |
КОМАРНИЦЬКИЙ І. . |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
9 |
125 (48+46+31) |
|
С1 |
С2 |
|
Панченко Наталія Сергіївна |
10679 |
КОМАРНИЦЬКИЙ І.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
8 |
77 (36+24+17) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
10680 |
КОМАРНИЦЬКИЙ І.Р. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
114 (36+48+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
10681 |
КОМАРНИЦЬКИЙ М.В. |
14610 |
м. Сколе |
Задільська ЗОШ |
10 |
91 (30+30+31) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
10682 |
КОМАРНИЦЬКИЙ О.В. |
14012 |
м. Львів |
СЗШ № 34 |
4 |
114 (36+42+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Оленчин Тетяна Петрівна |
10683 |
КОМАРНИЦЬКИЙ О.С. |
14187 |
м. Стрий |
СЗШ № 8 |
8 |
121 (54+28+39) |
|
С1 |
|
|
Пістун Надія Данилівна |
10684 |
КОМАРНИЦЬКИЙ Р.Р. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
90 (24+42+24) |
|
|
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
10685 |
КОМАРНІЦЬКА Ю.М. |
14139 |
м. Львів |
"Перспектива" |
3 |
96 (36+36+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
10686 |
КОМАРОВ В.І. |
14145 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 1 |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
10687 |
КОМЕНДА І.А. |
14701 |
м. Сокаль |
Забузька ЗШ |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
10688 |
КОМЕНДАНТ К.В. |
14718 |
м. Сокаль |
НВК ЗШ № 2 ліцей |
1 |
72 (24+30+18) |
З |
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
10689 |
КОМЕНДАТ Н.А. |
14697 |
м. Сокаль |
Спасівська ЗШ |
6 |
116 (40+42+34) |
|
С1 |
С2 |
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
10690 |
КОМІНА А.А. |
14678 |
м. Сокаль |
Острівський НВК-ЗШ-дитячий садок |
8 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
10691 |
КОНАНЕЦЬ В.С. |
14915 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ 1 ст. |
1 |
72 (30+30+12) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
10692 |
КОНАНЕЦЬ Д.Б. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
6 |
76 (44+24+8) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
10693 |
КОНАРЄВ О.В. |
14103 |
м. Львів |
Санінтерн № 1 |
4 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
10694 |
КОНАШУК С.О. |
14034 |
м. Львів |
"Світанок" |
4 |
126 (48+42+36) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
10695 |
КОНДАКОВА А.Е. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
4 |
96 (30+48+18) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
10696 |
КОНДЗЬОЛА В.С. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
10697 |
КОНДИРЕВИЧ М.Д. |
14844 |
м. Стрий |
Лисятицька СЗШ |
5 |
82 (28+18+36) |
|
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
10698 |
КОНДИСЮК Д.В. |
14723 |
м. Сокаль |
Жвирківська ЗШ |
5 |
102 (18+48+36) |
|
|
С2 |
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
10699 |
КОНДОВ К.Г. |
14073 |
м. Львів |
ЗШ "Первоцвіт" |
4 |
76 (30+30+16) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
10700 |
КОНДОР Ю.С. |
14937 |
м. Яворів |
Рогізненська СЗШ |
7 |
75 (24+18+33) |
|
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
10701 |
КОНДРА А.Ю. |
14461 |
м. Пустомити |
Зимноводівська ЗОШ № 2 |
3 |
54 (24+18+12) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
10702 |
КОНДРА І. . |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
6 |
136 (40+48+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
10703 |
КОНДРАК К.В. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
7 |
165 (60+54+51) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
10704 |
КОНДРАК О.Б. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
4 |
96 (30+36+30) |
|
|
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
10705 |
КОНДРАТИШИН М.Р. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
5 |
144 (42+48+54) |
З |
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
10706 |
КОНДРАТІВ М.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
7 |
114 (42+36+36) |
|
С1 |
|
|
Михаць Ігор Львович |
10707 |
КОНДРАТІВ О.М. |
14140 |
м. Львів |
ШЕЛ |
11 |
56 (36+14+6) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
10708 |
КОНДРАТЬЄВА В.Б. |
14486 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 1 |
5 |
80 (34+26+20) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
10709 |
КОНДРАТЮК А.Т. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
1 |
72 (30+30+12) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
10710 |
КОНДРАТЮК Б.В. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
4 |
82 (24+36+22) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
10711 |
КОНДРАТЮК В.М. |
14732 |
м. Сокаль |
Загальноосвітня школа-інтернат |
6 |
148 (52+48+48) |
З |
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
10712 |
КОНДРАТЮК Д.О. |
14187 |
м. Стрий |
СЗШ № 8 |
7 |
133 (54+34+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Пістун Надія Данилівна |
10713 |
КОНДРАТЮК І.Г. |
14148 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 5 |
3 |
82 (36+30+16) |
|
С1 |
|
|
Юрків Андрій Степанович |
10714 |
КОНДРАТЮК Й.П. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
3 |
100 (36+36+28) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
10715 |
КОНДРАТЮК О.Я. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
4 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
10716 |
КОНДРАТЮК Р.М. |
14077 |
м. Львів |
СЗШ № 84 |
1 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
10717 |
КОНДРАТЮК Т.В. |
14678 |
м. Сокаль |
Острівський НВК-ЗШ-дитячий садок |
7 |
142 (48+52+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кнейчук Наталія Володимирівна |
10718 |
КОНДРАТЮКК А.Г. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
5 |
83 (22+37+24) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
10719 |
КОНДРАШИН С.Р. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
1 |
64 (28+24+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
10720 |
КОНДРАШОВА Е.Г. |
14027 |
м. Львів |
СЗШ № 68 |
3 |
84 (24+36+24) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
10721 |
КОНДРИШИН В.О. |
14949 |
м. Яворів |
Гімназія ім. Маковея |
6 |
103 (28+39+36) |
|
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
10722 |
КОНДРИШИН Х.А. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
6 |
75 (14+25+36) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
10723 |
КОНДРІВ О.М. |
14464 |
м. Пустомити |
Семенівська ЗОШ |
5 |
108 (22+44+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
10724 |
КОНДРОШОВ С.Д. |
14076 |
м. Львів |
СЗШ № 86 |
4 |
132 (36+48+48) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
10725 |
КОНЕВИЧ М.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
1 |
78 (24+30+24) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
10726 |
КОНЕЧНА О.І. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
3 |
108 (30+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
10727 |
КОНИК А.Р. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
10 |
166 (60+48+58) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
10728 |
КОНИК А.С. |
14076 |
м. Львів |
СЗШ № 86 |
3 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
10729 |
КОНИК В.Б. |
14678 |
м. Сокаль |
Острівський НВК-ЗШ-дитячий садок |
4 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
10730 |
КОНИК В.І. |
14195 |
м. Трускавець |
НВК СЗШ № 2 гімназія |
6 |
164 (50+54+60) |
З |
|
|
|
Томашівська Наталія Валеріївна |
10731 |
КОНИК В.М. |
14646 |
м. Сколе |
Хащованська ЗОШ |
7 |
49 (18+20+11) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
10732 |
КОНИК В.М. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
10733 |
КОНИК Ж.І. |
14170 |
м. Новий Розділ |
ЗШ № 4 |
6 |
132 (36+54+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Верес Галина Мирославівна |
10734 |
КОНИК К.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
3 |
108 (30+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
10735 |
КОНИК М.Т. |
14303 |
м. Жидачів |
Залісківська ЗОШ |
7 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
10736 |
КОНИК О.М. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
3 |
78 (24+18+36) |
|
|
|
С3 |
Воробець Надія Теодорівна |
10737 |
КОНИК Р.В. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
5 |
108 (30+30+48) |
|
|
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
10738 |
КОНИК Т.В. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
4 |
96 (24+42+30) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
10739 |
КОНІВ В.В. |
14126 |
м. Львів |
СЗШ № 78 |
1 |
76 (28+30+18) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
10740 |
КОНКЕВИЧ І.Т. |
14176 |
м. Самбір |
СШ № 8 |
1 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
10741 |
КОНКІНА А.Л. |
14188 |
м. Стрий |
СЗШ № 9 |
6 |
84 (26+28+30) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
10742 |
КОНОВАЛ Б.В. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
10743 |
КОНОВАЛ В.В. |
14386 |
м. Жовква |
Куликівська ЗОШ |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
10744 |
КОНОВАЛ Р.Ф. |
14139 |
м. Львів |
"Перспектива" |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
10745 |
КОНОВАЛЕНКО Н.О. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
10746 |
КОНОВАЛЕЦЬ К.П. |
14701 |
м. Сокаль |
Забузька ЗШ |
2 |
86 (26+30+30) |
З |
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
10747 |
КОНОВАЛЕЦЬ Ю.О. |
14147 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 4 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
10748 |
КОНОВАЛИК Ю.О. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
4 |
88 (24+48+16) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
10749 |
КОНОВАЛОВ Д.Д. |
14145 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 1 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
10750 |
КОНОВАЛЮК О.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
2 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
10751 |
КОНОВАЛЮК О.О. |
14023 |
м. Львів |
Гімназія "Євшан" |
9 |
105 (36+32+37) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
10752 |
КОНОВАРТ В.С. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
6 |
87 (34+23+30) |
|
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
10753 |
КОНОВСЬКА В.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
8 |
116 (39+40+37) |
|
|
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
10754 |
КОНОНеНКО Н.В. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
5 |
141 (54+51+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
10755 |
КОНОНОВА В.В. |
14701 |
м. Сокаль |
Забузька ЗШ |
2 |
86 (26+30+30) |
З |
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
10756 |
КОНОНОВИЧ М.В. |
14533 |
м. Радехів |
Дмитрівський НВК |
9 |
61 (6+28+27) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
10757 |
КОНОНЧУК Д.А. |
14153 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 17 |
4 |
138 (48+48+42) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
10758 |
КОНОНЮК Н.А. |
14464 |
м. Пустомити |
Семенівська ЗОШ |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
10759 |
КОНОПАДА Н.О. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
1 |
70 (28+30+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
10760 |
КОНОПАЦЬКИЙ Д.П. |
14312 |
м. Жидачів |
Лівчицька ЗОШ |
6 |
91 (48+27+16) |
|
С1 |
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
10761 |
КОНОПЕЛЬНИК М.М. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
8 |
133 (60+30+43) |
|
С1 |
|
С3 |
Воробець Надія Теодорівна |
10762 |
КОНОПЕЛЬСЬКИЙ М.Я. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
7 |
132 (48+30+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
10763 |
КОНОПКА В.В. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
10764 |
КОНОПКО А.Д. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
6 |
152 (50+54+48) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
10765 |
КОНОПКО Е.А. |
14201 |
м. Червоноград |
ЗШ № 5 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
10766 |
КОНОШЕНКО І.І. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
8 |
81 (39+8+34) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
10767 |
КОНОШЕНКО Т.І. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
4 |
104 (36+42+26) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
10768 |
КОНСОВИЧ В.С. |
14480 |
м. Пустомити |
Наварійська ЗОШ |
4 |
66 (30+18+18) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
10769 |
КОНСТАНКЕВИЧ С.І. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
2 |
72 (30+24+18) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
10770 |
КОНСТАНТИНОВА А.Г. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
9 |
53 (18+16+19) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
10771 |
КОНСТАНТИНОВА С.С. |
14118 |
м. Львів |
СЗШ № 33 |
6 |
107 (40+37+30) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
10772 |
КОНСТАНТЮК С. . |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
6 |
134 (32+54+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Біда Наталія Романівна |
10773 |
КОНСЬКА М.Р. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
10 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
10774 |
КОНСЬКИЙ П.В. |
14026 |
м. Львів |
СЗШ № 67 |
8 |
103 (51+18+34) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
10775 |
КОНТНА Л.В. |
14934 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 1 |
4 |
90 (18+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
10776 |
КОНЦОГРАДА В.С. |
14209 |
м. Червоноград |
НВК № 13 |
10 |
61 (12+40+9) |
|
|
С2 |
|
Перець Надія Михайлівна |
10777 |
КОНЧАК І.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
7 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
10778 |
КОНЧАК С.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
5 |
126 (32+40+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
10779 |
КОНЧАК Ю.І. |
14117 |
м. Львів |
СЗШ № 30 |
7 |
120 (54+24+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
10780 |
КОНЧАКИЙ Н.О. |
14140 |
м. Львів |
ШЕЛ |
6 |
123 (42+33+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
10781 |
КОНЧАКІВСЬКА К.Т. |
14389 |
м. Жовква |
Рава-Руська ЗОШ № 2 |
3 |
108 (30+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
10782 |
КОНЧАКІВСЬКА О.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
10783 |
КОНЧЕВИЧ С.І. |
14464 |
м. Пустомити |
Семенівська ЗОШ |
7 |
123 (39+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
10784 |
КОНЧУК А.Б. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
8 |
87 (27+24+36) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
10785 |
КОНЬКОВА А.В. |
14209 |
м. Червоноград |
НВК № 13 |
8 |
132 (51+48+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Перець Надія Михайлівна |
10786 |
КОНЮХОВ В. . |
14092 |
м. Львів |
СЗШ № 17 |
6 |
152 (38+54+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
10787 |
КОНЮХОВА В.Д. |
14192 |
м. Стрий |
Гімназія |
3 |
98 (36+36+26) |
|
С1 |
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
10788 |
КОНЮХОВСЬКА Л.І. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
9 |
86 (24+38+24) |
|
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
10789 |
КОНЮХОВСЬКИЙ В.Ю. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
9 |
104 (36+28+40) |
|
|
|
С3 |
Ліпецька Віра Семенівна |
10790 |
КОНЮХОВСЬКИЙ В.Ю. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
9 |
104 (36+28+40) |
|
|
|
С3 |
Ліпецька Віра Семенівна |
10791 |
КОНЮХОВСЬКИЙ Ю.М. |
14119 |
м. Львів |
СЗШ № 38 |
3 |
120 (42+42+36) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
10792 |
КОНЮШКО А.І. |
14463 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 2 |
9 |
154 (54+40+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
10793 |
КОНЯЄВА О.А. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
6 |
71 (18+17+36) |
|
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
10794 |
КОНЯХІН В.О. |
14199 |
м. Червоноград |
НВК № 3 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
10795 |
КОП В.Р. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
4 |
90 (36+24+30) |
|
С1 |
|
|
Біда Наталія Романівна |
10796 |
КОП М.Р. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
5 |
65 (24+11+30) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
10797 |
КОПАЙГОРЕНКО Ю.Б. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
10798 |
КОПАК Є.Д. |
14068 |
м. Львів |
ЗШ "Дивосвіт" |
4 |
120 (30+48+42) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
10799 |
КОПАК Ю.Д. |
14068 |
м. Львів |
ЗШ "Дивосвіт" |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
10800 |
КОПАНЕЦЬКА А.І. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
5 |
114 (30+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
10801 |
КОПАНИШИН Х.Б. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
10802 |
КОПАНСЬКА А.М. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
4 |
114 (42+36+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
10803 |
КОПАНСЬКИЙ М.С. |
14458 |
м. Пустомити |
Пасіки-Зубрицька ЗОШ |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
10804 |
КОПАНСЬКИЙ О.А. |
14704 |
м. Сокаль |
Перетіцька ЗШ |
1 |
88 (28+30+30) |
З |
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
10805 |
КОПАНСЬКИЙ Р.А. |
14021 |
м. Львів |
СЗШ № 40 |
3 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
10806 |
КОПАУ А.Ю. |
14767 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 1 |
3 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
10807 |
КОПАЧ В.М. |
14077 |
м. Львів |
СЗШ № 84 |
7 |
119 (54+28+37) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
10808 |
КОПАЧ В.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
4 |
102 (24+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Михаць Ігор Львович |
10809 |
КОПАЧ В.Р. |
14182 |
м. Стрий |
СЗШ № 3 |
8 |
126 (39+48+39) |
|
|
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
10810 |
КОПАЧ І.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
5 |
148 (58+48+42) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
10811 |
КОПАЧ П.В. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
7 |
159 (60+48+51) |
З |
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
10812 |
КОПАЧ С.Л. |
14767 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 1 |
11 |
142 (42+52+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Мар’ян Ольга Казимирівна |
10813 |
КОПЕРДАС В.С. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
6 |
90 (28+42+20) |
|
|
С2 |
|
Михаць Ігор Львович |
10814 |
КОПЕРЧАК М.Ю. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
4 |
86 (24+42+20) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
10815 |
КОПИЛЕЦЬ В.Б. |
14178 |
м. Самбір |
СШ № 10 |
4 |
108 (36+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
10816 |
КОПИЛЬЦІВ Д.В. |
14016 |
м. Львів |
Українська приватна гімназія, ЗСППШ "Альфа" |
5 |
130 (46+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Білий Микола Михайлович |
10817 |
КОПИЛЬЧАК З.Т. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
8 |
106 (39+36+31) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
10818 |
КОПИЛЬЧАК Ю. . |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
2 |
60 (24+30+6) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
10819 |
КОПИНА І.І. |
14387 |
м. Жовква |
Магерівська ЗОШ |
7 |
122 (45+48+29) |
|
С1 |
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
10820 |
КОПИНА І.Я. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
2 |
60 (24+24+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
10821 |
КОПИНА М. . |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
4 |
106 (24+48+34) |
|
|
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
10822 |
КОПИНА Х.А. |
14073 |
м. Львів |
ЗШ "Первоцвіт" |
4 |
114 (36+42+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
10823 |
КОПИНЕЦЬ Ю.С. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
5 |
136 (46+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Михаць Ігор Львович |
10824 |
КОПИТКО Д.В. |
14030 |
м. Львів |
СЗШ № 77 |
4 |
108 (18+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
10825 |
КОПИТКО Х.О. |
14012 |
м. Львів |
СЗШ № 34 |
7 |
153 (60+60+33) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
10826 |
КОПИТКО Ю.В. |
14906 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 3 |
10 |
149 (54+50+45) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
10827 |
КОПИТЧАК А. . |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
7 |
131 (45+32+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
10828 |
КОПИТЧАК А.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
10829 |
КОПИТЧАК В.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
9 |
139 (54+40+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
10830 |
КОПИТЧАК М.П. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
8 |
78 (24+24+30) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
10831 |
КОПИТЧАК Р.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
76 (18+36+22) |
|
|
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
10832 |
КОПИТЧАК С.В. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
10833 |
КОПИЧИН А.Р. |
14012 |
м. Львів |
СЗШ № 34 |
4 |
108 (30+36+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Оленчин Тетяна Петрівна |
10834 |
КОПІЙ В.А. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
10835 |
КОПІЙ Д.Б. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
10836 |
КОПІЙ М.Д. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
4 |
90 (24+48+18) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
10837 |
КОПІЙ О.Ю. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
10838 |
КОПІНА Д.В. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
4 |
86 (18+42+26) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
10839 |
КОПІНА І.А. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
5 |
93 (24+39+30) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
10840 |
КОПКО Д.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
10841 |
КОПКО М.Б. |
14499 |
м. Пустомити |
Підбірцівська ЗОШ |
4 |
132 (36+48+48) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
10842 |
КОПКО Ю.В. |
14174 |
м. Самбір |
СШ № 4 |
9 |
42 (12+16+14) |
|
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
10843 |
КОПНЯК З.М. |
14136 |
м. Львів |
Приватна гімназія "Відродження" |
5 |
86 (34+22+30) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
10844 |
КОПОТЬ М.П. |
14373 |
м. Жовква |
Липницька ЗОШ |
9 |
64 (18+8+38) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
10845 |
КОПОТЬ Н.П. |
14373 |
м. Жовква |
Липницька ЗОШ |
4 |
118 (36+42+40) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
10846 |
КОПОТЬ Р.В. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
9 |
126 (48+32+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
10847 |
КОПОТЬ У.М. |
14362 |
м. Жовква |
Бишківська ЗОШ |
8 |
98 (39+26+33) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
10848 |
КОПРОВСЬКА В.А. |
14388 |
м. Жовква |
Рава-Руська ЗОШ № 1 |
6 |
132 (40+50+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
10849 |
КОПРОВСЬКА Ю.В. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
10850 |
КОПРОВСЬКА Я.Г. |
14400 |
м. Жовква |
Забірська ЗОШ |
4 |
84 (24+48+12) |
|
|
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
10851 |
КОПРОВСЬКИ О.Г. |
14400 |
м. Жовква |
Забірська ЗОШ |
8 |
123 (42+32+49) |
|
С1 |
|
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
10852 |
КОПРОВСЬКИЙ М.І. |
14547 |
м. Радехів |
Сушнівський НВК |
6 |
125 (44+39+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
10853 |
КОПЦЮХ А.А. |
14172 |
м. Самбір |
СШ № 1 |
3 |
114 (36+48+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
10854 |
КОПЦЮХ С.І. |
14767 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 1 |
6 |
127 (40+39+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Мар’ян Ольга Казимирівна |
10855 |
КОПЦЮХ С.І. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
6 |
91 (18+37+36) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
10856 |
КОПЧА А.І. |
14172 |
м. Самбір |
СШ № 1 |
3 |
114 (42+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
10857 |
КОПЧА В.І. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
7 |
117 (33+48+36) |
|
|
С2 |
|
Булас Надія Антонівна |
10858 |
КОПЧА С. . |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
2 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
10859 |
КОПЧАЦЬКИЙ В.В. |
14389 |
м. Жовква |
Рава-Руська ЗОШ № 2 |
5 |
101 (26+39+36) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
10860 |
КОПЧИК Н.Б. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
1 |
58 (28+18+12) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
10861 |
КОПЧІЙ С.Ю. |
14183 |
м. Стрий |
СЗШ № 4 |
4 |
92 (36+36+20) |
|
С1 |
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
10862 |
КОПЧУК Д.А. |
14165 |
м. Моршин |
НВК СЗШ ліцей |
1 |
72 (30+24+18) |
З |
|
|
|
Люсак Руслана Михайлівна |
10863 |
КОПЧУК Д.А. |
14165 |
м. Моршин |
НВК СЗШ ліцей |
1 |
72 (30+24+18) |
З |
|
|
|
Люсак Руслана Михайлівна |
10864 |
КОПЬЦІВ Л.В. |
14147 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 4 |
4 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
10865 |
КОРАБЕЛЬ Б.В. |
14102 |
м. Львів |
СЗШ № 83 |
4 |
68 (24+24+20) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
10866 |
КОРАБЕЛЬ Н.А. |
14949 |
м. Яворів |
Гімназія ім. Маковея |
6 |
103 (48+31+24) |
|
С1 |
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
10867 |
КОРАБЕЛЬ Ю.В. |
14034 |
м. Львів |
"Світанок" |
3 |
74 (30+30+14) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
10868 |
КОРАБЕЛЬ Ю.Р. |
14383 |
м. Жовква |
ЗОШ № 1 |
5 |
94 (34+24+36) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
10869 |
КОРАБЛЬОВА А.Ю. |
14030 |
м. Львів |
СЗШ № 77 |
7 |
126 (54+36+36) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
10870 |
КОРАБЯК О.І. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
10871 |
КОРБАЧОВА В.А. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
2 |
66 (24+24+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
10872 |
КОРБАЧОВА В.А. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
4 |
78 (18+36+24) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
10873 |
КОРБЯК М.С. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
9 |
127 (48+42+37) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
10874 |
КОРДА Р.О. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
4 |
120 (42+42+36) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
10875 |
КОРДА С.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
10876 |
КОРДА Ю.Р. |
14403 |
м. Жовква |
Звертівська ЗОШ |
8 |
114 (39+30+45) |
|
|
|
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
10877 |
КОРДИШ А.А. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
2 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
10878 |
КОРДОБА Г.І. |
14368 |
м. Жовква |
Добросинська ЗОШ |
9 |
111 (54+20+37) |
|
С1 |
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
10879 |
КОРДУНСЬКА С.Ю. |
14001 |
м. Львів |
ПНВЗ "ЗОШ святої Софії" |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
10880 |
КОРДУНСЬКИЙ М.Ю. |
14001 |
м. Львів |
ПНВЗ "ЗОШ святої Софії" |
4 |
102 (30+42+30) |
|
|
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
10881 |
КОРДЮК Д.Р. |
14135 |
м. Львів |
Гімназія "Престиж" |
6 |
152 (52+60+40) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
10882 |
КОРДЮК Х.Р. |
14116 |
м. Львів |
СЗШ № 23 |
3 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
10883 |
КОРДЮК Х.Ю. |
14024 |
м. Львів |
ССЗШ № 15 |
7 |
139 (60+36+43) |
|
С1 |
|
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
10884 |
КОРДЮК Ю.Б. |
14032 |
м. Львів |
НВК "Гроно" |
3 |
80 (18+36+26) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
10885 |
КОРЕНДІЙ Я.О. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
10886 |
КОРЕНЕВИЧ Х.Р. |
14618 |
м. Сколе |
Славська ЗОШ |
9 |
109 (36+42+31) |
|
|
С2 |
|
Багрич Галина Миколаївна |
10887 |
КОРЕНИЦЬКИЙ О.Б. |
14136 |
м. Львів |
Приватна гімназія "Відродження" |
8 |
126 (51+42+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
10888 |
КОРЕНКОВ Р.Е. |
14030 |
м. Львів |
СЗШ № 77 |
5 |
72 (24+24+24) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
10889 |
КОРЕНОВСЬКА І.Т. |
14284 |
м. Жидачів |
Гімназія |
7 |
82 (48+18+16) |
|
С1 |
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
10890 |
КОРЕНОВСЬКИЙ Р.Р. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
6 |
137 (44+45+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
10891 |
КОРЕЦЬ В.В. |
14209 |
м. Червоноград |
НВК № 13 |
7 |
135 (54+36+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Перець Надія Михайлівна |
10892 |
КОРЕЦЬКА В.О. |
14381 |
м. Жовква |
Туринківська ЗШ |
3 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
10893 |
КОРЕЦЬКА Р.А. |
14170 |
м. Новий Розділ |
ЗШ № 4 |
3 |
86 (30+30+26) |
|
|
|
|
Верес Галина Мирославівна |
10894 |
КОРЕЦЬКА С.І. |
14166 |
м. Новий Розділ |
НВК "Лідер" |
7 |
117 (39+36+42) |
|
|
|
С3 |
Верес Галина Мирославівна |
10895 |
КОРЕЦЬКА С.Я. |
14101 |
м. Львів |
СЗШ № 66 |
7 |
85 (33+24+28) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
10896 |
КОРЕЦЬКА Т.М. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
9 |
166 (60+54+52) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
10897 |
КОРЕЦЬКА Х.П. |
14180 |
м. Стрий |
СЗШ № 1 |
5 |
100 (28+36+36) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
10898 |
КОРЕЦЬКА Ю.Я. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
6 |
104 (38+42+24) |
|
|
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
10899 |
КОРЕЦЬКИЙ Н.А. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
3 |
114 (30+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Воробець Надія Теодорівна |
10900 |
КОРЕЧКО А.І. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
1 |
50 (26+12+12) |
|
С1 |
|
|
Біда Наталія Романівна |
10901 |
КОРЖ М.В. |
14183 |
м. Стрий |
СЗШ № 4 |
2 |
48 (18+24+6) |
|
|
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
10902 |
КОРЖ М.Р. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
5 |
110 (44+44+22) |
|
С1 |
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
10903 |
КОРЖАК М.О. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
5 |
122 (42+32+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
10904 |
КОРЖЕВИЧ К.П. |
14500 |
м. Пустомити |
Звенигородська ЗОШ |
10 |
105 (42+26+37) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
10905 |
КОРЖЕНА М.В. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
9 |
125 (48+32+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
10906 |
КОРЖОВ В.В. |
14136 |
м. Львів |
Приватна гімназія "Відродження" |
8 |
136 (48+48+40) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
10907 |
КОРЗУН А.В. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
9 |
159 (60+48+51) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
10908 |
КОРИ ЯК Б.Б. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
8 |
112 (48+36+28) |
|
С1 |
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
10909 |
КОРИЛЯК Н.І. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
7 |
129 (48+36+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Панченко Наталія Сергіївна |
10910 |
КОРИНЕВИЧ М.А. |
14635 |
м. Сколе |
Нижньорожанківська ЗОШ |
8 |
108 (36+42+30) |
|
|
С2 |
|
Багрич Галина Миколаївна |
10911 |
КОРИНЕЦЬ С.Р. |
14192 |
м. Стрий |
Гімназія |
7 |
108 (45+24+39) |
|
С1 |
|
|
Пістун Надія Данилівна |
10912 |
КОРИТОВСЬКА С.І. |
14302 |
м. Жидачів |
ЗОШ № 2 |
6 |
80 (28+24+28) |
|
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
10913 |
КОРИТОВСЬКИЙ Я.І. |
14302 |
м. Жидачів |
ЗОШ № 2 |
3 |
120 (42+42+36) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
10914 |
КОРІНЕЦЬ Р.І. |
14863 |
м. Стрий |
Дулібська школа-сад |
2 |
40 (16+18+6) |
|
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
10915 |
КОРІНЧУК А.Р. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
2 |
66 (30+24+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
10916 |
КОРІНЧУК С.Р. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
4 |
120 (42+42+36) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
10917 |
КОРКІШКО Т.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
5 |
80 (16+24+40) |
|
|
|
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
10918 |
КОРКОНІШКО М.Є. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
5 |
104 (26+48+30) |
|
|
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
10919 |
КОРКУШКО В.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
4 |
120 (36+36+48) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
10920 |
КОРМАН Р.Я. |
14865 |
м. Стрий |
Завадівська ЗОШ |
3 |
94 (36+36+22) |
|
С1 |
С2 |
|
Романова Лілія Володимирівна |
10921 |
КОРМИЛО К.В. |
14148 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 5 |
6 |
118 (34+30+54) |
|
|
|
С3 |
Юрків Андрій Степанович |
10922 |
КОРМИЛО Р.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
3 |
120 (36+48+36) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
10923 |
КОРМИЛЮК Х.І. |
14525 |
м. Радехів |
ЗОШ № 1 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
10924 |
КОРМИЛЮК Ю.І. |
14525 |
м. Радехів |
ЗОШ № 1 |
7 |
135 (54+48+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Брановський Володимир Іванович |
10925 |
КОРНАГА Ю.В. |
14723 |
м. Сокаль |
Жвирківська ЗШ |
3 |
108 (30+48+30) |
|
|
С2 |
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
10926 |
КОРНАЦЬКИЙ Б. . |
14767 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 1 |
2 |
26 (8+6+12) |
|
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
10927 |
КОРНЕЛЮК Д.В. |
14197 |
м. Червоноград |
ЗШ № 1 |
9 |
131 (48+38+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Перець Надія Михайлівна |
10928 |
КОРНЕЦЬКИЙ Я.Р. |
14032 |
м. Львів |
НВК "Гроно" |
3 |
100 (42+36+22) |
|
С1 |
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
10929 |
КОРНЄВА В.О. |
14120 |
м. Львів |
СЗШ № 41 |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
10930 |
КОРНЄЄВА А.К. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
4 |
102 (18+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
10931 |
КОРНИЛО С.М. |
14200 |
м. Червоноград |
ЗШ № 4 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
10932 |
КОРНИЛЮК В.Ю. |
14468 |
м. Пустомити |
Щирецька ЗОШ № 2 |
4 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
10933 |
КОРНІЄНКО А.В. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
8 |
136 (57+30+49) |
|
С1 |
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
10934 |
КОРНІЄНКО В.С. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
5 |
136 (52+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
10935 |
КОРНІЄНКО Л.С. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
5 |
114 (30+48+36) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
10936 |
КОРНІЄНКО У.С. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
3 |
108 (24+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
10937 |
КОРНІЄНКО Ф.Г. |
14098 |
м. Львів |
СЗШ № 50 |
9 |
153 (60+44+49) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
10938 |
КОРНІЙ А.М. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
10939 |
КОРНІЙ Р.О. |
14369 |
м. Жовква |
Замківська ЗОШ |
5 |
107 (26+45+36) |
|
|
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
10940 |
КОРНІЙ Х.Р. |
14386 |
м. Жовква |
Куликівська ЗОШ |
3 |
106 (30+36+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
10941 |
КОРНІЙ Ю.А. |
14390 |
м. Жовква |
НВК "Рава-Руська школа-гімназія" |
6 |
110 (34+40+36) |
|
|
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
10942 |
КОРНІЙЧУК В.А. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
8 |
115 (42+36+37) |
|
С1 |
|
|
Личак Катерина Степанівна |
10943 |
КОРНІЛО О.В. |
14200 |
м. Червоноград |
ЗШ № 4 |
4 |
112 (30+42+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Перець Надія Михайлівна |
10944 |
КОРНОВА Д.Р. |
14207 |
м. Червоноград |
ЗШ № 11 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
10945 |
КОРНОВА Ю.А. |
14199 |
м. Червоноград |
НВК № 3 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
10946 |
КОРНУТЯК М.М. |
14834 |
м. Стрий |
Братківський НВК |
11 |
87 (30+26+31) |
|
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
10947 |
КОРНЯК А.М. |
14117 |
м. Львів |
СЗШ № 30 |
10 |
114 (42+32+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
10948 |
КОРНЯТ Х.С. |
14098 |
м. Львів |
СЗШ № 50 |
3 |
100 (24+48+28) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
10949 |
КОРО С.В. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
10 |
123 (48+30+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
10950 |
КОРОБКІН П.П. |
14116 |
м. Львів |
СЗШ № 23 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
10951 |
КОРОБКО Н.О. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
8 |
85 (42+24+19) |
|
С1 |
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
10952 |
КОРОБОВ Ю.О. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
10953 |
КОРОВАЙНИК Н.О. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
8 |
109 (45+36+28) |
|
С1 |
|
|
Біда Наталія Романівна |
10954 |
КОРОВАЙНИК У.С. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
7 |
59 (24+12+23) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
10955 |
КОРОВКІН О. . |
14092 |
м. Львів |
СЗШ № 17 |
7 |
130 (51+36+43) |
|
С1 |
|
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
10956 |
КОРОВКІН О.А. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
3 |
96 (24+42+30) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
10957 |
КОРОЛЕВИЧ Р.В. |
14030 |
м. Львів |
СЗШ № 77 |
1 |
64 (22+24+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
10958 |
КОРОЛЕС В.В. |
14838 |
м. Стрий |
Дашавська СЗШ |
3 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
10959 |
КОРОЛИК В.П. |
14195 |
м. Трускавець |
НВК СЗШ № 2 гімназія |
6 |
132 (42+54+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Томашівська Наталія Валеріївна |
10960 |
КОРОЛИШИН А.Ю. |
14028 |
м. Львів |
ЗОШ № 74 |
7 |
149 (60+58+31) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
10961 |
КОРОЛИШИН Н. . |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
5 |
70 (26+26+18) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
10962 |
КОРОЛЬ А.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
4 |
108 (30+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Воробець Надія Теодорівна |
10963 |
КОРОЛЬ А.М. |
14153 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 17 |
3 |
138 (48+48+42) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
10964 |
КОРОЛЬ Б.Т. |
14101 |
м. Львів |
СЗШ № 66 |
4 |
82 (24+36+22) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
10965 |
КОРОЛЬ В.А. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
8 |
103 (45+32+26) |
|
С1 |
|
|
Булас Надія Антонівна |
10966 |
КОРОЛЬ В.Б. |
14504 |
м. Пустомити |
Басівська ЗОШ |
2 |
68 (20+30+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
10967 |
КОРОЛЬ В.В. |
14200 |
м. Червоноград |
ЗШ № 4 |
1 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
10968 |
КОРОЛЬ В.В. |
14464 |
м. Пустомити |
Семенівська ЗОШ |
8 |
57 (24+6+27) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
10969 |
КОРОЛЬ В.В. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
10 |
127 (42+28+57) |
|
С1 |
|
С3 |
Гарбіч Людмила Іванівна |
10970 |
КОРОЛЬ В.І. |
14204 |
м. Червоноград |
СШ № 8 |
4 |
114 (30+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Перець Надія Михайлівна |
10971 |
КОРОЛЬ В.С. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
3 |
132 (42+48+42) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
10972 |
КОРОЛЬ І.А. |
14073 |
м. Львів |
ЗШ "Первоцвіт" |
4 |
114 (36+36+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
10973 |
КОРОЛЬ І.А. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
11 |
52 (6+36+10) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
10974 |
КОРОЛЬ М.В. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
10975 |
КОРОЛЬ М.М. |
14194 |
м. Трускавець |
СЗШ № 1 |
1 |
42 (30+6+6) |
|
С1 |
|
|
Томашівська Наталія Валеріївна |
10976 |
КОРОЛЬ М.О. |
14042 |
м. Львів |
СЗШ № 42 |
3 |
114 (30+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
10977 |
КОРОЛЬ Н.С. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
6 |
105 (44+37+24) |
|
С1 |
|
|
Булас Надія Антонівна |
10978 |
КОРОЛЬ О.А. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
8 |
134 (48+48+38) |
|
С1 |
С2 |
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
10979 |
КОРОЛЬ О.А. |
14073 |
м. Львів |
ЗШ "Первоцвіт" |
3 |
80 (30+30+20) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
10980 |
КОРОЛЬ О.Б. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
4 |
94 (24+36+34) |
|
|
С2 |
С3 |
Булас Надія Антонівна |
10981 |
КОРОЛЬ О.Б. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
6 |
128 (40+40+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гарбіч Людмила Іванівна |
10982 |
КОРОЛЬ О.І. |
14096 |
м. Львів |
ССЗШ № 46 |
3 |
78 (18+42+18) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
10983 |
КОРОЛЬ О.І. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
9 |
123 (48+26+49) |
|
С1 |
|
С3 |
Гарбіч Людмила Іванівна |
10984 |
КОРОЛЬ О.Р. |
14532 |
м. Радехів |
Вузлівська ЗОШ |
4 |
88 (24+36+28) |
|
|
С2 |
|
Брановський Володимир Іванович |
10985 |
КОРОЛЬ Р.М. |
14097 |
м. Львів |
СЗШ № 48 |
4 |
108 (36+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
10986 |
КОРОЛЬ Т.В. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
6 |
136 (44+46+46) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гарбіч Людмила Іванівна |
10987 |
КОРОЛЬ Х.В. |
14464 |
м. Пустомити |
Семенівська ЗОШ |
5 |
130 (38+44+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
10988 |
КОРОЛЬ Ю.В. |
14468 |
м. Пустомити |
Щирецька ЗОШ № 2 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
10989 |
КОРОЛЬОВА Д.О. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
7 |
147 (57+48+42) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
10990 |
КОРОЛЮК В.П. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
3 |
86 (24+36+26) |
|
|
С2 |
|
Булас Надія Антонівна |
10991 |
КОРОЛЯК А.В. |
14093 |
м. Львів |
СЗШ № 31 |
6 |
146 (50+42+54) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
10992 |
КОРОЛЯК В.В. |
14093 |
м. Львів |
СЗШ № 31 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
10993 |
КОРОЛЯК Д.А. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
10994 |
КОРОЛЯК Т.Р. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
7 |
111 (42+30+39) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
10995 |
КОРОЛЯК Х.В. |
14460 |
м. Пустомити |
Зимноводівська ЗОШ № 1 |
4 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
10996 |
КОРОМИСЛОВ Ю.Д. |
14074 |
м. Львів |
ЛСШ № 69 |
7 |
118 (51+30+37) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
10997 |
КОРОНЧЕВСЬКИЙ Н.Н. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
10998 |
КОРОПЕЦЬКИЙ Є.А. |
14073 |
м. Львів |
ЗШ "Первоцвіт" |
2 |
76 (28+30+18) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
10999 |
КОРОПЕЦЬКИЙ Н.А. |
14073 |
м. Львів |
ЗШ "Первоцвіт" |
4 |
118 (36+48+34) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
11000 |
КОРОПЕЦЬКИЙ О.Ю. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
10 |
155 (60+44+51) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
11001 |
КОРОПЕЦЬКИЙ Р |
14051 |
м. Львів |
СЗШ № 29 |
5 |
89 (32+33+24) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
11002 |
КОРОПІЙ В.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
9 |
119 (48+38+33) |
|
С1 |
|
|
Шманько Андрій Петрович |
11003 |
КОРОПІЙ В.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
3 |
120 (42+30+48) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
11004 |
КОРОСТЕЛЬОВА А.А. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
8 |
134 (51+46+37) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
11005 |
КОРОСТЕНСЬКА Д.Б. |
14282 |
м. Жидачів |
НВК |
5 |
105 (44+31+30) |
|
С1 |
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
11006 |
КОРОСТЕНСЬКА М.О. |
14007 |
м. Львів |
СЗШ № 4 |
1 |
86 (26+30+30) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
11007 |
КОРОСТЕНСЬКИЙ Р.О. |
14135 |
м. Львів |
Гімназія "Престиж" |
9 |
144 (48+44+52) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
11008 |
КОРОСТЕНСЬКИЙ Ю.Б. |
14032 |
м. Львів |
НВК "Гроно" |
4 |
106 (36+42+28) |
|
С1 |
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
11009 |
КОРОСТИНСЬКА К.М. |
14197 |
м. Червоноград |
ЗШ № 1 |
3 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
11010 |
КОРОСТІЛЬ О.І. |
14614 |
м. Сколе |
Підгородецька ЗОШ |
5 |
96 (40+42+14) |
|
С1 |
С2 |
|
Багрич Галина Миколаївна |
11011 |
КОРОТКИЙ А. . |
14915 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ 1 ст. |
3 |
90 (24+30+36) |
|
|
|
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
11012 |
КОРОТКИХ Д.О. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
3 |
122 (42+48+32) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
11013 |
КОРОТКОВ Е.С. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
4 |
114 (36+42+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
11014 |
КОРОТЮКОВА А.А. |
14031 |
м. Львів |
ЛУГГ |
6 |
154 (52+54+48) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
11015 |
КОРПАК А.І. |
14767 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 1 |
6 |
74 (42+24+8) |
|
С1 |
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
11016 |
КОРПАЛО О.М. |
14190 |
м. Стрий |
СЗШ № 11 |
4 |
100 (36+36+28) |
|
С1 |
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
11017 |
КОРПАЛО Р.Р. |
14379 |
м. Жовква |
Сопошенська ЗОШ |
9 |
137 (54+46+37) |
|
С1 |
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
11018 |
КОРПАН Л.Б. |
14170 |
м. Новий Розділ |
ЗШ № 4 |
7 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Верес Галина Мирославівна |
11019 |
КОРПАН С.Н. |
14012 |
м. Львів |
СЗШ № 34 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
11020 |
КОРПАН Х.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
8 |
138 (60+48+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Воробець Надія Теодорівна |
11021 |
КОРПАНЮК М.Р. |
14678 |
м. Сокаль |
Острівський НВК-ЗШ-дитячий садок |
4 |
56 (36+12+8) |
|
С1 |
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
11022 |
КОРСАК М.Т. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
1 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
11023 |
КОРСАКОВА О.С. |
14122 |
м. Львів |
СЗШ № 44 |
6 |
98 (28+34+36) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
11024 |
КОРСУН В.О. |
14185 |
м. Стрий |
СЗШ № 6 |
7 |
79 (24+30+25) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
11025 |
КОРТКО А.О. |
14208 |
м. Червоноград |
ЗШ № 12 |
3 |
126 (36+42+48) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
11026 |
КОРУЖАК Ю.В. |
14620 |
м. Сколе |
НВК СЗШ гімназія с. Тухля |
4 |
94 (24+36+34) |
|
|
С2 |
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
11027 |
КОРУЖИНЕЦЬ С.І. |
14630 |
м. Сколе |
Коростівська ЗОШ |
7 |
126 (51+24+51) |
|
С1 |
|
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
11028 |
КОРЧАГІН В.А. |
14073 |
м. Львів |
ЗШ "Первоцвіт" |
3 |
120 (42+42+36) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
11029 |
КОРЧАГІН М.Д. |
14103 |
м. Львів |
Санінтерн № 1 |
3 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
11030 |
КОРЧАК А.А. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
11031 |
КОРЧИНСЬКА А.В. |
14183 |
м. Стрий |
СЗШ № 4 |
2 |
68 (26+24+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
11032 |
КОРЧИНСЬКА В. . |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
4 |
102 (30+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Шепіда Ольга Володимирівна |
11033 |
КОРЧИНСЬКИЙ В.М. |
14612 |
м. Сколе |
Корчинська ЗОШ |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
11034 |
КОРЧИНСЬКИЙ І.Г. |
14612 |
м. Сколе |
Корчинська ЗОШ |
6 |
80 (20+30+30) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
11035 |
КОРЧИНСЬКИЙ С.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
5 |
133 (42+31+60) |
|
С1 |
|
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
11036 |
КОРЧИЦЬКА С.В. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
11037 |
КОРЧОВСЬКИЙ О.Я. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
11038 |
КОРЧУК Д.Г. |
14205 |
м. Червоноград |
ЗШ № 9 |
5 |
134 (50+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Перець Надія Михайлівна |
11039 |
КОРШНЯВИЙ І.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
10 |
127 (42+36+49) |
|
С1 |
|
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
11040 |
КОРШУНОВА М.О. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
2 |
42 (24+12+6) |
|
С1 |
|
|
Михаць Ігор Львович |
11041 |
КОС А.Р. |
14182 |
м. Стрий |
СЗШ № 3 |
4 |
74 (24+24+26) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
11042 |
КОС А.Ю. |
14187 |
м. Стрий |
СЗШ № 8 |
10 |
103 (36+28+39) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
11043 |
КОС В.П. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
5 |
68 (30+18+20) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
11044 |
КОС Д.І. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
3 |
90 (30+36+24) |
|
|
С2 |
|
Воробець Надія Теодорівна |
11045 |
КОС І.М. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
6 |
104 (32+30+42) |
|
|
|
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
11046 |
КОС М.І. |
14170 |
м. Новий Розділ |
ЗШ № 4 |
6 |
117 (30+51+36) |
|
|
С2 |
|
Верес Галина Мирославівна |
11047 |
КОС М.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
5 |
73 (22+27+24) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
11048 |
КОС М.М. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
7 |
133 (54+42+37) |
|
С1 |
С2 |
|
Воробець Надія Теодорівна |
11049 |
КОС О.Ю. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
11050 |
КОСАКЕВИЧ А.Р. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
11051 |
КОСАНДЯК В.В. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
4 |
36 (12+12+12) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
11052 |
КОСАР В.М. |
14184 |
м. Стрий |
СЗШ № 5 |
3 |
72 (30+30+12) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
11053 |
КОСАР М.І. |
14032 |
м. Львів |
НВК "Гроно" |
2 |
70 (28+30+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
11054 |
КОСАР О.В. |
14853 |
м. Стрий |
Бережницький НВК |
4 |
106 (30+42+34) |
|
|
С2 |
С3 |
Романова Лілія Володимирівна |
11055 |
КОСАР С.Д. |
14860 |
м. Стрий |
Довгівська ЗОШ |
3 |
114 (30+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Романова Лілія Володимирівна |
11056 |
КОСАРЕВИЧ І.Р. |
14023 |
м. Львів |
Гімназія "Євшан" |
10 |
134 (48+34+52) |
|
С1 |
|
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
11057 |
КОСАРЕНКО Ю.І. |
14839 |
м. Стрий |
Дулібська школа-гімназія |
7 |
144 (60+44+40) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
11058 |
КОСАРИК Є.А. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
5 |
129 (42+51+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
11059 |
КОСАРИК М.А. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
8 |
130 (48+36+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
11060 |
КОСАРЧИН А. . |
14092 |
м. Львів |
СЗШ № 17 |
5 |
132 (42+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
11061 |
КОСАРЧИН К. . |
14092 |
м. Львів |
СЗШ № 17 |
5 |
150 (54+54+42) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
11062 |
КОСАЧ В.І. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
4 |
126 (36+42+48) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
11063 |
КОСАЧ Н.І. |
14136 |
м. Львів |
Приватна гімназія "Відродження" |
7 |
157 (60+48+49) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
11064 |
КОСАЧ П.І. |
14136 |
м. Львів |
Приватна гімназія "Відродження" |
4 |
102 (30+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
11065 |
КОСАЧЕВИЧ С.І. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
4 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
11066 |
КОСИК Н.Р. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
3 |
30 (12+12+6) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
11067 |
КОСИК О.І. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
9 |
145 (54+54+37) |
З |
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
11068 |
КОСИЛІВ В.І. |
14614 |
м. Сколе |
Підгородецька ЗОШ |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
11069 |
КОСИЛІВ І.І. |
14649 |
м. Сколе |
Ямельницька ЗОШ |
6 |
62 (26+8+28) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
11070 |
КОСИЛО А.Р. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
11071 |
КОСИЛО Ю.А. |
14165 |
м. Моршин |
НВК СЗШ ліцей |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Люсак Руслана Михайлівна |
11072 |
КОСИЛО Ю.А. |
14165 |
м. Моршин |
НВК СЗШ ліцей |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Люсак Руслана Михайлівна |
11073 |
КОСІВ Д.Ю. |
14633 |
м. Сколе |
Лавочанська ЗОШ № 2 |
3 |
90 (24+36+30) |
|
|
С2 |
|
Багрич Галина Миколаївна |
11074 |
КОСІВ К.В. |
14002 |
м. Львів |
НВК "ЗОШ-гімназія "Галицька" |
10 |
130 (54+30+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Оленчин Тетяна Петрівна |
11075 |
КОСІВ М.І. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
3 |
96 (30+42+24) |
|
|
С2 |
|
Воробець Надія Теодорівна |
11076 |
КОСІВ М.Р. |
14052 |
м. Львів |
СЗШ "Берегиня" |
2 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
11077 |
КОСІВ Р.А. |
14182 |
м. Стрий |
СЗШ № 3 |
9 |
93 (36+34+23) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
11078 |
КОСІВ Р.Р. |
14016 |
м. Львів |
Українська приватна гімназія, ЗСППШ "Альфа" |
4 |
76 (24+36+16) |
|
|
С2 |
|
Білий Микола Михайлович |
11079 |
КОСІК В.В. |
14210 |
м. Червоноград |
ЗШ № 14 |
3 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
11080 |
КОСІК М.М. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
6 |
94 (32+38+24) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
11081 |
КОСІК Х.І. |
14385 |
м. Жовква |
ЗОШ № 3 |
8 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
11082 |
КОСІНОВА К.В. |
14117 |
м. Львів |
СЗШ № 30 |
2 |
88 (28+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
11083 |
КОСМИК А.О. |
14192 |
м. Стрий |
Гімназія |
2 |
66 (30+18+18) |
|
С1 |
|
|
Пістун Надія Данилівна |
11084 |
КОСМИНА В.М. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
11085 |
КОСМИНА В.Р. |
14101 |
м. Львів |
СЗШ № 66 |
5 |
104 (44+36+24) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
11086 |
КОСМИНА Д.М. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
5 |
128 (52+42+34) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
11087 |
КОСМИНА М.Р. |
14704 |
м. Сокаль |
Перетіцька ЗШ |
3 |
100 (24+36+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Кнейчук Наталія Володимирівна |
11088 |
КОСМИНА О.Н. |
14026 |
м. Львів |
СЗШ № 67 |
2 |
52 (16+24+12) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
11089 |
КОСМИНА Х.І. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
8 |
162 (60+54+48) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
11090 |
КОСМИНА Я.І. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
11091 |
КОСНИК А.О. |
14192 |
м. Стрий |
Гімназія |
5 |
64 (26+20+18) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
11092 |
КОСОВАН В.А. |
14554 |
м. Радехів |
Поздимирський НВК |
7 |
107 (54+16+37) |
|
С1 |
|
|
Брановський Володимир Іванович |
11093 |
КОСОВСЬКИЙ Н.Т. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
6 |
32 (10+14+8) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
11094 |
КОСОЛОВИЧ Х.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
9 |
147 (48+48+51) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
11095 |
КОСОПУД М.В. |
14457 |
м. Пустомити |
Кротошинська ЗОШ |
8 |
107 (42+40+25) |
|
С1 |
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
11096 |
КОССАК К.Б. |
14117 |
м. Львів |
СЗШ № 30 |
1 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
11097 |
КОСТЕВИЧ Д.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
5 |
116 (46+28+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
11098 |
КОСТЕВИЧ Х.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
7 |
123 (48+30+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
11099 |
КОСТЕЛИНИН Х.М. |
14623 |
м. Сколе |
Верхньорожанківська ЗОШ |
4 |
118 (42+42+34) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
11100 |
КОСТЕЛЬНИЙ Д.А. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
9 |
125 (48+34+43) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
11101 |
КОСТЕЛЬНИЙ О.Т. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
4 |
108 (24+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Лободяк Леся Мар'янівна |
11102 |
КОСТЕЛЬНИЙ П.Ю. |
14915 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ 1 ст. |
2 |
76 (22+30+24) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
11103 |
КОСТЕНКО А.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
3 |
60 (12+30+18) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
11104 |
КОСТЕНКО А.В. |
14549 |
м. Радехів |
Кустинський НВК |
6 |
86 (32+36+18) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
11105 |
КОСТЕНКО В.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
4 |
96 (30+36+30) |
|
|
С2 |
|
Булас Надія Антонівна |
11106 |
КОСТЕНКО С.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
7 |
130 (42+48+40) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Булас Надія Антонівна |
11107 |
КОСТЕРЕВА О.С. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
1 |
58 (10+30+18) |
|
|
С2 |
|
Ліпецька Віра Семенівна |
11108 |
КОСТЕРЄВА К.А. |
14032 |
м. Львів |
НВК "Гроно" |
4 |
74 (12+42+20) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
11109 |
КОСТЕЦЬКА А.Р. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
11110 |
КОСТЕЦЬКА С.О. |
14016 |
м. Львів |
Українська приватна гімназія, ЗСППШ "Альфа" |
3 |
120 (30+48+42) |
З |
|
|
|
Білий Микола Михайлович |
11111 |
КОСТЕЦЬКА У.З. |
14468 |
м. Пустомити |
Щирецька ЗОШ № 2 |
7 |
153 (60+50+43) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
11112 |
КОСТЕЦЬКА Ю.Р. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
9 |
55 (18+8+29) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
11113 |
КОСТЕЦЬКИЙ В.В. |
14327 |
м. Жидачів |
Рудківцівська ЗОШ |
4 |
108 (36+36+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
11114 |
КОСТЕЦЬКИЙ В.В. |
14327 |
м. Жидачів |
Рудківцівська ЗОШ |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
11115 |
КОСТЕЦЬКИЙ М.І. |
14076 |
м. Львів |
СЗШ № 86 |
4 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
11116 |
КОСТЕЦЬКИЙ Р.К. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
9 |
129 (48+32+49) |
|
С1 |
|
С3 |
Михаць Ігор Львович |
11117 |
КОСТИК А.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
8 |
100 (42+24+34) |
|
С1 |
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
11118 |
КОСТИК А.М. |
14076 |
м. Львів |
СЗШ № 86 |
8 |
35 (12+2+21) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
11119 |
КОСТИК А.Р. |
14834 |
м. Стрий |
Братківський НВК |
1 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
11120 |
КОСТИК А.Т. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
5 |
97 (22+39+36) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
11121 |
КОСТИК В.О. |
14045 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок "Дзвіночок" |
4 |
102 (36+36+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
11122 |
КОСТИК В.Р. |
14834 |
м. Стрий |
Братківський НВК |
8 |
100 (36+32+32) |
|
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
11123 |
КОСТИК Д.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
120 (30+48+42) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
11124 |
КОСТИК І.В. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
3 |
118 (42+42+34) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
11125 |
КОСТИК С.М. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
8 |
125 (45+40+40) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
11126 |
КОСТИК У.Б. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
2 |
82 (28+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
11127 |
КОСТИК У.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
9 |
82 (18+24+40) |
|
|
|
С3 |
Біда Наталія Романівна |
11128 |
КОСТИК Ю. . |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
1 |
76 (28+30+18) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
11129 |
КОСТИРКА А.І. |
14284 |
м. Жидачів |
Гімназія |
5 |
132 (36+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
11130 |
КОСТИРКА Х.Є. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
11131 |
КОСТИРКО А.А. |
14046 |
м. Львів |
СЗШ № 71 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
11132 |
КОСТИРКО О.В. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
11133 |
КОСТИРКО П. . |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
4 |
114 (30+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
11134 |
КОСТИШАК В.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
1 |
72 (30+30+12) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
11135 |
КОСТИШАК В.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
3 |
102 (24+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Михаць Ігор Львович |
11136 |
КОСТИШАК Г.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
72 (24+30+18) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
11137 |
КОСТИШАК Д.М. |
14903 |
м. Яворів |
Вороцівський НВК |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
11138 |
КОСТИШАК І.Р. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
7 |
99 (33+38+28) |
|
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
11139 |
КОСТИШАК М.С. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
6 |
73 (18+27+28) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
11140 |
КОСТИШИН В.В. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
4 |
76 (12+36+28) |
|
|
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
11141 |
КОСТИШИН В.М. |
14117 |
м. Львів |
СЗШ № 30 |
1 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
11142 |
КОСТИШИН Д.А. |
14183 |
м. Стрий |
СЗШ № 4 |
7 |
131 (51+32+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Пістун Надія Данилівна |
11143 |
КОСТИШИН К.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
5 |
117 (42+39+36) |
|
С1 |
|
|
Михаць Ігор Львович |
11144 |
КОСТИШИН Л.А. |
14116 |
м. Львів |
СЗШ № 23 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
11145 |
КОСТИШИН Л.П. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
6 |
130 (46+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Гарбіч Людмила Іванівна |
11146 |
КОСТИШИН О.А. |
14007 |
м. Львів |
СЗШ № 4 |
3 |
98 (36+36+26) |
|
С1 |
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
11147 |
КОСТИШИН С.А. |
14465 |
м. Пустомити |
Мурованська ЗОШ |
6 |
106 (22+48+36) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
11148 |
КОСТИШИН С.В. |
14363 |
м. Жовква |
Великогрибовицька ЗОШ |
3 |
108 (36+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
11149 |
КОСТИШИНХВ Х.В. |
14053 |
м. Львів |
СЗШ № 70 |
4 |
72 (24+24+24) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
11150 |
КОСТИЩЕ Р.Ю. |
14196 |
м. Трускавець |
СЗШ № 3 |
4 |
108 (30+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Томашівська Наталія Валеріївна |
11151 |
КОСТІВ А.І. |
14475 |
м. Пустомити |
Оброшинська ЗОШ |
4 |
108 (30+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
11152 |
КОСТІВ А.М. |
14030 |
м. Львів |
СЗШ № 77 |
6 |
108 (36+24+48) |
|
|
|
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
11153 |
КОСТІВ А.О. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
8 |
157 (60+46+51) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
11154 |
КОСТІВ Б.А. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
6 |
91 (18+37+36) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
11155 |
КОСТІВ В.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
8 |
88 (42+24+22) |
|
С1 |
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
11156 |
КОСТІВ В.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
11157 |
КОСТІВ В.Р. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
4 |
98 (30+30+38) |
|
|
|
С3 |
Лободяк Леся Мар'янівна |
11158 |
КОСТІВ В.Т. |
14872 |
м. Стрий |
П'ятничанська ЗОШ, Дашавська ЗОШ |
7 |
124 (51+36+37) |
|
С1 |
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
11159 |
КОСТІВ В.Я. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
7 |
153 (57+48+48) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
11160 |
КОСТІВ Д.М. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
2 |
66 (30+24+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
11161 |
КОСТІВ І.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
6 |
108 (36+30+42) |
|
|
|
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
11162 |
КОСТІВ І.І. |
14915 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ 1 ст. |
2 |
42 (18+18+6) |
|
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
11163 |
КОСТІВ І.І. |
14152 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 16 |
3 |
108 (30+36+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Юрків Андрій Степанович |
11164 |
КОСТІВ М.Б. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
10 |
100 (42+24+34) |
|
С1 |
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
11165 |
КОСТІВ М.М. |
14030 |
м. Львів |
СЗШ № 77 |
9 |
108 (36+20+52) |
|
|
|
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
11166 |
КОСТІВ М.М. |
14030 |
м. Львів |
СЗШ № 77 |
9 |
108 (36+20+52) |
|
|
|
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
11167 |
КОСТІВ Н.В. |
14614 |
м. Сколе |
Підгородецька ЗОШ |
10 |
63 (12+24+27) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
11168 |
КОСТІВ О.М. |
14846 |
м. Стрий |
Миртюківський НВК |
6 |
85 (16+27+42) |
|
|
|
С3 |
Романова Лілія Володимирівна |
11169 |
КОСТІВ Р.А. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
120 (36+48+36) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
11170 |
КОСТІВ Р.І. |
14475 |
м. Пустомити |
Оброшинська ЗОШ |
7 |
165 (57+54+54) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
11171 |
КОСТІВ С. . |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
1 |
72 (24+30+18) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
11172 |
КОСТІВ С.М. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
3 |
108 (48+42+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
11173 |
КОСТІВ Т.Я. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
3 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
11174 |
КОСТІВ Х.А. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
108 (30+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
11175 |
КОСТКО О.В. |
14097 |
м. Львів |
СЗШ № 48 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
11176 |
КОСТКО О.Т. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
11177 |
КОСТКО С.В. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
3 |
74 (18+36+20) |
|
|
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
11178 |
КОСТРА Д.Р. |
14496 |
м. Пустомити |
Гамаліївська ЗОШ |
3 |
80 (36+36+8) |
|
С1 |
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
11179 |
КОСТРИЦЬКА М.І. |
14194 |
м. Трускавець |
СЗШ № 1 |
3 |
102 (36+42+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Томашівська Наталія Валеріївна |
11180 |
КОСТРУБА С.М. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
6 |
123 (42+45+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
11181 |
КОСТЬ В.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
1 |
66 (30+24+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
11182 |
КОСТЬ Д.В. |
14464 |
м. Пустомити |
Семенівська ЗОШ |
4 |
114 (36+42+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
11183 |
КОСТЬ М.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
54 (24+24+6) |
|
С1 |
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
11184 |
КОСТЬ Н.М. |
14002 |
м. Львів |
НВК "ЗОШ-гімназія "Галицька" |
7 |
148 (54+54+40) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
11185 |
КОСТЬ Н.Р. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
8 |
103 (45+30+28) |
|
С1 |
|
|
Личак Катерина Степанівна |
11186 |
КОСТЬ С.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
78 (24+36+18) |
|
|
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
11187 |
КОСТЬ Т.М. |
14002 |
м. Львів |
НВК "ЗОШ-гімназія "Галицька" |
4 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
11188 |
КОСТЬ Х.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
5 |
63 (22+23+18) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
11189 |
КОСТЬОВИЧ І.Я. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
1 |
72 (30+24+18) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
11190 |
КОСТЬОВЯТ А.Д. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
5 |
79 (36+11+32) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
11191 |
КОСТЮК А.В. |
14545 |
м. Радехів |
Грицевільська ЗОШ |
5 |
128 (38+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
11192 |
КОСТЮК А.І. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
9 |
108 (36+26+46) |
|
|
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
11193 |
КОСТЮК А.С. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
5 |
110 (34+38+38) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
11194 |
КОСТЮК Б.О. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
5 |
94 (28+30+36) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
11195 |
КОСТЮК В.В. |
14030 |
м. Львів |
СЗШ № 77 |
9 |
109 (42+24+43) |
|
С1 |
|
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
11196 |
КОСТЮК В.В. |
14527 |
м. Радехів |
ЗОШ № 3 |
1 |
78 (24+30+24) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
11197 |
КОСТЮК В.І. |
14648 |
м. Сколе |
Ялинкуватська ЗШ |
9 |
115 (42+36+37) |
|
С1 |
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
11198 |
КОСТЮК В.І. |
14204 |
м. Червоноград |
СШ № 8 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
11199 |
КОСТЮК В.М. |
14405 |
м. Жовква |
Крехівська ЗОШ |
1 |
72 (24+30+18) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
11200 |
КОСТЮК Г.О. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
6 |
101 (44+33+24) |
|
С1 |
|
|
Біда Наталія Романівна |
11201 |
КОСТЮК Д.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
4 |
86 (24+36+26) |
|
|
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
11202 |
КОСТЮК Д.П. |
14059 |
м. Львів |
ССЗШ № 37 |
5 |
160 (56+50+54) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
11203 |
КОСТЮК Д.С. |
14549 |
м. Радехів |
Кустинський НВК |
4 |
104 (30+36+38) |
|
|
С2 |
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
11204 |
КОСТЮК І.А. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
1 |
82 (28+24+30) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
11205 |
КОСТЮК І.А. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
2 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
11206 |
КОСТЮК К.С. |
14098 |
м. Львів |
СЗШ № 50 |
3 |
102 (30+42+30) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
11207 |
КОСТЮК М.Л. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
3 |
112 (36+42+34) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
11208 |
КОСТЮК Н.Г. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
10 |
84 (18+26+40) |
|
|
|
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
11209 |
КОСТЮК Н.Н. |
14040 |
м. Львів |
СЗШ № 49 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
11210 |
КОСТЮК Н.Р. |
14179 |
м. Самбір |
Гімназія |
8 |
159 (54+48+57) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
11211 |
КОСТЮК О.Т. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
2 |
52 (22+30+0) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
11212 |
КОСТЮК С.А. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
2 |
66 (30+18+18) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
11213 |
КОСТЮК С.В. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
6 |
138 (48+54+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
11214 |
КОСТЮК С.В. |
14544 |
м. Радехів |
Барилівська ЗОШ |
2 |
66 (30+30+6) |
|
С1 |
С2 |
|
Брановський Володимир Іванович |
11215 |
КОСТЮК С.Т. |
14122 |
м. Львів |
СЗШ № 44 |
2 |
66 (30+24+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
11216 |
КОСТЮК С.Т. |
14122 |
м. Львів |
СЗШ № 44 |
2 |
66 (24+24+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
11217 |
КОСТЮК Х.І. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
3 |
114 (36+36+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
11218 |
КОСТЮК Х.Р. |
14528 |
м. Радехів |
Лоптинська ЗОШ |
3 |
94 (30+48+16) |
|
|
С2 |
|
Брановський Володимир Іванович |
11219 |
КОСТЮКЕВИЧ В.А. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
2 |
60 (30+12+18) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
11220 |
КОСТЮКЕВИЧ В.А. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
10 |
150 (54+44+52) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
11221 |
КОСТЮЧЕНКО О.Б. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
11222 |
КОСТЯК О.О. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
5 |
103 (20+45+38) |
|
|
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
11223 |
КОСТЯК Х.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
8 |
106 (48+24+34) |
|
С1 |
|
|
Біда Наталія Романівна |
11224 |
КОСЦІВ І.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
8 |
150 (60+42+48) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
11225 |
КОСЮК Р.Я. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
5 |
102 (30+42+30) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
11226 |
КОСЯК К.А. |
14206 |
м. Червоноград |
НВК № 10 |
4 |
130 (42+48+40) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
11227 |
КОСЯНЧУК А.В. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
11228 |
КОСЯНЧУК С.В. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
8 |
134 (60+38+36) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
11229 |
КОТ К.В. |
14099 |
м. Львів |
СЗШ № 51 |
5 |
82 (14+36+32) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
11230 |
КОТ М.М. |
14153 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 17 |
4 |
126 (42+48+36) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
11231 |
КОТ Н.О. |
14192 |
м. Стрий |
Гімназія |
2 |
64 (28+24+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
11232 |
КОТВІНСЬКИЙ Д.В. |
14096 |
м. Львів |
ССЗШ № 46 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
11233 |
КОТЕЛЬКО О.П. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
11234 |
КОТЕЛЬНИК В.А. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
2 |
60 (30+18+12) |
|
С1 |
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
11235 |
КОТЕНКО Д.В. |
14117 |
м. Львів |
СЗШ № 30 |
6 |
91 (24+31+36) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
11236 |
КОТИЙ Ю.І. |
14031 |
м. Львів |
ЛУГГ |
6 |
146 (56+54+36) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
11237 |
КОТИК А.М. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
5 |
81 (22+29+30) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
11238 |
КОТИК А.Ю. |
14136 |
м. Львів |
Приватна гімназія "Відродження" |
4 |
96 (24+42+30) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
11239 |
КОТИК В.П. |
14098 |
м. Львів |
СЗШ № 50 |
9 |
126 (60+26+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
11240 |
КОТИК В.Р. |
14858 |
м. Стрий |
Голобутівська ЗОШ |
3 |
102 (30+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Романова Лілія Володимирівна |
11241 |
КОТИК Д.О. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
5 |
152 (50+60+42) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
11242 |
КОТИК Е.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
7 |
27 (12+0+15) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
11243 |
КОТИК Н.М. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
7 |
116 (51+36+29) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
11244 |
КОТИК О.В. |
14476 |
м. Пустомити |
Солонківська ЗОШ |
6 |
93 (30+33+30) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
11245 |
КОТИК Х.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
7 |
25 (18+4+3) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
11246 |
КОТИС Ю.Т. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
8 |
89 (36+26+27) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
11247 |
КОТИЧ В.О. |
14386 |
м. Жовква |
Куликівська ЗОШ |
3 |
108 (30+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
11248 |
КОТКЕВИЧ Н.В. |
14386 |
м. Жовква |
Куликівська ЗОШ |
5 |
158 (46+58+54) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
11249 |
КОТКОВА В.А. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
4 |
82 (30+36+16) |
|
|
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
11250 |
КОТЛА А.В. |
14669 |
м. Сокаль |
Сілецька ЗШ |
5 |
146 (56+42+48) |
З |
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
11251 |
КОТЛІНСЬКА Л.Р. |
14465 |
м. Пустомити |
Мурованська ЗОШ |
10 |
97 (24+30+43) |
|
|
|
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
11252 |
КОТЛЯРОВА А.С. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
5 |
166 (58+60+48) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
11253 |
КОТЛЯРЧИК І.М. |
14680 |
м. Сокаль |
Хлівчанська ЗШ |
4 |
102 (30+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Кнейчук Наталія Володимирівна |
11254 |
КОТОВА А.І. |
14156 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 3 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
11255 |
КОТОВИЧ А.Н. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
6 |
102 (36+42+24) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
11256 |
КОТОВИЧ М.М. |
14094 |
м. Львів |
СЗШ № 36 |
1 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
11257 |
КОТОВИЧ О.Н. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
11258 |
КОТОВСЬКИЙ В.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
3 |
114 (36+48+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Михаць Ігор Львович |
11259 |
КОТУР М.І. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
7 |
91 (27+36+28) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
11260 |
КОТЬОЛКІН О.М. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
3 |
100 (36+42+22) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
11261 |
КОТЮК Ю.І. |
14385 |
м. Жовква |
ЗОШ № 3 |
8 |
147 (45+54+48) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
11262 |
КОФЛИК В.М. |
14282 |
м. Жидачів |
НВК |
5 |
114 (30+54+30) |
|
|
С2 |
|
Кардаш Богдан Степанович |
11263 |
КОФТУНОВА К. |
14059 |
м. Львів |
ССЗШ № 37 |
3 |
100 (36+36+28) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
11264 |
КОХАЛИК Ю.Т. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
11265 |
КОХАН Д.В. |
14096 |
м. Львів |
ССЗШ № 46 |
2 |
52 (22+24+6) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
11266 |
КОХАН І.З. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
3 |
108 (30+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
11267 |
КОХАН Л.Р. |
14635 |
м. Сколе |
Нижньорожанківська ЗОШ |
4 |
102 (36+36+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Багрич Галина Миколаївна |
11268 |
КОХАН М.Ю. |
14390 |
м. Жовква |
НВК "Рава-Руська школа-гімназія" |
3 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
11269 |
КОХАН Н.І. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
3 |
64 (18+36+10) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
11270 |
КОХАН О.А. |
14720 |
м. Сокаль |
НВК ЗШ № 4 ліцей |
7 |
116 (45+32+39) |
|
С1 |
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
11271 |
КОХАН П.В. |
14416 |
м. Жовква |
Старосільська ЗОШ |
4 |
102 (30+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
11272 |
КОХАН Р.П. |
14680 |
м. Сокаль |
Хлівчанська ЗШ |
3 |
44 (24+18+2) |
|
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
11273 |
КОХАНОВСЬКА Ю.В. |
14732 |
м. Сокаль |
Загальноосвітня школа-інтернат |
7 |
129 (60+36+33) |
|
С1 |
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
11274 |
КОХАНСЬКА О.Р. |
14556 |
м. Радехів |
Середпільцівський НВК |
8 |
111 (48+30+33) |
|
С1 |
|
|
Брановський Володимир Іванович |
11275 |
КОХАНСЬКИЙ А.В. |
14327 |
м. Жидачів |
Рудківцівська ЗОШ |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
11276 |
КОХАНЧИК А.І. |
14192 |
м. Стрий |
Гімназія |
3 |
86 (30+30+26) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
11277 |
КОХАНЧИК Д.М. |
14864 |
м. Стрий |
Жулинська ЗШ |
5 |
168 (52+60+56) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
11278 |
КОХМАН Д.М. |
14073 |
м. Львів |
ЗШ "Первоцвіт" |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
11279 |
КОХМАН Н.І. |
14955 |
м. Яворів |
Семирівська СЗШ |
4 |
102 (30+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
11280 |
КОЦАЙ Я.О. |
14097 |
м. Львів |
СЗШ № 48 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
11281 |
КОЦАН О.Р. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
6 |
88 (22+36+30) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
11282 |
КОЦАН С.В. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
9 |
141 (54+36+51) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
11283 |
КОЦАНЬ С.Р. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
7 |
101 (39+32+30) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
11284 |
КОЦАНЬ У.Р. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
7 |
135 (48+36+51) |
|
С1 |
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
11285 |
КОЦЕЛКО А.М. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
11286 |
КОЦЕЛКО Г.І. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
7 |
162 (54+54+54) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
11287 |
КОЦЕЛКО М.А. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
4 |
114 (36+42+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
11288 |
КОЦИЛОВСЬКА А.П. |
14767 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 1 |
5 |
116 (46+28+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Мар’ян Ольга Казимирівна |
11289 |
КОЦИНА М.А. |
14186 |
м. Стрий |
СЗШ № 7 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
11290 |
КОЦІБАН Ю.Ю. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
8 |
148 (60+54+34) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
11291 |
КОЦІК А.В. |
14461 |
м. Пустомити |
Зимноводівська ЗОШ № 2 |
7 |
87 (33+32+22) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
11292 |
КОЦІК Т.С. |
14198 |
м. Червоноград |
ЗШ № 2 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
11293 |
КОЦОВСЬКА Н.Т. |
14302 |
м. Жидачів |
ЗОШ № 2 |
9 |
125 (36+46+43) |
|
|
С2 |
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
11294 |
КОЦУН Н.О. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
9 |
159 (60+44+55) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
11295 |
КОЦУН Х.П. |
14903 |
м. Яворів |
Вороцівський НВК |
5 |
111 (38+31+42) |
|
|
|
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
11296 |
КОЦУПИР А.В. |
14528 |
м. Радехів |
Лоптинська ЗОШ |
6 |
162 (60+48+54) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
11297 |
КОЦУПИР Л.В. |
14527 |
м. Радехів |
ЗОШ № 3 |
5 |
109 (40+27+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
11298 |
КОЦУПИР О.П. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
1 |
66 (24+30+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
11299 |
КОЦУР А.І. |
14862 |
м. Стрий |
Долішненська ЗОШ |
6 |
118 (46+30+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Романова Лілія Володимирівна |
11300 |
КОЦУР В.М. |
14399 |
м. Жовква |
Дев’ятирська ЗОШ |
5 |
141 (48+45+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
11301 |
КОЦУР В.Р. |
14373 |
м. Жовква |
Липницька ЗОШ |
7 |
111 (36+30+45) |
|
|
|
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
11302 |
КОЦУР І.В. |
14036 |
м. Львів |
СЗШ № 65 |
7 |
118 (45+42+31) |
|
С1 |
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
11303 |
КОЦУР М.І. |
14862 |
м. Стрий |
Долішненська ЗОШ |
3 |
134 (42+48+44) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
11304 |
КОЦУР Н.І. |
14857 |
м. Стрий |
Горішненська ЗОШ |
3 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
11305 |
КОЦУР С.М. |
14399 |
м. Жовква |
Дев’ятирська ЗОШ |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
11306 |
КОЦУР Х.Ю. |
14075 |
м. Львів |
СЗШ № 96 |
4 |
76 (30+30+16) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
11307 |
КОЦЬ В.В. |
14542 |
м. Радехів |
Вузлівський ліцей |
10 |
108 (36+26+46) |
|
|
|
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
11308 |
КОЦЬ Л.А. |
14060 |
м. Львів |
СЗШ № 8 (молодша школа) |
4 |
94 (24+48+22) |
|
|
С2 |
|
Мазовіта Орися Петрівна |
11309 |
КОЦЬ Н.І. |
14463 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 2 |
9 |
162 (60+42+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
11310 |
КОЦЬ О.Р. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
2 |
50 (26+18+6) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
11311 |
КОЦЬ Р.А. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
3 |
90 (30+36+24) |
|
|
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
11312 |
КОЦЬ Ю.Т. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
6 |
151 (58+45+48) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
11313 |
КОЦЬКО В.І. |
14530 |
м. Радехів |
Бишівська ЗОШ |
7 |
68 (42+18+8) |
|
С1 |
|
|
Брановський Володимир Іванович |
11314 |
КОЦЬО О.І. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
2 |
42 (12+18+12) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
11315 |
КОЦЬОЛА Д.С. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
4 |
72 (18+36+18) |
|
|
С2 |
|
Ліпецька Віра Семенівна |
11316 |
КОЦЮБА А.М. |
14026 |
м. Львів |
СЗШ № 67 |
3 |
114 (30+48+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
11317 |
КОЦЮБА А.Р. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
3 |
70 (30+30+10) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
11318 |
КОЦЮБА В.І. |
14709 |
м. Сокаль |
Телязька ЗШ |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
11319 |
КОЦЮБА Г.М. |
14034 |
м. Львів |
"Світанок" |
3 |
118 (42+42+34) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
11320 |
КОЦЮБА С.А. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
5 |
144 (36+54+54) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
11321 |
КОЦЮБА Т.І. |
14709 |
м. Сокаль |
Телязька ЗШ |
1 |
66 (30+24+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
11322 |
КОЦЮБИНСЬКА А.С. |
14007 |
м. Львів |
СЗШ № 4 |
1 |
82 (28+30+24) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
11323 |
КОЦЮБИНСЬКИЙ С.І. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
2 |
88 (28+30+30) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
11324 |
КОЦЮМБАС А. . |
14092 |
м. Львів |
СЗШ № 17 |
2 |
82 (28+30+24) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
11325 |
КОЦЮМБАС Д.Н. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
11326 |
КОЦЮМБАС О.Р. |
14001 |
м. Львів |
ПНВЗ "ЗОШ святої Софії" |
4 |
132 (42+48+42) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
11327 |
КОЦЮМБАС Я.М. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
5 |
116 (40+40+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
11328 |
КОЦЮРУБА А.І. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
8 |
145 (54+48+43) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
11329 |
КОЧАН А. . |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
6 |
52 (20+22+10) |
|
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
11330 |
КОЧАН Р.П. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
9 |
60 (24+20+16) |
|
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
11331 |
КОЧАН Т.П. |
14487 |
м. Пустомити |
Зубрянський НВК |
4 |
96 (30+36+30) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
11332 |
КОЧАН Ю.Р. |
14390 |
м. Жовква |
НВК "Рава-Руська школа-гімназія" |
6 |
104 (38+48+18) |
|
|
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
11333 |
КОЧАРОВСЬКИЙ Д.В. |
14122 |
м. Львів |
СЗШ № 44 |
9 |
144 (54+44+46) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
11334 |
КОЧАРЯН М.Л. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
1 |
78 (24+30+24) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
11335 |
КОЧЕНАШ Л.О. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
11336 |
КОЧЕРГА Д.О. |
14767 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 1 |
2 |
78 (24+30+24) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
11337 |
КОЧЕРГАН Д.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
7 |
120 (45+42+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
11338 |
КОЧЕРГАН С.Б. |
14001 |
м. Львів |
ПНВЗ "ЗОШ святої Софії" |
2 |
60 (24+24+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
11339 |
КОЧЕРГІН К.О. |
14007 |
м. Львів |
СЗШ № 4 |
3 |
94 (30+42+22) |
|
|
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
11340 |
КОЧЕРКЕВИЧ В.Р. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
5 |
150 (48+60+42) |
З |
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
11341 |
КОЧКОДАН Ю.М. |
14365 |
м. Жовква |
Гійченська ЗОШ |
7 |
141 (57+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
11342 |
КОЧМАР А.В. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
9 |
100 (42+20+38) |
|
С1 |
|
|
Личак Катерина Степанівна |
11343 |
КОЧМАР В.В. |
14474 |
м. Пустомити |
Чорношовицький НВК |
8 |
159 (57+48+54) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
11344 |
КОЧМАР І. |
14136 |
м. Львів |
Приватна гімназія "Відродження" |
6 |
141 (42+45+54) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
11345 |
КОЧМАРІВСЬКИЙ В.М. |
14178 |
м. Самбір |
СШ № 10 |
5 |
92 (32+36+24) |
|
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
11346 |
КОЧОТКО С.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
8 |
94 (42+24+28) |
|
С1 |
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
11347 |
КОЧУБАЙЛО М.А. |
14408 |
м. Жовква |
Малехівська ЗОШ |
4 |
42 (18+12+12) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
11348 |
КОЧУТ Р.А. |
14366 |
м. Жовква |
Глинський НВК |
8 |
127 (42+42+43) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
11349 |
КОЧУТ Ю.М. |
14142 |
м. Львів |
Львівський технологічний ліцей |
8 |
141 (54+42+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Вольська Світлана Станіславівна |
11350 |
КОШАРКА К.М. |
14853 |
м. Стрий |
Бережницький НВК |
3 |
102 (30+42+30) |
|
|
С2 |
|
Романова Лілія Володимирівна |
11351 |
КОШАРСЬКИЙ Н.Б. |
14076 |
м. Львів |
СЗШ № 86 |
6 |
119 (38+33+48) |
|
|
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
11352 |
КОШЕВКО С.К. |
14863 |
м. Стрий |
Дулібська школа-сад |
3 |
82 (18+36+28) |
|
|
С2 |
|
Романова Лілія Володимирівна |
11353 |
КОШЕЛЬ Л.А. |
14608 |
м. Сколе |
Головецька ЗОШ |
9 |
147 (54+44+49) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
11354 |
КОШЕЛЬ М.А. |
14608 |
м. Сколе |
Головецька ЗОШ |
11 |
147 (54+44+49) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
11355 |
КОШЕЛЬ Т.Д. |
14391 |
м. Жовква |
Рава-Руська ЗОШ-інтернат |
9 |
126 (42+38+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
11356 |
КОШИК В.Т. |
14469 |
м. Пустомити |
Милятичівська ЗОШ |
7 |
104 (42+30+32) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
11357 |
КОШИКОВСЬКА М.М. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
9 |
130 (60+24+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Біда Наталія Романівна |
11358 |
КОШИЦЬКА С.Б. |
14540 |
м. Радехів |
Стоянівська ЗОШ |
9 |
91 (30+12+49) |
|
|
|
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
11359 |
КОШІЛЬ І.А. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
10 |
100 (36+24+40) |
|
|
|
С3 |
Булас Надія Антонівна |
11360 |
КОШІЛЬ І.В. |
14186 |
м. Стрий |
СЗШ № 7 |
3 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
11361 |
КОШІЛЬ Р.О. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
7 |
153 (48+54+51) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
11362 |
КОШІЛЬ Ю.Б. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
9 |
79 (42+18+19) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
11363 |
КОШЛА В.Р. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
3 |
102 (30+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Лободяк Леся Мар'янівна |
11364 |
КОШЛА Г.Р. |
14140 |
м. Львів |
ШЕЛ |
11 |
60 (24+14+22) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
11365 |
КОШЛА М.Ю. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
4 |
32 (12+6+14) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
11366 |
КОШЛА Ю.Ю. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
11367 |
КОШЛАН З.Д. |
14186 |
м. Стрий |
СЗШ № 7 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
11368 |
КОШЛАТИЙ Н.В. |
14142 |
м. Львів |
Львівський технологічний ліцей |
10 |
142 (42+54+46) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Вольська Світлана Станіславівна |
11369 |
КОШМАН Ю. . |
14092 |
м. Львів |
СЗШ № 17 |
6 |
100 (28+30+42) |
|
|
|
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
11370 |
КОШОВА С.Р. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
6 |
131 (38+57+36) |
|
|
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
11371 |
КОШОВСЬКА С.І. |
14665 |
м. Сокаль |
Великомостівський ЗШ-НВК-ліцей |
3 |
132 (42+48+42) |
З |
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
11372 |
КРАВЕЦЬ А. |
14021 |
м. Львів |
СЗШ № 40 |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
11373 |
КРАВЕЦЬ А.А. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
4 |
84 (24+36+24) |
|
|
С2 |
|
Булас Надія Антонівна |
11374 |
КРАВЕЦЬ А.А. |
14864 |
м. Стрий |
Жулинська ЗШ |
4 |
124 (30+48+46) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
11375 |
КРАВЕЦЬ А.М. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
2 |
72 (30+30+12) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
11376 |
КРАВЕЦЬ А.Р. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
7 |
92 (45+16+31) |
|
С1 |
|
|
Біда Наталія Романівна |
11377 |
КРАВЕЦЬ А.Ю. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
11378 |
КРАВЕЦЬ В. . |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
4 |
118 (36+42+40) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
11379 |
КРАВЕЦЬ В.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
1 |
76 (28+24+24) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
11380 |
КРАВЕЦЬ В.В. |
14166 |
м. Новий Розділ |
НВК "Лідер" |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Верес Галина Мирославівна |
11381 |
КРАВЕЦЬ В.І. |
14191 |
м. Стрий |
СЗШ № 12 |
2 |
64 (28+24+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
11382 |
КРАВЕЦЬ В.І. |
14500 |
м. Пустомити |
Звенигородська ЗОШ |
4 |
120 (42+42+36) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
11383 |
КРАВЕЦЬ В.І. |
14842 |
м. Стрий |
Ланівська СЗШ |
6 |
89 (34+31+24) |
|
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
11384 |
КРАВЕЦЬ В.М. |
14380 |
м. Жовква |
Староскварявська ЗОШ |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
11385 |
КРАВЕЦЬ В.П. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
4 |
120 (42+36+42) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
11386 |
КРАВЕЦЬ Д.І. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
8 |
134 (51+46+37) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
11387 |
КРАВЕЦЬ Д.Р. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
1 |
80 (26+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
11388 |
КРАВЕЦЬ Д.Ю. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
4 |
82 (24+42+16) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
11389 |
КРАВЕЦЬ І.Б. |
14303 |
м. Жидачів |
Залісківська ЗОШ |
5 |
99 (28+41+30) |
|
|
С2 |
|
Кардаш Богдан Степанович |
11390 |
КРАВЕЦЬ І.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
9 |
145 (60+52+33) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
11391 |
КРАВЕЦЬ І.Т. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
3 |
82 (30+36+16) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
11392 |
КРАВЕЦЬ Л.О. |
14112 |
м. Львів |
Школа радості |
2 |
70 (28+24+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
11393 |
КРАВЕЦЬ М.Б. |
14303 |
м. Жидачів |
Залісківська ЗОШ |
7 |
156 (60+48+48) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
11394 |
КРАВЕЦЬ М.М. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
5 |
100 (22+42+36) |
|
|
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
11395 |
КРАВЕЦЬ М.Р. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
3 |
126 (42+48+36) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
11396 |
КРАВЕЦЬ М.Ю. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
3 |
90 (30+30+30) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
11397 |
КРАВЕЦЬ Н.А. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
6 |
112 (28+48+36) |
|
|
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
11398 |
КРАВЕЦЬ Н.М. |
14115 |
м. Львів |
СЗШ № 22 |
4 |
132 (48+42+42) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
11399 |
КРАВЕЦЬ Н.М. |
14172 |
м. Самбір |
СШ № 1 |
10 |
137 (54+42+41) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ніженецька Наталія Сергіївна |
11400 |
КРАВЕЦЬ О.В. |
14394 |
м. Жовква |
Великодорошівська ЗОШ |
7 |
132 (51+42+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
11401 |
КРАВЕЦЬ О.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
6 |
125 (38+51+36) |
|
|
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
11402 |
КРАВЕЦЬ О.І. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
4 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
11403 |
КРАВЕЦЬ О.О. |
14295 |
м. Жидачів |
Піддністрянський НВК |
9 |
107 (48+20+39) |
|
С1 |
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
11404 |
КРАВЕЦЬ О.Т. |
14032 |
м. Львів |
НВК "Гроно" |
2 |
72 (24+30+18) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
11405 |
КРАВЕЦЬ О.Т. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
11406 |
КРАВЕЦЬ П.І. |
14140 |
м. Львів |
ШЕЛ |
5 |
102 (42+38+22) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
11407 |
КРАВЕЦЬ С.А. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
3 |
88 (30+36+22) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
11408 |
КРАВЕЦЬ С.І. |
14021 |
м. Львів |
СЗШ № 40 |
4 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
11409 |
КРАВЕЦЬ С.П. |
14186 |
м. Стрий |
СЗШ № 7 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
11410 |
КРАВЕЦЬ Ф. . |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
1 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
11411 |
КРАВЕЦЬ Х.Р. |
14291 |
м. Жидачів |
Загірочківський НВК |
7 |
73 (33+24+16) |
|
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
11412 |
КРАВЕЦЬ Ю.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
7 |
115 (54+30+31) |
|
С1 |
|
|
Біда Наталія Романівна |
11413 |
КРАВЕЦЬ Ю.В. |
14098 |
м. Львів |
СЗШ № 50 |
3 |
74 (30+24+20) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
11414 |
КРАВЕЦЬ Ю.І. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
6 |
108 (36+36+36) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
11415 |
КРАВЕЦЬ Ю.О. |
14182 |
м. Стрий |
СЗШ № 3 |
8 |
99 (39+24+36) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
11416 |
КРАВЕЦЬ Я.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
5 |
136 (46+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
11417 |
КРАВЕЦЬ Я.В. |
14468 |
м. Пустомити |
Щирецька ЗОШ № 2 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
11418 |
КРАВЕЦЬ Я.В. |
14470 |
м. Пустомити |
Лапаївська ЗОШ |
4 |
104 (36+42+26) |
|
С1 |
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
11419 |
КРАВЕЦЬ Я.І. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
8 |
119 (45+32+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Біда Наталія Романівна |
11420 |
КРАВЕЦЬ Я.С. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
10 |
90 (42+10+38) |
|
С1 |
|
|
Біда Наталія Романівна |
11421 |
КРАВЕЦЬКА І.П. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
8 |
93 (51+24+18) |
|
С1 |
|
|
Цімарно Марія Петрівна |
11422 |
КРАВІЦЬКИЙ М.Р. |
14117 |
м. Львів |
СЗШ № 30 |
6 |
137 (44+45+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
11423 |
КРАВІЦЬКИЙ Н.В. |
14012 |
м. Львів |
СЗШ № 34 |
4 |
110 (30+42+38) |
|
|
С2 |
С3 |
Оленчин Тетяна Петрівна |
11424 |
КРАВЦІВ А.М. |
14155 |
м. Дрогобич |
Гімназія |
5 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
11425 |
КРАВЦІВ А.М. |
14196 |
м. Трускавець |
СЗШ № 3 |
2 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Томашівська Наталія Валеріївна |
11426 |
КРАВЦІВ В.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
86 (26+30+30) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
11427 |
КРАВЦІВ В.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
108 (42+36+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
11428 |
КРАВЦІВ М.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
5 |
110 (38+30+42) |
|
|
|
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
11429 |
КРАВЦІВ М.І. |
14841 |
м. Стрий |
Конюхівська СЗШ |
8 |
96 (45+18+33) |
|
С1 |
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
11430 |
КРАВЦІВ М.М. |
14073 |
м. Львів |
ЗШ "Первоцвіт" |
4 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
11431 |
КРАВЦІВ М.С. |
14195 |
м. Трускавець |
НВК СЗШ № 2 гімназія |
3 |
102 (36+36+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Томашівська Наталія Валеріївна |
11432 |
КРАВЦІВ О.О. |
14190 |
м. Стрий |
СЗШ № 11 |
3 |
78 (36+24+18) |
|
С1 |
|
|
Пістун Надія Данилівна |
11433 |
КРАВЦІВ П.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
7 |
135 (51+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Михаць Ігор Львович |
11434 |
КРАВЦІВ С.І. |
14176 |
м. Самбір |
СШ № 8 |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
11435 |
КРАВЦІВ Т |
14841 |
м. Стрий |
Конюхівська СЗШ |
5 |
147 (56+43+48) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
11436 |
КРАВЦІВ У. |
14059 |
м. Львів |
ССЗШ № 37 |
3 |
102 (36+42+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
11437 |
КРАВЦОВА М.В. |
14556 |
м. Радехів |
Середпільцівський НВК |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
11438 |
КРАВЦОВА Н.О. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
11439 |
КРАВЦЬ С.О. |
14016 |
м. Львів |
Українська приватна гімназія, ЗСППШ "Альфа" |
1 |
54 (24+24+6) |
|
С1 |
С2 |
|
Білий Микола Михайлович |
11440 |
КРАВЧАК Д.І. |
14461 |
м. Пустомити |
Зимноводівська ЗОШ № 2 |
4 |
90 (24+30+36) |
|
|
|
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
11441 |
КРАВЧЕНКО А. |
14176 |
м. Самбір |
СШ № 8 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
11442 |
КРАВЧЕНКО А.А. |
14186 |
м. Стрий |
СЗШ № 7 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
11443 |
КРАВЧЕНКО А.Є. |
14099 |
м. Львів |
СЗШ № 51 |
2 |
76 (28+30+18) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
11444 |
КРАВЧЕНКО В.Є. |
14906 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 3 |
1 |
72 (30+30+12) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
11445 |
КРАВЧЕНКО К.А. |
14165 |
м. Моршин |
НВК СЗШ ліцей |
3 |
76 (24+30+22) |
|
|
|
|
Люсак Руслана Михайлівна |
11446 |
КРАВЧЕНКО К.А. |
14165 |
м. Моршин |
НВК СЗШ ліцей |
3 |
76 (24+30+22) |
|
|
|
|
Люсак Руслана Михайлівна |
11447 |
КРАВЧЕНКО О.Т. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
11448 |
КРАВЧИК Д.Н. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
8 |
135 (51+30+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
11449 |
КРАВЧИК Л.П. |
14868 |
м. Стрий |
М. Дідушицька ЗОШ |
4 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
11450 |
КРАВЧИК Н.П. |
14868 |
м. Стрий |
М. Дідушицька ЗОШ |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
11451 |
КРАВЧИК О.В. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
9 |
128 (48+40+40) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
11452 |
КРАВЧИК О.Н. |
14140 |
м. Львів |
ШЕЛ |
11 |
55 (24+16+15) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
11453 |
КРАВЧИК С.О. |
14463 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 2 |
3 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
11454 |
КРАВЧИШИН А.В. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
7 |
120 (39+30+51) |
|
|
|
С3 |
Гарбіч Людмила Іванівна |
11455 |
КРАВЧИШИН А.О. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
8 |
160 (60+54+46) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
11456 |
КРАВЧИШИН А.Р. |
14468 |
м. Пустомити |
Щирецька ЗОШ № 2 |
4 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
11457 |
КРАВЧИШИН Д. |
14005 |
м. Львів |
СЗШ № 62 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
11458 |
КРАВЧИШИН Д.П. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
7 |
90 (24+32+34) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
11459 |
КРАВЧИШИН М |
14469 |
м. Пустомити |
Милятичівська ЗОШ |
4 |
94 (18+42+34) |
|
|
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
11460 |
КРАВЧИШИН М.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
7 |
120 (48+24+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
11461 |
КРАВЧИШИН О. . |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
1 |
76 (28+30+18) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
11462 |
КРАВЧИШИН Т.І. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
3 |
96 (36+30+30) |
|
С1 |
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
11463 |
КРАВЧУК А |
14046 |
м. Львів |
СЗШ № 71 |
3 |
78 (30+24+24) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
11464 |
КРАВЧУК А.В. |
14026 |
м. Львів |
СЗШ № 67 |
9 |
127 (54+30+43) |
|
С1 |
|
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
11465 |
КРАВЧУК А.О. |
14107 |
м. Львів |
"Левеня" |
3 |
88 (18+36+34) |
|
|
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
11466 |
КРАВЧУК А.С. |
14135 |
м. Львів |
Гімназія "Престиж" |
8 |
77 (33+20+24) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
11467 |
КРАВЧУК Б.Р. |
14097 |
м. Львів |
СЗШ № 48 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
11468 |
КРАВЧУК В.О. |
14030 |
м. Львів |
СЗШ № 77 |
11 |
143 (54+38+51) |
|
С1 |
|
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
11469 |
КРАВЧУК Д.В. |
14477 |
м. Пустомити |
Ланівська ЗОШ |
9 |
165 (60+48+57) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
11470 |
КРАВЧУК Д.Е. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
8 |
147 (54+48+45) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
11471 |
КРАВЧУК М.Б. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
9 |
105 (42+20+43) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
11472 |
КРАВЧУК М.В. |
14477 |
м. Пустомити |
Ланівська ЗОШ |
5 |
148 (52+48+48) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
11473 |
КРАВЧУК М.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
6 |
117 (34+41+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
11474 |
КРАВЧУК М.О. |
14107 |
м. Львів |
"Левеня" |
3 |
108 (18+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
11475 |
КРАВЧУК М.Т. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
3 |
132 (48+42+42) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
11476 |
КРАВЧУК Н.О. |
14012 |
м. Львів |
СЗШ № 34 |
7 |
156 (60+48+48) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
11477 |
КРАВЧУК О.А. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
11478 |
КРАВЧУК О.О. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
11479 |
КРАВЧУК П.В. |
14204 |
м. Червоноград |
СШ № 8 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
11480 |
КРАВЧУК С.Р. |
14165 |
м. Моршин |
НВК СЗШ ліцей |
2 |
64 (28+18+18) |
|
С1 |
|
|
Люсак Руслана Михайлівна |
11481 |
КРАВЧУК С.Р. |
14165 |
м. Моршин |
НВК СЗШ ліцей |
2 |
64 (28+18+18) |
|
С1 |
|
|
Люсак Руслана Михайлівна |
11482 |
КРАВЧУТА М.С. |
14525 |
м. Радехів |
ЗОШ № 1 |
8 |
106 (39+30+37) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
11483 |
КРАЄВСЬКА А.І. |
14135 |
м. Львів |
Гімназія "Престиж" |
5 |
118 (30+40+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
11484 |
КРАЄВСЬКИЙ А.В. |
14099 |
м. Львів |
СЗШ № 51 |
4 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
11485 |
КРАЄВСЬКИЙ В.П. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
6 |
123 (36+51+36) |
|
|
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
11486 |
КРАЄВСЬКИЙ М.В. |
14463 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 2 |
4 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
11487 |
КРАЇВСЬКА О.Н. |
14285 |
м. Жидачів |
Ходорівська СЗШ № 1 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
11488 |
КРАЇВСЬКИЙ Д.Н. |
14285 |
м. Жидачів |
Ходорівська СЗШ № 1 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
11489 |
КРАЇЛО Д.О. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
5 |
92 (32+36+24) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
11490 |
КРАЙНИК Д.А. |
14834 |
м. Стрий |
Братківський НВК |
1 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
11491 |
КРАЙНИК Р.І. |
14185 |
м. Стрий |
СЗШ № 6 |
5 |
121 (56+43+22) |
|
С1 |
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
11492 |
КРАЙНИК С.Ю. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
3 |
62 (18+24+20) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
11493 |
КРАЙНОВ В.С. |
14378 |
м. Жовква |
Потелицька ЗОШ |
6 |
133 (50+35+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
11494 |
КРАЙЧАК О.В. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
11495 |
КРАК Б.В. |
14184 |
м. Стрий |
СЗШ № 5 |
6 |
104 (38+42+24) |
|
|
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
11496 |
КРАКОВСЬКА С.О. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
7 |
94 (27+30+37) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
11497 |
КРАМАР В.М. |
14042 |
м. Львів |
СЗШ № 42 |
7 |
153 (57+54+42) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
11498 |
КРАМАР М.В. |
14044 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок " Провесінь" |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
11499 |
КРАМАР С.О. |
14014 |
м. Львів |
СЗШ № 87 |
3 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
11500 |
КРАМАР Ю.І. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
11501 |
КРАМАРЕНКО В.М. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
5 |
142 (52+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
11502 |
КРАМАРЕНКО Є.Р. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
5 |
72 (22+26+24) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
11503 |
КРАМАРЧУК М.А. |
14415 |
м. Жовква |
Смереківська ЗОШ |
9 |
132 (36+44+52) |
|
|
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
11504 |
КРАМАРЧУК О.А. |
14415 |
м. Жовква |
Смереківська ЗОШ |
7 |
117 (36+42+39) |
|
|
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
11505 |
КРАПІВКІНА А.А. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
5 |
84 (28+38+18) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
11506 |
КРАСІВСЬКА В.Т. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
11507 |
КРАСІВСЬКИЙ Я.В. |
14192 |
м. Стрий |
Гімназія |
2 |
58 (28+18+12) |
|
С1 |
|
|
Пістун Надія Данилівна |
11508 |
КРАСІЙ А.І. |
14304 |
м. Жидачів |
Монастирецький НВК |
8 |
121 (48+42+31) |
|
С1 |
С2 |
|
Кардаш Богдан Степанович |
11509 |
КРАСІЛЬЧУК Б.В. |
14544 |
м. Радехів |
Барилівська ЗОШ |
2 |
72 (24+30+18) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
11510 |
КРАСІНСЬКИЙ П.Д. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
11511 |
КРАСІНЧУК Р.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
7 |
45 (18+4+23) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
11512 |
КРАСІЦКА Ю.І. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
1 |
58 (10+30+18) |
|
|
С2 |
|
Ліпецька Віра Семенівна |
11513 |
КРАСІЦКИЙ О.А. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
6 |
48 (24+14+10) |
|
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
11514 |
КРАСІЦЬКА Я.О. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
7 |
135 (54+42+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
11515 |
КРАСНЕВИЧ О.М. |
14853 |
м. Стрий |
Бережницький НВК |
6 |
114 (38+22+54) |
|
|
|
С3 |
Романова Лілія Володимирівна |
11516 |
КРАСНИЦЬКА А. . |
14092 |
м. Львів |
СЗШ № 17 |
4 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
11517 |
КРАСНИЦЬКА А. . |
14092 |
м. Львів |
СЗШ № 17 |
8 |
130 (45+42+43) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
11518 |
КРАСНИЦЬКА А.В. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
3 |
120 (36+48+36) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
11519 |
КРАСНИЦЬКА Г.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
7 |
106 (51+24+31) |
|
С1 |
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
11520 |
КРАСНИЦЬКА Л.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
7 |
106 (48+18+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
11521 |
КРАСНИЦЬКА Ю.В. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
7 |
114 (36+36+42) |
|
|
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
11522 |
КРАСНИЦЬКИЙ І.І. |
14609 |
м. Сколе |
Завадківська ЗОШ |
6 |
72 (22+20+30) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
11523 |
КРАСНІКОВА І.В. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
3 |
120 (42+42+36) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
11524 |
КРАСНОБРИЖЕВ Н.М. |
14108 |
м. Львів |
"Малюк" |
2 |
54 (24+18+12) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
11525 |
КРАСНОВА А.О. |
14107 |
м. Львів |
"Левеня" |
2 |
56 (20+24+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
11526 |
КРАСНОВОРОНКА Б.Т. |
14394 |
м. Жовква |
Великодорошівська ЗОШ |
3 |
102 (30+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
11527 |
КРАСНОВСЬКИЙ В.М. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
4 |
64 (6+36+22) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
11528 |
КРАСНОГОЛОВА В.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
3 |
108 (30+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Булас Надія Антонівна |
11529 |
КРАСНОГУРСЬКА Х.Р. |
14935 |
м. Яворів |
НВК СЗШ ДНЗ с. Бірки |
4 |
78 (24+24+30) |
|
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
11530 |
КРАСНОПОЛЬСЬКА С.В. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
11531 |
КРАСНОЩОКОВА В.С. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
5 |
57 (18+21+18) |
|
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
11532 |
КРАСНОЩОКОВА Л.О. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
5 |
101 (16+43+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Ліпецька Віра Семенівна |
11533 |
КРАСНЮК К.Р. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
2 |
76 (28+24+24) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
11534 |
КРАСНЯНЧИН М.М. |
14610 |
м. Сколе |
Задільська ЗОШ |
6 |
87 (36+21+30) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
11535 |
КРАСОВСЬКА А. . |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
11536 |
КРАСОТА С.С. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
4 |
102 (18+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
11537 |
КРАСУЛЯК А.В. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
3 |
104 (30+36+38) |
|
|
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
11538 |
КРАСУЛЯК Ю. . |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
1 |
72 (30+30+12) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
11539 |
КРАСЬ Н.В. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
9 |
111 (42+32+37) |
|
С1 |
|
|
Личак Катерина Степанівна |
11540 |
КРАСЬ Т.В. |
14197 |
м. Червоноград |
ЗШ № 1 |
6 |
145 (40+57+48) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
11541 |
КРАСЬ Ю.А. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
6 |
99 (24+39+36) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
11542 |
КРАТКО О.Я. |
14540 |
м. Радехів |
Стоянівська ЗОШ |
3 |
96 (30+30+36) |
|
|
|
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
11543 |
КРАТКО Х.І. |
14540 |
м. Радехів |
Стоянівська ЗОШ |
8 |
118 (54+30+34) |
|
С1 |
|
|
Брановський Володимир Іванович |
11544 |
КРАТКО Ю.П. |
14540 |
м. Радехів |
Стоянівська ЗОШ |
9 |
100 (36+30+34) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
11545 |
КРАХМАЛЬНА К.В. |
14136 |
м. Львів |
Приватна гімназія "Відродження" |
3 |
94 (36+48+10) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
11546 |
КРАХМАЛЬНИЙ Я.В. |
14136 |
м. Львів |
Приватна гімназія "Відродження" |
3 |
84 (18+42+24) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
11547 |
КРАЦИЛО З.Я. |
14125 |
м. Львів |
СЗШ № 57 |
1 |
72 (30+30+12) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
11548 |
КРАЧКОВСЬКА Г.В. |
14284 |
м. Жидачів |
Гімназія |
9 |
122 (54+34+34) |
|
С1 |
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
11549 |
КРВАВИЧ К.С. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
11550 |
КРЕГЕНБІЛЬД Х.Т. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
5 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
11551 |
КРЕЙГИЧ М.С. |
14031 |
м. Львів |
ЛУГГ |
6 |
131 (52+37+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
11552 |
КРЕМЗА М.Р. |
14525 |
м. Радехів |
ЗОШ № 1 |
3 |
90 (30+36+24) |
|
|
С2 |
|
Брановський Володимир Іванович |
11553 |
КРЕМІНЕЦЬ І.М. |
14136 |
м. Львів |
Приватна гімназія "Відродження" |
8 |
93 (30+24+39) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
11554 |
КРЕМІНЕЦЬ Х.В. |
14371 |
м. Жовква |
Зіболківська ЗОШ |
5 |
111 (30+45+36) |
|
|
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
11555 |
КРЕМІНЕЦЬ Ю. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
3 |
82 (24+36+22) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
11556 |
КРЕМІНЕЦЬ Ю.О. |
14034 |
м. Львів |
"Світанок" |
4 |
94 (36+36+22) |
|
С1 |
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
11557 |
КРЕМІНСЬКИЙ Р.С. |
14633 |
м. Сколе |
Лавочанська ЗОШ № 2 |
5 |
84 (20+36+28) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
11558 |
КРЕМІНЬ І.М. |
14312 |
м. Жидачів |
Лівчицька ЗОШ |
1 |
66 (24+18+24) |
|
С1 |
|
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
11559 |
КРЕМПА Л.Ю. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
8 |
147 (54+48+45) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
11560 |
КРЕМПОВИЧ Ю.О. |
14141 |
м. Львів |
ЦО "Політехнік-Еколенд" |
2 |
58 (22+24+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
11561 |
КРЕМСА Л. . |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
6 |
110 (36+46+28) |
|
|
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
11562 |
КРЕМСА Н.П. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
8 |
109 (48+24+37) |
|
С1 |
|
|
Шманько Андрій Петрович |
11563 |
КРЕМСА С.Б. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
7 |
111 (48+24+39) |
|
С1 |
|
|
Шманько Андрій Петрович |
11564 |
КРЕМСА Я.І. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
6 |
128 (40+46+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
11565 |
КРЕНЕВИЧ Р.Ю. |
14116 |
м. Львів |
СЗШ № 23 |
5 |
121 (46+27+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
11566 |
КРЕТ А.М. |
14116 |
м. Львів |
СЗШ № 23 |
4 |
106 (36+36+34) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
11567 |
КРЕТ В.Й. |
14077 |
м. Львів |
СЗШ № 84 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
11568 |
КРЕТОВИЧ В.А. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
3 |
78 (30+24+24) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
11569 |
КРЕТЧАК Д.П. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
7 |
101 (48+22+31) |
|
С1 |
|
|
Михаць Ігор Львович |
11570 |
КРЕТЧАК П.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
11571 |
КРЕТЧАК С.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
6 |
131 (44+39+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Михаць Ігор Львович |
11572 |
КРЕТЧАК Х.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
9 |
123 (54+32+37) |
|
С1 |
|
|
Михаць Ігор Львович |
11573 |
КРЕХОВЕЦЬ В.М. |
14362 |
м. Жовква |
Бишківська ЗОШ |
8 |
135 (48+48+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
11574 |
КРЕХОВЕЦЬ М.І. |
14401 |
м. Жовква |
Замочківська ЗОШ |
3 |
132 (36+48+48) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
11575 |
КРЕХОВЕЦЬ С.З. |
14385 |
м. Жовква |
ЗОШ № 3 |
8 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
11576 |
КРЕЦУЛ А.С. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
96 (24+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
11577 |
КРЕЦУЛ В.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
96 (30+36+30) |
|
|
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
11578 |
КРЕЦУЛ З.М. |
14119 |
м. Львів |
СЗШ № 38 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
11579 |
КРЕЦУЛА А.В. |
14863 |
м. Стрий |
Дулібська школа-сад |
4 |
88 (18+42+28) |
|
|
С2 |
|
Романова Лілія Володимирівна |
11580 |
КРЕЧКІВСЬКИЙ Д.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
8 |
133 (45+40+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
11581 |
КРЕЧКІВСЬКИЙ С.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
11582 |
КРЕЧКОВСЬКА І.О. |
14077 |
м. Львів |
СЗШ № 84 |
7 |
139 (51+42+46) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
11583 |
КРИВА Д.А. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
2 |
66 (24+30+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Булас Надія Антонівна |
11584 |
КРИВА О.М. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
7 |
135 (54+42+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
11585 |
КРИВА С.Т. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
3 |
104 (48+36+20) |
|
С1 |
С2 |
|
Воробець Надія Теодорівна |
11586 |
КРИВАНЧИК О.М. |
14179 |
м. Самбір |
Гімназія |
9 |
114 (54+24+36) |
|
С1 |
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
11587 |
КРИВАНЧИК Р.В. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
11588 |
КРИВДА Х.А. |
14171 |
м. Самбір |
ПШ № 2 |
3 |
64 (18+36+10) |
|
|
С2 |
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
11589 |
КРИВЕНЬ О.Р. |
14196 |
м. Трускавець |
СЗШ № 3 |
3 |
114 (42+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Томашівська Наталія Валеріївна |
11590 |
КРИВЕНЬ П.С. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
5 |
137 (50+45+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Оленчин Тетяна Петрівна |
11591 |
КРИВЕНЬКА О.П. |
14046 |
м. Львів |
СЗШ № 71 |
2 |
76 (22+30+24) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
11592 |
КРИВЕЦЬКА Р.Я. |
14609 |
м. Сколе |
Завадківська ЗОШ |
3 |
112 (36+42+34) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
11593 |
КРИВЕШКО Д.О. |
14126 |
м. Львів |
СЗШ № 78 |
4 |
96 (30+36+30) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
11594 |
КРИВИЙ О.І. |
14531 |
м. Радехів |
Нововитківська ЗОШ |
7 |
124 (57+34+33) |
|
С1 |
|
|
Брановський Володимир Іванович |
11595 |
КРИВИЧ Д.Ї. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
3 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
11596 |
КРИВИЧ Х.І. |
14527 |
м. Радехів |
ЗОШ № 3 |
1 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
11597 |
КРИВІШИН Р.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
10 |
55 (12+26+17) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
11598 |
КРИВКО О.І. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
1 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
11599 |
КРИВКО У.М. |
14499 |
м. Пустомити |
Підбірцівська ЗОШ |
4 |
126 (36+48+42) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
11600 |
КРИВКО Ю.І. |
14394 |
м. Жовква |
Великодорошівська ЗОШ |
7 |
127 (42+48+37) |
|
С1 |
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
11601 |
КРИВОБОКОВ Є.О. |
14076 |
м. Львів |
СЗШ № 86 |
6 |
116 (32+48+36) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
11602 |
КРИВОБОКОВА Н.Ю. |
14005 |
м. Львів |
СЗШ № 62 |
2 |
68 (26+18+24) |
|
С1 |
|
С3 |
Оленчин Тетяна Петрівна |
11603 |
КРИВОНІЖКА І.О. |
14560 |
м. Радехів |
Щуровицька ЗОШ |
6 |
134 (50+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
11604 |
КРИВОНІЖКА Н.О. |
14560 |
м. Радехів |
Щуровицька ЗОШ |
8 |
96 (42+28+26) |
|
С1 |
|
|
Брановський Володимир Іванович |
11605 |
КРИВОНІС В.С. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
3 |
88 (24+36+28) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
11606 |
КРИВОРУКА В.А. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
8 |
133 (60+36+37) |
|
С1 |
|
|
Михаць Ігор Львович |
11607 |
КРИВОШЕЄВА Я.А. |
14182 |
м. Стрий |
СЗШ № 3 |
9 |
78 (36+20+22) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
11608 |
КРИВОШИЯ М.В. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
9 |
149 (60+38+51) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
11609 |
КРИВУЛИЧ Р.Б. |
14767 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 1 |
6 |
116 (50+42+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
11610 |
КРИВУЛЯ А.Р. |
14073 |
м. Львів |
ЗШ "Первоцвіт" |
2 |
72 (24+30+18) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
11611 |
КРИВУЛЯ І.А. |
14949 |
м. Яворів |
Гімназія ім. Маковея |
6 |
132 (48+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
11612 |
КРИВУЛЯ Р.С. |
14382 |
м. Жовква |
Дублянська ЗОШ |
3 |
70 (30+30+10) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
11613 |
КРИВУН К.Є. |
14076 |
м. Львів |
СЗШ № 86 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
11614 |
КРИВУТА Д.Я. |
14935 |
м. Яворів |
НВК СЗШ ДНЗ с. Бірки |
6 |
96 (40+20+36) |
|
С1 |
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
11615 |
КРИВУТА М.Б. |
14903 |
м. Яворів |
Вороцівський НВК |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
11616 |
КРИВУЦЬКИЙ А.І. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
11617 |
КРИВУЦЬКИЙ Р.Є. |
14073 |
м. Львів |
ЗШ "Первоцвіт" |
2 |
44 (14+18+12) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
11618 |
КРИВЦУН А.М. |
14304 |
м. Жидачів |
Монастирецький НВК |
8 |
126 (42+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
11619 |
КРИВЯК В.Ю. |
14122 |
м. Львів |
СЗШ № 44 |
3 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
11620 |
КРИВЯК М.Ю. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
11621 |
КРИВЯК М.Ю. |
14470 |
м. Пустомити |
Лапаївська ЗОШ |
2 |
52 (22+18+12) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
11622 |
КРИВЯК С.А. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
3 |
114 (36+48+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Ліпецька Віра Семенівна |
11623 |
КРИВЯК С.А. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
1 |
58 (28+18+12) |
|
С1 |
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
11624 |
КРИВЯК С.А. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
3 |
114 (36+48+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Ліпецька Віра Семенівна |
11625 |
КРИГЕР Д. . |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
9 |
50 (36+2+12) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
11626 |
КРИЖАЛКО С.М. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
6 |
162 (48+60+54) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
11627 |
КРИЖАНІВСЬКА А.О. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
5 |
84 (30+18+36) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
11628 |
КРИЖАНІВСЬКА А.О. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
72 (30+30+12) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
11629 |
КРИЖАНІВСЬКА В.О. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
11630 |
КРИЖАНІВСЬКА В.С. |
14170 |
м. Новий Розділ |
ЗШ № 4 |
4 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Верес Галина Мирославівна |
11631 |
КРИЖАНІВСЬКА І.С. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
11632 |
КРИЖАНІВСЬКА К. . |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
2 |
70 (28+24+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
11633 |
КРИЖАНІВСЬКА Н.Г. |
14319 |
м. Жидачів |
Бориницька ЗОШ |
4 |
78 (24+36+18) |
|
|
С2 |
|
Кардаш Богдан Степанович |
11634 |
КРИЖАНІВСЬКА С.В. |
14031 |
м. Львів |
ЛУГГ |
6 |
142 (46+54+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
11635 |
КРИЖАНІВСЬКА Х.С. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
6 |
122 (38+36+48) |
|
|
|
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
11636 |
КРИЖАНІВСЬКИЙ М.Р. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
9 |
132 (54+32+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
11637 |
КРИЖАНОВСЬКИЙ В.Я. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
11638 |
КРИКАВСЬКИЙ Ю.Б. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
11639 |
КРИКУН В.А. |
14704 |
м. Сокаль |
Перетіцька ЗШ |
5 |
138 (38+48+52) |
|
|
С2 |
С3 |
Кнейчук Наталія Володимирівна |
11640 |
КРИКУНЕНКО К.Я. |
14183 |
м. Стрий |
СЗШ № 4 |
2 |
56 (8+30+18) |
|
|
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
11641 |
КРИЛЕВИЧ Х.О. |
14176 |
м. Самбір |
СШ № 8 |
9 |
120 (48+30+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Ніженецька Наталія Сергіївна |
11642 |
КРИНИЦЬКА Д.А. |
14031 |
м. Львів |
ЛУГГ |
6 |
140 (44+48+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
11643 |
КРИНИЦЬКА С.В. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
8 |
147 (45+42+60) |
З |
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
11644 |
КРИНИЦЬКИЙ В.В. |
14840 |
м. Стрий |
Кавська СЗШ |
9 |
110 (36+38+36) |
|
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
11645 |
КРИНИЦЬКИЙ І.Б. |
14178 |
м. Самбір |
СШ № 10 |
9 |
38 (18+14+6) |
|
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
11646 |
КРИНЬСЬКИЙ В.Т. |
14470 |
м. Пустомити |
Лапаївська ЗОШ |
3 |
104 (30+42+32) |
|
|
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
11647 |
КРИПЯКЕВИЧ І.О. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
4 |
82 (18+48+16) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
11648 |
КРИСА А.Г. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
2 |
72 (24+30+18) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
11649 |
КРИСА В.А. |
14469 |
м. Пустомити |
Милятичівська ЗОШ |
7 |
92 (39+30+23) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
11650 |
КРИСА В.В. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
9 |
137 (48+34+55) |
|
С1 |
|
С3 |
Цімарно Марія Петрівна |
11651 |
КРИСА І.Б. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
3 |
88 (30+42+16) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
11652 |
КРИСА О.О. |
14125 |
м. Львів |
СЗШ № 57 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
11653 |
КРИСА С.А. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
6 |
106 (42+22+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Гарбіч Людмила Іванівна |
11654 |
КРИСА С.Р. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
2 |
66 (24+18+24) |
|
С1 |
|
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
11655 |
КРИСЕВИЧ А.О. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
8 |
156 (57+54+45) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
11656 |
КРИСТИНЯК Б. . |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
9 |
67 (30+28+9) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
11657 |
КРИСЬКО Д.М. |
14126 |
м. Львів |
СЗШ № 78 |
4 |
108 (36+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
11658 |
КРИСЬКО І.І. |
14723 |
м. Сокаль |
Жвирківська ЗШ |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
11659 |
КРИСЬКО Н.Т. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
6 |
55 (18+19+18) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
11660 |
КРИСЬКО О.Г. |
14119 |
м. Львів |
СЗШ № 38 |
6 |
10 (10+0+0) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
11661 |
КРИСЬКО С.І. |
14126 |
м. Львів |
СЗШ № 78 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
11662 |
КРИСЬКО У.А. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
2 |
56 (26+24+6) |
|
С1 |
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
11663 |
КРИСЮК А.Р. |
14732 |
м. Сокаль |
Загальноосвітня школа-інтернат |
3 |
114 (30+48+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Кнейчук Наталія Володимирівна |
11664 |
КРИСЮК І.І. |
14526 |
м. Радехів |
ЗОШ № 2 |
6 |
21 (4+15+2) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
11665 |
КРИСЮК Ю. . |
14526 |
м. Радехів |
ЗОШ № 2 |
7 |
8 (0+8+0) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
11666 |
КРИТ Д.Р. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
6 |
114 (36+42+36) |
|
|
С2 |
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
11667 |
КРИТ Р.В. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
8 |
139 (60+48+31) |
|
С1 |
С2 |
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
11668 |
КРИТОВИЧ Ю.В. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
4 |
84 (30+30+24) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
11669 |
КРИТСЬКА О.Л. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
4 |
84 (30+36+18) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
11670 |
КРИТЧАК А.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
5 |
117 (42+39+36) |
|
С1 |
|
|
Михаць Ігор Львович |
11671 |
КРИХОВЕЦЬ С. |
14002 |
м. Львів |
НВК "ЗОШ-гімназія "Галицька" |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
11672 |
КРИХОВЕЦЬ Ю.О. |
14002 |
м. Львів |
НВК "ЗОШ-гімназія "Галицька" |
4 |
138 (48+48+42) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
11673 |
КРИЧАК О.М. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
3 |
120 (42+48+30) |
З |
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
11674 |
КРИЧКІВСЬКА Ю.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
9 |
102 (42+20+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
11675 |
КРИЧКОВСЬКА С.Р. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
2 |
68 (26+24+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
11676 |
КРИЧКОВСЬКА Ю.І. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
11677 |
КРИЧКОВСЬКИЙ А.Б. |
14012 |
м. Львів |
СЗШ № 34 |
3 |
108 (24+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Оленчин Тетяна Петрівна |
11678 |
КРИЧКОВСЬКИЙ А.І. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
4 |
102 (30+48+24) |
|
|
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
11679 |
КРИЧКОВСЬКИЙ Н.А. |
14135 |
м. Львів |
Гімназія "Престиж" |
6 |
106 (34+30+42) |
|
|
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
11680 |
КРИЧОК М.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
6 |
116 (32+48+36) |
|
|
С2 |
|
Михаць Ігор Львович |
11681 |
КРИШТАЛЬ М.В. |
14195 |
м. Трускавець |
НВК СЗШ № 2 гімназія |
6 |
106 (34+30+42) |
|
|
|
С3 |
Томашівська Наталія Валеріївна |
11682 |
КРИШТАЛЬ О. |
14185 |
м. Стрий |
СЗШ № 6 |
5 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
11683 |
КРИШТАЛЬ О.М. |
14860 |
м. Стрий |
Довгівська ЗОШ |
7 |
130 (57+34+39) |
|
С1 |
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
11684 |
КРИШТАПОВИЧ М.В. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
2 |
58 (28+24+6) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
11685 |
КРИШТАФОВИЧ З.С. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
7 |
124 (48+42+34) |
|
С1 |
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
11686 |
КРИШТОФ Н.Г. |
14529 |
м. Радехів |
Березівська ЗОШ |
9 |
127 (54+42+31) |
|
С1 |
С2 |
|
Брановський Володимир Іванович |
11687 |
КРИШТОФ Н.Р. |
14701 |
м. Сокаль |
Забузька ЗШ |
7 |
109 (42+30+37) |
|
С1 |
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
11688 |
КРИЩУК Я.Ю. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
8 |
126 (45+42+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
11689 |
КРІКСОН А.А. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
11690 |
КРІЛ Ь Ю.Р. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
3 |
120 (42+42+36) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
11691 |
КРІЛЕВИЧ Л.Ю. |
14179 |
м. Самбір |
Гімназія |
9 |
143 (54+40+49) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ніженецька Наталія Сергіївна |
11692 |
КРІЛИШИН А.І. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
4 |
106 (36+36+34) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
11693 |
КРІЛЬ А. . |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
9 |
88 (30+18+40) |
|
|
|
С3 |
Михаць Ігор Львович |
11694 |
КРІЛЬ А.А. |
14463 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 2 |
9 |
145 (54+46+45) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
11695 |
КРІЛЬ А.Я. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
3 |
76 (24+30+22) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
11696 |
КРІЛЬ В.А. |
14207 |
м. Червоноград |
ЗШ № 11 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
11697 |
КРІЛЬ З.А. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
8 |
129 (45+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
11698 |
КРІЛЬ І.О. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
76 (30+24+22) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
11699 |
КРІЛЬ Л.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
10 |
83 (30+30+23) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
11700 |
КРІЛЬ Л.Р. |
14200 |
м. Червоноград |
ЗШ № 4 |
7 |
120 (45+32+43) |
|
С1 |
|
С3 |
Перець Надія Михайлівна |
11701 |
КРІЛЬ М. . |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
6 |
112 (52+36+24) |
|
С1 |
|
|
Михаць Ігор Львович |
11702 |
КРІЛЬ М.А. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
5 |
134 (44+42+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
11703 |
КРІЛЬ М.О. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
11704 |
КРІЛЬ М.Р. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
4 |
96 (36+36+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
11705 |
КРІЛЬ Н.М. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
7 |
118 (60+36+22) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
11706 |
КРІЛЬ Н.Ю. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
4 |
108 (30+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Михаць Ігор Львович |
11707 |
КРІЛЬ Н.Ю. |
14471 |
м. Пустомити |
Сороки-Львівська ЗОШ |
3 |
72 (18+24+30) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
11708 |
КРІЛЬ П. . |
14463 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 2 |
9 |
137 (48+38+51) |
|
С1 |
|
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
11709 |
КРІЛЬ Ю.В. |
14178 |
м. Самбір |
СШ № 10 |
7 |
119 (48+30+41) |
|
С1 |
|
С3 |
Ніженецька Наталія Сергіївна |
11710 |
КРІНІН А.С. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
3 |
114 (36+42+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
11711 |
КРІП І.С. |
14401 |
м. Жовква |
Замочківська ЗОШ |
4 |
52 (18+30+4) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
11712 |
КРІСА Н.І. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
11713 |
КРІСА Р.П. |
14114 |
м. Львів |
СЗШ № 20 |
3 |
102 (30+42+30) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
11714 |
КРІСА Р.П. |
14114 |
м. Львів |
СЗШ № 20 |
3 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
11715 |
КРІСА Р.П. |
14114 |
м. Львів |
СЗШ № 20 |
3 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
11716 |
КРІСЛАТИЙ Д.О. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
5 |
129 (38+45+46) |
|
|
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
11717 |
КРІСМАН С.А. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
4 |
132 (42+48+42) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
11718 |
КРІЬ К.Ю. |
14122 |
м. Львів |
СЗШ № 44 |
6 |
105 (26+45+34) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
11719 |
КРОВІЦЬКА К.Б. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
3 |
98 (30+48+20) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
11720 |
КРОВІЦЬКА Ю.Р. |
14476 |
м. Пустомити |
Солонківська ЗОШ |
8 |
130 (48+48+34) |
|
С1 |
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
11721 |
КРОКІС А.А. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
1 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
11722 |
КРОКІС М.В. |
14142 |
м. Львів |
Львівський технологічний ліцей |
9 |
139 (42+40+57) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Вольська Світлана Станіславівна |
11723 |
КРОКІС О.Ю. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
6 |
124 (34+42+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Гарбіч Людмила Іванівна |
11724 |
КРОКОВСЬКИЙ Е.А. |
14142 |
м. Львів |
Львівський технологічний ліцей |
9 |
114 (48+30+36) |
|
С1 |
|
|
Вольська Світлана Станіславівна |
11725 |
КРОЛЯК Р.Р. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
3 |
106 (36+48+22) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
11726 |
КРОНЧКО Н.Р. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
3 |
126 (42+48+36) |
З |
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
11727 |
КРОПИВКА О.Ю. |
14098 |
м. Львів |
СЗШ № 50 |
4 |
108 (36+36+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
11728 |
КРОПИВНИЦЬКА В. . |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
5 |
84 (24+36+24) |
|
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
11729 |
КРОПИВНИЦЬКА І.А. |
14179 |
м. Самбір |
Гімназія |
9 |
151 (60+34+57) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
11730 |
КРОПИВНИЦЬКА О.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
8 |
142 (48+54+40) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
11731 |
КРОПИВНИЦЬКА О.О. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
64 (30+6+28) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
11732 |
КРОПИВНИЦЬКА С.А. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
6 |
146 (44+54+48) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
11733 |
КРОПИВНИЦЬКА Я.О. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
11734 |
КРОПИВНИЦЬКИЙ А.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
5 |
144 (36+54+54) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
11735 |
КРОПИВНИЦЬКИЙ О.О. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
8 |
128 (51+42+35) |
|
С1 |
С2 |
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
11736 |
КРОПИВНИЦЬКИЙ Т.С. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
9 |
124 (54+36+34) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
11737 |
КРОСИШТАЛЬ В.А. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
8 |
131 (51+32+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
11738 |
КРОТ Ю.Т. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
3 |
110 (36+36+38) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
11739 |
КРОХМАЛЬНА С.Т. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
11740 |
КРОХМАЛЬНА Т.І. |
14463 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 2 |
5 |
168 (58+54+56) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
11741 |
КРОХМАЛЬНА Я.О. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
9 |
131 (42+40+49) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
11742 |
КРОХМАЛЬНИЙ Н.А. |
14868 |
м. Стрий |
М. Дідушицька ЗОШ |
9 |
138 (54+50+34) |
|
С1 |
С2 |
|
Романова Лілія Володимирівна |
11743 |
КРОХМАЛЬСЬКИЙ С.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
1 |
72 (30+24+18) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
11744 |
КРОЧАК Л.З. |
14843 |
м. Стрий |
Лисовицька школа-ліцей |
10 |
150 (54+50+46) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
11745 |
КРОЧАК Н.Р. |
14116 |
м. Львів |
СЗШ № 23 |
4 |
100 (42+42+16) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
11746 |
КРОШКО О.П. |
14197 |
м. Червоноград |
ЗШ № 1 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
11747 |
КРУ К Ю.І. |
14561 |
м. Радехів |
Яструбичівська ЗОШ |
6 |
118 (40+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Брановський Володимир Іванович |
11748 |
КРУ ПА А.Я. |
14456 |
м. Пустомити |
Підберезцівський НВК |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
11749 |
КРУБА А. . |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
6 |
148 (46+54+48) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
11750 |
КРУГЛІКОВ О.Ю. |
14076 |
м. Львів |
СЗШ № 86 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
11751 |
КРУГЛОВ Ю.А. |
14935 |
м. Яворів |
НВК СЗШ ДНЗ с. Бірки |
4 |
94 (30+36+28) |
|
|
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
11752 |
КРУГЛЯК А.Ю. |
14006 |
м. Львів |
СЗШ № 3 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
11753 |
КРУЗ-ОЛІЙНИК Б.І. |
14120 |
м. Львів |
СЗШ № 41 |
4 |
108 (30+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
11754 |
КРУК А.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
6 |
148 (54+40+54) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
11755 |
КРУК А.І. |
14561 |
м. Радехів |
Яструбичівська ЗОШ |
4 |
102 (24+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
11756 |
КРУК А.І. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
11757 |
КРУК А.М. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
3 |
100 (24+42+34) |
|
|
С2 |
С3 |
Біда Наталія Романівна |
11758 |
КРУК А.Р. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
5 |
144 (52+44+48) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
11759 |
КРУК А.Я. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
3 |
90 (36+42+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
11760 |
КРУК Д.С. |
14362 |
м. Жовква |
Бишківська ЗОШ |
1 |
72 (30+30+12) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
11761 |
КРУК К.Я. |
14561 |
м. Радехів |
Яструбичівська ЗОШ |
9 |
52 (12+24+16) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
11762 |
КРУК М.В. |
14197 |
м. Червоноград |
ЗШ № 1 |
3 |
114 (30+48+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Перець Надія Михайлівна |
11763 |
КРУК М.В. |
14167 |
м. Новий Розділ |
ЗШ № 2 |
6 |
134 (38+54+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Верес Галина Мирославівна |
11764 |
КРУК Н.А. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
8 |
132 (51+36+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Біда Наталія Романівна |
11765 |
КРУК О.Б. |
14665 |
м. Сокаль |
Великомостівський ЗШ-НВК-ліцей |
3 |
104 (36+30+38) |
|
С1 |
|
С3 |
Кнейчук Наталія Володимирівна |
11766 |
КРУК Р.І. |
14561 |
м. Радехів |
Яструбичівська ЗОШ |
7 |
61 (21+24+16) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
11767 |
КРУК С.В. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
11768 |
КРУК С.Д. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
11769 |
КРУК С.М. |
14076 |
м. Львів |
СЗШ № 86 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
11770 |
КРУК С.Ю. |
14114 |
м. Львів |
СЗШ № 20 |
2 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
11771 |
КРУК Ю.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
11772 |
КРУК Ю.В. |
14198 |
м. Червоноград |
ЗШ № 2 |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
11773 |
КРУК Ю.Л. |
14561 |
м. Радехів |
Яструбичівська ЗОШ |
4 |
102 (24+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
11774 |
КРУКЕНИЦЬКИЙ І.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
1 |
76 (22+30+24) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
11775 |
КРУКЕНИЦЬКИЙ К.А. |
14001 |
м. Львів |
ПНВЗ "ЗОШ святої Софії" |
3 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
11776 |
КРУКИНИЦЬКИЙ О.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
9 |
45 (6+16+23) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
11777 |
КРУЛЕВСЬКИЙ О.А. |
14153 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 17 |
6 |
110 (20+36+54) |
|
|
|
С3 |
Юрків Андрій Степанович |
11778 |
КРУПА Б.З. |
14075 |
м. Львів |
СЗШ № 96 |
7 |
127 (51+42+34) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
11779 |
КРУПА В.Є. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
4 |
96 (18+36+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Гарбіч Людмила Іванівна |
11780 |
КРУПА Д.А. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
7 |
86 (33+26+27) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
11781 |
КРУПА І.Р. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
3 |
78 (24+36+18) |
|
|
С2 |
|
Михаць Ігор Львович |
11782 |
КРУПА К.І. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
2 |
70 (28+24+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
11783 |
КРУПА О.С. |
14678 |
м. Сокаль |
Острівський НВК-ЗШ-дитячий садок |
2 |
30 (24+0+6) |
|
С1 |
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
11784 |
КРУПА С.А. |
14004 |
м. Львів |
ЛЛГ |
5 |
131 (50+39+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Оленчин Тетяна Петрівна |
11785 |
КРУПА С.В. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
3 |
112 (42+42+28) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
11786 |
КРУПА С.В. |
14382 |
м. Жовква |
Дублянська ЗОШ |
7 |
133 (51+36+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
11787 |
КРУПА С.І. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
5 |
103 (34+39+30) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
11788 |
КРУПА С.О. |
14853 |
м. Стрий |
Бережницький НВК |
2 |
66 (24+30+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Романова Лілія Володимирівна |
11789 |
КРУПА Ю.Т. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
3 |
102 (42+36+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
11790 |
КРУПА Я.Р. |
14767 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 1 |
8 |
129 (54+36+39) |
|
С1 |
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
11791 |
КРУПАК Д.М. |
14319 |
м. Жидачів |
Бориницька ЗОШ |
4 |
84 (24+36+24) |
|
|
С2 |
|
Кардаш Богдан Степанович |
11792 |
КРУПАЧ А.І. |
14119 |
м. Львів |
СЗШ № 38 |
6 |
89 (32+27+30) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
11793 |
КРУПАЧ А.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
6 |
116 (38+42+36) |
|
|
С2 |
|
Михаць Ігор Львович |
11794 |
КРУПАЧ В.К. |
14036 |
м. Львів |
СЗШ № 65 |
6 |
102 (38+34+30) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
11795 |
КРУПАЧ Л.З. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
4 |
114 (36+48+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Михаць Ігор Львович |
11796 |
КРУПАЧ С.Л. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
9 |
142 (54+40+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Панченко Наталія Сергіївна |
11797 |
КРУПЕЙ В.М. |
14504 |
м. Пустомити |
Басівська ЗОШ |
4 |
84 (24+30+30) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
11798 |
КРУПЕЙ О.О. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
5 |
136 (46+42+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
11799 |
КРУПИК В.А. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
4 |
102 (30+30+42) |
|
|
|
С3 |
Булас Надія Антонівна |
11800 |
КРУПКА А.А. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
4 |
88 (36+30+22) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
11801 |
КРУПКА А.О. |
14723 |
м. Сокаль |
Жвирківська ЗШ |
2 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
11802 |
КРУПКА Н.О. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
3 |
98 (24+42+32) |
|
|
С2 |
С3 |
Гарбіч Людмила Іванівна |
11803 |
КРУПКА С. . |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
4 |
82 (24+36+22) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
11804 |
КРУПКА Т.А. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
6 |
60 (24+28+8) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
11805 |
КРУПНИК М.В. |
14677 |
м. Сокаль |
Мурованська ЗШ |
6 |
93 (30+33+30) |
|
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
11806 |
КРУПНИК М.І. |
14532 |
м. Радехів |
Вузлівська ЗОШ |
4 |
96 (36+30+30) |
|
С1 |
|
|
Брановський Володимир Іванович |
11807 |
КРУПНИК О.Р. |
14386 |
м. Жовква |
Куликівська ЗОШ |
4 |
108 (24+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
11808 |
КРУПНИК Р.М. |
14543 |
м. Радехів |
Бабичівська ЗОШ |
1 |
78 (24+30+24) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
11809 |
КРУПНИК У |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
4 |
88 (24+42+22) |
|
|
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
11810 |
КРУПНИК Ю.А. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
11811 |
КРУПНИК Ю.І. |
14532 |
м. Радехів |
Вузлівська ЗОШ |
7 |
90 (36+6+48) |
|
|
|
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
11812 |
КРУПНІЦЬКА В.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
3 |
78 (24+30+24) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
11813 |
КРУПСЬКИЙ О.В. |
14108 |
м. Львів |
"Малюк" |
4 |
100 (24+42+34) |
|
|
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
11814 |
КРУРПАЧ Н.А. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
5 |
126 (48+30+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Михаць Ігор Львович |
11815 |
КРУТІЄНКО Ю.Ю. |
14054 |
м. Львів |
СЗШ № 21 |
6 |
113 (36+35+42) |
|
|
|
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
11816 |
КРУТІЙ А.І. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
4 |
90 (30+36+24) |
|
|
С2 |
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
11817 |
КРУТІЙ М.Р. |
14099 |
м. Львів |
СЗШ № 51 |
9 |
79 (12+24+43) |
|
|
|
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
11818 |
КРУТІЙ У.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
6 |
83 (24+37+22) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
11819 |
КРУТІКОВА О. |
14180 |
м. Стрий |
СЗШ № 1 |
6 |
162 (42+60+60) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
11820 |
КРУТЬ О.А. |
14176 |
м. Самбір |
СШ № 8 |
8 |
129 (54+42+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
11821 |
КРУТЬКО А.О. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
3 |
90 (36+36+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
11822 |
КРУЦЬКО Д.Р. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
1 |
66 (18+18+30) |
|
|
|
С3 |
Булас Надія Антонівна |
11823 |
КРУЦЬКО М.О. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
7 |
114 (45+36+33) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
11824 |
КРУЦЬКО Ю.В. |
14905 |
м. Яворів |
Немирівська СЗШ |
3 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
11825 |
КРУЧАЙ А.Ф. |
14195 |
м. Трускавець |
НВК СЗШ № 2 гімназія |
8 |
116 (39+40+37) |
|
|
С2 |
|
Томашівська Наталія Валеріївна |
11826 |
КРУЧЕК О.Д. |
14389 |
м. Жовква |
Рава-Руська ЗОШ № 2 |
6 |
150 (54+54+42) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
11827 |
КРУЧЕК С. . |
14016 |
м. Львів |
Українська приватна гімназія, ЗСППШ "Альфа" |
1 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Білий Микола Михайлович |
11828 |
КРУЧЕНА Р.Р. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
8 |
43 (15+20+8) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
11829 |
КРУЧЕНЮК М.Ю. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
6 |
114 (38+34+42) |
|
|
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
11830 |
КРУЧКЕВИЧ М. |
14543 |
м. Радехів |
Бабичівська ЗОШ |
3 |
96 (30+24+42) |
|
|
|
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
11831 |
КРУЧКЕВИЧ Я.В. |
14207 |
м. Червоноград |
ЗШ № 11 |
4 |
124 (42+42+40) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
11832 |
КРУЧОК М. . |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
6 |
77 (36+11+30) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
11833 |
КРУЧОК Т.Г. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
11834 |
КРУШЕЛЬНИЦЬКА С.В. |
14375 |
м. Жовква |
Мокротинська ЗОШ |
5 |
118 (28+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
11835 |
КРУШЕЛЬНИЦЬКИЙ М.Б. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
4 |
108 (24+48+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
11836 |
КРУЩЬ Д.Т. |
14115 |
м. Львів |
СЗШ № 22 |
3 |
112 (36+42+34) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
11837 |
КРЮКОВА В.М. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
1 |
66 (30+24+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Булас Надія Антонівна |
11838 |
КРЮЧЕК А.В. |
14047 |
м. Львів |
СЗШ № 6 |
5 |
137 (38+45+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
11839 |
КРЯЖЕНКОВА А.Ю. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
11840 |
КСЕНЧИН Д.В. |
14115 |
м. Львів |
СЗШ № 22 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
11841 |
КТРИЛИШИН А.І. |
14872 |
м. Стрий |
П'ятничанська ЗОШ, Дашавська ЗОШ |
8 |
126 (51+36+39) |
|
С1 |
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
11842 |
КУБАЙ В.А. |
14154 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 18 |
5 |
158 (50+54+54) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
11843 |
КУБАЙ Д.Р. |
14134 |
м. Львів |
Правнича гімназія |
6 |
114 (30+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
11844 |
КУБАЙ Д.Р. |
14194 |
м. Трускавець |
СЗШ № 1 |
2 |
72 (24+30+18) |
З |
|
|
|
Томашівська Наталія Валеріївна |
11845 |
КУБАЙ М.М. |
14386 |
м. Жовква |
Куликівська ЗОШ |
3 |
90 (36+30+24) |
|
С1 |
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
11846 |
КУБАЙ Н.Р. |
14134 |
м. Львів |
Правнича гімназія |
9 |
129 (54+32+43) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
11847 |
КУБАЙ Ю.Р. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
4 |
126 (36+42+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
11848 |
КУБАН А.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
7 |
95 (36+28+31) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
11849 |
КУБАРИ В.Р. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
5 |
127 (40+51+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
11850 |
КУБИЦЬКА О.І. |
14118 |
м. Львів |
СЗШ № 33 |
8 |
144 (60+42+42) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
11851 |
КУБІН О.М. |
14171 |
м. Самбір |
ПШ № 2 |
4 |
78 (30+24+24) |
|
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
11852 |
КУБІНСЬКА С.М. |
14680 |
м. Сокаль |
Хлівчанська ЗШ |
6 |
89 (36+35+18) |
|
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
11853 |
КУБІЦЬКИЙ В.А. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
6 |
89 (10+39+40) |
|
|
|
С3 |
Біда Наталія Романівна |
11854 |
КУБІЦЬКИЙ В.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
4 |
84 (30+30+24) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
11855 |
КУБІШИН І.І. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
2 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
11856 |
КУБЛИЦЬКА М.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
11857 |
КУБЯКОВСЬКИЙ В.М. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
9 |
158 (48+58+52) |
З |
|
|
|
Цімарно Марія Петрівна |
11858 |
КУБЯКОВСЬКИЙ М.М. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Цімарно Марія Петрівна |
11859 |
КУГАЄВИЧ М.С. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
4 |
100 (36+42+22) |
|
С1 |
С2 |
|
Панченко Наталія Сергіївна |
11860 |
КУГІВЧАК А.Р. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
7 |
162 (60+54+48) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
11861 |
КУГІВЧАК С.Р. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
3 |
98 (36+42+20) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
11862 |
КУДЕЛИЧ Д.І. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
4 |
110 (36+42+32) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
11863 |
КУДЕЛІНСЬКА М.О. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
11864 |
КУДЕЛКО А.М. |
14651 |
м. Сколе |
ЗОШ 1 ст., Решітська ЗОШ |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
11865 |
КУДЕЛЮК А.А. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
10 |
136 (54+30+52) |
|
С1 |
|
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
11866 |
КУДЕЛЯ М.В. |
14178 |
м. Самбір |
СШ № 10 |
10 |
127 (48+42+37) |
|
С1 |
С2 |
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
11867 |
КУДЕРСЬКА А |
14031 |
м. Львів |
ЛУГГ |
6 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
11868 |
КУДЕРСЬКИЙ Н.А. |
14463 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 2 |
3 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
11869 |
КУДИК В.В. |
14385 |
м. Жовква |
ЗОШ № 3 |
8 |
145 (54+48+43) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
11870 |
КУДИК М.А. |
14383 |
м. Жовква |
ЗОШ № 1 |
3 |
114 (36+42+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
11871 |
КУДИК Х.А. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
7 |
141 (48+42+51) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
11872 |
КУДІЛЬЧАК А.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
100 (30+36+34) |
|
|
С2 |
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
11873 |
КУДІЛЬЧАК М.С. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
5 |
108 (48+30+30) |
|
С1 |
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
11874 |
КУДІНОВ А.В. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
11875 |
КУДІНОВА С.О. |
14101 |
м. Львів |
СЗШ № 66 |
2 |
64 (22+18+24) |
|
С1 |
|
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
11876 |
КУДЛА В.М. |
14195 |
м. Трускавець |
НВК СЗШ № 2 гімназія |
4 |
100 (30+42+28) |
|
|
С2 |
|
Томашівська Наталія Валеріївна |
11877 |
КУДЛА Д.М. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
4 |
102 (30+42+30) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
11878 |
КУДЛА М.О. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
5 |
95 (32+33+30) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
11879 |
КУДЛА М.Ю. |
14122 |
м. Львів |
СЗШ № 44 |
6 |
135 (38+49+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
11880 |
КУДЛА О.Н. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
9 |
128 (60+26+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
11881 |
КУДЛАЄНКО Б.В. |
14147 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 4 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
11882 |
КУДЛАК Н.Ю. |
14946 |
м. Яворів |
Чолгинська СЗШ |
3 |
86 (36+30+20) |
|
С1 |
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
11883 |
КУДЛАТА А.І. |
14117 |
м. Львів |
СЗШ № 30 |
9 |
120 (42+32+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
11884 |
КУДРИК А.Т. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
6 |
129 (30+51+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
11885 |
КУДРИК Н.Р. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
6 |
150 (42+54+54) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
11886 |
КУДРИК Х.П. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
3 |
108 (36+48+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
11887 |
КУДРИК Х.Ю. |
14365 |
м. Жовква |
Гійченська ЗОШ |
6 |
138 (48+42+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
11888 |
КУДРИЧ А.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
114 (36+42+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
11889 |
КУДРИЧ В.В. |
14107 |
м. Львів |
"Левеня" |
4 |
38 (18+12+8) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
11890 |
КУДРИЧ М.П. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
11891 |
КУДРІЦЬКА Л. . |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
2 |
82 (28+30+24) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
11892 |
КУДРЯВЦЕВ Д.О. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
8 |
142 (48+48+46) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
11893 |
КУДРЯВЦЕВ М.Р. |
14204 |
м. Червоноград |
СШ № 8 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
11894 |
КУДРЯШОВ М.О. |
14525 |
м. Радехів |
ЗОШ № 1 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
11895 |
КУДЬ В.А. |
14012 |
м. Львів |
СЗШ № 34 |
3 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
11896 |
КУДЬ Г.В. |
14418 |
м. Жовква |
Сулинівська ЗОШ |
3 |
90 (18+42+30) |
|
|
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
11897 |
КУДЬ М.Л. |
14076 |
м. Львів |
СЗШ № 86 |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
11898 |
КУДЬ С.О. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
11899 |
КУДЯРСЬКИЙ Д.Р. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
11900 |
КУЖЕЛЕВСЬКИЙ В.О. |
14209 |
м. Червоноград |
НВК № 13 |
9 |
92 (42+24+26) |
|
С1 |
|
|
Перець Надія Михайлівна |
11901 |
КУЖЕЛЬ Б.С. |
14949 |
м. Яворів |
Гімназія ім. Маковея |
6 |
149 (56+33+60) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
11902 |
КУЖИК Д.Д. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
11 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
11903 |
КУЖИК П.Є. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
8 |
142 (54+42+46) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Панченко Наталія Сергіївна |
11904 |
КУЖИК Ю.Д. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
11 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
11905 |
КУЗА К.О. |
14190 |
м. Стрий |
СЗШ № 11 |
4 |
114 (36+42+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Пістун Надія Данилівна |
11906 |
КУЗА М.І. |
14486 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 1 |
6 |
113 (32+27+54) |
|
|
|
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
11907 |
КУЗАН А.І. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
2 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
11908 |
КУЗАН Л.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
38 (24+6+8) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
11909 |
КУЗАН М.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
7 |
84 (51+6+27) |
|
С1 |
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
11910 |
КУЗАН С. . |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
1 |
72 (24+30+18) |
З |
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
11911 |
КУЗАН Х.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
120 (30+48+42) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
11912 |
КУЗАН Ю.Р. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
3 |
118 (30+42+46) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
11913 |
КУЗАН Ю.Р. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
3 |
94 (30+36+28) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
11914 |
КУЗБИТ А.О. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
11915 |
КУЗБИТ Д.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
4 |
96 (24+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
11916 |
КУЗБИТ І.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
2 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
11917 |
КУЗБИТ Л.А. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
7 |
156 (54+54+48) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
11918 |
КУЗБИТ М.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
11 |
110 (42+32+36) |
|
С1 |
|
|
Шманько Андрій Петрович |
11919 |
КУЗЕМКО М.Р. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
11920 |
КУЗЕМСЬКА А.О. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
10 |
152 (60+44+48) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
11921 |
КУЗЕНКО В.І. |
14473 |
м. Пустомити |
Поршнянська ЗОШ |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
11922 |
КУЗЕНКО В.Р. |
14289 |
м. Жидачів |
Вовчатицька ЗОШ |
4 |
86 (30+30+26) |
|
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
11923 |
КУЗИ С.А. |
14284 |
м. Жидачів |
Гімназія |
5 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
11924 |
КУЗИК А.М. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
3 |
104 (36+36+32) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
11925 |
КУЗИК А.Р. |
14156 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 3 |
5 |
152 (56+42+54) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
11926 |
КУЗИК Б.В. |
14303 |
м. Жидачів |
Залісківська ЗОШ |
5 |
102 (40+38+24) |
|
С1 |
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
11927 |
КУЗИК В.В. |
14303 |
м. Жидачів |
Залісківська ЗОШ |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
11928 |
КУЗИК В.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
3 |
62 (24+24+14) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
11929 |
КУЗИК В.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
2 |
72 (30+30+12) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
11930 |
КУЗИК В.М. |
14720 |
м. Сокаль |
НВК ЗШ № 4 ліцей |
7 |
120 (48+30+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Кнейчук Наталія Володимирівна |
11931 |
КУЗИК З.П. |
14474 |
м. Пустомити |
Чорношовицький НВК |
9 |
46 (6+18+22) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
11932 |
КУЗИК І.Д. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
10 |
92 (36+22+34) |
|
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
11933 |
КУЗИК М.А. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
11934 |
КУЗИК Н. . |
14488 |
м. Пустомити |
Сокільницька ЗОШ |
9 |
82 (30+24+28) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
11935 |
КУЗИК О.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
8 |
94 (48+24+22) |
|
С1 |
|
|
Михаць Ігор Львович |
11936 |
КУЗИК О.Р. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
4 |
70 (24+30+16) |
|
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
11937 |
КУЗИК О.С. |
14474 |
м. Пустомити |
Чорношовицький НВК |
5 |
66 (12+36+18) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
11938 |
КУЗИК С.П. |
14005 |
м. Львів |
СЗШ № 62 |
2 |
70 (28+24+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
11939 |
КУЗИК С.Я. |
14678 |
м. Сокаль |
Острівський НВК-ЗШ-дитячий садок |
10 |
114 (48+36+30) |
|
С1 |
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
11940 |
КУЗИК У.А. |
14284 |
м. Жидачів |
Гімназія |
6 |
115 (42+27+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
11941 |
КУЗИК Ю.А. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
9 |
115 (48+30+37) |
|
С1 |
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
11942 |
КУЗИК Ю.В. |
14767 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 1 |
8 |
168 (57+60+51) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
11943 |
КУЗИК Ю.З. |
14864 |
м. Стрий |
Жулинська ЗШ |
5 |
172 (52+60+60) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
11944 |
КУЗИК Ю.Р. |
14004 |
м. Львів |
ЛЛГ |
9 |
101 (48+22+31) |
|
С1 |
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
11945 |
КУЗИК Я.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
6 |
104 (42+22+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Михаць Ігор Львович |
11946 |
КУЗИШИН А.Я. |
14283 |
м. Жидачів |
Гніздичівська СЗШ |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
11947 |
КУЗИШИН В.М. |
14024 |
м. Львів |
ССЗШ № 15 |
3 |
66 (18+24+24) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
11948 |
КУЗИШИН І.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
10 |
120 (48+26+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
11949 |
КУЗИШИН М.Р. |
14282 |
м. Жидачів |
НВК |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
11950 |
КУЗИШИН М.Р. |
14169 |
м. Новий Розділ |
СШ № 5 |
3 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Верес Галина Мирославівна |
11951 |
КУЗІВ Б.В. |
14468 |
м. Пустомити |
Щирецька ЗОШ № 2 |
6 |
163 (52+51+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
11952 |
КУЗІВ В.Р. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
10 |
122 (42+46+34) |
|
С1 |
С2 |
|
Михаць Ігор Львович |
11953 |
КУЗІВ І.Р. |
14622 |
м. Сколе |
ЗОШ-інтернат |
1 |
50 (20+18+12) |
|
С1 |
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
11954 |
КУЗІВ М.І. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
11955 |
КУЗІВ Н.Р. |
14179 |
м. Самбір |
Гімназія |
9 |
137 (60+34+43) |
|
С1 |
|
С3 |
Ніженецька Наталія Сергіївна |
11956 |
КУЗІВ О.В. |
14167 |
м. Новий Розділ |
ЗШ № 2 |
3 |
114 (42+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Верес Галина Мирославівна |
11957 |
КУЗІВ О.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
4 |
120 (42+36+42) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
11958 |
КУЗІВ Р.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
9 |
115 (48+24+43) |
|
С1 |
|
С3 |
Воробець Надія Теодорівна |
11959 |
КУЗІВ Р.Р. |
14196 |
м. Трускавець |
СЗШ № 3 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Томашівська Наталія Валеріївна |
11960 |
КУЗІВ Т.Р. |
14196 |
м. Трускавець |
СЗШ № 3 |
3 |
120 (42+42+36) |
З |
|
|
|
Томашівська Наталія Валеріївна |
11961 |
КУЗІВ Я.С. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
9 |
132 (54+32+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Воробець Надія Теодорівна |
11962 |
КУЗІЛЬ В.Р. |
14398 |
м. Жовква |
Грядівська ЗОШ |
7 |
157 (54+54+49) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
11963 |
КУЗІЛЬ Ю.С. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
3 |
72 (30+12+30) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
11964 |
КУЗІНЧАК А. . |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
8 |
101 (30+26+45) |
|
|
|
С3 |
Михаць Ігор Львович |
11965 |
КУЗМІНСЬКА І.М. |
14028 |
м. Львів |
ЗОШ № 74 |
4 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
11966 |
КУЗНЕЦОВ Д.Ю. |
14126 |
м. Львів |
СЗШ № 78 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
11967 |
КУЗНЕЦОВА А |
14068 |
м. Львів |
ЗШ "Дивосвіт" |
3 |
76 (30+24+22) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
11968 |
КУЗНЄЦОВ Г.Д. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
3 |
94 (30+30+34) |
|
|
|
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
11969 |
КУЗНЄЦОВ М.В. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
5 |
160 (52+54+54) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
11970 |
КУЗНЄЦОВ О.І. |
14180 |
м. Стрий |
СЗШ № 1 |
2 |
64 (22+24+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
11971 |
КУЗНЄЦОВА Х.В. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
8 |
120 (45+42+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
11972 |
КУЗНЯРСЬКИЙ С.Р. |
14040 |
м. Львів |
СЗШ № 49 |
2 |
62 (26+18+18) |
|
С1 |
|
|
Личак Катерина Степанівна |
11973 |
КУЗОВКІН А.І. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
9 |
64 (30+16+18) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
11974 |
КУЗОВКІНА А.С. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
9 |
111 (42+18+51) |
|
С1 |
|
С3 |
Оленчин Тетяна Петрівна |
11975 |
КУЗЬ Б.Т. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
2 |
60 (24+24+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
11976 |
КУЗЬ В.А. |
14839 |
м. Стрий |
Дулібська школа-гімназія |
7 |
132 (57+36+39) |
|
С1 |
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
11977 |
КУЗЬ Д.І. |
14468 |
м. Пустомити |
Щирецька ЗОШ № 2 |
4 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
11978 |
КУЗЬ Є.В. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
11979 |
КУЗЬ М.І. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
3 |
88 (30+30+28) |
|
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
11980 |
КУЗЬ М.Р. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
2 |
72 (18+30+24) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
11981 |
КУЗЬ Н.А. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
8 |
142 (54+48+40) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
11982 |
КУЗЬ О.М. |
14068 |
м. Львів |
ЗШ "Дивосвіт" |
2 |
74 (26+24+24) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
11983 |
КУЗЬ С.О. |
14137 |
м. Львів |
ПХШ "Перлина" |
2 |
82 (28+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
11984 |
КУЗЬКО А.В. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
11985 |
КУЗЬМА А.А. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
5 |
172 (58+54+60) |
З |
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
11986 |
КУЗЬМА А.О. |
14468 |
м. Пустомити |
Щирецька ЗОШ № 2 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
11987 |
КУЗЬМА Б.О. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
7 |
150 (57+42+51) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
11988 |
КУЗЬМА В.Я. |
14207 |
м. Червоноград |
ЗШ № 11 |
4 |
108 (42+30+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Перець Надія Михайлівна |
11989 |
КУЗЬМА Д.А. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
4 |
62 (18+18+26) |
|
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
11990 |
КУЗЬМА Д.І. |
14197 |
м. Червоноград |
ЗШ № 1 |
7 |
144 (54+42+48) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
11991 |
КУЗЬМА І.В. |
14409 |
м. Жовква |
Малопередримихівська ЗОШ |
2 |
82 (28+30+24) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
11992 |
КУЗЬМА І.З. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
5 |
108 (36+32+40) |
|
|
|
С3 |
Лободяк Леся Мар'янівна |
11993 |
КУЗЬМА Л.М. |
14681 |
м. Сокаль |
Борятинський НВК-ЗШ-дитячий садок |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
11994 |
КУЗЬМА М.А. |
14375 |
м. Жовква |
Мокротинська ЗОШ |
7 |
126 (42+30+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
11995 |
КУЗЬМА М.Б. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
10 |
106 (42+36+28) |
|
С1 |
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
11996 |
КУЗЬМА М.В. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
4 |
132 (42+48+42) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
11997 |
КУЗЬМА М.Р. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
11998 |
КУЗЬМА О.Н. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
6 |
144 (42+54+48) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
11999 |
КУЗЬМА Р.Л. |
14474 |
м. Пустомити |
Чорношовицький НВК |
9 |
68 (24+22+22) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
12000 |
КУЗЬМА С.А. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
9 |
162 (54+54+54) |
З |
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
12001 |
КУЗЬМА Т.А. |
14375 |
м. Жовква |
Мокротинська ЗОШ |
5 |
127 (28+51+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
12002 |
КУЗЬМА Ю.Л. |
14474 |
м. Пустомити |
Чорношовицький НВК |
7 |
83 (45+22+16) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
12003 |
КУЗЬМАК Є.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
2 |
78 (24+30+24) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
12004 |
КУЗЬМаК О.М. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
5 |
131 (50+39+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
12005 |
КУЗЬМЕНКО Є.Б. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
6 |
132 (42+42+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Оленчин Тетяна Петрівна |
12006 |
КУЗЬМИК А.А. |
14170 |
м. Новий Розділ |
ЗШ № 4 |
7 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Верес Галина Мирославівна |
12007 |
КУЗЬМИН А.Р. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
11 |
67 (30+18+19) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
12008 |
КУЗЬМИН Б.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
12009 |
КУЗЬМИН В.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
78 (24+30+24) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
12010 |
КУЗЬМИН І.Р. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
6 |
128 (44+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Михаць Ігор Львович |
12011 |
КУЗЬМИН М.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
84 (24+30+30) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
12012 |
КУЗЬМИН М.С. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
8 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
12013 |
КУЗЬМИН Р.П. |
14377 |
м. Жовква |
Новоскварявська ЗОШ |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
12014 |
КУЗЬМИЧ А. |
14930 |
м. Яворів |
Молошковицька СЗШ |
6 |
62 (32+30+0) |
|
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
12015 |
КУЗЬМИЧ А.А. |
14382 |
м. Жовква |
Дублянська ЗОШ |
5 |
71 (32+15+24) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
12016 |
КУЗЬМИЧ В. . |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
1 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
12017 |
КУЗЬМИЧ І.С. |
14935 |
м. Яворів |
НВК СЗШ ДНЗ с. Бірки |
4 |
62 (24+18+20) |
|
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
12018 |
КУЗЬМИЧ М.Р. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
12019 |
КУЗЬМИЧ О.І. |
14204 |
м. Червоноград |
СШ № 8 |
4 |
132 (42+48+42) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
12020 |
КУЗЬМИЧ С.О. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
3 |
56 (12+30+14) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
12021 |
КУЗЬМИЧ Я.О. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
12022 |
КУЗЬМИЧЕВА А.А. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
4 |
94 (24+42+28) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
12023 |
КУЗЬМІВ А.А. |
14153 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 17 |
9 |
162 (54+60+48) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
12024 |
КУЗЬМІН Н.А. |
14137 |
м. Львів |
ПХШ "Перлина" |
2 |
54 (24+6+24) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
12025 |
КУЗЬМІН Х.І. |
14618 |
м. Сколе |
Славська ЗОШ |
8 |
129 (48+36+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
12026 |
КУЗЬМІНОВ Р.Д. |
14126 |
м. Львів |
СЗШ № 78 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
12027 |
КУЗЬМІНСЬКА М.М. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
5 |
105 (42+27+36) |
|
С1 |
|
|
Булас Надія Антонівна |
12028 |
КУЗЬМІНСЬКА О.Т. |
14179 |
м. Самбір |
Гімназія |
9 |
133 (54+34+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Ніженецька Наталія Сергіївна |
12029 |
КУЗЬМІНСЬКИЙ А.О. |
14122 |
м. Львів |
СЗШ № 44 |
7 |
124 (51+48+25) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
12030 |
КУЗЬМІНСЬКИЙ В.О. |
14122 |
м. Львів |
СЗШ № 44 |
7 |
130 (51+54+25) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
12031 |
КУЗЬМІНСЬКИЙ Д.М. |
14050 |
м. Львів |
СЗШ № 24 |
1 |
86 (26+30+30) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
12032 |
КУЗЬМІНЧУК М.В. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
9 |
161 (60+44+57) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
12033 |
КУЗЬМІНЧУК О.В. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
12034 |
КУЗЬМОВ В.О. |
14200 |
м. Червоноград |
ЗШ № 4 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
12035 |
КУЗЬМОЧКА І.Я. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
5 |
87 (18+33+36) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
12036 |
КУЗЬМЯК Б.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
6 |
164 (50+54+60) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
12037 |
КУЗЬМЯК В.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
3 |
124 (42+42+40) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
12038 |
КУЗЬМЯК В.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
8 |
163 (60+54+49) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
12039 |
КУЗЬМЯК В.В. |
14746 |
м. Старий Самбір |
Чаплівська ЗСШ |
7 |
129 (51+30+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Мар’ян Ольга Казимирівна |
12040 |
КУЗЬМЯК М.І. |
14210 |
м. Червоноград |
ЗШ № 14 |
1 |
66 (24+30+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Перець Надія Михайлівна |
12041 |
КУЗЬМЯК О.А. |
14486 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 1 |
9 |
119 (36+32+51) |
|
|
|
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
12042 |
КУЗЬМЯК Х.Р. |
14030 |
м. Львів |
СЗШ № 77 |
4 |
120 (30+42+48) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
12043 |
КУЗЬО А.А. |
14114 |
м. Львів |
СЗШ № 20 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
12044 |
КУЗЬО А.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
12045 |
КУЗЬО А.О. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
3 |
120 (42+42+36) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
12046 |
КУЗЬО А.Р. |
14177 |
м. Самбір |
НВК (СШ № 9) |
3 |
96 (30+36+30) |
|
|
С2 |
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
12047 |
КУЗЬО Б.Ю. |
14001 |
м. Львів |
ПНВЗ "ЗОШ святої Софії" |
1 |
72 (30+30+12) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
12048 |
КУЗЬО В.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
8 |
106 (39+30+37) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
12049 |
КУЗЬО І.С. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
74 (12+36+26) |
|
|
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
12050 |
КУЗЬО М.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
12051 |
КУЗЬО М.І. |
14762 |
м. Старий Самбір |
Верхньолужецька ЗСШ |
9 |
109 (24+36+49) |
|
|
|
С3 |
Мар’ян Ольга Казимирівна |
12052 |
КУЗЬО Н.Б. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
7 |
165 (60+54+51) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
12053 |
КУЗЬО Н.І. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
8 |
155 (60+54+41) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
12054 |
КУЗЬО С.А. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
12055 |
КУЗЬО С.В. |
14479 |
м. Пустомити |
Щирецька ЗОШ № 1 |
8 |
141 (45+42+54) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
12056 |
КУЗЬО Х.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
11 |
157 (60+50+47) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
12057 |
КУЗЬО Я.В. |
14479 |
м. Пустомити |
Щирецька ЗОШ № 1 |
5 |
71 (34+19+18) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
12058 |
КУЗЬОВИЧ І |
14477 |
м. Пустомити |
Ланівська ЗОШ |
3 |
94 (30+36+28) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
12059 |
КУЗЬОВИЧ Н.А. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
9 |
93 (48+22+23) |
|
С1 |
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
12060 |
КУЗЬОВИЧ Р.А. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
70 (24+30+16) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
12061 |
КУЗЯН Д.П. |
14747 |
м. Старий Самбір |
Гуманецька ЗСШ |
5 |
76 (22+24+30) |
|
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
12062 |
КУЙБІДА В.Т. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
3 |
102 (36+36+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Булас Надія Антонівна |
12063 |
КУК В.Р. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
4 |
80 (30+42+8) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
12064 |
КУК М.І. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
5 |
128 (46+52+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
12065 |
КУК Н.Т. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
7 |
58 (18+22+18) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
12066 |
КУКЕЛКО Л.В. |
14723 |
м. Сокаль |
Жвирківська ЗШ |
6 |
94 (10+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Кнейчук Наталія Володимирівна |
12067 |
КУКИЦЯК В.М. |
14624 |
м. Сколе |
Волосянківська ЗОШ |
5 |
106 (34+36+36) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
12068 |
КУКИЦЯК Н.В. |
14631 |
м. Сколе |
Крушельницький НВК ЗОШ ДНЗ |
7 |
65 (39+10+16) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
12069 |
КУКИЦЯК Н.В. |
14632 |
м. Сколе |
Лавочанська ЗОШ № 1 |
7 |
65 (39+10+16) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
12070 |
КУКИЦЯК Р.І. |
14632 |
м. Сколе |
Лавочанська ЗОШ № 1 |
5 |
64 (28+22+14) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
12071 |
КУКИЦЯК Р.І. |
14631 |
м. Сколе |
Крушельницький НВК ЗОШ ДНЗ |
5 |
64 (28+22+14) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
12072 |
КУКИЦЯК С.В. |
14187 |
м. Стрий |
СЗШ № 8 |
8 |
124 (48+34+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Пістун Надія Данилівна |
12073 |
КУКІС В.В. |
14767 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 1 |
3 |
96 (30+42+24) |
|
|
С2 |
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
12074 |
КУКСА Д.С. |
14701 |
м. Сокаль |
Забузька ЗШ |
4 |
108 (30+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Кнейчук Наталія Володимирівна |
12075 |
КУКСА М.Д. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
2 |
60 (18+24+18) |
|
|
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
12076 |
КУКСА Н.О. |
14701 |
м. Сокаль |
Забузька ЗШ |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
12077 |
КУКУЛА М |
14169 |
м. Новий Розділ |
СШ № 5 |
5 |
158 (56+54+48) |
З |
|
|
|
Верес Галина Мирославівна |
12078 |
КУКУРІК А.Б. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
4 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
12079 |
КУКУРІК З.Б. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
8 |
107 (45+20+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
12080 |
КУКУРІК П.Д. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
4 |
112 (36+48+28) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
12081 |
КУКУРУДЗ А.В. |
14120 |
м. Львів |
СЗШ № 41 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
12082 |
КУКУРУДЗ Т.В. |
14120 |
м. Львів |
СЗШ № 41 |
3 |
100 (30+36+34) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
12083 |
КУКУРУДЗА Я.А. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
1 |
82 (28+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
12084 |
КУКУРУЗА Р.А. |
14196 |
м. Трускавець |
СЗШ № 3 |
4 |
114 (36+42+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Томашівська Наталія Валеріївна |
12085 |
КУКУЯН А.С. |
14184 |
м. Стрий |
СЗШ № 5 |
8 |
150 (60+48+42) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
12086 |
КУКУЯН Л.Р. |
14302 |
м. Жидачів |
ЗОШ № 2 |
3 |
120 (42+42+36) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
12087 |
КУКУЯН Н.С. |
14184 |
м. Стрий |
СЗШ № 5 |
2 |
56 (26+18+12) |
|
С1 |
|
|
Пістун Надія Данилівна |
12088 |
КУКУЯН С.В. |
14282 |
м. Жидачів |
НВК |
5 |
148 (52+36+60) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
12089 |
КУЛАК О.І. |
14031 |
м. Львів |
ЛУГГ |
7 |
132 (60+36+36) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
12090 |
КУЛАК Р.М. |
14834 |
м. Стрий |
Братківський НВК |
10 |
114 (42+32+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Романова Лілія Володимирівна |
12091 |
КУЛАКЕВИЧ Д.М. |
14746 |
м. Старий Самбір |
Чаплівська ЗСШ |
5 |
98 (26+30+42) |
|
|
|
С3 |
Мар’ян Ольга Казимирівна |
12092 |
КУЛАЧИНСЬКА С.В. |
14681 |
м. Сокаль |
Борятинський НВК-ЗШ-дитячий садок |
7 |
118 (30+48+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Кнейчук Наталія Володимирівна |
12093 |
КУЛАЧКОВСЬКА С.Р. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
2 |
82 (28+24+30) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
12094 |
КУЛЕБА А.М. |
14098 |
м. Львів |
СЗШ № 50 |
8 |
99 (42+34+23) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
12095 |
КУЛЕБА Б.П. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
12096 |
КУЛЕБА В.І. |
14367 |
м. Жовква |
Деревнянська ЗОШ |
2 |
72 (18+30+24) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
12097 |
КУЛЕБА В.Р. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
12098 |
КУЛЕБА О.П. |
14101 |
м. Львів |
СЗШ № 66 |
7 |
94 (45+18+31) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
12099 |
КУЛЕБА П.В. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
8 |
137 (54+46+37) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
12100 |
КУЛЕБА Р.М. |
14120 |
м. Львів |
СЗШ № 41 |
5 |
133 (30+47+56) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
12101 |
КУЛЕБА Т.Р. |
14486 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 1 |
6 |
105 (36+33+36) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
12102 |
КУЛЕНИЧ І.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
78 (24+36+18) |
|
|
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
12103 |
КУЛЕША М.С. |
14388 |
м. Жовква |
Рава-Руська ЗОШ № 1 |
5 |
98 (38+36+24) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
12104 |
КУЛЕША Х.А. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
5 |
114 (42+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
12105 |
КУЛЕШКА В.П. |
14457 |
м. Пустомити |
Кротошинська ЗОШ |
8 |
134 (48+52+34) |
|
С1 |
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
12106 |
КУЛЕШКО Д.А. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
3 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
12107 |
КУЛИЖКО В.О. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
9 |
117 (36+32+49) |
|
|
|
С3 |
Біда Наталія Романівна |
12108 |
КУЛИК А.А. |
14073 |
м. Львів |
ЗШ "Первоцвіт" |
2 |
60 (24+18+18) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
12109 |
КУЛИК А.В. |
14379 |
м. Жовква |
Сопошенська ЗОШ |
8 |
94 (30+30+34) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
12110 |
КУЛИК А.С. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
12111 |
КУЛИК В.В. |
14044 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок " Провесінь" |
7 |
117 (60+36+21) |
|
С1 |
|
|
Личак Катерина Степанівна |
12112 |
КУЛИК В.М. |
14312 |
м. Жидачів |
Лівчицька ЗОШ |
1 |
60 (30+24+6) |
|
С1 |
С2 |
|
Кардаш Богдан Степанович |
12113 |
КУЛИК В.М. |
14754 |
м. Старий Самбір |
Торгановицька ЗСШ |
4 |
80 (30+30+20) |
|
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
12114 |
КУЛИК В.Я. |
14004 |
м. Львів |
ЛЛГ |
9 |
101 (48+22+31) |
|
С1 |
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
12115 |
КУЛИК Д.А. |
14834 |
м. Стрий |
Братківський НВК |
6 |
138 (48+36+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Романова Лілія Володимирівна |
12116 |
КУЛИК Д.Р. |
14289 |
м. Жидачів |
Вовчатицька ЗОШ |
4 |
92 (30+36+26) |
|
|
С2 |
|
Кардаш Богдан Степанович |
12117 |
КУЛИК Е.О. |
14184 |
м. Стрий |
СЗШ № 5 |
9 |
112 (48+24+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Пістун Надія Данилівна |
12118 |
КУЛИК Л.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
6 |
148 (50+44+54) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
12119 |
КУЛИК М.А. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
5 |
126 (48+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
12120 |
КУЛИК М.П. |
14468 |
м. Пустомити |
Щирецька ЗОШ № 2 |
7 |
109 (48+36+25) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
12121 |
КУЛИК М.Ю. |
14282 |
м. Жидачів |
НВК |
5 |
146 (44+48+54) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
12122 |
КУЛИК Н.В. |
14044 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок " Провесінь" |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
12123 |
КУЛИК О.І. |
14463 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 2 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
12124 |
КУЛИК С.С. |
14283 |
м. Жидачів |
Гніздичівська СЗШ |
2 |
72 (30+24+18) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
12125 |
КУЛИК С.Ю. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
1 |
80 (26+30+24) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
12126 |
КУЛИК Т.Р. |
14289 |
м. Жидачів |
Вовчатицька ЗОШ |
2 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
12127 |
КУЛИК Т.С. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
3 |
62 (30+18+14) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
12128 |
КУЛИК У.В. |
14493 |
м. Пустомити |
Винничківський НВК |
6 |
132 (48+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
12129 |
КУЛИК Х |
14145 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 1 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
12130 |
КУЛИК Х.В. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
6 |
113 (46+25+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
12131 |
КУЛИК Ю.А. |
14834 |
м. Стрий |
Братківський НВК |
9 |
126 (54+32+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Романова Лілія Володимирівна |
12132 |
КУЛИКІВ О.О. |
14651 |
м. Сколе |
ЗОШ 1 ст., Решітська ЗОШ |
1 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
12133 |
КУЛИКОВ Д. . |
14092 |
м. Львів |
СЗШ № 17 |
4 |
84 (30+24+30) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
12134 |
КУЛИН С.М. |
14178 |
м. Самбір |
СШ № 10 |
7 |
134 (54+36+44) |
|
С1 |
|
С3 |
Ніженецька Наталія Сергіївна |
12135 |
КУЛИНА С.Б. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
8 |
144 (48+54+42) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
12136 |
КУЛИНИЧ А.Р. |
14153 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 17 |
3 |
138 (48+48+42) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
12137 |
КУЛИНИЧ А.С. |
14366 |
м. Жовква |
Глинський НВК |
7 |
159 (54+54+51) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
12138 |
КУЛИНИЧ В.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
12139 |
КУЛИНИЧ В.П. |
14204 |
м. Червоноград |
СШ № 8 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
12140 |
КУЛИНИЧ І.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
6 |
117 (42+33+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Михаць Ігор Львович |
12141 |
КУЛИНИЧ М.А. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
12142 |
КУЛИНИЧ М.Р. |
14153 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 17 |
9 |
95 (24+26+45) |
|
|
|
С3 |
Юрків Андрій Степанович |
12143 |
КУЛИНИЧ М.Р. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
4 |
90 (30+30+30) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
12144 |
КУЛИНИЧ Н.І. |
14026 |
м. Львів |
СЗШ № 67 |
8 |
114 (39+24+51) |
|
|
|
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
12145 |
КУЛИНИЧ Н.І. |
14732 |
м. Сокаль |
Загальноосвітня школа-інтернат |
5 |
136 (46+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кнейчук Наталія Володимирівна |
12146 |
КУЛИНИЧ О.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
7 |
123 (54+30+39) |
|
С1 |
|
|
Михаць Ігор Львович |
12147 |
КУЛИНИЧ Р.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
8 |
110 (48+28+34) |
|
С1 |
|
|
Михаць Ігор Львович |
12148 |
КУЛИНИЧ С.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
5 |
102 (38+28+36) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
12149 |
КУЛИНИЧ С.М. |
14310 |
м. Жидачів |
Сугріївська ЗОШ |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
12150 |
КУЛИНИЧ Х.П. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
6 |
113 (26+45+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Михаць Ігор Львович |
12151 |
КУЛИНИЧ Ю.А. |
14139 |
м. Львів |
"Перспектива" |
6 |
130 (40+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
12152 |
КУЛИНЯК О.А. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
12153 |
КУЛИЧЕНКО М.А. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
12154 |
КУЛИЧНИЙ Р.І. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
4 |
98 (42+36+20) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
12155 |
КУЛІЄВИЧ А.Т. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
12156 |
КУЛІЄВИЧ Я.М. |
14390 |
м. Жовква |
НВК "Рава-Руська школа-гімназія" |
3 |
102 (36+42+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
12157 |
КУЛІИВИЧ Ю.О. |
14389 |
м. Жовква |
Рава-Руська ЗОШ № 2 |
4 |
118 (36+48+34) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
12158 |
КУЛІЙ І.Я. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
4 |
82 (30+36+16) |
|
|
С2 |
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
12159 |
КУЛІЙ О.І. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
9 |
102 (30+26+46) |
|
|
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
12160 |
КУЛІКОВ О.С. |
14027 |
м. Львів |
СЗШ № 68 |
7 |
153 (54+54+45) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
12161 |
КУЛІКОВА А.В. |
14092 |
м. Львів |
СЗШ № 17 |
7 |
67 (18+18+31) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
12162 |
КУЛІКОВА Л. . |
14092 |
м. Львів |
СЗШ № 17 |
6 |
96 (28+26+42) |
|
|
|
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
12163 |
КУЛІКОВСЬКИЙ В.А. |
14174 |
м. Самбір |
СШ № 4 |
4 |
82 (18+36+28) |
|
|
С2 |
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
12164 |
КУЛІС О.Я. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
7 |
101 (42+30+29) |
|
С1 |
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
12165 |
КУЛІЦЬКА Б.Б. |
14458 |
м. Пустомити |
Пасіки-Зубрицька ЗОШ |
2 |
66 (30+24+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
12166 |
КУЛІШ Б.Н. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
4 |
108 (30+48+30) |
|
|
С2 |
|
Воробець Надія Теодорівна |
12167 |
КУЛІШ І.С. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
7 |
153 (60+54+39) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
12168 |
КУЛІШ Р.В. |
14388 |
м. Жовква |
Рава-Руська ЗОШ № 1 |
5 |
124 (40+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
12169 |
КУЛІШ Ю.Ф. |
14472 |
м. Пустомити |
Верхньобілківська ЗОШ |
8 |
114 (51+30+33) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
12170 |
КУЛІШОВА І.В. |
14834 |
м. Стрий |
Братківський НВК |
3 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
12171 |
КУЛІШОВА К.Р. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
6 |
123 (42+39+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Михаць Ігор Львович |
12172 |
КУЛЬКЕВИЧ Р.Д. |
14171 |
м. Самбір |
ПШ № 2 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
12173 |
КУЛЬМАТИШЬКИЙ І.Р. |
14631 |
м. Сколе |
Крушельницький НВК ЗОШ ДНЗ |
8 |
79 (15+30+34) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
12174 |
КУЛЬПА М.О. |
14001 |
м. Львів |
ПНВЗ "ЗОШ святої Софії" |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
12175 |
КУЛЬПА О.М. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
4 |
118 (30+42+46) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
12176 |
КУЛЬЧЕНКО Н.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
4 |
100 (36+36+28) |
|
С1 |
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
12177 |
КУЛЬЧИЦЬКА А.А. |
14172 |
м. Самбір |
СШ № 1 |
6 |
124 (36+52+36) |
|
|
С2 |
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
12178 |
КУЛЬЧИЦЬКА А.Т. |
14021 |
м. Львів |
СЗШ № 40 |
4 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
12179 |
КУЛЬЧИЦЬКА Є.Р. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
12180 |
КУЛЬЧИЦЬКА М.І. |
14179 |
м. Самбір |
Гімназія |
9 |
126 (60+24+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Ніженецька Наталія Сергіївна |
12181 |
КУЛЬЧИЦЬКА М.О. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
5 |
124 (40+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
12182 |
КУЛЬЧИЦЬКА М.Я. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
3 |
112 (42+42+28) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
12183 |
КУЛЬЧИЦЬКА О.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
2 |
72 (30+24+18) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
12184 |
КУЛЬЧИЦЬКА О.Р. |
14074 |
м. Львів |
ЛСШ № 69 |
4 |
84 (24+42+18) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
12185 |
КУЛЬЧИЦЬКА С.С. |
14935 |
м. Яворів |
НВК СЗШ ДНЗ с. Бірки |
5 |
80 (20+30+30) |
|
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
12186 |
КУЛЬЧИЦЬКА Т.А. |
14192 |
м. Стрий |
Гімназія |
7 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
12187 |
КУЛЬЧИЦЬКА Ю. . |
14385 |
м. Жовква |
ЗОШ № 3 |
10 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
12188 |
КУЛЬЧИЦЬКАДАШИНИЧ Ю.С. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
4 |
92 (48+36+8) |
|
С1 |
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
12189 |
КУЛЬЧИЦЬКИЙ Б. . |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
9 |
86 (30+16+40) |
|
|
|
С3 |
Михаць Ігор Львович |
12190 |
КУЛЬЧИЦЬКИЙ В.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
9 |
164 (60+52+52) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
12191 |
КУЛЬЧИЦЬКИЙ В.В. |
14137 |
м. Львів |
ПХШ "Перлина" |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
12192 |
КУЛЬЧИЦЬКИЙ В.І. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
6 |
72 (24+22+26) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
12193 |
КУЛЬЧИЦЬКИЙ В.Р. |
14074 |
м. Львів |
ЛСШ № 69 |
1 |
72 (24+30+18) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
12194 |
КУЛЬЧИЦЬКИЙ Р.Р. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
6 |
54 (8+26+20) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
12195 |
КУЛЬЧИЦЬКИЙ Р.Я. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
8 |
121 (39+36+46) |
|
|
|
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
12196 |
КУЛЬЧИЦЬКИЙ С. . |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
5 |
112 (52+36+24) |
|
С1 |
|
|
Михаць Ігор Львович |
12197 |
КУЛЬЧИЦЬКИЙ Ю.В. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
7 |
88 (39+22+27) |
|
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
12198 |
КУЛЬЧИЦЬКИЙ Ю.Р. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
8 |
111 (48+24+39) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
12199 |
КУЛЯБА М. . |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
6 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
12200 |
КУЛЯВЕЦЬ В.В. |
14368 |
м. Жовква |
Добросинська ЗОШ |
7 |
168 (60+54+54) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
12201 |
КУЛЯВЕЦЬ Г.А. |
14368 |
м. Жовква |
Добросинська ЗОШ |
9 |
111 (54+20+37) |
|
С1 |
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
12202 |
КУЛЯВЕЦЬ І.М. |
14362 |
м. Жовква |
Бишківська ЗОШ |
3 |
126 (42+48+36) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
12203 |
КУЛЯВЕЦЬ У.Р. |
14362 |
м. Жовква |
Бишківська ЗОШ |
3 |
126 (48+42+36) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
12204 |
КУЛЯВЕЦЬ Х.М. |
14362 |
м. Жовква |
Бишківська ЗОШ |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
12205 |
КУЛЯН Т.Ю. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
3 |
120 (30+48+42) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
12206 |
КУЛЯШ О.В. |
14723 |
м. Сокаль |
Жвирківська ЗШ |
3 |
120 (36+48+36) |
З |
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
12207 |
КУМЕЧКО А.В. |
14046 |
м. Львів |
СЗШ № 71 |
4 |
110 (30+42+38) |
|
|
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
12208 |
КУНАХ І.В. |
14704 |
м. Сокаль |
Перетіцька ЗШ |
11 |
97 (42+18+37) |
|
С1 |
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
12209 |
КУНАШ І.В. |
14189 |
м. Стрий |
СЗШ № 10 |
3 |
24 (6+18+0) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
12210 |
КУНДЕЛЬСЬКА Д.Г. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
7 |
116 (33+28+55) |
|
|
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
12211 |
КУНДИК П.С. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
5 |
115 (42+43+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Михаць Ігор Львович |
12212 |
КУНДИК Ю.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
12213 |
КУНДИС Д.В. |
14073 |
м. Львів |
ЗШ "Первоцвіт" |
3 |
114 (36+42+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
12214 |
КУНДИС Ю.Ю. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
12215 |
КУНДИЦЬКА О. . |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
4 |
132 (42+48+42) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
12216 |
КУНЕЦЬ М.Т. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
9 |
121 (36+40+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
12217 |
КУНЕЦЬ С.А. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
5 |
138 (38+48+52) |
|
|
С2 |
С3 |
Булас Надія Антонівна |
12218 |
КУНЕЦЬ Я.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
12219 |
КУНИК М.Я. |
14479 |
м. Пустомити |
Щирецька ЗОШ № 1 |
10 |
118 (42+36+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
12220 |
КУНИК П.А. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
12221 |
КУНИК Ю.А. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
9 |
147 (54+44+49) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
12222 |
КУНИНЕЦЬ В.О. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
3 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
12223 |
КУНИНЕЦЬ Д.В. |
14533 |
м. Радехів |
Дмитрівський НВК |
10 |
141 (48+44+49) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
12224 |
КУНИНЕЦЬ М.С. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
9 |
83 (24+18+41) |
|
|
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
12225 |
КУНИНЕЦЬ О.І. |
14208 |
м. Червоноград |
ЗШ № 12 |
3 |
126 (36+42+48) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
12226 |
КУНИНЕЦЬ О.Р. |
14122 |
м. Львів |
СЗШ № 44 |
8 |
120 (45+36+39) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
12227 |
КУНИНЕЦЬ С.М. |
14036 |
м. Львів |
СЗШ № 65 |
6 |
89 (40+13+36) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
12228 |
КУНІЦЬКИЙ Т.І. |
14044 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок " Провесінь" |
5 |
132 (44+48+40) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
12229 |
КУНСЬКИЙ Г. . |
14192 |
м. Стрий |
Гімназія |
3 |
90 (30+30+30) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
12230 |
КУНТА М.В. |
14021 |
м. Львів |
СЗШ № 40 |
3 |
102 (24+36+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
12231 |
КУНТА М.Ю. |
14122 |
м. Львів |
СЗШ № 44 |
6 |
105 (26+43+36) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
12232 |
КУНТА Т.С. |
14395 |
м. Жовква |
Воля-Висоцька ЗОШ |
3 |
102 (36+42+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
12233 |
КУНТИЙ А.В. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
7 |
112 (45+30+37) |
|
С1 |
|
|
Личак Катерина Степанівна |
12234 |
КУНТИЙ А.В. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
6 |
106 (38+38+30) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
12235 |
КУНТИЙ Д.В. |
14380 |
м. Жовква |
Староскварявська ЗОШ |
3 |
126 (42+48+36) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
12236 |
КУНТИЙ М.Н. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
6 |
139 (40+51+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
12237 |
КУНТІЙ У.А. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
7 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
12238 |
КУНЦІВ А.О. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
4 |
72 (18+42+12) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
12239 |
КУНЦІВ О.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
9 |
123 (54+32+37) |
|
С1 |
|
|
Михаць Ігор Львович |
12240 |
КУНЬ Б.О. |
14142 |
м. Львів |
Львівський технологічний ліцей |
10 |
146 (42+52+52) |
З |
|
|
|
Вольська Світлана Станіславівна |
12241 |
КУНЬ В. . |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
9 |
119 (30+50+39) |
|
|
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
12242 |
КУНЬ Н.П. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
6 |
64 (18+22+24) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
12243 |
КУНЬЧИК Т.А. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
10 |
126 (54+38+34) |
|
С1 |
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
12244 |
КУПЕЦЬ Б.В. |
14282 |
м. Жидачів |
НВК |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
12245 |
КУПЕЦЬКА А.В. |
14396 |
м. Жовква |
В'язівська ЗОШ |
4 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
12246 |
КУПЕЦЬКА А.Ю. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
12247 |
КУПЕЦЬКА Р.А. |
14381 |
м. Жовква |
Туринківська ЗШ |
3 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
12248 |
КУПЕЦЬКА Х.Я. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
11 |
53 (24+14+15) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
12249 |
КУПЕЦЬКИЙ В.В. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
2 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
12250 |
КУПЕЦЬКИЙ М.Ю. |
14073 |
м. Львів |
ЗШ "Первоцвіт" |
2 |
62 (20+30+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
12251 |
КУПЕЦЬКИЙ Р.Р. |
14367 |
м. Жовква |
Деревнянська ЗОШ |
4 |
108 (24+48+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
12252 |
КУПИБІДА Я.Н. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
12253 |
КУПИН О.М. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
4 |
126 (36+42+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
12254 |
КУПИН С.О. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
2 |
60 (24+30+6) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
12255 |
КУПИНЯК А.О. |
14034 |
м. Львів |
"Світанок" |
3 |
88 (36+30+22) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
12256 |
КУПИЧ Б.З. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
3 |
70 (18+24+28) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
12257 |
КУПИЧ Н.А. |
14050 |
м. Львів |
СЗШ № 24 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
12258 |
КУПІНА М.С. |
14068 |
м. Львів |
ЗШ "Дивосвіт" |
1 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
12259 |
КУПІНЕЦЬ М.Є. |
14626 |
м. Сколе |
Довжківська ЗОШ |
9 |
70 (12+24+34) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
12260 |
КУПІНЕЦЬ О.О. |
14609 |
м. Сколе |
Завадківська ЗОШ |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
12261 |
КУПІНСЬКИЙ Р.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
9 |
31 (12+10+9) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
12262 |
КУПНОВИЦЬКА А.О. |
14371 |
м. Жовква |
Зіболківська ЗОШ |
3 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
12263 |
КУПРАНЕЦЬ Д.Р. |
14051 |
м. Львів |
СЗШ № 29 |
4 |
102 (24+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
12264 |
КУПРИЧ Б.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
5 |
99 (38+33+28) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
12265 |
КУПРИЧ М.В. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
6 |
112 (28+54+30) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
12266 |
КУПРИЧ М.Р. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
7 |
155 (57+50+48) |
З |
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
12267 |
КУПРІНЕНКО О.О. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
5 |
141 (42+51+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
12268 |
КУПЦЬО М.А. |
14934 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 1 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
12269 |
КУПЧАК А. . |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
2 |
60 (30+24+6) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
12270 |
КУПЧАК М.О. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
5 |
125 (44+39+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
12271 |
КУПЧАК О.А. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
12272 |
КУПЧИНСЬКА С.З. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
7 |
103 (36+30+37) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
12273 |
КУПЧИНСЬКИЙ Ю.Я. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
6 |
129 (48+33+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Оленчин Тетяна Петрівна |
12274 |
КУПЯК М.І. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
3 |
110 (30+42+38) |
|
|
С2 |
С3 |
Ліпецька Віра Семенівна |
12275 |
КУПЯК М.І. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
3 |
110 (30+42+38) |
|
|
С2 |
С3 |
Ліпецька Віра Семенівна |
12276 |
КУРАКІНА М.А. |
14917 |
м. Яворів |
Великопільська СЗШ |
9 |
73 (18+24+31) |
|
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
12277 |
КУРАХ В.М. |
14366 |
м. Жовква |
Глинський НВК |
9 |
101 (48+22+31) |
|
С1 |
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
12278 |
КУРАХ Д.Б. |
14612 |
м. Сколе |
Корчинська ЗОШ |
8 |
123 (51+24+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
12279 |
КУРАХ О.Ю. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
12280 |
КУРАЧ А.В. |
14115 |
м. Львів |
СЗШ № 22 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
12281 |
КУРАЧ С.А. |
14137 |
м. Львів |
ПХШ "Перлина" |
4 |
46 (18+18+10) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
12282 |
КУРАЧ Я.Ю. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
12283 |
КУРАЧИН Ю.В. |
14207 |
м. Червоноград |
ЗШ № 11 |
4 |
124 (42+42+40) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
12284 |
КУРАШ А.В. |
14465 |
м. Пустомити |
Мурованська ЗОШ |
7 |
152 (60+48+44) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
12285 |
КУРАШ В.Б. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
3 |
100 (30+48+22) |
|
|
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
12286 |
КУРАШ В.В. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
3 |
100 (24+42+34) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
12287 |
КУРАШ М.М. |
14094 |
м. Львів |
СЗШ № 36 |
1 |
74 (20+30+24) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
12288 |
КУРАШ Н.Я. |
14094 |
м. Львів |
СЗШ № 36 |
3 |
84 (12+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
12289 |
КУРАШ О.О. |
14042 |
м. Львів |
СЗШ № 42 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
12290 |
КУРАШ Я.В. |
14607 |
м. Сколе |
Верхнячківський НВК ЗОШ ДНЗ |
6 |
124 (40+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
12291 |
КУРБАН М.М. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
12292 |
КУРБАТОВА П.В. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
12293 |
КУРБЯК М.П. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
7 |
110 (45+24+41) |
|
С1 |
|
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
12294 |
КУРБЯК О.О. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
8 |
114 (51+26+37) |
|
С1 |
|
|
Шманько Андрій Петрович |
12295 |
КУРГАН С.В. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
6 |
156 (54+48+54) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
12296 |
КУРДИЛО Т.І. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
4 |
104 (36+48+20) |
|
С1 |
С2 |
|
Булас Надія Антонівна |
12297 |
КУРДУПЕЛЬ Р.В. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
1 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
12298 |
КУРДЯ Н.Ю. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
11 |
90 (36+20+34) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
12299 |
КУРДЯ Т.Ю. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
11 |
90 (36+20+34) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
12300 |
КУРЕЛИЧ А.А. |
14012 |
м. Львів |
СЗШ № 34 |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
12301 |
КУРЗЄНКОВА Д.Ю. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
9 |
129 (54+30+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
12302 |
КУРИК М.І. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
7 |
168 (60+54+54) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
12303 |
КУРИЛАС М.І. |
14477 |
м. Пустомити |
Ланівська ЗОШ |
3 |
100 (30+42+28) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
12304 |
КУРИЛЕЦЬ П.Д. |
14024 |
м. Львів |
ССЗШ № 15 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
12305 |
КУРИЛИЧ З.А. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
12306 |
КУРИЛИШИН С.В. |
14872 |
м. Стрий |
П'ятничанська ЗОШ, Дашавська ЗОШ |
6 |
126 (36+30+60) |
|
|
|
С3 |
Романова Лілія Володимирівна |
12307 |
КУРИЛКО В.А. |
14166 |
м. Новий Розділ |
НВК "Лідер" |
2 |
72 (24+24+24) |
З |
|
|
|
Верес Галина Мирославівна |
12308 |
КУРИЛО А.О. |
14119 |
м. Львів |
СЗШ № 38 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
12309 |
КУРИЛО А.Р. |
14016 |
м. Львів |
Українська приватна гімназія, ЗСППШ "Альфа" |
3 |
80 (24+36+20) |
|
|
С2 |
|
Білий Микола Михайлович |
12310 |
КУРИЛО А.Р. |
14016 |
м. Львів |
Українська приватна гімназія, ЗСППШ "Альфа" |
5 |
120 (42+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Білий Микола Михайлович |
12311 |
КУРИЛО В.А. |
14834 |
м. Стрий |
Братківський НВК |
6 |
62 (24+20+18) |
|
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
12312 |
КУРИЛО Г.Ю. |
14097 |
м. Львів |
СЗШ № 48 |
4 |
120 (36+48+36) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
12313 |
КУРИЛО К.Р. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
8 |
166 (54+58+54) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
12314 |
КУРИЛО М.Б. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
9 |
132 (48+38+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
12315 |
КУРИЛО М.Р. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
9 |
132 (48+38+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
12316 |
КУРИЛО М.Р. |
14134 |
м. Львів |
Правнича гімназія |
6 |
103 (28+33+42) |
|
|
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
12317 |
КУРИЛО М.Р. |
14189 |
м. Стрий |
СЗШ № 10 |
2 |
60 (18+24+18) |
|
|
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
12318 |
КУРИЛО М.Ю. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
5 |
74 (20+22+32) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
12319 |
КУРИЛО О.А. |
14386 |
м. Жовква |
Куликівська ЗОШ |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
12320 |
КУРИЛО П.Б. |
14547 |
м. Радехів |
Сушнівський НВК |
7 |
147 (54+48+45) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
12321 |
КУРИЛО С.І. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
4 |
114 (36+42+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
12322 |
КУРИЛО С.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
7 |
124 (51+38+35) |
|
С1 |
|
|
Шманько Андрій Петрович |
12323 |
КУРИЛО С.П. |
14034 |
м. Львів |
"Світанок" |
2 |
52 (22+18+12) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
12324 |
КУРИЛО Х. . |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
7 |
144 (60+36+48) |
З |
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
12325 |
КУРИЛО Я.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
7 |
156 (51+60+45) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
12326 |
КУРИЛО Я.Т. |
14139 |
м. Львів |
"Перспектива" |
3 |
96 (36+36+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
12327 |
КУРИЛОВА Є.С. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
6 |
121 (40+39+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
12328 |
КУРИЛОВИЧ М.М. |
14841 |
м. Стрий |
Конюхівська СЗШ |
6 |
117 (48+27+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Романова Лілія Володимирівна |
12329 |
КУРИЛОВИЧ П.М. |
14486 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 1 |
8 |
101 (48+28+25) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
12330 |
КУРИЛЬЦІВ Д.Р. |
14141 |
м. Львів |
ЦО "Політехнік-Еколенд" |
1 |
78 (24+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
12331 |
КУРИЛЬЦІВ М.А. |
14031 |
м. Львів |
ЛУГГ |
7 |
138 (57+36+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
12332 |
КУРИЛЮК В.В. |
14119 |
м. Львів |
СЗШ № 38 |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
12333 |
КУРИЛЮК С.Я. |
14117 |
м. Львів |
СЗШ № 30 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
12334 |
КУРИЛЯК А.В. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
12335 |
КУРИЛЯК А.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
8 |
134 (48+40+46) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
12336 |
КУРИЛЯК А.М. |
14023 |
м. Львів |
Гімназія "Євшан" |
6 |
128 (32+54+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
12337 |
КУРИЛЯК А.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
9 |
113 (42+26+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
12338 |
КУРИЛЯК В.О. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
12339 |
КУРИЛЯК Д.М. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
2 |
60 (30+24+6) |
|
С1 |
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
12340 |
КУРИЛЯК М.Р. |
14475 |
м. Пустомити |
Оброшинська ЗОШ |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
12341 |
КУРИЛЯК Р.В. |
14101 |
м. Львів |
СЗШ № 66 |
2 |
48 (18+18+12) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
12342 |
КУРИЛЯК С.П. |
14012 |
м. Львів |
СЗШ № 34 |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
12343 |
КУРИЧ О.В. |
14624 |
м. Сколе |
Волосянківська ЗОШ |
2 |
6 (0+6+0) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
12344 |
КУРИШКО М.В. |
14841 |
м. Стрий |
Конюхівська СЗШ |
7 |
96 (45+18+33) |
|
С1 |
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
12345 |
КУРИШКО Х.В. |
14841 |
м. Стрий |
Конюхівська СЗШ |
9 |
117 (48+44+25) |
|
С1 |
С2 |
|
Романова Лілія Володимирівна |
12346 |
КУРІВЧАК М.А. |
14460 |
м. Пустомити |
Зимноводівська ЗОШ № 1 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
12347 |
КУРІВЧАК С.Т. |
14101 |
м. Львів |
СЗШ № 66 |
7 |
99 (30+30+39) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
12348 |
КУРІЙ В.О. |
14394 |
м. Жовква |
Великодорошівська ЗОШ |
4 |
72 (24+18+30) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
12349 |
КУРІЙ М.І. |
14004 |
м. Львів |
ЛЛГ |
6 |
103 (28+33+42) |
|
|
|
С3 |
Оленчин Тетяна Петрівна |
12350 |
КУРІЙ Т.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
6 |
115 (30+55+30) |
|
|
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
12351 |
КУРІЛЕЦЬ А.Т. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
7 |
117 (42+42+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
12352 |
КУРЇИНЯК Н.С. |
14643 |
м. Сколе |
Сможенська ЗОШ |
6 |
79 (24+33+22) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
12353 |
КУРКА А.Б. |
14209 |
м. Червоноград |
НВК № 13 |
6 |
94 (50+42+2) |
|
С1 |
С2 |
|
Перець Надія Михайлівна |
12354 |
КУРКА Д.О. |
14122 |
м. Львів |
СЗШ № 44 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
12355 |
КУРКА Ю.В. |
14206 |
м. Червоноград |
НВК № 10 |
3 |
132 (42+48+42) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
12356 |
КУРЛИКОВ О.О. |
14047 |
м. Львів |
СЗШ № 6 |
4 |
94 (30+42+22) |
|
|
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
12357 |
КУРЛИШИН Т.А. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
3 |
108 (30+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
12358 |
КУРЛЯК А.Ю. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
3 |
96 (30+30+36) |
|
|
|
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
12359 |
КУРЛЯК М.А. |
14962 |
м. Яворів |
Кам'янобрідська СЗШ |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
12360 |
КУРЛЯК Т.В. |
14016 |
м. Львів |
Українська приватна гімназія, ЗСППШ "Альфа" |
2 |
70 (28+18+24) |
|
С1 |
|
С3 |
Білий Микола Михайлович |
12361 |
КУРЛЯК Х.С. |
14380 |
м. Жовква |
Староскварявська ЗОШ |
4 |
120 (30+48+42) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
12362 |
КУРМАН Д.А. |
14382 |
м. Жовква |
Дублянська ЗОШ |
4 |
100 (36+42+22) |
|
С1 |
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
12363 |
КУРМАН М.І. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
1 |
58 (28+18+12) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
12364 |
КУРМАН О.І. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
6 |
94 (38+22+34) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
12365 |
КУРМАН Р.Я. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
12366 |
КУРМАН Я.І. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
2 |
70 (28+24+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
12367 |
КУРМАШОВА С.Г. |
14290 |
м. Жидачів |
Бортниківська СЗШ |
1 |
66 (30+18+18) |
|
С1 |
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
12368 |
КУРМИЛО Д.А. |
14093 |
м. Львів |
СЗШ № 31 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
12369 |
КУРНАТ В.В. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
5 |
111 (30+27+54) |
|
|
|
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
12370 |
КУРНАТ С.Р. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
7 |
144 (54+42+48) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
12371 |
КУРНИЦЬКА І.І. |
14174 |
м. Самбір |
СШ № 4 |
7 |
106 (33+36+37) |
|
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
12372 |
КУРНИЦЬКА М.А. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
7 |
128 (51+38+39) |
|
С1 |
|
|
Шманько Андрій Петрович |
12373 |
КУРНИЦЬКИЙ В |
14467 |
м. Пустомити |
Соколівський НВК |
7 |
85 (45+24+16) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
12374 |
КУРНІЦКИЙ Р.А. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
12375 |
КУРНІЦЬКА І.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
12376 |
КУРОВЕЦЬ В. . |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
2 |
54 (12+24+18) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
12377 |
КУРОВЕЦЬ М.П. |
14026 |
м. Львів |
СЗШ № 67 |
9 |
95 (36+28+31) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
12378 |
КУРОВЕЦЬ С.А. |
14209 |
м. Червоноград |
НВК № 13 |
6 |
126 (42+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Перець Надія Михайлівна |
12379 |
КУРОВЕЦЬ Т.А. |
14209 |
м. Червоноград |
НВК № 13 |
10 |
115 (36+48+31) |
|
|
С2 |
|
Перець Надія Михайлівна |
12380 |
КУРОТЧИН В.А. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
4 |
90 (30+30+30) |
|
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
12381 |
КУРОТЧИН М.В. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
7 |
165 (48+60+57) |
З |
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
12382 |
КУРОЧКА Л.А. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
12383 |
КУРОЧКА О.В. |
14204 |
м. Червоноград |
СШ № 8 |
4 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
12384 |
КУРОЧКІН В.В. |
14206 |
м. Червоноград |
НВК № 10 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
12385 |
КУРПІТА М.А. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
5 |
106 (44+28+34) |
|
С1 |
|
|
Личак Катерина Степанівна |
12386 |
КУРСИК К.А. |
14136 |
м. Львів |
Приватна гімназія "Відродження" |
8 |
95 (33+30+32) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
12387 |
КУРТА І.В. |
14075 |
м. Львів |
СЗШ № 96 |
8 |
150 (54+54+42) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
12388 |
КУРТА Н. . |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
9 |
72 (18+16+38) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
12389 |
КУРТЯК А.А. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
5 |
120 (42+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
12390 |
КУРТЯК Л.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
8 |
118 (54+36+28) |
|
С1 |
|
|
Біда Наталія Романівна |
12391 |
КУРТЯК Р.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
11 |
109 (42+30+37) |
|
С1 |
|
|
Біда Наталія Романівна |
12392 |
КУРТЯК Ю.І. |
14648 |
м. Сколе |
Ялинкуватська ЗШ |
8 |
114 (54+26+34) |
|
С1 |
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
12393 |
КУРТЯНИК І.О. |
14633 |
м. Сколе |
Лавочанська ЗОШ № 2 |
6 |
88 (22+30+36) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
12394 |
КУРТЯНИК О.Р. |
14935 |
м. Яворів |
НВК СЗШ ДНЗ с. Бірки |
3 |
70 (18+30+22) |
|
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
12395 |
КУРУДЗ С.В. |
14470 |
м. Пустомити |
Лапаївська ЗОШ |
4 |
86 (36+30+20) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
12396 |
КУРУЖИНЕЦЬ Д.І. |
14607 |
м. Сколе |
Верхнячківський НВК ЗОШ ДНЗ |
6 |
118 (40+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Багрич Галина Миколаївна |
12397 |
КУРУС А.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
7 |
104 (36+34+34) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
12398 |
КУРУС І.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
12399 |
КУРЧ К.М. |
14756 |
м. Старий Самбір |
Страшевицька ЗСШ |
5 |
53 (16+17+20) |
|
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
12400 |
КУРЧ Р.М. |
14176 |
м. Самбір |
СШ № 8 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
12401 |
КУРЧАК М.М. |
14152 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 16 |
5 |
139 (50+45+44) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Юрків Андрій Степанович |
12402 |
КУРЧАК Х.М. |
14486 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 1 |
8 |
97 (54+18+25) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
12403 |
КУРЧЕНКО В.С. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
6 |
104 (42+32+30) |
|
С1 |
|
|
Булас Надія Антонівна |
12404 |
КУРЧИК А.О. |
14172 |
м. Самбір |
СШ № 1 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
12405 |
КУРЧИЦЬКА А.О. |
14463 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 2 |
6 |
170 (56+60+54) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
12406 |
КУРЧИЦЬКА Н.В. |
14093 |
м. Львів |
СЗШ № 31 |
9 |
81 (18+26+37) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
12407 |
КУСА С.В. |
14388 |
м. Жовква |
Рава-Руська ЗОШ № 1 |
5 |
123 (42+51+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
12408 |
КУСАЙЛО М.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
98 (30+36+32) |
|
|
С2 |
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
12409 |
КУСЕВИЧ С.П. |
14045 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок "Дзвіночок" |
3 |
108 (24+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
12410 |
КУСИЙ А.О. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
6 |
113 (32+39+42) |
|
|
|
С3 |
Лободяк Леся Мар'янівна |
12411 |
КУСИЙ І.А. |
14550 |
м. Радехів |
Немилівський НВК |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
12412 |
КУСИЙ О.А. |
14550 |
м. Радехів |
Немилівський НВК |
3 |
120 (42+48+30) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
12413 |
КУСИЙ Р.Р. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
8 |
90 (27+36+27) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
12414 |
КУСИНЬ К.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
4 |
66 (24+12+30) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
12415 |
КУСІЙ П.О. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
6 |
76 (34+24+18) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
12416 |
КУСМИНА А.А. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
3 |
76 (24+24+28) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
12417 |
КУСМИНА Д.І. |
14463 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 2 |
3 |
104 (30+36+38) |
|
|
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
12418 |
КУСПИСЬ Н.Р. |
14098 |
м. Львів |
СЗШ № 50 |
7 |
84 (21+32+31) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
12419 |
КУСПІСЬ К.А. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
3 |
82 (24+36+22) |
|
|
С2 |
|
Булас Надія Антонівна |
12420 |
КУСТОВА В.П. |
14036 |
м. Львів |
СЗШ № 65 |
8 |
129 (57+36+36) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
12421 |
КУСЬ М. |
14021 |
м. Львів |
СЗШ № 40 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
12422 |
КУСЬО В.Т. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
2 |
56 (26+30+0) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
12423 |
КУСЬПІСЬ Д.І. |
14012 |
м. Львів |
СЗШ № 34 |
3 |
92 (36+30+26) |
|
С1 |
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
12424 |
КУСЯК В.К. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
12425 |
КУСЯК М.Т. |
14946 |
м. Яворів |
Чолгинська СЗШ |
6 |
96 (26+34+36) |
|
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
12426 |
КУСЯК О.В. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
8 |
132 (54+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
12427 |
КУТА Н.В. |
14935 |
м. Яворів |
НВК СЗШ ДНЗ с. Бірки |
4 |
94 (24+36+34) |
|
|
С2 |
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
12428 |
КУТЕЛЬМАХ Д.Т. |
14755 |
м. Старий Самбір |
Волянська ЗСШ |
2 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
12429 |
КУТЕЛЬМАХ Є.Є. |
14094 |
м. Львів |
СЗШ № 36 |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
12430 |
КУТЕЛЬМАХ М.Т. |
14044 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок " Провесінь" |
8 |
119 (42+46+31) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
12431 |
КУТЕЛЬМАХ Я.Т. |
14044 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок " Провесінь" |
7 |
117 (60+36+21) |
|
С1 |
|
|
Личак Катерина Степанівна |
12432 |
КУТЕРЕБА М.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
4 |
120 (30+42+48) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
12433 |
КУТЕРНОГА ЮРА Ю |
14002 |
м. Львів |
НВК "ЗОШ-гімназія "Галицька" |
6 |
44 (26+10+8) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
12434 |
КУТЄПОВА А.А. |
14051 |
м. Львів |
СЗШ № 29 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
12435 |
КУТИНЬ І.Ф. |
14935 |
м. Яворів |
НВК СЗШ ДНЗ с. Бірки |
8 |
127 (51+36+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
12436 |
КУТИЧ М.Ю. |
14614 |
м. Сколе |
Підгородецька ЗОШ |
9 |
129 (54+38+37) |
|
С1 |
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
12437 |
КУТКО К.О. |
14075 |
м. Львів |
СЗШ № 96 |
5 |
132 (44+40+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
12438 |
КУТНА В.О. |
14310 |
м. Жидачів |
Сугріївська ЗОШ |
7 |
131 (42+48+41) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
12439 |
КУТНА Л.Р. |
14285 |
м. Жидачів |
Ходорівська СЗШ № 1 |
10 |
116 (42+34+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
12440 |
КУТНА М.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
3 |
90 (30+36+24) |
|
|
С2 |
|
Булас Надія Антонівна |
12441 |
КУТНА М.Т. |
14120 |
м. Львів |
СЗШ № 41 |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
12442 |
КУТНИЙ А.М. |
14107 |
м. Львів |
"Левеня" |
3 |
56 (18+30+8) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
12443 |
КУТНИЙ Д.А. |
14097 |
м. Львів |
СЗШ № 48 |
1 |
74 (26+30+18) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
12444 |
КУТНИЙ Ю.В. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
9 |
61 (12+18+31) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
12445 |
КУТНИК Н.С. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
7 |
156 (57+54+45) |
З |
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
12446 |
КУТНІВ А.О. |
14463 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 2 |
2 |
60 (6+24+30) |
|
|
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
12447 |
КУТНІВ С.О. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
3 |
78 (24+30+24) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
12448 |
КУТРАНЬ А.А. |
14373 |
м. Жовква |
Липницька ЗОШ |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
12449 |
КУТРАНЬ М.І. |
14684 |
м. Сокаль |
Домашівська ЗШ |
4 |
104 (30+48+26) |
|
|
С2 |
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
12450 |
КУТЯВІН Д.Д. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
2 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
12451 |
КУТЯНСЬКА В.А. |
14076 |
м. Львів |
СЗШ № 86 |
4 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
12452 |
КУТЯНСЬКА О.Б. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
5 |
147 (54+45+48) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
12453 |
КУТЯНСЬКА Ю.М. |
14076 |
м. Львів |
СЗШ № 86 |
8 |
136 (54+48+34) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
12454 |
КУФАЛЬСЬКА А.Ю. |
14117 |
м. Львів |
СЗШ № 30 |
6 |
114 (36+36+42) |
|
|
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
12455 |
КУФАЛЬСЬКИЙ В.М. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
2 |
60 (18+24+18) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
12456 |
КУХАР А.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
6 |
146 (48+50+48) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
12457 |
КУХАР В.В. |
14044 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок " Провесінь" |
8 |
156 (48+60+48) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
12458 |
КУХАР В.С. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
9 |
165 (54+54+57) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
12459 |
КУХАР Д.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
4 |
82 (24+36+22) |
|
|
С2 |
|
Михаць Ігор Львович |
12460 |
КУХАР М.В. |
14370 |
м. Жовква |
Зашківська ЗОШ |
4 |
114 (30+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
12461 |
КУХАР М.М. |
14844 |
м. Стрий |
Лисятицька СЗШ |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
12462 |
КУХАР М.Р. |
14872 |
м. Стрий |
П'ятничанська ЗОШ, Дашавська ЗОШ |
8 |
126 (51+36+39) |
|
С1 |
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
12463 |
КУХАР Н.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
3 |
102 (30+30+42) |
|
|
|
С3 |
Михаць Ігор Львович |
12464 |
КУХАР О.М. |
14076 |
м. Львів |
СЗШ № 86 |
7 |
136 (45+48+43) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
12465 |
КУХАР Р.В. |
14185 |
м. Стрий |
СЗШ № 6 |
4 |
60 (18+24+18) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
12466 |
КУХАР С.Я. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
6 |
124 (40+54+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
12467 |
КУХАР У.О. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
2 |
60 (30+18+12) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
12468 |
КУХАР Х.І. |
14196 |
м. Трускавець |
СЗШ № 3 |
2 |
82 (28+30+24) |
З |
|
|
|
Томашівська Наталія Валеріївна |
12469 |
КУХАР Ю.С. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
5 |
162 (48+60+54) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
12470 |
КУХАРЕНКО М.А. |
14031 |
м. Львів |
ЛУГГ |
6 |
144 (48+54+42) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
12471 |
КУХАРСЬКА М.А. |
14398 |
м. Жовква |
Грядівська ЗОШ |
5 |
114 (30+36+48) |
|
|
|
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
12472 |
КУХАРСЬКИЙ А.Ю. |
14101 |
м. Львів |
СЗШ № 66 |
5 |
99 (24+45+30) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
12473 |
КУХАРУК М.І. |
14027 |
м. Львів |
СЗШ № 68 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
12474 |
КУХАРЧУК А.Г. |
14031 |
м. Львів |
ЛУГГ |
6 |
139 (46+51+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
12475 |
КУХМІСТЕР О.М. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
9 |
64 (18+12+34) |
|
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
12476 |
КУХТА А.М. |
14195 |
м. Трускавець |
НВК СЗШ № 2 гімназія |
6 |
128 (40+52+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Томашівська Наталія Валеріївна |
12477 |
КУХТА М.І. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
8 |
112 (42+36+34) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
12478 |
КУХТА Н.В. |
14542 |
м. Радехів |
Вузлівський ліцей |
10 |
132 (42+44+46) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
12479 |
КУХТІЙ Д.Ю. |
14839 |
м. Стрий |
Дулібська школа-гімназія |
7 |
153 (60+60+33) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
12480 |
КУХТІЙ Л.А. |
14871 |
м. Стрий |
Олексицька ЗОШ |
3 |
96 (24+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Романова Лілія Володимирівна |
12481 |
КУХТІЙ Р.О. |
14180 |
м. Стрий |
СЗШ № 1 |
5 |
160 (52+54+54) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
12482 |
КУЦ В.Т. |
14463 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 2 |
10 |
162 (54+48+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
12483 |
КУЦ Ж.С. |
14906 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 3 |
1 |
42 (24+12+6) |
|
С1 |
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
12484 |
КУЦ К.Й. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
4 |
112 (36+48+28) |
|
С1 |
С2 |
|
Ліпецька Віра Семенівна |
12485 |
КУЦ О.В. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
12486 |
КУЦАБА М.М. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
6 |
115 (40+39+36) |
|
С1 |
|
|
Біда Наталія Романівна |
12487 |
КУЦАК А.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
70 (24+24+22) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
12488 |
КУЦАК В.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
7 |
117 (48+30+39) |
|
С1 |
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
12489 |
КУЦАК М.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
9 |
117 (48+26+43) |
|
С1 |
|
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
12490 |
КУЦАК М.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
108 (36+24+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
12491 |
КУЦАК М.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
82 (18+36+28) |
|
|
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
12492 |
КУЦАН Н.А. |
14189 |
м. Стрий |
СЗШ № 10 |
4 |
96 (24+42+30) |
|
|
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
12493 |
КУЦАР М.І. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
12494 |
КУЦАХ А.І. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
12495 |
КУЦАХ Т.І. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
5 |
126 (34+48+44) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
12496 |
КУЦЕНКО В.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
10 |
108 (42+20+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
12497 |
КУЦЕНКО Е. . |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
1 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
12498 |
КУЦЕНКО М.А. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
4 |
84 (24+42+18) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
12499 |
КУЦИК А.Б. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
48 (12+24+12) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
12500 |
КУЦИК І.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
12501 |
КУЦИК М.В. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
12502 |
КУЦИК Р.С. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
5 |
21 (14+5+2) |
|
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
12503 |
КУЦИК Р.Я. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
6 |
154 (52+48+54) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
12504 |
КУЦИК С.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
6 |
127 (40+33+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Михаць Ігор Львович |
12505 |
КУЦИНЯК Т.Л. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
5 |
130 (40+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
12506 |
КУЦИР А.Н. |
14073 |
м. Львів |
ЗШ "Первоцвіт" |
2 |
52 (28+24+0) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
12507 |
КУЦІЛЬ Д.І. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
12508 |
КУЦІР Р.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
12509 |
КУЦІР Х.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
12510 |
КУЦКО А.І. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
1 |
70 (22+30+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
12511 |
КУЦЛО А.І. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
8 |
121 (54+30+37) |
|
С1 |
|
|
Цімарно Марія Петрівна |
12512 |
КУЦМИДА М.К. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
5 |
120 (40+42+38) |
|
С1 |
С2 |
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
12513 |
КУЦОПЕЙ М.С. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
7 |
138 (60+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Михаць Ігор Львович |
12514 |
КУЦЬ Б.З. |
14556 |
м. Радехів |
Середпільцівський НВК |
7 |
119 (54+28+37) |
|
С1 |
|
|
Брановський Володимир Іванович |
12515 |
КУЦЬ Г.Ю. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
2 |
66 (30+24+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
12516 |
КУЦЬ О.Р. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
4 |
90 (24+30+36) |
|
|
|
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
12517 |
КУЦЬ Р.В. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
4 |
84 (18+42+24) |
|
|
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
12518 |
КУЧ М.В. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
12519 |
КУЧ Ю.Р. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
8 |
103 (42+28+33) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
12520 |
КУЧАК О.Т. |
14186 |
м. Стрий |
СЗШ № 7 |
3 |
64 (24+18+22) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
12521 |
КУЧАРСЬКИЙ А.Ю. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
3 |
90 (30+36+24) |
|
|
С2 |
|
Воробець Надія Теодорівна |
12522 |
КУЧВАРА Л.Б. |
14468 |
м. Пустомити |
Щирецька ЗОШ № 2 |
7 |
162 (60+48+54) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
12523 |
КУЧЕР А.В. |
14285 |
м. Жидачів |
Ходорівська СЗШ № 1 |
3 |
96 (36+42+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Кардаш Богдан Степанович |
12524 |
КУЧЕР А.П. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
9 |
135 (42+44+49) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Панченко Наталія Сергіївна |
12525 |
КУЧЕР В.М. |
14042 |
м. Львів |
СЗШ № 42 |
6 |
130 (52+30+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
12526 |
КУЧЕР М. . |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
3 |
92 (36+36+20) |
|
С1 |
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
12527 |
КУЧЕРАС В.М. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
9 |
132 (54+32+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Гарбіч Людмила Іванівна |
12528 |
КУЧЕРАС М.Р. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
8 |
121 (54+30+37) |
|
С1 |
|
|
Цімарно Марія Петрівна |
12529 |
КУЧЕРЕНКО В.О. |
14016 |
м. Львів |
Українська приватна гімназія, ЗСППШ "Альфа" |
2 |
60 (24+24+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Білий Микола Михайлович |
12530 |
КУЧЕРЕПА О.Є. |
14558 |
м. Радехів |
Станицька ЗОШ |
8 |
133 (54+34+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
12531 |
КУЧЕРЕПА С.І. |
14096 |
м. Львів |
ССЗШ № 46 |
2 |
64 (28+18+18) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
12532 |
КУЧЕРЕПА Х. . |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
3 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
12533 |
КУЧЕРЯВА Н.Т. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
8 |
148 (60+54+34) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
12534 |
КУЧЕРЯВИЙ Б.С. |
14148 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 5 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
12535 |
КУЧЕРЯВИЙ В.С. |
14148 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 5 |
6 |
172 (52+60+60) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
12536 |
КУЧЕРЯВИЙ М.Т. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
12537 |
КУЧИК В.О. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
12538 |
КУЧИНСЬКИЙ В.Р. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
4 |
66 (12+24+30) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
12539 |
КУЧИНСЬКИЙ М.А. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
7 |
77 (33+24+20) |
|
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
12540 |
КУЧИШИН А.П. |
14120 |
м. Львів |
СЗШ № 41 |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
12541 |
КУЧИШИН С.В. |
14938 |
м. Яворів |
Салашівська СЗШ |
5 |
145 (52+51+42) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
12542 |
КУЧКОВСЬКА О.В. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
6 |
119 (38+33+48) |
|
|
|
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
12543 |
КУЧКОДАН Р.А. |
14093 |
м. Львів |
СЗШ № 31 |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
12544 |
КУЧКУДА С.В. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
7 |
153 (60+54+39) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
12545 |
КУЧКУЛАБА П. |
14930 |
м. Яворів |
Молошковицька СЗШ |
9 |
90 (54+36+0) |
|
С1 |
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
12546 |
КУЧМА А.І. |
14028 |
м. Львів |
ЗОШ № 74 |
5 |
136 (46+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
12547 |
КУЧМА В.С. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
4 |
108 (36+36+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
12548 |
КУЧМА Д.І. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
3 |
80 (30+36+14) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
12549 |
КУЧМА І.Р. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
4 |
102 (36+48+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
12550 |
КУЧМА К.В. |
14463 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 2 |
8 |
174 (60+54+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
12551 |
КУЧМА Р.А. |
14023 |
м. Львів |
Гімназія "Євшан" |
8 |
117 (51+42+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
12552 |
КУЧМА С.Я. |
14007 |
м. Львів |
СЗШ № 4 |
4 |
90 (30+42+18) |
|
|
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
12553 |
КУЧМА Х.Ю. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
12554 |
КУЧМАК В.А. |
14949 |
м. Яворів |
Гімназія ім. Маковея |
6 |
104 (32+30+42) |
|
|
|
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
12555 |
КУЧУК М.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
6 |
95 (32+39+24) |
|
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
12556 |
КУЧУРКА О.М. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
8 |
159 (60+54+45) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
12557 |
КУШАБА М. . |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
2 |
36 (18+12+6) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
12558 |
КУШЕЙ А.В. |
14392 |
м. Жовква |
Артасівська ЗОШ |
2 |
72 (30+24+18) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
12559 |
КУШЕЙ В. |
14021 |
м. Львів |
СЗШ № 40 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
12560 |
КУШИК Л.В. |
14470 |
м. Пустомити |
Лапаївська ЗОШ |
2 |
48 (18+18+12) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
12561 |
КУШИК Н.Р. |
14209 |
м. Червоноград |
НВК № 13 |
7 |
69 (27+24+18) |
|
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
12562 |
КУШИК О.О. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
5 |
140 (56+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
12563 |
КУШИК Р.О. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
3 |
30 (0+30+0) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
12564 |
КУШИНА М.Р. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
9 |
123 (48+28+47) |
|
С1 |
|
С3 |
Шепіда Ольга Володимирівна |
12565 |
КУШИНА Р.Р. |
14860 |
м. Стрий |
Довгівська ЗОШ |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
12566 |
КУШИНСЬКА К.Р. |
14136 |
м. Львів |
Приватна гімназія "Відродження" |
1 |
72 (30+30+12) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
12567 |
КУШИНСЬКИЙ Д.Р. |
14136 |
м. Львів |
Приватна гімназія "Відродження" |
1 |
66 (30+24+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
12568 |
КУШИНСЬКИЙ Р.О. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
2 |
72 (30+24+18) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
12569 |
КУШИНСЬКИЙ Ю.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
7 |
96 (27+30+39) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
12570 |
КУШКА А.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
9 |
91 (60+28+3) |
|
С1 |
|
|
Біда Наталія Романівна |
12571 |
КУШКА Н.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
6 |
58 (16+22+20) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
12572 |
КУШКА О.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
11 |
108 (42+26+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Біда Наталія Романівна |
12573 |
КУШКА Р.І. |
14014 |
м. Львів |
СЗШ № 87 |
8 |
109 (45+30+34) |
|
С1 |
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
12574 |
КУШКА С.П. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
9 |
94 (48+18+28) |
|
С1 |
|
|
Біда Наталія Романівна |
12575 |
КУШКЕВИЧ В.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
5 |
94 (22+48+24) |
|
|
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
12576 |
КУШКЕВИЧ Р.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
12577 |
КУШКОВ М.А. |
14030 |
м. Львів |
СЗШ № 77 |
3 |
100 (24+42+34) |
|
|
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
12578 |
КУШНІР А.Б. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
12579 |
КУШНІР А.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
9 |
64 (30+18+16) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
12580 |
КУШНІР В. . |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
2 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
12581 |
КУШНІР В.О. |
14486 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 1 |
8 |
142 (48+60+34) |
|
С1 |
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
12582 |
КУШНІР В.С. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
10 |
141 (54+44+43) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
12583 |
КУШНІР В.Ю. |
14116 |
м. Львів |
СЗШ № 23 |
4 |
100 (36+36+28) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
12584 |
КУШНІР Д.А. |
14031 |
м. Львів |
ЛУГГ |
8 |
84 (39+24+21) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
12585 |
КУШНІР Д.В. |
14205 |
м. Червоноград |
ЗШ № 9 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
12586 |
КУШНІР Д.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
8 |
138 (54+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
12587 |
КУШНІР Д.М. |
14122 |
м. Львів |
СЗШ № 44 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
12588 |
КУШНІР Д.П. |
14390 |
м. Жовква |
НВК "Рава-Руська школа-гімназія" |
4 |
102 (42+36+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
12589 |
КУШНІР Д.Ю. |
14094 |
м. Львів |
СЗШ № 36 |
4 |
132 (42+48+42) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
12590 |
КУШНІР Є.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
3 |
126 (36+48+42) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
12591 |
КУШНІР З.Т. |
14005 |
м. Львів |
СЗШ № 62 |
2 |
70 (28+30+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
12592 |
КУШНІР І.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
10 |
123 (54+32+37) |
|
С1 |
|
|
Михаць Ігор Львович |
12593 |
КУШНІР І.З. |
14283 |
м. Жидачів |
Гніздичівська СЗШ |
2 |
72 (30+18+24) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
12594 |
КУШНІР К.В. |
14204 |
м. Червоноград |
СШ № 8 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
12595 |
КУШНІР К.М. |
14117 |
м. Львів |
СЗШ № 30 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
12596 |
КУШНІР Л.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
5 |
152 (44+60+48) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
12597 |
КУШНІР М.Г. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
4 |
64 (18+18+28) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
12598 |
КУШНІР М.О. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
12599 |
КУШНІР М.П. |
14558 |
м. Радехів |
Станицька ЗОШ |
3 |
132 (42+48+42) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
12600 |
КУШНІР М.Р. |
14059 |
м. Львів |
ССЗШ № 37 |
5 |
80 (30+26+24) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
12601 |
КУШНІР М.Р. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
6 |
118 (52+36+30) |
|
С1 |
|
|
Михаць Ігор Львович |
12602 |
КУШНІР М.Р. |
14764 |
м. Старий Самбір |
Коблянська ЗОШ |
3 |
96 (24+42+30) |
|
|
С2 |
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
12603 |
КУШНІР М.Т. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
12604 |
КУШНІР М.Ю. |
14370 |
м. Жовква |
Зашківська ЗОШ |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
12605 |
КУШНІР М.Я. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
6 |
160 (52+54+54) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
12606 |
КУШНІР О.П. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
9 |
159 (54+60+45) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
12607 |
КУШНІР О.С. |
14934 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 1 |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
12608 |
КУШНІР П.Т. |
14377 |
м. Жовква |
Новоскварявська ЗОШ |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
12609 |
КУШНІР Р.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
9 |
101 (42+18+41) |
|
С1 |
|
С3 |
Михаць Ігор Львович |
12610 |
КУШНІР Р.М. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
3 |
114 (36+42+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Лободяк Леся Мар'янівна |
12611 |
КУШНІР Р.Р. |
14099 |
м. Львів |
СЗШ № 51 |
3 |
68 (30+18+20) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
12612 |
КУШНІР С. |
14005 |
м. Львів |
СЗШ № 62 |
1 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
12613 |
КУШНІР С.З. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
4 |
114 (24+42+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Михаць Ігор Львович |
12614 |
КУШНІР С.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
8 |
147 (51+42+54) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
12615 |
КУШНІР Т.А. |
14042 |
м. Львів |
СЗШ № 42 |
7 |
153 (57+54+42) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
12616 |
КУШНІР Т.А. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
7 |
127 (51+30+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
12617 |
КУШНІР Т.С. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
1 |
82 (28+30+24) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
12618 |
КУШНІР У.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
7 |
156 (57+54+45) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
12619 |
КУШНІР Ю.Б. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
12620 |
КУШНІР Я.М. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
4 |
114 (36+42+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
12621 |
КУШНІРЕНКО І.О. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
8 |
51 (21+24+6) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
12622 |
КУШНІРЕНКО С.М. |
14014 |
м. Львів |
СЗШ № 87 |
6 |
60 (20+10+30) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
12623 |
КУШНІРУК М. . |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
3 |
70 (18+42+10) |
|
|
С2 |
|
Панченко Наталія Сергіївна |
12624 |
КУШТА А.А. |
14390 |
м. Жовква |
НВК "Рава-Руська школа-гімназія" |
6 |
103 (28+45+30) |
|
|
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
12625 |
КУШТА А.О. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
12626 |
КУШТА М.М. |
14391 |
м. Жовква |
Рава-Руська ЗОШ-інтернат |
8 |
96 (39+36+21) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
12627 |
КУШТА С.В. |
14414 |
м. Жовква |
Синьковицька ЗОШ |
9 |
77 (18+22+37) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
12628 |
КУЩАК В. . |
14189 |
м. Стрий |
СЗШ № 10 |
3 |
68 (18+36+14) |
|
|
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
12629 |
КУЩАК Д.С. |
14096 |
м. Львів |
ССЗШ № 46 |
2 |
54 (18+24+12) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
12630 |
КУЩАК М.І. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
4 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
12631 |
КУЩАК С.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
8 |
134 (45+46+43) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
12632 |
КУЩИК О.Я. |
14949 |
м. Яворів |
Гімназія ім. Маковея |
7 |
145 (48+60+37) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
12633 |
КУЮМЧАН А.В. |
14117 |
м. Львів |
СЗШ № 30 |
3 |
112 (36+42+34) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
12634 |
КШЕМІНСЬКА О. . |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
2 |
66 (30+24+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
12635 |
КШИВОГЛЯВА Х.В. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
5 |
116 (20+42+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Шепіда Ольга Володимирівна |
12636 |
КШИК Ю.В. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
9 |
108 (48+32+28) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
12637 |
КШИК Я.А. |
14119 |
м. Львів |
СЗШ № 38 |
7 |
162 (60+54+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
12638 |
КШИШТОФОВИЧ В.П. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
6 |
162 (54+54+54) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
12639 |
ЛАБА А.Т. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
1 |
76 (22+30+24) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
12640 |
ЛАБА В.В. |
14206 |
м. Червоноград |
НВК № 10 |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
12641 |
ЛАБА В.В. |
14054 |
м. Львів |
СЗШ № 21 |
4 |
114 (30+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
12642 |
ЛАБА В.С. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
4 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
12643 |
ЛАБА Н.М. |
14101 |
м. Львів |
СЗШ № 66 |
3 |
70 (30+30+10) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
12644 |
ЛАБА Н.Р. |
14101 |
м. Львів |
СЗШ № 66 |
5 |
92 (34+22+36) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
12645 |
ЛАБА С.І. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
2 |
66 (24+30+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
12646 |
ЛАБА Т.М. |
14382 |
м. Жовква |
Дублянська ЗОШ |
5 |
82 (32+28+22) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
12647 |
ЛАБАЗ Д.В. |
14488 |
м. Пустомити |
Сокільницька ЗОШ |
6 |
98 (32+30+36) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
12648 |
ЛАБАЙ А.Р. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
4 |
108 (36+36+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Михаць Ігор Львович |
12649 |
ЛАБАЙ А.Ю. |
14036 |
м. Львів |
СЗШ № 65 |
8 |
138 (60+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
12650 |
ЛАБАЙ Л.В. |
14207 |
м. Червоноград |
ЗШ № 11 |
2 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
12651 |
ЛАБАЙ Х.А. |
14093 |
м. Львів |
СЗШ № 31 |
8 |
161 (60+50+51) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
12652 |
ЛАБАНЦІВ С.Т. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
5 |
100 (28+42+30) |
|
|
С2 |
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
12653 |
ЛАБАНЦІВ Я.І. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
5 |
144 (42+48+54) |
З |
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
12654 |
ЛАБЕНСЬКИЙ М.В. |
14030 |
м. Львів |
СЗШ № 77 |
10 |
115 (48+24+43) |
|
С1 |
|
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
12655 |
ЛАБЕЦЬКА ЮЮ. |
14177 |
м. Самбір |
НВК (СШ № 9) |
8 |
92 (39+24+29) |
|
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
12656 |
ЛАБЕЦЬКА А.Р. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
1 |
78 (24+30+24) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
12657 |
ЛАБИК А.С. |
14021 |
м. Львів |
СЗШ № 40 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
12658 |
ЛАБИК О.Т. |
14075 |
м. Львів |
СЗШ № 96 |
6 |
145 (52+39+54) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
12659 |
ЛАБИК У.Д. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
6 |
99 (30+33+36) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
12660 |
ЛАБИК Я.В. |
14284 |
м. Жидачів |
Гімназія |
7 |
97 (51+24+22) |
|
С1 |
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
12661 |
ЛАБИЧ М.Ю. |
14290 |
м. Жидачів |
Бортниківська СЗШ |
1 |
78 (30+18+30) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
12662 |
ЛАБИЧ С.І. |
14126 |
м. Львів |
СЗШ № 78 |
8 |
92 (33+36+23) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
12663 |
ЛАБІШ В.І. |
14474 |
м. Пустомити |
Чорношовицький НВК |
9 |
77 (30+18+29) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
12664 |
ЛАБОЙКО С.В. |
14196 |
м. Трускавець |
СЗШ № 3 |
3 |
104 (42+36+26) |
|
С1 |
С2 |
|
Томашівська Наталія Валеріївна |
12665 |
ЛАБУЗА В.С. |
14153 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 17 |
4 |
132 (42+48+42) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
12666 |
ЛАБУТІНА В.Р. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
6 |
73 (26+31+16) |
|
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
12667 |
ЛАБЯК З.О. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
3 |
114 (36+36+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
12668 |
ЛАБЯК Ю.В. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
9 |
147 (54+38+55) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
12669 |
ЛАВЕЙКІНА Є. . |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
4 |
96 (36+30+30) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
12670 |
ЛАВНА А.І. |
14488 |
м. Пустомити |
Сокільницька ЗОШ |
5 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
12671 |
ЛАВНА І.Р. |
14532 |
м. Радехів |
Вузлівська ЗОШ |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
12672 |
ЛАВРЕНТІВ В.В. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
4 |
102 (36+42+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
12673 |
ЛАВРЕНТЬЄВА А.О. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
8 |
120 (39+42+39) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
12674 |
ЛАВРЕНТЮК А.М. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
4 |
80 (30+12+38) |
|
|
|
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
12675 |
ЛАВРЕНТЮК К.М. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
12676 |
ЛАВРЕНЧУК М.А. |
14116 |
м. Львів |
СЗШ № 23 |
1 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
12677 |
ЛАВРЕНЮК А.А. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
3 |
114 (36+42+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
12678 |
ЛАВРЕНЮК Є.В. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
2 |
66 (24+30+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
12679 |
ЛАВРЕНЮК О.А. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
12680 |
ЛАВРЕЦЬКА Я.Р. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
12681 |
ЛАВРИК А.Н. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
2 |
72 (30+30+12) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
12682 |
ЛАВРИК В.Ю. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
6 |
102 (26+28+48) |
|
|
|
С3 |
Михаць Ігор Львович |
12683 |
ЛАВРИК О.Н. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
1 |
72 (30+30+12) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
12684 |
ЛАВРИК Я.Я. |
14001 |
м. Львів |
ПНВЗ "ЗОШ святої Софії" |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
12685 |
ЛАВРИСЬ М.В. |
14196 |
м. Трускавець |
СЗШ № 3 |
4 |
104 (36+36+32) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Томашівська Наталія Валеріївна |
12686 |
ЛАВРИШИН А.С. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
7 |
122 (51+26+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Біда Наталія Романівна |
12687 |
ЛАВРИШИН І.І. |
14614 |
м. Сколе |
Підгородецька ЗОШ |
7 |
128 (60+38+30) |
|
С1 |
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
12688 |
ЛАВРИШИН О.І. |
14614 |
м. Сколе |
Підгородецька ЗОШ |
3 |
120 (42+42+36) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
12689 |
ЛАВРІВ А.Л. |
14076 |
м. Львів |
СЗШ № 86 |
7 |
100 (39+24+37) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
12690 |
ЛАВРІВ А.Р. |
14282 |
м. Жидачів |
НВК |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
12691 |
ЛАВРІВ І.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
5 |
140 (44+48+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Михаць Ігор Львович |
12692 |
ЛАВРІВ О.Ю. |
14205 |
м. Червоноград |
ЗШ № 9 |
5 |
73 (36+25+12) |
|
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
12693 |
ЛАВРІВ Ю.Ю. |
14205 |
м. Червоноград |
ЗШ № 9 |
3 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
12694 |
ЛАВРІВ Ю.Я. |
14840 |
м. Стрий |
Кавська СЗШ |
9 |
142 (60+34+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Романова Лілія Володимирівна |
12695 |
ЛАВРО М.Я. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
7 |
159 (60+54+45) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
12696 |
ЛАВРОВ М.П. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
6 |
117 (40+35+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Шепіда Ольга Володимирівна |
12697 |
ЛАВРОВА Н.Є. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
12698 |
ЛАВРУШИНА І.А. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
6 |
109 (30+27+52) |
|
|
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
12699 |
ЛАВСЬКА Є. . |
14092 |
м. Львів |
СЗШ № 17 |
4 |
82 (30+24+28) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
12700 |
ЛАВСЬКА З. . |
14092 |
м. Львів |
СЗШ № 17 |
2 |
72 (30+24+18) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
12701 |
ЛАГАН М.В. |
14949 |
м. Яворів |
Гімназія ім. Маковея |
6 |
132 (56+40+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
12702 |
ЛАГДАН Н.Р. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
11 |
135 (60+38+37) |
|
С1 |
|
|
Шманько Андрій Петрович |
12703 |
ЛАГНО В.М. |
14906 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 3 |
8 |
130 (54+36+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
12704 |
ЛАГОДИЧ Р.М. |
14631 |
м. Сколе |
Крушельницький НВК ЗОШ ДНЗ |
9 |
80 (24+16+40) |
|
|
|
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
12705 |
ЛАГОДИЧ С.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
3 |
90 (24+42+24) |
|
|
С2 |
|
Булас Надія Антонівна |
12706 |
ЛАГОДЮК А.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
7 |
148 (60+44+44) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
12707 |
ЛАГОДЮК Б. |
14021 |
м. Львів |
СЗШ № 40 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
12708 |
ЛАГОЙДА В.С. |
14101 |
м. Львів |
СЗШ № 66 |
5 |
103 (12+51+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
12709 |
ЛАГОТСЬКА С.С. |
14665 |
м. Сокаль |
Великомостівський ЗШ-НВК-ліцей |
5 |
117 (38+37+42) |
|
|
|
С3 |
Кнейчук Наталія Володимирівна |
12710 |
ЛАГОЦЬКА А.Р. |
14142 |
м. Львів |
Львівський технологічний ліцей |
10 |
139 (42+40+57) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Вольська Світлана Станіславівна |
12711 |
ЛАДАНАЙ А.Я. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
4 |
120 (42+42+36) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
12712 |
ЛАДАНІВСЬКА М.Р. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
9 |
89 (30+22+37) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
12713 |
ЛАДЗІНСЬКА В.М. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
5 |
120 (32+42+46) |
|
|
С2 |
С3 |
Цімарно Марія Петрівна |
12714 |
ЛАДЗІНСЬКА О.Я. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
8 |
102 (45+36+21) |
|
С1 |
|
|
Цімарно Марія Петрівна |
12715 |
ЛАДИГА Р.Ю. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
2 |
18 (6+0+12) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
12716 |
ЛАДИГІНА А. . |
14092 |
м. Львів |
СЗШ № 17 |
9 |
129 (48+38+43) |
|
С1 |
|
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
12717 |
ЛАДИКА К.Р. |
14183 |
м. Стрий |
СЗШ № 4 |
3 |
68 (24+18+26) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
12718 |
ЛАДУС Н.В. |
14611 |
м. Сколе |
НВК СЗШ ліцей с. Козьова |
10 |
135 (54+32+49) |
|
С1 |
|
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
12719 |
ЛАДУС С.П. |
14134 |
м. Львів |
Правнича гімназія |
7 |
125 (57+36+32) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
12720 |
ЛАЄР А.А. |
14165 |
м. Моршин |
НВК СЗШ ліцей |
5 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Люсак Руслана Михайлівна |
12721 |
ЛАЄР А.А. |
14165 |
м. Моршин |
НВК СЗШ ліцей |
5 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Люсак Руслана Михайлівна |
12722 |
ЛАЖЕВСЬКА О.Р. |
14457 |
м. Пустомити |
Кротошинська ЗОШ |
10 |
75 (18+24+33) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
12723 |
ЛАЖОВСЬКА О.А. |
14461 |
м. Пустомити |
Зимноводівська ЗОШ № 2 |
7 |
72 (24+26+22) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
12724 |
ЛАЗАР І.Б. |
14472 |
м. Пустомити |
Верхньобілківська ЗОШ |
5 |
101 (36+29+36) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
12725 |
ЛАЗАР М.Б. |
14472 |
м. Пустомити |
Верхньобілківська ЗОШ |
8 |
96 (45+30+21) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
12726 |
ЛАЗАР О.Ю. |
14054 |
м. Львів |
СЗШ № 21 |
4 |
108 (30+36+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
12727 |
ЛАЗАР С.Ю. |
14207 |
м. Червоноград |
ЗШ № 11 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
12728 |
ЛАЗАРЕВИЧ А.І. |
14678 |
м. Сокаль |
Острівський НВК-ЗШ-дитячий садок |
5 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
12729 |
ЛАЗАРЕВИЧ І.С. |
14678 |
м. Сокаль |
Острівський НВК-ЗШ-дитячий садок |
9 |
121 (42+36+43) |
|
С1 |
|
С3 |
Кнейчук Наталія Володимирівна |
12730 |
ЛАЗАРЕНКО М.М. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
8 |
94 (33+36+25) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
12731 |
ЛАЗАРЕНКО С.В. |
14135 |
м. Львів |
Гімназія "Престиж" |
10 |
158 (48+58+52) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
12732 |
ЛАЗАРЕНКО С.Ю. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
6 |
90 (32+28+30) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
12733 |
ЛАЗАРЄВ Л |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
12734 |
ЛАЗАРЧУК Д.Д. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
5 |
154 (58+54+42) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
12735 |
ЛАЗАРЧУК К.П. |
14480 |
м. Пустомити |
Наварійська ЗОШ |
3 |
84 (24+30+30) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
12736 |
ЛАЗАРЧУК Р.В. |
14172 |
м. Самбір |
СШ № 1 |
4 |
132 (42+48+42) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
12737 |
ЛАЗАРЧУК Ю.В. |
14172 |
м. Самбір |
СШ № 1 |
7 |
130 (48+36+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Ніженецька Наталія Сергіївна |
12738 |
ЛАЗІВСЬКИЙ М.С. |
14097 |
м. Львів |
СЗШ № 48 |
2 |
66 (30+18+18) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
12739 |
ЛАЗОР Д.В. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
4 |
94 (30+36+28) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
12740 |
ЛАЗОР М.В. |
14183 |
м. Стрий |
СЗШ № 4 |
8 |
131 (39+54+38) |
|
|
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
12741 |
ЛАЗОР Н.В. |
14626 |
м. Сколе |
Довжківська ЗОШ |
9 |
83 (18+28+37) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
12742 |
ЛАЗОР С.М. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
3 |
114 (30+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
12743 |
ЛАЗОРЕНКО А.С. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
9 |
131 (42+46+43) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Оленчин Тетяна Петрівна |
12744 |
ЛАЗОРКО А.І. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
9 |
84 (30+20+34) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
12745 |
ЛАЗОРКО С.Р. |
14030 |
м. Львів |
СЗШ № 77 |
4 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
12746 |
ЛАЗОРОВИЧ О. . |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
7 |
141 (54+48+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Михаць Ігор Львович |
12747 |
ЛАЗОРЧИН Я.І. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
5 |
35 (12+15+8) |
|
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
12748 |
ЛАЗУР Ю.Б. |
14937 |
м. Яворів |
Рогізненська СЗШ |
8 |
109 (24+54+31) |
|
|
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
12749 |
ЛАЗУРКЕВИЧ А.О. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
6 |
96 (30+36+30) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
12750 |
ЛАЗУРКЕВИЧ В.О. |
14469 |
м. Пустомити |
Милятичівська ЗОШ |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
12751 |
ЛАЗУРКЕВИЧ С.І. |
14101 |
м. Львів |
СЗШ № 66 |
2 |
68 (26+30+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
12752 |
ЛАЗУРКЕВИЧ Т.І. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
9 |
22 (6+10+6) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
12753 |
ЛАЗУРКО Д.В. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
6 |
143 (44+45+54) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
12754 |
ЛАЗУРКО С.А. |
14206 |
м. Червоноград |
НВК № 10 |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
12755 |
ЛАЗУРКО С.Р. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
2 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
12756 |
ЛАЗУРКО С.Т. |
14469 |
м. Пустомити |
Милятичівська ЗОШ |
7 |
120 (57+30+33) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
12757 |
ЛАЙКУН Р.О. |
14637 |
м. Сколе |
Опорецька ЗШ |
6 |
108 (24+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
12758 |
ЛАКАТОШ М.І. |
14473 |
м. Пустомити |
Поршнянська ЗОШ |
9 |
160 (54+48+58) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
12759 |
ЛАКІШ В.М. |
14114 |
м. Львів |
СЗШ № 20 |
3 |
94 (30+30+34) |
|
|
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
12760 |
ЛАКОМСЬКА С.М. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
6 |
162 (42+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
12761 |
ЛАКОТА В.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
9 |
127 (48+42+37) |
|
С1 |
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
12762 |
ЛАКОТА О.В. |
14747 |
м. Старий Самбір |
Гуманецька ЗСШ |
4 |
94 (24+48+22) |
|
|
С2 |
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
12763 |
ЛАЛАК А.І. |
14170 |
м. Новий Розділ |
ЗШ № 4 |
6 |
142 (40+54+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Верес Галина Мирославівна |
12764 |
ЛАЛАК В.І. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
3 |
90 (30+36+24) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
12765 |
ЛАЛАК Д.Т. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
2 |
54 (30+18+6) |
|
С1 |
|
|
Булас Надія Антонівна |
12766 |
ЛАЛАК І.П. |
14326 |
м. Жидачів |
Межирічанська ЗОШ |
3 |
108 (36+30+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
12767 |
ЛАЛАК М.В. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
9 |
120 (48+30+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
12768 |
ЛАЛАК М.Н. |
14073 |
м. Львів |
ЗШ "Первоцвіт" |
2 |
36 (18+18+0) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
12769 |
ЛАЛАНЮК В.Р. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
6 |
130 (40+42+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гарбіч Людмила Іванівна |
12770 |
ЛАМПИЦЬКА С.С. |
14459 |
м. Пустомити |
Пікуловицький НВК |
2 |
72 (30+24+18) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
12771 |
ЛАМПИЦЬКИЙ М.С. |
14459 |
м. Пустомити |
Пікуловицький НВК |
8 |
144 (45+42+57) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
12772 |
ЛАМПІКА Л.А. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
12773 |
ЛАНОВА І.А. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
8 |
100 (24+48+28) |
|
|
С2 |
|
Михаць Ігор Львович |
12774 |
ЛАНОВА М.А. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
6 |
110 (38+36+36) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
12775 |
ЛАНЬ Д.Л. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
7 |
93 (36+24+33) |
|
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
12776 |
ЛАНЬ М.О. |
14116 |
м. Львів |
СЗШ № 23 |
4 |
120 (48+36+36) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
12777 |
ЛАНЬ О.Ю. |
14059 |
м. Львів |
ССЗШ № 37 |
3 |
88 (30+30+28) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
12778 |
ЛАНЬ Р.А. |
14461 |
м. Пустомити |
Зимноводівська ЗОШ № 2 |
3 |
32 (6+12+14) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
12779 |
ЛАП ЧК О.М. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
4 |
66 (18+30+18) |
|
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
12780 |
ЛАПАН А.І. |
14504 |
м. Пустомити |
Басівська ЗОШ |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
12781 |
ЛАПАН В.А. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
12782 |
ЛАПАН М |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
7 |
126 (60+30+36) |
|
С1 |
|
|
Личак Катерина Степанівна |
12783 |
ЛАПАН М.Т. |
14101 |
м. Львів |
СЗШ № 66 |
5 |
102 (30+42+30) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
12784 |
ЛАПИЦЬКА В.В. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
5 |
58 (8+20+30) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
12785 |
ЛАПКА О.М. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
8 |
136 (60+48+28) |
|
С1 |
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
12786 |
ЛАПКЕВИЧ М.В. |
14368 |
м. Жовква |
Добросинська ЗОШ |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
12787 |
ЛАПСЮК С.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
4 |
102 (30+48+24) |
|
|
С2 |
|
Булас Надія Антонівна |
12788 |
ЛАПСЮК Ю.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
8 |
160 (54+58+48) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
12789 |
ЛАПТАШИНСЬКА К. . |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
3 |
62 (30+18+14) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
12790 |
ЛАПТАШИНСЬКИЙ О.П. |
14284 |
м. Жидачів |
Гімназія |
8 |
123 (45+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
12791 |
ЛАПЦУН А.О. |
14865 |
м. Стрий |
Завадівська ЗОШ |
4 |
86 (30+30+26) |
|
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
12792 |
ЛАПЧАК А.І. |
14208 |
м. Червоноград |
ЗШ № 12 |
4 |
130 (42+48+40) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
12793 |
ЛАПЧУК Р.І. |
14647 |
м. Сколе |
Хітарська ЗОШ |
2 |
74 (26+30+18) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
12794 |
ЛАРИЧЕВ Д.Ю. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
12795 |
ЛАРІВОН Д.І. |
14390 |
м. Жовква |
НВК "Рава-Руська школа-гімназія" |
6 |
99 (32+31+36) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
12796 |
ЛАРКІНА С.В. |
14949 |
м. Яворів |
Гімназія ім. Маковея |
7 |
156 (60+48+48) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
12797 |
ЛАСКА Я.П. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
12798 |
ЛАСКАВИЙ А.О. |
14044 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок " Провесінь" |
3 |
96 (30+36+30) |
|
|
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
12799 |
ЛАСТАВЧУК Д.Р. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
8 |
133 (54+36+43) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
12800 |
ЛАСТОВИЧ А.В. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
12801 |
ЛАСТОВСЬКИЙ М.О. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
7 |
138 (45+48+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Оленчин Тетяна Петрівна |
12802 |
ЛАСЬКО М.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
6 |
106 (22+48+36) |
|
|
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
12803 |
ЛАСЬКОДВ Д. . |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
12804 |
ЛАТА М.Б. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
9 |
101 (30+22+49) |
|
|
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
12805 |
ЛАТАНИШИН В.І. |
14183 |
м. Стрий |
СЗШ № 4 |
7 |
113 (42+42+29) |
|
С1 |
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
12806 |
ЛАТИННИК Д.Р. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
12807 |
ЛАТИПОВ А.С. |
14028 |
м. Львів |
ЗОШ № 74 |
3 |
132 (42+48+42) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
12808 |
ЛАТУШИНСЬКИЙ Н.В. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
6 |
51 (24+21+6) |
|
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
12809 |
ЛАХ Л.А. |
14201 |
м. Червоноград |
ЗШ № 5 |
2 |
80 (20+30+30) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
12810 |
ЛАХМАН С.М. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
6 |
136 (36+52+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
12811 |
ЛАХМАН С.М. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
12812 |
ЛАХНО Н. . |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
10 |
153 (60+44+49) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
12813 |
ЛАЦИК С.Т. |
14182 |
м. Стрий |
СЗШ № 3 |
6 |
120 (36+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Пістун Надія Данилівна |
12814 |
ЛАЦІННИК С.В. |
14112 |
м. Львів |
Школа радості |
3 |
126 (42+48+36) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
12815 |
ЛАШЕВСЬКА С.А. |
14014 |
м. Львів |
СЗШ № 87 |
8 |
163 (60+60+43) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
12816 |
ЛАЩАК А.О. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
6 |
126 (26+52+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
12817 |
ЛАЩІВСЬКА Д.Ю. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
3 |
130 (42+48+40) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
12818 |
ЛАЩУЙ В.Ю. |
14529 |
м. Радехів |
Березівська ЗОШ |
6 |
88 (30+24+34) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
12819 |
ЛАЩУК А.А. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
5 |
166 (52+60+54) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
12820 |
ЛАЩУК Д.Ю. |
14525 |
м. Радехів |
ЗОШ № 1 |
5 |
112 (40+36+36) |
|
С1 |
|
|
Брановський Володимир Іванович |
12821 |
ЛАЩУКА В.А. |
14528 |
м. Радехів |
Лоптинська ЗОШ |
7 |
99 (39+20+40) |
|
|
|
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
12822 |
ЛЕБЕДЕНКН А.З. |
14467 |
м. Пустомити |
Соколівський НВК |
7 |
60 (30+18+12) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
12823 |
ЛЕБЕДЕНКОВА С.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
6 |
146 (38+54+54) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
12824 |
ЛЕБЕДЄВА Б. . |
14092 |
м. Львів |
СЗШ № 17 |
3 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
12825 |
ЛЕБЕДЄВА В.В. |
14093 |
м. Львів |
СЗШ № 31 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
12826 |
ЛЕБЕДИНСЬКИЙ І.В. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
4 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
12827 |
ЛЕБЕДИНСЬКИЙ О. . |
14092 |
м. Львів |
СЗШ № 17 |
2 |
70 (28+30+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
12828 |
ЛЕБЕДОВИЧ В.С. |
14383 |
м. Жовква |
ЗОШ № 1 |
8 |
126 (48+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
12829 |
ЛЕБЕДЬ Б.О. |
14389 |
м. Жовква |
Рава-Руська ЗОШ № 2 |
3 |
92 (30+36+26) |
|
|
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
12830 |
ЛЕБІДЬ В.А. |
14187 |
м. Стрий |
СЗШ № 8 |
3 |
76 (18+36+22) |
|
|
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
12831 |
ЛЕБІДЬ Д.В. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
3 |
86 (24+30+32) |
|
|
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
12832 |
ЛЕБІДЬ Р.А. |
14042 |
м. Львів |
СЗШ № 42 |
6 |
120 (42+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
12833 |
ЛЕБІДЬ Р.В. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
5 |
70 (40+16+14) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
12834 |
ЛЕБІЩАК Ж.Т. |
14147 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 4 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
12835 |
ЛЕБЯК М.Є. |
14004 |
м. Львів |
ЛЛГ |
9 |
168 (54+60+54) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
12836 |
ЛЕБЯК О.Є. |
14004 |
м. Львів |
ЛЛГ |
9 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
12837 |
ЛЕВ А.Т. |
14153 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 17 |
8 |
150 (57+60+33) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
12838 |
ЛЕВ КО М. . |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
1 |
50 (26+18+6) |
|
С1 |
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
12839 |
ЛЕВ М.А. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
5 |
104 (46+18+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Гарбіч Людмила Іванівна |
12840 |
ЛЕВ М.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
8 |
112 (36+48+28) |
|
|
С2 |
|
Михаць Ігор Львович |
12841 |
ЛЕВАК В.Б. |
14640 |
м. Сколе |
Плавя-бринівська ЗОШ |
2 |
66 (30+30+6) |
|
С1 |
С2 |
|
Багрич Галина Миколаївна |
12842 |
ЛЕВАК В.Б. |
14640 |
м. Сколе |
Плавя-бринівська ЗОШ |
4 |
58 (12+30+16) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
12843 |
ЛЕВАК М.С. |
14183 |
м. Стрий |
СЗШ № 4 |
8 |
55 (27+8+20) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
12844 |
ЛЕВАНДОВСЬКА М.М. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
10 |
150 (54+42+54) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
12845 |
ЛЕВАНДОВСЬКА О.Р. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
6 |
80 (20+28+32) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
12846 |
ЛЕВАНДОВСЬКА С.М. |
14183 |
м. Стрий |
СЗШ № 4 |
6 |
158 (54+52+52) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
12847 |
ЛЕВАНДОВСЬКИЙ В.Р. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
7 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
12848 |
ЛЕВАНДОВСЬКИЙ М.П. |
14391 |
м. Жовква |
Рава-Руська ЗОШ-інтернат |
9 |
126 (42+38+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
12849 |
ЛЕВИК Д.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
8 |
133 (60+36+37) |
|
С1 |
|
|
Біда Наталія Романівна |
12850 |
ЛЕВИНЕЦЬ О.Ю. |
14285 |
м. Жидачів |
Ходорівська СЗШ № 1 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
12851 |
ЛЕВИЦЬКА А.Б. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
4 |
72 (30+18+24) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
12852 |
ЛЕВИЦЬКА А.В. |
14042 |
м. Львів |
СЗШ № 42 |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
12853 |
ЛЕВИЦЬКА А.І. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
11 |
108 (36+26+46) |
|
|
|
С3 |
Біда Наталія Романівна |
12854 |
ЛЕВИЦЬКА М.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
4 |
106 (30+42+34) |
|
|
С2 |
С3 |
Михаць Ігор Львович |
12855 |
ЛЕВИЦЬКА Н. |
14550 |
м. Радехів |
Немилівський НВК |
4 |
126 (42+48+36) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
12856 |
ЛЕВИЦЬКА Н.Т. |
14093 |
м. Львів |
СЗШ № 31 |
7 |
147 (54+42+51) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
12857 |
ЛЕВИЦЬКА О. . |
14385 |
м. Жовква |
ЗОШ № 3 |
10 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
12858 |
ЛЕВИЦЬКА О.А. |
14282 |
м. Жидачів |
НВК |
8 |
141 (51+42+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
12859 |
ЛЕВИЦЬКА О.Б. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
5 |
86 (20+36+30) |
|
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
12860 |
ЛЕВИЦЬКА О.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
4 |
114 (30+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Михаць Ігор Львович |
12861 |
ЛЕВИЦЬКА О.М. |
14639 |
м. Сколе |
Орявська ЗОШ |
3 |
64 (18+24+22) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
12862 |
ЛЕВИЦЬКА О.О. |
14094 |
м. Львів |
СЗШ № 36 |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
12863 |
ЛЕВИЦЬКА С.М. |
14138 |
м. Львів |
"Любисток" |
3 |
78 (18+36+24) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
12864 |
ЛЕВИЦЬКА Т.В. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
5 |
64 (18+24+22) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
12865 |
ЛЕВИЦЬКА Х.М. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
9 |
141 (60+32+49) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліпецька Віра Семенівна |
12866 |
ЛЕВИЦЬКА Х.Р. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
12867 |
ЛЕВИЦЬКА Ю.А. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
8 |
141 (45+54+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
12868 |
ЛЕВИЦЬКА Я.Д. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
4 |
120 (42+36+42) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
12869 |
ЛЕВИЦЬКА Я.О. |
14639 |
м. Сколе |
Орявська ЗОШ |
8 |
58 (18+16+24) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
12870 |
ЛЕВИЦЬКИЙ А. . |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
12871 |
ЛЕВИЦЬКИЙ А.М. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
12872 |
ЛЕВИЦЬКИЙ А.Т. |
14709 |
м. Сокаль |
Телязька ЗШ |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
12873 |
ЛЕВИЦЬКИЙ Б.Р. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
12874 |
ЛЕВИЦЬКИЙ В.В. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
12875 |
ЛЕВИЦЬКИЙ М |
14720 |
м. Сокаль |
НВК ЗШ № 4 ліцей |
8 |
114 (48+54+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
12876 |
ЛЕВИЦЬКИЙ М.Б. |
14001 |
м. Львів |
ПНВЗ "ЗОШ святої Софії" |
3 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
12877 |
ЛЕВИЦЬКИЙ М.Б. |
14001 |
м. Львів |
ПНВЗ "ЗОШ святої Софії" |
3 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
12878 |
ЛЕВИЦЬКИЙ М.В. |
14195 |
м. Трускавець |
НВК СЗШ № 2 гімназія |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Томашівська Наталія Валеріївна |
12879 |
ЛЕВИЦЬКИЙ М.І. |
14767 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 1 |
7 |
157 (60+48+49) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
12880 |
ЛЕВИЦЬКИЙ Н.Т. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
2 |
64 (28+18+18) |
|
С1 |
|
|
Біда Наталія Романівна |
12881 |
ЛЕВИЦЬКИЙ О.І. |
14475 |
м. Пустомити |
Оброшинська ЗОШ |
4 |
120 (42+36+42) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
12882 |
ЛЕВИЦЬКИЙ П. . |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
2 |
68 (20+24+24) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Біда Наталія Романівна |
12883 |
ЛЕВИЦЬКИЙ Р.Д. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
8 |
155 (60+54+41) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
12884 |
ЛЕВИЦЬКИЙ С.А. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
7 |
32 (18+6+8) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
12885 |
ЛЕВИЦЬКИЙ С.В. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
1 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
12886 |
ЛЕВИЦЬКИЙ С.Р. |
14906 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 3 |
4 |
114 (30+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
12887 |
ЛЕВИЦЬКИЙ Т.І. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
12888 |
ЛЕВИЦЬКИЙ Я.А. |
14200 |
м. Червоноград |
ЗШ № 4 |
4 |
112 (30+42+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Перець Надія Михайлівна |
12889 |
ЛЕВІЙ О.М. |
14416 |
м. Жовква |
Старосільська ЗОШ |
8 |
153 (60+48+45) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
12890 |
ЛЕВІНОВСЬКИЙ Л.Я. |
14550 |
м. Радехів |
Немилівський НВК |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
12891 |
ЛЕВІЦЬКА В.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
3 |
132 (48+42+42) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
12892 |
ЛЕВКІВ М.В. |
14675 |
м. Сокаль |
Стремінський НВК ЗШ ДС |
4 |
100 (30+36+34) |
|
|
С2 |
С3 |
Кнейчук Наталія Володимирівна |
12893 |
ЛЕВКІВ Н.І. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
8 |
103 (45+32+26) |
|
С1 |
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
12894 |
ЛЕВКІВ О.О. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
8 |
124 (54+30+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Біда Наталія Романівна |
12895 |
ЛЕВКІВ С.Б. |
14415 |
м. Жовква |
Смереківська ЗОШ |
9 |
136 (36+44+56) |
|
|
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
12896 |
ЛЕВКІВСЬКИЙ Д.А. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
6 |
157 (46+57+54) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
12897 |
ЛЕВКО А.В. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
3 |
100 (30+36+34) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
12898 |
ЛЕВКО А.І. |
14030 |
м. Львів |
СЗШ № 77 |
3 |
108 (30+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
12899 |
ЛЕВКО І.В. |
14384 |
м. Жовква |
ЗОШ № 2 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
12900 |
ЛЕВКО М.В. |
14838 |
м. Стрий |
Дашавська СЗШ |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
12901 |
ЛЕВКО М.І. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
7 |
96 (30+42+24) |
|
|
С2 |
|
Булас Надія Антонівна |
12902 |
ЛЕВКО М.М. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
3 |
82 (24+42+16) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
12903 |
ЛЕВКО М.М. |
14903 |
м. Яворів |
Вороцівський НВК |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
12904 |
ЛЕВКО С.В. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
4 |
90 (24+36+30) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
12905 |
ЛЕВКО Х.Д. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
4 |
76 (24+36+16) |
|
|
С2 |
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
12906 |
ЛЕВКО Х.Я. |
14210 |
м. Червоноград |
ЗШ № 14 |
9 |
19 (6+4+9) |
|
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
12907 |
ЛЕВКО Я.В. |
14045 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок "Дзвіночок" |
3 |
114 (24+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
12908 |
ЛЕВКОВИЧ В.І. |
14174 |
м. Самбір |
СШ № 4 |
4 |
86 (18+36+32) |
|
|
С2 |
С3 |
Ніженецька Наталія Сергіївна |
12909 |
ЛЕВКОВИЧ В.Р. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
12910 |
ЛЕВКОВИЧ Д.В. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
12911 |
ЛЕВКОВИЧ Д.Ю. |
14060 |
м. Львів |
СЗШ № 8 (молодша школа) |
2 |
14 (8+6+0) |
|
|
|
|
Мазовіта Орися Петрівна |
12912 |
ЛЕВКОВИЧ М.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
3 |
70 (24+30+16) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
12913 |
ЛЕВКОВИЧ М.І. |
14183 |
м. Стрий |
СЗШ № 4 |
8 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
12914 |
ЛЕВКОВИЧ Н.П. |
14032 |
м. Львів |
НВК "Гроно" |
3 |
80 (18+42+20) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
12915 |
ЛЕВКОВИЧ П.О. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
3 |
92 (30+36+26) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
12916 |
ЛЕВКОВИЧ П.О. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
3 |
102 (30+42+30) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
12917 |
ЛЕВКОВИЧ С.Ю. |
14060 |
м. Львів |
СЗШ № 8 (молодша школа) |
4 |
74 (24+36+14) |
|
|
С2 |
|
Мазовіта Орися Петрівна |
12918 |
ЛЕВКОВИЧ Т.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
11 |
130 (48+36+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
12919 |
ЛЕВКУТ М. . |
14119 |
м. Львів |
СЗШ № 38 |
5 |
92 (34+16+42) |
|
|
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
12920 |
ЛЕВКУТ Я.В. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
10 |
145 (54+36+55) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
12921 |
ЛЕВОНОВА Х.А. |
14059 |
м. Львів |
ССЗШ № 37 |
5 |
134 (50+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
12922 |
ЛЕВОЧКО А.І. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
4 |
106 (36+36+34) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
12923 |
ЛЕВОЧКО І.І. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
4 |
52 (12+36+4) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
12924 |
ЛЕВОЧКО І.М. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
4 |
70 (18+24+28) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
12925 |
ЛЕВОЧКО І.Р. |
14134 |
м. Львів |
Правнича гімназія |
8 |
138 (45+48+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
12926 |
ЛЕВОЧКО О.В. |
14096 |
м. Львів |
ССЗШ № 46 |
3 |
60 (24+30+6) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
12927 |
ЛЕВТАК А.С. |
14410 |
м. Жовква |
Мацошинська ЗОШ |
5 |
128 (44+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
12928 |
ЛЕВУС А.Б. |
14375 |
м. Жовква |
Мокротинська ЗОШ |
4 |
112 (30+42+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
12929 |
ЛЕВУС Х.Я. |
14030 |
м. Львів |
СЗШ № 77 |
4 |
98 (30+36+32) |
|
|
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
12930 |
ЛЕВУС Х.Я. |
14375 |
м. Жовква |
Мокротинська ЗОШ |
5 |
104 (26+48+30) |
|
|
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
12931 |
ЛЕВУС Я.І. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
10 |
147 (60+32+55) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
12932 |
ЛЕВУСЬ Д.В. |
14550 |
м. Радехів |
Немилівський НВК |
5 |
113 (38+39+36) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
12933 |
ЛЕВЦЬО О.Ю. |
14172 |
м. Самбір |
СШ № 1 |
3 |
100 (24+36+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Ніженецька Наталія Сергіївна |
12934 |
ЛЕВЧАНИН М.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
12935 |
ЛЕВЧЕНКО А.В. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
3 |
90 (30+30+30) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
12936 |
ЛЕВЧЕНКО Л.Р. |
14182 |
м. Стрий |
СЗШ № 3 |
6 |
111 (36+33+42) |
|
|
|
С3 |
Пістун Надія Данилівна |
12937 |
ЛЕВЧЕНКО О.М. |
14140 |
м. Львів |
ШЕЛ |
10 |
139 (54+34+51) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
12938 |
ЛЕВЧЕНКО П.Д. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
5 |
130 (48+34+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
12939 |
ЛЕВЧУК А.Ю. |
14004 |
м. Львів |
ЛЛГ |
9 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
12940 |
ЛЕВЧУК П.О. |
14470 |
м. Пустомити |
Лапаївська ЗОШ |
4 |
94 (24+42+28) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
12941 |
ЛЕВШЕВИЧ Н.В. |
14077 |
м. Львів |
СЗШ № 84 |
9 |
60 (36+10+14) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
12942 |
ЛЕВШУН Н.П. |
14704 |
м. Сокаль |
Перетіцька ЗШ |
8 |
132 (54+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
12943 |
ЛЕГА В.Р. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
9 |
81 (30+20+31) |
|
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
12944 |
ЛЕГА І.Т. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
3 |
68 (30+30+8) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
12945 |
ЛЕГА Л.В. |
14174 |
м. Самбір |
СШ № 4 |
4 |
114 (42+36+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ніженецька Наталія Сергіївна |
12946 |
ЛЕГА Х.О. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
12947 |
ЛЕГЕДЗА О.Р. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
7 |
112 (39+36+37) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
12948 |
ЛЕГЕДЗА О.Р. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
9 |
123 (54+40+29) |
|
С1 |
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
12949 |
ЛЕГЕДЗА У.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
12950 |
ЛЕГЕДЗА Ю.В. |
14042 |
м. Львів |
СЗШ № 42 |
7 |
84 (51+16+17) |
|
С1 |
|
|
Личак Катерина Степанівна |
12951 |
ЛЕГЕЗА А.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
12952 |
ЛЕГЕЗА С.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
12953 |
ЛЕГІН А.М. |
14042 |
м. Львів |
СЗШ № 42 |
7 |
57 (21+14+22) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
12954 |
ЛЕГІН М.А. |
14014 |
м. Львів |
СЗШ № 87 |
8 |
166 (60+54+52) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
12955 |
ЛЕГКИЙ І.М. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
4 |
64 (18+24+22) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
12956 |
ЛЕГКИЙ М.В. |
14058 |
м. Львів |
СЗШ № 47 |
8 |
156 (60+42+54) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
12957 |
ЛЕГОЦЬКА Я.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
4 |
90 (30+42+18) |
|
|
С2 |
|
Булас Надія Антонівна |
12958 |
ЛЕГОЦЬКИЙ Б.Ю. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
6 |
114 (28+38+48) |
|
|
|
С3 |
Біда Наталія Романівна |
12959 |
ЛЕГОЦЬКИЙ В.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
3 |
56 (18+24+14) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
12960 |
ЛЕГОЦЬКИЙ В.Ю. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
6 |
120 (34+40+46) |
|
|
С2 |
С3 |
Біда Наталія Романівна |
12961 |
ЛЕГОЦЬКИЙ С.А. |
14093 |
м. Львів |
СЗШ № 31 |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
12962 |
ЛЕГУЦЬКА І.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
5 |
130 (46+54+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
12963 |
ЛЕДВІЙ В.М. |
14077 |
м. Львів |
СЗШ № 84 |
9 |
83 (24+16+43) |
|
|
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
12964 |
ЛЕЖАН В.В. |
14741 |
м. Старий Самбір |
Великосільська ЗСШ |
9 |
114 (30+40+44) |
|
|
С2 |
С3 |
Мар’ян Ольга Казимирівна |
12965 |
ЛЕЖАН В.В. |
14741 |
м. Старий Самбір |
Великосільська ЗСШ |
6 |
93 (36+21+36) |
|
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
12966 |
ЛЕЖАНСЬКИЙ Р.В. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
12967 |
ЛЕЙНАРД А.А. |
14194 |
м. Трускавець |
СЗШ № 1 |
4 |
88 (30+36+22) |
|
|
С2 |
|
Томашівська Наталія Валеріївна |
12968 |
ЛЕКОНЦЕВ М.П. |
14138 |
м. Львів |
"Любисток" |
2 |
58 (28+24+6) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
12969 |
ЛЕЛИК Н.І. |
14122 |
м. Львів |
СЗШ № 44 |
4 |
82 (18+42+22) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
12970 |
ЛЕЛИК Ю.В. |
14388 |
м. Жовква |
Рава-Руська ЗОШ № 1 |
3 |
84 (24+36+24) |
|
|
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
12971 |
ЛЕЛІВ Ю.А. |
14648 |
м. Сколе |
Ялинкуватська ЗШ |
7 |
123 (60+26+37) |
|
С1 |
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
12972 |
ЛЕЛЯК М.М. |
14182 |
м. Стрий |
СЗШ № 3 |
3 |
58 (18+30+10) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
12973 |
ЛЕМ О.В. |
14480 |
м. Пустомити |
Наварійська ЗОШ |
4 |
108 (36+30+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
12974 |
ЛЕМА М.О. |
14077 |
м. Львів |
СЗШ № 84 |
11 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
12975 |
ЛЕМЕГА М.І. |
14200 |
м. Червоноград |
ЗШ № 4 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
12976 |
ЛЕМЕХА Ю.А. |
14210 |
м. Червоноград |
ЗШ № 14 |
9 |
21 (6+4+11) |
|
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
12977 |
ЛЕМЕЦЬ Б.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
90 (30+30+30) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
12978 |
ЛЕМЕЦЬ В.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
7 |
121 (51+30+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
12979 |
ЛЕМЕШКА Р.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
8 |
126 (51+30+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Біда Наталія Романівна |
12980 |
ЛЕМЕШКО Н.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
11 |
47 (18+10+19) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
12981 |
ЛЕМИК С.Ю. |
14382 |
м. Жовква |
Дублянська ЗОШ |
7 |
104 (33+36+35) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
12982 |
ЛЕМИШЕВСЬКИЙ Д.І. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
12983 |
ЛЕМІХ Р.Я. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
3 |
126 (42+48+36) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
12984 |
ЛЕМІШКА М.А. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
3 |
136 (42+48+46) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
12985 |
ЛЕМІШКО В.І. |
14369 |
м. Жовква |
Замківська ЗОШ |
6 |
152 (56+48+48) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
12986 |
ЛЕМІШКО М.Р. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
3 |
48 (6+18+24) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
12987 |
ЛЕМІШКО П.М. |
14388 |
м. Жовква |
Рава-Руська ЗОШ № 1 |
7 |
91 (39+24+28) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
12988 |
ЛЕМІШКО Р.І. |
14466 |
м. Пустомити |
Містківська ЗОШ |
6 |
87 (36+39+12) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
12989 |
ЛЕМІШКО Х.Р. |
14075 |
м. Львів |
СЗШ № 96 |
6 |
158 (52+48+58) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
12990 |
ЛЕМКАЛОВИЧ С.Ф. |
14647 |
м. Сколе |
Хітарська ЗОШ |
4 |
102 (36+36+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Багрич Галина Миколаївна |
12991 |
ЛЕМЦЬО Р.В. |
14167 |
м. Новий Розділ |
ЗШ № 2 |
7 |
165 (60+60+45) |
З |
|
|
|
Верес Галина Мирославівна |
12992 |
ЛЕНАРТОВИЧ В.В. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
5 |
101 (46+31+24) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
12993 |
ЛЕНИК К.Р. |
14182 |
м. Стрий |
СЗШ № 3 |
4 |
96 (42+30+24) |
|
С1 |
|
|
Пістун Надія Данилівна |
12994 |
ЛЕНИШИН В.О. |
14287 |
м. Жидачів |
Ходорівська СЗШ № 3 |
3 |
114 (36+42+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
12995 |
ЛЕНІВ Д.Р. |
14183 |
м. Стрий |
СЗШ № 4 |
6 |
71 (24+19+28) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
12996 |
ЛЕНІВ Х.І. |
14645 |
м. Сколе |
Тернавська ЗОШ |
6 |
134 (40+40+54) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
12997 |
ЛЕНКІВСЬКА О.А. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
8 |
112 (39+28+45) |
|
|
|
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
12998 |
ЛЕНСЬКИЙ Д.О. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
7 |
94 (39+24+31) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
12999 |
ЛЕНЦІВ М.М. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
3 |
90 (30+36+24) |
|
|
С2 |
|
Воробець Надія Теодорівна |
13000 |
ЛЕНЦІВ М.Р. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
13001 |
ЛЕНЬ А.В. |
14942 |
м. Яворів |
Смолинська СЗШ |
7 |
171 (60+60+51) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
13002 |
ЛЕНЬ А.І. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
4 |
96 (24+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
13003 |
ЛЕНЬ В.В. |
14388 |
м. Жовква |
Рава-Руська ЗОШ № 1 |
10 |
154 (60+48+46) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
13004 |
ЛЕНЬ Д.С. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
4 |
74 (18+30+26) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
13005 |
ЛЕНЬ І.Р. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
2 |
70 (16+24+30) |
|
|
С2 |
С3 |
Біда Наталія Романівна |
13006 |
ЛЕНЬ О.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
5 |
58 (22+14+22) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
13007 |
ЛЕНЬ С.А. |
14388 |
м. Жовква |
Рава-Руська ЗОШ № 1 |
4 |
98 (36+42+20) |
|
С1 |
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
13008 |
ЛЕНЬКО В.А. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
11 |
52 (6+36+10) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
13009 |
ЛЕНЬКО Я.Я. |
14120 |
м. Львів |
СЗШ № 41 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
13010 |
ЛЕНЬО Д.О. |
14302 |
м. Жидачів |
ЗОШ № 2 |
9 |
128 (36+46+46) |
|
|
С2 |
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
13011 |
ЛЕНЬО М.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
5 |
140 (44+42+54) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
13012 |
ЛЕНЬО Р.О. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
8 |
115 (42+36+37) |
|
С1 |
|
|
Шманько Андрій Петрович |
13013 |
ЛЕНЬО С.А. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
8 |
168 (60+54+54) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
13014 |
ЛЕОНА К.М. |
14093 |
м. Львів |
СЗШ № 31 |
8 |
137 (57+42+38) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
13015 |
ЛЕОНОВ О.С. |
14120 |
м. Львів |
СЗШ № 41 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
13016 |
ЛЕОНТЄВА С.Ю. |
14060 |
м. Львів |
СЗШ № 8 (молодша школа) |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Мазовіта Орися Петрівна |
13017 |
ЛЕОЧКО А.В. |
14530 |
м. Радехів |
Бишівська ЗОШ |
6 |
85 (38+17+30) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
13018 |
ЛЕОЧКО А.І. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
4 |
84 (36+30+18) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
13019 |
ЛЕОШИК І.О. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
13020 |
ЛЕОШКО В.О. |
14145 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 1 |
2 |
78 (24+30+24) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
13021 |
ЛЕПА А.О. |
14117 |
м. Львів |
СЗШ № 30 |
3 |
108 (36+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
13022 |
ЛЕПАК Т.П. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
8 |
150 (57+48+45) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
13023 |
ЛЕПЕХ Н.Р. |
14532 |
м. Радехів |
Вузлівська ЗОШ |
9 |
144 (54+48+42) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
13024 |
ЛЕПЕХА Н.Р. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
4 |
108 (36+36+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
13025 |
ЛЕПКИЙ М.Я. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
13026 |
ЛЕПСЬКА Л.І. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
8 |
160 (60+52+48) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
13027 |
ЛЕПСЬКИЙ І.В. |
14046 |
м. Львів |
СЗШ № 71 |
6 |
113 (38+33+42) |
|
|
|
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
13028 |
ЛЕПТАЧ А.А. |
14767 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 1 |
2 |
88 (28+30+30) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
13029 |
ЛЕПЦЬО О.С. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
9 |
127 (54+30+43) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
13030 |
ЛЕРНАТОВИЧ Н.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
9 |
153 (54+56+43) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
13031 |
ЛЕРЧУК О |
14007 |
м. Львів |
СЗШ № 4 |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
13032 |
ЛЕСИК А.О. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
13033 |
ЛЕСИК Б.В. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
1 |
76 (28+30+18) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
13034 |
ЛЕСИК В.І. |
14753 |
м. Старий Самбір |
Торчиновицька ЗСШ |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
13035 |
ЛЕСИК В.Ю. |
14023 |
м. Львів |
Гімназія "Євшан" |
8 |
105 (42+36+27) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
13036 |
ЛЕСИК Д.Р. |
14059 |
м. Львів |
ССЗШ № 37 |
8 |
151 (60+46+45) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
13037 |
ЛЕСИК І.Р. |
14140 |
м. Львів |
ШЕЛ |
6 |
115 (38+47+30) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
13038 |
ЛЕСИК О.А. |
14140 |
м. Львів |
ШЕЛ |
5 |
88 (28+36+24) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
13039 |
ЛЕСИК С.Р. |
14140 |
м. Львів |
ШЕЛ |
6 |
115 (38+47+30) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
13040 |
ЛЕСИК Х.Я. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
7 |
107 (36+38+33) |
|
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
13041 |
ЛЕСИШАК А.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
13042 |
ЛЕСИШАК М.І. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
8 |
114 (51+26+37) |
|
С1 |
|
|
Біда Наталія Романівна |
13043 |
ЛЕСИШАК С.Р. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
6 |
132 (42+36+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Шепіда Ольга Володимирівна |
13044 |
ЛЕСИШИН Р.В. |
14612 |
м. Сколе |
Корчинська ЗОШ |
2 |
78 (24+30+24) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
13045 |
ЛЕСИШК Л.А. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
6 |
130 (40+36+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Шепіда Ольга Володимирівна |
13046 |
ЛЕСІВ А.О. |
14646 |
м. Сколе |
Хащованська ЗОШ |
8 |
126 (42+30+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
13047 |
ЛЕСІВ А.О. |
14646 |
м. Сколе |
Хащованська ЗОШ |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
13048 |
ЛЕСІВ В.І. |
14639 |
м. Сколе |
Орявська ЗОШ |
3 |
82 (30+24+28) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
13049 |
ЛЕСІВ В.Ф. |
14623 |
м. Сколе |
Верхньорожанківська ЗОШ |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
13050 |
ЛЕСІВ Л.Я. |
14869 |
м. Стрий |
Н. Лукавицька ЗОШ |
6 |
122 (32+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Романова Лілія Володимирівна |
13051 |
ЛЕСІВ М.О. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
11 |
73 (36+18+19) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
13052 |
ЛЕСІВ М.О. |
14327 |
м. Жидачів |
Рудківцівська ЗОШ |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
13053 |
ЛЕСІВ М.Р. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
8 |
63 (24+14+25) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
13054 |
ЛЕСІВ М.Ю. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
13055 |
ЛЕСІВ С.О. |
14646 |
м. Сколе |
Хащованська ЗОШ |
6 |
114 (38+40+36) |
|
|
С2 |
|
Багрич Галина Миколаївна |
13056 |
ЛЕСІВ С.О. |
14838 |
м. Стрий |
Дашавська СЗШ |
7 |
163 (54+58+51) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
13057 |
ЛЕСІВ С.П. |
14623 |
м. Сколе |
Верхньорожанківська ЗОШ |
4 |
124 (42+48+34) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
13058 |
ЛЕСІВ Х.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
6 |
127 (40+33+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Михаць Ігор Львович |
13059 |
ЛЕСНЯК В.Ю. |
14021 |
м. Львів |
СЗШ № 40 |
7 |
103 (42+30+31) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
13060 |
ЛЕСНЯК Д.В. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
13061 |
ЛЕСНЯК Є.М. |
14186 |
м. Стрий |
СЗШ № 7 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
13062 |
ЛЕСНЯК Є.О. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
2 |
36 (12+12+12) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
13063 |
ЛЕСНЯК Н.Г. |
14561 |
м. Радехів |
Яструбичівська ЗОШ |
7 |
63 (27+14+22) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
13064 |
ЛЕСНЯК Ю.С. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
13065 |
ЛЕСЬ А.А. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
3 |
76 (30+30+16) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
13066 |
ЛЕСЬ В.Р. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
8 |
135 (54+36+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Панченко Наталія Сергіївна |
13067 |
ЛЕСЬКІВ А.А. |
14047 |
м. Львів |
СЗШ № 6 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
13068 |
ЛЕСЬКІВ А.В. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
1 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
13069 |
ЛЕСЬКІВ А.С. |
14718 |
м. Сокаль |
НВК ЗШ № 2 ліцей |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
13070 |
ЛЕСЬКІВ В.М. |
14042 |
м. Львів |
СЗШ № 42 |
7 |
133 (60+30+43) |
|
С1 |
|
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
13071 |
ЛЕСЬКІВ Д.Р. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
3 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
13072 |
ЛЕСЬКІВ К.М. |
14460 |
м. Пустомити |
Зимноводівська ЗОШ № 1 |
5 |
148 (46+54+48) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
13073 |
ЛЕСЬКІВ М.А. |
14040 |
м. Львів |
СЗШ № 49 |
5 |
78 (22+20+36) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
13074 |
ЛЕСЬКІВ М.Б. |
14007 |
м. Львів |
СЗШ № 4 |
2 |
66 (24+24+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
13075 |
ЛЕСЬКІВ М.В. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
7 |
159 (60+54+45) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
13076 |
ЛЕСЬКІВ Н.В. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
3 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
13077 |
ЛЕСЬКІВ Н.В. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
13078 |
ЛЕСЬКІВ Н.Р. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
7 |
132 (48+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Біда Наталія Романівна |
13079 |
ЛЕСЬКІВ О.П. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
3 |
102 (24+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Гарбіч Людмила Іванівна |
13080 |
ЛЕСЬКІВ Р.О. |
14752 |
м. Старий Самбір |
Хирівська школа-інтернат |
8 |
144 (54+48+42) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
13081 |
ЛЕСЬКІВ С.А. |
14012 |
м. Львів |
СЗШ № 34 |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
13082 |
ЛЕСЬКІВ С.В. |
14075 |
м. Львів |
СЗШ № 96 |
8 |
123 (48+42+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
13083 |
ЛЕСЬКІВ С.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
6 |
116 (34+34+48) |
|
|
|
С3 |
Воробець Надія Теодорівна |
13084 |
ЛЕСЬКІВ С.Р. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
5 |
136 (46+42+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Біда Наталія Романівна |
13085 |
ЛЕСЬКІВ У.Н. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
10 |
137 (54+38+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
13086 |
ЛЕСЬКІВ Х.В. |
14154 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 18 |
3 |
98 (24+42+32) |
|
|
С2 |
С3 |
Юрків Андрій Степанович |
13087 |
ЛЕСЬКІВ Х.Т. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
9 |
142 (54+48+40) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Михаць Ігор Львович |
13088 |
ЛЕСЬКІВ Ю.Р. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
4 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
13089 |
ЛЕСЬКІВ Я.В. |
14310 |
м. Жидачів |
Сугріївська ЗОШ |
4 |
106 (30+48+28) |
|
|
С2 |
|
Кардаш Богдан Степанович |
13090 |
ЛЕСЬКО А.І. |
14187 |
м. Стрий |
СЗШ № 8 |
5 |
90 (24+30+36) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
13091 |
ЛЕСЬКО Г.В. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
9 |
127 (42+28+57) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
13092 |
ЛЕСЬКО Л.І. |
14187 |
м. Стрий |
СЗШ № 8 |
10 |
107 (36+28+43) |
|
|
|
С3 |
Пістун Надія Данилівна |
13093 |
ЛЕСЬКО Л.О. |
14186 |
м. Стрий |
СЗШ № 7 |
4 |
82 (30+30+22) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
13094 |
ЛЕСЬКО М.Я. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
7 |
168 (60+54+54) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
13095 |
ЛЕСЬКО Н.С. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
9 |
127 (60+30+37) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
13096 |
ЛЕСЬКО О.Р. |
14077 |
м. Львів |
СЗШ № 84 |
7 |
140 (54+40+46) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
13097 |
ЛЕСЬКО С.О. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
2 |
42 (18+12+12) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
13098 |
ЛЕСЬКО Х.С. |
14119 |
м. Львів |
СЗШ № 38 |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
13099 |
ЛЕСЬКО Ю.В. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
6 |
78 (30+32+16) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
13100 |
ЛЕСЬО С.І. |
14044 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок " Провесінь" |
7 |
150 (54+48+48) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
13101 |
ЛЕСЮК А.Р. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
3 |
104 (30+48+26) |
|
|
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
13102 |
ЛЕСЮК Д.А. |
14316 |
м. Жидачів |
Антонівський НВК |
9 |
78 (36+8+34) |
|
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
13103 |
ЛЕСЮК М.М. |
14834 |
м. Стрий |
Братківський НВК |
10 |
95 (24+34+37) |
|
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
13104 |
ЛЕСЮК М.О. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
6 |
132 (42+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
13105 |
ЛЕСЮК М.П. |
14054 |
м. Львів |
СЗШ № 21 |
4 |
102 (30+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
13106 |
ЛЕСЮК О.М. |
14283 |
м. Жидачів |
Гніздичівська СЗШ |
4 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
13107 |
ЛЕТИТА А.В. |
14189 |
м. Стрий |
СЗШ № 10 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
13108 |
ЛЕТІЙ М.І. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
8 |
128 (48+38+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
13109 |
ЛЕТНЯНЧИН М.Я. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
4 |
98 (36+36+26) |
|
С1 |
С2 |
|
Михаць Ігор Львович |
13110 |
ЛЕТНЯНЧИН М.Я. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
4 |
98 (36+36+26) |
|
С1 |
С2 |
|
Михаць Ігор Львович |
13111 |
ЛЕТНЯНЧИН О.С. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
8 |
94 (36+36+22) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
13112 |
ЛЕУШ Ю.І. |
14206 |
м. Червоноград |
НВК № 10 |
4 |
130 (42+48+40) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
13113 |
ЛЕХ А.В. |
14118 |
м. Львів |
СЗШ № 33 |
8 |
144 (60+42+42) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
13114 |
ЛЕХ А.Н. |
14099 |
м. Львів |
СЗШ № 51 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
13115 |
ЛЕХ В.А. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
13116 |
ЛЕХ Д.О. |
14720 |
м. Сокаль |
НВК ЗШ № 4 ліцей |
6 |
119 (38+39+42) |
|
|
|
С3 |
Кнейчук Наталія Володимирівна |
13117 |
ЛЕХ Ж.О. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
6 |
90 (26+22+42) |
|
|
|
С3 |
Михаць Ігор Львович |
13118 |
ЛЕХ Х.В. |
14165 |
м. Моршин |
НВК СЗШ ліцей |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Люсак Руслана Михайлівна |
13119 |
ЛЕХ Х.В. |
14165 |
м. Моршин |
НВК СЗШ ліцей |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Люсак Руслана Михайлівна |
13120 |
ЛЕХІВ О.Р. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
3 |
100 (24+36+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
13121 |
ЛЕХІВ С.Н. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
3 |
72 (24+24+24) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
13122 |
ЛЕХІВ У.А. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
2 |
60 (24+18+18) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
13123 |
ЛЕХІВ Ю.Р. |
14023 |
м. Львів |
Гімназія "Євшан" |
5 |
96 (26+40+30) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
13124 |
ЛЕХКАР Р.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
5 |
71 (16+19+36) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
13125 |
ЛЕХМАН В.В. |
14915 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ 1 ст. |
2 |
58 (28+12+18) |
|
С1 |
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
13126 |
ЛЕХМІНК Д.А. |
14460 |
м. Пустомити |
Зимноводівська ЗОШ № 1 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
13127 |
ЛЕХМІНКА В.Т. |
14556 |
м. Радехів |
Середпільцівський НВК |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
13128 |
ЛЕХМІНКА Л.А. |
14460 |
м. Пустомити |
Зимноводівська ЗОШ № 1 |
4 |
120 (36+48+36) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
13129 |
ЛЕХМІНКА Н.Т. |
14556 |
м. Радехів |
Середпільцівський НВК |
7 |
125 (45+40+40) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
13130 |
ЛЕХНО Д.М. |
14200 |
м. Червоноград |
ЗШ № 4 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
13131 |
ЛЕХНОВСКЬИЙ В.В. |
14030 |
м. Львів |
СЗШ № 77 |
5 |
109 (22+39+48) |
|
|
|
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
13132 |
ЛЕХНОВСЬКИЙ В.В. |
14030 |
м. Львів |
СЗШ № 77 |
1 |
76 (28+24+24) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
13133 |
ЛЕХНОВСЬКИЙ І.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
66 (18+24+24) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
13134 |
ЛЕЦИК А.М. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
13135 |
ЛЕЦЮК М.Р. |
14839 |
м. Стрий |
Дулібська школа-гімназія |
6 |
114 (36+42+36) |
|
|
С2 |
|
Романова Лілія Володимирівна |
13136 |
ЛЕЦЮК П.І. |
14191 |
м. Стрий |
СЗШ № 12 |
4 |
66 (24+30+12) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
13137 |
ЛЕЦЮК С.Р. |
14834 |
м. Стрий |
Братківський НВК |
9 |
137 (60+40+37) |
|
С1 |
С2 |
|
Романова Лілія Володимирівна |
13138 |
ЛЕШИК М.Р. |
14197 |
м. Червоноград |
ЗШ № 1 |
9 |
109 (42+34+33) |
|
С1 |
|
|
Перець Надія Михайлівна |
13139 |
ЛЕШІ В.С. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
6 |
160 (58+48+54) |
З |
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
13140 |
ЛЕШІ Х.Д. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
4 |
88 (30+30+28) |
|
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
13141 |
ЛЕШКІВЕЦЬ М.І. |
14120 |
м. Львів |
СЗШ № 41 |
2 |
72 (30+30+12) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
13142 |
ЛЕШКО В.І. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
3 |
102 (36+36+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
13143 |
ЛЕШКО Л.З. |
14191 |
м. Стрий |
СЗШ № 12 |
4 |
108 (30+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Пістун Надія Данилівна |
13144 |
ЛЕШКО М.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
5 |
94 (22+30+42) |
|
|
|
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
13145 |
ЛЕШКОВИЧ О.І. |
14767 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 1 |
10 |
108 (30+44+34) |
|
|
С2 |
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
13146 |
ЛЕШКОВЯТ Б.І. |
14093 |
м. Львів |
СЗШ № 31 |
6 |
87 (34+31+22) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
13147 |
ЛЕЩАК А.Р. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
13148 |
ЛЕЩАК В.А. |
14024 |
м. Львів |
ССЗШ № 15 |
3 |
92 (24+42+26) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
13149 |
ЛЕЩАК Ю.А. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
9 |
156 (60+44+52) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
13150 |
ЛЕЩЕНКО Л.Ю. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
9 |
162 (54+50+58) |
З |
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
13151 |
ЛЕЩИНСЬКА О.О. |
14050 |
м. Львів |
СЗШ № 24 |
2 |
60 (18+24+18) |
|
|
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
13152 |
ЛЕЩИНСЬКИЙ Б.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
10 |
113 (54+22+37) |
|
С1 |
|
|
Біда Наталія Романівна |
13153 |
ЛЕЩИНСЬКИЙ В.О. |
14050 |
м. Львів |
СЗШ № 24 |
6 |
106 (46+36+24) |
|
С1 |
|
|
Личак Катерина Степанівна |
13154 |
ЛЕЩИШИН А.І. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
13155 |
ЛЕЩИШИН А.І. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
13156 |
ЛЕЩИШИН А.Р. |
14767 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 1 |
7 |
156 (60+48+48) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
13157 |
ЛЕЩИШИН Б.Б. |
14030 |
м. Львів |
СЗШ № 77 |
9 |
71 (42+10+19) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
13158 |
ЛЕЩИШИН Б.Р. |
14413 |
м. Жовква |
Річківська ЗОШ |
2 |
54 (12+30+12) |
|
|
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
13159 |
ЛЕЩИШИН В.Б. |
14030 |
м. Львів |
СЗШ № 77 |
5 |
60 (10+30+20) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
13160 |
ЛЕЩИШИН І.М. |
14365 |
м. Жовква |
Гійченська ЗОШ |
7 |
148 (60+36+52) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
13161 |
ЛЕЩИШИН М.М. |
14554 |
м. Радехів |
Поздимирський НВК |
7 |
105 (36+42+27) |
|
|
С2 |
|
Брановський Володимир Іванович |
13162 |
ЛЕЩИШИН М.М. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
13163 |
ЛЕЩИШИН Н.Б. |
14030 |
м. Львів |
СЗШ № 77 |
5 |
60 (10+30+20) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
13164 |
ЛЕЩИШИН Н.В. |
14770 |
м. Старий Самбір |
Великосушицька ЗОШ |
5 |
120 (34+42+44) |
|
|
С2 |
С3 |
Мар’ян Ольга Казимирівна |
13165 |
ЛЕЩИШИН Н.Г. |
14365 |
м. Жовква |
Гійченська ЗОШ |
7 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
13166 |
ЛЕЩИШИН Н.Р. |
14189 |
м. Стрий |
СЗШ № 10 |
6 |
122 (36+44+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Пістун Надія Данилівна |
13167 |
ЛЕЩИШИН Н.С. |
14767 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 1 |
6 |
128 (38+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Мар’ян Ольга Казимирівна |
13168 |
ЛЕЩИШИН Н.Т. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
9 |
95 (30+28+37) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
13169 |
ЛЕЩИШИН С.В. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
13170 |
ЛЕЩИШИН Т.І. |
14365 |
м. Жовква |
Гійченська ЗОШ |
10 |
108 (54+24+30) |
|
С1 |
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
13171 |
ЛЕЩУК І.В. |
14031 |
м. Львів |
ЛУГГ |
6 |
121 (46+33+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
13172 |
ЛЕЩУК І.Р. |
14169 |
м. Новий Розділ |
СШ № 5 |
5 |
162 (54+54+54) |
З |
|
|
|
Верес Галина Мирославівна |
13173 |
ЛЕЩУК К.Р. |
14044 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок " Провесінь" |
5 |
140 (44+48+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
13174 |
ЛЕЩУК О.О. |
14732 |
м. Сокаль |
Загальноосвітня школа-інтернат |
6 |
160 (58+48+54) |
З |
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
13175 |
ЛЕЩУК П.А. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
3 |
66 (18+30+18) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
13176 |
ЛЕЩУК Р.Р. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
3 |
108 (42+42+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
13177 |
ЛЕЩУК С.І. |
14678 |
м. Сокаль |
Острівський НВК-ЗШ-дитячий садок |
8 |
133 (48+46+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
13178 |
ЛЄЖАКОВ О.В. |
14120 |
м. Львів |
СЗШ № 41 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
13179 |
ЛЄСНІК С.В. |
14005 |
м. Львів |
СЗШ № 62 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
13180 |
ЛИБА А.Ю. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
9 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
13181 |
ЛИБА В.А. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
4 |
86 (30+24+32) |
|
|
|
С3 |
Панченко Наталія Сергіївна |
13182 |
ЛИБА К.І. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
8 |
81 (36+24+21) |
|
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
13183 |
ЛИБА О.І. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
5 |
130 (40+42+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Панченко Наталія Сергіївна |
13184 |
ЛИБА Я.В. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
9 |
112 (36+30+46) |
|
|
|
С3 |
Оленчин Тетяна Петрівна |
13185 |
ЛИБИК М.І. |
14488 |
м. Пустомити |
Сокільницька ЗОШ |
10 |
116 (48+22+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
13186 |
ЛИГА О.А. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
7 |
78 (15+18+45) |
|
|
|
С3 |
Панченко Наталія Сергіївна |
13187 |
ЛИГА О.В. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
8 |
94 (39+30+25) |
|
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
13188 |
ЛИГА Т.Ю. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
8 |
84 (33+20+31) |
|
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
13189 |
ЛИЖАНСЬКИЙ М.М. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
4 |
98 (24+48+26) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
13190 |
ЛИЗАК І.М. |
14316 |
м. Жидачів |
Антонівський НВК |
6 |
90 (32+28+30) |
|
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
13191 |
ЛИЗАК Ю.М. |
14316 |
м. Жидачів |
Антонівський НВК |
8 |
143 (54+48+41) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
13192 |
ЛИЗАК Я.А. |
14032 |
м. Львів |
НВК "Гроно" |
4 |
100 (24+36+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
13193 |
ЛИЗАН А.Я. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
7 |
106 (51+24+31) |
|
С1 |
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
13194 |
ЛИКО В.Я. |
14305 |
м. Жидачів |
Володимирцівська ЗОШ |
9 |
144 (54+50+40) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
13195 |
ЛИКО С.С. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
6 |
99 (32+25+42) |
|
|
|
С3 |
Михаць Ігор Львович |
13196 |
ЛИКОВ Є.В. |
14098 |
м. Львів |
СЗШ № 50 |
4 |
120 (36+36+48) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
13197 |
ЛИКОВА О.О. |
14210 |
м. Червоноград |
ЗШ № 14 |
8 |
101 (39+14+48) |
|
|
|
С3 |
Перець Надія Михайлівна |
13198 |
ЛИЛИК В.Б. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
5 |
106 (40+30+36) |
|
С1 |
|
|
Булас Надія Антонівна |
13199 |
ЛИЛИК В.Ю. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
8 |
116 (45+36+35) |
|
С1 |
|
|
Булас Надія Антонівна |
13200 |
ЛИЛИК М.Р. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
5 |
116 (34+40+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
13201 |
ЛИЛИК О.І. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
6 |
109 (42+39+28) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
13202 |
ЛИЛИШ І.Ю. |
14755 |
м. Старий Самбір |
Волянська ЗСШ |
9 |
142 (54+30+58) |
|
С1 |
|
С3 |
Мар’ян Ольга Казимирівна |
13203 |
ЛИЛО А.А. |
14834 |
м. Стрий |
Братківський НВК |
7 |
105 (42+26+37) |
|
С1 |
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
13204 |
ЛИЛО Ю.Р. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
13205 |
ЛИМАР В.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
1 |
66 (30+24+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
13206 |
ЛИМАР В.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
5 |
114 (38+34+42) |
|
|
|
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
13207 |
ЛИМАР Є.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
1 |
66 (30+24+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
13208 |
ЛИМАР І.О. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
13209 |
ЛИМАР М.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
1 |
64 (28+24+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
13210 |
ЛИМАР С.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
1 |
72 (18+30+24) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
13211 |
ЛИН І.І. |
14946 |
м. Яворів |
Чолгинська СЗШ |
3 |
96 (36+36+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
13212 |
ЛИНВА В.А. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
6 |
142 (42+54+46) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Булас Надія Антонівна |
13213 |
ЛИНДА А.І. |
14001 |
м. Львів |
ПНВЗ "ЗОШ святої Софії" |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
13214 |
ЛИНДА Р.І. |
14001 |
м. Львів |
ПНВЗ "ЗОШ святої Софії" |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
13215 |
ЛИНІВ В.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
2 |
72 (30+24+18) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
13216 |
ЛИНЬ І.Т. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
8 |
112 (39+36+37) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
13217 |
ЛИНЬ П.Т. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
4 |
108 (30+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Михаць Ігор Львович |
13218 |
ЛИП О.І. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
6 |
124 (42+48+34) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
13219 |
ЛИПА Б.Я. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
10 |
42 (18+14+10) |
|
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
13220 |
ЛИПА М.Р. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
9 |
159 (60+44+55) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
13221 |
ЛИПАК А.І. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
10 |
105 (42+14+49) |
|
С1 |
|
С3 |
Біда Наталія Романівна |
13222 |
ЛИПАК О.О. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
13223 |
ЛИПЕЙ Р.В. |
14077 |
м. Львів |
СЗШ № 84 |
4 |
96 (24+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
13224 |
ЛИПЕЦЬКИЙ Н.І. |
14186 |
м. Стрий |
СЗШ № 7 |
3 |
108 (36+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
13225 |
ЛИПИТЧУК О. . |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
3 |
32 (6+6+20) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
13226 |
ЛИПКА В.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
5 |
170 (56+54+60) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
13227 |
ЛИПКО Р.Р. |
14476 |
м. Пустомити |
Солонківська ЗОШ |
3 |
108 (24+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
13228 |
ЛИПНИЦЬКА А.С. |
14406 |
м. Жовква |
Кунинська ЗОШ |
2 |
60 (24+24+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
13229 |
ЛИПОВА С.І. |
14861 |
м. Стрий |
Довголуцька ЗОШ |
6 |
115 (40+33+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Романова Лілія Володимирівна |
13230 |
ЛИПОВЕЦЬКА В.С. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
3 |
60 (18+24+18) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
13231 |
ЛИПСЬКА М.О. |
14059 |
м. Львів |
ССЗШ № 37 |
2 |
72 (30+30+12) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
13232 |
ЛИПСЬКИЙ Б.Б. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
2 |
72 (30+30+12) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
13233 |
ЛИПЯКСОФІЯ С.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
2 |
70 (22+24+24) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Булас Надія Антонівна |
13234 |
ЛИС А.М. |
14126 |
м. Львів |
СЗШ № 78 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
13235 |
ЛИС В.А. |
14140 |
м. Львів |
ШЕЛ |
6 |
122 (44+48+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
13236 |
ЛИС В.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
6 |
128 (38+42+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Воробець Надія Теодорівна |
13237 |
ЛИС М.Б. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
13238 |
ЛИС М.В. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
2 |
78 (24+30+24) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
13239 |
ЛИС О |
14459 |
м. Пустомити |
Пікуловицький НВК |
7 |
101 (36+24+41) |
|
|
|
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
13240 |
ЛИС С.П. |
14863 |
м. Стрий |
Дулібська школа-сад |
7 |
78 (27+22+29) |
|
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
13241 |
ЛИСА С.В. |
14155 |
м. Дрогобич |
Гімназія |
5 |
145 (52+39+54) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
13242 |
ЛИСАК В.О. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
6 |
104 (40+28+36) |
|
С1 |
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
13243 |
ЛИСАК Д.А. |
14528 |
м. Радехів |
Лоптинська ЗОШ |
5 |
142 (42+56+44) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
13244 |
ЛИСАК І.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
9 |
153 (60+48+45) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
13245 |
ЛИСАК М.О. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
8 |
141 (60+36+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Біда Наталія Романівна |
13246 |
ЛИСАК Н.В. |
14200 |
м. Червоноград |
ЗШ № 4 |
5 |
148 (52+54+42) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
13247 |
ЛИСАК Р.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
5 |
80 (24+20+36) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
13248 |
ЛИСАК С.А. |
14112 |
м. Львів |
Школа радості |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
13249 |
ЛИСАК Т.В. |
14200 |
м. Червоноград |
ЗШ № 4 |
4 |
112 (30+42+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Перець Надія Михайлівна |
13250 |
ЛИСЕККО К.П. |
14076 |
м. Львів |
СЗШ № 86 |
4 |
128 (36+48+44) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
13251 |
ЛИСЕНКО В.С. |
14203 |
м. Червоноград |
ЗШ № 7 |
2 |
80 (26+30+24) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
13252 |
ЛИСЕНКО О.Р. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
8 |
143 (54+40+49) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
13253 |
ЛИСЕНКО С. . |
14092 |
м. Львів |
СЗШ № 17 |
5 |
122 (40+42+40) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
13254 |
ЛИСЕЦЬКА С.А. |
14470 |
м. Пустомити |
Лапаївська ЗОШ |
3 |
86 (24+42+20) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
13255 |
ЛИСЕЦЬКИЙ А.О. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
4 |
80 (30+30+20) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
13256 |
ЛИСИЙ Д.А. |
14460 |
м. Пустомити |
Зимноводівська ЗОШ № 1 |
5 |
126 (36+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
13257 |
ЛИСИЙ О.Т. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
8 |
127 (48+42+37) |
|
С1 |
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
13258 |
ЛИСИЙ С.П. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
2 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
13259 |
ЛИСИЙ Я.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
8 |
76 (27+22+27) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
13260 |
ЛИСИК А.М. |
14560 |
м. Радехів |
Щуровицька ЗОШ |
3 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
13261 |
ЛИСИК Д.А. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
9 |
103 (42+22+39) |
|
С1 |
|
|
Біда Наталія Романівна |
13262 |
ЛИСИК Д.Т. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
6 |
124 (46+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
13263 |
ЛИСИК Л.Т. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
3 |
72 (24+36+12) |
|
|
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
13264 |
ЛИСИК М.М. |
14560 |
м. Радехів |
Щуровицька ЗОШ |
5 |
136 (40+42+54) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
13265 |
ЛИСИК Ю.Д. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
5 |
116 (28+54+34) |
|
|
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
13266 |
ЛИСИЦЯ М.Л. |
14463 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 2 |
3 |
108 (36+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
13267 |
ЛИСИШАК Ю.О. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
7 |
82 (45+18+19) |
|
С1 |
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
13268 |
ЛИСКЕВИЧ Ю.М. |
14209 |
м. Червоноград |
НВК № 13 |
7 |
34 (9+8+17) |
|
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
13269 |
ЛИСКО А. . |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
9 |
128 (36+40+52) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
13270 |
ЛИСКО Б.І. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
6 |
86 (30+26+30) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
13271 |
ЛИСКО Е.Ю. |
14210 |
м. Червоноград |
ЗШ № 14 |
2 |
74 (26+30+18) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
13272 |
ЛИСОВЕЦЬ А.О. |
14145 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 1 |
3 |
108 (30+48+30) |
|
|
С2 |
|
Юрків Андрій Степанович |
13273 |
ЛИСОВИЧ А.І. |
14176 |
м. Самбір |
СШ № 8 |
1 |
80 (26+30+24) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
13274 |
ЛИСОВИЧ І.М. |
14190 |
м. Стрий |
СЗШ № 11 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
13275 |
ЛИСОВИЧ І.О. |
14192 |
м. Стрий |
Гімназія |
4 |
100 (36+42+22) |
|
С1 |
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
13276 |
ЛИСОВИЧ Я.Р. |
14187 |
м. Стрий |
СЗШ № 8 |
4 |
120 (30+48+42) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
13277 |
ЛИСТОПАД О.І. |
14027 |
м. Львів |
СЗШ № 68 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
13278 |
ЛИСУН Р.І. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
13279 |
ЛИСУН Т.І. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
4 |
96 (36+36+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
13280 |
ЛИСЮК Д. . |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
5 |
71 (20+21+30) |
|
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
13281 |
ЛИСЮК О.С. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
8 |
120 (51+48+21) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
13282 |
ЛИСЮК Ю.П. |
14182 |
м. Стрий |
СЗШ № 3 |
6 |
93 (38+37+18) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
13283 |
ЛИСЯК В.Б. |
14486 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 1 |
6 |
110 (38+30+42) |
|
|
|
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
13284 |
ЛИСЯК Д.С. |
14723 |
м. Сокаль |
Жвирківська ЗШ |
3 |
114 (30+48+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Кнейчук Наталія Володимирівна |
13285 |
ЛИТА У.В. |
14921 |
м. Яворів |
Дрогомишлянська СЗШ |
3 |
102 (30+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
13286 |
ЛИТВИН А.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
7 |
153 (54+54+45) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
13287 |
ЛИТВИН А.Є. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
10 |
128 (48+46+34) |
|
С1 |
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
13288 |
ЛИТВИН А.О. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
13289 |
ЛИТВИН Б.М. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
5 |
126 (42+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Лободяк Леся Мар'янівна |
13290 |
ЛИТВИН В.І. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
9 |
123 (48+34+41) |
|
С1 |
|
С3 |
Гарбіч Людмила Іванівна |
13291 |
ЛИТВИН В.П. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
13292 |
ЛИТВИН В.Р. |
14386 |
м. Жовква |
Куликівська ЗОШ |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
13293 |
ЛИТВИН Г.Р. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
6 |
98 (32+36+30) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
13294 |
ЛИТВИН І.В. |
14934 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 1 |
5 |
140 (50+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
13295 |
ЛИТВИН І.Р. |
14380 |
м. Жовква |
Староскварявська ЗОШ |
5 |
111 (42+39+30) |
|
С1 |
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
13296 |
ЛИТВИН І.Ю. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
10 |
107 (36+28+43) |
|
|
|
С3 |
Біда Наталія Романівна |
13297 |
ЛИТВИН К.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
9 |
153 (60+44+49) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
13298 |
ЛИТВИН К.І. |
14722 |
м. Сокаль |
Волицька ЗШ |
2 |
58 (28+18+12) |
|
С1 |
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
13299 |
ЛИТВИН Н.С. |
14753 |
м. Старий Самбір |
Торчиновицька ЗСШ |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
13300 |
ЛИТВИН О.А. |
14504 |
м. Пустомити |
Басівська ЗОШ |
2 |
72 (30+24+18) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
13301 |
ЛИТВИН О.В. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
4 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
13302 |
ЛИТВИН О.Т. |
14461 |
м. Пустомити |
Зимноводівська ЗОШ № 2 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
13303 |
ЛИТВИН О.Ю. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
13304 |
ЛИТВИН Р.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
8 |
153 (54+54+45) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
13305 |
ЛИТВИН С.Ю. |
14040 |
м. Львів |
СЗШ № 49 |
7 |
70 (21+18+31) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
13306 |
ЛИТВИН Х.І. |
14612 |
м. Сколе |
Корчинська ЗОШ |
8 |
129 (51+30+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
13307 |
ЛИТВИНЕНКО А.А. |
14040 |
м. Львів |
СЗШ № 49 |
3 |
78 (24+36+18) |
|
|
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
13308 |
ЛИТВИНЕНКО Е.О. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
4 |
94 (36+30+28) |
|
С1 |
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
13309 |
ЛИТВИНЕНКО Ю.Р. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
6 |
160 (58+48+54) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
13310 |
ЛИТВИНОВ А.А. |
14473 |
м. Пустомити |
Поршнянська ЗОШ |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
13311 |
ЛИТВИНОВ В.С. |
14098 |
м. Львів |
СЗШ № 50 |
7 |
69 (18+26+25) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
13312 |
ЛИТВИНОВ О.П. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
13313 |
ЛИТВИНОВА А.А. |
14473 |
м. Пустомити |
Поршнянська ЗОШ |
6 |
148 (48+46+54) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
13314 |
ЛИТВИНОВА А.О. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
6 |
130 (42+36+52) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
13315 |
ЛИТВИНОВА В.М. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
9 |
120 (42+26+52) |
|
С1 |
|
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
13316 |
ЛИТВИНОВИЧ А.Р. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
13317 |
ЛИТВИНЧУК С.Ю. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
3 |
54 (30+12+12) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
13318 |
ЛИТВИНЧУК Ю.М. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
5 |
118 (44+54+20) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
13319 |
ЛИТВИНЮК А. . |
14092 |
м. Львів |
СЗШ № 17 |
5 |
84 (24+26+34) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
13320 |
ЛИТВИНЮК А.М. |
14201 |
м. Червоноград |
ЗШ № 5 |
5 |
154 (46+48+60) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
13321 |
ЛИТВИШКО М.О. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
13322 |
ЛИТВИШКО Т.О. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
6 |
84 (30+18+36) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
13323 |
ЛИХВА М. . |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
4 |
132 (48+42+42) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
13324 |
ЛИХВА С.А. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
13325 |
ЛИЧАК А.О. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
7 |
159 (54+54+51) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
13326 |
ЛИЧАК Б.А. |
14136 |
м. Львів |
Приватна гімназія "Відродження" |
5 |
88 (40+18+30) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
13327 |
ЛИЧАК К.В. |
14040 |
м. Львів |
СЗШ № 49 |
4 |
94 (36+30+28) |
|
С1 |
|
|
Личак Катерина Степанівна |
13328 |
ЛИЧАК М.Н. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
2 |
72 (30+18+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
13329 |
ЛИЧАК Н.М. |
14525 |
м. Радехів |
ЗОШ № 1 |
8 |
105 (48+20+37) |
|
С1 |
|
|
Брановський Володимир Іванович |
13330 |
ЛИШАК М.Г. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
9 |
127 (42+36+49) |
|
С1 |
|
С3 |
Біда Наталія Романівна |
13331 |
ЛИШАК О.Б. |
14422 |
м. Жовква |
Пилівська ПШ І ст. |
1 |
72 (30+30+12) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
13332 |
ЛІБА В.В. |
14467 |
м. Пустомити |
Соколівський НВК |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
13333 |
ЛІБА О.В. |
14467 |
м. Пустомити |
Соколівський НВК |
6 |
82 (18+34+30) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
13334 |
ЛІБОВИЧ М.Я. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
8 |
127 (51+42+34) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
13335 |
ЛІВА Д.Б. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
4 |
96 (24+42+30) |
|
|
С2 |
|
Михаць Ігор Львович |
13336 |
ЛІВИЙ М.М. |
14844 |
м. Стрий |
Лисятицька СЗШ |
3 |
108 (36+36+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Романова Лілія Володимирівна |
13337 |
ЛІВІНСЬКА А.С. |
14001 |
м. Львів |
ПНВЗ "ЗОШ святої Софії" |
4 |
96 (18+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Оленчин Тетяна Петрівна |
13338 |
ЛІВОЧКА А.П. |
14142 |
м. Львів |
Львівський технологічний ліцей |
9 |
65 (18+22+25) |
|
|
|
|
Вольська Світлана Станіславівна |
13339 |
ЛІВОШИНСЬКА З.Н. |
14319 |
м. Жидачів |
Бориницька ЗОШ |
4 |
68 (30+18+20) |
|
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
13340 |
ЛІВЧАК О.І. |
14750 |
м. Старий Самбір |
Турївська ЗСШ |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
13341 |
ЛІВЧАНИН Н.Р. |
14026 |
м. Львів |
СЗШ № 67 |
9 |
83 (36+12+35) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
13342 |
ЛІВШИЦ Н. . |
14092 |
м. Львів |
СЗШ № 17 |
4 |
134 (42+48+44) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
13343 |
ЛІГАШЕВСЬКА К.І. |
14206 |
м. Червоноград |
НВК № 10 |
2 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
13344 |
ЛІДИХОВСЬКА Я.Д. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
4 |
132 (42+48+42) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
13345 |
ЛІЙКО В.Ю. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
9 |
102 (30+26+46) |
|
|
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
13346 |
ЛІКСО А. . |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
4 |
132 (42+48+42) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
13347 |
ЛІНАРД Д.І. |
14530 |
м. Радехів |
Бишівська ЗОШ |
8 |
102 (33+30+39) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
13348 |
ЛІНЕВИЧ М.М. |
14197 |
м. Червоноград |
ЗШ № 1 |
3 |
108 (30+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Перець Надія Михайлівна |
13349 |
ЛІПЕЦЬКА В.М. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
3 |
102 (36+36+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Ліпецька Віра Семенівна |
13350 |
ЛІПІНСЬКИЙ В.Б. |
14119 |
м. Львів |
СЗШ № 38 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
13351 |
ЛІПКЕВИЧ С.І. |
14527 |
м. Радехів |
ЗОШ № 3 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
13352 |
ЛІПКОВСЬКА М.Я. |
14305 |
м. Жидачів |
Володимирцівська ЗОШ |
6 |
111 (36+45+30) |
|
|
С2 |
|
Кардаш Богдан Степанович |
13353 |
ЛІПЧАКІВСЬКА Н.В. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
7 |
140 (48+40+52) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
13354 |
ЛІС А.М. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
5 |
123 (46+35+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліпецька Віра Семенівна |
13355 |
ЛІСЕЦЬКА А.Ю. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
6 |
102 (38+36+28) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
13356 |
ЛІСІЄНКО А.О. |
14206 |
м. Червоноград |
НВК № 10 |
3 |
128 (42+48+38) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
13357 |
ЛІСКА Р.С. |
14054 |
м. Львів |
СЗШ № 21 |
8 |
47 (21+14+12) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
13358 |
ЛІСКЕВИЧ М.Ю. |
14136 |
м. Львів |
Приватна гімназія "Відродження" |
3 |
54 (30+18+6) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
13359 |
ЛІСНА А.О. |
14040 |
м. Львів |
СЗШ № 49 |
2 |
66 (30+24+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
13360 |
ЛІСНА В.Т. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
4 |
102 (42+30+30) |
|
С1 |
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
13361 |
ЛІСНА Г.М. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
9 |
150 (54+56+40) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
13362 |
ЛІСНА Л.О. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
4 |
66 (30+18+18) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
13363 |
ЛІСНИЙ В.О. |
14486 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 1 |
6 |
104 (26+36+42) |
|
|
|
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
13364 |
ЛІСНИЙ М.Я. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
6 |
100 (36+30+34) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
13365 |
ЛІСНИК М.Л. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
5 |
56 (30+12+14) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
13366 |
ЛІСНИК О.І. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
7 |
113 (39+26+48) |
|
|
|
С3 |
Біда Наталія Романівна |
13367 |
ЛІСНИК Р.І. |
14032 |
м. Львів |
НВК "Гроно" |
3 |
94 (30+42+22) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
13368 |
ЛІСОВЕЦЬ В.М. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
9 |
133 (48+52+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
13369 |
ЛІСОВЕЦЬ Д. . |
14092 |
м. Львів |
СЗШ № 17 |
2 |
66 (30+24+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
13370 |
ЛІСОВЕЦЬ І.І. |
14915 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ 1 ст. |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
13371 |
ЛІСОВИЧ Д.І. |
14363 |
м. Жовква |
Великогрибовицька ЗОШ |
3 |
92 (24+42+26) |
|
|
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
13372 |
ЛІСОВИЧ М.І. |
14935 |
м. Яворів |
НВК СЗШ ДНЗ с. Бірки |
8 |
112 (51+24+37) |
|
С1 |
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
13373 |
ЛІСОВИЧ О.А. |
14935 |
м. Яворів |
НВК СЗШ ДНЗ с. Бірки |
5 |
86 (32+24+30) |
|
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
13374 |
ЛІСОВСЬКИЙ А.А. |
14473 |
м. Пустомити |
Поршнянська ЗОШ |
9 |
166 (54+54+58) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
13375 |
ЛІТВІНОВА А.А. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
2 |
72 (30+24+18) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
13376 |
ЛІТВІНОВА С.О. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
5 |
80 (28+28+24) |
|
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
13377 |
ЛІТВІНЧУК Ю.В. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
10 |
106 (30+36+40) |
|
|
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
13378 |
ЛІТЕПЛО М.А. |
14457 |
м. Пустомити |
Кротошинська ЗОШ |
3 |
108 (36+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
13379 |
ЛІТЕПЛО М.Н. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
2 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
13380 |
ЛІТИНСЬКА Д.Г. |
14540 |
м. Радехів |
Стоянівська ЗОШ |
7 |
101 (39+36+26) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
13381 |
ЛІТКОВСЬКИЙ С.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
9 |
150 (48+60+42) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
13382 |
ЛІТОВІНСЬКЙ Р.О. |
14528 |
м. Радехів |
Лоптинська ЗОШ |
3 |
120 (36+48+36) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
13383 |
ЛІТОВЧЕНКО І.О. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
8 |
120 (45+30+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
13384 |
ЛІТОВЧЕНКО Т.І. |
14472 |
м. Пустомити |
Верхньобілківська ЗОШ |
2 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
13385 |
ЛІФАНОВА А.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
5 |
70 (22+36+12) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
13386 |
ЛІФЕНКО І.О. |
14912 |
м. Яворів |
Калинівська СЗШ |
5 |
134 (44+42+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
13387 |
ЛІХАТСЬКА І.О. |
14182 |
м. Стрий |
СЗШ № 3 |
4 |
88 (30+30+28) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
13388 |
ЛІХАЧОВ А.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
5 |
49 (16+27+6) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
13389 |
ЛІХАЧОВА В.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
4 |
108 (36+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
13390 |
ЛІХТЕР Р.В. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
8 |
135 (54+48+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
13391 |
ЛІШКА В.А. |
14554 |
м. Радехів |
Поздимирський НВК |
7 |
105 (36+42+27) |
|
|
С2 |
|
Брановський Володимир Іванович |
13392 |
ЛІШНЯНСЬКА І.І. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
7 |
96 (27+36+33) |
|
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
13393 |
ЛІЩЕНКО Є.С. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
8 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
13394 |
ЛІЩЕНКО Х. . |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
7 |
128 (42+52+34) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
13395 |
ЛІЩИНСЬКА В.В. |
14153 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 17 |
9 |
105 (42+32+31) |
|
С1 |
|
|
Юрків Андрій Степанович |
13396 |
ЛІЩИНСЬКА І.М. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
3 |
36 (24+6+6) |
|
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
13397 |
ЛІЩИНСЬКА К |
14073 |
м. Львів |
ЗШ "Первоцвіт" |
3 |
104 (42+42+20) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
13398 |
ЛІЩИНСЬКА К.Р. |
14036 |
м. Львів |
СЗШ № 65 |
7 |
126 (42+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
13399 |
ЛІЩИНСЬКА О. . |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
8 |
156 (60+54+42) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
13400 |
ЛІЩИНСЬКА С.В. |
14074 |
м. Львів |
ЛСШ № 69 |
10 |
33 (12+10+11) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
13401 |
ЛІЩИНСЬКА Ю.В. |
14074 |
м. Львів |
ЛСШ № 69 |
4 |
98 (36+36+26) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
13402 |
ЛІЩИНСЬКИЙ В.З. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
11 |
110 (42+32+36) |
|
С1 |
|
|
Шманько Андрій Петрович |
13403 |
ЛІЩИНСЬКИЙ В.С. |
14032 |
м. Львів |
НВК "Гроно" |
3 |
68 (30+18+20) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
13404 |
ЛІЩИНСЬКИЙ Н.О. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
4 |
130 (42+48+40) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
13405 |
ЛІЩИНСЬКИЙ Н.Т. |
14192 |
м. Стрий |
Гімназія |
6 |
99 (34+35+30) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
13406 |
ЛІЩИШИН В.М. |
14618 |
м. Сколе |
Славська ЗОШ |
3 |
100 (36+36+28) |
|
С1 |
С2 |
|
Багрич Галина Миколаївна |
13407 |
ЛІЩУК О.В. |
14535 |
м. Радехів |
Миколаївський НВК |
6 |
88 (30+28+30) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
13408 |
ЛІЩУК С.В. |
14535 |
м. Радехів |
Миколаївський НВК |
2 |
62 (26+18+18) |
|
С1 |
|
|
Брановський Володимир Іванович |
13409 |
ЛІЩУК Т.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
7 |
109 (42+30+37) |
|
С1 |
|
|
Шманько Андрій Петрович |
13410 |
ЛЙСКО Ю.В. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
2 |
72 (30+18+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
13411 |
ЛОБ М. . |
14147 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 4 |
4 |
102 (36+36+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Юрків Андрій Степанович |
13412 |
ЛОБАЗ В.В. |
14464 |
м. Пустомити |
Семенівська ЗОШ |
5 |
40 (20+2+18) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
13413 |
ЛОБАЙ Б.О. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
13414 |
ЛОБАЙ В.Р. |
14391 |
м. Жовква |
Рава-Руська ЗОШ-інтернат |
5 |
146 (56+48+42) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
13415 |
ЛОБАЙ З.П. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
4 |
92 (24+36+32) |
|
|
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
13416 |
ЛОБАЙ М.П. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
4 |
96 (30+30+36) |
|
|
|
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
13417 |
ЛОБАЙ О.В. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
9 |
109 (42+12+55) |
|
С1 |
|
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
13418 |
ЛОБАЙ С.О. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
7 |
145 (54+48+43) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
13419 |
ЛОБАС О.І. |
14014 |
м. Львів |
СЗШ № 87 |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
13420 |
ЛОБАС С. . |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
7 |
100 (45+42+13) |
|
С1 |
С2 |
|
Панченко Наталія Сергіївна |
13421 |
ЛОБИК М.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
2 |
72 (30+30+12) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
13422 |
ЛОБОДІНА В.Р. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
13423 |
ЛОБОДЯК І.І. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
13424 |
ЛОБОДЯК С.І. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
9 |
138 (54+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Лободяк Леся Мар'янівна |
13425 |
ЛОБОЗИНСЬКА Н. . |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
4 |
132 (42+48+42) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
13426 |
ЛОБУР Н.А. |
14386 |
м. Жовква |
Куликівська ЗОШ |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
13427 |
ЛОБЧУК О.Ю. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
5 |
99 (32+39+28) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
13428 |
ЛОВАС Х.Т. |
14863 |
м. Стрий |
Дулібська школа-сад |
2 |
72 (30+30+12) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
13429 |
ЛОВЧИКОВА В.А. |
14135 |
м. Львів |
Гімназія "Престиж" |
6 |
78 (26+26+26) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
13430 |
ЛОГАЧОВ М.О. |
14651 |
м. Сколе |
ЗОШ 1 ст., Решітська ЗОШ |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
13431 |
ЛОГВИН М.А. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
4 |
106 (30+42+34) |
|
|
С2 |
С3 |
Воробець Надія Теодорівна |
13432 |
ЛОГИН В.Я. |
14680 |
м. Сокаль |
Хлівчанська ЗШ |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
13433 |
ЛОГИН Н.М. |
14680 |
м. Сокаль |
Хлівчанська ЗШ |
4 |
82 (30+36+16) |
|
|
С2 |
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
13434 |
ЛОГИН Р.Р. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
10 |
100 (48+22+30) |
|
С1 |
|
|
Булас Надія Антонівна |
13435 |
ЛОГІН А.І. |
14915 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ 1 ст. |
3 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
13436 |
ЛОГІН М.І. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
6 |
87 (32+31+24) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
13437 |
ЛОГІН Н.І. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
9 |
155 (54+44+57) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
13438 |
ЛОГІН Ю.І. |
14915 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ 1 ст. |
4 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
13439 |
ЛОГІН Ю.М. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
4 |
118 (30+48+40) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
13440 |
ЛОГІНОВА З.Д. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
7 |
135 (60+30+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
13441 |
ЛОГІНСЬКА Т.М. |
14842 |
м. Стрий |
Ланівська СЗШ |
6 |
89 (34+31+24) |
|
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
13442 |
ЛОГОДЗИНСЬКИЙ М.В. |
14631 |
м. Сколе |
Крушельницький НВК ЗОШ ДНЗ |
8 |
79 (15+30+34) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
13443 |
ЛОДИНСЬКА Х.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
3 |
114 (42+30+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
13444 |
ЛОЖОВСЬКИЙ В.А. |
14021 |
м. Львів |
СЗШ № 40 |
4 |
136 (42+48+46) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
13445 |
ЛОЗА А.Р. |
14465 |
м. Пустомити |
Мурованська ЗОШ |
10 |
105 (24+32+49) |
|
|
|
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
13446 |
ЛОЗА Б.О. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
10 |
105 (54+14+37) |
|
С1 |
|
|
Біда Наталія Романівна |
13447 |
ЛОЗА В.А. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
3 |
108 (36+36+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
13448 |
ЛОЗА Й.Б. |
14036 |
м. Львів |
СЗШ № 65 |
7 |
117 (48+36+33) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
13449 |
ЛОЗА М.М. |
14094 |
м. Львів |
СЗШ № 36 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
13450 |
ЛОЗА О.Т. |
14701 |
м. Сокаль |
Забузька ЗШ |
6 |
74 (20+30+24) |
|
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
13451 |
ЛОЗАНЧИН Р.А. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
6 |
110 (38+36+36) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
13452 |
ЛОЗИНСЬКА А.А. |
14014 |
м. Львів |
СЗШ № 87 |
3 |
120 (42+42+36) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
13453 |
ЛОЗИНСЬКА А.Р. |
14007 |
м. Львів |
СЗШ № 4 |
3 |
132 (42+48+42) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
13454 |
ЛОЗИНСЬКА А.Т. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
4 |
66 (18+24+24) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
13455 |
ЛОЗИНСЬКА Б.Я. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
3 |
66 (24+12+30) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
13456 |
ЛОЗИНСЬКА Д.В. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
2 |
72 (30+24+18) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
13457 |
ЛОЗИНСЬКА Д.Р. |
14007 |
м. Львів |
СЗШ № 4 |
3 |
94 (36+42+16) |
|
С1 |
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
13458 |
ЛОЗИНСЬКА М.В. |
14496 |
м. Пустомити |
Гамаліївська ЗОШ |
3 |
72 (12+36+24) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
13459 |
ЛОЗИНСЬКА М.В. |
14496 |
м. Пустомити |
Гамаліївська ЗОШ |
5 |
82 (42+22+18) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
13460 |
ЛОЗИНСЬКА О.А. |
14036 |
м. Львів |
СЗШ № 65 |
6 |
98 (32+30+36) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
13461 |
ЛОЗИНСЬКА О.А. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
5 |
136 (40+48+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Михаць Ігор Львович |
13462 |
ЛОЗИНСЬКА О.В. |
14051 |
м. Львів |
СЗШ № 29 |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
13463 |
ЛОЗИНСЬКА О.О. |
14178 |
м. Самбір |
СШ № 10 |
5 |
122 (32+36+54) |
|
|
|
С3 |
Ніженецька Наталія Сергіївна |
13464 |
ЛОЗИНСЬКА О.Ю. |
14197 |
м. Червоноград |
ЗШ № 1 |
2 |
72 (30+24+18) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
13465 |
ЛОЗИНСЬКА С.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
13466 |
ЛОЗИНСЬКА Х. |
14910 |
м. Яворів |
Ясниська СЗШ |
3 |
76 (24+30+22) |
|
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
13467 |
ЛОЗИНСЬКА Х.Ю. |
14402 |
м. Жовква |
Зарудцівська ЗОШ |
3 |
88 (24+36+28) |
|
|
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
13468 |
ЛОЗИНСЬКА Я.Б. |
14935 |
м. Яворів |
НВК СЗШ ДНЗ с. Бірки |
5 |
98 (22+34+42) |
|
|
|
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
13469 |
ЛОЗИНСЬКИЙ А.А. |
14074 |
м. Львів |
ЛСШ № 69 |
2 |
50 (14+18+18) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
13470 |
ЛОЗИНСЬКИЙ А.А. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
5 |
101 (32+33+36) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
13471 |
ЛОЗИНСЬКИЙ А.А. |
14074 |
м. Львів |
ЛСШ № 69 |
3 |
68 (30+30+8) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
13472 |
ЛОЗИНСЬКИЙ В. |
14910 |
м. Яворів |
Ясниська СЗШ |
3 |
82 (30+30+22) |
|
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
13473 |
ЛОЗИНСЬКИЙ В.А. |
14054 |
м. Львів |
СЗШ № 21 |
4 |
108 (30+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
13474 |
ЛОЗИНСЬКИЙ Д.В. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
4 |
82 (24+42+16) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
13475 |
ЛОЗИНСЬКИЙ Д.П. |
14075 |
м. Львів |
СЗШ № 96 |
3 |
72 (30+18+24) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
13476 |
ЛОЗИНСЬКИЙ І.Є. |
14119 |
м. Львів |
СЗШ № 38 |
7 |
126 (51+30+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
13477 |
ЛОЗИНСЬКИЙ М.Д. |
14475 |
м. Пустомити |
Оброшинська ЗОШ |
5 |
154 (46+48+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
13478 |
ЛОЗИНСЬКИЙ М.Н. |
14032 |
м. Львів |
НВК "Гроно" |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
13479 |
ЛОЗИНСЬКИЙ М.Ю. |
14014 |
м. Львів |
СЗШ № 87 |
4 |
108 (30+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Оленчин Тетяна Петрівна |
13480 |
ЛОЗИНСЬКИЙ Н.В. |
14767 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 1 |
8 |
153 (60+48+45) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
13481 |
ЛОЗИНСЬКИЙ Р.В. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
10 |
144 (54+38+52) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
13482 |
ЛОЗИНСЬКИЙ Р.О. |
14611 |
м. Сколе |
НВК СЗШ ліцей с. Козьова |
2 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
13483 |
ЛОЗИНСЬКИЙ С.В. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
13484 |
ЛОЗИНСЬКИЙ С.Р. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
5 |
119 (36+41+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
13485 |
ЛОЗИНСЬКИЙ С.Р. |
14142 |
м. Львів |
Львівський технологічний ліцей |
10 |
116 (36+52+28) |
|
|
С2 |
|
Вольська Світлана Станіславівна |
13486 |
ЛОЗИНСЬКИЙ Ю.Р. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
7 |
112 (54+30+28) |
|
С1 |
|
|
Михаць Ігор Львович |
13487 |
ЛОЗИНСЬКИЙ Ю.Ю. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
8 |
83 (27+38+18) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
13488 |
ЛОЗІНСЬКА І.О. |
14413 |
м. Жовква |
Річківська ЗОШ |
5 |
88 (34+36+18) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
13489 |
ЛОЗІНСЬКА М.Р. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
8 |
109 (51+36+22) |
|
С1 |
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
13490 |
ЛОЗІНСЬКА О.І. |
14385 |
м. Жовква |
ЗОШ № 3 |
10 |
27 (12+12+3) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
13491 |
ЛОЗІНСЬКА О.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
7 |
114 (36+30+48) |
|
|
|
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
13492 |
ЛОЗІНСЬКИЙ М.М. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
5 |
122 (38+48+36) |
|
|
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
13493 |
ЛОЗІНСЬКИЙ М.М. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
7 |
117 (45+30+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Воробець Надія Теодорівна |
13494 |
ЛОЗІНСЬКИЙ Я.М. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
3 |
84 (30+36+18) |
|
|
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
13495 |
ЛОЗКО М.Є. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
3 |
102 (42+36+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
13496 |
ЛОЗНИЦЬКА С.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
58 (12+24+22) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
13497 |
ЛОЗОВА Б.Б. |
14401 |
м. Жовква |
Замочківська ЗОШ |
2 |
76 (28+30+18) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
13498 |
ЛОЗОВА В. . |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
4 |
86 (18+42+26) |
|
|
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
13499 |
ЛОЗОВА В.В. |
14316 |
м. Жидачів |
Антонівський НВК |
8 |
150 (51+54+45) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
13500 |
ЛОЗОВА І.А. |
14362 |
м. Жовква |
Бишківська ЗОШ |
7 |
165 (54+60+51) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
13501 |
ЛОЗОВА Р.С. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
11 |
124 (54+30+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Біда Наталія Романівна |
13502 |
ЛОЗОВАДСЬКИЙ Р.П. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
3 |
74 (30+30+14) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
13503 |
ЛОЗОВИЙ М.А. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
13504 |
ЛОЗОВИЙ О.А. |
14362 |
м. Жовква |
Бишківська ЗОШ |
6 |
122 (50+30+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
13505 |
ЛОЗОВИК А.О. |
14183 |
м. Стрий |
СЗШ № 4 |
6 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
13506 |
ЛОЗОВСЬКА Ю.І. |
14493 |
м. Пустомити |
Винничківський НВК |
7 |
106 (33+36+37) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
13507 |
ЛОЗЯК В.М. |
14282 |
м. Жидачів |
НВК |
3 |
74 (24+30+20) |
|
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
13508 |
ЛОЗЯК С.Р. |
14398 |
м. Жовква |
Грядівська ЗОШ |
4 |
120 (30+48+42) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
13509 |
ЛОЇК А.П. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
5 |
70 (16+24+30) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
13510 |
ЛОЇК В.В. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
8 |
154 (51+52+51) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
13511 |
ЛОЇК М.І. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
3 |
120 (42+42+36) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
13512 |
ЛОЇК Н.В. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
9 |
128 (48+28+52) |
|
С1 |
|
С3 |
Гарбіч Людмила Іванівна |
13513 |
ЛОЇК Р.І. |
14184 |
м. Стрий |
СЗШ № 5 |
10 |
65 (30+16+19) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
13514 |
ЛОЇК Т.С. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
4 |
114 (36+36+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Лободяк Леся Мар'янівна |
13515 |
ЛОЇК Я.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
9 |
84 (18+26+40) |
|
|
|
С3 |
Біда Наталія Романівна |
13516 |
ЛОЙКО А.А. |
14032 |
м. Львів |
НВК "Гроно" |
4 |
104 (36+42+26) |
|
С1 |
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
13517 |
ЛОЙКО А.О. |
14116 |
м. Львів |
СЗШ № 23 |
1 |
72 (30+30+12) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
13518 |
ЛОЙКО В.М. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
4 |
24 (18+6+0) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
13519 |
ЛОЙКО Д.В. |
14046 |
м. Львів |
СЗШ № 71 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
13520 |
ЛОЙКО І.М. |
14463 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 2 |
9 |
146 (54+44+48) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
13521 |
ЛОЙКО Н.В. |
14493 |
м. Пустомити |
Винничківський НВК |
9 |
124 (42+42+40) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
13522 |
ЛОЙКО Н.Я. |
14906 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 3 |
10 |
132 (48+32+52) |
|
С1 |
|
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
13523 |
ЛОЙКО О.О. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
2 |
68 (26+30+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
13524 |
ЛОЙКО Х.О. |
14115 |
м. Львів |
СЗШ № 22 |
3 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
13525 |
ЛОЙОВСЬКА М.А. |
14525 |
м. Радехів |
ЗОШ № 1 |
7 |
135 (54+48+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Брановський Володимир Іванович |
13526 |
ЛОКОЦЬКИЙ М.А. |
14179 |
м. Самбір |
Гімназія |
9 |
146 (60+46+40) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
13527 |
ЛОМАГА М.А. |
14556 |
м. Радехів |
Середпільцівський НВК |
6 |
114 (42+36+36) |
|
С1 |
|
|
Брановський Володимир Іванович |
13528 |
ЛОМАГА С.Ю. |
14117 |
м. Львів |
СЗШ № 30 |
2 |
44 (14+18+12) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
13529 |
ЛОМАГА Х.А. |
14556 |
м. Радехів |
Середпільцівський НВК |
5 |
108 (36+36+36) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
13530 |
ЛОМАГА Ю.Р. |
14118 |
м. Львів |
СЗШ № 33 |
9 |
90 (42+12+36) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
13531 |
ЛОМАКІВСЬКА Д.Ю. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
13532 |
ЛОМАКІНА Х.Т. |
14098 |
м. Львів |
СЗШ № 50 |
6 |
73 (18+33+22) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
13533 |
ЛОНЕВСЬКА К.Л. |
14145 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 1 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
13534 |
ЛОНЕВСЬКА О.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
64 (30+6+28) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
13535 |
ЛОНЕВСЬКИЙ В.Ю. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
8 |
132 (54+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
13536 |
ЛОНЕВСЬКИЙ М.Т. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
13537 |
ЛОНЧИНА Х.Я. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
7 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
13538 |
ЛОНЯК Ю.Р. |
14076 |
м. Львів |
СЗШ № 86 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
13539 |
ЛООУШИНСЬКИЙ Б.А. |
14467 |
м. Пустомити |
Соколівський НВК |
3 |
44 (12+18+14) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
13540 |
ЛОПАТИНСЬКИЙ О.С. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
3 |
96 (30+36+30) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
13541 |
ЛОПАТІН В.Д. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
2 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
13542 |
ЛОПАТКА Л.С. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
6 |
119 (44+45+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
13543 |
ЛОПАТКА О.І. |
14026 |
м. Львів |
СЗШ № 67 |
4 |
84 (30+36+18) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
13544 |
ЛОПАТОВСЬКИЙ Л.Б. |
14698 |
м. Сокаль |
Лещаківський НВК-ЗШ-дитячий садок |
3 |
54 (18+6+30) |
|
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
13545 |
ЛОПАТОВСЬКИЙ Ю.А. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
13546 |
ЛОПАЧАК В.Б. |
14047 |
м. Львів |
СЗШ № 6 |
4 |
72 (24+18+30) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
13547 |
ЛОПАЩЕНКО Г.К. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
13548 |
ЛОПАЩЕНКО М.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
3 |
114 (36+42+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Біда Наталія Романівна |
13549 |
ЛОПТШАНСЬКИЙ А.Т. |
14118 |
м. Львів |
СЗШ № 33 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
13550 |
ЛОПУШАНСЬКА В.В. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
3 |
114 (36+42+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
13551 |
ЛОПУШАНСЬКИЙ В.О. |
14206 |
м. Червоноград |
НВК № 10 |
3 |
132 (42+48+42) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
13552 |
ЛОПУШАНСЬКИЙ Д.А. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
7 |
126 (48+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
13553 |
ЛОПУШАНСЬКИЙ Н.Я. |
14903 |
м. Яворів |
Вороцівський НВК |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
13554 |
ЛОПУШАНСЬКИЙ Р.Б. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
13555 |
ЛОПУШИНСЬКА Д.Р. |
14476 |
м. Пустомити |
Солонківська ЗОШ |
8 |
132 (54+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
13556 |
ЛОПУШИНСЬКА М.А. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
5 |
75 (16+29+30) |
|
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
13557 |
ЛОПУШИНСЬКА М.А. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
4 |
86 (36+36+14) |
|
С1 |
С2 |
|
Панченко Наталія Сергіївна |
13558 |
ЛОПУШИНСЬКА С.В. |
14118 |
м. Львів |
СЗШ № 33 |
9 |
147 (42+54+51) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
13559 |
ЛОПУШИНСЬКИЙ І.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
8 |
97 (39+24+34) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
13560 |
ЛОПУШИНСЬКИЙ Т. . |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
7 |
153 (60+48+45) |
З |
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
13561 |
ЛОПУШИСЬКИЙ В.А. |
14467 |
м. Пустомити |
Соколівський НВК |
5 |
80 (22+34+24) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
13562 |
ЛОСЄВ Г.І. |
14903 |
м. Яворів |
Вороцівський НВК |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
13563 |
ЛОСЄВА Є.Д. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
6 |
151 (58+51+42) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
13564 |
ЛОСИН О.В. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
9 |
132 (54+38+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
13565 |
ЛОСИНСЬКА Ю.І. |
14639 |
м. Сколе |
Орявська ЗОШ |
1 |
72 (18+30+24) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
13566 |
ЛОСКУТОВА А.А. |
14196 |
м. Трускавець |
СЗШ № 3 |
3 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Томашівська Наталія Валеріївна |
13567 |
ЛОСОБИК В.С. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
2 |
12 (0+0+12) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
13568 |
ЛОСЬ А.А. |
14094 |
м. Львів |
СЗШ № 36 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
13569 |
ЛОСЬ В.В. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
3 |
114 (36+36+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гарбіч Людмила Іванівна |
13570 |
ЛОСЬ Н.Ю. |
14023 |
м. Львів |
Гімназія "Євшан" |
9 |
92 (48+24+20) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
13571 |
ЛОТИЦЬКА Т.П. |
14678 |
м. Сокаль |
Острівський НВК-ЗШ-дитячий садок |
8 |
111 (48+36+27) |
|
С1 |
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
13572 |
ЛОТИЦЬКИЙ П.П. |
14678 |
м. Сокаль |
Острівський НВК-ЗШ-дитячий садок |
6 |
32 (12+14+6) |
|
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
13573 |
ЛОТИШ В. . |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
4 |
108 (36+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
13574 |
ЛОТИШ В.С. |
14398 |
м. Жовква |
Грядівська ЗОШ |
7 |
151 (48+60+43) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
13575 |
ЛОТИШ І.І. |
14285 |
м. Жидачів |
Ходорівська СЗШ № 1 |
7 |
104 (45+22+37) |
|
С1 |
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
13576 |
ЛОТОС Х.М. |
14101 |
м. Львів |
СЗШ № 66 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
13577 |
ЛОТОЦКОЇ Д.Р. |
14528 |
м. Радехів |
Лоптинська ЗОШ |
7 |
105 (39+26+40) |
|
|
|
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
13578 |
ЛОТОЦЬКА І.В. |
14677 |
м. Сокаль |
Мурованська ЗШ |
5 |
125 (56+39+30) |
|
С1 |
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
13579 |
ЛОТОЦЬКА Х.С. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
9 |
78 (18+32+28) |
|
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
13580 |
ЛОТОЦЬКА Ю.А. |
14475 |
м. Пустомити |
Оброшинська ЗОШ |
6 |
143 (46+49+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
13581 |
ЛОТОЦЬКИЙ А.С. |
14526 |
м. Радехів |
ЗОШ № 2 |
5 |
117 (42+33+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
13582 |
ЛОТОЦЬКИЙ Д.М. |
14549 |
м. Радехів |
Кустинський НВК |
3 |
102 (30+42+30) |
|
|
С2 |
|
Брановський Володимир Іванович |
13583 |
ЛОТОЦЬКИЙ Е.В. |
14537 |
м. Радехів |
Павлівська ЗОШ |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
13584 |
ЛОТОЦЬКИЙ І.В. |
14556 |
м. Радехів |
Середпільцівський НВК |
9 |
118 (54+32+32) |
|
С1 |
|
|
Брановський Володимир Іванович |
13585 |
ЛОТОШИНСЬКИЙ О.Р. |
14030 |
м. Львів |
СЗШ № 77 |
1 |
76 (28+30+18) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
13586 |
ЛОХ О.С. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
8 |
102 (39+38+25) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
13587 |
ЛОХ Х.С. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
6 |
156 (48+54+54) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
13588 |
ЛОЦКО Б.О. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
132 (42+48+42) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
13589 |
ЛОЦКО І.О. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
7 |
141 (57+56+28) |
|
С1 |
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
13590 |
ЛОЦКО І.О. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
96 (24+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
13591 |
ЛОЦКО Ю.І. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
13592 |
ЛОЦЬКО І.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
8 |
88 (51+12+25) |
|
С1 |
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
13593 |
ЛОЩИЦЬКИЙ Д.В. |
14023 |
м. Львів |
Гімназія "Євшан" |
8 |
116 (36+42+38) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
13594 |
ЛУБ Д.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
5 |
59 (16+17+26) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
13595 |
ЛУГАНСЬКА А.І. |
14115 |
м. Львів |
СЗШ № 22 |
2 |
72 (24+30+18) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
13596 |
ЛУГОВА Н.Г. |
14417 |
м. Жовква |
Стронятинська ЗОШ |
6 |
52 (28+6+18) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
13597 |
ЛУГОВИЙ Р.П. |
14196 |
м. Трускавець |
СЗШ № 3 |
2 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Томашівська Наталія Валеріївна |
13598 |
ЛУГОВИК О.В. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
8 |
140 (60+40+40) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
13599 |
ЛУГОВОЙ О.О. |
14191 |
м. Стрий |
СЗШ № 12 |
4 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
13600 |
ЛУГОВСЬКА В.В. |
14934 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 1 |
5 |
132 (42+42+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
13601 |
ЛУГОВСЬКИЙ Є.О. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
4 |
108 (36+48+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
13602 |
ЛУГОВСЬКИЙ Н.Н. |
14094 |
м. Львів |
СЗШ № 36 |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
13603 |
ЛУГОВСЬКИЙ О.С. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
3 |
78 (30+36+12) |
|
|
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
13604 |
ЛУГОЛОБІ Н.Н. |
14015 |
м. Львів |
СЗШ № 52 |
5 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
13605 |
ЛУДИН І.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
10 |
141 (48+44+49) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Михаць Ігор Львович |
13606 |
ЛУДИН Ю.С. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
5 |
124 (34+42+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Михаць Ігор Львович |
13607 |
ЛУЖЕЦЬКА А.Б. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
13608 |
ЛУЖЕЦЬКА В. |
14181 |
м. Стрий |
СЗШ № 2 |
1 |
32 (14+6+12) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
13609 |
ЛУЖЕЦЬКА В.Р. |
14748 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 2 |
5 |
115 (32+41+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Мар’ян Ольга Казимирівна |
13610 |
ЛУЖЕЦЬКА Г.М. |
14762 |
м. Старий Самбір |
Верхньолужецька ЗСШ |
9 |
100 (24+36+40) |
|
|
|
С3 |
Мар’ян Ольга Казимирівна |
13611 |
ЛУЖЕЦЬКА Д.Р. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
3 |
30 (12+0+18) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
13612 |
ЛУЖЕЦЬКА Л.М. |
14145 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 1 |
5 |
99 (30+39+30) |
|
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
13613 |
ЛУЖЕЦЬКА М.Р. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
3 |
114 (42+30+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
13614 |
ЛУЖЕЦЬКА О.О. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
7 |
129 (45+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
13615 |
ЛУЖЕЦЬКИЙ В.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
8 |
123 (51+30+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Михаць Ігор Львович |
13616 |
ЛУЖЕЦЬКИЙ В.М. |
14762 |
м. Старий Самбір |
Верхньолужецька ЗСШ |
6 |
115 (34+39+42) |
|
|
|
С3 |
Мар’ян Ольга Казимирівна |
13617 |
ЛУЖЕЦЬКИЙ О. |
14181 |
м. Стрий |
СЗШ № 2 |
1 |
74 (26+30+18) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
13618 |
ЛУЖЕЦЬКИЙ О.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
9 |
74 (18+34+22) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
13619 |
ЛУЖНА С.А. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
7 |
136 (48+46+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
13620 |
ЛУЖЦРКА Р.М. |
14767 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 1 |
11 |
135 (54+36+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Мар’ян Ольга Казимирівна |
13621 |
ЛУЗАН В.Д. |
14036 |
м. Львів |
СЗШ № 65 |
7 |
61 (18+12+31) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
13622 |
ЛУЗАН Ю.Л. |
14036 |
м. Львів |
СЗШ № 65 |
6 |
115 (42+33+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
13623 |
ЛУКА В.А. |
14493 |
м. Пустомити |
Винничківський НВК |
9 |
131 (54+46+31) |
|
С1 |
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
13624 |
ЛУКА Я.Ю. |
14115 |
м. Львів |
СЗШ № 22 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
13625 |
ЛУКАВЕЦЬКА А. . |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
4 |
126 (36+42+48) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
13626 |
ЛУКАВЕЦЬКА А.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
13627 |
ЛУКАВЕЦЬКА К.Н. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
3 |
82 (24+36+22) |
|
|
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
13628 |
ЛУКАВЕЦЬКИЙ В.І. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
9 |
117 (54+30+33) |
|
С1 |
|
|
Булас Надія Антонівна |
13629 |
ЛУКАНЮК О.Л. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
5 |
84 (22+32+30) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
13630 |
ЛУКАСЕВИЧ А.А. |
14012 |
м. Львів |
СЗШ № 34 |
6 |
134 (44+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Оленчин Тетяна Петрівна |
13631 |
ЛУКАСЕВИЧ М.Ю. |
14074 |
м. Львів |
ЛСШ № 69 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
13632 |
ЛУКАСЕВИЧ С.В. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
1 |
78 (24+30+24) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
13633 |
ЛУКАЧОВИЧ О.Д. |
14122 |
м. Львів |
СЗШ № 44 |
6 |
139 (36+43+60) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
13634 |
ЛУКАЧУК А.К. |
14935 |
м. Яворів |
НВК СЗШ ДНЗ с. Бірки |
5 |
114 (30+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
13635 |
ЛУКАШИК М.Б. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
3 |
96 (36+42+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
13636 |
ЛУКАШУК В.Д. |
14001 |
м. Львів |
ПНВЗ "ЗОШ святої Софії" |
4 |
64 (24+30+10) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
13637 |
ЛУКАШУК І.В. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
8 |
123 (60+30+33) |
|
С1 |
|
|
Цімарно Марія Петрівна |
13638 |
ЛУКІВСЬКА С.П. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
4 |
72 (24+30+18) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
13639 |
ЛУКІВСЬКИЙ Ю.М. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
10 |
105 (30+32+43) |
|
|
|
С3 |
Біда Наталія Романівна |
13640 |
ЛУКІН Р.Р. |
14094 |
м. Львів |
СЗШ № 36 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
13641 |
ЛУКОВСЬКА А.О. |
14045 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок "Дзвіночок" |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
13642 |
ЛУКОВСЬКА Д.А. |
14166 |
м. Новий Розділ |
НВК "Лідер" |
6 |
114 (34+38+42) |
|
|
|
С3 |
Верес Галина Мирославівна |
13643 |
ЛУКОВСЬКА К.Л. |
14118 |
м. Львів |
СЗШ № 33 |
5 |
128 (32+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
13644 |
ЛУКОВСЬКИЙ Н.А. |
14166 |
м. Новий Розділ |
НВК "Лідер" |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Верес Галина Мирославівна |
13645 |
ЛУКОНІН В.О. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
9 |
55 (30+8+17) |
|
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
13646 |
ЛУКЯНЧУК В.О. |
14648 |
м. Сколе |
Ялинкуватська ЗШ |
8 |
120 (57+32+31) |
|
С1 |
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
13647 |
ЛУКЯНЧУК В.Ю. |
14197 |
м. Червоноград |
ЗШ № 1 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
13648 |
ЛУКЯНЧУК Л.К. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
13649 |
ЛУКЯНЧУК О.С. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
7 |
171 (60+54+57) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
13650 |
ЛУКЯНЧУК Ю.О. |
14648 |
м. Сколе |
Ялинкуватська ЗШ |
7 |
112 (60+26+26) |
|
С1 |
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
13651 |
ЛУНГУ О.А. |
14180 |
м. Стрий |
СЗШ № 1 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
13652 |
ЛУНИК В.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
6 |
106 (22+48+36) |
|
|
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
13653 |
ЛУНЬ М.І. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
8 |
114 (54+14+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Булас Надія Антонівна |
13654 |
ЛУНЬ М.Р. |
14007 |
м. Львів |
СЗШ № 4 |
3 |
120 (36+48+36) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
13655 |
ЛУНЬ С.М. |
14116 |
м. Львів |
СЗШ № 23 |
2 |
56 (26+12+18) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
13656 |
ЛУНЬ С.П. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
4 |
76 (18+36+22) |
|
|
С2 |
|
Булас Надія Антонівна |
13657 |
ЛУНЬО А.І. |
14946 |
м. Яворів |
Чолгинська СЗШ |
6 |
91 (24+37+30) |
|
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
13658 |
ЛУНЬО А.П. |
14496 |
м. Пустомити |
Гамаліївська ЗОШ |
2 |
74 (20+24+30) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
13659 |
ЛУНЬО І.П. |
14934 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 1 |
4 |
114 (30+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
13660 |
ЛУНЬО Т.П. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
3 |
126 (36+48+42) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
13661 |
ЛУНЬОВА С.Р. |
14192 |
м. Стрий |
Гімназія |
4 |
102 (30+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Пістун Надія Данилівна |
13662 |
ЛУПАК В.О. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
3 |
90 (36+30+24) |
|
С1 |
|
|
Булас Надія Антонівна |
13663 |
ЛУПАК Д.О. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
6 |
138 (48+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Булас Надія Антонівна |
13664 |
ЛУПАК С.С. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
9 |
139 (54+48+37) |
|
С1 |
С2 |
|
Панченко Наталія Сергіївна |
13665 |
ЛУПИВОВК Є.Н. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
2 |
86 (26+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
13666 |
ЛУПИВОВК К.О. |
14120 |
м. Львів |
СЗШ № 41 |
1 |
86 (26+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
13667 |
ЛУПІЙ А.Я. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
4 |
102 (30+48+24) |
|
|
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
13668 |
ЛУПІЙ Д.С. |
14077 |
м. Львів |
СЗШ № 84 |
4 |
100 (24+36+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
13669 |
ЛУПІЙ М.Б. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
5 |
140 (42+54+44) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
13670 |
ЛУПІЙ Н.Т. |
14026 |
м. Львів |
СЗШ № 67 |
8 |
115 (45+34+36) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
13671 |
ЛУПЙВОВК А.О. |
14120 |
м. Львів |
СЗШ № 41 |
3 |
126 (36+48+42) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
13672 |
ЛУСКАВЕЦЬ Х.І. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
10 |
117 (48+24+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
13673 |
ЛУТІНСЬКА Д.О. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
13674 |
ЛУТЧАК Н.Б. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
7 |
117 (48+30+39) |
|
С1 |
|
|
Михаць Ігор Львович |
13675 |
ЛУТЧИН В. . |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
4 |
90 (30+30+30) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
13676 |
ЛУЦАК В.В. |
14154 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 18 |
7 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
13677 |
ЛУЦАК Н.І. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
6 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
13678 |
ЛУЦАК Ю.А. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
2 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
13679 |
ЛУЦАН А.В. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
7 |
156 (57+54+45) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
13680 |
ЛУЦАН І.Р. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
3 |
112 (36+48+28) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
13681 |
ЛУЦАН Л.Р. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
5 |
117 (52+29+36) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
13682 |
ЛУЦАН С.М. |
14362 |
м. Жовква |
Бишківська ЗОШ |
7 |
171 (60+60+51) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
13683 |
ЛУЦЕЙКО А.М. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
13684 |
ЛУЦЕНКО А.Т. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
4 |
90 (30+36+24) |
|
|
С2 |
|
Воробець Надія Теодорівна |
13685 |
ЛУЦЕНКО Н.Я. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
4 |
94 (36+36+22) |
|
С1 |
С2 |
|
Булас Надія Антонівна |
13686 |
ЛУЦЕНКО С.С. |
14096 |
м. Львів |
ССЗШ № 46 |
2 |
66 (30+24+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
13687 |
ЛУЦИК Д. . |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
2 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
13688 |
ЛУЦИК Д.В. |
14834 |
м. Стрий |
Братківський НВК |
3 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
13689 |
ЛУЦИК Д.В. |
14624 |
м. Сколе |
Волосянківська ЗОШ |
2 |
12 (0+12+0) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
13690 |
ЛУЦИК Д.М. |
14624 |
м. Сколе |
Волосянківська ЗОШ |
4 |
18 (0+6+12) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
13691 |
ЛУЦИК Д.Ю. |
14199 |
м. Червоноград |
НВК № 3 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
13692 |
ЛУЦИК З.В. |
14834 |
м. Стрий |
Братківський НВК |
1 |
78 (18+30+30) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
13693 |
ЛУЦИК І.С. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
7 |
87 (33+36+18) |
|
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
13694 |
ЛУЦИК М.Т. |
14499 |
м. Пустомити |
Підбірцівська ЗОШ |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
13695 |
ЛУЦИК Н.Р. |
14023 |
м. Львів |
Гімназія "Євшан" |
5 |
101 (48+37+16) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
13696 |
ЛУЦИК Р.В. |
14624 |
м. Сколе |
Волосянківська ЗОШ |
5 |
103 (34+33+36) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
13697 |
ЛУЦИК С.І. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
6 |
60 (22+8+30) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
13698 |
ЛУЦИК Ю.С. |
14381 |
м. Жовква |
Туринківська ЗШ |
5 |
110 (44+30+36) |
|
С1 |
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
13699 |
ЛУЦИНА Р. . |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
2 |
50 (20+12+18) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
13700 |
ЛУЦИНА Х.Я. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
1 |
66 (30+24+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Булас Надія Антонівна |
13701 |
ЛУЦИШИН А.В. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
13702 |
ЛУЦИШИН А.О. |
14184 |
м. Стрий |
СЗШ № 5 |
2 |
56 (26+18+12) |
|
С1 |
|
|
Пістун Надія Данилівна |
13703 |
ЛУЦИШИН М.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
5 |
84 (42+32+10) |
|
С1 |
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
13704 |
ЛУЦИШИН П.А. |
14770 |
м. Старий Самбір |
Великосушицька ЗОШ |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
13705 |
ЛУЦИШИН С.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
4 |
120 (36+48+36) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
13706 |
ЛУЦИШИН С.В. |
14036 |
м. Львів |
СЗШ № 65 |
7 |
75 (30+18+27) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
13707 |
ЛУЦИШИН Т.Н. |
14125 |
м. Львів |
СЗШ № 57 |
9 |
140 (48+40+52) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
13708 |
ЛУЦИШИН Ю.А. |
14036 |
м. Львів |
СЗШ № 65 |
7 |
111 (45+30+36) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
13709 |
ЛУЦИШИН Ю.А. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
7 |
115 (45+30+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
13710 |
ЛУЦІВ А.Т. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
8 |
100 (48+24+28) |
|
С1 |
|
|
Михаць Ігор Львович |
13711 |
ЛУЦІВ В.Б. |
14634 |
м. Сколе |
Либохорівський НВК ЗОШ ДНЗ |
6 |
61 (12+7+42) |
|
|
|
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
13712 |
ЛУЦІВ В.В. |
14149 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 8, 9 |
6 |
94 (36+28+30) |
|
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
13713 |
ЛУЦІВ В.І. |
14325 |
м. Жидачів |
Молодинчецька ЗОШ |
4 |
102 (36+36+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Кардаш Богдан Степанович |
13714 |
ЛУЦІВ Є.Р. |
14192 |
м. Стрий |
Гімназія |
4 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
13715 |
ЛУЦІВ І.Р. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
13716 |
ЛУЦІВ М.А. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
5 |
118 (40+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Михаць Ігор Львович |
13717 |
ЛУЦІВ М.Б. |
14634 |
м. Сколе |
Либохорівський НВК ЗОШ ДНЗ |
9 |
52 (24+14+14) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
13718 |
ЛУЦІВ М.В. |
14391 |
м. Жовква |
Рава-Руська ЗОШ-інтернат |
8 |
132 (48+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
13719 |
ЛУЦІВ М.М. |
14185 |
м. Стрий |
СЗШ № 6 |
2 |
66 (18+30+18) |
|
|
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
13720 |
ЛУЦІВ М.Т. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
6 |
104 (40+28+36) |
|
С1 |
|
|
Михаць Ігор Львович |
13721 |
ЛУЦІВ М.Ю. |
14465 |
м. Пустомити |
Мурованська ЗОШ |
5 |
63 (16+29+18) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
13722 |
ЛУЦІВ О.П. |
14024 |
м. Львів |
ССЗШ № 15 |
6 |
109 (36+45+28) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
13723 |
ЛУЦІВ Р.Р. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
8 |
109 (51+30+28) |
|
С1 |
|
|
Михаць Ігор Львович |
13724 |
ЛУЦІВ С.Р. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
2 |
58 (28+18+12) |
|
С1 |
|
|
Булас Надія Антонівна |
13725 |
ЛУЦІВ С.С. |
14060 |
м. Львів |
СЗШ № 8 (молодша школа) |
4 |
88 (30+30+28) |
|
|
|
|
Мазовіта Орися Петрівна |
13726 |
ЛУЦІВ Ю.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
6 |
110 (36+32+42) |
|
|
|
С3 |
Булас Надія Антонівна |
13727 |
ЛУЦІВ Ю.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
3 |
96 (24+42+30) |
|
|
С2 |
|
Булас Надія Антонівна |
13728 |
ЛУЦІВ Я.І. |
14477 |
м. Пустомити |
Ланівська ЗОШ |
7 |
165 (57+60+48) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
13729 |
ЛУЦКІВ Я.Я. |
14094 |
м. Львів |
СЗШ № 36 |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
13730 |
ЛУЦКО Д.І. |
14125 |
м. Львів |
СЗШ № 57 |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
13731 |
ЛУЦКО О.В. |
14367 |
м. Жовква |
Деревнянська ЗОШ |
2 |
72 (18+30+24) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
13732 |
ЛУЦЬ Д.А. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
4 |
78 (24+36+18) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
13733 |
ЛУЦЬ Л.Ю. |
14101 |
м. Львів |
СЗШ № 66 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
13734 |
ЛУЦЬ М.А. |
14767 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 1 |
6 |
134 (40+48+46) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Мар’ян Ольга Казимирівна |
13735 |
ЛУЦЬ М.М. |
14771 |
м. Старий Самбір |
Тершівська ЗОШ |
2 |
66 (30+30+6) |
|
С1 |
С2 |
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
13736 |
ЛУЦЬ М.М. |
14771 |
м. Старий Самбір |
Тершівська ЗОШ |
2 |
66 (30+30+6) |
|
С1 |
С2 |
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
13737 |
ЛУЦЬ М.М. |
14771 |
м. Старий Самбір |
Тершівська ЗОШ |
2 |
66 (30+30+6) |
|
С1 |
С2 |
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
13738 |
ЛУЦЬ М.М. |
14771 |
м. Старий Самбір |
Тершівська ЗОШ |
2 |
66 (30+30+6) |
|
С1 |
С2 |
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
13739 |
ЛУЦЬ Ю.М. |
14771 |
м. Старий Самбір |
Тершівська ЗОШ |
8 |
110 (36+36+38) |
|
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
13740 |
ЛУЦЬ Ю.М. |
14771 |
м. Старий Самбір |
Тершівська ЗОШ |
8 |
110 (36+36+38) |
|
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
13741 |
ЛУЦЬ Ю.М. |
14771 |
м. Старий Самбір |
Тершівська ЗОШ |
8 |
110 (36+36+38) |
|
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
13742 |
ЛУЦЬ Ю.М. |
14771 |
м. Старий Самбір |
Тершівська ЗОШ |
8 |
110 (36+36+38) |
|
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
13743 |
ЛУЦЬКІВ С.Т. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
3 |
92 (24+42+26) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
13744 |
ЛУЧАК В.М. |
14466 |
м. Пустомити |
Містківська ЗОШ |
2 |
60 (24+24+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
13745 |
ЛУЧАКІВСЬКА К.М. |
14172 |
м. Самбір |
СШ № 1 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
13746 |
ЛУЧЕЙКО М.П. |
14842 |
м. Стрий |
Ланівська СЗШ |
6 |
89 (34+31+24) |
|
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
13747 |
ЛУЧЕЙКО Н.М. |
14842 |
м. Стрий |
Ланівська СЗШ |
6 |
89 (34+31+24) |
|
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
13748 |
ЛУЧЕЧКО А.М. |
14178 |
м. Самбір |
СШ № 10 |
3 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
13749 |
ЛУЧЕЧКО А.Р. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
7 |
99 (42+36+21) |
|
С1 |
|
|
Шманько Андрій Петрович |
13750 |
ЛУЧЕЧКО Д.М. |
14145 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 1 |
6 |
124 (40+30+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Юрків Андрій Степанович |
13751 |
ЛУЧЕЧКО М.А. |
14073 |
м. Львів |
ЗШ "Первоцвіт" |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
13752 |
ЛУЧЕЧКО Ю.М. |
14178 |
м. Самбір |
СШ № 10 |
5 |
86 (32+36+18) |
|
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
13753 |
ЛУЧИН В. |
14910 |
м. Яворів |
Ясниська СЗШ |
3 |
82 (30+30+22) |
|
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
13754 |
ЛУЧИН О.М. |
14194 |
м. Трускавець |
СЗШ № 1 |
3 |
106 (36+42+28) |
|
С1 |
С2 |
|
Томашівська Наталія Валеріївна |
13755 |
ЛУЧИН С.М. |
14126 |
м. Львів |
СЗШ № 78 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
13756 |
ЛУЧИНЕЦЬ І.М. |
14623 |
м. Сколе |
Верхньорожанківська ЗОШ |
1 |
78 (24+30+24) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
13757 |
ЛУЧИНІН Н. . |
14112 |
м. Львів |
Школа радості |
3 |
46 (12+18+16) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
13758 |
ЛУЧИНІНА С.В. |
14112 |
м. Львів |
Школа радості |
2 |
50 (20+12+18) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
13759 |
ЛУЧИНСЬКА А.А. |
14134 |
м. Львів |
Правнича гімназія |
8 |
122 (51+42+29) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
13760 |
ЛУЧИНСЬКА Д.О. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
5 |
160 (52+60+48) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
13761 |
ЛУЧИНСЬКИЙ М.А. |
14101 |
м. Львів |
СЗШ № 66 |
5 |
77 (26+23+28) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
13762 |
ЛУЧИШИН А.П. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
3 |
58 (30+12+16) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
13763 |
ЛУЧИШИН О.М. |
14283 |
м. Жидачів |
Гніздичівська СЗШ |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
13764 |
ЛУЧИШИН С.Н. |
14469 |
м. Пустомити |
Милятичівська ЗОШ |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
13765 |
ЛУЧИШИН Ю.А. |
14012 |
м. Львів |
СЗШ № 34 |
3 |
114 (36+36+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Оленчин Тетяна Петрівна |
13766 |
ЛУЧИЩАК В.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
9 |
78 (30+22+26) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
13767 |
ЛУЧИЩАК З.Г. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
8 |
107 (42+26+39) |
|
С1 |
|
|
Михаць Ігор Львович |
13768 |
ЛУЧКА А. |
14383 |
м. Жовква |
ЗОШ № 1 |
2 |
82 (28+24+30) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
13769 |
ЛУЧКА А.О. |
14137 |
м. Львів |
ПХШ "Перлина" |
4 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
13770 |
ЛУЧКА Б.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
7 |
104 (45+30+29) |
|
С1 |
|
|
Михаць Ігор Львович |
13771 |
ЛУЧКА В.Ю. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
7 |
110 (39+26+45) |
|
|
|
С3 |
Біда Наталія Романівна |
13772 |
ЛУЧКА Д.Б. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
4 |
58 (24+24+10) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
13773 |
ЛУЧКА М.А. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
8 |
133 (51+40+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
13774 |
ЛУЧКА М.Р. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
10 |
49 (24+14+11) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
13775 |
ЛУЧКА О.Р. |
14075 |
м. Львів |
СЗШ № 96 |
7 |
147 (51+48+48) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
13776 |
ЛУЧКАНІН Д.М. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
9 |
117 (54+30+33) |
|
С1 |
|
|
Булас Надія Антонівна |
13777 |
ЛУЧКАНІН М.М. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
7 |
127 (51+44+32) |
|
С1 |
С2 |
|
Булас Надія Антонівна |
13778 |
ЛУЧКЕВИЧ А.В. |
14007 |
м. Львів |
СЗШ № 4 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
13779 |
ЛУЧКЕВИЧ Б.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
5 |
104 (42+26+36) |
|
С1 |
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
13780 |
ЛУЧКЕВИЧ О.М. |
14007 |
м. Львів |
СЗШ № 4 |
4 |
90 (24+36+30) |
|
|
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
13781 |
ЛУЧКЕВИЧ О.Т. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
13782 |
ЛУЧКІВ І.Р. |
14030 |
м. Львів |
СЗШ № 77 |
10 |
120 (42+26+52) |
|
С1 |
|
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
13783 |
ЛУЧКІВ Ю.Ю. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
5 |
92 (32+30+30) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
13784 |
ЛУЧКО А.І. |
14116 |
м. Львів |
СЗШ № 23 |
5 |
94 (38+20+36) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
13785 |
ЛУЧКО Л.Р. |
14207 |
м. Червоноград |
ЗШ № 11 |
4 |
132 (48+42+42) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
13786 |
ЛУЧКО С.А. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
9 |
110 (42+28+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
13787 |
ЛУЧКО Ю.Ю. |
14040 |
м. Львів |
СЗШ № 49 |
4 |
96 (18+48+30) |
|
|
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
13788 |
ЛУЧКОВСЬКИЙ В.Р. |
14093 |
м. Львів |
СЗШ № 31 |
8 |
141 (54+42+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
13789 |
ЛУЧКОВСЬКИЙ Ю.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
6 |
126 (36+36+54) |
|
|
|
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
13790 |
ЛУШНЕЙ С.Я. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
5 |
152 (52+52+48) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
13791 |
ЛУЩ А.Б. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
2 |
80 (26+30+24) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
13792 |
ЛУЩ М.М. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
7 |
139 (57+54+28) |
|
С1 |
С2 |
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
13793 |
ЛУЩАК М.Р. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
1 |
70 (28+30+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
13794 |
ЛУЩАК О.Р. |
14394 |
м. Жовква |
Великодорошівська ЗОШ |
8 |
113 (36+48+29) |
|
|
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
13795 |
ЛУЩАК Р.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
8 |
120 (54+36+30) |
|
С1 |
|
|
Михаць Ігор Львович |
13796 |
ЛУЩИК М.В. |
14096 |
м. Львів |
ССЗШ № 46 |
4 |
96 (36+30+30) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
13797 |
ЛУЩИК О.В. |
14023 |
м. Львів |
Гімназія "Євшан" |
6 |
138 (44+42+52) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
13798 |
ЛУЩИК Р.Р. |
14362 |
м. Жовква |
Бишківська ЗОШ |
3 |
108 (36+36+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
13799 |
ЛУЩИК С.Д. |
14362 |
м. Жовква |
Бишківська ЗОШ |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
13800 |
ЛУЩИК Ю.Р. |
14376 |
м. Жовква |
Новокам’янська ЗОШ |
6 |
84 (44+20+20) |
|
С1 |
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
13801 |
ЛЩЕИШИН М. . |
14767 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 1 |
11 |
156 (60+36+60) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
13802 |
ЛЬВОВА А.Ю. |
14027 |
м. Львів |
СЗШ № 68 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
13803 |
ЛЬВОВА Д.Д. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
6 |
178 (58+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
13804 |
ЛЬВОВА М.А. |
14034 |
м. Львів |
"Світанок" |
4 |
126 (48+36+42) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
13805 |
ЛЬОВІНА П.І. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
9 |
174 (60+54+60) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
13806 |
ЛЬОД А Ю.І. |
14458 |
м. Пустомити |
Пасіки-Зубрицька ЗОШ |
3 |
120 (36+48+36) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
13807 |
ЛЬОДА А.М. |
14031 |
м. Львів |
ЛУГГ |
7 |
132 (60+36+36) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
13808 |
ЛЬОДА Д.В. |
14921 |
м. Яворів |
Дрогомишлянська СЗШ |
5 |
68 (18+16+34) |
|
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
13809 |
ЛЮБАВІН В.В. |
14076 |
м. Львів |
СЗШ № 86 |
6 |
116 (32+48+36) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
13810 |
ЛЮБАВІНА Д.В. |
14076 |
м. Львів |
СЗШ № 86 |
1 |
78 (24+30+24) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
13811 |
ЛЮБАС А.Ю. |
14631 |
м. Сколе |
Крушельницький НВК ЗОШ ДНЗ |
7 |
79 (27+22+30) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
13812 |
ЛЮБАС А.Ю. |
14632 |
м. Сколе |
Лавочанська ЗОШ № 1 |
7 |
79 (27+22+30) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
13813 |
ЛЮБАС С.В. |
14646 |
м. Сколе |
Хащованська ЗОШ |
9 |
32 (6+16+10) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
13814 |
ЛЮБАС Ю.Ю. |
14631 |
м. Сколе |
Крушельницький НВК ЗОШ ДНЗ |
6 |
54 (26+20+8) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
13815 |
ЛЮБАС Ю.Ю. |
14632 |
м. Сколе |
Лавочанська ЗОШ № 1 |
6 |
54 (26+20+8) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
13816 |
ЛЮБЕРА Ю.С. |
14499 |
м. Пустомити |
Підбірцівська ЗОШ |
2 |
72 (30+24+18) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
13817 |
ЛЮБИНСЬКА Г.В. |
14370 |
м. Жовква |
Зашківська ЗОШ |
9 |
77 (24+16+37) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
13818 |
ЛЮБИЦЬКИЙ Т.О. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
3 |
80 (24+36+20) |
|
|
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
13819 |
ЛЮБІМОВА Л.Д. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
13820 |
ЛЮБІН О.М. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
4 |
70 (24+18+28) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
13821 |
ЛЮБІНСЬКА Я.Б. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
4 |
100 (24+42+34) |
|
|
С2 |
С3 |
Воробець Надія Теодорівна |
13822 |
ЛЮБІНСЬКА Я.Ю. |
14479 |
м. Пустомити |
Щирецька ЗОШ № 1 |
7 |
118 (39+30+49) |
|
|
|
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
13823 |
ЛЮБОЄМСЬКА А.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
13824 |
ЛЮБОМСЬКИЙ С.Р. |
14863 |
м. Стрий |
Дулібська школа-сад |
2 |
42 (24+6+12) |
|
С1 |
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
13825 |
ЛЮБУНЬ А.М. |
14542 |
м. Радехів |
Вузлівський ліцей |
11 |
108 (48+20+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
13826 |
ЛЮБУНЬ О.І. |
14470 |
м. Пустомити |
Лапаївська ЗОШ |
1 |
72 (30+30+12) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
13827 |
ЛЮБУСЬКА Р.І. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
8 |
92 (30+36+26) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
13828 |
ЛЮБЧЕНКО В.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
7 |
126 (54+30+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Михаць Ігор Львович |
13829 |
ЛЮБЧЕНКО О.В. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
13830 |
ЛЮБЧИК Л.М. |
14059 |
м. Львів |
ССЗШ № 37 |
6 |
97 (36+13+48) |
|
|
|
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
13831 |
ЛЮДКЕВИЧ А.А. |
14558 |
м. Радехів |
Станицька ЗОШ |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
13832 |
ЛЮДКЕВИЧ Б.Б. |
14283 |
м. Жидачів |
Гніздичівська СЗШ |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
13833 |
ЛЮДКЕВИЧ О.В. |
14558 |
м. Радехів |
Станицька ЗОШ |
7 |
74 (33+18+23) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
13834 |
ЛЮДКЕВИЧ Р.І. |
14302 |
м. Жидачів |
ЗОШ № 2 |
9 |
119 (42+34+43) |
|
С1 |
|
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
13835 |
ЛЮДОШАН В.В. |
14060 |
м. Львів |
СЗШ № 8 (молодша школа) |
4 |
80 (24+36+20) |
|
|
С2 |
|
Мазовіта Орися Петрівна |
13836 |
ЛЮЗАН С.Р. |
14170 |
м. Новий Розділ |
ЗШ № 4 |
4 |
104 (24+42+38) |
|
|
С2 |
С3 |
Верес Галина Мирославівна |
13837 |
ЛЮЗНЯК І.В. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
9 |
125 (42+34+49) |
|
С1 |
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
13838 |
ЛЮЗОВИЧ М.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
8 |
120 (51+26+43) |
|
С1 |
|
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
13839 |
ЛЮКАС К.Р. |
14076 |
м. Львів |
СЗШ № 86 |
3 |
62 (24+18+20) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
13840 |
ЛЮКШИНОВА Ю.Р. |
14153 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 17 |
6 |
154 (46+54+54) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
13841 |
ЛЮЛЬЧУК О.Ю. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
1 |
70 (28+30+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
13842 |
ЛЮСАК Р.В. |
14302 |
м. Жидачів |
ЗОШ № 2 |
9 |
119 (42+34+43) |
|
С1 |
|
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
13843 |
ЛЮТА А.А. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
2 |
88 (28+30+30) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
13844 |
ЛЮТА В.В. |
14207 |
м. Червоноград |
ЗШ № 11 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
13845 |
ЛЮТА М.М. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
10 |
102 (42+12+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Біда Наталія Романівна |
13846 |
ЛЮТА Н.В. |
14303 |
м. Жидачів |
Залісківська ЗОШ |
8 |
150 (60+48+42) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
13847 |
ЛЮТА С.І. |
14190 |
м. Стрий |
СЗШ № 11 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
13848 |
ЛЮТАК А.О. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
6 |
75 (32+23+20) |
|
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
13849 |
ЛЮТАК К. . |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
4 |
76 (30+36+10) |
|
|
С2 |
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
13850 |
ЛЮТАК О.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
5 |
99 (30+33+36) |
|
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
13851 |
ЛЮТИЙ М.Б. |
14295 |
м. Жидачів |
Піддністрянський НВК |
8 |
133 (51+36+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
13852 |
ЛЮТИЙ С.А. |
14166 |
м. Новий Розділ |
НВК "Лідер" |
3 |
88 (42+36+10) |
|
С1 |
С2 |
|
Верес Галина Мирославівна |
13853 |
ЛЮТИЙ С.Є. |
14872 |
м. Стрий |
П'ятничанська ЗОШ, Дашавська ЗОШ |
4 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
13854 |
ЛЮТИЙ Т.А. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
5 |
135 (54+45+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
13855 |
ЛЮТИЙ Я.А. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
8 |
114 (33+42+39) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
13856 |
ЛЮТИК А.З. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
8 |
120 (42+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
13857 |
ЛЮТИК А.Т. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
8 |
138 (60+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
13858 |
ЛЮТИК М.І. |
14147 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 4 |
9 |
93 (36+26+31) |
|
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
13859 |
ЛЮТИК О.І. |
14147 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 4 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
13860 |
ЛЮТКО О.В. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
13861 |
ЛЯВЕР В.Б. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
6 |
86 (20+30+36) |
|
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
13862 |
ЛЯВТОШЛЯГЕР С.В. |
14390 |
м. Жовква |
НВК "Рава-Руська школа-гімназія" |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
13863 |
ЛЯГЕРА А.В. |
14096 |
м. Львів |
ССЗШ № 46 |
2 |
68 (20+30+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
13864 |
ЛЯДИК О.І. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
6 |
94 (22+36+36) |
|
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
13865 |
ЛЯЛЬКО Х.Ю. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
5 |
95 (32+33+30) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
13866 |
ЛЯЛЬОВИЧ В.М. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
5 |
85 (30+31+24) |
|
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
13867 |
ЛЯЛЮК А.В. |
14145 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 1 |
4 |
132 (48+42+42) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
13868 |
ЛЯЛЮК А.Р. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
2 |
72 (30+30+12) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
13869 |
ЛЯЛЮК А.Т. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
2 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
13870 |
ЛЯЛЮК І.Р. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
10 |
123 (54+32+37) |
|
С1 |
|
|
Михаць Ігор Львович |
13871 |
ЛЯЛЮК Л.Д. |
14167 |
м. Новий Розділ |
ЗШ № 2 |
5 |
142 (50+42+50) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Верес Галина Мирославівна |
13872 |
ЛЯЛЮК М.О. |
14021 |
м. Львів |
СЗШ № 40 |
7 |
121 (54+36+31) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
13873 |
ЛЯЛЮК Ю.О. |
14183 |
м. Стрий |
СЗШ № 4 |
2 |
62 (20+24+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
13874 |
ЛЯМІН Н.О. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
5 |
39 (12+13+14) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
13875 |
ЛЯНГОРТ П.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
1 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
13876 |
ЛЯСЕК Л.Е. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
7 |
129 (54+26+49) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
13877 |
ЛЯСКА В.М. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
6 |
93 (30+21+42) |
|
|
|
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
13878 |
ЛЯСКІВНИЦЬКА А.Я. |
14472 |
м. Пустомити |
Верхньобілківська ЗОШ |
7 |
105 (45+30+30) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
13879 |
ЛЯСКОВСЬКА А.П. |
14544 |
м. Радехів |
Барилівська ЗОШ |
8 |
102 (39+24+39) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
13880 |
ЛЯСКОВСЬКА Х.Р. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
13881 |
ЛЯХ В.В. |
14470 |
м. Пустомити |
Лапаївська ЗОШ |
6 |
83 (28+31+24) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
13882 |
ЛЯХ І.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
13883 |
ЛЯХ І.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
8 |
95 (36+28+31) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
13884 |
ЛЯХ І.Р. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
5 |
106 (50+22+34) |
|
С1 |
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
13885 |
ЛЯХ Н.О. |
14052 |
м. Львів |
СЗШ "Берегиня" |
2 |
72 (30+30+12) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
13886 |
ЛЯХ Р.М. |
14021 |
м. Львів |
СЗШ № 40 |
3 |
66 (24+24+18) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
13887 |
ЛЯХ С.Р. |
14134 |
м. Львів |
Правнича гімназія |
6 |
121 (28+39+54) |
|
|
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
13888 |
ЛЯХ Я.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
7 |
105 (24+30+51) |
|
|
|
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
13889 |
ЛЯХМАН Н.Й. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
120 (36+48+36) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
13890 |
ЛЯХМАН Т.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
7 |
132 (57+36+39) |
|
С1 |
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
13891 |
ЛЯХОВА Т.А. |
14198 |
м. Червоноград |
ЗШ № 2 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
13892 |
ЛЯХОВИЧ А.В. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
8 |
115 (51+34+30) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
13893 |
ЛЯХОВИЧ В.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
102 (36+36+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
13894 |
ЛЯХОВИЧ В.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
5 |
139 (46+45+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
13895 |
ЛЯХОВИЧ В.Р. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
13896 |
ЛЯХОВИЧ В.Р. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
6 |
33 (14+5+14) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
13897 |
ЛЯХОВИЧ Н.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
120 (42+36+42) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
13898 |
ЛЯХОВИЧ С.В. |
14723 |
м. Сокаль |
Жвирківська ЗШ |
6 |
93 (30+27+36) |
|
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
13899 |
ЛЯХОВИЧ Ю.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
5 |
148 (46+54+48) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
13900 |
ЛЯХОВИЧ Ю.Ю. |
14756 |
м. Старий Самбір |
Страшевицька ЗСШ |
5 |
95 (38+27+30) |
|
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
13901 |
ЛЯШЕНКО В.Ю. |
14464 |
м. Пустомити |
Семенівська ЗОШ |
7 |
129 (48+42+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
13902 |
ЛЯШЕНКО П.О. |
14042 |
м. Львів |
СЗШ № 42 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
13903 |
ЛЯШКЕВИЧ Є.В. |
14140 |
м. Львів |
ШЕЛ |
10 |
144 (60+30+54) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
13904 |
ЛЯШКЕВИЧ М.В. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
13905 |
ЛЯШОК О.В. |
14540 |
м. Радехів |
Стоянівська ЗОШ |
4 |
82 (30+30+22) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
13906 |
ЛЯШУК В.О. |
14192 |
м. Стрий |
Гімназія |
2 |
62 (20+24+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
13907 |
М В.С. |
14002 |
м. Львів |
НВК "ЗОШ-гімназія "Галицька" |
7 |
128 (54+42+32) |
|
С1 |
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
13908 |
МАВДРИК Д.О. |
14044 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок " Провесінь" |
6 |
160 (54+46+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
13909 |
МАВДРИК М.Т. |
14076 |
м. Львів |
СЗШ № 86 |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
13910 |
МАВДРИК О.А. |
14404 |
м. Жовква |
Кам’яногірська ЗОШ |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
13911 |
МАВДРИК Р.А. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
1 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
13912 |
МАВДРИК Ю.А. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
8 |
89 (30+42+17) |
|
|
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
13913 |
МАВКО У.В. |
14680 |
м. Сокаль |
Хлівчанська ЗШ |
4 |
102 (30+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Кнейчук Наталія Володимирівна |
13914 |
МАВКО Ю.В. |
14676 |
м. Сокаль |
Белзька ЗШ |
6 |
111 (30+45+36) |
|
|
С2 |
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
13915 |
МАГАЛА М.М. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
5 |
146 (44+48+54) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
13916 |
МАГАЛА Ю.Р. |
14504 |
м. Пустомити |
Басівська ЗОШ |
2 |
66 (30+18+18) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
13917 |
МАГАЛЯС М.О. |
14210 |
м. Червоноград |
ЗШ № 14 |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
13918 |
МАГАС А.Р. |
14042 |
м. Львів |
СЗШ № 42 |
5 |
138 (42+54+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
13919 |
МАГАС І.Р. |
14185 |
м. Стрий |
СЗШ № 6 |
4 |
70 (24+24+22) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
13920 |
МАГАС О.В. |
14126 |
м. Львів |
СЗШ № 78 |
4 |
102 (42+36+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
13921 |
МАГДЗЯК Ю.А. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
8 |
98 (51+14+33) |
|
С1 |
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
13922 |
МАГДЗЯК Ю.А. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
8 |
98 (51+14+33) |
|
С1 |
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
13923 |
МАГЕРА В.О. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
7 |
127 (42+54+31) |
|
С1 |
С2 |
|
Булас Надія Антонівна |
13924 |
МАГЕРА М.О. |
14007 |
м. Львів |
СЗШ № 4 |
3 |
90 (36+36+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
13925 |
МАГЕРА О.О. |
14007 |
м. Львів |
СЗШ № 4 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
13926 |
МАГИР К.Т. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
9 |
138 (60+44+34) |
|
С1 |
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
13927 |
МАГИР О.Б. |
14464 |
м. Пустомити |
Семенівська ЗОШ |
8 |
132 (42+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
13928 |
МАГИР О.Б. |
14464 |
м. Пустомити |
Семенівська ЗОШ |
5 |
108 (28+36+44) |
|
|
|
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
13929 |
МАГИРЕВИЧ О.В. |
14718 |
м. Сокаль |
НВК ЗШ № 2 ліцей |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
13930 |
МАГНУШЕВСЬКА В.Ю. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
6 |
98 (28+36+34) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
13931 |
МАГОЛА С.Ю. |
14476 |
м. Пустомити |
Солонківська ЗОШ |
6 |
126 (48+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
13932 |
МАГОМЕДОВА В.М. |
14047 |
м. Львів |
СЗШ № 6 |
7 |
97 (39+30+28) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
13933 |
МАГОМЕДОВА Ф.Р. |
14074 |
м. Львів |
ЛСШ № 69 |
2 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
13934 |
МАГОМЕТА Б.М. |
14182 |
м. Стрий |
СЗШ № 3 |
7 |
113 (42+24+47) |
|
С1 |
|
С3 |
Пістун Надія Данилівна |
13935 |
МАГРЕЛЬ В.Р. |
14073 |
м. Львів |
ЗШ "Первоцвіт" |
3 |
70 (24+36+10) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
13936 |
МАГРЕЛЬ М.В. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
2 |
72 (30+30+12) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
13937 |
МАГУР Б.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
1 |
82 (28+30+24) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
13938 |
МАГУРЧАК Є.В. |
14624 |
м. Сколе |
Волосянківська ЗОШ |
5 |
90 (34+36+20) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
13939 |
МАГУРЧАК О.А. |
14633 |
м. Сколе |
Лавочанська ЗОШ № 2 |
3 |
90 (24+36+30) |
|
|
С2 |
|
Багрич Галина Миколаївна |
13940 |
МАГУРЧАК О.В. |
14645 |
м. Сколе |
Тернавська ЗОШ |
5 |
134 (40+40+54) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
13941 |
МАГУЦІЙ В.І. |
14860 |
м. Стрий |
Довгівська ЗОШ |
2 |
76 (28+30+18) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
13942 |
МАГУЦІЙ С.М. |
14165 |
м. Моршин |
НВК СЗШ ліцей |
2 |
82 (28+30+24) |
З |
|
|
|
Люсак Руслана Михайлівна |
13943 |
МАГУЦІЙ С.М. |
14165 |
м. Моршин |
НВК СЗШ ліцей |
2 |
82 (28+30+24) |
З |
|
|
|
Люсак Руслана Михайлівна |
13944 |
МАДЕЯ Д.А. |
14499 |
м. Пустомити |
Підбірцівська ЗОШ |
4 |
90 (30+24+36) |
|
|
|
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
13945 |
МАДЖЕНКОВ О.Д. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
7 |
118 (48+32+38) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
13946 |
МАДЗЕЙ Н.Т. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
5 |
140 (50+36+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Гарбіч Людмила Іванівна |
13947 |
МАДЗЕЙ Ю.І. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
2 |
82 (28+30+24) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
13948 |
МАДИНЯК В.І. |
14641 |
м. Сколе |
Плавя-вадрусівський НВК ЗОШ ДНЗ |
3 |
96 (24+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
13949 |
МАДИНЯК Р.І. |
14607 |
м. Сколе |
Верхнячківський НВК ЗОШ ДНЗ |
5 |
124 (40+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
13950 |
МАДИНЯК Х.І. |
14607 |
м. Сколе |
Верхнячківський НВК ЗОШ ДНЗ |
8 |
150 (57+42+51) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
13951 |
МАДИНЯК Ю.В. |
14632 |
м. Сколе |
Лавочанська ЗОШ № 1 |
5 |
60 (26+16+18) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
13952 |
МАДИНЯК Ю.В. |
14631 |
м. Сколе |
Крушельницький НВК ЗОШ ДНЗ |
5 |
60 (26+16+18) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
13953 |
МАДИНЯК Я.В. |
14641 |
м. Сколе |
Плавя-вадрусівський НВК ЗОШ ДНЗ |
5 |
134 (38+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
13954 |
МАДИЧ Я.Р. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
13955 |
МАЄВИЧ В.Є. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
13956 |
МАЄВСЬКА В.О. |
14034 |
м. Львів |
"Світанок" |
4 |
100 (42+42+16) |
|
С1 |
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
13957 |
МАЄВСЬКА І.І. |
14463 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 2 |
8 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
13958 |
МАЄВСЬКА С.М. |
14155 |
м. Дрогобич |
Гімназія |
5 |
125 (50+27+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Юрків Андрій Степанович |
13959 |
МАЄВСЬКА Т.І. |
14464 |
м. Пустомити |
Семенівська ЗОШ |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
13960 |
МАЄР О.С. |
14036 |
м. Львів |
СЗШ № 65 |
8 |
115 (33+42+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
13961 |
МАЖАК В.З. |
14335 |
м. Жидачів |
Пчанська ЗОШ |
4 |
58 (18+18+22) |
|
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
13962 |
МАЖАК І.С. |
14844 |
м. Стрий |
Лисятицька СЗШ |
5 |
82 (28+18+36) |
|
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
13963 |
МАЗАЛОВА В.В. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
3 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
13964 |
МАЗАН Н.П. |
14414 |
м. Жовква |
Синьковицька ЗОШ |
8 |
72 (18+30+24) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
13965 |
МАЗАНСЬКА М.Б. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
3 |
60 (18+12+30) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
13966 |
МАЗАНСЬКИЙ В.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
5 |
68 (48+14+6) |
|
С1 |
|
|
Біда Наталія Романівна |
13967 |
МАЗЕПА А.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
3 |
50 (12+24+14) |
|
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
13968 |
МАЗЕПА Д. . |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
4 |
108 (30+36+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
13969 |
МАЗЕПА Д.А. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
5 |
164 (52+58+54) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
13970 |
МАЗЕПАА О.Ю. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
7 |
138 (54+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
13971 |
МАЗІЙ В.В. |
14024 |
м. Львів |
ССЗШ № 15 |
10 |
75 (30+28+17) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
13972 |
МАЗІЙ Д.В. |
14463 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 2 |
5 |
98 (34+28+36) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
13973 |
МАЗІКОВСЬКА В.А. |
14138 |
м. Львів |
"Любисток" |
3 |
72 (18+24+30) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
13974 |
МАЗНИЦЬКИЙ А.О. |
14099 |
м. Львів |
СЗШ № 51 |
5 |
86 (16+46+24) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
13975 |
МАЗНИЦЬКИЙ Е.О. |
14099 |
м. Львів |
СЗШ № 51 |
3 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
13976 |
МАЗНІЧЕНКО А.В. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
1 |
72 (12+30+30) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
13977 |
МАЗОВІТА Н.А. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
2 |
54 (18+18+18) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
13978 |
МАЗУР А.В. |
14488 |
м. Пустомити |
Сокільницька ЗОШ |
6 |
96 (42+24+30) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
13979 |
МАЗУР А.В. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
3 |
108 (30+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
13980 |
МАЗУР А.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
13981 |
МАЗУР А.Р. |
14868 |
м. Стрий |
М. Дідушицька ЗОШ |
7 |
133 (51+52+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Романова Лілія Володимирівна |
13982 |
МАЗУР А.Р. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
6 |
36 (18+12+6) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
13983 |
МАЗУР А.Т. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
13984 |
МАЗУР А.Ю. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
1 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
13985 |
МАЗУР Б.С. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
3 |
114 (36+42+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
13986 |
МАЗУР В.А. |
14154 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 18 |
5 |
140 (44+48+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Юрків Андрій Степанович |
13987 |
МАЗУР В.І. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
1 |
66 (18+30+18) |
|
|
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
13988 |
МАЗУР В.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
4 |
100 (30+42+28) |
|
|
С2 |
|
Михаць Ігор Львович |
13989 |
МАЗУР В.О. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
3 |
102 (36+36+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
13990 |
МАЗУР Д.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
6 |
75 (20+19+36) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
13991 |
МАЗУР І.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
7 |
126 (45+36+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
13992 |
МАЗУР І.О. |
14665 |
м. Сокаль |
Великомостівський ЗШ-НВК-ліцей |
7 |
162 (60+60+42) |
З |
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
13993 |
МАЗУР М.А. |
14140 |
м. Львів |
ШЕЛ |
9 |
43 (12+20+11) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
13994 |
МАЗУР М.В. |
14408 |
м. Жовква |
Малехівська ЗОШ |
4 |
66 (24+30+12) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
13995 |
МАЗУР М.П. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
10 |
34 (12+20+2) |
|
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
13996 |
МАЗУР Н.В. |
14059 |
м. Львів |
ССЗШ № 37 |
2 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
13997 |
МАЗУР Н.Д. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
10 |
141 (54+40+47) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
13998 |
МАЗУР Н.І. |
14184 |
м. Стрий |
СЗШ № 5 |
10 |
102 (42+32+28) |
|
С1 |
|
|
Пістун Надія Данилівна |
13999 |
МАЗУР Н.М. |
14488 |
м. Пустомити |
Сокільницька ЗОШ |
6 |
104 (32+36+36) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
14000 |
МАЗУР О.Я. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
3 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
14001 |
МАЗУР С.В. |
14408 |
м. Жовква |
Малехівська ЗОШ |
4 |
50 (12+18+20) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
14002 |
МАЗУР С.В. |
14190 |
м. Стрий |
СЗШ № 11 |
2 |
42 (18+12+12) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
14003 |
МАЗУР С.В. |
14906 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 3 |
4 |
74 (18+24+32) |
|
|
|
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
14004 |
МАЗУР С.І. |
14096 |
м. Львів |
ССЗШ № 46 |
6 |
148 (52+48+48) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
14005 |
МАЗУР С.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
7 |
162 (60+48+54) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
14006 |
МАЗУР Х.М. |
14304 |
м. Жидачів |
Монастирецький НВК |
7 |
130 (45+42+43) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
14007 |
МАЗУР Я.В. |
14112 |
м. Львів |
Школа радості |
3 |
108 (36+36+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
14008 |
МАЗУРАК В.В. |
14198 |
м. Червоноград |
ЗШ № 2 |
3 |
112 (30+42+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Перець Надія Михайлівна |
14009 |
МАЗУРАК М.І. |
14378 |
м. Жовква |
Потелицька ЗОШ |
7 |
127 (45+48+34) |
|
С1 |
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
14010 |
МАЗУРАК М.Я. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
3 |
102 (36+42+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
14011 |
МАЗУРАК О.А. |
14119 |
м. Львів |
СЗШ № 38 |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
14012 |
МАЗУРАКА М.М. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
11 |
4 (0+2+2) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
14013 |
МАЗУРЕВИЧ А.О. |
14540 |
м. Радехів |
Стоянівська ЗОШ |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
14014 |
МАЗУРИК А.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
14015 |
МАЗУРИК Б.Я. |
14665 |
м. Сокаль |
Великомостівський ЗШ-НВК-ліцей |
4 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
14016 |
МАЗУРИК Д.І. |
14644 |
м. Сколе |
Сопіцька ЗОШ |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
14017 |
МАЗУРИК Д.О. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
2 |
64 (28+18+18) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
14018 |
МАЗУРИК І.О. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
10 |
101 (42+16+43) |
|
С1 |
|
С3 |
Шепіда Ольга Володимирівна |
14019 |
МАЗУРИК М.М. |
14366 |
м. Жовква |
Глинський НВК |
9 |
108 (48+26+34) |
|
С1 |
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
14020 |
МАЗУРИК Н.Я. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
4 |
70 (30+30+10) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
14021 |
МАЗУРИК О. . |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
8 |
124 (48+36+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Михаць Ігор Львович |
14022 |
МАЗУРИК Р.В. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
14023 |
МАЗУРИК С.Ю. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
7 |
145 (51+42+52) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
14024 |
МАЗУРИК Т.В. |
14366 |
м. Жовква |
Глинський НВК |
8 |
105 (39+30+36) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
14025 |
МАЗУРКЕВИЧ А.М. |
14474 |
м. Пустомити |
Чорношовицький НВК |
9 |
54 (18+14+22) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
14026 |
МАЗУРКЕВИЧ А.М. |
14390 |
м. Жовква |
НВК "Рава-Руська школа-гімназія" |
4 |
114 (36+48+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
14027 |
МАЗУРКЕВИЧ А.Р. |
14465 |
м. Пустомити |
Мурованська ЗОШ |
8 |
132 (57+36+39) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
14028 |
МАЗУРКЕВИЧ І.І. |
14949 |
м. Яворів |
Гімназія ім. Маковея |
7 |
129 (45+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
14029 |
МАЗУРКЕВИЧ К.І. |
14859 |
м. Стрий |
Добрянська ЗОШ |
4 |
122 (42+48+32) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
14030 |
МАЗУРКЕВИЧ М.П. |
14414 |
м. Жовква |
Синьковицька ЗОШ |
9 |
107 (36+38+33) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
14031 |
МАЗУРКЕВИЧ Н.А. |
14414 |
м. Жовква |
Синьковицька ЗОШ |
3 |
90 (18+42+30) |
|
|
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
14032 |
МАЗУРЧАК Л.С. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
3 |
126 (36+42+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
14033 |
МАЗУРЧАК Ю.І. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
2 |
66 (30+30+6) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
14034 |
МАЗУРЧУК Т.І. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
9 |
111 (48+18+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Цімарно Марія Петрівна |
14035 |
МАЗЯР С.А. |
14665 |
м. Сокаль |
Великомостівський ЗШ-НВК-ліцей |
2 |
66 (30+24+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
14036 |
МАЗЯРОК Н.П. |
14101 |
м. Львів |
СЗШ № 66 |
2 |
64 (28+18+18) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
14037 |
МАІНІ М.С. |
14102 |
м. Львів |
СЗШ № 83 |
4 |
94 (24+36+34) |
|
|
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
14038 |
МАЇВКА О.Р. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
7 |
123 (48+36+39) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
14039 |
МАЇВСЬКА Н.Р. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
14040 |
МАЇК А.О. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
6 |
94 (42+34+18) |
|
С1 |
|
|
Біда Наталія Романівна |
14041 |
МАЇК В.Т. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
5 |
109 (40+39+30) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
14042 |
МАЇК І.А. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
5 |
107 (32+33+42) |
|
|
|
С3 |
Біда Наталія Романівна |
14043 |
МАЇК М.А. |
14532 |
м. Радехів |
Вузлівська ЗОШ |
4 |
64 (30+24+10) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
14044 |
МАЇК М.А. |
14186 |
м. Стрий |
СЗШ № 7 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
14045 |
МАЇК М.В. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
3 |
120 (42+42+36) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
14046 |
МАЇК М.Т. |
14558 |
м. Радехів |
Станицька ЗОШ |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
14047 |
МАЇК Р.Р. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
3 |
134 (48+42+44) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
14048 |
МАЇК С.А. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
14049 |
МАЇК С.І. |
14180 |
м. Стрий |
СЗШ № 1 |
3 |
88 (18+36+34) |
|
|
С2 |
С3 |
Пістун Надія Данилівна |
14050 |
МАЇК Х.А. |
14532 |
м. Радехів |
Вузлівська ЗОШ |
10 |
125 (42+46+37) |
|
С1 |
С2 |
|
Брановський Володимир Іванович |
14051 |
МАЙБА А.О. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
1 |
66 (24+30+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
14052 |
МАЙБУК Е.І. |
14364 |
м. Жовква |
Волицька ЗОШ |
10 |
127 (60+34+33) |
|
С1 |
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
14053 |
МАЙДАН С.Р. |
14050 |
м. Львів |
СЗШ № 24 |
2 |
48 (24+6+18) |
|
С1 |
|
|
Личак Катерина Степанівна |
14054 |
МАЙДАН Х.Т. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
4 |
126 (36+48+42) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
14055 |
МАЙЗЕЛЬ С.М. |
14112 |
м. Львів |
Школа радості |
1 |
78 (24+30+24) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
14056 |
МАЙКО А.І. |
14709 |
м. Сокаль |
Телязька ЗШ |
3 |
126 (36+48+42) |
З |
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
14057 |
МАЙКО Л.О. |
14476 |
м. Пустомити |
Солонківська ЗОШ |
8 |
130 (54+42+34) |
|
С1 |
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
14058 |
МАЙКО М.В. |
14469 |
м. Пустомити |
Милятичівська ЗОШ |
7 |
109 (39+36+34) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
14059 |
МАЙКО О.В. |
14204 |
м. Червоноград |
СШ № 8 |
4 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
14060 |
МАЙКУТ В.Р. |
14024 |
м. Львів |
ССЗШ № 15 |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
14061 |
МАЙКУТ Д.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
6 |
108 (36+42+30) |
|
|
С2 |
|
Михаць Ігор Львович |
14062 |
МАЙКУТ Д.Р. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
8 |
109 (36+42+31) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
14063 |
МАЙКУТ М.М. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
14064 |
МАЙКУТ С.В. |
14145 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 1 |
4 |
132 (36+48+48) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
14065 |
МАЙКУЦЬ С.А. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
14066 |
МАЙОВЕЦЬ Д.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
80 (18+42+20) |
|
|
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
14067 |
МАЙОВСЬКИЙ М.П. |
14107 |
м. Львів |
"Левеня" |
4 |
114 (36+36+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
14068 |
МАЙОРЧАК Р.М. |
14116 |
м. Львів |
СЗШ № 23 |
3 |
98 (42+42+14) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
14069 |
МАЙСТЕРСЬКА Н.Р. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
7 |
69 (39+12+18) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
14070 |
МАЙХЕР О. |
14949 |
м. Яворів |
Гімназія ім. Маковея |
10 |
163 (54+60+49) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
14071 |
МАЙХРОВИЧ Ю.Р. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
14072 |
МАКАЛО Т.В. |
14914 |
м. Яворів |
Староярська СЗШ |
7 |
130 (45+44+41) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
14073 |
МАКАР А.Й. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
1 |
74 (26+30+18) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
14074 |
МАКАР А.П. |
14142 |
м. Львів |
Львівський технологічний ліцей |
11 |
117 (30+40+47) |
|
|
С2 |
С3 |
Вольська Світлана Станіславівна |
14075 |
МАКАР А.Р. |
14005 |
м. Львів |
СЗШ № 62 |
2 |
66 (30+30+6) |
|
С1 |
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
14076 |
МАКАР В.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
7 |
114 (36+36+42) |
|
|
|
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
14077 |
МАКАР В.Р. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
10 |
127 (60+30+37) |
|
С1 |
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
14078 |
МАКАР В.Р. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
7 |
101 (33+20+48) |
|
|
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
14079 |
МАКАР І.В. |
14166 |
м. Новий Розділ |
НВК "Лідер" |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Верес Галина Мирославівна |
14080 |
МАКАР І.В. |
14409 |
м. Жовква |
Малопередримихівська ЗОШ |
2 |
72 (18+30+24) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
14081 |
МАКАР І.М. |
14665 |
м. Сокаль |
Великомостівський ЗШ-НВК-ліцей |
5 |
117 (38+37+42) |
|
|
|
С3 |
Кнейчук Наталія Володимирівна |
14082 |
МАКАР І.М. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
10 |
129 (60+32+37) |
|
С1 |
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
14083 |
МАКАР І.М. |
14122 |
м. Львів |
СЗШ № 44 |
7 |
123 (54+36+33) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
14084 |
МАКАР К.В. |
14166 |
м. Новий Розділ |
НВК "Лідер" |
4 |
108 (30+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Верес Галина Мирославівна |
14085 |
МАКАР М.І. |
14496 |
м. Пустомити |
Гамаліївська ЗОШ |
6 |
46 (20+12+14) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
14086 |
МАКАР М.О. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
3 |
102 (30+42+30) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
14087 |
МАКАР М.О. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
14088 |
МАКАР М.П. |
14463 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 2 |
9 |
121 (24+40+57) |
|
|
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
14089 |
МАКАР М.Р. |
14093 |
м. Львів |
СЗШ № 31 |
6 |
146 (44+48+54) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
14090 |
МАКАР Н.М. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
6 |
98 (44+24+30) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
14091 |
МАКАР Н.О. |
14099 |
м. Львів |
СЗШ № 51 |
3 |
76 (18+36+22) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
14092 |
МАКАР Н.Т. |
14172 |
м. Самбір |
СШ № 1 |
8 |
120 (39+36+45) |
|
|
|
С3 |
Ніженецька Наталія Сергіївна |
14093 |
МАКАР О.М. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
10 |
129 (60+32+37) |
|
С1 |
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
14094 |
МАКАР Р.В. |
14709 |
м. Сокаль |
Телязька ЗШ |
3 |
120 (36+48+36) |
З |
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
14095 |
МАКАР Х.Ю. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
2 |
66 (24+24+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Панченко Наталія Сергіївна |
14096 |
МАКАР Ю.І. |
14704 |
м. Сокаль |
Перетіцька ЗШ |
1 |
66 (18+30+18) |
|
|
С2 |
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
14097 |
МАКАР Ю.М. |
14153 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 17 |
4 |
130 (42+48+40) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
14098 |
МАКАРА А.С. |
14488 |
м. Пустомити |
Сокільницька ЗОШ |
4 |
96 (24+48+24) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
14099 |
МАКАРА Н.С. |
14488 |
м. Пустомити |
Сокільницька ЗОШ |
6 |
75 (24+27+24) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
14100 |
МАКАРЕВИЧ Ю.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
7 |
114 (45+30+39) |
|
С1 |
|
|
Шманько Андрій Петрович |
14101 |
МАКАРИК Д.А. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
9 |
159 (60+44+55) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
14102 |
МАКАРИК М.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
7 |
174 (57+60+57) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
14103 |
МАКАРИК С.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
11 |
144 (54+38+52) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
14104 |
МАКАРИШИН А. . |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
14105 |
МАКАРИШИН І.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
14106 |
МАКАРИШИН М.П. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
14107 |
МАКАРИШИН О.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
14108 |
МАКАРИШИН О.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
10 |
114 (48+20+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
14109 |
МАКАРОВ Д.О. |
14185 |
м. Стрий |
СЗШ № 6 |
6 |
124 (38+42+44) |
|
|
С2 |
С3 |
Пістун Надія Данилівна |
14110 |
МАКАРОВА А |
14052 |
м. Львів |
СЗШ "Берегиня" |
4 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
14111 |
МАКАРОВА А.В. |
14052 |
м. Львів |
СЗШ "Берегиня" |
2 |
72 (18+30+24) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
14112 |
МАКАРОВСЬКИЙ В.В. |
14135 |
м. Львів |
Гімназія "Престиж" |
5 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
14113 |
МАКАРОВСЬКИЙ Ю.М. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
4 |
90 (30+36+24) |
|
|
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
14114 |
МАКАРУК М.Ф. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
2 |
76 (28+30+18) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
14115 |
МАКАРЧИК А.Р. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
14116 |
МАКАРЧУК І.А. |
14167 |
м. Новий Розділ |
ЗШ № 2 |
7 |
165 (60+60+45) |
З |
|
|
|
Верес Галина Мирославівна |
14117 |
МАКАРЧУК М.В. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
6 |
46 (8+18+20) |
|
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
14118 |
МАКАРЧУК М.Р. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
7 |
130 (48+42+40) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
14119 |
МАКАРЧУК Н.О. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
4 |
82 (24+36+22) |
|
|
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
14120 |
МАКАРЧУК Р.О. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
2 |
72 (30+30+12) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
14121 |
МАКАРЧУК Я.В. |
14050 |
м. Львів |
СЗШ № 24 |
3 |
56 (24+18+14) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
14122 |
МАКАЧКА М.І. |
14676 |
м. Сокаль |
Белзька ЗШ |
6 |
121 (40+51+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
14123 |
МАКЕДОНСЬКА В.А. |
14040 |
м. Львів |
СЗШ № 49 |
2 |
66 (24+24+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
14124 |
МАКІТРА Т.А. |
14526 |
м. Радехів |
ЗОШ № 2 |
6 |
86 (36+20+30) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
14125 |
МАКЛЄЦОВ С.О. |
14142 |
м. Львів |
Львівський технологічний ліцей |
10 |
120 (24+44+52) |
|
|
С2 |
С3 |
Вольська Світлана Станіславівна |
14126 |
МАКОВЕЙ А.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
3 |
120 (30+48+42) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
14127 |
МАКОВЕЙ А.М. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
5 |
80 (24+26+30) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
14128 |
МАКОВЕЙ Р.З. |
14949 |
м. Яворів |
Гімназія ім. Маковея |
7 |
108 (45+24+39) |
|
С1 |
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
14129 |
МАКОВЕЦЬКА В.Т. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
3 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
14130 |
МАКОВЕЦЬКА Л.А. |
14137 |
м. Львів |
ПХШ "Перлина" |
2 |
74 (26+18+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
14131 |
МАКОВЕЦЬКА Л.Б. |
14136 |
м. Львів |
Приватна гімназія "Відродження" |
2 |
44 (14+18+12) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
14132 |
МАКОВЕЦЬКА М.Т. |
14135 |
м. Львів |
Гімназія "Престиж" |
5 |
61 (28+13+20) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
14133 |
МАКОВЕЦЬКА М.Ф. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
8 |
76 (27+12+37) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
14134 |
МАКОВЕЦЬКА О.Є. |
14028 |
м. Львів |
ЗОШ № 74 |
8 |
151 (57+52+42) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
14135 |
МАКОВИЦ М.В. |
14119 |
м. Львів |
СЗШ № 38 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
14136 |
МАКОВИЧ Л.А. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
14137 |
МАКОВЙЧУК О.О. |
14059 |
м. Львів |
ССЗШ № 37 |
8 |
123 (51+30+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
14138 |
МАКОВСЬКА В.В. |
14704 |
м. Сокаль |
Перетіцька ЗШ |
1 |
66 (24+18+24) |
|
С1 |
|
С3 |
Кнейчук Наталія Володимирівна |
14139 |
МАКОВСЬКА Я.М. |
14532 |
м. Радехів |
Вузлівська ЗОШ |
7 |
94 (36+6+52) |
|
|
|
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
14140 |
МАКОВСЬКИЙ Д. |
14491 |
м. Пустомити |
Ставчанська ЗОШ |
7 |
105 (30+36+39) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
14141 |
МАКОВСЬКИЙ Ю.І. |
14475 |
м. Пустомити |
Оброшинська ЗОШ |
3 |
120 (48+42+30) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
14142 |
МАКОГІН М.Б. |
14007 |
м. Львів |
СЗШ № 4 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
14143 |
МАКОГОНЕНКО А.А. |
14040 |
м. Львів |
СЗШ № 49 |
3 |
72 (36+24+12) |
|
С1 |
|
|
Личак Катерина Степанівна |
14144 |
МАКОДАНСЬКА А. |
14383 |
м. Жовква |
ЗОШ № 1 |
5 |
84 (26+22+36) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
14145 |
МАКОСЬ П.Е. |
14050 |
м. Львів |
СЗШ № 24 |
6 |
104 (46+34+24) |
|
С1 |
|
|
Личак Катерина Степанівна |
14146 |
МАКОСЬ Т.Е. |
14050 |
м. Львів |
СЗШ № 24 |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
14147 |
МАКОТА І.Я. |
14608 |
м. Сколе |
Головецька ЗОШ |
8 |
147 (48+48+51) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
14148 |
МАКОШИБА А.О. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
14149 |
МАКРОВ А.В. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
4 |
102 (36+36+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
14150 |
МАКСИМ В.Р. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
3 |
78 (18+36+24) |
|
|
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
14151 |
МАКСИМ І.Ю. |
14753 |
м. Старий Самбір |
Торчиновицька ЗСШ |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
14152 |
МАКСИМ М.Р. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
2 |
80 (26+30+24) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
14153 |
МАКСИМ Р.А. |
14182 |
м. Стрий |
СЗШ № 3 |
8 |
112 (27+42+43) |
|
|
С2 |
С3 |
Пістун Надія Данилівна |
14154 |
МАКСИМЕНКО А.О. |
14007 |
м. Львів |
СЗШ № 4 |
1 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
14155 |
МАКСИМЕНКО А.О. |
14007 |
м. Львів |
СЗШ № 4 |
1 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
14156 |
МАКСИМЕНКО В.О. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
10 |
137 (48+40+49) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
14157 |
МАКСИМЕНКО М.О. |
14050 |
м. Львів |
СЗШ № 24 |
3 |
68 (24+30+14) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
14158 |
МАКСИМЕНКО О.В. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
5 |
105 (24+51+30) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
14159 |
МАКСИМЕНКО Т.В. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
14160 |
МАКСИМЕНКО Я.Б. |
14075 |
м. Львів |
СЗШ № 96 |
3 |
96 (30+36+30) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
14161 |
МАКСИМЕЦЬ А.Р. |
14134 |
м. Львів |
Правнича гімназія |
7 |
121 (39+42+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
14162 |
МАКСИМЕЦЬ Б.М. |
14030 |
м. Львів |
СЗШ № 77 |
10 |
123 (42+30+51) |
|
С1 |
|
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
14163 |
МАКСИМЕЦЬ В.А. |
14036 |
м. Львів |
СЗШ № 65 |
6 |
89 (40+21+28) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
14164 |
МАКСИМЕЦЬ К.А. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
4 |
114 (30+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
14165 |
МАКСИМЕЦЬ М.А. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
6 |
129 (48+33+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
14166 |
МАКСИМЕЦЬ Н.О. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
10 |
158 (60+40+58) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
14167 |
МАКСИМЕЦЬ О.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
5 |
96 (18+42+36) |
|
|
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
14168 |
МАКСИМЕЦЬ О.Н. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
3 |
68 (30+24+14) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
14169 |
МАКСИМЕЦЬ С.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
4 |
102 (36+36+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
14170 |
МАКСИМЕЦЬ Я.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
7 |
133 (60+36+37) |
|
С1 |
|
|
Біда Наталія Романівна |
14171 |
МАКСИМИК С.А. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
2 |
42 (12+18+12) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
14172 |
МАКСИМИЧ Л.І. |
14194 |
м. Трускавець |
СЗШ № 1 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Томашівська Наталія Валеріївна |
14173 |
МАКСИМИШИН М.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
9 |
102 (42+26+34) |
|
С1 |
|
|
Біда Наталія Романівна |
14174 |
МАКСИМИШИН М.В. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
7 |
77 (30+22+25) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
14175 |
МАКСИМИШИН О.В. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
7 |
146 (54+46+46) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
14176 |
МАКСИМІВ А. . |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
5 |
74 (20+30+24) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
14177 |
МАКСИМІВ А.А. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
8 |
123 (42+36+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Біда Наталія Романівна |
14178 |
МАКСИМІВ А.Б. |
14906 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 3 |
4 |
114 (30+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
14179 |
МАКСИМІВ А.І. |
14195 |
м. Трускавець |
НВК СЗШ № 2 гімназія |
6 |
66 (22+24+20) |
|
|
|
|
Томашівська Наталія Валеріївна |
14180 |
МАКСИМІВ А.І. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
10 |
135 (54+32+49) |
|
С1 |
|
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
14181 |
МАКСИМІВ В.Б. |
14704 |
м. Сокаль |
Перетіцька ЗШ |
2 |
66 (12+24+30) |
|
|
С2 |
С3 |
Кнейчук Наталія Володимирівна |
14182 |
МАКСИМІВ Д.А. |
14631 |
м. Сколе |
Крушельницький НВК ЗОШ ДНЗ |
4 |
108 (24+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
14183 |
МАКСИМІВ Д.І. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
5 |
78 (30+30+18) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
14184 |
МАКСИМІВ Д.Ю. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
3 |
116 (36+48+32) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
14185 |
МАКСИМІВ І.А. |
14631 |
м. Сколе |
Крушельницький НВК ЗОШ ДНЗ |
8 |
67 (9+24+34) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
14186 |
МАКСИМІВ І.О. |
14392 |
м. Жовква |
Артасівська ЗОШ |
4 |
66 (24+18+24) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
14187 |
МАКСИМІВ М.А. |
14007 |
м. Львів |
СЗШ № 4 |
3 |
90 (30+30+30) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
14188 |
МАКСИМІВ М.І. |
14002 |
м. Львів |
НВК "ЗОШ-гімназія "Галицька" |
10 |
136 (60+30+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Оленчин Тетяна Петрівна |
14189 |
МАКСИМІВ М.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
9 |
148 (60+48+40) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
14190 |
МАКСИМІВ Н.Б. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
14191 |
МАКСИМІВ Н.В. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
7 |
153 (60+54+39) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
14192 |
МАКСИМІВ О.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
6 |
142 (46+42+54) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
14193 |
МАКСИМІВ О.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
10 |
110 (42+28+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Воробець Надія Теодорівна |
14194 |
МАКСИМІВ О.Т. |
14114 |
м. Львів |
СЗШ № 20 |
7 |
148 (57+54+37) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
14195 |
МАКСИМІВ Р.А. |
14504 |
м. Пустомити |
Басівська ЗОШ |
4 |
84 (24+30+30) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
14196 |
МАКСИМІВ Р.Ю. |
14844 |
м. Стрий |
Лисятицька СЗШ |
3 |
120 (42+36+42) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
14197 |
МАКСИМІВ С.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
3 |
96 (24+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Булас Надія Антонівна |
14198 |
МАКСИМІВ С.І. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
7 |
118 (51+28+39) |
|
С1 |
|
|
Біда Наталія Романівна |
14199 |
МАКСИМІВ С.Р. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
14200 |
МАКСИМІВ С.Р. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
14201 |
МАКСИМІВ С.Р. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
6 |
148 (52+54+42) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
14202 |
МАКСИМІВ Х.В. |
14140 |
м. Львів |
ШЕЛ |
6 |
115 (30+45+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
14203 |
МАКСИМІВ Ю.Т. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
14204 |
МАКСИМОВА В.С. |
14145 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 1 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
14205 |
МАКСИМОВА Н.О. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
6 |
126 (42+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
14206 |
МАКСИМОВА О.О. |
14098 |
м. Львів |
СЗШ № 50 |
3 |
102 (36+42+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
14207 |
МАКСИМОВИЧ А.А. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
4 |
92 (30+48+14) |
|
|
С2 |
|
Булас Надія Антонівна |
14208 |
МАКСИМОВИЧ А.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
11 |
110 (42+32+36) |
|
С1 |
|
|
Шманько Андрій Петрович |
14209 |
МАКСИМОВИЧ А.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
8 |
133 (48+42+43) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
14210 |
МАКСИМОВИЧ В.І. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
3 |
106 (36+48+22) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
14211 |
МАКСИМОВИЧ В.І. |
14624 |
м. Сколе |
Волосянківська ЗОШ |
6 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
14212 |
МАКСИМОВИЧ Д.А. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
5 |
112 (38+38+36) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
14213 |
МАКСИМОВИЧ М |
14002 |
м. Львів |
НВК "ЗОШ-гімназія "Галицька" |
3 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
14214 |
МАКСИМОВИЧ М.М. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
14215 |
МАКСИМОВИЧ Н.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
9 |
124 (42+34+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
14216 |
МАКСИМОВИЧ П.А. |
14138 |
м. Львів |
"Любисток" |
3 |
88 (24+42+22) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
14217 |
МАКСИМОВИЧ Р.І. |
14184 |
м. Стрий |
СЗШ № 5 |
6 |
104 (32+42+30) |
|
|
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
14218 |
МАКСИМОВИЧ С.В. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
10 |
140 (54+34+52) |
|
С1 |
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
14219 |
МАКСИМОВИЧ Х.Р. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
11 |
116 (48+32+36) |
|
С1 |
|
|
Шманько Андрій Петрович |
14220 |
МАКСИМУК А.В. |
14199 |
м. Червоноград |
НВК № 3 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
14221 |
МАКСИМУК Л.М. |
14525 |
м. Радехів |
ЗОШ № 1 |
11 |
34 (12+10+12) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
14222 |
МАКСИМЧУК В.В. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
6 |
136 (52+30+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Лободяк Леся Мар'янівна |
14223 |
МАКСИМЧУК В.М. |
14178 |
м. Самбір |
СШ № 10 |
9 |
156 (60+44+52) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
14224 |
МАКСИМЧУК З.О. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
6 |
117 (48+45+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
14225 |
МАКСИМЧУК К.І. |
14197 |
м. Червоноград |
ЗШ № 1 |
3 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
14226 |
МАКСИМЧУК К.О. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
8 |
168 (60+54+54) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
14227 |
МАКСИМЧУК М.О. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
7 |
112 (39+36+37) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
14228 |
МАКСИМЧУК О.Ю. |
14042 |
м. Львів |
СЗШ № 42 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
14229 |
МАКСИМЧУК Т.В. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
5 |
142 (52+36+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Лободяк Леся Мар'янівна |
14230 |
МАКСИМЮК О.Р. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
5 |
108 (42+30+36) |
|
С1 |
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
14231 |
МАКСИМЮК С.Я. |
14319 |
м. Жидачів |
Бориницька ЗОШ |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
14232 |
МАКСИМЯК В.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
8 |
157 (54+58+45) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
14233 |
МАКСИМЯК О.Ю. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
8 |
141 (48+42+51) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
14234 |
МАКСИМЯК Т.З. |
14014 |
м. Львів |
СЗШ № 87 |
9 |
129 (42+38+49) |
|
С1 |
|
С3 |
Оленчин Тетяна Петрівна |
14235 |
МАКСИМЯК Ю.А. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
3 |
62 (24+18+20) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
14236 |
МАКУТРА С.Т. |
14207 |
м. Червоноград |
ЗШ № 11 |
3 |
96 (24+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Перець Надія Михайлівна |
14237 |
МАКУХ А.Є. |
14099 |
м. Львів |
СЗШ № 51 |
9 |
61 (12+24+25) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
14238 |
МАКУХ Б.І. |
14364 |
м. Жовква |
Волицька ЗОШ |
9 |
126 (54+36+36) |
|
С1 |
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
14239 |
МАКУХ О.Р. |
14031 |
м. Львів |
ЛУГГ |
7 |
118 (51+42+25) |
|
С1 |
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
14240 |
МАКУХ Ю.М. |
14185 |
м. Стрий |
СЗШ № 6 |
4 |
44 (12+12+20) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
14241 |
МАКУХ Ю.Т. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
2 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
14242 |
МАКУХА С.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
4 |
92 (30+36+26) |
|
|
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
14243 |
МАКУШКО А.С. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
4 |
68 (18+24+26) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
14244 |
МАКУШКО М.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
7 |
124 (48+36+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
14245 |
МАЛА М.Р. |
14176 |
м. Самбір |
СШ № 8 |
9 |
142 (60+34+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Ніженецька Наталія Сергіївна |
14246 |
МАЛА С.Б. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
3 |
126 (36+48+42) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
14247 |
МАЛА Ю.О. |
14147 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 4 |
8 |
168 (60+54+54) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
14248 |
МАЛАЙ Л.В. |
14408 |
м. Жовква |
Малехівська ЗОШ |
4 |
36 (18+18+0) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
14249 |
МАЛАНИЧ Я.М. |
14032 |
м. Львів |
НВК "Гроно" |
2 |
72 (30+30+12) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
14250 |
МАЛАНІЙ А.В. |
14302 |
м. Жидачів |
ЗОШ № 2 |
4 |
114 (36+42+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
14251 |
МАЛАНІЙ Р.І. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
7 |
129 (60+30+39) |
|
С1 |
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
14252 |
МАЛАНІЙ Ю.І. |
14044 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок " Провесінь" |
4 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
14253 |
МАЛАНЧ Д.Ю. |
14461 |
м. Пустомити |
Зимноводівська ЗОШ № 2 |
8 |
115 (48+24+43) |
|
С1 |
|
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
14254 |
МАЛАНЧУК Б.Р. |
14410 |
м. Жовква |
Мацошинська ЗОШ |
5 |
106 (40+24+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
14255 |
МАЛАНЧУК В.І. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
1 |
76 (28+30+18) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
14256 |
МАЛАНЧУК М.Б. |
14400 |
м. Жовква |
Забірська ЗОШ |
7 |
148 (60+36+52) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
14257 |
МАЛАНЧУК Н.О. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
4 |
118 (42+48+28) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
14258 |
МАЛАНЧУК О.О. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
3 |
96 (36+36+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
14259 |
МАЛАНЧУК Р.В. |
14137 |
м. Львів |
ПХШ "Перлина" |
4 |
96 (30+36+30) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
14260 |
МАЛАНЧУК С.А. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
3 |
78 (24+36+18) |
|
|
С2 |
|
Воробець Надія Теодорівна |
14261 |
МАЛАНЧУК С.Ю. |
14934 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 1 |
4 |
80 (30+24+26) |
|
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
14262 |
МАЛАНЧУК Х.А. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
14263 |
МАЛАНЧУК Ю.В. |
14365 |
м. Жовква |
Гійченська ЗОШ |
6 |
117 (44+39+34) |
|
С1 |
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
14264 |
МАЛАНЧУК Ю.Ю. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
14265 |
МАЛАНЮК Є.І. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
1 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
14266 |
МАЛАНЯК А.В. |
14701 |
м. Сокаль |
Забузька ЗШ |
2 |
86 (26+30+30) |
З |
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
14267 |
МАЛАНЯК О.А. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
7 |
150 (60+36+54) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
14268 |
МАЛАСНЯК С.С. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
6 |
86 (26+30+30) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
14269 |
МАЛАХА Ю.І. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
6 |
124 (40+54+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
14270 |
МАЛАХІВСЬКА В.В. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
2 |
72 (24+24+24) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
14271 |
МАЛАХІВСЬКА Л.Ю. |
14195 |
м. Трускавець |
НВК СЗШ № 2 гімназія |
6 |
132 (42+54+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Томашівська Наталія Валеріївна |
14272 |
МАЛАХІВСЬКИЙ В.А. |
14116 |
м. Львів |
СЗШ № 23 |
3 |
66 (18+36+12) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
14273 |
МАЛАХІВСЬКИЙ Ю.Б. |
14470 |
м. Пустомити |
Лапаївська ЗОШ |
6 |
93 (24+33+36) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
14274 |
МАЛАХОВА К.С. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
3 |
94 (36+42+16) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
14275 |
МАЛАХОВА О.С. |
14098 |
м. Львів |
СЗШ № 50 |
8 |
88 (33+24+31) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
14276 |
МАЛАХОВСЬКА С.І. |
14051 |
м. Львів |
СЗШ № 29 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
14277 |
МАЛАЧІВСЬКИЙ Ю.О. |
14051 |
м. Львів |
СЗШ № 29 |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
14278 |
МАЛАШКО В.Ю. |
14704 |
м. Сокаль |
Перетіцька ЗШ |
4 |
114 (36+36+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кнейчук Наталія Володимирівна |
14279 |
МАЛАШНЯК О.П. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
7 |
137 (57+42+38) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
14280 |
МАЛАШНЯК Я.О. |
14032 |
м. Львів |
НВК "Гроно" |
2 |
40 (16+18+6) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
14281 |
МАЛАЩАК О.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
4 |
120 (42+36+42) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
14282 |
МАЛАЩУК Р.В. |
14399 |
м. Жовква |
Дев’ятирська ЗОШ |
4 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
14283 |
МАЛАЩУК Я.В. |
14399 |
м. Жовква |
Дев’ятирська ЗОШ |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
14284 |
МАЛЕВІЧ О.В. |
14007 |
м. Львів |
СЗШ № 4 |
4 |
90 (24+36+30) |
|
|
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
14285 |
МАЛЕЙКО І.О. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
4 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
14286 |
МАЛЕНКО Є.О. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
8 |
123 (48+36+39) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
14287 |
МАЛЕНЧАК П.Б. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
7 |
140 (48+48+44) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Булас Надія Антонівна |
14288 |
МАЛЕРИК С.В. |
14126 |
м. Львів |
СЗШ № 78 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
14289 |
МАЛЕТИЧ А.В. |
14868 |
м. Стрий |
М. Дідушицька ЗОШ |
5 |
104 (38+36+30) |
|
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
14290 |
МАЛЕТИЧ Б.І. |
14610 |
м. Сколе |
Задільська ЗОШ |
8 |
99 (36+32+31) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
14291 |
МАЛЕТИЧ В.В. |
14189 |
м. Стрий |
СЗШ № 10 |
3 |
38 (18+12+8) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
14292 |
МАЛЕТИЧ В.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
14293 |
МАЛЕТИЧ В.І. |
14610 |
м. Сколе |
Задільська ЗОШ |
1 |
82 (28+30+24) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
14294 |
МАЛЕТИЧ В.Й. |
14620 |
м. Сколе |
НВК СЗШ гімназія с. Тухля |
3 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
14295 |
МАЛЕТИЧ В.Р. |
14626 |
м. Сколе |
Довжківська ЗОШ |
3 |
76 (18+36+22) |
|
|
С2 |
|
Багрич Галина Миколаївна |
14296 |
МАЛЕТИЧ В.С. |
14185 |
м. Стрий |
СЗШ № 6 |
2 |
74 (26+30+18) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
14297 |
МАЛЕТИЧ І.І. |
14610 |
м. Сколе |
Задільська ЗОШ |
10 |
128 (48+46+34) |
|
С1 |
С2 |
|
Багрич Галина Миколаївна |
14298 |
МАЛЕТИЧ І.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
68 (20+30+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
14299 |
МАЛЕТИЧ М.В. |
14610 |
м. Сколе |
Задільська ЗОШ |
1 |
82 (28+30+24) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
14300 |
МАЛЕТИЧ М.Я. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
8 |
126 (48+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
14301 |
МАЛЕТИЧ Н.Я. |
14205 |
м. Червоноград |
ЗШ № 9 |
3 |
100 (24+42+34) |
|
|
С2 |
С3 |
Перець Надія Михайлівна |
14302 |
МАЛЕТИЧ О.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
9 |
135 (54+42+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
14303 |
МАЛЕТИЧ Т.Б. |
14861 |
м. Стрий |
Довголуцька ЗОШ |
6 |
135 (56+37+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Романова Лілія Володимирівна |
14304 |
МАЛЕТИЧ Х.Я. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
14305 |
МАЛЕТИЧ Я. . |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
2 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
14306 |
МАЛЕХ М.І. |
14004 |
м. Львів |
ЛЛГ |
9 |
171 (60+60+51) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
14307 |
МАЛЕЦЬ А.І. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
5 |
137 (44+51+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
14308 |
МАЛЕЦЬ В.І. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
8 |
153 (51+54+48) |
З |
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
14309 |
МАЛЕЦЬ Д.М. |
14906 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 3 |
6 |
36 (10+14+12) |
|
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
14310 |
МАЛЕЦЬ Д.Р. |
14459 |
м. Пустомити |
Пікуловицький НВК |
8 |
117 (36+36+45) |
|
|
|
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
14311 |
МАЛЕЦЬ І.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
14312 |
МАЛЕЦЬ П.Н. |
14115 |
м. Львів |
СЗШ № 22 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
14313 |
МАЛЕЦЬКА Є.О. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
2 |
48 (24+12+12) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
14314 |
МАЛЕЦЬКА О.Р. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
5 |
162 (48+60+54) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
14315 |
МАЛЕЦЬКА С.І. |
14165 |
м. Моршин |
НВК СЗШ ліцей |
2 |
70 (22+30+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Люсак Руслана Михайлівна |
14316 |
МАЛЕЦЬКА С.І. |
14165 |
м. Моршин |
НВК СЗШ ліцей |
2 |
70 (22+30+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Люсак Руслана Михайлівна |
14317 |
МАЛЕЦЬКИЙ І.І. |
14171 |
м. Самбір |
ПШ № 2 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
14318 |
МАЛЕЧКО Х.Ю. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
3 |
86 (24+42+20) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
14319 |
МАЛЄЄВА А.Д. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
2 |
60 (24+30+6) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
14320 |
МАЛЄРИК І.О. |
14036 |
м. Львів |
СЗШ № 65 |
7 |
156 (60+42+54) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
14321 |
МАЛЄРИК О.Б. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
14322 |
МАЛИЙ А.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
6 |
136 (54+40+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Михаць Ігор Львович |
14323 |
МАЛИЙ В.І. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
11 |
56 (24+10+22) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
14324 |
МАЛИЙ Р.М. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
4 |
124 (42+42+40) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
14325 |
МАЛИЙ С.І. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
14326 |
МАЛИК Д.А. |
14099 |
м. Львів |
СЗШ № 51 |
4 |
106 (36+42+28) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
14327 |
МАЛИК Д.Ю. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
4 |
120 (42+42+36) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
14328 |
МАЛИК Я.А. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
3 |
84 (30+36+18) |
|
|
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
14329 |
МАЛИНА М.Я. |
14465 |
м. Пустомити |
Мурованська ЗОШ |
7 |
160 (60+54+46) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
14330 |
МАЛИНІВСЬКА Ю.Г. |
14148 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 5 |
3 |
108 (36+36+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Юрків Андрій Степанович |
14331 |
МАЛИНОВСЬКА Н.Ю. |
14026 |
м. Львів |
СЗШ № 67 |
7 |
115 (42+30+43) |
|
С1 |
|
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
14332 |
МАЛИНОВСЬКА Ю.В. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
3 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
14333 |
МАЛИНОВСЬКИЙ В.С. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
3 |
114 (24+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Панченко Наталія Сергіївна |
14334 |
МАЛИНОВСЬКИЙ І.В. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
14335 |
МАЛИНОВСЬКИЙ О.Ю. |
14126 |
м. Львів |
СЗШ № 78 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
14336 |
МАЛИНЮК Д.А. |
14200 |
м. Червоноград |
ЗШ № 4 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
14337 |
МАЛИНЯК Н.М. |
14118 |
м. Львів |
СЗШ № 33 |
9 |
129 (30+48+51) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
14338 |
МАЛИЦЬ А.А. |
14036 |
м. Львів |
СЗШ № 65 |
6 |
136 (48+34+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
14339 |
МАЛИЦЬКА Г.В. |
14665 |
м. Сокаль |
Великомостівський ЗШ-НВК-ліцей |
8 |
162 (54+54+54) |
З |
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
14340 |
МАЛИЦЬКА Р.С. |
14332 |
м. Жидачів |
Зарічанська ЗОШ |
3 |
120 (30+42+48) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
14341 |
МАЛИЦЬКА Т.М. |
14207 |
м. Червоноград |
ЗШ № 11 |
4 |
82 (30+18+34) |
|
|
|
С3 |
Перець Надія Михайлівна |
14342 |
МАЛИЦЬКА Я.Н. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
1 |
78 (24+30+24) |
З |
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
14343 |
МАЛИЦЬКИЙ О.В. |
14068 |
м. Львів |
ЗШ "Дивосвіт" |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
14344 |
МАЛИЧКОВИЧ Б.А. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
14345 |
МАЛИЧКОВИЧ В.А. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
6 |
119 (38+39+42) |
|
|
|
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
14346 |
МАЛИШ В.А. |
14036 |
м. Львів |
СЗШ № 65 |
7 |
86 (33+30+23) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
14347 |
МАЛИШ В.А. |
14024 |
м. Львів |
ССЗШ № 15 |
10 |
95 (36+28+31) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
14348 |
МАЛИШ М.Я. |
14401 |
м. Жовква |
Замочківська ЗОШ |
7 |
103 (33+36+34) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
14349 |
МАЛИШ Р.В. |
14678 |
м. Сокаль |
Острівський НВК-ЗШ-дитячий садок |
5 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
14350 |
МАЛИШ Я.В. |
14210 |
м. Червоноград |
ЗШ № 14 |
2 |
78 (24+30+24) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
14351 |
МАЛИШЕВ В.О. |
14528 |
м. Радехів |
Лоптинська ЗОШ |
9 |
146 (54+44+48) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
14352 |
МАЛИШЕВ Ф.Ю. |
14047 |
м. Львів |
СЗШ № 6 |
2 |
86 (26+30+30) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
14353 |
МАЛИШЕВСЬКА М.С. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
8 |
105 (42+30+33) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
14354 |
МАЛИШКО А.А. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
14355 |
МАЛИШКО В.А. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
4 |
80 (30+30+20) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
14356 |
МАЛИШКО Д.А. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
3 |
72 (24+30+18) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
14357 |
МАЛИШКО О.Р. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
8 |
120 (39+30+51) |
|
|
|
С3 |
Біда Наталія Романівна |
14358 |
МАЛИЩЬКА А.В. |
14197 |
м. Червоноград |
ЗШ № 1 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
14359 |
МАЛІК С.К. |
14170 |
м. Новий Розділ |
ЗШ № 4 |
3 |
126 (42+48+36) |
З |
|
|
|
Верес Галина Мирославівна |
14360 |
МАЛІНОВСЬКИЙ Р.А. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
4 |
84 (18+36+30) |
|
|
С2 |
|
Булас Надія Антонівна |
14361 |
МАЛІНОВСЬКИЙ С.М. |
14282 |
м. Жидачів |
НВК |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
14362 |
МАЛІСЕВИЧ В.Д. |
14622 |
м. Сколе |
ЗОШ-інтернат |
4 |
108 (36+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Багрич Галина Миколаївна |
14363 |
МАЛІСЕВИЧ М.І. |
14192 |
м. Стрий |
Гімназія |
3 |
74 (24+30+20) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
14364 |
МАЛІТОВСЬКА В.В. |
14099 |
м. Львів |
СЗШ № 51 |
4 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
14365 |
МАЛІЦКА І.В. |
14283 |
м. Жидачів |
Гніздичівська СЗШ |
2 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
14366 |
МАЛІШ Н.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
4 |
114 (36+42+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Михаць Ігор Львович |
14367 |
МАЛІШ С.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
6 |
93 (34+29+30) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
14368 |
МАЛІШ С.П. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
3 |
90 (24+36+30) |
|
|
С2 |
|
Михаць Ігор Львович |
14369 |
МАЛІШ Ю.Ю. |
14140 |
м. Львів |
ШЕЛ |
10 |
58 (18+30+10) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
14370 |
МАЛІШЕВСЬКА Б.Б. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
11 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
14371 |
МАЛІШЕВСЬКИЙ В.Д. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
4 |
110 (42+42+26) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
14372 |
МАЛІШЕВСЬКИЙ І.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
7 |
123 (42+42+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
14373 |
МАЛКА С.О. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
14374 |
МАЛКО В.Р. |
14675 |
м. Сокаль |
Стремінський НВК ЗШ ДС |
4 |
88 (18+36+34) |
|
|
С2 |
С3 |
Кнейчук Наталія Володимирівна |
14375 |
МАЛОВА Ю.О. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
5 |
107 (26+51+30) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
14376 |
МАЛОГЛОВЕЦЬ С.І. |
14949 |
м. Яворів |
Гімназія ім. Маковея |
6 |
104 (32+30+42) |
|
|
|
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
14377 |
МАЛОЖЕНСЬКИЙ Д.І. |
14117 |
м. Львів |
СЗШ № 30 |
6 |
131 (50+33+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
14378 |
МАЛОШЕНКО Д.О. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
8 |
90 (33+30+27) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
14379 |
МАЛЬОВАНА Ю.В. |
14949 |
м. Яворів |
Гімназія ім. Маковея |
7 |
156 (54+60+42) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
14380 |
МАЛЬОНА М.А. |
14556 |
м. Радехів |
Середпільцівський НВК |
7 |
128 (51+34+43) |
|
С1 |
|
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
14381 |
МАЛЬОНА М.Р. |
14556 |
м. Радехів |
Середпільцівський НВК |
9 |
81 (42+14+25) |
|
С1 |
|
|
Брановський Володимир Іванович |
14382 |
МАЛЬСЬКИЙ І.С. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
9 |
56 (18+18+20) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
14383 |
МАЛЬЦЕВА О.О. |
14006 |
м. Львів |
СЗШ № 3 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
14384 |
МАЛЬЧЕНКО О.П. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
14385 |
МАЛЬЧИК В.В. |
14118 |
м. Львів |
СЗШ № 33 |
5 |
128 (38+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
14386 |
МАЛЮГА А.А. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
3 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
14387 |
МАЛЮГА В.В. |
14027 |
м. Львів |
СЗШ № 68 |
6 |
136 (46+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
14388 |
МАЛЮГА Н.В. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
5 |
140 (38+48+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Лободяк Леся Мар'янівна |
14389 |
МАЛЮГА Т.А. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
3 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
14390 |
МАЛЮТА В.Є. |
14484 |
м. Пустомити |
Відниківська ЗОШ |
9 |
108 (36+32+40) |
|
|
|
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
14391 |
МАЛЮТА О |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
8 |
135 (60+42+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
14392 |
МАЛЮТА О.Ю. |
14027 |
м. Львів |
СЗШ № 68 |
6 |
78 (40+24+14) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
14393 |
МАЛЮТЕНКОВ М.С. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
14394 |
МАЛЯВСЬКА М.В. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
4 |
82 (24+30+28) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
14395 |
МАЛЯВСЬКИЙ Н.Р. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
3 |
76 (24+42+10) |
|
|
С2 |
|
Панченко Наталія Сергіївна |
14396 |
МАЛЯНИК Н.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
5 |
61 (28+15+18) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
14397 |
МАЛЯР В.А. |
14760 |
м. Старий Самбір |
Спаська ЗСШ |
5 |
134 (50+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Мар’ян Ольга Казимирівна |
14398 |
МАЛЯР В.Р. |
14474 |
м. Пустомити |
Чорношовицький НВК |
6 |
124 (34+60+30) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
14399 |
МАЛЯР С. . |
14767 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 1 |
7 |
116 (42+44+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
14400 |
МАЛЯРЧИН М.Р. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
4 |
108 (30+36+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Михаць Ігор Львович |
14401 |
МАЛЯРЧУК В.Б. |
14183 |
м. Стрий |
СЗШ № 4 |
8 |
132 (54+50+28) |
|
С1 |
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
14402 |
МАМАЙ С.В. |
14194 |
м. Трускавець |
СЗШ № 1 |
3 |
90 (30+30+30) |
|
|
|
|
Томашівська Наталія Валеріївна |
14403 |
МАМАЙЧУК М.Т. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
2 |
50 (20+18+12) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
14404 |
МАМАТОВА І.Д. |
14310 |
м. Жидачів |
Сугріївська ЗОШ |
7 |
141 (42+54+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
14405 |
МАМЕДОВ І.А. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
3 |
114 (30+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Гарбіч Людмила Іванівна |
14406 |
МАМЕДОВ Р.Р. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
2 |
44 (14+18+12) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
14407 |
МАМЕДХАНОВА Н.І. |
14135 |
м. Львів |
Гімназія "Престиж" |
6 |
81 (20+31+30) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
14408 |
МАМЕТ А.О. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
14409 |
МАМІНА А.С. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
3 |
124 (42+42+40) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
14410 |
МАМКОВА Я.С. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
5 |
149 (58+57+34) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
14411 |
МАММАДЛІ Н.А. |
14176 |
м. Самбір |
СШ № 8 |
1 |
66 (24+30+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
14412 |
МАМОНТОВА Л. |
14921 |
м. Яворів |
Дрогомишлянська СЗШ |
2 |
72 (30+30+12) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
14413 |
МАМЧАК В.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
2 |
78 (24+30+24) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
14414 |
МАМЧАК Н.М. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
7 |
147 (54+54+39) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
14415 |
МАМЧЕНКО М.М. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
3 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
14416 |
МАМЧУР Д.С. |
14016 |
м. Львів |
Українська приватна гімназія, ЗСППШ "Альфа" |
4 |
96 (36+30+30) |
|
С1 |
|
|
Білий Микола Михайлович |
14417 |
МАМЧУР М.В. |
14549 |
м. Радехів |
Кустинський НВК |
4 |
120 (30+48+42) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
14418 |
МАМЧУР О.О. |
14120 |
м. Львів |
СЗШ № 41 |
7 |
165 (60+54+51) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
14419 |
МАМЧУР Т.О. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
5 |
114 (38+40+36) |
|
|
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
14420 |
МАНДЖАЛА О.А. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
3 |
118 (42+42+34) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
14421 |
МАНДЗІЙ К.І. |
14068 |
м. Львів |
ЗШ "Дивосвіт" |
3 |
108 (36+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
14422 |
МАНДЗІЙ П.І. |
14409 |
м. Жовква |
Малопередримихівська ЗОШ |
3 |
102 (30+42+30) |
|
|
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
14423 |
МАНДЗІЙ Т.Т. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
3 |
108 (30+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
14424 |
МАНДЗІЙ Х.С. |
14023 |
м. Львів |
Гімназія "Євшан" |
10 |
141 (54+38+49) |
|
С1 |
|
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
14425 |
МАНДЗЮК З.І. |
14118 |
м. Львів |
СЗШ № 33 |
7 |
73 (27+18+28) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
14426 |
МАНДЗЮК М.І. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
3 |
94 (36+36+22) |
|
С1 |
С2 |
|
Панченко Наталія Сергіївна |
14427 |
МАНДЗЮК С.В. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
14428 |
МАНДЗЮХ Л.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
14429 |
МАНДЗЯ М.М. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
6 |
106 (40+30+36) |
|
С1 |
|
|
Цімарно Марія Петрівна |
14430 |
МАНДЗЯК А.В. |
14470 |
м. Пустомити |
Лапаївська ЗОШ |
4 |
100 (30+42+28) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
14431 |
МАНДЗЯК А.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
6 |
131 (44+39+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
14432 |
МАНДЗЯК Д.Т. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
3 |
84 (24+24+36) |
|
|
|
С3 |
Біда Наталія Романівна |
14433 |
МАНДЗЯК Е.Я. |
14190 |
м. Стрий |
СЗШ № 11 |
3 |
102 (36+36+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
14434 |
МАНДЗЯК Л.М. |
14210 |
м. Червоноград |
ЗШ № 14 |
2 |
54 (18+18+18) |
|
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
14435 |
МАНДЗЯК Н.Т. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
6 |
81 (22+17+42) |
|
|
|
С3 |
Біда Наталія Романівна |
14436 |
МАНДЗЯК Р.М. |
14747 |
м. Старий Самбір |
Гуманецька ЗСШ |
9 |
69 (6+12+51) |
|
|
|
С3 |
Мар’ян Ольга Казимирівна |
14437 |
МАНДИБУРА А.Р. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
5 |
132 (36+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Оленчин Тетяна Петрівна |
14438 |
МАНДРИГА С.О. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
7 |
145 (54+46+45) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
14439 |
МАНДРИК Д.Т. |
14701 |
м. Сокаль |
Забузька ЗШ |
2 |
86 (26+30+30) |
З |
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
14440 |
МАНДРИК Т.С. |
14469 |
м. Пустомити |
Милятичівська ЗОШ |
4 |
100 (24+42+34) |
|
|
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
14441 |
МАНДРИК Ю.А. |
14096 |
м. Львів |
ССЗШ № 46 |
2 |
70 (22+30+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
14442 |
МАНДРИКА П.С. |
14551 |
м. Радехів |
Нивицька ЗОШ |
9 |
106 (42+30+34) |
|
С1 |
|
|
Брановський Володимир Іванович |
14443 |
МАНДЮК Р.Р. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
8 |
132 (54+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
14444 |
МАНДЮК Я.П. |
14547 |
м. Радехів |
Сушнівський НВК |
5 |
123 (48+33+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
14445 |
МАНДЮХ А.А. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
8 |
78 (39+14+25) |
|
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
14446 |
МАНЗАК О.І. |
14042 |
м. Львів |
СЗШ № 42 |
6 |
98 (34+28+36) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
14447 |
МАНИК Х.В. |
14312 |
м. Жидачів |
Лівчицька ЗОШ |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
14448 |
МАНИШИН В.Т. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
3 |
88 (30+30+28) |
|
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
14449 |
МАНІЛЮК Ю.С. |
14101 |
м. Львів |
СЗШ № 66 |
7 |
84 (33+12+39) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
14450 |
МАНІН А.Ю. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
14451 |
МАННОНОВ А. . |
14092 |
м. Львів |
СЗШ № 17 |
4 |
120 (42+42+36) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
14452 |
МАНОЙЛО Д.В. |
14032 |
м. Львів |
НВК "Гроно" |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
14453 |
МАНЧАК В.І. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
9 |
151 (54+48+49) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
14454 |
МАНЧУР Ю.М. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
3 |
76 (24+30+22) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
14455 |
МАНЬКО А.І. |
14950 |
м. Яворів |
СЗШ 1 ст. |
3 |
114 (36+42+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
14456 |
МАНЬКО А.Ю. |
14134 |
м. Львів |
Правнича гімназія |
6 |
88 (24+22+42) |
|
|
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
14457 |
МАНЬКО В.А. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
6 |
104 (38+42+24) |
|
|
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
14458 |
МАНЬКО В.М. |
14955 |
м. Яворів |
Семирівська СЗШ |
7 |
138 (54+54+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
14459 |
МАНЬКО В.С. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
1 |
66 (30+12+24) |
|
С1 |
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
14460 |
МАНЬКО Г.Т. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
14461 |
МАНЬКО І.В. |
14914 |
м. Яворів |
Староярська СЗШ |
3 |
74 (30+12+32) |
|
|
|
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
14462 |
МАНЬКО І.Р. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
14463 |
МАНЬКО І.Т. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
2 |
40 (28+12+0) |
|
С1 |
|
|
Біда Наталія Романівна |
14464 |
МАНЬКО К.М. |
14116 |
м. Львів |
СЗШ № 23 |
4 |
112 (42+36+34) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
14465 |
МАНЬКО С.А. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
5 |
136 (40+54+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
14466 |
МАНЬКО С.Т. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
2 |
68 (26+24+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
14467 |
МАНЬКО Ю.М. |
14955 |
м. Яворів |
Семирівська СЗШ |
4 |
108 (36+36+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
14468 |
МАНЬКОВСЬКА С.А. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
2 |
60 (24+30+6) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
14469 |
МАНЬОВСЬКА Д.З. |
14698 |
м. Сокаль |
Лещаківський НВК-ЗШ-дитячий садок |
2 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
14470 |
МАНЬОВСЬКИЙ М.Ю. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
6 |
102 (36+36+30) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
14471 |
МАНЮК А.В. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
14472 |
МАНЮК Б.П. |
14053 |
м. Львів |
СЗШ № 70 |
3 |
70 (36+24+10) |
|
С1 |
|
|
Личак Катерина Степанівна |
14473 |
МАНЮК Д.Б. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
5 |
72 (14+36+22) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
14474 |
МАНЮК Н.Й. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
7 |
123 (51+30+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Лободяк Леся Мар'янівна |
14475 |
МАНЮК У.Я. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
10 |
140 (48+38+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
14476 |
МАНЮХ І.Б. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
1 |
72 (30+24+18) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
14477 |
МАНЯХІН Д.А. |
14677 |
м. Сокаль |
Мурованська ЗШ |
2 |
66 (30+24+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
14478 |
МАРАР В.М. |
14614 |
м. Сколе |
Підгородецька ЗОШ |
4 |
88 (18+42+28) |
|
|
С2 |
|
Багрич Галина Миколаївна |
14479 |
МАРАР М.М. |
14614 |
м. Сколе |
Підгородецька ЗОШ |
10 |
63 (12+24+27) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
14480 |
МАРГАНСЬКА О.В. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
3 |
126 (42+48+36) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
14481 |
МАРГАНЮК Я.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
9 |
121 (42+42+37) |
|
С1 |
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
14482 |
МАРГІС А.А. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
2 |
66 (30+18+18) |
|
С1 |
|
|
Булас Надія Антонівна |
14483 |
МАРГІС В.А. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
3 |
90 (30+30+30) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
14484 |
МАРГОЛЕНКО Х.Ю. |
14116 |
м. Львів |
СЗШ № 23 |
3 |
90 (36+36+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
14485 |
МАРГОЛИЧ М.С. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
8 |
74 (27+14+33) |
|
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
14486 |
МАРГОЛИЧ О.В. |
14613 |
м. Сколе |
Орівська ЗОШ |
9 |
126 (48+32+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
14487 |
МАРГОЛИЧ Р.Р. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
2 |
66 (24+30+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
14488 |
МАРГОЛИЧ Ю.І. |
14613 |
м. Сколе |
Орівська ЗОШ |
7 |
132 (45+42+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
14489 |
МАРДЬЯН К.А. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
8 |
127 (51+42+34) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
14490 |
МАРЕНИЧ О.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
6 |
104 (20+48+36) |
|
|
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
14491 |
МАРЕЦЬ В.В. |
14118 |
м. Львів |
СЗШ № 33 |
10 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
14492 |
МАРИЙЧУК Д.В. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
7 |
111 (51+34+26) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
14493 |
МАРИЛЯК А.А. |
14153 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 17 |
4 |
126 (42+48+36) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
14494 |
МАРИНЕЦЬ А.М. |
14373 |
м. Жовква |
Липницька ЗОШ |
4 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
14495 |
МАРИНЕЦЬ В.І. |
14316 |
м. Жидачів |
Антонівський НВК |
7 |
122 (45+32+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
14496 |
МАРИНЕЦЬ Р.Ю. |
14631 |
м. Сколе |
Крушельницький НВК ЗОШ ДНЗ |
9 |
80 (24+16+40) |
|
|
|
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
14497 |
МАРИНКА О.І. |
14389 |
м. Жовква |
Рава-Руська ЗОШ № 2 |
4 |
72 (24+42+6) |
|
|
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
14498 |
МАРИНОВИЧ А.В. |
14368 |
м. Жовква |
Добросинська ЗОШ |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
14499 |
МАРИНЬОХА Д.Ю. |
14200 |
м. Червоноград |
ЗШ № 4 |
3 |
132 (42+48+42) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
14500 |
МАРИНЯК А.П. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
3 |
70 (36+12+22) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
14501 |
МАРИНЯК А.Р. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
6 |
142 (46+42+54) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
14502 |
МАРИНЯК Б.З. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
7 |
159 (57+48+54) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
14503 |
МАРИНЯК В.В. |
14380 |
м. Жовква |
Староскварявська ЗОШ |
4 |
108 (30+48+30) |
|
|
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
14504 |
МАРИНЯК В.В. |
14380 |
м. Жовква |
Староскварявська ЗОШ |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
14505 |
МАРИНЯК В.В. |
14380 |
м. Жовква |
Староскварявська ЗОШ |
5 |
99 (30+39+30) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
14506 |
МАРИНЯК В.В. |
14499 |
м. Пустомити |
Підбірцівська ЗОШ |
2 |
72 (30+24+18) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
14507 |
МАРИНЯК В.М. |
14380 |
м. Жовква |
Староскварявська ЗОШ |
3 |
132 (42+48+42) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
14508 |
МАРИНЯК В.Р. |
14380 |
м. Жовква |
Староскварявська ЗОШ |
3 |
126 (42+48+36) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
14509 |
МАРИНЯК І.А. |
14380 |
м. Жовква |
Староскварявська ЗОШ |
4 |
100 (30+42+28) |
|
|
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
14510 |
МАРИНЯК І.А. |
14380 |
м. Жовква |
Староскварявська ЗОШ |
5 |
107 (38+39+30) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
14511 |
МАРИНЯК М.В. |
14380 |
м. Жовква |
Староскварявська ЗОШ |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
14512 |
МАРИНЯК М.В. |
14380 |
м. Жовква |
Староскварявська ЗОШ |
3 |
126 (42+48+36) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
14513 |
МАРИНЯК Т |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
2 |
68 (26+24+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
14514 |
МАРИНЯК Ю.П. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
2 |
66 (24+30+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Панченко Наталія Сергіївна |
14515 |
МАРИЧ А.А. |
14034 |
м. Львів |
"Світанок" |
4 |
108 (36+36+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
14516 |
МАРИЧ А.Б. |
14208 |
м. Червоноград |
ЗШ № 12 |
3 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
14517 |
МАРИЧ В.І. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
2 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
14518 |
МАРИЧ В.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
5 |
97 (36+25+36) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
14519 |
МАРИЧ В.С. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
1 |
82 (28+30+24) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
14520 |
МАРИЧ М.С. |
14135 |
м. Львів |
Гімназія "Престиж" |
10 |
101 (30+28+43) |
|
|
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
14521 |
МАРИЧ М.С. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
14522 |
МАРИЧ О.С. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
102 (30+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
14523 |
МАРИЧ Т.В. |
14206 |
м. Червоноград |
НВК № 10 |
4 |
130 (42+48+40) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
14524 |
МАРІЛОВЦЕВ В.Д. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
1 |
72 (18+24+30) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
14525 |
МАРІЛОВЦЕВА А.Д. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
3 |
58 (18+24+16) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
14526 |
МАРІТЧАК Д.Р. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
7 |
148 (60+48+40) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
14527 |
МАРІТЧАК С.М. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
7 |
121 (30+46+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Шепіда Ольга Володимирівна |
14528 |
МАРІЧКА Т.А. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
7 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
14529 |
МАРІЯ С.В. |
14614 |
м. Сколе |
Підгородецька ЗОШ |
5 |
68 (32+18+18) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
14530 |
МАРКАНИЧ Д.Д. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
6 |
92 (24+34+34) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
14531 |
МАРКАНИЧ Т.Р. |
14178 |
м. Самбір |
СШ № 10 |
10 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
14532 |
МАРКАНИЧ Ю.В. |
14209 |
м. Червоноград |
НВК № 13 |
6 |
34 (12+20+2) |
|
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
14533 |
МАРКЕВИЧ Д.В. |
14096 |
м. Львів |
ССЗШ № 46 |
3 |
114 (36+36+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
14534 |
МАРКЕВИЧ І.Ю. |
14073 |
м. Львів |
ЗШ "Первоцвіт" |
4 |
88 (24+42+22) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
14535 |
МАРКЕВИЧ К.Ю. |
14077 |
м. Львів |
СЗШ № 84 |
2 |
38 (20+12+6) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
14536 |
МАРКЕВИЧ М.І. |
14153 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 17 |
4 |
124 (36+48+40) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
14537 |
МАРКЕВИЧ Н.І. |
14474 |
м. Пустомити |
Чорношовицький НВК |
4 |
78 (18+30+30) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
14538 |
МАРКЕВИЧ П.М. |
14752 |
м. Старий Самбір |
Хирівська школа-інтернат |
4 |
54 (18+12+24) |
|
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
14539 |
МАРКЕВИЧ С.Ю. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
9 |
92 (30+28+34) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
14540 |
МАРКЕВИЧ Т.І. |
14170 |
м. Новий Розділ |
ЗШ № 4 |
4 |
126 (36+42+48) |
З |
|
|
|
Верес Галина Мирославівна |
14541 |
МАРКЕВИЧ Ю.І. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
14542 |
МАРКЕЛОВА О.А. |
14140 |
м. Львів |
ШЕЛ |
10 |
115 (42+30+43) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
14543 |
МАРКЕЛОВА О.А. |
14138 |
м. Львів |
"Любисток" |
3 |
62 (18+30+14) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
14544 |
МАРКІВ В.А. |
14859 |
м. Стрий |
Добрянська ЗОШ |
4 |
132 (42+48+42) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
14545 |
МАРКІВ В.А. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
3 |
126 (42+48+36) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
14546 |
МАРКІВ В.В. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
5 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
14547 |
МАРКІВ В.І. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
2 |
72 (30+30+12) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
14548 |
МАРКІВ В.О. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
11 |
123 (54+32+37) |
|
С1 |
|
|
Михаць Ігор Львович |
14549 |
МАРКІВ Д.А. |
14290 |
м. Жидачів |
Бортниківська СЗШ |
6 |
78 (32+10+36) |
|
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
14550 |
МАРКІВ Д.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
6 |
106 (48+20+38) |
|
С1 |
|
|
Михаць Ігор Львович |
14551 |
МАРКІВ З. |
14001 |
м. Львів |
ПНВЗ "ЗОШ святої Софії" |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
14552 |
МАРКІВ І.І. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
2 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
14553 |
МАРКІВ К.І. |
14690 |
м. Сокаль |
Тартаківська ЗШ |
4 |
112 (42+42+28) |
|
С1 |
С2 |
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
14554 |
МАРКІВ М.А. |
14051 |
м. Львів |
СЗШ № 29 |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
14555 |
МАРКІВ М.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
9 |
84 (30+20+34) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
14556 |
МАРКІВ М.Є. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
6 |
108 (42+36+30) |
|
С1 |
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
14557 |
МАРКІВ М.М. |
14076 |
м. Львів |
СЗШ № 86 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
14558 |
МАРКІВ М.Р. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
11 |
105 (36+32+37) |
|
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
14559 |
МАРКІВ М.Я. |
14283 |
м. Жидачів |
Гніздичівська СЗШ |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
14560 |
МАРКІВ Н.А. |
14305 |
м. Жидачів |
Володимирцівська ЗОШ |
9 |
121 (36+48+37) |
|
|
С2 |
|
Кардаш Богдан Степанович |
14561 |
МАРКІВ Н.І. |
14690 |
м. Сокаль |
Тартаківська ЗШ |
6 |
110 (32+30+48) |
|
|
|
С3 |
Кнейчук Наталія Володимирівна |
14562 |
МАРКІВ Н.Р. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
5 |
142 (46+54+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
14563 |
МАРКІВ О.Ю. |
14153 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 17 |
3 |
132 (42+48+42) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
14564 |
МАРКІВ С.А. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
14565 |
МАРКІВ С.Р. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
14566 |
МАРКІВ Х.Р. |
14718 |
м. Сокаль |
НВК ЗШ № 2 ліцей |
4 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
14567 |
МАРКІВ Я. . |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
7 |
171 (60+54+57) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
14568 |
МАРКІН Д.С. |
14140 |
м. Львів |
ШЕЛ |
7 |
115 (54+28+33) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
14569 |
МАРКО А.П. |
14385 |
м. Жовква |
ЗОШ № 3 |
8 |
145 (54+48+43) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
14570 |
МАРКО А.Р. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
14571 |
МАРКО А.Т. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
14572 |
МАРКО М.В. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
4 |
120 (42+42+36) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
14573 |
МАРКО М.Р. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
6 |
114 (38+40+36) |
|
|
С2 |
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
14574 |
МАРКО Н.В. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
9 |
154 (54+42+58) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
14575 |
МАРКО Н.П. |
14027 |
м. Львів |
СЗШ № 68 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
14576 |
МАРКО Н.С. |
14077 |
м. Львів |
СЗШ № 84 |
11 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
14577 |
МАРКО О.М. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
8 |
157 (60+46+51) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
14578 |
МАРКО О.Р. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
7 |
130 (54+36+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Оленчин Тетяна Петрівна |
14579 |
МАРКО Р.В. |
14680 |
м. Сокаль |
Хлівчанська ЗШ |
9 |
171 (54+60+57) |
З |
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
14580 |
МАРКО С.В. |
14362 |
м. Жовква |
Бишківська ЗОШ |
10 |
90 (30+20+40) |
|
|
|
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
14581 |
МАРКОВИЧ А.Р. |
14623 |
м. Сколе |
Верхньорожанківська ЗОШ |
6 |
102 (42+26+34) |
|
С1 |
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
14582 |
МАРКОВИЧ І.Й. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
10 |
162 (54+60+48) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
14583 |
МАРКОВИЧ Р.Р. |
14623 |
м. Сколе |
Верхньорожанківська ЗОШ |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
14584 |
МАРКОВИЧ С.М. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
2 |
78 (24+30+24) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
14585 |
МАРКОВИЧ Т.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
4 |
90 (24+36+30) |
|
|
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
14586 |
МАРКОВИЧ Т.М. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
5 |
158 (56+48+54) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
14587 |
МАРКОВСЬКА Ю.Р. |
14044 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок " Провесінь" |
7 |
126 (39+48+39) |
|
|
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
14588 |
МАРКОВЦЕВ Р.І. |
14206 |
м. Червоноград |
НВК № 10 |
1 |
76 (28+30+18) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
14589 |
МАРКОЦЬ В.А. |
14073 |
м. Львів |
ЗШ "Первоцвіт" |
2 |
50 (20+24+6) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
14590 |
МАРКУС О.Р. |
14183 |
м. Стрий |
СЗШ № 4 |
8 |
144 (54+42+48) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
14591 |
МАРМУЛЯК Д.Ю. |
14026 |
м. Львів |
СЗШ № 67 |
2 |
52 (28+18+6) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
14592 |
МАРОЧКАНИЧ О.В. |
14183 |
м. Стрий |
СЗШ № 4 |
3 |
86 (30+24+32) |
|
|
|
С3 |
Пістун Надія Данилівна |
14593 |
МАРОЧКО В.В. |
14611 |
м. Сколе |
НВК СЗШ ліцей с. Козьова |
3 |
68 (30+30+8) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
14594 |
МАРТА М.Ю. |
14034 |
м. Львів |
"Світанок" |
3 |
58 (24+18+16) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
14595 |
МАРТЕКЛЯС А. . |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
5 |
120 (42+30+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Воробець Надія Теодорівна |
14596 |
МАРТЕНЯК М.А. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
6 |
42 (4+12+26) |
|
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
14597 |
МАРТИКЛЯС В.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
8 |
94 (48+24+22) |
|
С1 |
|
|
Михаць Ігор Львович |
14598 |
МАРТИКЛЯС Н.І. |
14406 |
м. Жовква |
Кунинська ЗОШ |
6 |
78 (32+10+36) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
14599 |
МАРТИН А.Л. |
14394 |
м. Жовква |
Великодорошівська ЗОШ |
3 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
14600 |
МАРТИН А.П. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
14601 |
МАРТИН А.П. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
3 |
104 (24+48+32) |
|
|
С2 |
С3 |
Біда Наталія Романівна |
14602 |
МАРТИН Б.А. |
14134 |
м. Львів |
Правнича гімназія |
9 |
123 (54+32+37) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
14603 |
МАРТИН Д.Р. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
5 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
14604 |
МАРТИН М.Б. |
14386 |
м. Жовква |
Куликівська ЗОШ |
5 |
158 (46+58+54) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
14605 |
МАРТИН М.І. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
14606 |
МАРТИН М.О. |
14165 |
м. Моршин |
НВК СЗШ ліцей |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Люсак Руслана Михайлівна |
14607 |
МАРТИН М.О. |
14165 |
м. Моршин |
НВК СЗШ ліцей |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Люсак Руслана Михайлівна |
14608 |
МАРТИН М.С. |
14934 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 1 |
3 |
114 (36+42+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
14609 |
МАРТИН Н.А. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
6 |
86 (26+30+30) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
14610 |
МАРТИН Н.М. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
7 |
94 (39+24+31) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
14611 |
МАРТИН О.І. |
14141 |
м. Львів |
ЦО "Політехнік-Еколенд" |
2 |
52 (22+18+12) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
14612 |
МАРТИН Р.М. |
14389 |
м. Жовква |
Рава-Руська ЗОШ № 2 |
3 |
86 (24+36+26) |
|
|
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
14613 |
МАРТИН Т.І. |
14141 |
м. Львів |
ЦО "Політехнік-Еколенд" |
1 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
14614 |
МАРТИН Ю.М. |
14846 |
м. Стрий |
Миртюківський НВК |
7 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
14615 |
МАРТИНЕ ЦЬ С.І. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
2 |
72 (30+30+12) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
14616 |
МАРТИНЕНКО Н.А. |
14182 |
м. Стрий |
СЗШ № 3 |
2 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
14617 |
МАРТИНЕНКО Р.Г. |
14620 |
м. Сколе |
НВК СЗШ гімназія с. Тухля |
9 |
105 (36+32+37) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
14618 |
МАРТИНЕНКО Т.О. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
86 (26+30+30) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
14619 |
МАРТИНЕЦЬ А.І. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
9 |
84 (36+8+40) |
|
|
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
14620 |
МАРТИНЕЦЬ Н.І. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
1 |
78 (24+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
14621 |
МАРТИНЕЦЬ У.Т. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
14622 |
МАРТИНИК В.І. |
14480 |
м. Пустомити |
Наварійська ЗОШ |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
14623 |
МАРТИНИК В.С. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
6 |
132 (38+46+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
14624 |
МАРТИНИК Д.С. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
14625 |
МАРТИНИК Л.П. |
14936 |
м. Яворів |
НВК ДЗ СЗШ |
2 |
72 (30+24+18) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
14626 |
МАРТИНИШИН В.М. |
14036 |
м. Львів |
СЗШ № 65 |
6 |
101 (26+39+36) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
14627 |
МАРТИНИШИН У.Ю. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
9 |
64 (18+12+34) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
14628 |
МАРТИНИШИН Х.А. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
8 |
144 (60+48+36) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
14629 |
МАРТИНІВ Д.С. |
14385 |
м. Жовква |
ЗОШ № 3 |
3 |
96 (30+36+30) |
|
|
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
14630 |
МАРТИНІВ Л.А. |
14394 |
м. Жовква |
Великодорошівська ЗОШ |
6 |
112 (40+30+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
14631 |
МАРТИНІВ М.І. |
14843 |
м. Стрий |
Лисовицька школа-ліцей |
6 |
160 (46+60+54) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
14632 |
МАРТИНІВ Т.Р. |
14552 |
м. Радехів |
Кривецький НВК |
7 |
141 (48+42+51) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
14633 |
МАРТИНІВ Ю.І. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
14634 |
МАРТИННИК С.Л. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
3 |
114 (30+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
14635 |
МАРТИНОВИЧ Д.І. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
7 |
127 (60+28+39) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
14636 |
МАРТИНОВСЬКА А.В. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
3 |
84 (30+24+30) |
|
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
14637 |
МАРТИНОВСЬКИЙ Н.Ю. |
14046 |
м. Львів |
СЗШ № 71 |
10 |
150 (54+44+52) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
14638 |
МАРТИНЧУК І.А. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
6 |
67 (22+27+18) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
14639 |
МАРТИНЧУК П.А. |
14406 |
м. Жовква |
Кунинська ЗОШ |
3 |
90 (42+30+18) |
|
С1 |
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
14640 |
МАРТИНЮК А.В. |
14461 |
м. Пустомити |
Зимноводівська ЗОШ № 2 |
2 |
30 (12+6+12) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
14641 |
МАРТИНЮК А.В. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
5 |
89 (24+41+24) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
14642 |
МАРТИНЮК В.І. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
4 |
94 (30+48+16) |
|
|
С2 |
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
14643 |
МАРТИНЮК В.М. |
14545 |
м. Радехів |
Грицевільська ЗОШ |
8 |
150 (45+60+45) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
14644 |
МАРТИНЮК Д.В. |
14461 |
м. Пустомити |
Зимноводівська ЗОШ № 2 |
5 |
122 (38+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
14645 |
МАРТИНЮК Д.П. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
2 |
72 (18+30+24) |
З |
|
|
|
Цімарно Марія Петрівна |
14646 |
МАРТИНЮК І.П. |
14203 |
м. Червоноград |
ЗШ № 7 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
14647 |
МАРТИНЮК І.Я. |
14060 |
м. Львів |
СЗШ № 8 (молодша школа) |
4 |
88 (24+36+28) |
|
|
С2 |
|
Мазовіта Орися Петрівна |
14648 |
МАРТИНЮК М. . |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
1 |
72 (24+30+18) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
14649 |
МАРТИНЮК М.М. |
14094 |
м. Львів |
СЗШ № 36 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
14650 |
МАРТИНЮК М.О. |
14036 |
м. Львів |
СЗШ № 65 |
7 |
135 (54+44+37) |
|
С1 |
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
14651 |
МАРТИНЮК Н.В. |
14461 |
м. Пустомити |
Зимноводівська ЗОШ № 2 |
2 |
46 (22+18+6) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
14652 |
МАРТИНЮК О.І. |
14486 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 1 |
9 |
131 (48+32+51) |
|
С1 |
|
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
14653 |
МАРТИНЮК О.О. |
14014 |
м. Львів |
СЗШ № 87 |
4 |
108 (30+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Оленчин Тетяна Петрівна |
14654 |
МАРТИНЮК О.Т. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
5 |
146 (44+48+54) |
З |
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
14655 |
МАРТИНЮК О.Ю. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
2 |
74 (26+30+18) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
14656 |
МАРТИНЮК П.П. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
6 |
144 (48+54+42) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
14657 |
МАРТИНЮК С.Р. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
6 |
136 (34+54+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
14658 |
МАРТИНЮК Х.В. |
14023 |
м. Львів |
Гімназія "Євшан" |
5 |
134 (44+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
14659 |
МАРТИНЮК Ю.С. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
8 |
105 (39+30+36) |
|
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
14660 |
МАРТИНЯК А.Т. |
14487 |
м. Пустомити |
Зубрянський НВК |
3 |
90 (36+36+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
14661 |
МАРТИНЯК В.П. |
14474 |
м. Пустомити |
Чорношовицький НВК |
4 |
90 (18+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
14662 |
МАРТИНЯК Д.В. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
14663 |
МАРТИНЯК Д.Ю. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
4 |
94 (30+30+34) |
|
|
|
С3 |
Булас Надія Антонівна |
14664 |
МАРТИНЯК М.М. |
14075 |
м. Львів |
СЗШ № 96 |
3 |
78 (18+30+30) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
14665 |
МАРТИНЯК О.М. |
14058 |
м. Львів |
СЗШ № 47 |
3 |
108 (30+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
14666 |
МАРТИНЯК Т.М. |
14075 |
м. Львів |
СЗШ № 96 |
7 |
127 (48+40+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
14667 |
МАРТИНЯК Х.Р. |
14474 |
м. Пустомити |
Чорношовицький НВК |
4 |
84 (24+30+30) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
14668 |
МАРТИРОСЯН А.Р. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
8 |
156 (60+54+42) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
14669 |
МАРТИЧ Р.О. |
14460 |
м. Пустомити |
Зимноводівська ЗОШ № 1 |
5 |
120 (30+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
14670 |
МАРТН К.В. |
14399 |
м. Жовква |
Дев’ятирська ЗОШ |
9 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
14671 |
МАРТЮК Х.О. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
2 |
66 (30+24+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
14672 |
МАРТЯК Н.Я. |
14120 |
м. Львів |
СЗШ № 41 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
14673 |
МАРУНИН О.Л. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
2 |
76 (28+30+18) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
14674 |
МАРУНИН С.Л. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
3 |
86 (30+42+14) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
14675 |
МАРУНКЕВИЧ Я.Н. |
14184 |
м. Стрий |
СЗШ № 5 |
5 |
84 (36+24+24) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
14676 |
МАРУНЧАК І.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
9 |
136 (54+40+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
14677 |
МАРУНЧАК О.І. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
7 |
156 (57+54+45) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
14678 |
МАРУНЧАК Р.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
3 |
108 (36+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Михаць Ігор Львович |
14679 |
МАРУНЧАК Ю.В. |
14741 |
м. Старий Самбір |
Великосільська ЗСШ |
7 |
144 (60+42+42) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
14680 |
МАРУНЧАК Ю.І. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
5 |
120 (36+36+48) |
|
|
|
С3 |
Лободяк Леся Мар'янівна |
14681 |
МАРУНЯК А.Р. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
8 |
118 (57+36+25) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
14682 |
МАРУНЯК В.А. |
14001 |
м. Львів |
ПНВЗ "ЗОШ святої Софії" |
3 |
78 (24+30+24) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
14683 |
МАРУСЕНКО В.В. |
14205 |
м. Червоноград |
ЗШ № 9 |
5 |
134 (44+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Перець Надія Михайлівна |
14684 |
МАРУСИН М.І. |
14186 |
м. Стрий |
СЗШ № 7 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
14685 |
МАРУСИЧ С.В. |
14370 |
м. Жовква |
Зашківська ЗОШ |
11 |
102 (36+26+40) |
|
|
|
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
14686 |
МАРУСИЧ Х.В. |
14370 |
м. Жовква |
Зашківська ЗОШ |
3 |
78 (30+24+24) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
14687 |
МАРУСЯК В.С. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
108 (36+48+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
14688 |
МАРУСЯК М.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
7 |
114 (51+24+39) |
|
С1 |
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
14689 |
МАРУСЯК Н. |
14140 |
м. Львів |
ШЕЛ |
11 |
54 (24+14+16) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
14690 |
МАРУСЯК С.С. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
14691 |
МАРУТ В. |
14005 |
м. Львів |
СЗШ № 62 |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
14692 |
МАРУТЯК В.В. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
7 |
78 (39+22+17) |
|
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
14693 |
МАРУТЯК М.Я. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
5 |
135 (52+41+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
14694 |
МАРУХА Н.С. |
14023 |
м. Львів |
Гімназія "Євшан" |
8 |
144 (54+44+46) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
14695 |
МАРУХНЯК В.А. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
2 |
60 (18+24+18) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
14696 |
МАРУХНЯК В.В. |
14493 |
м. Пустомити |
Винничківський НВК |
9 |
118 (42+36+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
14697 |
МАРУХНЯК Д.І. |
14493 |
м. Пустомити |
Винничківський НВК |
6 |
132 (48+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
14698 |
МАРУХНЯК Л.М. |
14460 |
м. Пустомити |
Зимноводівська ЗОШ № 1 |
3 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
14699 |
МАРУХНЯК С.М. |
14460 |
м. Пустомити |
Зимноводівська ЗОШ № 1 |
5 |
148 (46+54+48) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
14700 |
МАРУХНЯК Т.В. |
14460 |
м. Пустомити |
Зимноводівська ЗОШ № 1 |
3 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
14701 |
МАРУЧАК В.Р. |
14073 |
м. Львів |
ЗШ "Первоцвіт" |
3 |
80 (30+30+20) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
14702 |
МАРУШКА А.М. |
14380 |
м. Жовква |
Староскварявська ЗОШ |
5 |
113 (44+39+30) |
|
С1 |
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
14703 |
МАРУШКА В.Д. |
14368 |
м. Жовква |
Добросинська ЗОШ |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
14704 |
МАРУШКА О.В. |
14027 |
м. Львів |
СЗШ № 68 |
2 |
72 (30+30+12) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
14705 |
МАРУШКА Р.Д. |
14368 |
м. Жовква |
Добросинська ЗОШ |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
14706 |
МАРУШКО Я.В. |
14366 |
м. Жовква |
Глинський НВК |
6 |
138 (54+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
14707 |
МАРУЩАК А |
14838 |
м. Стрий |
Дашавська СЗШ |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
14708 |
МАРУЩАК Д.Д. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
3 |
58 (24+24+10) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
14709 |
МАРУЩАК І.В. |
14182 |
м. Стрий |
СЗШ № 3 |
4 |
76 (24+42+10) |
|
|
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
14710 |
МАРУЩАК М.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
8 |
57 (24+16+17) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
14711 |
МАРУЩАК С.І. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
14712 |
МАРУЩАК С.Т. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
6 |
102 (24+36+42) |
|
|
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
14713 |
МАРУЩАК У.Т. |
14182 |
м. Стрий |
СЗШ № 3 |
7 |
101 (54+28+19) |
|
С1 |
|
|
Пістун Надія Данилівна |
14714 |
МАРУЩАК Ю.Н. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
5 |
128 (46+42+40) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
14715 |
МАРУЩИН В.М. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
5 |
78 (30+30+18) |
|
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
14716 |
МАРФУТІНА К.А. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
7 |
72 (27+24+21) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
14717 |
МАРЦЕНЮК А.В. |
14096 |
м. Львів |
ССЗШ № 46 |
3 |
118 (42+36+40) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
14718 |
МАРЦЕХОВСЬКИЙ А.О. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
14719 |
МАРЦИНЮК І.І. |
14698 |
м. Сокаль |
Лещаківський НВК-ЗШ-дитячий садок |
3 |
114 (30+48+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Кнейчук Наталія Володимирівна |
14720 |
МАРЦИНЮК У.Р. |
14839 |
м. Стрий |
Дулібська школа-гімназія |
6 |
70 (24+16+30) |
|
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
14721 |
МАРЦИХ Д.В. |
14147 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 4 |
7 |
111 (42+30+39) |
|
С1 |
|
|
Юрків Андрій Степанович |
14722 |
МАРЦІВ І.Р. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
7 |
123 (54+30+39) |
|
С1 |
|
|
Михаць Ігор Львович |
14723 |
МАРЦІВ Н.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
14724 |
МАРЦІВ Х.Р. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
4 |
108 (30+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
14725 |
МАРЦІН В.І. |
14406 |
м. Жовква |
Кунинська ЗОШ |
4 |
108 (24+48+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
14726 |
МАРЦІН Т.Р. |
14054 |
м. Львів |
СЗШ № 21 |
4 |
126 (36+42+48) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
14727 |
МАРЦІНІВ Н.І. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
5 |
108 (34+40+34) |
|
|
С2 |
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
14728 |
МАРЦІНКІВ М.І. |
14531 |
м. Радехів |
Нововитківська ЗОШ |
10 |
135 (48+48+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Брановський Володимир Іванович |
14729 |
МАРЦІНКО В.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
3 |
108 (30+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Михаць Ігор Львович |
14730 |
МАРЦІНКО І.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
14731 |
МАРЦІНКО М.В. |
14155 |
м. Дрогобич |
Гімназія |
5 |
172 (52+60+60) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
14732 |
МАРЦІНКО М.Р. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
7 |
132 (51+36+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Михаць Ігор Львович |
14733 |
МАРЦІНКО Ю.І. |
14542 |
м. Радехів |
Вузлівський ліцей |
11 |
54 (18+16+20) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
14734 |
МАРЦІНКОВСЬКА О.І. |
14533 |
м. Радехів |
Дмитрівський НВК |
6 |
106 (30+34+42) |
|
|
|
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
14735 |
МАРЦІНОВСЬКА Т.Б. |
14537 |
м. Радехів |
Павлівська ЗОШ |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
14736 |
МАРЧЕВСЬКА Є.А. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
8 |
126 (45+36+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
14737 |
МАРЧЕНКО А.О. |
14021 |
м. Львів |
СЗШ № 40 |
3 |
96 (30+36+30) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
14738 |
МАРЧЕНКО А.О. |
14050 |
м. Львів |
СЗШ № 24 |
5 |
47 (22+17+8) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
14739 |
МАРЧЕНКО М.Р. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
3 |
102 (42+48+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
14740 |
МАРЧЕНКО О.О. |
14021 |
м. Львів |
СЗШ № 40 |
3 |
108 (36+36+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
14741 |
МАРЧЕНКО С.І. |
14042 |
м. Львів |
СЗШ № 42 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
14742 |
МАРЧЕНКО Я.О. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
3 |
82 (18+30+34) |
|
|
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
14743 |
МАРЧИШАК А.Б. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
96 (18+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
14744 |
МАРЧИШАК В.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
9 |
80 (48+24+8) |
|
С1 |
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
14745 |
МАРЧИШАК О.Б. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
108 (36+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
14746 |
МАРЧИШАК Ю.Б. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
14747 |
МАРЧИШИН Д.Т. |
14024 |
м. Львів |
ССЗШ № 15 |
6 |
136 (46+42+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
14748 |
МАРЧИШИН М.В. |
14192 |
м. Стрий |
Гімназія |
6 |
90 (32+10+48) |
|
|
|
С3 |
Пістун Надія Данилівна |
14749 |
МАРЧИШИН М.Й. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
76 (28+30+18) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
14750 |
МАРЧИШИН М.М. |
14840 |
м. Стрий |
Кавська СЗШ |
9 |
142 (60+34+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Романова Лілія Володимирівна |
14751 |
МАРЧИШИН С.М. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
1 |
70 (28+30+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
14752 |
МАРЧУК В.І. |
14859 |
м. Стрий |
Добрянська ЗОШ |
8 |
156 (54+48+54) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
14753 |
МАРЧУК К.А. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
4 |
84 (24+36+24) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
14754 |
МАРЧУК Н.І. |
14859 |
м. Стрий |
Добрянська ЗОШ |
6 |
158 (50+54+54) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
14755 |
МАРШАЛЕК Н.С. |
14012 |
м. Львів |
СЗШ № 34 |
5 |
127 (52+39+36) |
|
С1 |
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
14756 |
МАРШАЛОК А.П. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
14757 |
МАРШАЛОК М.С. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
14758 |
МАРШАЛОК О.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
8 |
162 (54+54+54) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
14759 |
МАРШАЛОК О.П. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
7 |
147 (60+48+39) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
14760 |
МАРЩІВСЬКИЙ М.Б. |
14935 |
м. Яворів |
НВК СЗШ ДНЗ с. Бірки |
7 |
112 (51+30+31) |
|
С1 |
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
14761 |
МАРЩІВСЬКИЙ О.І. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
7 |
124 (42+36+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
14762 |
МАРЯНЧУК А.В. |
14053 |
м. Львів |
СЗШ № 70 |
4 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
14763 |
МАРЯСОВА Е.А. |
14141 |
м. Львів |
ЦО "Політехнік-Еколенд" |
1 |
82 (28+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
14764 |
МАРЯШ В.В. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
2 |
60 (30+24+6) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
14765 |
МАСЕЛКО М. . |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
2 |
64 (28+24+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
14766 |
МАСЕНДИЧ В.М. |
14283 |
м. Жидачів |
Гніздичівська СЗШ |
4 |
80 (24+30+26) |
|
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
14767 |
МАСЕНДИЧ О.І. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
7 |
123 (45+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
14768 |
МАСЕНДИЧ Т.І. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
14769 |
МАСИК Н.В. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
7 |
121 (48+36+37) |
|
С1 |
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
14770 |
МАСЛЕЙ О.І. |
14750 |
м. Старий Самбір |
Турївська ЗСШ |
6 |
108 (30+36+42) |
|
|
|
С3 |
Мар’ян Ольга Казимирівна |
14771 |
МАСЛИГАН А.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
7 |
126 (48+30+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
14772 |
МАСЛИГАН Д.А. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
14773 |
МАСЛІЙОВИЧ А.О. |
14185 |
м. Стрий |
СЗШ № 6 |
4 |
86 (24+36+26) |
|
|
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
14774 |
МАСЛІЙОВИЧ Є.Р. |
14611 |
м. Сколе |
НВК СЗШ ліцей с. Козьова |
8 |
137 (57+32+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
14775 |
МАСЛІЙОВИЧ Т.Р. |
14611 |
м. Сколе |
НВК СЗШ ліцей с. Козьова |
4 |
120 (42+42+36) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
14776 |
МАСЛО В.А. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
5 |
130 (34+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Гарбіч Людмила Іванівна |
14777 |
МАСЛОВА А.О. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
14778 |
МАСЛОВСЬКА В.Я. |
14678 |
м. Сокаль |
Острівський НВК-ЗШ-дитячий садок |
7 |
82 (30+24+28) |
|
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
14779 |
МАСЛОВСЬКИЙ Д. . |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
4 |
90 (24+36+30) |
|
|
С2 |
|
Булас Надія Антонівна |
14780 |
МАСЛОВСЬКИЙ О.В. |
14204 |
м. Червоноград |
СШ № 8 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
14781 |
МАСЛЮК А.О. |
14382 |
м. Жовква |
Дублянська ЗОШ |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
14782 |
МАСЛЮК В.Я. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
10 |
136 (54+30+52) |
|
С1 |
|
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
14783 |
МАСЛЮК І.А. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
6 |
81 (22+17+42) |
|
|
|
С3 |
Біда Наталія Романівна |
14784 |
МАСЛЮК Р.Р. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
7 |
123 (60+30+33) |
|
С1 |
|
|
Михаць Ігор Львович |
14785 |
МАСЛЮК С.Д. |
14040 |
м. Львів |
СЗШ № 49 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
14786 |
МАСЛЯК Д.Р. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
2 |
72 (30+18+24) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
14787 |
МАСЛЯК Н.Р. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
9 |
96 (48+14+34) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
14788 |
МАСЛЯК О.Р. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
7 |
144 (54+48+42) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
14789 |
МАСЛЯК Ю.М. |
14377 |
м. Жовква |
Новоскварявська ЗОШ |
6 |
130 (54+40+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
14790 |
МАСЛЯНА В.А. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
7 |
120 (30+50+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Воробець Надія Теодорівна |
14791 |
МАСЛЯНИЙ А.Б. |
14184 |
м. Стрий |
СЗШ № 5 |
9 |
89 (42+16+31) |
|
С1 |
|
|
Пістун Надія Данилівна |
14792 |
МАСЛЯНИК А.І. |
14648 |
м. Сколе |
Ялинкуватська ЗШ |
9 |
131 (42+48+41) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
14793 |
МАСЛЯНИК В.Я. |
14068 |
м. Львів |
ЗШ "Дивосвіт" |
3 |
96 (30+30+36) |
|
|
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
14794 |
МАСЛЯНИК Ю.В. |
14648 |
м. Сколе |
Ялинкуватська ЗШ |
8 |
108 (51+22+35) |
|
С1 |
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
14795 |
МАСЛЯНКА А.А. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
3 |
44 (0+36+8) |
|
|
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
14796 |
МАСЛЯНКО М.Т. |
14054 |
м. Львів |
СЗШ № 21 |
5 |
155 (44+51+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
14797 |
МАСНИЙ Б.Т. |
14032 |
м. Львів |
НВК "Гроно" |
3 |
62 (24+24+14) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
14798 |
МАСНИК А.М. |
14075 |
м. Львів |
СЗШ № 96 |
5 |
150 (54+48+48) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
14799 |
МАСНИК Д.М. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
14800 |
МАСНЯК Б.В. |
14377 |
м. Жовква |
Новоскварявська ЗОШ |
6 |
146 (56+48+42) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
14801 |
МАСНЯК Ю.І. |
14394 |
м. Жовква |
Великодорошівська ЗОШ |
3 |
108 (42+36+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
14802 |
МАСОЛА Х.М. |
14405 |
м. Жовква |
Крехівська ЗОШ |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
14803 |
МАССИК А.О. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
4 |
102 (24+30+48) |
|
|
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
14804 |
МАСТЕЛЯК Р.Б. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
9 |
113 (42+28+43) |
|
С1 |
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
14805 |
МАСЬЛЯНКА Ф.З. |
14500 |
м. Пустомити |
Звенигородська ЗОШ |
7 |
79 (39+24+16) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
14806 |
МАСЮК В.Р. |
14119 |
м. Львів |
СЗШ № 38 |
7 |
131 (54+34+43) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
14807 |
МАСЮК М.М. |
14942 |
м. Яворів |
Смолинська СЗШ |
5 |
153 (48+51+54) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
14808 |
МАСЮКОВ С.С. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
9 |
97 (24+36+37) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
14809 |
МАСЮКОВА І.Я. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
10 |
120 (42+32+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Біда Наталія Романівна |
14810 |
МАСЮКОВА С.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
14811 |
МАСЯК Я.О. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
2 |
72 (24+24+24) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
14812 |
МАТВЕЙКО Х. . |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
2 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
14813 |
МАТВЄЄВ В.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
7 |
98 (45+20+33) |
|
С1 |
|
|
Михаць Ігор Львович |
14814 |
МАТВЄЄВ Н.В. |
14386 |
м. Жовква |
Куликівська ЗОШ |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
14815 |
МАТВЄЄВ С.М. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
3 |
132 (48+42+42) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
14816 |
МАТВІЄВА І.Л. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
14817 |
МАТВІЄНКО М.С. |
14068 |
м. Львів |
ЗШ "Дивосвіт" |
3 |
116 (36+42+38) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
14818 |
МАТВІЄНКО Р. |
14031 |
м. Львів |
ЛУГГ |
8 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
14819 |
МАТВІЄНКО Ю.О. |
14007 |
м. Львів |
СЗШ № 4 |
2 |
74 (26+24+24) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
14820 |
МАТВІЄЦЬ В.Ю. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
8 |
139 (54+42+43) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
14821 |
МАТВІЇВ А.А. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
5 |
163 (52+57+54) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
14822 |
МАТВІЇВ А.Б. |
14401 |
м. Жовква |
Замочківська ЗОШ |
3 |
120 (24+48+48) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
14823 |
МАТВІЇВ А.В. |
14187 |
м. Стрий |
СЗШ № 8 |
6 |
98 (32+40+26) |
|
|
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
14824 |
МАТВІЇВ А.В. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
6 |
115 (34+27+54) |
|
|
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
14825 |
МАТВІЇВ В.А. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
14826 |
МАТВІЇВ В.І. |
14476 |
м. Пустомити |
Солонківська ЗОШ |
2 |
68 (26+30+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
14827 |
МАТВІЇВ В.О. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
1 |
82 (28+24+30) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
14828 |
МАТВІЇВ В.Р. |
14282 |
м. Жидачів |
НВК |
8 |
131 (51+38+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
14829 |
МАТВІЇВ Д.М. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
4 |
108 (30+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
14830 |
МАТВІЇВ І.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
4 |
84 (24+36+24) |
|
|
С2 |
|
Булас Надія Антонівна |
14831 |
МАТВІЇВ К.І. |
14313 |
м. Жидачів |
Волице-Гніздичівська ЗОШ |
1 |
72 (24+30+18) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
14832 |
МАТВІЇВ М.А. |
14068 |
м. Львів |
ЗШ "Дивосвіт" |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
14833 |
МАТВІЇВ М.І. |
14284 |
м. Жидачів |
Гімназія |
7 |
97 (51+24+22) |
|
С1 |
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
14834 |
МАТВІЇВ Н.Є. |
14180 |
м. Стрий |
СЗШ № 1 |
4 |
96 (30+48+18) |
|
|
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
14835 |
МАТВІЇВ Н.О. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
8 |
121 (54+42+25) |
|
С1 |
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
14836 |
МАТВІЇВ О.М. |
14949 |
м. Яворів |
Гімназія ім. Маковея |
6 |
149 (56+33+60) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
14837 |
МАТВІЇВ О.Ф. |
14365 |
м. Жовква |
Гійченська ЗОШ |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
14838 |
МАТВІЇВ О.Ю. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
5 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
14839 |
МАТВІЇВ Р.П. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
2 |
82 (28+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
14840 |
МАТВІЇВ С. |
14383 |
м. Жовква |
ЗОШ № 1 |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
14841 |
МАТВІЇВ С.В. |
14380 |
м. Жовква |
Староскварявська ЗОШ |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
14842 |
МАТВІЇВ Ю.Т. |
14036 |
м. Львів |
СЗШ № 65 |
7 |
153 (57+42+54) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
14843 |
МАТВІЇШИН А.С. |
14098 |
м. Львів |
СЗШ № 50 |
8 |
95 (51+24+20) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
14844 |
МАТВІЇШИН Г.А. |
14310 |
м. Жидачів |
Сугріївська ЗОШ |
5 |
125 (38+33+54) |
|
|
|
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
14845 |
МАТВІЇШИН М.А. |
14310 |
м. Жидачів |
Сугріївська ЗОШ |
3 |
94 (24+42+28) |
|
|
С2 |
|
Кардаш Богдан Степанович |
14846 |
МАТВІЇШИН М.В. |
14134 |
м. Львів |
Правнича гімназія |
7 |
117 (45+36+36) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
14847 |
МАТВІЇШИН М.П. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
8 |
111 (45+24+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Біда Наталія Романівна |
14848 |
МАТВІЇШИН О.А. |
14488 |
м. Пустомити |
Сокільницька ЗОШ |
8 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
14849 |
МАТВІЇШИН О.Б. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
3 |
132 (48+42+42) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
14850 |
МАТВІЇШИН О.Я. |
14179 |
м. Самбір |
Гімназія |
8 |
156 (54+42+60) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
14851 |
МАТВІЇШИН С.Б. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
3 |
132 (48+42+42) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
14852 |
МАТВІЇШИН С.І. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
7 |
84 (30+36+18) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
14853 |
МАТВІЙ С.В. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
9 |
87 (24+28+35) |
|
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
14854 |
МАТВІЙ Я.Т. |
14032 |
м. Львів |
НВК "Гроно" |
3 |
76 (24+30+22) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
14855 |
МАТВІЙКІВ М.О. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
6 |
123 (48+33+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Лободяк Леся Мар'янівна |
14856 |
МАТВІЙЧУК А.О. |
14186 |
м. Стрий |
СЗШ № 7 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
14857 |
МАТВІЙЧУК А.О. |
14208 |
м. Червоноград |
ЗШ № 12 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
14858 |
МАТВІЙЧУК В.В. |
14561 |
м. Радехів |
Яструбичівська ЗОШ |
3 |
102 (24+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
14859 |
МАТВІЙЧУК М.В. |
14179 |
м. Самбір |
Гімназія |
8 |
138 (54+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ніженецька Наталія Сергіївна |
14860 |
МАТВІЙЧУК М.М. |
14023 |
м. Львів |
Гімназія "Євшан" |
7 |
114 (27+38+49) |
|
|
|
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
14861 |
МАТВІЙЧУК О.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
3 |
96 (30+36+30) |
|
|
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
14862 |
МАТВІЙЧУК О.П. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
7 |
162 (60+54+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
14863 |
МАТВІЯС А.І. |
14684 |
м. Сокаль |
Домашівська ЗШ |
4 |
90 (24+42+24) |
|
|
С2 |
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
14864 |
МАТВІЯС Р.І. |
14684 |
м. Сокаль |
Домашівська ЗШ |
6 |
116 (52+28+36) |
|
С1 |
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
14865 |
МАТЕЙ Д.В. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
7 |
162 (60+54+48) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
14866 |
МАТЕРАЦЬКИЙ О.І. |
14549 |
м. Радехів |
Кустинський НВК |
4 |
108 (30+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
14867 |
МАТИС А.Ю. |
14046 |
м. Львів |
СЗШ № 71 |
4 |
108 (42+42+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
14868 |
МАТИС В.Б. |
14031 |
м. Львів |
ЛУГГ |
6 |
154 (52+54+48) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
14869 |
МАТІЇВ І.В. |
14608 |
м. Сколе |
Головецька ЗОШ |
8 |
159 (60+48+51) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
14870 |
МАТІЇВ П.Р. |
14635 |
м. Сколе |
Нижньорожанківська ЗОШ |
8 |
126 (45+42+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Багрич Галина Миколаївна |
14871 |
МАТІЇВ Р.В. |
14634 |
м. Сколе |
Либохорівський НВК ЗОШ ДНЗ |
9 |
52 (24+14+14) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
14872 |
МАТІЇШИН М.В. |
14865 |
м. Стрий |
Завадівська ЗОШ |
5 |
124 (42+34+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Романова Лілія Володимирівна |
14873 |
МАТІЇШИН О.Ю. |
14187 |
м. Стрий |
СЗШ № 8 |
10 |
138 (54+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Пістун Надія Данилівна |
14874 |
МАТІЇШИН С.В. |
14858 |
м. Стрий |
Голобутівська ЗОШ |
5 |
76 (26+30+20) |
|
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
14875 |
МАТІЇШИН С.М. |
14190 |
м. Стрий |
СЗШ № 11 |
3 |
38 (18+12+8) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
14876 |
МАТІЙКІВ Є.А. |
14637 |
м. Сколе |
Опорецька ЗШ |
2 |
66 (30+24+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Багрич Галина Миколаївна |
14877 |
МАТІЙКІВ І.А. |
14637 |
м. Сколе |
Опорецька ЗШ |
7 |
84 (27+18+39) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
14878 |
МАТІЙЦІВ Д.А. |
14184 |
м. Стрий |
СЗШ № 5 |
10 |
67 (18+22+27) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
14879 |
МАТІКО Х.Ф. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
6 |
80 (30+20+30) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
14880 |
МАТІЩУК В.В. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
14881 |
МАТІЯК А.Ю. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
3 |
108 (36+36+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
14882 |
МАТІЯК А.Ю. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
5 |
136 (52+30+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
14883 |
МАТІЯШ А.Ю. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
7 |
122 (51+44+27) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
14884 |
МАТІЯШ С.В. |
14117 |
м. Львів |
СЗШ № 30 |
7 |
120 (54+24+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
14885 |
МАТІЯШЕК В. |
14910 |
м. Яворів |
Ясниська СЗШ |
4 |
90 (12+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
14886 |
МАТІЯШЕК М.С. |
14134 |
м. Львів |
Правнича гімназія |
9 |
112 (42+42+28) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
14887 |
МАТІЯШЕК Н. |
14910 |
м. Яворів |
Ясниська СЗШ |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
14888 |
МАТКІВ І.Б. |
14326 |
м. Жидачів |
Межирічанська ЗОШ |
3 |
114 (36+36+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
14889 |
МАТКІВСЬКА А.О. |
14206 |
м. Червоноград |
НВК № 10 |
4 |
110 (36+30+44) |
|
С1 |
|
С3 |
Перець Надія Михайлівна |
14890 |
МАТКІВСЬКА С.О. |
14621 |
м. Сколе |
Тохольківський НВК ЗОШ-ДНЗ |
7 |
84 (36+22+26) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
14891 |
МАТКІВСЬКА Ю.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
9 |
124 (48+36+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
14892 |
МАТКІВСЬКА Ю.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
14893 |
МАТКІВСЬКИЙ В.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
6 |
104 (44+30+30) |
|
С1 |
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
14894 |
МАТКІВСЬКИЙ І.О. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
10 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
14895 |
МАТКІВСЬКИЙ М.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
6 |
74 (24+14+36) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
14896 |
МАТКІВСЬКИЙ Р.В. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
4 |
90 (24+36+30) |
|
|
С2 |
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
14897 |
МАТКОВСЬКА Н.П. |
14680 |
м. Сокаль |
Хлівчанська ЗШ |
9 |
160 (54+48+58) |
З |
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
14898 |
МАТКОВСЬКА Ю.М. |
14154 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 18 |
7 |
147 (54+54+39) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
14899 |
МАТКОВСЬКИЙ Р.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
10 |
137 (48+46+43) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Михаць Ігор Львович |
14900 |
МАТКОВСЬКИЙ Р.М. |
14154 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 18 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
14901 |
МАТЛАК О.А. |
14871 |
м. Стрий |
Олексицька ЗОШ |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
14902 |
МАТОЛІНЕЦЬ М.С. |
14630 |
м. Сколе |
Коростівська ЗОШ |
6 |
105 (38+25+42) |
|
|
|
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
14903 |
МАТРОХИНА С.Е. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
3 |
114 (36+42+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
14904 |
МАТУРА І.М. |
14399 |
м. Жовква |
Дев’ятирська ЗОШ |
5 |
147 (54+45+48) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
14905 |
МАТУРА М.М. |
14399 |
м. Жовква |
Дев’ятирська ЗОШ |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
14906 |
МАТУС М.Д. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
14907 |
МАТУС С.Б. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
7 |
67 (27+14+26) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
14908 |
МАТУСЕВИЧ Г.В. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
7 |
99 (48+30+21) |
|
С1 |
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
14909 |
МАТУШ В.Б. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
7 |
88 (33+30+25) |
|
|
|
|
Цімарно Марія Петрівна |
14910 |
МАТУШЕВСЬКА О.Ю. |
14114 |
м. Львів |
СЗШ № 20 |
6 |
126 (42+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
14911 |
МАТУШИК Р.А. |
14391 |
м. Жовква |
Рава-Руська ЗОШ-інтернат |
7 |
120 (39+36+45) |
|
|
|
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
14912 |
МАТУЩАК К.Р. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
3 |
82 (30+24+28) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
14913 |
МАТЧАК Ю.В. |
14117 |
м. Львів |
СЗШ № 30 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
14914 |
МАТЮШЕНКО З.А. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
11 |
116 (42+26+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Біда Наталія Романівна |
14915 |
МАТЮШЕНКО Н.Ю. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
8 |
62 (15+20+27) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
14916 |
МАТЮШКО Ю.Ю. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
4 |
70 (18+30+22) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
14917 |
МАХ В. |
14145 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 1 |
5 |
142 (40+60+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Юрків Андрій Степанович |
14918 |
МАХЛУН Я.В. |
14122 |
м. Львів |
СЗШ № 44 |
6 |
69 (22+23+24) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
14919 |
МАХНИЦЬКА С.І. |
14044 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок " Провесінь" |
7 |
116 (54+38+24) |
|
С1 |
|
|
Личак Катерина Степанівна |
14920 |
МАХНІЦЬКИЙ Д.О. |
14386 |
м. Жовква |
Куликівська ЗОШ |
5 |
107 (40+37+30) |
|
С1 |
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
14921 |
МАХНОВСЬКА М.О. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
14922 |
МАХНОВСЬКИЙ Д.І. |
14024 |
м. Львів |
ССЗШ № 15 |
2 |
32 (20+6+6) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
14923 |
МАХНЮК А.А. |
14461 |
м. Пустомити |
Зимноводівська ЗОШ № 2 |
2 |
74 (26+30+18) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
14924 |
МАХНЮК Ю.А. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
3 |
78 (36+30+12) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
14925 |
МАХОВСЬКА Х.А. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
5 |
126 (32+46+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
14926 |
МАХОМЕТ В.В. |
14101 |
м. Львів |
СЗШ № 66 |
5 |
85 (30+21+34) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
14927 |
МАЦ Д.В. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
2 |
76 (28+30+18) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
14928 |
МАЦ Ю.В. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
2 |
72 (30+24+18) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
14929 |
МАЦАЛАК Н.М. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
7 |
147 (54+54+39) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
14930 |
МАЦАЛАК С.С. |
14094 |
м. Львів |
СЗШ № 36 |
1 |
72 (24+24+24) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
14931 |
МАЦАН М.Ю. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
14932 |
МАЦЕВКО А.М. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
14933 |
МАЦЕВКО А.Т. |
14098 |
м. Львів |
СЗШ № 50 |
9 |
137 (36+52+49) |
|
|
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
14934 |
МАЦЕВКО В.В. |
14369 |
м. Жовква |
Замківська ЗОШ |
6 |
104 (32+36+36) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
14935 |
МАЦЕВКО І.В. |
14369 |
м. Жовква |
Замківська ЗОШ |
6 |
107 (38+39+30) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
14936 |
МАЦЕВКО О.В. |
14962 |
м. Яворів |
Кам'янобрідська СЗШ |
4 |
94 (36+36+22) |
|
С1 |
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
14937 |
МАЦЕЙ Х.С. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
6 |
119 (50+39+30) |
|
С1 |
|
|
Михаць Ігор Львович |
14938 |
МАЦЕЛКО Д.О. |
14186 |
м. Стрий |
СЗШ № 7 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
14939 |
МАЦЕЛКО М.І. |
14391 |
м. Жовква |
Рава-Руська ЗОШ-інтернат |
7 |
120 (45+36+39) |
|
С1 |
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
14940 |
МАЦЕЛХХ К.І. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
4 |
120 (36+48+36) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
14941 |
МАЦЕЛЮХ І.І. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
7 |
158 (60+44+54) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
14942 |
МАЦЕЛЮХ Н.А. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
3 |
100 (36+42+22) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
14943 |
МАЦЕЛЮХ Р.І. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
4 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
14944 |
МАЦЕЛЮХ Ю.Р. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
10 |
120 (42+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
14945 |
МАЦЕЛЮХ Я.В. |
14034 |
м. Львів |
"Світанок" |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
14946 |
МАЦЕНКО Н.О. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
14947 |
МАЦЕХ С.І. |
14140 |
м. Львів |
ШЕЛ |
9 |
99 (48+16+35) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
14948 |
МАЦЕХ Ю.Л. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
7 |
126 (39+42+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
14949 |
МАЦИГІН В.М. |
14179 |
м. Самбір |
Гімназія |
9 |
146 (60+34+52) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
14950 |
МАЦИГІН В.О. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
7 |
144 (54+48+42) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
14951 |
МАЦИГІН М.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
3 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
14952 |
МАЦИГІН Х.І. |
14185 |
м. Стрий |
СЗШ № 6 |
7 |
71 (12+34+25) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
14953 |
МАЦИДІН А.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
7 |
98 (48+30+20) |
|
С1 |
|
|
Шманько Андрій Петрович |
14954 |
МАЦИК Ю.Я. |
14853 |
м. Стрий |
Бережницький НВК |
3 |
114 (48+42+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Романова Лілія Володимирівна |
14955 |
МАЦИШИН А.Я. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
2 |
60 (24+24+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
14956 |
МАЦИШИН І.Г. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
7 |
156 (54+48+54) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
14957 |
МАЦИШИН М.В. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
3 |
84 (30+30+24) |
|
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
14958 |
МАЦИШИН М.Г. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
3 |
114 (36+48+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
14959 |
МАЦИШИН С.А. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
7 |
129 (48+48+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
14960 |
МАЦИШИН С.В. |
14186 |
м. Стрий |
СЗШ № 7 |
3 |
102 (42+36+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
14961 |
МАЦІБОРА Ю.Ю. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
9 |
94 (54+18+22) |
|
С1 |
|
|
Шманько Андрій Петрович |
14962 |
МАЦІБОРКО Н.О. |
14386 |
м. Жовква |
Куликівська ЗОШ |
7 |
157 (45+54+58) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
14963 |
МАЦІБОРСЬКИЙ М.М. |
14546 |
м. Радехів |
Завидчанська ЗОШ |
2 |
76 (28+30+18) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
14964 |
МАЦІЕВСЬКА А.А. |
14147 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 4 |
2 |
44 (26+12+6) |
|
С1 |
|
|
Юрків Андрій Степанович |
14965 |
МАЦІЄВСЬКА С.І. |
14332 |
м. Жидачів |
Зарічанська ЗОШ |
4 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
14966 |
МАЦІЄВСЬКИЙ Д.М. |
14122 |
м. Львів |
СЗШ № 44 |
3 |
114 (42+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
14967 |
МАЦІЙОВСЬКА Я.З. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
8 |
138 (54+54+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Воробець Надія Теодорівна |
14968 |
МАЦІЙОВСЬКИЙ М.А. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
2 |
72 (30+30+12) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
14969 |
МАЦІКАНИЧ О.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
8 |
139 (54+36+49) |
|
С1 |
|
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
14970 |
МАЦІКЕВИЧ В.В. |
14362 |
м. Жовква |
Бишківська ЗОШ |
3 |
126 (48+42+36) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
14971 |
МАЦІНА Р.С. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
5 |
98 (26+36+36) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
14972 |
МАЦКО О.С. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
5 |
72 (20+16+36) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
14973 |
МАЦКО Ю.В. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
6 |
69 (18+15+36) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
14974 |
МАЦКО Я.Я. |
14036 |
м. Львів |
СЗШ № 65 |
6 |
128 (50+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
14975 |
МАЦКУЛА А.І. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
4 |
126 (48+36+42) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
14976 |
МАЦКУЛА О.І. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
8 |
141 (54+42+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Воробець Надія Теодорівна |
14977 |
МАЦЛЮХ А.В. |
14031 |
м. Львів |
ЛУГГ |
6 |
142 (60+42+40) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
14978 |
МАЦОЛА А.М. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
3 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
14979 |
МАЦОТА Є.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
8 |
83 (27+24+32) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
14980 |
МАЦУЄВ Ю. |
14021 |
м. Львів |
СЗШ № 40 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
14981 |
МАЦУР О.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
66 (18+24+24) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
14982 |
МАЦУРА Я.М. |
14140 |
м. Львів |
ШЕЛ |
7 |
70 (39+18+13) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
14983 |
МАЦЬКІВ І.Р. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
7 |
67 (30+12+25) |
|
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
14984 |
МАЦЬКІВ М.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
9 |
106 (30+30+46) |
|
|
|
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
14985 |
МАЦЬКІВ О.А. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
9 |
119 (48+28+43) |
|
С1 |
|
С3 |
Михаць Ігор Львович |
14986 |
МАЦЬКІВ О.Ю. |
14460 |
м. Пустомити |
Зимноводівська ЗОШ № 1 |
5 |
148 (52+48+48) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
14987 |
МАЦЬКІВ С.Б. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
3 |
96 (36+36+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Воробець Надія Теодорівна |
14988 |
МАЦЬКІВ С.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
7 |
136 (48+42+46) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
14989 |
МАЦЬКІВ С.П. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
4 |
72 (30+24+18) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
14990 |
МАЦЬКІВ Ю.С. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
7 |
93 (33+36+24) |
|
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
14991 |
МАЦЬКО В. . |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
3 |
108 (36+36+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Біда Наталія Романівна |
14992 |
МАЦЬКО Н. . |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
6 |
124 (46+48+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Панченко Наталія Сергіївна |
14993 |
МАЦЬКО О.І. |
14362 |
м. Жовква |
Бишківська ЗОШ |
3 |
100 (24+42+34) |
|
|
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
14994 |
МАЦЬКО С. . |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
7 |
69 (21+24+24) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
14995 |
МАЦЬКО С.І. |
14362 |
м. Жовква |
Бишківська ЗОШ |
2 |
66 (24+30+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
14996 |
МАЦЬКО Ю.А. |
14910 |
м. Яворів |
Ясниська СЗШ |
4 |
104 (24+42+38) |
|
|
С2 |
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
14997 |
МАЦЬКОВИЧ Б.І. |
14626 |
м. Сколе |
Довжківська ЗОШ |
7 |
88 (30+24+34) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
14998 |
МАЦЬКОВИЧ В.Г. |
14135 |
м. Львів |
Гімназія "Престиж" |
6 |
92 (34+34+24) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
14999 |
МАЦЬКОВИЧ О.Г. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
3 |
70 (18+36+16) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
15000 |
МАЦЬОПА І.П. |
14962 |
м. Яворів |
Кам'янобрідська СЗШ |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
15001 |
МАЦЬОПА Х.П. |
14962 |
м. Яворів |
Кам'янобрідська СЗШ |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
15002 |
МАЦЮК В.В. |
14027 |
м. Львів |
СЗШ № 68 |
4 |
120 (30+48+42) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
15003 |
МАЦЮК Р.С. |
14052 |
м. Львів |
СЗШ "Берегиня" |
2 |
72 (18+30+24) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
15004 |
МАЦЮНЯК М.О. |
14183 |
м. Стрий |
СЗШ № 4 |
6 |
111 (24+39+48) |
|
|
|
С3 |
Пістун Надія Данилівна |
15005 |
МАЦЮПА Ю.Р. |
14181 |
м. Стрий |
СЗШ № 2 |
6 |
119 (38+39+42) |
|
|
|
С3 |
Пістун Надія Данилівна |
15006 |
МАЦЮРА Д.Я. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
3 |
88 (24+36+28) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
15007 |
МАЦЯК М.В. |
14751 |
м. Старий Самбір |
Великолінинська ЗСШ |
9 |
106 (48+30+28) |
|
С1 |
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
15008 |
МАЦЯЛКО Б.П. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
8 |
123 (39+36+48) |
|
|
|
С3 |
Біда Наталія Романівна |
15009 |
МАЦЯХ В.С. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
4 |
126 (42+48+36) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
15010 |
МАЦЯХ Х.С. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
10 |
152 (48+52+52) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
15011 |
МАЧАЙ Д.І. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
3 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
15012 |
МАЧАЙ О.І. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
2 |
72 (30+18+24) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
15013 |
МАЧАЛАБА Ю |
14165 |
м. Моршин |
НВК СЗШ ліцей |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Люсак Руслана Михайлівна |
15014 |
МАЧАЛАБА Ю |
14165 |
м. Моршин |
НВК СЗШ ліцей |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Люсак Руслана Михайлівна |
15015 |
МАЧИЛО А.П. |
14195 |
м. Трускавець |
НВК СЗШ № 2 гімназія |
3 |
92 (30+36+26) |
|
|
С2 |
|
Томашівська Наталія Валеріївна |
15016 |
МАЧИЛО Р.П. |
14195 |
м. Трускавець |
НВК СЗШ № 2 гімназія |
6 |
124 (46+48+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Томашівська Наталія Валеріївна |
15017 |
МАЧИТА А.Б. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
7 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
15018 |
МАЧІХА О.О. |
14125 |
м. Львів |
СЗШ № 57 |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
15019 |
МАЧОГАН В.Р. |
14186 |
м. Стрий |
СЗШ № 7 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
15020 |
МАЧУГА М.А. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
3 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
15021 |
МАШКАРА Д.Б. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
15022 |
МАШТАЛЕР А.А. |
14285 |
м. Жидачів |
Ходорівська СЗШ № 1 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
15023 |
МАШТАЛЕР М.М. |
14282 |
м. Жидачів |
НВК |
10 |
134 (42+46+46) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
15024 |
МАШТАЛІР О.В. |
14097 |
м. Львів |
СЗШ № 48 |
1 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
15025 |
МАШТАЛІР Т.В. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
7 |
105 (42+26+37) |
|
С1 |
|
|
Личак Катерина Степанівна |
15026 |
МАЩАК О.В. |
14678 |
м. Сокаль |
Острівський НВК-ЗШ-дитячий садок |
5 |
93 (22+29+42) |
|
|
|
С3 |
Кнейчук Наталія Володимирівна |
15027 |
МАЩАК О.Р. |
14204 |
м. Червоноград |
СШ № 8 |
4 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
15028 |
МАЩАК Т.М. |
14678 |
м. Сокаль |
Острівський НВК-ЗШ-дитячий садок |
5 |
92 (20+36+36) |
|
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
15029 |
МАЩАКЕВИЧ А.А. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
5 |
140 (50+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
15030 |
МАЮК А.І. |
14946 |
м. Яворів |
Чолгинська СЗШ |
3 |
96 (30+42+24) |
|
|
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
15031 |
МАЮК Д.В. |
14032 |
м. Львів |
НВК "Гроно" |
2 |
48 (6+24+18) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
15032 |
МАЮК Д.І. |
14946 |
м. Яворів |
Чолгинська СЗШ |
5 |
96 (30+36+30) |
|
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
15033 |
МАЮК І.І. |
14913 |
м. Яворів |
Мужиловицька СЗШ |
8 |
129 (51+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
15034 |
МАЮК М.М. |
14073 |
м. Львів |
ЗШ "Первоцвіт" |
4 |
80 (30+36+14) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
15035 |
МАЯРЧУК В.О. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
8 |
103 (42+30+31) |
|
С1 |
|
|
Личак Катерина Степанівна |
15036 |
МЕГАЛЬ Т.Ю. |
14473 |
м. Пустомити |
Поршнянська ЗОШ |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
15037 |
МЕГЕНКО Ю.В. |
14192 |
м. Стрий |
Гімназія |
10 |
99 (24+32+43) |
|
|
|
С3 |
Пістун Надія Данилівна |
15038 |
МЕГЛІЄВА В.В. |
14186 |
м. Стрий |
СЗШ № 7 |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
15039 |
МЕДА Ю.В. |
14201 |
м. Червоноград |
ЗШ № 5 |
3 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
15040 |
МЕДВЕДЄВ Д.М. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
4 |
120 (42+42+36) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
15041 |
МЕДВЕДЮХ В.В. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
6 |
128 (38+54+36) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
15042 |
МЕДВЕЦЬКИЙ В.В. |
14465 |
м. Пустомити |
Мурованська ЗОШ |
7 |
106 (27+42+37) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
15043 |
МЕДВІДЬ А.Б. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
5 |
122 (44+38+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
15044 |
МЕДВІДЬ А.В. |
14093 |
м. Львів |
СЗШ № 31 |
3 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
15045 |
МЕДВІДЬ В.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
3 |
116 (36+42+38) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
15046 |
МЕДВІДЬ Д.В. |
14093 |
м. Львів |
СЗШ № 31 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
15047 |
МЕДВІДЬ Д.В. |
14134 |
м. Львів |
Правнича гімназія |
7 |
132 (54+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
15048 |
МЕДВІДЬ Д.П. |
14680 |
м. Сокаль |
Хлівчанська ЗШ |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
15049 |
МЕДВІДЬ Д.П. |
14680 |
м. Сокаль |
Хлівчанська ЗШ |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
15050 |
МЕДВІДЬ І.І. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
8 |
138 (60+48+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
15051 |
МЕДВІДЬ І.Р. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
7 |
89 (48+22+19) |
|
С1 |
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
15052 |
МЕДВІДЬ Н.Б. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
6 |
73 (24+33+16) |
|
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
15053 |
МЕДВІДЬ О.Б. |
14367 |
м. Жовква |
Деревнянська ЗОШ |
8 |
106 (42+28+36) |
|
С1 |
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
15054 |
МЕДВІДЬ О.О. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
5 |
74 (28+22+24) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
15055 |
МЕДВІДЬ Р.М. |
14179 |
м. Самбір |
Гімназія |
9 |
160 (60+40+60) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
15056 |
МЕДВІДЬ Ю.В. |
14166 |
м. Новий Розділ |
НВК "Лідер" |
4 |
70 (30+30+10) |
|
|
|
|
Верес Галина Мирославівна |
15057 |
МЕДВІДЬ Я.О. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
4 |
70 (24+24+22) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
15058 |
МЕДВІЦЬКА І.Ю. |
14404 |
м. Жовква |
Кам’яногірська ЗОШ |
6 |
129 (48+33+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
15059 |
МЕДВІЦЬКА О.І. |
14030 |
м. Львів |
СЗШ № 77 |
1 |
34 (10+0+24) |
|
|
|
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
15060 |
МЕДЕР О.О. |
14915 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ 1 ст. |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
15061 |
МЕДЗЯК О.Р. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
9 |
117 (42+44+31) |
|
С1 |
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
15062 |
МЕДЗЯК Ю.А. |
14528 |
м. Радехів |
Лоптинська ЗОШ |
5 |
130 (36+50+44) |
|
|
С2 |
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
15063 |
МЕДИК А.О. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
7 |
129 (48+38+43) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
15064 |
МЕДИК М.О. |
14112 |
м. Львів |
Школа радості |
2 |
70 (22+30+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
15065 |
МЕДИК С.О. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
3 |
108 (24+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
15066 |
МЕДИКОВСЬКИЙ Д.М. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
15067 |
МЕДИНСЬКИЙ В.Є. |
14690 |
м. Сокаль |
Тартаківська ЗШ |
5 |
118 (30+42+46) |
|
|
С2 |
С3 |
Кнейчук Наталія Володимирівна |
15068 |
МЕДИНСЬКИЙ В.П. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
7 |
98 (33+20+45) |
|
|
|
С3 |
Лободяк Леся Мар'янівна |
15069 |
МЕДУЛИЧ Д.В. |
14208 |
м. Червоноград |
ЗШ № 12 |
3 |
112 (42+36+34) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Перець Надія Михайлівна |
15070 |
МЕДУНА Д.Ю. |
14117 |
м. Львів |
СЗШ № 30 |
9 |
114 (36+32+46) |
|
|
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
15071 |
МЕДЯКОВСЬКА А.В. |
14137 |
м. Львів |
ПХШ "Перлина" |
4 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
15072 |
МЕДЯКОВСЬКА М.В. |
14137 |
м. Львів |
ПХШ "Перлина" |
1 |
88 (28+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
15073 |
МЕДЯНКО В.Ю. |
14046 |
м. Львів |
СЗШ № 71 |
8 |
159 (48+60+51) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
15074 |
МЕЙТА В.І. |
14016 |
м. Львів |
Українська приватна гімназія, ЗСППШ "Альфа" |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Білий Микола Михайлович |
15075 |
МЕЙХЕР Н. |
14149 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 8, 9 |
2 |
72 (12+30+30) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
15076 |
МЕКЛЕШ Л.В. |
14639 |
м. Сколе |
Орявська ЗОШ |
2 |
46 (4+18+24) |
|
|
|
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
15077 |
МЕЛ М.В. |
14459 |
м. Пустомити |
Пікуловицький НВК |
8 |
118 (33+42+43) |
|
|
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
15078 |
МЕЛАЩУК С.А. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
5 |
146 (50+48+48) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
15079 |
МЕЛЕГАНИЧ С.І. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
4 |
66 (18+30+18) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
15080 |
МЕЛЕНЕВИЧ В.І. |
14189 |
м. Стрий |
СЗШ № 10 |
3 |
42 (18+18+6) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
15081 |
МЕЛЕНЧУК В.О. |
14182 |
м. Стрий |
СЗШ № 3 |
2 |
76 (28+30+18) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
15082 |
МЕЛЕНЧУК Д.В. |
14612 |
м. Сколе |
Корчинська ЗОШ |
2 |
72 (24+24+24) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
15083 |
МЕЛЕНЧУК М.В. |
14170 |
м. Новий Розділ |
ЗШ № 4 |
4 |
118 (36+48+34) |
З |
|
|
|
Верес Галина Мирославівна |
15084 |
МЕЛЕНЧУК М.Р. |
14386 |
м. Жовква |
Куликівська ЗОШ |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
15085 |
МЕЛЕНЬ А.І. |
14620 |
м. Сколе |
НВК СЗШ гімназія с. Тухля |
9 |
130 (54+40+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Багрич Галина Миколаївна |
15086 |
МЕЛЕНЬ С.І. |
14620 |
м. Сколе |
НВК СЗШ гімназія с. Тухля |
3 |
132 (36+48+48) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
15087 |
МЕЛЕХ М.Б. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
15088 |
МЕЛЕШКО А.А. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
3 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
15089 |
МЕЛЕШКО А.В. |
14178 |
м. Самбір |
СШ № 10 |
6 |
20 (6+12+2) |
|
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
15090 |
МЕЛЕШКО В.Ю. |
14028 |
м. Львів |
ЗОШ № 74 |
4 |
134 (48+48+38) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
15091 |
МЕЛЕШКО Д.Р. |
14027 |
м. Львів |
СЗШ № 68 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
15092 |
МЕЛЕШКО Н.І. |
14844 |
м. Стрий |
Лисятицька СЗШ |
3 |
102 (30+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Романова Лілія Володимирівна |
15093 |
МЕЛЕШКО Р.М. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
9 |
94 (48+18+28) |
|
С1 |
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
15094 |
МЕЛЕШКО С.О. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
7 |
142 (54+42+46) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Воробець Надія Теодорівна |
15095 |
МЕЛЕШКО С.Т. |
14186 |
м. Стрий |
СЗШ № 7 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
15096 |
МЕЛЕШКО Х.Ю. |
14135 |
м. Львів |
Гімназія "Престиж" |
5 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
15097 |
МЕЛЕШКО Ю.М. |
14032 |
м. Львів |
НВК "Гроно" |
1 |
70 (28+30+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
15098 |
МЕЛЕЩАК І.В. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
2 |
34 (16+18+0) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
15099 |
МЕЛИМУК М.Ю. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
15100 |
МЕЛИХ В.І. |
14678 |
м. Сокаль |
Острівський НВК-ЗШ-дитячий садок |
6 |
85 (32+31+22) |
|
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
15101 |
МЕЛИХ Е.В. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
5 |
111 (40+35+36) |
|
С1 |
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
15102 |
МЕЛИХ І.В. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
7 |
153 (60+42+51) |
З |
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
15103 |
МЕЛИЧИН А.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
4 |
90 (24+36+30) |
|
|
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
15104 |
МЕЛИЧИН Р.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
6 |
162 (48+54+60) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
15105 |
МЕЛІКСІТЯН А.Р. |
14016 |
м. Львів |
Українська приватна гімназія, ЗСППШ "Альфа" |
4 |
90 (30+24+36) |
|
|
|
С3 |
Білий Микола Михайлович |
15106 |
МЕЛНІКОВА Х.І. |
14134 |
м. Львів |
Правнича гімназія |
9 |
63 (30+16+17) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
15107 |
МЕЛЬКО Д. |
14491 |
м. Пустомити |
Ставчанська ЗОШ |
6 |
124 (40+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
15108 |
МЕЛЬНАРОВИЧ Е |
14172 |
м. Самбір |
СШ № 1 |
3 |
126 (36+48+42) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
15109 |
МЕЛЬНЕЧУК І.В. |
14093 |
м. Львів |
СЗШ № 31 |
5 |
126 (50+40+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
15110 |
МЕЛЬНИК А. |
14182 |
м. Стрий |
СЗШ № 3 |
8 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
15111 |
МЕЛЬНИК А.А. |
14012 |
м. Львів |
СЗШ № 34 |
2 |
80 (26+30+24) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
15112 |
МЕЛЬНИК А.В. |
14117 |
м. Львів |
СЗШ № 30 |
6 |
110 (38+30+42) |
|
|
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
15113 |
МЕЛЬНИК А.З. |
14036 |
м. Львів |
СЗШ № 65 |
7 |
148 (60+48+40) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
15114 |
МЕЛЬНИК А.І. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
2 |
74 (26+30+18) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
15115 |
МЕЛЬНИК А.І. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
4 |
102 (30+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Біда Наталія Романівна |
15116 |
МЕЛЬНИК А.І. |
14834 |
м. Стрий |
Братківський НВК |
8 |
144 (57+42+45) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
15117 |
МЕЛЬНИК А.І. |
14366 |
м. Жовква |
Глинський НВК |
8 |
127 (42+42+43) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
15118 |
МЕЛЬНИК А.О. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
3 |
114 (30+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
15119 |
МЕЛЬНИК А.П. |
14093 |
м. Львів |
СЗШ № 31 |
7 |
147 (54+42+51) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
15120 |
МЕЛЬНИК А.Р. |
14934 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 1 |
9 |
140 (48+44+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
15121 |
МЕЛЬНИК А.Р. |
14115 |
м. Львів |
СЗШ № 22 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
15122 |
МЕЛЬНИК А.Р. |
14118 |
м. Львів |
СЗШ № 33 |
6 |
103 (34+39+30) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
15123 |
МЕЛЬНИК А.Р. |
14171 |
м. Самбір |
ПШ № 2 |
4 |
86 (42+24+20) |
|
С1 |
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
15124 |
МЕЛЬНИК А.С. |
14112 |
м. Львів |
Школа радості |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
15125 |
МЕЛЬНИК А.Ю. |
14499 |
м. Пустомити |
Підбірцівська ЗОШ |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
15126 |
МЕЛЬНИК Б.М. |
14532 |
м. Радехів |
Вузлівська ЗОШ |
4 |
102 (30+42+30) |
|
|
С2 |
|
Брановський Володимир Іванович |
15127 |
МЕЛЬНИК Б.С. |
14843 |
м. Стрий |
Лисовицька школа-ліцей |
8 |
145 (48+48+49) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
15128 |
МЕЛЬНИК В.А. |
14557 |
м. Радехів |
Розжалівська ЗОШ |
5 |
121 (36+31+54) |
|
|
|
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
15129 |
МЕЛЬНИК В.А. |
14203 |
м. Червоноград |
ЗШ № 7 |
4 |
120 (42+36+42) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
15130 |
МЕЛЬНИК В.Б. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
5 |
84 (26+16+42) |
|
|
|
С3 |
Ліпецька Віра Семенівна |
15131 |
МЕЛЬНИК В.Б. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
4 |
58 (24+30+4) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
15132 |
МЕЛЬНИК В.Б. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
7 |
133 (51+36+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
15133 |
МЕЛЬНИК В.В. |
14527 |
м. Радехів |
ЗОШ № 3 |
3 |
120 (42+42+36) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
15134 |
МЕЛЬНИК В.В. |
14365 |
м. Жовква |
Гійченська ЗОШ |
4 |
108 (30+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
15135 |
МЕЛЬНИК В.І. |
14165 |
м. Моршин |
НВК СЗШ ліцей |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Люсак Руслана Михайлівна |
15136 |
МЕЛЬНИК В.І. |
14207 |
м. Червоноград |
ЗШ № 11 |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
15137 |
МЕЛЬНИК В.І. |
14165 |
м. Моршин |
НВК СЗШ ліцей |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Люсак Руслана Михайлівна |
15138 |
МЕЛЬНИК В.І. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
8 |
160 (54+52+54) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
15139 |
МЕЛЬНИК В.М. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
2 |
74 (26+24+24) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
15140 |
МЕЛЬНИК В.О. |
14283 |
м. Жидачів |
Гніздичівська СЗШ |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
15141 |
МЕЛЬНИК В.О. |
14042 |
м. Львів |
СЗШ № 42 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
15142 |
МЕЛЬНИК В.П. |
14906 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 3 |
1 |
66 (24+30+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
15143 |
МЕЛЬНИК В.Р. |
14846 |
м. Стрий |
Миртюківський НВК |
10 |
99 (54+20+25) |
|
С1 |
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
15144 |
МЕЛЬНИК В.Т. |
14282 |
м. Жидачів |
НВК |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
15145 |
МЕЛЬНИК В.Т. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
5 |
78 (46+12+20) |
|
С1 |
|
|
Булас Надія Антонівна |
15146 |
МЕЛЬНИК В.Ю. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
15147 |
МЕЛЬНИК Д.Б. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
6 |
123 (38+31+54) |
|
|
|
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
15148 |
МЕЛЬНИК Д.В. |
14076 |
м. Львів |
СЗШ № 86 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
15149 |
МЕЛЬНИК Д.Л. |
14204 |
м. Червоноград |
СШ № 8 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
15150 |
МЕЛЬНИК Д.О. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
15151 |
МЕЛЬНИК Д.Р. |
14678 |
м. Сокаль |
Острівський НВК-ЗШ-дитячий садок |
5 |
56 (12+20+24) |
|
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
15152 |
МЕЛЬНИК І.О. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
5 |
73 (22+27+24) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
15153 |
МЕЛЬНИК І.С. |
14302 |
м. Жидачів |
ЗОШ № 2 |
4 |
106 (36+42+28) |
|
С1 |
С2 |
|
Кардаш Богдан Степанович |
15154 |
МЕЛЬНИК Ї.Р. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
9 |
79 (24+24+31) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
15155 |
МЕЛЬНИК К.Д. |
14499 |
м. Пустомити |
Підбірцівська ЗОШ |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
15156 |
МЕЛЬНИК К.І. |
14690 |
м. Сокаль |
Тартаківська ЗШ |
6 |
106 (38+26+42) |
|
|
|
С3 |
Кнейчук Наталія Володимирівна |
15157 |
МЕЛЬНИК К.М. |
14209 |
м. Червоноград |
НВК № 13 |
7 |
103 (48+24+31) |
|
С1 |
|
|
Перець Надія Михайлівна |
15158 |
МЕЛЬНИК Л.П. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
3 |
36 (18+6+12) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
15159 |
МЕЛЬНИК Л.Т. |
14678 |
м. Сокаль |
Острівський НВК-ЗШ-дитячий садок |
9 |
117 (42+26+49) |
|
С1 |
|
С3 |
Кнейчук Наталія Володимирівна |
15160 |
МЕЛЬНИК М.А. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
5 |
108 (28+32+48) |
|
|
|
С3 |
Лободяк Леся Мар'янівна |
15161 |
МЕЛЬНИК М.В. |
14472 |
м. Пустомити |
Верхньобілківська ЗОШ |
7 |
109 (51+36+22) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
15162 |
МЕЛЬНИК М.Г. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
2 |
82 (28+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
15163 |
МЕЛЬНИК М.І. |
14364 |
м. Жовква |
Волицька ЗОШ |
10 |
132 (60+36+36) |
|
С1 |
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
15164 |
МЕЛЬНИК М.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
4 |
84 (24+36+24) |
|
|
С2 |
|
Михаць Ігор Львович |
15165 |
МЕЛЬНИК М.Ю. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
10 |
70 (24+18+28) |
|
|
|
|
Цімарно Марія Петрівна |
15166 |
МЕЛЬНИК Н.В. |
14493 |
м. Пустомити |
Винничківський НВК |
4 |
94 (36+48+10) |
|
С1 |
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
15167 |
МЕЛЬНИК Н.В. |
14690 |
м. Сокаль |
Тартаківська ЗШ |
5 |
114 (30+36+48) |
|
|
|
С3 |
Кнейчук Наталія Володимирівна |
15168 |
МЕЛЬНИК Н.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
2 |
72 (24+30+18) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
15169 |
МЕЛЬНИК Н.В. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
7 |
142 (57+40+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
15170 |
МЕЛЬНИК Н.М. |
14045 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок "Дзвіночок" |
3 |
108 (36+36+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
15171 |
МЕЛЬНИК Н.О. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
8 |
150 (60+54+36) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
15172 |
МЕЛЬНИК О |
14005 |
м. Львів |
СЗШ № 62 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
15173 |
МЕЛЬНИК О.Б. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
3 |
100 (30+24+46) |
|
|
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
15174 |
МЕЛЬНИК О.В. |
14527 |
м. Радехів |
ЗОШ № 3 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
15175 |
МЕЛЬНИК О.Г. |
14539 |
м. Радехів |
Сморжівська ЗОШ |
7 |
94 (30+30+34) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
15176 |
МЕЛЬНИК О.Р. |
14182 |
м. Стрий |
СЗШ № 3 |
9 |
66 (18+14+34) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
15177 |
МЕЛЬНИК О.Ю. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
4 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
15178 |
МЕЛЬНИК П.А. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
15179 |
МЕЛЬНИК П.В. |
14554 |
м. Радехів |
Поздимирський НВК |
3 |
90 (24+36+30) |
|
|
С2 |
|
Брановський Володимир Іванович |
15180 |
МЕЛЬНИК Р.Б. |
14101 |
м. Львів |
СЗШ № 66 |
3 |
82 (30+24+28) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
15181 |
МЕЛЬНИК Р.Б. |
14101 |
м. Львів |
СЗШ № 66 |
3 |
66 (24+24+18) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
15182 |
МЕЛЬНИК Р.І. |
14180 |
м. Стрий |
СЗШ № 1 |
6 |
148 (40+48+60) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
15183 |
МЕЛЬНИК Р.І. |
14841 |
м. Стрий |
Конюхівська СЗШ |
9 |
124 (60+30+34) |
|
С1 |
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
15184 |
МЕЛЬНИК Р.С. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
10 |
86 (42+10+34) |
|
С1 |
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
15185 |
МЕЛЬНИК Р.Т. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
3 |
42 (12+12+18) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
15186 |
МЕЛЬНИК Р.Ю. |
14732 |
м. Сокаль |
Загальноосвітня школа-інтернат |
3 |
120 (30+48+42) |
З |
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
15187 |
МЕЛЬНИК С.А. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
15188 |
МЕЛЬНИК С.Б. |
14006 |
м. Львів |
СЗШ № 3 |
4 |
118 (42+42+34) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
15189 |
МЕЛЬНИК С.В. |
14554 |
м. Радехів |
Поздимирський НВК |
7 |
50 (18+10+22) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
15190 |
МЕЛЬНИК С.В. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
7 |
144 (54+36+54) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
15191 |
МЕЛЬНИК С.В. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
6 |
110 (32+42+36) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
15192 |
МЕЛЬНИК С.Г. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
3 |
132 (42+48+42) |
З |
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
15193 |
МЕЛЬНИК С.М. |
14313 |
м. Жидачів |
Волице-Гніздичівська ЗОШ |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
15194 |
МЕЛЬНИК С.Р. |
14059 |
м. Львів |
ССЗШ № 37 |
4 |
82 (18+42+22) |
|
|
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
15195 |
МЕЛЬНИК С.Т. |
14182 |
м. Стрий |
СЗШ № 3 |
9 |
69 (12+26+31) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
15196 |
МЕЛЬНИК У.В. |
14464 |
м. Пустомити |
Семенівська ЗОШ |
4 |
114 (36+42+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
15197 |
МЕЛЬНИК У.І. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
4 |
100 (36+36+28) |
|
С1 |
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
15198 |
МЕЛЬНИК У.Р. |
14182 |
м. Стрий |
СЗШ № 3 |
4 |
84 (30+30+24) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
15199 |
МЕЛЬНИК Х.Р. |
14021 |
м. Львів |
СЗШ № 40 |
4 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
15200 |
МЕЛЬНИК Х.Т. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
7 |
103 (39+24+40) |
|
|
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
15201 |
МЕЛЬНИК Ю.О. |
14709 |
м. Сокаль |
Телязька ЗШ |
7 |
80 (24+32+24) |
|
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
15202 |
МЕЛЬНИК Ю.О. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
6 |
96 (30+24+42) |
|
|
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
15203 |
МЕЛЬНИК Ю.С. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
7 |
126 (54+30+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Оленчин Тетяна Петрівна |
15204 |
МЕЛЬНИК Ю.С. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
5 |
148 (46+54+48) |
З |
|
|
|
Цімарно Марія Петрівна |
15205 |
МЕЛЬНИК Я.О. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
15206 |
МЕЛЬНИКК О.А. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
1 |
72 (30+18+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
15207 |
МЕЛЬНИКОВА А. . |
14092 |
м. Львів |
СЗШ № 17 |
6 |
107 (28+37+42) |
|
|
|
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
15208 |
МЕЛЬНИКОВИЧ А.В. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
6 |
128 (46+40+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Панченко Наталія Сергіївна |
15209 |
МЕЛЬНИКОВИЧ М.В. |
14176 |
м. Самбір |
СШ № 8 |
8 |
120 (51+26+43) |
|
С1 |
|
С3 |
Ніженецька Наталія Сергіївна |
15210 |
МЕЛЬНИКОВИЧ Н.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
2 |
68 (20+24+24) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Михаць Ігор Львович |
15211 |
МЕЛЬНИКОВИЧ С.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
120 (36+48+36) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
15212 |
МЕЛЬНИКОВИЧ С.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
7 |
129 (54+36+39) |
|
С1 |
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
15213 |
МЕЛЬНИКОВИЧ С.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
9 |
140 (54+38+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
15214 |
МЕЛЬНИКОВИЧ У.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
8 |
155 (60+38+57) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
15215 |
МЕЛЬНИКОВИЧ Я.А. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
3 |
92 (30+30+32) |
|
|
|
С3 |
Михаць Ігор Львович |
15216 |
МЕЛЬНИЦЬКА А.В. |
14200 |
м. Червоноград |
ЗШ № 4 |
5 |
101 (28+33+40) |
|
|
|
С3 |
Перець Надія Михайлівна |
15217 |
МЕЛЬНИЧЕНКО С.В. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
3 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
15218 |
МЕЛЬНИЧЕНКО Х.Р. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
7 |
66 (36+10+20) |
|
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
15219 |
МЕЛЬНИЧИН М.І. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
15220 |
МЕЛЬНИЧУК А.В. |
14188 |
м. Стрий |
СЗШ № 9 |
3 |
110 (36+42+32) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Пістун Надія Данилівна |
15221 |
МЕЛЬНИЧУК А.Я. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
7 |
156 (60+48+48) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
15222 |
МЕЛЬНИЧУК Б.Р. |
14032 |
м. Львів |
НВК "Гроно" |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
15223 |
МЕЛЬНИЧУК В.В. |
14669 |
м. Сокаль |
Сілецька ЗШ |
7 |
168 (57+54+57) |
З |
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
15224 |
МЕЛЬНИЧУК В.І. |
14206 |
м. Червоноград |
НВК № 10 |
4 |
102 (30+30+42) |
|
|
|
С3 |
Перець Надія Михайлівна |
15225 |
МЕЛЬНИЧУК Г.Б. |
14530 |
м. Радехів |
Бишівська ЗОШ |
9 |
62 (18+20+24) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
15226 |
МЕЛЬНИЧУК Д.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
3 |
126 (36+48+42) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
15227 |
МЕЛЬНИЧУК Д.Ю. |
14076 |
м. Львів |
СЗШ № 86 |
5 |
130 (44+38+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
15228 |
МЕЛЬНИЧУК Е.Р. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
2 |
48 (18+24+6) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
15229 |
МЕЛЬНИЧУК Е.Р. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
8 |
139 (51+42+46) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
15230 |
МЕЛЬНИЧУК Є.Р. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
2 |
64 (22+24+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
15231 |
МЕЛЬНИЧУК К.І. |
14535 |
м. Радехів |
Миколаївський НВК |
2 |
68 (26+24+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Брановський Володимир Іванович |
15232 |
МЕЛЬНИЧУК Л.Н. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
3 |
126 (36+48+42) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
15233 |
МЕЛЬНИЧУК М.Л. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
4 |
102 (18+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
15234 |
МЕЛЬНИЧУК М.М. |
14550 |
м. Радехів |
Немилівський НВК |
3 |
114 (36+42+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
15235 |
МЕЛЬНИЧУК М.Т. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
15236 |
МЕЛЬНИЧУК Н.В. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
15237 |
МЕЛЬНИЧУК Н.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
3 |
102 (36+36+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Михаць Ігор Львович |
15238 |
МЕЛЬНИЧУК Н.І. |
14532 |
м. Радехів |
Вузлівська ЗОШ |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
15239 |
МЕЛЬНИЧУК Н.М. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
15240 |
МЕЛЬНИЧУК О.Р. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
6 |
78 (42+24+12) |
|
С1 |
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
15241 |
МЕЛЬНИЧУК Р.В. |
14552 |
м. Радехів |
Кривецький НВК |
3 |
120 (30+48+42) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
15242 |
МЕЛЬНИЧУК Р.С. |
14554 |
м. Радехів |
Поздимирський НВК |
5 |
156 (60+48+48) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
15243 |
МЕЛЬНИЧУК С.А. |
14551 |
м. Радехів |
Нивицька ЗОШ |
6 |
114 (36+36+42) |
|
|
|
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
15244 |
МЕЛЬНИЧУК С.В. |
14546 |
м. Радехів |
Завидчанська ЗОШ |
5 |
79 (42+13+24) |
|
С1 |
|
|
Брановський Володимир Іванович |
15245 |
МЕЛЬНИЧУК Ю.О. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
3 |
82 (24+42+16) |
|
|
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
15246 |
МЕЛЬНИЧУК Ю.С. |
14554 |
м. Радехів |
Поздимирський НВК |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
15247 |
МЕЛЬНІКОВА В.В. |
14050 |
м. Львів |
СЗШ № 24 |
3 |
76 (18+30+28) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
15248 |
МЕНДЕЛЬ В.Б. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
15249 |
МЕНДОХА О.В. |
14284 |
м. Жидачів |
Гімназія |
10 |
125 (54+22+49) |
|
С1 |
|
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
15250 |
МЕНЬШИКОВ В.В. |
14076 |
м. Львів |
СЗШ № 86 |
5 |
125 (50+33+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
15251 |
МЕНЬШИКОВ Д.Р. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
15252 |
МЕРЕЖА Д.А. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
7 |
123 (45+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Цімарно Марія Петрівна |
15253 |
МЕРЕНДЗАК В.І. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
15254 |
МЕРЕНЮК Р.В. |
14045 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок "Дзвіночок" |
4 |
102 (36+36+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
15255 |
МЕРЕНЮК С.В. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
10 |
88 (30+24+34) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
15256 |
МЕРЕНЮК Х.В. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
10 |
92 (30+28+34) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
15257 |
МЕРИК М.Р. |
14099 |
м. Львів |
СЗШ № 51 |
7 |
141 (54+42+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
15258 |
МЕРИН А.В. |
14027 |
м. Львів |
СЗШ № 68 |
3 |
96 (36+30+30) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
15259 |
МЕРКУЛОВА А.М. |
14040 |
м. Львів |
СЗШ № 49 |
5 |
105 (24+39+42) |
|
|
|
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
15260 |
МЕРЦАЛО В.С. |
14305 |
м. Жидачів |
Володимирцівська ЗОШ |
9 |
150 (54+50+46) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
15261 |
МЕРЦАЛО К.А. |
14475 |
м. Пустомити |
Оброшинська ЗОШ |
7 |
150 (45+54+51) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
15262 |
МЕСРОПЯН Л.А. |
14112 |
м. Львів |
Школа радості |
4 |
64 (12+48+4) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
15263 |
МЕТЕЛЬСЬКА В.Р. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
2 |
76 (28+30+18) |
З |
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
15264 |
МЕТЕЛЬСЬКА Т.А. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
8 |
156 (51+54+51) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
15265 |
МЕТЕЛЬСЬКИЙ С.А. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
5 |
138 (48+42+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гарбіч Людмила Іванівна |
15266 |
МЕТІЛЬ Н.І. |
14154 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 18 |
7 |
150 (54+54+42) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
15267 |
МЕХ Д.В. |
14327 |
м. Жидачів |
Рудківцівська ЗОШ |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
15268 |
МЕХ Д.І. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
2 |
66 (24+24+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
15269 |
МЕХЕД В.І. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
15270 |
МЕХЕРІНСЬКА Д.Р. |
14190 |
м. Стрий |
СЗШ № 11 |
2 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
15271 |
МЕХЕРІНСЬКИЙ А.Р. |
14182 |
м. Стрий |
СЗШ № 3 |
8 |
109 (48+34+27) |
|
С1 |
|
|
Пістун Надія Данилівна |
15272 |
МЕЦАН М.О. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
9 |
151 (48+48+55) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
15273 |
МЕЧЕРЖАК А.В. |
14620 |
м. Сколе |
НВК СЗШ гімназія с. Тухля |
3 |
120 (42+48+30) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
15274 |
МЕЧЕРЖАК В.М. |
14635 |
м. Сколе |
Нижньорожанківська ЗОШ |
5 |
93 (34+27+32) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
15275 |
МЕЧЕРЖАК Н.І. |
14634 |
м. Сколе |
Либохорівський НВК ЗОШ ДНЗ |
9 |
52 (24+14+14) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
15276 |
МЕЧЕРЖАК О.В. |
14620 |
м. Сколе |
НВК СЗШ гімназія с. Тухля |
4 |
94 (24+36+34) |
|
|
С2 |
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
15277 |
МЕЧУС Х.В. |
14177 |
м. Самбір |
НВК (СШ № 9) |
7 |
117 (39+36+42) |
|
|
|
С3 |
Ніженецька Наталія Сергіївна |
15278 |
МЕЩЕУЛОВ О.І. |
14125 |
м. Львів |
СЗШ № 57 |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
15279 |
МЄЖІВНИК М.В. |
14844 |
м. Стрий |
Лисятицька СЗШ |
3 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
15280 |
МЄЗІНА В.В. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
15281 |
МЄЗІНА Т.В. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
7 |
174 (54+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
15282 |
МЄРЧУК М.І. |
14189 |
м. Стрий |
СЗШ № 10 |
5 |
86 (24+32+30) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
15283 |
МЄХОВА В.О. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
3 |
70 (12+36+22) |
|
|
С2 |
|
Панченко Наталія Сергіївна |
15284 |
МЄЧНІК Ю.Є. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
6 |
102 (36+36+30) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
15285 |
МИГА В.І. |
14148 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 5 |
3 |
82 (36+30+16) |
|
С1 |
|
|
Юрків Андрій Степанович |
15286 |
МИГА Х.І. |
14771 |
м. Старий Самбір |
Тершівська ЗОШ |
9 |
96 (24+26+46) |
|
|
|
С3 |
Мар’ян Ольга Казимирівна |
15287 |
МИГА Х.І. |
14771 |
м. Старий Самбір |
Тершівська ЗОШ |
9 |
96 (24+26+46) |
|
|
|
С3 |
Мар’ян Ольга Казимирівна |
15288 |
МИГА Х.І. |
14771 |
м. Старий Самбір |
Тершівська ЗОШ |
9 |
96 (24+26+46) |
|
|
|
С3 |
Мар’ян Ольга Казимирівна |
15289 |
МИГА Х.І. |
14771 |
м. Старий Самбір |
Тершівська ЗОШ |
9 |
96 (24+26+46) |
|
|
|
С3 |
Мар’ян Ольга Казимирівна |
15290 |
МИГАЛЬ А.Є. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
5 |
113 (32+39+42) |
|
|
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
15291 |
МИГАЛЬ В.О. |
14558 |
м. Радехів |
Станицька ЗОШ |
4 |
100 (30+42+28) |
|
|
С2 |
|
Брановський Володимир Іванович |
15292 |
МИГАЛЬ В.Ю. |
14140 |
м. Львів |
ШЕЛ |
7 |
148 (57+42+49) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
15293 |
МИГАЛЬ Д.Ю. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
6 |
100 (32+26+42) |
|
|
|
С3 |
Біда Наталія Романівна |
15294 |
МИГАЛЬ І.І. |
14466 |
м. Пустомити |
Містківська ЗОШ |
4 |
94 (30+48+16) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
15295 |
МИГАЛЬ І.О. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
9 |
129 (54+26+49) |
|
С1 |
|
С3 |
Біда Наталія Романівна |
15296 |
МИГАЛЬ О.Т. |
14204 |
м. Червоноград |
СШ № 8 |
4 |
128 (48+42+38) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
15297 |
МИГАЛЬ Я.Є. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
5 |
97 (34+27+36) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
15298 |
МИГЛЯС К.О. |
14741 |
м. Старий Самбір |
Великосільська ЗСШ |
4 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
15299 |
МИГО О.Д. |
14634 |
м. Сколе |
Либохорівський НВК ЗОШ ДНЗ |
8 |
117 (39+36+42) |
|
|
|
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
15300 |
МИГОВИЧ Р.Я. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
6 |
102 (30+36+36) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
15301 |
МИДЕЛЬ Л.С. |
14391 |
м. Жовква |
Рава-Руська ЗОШ-інтернат |
4 |
90 (30+42+18) |
|
|
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
15302 |
МИДЕЛЬ Р.С. |
14391 |
м. Жовква |
Рава-Руська ЗОШ-інтернат |
7 |
110 (45+26+39) |
|
С1 |
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
15303 |
МИДЖИН В |
14756 |
м. Старий Самбір |
Страшевицька ЗСШ |
5 |
76 (16+36+24) |
|
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
15304 |
МИДИИН М.А. |
14756 |
м. Старий Самбір |
Страшевицька ЗСШ |
7 |
138 (54+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Мар’ян Ольга Казимирівна |
15305 |
МИДЛОВСЬКИЙ Е.О. |
14198 |
м. Червоноград |
ЗШ № 2 |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
15306 |
МИЗА М.С. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
5 |
61 (26+27+8) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
15307 |
МИЗЮК В.Р. |
14665 |
м. Сокаль |
Великомостівський ЗШ-НВК-ліцей |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
15308 |
МИЗЮК М.З. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
7 |
122 (48+36+38) |
|
С1 |
|
|
Личак Катерина Степанівна |
15309 |
МИЗЮК С.А. |
14665 |
м. Сокаль |
Великомостівський ЗШ-НВК-ліцей |
2 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
15310 |
МИКЕЛИТА М.В. |
14208 |
м. Червоноград |
ЗШ № 12 |
3 |
60 (18+24+18) |
|
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
15311 |
МИКИТА Л.М. |
14197 |
м. Червоноград |
ЗШ № 1 |
3 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
15312 |
МИКИТА О.Я. |
14120 |
м. Львів |
СЗШ № 41 |
5 |
133 (30+47+56) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
15313 |
МИКИТА Р.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
11 |
151 (54+50+47) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
15314 |
МИКИТА С.О. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
4 |
90 (30+36+24) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
15315 |
МИКИТА Ю.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
11 |
157 (60+50+47) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
15316 |
МИКИТЕНКО Д.В. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
5 |
142 (42+60+40) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Оленчин Тетяна Петрівна |
15317 |
МИКИТЕНКО Д.В. |
14058 |
м. Львів |
СЗШ № 47 |
3 |
90 (36+36+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
15318 |
МИКИТИН А.І. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
3 |
102 (42+30+30) |
|
С1 |
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
15319 |
МИКИТИН А.І. |
14195 |
м. Трускавець |
НВК СЗШ № 2 гімназія |
2 |
60 (24+30+6) |
|
С1 |
С2 |
|
Томашівська Наталія Валеріївна |
15320 |
МИКИТИН А.О. |
14552 |
м. Радехів |
Кривецький НВК |
4 |
102 (18+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
15321 |
МИКИТИН А.Р. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
6 |
80 (34+28+18) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
15322 |
МИКИТИН А.Р. |
14634 |
м. Сколе |
Либохорівський НВК ЗОШ ДНЗ |
8 |
111 (33+36+42) |
|
|
|
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
15323 |
МИКИТИН А.Я. |
14556 |
м. Радехів |
Середпільцівський НВК |
7 |
125 (51+34+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
15324 |
МИКИТИН В.В. |
14620 |
м. Сколе |
НВК СЗШ гімназія с. Тухля |
5 |
154 (52+48+54) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
15325 |
МИКИТИН В.І. |
14093 |
м. Львів |
СЗШ № 31 |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
15326 |
МИКИТИН В.С. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
3 |
94 (24+42+28) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
15327 |
МИКИТИН І.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
6 |
162 (50+52+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
15328 |
МИКИТИН І.М. |
14180 |
м. Стрий |
СЗШ № 1 |
3 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
15329 |
МИКИТИН М.Б. |
14723 |
м. Сокаль |
Жвирківська ЗШ |
2 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
15330 |
МИКИТИН М.В. |
14634 |
м. Сколе |
Либохорівський НВК ЗОШ ДНЗ |
8 |
117 (39+36+42) |
|
|
|
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
15331 |
МИКИТИН М.Г. |
14302 |
м. Жидачів |
ЗОШ № 2 |
4 |
114 (36+42+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
15332 |
МИКИТИН Н |
14282 |
м. Жидачів |
НВК |
8 |
129 (48+36+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
15333 |
МИКИТИН О.О. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
9 |
111 (48+26+37) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
15334 |
МИКИТИН Р. . |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
6 |
79 (18+21+40) |
|
|
|
С3 |
Панченко Наталія Сергіївна |
15335 |
МИКИТИН Р.І. |
14533 |
м. Радехів |
Дмитрівський НВК |
8 |
113 (60+26+27) |
|
С1 |
|
|
Брановський Володимир Іванович |
15336 |
МИКИТИН С.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
2 |
78 (24+30+24) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
15337 |
МИКИТИН Т.М. |
14284 |
м. Жидачів |
Гімназія |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
15338 |
МИКИТИН Х.В. |
14185 |
м. Стрий |
СЗШ № 6 |
8 |
154 (54+60+40) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
15339 |
МИКИТИН Х.І. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
15340 |
МИКИТИН Я. . |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
2 |
74 (26+24+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
15341 |
МИКИТИН Я.І. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
4 |
108 (36+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Воробець Надія Теодорівна |
15342 |
МИКИТИЧ М.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
3 |
108 (24+48+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Михаць Ігор Львович |
15343 |
МИКИТИШИН В. . |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
2 |
72 (30+30+12) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
15344 |
МИКИТИШИН Я.Я. |
14693 |
м. Сокаль |
Боб’ятинський НВК-ЗШ-дитячий садок |
4 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
15345 |
МИКИТІВ В.М. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
2 |
66 (30+30+6) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
15346 |
МИКИТКА А.І. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
5 |
98 (22+40+36) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
15347 |
МИКИТКА Б.А. |
14068 |
м. Львів |
ЗШ "Дивосвіт" |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
15348 |
МИКИТКА М.Б. |
14464 |
м. Пустомити |
Семенівська ЗОШ |
6 |
64 (22+22+20) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
15349 |
МИКИТКА М.І. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
3 |
120 (36+48+36) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
15350 |
МИКИТКА О.П. |
14464 |
м. Пустомити |
Семенівська ЗОШ |
1 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
15351 |
МИКИТКА О.П. |
14464 |
м. Пустомити |
Семенівська ЗОШ |
5 |
90 (28+32+30) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
15352 |
МИКИТКА Р.І. |
14755 |
м. Старий Самбір |
Волянська ЗСШ |
2 |
72 (30+30+12) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
15353 |
МИКИТКА У.Б. |
14464 |
м. Пустомити |
Семенівська ЗОШ |
3 |
114 (36+42+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
15354 |
МИКИТЧАК В.В. |
14034 |
м. Львів |
"Світанок" |
2 |
72 (24+24+24) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
15355 |
МИКИТЧАК С.С. |
14023 |
м. Львів |
Гімназія "Євшан" |
8 |
112 (42+36+34) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
15356 |
МИКИТЧИН В.М. |
14635 |
м. Сколе |
Нижньорожанківська ЗОШ |
7 |
126 (54+26+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
15357 |
МИКИТЧИН В.Р. |
14283 |
м. Жидачів |
Гніздичівська СЗШ |
3 |
126 (36+42+48) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
15358 |
МИКИТЧУК В.Є. |
14936 |
м. Яворів |
НВК ДЗ СЗШ |
3 |
68 (30+30+8) |
|
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
15359 |
МИКИТЮК А.А. |
14074 |
м. Львів |
ЛСШ № 69 |
2 |
64 (22+24+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
15360 |
МИКИТЮК А.Ю. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
1 |
72 (30+24+18) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
15361 |
МИКИТЮК А.Я. |
14531 |
м. Радехів |
Нововитківська ЗОШ |
8 |
162 (54+60+48) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
15362 |
МИКИТЮК В.В. |
14720 |
м. Сокаль |
НВК ЗШ № 4 ліцей |
8 |
102 (45+34+23) |
|
С1 |
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
15363 |
МИКИТЮК В.В. |
14540 |
м. Радехів |
Стоянівська ЗОШ |
5 |
101 (26+33+42) |
|
|
|
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
15364 |
МИКИТЮК І.Ю. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
6 |
124 (52+30+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Цімарно Марія Петрівна |
15365 |
МИКИТЮК М.П. |
14537 |
м. Радехів |
Павлівська ЗОШ |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
15366 |
МИКИТЮК М.С. |
14723 |
м. Сокаль |
Жвирківська ЗШ |
5 |
106 (34+42+30) |
|
|
С2 |
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
15367 |
МИКИТЮК С.Р. |
14135 |
м. Львів |
Гімназія "Престиж" |
9 |
120 (48+24+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
15368 |
МИКИТЮК Ю.І. |
14391 |
м. Жовква |
Рава-Руська ЗОШ-інтернат |
5 |
140 (56+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
15369 |
МИКИТЯК А.Р. |
14093 |
м. Львів |
СЗШ № 31 |
3 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
15370 |
МИКИЦЬКИЙ Л.Я. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
5 |
130 (52+30+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
15371 |
МИКИЦЬКИЙ Н.Р. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
7 |
145 (60+36+49) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
15372 |
МИКИЧАК А.М. |
14903 |
м. Яворів |
Вороцівський НВК |
4 |
108 (30+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
15373 |
МИКІЄВИЧ Л.М. |
14488 |
м. Пустомити |
Сокільницька ЗОШ |
8 |
114 (45+24+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
15374 |
МИКЛАШ П.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
3 |
96 (24+42+30) |
|
|
С2 |
|
Булас Надія Антонівна |
15375 |
МИКЛОВДА С.М. |
14103 |
м. Львів |
Санінтерн № 1 |
4 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
15376 |
МИКЛУШ В.Т. |
14460 |
м. Пустомити |
Зимноводівська ЗОШ № 1 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
15377 |
МИКОЛАЇВ Л. . |
14526 |
м. Радехів |
ЗОШ № 2 |
5 |
38 (14+12+12) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
15378 |
МИКОЛАЙЧУК Н.С. |
14136 |
м. Львів |
Приватна гімназія "Відродження" |
2 |
58 (22+24+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
15379 |
МИКОЛИК М.В. |
14472 |
м. Пустомити |
Верхньобілківська ЗОШ |
6 |
131 (38+33+60) |
|
|
|
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
15380 |
МИКОЛИШИН А.І. |
14122 |
м. Львів |
СЗШ № 44 |
8 |
150 (54+48+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
15381 |
МИКОЛИШИН Р.І. |
14122 |
м. Львів |
СЗШ № 44 |
2 |
72 (24+30+18) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
15382 |
МИКОЛІВ В. . |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
15383 |
МИКУЛИНЕЦЬ А.А. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
7 |
64 (18+24+22) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
15384 |
МИКУЛИНЕЦЬ В.А. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
9 |
142 (54+40+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
15385 |
МИКУЛИНЕЦЬ М.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
9 |
125 (54+32+39) |
|
С1 |
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
15386 |
МИКУЛИНЕЦЬ С.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
10 |
127 (42+36+49) |
|
С1 |
|
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
15387 |
МИКУЛИЧ В.М. |
14641 |
м. Сколе |
Плавя-вадрусівський НВК ЗОШ ДНЗ |
5 |
100 (30+34+36) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
15388 |
МИКУЛЯК І.І. |
14382 |
м. Жовква |
Дублянська ЗОШ |
5 |
154 (52+48+54) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
15389 |
МИКУШ М.І. |
14096 |
м. Львів |
ССЗШ № 46 |
5 |
107 (38+39+30) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
15390 |
МИКУШ Н.М. |
14030 |
м. Львів |
СЗШ № 77 |
4 |
62 (30+18+14) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
15391 |
МИКУШ Ю.М. |
14030 |
м. Львів |
СЗШ № 77 |
8 |
138 (54+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
15392 |
МИЛІНСЬКА В.Р. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
9 |
76 (30+18+28) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
15393 |
МИЛОСЛАВСЬКИЙ А.Я. |
14050 |
м. Львів |
СЗШ № 24 |
1 |
80 (26+30+24) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
15394 |
МИЛЬКУС Н.М. |
14471 |
м. Пустомити |
Сороки-Львівська ЗОШ |
4 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
15395 |
МИЛЬКУС С.В. |
14384 |
м. Жовква |
ЗОШ № 2 |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
15396 |
МИЛЬО Х.Я. |
14093 |
м. Львів |
СЗШ № 31 |
10 |
161 (54+58+49) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
15397 |
МИЛЯВСЬКА В.А. |
14040 |
м. Львів |
СЗШ № 49 |
2 |
62 (26+24+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
15398 |
МИЛЯВСЬКА І.Ю. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
6 |
129 (42+45+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
15399 |
МИЛЯВСЬКА М. . |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
2 |
72 (24+30+18) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
15400 |
МИЛЯН А.Ю. |
14147 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 4 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
15401 |
МИЛЯН І.Р. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
5 |
118 (32+50+36) |
|
|
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
15402 |
МИЛЯН М.Т. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
2 |
76 (28+24+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
15403 |
МИЛЯН О.А. |
14671 |
м. Сокаль |
Куличківська ЗШ |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
15404 |
МИЛЯН О.І. |
14398 |
м. Жовква |
Грядівська ЗОШ |
8 |
126 (51+44+31) |
|
С1 |
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
15405 |
МИЛЯНИК Л.А. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
2 |
58 (28+24+6) |
|
С1 |
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
15406 |
МИЛЯНИК Т.Б. |
14117 |
м. Львів |
СЗШ № 30 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
15407 |
МИЛЯНИЧ А.А. |
14094 |
м. Львів |
СЗШ № 36 |
1 |
70 (28+24+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
15408 |
МИНА Д.В. |
14028 |
м. Львів |
ЗОШ № 74 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
15409 |
МИНДИК Н.Р. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
4 |
80 (24+36+20) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
15410 |
МИНДИК С.В. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
9 |
87 (24+24+39) |
|
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
15411 |
МИНДЮК О.А. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
3 |
118 (42+42+34) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
15412 |
МИНДЮК С.А. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
3 |
118 (42+42+34) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
15413 |
МИНЬКО Р. |
14381 |
м. Жовква |
Туринківська ЗШ |
5 |
122 (50+30+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
15414 |
МИНЬО А.А. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
6 |
108 (30+42+36) |
|
|
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
15415 |
МИНЬО А.П. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
76 (22+30+24) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
15416 |
МИНЬО І.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
15417 |
МИНЬО М.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
10 |
129 (42+38+49) |
|
С1 |
|
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
15418 |
МИНЬО Н.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
5 |
105 (42+27+36) |
|
С1 |
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
15419 |
МИНЬО О.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
9 |
123 (48+32+43) |
|
С1 |
|
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
15420 |
МИНЬО У.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
9 |
136 (54+42+40) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
15421 |
МИРДИЧ В.С. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
8 |
112 (48+24+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Цімарно Марія Петрівна |
15422 |
МИРДИЧ Н.І. |
14751 |
м. Старий Самбір |
Великолінинська ЗСШ |
7 |
114 (39+48+27) |
|
|
С2 |
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
15423 |
МИРДИЧ С.В. |
14751 |
м. Старий Самбір |
Великолінинська ЗСШ |
8 |
165 (60+60+45) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
15424 |
МИРКА С.М. |
14461 |
м. Пустомити |
Зимноводівська ЗОШ № 2 |
6 |
106 (34+36+36) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
15425 |
МИРНА А.Р. |
14068 |
м. Львів |
ЗШ "Дивосвіт" |
3 |
56 (24+24+8) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
15426 |
МИРОНЕНКО А.О. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
9 |
139 (54+42+43) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
15427 |
МИРОНЕНКО Н.В. |
14528 |
м. Радехів |
Лоптинська ЗОШ |
8 |
129 (42+42+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
15428 |
МИРОНЕНКО О.А. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
1 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
15429 |
МИРОНЕНКО Ю.М. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
7 |
153 (60+54+39) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
15430 |
МИРОНОВА Б.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
5 |
122 (46+34+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
15431 |
МИРОНОВА Є.Ф. |
14077 |
м. Львів |
СЗШ № 84 |
1 |
72 (30+24+18) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
15432 |
МИРОНОВИЧ О.В. |
14470 |
м. Пустомити |
Лапаївська ЗОШ |
4 |
106 (36+42+28) |
|
С1 |
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
15433 |
МИРОНОВИЧ Ю.П. |
14054 |
м. Львів |
СЗШ № 21 |
4 |
126 (30+48+48) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
15434 |
МИРОНЧУК М.А. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
9 |
125 (54+28+43) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
15435 |
МИРОНЮК М.В. |
14054 |
м. Львів |
СЗШ № 21 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
15436 |
МИРОШ А.М. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
4 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
15437 |
МИРОШ В.А. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
15438 |
МИРОШ В.А. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
10 |
145 (54+40+51) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
15439 |
МИРОШ В.Б. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
5 |
118 (38+42+38) |
|
|
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
15440 |
МИРОШ В.В. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
15441 |
МИРОШ В.С. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
5 |
110 (32+42+36) |
|
|
С2 |
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
15442 |
МИРОШ Д.Г. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
2 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
15443 |
МИРОШ М.А. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
4 |
114 (36+48+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
15444 |
МИРОШ М.О. |
14007 |
м. Львів |
СЗШ № 4 |
3 |
94 (36+42+16) |
|
С1 |
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
15445 |
МИРОШ Н.З. |
14484 |
м. Пустомити |
Відниківська ЗОШ |
8 |
81 (24+18+39) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
15446 |
МИРОШ Ю.Я. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
8 |
112 (48+36+28) |
|
С1 |
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
15447 |
МИРОШНИЧЕНКО Є.М. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
10 |
84 (36+22+26) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
15448 |
МИРЦАЛО Б.Ю. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
4 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
15449 |
МИСАК А.В. |
14302 |
м. Жидачів |
ЗОШ № 2 |
8 |
152 (54+50+48) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
15450 |
МИСАК А.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
8 |
132 (54+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Михаць Ігор Львович |
15451 |
МИСАК А.Р. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
5 |
114 (36+48+30) |
|
|
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
15452 |
МИСАК Б.С. |
14671 |
м. Сокаль |
Куличківська ЗШ |
7 |
96 (33+32+31) |
|
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
15453 |
МИСАК В.Б. |
14098 |
м. Львів |
СЗШ № 50 |
5 |
97 (34+33+30) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
15454 |
МИСАК В.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
4 |
88 (30+42+16) |
|
|
С2 |
|
Михаць Ігор Львович |
15455 |
МИСАК В.С. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
9 |
122 (48+40+34) |
|
С1 |
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
15456 |
МИСАК В.С. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
10 |
56 (30+10+16) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
15457 |
МИСАК Е.В. |
14537 |
м. Радехів |
Павлівська ЗОШ |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
15458 |
МИСАК І.Р. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
5 |
132 (32+54+46) |
|
|
С2 |
С3 |
Оленчин Тетяна Петрівна |
15459 |
МИСАК МА. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
9 |
84 (24+26+34) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
15460 |
МИСАК Р.М. |
14099 |
м. Львів |
СЗШ № 51 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
15461 |
МИСАК С.М. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
3 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
15462 |
МИСАК С.М. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
8 |
156 (51+54+51) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
15463 |
МИСАК Х.І. |
14007 |
м. Львів |
СЗШ № 4 |
4 |
118 (36+48+34) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
15464 |
МИСАК Я.А. |
14187 |
м. Стрий |
СЗШ № 8 |
7 |
150 (48+54+48) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
15465 |
МИСАКОВЕЦЬ А.В. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
10 |
126 (54+32+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліпецька Віра Семенівна |
15466 |
МИСАКОВИЧ К.Ю. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
9 |
126 (42+24+60) |
|
С1 |
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
15467 |
МИСАКОВИЧ М.М. |
14122 |
м. Львів |
СЗШ № 44 |
6 |
125 (38+45+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
15468 |
МИСАКОВИЧ О.М. |
14122 |
м. Львів |
СЗШ № 44 |
3 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
15469 |
МИСИК М.Ю. |
14135 |
м. Львів |
Гімназія "Престиж" |
10 |
121 (48+36+37) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
15470 |
МИСИК О.А. |
14101 |
м. Львів |
СЗШ № 66 |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
15471 |
МИСИК Т.Д. |
14556 |
м. Радехів |
Середпільцівський НВК |
8 |
119 (45+34+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
15472 |
МИСИК Т.Д. |
14556 |
м. Радехів |
Середпільцівський НВК |
7 |
118 (54+30+34) |
|
С1 |
|
|
Брановський Володимир Іванович |
15473 |
МИСИШИН М.О. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
3 |
120 (36+48+36) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
15474 |
МИСИШИН О.О. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
4 |
120 (36+48+36) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
15475 |
МИСІВ М.В. |
14189 |
м. Стрий |
СЗШ № 10 |
4 |
100 (30+42+28) |
|
|
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
15476 |
МИСІВ С.В. |
14059 |
м. Львів |
ССЗШ № 37 |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
15477 |
МИСЬ І.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
8 |
109 (51+24+34) |
|
С1 |
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
15478 |
МИСЬ М.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
106 (30+48+28) |
|
|
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
15479 |
МИСЬ О. . |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
7 |
141 (60+36+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Шепіда Ольга Володимирівна |
15480 |
МИСЬ Х.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
5 |
108 (36+42+30) |
|
|
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
15481 |
МИСЬ Ю.С. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
30 (12+18+0) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
15482 |
МИСЬКІВ В.А. |
14148 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 5 |
2 |
72 (30+30+12) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
15483 |
МИСЬКІВ І.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
1 |
62 (26+18+18) |
|
С1 |
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
15484 |
МИСЬКІВ І.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
7 |
92 (18+32+42) |
|
|
|
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
15485 |
МИСЬКІВ М.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
62 (24+18+20) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
15486 |
МИСЬКІВ Н.А. |
14139 |
м. Львів |
"Перспектива" |
5 |
124 (40+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
15487 |
МИСЬКІВ О.М. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
9 |
95 (30+28+37) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
15488 |
МИСЬКІВ С.Т. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
4 |
90 (24+42+24) |
|
|
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
15489 |
МИСЬКІВ Т.О. |
14005 |
м. Львів |
СЗШ № 62 |
2 |
58 (28+18+12) |
|
С1 |
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
15490 |
МИСЬКІВ Х.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
7 |
126 (45+30+51) |
|
С1 |
|
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
15491 |
МИСЬКО А.І. |
14036 |
м. Львів |
СЗШ № 65 |
6 |
94 (34+38+22) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
15492 |
МИСЬКО Д.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
7 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
15493 |
МИСЬКО І.М. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
9 |
139 (54+40+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
15494 |
МИСЬКО І.С. |
14746 |
м. Старий Самбір |
Чаплівська ЗСШ |
9 |
83 (24+22+37) |
|
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
15495 |
МИСЬКО О.В. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
4 |
126 (42+36+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
15496 |
МИСЬКО О.М. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
6 |
133 (48+33+52) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
15497 |
МИСЬКО Р.М. |
14074 |
м. Львів |
ЛСШ № 69 |
8 |
117 (51+24+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
15498 |
МИСЬКО Р.Я. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
7 |
125 (42+38+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
15499 |
МИСЬКО С.І. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
3 |
114 (36+42+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
15500 |
МИСЬКО С.Ї. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
5 |
148 (46+48+54) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
15501 |
МИСЬКО С.М. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
6 |
136 (48+36+52) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
15502 |
МИСЬКО С.Ю. |
14905 |
м. Яворів |
Немирівська СЗШ |
4 |
114 (36+42+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
15503 |
МИСЬО А.І. |
14115 |
м. Львів |
СЗШ № 22 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
15504 |
МИСЬО В.І. |
14937 |
м. Яворів |
Рогізненська СЗШ |
8 |
103 (18+54+31) |
|
|
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
15505 |
МИСЮРА С.Р. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
4 |
126 (42+36+48) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
15506 |
МИСЯК А.Ю. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
5 |
140 (38+48+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Булас Надія Антонівна |
15507 |
МИСЯК Д.О. |
14119 |
м. Львів |
СЗШ № 38 |
2 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
15508 |
МИСЯК Р.В. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
6 |
78 (18+34+26) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
15509 |
МИСЯК Р.Р. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
5 |
160 (52+54+54) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
15510 |
МИСЯК С.В. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
7 |
118 (48+36+34) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
15511 |
МИСЯК Я.Б. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
7 |
133 (57+30+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Булас Надія Антонівна |
15512 |
МИТКА А.Б. |
14934 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 1 |
4 |
134 (42+48+44) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
15513 |
МИТКО А.М. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
6 |
88 (40+18+30) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
15514 |
МИТКО Р.Р. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
1 |
72 (30+30+12) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
15515 |
МИТЛОВИЧ Н.М. |
14468 |
м. Пустомити |
Щирецька ЗОШ № 2 |
7 |
162 (60+48+54) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
15516 |
МИТЛОВИЧ С.В. |
14464 |
м. Пустомити |
Семенівська ЗОШ |
4 |
114 (36+42+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
15517 |
МИТЛОВИЧ У.В. |
14464 |
м. Пустомити |
Семенівська ЗОШ |
3 |
114 (36+42+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
15518 |
МИТНИК Л |
14122 |
м. Львів |
СЗШ № 44 |
6 |
133 (36+43+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
15519 |
МИТНИК М.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
3 |
108 (36+36+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
15520 |
МИТНИК О.Е. |
14122 |
м. Львів |
СЗШ № 44 |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
15521 |
МИТНИК Р.Р. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
15522 |
МИТРИК В.В. |
14031 |
м. Львів |
ЛУГГ |
7 |
130 (54+36+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
15523 |
МИТРОФАНОВ А.О. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
6 |
140 (50+42+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
15524 |
МИТРОФАНОВ Д.В. |
14207 |
м. Червоноград |
ЗШ № 11 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
15525 |
МИТРОФАНОВ О.В. |
14207 |
м. Червоноград |
ЗШ № 11 |
4 |
128 (42+48+38) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
15526 |
МИТРОФАНОВА В.В. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
6 |
100 (22+36+42) |
|
|
|
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
15527 |
МИТЯНСЬКА М.П. |
14639 |
м. Сколе |
Орявська ЗОШ |
2 |
48 (12+18+18) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
15528 |
МИТЯНСЬКА Т.П. |
14639 |
м. Сколе |
Орявська ЗОШ |
1 |
54 (12+24+18) |
|
|
С2 |
|
Багрич Галина Миколаївна |
15529 |
МИХ В.А. |
14621 |
м. Сколе |
Тохольківський НВК ЗОШ-ДНЗ |
10 |
69 (18+20+31) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
15530 |
МИХ З.А. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
4 |
76 (24+30+22) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
15531 |
МИХ Л.Т. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
2 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
15532 |
МИХАВЧАК С.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
8 |
147 (54+54+39) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
15533 |
МИХАЙЛЕВИЧ Р.М. |
14182 |
м. Стрий |
СЗШ № 3 |
5 |
92 (30+32+30) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
15534 |
МИХАЙЛЕВИЧ Ю.І. |
14363 |
м. Жовква |
Великогрибовицька ЗОШ |
8 |
94 (45+26+23) |
|
С1 |
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
15535 |
МИХАЙЛЕВСЬКА Д.С. |
14201 |
м. Червоноград |
ЗШ № 5 |
5 |
143 (44+51+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Перець Надія Михайлівна |
15536 |
МИХАЙЛЕНКО Д.В. |
14170 |
м. Новий Розділ |
ЗШ № 4 |
3 |
108 (36+48+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Верес Галина Мирославівна |
15537 |
МИХАЙЛЕНКО П.Р. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
9 |
149 (60+44+45) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
15538 |
МИХАЙЛЕНКО С. . |
14189 |
м. Стрий |
СЗШ № 10 |
7 |
141 (51+42+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Пістун Надія Данилівна |
15539 |
МИХАЙЛЕНКО С.Р. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
15540 |
МИХАЙЛЕЧКО В.Б. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
7 |
76 (24+26+26) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
15541 |
МИХАЙЛЕЧКО В.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
90 (36+42+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
15542 |
МИХАЙЛЕЧКО К.М. |
14609 |
м. Сколе |
Завадківська ЗОШ |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
15543 |
МИХАЙЛЕЧКО М.М. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
15544 |
МИХАЙЛЕЧКО М.М. |
14183 |
м. Стрий |
СЗШ № 4 |
6 |
105 (44+31+30) |
|
С1 |
|
|
Пістун Надія Данилівна |
15545 |
МИХАЙЛЕЧКОО А.Б. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
6 |
114 (42+30+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
15546 |
МИХАЙЛИК Н.В. |
14115 |
м. Львів |
СЗШ № 22 |
4 |
118 (30+48+40) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
15547 |
МИХАЙЛИК О.С. |
14073 |
м. Львів |
ЗШ "Первоцвіт" |
4 |
94 (18+48+28) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
15548 |
МИХАЙЛИК Т.С. |
14073 |
м. Львів |
ЗШ "Первоцвіт" |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
15549 |
МИХАЙЛИНИН К.М. |
14183 |
м. Стрий |
СЗШ № 4 |
5 |
100 (16+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Пістун Надія Данилівна |
15550 |
МИХАЙЛИШИН А.Я. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
4 |
70 (24+36+10) |
|
|
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
15551 |
МИХАЙЛИШИН Б.І. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
7 |
96 (42+26+28) |
|
С1 |
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
15552 |
МИХАЙЛИШИН В.П. |
14290 |
м. Жидачів |
Бортниківська СЗШ |
4 |
84 (30+30+24) |
|
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
15553 |
МИХАЙЛИШИН В.Р. |
14180 |
м. Стрий |
СЗШ № 1 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
15554 |
МИХАЙЛИШИН І.Р. |
14152 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 16 |
4 |
102 (30+42+30) |
|
|
С2 |
|
Юрків Андрій Степанович |
15555 |
МИХАЙЛИШИН К.М. |
14190 |
м. Стрий |
СЗШ № 11 |
4 |
80 (24+36+20) |
|
|
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
15556 |
МИХАЙЛИШИН М.В. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
15557 |
МИХАЙЛИШИН О.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
5 |
88 (30+26+32) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
15558 |
МИХАЙЛИШИН О.І. |
14024 |
м. Львів |
ССЗШ № 15 |
9 |
122 (54+32+36) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
15559 |
МИХАЙЛИШИН О.Р. |
14636 |
м. Сколе |
Нижньосиньовидненська ЗОШ |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
15560 |
МИХАЙЛИШИН С.А. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
3 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
15561 |
МИХАЙЛИШИН С.Р. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
11 |
103 (30+24+49) |
|
|
|
С3 |
Біда Наталія Романівна |
15562 |
МИХАЙЛИШИН Ю.В. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
8 |
125 (51+40+34) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
15563 |
МИХАЙЛИШИН Ю.В. |
14023 |
м. Львів |
Гімназія "Євшан" |
5 |
98 (32+36+30) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
15564 |
МИХАЙЛІБ Ю.І. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
9 |
93 (36+20+37) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
15565 |
МИХАЙЛІВ А.І. |
14364 |
м. Жовква |
Волицька ЗОШ |
9 |
166 (60+54+52) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
15566 |
МИХАЙЛІВ А.О. |
14118 |
м. Львів |
СЗШ № 33 |
9 |
141 (42+48+51) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
15567 |
МИХАЙЛІВ А.Р. |
14186 |
м. Стрий |
СЗШ № 7 |
3 |
64 (18+12+34) |
|
|
|
С3 |
Пістун Надія Данилівна |
15568 |
МИХАЙЛІВ Б.В. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
3 |
98 (36+42+20) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
15569 |
МИХАЙЛІВ Б.І. |
14479 |
м. Пустомити |
Щирецька ЗОШ № 1 |
6 |
142 (40+48+54) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
15570 |
МИХАЙЛІВ В.Р. |
14007 |
м. Львів |
СЗШ № 4 |
3 |
84 (18+42+24) |
|
|
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
15571 |
МИХАЙЛІВ В.С. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
6 |
111 (42+39+30) |
|
С1 |
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
15572 |
МИХАЙЛІВ В.Т. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
6 |
111 (42+39+30) |
|
С1 |
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
15573 |
МИХАЙЛІВ Д.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
4 |
64 (24+36+4) |
|
|
С2 |
|
Булас Надія Антонівна |
15574 |
МИХАЙЛІВ Л.І. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
9 |
160 (60+54+46) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
15575 |
МИХАЙЛІВ М.А. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
15576 |
МИХАЙЛІВ М.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
1 |
60 (30+24+6) |
|
С1 |
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
15577 |
МИХАЙЛІВ М.Т. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
5 |
148 (46+48+54) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
15578 |
МИХАЙЛІВ О.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
6 |
148 (48+46+54) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
15579 |
МИХАЙЛІВ О.І. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
3 |
104 (36+36+32) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Булас Надія Антонівна |
15580 |
МИХАЙЛІВСЬКА Р.І. |
14174 |
м. Самбір |
СШ № 4 |
7 |
79 (33+24+22) |
|
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
15581 |
МИХАЙЛОВ В.В. |
14843 |
м. Стрий |
Лисовицька школа-ліцей |
9 |
159 (48+54+57) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
15582 |
МИХАЙЛОВА В.Ю. |
14951 |
м. Яворів |
Дубровицька СЗШ |
5 |
89 (28+19+42) |
|
|
|
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
15583 |
МИХАЙЛОВА Р.Ю. |
14107 |
м. Львів |
"Левеня" |
2 |
50 (20+12+18) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
15584 |
МИХАЙЛОВИЧ В.В. |
14620 |
м. Сколе |
НВК СЗШ гімназія с. Тухля |
3 |
126 (36+48+42) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
15585 |
МИХАЙЛОВИЧ В.І. |
14608 |
м. Сколе |
Головецька ЗОШ |
8 |
153 (54+48+51) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
15586 |
МИХАЙЛОВИЧ В.І. |
14863 |
м. Стрий |
Дулібська школа-сад |
6 |
90 (32+28+30) |
|
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
15587 |
МИХАЙЛОВИЧ В.О. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
15588 |
МИХАЙЛОВИЧ К.І. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
2 |
80 (26+30+24) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
15589 |
МИХАЙЛОВИЧ Н.І. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
2 |
72 (30+30+12) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
15590 |
МИХАЙЛОВСЬКА В.І. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
5 |
67 (10+33+24) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
15591 |
МИХАЙЛОВСЬКА З.І. |
14073 |
м. Львів |
ЗШ "Первоцвіт" |
3 |
82 (24+30+28) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
15592 |
МИХАЙЛОВСЬКА І.М. |
14135 |
м. Львів |
Гімназія "Престиж" |
10 |
111 (36+38+37) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
15593 |
МИХАЙЛОВСЬКА Х |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
6 |
93 (24+27+42) |
|
|
|
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
15594 |
МИХАЙЛОВСЬКИЙ Д.П. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
4 |
108 (30+48+30) |
|
|
С2 |
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
15595 |
МИХАЙЛЮК В.І. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
1 |
76 (28+24+24) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
15596 |
МИХАЙЛЮК В.І. |
14302 |
м. Жидачів |
ЗОШ № 2 |
4 |
112 (42+42+28) |
|
С1 |
С2 |
|
Кардаш Богдан Степанович |
15597 |
МИХАЙЛЮК Д.А. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
15598 |
МИХАЙЛЮК Н.І. |
14044 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок " Провесінь" |
6 |
119 (38+39+42) |
|
|
|
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
15599 |
МИХАЙЛЮК О.І. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
5 |
96 (30+24+42) |
|
|
|
С3 |
Лободяк Леся Мар'янівна |
15600 |
МИХАЙЛЮК Х.Ю. |
14465 |
м. Пустомити |
Мурованська ЗОШ |
9 |
135 (48+44+43) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
15601 |
МИХАЙЛЮКОВА А. . |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
2 |
62 (26+12+24) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
15602 |
МИХАЙЛЯК А. |
14195 |
м. Трускавець |
НВК СЗШ № 2 гімназія |
8 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Томашівська Наталія Валеріївна |
15603 |
МИХАЙЛЯК В. . |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
7 |
135 (54+48+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Панченко Наталія Сергіївна |
15604 |
МИХАЛЕВИЧ А.І. |
14074 |
м. Львів |
ЛСШ № 69 |
7 |
112 (45+30+37) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
15605 |
МИХАЛЕВИЧ БЄЛКІНА Б.А. |
14915 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ 1 ст. |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
15606 |
МИХАЛЕВИЧ В.Ю. |
14140 |
м. Львів |
ШЕЛ |
9 |
105 (30+26+49) |
|
|
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
15607 |
МИХАЛЕВСЬКА І.А. |
14205 |
м. Червоноград |
ЗШ № 9 |
9 |
148 (60+44+44) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
15608 |
МИХАЛЕВСЬКИЙ В.С. |
14198 |
м. Червоноград |
ЗШ № 2 |
8 |
158 (60+50+48) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
15609 |
МИХАЛЕЙКО С.В. |
14032 |
м. Львів |
НВК "Гроно" |
2 |
66 (30+30+6) |
|
С1 |
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
15610 |
МИХАЛЕЙКО Т.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
3 |
74 (30+30+14) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
15611 |
МИХАЛЕНИЧ Х.Р. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
8 |
153 (54+54+45) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
15612 |
МИХАЛЕЦЬ Т.А. |
14201 |
м. Червоноград |
ЗШ № 5 |
7 |
143 (54+46+43) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Перець Надія Михайлівна |
15613 |
МИХАЛЕЦЬКИЙ Ю.Р. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
5 |
120 (36+48+36) |
|
|
С2 |
|
Панченко Наталія Сергіївна |
15614 |
МИХАЛЕЧКО М.Р. |
14946 |
м. Яворів |
Чолгинська СЗШ |
5 |
92 (28+34+30) |
|
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
15615 |
МИХАЛЕЩЬ Ю.Р. |
14383 |
м. Жовква |
ЗОШ № 1 |
3 |
114 (30+48+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
15616 |
МИХАЛИК Н.А. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
10 |
106 (30+36+40) |
|
|
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
15617 |
МИХАЛІНА М.А. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
3 |
98 (36+48+14) |
|
С1 |
С2 |
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
15618 |
МИХАЛКОВИЦ В.Т. |
14152 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 16 |
4 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
15619 |
МИХАЛОК О.Й. |
14118 |
м. Львів |
СЗШ № 33 |
8 |
144 (60+42+42) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
15620 |
МИХАЛЧЕНКОВ В.В. |
14863 |
м. Стрий |
Дулібська школа-сад |
2 |
72 (24+30+18) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
15621 |
МИХАЛЬ ЧУК О.П. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
5 |
106 (26+38+42) |
|
|
|
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
15622 |
МИХАЛЬО І. |
14946 |
м. Яворів |
Чолгинська СЗШ |
6 |
100 (16+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
15623 |
МИХАЛЬСТКИЙ Є.У. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
2 |
70 (28+24+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
15624 |
МИХАЛЬСЬКА Ю.М. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
4 |
102 (30+42+30) |
|
|
С2 |
|
Воробець Надія Теодорівна |
15625 |
МИХАЛЬСЬКИЙ О.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
5 |
146 (46+58+42) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
15626 |
МИХАЛЬЦЕВИЧ М.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
9 |
133 (42+46+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Михаць Ігор Львович |
15627 |
МИХАЛЬЦЬО Д.М. |
14460 |
м. Пустомити |
Зимноводівська ЗОШ № 1 |
5 |
87 (34+23+30) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
15628 |
МИХАЛЬЧИШИН А.В. |
14145 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 1 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
15629 |
МИХАЛЬЧИШИН В.В. |
14196 |
м. Трускавець |
СЗШ № 3 |
3 |
114 (36+36+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Томашівська Наталія Валеріївна |
15630 |
МИХАЛЬЧИШИН Л.П. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
3 |
64 (30+12+22) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
15631 |
МИХАЛЬЧУК В.І. |
14075 |
м. Львів |
СЗШ № 96 |
3 |
84 (24+36+24) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
15632 |
МИХАЛЬЧУК Д.І. |
14075 |
м. Львів |
СЗШ № 96 |
4 |
114 (36+36+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
15633 |
МИХАЛЬЧУК Т.В. |
14718 |
м. Сокаль |
НВК ЗШ № 2 ліцей |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
15634 |
МИХАЛЮК Д.О. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
8 |
69 (30+8+31) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
15635 |
МИХАЛЮК М.А. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
7 |
114 (45+30+39) |
|
С1 |
|
|
Біда Наталія Романівна |
15636 |
МИХАЛЮК М.Я. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
6 |
138 (48+54+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
15637 |
МИХАЛЮК Н.І. |
14949 |
м. Яворів |
Гімназія ім. Маковея |
7 |
143 (42+54+47) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
15638 |
МИХАЛЮК Я.І. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
5 |
110 (42+36+32) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
15639 |
МИХАЛЮНЬО В.Б. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
5 |
132 (42+54+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Ліпецька Віра Семенівна |
15640 |
МИХАЛЮНЬО В.Б. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
5 |
132 (42+54+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Ліпецька Віра Семенівна |
15641 |
МИХАЛЯК В. . |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
8 |
97 (30+34+33) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
15642 |
МИХАЛЯК Р.М. |
14036 |
м. Львів |
СЗШ № 65 |
6 |
117 (42+33+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
15643 |
МИХАНІВ А.В. |
14388 |
м. Жовква |
Рава-Руська ЗОШ № 1 |
6 |
132 (40+50+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
15644 |
МИХАНІВ В.Р. |
14040 |
м. Львів |
СЗШ № 49 |
6 |
54 (10+8+36) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
15645 |
МИХАНІВ І.Ю. |
14135 |
м. Львів |
Гімназія "Престиж" |
8 |
97 (36+30+31) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
15646 |
МИХАНІВ М.В. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
4 |
88 (18+42+28) |
|
|
С2 |
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
15647 |
МИХАНЦЮ Д.О. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
4 |
102 (30+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
15648 |
МИХАСЯК Я.О. |
14016 |
м. Львів |
Українська приватна гімназія, ЗСППШ "Альфа" |
2 |
58 (28+24+6) |
|
С1 |
С2 |
|
Білий Микола Михайлович |
15649 |
МИХАЦЬ Б. . |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
7 |
138 (60+30+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Шепіда Ольга Володимирівна |
15650 |
МИХАЦЬ В.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
4 |
92 (30+36+26) |
|
|
С2 |
|
Михаць Ігор Львович |
15651 |
МИХАЦЬ В.С. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
6 |
106 (16+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
15652 |
МИХАЦЬ М.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
7 |
123 (54+36+33) |
|
С1 |
|
|
Михаць Ігор Львович |
15653 |
МИХАЦЬ М.В. |
14363 |
м. Жовква |
Великогрибовицька ЗОШ |
8 |
94 (45+26+23) |
|
С1 |
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
15654 |
МИХАЦЬ Н.Є. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
8 |
151 (60+48+43) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
15655 |
МИХАЦЬ Р.А. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
15656 |
МИХАШ Ю.Я. |
14461 |
м. Пустомити |
Зимноводівська ЗОШ № 2 |
2 |
62 (26+18+18) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
15657 |
МИХАШУЛА І.А. |
14469 |
м. Пустомити |
Милятичівська ЗОШ |
7 |
112 (42+36+34) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
15658 |
МИХАШУЛА О.А. |
14469 |
м. Пустомити |
Милятичівська ЗОШ |
9 |
70 (18+26+26) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
15659 |
МИХНИЧ Д.І. |
14678 |
м. Сокаль |
Острівський НВК-ЗШ-дитячий садок |
10 |
121 (48+30+43) |
|
С1 |
|
С3 |
Кнейчук Наталія Володимирівна |
15660 |
МИХНИЧ Ю.Р. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
3 |
112 (30+42+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
15661 |
МИЦА Б.М. |
14913 |
м. Яворів |
Мужиловицька СЗШ |
8 |
131 (51+40+40) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
15662 |
МИЦАВКА В.С. |
14148 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 5 |
4 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
15663 |
МИЦАК В.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
3 |
96 (30+24+42) |
|
|
|
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
15664 |
МИЦАК М.С. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
5 |
140 (44+36+60) |
|
С1 |
|
С3 |
Михаць Ігор Львович |
15665 |
МИЦАК О.Р. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
15666 |
МИЦАК С. |
14073 |
м. Львів |
ЗШ "Первоцвіт" |
4 |
76 (18+42+16) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
15667 |
МИЦАК С.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
7 |
126 (45+36+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Михаць Ігор Львович |
15668 |
МИЦАК С.Т. |
14750 |
м. Старий Самбір |
Турївська ЗСШ |
7 |
69 (24+18+27) |
|
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
15669 |
МИЦАК Х.Р. |
14179 |
м. Самбір |
Гімназія |
9 |
112 (48+22+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Ніженецька Наталія Сергіївна |
15670 |
МИЦАК Ю.І. |
14178 |
м. Самбір |
СШ № 10 |
10 |
23 (6+8+9) |
|
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
15671 |
МИЦАК Я.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
2 |
32 (14+6+12) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
15672 |
МИЦИК Д.Н. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
4 |
102 (30+42+30) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
15673 |
МИЦИК Е.Ю. |
14718 |
м. Сокаль |
НВК ЗШ № 2 ліцей |
3 |
132 (48+36+48) |
З |
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
15674 |
МИЦИК М.В. |
14313 |
м. Жидачів |
Волице-Гніздичівська ЗОШ |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
15675 |
МИЦИК О.А. |
14093 |
м. Львів |
СЗШ № 31 |
9 |
93 (30+26+37) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
15676 |
МИЦИК Р.О. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
8 |
99 (30+30+39) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
15677 |
МИЦЬКО В.А. |
14479 |
м. Пустомити |
Щирецька ЗОШ № 1 |
7 |
113 (36+26+51) |
|
|
|
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
15678 |
МИЦЬКО В.О. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
4 |
76 (30+30+16) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
15679 |
МИЦЬКО Д.Д. |
14094 |
м. Львів |
СЗШ № 36 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
15680 |
МИЦЬКО І.П. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
8 |
117 (36+42+39) |
|
|
С2 |
|
Михаць Ігор Львович |
15681 |
МИЦЬКО М.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
5 |
108 (42+30+36) |
|
С1 |
|
|
Михаць Ігор Львович |
15682 |
МИЦЬКО М.П. |
14467 |
м. Пустомити |
Соколівський НВК |
6 |
101 (42+13+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
15683 |
МИЦЬКО О.В. |
14461 |
м. Пустомити |
Зимноводівська ЗОШ № 2 |
10 |
85 (18+24+43) |
|
|
|
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
15684 |
МИЦЬКО О.В. |
14463 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 2 |
9 |
142 (42+46+54) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
15685 |
МИЦЬКО Р.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
8 |
106 (54+36+16) |
|
С1 |
|
|
Михаць Ігор Львович |
15686 |
МИЦЬКО С.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
9 |
123 (54+32+37) |
|
С1 |
|
|
Михаць Ігор Львович |
15687 |
МИЦЬКО Я.Р. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
15688 |
МИЦЬО С.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
10 |
150 (54+38+58) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
15689 |
МИЦЯК М.І. |
14147 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 4 |
4 |
68 (18+30+20) |
|
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
15690 |
МИЦЯК М.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
1 |
72 (30+30+12) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
15691 |
МИЧКА А.П. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
2 |
86 (26+30+30) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
15692 |
МИЧКА М.Б. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
6 |
87 (40+21+26) |
|
С1 |
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
15693 |
МИЧКА М.М. |
14032 |
м. Львів |
НВК "Гроно" |
4 |
92 (18+42+32) |
|
|
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
15694 |
МИЧКА Н.В. |
14040 |
м. Львів |
СЗШ № 49 |
9 |
117 (42+40+35) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
15695 |
МИЧКА О.Б. |
14410 |
м. Жовква |
Мацошинська ЗОШ |
4 |
116 (42+36+38) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
15696 |
МИЧКА О.І. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
8 |
127 (39+42+46) |
|
|
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
15697 |
МИЧКА Ю.І. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
8 |
126 (48+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
15698 |
МИЧКАОЛЕГ О. . |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
5 |
112 (22+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
15699 |
МИЧКО В.П. |
14618 |
м. Сколе |
Славська ЗОШ |
5 |
126 (48+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Багрич Галина Миколаївна |
15700 |
МИЧКО В.Ф. |
14648 |
м. Сколе |
Ялинкуватська ЗШ |
9 |
121 (42+36+43) |
|
С1 |
|
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
15701 |
МИЧКО Н.І. |
14624 |
м. Сколе |
Волосянківська ЗОШ |
3 |
30 (12+6+12) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
15702 |
МИЧКО Ю.А. |
14608 |
м. Сколе |
Головецька ЗОШ |
5 |
126 (42+30+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
15703 |
МИЧКО Ю.Б. |
14618 |
м. Сколе |
Славська ЗОШ |
9 |
139 (48+42+49) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
15704 |
МИШКО В.А. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
15705 |
МИШКО Д.Ю. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
7 |
133 (48+48+37) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
15706 |
МИШКОВСЬКА К.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
15707 |
МИШКОВСЬКА О.С. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
5 |
116 (44+30+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
15708 |
МИШКОВСЬКА Х.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
114 (42+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
15709 |
МИШОВОДА А.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
6 |
136 (40+42+54) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
15710 |
МИШОВОДА А.С. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
2 |
66 (24+30+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
15711 |
МИШОК В.В. |
14669 |
м. Сокаль |
Сілецька ЗШ |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
15712 |
МИШОК П.В. |
14665 |
м. Сокаль |
Великомостівський ЗШ-НВК-ліцей |
7 |
111 (39+42+30) |
|
|
С2 |
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
15713 |
МИШОК Р.В. |
14665 |
м. Сокаль |
Великомостівський ЗШ-НВК-ліцей |
5 |
63 (30+23+10) |
|
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
15714 |
МИШТ В. . |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
3 |
82 (30+36+16) |
|
|
С2 |
|
Панченко Наталія Сергіївна |
15715 |
МИШТАЛЬ С.В. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
15716 |
МИЩИШИН Г.М. |
14404 |
м. Жовква |
Кам’яногірська ЗОШ |
5 |
123 (48+27+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
15717 |
МИЩИШИН Д.Р. |
14387 |
м. Жовква |
Магерівська ЗОШ |
11 |
138 (54+30+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
15718 |
МИЩИШИН Р.Ю. |
14467 |
м. Пустомити |
Соколівський НВК |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
15719 |
МИЩУК В.К. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
2 |
48 (12+24+12) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
15720 |
МІГА Ю.О. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
15721 |
МІГОВК П.М. |
14093 |
м. Львів |
СЗШ № 31 |
1 |
76 (28+30+18) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
15722 |
МІГОЦЬКИЙ В.І. |
14208 |
м. Червоноград |
ЗШ № 12 |
2 |
72 (30+24+18) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
15723 |
МІДИК М.Т. |
14189 |
м. Стрий |
СЗШ № 10 |
5 |
80 (24+26+30) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
15724 |
МІДЯНИЙ Ю.Р. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
6 |
120 (30+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
15725 |
МІДЯНКА В.Р. |
14627 |
м. Сколе |
Долинівська ЗОШ |
7 |
134 (45+50+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Багрич Галина Миколаївна |
15726 |
МІЗЕРАК А.Л. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
15727 |
МІЗЕРАК З.В. |
14470 |
м. Пустомити |
Лапаївська ЗОШ |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
15728 |
МІЗЕРНИК М.Ю. |
14404 |
м. Жовква |
Кам’яногірська ЗОШ |
3 |
100 (30+36+34) |
|
|
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
15729 |
МІЗЕРНИК Ю.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
9 |
107 (48+22+37) |
|
С1 |
|
|
Михаць Ігор Львович |
15730 |
МІЗЮК У.М. |
14024 |
м. Львів |
ССЗШ № 15 |
11 |
81 (36+20+25) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
15731 |
МІК А.А. |
14014 |
м. Львів |
СЗШ № 87 |
11 |
105 (48+12+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Оленчин Тетяна Петрівна |
15732 |
МІКУЛА І.В. |
14464 |
м. Пустомити |
Семенівська ЗОШ |
8 |
135 (54+42+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
15733 |
МІЛАН О.А. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
7 |
144 (54+42+48) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
15734 |
МІЛЄР С.О. |
14068 |
м. Львів |
ЗШ "Дивосвіт" |
3 |
116 (36+42+38) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
15735 |
МІЛІЩУК Д.Р. |
14531 |
м. Радехів |
Нововитківська ЗОШ |
7 |
132 (60+36+36) |
|
С1 |
|
|
Брановський Володимир Іванович |
15736 |
МІЛІЩУК Д.Р. |
14531 |
м. Радехів |
Нововитківська ЗОШ |
7 |
124 (57+34+33) |
|
С1 |
|
|
Брановський Володимир Іванович |
15737 |
МІЛЛЕР Д.В. |
14934 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 1 |
3 |
68 (24+18+26) |
|
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
15738 |
МІЛЛЕР Л.В. |
14614 |
м. Сколе |
Підгородецька ЗОШ |
6 |
122 (38+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
15739 |
МІЛЬКОВИЧ В. . |
14092 |
м. Львів |
СЗШ № 17 |
4 |
114 (42+36+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
15740 |
МІЛЬКОВИЧ І.І. |
14092 |
м. Львів |
СЗШ № 17 |
8 |
124 (45+42+37) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
15741 |
МІЛЬКОВИЧ О.А. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
15742 |
МІЛЬО В.В. |
14178 |
м. Самбір |
СШ № 10 |
8 |
92 (45+34+13) |
|
С1 |
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
15743 |
МІЛЬОХА В.Ю. |
14204 |
м. Червоноград |
СШ № 8 |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
15744 |
МІЛЬЧАНОВСЬКА В.Б. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
10 |
152 (54+50+48) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
15745 |
МІЛЬЧАНОВСЬКА Г.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
8 |
93 (33+32+28) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
15746 |
МІЛЬЧАНОВСЬКИЙ В.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
9 |
69 (24+22+23) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
15747 |
МІЛЬЧАНОВСЬКИЙ В.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
6 |
79 (16+39+24) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
15748 |
МІЛЮХІН О.П. |
14139 |
м. Львів |
"Перспектива" |
4 |
96 (36+36+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
15749 |
МІЛЯН Д.І. |
14117 |
м. Львів |
СЗШ № 30 |
6 |
107 (44+39+24) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
15750 |
МІЛЯН Д.Р. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
7 |
126 (48+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
15751 |
МІЛЯН М.А. |
14366 |
м. Жовква |
Глинський НВК |
8 |
94 (30+30+34) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
15752 |
МІЛЯН С.П. |
14384 |
м. Жовква |
ЗОШ № 2 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
15753 |
МІЛЯН Ю.М. |
14044 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок " Провесінь" |
6 |
132 (42+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
15754 |
МІНАКОВА Л.А. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
9 |
84 (30+26+28) |
|
|
|
|
Цімарно Марія Петрівна |
15755 |
МІНЄЄВА Д.Р. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
6 |
165 (54+51+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
15756 |
МІНЄЄВА О.Р. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
4 |
96 (30+48+18) |
|
|
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
15757 |
МІНІВ І.А. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
10 |
81 (24+26+31) |
|
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
15758 |
МІНУРКА В.С. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
1 |
82 (28+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
15759 |
МІНЧАК В.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
10 |
128 (42+36+50) |
|
С1 |
|
С3 |
Михаць Ігор Львович |
15760 |
МІНЧЕВ Д.Д. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
3 |
76 (30+30+16) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
15761 |
МІНЬКО В.В. |
14321 |
м. Жидачів |
Новошинський НВК |
3 |
102 (36+36+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Кардаш Богдан Степанович |
15762 |
МІНЬКО М.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
6 |
110 (42+38+30) |
|
С1 |
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
15763 |
МІНЬКО Ю.Р. |
14178 |
м. Самбір |
СШ № 10 |
10 |
4 (0+4+0) |
|
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
15764 |
МІНЬКОВИЧ М.Б. |
14610 |
м. Сколе |
Задільська ЗОШ |
4 |
114 (36+42+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
15765 |
МІНЬКОВИЧ О.А. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
7 |
116 (51+34+31) |
|
С1 |
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
15766 |
МІНЮК А.А. |
14126 |
м. Львів |
СЗШ № 78 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
15767 |
МІОНЧИНСЬКА Ю.Є. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
2 |
68 (26+30+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
15768 |
МІР Н.В. |
14119 |
м. Львів |
СЗШ № 38 |
3 |
86 (18+36+32) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
15769 |
МІРЗОЄВА Д.Р. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
11 |
127 (48+36+43) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
15770 |
МІРИЛО В.В. |
14946 |
м. Яворів |
Чолгинська СЗШ |
6 |
102 (28+54+20) |
|
|
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
15771 |
МІРІНСЬКА Ю.Д. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
5 |
114 (36+30+48) |
|
|
|
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
15772 |
МІРКО Я.О. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
8 |
135 (54+42+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
15773 |
МІРОШНИК Д.О. |
14206 |
м. Червоноград |
НВК № 10 |
2 |
60 (30+30+0) |
|
С1 |
С2 |
|
Перець Надія Михайлівна |
15774 |
МІРЧУК Л.І. |
14186 |
м. Стрий |
СЗШ № 7 |
4 |
82 (30+24+28) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
15775 |
МІРЧУКА О.А. |
14185 |
м. Стрий |
СЗШ № 6 |
8 |
103 (42+36+25) |
|
С1 |
|
|
Пістун Надія Данилівна |
15776 |
МІСЕЧКО Д.О. |
14001 |
м. Львів |
ПНВЗ "ЗОШ святої Софії" |
1 |
78 (24+30+24) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
15777 |
МІСІНСЬКИЙ М.П. |
14368 |
м. Жовква |
Добросинська ЗОШ |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
15778 |
МІСЬКЕВИЧ А.Є. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
15779 |
МІСЬКЕВИЧ В.В. |
14373 |
м. Жовква |
Липницька ЗОШ |
4 |
110 (30+42+38) |
|
|
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
15780 |
МІСЬКІВ К.І. |
14026 |
м. Львів |
СЗШ № 67 |
9 |
118 (54+24+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
15781 |
МІСЬКО А.Ю. |
14459 |
м. Пустомити |
Пікуловицький НВК |
4 |
96 (24+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
15782 |
МІСЬКО В.Т. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
1 |
46 (16+18+12) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
15783 |
МІСЬКО О.Т. |
14036 |
м. Львів |
СЗШ № 65 |
6 |
86 (34+24+28) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
15784 |
МІСЬКО С.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
15785 |
МІСЮК Б.Б. |
14936 |
м. Яворів |
НВК ДЗ СЗШ |
3 |
56 (24+24+8) |
|
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
15786 |
МІСЯЙЛО А.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
74 (12+24+38) |
|
|
|
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
15787 |
МІСЯЙЛО І.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
15788 |
МІСЯЙЛО І.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
6 |
130 (34+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
15789 |
МІСЯЙЛО І.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
6 |
107 (30+43+34) |
|
|
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
15790 |
МІСЯЙЛО Л.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
98 (18+42+38) |
|
|
С2 |
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
15791 |
МІТКАЛОВА А.С. |
14422 |
м. Жовква |
Пилівська ПШ І ст. |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
15792 |
МІТРОФАНОВА А.В. |
14183 |
м. Стрий |
СЗШ № 4 |
7 |
127 (54+48+25) |
|
С1 |
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
15793 |
МІТРОФАНОВА В.В. |
14208 |
м. Червоноград |
ЗШ № 12 |
3 |
66 (18+24+24) |
|
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
15794 |
МІТЮРЄВА С.Д. |
14052 |
м. Львів |
СЗШ "Берегиня" |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
15795 |
МІХАЛІЦИН А.О. |
14073 |
м. Львів |
ЗШ "Первоцвіт" |
4 |
92 (24+36+32) |
|
|
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
15796 |
МІХЕЄВА Д.Л. |
14192 |
м. Стрий |
Гімназія |
2 |
52 (22+12+18) |
|
С1 |
|
|
Пістун Надія Данилівна |
15797 |
МІХЄЄВ В.О. |
14098 |
м. Львів |
СЗШ № 50 |
7 |
121 (42+42+37) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
15798 |
МІХНЕВИЧ М.П. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
8 |
133 (42+54+37) |
|
С1 |
С2 |
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
15799 |
МІХНЕВИЧ О.І. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
4 |
108 (36+48+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
15800 |
МІХОВИЧ Н.Я. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
9 |
141 (54+50+37) |
|
С1 |
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
15801 |
МІХОЦЬКА У.Я. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
10 |
156 (54+50+52) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
15802 |
МІЦКАНН В.Є. |
14463 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 2 |
3 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
15803 |
МІЦЮК Д.В. |
14169 |
м. Новий Розділ |
СШ № 5 |
5 |
119 (32+45+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Верес Галина Мирославівна |
15804 |
МІЧУРІН О.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
10 |
107 (54+26+27) |
|
С1 |
|
|
Біда Наталія Романівна |
15805 |
МІШАНІНА А.П. |
14147 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 4 |
4 |
92 (18+42+32) |
|
|
С2 |
С3 |
Юрків Андрій Степанович |
15806 |
МІШОК В.М. |
14678 |
м. Сокаль |
Острівський НВК-ЗШ-дитячий садок |
9 |
133 (48+36+49) |
|
С1 |
|
С3 |
Кнейчук Наталія Володимирівна |
15807 |
МІШТУРАК А.А. |
14834 |
м. Стрий |
Братківський НВК |
5 |
101 (32+41+28) |
|
|
С2 |
|
Романова Лілія Володимирівна |
15808 |
МІШТУРАК А.В. |
14192 |
м. Стрий |
Гімназія |
4 |
106 (30+36+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Пістун Надія Данилівна |
15809 |
МІШТУРАК А.Р. |
14834 |
м. Стрий |
Братківський НВК |
9 |
96 (36+26+34) |
|
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
15810 |
МІШТУРАК Н.Р. |
14834 |
м. Стрий |
Братківський НВК |
11 |
90 (42+20+28) |
|
С1 |
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
15811 |
МІШТУРАК Р.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
5 |
148 (52+48+48) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
15812 |
МІЩАНИН В.В. |
14906 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 3 |
10 |
149 (54+50+45) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
15813 |
МІЩАНЧУК Н.Ю. |
14767 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 1 |
7 |
159 (60+48+51) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
15814 |
МІЩЕНКО В.В. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
15815 |
МІЩЕНКО В.О. |
14282 |
м. Жидачів |
НВК |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
15816 |
МІЩЕНКО М.І. |
14027 |
м. Львів |
СЗШ № 68 |
2 |
66 (30+24+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
15817 |
МІЩИШИН В.А. |
14325 |
м. Жидачів |
Молодинчецька ЗОШ |
4 |
96 (36+30+30) |
|
С1 |
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
15818 |
МІЩУК А.С. |
14205 |
м. Червоноград |
ЗШ № 9 |
3 |
88 (36+36+16) |
|
С1 |
С2 |
|
Перець Надія Михайлівна |
15819 |
МІЩУК Г.В. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
15820 |
МІЩУК І.А. |
14208 |
м. Червоноград |
ЗШ № 12 |
4 |
130 (42+48+40) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
15821 |
МІЩУК С.О. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
5 |
104 (38+36+30) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
15822 |
МІЩУК Ю.А. |
14525 |
м. Радехів |
ЗОШ № 1 |
3 |
116 (36+42+38) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
15823 |
МІЩУК Ю.І. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
10 |
160 (60+40+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
15824 |
МКРТЧЯН Д.А. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
15825 |
МЛЮЗАН В.П. |
14556 |
м. Радехів |
Середпільцівський НВК |
1 |
76 (28+30+18) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
15826 |
МНИХ М.Р. |
14099 |
м. Львів |
СЗШ № 51 |
9 |
93 (24+26+43) |
|
|
|
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
15827 |
МОВЧАН І.Г. |
14077 |
м. Львів |
СЗШ № 84 |
9 |
65 (36+18+11) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
15828 |
МОВЧАН М.Т. |
14693 |
м. Сокаль |
Боб’ятинський НВК-ЗШ-дитячий садок |
5 |
98 (28+40+30) |
|
|
С2 |
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
15829 |
МОВЧАН О.А. |
14486 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 1 |
6 |
73 (14+27+32) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
15830 |
МОВЧАН О.Є. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
3 |
94 (36+42+16) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
15831 |
МОВЧАН Р.М. |
14006 |
м. Львів |
СЗШ № 3 |
4 |
118 (42+42+34) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
15832 |
МОВЧКО І.В. |
14102 |
м. Львів |
СЗШ № 83 |
4 |
78 (18+36+24) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
15833 |
МОВЧКО П.І. |
14770 |
м. Старий Самбір |
Великосушицька ЗОШ |
8 |
139 (54+48+37) |
|
С1 |
С2 |
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
15834 |
МОГИЛА М.О. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
15835 |
МОГИЛЕНКО О.Д. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
4 |
90 (24+30+36) |
|
|
|
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
15836 |
МОГИЛЬНА Л.А. |
14295 |
м. Жидачів |
Піддністрянський НВК |
4 |
126 (36+48+42) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
15837 |
МОГИЛЬНА Я.І. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
8 |
147 (60+42+45) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
15838 |
МОГИЛЬНИЙ Б.І. |
14327 |
м. Жидачів |
Рудківцівська ЗОШ |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
15839 |
МОГИЛЬНИЙ О.Я. |
14186 |
м. Стрий |
СЗШ № 7 |
4 |
76 (30+30+16) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
15840 |
МОДА А.А. |
14500 |
м. Пустомити |
Звенигородська ЗОШ |
8 |
98 (39+48+11) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
15841 |
МОДЕНКО А.С. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
4 |
74 (24+30+20) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
15842 |
МОДНА Н.С. |
14377 |
м. Жовква |
Новоскварявська ЗОШ |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
15843 |
МОДНИЙ М.С. |
14377 |
м. Жовква |
Новоскварявська ЗОШ |
5 |
96 (36+36+24) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
15844 |
МОДНИЙ Т.С. |
14377 |
м. Жовква |
Новоскварявська ЗОШ |
7 |
88 (27+30+31) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
15845 |
МОДЬ Л.І. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
4 |
120 (42+42+36) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
15846 |
МОЖАР А |
14023 |
м. Львів |
Гімназія "Євшан" |
9 |
114 (42+32+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
15847 |
МОЗГОВА М.Є. |
14148 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 5 |
2 |
72 (30+30+12) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
15848 |
МОЗДЗЕРОВИЧ Р.А. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
6 |
111 (26+39+46) |
|
|
|
С3 |
Воробець Надія Теодорівна |
15849 |
МОЗІЛЬ Д.І. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
15850 |
МОЗІЛЬ Д.М. |
14468 |
м. Пустомити |
Щирецька ЗОШ № 2 |
4 |
132 (36+48+48) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
15851 |
МОЗІЛЬ І.А. |
14059 |
м. Львів |
ССЗШ № 37 |
6 |
118 (46+36+36) |
|
С1 |
|
|
Личак Катерина Степанівна |
15852 |
МОЗІЛЬ О.Д. |
14136 |
м. Львів |
Приватна гімназія "Відродження" |
4 |
102 (24+48+30) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
15853 |
МОЗІЛЬ П.І. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
4 |
108 (36+48+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
15854 |
МОЗОЛА Н.М. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
3 |
70 (18+42+10) |
|
|
С2 |
|
Панченко Наталія Сергіївна |
15855 |
МОЗОЛА О.Т. |
14310 |
м. Жидачів |
Сугріївська ЗОШ |
6 |
146 (50+48+48) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
15856 |
МОЗОЛА С.М. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
15857 |
МОЙКО О.Й. |
14530 |
м. Радехів |
Бишівська ЗОШ |
9 |
51 (18+8+25) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
15858 |
МОЙКО С.О. |
14118 |
м. Львів |
СЗШ № 33 |
7 |
121 (36+42+43) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
15859 |
МОЙСЕЙ А.Ю. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
10 |
73 (36+12+25) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
15860 |
МОЙСЕЙ П.Р. |
14476 |
м. Пустомити |
Солонківська ЗОШ |
6 |
130 (44+38+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
15861 |
МОЙСИН Ю.О. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
3 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
15862 |
МОКІНА В.Р. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
2 |
64 (28+18+18) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
15863 |
МОКРА А.О. |
14034 |
м. Львів |
"Світанок" |
3 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
15864 |
МОКРЕЦОВА Є.М. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
4 |
126 (42+48+36) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
15865 |
МОКРЕЦОВА О.П. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
5 |
114 (40+40+34) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
15866 |
МОКРИК А. |
14903 |
м. Яворів |
Вороцівський НВК |
7 |
96 (42+24+30) |
|
С1 |
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
15867 |
МОКРИК М.А. |
14023 |
м. Львів |
Гімназія "Євшан" |
7 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
15868 |
МОКРИК С.О. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
2 |
66 (18+30+18) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
15869 |
МОКРИНСЬКА М.Я. |
14026 |
м. Львів |
СЗШ № 67 |
8 |
114 (33+36+45) |
|
|
|
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
15870 |
МОКРИНСЬКА С.М. |
14464 |
м. Пустомити |
Семенівська ЗОШ |
8 |
141 (48+54+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
15871 |
МОКРИЦЬКА Х.В. |
14185 |
м. Стрий |
СЗШ № 6 |
3 |
86 (30+36+20) |
|
|
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
15872 |
МОКРИЦЬКИЙ А.М. |
14005 |
м. Львів |
СЗШ № 62 |
3 |
36 (12+6+18) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
15873 |
МОКРИЦЬКИЙ А.С. |
14007 |
м. Львів |
СЗШ № 4 |
3 |
84 (18+42+24) |
|
|
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
15874 |
МОКРИЦЬКИЙ А.Ю. |
14186 |
м. Стрий |
СЗШ № 7 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
15875 |
МОКРИЦЬКИЙ В.В. |
14834 |
м. Стрий |
Братківський НВК |
1 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
15876 |
МОКРИЦЬКИЙ С.І. |
14869 |
м. Стрий |
Н. Лукавицька ЗОШ |
8 |
133 (57+36+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Романова Лілія Володимирівна |
15877 |
МОКРИЦЬКИЙ Я.Ю. |
14186 |
м. Стрий |
СЗШ № 7 |
4 |
72 (24+24+24) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
15878 |
МОКРІВСЬКИЙ Р.Р. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
9 |
155 (60+44+51) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
15879 |
МОКРОСНОП Я.А. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
15880 |
МОЛІНСЬКА Д.А. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
4 |
120 (36+48+36) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
15881 |
МОЛІНСЬКА І.А. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
4 |
108 (30+48+30) |
|
|
С2 |
|
Булас Надія Антонівна |
15882 |
МОЛНАР В.Д. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
3 |
92 (30+36+26) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
15883 |
МОЛНАР О.П. |
14051 |
м. Львів |
СЗШ № 29 |
5 |
114 (42+36+36) |
|
С1 |
|
|
Личак Катерина Степанівна |
15884 |
МОЛОКАНОВА А.С. |
14097 |
м. Львів |
СЗШ № 48 |
6 |
104 (24+38+42) |
|
|
|
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
15885 |
МОЛОКО В.А. |
14101 |
м. Львів |
СЗШ № 66 |
5 |
100 (36+34+30) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
15886 |
МОЛОКО Я.Р. |
14007 |
м. Львів |
СЗШ № 4 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
15887 |
МОЛОЧІЙ В.Т. |
14465 |
м. Пустомити |
Мурованська ЗОШ |
6 |
102 (22+48+32) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
15888 |
МОЛОЧІЙ Х.Т. |
14465 |
м. Пустомити |
Мурованська ЗОШ |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
15889 |
МОЛЧАН А.М. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
2 |
70 (28+24+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
15890 |
МОЛЧАНОВ Н.В. |
14629 |
м. Сколе |
Камянська ЗОШ |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
15891 |
МОЛЧАНОВА Ю.А. |
14054 |
м. Львів |
СЗШ № 21 |
4 |
126 (36+42+48) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
15892 |
МОЛЬДЕРФФ В.П. |
14074 |
м. Львів |
ЛСШ № 69 |
4 |
114 (30+48+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
15893 |
МОЛЮХ М.Р. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
4 |
108 (30+48+30) |
|
|
С2 |
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
15894 |
МОЛЯВЧИК І.В. |
14467 |
м. Пустомити |
Соколівський НВК |
8 |
112 (51+42+19) |
|
С1 |
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
15895 |
МОЛЯЩИЙ Ю.С. |
14103 |
м. Львів |
Санінтерн № 1 |
3 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
15896 |
МОМОТЕНКО Є.С. |
14207 |
м. Червоноград |
ЗШ № 11 |
3 |
84 (18+36+30) |
|
|
С2 |
|
Перець Надія Михайлівна |
15897 |
МОНАСТИРСЬКА А.Т. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
9 |
99 (24+30+45) |
|
|
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
15898 |
МОНАСТИРСЬКА В.А. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
6 |
138 (44+46+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Воробець Надія Теодорівна |
15899 |
МОНАСТИРСЬКА М.Т. |
14156 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 3 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
15900 |
МОНАСТИРСЬКА О.І. |
14148 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 5 |
4 |
126 (36+48+42) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
15901 |
МОНАСТИРСЬКА С.В. |
14470 |
м. Пустомити |
Лапаївська ЗОШ |
1 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
15902 |
МОНАСТИРСЬКА Х.А. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
3 |
120 (42+42+36) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
15903 |
МОНАСТИРСЬКИЙ М.В. |
14023 |
м. Львів |
Гімназія "Євшан" |
5 |
100 (32+42+26) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
15904 |
МОНАСТИРСЬКИЙ М.Р. |
14117 |
м. Львів |
СЗШ № 30 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
15905 |
МОНАСТИРСЬКИЙ Н.В. |
14470 |
м. Пустомити |
Лапаївська ЗОШ |
6 |
62 (26+16+20) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
15906 |
МОНЦІБОВИЧ О.Р. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
2 |
82 (28+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
15907 |
МОНЧАК С.Ю. |
14290 |
м. Жидачів |
Бортниківська СЗШ |
1 |
78 (30+18+30) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
15908 |
МОНЧУК Ю.І. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
7 |
70 (33+18+19) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
15909 |
МОНЧУК Я.А. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
15910 |
МОНЬКО Г.О. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
8 |
92 (39+22+31) |
|
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
15911 |
МОРАВЕЦЬКИЙ В.А. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
2 |
82 (28+30+24) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
15912 |
МОРАВЕЦЬКИЙ Н.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
9 |
123 (54+40+29) |
|
С1 |
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
15913 |
МОРАВЕЦЬКИЙ Р.М. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
8 |
102 (33+30+39) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
15914 |
МОРАВСКИЙ Ю.А. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
15915 |
МОРАВСЬКА М.Б. |
14465 |
м. Пустомити |
Мурованська ЗОШ |
8 |
138 (57+42+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
15916 |
МОРАНЕЦЬ М.В. |
14532 |
м. Радехів |
Вузлівська ЗОШ |
10 |
128 (42+40+46) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
15917 |
МОРГАНЮК Д.Д. |
14027 |
м. Львів |
СЗШ № 68 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
15918 |
МОРГУН А.В. |
14544 |
м. Радехів |
Барилівська ЗОШ |
3 |
94 (18+36+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
15919 |
МОРГУН В.В. |
14544 |
м. Радехів |
Барилівська ЗОШ |
6 |
108 (40+26+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
15920 |
МОРЖИН С.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
60 (6+24+30) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
15921 |
МОРИКИШКА Л.Л. |
14500 |
м. Пустомити |
Звенигородська ЗОШ |
10 |
104 (42+32+30) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
15922 |
МОРИКИШКА С.С. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
7 |
112 (54+36+22) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
15923 |
МОРИЧ М.Р. |
14192 |
м. Стрий |
Гімназія |
5 |
88 (16+30+42) |
|
|
|
С3 |
Пістун Надія Данилівна |
15924 |
МОРКВИЧ А.В. |
14640 |
м. Сколе |
Плавя-бринівська ЗОШ |
4 |
54 (12+24+18) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
15925 |
МОРКВИЧ А.Р. |
14640 |
м. Сколе |
Плавя-бринівська ЗОШ |
8 |
84 (30+18+36) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
15926 |
МОРКВИЧ В |
14647 |
м. Сколе |
Хітарська ЗОШ |
6 |
119 (38+33+48) |
|
|
|
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
15927 |
МОРКВИЧ Д.І. |
14641 |
м. Сколе |
Плавя-вадрусівський НВК ЗОШ ДНЗ |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
15928 |
МОРМІЛЬ В.М. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
7 |
153 (57+48+48) |
З |
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
15929 |
МОРМІЛЬ Х.М. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
15930 |
МОРОЗ А.А. |
14028 |
м. Львів |
ЗОШ № 74 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
15931 |
МОРОЗ А.А. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
9 |
132 (54+32+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Гарбіч Людмила Іванівна |
15932 |
МОРОЗ А.В. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
15933 |
МОРОЗ А.В. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
4 |
96 (24+30+42) |
|
|
|
С3 |
Гарбіч Людмила Іванівна |
15934 |
МОРОЗ А.В. |
14367 |
м. Жовква |
Деревнянська ЗОШ |
4 |
114 (24+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
15935 |
МОРОЗ А.Д. |
14030 |
м. Львів |
СЗШ № 77 |
8 |
135 (48+48+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
15936 |
МОРОЗ А.С. |
14139 |
м. Львів |
"Перспектива" |
6 |
130 (40+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
15937 |
МОРОЗ Б.А. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
7 |
50 (6+32+12) |
|
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
15938 |
МОРОЗ Б.А. |
14207 |
м. Червоноград |
ЗШ № 11 |
4 |
124 (36+42+46) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
15939 |
МОРОЗ В.А. |
14528 |
м. Радехів |
Лоптинська ЗОШ |
8 |
135 (48+42+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
15940 |
МОРОЗ В.Б. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
8 |
160 (60+54+46) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
15941 |
МОРОЗ В.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
9 |
88 (18+24+46) |
|
|
|
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
15942 |
МОРОЗ В.В. |
14487 |
м. Пустомити |
Зубрянський НВК |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
15943 |
МОРОЗ В.В. |
14365 |
м. Жовква |
Гійченська ЗОШ |
4 |
90 (24+42+24) |
|
|
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
15944 |
МОРОЗ В.Р. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
8 |
117 (57+32+28) |
|
С1 |
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
15945 |
МОРОЗ Д.А. |
14077 |
м. Львів |
СЗШ № 84 |
4 |
90 (24+36+30) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
15946 |
МОРОЗ Д.В. |
14464 |
м. Пустомити |
Семенівська ЗОШ |
5 |
77 (18+23+36) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
15947 |
МОРОЗ Д.М. |
14504 |
м. Пустомити |
Басівська ЗОШ |
2 |
66 (30+18+18) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
15948 |
МОРОЗ Д.М. |
14491 |
м. Пустомити |
Ставчанська ЗОШ |
5 |
98 (42+26+30) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
15949 |
МОРОЗ Д.М. |
14540 |
м. Радехів |
Стоянівська ЗОШ |
3 |
98 (36+42+20) |
|
С1 |
С2 |
|
Брановський Володимир Іванович |
15950 |
МОРОЗ І. . |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
10 |
104 (36+28+40) |
|
|
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
15951 |
МОРОЗ І.В. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
6 |
138 (42+42+54) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
15952 |
МОРОЗ І.О. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
5 |
163 (52+57+54) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
15953 |
МОРОЗ К.А. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
3 |
112 (42+42+28) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
15954 |
МОРОЗ Л.В. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
5 |
123 (44+43+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Панченко Наталія Сергіївна |
15955 |
МОРОЗ М.А. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
2 |
72 (30+30+12) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
15956 |
МОРОЗ М.В. |
14099 |
м. Львів |
СЗШ № 51 |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
15957 |
МОРОЗ М.В. |
14367 |
м. Жовква |
Деревнянська ЗОШ |
2 |
72 (18+30+24) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
15958 |
МОРОЗ М.В. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
4 |
138 (48+48+42) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
15959 |
МОРОЗ М.М. |
14362 |
м. Жовква |
Бишківська ЗОШ |
4 |
98 (36+30+32) |
|
С1 |
|
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
15960 |
МОРОЗ М.М. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
4 |
72 (18+30+24) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
15961 |
МОРОЗ М.П. |
14126 |
м. Львів |
СЗШ № 78 |
4 |
108 (36+36+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
15962 |
МОРОЗ М.Т. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
2 |
32 (14+6+12) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
15963 |
МОРОЗ М.Т. |
14051 |
м. Львів |
СЗШ № 29 |
3 |
102 (36+48+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
15964 |
МОРОЗ О.В. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
7 |
102 (42+30+30) |
|
С1 |
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
15965 |
МОРОЗ О.В. |
14007 |
м. Львів |
СЗШ № 4 |
2 |
76 (28+30+18) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
15966 |
МОРОЗ О.В. |
14134 |
м. Львів |
Правнича гімназія |
6 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
15967 |
МОРОЗ О.І. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
9 |
98 (24+34+40) |
|
|
|
С3 |
Воробець Надія Теодорівна |
15968 |
МОРОЗ Р.Л. |
14145 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 1 |
3 |
118 (42+42+34) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
15969 |
МОРОЗ С.А. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
2 |
72 (30+30+12) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
15970 |
МОРОЗ С.А. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
8 |
166 (60+60+46) |
З |
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
15971 |
МОРОЗ С.А. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
3 |
72 (30+24+18) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
15972 |
МОРОЗ С.М. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
5 |
123 (42+39+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
15973 |
МОРОЗ С.П. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
6 |
132 (54+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
15974 |
МОРОЗ Х.І. |
14195 |
м. Трускавець |
НВК СЗШ № 2 гімназія |
6 |
54 (28+20+6) |
|
|
|
|
Томашівська Наталія Валеріївна |
15975 |
МОРОЗ Ю.І. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
6 |
114 (36+42+36) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
15976 |
МОРОЗ Ю.М. |
14362 |
м. Жовква |
Бишківська ЗОШ |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
15977 |
МОРОЗ Ю.П. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
5 |
146 (56+48+42) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
15978 |
МОРОЗА В.А. |
14528 |
м. Радехів |
Лоптинська ЗОШ |
6 |
104 (32+36+36) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
15979 |
МОРОЗЕНКО Б.А. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
8 |
136 (57+48+31) |
|
С1 |
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
15980 |
МОРОЗО В.О. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
6 |
46 (24+16+6) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
15981 |
МОРОЗОВ А.С. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
3 |
126 (36+48+42) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
15982 |
МОРОЗОВ О.Р. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
5 |
120 (36+30+54) |
|
|
|
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
15983 |
МОРОЗОВА А.М. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
7 |
147 (42+48+57) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
15984 |
МОРОЗОВА А.О. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
2 |
72 (24+30+18) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
15985 |
МОРОЗОВА М.О. |
14001 |
м. Львів |
ПНВЗ "ЗОШ святої Софії" |
3 |
94 (36+30+28) |
|
С1 |
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
15986 |
МОРОЗЮК Н.Р. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
10 |
107 (42+28+37) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
15987 |
МОРОЗЮК С.Ю. |
14140 |
м. Львів |
ШЕЛ |
5 |
102 (44+38+20) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
15988 |
МОРОЗЮК Х.Б. |
14207 |
м. Червоноград |
ЗШ № 11 |
4 |
84 (36+30+18) |
|
С1 |
|
|
Перець Надія Михайлівна |
15989 |
МОРОХОВА Ю.Ю. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
4 |
88 (30+42+16) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
15990 |
МОРОШАН Ю.Р. |
14376 |
м. Жовква |
Новокам’янська ЗОШ |
6 |
82 (32+20+30) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
15991 |
МОРФИД М.О. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
2 |
74 (26+24+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
15992 |
МОРяК М |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
9 |
73 (36+18+19) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
15993 |
МОРЯК М.А. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
1 |
72 (24+30+18) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
15994 |
МОРЯК Ю.Н. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
2 |
72 (30+24+18) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
15995 |
МОРЯКОВ О.А. |
14031 |
м. Львів |
ЛУГГ |
8 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
15996 |
МОС А.А. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
2 |
68 (26+24+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
15997 |
МОСА А.Р. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
6 |
102 (30+36+36) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
15998 |
МОСЕВИЧ Н.О. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
10 |
117 (48+32+37) |
|
С1 |
|
|
Михаць Ігор Львович |
15999 |
МОСЕСОВ Д.О. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
5 |
136 (48+42+46) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
16000 |
МОСІЄВСЬКА І.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
16001 |
МОСІЙ М.В. |
14147 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 4 |
7 |
109 (45+36+28) |
|
С1 |
|
|
Юрків Андрій Степанович |
16002 |
МОСІЙ Т.М. |
14302 |
м. Жидачів |
ЗОШ № 2 |
4 |
114 (36+42+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
16003 |
МОСІЙЧУК А.М. |
14388 |
м. Жовква |
Рава-Руська ЗОШ № 1 |
3 |
90 (24+36+30) |
|
|
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
16004 |
МОСІНА А.В. |
14540 |
м. Радехів |
Стоянівська ЗОШ |
3 |
84 (30+30+24) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
16005 |
МОСКАЛЕНКО Д.А. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
16006 |
МОСКАЛЕНКО М.О. |
14098 |
м. Львів |
СЗШ № 50 |
9 |
161 (60+46+55) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
16007 |
МОСКАЛИК Ю.Р. |
14155 |
м. Дрогобич |
Гімназія |
5 |
163 (58+51+54) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
16008 |
МОСКАЛЬ Б.В. |
14077 |
м. Львів |
СЗШ № 84 |
11 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
16009 |
МОСКАЛЬ В.М. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
7 |
115 (39+42+34) |
|
|
С2 |
|
Булас Надія Антонівна |
16010 |
МОСКАЛЬ І.І. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
3 |
98 (36+42+20) |
|
С1 |
С2 |
|
Воробець Надія Теодорівна |
16011 |
МОСКАЛЬ М.Б. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
5 |
89 (28+19+42) |
|
|
|
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
16012 |
МОСКАЛЬ Н.М. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
5 |
67 (24+25+18) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
16013 |
МОСКАЛЬ О.М. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
7 |
120 (45+30+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Лободяк Леся Мар'янівна |
16014 |
МОСКАЛЬ С.Р. |
14525 |
м. Радехів |
ЗОШ № 1 |
5 |
130 (50+32+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
16015 |
МОСКВ А Т.Р. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
5 |
115 (40+33+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Гарбіч Людмила Іванівна |
16016 |
МОСКВА В.І. |
14125 |
м. Львів |
СЗШ № 57 |
4 |
64 (12+42+10) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
16017 |
МОСКВА Д.О. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
8 |
146 (54+54+38) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
16018 |
МОСКВА І.М. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
6 |
40 (18+14+8) |
|
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
16019 |
МОСКВА М.В. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
6 |
130 (42+40+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гарбіч Людмила Іванівна |
16020 |
МОСКВА М.І. |
14075 |
м. Львів |
СЗШ № 96 |
4 |
112 (42+42+28) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
16021 |
МОСКВА М.Р. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
6 |
110 (32+42+36) |
|
|
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
16022 |
МОСКВА М.Ю. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
7 |
125 (42+42+41) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гарбіч Людмила Іванівна |
16023 |
МОСКВА Н.О. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
10 |
119 (42+46+31) |
|
С1 |
С2 |
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
16024 |
МОСКВА О.В. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
6 |
122 (38+48+36) |
|
|
С2 |
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
16025 |
МОСКВА П.А. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
6 |
151 (52+51+48) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
16026 |
МОСКВА Х.О. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
8 |
73 (18+10+45) |
|
|
|
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
16027 |
МОСКВА Ю.В. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
16028 |
МОСКВА Ю.Є. |
14076 |
м. Львів |
СЗШ № 86 |
8 |
11 (9+0+2) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
16029 |
МОСКВИТИН Д.К. |
14140 |
м. Львів |
ШЕЛ |
7 |
135 (51+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
16030 |
МОСКВИТИН М.К. |
14141 |
м. Львів |
ЦО "Політехнік-Еколенд" |
1 |
72 (30+30+12) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
16031 |
МОСКВИЧ Р.В. |
14196 |
м. Трускавець |
СЗШ № 3 |
4 |
114 (36+42+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Томашівська Наталія Валеріївна |
16032 |
МОСКВІТ А.Д. |
14001 |
м. Львів |
ПНВЗ "ЗОШ святої Софії" |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
16033 |
МОСКВЯК М.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
7 |
94 (24+36+34) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
16034 |
МОСТОВА Т.Ю. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
10 |
110 (54+20+36) |
|
С1 |
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
16035 |
МОСТОВИЙ О.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
8 |
103 (36+24+43) |
|
|
|
С3 |
Біда Наталія Романівна |
16036 |
МОСТОВИК А.Ю. |
14207 |
м. Червоноград |
ЗШ № 11 |
4 |
128 (42+42+44) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
16037 |
МОСТЮК К.Б. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
6 |
127 (46+39+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
16038 |
МОСТЮК О.Б. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
8 |
138 (48+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
16039 |
МОСТЮК Р.О. |
14152 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 16 |
4 |
90 (24+36+30) |
|
|
С2 |
|
Юрків Андрій Степанович |
16040 |
МОСЬКІН С.А. |
14208 |
м. Червоноград |
ЗШ № 12 |
4 |
72 (24+24+24) |
|
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
16041 |
МОТ М.В. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
10 |
122 (36+38+48) |
|
|
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
16042 |
МОТА Д.Р. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
5 |
115 (28+51+36) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
16043 |
МОТА І.І. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
6 |
123 (42+39+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
16044 |
МОТИКА В.М. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
7 |
150 (60+48+42) |
З |
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
16045 |
МОТИКА Р.Р. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
7 |
117 (48+30+39) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
16046 |
МОТИЛЬ А.М. |
14906 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 3 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
16047 |
МОТИЛЬ В.А. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
7 |
153 (42+60+51) |
З |
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
16048 |
МОТИЛЬ І.А. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
9 |
116 (42+40+34) |
|
С1 |
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
16049 |
МОТИЧАК Д.Р. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
94 (24+36+34) |
|
|
С2 |
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
16050 |
МОТИЧАК М.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
6 |
138 (42+36+60) |
|
С1 |
|
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
16051 |
МОТИЧАК О.Б. |
14167 |
м. Новий Розділ |
ЗШ № 2 |
7 |
155 (60+50+45) |
З |
|
|
|
Верес Галина Мирославівна |
16052 |
МОТИЧАК Ю.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
8 |
103 (51+18+34) |
|
С1 |
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
16053 |
МОТЛЮК М.В. |
14709 |
м. Сокаль |
Телязька ЗШ |
2 |
88 (28+30+30) |
З |
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
16054 |
МОТЛЮК Ю.Р. |
14556 |
м. Радехів |
Середпільцівський НВК |
7 |
137 (60+34+43) |
|
С1 |
|
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
16055 |
МОТНИК Я.Т. |
14068 |
м. Львів |
ЗШ "Дивосвіт" |
3 |
60 (24+18+18) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
16056 |
МОТОВИЛО В.А. |
14528 |
м. Радехів |
Лоптинська ЗОШ |
3 |
102 (30+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
16057 |
МОТОВИЛО І.В. |
14544 |
м. Радехів |
Барилівська ЗОШ |
8 |
76 (39+10+27) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
16058 |
МОТОВИЛО М.О. |
14101 |
м. Львів |
СЗШ № 66 |
3 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
16059 |
МОТОВИЛО Ю.В. |
14544 |
м. Радехів |
Барилівська ЗОШ |
5 |
112 (36+28+48) |
|
|
|
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
16060 |
МОТОРЯ А.В. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
4 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
16061 |
МОТРУК О.В. |
14030 |
м. Львів |
СЗШ № 77 |
7 |
111 (51+30+30) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
16062 |
МОТУЗ М.Р. |
14137 |
м. Львів |
ПХШ "Перлина" |
2 |
86 (26+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
16063 |
МОХ А.Р. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
5 |
158 (56+48+54) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
16064 |
МОХ В.В. |
14024 |
м. Львів |
ССЗШ № 15 |
6 |
134 (50+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
16065 |
МОХ І.Я. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
6 |
134 (38+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
16066 |
МОХ О.В. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
5 |
84 (24+30+30) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
16067 |
МОХ Ю.Ю. |
14094 |
м. Львів |
СЗШ № 36 |
1 |
72 (30+24+18) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
16068 |
МОЧАРНИК К.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
3 |
108 (36+36+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
16069 |
МОЧЕВИНСЬКИЙ Т |
14108 |
м. Львів |
"Малюк" |
3 |
114 (30+48+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
16070 |
МОЧЕРАД А.М. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
16071 |
МОЧЕРАД Ю.М. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
7 |
120 (45+42+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
16072 |
МОЧКОДАН О.В. |
14195 |
м. Трускавець |
НВК СЗШ № 2 гімназія |
6 |
116 (34+48+34) |
|
|
С2 |
|
Томашівська Наталія Валеріївна |
16073 |
МОЧУЛЬСЬКА С.В. |
14197 |
м. Червоноград |
ЗШ № 1 |
2 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
16074 |
МОЧУРАД В.В. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
4 |
80 (30+24+26) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
16075 |
МОЧУРАД Д.В. |
14201 |
м. Червоноград |
ЗШ № 5 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
16076 |
МОЧУРАД Х. . |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
6 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
16077 |
МОШОВСЬКА О.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
7 |
130 (48+42+40) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Воробець Надія Теодорівна |
16078 |
МОШОВСЬКА С.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
9 |
114 (54+26+34) |
|
С1 |
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
16079 |
МОШОВСЬКИЙ М.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
3 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
16080 |
МОШОНЧУК А.Р. |
14136 |
м. Львів |
Приватна гімназія "Відродження" |
1 |
72 (24+24+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
16081 |
МОЩИЧ С.Б. |
14206 |
м. Червоноград |
НВК № 10 |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
16082 |
МОЩИШИН І.М. |
14665 |
м. Сокаль |
Великомостівський ЗШ-НВК-ліцей |
3 |
104 (30+48+26) |
|
|
С2 |
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
16083 |
МОЩІЦ Д.І. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
16084 |
МРАК М.В. |
14021 |
м. Львів |
СЗШ № 40 |
4 |
138 (48+48+42) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
16085 |
МРАК Н.Ю. |
14076 |
м. Львів |
СЗШ № 86 |
3 |
50 (24+18+8) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
16086 |
МРАКА О.І. |
14117 |
м. Львів |
СЗШ № 30 |
3 |
112 (36+42+34) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
16087 |
МРАКА У.Р. |
14032 |
м. Львів |
НВК "Гроно" |
2 |
60 (18+30+12) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
16088 |
МРИГЛОД М.Я. |
14539 |
м. Радехів |
Сморжівська ЗОШ |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
16089 |
МРИГЛОЦЬКА Д.М. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
10 |
141 (54+42+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
16090 |
МРИГЛОЦЬКА Д.М. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
4 |
72 (18+12+42) |
|
|
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
16091 |
МРИГЛОЦЬКИЙ Р.А. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
5 |
134 (40+42+52) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Біда Наталія Романівна |
16092 |
МРИГЛОЦЬКИЙ Т.А. |
14488 |
м. Пустомити |
Сокільницька ЗОШ |
6 |
65 (30+15+20) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
16093 |
МРИЧКО М.А. |
14935 |
м. Яворів |
НВК СЗШ ДНЗ с. Бірки |
6 |
108 (42+24+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
16094 |
МРИЧКО М.Р. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
16095 |
МРОЗЕК О.Т. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
6 |
79 (22+33+24) |
|
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
16096 |
МРОЧКО М.А. |
14380 |
м. Жовква |
Староскварявська ЗОШ |
3 |
132 (42+48+42) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
16097 |
МРОЧКО О.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
3 |
126 (36+42+48) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
16098 |
МРОЧКОВСЬКА О.С. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
7 |
124 (60+42+22) |
|
С1 |
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
16099 |
МРОЧКОВСЬКА Х.М. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
7 |
51 (15+18+18) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
16100 |
МРУЗ М.Ю. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
6 |
128 (46+46+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
16101 |
МРУЦЬ В.М. |
14101 |
м. Львів |
СЗШ № 66 |
8 |
129 (51+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
16102 |
МРУЧКО І.В. |
14192 |
м. Стрий |
Гімназія |
7 |
100 (36+36+28) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
16103 |
МРУЧКО О.В. |
14192 |
м. Стрий |
Гімназія |
5 |
86 (30+28+28) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
16104 |
МРУЧОК С.В. |
14028 |
м. Львів |
ЗОШ № 74 |
8 |
153 (57+54+42) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
16105 |
МТЛЯРЧИК М.М. |
14387 |
м. Жовква |
Магерівська ЗОШ |
7 |
165 (51+54+60) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
16106 |
МУБИНОВА В.А. |
14182 |
м. Стрий |
СЗШ № 3 |
6 |
105 (36+27+42) |
|
|
|
С3 |
Пістун Надія Данилівна |
16107 |
МУДРА А.Я. |
14476 |
м. Пустомити |
Солонківська ЗОШ |
4 |
114 (30+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
16108 |
МУДРА С.О. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
16109 |
МУДРАК А.П. |
14115 |
м. Львів |
СЗШ № 22 |
8 |
168 (54+60+54) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
16110 |
МУДРАК В.Р. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
3 |
108 (36+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Булас Надія Антонівна |
16111 |
МУДРАК Г.І. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
5 |
116 (42+32+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
16112 |
МУДРАК Я.І. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
3 |
102 (42+30+30) |
|
С1 |
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
16113 |
МУДРИЙ А.Я. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
16114 |
МУДРИЙ М.І. |
14472 |
м. Пустомити |
Верхньобілківська ЗОШ |
6 |
149 (44+45+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
16115 |
МУДРИЙ М.М. |
14023 |
м. Львів |
Гімназія "Євшан" |
7 |
115 (48+30+37) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
16116 |
МУДРИЙ О.В. |
14034 |
м. Львів |
"Світанок" |
2 |
68 (26+30+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
16117 |
МУДРИЙ Я.Я. |
14472 |
м. Пустомити |
Верхньобілківська ЗОШ |
6 |
153 (48+45+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
16118 |
МУДРИК Б.П. |
14026 |
м. Львів |
СЗШ № 67 |
7 |
113 (33+36+44) |
|
|
|
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
16119 |
МУДРИК В.П. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
7 |
129 (51+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
16120 |
МУДРИК Д.М. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
9 |
164 (60+56+48) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
16121 |
МУДРИК Д.Т. |
14007 |
м. Львів |
СЗШ № 4 |
4 |
86 (24+42+20) |
|
|
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
16122 |
МУДРИК М.А. |
14698 |
м. Сокаль |
Лещаківський НВК-ЗШ-дитячий садок |
3 |
124 (30+48+46) |
З |
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
16123 |
МУДРИК Р.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
7 |
58 (18+20+20) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
16124 |
МУДРОЇ С.Т. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
16125 |
МУДРОХА Я.В. |
14283 |
м. Жидачів |
Гніздичівська СЗШ |
3 |
100 (24+48+28) |
|
|
С2 |
|
Кардаш Богдан Степанович |
16126 |
МУДЬ А.Т. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
9 |
142 (54+48+40) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
16127 |
МУДЬ Ю.Р. |
14007 |
м. Львів |
СЗШ № 4 |
4 |
62 (18+12+32) |
|
|
|
С3 |
Оленчин Тетяна Петрівна |
16128 |
МУЖ А.М. |
14370 |
м. Жовква |
Зашківська ЗОШ |
6 |
105 (38+27+40) |
|
|
|
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
16129 |
МУЖАНОВА І.К. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
7 |
148 (60+34+54) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
16130 |
МУЖИК В.А. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
6 |
114 (44+46+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
16131 |
МУЖИК С.О. |
14054 |
м. Львів |
СЗШ № 21 |
4 |
114 (30+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
16132 |
МУЖИК Т.В. |
14040 |
м. Львів |
СЗШ № 49 |
2 |
66 (30+24+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
16133 |
МУЖИЛОВСЬКА Х.В. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
3 |
74 (24+24+26) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
16134 |
МУЖИЛОВСЬКИЙ А.С. |
14122 |
м. Львів |
СЗШ № 44 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
16135 |
МУЗИКА В.В. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
2 |
82 (28+30+24) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
16136 |
МУЗИКА В.М. |
14665 |
м. Сокаль |
Великомостівський ЗШ-НВК-ліцей |
4 |
128 (42+42+44) |
З |
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
16137 |
МУЗИКА І.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
7 |
151 (48+52+51) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
16138 |
МУЗИКА І.П. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
10 |
131 (48+44+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
16139 |
МУЗИКА М.Б. |
14112 |
м. Львів |
Школа радості |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
16140 |
МУЗИКА М.В. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
2 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
16141 |
МУЗИКА М.С. |
14723 |
м. Сокаль |
Жвирківська ЗШ |
3 |
114 (36+42+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кнейчук Наталія Володимирівна |
16142 |
МУЗИКА Н.І. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
8 |
73 (36+18+19) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
16143 |
МУЗИКА Н.І. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
6 |
108 (32+46+30) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
16144 |
МУЗИКА О.З. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
7 |
108 (48+38+22) |
|
С1 |
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
16145 |
МУЗИКА П.І. |
14400 |
м. Жовква |
Забірська ЗОШ |
6 |
134 (44+42+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
16146 |
МУЗИКА Р.Я. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
16147 |
МУЗИКА С.І. |
14400 |
м. Жовква |
Забірська ЗОШ |
5 |
128 (50+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
16148 |
МУЗИКА Т.В. |
14076 |
м. Львів |
СЗШ № 86 |
8 |
120 (54+36+30) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
16149 |
МУЗИКА У.П. |
14533 |
м. Радехів |
Дмитрівський НВК |
6 |
102 (28+38+36) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
16150 |
МУЗИКА Х |
14034 |
м. Львів |
"Світанок" |
3 |
118 (42+42+34) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
16151 |
МУЗИКА Х.О. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
5 |
150 (42+60+48) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
16152 |
МУЗИЧАК А.А. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
6 |
106 (42+28+36) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
16153 |
МУЗИЧАК М.С. |
14093 |
м. Львів |
СЗШ № 31 |
3 |
132 (42+48+42) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
16154 |
МУЗИЧЕНКО В.Б. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
4 |
90 (36+42+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
16155 |
МУЗИЧКА А.І. |
14843 |
м. Стрий |
Лисовицька школа-ліцей |
6 |
120 (30+54+36) |
|
|
С2 |
|
Романова Лілія Володимирівна |
16156 |
МУЗИЧКА С.І. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
6 |
68 (28+20+20) |
|
|
|
|
Цімарно Марія Петрівна |
16157 |
МУЗИЧКО М.В. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
2 |
66 (24+24+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
16158 |
МУЗИЧУК А.М. |
14723 |
м. Сокаль |
Жвирківська ЗШ |
2 |
72 (24+30+18) |
З |
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
16159 |
МУЗИЧУК П. |
14001 |
м. Львів |
ПНВЗ "ЗОШ святої Софії" |
3 |
84 (30+30+24) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
16160 |
МУЗИЧУК С.С. |
14051 |
м. Львів |
СЗШ № 29 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
16161 |
МУЗИЧУК Т.О. |
14023 |
м. Львів |
Гімназія "Євшан" |
6 |
141 (56+37+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
16162 |
МУЗІЛЬ В.В. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
16163 |
МУЗКА І.В. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
5 |
152 (44+60+48) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
16164 |
МУЙЛО О.М. |
14152 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 16 |
6 |
148 (52+42+54) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
16165 |
МУКАН В.В. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
7 |
68 (15+22+31) |
|
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
16166 |
МУКОВОЗ Т.О. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
6 |
96 (24+24+48) |
|
|
|
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
16167 |
МУЛИК В.О. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
8 |
130 (51+40+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
16168 |
МУЛІВ А.А. |
14637 |
м. Сколе |
Опорецька ЗШ |
4 |
78 (30+30+18) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
16169 |
МУЛЬ М.Б. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
8 |
138 (54+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Михаць Ігор Львович |
16170 |
МУЛЬ О.В. |
14024 |
м. Львів |
ССЗШ № 15 |
3 |
126 (48+42+36) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
16171 |
МУЛЯК М.А. |
14137 |
м. Львів |
ПХШ "Перлина" |
3 |
92 (30+36+26) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
16172 |
МУЛЯР В.В. |
14191 |
м. Стрий |
СЗШ № 12 |
4 |
68 (30+24+14) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
16173 |
МУЛЯРСЬКА Ю.З. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
3 |
84 (18+30+36) |
|
|
|
С3 |
Михаць Ігор Львович |
16174 |
МУЛЯРСЬКА Я.О. |
14023 |
м. Львів |
Гімназія "Євшан" |
7 |
127 (42+42+43) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
16175 |
МУЛЯРЧИК І.М. |
14368 |
м. Жовква |
Добросинська ЗОШ |
8 |
165 (57+54+54) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
16176 |
МУНДУР В.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
5 |
138 (44+46+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
16177 |
МУРАВЙОВА О.Р. |
14139 |
м. Львів |
"Перспектива" |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
16178 |
МУРАВЙОВА Ю.О. |
14036 |
м. Львів |
СЗШ № 65 |
6 |
116 (50+30+36) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
16179 |
МУРАВСЬКА В.І. |
14385 |
м. Жовква |
ЗОШ № 3 |
11 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
16180 |
МУРАВСЬКА М.А. |
14012 |
м. Львів |
СЗШ № 34 |
3 |
114 (36+36+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Оленчин Тетяна Петрівна |
16181 |
МУРАВСЬКИЙ В.Р. |
14665 |
м. Сокаль |
Великомостівський ЗШ-НВК-ліцей |
7 |
165 (60+60+45) |
З |
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
16182 |
МУРАК Т.Є. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
6 |
114 (30+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Шепіда Ольга Володимирівна |
16183 |
МУРАЛЬ А.В. |
14024 |
м. Львів |
ССЗШ № 15 |
2 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
16184 |
МУРАЛЬ В.С. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
5 |
124 (46+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
16185 |
МУРАЛЬ Д.М. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
3 |
114 (36+42+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
16186 |
МУРАЛЬ Р. . |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
5 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
16187 |
МУРАЛЬ С.С. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
16188 |
МУРДЗА М.О. |
14182 |
м. Стрий |
СЗШ № 3 |
3 |
56 (24+24+8) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
16189 |
МУРЗА С.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
16190 |
МУРЗА Ю.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
7 |
136 (60+30+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Булас Надія Антонівна |
16191 |
МУРЗИК І.В. |
14906 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 3 |
9 |
111 (48+26+37) |
|
С1 |
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
16192 |
МУРЗІНА В.Р. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
8 |
111 (39+30+42) |
|
|
|
С3 |
Панченко Наталія Сергіївна |
16193 |
МУРИН А.М. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
16194 |
МУРИН А.О. |
14525 |
м. Радехів |
ЗОШ № 1 |
5 |
115 (36+51+28) |
|
|
С2 |
|
Брановський Володимир Іванович |
16195 |
МУРИН А.Р. |
14470 |
м. Пустомити |
Лапаївська ЗОШ |
6 |
87 (36+19+32) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
16196 |
МУРИН В.А. |
14633 |
м. Сколе |
Лавочанська ЗОШ № 2 |
4 |
68 (36+18+14) |
|
С1 |
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
16197 |
МУРИН Д.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
16198 |
МУРИН Н.Є. |
14949 |
м. Яворів |
Гімназія ім. Маковея |
6 |
99 (36+27+36) |
|
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
16199 |
МУРИС О.Р. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
11 |
129 (54+32+43) |
|
С1 |
|
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
16200 |
МУРСЬКА Л.І. |
14480 |
м. Пустомити |
Наварійська ЗОШ |
8 |
144 (54+54+36) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
16201 |
МУРУГОВ В.Г. |
14207 |
м. Червоноград |
ЗШ № 11 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
16202 |
МУСАТОВ А.В. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
3 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
16203 |
МУСЕНКО Р.М. |
14906 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 3 |
4 |
88 (36+36+16) |
|
С1 |
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
16204 |
МУСИК І.Р. |
14612 |
м. Сколе |
Корчинська ЗОШ |
8 |
126 (48+30+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
16205 |
МУСІЄВСЬКА Ю.В. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
4 |
126 (42+48+36) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
16206 |
МУСІЙ В.Р. |
14533 |
м. Радехів |
Дмитрівський НВК |
11 |
102 (36+32+34) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
16207 |
МУСІЙ І.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
8 |
71 (27+36+8) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
16208 |
МУСІЙ К.Ю. |
14302 |
м. Жидачів |
ЗОШ № 2 |
9 |
124 (54+30+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
16209 |
МУСІЙ О.Б. |
14393 |
м. Жовква |
Боянецька ЗОШ |
6 |
136 (52+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
16210 |
МУСІЙОВСЬКА В.В. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
3 |
110 (30+42+38) |
|
|
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
16211 |
МУСІЙОВСЬКИЙ В.Й. |
14032 |
м. Львів |
НВК "Гроно" |
2 |
70 (28+30+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
16212 |
МУСЇЄВСЬКИЙ Н.Д. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
16213 |
МУСТАФАЄВА В.І. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
7 |
116 (42+40+34) |
|
С1 |
С2 |
|
Воробець Надія Теодорівна |
16214 |
МУСТАФАЄВА Л.Р. |
14195 |
м. Трускавець |
НВК СЗШ № 2 гімназія |
3 |
86 (18+36+32) |
|
|
С2 |
С3 |
Томашівська Наталія Валеріївна |
16215 |
МУСЯК М.В. |
14767 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 1 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
16216 |
МУСЯК Н.Р. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
6 |
102 (30+48+24) |
|
|
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
16217 |
МУСЯК С.Р. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
4 |
90 (30+36+24) |
|
|
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
16218 |
МУСЯЛО І.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
5 |
142 (40+48+54) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Михаць Ігор Львович |
16219 |
МУТЕНКО А.А. |
14021 |
м. Львів |
СЗШ № 40 |
3 |
74 (12+36+26) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
16220 |
МУТЕНКО О.Б. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
16221 |
МУТКА І.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
7 |
123 (54+36+33) |
|
С1 |
|
|
Михаць Ігор Львович |
16222 |
МУТКА М.П. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
5 |
106 (24+34+48) |
|
|
|
С3 |
Михаць Ігор Львович |
16223 |
МУТКА О.Б. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
3 |
114 (42+48+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
16224 |
МУХА А. . |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
5 |
94 (30+48+16) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
16225 |
МУХА А.І. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
3 |
86 (30+36+20) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
16226 |
МУХА Д.Р. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
3 |
126 (36+48+42) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
16227 |
МУХА І.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
5 |
144 (50+40+54) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
16228 |
МУХА М.А. |
14001 |
м. Львів |
ПНВЗ "ЗОШ святої Софії" |
3 |
80 (30+30+20) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
16229 |
МУХА М.І. |
14741 |
м. Старий Самбір |
Великосільська ЗСШ |
7 |
162 (60+48+54) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
16230 |
МУХА М.Р. |
14014 |
м. Львів |
СЗШ № 87 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
16231 |
МУХА Н.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
1 |
66 (30+24+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
16232 |
МУХА О.А. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
3 |
96 (42+30+24) |
|
С1 |
|
|
Булас Надія Антонівна |
16233 |
МУХА Р.А. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
7 |
127 (54+36+37) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
16234 |
МУХА С.І. |
14099 |
м. Львів |
СЗШ № 51 |
9 |
85 (18+30+37) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
16235 |
МУХА С.П. |
14680 |
м. Сокаль |
Хлівчанська ЗШ |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
16236 |
МУХА Х.І. |
14117 |
м. Львів |
СЗШ № 30 |
6 |
95 (26+33+36) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
16237 |
МУХА Ю.А. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
9 |
87 (30+20+37) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
16238 |
МУХОРТОВ А.С. |
14115 |
м. Львів |
СЗШ № 22 |
6 |
120 (42+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
16239 |
МУЦ А.Ю. |
14007 |
м. Львів |
СЗШ № 4 |
2 |
72 (24+30+18) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
16240 |
МУЦ В.В. |
14756 |
м. Старий Самбір |
Страшевицька ЗСШ |
5 |
110 (50+36+24) |
|
С1 |
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
16241 |
МУЦ М.В. |
14418 |
м. Жовква |
Сулинівська ЗОШ |
2 |
82 (28+30+24) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
16242 |
МУЦИН А.Я. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
3 |
108 (36+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
16243 |
МУЦИН Н.І. |
14117 |
м. Львів |
СЗШ № 30 |
5 |
86 (22+34+30) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
16244 |
МУЦИН Ю.Я. |
14194 |
м. Трускавець |
СЗШ № 1 |
4 |
106 (42+42+22) |
|
С1 |
С2 |
|
Томашівська Наталія Валеріївна |
16245 |
МУЦІКІВСЬКА А.Б. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
7 |
159 (54+54+51) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
16246 |
МУЧИЛО Я.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
8 |
118 (60+24+34) |
|
С1 |
|
|
Шманько Андрій Петрович |
16247 |
МУЧКО А.С. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
2 |
72 (30+30+12) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
16248 |
МУШАК Р.А. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
8 |
136 (54+34+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліпецька Віра Семенівна |
16249 |
МУШАК Ю.Е. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
11 |
83 (48+12+23) |
|
С1 |
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
16250 |
МУШИНСЬКА Н.І. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
3 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
16251 |
МУШИНСЬКА О.А. |
14023 |
м. Львів |
Гімназія "Євшан" |
10 |
145 (60+36+49) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
16252 |
МУШИНСЬКИЙ М.Ю. |
14366 |
м. Жовква |
Глинський НВК |
8 |
127 (42+42+43) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
16253 |
МУШИНСЬКИЙ Р.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
7 |
113 (51+26+36) |
|
С1 |
|
|
Михаць Ігор Львович |
16254 |
МУШКЕТА В.О. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
3 |
84 (30+24+30) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
16255 |
МУШКЕТА М.Р. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
9 |
93 (36+26+31) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
16256 |
МУЩИНКА І.Б. |
14607 |
м. Сколе |
Верхнячківський НВК ЗОШ ДНЗ |
5 |
124 (40+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
16257 |
МУЩИНКА Р.Б. |
14607 |
м. Сколе |
Верхнячківський НВК ЗОШ ДНЗ |
6 |
124 (40+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
16258 |
МУЩИНКА Р.І. |
14628 |
м. Сколе |
Жупанська ЗОШ |
5 |
128 (40+46+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
16259 |
МУЩИНКА С.Т. |
14182 |
м. Стрий |
СЗШ № 3 |
4 |
66 (24+6+36) |
|
|
|
С3 |
Пістун Надія Данилівна |
16260 |
МШАР Х.В. |
14197 |
м. Червоноград |
ЗШ № 1 |
7 |
144 (54+48+42) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
16261 |
НАБИТ А.І. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
6 |
73 (20+29+24) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
16262 |
НАБИТ О.І. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
7 |
47 (24+8+15) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
16263 |
НАБИТОВИЧ І.І. |
14642 |
м. Сколе |
Риківська ЗОШ |
3 |
108 (36+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Багрич Галина Миколаївна |
16264 |
НАБИТОВИЧ Р.І. |
14642 |
м. Сколе |
Риківська ЗОШ |
9 |
141 (54+44+43) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
16265 |
НАВАНКЕВИЧ Н.А. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
2 |
48 (18+12+18) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
16266 |
НАВАЧКЕВИЧ С.С. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
4 |
108 (24+48+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Михаць Ігор Львович |
16267 |
НАВРОЦЬКА Л.О. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
5 |
118 (40+48+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Панченко Наталія Сергіївна |
16268 |
НАВРОЦЬКИЙ М.С. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
8 |
120 (54+30+36) |
|
С1 |
|
|
Михаць Ігор Львович |
16269 |
НАВРОЦЬКИЙ П.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
5 |
72 (18+30+24) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
16270 |
НАВРОЦЬКИЙ Р.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
5 |
152 (52+58+42) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
16271 |
НАГАЄВСЬКА Я.О. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
9 |
105 (42+32+31) |
|
С1 |
|
|
Цімарно Марія Петрівна |
16272 |
НАГАЙ А.М. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
2 |
64 (22+30+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
16273 |
НАГАЙ В.Т. |
14195 |
м. Трускавець |
НВК СЗШ № 2 гімназія |
2 |
56 (26+18+12) |
|
С1 |
|
|
Томашівська Наталія Валеріївна |
16274 |
НАГАЙЛО А.В. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
6 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
16275 |
НАГАЙЛО А.Д. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
6 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
16276 |
НАГАЙЛО С.О. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
7 |
152 (57+50+45) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
16277 |
НАГАЙСЬКИЙ Р.С. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
8 |
103 (45+36+22) |
|
С1 |
|
|
Шманько Андрій Петрович |
16278 |
НАГАЙЧУК Д.В. |
14044 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок " Провесінь" |
8 |
112 (42+42+28) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
16279 |
НАГАЙЧУК О.С. |
14558 |
м. Радехів |
Станицька ЗОШ |
8 |
111 (48+30+33) |
|
С1 |
|
|
Брановський Володимир Іванович |
16280 |
НАГАЦЬКА В.М. |
14389 |
м. Жовква |
Рава-Руська ЗОШ № 2 |
5 |
117 (32+33+52) |
|
|
|
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
16281 |
НАГАЧЕВСЬКА Н.О. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
11 |
65 (24+16+25) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
16282 |
НАГЕРНЮК А.Ю. |
14500 |
м. Пустомити |
Звенигородська ЗОШ |
6 |
104 (36+34+34) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
16283 |
НАГІБІН М.С. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
6 |
144 (42+54+48) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
16284 |
НАГІРНА А.З. |
14050 |
м. Львів |
СЗШ № 24 |
3 |
66 (30+18+18) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
16285 |
НАГІРНА А.П. |
14532 |
м. Радехів |
Вузлівська ЗОШ |
5 |
103 (24+25+54) |
|
|
|
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
16286 |
НАГІРНА О.В. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
5 |
107 (30+35+42) |
|
|
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
16287 |
НАГІРНА Р.Р. |
14187 |
м. Стрий |
СЗШ № 8 |
6 |
95 (32+39+24) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
16288 |
НАГІРНА Х.І. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
3 |
90 (36+36+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
16289 |
НАГІРНИЙ А.В. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
6 |
87 (40+21+26) |
|
С1 |
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
16290 |
НАГІРНИЙ В.І. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
7 |
53 (21+14+18) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
16291 |
НАГІРНИЙ О.О. |
14184 |
м. Стрий |
СЗШ № 5 |
5 |
168 (60+54+54) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
16292 |
НАГІРНИЙ П.Н. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
6 |
160 (46+60+54) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
16293 |
НАГІРНИЙ Я.Р. |
14045 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок "Дзвіночок" |
4 |
102 (36+36+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
16294 |
НАГІРНЯК В.Г. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
5 |
118 (52+30+36) |
|
С1 |
|
|
Цімарно Марія Петрівна |
16295 |
НАГІРНЯК О.В. |
14044 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок " Провесінь" |
6 |
128 (46+36+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
16296 |
НАГЛОВСЬКА Т.В. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
7 |
159 (48+60+51) |
З |
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
16297 |
НАГЛЯК В.М. |
14620 |
м. Сколе |
НВК СЗШ гімназія с. Тухля |
6 |
129 (54+39+36) |
|
С1 |
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
16298 |
НАГОВСЬКА С.С. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
1 |
76 (28+30+18) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
16299 |
НАГОЛА Н.М. |
14026 |
м. Львів |
СЗШ № 67 |
9 |
117 (54+26+37) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
16300 |
НАГОРНЮК В.І. |
14720 |
м. Сокаль |
НВК ЗШ № 4 ліцей |
8 |
130 (60+46+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
16301 |
НАГОРНЯК Б.О. |
14284 |
м. Жидачів |
Гімназія |
9 |
141 (60+38+43) |
|
С1 |
|
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
16302 |
НАГОРНЯК М.С. |
14119 |
м. Львів |
СЗШ № 38 |
9 |
118 (42+34+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
16303 |
НАГУЛЬСЬКА Н.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
6 |
99 (32+31+36) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
16304 |
НАГУЛЯК І.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
8 |
135 (51+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Булас Надія Антонівна |
16305 |
НАГУРСЬКА Д.О. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
6 |
113 (42+37+34) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
16306 |
НАГУРСЬКИЙ М.А. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
2 |
68 (26+24+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
16307 |
НАГУРСЬКИЙ С.Т. |
14054 |
м. Львів |
СЗШ № 21 |
4 |
58 (24+24+10) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
16308 |
НАГУСЬКО М.Т. |
14059 |
м. Львів |
ССЗШ № 37 |
2 |
64 (22+30+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
16309 |
НАДАЛА В.В. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
3 |
96 (30+36+30) |
|
|
С2 |
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
16310 |
НАДАЛА В.Д. |
14077 |
м. Львів |
СЗШ № 84 |
4 |
98 (36+30+32) |
|
С1 |
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
16311 |
НАДВОРНИЙ М.Р. |
14058 |
м. Львів |
СЗШ № 47 |
3 |
132 (36+48+48) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
16312 |
НАДЕЛЯЄВ Д.А. |
14047 |
м. Львів |
СЗШ № 6 |
5 |
117 (18+45+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
16313 |
НАДИБСЬКА Ю.І. |
14093 |
м. Львів |
СЗШ № 31 |
7 |
153 (60+42+51) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
16314 |
НАДИБСЬКИЙ М.І. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
16315 |
НАДИЧ А.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
120 (36+48+36) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
16316 |
НАДИЧ Д.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
90 (24+42+24) |
|
|
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
16317 |
НАДИЧ М.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
84 (24+36+24) |
|
|
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
16318 |
НАДИЧ М.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
11 |
135 (54+38+43) |
|
С1 |
|
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
16319 |
НАДІЖКО О.С. |
14461 |
м. Пустомити |
Зимноводівська ЗОШ № 2 |
3 |
108 (42+36+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
16320 |
НАДІЛЬНА М.І. |
14207 |
м. Червоноград |
ЗШ № 11 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
16321 |
НАДЛОНОК Я.А. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
3 |
52 (12+18+22) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
16322 |
НАДОЛІШНІЙ С.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
9 |
52 (42+2+8) |
|
С1 |
|
|
Шманько Андрій Петрович |
16323 |
НАДОЛЬСЬКИЙ Д.І. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
4 |
62 (12+36+14) |
|
|
С2 |
|
Воробець Надія Теодорівна |
16324 |
НАДОРОЖНИЙ О.І. |
14166 |
м. Новий Розділ |
НВК "Лідер" |
3 |
72 (24+24+24) |
|
|
|
|
Верес Галина Мирославівна |
16325 |
НАДЯК О.П. |
14387 |
м. Жовква |
Магерівська ЗОШ |
7 |
159 (48+54+57) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
16326 |
НАДЯК Р.М. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
6 |
100 (42+24+34) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
16327 |
НАЗАР А.А. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
3 |
96 (30+42+24) |
|
|
С2 |
|
Панченко Наталія Сергіївна |
16328 |
НАЗАР А.І. |
14028 |
м. Львів |
ЗОШ № 74 |
7 |
147 (57+42+48) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
16329 |
НАЗАР А.Ю. |
14475 |
м. Пустомити |
Оброшинська ЗОШ |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
16330 |
НАЗАР А.Ю. |
14475 |
м. Пустомити |
Оброшинська ЗОШ |
5 |
136 (52+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
16331 |
НАЗАР А.Я. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
8 |
91 (33+18+40) |
|
|
|
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
16332 |
НАЗАР Д.І. |
14718 |
м. Сокаль |
НВК ЗШ № 2 ліцей |
2 |
80 (26+30+24) |
З |
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
16333 |
НАЗАР Д.Л. |
14464 |
м. Пустомити |
Семенівська ЗОШ |
4 |
114 (36+42+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
16334 |
НАЗАР Д.Р. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
11 |
107 (48+22+37) |
|
С1 |
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
16335 |
НАЗАР І.М. |
14955 |
м. Яворів |
Семирівська СЗШ |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
16336 |
НАЗАР М.М. |
14464 |
м. Пустомити |
Семенівська ЗОШ |
4 |
114 (36+42+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
16337 |
НАЗАР Р.Р. |
14698 |
м. Сокаль |
Лещаківський НВК-ЗШ-дитячий садок |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
16338 |
НАЗАР С.М. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
9 |
95 (18+40+37) |
|
|
С2 |
|
Булас Надія Антонівна |
16339 |
НАЗАР Т.Р. |
14028 |
м. Львів |
ЗОШ № 74 |
4 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
16340 |
НАЗАРЕВИЧ Ю.О. |
14767 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 1 |
6 |
128 (56+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
16341 |
НАЗАРЕНКА М.С. |
14060 |
м. Львів |
СЗШ № 8 (молодша школа) |
4 |
82 (18+36+28) |
|
|
С2 |
|
Мазовіта Орися Петрівна |
16342 |
НАЗАРЕНКО В.В. |
14147 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 4 |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
16343 |
НАЗАРЕНКО В.О. |
14042 |
м. Львів |
СЗШ № 42 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
16344 |
НАЗАРЕНКО В.О. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
4 |
68 (30+24+14) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
16345 |
НАЗАРЕНКО Н.С. |
14139 |
м. Львів |
"Перспектива" |
8 |
156 (60+54+42) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
16346 |
НАЗАРКЕВИЧ А.Я. |
14050 |
м. Львів |
СЗШ № 24 |
5 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
16347 |
НАЗАРКЕВИЧ А.Я. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
3 |
118 (36+42+40) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
16348 |
НАЗАРКЕВИЧ В.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
9 |
152 (60+50+42) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
16349 |
НАЗАРКЕВИЧ В.Я. |
14050 |
м. Львів |
СЗШ № 24 |
1 |
62 (20+30+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
16350 |
НАЗАРКЕВИЧ О.А. |
14665 |
м. Сокаль |
Великомостівський ЗШ-НВК-ліцей |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
16351 |
НАЗАРКЕВИЧ О.В. |
14073 |
м. Львів |
ЗШ "Первоцвіт" |
2 |
76 (28+30+18) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
16352 |
НАЗАРКЕВИЧ Р.А. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
7 |
84 (33+26+25) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
16353 |
НАЗАРКЕВИЧ С.Я. |
14050 |
м. Львів |
СЗШ № 24 |
7 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
16354 |
НАЗАРКЕВИЧ Х.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
8 |
107 (45+32+30) |
|
С1 |
|
|
Біда Наталія Романівна |
16355 |
НАЗАРКЕВИЧ Ю.А. |
14665 |
м. Сокаль |
Великомостівський ЗШ-НВК-ліцей |
5 |
111 (32+37+42) |
|
|
|
С3 |
Кнейчук Наталія Володимирівна |
16356 |
НАЗАРКЕВИЧ Ю.І. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
8 |
135 (39+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Біда Наталія Романівна |
16357 |
НАЗАРКО А.О. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
8 |
118 (48+30+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Біда Наталія Романівна |
16358 |
НАЗАРКО В.Б. |
14125 |
м. Львів |
СЗШ № 57 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
16359 |
НАЗАРКО В.С. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
5 |
104 (32+36+36) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
16360 |
НАЗАРКО Д.А. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
2 |
56 (26+18+12) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
16361 |
НАЗАРКО Л.Т. |
14480 |
м. Пустомити |
Наварійська ЗОШ |
3 |
84 (30+24+30) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
16362 |
НАЗАРКО М.П. |
14465 |
м. Пустомити |
Мурованська ЗОШ |
8 |
127 (57+32+38) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
16363 |
НАЗАРКО О.І. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
7 |
162 (60+48+54) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
16364 |
НАЗАРКО Х.А. |
14401 |
м. Жовква |
Замочківська ЗОШ |
7 |
106 (27+36+43) |
|
|
|
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
16365 |
НАЗАРКО Ю.І. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
4 |
88 (24+42+22) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
16366 |
НАЗАРОВ Д.К. |
14074 |
м. Львів |
ЛСШ № 69 |
5 |
104 (40+34+30) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
16367 |
НАЗАРОВ М.К. |
14074 |
м. Львів |
ЛСШ № 69 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
16368 |
НАЗАРОВА І.В. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
6 |
73 (40+19+14) |
|
С1 |
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
16369 |
НАЗАРОВА К.О. |
14032 |
м. Львів |
НВК "Гроно" |
3 |
92 (36+30+26) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
16370 |
НАЗАРУК А.І. |
14139 |
м. Львів |
"Перспектива" |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
16371 |
НАЗАРЧУК Г.Р. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
2 |
72 (30+24+18) |
З |
|
|
|
Цімарно Марія Петрівна |
16372 |
НАЗАРЧУК І |
14496 |
м. Пустомити |
Гамаліївська ЗОШ |
3 |
78 (12+36+30) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
16373 |
НАЗАРЧУК І. . |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
2 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
16374 |
НАЗАРЧУК Ю.Т. |
14540 |
м. Радехів |
Стоянівська ЗОШ |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
16375 |
НАЙБОРОВСЬКА А.І. |
14461 |
м. Пустомити |
Зимноводівська ЗОШ № 2 |
10 |
115 (42+24+49) |
|
С1 |
|
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
16376 |
НАЙДА І.І. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
8 |
105 (42+30+33) |
|
С1 |
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
16377 |
НАЙДА М.В. |
14460 |
м. Пустомити |
Зимноводівська ЗОШ № 1 |
4 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
16378 |
НАЙДА С.А. |
14471 |
м. Пустомити |
Сороки-Львівська ЗОШ |
3 |
72 (18+24+30) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
16379 |
НАЙДЕН А.Д. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
6 |
126 (42+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
16380 |
НАЙДУХ В.І. |
14284 |
м. Жидачів |
Гімназія |
8 |
123 (42+42+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Кардаш Богдан Степанович |
16381 |
НАЙДУХ О.І. |
14284 |
м. Жидачів |
Гімназія |
6 |
132 (36+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
16382 |
НАЙКО С.Р. |
14117 |
м. Львів |
СЗШ № 30 |
6 |
87 (26+31+30) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
16383 |
НАЙСІК Ю.В. |
14384 |
м. Жовква |
ЗОШ № 2 |
6 |
124 (42+34+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
16384 |
НАКОНЕЧНА А.І. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
6 |
93 (30+39+24) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
16385 |
НАКОНЕЧНА А.Ю. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
16386 |
НАКОНЕЧНА М. |
14910 |
м. Яворів |
Ясниська СЗШ |
3 |
38 (0+30+8) |
|
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
16387 |
НАКОНЕЧНА Н.Н. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
11 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
16388 |
НАКОНЕЧНА О.І. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
9 |
139 (54+34+51) |
|
С1 |
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
16389 |
НАКОНЕЧНА О.І. |
14906 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 3 |
9 |
139 (48+46+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
16390 |
НАКОНЕЧНА С.А. |
14101 |
м. Львів |
СЗШ № 66 |
5 |
89 (22+25+42) |
|
|
|
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
16391 |
НАКОНЕЧНА С.І. |
14021 |
м. Львів |
СЗШ № 40 |
3 |
96 (36+36+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
16392 |
НАКОНЕЧНА С.Ю. |
14196 |
м. Трускавець |
СЗШ № 3 |
3 |
96 (30+36+30) |
|
|
С2 |
|
Томашівська Наталія Валеріївна |
16393 |
НАКОНЕЧНА Ю.Р. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
6 |
108 (26+46+36) |
|
|
С2 |
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
16394 |
НАКОНЕЧНА Я.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
7 |
108 (42+24+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Біда Наталія Романівна |
16395 |
НАКОНЕЧНИЙ А.А. |
14045 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок "Дзвіночок" |
3 |
96 (18+36+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
16396 |
НАКОНЕЧНИЙ А.Є. |
14005 |
м. Львів |
СЗШ № 62 |
2 |
74 (26+24+24) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
16397 |
НАКОНЕЧНИЙ А.М. |
14332 |
м. Жидачів |
Зарічанська ЗОШ |
4 |
94 (42+24+28) |
|
С1 |
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
16398 |
НАКОНЕЧНИЙ А.О. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
10 |
140 (60+26+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
16399 |
НАКОНЕЧНИЙ А.Р. |
14204 |
м. Червоноград |
СШ № 8 |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
16400 |
НАКОНЕЧНИЙ Б.І. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
3 |
108 (36+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
16401 |
НАКОНЕЧНИЙ Б.Р. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
1 |
72 (30+24+18) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
16402 |
НАКОНЕЧНИЙ В.А. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
7 |
105 (42+30+33) |
|
С1 |
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
16403 |
НАКОНЕЧНИЙ В.А. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
8 |
59 (30+20+9) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
16404 |
НАКОНЕЧНИЙ В.П. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
9 |
153 (54+44+55) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
16405 |
НАКОНЕЧНИЙ В.Ю. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
3 |
64 (24+24+16) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
16406 |
НАКОНЕЧНИЙ Д.А. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
16407 |
НАКОНЕЧНИЙ Д.О. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
2 |
78 (24+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
16408 |
НАКОНЕЧНИЙ О. . |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
16409 |
НАКОНЕЧНИЙ Р.В. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
2 |
72 (30+24+18) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
16410 |
НАКОНЕЧНИЙ Т.А. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
4 |
74 (36+24+14) |
|
С1 |
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
16411 |
НАКОНЕЧНИЙ Т.Л. |
14032 |
м. Львів |
НВК "Гроно" |
2 |
54 (18+24+12) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
16412 |
НАКОНЕЧНИЙ Я.Ю. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
3 |
114 (36+42+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
16413 |
НАКРИЙКО М.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
8 |
93 (33+24+36) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
16414 |
НАКУХА В.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
7 |
111 (42+30+39) |
|
С1 |
|
|
Шманько Андрій Петрович |
16415 |
НАЛАПШИЙ З.Р. |
14184 |
м. Стрий |
СЗШ № 5 |
6 |
100 (34+42+24) |
|
|
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
16416 |
НАЛЕЖАТА В.А. |
14936 |
м. Яворів |
НВК ДЗ СЗШ |
4 |
66 (18+24+24) |
|
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
16417 |
НАЛЕЖИТА К.П. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
5 |
99 (26+45+28) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
16418 |
НАЛЕПА Х.І. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
10 |
128 (54+34+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
16419 |
НАЛИВАЙКО Б.В. |
14863 |
м. Стрий |
Дулібська школа-сад |
3 |
68 (12+30+26) |
|
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
16420 |
НАЛИВАЙКО В.М. |
14076 |
м. Львів |
СЗШ № 86 |
8 |
130 (54+48+28) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
16421 |
НАЛИВАЙКО Д.І. |
14486 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 1 |
5 |
90 (30+30+30) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
16422 |
НАЛИВАЙКО І.Р. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
4 |
102 (36+36+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Михаць Ігор Львович |
16423 |
НАЛИВАЙКО Л.І. |
14076 |
м. Львів |
СЗШ № 86 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
16424 |
НАЛИВАЙКО М.М. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
9 |
120 (36+30+54) |
|
|
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
16425 |
НАЛИВАЙКО М.Т. |
14045 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок "Дзвіночок" |
1 |
70 (28+24+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
16426 |
НАЛИВАЙКО С.О. |
14153 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 17 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
16427 |
НАЛИВАЙКО Т.І. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
4 |
78 (18+30+30) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
16428 |
НАЛИВАЙКО Ю.В. |
14207 |
м. Червоноград |
ЗШ № 11 |
4 |
114 (36+42+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Перець Надія Михайлівна |
16429 |
НАЛИСНІК В. |
14187 |
м. Стрий |
СЗШ № 8 |
5 |
89 (36+35+18) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
16430 |
НАЛИСНІК М.Ю. |
14187 |
м. Стрий |
СЗШ № 8 |
5 |
114 (38+40+36) |
|
|
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
16431 |
НАЛІВКІНА Є.В. |
14004 |
м. Львів |
ЛЛГ |
6 |
112 (28+48+36) |
|
|
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
16432 |
НАЛУЖНИЙ Я.Б. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
16433 |
НАМАЗИЛО А.С. |
14044 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок " Провесінь" |
1 |
72 (24+30+18) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
16434 |
НАМАЗИЛО О.В. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
7 |
99 (39+24+36) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
16435 |
НАМАСНИЙ В.І. |
14474 |
м. Пустомити |
Чорношовицький НВК |
6 |
136 (34+60+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
16436 |
НАМАСНИЙ М.Д. |
14474 |
м. Пустомити |
Чорношовицький НВК |
7 |
65 (33+16+16) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
16437 |
НАМАЧИНСЬКИЙ Н.М. |
14178 |
м. Самбір |
СШ № 10 |
7 |
120 (48+36+36) |
|
С1 |
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
16438 |
НАНІВСЬКА В.Р. |
14415 |
м. Жовква |
Смереківська ЗОШ |
9 |
130 (42+42+46) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
16439 |
НАНІВСЬКА В.С. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
16440 |
НАНІВСЬКА М.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
5 |
85 (30+23+32) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
16441 |
НАНІВСЬКА Н.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
9 |
137 (54+38+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
16442 |
НАНІВСЬКА С.Р. |
14500 |
м. Пустомити |
Звенигородська ЗОШ |
8 |
116 (57+36+23) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
16443 |
НАНІВСЬКА Я.М. |
14752 |
м. Старий Самбір |
Хирівська школа-інтернат |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
16444 |
НАНІВСЬКИЙ М.С. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
16445 |
НАНОВСЬКА В.Ю. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
122 (42+42+38) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
16446 |
НАНОВСЬКА Е.О. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
5 |
80 (30+26+24) |
|
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
16447 |
НАНОВСЬКА К.І. |
14310 |
м. Жидачів |
Сугріївська ЗОШ |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
16448 |
НАНОВСЬКА О.П. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
8 |
113 (51+30+32) |
|
С1 |
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
16449 |
НАНОВСЬКА С.І. |
14310 |
м. Жидачів |
Сугріївська ЗОШ |
3 |
100 (30+42+28) |
|
|
С2 |
|
Кардаш Богдан Степанович |
16450 |
НАНОВСЬКА Т.Ю. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
8 |
168 (60+54+54) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
16451 |
НАПІРКО Х.В. |
14032 |
м. Львів |
НВК "Гроно" |
4 |
68 (18+30+20) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
16452 |
НАПОРА А.М. |
14469 |
м. Пустомити |
Милятичівська ЗОШ |
3 |
56 (12+18+26) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
16453 |
НАРЕПЕХА О.Р. |
14099 |
м. Львів |
СЗШ № 51 |
3 |
78 (30+30+18) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
16454 |
НАРОЛЬСЬКА А.А. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
16455 |
НАРОЛЬСЬКА В.А. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
16456 |
НАРОЛЬСЬКА В.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
4 |
102 (30+48+24) |
|
|
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
16457 |
НАСАЛЯК О.П. |
14099 |
м. Львів |
СЗШ № 51 |
9 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
16458 |
НАСАНЮК Ю.І. |
14547 |
м. Радехів |
Сушнівський НВК |
3 |
102 (30+42+30) |
|
|
С2 |
|
Брановський Володимир Іванович |
16459 |
НАСЄДКІНА Ю.Ю. |
14094 |
м. Львів |
СЗШ № 36 |
2 |
82 (28+30+24) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
16460 |
НАСОНОВ І.В. |
14532 |
м. Радехів |
Вузлівська ЗОШ |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
16461 |
НАСТЕЧИН О.І. |
14182 |
м. Стрий |
СЗШ № 3 |
3 |
32 (6+24+2) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
16462 |
НАСТУНЕЙ Д.М. |
14469 |
м. Пустомити |
Милятичівська ЗОШ |
6 |
96 (28+32+36) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
16463 |
НАСТЬОШИН А.Р. |
14178 |
м. Самбір |
СШ № 10 |
7 |
133 (57+42+34) |
|
С1 |
С2 |
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
16464 |
НАТУРА М.М. |
14094 |
м. Львів |
СЗШ № 36 |
2 |
72 (30+30+12) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
16465 |
НАУГОЛЬНИК М.С. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
5 |
104 (26+36+42) |
|
|
|
С3 |
Лободяк Леся Мар'янівна |
16466 |
НАУМ А.М. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
9 |
72 (18+34+20) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
16467 |
НАУМ Д.К. |
14107 |
м. Львів |
"Левеня" |
2 |
56 (20+24+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
16468 |
НАУМ Л.І. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
16469 |
НАУМ Н.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
4 |
72 (24+18+30) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
16470 |
НАУМ Р.А. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
9 |
133 (54+30+49) |
|
С1 |
|
С3 |
Біда Наталія Романівна |
16471 |
НАУМЕНКО А.В. |
14197 |
м. Червоноград |
ЗШ № 1 |
3 |
120 (42+36+42) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
16472 |
НАУМЕНКО К.С. |
14141 |
м. Львів |
ЦО "Політехнік-Еколенд" |
1 |
72 (24+24+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
16473 |
НАУМЕЦЬ М.Ф. |
14117 |
м. Львів |
СЗШ № 30 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
16474 |
НАУМКО Д.В. |
14389 |
м. Жовква |
Рава-Руська ЗОШ № 2 |
4 |
84 (24+30+30) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
16475 |
НАУМКО І.Я. |
14364 |
м. Жовква |
Волицька ЗОШ |
9 |
163 (60+54+49) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
16476 |
НАУМОВ О.М. |
14047 |
м. Львів |
СЗШ № 6 |
3 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
16477 |
НАУМОВИЧ К.І. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
9 |
82 (24+24+34) |
|
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
16478 |
НАУМЧУК О.В. |
14118 |
м. Львів |
СЗШ № 33 |
7 |
127 (39+42+46) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
16479 |
НАХЛИК П.А. |
14120 |
м. Львів |
СЗШ № 41 |
2 |
72 (30+30+12) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
16480 |
НАХЛІК Б.Є. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
10 |
140 (60+34+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
16481 |
НАШКЕРСЬКА С |
14096 |
м. Львів |
ССЗШ № 46 |
3 |
108 (36+48+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
16482 |
НАЩОЧИЧ В.В. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
3 |
114 (42+36+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
16483 |
НБСУІОЯЛ О.І. |
14097 |
м. Львів |
СЗШ № 48 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
16484 |
НЕБЕЛЬСЬКИЙ Д.П. |
14461 |
м. Пустомити |
Зимноводівська ЗОШ № 2 |
3 |
106 (42+48+16) |
|
С1 |
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
16485 |
НЕБЕЛЮК Х.Ю. |
14617 |
м. Сколе |
ЗОШ |
3 |
118 (36+42+40) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
16486 |
НЕБЕЛЯК В.І. |
14145 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 1 |
4 |
120 (36+48+36) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
16487 |
НЕБОЖУК М.Ю. |
14075 |
м. Львів |
СЗШ № 96 |
5 |
158 (50+60+48) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
16488 |
НЕБОЖУК Х.Р. |
14367 |
м. Жовква |
Деревнянська ЗОШ |
6 |
103 (38+29+36) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
16489 |
НЕВІНСЬКА Я.В. |
14058 |
м. Львів |
СЗШ № 47 |
8 |
113 (42+36+35) |
|
С1 |
|
|
Личак Катерина Степанівна |
16490 |
НЕВІНСЬКИЙ Д.В. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
6 |
115 (44+29+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
16491 |
НЕВІРЕЦЬ О.В. |
14208 |
м. Червоноград |
ЗШ № 12 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
16492 |
НЕВМЕРЖИЦЬКИЙ Д.В. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
5 |
120 (36+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Оленчин Тетяна Петрівна |
16493 |
НЕВЯРЧУК А.Б. |
14463 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 2 |
9 |
154 (54+46+54) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
16494 |
НЕГЕР А.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
16495 |
НЕГЕР В.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
9 |
27 (0+16+11) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
16496 |
НЕГЕР М.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
126 (42+48+36) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
16497 |
НЕГОДА М.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
6 |
140 (50+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
16498 |
НЕГОДА О.Ї. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
16499 |
НЕГРЕБЕЦЬКИЙ В.С. |
14206 |
м. Червоноград |
НВК № 10 |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
16500 |
НЕГРЕБЕЦЬКИЙ С.С. |
14206 |
м. Червоноград |
НВК № 10 |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
16501 |
НЕДЗЕЛЬСЬКА А.О. |
14383 |
м. Жовква |
ЗОШ № 1 |
3 |
114 (36+42+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
16502 |
НЕДЗЕЛЬСЬКА Н.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
8 |
100 (39+28+33) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
16503 |
НЕДІЛЬКО У.Р. |
14134 |
м. Львів |
Правнича гімназія |
9 |
97 (30+36+31) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
16504 |
НЕДІЛЬСЬКА Я.А. |
14197 |
м. Червоноград |
ЗШ № 1 |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
16505 |
НЕДІЛЬСЬКИЙ Ю.А. |
14142 |
м. Львів |
Львівський технологічний ліцей |
8 |
127 (45+36+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Вольська Світлана Станіславівна |
16506 |
НЕДОВІЗ О.Б. |
14418 |
м. Жовква |
Сулинівська ЗОШ |
4 |
108 (36+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
16507 |
НЕДОВІЗ Я.І. |
14026 |
м. Львів |
СЗШ № 67 |
8 |
114 (51+24+39) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
16508 |
НЕДОГІН М.В. |
14525 |
м. Радехів |
ЗОШ № 1 |
5 |
132 (36+60+36) |
|
|
С2 |
|
Брановський Володимир Іванович |
16509 |
НЕДОКУС С.В. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
7 |
141 (54+36+51) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
16510 |
НЕЖИНСЬКИЙ Є.Ю. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
16511 |
НЕЗНАНОВСЬКА Ю.Я. |
14532 |
м. Радехів |
Вузлівська ЗОШ |
3 |
98 (24+36+38) |
|
|
С2 |
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
16512 |
НЕЗНАНОВСЬКИЙ Д.Я. |
14532 |
м. Радехів |
Вузлівська ЗОШ |
6 |
102 (40+24+38) |
|
С1 |
|
|
Брановський Володимир Іванович |
16513 |
НЕЇЖМАК В.Р. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
5 |
105 (30+45+30) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
16514 |
НЕЇРЕБЧУК Д.О. |
14197 |
м. Червоноград |
ЗШ № 1 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
16515 |
НЕЙМЕТ Д.О. |
14117 |
м. Львів |
СЗШ № 30 |
4 |
100 (36+42+22) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
16516 |
НЕЙМЕТ С.К. |
14117 |
м. Львів |
СЗШ № 30 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
16517 |
НЕКИГА Т.Б. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
3 |
56 (18+30+8) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
16518 |
НЕКОЗ Р.Ю. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
4 |
76 (24+42+10) |
|
|
С2 |
|
Булас Надія Антонівна |
16519 |
НЕКОЛАЙЧУК Д.І. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
16520 |
НЕКРАСОВ Р.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
7 |
118 (39+42+37) |
|
|
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
16521 |
НЕМЕЦЬ І.О. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
16522 |
НЕМИРКА А.С. |
14528 |
м. Радехів |
Лоптинська ЗОШ |
6 |
168 (60+54+54) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
16523 |
НЕМИРКА Д.Р. |
14197 |
м. Червоноград |
ЗШ № 1 |
4 |
90 (24+36+30) |
|
|
С2 |
|
Перець Надія Михайлівна |
16524 |
НЕМИРКА І.С. |
14528 |
м. Радехів |
Лоптинська ЗОШ |
3 |
120 (36+48+36) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
16525 |
НЕМИРКА Р.Р. |
14197 |
м. Червоноград |
ЗШ № 1 |
2 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
16526 |
НЕМИРОВСЬКИЙ Б.О. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
16527 |
НЕМЦЕВ К.О. |
14860 |
м. Стрий |
Довгівська ЗОШ |
1 |
72 (24+30+18) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
16528 |
НЕНЕК М.І. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
6 |
95 (32+31+32) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
16529 |
НЕНЕКА В.Т. |
14915 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ 1 ст. |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
16530 |
НЕНЦУК А.Н. |
14119 |
м. Львів |
СЗШ № 38 |
3 |
120 (42+48+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
16531 |
НЕНЧУК А.Д. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
6 |
134 (32+48+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Оленчин Тетяна Петрівна |
16532 |
НЕНЧУК Л.Р. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
7 |
114 (60+30+24) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
16533 |
НЕНЧУК Н.Ю. |
14370 |
м. Жовква |
Зашківська ЗОШ |
4 |
90 (24+42+24) |
|
|
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
16534 |
НЕНЧУК О.І. |
14398 |
м. Жовква |
Грядівська ЗОШ |
8 |
128 (51+44+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
16535 |
НЕСИМКО В.О. |
14385 |
м. Жовква |
ЗОШ № 3 |
8 |
151 (51+54+46) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
16536 |
НЕСПЛЯК І.Ю. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
7 |
142 (54+42+46) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Оленчин Тетяна Петрівна |
16537 |
НЕСТЕР А.В. |
14194 |
м. Трускавець |
СЗШ № 1 |
2 |
72 (30+24+18) |
З |
|
|
|
Томашівська Наталія Валеріївна |
16538 |
НЕСТЕР В.В. |
14140 |
м. Львів |
ШЕЛ |
5 |
118 (38+44+36) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
16539 |
НЕСТЕР Д.В. |
14413 |
м. Жовква |
Річківська ЗОШ |
6 |
94 (28+36+30) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
16540 |
НЕСТЕР Я.С. |
14205 |
м. Червоноград |
ЗШ № 9 |
4 |
132 (42+48+42) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
16541 |
НЕСТЕРАК В.Б. |
14390 |
м. Жовква |
НВК "Рава-Руська школа-гімназія" |
2 |
66 (24+30+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
16542 |
НЕСТЕРАК Є.Р. |
14388 |
м. Жовква |
Рава-Руська ЗОШ № 1 |
7 |
117 (39+36+42) |
|
|
|
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
16543 |
НЕСТЕРАК К.Р. |
14388 |
м. Жовква |
Рава-Руська ЗОШ № 1 |
9 |
104 (36+32+36) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
16544 |
НЕСТЕРЕНКО А. . |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
5 |
110 (44+36+30) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
16545 |
НЕСТЕРЕНКО І.Д. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
1 |
88 (28+30+30) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
16546 |
НЕСТЕРЕНКО К |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
5 |
122 (50+36+36) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
16547 |
НЕСТЕРКО С.М. |
14935 |
м. Яворів |
НВК СЗШ ДНЗ с. Бірки |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
16548 |
НЕСТЕРКО Х.Р. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
4 |
102 (30+42+30) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
16549 |
НЕСТЕРОВИЧ В.Я. |
14114 |
м. Львів |
СЗШ № 20 |
3 |
108 (36+30+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
16550 |
НЕСТЕРОВИЧ Д. |
14021 |
м. Львів |
СЗШ № 40 |
1 |
72 (30+30+12) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
16551 |
НЕСТЕРОВИЧ З.Р. |
14285 |
м. Жидачів |
Ходорівська СЗШ № 1 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
16552 |
НЕСТЕРОВИЧ О.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
9 |
65 (24+14+27) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
16553 |
НЕСТЕРУК Л.В. |
14007 |
м. Львів |
СЗШ № 4 |
3 |
84 (18+42+24) |
|
|
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
16554 |
НЕСТЕРЮК М.І. |
14044 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок " Провесінь" |
9 |
131 (36+46+49) |
|
|
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
16555 |
НЕСТОР В.Є. |
14189 |
м. Стрий |
СЗШ № 10 |
2 |
70 (22+24+24) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Пістун Надія Данилівна |
16556 |
НЕСТОР І.А. |
14533 |
м. Радехів |
Дмитрівський НВК |
9 |
88 (30+24+34) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
16557 |
НЕСТОР Н.Б. |
14201 |
м. Червоноград |
ЗШ № 5 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
16558 |
НЕСТОР О.Б. |
14525 |
м. Радехів |
ЗОШ № 1 |
5 |
89 (20+39+30) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
16559 |
НЕСТОР О.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
7 |
150 (54+36+60) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
16560 |
НЕСТОР О.С. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
6 |
120 (30+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
16561 |
НЕСТОР Р.Б. |
14201 |
м. Червоноград |
ЗШ № 5 |
3 |
126 (36+42+48) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
16562 |
НЕСТОР Р.Б. |
14201 |
м. Червоноград |
ЗШ № 5 |
6 |
108 (36+30+42) |
|
|
|
С3 |
Перець Надія Михайлівна |
16563 |
НЕСТОР Х.В. |
14543 |
м. Радехів |
Бабичівська ЗОШ |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
16564 |
НЕСТОР Ю.В. |
14543 |
м. Радехів |
Бабичівська ЗОШ |
3 |
102 (30+42+30) |
|
|
С2 |
|
Брановський Володимир Іванович |
16565 |
НЕСТОРІВСЬКИЙ Ю.М. |
14177 |
м. Самбір |
НВК (СШ № 9) |
8 |
81 (27+20+34) |
|
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
16566 |
НЕСТОРОВИЧ Х.А. |
14484 |
м. Пустомити |
Відниківська ЗОШ |
10 |
120 (42+38+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
16567 |
НЕСУКАНИЙ О.В. |
14284 |
м. Жидачів |
Гімназія |
5 |
132 (36+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
16568 |
НЕТАК Я.Р. |
14115 |
м. Львів |
СЗШ № 22 |
7 |
151 (60+60+31) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
16569 |
НЕТЛЮХ Л.А. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
4 |
88 (30+36+22) |
|
|
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
16570 |
НЕТЛЮХ М.А. |
14060 |
м. Львів |
СЗШ № 8 (молодша школа) |
2 |
46 (16+18+12) |
|
|
|
|
Мазовіта Орися Петрівна |
16571 |
НЕТЛЮХ О.М. |
14471 |
м. Пустомити |
Сороки-Львівська ЗОШ |
4 |
108 (24+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
16572 |
НЕТЛЮХ Х.М. |
14471 |
м. Пустомити |
Сороки-Львівська ЗОШ |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
16573 |
НЕТЛЮХ Я.І. |
14075 |
м. Львів |
СЗШ № 96 |
4 |
66 (24+24+18) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
16574 |
НЕТРЕБА М.П. |
14115 |
м. Львів |
СЗШ № 22 |
3 |
102 (30+30+42) |
|
|
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
16575 |
НЕТРЕБИЧ Г.І. |
14630 |
м. Сколе |
Коростівська ЗОШ |
9 |
120 (42+32+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
16576 |
НЕТЯГА Х.А. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
7 |
112 (42+42+28) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
16577 |
НЕЦЬКО В.В. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
10 |
147 (54+44+49) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
16578 |
НЕЦЬКО М.В. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
1 |
66 (18+30+18) |
|
|
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
16579 |
НЕЦЬКО Ю.Б. |
14474 |
м. Пустомити |
Чорношовицький НВК |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
16580 |
НЕЧАЄВ М.О. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
9 |
161 (60+44+57) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
16581 |
НЕЧАЄВА В.О. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
3 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
16582 |
НЕЧАЙ А. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
2 |
76 (28+24+24) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
16583 |
НЕЧЕПА Р.В. |
14458 |
м. Пустомити |
Пасіки-Зубрицька ЗОШ |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
16584 |
НЕЧЕПОРУК О.П. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
3 |
78 (24+30+24) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
16585 |
НЕЧЕПУРЕНКО А.А. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
16586 |
НЕЧЕТ В.В. |
14532 |
м. Радехів |
Вузлівська ЗОШ |
8 |
132 (48+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
16587 |
НЕЧИПІР О.І. |
14024 |
м. Львів |
ССЗШ № 15 |
1 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
16588 |
НЕЧИПІР Т.Р. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
10 |
88 (24+24+40) |
|
|
|
С3 |
Михаць Ігор Львович |
16589 |
НЕЧИПОР А.Я. |
14364 |
м. Жовква |
Волицька ЗОШ |
10 |
146 (60+50+36) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
16590 |
НЕЧИПОР В.М. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
3 |
74 (30+30+14) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
16591 |
НЕЧИПОР І.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
7 |
132 (48+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Михаць Ігор Львович |
16592 |
НЕЧИПОР М.Р. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
8 |
98 (36+36+26) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
16593 |
НЕЧИПОР С.А. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
5 |
142 (46+54+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
16594 |
НЕЧИПОР У.П. |
14007 |
м. Львів |
СЗШ № 4 |
2 |
72 (30+30+12) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
16595 |
НЕЧИПОРЕНКО Т.А. |
14949 |
м. Яворів |
Гімназія ім. Маковея |
6 |
122 (32+54+36) |
|
|
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
16596 |
НЕЧИПОРК Т.М. |
14463 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 2 |
3 |
118 (36+42+40) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
16597 |
НЕЧИПОРУК Д.В. |
14475 |
м. Пустомити |
Оброшинська ЗОШ |
3 |
120 (48+42+30) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
16598 |
НЕЧИПОРУК О.А. |
14665 |
м. Сокаль |
Великомостівський ЗШ-НВК-ліцей |
4 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
16599 |
НЕЧИПОРУК Х.Р. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
16600 |
НЕЧИТАЙЛО А.О. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
3 |
78 (18+42+18) |
|
|
С2 |
|
Михаць Ігор Львович |
16601 |
НЕЩАДИМ О.В. |
14016 |
м. Львів |
Українська приватна гімназія, ЗСППШ "Альфа" |
4 |
52 (12+30+10) |
|
|
|
|
Білий Микола Михайлович |
16602 |
НИДЗА О.Р. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
7 |
128 (51+36+41) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
16603 |
НИЖНИК А.П. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
7 |
159 (60+54+45) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
16604 |
НИЖНИК М.П. |
14416 |
м. Жовква |
Старосільська ЗОШ |
7 |
141 (48+48+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
16605 |
НИЗ С.А. |
14004 |
м. Львів |
ЛЛГ |
6 |
122 (32+42+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Оленчин Тетяна Петрівна |
16606 |
НИКИГА А.І. |
14525 |
м. Радехів |
ЗОШ № 1 |
5 |
112 (40+36+36) |
|
С1 |
|
|
Брановський Володимир Іванович |
16607 |
НИКИТЕНКО Д.І. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
2 |
70 (28+24+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
16608 |
НИКИТЮК І.Р. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
9 |
126 (48+38+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Лободяк Леся Мар'янівна |
16609 |
НИКИФОРУК І.В. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
4 |
114 (42+48+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
16610 |
НИКИФОРУК О.Р. |
14030 |
м. Львів |
СЗШ № 77 |
1 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
16611 |
НИКОЛАЙСЬКИЙ В.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
16612 |
НИКОЛАЙЧУК С.В. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
16613 |
НИКОЛАЙЧУК Х.Р. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
3 |
80 (24+42+14) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
16614 |
НИКОЛАЮК О.М. |
14205 |
м. Червоноград |
ЗШ № 9 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
16615 |
НИКОЛИН А.Т. |
14312 |
м. Жидачів |
Лівчицька ЗОШ |
7 |
84 (33+26+25) |
|
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
16616 |
НИКОЛИН Е.М. |
14076 |
м. Львів |
СЗШ № 86 |
7 |
86 (30+26+30) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
16617 |
НИКОЛИН Л.В. |
14841 |
м. Стрий |
Конюхівська СЗШ |
6 |
136 (38+56+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Романова Лілія Володимирівна |
16618 |
НИКОЛИН М.М. |
14767 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 1 |
4 |
108 (36+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
16619 |
НИКОЛИН С.М. |
14076 |
м. Львів |
СЗШ № 86 |
7 |
77 (27+26+24) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
16620 |
НИКОЛИН Ю.Т. |
14302 |
м. Жидачів |
ЗОШ № 2 |
4 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
16621 |
НИКОЛИНАС Р.А. |
14284 |
м. Жидачів |
Гімназія |
8 |
118 (39+42+37) |
|
|
С2 |
|
Кардаш Богдан Степанович |
16622 |
НИКОЛИШИН В.А. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
10 |
76 (18+30+28) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
16623 |
НИКОЛИШИН Д.Д. |
14115 |
м. Львів |
СЗШ № 22 |
2 |
72 (30+30+12) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
16624 |
НИКОЛИШИН І.О. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
16625 |
НИКОЛИШИН О.Т. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
4 |
96 (36+36+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
16626 |
НИКОЛИШИН С.П. |
14031 |
м. Львів |
ЛУГГ |
7 |
134 (57+30+47) |
|
С1 |
|
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
16627 |
НИКОЛИШИН Ю.П. |
14136 |
м. Львів |
Приватна гімназія "Відродження" |
8 |
132 (51+42+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
16628 |
НИКОЛЮК Н.Я. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
7 |
129 (48+42+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
16629 |
НИКОЛЯК В.В. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
6 |
99 (42+33+24) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
16630 |
НИКОЛЯК Д.Г. |
14145 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 1 |
5 |
82 (36+22+24) |
|
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
16631 |
НИКОН Д.І. |
14532 |
м. Радехів |
Вузлівська ЗОШ |
3 |
132 (48+42+42) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
16632 |
НИКОН О.О. |
14532 |
м. Радехів |
Вузлівська ЗОШ |
5 |
116 (48+28+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
16633 |
НИКОН Р.О. |
14542 |
м. Радехів |
Вузлівський ліцей |
9 |
126 (42+32+52) |
|
С1 |
|
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
16634 |
НИКУЛЬЧА О.І. |
14165 |
м. Моршин |
НВК СЗШ ліцей |
7 |
99 (33+32+34) |
|
|
|
|
Люсак Руслана Михайлівна |
16635 |
НИКУЛЬЧА О.І. |
14165 |
м. Моршин |
НВК СЗШ ліцей |
7 |
99 (33+32+34) |
|
|
|
|
Люсак Руслана Михайлівна |
16636 |
НИРКА Н.І. |
14074 |
м. Львів |
ЛСШ № 69 |
4 |
114 (36+48+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
16637 |
НИРКА Р.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
7 |
150 (60+42+48) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
16638 |
НИСКОГУЗ А.А. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
7 |
114 (54+30+30) |
|
С1 |
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
16639 |
НИСКОГУЗ В.Р. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
16640 |
НИЧ Х.М. |
14098 |
м. Львів |
СЗШ № 50 |
2 |
70 (22+30+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
16641 |
НИЧАЙ Х.В. |
14722 |
м. Сокаль |
Волицька ЗШ |
6 |
140 (38+54+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Кнейчук Наталія Володимирівна |
16642 |
НИЧАЙ Ю.Ю. |
14690 |
м. Сокаль |
Тартаківська ЗШ |
4 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
16643 |
НИЧИПОРУК Р.Ю. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
10 |
135 (48+32+55) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
16644 |
НИЧИПОРУК Я.В. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
3 |
104 (36+42+26) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
16645 |
НИЧКА Д.Р. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
9 |
118 (48+36+34) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
16646 |
НИЧКАЛО В.Т. |
14474 |
м. Пустомити |
Чорношовицький НВК |
3 |
100 (30+36+34) |
|
|
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
16647 |
НИЧКАЛО Х.А. |
14912 |
м. Яворів |
Калинівська СЗШ |
6 |
144 (44+40+60) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
16648 |
НИШПОР С.І. |
14034 |
м. Львів |
"Світанок" |
2 |
64 (28+24+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
16649 |
НІДЗЕЛЬСЬКИЙ В.Я. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
5 |
122 (46+40+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
16650 |
НІЖАЛОВСЬКА А.А. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
10 |
143 (48+44+51) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
16651 |
НІКАНШИН Н.С. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
9 |
74 (18+22+34) |
|
|
|
|
Цімарно Марія Петрівна |
16652 |
НІКЕЛЬ П.Р. |
14141 |
м. Львів |
ЦО "Політехнік-Еколенд" |
2 |
70 (28+30+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
16653 |
НІКЕРОВ В.А. |
14723 |
м. Сокаль |
Жвирківська ЗШ |
5 |
72 (32+22+18) |
|
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
16654 |
НІКІТІН А.А. |
14134 |
м. Львів |
Правнича гімназія |
8 |
85 (33+24+28) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
16655 |
НІКІТІН В.П. |
14486 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 1 |
6 |
70 (28+18+24) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
16656 |
НІКІТІН Г.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
6 |
106 (36+40+30) |
|
|
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
16657 |
НІКІТІН М.Д. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
16658 |
НІКІТІН Н.О. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
3 |
80 (24+42+14) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
16659 |
НІКІТІН О.Г. |
14074 |
м. Львів |
ЛСШ № 69 |
3 |
62 (18+36+8) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
16660 |
НІКІТІНА В.О. |
14030 |
м. Львів |
СЗШ № 77 |
11 |
135 (42+44+49) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
16661 |
НІКІТІНА І.І. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
6 |
114 (48+36+30) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
16662 |
НІКІТІНА О. |
14186 |
м. Стрий |
СЗШ № 7 |
6 |
110 (18+50+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Пістун Надія Данилівна |
16663 |
НІКІТІНА С.І. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
7 |
129 (57+24+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
16664 |
НІКІТОВ В.В. |
14101 |
м. Львів |
СЗШ № 66 |
3 |
90 (30+36+24) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
16665 |
НІКІТЧИН С.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
5 |
80 (14+30+36) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
16666 |
НІКІТЮК А.А. |
14665 |
м. Сокаль |
Великомостівський ЗШ-НВК-ліцей |
7 |
165 (60+60+45) |
З |
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
16667 |
НІКЛЕВИЧ М.І. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
7 |
109 (33+40+36) |
|
|
С2 |
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
16668 |
НІКОЛАЕНКО Д.В. |
14488 |
м. Пустомити |
Сокільницька ЗОШ |
9 |
101 (36+18+47) |
|
|
|
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
16669 |
НІКОЛАЄВ В.О. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
16670 |
НІКОЛАЄВ С.В. |
14117 |
м. Львів |
СЗШ № 30 |
7 |
132 (48+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
16671 |
НІКОЛАЄНКО К.В. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
4 |
88 (30+42+16) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
16672 |
НІКОЛАЙЧУК К.В. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
16673 |
НІКОЛАЙЧУК К.В. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
16674 |
НІКОЛАЙЧУК С.Я. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
3 |
114 (36+36+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
16675 |
НІКОЛАЙЧУК Я.В. |
14903 |
м. Яворів |
Вороцівський НВК |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
16676 |
НІКОЛЕНКО А.А. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
4 |
84 (30+36+18) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
16677 |
НІКОЛЕНКО Н.С. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
16678 |
НІКОЛІН А.Р. |
14190 |
м. Стрий |
СЗШ № 11 |
2 |
48 (18+18+12) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
16679 |
НІКОЛІН С.М. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
6 |
114 (30+36+48) |
|
|
|
С3 |
Панченко Наталія Сергіївна |
16680 |
НІКОЛІН Х.З. |
14012 |
м. Львів |
СЗШ № 34 |
7 |
159 (57+60+42) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
16681 |
НІКОЛЬКІНА А.М. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
16682 |
НІКОНОВА Є.В. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
3 |
74 (30+24+20) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
16683 |
НІКУЛЕНКО Ю.С. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
3 |
108 (30+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
16684 |
НІМАС К.А. |
14196 |
м. Трускавець |
СЗШ № 3 |
1 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Томашівська Наталія Валеріївна |
16685 |
НІМАС О. . |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
16686 |
НІМЕЦЬ І.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
6 |
110 (32+60+18) |
|
|
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
16687 |
НІМИЛОВИЧ Д.А. |
14147 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 4 |
8 |
156 (57+42+57) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
16688 |
НІМИЛОВИЧ С.А. |
14147 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 4 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
16689 |
НІМЦІВ С.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
9 |
120 (48+26+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
16690 |
НІМЦІВ Т.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
8 |
123 (48+36+39) |
|
С1 |
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
16691 |
НІРАЗ В.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
114 (36+36+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
16692 |
НІСЕВИЧ А.І. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
5 |
122 (46+34+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
16693 |
НІТЕФОР Д.С. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
5 |
93 (18+33+42) |
|
|
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
16694 |
НІТЕФОР М.С. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
1 |
82 (28+30+24) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
16695 |
НІЦУР М.М. |
14145 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 1 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
16696 |
НІЧ В.Є. |
14116 |
м. Львів |
СЗШ № 23 |
7 |
74 (12+36+26) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
16697 |
НІЩУКОВА М.Г. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
4 |
100 (30+42+28) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
16698 |
НОВАК А.О. |
14118 |
м. Львів |
СЗШ № 33 |
7 |
124 (36+42+46) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
16699 |
НОВАК Б.Л. |
14313 |
м. Жидачів |
Волице-Гніздичівська ЗОШ |
5 |
116 (32+36+48) |
|
|
|
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
16700 |
НОВАК В.П. |
14556 |
м. Радехів |
Середпільцівський НВК |
1 |
70 (22+24+24) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
16701 |
НОВАК М.Р. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
16702 |
НОВАК М.Р. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
16703 |
НОВАК С.П. |
14180 |
м. Стрий |
СЗШ № 1 |
4 |
102 (36+48+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
16704 |
НОВАК Я.Р. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
16705 |
НОВАРІВСЬКИЙ О.А. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
4 |
126 (42+48+36) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
16706 |
НОВАЧОК В.В. |
14752 |
м. Старий Самбір |
Хирівська школа-інтернат |
8 |
144 (54+48+42) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
16707 |
НОВАЧОК В.В. |
14752 |
м. Старий Самбір |
Хирівська школа-інтернат |
4 |
54 (18+12+24) |
|
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
16708 |
НОВАЧОК І.О. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
6 |
158 (46+60+52) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
16709 |
НОВАЧУК Н.А. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
10 |
150 (60+38+52) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
16710 |
НОВИКОВА Є.В. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
16711 |
НОВИЦЬКИЙ М.С. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
2 |
72 (24+24+24) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
16712 |
НОВІКОВ А.Д. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
3 |
102 (30+42+30) |
|
|
С2 |
|
Булас Надія Антонівна |
16713 |
НОВІКОВ В.В. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
1 |
78 (24+30+24) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
16714 |
НОВІКОВ В.С. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
2 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
16715 |
НОВІКОВ Д.І. |
14934 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 1 |
3 |
114 (36+42+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
16716 |
НОВІКОВ М.В. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
3 |
130 (48+42+40) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
16717 |
НОВІКОВ М.Ю. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
6 |
136 (46+42+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
16718 |
НОВІКОВ С.А. |
14136 |
м. Львів |
Приватна гімназія "Відродження" |
1 |
72 (24+24+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
16719 |
НОВІКОВА А.В. |
14189 |
м. Стрий |
СЗШ № 10 |
3 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
16720 |
НОВІКОВА А.О. |
14134 |
м. Львів |
Правнича гімназія |
9 |
112 (48+30+34) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
16721 |
НОВІКОВА С.О. |
14075 |
м. Львів |
СЗШ № 96 |
7 |
146 (51+44+51) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
16722 |
НОВІКОВА С.С. |
14208 |
м. Червоноград |
ЗШ № 12 |
3 |
108 (30+36+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Перець Надія Михайлівна |
16723 |
НОВІКОВА Ю.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
4 |
120 (36+48+36) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
16724 |
НОВІЦЬКА В.Я. |
14024 |
м. Львів |
ССЗШ № 15 |
10 |
74 (24+28+22) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
16725 |
НОВІЦЬКА К.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
3 |
126 (36+48+42) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
16726 |
НОВІЦЬКА Я.М. |
14028 |
м. Львів |
ЗОШ № 74 |
4 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
16727 |
НОВІЦЬКИЙ А.Я. |
14093 |
м. Львів |
СЗШ № 31 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
16728 |
НОВОСАД А.М. |
14691 |
м. Сокаль |
Княжівська ЗШ |
3 |
86 (30+24+32) |
|
|
|
С3 |
Кнейчук Наталія Володимирівна |
16729 |
НОВОСАД В.А. |
14207 |
м. Червоноград |
ЗШ № 11 |
4 |
108 (36+48+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Перець Надія Михайлівна |
16730 |
НОВОСАД В.В. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
4 |
96 (18+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
16731 |
НОВОСАД В.О. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
3 |
88 (24+36+28) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
16732 |
НОВОСАД В.С. |
14551 |
м. Радехів |
Нивицька ЗОШ |
6 |
114 (36+36+42) |
|
|
|
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
16733 |
НОВОСАД В.Ю. |
14678 |
м. Сокаль |
Острівський НВК-ЗШ-дитячий садок |
6 |
79 (26+31+22) |
|
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
16734 |
НОВОСАД Д.І. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
6 |
166 (58+48+60) |
З |
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
16735 |
НОВОСАД І.А. |
14554 |
м. Радехів |
Поздимирський НВК |
4 |
96 (30+36+30) |
|
|
С2 |
|
Брановський Володимир Іванович |
16736 |
НОВОСАД Л.А. |
14051 |
м. Львів |
СЗШ № 29 |
4 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
16737 |
НОВОСАД М.І. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
4 |
112 (42+36+34) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Панченко Наталія Сергіївна |
16738 |
НОВОСАД М.О. |
14390 |
м. Жовква |
НВК "Рава-Руська школа-гімназія" |
8 |
117 (33+58+26) |
|
|
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
16739 |
НОВОСАД О.П. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
3 |
120 (36+48+36) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
16740 |
НОВОСАД П.А. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
6 |
120 (34+42+44) |
|
|
С2 |
С3 |
Гарбіч Людмила Іванівна |
16741 |
НОВОСАД С.І. |
14690 |
м. Сокаль |
Тартаківська ЗШ |
6 |
96 (32+28+36) |
|
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
16742 |
НОВОСАД С.П. |
14044 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок " Провесінь" |
6 |
132 (42+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
16743 |
НОВОСАД Я.В. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
6 |
136 (46+42+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
16744 |
НОВОСАДА М.В. |
14042 |
м. Львів |
СЗШ № 42 |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
16745 |
НОВОСЕЛЬСЬКА І.М. |
14762 |
м. Старий Самбір |
Верхньолужецька ЗСШ |
7 |
151 (60+46+45) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
16746 |
НОВОСЕЛЬСЬКА О.Р. |
14473 |
м. Пустомити |
Поршнянська ЗОШ |
8 |
165 (60+60+45) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
16747 |
НОВОСІЛЕЦЬ Д.А. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
16748 |
НОВОСІЛЕЦЬ Н.Т. |
14487 |
м. Пустомити |
Зубрянський НВК |
3 |
92 (36+42+14) |
|
С1 |
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
16749 |
НОВОСІЛЬСЬКА В.І. |
14122 |
м. Львів |
СЗШ № 44 |
6 |
135 (36+45+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
16750 |
НОВОСІЛЬСЬКА Ю.А. |
14060 |
м. Львів |
СЗШ № 8 (молодша школа) |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Мазовіта Орися Петрівна |
16751 |
НОВОСТАВСЬКА Х.Я. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
9 |
142 (42+52+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
16752 |
НОВОСТАВСЬКИЙ А.Я. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
6 |
138 (36+54+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
16753 |
НОВОСЯДЛА С.В. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
8 |
104 (42+30+32) |
|
С1 |
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
16754 |
НОВОСЯДЛО О.Я. |
14480 |
м. Пустомити |
Наварійська ЗОШ |
8 |
144 (54+54+36) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
16755 |
НОВОТАРСЬКА М.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
4 |
108 (36+36+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Михаць Ігор Львович |
16756 |
НОГА А.К. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
7 |
147 (54+42+51) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
16757 |
НОГА М.Р. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
4 |
90 (24+30+36) |
|
|
|
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
16758 |
НОГА О.Р. |
14052 |
м. Львів |
СЗШ "Берегиня" |
7 |
71 (24+24+23) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
16759 |
НОГАЛЬ А.О. |
14204 |
м. Червоноград |
СШ № 8 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
16760 |
НОГАЛЬ В.І. |
14413 |
м. Жовква |
Річківська ЗОШ |
4 |
64 (24+24+16) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
16761 |
НОГАЛЬ О.П. |
14413 |
м. Жовква |
Річківська ЗОШ |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
16762 |
НОГАЧ А.С. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
16763 |
НОДЬ А.Ю. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
1 |
88 (28+30+30) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
16764 |
НОДЬ К.Ю. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
1 |
88 (28+30+30) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
16765 |
НОЖАК О.М. |
14464 |
м. Пустомити |
Семенівська ЗОШ |
1 |
72 (24+24+24) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
16766 |
НОЖАК Т.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
10 |
89 (30+22+37) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
16767 |
НОРИЧКА А. |
14181 |
м. Стрий |
СЗШ № 2 |
1 |
62 (20+18+24) |
|
С1 |
|
С3 |
Пістун Надія Данилівна |
16768 |
НОРИЧКА Б. |
14181 |
м. Стрий |
СЗШ № 2 |
1 |
68 (26+18+24) |
|
С1 |
|
С3 |
Пістун Надія Данилівна |
16769 |
НОС В.В. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
10 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
16770 |
НОС В.І. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
5 |
106 (24+34+48) |
|
|
|
С3 |
Біда Наталія Романівна |
16771 |
НОС К.Р. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
16772 |
НОС М.М. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
8 |
102 (39+36+27) |
|
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
16773 |
НОСАЛЬ Д.С. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
4 |
120 (42+48+30) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
16774 |
НОСАЛЬ Н.Ю. |
14472 |
м. Пустомити |
Верхньобілківська ЗОШ |
8 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
16775 |
НОСАЛЬ О.Т. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
16776 |
НОСАЧ Н.В. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
4 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
16777 |
НОСАЧ Ю.В. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
16778 |
НОСІКОВ Н |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
6 |
114 (36+30+48) |
|
|
|
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
16779 |
НОСОВ О.О. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
6 |
164 (56+54+54) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
16780 |
НОСОВСЬКА В.Д. |
14092 |
м. Львів |
СЗШ № 17 |
10 |
155 (54+44+57) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
16781 |
НОСОВСЬКА Н.Д. |
14092 |
м. Львів |
СЗШ № 17 |
4 |
108 (42+30+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
16782 |
НОЯРОВСЬКА С.Р. |
14007 |
м. Львів |
СЗШ № 4 |
3 |
120 (42+42+36) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
16783 |
НУДИК К.Н. |
14032 |
м. Львів |
НВК "Гроно" |
2 |
2 (2+0+0) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
16784 |
НУДИК Ю.О. |
14023 |
м. Львів |
Гімназія "Євшан" |
8 |
136 (54+42+40) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
16785 |
НУДЬ О.І. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
6 |
62 (34+10+18) |
|
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
16786 |
НУРАЄМТ В.В. |
14026 |
м. Львів |
СЗШ № 67 |
9 |
103 (54+24+25) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
16787 |
НУЦКОВСЬКА Д.Ю. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
16788 |
НЮНЬКІНА А.Б. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
6 |
95 (38+33+24) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
16789 |
ОБАРЯНИК В.І. |
14054 |
м. Львів |
СЗШ № 21 |
4 |
114 (30+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
16790 |
ОБЕРВАН Т.Р. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
8 |
118 (33+30+55) |
|
|
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
16791 |
ОБЕРВЕНЕЦЬ Ю.Р. |
14527 |
м. Радехів |
ЗОШ № 3 |
1 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
16792 |
ОБЕРДАК Р.С. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
9 |
141 (54+38+49) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
16793 |
ОБІРИК В.А. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
16794 |
ОБНЯВКА С.Р. |
14026 |
м. Львів |
СЗШ № 67 |
8 |
115 (51+28+36) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
16795 |
ОБРЕМБАЛЬСЬКА І.І. |
14012 |
м. Львів |
СЗШ № 34 |
3 |
132 (42+48+42) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
16796 |
ОБРИВКОВА Х.А. |
14718 |
м. Сокаль |
НВК ЗШ № 2 ліцей |
2 |
86 (26+30+30) |
З |
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
16797 |
ОБУХ В.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
3 |
110 (36+42+32) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Михаць Ігор Львович |
16798 |
ОБУХ Ю.І. |
14540 |
м. Радехів |
Стоянівська ЗОШ |
7 |
83 (39+24+20) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
16799 |
ОБУХАНИЧ О.Ю. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
5 |
144 (44+40+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
16800 |
ОВЕРКО Д.Т. |
14139 |
м. Львів |
"Перспектива" |
5 |
130 (40+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
16801 |
ОВЕРКО О.Р. |
14073 |
м. Львів |
ЗШ "Первоцвіт" |
2 |
66 (24+24+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
16802 |
ОВЕРКО Х.Т. |
14119 |
м. Львів |
СЗШ № 38 |
5 |
120 (38+40+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
16803 |
ОВЕРКО Ю. . |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
3 |
62 (24+12+26) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
16804 |
ОВЕРКО Ю.П. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
7 |
105 (48+26+31) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
16805 |
ОВЕРЧУК А.О. |
14209 |
м. Червоноград |
НВК № 13 |
10 |
171 (54+60+57) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
16806 |
ОВСЯНИЦЬКИЙ М.А. |
14282 |
м. Жидачів |
НВК |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
16807 |
ОВСЯННІКОВ В.О. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
10 |
136 (54+44+38) |
|
С1 |
С2 |
|
Михаць Ігор Львович |
16808 |
ОВСЯНСЬКА О.Д. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
3 |
118 (42+42+34) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
16809 |
ОВЧАР К.А. |
14117 |
м. Львів |
СЗШ № 30 |
2 |
28 (10+0+18) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
16810 |
ОВЧАР М.М. |
14093 |
м. Львів |
СЗШ № 31 |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
16811 |
ОВЧАР Ю.І. |
14415 |
м. Жовква |
Смереківська ЗОШ |
8 |
162 (60+54+48) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
16812 |
ОВЧАРЕНКО А.О. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
6 |
139 (46+45+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
16813 |
ОВЧАРЕНКО Ю.А. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
2 |
66 (24+18+24) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліпецька Віра Семенівна |
16814 |
ОВЧАРЕНКО Ю.А. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
2 |
66 (24+18+24) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліпецька Віра Семенівна |
16815 |
ОВЧАРОВА В.П. |
14050 |
м. Львів |
СЗШ № 24 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
16816 |
ОВЧАРУК Ю |
14005 |
м. Львів |
СЗШ № 62 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
16817 |
ОВЧІННІКОВА В.А. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
4 |
82 (36+24+22) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
16818 |
ОГАНЕЗОВ Ю.Р. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
6 |
75 (18+33+24) |
|
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
16819 |
ОГАНІСЯН А.С. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
10 |
133 (54+30+49) |
|
С1 |
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
16820 |
ОГАНОВ Д.Є. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
5 |
114 (42+48+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
16821 |
ОГАНОВ О.Є. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
3 |
118 (42+36+40) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
16822 |
ОГАР В.Р. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
7 |
101 (48+20+33) |
|
С1 |
|
|
Михаць Ігор Львович |
16823 |
ОГЕРЧУК В.В. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
16824 |
ОГІРКО В.А. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
4 |
72 (18+36+18) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
16825 |
ОГІРКО С.І. |
14026 |
м. Львів |
СЗШ № 67 |
8 |
104 (42+26+36) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
16826 |
ОГЛОБЛІН С.Б. |
14036 |
м. Львів |
СЗШ № 65 |
7 |
100 (39+30+31) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
16827 |
ОГНИСТА О.В. |
14118 |
м. Львів |
СЗШ № 33 |
9 |
85 (36+6+43) |
|
|
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
16828 |
ОГНІСТА Ю.В. |
14068 |
м. Львів |
ЗШ "Дивосвіт" |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
16829 |
ОГОНОВСЬКА А.Ю. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
4 |
96 (24+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
16830 |
ОГОНОВСЬКА М.А. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
2 |
56 (20+18+18) |
|
С1 |
|
|
Булас Надія Антонівна |
16831 |
ОГОНОВСЬКА О.М. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
16832 |
ОГОНОВСЬКА У.В. |
14184 |
м. Стрий |
СЗШ № 5 |
6 |
84 (18+36+30) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
16833 |
ОГОНОВСЬКА Х.А. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
4 |
120 (42+42+36) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
16834 |
ОГОНОВСЬКИЙ Р.Я. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
2 |
72 (18+30+24) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
16835 |
ОГОНОВСЬКИЙ Ю.Ю. |
14136 |
м. Львів |
Приватна гімназія "Відродження" |
8 |
123 (54+36+33) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
16836 |
ОГОРІЛКО Р.І. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
9 |
126 (48+32+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
16837 |
ОГОРОДНИК Д.Р. |
14862 |
м. Стрий |
Долішненська ЗОШ |
6 |
118 (40+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Романова Лілія Володимирівна |
16838 |
ОГОРОДНИК І.Б. |
14850 |
м. Стрий |
Станківська СЗШ |
7 |
139 (54+48+37) |
|
С1 |
С2 |
|
Романова Лілія Володимирівна |
16839 |
ОГОРОДНИК М.В. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
6 |
112 (34+42+36) |
|
|
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
16840 |
ОГОРОДНИК Х.Л. |
14678 |
м. Сокаль |
Острівський НВК-ЗШ-дитячий садок |
10 |
118 (42+30+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Кнейчук Наталія Володимирівна |
16841 |
ОГОРОДНИК Я.Н. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
2 |
54 (30+24+0) |
|
С1 |
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
16842 |
ОГОРОДНІЙЧУК С.В. |
14537 |
м. Радехів |
Павлівська ЗОШ |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
16843 |
ОГОРОДНІК А.С. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
6 |
109 (38+41+30) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
16844 |
ОГРАНЧУК Н.О. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
6 |
132 (56+42+34) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
16845 |
ОГРИЗКО К.В. |
14096 |
м. Львів |
ССЗШ № 46 |
4 |
104 (36+42+26) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
16846 |
ОГРУА А.І. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
4 |
70 (18+30+22) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
16847 |
ОДАБАШЯН Н.А. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
8 |
129 (54+42+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
16848 |
ОДАЙНІК П.А. |
14921 |
м. Яворів |
Дрогомишлянська СЗШ |
6 |
74 (20+28+26) |
|
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
16849 |
ОДАРЧЕНКО Н.С. |
14044 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок " Провесінь" |
8 |
159 (54+54+51) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
16850 |
ОДАРЮК Я. . |
14092 |
м. Львів |
СЗШ № 17 |
4 |
134 (42+48+44) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
16851 |
ОДИНАК П.Т. |
14182 |
м. Стрий |
СЗШ № 3 |
6 |
92 (32+30+30) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
16852 |
ОДИНАК С.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
4 |
102 (24+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Михаць Ігор Львович |
16853 |
ОДИНАК С.М. |
14147 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 4 |
9 |
91 (24+30+37) |
|
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
16854 |
ОДИНЕЦЬ О.М. |
14007 |
м. Львів |
СЗШ № 4 |
3 |
82 (18+36+28) |
|
|
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
16855 |
ОДИНЧАК Д.Т. |
14636 |
м. Сколе |
Нижньосиньовидненська ЗОШ |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
16856 |
ОДІЙЧУК С.В. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
1 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
16857 |
ОДІНЦОВА В. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
2 |
72 (30+24+18) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
16858 |
ОДНОРІГ А.В. |
14093 |
м. Львів |
СЗШ № 31 |
8 |
145 (57+42+46) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
16859 |
ОДНОРІГ І.Д. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
5 |
105 (30+33+42) |
|
|
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
16860 |
ОДНОРІГ К.Р. |
14327 |
м. Жидачів |
Рудківцівська ЗОШ |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
16861 |
ОДНОРІГ О.Р. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
6 |
108 (48+24+36) |
|
С1 |
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
16862 |
ОДНОРІГ С.Н. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
16863 |
ОДНОРІГ С.Ю. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
7 |
115 (48+36+31) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
16864 |
ОДНОРІГ Х.Ю. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
3 |
108 (24+48+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
16865 |
ОДНОРІГ Я.І. |
14098 |
м. Львів |
СЗШ № 50 |
5 |
90 (36+30+24) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
16866 |
ОДРОБИНКО Т.С. |
14205 |
м. Червоноград |
ЗШ № 9 |
9 |
76 (30+24+22) |
|
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
16867 |
ОЖИБКО В.В. |
14284 |
м. Жидачів |
Гімназія |
8 |
123 (48+36+39) |
|
С1 |
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
16868 |
ОЖИБКО М.Я. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
7 |
127 (33+54+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
16869 |
ОЖИЇВСЬКИЙ М.В. |
14537 |
м. Радехів |
Павлівська ЗОШ |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
16870 |
ОЖОГ С.А. |
14853 |
м. Стрий |
Бережницький НВК |
6 |
124 (28+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Романова Лілія Володимирівна |
16871 |
ОЗАРКО І.А. |
14166 |
м. Новий Розділ |
НВК "Лідер" |
6 |
29 (16+11+2) |
|
|
|
|
Верес Галина Мирославівна |
16872 |
ОЗАРУК Д.М. |
14480 |
м. Пустомити |
Наварійська ЗОШ |
4 |
108 (36+30+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
16873 |
ОЗГЮР Д.С. |
14117 |
м. Львів |
СЗШ № 30 |
2 |
70 (22+30+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
16874 |
ОЗЕРОВ В.Р. |
14418 |
м. Жовква |
Сулинівська ЗОШ |
3 |
106 (36+42+28) |
|
С1 |
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
16875 |
ОЗИМОК А.Ю. |
14477 |
м. Пустомити |
Ланівська ЗОШ |
3 |
90 (30+36+24) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
16876 |
ОЗИМОК В.М. |
14905 |
м. Яворів |
Немирівська СЗШ |
3 |
124 (36+48+40) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
16877 |
ОЗИМОК І.А. |
14942 |
м. Яворів |
Смолинська СЗШ |
7 |
165 (60+60+45) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
16878 |
ОЗИМОК М.Ю. |
14477 |
м. Пустомити |
Ланівська ЗОШ |
9 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
16879 |
ОЗКАН С.К. |
14138 |
м. Львів |
"Любисток" |
2 |
60 (30+18+12) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
16880 |
ОЗЮМЕНКО Г.А. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
2 |
70 (28+18+24) |
|
С1 |
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
16881 |
ОКІЛКА М.М. |
14475 |
м. Пустомити |
Оброшинська ЗОШ |
3 |
120 (48+42+30) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
16882 |
ОКІЛКО Л. . |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
2 |
60 (30+24+6) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
16883 |
ОКІС К.Т. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
16884 |
ОКОЛІТ К.Р. |
14016 |
м. Львів |
Українська приватна гімназія, ЗСППШ "Альфа" |
2 |
60 (24+18+18) |
|
С1 |
|
|
Білий Микола Михайлович |
16885 |
ОКОЛІЧНИЙ В.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
2 |
72 (30+30+12) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
16886 |
ОКОЛОВИЧ М.Р. |
14007 |
м. Львів |
СЗШ № 4 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
16887 |
ОКОНЯ Д.Ю. |
14042 |
м. Львів |
СЗШ № 42 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
16888 |
ОКРЕНКА Р.Р. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
8 |
135 (54+42+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
16889 |
ОКРІП А.Р. |
14024 |
м. Львів |
ССЗШ № 15 |
3 |
90 (30+36+24) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
16890 |
ОКРУГ А.Б. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
6 |
122 (34+40+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Гарбіч Людмила Іванівна |
16891 |
ОКРУГ М.Р. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
3 |
94 (36+36+22) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
16892 |
ОЛАЛЬКОВА В.А. |
14098 |
м. Львів |
СЗШ № 50 |
4 |
120 (36+36+48) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
16893 |
ОЛАШИН А.І. |
14114 |
м. Львів |
СЗШ № 20 |
6 |
125 (32+45+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
16894 |
ОЛЕАРНИК А.А. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
9 |
138 (42+38+58) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
16895 |
ОЛЕГ І. . |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
5 |
62 (18+30+14) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
16896 |
ОЛЕЙНІКОВА А.М. |
14126 |
м. Львів |
СЗШ № 78 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
16897 |
ОЛЕКСЕВИЧ М.М. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
2 |
72 (30+24+18) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
16898 |
ОЛЕКСИН І.А. |
14409 |
м. Жовква |
Малопередримихівська ЗОШ |
3 |
96 (30+36+30) |
|
|
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
16899 |
ОЛЕКСИН І.А. |
14530 |
м. Радехів |
Бишівська ЗОШ |
9 |
55 (18+12+25) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
16900 |
ОЛЕКСИН К.А. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
4 |
38 (12+24+2) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
16901 |
ОЛЕКСИН Р.Д. |
14488 |
м. Пустомити |
Сокільницька ЗОШ |
3 |
108 (30+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
16902 |
ОЛЕКСИН С.О. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
6 |
113 (44+39+30) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
16903 |
ОЛЕКСИН Ю. |
14185 |
м. Стрий |
СЗШ № 6 |
7 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
16904 |
ОЛЕКСИШИН В.М. |
14865 |
м. Стрий |
Завадівська ЗОШ |
4 |
102 (30+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Романова Лілія Володимирівна |
16905 |
ОЛЕКСІВ В.Б. |
14093 |
м. Львів |
СЗШ № 31 |
8 |
152 (60+50+42) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
16906 |
ОЛЕКСІВ Д.В. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
2 |
72 (30+24+18) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
16907 |
ОЛЕКСІВ Р.В. |
14036 |
м. Львів |
СЗШ № 65 |
7 |
125 (60+42+23) |
|
С1 |
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
16908 |
ОЛЕКСІВ С.Р. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
9 |
130 (54+28+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
16909 |
ОЛЕКСІВ Ю.А. |
14032 |
м. Львів |
НВК "Гроно" |
2 |
64 (22+24+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
16910 |
ОЛЕКСІВС Б.С. |
14052 |
м. Львів |
СЗШ "Берегиня" |
2 |
60 (24+24+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
16911 |
ОЛЕКСІЄВЕЦЬ А.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
6 |
142 (46+42+54) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
16912 |
ОЛЕКСІЄНКО Н.В. |
14504 |
м. Пустомити |
Басівська ЗОШ |
3 |
108 (30+48+30) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
16913 |
ОЛЕКСОВСЬКА Х.Р. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
5 |
128 (44+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Михаць Ігор Львович |
16914 |
ОЛЕКСОВСЬКИЙ Н.О. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
7 |
154 (60+48+46) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
16915 |
ОЛЕКСЮК А.В. |
14192 |
м. Стрий |
Гімназія |
6 |
96 (30+30+36) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
16916 |
ОЛЕКСЮК Б.П. |
14012 |
м. Львів |
СЗШ № 34 |
3 |
132 (48+42+42) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
16917 |
ОЛЕКСЮК В.А. |
14030 |
м. Львів |
СЗШ № 77 |
3 |
104 (30+42+32) |
|
|
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
16918 |
ОЛЕКСЮК В.О. |
14137 |
м. Львів |
ПХШ "Перлина" |
3 |
42 (24+18+0) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
16919 |
ОЛЕКСЮК М.А. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
1 |
80 (26+30+24) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
16920 |
ОЛЕКСЮК М.Р. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
9 |
101 (36+28+37) |
|
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
16921 |
ОЛЕКСЮК Н.А. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
16922 |
ОЛЕКСЮК Н.О. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
2 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
16923 |
ОЛЕКСЮК О.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
8 |
82 (33+18+31) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
16924 |
ОЛЕКСЮК О.О. |
14195 |
м. Трускавець |
НВК СЗШ № 2 гімназія |
2 |
54 (30+6+18) |
|
С1 |
|
|
Томашівська Наталія Валеріївна |
16925 |
ОЛЕКСЮК Я.В. |
14134 |
м. Львів |
Правнича гімназія |
9 |
159 (54+48+57) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
16926 |
ОЛЕКСЯК І. |
14195 |
м. Трускавець |
НВК СЗШ № 2 гімназія |
6 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Томашівська Наталія Валеріївна |
16927 |
ОЛЕКСЯК І.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
3 |
96 (30+42+24) |
|
|
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
16928 |
ОЛЕНДЕР А.Б. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
5 |
86 (32+24+30) |
|
|
|
|
Цімарно Марія Петрівна |
16929 |
ОЛЕНДЕР А.Т. |
14549 |
м. Радехів |
Кустинський НВК |
3 |
96 (24+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
16930 |
ОЛЕНИЧ Д.А. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
3 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
16931 |
ОЛЕНИЧ М.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
3 |
84 (36+24+24) |
|
С1 |
|
|
Шманько Андрій Петрович |
16932 |
ОЛЕНИЧ О.О. |
14411 |
м. Жовква |
Мервичівська ЗОШ |
8 |
138 (42+48+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
16933 |
ОЛЕНИЧ Р.І. |
14195 |
м. Трускавець |
НВК СЗШ № 2 гімназія |
6 |
112 (34+42+36) |
|
|
С2 |
|
Томашівська Наталія Валеріївна |
16934 |
ОЛЕНИЧ Х.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
5 |
100 (28+42+30) |
|
|
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
16935 |
ОЛЕНІН М.Р. |
14036 |
м. Львів |
СЗШ № 65 |
7 |
49 (21+14+14) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
16936 |
ОЛЕНСЬКА К.В. |
14140 |
м. Львів |
ШЕЛ |
9 |
115 (30+36+49) |
|
|
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
16937 |
ОЛЕНЧУК В.А. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
3 |
70 (30+24+16) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
16938 |
ОЛЕНЧУК В.Ю. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
8 |
111 (39+32+40) |
|
|
|
С3 |
Біда Наталія Романівна |
16939 |
ОЛЕНЮК В.А. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
2 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
16940 |
ОЛЕНЮК Р.Т. |
14093 |
м. Львів |
СЗШ № 31 |
3 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
16941 |
ОЛЕНЮК С.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
4 |
108 (36+36+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Булас Надія Антонівна |
16942 |
ОЛЕСКЕВИЧ Ю.В. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
6 |
142 (50+52+40) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Оленчин Тетяна Петрівна |
16943 |
ОЛЕСНЕВИЧ Ю.А. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
3 |
96 (42+24+30) |
|
С1 |
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
16944 |
ОЛЕСЬКЕВИЧ А.А. |
14053 |
м. Львів |
СЗШ № 70 |
4 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
16945 |
ОЛЕСЬКІВ Б.І. |
14190 |
м. Стрий |
СЗШ № 11 |
3 |
50 (24+12+14) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
16946 |
ОЛЕСЬКІВ О.В. |
14203 |
м. Червоноград |
ЗШ № 7 |
4 |
120 (42+36+42) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
16947 |
ОЛЕХ М.В. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
9 |
46 (12+18+16) |
|
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
16948 |
ОЛЕХНОВИЧ Д.К. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
4 |
106 (36+42+28) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
16949 |
ОЛЕШ Р.А. |
14119 |
м. Львів |
СЗШ № 38 |
7 |
129 (60+36+33) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
16950 |
ОЛЕШ Р.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
9 |
151 (54+54+43) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
16951 |
ОЛЕЩУК М.В. |
14170 |
м. Новий Розділ |
ЗШ № 4 |
3 |
108 (36+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Верес Галина Мирославівна |
16952 |
ОЛЕЩУК О.О. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
10 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
16953 |
ОЛЕЯРЧИК І.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
6 |
110 (38+42+30) |
|
|
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
16954 |
ОЛЄЙНІКОВА О.М. |
14126 |
м. Львів |
СЗШ № 78 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
16955 |
ОЛИВА В.О. |
14098 |
м. Львів |
СЗШ № 50 |
7 |
132 (48+52+32) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
16956 |
ОЛИВКО З.М. |
14200 |
м. Червоноград |
ЗШ № 4 |
4 |
112 (30+42+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Перець Надія Михайлівна |
16957 |
ОЛИВКО Я. |
14390 |
м. Жовква |
НВК "Рава-Руська школа-гімназія" |
4 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
16958 |
ОЛИНЕЦЬ І.Я. |
14036 |
м. Львів |
СЗШ № 65 |
6 |
78 (20+28+30) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
16959 |
ОЛИНЕЦЬ М.Я. |
14036 |
м. Львів |
СЗШ № 65 |
7 |
84 (33+24+27) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
16960 |
ОЛИНЕЦЬ О.Є. |
14126 |
м. Львів |
СЗШ № 78 |
8 |
73 (12+32+29) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
16961 |
ОЛИНСЬКИЙ О.А. |
14026 |
м. Львів |
СЗШ № 67 |
8 |
100 (45+24+31) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
16962 |
ОЛИНЦІВ С.Г. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
10 |
150 (54+44+52) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
16963 |
ОЛІИНИК Б.О. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
16964 |
ОЛІИНИК Н.П. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
3 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
16965 |
ОЛІЙНИК А.В. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
8 |
126 (48+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
16966 |
ОЛІЙНИК А.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
7 |
141 (60+36+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Біда Наталія Романівна |
16967 |
ОЛІЙНИК А.І. |
14068 |
м. Львів |
ЗШ "Дивосвіт" |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
16968 |
ОЛІЙНИК А.М. |
14639 |
м. Сколе |
Орявська ЗОШ |
8 |
75 (42+16+17) |
|
С1 |
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
16969 |
ОЛІЙНИК А.М. |
14767 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 1 |
7 |
142 (54+46+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Мар’ян Ольга Казимирівна |
16970 |
ОЛІЙНИК А.С. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
4 |
120 (42+42+36) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
16971 |
ОЛІЙНИК Б.Р. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
2 |
66 (30+18+18) |
|
С1 |
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
16972 |
ОЛІЙНИК В.В. |
14205 |
м. Червоноград |
ЗШ № 9 |
3 |
94 (36+48+10) |
|
С1 |
С2 |
|
Перець Надія Михайлівна |
16973 |
ОЛІЙНИК В.В. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
4 |
80 (30+36+14) |
|
|
С2 |
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
16974 |
ОЛІЙНИК В.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
11 |
112 (36+24+52) |
|
|
|
С3 |
Біда Наталія Романівна |
16975 |
ОЛІЙНИК В.В. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
5 |
158 (52+60+46) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
16976 |
ОЛІЙНИК В.Д. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
16977 |
ОЛІЙНИК В.І. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
3 |
106 (42+36+28) |
|
С1 |
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
16978 |
ОЛІЙНИК В.О. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
5 |
128 (40+46+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
16979 |
ОЛІЙНИК В.Ю. |
14042 |
м. Львів |
СЗШ № 42 |
6 |
140 (44+42+54) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
16980 |
ОЛІЙНИК Г.Б. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
7 |
115 (54+30+31) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
16981 |
ОЛІЙНИК Г.Б. |
14192 |
м. Стрий |
Гімназія |
6 |
93 (30+27+36) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
16982 |
ОЛІЙНИК Д.А. |
14182 |
м. Стрий |
СЗШ № 3 |
9 |
75 (36+8+31) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
16983 |
ОЛІЙНИК Д.І. |
14184 |
м. Стрий |
СЗШ № 5 |
3 |
72 (30+30+12) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
16984 |
ОЛІЙНИК Д.І. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
5 |
118 (34+48+36) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
16985 |
ОЛІЙНИК Д.Р. |
14284 |
м. Жидачів |
Гімназія |
6 |
123 (36+39+48) |
|
|
|
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
16986 |
ОЛІЙНИК Є.Т. |
14012 |
м. Львів |
СЗШ № 34 |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
16987 |
ОЛІЙНИК І.Б. |
14486 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 1 |
5 |
98 (32+36+30) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
16988 |
ОЛІЙНИК І.В. |
14869 |
м. Стрий |
Н. Лукавицька ЗОШ |
8 |
132 (57+36+39) |
|
С1 |
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
16989 |
ОЛІЙНИК І.Р. |
14194 |
м. Трускавець |
СЗШ № 1 |
2 |
46 (22+18+6) |
|
С1 |
|
|
Томашівська Наталія Валеріївна |
16990 |
ОЛІЙНИК І.Я. |
14170 |
м. Новий Розділ |
ЗШ № 4 |
7 |
156 (60+54+42) |
З |
|
|
|
Верес Галина Мирославівна |
16991 |
ОЛІЙНИК К. . |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
3 |
62 (12+42+8) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
16992 |
ОЛІЙНИК К.А. |
14068 |
м. Львів |
ЗШ "Дивосвіт" |
3 |
86 (30+30+26) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
16993 |
ОЛІЙНИК Л.Ю. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
7 |
104 (36+28+40) |
|
|
|
С3 |
Біда Наталія Романівна |
16994 |
ОЛІЙНИК М. . |
14092 |
м. Львів |
СЗШ № 17 |
6 |
112 (32+38+42) |
|
|
|
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
16995 |
ОЛІЙНИК М.А. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
5 |
72 (34+16+22) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
16996 |
ОЛІЙНИК М.М. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
16997 |
ОЛІЙНИК М.С. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
4 |
114 (42+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
16998 |
ОЛІЙНИК М.Ю. |
14042 |
м. Львів |
СЗШ № 42 |
3 |
128 (42+42+44) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
16999 |
ОЛІЙНИК О.А. |
14075 |
м. Львів |
СЗШ № 96 |
6 |
126 (32+54+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
17000 |
ОЛІЙНИК О.І. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
7 |
135 (42+48+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Біда Наталія Романівна |
17001 |
ОЛІЙНИК Р.А. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
11 |
134 (48+34+52) |
|
С1 |
|
С3 |
Біда Наталія Романівна |
17002 |
ОЛІЙНИК Р.А. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
6 |
160 (52+60+48) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
17003 |
ОЛІЙНИК Р.Б. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
6 |
113 (50+15+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Лободяк Леся Мар'янівна |
17004 |
ОЛІЙНИК Р.І. |
14073 |
м. Львів |
ЗШ "Первоцвіт" |
2 |
60 (30+18+12) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
17005 |
ОЛІЙНИК Р.І. |
14208 |
м. Червоноград |
ЗШ № 12 |
3 |
68 (24+30+14) |
|
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
17006 |
ОЛІЙНИК С.А. |
14075 |
м. Львів |
СЗШ № 96 |
3 |
90 (24+30+36) |
|
|
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
17007 |
ОЛІЙНИК С.І. |
14182 |
м. Стрий |
СЗШ № 3 |
5 |
68 (16+22+30) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
17008 |
ОЛІЙНИК С.М. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
7 |
118 (27+42+49) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
17009 |
ОЛІЙНИК С.О. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
9 |
64 (30+16+18) |
|
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
17010 |
ОЛІЙНИК С.Р. |
14166 |
м. Новий Розділ |
НВК "Лідер" |
6 |
124 (44+44+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Верес Галина Мирославівна |
17011 |
ОЛІЙНИК Х.Р. |
14166 |
м. Новий Розділ |
НВК "Лідер" |
11 |
99 (36+24+39) |
|
|
|
|
Верес Галина Мирославівна |
17012 |
ОЛІЙНИК Ю.В. |
14678 |
м. Сокаль |
Острівський НВК-ЗШ-дитячий садок |
2 |
36 (18+12+6) |
|
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
17013 |
ОЛІЙНИК Ю.І. |
14114 |
м. Львів |
СЗШ № 20 |
9 |
140 (60+34+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
17014 |
ОЛІЙНИК Ю.О. |
14114 |
м. Львів |
СЗШ № 20 |
7 |
131 (45+46+40) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
17015 |
ОЛІЙНИК Ю.Р. |
14097 |
м. Львів |
СЗШ № 48 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
17016 |
ОЛІЙНИК Ю.Р. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
6 |
73 (28+19+26) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
17017 |
ОЛІЙНИК Я.І. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
1 |
78 (24+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
17018 |
ОЛІЙНИК Я.Я. |
14207 |
м. Червоноград |
ЗШ № 11 |
4 |
80 (30+18+32) |
|
|
|
С3 |
Перець Надія Михайлівна |
17019 |
ОЛІЙНИЧОК М.М. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
4 |
102 (30+42+30) |
|
|
С2 |
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
17020 |
ОЛІСКЕВИЧ К.М. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
17021 |
ОЛІСКЕВИЧ С.М. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
3 |
86 (36+42+8) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
17022 |
ОЛІФЕРЧУК Я.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
7 |
130 (45+30+55) |
|
С1 |
|
С3 |
Біда Наталія Романівна |
17023 |
ОЛІФИРЕНКО Ю.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
7 |
97 (45+30+22) |
|
С1 |
|
|
Булас Надія Антонівна |
17024 |
ОЛІФІР О.С. |
14096 |
м. Львів |
ССЗШ № 46 |
6 |
148 (58+48+42) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
17025 |
ОЛІШЕВСЬКА В.В. |
14103 |
м. Львів |
Санінтерн № 1 |
4 |
130 (42+42+46) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
17026 |
ОЛІШКЕВИЧ Т.Я. |
14363 |
м. Жовква |
Великогрибовицька ЗОШ |
3 |
80 (36+30+14) |
|
С1 |
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
17027 |
ОЛІЯРНИК А.А. |
14118 |
м. Львів |
СЗШ № 33 |
9 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
17028 |
ОЛІЯРНИК А.М. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
3 |
128 (42+48+38) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
17029 |
ОЛІЯРНИК А.Т. |
14126 |
м. Львів |
СЗШ № 78 |
6 |
104 (50+24+30) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
17030 |
ОЛІЯРНИК В.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
17031 |
ОЛІЯРНИК В.І. |
14457 |
м. Пустомити |
Кротошинська ЗОШ |
3 |
74 (30+24+20) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
17032 |
ОЛІЯРНИК Л.М. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
8 |
135 (54+42+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
17033 |
ОЛІЯРНИК М.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
7 |
124 (51+38+35) |
|
С1 |
|
|
Шманько Андрій Петрович |
17034 |
ОЛІЯРНИК Н.Б. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
10 |
37 (12+14+11) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
17035 |
ОЛІЯРНИК Н.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
9 |
107 (36+34+37) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
17036 |
ОЛІЯРНИК О.Р. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
9 |
147 (54+44+49) |
З |
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
17037 |
ОЛІЯРНИК С.Р. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
5 |
90 (40+26+24) |
|
С1 |
|
|
Шманько Андрій Петрович |
17038 |
ОЛІЯРНИК Ю.С. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
3 |
106 (42+36+28) |
|
С1 |
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
17039 |
ОЛІЯРЧИК В |
14077 |
м. Львів |
СЗШ № 84 |
8 |
126 (48+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
17040 |
ОЛІЯРЧУК В.І. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
4 |
126 (30+48+48) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
17041 |
ОЛІЯРЧУК М.І. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
2 |
66 (24+24+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Булас Надія Антонівна |
17042 |
ОЛЇЯРНИК Н.Р. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
17043 |
ОЛЬХОВА М.В. |
14463 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 2 |
3 |
90 (42+30+18) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
17044 |
ОЛЬШАНЕЦЬКА О.І. |
14185 |
м. Стрий |
СЗШ № 6 |
7 |
114 (48+30+36) |
|
С1 |
|
|
Пістун Надія Данилівна |
17045 |
ОЛЬШАНЕЦЬКИЙ В.М. |
14304 |
м. Жидачів |
Монастирецький НВК |
5 |
74 (16+20+38) |
|
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
17046 |
ОЛЬШАНСЬКИЙ Д.О. |
14926 |
м. Яворів |
Дацьківська СЗШ |
5 |
98 (20+42+36) |
|
|
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
17047 |
ОЛЬШЕВСЬКА К.І. |
14853 |
м. Стрий |
Бережницький НВК |
3 |
102 (36+42+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Романова Лілія Володимирівна |
17048 |
ОЛЬШЕВСЬКА О.О. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
4 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
17049 |
ОЛЬШЕВСЬКА Ю.В. |
14853 |
м. Стрий |
Бережницький НВК |
2 |
66 (24+30+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Романова Лілія Володимирівна |
17050 |
ОЛЯНІН Р.В. |
14012 |
м. Львів |
СЗШ № 34 |
3 |
108 (30+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Оленчин Тетяна Петрівна |
17051 |
ОМАШЕВСЬКИЙ А. . |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
1 |
56 (26+18+12) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
17052 |
ОМЕЛЬЧЕНКО Р.В. |
14936 |
м. Яворів |
НВК ДЗ СЗШ |
3 |
92 (36+36+20) |
|
С1 |
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
17053 |
ОМЕЛЬЧУК М.О. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
3 |
86 (30+36+20) |
|
|
С2 |
|
Булас Надія Антонівна |
17054 |
ОМЕЛЬЧУК О.Р. |
14023 |
м. Львів |
Гімназія "Євшан" |
5 |
135 (44+43+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
17055 |
ОМЕЛЬЯНЕНКО М.Б. |
14185 |
м. Стрий |
СЗШ № 6 |
4 |
108 (24+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Пістун Надія Данилівна |
17056 |
ОМЕЛЮХ А.І. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
3 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
17057 |
ОМЕЛЮХ Р.Т. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
7 |
145 (60+34+51) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
17058 |
ОМЕЛЯН А.А. |
14036 |
м. Львів |
СЗШ № 65 |
7 |
160 (60+48+52) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
17059 |
ОМЕЛЯН А.Ю. |
14044 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок " Провесінь" |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
17060 |
ОМЕЛЯН Г.Я. |
14371 |
м. Жовква |
Зіболківська ЗОШ |
4 |
88 (24+36+28) |
|
|
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
17061 |
ОМЕЛЯН Т.І. |
14540 |
м. Радехів |
Стоянівська ЗОШ |
3 |
126 (36+48+42) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
17062 |
ОМЕЛЯН Х.А. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
8 |
156 (54+54+48) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
17063 |
ОМЕЛЯН Ю.Я. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
2 |
72 (24+18+30) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
17064 |
ОМЕЛЯНОВСЬКА Т.Б. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
7 |
129 (45+26+58) |
|
С1 |
|
С3 |
Біда Наталія Романівна |
17065 |
ОМЕЛЯШ Д.В. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
10 |
133 (54+30+49) |
|
С1 |
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
17066 |
ОМЕЛЯШ О.Ю. |
14101 |
м. Львів |
СЗШ № 66 |
4 |
88 (30+30+28) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
17067 |
ОМЕТЮХ В.Я. |
14934 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 1 |
4 |
120 (42+36+42) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
17068 |
ОМЕТЮХ С.А. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
8 |
156 (60+54+42) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
17069 |
ОМЕТЮХ С.В. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
3 |
88 (18+42+28) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
17070 |
ОМЕТЮХ Я.Т. |
14027 |
м. Львів |
СЗШ № 68 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
17071 |
ОНАЦЬ С.І. |
14618 |
м. Сколе |
Славська ЗОШ |
9 |
148 (48+42+58) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
17072 |
ОНАЦЬКИЙ В.Я. |
14942 |
м. Яворів |
Смолинська СЗШ |
5 |
143 (50+45+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
17073 |
ОНАЧИШИЧ Д.С. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
17074 |
ОНАЧИШИЧ Р.О. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
17075 |
ОНИСИК К.С. |
14488 |
м. Пустомити |
Сокільницька ЗОШ |
9 |
113 (42+28+43) |
|
С1 |
|
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
17076 |
ОНИСИК М.Р. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
7 |
112 (39+36+37) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
17077 |
ОНИСЬКІВ А.М. |
14283 |
м. Жидачів |
Гніздичівська СЗШ |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
17078 |
ОНИСЬКІВ В.І. |
14012 |
м. Львів |
СЗШ № 34 |
6 |
134 (44+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Оленчин Тетяна Петрівна |
17079 |
ОНИСЬКІВ Г.І. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
17080 |
ОНИСЬКІВ Д.В. |
14180 |
м. Стрий |
СЗШ № 1 |
3 |
132 (48+48+36) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
17081 |
ОНИСЬКІВ К.Р. |
14102 |
м. Львів |
СЗШ № 83 |
4 |
72 (36+18+18) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
17082 |
ОНИСЬКІВ М.І. |
14178 |
м. Самбір |
СШ № 10 |
9 |
150 (60+44+46) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
17083 |
ОНИСЬКІВ О.О. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
6 |
126 (40+46+40) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
17084 |
ОНИСЬКІВ С.М. |
14187 |
м. Стрий |
СЗШ № 8 |
8 |
111 (42+30+39) |
|
С1 |
|
|
Пістун Надія Данилівна |
17085 |
ОНИСЬКО А.О. |
14158 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 7 |
5 |
88 (34+36+18) |
|
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
17086 |
ОНИСЬКО А.О. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
2 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
17087 |
ОНИСЬКО Б.В. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
6 |
60 (16+12+32) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
17088 |
ОНИСЬКО Г. |
14935 |
м. Яворів |
НВК СЗШ ДНЗ с. Бірки |
8 |
148 (54+54+40) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
17089 |
ОНИСЬКО Д.І. |
14463 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 2 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
17090 |
ОНИСЬКО І.В. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
3 |
84 (24+36+24) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
17091 |
ОНИСЬКО М. . |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
6 |
82 (16+30+36) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
17092 |
ОНИСЬКО Х.П. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
8 |
133 (51+44+38) |
|
С1 |
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
17093 |
ОНИСЬКО Ю.Ю. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
3 |
126 (36+42+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
17094 |
ОНИШКЕВИЧ А.О. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
9 |
99 (42+30+27) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
17095 |
ОНИШКЕВИЧ В.А. |
14074 |
м. Львів |
ЛСШ № 69 |
4 |
114 (36+48+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
17096 |
ОНИШКЕВИЧ В.О. |
14203 |
м. Червоноград |
ЗШ № 7 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
17097 |
ОНИШКЕВИЧ М.Т. |
14475 |
м. Пустомити |
Оброшинська ЗОШ |
7 |
162 (57+54+51) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
17098 |
ОНИШКЕВИЧ О.І. |
14073 |
м. Львів |
ЗШ "Первоцвіт" |
2 |
44 (20+12+12) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
17099 |
ОНИШКЕВИЧ Ю.Т. |
14475 |
м. Пустомити |
Оброшинська ЗОШ |
3 |
120 (48+42+30) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
17100 |
ОНИШКІВ А.А. |
14464 |
м. Пустомити |
Семенівська ЗОШ |
4 |
114 (36+42+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
17101 |
ОНИШКІВ М.В. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
5 |
134 (44+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
17102 |
ОНИШКІВ Н.Р. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
7 |
94 (39+32+23) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
17103 |
ОНИШКІВ Р.Ю. |
14075 |
м. Львів |
СЗШ № 96 |
5 |
114 (32+40+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
17104 |
ОНИШКІВ С.І. |
14486 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 1 |
8 |
130 (42+48+40) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
17105 |
ОНИШКІВ Т.М. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
1 |
48 (24+24+0) |
|
С1 |
С2 |
|
Булас Надія Антонівна |
17106 |
ОНИШКІВ Т.П. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
6 |
147 (48+51+48) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
17107 |
ОНИШКІВ Х.М. |
14905 |
м. Яворів |
Немирівська СЗШ |
3 |
132 (42+48+42) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
17108 |
ОНИШКО А.Р. |
14032 |
м. Львів |
НВК "Гроно" |
1 |
80 (26+30+24) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
17109 |
ОНИШКО А.Я. |
14076 |
м. Львів |
СЗШ № 86 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
17110 |
ОНИШКО В.О. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
7 |
97 (45+24+28) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
17111 |
ОНИШКО Д.М. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
6 |
92 (32+30+30) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
17112 |
ОНИШКО Є.І. |
14136 |
м. Львів |
Приватна гімназія "Відродження" |
5 |
62 (18+14+30) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
17113 |
ОНИШКО М.Є. |
14461 |
м. Пустомити |
Зимноводівська ЗОШ № 2 |
6 |
78 (26+22+30) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
17114 |
ОНИШКО Ю.Т. |
14119 |
м. Львів |
СЗШ № 38 |
6 |
156 (54+48+54) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
17115 |
ОНИШКО Я.О. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
17116 |
ОНИЩАК А.М. |
14370 |
м. Жовква |
Зашківська ЗОШ |
10 |
101 (36+26+39) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
17117 |
ОНИЩАК А.С. |
14005 |
м. Львів |
СЗШ № 62 |
3 |
84 (24+36+24) |
|
|
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
17118 |
ОНИЩАК В.А. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
17119 |
ОНИЩАК В.О. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
3 |
56 (24+18+14) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
17120 |
ОНИЩАК М.О. |
14390 |
м. Жовква |
НВК "Рава-Руська школа-гімназія" |
8 |
92 (30+26+36) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
17121 |
ОНИЩАК Ю.М. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
10 |
125 (42+32+51) |
|
С1 |
|
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
17122 |
ОНИЩЕНКО А.А. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
17123 |
ОНИЩЕНКО Б.В. |
14147 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 4 |
7 |
145 (60+48+37) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
17124 |
ОНИЩУК А.М. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
9 |
127 (48+28+51) |
|
С1 |
|
С3 |
Цімарно Марія Петрівна |
17125 |
ОНИЩУК Р.В. |
14545 |
м. Радехів |
Грицевільська ЗОШ |
8 |
147 (45+60+42) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
17126 |
ОНІЖУК А.О. |
14198 |
м. Червоноград |
ЗШ № 2 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
17127 |
ОНІПА Б.О. |
14561 |
м. Радехів |
Яструбичівська ЗОШ |
5 |
110 (34+34+42) |
|
|
|
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
17128 |
ОНІПКО Ю. |
14185 |
м. Стрий |
СЗШ № 6 |
5 |
119 (32+45+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Пістун Надія Данилівна |
17129 |
ОНІЩУК Р.С. |
14753 |
м. Старий Самбір |
Торчиновицька ЗСШ |
6 |
102 (32+22+48) |
|
|
|
С3 |
Мар’ян Ольга Казимирівна |
17130 |
ОНУФЕР А.М. |
14185 |
м. Стрий |
СЗШ № 6 |
4 |
108 (24+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Пістун Надія Данилівна |
17131 |
ОНУФЕР О.А. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
10 |
92 (24+28+40) |
|
|
|
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
17132 |
ОНУФРЕЙЧУК А.М. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
2 |
72 (30+18+24) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
17133 |
ОНУФРІВ В.Ю. |
14190 |
м. Стрий |
СЗШ № 11 |
1 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
17134 |
ОНУФРІВ М.В. |
14606 |
м. Сколе |
Верхньосиньовидненська ЗОШ |
6 |
110 (40+36+34) |
|
С1 |
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
17135 |
ОНУШКАНЕЦЬ В.О. |
14174 |
м. Самбір |
СШ № 4 |
9 |
43 (12+14+17) |
|
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
17136 |
ОНУШКАНИЧ Н.А. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
6 |
62 (30+16+16) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
17137 |
ОНУШКАНИЧ О.Я. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
9 |
153 (60+38+55) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
17138 |
ОПАЛАК М.Д. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
17139 |
ОПАЛАК Ю.А. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
4 |
88 (24+30+34) |
|
|
|
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
17140 |
ОПАЛЕНКО Д |
14748 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 2 |
6 |
116 (32+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Мар’ян Ольга Казимирівна |
17141 |
ОПАЛІНСЬКА С.Б. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
17142 |
ОПАЛЬКОВА А.О. |
14385 |
м. Жовква |
ЗОШ № 3 |
6 |
101 (38+27+36) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
17143 |
ОПАЦЬКА М.А. |
14720 |
м. Сокаль |
НВК ЗШ № 4 ліцей |
6 |
113 (38+39+36) |
|
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
17144 |
ОПАЦЬКА О.Ю. |
14614 |
м. Сколе |
Підгородецька ЗОШ |
5 |
90 (18+30+42) |
|
|
|
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
17145 |
ОПЕЛЯ Р.В. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
4 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
17146 |
ОПИР В.Т. |
14112 |
м. Львів |
Школа радості |
4 |
84 (36+30+18) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
17147 |
ОПИР З.Т. |
14112 |
м. Львів |
Школа радості |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
17148 |
ОПИР І.М. |
14108 |
м. Львів |
"Малюк" |
2 |
68 (26+24+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
17149 |
ОПІЙНИК А.О. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
3 |
100 (30+42+28) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
17150 |
ОПОКА А.В. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
2 |
88 (28+30+30) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
17151 |
ОПОКА В.М. |
14122 |
м. Львів |
СЗШ № 44 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
17152 |
ОПОКА Р.В. |
14335 |
м. Жидачів |
Пчанська ЗОШ |
4 |
88 (36+30+22) |
|
С1 |
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
17153 |
ОПРИСК П.Р. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
8 |
114 (39+36+39) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
17154 |
ОПРИСК Т.А. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
3 |
84 (18+42+24) |
|
|
С2 |
|
Воробець Надія Теодорівна |
17155 |
ОПРИСКО А.М. |
14170 |
м. Новий Розділ |
ЗШ № 4 |
7 |
120 (51+36+33) |
|
С1 |
|
|
Верес Галина Мирославівна |
17156 |
ОПРИСКО С.А. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
17157 |
ОПРИСКО С.А. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
17158 |
ОПРИШКО А.В. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
8 |
85 (39+28+18) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
17159 |
ОПРИШКО В.А. |
14872 |
м. Стрий |
П'ятничанська ЗОШ, Дашавська ЗОШ |
7 |
124 (51+36+37) |
|
С1 |
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
17160 |
ОПРИШКО Л.В. |
14840 |
м. Стрий |
Кавська СЗШ |
9 |
142 (60+34+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Романова Лілія Володимирівна |
17161 |
ОПРИШКО Т.М. |
14857 |
м. Стрий |
Горішненська ЗОШ |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
17162 |
ОПРІСНИК В.М. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
4 |
94 (30+30+34) |
|
|
|
С3 |
Воробець Надія Теодорівна |
17163 |
ОПРІСНИК Р.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
9 |
112 (42+24+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Воробець Надія Теодорівна |
17164 |
ОРАТІВСЬКИЙ І.С. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
7 |
126 (57+36+33) |
|
С1 |
|
|
Біда Наталія Романівна |
17165 |
ОРДИНЕЦЬ М.В. |
14125 |
м. Львів |
СЗШ № 57 |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
17166 |
ОРЕЛ А.О. |
14134 |
м. Львів |
Правнича гімназія |
7 |
123 (45+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
17167 |
ОРЕЛ М.М. |
14075 |
м. Львів |
СЗШ № 96 |
4 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
17168 |
ОРЕЛ Р.М. |
14074 |
м. Львів |
ЛСШ № 69 |
4 |
108 (42+36+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
17169 |
ОРЕНЧУК А.А. |
14098 |
м. Львів |
СЗШ № 50 |
3 |
88 (30+36+22) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
17170 |
ОРЕНЧУК О.П. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
8 |
144 (54+42+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
17171 |
ОРЕНЧУК Р.В. |
14197 |
м. Червоноград |
ЗШ № 1 |
8 |
148 (60+48+40) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
17172 |
ОРИДЖУК А.В. |
14557 |
м. Радехів |
Розжалівська ЗОШ |
5 |
158 (50+54+54) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
17173 |
ОРИДЖУК В.В. |
14557 |
м. Радехів |
Розжалівська ЗОШ |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
17174 |
ОРИНЧАК В.В. |
14748 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 2 |
3 |
86 (30+30+26) |
|
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
17175 |
ОРИЩАК Н.Т. |
14145 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 1 |
5 |
104 (38+42+24) |
|
|
С2 |
|
Юрків Андрій Степанович |
17176 |
ОРИЩАК Р.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
3 |
82 (30+36+16) |
|
|
С2 |
|
Михаць Ігор Львович |
17177 |
ОРИЩАК С.І. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
17178 |
ОРИЩИН А.А. |
14362 |
м. Жовква |
Бишківська ЗОШ |
6 |
150 (50+52+48) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
17179 |
ОРИЩИН А.Р. |
14120 |
м. Львів |
СЗШ № 41 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
17180 |
ОРИЩИН М.М. |
14362 |
м. Жовква |
Бишківська ЗОШ |
1 |
72 (30+30+12) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
17181 |
ОРИЩИН О.М. |
14362 |
м. Жовква |
Бишківська ЗОШ |
4 |
126 (48+42+36) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
17182 |
ОРИЩИН О.Р. |
14120 |
м. Львів |
СЗШ № 41 |
3 |
108 (36+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
17183 |
ОРИЩИН С.Н. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
17184 |
ОРИЩИН Т. |
14184 |
м. Стрий |
СЗШ № 5 |
4 |
86 (36+24+26) |
|
С1 |
|
|
Пістун Надія Данилівна |
17185 |
ОРИЩИЧ В.О. |
14640 |
м. Сколе |
Плавя-бринівська ЗОШ |
5 |
64 (30+28+6) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
17186 |
ОРІШКО К.П. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
7 |
129 (54+36+39) |
|
С1 |
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
17187 |
ОРЛОВ С.Ю. |
14134 |
м. Львів |
Правнича гімназія |
8 |
118 (48+32+38) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
17188 |
ОРЛОВА Д. . |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
7 |
100 (42+24+34) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
17189 |
ОРЛОВСЬКИЙ В.В. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
7 |
61 (30+12+19) |
|
|
|
|
Цімарно Марія Петрівна |
17190 |
ОРЛОВСЬКИЙ М.В. |
14949 |
м. Яворів |
Гімназія ім. Маковея |
7 |
102 (36+30+36) |
|
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
17191 |
ОРНАТ Д.В. |
14101 |
м. Львів |
СЗШ № 66 |
6 |
116 (56+24+36) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
17192 |
ОРНАТ Р.О. |
14032 |
м. Львів |
НВК "Гроно" |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
17193 |
ОРСУЛЯК О.Р. |
14154 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 18 |
5 |
152 (50+54+48) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
17194 |
ОРСУЛЯК С. . |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
2 |
66 (24+30+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Михаць Ігор Львович |
17195 |
ОРТИНСЬКИЙ В.Л. |
14864 |
м. Стрий |
Жулинська ЗШ |
4 |
122 (30+48+44) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
17196 |
ОРТИНСЬКИЙ З.В. |
14180 |
м. Стрий |
СЗШ № 1 |
9 |
157 (60+46+51) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
17197 |
ОРФІН А. . |
14915 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ 1 ст. |
3 |
88 (24+30+34) |
|
|
|
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
17198 |
ОРФІН А.Я. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
6 |
98 (38+30+30) |
|
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
17199 |
ОРШАК Ю.М. |
14119 |
м. Львів |
СЗШ № 38 |
7 |
148 (57+52+39) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
17200 |
ОСАДЧИЙ О.М. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
17201 |
ОСАДЧУК Н.П. |
14678 |
м. Сокаль |
Острівський НВК-ЗШ-дитячий садок |
7 |
52 (15+20+17) |
|
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
17202 |
ОСАДЧУК Р.Л. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
17203 |
ОСАУЛЬЧУК С.О. |
14034 |
м. Львів |
"Світанок" |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
17204 |
ОСЕРЕДЧУК А.В. |
14182 |
м. Стрий |
СЗШ № 3 |
2 |
70 (28+24+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
17205 |
ОСЕЦЬКА О.Т. |
14906 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 3 |
8 |
118 (42+36+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
17206 |
ОСЄЧКО С.П. |
14167 |
м. Новий Розділ |
ЗШ № 2 |
4 |
102 (30+42+30) |
|
|
С2 |
|
Верес Галина Мирославівна |
17207 |
ОСИПОВ Б.М. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
8 |
127 (48+36+43) |
|
С1 |
|
С3 |
Біда Наталія Романівна |
17208 |
ОСИПОВА М.С. |
14092 |
м. Львів |
СЗШ № 17 |
4 |
114 (42+36+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
17209 |
ОСИПЧУК Х.Ю. |
14140 |
м. Львів |
ШЕЛ |
5 |
106 (36+36+34) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
17210 |
ОСІДАЧ А.Ю. |
14486 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 1 |
8 |
101 (54+16+31) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
17211 |
ОСІДАЧ О.М. |
14096 |
м. Львів |
ССЗШ № 46 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
17212 |
ОСІДАЧ П.І. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
7 |
100 (36+30+34) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
17213 |
ОСІДАЧ С.Б. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
9 |
105 (48+24+33) |
|
С1 |
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
17214 |
ОСІДАЧ Т.О. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
17215 |
ОСІЇК Б.В. |
14207 |
м. Червоноград |
ЗШ № 11 |
4 |
112 (36+36+40) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Перець Надія Михайлівна |
17216 |
ОСІНСЬКА Я.А. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
5 |
129 (36+39+54) |
|
|
|
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
17217 |
ОСІНЧУК І.І. |
14529 |
м. Радехів |
Березівська ЗОШ |
6 |
78 (30+20+28) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
17218 |
ОСІПОВ О.В. |
14030 |
м. Львів |
СЗШ № 77 |
8 |
73 (30+12+31) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
17219 |
ОСКОЛКОВА А.А. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
17220 |
ОСНОВА Р.С. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
3 |
72 (30+30+12) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
17221 |
ОСОБ А О.А. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
5 |
124 (40+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Гарбіч Людмила Іванівна |
17222 |
ОСОБА Р.І. |
14860 |
м. Стрий |
Довгівська ЗОШ |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
17223 |
ОСОБА Р.І. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
17224 |
ОСТАПЕНКО А.С. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
10 |
102 (42+12+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Біда Наталія Романівна |
17225 |
ОСТАПЕНКО М.В. |
14859 |
м. Стрий |
Добрянська ЗОШ |
5 |
116 (32+48+36) |
|
|
С2 |
|
Романова Лілія Володимирівна |
17226 |
ОСТАПИК З.А. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
4 |
60 (18+30+12) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
17227 |
ОСТАПІВ В.Є. |
14671 |
м. Сокаль |
Куличківська ЗШ |
7 |
96 (33+26+37) |
|
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
17228 |
ОСТАПІВ В.І. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
9 |
74 (30+20+24) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
17229 |
ОСТАПІВ Н.В. |
14669 |
м. Сокаль |
Сілецька ЗШ |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
17230 |
ОСТАПІВ Т.А. |
14561 |
м. Радехів |
Яструбичівська ЗОШ |
6 |
106 (34+48+24) |
|
|
С2 |
|
Брановський Володимир Іванович |
17231 |
ОСТАПКО М.А. |
14366 |
м. Жовква |
Глинський НВК |
6 |
124 (40+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
17232 |
ОСТАПОВИЧ В.Л. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
4 |
82 (30+36+16) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
17233 |
ОСТАПЧУК А. . |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
4 |
100 (30+42+28) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
17234 |
ОСТАПЧУК А.О. |
14016 |
м. Львів |
Українська приватна гімназія, ЗСППШ "Альфа" |
3 |
126 (30+48+48) |
З |
|
|
|
Білий Микола Михайлович |
17235 |
ОСТАПЧУК О.В. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
9 |
150 (60+36+54) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
17236 |
ОСТАПЧУК О.Ю. |
14122 |
м. Львів |
СЗШ № 44 |
6 |
101 (36+23+42) |
|
|
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
17237 |
ОСТАПЧУК Р.А. |
14024 |
м. Львів |
ССЗШ № 15 |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
17238 |
ОСТАСЮК І.П. |
14469 |
м. Пустомити |
Милятичівська ЗОШ |
3 |
42 (18+6+18) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
17239 |
ОСТАФІ В.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
11 |
95 (42+22+31) |
|
С1 |
|
|
Біда Наталія Романівна |
17240 |
ОСТАФІЙЧУК І. |
14021 |
м. Львів |
СЗШ № 40 |
5 |
149 (44+45+60) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
17241 |
ОСТАФІНСЬКА В.М. |
14190 |
м. Стрий |
СЗШ № 11 |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
17242 |
ОСТАШ М.М. |
14187 |
м. Стрий |
СЗШ № 8 |
8 |
100 (45+24+31) |
|
С1 |
|
|
Пістун Надія Данилівна |
17243 |
ОСТАШ Ю.О. |
14187 |
м. Стрий |
СЗШ № 8 |
3 |
78 (30+30+18) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
17244 |
ОСТАШЕВСЬКА А.Р. |
14504 |
м. Пустомити |
Басівська ЗОШ |
2 |
60 (30+24+6) |
|
С1 |
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
17245 |
ОСТАШЕВСЬКА І.М. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
5 |
149 (50+51+48) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
17246 |
ОСТАШЕВСЬКИЙ М.І. |
14208 |
м. Червоноград |
ЗШ № 12 |
3 |
114 (30+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Перець Надія Михайлівна |
17247 |
ОСТАШЕВСЬКИЙ О.В. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
3 |
100 (30+36+34) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
17248 |
ОСТАШЕВСЬКИЙ Ю.А. |
14665 |
м. Сокаль |
Великомостівський ЗШ-НВК-ліцей |
2 |
78 (24+30+24) |
З |
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
17249 |
ОСТАШКО К.О. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
8 |
119 (51+36+32) |
|
С1 |
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
17250 |
ОСТАЩУК О.В. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
17251 |
ОСТРОВЛЯНЧИК А.С. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
6 |
107 (38+33+36) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
17252 |
ОСТРОВЛЯНЧИК В.С. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
1 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
17253 |
ОСТРОВСЬКА І.А. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
3 |
96 (36+42+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
17254 |
ОСТРОВСЬКИЙ А.В. |
14620 |
м. Сколе |
НВК СЗШ гімназія с. Тухля |
6 |
128 (50+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
17255 |
ОСТРОВСЬКИЙ Н.А. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
4 |
118 (36+36+46) |
З |
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
17256 |
ОСТРОВСЬКИЙ Н.О. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
17257 |
ОСТРОВСЬКИЙ О.А. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
8 |
165 (60+60+45) |
З |
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
17258 |
ОСТРОВСЬКОГО В.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
4 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
17259 |
ОСТРОГЛЯД А. . |
14092 |
м. Львів |
СЗШ № 17 |
5 |
138 (42+48+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
17260 |
ОСТРУБАЦЬКА О.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
84 (18+24+42) |
|
|
|
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
17261 |
ОСТРУБАЦЬКИЙ А.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
9 |
108 (42+34+32) |
|
С1 |
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
17262 |
ОСУХОВСЬКА Є.О. |
14532 |
м. Радехів |
Вузлівська ЗОШ |
1 |
66 (24+30+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Брановський Володимир Іванович |
17263 |
ОСУХОВСЬКА М. |
14542 |
м. Радехів |
Вузлівський ліцей |
8 |
113 (30+42+41) |
|
|
С2 |
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
17264 |
ОТАВА І.І. |
14047 |
м. Львів |
СЗШ № 6 |
2 |
52 (28+12+12) |
|
С1 |
|
|
Личак Катерина Степанівна |
17265 |
ОТКОВИЧ Д.М. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
7 |
112 (60+24+28) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
17266 |
ОТОКА І.А. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
2 |
72 (30+24+18) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
17267 |
ОТЧАК Д.І. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
9 |
94 (18+36+40) |
|
|
|
С3 |
Панченко Наталія Сергіївна |
17268 |
ОХОТА В.Р. |
14544 |
м. Радехів |
Барилівська ЗОШ |
8 |
74 (42+8+24) |
|
С1 |
|
|
Брановський Володимир Іванович |
17269 |
ОХРЕМЧУК А.О. |
14115 |
м. Львів |
СЗШ № 22 |
3 |
132 (48+48+36) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
17270 |
ОХРЕМЧУК В.І. |
14195 |
м. Трускавець |
НВК СЗШ № 2 гімназія |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Томашівська Наталія Валеріївна |
17271 |
ОХРИМЕНКО В.І. |
14622 |
м. Сколе |
ЗОШ-інтернат |
6 |
126 (38+40+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
17272 |
ОХРИМОВИЧ А.І. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
7 |
86 (18+38+30) |
|
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
17273 |
ОХРИМОВИЧ Б.М. |
14865 |
м. Стрий |
Завадівська ЗОШ |
7 |
142 (60+42+40) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Романова Лілія Володимирівна |
17274 |
ОХРИМОВИЧ М.М. |
14623 |
м. Сколе |
Верхньорожанківська ЗОШ |
4 |
124 (42+48+34) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
17275 |
ОХРИМОВИЧ О |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
4 |
100 (36+42+22) |
|
С1 |
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
17276 |
ОХРІМЕНКО М.С. |
14147 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 4 |
7 |
142 (60+52+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Юрків Андрій Степанович |
17277 |
ОХРІН Я. |
14002 |
м. Львів |
НВК "ЗОШ-гімназія "Галицька" |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
17278 |
ОЧАБРУК Ю.О. |
14206 |
м. Червоноград |
НВК № 10 |
4 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
17279 |
ОЧЕРКЛЕВИЧ А.О. |
14028 |
м. Львів |
ЗОШ № 74 |
7 |
174 (60+54+60) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
17280 |
ОЧИЧ М.Р. |
14906 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 3 |
8 |
118 (42+36+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
17281 |
ОЧКУР К.Є. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
5 |
114 (48+36+30) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
17282 |
ОЧКУСЬ Д.О. |
14099 |
м. Львів |
СЗШ № 51 |
9 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
17283 |
ОЧКУСЬ М.Г. |
14116 |
м. Львів |
СЗШ № 23 |
6 |
103 (34+27+42) |
|
|
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
17284 |
ОШЕЙКО М.Р. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
6 |
105 (42+39+24) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
17285 |
ОШОВСЬКИЙ Д.А. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
2 |
60 (24+24+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Панченко Наталія Сергіївна |
17286 |
ОШУРКО А.А. |
14042 |
м. Львів |
СЗШ № 42 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
17287 |
ОШУРКО А.П. |
14026 |
м. Львів |
СЗШ № 67 |
4 |
118 (30+48+40) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
17288 |
ОШУСТ Ю.М. |
14030 |
м. Львів |
СЗШ № 77 |
3 |
90 (18+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
17289 |
ОЩИПОК М.В. |
14767 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 1 |
7 |
159 (60+48+51) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
17290 |
ОЩИПОК М.В. |
14767 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 1 |
10 |
128 (30+46+52) |
|
|
С2 |
С3 |
Мар’ян Ольга Казимирівна |
17291 |
ОЩИПОК М.І. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
5 |
58 (16+36+6) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
17292 |
ОЩИПОК О.В. |
14177 |
м. Самбір |
НВК (СШ № 9) |
8 |
111 (51+24+36) |
|
С1 |
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
17293 |
ПАБЕРІВСЬКА О.А. |
14197 |
м. Червоноград |
ЗШ № 1 |
9 |
109 (42+34+33) |
|
С1 |
|
|
Перець Надія Михайлівна |
17294 |
ПАБЕРІВСЬКА О.М. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
7 |
135 (45+42+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
17295 |
ПАВЕЛКЕВИЧ Д.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
7 |
124 (42+46+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
17296 |
ПАВЕЛКО А.О. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
7 |
101 (42+30+29) |
|
С1 |
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
17297 |
ПАВЕЛКО В.Р. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
5 |
136 (46+54+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
17298 |
ПАВЕЛКО О.І. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
3 |
106 (36+42+28) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
17299 |
ПАВЕЛЧАК В.М. |
14764 |
м. Старий Самбір |
Коблянська ЗОШ |
8 |
99 (45+24+30) |
|
С1 |
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
17300 |
ПАВЕЛЧАК Т.І. |
14093 |
м. Львів |
СЗШ № 31 |
8 |
135 (48+42+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
17301 |
ПАВЕЦЬ С.А. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
8 |
151 (54+54+43) |
З |
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
17302 |
ПАВИЧ Д.О. |
14114 |
м. Львів |
СЗШ № 20 |
4 |
106 (36+36+34) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
17303 |
ПАВИЧ О.В. |
14145 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 1 |
4 |
102 (36+36+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Юрків Андрій Степанович |
17304 |
ПАВКЕВИЧ Д.Б. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
17305 |
ПАВЛЕНКА О.І. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
7 |
136 (54+34+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
17306 |
ПАВЛЕНКО В.М. |
14197 |
м. Червоноград |
ЗШ № 1 |
5 |
154 (52+54+48) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
17307 |
ПАВЛЕНКО В.Р. |
14119 |
м. Львів |
СЗШ № 38 |
1 |
82 (28+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
17308 |
ПАВЛЕНКО Л.С. |
14024 |
м. Львів |
ССЗШ № 15 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
17309 |
ПАВЛЕНКО О.М. |
14135 |
м. Львів |
Гімназія "Престиж" |
5 |
150 (50+46+54) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
17310 |
ПАВЛЕНКО О.О. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
4 |
78 (30+30+18) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
17311 |
ПАВЛЕНКО Я.М. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
17312 |
ПАВЛЕЧКО І.С. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
7 |
133 (48+42+43) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Михаць Ігор Львович |
17313 |
ПАВЛИК А.П. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
9 |
150 (60+50+40) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
17314 |
ПАВЛИК А.Р. |
14014 |
м. Львів |
СЗШ № 87 |
3 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
17315 |
ПАВЛИК А.С. |
14189 |
м. Стрий |
СЗШ № 10 |
4 |
96 (30+36+30) |
|
|
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
17316 |
ПАВЛИК Б.А. |
14046 |
м. Львів |
СЗШ № 71 |
7 |
159 (48+60+51) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
17317 |
ПАВЛИК Б.М. |
14024 |
м. Львів |
ССЗШ № 15 |
7 |
145 (60+42+43) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
17318 |
ПАВЛИК В.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
2 |
78 (24+30+24) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
17319 |
ПАВЛИК В.М. |
14917 |
м. Яворів |
Великопільська СЗШ |
7 |
147 (57+48+42) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
17320 |
ПАВЛИК Д.В. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
17321 |
ПАВЛИК Д.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
84 (24+42+18) |
|
|
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
17322 |
ПАВЛИК Д.П. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
3 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
17323 |
ПАВЛИК Д.Р. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
92 (24+42+26) |
|
|
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
17324 |
ПАВЛИК І.В. |
14385 |
м. Жовква |
ЗОШ № 3 |
9 |
128 (54+32+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
17325 |
ПАВЛИК І.О. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
6 |
95 (22+37+36) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
17326 |
ПАВЛИК М.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
9 |
141 (54+42+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
17327 |
ПАВЛИК М.І. |
14383 |
м. Жовква |
ЗОШ № 1 |
6 |
136 (46+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
17328 |
ПАВЛИК М.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
17329 |
ПАВЛИК М.О. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
8 |
145 (51+52+42) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
17330 |
ПАВЛИК О.А. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
8 |
150 (60+54+36) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
17331 |
ПАВЛИК О.О. |
14142 |
м. Львів |
Львівський технологічний ліцей |
10 |
106 (42+42+22) |
|
С1 |
С2 |
|
Вольська Світлана Станіславівна |
17332 |
ПАВЛИК О.Т. |
14126 |
м. Львів |
СЗШ № 78 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
17333 |
ПАВЛИК С.Б. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
114 (36+42+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
17334 |
ПАВЛИК С.О. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
3 |
76 (30+30+16) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
17335 |
ПАВЛИК С.П. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
8 |
109 (45+42+22) |
|
С1 |
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
17336 |
ПАВЛИК Т.Л. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
7 |
141 (48+42+51) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
17337 |
ПАВЛИК Х.В. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
3 |
94 (24+36+34) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
17338 |
ПАВЛИК Ю.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
17339 |
ПАВЛИК Ю.І. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
2 |
76 (28+30+18) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
17340 |
ПАВЛИК Ю.Л. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
8 |
153 (57+48+48) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
17341 |
ПАВЛИКОВСЬКИЙ А.А. |
14671 |
м. Сокаль |
Куличківська ЗШ |
2 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
17342 |
ПАВЛИСЬКО М.Ю. |
14937 |
м. Яворів |
Рогізненська СЗШ |
9 |
109 (42+32+35) |
|
С1 |
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
17343 |
ПАВЛИЦЬКА Н.П. |
14367 |
м. Жовква |
Деревнянська ЗОШ |
6 |
103 (38+29+36) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
17344 |
ПАВЛИШАК В.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
7 |
120 (57+30+33) |
|
С1 |
|
|
Михаць Ігор Львович |
17345 |
ПАВЛИШАК М.М. |
14196 |
м. Трускавець |
СЗШ № 3 |
4 |
114 (36+42+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Томашівська Наталія Валеріївна |
17346 |
ПАВЛИШИН А.Д. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
3 |
48 (6+30+12) |
|
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
17347 |
ПАВЛИШИН А.Є. |
14165 |
м. Моршин |
НВК СЗШ ліцей |
4 |
92 (24+36+32) |
|
|
С2 |
С3 |
Люсак Руслана Михайлівна |
17348 |
ПАВЛИШИН А.Є. |
14165 |
м. Моршин |
НВК СЗШ ліцей |
4 |
92 (24+36+32) |
|
|
С2 |
С3 |
Люсак Руслана Михайлівна |
17349 |
ПАВЛИШИН А.І. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
6 |
130 (38+42+50) |
|
|
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
17350 |
ПАВЛИШИН А.Ю. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
3 |
120 (42+48+30) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
17351 |
ПАВЛИШИН В.В. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
5 |
114 (36+42+36) |
|
|
С2 |
|
Панченко Наталія Сергіївна |
17352 |
ПАВЛИШИН В.В. |
14644 |
м. Сколе |
Сопіцька ЗОШ |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
17353 |
ПАВЛИШИН В.І. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
17354 |
ПАВЛИШИН В.М. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
9 |
111 (42+38+31) |
|
С1 |
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
17355 |
ПАВЛИШИН В.П. |
14620 |
м. Сколе |
НВК СЗШ гімназія с. Тухля |
3 |
132 (36+48+48) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
17356 |
ПАВЛИШИН Д.І. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
3 |
82 (24+36+22) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
17357 |
ПАВЛИШИН Д.І. |
14665 |
м. Сокаль |
Великомостівський ЗШ-НВК-ліцей |
5 |
117 (38+37+42) |
|
|
|
С3 |
Кнейчук Наталія Володимирівна |
17358 |
ПАВЛИШИН Д.Ю. |
14167 |
м. Новий Розділ |
ЗШ № 2 |
6 |
150 (44+52+54) |
З |
|
|
|
Верес Галина Мирославівна |
17359 |
ПАВЛИШИН І.П. |
14620 |
м. Сколе |
НВК СЗШ гімназія с. Тухля |
3 |
132 (36+48+48) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
17360 |
ПАВЛИШИН К.Ю. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
5 |
109 (40+33+36) |
|
С1 |
|
|
Булас Надія Антонівна |
17361 |
ПАВЛИШИН Л.З. |
14644 |
м. Сколе |
Сопіцька ЗОШ |
8 |
97 (33+24+40) |
|
|
|
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
17362 |
ПАВЛИШИН М.В. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
5 |
112 (40+36+36) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
17363 |
ПАВЛИШИН М.Н. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
10 |
32 (6+8+18) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
17364 |
ПАВЛИШИН М.О. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
6 |
119 (46+25+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
17365 |
ПАВЛИШИН Н.А. |
14370 |
м. Жовква |
Зашківська ЗОШ |
9 |
81 (24+20+37) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
17366 |
ПАВЛИШИН Н.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
80 (18+42+20) |
|
|
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
17367 |
ПАВЛИШИН Н.П. |
14620 |
м. Сколе |
НВК СЗШ гімназія с. Тухля |
5 |
160 (58+48+54) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
17368 |
ПАВЛИШИН Н.Ю. |
14285 |
м. Жидачів |
Ходорівська СЗШ № 1 |
10 |
92 (24+28+40) |
|
|
|
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
17369 |
ПАВЛИШИН Р.Т. |
14023 |
м. Львів |
Гімназія "Євшан" |
5 |
86 (26+42+18) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
17370 |
ПАВЛИШИН С.Р. |
14171 |
м. Самбір |
ПШ № 2 |
3 |
64 (18+36+10) |
|
|
С2 |
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
17371 |
ПАВЛИШИН У.Ю. |
14002 |
м. Львів |
НВК "ЗОШ-гімназія "Галицька" |
7 |
136 (54+54+28) |
|
С1 |
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
17372 |
ПАВЛИШИН Х.О. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
6 |
130 (34+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
17373 |
ПАВЛИШИН Х.Р. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
17374 |
ПАВЛИШИН Ю.І. |
14026 |
м. Львів |
СЗШ № 67 |
5 |
104 (40+30+34) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
17375 |
ПАВЛИШИН Ю.Я. |
14476 |
м. Пустомити |
Солонківська ЗОШ |
8 |
133 (48+48+37) |
|
С1 |
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
17376 |
ПАВЛИШИНА Д.В. |
14841 |
м. Стрий |
Конюхівська СЗШ |
9 |
118 (48+36+34) |
|
С1 |
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
17377 |
ПАВЛІ Д.Т. |
14704 |
м. Сокаль |
Перетіцька ЗШ |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
17378 |
ПАВЛІВ А.А. |
14187 |
м. Стрий |
СЗШ № 8 |
3 |
90 (30+30+30) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
17379 |
ПАВЛІВ А.В. |
14718 |
м. Сокаль |
НВК ЗШ № 2 ліцей |
1 |
72 (24+30+18) |
З |
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
17380 |
ПАВЛІВ А.В. |
14865 |
м. Стрий |
Завадівська ЗОШ |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
17381 |
ПАВЛІВ В.Б. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
8 |
90 (39+24+27) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
17382 |
ПАВЛІВ В.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
7 |
126 (51+30+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Біда Наталія Романівна |
17383 |
ПАВЛІВ В.М. |
14917 |
м. Яворів |
Великопільська СЗШ |
7 |
141 (57+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
17384 |
ПАВЛІВ В.О. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
7 |
109 (51+22+36) |
|
С1 |
|
|
Цімарно Марія Петрівна |
17385 |
ПАВЛІВ Д.А. |
14016 |
м. Львів |
Українська приватна гімназія, ЗСППШ "Альфа" |
7 |
137 (48+40+49) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Білий Микола Михайлович |
17386 |
ПАВЛІВ Д.В. |
14195 |
м. Трускавець |
НВК СЗШ № 2 гімназія |
4 |
90 (30+42+18) |
|
|
С2 |
|
Томашівська Наталія Валеріївна |
17387 |
ПАВЛІВ І.А. |
14704 |
м. Сокаль |
Перетіцька ЗШ |
3 |
112 (36+36+40) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кнейчук Наталія Володимирівна |
17388 |
ПАВЛІВ І.А. |
14187 |
м. Стрий |
СЗШ № 8 |
3 |
72 (24+30+18) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
17389 |
ПАВЛІВ Л.М. |
14917 |
м. Яворів |
Великопільська СЗШ |
9 |
61 (18+18+25) |
|
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
17390 |
ПАВЛІВ М.А. |
14140 |
м. Львів |
ШЕЛ |
10 |
103 (42+30+31) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
17391 |
ПАВЛІВ М.В. |
14126 |
м. Львів |
СЗШ № 78 |
3 |
104 (36+30+38) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
17392 |
ПАВЛІВ М.Н. |
14044 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок " Провесінь" |
7 |
159 (60+54+45) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
17393 |
ПАВЛІВ М.П. |
14860 |
м. Стрий |
Довгівська ЗОШ |
1 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
17394 |
ПАВЛІВ М.Р. |
14007 |
м. Львів |
СЗШ № 4 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
17395 |
ПАВЛІВ Н.Я. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
17396 |
ПАВЛІВ О.А. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
17397 |
ПАВЛІВ О.І. |
14209 |
м. Червоноград |
НВК № 13 |
5 |
132 (42+42+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Перець Надія Михайлівна |
17398 |
ПАВЛІВ О.Л. |
14704 |
м. Сокаль |
Перетіцька ЗШ |
8 |
137 (54+38+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Кнейчук Наталія Володимирівна |
17399 |
ПАВЛІВ О.М. |
14614 |
м. Сколе |
Підгородецька ЗОШ |
6 |
82 (32+36+14) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
17400 |
ПАВЛІВ О.Р. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
3 |
120 (30+48+42) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
17401 |
ПАВЛІВ С.В. |
14857 |
м. Стрий |
Горішненська ЗОШ |
4 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
17402 |
ПАВЛІВ Т.А. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
17403 |
ПАВЛІВ Х.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
84 (24+36+24) |
|
|
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
17404 |
ПАВЛІВ Ю.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
17405 |
ПАВЛІВ Я.В. |
14857 |
м. Стрий |
Горішненська ЗОШ |
5 |
135 (40+41+54) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Романова Лілія Володимирівна |
17406 |
ПАВЛІЙ Д.Л. |
14023 |
м. Львів |
Гімназія "Євшан" |
5 |
116 (34+52+30) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
17407 |
ПАВЛІЙ І.Д. |
14186 |
м. Стрий |
СЗШ № 7 |
6 |
132 (54+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
17408 |
ПАВЛІЙ М.А. |
14192 |
м. Стрий |
Гімназія |
2 |
44 (14+18+12) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
17409 |
ПАВЛІЙЧУК Р.В. |
14171 |
м. Самбір |
ПШ № 2 |
3 |
70 (30+30+10) |
|
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
17410 |
ПАВЛІКОВ А.В. |
14209 |
м. Червоноград |
НВК № 13 |
7 |
117 (48+36+33) |
|
С1 |
|
|
Перець Надія Михайлівна |
17411 |
ПАВЛІКОВА Т.В. |
14209 |
м. Червоноград |
НВК № 13 |
6 |
70 (22+24+24) |
|
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
17412 |
ПАВЛІКОВСЬКА А.Р. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
3 |
128 (36+48+44) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
17413 |
ПАВЛІКОВСЬКА І.В. |
14539 |
м. Радехів |
Сморжівська ЗОШ |
4 |
104 (30+42+32) |
|
|
С2 |
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
17414 |
ПАВЛІКОВСЬКА Х.В. |
14026 |
м. Львів |
СЗШ № 67 |
9 |
102 (42+26+34) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
17415 |
ПАВЛІХА М.Р. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
4 |
102 (24+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Лободяк Леся Мар'янівна |
17416 |
ПАВЛІХА С.Р. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
17417 |
ПАВЛІЧКО А.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
3 |
120 (42+48+30) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
17418 |
ПАВЛІЧКО М.А. |
14195 |
м. Трускавець |
НВК СЗШ № 2 гімназія |
7 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Томашівська Наталія Валеріївна |
17419 |
ПАВЛІШ К.І. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
17420 |
ПАВЛІШ Л.М. |
14032 |
м. Львів |
НВК "Гроно" |
3 |
82 (24+42+16) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
17421 |
ПАВЛІШ О.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
10 |
95 (48+18+29) |
|
С1 |
|
|
Шманько Андрій Петрович |
17422 |
ПАВЛІШ Р. . |
14767 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 1 |
3 |
94 (30+36+28) |
|
|
С2 |
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
17423 |
ПАВЛІШ С.Р. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
7 |
77 (33+20+24) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
17424 |
ПАВЛІШ Ю.В. |
14746 |
м. Старий Самбір |
Чаплівська ЗСШ |
5 |
80 (30+14+36) |
|
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
17425 |
ПАВЛІШ Я.Р. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
17426 |
ПАВЛІШАК М.Я. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
4 |
68 (18+36+14) |
|
|
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
17427 |
ПАВЛІШАК Н.Ю. |
14152 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 16 |
4 |
120 (36+48+36) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
17428 |
ПАВЛІШАК Я.І. |
14179 |
м. Самбір |
Гімназія |
9 |
158 (60+40+58) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
17429 |
ПАВЛНАА В.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
1 |
72 (30+30+12) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
17430 |
ПАВЛОВ М.С. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
5 |
164 (50+60+54) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
17431 |
ПАВЛОВ Н |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
6 |
126 (40+48+38) |
|
С1 |
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
17432 |
ПАВЛОВА М.А. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
3 |
74 (36+30+8) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
17433 |
ПАВЛОВА Т.Ю. |
14767 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 1 |
2 |
32 (14+6+12) |
|
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
17434 |
ПАВЛОВСЬКА Б.А. |
14184 |
м. Стрий |
СЗШ № 5 |
7 |
83 (45+14+24) |
|
С1 |
|
|
Пістун Надія Данилівна |
17435 |
ПАВЛОВСЬКА В.В. |
14302 |
м. Жидачів |
ЗОШ № 2 |
5 |
78 (24+28+26) |
|
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
17436 |
ПАВЛОВСЬКА В.С. |
14949 |
м. Яворів |
Гімназія ім. Маковея |
7 |
159 (60+48+51) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
17437 |
ПАВЛОВСЬКА О.С. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
2 |
72 (30+24+18) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
17438 |
ПАВЛОВСЬКИЙ В.Р. |
14283 |
м. Жидачів |
Гніздичівська СЗШ |
1 |
72 (30+30+12) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
17439 |
ПАВЛОВСЬКИЙ М.С. |
14189 |
м. Стрий |
СЗШ № 10 |
3 |
82 (30+42+10) |
|
|
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
17440 |
ПАВЛОСЬ Ю.П. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
2 |
66 (30+18+18) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
17441 |
ПАВЛУНИШИН Б.Н. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
2 |
66 (30+30+6) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
17442 |
ПАВЛУСІВ В.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
3 |
56 (12+30+14) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
17443 |
ПАВЛУСІВ В.М. |
14076 |
м. Львів |
СЗШ № 86 |
5 |
91 (22+33+36) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
17444 |
ПАВЛУСІВ Д.Т. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
8 |
63 (15+20+28) |
|
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
17445 |
ПАВЛУСІВ О.І. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
17446 |
ПАВЛУСІВ С.Й. |
14040 |
м. Львів |
СЗШ № 49 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
17447 |
ПАВЛУСЬ Ю.Ю. |
14051 |
м. Львів |
СЗШ № 29 |
2 |
72 (30+30+12) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
17448 |
ПАВЛУСЬ Я.Р. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
17449 |
ПАВЛЮК А.В. |
14934 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 1 |
3 |
108 (30+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
17450 |
ПАВЛЮК А.В. |
14112 |
м. Львів |
Школа радості |
2 |
50 (20+18+12) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
17451 |
ПАВЛЮК А.І. |
14461 |
м. Пустомити |
Зимноводівська ЗОШ № 2 |
2 |
58 (10+30+18) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
17452 |
ПАВЛЮК А.І. |
14545 |
м. Радехів |
Грицевільська ЗОШ |
4 |
108 (36+36+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
17453 |
ПАВЛЮК В.А. |
14077 |
м. Львів |
СЗШ № 84 |
9 |
93 (36+20+37) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
17454 |
ПАВЛЮК В.Є. |
14732 |
м. Сокаль |
Загальноосвітня школа-інтернат |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
17455 |
ПАВЛЮК В.Т. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
6 |
86 (26+36+24) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
17456 |
ПАВЛЮК І.П. |
14182 |
м. Стрий |
СЗШ № 3 |
8 |
105 (42+30+33) |
|
С1 |
|
|
Пістун Надія Данилівна |
17457 |
ПАВЛЮК М.Ю. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
2 |
70 (28+24+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
17458 |
ПАВЛЮК О.І. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
4 |
78 (24+42+12) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
17459 |
ПАВЛЮК О.М. |
14475 |
м. Пустомити |
Оброшинська ЗОШ |
4 |
114 (42+36+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
17460 |
ПАВЛЮК О.С. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
8 |
128 (57+32+39) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
17461 |
ПАВЛЮК О.Т. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
4 |
100 (30+36+34) |
|
|
С2 |
С3 |
Біда Наталія Романівна |
17462 |
ПАВЛЮК Р.Р. |
14386 |
м. Жовква |
Куликівська ЗОШ |
4 |
96 (24+42+30) |
|
|
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
17463 |
ПАВЛЮК Р.Р. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
17464 |
ПАВЛЮК С.В. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
4 |
76 (24+30+22) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
17465 |
ПАВЛЮК Ю.А. |
14531 |
м. Радехів |
Нововитківська ЗОШ |
10 |
165 (60+54+51) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
17466 |
ПАВЛЮК Ю.Р. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
5 |
84 (14+44+26) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
17467 |
ПАВЛЮК Я.Н. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
4 |
72 (18+30+24) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
17468 |
ПАВЛЮКОВИЧ О.В. |
14610 |
м. Сколе |
Задільська ЗОШ |
7 |
77 (9+26+42) |
|
|
|
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
17469 |
ПАВЛЮКОВСЬКА Я.М. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
3 |
56 (24+18+14) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
17470 |
ПАВЛЮХ В.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
5 |
114 (24+36+54) |
|
|
|
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
17471 |
ПАВЛЮХ В.Ф. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
5 |
138 (44+54+40) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Михаць Ігор Львович |
17472 |
ПАВЛЮХ М.А. |
14148 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 5 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
17473 |
ПАВЛЮХ Н.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
5 |
116 (38+36+42) |
|
|
|
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
17474 |
ПАВЛЮХ О.В. |
14134 |
м. Львів |
Правнича гімназія |
9 |
136 (48+36+52) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
17475 |
ПАВЛЮХ П.І. |
14044 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок " Провесінь" |
6 |
102 (48+30+24) |
|
С1 |
|
|
Личак Катерина Степанівна |
17476 |
ПАВЛЮШОК Т.Ю. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
5 |
98 (38+36+24) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
17477 |
ПАВЛЯЧЕК А.А. |
14499 |
м. Пустомити |
Підбірцівська ЗОШ |
6 |
89 (30+23+36) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
17478 |
ПАВНИК І.І. |
14379 |
м. Жовква |
Сопошенська ЗОШ |
10 |
109 (30+36+43) |
|
|
|
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
17479 |
ПАВУЛЯХ В.В. |
14028 |
м. Львів |
ЗОШ № 74 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
17480 |
ПАГУЛА Т.Р. |
14720 |
м. Сокаль |
НВК ЗШ № 4 ліцей |
6 |
116 (38+42+36) |
|
|
С2 |
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
17481 |
ПАГУЛИЧ Г.П. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
5 |
122 (44+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
17482 |
ПАГУТА В. |
14149 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 8, 9 |
4 |
114 (36+36+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Юрків Андрій Степанович |
17483 |
ПАГУТА Д.Ю. |
14147 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 4 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
17484 |
ПАГУТЯК ХХ. |
14177 |
м. Самбір |
НВК (СШ № 9) |
8 |
127 (48+48+31) |
|
С1 |
С2 |
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
17485 |
ПАГУТЯК А.Т. |
14172 |
м. Самбір |
СШ № 1 |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
17486 |
ПАГУТЯК І.Р. |
14678 |
м. Сокаль |
Острівський НВК-ЗШ-дитячий садок |
6 |
73 (20+31+22) |
|
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
17487 |
ПАГУТЯК М.Ю. |
14665 |
м. Сокаль |
Великомостівський ЗШ-НВК-ліцей |
2 |
86 (26+30+30) |
З |
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
17488 |
ПАГУТЯК Н.Р. |
14678 |
м. Сокаль |
Острівський НВК-ЗШ-дитячий садок |
10 |
129 (54+36+39) |
|
С1 |
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
17489 |
ПАГУТЯК Т.П. |
14678 |
м. Сокаль |
Острівський НВК-ЗШ-дитячий садок |
11 |
72 (24+20+28) |
|
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
17490 |
ПАГУТЯК Х.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
6 |
125 (44+33+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Михаць Ігор Львович |
17491 |
ПАГУТЯК Ю.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
17492 |
ПАДИК В.П. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
4 |
88 (24+24+40) |
|
|
|
С3 |
Лободяк Леся Мар'янівна |
17493 |
ПАДОВСЬКИЙ О.В. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
2 |
54 (24+24+6) |
|
С1 |
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
17494 |
ПАДУС С.І. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
6 |
112 (22+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Гарбіч Людмила Іванівна |
17495 |
ПАДЯК І.А. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
2 |
80 (26+30+24) |
З |
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
17496 |
ПАЄВСЬКИЙ М.Д. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
17497 |
ПАЗАН К.Т. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
7 |
121 (57+42+22) |
|
С1 |
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
17498 |
ПАЗАНА С.Р. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
5 |
142 (46+54+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
17499 |
ПАЗДЕРА Н.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
1 |
60 (24+12+24) |
|
С1 |
|
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
17500 |
ПАЗДЕРА О.О. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
3 |
66 (30+24+12) |
|
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
17501 |
ПАЗДЕРСЬКА В.І. |
14042 |
м. Львів |
СЗШ № 42 |
7 |
132 (60+24+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
17502 |
ПАЗДЕРСЬКА І.С. |
14499 |
м. Пустомити |
Підбірцівська ЗОШ |
5 |
159 (54+57+48) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
17503 |
ПАЗЕНЯК Н.Р. |
14379 |
м. Жовква |
Сопошенська ЗОШ |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
17504 |
ПАЗИН С.Ю. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
2 |
82 (28+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
17505 |
ПАЗИНЮК О.М. |
14026 |
м. Львів |
СЗШ № 67 |
3 |
54 (12+36+6) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
17506 |
ПАЗИНЯК Б.І. |
14099 |
м. Львів |
СЗШ № 51 |
6 |
94 (30+28+36) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
17507 |
ПАЗИНЯК В.П. |
14122 |
м. Львів |
СЗШ № 44 |
6 |
125 (38+45+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
17508 |
ПАЗИНЯК Ю.І. |
14099 |
м. Львів |
СЗШ № 51 |
8 |
128 (54+32+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
17509 |
ПАЗОВСЬКА П.Р. |
14135 |
м. Львів |
Гімназія "Престиж" |
6 |
66 (14+28+24) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
17510 |
ПАЗУХА М.А. |
14034 |
м. Львів |
"Світанок" |
3 |
122 (36+48+38) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
17511 |
ПАЗЮК С.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
7 |
149 (57+40+52) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
17512 |
ПАЗЯК В.П. |
14076 |
м. Львів |
СЗШ № 86 |
3 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
17513 |
ПАЙОНКЕВИЧ Т.Т. |
14094 |
м. Львів |
СЗШ № 36 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
17514 |
ПАЙОНЧКІВСЬКИЙ Д.І. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
9 |
117 (42+30+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
17515 |
ПАК С. . |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
6 |
121 (44+45+32) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
17516 |
ПАК Х.С. |
14187 |
м. Стрий |
СЗШ № 8 |
10 |
141 (48+36+57) |
|
С1 |
|
С3 |
Пістун Надія Данилівна |
17517 |
ПАКІШ А.О. |
14283 |
м. Жидачів |
Гніздичівська СЗШ |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
17518 |
ПАКЛІКОВСЬКА О.С. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
17519 |
ПАКЛІКОВСЬКИЙ В.С. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
17520 |
ПАКОШ І.А. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
6 |
146 (50+42+54) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
17521 |
ПАКОШ Н.А. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
17522 |
ПАКОШ Ю. |
14491 |
м. Пустомити |
Ставчанська ЗОШ |
8 |
83 (33+24+26) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
17523 |
ПАКУШ С.В. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
17524 |
ПАЛАГНЮК А.Ю. |
14030 |
м. Львів |
СЗШ № 77 |
9 |
88 (48+16+24) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
17525 |
ПАЛАЙДА Х.І. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
2 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
17526 |
ПАЛАМАР А.І. |
14547 |
м. Радехів |
Сушнівський НВК |
2 |
72 (30+30+12) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
17527 |
ПАЛАМАР В.В. |
14032 |
м. Львів |
НВК "Гроно" |
4 |
72 (18+36+18) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
17528 |
ПАЛАМАР Н.В. |
14136 |
м. Львів |
Приватна гімназія "Відродження" |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
17529 |
ПАЛАМАР Н.В. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
2 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
17530 |
ПАЛАМАР П.А. |
14556 |
м. Радехів |
Середпільцівський НВК |
6 |
107 (44+27+36) |
|
С1 |
|
|
Брановський Володимир Іванович |
17531 |
ПАЛАМАР Р.В. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
5 |
125 (40+43+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
17532 |
ПАЛАМАР Ю.В. |
14136 |
м. Львів |
Приватна гімназія "Відродження" |
5 |
151 (52+51+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
17533 |
ПАЛАМАРЧУК А. . |
14188 |
м. Стрий |
СЗШ № 9 |
3 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
17534 |
ПАЛАМАРЧУК А.Є. |
14155 |
м. Дрогобич |
Гімназія |
5 |
139 (52+39+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Юрків Андрій Степанович |
17535 |
ПАЛАМАРЧУК О.І. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
5 |
89 (16+35+38) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
17536 |
ПАЛАМАРЧУК О.О. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
17537 |
ПАЛАС Х.В. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
5 |
164 (50+60+54) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
17538 |
ПАЛАШОВАНА В.А. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
17539 |
ПАЛАШОВСЬКИЙ Т.М. |
14622 |
м. Сколе |
ЗОШ-інтернат |
8 |
108 (36+36+36) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
17540 |
ПАЛЕНИЧАК С.З. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
5 |
132 (42+36+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
17541 |
ПАЛИВОДА О.М. |
14385 |
м. Жовква |
ЗОШ № 3 |
8 |
156 (54+54+48) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
17542 |
ПАЛИГ В.І. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
3 |
108 (24+36+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Біда Наталія Романівна |
17543 |
ПАЛИГ М.І. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
8 |
69 (15+30+24) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
17544 |
ПАЛИГА Д.І. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
4 |
108 (36+36+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
17545 |
ПАЛИЙ Г.В. |
14648 |
м. Сколе |
Ялинкуватська ЗШ |
8 |
78 (45+22+11) |
|
С1 |
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
17546 |
ПАЛИСВІТ М.Б. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
11 |
107 (42+32+33) |
|
С1 |
|
|
Шманько Андрій Петрович |
17547 |
ПАЛИСВІТ Р.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
9 |
88 (30+26+32) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
17548 |
ПАЛИСВІТ Ю.Б. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
10 |
114 (30+38+46) |
|
|
|
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
17549 |
ПАЛИСЬВІТ А.В. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
5 |
62 (30+26+6) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
17550 |
ПАЛИЦЯ К.А. |
14155 |
м. Дрогобич |
Гімназія |
5 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
17551 |
ПАЛІЙ К.О. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
6 |
94 (30+22+42) |
|
|
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
17552 |
ПАЛІЙ М.О. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
17553 |
ПАЛІЙ О.О. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
7 |
117 (36+42+39) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
17554 |
ПАЛІЙ С.І. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
5 |
86 (36+14+36) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
17555 |
ПАЛІЙ С.Я. |
14101 |
м. Львів |
СЗШ № 66 |
5 |
82 (18+22+42) |
|
|
|
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
17556 |
ПАЛІЙ Т.Б. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
6 |
134 (44+42+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
17557 |
ПАЛІЙ Т.П. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
4 |
102 (30+48+24) |
|
|
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
17558 |
ПАЛІЙЧУК Д.Р. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
2 |
66 (24+24+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
17559 |
ПАЛІНСЬКОЇ А.А. |
14186 |
м. Стрий |
СЗШ № 7 |
7 |
113 (42+42+29) |
|
С1 |
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
17560 |
ПАЛКА А.А. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
5 |
114 (38+34+42) |
|
|
|
С3 |
Гарбіч Людмила Іванівна |
17561 |
ПАЛКА В.А. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
17562 |
ПАЛКА К.О. |
14690 |
м. Сокаль |
Тартаківська ЗШ |
4 |
102 (30+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Кнейчук Наталія Володимирівна |
17563 |
ПАЛКА Т.Р. |
14135 |
м. Львів |
Гімназія "Престиж" |
9 |
147 (54+44+49) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
17564 |
ПАЛМЄРІ М.Г. |
14114 |
м. Львів |
СЗШ № 20 |
3 |
86 (18+36+32) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
17565 |
ПАЛЬКО В.В. |
14093 |
м. Львів |
СЗШ № 31 |
9 |
106 (24+24+58) |
|
|
|
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
17566 |
ПАЛЬКО О.П. |
14135 |
м. Львів |
Гімназія "Престиж" |
8 |
111 (27+48+36) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
17567 |
ПАЛЬКО О.С. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
9 |
63 (18+22+23) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
17568 |
ПАЛЬЧИНСЬКА Х.О. |
14108 |
м. Львів |
"Малюк" |
2 |
70 (28+24+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
17569 |
ПАЛЮГА Ю.І. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
6 |
114 (36+42+36) |
|
|
С2 |
|
Панченко Наталія Сергіївна |
17570 |
ПАЛЮТКІН Д.К. |
14141 |
м. Львів |
ЦО "Політехнік-Еколенд" |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
17571 |
ПАЛЮХ В.Б. |
14050 |
м. Львів |
СЗШ № 24 |
1 |
72 (30+30+12) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
17572 |
ПАЛЮХ В.Я. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
6 |
153 (60+51+42) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
17573 |
ПАЛЮХ В.Я. |
14906 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 3 |
1 |
82 (22+30+30) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
17574 |
ПАЛЮХ З.В. |
14949 |
м. Яворів |
Гімназія ім. Маковея |
6 |
143 (50+33+60) |
|
С1 |
|
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
17575 |
ПАЛЮХ І.Ю. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
5 |
96 (38+42+16) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
17576 |
ПАЛЮХ М.В. |
14949 |
м. Яворів |
Гімназія ім. Маковея |
6 |
149 (50+39+60) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
17577 |
ПАЛЮШОК М.О. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
3 |
90 (30+30+30) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
17578 |
ПАЛЮШОК Ю.О. |
14475 |
м. Пустомити |
Оброшинська ЗОШ |
3 |
120 (48+42+30) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
17579 |
ПАЛЯНИК С.С. |
14042 |
м. Львів |
СЗШ № 42 |
3 |
128 (42+42+44) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
17580 |
ПАНАІТОВА А.Р. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
7 |
147 (57+54+36) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
17581 |
ПАНАС В.Я. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
2 |
76 (28+30+18) |
З |
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
17582 |
ПАНАС М.В. |
14040 |
м. Львів |
СЗШ № 49 |
3 |
84 (36+24+24) |
|
С1 |
|
|
Личак Катерина Степанівна |
17583 |
ПАНАС М.В. |
14400 |
м. Жовква |
Забірська ЗОШ |
3 |
96 (30+36+30) |
|
|
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
17584 |
ПАНАС М.І. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
1 |
70 (28+30+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
17585 |
ПАНАС М.Р. |
14460 |
м. Пустомити |
Зимноводівська ЗОШ № 1 |
4 |
130 (42+48+40) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
17586 |
ПАНАС О.І. |
14557 |
м. Радехів |
Розжалівська ЗОШ |
3 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
17587 |
ПАНАС О.Т. |
14031 |
м. Львів |
ЛУГГ |
8 |
117 (39+30+48) |
|
|
|
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
17588 |
ПАНАС Р.В. |
14691 |
м. Сокаль |
Княжівська ЗШ |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
17589 |
ПАНАС С.А. |
14525 |
м. Радехів |
ЗОШ № 1 |
9 |
112 (42+32+38) |
|
С1 |
|
|
Брановський Володимир Іванович |
17590 |
ПАНАС С.С. |
14383 |
м. Жовква |
ЗОШ № 1 |
5 |
87 (26+33+28) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
17591 |
ПАНАС Ю.В. |
14400 |
м. Жовква |
Забірська ЗОШ |
5 |
118 (46+36+36) |
|
С1 |
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
17592 |
ПАНАС Ю.І. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
3 |
126 (42+48+36) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
17593 |
ПАНАС Я.Я. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
6 |
143 (44+45+54) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шепіда Ольга Володимирівна |
17594 |
ПАНАСЕНКО Н.Г. |
14118 |
м. Львів |
СЗШ № 33 |
3 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
17595 |
ПАНАСЕНКО С.М. |
14198 |
м. Червоноград |
ЗШ № 2 |
6 |
122 (44+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Перець Надія Михайлівна |
17596 |
ПАНАСЮК А.А. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
9 |
134 (48+38+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
17597 |
ПАНАСЮК А.О. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
5 |
103 (34+39+30) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
17598 |
ПАНАСЮК А.П. |
14060 |
м. Львів |
СЗШ № 8 (молодша школа) |
2 |
72 (18+30+24) |
З |
|
|
|
Мазовіта Орися Петрівна |
17599 |
ПАНАСЮК І.В. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
6 |
149 (40+51+58) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
17600 |
ПАНАСЮК І.Ю. |
14207 |
м. Червоноград |
ЗШ № 11 |
4 |
116 (48+42+26) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
17601 |
ПАНАСЮК М.М. |
14204 |
м. Червоноград |
СШ № 8 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
17602 |
ПАНАСЮК Т.І. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
4 |
102 (30+42+30) |
|
|
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
17603 |
ПАНАСЮК Т.О. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
3 |
102 (42+42+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
17604 |
ПАНАТ Н.І. |
14290 |
м. Жидачів |
Бортниківська СЗШ |
1 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
17605 |
ПАНАТ Т.І. |
14290 |
м. Жидачів |
Бортниківська СЗШ |
4 |
84 (30+30+24) |
|
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
17606 |
ПАНАХИД І.Б. |
14491 |
м. Пустомити |
Ставчанська ЗОШ |
9 |
113 (42+22+49) |
|
С1 |
|
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
17607 |
ПАНАХИД Н. |
14491 |
м. Пустомити |
Ставчанська ЗОШ |
6 |
132 (30+48+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
17608 |
ПАНАХИД О.П. |
14491 |
м. Пустомити |
Ставчанська ЗОШ |
9 |
103 (42+12+49) |
|
С1 |
|
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
17609 |
ПАНАХИД О.Т. |
14491 |
м. Пустомити |
Ставчанська ЗОШ |
8 |
111 (45+36+30) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
17610 |
ПАНЕВНИК О.І. |
14165 |
м. Моршин |
НВК СЗШ ліцей |
2 |
72 (30+18+24) |
З |
|
|
|
Люсак Руслана Михайлівна |
17611 |
ПАНЕВНИК О.І. |
14165 |
м. Моршин |
НВК СЗШ ліцей |
2 |
72 (30+18+24) |
З |
|
|
|
Люсак Руслана Михайлівна |
17612 |
ПАНЕЙКО Д.О. |
14180 |
м. Стрий |
СЗШ № 1 |
1 |
66 (24+24+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
17613 |
ПАНЕЙКО С.О. |
14180 |
м. Стрий |
СЗШ № 1 |
6 |
144 (42+48+54) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
17614 |
ПАНЕЙКО Ю.Р. |
14125 |
м. Львів |
СЗШ № 57 |
9 |
109 (48+24+37) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
17615 |
ПАНЕЧКО Т.В. |
14400 |
м. Жовква |
Забірська ЗОШ |
3 |
84 (24+42+18) |
|
|
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
17616 |
ПАНИКИК О.Ю. |
14101 |
м. Львів |
СЗШ № 66 |
3 |
76 (36+24+16) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
17617 |
ПАНИЛИК П.З. |
14458 |
м. Пустомити |
Пасіки-Зубрицька ЗОШ |
6 |
116 (42+14+60) |
|
С1 |
|
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
17618 |
ПАНИЛО Т.Б. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
5 |
126 (36+54+36) |
|
|
С2 |
|
Ліпецька Віра Семенівна |
17619 |
ПАНИЛО Т.Б. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
5 |
126 (36+54+36) |
|
|
С2 |
|
Ліпецька Віра Семенівна |
17620 |
ПАНИЧ В.Б. |
14379 |
м. Жовква |
Сопошенська ЗОШ |
2 |
72 (30+30+12) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
17621 |
ПАНИЧОК О.С. |
14096 |
м. Львів |
ССЗШ № 46 |
5 |
127 (46+45+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
17622 |
ПАНІВ А.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
5 |
82 (32+20+30) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
17623 |
ПАНІВ В.І. |
14194 |
м. Трускавець |
СЗШ № 1 |
3 |
90 (30+36+24) |
|
|
С2 |
|
Томашівська Наталія Валеріївна |
17624 |
ПАНІВ М.В. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
8 |
91 (42+24+25) |
|
С1 |
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
17625 |
ПАНІВ О.О. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
5 |
94 (24+22+48) |
|
|
|
С3 |
Михаць Ігор Львович |
17626 |
ПАНІВ Ю.В. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
5 |
78 (30+24+24) |
|
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
17627 |
ПАНКЕВИЧ А.О. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
7 |
139 (51+42+46) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
17628 |
ПАНКЕВИЧ М.О. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
10 |
141 (54+36+51) |
|
С1 |
|
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
17629 |
ПАНКЕВИЧ П.Б. |
14678 |
м. Сокаль |
Острівський НВК-ЗШ-дитячий садок |
8 |
96 (33+30+33) |
|
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
17630 |
ПАНКЕВИЧ С. |
14002 |
м. Львів |
НВК "ЗОШ-гімназія "Галицька" |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
17631 |
ПАНОВИК В.І. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
2 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
17632 |
ПАНОВИК Ю.Р. |
14466 |
м. Пустомити |
Містківська ЗОШ |
8 |
105 (36+36+33) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
17633 |
ПАНЦИРУ В.І. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
17634 |
ПАНЧАК О.Р. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
17635 |
ПАНЧАК Р.Т. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
2 |
64 (22+24+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
17636 |
ПАНЧАК С.Т. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
8 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
17637 |
ПАНЧЕНКО О.Ю. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
7 |
119 (27+46+46) |
|
|
С2 |
С3 |
Шепіда Ольга Володимирівна |
17638 |
ПАНЧИШАК Р.М. |
14156 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 3 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
17639 |
ПАНЧИШИН А. |
14382 |
м. Жовква |
Дублянська ЗОШ |
3 |
88 (24+42+22) |
|
|
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
17640 |
ПАНЧИШИН А.А. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
9 |
116 (48+28+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
17641 |
ПАНЧИШИН В.Б. |
14115 |
м. Львів |
СЗШ № 22 |
4 |
132 (48+42+42) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
17642 |
ПАНЧИШИН В.І. |
14034 |
м. Львів |
"Світанок" |
3 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
17643 |
ПАНЧИШИН В.Т. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
3 |
120 (36+36+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
17644 |
ПАНЧИШИН Г.І. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
7 |
90 (33+18+39) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
17645 |
ПАНЧИШИН Д.А. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
8 |
118 (57+36+25) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
17646 |
ПАНЧИШИН Д.О. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
6 |
150 (50+52+48) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
17647 |
ПАНЧИШИН І.І. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
10 |
125 (54+36+35) |
|
С1 |
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
17648 |
ПАНЧИШИН М.Б. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
8 |
92 (42+28+22) |
|
С1 |
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
17649 |
ПАНЧИШИН М.В. |
14463 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 2 |
9 |
136 (42+46+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
17650 |
ПАНЧИШИН М.І. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
8 |
134 (51+46+37) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
17651 |
ПАНЧИШИН Н.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
11 |
115 (42+30+43) |
|
С1 |
|
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
17652 |
ПАНЧИШИН О. . |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
2 |
50 (26+18+6) |
|
С1 |
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
17653 |
ПАНЧИШИН О.Б. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
6 |
88 (22+30+36) |
|
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
17654 |
ПАНЧИШИН О.М. |
14201 |
м. Червоноград |
ЗШ № 5 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
17655 |
ПАНЧИШИН О.Р. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
17656 |
ПАНЧИШИН О.Ю. |
14073 |
м. Львів |
ЗШ "Первоцвіт" |
4 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
17657 |
ПАНЧИШИН Р.Б. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
2 |
62 (26+30+6) |
|
С1 |
С2 |
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
17658 |
ПАНЧИШИН Р.П. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
7 |
121 (54+30+37) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
17659 |
ПАНЧИШИН С.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
5 |
162 (48+60+54) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
17660 |
ПАНЧИШИН Т.Б. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
9 |
142 (42+48+52) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ліпецька Віра Семенівна |
17661 |
ПАНЧИШИН Т.Р. |
14075 |
м. Львів |
СЗШ № 96 |
6 |
139 (42+51+46) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
17662 |
ПАНЧИШИН Х.І. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
8 |
80 (30+22+28) |
|
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
17663 |
ПАНЧИШИН Ю.М. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
5 |
154 (52+54+48) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
17664 |
ПАНЧИШН О.Т. |
14119 |
м. Львів |
СЗШ № 38 |
5 |
142 (52+42+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
17665 |
ПАНЧУК Т.О. |
14531 |
м. Радехів |
Нововитківська ЗОШ |
7 |
132 (60+36+36) |
|
С1 |
|
|
Брановський Володимир Іванович |
17666 |
ПАНЬКЕВИЧ А.І. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
8 |
105 (30+38+37) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
17667 |
ПАНЬКЕВИЧ Д. . |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
6 |
126 (48+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
17668 |
ПАНЬКЕВИЧ М.В. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
1 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
17669 |
ПАНЬКЕВИЧ М.С. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
5 |
36 (12+10+14) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
17670 |
ПАНЬКЕВИЧ О.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
9 |
159 (60+54+45) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
17671 |
ПАНЬКЕВИЧ Ю.Д. |
14107 |
м. Львів |
"Левеня" |
2 |
88 (28+30+30) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
17672 |
ПАНЬКІВ А.І. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
4 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
17673 |
ПАНЬКІВ А.І. |
14136 |
м. Львів |
Приватна гімназія "Відродження" |
2 |
66 (30+30+6) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
17674 |
ПАНЬКІВ А.Ю. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
1 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
17675 |
ПАНЬКІВ Б.А. |
14016 |
м. Львів |
Українська приватна гімназія, ЗСППШ "Альфа" |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Білий Микола Михайлович |
17676 |
ПАНЬКІВ В.А. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
17677 |
ПАНЬКІВ В.Б. |
14641 |
м. Сколе |
Плавя-вадрусівський НВК ЗОШ ДНЗ |
5 |
75 (28+17+30) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
17678 |
ПАНЬКІВ В.Б. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
3 |
100 (36+36+28) |
|
С1 |
С2 |
|
Михаць Ігор Львович |
17679 |
ПАНЬКІВ В.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
3 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
17680 |
ПАНЬКІВ В.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
3 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
17681 |
ПАНЬКІВ В.М. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
3 |
114 (30+48+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
17682 |
ПАНЬКІВ Д.А. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
5 |
122 (34+40+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
17683 |
ПАНЬКІВ Д.В. |
14500 |
м. Пустомити |
Звенигородська ЗОШ |
7 |
162 (57+54+51) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
17684 |
ПАНЬКІВ І.М. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
5 |
124 (40+54+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Панченко Наталія Сергіївна |
17685 |
ПАНЬКІВ Л.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
5 |
110 (38+36+36) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
17686 |
ПАНЬКІВ М. . |
14192 |
м. Стрий |
Гімназія |
2 |
48 (24+12+12) |
|
С1 |
|
|
Пістун Надія Данилівна |
17687 |
ПАНЬКІВ М.В. |
14461 |
м. Пустомити |
Зимноводівська ЗОШ № 2 |
6 |
139 (40+51+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
17688 |
ПАНЬКІВ М.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
2 |
72 (30+30+12) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
17689 |
ПАНЬКІВ М.Я. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
3 |
66 (18+30+18) |
|
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
17690 |
ПАНЬКІВ Н.А. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
1 |
58 (22+24+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
17691 |
ПАНЬКІВ Н.Р. |
14154 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 18 |
8 |
163 (60+60+43) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
17692 |
ПАНЬКІВ О.В. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
8 |
71 (33+12+26) |
|
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
17693 |
ПАНЬКІВ О.М. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
7 |
123 (45+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
17694 |
ПАНЬКІВ О.Т. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
1 |
76 (28+24+24) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
17695 |
ПАНЬКІВ О.Я. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
7 |
123 (27+50+46) |
|
|
С2 |
С3 |
Воробець Надія Теодорівна |
17696 |
ПАНЬКІВ С.В. |
14620 |
м. Сколе |
НВК СЗШ гімназія с. Тухля |
7 |
123 (51+24+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
17697 |
ПАНЬКІВ С.І. |
14012 |
м. Львів |
СЗШ № 34 |
7 |
156 (60+60+36) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
17698 |
ПАНЬКІВ Т.Я. |
14368 |
м. Жовква |
Добросинська ЗОШ |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
17699 |
ПАНЬКІВ Х.В. |
14625 |
м. Сколе |
Гребенівська ЗОШ |
3 |
98 (30+42+26) |
|
|
С2 |
|
Багрич Галина Миколаївна |
17700 |
ПАНЬКІВ Х.І. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
6 |
124 (34+54+36) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
17701 |
ПАНЬКІВ Х.М. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
7 |
111 (45+18+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Лободяк Леся Мар'янівна |
17702 |
ПАНЬКІВ ШУЛЬГА М.Ю. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
9 |
113 (36+26+51) |
|
|
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
17703 |
ПАНЬКІВ Ю.А. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
8 |
131 (48+52+31) |
|
С1 |
С2 |
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
17704 |
ПАНЬКІВ Ю.З. |
14484 |
м. Пустомити |
Відниківська ЗОШ |
7 |
112 (36+42+34) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
17705 |
ПАНЬКО В.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
17706 |
ПАНЬКО І.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
4 |
108 (30+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Михаць Ігор Львович |
17707 |
ПАНЬКО Р.М. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
4 |
112 (42+48+22) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
17708 |
ПАНЬКО С.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
7 |
121 (51+30+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Михаць Ігор Львович |
17709 |
ПАНЬО А.С. |
14936 |
м. Яворів |
НВК ДЗ СЗШ |
2 |
70 (28+24+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
17710 |
ПАНЮРА С.М. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
9 |
105 (36+18+51) |
|
|
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
17711 |
ПАНЮТА Н.В. |
14097 |
м. Львів |
СЗШ № 48 |
6 |
75 (28+23+24) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
17712 |
ПАНЮЦА Р.П. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
8 |
121 (51+38+32) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
17713 |
ПАНЯК С.М. |
14166 |
м. Новий Розділ |
НВК "Лідер" |
7 |
105 (24+36+45) |
|
|
|
С3 |
Верес Галина Мирославівна |
17714 |
ПАПАЄВИЧ Ю.В. |
14678 |
м. Сокаль |
Острівський НВК-ЗШ-дитячий садок |
6 |
30 (12+12+6) |
|
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
17715 |
ПАПАЙЛО О.С. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
3 |
62 (18+24+20) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
17716 |
ПАПАЦА О.Т. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
17717 |
ПАПІЖ В.В. |
14540 |
м. Радехів |
Стоянівська ЗОШ |
5 |
108 (24+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
17718 |
ПАПІЖ Ю.Ю. |
14384 |
м. Жовква |
ЗОШ № 2 |
2 |
66 (30+18+18) |
|
С1 |
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
17719 |
ПАПІЖ Я.І. |
14368 |
м. Жовква |
Добросинська ЗОШ |
7 |
168 (60+54+54) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
17720 |
ПАПІРНИК Б.Б. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
17721 |
ПАПІРНИК Ю.А. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
17722 |
ПАПІШ Л.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
17723 |
ПАПІШ Ю.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
4 |
90 (24+36+30) |
|
|
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
17724 |
ПАПРОЦЬКА О.А. |
14102 |
м. Львів |
СЗШ № 83 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
17725 |
ПАПРОЦЬКА Х.В. |
14530 |
м. Радехів |
Бишівська ЗОШ |
7 |
95 (45+14+36) |
|
С1 |
|
|
Брановський Володимир Іванович |
17726 |
ПАПРОЦЬКИЙ І.Р. |
14118 |
м. Львів |
СЗШ № 33 |
7 |
130 (36+48+46) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
17727 |
ПАПРОЦЬКИЙ М.Р. |
14118 |
м. Львів |
СЗШ № 33 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
17728 |
ПАПРОЦЬКИЙ О.А. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
3 |
64 (30+24+10) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
17729 |
ПАПУГА Б.Р. |
14332 |
м. Жидачів |
Зарічанська ЗОШ |
4 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
17730 |
ПАПУГА М.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
7 |
117 (48+30+39) |
|
С1 |
|
|
Шманько Андрій Петрович |
17731 |
ПАРАДА Б.Б. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
4 |
132 (42+48+42) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
17732 |
ПАРАМБУЛЬ С.А. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
3 |
104 (36+36+32) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
17733 |
ПАРАМОНОВА А.О. |
14074 |
м. Львів |
ЛСШ № 69 |
4 |
84 (36+24+24) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
17734 |
ПАРАМОШ І.А. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
4 |
128 (42+48+38) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
17735 |
ПАРАНЧУК Ж.М. |
14024 |
м. Львів |
ССЗШ № 15 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
17736 |
ПАРАНЬКА Д.В. |
14099 |
м. Львів |
СЗШ № 51 |
3 |
66 (18+30+18) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
17737 |
ПАРАНЬКА Х.В. |
14935 |
м. Яворів |
НВК СЗШ ДНЗ с. Бірки |
6 |
120 (48+24+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
17738 |
ПАРАНЬКО А.Б. |
14051 |
м. Львів |
СЗШ № 29 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
17739 |
ПАРАНЯК А.О. |
14120 |
м. Львів |
СЗШ № 41 |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
17740 |
ПАРАНЯК Д.Ю. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
6 |
104 (46+36+22) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
17741 |
ПАРАСЮК С.І. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
17742 |
ПАРАШАК В.Н. |
14152 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 16 |
4 |
124 (36+48+40) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
17743 |
ПАРАЩАК А.А. |
14007 |
м. Львів |
СЗШ № 4 |
3 |
102 (30+42+30) |
|
|
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
17744 |
ПАРАЩАК А.Р. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
8 |
154 (60+48+46) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
17745 |
ПАРАЩАК В.Н. |
14152 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 16 |
5 |
123 (42+39+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Юрків Андрій Степанович |
17746 |
ПАРАЩАК І.В. |
14614 |
м. Сколе |
Підгородецька ЗОШ |
5 |
104 (44+42+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Багрич Галина Миколаївна |
17747 |
ПАРАЩАК Л.О. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
6 |
119 (50+39+30) |
|
С1 |
|
|
Михаць Ігор Львович |
17748 |
ПАРАЩАК М.А. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
17749 |
ПАРАЩАК Н.М. |
14196 |
м. Трускавець |
СЗШ № 3 |
4 |
114 (36+42+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Томашівська Наталія Валеріївна |
17750 |
ПАРАЩАК Н.Я. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
7 |
115 (45+30+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Михаць Ігор Львович |
17751 |
ПАРАЩАК Т.О. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
10 |
158 (60+52+46) |
З |
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
17752 |
ПАРАЩЕНКО М.О. |
14561 |
м. Радехів |
Яструбичівська ЗОШ |
4 |
102 (24+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
17753 |
ПАРАЩИНЕЦЬ М.М. |
14722 |
м. Сокаль |
Волицька ЗШ |
4 |
114 (36+42+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кнейчук Наталія Володимирівна |
17754 |
ПАРАЩИЧ М.М. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
5 |
128 (46+34+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Воробець Надія Теодорівна |
17755 |
ПАРАЩИЧ Ю.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
90 (30+24+36) |
|
|
|
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
17756 |
ПАРАЩИШИН Д.С. |
14463 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 2 |
2 |
40 (10+12+18) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
17757 |
ПАРАЩИШИН М.А. |
14101 |
м. Львів |
СЗШ № 66 |
4 |
24 (18+0+6) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
17758 |
ПАРАЩУК А.Д. |
14103 |
м. Львів |
Санінтерн № 1 |
4 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
17759 |
ПАРАЩУК А.Ю. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
2 |
88 (28+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
17760 |
ПАРАЩУК Л.М. |
14145 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 1 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
17761 |
ПАРАЩУК Л.Я. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
9 |
138 (54+38+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
17762 |
ПАРАЩУК М.І. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
17763 |
ПАРАЩУК Т.І. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
4 |
114 (30+48+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Гарбіч Людмила Іванівна |
17764 |
ПАРАЩУК Т.С. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
9 |
112 (36+36+40) |
|
|
|
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
17765 |
ПАРИЛО Б.І. |
14468 |
м. Пустомити |
Щирецька ЗОШ № 2 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
17766 |
ПАРИЛО М.І. |
14468 |
м. Пустомити |
Щирецька ЗОШ № 2 |
4 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
17767 |
ПАРИЛЯК А.Ю. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
6 |
122 (44+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Лободяк Леся Мар'янівна |
17768 |
ПАРИЛЯК Я. . |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
9 |
40 (6+28+6) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
17769 |
ПАРИНОВА М.І. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
3 |
82 (30+42+10) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
17770 |
ПАРИНЯК Л.І. |
14463 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 2 |
10 |
156 (54+48+54) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
17771 |
ПАРИПА Д. . |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
3 |
88 (36+36+16) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
17772 |
ПАРИПА Я. . |
14016 |
м. Львів |
Українська приватна гімназія, ЗСППШ "Альфа" |
1 |
72 (30+24+18) |
З |
|
|
|
Білий Микола Михайлович |
17773 |
ПАРІЙ А.О. |
14701 |
м. Сокаль |
Забузька ЗШ |
3 |
114 (30+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Кнейчук Наталія Володимирівна |
17774 |
ПАРІЙ В.М. |
14533 |
м. Радехів |
Дмитрівський НВК |
11 |
105 (54+20+31) |
|
С1 |
|
|
Брановський Володимир Іванович |
17775 |
ПАРІЙ Т.М. |
14533 |
м. Радехів |
Дмитрівський НВК |
7 |
108 (45+30+33) |
|
С1 |
|
|
Брановський Володимир Іванович |
17776 |
ПАРІЙ Ю.А. |
14525 |
м. Радехів |
ЗОШ № 1 |
10 |
106 (42+26+38) |
|
С1 |
|
|
Брановський Володимир Іванович |
17777 |
ПАРІЙЧУК Н.І. |
14540 |
м. Радехів |
Стоянівська ЗОШ |
8 |
103 (54+24+25) |
|
С1 |
|
|
Брановський Володимир Іванович |
17778 |
ПАРКАЛОВА І.В. |
14639 |
м. Сколе |
Орявська ЗОШ |
9 |
92 (42+16+34) |
|
С1 |
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
17779 |
ПАРКАСЕВИЧ Д.А. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
8 |
78 (33+18+27) |
|
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
17780 |
ПАРКАСЕВИЧ О.Р. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
6 |
120 (56+22+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
17781 |
ПАРКАСЕВИЧ Р.Р. |
14097 |
м. Львів |
СЗШ № 48 |
4 |
88 (30+42+16) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
17782 |
ПАРНЕТА О.Б. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
5 |
116 (40+34+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Оленчин Тетяна Петрівна |
17783 |
ПАРТЕМ І.А. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
10 |
121 (54+36+31) |
|
С1 |
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
17784 |
ПАРТИКА А.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
5 |
130 (34+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
17785 |
ПАРТИКА А.Р. |
14178 |
м. Самбір |
СШ № 10 |
7 |
134 (54+36+44) |
|
С1 |
|
С3 |
Ніженецька Наталія Сергіївна |
17786 |
ПАРТИКА В.В. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
3 |
114 (48+36+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
17787 |
ПАРТИКА К.Р. |
14178 |
м. Самбір |
СШ № 10 |
7 |
128 (51+36+41) |
|
С1 |
|
С3 |
Ніженецька Наталія Сергіївна |
17788 |
ПАРТИКА О.М. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
3 |
92 (36+42+14) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
17789 |
ПАРТИКА Р.В. |
14118 |
м. Львів |
СЗШ № 33 |
10 |
46 (24+8+14) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
17790 |
ПАРТИКА С.О. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
3 |
64 (24+24+16) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
17791 |
ПАРТИКА Х.О. |
14016 |
м. Львів |
Українська приватна гімназія, ЗСППШ "Альфа" |
3 |
94 (24+42+28) |
|
|
С2 |
|
Білий Микола Михайлович |
17792 |
ПАРУБІЙ А.Р. |
14463 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 2 |
4 |
102 (36+36+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
17793 |
ПАРУБІЙ С.Б. |
14472 |
м. Пустомити |
Верхньобілківська ЗОШ |
8 |
109 (48+30+31) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
17794 |
ПАРУБОЧА С.А. |
14552 |
м. Радехів |
Кривецький НВК |
3 |
114 (30+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
17795 |
ПАРУБОЧА Х.А. |
14526 |
м. Радехів |
ЗОШ № 2 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
17796 |
ПАРУБОЧИЙ І.А. |
14552 |
м. Радехів |
Кривецький НВК |
9 |
99 (24+38+37) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
17797 |
ПАРУБОЧИЙ М.А. |
14526 |
м. Радехів |
ЗОШ № 2 |
6 |
120 (26+60+34) |
|
|
С2 |
|
Брановський Володимир Іванович |
17798 |
ПАРУБОЧИЙ Т.А. |
14552 |
м. Радехів |
Кривецький НВК |
5 |
138 (50+34+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
17799 |
ПАРУНА М.М. |
14648 |
м. Сколе |
Ялинкуватська ЗШ |
7 |
123 (60+26+37) |
|
С1 |
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
17800 |
ПАРУТА Б.Р. |
14186 |
м. Стрий |
СЗШ № 7 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
17801 |
ПАРФЕНЮК К.П. |
14207 |
м. Червоноград |
ЗШ № 11 |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
17802 |
ПАРХІНЬ В.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
8 |
124 (48+42+34) |
|
С1 |
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
17803 |
ПАРХІНЬ Х.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
7 |
99 (42+32+25) |
|
С1 |
|
|
Шманько Андрій Петрович |
17804 |
ПАРХОМОВА Ю.С. |
14530 |
м. Радехів |
Бишівська ЗОШ |
8 |
126 (45+36+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
17805 |
ПАРХУТ Д.М. |
14030 |
м. Львів |
СЗШ № 77 |
3 |
104 (30+48+26) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
17806 |
ПАРШЕВА М.Ю. |
14470 |
м. Пустомити |
Лапаївська ЗОШ |
8 |
138 (48+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
17807 |
ПАРЩИК Д.Ю. |
14045 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок "Дзвіночок" |
4 |
102 (36+36+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
17808 |
ПАСЕМКО Д.Т. |
14844 |
м. Стрий |
Лисятицька СЗШ |
5 |
82 (28+24+30) |
|
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
17809 |
ПАСЕМКО І.М. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
4 |
70 (24+18+28) |
|
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
17810 |
ПАСЄКА А.М. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
2 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
17811 |
ПАСИМКІВ Б.Р. |
14186 |
м. Стрий |
СЗШ № 7 |
7 |
129 (48+36+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Пістун Надія Данилівна |
17812 |
ПАСІЄВИЧ Д.А. |
14204 |
м. Червоноград |
СШ № 8 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
17813 |
ПАСІКА І. |
14181 |
м. Стрий |
СЗШ № 2 |
1 |
54 (12+30+12) |
|
|
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
17814 |
ПАСІРСЬКИЙ О.Р. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
5 |
148 (46+48+54) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
17815 |
ПАСІЧНА Я.С. |
14463 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 2 |
3 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
17816 |
ПАСІЧНИК А. . |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
2 |
72 (24+30+18) |
З |
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
17817 |
ПАСІЧНИК А.М. |
14153 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 17 |
6 |
142 (40+48+54) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Юрків Андрій Степанович |
17818 |
ПАСІЧНИК В.О. |
14678 |
м. Сокаль |
Острівський НВК-ЗШ-дитячий садок |
11 |
77 (18+22+37) |
|
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
17819 |
ПАСІЧНИК Д.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
9 |
27 (0+16+11) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
17820 |
ПАСІЧНИК Д.В. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
6 |
74 (26+24+24) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
17821 |
ПАСІЧНИК Д.О. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
17822 |
ПАСІЧНИК І.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
114 (30+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
17823 |
ПАСІЧНИК М. . |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
6 |
123 (42+45+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
17824 |
ПАСІЧНИК М.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
80 (18+42+20) |
|
|
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
17825 |
ПАСІЧНИК О.Р. |
14284 |
м. Жидачів |
Гімназія |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
17826 |
ПАСІЧНИК О.Ю. |
14461 |
м. Пустомити |
Зимноводівська ЗОШ № 2 |
5 |
105 (36+39+30) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
17827 |
ПАСІЧНИК С.В. |
14949 |
м. Яворів |
Гімназія ім. Маковея |
10 |
160 (54+60+46) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
17828 |
ПАСІЧНИК С.Е. |
14040 |
м. Львів |
СЗШ № 49 |
2 |
60 (18+24+18) |
|
|
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
17829 |
ПАСІЧНИК Т.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
10 |
99 (36+26+37) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
17830 |
ПАСІЧНИК Т.О. |
14024 |
м. Львів |
ССЗШ № 15 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
17831 |
ПАСІЧНИК Х.Б. |
14950 |
м. Яворів |
СЗШ 1 ст. |
4 |
114 (36+48+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
17832 |
ПАСІЧНЮК Д. |
14382 |
м. Жовква |
Дублянська ЗОШ |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
17833 |
ПАСІЧНЯК Д.С. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
7 |
154 (57+46+51) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
17834 |
ПАСКА А. |
14002 |
м. Львів |
НВК "ЗОШ-гімназія "Галицька" |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
17835 |
ПАСКА В.С. |
14115 |
м. Львів |
СЗШ № 22 |
7 |
163 (60+54+49) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
17836 |
ПАСКА Д.В. |
14362 |
м. Жовква |
Бишківська ЗОШ |
4 |
132 (48+42+42) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
17837 |
ПАСКА М.Р. |
14383 |
м. Жовква |
ЗОШ № 1 |
3 |
60 (30+18+12) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
17838 |
ПАСКАЛЬ Ю.Д. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
7 |
142 (60+28+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
17839 |
ПАСЛАВСЬКА А.Р. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
102 (30+30+42) |
|
|
|
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
17840 |
ПАСЛАВСЬКА Г. . |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
7 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
17841 |
ПАСЛАВСЬКА М.В. |
14122 |
м. Львів |
СЗШ № 44 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
17842 |
ПАСЛАВСЬКА М.Р. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
108 (30+30+48) |
|
|
|
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
17843 |
ПАСЛАВСЬКА Н. |
14491 |
м. Пустомити |
Ставчанська ЗОШ |
4 |
126 (36+48+42) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
17844 |
ПАСЛАВСЬКА Х.М. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
7 |
104 (36+32+36) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
17845 |
ПАСЛАВСЬКИЙ Б.М. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
5 |
90 (24+42+24) |
|
|
С2 |
|
Булас Надія Антонівна |
17846 |
ПАСЛАВСЬКИЙ В.Т. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
6 |
102 (42+24+36) |
|
С1 |
|
|
Біда Наталія Романівна |
17847 |
ПАСЛАВСЬКИЙ М.І. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
9 |
134 (54+32+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
17848 |
ПАСЛАВСЬКИЙ М.Р. |
14054 |
м. Львів |
СЗШ № 21 |
4 |
76 (24+36+16) |
|
|
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
17849 |
ПАСЛАВСЬКИЙ С.Р. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
7 |
135 (54+36+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Біда Наталія Романівна |
17850 |
ПАСНАК Д.Р. |
14024 |
м. Львів |
ССЗШ № 15 |
2 |
46 (22+6+18) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
17851 |
ПАСНАК Ю.Я. |
14476 |
м. Пустомити |
Солонківська ЗОШ |
3 |
98 (30+36+32) |
|
|
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
17852 |
ПАСТЕРНАК А.А. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
6 |
88 (30+10+48) |
|
|
|
С3 |
Панченко Наталія Сергіївна |
17853 |
ПАСТЕРНАК В.Я. |
14767 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 1 |
6 |
130 (52+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
17854 |
ПАСТЕРНАК Є.Д. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
17855 |
ПАСТЕРНАК І. |
14409 |
м. Жовква |
Малопередримихівська ЗОШ |
1 |
72 (30+30+12) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
17856 |
ПАСТЕРНАК К.Р. |
14136 |
м. Львів |
Приватна гімназія "Відродження" |
6 |
137 (38+45+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
17857 |
ПАСТЕРНАК М.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
9 |
90 (18+32+40) |
|
|
|
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
17858 |
ПАСТЕРНАК М.Ю. |
14060 |
м. Львів |
СЗШ № 8 (молодша школа) |
4 |
112 (24+48+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Мазовіта Орися Петрівна |
17859 |
ПАСТЕРНАК Н.В. |
14287 |
м. Жидачів |
Ходорівська СЗШ № 3 |
3 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
17860 |
ПАСТЕРНАК О.А. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
3 |
68 (18+42+8) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
17861 |
ПАСТЕРНАК О.Б. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
6 |
64 (12+26+26) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
17862 |
ПАСТЕРНАК О.О. |
14074 |
м. Львів |
ЛСШ № 69 |
2 |
72 (30+24+18) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
17863 |
ПАСТЕРНАК Р.О. |
14074 |
м. Львів |
ЛСШ № 69 |
6 |
117 (48+39+30) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
17864 |
ПАСТЕРНАК Р.Ю. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
4 |
82 (24+30+28) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
17865 |
ПАСТЕРНАК С.А. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
3 |
62 (18+30+14) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
17866 |
ПАСТЕРНАК Ю.М. |
14074 |
м. Львів |
ЛСШ № 69 |
2 |
82 (28+30+24) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
17867 |
ПАСТУХ А.В. |
14191 |
м. Стрий |
СЗШ № 12 |
2 |
60 (24+18+18) |
|
С1 |
|
|
Пістун Надія Данилівна |
17868 |
ПАСТУХ А.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
2 |
78 (24+30+24) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
17869 |
ПАСТУХ В.В. |
14914 |
м. Яворів |
Староярська СЗШ |
3 |
104 (30+42+32) |
|
|
С2 |
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
17870 |
ПАСТУХ В.М. |
14872 |
м. Стрий |
П'ятничанська ЗОШ, Дашавська ЗОШ |
4 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
17871 |
ПАСТУХ Д.В. |
14709 |
м. Сокаль |
Телязька ЗШ |
5 |
100 (28+24+48) |
|
|
|
С3 |
Кнейчук Наталія Володимирівна |
17872 |
ПАСТУХ Д.Ю. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
3 |
74 (30+24+20) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
17873 |
ПАСТУХ Н |
14748 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 2 |
6 |
114 (36+48+30) |
|
|
С2 |
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
17874 |
ПАСТУХОВ П.В. |
14007 |
м. Львів |
СЗШ № 4 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
17875 |
ПАСТУШАК В.Ю. |
14012 |
м. Львів |
СЗШ № 34 |
4 |
118 (36+42+40) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
17876 |
ПАСТУШАК М.В. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
17877 |
ПАСТУШИНА О.І. |
14210 |
м. Червоноград |
ЗШ № 14 |
9 |
108 (24+48+36) |
|
|
С2 |
|
Перець Надія Михайлівна |
17878 |
ПАСТУШКЕВИЧ М.В. |
14183 |
м. Стрий |
СЗШ № 4 |
8 |
147 (54+48+45) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
17879 |
ПАСТУШОК О.Ю. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
17880 |
ПАСТУЩАК А.І. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
8 |
162 (60+54+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
17881 |
ПАСТУЩАК А.Ю. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
3 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
17882 |
ПАСТУЩАК Л.І. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
5 |
141 (54+51+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
17883 |
ПАСТУЩИН М.В. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
5 |
140 (50+36+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Лободяк Леся Мар'янівна |
17884 |
ПАТАЛАЙ Х.В. |
14690 |
м. Сокаль |
Тартаківська ЗШ |
4 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
17885 |
ПАТЕР М.П. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
3 |
80 (30+30+20) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
17886 |
ПАТЕР Н.О. |
14142 |
м. Львів |
Львівський технологічний ліцей |
8 |
156 (48+54+54) |
З |
|
|
|
Вольська Світлана Станіславівна |
17887 |
ПАТЕР С.О. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
8 |
137 (45+44+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
17888 |
ПАТИНКО Ю.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
6 |
89 (26+33+30) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
17889 |
ПАТИНОК А.Д. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
3 |
102 (36+36+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
17890 |
ПАТИНОК В.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
17891 |
ПАТИНОК В.Д. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
17892 |
ПАТИНОК Є.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
6 |
80 (22+30+28) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
17893 |
ПАТИНОК Х.М. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
6 |
156 (48+54+54) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
17894 |
ПАТИЦЬКА М. |
14021 |
м. Львів |
СЗШ № 40 |
1 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
17895 |
ПАТИЦЬКИЙ О.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
8 |
79 (33+30+16) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
17896 |
ПАТЛИКА Н.Т. |
14368 |
м. Жовква |
Добросинська ЗОШ |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
17897 |
ПАТРОН Х.І. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
7 |
111 (45+18+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Лободяк Леся Мар'янівна |
17898 |
ПАТТЕРНАК В.А. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
8 |
153 (60+48+45) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
17899 |
ПАТЬКО Н.Б. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
9 |
149 (54+38+57) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
17900 |
ПАТЬКО П.Б. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
5 |
95 (30+39+26) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
17901 |
ПАТЬКО Р.Ю. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
8 |
66 (18+20+28) |
|
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
17902 |
ПАУК М.А. |
14166 |
м. Новий Розділ |
НВК "Лідер" |
5 |
88 (30+28+30) |
|
|
|
|
Верес Галина Мирославівна |
17903 |
ПАУК М.С. |
14477 |
м. Пустомити |
Ланівська ЗОШ |
8 |
157 (57+60+40) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
17904 |
ПАУК М.Я. |
14491 |
м. Пустомити |
Ставчанська ЗОШ |
6 |
139 (40+51+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
17905 |
ПАУК О.В. |
14872 |
м. Стрий |
П'ятничанська ЗОШ, Дашавська ЗОШ |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
17906 |
ПАУК О.Р. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
17907 |
ПАУНІН Є. . |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
3 |
86 (24+36+26) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
17908 |
ПАУТОВА Х.І. |
14834 |
м. Стрий |
Братківський НВК |
6 |
56 (20+12+24) |
|
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
17909 |
ПАУХ І.М. |
14005 |
м. Львів |
СЗШ № 62 |
5 |
83 (22+37+24) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
17910 |
ПАУЧОК М.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
8 |
93 (39+24+30) |
|
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
17911 |
ПАХОВЧИШИН Д.Б. |
14030 |
м. Львів |
СЗШ № 77 |
6 |
109 (36+27+46) |
|
|
|
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
17912 |
ПАХОЛКА Т.В. |
14382 |
м. Жовква |
Дублянська ЗОШ |
2 |
58 (28+18+12) |
|
С1 |
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
17913 |
ПАХОЛКІВ А.О. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
9 |
111 (36+32+43) |
|
|
|
С3 |
Оленчин Тетяна Петрівна |
17914 |
ПАХОЛКІВ О.Р. |
14284 |
м. Жидачів |
Гімназія |
3 |
96 (30+42+24) |
|
|
С2 |
|
Кардаш Богдан Степанович |
17915 |
ПАХОЛОК В |
14002 |
м. Львів |
НВК "ЗОШ-гімназія "Галицька" |
3 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
17916 |
ПАХОЛОК М.О. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
10 |
116 (42+28+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
17917 |
ПАХОЛОК Р.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
9 |
80 (24+22+34) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
17918 |
ПАХОЛЧАК В.П. |
14747 |
м. Старий Самбір |
Гуманецька ЗСШ |
8 |
123 (54+30+39) |
|
С1 |
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
17919 |
ПАХОЛЧАК Д.П. |
14747 |
м. Старий Самбір |
Гуманецька ЗСШ |
5 |
92 (14+30+48) |
|
|
|
С3 |
Мар’ян Ольга Казимирівна |
17920 |
ПАХОЛЬЧИШИН Х.Ю. |
14861 |
м. Стрий |
Довголуцька ЗОШ |
5 |
129 (54+39+36) |
|
С1 |
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
17921 |
ПАХОЛЯК А.В. |
14409 |
м. Жовква |
Малопередримихівська ЗОШ |
1 |
78 (24+30+24) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
17922 |
ПАХОЛЯК І.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
7 |
130 (54+30+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
17923 |
ПАЦАЙ М.П. |
14476 |
м. Пустомити |
Солонківська ЗОШ |
2 |
74 (26+30+18) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
17924 |
ПАЦАЙ А.В. |
14747 |
м. Старий Самбір |
Гуманецька ЗСШ |
5 |
92 (38+30+24) |
|
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
17925 |
ПАЦАЙ Б.Д. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
3 |
126 (36+48+42) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
17926 |
ПАЦАЙ Д.Р. |
14147 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 4 |
8 |
25 (15+8+2) |
|
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
17927 |
ПАЦАК Т.П. |
14076 |
м. Львів |
СЗШ № 86 |
4 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
17928 |
ПАЦЕВКО Н.Ю. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
2 |
40 (4+24+12) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
17929 |
ПАЦЕЛЯК С.Р. |
14915 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ 1 ст. |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
17930 |
ПАЦКАЛЬ М.Р. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
5 |
110 (44+36+30) |
|
С1 |
|
|
Шманько Андрій Петрович |
17931 |
ПАЦКАН В.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
17932 |
ПАЦКАН І.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
5 |
139 (58+39+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
17933 |
ПАЦКАН М.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
9 |
102 (42+20+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
17934 |
ПАЦУЛА А.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
8 |
150 (48+60+42) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
17935 |
ПАЦУЛА В.В. |
14134 |
м. Львів |
Правнича гімназія |
9 |
75 (30+20+25) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
17936 |
ПАЦУЛА В.В. |
14051 |
м. Львів |
СЗШ № 29 |
3 |
92 (30+42+20) |
|
|
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
17937 |
ПАЦУЛА Р.В. |
14834 |
м. Стрий |
Братківський НВК |
9 |
131 (60+34+37) |
|
С1 |
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
17938 |
ПАЦУЛА С. . |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
2 |
72 (30+18+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
17939 |
ПАЦУЛА Т.М. |
14463 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 2 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
17940 |
ПАЦУРА Д.Р. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
3 |
72 (30+30+12) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
17941 |
ПАЦУРА Х.П. |
14042 |
м. Львів |
СЗШ № 42 |
4 |
120 (36+48+36) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
17942 |
ПАЦЮРКО А.Ю. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
5 |
84 (12+42+30) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
17943 |
ПАЧКОВСЬКА А.М. |
14461 |
м. Пустомити |
Зимноводівська ЗОШ № 2 |
4 |
50 (24+12+14) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
17944 |
ПАЧКОВСЬКА В.Б. |
14540 |
м. Радехів |
Стоянівська ЗОШ |
2 |
72 (30+30+12) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
17945 |
ПАЧКОВСЬКА В.М. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
4 |
102 (30+42+30) |
|
|
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
17946 |
ПАШИНСЬКА В.В. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
5 |
150 (56+54+40) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
17947 |
ПАШКЕВИЧ К.В. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
6 |
160 (52+60+48) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
17948 |
ПАШКЕВИЧ Н.В. |
14021 |
м. Львів |
СЗШ № 40 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
17949 |
ПАШКО А.А. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
6 |
104 (38+24+42) |
|
|
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
17950 |
ПАШКО А.В. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
3 |
102 (24+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
17951 |
ПАШКО А.Л. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
9 |
91 (36+24+31) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
17952 |
ПАШКО Б.Г. |
14303 |
м. Жидачів |
Залісківська ЗОШ |
9 |
128 (54+34+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
17953 |
ПАШКО Б.І. |
14284 |
м. Жидачів |
Гімназія |
8 |
126 (48+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
17954 |
ПАШКО Л.І. |
14327 |
м. Жидачів |
Рудківцівська ЗОШ |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
17955 |
ПАШКОВА М.М. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
17956 |
ПАШКОВСЬКА С.Я. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
2 |
74 (26+24+24) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
17957 |
ПАШКОВСЬКИЙ С.П. |
14126 |
м. Львів |
СЗШ № 78 |
5 |
118 (46+36+36) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
17958 |
ПАШКУР А.А. |
14723 |
м. Сокаль |
Жвирківська ЗШ |
5 |
98 (30+32+36) |
|
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
17959 |
ПАШКУЦЬКА В.А. |
14723 |
м. Сокаль |
Жвирківська ЗШ |
2 |
72 (24+24+24) |
З |
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
17960 |
ПАШКУЦЬКИЙ Ю.В. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
4 |
126 (36+42+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
17961 |
ПАЩАК Н.С. |
14460 |
м. Пустомити |
Зимноводівська ЗОШ № 1 |
4 |
120 (42+42+36) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
17962 |
ПАЩАК Я.Я. |
14135 |
м. Львів |
Гімназія "Престиж" |
5 |
104 (30+42+32) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
17963 |
ПАЩУК І.П. |
14680 |
м. Сокаль |
Хлівчанська ЗШ |
7 |
103 (39+18+46) |
|
|
|
С3 |
Кнейчук Наталія Володимирівна |
17964 |
ПАЩУК Я.М. |
14680 |
м. Сокаль |
Хлівчанська ЗШ |
6 |
89 (36+35+18) |
|
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
17965 |
ПАЮК К.Р. |
14166 |
м. Новий Розділ |
НВК "Лідер" |
2 |
62 (20+18+24) |
|
С1 |
|
С3 |
Верес Галина Мирославівна |
17966 |
ПАЮК О.В. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
3 |
98 (30+48+20) |
|
|
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
17967 |
ПЕДОРЕНКО І.А. |
14476 |
м. Пустомити |
Солонківська ЗОШ |
6 |
85 (28+21+36) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
17968 |
ПЕКАНЕЦЬ Р.Д. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
6 |
114 (42+48+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Ліпецька Віра Семенівна |
17969 |
ПЕКАР М.Р. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
5 |
81 (24+37+20) |
|
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
17970 |
ПЕКЕЛКО І.П. |
14754 |
м. Старий Самбір |
Торгановицька ЗСШ |
6 |
36 (14+20+2) |
|
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
17971 |
ПЕКЕЛКО Ю.В. |
14754 |
м. Старий Самбір |
Торгановицька ЗСШ |
6 |
38 (16+20+2) |
|
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
17972 |
ПЕКЕРА К.В. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
6 |
98 (32+36+30) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
17973 |
ПЕКІНЧАК Б.І. |
14747 |
м. Старий Самбір |
Гуманецька ЗСШ |
7 |
89 (48+24+17) |
|
С1 |
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
17974 |
ПЕКІНЧАК О.М. |
14746 |
м. Старий Самбір |
Чаплівська ЗСШ |
4 |
96 (30+36+30) |
|
|
С2 |
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
17975 |
ПЕЛЕНА О.І. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
7 |
151 (60+48+43) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
17976 |
ПЕЛЕНОЬ М.С. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
11 |
101 (30+28+43) |
|
|
|
С3 |
Біда Наталія Романівна |
17977 |
ПЕЛЕНСЬКА Н.Р. |
14115 |
м. Львів |
СЗШ № 22 |
9 |
94 (36+24+34) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
17978 |
ПЕЛЕНСЬКИЙ А.Я. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
10 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
17979 |
ПЕЛЕНЬО А.Д. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
7 |
117 (48+36+33) |
|
С1 |
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
17980 |
ПЕЛЕНЬО А.Р. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
7 |
106 (42+30+34) |
|
С1 |
|
|
Біда Наталія Романівна |
17981 |
ПЕЛЕНЬО Н.Д. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
5 |
113 (44+27+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Лободяк Леся Мар'янівна |
17982 |
ПЕЛЕХ А.А. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
7 |
73 (36+18+19) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
17983 |
ПЕЛЕХ А.В. |
14044 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок " Провесінь" |
8 |
119 (42+46+31) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
17984 |
ПЕЛЕХ А.Т. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
5 |
131 (54+33+44) |
|
С1 |
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
17985 |
ПЕЛЕХ В.В. |
14383 |
м. Жовква |
ЗОШ № 1 |
2 |
72 (30+30+12) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
17986 |
ПЕЛЕХ Д.Ю. |
14096 |
м. Львів |
ССЗШ № 46 |
4 |
108 (36+36+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
17987 |
ПЕЛЕХ М.А. |
14030 |
м. Львів |
СЗШ № 77 |
4 |
56 (30+12+14) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
17988 |
ПЕЛЕХ М.В. |
14411 |
м. Жовква |
Мервичівська ЗОШ |
8 |
105 (30+36+39) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
17989 |
ПЕЛЕХ М.Р. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
6 |
133 (34+51+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Оленчин Тетяна Петрівна |
17990 |
ПЕЛЕХ Н.Б. |
14466 |
м. Пустомити |
Містківська ЗОШ |
7 |
99 (27+36+36) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
17991 |
ПЕЛЕХ О.В. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
10 |
60 (24+22+14) |
|
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
17992 |
ПЕЛЕХ О.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
2 |
78 (24+30+24) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
17993 |
ПЕЛЕХ П.Н. |
14021 |
м. Львів |
СЗШ № 40 |
8 |
111 (48+26+37) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
17994 |
ПЕЛЕХ Р.М. |
14200 |
м. Червоноград |
ЗШ № 4 |
3 |
130 (42+48+40) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
17995 |
ПЕЛЕХ Х.М. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
6 |
78 (26+22+30) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
17996 |
ПЕЛЕХ Ю.В. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
3 |
132 (48+42+42) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
17997 |
ПЕЛЕХАЧ В.Т. |
14166 |
м. Новий Розділ |
НВК "Лідер" |
4 |
84 (24+36+24) |
|
|
С2 |
|
Верес Галина Мирославівна |
17998 |
ПЕЛЕХОВИЧ М.А. |
14171 |
м. Самбір |
ПШ № 2 |
4 |
68 (24+24+20) |
|
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
17999 |
ПЕЛЕХХ І.Р. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
8 |
133 (45+54+34) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
18000 |
ПЕЛЕШАК В.А. |
14169 |
м. Новий Розділ |
СШ № 5 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Верес Галина Мирославівна |
18001 |
ПЕЛЕШАК Д.А. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
8 |
144 (60+48+36) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
18002 |
ПЕЛЕШК О.Г. |
14364 |
м. Жовква |
Волицька ЗОШ |
9 |
130 (60+42+28) |
|
С1 |
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
18003 |
ПЕЛЕШКО В. |
14388 |
м. Жовква |
Рава-Руська ЗОШ № 1 |
5 |
115 (22+51+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
18004 |
ПЕЛЕШКО Н.М. |
14210 |
м. Червоноград |
ЗШ № 14 |
8 |
96 (39+20+37) |
|
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
18005 |
ПЕЛЕШКО О.С. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
3 |
132 (48+42+42) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
18006 |
ПЕЛЕШКО С.Д. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
6 |
155 (50+51+54) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
18007 |
ПЕЛЕШОК В.О. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
3 |
120 (42+48+30) |
З |
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
18008 |
ПЕЛЕШОК С.О. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
6 |
140 (38+48+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Шепіда Ольга Володимирівна |
18009 |
ПЕЛЕШОК Х.С. |
14762 |
м. Старий Самбір |
Верхньолужецька ЗСШ |
9 |
121 (30+42+49) |
|
|
С2 |
С3 |
Мар’ян Ольга Казимирівна |
18010 |
ПЕЛЕЩАК І.С. |
14955 |
м. Яворів |
Семирівська СЗШ |
8 |
150 (54+54+42) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
18011 |
ПЕЛЕЩАК М.Я. |
14934 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 1 |
3 |
120 (36+48+36) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
18012 |
ПЕЛЕЩИШИН Д.Р. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
5 |
150 (42+60+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
18013 |
ПЕЛЕЩУК А.Ю. |
14005 |
м. Львів |
СЗШ № 62 |
3 |
78 (24+36+18) |
|
|
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
18014 |
ПЕЛИНСЬКА Ю.В. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
7 |
141 (54+42+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
18015 |
ПЕЛИНЬО Г.В. |
14914 |
м. Яворів |
Староярська СЗШ |
5 |
104 (30+38+36) |
|
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
18016 |
ПЕЛИНЬО М.Ф. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
18017 |
ПЕЛИП Д.Г. |
14207 |
м. Червоноград |
ЗШ № 11 |
4 |
126 (42+48+36) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
18018 |
ПЕЛИПЕК Ю.І. |
14915 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ 1 ст. |
2 |
62 (26+30+6) |
|
С1 |
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
18019 |
ПЕЛИПИШИН Н.Б. |
14093 |
м. Львів |
СЗШ № 31 |
10 |
161 (54+58+49) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
18020 |
ПЕЛИХ З.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
7 |
105 (48+24+33) |
|
С1 |
|
|
Шманько Андрій Петрович |
18021 |
ПЕЛИХ ІЛЛЯ П.І. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
5 |
135 (54+45+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
18022 |
ПЕЛИХ Р.Я. |
14366 |
м. Жовква |
Глинський НВК |
10 |
111 (48+26+37) |
|
С1 |
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
18023 |
ПЕЛИХ Т.С. |
14962 |
м. Яворів |
Кам'янобрідська СЗШ |
1 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
18024 |
ПЕЛИХ Я.Я. |
14366 |
м. Жовква |
Глинський НВК |
10 |
109 (48+24+37) |
|
С1 |
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
18025 |
ПЕЛІШКО Д.А. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
18026 |
ПЕЛЬ К.Я. |
14119 |
м. Львів |
СЗШ № 38 |
2 |
72 (24+30+18) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
18027 |
ПЕЛЬ С.С. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
18028 |
ПЕЛЬЧАРС ЬИЙ А.О. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
4 |
82 (18+48+16) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
18029 |
ПЕЛЮХ ДМ. |
14477 |
м. Пустомити |
Ланівська ЗОШ |
2 |
72 (24+30+18) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
18030 |
ПЕЛЮХ С.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
7 |
132 (51+44+37) |
|
С1 |
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
18031 |
ПЕЛЮХОВСЬКИЙ Ю.Б. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
5 |
85 (42+23+20) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
18032 |
ПЕЛЮШКЕВИЧ О.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
7 |
136 (57+40+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
18033 |
ПЕЛЮШКЕВИЧ Т.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
126 (48+36+42) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
18034 |
ПЕЛЯ Р.І. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
10 |
132 (48+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
18035 |
ПЕМПУСЬ Ю.Д. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
7 |
131 (57+32+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліпецька Віра Семенівна |
18036 |
ПЕМПУСЬ Ю.Д. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
7 |
131 (57+32+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліпецька Віра Семенівна |
18037 |
ПЕНДАК К.О. |
14384 |
м. Жовква |
ЗОШ № 2 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
18038 |
ПЕНДАК Х.Б. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
8 |
125 (48+38+39) |
|
С1 |
|
|
Шманько Андрій Петрович |
18039 |
ПЕНДЕРЕЦЬКА О.І. |
14002 |
м. Львів |
НВК "ЗОШ-гімназія "Галицька" |
10 |
130 (54+30+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Оленчин Тетяна Петрівна |
18040 |
ПЕНДЕРЕЦЬКИЙ Р.С. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
3 |
72 (30+18+24) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
18041 |
ПЕНДЮК Р.Р. |
14051 |
м. Львів |
СЗШ № 29 |
4 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
18042 |
ПЕНДЮР Д.О. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
18043 |
ПЕННІНГС Д.А. |
14054 |
м. Львів |
СЗШ № 21 |
6 |
88 (46+24+18) |
|
С1 |
|
|
Личак Катерина Степанівна |
18044 |
ПЕНЦ С.С. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
18045 |
ПЕНЦ Я.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
18046 |
ПЕНЦАК Л.В. |
14395 |
м. Жовква |
Воля-Висоцька ЗОШ |
2 |
72 (30+30+12) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
18047 |
ПЕНЦАК О.І. |
14393 |
м. Жовква |
Боянецька ЗОШ |
4 |
120 (36+48+36) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
18048 |
ПЕНЦАК О.Я. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
2 |
24 (18+6+0) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
18049 |
ПЕНЦАК О.Я. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
3 |
68 (30+24+14) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
18050 |
ПЕНЦАК Т.В. |
14393 |
м. Жовква |
Боянецька ЗОШ |
4 |
88 (30+30+28) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
18051 |
ПЕНЦКО І.Б. |
14949 |
м. Яворів |
Гімназія ім. Маковея |
7 |
153 (54+60+39) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
18052 |
ПЕНЬКО С.І. |
14741 |
м. Старий Самбір |
Великосільська ЗСШ |
2 |
88 (28+30+30) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
18053 |
ПЕНЬКОВ І.Р. |
14178 |
м. Самбір |
СШ № 10 |
3 |
126 (30+48+48) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
18054 |
ПЕНЬКОВА Д.В. |
14092 |
м. Львів |
СЗШ № 17 |
8 |
132 (48+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
18055 |
ПЕНЮК М.В. |
14096 |
м. Львів |
ССЗШ № 46 |
4 |
108 (36+36+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
18056 |
ПЕНЮК О.В. |
14096 |
м. Львів |
ССЗШ № 46 |
2 |
52 (22+24+6) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
18057 |
ПЕПРИК В.В. |
14468 |
м. Пустомити |
Щирецька ЗОШ № 2 |
3 |
132 (42+48+42) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
18058 |
ПЕРВЕНЕЦЬ Д.Р. |
14114 |
м. Львів |
СЗШ № 20 |
7 |
151 (60+54+37) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
18059 |
ПЕРЕВІЗНИК М.М. |
14838 |
м. Стрий |
Дашавська СЗШ |
7 |
166 (60+52+54) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
18060 |
ПЕРЕВОЗЧИКОВ Т.П. |
14147 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 4 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
18061 |
ПЕРЕВУЗНИК І.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
5 |
117 (38+31+48) |
|
|
|
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
18062 |
ПЕРЕГІНЕЦЬ В.І. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
4 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
18063 |
ПЕРЕГІНЕЦЬ Д.М. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
4 |
90 (36+36+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
18064 |
ПЕРЕГІНЕЦЬ М.І. |
14073 |
м. Львів |
ЗШ "Первоцвіт" |
3 |
106 (30+42+34) |
|
|
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
18065 |
ПЕРЕГІНЕЦЬ Н.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
4 |
84 (30+30+24) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
18066 |
ПЕРЕГІНСЬКИЙ Д.Д. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
2 |
48 (24+18+6) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
18067 |
ПЕРЕЙМА Ю.І. |
14869 |
м. Стрий |
Н. Лукавицька ЗОШ |
8 |
130 (48+36+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Романова Лілія Володимирівна |
18068 |
ПЕРЕКРЕСТЕНКО А.О. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
4 |
96 (24+42+30) |
|
|
С2 |
|
Михаць Ігор Львович |
18069 |
ПЕРЕЛАЗНИЙ О.Р. |
14205 |
м. Червоноград |
ЗШ № 9 |
3 |
88 (36+36+16) |
|
С1 |
С2 |
|
Перець Надія Михайлівна |
18070 |
ПЕРЕПЕЛЮК М. . |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
3 |
90 (18+42+30) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
18071 |
ПЕРЕПЬОЛКІН О.М. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
7 |
153 (51+42+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
18072 |
ПЕРЕТЯТКО А.В. |
14016 |
м. Львів |
Українська приватна гімназія, ЗСППШ "Альфа" |
7 |
102 (33+32+37) |
|
|
|
|
Білий Микола Михайлович |
18073 |
ПЕРЕТЯТКО Д.Л. |
14016 |
м. Львів |
Українська приватна гімназія, ЗСППШ "Альфа" |
3 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Білий Микола Михайлович |
18074 |
ПЕРЕТЯТКО І.В. |
14362 |
м. Жовква |
Бишківська ЗОШ |
5 |
92 (28+34+30) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
18075 |
ПЕРЕТЯТКО І.М. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
5 |
80 (36+26+18) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
18076 |
ПЕРЕТЯТКО Й.Я. |
14701 |
м. Сокаль |
Забузька ЗШ |
4 |
102 (30+42+30) |
|
|
С2 |
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
18077 |
ПЕРЕТЯТКО М.В. |
14476 |
м. Пустомити |
Солонківська ЗОШ |
4 |
100 (30+36+34) |
|
|
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
18078 |
ПЕРЕТЯТКО О.О. |
14042 |
м. Львів |
СЗШ № 42 |
6 |
132 (48+30+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
18079 |
ПЕРЕТЯТКО С.А. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
18080 |
ПЕРЕТЯТКО С.В. |
14026 |
м. Львів |
СЗШ № 67 |
3 |
74 (30+30+14) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
18081 |
ПЕРЕТЯТКО С.Р. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
4 |
108 (30+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Оленчин Тетяна Петрівна |
18082 |
ПЕРЕТЯТКО Т.М. |
14385 |
м. Жовква |
ЗОШ № 3 |
8 |
132 (48+44+40) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
18083 |
ПЕРЕХРЕСТ М.Ю. |
14198 |
м. Червоноград |
ЗШ № 2 |
4 |
114 (36+42+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Перець Надія Михайлівна |
18084 |
ПЕРЕЦЬ А.З. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
7 |
151 (48+52+51) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
18085 |
ПЕРЕЦЬ В.А. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
6 |
102 (46+26+30) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
18086 |
ПЕРЕЦЬ Р.М. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
2 |
56 (20+18+18) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
18087 |
ПЕРІГ Г.В. |
14400 |
м. Жовква |
Забірська ЗОШ |
7 |
169 (60+60+49) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
18088 |
ПЕРІГ І.В. |
14400 |
м. Жовква |
Забірська ЗОШ |
4 |
114 (30+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
18089 |
ПЕРІГ М.А. |
14400 |
м. Жовква |
Забірська ЗОШ |
8 |
120 (42+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
18090 |
ПЕРІГ Н.А. |
14400 |
м. Жовква |
Забірська ЗОШ |
6 |
128 (56+36+36) |
|
С1 |
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
18091 |
ПЕРІГ О.В. |
14400 |
м. Жовква |
Забірська ЗОШ |
8 |
157 (54+60+43) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
18092 |
ПЕРІГ У. . |
14016 |
м. Львів |
Українська приватна гімназія, ЗСППШ "Альфа" |
1 |
72 (30+24+18) |
З |
|
|
|
Білий Микола Михайлович |
18093 |
ПЕРІГ Ю.В. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
3 |
92 (30+36+26) |
|
|
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
18094 |
ПЕРКОВ І. . |
14092 |
м. Львів |
СЗШ № 17 |
4 |
116 (42+36+38) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
18095 |
ПЕРЛЯК М. . |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
4 |
106 (36+42+28) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
18096 |
ПЕРМІНОВ В.В. |
14189 |
м. Стрий |
СЗШ № 10 |
3 |
96 (30+42+24) |
|
|
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
18097 |
ПЕРОГІВ М.А. |
14316 |
м. Жидачів |
Антонівський НВК |
8 |
144 (51+54+39) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
18098 |
ПЕРОЖАК В.І. |
14949 |
м. Яворів |
Гімназія ім. Маковея |
7 |
150 (60+42+48) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
18099 |
ПЕРТАК М.А. |
14040 |
м. Львів |
СЗШ № 49 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
18100 |
ПЕРТАТ Н.В. |
14382 |
м. Жовква |
Дублянська ЗОШ |
6 |
107 (38+33+36) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
18101 |
ПЕРУН Н. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
9 |
150 (54+44+52) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
18102 |
ПЕРУНОВ В.В. |
14007 |
м. Львів |
СЗШ № 4 |
2 |
66 (24+24+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
18103 |
ПЕРХАЧ Д.Б. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
18104 |
ПЕРХУН Д.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
5 |
144 (44+40+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
18105 |
ПЕРХУН М.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
5 |
32 (16+14+2) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
18106 |
ПЕРЦІВ В.М. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
7 |
150 (54+48+48) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
18107 |
ПЕТЕГЕРИЧ О.Р. |
14194 |
м. Трускавець |
СЗШ № 1 |
2 |
72 (30+24+18) |
З |
|
|
|
Томашівська Наталія Валеріївна |
18108 |
ПЕТЕГИРИЧ І. . |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
2 |
72 (24+30+18) |
З |
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
18109 |
ПЕТЕГИРИЧА М.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
4 |
96 (24+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Біда Наталія Романівна |
18110 |
ПЕТЕЛИЦЬКА О.Т. |
14488 |
м. Пустомити |
Сокільницька ЗОШ |
6 |
84 (36+18+30) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
18111 |
ПЕТЕЛИЦЬКИЙ Р.Р. |
14076 |
м. Львів |
СЗШ № 86 |
7 |
136 (45+48+43) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
18112 |
ПЕТЕЛЬКА А.В. |
14533 |
м. Радехів |
Дмитрівський НВК |
9 |
108 (60+46+2) |
|
С1 |
С2 |
|
Брановський Володимир Іванович |
18113 |
ПЕТЕЛЬКА Л.В. |
14540 |
м. Радехів |
Стоянівська ЗОШ |
11 |
151 (48+48+55) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
18114 |
ПЕТЕЛЬКА С.В. |
14533 |
м. Радехів |
Дмитрівський НВК |
7 |
105 (45+30+30) |
|
С1 |
|
|
Брановський Володимир Іванович |
18115 |
ПЕТЕЛЯК А.О. |
14068 |
м. Львів |
ЗШ "Дивосвіт" |
3 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
18116 |
ПЕТЕШ А. . |
14189 |
м. Стрий |
СЗШ № 10 |
7 |
127 (48+36+43) |
|
С1 |
|
С3 |
Пістун Надія Данилівна |
18117 |
ПЕТЛЬОВА С.В. |
14285 |
м. Жидачів |
Ходорівська СЗШ № 1 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
18118 |
ПЕТЛЬОВАНИЙ В.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
5 |
71 (28+25+18) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
18119 |
ПЕТЛЬОВАНИЙ Д.В. |
14678 |
м. Сокаль |
Острівський НВК-ЗШ-дитячий садок |
8 |
131 (45+46+40) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кнейчук Наталія Володимирівна |
18120 |
ПЕТЛЬОВИЧ Р.О. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
5 |
126 (42+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Михаць Ігор Львович |
18121 |
ПЕТНЯК М.Г. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
7 |
132 (51+36+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Михаць Ігор Львович |
18122 |
ПЕТРАЙКО Д.М. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
7 |
120 (45+36+39) |
|
С1 |
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
18123 |
ПЕТРАЙКО М.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
96 (24+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
18124 |
ПЕТРАКЕВИЧ І.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
10 |
138 (54+38+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
18125 |
ПЕТРАКОВА Ю.І. |
14196 |
м. Трускавець |
СЗШ № 3 |
3 |
114 (42+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Томашівська Наталія Валеріївна |
18126 |
ПЕТРАНЬ ВЮ. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
3 |
102 (36+36+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
18127 |
ПЕТРАЧЕНКО О.В. |
14493 |
м. Пустомити |
Винничківський НВК |
6 |
124 (42+40+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
18128 |
ПЕТРАЧУК Б.М. |
14839 |
м. Стрий |
Дулібська школа-гімназія |
6 |
124 (46+30+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Романова Лілія Володимирівна |
18129 |
ПЕТРАШ В.Б. |
14640 |
м. Сколе |
Плавя-бринівська ЗОШ |
8 |
82 (33+16+33) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
18130 |
ПЕТРАШ Н.В. |
14611 |
м. Сколе |
НВК СЗШ ліцей с. Козьова |
7 |
78 (21+24+33) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
18131 |
ПЕТРАШ О.В. |
14621 |
м. Сколе |
Тохольківський НВК ЗОШ-ДНЗ |
5 |
122 (38+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
18132 |
ПЕТРАШКЕВИЧ Л |
14680 |
м. Сокаль |
Хлівчанська ЗШ |
9 |
159 (60+48+51) |
З |
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
18133 |
ПЕТРАШКЕВИЧ П.П. |
14684 |
м. Сокаль |
Домашівська ЗШ |
8 |
140 (54+46+40) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кнейчук Наталія Володимирівна |
18134 |
ПЕТРАЩУК В.В. |
14637 |
м. Сколе |
Опорецька ЗШ |
9 |
61 (18+12+31) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
18135 |
ПЕТРЕНКО А.А. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
4 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
18136 |
ПЕТРЕНКО А.В. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
3 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
18137 |
ПЕТРЕНКО А.С. |
14207 |
м. Червоноград |
ЗШ № 11 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
18138 |
ПЕТРЕНКО В.Ф. |
14153 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 17 |
4 |
118 (42+42+34) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
18139 |
ПЕТРЕНКО Г.О. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
4 |
120 (42+42+36) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
18140 |
ПЕТРЕНКО Д.М. |
14382 |
м. Жовква |
Дублянська ЗОШ |
5 |
108 (48+24+36) |
|
С1 |
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
18141 |
ПЕТРЕНКО Н.І. |
14156 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 3 |
4 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
18142 |
ПЕТРЕНКО О.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
90 (24+42+24) |
|
|
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
18143 |
ПЕТРЕНКО О.О. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
4 |
98 (36+42+20) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
18144 |
ПЕТРЕНКО О.П. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
10 |
114 (48+20+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
18145 |
ПЕТРЕНКО О.С. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
6 |
108 (24+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
18146 |
ПЕТРЕЧКО І.Т. |
14196 |
м. Трускавець |
СЗШ № 3 |
1 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Томашівська Наталія Валеріївна |
18147 |
ПЕТРЕЧКО О.Т. |
14178 |
м. Самбір |
СШ № 10 |
5 |
135 (38+55+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Ніженецька Наталія Сергіївна |
18148 |
ПЕТРЕЧКО С.Б. |
14622 |
м. Сколе |
ЗОШ-інтернат |
4 |
106 (36+42+28) |
|
С1 |
С2 |
|
Багрич Галина Миколаївна |
18149 |
ПЕТРИК А.М. |
14499 |
м. Пустомити |
Підбірцівська ЗОШ |
5 |
110 (40+42+28) |
|
С1 |
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
18150 |
ПЕТРИК В.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
4 |
52 (18+18+16) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
18151 |
ПЕТРИК В.Ю. |
14140 |
м. Львів |
ШЕЛ |
7 |
101 (45+20+36) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
18152 |
ПЕТРИК І.В. |
14101 |
м. Львів |
СЗШ № 66 |
7 |
88 (33+24+31) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
18153 |
ПЕТРИК М. . |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
4 |
122 (36+42+44) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
18154 |
ПЕТРИК Н.Б. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
6 |
126 (36+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
18155 |
ПЕТРИК О.А. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
2 |
62 (26+24+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
18156 |
ПЕТРИК Р.А. |
14026 |
м. Львів |
СЗШ № 67 |
3 |
62 (30+12+20) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
18157 |
ПЕТРИК Р.С. |
14153 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 17 |
6 |
92 (32+24+36) |
|
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
18158 |
ПЕТРИК С.О. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
4 |
108 (42+36+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Панченко Наталія Сергіївна |
18159 |
ПЕТРИК Т.Р. |
14842 |
м. Стрий |
Ланівська СЗШ |
6 |
95 (28+25+42) |
|
|
|
С3 |
Романова Лілія Володимирівна |
18160 |
ПЕТРИК У.І. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
5 |
87 (28+29+30) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
18161 |
ПЕТРИКІВ І.В. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
9 |
97 (30+24+43) |
|
|
|
С3 |
Лободяк Леся Мар'янівна |
18162 |
ПЕТРИКІВ Н.А. |
14182 |
м. Стрий |
СЗШ № 3 |
8 |
127 (45+34+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Пістун Надія Данилівна |
18163 |
ПЕТРИКОВСЬКА Р.А. |
14076 |
м. Львів |
СЗШ № 86 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
18164 |
ПЕТРИЛЯК А. . |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
3 |
108 (36+30+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
18165 |
ПЕТРИЛЯК В.А. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
4 |
108 (36+36+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
18166 |
ПЕТРИНА Н. . |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
5 |
92 (20+42+30) |
|
|
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
18167 |
ПЕТРИНА О. . |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
6 |
117 (44+45+28) |
|
С1 |
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
18168 |
ПЕТРИНА Т.Р. |
14171 |
м. Самбір |
ПШ № 2 |
2 |
72 (30+24+18) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
18169 |
ПЕТРИНА Ю. . |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
4 |
114 (36+42+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Біда Наталія Романівна |
18170 |
ПЕТРИНКА А.В. |
14551 |
м. Радехів |
Нивицька ЗОШ |
9 |
126 (48+20+58) |
|
С1 |
|
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
18171 |
ПЕТРИНЧАК А.А. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
5 |
162 (52+60+50) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
18172 |
ПЕТРИНЯК А.Л. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
3 |
82 (24+36+22) |
|
|
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
18173 |
ПЕТРИНЯК В.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
7 |
159 (54+60+45) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
18174 |
ПЕТРИНЯК В.Р. |
14172 |
м. Самбір |
СШ № 1 |
7 |
103 (48+30+25) |
|
С1 |
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
18175 |
ПЕТРИНЯК Л.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
7 |
94 (24+30+40) |
|
|
|
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
18176 |
ПЕТРИНЯК С.А. |
14044 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок " Провесінь" |
2 |
50 (20+24+6) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
18177 |
ПЕТРИЦЯ О.Т. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
3 |
96 (36+24+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Гарбіч Людмила Іванівна |
18178 |
ПЕТРИЧАК М.І. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
6 |
84 (30+38+16) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
18179 |
ПЕТРИЧАК Р.В. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
3 |
108 (30+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Гарбіч Людмила Іванівна |
18180 |
ПЕТРИЧКА Б.І. |
14059 |
м. Львів |
ССЗШ № 37 |
4 |
78 (18+36+24) |
|
|
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
18181 |
ПЕТРИЧКА О.І. |
14125 |
м. Львів |
СЗШ № 57 |
1 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
18182 |
ПЕТРИЧКОВИЧ А.І. |
14044 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок " Провесінь" |
2 |
50 (20+24+6) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
18183 |
ПЕТРИШАК А.І. |
14834 |
м. Стрий |
Братківський НВК |
9 |
31 (6+8+17) |
|
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
18184 |
ПЕТРИШАК А.Я. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
4 |
114 (36+42+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
18185 |
ПЕТРИШАК Х.С. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
7 |
118 (54+30+34) |
|
С1 |
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
18186 |
ПЕТРИШИН А.Б. |
14468 |
м. Пустомити |
Щирецька ЗОШ № 2 |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
18187 |
ПЕТРИШИН А.В. |
14949 |
м. Яворів |
Гімназія ім. Маковея |
6 |
134 (56+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
18188 |
ПЕТРИШИН А.Р. |
14399 |
м. Жовква |
Дев’ятирська ЗОШ |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
18189 |
ПЕТРИШИН Б.Р. |
14023 |
м. Львів |
Гімназія "Євшан" |
7 |
136 (54+42+40) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
18190 |
ПЕТРИШИН В.А. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
1 |
64 (22+30+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
18191 |
ПЕТРИШИН В.Б. |
14468 |
м. Пустомити |
Щирецька ЗОШ № 2 |
4 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
18192 |
ПЕТРИШИН В.В. |
14678 |
м. Сокаль |
Острівський НВК-ЗШ-дитячий садок |
9 |
136 (48+36+52) |
|
С1 |
|
С3 |
Кнейчук Наталія Володимирівна |
18193 |
ПЕТРИШИН В.Ю. |
14074 |
м. Львів |
ЛСШ № 69 |
3 |
118 (42+42+34) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
18194 |
ПЕТРИШИН В.Ю. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
18195 |
ПЕТРИШИН Г.І. |
14173 |
м. Самбір |
СШ № 3 |
6 |
118 (44+42+32) |
|
С1 |
С2 |
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
18196 |
ПЕТРИШИН Г.М. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
6 |
150 (42+54+54) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
18197 |
ПЕТРИШИН Д.В. |
14949 |
м. Яворів |
Гімназія ім. Маковея |
7 |
138 (48+58+32) |
|
С1 |
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
18198 |
ПЕТРИШИН М.В. |
14410 |
м. Жовква |
Мацошинська ЗОШ |
3 |
72 (36+24+12) |
|
С1 |
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
18199 |
ПЕТРИШИН М.Д. |
14914 |
м. Яворів |
Староярська СЗШ |
8 |
150 (51+48+51) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
18200 |
ПЕТРИШИН Н.П. |
14094 |
м. Львів |
СЗШ № 36 |
3 |
108 (30+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
18201 |
ПЕТРИШИН Н.Я. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
11 |
113 (42+32+39) |
|
С1 |
|
|
Булас Надія Антонівна |
18202 |
ПЕТРИШИН П.Р. |
14166 |
м. Новий Розділ |
НВК "Лідер" |
4 |
114 (36+48+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Верес Галина Мирославівна |
18203 |
ПЕТРИШИН П.С. |
14384 |
м. Жовква |
ЗОШ № 2 |
2 |
72 (24+30+18) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
18204 |
ПЕТРИШИН С.М. |
14075 |
м. Львів |
СЗШ № 96 |
6 |
108 (36+36+36) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
18205 |
ПЕТРИШИН С.М. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
7 |
102 (36+38+28) |
|
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
18206 |
ПЕТРИШИН С.О. |
14097 |
м. Львів |
СЗШ № 48 |
6 |
140 (52+48+40) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
18207 |
ПЕТРИЩЕ В.І. |
14148 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 5 |
3 |
78 (24+30+24) |
|
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
18208 |
ПЕТРІВ А.О. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
18209 |
ПЕТРІВ В.Б. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
8 |
144 (54+42+48) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
18210 |
ПЕТРІВ В.О. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
18211 |
ПЕТРІВ В.Р. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
3 |
120 (42+48+30) |
З |
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
18212 |
ПЕТРІВ В.Р. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
4 |
136 (48+48+40) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
18213 |
ПЕТРІВ В.Р. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
4 |
68 (30+24+14) |
|
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
18214 |
ПЕТРІВ В.С. |
14102 |
м. Львів |
СЗШ № 83 |
4 |
98 (30+36+32) |
|
|
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
18215 |
ПЕТРІВ В.Ю. |
14629 |
м. Сколе |
Камянська ЗОШ |
8 |
130 (48+48+34) |
|
С1 |
С2 |
|
Багрич Галина Миколаївна |
18216 |
ПЕТРІВ Д.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
8 |
95 (39+28+28) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
18217 |
ПЕТРІВ Д.Т. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
8 |
147 (54+48+45) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
18218 |
ПЕТРІВ І.Р. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
9 |
131 (48+38+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
18219 |
ПЕТРІВ І.С. |
14285 |
м. Жидачів |
Ходорівська СЗШ № 1 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
18220 |
ПЕТРІВ М.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
8 |
126 (57+26+43) |
|
С1 |
|
С3 |
Біда Наталія Романівна |
18221 |
ПЕТРІВ М.Ю. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
9 |
38 (18+6+14) |
|
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
18222 |
ПЕТРІВ М.Ю. |
14137 |
м. Львів |
ПХШ "Перлина" |
4 |
78 (30+24+24) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
18223 |
ПЕТРІВ М.Ю. |
14137 |
м. Львів |
ПХШ "Перлина" |
1 |
70 (22+24+24) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
18224 |
ПЕТРІВ Н.А. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
4 |
90 (30+36+24) |
|
|
С2 |
|
Воробець Надія Теодорівна |
18225 |
ПЕТРІВ Н.В. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
6 |
162 (60+54+48) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
18226 |
ПЕТРІВ О.А. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
7 |
162 (60+48+54) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
18227 |
ПЕТРІВ О.А. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
5 |
146 (44+48+54) |
З |
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
18228 |
ПЕТРІВ О.Т. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
3 |
126 (42+36+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
18229 |
ПЕТРІВ Р.М. |
14112 |
м. Львів |
Школа радості |
3 |
68 (24+30+14) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
18230 |
ПЕТРІВ С. . |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
8 |
135 (51+38+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Шепіда Ольга Володимирівна |
18231 |
ПЕТРІВ Ю.Б. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
5 |
140 (50+36+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Лободяк Леся Мар'янівна |
18232 |
ПЕТРІВНИК О.І. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
3 |
108 (30+36+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
18233 |
ПЕТРІВСЬКА О.В. |
14182 |
м. Стрий |
СЗШ № 3 |
8 |
130 (54+28+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Пістун Надія Данилівна |
18234 |
ПЕТРІВСЬКИЙ Д.Р. |
14186 |
м. Стрий |
СЗШ № 7 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
18235 |
ПЕТРІВСЬКИЙ Т.І. |
14760 |
м. Старий Самбір |
Спаська ЗСШ |
5 |
132 (50+40+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Мар’ян Ольга Казимирівна |
18236 |
ПЕТРІВСЬКИЙ Т.М. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
5 |
138 (38+52+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Панченко Наталія Сергіївна |
18237 |
ПЕТРІНКО Д.М. |
14047 |
м. Львів |
СЗШ № 6 |
8 |
39 (15+12+12) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
18238 |
ПЕТРОВ А.О. |
14031 |
м. Львів |
ЛУГГ |
6 |
145 (60+39+46) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
18239 |
ПЕТРОВ О.Д. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
18240 |
ПЕТРОВА Л.О. |
14014 |
м. Львів |
СЗШ № 87 |
7 |
153 (57+48+48) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
18241 |
ПЕТРОВА У.В. |
14540 |
м. Радехів |
Стоянівська ЗОШ |
5 |
115 (40+33+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
18242 |
ПЕТРОВЕЦЬ Р.В. |
14936 |
м. Яворів |
НВК ДЗ СЗШ |
2 |
82 (28+24+30) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
18243 |
ПЕТРОВИЧ А.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
4 |
78 (18+36+24) |
|
|
С2 |
|
Булас Надія Антонівна |
18244 |
ПЕТРОВИЧ А.В. |
14186 |
м. Стрий |
СЗШ № 7 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
18245 |
ПЕТРОВИЧ Д.М. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
10 |
130 (54+36+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліпецька Віра Семенівна |
18246 |
ПЕТРОВИЧ М.Б. |
14093 |
м. Львів |
СЗШ № 31 |
8 |
161 (60+50+51) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
18247 |
ПЕТРОВИЧ М.О. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
6 |
158 (50+54+54) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
18248 |
ПЕТРОВИЧ С.Б. |
14059 |
м. Львів |
ССЗШ № 37 |
5 |
140 (50+42+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
18249 |
ПЕТРОВИЧ Х.В. |
14749 |
м. Старий Самбір |
Болозівська ЗСШ |
6 |
90 (32+22+36) |
|
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
18250 |
ПЕТРОВИЧ Ю.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
4 |
74 (24+30+20) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
18251 |
ПЕТРОВСЬКА І.С. |
14390 |
м. Жовква |
НВК "Рава-Руська школа-гімназія" |
4 |
114 (36+42+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
18252 |
ПЕТРОВСЬКА О.В. |
14949 |
м. Яворів |
Гімназія ім. Маковея |
7 |
150 (51+48+51) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
18253 |
ПЕТРОВСЬКИЙ А.Д. |
14059 |
м. Львів |
ССЗШ № 37 |
2 |
60 (30+24+6) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
18254 |
ПЕТРОВСЬКИЙ Б.Л. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
10 |
123 (54+32+37) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
18255 |
ПЕТРОВСЬКИЙ Т.О. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
6 |
118 (40+48+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
18256 |
ПЕТРОЛЮК К.А. |
14134 |
м. Львів |
Правнича гімназія |
7 |
110 (57+22+31) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
18257 |
ПЕТРУК А.О. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
3 |
124 (42+42+40) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
18258 |
ПЕТРУК М.Б. |
14207 |
м. Червоноград |
ЗШ № 11 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
18259 |
ПЕТРУК О.Д. |
14059 |
м. Львів |
ССЗШ № 37 |
5 |
89 (36+27+26) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
18260 |
ПЕТРУНІВ В. . |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
3 |
100 (36+24+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
18261 |
ПЕТРУНІВ Р. . |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
3 |
98 (36+24+38) |
|
С1 |
|
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
18262 |
ПЕТРУСЕНКО В.Р. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
9 |
99 (30+26+43) |
|
|
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
18263 |
ПЕТРУСИК Я.О. |
14178 |
м. Самбір |
СШ № 10 |
5 |
65 (20+9+36) |
|
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
18264 |
ПЕТРУСЬ М |
14005 |
м. Львів |
СЗШ № 62 |
1 |
78 (24+30+24) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
18265 |
ПЕТРУСЯК М.П. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
7 |
132 (45+54+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Михаць Ігор Львович |
18266 |
ПЕТРУХ А.М. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
18267 |
ПЕТРУХ В.М. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
5 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
18268 |
ПЕТРУХА І.М. |
14938 |
м. Яворів |
Салашівська СЗШ |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
18269 |
ПЕТРУХІН П.А. |
14190 |
м. Стрий |
СЗШ № 11 |
2 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
18270 |
ПЕТРУШИНСЬКА В.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
6 |
36 (2+18+16) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
18271 |
ПЕТРУЩАК С.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
7 |
132 (51+36+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Михаць Ігор Львович |
18272 |
ПЕТРУЩАК Х.Р. |
14023 |
м. Львів |
Гімназія "Євшан" |
8 |
103 (39+32+32) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
18273 |
ПЕТТЕЛЬ С.І. |
14475 |
м. Пустомити |
Оброшинська ЗОШ |
2 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
18274 |
ПЕТУЛЯ С.Р. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
3 |
108 (36+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
18275 |
ПЕТУЛЯК І.В. |
14302 |
м. Жидачів |
ЗОШ № 2 |
2 |
76 (28+24+24) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
18276 |
ПЕТУНІН Г.Е. |
14949 |
м. Яворів |
Гімназія ім. Маковея |
7 |
143 (42+54+47) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
18277 |
ПЕТУШКОВА С.О. |
14853 |
м. Стрий |
Бережницький НВК |
6 |
146 (56+42+48) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
18278 |
ПЕТЬКО О.М. |
14112 |
м. Львів |
Школа радості |
2 |
56 (20+12+24) |
|
С1 |
|
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
18279 |
ПЕТЯК Д.Ю. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
18280 |
ПЕХІВ Б.В. |
14098 |
м. Львів |
СЗШ № 50 |
9 |
114 (54+20+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
18281 |
ПЕХІВ В.В. |
14098 |
м. Львів |
СЗШ № 50 |
3 |
66 (18+30+18) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
18282 |
ПЕХІВ О.В. |
14614 |
м. Сколе |
Підгородецька ЗОШ |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
18283 |
ПЕХНИК М.П. |
14077 |
м. Львів |
СЗШ № 84 |
1 |
60 (30+6+24) |
|
С1 |
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
18284 |
ПЕХНИК Н.А. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
5 |
88 (22+36+30) |
|
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
18285 |
ПЕЦКОВИЧ А.М. |
14194 |
м. Трускавець |
СЗШ № 1 |
2 |
82 (28+30+24) |
З |
|
|
|
Томашівська Наталія Валеріївна |
18286 |
ПЕЦКОВИЧ А.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
6 |
110 (50+24+36) |
|
С1 |
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
18287 |
ПЕЦКОВИЧ Н.Д. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
10 |
168 (54+60+54) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
18288 |
ПЕЦКОВИЧ С.В. |
14841 |
м. Стрий |
Конюхівська СЗШ |
6 |
138 (40+44+54) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Романова Лілія Володимирівна |
18289 |
ПЕЧАР А.А. |
14839 |
м. Стрий |
Дулібська школа-гімназія |
7 |
138 (57+36+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Романова Лілія Володимирівна |
18290 |
ПЕЧАРСЬКА Ю.Ю. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
2 |
76 (28+24+24) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
18291 |
ПЕЧЕНЮК В.М. |
14093 |
м. Львів |
СЗШ № 31 |
2 |
78 (24+30+24) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
18292 |
ПЕЧЕНЮК М.А. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
4 |
80 (12+42+26) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
18293 |
ПЕЧОЛАТ Б.С. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
9 |
128 (48+28+52) |
|
С1 |
|
С3 |
Гарбіч Людмила Іванівна |
18294 |
ПЕЧОНКІН Т.О. |
14098 |
м. Львів |
СЗШ № 50 |
4 |
108 (36+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
18295 |
ПЕЧЬОНКІН М.Д. |
14051 |
м. Львів |
СЗШ № 29 |
5 |
136 (46+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
18296 |
ПЕШКО М.І. |
14463 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 2 |
9 |
112 (42+22+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
18297 |
ПЕШОХА П.О. |
14189 |
м. Стрий |
СЗШ № 10 |
7 |
134 (39+44+51) |
|
|
С2 |
С3 |
Пістун Надія Данилівна |
18298 |
ПЄКНА Х.Я. |
14120 |
м. Львів |
СЗШ № 41 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
18299 |
ПЄКНИЙ Д.В. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
4 |
120 (42+42+36) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
18300 |
ПЄКНИЙ З.І. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
18301 |
ПЄСНЯ С.А. |
14182 |
м. Стрий |
СЗШ № 3 |
6 |
120 (42+48+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
18302 |
ПЄТРИШИН Т.А. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
5 |
118 (40+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
18303 |
ПЄТРУК В.А. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
18304 |
ПЄХ А.І. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
8 |
168 (60+54+54) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
18305 |
ПЄХ К.П. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
5 |
114 (42+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
18306 |
П'ЄХ К.Р. |
14152 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 16 |
6 |
116 (40+30+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Юрків Андрій Степанович |
18307 |
ПИВОВАР Д.М. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
7 |
86 (45+24+17) |
|
С1 |
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
18308 |
ПИВОВАРНИК А.А. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
104 (36+42+26) |
|
С1 |
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
18309 |
ПИГИЧКО М.Л. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
7 |
76 (30+26+20) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
18310 |
ПИЖУК М.М. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
1 |
78 (24+30+24) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
18311 |
ПИЛАТ А. . |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
5 |
64 (10+12+42) |
|
|
|
С3 |
Панченко Наталія Сергіївна |
18312 |
ПИЛАТ А.Б. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
9 |
102 (24+38+40) |
|
|
|
С3 |
Михаць Ігор Львович |
18313 |
ПИЛАТ А.Р. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
18314 |
ПИЛАТ В.Р. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
7 |
60 (27+18+15) |
|
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
18315 |
ПИЛАТ М. . |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
6 |
115 (46+27+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
18316 |
ПИЛАТ М.О. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
9 |
121 (54+36+31) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
18317 |
ПИЛАТ О.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
7 |
130 (51+42+37) |
|
С1 |
С2 |
|
Михаць Ігор Львович |
18318 |
ПИЛАТ О.М. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
5 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
18319 |
ПИЛАТ Я.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
5 |
150 (46+50+54) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
18320 |
ПИЛИП О.С. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
1 |
88 (28+30+30) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
18321 |
ПИЛИП П.П. |
14178 |
м. Самбір |
СШ № 10 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
18322 |
ПИЛИПЕНКО А.Р. |
14165 |
м. Моршин |
НВК СЗШ ліцей |
1 |
70 (22+24+24) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Люсак Руслана Михайлівна |
18323 |
ПИЛИПЕНКО А.Р. |
14165 |
м. Моршин |
НВК СЗШ ліцей |
1 |
70 (22+24+24) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Люсак Руслана Михайлівна |
18324 |
ПИЛИПЕНКО А.Ю. |
14007 |
м. Львів |
СЗШ № 4 |
4 |
126 (36+48+42) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
18325 |
ПИЛИПЕНКО Р.С. |
14476 |
м. Пустомити |
Солонківська ЗОШ |
8 |
100 (36+42+22) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
18326 |
ПИЛИПЕЦЬ А.А. |
14560 |
м. Радехів |
Щуровицька ЗОШ |
7 |
103 (36+42+25) |
|
|
С2 |
|
Брановський Володимир Іванович |
18327 |
ПИЛИПЕЦЬ С.В. |
14402 |
м. Жовква |
Зарудцівська ЗОШ |
4 |
104 (42+36+26) |
|
С1 |
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
18328 |
ПИЛИПЕЦЬ Х.І. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
10 |
109 (54+24+31) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
18329 |
ПИЛИПЕЦЬ Ю.В. |
14208 |
м. Червоноград |
ЗШ № 12 |
3 |
82 (36+30+16) |
|
С1 |
|
|
Перець Надія Михайлівна |
18330 |
ПИЛИПИШИН І.О. |
14413 |
м. Жовква |
Річківська ЗОШ |
7 |
93 (27+40+26) |
|
|
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
18331 |
ПИЛИПІВ Д |
14177 |
м. Самбір |
НВК (СШ № 9) |
6 |
67 (16+9+42) |
|
|
|
С3 |
Ніженецька Наталія Сергіївна |
18332 |
ПИЛИПІВ А.Р. |
14183 |
м. Стрий |
СЗШ № 4 |
7 |
89 (24+30+35) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
18333 |
ПИЛИПІВ А.Р. |
14665 |
м. Сокаль |
Великомостівський ЗШ-НВК-ліцей |
4 |
114 (36+42+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кнейчук Наталія Володимирівна |
18334 |
ПИЛИПІВ В.Т. |
14906 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 3 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
18335 |
ПИЛИПІВ Г.І. |
14648 |
м. Сколе |
Ялинкуватська ЗШ |
6 |
101 (38+27+36) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
18336 |
ПИЛИПІВ М.І. |
14648 |
м. Сколе |
Ялинкуватська ЗШ |
8 |
121 (51+28+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
18337 |
ПИЛИПІВ Н.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
9 |
129 (48+32+49) |
|
С1 |
|
С3 |
Михаць Ігор Львович |
18338 |
ПИЛИПІВ Н.Я. |
14648 |
м. Сколе |
Ялинкуватська ЗШ |
9 |
127 (48+42+37) |
|
С1 |
С2 |
|
Багрич Галина Миколаївна |
18339 |
ПИЛИПІВ О. . |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
7 |
121 (45+42+34) |
|
С1 |
С2 |
|
Михаць Ігор Львович |
18340 |
ПИЛИПІВ О.І. |
14531 |
м. Радехів |
Нововитківська ЗОШ |
8 |
144 (54+36+54) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
18341 |
ПИЛИПІВ О.І. |
14531 |
м. Радехів |
Нововитківська ЗОШ |
10 |
140 (42+46+52) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
18342 |
ПИЛИПІВ Р.А. |
14119 |
м. Львів |
СЗШ № 38 |
5 |
92 (30+26+36) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
18343 |
ПИЛИПІВ Р.П. |
14153 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 17 |
3 |
132 (48+48+36) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
18344 |
ПИЛИПІВ С.В. |
14374 |
м. Жовква |
Любельська ЗОШ |
8 |
112 (42+28+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
18345 |
ПИЛИПЦІВ В.А. |
14868 |
м. Стрий |
М. Дідушицька ЗОШ |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
18346 |
ПИЛИПЦІВ Н.А. |
14868 |
м. Стрий |
М. Дідушицька ЗОШ |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
18347 |
ПИЛИПЦІВ О.М. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
8 |
130 (54+42+34) |
|
С1 |
С2 |
|
Булас Надія Антонівна |
18348 |
ПИЛИПЧАК А.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
18349 |
ПИЛИПЧАК А.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
9 |
104 (48+22+34) |
|
С1 |
|
|
Шманько Андрій Петрович |
18350 |
ПИЛИПЧАК В.В. |
14609 |
м. Сколе |
Завадківська ЗОШ |
2 |
72 (18+30+24) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
18351 |
ПИЛИПЧАК О.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
84 (24+36+24) |
|
|
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
18352 |
ПИЛИПЧАК О.О. |
14190 |
м. Стрий |
СЗШ № 11 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
18353 |
ПИЛИПЧАК Р.В. |
14177 |
м. Самбір |
НВК (СШ № 9) |
9 |
126 (48+24+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Ніженецька Наталія Сергіївна |
18354 |
ПИЛИПЧАК С.І. |
14860 |
м. Стрий |
Довгівська ЗОШ |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
18355 |
ПИЛИПЧІЙ О.О. |
14186 |
м. Стрий |
СЗШ № 7 |
2 |
70 (28+30+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
18356 |
ПИЛИПЧУК Б.В. |
14210 |
м. Червоноград |
ЗШ № 14 |
10 |
145 (42+54+49) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
18357 |
ПИЛИПЧУК В.П. |
14068 |
м. Львів |
ЗШ "Дивосвіт" |
3 |
92 (24+30+38) |
|
|
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
18358 |
ПИЛИПЧУК Д.П. |
14045 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок "Дзвіночок" |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
18359 |
ПИЛИПЧУК З.В. |
14044 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок " Провесінь" |
7 |
159 (60+54+45) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
18360 |
ПИЛИПЧУК І.К. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
1 |
86 (26+30+30) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
18361 |
ПИЛИПЧУК О.А. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
4 |
96 (30+30+36) |
|
|
|
С3 |
Лободяк Леся Мар'янівна |
18362 |
ПИЛИПЧУК С.І. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
7 |
156 (60+48+48) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
18363 |
ПИЛИПЧУК Х.А. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
6 |
115 (48+27+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Булас Надія Антонівна |
18364 |
ПИЛИПЧУК Я.С. |
14042 |
м. Львів |
СЗШ № 42 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
18365 |
ПИЛИПЮК В.В. |
14134 |
м. Львів |
Правнича гімназія |
6 |
127 (28+45+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
18366 |
ПИЛИПЮК Д.А. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
3 |
120 (42+42+36) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
18367 |
ПИЛИПЯК А.П. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
6 |
166 (46+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
18368 |
ПИЛИПЯК В.В. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
18369 |
ПИЛИПЯК І.Р. |
14140 |
м. Львів |
ШЕЛ |
10 |
121 (42+30+49) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
18370 |
ПИЛИПЯК К.О. |
14176 |
м. Самбір |
СШ № 8 |
10 |
103 (36+24+43) |
|
|
|
С3 |
Ніженецька Наталія Сергіївна |
18371 |
ПИЛИПЯК М.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
5 |
128 (32+42+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
18372 |
ПИЛИПЯК П.В. |
14461 |
м. Пустомити |
Зимноводівська ЗОШ № 2 |
3 |
44 (12+12+20) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
18373 |
ПИЛИПЯК Х.Б. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
11 |
69 (24+20+25) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
18374 |
ПИЛЬ Д.О. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
5 |
95 (32+39+24) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
18375 |
ПИЛЬГУН А.С. |
14196 |
м. Трускавець |
СЗШ № 3 |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Томашівська Наталія Валеріївна |
18376 |
ПИЛЬГУН В.С. |
14117 |
м. Львів |
СЗШ № 30 |
9 |
94 (12+30+52) |
|
|
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
18377 |
ПИЛЬНА Ю.І. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
18378 |
ПИЛЮК Ю.Ю. |
14073 |
м. Львів |
ЗШ "Первоцвіт" |
3 |
76 (30+30+16) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
18379 |
ПИЛЮЩАК В.В. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
3 |
70 (24+24+22) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
18380 |
ПИЛЮЩАК С.В. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
10 |
118 (54+36+28) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
18381 |
ПИЛЯК В.Б. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
4 |
98 (36+36+26) |
|
С1 |
С2 |
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
18382 |
ПИЛЯК І.М. |
14194 |
м. Трускавець |
СЗШ № 1 |
2 |
72 (30+30+12) |
З |
|
|
|
Томашівська Наталія Валеріївна |
18383 |
ПИЛЯК М.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
7 |
123 (54+36+33) |
|
С1 |
|
|
Михаць Ігор Львович |
18384 |
ПИНДА П.П. |
14122 |
м. Львів |
СЗШ № 44 |
6 |
97 (18+37+42) |
|
|
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
18385 |
ПИНІВ А.М. |
14620 |
м. Сколе |
НВК СЗШ гімназія с. Тухля |
9 |
105 (36+32+37) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
18386 |
ПИНІВ В.В. |
14623 |
м. Сколе |
Верхньорожанківська ЗОШ |
4 |
118 (42+48+28) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
18387 |
ПИНІВ В.В. |
14623 |
м. Сколе |
Верхньорожанківська ЗОШ |
2 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
18388 |
ПИНІВ М.А. |
14623 |
м. Сколе |
Верхньорожанківська ЗОШ |
9 |
147 (54+44+49) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
18389 |
ПИНІВ Н |
14623 |
м. Сколе |
Верхньорожанківська ЗОШ |
3 |
112 (42+42+28) |
|
С1 |
С2 |
|
Багрич Галина Миколаївна |
18390 |
ПИНІВ Р.П. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
11 |
33 (12+10+11) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
18391 |
ПИНІВ Я.В. |
14623 |
м. Сколе |
Верхньорожанківська ЗОШ |
4 |
112 (42+36+34) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
18392 |
ПИПТИК Н.П. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
8 |
158 (57+52+49) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
18393 |
ПИПЯК Д.І. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
4 |
68 (30+30+8) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
18394 |
ПИРІГ Д.І. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
3 |
48 (12+24+12) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
18395 |
ПИРІГ Д.Р. |
14283 |
м. Жидачів |
Гніздичівська СЗШ |
2 |
66 (24+30+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Кардаш Богдан Степанович |
18396 |
ПИРІГ К.П. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
4 |
56 (36+12+8) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
18397 |
ПИРІГ Н.Ю. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
3 |
70 (24+30+16) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
18398 |
ПИРІГ О.В. |
14461 |
м. Пустомити |
Зимноводівська ЗОШ № 2 |
10 |
121 (48+24+49) |
|
С1 |
|
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
18399 |
ПИРІГ О.М. |
14414 |
м. Жовква |
Синьковицька ЗОШ |
3 |
112 (24+48+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
18400 |
ПИРІГ С.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
8 |
144 (54+48+42) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
18401 |
ПИРІГ С.М. |
14488 |
м. Пустомити |
Сокільницька ЗОШ |
5 |
76 (16+30+30) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
18402 |
ПИРІГ Ю.П. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
8 |
133 (51+30+52) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
18403 |
ПИРІГН Н.Ю. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
6 |
143 (48+51+44) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Оленчин Тетяна Петрівна |
18404 |
ПИРІЖОК О.І. |
14199 |
м. Червоноград |
НВК № 3 |
4 |
80 (30+24+26) |
|
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
18405 |
ПИРІН С.Р. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
8 |
109 (45+42+22) |
|
С1 |
С2 |
|
Михаць Ігор Львович |
18406 |
ПИРСЬКИЙ А.В. |
14366 |
м. Жовква |
Глинський НВК |
9 |
111 (48+26+37) |
|
С1 |
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
18407 |
ПИРТИК С.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
5 |
102 (42+30+30) |
|
С1 |
|
|
Біда Наталія Романівна |
18408 |
ПИРТКО Н.І. |
14172 |
м. Самбір |
СШ № 1 |
4 |
86 (24+48+14) |
|
|
С2 |
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
18409 |
ПИСАНСЬКА М.В. |
14171 |
м. Самбір |
ПШ № 2 |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
18410 |
ПИСАНЧИН В.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
8 |
132 (54+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
18411 |
ПИСАНЧИН Є.О. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
10 |
168 (54+60+54) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
18412 |
ПИСАНЧИН М.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
8 |
124 (45+42+37) |
|
С1 |
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
18413 |
ПИСАНЧИН О.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
10 |
171 (60+60+51) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
18414 |
ПИСАНЧИН С.А. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
50 (12+24+14) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
18415 |
ПИСАНЧИН С.О. |
14134 |
м. Львів |
Правнича гімназія |
6 |
118 (32+32+54) |
|
|
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
18416 |
ПИСАНЮК М.В. |
14549 |
м. Радехів |
Кустинський НВК |
6 |
108 (36+42+30) |
|
|
С2 |
|
Брановський Володимир Іванович |
18417 |
ПИСАНЮК П.В. |
14549 |
м. Радехів |
Кустинський НВК |
4 |
94 (24+36+34) |
|
|
С2 |
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
18418 |
ПИСАРЕНКО А |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
5 |
172 (58+60+54) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
18419 |
ПИСАРЕНКО А.К. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
18420 |
ПИСАРЧУК А.В. |
14119 |
м. Львів |
СЗШ № 38 |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
18421 |
ПИСАРЧУК В.Р. |
14290 |
м. Жидачів |
Бортниківська СЗШ |
1 |
54 (24+12+18) |
|
С1 |
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
18422 |
ПИСАРЧУК Ю.М. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
5 |
96 (30+24+42) |
|
|
|
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
18423 |
ПИСКІВ О.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
10 |
120 (48+46+26) |
|
С1 |
С2 |
|
Булас Надія Антонівна |
18424 |
ПИСКО М.О. |
14469 |
м. Пустомити |
Милятичівська ЗОШ |
10 |
57 (24+14+19) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
18425 |
ПИСКО О.Е. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
5 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
18426 |
ПИСЬМЕННИЙ Д.А. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
3 |
80 (24+36+20) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
18427 |
ПИТАЙЧУК К.Т. |
14014 |
м. Львів |
СЗШ № 87 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
18428 |
ПИТЕЛЬ В.Б. |
14115 |
м. Львів |
СЗШ № 22 |
4 |
132 (48+42+42) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
18429 |
ПИТЕЛЬ Н.І. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
9 |
107 (24+34+49) |
|
|
|
С3 |
Біда Наталія Романівна |
18430 |
ПИТЕЛЬ Р.І. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
10 |
110 (30+46+34) |
|
|
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
18431 |
ПИТИЛЯК Ю.В. |
14388 |
м. Жовква |
Рава-Руська ЗОШ № 1 |
2 |
82 (28+24+30) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
18432 |
ПИТЛЬОВАНА Б.І. |
14838 |
м. Стрий |
Дашавська СЗШ |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
18433 |
ПИТЛЮК С.Т. |
14047 |
м. Львів |
СЗШ № 6 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
18434 |
ПИТЧАК А.А. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
7 |
135 (57+50+28) |
|
С1 |
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
18435 |
ПИТЧАК Д.А. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
70 (28+24+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
18436 |
ПИТЧАК І.Л. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
114 (42+30+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
18437 |
ПИТЧАК О.С. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
5 |
86 (26+36+24) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
18438 |
ПИЦА В.І. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
18439 |
ПИЦЬ І.П. |
14868 |
м. Стрий |
М. Дідушицька ЗОШ |
6 |
116 (44+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Романова Лілія Володимирівна |
18440 |
ПИШНА Н.О. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
8 |
135 (51+30+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
18441 |
ПИШНИЙ Д.С. |
14112 |
м. Львів |
Школа радості |
2 |
40 (22+12+6) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
18442 |
ПИШНИК Є.А. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
8 |
113 (48+32+33) |
|
С1 |
|
|
Личак Катерина Степанівна |
18443 |
ПИШНЯК Х.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
6 |
126 (30+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
18444 |
ПИЩИК С.Р. |
14002 |
м. Львів |
НВК "ЗОШ-гімназія "Галицька" |
4 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
18445 |
ПІВЕНЬ А.І. |
14380 |
м. Жовква |
Староскварявська ЗОШ |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
18446 |
ПІВЕНЬ С.Т. |
14036 |
м. Львів |
СЗШ № 65 |
6 |
98 (32+30+36) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
18447 |
ПІВКАЧ В.В. |
14643 |
м. Сколе |
Сможенська ЗОШ |
5 |
115 (34+33+48) |
|
|
|
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
18448 |
ПІВОВАР М.М. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
3 |
104 (30+36+38) |
|
|
С2 |
С3 |
Ліпецька Віра Семенівна |
18449 |
ПІВТОРАК В.В. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
6 |
122 (38+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
18450 |
ПІВТОРАК Ю.А. |
14153 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 17 |
4 |
132 (42+48+42) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
18451 |
ПІГАН А.Я. |
14101 |
м. Львів |
СЗШ № 66 |
1 |
72 (30+30+12) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
18452 |
ПІГЕЄВ О.А. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
3 |
80 (30+30+20) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
18453 |
ПІГОР В.Д. |
14076 |
м. Львів |
СЗШ № 86 |
3 |
76 (24+36+16) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
18454 |
ПІГУР А.В. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
6 |
89 (38+45+6) |
|
|
С2 |
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
18455 |
ПІГУР А.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
18456 |
ПІГУР А.Р. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
8 |
159 (45+60+54) |
З |
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
18457 |
ПІГУР В.В. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
5 |
82 (22+30+30) |
|
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
18458 |
ПІГУР В.М. |
14152 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 16 |
4 |
114 (42+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Юрків Андрій Степанович |
18459 |
ПІГУТ І.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
18460 |
ПІДБЕРЕЖНИК В.А. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
3 |
120 (42+42+36) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
18461 |
ПІДБІРНА Д.В. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
18462 |
ПІДБІРНИЙ Д.М. |
14024 |
м. Львів |
ССЗШ № 15 |
9 |
122 (54+32+36) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
18463 |
ПІДВІРНА А.Ю. |
14093 |
м. Львів |
СЗШ № 31 |
6 |
146 (50+42+54) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
18464 |
ПІДГАНЮК М.О. |
14529 |
м. Радехів |
Березівська ЗОШ |
7 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
18465 |
ПІДГІРНА А.Р. |
14479 |
м. Пустомити |
Щирецька ЗОШ № 1 |
4 |
82 (24+36+22) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
18466 |
ПІДГІРНИЙ М.І. |
14464 |
м. Пустомити |
Семенівська ЗОШ |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
18467 |
ПІДГОРЕЦЬКА А.Р. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
8 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
18468 |
ПІДГОРЕЦЬКА Л.М. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
8 |
135 (54+36+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Біда Наталія Романівна |
18469 |
ПІДГОРНИЙ М.О. |
14006 |
м. Львів |
СЗШ № 3 |
4 |
54 (42+12+0) |
|
С1 |
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
18470 |
ПІДГОРОДЕЦЬКИЙ А. . |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
5 |
160 (46+60+54) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
18471 |
ПІДГОРОДЕЦЬКИЙ О.В. |
14614 |
м. Сколе |
Підгородецька ЗОШ |
9 |
135 (60+36+39) |
|
С1 |
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
18472 |
ПІДГРЕБЕЛЬНИЙ А.Р. |
14120 |
м. Львів |
СЗШ № 41 |
4 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
18473 |
ПІДДУБНА Є.О. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
7 |
123 (42+36+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Біда Наталія Романівна |
18474 |
ПІДІПРИГОРА А.Ю. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
3 |
88 (24+42+22) |
|
|
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
18475 |
ПІДКОВА А.Ю. |
14499 |
м. Пустомити |
Підбірцівська ЗОШ |
3 |
86 (30+36+20) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
18476 |
ПІДКОВА К.П. |
14499 |
м. Пустомити |
Підбірцівська ЗОШ |
5 |
86 (36+14+36) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
18477 |
ПІДКОВИЧ А.О. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
5 |
112 (48+16+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
18478 |
ПІДКОВИЧ Л.П. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
4 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
18479 |
ПІДКОВИЧ Н.О. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
9 |
124 (54+28+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
18480 |
ПІДКОВИЧ П.О. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
6 |
96 (36+36+24) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
18481 |
ПІДКОВИЧ Ю.С. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
3 |
90 (24+42+24) |
|
|
С2 |
|
Воробець Надія Теодорівна |
18482 |
ПІДКОСТЕЛЬНИЙ І.О. |
14045 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок "Дзвіночок" |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
18483 |
ПІДКУЙМУХА Н.В. |
14042 |
м. Львів |
СЗШ № 42 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
18484 |
ПІДЛИПНА В.В. |
14362 |
м. Жовква |
Бишківська ЗОШ |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
18485 |
ПІДЛИПНА О.А. |
14414 |
м. Жовква |
Синьковицька ЗОШ |
5 |
42 (16+8+18) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
18486 |
ПІДЛИПНИЙ В.В. |
14200 |
м. Червоноград |
ЗШ № 4 |
1 |
66 (24+30+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Перець Надія Михайлівна |
18487 |
ПІДЛИПНИЙ М.В. |
14403 |
м. Жовква |
Звертівська ЗОШ |
4 |
88 (30+42+16) |
|
|
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
18488 |
ПІДЛИПСЬКА Т.С. |
14031 |
м. Львів |
ЛУГГ |
7 |
135 (60+42+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
18489 |
ПІДЛИСЬКА О.Р. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
4 |
96 (24+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
18490 |
ПІДЛИСЬКИЙ Д.А. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
6 |
122 (44+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Булас Надія Антонівна |
18491 |
ПІДЛИСЬКИЙ Ю.Р. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
4 |
96 (24+42+30) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
18492 |
ПІДЛІСЕЦЬКА М.Л. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
3 |
88 (30+42+16) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
18493 |
ПІДЛОЖЕВИЧ Х.В. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
9 |
126 (48+38+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Лободяк Леся Мар'янівна |
18494 |
ПІДЛУЖНА Д.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
6 |
71 (20+21+30) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
18495 |
ПІДЛУЖНА Є.М. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
1 |
66 (24+30+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Воробець Надія Теодорівна |
18496 |
ПІДЛУЖНА Я.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
8 |
142 (60+48+34) |
|
С1 |
С2 |
|
Воробець Надія Теодорівна |
18497 |
ПІДЛУЖНИЙ В.І. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
6 |
112 (30+46+36) |
|
|
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
18498 |
ПІДЛУЖНИЙ Д.І. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
18499 |
ПІДЛУЖНИЙ П.І. |
14153 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 17 |
3 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
18500 |
ПІДЛЯСЬКИЙ А.Р. |
14906 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 3 |
6 |
107 (38+39+30) |
|
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
18501 |
ПІДПАЛЮК Р.В. |
14058 |
м. Львів |
СЗШ № 47 |
3 |
112 (30+42+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
18502 |
ПІДПОМОГА В.А. |
14114 |
м. Львів |
СЗШ № 20 |
4 |
112 (36+36+40) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
18503 |
ПІДПОМОГА К.В. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
9 |
121 (54+30+37) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
18504 |
ПІДСКАЛЬНЮК Х.В. |
14098 |
м. Львів |
СЗШ № 50 |
3 |
90 (30+36+24) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
18505 |
ПІДСТАВСЬКИЙ В.Р. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
8 |
148 (54+42+52) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
18506 |
ПІДЦЕРКОВНА М.П. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
18507 |
ПІДЦЕРКОВНА С.І. |
14499 |
м. Пустомити |
Підбірцівська ЗОШ |
6 |
116 (38+42+36) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
18508 |
ПІДЦЕРКОВНИЙ Ю.Ю. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
6 |
86 (20+36+30) |
|
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
18509 |
ПІДЧЕХА У.М. |
14376 |
м. Жовква |
Новокам’янська ЗОШ |
6 |
107 (36+29+42) |
|
|
|
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
18510 |
ПІКАЛОВА Ю.С. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
3 |
120 (42+48+30) |
З |
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
18511 |
ПІКАЛЮК Б.О. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
3 |
106 (30+36+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
18512 |
ПІКНЕВИЧ К. |
14382 |
м. Жовква |
Дублянська ЗОШ |
2 |
56 (20+18+18) |
|
С1 |
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
18513 |
ПІКУЛА Б.П. |
14014 |
м. Львів |
СЗШ № 87 |
4 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
18514 |
ПІКУЛА М.В. |
14409 |
м. Жовква |
Малопередримихівська ЗОШ |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
18515 |
ПІКУЛА О.Т. |
14409 |
м. Жовква |
Малопередримихівська ЗОШ |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
18516 |
ПІКУЛА Х.І. |
14409 |
м. Жовква |
Малопередримихівська ЗОШ |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
18517 |
ПІКУЛА Я.І. |
14561 |
м. Радехів |
Яструбичівська ЗОШ |
4 |
102 (24+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
18518 |
ПІКУЛИК В.Р. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
9 |
150 (54+44+52) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
18519 |
ПІКУЛИК К.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
2 |
72 (30+30+12) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
18520 |
ПІКУЛИК П.І. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
1 |
78 (24+30+24) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
18521 |
ПІКУЛИЦЬКИЙ З.М. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
3 |
114 (36+42+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Панченко Наталія Сергіївна |
18522 |
ПІКУЛІЦЬКИЙ І.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
18523 |
ПІКУС Н.А. |
14007 |
м. Львів |
СЗШ № 4 |
1 |
72 (30+30+12) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
18524 |
ПІКУС Я.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
6 |
142 (42+46+54) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
18525 |
ПІКУШ О.В. |
14195 |
м. Трускавець |
НВК СЗШ № 2 гімназія |
1 |
72 (30+30+12) |
З |
|
|
|
Томашівська Наталія Валеріївна |
18526 |
ПІЛЬКО І.А. |
14154 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 18 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
18527 |
ПІЛЬО Н.А. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
6 |
104 (30+26+48) |
|
|
|
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
18528 |
ПІЛЬЧАК В.С. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
8 |
126 (48+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
18529 |
ПІНЕЦЬКИЙ І.Я. |
14863 |
м. Стрий |
Дулібська школа-сад |
9 |
116 (48+38+30) |
|
С1 |
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
18530 |
ПІНКОВСЬКА С.Б. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
10 |
145 (54+40+51) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
18531 |
ПІНТОХА А.С. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
5 |
152 (56+48+48) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
18532 |
ПІНЧУК Ю.А. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
5 |
93 (32+31+30) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
18533 |
ПІНЬКОВСЬКА Т.М. |
14732 |
м. Сокаль |
Загальноосвітня школа-інтернат |
1 |
76 (28+30+18) |
З |
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
18534 |
ПІНЯГА В |
14044 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок " Провесінь" |
6 |
132 (42+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
18535 |
ПІНЯНСЬКА С.Т. |
14461 |
м. Пустомити |
Зимноводівська ЗОШ № 2 |
10 |
121 (48+24+49) |
|
С1 |
|
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
18536 |
ПІПСЬКА А.М. |
14030 |
м. Львів |
СЗШ № 77 |
1 |
52 (16+12+24) |
|
|
|
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
18537 |
ПІПСЬКА В.Б. |
14477 |
м. Пустомити |
Ланівська ЗОШ |
7 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
18538 |
ПІРКО В.Р. |
14401 |
м. Жовква |
Замочківська ЗОШ |
4 |
102 (24+48+30) |
|
|
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
18539 |
ПІРКО Т.Я. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
18540 |
ПІРОГОВА В.Д. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
18541 |
ПІРОЖИК С.О. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
4 |
62 (24+6+32) |
|
|
|
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
18542 |
ПІРУС М.М. |
14138 |
м. Львів |
"Любисток" |
2 |
60 (30+24+6) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
18543 |
ПІРУС О.О. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
2 |
72 (30+24+18) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
18544 |
ПІРУС С.В. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
10 |
138 (48+44+46) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
18545 |
ПІСКОР С. |
14005 |
м. Львів |
СЗШ № 62 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
18546 |
ПІСОЦЬКА Я.Я. |
14099 |
м. Львів |
СЗШ № 51 |
2 |
54 (24+18+12) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
18547 |
ПІСОЦЬКИЙ А. . |
14189 |
м. Стрий |
СЗШ № 10 |
3 |
68 (18+36+14) |
|
|
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
18548 |
ПІСОЦЬКИЙ Б.І. |
14949 |
м. Яворів |
Гімназія ім. Маковея |
6 |
149 (56+33+60) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
18549 |
ПІСТУН Я.Ю. |
14665 |
м. Сокаль |
Великомостівський ЗШ-НВК-ліцей |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
18550 |
ПІСЬКО В. . |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
3 |
102 (42+42+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Панченко Наталія Сергіївна |
18551 |
ПІТА Д. |
14382 |
м. Жовква |
Дублянська ЗОШ |
2 |
60 (30+24+6) |
|
С1 |
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
18552 |
ПІТА Н.М. |
14026 |
м. Львів |
СЗШ № 67 |
2 |
72 (24+30+18) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
18553 |
ПІТА Р.І. |
14949 |
м. Яворів |
Гімназія ім. Маковея |
7 |
134 (42+48+44) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
18554 |
ПІТИН А.М. |
14116 |
м. Львів |
СЗШ № 23 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
18555 |
ПІТКОВСЬКИЙ В.М. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
10 |
47 (18+18+11) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
18556 |
ПІТУЛА Г.В. |
14312 |
м. Жидачів |
Лівчицька ЗОШ |
5 |
93 (42+33+18) |
|
С1 |
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
18557 |
ПІТУЛА Н.В. |
14312 |
м. Жидачів |
Лівчицька ЗОШ |
5 |
93 (42+33+18) |
|
С1 |
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
18558 |
ПІТУЛЯ А.Р. |
14046 |
м. Львів |
СЗШ № 71 |
9 |
150 (54+44+52) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
18559 |
ПІТУЛЯ Л.І. |
14488 |
м. Пустомити |
Сокільницька ЗОШ |
8 |
96 (42+18+36) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
18560 |
ПІТУЛЯ О.Р. |
14046 |
м. Львів |
СЗШ № 71 |
6 |
120 (42+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
18561 |
ПІХ А.Я. |
14410 |
м. Жовква |
Мацошинська ЗОШ |
7 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
18562 |
ПІХ В.А. |
14486 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 1 |
6 |
86 (26+36+24) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
18563 |
ПІХ В.А. |
14183 |
м. Стрий |
СЗШ № 4 |
5 |
72 (22+20+30) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
18564 |
ПІХ Д.Р. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
9 |
30 (6+6+18) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
18565 |
ПІХ Е.М. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
1 |
72 (30+18+24) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
18566 |
ПІХ І.І. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
2 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
18567 |
ПІХ М.В. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
9 |
127 (48+36+43) |
|
С1 |
|
С3 |
Гарбіч Людмила Іванівна |
18568 |
ПІХ Р.Н. |
14903 |
м. Яворів |
Вороцівський НВК |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
18569 |
ПІХ С.Р. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
4 |
96 (24+42+30) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
18570 |
ПІХО І.Р. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
8 |
168 (60+54+54) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
18571 |
ПІХО О.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
4 |
108 (36+36+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
18572 |
ПІХО Х.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
1 |
72 (30+30+12) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
18573 |
ПІХОВИЧ І.А. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
7 |
105 (45+18+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
18574 |
ПІХОВСЬКИЙ А.Г. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
8 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
18575 |
ПІХОЦЬКА Ю.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
5 |
58 (14+20+24) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
18576 |
ПІХУР І.С. |
14499 |
м. Пустомити |
Підбірцівська ЗОШ |
11 |
146 (54+50+42) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
18577 |
ПІХУТ А.О. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
4 |
74 (24+24+26) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
18578 |
ПІЦИК С.О. |
14771 |
м. Старий Самбір |
Тершівська ЗОШ |
7 |
111 (39+36+36) |
|
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
18579 |
ПІЦИК С.О. |
14771 |
м. Старий Самбір |
Тершівська ЗОШ |
7 |
111 (39+36+36) |
|
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
18580 |
ПІЦИК С.О. |
14771 |
м. Старий Самбір |
Тершівська ЗОШ |
7 |
111 (39+36+36) |
|
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
18581 |
ПІЦИК С.О. |
14771 |
м. Старий Самбір |
Тершівська ЗОШ |
7 |
111 (39+36+36) |
|
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
18582 |
ПІЦИШИН М.А. |
14917 |
м. Яворів |
Великопільська СЗШ |
5 |
148 (52+48+48) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
18583 |
ПІЦИШИН С.А. |
14917 |
м. Яворів |
Великопільська СЗШ |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
18584 |
ПІЦУН А.Р. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
1 |
76 (28+30+18) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
18585 |
ПІЦУР А.Л. |
14074 |
м. Львів |
ЛСШ № 69 |
4 |
86 (36+30+20) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
18586 |
ПІЧЕГА В.Р. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
4 |
126 (36+48+42) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
18587 |
ПІШ М.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
4 |
120 (42+36+42) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
18588 |
ПІЩАНСЬКИЙ В. . |
14092 |
м. Львів |
СЗШ № 17 |
4 |
114 (42+36+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
18589 |
ПІЩУР А.Р. |
14183 |
м. Стрий |
СЗШ № 4 |
4 |
100 (36+36+28) |
|
С1 |
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
18590 |
ПІЯЙКО А.Б. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
5 |
114 (30+36+48) |
|
|
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
18591 |
ПІЯЙКО О.Р. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
6 |
113 (34+27+52) |
|
|
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
18592 |
ПЛАВЯНИК Н.Р. |
14637 |
м. Сколе |
Опорецька ЗШ |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
18593 |
ПЛАСКОНІС А.В. |
14016 |
м. Львів |
Українська приватна гімназія, ЗСППШ "Альфа" |
4 |
84 (24+42+18) |
|
|
С2 |
|
Білий Микола Михайлович |
18594 |
ПЛАСТУНОВА Ю.Ю. |
14094 |
м. Львів |
СЗШ № 36 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
18595 |
ПЛАТКО М.П. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
6 |
80 (24+14+42) |
|
|
|
С3 |
Михаць Ігор Львович |
18596 |
ПЛАТКО Р.І. |
14148 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 5 |
5 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
18597 |
ПЛАТОВСЬКА Р.В. |
14026 |
м. Львів |
СЗШ № 67 |
10 |
121 (54+30+37) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
18598 |
ПЛАТОНОВ М.І. |
14319 |
м. Жидачів |
Бориницька ЗОШ |
2 |
66 (24+18+24) |
|
С1 |
|
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
18599 |
ПЛАТОНОВ П.І. |
14319 |
м. Жидачів |
Бориницька ЗОШ |
4 |
66 (24+24+18) |
|
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
18600 |
ПЛАХОТНЮК І.І. |
14098 |
м. Львів |
СЗШ № 50 |
3 |
86 (36+30+20) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
18601 |
ПЛАХОЦЬКА Д.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
5 |
138 (44+34+60) |
|
С1 |
|
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
18602 |
ПЛАХТИНА М.В. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
9 |
75 (36+20+19) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
18603 |
ПЛАХТІЙ Б.І. |
14834 |
м. Стрий |
Братківський НВК |
6 |
84 (32+16+36) |
|
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
18604 |
ПЛЕБАНОВИЧ А.О. |
14093 |
м. Львів |
СЗШ № 31 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
18605 |
ПЛЕБАНСЬКА Д.В. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
6 |
135 (42+51+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
18606 |
ПЛЕБАНСЬКИЙ О.А. |
14046 |
м. Львів |
СЗШ № 71 |
6 |
127 (42+33+52) |
|
С1 |
|
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
18607 |
ПЛЕВАКО Р.Г. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
18608 |
ПЛЕКАН Т.О. |
14906 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 3 |
4 |
114 (36+42+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
18609 |
ПЛЕСАК О.В. |
14390 |
м. Жовква |
НВК "Рава-Руська школа-гімназія" |
9 |
112 (48+24+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
18610 |
ПЛЕЧІЙ А.Р. |
14608 |
м. Сколе |
Головецька ЗОШ |
6 |
126 (42+30+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
18611 |
ПЛЕЧІЙ М.Р. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
3 |
44 (18+6+20) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
18612 |
ПЛЕЧІЙ О.М. |
14623 |
м. Сколе |
Верхньорожанківська ЗОШ |
9 |
144 (54+44+46) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
18613 |
ПЛИГУН А.П. |
14718 |
м. Сокаль |
НВК ЗШ № 2 ліцей |
5 |
152 (44+54+54) |
З |
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
18614 |
ПЛИТА В. |
14644 |
м. Сколе |
Сопіцька ЗОШ |
9 |
99 (36+20+43) |
|
|
|
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
18615 |
ПЛИТА І.П. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
9 |
124 (36+36+52) |
|
|
|
С3 |
Михаць Ігор Львович |
18616 |
ПЛИТА М.І. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
18617 |
ПЛИТЯК С.В. |
14207 |
м. Червоноград |
ЗШ № 11 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
18618 |
ПЛІШ Ю.В. |
14194 |
м. Трускавець |
СЗШ № 1 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Томашівська Наталія Валеріївна |
18619 |
ПЛІШКА Д.Р. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
18620 |
ПЛІШКА Р.А. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
3 |
62 (24+24+14) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
18621 |
ПЛОСКОДНЯК П.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
8 |
171 (60+60+51) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
18622 |
ПЛОТИЧКО Б.В. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
18623 |
ПЛОТНІЧЕНКО Д.О. |
14028 |
м. Львів |
ЗОШ № 74 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
18624 |
ПЛОХОТНІЧЕНКО В.В. |
14187 |
м. Стрий |
СЗШ № 8 |
9 |
111 (30+30+51) |
|
|
|
С3 |
Пістун Надія Данилівна |
18625 |
ПЛОХОТНЮК М.С. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
18626 |
ПЛОЩАНСЬКИЙ О.Я. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
18627 |
ПЛОЩИНСЬКИЙ О.Т. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
8 |
132 (57+42+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
18628 |
ПЛТИЧ А.А. |
14197 |
м. Червоноград |
ЗШ № 1 |
5 |
142 (46+54+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Перець Надія Михайлівна |
18629 |
ПЛУГАТОР В.І. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
3 |
102 (30+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Панченко Наталія Сергіївна |
18630 |
ПЛУКАР К. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
2 |
88 (28+30+30) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
18631 |
ПЛЮВАК А.М. |
14115 |
м. Львів |
СЗШ № 22 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
18632 |
ПЛЮВАК В.Р. |
14617 |
м. Сколе |
ЗОШ |
8 |
151 (60+54+37) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
18633 |
ПЛЮВАК Н.М. |
14115 |
м. Львів |
СЗШ № 22 |
3 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
18634 |
ПЛЮТА Д.Р. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
7 |
109 (54+30+25) |
|
С1 |
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
18635 |
ПЛЯЦКО М.Я. |
14207 |
м. Червоноград |
ЗШ № 11 |
3 |
100 (24+42+34) |
|
|
С2 |
С3 |
Перець Надія Михайлівна |
18636 |
ПЛЯЦКОВСЬКА О.Г. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
9 |
91 (30+24+37) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
18637 |
ПЛЯЦОК В.Ю. |
14754 |
м. Старий Самбір |
Торгановицька ЗСШ |
7 |
140 (54+48+38) |
|
С1 |
С2 |
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
18638 |
ПЛЯЦОК Н.М. |
14754 |
м. Старий Самбір |
Торгановицька ЗСШ |
4 |
126 (36+42+48) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
18639 |
ПЛЯЦУШОК Д.Р. |
14012 |
м. Львів |
СЗШ № 34 |
3 |
120 (30+48+42) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
18640 |
ПНЄВСЬКИЙ І.О. |
14007 |
м. Львів |
СЗШ № 4 |
2 |
66 (30+24+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
18641 |
ПОБЕР П.М. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
3 |
120 (30+48+42) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
18642 |
ПОБЕРЕЖНА К.М. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
2 |
66 (30+24+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
18643 |
ПОБЕРЕЖНА Ю.О. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
18644 |
ПОБЕРЕЖНИЙ М.Р. |
14194 |
м. Трускавець |
СЗШ № 1 |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Томашівська Наталія Валеріївна |
18645 |
ПОБЕРЕЖНИК А.Я. |
14674 |
м. Сокаль |
Борівська ЗШ |
1 |
76 (28+24+24) |
З |
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
18646 |
ПОБЕРЕЖНИК І.П. |
14669 |
м. Сокаль |
Сілецька ЗШ |
7 |
79 (27+18+34) |
|
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
18647 |
ПОБЕРЕЖНИК О.В. |
14669 |
м. Сокаль |
Сілецька ЗШ |
6 |
70 (24+14+32) |
|
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
18648 |
ПОБЕРЕЖНИК О.П. |
14209 |
м. Червоноград |
НВК № 13 |
5 |
119 (40+37+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Перець Надія Михайлівна |
18649 |
ПОБЕРЕЖНИК С.І. |
14531 |
м. Радехів |
Нововитківська ЗОШ |
5 |
120 (36+54+30) |
|
|
С2 |
|
Брановський Володимир Іванович |
18650 |
ПОБІГАЧ М.Р. |
14138 |
м. Львів |
"Любисток" |
3 |
114 (36+48+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
18651 |
ПОБОЖЕНКО Н.Ю. |
14469 |
м. Пустомити |
Милятичівська ЗОШ |
7 |
87 (30+32+25) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
18652 |
ПОБОРЦЕВ М.Р. |
14116 |
м. Львів |
СЗШ № 23 |
4 |
110 (48+36+26) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
18653 |
ПОБУК А.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
7 |
162 (60+54+48) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
18654 |
ПОБУК Х.В. |
14624 |
м. Сколе |
Волосянківська ЗОШ |
4 |
14 (0+6+8) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
18655 |
ПОБУК Ю.І. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
2 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
18656 |
ПОБУРЧАК О.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
7 |
153 (54+48+51) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
18657 |
ПОВАЖНЯК А.Ю. |
14180 |
м. Стрий |
СЗШ № 1 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
18658 |
ПОВЕРЖУК С.В. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
2 |
80 (26+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
18659 |
ПОВЕРЛЯК В.П. |
14174 |
м. Самбір |
СШ № 4 |
7 |
53 (39+8+6) |
|
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
18660 |
ПОВЗУН В.Н. |
14319 |
м. Жидачів |
Бориницька ЗОШ |
2 |
66 (18+30+18) |
|
|
С2 |
|
Кардаш Богдан Степанович |
18661 |
ПОВОРОЗНИК А.Д. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
3 |
90 (24+30+36) |
|
|
|
С3 |
Біда Наталія Романівна |
18662 |
ПОВОРОЗНИК І.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
7 |
82 (27+30+25) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
18663 |
ПОВОРОЗНИК Т.С. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
3 |
130 (42+42+46) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
18664 |
ПОВРОЗНИК А.І. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
6 |
105 (36+39+30) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
18665 |
ПОВРОЗНИК А.Р. |
14114 |
м. Львів |
СЗШ № 20 |
7 |
118 (48+36+34) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
18666 |
ПОВРОЗНИК Н.Я. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
3 |
96 (24+42+30) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
18667 |
ПОВРОЗНИК О.І. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
7 |
135 (54+42+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
18668 |
ПОВРОЗНИК О.І. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
4 |
108 (30+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
18669 |
ПОВРОЗНИК Х.Р. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
5 |
52 (18+22+12) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
18670 |
ПОВСТИН Ю.А. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
9 |
91 (54+30+7) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
18671 |
ПОВХ А.Я. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
4 |
102 (36+36+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Панченко Наталія Сергіївна |
18672 |
ПОВХ Ю.Я. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
6 |
178 (58+60+60) |
З |
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
18673 |
ПОГЛОД П.В. |
14114 |
м. Львів |
СЗШ № 20 |
7 |
116 (54+42+20) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
18674 |
ПОГЛОД Р.А. |
14134 |
м. Львів |
Правнича гімназія |
9 |
99 (36+26+37) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
18675 |
ПОГЛЯД М. |
14021 |
м. Львів |
СЗШ № 40 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
18676 |
ПОГОНСЬКА Х.В. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
18677 |
ПОГОНЧУК А.В. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
5 |
91 (16+33+42) |
|
|
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
18678 |
ПОГОНЧУК Т.В. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
18679 |
ПОГОРАЛЬСЬКИЙ Б.Я. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
1 |
80 (26+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
18680 |
ПОГОРЕЛОВ Д.І. |
14102 |
м. Львів |
СЗШ № 83 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
18681 |
ПОГОРЕЛОВ Л.І. |
14102 |
м. Львів |
СЗШ № 83 |
5 |
141 (44+51+46) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
18682 |
ПОГОРЄЛОВА А.А. |
14098 |
м. Львів |
СЗШ № 50 |
5 |
99 (30+33+36) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
18683 |
ПОГОРЄЛОВА О.Д. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
18684 |
ПОГОРІЛЕЦЬ Д.А. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
18685 |
ПОГОРІЛЕЦЬ Д.В. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
18686 |
ПОГОРІЛЕЦЬ М.В. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
8 |
98 (24+38+36) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
18687 |
ПОГРЕБНЯК В.Ю. |
14059 |
м. Львів |
ССЗШ № 37 |
2 |
58 (22+24+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
18688 |
ПОГРЕБНЯК К.О. |
14016 |
м. Львів |
Українська приватна гімназія, ЗСППШ "Альфа" |
2 |
78 (24+30+24) |
З |
|
|
|
Білий Микола Михайлович |
18689 |
ПОДВІРНА І.П. |
14040 |
м. Львів |
СЗШ № 49 |
4 |
96 (30+36+30) |
|
|
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
18690 |
ПОДВІРНИЙ Б.Я. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
10 |
116 (42+26+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
18691 |
ПОДВІРНИЙ М.Я. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
5 |
103 (40+27+36) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
18692 |
ПОДВІРНИЙ О.Б. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
7 |
130 (60+28+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Біда Наталія Романівна |
18693 |
ПОДГУРСЬКА З |
14059 |
м. Львів |
ССЗШ № 37 |
5 |
112 (36+38+38) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
18694 |
ПОДЕНКО З.В. |
14136 |
м. Львів |
Приватна гімназія "Відродження" |
1 |
60 (30+18+12) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
18695 |
ПОДІЛЬНИК В.М. |
14834 |
м. Стрий |
Братківський НВК |
7 |
81 (21+24+36) |
|
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
18696 |
ПОДІЛЬЧАК О. |
14930 |
м. Яворів |
Молошковицька СЗШ |
9 |
109 (54+36+19) |
|
С1 |
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
18697 |
ПОДЛЄСНА С.О. |
14098 |
м. Львів |
СЗШ № 50 |
8 |
111 (39+30+42) |
|
|
|
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
18698 |
ПОДЛІВАХІНА В.О. |
14098 |
м. Львів |
СЗШ № 50 |
8 |
120 (54+36+30) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
18699 |
ПОДНЄБЄСОВ Ю.О. |
14012 |
м. Львів |
СЗШ № 34 |
7 |
168 (57+60+51) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
18700 |
ПОДОБА А.М. |
14093 |
м. Львів |
СЗШ № 31 |
8 |
161 (60+50+51) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
18701 |
ПОДОБА Д.М. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
3 |
100 (30+42+28) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
18702 |
ПОДОБАНИЙ В.Р. |
14189 |
м. Стрий |
СЗШ № 10 |
3 |
44 (24+6+14) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
18703 |
ПОДОЛА М.Р. |
14028 |
м. Львів |
ЗОШ № 74 |
5 |
121 (36+37+48) |
|
|
|
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
18704 |
ПОДОЛЕЦЬ В.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
9 |
162 (60+54+48) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
18705 |
ПОДОЛЕЦЬ В.Я. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
9 |
159 (60+54+45) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
18706 |
ПОДОЛЕЦЬ І.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
6 |
108 (40+32+36) |
|
С1 |
|
|
Шманько Андрій Петрович |
18707 |
ПОДОЛЕЦЬ У.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
3 |
114 (36+42+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Михаць Ігор Львович |
18708 |
ПОДОЛЬСЬКИЙ В.В. |
14208 |
м. Червоноград |
ЗШ № 12 |
4 |
76 (24+36+16) |
|
|
С2 |
|
Перець Надія Михайлівна |
18709 |
ПОДОЛЬЧАК І.Р. |
14209 |
м. Червоноград |
НВК № 13 |
10 |
171 (54+60+57) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
18710 |
ПОДОЛЬЧАК Н.А. |
14005 |
м. Львів |
СЗШ № 62 |
3 |
74 (24+30+20) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
18711 |
ПОДОЛЬЧУК А. . |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
9 |
46 (18+14+14) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
18712 |
ПОДОЛЮХ Н.О. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
18713 |
ПОДОЛЮХ О.А. |
14949 |
м. Яворів |
Гімназія ім. Маковея |
6 |
155 (56+39+60) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
18714 |
ПОДОЛЯК М.С. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
9 |
115 (42+24+49) |
|
С1 |
|
С3 |
Михаць Ігор Львович |
18715 |
ПОДОЛЯК Н.М. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
3 |
78 (30+30+18) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
18716 |
ПОДОЛЯК О.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
6 |
114 (38+34+42) |
|
|
|
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
18717 |
ПОДОЛЯН В.О. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
3 |
84 (18+42+24) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
18718 |
ПОДОЛЯН О.О. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
9 |
138 (54+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
18719 |
ПОДОЛЯНКА Ю.І. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
3 |
132 (48+42+42) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
18720 |
ПОДОПРИГОРА Ю.О. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
1 |
72 (30+24+18) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
18721 |
ПОДОПЯНКА Д.І. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
18722 |
ПОДОРОЖНИЙ Д.І. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
3 |
106 (36+42+28) |
|
С1 |
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
18723 |
ПОДУСІВСЬКА М.О. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
3 |
98 (30+42+26) |
|
|
С2 |
|
Булас Надія Антонівна |
18724 |
ПОДУФАЛА В.Р. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
3 |
74 (18+42+14) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
18725 |
ПОДУФАЛИЙ Н. . |
14092 |
м. Львів |
СЗШ № 17 |
1 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
18726 |
ПОЗДЕЄЄВА О.П. |
14180 |
м. Стрий |
СЗШ № 1 |
5 |
148 (34+60+54) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
18727 |
ПОЗНАНСЬКИЙ М.В. |
14044 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок " Провесінь" |
3 |
132 (48+42+42) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
18728 |
ПОЙДА А.В. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
18729 |
ПОКИДКО Ю.А. |
14201 |
м. Червоноград |
ЗШ № 5 |
7 |
89 (45+18+26) |
|
С1 |
|
|
Перець Надія Михайлівна |
18730 |
ПОКИНЬБРОДА О.І. |
14209 |
м. Червоноград |
НВК № 13 |
5 |
130 (40+42+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Перець Надія Михайлівна |
18731 |
ПОКИНЬБРОДА О.Т. |
14732 |
м. Сокаль |
Загальноосвітня школа-інтернат |
6 |
150 (42+54+54) |
З |
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
18732 |
ПОКОРА А.О. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
4 |
126 (36+48+42) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
18733 |
ПОКОРА М.А. |
14946 |
м. Яворів |
Чолгинська СЗШ |
6 |
102 (24+42+36) |
|
|
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
18734 |
ПОКОРА М.А. |
14946 |
м. Яворів |
Чолгинська СЗШ |
4 |
68 (18+36+14) |
|
|
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
18735 |
ПОКОРА Ю.А. |
14946 |
м. Яворів |
Чолгинська СЗШ |
6 |
60 (10+26+24) |
|
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
18736 |
ПОКОРА Ю.О. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
3 |
58 (18+30+10) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
18737 |
ПОКОРНА А.С. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
2 |
76 (28+30+18) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
18738 |
ПОКОРНА Н.С. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
4 |
76 (24+36+16) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
18739 |
ПОКОТИЛ М.М. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
8 |
83 (42+16+25) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
18740 |
ПОКОТИЛО В.В. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
8 |
129 (42+42+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
18741 |
ПОКОТИЛО З.А. |
14558 |
м. Радехів |
Станицька ЗОШ |
7 |
126 (48+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Брановський Володимир Іванович |
18742 |
ПОКОТИЛО Н.О. |
14557 |
м. Радехів |
Розжалівська ЗОШ |
7 |
85 (24+30+31) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
18743 |
ПОКОТИЛО У.Л. |
14532 |
м. Радехів |
Вузлівська ЗОШ |
7 |
105 (36+18+51) |
|
|
|
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
18744 |
ПОКРИШКА М.О. |
14471 |
м. Пустомити |
Сороки-Львівська ЗОШ |
9 |
151 (60+48+43) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
18745 |
ПОКРОВЕЦЬКА С.П. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
5 |
112 (40+48+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
18746 |
ПОКРОВЕЦЬКИИ О.В. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
4 |
76 (24+36+16) |
|
|
С2 |
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
18747 |
ПОКРОВЕЦЬКИЙ Б.В. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
6 |
130 (34+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Гарбіч Людмила Іванівна |
18748 |
ПОКШИНСЬКИЙ Б.В. |
14101 |
м. Львів |
СЗШ № 66 |
5 |
99 (28+35+36) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
18749 |
ПОЛАВСЬКИЙ О.О. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
4 |
88 (24+42+22) |
|
|
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
18750 |
ПОЛАГНЮК О.В. |
14183 |
м. Стрий |
СЗШ № 4 |
7 |
145 (51+54+40) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
18751 |
ПОЛЕЦЬ І.Р. |
14465 |
м. Пустомити |
Мурованська ЗОШ |
3 |
116 (42+42+32) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
18752 |
ПОЛЕШКО Я.І. |
14024 |
м. Львів |
ССЗШ № 15 |
2 |
56 (20+18+18) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
18753 |
ПОЛЕЩУК В.Ю. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
5 |
89 (24+41+24) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
18754 |
ПОЛИВКО Є.В. |
14096 |
м. Львів |
ССЗШ № 46 |
2 |
70 (22+30+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
18755 |
ПОЛИГАЧ В.Б. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
4 |
96 (36+42+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
18756 |
ПОЛІВЦЕВА О.С. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
9 |
121 (54+36+31) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
18757 |
ПОЛІТАНСЬКА А.Т. |
14007 |
м. Львів |
СЗШ № 4 |
3 |
102 (24+48+30) |
|
|
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
18758 |
ПОЛІТИЛО А.Б. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
5 |
81 (24+27+30) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
18759 |
ПОЛІТИЛО В.Р. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
8 |
122 (48+42+32) |
|
С1 |
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
18760 |
ПОЛІХ А.Р. |
14200 |
м. Червоноград |
ЗШ № 4 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
18761 |
ПОЛІХА А.А. |
14677 |
м. Сокаль |
Мурованська ЗШ |
8 |
150 (54+48+48) |
З |
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
18762 |
ПОЛІЩУК А.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
6 |
76 (18+28+30) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
18763 |
ПОЛІЩУК А.Р. |
14665 |
м. Сокаль |
Великомостівський ЗШ-НВК-ліцей |
5 |
133 (46+45+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кнейчук Наталія Володимирівна |
18764 |
ПОЛІЩУК А.Ф. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
9 |
53 (18+10+25) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
18765 |
ПОЛІЩУК В.Ю. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
18766 |
ПОЛІЩУК І.А. |
14182 |
м. Стрий |
СЗШ № 3 |
6 |
126 (42+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
18767 |
ПОЛІЩУК І.В. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
4 |
70 (24+36+10) |
|
|
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
18768 |
ПОЛІЩУК Н.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
2 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
18769 |
ПОЛІЩУК Р.А. |
14119 |
м. Львів |
СЗШ № 38 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
18770 |
ПОЛІЩУК Р.А. |
14119 |
м. Львів |
СЗШ № 38 |
7 |
145 (57+48+40) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
18771 |
ПОЛІЩУК С.І. |
14004 |
м. Львів |
ЛЛГ |
9 |
165 (60+54+51) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
18772 |
ПОЛІЩУК С.О. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
18773 |
ПОЛІЩУК Х.А. |
14182 |
м. Стрий |
СЗШ № 3 |
3 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
18774 |
ПОЛОВА С.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
18775 |
ПОЛОВИНКІНА Р.А. |
14192 |
м. Стрий |
Гімназія |
5 |
66 (26+28+12) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
18776 |
ПОЛОВИНКО С.О. |
14115 |
м. Львів |
СЗШ № 22 |
2 |
72 (30+30+12) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
18777 |
ПОЛОВКА Н.М. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
2 |
82 (28+30+24) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
18778 |
ПОЛОВКО А.А. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
5 |
134 (38+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
18779 |
ПОЛОВКО В.В. |
14172 |
м. Самбір |
СШ № 1 |
4 |
86 (24+48+14) |
|
|
С2 |
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
18780 |
ПОЛОДЮК М.А. |
14383 |
м. Жовква |
ЗОШ № 1 |
4 |
138 (48+48+42) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
18781 |
ПОЛОЖЕВЕЦЬ Ю.О. |
14701 |
м. Сокаль |
Забузька ЗШ |
7 |
74 (30+12+32) |
|
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
18782 |
ПОЛОЗОК С.С. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
1 |
78 (24+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
18783 |
ПОЛОМАНА О.Ф. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
9 |
143 (54+32+57) |
|
С1 |
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
18784 |
ПОЛОМАХТЕРОВ О.І. |
14722 |
м. Сокаль |
Волицька ЗШ |
9 |
107 (54+26+27) |
|
С1 |
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
18785 |
ПОЛОМАЦКАНИЧ Н.Є. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
5 |
120 (38+34+48) |
|
|
|
С3 |
Лободяк Леся Мар'янівна |
18786 |
ПОЛОНСЬКИЙ Р.С. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
3 |
108 (30+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Булас Надія Антонівна |
18787 |
ПОЛОТНЮК В.В. |
14140 |
м. Львів |
ШЕЛ |
7 |
106 (42+36+28) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
18788 |
ПОЛОХАЧ А.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
4 |
82 (18+36+28) |
|
|
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
18789 |
ПОЛОХАЧ В.Ю. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
5 |
50 (8+24+18) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
18790 |
ПОЛОЦЬКА М.А. |
14381 |
м. Жовква |
Туринківська ЗШ |
5 |
116 (50+26+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
18791 |
ПОЛТАВСЬКА В.О. |
14645 |
м. Сколе |
Тернавська ЗОШ |
4 |
96 (24+42+30) |
|
|
С2 |
|
Багрич Галина Миколаївна |
18792 |
ПОЛТАВСЬКА Т.О. |
14645 |
м. Сколе |
Тернавська ЗОШ |
5 |
123 (44+25+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
18793 |
ПОЛУЙКО А.М. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
5 |
89 (42+17+30) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
18794 |
ПОЛУЙКО В.М. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
5 |
123 (48+39+36) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
18795 |
ПОЛУКАЙНЕН О.В. |
14140 |
м. Львів |
ШЕЛ |
5 |
79 (32+29+18) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
18796 |
ПОЛУКІШНИК С.Р. |
14118 |
м. Львів |
СЗШ № 33 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
18797 |
ПОЛУЛІХ Н.Р. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
3 |
82 (24+30+28) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
18798 |
ПОЛУЛІХ О.М. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
6 |
110 (44+30+36) |
|
С1 |
|
|
Біда Наталія Романівна |
18799 |
ПОЛУЛІХ Ю.А. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
6 |
112 (32+42+38) |
|
|
С2 |
|
Панченко Наталія Сергіївна |
18800 |
ПОЛУПАНЕЦЬ Р.Д. |
14754 |
м. Старий Самбір |
Торгановицька ЗСШ |
7 |
140 (60+42+38) |
|
С1 |
С2 |
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
18801 |
ПОЛУПАНОВ З.О. |
14042 |
м. Львів |
СЗШ № 42 |
6 |
132 (48+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
18802 |
ПОЛУСИТОК М.Ю. |
14001 |
м. Львів |
ПНВЗ "ЗОШ святої Софії" |
3 |
114 (30+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Оленчин Тетяна Петрівна |
18803 |
ПОЛУСИТОК О.В. |
14405 |
м. Жовква |
Крехівська ЗОШ |
8 |
79 (33+28+18) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
18804 |
ПОЛЬКО І.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
4 |
114 (30+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Михаць Ігор Львович |
18805 |
ПОЛЬКО Н.Д. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
18806 |
ПОЛЬНА Ю.Л. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
6 |
71 (18+29+24) |
|
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
18807 |
ПОЛЬНА Ю.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
3 |
98 (36+30+32) |
|
С1 |
|
С3 |
Михаць Ігор Львович |
18808 |
ПОЛЬНИЙ А.Р. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
18809 |
ПОЛЬНИЙ М.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
6 |
152 (50+54+48) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
18810 |
ПОЛЬОВА А.М. |
14282 |
м. Жидачів |
НВК |
3 |
96 (30+36+30) |
|
|
С2 |
|
Кардаш Богдан Степанович |
18811 |
ПОЛЬОВА М.М. |
14207 |
м. Червоноград |
ЗШ № 11 |
4 |
106 (36+30+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Перець Надія Михайлівна |
18812 |
ПОЛЬОВИЙ В.С. |
14320 |
м. Жидачів |
Турадівська ЗОШ |
4 |
94 (24+36+34) |
|
|
С2 |
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
18813 |
ПОЛЬОВСЬКИЙ Д. . |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
5 |
67 (18+23+26) |
|
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
18814 |
ПОЛЬЧАК В.О. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
18815 |
ПОЛЮГА Д.М. |
14767 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 1 |
7 |
159 (60+48+51) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
18816 |
ПОЛЮГА М.Д. |
14141 |
м. Львів |
ЦО "Політехнік-Еколенд" |
1 |
68 (26+18+24) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
18817 |
ПОЛЮГА М.М. |
14553 |
м. Радехів |
Пирятинський НВК |
5 |
112 (22+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
18818 |
ПОЛЮГА С. . |
14767 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 1 |
2 |
26 (8+6+12) |
|
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
18819 |
ПОЛЮГА С.Р. |
14461 |
м. Пустомити |
Зимноводівська ЗОШ № 2 |
2 |
36 (24+6+6) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
18820 |
ПОЛЮГА Т.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
8 |
162 (60+54+48) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
18821 |
ПОЛЮГАНИЧ М. . |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
4 |
102 (42+42+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Михаць Ігор Львович |
18822 |
ПОЛЮХОВИЧ Р.А. |
14304 |
м. Жидачів |
Монастирецький НВК |
7 |
57 (24+14+19) |
|
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
18823 |
ПОЛЮШОК Д.Б. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
18824 |
ПОЛЯК І.Р. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
10 |
162 (54+50+58) |
З |
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
18825 |
ПОЛЯК П. . |
14192 |
м. Стрий |
Гімназія |
7 |
144 (48+42+54) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
18826 |
ПОЛЯКОВ А.О. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
3 |
112 (42+42+28) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
18827 |
ПОЛЯКОВ О.Ю. |
14051 |
м. Львів |
СЗШ № 29 |
4 |
108 (42+42+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
18828 |
ПОЛЯКОВ П. . |
14092 |
м. Львів |
СЗШ № 17 |
7 |
138 (54+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
18829 |
ПОЛЯКОВ Р.О. |
14028 |
м. Львів |
ЗОШ № 74 |
7 |
166 (60+58+48) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
18830 |
ПОЛЯКОВА В.Б. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
4 |
72 (18+30+24) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
18831 |
ПОЛЯКОВА О.М. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
4 |
88 (36+30+22) |
|
С1 |
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
18832 |
ПОЛЯН Н.І. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
1 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
18833 |
ПОЛЯНИЦЯ В.А. |
14750 |
м. Старий Самбір |
Турївська ЗСШ |
6 |
84 (28+26+30) |
|
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
18834 |
ПОЛЯНСЬКА С.І. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
8 |
127 (54+36+37) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
18835 |
ПОЛЯНСЬКА С.І. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
8 |
136 (57+34+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
18836 |
ПОЛЯНСЬКА С.І. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
8 |
132 (57+30+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
18837 |
ПОЛЯНСЬКИЙ А.А. |
14935 |
м. Яворів |
НВК СЗШ ДНЗ с. Бірки |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
18838 |
ПОЛЯНСЬКИЙ А.В. |
14007 |
м. Львів |
СЗШ № 4 |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
18839 |
ПОЛЯНСЬКИЙ М.П. |
14165 |
м. Моршин |
НВК СЗШ ліцей |
2 |
74 (26+24+24) |
З |
|
|
|
Люсак Руслана Михайлівна |
18840 |
ПОЛЯНСЬКИЙ М.П. |
14165 |
м. Моршин |
НВК СЗШ ліцей |
2 |
74 (26+24+24) |
З |
|
|
|
Люсак Руслана Михайлівна |
18841 |
ПОЛЯНСЬКИЙ Н.Р. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
18842 |
ПОЛЯНЧИЧ І.І. |
14642 |
м. Сколе |
Риківська ЗОШ |
5 |
123 (36+33+54) |
|
|
|
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
18843 |
ПОЛЯНЧИЧ М.М. |
14187 |
м. Стрий |
СЗШ № 8 |
4 |
120 (30+48+42) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
18844 |
ПОМИТКІН М.П. |
14119 |
м. Львів |
СЗШ № 38 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
18845 |
ПОМІРКО В.Р. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
7 |
124 (48+34+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
18846 |
ПОМІРКО М.Р. |
14115 |
м. Львів |
СЗШ № 22 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
18847 |
ПОМІРЧА Є.І. |
14903 |
м. Яворів |
Вороцівський НВК |
2 |
62 (20+18+24) |
|
С1 |
|
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
18848 |
ПОМПА Т.П. |
14074 |
м. Львів |
ЛСШ № 69 |
4 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
18849 |
ПОМФЮК А.М. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
1 |
62 (20+24+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
18850 |
ПОНА А.Р. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
11 |
116 (42+30+44) |
|
С1 |
|
С3 |
Біда Наталія Романівна |
18851 |
ПОНА О.А. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
18852 |
ПОНА О.І. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
1 |
76 (22+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
18853 |
ПОНА П.Р. |
14122 |
м. Львів |
СЗШ № 44 |
3 |
120 (42+42+36) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
18854 |
ПОНА Т.А. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
18855 |
ПОНАРОВСЬКИЙ Я.І. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
4 |
126 (36+48+42) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
18856 |
ПОНЗЕЛЬ А.І. |
14610 |
м. Сколе |
Задільська ЗОШ |
1 |
82 (28+30+24) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
18857 |
ПОНЗЕЛЬ Б.Л. |
14611 |
м. Сколе |
НВК СЗШ ліцей с. Козьова |
4 |
120 (42+42+36) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
18858 |
ПОНИК Х.А. |
14021 |
м. Львів |
СЗШ № 40 |
3 |
114 (42+36+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
18859 |
ПОНКАЛО М.М. |
14053 |
м. Львів |
СЗШ № 70 |
6 |
131 (44+51+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
18860 |
ПОНОМАРЬОВА В. . |
14389 |
м. Жовква |
Рава-Руська ЗОШ № 2 |
4 |
76 (24+24+28) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
18861 |
ПОНОМАРЬОВА Н.О. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
5 |
103 (30+39+34) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
18862 |
ПОНОМАРЬОВА Х.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
72 (24+30+18) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
18863 |
ПОНЧКА Г.М. |
14718 |
м. Сокаль |
НВК ЗШ № 2 ліцей |
3 |
114 (24+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Кнейчук Наталія Володимирівна |
18864 |
ПОНЧКА І.М. |
14718 |
м. Сокаль |
НВК ЗШ № 2 ліцей |
5 |
128 (42+50+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
18865 |
ПОП ИК В.І. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
18866 |
ПОПАДИНЕЦЬ В.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
8 |
120 (45+30+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Михаць Ігор Львович |
18867 |
ПОПАДИНЕЦЬ В.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
18868 |
ПОПАДИНЕЦЬ В.М. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
7 |
153 (48+48+57) |
З |
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
18869 |
ПОПАДИЧ Д.М. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
5 |
102 (36+24+42) |
|
|
|
С3 |
Цімарно Марія Петрівна |
18870 |
ПОПАДИЧ Ю.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
74 (18+42+14) |
|
|
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
18871 |
ПОПАДЮК Д.І. |
14304 |
м. Жидачів |
Монастирецький НВК |
7 |
136 (54+48+34) |
|
С1 |
С2 |
|
Кардаш Богдан Степанович |
18872 |
ПОПАДЮК М.А. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
18873 |
ПОПАДЮК С.О. |
14838 |
м. Стрий |
Дашавська СЗШ |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
18874 |
ПОПАДЮК Ю.А. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
4 |
82 (36+24+22) |
|
С1 |
|
|
Булас Надія Антонівна |
18875 |
ПОПАЙЛО В.О. |
14477 |
м. Пустомити |
Ланівська ЗОШ |
5 |
138 (56+36+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
18876 |
ПОПАЙЛО М.І. |
14461 |
м. Пустомити |
Зимноводівська ЗОШ № 2 |
4 |
88 (30+36+22) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
18877 |
ПОПАЦА Х.Т. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
7 |
93 (33+20+40) |
|
|
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
18878 |
ПОПЕЛЧУК Г.В. |
14135 |
м. Львів |
Гімназія "Престиж" |
5 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
18879 |
ПОПЕЛЬ І.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
7 |
154 (60+48+46) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
18880 |
ПОПЕНЮК С.Р. |
14053 |
м. Львів |
СЗШ № 70 |
3 |
138 (48+48+42) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
18881 |
ПОПИК Д.Ю. |
14021 |
м. Львів |
СЗШ № 40 |
3 |
66 (24+18+24) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
18882 |
ПОПИК М.І. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
8 |
162 (45+60+57) |
З |
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
18883 |
ПОПИК М.Р. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
5 |
90 (28+38+24) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
18884 |
ПОПИК Н.Р. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
18885 |
ПОПИК О.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
6 |
120 (24+42+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
18886 |
ПОПИК Р.Р. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
3 |
108 (30+36+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
18887 |
ПОПИК С.І. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
2 |
72 (30+30+12) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
18888 |
ПОПІВНЯК А.А. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
5 |
104 (24+34+46) |
|
|
|
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
18889 |
ПОПІВНЯК А.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
8 |
124 (45+42+37) |
|
С1 |
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
18890 |
ПОПІВНЯК І.А. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
9 |
134 (54+38+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
18891 |
ПОПІВНЯК І.П. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
9 |
102 (42+20+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
18892 |
ПОПІВНЯК Л.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
9 |
137 (54+38+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
18893 |
ПОПІВНЯК М.І. |
14906 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 3 |
6 |
172 (58+60+54) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
18894 |
ПОПІВЧАК І.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
6 |
142 (46+42+54) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
18895 |
ПОПІВЧАК Т.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
6 |
61 (22+9+30) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
18896 |
ПОПІЛЬ А.О. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
6 |
90 (38+22+30) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
18897 |
ПОПІЛЬ О.О. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
8 |
147 (54+48+45) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
18898 |
ПОПІЛЬ П.Д. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
5 |
131 (44+39+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
18899 |
ПОПІЛЬ Р.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
2 |
72 (30+30+12) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
18900 |
ПОПІЛЬ Ю.І. |
14176 |
м. Самбір |
СШ № 8 |
9 |
85 (30+18+37) |
|
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
18901 |
ПОПКО А.І. |
14289 |
м. Жидачів |
Вовчатицька ЗОШ |
3 |
108 (42+42+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Кардаш Богдан Степанович |
18902 |
ПОПКО Д.М. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
3 |
68 (24+24+20) |
|
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
18903 |
ПОПКО М.Р. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
8 |
160 (60+54+46) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
18904 |
ПОПЛАВСЬКА Є.В. |
14028 |
м. Львів |
ЗОШ № 74 |
7 |
120 (51+30+39) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
18905 |
ПОПЛАВСЬКОГО І.В. |
14690 |
м. Сокаль |
Тартаківська ЗШ |
6 |
133 (46+39+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Кнейчук Наталія Володимирівна |
18906 |
ПОПОВ А.А. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
9 |
151 (54+46+51) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
18907 |
ПОПОВ Д.О. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
4 |
100 (30+48+22) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
18908 |
ПОПОВ О.А. |
14137 |
м. Львів |
ПХШ "Перлина" |
3 |
92 (30+36+26) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
18909 |
ПОПОВ Р.Л. |
14002 |
м. Львів |
НВК "ЗОШ-гімназія "Галицька" |
10 |
118 (54+30+34) |
|
С1 |
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
18910 |
ПОПОВ Ю.А. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
18911 |
ПОПОВА А.А. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
18912 |
ПОПОВА К.С. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
4 |
114 (30+48+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
18913 |
ПОПОВА П.С. |
14032 |
м. Львів |
НВК "Гроно" |
1 |
74 (26+30+18) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
18914 |
ПОПОВА Ю.С. |
14117 |
м. Львів |
СЗШ № 30 |
2 |
40 (22+12+6) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
18915 |
ПОПОВИЧ А.Р. |
14183 |
м. Стрий |
СЗШ № 4 |
2 |
68 (26+30+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
18916 |
ПОПОВИЧ А.С. |
14122 |
м. Львів |
СЗШ № 44 |
7 |
146 (60+48+38) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
18917 |
ПОПОВИЧ А.Т. |
14030 |
м. Львів |
СЗШ № 77 |
5 |
113 (44+27+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
18918 |
ПОПОВИЧ Б.Т. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
7 |
129 (54+44+31) |
|
С1 |
С2 |
|
Булас Надія Антонівна |
18919 |
ПОПОВИЧ В. . |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
3 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
18920 |
ПОПОВИЧ В.В. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
3 |
114 (36+48+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
18921 |
ПОПОВИЧ Е.І. |
14844 |
м. Стрий |
Лисятицька СЗШ |
4 |
132 (48+48+36) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
18922 |
ПОПОВИЧ М.В. |
14134 |
м. Львів |
Правнича гімназія |
9 |
123 (48+26+49) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
18923 |
ПОПОВИЧ М.І. |
14414 |
м. Жовква |
Синьковицька ЗОШ |
5 |
101 (20+45+36) |
|
|
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
18924 |
ПОПОВИЧ М.Т. |
14030 |
м. Львів |
СЗШ № 77 |
8 |
141 (54+48+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
18925 |
ПОПОВИЧ М.Т. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
9 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
18926 |
ПОПОВИЧ Н. . |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
5 |
124 (40+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
18927 |
ПОПОВИЧ Н.Р. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
8 |
120 (39+30+51) |
|
|
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
18928 |
ПОПОВИЧ С.Р. |
14532 |
м. Радехів |
Вузлівська ЗОШ |
1 |
58 (28+24+6) |
|
С1 |
С2 |
|
Брановський Володимир Іванович |
18929 |
ПОПОВИЧ Т.Р. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
4 |
108 (30+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
18930 |
ПОПОВИЧ Т.Т. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
5 |
144 (36+60+48) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
18931 |
ПОПОВИЧ Ю.В. |
14135 |
м. Львів |
Гімназія "Престиж" |
8 |
106 (51+26+29) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
18932 |
ПОПОВИЧ Ю.Т. |
14026 |
м. Львів |
СЗШ № 67 |
9 |
124 (54+30+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
18933 |
ПОПОВИЧ Ю.Я. |
14844 |
м. Стрий |
Лисятицька СЗШ |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
18934 |
ПОПОВИЧА В.Ю. |
14528 |
м. Радехів |
Лоптинська ЗОШ |
6 |
104 (32+36+36) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
18935 |
ПОПОВІЧЕНКО А.В. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
7 |
135 (60+36+39) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
18936 |
ПОПОВСЬКА А.В. |
14480 |
м. Пустомити |
Наварійська ЗОШ |
4 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
18937 |
ПОПП С.Р. |
14145 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 1 |
4 |
120 (36+48+36) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
18938 |
ПОРАДА Н.С. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
6 |
96 (30+36+30) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
18939 |
ПОРАДА Х.С. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
6 |
136 (44+42+50) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
18940 |
ПОРИВАЙ Н.В. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
18941 |
ПОРІЦЬКА А.Б. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
7 |
135 (51+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
18942 |
ПОРІЦЬКА В.В. |
14382 |
м. Жовква |
Дублянська ЗОШ |
7 |
100 (51+32+17) |
|
С1 |
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
18943 |
ПОРІЦЬКА Ю.Р. |
14122 |
м. Львів |
СЗШ № 44 |
6 |
114 (30+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
18944 |
ПОРІЦЬКИЙ О.Б. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
5 |
89 (24+41+24) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
18945 |
ПОРОДЬКО М.Р. |
14051 |
м. Львів |
СЗШ № 29 |
3 |
102 (36+48+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
18946 |
ПОРОТНІКОВА Т.Л. |
14386 |
м. Жовква |
Куликівська ЗОШ |
3 |
96 (30+36+30) |
|
|
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
18947 |
ПОРОХНАВЕЦЬ С.В. |
14117 |
м. Львів |
СЗШ № 30 |
7 |
116 (51+40+25) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
18948 |
ПОРОХНЮК М.В. |
14394 |
м. Жовква |
Великодорошівська ЗОШ |
4 |
90 (24+36+30) |
|
|
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
18949 |
ПОРОХНЮК Х.В. |
14386 |
м. Жовква |
Куликівська ЗОШ |
5 |
121 (46+39+36) |
|
С1 |
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
18950 |
ПОРТАХ І.І. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
9 |
141 (54+40+47) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Панченко Наталія Сергіївна |
18951 |
ПОРТАХ М.І. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
18952 |
ПОРТАХ М.І. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
18953 |
ПОРТАХ М.І. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
4 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
18954 |
ПОРТУХАЙ М.Т. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
1 |
72 (12+30+30) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
18955 |
ПОРТУХАЙ Я.В. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
7 |
151 (54+54+43) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
18956 |
ПОРТЯНКО О.Р. |
14096 |
м. Львів |
ССЗШ № 46 |
2 |
72 (24+30+18) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
18957 |
ПОРТЯННІКОВА В.О. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
5 |
92 (26+36+30) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
18958 |
ПОРУЧИНСЬКИЙ Б.Ю. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
6 |
142 (48+46+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Лободяк Леся Мар'янівна |
18959 |
ПОРУЧНИК Д.С. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
6 |
80 (34+16+30) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
18960 |
ПОРЦИН А.Ю. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
3 |
120 (30+42+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
18961 |
ПОРЦІН В.Р. |
14470 |
м. Пустомити |
Лапаївська ЗОШ |
6 |
93 (36+27+30) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
18962 |
ПОРЦІН Ю.Р. |
14470 |
м. Пустомити |
Лапаївська ЗОШ |
2 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
18963 |
ПОСАЦЬКИЙ В.Е. |
14282 |
м. Жидачів |
НВК |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
18964 |
ПОСИСЕНЬ Т.І. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
18965 |
ПОСІВНИЧ Є.Р. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
3 |
78 (24+30+24) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
18966 |
ПОСЛАВСЬКА В.С. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
5 |
62 (26+12+24) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
18967 |
ПОСОЛЕНИК С.М. |
14154 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 18 |
8 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
18968 |
ПОСТАВКА Д.Б. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
3 |
76 (18+36+22) |
|
|
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
18969 |
ПОСТАВКА М.Б. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
7 |
150 (54+48+48) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
18970 |
ПОСТОВА С.М. |
14415 |
м. Жовква |
Смереківська ЗОШ |
5 |
118 (22+42+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
18971 |
ПОСТОЛЮК В.І. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
9 |
127 (48+52+27) |
|
С1 |
С2 |
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
18972 |
ПОТАПЕНКО А.Ю. |
14122 |
м. Львів |
СЗШ № 44 |
10 |
135 (60+32+43) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
18973 |
ПОТАПЕНКО В.С. |
14178 |
м. Самбір |
СШ № 10 |
9 |
150 (60+44+46) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
18974 |
ПОТАПЕНКО П.В. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
6 |
123 (48+33+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
18975 |
ПОТАШНИК М.В. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
2 |
60 (18+24+18) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
18976 |
ПОТАШНИК М.М. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
6 |
56 (24+28+4) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
18977 |
ПОТАШНИК Р.Р. |
14497 |
м. Пустомити |
Миколаївська ЗОШ |
7 |
112 (42+30+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
18978 |
ПОТАШНИК С.Р. |
14497 |
м. Пустомити |
Миколаївська ЗОШ |
4 |
108 (36+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
18979 |
ПОТЕРЕЙКО В.О. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
7 |
140 (48+40+52) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
18980 |
ПОТІЧНА К.М. |
14195 |
м. Трускавець |
НВК СЗШ № 2 гімназія |
6 |
132 (42+54+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Томашівська Наталія Валеріївна |
18981 |
ПОТОПЛЯК А.М. |
14464 |
м. Пустомити |
Семенівська ЗОШ |
5 |
101 (42+23+36) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
18982 |
ПОТОЧНЯК В.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
18983 |
ПОТОЧНЯК І.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
3 |
120 (42+48+30) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
18984 |
ПОТОЧНЯК О.І. |
14152 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 16 |
4 |
108 (30+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Юрків Андрій Степанович |
18985 |
ПОТУРАЙ А.А. |
14030 |
м. Львів |
СЗШ № 77 |
5 |
111 (42+27+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
18986 |
ПОТУРАЙ Р.Ю. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
6 |
130 (52+48+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
18987 |
ПОТУРАЙ С.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
8 |
118 (39+30+49) |
|
|
|
С3 |
Воробець Надія Теодорівна |
18988 |
ПОТУШНЯК С.М. |
14101 |
м. Львів |
СЗШ № 66 |
2 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
18989 |
ПОТЮ К М.М. |
14016 |
м. Львів |
Українська приватна гімназія, ЗСППШ "Альфа" |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Білий Микола Михайлович |
18990 |
ПОТЮК В. . |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
9 |
105 (48+26+31) |
|
С1 |
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
18991 |
ПОТЮК Х.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
108 (30+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
18992 |
ПОХІЛКО О.О. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
6 |
100 (40+18+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
18993 |
ПОХМУРСЬКА В.В. |
14872 |
м. Стрий |
П'ятничанська ЗОШ, Дашавська ЗОШ |
7 |
124 (51+36+37) |
|
С1 |
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
18994 |
ПОХМУРСЬКА ПАНІВ М.П. |
14096 |
м. Львів |
ССЗШ № 46 |
3 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
18995 |
ПОХОДЕНЬКО М.Р. |
14400 |
м. Жовква |
Забірська ЗОШ |
7 |
142 (60+36+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
18996 |
ПОЦІЛУЙКО А.М. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
4 |
94 (18+42+34) |
|
|
С2 |
С3 |
Біда Наталія Романівна |
18997 |
ПОЦІЛУЙКО Б.А. |
14551 |
м. Радехів |
Нивицька ЗОШ |
7 |
138 (45+48+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
18998 |
ПОЦІЛУЙКО М.І. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
6 |
94 (34+24+36) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
18999 |
ПОЦІЛУЙКО Н.А. |
14551 |
м. Радехів |
Нивицька ЗОШ |
9 |
62 (24+4+34) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
19000 |
ПОЧАЙ С.Р. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
19001 |
ПОЧАПСЬКА С.Ю. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
8 |
136 (57+30+49) |
|
С1 |
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
19002 |
ПОЧЕКВА О.А. |
14030 |
м. Львів |
СЗШ № 77 |
7 |
141 (48+48+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
19003 |
ПОЧЕКВА С.А. |
14030 |
м. Львів |
СЗШ № 77 |
4 |
102 (30+48+24) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
19004 |
ПОЧИНОК О.І. |
14016 |
м. Львів |
Українська приватна гімназія, ЗСППШ "Альфа" |
4 |
108 (30+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Білий Микола Михайлович |
19005 |
ПОЧИНОК Ю.Н. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
2 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
19006 |
ПОЧОНТИК В.Я. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
5 |
102 (24+24+54) |
|
|
|
С3 |
Булас Надія Антонівна |
19007 |
ПОЧТАРУК С.М. |
14027 |
м. Львів |
СЗШ № 68 |
2 |
70 (28+24+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
19008 |
ПОШИВАК Д.М. |
14178 |
м. Самбір |
СШ № 10 |
6 |
104 (28+44+32) |
|
|
С2 |
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
19009 |
ПОШИВАК Р.О. |
14173 |
м. Самбір |
СШ № 3 |
6 |
77 (24+23+30) |
|
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
19010 |
ПОШИВАК С.Т. |
14187 |
м. Стрий |
СЗШ № 8 |
6 |
83 (18+45+20) |
|
|
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
19011 |
ПОШИВАК У.Т. |
14187 |
м. Стрий |
СЗШ № 8 |
7 |
106 (45+24+37) |
|
С1 |
|
|
Пістун Надія Данилівна |
19012 |
ПОШТАЧЬКИЙ Б |
14005 |
м. Львів |
СЗШ № 62 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
19013 |
ПОЩАЛОВСЬКИЙ В.Р. |
14408 |
м. Жовква |
Малехівська ЗОШ |
4 |
94 (30+36+28) |
|
|
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
19014 |
ПОЯ О.А. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
8 |
92 (36+28+28) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
19015 |
ПОЯСНИК С.А. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
4 |
96 (24+42+30) |
|
|
С2 |
|
Булас Надія Антонівна |
19016 |
ПР Т.Д. |
14040 |
м. Львів |
СЗШ № 49 |
6 |
66 (26+22+18) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
19017 |
ПРАВАК Л.В. |
14023 |
м. Львів |
Гімназія "Євшан" |
9 |
123 (54+26+43) |
|
С1 |
|
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
19018 |
ПРАННИК А.В. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
5 |
62 (12+26+24) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
19019 |
ПРАННИК І.М. |
14614 |
м. Сколе |
Підгородецька ЗОШ |
2 |
78 (24+30+24) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
19020 |
ПРАЦЬОВИТИЙ А.Ю. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
5 |
88 (22+36+30) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
19021 |
ПРАЧ А.І. |
14464 |
м. Пустомити |
Семенівська ЗОШ |
8 |
96 (30+30+36) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
19022 |
ПРАЧЕК Н.Р. |
14477 |
м. Пустомити |
Ланівська ЗОШ |
9 |
149 (48+50+51) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
19023 |
ПРЕВЕДА С.І. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
19024 |
ПРЕНДОТА А.І. |
14752 |
м. Старий Самбір |
Хирівська школа-інтернат |
4 |
54 (18+12+24) |
|
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
19025 |
ПРЕНДОТА С.І. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
5 |
102 (34+26+42) |
|
|
|
С3 |
Воробець Надія Теодорівна |
19026 |
ПРЕОБРАЖЕНСЬКИЙ Н.О. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
1 |
66 (24+24+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
19027 |
ПРЕСНЕР Ю. . |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
4 |
24 (24+0+0) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
19028 |
ПРЕСС Н.Р. |
14007 |
м. Львів |
СЗШ № 4 |
1 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
19029 |
ПРЕЦЕЛЬ В.О. |
14614 |
м. Сколе |
Підгородецька ЗОШ |
8 |
163 (60+52+51) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
19030 |
ПРИБИЛА В.З. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
8 |
131 (60+34+37) |
|
С1 |
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
19031 |
ПРИБИЛА Н.З. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
4 |
114 (36+48+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
19032 |
ПРИБИТКІВСЬКА В.В. |
14077 |
м. Львів |
СЗШ № 84 |
3 |
64 (12+30+22) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
19033 |
ПРИВЕДА В.Т. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
1 |
66 (18+30+18) |
|
|
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
19034 |
ПРИВЕДА Д.Т. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
4 |
60 (18+24+18) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
19035 |
ПРИГОДА А.М. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
7 |
162 (60+48+54) |
З |
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
19036 |
ПРИГОДА А.Р. |
14060 |
м. Львів |
СЗШ № 8 (молодша школа) |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Мазовіта Орися Петрівна |
19037 |
ПРИГОДА К. . |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
5 |
106 (28+36+42) |
|
|
|
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
19038 |
ПРИГОДА О.М. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
5 |
106 (28+42+36) |
|
|
С2 |
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
19039 |
ПРИГОДА Ю.І. |
14182 |
м. Стрий |
СЗШ № 3 |
8 |
97 (42+28+27) |
|
С1 |
|
|
Пістун Надія Данилівна |
19040 |
ПРИЙМА А.В. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
9 |
118 (48+28+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
19041 |
ПРИЙМА А.І. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
3 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
19042 |
ПРИЙМА В.І. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
5 |
144 (48+42+54) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
19043 |
ПРИЙМА В.М. |
14122 |
м. Львів |
СЗШ № 44 |
2 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
19044 |
ПРИЙМА М.А. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
9 |
168 (60+54+54) |
З |
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
19045 |
ПРИЙМА М.Н. |
14073 |
м. Львів |
ЗШ "Первоцвіт" |
3 |
94 (36+36+22) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
19046 |
ПРИЙМА С.О. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
8 |
132 (48+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Шепіда Ольга Володимирівна |
19047 |
ПРИЙМА Ю.І. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
9 |
63 (18+14+31) |
|
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
19048 |
ПРИЙМА Ю.І. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
9 |
43 (24+14+5) |
|
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
19049 |
ПРИЙМАК А.М. |
14138 |
м. Львів |
"Любисток" |
2 |
60 (24+24+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
19050 |
ПРИЙМАК Д.О. |
14611 |
м. Сколе |
НВК СЗШ ліцей с. Козьова |
8 |
150 (60+42+48) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
19051 |
ПРИЙМАК О.В. |
14704 |
м. Сокаль |
Перетіцька ЗШ |
2 |
72 (18+30+24) |
З |
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
19052 |
ПРИЙМАК О.О. |
14140 |
м. Львів |
ШЕЛ |
7 |
103 (36+24+43) |
|
|
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
19053 |
ПРИЙМАЧУК А.І. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
2 |
70 (22+30+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
19054 |
ПРИЙМАЧУК М.І. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
1 |
72 (30+24+18) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
19055 |
ПРИЙМАЧУК Р.І. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
3 |
92 (24+42+26) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
19056 |
ПРИЙМИЧ О.Н. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
2 |
66 (24+30+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
19057 |
ПРИКАЗНОВ І.О. |
14044 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок " Провесінь" |
3 |
102 (18+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
19058 |
ПРИКУПЕНКО А.М. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
8 |
105 (45+24+36) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
19059 |
ПРИМАК Д.Р. |
14463 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 2 |
9 |
122 (36+38+48) |
|
|
|
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
19060 |
ПРИНАДА Б.С. |
14371 |
м. Жовква |
Зіболківська ЗОШ |
6 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
19061 |
ПРИНДА М.Ю. |
14187 |
м. Стрий |
СЗШ № 8 |
4 |
114 (30+48+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Пістун Надія Данилівна |
19062 |
ПРИНДА С.С. |
14868 |
м. Стрий |
М. Дідушицька ЗОШ |
5 |
108 (26+46+36) |
|
|
С2 |
|
Романова Лілія Володимирівна |
19063 |
ПРИНДАК В.Є. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
5 |
112 (44+34+34) |
|
С1 |
|
|
Личак Катерина Степанівна |
19064 |
ПРИПІН І.Р. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
11 |
86 (24+16+46) |
|
|
|
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
19065 |
ПРИПУТА Т.Р. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
2 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
19066 |
ПРИПУТНИЦЬКА О.І. |
14535 |
м. Радехів |
Миколаївський НВК |
4 |
54 (18+24+12) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
19067 |
ПРИРІЗ І.М. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
8 |
144 (45+42+57) |
З |
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
19068 |
ПРИСЛІПСЬКИЙ Д.Р. |
14172 |
м. Самбір |
СШ № 1 |
7 |
118 (30+52+36) |
|
|
С2 |
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
19069 |
ПРИСТАВСЬКА Л.М. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
6 |
154 (52+54+48) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
19070 |
ПРИСТАВСЬКИЙ М.І. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
6 |
133 (48+45+40) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Біда Наталія Романівна |
19071 |
ПРИСТАВСЬКИЙ О.М. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
5 |
123 (36+45+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Біда Наталія Романівна |
19072 |
ПРИСТАВСЬКИЙ Р.Б. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
9 |
120 (48+32+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Біда Наталія Романівна |
19073 |
ПРИСТАВСЬКИЙ С.В. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
9 |
148 (54+42+52) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
19074 |
ПРИСТАЙ А.О. |
14172 |
м. Самбір |
СШ № 1 |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
19075 |
ПРИСТАЙ В. |
14195 |
м. Трускавець |
НВК СЗШ № 2 гімназія |
5 |
149 (50+51+48) |
З |
|
|
|
Томашівська Наталія Валеріївна |
19076 |
ПРИСТАЙ Д.А. |
14147 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 4 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
19077 |
ПРИСТАЙ І.М. |
14155 |
м. Дрогобич |
Гімназія |
5 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
19078 |
ПРИСТАЙ Р.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
9 |
142 (60+32+50) |
|
С1 |
|
С3 |
Воробець Надія Теодорівна |
19079 |
ПРИСТАЙ С.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
19080 |
ПРИСТАЙ Ю.О. |
14182 |
м. Стрий |
СЗШ № 3 |
6 |
110 (40+24+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Пістун Надія Данилівна |
19081 |
ПРИСТАЙ Ю.Ю. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
3 |
62 (30+18+14) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
19082 |
ПРИСТАЙКО А |
14467 |
м. Пустомити |
Соколівський НВК |
2 |
28 (10+18+0) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
19083 |
ПРИСТАЙКО В.Р. |
14678 |
м. Сокаль |
Острівський НВК-ЗШ-дитячий садок |
9 |
144 (54+38+52) |
З |
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
19084 |
ПРИСТАЙКО В.Р. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
8 |
165 (60+60+45) |
З |
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
19085 |
ПРИСТАЙКО І.А. |
14486 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 1 |
9 |
125 (48+26+51) |
|
С1 |
|
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
19086 |
ПРИСТАЙКО М.В. |
14467 |
м. Пустомити |
Соколівський НВК |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
19087 |
ПРИСТУПА А.Я. |
14493 |
м. Пустомити |
Винничківський НВК |
3 |
120 (42+48+30) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
19088 |
ПРИСТУПА Д.В. |
14390 |
м. Жовква |
НВК "Рава-Руська школа-гімназія" |
2 |
78 (24+30+24) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
19089 |
ПРИСТУПА Д.О. |
14115 |
м. Львів |
СЗШ № 22 |
4 |
114 (42+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
19090 |
ПРИСТУПА С.О. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
3 |
124 (36+48+40) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
19091 |
ПРИСТУПЛЯК М.Т. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
5 |
122 (38+48+36) |
|
|
С2 |
|
Михаць Ігор Львович |
19092 |
ПРИСТУПЛЯК С.А. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
19093 |
ПРИСЯЖНА Я.М. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
9 |
112 (48+30+34) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
19094 |
ПРИСЯЖНИЙ Р.І. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
19095 |
ПРИСЯЖНИК М.Я. |
14532 |
м. Радехів |
Вузлівська ЗОШ |
4 |
102 (30+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
19096 |
ПРИСЯЖНЮК О.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
6 |
113 (48+23+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Біда Наталія Романівна |
19097 |
ПРИСЯЖНЮК О.Р. |
14044 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок " Провесінь" |
6 |
132 (42+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
19098 |
ПРИТИКА А.О. |
14117 |
м. Львів |
СЗШ № 30 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
19099 |
ПРИТОЦЬКА Х.О. |
14868 |
м. Стрий |
М. Дідушицька ЗОШ |
9 |
135 (54+38+43) |
|
С1 |
|
С3 |
Романова Лілія Володимирівна |
19100 |
ПРИТОЦЬКИЙ О.В. |
14868 |
м. Стрий |
М. Дідушицька ЗОШ |
5 |
110 (38+42+30) |
|
|
С2 |
|
Романова Лілія Володимирівна |
19101 |
ПРИТОЦЬКИЙ О.О. |
14868 |
м. Стрий |
М. Дідушицька ЗОШ |
5 |
120 (44+40+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Романова Лілія Володимирівна |
19102 |
ПРИТУЛА В.В. |
14533 |
м. Радехів |
Дмитрівський НВК |
9 |
146 (60+46+40) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
19103 |
ПРИТУЛА В.П. |
14537 |
м. Радехів |
Павлівська ЗОШ |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
19104 |
ПРИТУЛА Г.Р. |
14098 |
м. Львів |
СЗШ № 50 |
3 |
90 (30+30+30) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
19105 |
ПРИТУЛА Д.А. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
19106 |
ПРИТУЛА М.М. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
19107 |
ПРИТУЛА Н.Л. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
3 |
38 (12+12+14) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
19108 |
ПРИТУЛА Т.І. |
14542 |
м. Радехів |
Вузлівський ліцей |
10 |
72 (30+14+28) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
19109 |
ПРИТУЛА У.Б. |
14469 |
м. Пустомити |
Милятичівська ЗОШ |
5 |
89 (22+33+34) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
19110 |
ПРИТУЛКА М.І. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
4 |
72 (18+42+12) |
|
|
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
19111 |
ПРИТУЛКО Д.В. |
14561 |
м. Радехів |
Яструбичівська ЗОШ |
2 |
66 (30+24+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Брановський Володимир Іванович |
19112 |
ПРИТУЛЮК А.В. |
14531 |
м. Радехів |
Нововитківська ЗОШ |
8 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
19113 |
ПРИТУЛЮК О.І. |
14122 |
м. Львів |
СЗШ № 44 |
7 |
103 (36+22+45) |
|
|
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
19114 |
ПРИХДА О.Ю. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
6 |
150 (42+48+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
19115 |
ПРИХІД Л.О. |
14905 |
м. Яворів |
Немирівська СЗШ |
6 |
114 (30+36+48) |
|
|
|
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
19116 |
ПРИХІДНИЙ В.Р. |
14403 |
м. Жовква |
Звертівська ЗОШ |
3 |
82 (30+42+10) |
|
|
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
19117 |
ПРИХІДЬКО Б.О. |
14531 |
м. Радехів |
Нововитківська ЗОШ |
4 |
58 (18+24+16) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
19118 |
ПРИХІДЬКО К.П. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
6 |
74 (22+14+38) |
|
|
|
|
Цімарно Марія Петрівна |
19119 |
ПРИХОДА Є.В. |
14187 |
м. Стрий |
СЗШ № 8 |
6 |
78 (26+38+14) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
19120 |
ПРИХОДЬКО В.Ю. |
14487 |
м. Пустомити |
Зубрянський НВК |
2 |
66 (30+18+18) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
19121 |
ПРИХОДЬКО Д.О. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
19122 |
ПРИЦУН Н.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
7 |
103 (39+36+28) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
19123 |
ПРИЦУН О.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
5 |
87 (18+33+36) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
19124 |
ПРИЧИНА А.І. |
14537 |
м. Радехів |
Павлівська ЗОШ |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
19125 |
ПРИЧИНА І.Б. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
9 |
134 (54+46+34) |
|
С1 |
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
19126 |
ПРИЧИНА С.З. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
19127 |
ПРИЧИНА Ю.З. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
7 |
134 (57+38+39) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
19128 |
ПРИШКЯК М.Т. |
14678 |
м. Сокаль |
Острівський НВК-ЗШ-дитячий садок |
9 |
34 (6+14+14) |
|
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
19129 |
ПРИШЛЬКІВСЬКИЙ О.В. |
14051 |
м. Львів |
СЗШ № 29 |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
19130 |
ПРИШЛЯК С.М. |
14469 |
м. Пустомити |
Милятичівська ЗОШ |
5 |
100 (22+42+36) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
19131 |
ПРИШЛЯК А.В. |
14935 |
м. Яворів |
НВК СЗШ ДНЗ с. Бірки |
8 |
124 (48+36+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
19132 |
ПРИШЛЯК А.І. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
5 |
161 (56+45+60) |
З |
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
19133 |
ПРИШЛЯК В.І. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
7 |
109 (42+30+37) |
|
С1 |
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
19134 |
ПРИШЛЯК Г.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
7 |
57 (24+12+21) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
19135 |
ПРИШЛЯК З.І. |
14379 |
м. Жовква |
Сопошенська ЗОШ |
1 |
88 (28+30+30) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
19136 |
ПРИШЛЯК К.Р. |
14394 |
м. Жовква |
Великодорошівська ЗОШ |
6 |
116 (40+30+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
19137 |
ПРИШЛЯК Л.В. |
14474 |
м. Пустомити |
Чорношовицький НВК |
3 |
68 (24+42+2) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
19138 |
ПРИШЛЯК М.А. |
14054 |
м. Львів |
СЗШ № 21 |
10 |
146 (54+44+48) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
19139 |
ПРИШЛЯК М.В. |
14486 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 1 |
8 |
132 (54+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
19140 |
ПРИШЛЯК М.Р. |
14394 |
м. Жовква |
Великодорошівська ЗОШ |
7 |
135 (54+42+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
19141 |
ПРИШЛЯК О.Р. |
14475 |
м. Пустомити |
Оброшинська ЗОШ |
3 |
120 (48+42+30) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
19142 |
ПРИШЛЯК О.Р. |
14398 |
м. Жовква |
Грядівська ЗОШ |
5 |
146 (56+48+42) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
19143 |
ПРИШЛЯК О.Р. |
14457 |
м. Пустомити |
Кротошинська ЗОШ |
4 |
104 (30+42+32) |
|
|
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
19144 |
ПРИШЛЯК С.І. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
8 |
127 (45+30+52) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
19145 |
ПРИШЛЯКІВСЬКИЙ С.А. |
14032 |
м. Львів |
НВК "Гроно" |
2 |
70 (28+30+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
19146 |
ПРИЩ В.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
9 |
98 (42+22+34) |
|
С1 |
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
19147 |
ПРИЩ В.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
114 (30+48+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
19148 |
ПРИЩ І.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
5 |
94 (24+28+42) |
|
|
|
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
19149 |
ПРИЩ І.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
8 |
100 (54+26+20) |
|
С1 |
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
19150 |
ПРИЩ М.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
9 |
93 (30+20+43) |
|
|
|
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
19151 |
ПРИЩ Н.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
6 |
102 (36+42+24) |
|
|
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
19152 |
ПРИЩЕПА С.П. |
14122 |
м. Львів |
СЗШ № 44 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
19153 |
ПРІЛЕПСЬКА О.О. |
14112 |
м. Львів |
Школа радості |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
19154 |
ПРІЛЕПСЬКИЙОЛЕКС О.Ю. |
14114 |
м. Львів |
СЗШ № 20 |
7 |
133 (42+60+31) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
19155 |
ПРІНДИН О.М. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
8 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
19156 |
ПРІЦАК В.М. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
2 |
64 (28+30+6) |
|
С1 |
С2 |
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
19157 |
ПРІЦАК Ю.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
9 |
101 (42+18+41) |
|
С1 |
|
С3 |
Михаць Ігор Львович |
19158 |
ПРІЦЬ А.Р. |
14171 |
м. Самбір |
ПШ № 2 |
3 |
80 (30+36+14) |
|
|
С2 |
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
19159 |
ПРОВОРОВА А.С. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
6 |
126 (36+42+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
19160 |
ПРОДАН А.А. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
19161 |
ПРОДАН Д.П. |
14053 |
м. Львів |
СЗШ № 70 |
2 |
82 (28+30+24) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
19162 |
ПРОДАН Д.Я. |
14457 |
м. Пустомити |
Кротошинська ЗОШ |
3 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
19163 |
ПРОДАН М.В. |
14194 |
м. Трускавець |
СЗШ № 1 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Томашівська Наталія Валеріївна |
19164 |
ПРОДАНЧУК Х.В. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
5 |
95 (30+29+36) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
19165 |
ПРОДАНЮК О.М. |
14422 |
м. Жовква |
Пилівська ПШ І ст. |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
19166 |
ПРОДИВУС С.А. |
14044 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок " Провесінь" |
6 |
118 (48+28+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
19167 |
ПРОКАЗА Л.І. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
5 |
111 (38+39+34) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
19168 |
ПРОКАЗЮК В. . |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
2 |
66 (30+18+18) |
|
С1 |
|
|
Біда Наталія Романівна |
19169 |
ПРОКАЗЮК Р.М. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
4 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
19170 |
ПРОКІПЧУК Х.Л. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
3 |
114 (36+42+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
19171 |
ПРОКОПЕНКО Д. . |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
2 |
54 (30+18+6) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
19172 |
ПРОКОПЕНКО М.В. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
6 |
119 (38+39+42) |
|
|
|
С3 |
Ліпецька Віра Семенівна |
19173 |
ПРОКОПЕНКО Р.В. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
4 |
88 (36+36+16) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
19174 |
ПРОКОПЕНКО Ю.С. |
14209 |
м. Червоноград |
НВК № 13 |
8 |
157 (54+54+49) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
19175 |
ПРОКОПЕЦЬ П.А. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
4 |
132 (48+42+42) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
19176 |
ПРОКОПЕШЬ М.А. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
2 |
70 (28+30+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
19177 |
ПРОКОПИШАК К. . |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
6 |
84 (32+24+28) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
19178 |
ПРОКОПИШИН С.В. |
14551 |
м. Радехів |
Нивицька ЗОШ |
9 |
115 (48+24+43) |
|
С1 |
|
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
19179 |
ПРОКОПІВ М. |
14195 |
м. Трускавець |
НВК СЗШ № 2 гімназія |
3 |
96 (24+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Томашівська Наталія Валеріївна |
19180 |
ПРОКОПІВ О.А. |
14073 |
м. Львів |
ЗШ "Первоцвіт" |
4 |
94 (30+36+28) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
19181 |
ПРОКОПІВ Р.О. |
14470 |
м. Пустомити |
Лапаївська ЗОШ |
2 |
40 (16+18+6) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
19182 |
ПРОКОПОВИЧ А.І. |
14178 |
м. Самбір |
СШ № 10 |
5 |
138 (52+44+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ніженецька Наталія Сергіївна |
19183 |
ПРОКОПОВИЧ А.С. |
14206 |
м. Червоноград |
НВК № 10 |
4 |
124 (42+42+40) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
19184 |
ПРОКОПОВИЧ Н.І. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
19185 |
ПРОКОПОВИЧ Р.П. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
5 |
131 (44+39+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
19186 |
ПРОКОПОВИЧ Ю.І. |
14528 |
м. Радехів |
Лоптинська ЗОШ |
3 |
114 (30+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
19187 |
ПРОКОПЦУК А |
14690 |
м. Сокаль |
Тартаківська ЗШ |
5 |
95 (34+43+18) |
|
|
С2 |
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
19188 |
ПРОКОПЧУК А.О. |
14036 |
м. Львів |
СЗШ № 65 |
6 |
98 (28+28+42) |
|
|
|
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
19189 |
ПРОКОПЧУК В.С. |
14196 |
м. Трускавець |
СЗШ № 3 |
4 |
114 (36+42+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Томашівська Наталія Валеріївна |
19190 |
ПРОКОПЧУК І.О. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
6 |
107 (36+35+36) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
19191 |
ПРОКОПЧУК І.Я. |
14114 |
м. Львів |
СЗШ № 20 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
19192 |
ПРОКОПЧУК Р.В. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
5 |
144 (42+48+54) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
19193 |
ПРОКОПЧУК Р.І. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
1 |
78 (24+30+24) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
19194 |
ПРОКОПЧУК Я.В. |
14465 |
м. Пустомити |
Мурованська ЗОШ |
10 |
117 (24+44+49) |
|
|
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
19195 |
ПРОКОПЧУКА Т.В. |
14528 |
м. Радехів |
Лоптинська ЗОШ |
5 |
144 (54+48+42) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
19196 |
ПРОКОПЯК М.М. |
14036 |
м. Львів |
СЗШ № 65 |
7 |
135 (60+42+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
19197 |
ПРОКОПЯК Н.О. |
14295 |
м. Жидачів |
Піддністрянський НВК |
10 |
107 (48+20+39) |
|
С1 |
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
19198 |
ПРОКОСА Н.О. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
10 |
108 (36+32+40) |
|
|
|
С3 |
Шепіда Ольга Володимирівна |
19199 |
ПРОНИК В.В. |
14153 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 17 |
9 |
109 (42+36+31) |
|
С1 |
|
|
Юрків Андрій Степанович |
19200 |
ПРОНИК О.С. |
14208 |
м. Червоноград |
ЗШ № 12 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
19201 |
ПРОНИШИН В.В. |
14076 |
м. Львів |
СЗШ № 86 |
8 |
141 (51+42+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
19202 |
ПРОНИШИН М.М. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
6 |
134 (38+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Оленчин Тетяна Петрівна |
19203 |
ПРОНІВ А.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
56 (18+30+8) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
19204 |
ПРОНЬ Р.М. |
14618 |
м. Сколе |
Славська ЗОШ |
8 |
113 (48+26+39) |
|
С1 |
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
19205 |
ПРОНЬ С.Ю. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
2 |
54 (24+18+12) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
19206 |
ПРОНЬКО І.І. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
6 |
80 (20+24+36) |
|
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
19207 |
ПРОНЬКО Н.Г. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
6 |
104 (32+42+30) |
|
|
С2 |
|
Панченко Наталія Сергіївна |
19208 |
ПРОНЮШКІН О. . |
14092 |
м. Львів |
СЗШ № 17 |
4 |
134 (42+48+44) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
19209 |
ПРОСКУРНЯК І.В. |
14171 |
м. Самбір |
ПШ № 2 |
1 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
19210 |
ПРОСКУРНЯК Я. . |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
11 |
112 (48+18+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
19211 |
ПРОТАНСЬКИЙ В.Б. |
14209 |
м. Червоноград |
НВК № 13 |
6 |
100 (40+24+36) |
|
С1 |
|
|
Перець Надія Михайлівна |
19212 |
ПРОТАСОВА Є. . |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
2 |
72 (24+30+18) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
19213 |
ПРОХНА Х.В. |
14031 |
м. Львів |
ЛУГГ |
7 |
117 (51+36+30) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
19214 |
ПРОХНІЦЬКА Д.М. |
14532 |
м. Радехів |
Вузлівська ЗОШ |
10 |
112 (48+30+34) |
|
С1 |
|
|
Брановський Володимир Іванович |
19215 |
ПРОХНІЦЬКА Х.О. |
14624 |
м. Сколе |
Волосянківська ЗОШ |
5 |
106 (34+36+36) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
19216 |
ПРОХНІЧ Ю.Е. |
14487 |
м. Пустомити |
Зубрянський НВК |
4 |
96 (36+36+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
19217 |
ПРОХОРЕНКО М.О. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
5 |
117 (40+41+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
19218 |
ПРОХОРОВ А.В. |
14047 |
м. Львів |
СЗШ № 6 |
4 |
66 (12+18+36) |
|
|
|
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
19219 |
ПРОХОРОВА Ю.Ю. |
14180 |
м. Стрий |
СЗШ № 1 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
19220 |
ПРОХОРОВИЧ Т.В. |
14101 |
м. Львів |
СЗШ № 66 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
19221 |
ПРОЦАЙЛО А.Р. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
7 |
134 (54+42+38) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
19222 |
ПРОЦАЙЛО Н.В. |
14012 |
м. Львів |
СЗШ № 34 |
8 |
160 (60+58+42) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
19223 |
ПРОЦАЙЛО Н.П. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
8 |
97 (30+42+25) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
19224 |
ПРОЦАЙЛО Ю.Р. |
14096 |
м. Львів |
ССЗШ № 46 |
3 |
112 (36+36+40) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
19225 |
ПРОЦАК А.Д. |
14099 |
м. Львів |
СЗШ № 51 |
5 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
19226 |
ПРОЦАК М.І. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
6 |
51 (18+9+24) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
19227 |
ПРОЦАК М.О. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
7 |
153 (60+48+45) |
З |
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
19228 |
ПРОЦАК М.О. |
14209 |
м. Червоноград |
НВК № 13 |
7 |
117 (48+36+33) |
|
С1 |
|
|
Перець Надія Михайлівна |
19229 |
ПРОЦАК М.С. |
14747 |
м. Старий Самбір |
Гуманецька ЗСШ |
5 |
102 (30+30+42) |
|
|
|
С3 |
Мар’ян Ольга Казимирівна |
19230 |
ПРОЦАК Р.Д. |
14099 |
м. Львів |
СЗШ № 51 |
7 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
19231 |
ПРОЦАК Р.М. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
2 |
62 (26+18+18) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
19232 |
ПРОЦАКА І.М. |
14012 |
м. Львів |
СЗШ № 34 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
19233 |
ПРОЦАН В.І. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
10 |
88 (30+24+34) |
|
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
19234 |
ПРОЦАН Д.Р. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
7 |
134 (45+44+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Воробець Надія Теодорівна |
19235 |
ПРОЦАН М.І. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
11 |
71 (18+18+35) |
|
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
19236 |
ПРОЦЕВЯТ С.Р. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
10 |
144 (60+32+52) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
19237 |
ПРОЦЕНКО М.А. |
14027 |
м. Львів |
СЗШ № 68 |
4 |
100 (30+36+34) |
|
|
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
19238 |
ПРОЦЕНКО С.В. |
14170 |
м. Новий Розділ |
ЗШ № 4 |
3 |
114 (30+48+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Верес Галина Мирославівна |
19239 |
ПРОЦИК А.А. |
14936 |
м. Яворів |
НВК ДЗ СЗШ |
4 |
114 (30+48+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
19240 |
ПРОЦИК А.А. |
14936 |
м. Яворів |
НВК ДЗ СЗШ |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
19241 |
ПРОЦИК А.О. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
7 |
130 (48+42+40) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
19242 |
ПРОЦИК В.В. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
7 |
135 (60+36+39) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
19243 |
ПРОЦИК В.І. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
2 |
66 (30+24+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Булас Надія Антонівна |
19244 |
ПРОЦИК Д.А. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
19245 |
ПРОЦИК І.М. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
3 |
70 (24+36+10) |
|
|
С2 |
|
Булас Надія Антонівна |
19246 |
ПРОЦИК М.Л. |
14117 |
м. Львів |
СЗШ № 30 |
7 |
111 (48+24+39) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
19247 |
ПРОЦИК М.М. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
6 |
102 (38+28+36) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
19248 |
ПРОЦИК М.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
5 |
116 (32+48+36) |
|
|
С2 |
|
Михаць Ігор Львович |
19249 |
ПРОЦИК Н.О. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
9 |
125 (54+40+31) |
|
С1 |
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
19250 |
ПРОЦИК Р.М. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
6 |
48 (26+14+8) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
19251 |
ПРОЦИК Р.О. |
14934 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 1 |
3 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
19252 |
ПРОЦИК Ю.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
8 |
133 (42+48+43) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Михаць Ігор Львович |
19253 |
ПРОЦИК Я.Б. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
19254 |
ПРОЦИШИН В.О. |
14073 |
м. Львів |
ЗШ "Первоцвіт" |
2 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
19255 |
ПРОЦИШИН В.Р. |
14142 |
м. Львів |
Львівський технологічний ліцей |
11 |
122 (30+40+52) |
|
|
С2 |
С3 |
Вольська Світлана Станіславівна |
19256 |
ПРОЦИШИН О.В. |
14170 |
м. Новий Розділ |
ЗШ № 4 |
7 |
162 (60+60+42) |
З |
|
|
|
Верес Галина Мирославівна |
19257 |
ПРОЦИШИН О.О. |
14117 |
м. Львів |
СЗШ № 30 |
6 |
150 (42+60+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
19258 |
ПРОЦИШИН П.О. |
14075 |
м. Львів |
СЗШ № 96 |
7 |
121 (48+44+29) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
19259 |
ПРОЦИШИН Ю.А. |
14319 |
м. Жидачів |
Бориницька ЗОШ |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
19260 |
ПРОЦІВ В.З. |
14075 |
м. Львів |
СЗШ № 96 |
6 |
142 (40+54+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
19261 |
ПРОЦІВ В.І. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
19262 |
ПРОЦІВ К.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
9 |
98 (24+34+40) |
|
|
|
С3 |
Воробець Надія Теодорівна |
19263 |
ПРОЦІВ К.Т. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
4 |
96 (30+48+18) |
|
|
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
19264 |
ПРОЦІВ Н.В. |
14185 |
м. Стрий |
СЗШ № 6 |
6 |
122 (32+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Пістун Надія Данилівна |
19265 |
ПРОЦІВ Т.Г. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
3 |
118 (48+42+28) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
19266 |
ПРОЦІВ Х.І. |
14868 |
м. Стрий |
М. Дідушицька ЗОШ |
6 |
114 (42+36+36) |
|
С1 |
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
19267 |
ПРОЦКО Г.А. |
14917 |
м. Яворів |
Великопільська СЗШ |
6 |
148 (52+48+48) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
19268 |
ПРОЦКО С.А. |
14917 |
м. Яворів |
Великопільська СЗШ |
4 |
114 (30+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
19269 |
ПРОЦЬ А.С. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
6 |
95 (42+23+30) |
|
С1 |
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
19270 |
ПРОЦЬ В. |
14287 |
м. Жидачів |
Ходорівська СЗШ № 3 |
3 |
120 (30+48+42) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
19271 |
ПРОЦЬ В.І. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
5 |
62 (22+10+30) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
19272 |
ПРОЦЬ В.Р. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
3 |
94 (24+42+28) |
|
|
С2 |
|
Михаць Ігор Львович |
19273 |
ПРОЦЬ Г.М. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
8 |
45 (9+8+28) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
19274 |
ПРОЦЬ Д.І. |
14125 |
м. Львів |
СЗШ № 57 |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
19275 |
ПРОЦЬ І.Р. |
14172 |
м. Самбір |
СШ № 1 |
4 |
118 (30+48+40) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
19276 |
ПРОЦЬ М.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
9 |
114 (42+36+36) |
|
С1 |
|
|
Шманько Андрій Петрович |
19277 |
ПРОЦЬ М.В. |
14553 |
м. Радехів |
Пирятинський НВК |
3 |
78 (18+30+30) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
19278 |
ПРОЦЬ М.В. |
14467 |
м. Пустомити |
Соколівський НВК |
3 |
74 (30+24+20) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
19279 |
ПРОЦЬ М.Н. |
14171 |
м. Самбір |
ПШ № 2 |
4 |
96 (24+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Ніженецька Наталія Сергіївна |
19280 |
ПРОЦЬ Н.Б. |
14190 |
м. Стрий |
СЗШ № 11 |
4 |
100 (30+42+28) |
|
|
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
19281 |
ПРОЦЬ Н.Я. |
14172 |
м. Самбір |
СШ № 1 |
10 |
123 (54+44+25) |
|
С1 |
С2 |
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
19282 |
ПРОЦЬ О.П. |
14500 |
м. Пустомити |
Звенигородська ЗОШ |
5 |
104 (44+24+36) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
19283 |
ПРОЦЬ Р.А. |
14386 |
м. Жовква |
Куликівська ЗОШ |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
19284 |
ПРОЦЬ С.В. |
14480 |
м. Пустомити |
Наварійська ЗОШ |
8 |
138 (54+54+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
19285 |
ПРОЦЬ С.І. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
4 |
112 (36+42+34) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
19286 |
ПРОЦЬ С.П. |
14500 |
м. Пустомити |
Звенигородська ЗОШ |
4 |
92 (42+24+26) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
19287 |
ПРОЦЬ С.С. |
14094 |
м. Львів |
СЗШ № 36 |
4 |
58 (18+18+22) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
19288 |
ПРОЦЬ Х.Б. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
7 |
135 (36+54+45) |
|
|
С2 |
С3 |
Біда Наталія Романівна |
19289 |
ПРОЦЬ Х.Л. |
14195 |
м. Трускавець |
НВК СЗШ № 2 гімназія |
5 |
134 (44+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Томашівська Наталія Валеріївна |
19290 |
ПРОЦЬ Ю.Р. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
3 |
108 (36+36+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Михаць Ігор Львович |
19291 |
ПРОЦЬКО О.Ю. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
3 |
114 (42+30+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
19292 |
ПРОЦЮК А.З. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
19293 |
ПРОЦЮК М.В. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
7 |
82 (45+24+13) |
|
С1 |
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
19294 |
ПРОЦЮК О.З. |
14045 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок "Дзвіночок" |
3 |
102 (24+36+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
19295 |
ПРОЦЮК Р.П. |
14051 |
м. Львів |
СЗШ № 29 |
4 |
108 (36+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
19296 |
ПРОЦЮК Х.М. |
14045 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок "Дзвіночок" |
4 |
102 (36+36+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
19297 |
ПРОЦЯ М. . |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
6 |
50 (18+12+20) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
19298 |
ПРОЦЯК С. . |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
4 |
84 (30+36+18) |
|
|
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
19299 |
ПРОШКО В.С. |
14532 |
м. Радехів |
Вузлівська ЗОШ |
6 |
102 (34+30+38) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
19300 |
ПРТС Т.М. |
14917 |
м. Яворів |
Великопільська СЗШ |
3 |
114 (30+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
19301 |
ПРУДЕУС С.М. |
14180 |
м. Стрий |
СЗШ № 1 |
5 |
140 (32+54+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Пістун Надія Данилівна |
19302 |
ПРУДИВУС С.О. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
2 |
52 (16+24+12) |
|
|
С2 |
|
Воробець Надія Теодорівна |
19303 |
ПРУС А.М. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
19304 |
ПРУС Б.Р. |
14917 |
м. Яворів |
Великопільська СЗШ |
4 |
114 (30+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
19305 |
ПРУС Г.О. |
14114 |
м. Львів |
СЗШ № 20 |
6 |
133 (52+33+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
19306 |
ПРУС З.І. |
14936 |
м. Яворів |
НВК ДЗ СЗШ |
3 |
44 (24+6+14) |
|
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
19307 |
ПРУС З.М. |
14077 |
м. Львів |
СЗШ № 84 |
3 |
46 (18+12+16) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
19308 |
ПРУС Л.Р. |
14027 |
м. Львів |
СЗШ № 68 |
3 |
108 (36+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
19309 |
ПРУС М.В. |
14488 |
м. Пустомити |
Сокільницька ЗОШ |
8 |
99 (42+24+33) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
19310 |
ПРУС М.М. |
14533 |
м. Радехів |
Дмитрівський НВК |
10 |
144 (48+44+52) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
19311 |
ПРУС М.Р. |
14917 |
м. Яворів |
Великопільська СЗШ |
5 |
146 (50+48+48) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
19312 |
ПРУС Н. |
14002 |
м. Львів |
НВК "ЗОШ-гімназія "Галицька" |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
19313 |
ПРУС О. . |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
1 |
78 (24+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
19314 |
ПРУС О.Б. |
14415 |
м. Жовква |
Смереківська ЗОШ |
7 |
112 (39+34+39) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
19315 |
ПРУС О.З. |
14134 |
м. Львів |
Правнича гімназія |
7 |
114 (45+36+33) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
19316 |
ПРУС Р.Р. |
14455 |
м. Пустомити |
Чижиківська ЗОШ |
5 |
136 (40+48+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
19317 |
ПРУС С.О. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
3 |
56 (30+24+2) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
19318 |
ПРУС Т.А. |
14051 |
м. Львів |
СЗШ № 29 |
5 |
77 (40+13+24) |
|
С1 |
|
|
Личак Катерина Степанівна |
19319 |
ПРУС Т.Р. |
14140 |
м. Львів |
ШЕЛ |
7 |
100 (33+24+43) |
|
|
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
19320 |
ПРУТЯН О.Ю. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
4 |
108 (24+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Михаць Ігор Львович |
19321 |
ПРЯДКА Є.А. |
14864 |
м. Стрий |
Жулинська ЗШ |
3 |
114 (30+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Романова Лілія Володимирівна |
19322 |
ПРЯХІНА В.Є. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
19323 |
ПСТРИЙ Р.В. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
10 |
134 (42+38+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
19324 |
ПСЮК Б.Р. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
4 |
74 (18+48+8) |
|
|
С2 |
|
Булас Надія Антонівна |
19325 |
ПТАШНИК Х.Р. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
2 |
72 (30+30+12) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
19326 |
ПТАШНИК ЯЯ. |
14002 |
м. Львів |
НВК "ЗОШ-гімназія "Галицька" |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
19327 |
ПТАШНІКОВА А.А. |
14191 |
м. Стрий |
СЗШ № 12 |
4 |
66 (24+24+18) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
19328 |
ПУГА М.А. |
14206 |
м. Червоноград |
НВК № 10 |
2 |
76 (28+30+18) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
19329 |
ПУГАЧ В.М. |
14118 |
м. Львів |
СЗШ № 33 |
7 |
121 (36+42+43) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
19330 |
ПУГАЧ М.М. |
14118 |
м. Львів |
СЗШ № 33 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
19331 |
ПУГАЧ Ю.А. |
14455 |
м. Пустомити |
Чижиківська ЗОШ |
3 |
100 (24+42+34) |
|
|
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
19332 |
ПУДЕЛКО Х.М. |
14934 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 1 |
3 |
108 (30+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
19333 |
ПУДЛИК А.Ю. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
6 |
98 (34+16+48) |
|
|
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
19334 |
ПУДЛИК Д.Ю. |
14026 |
м. Львів |
СЗШ № 67 |
9 |
97 (36+30+31) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
19335 |
ПУДЛО В.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
19336 |
ПУЖИК С.В. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
2 |
64 (22+30+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
19337 |
ПУЗАК А.О. |
14098 |
м. Львів |
СЗШ № 50 |
8 |
120 (39+42+39) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
19338 |
ПУЗИР Л.Б. |
14076 |
м. Львів |
СЗШ № 86 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
19339 |
ПУЗИРЕЦЬКИЙ В.В. |
14364 |
м. Жовква |
Волицька ЗОШ |
9 |
126 (60+36+30) |
|
С1 |
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
19340 |
ПУКА Д.В. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
1 |
74 (26+24+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
19341 |
ПУКАЛО В.Р. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
8 |
133 (48+42+43) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
19342 |
ПУКАЛЬСЬКИЙ Ю.А. |
14101 |
м. Львів |
СЗШ № 66 |
7 |
108 (42+36+30) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
19343 |
ПУКАЛЯК М.В. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
3 |
80 (30+36+14) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
19344 |
ПУКАЛЯК О.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
7 |
132 (48+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
19345 |
ПУКАС І. |
14491 |
м. Пустомити |
Ставчанська ЗОШ |
3 |
120 (42+36+42) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
19346 |
ПУКАС Ю.І. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
3 |
114 (36+42+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
19347 |
ПУКАЧ М.І. |
14122 |
м. Львів |
СЗШ № 44 |
7 |
111 (36+30+45) |
|
|
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
19348 |
ПУКАЧ Ю.Б. |
14753 |
м. Старий Самбір |
Торчиновицька ЗСШ |
7 |
96 (33+42+21) |
|
|
С2 |
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
19349 |
ПУКЕЦА О.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
8 |
105 (27+36+42) |
|
|
|
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
19350 |
ПУКИЦА М.О. |
14643 |
м. Сколе |
Сможенська ЗОШ |
8 |
76 (18+22+36) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
19351 |
ПУКІВСЬКА В.М. |
14154 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 18 |
3 |
98 (30+36+32) |
|
|
С2 |
С3 |
Юрків Андрій Степанович |
19352 |
ПУКІЙ А.М. |
14076 |
м. Львів |
СЗШ № 86 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
19353 |
ПУКШИН І.С. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
114 (36+42+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
19354 |
ПУКШИН М.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
5 |
82 (30+34+18) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
19355 |
ПУКШИН О.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
78 (24+30+24) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
19356 |
ПУЛАТОВА С. . |
14092 |
м. Львів |
СЗШ № 17 |
10 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
19357 |
ПУЛИК І.М. |
14905 |
м. Яворів |
Немирівська СЗШ |
3 |
114 (42+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
19358 |
ПУЛИК М.А. |
14023 |
м. Львів |
Гімназія "Євшан" |
8 |
120 (48+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
19359 |
ПУЛІЙ В.О. |
14631 |
м. Сколе |
Крушельницький НВК ЗОШ ДНЗ |
5 |
105 (36+33+36) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
19360 |
ПУЛЬКІВ А.А. |
14183 |
м. Стрий |
СЗШ № 4 |
8 |
139 (48+60+31) |
|
С1 |
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
19361 |
ПУЛЬС Р.М. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
7 |
138 (48+42+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Панченко Наталія Сергіївна |
19362 |
ПУМПИНЕЦЬ М.О. |
14180 |
м. Стрий |
СЗШ № 1 |
4 |
96 (30+48+18) |
|
|
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
19363 |
ПУНДАК Р.І. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
6 |
126 (44+40+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Панченко Наталія Сергіївна |
19364 |
ПУНДАК Ю.М. |
14026 |
м. Львів |
СЗШ № 67 |
8 |
111 (42+30+39) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
19365 |
ПУНДОР В.Ю. |
14282 |
м. Жидачів |
НВК |
1 |
72 (24+30+18) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
19366 |
ПУНДОР Д.В. |
14285 |
м. Жидачів |
Ходорівська СЗШ № 1 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
19367 |
ПУНЕЙКО М.Р. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
10 |
109 (42+18+49) |
|
С1 |
|
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
19368 |
ПУНЕЙКО Н.Б. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
19369 |
ПУНЕЙКО Н.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
96 (30+42+24) |
|
|
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
19370 |
ПУНЕЙКО О.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
10 |
108 (42+20+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
19371 |
ПУНЬ В.М. |
14460 |
м. Пустомити |
Зимноводівська ЗОШ № 1 |
5 |
136 (28+48+60) |
|
|
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
19372 |
ПУНЬ В.М. |
14411 |
м. Жовква |
Мервичівська ЗОШ |
8 |
138 (42+48+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
19373 |
ПУНЬ М.О. |
14073 |
м. Львів |
ЗШ "Первоцвіт" |
4 |
76 (24+30+22) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
19374 |
ПУНЬ О.А. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
4 |
102 (18+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
19375 |
ПУНЬ О.М. |
14460 |
м. Пустомити |
Зимноводівська ЗОШ № 1 |
3 |
132 (42+48+42) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
19376 |
ПУНЬКО В.Б. |
14122 |
м. Львів |
СЗШ № 44 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
19377 |
ПУНЯК А.О. |
14208 |
м. Червоноград |
ЗШ № 12 |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
19378 |
ПУПА О.Б. |
14112 |
м. Львів |
Школа радості |
2 |
48 (18+24+6) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
19379 |
ПУРА О.В. |
14475 |
м. Пустомити |
Оброшинська ЗОШ |
3 |
120 (48+42+30) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
19380 |
ПУРА О.С. |
14555 |
м. Радехів |
Радванцівська ЗОШ |
7 |
162 (60+54+48) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
19381 |
ПУРА Р.А. |
14531 |
м. Радехів |
Нововитківська ЗОШ |
6 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
19382 |
ПУРЕЛЬ В.А. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
7 |
163 (60+54+49) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
19383 |
ПУРІЙ В.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
2 |
80 (26+30+24) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
19384 |
ПУРІЙ Р.М. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
8 |
94 (27+26+41) |
|
|
|
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
19385 |
ПУРСЬКА М.С. |
14951 |
м. Яворів |
Дубровицька СЗШ |
5 |
67 (24+13+30) |
|
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
19386 |
ПУРШАК В.М. |
14610 |
м. Сколе |
Задільська ЗОШ |
8 |
57 (9+26+22) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
19387 |
ПУРШАК Л.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
90 (24+30+36) |
|
|
|
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
19388 |
ПУСТЕЛЬНИК А.І. |
14678 |
м. Сокаль |
Острівський НВК-ЗШ-дитячий садок |
4 |
96 (42+24+30) |
|
С1 |
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
19389 |
ПУСТОВАЛОВА Є.А. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
7 |
106 (45+30+31) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
19390 |
ПУТАС З.Я. |
14169 |
м. Новий Розділ |
СШ № 5 |
3 |
104 (36+42+26) |
|
С1 |
С2 |
|
Верес Галина Мирославівна |
19391 |
ПУТИЛА В.М. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
3 |
100 (30+30+40) |
|
|
|
С3 |
Лободяк Леся Мар'янівна |
19392 |
ПУТЬКІВСЬКА В.А. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
5 |
108 (42+26+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
19393 |
ПУТЬКІВСЬКА Ю.А. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
3 |
132 (42+48+42) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
19394 |
ПУТЬКО Д.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
8 |
96 (39+38+19) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
19395 |
ПУТЬКО Т.Б. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
7 |
117 (48+30+39) |
|
С1 |
|
|
Біда Наталія Романівна |
19396 |
ПУТЬО А.Ю. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
3 |
96 (24+42+30) |
|
|
С2 |
|
Булас Надія Антонівна |
19397 |
ПУХАР М.С. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
11 |
106 (42+18+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
19398 |
ПУХАР О.С. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
9 |
106 (42+18+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
19399 |
ПУХИР М.Я. |
14027 |
м. Львів |
СЗШ № 68 |
2 |
78 (24+30+24) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
19400 |
ПУХКА М.О. |
14096 |
м. Львів |
ССЗШ № 46 |
3 |
92 (30+42+20) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
19401 |
ПУХНАТА В.І. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
4 |
108 (36+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
19402 |
ПУХНАТИЙ В.Б. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
4 |
102 (36+42+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
19403 |
ПУХНЯК О.Р. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
19404 |
ПУЦИЛО Ю.Ю. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
8 |
101 (51+32+18) |
|
С1 |
|
|
Цімарно Марія Петрівна |
19405 |
ПУЦЬ М.Р. |
14001 |
м. Львів |
ПНВЗ "ЗОШ святої Софії" |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
19406 |
ПУЦЬ Ю.Р. |
14001 |
м. Львів |
ПНВЗ "ЗОШ святої Софії" |
3 |
76 (24+30+22) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
19407 |
ПУЧАК В.В. |
14912 |
м. Яворів |
Калинівська СЗШ |
6 |
150 (50+40+60) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
19408 |
ПУЧАК Н.В. |
14912 |
м. Яворів |
Калинівська СЗШ |
6 |
110 (38+24+48) |
|
|
|
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
19409 |
ПУШЕК П.Р. |
14460 |
м. Пустомити |
Зимноводівська ЗОШ № 1 |
5 |
126 (36+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
19410 |
ПУШКА А.Р. |
14369 |
м. Жовква |
Замківська ЗОШ |
5 |
109 (34+39+36) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
19411 |
ПУШКА М.Ю. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
8 |
126 (54+36+36) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
19412 |
ПУШКАР В.Т. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
3 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
19413 |
ПУШКАР М.В. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
4 |
102 (30+42+30) |
|
|
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
19414 |
ПУШКАР М.Р. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
9 |
151 (48+48+55) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
19415 |
ПУШКАР М.Т. |
14527 |
м. Радехів |
ЗОШ № 3 |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
19416 |
ПУШКАР О.М. |
14415 |
м. Жовква |
Смереківська ЗОШ |
6 |
131 (50+39+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
19417 |
ПУШКАР Ю.М. |
14415 |
м. Жовква |
Смереківська ЗОШ |
8 |
132 (54+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
19418 |
ПУШКАРУК М.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
114 (42+36+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
19419 |
ПУШКАРЬОВА І.Д. |
14016 |
м. Львів |
Українська приватна гімназія, ЗСППШ "Альфа" |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Білий Микола Михайлович |
19420 |
ПУЩАК Д.Р. |
14283 |
м. Жидачів |
Гніздичівська СЗШ |
4 |
108 (36+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Кардаш Богдан Степанович |
19421 |
ПУЩАК Д.Р. |
14283 |
м. Жидачів |
Гніздичівська СЗШ |
4 |
110 (36+42+32) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
19422 |
ПУЩАЛОВСЬКИЙ А.А. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
6 |
71 (24+11+36) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
19423 |
ПУЩИК М.Р. |
14556 |
м. Радехів |
Середпільцівський НВК |
7 |
118 (54+30+34) |
|
С1 |
|
|
Брановський Володимир Іванович |
19424 |
ПУЩИК Н.Р. |
14556 |
м. Радехів |
Середпільцівський НВК |
9 |
109 (48+32+29) |
|
С1 |
|
|
Брановський Володимир Іванович |
19425 |
ПУЩІНСЬКА Л.Б. |
14396 |
м. Жовква |
В'язівська ЗОШ |
5 |
126 (42+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
19426 |
ПУЩІНСЬКА М.Б. |
14396 |
м. Жовква |
В'язівська ЗОШ |
8 |
120 (51+24+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
19427 |
ПУЩІНСЬКА Ю.Б. |
14396 |
м. Жовква |
В'язівська ЗОШ |
7 |
129 (54+30+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
19428 |
ПШЕБЕТОВИЧ І.В. |
14165 |
м. Моршин |
НВК СЗШ ліцей |
4 |
96 (24+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Люсак Руслана Михайлівна |
19429 |
ПШЕБЕТОВИЧ І.В. |
14165 |
м. Моршин |
НВК СЗШ ліцей |
4 |
96 (24+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Люсак Руслана Михайлівна |
19430 |
ПШЕЗИМИРСЬКИЙ А.Г. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
9 |
125 (54+32+39) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
19431 |
ПШЕМІНСЬКА М.П. |
14140 |
м. Львів |
ШЕЛ |
9 |
77 (18+28+31) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
19432 |
ПШЕНЕЦЬКА Н.В. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
1 |
78 (24+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
19433 |
ПШЕНИЦЬКА В.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
11 |
111 (36+32+43) |
|
|
|
С3 |
Михаць Ігор Львович |
19434 |
ПШЕНИЦЬКА С.І. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
2 |
68 (26+24+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
19435 |
ПШЕНИЦЬКА Х.А. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
72 (24+30+18) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
19436 |
ПШЕНИЦЬКИЙ М.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
19437 |
ПШЕНИЦЬКИЙ Т. |
14676 |
м. Сокаль |
Белзька ЗШ |
5 |
76 (16+36+24) |
|
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
19438 |
ПШЕНИЦЬКИЙЙ О.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
126 (36+42+48) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
19439 |
ПШЕНИЧНА К.В. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
8 |
147 (51+56+40) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
19440 |
ПШЕНИЧНЯК С.Ю. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
2 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
19441 |
ПШЕЧЕНКО М.М. |
14153 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 17 |
8 |
128 (42+50+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Юрків Андрій Степанович |
19442 |
ПШИБИШЕВСЬКИЙ М.З. |
14290 |
м. Жидачів |
Бортниківська СЗШ |
1 |
78 (30+18+30) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
19443 |
ПШИК А.А. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
5 |
87 (32+25+30) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
19444 |
ПШИК А.А. |
14186 |
м. Стрий |
СЗШ № 7 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
19445 |
ПШИК А.Є. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
9 |
90 (24+26+40) |
|
|
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
19446 |
ПШИК І.І. |
14312 |
м. Жидачів |
Лівчицька ЗОШ |
9 |
129 (54+38+37) |
|
С1 |
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
19447 |
ПЮЛИК Н.О. |
14903 |
м. Яворів |
Вороцівський НВК |
1 |
78 (24+30+24) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
19448 |
ПЯНИЛО П.В. |
14207 |
м. Червоноград |
ЗШ № 11 |
4 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
19449 |
ПЯНТКІВСЬКИЙ Д.Т. |
14463 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 2 |
2 |
86 (26+30+30) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
19450 |
ПЯНЮК І.О. |
14370 |
м. Жовква |
Зашківська ЗОШ |
1 |
78 (24+30+24) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
19451 |
ПЯСЕЦЬКА А.М. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
19452 |
ПЯСЕЦЬКИЙ Р.Р. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
3 |
108 (30+48+30) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
19453 |
ПЯСКОВСЬКА А.Т. |
14073 |
м. Львів |
ЗШ "Первоцвіт" |
3 |
100 (24+36+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
19454 |
ПЯТАЄВ К.К. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
4 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
19455 |
ПЯТАК В.Є. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
8 |
132 (51+42+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
19456 |
ПЯТАКОВ О.Ю. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
2 |
60 (24+18+18) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
19457 |
ПЯТИГОРСЬКА О. . |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
9 |
149 (54+44+51) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
19458 |
ПЯТНОЧКО У.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
5 |
116 (48+36+32) |
|
С1 |
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
19459 |
ПЯТОВ І.П. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
7 |
165 (54+54+57) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
19460 |
РАБ Н.Т. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
3 |
108 (36+30+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
19461 |
РАБА Х.О. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
19462 |
РАБАДА І.О. |
14027 |
м. Львів |
СЗШ № 68 |
3 |
78 (18+36+24) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
19463 |
РАБЕЦЬ В.В. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
3 |
94 (24+36+34) |
|
|
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
19464 |
РАБИЙ Ю.В. |
14551 |
м. Радехів |
Нивицька ЗОШ |
3 |
88 (24+36+28) |
|
|
С2 |
|
Брановський Володимир Іванович |
19465 |
РАБИНЮК С.Р. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
19466 |
РАБИНЮК Я.Р. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
7 |
144 (54+48+42) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
19467 |
РАБОВИЧ С.О. |
14186 |
м. Стрий |
СЗШ № 7 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
19468 |
РАБЧЕНЮК І.М. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
2 |
70 (28+30+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
19469 |
РАВЛИК Г.Б. |
14416 |
м. Жовква |
Старосільська ЗОШ |
8 |
159 (60+54+45) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
19470 |
РАВЛИК Д.Ю. |
14204 |
м. Червоноград |
СШ № 8 |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
19471 |
РАВЛИК М.Т. |
14206 |
м. Червоноград |
НВК № 10 |
2 |
72 (24+30+18) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
19472 |
РАВЛИК Я.А. |
14680 |
м. Сокаль |
Хлівчанська ЗШ |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
19473 |
РАВЛІКОВСЬКИЙ І.М. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
5 |
104 (28+40+36) |
|
|
С2 |
|
Воробець Надія Теодорівна |
19474 |
РАВЛІНЕЦЬ М.І. |
14169 |
м. Новий Розділ |
СШ № 5 |
6 |
103 (34+27+42) |
|
|
|
С3 |
Верес Галина Мирославівна |
19475 |
РАВЛЮК Д.О. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
3 |
86 (18+36+32) |
|
|
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
19476 |
РАВРИШ М.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
7 |
159 (60+54+45) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
19477 |
РАВРИШ Х.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
6 |
110 (38+36+36) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
19478 |
РАВСЬКА А.Є. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
5 |
117 (32+39+46) |
|
|
|
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
19479 |
РАВСЬКИЙ Н.І. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
5 |
92 (22+34+36) |
|
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
19480 |
РАВТ Ю.В. |
14042 |
м. Львів |
СЗШ № 42 |
7 |
127 (51+46+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
19481 |
РАДАЙ В.А. |
14548 |
м. Радехів |
Куликівський НВК |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
19482 |
РАДАЙ Н.А. |
14548 |
м. Радехів |
Куликівський НВК |
8 |
87 (36+18+33) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
19483 |
РАДВАНСЬКА І.Б. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
3 |
90 (30+30+30) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
19484 |
РАДВАНСЬКИЙ М.О. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
3 |
70 (24+30+16) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
19485 |
РАДЕВИЧ А.А. |
14620 |
м. Сколе |
НВК СЗШ гімназія с. Тухля |
7 |
85 (24+30+31) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
19486 |
РАДЕВИЧ А.А. |
14620 |
м. Сколе |
НВК СЗШ гімназія с. Тухля |
5 |
160 (58+48+54) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
19487 |
РАДЕВИЧ Б.І. |
14186 |
м. Стрий |
СЗШ № 7 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
19488 |
РАДЕВИЧ Д.Р. |
14608 |
м. Сколе |
Головецька ЗОШ |
6 |
126 (42+30+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
19489 |
РАДЕЙКО О.В. |
14036 |
м. Львів |
СЗШ № 65 |
7 |
126 (60+42+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
19490 |
РАДЕЙКО С.С. |
14912 |
м. Яворів |
Калинівська СЗШ |
5 |
150 (50+40+60) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
19491 |
РАДЕЙКО С.Ю. |
14949 |
м. Яворів |
Гімназія ім. Маковея |
6 |
138 (54+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
19492 |
РАДЕЙКО Ю.А. |
14014 |
м. Львів |
СЗШ № 87 |
9 |
119 (48+22+49) |
|
С1 |
|
С3 |
Оленчин Тетяна Петрівна |
19493 |
РАДЕЛИЦЬКА І.В. |
14840 |
м. Стрий |
Кавська СЗШ |
9 |
142 (60+34+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Романова Лілія Володимирівна |
19494 |
РАДЕЛИЦЬКИЙ Р.Т. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
2 |
78 (18+30+30) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
19495 |
РАДЕЦЬКА С.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
19496 |
РАДЖАБОВ У.Р. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
2 |
54 (30+18+6) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
19497 |
РАДЗІК Н.А. |
14669 |
м. Сокаль |
Сілецька ЗШ |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
19498 |
РАДИК А.М. |
14285 |
м. Жидачів |
Ходорівська СЗШ № 1 |
2 |
64 (28+12+24) |
|
С1 |
|
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
19499 |
РАДИК І.Р. |
14282 |
м. Жидачів |
НВК |
5 |
112 (30+52+30) |
|
|
С2 |
|
Кардаш Богдан Степанович |
19500 |
РАДИК О.С. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
4 |
108 (30+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
19501 |
РАДИМСЬКА М.А. |
14693 |
м. Сокаль |
Боб’ятинський НВК-ЗШ-дитячий садок |
3 |
82 (30+42+10) |
|
|
С2 |
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
19502 |
РАДИСЮК Б.А. |
14030 |
м. Львів |
СЗШ № 77 |
4 |
66 (24+24+18) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
19503 |
РАДИШ М.О. |
14045 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок "Дзвіночок" |
4 |
102 (36+36+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
19504 |
РАДКЕВИЧ Ю.В. |
14548 |
м. Радехів |
Куликівський НВК |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
19505 |
РАДКЕВИЧ Ю.О. |
14529 |
м. Радехів |
Березівська ЗОШ |
2 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
19506 |
РАДОВЕЦЬ В.Ю. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
5 |
105 (36+33+36) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
19507 |
РАДОВИЧ М.В. |
14098 |
м. Львів |
СЗШ № 50 |
2 |
62 (26+24+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
19508 |
РАДОВИЧ О.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
6 |
132 (36+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
19509 |
РАДОВИЧ С.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
9 |
123 (42+36+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
19510 |
РАДОВИЧ Ю.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
6 |
92 (20+30+42) |
|
|
|
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
19511 |
РАДОМАНСЬКИЙ В.Т. |
14386 |
м. Жовква |
Куликівська ЗОШ |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
19512 |
РАДУХ О.Р. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
5 |
141 (48+51+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Біда Наталія Романівна |
19513 |
РАДУХ Х.Я. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
5 |
129 (50+43+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
19514 |
РАДЧЕНКО Ю. . |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
3 |
108 (24+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Шепіда Ольга Володимирівна |
19515 |
РАДЬ М.І. |
14379 |
м. Жовква |
Сопошенська ЗОШ |
8 |
80 (30+24+26) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
19516 |
РАДЬКО М.М. |
14076 |
м. Львів |
СЗШ № 86 |
5 |
117 (42+45+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
19517 |
РАДЮК О.М. |
14946 |
м. Яворів |
Чолгинська СЗШ |
3 |
70 (18+30+22) |
|
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
19518 |
РАЗВАЛЯЄВА Д.А. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
19519 |
РАЗГОН А.С. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
8 |
74 (24+22+28) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
19520 |
РАЗІК Д.В. |
14200 |
м. Червоноград |
ЗШ № 4 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
19521 |
РАЗІК Л.І. |
14527 |
м. Радехів |
ЗОШ № 3 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
19522 |
РАЗІК Р.М. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
9 |
113 (48+26+39) |
|
С1 |
|
|
Біда Наталія Романівна |
19523 |
РАЗСУКОВСЬКА А.С. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
6 |
102 (30+36+36) |
|
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
19524 |
РАЇНА М.Р. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
19525 |
РАЇНЧАК П.В. |
14363 |
м. Жовква |
Великогрибовицька ЗОШ |
8 |
94 (45+26+23) |
|
С1 |
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
19526 |
РАЙЛЯН В.А. |
14136 |
м. Львів |
Приватна гімназія "Відродження" |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
19527 |
РАЙТА В.А. |
14118 |
м. Львів |
СЗШ № 33 |
8 |
90 (51+24+15) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
19528 |
РАЙТА В.Р. |
14665 |
м. Сокаль |
Великомостівський ЗШ-НВК-ліцей |
7 |
136 (60+42+34) |
|
С1 |
С2 |
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
19529 |
РАЙТА М.Ю. |
14393 |
м. Жовква |
Боянецька ЗОШ |
4 |
120 (36+48+36) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
19530 |
РАЙТА О.Ю. |
14393 |
м. Жовква |
Боянецька ЗОШ |
8 |
129 (51+38+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
19531 |
РАЙТЕР Р.К. |
14122 |
м. Львів |
СЗШ № 44 |
10 |
111 (42+26+43) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
19532 |
РАЙТМАН А.Б. |
14014 |
м. Львів |
СЗШ № 87 |
8 |
162 (60+54+48) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
19533 |
РАЙЧЕВ К.О. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
4 |
102 (30+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
19534 |
РАК А.С. |
14122 |
м. Львів |
СЗШ № 44 |
4 |
82 (30+36+16) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
19535 |
РАК В.Р. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
19536 |
РАК Д.А. |
14704 |
м. Сокаль |
Перетіцька ЗШ |
1 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
19537 |
РАК Є.В. |
14012 |
м. Львів |
СЗШ № 34 |
4 |
120 (30+48+42) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
19538 |
РАК М.А. |
14906 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 3 |
8 |
124 (54+36+34) |
|
С1 |
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
19539 |
РАК М.Б. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
9 |
118 (42+32+44) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
19540 |
РАК М.І. |
14206 |
м. Червоноград |
НВК № 10 |
2 |
54 (18+24+12) |
|
|
С2 |
|
Перець Надія Михайлівна |
19541 |
РАК О.А. |
14906 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 3 |
6 |
144 (48+54+42) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
19542 |
РАК Р.І. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
6 |
96 (36+18+42) |
|
|
|
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
19543 |
РАК С.Р. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
4 |
108 (30+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
19544 |
РАК Т.В. |
14023 |
м. Львів |
Гімназія "Євшан" |
8 |
142 (54+48+40) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
19545 |
РАК Х.В. |
14385 |
м. Жовква |
ЗОШ № 3 |
8 |
133 (45+48+40) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
19546 |
РАК Ю.А. |
14906 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 3 |
6 |
138 (42+54+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
19547 |
РАКОБОВЧУК О.П. |
14701 |
м. Сокаль |
Забузька ЗШ |
2 |
86 (26+30+30) |
З |
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
19548 |
РАКОВА Я.В. |
14476 |
м. Пустомити |
Солонківська ЗОШ |
6 |
120 (44+42+34) |
|
С1 |
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
19549 |
РАКОВСЬКИЙ С.С. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
3 |
92 (36+30+26) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
19550 |
РАКУБОВЧУК І.В. |
14531 |
м. Радехів |
Нововитківська ЗОШ |
10 |
113 (48+24+41) |
|
С1 |
|
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
19551 |
РАНДЖЕЛОВІЧ Т.Ю. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
9 |
145 (54+42+49) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
19552 |
РАНІЦЬКА А.Ю. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
3 |
70 (30+30+10) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
19553 |
РАПА Я.Ю. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
4 |
64 (30+18+16) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
19554 |
РАПАК А.І. |
14770 |
м. Старий Самбір |
Великосушицька ЗОШ |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
19555 |
РАПАК М.Т. |
14770 |
м. Старий Самбір |
Великосушицька ЗОШ |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
19556 |
РАПАК Т.І. |
14770 |
м. Старий Самбір |
Великосушицька ЗОШ |
5 |
117 (36+45+36) |
|
|
С2 |
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
19557 |
РАПП І.Р. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
5 |
114 (36+42+36) |
|
|
С2 |
|
Панченко Наталія Сергіївна |
19558 |
РАСЕВИЧ Г.А. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
9 |
135 (42+44+49) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Панченко Наталія Сергіївна |
19559 |
РАСЕНЧУК С.Ю. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
19560 |
РАСПОПІНА А.С. |
14135 |
м. Львів |
Гімназія "Престиж" |
10 |
108 (42+32+34) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
19561 |
РАСУЛОВА І.Б. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
6 |
110 (36+46+28) |
|
|
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
19562 |
РАСЯК І.Р. |
14915 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ 1 ст. |
4 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
19563 |
РАТИЧ М.І. |
14290 |
м. Жидачів |
Бортниківська СЗШ |
4 |
84 (30+30+24) |
|
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
19564 |
РАТИЧ М.І. |
14290 |
м. Жидачів |
Бортниківська СЗШ |
2 |
66 (30+18+18) |
|
С1 |
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
19565 |
РАТИЧ М.Р. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
7 |
67 (27+18+22) |
|
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
19566 |
РАТОВСЬКА М.І. |
14921 |
м. Яворів |
Дрогомишлянська СЗШ |
9 |
96 (36+12+48) |
|
|
|
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
19567 |
РАТУШНА Л |
14023 |
м. Львів |
Гімназія "Євшан" |
8 |
132 (45+48+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
19568 |
РАТУШНИЙ В.В. |
14012 |
м. Львів |
СЗШ № 34 |
3 |
110 (36+42+32) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Оленчин Тетяна Петрівна |
19569 |
РАТУШНИЙ М.С. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
4 |
72 (18+36+18) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
19570 |
РАТУШНИЙ С.Л. |
14302 |
м. Жидачів |
ЗОШ № 2 |
4 |
114 (36+42+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
19571 |
РАТУШНЯК В.В. |
14007 |
м. Львів |
СЗШ № 4 |
2 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
19572 |
РАФА С.Н. |
14406 |
м. Жовква |
Кунинська ЗОШ |
2 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
19573 |
РАХІМОВА А. . |
14092 |
м. Львів |
СЗШ № 17 |
6 |
90 (30+24+36) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
19574 |
РАХІМОВА Х. . |
14092 |
м. Львів |
СЗШ № 17 |
7 |
120 (45+42+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
19575 |
РАХМАНКІНА Р. |
14021 |
м. Львів |
СЗШ № 40 |
1 |
88 (28+30+30) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
19576 |
РАХМАНЛИ А.А. |
14176 |
м. Самбір |
СШ № 8 |
8 |
135 (54+42+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
19577 |
РАХУНОК А.О. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
6 |
140 (46+42+52) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Михаць Ігор Львович |
19578 |
РАЦЬКА О.А. |
14458 |
м. Пустомити |
Пасіки-Зубрицька ЗОШ |
4 |
114 (30+48+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
19579 |
РАЦЬКИЙ Д.А. |
14458 |
м. Пустомити |
Пасіки-Зубрицька ЗОШ |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
19580 |
РАЧИШИН І.О. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
3 |
68 (24+36+8) |
|
|
С2 |
|
Булас Надія Антонівна |
19581 |
РАЧИШИН Х.О. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
4 |
76 (24+30+22) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
19582 |
РАЧКЕВИЧ А.Д. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
8 |
137 (54+46+37) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
19583 |
РАЧКЕВИЧ Д.М. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
19584 |
РАЧКЕВИЧ О.А. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
5 |
119 (32+45+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Біда Наталія Романівна |
19585 |
РАЧКЕВИЧ Х.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
9 |
114 (42+24+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Біда Наталія Романівна |
19586 |
РАЧКОВИЧ І.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
19587 |
РАЧКОВСЬКА А.В. |
14032 |
м. Львів |
НВК "Гроно" |
4 |
88 (30+36+22) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
19588 |
РАЧКОВСЬКА Ю.І. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
2 |
58 (28+24+6) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
19589 |
РАЧКОВСЬКА Я.Г. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
6 |
153 (48+51+54) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
19590 |
РАЧУН Ю.І. |
14200 |
м. Червоноград |
ЗШ № 4 |
4 |
112 (30+42+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Перець Надія Михайлівна |
19591 |
РАШО К.А. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
3 |
68 (24+30+14) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
19592 |
РАЩУК Д.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
19593 |
РАЩУК Д.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
19594 |
РАЩУПКІНА М.О. |
14158 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 7 |
5 |
134 (48+36+50) |
|
С1 |
|
С3 |
Юрків Андрій Степанович |
19595 |
РЕБЕЦЬ Д.І. |
14093 |
м. Львів |
СЗШ № 31 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
19596 |
РЕБЕЦЬ Н.В. |
14362 |
м. Жовква |
Бишківська ЗОШ |
4 |
108 (36+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
19597 |
РЕБКО С.І. |
14472 |
м. Пустомити |
Верхньобілківська ЗОШ |
3 |
106 (36+42+28) |
|
С1 |
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
19598 |
РЕБОТ Ю.В. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
1 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
19599 |
РЕБРИНА Ю.А. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
4 |
44 (6+24+14) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
19600 |
РЕБУХА Р.А. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
5 |
89 (32+33+24) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
19601 |
РЕВАК З.І. |
14196 |
м. Трускавець |
СЗШ № 3 |
1 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Томашівська Наталія Валеріївна |
19602 |
РЕВЕГА Є.Ю. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
6 |
159 (48+51+60) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
19603 |
РЕВЕНКО Т.А. |
14456 |
м. Пустомити |
Підберезцівський НВК |
5 |
116 (32+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
19604 |
РЕВЕРА А.С. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
19605 |
РЕВИЧ А.В. |
14936 |
м. Яворів |
НВК ДЗ СЗШ |
2 |
76 (28+24+24) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
19606 |
РЕВІЙ А.З. |
14370 |
м. Жовква |
Зашківська ЗОШ |
11 |
109 (42+28+39) |
|
С1 |
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
19607 |
РЕВІНКОВСЬКА С.А. |
14184 |
м. Стрий |
СЗШ № 5 |
5 |
88 (38+20+30) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
19608 |
РЕВКЕВИЧ О.Р. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
7 |
163 (60+54+49) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
19609 |
РЕВКО В.В. |
14698 |
м. Сокаль |
Лещаківський НВК-ЗШ-дитячий садок |
2 |
76 (28+24+24) |
З |
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
19610 |
РЕВТЬ Р.Д. |
14154 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 18 |
5 |
81 (40+19+22) |
|
С1 |
|
|
Юрків Андрій Степанович |
19611 |
РЕВУРА А.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
5 |
122 (38+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
19612 |
РЕВУРА О.Р. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
8 |
74 (30+12+32) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
19613 |
РЕВУЦЬКА О.А. |
14540 |
м. Радехів |
Стоянівська ЗОШ |
1 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
19614 |
РЕВУЦЬКА С.М. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
19615 |
РЕВУЦЬКА Ю.А. |
14540 |
м. Радехів |
Стоянівська ЗОШ |
8 |
106 (54+24+28) |
|
С1 |
|
|
Брановський Володимир Іванович |
19616 |
РЕВУЦЬКИЙ М.С. |
14540 |
м. Радехів |
Стоянівська ЗОШ |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
19617 |
РЕВУЦЬКИЙ С.В. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
1 |
78 (24+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
19618 |
РЕВЮК Д.В. |
14040 |
м. Львів |
СЗШ № 49 |
4 |
82 (24+36+22) |
|
|
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
19619 |
РЕГАН Р.М. |
14419 |
м. Жовква |
Хитрейківська ЗОШ |
7 |
126 (51+30+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
19620 |
РЕГУСЕВИЧ І.А. |
14167 |
м. Новий Розділ |
ЗШ № 2 |
5 |
108 (36+42+30) |
|
|
С2 |
|
Верес Галина Мирославівна |
19621 |
РЕГУСЕВИЧ М.С. |
14458 |
м. Пустомити |
Пасіки-Зубрицька ЗОШ |
7 |
141 (45+36+60) |
|
С1 |
|
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
19622 |
РЕДЬКА С.І. |
14480 |
м. Пустомити |
Наварійська ЗОШ |
4 |
120 (30+42+48) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
19623 |
РЕДЬКА Ю. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
3 |
102 (30+42+30) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
19624 |
РЕДЬКО Р.М. |
14466 |
м. Пустомити |
Містківська ЗОШ |
6 |
79 (28+39+12) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
19625 |
РЕДЯ С.Р. |
14720 |
м. Сокаль |
НВК ЗШ № 4 ліцей |
8 |
148 (57+52+39) |
З |
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
19626 |
РЕЗНІК К.О. |
14016 |
м. Львів |
Українська приватна гімназія, ЗСППШ "Альфа" |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Білий Микола Михайлович |
19627 |
РЕЗЬ О.О. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
7 |
154 (54+54+46) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
19628 |
РЕЙТЕРОВСЬКА А.В. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
8 |
135 (54+42+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
19629 |
РЕКА Ю.А. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
9 |
126 (48+32+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
19630 |
РЕКРУТІВ Р.Р. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
8 |
141 (51+42+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Воробець Надія Теодорівна |
19631 |
РЕКУБРАТСЬКА А.О. |
14031 |
м. Львів |
ЛУГГ |
7 |
146 (60+44+42) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
19632 |
РЕКШИНСЬКИЙ В.В. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
4 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
19633 |
РЕМЕЗ Р.А. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
8 |
156 (60+48+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
19634 |
РЕМЕНЯК А.В. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
9 |
136 (54+34+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Панченко Наталія Сергіївна |
19635 |
РЕМЕШИЛО Ю.М. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
9 |
43 (24+14+5) |
|
|
|
|
Цімарно Марія Петрівна |
19636 |
РЕМСЬКИЙ Т.Ю. |
14470 |
м. Пустомити |
Лапаївська ЗОШ |
3 |
90 (18+42+30) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
19637 |
РЕНТЮК І.Ю. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
2 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
19638 |
РЕНТЮК М.Ю. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
8 |
92 (39+30+23) |
|
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
19639 |
РЕНЧКА А.Ю. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
5 |
108 (24+30+54) |
|
|
|
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
19640 |
РЕНЧКА І.І. |
14937 |
м. Яворів |
Рогізненська СЗШ |
7 |
82 (27+36+19) |
|
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
19641 |
РЕПЕТА А.А. |
14379 |
м. Жовква |
Сопошенська ЗОШ |
7 |
105 (39+30+36) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
19642 |
РЕПЕТА І.Р. |
14076 |
м. Львів |
СЗШ № 86 |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
19643 |
РЕПЕТА М.М. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
9 |
97 (24+24+49) |
|
|
|
С3 |
Лободяк Леся Мар'янівна |
19644 |
РЕПЕТА С.З. |
14093 |
м. Львів |
СЗШ № 31 |
6 |
91 (28+33+30) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
19645 |
РЕПЕТА С.Р. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
9 |
131 (42+40+49) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
19646 |
РЕПЕЦЬКА В.В. |
14136 |
м. Львів |
Приватна гімназія "Відродження" |
2 |
70 (28+30+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
19647 |
РЕПЕЦЬКА І.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
5 |
138 (50+52+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Михаць Ігор Львович |
19648 |
РЕПІНЬОВСЬКА А.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
4 |
108 (36+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Воробець Надія Теодорівна |
19649 |
РЕПІНЬОВСЬКА М.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
6 |
92 (18+32+42) |
|
|
|
С3 |
Воробець Надія Теодорівна |
19650 |
РЕПКА В.А. |
14630 |
м. Сколе |
Коростівська ЗОШ |
5 |
59 (10+23+26) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
19651 |
РЕПРИНЦЕВ Д.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
6 |
98 (40+28+30) |
|
С1 |
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
19652 |
РЕПЧАК В.І. |
14194 |
м. Трускавець |
СЗШ № 1 |
2 |
76 (28+24+24) |
З |
|
|
|
Томашівська Наталія Валеріївна |
19653 |
РЕПЧАК Я.К. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
7 |
55 (21+14+20) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
19654 |
РЕУЛЕЦЬ Ю.В. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
19655 |
РЕХНЮК У.М. |
14718 |
м. Сокаль |
НВК ЗШ № 2 ліцей |
4 |
114 (36+36+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кнейчук Наталія Володимирівна |
19656 |
РЕШАВЕЦЬ Б.А. |
14116 |
м. Львів |
СЗШ № 23 |
2 |
66 (30+24+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
19657 |
РЕШЕТАР І.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
5 |
160 (52+60+48) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
19658 |
РЕШЕТИЛО А.Ю. |
14470 |
м. Пустомити |
Лапаївська ЗОШ |
3 |
108 (30+36+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
19659 |
РЕШЕТІВСЬКА А.Д. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
6 |
49 (8+13+28) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
19660 |
РЕШЕТІВСЬКА Т.Р. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
3 |
96 (42+30+24) |
|
С1 |
|
|
Булас Надія Антонівна |
19661 |
РЕШЕТНИК І.Р. |
14169 |
м. Новий Розділ |
СШ № 5 |
4 |
104 (36+36+32) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Верес Галина Мирославівна |
19662 |
РЕШЕТНИК Ю.Р. |
14059 |
м. Львів |
ССЗШ № 37 |
5 |
83 (30+27+26) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
19663 |
РЕШЕТНІКОВ І.О. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
4 |
100 (24+42+34) |
|
|
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
19664 |
РЕШЕТНІКОВ С.М. |
14480 |
м. Пустомити |
Наварійська ЗОШ |
6 |
132 (50+34+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
19665 |
РЕШЕТНІКОВА А.М. |
14480 |
м. Пустомити |
Наварійська ЗОШ |
5 |
134 (50+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
19666 |
РЕШІТНИК О.Н. |
14120 |
м. Львів |
СЗШ № 41 |
1 |
68 (26+18+24) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
19667 |
РЕШТЕЙ І.С. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
9 |
103 (48+26+29) |
|
С1 |
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
19668 |
РЕШТЕЙ М.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
96 (18+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
19669 |
РЕШТЕЙ У.Ю. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
11 |
126 (54+26+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
19670 |
РЕШТЕЙ Х.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
8 |
88 (42+24+22) |
|
С1 |
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
19671 |
РЄПІН С.В. |
14098 |
м. Львів |
СЗШ № 50 |
9 |
129 (48+26+55) |
|
С1 |
|
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
19672 |
РИБАК А. |
14491 |
м. Пустомити |
Ставчанська ЗОШ |
3 |
102 (24+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
19673 |
РИБАК А.О. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
3 |
114 (42+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Булас Надія Антонівна |
19674 |
РИБАК В.І. |
14101 |
м. Львів |
СЗШ № 66 |
4 |
84 (18+36+30) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
19675 |
РИБАК Д.І. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
4 |
84 (30+24+30) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
19676 |
РИБАК З.Я. |
14108 |
м. Львів |
"Малюк" |
4 |
88 (24+30+34) |
|
|
|
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
19677 |
РИБАК М.П. |
14669 |
м. Сокаль |
Сілецька ЗШ |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
19678 |
РИБАК Н.Б. |
14044 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок " Провесінь" |
5 |
93 (34+23+36) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
19679 |
РИБАК О. |
14910 |
м. Яворів |
Ясниська СЗШ |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
19680 |
РИБАК О. . |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
8 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
19681 |
РИБАК О.І. |
14101 |
м. Львів |
СЗШ № 66 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
19682 |
РИБАК Р.В. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
9 |
129 (48+32+49) |
|
С1 |
|
С3 |
Гарбіч Людмила Іванівна |
19683 |
РИБАК С.В. |
14530 |
м. Радехів |
Бишівська ЗОШ |
3 |
94 (36+30+28) |
|
С1 |
|
|
Брановський Володимир Іванович |
19684 |
РИБАК С.Р. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
5 |
76 (26+30+20) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
19685 |
РИБАК Х.Т. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
2 |
66 (24+30+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
19686 |
РИБАЛКА О.Р. |
14385 |
м. Жовква |
ЗОШ № 3 |
6 |
122 (44+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
19687 |
РИБАЛКО Н. . |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
2 |
68 (20+24+24) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Біда Наталія Романівна |
19688 |
РИБАЦОК С.І. |
14036 |
м. Львів |
СЗШ № 65 |
6 |
105 (40+35+30) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
19689 |
РИБАЧУК В.А. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
8 |
165 (60+60+45) |
З |
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
19690 |
РИБАЧУК Д.Ю. |
14701 |
м. Сокаль |
Забузька ЗШ |
2 |
86 (26+30+30) |
З |
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
19691 |
РИБІЙ І.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
10 |
111 (42+32+37) |
|
С1 |
|
|
Шманько Андрій Петрович |
19692 |
РИБІЙ О.Р. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
3 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
19693 |
РИБІЦЬКИЙ І.І. |
14185 |
м. Стрий |
СЗШ № 6 |
4 |
74 (30+30+14) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
19694 |
РИБІЦЬКИЙ Р.Р. |
14185 |
м. Стрий |
СЗШ № 6 |
4 |
102 (30+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Пістун Надія Данилівна |
19695 |
РИБКА О.І. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
6 |
111 (44+35+32) |
|
С1 |
|
|
Булас Надія Антонівна |
19696 |
РИБКА Т.С. |
14458 |
м. Пустомити |
Пасіки-Зубрицька ЗОШ |
5 |
112 (46+18+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
19697 |
РИБКІН М.І. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
2 |
82 (28+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
19698 |
РИБОТЕЦЬКИЙ В.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
8 |
98 (45+26+27) |
|
С1 |
|
|
Михаць Ігор Львович |
19699 |
РИБОТИЦЬКИЙ В.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
7 |
126 (39+60+27) |
|
|
С2 |
|
Михаць Ігор Львович |
19700 |
РИБСЬКА С |
14044 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок " Провесінь" |
5 |
154 (54+46+54) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
19701 |
РИБЧИНСЬКИЙ М.В. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
4 |
108 (42+36+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
19702 |
РИБЧИЧ А.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
11 |
144 (54+38+52) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
19703 |
РИБЯК В.В. |
14098 |
м. Львів |
СЗШ № 50 |
3 |
72 (24+30+18) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
19704 |
РИБЯК В.Р. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
8 |
132 (60+36+36) |
|
С1 |
|
|
Михаць Ігор Львович |
19705 |
РИБЯК М.І. |
14148 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 5 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
19706 |
РИБЯК М.Р. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
5 |
138 (50+54+34) |
|
С1 |
С2 |
|
Михаць Ігор Львович |
19707 |
РИБЯК Р.Т. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
8 |
127 (48+48+31) |
|
С1 |
С2 |
|
Михаць Ігор Львович |
19708 |
РИВАК М.Д. |
14045 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок "Дзвіночок" |
3 |
102 (30+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
19709 |
РИВАК О.А. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
5 |
101 (32+31+38) |
|
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
19710 |
РИВАК Я.М. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
8 |
127 (57+36+34) |
|
С1 |
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
19711 |
РИВІС Ю.Я. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
3 |
48 (24+12+12) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
19712 |
РИВКО О.І. |
14166 |
м. Новий Розділ |
НВК "Лідер" |
2 |
64 (28+12+24) |
|
С1 |
|
С3 |
Верес Галина Мирославівна |
19713 |
РИГАЛЯ І.М. |
14614 |
м. Сколе |
Підгородецька ЗОШ |
9 |
145 (60+40+45) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
19714 |
РИГІЦ В.Р. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
7 |
151 (60+46+45) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
19715 |
РИГІЦ В.Р. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
5 |
94 (22+48+24) |
|
|
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
19716 |
РИГУС В.А. |
14853 |
м. Стрий |
Бережницький НВК |
4 |
108 (42+36+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Романова Лілія Володимирівна |
19717 |
РИГУС В.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
3 |
126 (36+48+42) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
19718 |
РИГУС М.Б. |
14178 |
м. Самбір |
СШ № 10 |
8 |
114 (48+32+34) |
|
С1 |
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
19719 |
РИДЕЛЬ Б.С. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
19720 |
РИДЕЛЬ С.С. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
7 |
68 (30+18+20) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
19721 |
РИДЗАК А.П. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
7 |
147 (45+60+42) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
19722 |
РИДЗАК М.І. |
14756 |
м. Старий Самбір |
Страшевицька ЗСШ |
6 |
80 (26+24+30) |
|
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
19723 |
РИЖІЙ В.А. |
14207 |
м. Червоноград |
ЗШ № 11 |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
19724 |
РИЖКО С.Б. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
6 |
110 (42+38+30) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
19725 |
РИЖОВА А.В. |
14665 |
м. Сокаль |
Великомостівський ЗШ-НВК-ліцей |
4 |
108 (30+36+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Кнейчук Наталія Володимирівна |
19726 |
РИЖУК П.І. |
14122 |
м. Львів |
СЗШ № 44 |
7 |
155 (57+54+44) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
19727 |
РИК В.І. |
14074 |
м. Львів |
ЛСШ № 69 |
4 |
120 (36+48+36) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
19728 |
РИК М.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
9 |
134 (54+38+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
19729 |
РИК Р.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
7 |
95 (36+28+31) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
19730 |
РИК Т.А. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
19731 |
РИКАВЕЦЬ Е.В. |
14643 |
м. Сколе |
Сможенська ЗОШ |
8 |
106 (39+40+27) |
|
|
С2 |
|
Багрич Галина Миколаївна |
19732 |
РИКМАС О.В. |
14376 |
м. Жовква |
Новокам’янська ЗОШ |
4 |
74 (30+42+2) |
|
|
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
19733 |
РИЛИК А.Ю. |
14302 |
м. Жидачів |
ЗОШ № 2 |
9 |
119 (42+34+43) |
|
С1 |
|
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
19734 |
РИЛІНГ В.Р. |
14530 |
м. Радехів |
Бишівська ЗОШ |
6 |
99 (40+23+36) |
|
С1 |
|
|
Брановський Володимир Іванович |
19735 |
РИЛЬСЬКИЙ С.Т. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
6 |
143 (50+45+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Панченко Наталія Сергіївна |
19736 |
РИЛЮК Д.Т. |
14853 |
м. Стрий |
Бережницький НВК |
3 |
82 (30+42+10) |
|
|
С2 |
|
Романова Лілія Володимирівна |
19737 |
РИМ А.М. |
14464 |
м. Пустомити |
Семенівська ЗОШ |
3 |
114 (36+42+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
19738 |
РИМАР І.Р. |
14207 |
м. Червоноград |
ЗШ № 11 |
4 |
126 (36+42+48) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
19739 |
РИМАР М.Р. |
14207 |
м. Червоноград |
ЗШ № 11 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
19740 |
РИМАРЧУК А.Ю. |
14189 |
м. Стрий |
СЗШ № 10 |
3 |
86 (30+42+14) |
|
|
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
19741 |
РИМАРЧУК Б.О. |
14182 |
м. Стрий |
СЗШ № 3 |
9 |
37 (18+8+11) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
19742 |
РИМСЬКА Х.М. |
14112 |
м. Львів |
Школа радості |
4 |
80 (30+36+14) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
19743 |
РИМСЬКИЙ В.О. |
14480 |
м. Пустомити |
Наварійська ЗОШ |
3 |
70 (24+30+16) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
19744 |
РИНДА Т.О. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
7 |
104 (30+34+40) |
|
|
|
С3 |
Біда Наталія Романівна |
19745 |
РИНСЬКА С.Р. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
5 |
104 (28+40+36) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
19746 |
РИНЧАК І.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
64 (18+24+22) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
19747 |
РИПЯНЧИН І.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
9 |
141 (60+30+51) |
|
С1 |
|
С3 |
Булас Надія Антонівна |
19748 |
РИПЯНЧИН О.Я. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
3 |
116 (36+36+44) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
19749 |
РИС В.В. |
14942 |
м. Яворів |
Смолинська СЗШ |
7 |
171 (60+60+51) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
19750 |
РИС О.Ю. |
14938 |
м. Яворів |
Салашівська СЗШ |
5 |
142 (52+42+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
19751 |
РИСИЧ М.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
96 (24+42+30) |
|
|
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
19752 |
РИСИЧ Н.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
80 (24+24+32) |
|
|
|
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
19753 |
РИСКАЛЬЧИК М.І. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
6 |
145 (52+45+48) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
19754 |
РИСЬ Т.С. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
6 |
126 (54+36+36) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
19755 |
РИФЯ К А.Р. |
14016 |
м. Львів |
Українська приватна гімназія, ЗСППШ "Альфа" |
3 |
96 (30+36+30) |
|
|
С2 |
|
Білий Микола Михайлович |
19756 |
РИФЯК А.М. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
2 |
66 (30+12+24) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліпецька Віра Семенівна |
19757 |
РИФЯК В.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
3 |
78 (24+24+30) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
19758 |
РИФЯК Х.Р. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
10 |
108 (36+20+52) |
|
|
|
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
19759 |
РИХВА А.Я. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
11 |
90 (36+20+34) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
19760 |
РИХВА В.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
3 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
19761 |
РИХЛЕВИЧ М.Б. |
14098 |
м. Львів |
СЗШ № 50 |
6 |
116 (34+48+34) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
19762 |
РИХЛІНСЬКА Д. . |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
6 |
148 (52+48+48) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
19763 |
РИХЛІНСЬКА С.А. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
2 |
82 (28+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
19764 |
РИХЛІЦЬКИЙ О.А. |
14172 |
м. Самбір |
СШ № 1 |
1 |
72 (24+30+18) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
19765 |
РИЧАК В.А. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
6 |
108 (48+36+24) |
|
С1 |
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
19766 |
РИЧАК Д.М. |
14678 |
м. Сокаль |
Острівський НВК-ЗШ-дитячий садок |
2 |
60 (30+18+12) |
|
С1 |
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
19767 |
РИЧЕЛЬ А. . |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
4 |
126 (36+42+48) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
19768 |
РИЧКІН Р.О. |
14204 |
м. Червоноград |
СШ № 8 |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
19769 |
РИЧКОВА С.М. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
7 |
129 (39+36+54) |
|
|
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
19770 |
РИШКАНИЧ Г.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
6 |
136 (58+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
19771 |
РИШКАНИЧ Р.О. |
14834 |
м. Стрий |
Братківський НВК |
11 |
100 (24+18+58) |
|
|
|
С3 |
Романова Лілія Володимирівна |
19772 |
РИШКО Д.І. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
1 |
72 (30+30+12) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
19773 |
РИШТЕЙ М.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
19774 |
РИШТЕЙ О.С. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
9 |
154 (60+42+52) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
19775 |
РИШТИЙ П.І. |
14196 |
м. Трускавець |
СЗШ № 3 |
3 |
114 (30+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Томашівська Наталія Валеріївна |
19776 |
РІВНЯК О.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
4 |
96 (30+36+30) |
|
|
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
19777 |
РІДКОДУБ І.А. |
14475 |
м. Пустомити |
Оброшинська ЗОШ |
4 |
138 (48+48+42) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
19778 |
РІДКОДУБ М.А. |
14475 |
м. Пустомити |
Оброшинська ЗОШ |
5 |
157 (52+51+54) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
19779 |
РІЖКО О.О. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
6 |
112 (30+46+36) |
|
|
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
19780 |
РІЖНІВ М.В. |
14624 |
м. Сколе |
Волосянківська ЗОШ |
2 |
12 (0+12+0) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
19781 |
РІЖНІВ Р |
14620 |
м. Сколе |
НВК СЗШ гімназія с. Тухля |
7 |
103 (30+42+31) |
|
|
С2 |
|
Багрич Галина Миколаївна |
19782 |
РІЖНІВ С.М. |
14192 |
м. Стрий |
Гімназія |
3 |
90 (30+30+30) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
19783 |
РІЖНІВ Ю.В. |
14624 |
м. Сколе |
Волосянківська ЗОШ |
3 |
30 (6+0+24) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
19784 |
РІЗАК В.А. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
19785 |
РІЗАК М.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
8 |
117 (45+36+36) |
|
С1 |
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
19786 |
РІЗАК С.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
1 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
19787 |
РІЗЕНКО Х.О. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
8 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
19788 |
РІЗНИК М.Р. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
11 |
106 (36+24+46) |
|
|
|
С3 |
Біда Наталія Романівна |
19789 |
РІЗНИК М.Ю. |
14040 |
м. Львів |
СЗШ № 49 |
3 |
68 (12+30+26) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
19790 |
РІЗНИК О.О. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
5 |
114 (32+40+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
19791 |
РІЗНИК Р.Р. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
3 |
82 (30+36+16) |
|
|
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
19792 |
РІЗНИК С.В. |
14116 |
м. Львів |
СЗШ № 23 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
19793 |
РІЗНИК С.Ю. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
19794 |
РІЗНИК Ю.А. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
19795 |
РІЗНИК Я.Т. |
14027 |
м. Львів |
СЗШ № 68 |
3 |
108 (42+42+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
19796 |
РІМЖУС Л.З. |
14184 |
м. Стрий |
СЗШ № 5 |
7 |
126 (48+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Пістун Надія Данилівна |
19797 |
РІППЕЛЬ Д. . |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
4 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
19798 |
РІСНА С.А. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
3 |
78 (30+24+24) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
19799 |
РІСНИЙ Н.В. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
1 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
19800 |
РІСНИЙ О.І. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
19801 |
РІТІКОВА В.О. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
5 |
149 (50+57+42) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
19802 |
РІШКО В.Р. |
14690 |
м. Сокаль |
Тартаківська ЗШ |
5 |
88 (30+40+18) |
|
|
С2 |
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
19803 |
РІШКО Д.Д. |
14526 |
м. Радехів |
ЗОШ № 2 |
6 |
87 (20+29+38) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
19804 |
РІШКО Ю.А. |
14186 |
м. Стрий |
СЗШ № 7 |
4 |
86 (30+42+14) |
|
|
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
19805 |
РІШНЯК М.А. |
14504 |
м. Пустомити |
Басівська ЗОШ |
2 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
19806 |
РІШНЯК М.І. |
14016 |
м. Львів |
Українська приватна гімназія, ЗСППШ "Альфа" |
2 |
72 (30+30+12) |
З |
|
|
|
Білий Микола Михайлович |
19807 |
РОБАК А.І. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
4 |
62 (18+30+14) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
19808 |
РОБАК Ю.І. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
5 |
111 (36+33+42) |
|
|
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
19809 |
РОБАКК Д.Р. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
8 |
122 (57+26+39) |
|
С1 |
|
|
Біда Наталія Романівна |
19810 |
РОВЕЦЬКИЙ М.М. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
8 |
98 (39+28+31) |
|
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
19811 |
РОГАЛЬСЬКИЙ Д.Р. |
14051 |
м. Львів |
СЗШ № 29 |
4 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
19812 |
РОГАТИНСЬКИЙ Ю.В. |
14199 |
м. Червоноград |
НВК № 3 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
19813 |
РОГАЧОВА Ю.П. |
14042 |
м. Львів |
СЗШ № 42 |
2 |
66 (24+24+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
19814 |
РОГОВА В.Ю. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
2 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
19815 |
РОГОВСЬКА С.Ю. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
8 |
130 (48+40+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
19816 |
РОГОВСЬКА Х.С. |
14207 |
м. Червоноград |
ЗШ № 11 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
19817 |
РОГОВСЬКИЙ А.Р. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
5 |
123 (46+41+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
19818 |
РОГОВСЬКИЙ Д.В. |
14197 |
м. Червоноград |
ЗШ № 1 |
9 |
114 (42+30+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Перець Надія Михайлівна |
19819 |
РОГОЖИНСЬКА А.С. |
14767 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 1 |
8 |
171 (60+60+51) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
19820 |
РОГОЖИНСЬКИЙ Т.Р. |
14475 |
м. Пустомити |
Оброшинська ЗОШ |
6 |
149 (46+49+54) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
19821 |
РОГОС В.М. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
4 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
19822 |
РОГОТ Г.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
8 |
99 (48+20+31) |
|
С1 |
|
|
Біда Наталія Романівна |
19823 |
РОГУЛЯ А.А. |
14036 |
м. Львів |
СЗШ № 65 |
6 |
99 (42+33+24) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
19824 |
РОГУЛЯ О.В. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
19825 |
РОГУЦЬКА І.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
8 |
130 (60+36+34) |
|
С1 |
|
|
Біда Наталія Романівна |
19826 |
РОГУЦЬКА І.В. |
14555 |
м. Радехів |
Радванцівська ЗОШ |
7 |
76 (27+16+33) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
19827 |
РОГУЦЬКА Х.М. |
14016 |
м. Львів |
Українська приватна гімназія, ЗСППШ "Альфа" |
3 |
70 (30+36+4) |
|
|
С2 |
|
Білий Микола Михайлович |
19828 |
РОДИК Д.А. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
2 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
19829 |
РОДИНЮК В.І. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
19830 |
РОДИЧ В.А. |
14101 |
м. Львів |
СЗШ № 66 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
19831 |
РОДІОНОВ М.Ю. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
3 |
78 (18+42+18) |
|
|
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
19832 |
РОДІОНОВА А.А. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
19833 |
РОДЬ Н.О. |
14676 |
м. Сокаль |
Белзька ЗШ |
8 |
142 (54+42+46) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кнейчук Наталія Володимирівна |
19834 |
РОДЬ Ю.О. |
14676 |
м. Сокаль |
Белзька ЗШ |
7 |
148 (60+42+46) |
З |
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
19835 |
РОЖАК К.В. |
14732 |
м. Сокаль |
Загальноосвітня школа-інтернат |
2 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
19836 |
РОЖАК М.О. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
6 |
120 (38+36+46) |
|
|
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
19837 |
РОЖАК О.В. |
14036 |
м. Львів |
СЗШ № 65 |
6 |
146 (58+42+46) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
19838 |
РОЖАК О.В. |
14378 |
м. Жовква |
Потелицька ЗОШ |
7 |
127 (45+54+28) |
|
С1 |
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
19839 |
РОЖАНКІВСЬКИЙ Р.Я. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
6 |
151 (46+57+48) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
19840 |
РОЖАНСЬКА І.О. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
9 |
164 (60+56+48) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
19841 |
РОЖЕНКО Д.О. |
14125 |
м. Львів |
СЗШ № 57 |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
19842 |
РОЖИЛО Є.А. |
14140 |
м. Львів |
ШЕЛ |
6 |
115 (50+33+32) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
19843 |
РОЖКО Д.І. |
14382 |
м. Жовква |
Дублянська ЗОШ |
8 |
108 (33+42+33) |
|
|
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
19844 |
РОЖКО І. . |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
7 |
123 (39+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
19845 |
РОЖКО К.К. |
14094 |
м. Львів |
СЗШ № 36 |
3 |
102 (24+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
19846 |
РОЖКО Ю.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
7 |
103 (39+42+22) |
|
|
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
19847 |
РОЖКОВА В. . |
14092 |
м. Львів |
СЗШ № 17 |
5 |
61 (20+27+14) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
19848 |
РОЖКОВИХ А.О. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
6 |
125 (50+27+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
19849 |
РОЖКОВИЧ В.І. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
6 |
82 (22+30+30) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
19850 |
РОЖКОВИЧ С.І. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
19851 |
РОЖНЯТОВСЬКА А.А. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
9 |
94 (48+18+28) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
19852 |
РОЖНЯТОВСЬКА О.М. |
14184 |
м. Стрий |
СЗШ № 5 |
9 |
94 (42+24+28) |
|
С1 |
|
|
Пістун Надія Данилівна |
19853 |
РОЖНЯТОВСЬКА О.М. |
14184 |
м. Стрий |
СЗШ № 5 |
9 |
99 (42+24+33) |
|
С1 |
|
|
Пістун Надія Данилівна |
19854 |
РОЖОК О.С. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
2 |
58 (22+18+18) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
19855 |
РОЖУК О.О. |
14949 |
м. Яворів |
Гімназія ім. Маковея |
7 |
130 (39+60+31) |
|
|
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
19856 |
РОЗБЕРГ В.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
1 |
78 (24+30+24) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
19857 |
РОЗБЕРГ О.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
96 (24+42+30) |
|
|
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
19858 |
РОЗБОРСЬКА М.Я. |
14152 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 16 |
10 |
160 (60+40+60) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
19859 |
РОЗВАДОВСЬКА О.Р. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
8 |
142 (51+46+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Булас Надія Антонівна |
19860 |
РОЗВАДОВСЬКИЙ А.А. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
19861 |
РОЗДІЛЬСЬКА Р.А. |
14032 |
м. Львів |
НВК "Гроно" |
3 |
90 (36+24+30) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
19862 |
РОЗДОБУДЬКО В.В. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
8 |
87 (33+30+24) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
19863 |
РОЗДОЛЬСЬКА Л.Б. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
19864 |
РОЗДОЛЬСЬКА Ю.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
19865 |
РОЗДОЛЬСЬКИЙ В.Ю. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
5 |
95 (32+27+36) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
19866 |
РОЗЛУЦЬКА Ю. . |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
19867 |
РОЗЛУЦЬКИЙ В.А. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
108 (30+48+30) |
|
|
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
19868 |
РОЗЛУЦЬКИЙ В.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
54 (12+12+30) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
19869 |
РОЗЛУЦЬКИЙ Р |
14059 |
м. Львів |
ССЗШ № 37 |
7 |
93 (36+24+33) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
19870 |
РОЗЛУЦЬКИЙ Р.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
19871 |
РОЗМАН О.Б. |
14076 |
м. Львів |
СЗШ № 86 |
10 |
134 (48+34+52) |
|
С1 |
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
19872 |
РОЗМСС Д.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
10 |
116 (48+20+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Михаць Ігор Львович |
19873 |
РОЗПЕНДОВСЬКИЙ Н.М. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
9 |
103 (54+36+13) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
19874 |
РОЗУМ Д.В. |
14466 |
м. Пустомити |
Містківська ЗОШ |
3 |
98 (30+48+20) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
19875 |
РОЗУМ С.С. |
14026 |
м. Львів |
СЗШ № 67 |
8 |
38 (12+12+14) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
19876 |
РОЗУМІЙКО І.Ю. |
14406 |
м. Жовква |
Кунинська ЗОШ |
2 |
78 (24+30+24) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
19877 |
РОЗУМІЙКО П.Р. |
14377 |
м. Жовква |
Новоскварявська ЗОШ |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
19878 |
РОЗУМІЙКО С.Р. |
14377 |
м. Жовква |
Новоскварявська ЗОШ |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
19879 |
РОЗХІДЧЕНКА Б.О. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
3 |
60 (24+24+12) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
19880 |
РОЇК А.І. |
14027 |
м. Львів |
СЗШ № 68 |
3 |
96 (36+36+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
19881 |
РОЇК В. . |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
3 |
102 (24+36+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
19882 |
РОЇК Д.І. |
14028 |
м. Львів |
ЗОШ № 74 |
8 |
127 (48+34+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
19883 |
РОЇК О.М. |
14117 |
м. Львів |
СЗШ № 30 |
10 |
117 (42+32+43) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
19884 |
РОЇК О.Р. |
14190 |
м. Стрий |
СЗШ № 11 |
4 |
70 (24+24+22) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
19885 |
РОЇК Х.В. |
14285 |
м. Жидачів |
Ходорівська СЗШ № 1 |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
19886 |
РОЙ А.К. |
14047 |
м. Львів |
СЗШ № 6 |
4 |
100 (30+42+28) |
|
|
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
19887 |
РОЙ Т.Р. |
14117 |
м. Львів |
СЗШ № 30 |
4 |
84 (30+24+30) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
19888 |
РОЙКО А.В. |
14380 |
м. Жовква |
Староскварявська ЗОШ |
3 |
126 (42+48+36) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
19889 |
РОЙС С. . |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
4 |
90 (18+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Михаць Ігор Львович |
19890 |
РОКИТА Т.Р. |
14551 |
м. Радехів |
Нивицька ЗОШ |
9 |
126 (48+20+58) |
|
С1 |
|
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
19891 |
РОКИЦЬКА А.В. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
7 |
144 (57+42+45) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
19892 |
РОКИЦЬКИЙ В.Б. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
4 |
102 (30+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Біда Наталія Романівна |
19893 |
РОКИЦЬКИЙ Д.В. |
14016 |
м. Львів |
Українська приватна гімназія, ЗСППШ "Альфа" |
7 |
132 (39+50+43) |
|
|
С2 |
С3 |
Білий Микола Михайлович |
19894 |
РОКИЦЬКИЙ О.В. |
14016 |
м. Львів |
Українська приватна гімназія, ЗСППШ "Альфа" |
5 |
120 (36+48+36) |
|
|
С2 |
|
Білий Микола Михайлович |
19895 |
РОКОЦЬКИЙ Ю.Б. |
14207 |
м. Червоноград |
ЗШ № 11 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
19896 |
РОКОШЕВСЬКА М.Т. |
14906 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 3 |
6 |
162 (60+42+60) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
19897 |
РОКУШ В.І. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
5 |
57 (26+23+8) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
19898 |
РОЛІНА О.С. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
9 |
132 (48+38+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
19899 |
РОЛЬ Л.Р. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
9 |
88 (48+20+20) |
|
С1 |
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
19900 |
РОЛЬКО Р.В. |
14387 |
м. Жовква |
Магерівська ЗОШ |
8 |
162 (60+54+48) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
19901 |
РОМАЗАН І.Р. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
11 |
52 (6+36+10) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
19902 |
РОМАН А.А. |
14527 |
м. Радехів |
ЗОШ № 3 |
1 |
88 (28+30+30) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
19903 |
РОМАН А.О. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
5 |
102 (34+38+30) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
19904 |
РОМАН Д.Й. |
14950 |
м. Яворів |
СЗШ 1 ст. |
3 |
108 (36+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
19905 |
РОМАН К.Б. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
96 (30+36+30) |
|
|
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
19906 |
РОМАН К.І. |
14099 |
м. Львів |
СЗШ № 51 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
19907 |
РОМАН К.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
90 (24+36+30) |
|
|
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
19908 |
РОМАН М.Д. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
9 |
147 (54+42+51) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
19909 |
РОМАН М.М. |
14205 |
м. Червоноград |
ЗШ № 9 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
19910 |
РОМАН О.А. |
14117 |
м. Львів |
СЗШ № 30 |
6 |
108 (32+36+40) |
|
|
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
19911 |
РОМАН С.В. |
14172 |
м. Самбір |
СШ № 1 |
2 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
19912 |
РОМАН Ю.Ю. |
14099 |
м. Львів |
СЗШ № 51 |
2 |
50 (26+18+6) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
19913 |
РОМАНЕНКО Р. . |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
10 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
19914 |
РОМАНЕЦЬ А.В. |
14382 |
м. Жовква |
Дублянська ЗОШ |
4 |
62 (24+30+8) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
19915 |
РОМАНЕЦЬ Т.А. |
14474 |
м. Пустомити |
Чорношовицький НВК |
6 |
150 (54+54+42) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
19916 |
РОМАНЕЦЬ Ю.А. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
3 |
78 (24+24+30) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
19917 |
РОМАНЕЧКО М.С. |
14488 |
м. Пустомити |
Сокільницька ЗОШ |
8 |
90 (39+24+27) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
19918 |
РОМАНИК А.М. |
14093 |
м. Львів |
СЗШ № 31 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
19919 |
РОМАНИК М.А. |
14934 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 1 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
19920 |
РОМАНИК Р.Ю. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
11 |
122 (48+30+44) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
19921 |
РОМАНИК С.А. |
14618 |
м. Сколе |
Славська ЗОШ |
3 |
100 (30+36+34) |
|
|
С2 |
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
19922 |
РОМАНИК Т.В. |
14198 |
м. Червоноград |
ЗШ № 2 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
19923 |
РОМАНИНА М.І. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
3 |
70 (24+30+16) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
19924 |
РОМАНИНЕЦЬ Ю.І. |
14633 |
м. Сколе |
Лавочанська ЗОШ № 2 |
5 |
73 (18+33+22) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
19925 |
РОМАНИОК Я |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
6 |
101 (30+31+40) |
|
|
|
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
19926 |
РОМАНИШАК В.В. |
14166 |
м. Новий Розділ |
НВК "Лідер" |
2 |
68 (20+24+24) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Верес Галина Мирославівна |
19927 |
РОМАНИШИН В.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
5 |
53 (18+17+18) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
19928 |
РОМАНИШИН Д.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
3 |
90 (36+30+24) |
|
С1 |
|
|
Булас Надія Антонівна |
19929 |
РОМАНИШИН Д.З. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
9 |
93 (18+32+43) |
|
|
|
С3 |
Біда Наталія Романівна |
19930 |
РОМАНИШИН Д.Р. |
14034 |
м. Львів |
"Світанок" |
4 |
126 (48+42+36) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
19931 |
РОМАНИШИН Д.С. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
19932 |
РОМАНИШИН М.А. |
14034 |
м. Львів |
"Світанок" |
2 |
44 (20+12+12) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
19933 |
РОМАНИШИН М.М. |
14183 |
м. Стрий |
СЗШ № 4 |
2 |
76 (28+30+18) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
19934 |
РОМАНИШИН М.Р. |
14935 |
м. Яворів |
НВК СЗШ ДНЗ с. Бірки |
5 |
82 (26+26+30) |
|
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
19935 |
РОМАНИШИН Н.А. |
14934 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 1 |
3 |
18 (18+0+0) |
|
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
19936 |
РОМАНИШИН Н.Б. |
14487 |
м. Пустомити |
Зубрянський НВК |
3 |
92 (36+42+14) |
|
С1 |
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
19937 |
РОМАНИШИН Н.О. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
2 |
72 (30+24+18) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
19938 |
РОМАНИШИН О.Б. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
3 |
62 (30+24+8) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
19939 |
РОМАНИШИН Р. . |
14114 |
м. Львів |
СЗШ № 20 |
9 |
143 (60+34+49) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
19940 |
РОМАНИШИН Р.С. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
8 |
109 (45+24+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Воробець Надія Теодорівна |
19941 |
РОМАНИШИН Ю.Р. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
19942 |
РОМАНИШИН Я.І. |
14463 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 2 |
5 |
152 (44+54+54) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
19943 |
РОМАНИШИНА І.М. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
9 |
140 (48+46+46) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
19944 |
РОМАНИШИНА О.П. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
6 |
126 (42+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
19945 |
РОМАНІВ А.В. |
14326 |
м. Жидачів |
Межирічанська ЗОШ |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
19946 |
РОМАНІВ Б.В. |
14556 |
м. Радехів |
Середпільцівський НВК |
9 |
78 (30+20+28) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
19947 |
РОМАНІВ В. . |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
4 |
72 (30+36+6) |
|
|
С2 |
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
19948 |
РОМАНІВ В.А. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
10 |
132 (48+32+52) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
19949 |
РОМАНІВ В.В. |
14282 |
м. Жидачів |
НВК |
8 |
115 (48+28+39) |
|
С1 |
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
19950 |
РОМАНІВ В.І. |
14284 |
м. Жидачів |
Гімназія |
8 |
109 (48+30+31) |
|
С1 |
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
19951 |
РОМАНІВ В.О. |
14073 |
м. Львів |
ЗШ "Первоцвіт" |
3 |
102 (30+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
19952 |
РОМАНІВ В.П. |
14186 |
м. Стрий |
СЗШ № 7 |
6 |
107 (36+35+36) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
19953 |
РОМАНІВ І.А. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
6 |
138 (42+48+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Воробець Надія Теодорівна |
19954 |
РОМАНІВ М.В. |
14531 |
м. Радехів |
Нововитківська ЗОШ |
7 |
132 (60+36+36) |
|
С1 |
|
|
Брановський Володимир Іванович |
19955 |
РОМАНІВ М.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
19956 |
РОМАНІВ О. |
14005 |
м. Львів |
СЗШ № 62 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
19957 |
РОМАНІВ О.В. |
14282 |
м. Жидачів |
НВК |
10 |
81 (24+14+43) |
|
|
|
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
19958 |
РОМАНІВ О.І. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
7 |
129 (48+36+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Лободяк Леся Мар'янівна |
19959 |
РОМАНІВ П.В. |
14290 |
м. Жидачів |
Бортниківська СЗШ |
4 |
84 (30+30+24) |
|
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
19960 |
РОМАНІВ Р.В. |
14290 |
м. Жидачів |
Бортниківська СЗШ |
1 |
78 (30+18+30) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
19961 |
РОМАНІВ Р.В. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
1 |
66 (24+30+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
19962 |
РОМАНІВ Р.Р. |
14096 |
м. Львів |
ССЗШ № 46 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
19963 |
РОМАНІВ С.А. |
14304 |
м. Жидачів |
Монастирецький НВК |
5 |
62 (22+20+20) |
|
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
19964 |
РОМАНІВ С.А. |
14156 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 3 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
19965 |
РОМАНІВ С.Б. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
3 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
19966 |
РОМАНІВ С.П. |
14190 |
м. Стрий |
СЗШ № 11 |
4 |
82 (30+36+16) |
|
|
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
19967 |
РОМАНІВ С.С. |
14153 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 17 |
6 |
76 (18+24+34) |
|
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
19968 |
РОМАНІВ Т.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
10 |
100 (48+18+34) |
|
С1 |
|
|
Біда Наталія Романівна |
19969 |
РОМАНІВ Х.А. |
14319 |
м. Жидачів |
Бориницька ЗОШ |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
19970 |
РОМАНІВ Х.А. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
11 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
19971 |
РОМАНІВ Я.Б. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
10 |
123 (48+46+29) |
|
С1 |
С2 |
|
Булас Надія Антонівна |
19972 |
РОМАНІВ Я.Є. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
9 |
121 (54+36+31) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
19973 |
РОМАНІК К.І. |
14171 |
м. Самбір |
ПШ № 2 |
2 |
72 (30+24+18) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
19974 |
РОМАНКІВ В.М. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
7 |
127 (57+30+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Булас Надія Антонівна |
19975 |
РОМАНКІВ Л.Р. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
5 |
92 (32+30+30) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
19976 |
РОМАНКО В.Р. |
14206 |
м. Червоноград |
НВК № 10 |
2 |
72 (30+30+12) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
19977 |
РОМАНКО О.А. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
8 |
144 (57+48+39) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
19978 |
РОМАНОВ В.Є. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
10 |
108 (30+32+46) |
|
|
|
С3 |
Біда Наталія Романівна |
19979 |
РОМАНОВА Є.В. |
14147 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 4 |
4 |
92 (30+42+20) |
|
|
С2 |
|
Юрків Андрій Степанович |
19980 |
РОМАНОВИЧ А.Т. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
19981 |
РОМАНОВИЧ Г.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
8 |
126 (45+36+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
19982 |
РОМАНОВИЧ Д.О. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
19983 |
РОМАНОВИЧ Л.О. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
7 |
81 (36+22+23) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
19984 |
РОМАНОВИЧ О.В. |
14614 |
м. Сколе |
Підгородецька ЗОШ |
5 |
93 (22+17+54) |
|
|
|
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
19985 |
РОМАНОВИЧ О.І. |
14850 |
м. Стрий |
Станківська СЗШ |
7 |
139 (54+48+37) |
|
С1 |
С2 |
|
Романова Лілія Володимирівна |
19986 |
РОМАНОВСЬКА А.В. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
6 |
100 (40+18+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
19987 |
РОМАНСЬКА В.І. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
19988 |
РОМАНСЬКА І.Р. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
8 |
83 (27+26+30) |
|
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
19989 |
РОМАНСЬКА М.В. |
14196 |
м. Трускавець |
СЗШ № 3 |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Томашівська Наталія Валеріївна |
19990 |
РОМАНУС Я.І. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
6 |
151 (46+51+54) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
19991 |
РОМАНЦІВ А.Я. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
9 |
154 (60+48+46) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
19992 |
РОМАНЦУК І.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
19993 |
РОМАНЧАК А.Б. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
5 |
146 (44+42+60) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
19994 |
РОМАНЧАК В.Б. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
19995 |
РОМАНЧАК Д.І. |
14096 |
м. Львів |
ССЗШ № 46 |
3 |
88 (30+36+22) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
19996 |
РОМАНЧАК І.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
8 |
95 (36+28+31) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
19997 |
РОМАНЧАК С.В. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
19998 |
РОМАНЧАК Ю.В. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
7 |
178 (60+60+58) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
19999 |
РОМАНЧЕНК О Н.В. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
20000 |
РОМАНЧЕНКО В. . |
14092 |
м. Львів |
СЗШ № 17 |
5 |
108 (24+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
20001 |
РОМАНЧЕНКО К.Л. |
14389 |
м. Жовква |
Рава-Руська ЗОШ № 2 |
4 |
24 (12+12+0) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
20002 |
РОМАНЧИШИН В.О. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
7 |
141 (48+36+57) |
|
С1 |
|
С3 |
Цімарно Марія Петрівна |
20003 |
РОМАНЧИШИН Н.Б. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
8 |
141 (54+48+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
20004 |
РОМАНЧУК А.М. |
14665 |
м. Сокаль |
Великомостівський ЗШ-НВК-ліцей |
2 |
60 (24+24+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
20005 |
РОМАНЧУК А.Р. |
14186 |
м. Стрий |
СЗШ № 7 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
20006 |
РОМАНЧУК А.С. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
5 |
142 (52+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
20007 |
РОМАНЧУК В.Ю. |
14720 |
м. Сокаль |
НВК ЗШ № 4 ліцей |
7 |
120 (48+30+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Кнейчук Наталія Володимирівна |
20008 |
РОМАНЧУК Д.І. |
14180 |
м. Стрий |
СЗШ № 1 |
6 |
142 (36+48+58) |
|
|
С2 |
С3 |
Пістун Надія Данилівна |
20009 |
РОМАНЧУК І.І. |
14180 |
м. Стрий |
СЗШ № 1 |
4 |
96 (30+48+18) |
|
|
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
20010 |
РОМАНЧУК І.Л. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
2 |
64 (28+18+18) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
20011 |
РОМАНЧУК К |
14034 |
м. Львів |
"Світанок" |
3 |
88 (30+30+28) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
20012 |
РОМАНЧУК М.І. |
14099 |
м. Львів |
СЗШ № 51 |
2 |
66 (30+18+18) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
20013 |
РОМАНЧУК М.О. |
14180 |
м. Стрий |
СЗШ № 1 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
20014 |
РОМАНЧУК М.О. |
14007 |
м. Львів |
СЗШ № 4 |
2 |
54 (24+18+12) |
|
С1 |
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
20015 |
РОМАНЧУК Н.О. |
14188 |
м. Стрий |
СЗШ № 9 |
5 |
90 (24+24+42) |
|
|
|
С3 |
Пістун Надія Данилівна |
20016 |
РОМАНЧУК О.А. |
14016 |
м. Львів |
Українська приватна гімназія, ЗСППШ "Альфа" |
2 |
64 (28+18+18) |
|
С1 |
|
|
Білий Микола Михайлович |
20017 |
РОМАНЧУК О.А. |
14540 |
м. Радехів |
Стоянівська ЗОШ |
3 |
80 (18+42+20) |
|
|
С2 |
|
Брановський Володимир Іванович |
20018 |
РОМАНЧУК О.А. |
14540 |
м. Радехів |
Стоянівська ЗОШ |
8 |
106 (54+18+34) |
|
С1 |
|
|
Брановський Володимир Іванович |
20019 |
РОМАНЧУК О.Г. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
10 |
139 (54+40+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
20020 |
РОМАНЧУК О.І. |
14007 |
м. Львів |
СЗШ № 4 |
2 |
68 (26+30+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
20021 |
РОМАНЧУК О.П. |
14853 |
м. Стрий |
Бережницький НВК |
7 |
120 (42+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Романова Лілія Володимирівна |
20022 |
РОМАНЧУК П.В. |
14209 |
м. Червоноград |
НВК № 13 |
5 |
86 (24+14+48) |
|
|
|
С3 |
Перець Надія Михайлівна |
20023 |
РОМАНЧУК Р.В. |
14561 |
м. Радехів |
Яструбичівська ЗОШ |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
20024 |
РОМАНЧУК Р.В. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
7 |
135 (48+42+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
20025 |
РОМАНЧУК С.О. |
14180 |
м. Стрий |
СЗШ № 1 |
6 |
166 (52+54+60) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
20026 |
РОМАНЧУК С.Р. |
14540 |
м. Радехів |
Стоянівська ЗОШ |
3 |
86 (24+42+20) |
|
|
С2 |
|
Брановський Володимир Іванович |
20027 |
РОМАНЧУК С.С. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
7 |
165 (60+54+51) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
20028 |
РОМАНЧУК Я.Ю. |
14099 |
м. Львів |
СЗШ № 51 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
20029 |
РОМАНЬКО С.В. |
14185 |
м. Стрий |
СЗШ № 6 |
5 |
121 (40+45+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
20030 |
РОМАНЬКО Я.В. |
14203 |
м. Червоноград |
ЗШ № 7 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
20031 |
РОМАНЮК А.В. |
14076 |
м. Львів |
СЗШ № 86 |
5 |
108 (42+36+30) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
20032 |
РОМАНЮК А.І. |
14007 |
м. Львів |
СЗШ № 4 |
4 |
76 (30+30+16) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
20033 |
РОМАНЮК А.О. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
3 |
120 (30+42+48) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
20034 |
РОМАНЮК А.Ю. |
14382 |
м. Жовква |
Дублянська ЗОШ |
7 |
115 (48+30+37) |
|
С1 |
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
20035 |
РОМАНЮК Б.Є. |
14669 |
м. Сокаль |
Сілецька ЗШ |
3 |
96 (24+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Кнейчук Наталія Володимирівна |
20036 |
РОМАНЮК В.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
11 |
91 (36+18+37) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
20037 |
РОМАНЮК В.В. |
14094 |
м. Львів |
СЗШ № 36 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
20038 |
РОМАНЮК В.Є. |
14906 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 3 |
4 |
102 (36+30+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
20039 |
РОМАНЮК Д.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
8 |
144 (48+42+54) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
20040 |
РОМАНЮК Є.В. |
14134 |
м. Львів |
Правнича гімназія |
7 |
110 (57+22+31) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
20041 |
РОМАНЮК К.О. |
14114 |
м. Львів |
СЗШ № 20 |
6 |
125 (44+39+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
20042 |
РОМАНЮК М.В. |
14185 |
м. Стрий |
СЗШ № 6 |
6 |
88 (22+24+42) |
|
|
|
С3 |
Пістун Надія Данилівна |
20043 |
РОМАНЮК О.М. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
6 |
112 (36+28+48) |
|
|
|
С3 |
Цімарно Марія Петрівна |
20044 |
РОМАНЮК О.С. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
2 |
72 (30+30+12) |
З |
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
20045 |
РОМАНЮК О.Я. |
14469 |
м. Пустомити |
Милятичівська ЗОШ |
5 |
94 (16+42+36) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
20046 |
РОМАНЮК С.М. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
20047 |
РОМАНЮК С.С. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
4 |
120 (42+42+36) |
З |
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
20048 |
РОМАНЯК А.Б. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
10 |
136 (54+30+52) |
|
С1 |
|
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
20049 |
РОМАНЯК М.І. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
2 |
60 (24+24+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
20050 |
РОМАНЯК О.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
10 |
123 (48+32+43) |
|
С1 |
|
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
20051 |
РОМАНЯК Т.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
7 |
139 (51+56+32) |
|
С1 |
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
20052 |
РОМАНЯК Ю. . |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
4 |
96 (42+42+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Панченко Наталія Сергіївна |
20053 |
РОМАШКО Т.М. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
6 |
109 (34+39+36) |
|
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
20054 |
РОМАЩУК Н.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
7 |
109 (30+42+37) |
|
|
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
20055 |
РОНДЯК Д.Р. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
3 |
130 (48+42+40) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
20056 |
РОНЕВИЧ Р.С. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
6 |
88 (36+34+18) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
20057 |
РОНЯК В.Р. |
14147 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 4 |
7 |
118 (54+24+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Юрків Андрій Степанович |
20058 |
РОП Х.І. |
14834 |
м. Стрий |
Братківський НВК |
7 |
87 (27+26+34) |
|
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
20059 |
РОПНІЦКИЙ В.П. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
9 |
151 (54+54+43) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
20060 |
РОПНІЦЬКИЙ Р.С. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
6 |
125 (52+39+34) |
|
С1 |
|
|
Михаць Ігор Львович |
20061 |
РОРАТ М.Р. |
14021 |
м. Львів |
СЗШ № 40 |
3 |
90 (24+30+36) |
|
|
|
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
20062 |
РОСА В.Л. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
3 |
106 (30+42+34) |
|
|
С2 |
С3 |
Лободяк Леся Мар'янівна |
20063 |
РОСА І.Р. |
14935 |
м. Яворів |
НВК СЗШ ДНЗ с. Бірки |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
20064 |
РОСА Х.І. |
14396 |
м. Жовква |
В'язівська ЗОШ |
3 |
114 (24+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
20065 |
РОСА Х.М. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
4 |
108 (24+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Лободяк Леся Мар'янівна |
20066 |
РОСОВСЬКА С.О. |
14203 |
м. Червоноград |
ЗШ № 7 |
4 |
120 (42+36+42) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
20067 |
РОСОЛОВА Г.В. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
5 |
85 (28+23+34) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
20068 |
РОСОЛОВСЬКА С.Я. |
14040 |
м. Львів |
СЗШ № 49 |
9 |
134 (48+40+46) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
20069 |
РОСОХА Б.Р. |
14145 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 1 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
20070 |
РОССОЛОВ В.В. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
1 |
70 (28+30+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
20071 |
РОССОЛОВ Д.В. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
3 |
98 (24+42+32) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
20072 |
РОССОЛОВА І.В. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
20073 |
РОССОЧИНСЬКИЙ В.А. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
6 |
106 (16+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
20074 |
РОСТИКУС В.М. |
14365 |
м. Жовква |
Гійченська ЗОШ |
4 |
108 (30+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
20075 |
РОСТИКУС Д.М. |
14365 |
м. Жовква |
Гійченська ЗОШ |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
20076 |
РОСТИКУС М.М. |
14208 |
м. Червоноград |
ЗШ № 12 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
20077 |
РОСТОЦЬКА В.О. |
14209 |
м. Червоноград |
НВК № 13 |
7 |
127 (54+34+39) |
|
С1 |
|
|
Перець Надія Михайлівна |
20078 |
РОСТОЦЬКА Н.В. |
14191 |
м. Стрий |
СЗШ № 12 |
4 |
76 (36+30+10) |
|
С1 |
|
|
Пістун Надія Данилівна |
20079 |
РОСТОЦЬКИЙ А.В. |
14096 |
м. Львів |
ССЗШ № 46 |
4 |
102 (42+30+30) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
20080 |
РОСТОЦЬКИЙ М.Б. |
14326 |
м. Жидачів |
Межирічанська ЗОШ |
3 |
108 (36+30+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
20081 |
РОСЬ М.Я. |
14946 |
м. Яворів |
Чолгинська СЗШ |
6 |
106 (26+42+38) |
|
|
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
20082 |
РОСЬ С.В. |
14934 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 1 |
3 |
50 (24+24+2) |
|
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
20083 |
РОСЯК А. . |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
6 |
104 (50+24+30) |
|
С1 |
|
|
Біда Наталія Романівна |
20084 |
РОТАР Д.В. |
14486 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 1 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
20085 |
РОТАРУ С.В. |
14398 |
м. Жовква |
Грядівська ЗОШ |
4 |
120 (42+42+36) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
20086 |
РОХ М.О. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
20087 |
РОХ С.П. |
14073 |
м. Львів |
ЗШ "Первоцвіт" |
4 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
20088 |
РОХАНСЬКА В.І. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
4 |
72 (6+42+24) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
20089 |
РОШК Л.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
5 |
94 (24+28+42) |
|
|
|
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
20090 |
РОШКО А.О. |
14635 |
м. Сколе |
Нижньорожанківська ЗОШ |
5 |
90 (24+30+36) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
20091 |
РОШКО А.С. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
5 |
102 (32+42+28) |
|
|
С2 |
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
20092 |
РОШКО А.Ю. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
20093 |
РОШКО В.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
7 |
73 (33+12+28) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
20094 |
РОШКО І.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
9 |
90 (30+34+26) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
20095 |
РОШКО М.В. |
14623 |
м. Сколе |
Верхньорожанківська ЗОШ |
3 |
102 (36+42+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Багрич Галина Миколаївна |
20096 |
РОШКО М.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
120 (42+48+30) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
20097 |
РОЮК С.В. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
10 |
71 (18+14+39) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
20098 |
РУБАЙ А.А. |
14112 |
м. Львів |
Школа радості |
4 |
84 (30+36+18) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
20099 |
РУБАЙ БА. |
14499 |
м. Пустомити |
Підбірцівська ЗОШ |
4 |
82 (30+30+22) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
20100 |
РУБАЙ В.П. |
14946 |
м. Яворів |
Чолгинська СЗШ |
5 |
94 (36+22+36) |
|
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
20101 |
РУБАНЕНКО К.М. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
3 |
52 (30+12+10) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
20102 |
РУБАНСЬКИЙ Р.Б. |
14014 |
м. Львів |
СЗШ № 87 |
3 |
70 (24+30+16) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
20103 |
РУБАХА В.Т. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
4 |
64 (24+30+10) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
20104 |
РУБАХА О.Т. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
2 |
70 (28+30+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
20105 |
РУБАХА С.Н. |
14207 |
м. Червоноград |
ЗШ № 11 |
1 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
20106 |
РУБАХА Ю.Ю. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
2 |
82 (28+30+24) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
20107 |
РУБАШ І.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
8 |
112 (39+36+37) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
20108 |
РУБЕЛЬ В. . |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
5 |
92 (32+30+30) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
20109 |
РУБЕЛЬ М.С. |
14418 |
м. Жовква |
Сулинівська ЗОШ |
7 |
95 (27+26+42) |
|
|
|
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
20110 |
РУБЕЛЬ О.Й. |
14312 |
м. Жидачів |
Лівчицька ЗОШ |
6 |
109 (36+49+24) |
|
|
С2 |
|
Кардаш Богдан Степанович |
20111 |
РУБЕЛЬ Ю. . |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
9 |
38 (12+16+10) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
20112 |
РУБЕЛЬ Ю.Б. |
14122 |
м. Львів |
СЗШ № 44 |
9 |
132 (48+38+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
20113 |
РУБІН І.І. |
14059 |
м. Львів |
ССЗШ № 37 |
2 |
70 (28+24+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
20114 |
РУБЛЬОВСЬКА С.М. |
14031 |
м. Львів |
ЛУГГ |
7 |
120 (57+24+39) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
20115 |
РУБЛЬОВСЬКИЙ О.М. |
14184 |
м. Стрий |
СЗШ № 5 |
3 |
72 (30+30+12) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
20116 |
РУБЦОВ В.О. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
10 |
27 (12+4+11) |
|
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
20117 |
РУДА А.В. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
20118 |
РУДА В.З. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
20119 |
РУДА Д.А. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
1 |
86 (26+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
20120 |
РУДА Л.М. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
4 |
82 (24+36+22) |
|
|
С2 |
|
Булас Надія Антонівна |
20121 |
РУДА М.П. |
14764 |
м. Старий Самбір |
Коблянська ЗОШ |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
20122 |
РУДА Н.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
5 |
126 (48+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Булас Надія Антонівна |
20123 |
РУДА О. |
14382 |
м. Жовква |
Дублянська ЗОШ |
2 |
70 (28+24+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
20124 |
РУДА Р.З. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
6 |
67 (16+33+18) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
20125 |
РУДА С.Л. |
14935 |
м. Яворів |
НВК СЗШ ДНЗ с. Бірки |
5 |
93 (26+39+28) |
|
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
20126 |
РУДАКОВА В.Д. |
14537 |
м. Радехів |
Павлівська ЗОШ |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
20127 |
РУДАМАРТА М.Ю. |
14389 |
м. Жовква |
Рава-Руська ЗОШ № 2 |
6 |
148 (46+54+48) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
20128 |
РУДЕНКО К.О. |
14047 |
м. Львів |
СЗШ № 6 |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
20129 |
РУДЕНКО М.В. |
14718 |
м. Сокаль |
НВК ЗШ № 2 ліцей |
5 |
58 (20+24+14) |
|
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
20130 |
РУДЕНКО М.Ю. |
14092 |
м. Львів |
СЗШ № 17 |
6 |
124 (50+32+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
20131 |
РУДЕНКО С.В. |
14186 |
м. Стрий |
СЗШ № 7 |
4 |
70 (24+30+16) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
20132 |
РУДЕНКО С.О. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
7 |
111 (45+26+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
20133 |
РУДЕНОК В.А. |
14540 |
м. Радехів |
Стоянівська ЗОШ |
7 |
106 (48+24+34) |
|
С1 |
|
|
Брановський Володимир Іванович |
20134 |
РУДЕНОК Р.І. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
2 |
72 (30+24+18) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
20135 |
РУДЕЦЬКИЙ А.Б. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
6 |
116 (48+30+38) |
|
С1 |
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
20136 |
РУДЕШКО В.В. |
14460 |
м. Пустомити |
Зимноводівська ЗОШ № 1 |
4 |
90 (36+30+24) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
20137 |
РУДЗІНСЬКИЙ О.О. |
14126 |
м. Львів |
СЗШ № 78 |
3 |
94 (30+36+28) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
20138 |
РУДИЙ А.А. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
8 |
73 (33+18+22) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
20139 |
РУДИЙ А.Т. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
4 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
20140 |
РУДИЙ Д.А. |
14076 |
м. Львів |
СЗШ № 86 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
20141 |
РУДИЙ М.В. |
14671 |
м. Сокаль |
Куличківська ЗШ |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
20142 |
РУДИЙ М.І. |
14153 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 17 |
8 |
98 (39+18+41) |
|
|
|
С3 |
Юрків Андрій Степанович |
20143 |
РУДИЙ Р.В. |
14671 |
м. Сокаль |
Куличківська ЗШ |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
20144 |
РУДИЙ Р.П. |
14764 |
м. Старий Самбір |
Коблянська ЗОШ |
4 |
108 (24+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Мар’ян Ольга Казимирівна |
20145 |
РУДИЙ Ю.Б. |
14196 |
м. Трускавець |
СЗШ № 3 |
3 |
114 (30+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Томашівська Наталія Валеріївна |
20146 |
РУДИК А.Ю. |
14556 |
м. Радехів |
Середпільцівський НВК |
8 |
76 (24+22+30) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
20147 |
РУДИК В.А. |
14117 |
м. Львів |
СЗШ № 30 |
2 |
60 (30+24+6) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
20148 |
РУДИК М.М. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
8 |
159 (57+54+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
20149 |
РУДИК О.І. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
2 |
74 (26+30+18) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
20150 |
РУДИК О.Н. |
14024 |
м. Львів |
ССЗШ № 15 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
20151 |
РУДИК Ю.Р. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
4 |
96 (36+36+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Воробець Надія Теодорівна |
20152 |
РУДІН О.С. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
5 |
70 (24+10+36) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
20153 |
РУДКА О.І. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
7 |
122 (36+50+36) |
|
|
С2 |
|
Воробець Надія Теодорівна |
20154 |
РУДКА Я.М. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
8 |
93 (33+30+30) |
|
|
|
|
Цімарно Марія Петрівна |
20155 |
РУДКЕВІЧ В.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
6 |
98 (32+48+18) |
|
|
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
20156 |
РУДКО М.М. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
3 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
20157 |
РУДКО О.О. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
10 |
80 (24+20+36) |
|
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
20158 |
РУДКО Р.І. |
14012 |
м. Львів |
СЗШ № 34 |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
20159 |
РУДНИК Д.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
8 |
141 (60+36+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Біда Наталія Романівна |
20160 |
РУДНИК М.Є. |
14872 |
м. Стрий |
П'ятничанська ЗОШ, Дашавська ЗОШ |
7 |
126 (51+36+39) |
|
С1 |
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
20161 |
РУДНИК М.Ю. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
8 |
126 (39+36+51) |
|
|
|
С3 |
Біда Наталія Романівна |
20162 |
РУДНИК О.М. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
9 |
138 (54+38+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Біда Наталія Романівна |
20163 |
РУДНИК П.П. |
14180 |
м. Стрий |
СЗШ № 1 |
8 |
165 (60+60+45) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
20164 |
РУДНИК Х.В. |
14853 |
м. Стрий |
Бережницький НВК |
6 |
128 (44+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Романова Лілія Володимирівна |
20165 |
РУДНИЦЬКА М.А. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
20166 |
РУДНИЦЬКА С.Ю. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
4 |
88 (30+30+28) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
20167 |
РУДНИЦЬКА Я.Р. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
2 |
76 (28+24+24) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
20168 |
РУДНИЦЬКИЙ А.А. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
6 |
158 (56+54+48) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
20169 |
РУДНИЦЬКИЙ В.В. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
5 |
120 (36+36+48) |
|
|
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
20170 |
РУДНИЦЬКИЙ Н.І. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
9 |
125 (48+28+49) |
|
С1 |
|
С3 |
Шепіда Ольга Володимирівна |
20171 |
РУДЬ А.А. |
14537 |
м. Радехів |
Павлівська ЗОШ |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
20172 |
РУДЬ В.О. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
7 |
121 (48+30+43) |
|
С1 |
|
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
20173 |
РУДЬ С.С. |
14075 |
м. Львів |
СЗШ № 96 |
6 |
118 (26+52+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
20174 |
РУДЬКО А.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
1 |
72 (30+30+12) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
20175 |
РУДЬКО М.Т. |
14023 |
м. Львів |
Гімназія "Євшан" |
6 |
146 (50+48+48) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
20176 |
РУДЬКО Ю.Р. |
14030 |
м. Львів |
СЗШ № 77 |
9 |
109 (42+30+37) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
20177 |
РУДЮК В.Р. |
14620 |
м. Сколе |
НВК СЗШ гімназія с. Тухля |
5 |
154 (58+42+54) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
20178 |
РУДЮК О.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
9 |
81 (36+14+31) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
20179 |
РУДЯК М.І. |
14375 |
м. Жовква |
Мокротинська ЗОШ |
4 |
102 (30+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
20180 |
РУЖИЛО М.Ю. |
14184 |
м. Стрий |
СЗШ № 5 |
2 |
56 (26+18+12) |
|
С1 |
|
|
Пістун Надія Данилівна |
20181 |
РУЖИЛО С.Ю. |
14184 |
м. Стрий |
СЗШ № 5 |
5 |
105 (30+39+36) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
20182 |
РУЖИЛОВИЧ Х.В. |
14640 |
м. Сколе |
Плавя-бринівська ЗОШ |
5 |
75 (36+39+0) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
20183 |
РУЖИЦЬКА З.Б. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
6 |
102 (32+30+40) |
|
|
|
С3 |
Булас Надія Антонівна |
20184 |
РУЗАЄВ М.С. |
14024 |
м. Львів |
ССЗШ № 15 |
1 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
20185 |
РУЗАНОВА С.Т. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
20186 |
РУКАВЕЦЬ Л.М. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
7 |
96 (39+32+25) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
20187 |
РУМАК Б.А. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
20188 |
РУМИНСЬКА С.С. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
20189 |
РУПА М.А. |
14208 |
м. Червоноград |
ЗШ № 12 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
20190 |
РУПА Х.С. |
14386 |
м. Жовква |
Куликівська ЗОШ |
6 |
119 (44+45+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
20191 |
РУРА О.Т. |
14732 |
м. Сокаль |
Загальноосвітня школа-інтернат |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
20192 |
РУРАК М.А. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
20193 |
РУРАК Н.Р. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
10 |
138 (48+44+46) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Михаць Ігор Львович |
20194 |
РУРКА А |
14722 |
м. Сокаль |
Волицька ЗШ |
2 |
64 (22+30+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
20195 |
РУРКА А.А. |
14189 |
м. Стрий |
СЗШ № 10 |
4 |
108 (30+36+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Пістун Надія Данилівна |
20196 |
РУРКА А.Б. |
14460 |
м. Пустомити |
Зимноводівська ЗОШ № 1 |
4 |
68 (30+24+14) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
20197 |
РУРКА Ю.Р. |
14046 |
м. Львів |
СЗШ № 71 |
5 |
120 (42+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
20198 |
РУСАНЕНКО А.В. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
4 |
90 (24+42+24) |
|
|
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
20199 |
РУСАНОВ О.В. |
14058 |
м. Львів |
СЗШ № 47 |
3 |
72 (18+30+24) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
20200 |
РУСАНОВСЬКИЙ Р.О. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
3 |
98 (36+36+26) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
20201 |
РУСЕЦЬКА М.М. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
4 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
20202 |
РУСИН А.І. |
14184 |
м. Стрий |
СЗШ № 5 |
7 |
83 (45+30+8) |
|
С1 |
|
|
Пістун Надія Данилівна |
20203 |
РУСИН Б.О. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
10 |
131 (48+34+49) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
20204 |
РУСИН В.О. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
7 |
96 (36+32+28) |
|
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
20205 |
РУСИН В.Я. |
14045 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок "Дзвіночок" |
4 |
96 (36+30+30) |
|
С1 |
|
|
Личак Катерина Степанівна |
20206 |
РУСИН Д.Б. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
6 |
100 (42+22+36) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
20207 |
РУСИН І.В. |
14050 |
м. Львів |
СЗШ № 24 |
7 |
84 (39+18+27) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
20208 |
РУСИН М.З. |
14295 |
м. Жидачів |
Піддністрянський НВК |
10 |
83 (24+20+39) |
|
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
20209 |
РУСИН Р.Ї. |
14194 |
м. Трускавець |
СЗШ № 1 |
2 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Томашівська Наталія Валеріївна |
20210 |
РУСИНИК Я.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
2 |
82 (28+30+24) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
20211 |
РУСОВ М.А. |
14167 |
м. Новий Розділ |
ЗШ № 2 |
7 |
163 (60+60+43) |
З |
|
|
|
Верес Галина Мирославівна |
20212 |
РУССІЯН В.С. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
3 |
82 (30+36+16) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
20213 |
РУТЕЦЬКИЙ Ю.О. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
9 |
124 (42+36+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
20214 |
РУХАНСЬКИЙ С.А. |
14112 |
м. Львів |
Школа радості |
4 |
76 (30+30+16) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
20215 |
РУЧЕНЧИН К.М. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
20216 |
РУЩАК А.М. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
7 |
94 (36+42+16) |
|
|
С2 |
|
Булас Надія Антонівна |
20217 |
РУЩАК А.С. |
14125 |
м. Львів |
СЗШ № 57 |
1 |
72 (30+30+12) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
20218 |
РУЩАК Б.Ю. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
20219 |
РУЩЕНКО С.М. |
14210 |
м. Червоноград |
ЗШ № 14 |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
20220 |
РУЩИШИН О.А. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
6 |
136 (46+42+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
20221 |
РУЩИШИН О.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
8 |
106 (39+42+25) |
|
|
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
20222 |
РУЩИШИН С.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
5 |
104 (32+36+36) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
20223 |
РЯБА І.М. |
14114 |
м. Львів |
СЗШ № 20 |
7 |
97 (39+36+22) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
20224 |
РЯБЕГА Я.С. |
14718 |
м. Сокаль |
НВК ЗШ № 2 ліцей |
4 |
114 (36+36+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кнейчук Наталія Володимирівна |
20225 |
РЯБОЙ А.В. |
14076 |
м. Львів |
СЗШ № 86 |
6 |
124 (40+54+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
20226 |
РЯБОЙ Р.В. |
14076 |
м. Львів |
СЗШ № 86 |
3 |
82 (30+36+16) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
20227 |
РЯБЦЕВ А. |
14390 |
м. Жовква |
НВК "Рава-Руська школа-гімназія" |
4 |
114 (36+42+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
20228 |
РЯБЧУК К.О. |
14611 |
м. Сколе |
НВК СЗШ ліцей с. Козьова |
4 |
126 (48+42+36) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
20229 |
РЯБЧУН В.М. |
14120 |
м. Львів |
СЗШ № 41 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
20230 |
РЯЗАНЦЕВ К.Д. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
6 |
148 (52+48+48) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
20231 |
РЯЗАНЦЕВА К. . |
14092 |
м. Львів |
СЗШ № 17 |
4 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
20232 |
РЯПИЧ Ю.Р. |
14767 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 1 |
7 |
153 (60+48+45) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
20233 |
РЯПОЛОВ Н.Ю. |
14145 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 1 |
4 |
114 (36+42+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Юрків Андрій Степанович |
20234 |
РЯСНА Н.Г. |
14137 |
м. Львів |
ПХШ "Перлина" |
4 |
90 (30+30+30) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
20235 |
СААКЯН А.А. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
7 |
150 (54+42+54) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
20236 |
СААКЯН Г.А. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
20237 |
САБАДАШ М.Я. |
14032 |
м. Львів |
НВК "Гроно" |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
20238 |
САБАДАШ Т.Ю. |
14470 |
м. Пустомити |
Лапаївська ЗОШ |
3 |
110 (30+42+38) |
|
|
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
20239 |
САБАДИЛО М.М. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
3 |
110 (36+42+32) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
20240 |
САБАДИШ Ю.Ю. |
14031 |
м. Львів |
ЛУГГ |
8 |
130 (45+42+43) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
20241 |
САБАЛДИР А.М. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
6 |
124 (40+54+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
20242 |
САБАН О.О. |
14034 |
м. Львів |
"Світанок" |
4 |
88 (36+36+16) |
|
С1 |
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
20243 |
САБАНОСКІ Е.Е. |
14190 |
м. Стрий |
СЗШ № 11 |
2 |
38 (14+12+12) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
20244 |
САБАТ А.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
2 |
66 (24+30+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Михаць Ігор Львович |
20245 |
САБАТ В.І. |
14016 |
м. Львів |
Українська приватна гімназія, ЗСППШ "Альфа" |
2 |
72 (30+24+18) |
З |
|
|
|
Білий Микола Михайлович |
20246 |
САБАТ І.А. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
8 |
150 (54+42+54) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
20247 |
САБАТ І.С. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
3 |
78 (18+36+24) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
20248 |
САБАТ Ю.В. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
7 |
144 (60+48+36) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
20249 |
САБАТОВИЧ Ю.Р. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
20250 |
САБІВЧАК С.М. |
14469 |
м. Пустомити |
Милятичівська ЗОШ |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
20251 |
САБОЛТА Є.І. |
14200 |
м. Червоноград |
ЗШ № 4 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
20252 |
САБОЛТА К.І. |
14200 |
м. Червоноград |
ЗШ № 4 |
3 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
20253 |
САБРИГА Р.О. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
8 |
133 (42+54+37) |
|
С1 |
С2 |
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
20254 |
САБУРОВ О.В. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
11 |
124 (48+36+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
20255 |
САБУРОВА А.В. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
4 |
120 (42+42+36) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
20256 |
САВА В.Б. |
14114 |
м. Львів |
СЗШ № 20 |
4 |
74 (18+30+26) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
20257 |
САВА С. |
14059 |
м. Львів |
ССЗШ № 37 |
3 |
100 (36+42+22) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
20258 |
САВАЛАГА Х.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
11 |
111 (36+32+43) |
|
|
|
С3 |
Михаць Ігор Львович |
20259 |
САВАРИН А.О. |
14118 |
м. Львів |
СЗШ № 33 |
7 |
139 (39+54+46) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
20260 |
САВАРИН Х.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
10 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
20261 |
САВАРИН Ю.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
6 |
108 (36+36+36) |
|
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
20262 |
САВДИК В.Я. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
2 |
82 (22+30+30) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
20263 |
САВЕЛЬЄВ О. . |
14092 |
м. Львів |
СЗШ № 17 |
5 |
112 (40+24+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
20264 |
САВЕЛЬЄВА А.О. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
5 |
135 (42+51+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
20265 |
САВЕНКО А.О. |
14195 |
м. Трускавець |
НВК СЗШ № 2 гімназія |
8 |
162 (60+54+48) |
З |
|
|
|
Томашівська Наталія Валеріївна |
20266 |
САВЕНКО С.В. |
14116 |
м. Львів |
СЗШ № 23 |
4 |
112 (36+48+28) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
20267 |
САВЕНКОВ А.В. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
20268 |
САВИНЕЦЬ С.В. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
6 |
82 (22+28+32) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
20269 |
САВИЦЬКА А.В. |
14060 |
м. Львів |
СЗШ № 8 (молодша школа) |
4 |
78 (24+36+18) |
|
|
С2 |
|
Мазовіта Орися Петрівна |
20270 |
САВИЦЬКА А.М. |
14767 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 1 |
8 |
119 (36+32+51) |
|
|
|
С3 |
Мар’ян Ольга Казимирівна |
20271 |
САВИЦЬКА А.М. |
14002 |
м. Львів |
НВК "ЗОШ-гімназія "Галицька" |
10 |
121 (48+30+43) |
|
С1 |
|
С3 |
Оленчин Тетяна Петрівна |
20272 |
САВИЦЬКА А.О. |
14077 |
м. Львів |
СЗШ № 84 |
7 |
115 (48+30+37) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
20273 |
САВИЦЬКА А.О. |
14166 |
м. Новий Розділ |
НВК "Лідер" |
2 |
44 (14+18+12) |
|
|
|
|
Верес Галина Мирославівна |
20274 |
САВИЦЬКА Н.Р. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
8 |
147 (54+48+45) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
20275 |
САВИЦЬКА С. |
14002 |
м. Львів |
НВК "ЗОШ-гімназія "Галицька" |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
20276 |
САВИЦЬКА Я.Б. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
10 |
131 (48+32+51) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
20277 |
САВИЦЬКИЙ В. |
14284 |
м. Жидачів |
Гімназія |
7 |
97 (51+24+22) |
|
С1 |
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
20278 |
САВИЦЬКИЙ Д.Ю. |
14097 |
м. Львів |
СЗШ № 48 |
4 |
84 (18+48+18) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
20279 |
САВИЦЬКИЙ Р.М. |
14116 |
м. Львів |
СЗШ № 23 |
8 |
104 (39+30+35) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
20280 |
САВИЧ К.А. |
14767 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 1 |
7 |
165 (60+54+51) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
20281 |
САВИЧ Н.Є. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
8 |
114 (51+30+33) |
|
С1 |
|
|
Цімарно Марія Петрівна |
20282 |
САВІН С.Ю. |
14176 |
м. Самбір |
СШ № 8 |
10 |
103 (36+24+43) |
|
|
|
С3 |
Ніженецька Наталія Сергіївна |
20283 |
САВІЦКА А.В. |
14044 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок " Провесінь" |
9 |
135 (42+44+49) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
20284 |
САВІЦЬКА А.М. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
20285 |
САВІЦЬКА О.Р. |
14170 |
м. Новий Розділ |
ЗШ № 4 |
6 |
138 (42+48+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Верес Галина Мирославівна |
20286 |
САВІЦЬКИЙ Д.М. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
2 |
68 (26+18+24) |
|
С1 |
|
С3 |
Гарбіч Людмила Іванівна |
20287 |
САВІЦЬКИЙ М.Д. |
14030 |
м. Львів |
СЗШ № 77 |
4 |
96 (24+42+30) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
20288 |
САВІЦЬКИЙ М.О. |
14385 |
м. Жовква |
ЗОШ № 3 |
8 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
20289 |
САВІЧЕВА Н.П. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
20290 |
САВКА Б. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
3 |
74 (24+30+20) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
20291 |
САВКА В.Б. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
20292 |
САВКА В.В. |
14208 |
м. Червоноград |
ЗШ № 12 |
3 |
104 (30+36+38) |
|
|
С2 |
С3 |
Перець Надія Михайлівна |
20293 |
САВКА Д.Р. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
6 |
94 (28+30+36) |
|
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
20294 |
САВКА Д.Р. |
14182 |
м. Стрий |
СЗШ № 3 |
9 |
67 (24+20+23) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
20295 |
САВКА Д.Ю. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
7 |
97 (33+36+28) |
|
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
20296 |
САВКА Е. . |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
2 |
24 (24+0+0) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
20297 |
САВКА Е.Б. |
14156 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 3 |
4 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
20298 |
САВКА Л.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
6 |
64 (22+18+24) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
20299 |
САВКА Л.М. |
14028 |
м. Львів |
ЗОШ № 74 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
20300 |
САВКА М.А. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
5 |
92 (32+36+24) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
20301 |
САВКА Н.І. |
14606 |
м. Сколе |
Верхньосиньовидненська ЗОШ |
6 |
110 (40+36+34) |
|
С1 |
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
20302 |
САВКА Н.П. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
9 |
106 (42+24+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
20303 |
САВКА О.О. |
14115 |
м. Львів |
СЗШ № 22 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
20304 |
САВКА О.Р. |
14182 |
м. Стрий |
СЗШ № 3 |
8 |
114 (42+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
20305 |
САВКА О.Ю. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
20306 |
САВКА Р.І. |
14554 |
м. Радехів |
Поздимирський НВК |
7 |
102 (51+24+27) |
|
С1 |
|
|
Брановський Володимир Іванович |
20307 |
САВКА Р.С. |
14460 |
м. Пустомити |
Зимноводівська ЗОШ № 1 |
4 |
132 (42+48+42) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
20308 |
САВКА Р.Т. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
2 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
20309 |
САВКА С. . |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
8 |
115 (48+36+31) |
|
С1 |
|
|
Михаць Ігор Львович |
20310 |
САВКА С.І. |
14206 |
м. Червоноград |
НВК № 10 |
2 |
72 (30+24+18) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
20311 |
САВКА С.Н. |
14460 |
м. Пустомити |
Зимноводівська ЗОШ № 1 |
6 |
129 (36+51+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
20312 |
САВКА Ю.О. |
14077 |
м. Львів |
СЗШ № 84 |
4 |
76 (24+30+22) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
20313 |
САВКА Ю.Р. |
14036 |
м. Львів |
СЗШ № 65 |
6 |
79 (28+27+24) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
20314 |
САВКА Я.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
2 |
72 (30+24+18) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
20315 |
САВКИ Д. . |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
3 |
126 (48+42+36) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
20316 |
САВКІВ А.В. |
14099 |
м. Львів |
СЗШ № 51 |
4 |
88 (36+24+28) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
20317 |
САВКІВ Е.С. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
2 |
78 (24+30+24) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
20318 |
САВКІВ Р.Р. |
14303 |
м. Жидачів |
Залісківська ЗОШ |
7 |
141 (45+48+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
20319 |
САВКО Я.С. |
14200 |
м. Червоноград |
ЗШ № 4 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
20320 |
САВКОВИЧ Ю. . |
14646 |
м. Сколе |
Хащованська ЗОШ |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
20321 |
САВЛИК М.М. |
14395 |
м. Жовква |
Воля-Висоцька ЗОШ |
5 |
85 (18+37+30) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
20322 |
САВОРСЬКА М.Й. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
5 |
92 (36+26+30) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
20323 |
САВРАН Н.А. |
14098 |
м. Львів |
СЗШ № 50 |
7 |
71 (24+20+27) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
20324 |
САВРЕЙ М.О. |
14147 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 4 |
7 |
133 (42+48+43) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Юрків Андрій Степанович |
20325 |
САВРИГА Б.Р. |
14841 |
м. Стрий |
Конюхівська СЗШ |
10 |
127 (48+42+37) |
|
С1 |
С2 |
|
Романова Лілія Володимирівна |
20326 |
САВРОНЬ А.Т. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
4 |
92 (36+48+8) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
20327 |
САВРУК О.Ю. |
14073 |
м. Львів |
ЗШ "Первоцвіт" |
4 |
114 (30+48+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
20328 |
САВРУК А.О. |
14134 |
м. Львів |
Правнича гімназія |
8 |
147 (51+54+42) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
20329 |
САВРУК В.Н. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
20330 |
САВРУК І.С. |
14021 |
м. Львів |
СЗШ № 40 |
7 |
116 (54+34+28) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
20331 |
САВРУК К.Я. |
14053 |
м. Львів |
СЗШ № 70 |
2 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
20332 |
САВРУК С.Р. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
20333 |
САВРУК С.Я. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
3 |
94 (30+42+22) |
|
|
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
20334 |
САВРУК Х.Л. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
6 |
92 (32+36+24) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
20335 |
САВРУК Ю.І. |
14040 |
м. Львів |
СЗШ № 49 |
3 |
58 (12+30+16) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
20336 |
САВРУК Ю.Л. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
6 |
96 (42+30+24) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
20337 |
САВРУН В.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
5 |
88 (30+28+30) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
20338 |
САВРУН М.С. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
6 |
120 (36+48+36) |
|
|
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
20339 |
САВРУН Р.Р. |
14395 |
м. Жовква |
Воля-Висоцька ЗОШ |
5 |
91 (26+23+42) |
|
|
|
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
20340 |
САВРУН С.С. |
14178 |
м. Самбір |
СШ № 10 |
7 |
160 (60+54+46) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
20341 |
САВРУН Ю.А. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
3 |
106 (30+42+34) |
|
|
С2 |
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
20342 |
САВРУН Ю.Ю. |
14054 |
м. Львів |
СЗШ № 21 |
4 |
126 (36+42+48) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
20343 |
САВУЛА М.М. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
1 |
66 (24+24+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
20344 |
САВУЛА О.В. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
6 |
120 (34+38+48) |
|
|
|
С3 |
Гарбіч Людмила Іванівна |
20345 |
САВУЛЯК А.В. |
14400 |
м. Жовква |
Забірська ЗОШ |
5 |
124 (46+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
20346 |
САВУЛЯК В.М. |
14614 |
м. Сколе |
Підгородецька ЗОШ |
9 |
105 (42+32+31) |
|
С1 |
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
20347 |
САВУЛЯК Д.В. |
14614 |
м. Сколе |
Підгородецька ЗОШ |
9 |
147 (60+42+45) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
20348 |
САВУЛЯК М.В. |
14614 |
м. Сколе |
Підгородецька ЗОШ |
3 |
120 (42+42+36) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
20349 |
САВЧАК А.Р. |
14119 |
м. Львів |
СЗШ № 38 |
6 |
93 (30+33+30) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
20350 |
САВЧАК В.І. |
14946 |
м. Яворів |
Чолгинська СЗШ |
3 |
96 (30+36+30) |
|
|
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
20351 |
САВЧАК В.М. |
14946 |
м. Яворів |
Чолгинська СЗШ |
6 |
110 (26+54+30) |
|
|
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
20352 |
САВЧАК В.Р. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
20353 |
САВЧАК І.А. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
1 |
66 (30+30+6) |
|
С1 |
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
20354 |
САВЧАК Л.Ю. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
4 |
104 (42+36+26) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
20355 |
САВЧАК М.А. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
96 (24+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
20356 |
САВЧАК М.І. |
14134 |
м. Львів |
Правнича гімназія |
6 |
97 (30+25+42) |
|
|
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
20357 |
САВЧАК М.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
20358 |
САВЧАК С.І. |
14390 |
м. Жовква |
НВК "Рава-Руська школа-гімназія" |
7 |
137 (42+42+53) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
20359 |
САВЧАК Ю.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
5 |
92 (24+40+28) |
|
|
С2 |
|
Булас Надія Антонівна |
20360 |
САВЧАК Ю.І. |
14946 |
м. Яворів |
Чолгинська СЗШ |
6 |
116 (38+42+36) |
|
|
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
20361 |
САВЧАК Ю.Р. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
20362 |
САВЧЕНКО А.А. |
14139 |
м. Львів |
"Перспектива" |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
20363 |
САВЧЕНКО А.К. |
14470 |
м. Пустомити |
Лапаївська ЗОШ |
7 |
94 (27+30+37) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
20364 |
САВЧЕНКО А.Р. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
20365 |
САВЧЕНКО Д |
14005 |
м. Львів |
СЗШ № 62 |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
20366 |
САВЧЕНКО Р.Р. |
14934 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 1 |
3 |
114 (30+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
20367 |
САВЧЕНКО Ю.В. |
14021 |
м. Львів |
СЗШ № 40 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
20368 |
САВЧИН Б.В. |
14630 |
м. Сколе |
Коростівська ЗОШ |
9 |
114 (42+32+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
20369 |
САВЧИН В. . |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
2 |
38 (20+6+12) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
20370 |
САВЧИН В.В. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
5 |
150 (42+60+48) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
20371 |
САВЧИН В.В. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
7 |
88 (30+42+16) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
20372 |
САВЧИН В.М. |
14746 |
м. Старий Самбір |
Чаплівська ЗСШ |
7 |
129 (51+30+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Мар’ян Ольга Казимирівна |
20373 |
САВЧИН В.Т. |
14620 |
м. Сколе |
НВК СЗШ гімназія с. Тухля |
7 |
117 (45+24+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
20374 |
САВЧИН І.М. |
14642 |
м. Сколе |
Риківська ЗОШ |
6 |
123 (36+33+54) |
|
|
|
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
20375 |
САВЧИН М.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
7 |
130 (51+42+37) |
|
С1 |
С2 |
|
Михаць Ігор Львович |
20376 |
САВЧИН М.Р. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
7 |
109 (39+34+36) |
|
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
20377 |
САВЧИН О.І. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
7 |
124 (54+30+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Панченко Наталія Сергіївна |
20378 |
САВЧИН Р.А. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
6 |
78 (36+8+34) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
20379 |
САВЧИН Р.І. |
14643 |
м. Сколе |
Сможенська ЗОШ |
6 |
55 (18+17+20) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
20380 |
САВЧИН Т.І. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
8 |
105 (48+20+37) |
|
С1 |
|
|
Біда Наталія Романівна |
20381 |
САВЧИН Т.С. |
14187 |
м. Стрий |
СЗШ № 8 |
9 |
92 (24+26+42) |
|
|
|
С3 |
Пістун Надія Данилівна |
20382 |
САВЧИН Х.А. |
14608 |
м. Сколе |
Головецька ЗОШ |
10 |
136 (54+42+40) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
20383 |
САВЧИНСЬКА В.М. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
2 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
20384 |
САВЧУК А.М. |
14098 |
м. Львів |
СЗШ № 50 |
3 |
46 (24+18+4) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
20385 |
САВЧУК А.О. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
5 |
74 (22+22+30) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
20386 |
САВЧУК А.П. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
5 |
86 (32+24+30) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
20387 |
САВЧУК А.Р. |
14096 |
м. Львів |
ССЗШ № 46 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
20388 |
САВЧУК А.С. |
14302 |
м. Жидачів |
ЗОШ № 2 |
6 |
128 (38+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
20389 |
САВЧУК В.З. |
14752 |
м. Старий Самбір |
Хирівська школа-інтернат |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
20390 |
САВЧУК В.О. |
14718 |
м. Сокаль |
НВК ЗШ № 2 ліцей |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
20391 |
САВЧУК Є.П. |
14076 |
м. Львів |
СЗШ № 86 |
5 |
125 (50+45+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
20392 |
САВЧУК І.А. |
14197 |
м. Червоноград |
ЗШ № 1 |
6 |
154 (52+54+48) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
20393 |
САВЧУК К. . |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
4 |
104 (36+36+32) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Булас Надія Антонівна |
20394 |
САВЧУК К.С. |
14718 |
м. Сокаль |
НВК ЗШ № 2 ліцей |
2 |
80 (26+30+24) |
З |
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
20395 |
САВЧУК М.А. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
4 |
76 (24+36+16) |
|
|
С2 |
|
Булас Надія Антонівна |
20396 |
САВЧУК М.О. |
14189 |
м. Стрий |
СЗШ № 10 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
20397 |
САВЧУК М.П. |
14126 |
м. Львів |
СЗШ № 78 |
1 |
66 (24+30+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
20398 |
САВЧУК М.Ю. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
9 |
144 (60+42+42) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
20399 |
САВЧУК Н. . |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
2 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
20400 |
САВЧУК Н.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
10 |
51 (12+14+25) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
20401 |
САВЧУК О.А. |
14122 |
м. Львів |
СЗШ № 44 |
4 |
82 (24+36+22) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
20402 |
САВЧУК С.П. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
20403 |
САВЧУК С.С. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
5 |
54 (12+24+18) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
20404 |
САВЧУК Ю.Г. |
14118 |
м. Львів |
СЗШ № 33 |
7 |
127 (39+48+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
20405 |
САВЧУК Ю.М. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
5 |
126 (40+42+44) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гарбіч Людмила Іванівна |
20406 |
САВЧУК Я.І. |
14007 |
м. Львів |
СЗШ № 4 |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
20407 |
САВШАК А.Р. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
1 |
72 (24+30+18) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
20408 |
САВШАК Д.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
5 |
144 (44+40+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
20409 |
САВШАК І.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
8 |
91 (39+24+28) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
20410 |
САВШАК М.Б. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
6 |
105 (38+31+36) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
20411 |
САВШАК М.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
4 |
102 (24+36+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Михаць Ігор Львович |
20412 |
САВШАК М.Р. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
5 |
74 (30+12+32) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
20413 |
САВШАК Н.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
8 |
92 (36+28+28) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
20414 |
САВШАК Н.Р. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
4 |
94 (30+42+22) |
|
|
С2 |
|
Михаць Ігор Львович |
20415 |
САВЮК Д.В. |
14915 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ 1 ст. |
3 |
82 (24+30+28) |
|
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
20416 |
САВЯК В.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
7 |
124 (42+42+40) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Біда Наталія Романівна |
20417 |
САВЯК М.І. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
3 |
102 (30+42+30) |
|
|
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
20418 |
САВЯК М.Р. |
14027 |
м. Львів |
СЗШ № 68 |
3 |
90 (30+36+24) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
20419 |
САГАЙДАК Д.І. |
14283 |
м. Жидачів |
Гніздичівська СЗШ |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
20420 |
САГАЙДАК К.А. |
14469 |
м. Пустомити |
Милятичівська ЗОШ |
7 |
103 (42+30+31) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
20421 |
САГАЙДАК Л.А. |
14691 |
м. Сокаль |
Княжівська ЗШ |
3 |
86 (30+24+32) |
|
|
|
С3 |
Кнейчук Наталія Володимирівна |
20422 |
САГАЙДАК О.Я. |
14463 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 2 |
10 |
141 (36+48+57) |
|
|
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
20423 |
САГАЙДАК Ю.Р. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
4 |
120 (30+42+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
20424 |
САГАЛА Д.В. |
14208 |
м. Червоноград |
ЗШ № 12 |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
20425 |
САГАЛА Ю.А. |
14915 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ 1 ст. |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
20426 |
САГАН А. |
14195 |
м. Трускавець |
НВК СЗШ № 2 гімназія |
3 |
68 (18+36+14) |
|
|
С2 |
|
Томашівська Наталія Валеріївна |
20427 |
САГАН А.З. |
14623 |
м. Сколе |
Верхньорожанківська ЗОШ |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
20428 |
САГАН В.В. |
14635 |
м. Сколе |
Нижньорожанківська ЗОШ |
8 |
105 (33+42+30) |
|
|
С2 |
|
Багрич Галина Миколаївна |
20429 |
САГАН В.С. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
5 |
83 (18+35+30) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
20430 |
САГАН К.В. |
14623 |
м. Сколе |
Верхньорожанківська ЗОШ |
7 |
58 (27+8+23) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
20431 |
САГАН Р.Я. |
14046 |
м. Львів |
СЗШ № 71 |
3 |
92 (30+36+26) |
|
|
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
20432 |
САГАН Ю.В. |
14635 |
м. Сколе |
Нижньорожанківська ЗОШ |
6 |
110 (38+42+30) |
|
|
С2 |
|
Багрич Галина Миколаївна |
20433 |
САГАНСЬКИЙ Д.А. |
14099 |
м. Львів |
СЗШ № 51 |
3 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
20434 |
САГІЛЬ С.В. |
14644 |
м. Сколе |
Сопіцька ЗОШ |
5 |
108 (38+28+42) |
|
|
|
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
20435 |
САДЖАК С.Р. |
14480 |
м. Пустомити |
Наварійська ЗОШ |
5 |
128 (50+30+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
20436 |
САДЖЕНИЦЯ А.Б. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
20437 |
САДЖЕНИЦЯ А.Б. |
14405 |
м. Жовква |
Крехівська ЗОШ |
4 |
114 (30+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
20438 |
САДЖЕНИЦЯ В.Р. |
14366 |
м. Жовква |
Глинський НВК |
8 |
125 (42+40+43) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
20439 |
САДЖЕНИЦЯ І.М. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
7 |
93 (36+30+27) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
20440 |
САДЖЕНИЦЯ Ю.О. |
14394 |
м. Жовква |
Великодорошівська ЗОШ |
5 |
96 (26+34+36) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
20441 |
САДЖИНСЬКИЙ А.Ю. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
9 |
137 (36+50+51) |
|
|
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
20442 |
САДЖИНСЬКОЇ С.Р. |
14455 |
м. Пустомити |
Чижиківська ЗОШ |
5 |
136 (40+48+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
20443 |
САДКОВА О.А. |
14028 |
м. Львів |
ЗОШ № 74 |
5 |
117 (36+33+48) |
|
|
|
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
20444 |
САДЛІВСЬКА Л.В. |
14145 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 1 |
6 |
146 (44+54+48) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
20445 |
САДЛІВСЬКИЙ В.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
20446 |
САДЛОВСКИЙ А.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
4 |
90 (24+42+24) |
|
|
С2 |
|
Булас Надія Антонівна |
20447 |
САДОВА А. |
14185 |
м. Стрий |
СЗШ № 6 |
7 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
20448 |
САДОВА А.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
4 |
102 (30+42+30) |
|
|
С2 |
|
Михаць Ігор Львович |
20449 |
САДОВА Б.І. |
14406 |
м. Жовква |
Кунинська ЗОШ |
8 |
140 (60+54+26) |
|
С1 |
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
20450 |
САДОВА Д.А. |
14189 |
м. Стрий |
СЗШ № 10 |
3 |
62 (12+36+14) |
|
|
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
20451 |
САДОВА І.Б. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
8 |
88 (42+18+28) |
|
С1 |
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
20452 |
САДОВА М.Р. |
14493 |
м. Пустомити |
Винничківський НВК |
3 |
76 (24+30+22) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
20453 |
САДОВА М.С. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
5 |
134 (44+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Воробець Надія Теодорівна |
20454 |
САДОВА О.А. |
14192 |
м. Стрий |
Гімназія |
7 |
133 (45+40+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Пістун Надія Данилівна |
20455 |
САДОВА О.В. |
14366 |
м. Жовква |
Глинський НВК |
8 |
127 (42+42+43) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
20456 |
САДОВА О.В. |
14023 |
м. Львів |
Гімназія "Євшан" |
6 |
128 (32+54+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
20457 |
САДОВА С.Б. |
14468 |
м. Пустомити |
Щирецька ЗОШ № 2 |
7 |
162 (60+54+48) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
20458 |
САДОВА С.Я. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
3 |
120 (36+48+36) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
20459 |
САДОВА У.В. |
14366 |
м. Жовква |
Глинський НВК |
6 |
138 (54+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
20460 |
САДОВА Ю.Р. |
14393 |
м. Жовква |
Боянецька ЗОШ |
8 |
129 (51+38+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
20461 |
САДОВИЙ Б.Ю. |
14007 |
м. Львів |
СЗШ № 4 |
3 |
98 (30+48+20) |
|
|
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
20462 |
САДОВИЙ В.О. |
14107 |
м. Львів |
"Левеня" |
4 |
108 (36+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
20463 |
САДОВИЙ С.В. |
14282 |
м. Жидачів |
НВК |
3 |
38 (18+0+20) |
|
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
20464 |
САДОВНИЧ Л |
14068 |
м. Львів |
ЗШ "Дивосвіт" |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
20465 |
САДОВСЬКА А.Ю. |
14183 |
м. Стрий |
СЗШ № 4 |
7 |
106 (54+30+22) |
|
С1 |
|
|
Пістун Надія Данилівна |
20466 |
САДОВСЬКА Я.Р. |
14755 |
м. Старий Самбір |
Волянська ЗСШ |
4 |
114 (36+42+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Мар’ян Ольга Казимирівна |
20467 |
САДОВСЬКИЙ В.С. |
14178 |
м. Самбір |
СШ № 10 |
7 |
119 (48+30+41) |
|
С1 |
|
С3 |
Ніженецька Наталія Сергіївна |
20468 |
САДОВСЬКИЙ М.Ю. |
14183 |
м. Стрий |
СЗШ № 4 |
4 |
68 (24+18+26) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
20469 |
САДОЛЬСЬКА О.А. |
14203 |
м. Червоноград |
ЗШ № 7 |
3 |
102 (24+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Перець Надія Михайлівна |
20470 |
САДОХА Ю.О. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
7 |
127 (48+42+37) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
20471 |
САЄВИЧ М.І. |
14499 |
м. Пустомити |
Підбірцівська ЗОШ |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
20472 |
САЄНКО А.А. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
8 |
127 (48+36+43) |
|
С1 |
|
С3 |
Оленчин Тетяна Петрівна |
20473 |
САЗОНОВА Д.В. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
7 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
20474 |
САЇВ Ю.В. |
14669 |
м. Сокаль |
Сілецька ЗШ |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
20475 |
САЙ Б.І. |
14073 |
м. Львів |
ЗШ "Первоцвіт" |
3 |
76 (24+30+22) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
20476 |
САЙ МАКСИМОВИЧ С.В. |
14138 |
м. Львів |
"Любисток" |
2 |
72 (24+24+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
20477 |
САЙКЕВИЧ Б.В. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
5 |
117 (36+45+36) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
20478 |
САЙКЕВИЧ Д.В. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
6 |
130 (42+48+40) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
20479 |
САЙКЕВИЧ К.Ю. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
6 |
108 (32+40+36) |
|
|
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
20480 |
САЙКЕИЧ Х.В. |
14542 |
м. Радехів |
Вузлівський ліцей |
9 |
108 (48+26+34) |
|
С1 |
|
|
Брановський Володимир Іванович |
20481 |
САЙКІН М.Я. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
50 (24+12+14) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
20482 |
САЙКО А.О. |
14021 |
м. Львів |
СЗШ № 40 |
7 |
116 (54+34+28) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
20483 |
САЙКУН М.Р. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
7 |
135 (54+36+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
20484 |
САЙКУН Н.Р. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
1 |
76 (28+30+18) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
20485 |
САЙЧУК О.В. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
7 |
148 (54+46+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
20486 |
САЙЧУК П.І. |
14413 |
м. Жовква |
Річківська ЗОШ |
7 |
74 (12+36+26) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
20487 |
САЙЧУК С.І. |
14413 |
м. Жовква |
Річківська ЗОШ |
2 |
72 (18+30+24) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
20488 |
САКАВЧАК К.С. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
72 (30+30+12) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
20489 |
САКАЛЬ М.О. |
14165 |
м. Моршин |
НВК СЗШ ліцей |
5 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Люсак Руслана Михайлівна |
20490 |
САКАЛЬ М.О. |
14165 |
м. Моршин |
НВК СЗШ ліцей |
5 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Люсак Руслана Михайлівна |
20491 |
САКАЛЬ Н.В. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
8 |
68 (24+20+24) |
|
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
20492 |
САКАЛЬ Ю.Т. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
7 |
138 (54+30+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
20493 |
САКОВИЧ А.В. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
9 |
118 (30+40+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
20494 |
САКСОН М.О. |
14052 |
м. Львів |
СЗШ "Берегиня" |
7 |
110 (36+40+34) |
|
|
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
20495 |
САЛАБАЙ Б.С. |
14382 |
м. Жовква |
Дублянська ЗОШ |
6 |
120 (30+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
20496 |
САЛАБАЙ В.А. |
14460 |
м. Пустомити |
Зимноводівська ЗОШ № 1 |
4 |
110 (30+48+32) |
|
|
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
20497 |
САЛАБАЙ Д.О. |
14486 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 1 |
5 |
90 (28+26+36) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
20498 |
САЛАБАЙ Х.С. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
3 |
90 (18+30+42) |
|
|
|
С3 |
Воробець Надія Теодорівна |
20499 |
САЛАГУБ І.В. |
14530 |
м. Радехів |
Бишівська ЗОШ |
8 |
102 (33+30+39) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
20500 |
САЛАГУБ О.М. |
14558 |
м. Радехів |
Станицька ЗОШ |
3 |
108 (24+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
20501 |
САЛАМАХА О.І. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
9 |
110 (48+22+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
20502 |
САЛАМАХА О.О. |
14178 |
м. Самбір |
СШ № 10 |
9 |
153 (60+44+49) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
20503 |
САЛАМАХА Я.В. |
14373 |
м. Жовква |
Липницька ЗОШ |
4 |
114 (36+48+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
20504 |
САЛАМАХА Я.Р. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
9 |
154 (60+38+56) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
20505 |
САЛАМІН Ю.С. |
14170 |
м. Новий Розділ |
ЗШ № 4 |
6 |
117 (36+51+30) |
|
|
С2 |
|
Верес Галина Мирославівна |
20506 |
САЛАМОНОВИЧ Ю.З. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
6 |
101 (20+33+48) |
|
|
|
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
20507 |
САЛАНГІНА М.Т. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
5 |
120 (38+46+36) |
|
|
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
20508 |
САЛАНЬ М.І. |
14527 |
м. Радехів |
ЗОШ № 3 |
5 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
20509 |
САЛАНЬ О.І. |
14527 |
м. Радехів |
ЗОШ № 3 |
4 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
20510 |
САЛАШ М.І. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
8 |
169 (60+60+49) |
З |
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
20511 |
САЛАШНИК Д.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
7 |
123 (60+30+33) |
|
С1 |
|
|
Михаць Ігор Львович |
20512 |
САЛАШНИК С.І. |
14194 |
м. Трускавець |
СЗШ № 1 |
1 |
66 (30+24+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Томашівська Наталія Валеріївна |
20513 |
САЛАШНИК Х.Б. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
3 |
118 (36+42+40) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
20514 |
САЛДАН В.Т. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
2 |
72 (30+30+12) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
20515 |
САЛДАНЧИН М.І. |
14283 |
м. Жидачів |
Гніздичівська СЗШ |
1 |
72 (30+30+12) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
20516 |
САЛДАНЧИН Н.І. |
14283 |
м. Жидачів |
Гніздичівська СЗШ |
3 |
108 (42+30+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
20517 |
САЛЕНКО Є.В. |
14137 |
м. Львів |
ПХШ "Перлина" |
3 |
110 (36+36+38) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
20518 |
САЛЕНКО М.І. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
1 |
66 (24+30+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
20519 |
САЛИГА В.В. |
14709 |
м. Сокаль |
Телязька ЗШ |
4 |
110 (42+42+26) |
|
С1 |
С2 |
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
20520 |
САЛИГА Ю.В. |
14709 |
м. Сокаль |
Телязька ЗШ |
5 |
102 (40+20+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Кнейчук Наталія Володимирівна |
20521 |
САЛИК А.В. |
14665 |
м. Сокаль |
Великомостівський ЗШ-НВК-ліцей |
2 |
86 (26+30+30) |
З |
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
20522 |
САЛИК В.Ю. |
14949 |
м. Яворів |
Гімназія ім. Маковея |
6 |
116 (38+42+36) |
|
|
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
20523 |
САЛІЙ А.В. |
14117 |
м. Львів |
СЗШ № 30 |
6 |
95 (26+33+36) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
20524 |
САЛІЙ Д.Б. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
1 |
74 (26+30+18) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
20525 |
САЛІЙ С.В. |
14117 |
м. Львів |
СЗШ № 30 |
2 |
48 (30+12+6) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
20526 |
САЛКО Д.В. |
14044 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок " Провесінь" |
9 |
129 (36+44+49) |
|
|
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
20527 |
САЛО В.В. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
6 |
126 (42+54+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
20528 |
САЛО В.І. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
6 |
89 (28+27+34) |
|
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
20529 |
САЛО Д.Т. |
14023 |
м. Львів |
Гімназія "Євшан" |
6 |
146 (50+48+48) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
20530 |
САЛО Д.Я. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
4 |
96 (30+42+24) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
20531 |
САЛО І.М. |
14405 |
м. Жовква |
Крехівська ЗОШ |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
20532 |
САЛО І.Р. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
11 |
115 (42+30+43) |
|
С1 |
|
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
20533 |
САЛО К.Р. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
9 |
129 (54+26+49) |
|
С1 |
|
С3 |
Біда Наталія Романівна |
20534 |
САЛО М.А. |
14465 |
м. Пустомити |
Мурованська ЗОШ |
9 |
128 (48+40+40) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
20535 |
САЛО М.А. |
14007 |
м. Львів |
СЗШ № 4 |
4 |
42 (24+6+12) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
20536 |
САЛО М.Р. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
4 |
94 (24+36+34) |
|
|
С2 |
С3 |
Біда Наталія Романівна |
20537 |
САЛО М.Ю. |
14014 |
м. Львів |
СЗШ № 87 |
4 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
20538 |
САЛО О.А. |
14386 |
м. Жовква |
Куликівська ЗОШ |
5 |
152 (56+42+54) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
20539 |
САЛО О.В. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
9 |
103 (36+30+37) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
20540 |
САЛО О.І. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
8 |
132 (48+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
20541 |
САЛО О.М. |
14405 |
м. Жовква |
Крехівська ЗОШ |
4 |
114 (30+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
20542 |
САЛО П.А. |
14413 |
м. Жовква |
Річківська ЗОШ |
6 |
76 (34+30+12) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
20543 |
САЛО С.А. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
20544 |
САЛО Ф.Б. |
14385 |
м. Жовква |
ЗОШ № 3 |
8 |
135 (48+48+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
20545 |
САЛО Ю.В. |
14463 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 2 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
20546 |
САЛО Ю.М. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
9 |
133 (48+42+43) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
20547 |
САЛО Я.Я. |
14117 |
м. Львів |
СЗШ № 30 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
20548 |
САЛОВСЬКА А.І. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
20549 |
САЛОХА А.Я. |
14034 |
м. Львів |
"Світанок" |
2 |
76 (22+30+24) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
20550 |
САЛОХА М.І. |
14684 |
м. Сокаль |
Домашівська ЗШ |
4 |
96 (24+48+24) |
|
|
С2 |
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
20551 |
САЛОХА Т.І. |
14684 |
м. Сокаль |
Домашівська ЗШ |
6 |
125 (52+31+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Кнейчук Наталія Володимирівна |
20552 |
САЛТКОВА А.М. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
5 |
78 (18+24+36) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
20553 |
САЛУК С.І. |
14135 |
м. Львів |
Гімназія "Престиж" |
10 |
117 (36+38+43) |
|
|
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
20554 |
САЛЬНІКОВА Б.В. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
5 |
130 (46+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
20555 |
САЛЮК Н. |
14021 |
м. Львів |
СЗШ № 40 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
20556 |
САЛЮК С.П. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
5 |
132 (52+34+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Цімарно Марія Петрівна |
20557 |
САЛЯ В.М. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
9 |
133 (48+34+51) |
|
С1 |
|
С3 |
Біда Наталія Романівна |
20558 |
САЛЯ Х.М. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
5 |
100 (22+42+36) |
|
|
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
20559 |
САМАГАЛЬСЬКИЙ Д.О. |
14024 |
м. Львів |
ССЗШ № 15 |
9 |
105 (48+26+31) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
20560 |
САМАН М.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
90 (24+30+36) |
|
|
|
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
20561 |
САМАР А.О. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
9 |
165 (54+54+57) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
20562 |
САМАР О.О. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
6 |
166 (52+54+60) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
20563 |
САМАР Р.О. |
14609 |
м. Сколе |
Завадківська ЗОШ |
8 |
108 (39+30+39) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
20564 |
САМАРАЙ Б.Р. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
2 |
82 (28+30+24) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
20565 |
САМАРДАК М.І. |
14096 |
м. Львів |
ССЗШ № 46 |
1 |
66 (30+30+6) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
20566 |
САМАРДАК Р. . |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
8 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
20567 |
САМАРДАК Ю.Б. |
14093 |
м. Львів |
СЗШ № 31 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
20568 |
САМАРДАК Ю.Б. |
14179 |
м. Самбір |
Гімназія |
9 |
130 (54+36+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Ніженецька Наталія Сергіївна |
20569 |
САМАРЧУК В.М. |
14134 |
м. Львів |
Правнича гімназія |
7 |
114 (42+36+36) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
20570 |
САМБІРСЬКА В.Р. |
14173 |
м. Самбір |
СШ № 3 |
5 |
75 (22+23+30) |
|
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
20571 |
САМБОРСЬКА Х.М. |
14140 |
м. Львів |
ШЕЛ |
9 |
141 (48+44+49) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
20572 |
САМБОРСЬКИЙ О.І. |
14530 |
м. Радехів |
Бишівська ЗОШ |
7 |
102 (45+24+33) |
|
С1 |
|
|
Брановський Володимир Іванович |
20573 |
САМБОРСЬКИЙ О.Р. |
14206 |
м. Червоноград |
НВК № 10 |
3 |
136 (42+48+46) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
20574 |
САМВЕЛЯН Є.А. |
14047 |
м. Львів |
СЗШ № 6 |
2 |
70 (22+30+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
20575 |
САМИЦЯ С.І. |
14026 |
м. Львів |
СЗШ № 67 |
2 |
66 (18+30+18) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
20576 |
САМІЛО Н.В. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
5 |
129 (42+45+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гарбіч Людмила Іванівна |
20577 |
САМОГОЛЬСЬКА С.В. |
14036 |
м. Львів |
СЗШ № 65 |
7 |
135 (45+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
20578 |
САМОЇЛ Н.Р. |
14461 |
м. Пустомити |
Зимноводівська ЗОШ № 2 |
7 |
120 (51+30+39) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
20579 |
САМОЙЛЕНКО А.О. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
4 |
62 (30+30+2) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
20580 |
САМОЙЛИК В.С. |
14147 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 4 |
10 |
158 (48+52+58) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
20581 |
САМОЙЛОВА М.К. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
20582 |
САМОЙЛЮК А.В. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
7 |
159 (60+54+45) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
20583 |
САМОЙЛЮК Б.В. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
5 |
135 (44+53+38) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
20584 |
САМОЛУК В.С. |
14116 |
м. Львів |
СЗШ № 23 |
3 |
84 (30+42+12) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
20585 |
САМОЛЬЧУК Д.А. |
14207 |
м. Червоноград |
ЗШ № 11 |
1 |
78 (18+30+30) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
20586 |
САМОЛЮК С.В. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
3 |
120 (36+48+36) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
20587 |
САМОЛЮК Х.В. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
6 |
102 (30+36+36) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
20588 |
САМОТИЙ Н.П. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
20589 |
САМОТІЙ А.О. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
3 |
66 (18+30+18) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
20590 |
САМОТІЙ А.С. |
14098 |
м. Львів |
СЗШ № 50 |
10 |
124 (60+18+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
20591 |
САМОТІЙ О.І. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
6 |
86 (30+32+24) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
20592 |
САМОТІЙ О.Т. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
20593 |
САМОТІЙ Р.А. |
14374 |
м. Жовква |
Любельська ЗОШ |
3 |
92 (24+48+20) |
|
|
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
20594 |
САМОТІЙ Ю.В. |
14368 |
м. Жовква |
Добросинська ЗОШ |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
20595 |
САМПІР А.В. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
3 |
96 (24+42+30) |
|
|
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
20596 |
САМСІН Н.А. |
14197 |
м. Червоноград |
ЗШ № 1 |
3 |
114 (30+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Перець Надія Михайлівна |
20597 |
САМСОНОВА А.Є. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
20598 |
САМСОНОВА В.В. |
14411 |
м. Жовква |
Мервичівська ЗОШ |
8 |
114 (39+36+39) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
20599 |
САМУЙЛОВА А.О. |
14116 |
м. Львів |
СЗШ № 23 |
2 |
64 (28+24+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
20600 |
САМУЛЯК М.І. |
14385 |
м. Жовква |
ЗОШ № 3 |
7 |
141 (57+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
20601 |
САМУЛЯК Н.С. |
14036 |
м. Львів |
СЗШ № 65 |
10 |
111 (42+26+43) |
|
С1 |
|
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
20602 |
САМУЛЯК С.С. |
14210 |
м. Червоноград |
ЗШ № 14 |
7 |
119 (51+34+34) |
|
С1 |
|
|
Перець Надія Михайлівна |
20603 |
САМУЛЯК Т.С. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
20604 |
САМУЛЯК Х.І. |
14633 |
м. Сколе |
Лавочанська ЗОШ № 2 |
5 |
96 (30+36+30) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
20605 |
САМУСЬ С.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
6 |
90 (36+36+18) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
20606 |
САНАГУРСЬКИЙ П.О. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
20607 |
САНДАК І.М. |
14771 |
м. Старий Самбір |
Тершівська ЗОШ |
7 |
97 (45+30+22) |
|
С1 |
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
20608 |
САНДАК І.М. |
14771 |
м. Старий Самбір |
Тершівська ЗОШ |
7 |
97 (45+30+22) |
|
С1 |
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
20609 |
САНДАК І.М. |
14771 |
м. Старий Самбір |
Тершівська ЗОШ |
7 |
97 (45+30+22) |
|
С1 |
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
20610 |
САНЖАРА Р.В. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
3 |
102 (30+42+30) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
20611 |
САНІН М.О. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
20612 |
САНОЦЬКА В.Р. |
14201 |
м. Червоноград |
ЗШ № 5 |
2 |
78 (24+30+24) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
20613 |
САНОЦЬКА В.Я. |
14680 |
м. Сокаль |
Хлівчанська ЗШ |
6 |
80 (36+26+18) |
|
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
20614 |
САНОЦЬКА М.А. |
14680 |
м. Сокаль |
Хлівчанська ЗШ |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
20615 |
САНТАР А.В. |
14723 |
м. Сокаль |
Жвирківська ЗШ |
5 |
102 (24+42+36) |
|
|
С2 |
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
20616 |
САНТАР Д.М. |
14723 |
м. Сокаль |
Жвирківська ЗШ |
5 |
100 (32+32+36) |
|
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
20617 |
САНТАР М.М. |
14723 |
м. Сокаль |
Жвирківська ЗШ |
6 |
86 (34+22+30) |
|
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
20618 |
САПАЄВА А.В. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
20619 |
САПЕЛЯК А.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
7 |
96 (36+18+42) |
|
|
|
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
20620 |
САПІГА В.В. |
14327 |
м. Жидачів |
Рудківцівська ЗОШ |
4 |
114 (36+36+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
20621 |
САПІГА Є.Р. |
14098 |
м. Львів |
СЗШ № 50 |
3 |
78 (24+30+24) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
20622 |
САПІГА І.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
20623 |
САПІГА М.Т. |
14097 |
м. Львів |
СЗШ № 48 |
4 |
96 (30+30+36) |
|
|
|
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
20624 |
САПІР Т.П. |
14047 |
м. Львів |
СЗШ № 6 |
4 |
94 (30+42+22) |
|
|
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
20625 |
САПКО Я.С. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
4 |
120 (42+48+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
20626 |
САПОЖНИКОВ А.К. |
14073 |
м. Львів |
ЗШ "Первоцвіт" |
2 |
48 (24+18+6) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
20627 |
САПОЖНИКОВ О.К. |
14073 |
м. Львів |
ЗШ "Первоцвіт" |
4 |
126 (48+42+36) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
20628 |
САПРИКІН О.О. |
14204 |
м. Червоноград |
СШ № 8 |
4 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
20629 |
САПРОНОВА А.Н. |
14119 |
м. Львів |
СЗШ № 38 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
20630 |
САПРУКА В.А. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
7 |
73 (27+18+28) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
20631 |
САПУНКОБА Є.Б. |
14047 |
м. Львів |
СЗШ № 6 |
4 |
104 (24+42+38) |
|
|
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
20632 |
САПУНОВА А.Е. |
14209 |
м. Червоноград |
НВК № 13 |
6 |
116 (42+38+36) |
|
С1 |
|
|
Перець Надія Михайлівна |
20633 |
САПУТСЬКИЙ Д.П. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
5 |
99 (36+33+30) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
20634 |
САПУЦЬКА Я.П. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
9 |
117 (48+26+43) |
|
С1 |
|
С3 |
Біда Наталія Романівна |
20635 |
САПУЦЬКИЙ П.М. |
14030 |
м. Львів |
СЗШ № 77 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
20636 |
САРАБАХА А.І. |
14075 |
м. Львів |
СЗШ № 96 |
4 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
20637 |
САРАБАХА В.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
9 |
114 (36+38+40) |
|
|
|
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
20638 |
САРАБУН А.Я. |
14001 |
м. Львів |
ПНВЗ "ЗОШ святої Софії" |
4 |
114 (30+48+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Оленчин Тетяна Петрівна |
20639 |
САРАКУЛА С.С. |
14028 |
м. Львів |
ЗОШ № 74 |
7 |
153 (57+54+42) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
20640 |
САРАУЛА А.А. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
4 |
96 (24+42+30) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
20641 |
САРАХМАН В.А. |
14177 |
м. Самбір |
НВК (СШ № 9) |
7 |
81 (21+18+42) |
|
|
|
С3 |
Ніженецька Наталія Сергіївна |
20642 |
САРАХМАН О.Б. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
9 |
153 (42+54+57) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
20643 |
САРАХМАН Х.Б. |
14076 |
м. Львів |
СЗШ № 86 |
10 |
129 (48+32+49) |
|
С1 |
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
20644 |
САРАХМАН Х.М. |
14179 |
м. Самбір |
Гімназія |
9 |
140 (60+28+52) |
|
С1 |
|
С3 |
Ніженецька Наталія Сергіївна |
20645 |
САРАХМАН Ю.Б. |
14076 |
м. Львів |
СЗШ № 86 |
7 |
112 (39+36+37) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
20646 |
САРВАС І.М. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
20647 |
САРИЧЕВ О.В. |
14153 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 17 |
6 |
136 (46+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Юрків Андрій Степанович |
20648 |
САРИЧЕВ О.В. |
14153 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 17 |
6 |
148 (46+48+54) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
20649 |
САРНІЦЬКИЙ Л.А. |
14044 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок " Провесінь" |
2 |
50 (20+24+6) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
20650 |
САРНОВСЬКА С.В. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
6 |
97 (22+39+36) |
|
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
20651 |
САРНОВСЬКИЙ Р.В. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
4 |
118 (36+48+34) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
20652 |
САРУШКО С.І. |
14005 |
м. Львів |
СЗШ № 62 |
2 |
64 (28+24+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
20653 |
САРЧУК Р.А. |
14040 |
м. Львів |
СЗШ № 49 |
3 |
50 (12+24+14) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
20654 |
САС Б.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
8 |
150 (60+54+36) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
20655 |
САС В.А. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
2 |
78 (24+30+24) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
20656 |
САС З.Д. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
4 |
92 (30+36+26) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
20657 |
САС Н.І. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
9 |
159 (54+50+55) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
20658 |
САСІВ А.І. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
8 |
79 (39+18+22) |
|
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
20659 |
САСОВЕЦЬ Б.С. |
14540 |
м. Радехів |
Стоянівська ЗОШ |
4 |
118 (42+42+34) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
20660 |
САСЮК Е.І. |
14068 |
м. Львів |
ЗШ "Дивосвіт" |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
20661 |
САТАНІВСЬКИЙ О.С. |
14093 |
м. Львів |
СЗШ № 31 |
3 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
20662 |
САТАНОВСЬКИЙ В.Д. |
14030 |
м. Львів |
СЗШ № 77 |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
20663 |
САУХ О.В. |
14117 |
м. Львів |
СЗШ № 30 |
7 |
120 (54+24+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
20664 |
САФАРОВА А.З. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
20665 |
САФІНА Р.О. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
7 |
162 (60+54+48) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
20666 |
САФІЯНИК А.Л. |
14182 |
м. Стрий |
СЗШ № 3 |
4 |
82 (24+30+28) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
20667 |
САФОНОВ В.М. |
14195 |
м. Трускавець |
НВК СЗШ № 2 гімназія |
5 |
154 (58+60+36) |
З |
|
|
|
Томашівська Наталія Валеріївна |
20668 |
САФОНОВ Д.О. |
14493 |
м. Пустомити |
Винничківський НВК |
7 |
97 (48+20+29) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
20669 |
САФОНОВА А.І. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
20670 |
САФЯНИК В.Г. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
8 |
156 (54+54+48) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
20671 |
САФЯНИК М.О. |
14176 |
м. Самбір |
СШ № 8 |
10 |
103 (36+24+43) |
|
|
|
С3 |
Ніженецька Наталія Сергіївна |
20672 |
САХ Д.Р. |
14868 |
м. Стрий |
М. Дідушицька ЗОШ |
6 |
116 (44+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Романова Лілія Володимирівна |
20673 |
САХ М.І. |
14116 |
м. Львів |
СЗШ № 23 |
2 |
70 (28+24+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
20674 |
САХ О.М. |
14165 |
м. Моршин |
НВК СЗШ ліцей |
2 |
70 (28+18+24) |
|
С1 |
|
С3 |
Люсак Руслана Михайлівна |
20675 |
САХ О.М. |
14165 |
м. Моршин |
НВК СЗШ ліцей |
2 |
70 (28+18+24) |
|
С1 |
|
С3 |
Люсак Руслана Михайлівна |
20676 |
САХАРЕВИЧ М.А. |
14120 |
м. Львів |
СЗШ № 41 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
20677 |
САХАРЕВИЧ М.Р. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
20678 |
САХАРЕВИЧ М.Р. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
20679 |
САХАРЕВИЧ Я.М. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
6 |
65 (32+21+12) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
20680 |
САХАРНАЦЬКИЙ Н.І. |
14153 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 17 |
3 |
138 (48+48+42) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
20681 |
САХАРОВА В. . |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
4 |
80 (30+30+20) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
20682 |
САХАРЧУК С.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
11 |
120 (42+38+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Михаць Ігор Львович |
20683 |
САХНЕВИЧ А.А. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
20684 |
САХНЕВИЧ В.В. |
14767 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 1 |
10 |
126 (36+50+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Мар’ян Ольга Казимирівна |
20685 |
САХНО Я.А. |
14906 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 3 |
1 |
82 (28+24+30) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
20686 |
САХРІН О.М. |
14390 |
м. Жовква |
НВК "Рава-Руська школа-гімназія" |
4 |
96 (30+42+24) |
|
|
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
20687 |
САЦЮК А.О. |
14395 |
м. Жовква |
Воля-Висоцька ЗОШ |
6 |
96 (36+30+30) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
20688 |
САЧКО О.С. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
3 |
94 (36+42+16) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
20689 |
САЧОК А.С. |
14718 |
м. Сокаль |
НВК ЗШ № 2 ліцей |
4 |
114 (36+36+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кнейчук Наталія Володимирівна |
20690 |
САЧУК Л.В. |
14145 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 1 |
5 |
146 (50+42+54) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
20691 |
САЧУК С.Р. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
20692 |
СВАЧІЙ Т.З. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
9 |
92 (42+22+28) |
|
С1 |
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
20693 |
СВЕЛЕБА М.С. |
14414 |
м. Жовква |
Синьковицька ЗОШ |
8 |
64 (18+30+16) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
20694 |
СВЕРБІЛОВА К.О. |
14051 |
м. Львів |
СЗШ № 29 |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
20695 |
СВЕРЕДЮК Д.Т. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
8 |
114 (45+36+33) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
20696 |
СВЕРИДИ Т.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
8 |
141 (60+36+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Біда Наталія Романівна |
20697 |
СВЕТЛИЦЬКА В.В. |
14093 |
м. Львів |
СЗШ № 31 |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
20698 |
СВЕТЛІЦЬКА С.А. |
14934 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 1 |
3 |
82 (30+30+22) |
|
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
20699 |
СВЄТЛОВА А.П. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
7 |
133 (48+48+37) |
|
С1 |
С2 |
|
Михаць Ігор Львович |
20700 |
СВИНАРЧУК В.Є. |
14134 |
м. Львів |
Правнича гімназія |
6 |
106 (26+32+48) |
|
|
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
20701 |
СВИРИД М.Ю. |
14367 |
м. Жовква |
Деревнянська ЗОШ |
5 |
58 (36+14+8) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
20702 |
СВИРИД Т.Т. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
1 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
20703 |
СВИРИДА Л. . |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
20704 |
СВИРИДА М.А. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
7 |
162 (60+54+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
20705 |
СВИРИДА Я.А. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
2 |
62 (26+18+18) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
20706 |
СВИРІПА О.М. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
3 |
120 (30+48+42) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
20707 |
СВИСТ Є.Р. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
2 |
88 (28+30+30) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
20708 |
СВИСТИН О.А. |
14463 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 2 |
9 |
106 (30+28+48) |
|
|
|
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
20709 |
СВИСТОВИЧ А.Т. |
14153 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 17 |
3 |
132 (48+48+36) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
20710 |
СВИСТОВИЧ Б.В. |
14942 |
м. Яворів |
Смолинська СЗШ |
5 |
141 (42+51+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
20711 |
СВИСТУН В.С. |
14531 |
м. Радехів |
Нововитківська ЗОШ |
4 |
82 (24+42+16) |
|
|
С2 |
|
Брановський Володимир Іванович |
20712 |
СВИСТУН В.Я. |
14547 |
м. Радехів |
Сушнівський НВК |
2 |
82 (28+30+24) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
20713 |
СВИСТУН Д.П. |
14405 |
м. Жовква |
Крехівська ЗОШ |
1 |
72 (24+30+18) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
20714 |
СВИСТУН І.П. |
14405 |
м. Жовква |
Крехівська ЗОШ |
7 |
93 (51+36+6) |
|
С1 |
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
20715 |
СВИСТУН Л.С. |
14531 |
м. Радехів |
Нововитківська ЗОШ |
8 |
153 (57+54+42) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
20716 |
СВИСТУН Н.А. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
2 |
76 (28+30+18) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
20717 |
СВИСТУН О.Я. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
9 |
153 (60+42+51) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
20718 |
СВИСТУН С.Р. |
14532 |
м. Радехів |
Вузлівська ЗОШ |
10 |
128 (42+40+46) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
20719 |
СВИСТУН Х.А. |
14678 |
м. Сокаль |
Острівський НВК-ЗШ-дитячий садок |
7 |
104 (48+38+18) |
|
С1 |
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
20720 |
СВИСТУНОВ Г.О. |
14031 |
м. Львів |
ЛУГГ |
8 |
139 (60+42+37) |
|
С1 |
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
20721 |
СВИЩ А.М. |
14196 |
м. Трускавець |
СЗШ № 3 |
4 |
74 (24+36+14) |
|
|
С2 |
|
Томашівська Наталія Валеріївна |
20722 |
СВИЩ В.В. |
14074 |
м. Львів |
ЛСШ № 69 |
5 |
110 (40+40+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
20723 |
СВИЩ В.В. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
8 |
134 (54+46+34) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
20724 |
СВИЩ В.Т. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
20725 |
СВИЩ Д.І. |
14480 |
м. Пустомити |
Наварійська ЗОШ |
8 |
150 (54+54+42) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
20726 |
СВИЩ Є. . |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
20727 |
СВИЩ О.А. |
14386 |
м. Жовква |
Куликівська ЗОШ |
3 |
106 (36+30+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
20728 |
СВИЩ С.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
8 |
157 (60+58+39) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
20729 |
СВИЩ С.Я. |
14196 |
м. Трускавець |
СЗШ № 3 |
2 |
82 (28+30+24) |
З |
|
|
|
Томашівська Наталія Валеріївна |
20730 |
СВИЩ Т. . |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
8 |
124 (48+36+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Михаць Ігор Львович |
20731 |
СВИЩ Я. . |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
3 |
108 (48+24+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Михаць Ігор Львович |
20732 |
СВИЩО В.С. |
14101 |
м. Львів |
СЗШ № 66 |
7 |
105 (33+30+42) |
|
|
|
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
20733 |
СВІДЕРКО С.Б. |
14050 |
м. Львів |
СЗШ № 24 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
20734 |
СВІДЕРСЬКА Н.І. |
14903 |
м. Яворів |
Вороцівський НВК |
4 |
108 (42+30+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
20735 |
СВІДЕРСЬКИЙ В.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
5 |
96 (18+42+36) |
|
|
С2 |
|
Воробець Надія Теодорівна |
20736 |
СВІДЕРСЬКИЙ В.Р. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
20737 |
СВІДЕРСЬКИЙ С.В. |
14560 |
м. Радехів |
Щуровицька ЗОШ |
6 |
98 (34+30+34) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
20738 |
СВІДЗІНСЬКА І.С. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
11 |
123 (54+32+37) |
|
С1 |
|
|
Михаць Ігор Львович |
20739 |
СВІДЗІНСЬКА С.С. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
5 |
117 (42+39+36) |
|
С1 |
|
|
Михаць Ігор Львович |
20740 |
СВІДНЯК Х.І. |
14476 |
м. Пустомити |
Солонківська ЗОШ |
4 |
98 (30+36+32) |
|
|
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
20741 |
СВІДНЯК Х.Ю. |
14369 |
м. Жовква |
Замківська ЗОШ |
5 |
97 (30+43+24) |
|
|
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
20742 |
СВІДРАК Я.А. |
14412 |
м. Жовква |
Равська ЗОШ |
6 |
115 (40+33+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
20743 |
СВІЖИНСЬКИЙ М.І. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
20744 |
СВІЖИНСЬКИЙ М.І. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
20745 |
СВІЛЯК В.Ю. |
14052 |
м. Львів |
СЗШ "Берегиня" |
3 |
124 (42+42+40) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
20746 |
СВІНТАЛЬСЬКИЙ І.В. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
9 |
106 (48+30+28) |
|
С1 |
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
20747 |
СВІНЦІЦЬКИЙ Д.В. |
14027 |
м. Львів |
СЗШ № 68 |
3 |
96 (42+30+24) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
20748 |
СВІНЧУК О.Ю. |
14140 |
м. Львів |
ШЕЛ |
5 |
74 (30+30+14) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
20749 |
СВІРІДОВА К.С. |
14182 |
м. Стрий |
СЗШ № 3 |
8 |
103 (45+30+28) |
|
С1 |
|
|
Пістун Надія Данилівна |
20750 |
СВІРСЬКА А. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
9 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
20751 |
СВІРСЬКА С.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
9 |
96 (30+26+40) |
|
|
|
С3 |
Біда Наталія Романівна |
20752 |
СВІРСЬКА У.В. |
14295 |
м. Жидачів |
Піддністрянський НВК |
4 |
78 (30+36+12) |
|
|
С2 |
|
Кардаш Богдан Степанович |
20753 |
СВІТА Т.Р. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
20754 |
СВІТЛИК В.О. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
9 |
108 (42+38+28) |
|
С1 |
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
20755 |
СВІТЛИК Н.Б. |
14140 |
м. Львів |
ШЕЛ |
11 |
30 (12+16+2) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
20756 |
СВІТЛИК О. |
14537 |
м. Радехів |
Павлівська ЗОШ |
3 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
20757 |
СВІТЛИК О.І. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
2 |
48 (30+12+6) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
20758 |
СВІТЛИК О.М. |
14077 |
м. Львів |
СЗШ № 84 |
1 |
82 (28+30+24) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
20759 |
СВІТЛИЦЬКА О.А. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
5 |
90 (16+38+36) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
20760 |
СВІТЛИЦЬКА Х.Ю. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
9 |
159 (60+44+55) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
20761 |
СВІЩОВА В. . |
14016 |
м. Львів |
Українська приватна гімназія, ЗСППШ "Альфа" |
1 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Білий Микола Михайлович |
20762 |
СВОБОДА Є.Є. |
14112 |
м. Львів |
Школа радості |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
20763 |
СВОБОДА Ю.А. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
4 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
20764 |
СВОНТИК О.Б. |
14531 |
м. Радехів |
Нововитківська ЗОШ |
8 |
165 (60+60+45) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
20765 |
СВОРЕНЬ А. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
4 |
90 (24+42+24) |
|
|
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
20766 |
СВОРИНЬ З.А. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
4 |
114 (30+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Біда Наталія Романівна |
20767 |
СЕВАСТЬЯНОВ В.О. |
14145 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 1 |
5 |
154 (52+48+54) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
20768 |
СЕВЕРА Л.О. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
3 |
120 (42+42+36) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
20769 |
СЕВЕРА С.О. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
6 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
20770 |
СЕВЕРА Ю.В. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
6 |
87 (28+23+36) |
|
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
20771 |
СЕГЕДІЙ Е.О. |
14024 |
м. Львів |
ССЗШ № 15 |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
20772 |
СЕДЛЯРУК Ю.В. |
14101 |
м. Львів |
СЗШ № 66 |
4 |
106 (30+48+28) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
20773 |
СЕЙМІВСЬКА А.Б. |
14937 |
м. Яворів |
Рогізненська СЗШ |
3 |
106 (24+42+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
20774 |
СЕЙМІВСЬКА Д.Б. |
14937 |
м. Яворів |
Рогізненська СЗШ |
7 |
117 (48+42+27) |
|
С1 |
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
20775 |
СЕЙМІВСЬКА Р.Б. |
14937 |
м. Яворів |
Рогізненська СЗШ |
10 |
101 (36+30+35) |
|
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
20776 |
СЕЙМІВСЬКИЙ Ю.А. |
14469 |
м. Пустомити |
Милятичівська ЗОШ |
4 |
58 (12+36+10) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
20777 |
СЕЛЕЖНІКОВА С.Н. |
14026 |
м. Львів |
СЗШ № 67 |
5 |
85 (22+27+36) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
20778 |
СЕЛЕПКО О.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
20779 |
СЕЛЕПКО Ю.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
126 (42+36+48) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
20780 |
СЕЛЕЦЬКА С.Р. |
14910 |
м. Яворів |
Ясниська СЗШ |
4 |
90 (24+30+36) |
|
|
|
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
20781 |
СЕЛЕЦЬКИЙ М.В. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
3 |
88 (36+36+16) |
|
С1 |
С2 |
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
20782 |
СЕЛЕЩУК В.В. |
14746 |
м. Старий Самбір |
Чаплівська ЗСШ |
8 |
129 (51+30+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Мар’ян Ольга Казимирівна |
20783 |
СЕЛЕЩУК С. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
3 |
76 (24+36+16) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
20784 |
СЕЛІФАНОВА Д.М. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
8 |
115 (42+34+39) |
|
С1 |
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
20785 |
СЕЛЮКОВ О.О. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
7 |
157 (60+54+43) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
20786 |
СЕМАК К.В. |
14098 |
м. Львів |
СЗШ № 50 |
3 |
102 (30+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
20787 |
СЕМАНИШИН В.А. |
14475 |
м. Пустомити |
Оброшинська ЗОШ |
7 |
150 (60+48+42) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
20788 |
СЕМАШКЕВИЧ Д.О. |
14114 |
м. Львів |
СЗШ № 20 |
7 |
151 (57+60+34) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
20789 |
СЕМАЩУК В.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
6 |
119 (50+27+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Булас Надія Антонівна |
20790 |
СЕМАЩУК Ю.Р. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
3 |
96 (36+30+30) |
|
С1 |
|
|
Булас Надія Антонівна |
20791 |
СЕМБАЙ Б.А. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
1 |
72 (30+24+18) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
20792 |
СЕМБАЙ В.В. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
7 |
114 (51+24+39) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
20793 |
СЕМБАЙ Д.М. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
5 |
132 (44+34+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
20794 |
СЕМБАЙ Я.Т. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
20795 |
СЕМЕМЕМКО Л.О. |
14532 |
м. Радехів |
Вузлівська ЗОШ |
9 |
144 (54+48+42) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
20796 |
СЕМЕН А. . |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
2 |
60 (30+18+12) |
|
С1 |
|
|
Личак Катерина Степанівна |
20797 |
СЕМЕН В.А. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
3 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
20798 |
СЕМЕН Р.Р. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
8 |
92 (42+28+22) |
|
С1 |
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
20799 |
СЕМЕН Т.В. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
11 |
128 (54+28+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліпецька Віра Семенівна |
20800 |
СЕМЕН Ю.М. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
9 |
103 (42+32+29) |
|
С1 |
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
20801 |
СЕМЕНИХІНА Х.С. |
14560 |
м. Радехів |
Щуровицька ЗОШ |
6 |
132 (48+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Брановський Володимир Іванович |
20802 |
СЕМЕНИШЕН А.Ю. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
7 |
133 (30+54+49) |
|
|
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
20803 |
СЕМЕНИШИН Р.Я. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
3 |
100 (30+36+34) |
|
|
С2 |
С3 |
Лободяк Леся Мар'янівна |
20804 |
СЕМЕНИШИН Ю.В. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
8 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
20805 |
СЕМЕНІВ А.В. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
5 |
64 (16+18+30) |
|
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
20806 |
СЕМЕНІВ О.В. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
3 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
20807 |
СЕМЕНКІВ Д.А. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
20808 |
СЕМЕНКО І.А. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
5 |
133 (52+27+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Булас Надія Антонівна |
20809 |
СЕМЕНОВА А.А. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
20810 |
СЕМЕНОВА Л.А. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
8 |
136 (51+42+43) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
20811 |
СЕМЕНОВИЧ А. |
14002 |
м. Львів |
НВК "ЗОШ-гімназія "Галицька" |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
20812 |
СЕМЕНОВИЧ А.І. |
14718 |
м. Сокаль |
НВК ЗШ № 2 ліцей |
6 |
144 (44+52+48) |
З |
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
20813 |
СЕМЕНОВИЧ В.Р. |
14200 |
м. Червоноград |
ЗШ № 4 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
20814 |
СЕМЕНОВИЧ З.Я. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
5 |
117 (30+45+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Біда Наталія Романівна |
20815 |
СЕМЕНОВИЧ І.С. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
20816 |
СЕМЕНОВИЧ О.В. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
4 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
20817 |
СЕМЕНУХА А.С. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
7 |
117 (60+30+27) |
|
С1 |
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
20818 |
СЕМЕНЧАК О.І. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
8 |
117 (60+18+39) |
|
С1 |
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
20819 |
СЕМЕНЧАК О.І. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
8 |
117 (60+18+39) |
|
С1 |
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
20820 |
СЕМЕНЧЕНКО М.С. |
14112 |
м. Львів |
Школа радості |
2 |
52 (22+24+6) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
20821 |
СЕМЕНЧУК А.В. |
14112 |
м. Львів |
Школа радості |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
20822 |
СЕМЕНЧУК В.П. |
14209 |
м. Червоноград |
НВК № 13 |
7 |
135 (54+36+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Перець Надія Михайлівна |
20823 |
СЕМЕНЧУК І.В. |
14030 |
м. Львів |
СЗШ № 77 |
11 |
143 (54+38+51) |
|
С1 |
|
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
20824 |
СЕМЕНЧУК О.В. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
7 |
99 (48+30+21) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
20825 |
СЕМЕНЧУК Ю.О. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
9 |
160 (60+42+58) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
20826 |
СЕМЕНЮК А.Р. |
14016 |
м. Львів |
Українська приватна гімназія, ЗСППШ "Альфа" |
3 |
114 (24+42+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Білий Микола Михайлович |
20827 |
СЕМЕНЮК В.А. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
4 |
120 (30+48+42) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
20828 |
СЕМЕНЮК В.Л. |
14690 |
м. Сокаль |
Тартаківська ЗШ |
5 |
104 (26+36+42) |
|
|
|
С3 |
Кнейчук Наталія Володимирівна |
20829 |
СЕМЕНЮК В.С. |
14529 |
м. Радехів |
Березівська ЗОШ |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
20830 |
СЕМЕНЮК Є. . |
14189 |
м. Стрий |
СЗШ № 10 |
3 |
62 (24+30+8) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
20831 |
СЕМЕНЮК З.Л. |
14698 |
м. Сокаль |
Лещаківський НВК-ЗШ-дитячий садок |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
20832 |
СЕМЕНЮК Н.Р. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
8 |
123 (42+36+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
20833 |
СЕМЕНЮК Н.С. |
14690 |
м. Сокаль |
Тартаківська ЗШ |
5 |
100 (36+40+24) |
|
|
С2 |
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
20834 |
СЕМЕНЮК О.А. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
20835 |
СЕМЕНЮК П.І. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
7 |
138 (51+46+41) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гарбіч Людмила Іванівна |
20836 |
СЕМЕНЮК Р.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
9 |
81 (18+14+49) |
|
|
|
С3 |
Біда Наталія Романівна |
20837 |
СЕМЕНЮК С.А. |
14097 |
м. Львів |
СЗШ № 48 |
6 |
88 (34+18+36) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
20838 |
СЕМЕНЮК С.В. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
3 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
20839 |
СЕМЕНЮК С.С. |
14528 |
м. Радехів |
Лоптинська ЗОШ |
8 |
116 (48+26+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
20840 |
СЕМЕНЮК С.Т. |
14118 |
м. Львів |
СЗШ № 33 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
20841 |
СЕМЕНЮК Ю.С. |
14098 |
м. Львів |
СЗШ № 50 |
4 |
108 (36+36+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
20842 |
СЕМЕРЕЙ Д.П. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
4 |
108 (30+48+30) |
|
|
С2 |
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
20843 |
СЕМЕРЖИНСЬКА І.І. |
14549 |
м. Радехів |
Кустинський НВК |
3 |
102 (30+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
20844 |
СЕМЕРЯК А. . |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
4 |
106 (36+42+28) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
20845 |
СЕМЕРЯК М.М. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
4 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
20846 |
СЕМЕРЯК М.Т. |
14059 |
м. Львів |
ССЗШ № 37 |
2 |
60 (30+24+6) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
20847 |
СЕМЕРЯК О.М. |
14200 |
м. Червоноград |
ЗШ № 4 |
5 |
144 (48+54+42) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
20848 |
СЕМЕРЯК П.М. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
9 |
178 (60+60+58) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
20849 |
СЕМЕСЮК А.В. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
1 |
74 (26+30+18) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
20850 |
СЕМЕСЮК О.Б. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
5 |
107 (30+39+38) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
20851 |
СЕМЕЦЬ І.П. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
72 (30+18+24) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
20852 |
СЕМЕЦЬ Ю.П. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
7 |
104 (36+28+40) |
|
|
|
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
20853 |
СЕМИКОЛЄНОВА Н.С. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
10 |
122 (54+46+22) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
20854 |
СЕМИЛІТ М.М. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
4 |
132 (36+48+48) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
20855 |
СЕМИРАЗ М.І. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
20856 |
СЕМИРАЗ О.П. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
4 |
116 (48+42+26) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
20857 |
СЕМИРЯК В.І. |
14955 |
м. Яворів |
Семирівська СЗШ |
6 |
72 (34+14+24) |
|
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
20858 |
СЕМИЧ О.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
1 |
72 (30+24+18) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
20859 |
СЕМІВ Д.С. |
14007 |
м. Львів |
СЗШ № 4 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
20860 |
СЕМКІВ А.В. |
14678 |
м. Сокаль |
Острівський НВК-ЗШ-дитячий садок |
11 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
20861 |
СЕМКІВ В.А. |
14073 |
м. Львів |
ЗШ "Первоцвіт" |
4 |
74 (36+30+8) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
20862 |
СЕМКІВ І.В. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
3 |
96 (30+30+36) |
|
|
|
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
20863 |
СЕМКІВ М.В. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
8 |
141 (57+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
20864 |
СЕМКІВ М.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
20865 |
СЕМКІВ М.Р. |
14637 |
м. Сколе |
Опорецька ЗШ |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
20866 |
СЕМКІВ М.Р. |
14637 |
м. Сколе |
Опорецька ЗШ |
8 |
161 (60+56+45) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
20867 |
СЕМКІВ О.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
7 |
112 (42+30+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Біда Наталія Романівна |
20868 |
СЕМКІВ О.О. |
14182 |
м. Стрий |
СЗШ № 3 |
5 |
122 (32+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Пістун Надія Данилівна |
20869 |
СЕМКІВ О.О. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
78 (24+36+18) |
|
|
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
20870 |
СЕМКІВ Р.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
2 |
76 (28+30+18) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
20871 |
СЕМКІВ Р.Р. |
14637 |
м. Сколе |
Опорецька ЗШ |
5 |
124 (34+42+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
20872 |
СЕМКО В.В. |
14174 |
м. Самбір |
СШ № 4 |
3 |
132 (42+48+42) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
20873 |
СЕМКО О.В. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
3 |
88 (36+30+22) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
20874 |
СЕМКО Х.Ю. |
14962 |
м. Яворів |
Кам'янобрідська СЗШ |
4 |
94 (36+36+22) |
|
С1 |
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
20875 |
СЕМКОВИЧ А.Р. |
14148 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 5 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
20876 |
СЕМКОВИЧ В.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
72 (24+30+18) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
20877 |
СЕМКОВИЧ М.Р. |
14148 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 5 |
4 |
126 (36+48+42) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
20878 |
СЕМКОВИЧ С.І. |
14196 |
м. Трускавець |
СЗШ № 3 |
4 |
114 (36+42+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Томашівська Наталія Валеріївна |
20879 |
СЕМОЧКО І.І. |
14141 |
м. Львів |
ЦО "Політехнік-Еколенд" |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
20880 |
СЕМОЧКО М.Ю. |
14387 |
м. Жовква |
Магерівська ЗОШ |
7 |
141 (54+48+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
20881 |
СЕМОЧКО О.В. |
14205 |
м. Червоноград |
ЗШ № 9 |
5 |
136 (52+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Перець Надія Михайлівна |
20882 |
СЕМОЧКО О.І. |
14021 |
м. Львів |
СЗШ № 40 |
4 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
20883 |
СЕМРАК М.В. |
14751 |
м. Старий Самбір |
Великолінинська ЗСШ |
9 |
132 (54+38+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Мар’ян Ольга Казимирівна |
20884 |
СЕМЦІВ О.О. |
14166 |
м. Новий Розділ |
НВК "Лідер" |
2 |
52 (22+24+6) |
|
С1 |
С2 |
|
Верес Галина Мирославівна |
20885 |
СЕМЦЬО А.А. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
3 |
128 (36+48+44) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
20886 |
СЕМЧИШАК М.П. |
14042 |
м. Львів |
СЗШ № 42 |
7 |
132 (54+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
20887 |
СЕМЧИШИН А.С. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
9 |
32 (12+14+6) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
20888 |
СЕМЧИШИН В.А. |
14116 |
м. Львів |
СЗШ № 23 |
2 |
60 (30+18+12) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
20889 |
СЕМЧИШИН В.І. |
14183 |
м. Стрий |
СЗШ № 4 |
8 |
138 (54+50+34) |
|
С1 |
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
20890 |
СЕМЧИШИН М.В. |
14302 |
м. Жидачів |
ЗОШ № 2 |
2 |
82 (22+30+30) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
20891 |
СЕМЧИШИН О.Т. |
14465 |
м. Пустомити |
Мурованська ЗОШ |
9 |
129 (42+44+43) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
20892 |
СЕМЧИШИН Х.Я. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
3 |
114 (36+42+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
20893 |
СЕМЧУК А.Р. |
14050 |
м. Львів |
СЗШ № 24 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
20894 |
СЕМЧУК І.Р. |
14460 |
м. Пустомити |
Зимноводівська ЗОШ № 1 |
2 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
20895 |
СЕМЧУК О.І. |
14114 |
м. Львів |
СЗШ № 20 |
9 |
135 (54+32+49) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
20896 |
СЕМЧУК Р.А. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
3 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
20897 |
СЕМЧУК Т.М. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
6 |
68 (22+10+36) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
20898 |
СЕНАТОРОВ Ю.Ю. |
14094 |
м. Львів |
СЗШ № 36 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
20899 |
СЕНДАК Н.М. |
14767 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 1 |
4 |
108 (30+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Мар’ян Ольга Казимирівна |
20900 |
СЕНДЕГА К.Т. |
14016 |
м. Львів |
Українська приватна гімназія, ЗСППШ "Альфа" |
4 |
94 (36+42+16) |
|
С1 |
С2 |
|
Білий Микола Михайлович |
20901 |
СЕНДЕГА Р.С. |
14480 |
м. Пустомити |
Наварійська ЗОШ |
3 |
90 (30+36+24) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
20902 |
СЕНДЕЦЬКИЙ Д.Ю. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
3 |
94 (24+42+28) |
|
|
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
20903 |
СЕНЕДЯК М.І. |
14834 |
м. Стрий |
Братківський НВК |
7 |
72 (24+22+26) |
|
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
20904 |
СЕНЕЙКО Д.С. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
20905 |
СЕНЕЙКО У.С. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
7 |
58 (30+12+16) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
20906 |
СЕНЕНЬКИЙ Р.В. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
6 |
48 (38+2+8) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
20907 |
СЕНЕНЮК Д.В. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
4 |
92 (30+30+32) |
|
|
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
20908 |
СЕНЕТА В.В. |
14756 |
м. Старий Самбір |
Страшевицька ЗСШ |
7 |
145 (54+40+51) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
20909 |
СЕНЕТА В.С. |
14741 |
м. Старий Самбір |
Великосільська ЗСШ |
2 |
88 (28+30+30) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
20910 |
СЕНЕТА О.А. |
14767 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 1 |
6 |
134 (44+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Мар’ян Ольга Казимирівна |
20911 |
СЕНЕЧИН В.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
20912 |
СЕНИК А.Р. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
5 |
117 (44+43+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
20913 |
СЕНИК А.Ю. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
1 |
60 (30+24+6) |
|
С1 |
С2 |
|
Ліпецька Віра Семенівна |
20914 |
СЕНИК В.Р. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
4 |
126 (42+48+36) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
20915 |
СЕНИК Д.С. |
14417 |
м. Жовква |
Стронятинська ЗОШ |
5 |
91 (34+33+24) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
20916 |
СЕНИК Д.Ф. |
14093 |
м. Львів |
СЗШ № 31 |
10 |
161 (54+58+49) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
20917 |
СЕНИК М.Г. |
14046 |
м. Львів |
СЗШ № 71 |
3 |
90 (30+36+24) |
|
|
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
20918 |
СЕНИК М.М. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
8 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
20919 |
СЕНИК О.М. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
20920 |
СЕНИК П.М. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
8 |
164 (60+60+44) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
20921 |
СЕНИК П.Т. |
14834 |
м. Стрий |
Братківський НВК |
6 |
86 (28+20+38) |
|
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
20922 |
СЕНИК Р.А. |
14461 |
м. Пустомити |
Зимноводівська ЗОШ № 2 |
2 |
54 (30+18+6) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
20923 |
СЕНИК С.В. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
8 |
123 (48+42+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
20924 |
СЕНИЦЯ Я.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
7 |
132 (54+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
20925 |
СЕНИШ А.І. |
14468 |
м. Пустомити |
Щирецька ЗОШ № 2 |
8 |
159 (60+48+51) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
20926 |
СЕНИШАК М.М. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
1 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
20927 |
СЕНИШАК Ю.М. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
6 |
110 (32+42+36) |
|
|
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
20928 |
СЕНИШИН Б.Б. |
14468 |
м. Пустомити |
Щирецька ЗОШ № 2 |
4 |
136 (42+48+46) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
20929 |
СЕНИШИН В.І. |
14135 |
м. Львів |
Гімназія "Престиж" |
8 |
97 (45+24+28) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
20930 |
СЕНИШИН В.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
20931 |
СЕНИШИН М.М. |
14479 |
м. Пустомити |
Щирецька ЗОШ № 1 |
10 |
118 (42+36+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
20932 |
СЕНИШИН М.Р. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
1 |
60 (18+30+12) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
20933 |
СЕНИШИН О.А. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
2 |
60 (30+24+6) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
20934 |
СЕНИШИН С.Г. |
14016 |
м. Львів |
Українська приватна гімназія, ЗСППШ "Альфа" |
1 |
72 (30+30+12) |
З |
|
|
|
Білий Микола Михайлович |
20935 |
СЕНИШИН Ю.О. |
14096 |
м. Львів |
ССЗШ № 46 |
9 |
118 (42+28+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
20936 |
СЕНІВ А.А. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
6 |
114 (36+36+42) |
|
|
|
С3 |
Воробець Надія Теодорівна |
20937 |
СЕНІВ В.В. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
3 |
74 (30+30+14) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
20938 |
СЕНІВ В.В. |
14865 |
м. Стрий |
Завадівська ЗОШ |
8 |
142 (60+42+40) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Романова Лілія Володимирівна |
20939 |
СЕНІВ В.М. |
14486 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 1 |
5 |
110 (38+36+36) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
20940 |
СЕНІВ Л.І. |
14186 |
м. Стрий |
СЗШ № 7 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
20941 |
СЕНІВ Л.О. |
14185 |
м. Стрий |
СЗШ № 6 |
4 |
94 (24+42+28) |
|
|
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
20942 |
СЕНІВ М.В. |
14614 |
м. Сколе |
Підгородецька ЗОШ |
3 |
114 (30+48+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
20943 |
СЕНІВ М.І. |
14186 |
м. Стрий |
СЗШ № 7 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
20944 |
СЕНІВ М.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
5 |
84 (24+24+36) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
20945 |
СЕНІВ Р.М. |
14005 |
м. Львів |
СЗШ № 62 |
3 |
54 (18+12+24) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
20946 |
СЕНІЦКА А.Д. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
6 |
96 (38+28+30) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
20947 |
СЕНЇВ О.М. |
14198 |
м. Червоноград |
ЗШ № 2 |
6 |
86 (32+18+36) |
|
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
20948 |
СЕНКЕВИЧ Р.І. |
14098 |
м. Львів |
СЗШ № 50 |
3 |
108 (24+48+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
20949 |
СЕНЦЮК В.Б. |
14410 |
м. Жовква |
Мацошинська ЗОШ |
4 |
120 (42+42+36) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
20950 |
СЕНЧАК П.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
5 |
116 (44+30+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Булас Надія Антонівна |
20951 |
СЕНЧИШИН А.А. |
14076 |
м. Львів |
СЗШ № 86 |
4 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
20952 |
СЕНЧИШИН В.В. |
14094 |
м. Львів |
СЗШ № 36 |
1 |
68 (26+24+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
20953 |
СЕНЧИШИН В.В. |
14752 |
м. Старий Самбір |
Хирівська школа-інтернат |
3 |
32 (12+12+8) |
|
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
20954 |
СЕНЧИШИН І.Ю. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
5 |
92 (34+34+24) |
|
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
20955 |
СЕНЧИШИН М.І. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
5 |
84 (24+30+30) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
20956 |
СЕНЧИШИН О.В. |
14752 |
м. Старий Самбір |
Хирівська школа-інтернат |
5 |
82 (40+22+20) |
|
С1 |
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
20957 |
СЕНЧИШИН О.Т. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
7 |
110 (36+28+46) |
|
|
|
С3 |
Біда Наталія Романівна |
20958 |
СЕНЧИШИН Р.Р. |
14500 |
м. Пустомити |
Звенигородська ЗОШ |
8 |
121 (45+40+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
20959 |
СЕНЧУК Д.Р. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
6 |
94 (42+26+26) |
|
С1 |
|
|
Булас Надія Антонівна |
20960 |
СЕНЧУК Н.В. |
14480 |
м. Пустомити |
Наварійська ЗОШ |
8 |
150 (54+54+42) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
20961 |
СЕНЧУК С.П. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
4 |
96 (36+36+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Булас Надія Антонівна |
20962 |
СЕНЧУК Ю. . |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
4 |
106 (30+42+34) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
20963 |
СЕНЬ А.В. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
8 |
131 (51+42+38) |
|
С1 |
С2 |
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
20964 |
СЕНЬ А.С. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
20965 |
СЕНЬ Н.Р. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
10 |
153 (60+48+45) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
20966 |
СЕНЬ О.В. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
9 |
132 (54+32+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Гарбіч Людмила Іванівна |
20967 |
СЕНЬ Т.В. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
20968 |
СЕНЬ У.П. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
6 |
82 (28+24+30) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
20969 |
СЕНЬ Ю.В. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
6 |
138 (36+54+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Гарбіч Людмила Іванівна |
20970 |
СЕНЬКЕВИЧ Т.В. |
14834 |
м. Стрий |
Братківський НВК |
9 |
79 (18+24+37) |
|
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
20971 |
СЕНЬКІВ А.А. |
14170 |
м. Новий Розділ |
ЗШ № 4 |
4 |
100 (36+42+22) |
|
С1 |
С2 |
|
Верес Галина Мирославівна |
20972 |
СЕНЬКІВ А.М. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
6 |
114 (42+36+36) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
20973 |
СЕНЬКІВ А.М. |
14060 |
м. Львів |
СЗШ № 8 (молодша школа) |
2 |
60 (24+24+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Мазовіта Орися Петрівна |
20974 |
СЕНЬКІВ А.С. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
5 |
106 (28+30+48) |
|
|
|
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
20975 |
СЕНЬКІВ Б.Б. |
14093 |
м. Львів |
СЗШ № 31 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
20976 |
СЕНЬКІВ Б.І. |
14464 |
м. Пустомити |
Семенівська ЗОШ |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
20977 |
СЕНЬКІВ Б.Т. |
14045 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок "Дзвіночок" |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
20978 |
СЕНЬКІВ Г.Б. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
8 |
150 (57+42+51) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
20979 |
СЕНЬКІВ Д.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
3 |
108 (24+48+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Булас Надія Антонівна |
20980 |
СЕНЬКІВ Д.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
9 |
134 (54+40+40) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
20981 |
СЕНЬКІВ Д.М. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
3 |
92 (30+42+20) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
20982 |
СЕНЬКІВ Д.С. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
5 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
20983 |
СЕНЬКІВ Е.Б. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
6 |
103 (28+33+42) |
|
|
|
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
20984 |
СЕНЬКІВ І.А. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
7 |
113 (48+34+31) |
|
С1 |
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
20985 |
СЕНЬКІВ І.П. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
6 |
116 (38+42+36) |
|
|
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
20986 |
СЕНЬКІВ М.Б. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
20987 |
СЕНЬКІВ М.П. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
5 |
88 (14+26+48) |
|
|
|
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
20988 |
СЕНЬКІВ М.Я. |
14023 |
м. Львів |
Гімназія "Євшан" |
7 |
112 (45+36+31) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
20989 |
СЕНЬКІВ Н.М. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
6 |
138 (42+48+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
20990 |
СЕНЬКІВ О.Б. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
8 |
97 (27+36+34) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
20991 |
СЕНЬКІВ Р.С. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
6 |
102 (36+30+36) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
20992 |
СЕНЬКІВ С.М. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
20993 |
СЕНЬКІВ С.Ю. |
14470 |
м. Пустомити |
Лапаївська ЗОШ |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
20994 |
СЕНЬКІВ Т.Б. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
4 |
44 (12+24+8) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
20995 |
СЕНЬКІВ Х. |
14195 |
м. Трускавець |
НВК СЗШ № 2 гімназія |
5 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Томашівська Наталія Валеріївна |
20996 |
СЕНЬКІВ Ю.А. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
5 |
128 (44+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Панченко Наталія Сергіївна |
20997 |
СЕНЬКІВ Ю.В. |
14101 |
м. Львів |
СЗШ № 66 |
4 |
46 (12+24+10) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
20998 |
СЕНЬКІВ Ю.Р. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
20999 |
СЕНЬКО Б.В. |
14385 |
м. Жовква |
ЗОШ № 3 |
8 |
137 (51+48+38) |
|
С1 |
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
21000 |
СЕНЬКО В.О. |
14186 |
м. Стрий |
СЗШ № 7 |
6 |
110 (18+50+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Пістун Надія Данилівна |
21001 |
СЕНЬКО З.С. |
14400 |
м. Жовква |
Забірська ЗОШ |
6 |
116 (46+40+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
21002 |
СЕНЬКО Н.Р. |
14684 |
м. Сокаль |
Домашівська ЗШ |
3 |
96 (24+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Кнейчук Наталія Володимирівна |
21003 |
СЕНЬКО О.С. |
14400 |
м. Жовква |
Забірська ЗОШ |
5 |
120 (48+36+36) |
|
С1 |
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
21004 |
СЕНЬКОВСЬКИЙ Н.О. |
14059 |
м. Львів |
ССЗШ № 37 |
3 |
94 (36+42+16) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
21005 |
СЕНЬКУСЬ С.В. |
14525 |
м. Радехів |
ЗОШ № 1 |
3 |
126 (42+48+36) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
21006 |
СЕНЬКУСЬ С.Ю. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
4 |
58 (12+30+16) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
21007 |
СЕНЬО В.О. |
14946 |
м. Яворів |
Чолгинська СЗШ |
6 |
78 (30+28+20) |
|
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
21008 |
СЕНЬО Н.В. |
14946 |
м. Яворів |
Чолгинська СЗШ |
5 |
94 (36+28+30) |
|
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
21009 |
СЕНЬОВСЬКА Я.І. |
14208 |
м. Червоноград |
ЗШ № 12 |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
21010 |
СЕНЬОВСЬКИЙ А.А. |
14204 |
м. Червоноград |
СШ № 8 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
21011 |
СЕНЬЧУК В.В. |
14548 |
м. Радехів |
Куликівський НВК |
7 |
111 (45+30+36) |
|
С1 |
|
|
Брановський Володимир Іванович |
21012 |
СЕНЬЧУК В.П. |
14693 |
м. Сокаль |
Боб’ятинський НВК-ЗШ-дитячий садок |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
21013 |
СЕНЬЧУК Д.Я. |
14166 |
м. Новий Розділ |
НВК "Лідер" |
2 |
22 (4+12+6) |
|
|
|
|
Верес Галина Мирославівна |
21014 |
СЕНЬЧУК С.П. |
14693 |
м. Сокаль |
Боб’ятинський НВК-ЗШ-дитячий садок |
7 |
138 (54+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кнейчук Наталія Володимирівна |
21015 |
СЕНЮГА М.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
9 |
99 (36+20+43) |
|
|
|
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
21016 |
СЕНЮК А.О. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
4 |
126 (36+48+42) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
21017 |
СЕНЮК В.В. |
14701 |
м. Сокаль |
Забузька ЗШ |
2 |
86 (26+30+30) |
З |
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
21018 |
СЕНЮК О.М. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
8 |
127 (48+42+37) |
|
С1 |
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
21019 |
СЕНЮК Я.Л. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
2 |
68 (26+24+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
21020 |
СЕНЮРА О.О. |
14283 |
м. Жидачів |
Гніздичівська СЗШ |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
21021 |
СЕНЮТА А. |
14491 |
м. Пустомити |
Ставчанська ЗОШ |
3 |
102 (24+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
21022 |
СЕНЮТА І.Р. |
14674 |
м. Сокаль |
Борівська ЗШ |
3 |
114 (30+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Кнейчук Наталія Володимирівна |
21023 |
СЕНЮТА С.В. |
14665 |
м. Сокаль |
Великомостівський ЗШ-НВК-ліцей |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
21024 |
СЕНЮТА С.І. |
14674 |
м. Сокаль |
Борівська ЗШ |
1 |
72 (30+30+12) |
З |
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
21025 |
СЕНЮШ В.В. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
2 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
21026 |
СЕНЮШКОВИЧ В.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
8 |
147 (45+54+48) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
21027 |
СЕНЯККОВСЬКА О.М. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
7 |
114 (42+48+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
21028 |
СЕРАФИМ О.В. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
9 |
117 (36+30+51) |
|
|
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
21029 |
СЕРАФИН А.В. |
14032 |
м. Львів |
НВК "Гроно" |
2 |
50 (26+12+12) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
21030 |
СЕРАФИНОВИЧ Х.І. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
10 |
174 (60+54+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
21031 |
СЕРБА С.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
4 |
80 (24+30+26) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
21032 |
СЕРБАН Д.А. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
3 |
74 (18+36+20) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
21033 |
СЕРБАН І.П. |
14136 |
м. Львів |
Приватна гімназія "Відродження" |
8 |
126 (51+30+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
21034 |
СЕРБАН С.П. |
14136 |
м. Львів |
Приватна гімназія "Відродження" |
4 |
102 (30+42+30) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
21035 |
СЕРБАН С.Р. |
14114 |
м. Львів |
СЗШ № 20 |
7 |
142 (60+48+34) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
21036 |
СЕРБАН Я.П. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
3 |
66 (24+18+24) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
21037 |
СЕРБИН А.В. |
14863 |
м. Стрий |
Дулібська школа-сад |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
21038 |
СЕРБИН Р.А. |
14186 |
м. Стрий |
СЗШ № 7 |
6 |
94 (40+30+24) |
|
С1 |
|
|
Пістун Надія Данилівна |
21039 |
СЕРБІНОВИЧ Ю.В. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
21040 |
СЕРБУЛОВ Ю.А. |
14915 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ 1 ст. |
2 |
46 (16+18+12) |
|
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
21041 |
СЕРВАТЯК К.І. |
14021 |
м. Львів |
СЗШ № 40 |
4 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
21042 |
СЕРВАТЯК С.В. |
14934 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 1 |
3 |
104 (18+42+44) |
|
|
С2 |
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
21043 |
СЕРВИЛО Г.А. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
6 |
150 (54+54+42) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
21044 |
СЕРГЕЕВ Ф.В. |
14076 |
м. Львів |
СЗШ № 86 |
4 |
122 (42+42+38) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
21045 |
СЕРГЕЄВ С.Р. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
7 |
123 (48+36+39) |
|
С1 |
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
21046 |
СЕРГЕЄВА К. . |
14092 |
м. Львів |
СЗШ № 17 |
5 |
120 (36+48+36) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
21047 |
СЕРГЄЕВА Д.О. |
14092 |
м. Львів |
СЗШ № 17 |
6 |
134 (44+42+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
21048 |
СЕРГІЄВИЧ О.Л. |
14002 |
м. Львів |
НВК "ЗОШ-гімназія "Галицька" |
10 |
132 (48+38+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Оленчин Тетяна Петрівна |
21049 |
СЕРДЮК А.А. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
2 |
66 (24+30+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
21050 |
СЕРДЮК А.О. |
14936 |
м. Яворів |
НВК ДЗ СЗШ |
4 |
68 (24+36+8) |
|
|
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
21051 |
СЕРДЮК В.Т. |
14120 |
м. Львів |
СЗШ № 41 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
21052 |
СЕРДЮК Н.О. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
8 |
117 (42+36+39) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
21053 |
СЕРЕДА Б.П. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
3 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
21054 |
СЕРЕДА Д.В. |
14036 |
м. Львів |
СЗШ № 65 |
6 |
72 (24+30+18) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
21055 |
СЕРЕДА Н.Ю. |
14178 |
м. Самбір |
СШ № 10 |
11 |
150 (60+44+46) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
21056 |
СЕРЕДА О.В. |
14704 |
м. Сокаль |
Перетіцька ЗШ |
11 |
91 (36+18+37) |
|
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
21057 |
СЕРЕДА О.О. |
14935 |
м. Яворів |
НВК СЗШ ДНЗ с. Бірки |
7 |
166 (60+52+54) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
21058 |
СЕРЕДА Ю.Ю. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
8 |
20 (6+8+6) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
21059 |
СЕРЕДИЧ О.В. |
14488 |
м. Пустомити |
Сокільницька ЗОШ |
3 |
96 (36+36+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
21060 |
СЕРЕДНИЦЬКА В.П. |
14093 |
м. Львів |
СЗШ № 31 |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
21061 |
СЕРЕДНИЦЬКА О.А. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
1 |
64 (28+24+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
21062 |
СЕРЕДНИЦЬКА О.Ю. |
14158 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 7 |
6 |
130 (36+34+60) |
|
|
|
С3 |
Юрків Андрій Степанович |
21063 |
СЕРЕДНИЦЬКИЙ Б.А. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
2 |
48 (24+12+12) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
21064 |
СЕРЕДНИЦЬКИЙ В.О. |
14379 |
м. Жовква |
Сопошенська ЗОШ |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
21065 |
СЕРЕДОХА Н.М. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
11 |
112 (36+24+52) |
|
|
|
С3 |
Біда Наталія Романівна |
21066 |
СЕРЕДЮК Ю |
14014 |
м. Львів |
СЗШ № 87 |
8 |
109 (45+30+34) |
|
С1 |
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
21067 |
СЕРЕДЯК Н.Б. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
11 |
151 (54+54+43) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
21068 |
СЕРІВКА М.В. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
9 |
126 (54+30+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
21069 |
СЕРІЩЕВА А.М. |
14120 |
м. Львів |
СЗШ № 41 |
3 |
108 (36+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
21070 |
СЕРКЕЗ Д.А. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
21071 |
СЕРКЕЗ Х.А. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
5 |
96 (28+38+30) |
|
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
21072 |
СЕРКЕЗ Х.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
6 |
146 (48+50+48) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
21073 |
СЕРКІЗ А.Р. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
4 |
114 (24+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
21074 |
СЕРКІЗ І.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
3 |
36 (18+18+0) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
21075 |
СЕРКІЗ С.В. |
14364 |
м. Жовква |
Волицька ЗОШ |
10 |
116 (42+28+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
21076 |
СЕРКІЗ С.Р. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
6 |
156 (52+52+52) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
21077 |
СЕРКІС М.П. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
9 |
107 (54+16+37) |
|
С1 |
|
|
Булас Надія Антонівна |
21078 |
СЕРКІС Я.В. |
14186 |
м. Стрий |
СЗШ № 7 |
4 |
70 (24+30+16) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
21079 |
СЕРКО В.В. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
21080 |
СЕРНОВСЬКИЙ М.О. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
3 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
21081 |
СЕРНОВСЬКИЙ Т.О. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
21082 |
СЕРНЯК С.М. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
9 |
153 (60+38+55) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
21083 |
СЕСИК С.І. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
4 |
120 (30+48+42) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
21084 |
СЕХ А.О. |
14099 |
м. Львів |
СЗШ № 51 |
9 |
34 (12+16+6) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
21085 |
СЕХ К. . |
14076 |
м. Львів |
СЗШ № 86 |
5 |
91 (28+27+36) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
21086 |
СЕХ О.І. |
14101 |
м. Львів |
СЗШ № 66 |
5 |
40 (20+8+12) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
21087 |
СЕХ П.І. |
14282 |
м. Жидачів |
НВК |
8 |
63 (33+14+16) |
|
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
21088 |
СЕЧІН С.С. |
14170 |
м. Новий Розділ |
ЗШ № 4 |
6 |
126 (42+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Верес Галина Мирославівна |
21089 |
СЄДОВ В.Ю. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
3 |
108 (36+48+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Михаць Ігор Львович |
21090 |
СИБІРЦЕВ Л.О. |
14112 |
м. Львів |
Школа радості |
3 |
74 (30+30+14) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
21091 |
СИВАК А.М. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
3 |
68 (18+30+20) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
21092 |
СИВАК Д.О. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
5 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
21093 |
СИВАК Д.Р. |
14172 |
м. Самбір |
СШ № 1 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
21094 |
СИВАК М.А. |
14001 |
м. Львів |
ПНВЗ "ЗОШ святої Софії" |
3 |
100 (24+48+28) |
|
|
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
21095 |
СИВАК М.О. |
14117 |
м. Львів |
СЗШ № 30 |
7 |
139 (57+36+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
21096 |
СИВАК С.А. |
14032 |
м. Львів |
НВК "Гроно" |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
21097 |
СИВАК Ю.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
8 |
132 (54+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
21098 |
СИВАК Ю.М. |
14075 |
м. Львів |
СЗШ № 96 |
7 |
104 (45+28+31) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
21099 |
СИВАК Я.М. |
14183 |
м. Стрий |
СЗШ № 4 |
2 |
62 (20+18+24) |
|
С1 |
|
С3 |
Пістун Надія Данилівна |
21100 |
СИВИК А.С. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
7 |
123 (48+36+39) |
|
С1 |
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
21101 |
СИВИК І.М. |
14282 |
м. Жидачів |
НВК |
6 |
130 (40+54+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Кардаш Богдан Степанович |
21102 |
СИВИК О.С. |
14283 |
м. Жидачів |
Гніздичівська СЗШ |
3 |
102 (24+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
21103 |
СИВИК Ю.С. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
7 |
123 (48+36+39) |
|
С1 |
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
21104 |
СИВИК Я.С. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
5 |
100 (28+42+30) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
21105 |
СИВОВУС М.Ф. |
14646 |
м. Сколе |
Хащованська ЗОШ |
5 |
114 (38+40+36) |
|
|
С2 |
|
Багрич Галина Миколаївна |
21106 |
СИВОПЛЯС Д.М. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
5 |
130 (40+54+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
21107 |
СИВОРОГ І.В. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
10 |
149 (60+40+49) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
21108 |
СИВОРОГ М.В. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
6 |
112 (36+40+36) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
21109 |
СИВОУС О. . |
14646 |
м. Сколе |
Хащованська ЗОШ |
3 |
100 (30+36+34) |
|
|
С2 |
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
21110 |
СИВОХІП Е.О. |
14101 |
м. Львів |
СЗШ № 66 |
3 |
70 (30+24+16) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
21111 |
СИВУЛЯК В.А. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
10 |
126 (54+30+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
21112 |
СИВУЛЯК Я.В. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
21113 |
СИГЕРИЧ С.П. |
14767 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 1 |
7 |
151 (51+46+54) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
21114 |
СИГЛЯНИК І.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
5 |
96 (30+36+30) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
21115 |
СИДІЛО В.Ю. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
3 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
21116 |
СИДІЛО С.М. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
21117 |
СИДІР О.Ю. |
14023 |
м. Львів |
Гімназія "Євшан" |
7 |
132 (54+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
21118 |
СИДОР А.А. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
21119 |
СИДОР А.В. |
14284 |
м. Жидачів |
Гімназія |
8 |
123 (48+36+39) |
|
С1 |
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
21120 |
СИДОР А.Д. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
7 |
131 (51+42+38) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
21121 |
СИДОР Б.І. |
14303 |
м. Жидачів |
Залісківська ЗОШ |
3 |
120 (36+48+36) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
21122 |
СИДОР Б.Ю. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
6 |
103 (22+39+42) |
|
|
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
21123 |
СИДОР В.А. |
14380 |
м. Жовква |
Староскварявська ЗОШ |
4 |
112 (30+48+34) |
|
|
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
21124 |
СИДОР В.А. |
14313 |
м. Жидачів |
Волице-Гніздичівська ЗОШ |
6 |
116 (38+42+36) |
|
|
С2 |
|
Кардаш Богдан Степанович |
21125 |
СИДОР В.С. |
14191 |
м. Стрий |
СЗШ № 12 |
4 |
64 (30+24+10) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
21126 |
СИДОР Д.Д. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
3 |
90 (24+30+36) |
|
|
|
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
21127 |
СИДОР Д.Р. |
14499 |
м. Пустомити |
Підбірцівська ЗОШ |
4 |
102 (36+36+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
21128 |
СИДОР Є.Р. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
7 |
128 (57+32+39) |
|
С1 |
|
|
Личак Катерина Степанівна |
21129 |
СИДОР І.Г. |
14720 |
м. Сокаль |
НВК ЗШ № 4 ліцей |
11 |
110 (48+22+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Кнейчук Наталія Володимирівна |
21130 |
СИДОР К.Т. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
4 |
96 (30+42+24) |
|
|
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
21131 |
СИДОР М.Б. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
5 |
104 (34+40+30) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
21132 |
СИДОР М.Д. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
7 |
103 (36+36+31) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
21133 |
СИДОР О.М. |
14190 |
м. Стрий |
СЗШ № 11 |
2 |
20 (8+6+6) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
21134 |
СИДОР О.Р. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
6 |
84 (32+16+36) |
|
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
21135 |
СИДОР О.Ю. |
14459 |
м. Пустомити |
Пікуловицький НВК |
8 |
138 (45+42+51) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
21136 |
СИДОР П.Ю. |
14525 |
м. Радехів |
ЗОШ № 1 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
21137 |
СИДОР Р.Б. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
4 |
114 (42+36+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
21138 |
СИДОР С.А. |
14184 |
м. Стрий |
СЗШ № 5 |
5 |
78 (20+22+36) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
21139 |
СИДОР С.О. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
21140 |
СИДОР С.Ю. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
4 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
21141 |
СИДОР Т.А. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
9 |
105 (48+26+31) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
21142 |
СИДОР Ю.Ю. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
7 |
118 (51+42+25) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
21143 |
СИДОР Ю.Ю. |
14859 |
м. Стрий |
Добрянська ЗОШ |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
21144 |
СИДОР Я.Т. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
5 |
101 (46+19+36) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
21145 |
СИДОР Я.Ю. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
9 |
148 (54+48+46) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
21146 |
СИДОРАК В.Б. |
14386 |
м. Жовква |
Куликівська ЗОШ |
3 |
96 (30+36+30) |
|
|
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
21147 |
СИДОРАК Г.П. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
8 |
156 (60+42+54) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
21148 |
СИДОРАК Д.Ю. |
14112 |
м. Львів |
Школа радості |
4 |
80 (30+24+26) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
21149 |
СИДОРАК І.Ю. |
14115 |
м. Львів |
СЗШ № 22 |
8 |
168 (54+60+54) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
21150 |
СИДОРАК Л.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
2 |
66 (30+24+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Воробець Надія Теодорівна |
21151 |
СИДОРАК С.І. |
14464 |
м. Пустомити |
Семенівська ЗОШ |
7 |
141 (51+42+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
21152 |
СИДОРЕНКО А.С. |
14400 |
м. Жовква |
Забірська ЗОШ |
8 |
162 (54+60+48) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
21153 |
СИДОРЕНКО А.С. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
21154 |
СИДОРЕНКО В.С. |
14400 |
м. Жовква |
Забірська ЗОШ |
6 |
108 (30+36+42) |
|
|
|
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
21155 |
СИДОРЕНКО Я.І. |
14134 |
м. Львів |
Правнича гімназія |
5 |
70 (20+14+36) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
21156 |
СИДОРІВ В.М. |
14871 |
м. Стрий |
Олексицька ЗОШ |
3 |
96 (24+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Романова Лілія Володимирівна |
21157 |
СИДОРОВИЧ А.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
7 |
153 (60+48+45) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
21158 |
СИДОРОВИЧ М.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
5 |
92 (22+28+42) |
|
|
|
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
21159 |
СИДОРОВИЧ М.О. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
21160 |
СИДОРОВИЧ Н.Т. |
14140 |
м. Львів |
ШЕЛ |
9 |
70 (18+28+24) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
21161 |
СИДОРОВИЧ С.Р. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
2 |
68 (20+24+24) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
21162 |
СИДОРУК В.І. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
5 |
154 (58+54+42) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
21163 |
СИДОРЧУК А. . |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
21164 |
СИДОРЧУК В. |
14382 |
м. Жовква |
Дублянська ЗОШ |
2 |
64 (22+30+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
21165 |
СИДОРЧУК В.В. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
8 |
87 (33+30+24) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
21166 |
СИДОРЧУК З.С. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
3 |
68 (24+36+8) |
|
|
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
21167 |
СИДОРЧУК М.О. |
14135 |
м. Львів |
Гімназія "Престиж" |
6 |
155 (56+51+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
21168 |
СИДОРЧУК С.С. |
14116 |
м. Львів |
СЗШ № 23 |
2 |
62 (26+24+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
21169 |
СИДОРЯК А.І. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
2 |
88 (28+30+30) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
21170 |
СИДОРЯК А.Р. |
14196 |
м. Трускавець |
СЗШ № 3 |
4 |
74 (24+36+14) |
|
|
С2 |
|
Томашівська Наталія Валеріївна |
21171 |
СИДОРЯК В.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
11 |
123 (54+32+37) |
|
С1 |
|
|
Михаць Ігор Львович |
21172 |
СИДОРЯК В.Р. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
7 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
21173 |
СИДОРЯК Ю. . |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
2 |
72 (24+30+18) |
З |
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
21174 |
СИДЯК А. . |
14915 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ 1 ст. |
3 |
88 (24+30+34) |
|
|
|
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
21175 |
СИДЯК Т.І. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
3 |
64 (18+18+28) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
21176 |
СИЗОВ А.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
86 (26+30+30) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
21177 |
СИЗОН Б.Р. |
14834 |
м. Стрий |
Братківський НВК |
3 |
114 (36+42+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Романова Лілія Володимирівна |
21178 |
СИЗОНЕНКО С.В. |
14155 |
м. Дрогобич |
Гімназія |
5 |
139 (48+49+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Юрків Андрій Степанович |
21179 |
СИКУТА С.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
8 |
120 (51+42+27) |
|
С1 |
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
21180 |
СИЛІН І.І. |
14014 |
м. Львів |
СЗШ № 87 |
3 |
70 (24+30+16) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
21181 |
СИЛКА А.А. |
14208 |
м. Червоноград |
ЗШ № 12 |
3 |
68 (18+30+20) |
|
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
21182 |
СИЛЬВЕСТЕР В.І. |
14119 |
м. Львів |
СЗШ № 38 |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
21183 |
СИМАК О.І. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
7 |
171 (54+60+57) |
З |
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
21184 |
СИМАНЮК Д.О. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
21185 |
СИМКО В.Р. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
4 |
90 (24+36+30) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
21186 |
СИМКО В.Р. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
5 |
90 (34+26+30) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
21187 |
СИМОВИЧ А.М. |
14197 |
м. Червоноград |
ЗШ № 1 |
9 |
109 (42+34+33) |
|
С1 |
|
|
Перець Надія Михайлівна |
21188 |
СИМОВИЧ В.Р. |
14196 |
м. Трускавець |
СЗШ № 3 |
4 |
114 (36+42+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Томашівська Наталія Валеріївна |
21189 |
СИМОВОНИК Д.Д. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
4 |
108 (30+36+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
21190 |
СИМОВОНИК С.Д. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
21191 |
СИМОНЕНКО Є.Д. |
14125 |
м. Львів |
СЗШ № 57 |
5 |
92 (32+36+24) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
21192 |
СИМОНЕНКО С.Д. |
14189 |
м. Стрий |
СЗШ № 10 |
5 |
94 (28+36+30) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
21193 |
СИМОНІ М.В. |
14046 |
м. Львів |
СЗШ № 71 |
1 |
70 (16+30+24) |
|
|
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
21194 |
СИМОНІ Я.Я. |
14284 |
м. Жидачів |
Гімназія |
2 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
21195 |
СИМОТЮК І.Ю. |
14112 |
м. Львів |
Школа радості |
4 |
114 (30+48+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
21196 |
СИМОТЮК О.Ю. |
14112 |
м. Львів |
Школа радості |
2 |
72 (30+24+18) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
21197 |
СИМУТА М.Я. |
14044 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок " Провесінь" |
2 |
50 (20+24+6) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
21198 |
СИНЕНКО Ю. |
14149 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 8, 9 |
3 |
90 (24+36+30) |
|
|
С2 |
|
Юрків Андрій Степанович |
21199 |
СИНИЦИНА Ю.О. |
14028 |
м. Львів |
ЗОШ № 74 |
7 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
21200 |
СИНИЦЬКА Л.П. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
10 |
100 (36+32+32) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
21201 |
СИНИЦЯ А.Р. |
14059 |
м. Львів |
ССЗШ № 37 |
4 |
88 (24+42+22) |
|
|
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
21202 |
СИНИЦЯ Є.В. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
4 |
120 (42+42+36) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
21203 |
СИНИЦЯ М.І. |
14021 |
м. Львів |
СЗШ № 40 |
2 |
72 (24+30+18) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
21204 |
СИНИЦЯ П.М. |
14115 |
м. Львів |
СЗШ № 22 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
21205 |
СИНИЧИЧ В.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
8 |
153 (60+48+45) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
21206 |
СИНИЧИЧ Н. . |
14915 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ 1 ст. |
3 |
96 (30+30+36) |
|
|
|
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
21207 |
СИНИЧИЧ С.І. |
14949 |
м. Яворів |
Гімназія ім. Маковея |
6 |
155 (56+39+60) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
21208 |
СИНИЧИЧ Т.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
5 |
96 (24+42+30) |
|
|
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
21209 |
СИНИЧИЧ Ю.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
1 |
78 (24+30+24) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
21210 |
СИНИШИН В.В. |
14741 |
м. Старий Самбір |
Великосільська ЗСШ |
8 |
156 (54+48+54) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
21211 |
СИНИШИН В.П. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
7 |
141 (57+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
21212 |
СИНИШИН В.Я. |
14709 |
м. Сокаль |
Телязька ЗШ |
3 |
108 (36+48+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
21213 |
СИНИШИН Д. . |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
7 |
124 (48+36+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Михаць Ігор Львович |
21214 |
СИНИШИН Д.В. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
7 |
144 (60+54+30) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
21215 |
СИНИШИН Л.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
21216 |
СИНИШИН М.В. |
14741 |
м. Старий Самбір |
Великосільська ЗСШ |
7 |
154 (60+48+46) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
21217 |
СИНИШИН Р.Р. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
21218 |
СИНИШИН С.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
11 |
97 (30+24+43) |
|
|
|
С3 |
Воробець Надія Теодорівна |
21219 |
СИНИШИН Х.С. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
1 |
68 (20+24+24) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Воробець Надія Теодорівна |
21220 |
СИНИШИН Я.А. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
21221 |
СИНОВЯТ Д.М. |
14027 |
м. Львів |
СЗШ № 68 |
2 |
82 (28+30+24) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
21222 |
СИНЧИНА Н.П. |
14722 |
м. Сокаль |
Волицька ЗШ |
9 |
128 (42+40+46) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кнейчук Наталія Володимирівна |
21223 |
СИНЧИЧ С.Я. |
14068 |
м. Львів |
ЗШ "Дивосвіт" |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
21224 |
СИНЬОВСЬКА І.І. |
14676 |
м. Сокаль |
Белзька ЗШ |
8 |
151 (54+48+49) |
З |
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
21225 |
СИНЮГА М.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
114 (36+36+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
21226 |
СИНЮГІНА Є.О. |
14119 |
м. Львів |
СЗШ № 38 |
2 |
68 (26+24+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
21227 |
СИНЮК С.С. |
14140 |
м. Львів |
ШЕЛ |
5 |
139 (52+45+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
21228 |
СИНЮТА М.Т. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
4 |
84 (30+24+30) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
21229 |
СИНЮТА М.Я. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
9 |
135 (60+38+37) |
|
С1 |
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
21230 |
СИНЯВСЬКИЙ Н.Р. |
14099 |
м. Львів |
СЗШ № 51 |
4 |
106 (36+42+28) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
21231 |
СИНЯК В.М. |
14751 |
м. Старий Самбір |
Великолінинська ЗСШ |
4 |
82 (24+48+10) |
|
|
С2 |
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
21232 |
СИНЯК І.А. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
108 (36+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
21233 |
СИНЯК О.А. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
5 |
65 (30+27+8) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
21234 |
СИНЯК Я.Ю. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
5 |
120 (42+54+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Панченко Наталія Сергіївна |
21235 |
СИПА А.Ю. |
14115 |
м. Львів |
СЗШ № 22 |
9 |
130 (54+36+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
21236 |
СИПКО А.М. |
14556 |
м. Радехів |
Середпільцівський НВК |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
21237 |
СИПКО С.Г. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
3 |
104 (36+42+26) |
|
С1 |
С2 |
|
Булас Надія Антонівна |
21238 |
СИПЛИВА В.В. |
14387 |
м. Жовква |
Магерівська ЗОШ |
8 |
153 (54+42+57) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
21239 |
СИПЛИВА Д.А. |
14102 |
м. Львів |
СЗШ № 83 |
4 |
130 (42+42+46) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
21240 |
СИПЛИВА С.Д. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
6 |
118 (38+44+36) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
21241 |
СИПЛИВА СОФІЯ С.А. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
5 |
85 (26+29+30) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
21242 |
СИПЛИВА У.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
10 |
129 (42+38+49) |
|
С1 |
|
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
21243 |
СИПЛИВА Х.Й. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
8 |
91 (54+12+25) |
|
С1 |
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
21244 |
СИПЛИВИЙ І.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
9 |
101 (42+22+37) |
|
С1 |
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
21245 |
СИПЛИВИЙ Р.Й. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
9 |
120 (36+38+46) |
|
|
|
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
21246 |
СИПУХІНА В.О. |
14385 |
м. Жовква |
ЗОШ № 3 |
9 |
122 (60+20+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
21247 |
СИПЧЕНКО Н.В. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
6 |
58 (20+20+18) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
21248 |
СИРВАТКА В.В. |
14194 |
м. Трускавець |
СЗШ № 1 |
2 |
66 (30+24+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Томашівська Наталія Валеріївна |
21249 |
СИРВАТКА В.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
4 |
118 (36+48+34) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
21250 |
СИРВАТКА І.А. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
3 |
72 (18+42+12) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
21251 |
СИРВАТКА М.Р. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
6 |
77 (26+27+24) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
21252 |
СИРЕНЬКО О. . |
14747 |
м. Старий Самбір |
Гуманецька ЗСШ |
9 |
76 (24+24+28) |
|
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
21253 |
СИРКАШЕВА О.Є. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
8 |
117 (39+36+42) |
|
|
|
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
21254 |
СИРКО М.Й. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
1 |
58 (28+24+6) |
|
С1 |
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
21255 |
СИРКО С.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
80 (24+36+20) |
|
|
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
21256 |
СИРКО Х.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
80 (24+36+20) |
|
|
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
21257 |
СИРОВАТСЬКА К.Р. |
14005 |
м. Львів |
СЗШ № 62 |
3 |
82 (36+30+16) |
|
С1 |
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
21258 |
СИРОВЕНКО О.Т. |
14060 |
м. Львів |
СЗШ № 8 (молодша школа) |
2 |
72 (24+30+18) |
З |
|
|
|
Мазовіта Орися Петрівна |
21259 |
СИРОЇД Г.П. |
14205 |
м. Червоноград |
ЗШ № 9 |
9 |
135 (54+44+37) |
|
С1 |
С2 |
|
Перець Надія Михайлівна |
21260 |
СИРОЇД М.О. |
14561 |
м. Радехів |
Яструбичівська ЗОШ |
8 |
102 (36+24+42) |
|
|
|
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
21261 |
СИРОЇД Ю.П. |
14732 |
м. Сокаль |
Загальноосвітня школа-інтернат |
3 |
120 (30+48+42) |
З |
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
21262 |
СИРОЇЖКА М.Л. |
14484 |
м. Пустомити |
Відниківська ЗОШ |
3 |
80 (18+36+26) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
21263 |
СИРОТА А.І. |
14404 |
м. Жовква |
Кам’яногірська ЗОШ |
4 |
114 (24+42+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
21264 |
СИРОТА З.М. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
21265 |
СИРОТИНСЬКА Н.Р. |
14409 |
м. Жовква |
Малопередримихівська ЗОШ |
8 |
111 (39+24+48) |
|
|
|
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
21266 |
СИРОТИЧ В.С. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
4 |
82 (18+36+28) |
|
|
С2 |
|
Воробець Надія Теодорівна |
21267 |
СИРОТИЧ О.П. |
14183 |
м. Стрий |
СЗШ № 4 |
4 |
76 (18+30+28) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
21268 |
СИРОТИЧ Р.С. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
1 |
66 (18+30+18) |
|
|
С2 |
|
Воробець Надія Теодорівна |
21269 |
СИРОТИЧ Р.С. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
6 |
116 (30+46+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Воробець Надія Теодорівна |
21270 |
СИРОТЮК А.В. |
14289 |
м. Жидачів |
Вовчатицька ЗОШ |
5 |
108 (36+30+42) |
|
|
|
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
21271 |
СИРОТЮК М.В. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
3 |
126 (42+48+36) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
21272 |
СИРОТЮК М.М. |
14182 |
м. Стрий |
СЗШ № 3 |
8 |
125 (51+42+32) |
|
С1 |
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
21273 |
СИРОТЮК С.А. |
14718 |
м. Сокаль |
НВК ЗШ № 2 ліцей |
6 |
99 (24+39+36) |
|
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
21274 |
СИРОТЮК С.М. |
14186 |
м. Стрий |
СЗШ № 7 |
4 |
72 (24+30+18) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
21275 |
СИРОТЯК А.М. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
3 |
96 (36+42+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
21276 |
СИРОШ В.Ю. |
14496 |
м. Пустомити |
Гамаліївська ЗОШ |
6 |
77 (24+33+20) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
21277 |
СИРОШ Д.Ю. |
14496 |
м. Пустомити |
Гамаліївська ЗОШ |
3 |
56 (24+12+20) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
21278 |
СИРЯМІН І.І. |
14050 |
м. Львів |
СЗШ № 24 |
1 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
21279 |
СИСАК А.І. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
7 |
117 (39+48+30) |
|
|
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
21280 |
СИСАН О.З. |
14850 |
м. Стрий |
Станківська СЗШ |
7 |
139 (54+48+37) |
|
С1 |
С2 |
|
Романова Лілія Володимирівна |
21281 |
СИСУН А.П. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
4 |
74 (24+36+14) |
|
|
С2 |
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
21282 |
СИСУН Б.П. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
9 |
104 (48+10+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Гарбіч Людмила Іванівна |
21283 |
СИСУН Н.О. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
7 |
143 (54+46+43) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гарбіч Людмила Іванівна |
21284 |
СИСЮК М.А. |
14032 |
м. Львів |
НВК "Гроно" |
4 |
84 (18+36+30) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
21285 |
СИТАР А. . |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
4 |
132 (42+48+42) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
21286 |
СИТАР М.А. |
14103 |
м. Львів |
Санінтерн № 1 |
4 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
21287 |
СИТАР Р.П. |
14074 |
м. Львів |
ЛСШ № 69 |
4 |
98 (24+48+26) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
21288 |
СИТНИК А.Є. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
9 |
156 (54+42+60) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
21289 |
СИТНИК Л.М. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
21290 |
СИТНИК Р.С. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
5 |
108 (30+36+42) |
|
|
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
21291 |
СИТНИК С.С. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
1 |
88 (28+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
21292 |
СИТНИК Т.М. |
14540 |
м. Радехів |
Стоянівська ЗОШ |
5 |
127 (40+39+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
21293 |
СИЧ А.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
1 |
78 (24+30+24) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
21294 |
СИЧ В |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
4 |
108 (30+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Оленчин Тетяна Петрівна |
21295 |
СИЧ В.В. |
14032 |
м. Львів |
НВК "Гроно" |
4 |
80 (24+24+32) |
|
|
|
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
21296 |
СИЧ В.П. |
14751 |
м. Старий Самбір |
Великолінинська ЗСШ |
5 |
111 (24+45+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Мар’ян Ольга Казимирівна |
21297 |
СИЧ І.П. |
14751 |
м. Старий Самбір |
Великолінинська ЗСШ |
4 |
94 (24+48+22) |
|
|
С2 |
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
21298 |
СИЧ Л.М. |
14287 |
м. Жидачів |
Ходорівська СЗШ № 3 |
8 |
109 (48+42+19) |
|
С1 |
С2 |
|
Кардаш Богдан Степанович |
21299 |
СИЧ М.Р. |
14117 |
м. Львів |
СЗШ № 30 |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
21300 |
СИЧ О.О. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
5 |
146 (44+42+60) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
21301 |
СИЧ О.Р. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
3 |
46 (24+6+16) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
21302 |
СИЧАК І.В. |
14378 |
м. Жовква |
Потелицька ЗОШ |
10 |
107 (42+34+31) |
|
С1 |
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
21303 |
СИЧАК І.І. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
9 |
102 (48+14+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
21304 |
СИЧАК О.А. |
14871 |
м. Стрий |
Олексицька ЗОШ |
3 |
96 (24+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Романова Лілія Володимирівна |
21305 |
СИЧАК О.В. |
14378 |
м. Жовква |
Потелицька ЗОШ |
7 |
139 (45+54+40) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
21306 |
СИЧЕВ Д.І. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
21307 |
СИЧЕВА М.І. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
3 |
114 (36+42+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
21308 |
СИЧКІНА В.О. |
14125 |
м. Львів |
СЗШ № 57 |
4 |
94 (36+42+16) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
21309 |
СИЧОВА І.М. |
14680 |
м. Сокаль |
Хлівчанська ЗШ |
8 |
112 (48+30+34) |
|
С1 |
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
21310 |
СИЧЬОВ К.А. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
8 |
123 (45+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
21311 |
СІВАРГА Я.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
21312 |
СІВАРТ Д.Д. |
14015 |
м. Львів |
СЗШ № 52 |
6 |
102 (48+18+36) |
|
С1 |
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
21313 |
СІВЕРСЬКИЙ Ю.Р. |
14140 |
м. Львів |
ШЕЛ |
9 |
58 (36+8+14) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
21314 |
СІВЕЦЬ Д.Є. |
14047 |
м. Львів |
СЗШ № 6 |
4 |
74 (30+30+14) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
21315 |
СІВЕЦЬ М.Є. |
14047 |
м. Львів |
СЗШ № 6 |
2 |
76 (28+30+18) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
21316 |
СІВКОВА Б.І. |
14093 |
м. Львів |
СЗШ № 31 |
6 |
140 (50+42+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
21317 |
СІГЛОВА О.О. |
14723 |
м. Сокаль |
Жвирківська ЗШ |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
21318 |
СІГУНОВ О.Ю. |
14098 |
м. Львів |
СЗШ № 50 |
10 |
138 (60+32+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
21319 |
СІДАНИЧ Д.С. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
10 |
168 (54+60+54) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
21320 |
СІДАНИЧ І.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
21321 |
СІДАНИЧ І.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
6 |
51 (10+17+24) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
21322 |
СІДАНИЧ Н.І. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
6 |
86 (26+30+30) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
21323 |
СІДАНИЧ Т.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
94 (30+30+34) |
|
|
|
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
21324 |
СІДАНИЧ Я.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
6 |
126 (44+34+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
21325 |
СІДАНИЧ Я.І. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
21326 |
СІДЕЙ Д.Ю. |
14068 |
м. Львів |
ЗШ "Дивосвіт" |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
21327 |
СІДЕЙ Н.В. |
14075 |
м. Львів |
СЗШ № 96 |
5 |
124 (38+38+48) |
|
|
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
21328 |
СІДЕЙ С.Ю. |
14068 |
м. Львів |
ЗШ "Дивосвіт" |
4 |
108 (24+48+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
21329 |
СІДЕЛЬНИК В.С. |
14868 |
м. Стрий |
М. Дідушицька ЗОШ |
2 |
72 (30+24+18) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
21330 |
СІДЕЛЬНИК М.Т. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
21331 |
СІДЕЛЬНИК Т.А. |
14362 |
м. Жовква |
Бишківська ЗОШ |
6 |
142 (40+54+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
21332 |
СІДЕЛЬНИК Я.Т. |
14364 |
м. Жовква |
Волицька ЗОШ |
9 |
163 (60+54+49) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
21333 |
СІДЛОВСЬКА М.М. |
14476 |
м. Пустомити |
Солонківська ЗОШ |
8 |
125 (57+38+30) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
21334 |
СІДЛЯР П.А. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
6 |
122 (44+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
21335 |
СІДЛЯР Х.В. |
14840 |
м. Стрий |
Кавська СЗШ |
2 |
56 (8+30+18) |
|
|
С2 |
|
Романова Лілія Володимирівна |
21336 |
СІДЛЯРЧУК Х.О. |
14030 |
м. Львів |
СЗШ № 77 |
3 |
96 (30+42+24) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
21337 |
СІДОРОВ В.М. |
14197 |
м. Червоноград |
ЗШ № 1 |
9 |
100 (30+30+40) |
|
|
|
С3 |
Перець Надія Михайлівна |
21338 |
СІДОРЧАК В.В. |
14624 |
м. Сколе |
Волосянківська ЗОШ |
3 |
12 (6+6+0) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
21339 |
СІКА Л.А. |
14771 |
м. Старий Самбір |
Тершівська ЗОШ |
9 |
105 (24+32+49) |
|
|
|
С3 |
Мар’ян Ольга Казимирівна |
21340 |
СІКА Л.А. |
14771 |
м. Старий Самбір |
Тершівська ЗОШ |
9 |
105 (24+32+49) |
|
|
|
С3 |
Мар’ян Ольга Казимирівна |
21341 |
СІКА Л.А. |
14771 |
м. Старий Самбір |
Тершівська ЗОШ |
9 |
105 (24+32+49) |
|
|
|
С3 |
Мар’ян Ольга Казимирівна |
21342 |
СІКА Л.А. |
14771 |
м. Старий Самбір |
Тершівська ЗОШ |
9 |
105 (24+32+49) |
|
|
|
С3 |
Мар’ян Ольга Казимирівна |
21343 |
СІКА Ю.О. |
14741 |
м. Старий Самбір |
Великосільська ЗСШ |
11 |
102 (30+34+38) |
|
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
21344 |
СІКАЧ І.Ю. |
14645 |
м. Сколе |
Тернавська ЗОШ |
3 |
92 (30+30+32) |
|
|
|
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
21345 |
СІКІРСЬКИЙ М.І. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
2 |
72 (30+30+12) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
21346 |
СІКІРСЬКИЙ О. |
14491 |
м. Пустомити |
Ставчанська ЗОШ |
8 |
83 (36+24+23) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
21347 |
СІКМАР І.І. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
21348 |
СІКОРА В.І. |
14474 |
м. Пустомити |
Чорношовицький НВК |
7 |
139 (60+54+25) |
|
С1 |
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
21349 |
СІКОРА М.Р. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
6 |
84 (30+38+16) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
21350 |
СІКОРА О.Р. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
4 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
21351 |
СІКОРА П.В. |
14119 |
м. Львів |
СЗШ № 38 |
10 |
29 (24+0+5) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
21352 |
СІКОРА С.О. |
14182 |
м. Стрий |
СЗШ № 3 |
2 |
36 (12+12+12) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
21353 |
СІКОРА С.Я. |
14834 |
м. Стрий |
Братківський НВК |
5 |
77 (28+31+18) |
|
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
21354 |
СІКОРСЬКА О.А. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
7 |
144 (54+42+48) |
З |
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
21355 |
СІКОРСЬКИЙ М.І. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
3 |
62 (6+42+14) |
|
|
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
21356 |
СІКОРСЬКОГО Р.І. |
14042 |
м. Львів |
СЗШ № 42 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
21357 |
СІЛЕДЧИК А.В. |
14197 |
м. Червоноград |
ЗШ № 1 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
21358 |
СІЛЕДЧЙК Р.В. |
14197 |
м. Червоноград |
ЗШ № 1 |
1 |
66 (24+30+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Перець Надія Михайлівна |
21359 |
СІЛЕЦЬКА Л.В. |
14172 |
м. Самбір |
СШ № 1 |
4 |
114 (24+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Ніженецька Наталія Сергіївна |
21360 |
СІЛЕЦЬКА С.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
21361 |
СІЛЕЦЬКИЙ І.М. |
14179 |
м. Самбір |
Гімназія |
8 |
126 (54+30+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Ніженецька Наталія Сергіївна |
21362 |
СІЛЕЦЬКИЙ М.Р. |
14172 |
м. Самбір |
СШ № 1 |
6 |
162 (54+60+48) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
21363 |
СІЛІН Д.В. |
14204 |
м. Червоноград |
СШ № 8 |
4 |
118 (36+42+40) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
21364 |
СІЛЬНИК С.А. |
14465 |
м. Пустомити |
Мурованська ЗОШ |
8 |
142 (60+42+40) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
21365 |
СІЛЬЧЕНКО А.Р. |
14134 |
м. Львів |
Правнича гімназія |
7 |
117 (51+30+36) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
21366 |
СІМАШКО А.В. |
14140 |
м. Львів |
ШЕЛ |
9 |
141 (30+56+55) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
21367 |
СІМЕНУХА М.І. |
14475 |
м. Пустомити |
Оброшинська ЗОШ |
5 |
142 (34+54+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
21368 |
СІМКІВ Ю.В. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
3 |
84 (30+30+24) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
21369 |
СІМОНОВА В.Ю. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
1 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
21370 |
СІМОНОВА Л.С. |
14197 |
м. Червоноград |
ЗШ № 1 |
5 |
166 (52+60+54) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
21371 |
СІМЧЕНКО С.О. |
14949 |
м. Яворів |
Гімназія ім. Маковея |
7 |
141 (60+42+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
21372 |
СІМЯНОВСЬКА С.Б. |
14464 |
м. Пустомити |
Семенівська ЗОШ |
5 |
88 (30+22+36) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
21373 |
СІМЯНОВСЬКИЙ А.С. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
6 |
95 (32+39+24) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
21374 |
СІНКЕВИЧ Н.Я. |
14732 |
м. Сокаль |
Загальноосвітня школа-інтернат |
6 |
150 (42+54+54) |
З |
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
21375 |
СІНЧУК Л.В. |
14028 |
м. Львів |
ЗОШ № 74 |
4 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
21376 |
СІНЬКЕВИЧ М.Б. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
7 |
138 (60+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Воробець Надія Теодорівна |
21377 |
СІНЬКЕВИЧ Н.Б. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
11 |
105 (30+26+49) |
|
|
|
С3 |
Воробець Надія Теодорівна |
21378 |
СІНЬКОВА В.А. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
2 |
72 (24+30+18) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
21379 |
СІРА А.С. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
3 |
54 (12+24+18) |
|
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
21380 |
СІРАК А.Р. |
14375 |
м. Жовква |
Мокротинська ЗОШ |
5 |
113 (26+45+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
21381 |
СІРАК Б.Р. |
14375 |
м. Жовква |
Мокротинська ЗОШ |
4 |
102 (30+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
21382 |
СІРИЙ Р.М. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
1 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
21383 |
СІРИЙ Ю.М. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
5 |
118 (36+46+36) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
21384 |
СІРКО А.С. |
14561 |
м. Радехів |
Яструбичівська ЗОШ |
5 |
124 (40+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Брановський Володимир Іванович |
21385 |
СІРКО Л.В. |
14204 |
м. Червоноград |
СШ № 8 |
4 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
21386 |
СІРКО О.Р. |
14312 |
м. Жидачів |
Лівчицька ЗОШ |
10 |
135 (54+44+37) |
|
С1 |
С2 |
|
Кардаш Богдан Степанович |
21387 |
СІРКО Р.Р. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
6 |
59 (24+17+18) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
21388 |
СІРКО Я.М. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
11 |
58 (18+22+18) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
21389 |
СІРОМСЬКА С.В. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
9 |
133 (42+34+57) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
21390 |
СІРОМСЬКИЙ А.І. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
7 |
151 (54+52+45) |
З |
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
21391 |
СІСЕЦЬКА А.А. |
14125 |
м. Львів |
СЗШ № 57 |
1 |
72 (30+30+12) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
21392 |
СІТЕК П.П. |
14024 |
м. Львів |
ССЗШ № 15 |
9 |
122 (54+32+36) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
21393 |
СІТНІКОВА Є.О. |
14135 |
м. Львів |
Гімназія "Престиж" |
6 |
166 (52+60+54) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
21394 |
СІТУХА І.О. |
14204 |
м. Червоноград |
СШ № 8 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
21395 |
СІУХІН А.О. |
14002 |
м. Львів |
НВК "ЗОШ-гімназія "Галицька" |
6 |
106 (40+42+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
21396 |
СІУХІНА С.А. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
6 |
106 (40+24+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
21397 |
СІХОВСЬКА У.В. |
14170 |
м. Новий Розділ |
ЗШ № 4 |
7 |
108 (51+30+27) |
|
С1 |
|
|
Верес Галина Мирославівна |
21398 |
СІХОВСЬКИЙ В.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
2 |
72 (24+30+18) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
21399 |
СІЧЕВСЬКА А |
14535 |
м. Радехів |
Миколаївський НВК |
2 |
64 (22+24+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Брановський Володимир Іванович |
21400 |
СІЧЕВСЬКИЙ М.В. |
14002 |
м. Львів |
НВК "ЗОШ-гімназія "Галицька" |
10 |
105 (48+28+29) |
|
С1 |
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
21401 |
СІЧИОКНО М.Ю. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
21402 |
СІЧКА С. . |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
5 |
98 (26+42+30) |
|
|
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
21403 |
СІЧКО О.П. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
3 |
80 (24+30+26) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
21404 |
СЙБАЛЬ А.А. |
14208 |
м. Червоноград |
ЗШ № 12 |
4 |
124 (42+48+34) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
21405 |
СКАБ М.В. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
9 |
54 (18+8+28) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
21406 |
СКАБ Р.А. |
14312 |
м. Жидачів |
Лівчицька ЗОШ |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
21407 |
СКАБ Ю.В. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
7 |
103 (36+42+25) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
21408 |
СКАВІНСЬКА А.М. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
2 |
76 (28+24+24) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
21409 |
СКАКУН А.Р. |
14504 |
м. Пустомити |
Басівська ЗОШ |
3 |
96 (24+42+30) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
21410 |
СКАКУН Д.Р. |
14012 |
м. Львів |
СЗШ № 34 |
4 |
106 (36+42+28) |
|
С1 |
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
21411 |
СКАКУН Ю.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
3 |
98 (30+36+32) |
|
|
С2 |
С3 |
Воробець Надія Теодорівна |
21412 |
СКАЛЕЙ В.Я. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
9 |
151 (60+48+43) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
21413 |
СКАЛЕЙ Л.Я. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
7 |
150 (60+48+42) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
21414 |
СКАЛИЧ М.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
8 |
100 (45+32+23) |
|
С1 |
|
|
Михаць Ігор Львович |
21415 |
СКАЛІШ В.П. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
9 |
122 (48+34+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
21416 |
СКАЛОЦЬКА Я.О. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
21417 |
СКАЛОЦЬКИЙ А.Р. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
2 |
72 (30+24+18) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
21418 |
СКАЛЬСЬКА З.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
5 |
132 (42+42+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Біда Наталія Романівна |
21419 |
СКАЛЬСЬКА К.В. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
7 |
65 (24+14+27) |
|
|
|
|
Цімарно Марія Петрівна |
21420 |
СКАЛЬСЬКИЙ А.М. |
14042 |
м. Львів |
СЗШ № 42 |
2 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
21421 |
СКАРБАРЧУК Т.В. |
14458 |
м. Пустомити |
Пасіки-Зубрицька ЗОШ |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
21422 |
СКАРБЕК Р.І. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
7 |
144 (51+54+39) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
21423 |
СКАСКО В.О. |
14140 |
м. Львів |
ШЕЛ |
7 |
141 (57+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
21424 |
СКАЧКО Ю.В. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
6 |
88 (42+22+24) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
21425 |
СКИБА Б.В. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
1 |
66 (30+24+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
21426 |
СКИБА В.В. |
14016 |
м. Львів |
Українська приватна гімназія, ЗСППШ "Альфа" |
3 |
108 (30+36+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Білий Микола Михайлович |
21427 |
СКИБА Д.Л. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
4 |
116 (36+42+38) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
21428 |
СКИБА М.Л. |
14532 |
м. Радехів |
Вузлівська ЗОШ |
6 |
81 (18+27+36) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
21429 |
СКИБА О.Р. |
14073 |
м. Львів |
ЗШ "Первоцвіт" |
4 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
21430 |
СКІБЕЛЬ П.А. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
4 |
64 (12+30+22) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
21431 |
СКІЛЬСЬКА Т.В. |
14117 |
м. Львів |
СЗШ № 30 |
8 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
21432 |
СКІП Д.Р. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
1 |
76 (28+30+18) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
21433 |
СКІП Р.С. |
14023 |
м. Львів |
Гімназія "Євшан" |
7 |
93 (42+14+37) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
21434 |
СКІПОР А.Р. |
14101 |
м. Львів |
СЗШ № 66 |
4 |
68 (18+24+26) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
21435 |
СКІРА Д.М. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
9 |
122 (54+42+26) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
21436 |
СКІРА Р.Ю. |
14384 |
м. Жовква |
ЗОШ № 2 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
21437 |
СКІРЯК М.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
3 |
102 (30+30+42) |
|
|
|
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
21438 |
СКЇРКА Д.Р. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
3 |
126 (42+36+48) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
21439 |
СКЛЯРЕНКО А.Р. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
1 |
64 (22+24+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
21440 |
СКЛЯРОВА Д.П. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
6 |
152 (50+54+48) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
21441 |
СКЛЯРСЬКА Н.І. |
14117 |
м. Львів |
СЗШ № 30 |
7 |
118 (54+28+36) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
21442 |
СКОБАЛО А.О. |
14463 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 2 |
5 |
166 (58+48+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
21443 |
СКОБАЛО І.Ю. |
14470 |
м. Пустомити |
Лапаївська ЗОШ |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
21444 |
СКОБАЛО М. |
14910 |
м. Яворів |
Ясниська СЗШ |
4 |
90 (24+30+36) |
|
|
|
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
21445 |
СКОБАЛО Х.В. |
14915 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ 1 ст. |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
21446 |
СКОБЕЛЬСЬКИЙ А.І. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
4 |
114 (36+36+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Лободяк Леся Мар'янівна |
21447 |
СКОБЛЕНКО Т.М. |
14139 |
м. Львів |
"Перспектива" |
7 |
156 (60+54+42) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
21448 |
СКОБЛИК А.А. |
14838 |
м. Стрий |
Дашавська СЗШ |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
21449 |
СКОБЛІЙ Т.І. |
14167 |
м. Новий Розділ |
ЗШ № 2 |
7 |
142 (39+48+55) |
|
|
С2 |
С3 |
Верес Галина Мирославівна |
21450 |
СКОВРІНОК В.В. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
5 |
141 (48+45+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гарбіч Людмила Іванівна |
21451 |
СКОВРОН В.В. |
14665 |
м. Сокаль |
Великомостівський ЗШ-НВК-ліцей |
5 |
99 (26+31+42) |
|
|
|
С3 |
Кнейчук Наталія Володимирівна |
21452 |
СКОВРОН Д.Р. |
14669 |
м. Сокаль |
Сілецька ЗШ |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
21453 |
СКОВРОН С.М. |
14205 |
м. Червоноград |
ЗШ № 9 |
9 |
151 (54+54+43) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
21454 |
СКОВРОНСЬКИЙ О.О. |
14460 |
м. Пустомити |
Зимноводівська ЗОШ № 1 |
5 |
120 (36+48+36) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
21455 |
СКОЛОЗДРА А.М. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
8 |
84 (21+18+45) |
|
|
|
С3 |
Воробець Надія Теодорівна |
21456 |
СКОЛОЗДРА Т.Я. |
14074 |
м. Львів |
ЛСШ № 69 |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
21457 |
СКОЛЬСЬКИЙ Б.М. |
14611 |
м. Сколе |
НВК СЗШ ліцей с. Козьова |
8 |
144 (57+42+45) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
21458 |
СКОПИК В.В. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
21459 |
СКОПИК Г.В. |
14556 |
м. Радехів |
Середпільцівський НВК |
7 |
125 (51+34+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
21460 |
СКОПИК Є.О. |
14530 |
м. Радехів |
Бишівська ЗОШ |
8 |
114 (45+30+39) |
|
С1 |
|
|
Брановський Володимир Іванович |
21461 |
СКОПИК М.В. |
14556 |
м. Радехів |
Середпільцівський НВК |
9 |
129 (48+34+47) |
|
С1 |
|
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
21462 |
СКОПИК Ю.В. |
14195 |
м. Трускавець |
НВК СЗШ № 2 гімназія |
3 |
98 (24+36+38) |
|
|
С2 |
С3 |
Томашівська Наталія Валеріївна |
21463 |
СКОПЦОВ П.В. |
14949 |
м. Яворів |
Гімназія ім. Маковея |
7 |
143 (60+42+41) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
21464 |
СКОРИК А.Р. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
1 |
66 (30+18+18) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
21465 |
СКОРИК К.Б. |
14167 |
м. Новий Розділ |
ЗШ № 2 |
6 |
150 (44+52+54) |
З |
|
|
|
Верес Галина Мирославівна |
21466 |
СКОРОВСЬКА А.Р. |
14012 |
м. Львів |
СЗШ № 34 |
3 |
114 (30+36+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Оленчин Тетяна Петрівна |
21467 |
СКОРОДЗГЄВСЬКА М.Ю. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
3 |
88 (30+36+22) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
21468 |
СКОРОДУМОВА А.С. |
14949 |
м. Яворів |
Гімназія ім. Маковея |
6 |
88 (26+32+30) |
|
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
21469 |
СКОРОПАД А.А. |
14183 |
м. Стрий |
СЗШ № 4 |
4 |
86 (24+36+26) |
|
|
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
21470 |
СКОРОПАД А.З. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
9 |
159 (60+48+51) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
21471 |
СКОРОПАД В.Р. |
14203 |
м. Червоноград |
ЗШ № 7 |
4 |
120 (42+36+42) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
21472 |
СКОРОПАД Д.О. |
14040 |
м. Львів |
СЗШ № 49 |
3 |
88 (30+36+22) |
|
|
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
21473 |
СКОРОПАД І. |
14005 |
м. Львів |
СЗШ № 62 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
21474 |
СКОРОПАД М.А. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
5 |
142 (40+54+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Оленчин Тетяна Петрівна |
21475 |
СКОРОПАД Н.Т. |
14675 |
м. Сокаль |
Стремінський НВК ЗШ ДС |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
21476 |
СКОРОПАД Р.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
3 |
102 (12+42+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Михаць Ігор Львович |
21477 |
СКОРОПАД С.І. |
14665 |
м. Сокаль |
Великомостівський ЗШ-НВК-ліцей |
3 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
21478 |
СКОРОПАД С.Ю. |
14665 |
м. Сокаль |
Великомостівський ЗШ-НВК-ліцей |
2 |
72 (30+24+18) |
З |
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
21479 |
СКОРОПАД Т.М. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
7 |
114 (48+42+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
21480 |
СКОРОПАД Х.І. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
9 |
128 (42+40+46) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
21481 |
СКОРОПАД Ю.А. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
3 |
120 (30+42+48) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
21482 |
СКОРОПАДА В.М. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
4 |
82 (24+36+22) |
|
|
С2 |
|
Булас Надія Антонівна |
21483 |
СКОРОПАДА М.М. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
7 |
123 (51+26+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Булас Надія Антонівна |
21484 |
СКОРОПАДА Р.М. |
14207 |
м. Червоноград |
ЗШ № 11 |
3 |
102 (36+36+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Перець Надія Михайлівна |
21485 |
СКОРОПАДА С.М. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
21486 |
СКОРОПАДСЬКА С.К. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
7 |
162 (60+54+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
21487 |
СКОРОХІД А.М. |
14475 |
м. Пустомити |
Оброшинська ЗОШ |
4 |
138 (48+48+42) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
21488 |
СКОРОХОДОВА С.В. |
14388 |
м. Жовква |
Рава-Руська ЗОШ № 1 |
3 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
21489 |
СКОЧИЛЯС А.Р. |
14475 |
м. Пустомити |
Оброшинська ЗОШ |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
21490 |
СКОЧИЛЯС В.І. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
21491 |
СКОЧИЛЯС І.Р. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
9 |
121 (36+34+51) |
|
|
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
21492 |
СКОЧИПЕЦЬ В.І. |
14458 |
м. Пустомити |
Пасіки-Зубрицька ЗОШ |
7 |
120 (39+30+51) |
|
|
|
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
21493 |
СКОЧИПЕЦЬ Д.Т. |
14487 |
м. Пустомити |
Зубрянський НВК |
3 |
86 (36+30+20) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
21494 |
СКРАБА Х.С. |
14464 |
м. Пустомити |
Семенівська ЗОШ |
4 |
114 (36+42+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
21495 |
СКРЕЙДЕЛЕВА В.А. |
14077 |
м. Львів |
СЗШ № 84 |
9 |
79 (24+12+43) |
|
|
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
21496 |
СКРЕЧКО Я.Г. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
9 |
138 (48+36+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
21497 |
СКРИННИК А.О. |
14096 |
м. Львів |
ССЗШ № 46 |
5 |
105 (44+35+26) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
21498 |
СКРИННИК О.М. |
14872 |
м. Стрий |
П'ятничанська ЗОШ, Дашавська ЗОШ |
4 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
21499 |
СКРИННИК Х.Ю. |
14852 |
м. Стрий |
Угерська СЗШ |
7 |
138 (60+30+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Романова Лілія Володимирівна |
21500 |
СКРИПАЙ Ю.Р. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
5 |
73 (18+33+22) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
21501 |
СКРИПЕЦЬ А.Р. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
21502 |
СКРИПЕЦЬ Д.Р. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
8 |
79 (18+24+37) |
|
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
21503 |
СКРИПЕЦЬ Н. |
14093 |
м. Львів |
СЗШ № 31 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
21504 |
СКРИПКА Л.І. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
21505 |
СКРИПКАА Я.А. |
14195 |
м. Трускавець |
НВК СЗШ № 2 гімназія |
6 |
106 (34+42+30) |
|
|
С2 |
|
Томашівська Наталія Валеріївна |
21506 |
СКРИПНИК Х.В. |
14032 |
м. Львів |
НВК "Гроно" |
3 |
56 (30+18+8) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
21507 |
СКРИПНІК І.О. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
5 |
107 (32+33+42) |
|
|
|
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
21508 |
СКРИПОВ В.Ю. |
14015 |
м. Львів |
СЗШ № 52 |
6 |
154 (58+48+48) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
21509 |
СКРИПУХ О.І. |
14187 |
м. Стрий |
СЗШ № 8 |
4 |
114 (30+48+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Пістун Надія Данилівна |
21510 |
СКРИПЧУК Д.В. |
14186 |
м. Стрий |
СЗШ № 7 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
21511 |
СКРІЛЬ Т.І. |
14073 |
м. Львів |
ЗШ "Первоцвіт" |
3 |
94 (42+36+16) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
21512 |
СКРОБКО О.І. |
14403 |
м. Жовква |
Звертівська ЗОШ |
9 |
78 (24+26+28) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
21513 |
СКРУТ М.В. |
14030 |
м. Львів |
СЗШ № 77 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
21514 |
СКРУТ С.М. |
14188 |
м. Стрий |
СЗШ № 9 |
3 |
104 (30+42+32) |
|
|
С2 |
С3 |
Пістун Надія Данилівна |
21515 |
СКУБАКОВСЬКИЙ А.Ю. |
14204 |
м. Червоноград |
СШ № 8 |
4 |
114 (36+42+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Перець Надія Михайлівна |
21516 |
СКУБІЙ С.М. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
3 |
74 (24+36+14) |
|
|
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
21517 |
СКУЛА С.Ю. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
21518 |
СКУЛІНЕЦЬ Ю.С. |
14949 |
м. Яворів |
Гімназія ім. Маковея |
6 |
140 (56+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
21519 |
СКУЛЬСЬКА Н.О. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
8 |
114 (45+36+33) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
21520 |
СКУЛЬСЬКИЙ С.В. |
14098 |
м. Львів |
СЗШ № 50 |
5 |
60 (30+14+16) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
21521 |
СКУНЦЬ Ю.А. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
4 |
86 (30+42+14) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
21522 |
СКУПА А.І. |
14669 |
м. Сокаль |
Сілецька ЗШ |
6 |
110 (50+30+30) |
|
С1 |
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
21523 |
СКУПИЙ Д.І. |
14669 |
м. Сокаль |
Сілецька ЗШ |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
21524 |
СЛАБА К.О. |
14007 |
м. Львів |
СЗШ № 4 |
2 |
72 (30+30+12) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
21525 |
СЛАБА М.І. |
14838 |
м. Стрий |
Дашавська СЗШ |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
21526 |
СЛАБА О.Л. |
14465 |
м. Пустомити |
Мурованська ЗОШ |
10 |
108 (30+32+46) |
|
|
|
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
21527 |
СЛАБА Я.А. |
14332 |
м. Жидачів |
Зарічанська ЗОШ |
4 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
21528 |
СЛАБА Я.І. |
14838 |
м. Стрий |
Дашавська СЗШ |
7 |
166 (60+52+54) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
21529 |
СЛАБІНА Д.М. |
14182 |
м. Стрий |
СЗШ № 3 |
8 |
123 (42+42+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
21530 |
СЛАБІНОГА Р.Ю. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
6 |
142 (42+48+52) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
21531 |
СЛАБОЛІНСЬКА А.А. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
9 |
149 (60+38+51) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
21532 |
СЛАВЕЦЬКИЙ О.Р. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
7 |
91 (27+24+40) |
|
|
|
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
21533 |
СЛАВИНСЬКИЙ М.С. |
14126 |
м. Львів |
СЗШ № 78 |
4 |
108 (24+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
21534 |
СЛАВИТЯК І.Р. |
14609 |
м. Сколе |
Завадківська ЗОШ |
9 |
111 (42+38+31) |
|
С1 |
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
21535 |
СЛАВИЧ Г.С. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
21536 |
СЛАВИЧ І.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
5 |
72 (30+18+24) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
21537 |
СЛАВИЧ І.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
7 |
132 (48+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Михаць Ігор Львович |
21538 |
СЛАВИЧ Л.І. |
14467 |
м. Пустомити |
Соколівський НВК |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
21539 |
СЛАВИЧ Л.М. |
14030 |
м. Львів |
СЗШ № 77 |
10 |
111 (42+24+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
21540 |
СЛАВИЧ М.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
7 |
135 (45+36+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
21541 |
СЛАВИЧ Н.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
1 |
72 (24+24+24) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
21542 |
СЛАВИЧ О.І. |
14172 |
м. Самбір |
СШ № 1 |
8 |
157 (54+58+45) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
21543 |
СЛАВИЧ Ю.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
5 |
125 (44+39+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
21544 |
СЛАВІНСЬКА Ю.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
6 |
82 (16+36+30) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
21545 |
СЛАВНИК В.Р. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
8 |
94 (42+24+28) |
|
С1 |
|
|
Михаць Ігор Львович |
21546 |
СЛАТКЕВИЧ Ю.О. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
9 |
84 (18+32+34) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
21547 |
СЛЕПИЧ В.Н. |
14934 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 1 |
4 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
21548 |
СЛЕСАРЄВА К.В. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
6 |
79 (32+17+30) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
21549 |
СЛЄПКО А.М. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
5 |
140 (38+60+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
21550 |
СЛЄПУХІН М.О. |
14005 |
м. Львів |
СЗШ № 62 |
2 |
70 (28+24+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
21551 |
СЛЄСАР З.І. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
2 |
78 (24+30+24) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
21552 |
СЛЄСАРЕНКО К.О. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
5 |
122 (32+54+36) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
21553 |
СЛИВАР А.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
84 (30+36+18) |
|
|
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
21554 |
СЛИВАР М.І. |
14752 |
м. Старий Самбір |
Хирівська школа-інтернат |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
21555 |
СЛИВАР С.Р. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
21556 |
СЛИВКА В.І. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
11 |
116 (42+34+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
21557 |
СЛИВКА І.С. |
14606 |
м. Сколе |
Верхньосиньовидненська ЗОШ |
5 |
112 (40+36+36) |
|
С1 |
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
21558 |
СЛИВКА Я.В. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
9 |
134 (48+40+46) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
21559 |
СЛИВКА Я.С. |
14606 |
м. Сколе |
Верхньосиньовидненська ЗОШ |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
21560 |
СЛИВЧУК А.Л. |
14182 |
м. Стрий |
СЗШ № 3 |
8 |
97 (36+36+25) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
21561 |
СЛИВЧУК І.О. |
14183 |
м. Стрий |
СЗШ № 4 |
4 |
58 (24+12+22) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
21562 |
СЛИВЧУК Т.М. |
14189 |
м. Стрий |
СЗШ № 10 |
2 |
50 (20+24+6) |
|
С1 |
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
21563 |
СЛИВЧУК Ф.О. |
14868 |
м. Стрий |
М. Дідушицька ЗОШ |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
21564 |
СЛИЖАК Х.В. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
9 |
73 (24+14+35) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
21565 |
СЛИШ В.А. |
14938 |
м. Яворів |
Салашівська СЗШ |
4 |
94 (30+42+22) |
|
|
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
21566 |
СЛИШ І.М. |
14942 |
м. Яворів |
Смолинська СЗШ |
4 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
21567 |
СЛИШ С.В. |
14942 |
м. Яворів |
Смолинська СЗШ |
6 |
147 (48+51+48) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
21568 |
СЛІВІНСЬКА С.М. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
21569 |
СЛІВІНСЬКИЙ Д.Р. |
14068 |
м. Львів |
ЗШ "Дивосвіт" |
3 |
106 (36+36+34) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
21570 |
СЛІВЧУК Д.М. |
14034 |
м. Львів |
"Світанок" |
4 |
126 (48+36+42) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
21571 |
СЛІПЕЦЬ А.І. |
14034 |
м. Львів |
"Світанок" |
4 |
98 (30+36+32) |
|
|
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
21572 |
СЛІПЕЦЬ В.П. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
2 |
70 (16+30+24) |
|
|
С2 |
С3 |
Біда Наталія Романівна |
21573 |
СЛІПЕЦЬ Г.М. |
14767 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 1 |
6 |
120 (54+36+30) |
|
С1 |
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
21574 |
СЛІПЕЦЬ І.Д. |
14384 |
м. Жовква |
ЗОШ № 2 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
21575 |
СЛІПЕЦЬ Л.М. |
14170 |
м. Новий Розділ |
ЗШ № 4 |
6 |
132 (36+54+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Верес Галина Мирославівна |
21576 |
СЛІПЕЦЬ У.М. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
7 |
138 (51+48+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
21577 |
СЛІПЕЦЬКА Х.В. |
14476 |
м. Пустомити |
Солонківська ЗОШ |
4 |
104 (30+42+32) |
|
|
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
21578 |
СЛІПКО М.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
2 |
72 (30+30+12) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
21579 |
СЛІПЧЕНКО М.А. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
7 |
159 (60+54+45) |
З |
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
21580 |
СЛІПЧЕНКО Ю.П. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
21581 |
СЛІЧНА У.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
7 |
63 (27+2+34) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
21582 |
СЛІЧНИЙ С |
14023 |
м. Львів |
Гімназія "Євшан" |
10 |
132 (54+38+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
21583 |
СЛОБОДЮК Ю.О. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
21584 |
СЛОБОДЯК М.М. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
5 |
86 (20+36+30) |
|
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
21585 |
СЛОБОДЯК О.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
3 |
62 (12+30+20) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
21586 |
СЛОБОДЯК С.Р. |
14464 |
м. Пустомити |
Семенівська ЗОШ |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
21587 |
СЛОБОДЯН К.Д. |
14007 |
м. Львів |
СЗШ № 4 |
3 |
86 (30+36+20) |
|
|
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
21588 |
СЛОБОДЯН К.Я. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
7 |
139 (60+36+43) |
|
С1 |
|
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
21589 |
СЛОБОДЯН Н.В. |
14116 |
м. Львів |
СЗШ № 23 |
4 |
96 (30+42+24) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
21590 |
СЛОБОДЯН Н.М. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
4 |
112 (36+42+34) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
21591 |
СЛОБОДЯНИК В.А. |
14192 |
м. Стрий |
Гімназія |
8 |
103 (39+30+34) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
21592 |
СЛОБОДЯНИК Х.А. |
14192 |
м. Стрий |
Гімназія |
7 |
103 (45+30+28) |
|
С1 |
|
|
Пістун Надія Данилівна |
21593 |
СЛОБОДЯНЮК В.В. |
14114 |
м. Львів |
СЗШ № 20 |
5 |
124 (46+48+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
21594 |
СЛОБОДЯНЮК Д.Ю. |
14200 |
м. Червоноград |
ЗШ № 4 |
4 |
112 (30+42+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Перець Надія Михайлівна |
21595 |
СЛОДИНИЦЬКИЙ М.С. |
14115 |
м. Львів |
СЗШ № 22 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
21596 |
СЛОМІНСЬКИЙ М.М. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
1 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
21597 |
СЛОНОВСЬКА З.Р. |
14480 |
м. Пустомити |
Наварійська ЗОШ |
5 |
134 (50+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
21598 |
СЛОНЧИНСЬКА М.І. |
14112 |
м. Львів |
Школа радості |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
21599 |
СЛОПАК І.І. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
5 |
44 (12+26+6) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
21600 |
СЛОПАК С.І. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
8 |
130 (45+42+43) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
21601 |
СЛОТВІНСЬКИЙ П.Р. |
14843 |
м. Стрий |
Лисовицька школа-ліцей |
9 |
147 (48+54+45) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
21602 |
СЛОЦЬКА Ю.Б. |
14197 |
м. Червоноград |
ЗШ № 1 |
1 |
72 (30+30+12) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
21603 |
СЛОЦЬКИЙ М.О. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
21604 |
СЛУЖАЛА Ю.П. |
14115 |
м. Львів |
СЗШ № 22 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
21605 |
СЛУЖАЛИЙ М.П. |
14115 |
м. Львів |
СЗШ № 22 |
4 |
114 (30+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
21606 |
СЛУЖАЛО А.Р. |
14074 |
м. Львів |
ЛСШ № 69 |
4 |
120 (36+48+36) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
21607 |
СЛУЖАЛО М.М. |
14678 |
м. Сокаль |
Острівський НВК-ЗШ-дитячий садок |
6 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
21608 |
СЛУКА А. |
14374 |
м. Жовква |
Любельська ЗОШ |
6 |
104 (50+18+36) |
|
С1 |
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
21609 |
СЛУКА А.А. |
14381 |
м. Жовква |
Туринківська ЗШ |
6 |
116 (44+30+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
21610 |
СЛУКА Н.І. |
14374 |
м. Жовква |
Любельська ЗОШ |
7 |
126 (45+36+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
21611 |
СЛУПЕЦЬКИЙ Р.Я. |
14472 |
м. Пустомити |
Верхньобілківська ЗОШ |
7 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
21612 |
СЛУТЯК О.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
8 |
81 (33+26+22) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
21613 |
СЛУХОВА Н.Ю. |
14120 |
м. Львів |
СЗШ № 41 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
21614 |
СЛУЦЬКИЙ Ю.Д. |
14189 |
м. Стрий |
СЗШ № 10 |
3 |
64 (24+30+10) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
21615 |
СЛЮЗ К.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
21616 |
СЛЮЗ М.Т. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
7 |
162 (60+54+48) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
21617 |
СЛЮЗ Р.П. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
5 |
138 (48+36+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Біда Наталія Романівна |
21618 |
СЛЮЗ Я.О. |
14118 |
м. Львів |
СЗШ № 33 |
9 |
135 (42+42+51) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
21619 |
СЛЮСАР Є.І. |
14196 |
м. Трускавець |
СЗШ № 3 |
3 |
132 (42+48+42) |
З |
|
|
|
Томашівська Наталія Валеріївна |
21620 |
СЛЮСАРЧИК К.І. |
14074 |
м. Львів |
ЛСШ № 69 |
4 |
110 (30+42+38) |
|
|
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
21621 |
СЛЮСАРЧИК О.Р. |
14119 |
м. Львів |
СЗШ № 38 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
21622 |
СЛЮСАРЧИК Р.Б. |
14327 |
м. Жидачів |
Рудківцівська ЗОШ |
2 |
66 (30+30+6) |
|
С1 |
С2 |
|
Кардаш Богдан Степанович |
21623 |
СЛЮСАРЧИК С.Р. |
14119 |
м. Львів |
СЗШ № 38 |
6 |
157 (52+51+54) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
21624 |
СЛЮСАРЧУК А.О. |
14014 |
м. Львів |
СЗШ № 87 |
4 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
21625 |
СЛЮСАРЧУК К.О. |
14014 |
м. Львів |
СЗШ № 87 |
4 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
21626 |
СЛЮСАРЧУК Я.А. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
7 |
135 (57+48+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
21627 |
СЛЯДНЄВА Н.О. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
2 |
68 (26+24+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
21628 |
СМАГА А.М. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
9 |
136 (60+24+52) |
|
С1 |
|
С3 |
Біда Наталія Романівна |
21629 |
СМАГА Д.М. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
5 |
98 (32+42+24) |
|
|
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
21630 |
СМАГА Д.Р. |
14398 |
м. Жовква |
Грядівська ЗОШ |
5 |
148 (46+60+42) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
21631 |
СМАГА І.В. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
4 |
80 (30+36+14) |
|
|
С2 |
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
21632 |
СМАГА М.С. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
21633 |
СМАГА О.А. |
14704 |
м. Сокаль |
Перетіцька ЗШ |
1 |
72 (24+24+24) |
З |
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
21634 |
СМАГА О.А. |
14935 |
м. Яворів |
НВК СЗШ ДНЗ с. Бірки |
4 |
120 (42+36+42) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
21635 |
СМАГА О.А. |
14704 |
м. Сокаль |
Перетіцька ЗШ |
9 |
91 (42+12+37) |
|
С1 |
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
21636 |
СМАГА О.В. |
14701 |
м. Сокаль |
Забузька ЗШ |
3 |
114 (30+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Кнейчук Наталія Володимирівна |
21637 |
СМАГА О.Т. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
6 |
156 (54+48+54) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
21638 |
СМАГА Т.В. |
14098 |
м. Львів |
СЗШ № 50 |
5 |
102 (22+38+42) |
|
|
|
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
21639 |
СМАГА Ю.І. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
21640 |
СМАГІНА В.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
6 |
98 (32+36+30) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
21641 |
СМАГЛІЙ Ю |
14153 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 17 |
6 |
154 (46+54+54) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
21642 |
СМАГЛЮК В.А. |
14388 |
м. Жовква |
Рава-Руська ЗОШ № 1 |
5 |
115 (22+51+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
21643 |
СМАЖЕЛЮК Ю.В. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
2 |
80 (26+30+24) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
21644 |
СМАЖИЛА М.О. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
21645 |
СМАЖИЛА Н.О. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
5 |
86 (28+28+30) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
21646 |
СМАКОРОВСЬКИЙ Я.С. |
14934 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 1 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
21647 |
СМАЛЬ А.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
21648 |
СМАЛЬ В.Я. |
14203 |
м. Червоноград |
ЗШ № 7 |
3 |
110 (36+42+32) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Перець Надія Михайлівна |
21649 |
СМАЛЬ О.В. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
7 |
147 (60+54+33) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
21650 |
СМАЛЬ Х.В. |
14036 |
м. Львів |
СЗШ № 65 |
6 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
21651 |
СМАЛЬ Ю.С. |
14540 |
м. Радехів |
Стоянівська ЗОШ |
3 |
134 (48+42+44) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
21652 |
СМАЛЬ Я.В. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
5 |
78 (22+26+30) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
21653 |
СМАЛЬКО А.Є. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
21654 |
СМАЛЬКО К.О. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
21655 |
СМАЛЮХ Б.Л. |
14365 |
м. Жовква |
Гійченська ЗОШ |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
21656 |
СМАЛЮХ М.І. |
14475 |
м. Пустомити |
Оброшинська ЗОШ |
4 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
21657 |
СМАЛЮХ О.Т. |
14023 |
м. Львів |
Гімназія "Євшан" |
7 |
115 (48+36+31) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
21658 |
СМАЛЮХ Х.Л. |
14365 |
м. Жовква |
Гійченська ЗОШ |
8 |
144 (54+42+48) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
21659 |
СМАРКУТСЬКА З.Р. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
10 |
87 (24+28+35) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
21660 |
СМЕЙКО А.А. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
6 |
110 (44+30+36) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
21661 |
СМЕРЕГА С.А. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
4 |
128 (36+48+44) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
21662 |
СМЕРЕКА Р.А. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
21663 |
СМЕРЕКАНИЧ В.А. |
14044 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок " Провесінь" |
3 |
126 (48+42+36) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
21664 |
СМЕРЕКАНИЧ О.Т. |
14499 |
м. Пустомити |
Підбірцівська ЗОШ |
3 |
96 (36+42+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
21665 |
СМЕРЕЧАНСЬКА К.Р. |
14677 |
м. Сокаль |
Мурованська ЗШ |
6 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
21666 |
СМЕРЕЧАНСЬКА М.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
8 |
130 (48+48+34) |
|
С1 |
С2 |
|
Михаць Ігор Львович |
21667 |
СМЕРИК А.В. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
21668 |
СМЕТАНА Є.В. |
14461 |
м. Пустомити |
Зимноводівська ЗОШ № 2 |
3 |
70 (30+24+16) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
21669 |
СМЕТАНА Ю.І. |
14007 |
м. Львів |
СЗШ № 4 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
21670 |
СМЕТАНІН О.С. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
21671 |
СМЕТАНКА Р.І. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
3 |
82 (30+30+22) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
21672 |
СМИЙ В.Я. |
14139 |
м. Львів |
"Перспектива" |
4 |
96 (36+36+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
21673 |
СМИК В.Р. |
14674 |
м. Сокаль |
Борівська ЗШ |
3 |
90 (24+30+36) |
|
|
|
С3 |
Кнейчук Наталія Володимирівна |
21674 |
СМИК Д.Д. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
9 |
66 (24+20+22) |
|
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
21675 |
СМИК М.І. |
14390 |
м. Жовква |
НВК "Рава-Руська школа-гімназія" |
3 |
102 (30+48+24) |
|
|
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
21676 |
СМИК П.А. |
14289 |
м. Жидачів |
Вовчатицька ЗОШ |
2 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
21677 |
СМИКОВСЬКА К.І. |
14192 |
м. Стрий |
Гімназія |
2 |
46 (22+12+12) |
|
С1 |
|
|
Пістун Надія Данилівна |
21678 |
СМИТАНЮК Д.В. |
14170 |
м. Новий Розділ |
ЗШ № 4 |
3 |
120 (30+48+42) |
З |
|
|
|
Верес Галина Мирославівна |
21679 |
СМИЦЬКА Ю.О. |
14210 |
м. Червоноград |
ЗШ № 14 |
3 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
21680 |
СМИЧОК М.М. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
21681 |
СМИШ А.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
5 |
81 (24+33+24) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
21682 |
СМИШ С.С. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
6 |
124 (58+30+36) |
|
С1 |
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
21683 |
СМІВКА Т.І. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
9 |
70 (12+24+34) |
|
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
21684 |
СМІЛКА С. . |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
6 |
42 (16+12+14) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
21685 |
СМІЛЬСЬКА В.І. |
14709 |
м. Сокаль |
Телязька ЗШ |
4 |
96 (42+36+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
21686 |
СМІЛЬСЬКА Д.І. |
14709 |
м. Сокаль |
Телязька ЗШ |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
21687 |
СМІРНОВ І.С. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
10 |
89 (30+20+39) |
|
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
21688 |
СМІРНОВ С.О. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
11 |
109 (42+30+37) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
21689 |
СМІРНОВА В.В. |
14620 |
м. Сколе |
НВК СЗШ гімназія с. Тухля |
7 |
103 (39+36+28) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
21690 |
СМІРНОВА М.А. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
10 |
120 (48+26+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Біда Наталія Романівна |
21691 |
СМІРНОВА Н.О. |
14487 |
м. Пустомити |
Зубрянський НВК |
6 |
116 (38+36+42) |
|
|
|
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
21692 |
СМІРНОВА О.Є. |
14166 |
м. Новий Розділ |
НВК "Лідер" |
11 |
102 (36+24+42) |
|
|
|
С3 |
Верес Галина Мирославівна |
21693 |
СМІХУРА Ю.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
5 |
123 (42+39+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Біда Наталія Романівна |
21694 |
СМІЯН К.С. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
3 |
96 (36+36+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
21695 |
СМОЖАНИК А.І. |
14633 |
м. Сколе |
Лавочанська ЗОШ № 2 |
4 |
78 (36+18+24) |
|
С1 |
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
21696 |
СМОК Д.М. |
14051 |
м. Львів |
СЗШ № 29 |
5 |
89 (32+33+24) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
21697 |
СМОЛЕНСЬКА Ю.О. |
14092 |
м. Львів |
СЗШ № 17 |
9 |
135 (54+38+43) |
|
С1 |
|
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
21698 |
СМОЛИН М.І. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
3 |
66 (18+30+18) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
21699 |
СМОЛИНЕЦЬ М.А. |
14014 |
м. Львів |
СЗШ № 87 |
4 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
21700 |
СМОЛИНЕЦЬ М.Р. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
6 |
125 (36+49+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
21701 |
СМОЛИНЕЦЬ О.Ю. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
6 |
114 (42+36+36) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
21702 |
СМОЛИНЕЦЬ С.В. |
14368 |
м. Жовква |
Добросинська ЗОШ |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
21703 |
СМОЛИНСЬКА В.В. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
5 |
98 (42+42+14) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
21704 |
СМОЛИНСЬКА Х.А. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
9 |
61 (6+12+43) |
|
|
|
С3 |
Біда Наталія Романівна |
21705 |
СМОЛІНСЬКА Н. . |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
3 |
108 (42+36+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Булас Надія Антонівна |
21706 |
СМОЛІНСЬКИЙ Д.Я. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
5 |
83 (18+29+36) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
21707 |
СМОЛІНСЬКИЙ Т.Б. |
14119 |
м. Львів |
СЗШ № 38 |
8 |
108 (48+30+30) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
21708 |
СМОЛЬНИЦЬКА М.Н. |
14024 |
м. Львів |
ССЗШ № 15 |
1 |
72 (30+30+12) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
21709 |
СМОЛЬСЬКА В.А. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
2 |
74 (26+30+18) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
21710 |
СМОЛЬСЬКИЙ Р.Л. |
14030 |
м. Львів |
СЗШ № 77 |
9 |
114 (42+32+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
21711 |
СМОЛЬСЬКИЙ С.Т. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
1 |
74 (26+30+18) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
21712 |
СМОЛЯРЧУК Д.О. |
14185 |
м. Стрий |
СЗШ № 6 |
3 |
78 (24+30+24) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
21713 |
СМУЖ В.І. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
3 |
132 (42+48+42) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
21714 |
СМУЖ С.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
3 |
94 (36+30+28) |
|
С1 |
|
|
Шманько Андрій Петрович |
21715 |
СМУК А.М. |
14116 |
м. Львів |
СЗШ № 23 |
5 |
142 (58+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
21716 |
СМУК В.В. |
14204 |
м. Червоноград |
СШ № 8 |
4 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
21717 |
СМУК Х.Р. |
14475 |
м. Пустомити |
Оброшинська ЗОШ |
5 |
157 (52+51+54) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
21718 |
СМУКОВИЧ Н.С. |
14183 |
м. Стрий |
СЗШ № 4 |
8 |
82 (30+30+22) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
21719 |
СМУЛКА А.А. |
14718 |
м. Сокаль |
НВК ЗШ № 2 ліцей |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
21720 |
СМУЛЬСЬКА Ю.А. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
5 |
92 (22+34+36) |
|
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
21721 |
СМУТ Н.С. |
14059 |
м. Львів |
ССЗШ № 37 |
8 |
99 (51+24+24) |
|
С1 |
|
|
Личак Катерина Степанівна |
21722 |
СМУТНА В.В. |
14153 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 17 |
4 |
124 (36+48+40) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
21723 |
СМУТНЯК А.А. |
14390 |
м. Жовква |
НВК "Рава-Руська школа-гімназія" |
2 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
21724 |
СМУТОК А.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
8 |
106 (51+24+31) |
|
С1 |
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
21725 |
СНАЙЧУК О.А. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
7 |
97 (39+28+30) |
|
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
21726 |
СНЕЖКО Н.В. |
14200 |
м. Червоноград |
ЗШ № 4 |
4 |
92 (36+42+14) |
|
С1 |
С2 |
|
Перець Надія Михайлівна |
21727 |
СНЄДА П.Є. |
14500 |
м. Пустомити |
Звенигородська ЗОШ |
4 |
104 (42+42+20) |
|
С1 |
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
21728 |
СНЄДА П.Є. |
14500 |
м. Пустомити |
Звенигородська ЗОШ |
4 |
98 (42+36+20) |
|
С1 |
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
21729 |
СНІГУР М.В. |
14614 |
м. Сколе |
Підгородецька ЗОШ |
2 |
78 (24+30+24) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
21730 |
СНІГУР С.А. |
14844 |
м. Стрий |
Лисятицька СЗШ |
4 |
126 (36+48+42) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
21731 |
СНІГУР С.М. |
14611 |
м. Сколе |
НВК СЗШ ліцей с. Козьова |
2 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
21732 |
СНІСАРЕНКО С.В. |
14527 |
м. Радехів |
ЗОШ № 3 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
21733 |
СНІЦАР Т.С. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
5 |
136 (46+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Біда Наталія Романівна |
21734 |
СНІЦАРЕНКО Ю.Г. |
14617 |
м. Сколе |
ЗОШ |
7 |
165 (60+60+45) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
21735 |
СНІЦАРЧУК Л. . |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
2 |
72 (30+30+12) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
21736 |
СНОВИДОВИЧ Ю.О. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
3 |
132 (42+48+42) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
21737 |
СНЯК М.Р. |
14410 |
м. Жовква |
Мацошинська ЗОШ |
3 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
21738 |
СОБЕЙКО В.І. |
14955 |
м. Яворів |
Семирівська СЗШ |
6 |
52 (16+24+12) |
|
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
21739 |
СОБЕЙКО В.І. |
14955 |
м. Яворів |
Семирівська СЗШ |
6 |
72 (18+24+30) |
|
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
21740 |
СОБЕЙКО М.І. |
14955 |
м. Яворів |
Семирівська СЗШ |
8 |
144 (54+54+36) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
21741 |
СОБЕНКО Р.А. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
21742 |
СОБЕЦЬКИЙ О.П. |
14493 |
м. Пустомити |
Винничківський НВК |
7 |
94 (36+30+28) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
21743 |
СОБЕЧКО Х.А. |
14012 |
м. Львів |
СЗШ № 34 |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
21744 |
СОБКО А.А. |
14187 |
м. Стрий |
СЗШ № 8 |
8 |
116 (60+32+24) |
|
С1 |
|
|
Пістун Надія Данилівна |
21745 |
СОБКО М.В. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
6 |
164 (56+54+54) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
21746 |
СОБКО Н.В. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
21747 |
СОБКО С.В. |
14141 |
м. Львів |
ЦО "Політехнік-Еколенд" |
1 |
32 (14+6+12) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
21748 |
СОБКО У.А. |
14059 |
м. Львів |
ССЗШ № 37 |
5 |
86 (20+30+36) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
21749 |
СОБОДИЛО М.В. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
2 |
64 (22+24+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
21750 |
СОБОЛЕВСЬКА А.А. |
14001 |
м. Львів |
ПНВЗ "ЗОШ святої Софії" |
3 |
112 (36+42+34) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Оленчин Тетяна Петрівна |
21751 |
СОБОЛЕВСЬКА В.І. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
4 |
82 (30+30+22) |
|
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
21752 |
СОБОЛЕВСЬКА В.Р. |
14872 |
м. Стрий |
П'ятничанська ЗОШ, Дашавська ЗОШ |
9 |
112 (36+36+40) |
|
|
|
С3 |
Романова Лілія Володимирівна |
21753 |
СОБОЛЕВСЬКА Є.Р. |
14302 |
м. Жидачів |
ЗОШ № 2 |
4 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
21754 |
СОБОЛЕВСЬКА М.Н. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
5 |
129 (44+43+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
21755 |
СОБОЛЕВСЬКА С.Т. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
21756 |
СОБОЛЕВСЬКИЙ В.Р. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
8 |
134 (57+32+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
21757 |
СОБОЛЕВСЬКИЙ М.Б. |
14844 |
м. Стрий |
Лисятицька СЗШ |
3 |
114 (36+36+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Романова Лілія Володимирівна |
21758 |
СОБОЛЄВ М.С. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
10 |
132 (54+38+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
21759 |
СОБОЛЄВА В.П. |
14030 |
м. Львів |
СЗШ № 77 |
6 |
102 (36+36+30) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
21760 |
СОБОЛТА Д.О. |
14531 |
м. Радехів |
Нововитківська ЗОШ |
8 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
21761 |
СОБОЛТА М.Я. |
14532 |
м. Радехів |
Вузлівська ЗОШ |
4 |
82 (30+36+16) |
|
|
С2 |
|
Брановський Володимир Іванович |
21762 |
СОБОЛТА Х.І. |
14531 |
м. Радехів |
Нововитківська ЗОШ |
8 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
21763 |
СОБОЛЬ В.В. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
5 |
99 (42+21+36) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
21764 |
СОБОЛЬ І.С. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
21765 |
СОБОЛЬ М.М. |
14139 |
м. Львів |
"Перспектива" |
3 |
96 (36+36+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
21766 |
СОБОЛЬ М.П. |
14001 |
м. Львів |
ПНВЗ "ЗОШ святої Софії" |
2 |
60 (30+18+12) |
|
С1 |
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
21767 |
СОБОЛЬ С. . |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
2 |
66 (30+18+18) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
21768 |
СОБОЛЬ С.П. |
14001 |
м. Львів |
ПНВЗ "ЗОШ святої Софії" |
2 |
66 (24+24+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
21769 |
СОБОЛЬ У.І. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
21770 |
СОБОЛЬ Я.П. |
14001 |
м. Львів |
ПНВЗ "ЗОШ святої Софії" |
4 |
88 (18+48+22) |
|
|
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
21771 |
СОБЧИК С.А. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
4 |
82 (24+36+22) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
21772 |
СОБЧИК Ю.В. |
14024 |
м. Львів |
ССЗШ № 15 |
9 |
118 (48+30+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
21773 |
СОБЧУК М.В. |
14558 |
м. Радехів |
Станицька ЗОШ |
3 |
96 (30+42+24) |
|
|
С2 |
|
Брановський Володимир Іванович |
21774 |
СОВА Н. . |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
9 |
91 (30+18+43) |
|
|
|
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
21775 |
СОВА О.І. |
14023 |
м. Львів |
Гімназія "Євшан" |
8 |
117 (48+42+27) |
|
С1 |
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
21776 |
СОВА У.В. |
14499 |
м. Пустомити |
Підбірцівська ЗОШ |
5 |
124 (42+34+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
21777 |
СОВЕРДА М.Р. |
14101 |
м. Львів |
СЗШ № 66 |
7 |
132 (45+42+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
21778 |
СОВІНСЬКИЙ М.Ю. |
14172 |
м. Самбір |
СШ № 1 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
21779 |
СОВЯК В.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
2 |
66 (30+18+18) |
|
С1 |
|
|
Михаць Ігор Львович |
21780 |
СОВЯК Є.М. |
14195 |
м. Трускавець |
НВК СЗШ № 2 гімназія |
4 |
114 (30+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Томашівська Наталія Валеріївна |
21781 |
СОДЖАК А.Р. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
6 |
109 (38+39+32) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
21782 |
СОДЖАК Р.Р. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
5 |
125 (38+45+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
21783 |
СОДОМА Т.Ю. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
2 |
60 (30+18+12) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
21784 |
СОЗАНСЬКА А.А. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
21785 |
СОЗАНСЬКА В.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
8 |
85 (18+28+39) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
21786 |
СОЗАНСЬКА Д. . |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
9 |
150 (42+54+54) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
21787 |
СОЗАНСЬКА І.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
8 |
97 (30+30+37) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
21788 |
СОЗАНСЬКА І.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
6 |
146 (44+48+54) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
21789 |
СОЗАНСЬКА М.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
21790 |
СОЗАНСЬКА Р.Т. |
14934 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 1 |
3 |
62 (12+24+26) |
|
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
21791 |
СОЗАНСЬКА С.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
78 (18+36+24) |
|
|
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
21792 |
СОЗАНСЬКИЙ В.І. |
14752 |
м. Старий Самбір |
Хирівська школа-інтернат |
8 |
141 (54+48+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
21793 |
СОЗАНСЬКИЙ М.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
21794 |
СОЗАНСЬКИЙ П.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
8 |
153 (57+48+48) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
21795 |
СОЗАНСЬКИЙ С |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
21796 |
СОЗНСКИЙ І.О. |
14147 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 4 |
4 |
64 (12+30+22) |
|
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
21797 |
СОЙКА Н.М. |
14140 |
м. Львів |
ШЕЛ |
10 |
142 (60+28+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
21798 |
СОКАЛЬСЬКИЙ С.С. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
2 |
66 (30+18+18) |
|
С1 |
|
|
Личак Катерина Степанівна |
21799 |
СОКАЛЬСЬКИЙ У. . |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
4 |
100 (30+48+22) |
|
|
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
21800 |
СОКИРКА О.Ю. |
14075 |
м. Львів |
СЗШ № 96 |
6 |
119 (50+33+36) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
21801 |
СОКИРКО М.С. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
21802 |
СОКИРКО С.А. |
14096 |
м. Львів |
ССЗШ № 46 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
21803 |
СОКІЛ А.Р. |
14461 |
м. Пустомити |
Зимноводівська ЗОШ № 2 |
3 |
64 (18+24+22) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
21804 |
СОКІЛ Д.О. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
6 |
125 (32+39+54) |
|
|
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
21805 |
СОКІЛ Н.І. |
14471 |
м. Пустомити |
Сороки-Львівська ЗОШ |
8 |
162 (57+54+51) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
21806 |
СОКІЛ Р.Р. |
14471 |
м. Пустомити |
Сороки-Львівська ЗОШ |
3 |
102 (36+30+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
21807 |
СОКОЛ А.Д. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
5 |
117 (48+33+36) |
|
С1 |
|
|
Михаць Ігор Львович |
21808 |
СОКОЛ Д.І. |
14624 |
м. Сколе |
Волосянківська ЗОШ |
4 |
30 (6+18+6) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
21809 |
СОКОЛ О.Р. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
3 |
84 (24+30+30) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
21810 |
СОКОЛИК М.В. |
14186 |
м. Стрий |
СЗШ № 7 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
21811 |
СОКОЛОВ М.О. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
3 |
132 (48+48+36) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
21812 |
СОКОЛОВ О.О. |
14125 |
м. Львів |
СЗШ № 57 |
9 |
140 (48+40+52) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
21813 |
СОКОЛОВА А.В. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
3 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
21814 |
СОКОЛОВА Д.С. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
8 |
147 (60+48+39) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
21815 |
СОКОЛОВА К.Є. |
14388 |
м. Жовква |
Рава-Руська ЗОШ № 1 |
4 |
96 (24+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
21816 |
СОКОЛОВИЧ А.В. |
14641 |
м. Сколе |
Плавя-вадрусівський НВК ЗОШ ДНЗ |
3 |
90 (24+36+30) |
|
|
С2 |
|
Багрич Галина Миколаївна |
21817 |
СОКОЛОВСЬКИЙ М.М. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
6 |
111 (42+33+36) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
21818 |
СОКОЛЮК Д.Ю. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
6 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
21819 |
СОКОЛЮК М.Ю. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
3 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
21820 |
СОКОЛЮК Н. . |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
21821 |
СОКОПОВА А. . |
14092 |
м. Львів |
СЗШ № 17 |
2 |
52 (22+24+6) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
21822 |
СОКУЛЬСЬКА В.Б. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
4 |
126 (36+42+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
21823 |
СОКУР С.Ю. |
14204 |
м. Червоноград |
СШ № 8 |
4 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
21824 |
СОЛИГАН В.А. |
14186 |
м. Стрий |
СЗШ № 7 |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
21825 |
СОЛИГАН М.Р. |
14184 |
м. Стрий |
СЗШ № 5 |
10 |
75 (24+24+27) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
21826 |
СОЛИГАН М.Р. |
14184 |
м. Стрий |
СЗШ № 5 |
7 |
75 (27+20+28) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
21827 |
СОЛИЛО Д.А. |
14390 |
м. Жовква |
НВК "Рава-Руська школа-гімназія" |
3 |
74 (24+36+14) |
|
|
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
21828 |
СОЛИНКА Х.М. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
5 |
96 (34+32+30) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
21829 |
СОЛОВЕЙ Д.Б. |
14117 |
м. Львів |
СЗШ № 30 |
3 |
110 (36+36+38) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
21830 |
СОЛОВЕЙ М.В. |
14203 |
м. Червоноград |
ЗШ № 7 |
4 |
120 (42+36+42) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
21831 |
СОЛОВЕЙ С. |
14001 |
м. Львів |
ПНВЗ "ЗОШ святої Софії" |
2 |
72 (30+30+12) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
21832 |
СОЛОВІЙ В. . |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
3 |
70 (18+42+10) |
|
|
С2 |
|
Панченко Наталія Сергіївна |
21833 |
СОЛОВІЙ П.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
92 (30+42+20) |
|
|
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
21834 |
СОЛОВЙОВ В.А. |
14186 |
м. Стрий |
СЗШ № 7 |
4 |
82 (24+30+28) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
21835 |
СОЛОВЙОВА А.Ю. |
14147 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 4 |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
21836 |
СОЛОВЙОВА В.В. |
14076 |
м. Львів |
СЗШ № 86 |
9 |
78 (18+20+40) |
|
|
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
21837 |
СОЛОВЙОВА В.О. |
14046 |
м. Львів |
СЗШ № 71 |
8 |
159 (48+60+51) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
21838 |
СОЛОВКО М.А. |
14208 |
м. Червоноград |
ЗШ № 12 |
3 |
114 (30+36+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Перець Надія Михайлівна |
21839 |
СОЛОГУБ В.Р. |
14004 |
м. Львів |
ЛЛГ |
9 |
151 (54+42+55) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
21840 |
СОЛОГУБ О.В. |
14204 |
м. Червоноград |
СШ № 8 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
21841 |
СОЛОГУБ С.Д. |
14681 |
м. Сокаль |
Борятинський НВК-ЗШ-дитячий садок |
3 |
84 (30+42+12) |
|
|
С2 |
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
21842 |
СОЛОГУБ Т.Л. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
8 |
120 (39+36+45) |
|
|
|
С3 |
Біда Наталія Романівна |
21843 |
СОЛОДЖУК Г.І. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
6 |
116 (38+42+36) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
21844 |
СОЛОДКА В.В. |
14001 |
м. Львів |
ПНВЗ "ЗОШ святої Софії" |
3 |
92 (36+30+26) |
|
С1 |
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
21845 |
СОЛОДКИЙ В.Р. |
14718 |
м. Сокаль |
НВК ЗШ № 2 ліцей |
6 |
124 (40+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кнейчук Наталія Володимирівна |
21846 |
СОЛОДКИЙ Д.Р. |
14024 |
м. Львів |
ССЗШ № 15 |
2 |
48 (18+12+18) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
21847 |
СОЛОДКИЙ М.Б. |
14207 |
м. Червоноград |
ЗШ № 11 |
3 |
90 (18+30+42) |
|
|
|
С3 |
Перець Надія Михайлівна |
21848 |
СОЛОДОВНІКОВ Г.А. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
3 |
114 (30+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Гарбіч Людмила Іванівна |
21849 |
СОЛОДУХА Д.Я. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
9 |
127 (60+24+43) |
|
С1 |
|
С3 |
Оленчин Тетяна Петрівна |
21850 |
СОЛОМОНКО І.В. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
1 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
21851 |
СОЛОМОНОВИЧ А.А. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
5 |
110 (38+42+30) |
|
|
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
21852 |
СОЛОМЯНЮК Д.О. |
14209 |
м. Червоноград |
НВК № 13 |
7 |
115 (48+36+31) |
|
С1 |
|
|
Перець Надія Михайлівна |
21853 |
СОЛОНИНКА А.І. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
6 |
85 (20+39+26) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
21854 |
СОЛОНИНКА Є.І. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
2 |
66 (24+24+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
21855 |
СОЛОНИНКА О.І. |
14620 |
м. Сколе |
НВК СЗШ гімназія с. Тухля |
7 |
97 (45+30+22) |
|
С1 |
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
21856 |
СОЛОНИНКА Ю.Я. |
14859 |
м. Стрий |
Добрянська ЗОШ |
6 |
158 (50+54+54) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
21857 |
СОЛОП А.А. |
14553 |
м. Радехів |
Пирятинський НВК |
7 |
96 (42+26+28) |
|
С1 |
|
|
Брановський Володимир Іванович |
21858 |
СОЛОП О.А. |
14528 |
м. Радехів |
Лоптинська ЗОШ |
4 |
102 (36+30+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
21859 |
СОЛОСТІНА А.П. |
14114 |
м. Львів |
СЗШ № 20 |
6 |
136 (52+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
21860 |
СОЛТАН А.В. |
14125 |
м. Львів |
СЗШ № 57 |
9 |
136 (54+30+52) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
21861 |
СОЛТИС А. . |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
21862 |
СОЛТИС А.З. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
2 |
74 (26+24+24) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
21863 |
СОЛТИС А.П. |
14116 |
м. Львів |
СЗШ № 23 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
21864 |
СОЛТИС В |
14002 |
м. Львів |
НВК "ЗОШ-гімназія "Галицька" |
6 |
60 (26+26+8) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
21865 |
СОЛТИС В.А. |
14099 |
м. Львів |
СЗШ № 51 |
4 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
21866 |
СОЛТИС В.В. |
14367 |
м. Жовква |
Деревнянська ЗОШ |
5 |
58 (36+14+8) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
21867 |
СОЛТИС В.В. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
6 |
72 (24+30+18) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
21868 |
СОЛТИС Д.І. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
7 |
157 (54+60+43) |
З |
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
21869 |
СОЛТИС Д.Р. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
2 |
66 (30+24+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
21870 |
СОЛТИС К.О. |
14376 |
м. Жовква |
Новокам’янська ЗОШ |
6 |
97 (36+27+34) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
21871 |
СОЛТИС М. . |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
5 |
98 (20+42+36) |
|
|
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
21872 |
СОЛТИС М.А. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
5 |
156 (48+54+54) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
21873 |
СОЛТИС Н.В. |
14382 |
м. Жовква |
Дублянська ЗОШ |
8 |
108 (33+38+37) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
21874 |
СОЛТИС С. . |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
5 |
154 (46+60+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
21875 |
СОЛТИС Т.А. |
14206 |
м. Червоноград |
НВК № 10 |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
21876 |
СОЛТИС Ю.А. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
21877 |
СОЛУК С.І. |
14496 |
м. Пустомити |
Гамаліївська ЗОШ |
4 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
21878 |
СОЛЬСЬКА С.Б. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
9 |
129 (48+32+49) |
|
С1 |
|
С3 |
Михаць Ігор Львович |
21879 |
СОЛЯНИК Ю.С. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
3 |
90 (18+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Михаць Ігор Львович |
21880 |
СОЛЯР І.А. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
8 |
163 (60+52+51) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
21881 |
СОЛЯР Ю.В. |
14012 |
м. Львів |
СЗШ № 34 |
8 |
141 (57+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Оленчин Тетяна Петрівна |
21882 |
СОЛЯРЕВИЧ Р.В. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
5 |
129 (54+45+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
21883 |
СОЛЯРЧИК А. . |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
8 |
123 (60+34+29) |
|
С1 |
|
|
Булас Надія Антонівна |
21884 |
СОМАР А.І. |
14023 |
м. Львів |
Гімназія "Євшан" |
5 |
130 (48+46+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
21885 |
СОМИК І.З. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
9 |
123 (42+30+51) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
21886 |
СОМИК С.О. |
14023 |
м. Львів |
Гімназія "Євшан" |
7 |
125 (54+40+31) |
|
С1 |
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
21887 |
СОМИК Х.О. |
14024 |
м. Львів |
ССЗШ № 15 |
3 |
90 (30+36+24) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
21888 |
СООРОДИНСЬКА Д.Д. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
3 |
116 (36+48+32) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
21889 |
СОПРУН О.В. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
9 |
120 (42+32+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
21890 |
СОРА З.А. |
14024 |
м. Львів |
ССЗШ № 15 |
8 |
133 (54+40+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
21891 |
СОРОКА А.В. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
21892 |
СОРОКА А.В. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
3 |
114 (36+42+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
21893 |
СОРОКА А.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
5 |
119 (30+47+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
21894 |
СОРОКА А.Ф. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
7 |
121 (45+36+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Панченко Наталія Сергіївна |
21895 |
СОРОКА В.В. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
2 |
34 (16+6+12) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
21896 |
СОРОКА Г.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
7 |
117 (51+30+36) |
|
С1 |
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
21897 |
СОРОКА Г.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
5 |
94 (36+36+22) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
21898 |
СОРОКА Д.В. |
14463 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 2 |
2 |
80 (26+30+24) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
21899 |
СОРОКА Д.М. |
14027 |
м. Львів |
СЗШ № 68 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
21900 |
СОРОКА І.І. |
14411 |
м. Жовква |
Мервичівська ЗОШ |
7 |
112 (48+30+34) |
|
С1 |
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
21901 |
СОРОКА І.М. |
14034 |
м. Львів |
"Світанок" |
2 |
62 (20+18+24) |
|
С1 |
|
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
21902 |
СОРОКА М.М. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
21903 |
СОРОКА М.Ю. |
14465 |
м. Пустомити |
Мурованська ЗОШ |
6 |
101 (26+39+36) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
21904 |
СОРОКА Н |
14036 |
м. Львів |
СЗШ № 65 |
6 |
91 (28+39+24) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
21905 |
СОРОКА О.А. |
14115 |
м. Львів |
СЗШ № 22 |
1 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
21906 |
СОРОКА О.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
8 |
157 (60+46+51) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
21907 |
СОРОКА О.З. |
14860 |
м. Стрий |
Довгівська ЗОШ |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
21908 |
СОРОКА Р. |
14195 |
м. Трускавець |
НВК СЗШ № 2 гімназія |
5 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Томашівська Наталія Валеріївна |
21909 |
СОРОКА Р.А. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
7 |
123 (54+30+39) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
21910 |
СОРОКА Р.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
5 |
87 (16+23+48) |
|
|
|
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
21911 |
СОРОКА Р.Н. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
21912 |
СОРОКА С.М. |
14014 |
м. Львів |
СЗШ № 87 |
7 |
156 (48+54+54) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
21913 |
СОРОКА С.Ф. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
21914 |
СОРОКА У.А. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
5 |
74 (30+20+24) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
21915 |
СОРОКА У.З. |
14850 |
м. Стрий |
Станківська СЗШ |
7 |
133 (54+42+37) |
|
С1 |
С2 |
|
Романова Лілія Володимирівна |
21916 |
СОРОКА Х.І. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
5 |
104 (36+38+30) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
21917 |
СОРОКА Ю.В. |
14153 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 17 |
8 |
136 (57+56+23) |
|
С1 |
С2 |
|
Юрків Андрій Степанович |
21918 |
СОРОКА Ю.В. |
14096 |
м. Львів |
ССЗШ № 46 |
4 |
96 (36+30+30) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
21919 |
СОРОКА Ю.В. |
14752 |
м. Старий Самбір |
Хирівська школа-інтернат |
8 |
159 (57+54+48) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
21920 |
СОРОКА Ю.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
7 |
84 (18+30+36) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
21921 |
СОРОКА Ю.Р. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
9 |
115 (54+24+37) |
|
С1 |
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
21922 |
СОРОКА Я.Р. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
7 |
117 (48+30+39) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
21923 |
СОРОКАТИЙ Д.І. |
14024 |
м. Львів |
ССЗШ № 15 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
21924 |
СОРОКІВСЬКА В.Т. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
7 |
126 (45+36+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
21925 |
СОРОКІВСЬКА Д.Р. |
14480 |
м. Пустомити |
Наварійська ЗОШ |
3 |
82 (36+30+16) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
21926 |
СОРОКІВСЬКИЙ В.О. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
7 |
118 (30+46+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Шепіда Ольга Володимирівна |
21927 |
СОРОКІВСЬКИЙ О.А. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
2 |
72 (30+24+18) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
21928 |
СОРОКІН С. . |
14076 |
м. Львів |
СЗШ № 86 |
8 |
123 (39+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
21929 |
СОРОКІНА С.Р. |
14117 |
м. Львів |
СЗШ № 30 |
5 |
128 (46+46+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
21930 |
СОРОКІНА Х.О. |
14620 |
м. Сколе |
НВК СЗШ гімназія с. Тухля |
3 |
132 (42+48+42) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
21931 |
СОРОКОВА В.І. |
14461 |
м. Пустомити |
Зимноводівська ЗОШ № 2 |
7 |
78 (24+32+22) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
21932 |
СОРОКОВА Л.Є. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
8 |
132 (45+36+51) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
21933 |
СОРОКОЛІТ А.П. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
2 |
76 (22+24+30) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
21934 |
СОРОКОЛІТ Е. |
14021 |
м. Львів |
СЗШ № 40 |
1 |
82 (28+30+24) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
21935 |
СОРОЧАК В.В. |
14752 |
м. Старий Самбір |
Хирівська школа-інтернат |
5 |
126 (38+40+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Мар’ян Ольга Казимирівна |
21936 |
СОРОЧАК М. . |
14767 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 1 |
7 |
148 (51+46+51) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
21937 |
СОРОЧИНСЬКА А.І. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
21938 |
СОРОЧИНСЬКА Є.Д. |
14005 |
м. Львів |
СЗШ № 62 |
3 |
78 (18+42+18) |
|
|
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
21939 |
СОРОЧИНСЬКИЙ С.О. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
5 |
122 (38+48+36) |
|
|
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
21940 |
СОРОЧИЧ А.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
54 (24+24+6) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
21941 |
СОРОЧУК О.В. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
4 |
124 (42+48+34) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
21942 |
СОРУВКА А.В. |
14172 |
м. Самбір |
СШ № 1 |
9 |
109 (42+36+31) |
|
С1 |
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
21943 |
СОСЕНКО С.В. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
10 |
141 (54+44+43) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
21944 |
СОСЛЮК М.С. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
8 |
128 (51+38+39) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
21945 |
СОСНІЦЬКОЇ В.П. |
14042 |
м. Львів |
СЗШ № 42 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
21946 |
СОСНОВСЬКА А.М. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
8 |
64 (3+24+37) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
21947 |
СОСНОВСЬКА А.П. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
4 |
76 (18+36+22) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
21948 |
СОСНОВСЬКА В.В. |
14046 |
м. Львів |
СЗШ № 71 |
2 |
72 (30+30+12) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
21949 |
СОСНОВСЬКА К.В. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
2 |
74 (26+30+18) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
21950 |
СОСНОВСЬКА П.Н. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
2 |
82 (28+30+24) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
21951 |
СОСНОВСЬКА С.А. |
14537 |
м. Радехів |
Павлівська ЗОШ |
3 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
21952 |
СОСНОВСЬКИЙ Н. |
14149 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 8, 9 |
3 |
126 (48+36+42) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
21953 |
СОСУЛЬСЬКА В.Г. |
14050 |
м. Львів |
СЗШ № 24 |
2 |
48 (24+6+18) |
|
С1 |
|
|
Личак Катерина Степанівна |
21954 |
СОТНИК І.А. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
8 |
147 (60+54+33) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
21955 |
СОТНИК М.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
7 |
126 (42+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Булас Надія Антонівна |
21956 |
СОТУРЧАК П.М. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
8 |
116 (36+54+26) |
|
|
С2 |
|
Ліпецька Віра Семенівна |
21957 |
СОТУРЧАКА М. . |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
5 |
132 (42+54+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Ліпецька Віра Семенівна |
21958 |
СОТУРЧАКА М. . |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
5 |
132 (42+54+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Ліпецька Віра Семенівна |
21959 |
СОФІЛКАНИЧ А.В. |
14862 |
м. Стрий |
Долішненська ЗОШ |
2 |
70 (28+30+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Романова Лілія Володимирівна |
21960 |
СОФІНСЬКА Я.Р. |
14116 |
м. Львів |
СЗШ № 23 |
2 |
60 (24+18+18) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
21961 |
СОФІЯН М.В. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
10 |
142 (54+36+52) |
|
С1 |
|
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
21962 |
СОХА І.Т. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
10 |
100 (48+22+30) |
|
С1 |
|
|
Булас Надія Антонівна |
21963 |
СОХА Л.Ю. |
14032 |
м. Львів |
НВК "Гроно" |
2 |
44 (26+18+0) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
21964 |
СОХА Н.М. |
14040 |
м. Львів |
СЗШ № 49 |
1 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
21965 |
СОХА Х.Р. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
9 |
135 (54+50+31) |
|
С1 |
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
21966 |
СОХАН М.Ю. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
4 |
126 (36+48+42) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
21967 |
СОХАНЧАК А.Б. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
21968 |
СОХАНЬ А.В. |
14200 |
м. Червоноград |
ЗШ № 4 |
3 |
54 (24+12+18) |
|
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
21969 |
СОХАНЬ Д.М. |
14414 |
м. Жовква |
Синьковицька ЗОШ |
3 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
21970 |
СОХАНЬ П.М. |
14414 |
м. Жовква |
Синьковицька ЗОШ |
7 |
123 (48+42+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
21971 |
СОХАЦЬКИЙ Л.І. |
14126 |
м. Львів |
СЗШ № 78 |
3 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
21972 |
СОХОЦЬКИЙ В.В. |
14532 |
м. Радехів |
Вузлівська ЗОШ |
3 |
108 (30+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
21973 |
СОХОЦЬКИЙ Я.Л. |
14532 |
м. Радехів |
Вузлівська ЗОШ |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
21974 |
СОЧКА Л. |
14149 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 8, 9 |
3 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
21975 |
СОШНІКОВ Д.О. |
14076 |
м. Львів |
СЗШ № 86 |
7 |
83 (27+26+30) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
21976 |
СОЮШКІНА В.Ю. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
21977 |
СОЯ Р. . |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
2 |
52 (28+12+12) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
21978 |
СПАНЧАК Т.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
8 |
138 (54+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
21979 |
СПАРИНЯК А.Д. |
14153 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 17 |
3 |
126 (42+48+36) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
21980 |
СПАТАРЬ А.В. |
14031 |
м. Львів |
ЛУГГ |
6 |
154 (52+54+48) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
21981 |
СПЕКТОР Т.Б. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
21982 |
СПЕЛІНА В.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
9 |
134 (48+42+44) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
21983 |
СПИЛЬЧАК А.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
5 |
69 (12+21+36) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
21984 |
СПІВАК А.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
3 |
114 (36+36+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Михаць Ігор Львович |
21985 |
СПІВАК В.Р. |
14172 |
м. Самбір |
СШ № 1 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
21986 |
СПІВАК Д.О. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
5 |
130 (34+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
21987 |
СПІВАК І.М. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
4 |
94 (24+30+40) |
|
|
|
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
21988 |
СПІВАК Л.І. |
14209 |
м. Червоноград |
НВК № 13 |
7 |
143 (51+48+44) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Перець Надія Михайлівна |
21989 |
СПІВАК О.А. |
14853 |
м. Стрий |
Бережницький НВК |
6 |
118 (40+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Романова Лілія Володимирівна |
21990 |
СПІВАК О.В. |
14194 |
м. Трускавець |
СЗШ № 1 |
2 |
72 (30+30+12) |
З |
|
|
|
Томашівська Наталія Валеріївна |
21991 |
СПІВАК С.А. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
4 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
21992 |
СПІВАК С.О. |
14197 |
м. Червоноград |
ЗШ № 1 |
7 |
140 (51+32+57) |
|
С1 |
|
С3 |
Перець Надія Михайлівна |
21993 |
СПІВАКОВА Ю.Л. |
14107 |
м. Львів |
"Левеня" |
2 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
21994 |
СПІЕЦІА А.А. |
14720 |
м. Сокаль |
НВК ЗШ № 4 ліцей |
8 |
130 (60+46+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
21995 |
СПІЛЬНИК В.Р. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
8 |
86 (45+30+11) |
|
С1 |
|
|
Булас Надія Антонівна |
21996 |
СПІЛЬНИК В.Т. |
14460 |
м. Пустомити |
Зимноводівська ЗОШ № 1 |
5 |
132 (36+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
21997 |
СПІЛЬПАК І.А. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
9 |
132 (48+40+44) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Михаць Ігор Львович |
21998 |
СПІНАТІЙ А |
14036 |
м. Львів |
СЗШ № 65 |
6 |
29 (10+11+8) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
21999 |
СПІРІДОНОВ С.І. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
7 |
112 (51+24+37) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
22000 |
СПІЧАК І.М. |
14676 |
м. Сокаль |
Белзька ЗШ |
7 |
121 (48+24+49) |
|
С1 |
|
С3 |
Кнейчук Наталія Володимирівна |
22001 |
СПІЧАК С.В. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
4 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
22002 |
СПІЧАК Х.В. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
22003 |
СПЛАВІНСЬКА Т.В. |
14051 |
м. Львів |
СЗШ № 29 |
3 |
120 (42+42+36) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
22004 |
СПЛОШНОЙ М.П. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
5 |
62 (28+16+18) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
22005 |
СПОДАР І.Б. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
2 |
62 (20+30+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Михаць Ігор Львович |
22006 |
СПОДАРИК Б.М. |
14138 |
м. Львів |
"Любисток" |
2 |
66 (30+18+18) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
22007 |
СПОДАРИК В.П. |
14208 |
м. Червоноград |
ЗШ № 12 |
3 |
112 (42+36+34) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Перець Надія Михайлівна |
22008 |
СПОДАРИК С.Р. |
14116 |
м. Львів |
СЗШ № 23 |
3 |
84 (30+42+12) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
22009 |
СПОДАРИК У.Р. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
9 |
154 (48+52+54) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
22010 |
СПОЛЯК І.І. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
22011 |
СПРИНСЬКА М.Ю. |
14155 |
м. Дрогобич |
Гімназія |
5 |
82 (28+18+36) |
|
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
22012 |
СПРИНСЬКИЙ О.Р. |
14176 |
м. Самбір |
СШ № 8 |
8 |
156 (57+54+45) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
22013 |
СПРІНСЬКА С.П. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
7 |
120 (48+44+28) |
|
С1 |
С2 |
|
Михаць Ігор Львович |
22014 |
СПРУТ В. . |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
9 |
80 (36+16+28) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
22015 |
СПТААНИК І.Р. |
14609 |
м. Сколе |
Завадківська ЗОШ |
4 |
98 (36+30+32) |
|
С1 |
|
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
22016 |
СПУРЗА А.А. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
72 (30+24+18) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
22017 |
СРІБНА Н.Б. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
3 |
114 (42+36+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
22018 |
СРІБНЯК О.В. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
7 |
138 (54+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Панченко Наталія Сергіївна |
22019 |
СРОГИЙ О.В. |
14283 |
м. Жидачів |
Гніздичівська СЗШ |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
22020 |
СТАВКОВА О.О. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
2 |
68 (26+24+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
22021 |
СТАВКОВА Х.Ю. |
14023 |
м. Львів |
Гімназія "Євшан" |
7 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
22022 |
СТАВКОВИЙ І.О. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
8 |
114 (42+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
22023 |
СТАДНИК А.Т. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
22024 |
СТАДНИК Б.Л. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
8 |
142 (57+48+37) |
|
С1 |
С2 |
|
Воробець Надія Теодорівна |
22025 |
СТАДНИК Б.Ю. |
14475 |
м. Пустомити |
Оброшинська ЗОШ |
3 |
120 (48+42+30) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
22026 |
СТАДНИК В.А. |
14934 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 1 |
6 |
152 (56+42+54) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
22027 |
СТАДНИК В.Б. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
6 |
60 (20+14+26) |
|
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
22028 |
СТАДНИК В.І. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
3 |
56 (24+18+14) |
|
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
22029 |
СТАДНИК В.І. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
8 |
61 (21+26+14) |
|
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
22030 |
СТАДНИК В.Р. |
14282 |
м. Жидачів |
НВК |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
22031 |
СТАДНИК В.Т. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
4 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
22032 |
СТАДНИК І.А. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
6 |
94 (34+26+34) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
22033 |
СТАДНИК Н.П. |
14470 |
м. Пустомити |
Лапаївська ЗОШ |
2 |
72 (30+24+18) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
22034 |
СТАДНИК О.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
9 |
106 (48+24+34) |
|
С1 |
|
|
Булас Надія Антонівна |
22035 |
СТАДНИК О.Р. |
14189 |
м. Стрий |
СЗШ № 10 |
6 |
89 (18+29+42) |
|
|
|
С3 |
Пістун Надія Данилівна |
22036 |
СТАДНИК С.П. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
22037 |
СТАДНИК Х.Р. |
14284 |
м. Жидачів |
Гімназія |
10 |
117 (48+36+33) |
|
С1 |
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
22038 |
СТАДНИЦЬКА В.Р. |
14024 |
м. Львів |
ССЗШ № 15 |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
22039 |
СТАДНИЦЬКА Д.А. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
9 |
95 (42+22+31) |
|
С1 |
|
|
Шманько Андрій Петрович |
22040 |
СТАДНИЦЬКА О.І. |
14098 |
м. Львів |
СЗШ № 50 |
9 |
165 (60+50+55) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
22041 |
СТАДНИЦЬКА С.Р. |
14024 |
м. Львів |
ССЗШ № 15 |
1 |
72 (30+30+12) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
22042 |
СТАДНИЦЬКИЙ В. . |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
4 |
132 (42+48+42) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
22043 |
СТАДНИЦЬКИЙ Д.Р. |
14024 |
м. Львів |
ССЗШ № 15 |
3 |
98 (30+42+26) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
22044 |
СТАДНИЦЬКИЙ М.Р. |
14024 |
м. Львів |
ССЗШ № 15 |
6 |
128 (36+52+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
22045 |
СТАДНИШИН Р.М. |
14190 |
м. Стрий |
СЗШ № 11 |
4 |
106 (42+42+22) |
|
С1 |
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
22046 |
СТАДНІЙЧУК Д.Р. |
14101 |
м. Львів |
СЗШ № 66 |
4 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
22047 |
СТАДНІК О.А. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
1 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
22048 |
СТАКЕРА А.Т. |
14499 |
м. Пустомити |
Підбірцівська ЗОШ |
4 |
42 (18+6+18) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
22049 |
СТАЛЕННИЙ П.В. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
9 |
149 (48+56+45) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
22050 |
СТАНГРЕТ К.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
22051 |
СТАНДРИЧУК Ю.І. |
14723 |
м. Сокаль |
Жвирківська ЗШ |
4 |
100 (30+42+28) |
|
|
С2 |
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
22052 |
СТАНЕВИЧ К.В. |
14098 |
м. Львів |
СЗШ № 50 |
9 |
149 (60+40+49) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
22053 |
СТАНИЦЬКА А.Ю. |
14030 |
м. Львів |
СЗШ № 77 |
9 |
72 (30+16+26) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
22054 |
СТАНІСЛАВСЬКА М.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
2 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
22055 |
СТАНІШЕВСЬКА О.В. |
14859 |
м. Стрий |
Добрянська ЗОШ |
5 |
118 (36+48+34) |
|
|
С2 |
|
Романова Лілія Володимирівна |
22056 |
СТАНІШЕВСЬКА С.В. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
3 |
132 (36+48+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
22057 |
СТАНІШЕВСЬКИЙ А.В. |
14140 |
м. Львів |
ШЕЛ |
9 |
103 (42+30+31) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
22058 |
СТАНІШЕВСЬКИЙ Б.Є. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
4 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
22059 |
СТАНІШЕВСЬКИЙ М.А. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
10 |
70 (24+30+16) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
22060 |
СТАНІШЕВСЬКИЙ Т.Є. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
22061 |
СТАНКЕВИЧ В.Т. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
1 |
72 (30+24+18) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
22062 |
СТАНКЕВИЧ Д.Р. |
14170 |
м. Новий Розділ |
ЗШ № 4 |
6 |
129 (48+51+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Верес Галина Мирославівна |
22063 |
СТАНКЕВИЧ М.А. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
2 |
54 (30+12+12) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
22064 |
СТАНКЕВИЧ Ю.Т. |
14028 |
м. Львів |
ЗОШ № 74 |
7 |
124 (42+36+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
22065 |
СТАНОВИЧ В.Р. |
14614 |
м. Сколе |
Підгородецька ЗОШ |
3 |
76 (12+36+28) |
|
|
С2 |
|
Багрич Галина Миколаївна |
22066 |
СТАНОВИЧ Д. . |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
22067 |
СТАНОВИЧ І.І. |
14614 |
м. Сколе |
Підгородецька ЗОШ |
2 |
80 (26+30+24) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
22068 |
СТАНОВИЧ М.Б. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
11 |
111 (42+32+37) |
|
С1 |
|
|
Михаць Ігор Львович |
22069 |
СТАНОВИЧ Р.П. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
8 |
144 (54+48+42) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
22070 |
СТАНОВИЧ Х.С. |
14153 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 17 |
3 |
138 (48+48+42) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
22071 |
СТАНОВСЬКА Д.І. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
22072 |
СТАНЧЕВ В.І. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
6 |
121 (46+33+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Біда Наталія Романівна |
22073 |
СТАНЬКО Б.І. |
14376 |
м. Жовква |
Новокам’янська ЗОШ |
4 |
62 (24+36+2) |
|
|
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
22074 |
СТАНЬКО В.А. |
14205 |
м. Червоноград |
ЗШ № 9 |
5 |
136 (46+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Перець Надія Михайлівна |
22075 |
СТАНЬКО І. |
14540 |
м. Радехів |
Стоянівська ЗОШ |
9 |
106 (48+18+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
22076 |
СТАНЬКО О.А. |
14412 |
м. Жовква |
Равська ЗОШ |
2 |
72 (30+24+18) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
22077 |
СТАНЬКО О.О. |
14068 |
м. Львів |
ЗШ "Дивосвіт" |
3 |
92 (24+42+26) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
22078 |
СТАНЬКО Я.Р. |
14365 |
м. Жовква |
Гійченська ЗОШ |
4 |
102 (24+36+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
22079 |
СТАРАНЧУК А.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
3 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
22080 |
СТАРЕНЬКА А.М. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
6 |
136 (52+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
22081 |
СТАРЕНЬКА С.М. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
1 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
22082 |
СТАРЕНЬКИЙ Д. . |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
4 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
22083 |
СТАРЕЦЬКИЙ В.А. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
3 |
120 (30+42+48) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
22084 |
СТАРИК З.І. |
14192 |
м. Стрий |
Гімназія |
3 |
96 (30+36+30) |
|
|
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
22085 |
СТАРИК Ю.М. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
3 |
94 (30+42+22) |
|
|
С2 |
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
22086 |
СТАРИНЧУК В.І. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
5 |
110 (38+42+30) |
|
|
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
22087 |
СТАРИЧЕНКО В.В. |
14207 |
м. Червоноград |
ЗШ № 11 |
4 |
90 (30+48+12) |
|
|
С2 |
|
Перець Надія Михайлівна |
22088 |
СТАРІК А.В. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
10 |
141 (54+48+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
22089 |
СТАРКО А |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
7 |
109 (45+26+38) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
22090 |
СТАРКО В.М. |
14379 |
м. Жовква |
Сопошенська ЗОШ |
8 |
97 (33+30+34) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
22091 |
СТАРКО Є. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
5 |
50 (14+12+24) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
22092 |
СТАРКО М.В. |
14044 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок " Провесінь" |
3 |
114 (36+42+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
22093 |
СТАРКО Н.Р. |
14471 |
м. Пустомити |
Сороки-Львівська ЗОШ |
3 |
80 (30+36+14) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
22094 |
СТАРКО О.І. |
14379 |
м. Жовква |
Сопошенська ЗОШ |
8 |
81 (30+20+31) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
22095 |
СТАРОВЕЦЬКА К.Р. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
2 |
72 (30+30+12) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
22096 |
СТАРОВЕЦЬКА М.А. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
2 |
12 (6+6+0) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
22097 |
СТАРОДУБ А.Ю. |
14480 |
м. Пустомити |
Наварійська ЗОШ |
3 |
84 (18+36+30) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
22098 |
СТАРОДУБ В.М. |
14174 |
м. Самбір |
СШ № 4 |
4 |
120 (42+42+36) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
22099 |
СТАРОДУБ Р.А. |
14747 |
м. Старий Самбір |
Гуманецька ЗСШ |
5 |
112 (34+30+48) |
|
|
|
С3 |
Мар’ян Ольга Казимирівна |
22100 |
СТАРОДУБ Ю.Ю. |
14208 |
м. Червоноград |
ЗШ № 12 |
3 |
112 (42+42+28) |
|
С1 |
С2 |
|
Перець Надія Михайлівна |
22101 |
СТАРОДУБЦЕВА Ю.В. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
1 |
78 (24+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
22102 |
СТАРОМІНСЬКА Д.О. |
14154 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 18 |
7 |
150 (54+54+42) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
22103 |
СТАРОСЕЛЕЦЬ Р.А. |
14499 |
м. Пустомити |
Підбірцівська ЗОШ |
3 |
90 (36+36+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
22104 |
СТАРОСТА А.Л. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
22105 |
СТАРОСТА Д.І. |
14154 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 18 |
7 |
147 (54+54+39) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
22106 |
СТАРОСТА О.Р. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
5 |
127 (40+33+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Михаць Ігор Львович |
22107 |
СТАРОСТА С.Я. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
9 |
122 (48+34+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
22108 |
СТАРОСТА Ю.А. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
8 |
116 (39+40+37) |
|
|
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
22109 |
СТАРОСТА Я.В. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
22110 |
СТАРУХ В.Г. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
7 |
142 (54+42+46) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Воробець Надія Теодорівна |
22111 |
СТАРУХ Р.Г. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
2 |
72 (30+30+12) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
22112 |
СТАРЦУН Д.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
9 |
108 (42+38+28) |
|
С1 |
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
22113 |
СТАРЦУН М.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
5 |
129 (44+39+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
22114 |
СТАРЧАК А.М. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
7 |
99 (30+38+31) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
22115 |
СТАРЧАК В.М. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
22116 |
СТАРЧАК З.А. |
14487 |
м. Пустомити |
Зубрянський НВК |
3 |
104 (42+42+20) |
|
С1 |
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
22117 |
СТАРЧАК М.В. |
14364 |
м. Жовква |
Волицька ЗОШ |
9 |
163 (60+54+49) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
22118 |
СТАРЧАК Н.Ю. |
14487 |
м. Пустомити |
Зубрянський НВК |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
22119 |
СТАРЧАК О.Ю. |
14487 |
м. Пустомити |
Зубрянський НВК |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
22120 |
СТАРЧАК С.А. |
14487 |
м. Пустомити |
Зубрянський НВК |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
22121 |
СТАРШИЙ А.С. |
14115 |
м. Львів |
СЗШ № 22 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
22122 |
СТАСЕВИЧ М.С. |
14118 |
м. Львів |
СЗШ № 33 |
5 |
126 (36+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
22123 |
СТАСЕНКО Д.Л. |
14192 |
м. Стрий |
Гімназія |
4 |
96 (24+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Пістун Надія Данилівна |
22124 |
СТАСЄВ Ю.В. |
14677 |
м. Сокаль |
Мурованська ЗШ |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
22125 |
СТАСИК А.О. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
8 |
123 (39+36+48) |
|
|
|
С3 |
Михаць Ігор Львович |
22126 |
СТАСИК М.О. |
14059 |
м. Львів |
ССЗШ № 37 |
8 |
129 (39+42+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
22127 |
СТАСИНА Б.Ю. |
14060 |
м. Львів |
СЗШ № 8 (молодша школа) |
2 |
64 (22+30+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Мазовіта Орися Петрівна |
22128 |
СТАСИШИН А |
14644 |
м. Сколе |
Сопіцька ЗОШ |
5 |
132 (48+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
22129 |
СТАСИШИН А.А. |
14007 |
м. Львів |
СЗШ № 4 |
3 |
94 (36+42+16) |
|
С1 |
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
22130 |
СТАСИШИН А.І. |
14073 |
м. Львів |
ЗШ "Первоцвіт" |
3 |
132 (48+42+42) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
22131 |
СТАСИШИН Г.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
3 |
126 (36+42+48) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
22132 |
СТАСИШИН Д.Я. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
2 |
72 (30+30+12) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
22133 |
СТАСИШИН М.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
22134 |
СТАСИШИН Н.А. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
3 |
64 (24+24+16) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
22135 |
СТАСИШИН Р.А. |
14176 |
м. Самбір |
СШ № 8 |
8 |
137 (57+38+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Ніженецька Наталія Сергіївна |
22136 |
СТАСИШИН Р.І. |
14012 |
м. Львів |
СЗШ № 34 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
22137 |
СТАСИШИН С.А. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
9 |
131 (48+46+37) |
|
С1 |
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
22138 |
СТАСИШИН Т.А. |
14060 |
м. Львів |
СЗШ № 8 (молодша школа) |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Мазовіта Орися Петрівна |
22139 |
СТАСИШИН Ю.Ю. |
14040 |
м. Львів |
СЗШ № 49 |
4 |
102 (30+42+30) |
|
|
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
22140 |
СТАСІВ А.А. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
4 |
100 (30+42+28) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
22141 |
СТАСІВ А.І. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
3 |
132 (42+48+42) |
З |
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
22142 |
СТАСІВ А.М. |
14145 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 1 |
6 |
146 (44+54+48) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
22143 |
СТАСІВ В.М. |
14036 |
м. Львів |
СЗШ № 65 |
7 |
144 (57+42+45) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
22144 |
СТАСІВ В.М. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
3 |
126 (42+36+48) |
З |
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
22145 |
СТАСІВ В.Ю. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
22146 |
СТАСІВ Д.В. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
8 |
118 (60+36+22) |
|
С1 |
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
22147 |
СТАСІВ І.А. |
14532 |
м. Радехів |
Вузлівська ЗОШ |
3 |
88 (30+30+28) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
22148 |
СТАСІВ О.Т. |
14093 |
м. Львів |
СЗШ № 31 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
22149 |
СТАСІВ П.В. |
14136 |
м. Львів |
Приватна гімназія "Відродження" |
5 |
114 (36+26+52) |
|
|
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
22150 |
СТАСІВ П.В. |
14136 |
м. Львів |
Приватна гімназія "Відродження" |
2 |
64 (28+24+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
22151 |
СТАСІВ С.М. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
5 |
126 (42+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
22152 |
СТАСІВ С.М. |
14182 |
м. Стрий |
СЗШ № 3 |
8 |
87 (36+26+25) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
22153 |
СТАСІВ С.Т. |
14093 |
м. Львів |
СЗШ № 31 |
10 |
155 (54+52+49) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
22154 |
СТАСІВ Ю.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
7 |
129 (57+36+36) |
|
С1 |
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
22155 |
СТАСІЯНИК О.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
4 |
110 (36+42+32) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Михаць Ігор Львович |
22156 |
СТАСУЛА Я.М. |
14182 |
м. Стрий |
СЗШ № 3 |
5 |
80 (20+18+42) |
|
|
|
С3 |
Пістун Надія Данилівна |
22157 |
СТАСЬКІВ Р.В. |
14139 |
м. Львів |
"Перспектива" |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
22158 |
СТАСЬО О. . |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
3 |
52 (18+24+10) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
22159 |
СТАСЮК А.В. |
14200 |
м. Червоноград |
ЗШ № 4 |
5 |
139 (46+51+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Перець Надія Михайлівна |
22160 |
СТАСЮК А.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
22161 |
СТАСЮК А.Ю. |
14040 |
м. Львів |
СЗШ № 49 |
3 |
70 (24+24+22) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
22162 |
СТАСЮК В.В. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
7 |
100 (45+42+13) |
|
С1 |
С2 |
|
Панченко Наталія Сергіївна |
22163 |
СТАСЮК В.Д. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
10 |
126 (42+26+58) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
22164 |
СТАСЮК Д.О. |
14050 |
м. Львів |
СЗШ № 24 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
22165 |
СТАСЮК З.С. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
22166 |
СТАСЮК Л.М. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
7 |
115 (45+36+34) |
|
С1 |
|
|
Біда Наталія Романівна |
22167 |
СТАСЮК С.І. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
1 |
82 (28+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
22168 |
СТАСЮК С.Ю. |
14005 |
м. Львів |
СЗШ № 62 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
22169 |
СТАТНІК А.О. |
14936 |
м. Яворів |
НВК ДЗ СЗШ |
4 |
114 (42+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
22170 |
СТАХ М.Р. |
14461 |
м. Пустомити |
Зимноводівська ЗОШ № 2 |
6 |
106 (34+36+36) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
22171 |
СТАХ Ю.В. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
22172 |
СТАХ Ю.В. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
1 |
48 (18+18+12) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
22173 |
СТАХИРЯК В.І. |
14385 |
м. Жовква |
ЗОШ № 3 |
8 |
122 (48+36+38) |
|
С1 |
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
22174 |
СТАХІВ А.А. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
9 |
69 (24+22+23) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
22175 |
СТАХІВ А.В. |
14036 |
м. Львів |
СЗШ № 65 |
6 |
80 (20+36+24) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
22176 |
СТАХІВ В.Д. |
14096 |
м. Львів |
ССЗШ № 46 |
2 |
42 (24+18+0) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
22177 |
СТАХІВ В.Р. |
14112 |
м. Львів |
Школа радості |
2 |
46 (16+24+6) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
22178 |
СТАХІВ Д.А. |
14138 |
м. Львів |
"Любисток" |
2 |
60 (24+18+18) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
22179 |
СТАХІВ Д.Т. |
14415 |
м. Жовква |
Смереківська ЗОШ |
5 |
126 (50+40+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
22180 |
СТАХІВ І.М. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
5 |
154 (52+42+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
22181 |
СТАХІВ І.Р. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
10 |
126 (48+32+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Лободяк Леся Мар'янівна |
22182 |
СТАХІВ М. . |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
8 |
132 (48+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
22183 |
СТАХІВ М.М. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
22184 |
СТАХІВ М.С. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
5 |
110 (32+48+30) |
|
|
С2 |
|
Панченко Наталія Сергіївна |
22185 |
СТАХІВ Н.Р. |
14415 |
м. Жовква |
Смереківська ЗОШ |
7 |
100 (30+36+34) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
22186 |
СТАХІВ Р.М. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
7 |
151 (60+54+37) |
З |
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
22187 |
СТАХІВ С.Р. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
2 |
34 (22+6+6) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
22188 |
СТАХІВ С.Ф. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
8 |
117 (57+24+36) |
|
С1 |
|
|
Біда Наталія Романівна |
22189 |
СТАХІВ Х.Г. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
3 |
126 (42+48+36) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
22190 |
СТАХІВ Х.Ф. |
14709 |
м. Сокаль |
Телязька ЗШ |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
22191 |
СТАХІЙ К.В. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
9 |
148 (60+48+40) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
22192 |
СТАХІРА З.М. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
7 |
156 (60+42+54) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
22193 |
СТАХНІВ О.А. |
14147 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 4 |
4 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
22194 |
СТАХНІВ О.С. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
78 (24+30+24) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
22195 |
СТАХНІВ Х.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
120 (42+36+42) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
22196 |
СТАХОВСЬКИЙ Н.А. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
6 |
57 (22+17+18) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
22197 |
СТАХУРСЬКА М.Р. |
14074 |
м. Львів |
ЛСШ № 69 |
2 |
82 (28+30+24) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
22198 |
СТАШЕК Ю.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
5 |
72 (18+24+30) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
22199 |
СТАШИНСЬКА Ю.А. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
9 |
136 (42+48+46) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
22200 |
СТАШКЕВИЧ А.М. |
14204 |
м. Червоноград |
СШ № 8 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
22201 |
СТАШКІВ Д.В. |
14165 |
м. Моршин |
НВК СЗШ ліцей |
2 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Люсак Руслана Михайлівна |
22202 |
СТАШКІВ Д.В. |
14165 |
м. Моршин |
НВК СЗШ ліцей |
2 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Люсак Руслана Михайлівна |
22203 |
СТАШКІВ І.А. |
14073 |
м. Львів |
ЗШ "Первоцвіт" |
3 |
92 (36+36+20) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
22204 |
СТАШКІВ Р.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
10 |
90 (30+26+34) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
22205 |
СТАШКО А.С. |
14362 |
м. Жовква |
Бишківська ЗОШ |
3 |
114 (42+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
22206 |
СТАШКО Б.С. |
14362 |
м. Жовква |
Бишківська ЗОШ |
6 |
132 (44+48+40) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
22207 |
СТАШКО Л.І. |
14007 |
м. Львів |
СЗШ № 4 |
4 |
44 (24+0+20) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
22208 |
СТАЩАК Т.Р. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
22209 |
СТАЩИШИН С.Д. |
14476 |
м. Пустомити |
Солонківська ЗОШ |
6 |
89 (28+27+34) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
22210 |
СТЕБЕЛЬСКИЙ Д.А. |
14147 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 4 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
22211 |
СТЕБЕЛЬСЬКА В.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
4 |
120 (36+48+36) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
22212 |
СТЕБЕЛЬСЬКА К. . |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
8 |
106 (30+48+28) |
|
|
С2 |
|
Михаць Ігор Львович |
22213 |
СТЕБЕЛЬСЬКА С.М. |
14770 |
м. Старий Самбір |
Великосушицька ЗОШ |
6 |
87 (30+27+30) |
|
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
22214 |
СТЕБЕЛЬСЬКА Х.Б. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
7 |
156 (57+54+45) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
22215 |
СТЕБЕЛЬСЬКИЙ І.А. |
14147 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 4 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
22216 |
СТЕБЕЛЬСЬКИЙ Н.М. |
14770 |
м. Старий Самбір |
Великосушицька ЗОШ |
3 |
96 (18+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Мар’ян Ольга Казимирівна |
22217 |
СТЕБІВКА А.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
5 |
135 (36+51+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
22218 |
СТЕБІВКА В.М. |
14844 |
м. Стрий |
Лисятицька СЗШ |
3 |
120 (42+42+36) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
22219 |
СТЕБІВКА Г.П. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
9 |
126 (54+26+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
22220 |
СТЕБЛИК Н.С. |
14180 |
м. Стрий |
СЗШ № 1 |
6 |
158 (44+54+60) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
22221 |
СТЕБНИЦЬКИЙ В.І. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
22222 |
СТЕВЧАК І.Р. |
14155 |
м. Дрогобич |
Гімназія |
5 |
144 (48+42+54) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
22223 |
СТЕВЧАК О.А. |
14155 |
м. Дрогобич |
Гімназія |
6 |
162 (60+48+54) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
22224 |
СТЕГНІЙ В.В. |
14400 |
м. Жовква |
Забірська ЗОШ |
3 |
106 (36+42+28) |
|
С1 |
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
22225 |
СТЕГНІЙ О.С. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
22226 |
СТЕГНІЙ С. . |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
4 |
84 (24+36+24) |
|
|
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
22227 |
СТЕГНІЙ С.І. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
4 |
74 (18+36+20) |
|
|
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
22228 |
СТЕГНІЯ А.Р. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
2 |
72 (18+30+24) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
22229 |
СТЕГУРА А.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
1 |
56 (20+24+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
22230 |
СТЕГУРА М.Я. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
10 |
99 (24+30+45) |
|
|
|
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
22231 |
СТЕГУРА С.А. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
3 |
74 (24+36+14) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
22232 |
СТЕЛЬМАХ А.В. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
5 |
100 (28+42+30) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
22233 |
СТЕЛЬМАХ А.І. |
14458 |
м. Пустомити |
Пасіки-Зубрицька ЗОШ |
6 |
122 (34+34+54) |
|
|
|
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
22234 |
СТЕЛЬМАХ А.О. |
14096 |
м. Львів |
ССЗШ № 46 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
22235 |
СТЕЛЬМАХ В. |
14181 |
м. Стрий |
СЗШ № 2 |
1 |
66 (30+18+18) |
|
С1 |
|
|
Пістун Надія Данилівна |
22236 |
СТЕЛЬМАХ В.І. |
14487 |
м. Пустомити |
Зубрянський НВК |
3 |
92 (36+42+14) |
|
С1 |
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
22237 |
СТЕЛЬМАХ Г.В. |
14116 |
м. Львів |
СЗШ № 23 |
6 |
104 (32+30+42) |
|
|
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
22238 |
СТЕЛЬМАХ М.А. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
2 |
72 (30+24+18) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
22239 |
СТЕЛЬМАХ М.З. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
7 |
127 (39+48+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Біда Наталія Романівна |
22240 |
СТЕЛЬМАХ П.М. |
14486 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 1 |
8 |
118 (54+42+22) |
|
С1 |
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
22241 |
СТЕЛЬМАХ Р. . |
14190 |
м. Стрий |
СЗШ № 11 |
4 |
76 (18+36+22) |
|
|
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
22242 |
СТЕЛЬМАХ С.М. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
7 |
81 (45+18+18) |
|
С1 |
|
|
Біда Наталія Романівна |
22243 |
СТЕЛЬМАХ С.О. |
14190 |
м. Стрий |
СЗШ № 11 |
4 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
22244 |
СТЕЛЬМАХОВИЧ Д.Р. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
4 |
102 (30+30+42) |
|
|
|
С3 |
Булас Надія Антонівна |
22245 |
СТЕЛЬМАХОВИЧ Н.В. |
14136 |
м. Львів |
Приватна гімназія "Відродження" |
2 |
58 (22+24+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
22246 |
СТЕЛЬМАШИК М.Р. |
14675 |
м. Сокаль |
Стремінський НВК ЗШ ДС |
3 |
66 (24+18+24) |
|
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
22247 |
СТЕЛЬМАШИК С.Р. |
14675 |
м. Сокаль |
Стремінський НВК ЗШ ДС |
2 |
88 (28+30+30) |
З |
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
22248 |
СТЕЛЬМАШОК О.А. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
3 |
30 (12+12+6) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
22249 |
СТЕЛЬМАЩУК Б.М. |
14024 |
м. Львів |
ССЗШ № 15 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
22250 |
СТЕЛЬМАЩУК М.О. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
2 |
82 (28+30+24) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
22251 |
СТЕЛЬМАЩУК П.В. |
14554 |
м. Радехів |
Поздимирський НВК |
8 |
129 (51+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Брановський Володимир Іванович |
22252 |
СТЕЛЬНИКОВИЧ К.Ю. |
14093 |
м. Львів |
СЗШ № 31 |
3 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
22253 |
СТЕМБЛЕВСЬКИЙ Д. . |
14118 |
м. Львів |
СЗШ № 33 |
10 |
61 (42+8+11) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
22254 |
СТЕНЬ Д.В. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
22255 |
СТЕПАНЕНКО А.А. |
14054 |
м. Львів |
СЗШ № 21 |
4 |
126 (36+42+48) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
22256 |
СТЕПАНЕНКО А.А. |
14074 |
м. Львів |
ЛСШ № 69 |
2 |
76 (22+30+24) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
22257 |
СТЕПАНЕНКО А.Р. |
14028 |
м. Львів |
ЗОШ № 74 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
22258 |
СТЕПАНЕНКО К.І. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
6 |
69 (28+11+30) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
22259 |
СТЕПАНЕНКО П.С. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
6 |
146 (44+54+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
22260 |
СТЕПАНЕНКО Т.А. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
2 |
72 (30+24+18) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
22261 |
СТЕПАНЕНКО У.Я. |
14026 |
м. Львів |
СЗШ № 67 |
9 |
127 (54+30+43) |
|
С1 |
|
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
22262 |
СТЕПАНИК А.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
22263 |
СТЕПАНИК Д.І. |
14752 |
м. Старий Самбір |
Хирівська школа-інтернат |
8 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
22264 |
СТЕПАНИК О.Р. |
14208 |
м. Червоноград |
ЗШ № 12 |
3 |
114 (30+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Перець Надія Михайлівна |
22265 |
СТЕПАНИНА К.Р. |
14371 |
м. Жовква |
Зіболківська ЗОШ |
4 |
96 (24+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
22266 |
СТЕПАНКІВ С.Б. |
14074 |
м. Львів |
ЛСШ № 69 |
4 |
112 (36+48+28) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
22267 |
СТЕПАНКІВ С.В. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
6 |
138 (48+54+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
22268 |
СТЕПАНКІВ С.Т. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
6 |
70 (22+24+24) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
22269 |
СТЕПАНОВ Я.А. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
3 |
82 (18+36+28) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
22270 |
СТЕПАНОВА А.М. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
10 |
141 (48+38+55) |
|
С1 |
|
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
22271 |
СТЕПАНОВА А.Р. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
2 |
72 (30+24+18) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
22272 |
СТЕПАНОВА О.А. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
9 |
115 (48+22+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Цімарно Марія Петрівна |
22273 |
СТЕПАНУЧК П.С. |
14125 |
м. Львів |
СЗШ № 57 |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
22274 |
СТЕПАНЧУК Д.В. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
4 |
96 (24+42+30) |
|
|
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
22275 |
СТЕПАНЧУК К.К. |
14723 |
м. Сокаль |
Жвирківська ЗШ |
3 |
132 (36+48+48) |
З |
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
22276 |
СТЕПАНЮК В.Б. |
14126 |
м. Львів |
СЗШ № 78 |
5 |
132 (44+40+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
22277 |
СТЕПАНЮК В.І. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
5 |
93 (26+31+36) |
|
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
22278 |
СТЕПАНЮК Д. . |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
6 |
125 (38+57+30) |
|
|
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
22279 |
СТЕПАНЮК Д.В. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
4 |
76 (24+36+16) |
|
|
С2 |
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
22280 |
СТЕПАНЮК М.Б. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
9 |
80 (36+10+34) |
|
|
|
|
Цімарно Марія Петрівна |
22281 |
СТЕПАНЮК О.І. |
14001 |
м. Львів |
ПНВЗ "ЗОШ святої Софії" |
4 |
108 (36+36+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Оленчин Тетяна Петрівна |
22282 |
СТЕПАНЮК Х.І. |
14767 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 1 |
6 |
124 (52+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
22283 |
СТЕПАНЮК Х.Р. |
14463 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 2 |
4 |
114 (36+36+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
22284 |
СТЕПАНЮКК О.Б. |
14126 |
м. Львів |
СЗШ № 78 |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
22285 |
СТЕПАНЯК О.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
3 |
126 (36+42+48) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
22286 |
СТЕПАНЯК О.Р. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
7 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
22287 |
СТЕПКІВ М.П. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
8 |
108 (51+30+27) |
|
С1 |
|
|
Цімарно Марія Петрівна |
22288 |
СТЕПКО А.Р. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
6 |
98 (46+22+30) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
22289 |
СТЕПОВАНА Н.І. |
14093 |
м. Львів |
СЗШ № 31 |
6 |
132 (50+40+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
22290 |
СТЕПОВАНА С.І. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
3 |
82 (24+36+22) |
|
|
С2 |
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
22291 |
СТЕПОВАНИЙ М.М. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
22292 |
СТЕПУРКО Д.В. |
14496 |
м. Пустомити |
Гамаліївська ЗОШ |
5 |
58 (28+6+24) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
22293 |
СТЕПЧЕНКОВА І.Я. |
14023 |
м. Львів |
Гімназія "Євшан" |
8 |
135 (48+48+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
22294 |
СТЕПЯК Х.Т. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
4 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
22295 |
СТЕРНЮК Н.Б. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
3 |
74 (18+42+14) |
|
|
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
22296 |
СТЕРНЮК Н.М. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
6 |
162 (54+60+48) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
22297 |
СТЕРНЮК О.А. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
8 |
96 (33+24+39) |
|
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
22298 |
СТЕФАНЕЦЬ С.В. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
7 |
151 (60+46+45) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
22299 |
СТЕФАНИК І. . |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
9 |
134 (54+38+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
22300 |
СТЕФАНИК О.А. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
11 |
117 (54+26+37) |
|
С1 |
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
22301 |
СТЕФАНИК О.І. |
14465 |
м. Пустомити |
Мурованська ЗОШ |
9 |
130 (48+42+40) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
22302 |
СТЕФАНИК Х.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
7 |
135 (51+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
22303 |
СТЕФАНИШИН В.Б. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
4 |
84 (24+30+30) |
|
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
22304 |
СТЕФАНИШИН В.М. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
2 |
62 (26+30+6) |
|
С1 |
С2 |
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
22305 |
СТЕФАНИШИН К.І. |
14843 |
м. Стрий |
Лисовицька школа-ліцей |
7 |
147 (60+54+33) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
22306 |
СТЕФАНИШИН Л.В. |
14125 |
м. Львів |
СЗШ № 57 |
3 |
110 (36+36+38) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
22307 |
СТЕФАНИШИН Л.М. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
4 |
96 (36+42+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
22308 |
СТЕФАНИШИН М.Т. |
14126 |
м. Львів |
СЗШ № 78 |
3 |
86 (30+30+26) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
22309 |
СТЕФАНИШИН М.Т. |
14126 |
м. Львів |
СЗШ № 78 |
8 |
50 (33+8+9) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
22310 |
СТЕФАНИШИН Н.Я. |
14627 |
м. Сколе |
Долинівська ЗОШ |
9 |
98 (36+22+40) |
|
|
|
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
22311 |
СТЕФАНИШИН О.Т. |
14016 |
м. Львів |
Українська приватна гімназія, ЗСППШ "Альфа" |
6 |
89 (30+33+26) |
|
|
|
|
Білий Микола Михайлович |
22312 |
СТЕФАНИШИН Р.В. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
4 |
84 (12+42+30) |
|
|
С2 |
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
22313 |
СТЕФАНИШИН С.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
2 |
66 (12+30+24) |
|
|
С2 |
С3 |
Біда Наталія Романівна |
22314 |
СТЕФАНИШИН С.І. |
14903 |
м. Яворів |
Вороцівський НВК |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
22315 |
СТЕФАНИШИН С.П. |
14058 |
м. Львів |
СЗШ № 47 |
3 |
132 (36+48+48) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
22316 |
СТЕФАНИШИН Х.І. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
22317 |
СТЕФАНИШИН Ю.Б. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
5 |
82 (24+20+38) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
22318 |
СТЕФАНИШИН Ю.О. |
14525 |
м. Радехів |
ЗОШ № 1 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
22319 |
СТЕФАНІВ А.Ю. |
14165 |
м. Моршин |
НВК СЗШ ліцей |
2 |
70 (22+24+24) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Люсак Руслана Михайлівна |
22320 |
СТЕФАНІВ А.Ю. |
14165 |
м. Моршин |
НВК СЗШ ліцей |
2 |
70 (22+24+24) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Люсак Руслана Михайлівна |
22321 |
СТЕФАНІВ В.В. |
14841 |
м. Стрий |
Конюхівська СЗШ |
5 |
122 (26+54+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Романова Лілія Володимирівна |
22322 |
СТЕФАНІВ В.Л. |
14470 |
м. Пустомити |
Лапаївська ЗОШ |
4 |
104 (36+42+26) |
|
С1 |
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
22323 |
СТЕФАНІВ В.Р. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
9 |
107 (36+22+49) |
|
|
|
С3 |
Михаць Ігор Львович |
22324 |
СТЕФАНІВ М.М. |
14040 |
м. Львів |
СЗШ № 49 |
4 |
94 (18+42+34) |
|
|
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
22325 |
СТЕФАНІВ Н.Р. |
14207 |
м. Червоноград |
ЗШ № 11 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
22326 |
СТЕФАНІВ О.І. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
5 |
96 (24+24+48) |
|
|
|
С3 |
Булас Надія Антонівна |
22327 |
СТЕФАНІВ Х.Р. |
14385 |
м. Жовква |
ЗОШ № 3 |
11 |
125 (42+38+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
22328 |
СТЕФАНЙШЙН І.І. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
6 |
121 (48+27+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
22329 |
СТЕФАНКІВ В.В. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
22330 |
СТЕФАНКІВ І.В. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
4 |
114 (36+48+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
22331 |
СТЕФАНКО В.І. |
14024 |
м. Львів |
ССЗШ № 15 |
7 |
133 (48+42+43) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
22332 |
СТЕФАНКО К.М. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
5 |
128 (44+54+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
22333 |
СТЕФАНСЬКА І.І. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
4 |
96 (36+42+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
22334 |
СТЕФАНСЬКА К.В. |
14031 |
м. Львів |
ЛУГГ |
7 |
135 (60+42+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
22335 |
СТЕФАНСЬКА Ю.Ю. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
66 (24+30+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
22336 |
СТЕФАНСЬКИЙ Д. |
14910 |
м. Яворів |
Ясниська СЗШ |
3 |
52 (18+24+10) |
|
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
22337 |
СТЕФАНСЬКИЙ М.Л. |
14165 |
м. Моршин |
НВК СЗШ ліцей |
3 |
94 (24+42+28) |
|
|
С2 |
|
Люсак Руслана Михайлівна |
22338 |
СТЕФАНСЬКИЙ М.Л. |
14165 |
м. Моршин |
НВК СЗШ ліцей |
3 |
94 (24+42+28) |
|
|
С2 |
|
Люсак Руслана Михайлівна |
22339 |
СТЕФАНЮК Є.О. |
14016 |
м. Львів |
Українська приватна гімназія, ЗСППШ "Альфа" |
4 |
76 (18+36+22) |
|
|
С2 |
|
Білий Микола Михайлович |
22340 |
СТЕФАНЮК О.А. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
5 |
114 (36+48+30) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
22341 |
СТЕФАНЮК Р.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
8 |
73 (12+30+31) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
22342 |
СТЕФАНЮК С.А. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
7 |
115 (42+34+39) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
22343 |
СТЕФАШКО А.В. |
14024 |
м. Львів |
ССЗШ № 15 |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
22344 |
СТЕФУРА О.Р. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
8 |
133 (60+36+37) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
22345 |
СТЕХ М.Ю. |
14101 |
м. Львів |
СЗШ № 66 |
1 |
66 (30+30+6) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
22346 |
СТЕХ Р.П. |
14026 |
м. Львів |
СЗШ № 67 |
9 |
113 (54+28+31) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
22347 |
СТЕЦА Д.І. |
14937 |
м. Яворів |
Рогізненська СЗШ |
11 |
81 (42+26+13) |
|
С1 |
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
22348 |
СТЕЦА К.Ю. |
14050 |
м. Львів |
СЗШ № 24 |
4 |
44 (18+24+2) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
22349 |
СТЕЦИК А.С. |
14767 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 1 |
7 |
159 (60+48+51) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
22350 |
СТЕЦИК А.Ю. |
14178 |
м. Самбір |
СШ № 10 |
7 |
134 (54+36+44) |
|
С1 |
|
С3 |
Ніженецька Наталія Сергіївна |
22351 |
СТЕЦИК В.М. |
14906 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 3 |
8 |
159 (60+54+45) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
22352 |
СТЕЦИК Д.М. |
14472 |
м. Пустомити |
Верхньобілківська ЗОШ |
8 |
112 (54+42+16) |
|
С1 |
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
22353 |
СТЕЦИК К.М. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
7 |
118 (42+24+52) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
22354 |
СТЕЦИК М. . |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
7 |
79 (45+32+2) |
|
С1 |
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
22355 |
СТЕЦИК О |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
7 |
111 (36+36+39) |
|
|
|
|
Цімарно Марія Петрівна |
22356 |
СТЕЦИК П.М. |
14119 |
м. Львів |
СЗШ № 38 |
2 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
22357 |
СТЕЦИК Р.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
6 |
151 (48+49+54) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
22358 |
СТЕЦИК Р.І. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
5 |
28 (14+8+6) |
|
|
|
|
Цімарно Марія Петрівна |
22359 |
СТЕЦИК С.А. |
14767 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 1 |
6 |
130 (46+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Мар’ян Ольга Казимирівна |
22360 |
СТЕЦИК Ю.А. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
9 |
93 (24+28+41) |
|
|
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
22361 |
СТЕЦИНА В.З. |
14138 |
м. Львів |
"Любисток" |
3 |
84 (24+36+24) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
22362 |
СТЕЦИНА В.І. |
14362 |
м. Жовква |
Бишківська ЗОШ |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
22363 |
СТЕЦИНА М.А. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
5 |
154 (52+48+54) |
З |
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
22364 |
СТЕЦИНА С.П. |
14388 |
м. Жовква |
Рава-Руська ЗОШ № 1 |
3 |
78 (24+18+36) |
|
|
|
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
22365 |
СТЕЦИШИН А.І. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
5 |
107 (38+39+30) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
22366 |
СТЕЦИШИН В.М. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
22367 |
СТЕЦИШИН В.М. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
22368 |
СТЕЦИШИН В.Я. |
14938 |
м. Яворів |
Салашівська СЗШ |
5 |
142 (52+42+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
22369 |
СТЕЦИШИН М.О. |
14394 |
м. Жовква |
Великодорошівська ЗОШ |
3 |
88 (30+42+16) |
|
|
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
22370 |
СТЕЦИШИН С.Б. |
14093 |
м. Львів |
СЗШ № 31 |
3 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
22371 |
СТЕЦИШИН Х.О. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
4 |
120 (42+36+42) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
22372 |
СТЕЦИШИН Х.П. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
22373 |
СТЕЦІВ А.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
5 |
134 (38+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Михаць Ігор Львович |
22374 |
СТЕЦІВ Д.Т. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
3 |
128 (42+42+44) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
22375 |
СТЕЦІВ З.С. |
14097 |
м. Львів |
СЗШ № 48 |
2 |
72 (30+18+24) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
22376 |
СТЕЦІВ І.І. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
22377 |
СТЕЦІВ С.О. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
3 |
102 (36+30+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Воробець Надія Теодорівна |
22378 |
СТЕЦІВ С.Ю. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
22379 |
СТЕЦІВ Т.Ю. |
14058 |
м. Львів |
СЗШ № 47 |
3 |
90 (30+24+36) |
|
|
|
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
22380 |
СТЕЦІВ Ю.А. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
22381 |
СТЕЦІВКА І.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
8 |
129 (45+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Михаць Ігор Львович |
22382 |
СТЕЦІВКА Ю.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
9 |
79 (36+18+25) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
22383 |
СТЕЦІВКА Я.А. |
14183 |
м. Стрий |
СЗШ № 4 |
3 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
22384 |
СТЕЦКО В.В. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
4 |
82 (24+36+22) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
22385 |
СТЕЦКО В.Т. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
9 |
68 (18+16+34) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
22386 |
СТЕЦКО Ю.Д. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
8 |
153 (51+48+54) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
22387 |
СТЕЦКО Я.В. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
6 |
82 (26+26+30) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
22388 |
СТЕЦУЛА І.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
8 |
84 (33+18+33) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
22389 |
СТЕЦУЛА М.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
6 |
118 (48+36+34) |
|
С1 |
|
|
Михаць Ігор Львович |
22390 |
СТЕЦУРА Н.М. |
14467 |
м. Пустомити |
Соколівський НВК |
7 |
147 (57+48+42) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
22391 |
СТЕЦЬ А.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
3 |
94 (18+42+34) |
|
|
С2 |
С3 |
Булас Надія Антонівна |
22392 |
СТЕЦЬ А.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
3 |
94 (24+42+28) |
|
|
С2 |
|
Булас Надія Антонівна |
22393 |
СТЕЦЬ Д. . |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
22394 |
СТЕЦЬ І.С. |
14624 |
м. Сколе |
Волосянківська ЗОШ |
3 |
20 (0+12+8) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
22395 |
СТЕЦЬ М.Г. |
14463 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 2 |
9 |
123 (54+26+43) |
|
С1 |
|
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
22396 |
СТЕЦЬ М.С. |
14624 |
м. Сколе |
Волосянківська ЗОШ |
4 |
14 (6+0+8) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
22397 |
СТЕЦЬ О.А. |
14752 |
м. Старий Самбір |
Хирівська школа-інтернат |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
22398 |
СТЕЦЬ О.Р. |
14165 |
м. Моршин |
НВК СЗШ ліцей |
3 |
100 (36+36+28) |
|
С1 |
С2 |
|
Люсак Руслана Михайлівна |
22399 |
СТЕЦЬ О.Р. |
14165 |
м. Моршин |
НВК СЗШ ліцей |
3 |
100 (36+36+28) |
|
С1 |
С2 |
|
Люсак Руслана Михайлівна |
22400 |
СТЕЦЬ О.Р. |
14097 |
м. Львів |
СЗШ № 48 |
4 |
126 (42+48+36) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
22401 |
СТЕЦЬ С.В. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
2 |
72 (12+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
22402 |
СТЕЦЬ С.І. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
2 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
22403 |
СТЕЦЬ С.М. |
14196 |
м. Трускавець |
СЗШ № 3 |
1 |
80 (26+30+24) |
З |
|
|
|
Томашівська Наталія Валеріївна |
22404 |
СТЕЦЬ Ю.В. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
7 |
97 (51+18+28) |
|
С1 |
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
22405 |
СТЕЦЬ Ю.О. |
14617 |
м. Сколе |
ЗОШ |
3 |
126 (36+48+42) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
22406 |
СТЕЦЬ Ю.Р. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
7 |
129 (45+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
22407 |
СТЕЦЬ Ю.Т. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
4 |
90 (24+42+24) |
|
|
С2 |
|
Булас Надія Антонівна |
22408 |
СТЕЦЬКИЙ Д.Р. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
3 |
66 (30+24+12) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
22409 |
СТЕЦЬКІВ А. |
14149 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 8, 9 |
7 |
160 (57+54+49) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
22410 |
СТЕЦЬКІВ Б.М. |
14097 |
м. Львів |
СЗШ № 48 |
1 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
22411 |
СТЕЦЬКІВ І. |
14149 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 8, 9 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
22412 |
СТЕЦЬКІВ К.С. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
3 |
76 (24+36+16) |
|
|
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
22413 |
СТЕЦЬКІВ Л.М. |
14172 |
м. Самбір |
СШ № 1 |
8 |
149 (57+58+34) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
22414 |
СТЕЦЬКІВ Р.С. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
4 |
82 (24+36+22) |
|
|
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
22415 |
СТЕЦЬКІВ С.А. |
14002 |
м. Львів |
НВК "ЗОШ-гімназія "Галицька" |
10 |
132 (54+30+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Оленчин Тетяна Петрівна |
22416 |
СТЕЦЬКІВ Т.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
9 |
146 (54+46+46) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
22417 |
СТЕЦЬКІВ Х.А. |
14002 |
м. Львів |
НВК "ЗОШ-гімназія "Галицька" |
4 |
116 (36+42+38) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
22418 |
СТЕЦЬКІВ Ю.О. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
10 |
131 (42+32+57) |
|
С1 |
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
22419 |
СТЕЦЬКО Б.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
5 |
138 (42+48+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
22420 |
СТЕЦЬКО В.Р. |
14858 |
м. Стрий |
Голобутівська ЗОШ |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
22421 |
СТЕЦЬКО І.І. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
5 |
98 (38+30+30) |
|
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
22422 |
СТЕЦЬКО М.В. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
3 |
74 (24+30+20) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
22423 |
СТЕЦЬКОВИЧ А.І. |
14755 |
м. Старий Самбір |
Волянська ЗСШ |
8 |
124 (48+36+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Мар’ян Ольга Казимирівна |
22424 |
СТЕЦЬКОВИЧ В.І. |
14755 |
м. Старий Самбір |
Волянська ЗСШ |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
22425 |
СТЕЦЮК А.А. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
22426 |
СТЕЦЮК А.Ю. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
22427 |
СТЕЦЮК В.Є. |
14456 |
м. Пустомити |
Підберезцівський НВК |
4 |
100 (30+36+34) |
|
|
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
22428 |
СТЕЦЮК Д.А. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
6 |
104 (44+42+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
22429 |
СТЕЦЮК Н.Б. |
14540 |
м. Радехів |
Стоянівська ЗОШ |
2 |
72 (30+30+12) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
22430 |
СТЕЦЮК Х.Б. |
14540 |
м. Радехів |
Стоянівська ЗОШ |
5 |
129 (48+39+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
22431 |
СТЕЦЮК Ю. . |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
2 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
22432 |
СТЕЦЮКІ О.М. |
14002 |
м. Львів |
НВК "ЗОШ-гімназія "Галицька" |
4 |
102 (30+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Оленчин Тетяна Петрівна |
22433 |
СТЕЦЯК Л.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
4 |
110 (30+42+38) |
|
|
С2 |
С3 |
Михаць Ігор Львович |
22434 |
СТЕЧАК В.В. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
3 |
70 (30+30+10) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
22435 |
СТЕЧИШИН Д.Г. |
14075 |
м. Львів |
СЗШ № 96 |
9 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
22436 |
СТЕЧИШИН О.Г. |
14075 |
м. Львів |
СЗШ № 96 |
4 |
126 (42+48+36) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
22437 |
СТЕЧКЕВИЧ В.С. |
14107 |
м. Львів |
"Левеня" |
2 |
46 (22+12+12) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
22438 |
СТЄБАЄВ В.С. |
14092 |
м. Львів |
СЗШ № 17 |
4 |
120 (42+36+42) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
22439 |
СТИБЕЛЬ Т.В. |
14075 |
м. Львів |
СЗШ № 96 |
7 |
159 (54+48+57) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
22440 |
СТИБІР М.Ю. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
82 (18+36+28) |
|
|
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
22441 |
СТИРАНКА Ю.М. |
14208 |
м. Червоноград |
ЗШ № 12 |
3 |
96 (36+30+30) |
|
С1 |
|
|
Перець Надія Михайлівна |
22442 |
СТИСЬКО Х. |
14910 |
м. Яворів |
Ясниська СЗШ |
4 |
72 (18+36+18) |
|
|
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
22443 |
СТИЦЮК Я.А. |
14034 |
м. Львів |
"Світанок" |
3 |
106 (36+48+22) |
|
С1 |
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
22444 |
СТИЧКЕВИЧ В.А. |
14074 |
м. Львів |
ЛСШ № 69 |
2 |
82 (28+30+24) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
22445 |
СТОВПНЮК Р.Л. |
14032 |
м. Львів |
НВК "Гроно" |
4 |
74 (18+30+26) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
22446 |
СТОДОЛЬНА В.І. |
14678 |
м. Сокаль |
Острівський НВК-ЗШ-дитячий садок |
4 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
22447 |
СТОДОЛЬНА М.І. |
14665 |
м. Сокаль |
Великомостівський ЗШ-НВК-ліцей |
5 |
105 (32+31+42) |
|
|
|
С3 |
Кнейчук Наталія Володимирівна |
22448 |
СТОДОЛЬНА О.І. |
14665 |
м. Сокаль |
Великомостівський ЗШ-НВК-ліцей |
3 |
110 (36+48+26) |
|
С1 |
С2 |
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
22449 |
СТОЙКА С.О. |
14108 |
м. Львів |
"Малюк" |
2 |
66 (18+24+24) |
|
|
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
22450 |
СТОЙКО А.І. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
3 |
108 (42+36+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Панченко Наталія Сергіївна |
22451 |
СТОЙКО І.Ю. |
14044 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок " Провесінь" |
9 |
27 (18+4+5) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
22452 |
СТОЙКО Н.Ю. |
14044 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок " Провесінь" |
4 |
102 (30+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
22453 |
СТОЙЧУК С.Р. |
14045 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок "Дзвіночок" |
4 |
102 (36+36+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
22454 |
СТОЛЯР І.О. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
9 |
153 (60+42+51) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
22455 |
СТОЛЯР І.Я. |
14853 |
м. Стрий |
Бережницький НВК |
3 |
114 (48+42+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Романова Лілія Володимирівна |
22456 |
СТОЛЯР Л.Р. |
14853 |
м. Стрий |
Бережницький НВК |
3 |
114 (48+42+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Романова Лілія Володимирівна |
22457 |
СТОЛЯР С.Ю. |
14016 |
м. Львів |
Українська приватна гімназія, ЗСППШ "Альфа" |
8 |
100 (36+40+24) |
|
|
С2 |
|
Білий Микола Михайлович |
22458 |
СТОЛЯР Ю.О. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
5 |
120 (36+34+50) |
|
|
|
С3 |
Шепіда Ольга Володимирівна |
22459 |
СТОЛЯР Я.Р. |
14746 |
м. Старий Самбір |
Чаплівська ЗСШ |
9 |
83 (24+22+37) |
|
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
22460 |
СТОЛЯРСЬКИЙ Н.В. |
14871 |
м. Стрий |
Олексицька ЗОШ |
3 |
96 (24+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Романова Лілія Володимирівна |
22461 |
СТОЛЯРЧИК А.Б. |
14135 |
м. Львів |
Гімназія "Престиж" |
5 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
22462 |
СТОЛЯРЧУК А.В. |
14395 |
м. Жовква |
Воля-Висоцька ЗОШ |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
22463 |
СТОЛЯРЧУК Г.Р. |
14537 |
м. Радехів |
Павлівська ЗОШ |
4 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
22464 |
СТОЛЯРЧУК Д.Т. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
4 |
90 (24+42+24) |
|
|
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
22465 |
СТОЛЯРЧУК Н.В. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
10 |
114 (54+24+36) |
|
С1 |
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
22466 |
СТОПЧАНСЬКИЙ Н.Р. |
14208 |
м. Червоноград |
ЗШ № 12 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
22467 |
СТОРОЖЕНКО О.Ю. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
10 |
59 (18+22+19) |
|
|
|
|
Цімарно Марія Петрівна |
22468 |
СТОРОЖИНСЬКА М.Р. |
14550 |
м. Радехів |
Немилівський НВК |
6 |
120 (42+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Брановський Володимир Іванович |
22469 |
СТОРОЖИНСЬКИ П.Р. |
14550 |
м. Радехів |
Немилівський НВК |
3 |
126 (42+48+36) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
22470 |
СТОРОЖИНСЬКИЙ П.Р. |
14550 |
м. Радехів |
Немилівський НВК |
3 |
108 (36+36+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
22471 |
СТОРОЖИШИН Ю.О. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
9 |
126 (48+32+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
22472 |
СТОРОЖУК Д.С. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
4 |
126 (42+48+36) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
22473 |
СТОРОЖУК М.Ю. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
4 |
86 (24+42+20) |
|
|
С2 |
|
Булас Надія Антонівна |
22474 |
СТОРОЖУК С.Б. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
9 |
84 (24+26+34) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
22475 |
СТОРОЖУК Ю.А. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
4 |
72 (24+30+18) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
22476 |
СТОРОНСЬКА А.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
8 |
14 (0+6+8) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
22477 |
СТОРОНСЬКА Л.А. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
8 |
36 (15+10+11) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
22478 |
СТОРОНСЬКА С.А. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
2 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
22479 |
СТОРОНСЬКИЙ М.О. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
6 |
136 (46+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
22480 |
СТОРОНСЬКИЙ Ю.О. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
3 |
84 (30+24+30) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
22481 |
СТОРОНЯНСЬКИЙ М.І. |
14034 |
м. Львів |
"Світанок" |
2 |
66 (24+18+24) |
|
С1 |
|
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
22482 |
СТОРОЩУК М.В. |
14543 |
м. Радехів |
Бабичівська ЗОШ |
4 |
60 (18+24+18) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
22483 |
СТОРОЩУК М.О. |
14532 |
м. Радехів |
Вузлівська ЗОШ |
1 |
64 (22+24+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Брановський Володимир Іванович |
22484 |
СТОРОЩУК О.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
9 |
84 (30+14+40) |
|
|
|
С3 |
Біда Наталія Романівна |
22485 |
СТОРОЩУК С.В. |
14561 |
м. Радехів |
Яструбичівська ЗОШ |
6 |
122 (38+54+30) |
|
|
С2 |
|
Брановський Володимир Іванович |
22486 |
СТОРОЩУК Х.В. |
14525 |
м. Радехів |
ЗОШ № 1 |
3 |
90 (30+36+24) |
|
|
С2 |
|
Брановський Володимир Іванович |
22487 |
СТОРСЬКА М.В. |
14385 |
м. Жовква |
ЗОШ № 3 |
9 |
110 (36+40+34) |
|
|
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
22488 |
СТОРЧАК Д.Є. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
4 |
108 (30+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
22489 |
СТОЦЬКА А.Б. |
14547 |
м. Радехів |
Сушнівський НВК |
5 |
121 (34+39+48) |
|
|
|
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
22490 |
СТОЦЬКА В.В. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
9 |
129 (48+32+49) |
|
С1 |
|
С3 |
Гарбіч Людмила Іванівна |
22491 |
СТОЦЬКА Д. . |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
2 |
70 (28+30+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
22492 |
СТОЦЬКИЙ М.Б. |
14547 |
м. Радехів |
Сушнівський НВК |
7 |
153 (54+48+51) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
22493 |
СТОЦЬКИЙ Р.Б. |
14547 |
м. Радехів |
Сушнівський НВК |
4 |
90 (30+42+18) |
|
|
С2 |
|
Брановський Володимир Іванович |
22494 |
СТОЦЬКИЙ С.В. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
22495 |
СТОЧАНСЬКИЙ В.А. |
14189 |
м. Стрий |
СЗШ № 10 |
2 |
72 (24+30+18) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
22496 |
СТОЯН А.Є. |
14026 |
м. Львів |
СЗШ № 67 |
2 |
46 (22+18+6) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
22497 |
СТОЯНОВСЬКИЙ О.М. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
3 |
84 (30+30+24) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
22498 |
СТРАДОМСЬКИЙ В.С. |
14007 |
м. Львів |
СЗШ № 4 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
22499 |
СТРАДОМСЬКИЙ О.С. |
14007 |
м. Львів |
СЗШ № 4 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
22500 |
СТРАМИК У.І. |
14136 |
м. Львів |
Приватна гімназія "Відродження" |
2 |
58 (28+24+6) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
22501 |
СТРАТІЙЧУК І.О. |
14186 |
м. Стрий |
СЗШ № 7 |
4 |
86 (30+36+20) |
|
|
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
22502 |
СТРАТІЛАТОВ О.В. |
14032 |
м. Львів |
НВК "Гроно" |
4 |
76 (18+24+34) |
|
|
|
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
22503 |
СТРАХОЦЬКИЙ Н.В. |
14026 |
м. Львів |
СЗШ № 67 |
2 |
60 (30+24+6) |
|
С1 |
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
22504 |
СТРАШІВСЬКА А.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
6 |
116 (32+48+36) |
|
|
С2 |
|
Михаць Ігор Львович |
22505 |
СТРАШІВСЬКА Х.С. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
8 |
132 (48+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Шепіда Ольга Володимирівна |
22506 |
СТРЕЛЬНИК В.В. |
14155 |
м. Дрогобич |
Гімназія |
5 |
102 (24+48+30) |
|
|
С2 |
|
Юрків Андрій Степанович |
22507 |
СТРЕМОУСОВА І.І. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
6 |
125 (44+33+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
22508 |
СТРИГАН М. |
14287 |
м. Жидачів |
Ходорівська СЗШ № 3 |
3 |
102 (36+24+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
22509 |
СТРИЖАК О.С. |
14026 |
м. Львів |
СЗШ № 67 |
10 |
130 (42+44+44) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
22510 |
СТРИЙСЬКИЙ М.О. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
22511 |
СТРИКІВСЬКА М.Б. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
4 |
138 (48+48+42) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
22512 |
СТРИКІВСЬКОГО О.Б. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
7 |
165 (60+54+51) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
22513 |
СТРИКОВСЬКА Ю.М. |
14006 |
м. Львів |
СЗШ № 3 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
22514 |
СТРИПА Р.О. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
11 |
52 (6+36+10) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
22515 |
СТРИЩАК В.В. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
6 |
123 (38+43+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
22516 |
СТРИЩАК С.В. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
9 |
152 (48+50+54) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
22517 |
СТРІЖИК О.І. |
14935 |
м. Яворів |
НВК СЗШ ДНЗ с. Бірки |
8 |
127 (51+36+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
22518 |
СТРІЛЕЦЬ А.О. |
14096 |
м. Львів |
ССЗШ № 46 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
22519 |
СТРІЛЕЦЬ В.І. |
14390 |
м. Жовква |
НВК "Рава-Руська школа-гімназія" |
3 |
102 (36+36+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
22520 |
СТРІЛЕЦЬ Я.А. |
14718 |
м. Сокаль |
НВК ЗШ № 2 ліцей |
5 |
134 (42+44+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кнейчук Наталія Володимирівна |
22521 |
СТРІЛЕЦЬКА Л.А. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
3 |
62 (24+24+14) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
22522 |
СТРІЛЕЦЬКА М. . |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
5 |
81 (30+21+30) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
22523 |
СТРІЛЕЦЬКА С. . |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
22524 |
СТРІЛЕЦЬКА Х.Б. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
6 |
73 (46+9+18) |
|
С1 |
|
|
Біда Наталія Романівна |
22525 |
СТРІЛЕЦЬКИЙ Є. . |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
4 |
108 (42+36+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
22526 |
СТРІЛЕЦЬКИЙ М.М. |
14189 |
м. Стрий |
СЗШ № 10 |
3 |
114 (36+48+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
22527 |
СТРІЛЬЧУК О.А. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
5 |
101 (40+25+36) |
|
С1 |
|
|
Булас Надія Антонівна |
22528 |
СТРІШНА А.Є. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
6 |
110 (38+48+24) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
22529 |
СТРЛЕЦЬ Ю.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
1 |
64 (28+24+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
22530 |
СТРОГАН А.О. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
2 |
78 (24+30+24) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
22531 |
СТРОГАН А.О. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
10 |
132 (60+44+28) |
|
С1 |
С2 |
|
Михаць Ігор Львович |
22532 |
СТРОГАН І.В. |
14464 |
м. Пустомити |
Семенівська ЗОШ |
8 |
114 (45+36+33) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
22533 |
СТРОГАН М.Р. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
22534 |
СТРОГАНОВ П.Р. |
14098 |
м. Львів |
СЗШ № 50 |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
22535 |
СТРОГУШ А.Б. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
22536 |
СТРОГУШ А.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
22537 |
СТРОГУШ С.С. |
14178 |
м. Самбір |
СШ № 10 |
9 |
168 (60+50+58) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
22538 |
СТРОГУШ Т.М. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
9 |
46 (30+8+8) |
|
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
22539 |
СТРОЄНКО Ю |
14021 |
м. Львів |
СЗШ № 40 |
5 |
154 (40+54+60) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
22540 |
СТРОКОВ Д.М. |
14196 |
м. Трускавець |
СЗШ № 3 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Томашівська Наталія Валеріївна |
22541 |
СТРОМЕНКО В.С. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
22542 |
СТРОНСЬКА О.Р. |
14203 |
м. Червоноград |
ЗШ № 7 |
4 |
108 (36+36+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Перець Надія Михайлівна |
22543 |
СТРОНСЬКА Я.Р. |
14203 |
м. Червоноград |
ЗШ № 7 |
2 |
88 (28+30+30) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
22544 |
СТРОНСЬКИЙ В. . |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
5 |
108 (32+40+36) |
|
|
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
22545 |
СТРОНЦІЦЬКИЙ П.І. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
7 |
133 (51+36+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
22546 |
СТРОЦЬКА І.В. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
8 |
84 (33+20+31) |
|
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
22547 |
СТРУБИЦЬКА С.Ю. |
14179 |
м. Самбір |
Гімназія |
8 |
126 (54+30+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Ніженецька Наталія Сергіївна |
22548 |
СТРУБИЦЬКИЙ І.А. |
14194 |
м. Трускавець |
СЗШ № 1 |
4 |
94 (30+36+28) |
|
|
С2 |
|
Томашівська Наталія Валеріївна |
22549 |
СТРУБИЦЬКИЙ С.Ю. |
14171 |
м. Самбір |
ПШ № 2 |
4 |
68 (18+24+26) |
|
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
22550 |
СТРУЖ Н.М. |
14206 |
м. Червоноград |
НВК № 10 |
2 |
72 (30+24+18) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
22551 |
СТРУЖ С.Я. |
14205 |
м. Червоноград |
ЗШ № 9 |
5 |
142 (52+36+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Перець Надія Михайлівна |
22552 |
СТРУЖИНСЬКИЙ В.Т. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
4 |
72 (24+24+24) |
|
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
22553 |
СТРУК А.В. |
14075 |
м. Львів |
СЗШ № 96 |
8 |
143 (60+42+41) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
22554 |
СТРУК А.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
5 |
76 (20+34+22) |
|
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
22555 |
СТРУК А.І. |
14409 |
м. Жовква |
Малопередримихівська ЗОШ |
3 |
96 (30+36+30) |
|
|
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
22556 |
СТРУК А.Ю. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
22557 |
СТРУК В.Б. |
14402 |
м. Жовква |
Зарудцівська ЗОШ |
3 |
90 (30+42+18) |
|
|
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
22558 |
СТРУК В.Р. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
22559 |
СТРУК І.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
6 |
62 (38+6+18) |
|
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
22560 |
СТРУК Л.М. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
5 |
100 (40+30+30) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
22561 |
СТРУК М.А. |
14319 |
м. Жидачів |
Бориницька ЗОШ |
2 |
72 (30+30+12) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
22562 |
СТРУК М.І. |
14026 |
м. Львів |
СЗШ № 67 |
5 |
105 (30+39+36) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
22563 |
СТРУК М.Н. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
5 |
97 (30+37+30) |
|
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
22564 |
СТРУК Н.І. |
14140 |
м. Львів |
ШЕЛ |
11 |
30 (12+4+14) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
22565 |
СТРУК О.Б. |
14044 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок " Провесінь" |
5 |
106 (42+34+30) |
|
С1 |
|
|
Личак Катерина Степанівна |
22566 |
СТРУК С.О. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
9 |
101 (48+22+31) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
22567 |
СТРУК С.Р. |
14319 |
м. Жидачів |
Бориницька ЗОШ |
3 |
70 (36+24+10) |
|
С1 |
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
22568 |
СТРУК С.С. |
14751 |
м. Старий Самбір |
Великолінинська ЗСШ |
8 |
165 (60+60+45) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
22569 |
СТРУК Я.Р. |
14319 |
м. Жидачів |
Бориницька ЗОШ |
2 |
54 (12+24+18) |
|
|
С2 |
|
Кардаш Богдан Степанович |
22570 |
СТРУК Я.С. |
14751 |
м. Старий Самбір |
Великолінинська ЗСШ |
7 |
117 (42+48+27) |
|
С1 |
С2 |
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
22571 |
СТРУНАЛЬ В.В. |
14147 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 4 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
22572 |
СТРУНАЛЬ Д.А. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
8 |
100 (45+30+25) |
|
С1 |
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
22573 |
СТРУНАЛЬ І.А. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
72 (30+24+18) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
22574 |
СТРУНАЛЬ І.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
8 |
109 (51+24+34) |
|
С1 |
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
22575 |
СТРУС Д.З. |
14007 |
м. Львів |
СЗШ № 4 |
4 |
86 (36+36+14) |
|
С1 |
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
22576 |
СТРУС С.Б. |
14014 |
м. Львів |
СЗШ № 87 |
4 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
22577 |
СТРУС Ю.Р. |
14701 |
м. Сокаль |
Забузька ЗШ |
3 |
108 (24+48+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Кнейчук Наталія Володимирівна |
22578 |
СТРУСЬ Л.С. |
14691 |
м. Сокаль |
Княжівська ЗШ |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
22579 |
СТРУСЬ М.Т. |
14558 |
м. Радехів |
Станицька ЗОШ |
9 |
104 (48+28+28) |
|
С1 |
|
|
Брановський Володимир Іванович |
22580 |
СТРУСЬ О.Т. |
14558 |
м. Радехів |
Станицька ЗОШ |
3 |
96 (30+36+30) |
|
|
С2 |
|
Брановський Володимир Іванович |
22581 |
СТРУСЬЬ Р.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
5 |
100 (28+36+36) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
22582 |
СТРУТИНСЬКИЙ М.Р. |
14093 |
м. Львів |
СЗШ № 31 |
4 |
114 (30+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
22583 |
СТРУЦЬ А.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
22584 |
СТСУС М.А. |
14463 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 2 |
3 |
120 (42+42+36) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
22585 |
СТУГА В.В. |
14207 |
м. Червоноград |
ЗШ № 11 |
3 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
22586 |
СТУДЕННА С.Р. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
22587 |
СТУДЕНТ Б |
14149 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 8, 9 |
7 |
64 (18+16+30) |
|
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
22588 |
СТУЖУК А.О. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
2 |
46 (28+12+6) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
22589 |
СТУЛЬКІВ Ю.З. |
14767 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 1 |
11 |
156 (60+36+60) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
22590 |
СТУЛЬКІВСЬКИЙ Д.М. |
14046 |
м. Львів |
СЗШ № 71 |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
22591 |
СТУПКА Б.Я. |
14751 |
м. Старий Самбір |
Великолінинська ЗСШ |
8 |
124 (45+50+29) |
|
С1 |
С2 |
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
22592 |
СТУПКА В.А. |
14386 |
м. Жовква |
Куликівська ЗОШ |
5 |
134 (50+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
22593 |
СТУПНИЦЬК І.Р. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
4 |
100 (30+42+28) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
22594 |
СТУПНИЦЬКА Д.Б. |
14027 |
м. Львів |
СЗШ № 68 |
3 |
102 (36+42+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
22595 |
СТУПНИЦЬКА О.Р. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
4 |
120 (36+36+48) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
22596 |
СТУПНИЦЬКА Т.Р. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
3 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
22597 |
СТУПНИЦЬКА У.С. |
14156 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 3 |
4 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
22598 |
СТУПНИЦЬКИЙ М.М. |
14475 |
м. Пустомити |
Оброшинська ЗОШ |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
22599 |
СТУПНИЦЬКИЙ Р.Р. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
7 |
97 (42+40+15) |
|
С1 |
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
22600 |
СТУПНІЦЬКИЙ Д.Я. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
3 |
132 (36+48+48) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
22601 |
СТУСЯК А.Т. |
14192 |
м. Стрий |
Гімназія |
7 |
109 (39+30+40) |
|
|
|
С3 |
Пістун Надія Данилівна |
22602 |
СТФЦЬКА С.М. |
14540 |
м. Радехів |
Стоянівська ЗОШ |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
22603 |
СТЬОПІНА М.М. |
14170 |
м. Новий Розділ |
ЗШ № 4 |
6 |
136 (40+54+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Верес Галина Мирославівна |
22604 |
СТЯГАРА Я.О. |
14135 |
м. Львів |
Гімназія "Престиж" |
8 |
106 (48+24+34) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
22605 |
СТЯЖКІНА І.М. |
14145 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 1 |
4 |
132 (36+48+48) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
22606 |
СУББОТІНА Т.А. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
22607 |
СУББОТІНА Ю.А. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
8 |
105 (36+34+35) |
|
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
22608 |
СУБЕРЛЯК М.В. |
14709 |
м. Сокаль |
Телязька ЗШ |
1 |
72 (30+30+12) |
З |
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
22609 |
СУБЧАК В.В. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
3 |
120 (42+42+36) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
22610 |
СУБЧАК Н.І. |
14114 |
м. Львів |
СЗШ № 20 |
2 |
48 (18+12+18) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
22611 |
СУВАЛА А.Б. |
14117 |
м. Львів |
СЗШ № 30 |
3 |
108 (30+36+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
22612 |
СУВАЛО А.О. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
22613 |
СУВАЛО В.Р. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
2 |
48 (18+12+18) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
22614 |
СУВАЛО В.Р. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
4 |
90 (30+30+30) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
22615 |
СУВАЛО Р.Р. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
3 |
90 (30+30+30) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
22616 |
СУВОРОВА М.О. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
1 |
88 (28+30+30) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
22617 |
СУВОРОВА Ю.О. |
14197 |
м. Червоноград |
ЗШ № 1 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
22618 |
СУДДЯ Д.О. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
22619 |
СУДІЛІН С.С. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
2 |
66 (24+24+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
22620 |
СУДОМА Г.Я. |
14551 |
м. Радехів |
Нивицька ЗОШ |
6 |
130 (42+48+40) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
22621 |
СУДОМА Р.Я. |
14551 |
м. Радехів |
Нивицька ЗОШ |
4 |
62 (24+30+8) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
22622 |
СУДУК Р.В. |
14304 |
м. Жидачів |
Монастирецький НВК |
8 |
127 (48+48+31) |
|
С1 |
С2 |
|
Кардаш Богдан Степанович |
22623 |
СУДЯ А.А. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
4 |
74 (12+48+14) |
|
|
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
22624 |
СУЕЙД А.М. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
10 |
154 (60+40+54) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
22625 |
СУЗГАЄВ С.Т. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
6 |
92 (40+18+34) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
22626 |
СУК А.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
22627 |
СУКАР Р.О. |
14484 |
м. Пустомити |
Відниківська ЗОШ |
3 |
74 (12+36+26) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
22628 |
СУКАР Ю.О. |
14484 |
м. Пустомити |
Відниківська ЗОШ |
5 |
96 (30+36+30) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
22629 |
СУКАЧ В.В. |
14051 |
м. Львів |
СЗШ № 29 |
4 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
22630 |
СУКАЧ Н.В. |
14471 |
м. Пустомити |
Сороки-Львівська ЗОШ |
9 |
160 (60+48+52) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
22631 |
СУКАЧ Р.В. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
22632 |
СУКМАНОВСЬКА А.І. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
2 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
22633 |
СУКМАНОСЬКИЙ О.М. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
6 |
101 (32+33+36) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
22634 |
СУЛЕЙМАНОВА Д.Л. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
1 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
22635 |
СУЛИГА Д.М. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
1 |
72 (24+30+18) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
22636 |
СУЛИГА Д.М. |
14024 |
м. Львів |
ССЗШ № 15 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
22637 |
СУЛИК Е.В. |
14186 |
м. Стрий |
СЗШ № 7 |
6 |
110 (18+50+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Пістун Надія Данилівна |
22638 |
СУЛИК О.І. |
14869 |
м. Стрий |
Н. Лукавицька ЗОШ |
8 |
135 (57+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Романова Лілія Володимирівна |
22639 |
СУЛИК Ю.Р. |
14860 |
м. Стрий |
Довгівська ЗОШ |
4 |
102 (30+42+30) |
|
|
С2 |
|
Романова Лілія Володимирівна |
22640 |
СУЛИМ А.А. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
3 |
80 (24+36+20) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
22641 |
СУЛИМ А.І. |
14075 |
м. Львів |
СЗШ № 96 |
3 |
100 (30+36+34) |
|
|
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
22642 |
СУЛИМ В.В. |
14388 |
м. Жовква |
Рава-Руська ЗОШ № 1 |
3 |
90 (24+36+30) |
|
|
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
22643 |
СУЛИМ Д |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
6 |
80 (24+30+26) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
22644 |
СУЛИМ К.С. |
14373 |
м. Жовква |
Липницька ЗОШ |
8 |
94 (48+30+16) |
|
С1 |
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
22645 |
СУЛИМ О.А. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
1 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
22646 |
СУЛИМА А.І. |
14166 |
м. Новий Розділ |
НВК "Лідер" |
2 |
60 (30+12+18) |
|
С1 |
|
|
Верес Галина Мирославівна |
22647 |
СУЛИМА С. |
14284 |
м. Жидачів |
Гімназія |
7 |
76 (36+18+22) |
|
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
22648 |
СУЛИМА С.В. |
14636 |
м. Сколе |
Нижньосиньовидненська ЗОШ |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
22649 |
СУЛИМКО О.Т. |
14488 |
м. Пустомити |
Сокільницька ЗОШ |
10 |
41 (12+14+15) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
22650 |
СУЛИПА П.А. |
14475 |
м. Пустомити |
Оброшинська ЗОШ |
7 |
165 (57+54+54) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
22651 |
СУЛИПА С.В. |
14021 |
м. Львів |
СЗШ № 40 |
3 |
76 (24+24+28) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
22652 |
СУЛІМА К.О. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
4 |
120 (42+42+36) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
22653 |
СУЛІМАН В.Р. |
14032 |
м. Львів |
НВК "Гроно" |
3 |
82 (30+30+22) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
22654 |
СУЛТАНОВ В.М. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
3 |
96 (30+42+24) |
|
|
С2 |
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
22655 |
СУЛТОНОВ Н.А. |
14186 |
м. Стрий |
СЗШ № 7 |
3 |
108 (42+36+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
22656 |
СУЛЬ Б.І. |
14697 |
м. Сокаль |
Спасівська ЗШ |
6 |
80 (26+18+36) |
|
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
22657 |
СУЛЬ Б.М. |
14141 |
м. Львів |
ЦО "Політехнік-Еколенд" |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
22658 |
СУЛЬ В.М. |
14141 |
м. Львів |
ЦО "Політехнік-Еколенд" |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
22659 |
СУЛЯК Л.А. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
6 |
100 (42+22+36) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
22660 |
СУМИК В.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
8 |
128 (51+32+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Біда Наталія Романівна |
22661 |
СУПИК Р.Я. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
7 |
109 (30+30+49) |
|
|
|
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
22662 |
СУПИК С. . |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
7 |
101 (30+26+45) |
|
|
|
С3 |
Михаць Ігор Львович |
22663 |
СУПРУН В.А. |
14137 |
м. Львів |
ПХШ "Перлина" |
4 |
114 (36+48+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
22664 |
СУПРУНЕНКО О.С. |
14004 |
м. Львів |
ЛЛГ |
6 |
137 (50+39+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Оленчин Тетяна Петрівна |
22665 |
СУПРУНЮК А.П. |
14155 |
м. Дрогобич |
Гімназія |
5 |
152 (58+54+40) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
22666 |
СУПРУНЮК О. . |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
5 |
95 (32+33+30) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
22667 |
СУПЧУК Д.О. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
4 |
120 (42+42+36) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
22668 |
СУРАНОВИЧ В.В. |
14620 |
м. Сколе |
НВК СЗШ гімназія с. Тухля |
8 |
108 (33+36+39) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
22669 |
СУРАНОВИЧ М.В. |
14608 |
м. Сколе |
Головецька ЗОШ |
10 |
139 (54+42+43) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
22670 |
СУРЖИКОВА А.С. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
7 |
88 (36+30+22) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
22671 |
СУРЖИКОВА В.Я. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
3 |
88 (30+36+22) |
|
|
С2 |
|
Булас Надія Антонівна |
22672 |
СУРКЕС Д.М. |
14036 |
м. Львів |
СЗШ № 65 |
6 |
98 (32+36+30) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
22673 |
СУРМАЙ А.І. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
22674 |
СУРМАЧ С.І. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
1 |
82 (28+30+24) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
22675 |
СУРМАЧЕВСЬКА Д.М. |
14497 |
м. Пустомити |
Миколаївська ЗОШ |
6 |
98 (46+24+28) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
22676 |
СУРМЯК Н.І. |
14112 |
м. Львів |
Школа радості |
2 |
70 (28+24+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
22677 |
СУРНЯК М.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
7 |
138 (51+42+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Воробець Надія Теодорівна |
22678 |
СУРОВА В. . |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
4 |
74 (24+30+20) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
22679 |
СУРОВИЙ В. . |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
2 |
58 (22+30+6) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
22680 |
СУРОВИК Х.П. |
14140 |
м. Львів |
ШЕЛ |
9 |
109 (30+30+49) |
|
|
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
22681 |
СУРОВИЧ Д.І. |
14528 |
м. Радехів |
Лоптинська ЗОШ |
3 |
114 (36+42+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
22682 |
СУРЯК М.П. |
14460 |
м. Пустомити |
Зимноводівська ЗОШ № 1 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
22683 |
СУРЯК Н. |
14021 |
м. Львів |
СЗШ № 40 |
1 |
78 (24+30+24) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
22684 |
СУС М.К. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
9 |
122 (48+34+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Михаць Ігор Львович |
22685 |
СУС Р.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
7 |
153 (57+54+42) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
22686 |
СУС С.В. |
14125 |
м. Львів |
СЗШ № 57 |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
22687 |
СУСЛИНЕЦЬ А.І. |
14641 |
м. Сколе |
Плавя-вадрусівський НВК ЗОШ ДНЗ |
6 |
102 (42+30+30) |
|
С1 |
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
22688 |
СУСЛИНЕЦЬ І.П. |
14623 |
м. Сколе |
Верхньорожанківська ЗОШ |
5 |
104 (30+36+38) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
22689 |
СУСЛИНЕЦЬ М |
14623 |
м. Сколе |
Верхньорожанківська ЗОШ |
3 |
112 (42+42+28) |
|
С1 |
С2 |
|
Багрич Галина Миколаївна |
22690 |
СУСЛИНЕЦЬ М.М. |
14623 |
м. Сколе |
Верхньорожанківська ЗОШ |
5 |
84 (24+36+24) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
22691 |
СУСЛОВ Д.Д. |
14463 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 2 |
3 |
114 (36+42+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
22692 |
СУСОЛ А.П. |
14690 |
м. Сокаль |
Тартаківська ЗШ |
6 |
90 (36+30+24) |
|
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
22693 |
СУСОЛ В.О. |
14690 |
м. Сокаль |
Тартаківська ЗШ |
4 |
120 (48+42+30) |
З |
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
22694 |
СУСОЛ Н.О. |
14690 |
м. Сокаль |
Тартаківська ЗШ |
4 |
120 (48+42+30) |
З |
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
22695 |
СУСЬ І.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
8 |
129 (51+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
22696 |
СУСЬ Я.Я. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
5 |
130 (40+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Біда Наталія Романівна |
22697 |
СУСЯК В.Р. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
3 |
96 (36+36+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Михаць Ігор Львович |
22698 |
СУСЯК І.Л. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
5 |
44 (28+2+14) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
22699 |
СУТЧАК І.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
5 |
118 (48+40+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
22700 |
СУТЧАК І.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
82 (18+30+34) |
|
|
|
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
22701 |
СУТЧАК К.Т. |
14207 |
м. Червоноград |
ЗШ № 11 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
22702 |
СУТЧАК Л.А. |
14767 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 1 |
6 |
114 (36+36+42) |
|
|
|
С3 |
Мар’ян Ольга Казимирівна |
22703 |
СУХА С.В. |
14031 |
м. Львів |
ЛУГГ |
6 |
160 (58+54+48) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
22704 |
СУХАЙ А.І. |
14001 |
м. Львів |
ПНВЗ "ЗОШ святої Софії" |
3 |
88 (30+36+22) |
|
|
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
22705 |
СУХАЙ І.Т. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
4 |
126 (48+36+42) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
22706 |
СУХАЙ М.А. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
2 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
22707 |
СУХАЙ О.А. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
1 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
22708 |
СУХАЙ Р.Т. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
4 |
132 (48+42+42) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
22709 |
СУХАНОВА М.А. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
6 |
82 (16+36+30) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
22710 |
СУХАНЧАК Я.Р. |
14153 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 17 |
3 |
132 (48+48+36) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
22711 |
СУХАР А.О. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
10 |
123 (42+26+55) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
22712 |
СУХАР В.І. |
14751 |
м. Старий Самбір |
Великолінинська ЗСШ |
6 |
135 (42+45+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Мар’ян Ольга Казимирівна |
22713 |
СУХАР О.В. |
14767 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 1 |
7 |
159 (60+48+51) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
22714 |
СУХАР Р.М. |
14751 |
м. Старий Самбір |
Великолінинська ЗСШ |
5 |
121 (40+39+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Мар’ян Ольга Казимирівна |
22715 |
СУХАР С.А. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
6 |
88 (34+18+36) |
|
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
22716 |
СУХАР Т. . |
14767 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 1 |
2 |
26 (8+6+12) |
|
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
22717 |
СУХАРЕВИЧ С.В. |
14140 |
м. Львів |
ШЕЛ |
9 |
79 (18+18+43) |
|
|
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
22718 |
СУХАРЕВИЧ С.О. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
5 |
83 (34+19+30) |
|
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
22719 |
СУХАРИНА А.І. |
14054 |
м. Львів |
СЗШ № 21 |
4 |
120 (36+36+48) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
22720 |
СУХАРСЬКА С.С. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
6 |
86 (36+26+24) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
22721 |
СУХИЙ В.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
7 |
141 (60+48+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
22722 |
СУХОБОК Н.А. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
4 |
48 (6+30+12) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
22723 |
СУХОВА В.О. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
22724 |
СУХОВЕРСЬКА О.М. |
14182 |
м. Стрий |
СЗШ № 3 |
5 |
108 (38+34+36) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
22725 |
СУХОДОЛ С.А. |
14540 |
м. Радехів |
Стоянівська ЗОШ |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
22726 |
СУХОДОЛЬСЬКА А.М. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
2 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
22727 |
СУХОДОЛЬСЬКА В.А. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
3 |
100 (18+42+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
22728 |
СУХОДОЛЬСЬКА Д.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
4 |
96 (36+36+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Воробець Надія Теодорівна |
22729 |
СУХОДОЛЬСЬКИЙ А.Р. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
9 |
87 (24+20+43) |
|
|
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
22730 |
СУХОРАБ С.І. |
14401 |
м. Жовква |
Замочківська ЗОШ |
4 |
54 (18+30+6) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
22731 |
СУХОРСЬКА С.Б. |
14002 |
м. Львів |
НВК "ЗОШ-гімназія "Галицька" |
10 |
118 (48+24+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Оленчин Тетяна Петрівна |
22732 |
СУХОРУКА Ю.А. |
14382 |
м. Жовква |
Дублянська ЗОШ |
4 |
74 (18+42+14) |
|
|
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
22733 |
СУХОРУЧКО Ю.А. |
14537 |
м. Радехів |
Павлівська ЗОШ |
3 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
22734 |
СУХОСТАВСЬКА К.І. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
22735 |
СУХОСТАВСЬКИЙ В.А. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
9 |
123 (48+34+41) |
|
С1 |
|
С3 |
Гарбіч Людмила Іванівна |
22736 |
СУХОЦЬКА В.Г. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
5 |
116 (38+42+36) |
|
|
С2 |
|
Михаць Ігор Львович |
22737 |
СУХОЯРСЬКА Б.А. |
14210 |
м. Червоноград |
ЗШ № 14 |
2 |
72 (30+24+18) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
22738 |
СУШИНСЬКА Ю.М. |
14770 |
м. Старий Самбір |
Великосушицька ЗОШ |
8 |
127 (54+42+31) |
|
С1 |
С2 |
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
22739 |
СУШИНСЬКИЙ І.М. |
14752 |
м. Старий Самбір |
Хирівська школа-інтернат |
5 |
100 (34+30+36) |
|
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
22740 |
СУШИЦЬКИЙ В.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
72 (30+24+18) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
22741 |
СУШКЕВИЧ В.М. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
22742 |
СУШКО Д.І. |
14283 |
м. Жидачів |
Гніздичівська СЗШ |
3 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
22743 |
СУШКО Х. . |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
3 |
72 (18+24+30) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
22744 |
СУЩАК А.Г. |
14166 |
м. Новий Розділ |
НВК "Лідер" |
7 |
108 (36+36+36) |
|
|
|
|
Верес Галина Мирославівна |
22745 |
СУЩАК О.С. |
14200 |
м. Червоноград |
ЗШ № 4 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
22746 |
СУЩЕНКО Д.Ю. |
14098 |
м. Львів |
СЗШ № 50 |
7 |
115 (33+42+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
22747 |
СУЩУК М.В. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
4 |
66 (30+12+24) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
22748 |
СФПФГУБ А. . |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
7 |
102 (42+24+36) |
|
С1 |
|
|
Біда Наталія Романівна |
22749 |
СЬОКАЛО Р.М. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
3 |
84 (30+24+30) |
|
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
22750 |
СЬОМАЧОК М.Л. |
14180 |
м. Стрий |
СЗШ № 1 |
8 |
165 (60+60+45) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
22751 |
СЬОМБАК М.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
22752 |
СЬОМКО П.Я. |
14499 |
м. Пустомити |
Підбірцівська ЗОШ |
6 |
126 (48+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
22753 |
СЬОРАК М.Б. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
4 |
74 (30+24+20) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
22754 |
СЬОРАК Х.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
8 |
162 (60+54+48) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
22755 |
СЮМА Д.О. |
14196 |
м. Трускавець |
СЗШ № 3 |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Томашівська Наталія Валеріївна |
22756 |
СЮМА Р.В. |
14172 |
м. Самбір |
СШ № 1 |
9 |
124 (42+36+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Ніженецька Наталія Сергіївна |
22757 |
СЮПКОВСЬКОЇ Х.Б. |
14840 |
м. Стрий |
Кавська СЗШ |
2 |
72 (24+30+18) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
22758 |
СЮТИК Д.І. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
7 |
120 (45+42+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
22759 |
СЯНСЬКИЙ Д.Т. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
4 |
114 (30+48+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Михаць Ігор Львович |
22760 |
СЯНСЬКИЙ М.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
1 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
22761 |
СЯНСЬКИЙ Н.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
3 |
98 (36+30+32) |
|
С1 |
|
С3 |
Михаць Ігор Львович |
22762 |
ТАБАКА М.А. |
14532 |
м. Радехів |
Вузлівська ЗОШ |
8 |
111 (39+30+42) |
|
|
|
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
22763 |
ТАБАКА Х.М. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
6 |
144 (54+54+36) |
З |
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
22764 |
ТАБАКА Ю.І. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
9 |
142 (54+40+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Панченко Наталія Сергіївна |
22765 |
ТАБАКОВА Є.А. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
9 |
127 (54+28+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
22766 |
ТАБАЛА М.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
10 |
134 (48+48+38) |
|
С1 |
С2 |
|
Булас Надія Антонівна |
22767 |
ТАБАЧАР О.О. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
22768 |
ТАБАЧИН О.Ю. |
14112 |
м. Львів |
Школа радості |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
22769 |
ТАБАЧИНСЬКИЙ А.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
3 |
104 (30+48+26) |
|
|
С2 |
|
Михаць Ігор Львович |
22770 |
ТАБАЧИНСЬКИЙ А.Р. |
14147 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 4 |
3 |
120 (42+36+42) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
22771 |
ТАБАЧИНСЬКИЙ Б.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
8 |
76 (39+26+11) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
22772 |
ТАБАЧИНСЬКИЙ О.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
7 |
76 (27+22+27) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
22773 |
ТАБАЧНИЙ Д.С. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
9 |
125 (42+38+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
22774 |
ТАБЕН М.О. |
14093 |
м. Львів |
СЗШ № 31 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
22775 |
ТАБІНСЬКИЙ Р. . |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
4 |
68 (18+24+26) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
22776 |
ТАБУНЩИК Є.С. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
6 |
114 (42+30+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
22777 |
ТАКАШОВ Д.С. |
14047 |
м. Львів |
СЗШ № 6 |
4 |
70 (24+24+22) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
22778 |
ТАЛАЙЛО Є.М. |
14122 |
м. Львів |
СЗШ № 44 |
2 |
66 (24+24+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
22779 |
ТАЛАЙЛО М.А. |
14628 |
м. Сколе |
Жупанська ЗОШ |
4 |
102 (24+36+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
22780 |
ТАЛІМОНЧУК В.С. |
14098 |
м. Львів |
СЗШ № 50 |
4 |
96 (36+24+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
22781 |
ТАНАСЕВИЧ О.М. |
14183 |
м. Стрий |
СЗШ № 4 |
5 |
113 (38+27+48) |
|
|
|
С3 |
Пістун Надія Данилівна |
22782 |
ТАНАСІВ Ю.В. |
14180 |
м. Стрий |
СЗШ № 1 |
4 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
22783 |
ТАНТАЛА В.І. |
14172 |
м. Самбір |
СШ № 1 |
8 |
62 (15+24+23) |
|
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
22784 |
ТАНЧАК А. . |
14166 |
м. Новий Розділ |
НВК "Лідер" |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Верес Галина Мирославівна |
22785 |
ТАНЧАК М.А. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
3 |
76 (24+42+10) |
|
|
С2 |
|
Воробець Надія Теодорівна |
22786 |
ТАНЧИН І.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
8 |
118 (48+42+28) |
|
С1 |
С2 |
|
Булас Надія Антонівна |
22787 |
ТАНЧИН Н.П. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
5 |
123 (36+45+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Біда Наталія Романівна |
22788 |
ТАНЧИН П.Б. |
14665 |
м. Сокаль |
Великомостівський ЗШ-НВК-ліцей |
5 |
48 (32+16+0) |
|
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
22789 |
ТАПТУНОВ В.О. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
5 |
108 (40+20+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
22790 |
ТАРАБАЄВА К.К. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
22791 |
ТАРАБАС В. . |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
4 |
102 (30+30+42) |
|
|
|
С3 |
Булас Надія Антонівна |
22792 |
ТАРАВСЬКА Ю.О. |
14101 |
м. Львів |
СЗШ № 66 |
3 |
68 (30+30+8) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
22793 |
ТАРАВСЬКИЙ Р.В. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
7 |
132 (51+42+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
22794 |
ТАРАДАЙКО А.С. |
14074 |
м. Львів |
ЛСШ № 69 |
2 |
48 (12+24+12) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
22795 |
ТАРАКАНОВА Д.А. |
14093 |
м. Львів |
СЗШ № 31 |
9 |
87 (24+26+37) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
22796 |
ТАРАН В.В. |
14172 |
м. Самбір |
СШ № 1 |
6 |
112 (34+36+42) |
|
|
|
С3 |
Ніженецька Наталія Сергіївна |
22797 |
ТАРАН Д. . |
14092 |
м. Львів |
СЗШ № 17 |
5 |
108 (32+36+40) |
|
|
|
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
22798 |
ТАРАН О.І. |
14860 |
м. Стрий |
Довгівська ЗОШ |
1 |
72 (24+30+18) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
22799 |
ТАРАНДА С.Т. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
1 |
72 (18+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
22800 |
ТАРАНЕНКО С.Р. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
1 |
72 (30+30+12) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
22801 |
ТАРАНЕЦЬ М.В. |
14116 |
м. Львів |
СЗШ № 23 |
4 |
100 (36+36+28) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
22802 |
ТАРАНУХА Х.І. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
6 |
146 (38+54+54) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
22803 |
ТАРАНЧУК Х.С. |
14198 |
м. Червоноград |
ЗШ № 2 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
22804 |
ТАРАПАТА Л.І. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
5 |
80 (20+24+36) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
22805 |
ТАРАПАТА О.В. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
4 |
132 (42+48+42) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
22806 |
ТАРАПАТА О.І. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
2 |
74 (20+30+24) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
22807 |
ТАРАПАТА С. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
8 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
22808 |
ТАРАПАТА Т.З. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
7 |
141 (54+42+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
22809 |
ТАРАС А.А. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
3 |
102 (30+42+30) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
22810 |
ТАРАС В.В. |
14549 |
м. Радехів |
Кустинський НВК |
4 |
108 (30+36+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
22811 |
ТАРАС В.Р. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
9 |
111 (42+26+43) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
22812 |
ТАРАС Е.Р. |
14060 |
м. Львів |
СЗШ № 8 (молодша школа) |
2 |
58 (16+24+18) |
|
|
С2 |
|
Мазовіта Орися Петрівна |
22813 |
ТАРАСЕВИЧ Н.І. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
8 |
138 (60+48+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
22814 |
ТАРАСЕНКО В.А. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
1 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
22815 |
ТАРАСЕНКО В.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
3 |
26 (6+12+8) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
22816 |
ТАРАСЕНКО Д.В. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
3 |
122 (42+42+38) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
22817 |
ТАРАСЕНКО Н.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
5 |
119 (50+39+30) |
|
С1 |
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
22818 |
ТАРАСЕНКО Р.Б. |
14192 |
м. Стрий |
Гімназія |
6 |
98 (30+26+42) |
|
|
|
С3 |
Пістун Надія Данилівна |
22819 |
ТАРАСЕНКО Я.В. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
6 |
98 (28+36+34) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
22820 |
ТАРАСКО К.О. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
6 |
97 (40+27+30) |
|
С1 |
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
22821 |
ТАРАСОВА О.В. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
6 |
129 (54+45+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
22822 |
ТАРАСЮК М.М. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
3 |
58 (18+30+10) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
22823 |
ТАРАСЮК Р.Р. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
3 |
100 (36+36+28) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
22824 |
ТАРАТУЛА А.Б. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
3 |
84 (24+30+30) |
|
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
22825 |
ТАРАТУЛА В.І. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
2 |
66 (24+30+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Панченко Наталія Сергіївна |
22826 |
ТАРАТУЛА Р.І. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
2 |
60 (24+30+6) |
|
С1 |
С2 |
|
Панченко Наталія Сергіївна |
22827 |
ТАРАТУЛА Ю.М. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
6 |
78 (40+8+30) |
|
С1 |
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
22828 |
ТАРАХ М.С. |
14117 |
м. Львів |
СЗШ № 30 |
6 |
88 (22+36+30) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
22829 |
ТАРАХОМИН В.М. |
14619 |
м. Сколе |
Труханівська ЗОШ |
1 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
22830 |
ТАРНАВСЬКА А.Н. |
14863 |
м. Стрий |
Дулібська школа-сад |
3 |
88 (18+42+28) |
|
|
С2 |
|
Романова Лілія Володимирівна |
22831 |
ТАРНАВСЬКА Д.Т. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
22832 |
ТАРНАВСЬКА Н.Р. |
14382 |
м. Жовква |
Дублянська ЗОШ |
5 |
70 (26+20+24) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
22833 |
ТАРНАВСЬКА О.Ю. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
6 |
128 (52+30+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
22834 |
ТАРНАВСЬКА С.Н. |
14054 |
м. Львів |
СЗШ № 21 |
4 |
126 (30+48+48) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
22835 |
ТАРНАВСЬКИЙ М.В. |
14195 |
м. Трускавець |
НВК СЗШ № 2 гімназія |
4 |
126 (36+42+48) |
З |
|
|
|
Томашівська Наталія Валеріївна |
22836 |
ТАРНАВСЬКИЙ М.Т. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
4 |
94 (30+36+28) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
22837 |
ТАРНАВСЬКИЙ Н.Я. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
22838 |
ТАРНАВСЬКИЙ С.І. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
4 |
122 (36+42+44) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
22839 |
ТАРНАВЧИК В.А. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
22840 |
ТАРНОВСЬКА Е.М. |
14050 |
м. Львів |
СЗШ № 24 |
3 |
30 (6+24+0) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
22841 |
ТАРНОПІЛЬСЬКИЙ А.В. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
5 |
88 (28+36+24) |
|
|
|
|
Цімарно Марія Петрівна |
22842 |
ТАРНОПІЛЬСЬКИЙ В.С. |
14034 |
м. Львів |
"Світанок" |
2 |
52 (22+24+6) |
|
С1 |
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
22843 |
ТАРНОПІЛЬСЬКИЙ І.Ю. |
14045 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок "Дзвіночок" |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
22844 |
ТАРНЬОВА О.Р. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
7 |
102 (42+24+36) |
|
С1 |
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
22845 |
ТАРУСІН Д.Р. |
14045 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок "Дзвіночок" |
4 |
102 (36+36+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
22846 |
ТАРЧАНИН А.Ю. |
14718 |
м. Сокаль |
НВК ЗШ № 2 ліцей |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
22847 |
ТАРЧАНИН О.С. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
5 |
86 (22+42+22) |
|
|
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
22848 |
ТАРЧЕВСЬКА М.Л. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
6 |
120 (48+36+36) |
|
С1 |
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
22849 |
ТАРЧЕВСЬКИЙ М.Л. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
7 |
119 (42+40+37) |
|
С1 |
С2 |
|
Воробець Надія Теодорівна |
22850 |
ТАТАРИН Б.П. |
14493 |
м. Пустомити |
Винничківський НВК |
6 |
132 (48+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
22851 |
ТАТАРИНОВА К.С. |
14384 |
м. Жовква |
ЗОШ № 2 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
22852 |
ТАТАРИНЦЕВА Я.О. |
14499 |
м. Пустомити |
Підбірцівська ЗОШ |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
22853 |
ТАТАРІНОВ О.А. |
14206 |
м. Червоноград |
НВК № 10 |
3 |
132 (42+48+42) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
22854 |
ТАТАРОВ Н. . |
14092 |
м. Львів |
СЗШ № 17 |
2 |
64 (28+18+18) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
22855 |
ТАТАРРЬКИЙ Р.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
9 |
75 (18+38+19) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
22856 |
ТАТАРСЬКИЙ А.О. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
7 |
106 (51+18+37) |
|
С1 |
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
22857 |
ТАТАРЧЕНКО І.І. |
14015 |
м. Львів |
СЗШ № 52 |
6 |
158 (50+60+48) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
22858 |
ТАТАРЧУК А.В. |
14723 |
м. Сокаль |
Жвирківська ЗШ |
4 |
106 (36+42+28) |
|
С1 |
С2 |
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
22859 |
ТАТУСЬКО М.І. |
14134 |
м. Львів |
Правнича гімназія |
5 |
140 (44+54+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
22860 |
ТАТЧИН Т.Н. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
22861 |
ТАХТАРОВА В.О. |
14187 |
м. Стрий |
СЗШ № 8 |
5 |
115 (30+43+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Пістун Надія Данилівна |
22862 |
ТАЦИНЕЦЬ Ю.В. |
14641 |
м. Сколе |
Плавя-вадрусівський НВК ЗОШ ДНЗ |
5 |
140 (38+48+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
22863 |
ТАШАК А.В. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
22864 |
ТВАРДОВСЬКА Р.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
4 |
94 (30+42+22) |
|
|
С2 |
|
Воробець Надія Теодорівна |
22865 |
ТВЕРДОХЛІБ А.Г. |
14691 |
м. Сокаль |
Княжівська ЗШ |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
22866 |
ТВЕРДОХЛІБ М.О. |
14530 |
м. Радехів |
Бишівська ЗОШ |
9 |
65 (36+4+25) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
22867 |
ТВЕРДОХЛІБ С.В. |
14098 |
м. Львів |
СЗШ № 50 |
4 |
108 (36+36+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
22868 |
ТВЕРДУН А.В. |
14295 |
м. Жидачів |
Піддністрянський НВК |
8 |
133 (51+36+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
22869 |
ТВЕРДУН М.В. |
14295 |
м. Жидачів |
Піддністрянський НВК |
5 |
154 (42+52+60) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
22870 |
ТВЕРДУШКО Д.Я. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
3 |
96 (24+30+42) |
|
|
|
С3 |
Михаць Ігор Львович |
22871 |
ТВЕРДЬ І.А. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
22872 |
ТВЕРІТНЄВА В.О. |
14208 |
м. Червоноград |
ЗШ № 12 |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
22873 |
ТВОРИДЛО А.І. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
6 |
93 (24+21+48) |
|
|
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
22874 |
ТВОРИДЛО А.О. |
14032 |
м. Львів |
НВК "Гроно" |
2 |
70 (22+30+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
22875 |
ТВОРИДЛО С.А. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
5 |
78 (26+34+18) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
22876 |
ТЕБЕНЬКО Я.А. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
3 |
106 (36+42+28) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
22877 |
ТЕВЛІН А |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
6 |
52 (26+24+2) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
22878 |
ТЕГЛІВЕЦЬ Д.М. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
3 |
120 (36+36+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
22879 |
ТЕГЛІВЕЦЬ О.В. |
14413 |
м. Жовква |
Річківська ЗОШ |
6 |
82 (36+18+28) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
22880 |
ТЕГЛІВЕЦЬ С.Р. |
14413 |
м. Жовква |
Річківська ЗОШ |
4 |
94 (30+36+28) |
|
|
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
22881 |
ТЕГЛІВЕЦЬ С.Т. |
14394 |
м. Жовква |
Великодорошівська ЗОШ |
3 |
108 (36+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
22882 |
ТЕДАШ В.І. |
14767 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 1 |
7 |
165 (60+54+51) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
22883 |
ТЕЙГЕЛ І.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
72 (18+24+30) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
22884 |
ТЕКЛІШИН Д.О. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
9 |
72 (36+32+4) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
22885 |
ТЕЛЕГІЙ І.В. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
9 |
102 (48+14+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
22886 |
ТЕЛЕГІЙ М.М. |
14647 |
м. Сколе |
Хітарська ЗОШ |
3 |
90 (30+30+30) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
22887 |
ТЕЛЕГІЙ О.І. |
14208 |
м. Червоноград |
ЗШ № 12 |
3 |
110 (30+42+38) |
|
|
С2 |
С3 |
Перець Надія Михайлівна |
22888 |
ТЕЛЕГІН В.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
5 |
132 (52+38+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Біда Наталія Романівна |
22889 |
ТЕЛЕГІНА А.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
22890 |
ТЕЛЕГІНА Н.О. |
14004 |
м. Львів |
ЛЛГ |
6 |
103 (28+39+36) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
22891 |
ТЕЛЕГУЗ С.О. |
14112 |
м. Львів |
Школа радості |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
22892 |
ТЕЛЕНЬКО А.І. |
14201 |
м. Червоноград |
ЗШ № 5 |
5 |
101 (28+43+30) |
|
|
С2 |
|
Перець Надія Михайлівна |
22893 |
ТЕЛЕНЬКО Д.Д. |
14098 |
м. Львів |
СЗШ № 50 |
7 |
124 (45+42+37) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
22894 |
ТЕЛЕНЬКО Л.А. |
14669 |
м. Сокаль |
Сілецька ЗШ |
3 |
120 (36+48+36) |
З |
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
22895 |
ТЕЛЕП А.М. |
14741 |
м. Старий Самбір |
Великосільська ЗСШ |
6 |
87 (30+21+36) |
|
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
22896 |
ТЕЛЕПКО М. . |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
4 |
108 (42+36+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
22897 |
ТЕЛЕПКО Х.М. |
14099 |
м. Львів |
СЗШ № 51 |
5 |
109 (34+39+36) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
22898 |
ТЕЛЕСНИЦЬКА О.А. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
9 |
127 (42+28+57) |
|
С1 |
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
22899 |
ТЕЛЕСНИЦЬКА Х.А. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
5 |
84 (30+42+12) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
22900 |
ТЕЛИЧКА Я.М. |
14951 |
м. Яворів |
Дубровицька СЗШ |
4 |
108 (36+36+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
22901 |
ТЕЛІГІЙ П.І. |
14609 |
м. Сколе |
Завадківська ЗОШ |
8 |
108 (33+30+45) |
|
|
|
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
22902 |
ТЕЛІПСЬКА З.В. |
14115 |
м. Львів |
СЗШ № 22 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
22903 |
ТЕЛІПСЬКА Я.Ю. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
22904 |
ТЕЛІШЕВСЬКА В.Р. |
14030 |
м. Львів |
СЗШ № 77 |
5 |
74 (30+14+30) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
22905 |
ТЕЛІШЕВСЬКА С.І. |
14012 |
м. Львів |
СЗШ № 34 |
4 |
114 (36+36+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Оленчин Тетяна Петрівна |
22906 |
ТЕЛІШЕВСЬКИЙ Н.С. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
5 |
160 (52+54+54) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
22907 |
ТЕЛІШЕВСЬКИЙ О.І. |
14903 |
м. Яворів |
Вороцівський НВК |
1 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
22908 |
ТЕЛЮК В.В. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
7 |
132 (54+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
22909 |
ТЕЛЮК Д.П. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
22910 |
ТЕЛЮК М.Б. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
8 |
160 (60+46+54) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
22911 |
ТЕЛЮК Н.М. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
5 |
72 (28+20+24) |
|
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
22912 |
ТЕЛЮК О.А. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
5 |
172 (58+60+54) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
22913 |
ТЕЛЮК Р.І. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
6 |
100 (38+30+32) |
|
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
22914 |
ТЕЛЯТНИК А.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
9 |
124 (54+34+36) |
|
С1 |
|
|
Шманько Андрій Петрович |
22915 |
ТЕЛЯТНИК І.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
8 |
131 (45+52+34) |
|
С1 |
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
22916 |
ТЕЛЯТНИК Н.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
10 |
140 (48+44+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
22917 |
ТЕЛЯТНИК О.А. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
6 |
146 (44+54+48) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
22918 |
ТЕМНЕНКО К.О. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
3 |
68 (30+30+8) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
22919 |
ТЕМНИК В.Д. |
14741 |
м. Старий Самбір |
Великосільська ЗСШ |
3 |
124 (42+48+34) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
22920 |
ТЕМНИК О.О. |
14173 |
м. Самбір |
СШ № 3 |
9 |
7 (0+4+3) |
|
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
22921 |
ТЕМНИК С.М. |
14755 |
м. Старий Самбір |
Волянська ЗСШ |
3 |
114 (36+42+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Мар’ян Ольга Казимирівна |
22922 |
ТЕМНИК Х.В. |
14148 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 5 |
5 |
120 (42+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Юрків Андрій Степанович |
22923 |
ТЕМЧИШИН М.В. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
6 |
103 (40+33+30) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
22924 |
ТЕНЕТА С.А. |
14463 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 2 |
4 |
114 (42+36+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
22925 |
ТЕНЕТА С.Р. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
8 |
91 (36+24+31) |
|
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
22926 |
ТЕНЕТКА Т.Ю. |
14493 |
м. Пустомити |
Винничківський НВК |
8 |
112 (39+36+37) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
22927 |
ТЕНЕТЮХ Л.М. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
22928 |
ТЕОДОРОВИЧ Р.Ю. |
14500 |
м. Пустомити |
Звенигородська ЗОШ |
5 |
110 (34+36+40) |
|
|
|
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
22929 |
ТЕПЛА А.С. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
22930 |
ТЕПЛА І.Я. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
10 |
107 (36+16+55) |
|
|
|
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
22931 |
ТЕПЛА О.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
10 |
106 (48+18+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
22932 |
ТЕПЛИЦКА М.В. |
14030 |
м. Львів |
СЗШ № 77 |
6 |
101 (38+21+42) |
|
|
|
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
22933 |
ТЕПЛИЦЬКИЙ В.П. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
22934 |
ТЕПЛІНСЬКА С.В. |
14030 |
м. Львів |
СЗШ № 77 |
7 |
135 (57+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
22935 |
ТЕПЛІНСЬКИЙ Е.В. |
14030 |
м. Львів |
СЗШ № 77 |
11 |
143 (54+38+51) |
|
С1 |
|
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
22936 |
ТЕПЛОВА Д. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
1 |
80 (26+30+24) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
22937 |
ТЕПЛЮХ Л.В. |
14937 |
м. Яворів |
Рогізненська СЗШ |
8 |
115 (42+48+25) |
|
С1 |
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
22938 |
ТЕПЛЮХ Ю.І. |
14458 |
м. Пустомити |
Пасіки-Зубрицька ЗОШ |
3 |
126 (30+48+48) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
22939 |
ТЕПЛЯКОВ А.Д. |
14047 |
м. Львів |
СЗШ № 6 |
8 |
129 (42+42+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
22940 |
ТЕПЛЯКОВ О.Д. |
14047 |
м. Львів |
СЗШ № 6 |
6 |
114 (30+54+30) |
|
|
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
22941 |
ТЕРАЗ А.П. |
14171 |
м. Самбір |
ПШ № 2 |
4 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
22942 |
ТЕРАЗ М.П. |
14171 |
м. Самбір |
ПШ № 2 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
22943 |
ТЕРЕБЕНЕЦЬ О.Н. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
3 |
32 (12+12+8) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
22944 |
ТЕРЕБУ Х Ю.В. |
14767 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 1 |
8 |
168 (57+60+51) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
22945 |
ТЕРЕБУХ Т.В. |
14755 |
м. Старий Самбір |
Волянська ЗСШ |
4 |
120 (42+42+36) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
22946 |
ТЕРЕБУХ Я.Т. |
14767 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 1 |
6 |
102 (48+30+24) |
|
С1 |
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
22947 |
ТЕРЕНДІЙ А.Б. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
10 |
146 (60+34+52) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
22948 |
ТЕРЕНДІЙ В.Б. |
14032 |
м. Львів |
НВК "Гроно" |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
22949 |
ТЕРЕНДІЙ В.В. |
14465 |
м. Пустомити |
Мурованська ЗОШ |
4 |
120 (42+42+36) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
22950 |
ТЕРЕНЯК Д.Ю. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
120 (36+48+36) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
22951 |
ТЕРЕНЯК Л.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
6 |
110 (38+36+36) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
22952 |
ТЕРЕПІНЬ В.М. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
4 |
108 (30+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Біда Наталія Романівна |
22953 |
ТЕРЕПІНЬ Ю.М. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
5 |
110 (42+32+36) |
|
С1 |
|
|
Біда Наталія Романівна |
22954 |
ТЕРЕФЕРА О.А. |
14903 |
м. Яворів |
Вороцівський НВК |
9 |
129 (42+44+43) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
22955 |
ТЕРЕХ Д.І. |
14669 |
м. Сокаль |
Сілецька ЗШ |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
22956 |
ТЕРЕХ Р.І. |
14533 |
м. Радехів |
Дмитрівський НВК |
6 |
120 (26+60+34) |
|
|
С2 |
|
Брановський Володимир Іванович |
22957 |
ТЕРЕХ Я.М. |
14023 |
м. Львів |
Гімназія "Євшан" |
8 |
121 (42+42+37) |
|
С1 |
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
22958 |
ТЕРЕХ Я.Я. |
14204 |
м. Червоноград |
СШ № 8 |
4 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
22959 |
ТЕРЕХОВСЬКИЙ М.Р. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
5 |
148 (52+54+42) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
22960 |
ТЕРЕЩЕНКО А.К. |
14074 |
м. Львів |
ЛСШ № 69 |
2 |
82 (28+30+24) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
22961 |
ТЕРЕЩЕНКО А.С. |
14032 |
м. Львів |
НВК "Гроно" |
4 |
60 (12+30+18) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
22962 |
ТЕРЕЩЕНКО В.О. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
7 |
116 (51+20+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
22963 |
ТЕРЕЩЕНКО З.Я. |
14463 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 2 |
8 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
22964 |
ТЕРЕЩУК В.В. |
14040 |
м. Львів |
СЗШ № 49 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
22965 |
ТЕРЕЩУК Р.Р. |
14007 |
м. Львів |
СЗШ № 4 |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
22966 |
ТЕРЕЩУК С.Р. |
14007 |
м. Львів |
СЗШ № 4 |
4 |
90 (24+36+30) |
|
|
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
22967 |
ТЕРЕЩУК Я.П. |
14477 |
м. Пустомити |
Ланівська ЗОШ |
2 |
72 (24+30+18) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
22968 |
ТЕРЛЕЦЬКА А.І. |
14461 |
м. Пустомити |
Зимноводівська ЗОШ № 2 |
3 |
50 (30+12+8) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
22969 |
ТЕРЛЕЦЬКА В.А. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
4 |
90 (30+36+24) |
|
|
С2 |
|
Михаць Ігор Львович |
22970 |
ТЕРЛЕЦЬКА В.Г. |
14148 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 5 |
3 |
82 (36+30+16) |
|
С1 |
|
|
Юрків Андрій Степанович |
22971 |
ТЕРЛЕЦЬКА М.Б. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
8 |
81 (27+32+22) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
22972 |
ТЕРЛЕЦЬКА М.І. |
14024 |
м. Львів |
ССЗШ № 15 |
7 |
102 (42+24+36) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
22973 |
ТЕРЛЕЦЬКА М.Ю. |
14767 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 1 |
7 |
151 (60+46+45) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
22974 |
ТЕРЛЕЦЬКА Н.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
8 |
120 (39+42+39) |
|
|
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
22975 |
ТЕРЛЕЦЬКА Н.Р. |
14034 |
м. Львів |
"Світанок" |
3 |
114 (36+42+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
22976 |
ТЕРЛЕЦЬКА Р.Т. |
14465 |
м. Пустомити |
Мурованська ЗОШ |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
22977 |
ТЕРЛЕЦЬКА С.М. |
14116 |
м. Львів |
СЗШ № 23 |
5 |
106 (32+36+38) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
22978 |
ТЕРЛЕЦЬКА С.О. |
14767 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 1 |
4 |
112 (36+42+34) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Мар’ян Ольга Казимирівна |
22979 |
ТЕРЛЕЦЬКА Я.М. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
22980 |
ТЕРЛЕЦЬКИЙ А.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
2 |
72 (30+30+12) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
22981 |
ТЕРЛЕЦЬКИЙ Б.І. |
14550 |
м. Радехів |
Немилівський НВК |
3 |
120 (42+48+30) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
22982 |
ТЕРЛЕЦЬКИЙ В.П. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
7 |
112 (21+54+37) |
|
|
С2 |
|
Панченко Наталія Сергіївна |
22983 |
ТЕРЛЕЦЬКИЙ Д.О. |
14016 |
м. Львів |
Українська приватна гімназія, ЗСППШ "Альфа" |
2 |
58 (22+24+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Білий Микола Михайлович |
22984 |
ТЕРЛЕЦЬКИЙ З |
14002 |
м. Львів |
НВК "ЗОШ-гімназія "Галицька" |
3 |
102 (30+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Оленчин Тетяна Петрівна |
22985 |
ТЕРЛЕЦЬКИЙ М.М. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
9 |
128 (54+28+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
22986 |
ТЕРЛЕЦЬКИЙ Н.Я. |
14094 |
м. Львів |
СЗШ № 36 |
4 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
22987 |
ТЕРЛЕЦЬКИЙ О.М. |
14169 |
м. Новий Розділ |
СШ № 5 |
5 |
124 (40+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Верес Галина Мирославівна |
22988 |
ТЕРЛЕЦЬКИЙ О.О. |
14036 |
м. Львів |
СЗШ № 65 |
7 |
135 (45+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
22989 |
ТЕРЛЕЦЬКИЙ Т.Д. |
14021 |
м. Львів |
СЗШ № 40 |
3 |
114 (36+42+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
22990 |
ТЕРЛЕЦЬКИЙ Ю.Я. |
14094 |
м. Львів |
СЗШ № 36 |
5 |
152 (56+54+42) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
22991 |
ТЕРЛЮЖАК Н.М. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
3 |
62 (24+24+14) |
|
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
22992 |
ТЕРЛЯК Ю. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
7 |
151 (57+48+46) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
22993 |
ТЕРНАВЧУК С.М. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
6 |
126 (42+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Лободяк Леся Мар'янівна |
22994 |
ТЕРНЕР П.Т. |
14460 |
м. Пустомити |
Зимноводівська ЗОШ № 1 |
3 |
132 (42+48+42) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
22995 |
ТЕРНОВСЬКИЙ Р.В. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
3 |
86 (24+30+32) |
|
|
|
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
22996 |
ТЕРПАК З.Р. |
14756 |
м. Старий Самбір |
Страшевицька ЗСШ |
6 |
110 (38+36+36) |
|
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
22997 |
ТЕРПЕЛЮК М.В. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
5 |
152 (44+60+48) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
22998 |
ТЕРПІЙ А.Р. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
3 |
102 (36+30+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Михаць Ігор Львович |
22999 |
ТЕРПЛЯК В.О. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
8 |
133 (42+54+37) |
|
С1 |
С2 |
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
23000 |
ТЕРТИШНА С.В. |
14097 |
м. Львів |
СЗШ № 48 |
6 |
104 (24+38+42) |
|
|
|
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
23001 |
ТЕРШАК Х.Р. |
14068 |
м. Львів |
ЗШ "Дивосвіт" |
1 |
78 (30+18+30) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
23002 |
ТЕРШАК Ю.Р. |
14068 |
м. Львів |
ЗШ "Дивосвіт" |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
23003 |
ТЕРШІВСЬКА Д.М. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
5 |
164 (50+60+54) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
23004 |
ТЕРШІВСЬКА О.Б. |
14764 |
м. Старий Самбір |
Коблянська ЗОШ |
9 |
120 (48+32+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Мар’ян Ольга Казимирівна |
23005 |
ТЕРЬОХІН Д.Р. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
23006 |
ТЕСАК О.Б. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
10 |
149 (60+40+49) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
23007 |
ТЕСАРІВСЬКА М.І. |
14044 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок " Провесінь" |
6 |
132 (42+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
23008 |
ТЕСЛЮК Е.І. |
14134 |
м. Львів |
Правнича гімназія |
6 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
23009 |
ТЕСЛЮК Л.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
11 |
120 (54+38+28) |
|
С1 |
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
23010 |
ТЕСЛЮК М.Р. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
6 |
148 (46+48+54) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
23011 |
ТЕСЛЮК Т.А. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
3 |
82 (30+30+22) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
23012 |
ТЕСЛЮК Ю.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
7 |
89 (18+26+45) |
|
|
|
С3 |
Біда Наталія Романівна |
23013 |
ТЕСЛЯ С.А. |
14023 |
м. Львів |
Гімназія "Євшан" |
7 |
129 (51+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
23014 |
ТЕСЛЯК І.Ю. |
14101 |
м. Львів |
СЗШ № 66 |
2 |
52 (22+12+18) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
23015 |
ТЕТЕНКОВА І.Ю. |
14723 |
м. Сокаль |
Жвирківська ЗШ |
5 |
106 (22+48+36) |
|
|
С2 |
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
23016 |
ТЕТЕРА О.О. |
14691 |
м. Сокаль |
Княжівська ЗШ |
3 |
108 (30+36+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Кнейчук Наталія Володимирівна |
23017 |
ТЕТЕРІНА К.О. |
14023 |
м. Львів |
Гімназія "Євшан" |
7 |
127 (54+42+31) |
|
С1 |
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
23018 |
ТЕТЕРЯТНИК О.О. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
23019 |
ТЕХ С.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
7 |
115 (39+36+40) |
|
|
|
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
23020 |
ТИБИНКА В.В. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
7 |
111 (45+24+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліпецька Віра Семенівна |
23021 |
ТИБІНКА А.В. |
14467 |
м. Пустомити |
Соколівський НВК |
5 |
71 (28+13+30) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
23022 |
ТИБІНКА А.Р. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
3 |
126 (36+48+42) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
23023 |
ТИБОР С.М. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
4 |
72 (24+24+24) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
23024 |
ТИБУР У.Т. |
14099 |
м. Львів |
СЗШ № 51 |
3 |
52 (18+18+16) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
23025 |
ТИВОНЧУК Є. . |
14092 |
м. Львів |
СЗШ № 17 |
4 |
120 (30+48+42) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
23026 |
ТИВОНЮК В.С. |
14093 |
м. Львів |
СЗШ № 31 |
3 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
23027 |
ТИЖАЙ В.М. |
14118 |
м. Львів |
СЗШ № 33 |
4 |
102 (24+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
23028 |
ТИЖБІР Д.О. |
14282 |
м. Жидачів |
НВК |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
23029 |
ТИЛИМАНЮК С.В. |
14480 |
м. Пустомити |
Наварійська ЗОШ |
4 |
126 (36+42+48) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
23030 |
ТИЛІПСЬКА С.І. |
14382 |
м. Жовква |
Дублянська ЗОШ |
6 |
112 (40+36+36) |
|
С1 |
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
23031 |
ТИМЕЦЬ М.М. |
14472 |
м. Пустомити |
Верхньобілківська ЗОШ |
7 |
106 (51+36+19) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
23032 |
ТИМЕЧКО М.Ю. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
9 |
137 (42+44+51) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Панченко Наталія Сергіївна |
23033 |
ТИМИК Х.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
23034 |
ТИМІНСЬКА А.В. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
23035 |
ТИМКІВ А.І. |
14843 |
м. Стрий |
Лисовицька школа-ліцей |
7 |
122 (51+30+41) |
|
С1 |
|
С3 |
Романова Лілія Володимирівна |
23036 |
ТИМКІВ Д.М. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
3 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
23037 |
ТИМКІВ Д.О. |
14054 |
м. Львів |
СЗШ № 21 |
10 |
128 (54+32+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
23038 |
ТИМКІВ І.С. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
6 |
88 (36+16+36) |
|
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
23039 |
ТИМКІВ М.І. |
14614 |
м. Сколе |
Підгородецька ЗОШ |
8 |
103 (39+42+22) |
|
|
С2 |
|
Багрич Галина Миколаївна |
23040 |
ТИМКІВ М.Р. |
14030 |
м. Львів |
СЗШ № 77 |
4 |
66 (18+24+24) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
23041 |
ТИМКІВ Н.О. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
3 |
88 (24+30+34) |
|
|
|
С3 |
Воробець Надія Теодорівна |
23042 |
ТИМКІВ О |
14614 |
м. Сколе |
Підгородецька ЗОШ |
7 |
103 (39+42+22) |
|
|
С2 |
|
Багрич Галина Миколаївна |
23043 |
ТИМКІВ Т.Л. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
8 |
116 (36+34+46) |
|
|
|
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
23044 |
ТИМКІВ Ю.А. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
8 |
114 (39+40+35) |
|
|
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
23045 |
ТИМКІВ Ю.І. |
14614 |
м. Сколе |
Підгородецька ЗОШ |
3 |
122 (42+42+38) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
23046 |
ТИМКІВ Я.Н. |
14165 |
м. Моршин |
НВК СЗШ ліцей |
3 |
90 (24+30+36) |
|
|
|
С3 |
Люсак Руслана Михайлівна |
23047 |
ТИМКІВ Я.Н. |
14165 |
м. Моршин |
НВК СЗШ ліцей |
3 |
90 (24+30+36) |
|
|
|
С3 |
Люсак Руслана Михайлівна |
23048 |
ТИМКО О.Т. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
4 |
72 (18+30+24) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
23049 |
ТИМКОВИЧ А.Р. |
14054 |
м. Львів |
СЗШ № 21 |
4 |
120 (36+48+36) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
23050 |
ТИМКОВИЧ О.Т. |
14030 |
м. Львів |
СЗШ № 77 |
8 |
141 (54+48+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
23051 |
ТИМНЯК С.П. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
7 |
124 (51+30+43) |
|
С1 |
|
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
23052 |
ТИМНЯК Х.І. |
14120 |
м. Львів |
СЗШ № 41 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
23053 |
ТИМО А.І. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
6 |
110 (40+42+28) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
23054 |
ТИМО О.А. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
3 |
120 (30+48+42) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
23055 |
ТИМОНІНА А.А. |
14678 |
м. Сокаль |
Острівський НВК-ЗШ-дитячий садок |
6 |
73 (26+31+16) |
|
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
23056 |
ТИМОФЕЄВА М.О. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
3 |
70 (24+42+4) |
|
|
С2 |
|
Панченко Наталія Сергіївна |
23057 |
ТИМОФЕЮК М.Ю. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
3 |
112 (36+48+28) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
23058 |
ТИМОФІЇВ В.Ю. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
23059 |
ТИМОФІЇВ Г.Р. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
2 |
48 (18+30+0) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
23060 |
ТИМОФТЕВИЧ Л.З. |
14284 |
м. Жидачів |
Гімназія |
7 |
99 (42+30+27) |
|
С1 |
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
23061 |
ТИМОФТЕВИЧ Л.Я. |
14282 |
м. Жидачів |
НВК |
8 |
138 (48+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
23062 |
ТИМОЦКО А.Ю. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
9 |
119 (48+30+41) |
|
С1 |
|
С3 |
Шепіда Ольга Володимирівна |
23063 |
ТИМОЧКО І.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
10 |
148 (54+42+52) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
23064 |
ТИМОЧКО О.В. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
23065 |
ТИМОЧКО Т.М. |
14623 |
м. Сколе |
Верхньорожанківська ЗОШ |
8 |
132 (57+36+39) |
|
С1 |
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
23066 |
ТИМОЧКО Ю.З. |
14472 |
м. Пустомити |
Верхньобілківська ЗОШ |
5 |
139 (42+45+52) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
23067 |
ТИМОШЕНКО С |
14005 |
м. Львів |
СЗШ № 62 |
1 |
72 (30+30+12) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
23068 |
ТИМОШИЦЬКА О.О. |
14134 |
м. Львів |
Правнича гімназія |
9 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
23069 |
ТИМОЩЕНКО Є.В. |
14050 |
м. Львів |
СЗШ № 24 |
5 |
25 (6+17+2) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
23070 |
ТИМОЩУК Б.Ю. |
14496 |
м. Пустомити |
Гамаліївська ЗОШ |
2 |
62 (26+18+18) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
23071 |
ТИМОЩУК В.П. |
14635 |
м. Сколе |
Нижньорожанківська ЗОШ |
8 |
114 (33+42+39) |
|
|
С2 |
|
Багрич Галина Миколаївна |
23072 |
ТИМОЩУК К.А. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
6 |
158 (50+60+48) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
23073 |
ТИМОЩУК Р.Ю. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
1 |
70 (28+24+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
23074 |
ТИМОЩУК Ю.О. |
14012 |
м. Львів |
СЗШ № 34 |
3 |
110 (42+42+26) |
|
С1 |
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
23075 |
ТИМОЩУК Ю.С. |
14479 |
м. Пустомити |
Щирецька ЗОШ № 1 |
6 |
120 (42+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
23076 |
ТИМРУК С.О. |
14537 |
м. Радехів |
Павлівська ЗОШ |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
23077 |
ТИМРУК Т.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
10 |
132 (54+26+52) |
|
С1 |
|
С3 |
Біда Наталія Романівна |
23078 |
ТИМУНЬ Д.О. |
14496 |
м. Пустомити |
Гамаліївська ЗОШ |
5 |
81 (34+21+26) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
23079 |
ТИМУНЬ І.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
6 |
92 (32+46+14) |
|
|
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
23080 |
ТИМУНЬ О.Р. |
14496 |
м. Пустомити |
Гамаліївська ЗОШ |
5 |
87 (36+27+24) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
23081 |
ТИМУСЬ А.В. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
6 |
108 (32+28+48) |
|
|
|
С3 |
Цімарно Марія Петрівна |
23082 |
ТИМУЦЬ Ю.Р. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
8 |
41 (15+20+6) |
|
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
23083 |
ТИМУШ А.І. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
7 |
106 (51+24+31) |
|
С1 |
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
23084 |
ТИМЦІВ В.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
8 |
123 (45+30+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
23085 |
ТИМЦІВ І.І. |
14176 |
м. Самбір |
СШ № 8 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
23086 |
ТИМЦІВ С.І. |
14154 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 18 |
6 |
83 (38+21+24) |
|
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
23087 |
ТИМЧАК В.Р. |
14468 |
м. Пустомити |
Щирецька ЗОШ № 2 |
3 |
122 (48+36+38) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
23088 |
ТИМЧАК С.Б. |
14122 |
м. Львів |
СЗШ № 44 |
3 |
132 (36+48+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
23089 |
ТИМЧАК Т.І. |
14556 |
м. Радехів |
Середпільцівський НВК |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
23090 |
ТИМЧЕНКО В.Р. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
1 |
66 (30+24+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
23091 |
ТИМЧЕНКО Х.П. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
4 |
126 (36+48+42) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
23092 |
ТИМЧИНА Д.Ю. |
14463 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 2 |
3 |
90 (42+30+18) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
23093 |
ТИМЧИНА І.І. |
14938 |
м. Яворів |
Салашівська СЗШ |
3 |
112 (30+48+34) |
|
|
С2 |
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
23094 |
ТИМЧИНА С.А. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
4 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
23095 |
ТИМЧИШАК А.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
4 |
90 (24+36+30) |
|
|
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
23096 |
ТИМЧИШАК Ю.Р. |
14171 |
м. Самбір |
ПШ № 2 |
4 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
23097 |
ТИМЧИШИН В.Н. |
14046 |
м. Львів |
СЗШ № 71 |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
23098 |
ТИМЧИШИН В.О. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
3 |
24 (12+12+0) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
23099 |
ТИМЧИШИН В.О. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
5 |
114 (32+40+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
23100 |
ТИМЧИШИН В.Ю. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
23101 |
ТИМЧИШИН З.З. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
7 |
168 (54+60+54) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
23102 |
ТИМЧИШИН К.І. |
14752 |
м. Старий Самбір |
Хирівська школа-інтернат |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
23103 |
ТИМЧИШИН Л.Р. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
7 |
123 (48+42+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
23104 |
ТИМЧИШИН М.І. |
14537 |
м. Радехів |
Павлівська ЗОШ |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
23105 |
ТИМЧИШИН М.О. |
14180 |
м. Стрий |
СЗШ № 1 |
6 |
156 (48+48+60) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
23106 |
ТИМЧИШИН М.Р. |
14023 |
м. Львів |
Гімназія "Євшан" |
7 |
129 (51+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
23107 |
ТИМЧИШИН О.І. |
14142 |
м. Львів |
Львівський технологічний ліцей |
9 |
116 (42+28+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Вольська Світлана Станіславівна |
23108 |
ТИМЧИШИН Р.С. |
14068 |
м. Львів |
ЗШ "Дивосвіт" |
4 |
108 (30+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
23109 |
ТИМЧИШИН С.А. |
14059 |
м. Львів |
ССЗШ № 37 |
8 |
126 (54+30+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
23110 |
ТИМЧИШИН Ю.О. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
6 |
108 (32+40+36) |
|
|
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
23111 |
ТИМЧИШИН Ю.Р. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
6 |
101 (26+39+36) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
23112 |
ТИМЧИШИНА Р.Б. |
14184 |
м. Стрий |
СЗШ № 5 |
9 |
99 (42+24+33) |
|
С1 |
|
|
Пістун Надія Данилівна |
23113 |
ТИМЧЙШЙН І.О. |
14005 |
м. Львів |
СЗШ № 62 |
3 |
80 (30+30+20) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
23114 |
ТИМЧК С.М. |
14169 |
м. Новий Розділ |
СШ № 5 |
3 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Верес Галина Мирославівна |
23115 |
ТИМЧУК Д.Б. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
6 |
146 (44+48+54) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
23116 |
ТИМЧУК Д.О. |
14479 |
м. Пустомити |
Щирецька ЗОШ № 1 |
4 |
82 (24+36+22) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
23117 |
ТИМЧУК Д.П. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
23118 |
ТИМЧУК Н.Б. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
9 |
140 (60+46+34) |
|
С1 |
С2 |
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
23119 |
ТИМЧУК Н.В. |
14466 |
м. Пустомити |
Містківська ЗОШ |
4 |
98 (30+48+20) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
23120 |
ТИМЧУК О.О. |
14201 |
м. Червоноград |
ЗШ № 5 |
2 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
23121 |
ТИМЧУК Ю.П. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
6 |
134 (46+40+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Михаць Ігор Львович |
23122 |
ТИМЯК Н.Я. |
14073 |
м. Львів |
ЗШ "Первоцвіт" |
4 |
108 (36+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
23123 |
ТИНДИК Д.М. |
14469 |
м. Пустомити |
Милятичівська ЗОШ |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
23124 |
ТИНДИК Н.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
3 |
106 (24+48+34) |
|
|
С2 |
С3 |
Михаць Ігор Львович |
23125 |
ТИНДИК Р.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
4 |
100 (24+42+34) |
|
|
С2 |
С3 |
Михаць Ігор Львович |
23126 |
ТИНДИК Ю.Б. |
14115 |
м. Львів |
СЗШ № 22 |
8 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
23127 |
ТИНДИК Я.А. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
90 (18+42+30) |
|
|
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
23128 |
ТИНДЮК Р.В. |
14283 |
м. Жидачів |
Гніздичівська СЗШ |
3 |
106 (36+42+28) |
|
С1 |
С2 |
|
Кардаш Богдан Степанович |
23129 |
ТИНЕВСЬКА С.В. |
14096 |
м. Львів |
ССЗШ № 46 |
3 |
108 (36+48+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
23130 |
ТИНКАЛЮК Л.С. |
14024 |
м. Львів |
ССЗШ № 15 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
23131 |
ТИНСЬКИЙ А.В. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
3 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
23132 |
ТИРАВСЬКА С.Я. |
14112 |
м. Львів |
Школа радості |
2 |
46 (16+6+24) |
|
|
|
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
23133 |
ТИРКУС Л.Л. |
14844 |
м. Стрий |
Лисятицька СЗШ |
10 |
163 (60+54+49) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
23134 |
ТИРОВСЬКИЙ І.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
78 (24+30+24) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
23135 |
ТИС А.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
7 |
121 (54+30+37) |
|
С1 |
|
|
Біда Наталія Романівна |
23136 |
ТИС В.Р. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
6 |
150 (54+48+48) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
23137 |
ТИС Н.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
5 |
103 (40+33+30) |
|
С1 |
|
|
Біда Наталія Романівна |
23138 |
ТИС С. . |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
7 |
123 (39+48+36) |
|
|
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
23139 |
ТИСЛЮКЕВИЧ Д.В. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
1 |
72 (30+18+24) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
23140 |
ТИСЛЮКЕВИЧ Ю.В. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
6 |
99 (24+39+36) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
23141 |
ТИСОВСЬКА Я.Р. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
7 |
162 (60+48+54) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
23142 |
ТИСОВСЬКИЙ В.І. |
14165 |
м. Моршин |
НВК СЗШ ліцей |
2 |
76 (28+24+24) |
З |
|
|
|
Люсак Руслана Михайлівна |
23143 |
ТИСОВСЬКИЙ В.І. |
14165 |
м. Моршин |
НВК СЗШ ліцей |
2 |
76 (28+24+24) |
З |
|
|
|
Люсак Руслана Михайлівна |
23144 |
ТИСОВСЬКИЙ Д.Р. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
80 (18+42+20) |
|
|
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
23145 |
ТИСОВСЬКИЙ М.І. |
14767 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 1 |
8 |
164 (60+56+48) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
23146 |
ТИТАР А.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
23147 |
ТИТАРЕНКО С.В. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
4 |
120 (36+48+36) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
23148 |
ТИТАРЧУК В.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
23149 |
ТИТЛ О.І. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
6 |
92 (26+30+36) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
23150 |
ТИТОВ В.В. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
4 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
23151 |
ТИТОВА С.В. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
23152 |
ТИТОВА С.В. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
23153 |
ТИТУС М.С. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
23154 |
ТИХА Я.В. |
14187 |
м. Стрий |
СЗШ № 8 |
5 |
92 (24+32+36) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
23155 |
ТИХАНСЬКИЙ В.Я. |
14181 |
м. Стрий |
СЗШ № 2 |
6 |
125 (38+39+48) |
|
|
|
С3 |
Пістун Надія Данилівна |
23156 |
ТИХИЙ О.Т. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
23157 |
ТИХОВСЬКИ Й В.Б. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
23158 |
ТИХОВСЬКИЙ Б.М. |
14153 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 17 |
8 |
96 (39+20+37) |
|
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
23159 |
ТИХОВСЬКИЙ В.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
8 |
117 (42+36+39) |
|
С1 |
|
|
Шманько Андрій Петрович |
23160 |
ТИХОВСЬКИЙ В.О. |
14050 |
м. Львів |
СЗШ № 24 |
2 |
42 (24+0+18) |
|
С1 |
|
|
Личак Катерина Степанівна |
23161 |
ТИХОЛАЗ Д.О. |
14101 |
м. Львів |
СЗШ № 66 |
7 |
134 (54+32+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
23162 |
ТИХОЛІЗ Б.А. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
2 |
56 (20+18+18) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
23163 |
ТИХОЛІЗ Б.Р. |
14678 |
м. Сокаль |
Острівський НВК-ЗШ-дитячий садок |
10 |
110 (48+26+36) |
|
С1 |
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
23164 |
ТИХОЛІЗ С.І. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
5 |
63 (24+15+24) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
23165 |
ТИХОЛІЗ С.О. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
6 |
136 (36+54+46) |
|
|
С2 |
С3 |
Воробець Надія Теодорівна |
23166 |
ТИХОМИРОВ О.М. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
10 |
117 (48+30+39) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
23167 |
ТИХОНОВ О.Є. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
5 |
85 (26+23+36) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
23168 |
ТИХОНОВ Р.Г. |
14147 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 4 |
2 |
72 (30+30+12) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
23169 |
ТИЦЬКИЙ Б.Ю. |
14001 |
м. Львів |
ПНВЗ "ЗОШ святої Софії" |
3 |
94 (30+42+22) |
|
|
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
23170 |
ТИЦЬКИЙ Н.І. |
14134 |
м. Львів |
Правнича гімназія |
8 |
144 (54+42+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
23171 |
ТИЧИНА Ю.Б. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
8 |
134 (51+46+37) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
23172 |
ТИЧИНСЬКА О.В. |
14120 |
м. Львів |
СЗШ № 41 |
9 |
158 (60+50+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
23173 |
ТИЧИНСЬКА О.О. |
14935 |
м. Яворів |
НВК СЗШ ДНЗ с. Бірки |
8 |
121 (51+30+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
23174 |
ТИЧИНСЬКОГО О.С. |
14042 |
м. Львів |
СЗШ № 42 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
23175 |
ТИШИК В.І. |
14681 |
м. Сокаль |
Борятинський НВК-ЗШ-дитячий садок |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
23176 |
ТИШИК Ю.Р. |
14671 |
м. Сокаль |
Куличківська ЗШ |
5 |
108 (38+36+34) |
|
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
23177 |
ТИШИК Ю.С. |
14386 |
м. Жовква |
Куликівська ЗОШ |
7 |
132 (42+42+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
23178 |
ТИШКЕВИЧ А.О. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
2 |
74 (26+30+18) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
23179 |
ТИШКЕВИЧ М.М. |
14024 |
м. Львів |
ССЗШ № 15 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
23180 |
ТИШКО А.В. |
14032 |
м. Львів |
НВК "Гроно" |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
23181 |
ТИШКО Н.О. |
14099 |
м. Львів |
СЗШ № 51 |
3 |
64 (24+30+10) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
23182 |
ТИШКУН І.О. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
8 |
109 (39+34+36) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
23183 |
ТИЩЕНКО Ю.В. |
14912 |
м. Яворів |
Калинівська СЗШ |
6 |
144 (44+40+60) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
23184 |
ТІБІЛОВ О.М. |
14117 |
м. Львів |
СЗШ № 30 |
5 |
134 (50+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
23185 |
ТІБІЛОВА А.М. |
14117 |
м. Львів |
СЗШ № 30 |
3 |
68 (30+30+8) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
23186 |
ТІЛЬМАН А. . |
14092 |
м. Львів |
СЗШ № 17 |
4 |
120 (42+42+36) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
23187 |
ТІЛЬТІН Н.І. |
14461 |
м. Пустомити |
Зимноводівська ЗОШ № 2 |
7 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
23188 |
ТІНИШИН Н.Г. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
7 |
132 (51+36+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Михаць Ігор Львович |
23189 |
ТІПЦОВА В. . |
14092 |
м. Львів |
СЗШ № 17 |
4 |
134 (42+48+44) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
23190 |
ТІСТЕЧОК Х.М. |
14906 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 3 |
10 |
80 (24+34+22) |
|
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
23191 |
ТІСТИК М. . |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
4 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
23192 |
ТІТАРЕНКО В |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
6 |
52 (22+4+26) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
23193 |
ТІТАРЕНКО С.М. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
6 |
126 (48+30+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
23194 |
ТІТЕНКО Д.В. |
14701 |
м. Сокаль |
Забузька ЗШ |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
23195 |
ТІТКО М.П. |
14060 |
м. Львів |
СЗШ № 8 (молодша школа) |
1 |
72 (30+30+12) |
З |
|
|
|
Мазовіта Орися Петрівна |
23196 |
ТІТКО С.П. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
4 |
108 (24+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
23197 |
ТІТОВА С.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
3 |
120 (36+48+36) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
23198 |
ТІХОВ С.Д. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
23199 |
ТІХОНОВА О.С. |
14936 |
м. Яворів |
НВК ДЗ СЗШ |
3 |
78 (30+30+18) |
|
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
23200 |
ТІШИНА К.К. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
7 |
122 (51+34+37) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
23201 |
ТІЩЕНКО С.О. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
7 |
94 (42+30+22) |
|
С1 |
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
23202 |
ТІЩЕНКО Ю.А. |
14208 |
м. Червоноград |
ЗШ № 12 |
2 |
60 (24+24+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Перець Надія Михайлівна |
23203 |
ТКАЧ А.А. |
14012 |
м. Львів |
СЗШ № 34 |
4 |
102 (30+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Оленчин Тетяна Петрівна |
23204 |
ТКАЧ А.В. |
14752 |
м. Старий Самбір |
Хирівська школа-інтернат |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
23205 |
ТКАЧ А.В. |
14096 |
м. Львів |
ССЗШ № 46 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
23206 |
ТКАЧ А.Д. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
23207 |
ТКАЧ А.М. |
14145 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 1 |
5 |
106 (36+34+36) |
|
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
23208 |
ТКАЧ А.О. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
10 |
108 (30+32+46) |
|
|
|
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
23209 |
ТКАЧ Б.Р. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
2 |
60 (24+24+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Михаць Ігор Львович |
23210 |
ТКАЧ В.Т. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
8 |
112 (39+36+37) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
23211 |
ТКАЧ Д.А. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
9 |
126 (36+38+52) |
|
|
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
23212 |
ТКАЧ Д.В. |
14464 |
м. Пустомити |
Семенівська ЗОШ |
4 |
114 (36+42+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
23213 |
ТКАЧ Д.П. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
3 |
116 (36+42+38) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
23214 |
ТКАЧ М.А. |
14046 |
м. Львів |
СЗШ № 71 |
3 |
96 (30+36+30) |
|
|
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
23215 |
ТКАЧ М.Р. |
14165 |
м. Моршин |
НВК СЗШ ліцей |
2 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Люсак Руслана Михайлівна |
23216 |
ТКАЧ М.Р. |
14165 |
м. Моршин |
НВК СЗШ ліцей |
2 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Люсак Руслана Михайлівна |
23217 |
ТКАЧ М.Ю. |
14060 |
м. Львів |
СЗШ № 8 (молодша школа) |
4 |
80 (30+24+26) |
|
|
|
|
Мазовіта Орися Петрівна |
23218 |
ТКАЧ Н. . |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
7 |
123 (39+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Біда Наталія Романівна |
23219 |
ТКАЧ О. . |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
6 |
72 (30+12+30) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
23220 |
ТКАЧ О.С. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
2 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
23221 |
ТКАЧ С.Р. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
4 |
70 (24+36+10) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
23222 |
ТКАЧ Х.Т. |
14283 |
м. Жидачів |
Гніздичівська СЗШ |
3 |
106 (30+42+34) |
|
|
С2 |
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
23223 |
ТКАЧ Ю.Т. |
14936 |
м. Яворів |
НВК ДЗ СЗШ |
2 |
52 (28+18+6) |
|
С1 |
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
23224 |
ТКАЧЕНКО А. . |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
3 |
104 (36+36+32) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
23225 |
ТКАЧЕНКО А.М. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
23226 |
ТКАЧЕНКО В.І. |
14486 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 1 |
5 |
91 (28+27+36) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
23227 |
ТКАЧЕНКО В.О. |
14096 |
м. Львів |
ССЗШ № 46 |
2 |
60 (24+18+18) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
23228 |
ТКАЧЕНКО К.І. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
23229 |
ТКАЧЕНКО М.Т. |
14141 |
м. Львів |
ЦО "Політехнік-Еколенд" |
1 |
44 (20+12+12) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
23230 |
ТКАЧЕНКО О.Ф. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
1 |
66 (30+24+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
23231 |
ТКАЧЕНКО П.Д. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
6 |
127 (42+31+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
23232 |
ТКАЧИК А.А. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
6 |
128 (50+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
23233 |
ТКАЧИК А.В. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
4 |
114 (42+36+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
23234 |
ТКАЧИК І.Р. |
14635 |
м. Сколе |
Нижньорожанківська ЗОШ |
4 |
102 (36+36+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Багрич Галина Миколаївна |
23235 |
ТКАЧИК М.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
8 |
126 (42+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
23236 |
ТКАЧИК Н.С. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
6 |
143 (50+39+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
23237 |
ТКАЧИК О.В. |
14635 |
м. Сколе |
Нижньорожанківська ЗОШ |
4 |
102 (36+36+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Багрич Галина Миколаївна |
23238 |
ТКАЧИК О.Д. |
14134 |
м. Львів |
Правнича гімназія |
9 |
147 (48+50+49) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
23239 |
ТКАЧИК Р. |
14005 |
м. Львів |
СЗШ № 62 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
23240 |
ТКАЧИК Р. . |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
4 |
84 (30+30+24) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
23241 |
ТКАЧИШИН Н.Р. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
23242 |
ТКАЧІВ В.М. |
14525 |
м. Радехів |
ЗОШ № 1 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
23243 |
ТКАЧУК А.Б. |
14053 |
м. Львів |
СЗШ № 70 |
3 |
120 (36+48+36) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
23244 |
ТКАЧУК А.О. |
14140 |
м. Львів |
ШЕЛ |
10 |
106 (42+26+38) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
23245 |
ТКАЧУК А.Р. |
14767 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 1 |
5 |
116 (46+28+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Мар’ян Ольга Казимирівна |
23246 |
ТКАЧУК В.А. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
6 |
150 (54+42+54) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
23247 |
ТКАЧУК В.В. |
14016 |
м. Львів |
Українська приватна гімназія, ЗСППШ "Альфа" |
9 |
93 (30+26+37) |
|
|
|
|
Білий Микола Михайлович |
23248 |
ТКАЧУК І.В. |
14174 |
м. Самбір |
СШ № 4 |
9 |
131 (54+40+37) |
|
С1 |
С2 |
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
23249 |
ТКАЧУК І.К. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
5 |
147 (54+45+48) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
23250 |
ТКАЧУК К.І. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
10 |
161 (60+52+49) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
23251 |
ТКАЧУК М.В. |
14026 |
м. Львів |
СЗШ № 67 |
2 |
76 (28+30+18) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
23252 |
ТКАЧУК М.Я. |
14282 |
м. Жидачів |
НВК |
5 |
117 (36+45+36) |
|
|
С2 |
|
Кардаш Богдан Степанович |
23253 |
ТКАЧУК О.І. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
6 |
82 (16+30+36) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
23254 |
ТКАЧУК Р.Р. |
14076 |
м. Львів |
СЗШ № 86 |
8 |
31 (12+8+11) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
23255 |
ТКАЧУК С.О. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
5 |
105 (32+39+34) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
23256 |
ТКАЧУК У.С. |
14468 |
м. Пустомити |
Щирецька ЗОШ № 2 |
7 |
162 (60+48+54) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
23257 |
ТКАЧУК Ю.Ю. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
3 |
68 (30+30+8) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
23258 |
ТКАЧУСЬ Х.Ю. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
9 |
117 (48+26+43) |
|
С1 |
|
С3 |
Біда Наталія Романівна |
23259 |
ТЛУМАК Г.І. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
11 |
121 (54+24+43) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліпецька Віра Семенівна |
23260 |
ТОВАРНИЦЬК ЕО. |
14125 |
м. Львів |
СЗШ № 57 |
2 |
72 (24+24+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
23261 |
ТОВАРНИЦЬКА А.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
8 |
108 (33+36+39) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
23262 |
ТОВАРНИЦЬКА М.В. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
23263 |
ТОВАРНИЦЬКА М.Р. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
23264 |
ТОВАРНИЦЬКИЙ Н.В. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
4 |
108 (36+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
23265 |
ТОВАРНИЦЬКИЙ Н.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
8 |
132 (51+48+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
23266 |
ТОВАРНИЦЬКИЙ Ю.І. |
14771 |
м. Старий Самбір |
Тершівська ЗОШ |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
23267 |
ТОВАРНИЦЬКИЙ Ю.І. |
14771 |
м. Старий Самбір |
Тершівська ЗОШ |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
23268 |
ТОВАРНИЦЬКИЙ Ю.І. |
14771 |
м. Старий Самбір |
Тершівська ЗОШ |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
23269 |
ТОВАРНИЦЬКИЙ Ю.І. |
14771 |
м. Старий Самбір |
Тершівська ЗОШ |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
23270 |
ТОВАРНІЦЬКОГО Т.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
5 |
110 (38+30+42) |
|
|
|
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
23271 |
ТОВАРЯНСЬКА В.В. |
14388 |
м. Жовква |
Рава-Руська ЗОШ № 1 |
6 |
132 (40+50+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
23272 |
ТОВАРЯНСЬКИЙ С.І. |
14117 |
м. Львів |
СЗШ № 30 |
7 |
73 (21+12+40) |
|
|
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
23273 |
ТОВКАН Н.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
10 |
118 (36+38+44) |
|
|
|
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
23274 |
ТОВПАШ В.В. |
14461 |
м. Пустомити |
Зимноводівська ЗОШ № 2 |
3 |
76 (36+30+10) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
23275 |
ТОВПЕКО О.Є. |
14197 |
м. Червоноград |
ЗШ № 1 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
23276 |
ТОВСТУЛЯК М.С. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
60 (24+24+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
23277 |
ТОДЧУК О.І. |
14135 |
м. Львів |
Гімназія "Престиж" |
5 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
23278 |
ТОКАЙ А.О. |
14023 |
м. Львів |
Гімназія "Євшан" |
6 |
142 (46+42+54) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
23279 |
ТОКАЙ К.М. |
14030 |
м. Львів |
СЗШ № 77 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
23280 |
ТОКАЙ М.І. |
14752 |
м. Старий Самбір |
Хирівська школа-інтернат |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
23281 |
ТОКАЙ Т.О. |
14023 |
м. Львів |
Гімназія "Євшан" |
5 |
120 (26+46+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
23282 |
ТОКАР Б.М. |
14179 |
м. Самбір |
Гімназія |
8 |
150 (45+54+51) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
23283 |
ТОКАР В.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
5 |
96 (32+34+30) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
23284 |
ТОКАР В.В. |
14186 |
м. Стрий |
СЗШ № 7 |
7 |
129 (48+36+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Пістун Надія Данилівна |
23285 |
ТОКАР І.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
6 |
106 (34+30+42) |
|
|
|
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
23286 |
ТОКАР М.І. |
14834 |
м. Стрий |
Братківський НВК |
6 |
88 (22+24+42) |
|
|
|
С3 |
Романова Лілія Володимирівна |
23287 |
ТОКАР Ю.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
2 |
70 (28+30+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
23288 |
ТОКАРСЬКА Н.С. |
14556 |
м. Радехів |
Середпільцівський НВК |
9 |
73 (48+14+11) |
|
С1 |
|
|
Брановський Володимир Іванович |
23289 |
ТОКАРСЬКИЙ В.В. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
8 |
117 (42+30+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Цімарно Марія Петрівна |
23290 |
ТОКАРСЬКИЙ М.В. |
14528 |
м. Радехів |
Лоптинська ЗОШ |
5 |
132 (54+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Брановський Володимир Іванович |
23291 |
ТОКАРЧУК Р.І. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
1 |
60 (24+24+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
23292 |
ТОКОВИЙ А.Ю. |
14032 |
м. Львів |
НВК "Гроно" |
4 |
124 (36+48+40) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
23293 |
ТОЛОЧАНОВ К.К. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
9 |
100 (24+30+46) |
|
|
|
С3 |
Оленчин Тетяна Петрівна |
23294 |
ТОЛОЧАНОВА Ю.В. |
14134 |
м. Львів |
Правнича гімназія |
7 |
117 (51+30+36) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
23295 |
ТОЛОЧКЕВИЧ М.Б. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
8 |
122 (51+30+41) |
|
С1 |
|
С3 |
Біда Наталія Романівна |
23296 |
ТОЛОЧКЕВИЧ С.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
7 |
109 (48+30+31) |
|
С1 |
|
|
Біда Наталія Романівна |
23297 |
ТОЛОЧКО В.О. |
14073 |
м. Львів |
ЗШ "Первоцвіт" |
2 |
66 (30+24+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
23298 |
ТОЛОЧКО Д.М. |
14101 |
м. Львів |
СЗШ № 66 |
7 |
103 (45+36+22) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
23299 |
ТОМАК Ю.А. |
14384 |
м. Жовква |
ЗОШ № 2 |
4 |
102 (30+42+30) |
|
|
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
23300 |
ТОМАШЕВИЧ О.С. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
6 |
130 (40+42+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шепіда Ольга Володимирівна |
23301 |
ТОМАШЕВСКИЙ Д.В. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
6 |
134 (44+42+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Лободяк Леся Мар'янівна |
23302 |
ТОМАШЕВСЬКА Н.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
6 |
128 (50+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Воробець Надія Теодорівна |
23303 |
ТОМАШЕВСЬКА Х.Я. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
9 |
154 (54+46+54) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
23304 |
ТОМАШЕВСЬКИЙ М.А. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
3 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
23305 |
ТОМАШЕВСЬКИЙ М.В. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
4 |
60 (24+24+12) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
23306 |
ТОМАШІВСЬКА В.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
6 |
86 (30+24+32) |
|
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
23307 |
ТОМАШІВСЬКА Я.І. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
6 |
73 (34+21+18) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
23308 |
ТОМАЩИК О.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
6 |
144 (44+52+48) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
23309 |
ТОМАЩУК О. |
14619 |
м. Сколе |
Труханівська ЗОШ |
1 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
23310 |
ТОМИНЕЦЬ А.О. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
132 (36+48+48) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
23311 |
ТОМИНЕЦЬ Т.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
78 (30+12+36) |
|
|
|
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
23312 |
ТОМКІВ А.Р. |
14136 |
м. Львів |
Приватна гімназія "Відродження" |
2 |
66 (30+30+6) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
23313 |
ТОМКІВ С.О. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
23314 |
ТОМНЮК Р.В. |
14184 |
м. Стрий |
СЗШ № 5 |
7 |
56 (48+8+0) |
|
С1 |
|
|
Пістун Надія Данилівна |
23315 |
ТОМОЧКО М.М. |
14094 |
м. Львів |
СЗШ № 36 |
4 |
108 (42+36+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
23316 |
ТОМОЧКО У.У. |
14094 |
м. Львів |
СЗШ № 36 |
2 |
86 (26+30+30) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
23317 |
ТОМЧИШИН О.В. |
14208 |
м. Червоноград |
ЗШ № 12 |
3 |
74 (30+36+8) |
|
|
С2 |
|
Перець Надія Михайлівна |
23318 |
ТОМЧУК А.В. |
14068 |
м. Львів |
ЗШ "Дивосвіт" |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
23319 |
ТОМЧУК Д.А. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
23320 |
ТОНКОНОЖЕНКО О. |
14021 |
м. Львів |
СЗШ № 40 |
1 |
88 (28+30+30) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
23321 |
ТОПАЛ А.В. |
14466 |
м. Пустомити |
Містківська ЗОШ |
2 |
72 (30+24+18) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
23322 |
ТОПИЛКО А.Б. |
14030 |
м. Львів |
СЗШ № 77 |
8 |
135 (48+48+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
23323 |
ТОПИЛКО М.О. |
14096 |
м. Львів |
ССЗШ № 46 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
23324 |
ТОПИЛКО Н.Б. |
14030 |
м. Львів |
СЗШ № 77 |
3 |
102 (24+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
23325 |
ТОПИТЧАК І.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
6 |
77 (16+41+20) |
|
|
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
23326 |
ТОПИТЧАК М.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
74 (12+36+26) |
|
|
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
23327 |
ТОПИТЧАК Х.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
7 |
42 (12+24+6) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
23328 |
ТОПІЙ Ю.В. |
14487 |
м. Пустомити |
Зубрянський НВК |
4 |
96 (36+36+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
23329 |
ТОПІЛЬНИЦЬКА І.П. |
14093 |
м. Львів |
СЗШ № 31 |
6 |
138 (42+42+54) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
23330 |
ТОПІЛЬНИЦЬКА М.Ю. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
1 |
78 (24+30+24) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
23331 |
ТОПІЛЬНИЦЬКА О.В. |
14463 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 2 |
10 |
162 (54+48+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
23332 |
ТОПІЛЬНИЦЬКИЙ Н.В. |
14463 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 2 |
5 |
146 (52+40+54) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
23333 |
ТОПОЛЕВСЬКИЙ М.Р. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
7 |
144 (57+42+45) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
23334 |
ТОПОЛЬНИЦЬКА М.Я. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
9 |
89 (18+34+37) |
|
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
23335 |
ТОПОРВИЧ Р.В. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
8 |
139 (54+42+43) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
23336 |
ТОПОРИНСЬКА О.Р. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
6 |
115 (48+21+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
23337 |
ТОПОРІВСЬКИЙ А.Р. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
8 |
137 (51+52+34) |
|
С1 |
С2 |
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
23338 |
ТОПОРОВИЧ Л.Т. |
14176 |
м. Самбір |
СШ № 8 |
3 |
126 (42+48+36) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
23339 |
ТОПОРОВИЧ М.В. |
14176 |
м. Самбір |
СШ № 8 |
10 |
106 (42+28+36) |
|
С1 |
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
23340 |
ТОПОРОВИЧ Ю.С. |
14755 |
м. Старий Самбір |
Волянська ЗСШ |
7 |
124 (54+36+34) |
|
С1 |
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
23341 |
ТОРБА О.А. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
3 |
60 (6+24+30) |
|
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
23342 |
ТОРБИН Н.Р. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
5 |
63 (26+25+12) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
23343 |
ТОРБЯК І.Б. |
14839 |
м. Стрий |
Дулібська школа-гімназія |
6 |
108 (38+42+28) |
|
|
С2 |
|
Романова Лілія Володимирівна |
23344 |
ТОРГАН В.Є. |
14007 |
м. Львів |
СЗШ № 4 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
23345 |
ТОРЖОС Я.Ю. |
14206 |
м. Червоноград |
НВК № 10 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
23346 |
ТОРКО М.В. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
7 |
113 (45+42+26) |
|
С1 |
С2 |
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
23347 |
ТОРОС В.В. |
14838 |
м. Стрий |
Дашавська СЗШ |
5 |
138 (48+54+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Романова Лілія Володимирівна |
23348 |
ТОРЧИНОВИЧ М.Р. |
14176 |
м. Самбір |
СШ № 8 |
4 |
108 (36+36+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ніженецька Наталія Сергіївна |
23349 |
ТОРЧИНОВИЧ Т.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
9 |
62 (24+16+22) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
23350 |
ТОЦЬКИЙ П.Ю. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
3 |
92 (36+30+26) |
|
С1 |
|
|
Біда Наталія Романівна |
23351 |
ТРАВЧЕНКО М.Г. |
14052 |
м. Львів |
СЗШ "Берегиня" |
4 |
108 (42+36+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
23352 |
ТРАЧ А.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
3 |
114 (30+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
23353 |
ТРАЧ В.І. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
10 |
72 (30+14+28) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
23354 |
ТРАЧ В.І. |
14634 |
м. Сколе |
Либохорівський НВК ЗОШ ДНЗ |
9 |
86 (24+22+40) |
|
|
|
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
23355 |
ТРАЧ В.Р. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
3 |
74 (24+36+14) |
|
|
С2 |
|
Булас Надія Антонівна |
23356 |
ТРАЧ К.Я. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
4 |
138 (48+48+42) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
23357 |
ТРАЧ М.М. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
4 |
90 (24+48+18) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
23358 |
ТРАЧ О.І. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
7 |
130 (48+36+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Булас Надія Антонівна |
23359 |
ТРАЧ О.Л. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
23360 |
ТРАЧ Х.Д. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
1 |
78 (24+30+24) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
23361 |
ТРАЧ Ю.І. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
7 |
114 (51+24+39) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
23362 |
ТРАЧ Ю.М. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
6 |
82 (18+40+24) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
23363 |
ТРАЧИК М.Є. |
14125 |
м. Львів |
СЗШ № 57 |
4 |
84 (24+36+24) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
23364 |
ТРАЧУК І.Р. |
14540 |
м. Радехів |
Стоянівська ЗОШ |
5 |
96 (36+36+24) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
23365 |
ТРЕГУБ О.М. |
14007 |
м. Львів |
СЗШ № 4 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
23366 |
ТРЕМБА Д.П. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
7 |
139 (48+42+49) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Панченко Наталія Сергіївна |
23367 |
ТРЕПАК В.В. |
14007 |
м. Львів |
СЗШ № 4 |
4 |
90 (24+42+24) |
|
|
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
23368 |
ТРЕСКОТ А.Т. |
14034 |
м. Львів |
"Світанок" |
4 |
100 (42+42+16) |
|
С1 |
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
23369 |
ТРЕСКОТ З.Т. |
14034 |
м. Львів |
"Світанок" |
2 |
72 (30+30+12) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
23370 |
ТРЕСКОТ М.С. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
7 |
149 (51+50+48) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
23371 |
ТРЕТЬЯК Т.О. |
14189 |
м. Стрий |
СЗШ № 10 |
3 |
76 (30+36+10) |
|
|
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
23372 |
ТРЕТЯК Д.Р. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
7 |
146 (57+46+43) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
23373 |
ТРЕТЯК О.О. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
9 |
114 (42+18+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Оленчин Тетяна Петрівна |
23374 |
ТРЕТЯК С.О. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
4 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
23375 |
ТРИГУБ М.О. |
14530 |
м. Радехів |
Бишівська ЗОШ |
6 |
79 (44+11+24) |
|
С1 |
|
|
Брановський Володимир Іванович |
23376 |
ТРИГУБ С.Д. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
7 |
112 (42+42+28) |
|
С1 |
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
23377 |
ТРИГУБ С.Ю. |
14465 |
м. Пустомити |
Мурованська ЗОШ |
10 |
103 (24+30+49) |
|
|
|
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
23378 |
ТРИЗУБ С.І. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
5 |
144 (42+54+48) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
23379 |
ТРИЛО К.Б. |
14385 |
м. Жовква |
ЗОШ № 3 |
7 |
145 (57+42+46) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
23380 |
ТРИЛО Н.Б. |
14385 |
м. Жовква |
ЗОШ № 3 |
8 |
153 (48+60+45) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
23381 |
ТРИНДЯК А.І. |
14169 |
м. Новий Розділ |
СШ № 5 |
4 |
136 (48+48+40) |
З |
|
|
|
Верес Галина Мирославівна |
23382 |
ТРИНДЯК З.Н. |
14076 |
м. Львів |
СЗШ № 86 |
6 |
121 (40+33+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
23383 |
ТРИНДЯК І.Н. |
14076 |
м. Львів |
СЗШ № 86 |
2 |
72 (24+24+24) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
23384 |
ТРИНДЯК О.І. |
14166 |
м. Новий Розділ |
НВК "Лідер" |
4 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Верес Галина Мирославівна |
23385 |
ТРИНДЯК О.І. |
14032 |
м. Львів |
НВК "Гроно" |
2 |
72 (30+24+18) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
23386 |
ТРИНДЯК С.В. |
14166 |
м. Новий Розділ |
НВК "Лідер" |
4 |
26 (18+6+2) |
|
|
|
|
Верес Галина Мирославівна |
23387 |
ТРИНЬДЯК С.В. |
14380 |
м. Жовква |
Староскварявська ЗОШ |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
23388 |
ТРИСТАЙКО І.М. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
9 |
135 (42+44+49) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Панченко Наталія Сергіївна |
23389 |
ТРИСТРУГА М.Я. |
14051 |
м. Львів |
СЗШ № 29 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
23390 |
ТРІБЄ О.Ю. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
3 |
114 (36+42+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
23391 |
ТРІЛА Т. . |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
9 |
111 (48+32+31) |
|
С1 |
|
|
Шманько Андрій Петрович |
23392 |
ТРІЛЬ П.Н. |
14418 |
м. Жовква |
Сулинівська ЗОШ |
2 |
46 (10+18+18) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
23393 |
ТРІСКА Д.А. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
23394 |
ТРІСКА М.В. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
4 |
102 (30+48+24) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
23395 |
ТРІСКА Т.А. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
3 |
120 (42+36+42) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
23396 |
ТРІСЛА А.В. |
14525 |
м. Радехів |
ЗОШ № 1 |
1 |
72 (24+30+18) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
23397 |
ТРІЩ Р.Р. |
14284 |
м. Жидачів |
Гімназія |
8 |
126 (48+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
23398 |
ТРІЩ Т.Б. |
14166 |
м. Новий Розділ |
НВК "Лідер" |
2 |
46 (28+6+12) |
|
С1 |
|
|
Верес Галина Мирославівна |
23399 |
ТРІЩУК Д.В. |
14074 |
м. Львів |
ЛСШ № 69 |
8 |
111 (48+30+33) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
23400 |
ТРОМСА Р.Г. |
14370 |
м. Жовква |
Зашківська ЗОШ |
3 |
76 (30+24+22) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
23401 |
ТРОПАК Д. |
14136 |
м. Львів |
Приватна гімназія "Відродження" |
5 |
111 (30+39+42) |
|
|
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
23402 |
ТРОПАК І.С. |
14137 |
м. Львів |
ПХШ "Перлина" |
3 |
106 (30+36+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
23403 |
ТРОСТИНСЬКИЙ Г. . |
14092 |
м. Львів |
СЗШ № 17 |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
23404 |
ТРОСТИНСЬКИЙ Е.А. |
14092 |
м. Львів |
СЗШ № 17 |
8 |
119 (36+48+35) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
23405 |
ТРОСТЯНЕЦЬКА М.Р. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
5 |
73 (32+13+28) |
|
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
23406 |
ТРОФИМЛЮК Е.Р. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
4 |
70 (18+36+16) |
|
|
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
23407 |
ТРОХИМЧУК К.М. |
14400 |
м. Жовква |
Забірська ЗОШ |
8 |
133 (36+42+55) |
|
|
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
23408 |
ТРОЦИШИН В.Р. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
23409 |
ТРОЦКО В.Я. |
14327 |
м. Жидачів |
Рудківцівська ЗОШ |
4 |
102 (36+36+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Кардаш Богдан Степанович |
23410 |
ТРОЦКО І.І. |
14166 |
м. Новий Розділ |
НВК "Лідер" |
8 |
105 (36+30+39) |
|
|
|
|
Верес Галина Мирославівна |
23411 |
ТРОЦКО Р.Я. |
14327 |
м. Жидачів |
Рудківцівська ЗОШ |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
23412 |
ТРОЦЬ О.І. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
4 |
78 (24+36+18) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
23413 |
ТРОЦЬ Х.Л. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
9 |
154 (48+52+54) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
23414 |
ТРОЦЬ Ю.А. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
3 |
90 (30+36+24) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
23415 |
ТРОЦЬ Ю.М. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
9 |
142 (54+40+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
23416 |
ТРОЦЬ Ю.Т. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
7 |
106 (36+30+40) |
|
|
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
23417 |
ТРОЦЬКО А.В. |
14210 |
м. Червоноград |
ЗШ № 14 |
2 |
54 (24+24+6) |
|
С1 |
С2 |
|
Перець Надія Михайлівна |
23418 |
ТРОЦЬКО Д.Б. |
14200 |
м. Червоноград |
ЗШ № 4 |
4 |
112 (30+42+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Перець Надія Михайлівна |
23419 |
ТРОЦЬКО Д.В. |
14530 |
м. Радехів |
Бишівська ЗОШ |
9 |
100 (36+18+46) |
|
|
|
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
23420 |
ТРОЦЬКО М В . . |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
23421 |
ТРОЦЬКО О.А. |
14718 |
м. Сокаль |
НВК ЗШ № 2 ліцей |
2 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
23422 |
ТРОЦЬКО О.М. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
5 |
100 (28+36+36) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
23423 |
ТРОЩИЛОВА В.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
5 |
100 (22+30+48) |
|
|
|
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
23424 |
ТРОЯН Н.Я. |
14637 |
м. Сколе |
Опорецька ЗШ |
2 |
72 (24+30+18) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
23425 |
ТРОЯН Х.Я. |
14637 |
м. Сколе |
Опорецька ЗШ |
8 |
102 (36+30+36) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
23426 |
ТРОЯНОВСЬКА О.І. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
9 |
130 (60+30+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
23427 |
ТРУБА Б.Г. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
2 |
76 (22+24+30) |
З |
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
23428 |
ТРУБА Б.О. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
8 |
129 (51+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Гарбіч Людмила Іванівна |
23429 |
ТРУБА Д.А. |
14134 |
м. Львів |
Правнича гімназія |
8 |
132 (48+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
23430 |
ТРУБА Є.М. |
14460 |
м. Пустомити |
Зимноводівська ЗОШ № 1 |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
23431 |
ТРУБА І.О. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
23432 |
ТРУБА М.Р. |
14460 |
м. Пустомити |
Зимноводівська ЗОШ № 1 |
3 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
23433 |
ТРУБИЧ Ж.М. |
14192 |
м. Стрий |
Гімназія |
2 |
64 (28+18+18) |
|
С1 |
|
|
Пістун Надія Данилівна |
23434 |
ТРУБИЧ Р.Р. |
14284 |
м. Жидачів |
Гімназія |
10 |
125 (54+22+49) |
|
С1 |
|
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
23435 |
ТРУБІЛОВИЧ Г.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
5 |
122 (44+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Михаць Ігор Львович |
23436 |
ТРУБІЛОВИЧ М.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
9 |
81 (24+26+31) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
23437 |
ТРУБІЛОВИЧ С.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
7 |
138 (45+54+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Михаць Ігор Львович |
23438 |
ТРУСЕВИЧ М.Я. |
14853 |
м. Стрий |
Бережницький НВК |
4 |
106 (30+42+34) |
|
|
С2 |
С3 |
Романова Лілія Володимирівна |
23439 |
ТРУСЕВИЧ С.Я. |
14853 |
м. Стрий |
Бережницький НВК |
5 |
90 (18+36+36) |
|
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
23440 |
ТРУСКАВЕЦЬКИЙ Б.В. |
14045 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок "Дзвіночок" |
4 |
102 (36+36+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
23441 |
ТРУФІН Л.О. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
2 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
23442 |
ТРУХАН В.Р. |
14634 |
м. Сколе |
Либохорівський НВК ЗОШ ДНЗ |
9 |
62 (36+10+16) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
23443 |
ТРУХАН І.В. |
14634 |
м. Сколе |
Либохорівський НВК ЗОШ ДНЗ |
8 |
117 (39+36+42) |
|
|
|
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
23444 |
ТРУХАН О.І. |
14634 |
м. Сколе |
Либохорівський НВК ЗОШ ДНЗ |
8 |
117 (39+36+42) |
|
|
|
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
23445 |
ТРУХАН Р.Р. |
14476 |
м. Пустомити |
Солонківська ЗОШ |
6 |
99 (30+33+36) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
23446 |
ТРУХАН С.В. |
14117 |
м. Львів |
СЗШ № 30 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
23447 |
ТРУХАН У.А. |
14032 |
м. Львів |
НВК "Гроно" |
2 |
62 (26+24+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
23448 |
ТРУХИМ Д.З. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
3 |
108 (30+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Воробець Надія Теодорівна |
23449 |
ТРУШ А.А. |
14030 |
м. Львів |
СЗШ № 77 |
9 |
71 (18+22+31) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
23450 |
ТРУШ В. . |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
3 |
32 (18+0+14) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
23451 |
ТРУШ В.М. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
6 |
134 (38+54+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Воробець Надія Теодорівна |
23452 |
ТРУШ В.Т. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
23453 |
ТРУШ І.В. |
14101 |
м. Львів |
СЗШ № 66 |
5 |
70 (26+8+36) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
23454 |
ТРУШ І.М. |
14365 |
м. Жовква |
Гійченська ЗОШ |
8 |
141 (54+42+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
23455 |
ТРУШ І.П. |
14285 |
м. Жидачів |
Ходорівська СЗШ № 1 |
3 |
108 (36+36+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
23456 |
ТРУШ К.М. |
14464 |
м. Пустомити |
Семенівська ЗОШ |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
23457 |
ТРУШ Л.В. |
14363 |
м. Жовква |
Великогрибовицька ЗОШ |
8 |
112 (45+36+31) |
|
С1 |
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
23458 |
ТРУШ М.І. |
14134 |
м. Львів |
Правнича гімназія |
9 |
117 (36+42+39) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
23459 |
ТРУШ М.Р. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
3 |
58 (18+30+10) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
23460 |
ТРУШ М.Ю. |
14042 |
м. Львів |
СЗШ № 42 |
3 |
122 (42+48+32) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
23461 |
ТРУШ Н.А. |
14117 |
м. Львів |
СЗШ № 30 |
6 |
176 (56+60+60) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
23462 |
ТРУШ О.С. |
14463 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 2 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
23463 |
ТРУШ О.Т. |
14295 |
м. Жидачів |
Піддністрянський НВК |
9 |
79 (30+10+39) |
|
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
23464 |
ТРУШ С.М. |
14906 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 3 |
6 |
114 (42+30+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
23465 |
ТРУШ С.Р. |
14166 |
м. Новий Розділ |
НВК "Лідер" |
9 |
134 (60+34+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Верес Галина Мирославівна |
23466 |
ТРУШ Х.А. |
14177 |
м. Самбір |
НВК (СШ № 9) |
8 |
116 (48+40+28) |
|
С1 |
С2 |
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
23467 |
ТРУШИК Р.Р. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
23468 |
ТРУШКОВСЬКА Ю.Р. |
14027 |
м. Львів |
СЗШ № 68 |
2 |
66 (24+24+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
23469 |
ТРХХИМ В.В. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
3 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
23470 |
ТРЯСКО Н.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
9 |
144 (36+54+54) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
23471 |
ТУЗ В.В. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
6 |
106 (42+34+30) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
23472 |
ТУЗ М.А. |
14142 |
м. Львів |
Львівський технологічний ліцей |
9 |
128 (48+34+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Вольська Світлана Станіславівна |
23473 |
ТУЗ М.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
7 |
174 (57+60+57) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
23474 |
ТУЗ Ю.Б. |
14098 |
м. Львів |
СЗШ № 50 |
8 |
116 (54+26+36) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
23475 |
ТУЗЯК О.А. |
14284 |
м. Жидачів |
Гімназія |
8 |
123 (45+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
23476 |
ТУЗЯК О.П. |
14119 |
м. Львів |
СЗШ № 38 |
7 |
82 (21+22+39) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
23477 |
ТУКА В.І. |
14384 |
м. Жовква |
ЗОШ № 2 |
4 |
102 (24+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
23478 |
ТУКОСИР В.В. |
14528 |
м. Радехів |
Лоптинська ЗОШ |
4 |
120 (36+48+36) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
23479 |
ТУЛІКА Д.І. |
14169 |
м. Новий Розділ |
СШ № 5 |
3 |
126 (42+48+36) |
З |
|
|
|
Верес Галина Мирославівна |
23480 |
ТУЛІКА Р.І. |
14169 |
м. Новий Розділ |
СШ № 5 |
3 |
120 (36+48+36) |
З |
|
|
|
Верес Галина Мирославівна |
23481 |
ТУМАК К. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
5 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
23482 |
ТУМАК О.І. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
23483 |
ТУМАК Х.І. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
4 |
76 (24+30+22) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
23484 |
ТУМАНОВА Н.О. |
14476 |
м. Пустомити |
Солонківська ЗОШ |
8 |
133 (57+42+34) |
|
С1 |
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
23485 |
ТУМОЯН К.А. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
5 |
148 (52+54+42) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
23486 |
ТУНСЬКА Б.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
9 |
111 (24+32+55) |
|
|
|
С3 |
Михаць Ігор Львович |
23487 |
ТУНСЬКА Х.А. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
4 |
102 (24+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Михаць Ігор Львович |
23488 |
ТУПИС Н.А. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
23489 |
ТУПИЦЯ А.М. |
14525 |
м. Радехів |
ЗОШ № 1 |
7 |
121 (51+42+28) |
|
С1 |
С2 |
|
Брановський Володимир Іванович |
23490 |
ТУПИЦЯ А.С. |
14533 |
м. Радехів |
Дмитрівський НВК |
10 |
133 (54+42+37) |
|
С1 |
С2 |
|
Брановський Володимир Іванович |
23491 |
ТУПИЧАК В.П. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
10 |
123 (54+32+37) |
|
С1 |
|
|
Михаць Ігор Львович |
23492 |
ТУПИЧАК Р.П. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
8 |
116 (54+28+34) |
|
С1 |
|
|
Михаць Ігор Львович |
23493 |
ТУПИЧКА А.С. |
14203 |
м. Червоноград |
ЗШ № 7 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
23494 |
ТУПИЧКА О.Л. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
6 |
113 (34+37+42) |
|
|
|
С3 |
Біда Наталія Романівна |
23495 |
ТУПІСЬ Д.З. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
3 |
108 (36+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
23496 |
ТУПІСЬ Н.З. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
3 |
112 (36+48+28) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
23497 |
ТУПКО Т.І. |
14178 |
м. Самбір |
СШ № 10 |
10 |
40 (18+16+6) |
|
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
23498 |
ТУПЧІЙ А. |
14002 |
м. Львів |
НВК "ЗОШ-гімназія "Галицька" |
2 |
86 (26+30+30) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
23499 |
ТУР В.Ю. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
3 |
102 (30+42+30) |
|
|
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
23500 |
ТУРАБЕЛІДЗЕ Г.Т. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
4 |
106 (24+48+34) |
|
|
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
23501 |
ТУРАК Е.А. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
3 |
84 (30+36+18) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
23502 |
ТУРАНИЧ Н.А. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
3 |
120 (42+48+30) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
23503 |
ТУРАНСЬКИЙ М.І. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
7 |
128 (42+50+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
23504 |
ТУРАНСЬКИЙ П.І. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
3 |
84 (30+30+24) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
23505 |
ТУРАШВІЛІ А.Ш. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
3 |
88 (30+36+22) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
23506 |
ТУРБА І.І. |
14955 |
м. Яворів |
Семирівська СЗШ |
8 |
147 (60+54+33) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
23507 |
ТУРБА І.І. |
14950 |
м. Яворів |
СЗШ 1 ст. |
3 |
102 (36+30+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
23508 |
ТУРЕГА К.Р. |
14182 |
м. Стрий |
СЗШ № 3 |
2 |
40 (4+18+18) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
23509 |
ТУРЕГА О.О. |
14192 |
м. Стрий |
Гімназія |
4 |
98 (24+30+44) |
|
|
|
С3 |
Пістун Надія Данилівна |
23510 |
ТУРЕЦЬКИЙ Б.В. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
4 |
120 (42+42+36) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
23511 |
ТУРЖАНСЬКИЙ С.В. |
14189 |
м. Стрий |
СЗШ № 10 |
4 |
80 (24+30+26) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
23512 |
ТУРИК В.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
7 |
147 (54+48+45) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
23513 |
ТУРИК Д.В. |
14869 |
м. Стрий |
Н. Лукавицька ЗОШ |
8 |
132 (60+36+36) |
|
С1 |
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
23514 |
ТУРІЙ А.В. |
14391 |
м. Жовква |
Рава-Руська ЗОШ-інтернат |
8 |
132 (48+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
23515 |
ТУРІЙ В.В. |
14623 |
м. Сколе |
Верхньорожанківська ЗОШ |
4 |
118 (42+42+34) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
23516 |
ТУРІЙ О.В. |
14391 |
м. Жовква |
Рава-Руська ЗОШ-інтернат |
7 |
126 (45+36+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
23517 |
ТУРКАЛІК О.Я. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
6 |
132 (48+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Панченко Наталія Сергіївна |
23518 |
ТУРКАС А.Є. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
6 |
128 (36+44+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
23519 |
ТУРКЕВИЧ А.Д. |
14012 |
м. Львів |
СЗШ № 34 |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
23520 |
ТУРКЕВИЧ А.М. |
14844 |
м. Стрий |
Лисятицька СЗШ |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
23521 |
ТУРКЕВИЧ Л.Р. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
6 |
125 (38+39+48) |
|
|
|
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
23522 |
ТУРКЕВИЧ М.О. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
23523 |
ТУРКЕВИЧ М.О. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
6 |
141 (48+51+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Оленчин Тетяна Петрівна |
23524 |
ТУРКІН Д.В. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
4 |
126 (42+48+36) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
23525 |
ТУРКО Б.З. |
14097 |
м. Львів |
СЗШ № 48 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
23526 |
ТУРКО В.В. |
14669 |
м. Сокаль |
Сілецька ЗШ |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
23527 |
ТУРКО Д.О. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
3 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
23528 |
ТУРКО І.Т. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
5 |
76 (32+26+18) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
23529 |
ТУРКО М.П. |
14669 |
м. Сокаль |
Сілецька ЗШ |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
23530 |
ТУРКО Н.В. |
14950 |
м. Яворів |
СЗШ 1 ст. |
4 |
120 (36+36+48) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
23531 |
ТУРКО О.Г. |
14709 |
м. Сокаль |
Телязька ЗШ |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
23532 |
ТУРКО Ю.В. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
4 |
78 (18+36+24) |
|
|
С2 |
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
23533 |
ТУРКОВСЬКИЙ М.І. |
14310 |
м. Жидачів |
Сугріївська ЗОШ |
7 |
165 (60+60+45) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
23534 |
ТУРКОВСЬКИЙ С.І. |
14310 |
м. Жидачів |
Сугріївська ЗОШ |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
23535 |
ТУРКОТ О.О. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
5 |
137 (32+51+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
23536 |
ТУРКОТ Ю.А. |
14074 |
м. Львів |
ЛСШ № 69 |
9 |
115 (60+22+33) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
23537 |
ТУРКОЦЬО М.А. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
4 |
126 (42+48+36) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
23538 |
ТУРОК Ю.В. |
14187 |
м. Стрий |
СЗШ № 8 |
3 |
84 (30+36+18) |
|
|
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
23539 |
ТУРОК Ю.С. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
4 |
126 (36+42+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
23540 |
ТУРСЬКА М.М. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
9 |
98 (42+24+32) |
|
С1 |
|
|
Біда Наталія Романівна |
23541 |
ТУРСЬКИЙ Т.К. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
7 |
86 (42+32+12) |
|
С1 |
|
|
Біда Наталія Романівна |
23542 |
ТУРУРА І.А. |
14165 |
м. Моршин |
НВК СЗШ ліцей |
2 |
66 (30+24+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Люсак Руслана Михайлівна |
23543 |
ТУРУРА І.А. |
14165 |
м. Моршин |
НВК СЗШ ліцей |
2 |
66 (30+24+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Люсак Руслана Михайлівна |
23544 |
ТУРХАН О.Н. |
14034 |
м. Львів |
"Світанок" |
4 |
80 (30+36+14) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
23545 |
ТУРЧАК А.А. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
23546 |
ТУРЧАК М.Я. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
23547 |
ТУРЧАК С.М. |
14677 |
м. Сокаль |
Мурованська ЗШ |
5 |
118 (38+38+42) |
|
|
|
С3 |
Кнейчук Наталія Володимирівна |
23548 |
ТУРЧАК Ю.М. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
4 |
82 (36+30+16) |
|
С1 |
|
|
Біда Наталія Романівна |
23549 |
ТУРЧИН А.О. |
14477 |
м. Пустомити |
Ланівська ЗОШ |
7 |
165 (57+60+48) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
23550 |
ТУРЧИН І.Б. |
14036 |
м. Львів |
СЗШ № 65 |
7 |
151 (57+42+52) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
23551 |
ТУРЧИН О.В. |
14134 |
м. Львів |
Правнича гімназія |
9 |
68 (24+22+22) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
23552 |
ТУРЧИН О.Р. |
14181 |
м. Стрий |
СЗШ № 2 |
8 |
124 (42+40+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Пістун Надія Данилівна |
23553 |
ТУРЧИН С.І. |
14189 |
м. Стрий |
СЗШ № 10 |
3 |
86 (30+42+14) |
|
|
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
23554 |
ТУРЧИН Т.І. |
14023 |
м. Львів |
Гімназія "Євшан" |
5 |
132 (44+48+40) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
23555 |
ТУРЧИН Т.О. |
14477 |
м. Пустомити |
Ланівська ЗОШ |
6 |
122 (56+36+30) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
23556 |
ТУРЧИН Ю.П. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
8 |
139 (45+48+46) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
23557 |
ТУРЧИН Ю.П. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
8 |
138 (48+42+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
23558 |
ТУРЧИНОВСЬКА О.А. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
3 |
62 (18+36+8) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
23559 |
ТУРЧИНЯК П.М. |
14178 |
м. Самбір |
СШ № 10 |
5 |
104 (30+38+36) |
|
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
23560 |
ТУРЯБ В.В. |
14770 |
м. Старий Самбір |
Великосушицька ЗОШ |
5 |
133 (36+45+52) |
|
|
С2 |
С3 |
Мар’ян Ольга Казимирівна |
23561 |
ТУРЯБ Д.Р. |
14752 |
м. Старий Самбір |
Хирівська школа-інтернат |
2 |
62 (26+30+6) |
|
С1 |
С2 |
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
23562 |
ТУРЯБ С.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
4 |
94 (30+42+22) |
|
|
С2 |
|
Михаць Ігор Львович |
23563 |
ТУРЯБ С.М. |
14770 |
м. Старий Самбір |
Великосушицька ЗОШ |
3 |
104 (30+42+32) |
|
|
С2 |
С3 |
Мар’ян Ольга Казимирівна |
23564 |
ТУРЯНИН М.Р. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
2 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
23565 |
ТУРЯНСЬКА Е.Ю. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
11 |
129 (54+32+43) |
|
С1 |
|
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
23566 |
ТУРЯНСЬКА Н.А. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
5 |
77 (20+27+30) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
23567 |
ТУРЯНСЬКА С.Є. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
3 |
106 (30+42+34) |
|
|
С2 |
С3 |
Михаць Ігор Львович |
23568 |
ТУРЯНСЬКИЙ Д.Ю. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
1 |
80 (26+30+24) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
23569 |
ТУСИК В.В. |
14858 |
м. Стрий |
Голобутівська ЗОШ |
2 |
72 (30+30+12) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
23570 |
ТУСТАНІВСЬКА Б.Л. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
8 |
155 (60+38+57) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
23571 |
ТУСТАНІВСЬКИЙ Д.А. |
14195 |
м. Трускавець |
НВК СЗШ № 2 гімназія |
2 |
62 (20+30+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Томашівська Наталія Валеріївна |
23572 |
ТУТИН Н.І. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
8 |
133 (42+36+55) |
|
С1 |
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
23573 |
ТУТИН О.І. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
23574 |
ТУХАЙ А.Б. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
2 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
23575 |
ТУЦЬКА А.Ю. |
14140 |
м. Львів |
ШЕЛ |
5 |
73 (20+35+18) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
23576 |
ТУЦЬКИЙ Д.Ю. |
14140 |
м. Львів |
ШЕЛ |
11 |
41 (24+0+17) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
23577 |
ТУЦЬКИЙ М. . |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
7 |
119 (48+28+43) |
|
С1 |
|
С3 |
Біда Наталія Романівна |
23578 |
ТУЧАПЕЦЬ І.І. |
14906 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 3 |
7 |
171 (57+60+54) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
23579 |
ТУЧАПСЬКА О.А. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
23580 |
ТХІР . . |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
4 |
132 (42+48+42) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
23581 |
ТХІР А.Б. |
14207 |
м. Червоноград |
ЗШ № 11 |
3 |
132 (48+42+42) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
23582 |
ТХІР А.Д. |
14865 |
м. Стрий |
Завадівська ЗОШ |
8 |
148 (60+48+40) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
23583 |
ТХІР М.В. |
14561 |
м. Радехів |
Яструбичівська ЗОШ |
4 |
102 (24+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
23584 |
ТХІР М.І. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
9 |
132 (48+40+44) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Панченко Наталія Сергіївна |
23585 |
ТХІР Н.І. |
14718 |
м. Сокаль |
НВК ЗШ № 2 ліцей |
9 |
155 (60+46+49) |
З |
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
23586 |
ТХІР О.А. |
14335 |
м. Жидачів |
Пчанська ЗОШ |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
23587 |
ТХІР С.І. |
14141 |
м. Львів |
ЦО "Політехнік-Еколенд" |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
23588 |
ТХІР Т.Б. |
14561 |
м. Радехів |
Яструбичівська ЗОШ |
8 |
117 (39+36+42) |
|
|
|
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
23589 |
ТХОРИК А.М. |
14030 |
м. Львів |
СЗШ № 77 |
4 |
38 (18+12+8) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
23590 |
ТХОРИК В.Р. |
14077 |
м. Львів |
СЗШ № 84 |
8 |
106 (45+24+37) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
23591 |
ТХОРОВСЬКА Г.Я. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
8 |
123 (45+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
23592 |
ТЮБАЙ А.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
6 |
146 (44+54+48) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
23593 |
ТЮК Т.В. |
14312 |
м. Жидачів |
Лівчицька ЗОШ |
5 |
93 (36+33+24) |
|
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
23594 |
ТЮЛЬПІН Ю.О. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
3 |
96 (30+36+30) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
23595 |
ТЮППА Д.П. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
23596 |
ТЮРДЬО А.В. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
7 |
87 (33+22+32) |
|
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
23597 |
ТЮРДЬО В.Ф. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
10 |
168 (54+60+54) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
23598 |
ТЮРДЬО І.Ф. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
11 |
104 (54+22+28) |
|
С1 |
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
23599 |
ТЮРДЬО Ю.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
9 |
99 (36+20+43) |
|
|
|
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
23600 |
ТЮРІН Д.О. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
9 |
36 (12+10+14) |
|
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
23601 |
ТЮТІН Н.О. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
11 |
75 (24+20+31) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
23602 |
ТЮТІНА Л.С. |
14181 |
м. Стрий |
СЗШ № 2 |
7 |
114 (45+24+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Пістун Надія Данилівна |
23603 |
ТЮТЮННИК Д.А. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
1 |
76 (28+30+18) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
23604 |
ТЮТЮННИК О.М. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
6 |
72 (24+22+26) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
23605 |
ТЮТЮННИК С.А. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
3 |
100 (36+36+28) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
23606 |
ТЯГЛО О. . |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
2 |
66 (30+24+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
23607 |
ТЯЖКУН Г.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
72 (24+36+12) |
|
|
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
23608 |
ТЯЖКУН Я.В. |
14415 |
м. Жовква |
Смереківська ЗОШ |
8 |
120 (45+42+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
23609 |
ТЯСКО Д.Ю. |
14182 |
м. Стрий |
СЗШ № 3 |
4 |
80 (30+30+20) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
23610 |
УВАРОВ І.А. |
14148 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 5 |
6 |
158 (50+48+60) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
23611 |
УГЕРА В.В. |
14872 |
м. Стрий |
П'ятничанська ЗОШ, Дашавська ЗОШ |
5 |
130 (34+60+36) |
|
|
С2 |
|
Романова Лілія Володимирівна |
23612 |
УГЕРА В.Я. |
14872 |
м. Стрий |
П'ятничанська ЗОШ, Дашавська ЗОШ |
5 |
106 (28+30+48) |
|
|
|
С3 |
Романова Лілія Володимирівна |
23613 |
УГЕРА М.А. |
14872 |
м. Стрий |
П'ятничанська ЗОШ, Дашавська ЗОШ |
7 |
124 (51+36+37) |
|
С1 |
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
23614 |
УГЕРА М.В. |
14156 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 3 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
23615 |
УГЕРА Р.В. |
14872 |
м. Стрий |
П'ятничанська ЗОШ, Дашавська ЗОШ |
3 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
23616 |
УГЛЕВА М.В. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
4 |
78 (30+36+12) |
|
|
С2 |
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
23617 |
УГЛИК І. . |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
3 |
102 (30+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
23618 |
УГЛІНСЬКА В.В. |
14838 |
м. Стрий |
Дашавська СЗШ |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
23619 |
УГОРЧУК І.О. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
9 |
126 (60+30+36) |
|
С1 |
|
|
Личак Катерина Степанівна |
23620 |
УГРИН А.Л. |
14045 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок "Дзвіночок" |
3 |
102 (18+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
23621 |
УГРИН А.Т. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
9 |
130 (60+30+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
23622 |
УГРИН Л.П. |
14044 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок " Провесінь" |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
23623 |
УГРИН С.О. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
23624 |
УГРИН С.С. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
5 |
94 (28+36+30) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
23625 |
УГРИН Т.Т. |
14096 |
м. Львів |
ССЗШ № 46 |
2 |
58 (16+30+12) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
23626 |
УГРИНОВИЧ В.Ю. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
8 |
129 (51+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
23627 |
УГРИНОВИЧ О.І. |
14074 |
м. Львів |
ЛСШ № 69 |
6 |
117 (42+33+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
23628 |
УДИМОВИЧ М.М. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
9 |
150 (48+48+54) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
23629 |
УДИЧ В.І. |
14147 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 4 |
2 |
72 (24+30+18) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
23630 |
УДУД Д.Р. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
5 |
135 (42+45+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гарбіч Людмила Іванівна |
23631 |
УДУД М.П. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
7 |
138 (48+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
23632 |
УДУТ Ю.Л. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
5 |
158 (56+48+54) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
23633 |
УЄЧКО А.Т. |
14194 |
м. Трускавець |
СЗШ № 1 |
3 |
102 (36+36+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Томашівська Наталія Валеріївна |
23634 |
УЗАРАШВИЛІ Н. . |
14092 |
м. Львів |
СЗШ № 17 |
4 |
82 (36+30+16) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
23635 |
УЗІЕЛЬ К.А. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
6 |
160 (52+60+48) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
23636 |
УЙГЕЛІЙ М.Ю. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
3 |
108 (30+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
23637 |
УКРАЇНЕЦЬ Д.С. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
2 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
23638 |
УКРАЇНЕЦЬ О.Т. |
14475 |
м. Пустомити |
Оброшинська ЗОШ |
5 |
148 (34+54+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
23639 |
УКРАЇНЕЦЬ Т.Р. |
14321 |
м. Жидачів |
Новошинський НВК |
9 |
114 (36+26+52) |
|
|
|
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
23640 |
УКРАЇНЕЦЬ Ю.І. |
14767 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 1 |
6 |
128 (50+48+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
23641 |
УКРАЇНСЬКИЙ А.С. |
14398 |
м. Жовква |
Грядівська ЗОШ |
5 |
103 (28+33+42) |
|
|
|
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
23642 |
УЛАН М.М. |
14842 |
м. Стрий |
Ланівська СЗШ |
6 |
95 (28+25+42) |
|
|
|
С3 |
Романова Лілія Володимирівна |
23643 |
УЛЕЙ О.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
5 |
73 (16+33+24) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
23644 |
УЛИНЕЦЬ А.Л. |
14189 |
м. Стрий |
СЗШ № 10 |
4 |
96 (24+42+30) |
|
|
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
23645 |
УЛИНЕЦЬ С.А. |
14499 |
м. Пустомити |
Підбірцівська ЗОШ |
6 |
114 (42+36+36) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
23646 |
УЛИЦЬКИЙ Б.М. |
14531 |
м. Радехів |
Нововитківська ЗОШ |
7 |
132 (60+36+36) |
|
С1 |
|
|
Брановський Володимир Іванович |
23647 |
УЛИЧ Б.І. |
14463 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 2 |
6 |
172 (58+54+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
23648 |
УЛИЧ Ю.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
102 (24+30+48) |
|
|
|
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
23649 |
УЛІЦЬКА А.О. |
14718 |
м. Сокаль |
НВК ЗШ № 2 ліцей |
3 |
132 (48+36+48) |
З |
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
23650 |
УЛІЦЬКА Л.Я. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
4 |
112 (30+48+34) |
|
|
С2 |
С3 |
Біда Наталія Романівна |
23651 |
УЛЬМИР Р.Б. |
14614 |
м. Сколе |
Підгородецька ЗОШ |
2 |
66 (30+30+6) |
|
С1 |
С2 |
|
Багрич Галина Миколаївна |
23652 |
УЛЬЧЕНКО А.Я. |
14283 |
м. Жидачів |
Гніздичівська СЗШ |
3 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
23653 |
УЛЬЯНОВ О.В. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
8 |
135 (60+42+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
23654 |
УЛЯК В.О. |
14865 |
м. Стрий |
Завадівська ЗОШ |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
23655 |
УЛЯН М.В. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
7 |
119 (42+38+39) |
|
С1 |
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
23656 |
УЛЯНЮК С.Б. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
7 |
74 (18+28+28) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
23657 |
УМАНСЬКА Л.Д. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
3 |
108 (36+30+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Гарбіч Людмила Іванівна |
23658 |
УМІНСЬКА Д.Р. |
14096 |
м. Львів |
ССЗШ № 46 |
1 |
78 (24+30+24) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
23659 |
УМІНСЬКА Я.Р. |
14096 |
м. Львів |
ССЗШ № 46 |
2 |
66 (18+30+18) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
23660 |
УМРИШ Р.І. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
3 |
124 (48+48+28) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
23661 |
УМРИШ С.Р. |
14058 |
м. Львів |
СЗШ № 47 |
3 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
23662 |
УНІЖОНА Д.З. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
6 |
66 (18+24+24) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
23663 |
УНІЖОНА С.А. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
23664 |
УНІЯТ Н.І. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
11 |
116 (42+30+44) |
|
С1 |
|
С3 |
Біда Наталія Романівна |
23665 |
УОМІК С.С. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
4 |
126 (48+36+42) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
23666 |
УРАЛОВА А.С. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
23667 |
УРБАН В.В. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
3 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
23668 |
УРБАНОВИЧ А.В. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
1 |
78 (24+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
23669 |
УРБАНОВИЧ А.В. |
14197 |
м. Червоноград |
ЗШ № 1 |
9 |
109 (42+34+33) |
|
С1 |
|
|
Перець Надія Михайлівна |
23670 |
УРБАНСЬКА І.О. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
5 |
94 (36+22+36) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
23671 |
УРДЮК В.М. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
3 |
62 (30+30+2) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
23672 |
УРІКОВА С.Д. |
14016 |
м. Львів |
Українська приватна гімназія, ЗСППШ "Альфа" |
5 |
82 (32+26+24) |
|
|
|
|
Білий Микола Михайлович |
23673 |
УРОДА В.Є. |
14077 |
м. Львів |
СЗШ № 84 |
8 |
125 (48+42+35) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
23674 |
УРСУ І.Г. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
8 |
144 (60+48+36) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
23675 |
УРСУЛ О.С. |
14103 |
м. Львів |
Санінтерн № 1 |
3 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
23676 |
УРУС А.С. |
14206 |
м. Червоноград |
НВК № 10 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
23677 |
УРУСЬКА В.Р. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
9 |
131 (48+44+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Михаць Ігор Львович |
23678 |
УРУСЬКА О.А. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
10 |
106 (18+42+46) |
|
|
С2 |
С3 |
Михаць Ігор Львович |
23679 |
УРУСЬКИЙ Н.А. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
5 |
151 (42+49+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
23680 |
УРШУЛЯК О.С. |
14382 |
м. Жовква |
Дублянська ЗОШ |
8 |
114 (42+48+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
23681 |
УСАРСЬКА В.Р. |
14841 |
м. Стрий |
Конюхівська СЗШ |
6 |
146 (38+54+54) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
23682 |
УСАЧОВА В.А. |
14461 |
м. Пустомити |
Зимноводівська ЗОШ № 2 |
4 |
78 (30+24+24) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
23683 |
УСЕНКО Б.В. |
14754 |
м. Старий Самбір |
Торгановицька ЗСШ |
8 |
135 (54+42+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
23684 |
УСЕНКО В.В. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
23685 |
УСПЕНСЬКА Д.Г. |
14077 |
м. Львів |
СЗШ № 84 |
11 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
23686 |
УСТІНЄНКОВ А.В. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
3 |
70 (30+24+16) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
23687 |
УСТІЯНИЧ К.І. |
14046 |
м. Львів |
СЗШ № 71 |
7 |
159 (48+60+51) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
23688 |
УСТРИЦЬКА А.Р. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
2 |
50 (20+24+6) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
23689 |
УСТРИЦЬКА С.М. |
14487 |
м. Пустомити |
Зубрянський НВК |
4 |
96 (30+36+30) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
23690 |
УСТЯК Д.А. |
14460 |
м. Пустомити |
Зимноводівська ЗОШ № 1 |
3 |
126 (48+42+36) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
23691 |
УСТЯНІВСЬКА А.В. |
14166 |
м. Новий Розділ |
НВК "Лідер" |
2 |
66 (30+24+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Верес Галина Мирославівна |
23692 |
УСЬКА Д.М. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
4 |
64 (18+30+16) |
|
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
23693 |
УТКІНА Д.С. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
7 |
119 (60+20+39) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
23694 |
УФІМЦЕВА Т.О. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
5 |
166 (58+60+48) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
23695 |
УХАНСЬКА А.Р. |
14153 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 17 |
3 |
132 (48+42+42) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
23696 |
УХАЧ В.Я. |
14134 |
м. Львів |
Правнича гімназія |
9 |
75 (24+24+27) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
23697 |
УХАЧ Ю.Т. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
4 |
114 (36+42+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
23698 |
УЦЕ І.І. |
14201 |
м. Червоноград |
ЗШ № 5 |
7 |
124 (48+48+28) |
|
С1 |
С2 |
|
Перець Надія Михайлівна |
23699 |
УШАКОВА А.Я. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
23700 |
УШАКОВА О.С. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
8 |
120 (39+48+33) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
23701 |
УШАКОВА Ю.Я. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
8 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
23702 |
УШАРУК С.О. |
14204 |
м. Червоноград |
СШ № 8 |
3 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
23703 |
УШНЕВИЧ А.І. |
14639 |
м. Сколе |
Орявська ЗОШ |
4 |
52 (18+18+16) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
23704 |
УШНЕВИЧ А.І. |
14639 |
м. Сколе |
Орявська ЗОШ |
5 |
65 (12+35+18) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
23705 |
УШНЕВИЧ Н.О. |
14611 |
м. Сколе |
НВК СЗШ ліцей с. Козьова |
4 |
108 (30+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
23706 |
УШНЕВИЧ Т |
14611 |
м. Сколе |
НВК СЗШ ліцей с. Козьова |
8 |
122 (51+38+33) |
|
С1 |
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
23707 |
УЩАПІВСЬКА В.Ю. |
14098 |
м. Львів |
СЗШ № 50 |
4 |
102 (30+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
23708 |
УЩУК Ю.О. |
14030 |
м. Львів |
СЗШ № 77 |
10 |
132 (54+26+52) |
|
С1 |
|
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
23709 |
ФАБІН С.Д. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
3 |
126 (42+48+36) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
23710 |
ФАДЕЕВ В.А. |
14015 |
м. Львів |
СЗШ № 52 |
6 |
136 (46+36+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Оленчин Тетяна Петрівна |
23711 |
ФАДЄЄВ Л.О. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
7 |
132 (45+48+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
23712 |
ФАЄК А.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
6 |
123 (42+39+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Михаць Ігор Львович |
23713 |
ФАЗАН Д.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
78 (24+30+24) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
23714 |
ФАЗАН Д.І. |
14678 |
м. Сокаль |
Острівський НВК-ЗШ-дитячий садок |
5 |
94 (30+28+36) |
|
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
23715 |
ФАЇК Н.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
4 |
126 (36+48+42) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
23716 |
ФАЙДУЛА Н.А. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
3 |
108 (36+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
23717 |
ФАЙКУН А.П. |
14385 |
м. Жовква |
ЗОШ № 3 |
8 |
123 (54+38+31) |
|
С1 |
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
23718 |
ФАЙНЕР В. . |
14092 |
м. Львів |
СЗШ № 17 |
2 |
64 (28+24+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
23719 |
ФАЙНИК С.О. |
14007 |
м. Львів |
СЗШ № 4 |
1 |
72 (24+24+24) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
23720 |
ФАЙЧАК Х.Б. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
6 |
119 (26+51+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Михаць Ігор Львович |
23721 |
ФАЛАЛЄЄВА Т.К. |
14030 |
м. Львів |
СЗШ № 77 |
9 |
111 (42+32+37) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
23722 |
ФАЛАТ С.Я. |
14767 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 1 |
8 |
147 (60+42+45) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
23723 |
ФАЛІН Р.А. |
14047 |
м. Львів |
СЗШ № 6 |
6 |
134 (40+46+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
23724 |
ФАЛЬЧИК С.В. |
14191 |
м. Стрий |
СЗШ № 12 |
4 |
94 (36+36+22) |
|
С1 |
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
23725 |
ФАЛЬШОВНИК І.Д. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
11 |
52 (6+36+10) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
23726 |
ФАМУЛЯК І.П. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
10 |
120 (42+32+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Біда Наталія Романівна |
23727 |
ФАНТА А.М. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
3 |
108 (36+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
23728 |
ФАРАТ Б.М. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
3 |
108 (42+36+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Воробець Надія Теодорівна |
23729 |
ФАРАТ О.Н. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
23730 |
ФАРИЙ В |
14126 |
м. Львів |
СЗШ № 78 |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
23731 |
ФАРИМА Г.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
6 |
34 (10+6+18) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
23732 |
ФАРИМА Р.З. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
10 |
107 (42+22+43) |
|
С1 |
|
С3 |
Михаць Ігор Львович |
23733 |
ФАРИНА А.П. |
14704 |
м. Сокаль |
Перетіцька ЗШ |
5 |
144 (38+54+52) |
З |
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
23734 |
ФАРИНА А.Я. |
14665 |
м. Сокаль |
Великомостівський ЗШ-НВК-ліцей |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
23735 |
ФАРИНА М.Р. |
14204 |
м. Червоноград |
СШ № 8 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
23736 |
ФАРИНА Н.Н. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
3 |
120 (42+48+30) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
23737 |
ФАРИНА С.П. |
14704 |
м. Сокаль |
Перетіцька ЗШ |
2 |
78 (18+30+30) |
З |
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
23738 |
ФАРІОН ЮО. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
5 |
146 (56+40+50) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
23739 |
ФАРТУШОК А.І. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
23740 |
ФАРТУШОК В.Т. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
4 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
23741 |
ФАРТУШОК М.О. |
14170 |
м. Новий Розділ |
ЗШ № 4 |
4 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Верес Галина Мирославівна |
23742 |
ФАРТУШОК Ю.О. |
14170 |
м. Новий Розділ |
ЗШ № 4 |
4 |
132 (48+36+48) |
З |
|
|
|
Верес Галина Мирославівна |
23743 |
ФАСОЛЯК А.В. |
14755 |
м. Старий Самбір |
Волянська ЗСШ |
5 |
117 (48+33+36) |
|
С1 |
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
23744 |
ФАСОЛЯК Ю.Т. |
14285 |
м. Жидачів |
Ходорівська СЗШ № 1 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
23745 |
ФАСТНАХТ Б.Р. |
14190 |
м. Стрий |
СЗШ № 11 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
23746 |
ФАТЕРИГА М.В. |
14177 |
м. Самбір |
НВК (СШ № 9) |
7 |
133 (45+46+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Ніженецька Наталія Сергіївна |
23747 |
ФАТИЧ А.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
120 (36+48+36) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
23748 |
ФАТИЧ Л.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
60 (12+18+30) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
23749 |
ФАТИЧ М.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
9 |
138 (54+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
23750 |
ФАТУЛА Н.Р. |
14179 |
м. Самбір |
Гімназія |
9 |
158 (60+40+58) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
23751 |
ФАТУЛА Х.Р. |
14179 |
м. Самбір |
Гімназія |
9 |
164 (60+46+58) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
23752 |
ФЕДАЙ С.І. |
14120 |
м. Львів |
СЗШ № 41 |
3 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
23753 |
ФЕДАК А.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
8 |
148 (54+54+40) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
23754 |
ФЕДАК В.В. |
14172 |
м. Самбір |
СШ № 1 |
7 |
159 (60+60+39) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
23755 |
ФЕДАК В.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
23756 |
ФЕДАК В.І. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
23757 |
ФЕДАК І.І. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
10 |
149 (60+40+49) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
23758 |
ФЕДАК М.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
66 (24+24+18) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
23759 |
ФЕДАК М.М. |
14921 |
м. Яворів |
Дрогомишлянська СЗШ |
6 |
78 (14+28+36) |
|
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
23760 |
ФЕДАК М.С. |
14767 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 1 |
6 |
102 (36+30+36) |
|
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
23761 |
ФЕДАК Н.В. |
14172 |
м. Самбір |
СШ № 1 |
7 |
159 (60+60+39) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
23762 |
ФЕДАК О.В. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
6 |
102 (22+44+36) |
|
|
С2 |
|
Панченко Наталія Сергіївна |
23763 |
ФЕДАК О.М. |
14921 |
м. Яворів |
Дрогомишлянська СЗШ |
8 |
98 (30+32+36) |
|
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
23764 |
ФЕДАК О.С. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
6 |
126 (36+42+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
23765 |
ФЕДАК Р.Б. |
14114 |
м. Львів |
СЗШ № 20 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
23766 |
ФЕДАК Р.І. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
8 |
56 (33+10+13) |
|
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
23767 |
ФЕДАК Р.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
5 |
109 (32+35+42) |
|
|
|
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
23768 |
ФЕДАК С.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
120 (42+42+36) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
23769 |
ФЕДАК С.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
1 |
74 (26+30+18) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
23770 |
ФЕДАК С.І. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
10 |
53 (24+6+23) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
23771 |
ФЕДАК Х.І. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
10 |
53 (24+6+23) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
23772 |
ФЕДАК Ю. . |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
23773 |
ФЕДАК Ю.Б. |
14753 |
м. Старий Самбір |
Торчиновицька ЗСШ |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
23774 |
ФЕДАНЯК В.Р. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
6 |
88 (40+24+24) |
|
С1 |
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
23775 |
ФЕДАНЯК К.С. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
23776 |
ФЕДАНЯК Н.П. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
8 |
144 (54+48+42) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
23777 |
ФЕДАНЯК Р.Б. |
14075 |
м. Львів |
СЗШ № 96 |
6 |
110 (28+46+36) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
23778 |
ФЕДАНЯК С.В. |
14042 |
м. Львів |
СЗШ № 42 |
10 |
106 (54+52+0) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
23779 |
ФЕДАНЯКА Ю.П. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
9 |
140 (48+46+46) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
23780 |
ФЕДАС Д.А. |
14075 |
м. Львів |
СЗШ № 96 |
3 |
108 (30+48+30) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
23781 |
ФЕДАС Н.І. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
7 |
102 (42+24+36) |
|
С1 |
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
23782 |
ФЕДАС У.О. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
9 |
144 (60+38+46) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
23783 |
ФЕДАШ А.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
6 |
110 (42+38+30) |
|
С1 |
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
23784 |
ФЕДАШ А.С. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
6 |
86 (22+28+36) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
23785 |
ФЕДАШ В.А. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
3 |
118 (42+48+28) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
23786 |
ФЕДАШ М |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
8 |
92 (33+24+35) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
23787 |
ФЕДАШ О.Ю. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
78 (24+30+24) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
23788 |
ФЕДАШ Т.Ю. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
23789 |
ФЕДАШКО Б.Б. |
14720 |
м. Сокаль |
НВК ЗШ № 4 ліцей |
7 |
173 (60+58+55) |
З |
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
23790 |
ФЕДАШКО М.І. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
7 |
117 (42+36+39) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
23791 |
ФЕДЕВИЧ Р.А. |
14042 |
м. Львів |
СЗШ № 42 |
6 |
148 (52+42+54) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
23792 |
ФЕДЕЙКО В.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
10 |
71 (30+16+25) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
23793 |
ФЕДЕЙКО Р.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
7 |
118 (48+30+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Біда Наталія Романівна |
23794 |
ФЕДЕКА Р.М. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
7 |
162 (57+60+45) |
З |
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
23795 |
ФЕДЕКІВ Н.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
2 |
72 (30+24+18) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
23796 |
ФЕДЕНЕЧКО В.І. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
10 |
24 (0+16+8) |
|
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
23797 |
ФЕДЕНКІВ Ю.А. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
23798 |
ФЕДЕНКО О.М. |
14284 |
м. Жидачів |
Гімназія |
7 |
91 (51+24+16) |
|
С1 |
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
23799 |
ФЕДЕНКО Р.В. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
4 |
98 (36+36+26) |
|
С1 |
С2 |
|
Панченко Наталія Сергіївна |
23800 |
ФЕДЕНЬКІВ В.М. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
2 |
72 (30+24+18) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
23801 |
ФЕДЕНЬКІВ Ю.А. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
7 |
127 (54+30+43) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
23802 |
ФЕДЕТЧАК В. . |
14646 |
м. Сколе |
Хащованська ЗОШ |
7 |
49 (18+20+11) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
23803 |
ФЕДЕЦЬ В.М. |
14718 |
м. Сокаль |
НВК ЗШ № 2 ліцей |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
23804 |
ФЕДЕЦЬКА А.Р. |
14465 |
м. Пустомити |
Мурованська ЗОШ |
10 |
108 (30+32+46) |
|
|
|
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
23805 |
ФЕДЕЧКО В.А. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
9 |
127 (48+34+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Біда Наталія Романівна |
23806 |
ФЕДЕЧКО В.А. |
14410 |
м. Жовква |
Мацошинська ЗОШ |
4 |
126 (36+48+42) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
23807 |
ФЕДЕЧКО О.Я. |
14377 |
м. Жовква |
Новоскварявська ЗОШ |
7 |
135 (60+48+27) |
|
С1 |
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
23808 |
ФЕДЕЧКО Р. . |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
5 |
162 (48+60+54) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
23809 |
ФЕДИК А.В. |
14528 |
м. Радехів |
Лоптинська ЗОШ |
8 |
141 (60+36+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
23810 |
ФЕДИК А.І. |
14962 |
м. Яворів |
Кам'янобрідська СЗШ |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
23811 |
ФЕДИК Д.Т. |
14012 |
м. Львів |
СЗШ № 34 |
3 |
132 (42+48+42) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
23812 |
ФЕДИК М.С. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
6 |
148 (46+48+54) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
23813 |
ФЕДИК О.О. |
14099 |
м. Львів |
СЗШ № 51 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
23814 |
ФЕДИК Х.Р. |
14723 |
м. Сокаль |
Жвирківська ЗШ |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
23815 |
ФЕДИНА Б.А. |
14464 |
м. Пустомити |
Семенівська ЗОШ |
3 |
114 (36+42+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
23816 |
ФЕДИНА В.А. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
1 |
72 (30+30+12) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
23817 |
ФЕДИНА В.В. |
14014 |
м. Львів |
СЗШ № 87 |
6 |
58 (20+10+28) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
23818 |
ФЕДИНА В.З. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
6 |
75 (32+17+26) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
23819 |
ФЕДИНА В.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
88 (24+36+28) |
|
|
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
23820 |
ФЕДИНА В.Р. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
6 |
82 (22+30+30) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
23821 |
ФЕДИНА Л.І. |
14532 |
м. Радехів |
Вузлівська ЗОШ |
5 |
114 (44+30+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
23822 |
ФЕДИНА М.І. |
14646 |
м. Сколе |
Хащованська ЗОШ |
4 |
88 (18+36+34) |
|
|
С2 |
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
23823 |
ФЕДИНА М.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
2 |
72 (30+30+12) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
23824 |
ФЕДИНА О.В. |
14556 |
м. Радехів |
Середпільцівський НВК |
7 |
112 (45+34+33) |
|
С1 |
|
|
Брановський Володимир Іванович |
23825 |
ФЕДИНА О.В. |
14370 |
м. Жовква |
Зашківська ЗОШ |
8 |
147 (54+54+39) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
23826 |
ФЕДИНА О.П. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
7 |
115 (54+30+31) |
|
С1 |
|
|
Біда Наталія Романівна |
23827 |
ФЕДИНА Т.Р. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
8 |
122 (48+44+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
23828 |
ФЕДИНА Ю.Р. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
23829 |
ФЕДИНА Я.Р. |
14074 |
м. Львів |
ЛСШ № 69 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
23830 |
ФЕДИНЕЦЬ В.В. |
14045 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок "Дзвіночок" |
1 |
66 (30+24+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
23831 |
ФЕДИНИШИН А.І. |
14551 |
м. Радехів |
Нивицька ЗОШ |
9 |
126 (48+20+58) |
|
С1 |
|
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
23832 |
ФЕДИНИШИН О.М. |
14617 |
м. Сколе |
ЗОШ |
5 |
150 (54+54+42) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
23833 |
ФЕДИНЯК А.Р. |
14635 |
м. Сколе |
Нижньорожанківська ЗОШ |
8 |
105 (33+42+30) |
|
|
С2 |
|
Багрич Галина Миколаївна |
23834 |
ФЕДИНЯК В.В. |
14934 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 1 |
3 |
72 (24+36+12) |
|
|
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
23835 |
ФЕДИНЯК В.Р. |
14036 |
м. Львів |
СЗШ № 65 |
7 |
153 (57+42+54) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
23836 |
ФЕДИНЯК Г.Р. |
14635 |
м. Сколе |
Нижньорожанківська ЗОШ |
5 |
99 (36+27+36) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
23837 |
ФЕДИНЯК І.В. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
7 |
162 (60+54+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
23838 |
ФЕДИНЯК Н.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
23839 |
ФЕДИНЯК Н.І. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
7 |
90 (42+14+34) |
|
С1 |
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
23840 |
ФЕДИНЯК О. . |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
23841 |
ФЕДИНЯК О.Л. |
14486 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 1 |
6 |
90 (28+18+44) |
|
|
|
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
23842 |
ФЕДИНЯК Р.Ї. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
5 |
150 (42+54+54) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
23843 |
ФЕДИНЯК С.М. |
14623 |
м. Сколе |
Верхньорожанківська ЗОШ |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
23844 |
ФЕДИТНИК В.І. |
14196 |
м. Трускавець |
СЗШ № 3 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Томашівська Наталія Валеріївна |
23845 |
ФЕДИТНИК М.С. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
8 |
117 (45+30+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Михаць Ігор Львович |
23846 |
ФЕДИТНИК Н.А. |
14153 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 17 |
4 |
126 (42+48+36) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
23847 |
ФЕДИТНИК Р.О. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
3 |
48 (24+24+0) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
23848 |
ФЕДИТНИК Ю.М. |
14196 |
м. Трускавець |
СЗШ № 3 |
2 |
72 (24+24+24) |
З |
|
|
|
Томашівська Наталія Валеріївна |
23849 |
ФЕДИШ Л.Т. |
14170 |
м. Новий Розділ |
ЗШ № 4 |
6 |
137 (50+33+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Верес Галина Мирославівна |
23850 |
ФЕДИШ М.М. |
14365 |
м. Жовква |
Гійченська ЗОШ |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
23851 |
ФЕДИШАК І.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
7 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
23852 |
ФЕДИШИН А. |
14185 |
м. Стрий |
СЗШ № 6 |
2 |
74 (20+30+24) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
23853 |
ФЕДИШИН Б.І. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
9 |
162 (54+50+58) |
З |
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
23854 |
ФЕДИШИН В.М. |
14463 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 2 |
2 |
60 (30+12+18) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
23855 |
ФЕДИШИН В.О. |
14678 |
м. Сокаль |
Острівський НВК-ЗШ-дитячий садок |
8 |
136 (48+46+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кнейчук Наталія Володимирівна |
23856 |
ФЕДИШИН Д. . |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
3 |
108 (36+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
23857 |
ФЕДИШИН М.В. |
14031 |
м. Львів |
ЛУГГ |
7 |
128 (60+38+30) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
23858 |
ФЕДИШИН М.М. |
14458 |
м. Пустомити |
Пасіки-Зубрицька ЗОШ |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
23859 |
ФЕДИШИН О. . |
14189 |
м. Стрий |
СЗШ № 10 |
3 |
96 (36+42+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
23860 |
ФЕДИШИН О.А. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
6 |
120 (42+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
23861 |
ФЕДИШИН О.Г. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
9 |
93 (42+26+25) |
|
С1 |
|
|
Михаць Ігор Львович |
23862 |
ФЕДИШИН Р.В. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
3 |
120 (42+42+36) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
23863 |
ФЕДИШИН Р.І. |
14134 |
м. Львів |
Правнича гімназія |
7 |
112 (36+36+40) |
|
|
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
23864 |
ФЕДИШИН С.А. |
14283 |
м. Жидачів |
Гніздичівська СЗШ |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
23865 |
ФЕДИШИН Ю.Р. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
3 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
23866 |
ФЕДИЩІВ М.М. |
14762 |
м. Старий Самбір |
Верхньолужецька ЗСШ |
7 |
142 (51+46+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Мар’ян Ольга Казимирівна |
23867 |
ФЕДІВ А.М. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
3 |
100 (36+36+28) |
|
С1 |
С2 |
|
Воробець Надія Теодорівна |
23868 |
ФЕДІВ А.М. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
3 |
100 (36+36+28) |
|
С1 |
С2 |
|
Воробець Надія Теодорівна |
23869 |
ФЕДІВ Д.А. |
14051 |
м. Львів |
СЗШ № 29 |
4 |
110 (36+42+32) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
23870 |
ФЕДІВ М.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
7 |
144 (45+54+45) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
23871 |
ФЕДІЙ М.В. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
5 |
102 (36+30+36) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
23872 |
ФЕДІЙ Н.В. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
3 |
82 (12+36+34) |
|
|
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
23873 |
ФЕДІРКО Т.Р. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
23874 |
ФЕДОНЧУК Т.С. |
14122 |
м. Львів |
СЗШ № 44 |
7 |
99 (24+30+45) |
|
|
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
23875 |
ФЕДОНЮК А. . |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
4 |
96 (30+36+30) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
23876 |
ФЕДОР А.С. |
14319 |
м. Жидачів |
Бориницька ЗОШ |
2 |
80 (26+30+24) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
23877 |
ФЕДОР В.В. |
14093 |
м. Львів |
СЗШ № 31 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
23878 |
ФЕДОР М.В. |
14949 |
м. Яворів |
Гімназія ім. Маковея |
6 |
123 (54+33+36) |
|
С1 |
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
23879 |
ФЕДОР Н.П. |
14463 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 2 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
23880 |
ФЕДОР О.В. |
14946 |
м. Яворів |
Чолгинська СЗШ |
6 |
66 (18+36+12) |
|
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
23881 |
ФЕДОР О.В. |
14126 |
м. Львів |
СЗШ № 78 |
7 |
114 (42+26+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
23882 |
ФЕДОР Ю.С. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
6 |
127 (40+45+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
23883 |
ФЕДОРЕНКО А.С. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
7 |
150 (60+48+42) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
23884 |
ФЕДОРЕЦЬ М.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
7 |
129 (51+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Михаць Ігор Львович |
23885 |
ФЕДОРИЧ О.А. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
5 |
124 (46+32+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Оленчин Тетяна Петрівна |
23886 |
ФЕДОРИЧКО Ю.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
8 |
26 (6+8+12) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
23887 |
ФЕДОРИШИН А.В. |
14282 |
м. Жидачів |
НВК |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
23888 |
ФЕДОРІВ А.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
2 |
78 (24+30+24) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
23889 |
ФЕДОРІВ А.С. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
8 |
132 (42+42+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шепіда Ольга Володимирівна |
23890 |
ФЕДОРІВ В.А. |
14189 |
м. Стрий |
СЗШ № 10 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
23891 |
ФЕДОРІВ В.А. |
14026 |
м. Львів |
СЗШ № 67 |
5 |
84 (24+24+36) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
23892 |
ФЕДОРІВ В.О. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
6 |
95 (44+27+24) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
23893 |
ФЕДОРІВ Д.О. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
23894 |
ФЕДОРІВ Н.І. |
14310 |
м. Жидачів |
Сугріївська ЗОШ |
7 |
159 (54+60+45) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
23895 |
ФЕДОРІВ О.Т. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
4 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
23896 |
ФЕДОРІЙ Н.В. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
9 |
125 (54+28+43) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
23897 |
ФЕДОРКІВ М.Р. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
23898 |
ФЕДОРКІВ С. |
14181 |
м. Стрий |
СЗШ № 2 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
23899 |
ФЕДОРКО М.А. |
14007 |
м. Львів |
СЗШ № 4 |
3 |
104 (30+42+32) |
|
|
С2 |
С3 |
Оленчин Тетяна Петрівна |
23900 |
ФЕДОРНЯК Н.М. |
14862 |
м. Стрий |
Долішненська ЗОШ |
3 |
134 (42+48+44) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
23901 |
ФЕДОРНЯК О.М. |
14834 |
м. Стрий |
Братківський НВК |
10 |
131 (48+40+43) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Романова Лілія Володимирівна |
23902 |
ФЕДОРОВ С.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
6 |
102 (12+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
23903 |
ФЕДОРОВИЧ А.В. |
14934 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 1 |
7 |
109 (21+48+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
23904 |
ФЕДОРОВИЧ А.І. |
14412 |
м. Жовква |
Равська ЗОШ |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
23905 |
ФЕДОРОВИЧ А.І. |
14147 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 4 |
9 |
130 (54+42+34) |
|
С1 |
С2 |
|
Юрків Андрій Степанович |
23906 |
ФЕДОРОВИЧ А.Т. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
7 |
129 (54+36+39) |
|
С1 |
|
|
Михаць Ігор Львович |
23907 |
ФЕДОРОВИЧ Д.В. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
3 |
100 (24+48+28) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
23908 |
ФЕДОРОВИЧ І.В. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
7 |
153 (60+48+45) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
23909 |
ФЕДОРОВИЧ О.Я. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
9 |
140 (54+46+40) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
23910 |
ФЕДОРОВИЧ С.Р. |
14101 |
м. Львів |
СЗШ № 66 |
6 |
130 (40+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
23911 |
ФЕДОРОВИЧ Ю. . |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
2 |
64 (28+30+6) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
23912 |
ФЕДОРУК М.В. |
14034 |
м. Львів |
"Світанок" |
2 |
60 (18+24+18) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
23913 |
ФЕДОРУК О.В. |
14140 |
м. Львів |
ШЕЛ |
9 |
98 (54+18+26) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
23914 |
ФЕДОРУК Ю.М. |
14480 |
м. Пустомити |
Наварійська ЗОШ |
7 |
144 (54+54+36) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
23915 |
ФЕДОРЧАК А.А. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
23916 |
ФЕДОРЧУК А.В. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
6 |
154 (48+58+48) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
23917 |
ФЕДОРЧУК О. . |
14092 |
м. Львів |
СЗШ № 17 |
3 |
132 (42+48+42) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
23918 |
ФЕДОРЧУК Р.Ю. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
3 |
124 (36+48+40) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
23919 |
ФЕДОТОВ С.О. |
14476 |
м. Пустомити |
Солонківська ЗОШ |
6 |
85 (24+33+28) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
23920 |
ФЕДОТОВ Т.А. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
23921 |
ФЕДОТОВА А.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
23922 |
ФЕДОТОВА І.Д. |
14098 |
м. Львів |
СЗШ № 50 |
8 |
123 (48+48+27) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
23923 |
ФЕДОТОВА С.О. |
14476 |
м. Пустомити |
Солонківська ЗОШ |
4 |
102 (30+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
23924 |
ФЕДУН В.М. |
14560 |
м. Радехів |
Щуровицька ЗОШ |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
23925 |
ФЕДУН Д.В. |
14119 |
м. Львів |
СЗШ № 38 |
2 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
23926 |
ФЕДУН Н.П. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
3 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
23927 |
ФЕДУН О.І. |
14546 |
м. Радехів |
Завидчанська ЗОШ |
6 |
78 (30+18+30) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
23928 |
ФЕДУН С.С. |
14537 |
м. Радехів |
Павлівська ЗОШ |
3 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
23929 |
ФЕДУНЕЦЬ П.М. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
5 |
69 (22+23+24) |
|
|
|
|
Цімарно Марія Петрівна |
23930 |
ФЕДУНИШИН П.О. |
14863 |
м. Стрий |
Дулібська школа-сад |
3 |
68 (18+36+14) |
|
|
С2 |
|
Романова Лілія Володимирівна |
23931 |
ФЕДУНІВ О.Ю. |
14864 |
м. Стрий |
Жулинська ЗШ |
5 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
23932 |
ФЕДУНІВ Т.М. |
14385 |
м. Жовква |
ЗОШ № 3 |
8 |
145 (54+48+43) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
23933 |
ФЕДУНІВ Я.Р. |
14183 |
м. Стрий |
СЗШ № 4 |
2 |
68 (26+18+24) |
|
С1 |
|
С3 |
Пістун Надія Данилівна |
23934 |
ФЕДУНЧИК І.Р. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
23935 |
ФЕДУНЧИКА О.Р. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
4 |
96 (24+48+24) |
|
|
С2 |
|
Булас Надія Антонівна |
23936 |
ФЕДУНЬ М.А. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
7 |
162 (60+48+54) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
23937 |
ФЕДУНЬ С.Я. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
1 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
23938 |
ФЕДУНЯК Д. . |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
7 |
103 (36+36+31) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
23939 |
ФЕДУНЯК С.М. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
23940 |
ФЕДУРКО У.О. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
2 |
72 (30+30+12) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
23941 |
ФЕДУСЕВИЧ О. |
14140 |
м. Львів |
ШЕЛ |
11 |
114 (36+32+46) |
|
|
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
23942 |
ФЕДУСІВ А.І. |
14101 |
м. Львів |
СЗШ № 66 |
3 |
82 (36+24+22) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
23943 |
ФЕДУСЬ Д.І. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
8 |
99 (39+36+24) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
23944 |
ФЕДУСЬ М.Я. |
14114 |
м. Львів |
СЗШ № 20 |
4 |
112 (36+48+28) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
23945 |
ФЕДЧАК М.Т. |
14134 |
м. Львів |
Правнича гімназія |
6 |
109 (28+39+42) |
|
|
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
23946 |
ФЕДЧИК А.Б. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
4 |
74 (30+36+8) |
|
|
С2 |
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
23947 |
ФЕДЧИК А.М. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
23948 |
ФЕДЧИШИН Б. |
14005 |
м. Львів |
СЗШ № 62 |
1 |
72 (24+24+24) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
23949 |
ФЕДЧИШИН І.М. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
5 |
148 (52+48+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
23950 |
ФЕДЧИШИН О.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
4 |
126 (30+48+48) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
23951 |
ФЕДЧУК А.І. |
14461 |
м. Пустомити |
Зимноводівська ЗОШ № 2 |
2 |
56 (20+18+18) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
23952 |
ФЕДЧУН О.О. |
14720 |
м. Сокаль |
НВК ЗШ № 4 ліцей |
6 |
113 (38+39+36) |
|
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
23953 |
ФЕДЬКІВ А.Б. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
4 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
23954 |
ФЕДЬКІВ А.Р. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
6 |
71 (26+15+30) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
23955 |
ФЕДЬКІВ Н. |
14930 |
м. Яворів |
Молошковицька СЗШ |
5 |
96 (32+18+46) |
|
|
|
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
23956 |
ФЕДЬКІВ Ю.Ю. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
5 |
105 (38+31+36) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
23957 |
ФЕДЬКІВ Я.Р. |
14302 |
м. Жидачів |
ЗОШ № 2 |
4 |
114 (36+42+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
23958 |
ФЕДЬКО В.С. |
14646 |
м. Сколе |
Хащованська ЗОШ |
7 |
126 (42+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
23959 |
ФЕДЬКО В.С. |
14646 |
м. Сколе |
Хащованська ЗОШ |
6 |
104 (28+40+36) |
|
|
С2 |
|
Багрич Галина Миколаївна |
23960 |
ФЕДЬКО І. . |
14646 |
м. Сколе |
Хащованська ЗОШ |
5 |
114 (38+40+36) |
|
|
С2 |
|
Багрич Галина Миколаївна |
23961 |
ФЕДЬКО І.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
7 |
86 (42+16+28) |
|
С1 |
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
23962 |
ФЕДЬКО М.Д. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
8 |
136 (51+40+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
23963 |
ФЕДЬКО Н.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
66 (24+18+24) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
23964 |
ФЕДЬКО О.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
10 |
123 (42+38+43) |
|
С1 |
|
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
23965 |
ФЕДЬКО С.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
23966 |
ФЕДЬКОВИЧ А.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
7 |
112 (54+30+28) |
|
С1 |
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
23967 |
ФЕДЬКОВИЧ Ю.П. |
14647 |
м. Сколе |
Хітарська ЗОШ |
6 |
111 (30+39+42) |
|
|
|
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
23968 |
ФЕДЬО І.О. |
14178 |
м. Самбір |
СШ № 10 |
11 |
153 (60+44+49) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
23969 |
ФЕДЮК Д. . |
14016 |
м. Львів |
Українська приватна гімназія, ЗСППШ "Альфа" |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Білий Микола Михайлович |
23970 |
ФЕДЮК З.В. |
14365 |
м. Жовква |
Гійченська ЗОШ |
6 |
138 (48+42+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
23971 |
ФЕДЮК М.І. |
14365 |
м. Жовква |
Гійченська ЗОШ |
4 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
23972 |
ФЕДЮК Р.В. |
14365 |
м. Жовква |
Гійченська ЗОШ |
5 |
116 (38+48+30) |
|
|
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
23973 |
ФЕДЮК С.В. |
14107 |
м. Львів |
"Левеня" |
2 |
58 (16+30+12) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
23974 |
ФЕДЮК Т.І. |
14365 |
м. Жовква |
Гійченська ЗОШ |
4 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
23975 |
ФЕДЮРА А.В. |
14204 |
м. Червоноград |
СШ № 8 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
23976 |
ФЕДЮЧКА В.П. |
14282 |
м. Жидачів |
НВК |
8 |
131 (48+44+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Кардаш Богдан Степанович |
23977 |
ФЕДЮЧКА Ю.І. |
14042 |
м. Львів |
СЗШ № 42 |
6 |
100 (34+30+36) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
23978 |
ФЕДЯЙ М.А. |
14119 |
м. Львів |
СЗШ № 38 |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
23979 |
ФЕДЯШ Н.М. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
6 |
98 (48+36+14) |
|
С1 |
|
|
Біда Наталія Романівна |
23980 |
ФЕЄР А.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
10 |
168 (54+60+54) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
23981 |
ФЕЙТА А.О. |
14172 |
м. Самбір |
СШ № 1 |
8 |
109 (39+36+34) |
|
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
23982 |
ФЕЛІВ В.Ю. |
14024 |
м. Львів |
ССЗШ № 15 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
23983 |
ФЕЛІВ О.М. |
14624 |
м. Сколе |
Волосянківська ЗОШ |
3 |
18 (6+6+6) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
23984 |
ФЕЛЬДМАН М.О. |
14134 |
м. Львів |
Правнича гімназія |
8 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
23985 |
ФЕЛЬДМАН Т.І. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
7 |
100 (36+30+34) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
23986 |
ФЕЛЬЗІНГЕР О.О. |
14194 |
м. Трускавець |
СЗШ № 1 |
3 |
108 (36+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Томашівська Наталія Валеріївна |
23987 |
ФЕЛЬНЕР Я.І. |
14145 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 1 |
3 |
132 (36+48+48) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
23988 |
ФЕМЯК В.С. |
14024 |
м. Львів |
ССЗШ № 15 |
5 |
164 (56+54+54) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
23989 |
ФЕМЯК М.Б. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
8 |
126 (54+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
23990 |
ФЕМЯК Т.Б. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
23991 |
ФЕНДЬО М.В. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
23992 |
ФЕНЕЧОК Б.І. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
7 |
135 (54+42+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
23993 |
ФЕНИК М.Ю. |
14463 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 2 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
23994 |
ФЕНЬО А.В. |
14192 |
м. Стрий |
Гімназія |
4 |
102 (24+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Пістун Надія Данилівна |
23995 |
ФЕНЬО І.В. |
14192 |
м. Стрий |
Гімназія |
6 |
98 (26+42+30) |
|
|
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
23996 |
ФЕРБ ЯК Д.Т. |
14002 |
м. Львів |
НВК "ЗОШ-гімназія "Галицька" |
6 |
112 (28+48+36) |
|
|
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
23997 |
ФЕРЕНДОВИЧ М.Р. |
14102 |
м. Львів |
СЗШ № 83 |
4 |
62 (36+24+2) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
23998 |
ФЕРЕНДОВИЧ О.С. |
14040 |
м. Львів |
СЗШ № 49 |
3 |
94 (36+24+34) |
|
С1 |
|
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
23999 |
ФЕРЕНС Н.В. |
14096 |
м. Львів |
ССЗШ № 46 |
2 |
36 (6+18+12) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
24000 |
ФЕРЕНЦ А.А. |
14182 |
м. Стрий |
СЗШ № 3 |
8 |
102 (48+26+28) |
|
С1 |
|
|
Пістун Надія Данилівна |
24001 |
ФЕРЕНЦ А.Б. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
5 |
146 (52+54+40) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
24002 |
ФЕРЕНЦ А.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
102 (30+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
24003 |
ФЕРЕНЦ В.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
1 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
24004 |
ФЕРЕНЦ В.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
84 (24+36+24) |
|
|
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
24005 |
ФЕРЕНЦ Д.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
24006 |
ФЕРЕНЦ М.І. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
4 |
90 (24+48+18) |
|
|
С2 |
|
Панченко Наталія Сергіївна |
24007 |
ФЕРЕНЦ О.Я. |
14097 |
м. Львів |
СЗШ № 48 |
4 |
78 (24+24+30) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
24008 |
ФЕРЕНЦ Р.А. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
10 |
89 (30+20+39) |
|
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
24009 |
ФЕРЕНЦ С.В. |
14934 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 1 |
4 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
24010 |
ФЕРЕНЧАК М.І. |
14119 |
м. Львів |
СЗШ № 38 |
2 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
24011 |
ФЕРЕНЧАК Р.І. |
14119 |
м. Львів |
СЗШ № 38 |
7 |
79 (30+24+25) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
24012 |
ФЕРИН О.І. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
6 |
114 (36+44+34) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
24013 |
ФЕСТРИГА С.А. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
6 |
100 (36+28+36) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
24014 |
ФЕСУН С.В. |
14115 |
м. Львів |
СЗШ № 22 |
8 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
24015 |
ФЕСУНЕНКО І.С. |
14006 |
м. Львів |
СЗШ № 3 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
24016 |
ФЕСЬКОВА А.С. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
3 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
24017 |
ФЕСЮК А.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
3 |
82 (30+36+16) |
|
|
С2 |
|
Булас Надія Антонівна |
24018 |
ФЕСЮК І.Ю. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
1 |
72 (30+30+12) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
24019 |
ФЕСЯК Н.Р. |
14488 |
м. Пустомити |
Сокільницька ЗОШ |
5 |
128 (38+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
24020 |
ФЕТІСОВА М.Р. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
6 |
160 (52+54+54) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
24021 |
ФЕЦАК І.М. |
14525 |
м. Радехів |
ЗОШ № 1 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
24022 |
ФЕЦКО Н.Я. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
3 |
84 (30+36+18) |
|
|
С2 |
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
24023 |
ФЕЦЮХ В.С. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
24024 |
ФЕЦЯК М.Ю. |
14487 |
м. Пустомити |
Зубрянський НВК |
4 |
96 (30+36+30) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
24025 |
ФЕЦЯК Н.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
24026 |
ФЕЦЯК С.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
3 |
108 (24+36+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Михаць Ігор Львович |
24027 |
ФЕЦЯК Т.Б. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
7 |
109 (39+34+36) |
|
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
24028 |
ФЕЧКО Х.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
114 (30+48+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
24029 |
ФЕЧКО Ю.В. |
14488 |
м. Пустомити |
Сокільницька ЗОШ |
9 |
96 (36+24+36) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
24030 |
ФЕЩАК А.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
3 |
102 (30+42+30) |
|
|
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
24031 |
ФЕЩАК А.Р. |
14195 |
м. Трускавець |
НВК СЗШ № 2 гімназія |
4 |
108 (30+48+30) |
|
|
С2 |
|
Томашівська Наталія Валеріївна |
24032 |
ФЕЩАК Д.В. |
14119 |
м. Львів |
СЗШ № 38 |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
24033 |
ФЕЩАК Д.Р. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
2 |
64 (16+30+18) |
|
|
С2 |
|
Михаць Ігор Львович |
24034 |
ФЕЩЕНКО В.Ю. |
14074 |
м. Львів |
ЛСШ № 69 |
4 |
84 (36+30+18) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
24035 |
ФЕЩИН А.Р. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
6 |
132 (46+36+50) |
|
С1 |
|
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
24036 |
ФЕЩИН В.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
7 |
148 (60+34+54) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
24037 |
ФЕЩИН В.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
4 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
24038 |
ФЕЩУК Е.А. |
14027 |
м. Львів |
СЗШ № 68 |
3 |
96 (36+36+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
24039 |
ФЕЩУК О.М. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
3 |
120 (42+36+42) |
З |
|
|
|
Цімарно Марія Петрівна |
24040 |
ФЕЩУК С.О. |
14691 |
м. Сокаль |
Княжівська ЗШ |
4 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
24041 |
ФИДИШИН С.О. |
14186 |
м. Стрий |
СЗШ № 7 |
3 |
38 (0+18+20) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
24042 |
ФИДРИК М.В. |
14186 |
м. Стрий |
СЗШ № 7 |
4 |
82 (36+30+16) |
|
С1 |
|
|
Пістун Надія Данилівна |
24043 |
ФИК Н.В. |
14187 |
м. Стрий |
СЗШ № 8 |
9 |
74 (30+20+24) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
24044 |
ФИК С.В. |
14187 |
м. Стрий |
СЗШ № 8 |
7 |
109 (45+24+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Пістун Надія Данилівна |
24045 |
ФИК Ю.С. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
3 |
108 (24+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Гарбіч Людмила Іванівна |
24046 |
ФИК Я.Р. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
3 |
50 (18+24+8) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
24047 |
ФИЛИК Р.В. |
14838 |
м. Стрий |
Дашавська СЗШ |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
24048 |
ФИЛИПЕЦЬ В.Ю. |
14471 |
м. Пустомити |
Сороки-Львівська ЗОШ |
4 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
24049 |
ФИЛИПІВ А.І. |
14042 |
м. Львів |
СЗШ № 42 |
3 |
122 (42+36+44) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
24050 |
ФИЛИПІВ А.І. |
14042 |
м. Львів |
СЗШ № 42 |
7 |
153 (60+48+45) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
24051 |
ФИЛИПІВ В.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
4 |
84 (24+30+30) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
24052 |
ФИЛИПІВ В.С. |
14380 |
м. Жовква |
Староскварявська ЗОШ |
5 |
97 (34+39+24) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
24053 |
ФИЛИПІВ Д.Ю. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
5 |
131 (38+51+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
24054 |
ФИЛИПІВ І.М. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
3 |
126 (36+48+42) |
З |
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
24055 |
ФИЛИПІВ М.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
3 |
60 (18+30+12) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
24056 |
ФИЛИПЧАК Л.М. |
14046 |
м. Львів |
СЗШ № 71 |
10 |
150 (54+44+52) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
24057 |
ФИЛИПЧУК В.М. |
14201 |
м. Червоноград |
ЗШ № 5 |
4 |
100 (30+36+34) |
|
|
С2 |
С3 |
Перець Надія Михайлівна |
24058 |
ФИЛИПЧУК М.Т. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
2 |
78 (24+30+24) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
24059 |
ФИЛЬ Т.В. |
14934 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 1 |
3 |
70 (18+36+16) |
|
|
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
24060 |
ФІАЛКОВСЬКА А.І. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
7 |
153 (60+54+39) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
24061 |
ФІГЕЛЬ С.О. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
8 |
134 (51+46+37) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
24062 |
ФІГЕЛЬ С.О. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
11 |
65 (24+16+25) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
24063 |
ФІГЛЕР І. |
14021 |
м. Львів |
СЗШ № 40 |
1 |
66 (30+24+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
24064 |
ФІГЛЕР І.І. |
14021 |
м. Львів |
СЗШ № 40 |
3 |
48 (24+6+18) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
24065 |
ФІГЛЮК Б.А. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
2 |
2 (2+0+0) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
24066 |
ФІГУН А.М. |
14530 |
м. Радехів |
Бишівська ЗОШ |
6 |
99 (46+23+30) |
|
С1 |
|
|
Брановський Володимир Іванович |
24067 |
ФІГУН Д.Г. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
10 |
54 (18+16+20) |
|
|
|
|
Цімарно Марія Петрівна |
24068 |
ФІГУРА А.А. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
9 |
139 (54+42+43) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
24069 |
ФІГУРА Д.І. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
5 |
158 (38+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
24070 |
ФІГУРА Х.П. |
14374 |
м. Жовква |
Любельська ЗОШ |
6 |
78 (34+26+18) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
24071 |
ФІГУРА Я.С. |
14005 |
м. Львів |
СЗШ № 62 |
2 |
74 (26+30+18) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
24072 |
ФІДИК Д.Т. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
5 |
154 (46+48+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
24073 |
ФІК Е.І. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
9 |
134 (54+34+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
24074 |
ФІКОВСЬКА С.М. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
5 |
121 (36+45+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Воробець Надія Теодорівна |
24075 |
ФІЛАРЕТ Х.С. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
3 |
68 (30+30+8) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
24076 |
ФІЛАРЕТОВА Д.Д. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
7 |
99 (45+30+24) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
24077 |
ФІЛАТОВ Е.С. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
5 |
152 (58+54+40) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
24078 |
ФІЛАТОВА В.А. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
4 |
132 (42+48+42) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
24079 |
ФІЛЕВИЧ М.В. |
14561 |
м. Радехів |
Яструбичівська ЗОШ |
7 |
89 (33+20+36) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
24080 |
ФІЛІМ М.О. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
3 |
38 (12+0+26) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
24081 |
ФІЛІМОНОВА Є.О. |
14098 |
м. Львів |
СЗШ № 50 |
8 |
165 (60+54+51) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
24082 |
ФІЛІМОНОВА К.С. |
14122 |
м. Львів |
СЗШ № 44 |
6 |
106 (32+54+20) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
24083 |
ФІЛІПЕНКО М.Ю. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
9 |
129 (60+26+43) |
|
С1 |
|
С3 |
Оленчин Тетяна Петрівна |
24084 |
ФІЛІПІШИН М.М. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
4 |
98 (24+48+26) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
24085 |
ФІЛІПОВИЧ Б.В. |
14905 |
м. Яворів |
Немирівська СЗШ |
3 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
24086 |
ФІЛІПОВСЬКА Ю.В. |
14189 |
м. Стрий |
СЗШ № 10 |
2 |
72 (30+30+12) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
24087 |
ФІЛІПОВСЬКИЙ Д.А. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
3 |
66 (18+30+18) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
24088 |
ФІЛІПОВСЬКИЙ Р.Р. |
14285 |
м. Жидачів |
Ходорівська СЗШ № 1 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
24089 |
ФІЛІПЧУК Д.Д. |
14077 |
м. Львів |
СЗШ № 84 |
3 |
62 (18+30+14) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
24090 |
ФІЛІПЧУК Л.О. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
5 |
108 (32+34+42) |
|
|
|
С3 |
Панченко Наталія Сергіївна |
24091 |
ФІЛОНЕНКО А.Г. |
14152 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 16 |
3 |
126 (48+42+36) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
24092 |
ФІЛЬ В.Б. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
4 |
68 (24+30+14) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
24093 |
ФІЛЬ М.А. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
6 |
130 (40+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
24094 |
ФІЛЬ М.І. |
14178 |
м. Самбір |
СШ № 10 |
9 |
141 (54+38+49) |
|
С1 |
|
С3 |
Ніженецька Наталія Сергіївна |
24095 |
ФІЛЬ М.І. |
14178 |
м. Самбір |
СШ № 10 |
5 |
154 (58+48+48) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
24096 |
ФІЛЬ М.І. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
24097 |
ФІЛЬ Н.І. |
14937 |
м. Яворів |
Рогізненська СЗШ |
11 |
102 (48+26+28) |
|
С1 |
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
24098 |
ФІЛЬ О.П. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
4 |
66 (24+24+18) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
24099 |
ФІЛЬВАРСЬКА В.М. |
14750 |
м. Старий Самбір |
Турївська ЗСШ |
6 |
102 (30+36+36) |
|
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
24100 |
ФІЛЯК В.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
72 (18+24+30) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
24101 |
ФІЛЯК К.Б. |
14059 |
м. Львів |
ССЗШ № 37 |
7 |
157 (57+54+46) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
24102 |
ФІЛЯК С.Д. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
102 (30+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
24103 |
ФІЛЯК Т.Р. |
14285 |
м. Жидачів |
Ходорівська СЗШ № 1 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
24104 |
ФІЛЯКОВСЬКИЙ П.П. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
6 |
96 (36+24+36) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
24105 |
ФІЛЯНСЬКА К.А. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
5 |
122 (40+40+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
24106 |
ФІЛЯР В.В. |
14869 |
м. Стрий |
Н. Лукавицька ЗОШ |
8 |
141 (57+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Романова Лілія Володимирівна |
24107 |
ФІЛЯРОВСЬКА Ф.Ю. |
14681 |
м. Сокаль |
Борятинський НВК-ЗШ-дитячий садок |
3 |
84 (30+42+12) |
|
|
С2 |
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
24108 |
ФІЛЯРОВСЬКИЙ А.І. |
14681 |
м. Сокаль |
Борятинський НВК-ЗШ-дитячий садок |
1 |
78 (30+18+30) |
З |
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
24109 |
ФІЛЯС А.І. |
14207 |
м. Червоноград |
ЗШ № 11 |
4 |
132 (48+42+42) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
24110 |
ФІЛЯС В.С. |
14949 |
м. Яворів |
Гімназія ім. Маковея |
10 |
159 (54+54+51) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
24111 |
ФІЛЯС Н.А. |
14012 |
м. Львів |
СЗШ № 34 |
6 |
148 (52+48+48) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
24112 |
ФІЛЯС О.М. |
14557 |
м. Радехів |
Розжалівська ЗОШ |
1 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
24113 |
ФІЛЯС П.М. |
14557 |
м. Радехів |
Розжалівська ЗОШ |
4 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
24114 |
ФІНИЦЬКИЙЙ О.А. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
5 |
109 (30+33+46) |
|
|
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
24115 |
ФІРАК А.В. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
24116 |
ФІРКО А.В. |
14178 |
м. Самбір |
СШ № 10 |
3 |
128 (42+42+44) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
24117 |
ФІРКО А.І. |
14834 |
м. Стрий |
Братківський НВК |
4 |
84 (18+42+24) |
|
|
С2 |
|
Романова Лілія Володимирівна |
24118 |
ФІРКО І.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
9 |
154 (60+46+48) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
24119 |
ФІРКО О.В. |
14470 |
м. Пустомити |
Лапаївська ЗОШ |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
24120 |
ФІРМАН О.Р. |
14103 |
м. Львів |
Санінтерн № 1 |
4 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
24121 |
ФІРМАН Р.Р. |
14077 |
м. Львів |
СЗШ № 84 |
8 |
127 (42+48+37) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
24122 |
ФІРМАН-БУЧМА Ю.В. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
2 |
54 (18+18+18) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
24123 |
ФІРС Ю.Я. |
14391 |
м. Жовква |
Рава-Руська ЗОШ-інтернат |
7 |
120 (45+36+39) |
|
С1 |
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
24124 |
ФІРУТ І.М. |
14461 |
м. Пустомити |
Зимноводівська ЗОШ № 2 |
2 |
64 (28+18+18) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
24125 |
ФІРЧУК О.Р. |
14949 |
м. Яворів |
Гімназія ім. Маковея |
6 |
102 (32+30+40) |
|
|
|
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
24126 |
ФІСУНОВ А.А. |
14014 |
м. Львів |
СЗШ № 87 |
8 |
97 (45+24+28) |
|
С1 |
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
24127 |
ФІТАК В.О. |
14936 |
м. Яворів |
НВК ДЗ СЗШ |
3 |
84 (30+30+24) |
|
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
24128 |
ФІТАК П. |
14930 |
м. Яворів |
Молошковицька СЗШ |
9 |
124 (54+36+34) |
|
С1 |
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
24129 |
ФІТЕЛЬ А.В. |
14949 |
м. Яворів |
Гімназія ім. Маковея |
6 |
140 (56+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
24130 |
ФІТІЛЬ Ю.В. |
14935 |
м. Яворів |
НВК СЗШ ДНЗ с. Бірки |
6 |
114 (42+24+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
24131 |
ФІТКАЛЮК А.І. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
4 |
106 (42+36+28) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
24132 |
ФІТКАЛЮК О.І. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
1 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
24133 |
ФІТЬ В.В. |
14665 |
м. Сокаль |
Великомостівський ЗШ-НВК-ліцей |
8 |
107 (27+48+32) |
|
|
С2 |
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
24134 |
ФІТЬ Н.В. |
14665 |
м. Сокаль |
Великомостівський ЗШ-НВК-ліцей |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
24135 |
ФІТЬО А.Н. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
1 |
64 (28+30+6) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
24136 |
ФІТЬО В.І. |
14477 |
м. Пустомити |
Ланівська ЗОШ |
8 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
24137 |
ФІТЬО З.А. |
14032 |
м. Львів |
НВК "Гроно" |
4 |
86 (18+36+32) |
|
|
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
24138 |
ФІТЬО М.А. |
14463 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 2 |
4 |
102 (36+36+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
24139 |
ФІТЬО О |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
7 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
24140 |
ФІТЬО С.А. |
14463 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 2 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
24141 |
ФІТЬО С.Р. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
2 |
74 (26+30+18) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
24142 |
ФІТЬО С.Т. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
4 |
84 (24+42+18) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
24143 |
ФІТЬО Ю.Р. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
8 |
132 (54+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Воробець Надія Теодорівна |
24144 |
ФІТЬО Ю.Ю. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
24145 |
ФІЦАЛА Д.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
6 |
96 (34+32+30) |
|
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
24146 |
ФІЦАЛА М.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
8 |
96 (21+32+43) |
|
|
|
С3 |
Воробець Надія Теодорівна |
24147 |
ФІЦАЛА М.Т. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
6 |
96 (24+36+36) |
|
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
24148 |
ФІЦАЛА Ф.Ю. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
6 |
70 (26+14+30) |
|
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
24149 |
ФІЩУК В.П. |
14068 |
м. Львів |
ЗШ "Дивосвіт" |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
24150 |
ФІЯЛКА А.А. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
24151 |
ФІЯЛКА Д.Б. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
6 |
130 (46+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
24152 |
ФІЯЛКІВСЬКИЙ Р.І. |
14746 |
м. Старий Самбір |
Чаплівська ЗСШ |
8 |
154 (60+46+48) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
24153 |
ФІЯЛКО Н.Б. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
4 |
102 (30+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
24154 |
ФІЯЛКОВИЧ А.М. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
24155 |
ФІЯЛКОВИЧ Н.І. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
4 |
90 (24+42+24) |
|
|
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
24156 |
ФІЯЛКОВИЧ Х.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
5 |
112 (46+36+30) |
|
С1 |
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
24157 |
ФІЯЛКОВСЬКА С.Р. |
14543 |
м. Радехів |
Бабичівська ЗОШ |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
24158 |
ФІЯЛКОВСЬКИЙ С.Р. |
14543 |
м. Радехів |
Бабичівська ЗОШ |
5 |
132 (30+48+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
24159 |
ФЛИС Д.А. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
4 |
78 (24+30+24) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
24160 |
ФЛИС М.А. |
14949 |
м. Яворів |
Гімназія ім. Маковея |
7 |
153 (54+60+39) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
24161 |
ФЛИС Ю.Ю. |
14096 |
м. Львів |
ССЗШ № 46 |
2 |
82 (28+30+24) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
24162 |
ФЛИСНИК М.М. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
8 |
116 (30+48+38) |
|
|
С2 |
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
24163 |
ФЛИШКО В.С. |
14165 |
м. Моршин |
НВК СЗШ ліцей |
2 |
48 (18+18+12) |
|
|
|
|
Люсак Руслана Михайлівна |
24164 |
ФЛИШКО В.С. |
14165 |
м. Моршин |
НВК СЗШ ліцей |
2 |
48 (18+18+12) |
|
|
|
|
Люсак Руслана Михайлівна |
24165 |
ФЛІНТА Ю.М. |
14042 |
м. Львів |
СЗШ № 42 |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
24166 |
ФЛОРЕНКО Д.О. |
14076 |
м. Львів |
СЗШ № 86 |
1 |
66 (30+18+18) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
24167 |
ФЛУД О.В. |
14026 |
м. Львів |
СЗШ № 67 |
5 |
64 (18+20+26) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
24168 |
ФЛЬОРКО А.М. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
6 |
75 (32+19+24) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
24169 |
ФЛЬОРКО В.Б. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
3 |
72 (24+24+24) |
|
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
24170 |
ФЛЬОРКО М.І. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
7 |
116 (39+38+39) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
24171 |
ФЛЮД В.П. |
14629 |
м. Сколе |
Камянська ЗОШ |
8 |
96 (42+18+36) |
|
С1 |
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
24172 |
ФЛЮД Р.Л. |
14629 |
м. Сколе |
Камянська ЗОШ |
7 |
81 (33+14+34) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
24173 |
ФЛЮДОВИЧ Ю.О. |
14639 |
м. Сколе |
Орявська ЗОШ |
2 |
42 (12+18+12) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
24174 |
ФЛЮНТ О.П. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
3 |
120 (42+48+30) |
З |
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
24175 |
ФЛЮНТ Р.А. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
8 |
115 (33+42+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Шепіда Ольга Володимирівна |
24176 |
ФЛЮНТ Р.О. |
14184 |
м. Стрий |
СЗШ № 5 |
3 |
72 (30+30+12) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
24177 |
ФЛЮРКЕВИЧ С.Р. |
14844 |
м. Стрий |
Лисятицька СЗШ |
4 |
70 (24+36+10) |
|
|
С2 |
|
Романова Лілія Володимирівна |
24178 |
ФЛЯДЕР І.М. |
14116 |
м. Львів |
СЗШ № 23 |
2 |
56 (26+12+18) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
24179 |
ФЛЯДЕР Ю.М. |
14116 |
м. Львів |
СЗШ № 23 |
6 |
101 (28+33+40) |
|
|
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
24180 |
ФЛЯК А.М. |
14190 |
м. Стрий |
СЗШ № 11 |
4 |
108 (36+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
24181 |
ФЛЯК В.В. |
14741 |
м. Старий Самбір |
Великосільська ЗСШ |
6 |
87 (36+15+36) |
|
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
24182 |
ФЛЯК В.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
3 |
102 (36+36+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
24183 |
ФЛЯК В.М. |
14767 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 1 |
6 |
115 (40+33+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Мар’ян Ольга Казимирівна |
24184 |
ФЛЯК Д.Ю. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
24185 |
ФЛЯК І.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
7 |
79 (27+18+34) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
24186 |
ФЛЯК Л.М. |
14741 |
м. Старий Самбір |
Великосільська ЗСШ |
9 |
102 (30+34+38) |
|
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
24187 |
ФЛЯК М.В. |
14171 |
м. Самбір |
ПШ № 2 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
24188 |
ФЛЯК С.Я. |
14152 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 16 |
3 |
102 (30+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Юрків Андрій Степанович |
24189 |
ФЛЯК Т.М. |
14119 |
м. Львів |
СЗШ № 38 |
7 |
154 (60+48+46) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
24190 |
ФЛЯЧОК А.І. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
9 |
115 (48+30+37) |
|
С1 |
|
|
Біда Наталія Романівна |
24191 |
ФЛЯЧОК А.І. |
14140 |
м. Львів |
ШЕЛ |
7 |
104 (33+44+27) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
24192 |
ФЛЯЧОК В.Р. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
6 |
104 (46+36+22) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
24193 |
ФЛЯЧОК М.М. |
14741 |
м. Старий Самбір |
Великосільська ЗСШ |
11 |
75 (18+34+23) |
|
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
24194 |
ФОГТ Р.О. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
4 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
24195 |
ФОЄНКО А.С. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
4 |
76 (36+30+10) |
|
С1 |
|
|
Булас Надія Антонівна |
24196 |
ФОЇНА А.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
1 |
36 (24+0+12) |
|
С1 |
|
|
Біда Наталія Романівна |
24197 |
ФОЇНА В.Р. |
14531 |
м. Радехів |
Нововитківська ЗОШ |
7 |
123 (57+36+30) |
|
С1 |
|
|
Брановський Володимир Іванович |
24198 |
ФОЇНА Ю.Б. |
14531 |
м. Радехів |
Нововитківська ЗОШ |
10 |
145 (42+50+53) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
24199 |
ФОЙДЕР А.О. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
4 |
132 (42+48+42) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
24200 |
ФОЙДЕР І.О. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
1 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
24201 |
ФОК В.О. |
14032 |
м. Львів |
НВК "Гроно" |
2 |
64 (28+24+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
24202 |
ФОК З.А. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
6 |
103 (44+23+36) |
|
С1 |
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
24203 |
ФОК Л.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
24204 |
ФОК О. . |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
24205 |
ФОК С.А. |
14871 |
м. Стрий |
Олексицька ЗОШ |
1 |
6 (6+0+0) |
|
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
24206 |
ФОК С.І. |
14949 |
м. Яворів |
Гімназія ім. Маковея |
7 |
159 (60+48+51) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
24207 |
ФОЛИС Ю.О. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
6 |
126 (42+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
24208 |
ФОЛЮШ В.Т. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
11 |
152 (48+52+52) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
24209 |
ФОЛЮШ М.Т. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
7 |
141 (57+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
24210 |
ФОЛЮШ Н.В. |
14934 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 1 |
4 |
88 (24+42+22) |
|
|
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
24211 |
ФОМЕНКО В.Д. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
3 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
24212 |
ФОМЕНКО В.С. |
14198 |
м. Червоноград |
ЗШ № 2 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
24213 |
ФОМЕНКО Л.Д. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
24214 |
ФОМІН О.О. |
14030 |
м. Львів |
СЗШ № 77 |
5 |
106 (34+36+36) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
24215 |
ФОМІН О.С. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
4 |
94 (36+24+34) |
|
С1 |
|
С3 |
Шепіда Ольга Володимирівна |
24216 |
ФОМІНА С.М. |
14016 |
м. Львів |
Українська приватна гімназія, ЗСППШ "Альфа" |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Білий Микола Михайлович |
24217 |
ФОМІНА Х. . |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
2 |
62 (26+24+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
24218 |
ФОМІЧОВА А.А. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
5 |
64 (18+24+22) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
24219 |
ФОМКІНА К.С. |
14114 |
м. Львів |
СЗШ № 20 |
6 |
133 (52+33+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
24220 |
ФОРИСЬ А.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
10 |
44 (12+22+10) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
24221 |
ФОРІН Р.А. |
14190 |
м. Стрий |
СЗШ № 11 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
24222 |
ФОРКУЦА І.І. |
14187 |
м. Стрий |
СЗШ № 8 |
7 |
121 (48+36+37) |
|
С1 |
|
|
Пістун Надія Данилівна |
24223 |
ФОРМАНЧУК Р.Т. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
10 |
105 (48+26+31) |
|
С1 |
|
|
Біда Наталія Романівна |
24224 |
ФОРНАЛЬ О.І. |
14752 |
м. Старий Самбір |
Хирівська школа-інтернат |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
24225 |
ФОРНАЛЬ С.І. |
14752 |
м. Старий Самбір |
Хирівська школа-інтернат |
5 |
146 (44+54+48) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
24226 |
ФОРНЯ М.С. |
14077 |
м. Львів |
СЗШ № 84 |
9 |
77 (24+18+35) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
24227 |
ФОРОСТИНА Н.М. |
14284 |
м. Жидачів |
Гімназія |
3 |
94 (30+42+22) |
|
|
С2 |
|
Кардаш Богдан Степанович |
24228 |
ФОРОСТЯНИЙ Д.В. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
24229 |
ФОРТУНА Т.П. |
14075 |
м. Львів |
СЗШ № 96 |
7 |
141 (51+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
24230 |
ФОСТЯК М.А. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
24231 |
ФОСТЯК О.В. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
8 |
88 (36+24+28) |
|
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
24232 |
ФОСТЯК С.Р. |
14469 |
м. Пустомити |
Милятичівська ЗОШ |
7 |
73 (36+14+23) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
24233 |
ФОСТЯК Х.А. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
3 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
24234 |
ФОСТЯК Ю.А. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
3 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
24235 |
ФОТАКТІНОВ О.О. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
3 |
84 (18+36+30) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
24236 |
ФРАЗІК О.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
7 |
174 (60+54+60) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
24237 |
ФРАЙТ О.О. |
14023 |
м. Львів |
Гімназія "Євшан" |
6 |
112 (30+36+46) |
|
|
|
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
24238 |
ФРАНКЕВИЧ А.О. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
3 |
80 (24+36+20) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
24239 |
ФРАНКІВ А.Ю. |
14141 |
м. Львів |
ЦО "Політехнік-Еколенд" |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
24240 |
ФРАНКІВ Б.М. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
4 |
88 (24+48+16) |
|
|
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
24241 |
ФРАНКІВ В.В. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
8 |
123 (45+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Лободяк Леся Мар'янівна |
24242 |
ФРАНКІВ М.В. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
6 |
105 (42+15+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Лободяк Леся Мар'янівна |
24243 |
ФРАНКІВ М.М. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
3 |
98 (36+36+26) |
|
С1 |
С2 |
|
Булас Надія Антонівна |
24244 |
ФРАНКІВ О.В. |
14458 |
м. Пустомити |
Пасіки-Зубрицька ЗОШ |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
24245 |
ФРАНКІВВ Ю.Ю. |
14284 |
м. Жидачів |
Гімназія |
6 |
99 (28+35+36) |
|
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
24246 |
ФРАНКО В.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
6 |
79 (24+25+30) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
24247 |
ФРАНКОВИЧ О.Р. |
14014 |
м. Львів |
СЗШ № 87 |
6 |
62 (20+12+30) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
24248 |
ФРАНКОВСЬКИЙ О.Б. |
14076 |
м. Львів |
СЗШ № 86 |
2 |
72 (12+30+30) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
24249 |
ФРАНЦУЗ С.О. |
14179 |
м. Самбір |
Гімназія |
8 |
163 (51+54+58) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
24250 |
ФРАНЧУК В. |
14145 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 1 |
5 |
135 (42+39+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Юрків Андрій Степанович |
24251 |
ФРАНЧУК М.Р. |
14196 |
м. Трускавець |
СЗШ № 3 |
1 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Томашівська Наталія Валеріївна |
24252 |
ФРЕЇШИН А.Я. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
6 |
106 (46+18+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
24253 |
ФРЕЙ Р.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
4 |
90 (24+36+30) |
|
|
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
24254 |
ФРЕЙ Х.Х. |
14094 |
м. Львів |
СЗШ № 36 |
4 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
24255 |
ФРЕЙ Ю.Д. |
14185 |
м. Стрий |
СЗШ № 6 |
8 |
155 (57+58+40) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
24256 |
ФРЕЙДУН С.Р. |
14496 |
м. Пустомити |
Гамаліївська ЗОШ |
2 |
60 (18+18+24) |
|
|
|
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
24257 |
ФРИГЕЛА А.М. |
14618 |
м. Сколе |
Славська ЗОШ |
3 |
96 (30+36+30) |
|
|
С2 |
|
Багрич Галина Миколаївна |
24258 |
ФРИГЕЛА Р.Р. |
14187 |
м. Стрий |
СЗШ № 8 |
4 |
120 (30+48+42) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
24259 |
ФРИДРАК Х.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
8 |
116 (54+28+34) |
|
С1 |
|
|
Михаць Ігор Львович |
24260 |
ФРИЗ А.В. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
9 |
106 (48+20+38) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
24261 |
ФРИЗ В.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
24262 |
ФРИС А.І. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
1 |
54 (30+18+6) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
24263 |
ФРІДКІН Н.Д. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
24264 |
ФРІДКІН Р.Д. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
5 |
144 (42+60+42) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
24265 |
ФРІШТАК Р.В. |
14032 |
м. Львів |
НВК "Гроно" |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
24266 |
ФРОЛОВА Л.І. |
14723 |
м. Сокаль |
Жвирківська ЗШ |
2 |
88 (28+30+30) |
З |
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
24267 |
ФРОМЕЛЬ В.Р. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
2 |
72 (24+30+18) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
24268 |
ФРОМЕЛЬ Р.Р. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
9 |
133 (54+30+49) |
|
С1 |
|
С3 |
Біда Наталія Романівна |
24269 |
ФУГЛЕВИЧ С.Б. |
14045 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок "Дзвіночок" |
4 |
102 (36+36+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
24270 |
ФУКАНЧИК В. |
14491 |
м. Пустомити |
Ставчанська ЗОШ |
8 |
83 (33+24+26) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
24271 |
ФУЛЬМАС О.В. |
14119 |
м. Львів |
СЗШ № 38 |
1 |
78 (30+18+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
24272 |
ФУЛЬМЕС М.В. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
6 |
140 (50+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
24273 |
ФУЛЬМЕС С.Б. |
14906 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 3 |
8 |
124 (48+36+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
24274 |
ФУНДАК Ю. . |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
3 |
64 (18+18+28) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
24275 |
ФУРГАЛА В.О. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
9 |
135 (60+36+39) |
|
С1 |
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
24276 |
ФУРГАЛА Т.О. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
6 |
154 (46+54+54) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
24277 |
ФУРДА А.І. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
5 |
86 (24+30+32) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
24278 |
ФУРДА В.Б. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
10 |
99 (36+26+37) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
24279 |
ФУРДА Д.М. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
3 |
80 (30+36+14) |
|
|
С2 |
|
Булас Надія Антонівна |
24280 |
ФУРДА Н.І. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
5 |
76 (24+26+26) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
24281 |
ФУРДА С.Б. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
7 |
139 (42+54+43) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Булас Надія Антонівна |
24282 |
ФУРДАС Л.О. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
2 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
24283 |
ФУРДЗИН Є.Б. |
14614 |
м. Сколе |
Підгородецька ЗОШ |
3 |
102 (30+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
24284 |
ФУРДИГА А.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
8 |
126 (54+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Михаць Ігор Львович |
24285 |
ФУРДИН А.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
24286 |
ФУРІВ М.Т. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
24287 |
ФУРІВ Ю.М. |
14624 |
м. Сколе |
Волосянківська ЗОШ |
5 |
106 (34+36+36) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
24288 |
ФУРІВ Ю.Р. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
24289 |
ФУРІНЕЦЬ В.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
54 (24+24+6) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
24290 |
ФУРІНЕЦЬ В.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
6 |
92 (34+28+30) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
24291 |
ФУРІНЕЦЬ Д.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
7 |
106 (51+24+31) |
|
С1 |
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
24292 |
ФУРМАН О.О. |
14030 |
м. Львів |
СЗШ № 77 |
11 |
130 (48+34+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
24293 |
ФУРМАН Р.А. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
11 |
107 (42+32+33) |
|
С1 |
|
|
Шманько Андрій Петрович |
24294 |
ФУРМАН С.О. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
3 |
58 (12+30+16) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
24295 |
ФУРМАНЕВИЧ О.І. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
5 |
106 (24+34+48) |
|
|
|
С3 |
Біда Наталія Романівна |
24296 |
ФУРМАНОВА А.А. |
14027 |
м. Львів |
СЗШ № 68 |
4 |
108 (24+48+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
24297 |
ФУРМАНОВА Л.О. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
7 |
117 (54+42+21) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
24298 |
ФУРМАНСЬКИЙ А.О. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
24299 |
ФУРСИК Х.І. |
14059 |
м. Львів |
ССЗШ № 37 |
5 |
77 (18+23+36) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
24300 |
ФУРСОВА ХЛ. |
14835 |
м. Стрий |
Великодідушицька СЗШ |
7 |
120 (51+30+39) |
|
С1 |
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
24301 |
ФУРТ В.Ю. |
14187 |
м. Стрий |
СЗШ № 8 |
7 |
108 (36+30+42) |
|
|
|
С3 |
Пістун Надія Данилівна |
24302 |
ФУРТАК Н.О. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
24303 |
ФУРТАК Х.Є. |
14383 |
м. Жовква |
ЗОШ № 1 |
9 |
68 (18+22+28) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
24304 |
ФУРТЕС А.А. |
14094 |
м. Львів |
СЗШ № 36 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
24305 |
ФУРТЕС Б.Б. |
14094 |
м. Львів |
СЗШ № 36 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
24306 |
ФУТА Р.І. |
14283 |
м. Жидачів |
Гніздичівська СЗШ |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
24307 |
ФУТАЛА М.Р. |
14468 |
м. Пустомити |
Щирецька ЗОШ № 2 |
4 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
24308 |
ФУТЕЙ Є.В. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
24309 |
ФУТОРСЬ А.Л. |
14001 |
м. Львів |
ПНВЗ "ЗОШ святої Софії" |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
24310 |
ФУЦ В.А. |
14206 |
м. Червоноград |
НВК № 10 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
24311 |
ФУЦ М.М. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
24312 |
ФУЧИЛА С.Р. |
14466 |
м. Пустомити |
Містківська ЗОШ |
6 |
81 (36+27+18) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
24313 |
ХАБАЛЬ В.М. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
8 |
90 (39+32+19) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
24314 |
ХАБАЛЬ Н.Ю. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
2 |
82 (28+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
24315 |
ХАБАЛЬ О.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
7 |
126 (51+36+39) |
|
С1 |
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
24316 |
ХАБАЛЬ Р.Ю. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
4 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
24317 |
ХАБІНСЬКИЙ М.Н. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
8 |
120 (45+30+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Михаць Ігор Львович |
24318 |
ХАБЛО Д.І. |
14101 |
м. Львів |
СЗШ № 66 |
5 |
95 (44+27+24) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
24319 |
ХАБУРСЬКА С.М. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
5 |
118 (34+54+30) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
24320 |
ХАБЮК Д.Р. |
14182 |
м. Стрий |
СЗШ № 3 |
5 |
129 (48+45+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
24321 |
ХАВЕР Д.Б. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
24322 |
ХАВИК А.Ю. |
14075 |
м. Львів |
СЗШ № 96 |
5 |
83 (26+27+30) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
24323 |
ХАВРОНА В.А. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
8 |
141 (48+48+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
24324 |
ХАВРОНА К.Т. |
14012 |
м. Львів |
СЗШ № 34 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
24325 |
ХАЕК О. . |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
2 |
54 (30+18+6) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
24326 |
ХАЄВА М.С. |
14030 |
м. Львів |
СЗШ № 77 |
4 |
74 (18+30+26) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
24327 |
ХАЙ В.Ю. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
4 |
96 (36+30+30) |
|
С1 |
|
|
Личак Катерина Степанівна |
24328 |
ХАЙ М.Р. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
7 |
117 (42+36+39) |
|
С1 |
|
|
Шманько Андрій Петрович |
24329 |
ХАЙ Р.Р. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
5 |
142 (46+42+54) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
24330 |
ХАЙНУС М.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
5 |
144 (44+40+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
24331 |
ХАЙР А.С. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
8 |
144 (57+48+39) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
24332 |
ХАЙР Д.С. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
7 |
153 (60+54+39) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
24333 |
ХАЙРУЛЛІН Д. . |
14092 |
м. Львів |
СЗШ № 17 |
2 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
24334 |
ХАЙРУЛЛІН М. . |
14092 |
м. Львів |
СЗШ № 17 |
4 |
134 (42+48+44) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
24335 |
ХАКЄБОРД Ю.Г. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
5 |
119 (32+39+48) |
|
|
|
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
24336 |
ХАЛАВКА М.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
9 |
120 (54+32+34) |
|
С1 |
|
|
Михаць Ігор Львович |
24337 |
ХАЛАВКА О.Ю. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
7 |
129 (48+42+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Михаць Ігор Львович |
24338 |
ХАЛАВКА Р.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
11 |
105 (42+26+37) |
|
С1 |
|
|
Михаць Ігор Львович |
24339 |
ХАЛАНІЯ О.П. |
14402 |
м. Жовква |
Зарудцівська ЗОШ |
3 |
108 (36+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
24340 |
ХАЛІЛОВА К.С. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
24341 |
ХАЛО А.С. |
14203 |
м. Червоноград |
ЗШ № 7 |
4 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
24342 |
ХАЛУПА В.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
7 |
85 (33+18+34) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
24343 |
ХАЛУС Г.С. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
7 |
116 (48+36+32) |
|
С1 |
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
24344 |
ХАМАР І.О. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
9 |
156 (60+42+54) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
24345 |
ХАМАР Н.О. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
5 |
134 (38+54+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
24346 |
ХАМДАН М.М. |
14195 |
м. Трускавець |
НВК СЗШ № 2 гімназія |
8 |
162 (60+54+48) |
З |
|
|
|
Томашівська Наталія Валеріївна |
24347 |
ХАМЕЦЬ М.Р. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
8 |
109 (48+24+37) |
|
С1 |
|
|
Шманько Андрій Петрович |
24348 |
ХАМИК С.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
8 |
122 (57+26+39) |
|
С1 |
|
|
Шманько Андрій Петрович |
24349 |
ХАММЕЛЬ А. . |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
24350 |
ХАМУЛЯК В.В. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
6 |
74 (20+22+32) |
|
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
24351 |
ХАМУЛЯК М.І. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
10 |
134 (60+38+36) |
|
С1 |
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
24352 |
ХАМУЛЯК С.І. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
7 |
153 (60+48+45) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
24353 |
ХАМУРДА К.Р. |
14021 |
м. Львів |
СЗШ № 40 |
4 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
24354 |
ХАМХІЛЬ Д.Д. |
14139 |
м. Львів |
"Перспектива" |
4 |
96 (36+36+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
24355 |
ХАМЧИН В.П. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
1 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
24356 |
ХАНАС А.А. |
14076 |
м. Львів |
СЗШ № 86 |
5 |
101 (42+33+26) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
24357 |
ХАНАС А.М. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
9 |
159 (60+44+55) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
24358 |
ХАНАС В.П. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
9 |
106 (30+36+40) |
|
|
|
С3 |
Біда Наталія Романівна |
24359 |
ХАНАС В.П. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
9 |
74 (30+20+24) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
24360 |
ХАНАС Д.І. |
14488 |
м. Пустомити |
Сокільницька ЗОШ |
3 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
24361 |
ХАНАС Д.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
7 |
141 (45+54+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
24362 |
ХАНАС Н.П. |
14116 |
м. Львів |
СЗШ № 23 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
24363 |
ХАНАС О.А. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
7 |
62 (12+16+34) |
|
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
24364 |
ХАНАС С.А. |
14068 |
м. Львів |
ЗШ "Дивосвіт" |
5 |
86 (44+24+18) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
24365 |
ХАНАС С.Ю. |
14076 |
м. Львів |
СЗШ № 86 |
3 |
86 (30+36+20) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
24366 |
ХАНАС С.Ю. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
24367 |
ХАНАЩАК Д.Б. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
8 |
65 (36+16+13) |
|
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
24368 |
ХАНДОГА І.П. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
24369 |
ХАНЕНКО О.І. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
3 |
80 (30+30+20) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
24370 |
ХАНЕНКО Ю.В. |
14051 |
м. Львів |
СЗШ № 29 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
24371 |
ХАНИК А.Н. |
14120 |
м. Львів |
СЗШ № 41 |
1 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
24372 |
ХАНИК В.А. |
14016 |
м. Львів |
Українська приватна гімназія, ЗСППШ "Альфа" |
10 |
42 (12+16+14) |
|
|
|
|
Білий Микола Михайлович |
24373 |
ХАНИК М.Т. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
3 |
92 (36+36+20) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
24374 |
ХАНИК Н.Н. |
14499 |
м. Пустомити |
Підбірцівська ЗОШ |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
24375 |
ХАНОВ Ю.О. |
14045 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок "Дзвіночок" |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
24376 |
ХАР В.В. |
14864 |
м. Стрий |
Жулинська ЗШ |
7 |
141 (57+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Романова Лілія Володимирівна |
24377 |
ХАР М.В. |
14060 |
м. Львів |
СЗШ № 8 (молодша школа) |
4 |
114 (30+36+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Мазовіта Орися Петрівна |
24378 |
ХАР М.М. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
7 |
117 (45+30+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Воробець Надія Теодорівна |
24379 |
ХАР М.Я. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
9 |
126 (48+38+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Воробець Надія Теодорівна |
24380 |
ХАР С.А. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
4 |
74 (24+30+20) |
|
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
24381 |
ХАР Т.В. |
14864 |
м. Стрий |
Жулинська ЗШ |
5 |
143 (38+57+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Романова Лілія Володимирівна |
24382 |
ХАРАБАРА А.В. |
14486 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 1 |
8 |
109 (54+30+25) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
24383 |
ХАРАБОВСЬКА А.Ю. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
9 |
127 (48+36+43) |
|
С1 |
|
С3 |
Гарбіч Людмила Іванівна |
24384 |
ХАРАБУРА Л.М. |
14174 |
м. Самбір |
СШ № 4 |
4 |
120 (42+42+36) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
24385 |
ХАРАЇМ О. . |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
7 |
117 (51+36+30) |
|
С1 |
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
24386 |
ХАРАПНІКЕВИЧ О.Р. |
14141 |
м. Львів |
ЦО "Політехнік-Еколенд" |
3 |
86 (24+48+14) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
24387 |
ХАРАЧКО Н.П. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
9 |
92 (48+16+28) |
|
С1 |
|
|
Біда Наталія Романівна |
24388 |
ХАРАЧКО О.С. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
6 |
130 (40+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Біда Наталія Романівна |
24389 |
ХАРАЧКО О.С. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
10 |
138 (48+52+38) |
|
С1 |
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
24390 |
ХАРАЧКО Х.П. |
14115 |
м. Львів |
СЗШ № 22 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
24391 |
ХАРАШКЕВИЧ В.Д. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
24392 |
ХАРЕЧКО А.В. |
14369 |
м. Жовква |
Замківська ЗОШ |
6 |
68 (26+18+24) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
24393 |
ХАРЕЧКО М.В. |
14416 |
м. Жовква |
Старосільська ЗОШ |
8 |
153 (60+48+45) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
24394 |
ХАРЕЧКО О.М. |
14404 |
м. Жовква |
Кам’яногірська ЗОШ |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
24395 |
ХАРЕЧКО О.Т. |
14125 |
м. Львів |
СЗШ № 57 |
2 |
72 (24+24+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
24396 |
ХАРИК В.І. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
8 |
132 (54+30+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
24397 |
ХАРИК М.С. |
14165 |
м. Моршин |
НВК СЗШ ліцей |
4 |
96 (36+36+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Люсак Руслана Михайлівна |
24398 |
ХАРИК М.С. |
14165 |
м. Моршин |
НВК СЗШ ліцей |
4 |
96 (36+36+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Люсак Руслана Михайлівна |
24399 |
ХАРИНА О.А. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
24400 |
ХАРИТОН С.М. |
14621 |
м. Сколе |
Тохольківський НВК ЗОШ-ДНЗ |
4 |
88 (30+30+28) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
24401 |
ХАРИТОНОВ А.О. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
4 |
124 (36+42+46) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
24402 |
ХАРИТОНОВА А.Ю. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
4 |
118 (30+42+46) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
24403 |
ХАРИШ І.Б. |
14493 |
м. Пустомити |
Винничківський НВК |
3 |
114 (36+48+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
24404 |
ХАРИШ Р.В. |
14464 |
м. Пустомити |
Семенівська ЗОШ |
6 |
98 (42+14+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
24405 |
ХАРІВ В.В. |
14284 |
м. Жидачів |
Гімназія |
3 |
100 (30+42+28) |
|
|
С2 |
|
Кардаш Богдан Степанович |
24406 |
ХАРІВ Д.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
4 |
96 (24+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Михаць Ігор Львович |
24407 |
ХАРІВ Н.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
5 |
124 (46+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Михаць Ігор Львович |
24408 |
ХАРІВ Н.Р. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
6 |
100 (42+22+36) |
|
С1 |
|
|
Личак Катерина Степанівна |
24409 |
ХАРІВ О.Р. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
3 |
114 (42+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
24410 |
ХАРІВ С. |
14930 |
м. Яворів |
Молошковицька СЗШ |
6 |
50 (20+30+0) |
|
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
24411 |
ХАРІВ С.В. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
5 |
156 (54+48+54) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
24412 |
ХАРІВСЬКА Н.Р. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
1 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
24413 |
ХАРІВСЬКИЙ Б.М. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
5 |
114 (36+30+48) |
|
|
|
С3 |
Воробець Надія Теодорівна |
24414 |
ХАРІВСЬКИЙ Д.А. |
14101 |
м. Львів |
СЗШ № 66 |
3 |
114 (30+48+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
24415 |
ХАРІЙ А.Б. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
24416 |
ХАРІЙ В.Б. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
1 |
52 (10+18+24) |
|
|
|
С3 |
Булас Надія Антонівна |
24417 |
ХАРКЕВИЧ Н.Б. |
14208 |
м. Червоноград |
ЗШ № 12 |
3 |
106 (42+42+22) |
|
С1 |
С2 |
|
Перець Надія Михайлівна |
24418 |
ХАРКІВ Р.В. |
14544 |
м. Радехів |
Барилівська ЗОШ |
6 |
106 (30+28+48) |
|
|
|
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
24419 |
ХАРКІВ Т.В. |
14548 |
м. Радехів |
Куликівський НВК |
5 |
146 (44+54+48) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
24420 |
ХАРКО Б.І. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
6 |
119 (38+39+42) |
|
|
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
24421 |
ХАРКО Г.Б. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
8 |
138 (60+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Біда Наталія Романівна |
24422 |
ХАРКО М.М. |
14678 |
м. Сокаль |
Острівський НВК-ЗШ-дитячий садок |
5 |
78 (14+26+38) |
|
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
24423 |
ХАРКО М.О. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
9 |
61 (18+18+25) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
24424 |
ХАРКО Н.В. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
7 |
127 (45+48+34) |
|
С1 |
С2 |
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
24425 |
ХАРКО Т.В. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
4 |
114 (48+30+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
24426 |
ХАРКОВЕЦЬ А.В. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
3 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
24427 |
ХАРМАДЖИЄВА Д.І. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
9 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
24428 |
ХАРОВИЧ Л.І. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
7 |
124 (39+48+37) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
24429 |
ХАРХАЛІС А.А. |
14915 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ 1 ст. |
3 |
86 (30+36+20) |
|
|
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
24430 |
ХАРХАЛІС А.Д. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
24431 |
ХАРХАЛІС А.М. |
14937 |
м. Яворів |
Рогізненська СЗШ |
9 |
120 (48+26+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
24432 |
ХАРХАЛІСОА О.А. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
24433 |
ХАРХЕЛАУРІ М.О. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
6 |
148 (42+52+54) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
24434 |
ХАРЧЕНКО А.А. |
14184 |
м. Стрий |
СЗШ № 5 |
5 |
94 (38+20+36) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
24435 |
ХАРЧЕНКО А.М. |
14500 |
м. Пустомити |
Звенигородська ЗОШ |
6 |
108 (36+30+42) |
|
|
|
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
24436 |
ХАРЧЕНКО Д.А. |
14050 |
м. Львів |
СЗШ № 24 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
24437 |
ХАРЧЕНКО О.В. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
6 |
116 (44+36+36) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
24438 |
ХАРЧЕНКО Р.С. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
2 |
82 (28+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
24439 |
ХАРЧИШИН Н.Ю. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
3 |
68 (30+18+20) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
24440 |
ХАРЧУК А.В. |
14535 |
м. Радехів |
Миколаївський НВК |
4 |
84 (18+36+30) |
|
|
С2 |
|
Брановський Володимир Іванович |
24441 |
ХАРЧУК В.В. |
14704 |
м. Сокаль |
Перетіцька ЗШ |
11 |
109 (48+18+43) |
|
С1 |
|
С3 |
Кнейчук Наталія Володимирівна |
24442 |
ХАРЧУК Д.М. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
3 |
92 (24+42+26) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
24443 |
ХАРЧУК О.А. |
14197 |
м. Червоноград |
ЗШ № 1 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
24444 |
ХАРЧУК Ю.В. |
14704 |
м. Сокаль |
Перетіцька ЗШ |
6 |
146 (38+54+54) |
З |
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
24445 |
ХАРЬКОВСЬКА Л.О. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
8 |
108 (39+28+41) |
|
|
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
24446 |
ХАРЬО І.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
24447 |
ХАРЬО І.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
24448 |
ХАРЬО Р. . |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
8 |
135 (48+42+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
24449 |
ХАРЬО Р.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
82 (30+30+22) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
24450 |
ХАРЬО С.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
84 (24+36+24) |
|
|
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
24451 |
ХАС В.М. |
14210 |
м. Червоноград |
ЗШ № 14 |
7 |
119 (51+34+34) |
|
С1 |
|
|
Перець Надія Михайлівна |
24452 |
ХАС Н.І. |
14204 |
м. Червоноград |
СШ № 8 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
24453 |
ХАТЮШИН Ю.Ю. |
14093 |
м. Львів |
СЗШ № 31 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
24454 |
ХАУЛЯК А.П. |
14036 |
м. Львів |
СЗШ № 65 |
6 |
87 (26+21+40) |
|
|
|
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
24455 |
ХАХОВСЬКА Т.В. |
14302 |
м. Жидачів |
ЗОШ № 2 |
7 |
84 (27+26+31) |
|
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
24456 |
ХАХУЛА А.А. |
14723 |
м. Сокаль |
Жвирківська ЗШ |
6 |
111 (42+33+36) |
|
С1 |
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
24457 |
ХАХУЛА А.С. |
14472 |
м. Пустомити |
Верхньобілківська ЗОШ |
5 |
129 (36+45+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
24458 |
ХАХУЛА Г.А. |
14504 |
м. Пустомити |
Басівська ЗОШ |
2 |
74 (26+30+18) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
24459 |
ХАХУЛА Ю.О. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
5 |
116 (50+30+36) |
|
С1 |
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
24460 |
ХАХУЛЯК М.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
7 |
126 (54+24+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
24461 |
ХАЦИНСЬКИЙ К.Ю. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
5 |
172 (58+60+54) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
24462 |
ХАЦИНСЬКИЙ М.Ю. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
3 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
24463 |
ХАЦКО М.С. |
14142 |
м. Львів |
Львівський технологічний ліцей |
8 |
158 (60+44+54) |
З |
|
|
|
Вольська Світлана Станіславівна |
24464 |
ХАЦЬОР В.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
24465 |
ХАШІВСЬКА Л.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
60 (30+24+6) |
|
С1 |
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
24466 |
ХАЩЕВСЬКА С.І. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
4 |
108 (36+48+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
24467 |
ХАЩІВСЬКА Ю.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
106 (30+42+34) |
|
|
С2 |
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
24468 |
ХВАЛІБОТА Ю.Б. |
14669 |
м. Сокаль |
Сілецька ЗШ |
2 |
72 (30+24+18) |
З |
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
24469 |
ХВОРОСТОВСЬКА С.А. |
14074 |
м. Львів |
ЛСШ № 69 |
1 |
18 (6+12+0) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
24470 |
ХЕВПА О.О. |
14195 |
м. Трускавець |
НВК СЗШ № 2 гімназія |
3 |
92 (36+36+20) |
|
С1 |
С2 |
|
Томашівська Наталія Валеріївна |
24471 |
ХЕЛЕМСЬКА Н.О. |
14016 |
м. Львів |
Українська приватна гімназія, ЗСППШ "Альфа" |
8 |
118 (33+52+33) |
|
|
С2 |
|
Білий Микола Михайлович |
24472 |
ХЕНДОГА Т.В. |
14612 |
м. Сколе |
Корчинська ЗОШ |
7 |
83 (21+36+26) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
24473 |
ХИЖА Д.П. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
5 |
58 (16+24+18) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
24474 |
ХИЖИЙ А.І. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
9 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
24475 |
ХИЖИЙ О.Н. |
14108 |
м. Львів |
"Малюк" |
2 |
62 (20+24+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
24476 |
ХИЖИНСЬКА Ю.Р. |
14665 |
м. Сокаль |
Великомостівський ЗШ-НВК-ліцей |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
24477 |
ХИЖКО Ю.Ю. |
14469 |
м. Пустомити |
Милятичівська ЗОШ |
3 |
64 (12+36+16) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
24478 |
ХИЛА В.В. |
14186 |
м. Стрий |
СЗШ № 7 |
3 |
64 (24+24+16) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
24479 |
ХИЛИНСЬКА Т.А. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
3 |
108 (30+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
24480 |
ХИЛИНСЬКА Я.О. |
14753 |
м. Старий Самбір |
Торчиновицька ЗСШ |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
24481 |
ХИМА М |
14073 |
м. Львів |
ЗШ "Первоцвіт" |
3 |
86 (24+42+20) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
24482 |
ХИМА С.М. |
14030 |
м. Львів |
СЗШ № 77 |
6 |
104 (38+30+36) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
24483 |
ХИМЕНЕЦЬ В.В. |
14709 |
м. Сокаль |
Телязька ЗШ |
4 |
98 (42+36+20) |
|
С1 |
С2 |
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
24484 |
ХИМИН В.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
4 |
60 (18+24+18) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
24485 |
ХИМИНЕЦЬ М.Л. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
8 |
145 (57+54+34) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
24486 |
ХИМИЦЯ І.Л. |
14383 |
м. Жовква |
ЗОШ № 1 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
24487 |
ХИМИЧ В.М. |
14718 |
м. Сокаль |
НВК ЗШ № 2 ліцей |
2 |
80 (26+30+24) |
З |
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
24488 |
ХИМИЧ К.В. |
14030 |
м. Львів |
СЗШ № 77 |
4 |
102 (30+42+30) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
24489 |
ХИМИЧ О.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
8 |
135 (54+42+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Михаць Ігор Львович |
24490 |
ХИМЧУК М. . |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
24491 |
ХИТРЕЙКО Н.А. |
14402 |
м. Жовква |
Зарудцівська ЗОШ |
4 |
114 (42+36+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
24492 |
ХИТРЕНЬ О.С. |
14477 |
м. Пустомити |
Ланівська ЗОШ |
7 |
165 (57+60+48) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
24493 |
ХИТРЕНЬ С.С. |
14477 |
м. Пустомити |
Ланівська ЗОШ |
6 |
56 (38+18+0) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
24494 |
ХИТРЕНЬ С.С. |
14477 |
м. Пустомити |
Ланівська ЗОШ |
2 |
72 (24+30+18) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
24495 |
ХИТРЕНЬ Х.Т. |
14460 |
м. Пустомити |
Зимноводівська ЗОШ № 1 |
5 |
115 (44+23+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
24496 |
ХИТРИК Б.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
4 |
100 (30+48+22) |
|
|
С2 |
|
Булас Надія Антонівна |
24497 |
ХИТРОВА А.О. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
3 |
94 (30+36+28) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
24498 |
ХИТРЯК М.М. |
14205 |
м. Червоноград |
ЗШ № 9 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
24499 |
ХИТЬ О.О. |
14767 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 1 |
7 |
119 (42+44+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
24500 |
ХІБЛІН О.В. |
14075 |
м. Львів |
СЗШ № 96 |
6 |
132 (36+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
24501 |
ХІЛЬКО Д.В. |
14183 |
м. Стрий |
СЗШ № 4 |
2 |
74 (26+24+24) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
24502 |
ХІЛЯРСЬКИЙ О.В. |
14461 |
м. Пустомити |
Зимноводівська ЗОШ № 2 |
3 |
108 (30+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
24503 |
ХІМІОН І.А. |
14093 |
м. Львів |
СЗШ № 31 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
24504 |
ХІМІЧ А.Р. |
14021 |
м. Львів |
СЗШ № 40 |
3 |
114 (30+36+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
24505 |
ХІМІЧ Н.О. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
7 |
90 (30+36+24) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
24506 |
ХІМКА А.Я. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
24507 |
ХІМКА В.М. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
6 |
86 (30+36+20) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
24508 |
ХІМКА М.П. |
14459 |
м. Пустомити |
Пікуловицький НВК |
5 |
116 (32+36+48) |
|
|
|
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
24509 |
ХІМКА М.П. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
7 |
40 (27+2+11) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
24510 |
ХІМКА М.Я. |
14499 |
м. Пустомити |
Підбірцівська ЗОШ |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
24511 |
ХІМКА Н.І. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
5 |
127 (46+39+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Біда Наталія Романівна |
24512 |
ХІМКО А.І. |
14554 |
м. Радехів |
Поздимирський НВК |
5 |
89 (24+29+36) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
24513 |
ХІМКО А.Р. |
14554 |
м. Радехів |
Поздимирський НВК |
7 |
83 (30+22+31) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
24514 |
ХІМКО Н.І. |
14554 |
м. Радехів |
Поздимирський НВК |
8 |
99 (36+36+27) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
24515 |
ХІМЧАК С.В. |
14938 |
м. Яворів |
Салашівська СЗШ |
3 |
112 (42+42+28) |
|
С1 |
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
24516 |
ХІМЯК В.Є. |
14906 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 3 |
4 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
24517 |
ХІМЯК В.Я. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
5 |
160 (52+54+54) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
24518 |
ХІМЯК С.В. |
14073 |
м. Львів |
ЗШ "Первоцвіт" |
2 |
64 (22+24+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
24519 |
ХІМЯК Т.І. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
6 |
112 (40+36+36) |
|
С1 |
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
24520 |
ХІМЯК Ю.М. |
14906 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 3 |
7 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
24521 |
ХІТЬ Ю.В. |
14021 |
м. Львів |
СЗШ № 40 |
3 |
88 (30+36+22) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
24522 |
ХЇРМАНЮК О.І. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
3 |
132 (48+42+42) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
24523 |
ХЛЄБНІКОВА А.В. |
14016 |
м. Львів |
Українська приватна гімназія, ЗСППШ "Альфа" |
3 |
108 (30+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Білий Микола Михайлович |
24524 |
ХЛІБИК С.В. |
14172 |
м. Самбір |
СШ № 1 |
9 |
150 (48+48+54) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
24525 |
ХЛІБКЕВИЧ В.І. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
2 |
72 (30+18+24) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
24526 |
ХЛІВНЮК Б.О. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
5 |
67 (20+21+26) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
24527 |
ХЛОНЬ В.О. |
14152 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 16 |
5 |
147 (54+39+54) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
24528 |
ХЛОПАСЬ Л.В. |
14119 |
м. Львів |
СЗШ № 38 |
3 |
84 (30+24+30) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
24529 |
ХЛОПЕЦЬКИЙ Д.О. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
3 |
106 (30+48+28) |
|
|
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
24530 |
ХЛОПИК Д.В. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
24531 |
ХЛОПИК М.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
4 |
86 (36+36+14) |
|
С1 |
С2 |
|
Михаць Ігор Львович |
24532 |
ХЛОПІЦЬКА В.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
24533 |
ХЛОПІЦЬКА Я.В. |
14470 |
м. Пустомити |
Лапаївська ЗОШ |
7 |
117 (48+24+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
24534 |
ХЛЯН Б.В. |
14906 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 3 |
8 |
130 (54+36+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
24535 |
ХЛЯН З.В. |
14906 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 3 |
10 |
132 (48+32+52) |
|
С1 |
|
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
24536 |
ХЛЯН Л.Ю. |
14200 |
м. Червоноград |
ЗШ № 4 |
4 |
98 (24+36+38) |
|
|
С2 |
С3 |
Перець Надія Михайлівна |
24537 |
ХЛЯН М.Я. |
14915 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ 1 ст. |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
24538 |
ХЛЯН С.І. |
14915 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ 1 ст. |
2 |
64 (28+24+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
24539 |
ХМАРСЬКИЙ А.О. |
14016 |
м. Львів |
Українська приватна гімназія, ЗСППШ "Альфа" |
7 |
131 (42+38+51) |
|
С1 |
|
С3 |
Білий Микола Михайлович |
24540 |
ХМЕЛИНСЬКИЙ О.А. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
2 |
72 (30+30+12) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
24541 |
ХМЕЛЬ А.Р. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
9 |
149 (60+40+49) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
24542 |
ХМЕЛЬ М.Р. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
3 |
42 (24+6+12) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
24543 |
ХМЕЛЬНИЦЬКА Х.С. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
4 |
126 (36+42+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
24544 |
ХМЕЛЬНЮК Ю.Е. |
14366 |
м. Жовква |
Глинський НВК |
9 |
111 (48+26+37) |
|
С1 |
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
24545 |
ХМЕЛЬОВСЬКИЙ А.М. |
14093 |
м. Львів |
СЗШ № 31 |
3 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
24546 |
ХМЕЛЬОВСЬКОГО М.М. |
14093 |
м. Львів |
СЗШ № 31 |
6 |
75 (20+31+24) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
24547 |
ХМЕЛЮК У.А. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
2 |
52 (22+18+12) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
24548 |
ХМЕЛЯРЧУК Ю. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
5 |
55 (14+15+26) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
24549 |
ХМИЗ В.А. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
2 |
88 (28+30+30) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
24550 |
ХМИЛЬОВСЬКА Д.І. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
7 |
150 (57+54+39) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
24551 |
ХМІЛЬ А.А. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
4 |
96 (18+36+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
24552 |
ХМІЛЬ В.А. |
14370 |
м. Жовква |
Зашківська ЗОШ |
5 |
82 (28+24+30) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
24553 |
ХМІЛЬ В.М. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
24554 |
ХМІЛЬ Д.А. |
14543 |
м. Радехів |
Бабичівська ЗОШ |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
24555 |
ХМІЛЬ М.В. |
14210 |
м. Червоноград |
ЗШ № 14 |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
24556 |
ХМІЛЬ М.М. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
10 |
124 (36+40+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
24557 |
ХМІЛЬ О.Б. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
8 |
37 (6+14+17) |
|
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
24558 |
ХМІЛЬ О.І. |
14491 |
м. Пустомити |
Ставчанська ЗОШ |
7 |
132 (48+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
24559 |
ХМІЛЬ О.І. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
7 |
124 (48+30+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
24560 |
ХМІЛЬ Р.А. |
14073 |
м. Львів |
ЗШ "Первоцвіт" |
2 |
56 (20+24+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
24561 |
ХМІЛЬ Р.І. |
14098 |
м. Львів |
СЗШ № 50 |
8 |
107 (33+48+26) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
24562 |
ХМІЛЬ С.С. |
14388 |
м. Жовква |
Рава-Руська ЗОШ № 1 |
7 |
85 (21+24+40) |
|
|
|
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
24563 |
ХМІЛЬ Ю.А. |
14287 |
м. Жидачів |
Ходорівська СЗШ № 3 |
9 |
137 (42+52+43) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
24564 |
ХМІЛЬ Ю.Я. |
14197 |
м. Червоноград |
ЗШ № 1 |
9 |
109 (42+34+33) |
|
С1 |
|
|
Перець Надія Михайлівна |
24565 |
ХМІЛЬОВСЬКА Х.Р. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
9 |
78 (18+32+28) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
24566 |
ХМІЛЬОВСЬКИЙ Р.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
3 |
80 (24+36+20) |
|
|
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
24567 |
ХМІЛЯР В.В. |
14117 |
м. Львів |
СЗШ № 30 |
6 |
119 (38+45+36) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
24568 |
ХМІЛЯР О.А. |
14044 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок " Провесінь" |
6 |
132 (42+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
24569 |
ХМУРА В.А. |
14479 |
м. Пустомити |
Щирецька ЗОШ № 1 |
6 |
119 (38+33+48) |
|
|
|
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
24570 |
ХМУРА Д.В. |
14050 |
м. Львів |
СЗШ № 24 |
5 |
128 (44+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
24571 |
ХО І.Р. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
24572 |
ХОБОТНЯ Є.Д. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
4 |
78 (24+42+12) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
24573 |
ХОВАНЕЦЬ Б.П. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
24574 |
ХОВАНЕЦЬ Р.П. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
4 |
90 (30+42+18) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
24575 |
ХОВРЯК І. . |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
9 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
24576 |
ХОДАНЬ А.І. |
14120 |
м. Львів |
СЗШ № 41 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
24577 |
ХОДАРЄВ Я.В. |
14207 |
м. Червоноград |
ЗШ № 11 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
24578 |
ХОДЗЬКО О.Х. |
14026 |
м. Львів |
СЗШ № 67 |
3 |
92 (36+30+26) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
24579 |
ХОДНОВСЬКА Д.І. |
14189 |
м. Стрий |
СЗШ № 10 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
24580 |
ХОДНОВСЬКА І.О. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
3 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
24581 |
ХОДОВИЦЬКА Х.В. |
14165 |
м. Моршин |
НВК СЗШ ліцей |
2 |
70 (28+30+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Люсак Руслана Михайлівна |
24582 |
ХОДОВИЦЬКА Х.В. |
14165 |
м. Моршин |
НВК СЗШ ліцей |
2 |
70 (28+30+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Люсак Руслана Михайлівна |
24583 |
ХОДОВИЦЬКА Ю.Р. |
14182 |
м. Стрий |
СЗШ № 3 |
6 |
108 (42+42+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
24584 |
ХОДОВІЦЬКИЙ О.Р. |
14868 |
м. Стрий |
М. Дідушицька ЗОШ |
4 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
24585 |
ХОДОНОВИЧ Ю. . |
14915 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ 1 ст. |
3 |
94 (30+30+34) |
|
|
|
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
24586 |
ХОДОРІВСЬКА А.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
6 |
122 (46+42+34) |
|
С1 |
С2 |
|
Михаць Ігор Львович |
24587 |
ХОДОРІВСЬКИЙ Н.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
7 |
132 (54+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Михаць Ігор Львович |
24588 |
ХОДОСЕВИЧ С.Д. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
3 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
24589 |
ХОІНА Ю.О. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
3 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
24590 |
ХОЛКОВСЬКИЙ Р. |
14002 |
м. Львів |
НВК "ЗОШ-гімназія "Галицька" |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
24591 |
ХОЛОДНИЦЬКИЙ Б.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
5 |
99 (30+27+42) |
|
|
|
С3 |
Біда Наталія Романівна |
24592 |
ХОЛОНІВСЬКА В.З. |
14543 |
м. Радехів |
Бабичівська ЗОШ |
5 |
89 (18+29+42) |
|
|
|
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
24593 |
ХОЛОШНЕЦЬКИЙ А.П. |
14183 |
м. Стрий |
СЗШ № 4 |
8 |
90 (36+24+30) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
24594 |
ХОЛЯВА Д.В. |
14413 |
м. Жовква |
Річківська ЗОШ |
5 |
102 (36+30+36) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
24595 |
ХОЛЯВА М.А. |
14413 |
м. Жовква |
Річківська ЗОШ |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
24596 |
ХОЛЯВКА А.Р. |
14117 |
м. Львів |
СЗШ № 30 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
24597 |
ХОЛЯВКА В.О. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
5 |
124 (42+28+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Лободяк Леся Мар'янівна |
24598 |
ХОЛЯВКА З.Т. |
14461 |
м. Пустомити |
Зимноводівська ЗОШ № 2 |
11 |
87 (42+24+21) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
24599 |
ХОЛЯВКА Л.О. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
6 |
124 (42+28+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Лободяк Леся Мар'янівна |
24600 |
ХОЛЯВКА М.В. |
14016 |
м. Львів |
Українська приватна гімназія, ЗСППШ "Альфа" |
1 |
46 (28+6+12) |
|
С1 |
|
|
Білий Микола Михайлович |
24601 |
ХОЛЯВКА Н.В. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
3 |
52 (18+24+10) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
24602 |
ХОЛЯВКА О.М. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
6 |
150 (42+54+54) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
24603 |
ХОМА А.А. |
14101 |
м. Львів |
СЗШ № 66 |
3 |
68 (24+18+26) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
24604 |
ХОМА А.В. |
14054 |
м. Львів |
СЗШ № 21 |
4 |
126 (36+42+48) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
24605 |
ХОМА А.М. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
10 |
143 (54+40+49) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
24606 |
ХОМА А.О. |
14115 |
м. Львів |
СЗШ № 22 |
4 |
126 (36+48+42) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
24607 |
ХОМА Б.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
6 |
112 (34+42+36) |
|
|
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
24608 |
ХОМА В.В. |
14152 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 16 |
4 |
132 (48+36+48) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
24609 |
ХОМА В.Р. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
6 |
122 (40+40+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Панченко Наталія Сергіївна |
24610 |
ХОМА Д |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
5 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
24611 |
ХОМА Д.І. |
14140 |
м. Львів |
ШЕЛ |
5 |
105 (36+39+30) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
24612 |
ХОМА К.Т. |
14059 |
м. Львів |
ССЗШ № 37 |
6 |
93 (30+27+36) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
24613 |
ХОМА Л.Р. |
14380 |
м. Жовква |
Староскварявська ЗОШ |
6 |
120 (48+36+36) |
|
С1 |
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
24614 |
ХОМА М.І. |
14208 |
м. Червоноград |
ЗШ № 12 |
2 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
24615 |
ХОМА М.І. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
3 |
52 (18+18+16) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
24616 |
ХОМА Н.В. |
14701 |
м. Сокаль |
Забузька ЗШ |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
24617 |
ХОМА Н.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
7 |
129 (48+42+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
24618 |
ХОМА О.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
24619 |
ХОМА О.В. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
5 |
82 (38+26+18) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
24620 |
ХОМА О.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
4 |
90 (24+36+30) |
|
|
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
24621 |
ХОМА О.Е. |
14073 |
м. Львів |
ЗШ "Первоцвіт" |
4 |
92 (24+42+26) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
24622 |
ХОМА О.Л. |
14385 |
м. Жовква |
ЗОШ № 3 |
8 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
24623 |
ХОМА Р.І. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
24624 |
ХОМА С.О. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
9 |
142 (54+40+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Панченко Наталія Сергіївна |
24625 |
ХОМА С.О. |
14115 |
м. Львів |
СЗШ № 22 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
24626 |
ХОМА С.Р. |
14380 |
м. Жовква |
Староскварявська ЗОШ |
4 |
126 (42+48+36) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
24627 |
ХОМА Т.В. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
7 |
156 (54+48+54) |
З |
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
24628 |
ХОМА Т.В. |
14525 |
м. Радехів |
ЗОШ № 1 |
5 |
132 (36+60+36) |
|
|
С2 |
|
Брановський Володимир Іванович |
24629 |
ХОМА Т.П. |
14014 |
м. Львів |
СЗШ № 87 |
9 |
104 (48+22+34) |
|
С1 |
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
24630 |
ХОМА Ю.В. |
14147 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 4 |
2 |
54 (6+30+18) |
|
|
С2 |
|
Юрків Андрій Степанович |
24631 |
ХОМА Ю.В. |
14166 |
м. Новий Розділ |
НВК "Лідер" |
3 |
68 (12+36+20) |
|
|
С2 |
|
Верес Галина Мирославівна |
24632 |
ХОМА Я.І. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
2 |
56 (20+18+18) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
24633 |
ХОМАНЕЦЬ В.С. |
14934 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 1 |
3 |
68 (24+18+26) |
|
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
24634 |
ХОМАНСЬКИЙ М.А. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
6 |
111 (36+39+36) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
24635 |
ХОМАО О.Т. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
6 |
105 (38+37+30) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
24636 |
ХОМЕН Р.М. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
10 |
162 (54+50+58) |
З |
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
24637 |
ХОМЕНКО А.В. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
2 |
66 (30+24+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
24638 |
ХОМЕНКО Ю.В. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
10 |
145 (54+42+49) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
24639 |
ХОМЕЧКО Д.Ю. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
1 |
72 (30+24+18) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
24640 |
ХОМИК А.А. |
14701 |
м. Сокаль |
Забузька ЗШ |
2 |
86 (26+30+30) |
З |
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
24641 |
ХОМИК А.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
24642 |
ХОМИК Г.Р. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
3 |
90 (18+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
24643 |
ХОМИК І.С. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
96 (24+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
24644 |
ХОМИК Л.Р. |
14171 |
м. Самбір |
ПШ № 2 |
3 |
88 (30+30+28) |
|
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
24645 |
ХОМИК Н.В. |
14122 |
м. Львів |
СЗШ № 44 |
9 |
123 (48+32+43) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
24646 |
ХОМИК Р.В. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
24647 |
ХОМИН А.В. |
14629 |
м. Сколе |
Камянська ЗОШ |
7 |
84 (33+18+33) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
24648 |
ХОМИН А.В. |
14834 |
м. Стрий |
Братківський НВК |
8 |
121 (45+42+34) |
|
С1 |
С2 |
|
Романова Лілія Володимирівна |
24649 |
ХОМИН А.Т. |
14834 |
м. Стрий |
Братківський НВК |
9 |
95 (48+10+37) |
|
С1 |
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
24650 |
ХОМИН Б.П. |
14834 |
м. Стрий |
Братківський НВК |
9 |
71 (36+28+7) |
|
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
24651 |
ХОМИН Б.Р. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
24652 |
ХОМИН В.А. |
14031 |
м. Львів |
ЛУГГ |
6 |
94 (46+30+18) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
24653 |
ХОМИН В.А. |
14365 |
м. Жовква |
Гійченська ЗОШ |
7 |
150 (60+36+54) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
24654 |
ХОМИН В.Б. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
7 |
135 (48+44+43) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Воробець Надія Теодорівна |
24655 |
ХОМИН В.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
6 |
128 (44+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Михаць Ігор Львович |
24656 |
ХОМИН Д. . |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
8 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
24657 |
ХОМИН Д.Б. |
14183 |
м. Стрий |
СЗШ № 4 |
2 |
52 (16+24+12) |
|
|
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
24658 |
ХОМИН Д.І. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
6 |
116 (50+36+30) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
24659 |
ХОМИН Є.С. |
14204 |
м. Червоноград |
СШ № 8 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
24660 |
ХОМИН І.В. |
14834 |
м. Стрий |
Братківський НВК |
7 |
109 (30+36+43) |
|
|
|
С3 |
Романова Лілія Володимирівна |
24661 |
ХОМИН І.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
7 |
142 (60+48+34) |
|
С1 |
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
24662 |
ХОМИН М.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
9 |
142 (60+42+40) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
24663 |
ХОМИН Н.М. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
3 |
6 (6+0+0) |
|
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
24664 |
ХОМИН Н.М. |
14153 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 17 |
8 |
143 (57+60+26) |
|
С1 |
С2 |
|
Юрків Андрій Степанович |
24665 |
ХОМИН О.І. |
14192 |
м. Стрий |
Гімназія |
2 |
42 (18+12+12) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
24666 |
ХОМИН О.Л. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
3 |
44 (12+18+14) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
24667 |
ХОМИН О.П. |
14463 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 2 |
9 |
148 (54+40+54) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
24668 |
ХОМИН О.Я. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
11 |
152 (48+52+52) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
24669 |
ХОМИН П.Л. |
14678 |
м. Сокаль |
Острівський НВК-ЗШ-дитячий садок |
4 |
68 (30+30+8) |
|
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
24670 |
ХОМИН Р.І. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
2 |
82 (28+24+30) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
24671 |
ХОМИН Р.І. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
3 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
24672 |
ХОМИН С.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
1 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
24673 |
ХОМИН С.Р. |
14611 |
м. Сколе |
НВК СЗШ ліцей с. Козьова |
4 |
120 (42+42+36) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
24674 |
ХОМИН Т.П. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
24675 |
ХОМИН Т.С. |
14364 |
м. Жовква |
Волицька ЗОШ |
10 |
146 (60+50+36) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
24676 |
ХОМИН Ю.М. |
14332 |
м. Жидачів |
Зарічанська ЗОШ |
4 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
24677 |
ХОМИН Ю.О. |
14051 |
м. Львів |
СЗШ № 29 |
1 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
24678 |
ХОМИН Ю.Р. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
24679 |
ХОМИЦЬКА Р.М. |
14476 |
м. Пустомити |
Солонківська ЗОШ |
8 |
135 (57+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
24680 |
ХОМИЧ А.П. |
14047 |
м. Львів |
СЗШ № 6 |
3 |
102 (36+36+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
24681 |
ХОМИЧ В.Б. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
24682 |
ХОМИЧ М.В. |
14528 |
м. Радехів |
Лоптинська ЗОШ |
7 |
135 (39+54+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
24683 |
ХОМИЧ Т.О. |
14767 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 1 |
6 |
128 (38+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Мар’ян Ольга Казимирівна |
24684 |
ХОМИШИН Д.М. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
3 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
24685 |
ХОМИШИН Н.Ю. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
6 |
118 (42+28+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Лободяк Леся Мар'янівна |
24686 |
ХОМИШИН С.В. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
5 |
150 (42+60+48) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
24687 |
ХОМИШИН Т.С. |
14042 |
м. Львів |
СЗШ № 42 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
24688 |
ХОМИШИН Х.І. |
14058 |
м. Львів |
СЗШ № 47 |
8 |
26 (6+12+8) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
24689 |
ХОМІВ Т.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
2 |
68 (26+18+24) |
|
С1 |
|
С3 |
Булас Надія Антонівна |
24690 |
ХОМІК Р.С. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
9 |
172 (60+60+52) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
24691 |
ХОМІЦЬ Д.С. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
7 |
97 (48+34+15) |
|
С1 |
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
24692 |
ХОМІЦЬКА Є.І. |
14186 |
м. Стрий |
СЗШ № 7 |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
24693 |
ХОМІЦЬКА Я.В. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
2 |
76 (22+30+24) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
24694 |
ХОМІЦЬКИЙ А.Р. |
14197 |
м. Червоноград |
ЗШ № 1 |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
24695 |
ХОМІЦЬКИЙ Д.А. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
24696 |
ХОМІЦЬКИЙ І.В. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
4 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
24697 |
ХОМІЧАК Т.Г. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
7 |
97 (27+30+40) |
|
|
|
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
24698 |
ХОМІЩАК Ю.Д. |
14147 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 4 |
4 |
114 (30+48+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Юрків Андрій Степанович |
24699 |
ХОМЛЯК О.П. |
14529 |
м. Радехів |
Березівська ЗОШ |
10 |
72 (36+26+10) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
24700 |
ХОМЛЯК П.П. |
14545 |
м. Радехів |
Грицевільська ЗОШ |
6 |
130 (40+54+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Брановський Володимир Іванович |
24701 |
ХОМЛЯК С. . |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
4 |
108 (36+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
24702 |
ХОМОНЧАК В.В. |
14756 |
м. Старий Самбір |
Страшевицька ЗСШ |
5 |
107 (38+27+42) |
|
|
|
С3 |
Мар’ян Ольга Казимирівна |
24703 |
ХОМУТ В.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
5 |
114 (32+40+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
24704 |
ХОМУТ Т.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
3 |
96 (30+30+36) |
|
|
|
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
24705 |
ХОМУТНИК В.П. |
14388 |
м. Жовква |
Рава-Руська ЗОШ № 1 |
4 |
136 (42+48+46) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
24706 |
ХОМЦОВА К.С. |
14077 |
м. Львів |
СЗШ № 84 |
9 |
92 (30+22+40) |
|
|
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
24707 |
ХОМЯК Б.В. |
14305 |
м. Жидачів |
Володимирцівська ЗОШ |
8 |
141 (60+36+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
24708 |
ХОМ'ЯК В.Р. |
14030 |
м. Львів |
СЗШ № 77 |
5 |
112 (40+36+36) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
24709 |
ХОМЯК В.Ю. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
24710 |
ХОМЯК З.В. |
14560 |
м. Радехів |
Щуровицька ЗОШ |
9 |
63 (6+18+39) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
24711 |
ХОМЯК І.В. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
7 |
138 (48+54+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
24712 |
ХОМЯК К.О. |
14172 |
м. Самбір |
СШ № 1 |
7 |
35 (12+12+11) |
|
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
24713 |
ХОМЯК Л.О. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
10 |
70 (18+30+22) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
24714 |
ХОМЯК М.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
3 |
96 (30+30+36) |
|
|
|
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
24715 |
ХОМЯК М.І. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
7 |
156 (60+48+48) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
24716 |
ХОМЯК М.О. |
14382 |
м. Жовква |
Дублянська ЗОШ |
3 |
84 (36+36+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
24717 |
ХОМЯК М.Р. |
14479 |
м. Пустомити |
Щирецька ЗОШ № 1 |
7 |
114 (39+30+45) |
|
|
|
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
24718 |
ХОМЯК М.Ю. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
5 |
92 (30+36+26) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
24719 |
ХОМЯК М.Я. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
8 |
112 (42+30+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
24720 |
ХОМЯК Н.С. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
3 |
96 (24+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Гарбіч Людмила Іванівна |
24721 |
ХОМЯК Н.Ю. |
14007 |
м. Львів |
СЗШ № 4 |
4 |
80 (24+30+26) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
24722 |
ХОМЯК О.А. |
14016 |
м. Львів |
Українська приватна гімназія, ЗСППШ "Альфа" |
4 |
90 (24+30+36) |
|
|
|
С3 |
Білий Микола Михайлович |
24723 |
ХОМЯК О.Б. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
24724 |
ХОМЯК О.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
5 |
99 (36+33+30) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
24725 |
ХОМЯК О.С. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
2 |
66 (30+24+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
24726 |
ХОМЯК Х.А. |
14097 |
м. Львів |
СЗШ № 48 |
4 |
102 (30+42+30) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
24727 |
ХОМЯК Я.І. |
14075 |
м. Львів |
СЗШ № 96 |
7 |
144 (51+48+45) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
24728 |
ХОМЯКЕВИЧ Е.В. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
24729 |
ХОНЬКО С.Р. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
24730 |
ХОПТЯНА І.В. |
14016 |
м. Львів |
Українська приватна гімназія, ЗСППШ "Альфа" |
4 |
90 (30+42+18) |
|
|
С2 |
|
Білий Микола Михайлович |
24731 |
ХОРКАВА В.А. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
9 |
145 (54+48+43) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
24732 |
ХОРКАВА М.А. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
8 |
129 (51+30+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
24733 |
ХОРКАВИЙ О.А. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
4 |
104 (36+36+32) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
24734 |
ХОРКАВЦІВ О. . |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
4 |
60 (24+12+24) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
24735 |
ХОРКАВЦІВ Ю.М. |
14194 |
м. Трускавець |
СЗШ № 1 |
1 |
72 (30+30+12) |
З |
|
|
|
Томашівська Наталія Валеріївна |
24736 |
ХОРКО В.А. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
8 |
95 (39+24+32) |
|
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
24737 |
ХОРКУЦА С.В. |
14843 |
м. Стрий |
Лисовицька школа-ліцей |
6 |
140 (44+60+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Романова Лілія Володимирівна |
24738 |
ХОРОЗ М.І. |
14906 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 3 |
4 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
24739 |
ХОРОЗ Я.Р. |
14016 |
м. Львів |
Українська приватна гімназія, ЗСППШ "Альфа" |
3 |
126 (30+48+48) |
З |
|
|
|
Білий Микола Михайлович |
24740 |
ХОРОЛЬСЬКИЙ В.А. |
14030 |
м. Львів |
СЗШ № 77 |
8 |
114 (45+36+33) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
24741 |
ХОРОНЕЦЬ Я.А. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
24742 |
ХОРОСТІЛЬ В.Р. |
14172 |
м. Самбір |
СШ № 1 |
4 |
132 (42+48+42) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
24743 |
ХОРОШЕВСЬКИЙ Д.О. |
14044 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок " Провесінь" |
4 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
24744 |
ХОРТ О.О. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
24745 |
ХОРТАШКО М.Р. |
14114 |
м. Львів |
СЗШ № 20 |
7 |
72 (33+26+13) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
24746 |
ХОРУЖА В.В. |
14669 |
м. Сокаль |
Сілецька ЗШ |
7 |
147 (60+42+45) |
З |
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
24747 |
ХОРУНЖА А.Р. |
14860 |
м. Стрий |
Довгівська ЗОШ |
7 |
141 (54+42+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Романова Лілія Володимирівна |
24748 |
ХОРШУНОВА Д.А. |
14195 |
м. Трускавець |
НВК СЗШ № 2 гімназія |
2 |
66 (30+24+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Томашівська Наталія Валеріївна |
24749 |
ХОТУЛЄВ І.С. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
1 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
24750 |
ХОХЛОВА Є.І. |
14194 |
м. Трускавець |
СЗШ № 1 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Томашівська Наталія Валеріївна |
24751 |
ХОХОЛКОВА В.К. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
24752 |
ХОХОНЬ Д.В. |
14704 |
м. Сокаль |
Перетіцька ЗШ |
8 |
137 (54+38+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Кнейчук Наталія Володимирівна |
24753 |
ХОХОНЬ С.А. |
14205 |
м. Червоноград |
ЗШ № 9 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
24754 |
ХОЧА С.О. |
14863 |
м. Стрий |
Дулібська школа-сад |
6 |
116 (32+48+36) |
|
|
С2 |
|
Романова Лілія Володимирівна |
24755 |
ХРАМКОВА М.К. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
4 |
98 (36+36+26) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
24756 |
ХРАМОВ А.О. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
7 |
85 (24+32+29) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
24757 |
ХРАМЧЕНКО М.С. |
14028 |
м. Львів |
ЗОШ № 74 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
24758 |
ХРАПКО Л.М. |
14284 |
м. Жидачів |
Гімназія |
6 |
129 (42+39+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
24759 |
ХРЕПТАК Д.О. |
14487 |
м. Пустомити |
Зубрянський НВК |
4 |
84 (24+30+30) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
24760 |
ХРЕПТАК К.Я. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
24761 |
ХРЕПТАК М.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
5 |
111 (32+43+36) |
|
|
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
24762 |
ХРЕПТАК М.С. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
8 |
93 (54+14+25) |
|
С1 |
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
24763 |
ХРЕПТАК М.С. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
5 |
111 (32+43+36) |
|
|
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
24764 |
ХРЕПТАК С.Я. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
24765 |
ХРЕПТИК М.А. |
14032 |
м. Львів |
НВК "Гроно" |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
24766 |
ХРИПТА С.І. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
4 |
132 (42+48+42) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
24767 |
ХРИПТАК М.Д. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
6 |
134 (46+40+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Михаць Ігор Львович |
24768 |
ХРИПЯК І. . |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
4 |
100 (36+42+22) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
24769 |
ХРИРТЕНКО В.В. |
14031 |
м. Львів |
ЛУГГ |
6 |
90 (34+20+36) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
24770 |
ХРИСТЕНКО Д.С. |
14198 |
м. Червоноград |
ЗШ № 2 |
6 |
136 (52+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Перець Надія Михайлівна |
24771 |
ХРИСТЕНКО Х.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
8 |
112 (39+36+37) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
24772 |
ХРИСТИНА І.М. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
24773 |
ХРИСТИНА К |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
5 |
86 (34+28+24) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
24774 |
ХРИСТУНЕНКО О.Ю. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
8 |
106 (48+12+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
24775 |
ХРИЧИКОВА А.В. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
8 |
135 (39+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
24776 |
ХРОБАК В.В. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
9 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
24777 |
ХРОМОВА О.А. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
6 |
124 (36+54+34) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
24778 |
ХРОМЯК О.Р. |
14196 |
м. Трускавець |
СЗШ № 3 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Томашівська Наталія Валеріївна |
24779 |
ХРОНЯК Д.Т. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
6 |
141 (48+45+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Панченко Наталія Сергіївна |
24780 |
ХРУНЕВИЧ М.І. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
9 |
150 (54+44+52) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
24781 |
ХРУНИК В.О. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
7 |
147 (54+48+45) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
24782 |
ХРУНИК М.О. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
24783 |
ХРУНЬ І.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
3 |
94 (24+42+28) |
|
|
С2 |
|
Михаць Ігор Львович |
24784 |
ХРУНЬ М. . |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
7 |
101 (30+26+45) |
|
|
|
С3 |
Михаць Ігор Львович |
24785 |
ХРУСТАВКА А.А. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
8 |
128 (48+38+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Гарбіч Людмила Іванівна |
24786 |
ХРУСТАВКА В.І. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
24787 |
ХРУСТІЛЬ Т.С. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
5 |
90 (30+24+36) |
|
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
24788 |
ХРУСТОВСЬКА А.С. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
4 |
88 (24+36+28) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
24789 |
ХРУЩ Б.Б. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
10 |
122 (42+26+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
24790 |
ХРУЩ С.І. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
5 |
57 (20+7+30) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
24791 |
ХРУЩАНСЬКА Х.М. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
10 |
120 (42+32+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Біда Наталія Романівна |
24792 |
ХТЕЙ А.Б. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
6 |
138 (54+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
24793 |
ХТЕЙ А.Р. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
3 |
102 (30+42+30) |
|
|
С2 |
|
Ліпецька Віра Семенівна |
24794 |
ХУДА А.А. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
4 |
82 (18+48+16) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
24795 |
ХУДА Б.Д. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
9 |
140 (54+58+28) |
|
С1 |
С2 |
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
24796 |
ХУДА О.І. |
14007 |
м. Львів |
СЗШ № 4 |
3 |
84 (24+36+24) |
|
|
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
24797 |
ХУДА Я.В. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
4 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
24798 |
ХУДЗІК В. |
14930 |
м. Яворів |
Молошковицька СЗШ |
6 |
96 (32+30+34) |
|
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
24799 |
ХУДЗІК В. |
14930 |
м. Яворів |
Молошковицька СЗШ |
6 |
98 (32+30+36) |
|
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
24800 |
ХУДЗІК В.І. |
14487 |
м. Пустомити |
Зубрянський НВК |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
24801 |
ХУДЗІК В.Л. |
14915 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ 1 ст. |
3 |
56 (18+24+14) |
|
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
24802 |
ХУДЗЬ В.Ю. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
2 |
68 (26+24+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
24803 |
ХУДИЙ Д.А. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
24804 |
ХУДИЙ Т.І. |
14722 |
м. Сокаль |
Волицька ЗШ |
6 |
117 (28+41+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Кнейчук Наталія Володимирівна |
24805 |
ХУДИК Д.Т. |
14385 |
м. Жовква |
ЗОШ № 3 |
8 |
131 (45+48+38) |
|
С1 |
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
24806 |
ХУДНИЦЬКА Д.І. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
24807 |
ХУДОБА С.О. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
6 |
107 (36+35+36) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
24808 |
ХУДОЛІЙ К.А. |
14187 |
м. Стрий |
СЗШ № 8 |
4 |
114 (30+48+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Пістун Надія Данилівна |
24809 |
ХУДЬО В.В. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
8 |
134 (51+46+37) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
24810 |
ХУДЬО Я.Н. |
14480 |
м. Пустомити |
Наварійська ЗОШ |
4 |
126 (36+42+48) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
24811 |
ХУДЯК Х.А. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
24812 |
ХУЛЯК В.З. |
14914 |
м. Яворів |
Староярська СЗШ |
7 |
150 (51+48+51) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
24813 |
ХУРСА О.О. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
7 |
105 (36+28+41) |
|
|
|
С3 |
Гарбіч Людмила Іванівна |
24814 |
ХУРСА Ю.О. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
10 |
156 (48+54+54) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
24815 |
ХУСНУЛІН Ю.А. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
5 |
140 (44+48+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
24816 |
ХУСТОЧКА І.О. |
14098 |
м. Львів |
СЗШ № 50 |
2 |
70 (28+30+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
24817 |
ХУТКА О.А. |
14074 |
м. Львів |
ЛСШ № 69 |
8 |
123 (51+30+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
24818 |
ХУТНЯК Н.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
7 |
141 (54+36+51) |
|
С1 |
|
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
24819 |
ЦАБАК Л.М. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
1 |
60 (6+30+24) |
|
|
С2 |
С3 |
Біда Наталія Романівна |
24820 |
ЦАЛИК М.Н. |
14499 |
м. Пустомити |
Підбірцівська ЗОШ |
6 |
114 (30+48+36) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
24821 |
ЦАП А.А. |
14046 |
м. Львів |
СЗШ № 71 |
2 |
70 (28+24+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
24822 |
ЦАП А.Я. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
3 |
66 (24+30+12) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
24823 |
ЦАП В.Б. |
14302 |
м. Жидачів |
ЗОШ № 2 |
9 |
119 (42+34+43) |
|
С1 |
|
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
24824 |
ЦАП В.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
7 |
123 (48+30+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
24825 |
ЦАП Г.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
66 (24+18+24) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
24826 |
ЦАП Д.П. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
24827 |
ЦАП І.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
1 |
72 (18+30+24) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
24828 |
ЦАП Л.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
5 |
102 (34+38+30) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
24829 |
ЦАП Л.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
6 |
111 (32+43+36) |
|
|
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
24830 |
ЦАП М.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
84 (24+30+30) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
24831 |
ЦАП М.М. |
14610 |
м. Сколе |
Задільська ЗОШ |
9 |
61 (18+12+31) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
24832 |
ЦАП М.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
10 |
132 (54+32+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
24833 |
ЦАП О.Б. |
14302 |
м. Жидачів |
ЗОШ № 2 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
24834 |
ЦАП С.А. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
8 |
160 (54+54+52) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
24835 |
ЦАП Х.З. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
8 |
83 (39+18+26) |
|
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
24836 |
ЦАП Ю.О. |
14183 |
м. Стрий |
СЗШ № 4 |
7 |
138 (54+50+34) |
|
С1 |
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
24837 |
ЦАПІВ В.В. |
14126 |
м. Львів |
СЗШ № 78 |
7 |
112 (36+36+40) |
|
|
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
24838 |
ЦАПІВ Х.В. |
14196 |
м. Трускавець |
СЗШ № 3 |
3 |
114 (42+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Томашівська Наталія Валеріївна |
24839 |
ЦАПЛАП М.І. |
14552 |
м. Радехів |
Кривецький НВК |
7 |
135 (42+42+51) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
24840 |
ЦАПЛАП Т.Б. |
14552 |
м. Радехів |
Кривецький НВК |
6 |
146 (50+42+54) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
24841 |
ЦАПРИКІН М.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
10 |
133 (54+36+43) |
|
С1 |
|
С3 |
Біда Наталія Романівна |
24842 |
ЦАПРИКІН Ю.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
9 |
133 (48+34+51) |
|
С1 |
|
С3 |
Біда Наталія Романівна |
24843 |
ЦАПЯК В.З. |
14166 |
м. Новий Розділ |
НВК "Лідер" |
7 |
120 (39+36+45) |
|
|
|
С3 |
Верес Галина Мирославівна |
24844 |
ЦАПЯК В.О. |
14470 |
м. Пустомити |
Лапаївська ЗОШ |
6 |
96 (28+32+36) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
24845 |
ЦАПЯК Д.Р. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
4 |
94 (30+42+22) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
24846 |
ЦАР В.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
9 |
76 (24+30+22) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
24847 |
ЦАР С. . |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
5 |
124 (46+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
24848 |
ЦАР С.А. |
14051 |
м. Львів |
СЗШ № 29 |
4 |
102 (24+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
24849 |
ЦАР Ю.М. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
7 |
126 (54+38+34) |
|
С1 |
|
|
Личак Катерина Степанівна |
24850 |
ЦАРЕВИЧ С.В. |
14119 |
м. Львів |
СЗШ № 38 |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
24851 |
ЦАРЕНСЬКА О.І. |
14210 |
м. Червоноград |
ЗШ № 14 |
10 |
85 (24+18+43) |
|
|
|
С3 |
Перець Надія Михайлівна |
24852 |
ЦАРИК М.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
5 |
87 (18+33+36) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
24853 |
ЦАРИК М.С. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
1 |
82 (28+30+24) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
24854 |
ЦАРИК Х.А. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
5 |
92 (28+28+36) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
24855 |
ЦАРУК М. |
14543 |
м. Радехів |
Бабичівська ЗОШ |
4 |
66 (24+30+12) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
24856 |
ЦВЕТКОВ В.Р. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
4 |
96 (30+36+30) |
|
|
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
24857 |
ЦВЄТКОВА Б.А. |
14187 |
м. Стрий |
СЗШ № 8 |
6 |
80 (18+26+36) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
24858 |
ЦВИК А. . |
14092 |
м. Львів |
СЗШ № 17 |
7 |
126 (45+48+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
24859 |
ЦВИК В.О. |
14073 |
м. Львів |
ЗШ "Первоцвіт" |
4 |
114 (30+48+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
24860 |
ЦВИК В.Р. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
8 |
121 (54+36+31) |
|
С1 |
|
|
Шманько Андрій Петрович |
24861 |
ЦВИК І. . |
14092 |
м. Львів |
СЗШ № 17 |
6 |
107 (36+33+38) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
24862 |
ЦВИК О.Р. |
14176 |
м. Самбір |
СШ № 8 |
3 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
24863 |
ЦВІГУН Д.М. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
24864 |
ЦВІГУН М.В. |
14641 |
м. Сколе |
Плавя-вадрусівський НВК ЗОШ ДНЗ |
9 |
72 (36+20+16) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
24865 |
ЦВІГУН Н.Л. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
10 |
113 (30+40+43) |
|
|
С2 |
С3 |
Булас Надія Антонівна |
24866 |
ЦВІГУН О.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
8 |
106 (33+42+31) |
|
|
С2 |
|
Булас Надія Антонівна |
24867 |
ЦВІД К.Є. |
14203 |
м. Червоноград |
ЗШ № 7 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
24868 |
ЦВІКОВИЧ Д.Б. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
24869 |
ЦВІР М.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
6 |
58 (16+24+18) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
24870 |
ЦВІР Н.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
4 |
90 (24+36+30) |
|
|
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
24871 |
ЦВІР О.П. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
24872 |
ЦВІР Р.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
8 |
120 (54+36+30) |
|
С1 |
|
|
Біда Наталія Романівна |
24873 |
ЦВІРКЕВИЧ С.І. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
5 |
60 (28+14+18) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
24874 |
ЦВІРКУН Д. . |
14092 |
м. Львів |
СЗШ № 17 |
2 |
72 (30+30+12) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
24875 |
ЦВІРКУН Ю.В. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
6 |
138 (48+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
24876 |
ЦВЯХ А.А. |
14561 |
м. Радехів |
Яструбичівська ЗОШ |
5 |
119 (38+45+36) |
|
|
С2 |
|
Брановський Володимир Іванович |
24877 |
ЦЕБАК А.Р. |
14412 |
м. Жовква |
Равська ЗОШ |
3 |
84 (30+30+24) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
24878 |
ЦЕБАК В.Р. |
14412 |
м. Жовква |
Равська ЗОШ |
5 |
85 (30+27+28) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
24879 |
ЦЕБАК Д.Ф. |
14076 |
м. Львів |
СЗШ № 86 |
3 |
80 (30+30+20) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
24880 |
ЦЕБАК І.А. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
24881 |
ЦЕБЕНКО А.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
8 |
131 (57+44+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
24882 |
ЦЕБЕНКО С.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
24883 |
ЦЕБЕНКО Ю.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
24884 |
ЦЕБРИК Х.В. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
6 |
96 (36+24+36) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
24885 |
ЦЕБРОВСЬКИЙ Р.Т. |
14546 |
м. Радехів |
Завидчанська ЗОШ |
1 |
76 (28+30+18) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
24886 |
ЦЕБУЛЯ Р.Ю. |
14285 |
м. Жидачів |
Ходорівська СЗШ № 1 |
4 |
96 (36+36+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Кардаш Богдан Степанович |
24887 |
ЦЕГЕНЬКО Т.В. |
14767 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 1 |
6 |
134 (56+48+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
24888 |
ЦЕЙКО Б.Б. |
14701 |
м. Сокаль |
Забузька ЗШ |
4 |
108 (30+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Кнейчук Наталія Володимирівна |
24889 |
ЦЕЙТЛІН К.І. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
8 |
130 (54+42+34) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
24890 |
ЦЕКОТ Л.А. |
14838 |
м. Стрий |
Дашавська СЗШ |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
24891 |
ЦЕКОТ О.М. |
14528 |
м. Радехів |
Лоптинська ЗОШ |
7 |
162 (54+54+54) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
24892 |
ЦЕЛЕНЬ Р.Б. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
9 |
96 (42+14+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
24893 |
ЦЕНГЛЕВИЧ Д.Р. |
14117 |
м. Львів |
СЗШ № 30 |
6 |
119 (50+33+36) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
24894 |
ЦЕНЮХ Б.П. |
14125 |
м. Львів |
СЗШ № 57 |
5 |
92 (32+30+30) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
24895 |
ЦЕНЮХ О.П. |
14114 |
м. Львів |
СЗШ № 20 |
8 |
132 (60+32+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
24896 |
ЦЕНЮХ С.З. |
14558 |
м. Радехів |
Станицька ЗОШ |
7 |
166 (57+60+49) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
24897 |
ЦЕПАК М |
14093 |
м. Львів |
СЗШ № 31 |
6 |
123 (38+43+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
24898 |
ЦЕПЕНДА В.В. |
14050 |
м. Львів |
СЗШ № 24 |
1 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
24899 |
ЦЕПІНЬСКА М.Г. |
14192 |
м. Стрий |
Гімназія |
2 |
34 (16+12+6) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
24900 |
ЦЕПКО П.П. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
3 |
90 (18+48+24) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
24901 |
ЦЕСЛЯК Р.Р. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
8 |
83 (57+18+8) |
|
С1 |
|
|
Біда Наталія Романівна |
24902 |
ЦЕСЦІВ І.М. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
3 |
84 (24+30+30) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
24903 |
ЦЕТНАР О.Ю. |
14060 |
м. Львів |
СЗШ № 8 (молодша школа) |
2 |
44 (20+12+12) |
|
С1 |
|
|
Мазовіта Орися Петрівна |
24904 |
ЦИБ М.А. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
24905 |
ЦИБ О.В. |
14611 |
м. Сколе |
НВК СЗШ ліцей с. Козьова |
9 |
67 (24+26+17) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
24906 |
ЦИБІНОВ О.І. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
6 |
68 (16+30+22) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
24907 |
ЦИБКО Д.О. |
14031 |
м. Львів |
ЛУГГ |
6 |
151 (58+51+42) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
24908 |
ЦИБРАН П.А. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
24909 |
ЦИБРАН Х.Н. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
6 |
107 (32+39+36) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
24910 |
ЦИБРІВСЬКА О.Д. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
3 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
24911 |
ЦИБРІВСЬКА С.Б. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
5 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
24912 |
ЦИБУЛЬКА Л.Т. |
14178 |
м. Самбір |
СШ № 10 |
7 |
134 (54+36+44) |
|
С1 |
|
С3 |
Ніженецька Наталія Сергіївна |
24913 |
ЦИБУЛЬКА С.Р. |
14606 |
м. Сколе |
Верхньосиньовидненська ЗОШ |
6 |
106 (40+36+30) |
|
С1 |
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
24914 |
ЦИБУЛЬКО І.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
4 |
90 (24+36+30) |
|
|
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
24915 |
ЦИБУЛЬКО Т.А. |
14116 |
м. Львів |
СЗШ № 23 |
1 |
78 (24+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
24916 |
ЦИБУЛЬНИК А.В. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
7 |
174 (60+54+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
24917 |
ЦИБУЛЬНИК Г.В. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
6 |
122 (50+36+36) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
24918 |
ЦИБУЛЬСЬКА Р.О. |
14172 |
м. Самбір |
СШ № 1 |
3 |
114 (36+48+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
24919 |
ЦИБУЛЬСЬКА Т.С. |
14946 |
м. Яворів |
Чолгинська СЗШ |
3 |
90 (24+42+24) |
|
|
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
24920 |
ЦИБУЛЬСЬКИЙ В.Ю. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
11 |
65 (24+16+25) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
24921 |
ЦИБУЛЬСЬКИЙ М.Т. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
3 |
72 (24+30+18) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
24922 |
ЦИБУЛЬСЬКИЙ Р.І. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
8 |
159 (57+60+42) |
З |
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
24923 |
ЦИБУЛЬСЬКИЙ Ю.Б. |
14528 |
м. Радехів |
Лоптинська ЗОШ |
4 |
104 (30+36+38) |
|
|
С2 |
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
24924 |
ЦИБУЛЯ І.С. |
14530 |
м. Радехів |
Бишівська ЗОШ |
3 |
106 (36+42+28) |
|
С1 |
С2 |
|
Брановський Володимир Іванович |
24925 |
ЦИБУЛЯК І.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
6 |
54 (6+6+42) |
|
|
|
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
24926 |
ЦИБУЛЯК О.А. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
9 |
75 (24+20+31) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
24927 |
ЦИБУР С.В. |
14101 |
м. Львів |
СЗШ № 66 |
2 |
54 (24+12+18) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
24928 |
ЦИБУХ А. |
14491 |
м. Пустомити |
Ставчанська ЗОШ |
3 |
114 (42+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
24929 |
ЦИВУНІН В.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
8 |
56 (21+18+17) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
24930 |
ЦИГАН В.М. |
14316 |
м. Жидачів |
Антонівський НВК |
8 |
144 (51+60+33) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
24931 |
ЦИГАНЕНКО О.А. |
14024 |
м. Львів |
ССЗШ № 15 |
7 |
150 (60+42+48) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
24932 |
ЦИГАНКО Д.І. |
14936 |
м. Яворів |
НВК ДЗ СЗШ |
2 |
80 (26+30+24) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
24933 |
ЦИГАНОК С.В. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
3 |
86 (30+42+14) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
24934 |
ЦИГАНСЬКА А.О. |
14047 |
м. Львів |
СЗШ № 6 |
5 |
116 (26+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
24935 |
ЦИГИЛЬ М. |
14005 |
м. Львів |
СЗШ № 62 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
24936 |
ЦИГИЛЬ М.Ю. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
8 |
141 (54+42+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Оленчин Тетяна Петрівна |
24937 |
ЦИКАЛА С.Ю. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
1 |
72 (30+24+18) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
24938 |
ЦИКАЛО Н.Б. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
9 |
126 (54+34+38) |
|
С1 |
|
|
Шманько Андрій Петрович |
24939 |
ЦИКАЛЯК М.Д. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
7 |
106 (24+42+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
24940 |
ЦИКВАС В.І. |
14756 |
м. Старий Самбір |
Страшевицька ЗСШ |
7 |
125 (54+34+37) |
|
С1 |
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
24941 |
ЦИКВАС О.Р. |
14074 |
м. Львів |
ЛСШ № 69 |
2 |
76 (22+30+24) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
24942 |
ЦИЛЬКО І.А. |
14488 |
м. Пустомити |
Сокільницька ЗОШ |
8 |
99 (48+24+27) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
24943 |
ЦИМАРНО М.В. |
14050 |
м. Львів |
СЗШ № 24 |
5 |
124 (42+40+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
24944 |
ЦИМБАЛ В.В. |
14136 |
м. Львів |
Приватна гімназія "Відродження" |
8 |
147 (54+54+39) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
24945 |
ЦИМБАЛ О.В. |
14136 |
м. Львів |
Приватна гімназія "Відродження" |
3 |
100 (36+42+22) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
24946 |
ЦИМБАЛА Б.І. |
14074 |
м. Львів |
ЛСШ № 69 |
2 |
76 (22+30+24) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
24947 |
ЦИМБАЛА І.А. |
14466 |
м. Пустомити |
Містківська ЗОШ |
6 |
87 (36+39+12) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
24948 |
ЦИМБАЛА М. . |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
1 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
24949 |
ЦИМБАЛА М.І. |
14074 |
м. Львів |
ЛСШ № 69 |
2 |
82 (28+30+24) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
24950 |
ЦИМБАЛА М.О. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
3 |
96 (24+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Лободяк Леся Мар'янівна |
24951 |
ЦИМБАЛА Ю.Р. |
14466 |
м. Пустомити |
Містківська ЗОШ |
4 |
98 (30+48+20) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
24952 |
ЦИМБАЛІСТА В.О. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
3 |
80 (30+42+8) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
24953 |
ЦИМБАЛІСТА І.Б. |
14862 |
м. Стрий |
Долішненська ЗОШ |
7 |
144 (60+48+36) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
24954 |
ЦИМБАЛОВ Д.С. |
14005 |
м. Львів |
СЗШ № 62 |
4 |
96 (36+36+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
24955 |
ЦИМБАЛЮК М.Ю. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
8 |
117 (51+18+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
24956 |
ЦИМБАЛЮК Р.А. |
14051 |
м. Львів |
СЗШ № 29 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
24957 |
ЦИМБІР М.С. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
6 |
98 (30+32+36) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
24958 |
ЦИМБРИЛА С.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
4 |
106 (42+36+28) |
|
С1 |
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
24959 |
ЦИМБРИЛО С.А. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
6 |
145 (52+45+48) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
24960 |
ЦИМБРІВЬКА К.В. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
7 |
144 (54+42+48) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
24961 |
ЦИМБРОВСЬКИЙ А.І. |
14053 |
м. Львів |
СЗШ № 70 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
24962 |
ЦИМИРМАН В.П. |
14206 |
м. Червоноград |
НВК № 10 |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
24963 |
ЦИНГЛЕВИЧ О.П. |
14172 |
м. Самбір |
СШ № 1 |
6 |
148 (52+48+48) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
24964 |
ЦИНКО Д.Р. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
4 |
132 (42+48+42) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
24965 |
ЦИНЬОВСЬКА Д.А. |
14002 |
м. Львів |
НВК "ЗОШ-гімназія "Галицька" |
7 |
139 (36+60+43) |
|
|
С2 |
С3 |
Оленчин Тетяна Петрівна |
24966 |
ЦИПЛАКОВА М.С. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
4 |
64 (18+30+16) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
24967 |
ЦИТНАРУК А.В. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
10 |
71 (24+18+29) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
24968 |
ЦИТРИН І.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
9 |
140 (54+38+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
24969 |
ЦИХАНЧУК Л.А. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
6 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
24970 |
ЦИЦАК С.С. |
14386 |
м. Жовква |
Куликівська ЗОШ |
3 |
96 (30+36+30) |
|
|
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
24971 |
ЦИЦИК М.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
2 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
24972 |
ЦИЦОНЬ Ц |
14102 |
м. Львів |
СЗШ № 83 |
4 |
72 (12+30+30) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
24973 |
ЦИЦУЛА О. . |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
8 |
147 (51+54+42) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
24974 |
ЦИШЕНКО Я.С. |
14209 |
м. Червоноград |
НВК № 13 |
7 |
163 (57+46+60) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
24975 |
ЦІБЕРЕ А.А. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
7 |
107 (48+28+31) |
|
С1 |
|
|
Михаць Ігор Львович |
24976 |
ЦІБЕРЕ Н.А. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
10 |
120 (54+32+34) |
|
С1 |
|
|
Михаць Ігор Львович |
24977 |
ЦІЖ М.Ю. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
6 |
146 (42+54+50) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
24978 |
ЦІКАЛИШИН І.Н. |
14906 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 3 |
4 |
66 (18+18+30) |
|
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
24979 |
ЦІКАЛО А.Д. |
14119 |
м. Львів |
СЗШ № 38 |
10 |
83 (24+16+43) |
|
|
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
24980 |
ЦІКАЛО А.М. |
14412 |
м. Жовква |
Равська ЗОШ |
6 |
113 (44+33+36) |
|
С1 |
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
24981 |
ЦІКАЛО М.С. |
14365 |
м. Жовква |
Гійченська ЗОШ |
4 |
82 (24+36+22) |
|
|
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
24982 |
ЦІКАЛО Н.В. |
14059 |
м. Львів |
ССЗШ № 37 |
7 |
126 (45+36+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
24983 |
ЦІКО В.І. |
14117 |
м. Львів |
СЗШ № 30 |
7 |
129 (45+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
24984 |
ЦІКО М.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
6 |
93 (26+31+36) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
24985 |
ЦІКО М.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
9 |
87 (36+20+31) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
24986 |
ЦІКО М.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
84 (18+30+36) |
|
|
|
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
24987 |
ЦІКО П.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
5 |
106 (24+34+48) |
|
|
|
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
24988 |
ЦІЛИК А.М. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
3 |
72 (24+30+18) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
24989 |
ЦІЛІНСЬКА Я.І. |
14012 |
м. Львів |
СЗШ № 34 |
4 |
120 (36+48+36) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
24990 |
ЦІМЕРМАН З.І. |
14680 |
м. Сокаль |
Хлівчанська ЗШ |
8 |
134 (60+42+32) |
|
С1 |
С2 |
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
24991 |
ЦІМЕРМАН Х.Я. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
10 |
126 (48+26+52) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
24992 |
ЦІНКЕВИЧ Л |
14021 |
м. Львів |
СЗШ № 40 |
5 |
160 (46+54+60) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
24993 |
ЦІОЛКОВСЬКА Х.З. |
14532 |
м. Радехів |
Вузлівська ЗОШ |
8 |
109 (51+12+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
24994 |
ЦІП В.Я. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
24995 |
ЦІПИВКО В.В. |
14950 |
м. Яворів |
СЗШ 1 ст. |
3 |
96 (24+42+30) |
|
|
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
24996 |
ЦІПИК В.В. |
14496 |
м. Пустомити |
Гамаліївська ЗОШ |
6 |
78 (30+12+36) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
24997 |
ЦІПОРА Д.Й. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
7 |
100 (45+42+13) |
|
С1 |
С2 |
|
Панченко Наталія Сергіївна |
24998 |
ЦІСНЕВИЧ В.А. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
5 |
104 (26+36+42) |
|
|
|
С3 |
Біда Наталія Романівна |
24999 |
ЦІСНЕВИЧ Д.А. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
9 |
109 (42+30+37) |
|
С1 |
|
|
Біда Наталія Романівна |
25000 |
ЦІХ Н.І. |
14391 |
м. Жовква |
Рава-Руська ЗОШ-інтернат |
5 |
132 (44+48+40) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
25001 |
ЦІХОЦЬКА А.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
7 |
143 (54+38+51) |
|
С1 |
|
С3 |
Михаць Ігор Львович |
25002 |
ЦІЦІМІРСЬКЙ А.А. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
3 |
120 (36+48+36) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
25003 |
ЦІЦІМІРСЬКЙ А.А. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
3 |
120 (36+48+36) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
25004 |
ЦІШЕЦЬКА В.В. |
14135 |
м. Львів |
Гімназія "Престиж" |
8 |
105 (27+42+36) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
25005 |
ЦІШЕЦЬКОЇ О.В. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
4 |
100 (30+48+22) |
|
|
С2 |
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
25006 |
ЦМОКАНИЧ М.Й. |
14626 |
м. Сколе |
Довжківська ЗОШ |
9 |
66 (12+14+40) |
|
|
|
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
25007 |
ЦОВКО М.Р. |
14142 |
м. Львів |
Львівський технологічний ліцей |
11 |
46 (30+8+8) |
|
|
|
|
Вольська Світлана Станіславівна |
25008 |
ЦОЛИГАН Х.Р. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
10 |
168 (54+60+54) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
25009 |
ЦОЛТА А.Ю. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
5 |
46 (8+22+16) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
25010 |
ЦОЛТА Ю.О. |
14114 |
м. Львів |
СЗШ № 20 |
9 |
107 (54+22+31) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
25011 |
ЦОФА А.І. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
25012 |
ЦУНДЕР В.З. |
14644 |
м. Сколе |
Сопіцька ЗОШ |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
25013 |
ЦУНДЕР К.Р. |
14209 |
м. Червоноград |
НВК № 13 |
10 |
164 (54+56+54) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
25014 |
ЦУНІВСЬКИЙ А.В. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
6 |
84 (24+30+30) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
25015 |
ЦУНЯК А.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
84 (18+36+30) |
|
|
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
25016 |
ЦУПРИК Д.А. |
14182 |
м. Стрий |
СЗШ № 3 |
2 |
70 (22+24+24) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Пістун Надія Данилівна |
25017 |
ЦУРАК Л.М. |
14077 |
м. Львів |
СЗШ № 84 |
8 |
98 (39+28+31) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
25018 |
ЦУРАК Р.П. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
8 |
156 (54+54+48) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
25019 |
ЦУХ М.О. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
25020 |
ЦЬКУЙ А.В. |
14400 |
м. Жовква |
Забірська ЗОШ |
3 |
84 (30+42+12) |
|
|
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
25021 |
ЦЬОКАН С.П. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
4 |
90 (24+30+36) |
|
|
|
С3 |
Гарбіч Людмила Іванівна |
25022 |
ЦЬОЛКА В.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
4 |
90 (24+36+30) |
|
|
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
25023 |
ЦЬОЛКІВ О.Р. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
10 |
114 (48+26+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
25024 |
ЦЬОЛКО А.Т. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
7 |
171 (60+54+57) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
25025 |
ЦЬОЛКО М.О. |
14060 |
м. Львів |
СЗШ № 8 (молодша школа) |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Мазовіта Орися Петрівна |
25026 |
ЦЬОЛКО Я.О. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
2 |
24 (6+18+0) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
25027 |
ЦЬОНЬ А.А. |
14500 |
м. Пустомити |
Звенигородська ЗОШ |
8 |
116 (51+36+29) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
25028 |
ЦЬОНЬ А.А. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
7 |
82 (18+30+34) |
|
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
25029 |
ЦЬОНЬ М.А. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
3 |
90 (30+30+30) |
|
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
25030 |
ЦЬОНЬ М.І. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
4 |
84 (30+36+18) |
|
|
С2 |
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
25031 |
ЦЮЗИК Д. . |
14718 |
м. Сокаль |
НВК ЗШ № 2 ліцей |
5 |
112 (48+32+32) |
|
С1 |
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
25032 |
ЦЮК А.В. |
14843 |
м. Стрий |
Лисовицька школа-ліцей |
8 |
139 (42+54+43) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Романова Лілія Володимирівна |
25033 |
ЦЮК Н.І. |
14843 |
м. Стрий |
Лисовицька школа-ліцей |
7 |
153 (54+54+45) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
25034 |
ЦЮКЕВИЧ Р.О. |
14862 |
м. Стрий |
Долішненська ЗОШ |
8 |
114 (36+36+42) |
|
|
|
С3 |
Романова Лілія Володимирівна |
25035 |
ЦЮМРА А.А. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
5 |
88 (34+42+12) |
|
|
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
25036 |
ЦЮМРА Л.А. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
1 |
78 (24+30+24) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
25037 |
ЦЮНДА М.В. |
14936 |
м. Яворів |
НВК ДЗ СЗШ |
4 |
82 (24+42+16) |
|
|
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
25038 |
ЦЮНИК С.І. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
8 |
132 (54+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
25039 |
ЦЮНИК Ю.Б. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
9 |
134 (54+46+34) |
|
С1 |
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
25040 |
ЦЮНЯК С.М. |
14073 |
м. Львів |
ЗШ "Первоцвіт" |
2 |
58 (28+24+6) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
25041 |
ЦЮПА М.А. |
14665 |
м. Сокаль |
Великомостівський ЗШ-НВК-ліцей |
3 |
98 (36+24+38) |
|
С1 |
|
С3 |
Кнейчук Наталія Володимирівна |
25042 |
ЦЮПА О.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
90 (30+30+30) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
25043 |
ЦЮПА П.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
10 |
108 (42+20+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
25044 |
ЦЮПАК Б.І. |
14461 |
м. Пустомити |
Зимноводівська ЗОШ № 2 |
8 |
103 (36+30+37) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
25045 |
ЦЮПАК В.В. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
4 |
76 (24+36+16) |
|
|
С2 |
|
Панченко Наталія Сергіївна |
25046 |
ЦЮПАК В.О. |
14548 |
м. Радехів |
Куликівський НВК |
3 |
126 (36+42+48) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
25047 |
ЦЮПАК З.А. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
6 |
122 (44+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Панченко Наталія Сергіївна |
25048 |
ЦЮПАК Р.А. |
14192 |
м. Стрий |
Гімназія |
5 |
92 (40+28+24) |
|
С1 |
|
|
Пістун Надія Данилівна |
25049 |
ЦЮПАК Т.А. |
14107 |
м. Львів |
"Левеня" |
2 |
54 (18+12+24) |
|
|
|
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
25050 |
ЦЮПАК Ю.І. |
14461 |
м. Пустомити |
Зимноводівська ЗОШ № 2 |
3 |
58 (30+18+10) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
25051 |
ЦЮПАШКО А.Ю. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
3 |
68 (18+42+8) |
|
|
С2 |
|
Булас Надія Антонівна |
25052 |
ЦЮПЕР О.О. |
14195 |
м. Трускавець |
НВК СЗШ № 2 гімназія |
7 |
108 (42+30+36) |
|
С1 |
|
|
Томашівська Наталія Валеріївна |
25053 |
ЦЮПИК А.В. |
14122 |
м. Львів |
СЗШ № 44 |
6 |
111 (36+33+42) |
|
|
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
25054 |
ЦЮПКА Є.М. |
14384 |
м. Жовква |
ЗОШ № 2 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
25055 |
ЦЮПКА М.І. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
3 |
120 (42+42+36) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
25056 |
ЦЮПКА Н.А. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
25057 |
ЦЮПКА С.В. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
4 |
100 (36+30+34) |
|
С1 |
|
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
25058 |
ЦЮПКА С.О. |
14461 |
м. Пустомити |
Зимноводівська ЗОШ № 2 |
3 |
88 (30+36+22) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
25059 |
ЦЮПКА С.Р. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
6 |
134 (38+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
25060 |
ЦЮПКА Х.П. |
14471 |
м. Пустомити |
Сороки-Львівська ЗОШ |
8 |
163 (60+54+49) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
25061 |
ЦЮПКА Ю.Р. |
14384 |
м. Жовква |
ЗОШ № 2 |
7 |
98 (48+34+16) |
|
С1 |
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
25062 |
ЦЮПРИК О.Р. |
14203 |
м. Червоноград |
ЗШ № 7 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
25063 |
ЦЮРА І.Р. |
14044 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок " Провесінь" |
6 |
128 (38+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
25064 |
ЦЮХ Н.А. |
14153 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 17 |
9 |
111 (42+38+31) |
|
С1 |
|
|
Юрків Андрій Степанович |
25065 |
ЦЮЦИК А.В. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
1 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
25066 |
ЦЮЦИК В.Б. |
14609 |
м. Сколе |
Завадківська ЗОШ |
1 |
78 (24+30+24) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
25067 |
ЦЮЦИК Л.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
7 |
117 (60+30+27) |
|
С1 |
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
25068 |
ЦЮЦИК М.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
7 |
123 (60+30+33) |
|
С1 |
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
25069 |
ЦЮЦИК М.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
5 |
139 (58+39+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
25070 |
ЦЮЦИК Р.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
7 |
95 (36+28+31) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
25071 |
ЦЮЦИК С.Є. |
14626 |
м. Сколе |
Довжківська ЗОШ |
6 |
82 (42+22+18) |
|
С1 |
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
25072 |
ЦЮЦИК С.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
7 |
117 (60+30+27) |
|
С1 |
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
25073 |
ЦЮЦЯК Є. . |
14092 |
м. Львів |
СЗШ № 17 |
2 |
76 (28+30+18) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
25074 |
ЦЯПАЛО А.Р. |
14096 |
м. Львів |
ССЗШ № 46 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
25075 |
ЦЯПАЛО М.В. |
14126 |
м. Львів |
СЗШ № 78 |
7 |
135 (60+30+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
25076 |
ЦЯПАЛО Н.Ю. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
9 |
142 (54+40+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
25077 |
ЦЯПИЧ Ю.М. |
14203 |
м. Червоноград |
ЗШ № 7 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
25078 |
ЦЯПКА Л.В. |
14862 |
м. Стрий |
Долішненська ЗОШ |
5 |
106 (30+36+40) |
|
|
|
С3 |
Романова Лілія Володимирівна |
25079 |
ЦЯПКА М.В. |
14862 |
м. Стрий |
Долішненська ЗОШ |
7 |
144 (60+42+42) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
25080 |
ЦЯПКА Р.О. |
14183 |
м. Стрий |
СЗШ № 4 |
3 |
56 (24+30+2) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
25081 |
ЦЯПКО А.О. |
14068 |
м. Львів |
ЗШ "Дивосвіт" |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
25082 |
ЦЯПКО Б.І. |
14185 |
м. Стрий |
СЗШ № 6 |
5 |
112 (34+48+30) |
|
|
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
25083 |
ЦЯПКО Н.О. |
14068 |
м. Львів |
ЗШ "Дивосвіт" |
3 |
86 (30+30+26) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
25084 |
ЦЯПУТА М.П. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
4 |
114 (36+42+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
25085 |
ЦЯСТУН А.А. |
14044 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок " Провесінь" |
6 |
152 (52+46+54) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
25086 |
ЦЯЦЯК Р.З. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
8 |
114 (33+30+51) |
|
|
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
25087 |
ЧАБАЛЬКО В.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
7 |
117 (48+36+33) |
|
С1 |
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
25088 |
ЧАБАН А.А. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
2 |
72 (18+30+24) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
25089 |
ЧАБАН А.Д. |
14032 |
м. Львів |
НВК "Гроно" |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
25090 |
ЧАБАН А.Н. |
14051 |
м. Львів |
СЗШ № 29 |
3 |
86 (30+42+14) |
|
|
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
25091 |
ЧАБАН А.Р. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
5 |
126 (50+40+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
25092 |
ЧАБАН Б.В. |
14096 |
м. Львів |
ССЗШ № 46 |
3 |
72 (24+36+12) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
25093 |
ЧАБАН В.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
5 |
100 (34+36+30) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
25094 |
ЧАБАН В.П. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
9 |
96 (30+26+40) |
|
|
|
С3 |
Біда Наталія Романівна |
25095 |
ЧАБАН Д.В. |
14075 |
м. Львів |
СЗШ № 96 |
5 |
22 (12+8+2) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
25096 |
ЧАБАН Л.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
4 |
108 (24+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Михаць Ігор Львович |
25097 |
ЧАБАН М.В. |
14050 |
м. Львів |
СЗШ № 24 |
7 |
94 (39+22+33) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
25098 |
ЧАБАН Н.М. |
14869 |
м. Стрий |
Н. Лукавицька ЗОШ |
5 |
122 (32+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Романова Лілія Володимирівна |
25099 |
ЧАБАН Н.М. |
14869 |
м. Стрий |
Н. Лукавицька ЗОШ |
8 |
132 (60+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Романова Лілія Володимирівна |
25100 |
ЧАБАН Н.С. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
4 |
108 (42+36+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
25101 |
ЧАБАН О.І. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
9 |
112 (48+18+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Оленчин Тетяна Петрівна |
25102 |
ЧАБАН О.М. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
2 |
74 (26+30+18) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
25103 |
ЧАБАН Ю.А. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
2 |
42 (18+18+6) |
|
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
25104 |
ЧАБРЯ О.Б. |
14463 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 2 |
10 |
159 (54+48+57) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
25105 |
ЧАБРЯ Р.Б. |
14473 |
м. Пустомити |
Поршнянська ЗОШ |
8 |
165 (60+60+45) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
25106 |
ЧАВА М.І. |
14145 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 1 |
5 |
126 (50+34+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Юрків Андрій Степанович |
25107 |
ЧАВС М.В. |
14376 |
м. Жовква |
Новокам’янська ЗОШ |
4 |
68 (24+36+8) |
|
|
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
25108 |
ЧАЙКА А.В. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
3 |
86 (36+30+20) |
|
С1 |
|
|
Личак Катерина Степанівна |
25109 |
ЧАЙКА В.С. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
4 |
102 (30+42+30) |
|
|
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
25110 |
ЧАЙКА І.Я. |
14842 |
м. Стрий |
Ланівська СЗШ |
6 |
95 (28+25+42) |
|
|
|
С3 |
Романова Лілія Володимирівна |
25111 |
ЧАЙКА М.А. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
6 |
130 (40+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
25112 |
ЧАЙКА М.В. |
14147 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 4 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
25113 |
ЧАЙКА Н.П. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
7 |
111 (39+18+54) |
|
|
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
25114 |
ЧАЙКА Ю.О. |
14074 |
м. Львів |
ЛСШ № 69 |
4 |
114 (30+48+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
25115 |
ЧАЙКІВСЬКА В.Т. |
14461 |
м. Пустомити |
Зимноводівська ЗОШ № 2 |
2 |
46 (28+18+0) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
25116 |
ЧАЙКІВСЬКА М.М. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
25117 |
ЧАЙКІВСЬКА С.В. |
14732 |
м. Сокаль |
Загальноосвітня школа-інтернат |
6 |
148 (46+48+54) |
З |
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
25118 |
ЧАЙКІВСЬКИЙ Д.М. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
9 |
108 (30+38+40) |
|
|
|
С3 |
Воробець Надія Теодорівна |
25119 |
ЧАЙКІВСЬКИЙ О.Р. |
14471 |
м. Пустомити |
Сороки-Львівська ЗОШ |
9 |
148 (48+48+52) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
25120 |
ЧАЙКІВСЬКИЙ Р.Р. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
3 |
108 (36+36+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Михаць Ігор Львович |
25121 |
ЧАЙКІВСЬКИЙ Т.С. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
4 |
126 (42+48+36) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
25122 |
ЧАЙКІВСЬКИЙЇ О.О. |
14282 |
м. Жидачів |
НВК |
3 |
30 (6+24+0) |
|
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
25123 |
ЧАЙКІНА С.М. |
14370 |
м. Жовква |
Зашківська ЗОШ |
2 |
72 (24+30+18) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
25124 |
ЧАЙКОВСЬКА А.І. |
14934 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 1 |
4 |
120 (36+48+36) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
25125 |
ЧАЙКОВСЬКА А.Р. |
14718 |
м. Сокаль |
НВК ЗШ № 2 ліцей |
2 |
80 (26+30+24) |
З |
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
25126 |
ЧАЙКОВСЬКА В.М. |
14461 |
м. Пустомити |
Зимноводівська ЗОШ № 2 |
3 |
80 (30+36+14) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
25127 |
ЧАЙКОВСЬКА Г.Г. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
8 |
77 (30+28+19) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
25128 |
ЧАЙКОВСЬКА Н.Б. |
14094 |
м. Львів |
СЗШ № 36 |
4 |
126 (36+48+42) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
25129 |
ЧАЙКОВСЬКА О.А. |
14491 |
м. Пустомити |
Ставчанська ЗОШ |
7 |
156 (54+54+48) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
25130 |
ЧАЙКОВСЬКА С.А. |
14475 |
м. Пустомити |
Оброшинська ЗОШ |
3 |
120 (48+42+30) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
25131 |
ЧАЙКОВСЬКА С.Р. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
2 |
88 (28+30+30) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
25132 |
ЧАЙКОВСЬКА Т.З. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
9 |
165 (60+56+49) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
25133 |
ЧАЙКОВСЬКИЙ А.В. |
14470 |
м. Пустомити |
Лапаївська ЗОШ |
3 |
118 (36+42+40) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
25134 |
ЧАЙКОВСЬКИЙ А.С. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
1 |
78 (24+30+24) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
25135 |
ЧАЙКОВСЬКИЙ Д.М. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
1 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
25136 |
ЧАЙКОВСЬКИЙ Д.М. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
3 |
102 (30+42+30) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
25137 |
ЧАЙКОВСЬКИЙ І.О. |
14014 |
м. Львів |
СЗШ № 87 |
8 |
136 (48+48+40) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Оленчин Тетяна Петрівна |
25138 |
ЧАЛА І.О. |
14406 |
м. Жовква |
Кунинська ЗОШ |
7 |
120 (36+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
25139 |
ЧАЛА М.М. |
14136 |
м. Львів |
Приватна гімназія "Відродження" |
1 |
66 (30+24+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
25140 |
ЧАЛІДЗЕ А.Г. |
14092 |
м. Львів |
СЗШ № 17 |
6 |
130 (34+42+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
25141 |
ЧАПАЄВ А.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
6 |
140 (50+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
25142 |
ЧАПАЄВА В.О. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
7 |
94 (36+30+28) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
25143 |
ЧАПІНСЬКА М.М. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
10 |
133 (48+34+51) |
|
С1 |
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
25144 |
ЧАПКАЙЛО А.В. |
14868 |
м. Стрий |
М. Дідушицька ЗОШ |
2 |
60 (18+30+12) |
|
|
С2 |
|
Романова Лілія Володимирівна |
25145 |
ЧАПКАЙЛО А.Д. |
14868 |
м. Стрий |
М. Дідушицька ЗОШ |
5 |
110 (38+36+36) |
|
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
25146 |
ЧАПКАЙЛО В.Д. |
14868 |
м. Стрий |
М. Дідушицька ЗОШ |
3 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
25147 |
ЧАПКОВА А.М. |
14198 |
м. Червоноград |
ЗШ № 2 |
4 |
120 (42+42+36) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
25148 |
ЧАПЛАК З.М. |
14302 |
м. Жидачів |
ЗОШ № 2 |
9 |
130 (36+48+46) |
|
|
С2 |
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
25149 |
ЧАПЛИК Р.А. |
14178 |
м. Самбір |
СШ № 10 |
3 |
128 (42+42+44) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
25150 |
ЧАПЛІНСЬКА Л.Я. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
9 |
93 (24+28+41) |
|
|
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
25151 |
ЧАПЛІНСЬКИЙ І.Я. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
4 |
80 (30+24+26) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
25152 |
ЧАПЛЯ А.Б. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
3 |
108 (24+48+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Михаць Ігор Львович |
25153 |
ЧАПЛЯ Є.І. |
14194 |
м. Трускавець |
СЗШ № 1 |
2 |
72 (30+24+18) |
З |
|
|
|
Томашівська Наталія Валеріївна |
25154 |
ЧАПЛЯ І.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
7 |
141 (54+48+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Михаць Ігор Львович |
25155 |
ЧАПЛЯ М.С. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
2 |
82 (28+30+24) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
25156 |
ЧАПЛЯ М.Ч. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
7 |
130 (51+42+37) |
|
С1 |
С2 |
|
Михаць Ігор Львович |
25157 |
ЧАПЛЯ Р.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
5 |
108 (36+30+42) |
|
|
|
С3 |
Михаць Ігор Львович |
25158 |
ЧАПЛЯ С. . |
14147 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 4 |
4 |
78 (30+30+18) |
|
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
25159 |
ЧАПЛЯ С.І. |
14195 |
м. Трускавець |
НВК СЗШ № 2 гімназія |
7 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Томашівська Наталія Валеріївна |
25160 |
ЧАПЛЯ С.С. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
4 |
126 (36+48+42) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
25161 |
ЧАПЛЯ Ю.О. |
14125 |
м. Львів |
СЗШ № 57 |
7 |
139 (60+42+37) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
25162 |
ЧАПОВСЬКИЙ В.В. |
14148 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 5 |
4 |
126 (36+48+42) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
25163 |
ЧАПОВСЬКИЙ Н.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
3 |
102 (30+48+24) |
|
|
С2 |
|
Михаць Ігор Львович |
25164 |
ЧАПУРІНА С.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
25165 |
ЧАРКАС І.А. |
14500 |
м. Пустомити |
Звенигородська ЗОШ |
3 |
120 (42+42+36) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
25166 |
ЧАРКОВСЬКА О.Б. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
3 |
100 (30+42+28) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
25167 |
ЧАСОВСЬКИХ В.Ю. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
6 |
120 (36+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
25168 |
ЧАУС О.М. |
14384 |
м. Жовква |
ЗОШ № 2 |
5 |
114 (36+48+30) |
|
|
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
25169 |
ЧАУС Р.Р. |
14094 |
м. Львів |
СЗШ № 36 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
25170 |
ЧАУС Ю.М. |
14373 |
м. Жовква |
Липницька ЗОШ |
7 |
114 (39+36+39) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
25171 |
ЧАШНІКОВА А.В. |
14208 |
м. Червоноград |
ЗШ № 12 |
3 |
78 (36+30+12) |
|
С1 |
|
|
Перець Надія Михайлівна |
25172 |
ЧВАК М.В. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
4 |
90 (30+30+30) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
25173 |
ЧВАРТКОВСЬКА С.Ю. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
3 |
102 (30+42+30) |
|
|
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
25174 |
ЧЕБАН Д.В. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
6 |
164 (56+54+54) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
25175 |
ЧЕБАНОВА А.В. |
14050 |
м. Львів |
СЗШ № 24 |
4 |
54 (24+18+12) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
25176 |
ЧЕБАЧОВ А.О. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
4 |
108 (36+36+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
25177 |
ЧЕБОТАР М.О. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
9 |
76 (24+20+32) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
25178 |
ЧЕБОТАРЬОВА Ю.О. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
3 |
102 (30+42+30) |
|
|
С2 |
|
Панченко Наталія Сергіївна |
25179 |
ЧЕКАЙЛО А.О. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
2 |
72 (30+30+12) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
25180 |
ЧЕКАЙЛО О.О. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
2 |
72 (24+30+18) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
25181 |
ЧЕКАН Р.В. |
14192 |
м. Стрий |
Гімназія |
5 |
78 (24+30+24) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
25182 |
ЧЕКАС В.Р. |
14178 |
м. Самбір |
СШ № 10 |
7 |
122 (51+30+41) |
|
С1 |
|
С3 |
Ніженецька Наталія Сергіївна |
25183 |
ЧЕКІЛЬ Л.М. |
14126 |
м. Львів |
СЗШ № 78 |
7 |
109 (42+26+41) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
25184 |
ЧЕКОТА В.А. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
5 |
116 (38+54+24) |
|
|
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
25185 |
ЧЕЛАК О.А. |
14093 |
м. Львів |
СЗШ № 31 |
7 |
131 (54+32+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
25186 |
ЧЕЛЕПІС М.О. |
14108 |
м. Львів |
"Малюк" |
4 |
90 (24+42+24) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
25187 |
ЧЕЛЮК Д.П. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
6 |
132 (56+40+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
25188 |
ЧЕЛЮК Р.П. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
6 |
124 (48+38+38) |
|
С1 |
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
25189 |
ЧЕЛЯДИН Р.В. |
14540 |
м. Радехів |
Стоянівська ЗОШ |
5 |
153 (54+45+54) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
25190 |
ЧЕЛЯДИН С.Р. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
7 |
103 (27+40+36) |
|
|
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
25191 |
ЧЕЛЯДІНА А. . |
14092 |
м. Львів |
СЗШ № 17 |
4 |
134 (42+48+44) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
25192 |
ЧЕЛЯК М.В. |
14074 |
м. Львів |
ЛСШ № 69 |
1 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
25193 |
ЧЕМЕРИНСЬКА С.Т. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
3 |
114 (30+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Лободяк Леся Мар'янівна |
25194 |
ЧЕМЕРИНСЬКА Я.Р. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
7 |
129 (51+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
25195 |
ЧЕМЕРИС А.П. |
14488 |
м. Пустомити |
Сокільницька ЗОШ |
3 |
90 (30+36+24) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
25196 |
ЧЕМЕРИС Є.О. |
14036 |
м. Львів |
СЗШ № 65 |
6 |
95 (32+39+24) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
25197 |
ЧЕМЕРИС С.А. |
14075 |
м. Львів |
СЗШ № 96 |
3 |
84 (24+42+18) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
25198 |
ЧЕМЕРИС С.О. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
6 |
123 (48+45+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
25199 |
ЧЕМЕРИС Ю.А. |
14075 |
м. Львів |
СЗШ № 96 |
8 |
92 (36+38+18) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
25200 |
ЧЕНСЬКИЙ Д.О. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
3 |
114 (36+42+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шепіда Ольга Володимирівна |
25201 |
ЧЕНЬ В.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
9 |
112 (42+34+36) |
|
С1 |
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
25202 |
ЧЕНЬ Х.П. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
1 |
88 (28+30+30) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
25203 |
ЧЕПЕЛЮК С.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
3 |
114 (30+48+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Булас Надія Антонівна |
25204 |
ЧЕПІГА М.С. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
6 |
116 (40+36+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
25205 |
ЧЕПІЖАК Н. . |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
2 |
72 (18+30+24) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
25206 |
ЧЕПІЖАК Т.І. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
3 |
86 (30+30+26) |
|
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
25207 |
ЧЕПІЛЬ В.В. |
14096 |
м. Львів |
ССЗШ № 46 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
25208 |
ЧЕПІЛЬ В.К. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
25209 |
ЧЕПІЛЬ В.Р. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
2 |
60 (24+30+6) |
|
С1 |
С2 |
|
Булас Надія Антонівна |
25210 |
ЧЕПІЛЬ М.В. |
14720 |
м. Сокаль |
НВК ЗШ № 4 ліцей |
6 |
121 (40+45+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
25211 |
ЧЕПІЛЬ М.О. |
14488 |
м. Пустомити |
Сокільницька ЗОШ |
6 |
108 (42+30+36) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
25212 |
ЧЕПІЛЬ Н.В. |
14040 |
м. Львів |
СЗШ № 49 |
5 |
84 (18+30+36) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
25213 |
ЧЕПІЛЬ О.І. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
1 |
72 (30+30+12) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
25214 |
ЧЕПІЛЬ П.Р. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
4 |
76 (30+30+16) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
25215 |
ЧЕПІЛЬ Р.І. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
3 |
116 (42+42+32) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
25216 |
ЧЕПІЛЬ Х.Ю. |
14074 |
м. Львів |
ЛСШ № 69 |
2 |
26 (8+12+6) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
25217 |
ЧЕПІЛЬ Ю. |
14149 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 8, 9 |
7 |
41 (9+18+14) |
|
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
25218 |
ЧЕПІРДАК Х.Р. |
14093 |
м. Львів |
СЗШ № 31 |
10 |
158 (54+58+46) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
25219 |
ЧЕПУРНА А.В. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
7 |
125 (51+32+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
25220 |
ЧЕПУРНОЙ В.В. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
25221 |
ЧЕР АК В.В. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
4 |
126 (36+48+42) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
25222 |
ЧЕРВІНКА В. . |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
25223 |
ЧЕРВІНКА Х.О. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
6 |
112 (42+34+36) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
25224 |
ЧЕРВІНЧАК О. . |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
2 |
78 (24+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
25225 |
ЧЕРВІНЬ А.П. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
25226 |
ЧЕРВОНЯЩИЙ М.Е. |
14166 |
м. Новий Розділ |
НВК "Лідер" |
2 |
72 (24+30+18) |
З |
|
|
|
Верес Галина Мирославівна |
25227 |
ЧЕРВЯКОВ С.О. |
14186 |
м. Стрий |
СЗШ № 7 |
3 |
56 (18+24+14) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
25228 |
ЧЕРГАН К.Ю. |
14148 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 5 |
5 |
114 (32+52+30) |
|
|
С2 |
|
Юрків Андрій Степанович |
25229 |
ЧЕРДАКОВ О.Т. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
7 |
105 (48+24+33) |
|
С1 |
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
25230 |
ЧЕРЕВИЧНИЙ Д. . |
14092 |
м. Львів |
СЗШ № 17 |
5 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
25231 |
ЧЕРЕВК О О.І. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
9 |
126 (48+26+52) |
|
С1 |
|
С3 |
Гарбіч Людмила Іванівна |
25232 |
ЧЕРЕВКО М.В. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
10 |
86 (30+20+36) |
|
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
25233 |
ЧЕРЕВКО С.В. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
2 |
54 (18+18+18) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
25234 |
ЧЕРЕВКО У. . |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
2 |
58 (16+24+18) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
25235 |
ЧЕРЕДНІЧЕНКО Д.О. |
14059 |
м. Львів |
ССЗШ № 37 |
4 |
102 (36+42+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
25236 |
ЧЕРЕДНІЧЕНКО Ю.Д. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
1 |
72 (24+30+18) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
25237 |
ЧЕРЕЗОВ А.А. |
14077 |
м. Львів |
СЗШ № 84 |
4 |
68 (30+12+26) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
25238 |
ЧЕРЕМХА С |
14034 |
м. Львів |
"Світанок" |
3 |
102 (42+36+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
25239 |
ЧЕРЕПАНИН В.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
25240 |
ЧЕРЕПАНИН Н.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
120 (36+48+36) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
25241 |
ЧЕРЕПАНОВ О.В. |
14097 |
м. Львів |
СЗШ № 48 |
1 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
25242 |
ЧЕРЕПКОВА А.Р. |
14042 |
м. Львів |
СЗШ № 42 |
3 |
80 (24+24+32) |
|
|
|
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
25243 |
ЧЕРЕПКОВА В.С. |
14460 |
м. Пустомити |
Зимноводівська ЗОШ № 1 |
4 |
122 (42+48+32) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
25244 |
ЧЕРЕШНЮК О.С. |
14388 |
м. Жовква |
Рава-Руська ЗОШ № 1 |
4 |
126 (36+48+42) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
25245 |
ЧЕРКАВСЬКА В.В. |
14046 |
м. Львів |
СЗШ № 71 |
3 |
96 (30+36+30) |
|
|
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
25246 |
ЧЕРКАС М.В. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
1 |
52 (22+24+6) |
|
С1 |
С2 |
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
25247 |
ЧЕРКАС С.І. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
1 |
66 (24+30+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
25248 |
ЧЕРКАСОВА Д.А. |
14021 |
м. Львів |
СЗШ № 40 |
5 |
128 (40+28+60) |
|
С1 |
|
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
25249 |
ЧЕРКУН М.П. |
14136 |
м. Львів |
Приватна гімназія "Відродження" |
2 |
54 (18+18+18) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
25250 |
ЧЕРКУН М.С. |
14032 |
м. Львів |
НВК "Гроно" |
3 |
96 (36+30+30) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
25251 |
ЧЕРНА К.В. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
25252 |
ЧЕРНЕГА К.А. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
25253 |
ЧЕРНЕГА Н.А. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
3 |
102 (42+30+30) |
|
С1 |
|
|
Личак Катерина Степанівна |
25254 |
ЧЕРНЕГА Ч.Д. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
7 |
132 (39+54+39) |
|
|
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
25255 |
ЧЕРНЕНКО А.В. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
5 |
168 (52+60+56) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
25256 |
ЧЕРНЕНКО Д.А. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
3 |
66 (30+24+12) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
25257 |
ЧЕРНЕНКО Ю.І. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
5 |
88 (22+36+30) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
25258 |
ЧЕРНЕЦЬКА Д.В. |
14183 |
м. Стрий |
СЗШ № 4 |
6 |
73 (24+17+32) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
25259 |
ЧЕРНЕЦЬКА І.Р. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
25260 |
ЧЕРНЕЦЬКА Л.М. |
14005 |
м. Львів |
СЗШ № 62 |
2 |
76 (28+30+18) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
25261 |
ЧЕРНЕЦЬКА М.А. |
14525 |
м. Радехів |
ЗОШ № 1 |
9 |
142 (60+40+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
25262 |
ЧЕРНЕЦЬКА М.Р. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
82 (24+42+16) |
|
|
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
25263 |
ЧЕРНЕЦЬКА Р |
14304 |
м. Жидачів |
Монастирецький НВК |
5 |
74 (32+30+12) |
|
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
25264 |
ЧЕРНЕЦЬКА С.Є. |
14115 |
м. Львів |
СЗШ № 22 |
9 |
92 (36+22+34) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
25265 |
ЧЕРНЕЦЬКИЙ С.В. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
7 |
124 (48+36+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Оленчин Тетяна Петрівна |
25266 |
ЧЕРНЕЦЬКИЙ С.С. |
14016 |
м. Львів |
Українська приватна гімназія, ЗСППШ "Альфа" |
2 |
58 (28+18+12) |
|
С1 |
|
|
Білий Микола Михайлович |
25267 |
ЧЕРНИГА Н.М. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
10 |
106 (42+24+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Булас Надія Антонівна |
25268 |
ЧЕРНИК В.Р. |
14665 |
м. Сокаль |
Великомостівський ЗШ-НВК-ліцей |
2 |
72 (24+30+18) |
З |
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
25269 |
ЧЕРНИК Д.Н. |
14034 |
м. Львів |
"Світанок" |
4 |
90 (18+42+30) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
25270 |
ЧЕРНИК Д.С. |
14475 |
м. Пустомити |
Оброшинська ЗОШ |
5 |
157 (52+51+54) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
25271 |
ЧЕРНИК О.В. |
14558 |
м. Радехів |
Станицька ЗОШ |
7 |
144 (48+60+36) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
25272 |
ЧЕРНИК Ю.В. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
6 |
108 (22+44+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Панченко Наталія Сергіївна |
25273 |
ЧЕРНИХІВСЬКА І.Р. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
7 |
126 (48+30+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
25274 |
ЧЕРНИШ П |
14028 |
м. Львів |
ЗОШ № 74 |
7 |
153 (60+48+45) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
25275 |
ЧЕРНИШ Т. . |
14092 |
м. Львів |
СЗШ № 17 |
2 |
54 (24+18+12) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
25276 |
ЧЕРНИШОВ А.І. |
14172 |
м. Самбір |
СШ № 1 |
10 |
120 (48+32+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Ніженецька Наталія Сергіївна |
25277 |
ЧЕРНІЙ С.В. |
14704 |
м. Сокаль |
Перетіцька ЗШ |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
25278 |
ЧЕРНІЙ У.В. |
14709 |
м. Сокаль |
Телязька ЗШ |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
25279 |
ЧЕРНІЙ Х.П. |
14101 |
м. Львів |
СЗШ № 66 |
5 |
140 (42+50+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
25280 |
ЧЕРНІКОВА М.О. |
14153 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 17 |
3 |
138 (48+48+42) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
25281 |
ЧЕРНІКОВА О.А. |
14411 |
м. Жовква |
Мервичівська ЗОШ |
5 |
85 (24+31+30) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
25282 |
ЧЕРНІХОВСЬКА В.М. |
14633 |
м. Сколе |
Лавочанська ЗОШ № 2 |
4 |
68 (36+18+14) |
|
С1 |
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
25283 |
ЧЕРНІХОВСЬКА С.В. |
14188 |
м. Стрий |
СЗШ № 9 |
3 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
25284 |
ЧЕРНОВА В.В. |
14114 |
м. Львів |
СЗШ № 20 |
3 |
102 (36+30+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
25285 |
ЧЕРНОІВАНЕНКО Н.В. |
14152 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 16 |
5 |
89 (18+35+36) |
|
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
25286 |
ЧЕРНОКОНЬ А.О. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
3 |
126 (36+42+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
25287 |
ЧЕРНУШЕНКО А.Д. |
14075 |
м. Львів |
СЗШ № 96 |
8 |
162 (57+60+45) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
25288 |
ЧЕРНУШКІНА А.А. |
14016 |
м. Львів |
Українська приватна гімназія, ЗСППШ "Альфа" |
3 |
114 (36+36+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Білий Микола Михайлович |
25289 |
ЧЕРНУШКІНА А.Б. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
2 |
58 (22+24+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
25290 |
ЧЕРНЯВСЬКА Д.Т. |
14028 |
м. Львів |
ЗОШ № 74 |
7 |
166 (54+54+58) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
25291 |
ЧЕРНЯВСЬКА Ю.І. |
14206 |
м. Червоноград |
НВК № 10 |
4 |
130 (42+48+40) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
25292 |
ЧЕРНЯВСЬКИЙ А.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
4 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
25293 |
ЧЕРНЯВСЬКИЙ М.А. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
25294 |
ЧЕРНЯВСЬКИЙ Ю.С. |
14917 |
м. Яворів |
Великопільська СЗШ |
3 |
114 (30+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
25295 |
ЧЕРНЯЄВА О.А. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
3 |
64 (12+24+28) |
|
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
25296 |
ЧЕРНЯК Д.М. |
14098 |
м. Львів |
СЗШ № 50 |
4 |
102 (30+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
25297 |
ЧЕРНЯК О.В. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
8 |
101 (48+28+25) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
25298 |
ЧЕРНЯК Я.П. |
14365 |
м. Жовква |
Гійченська ЗОШ |
6 |
138 (48+42+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
25299 |
ЧЕРПАК А.В. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
5 |
56 (12+24+20) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
25300 |
ЧЕРПАК С.В. |
14141 |
м. Львів |
ЦО "Політехнік-Еколенд" |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
25301 |
ЧЕСНИКІВСЬКА А.С. |
14199 |
м. Червоноград |
НВК № 3 |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
25302 |
ЧЕТВЕРІКОВ Д.В. |
14098 |
м. Львів |
СЗШ № 50 |
3 |
108 (24+48+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
25303 |
ЧЕТВЕРУС А.О. |
14136 |
м. Львів |
Приватна гімназія "Відродження" |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
25304 |
ЧЕТИРБУК О.А. |
14119 |
м. Львів |
СЗШ № 38 |
6 |
76 (16+24+36) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
25305 |
ЧЕХ А.В. |
14002 |
м. Львів |
НВК "ЗОШ-гімназія "Галицька" |
4 |
108 (36+36+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Оленчин Тетяна Петрівна |
25306 |
ЧЕХ А.М. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
3 |
86 (30+36+20) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
25307 |
ЧЕХ В.Ю. |
14200 |
м. Червоноград |
ЗШ № 4 |
5 |
99 (24+33+42) |
|
|
|
С3 |
Перець Надія Михайлівна |
25308 |
ЧЕХ М.О. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
7 |
130 (51+36+43) |
|
С1 |
|
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
25309 |
ЧЕХ Р.О. |
14075 |
м. Львів |
СЗШ № 96 |
6 |
97 (16+39+42) |
|
|
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
25310 |
ЧЕЧІЛЬ О.М. |
14532 |
м. Радехів |
Вузлівська ЗОШ |
3 |
96 (24+42+30) |
|
|
С2 |
|
Брановський Володимир Іванович |
25311 |
ЧЄЛАК О.А. |
14093 |
м. Львів |
СЗШ № 31 |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
25312 |
ЧИБИРЯКО М.Д. |
14949 |
м. Яворів |
Гімназія ім. Маковея |
10 |
165 (54+60+51) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
25313 |
ЧИГІНЬ Д. . |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
5 |
126 (42+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Біда Наталія Романівна |
25314 |
ЧИГУРА М.Н. |
14192 |
м. Стрий |
Гімназія |
4 |
96 (24+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Пістун Надія Данилівна |
25315 |
ЧИЖ А.О. |
14470 |
м. Пустомити |
Лапаївська ЗОШ |
8 |
111 (30+36+45) |
|
|
|
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
25316 |
ЧИЖ В.М. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
6 |
120 (36+36+48) |
|
|
|
С3 |
Цімарно Марія Петрівна |
25317 |
ЧИЖ В.О. |
14470 |
м. Пустомити |
Лапаївська ЗОШ |
4 |
114 (36+42+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
25318 |
ЧИЖ В.Р. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
4 |
52 (24+12+16) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
25319 |
ЧИЖ К.Р. |
14101 |
м. Львів |
СЗШ № 66 |
2 |
52 (28+18+6) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
25320 |
ЧИЖ У. . |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
4 |
56 (18+24+14) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
25321 |
ЧИЖИК І.Т. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
6 |
86 (32+24+30) |
|
|
|
|
Цімарно Марія Петрівна |
25322 |
ЧИЖО А.С. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
5 |
118 (24+46+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
25323 |
ЧИЖО В.А. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
25324 |
ЧИЖО Н.О. |
14042 |
м. Львів |
СЗШ № 42 |
7 |
162 (60+60+42) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
25325 |
ЧИЖОВ Д.Л. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
7 |
105 (51+32+22) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
25326 |
ЧИЖОВИЧ Ю.С. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
6 |
115 (34+45+36) |
|
|
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
25327 |
ЧИЖУК Ю.Р. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
3 |
114 (36+42+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
25328 |
ЧИК У.П. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
1 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
25329 |
ЧИКАЙЛО А.Л. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
25330 |
ЧИКАЛЬСЬКИЙ Д.І. |
14542 |
м. Радехів |
Вузлівський ліцей |
9 |
105 (48+32+25) |
|
С1 |
|
|
Брановський Володимир Іванович |
25331 |
ЧИКОВСЬКИЙ А.А. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
4 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
25332 |
ЧИНШОВИЙ В.Я. |
14678 |
м. Сокаль |
Острівський НВК-ЗШ-дитячий садок |
11 |
83 (24+22+37) |
|
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
25333 |
ЧИНЯКОВ О.О. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
3 |
92 (30+42+20) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
25334 |
ЧИП А.В. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
8 |
141 (60+36+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
25335 |
ЧИП Л.Р. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
25336 |
ЧИП Н.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
4 |
100 (42+42+16) |
|
С1 |
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
25337 |
ЧИР К.В. |
14380 |
м. Жовква |
Староскварявська ЗОШ |
3 |
132 (42+48+42) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
25338 |
ЧИРКО М.Б. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
7 |
75 (45+12+18) |
|
С1 |
|
|
Булас Надія Антонівна |
25339 |
ЧИРКОВ Д. . |
14092 |
м. Львів |
СЗШ № 17 |
2 |
42 (18+18+6) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
25340 |
ЧИРСЬКА С.О. |
14525 |
м. Радехів |
ЗОШ № 1 |
11 |
90 (42+14+34) |
|
С1 |
|
|
Брановський Володимир Іванович |
25341 |
ЧИСТЯКОВ Л. . |
14092 |
м. Львів |
СЗШ № 17 |
4 |
108 (36+36+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
25342 |
ЧИСТЯКОВ П.А. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
4 |
96 (30+36+30) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
25343 |
ЧИСТЯКОВА Д.А. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
3 |
80 (30+24+26) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
25344 |
ЧИСТЯКОВА М.В. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
5 |
97 (30+31+36) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
25345 |
ЧИТИНСЬКИЙ В.М. |
14190 |
м. Стрий |
СЗШ № 11 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
25346 |
ЧИХРІЙ І |
14834 |
м. Стрий |
Братківський НВК |
9 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
25347 |
ЧИЧЕРСЬКА А.О. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
1 |
78 (24+30+24) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
25348 |
ЧИЧЕРСЬКА А.Р. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
120 (36+48+36) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
25349 |
ЧИЧЕРСЬКА І.Р. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
25350 |
ЧИЧЕРСЬКА М.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
114 (30+48+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
25351 |
ЧИЧЕРСЬКА М.О. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
9 |
99 (24+30+45) |
|
|
|
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
25352 |
ЧИЧЕРСЬКА С.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
1 |
72 (24+24+24) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
25353 |
ЧИЧЕРСЬКИЙ О.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
8 |
104 (45+32+27) |
|
С1 |
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
25354 |
ЧИЧЕРСЬКИЙ Я.А. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
25355 |
ЧИЧИНСЬКИЙ А.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
2 |
58 (22+24+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
25356 |
ЧИЧИНСЬКОЇ Д.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
6 |
86 (36+24+26) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
25357 |
ЧИЧУЛА І |
14145 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 1 |
5 |
160 (52+48+60) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
25358 |
ЧИШ С.С. |
14115 |
м. Львів |
СЗШ № 22 |
9 |
94 (36+24+34) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
25359 |
ЧИШ Х.С. |
14115 |
м. Львів |
СЗШ № 22 |
4 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
25360 |
ЧІВАДЗЕ В.З. |
14046 |
м. Львів |
СЗШ № 71 |
7 |
156 (45+60+51) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
25361 |
ЧІВАДЗЕ Г.З. |
14046 |
м. Львів |
СЗШ № 71 |
9 |
140 (36+46+58) |
|
|
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
25362 |
ЧІКАЛКІН О.М. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
25363 |
ЧІКАЛО Н.Р. |
14119 |
м. Львів |
СЗШ № 38 |
2 |
64 (28+24+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
25364 |
ЧІКЕЛЬ Н.В. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
7 |
126 (36+36+54) |
|
|
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
25365 |
ЧІКІН І.І. |
14076 |
м. Львів |
СЗШ № 86 |
10 |
34 (18+8+8) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
25366 |
ЧІЛЕР М.О. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
5 |
110 (32+54+24) |
|
|
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
25367 |
ЧІПАК О.І. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
10 |
101 (24+40+37) |
|
|
С2 |
|
Булас Надія Антонівна |
25368 |
ЧІПАК С.М. |
14042 |
м. Львів |
СЗШ № 42 |
6 |
162 (54+48+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
25369 |
ЧІПАК С.Ю. |
14024 |
м. Львів |
ССЗШ № 15 |
10 |
98 (36+26+36) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
25370 |
ЧІПКО Л.В. |
14701 |
м. Сокаль |
Забузька ЗШ |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
25371 |
ЧІПЧИК Д.І. |
14622 |
м. Сколе |
ЗОШ-інтернат |
3 |
118 (42+42+34) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
25372 |
ЧІХ А.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
4 |
100 (36+42+22) |
|
С1 |
С2 |
|
Воробець Надія Теодорівна |
25373 |
ЧІХ В.І. |
14012 |
м. Львів |
СЗШ № 34 |
4 |
114 (36+42+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Оленчин Тетяна Петрівна |
25374 |
ЧІХ Д.Ю. |
14024 |
м. Львів |
ССЗШ № 15 |
6 |
109 (36+43+30) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
25375 |
ЧІХРАЙ Г.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
8 |
148 (54+48+46) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
25376 |
ЧІХРАЙ О.Б. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
8 |
84 (36+28+20) |
|
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
25377 |
ЧІХРАЙ Х.І. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
5 |
92 (20+36+36) |
|
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
25378 |
ЧКАДУА А.Р. |
14184 |
м. Стрий |
СЗШ № 5 |
10 |
92 (42+16+34) |
|
С1 |
|
|
Пістун Надія Данилівна |
25379 |
ЧЛЕК А.В. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
3 |
70 (24+30+16) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
25380 |
ЧМАЛЬ М.Д. |
14182 |
м. Стрий |
СЗШ № 3 |
2 |
50 (20+18+12) |
|
С1 |
|
|
Пістун Надія Данилівна |
25381 |
ЧМЕЛИК І.М. |
14304 |
м. Жидачів |
Монастирецький НВК |
7 |
86 (24+28+34) |
|
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
25382 |
ЧМЕЛИК Т.А. |
14190 |
м. Стрий |
СЗШ № 11 |
2 |
50 (20+30+0) |
|
С1 |
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
25383 |
ЧМЕРУК Х.О. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
5 |
126 (42+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
25384 |
ЧМИР В.В. |
14166 |
м. Новий Розділ |
НВК "Лідер" |
2 |
56 (26+24+6) |
|
С1 |
С2 |
|
Верес Галина Мирославівна |
25385 |
ЧМИР О.О. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
5 |
146 (44+48+54) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
25386 |
ЧМИР О.Ю. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
5 |
60 (16+30+14) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
25387 |
ЧМИР С.Б. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
4 |
56 (30+18+8) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
25388 |
ЧМИРУК Д.Р. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
3 |
54 (24+24+6) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
25389 |
ЧМІЛЬ Д.М. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
5 |
102 (42+30+30) |
|
С1 |
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
25390 |
ЧМІЛЬ О. |
14181 |
м. Стрий |
СЗШ № 2 |
1 |
64 (22+24+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
25391 |
ЧМІЛЬ С.Б. |
14027 |
м. Львів |
СЗШ № 68 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
25392 |
ЧОБА Н.Р. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
8 |
80 (45+24+11) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
25393 |
ЧОБА О.В. |
14475 |
м. Пустомити |
Оброшинська ЗОШ |
7 |
165 (57+54+54) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
25394 |
ЧОБІТ М.А. |
14388 |
м. Жовква |
Рава-Руська ЗОШ № 1 |
10 |
136 (48+48+40) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
25395 |
ЧОБІТ С.М. |
14388 |
м. Жовква |
Рава-Руська ЗОШ № 1 |
5 |
98 (38+36+24) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
25396 |
ЧОВАГА А.А. |
14691 |
м. Сокаль |
Княжівська ЗШ |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
25397 |
ЧОЛАВИН Б.Б. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
25398 |
ЧОПИК Л.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
96 (18+36+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
25399 |
ЧОПИК М.Р. |
14053 |
м. Львів |
СЗШ № 70 |
2 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
25400 |
ЧОПИК Н.А. |
14936 |
м. Яворів |
НВК ДЗ СЗШ |
2 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
25401 |
ЧОПИК О.І. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
6 |
150 (54+48+48) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
25402 |
ЧОПИК О.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
8 |
139 (48+48+43) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Михаць Ігор Львович |
25403 |
ЧОПИК С.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
25404 |
ЧОПИК Х.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
5 |
101 (44+33+24) |
|
С1 |
|
|
Шманько Андрій Петрович |
25405 |
ЧОПКО Д.А. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
7 |
121 (54+30+37) |
|
С1 |
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
25406 |
ЧОПКО Д.Р. |
14747 |
м. Старий Самбір |
Гуманецька ЗСШ |
3 |
96 (30+42+24) |
|
|
С2 |
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
25407 |
ЧОПКО М.І. |
14073 |
м. Львів |
ЗШ "Первоцвіт" |
3 |
106 (30+42+34) |
|
|
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
25408 |
ЧОПКО М.Ю. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
1 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
25409 |
ЧОПКО С.Б. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
8 |
104 (33+38+33) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
25410 |
ЧОПКО С.Г. |
14487 |
м. Пустомити |
Зубрянський НВК |
4 |
96 (30+36+30) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
25411 |
ЧОПКО С.Д. |
14028 |
м. Львів |
ЗОШ № 74 |
5 |
142 (46+48+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
25412 |
ЧОРНА А.Б. |
14073 |
м. Львів |
ЗШ "Первоцвіт" |
2 |
48 (12+30+6) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
25413 |
ЧОРНА В.В. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
10 |
40 (18+14+8) |
|
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
25414 |
ЧОРНА В.М. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
4 |
76 (18+36+22) |
|
|
С2 |
|
Булас Надія Антонівна |
25415 |
ЧОРНА В.М. |
14208 |
м. Червоноград |
ЗШ № 12 |
3 |
84 (24+36+24) |
|
|
С2 |
|
Перець Надія Михайлівна |
25416 |
ЧОРНА В.Р. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
9 |
72 (24+12+36) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
25417 |
ЧОРНА В.Т. |
14480 |
м. Пустомити |
Наварійська ЗОШ |
4 |
120 (36+36+48) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
25418 |
ЧОРНА Д.А. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
3 |
98 (24+42+32) |
|
|
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
25419 |
ЧОРНА Л.А. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
2 |
72 (30+30+12) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
25420 |
ЧОРНА М.Л. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
10 |
132 (54+32+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
25421 |
ЧОРНА М.Р. |
14390 |
м. Жовква |
НВК "Рава-Руська школа-гімназія" |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
25422 |
ЧОРНА М.С. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
9 |
118 (60+24+34) |
|
С1 |
|
|
Біда Наталія Романівна |
25423 |
ЧОРНА О.А. |
14287 |
м. Жидачів |
Ходорівська СЗШ № 3 |
9 |
60 (12+14+34) |
|
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
25424 |
ЧОРНА О.А. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
9 |
93 (24+28+41) |
|
|
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
25425 |
ЧОРНА О.М. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
25426 |
ЧОРНА С.В. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
9 |
115 (54+30+31) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
25427 |
ЧОРНА Т.М. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
7 |
142 (60+48+34) |
|
С1 |
С2 |
|
Панченко Наталія Сергіївна |
25428 |
ЧОРНА Х.В. |
14186 |
м. Стрий |
СЗШ № 7 |
9 |
84 (24+26+34) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
25429 |
ЧОРНА Ю.Б. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
7 |
116 (51+32+33) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
25430 |
ЧОРНА Ю.М. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
25431 |
ЧОРНА Ю.Р. |
14042 |
м. Львів |
СЗШ № 42 |
3 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
25432 |
ЧОРНА Я.Т. |
14394 |
м. Жовква |
Великодорошівська ЗОШ |
2 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
25433 |
ЧОРНАА Ю.І. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
25434 |
ЧОРНЕЙКО В.М. |
14282 |
м. Жидачів |
НВК |
3 |
88 (36+24+28) |
|
С1 |
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
25435 |
ЧОРНЕЙКО О.П. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
3 |
108 (36+36+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
25436 |
ЧОРНЕЙКО О.Ю. |
14030 |
м. Львів |
СЗШ № 77 |
7 |
125 (45+32+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
25437 |
ЧОРНЕНЬКА В.А. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
7 |
117 (54+30+33) |
|
С1 |
|
|
Михаць Ігор Львович |
25438 |
ЧОРНЕНЬКА В.Т. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
25439 |
ЧОРНЕНЬКА В.Я. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
3 |
108 (42+36+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
25440 |
ЧОРНЕНЬКА Д.В. |
14098 |
м. Львів |
СЗШ № 50 |
9 |
142 (54+42+46) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
25441 |
ЧОРНИЙ А.І. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
25442 |
ЧОРНИЙ В.П. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
6 |
138 (36+54+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Булас Надія Антонівна |
25443 |
ЧОРНИЙ І.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
6 |
144 (36+54+54) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
25444 |
ЧОРНИЙ М.А. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
2 |
82 (28+24+30) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
25445 |
ЧОРНИЙ М.Р. |
14001 |
м. Львів |
ПНВЗ "ЗОШ святої Софії" |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
25446 |
ЧОРНИЙ М.Т. |
14394 |
м. Жовква |
Великодорошівська ЗОШ |
5 |
148 (40+54+54) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
25447 |
ЧОРНИЙ М.Ю. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
5 |
101 (26+39+36) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
25448 |
ЧОРНИЙ М.Я. |
14414 |
м. Жовква |
Синьковицька ЗОШ |
3 |
96 (30+36+30) |
|
|
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
25449 |
ЧОРНИЙ О.В. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
3 |
60 (12+24+24) |
|
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
25450 |
ЧОРНИЙ О.І. |
14366 |
м. Жовква |
Глинський НВК |
8 |
104 (36+26+42) |
|
|
|
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
25451 |
ЧОРНИЙ О.Р. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
5 |
130 (46+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Панченко Наталія Сергіївна |
25452 |
ЧОРНИЙ Р.Г. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
8 |
130 (48+40+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
25453 |
ЧОРНИЙ С.Р. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
3 |
114 (24+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
25454 |
ЧОРНИЙ Ю.І. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
3 |
120 (36+48+36) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
25455 |
ЧОРНІЙ А.Т. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
7 |
126 (51+36+39) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
25456 |
ЧОРНІЙ В.М. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
6 |
45 (14+25+6) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
25457 |
ЧОРНІЙ Д.В. |
14045 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок "Дзвіночок" |
4 |
102 (36+36+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
25458 |
ЧОРНІЙ Д.Р. |
14665 |
м. Сокаль |
Великомостівський ЗШ-НВК-ліцей |
3 |
104 (42+42+20) |
|
С1 |
С2 |
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
25459 |
ЧОРНІЙ І.М. |
14387 |
м. Жовква |
Магерівська ЗОШ |
11 |
138 (54+30+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
25460 |
ЧОРНІЙ М.Т. |
14690 |
м. Сокаль |
Тартаківська ЗШ |
5 |
98 (26+30+42) |
|
|
|
С3 |
Кнейчук Наталія Володимирівна |
25461 |
ЧОРНІЙ М.Ю. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
3 |
82 (24+36+22) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
25462 |
ЧОРНІЙ С.М. |
14058 |
м. Львів |
СЗШ № 47 |
4 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
25463 |
ЧОРНІЙ С.С. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
25464 |
ЧОРНОБАЙ Б.А. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
25465 |
ЧОРНОБАЙ Г.А. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
4 |
26 (6+18+2) |
|
|
|
|
Цімарно Марія Петрівна |
25466 |
ЧОРНОБАЙ Ю.Ю. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
3 |
92 (24+42+26) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
25467 |
ЧОРНОУС М.А. |
14951 |
м. Яворів |
Дубровицька СЗШ |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
25468 |
ЧОС А.Р. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
8 |
130 (39+42+49) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
25469 |
ЧОС Д.Р. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
5 |
158 (50+54+54) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
25470 |
ЧУБА В.Р. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
8 |
117 (60+36+21) |
|
С1 |
|
|
Біда Наталія Романівна |
25471 |
ЧУБА Р.В. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
25472 |
ЧУБАК Я.І. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
25473 |
ЧУБАТА Н.Ю. |
14182 |
м. Стрий |
СЗШ № 3 |
6 |
130 (46+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Пістун Надія Данилівна |
25474 |
ЧУБЕРКІС Х.А. |
14179 |
м. Самбір |
Гімназія |
9 |
144 (60+38+46) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
25475 |
ЧУБИК В.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
8 |
103 (42+36+25) |
|
С1 |
|
|
Шманько Андрій Петрович |
25476 |
ЧУБИК І.П. |
14746 |
м. Старий Самбір |
Чаплівська ЗСШ |
8 |
132 (54+30+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Мар’ян Ольга Казимирівна |
25477 |
ЧУБИК Н.Б. |
14752 |
м. Старий Самбір |
Хирівська школа-інтернат |
2 |
76 (28+30+18) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
25478 |
ЧУБИК Я.Б. |
14752 |
м. Старий Самбір |
Хирівська школа-інтернат |
5 |
106 (40+30+36) |
|
С1 |
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
25479 |
ЧУБИНСЬКИЙ О.О. |
14059 |
м. Львів |
ССЗШ № 37 |
5 |
93 (26+25+42) |
|
|
|
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
25480 |
ЧУБІНСЬКА А.Б. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
4 |
96 (30+36+30) |
|
|
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
25481 |
ЧУБКО В.В. |
14102 |
м. Львів |
СЗШ № 83 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
25482 |
ЧУБКО С. . |
14767 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 1 |
2 |
26 (8+6+12) |
|
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
25483 |
ЧУГАЄВСЬКА Л.О. |
14906 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 3 |
6 |
134 (38+42+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
25484 |
ЧУДАК М.Р. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
116 (36+42+38) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
25485 |
ЧУДІЙОВИЧ А.А. |
14840 |
м. Стрий |
Кавська СЗШ |
2 |
58 (16+24+18) |
|
|
С2 |
|
Романова Лілія Володимирівна |
25486 |
ЧУДІЙОВИЧ Г.М. |
14649 |
м. Сколе |
Ямельницька ЗОШ |
5 |
42 (10+10+22) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
25487 |
ЧУДІЙОВИЧ Д.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
25488 |
ЧУДІЙОВИЧ Д.І. |
14012 |
м. Львів |
СЗШ № 34 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
25489 |
ЧУДЯК М.Ю. |
14463 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 2 |
3 |
102 (42+30+30) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
25490 |
ЧУЄВА Л.Є. |
14463 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 2 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
25491 |
ЧУКЛА М.В. |
14195 |
м. Трускавець |
НВК СЗШ № 2 гімназія |
6 |
100 (34+30+36) |
|
|
|
|
Томашівська Наталія Валеріївна |
25492 |
ЧУЛЕВИЧ М.Р. |
14631 |
м. Сколе |
Крушельницький НВК ЗОШ ДНЗ |
4 |
108 (24+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
25493 |
ЧУЛИК О.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
4 |
108 (30+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
25494 |
ЧУЛИК Р.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
2 |
80 (26+30+24) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
25495 |
ЧУЛОВСЬКА С.Т. |
14021 |
м. Львів |
СЗШ № 40 |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
25496 |
ЧУЛОВСЬКИЙ М.Т. |
14021 |
м. Львів |
СЗШ № 40 |
3 |
114 (42+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
25497 |
ЧУМА З.С. |
14001 |
м. Львів |
ПНВЗ "ЗОШ святої Софії" |
1 |
82 (28+30+24) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
25498 |
ЧУМА О.В. |
14937 |
м. Яворів |
Рогізненська СЗШ |
10 |
92 (36+24+32) |
|
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
25499 |
ЧУМА С.Б. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
5 |
129 (48+39+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
25500 |
ЧУМА Ю.Р. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
5 |
110 (32+24+54) |
|
|
|
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
25501 |
ЧУМА Я.Б. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
3 |
132 (42+48+42) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
25502 |
ЧУМАК А.Б. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
6 |
98 (36+42+20) |
|
|
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
25503 |
ЧУМАК Д.В. |
14496 |
м. Пустомити |
Гамаліївська ЗОШ |
6 |
54 (18+18+18) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
25504 |
ЧУМАК М.В. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
5 |
135 (48+45+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гарбіч Людмила Іванівна |
25505 |
ЧУМАК О.І. |
14636 |
м. Сколе |
Нижньосиньовидненська ЗОШ |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
25506 |
ЧУМАК О.О. |
14094 |
м. Львів |
СЗШ № 36 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
25507 |
ЧУМАК О.О. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
4 |
108 (30+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
25508 |
ЧУМАК Ю.В. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
25509 |
ЧУМАКЕВИЧ В.В. |
14098 |
м. Львів |
СЗШ № 50 |
9 |
126 (60+26+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
25510 |
ЧУМАКОВА І.С. |
14023 |
м. Львів |
Гімназія "Євшан" |
5 |
137 (46+43+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
25511 |
ЧУНИС В.В. |
14406 |
м. Жовква |
Кунинська ЗОШ |
3 |
114 (36+42+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
25512 |
ЧУНИС В.Ю. |
14120 |
м. Львів |
СЗШ № 41 |
2 |
72 (30+24+18) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
25513 |
ЧУНИС І.А. |
14406 |
м. Жовква |
Кунинська ЗОШ |
6 |
113 (50+33+30) |
|
С1 |
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
25514 |
ЧУНИС С.В. |
14386 |
м. Жовква |
Куликівська ЗОШ |
5 |
115 (40+39+36) |
|
С1 |
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
25515 |
ЧУПА Д.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
8 |
128 (51+32+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Біда Наталія Романівна |
25516 |
ЧУПАК М.Я. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
5 |
132 (42+42+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Біда Наталія Романівна |
25517 |
ЧУПАК С.Я. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
25518 |
ЧУПАШКО А.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
25519 |
ЧУПИЛО О.О. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
6 |
92 (30+26+36) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
25520 |
ЧУПІЛЬ Д.Р. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
4 |
96 (24+42+30) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
25521 |
ЧУПЛАК Д.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
94 (24+36+34) |
|
|
С2 |
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
25522 |
ЧУПЛАК К.Б. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
54 (6+24+24) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
25523 |
ЧУПЛАК М.С. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
25524 |
ЧУПЛАК М.Я. |
14102 |
м. Львів |
СЗШ № 83 |
1 |
72 (24+30+18) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
25525 |
ЧУПРИК Л.Я. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
6 |
150 (42+54+54) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
25526 |
ЧУПРИК М.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
3 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
25527 |
ЧУРА А.Р. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
8 |
163 (60+60+43) |
З |
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
25528 |
ЧУРА А.Т. |
14007 |
м. Львів |
СЗШ № 4 |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
25529 |
ЧУРА К.В. |
14032 |
м. Львів |
НВК "Гроно" |
1 |
72 (24+30+18) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
25530 |
ЧУРА М.І. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
6 |
107 (20+45+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Лободяк Леся Мар'янівна |
25531 |
ЧУРА С.С. |
14704 |
м. Сокаль |
Перетіцька ЗШ |
2 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
25532 |
ЧУРІКОВА Є.О. |
14074 |
м. Львів |
ЛСШ № 69 |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
25533 |
ЧУРСИН Н.В. |
14030 |
м. Львів |
СЗШ № 77 |
4 |
66 (18+24+24) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
25534 |
ЧУРУПЧЕНКО С.В. |
14097 |
м. Львів |
СЗШ № 48 |
4 |
108 (36+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
25535 |
ЧУХ О.А. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
6 |
121 (46+33+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
25536 |
ЧУХ Р.А. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
2 |
54 (24+18+12) |
|
С1 |
|
|
Личак Катерина Степанівна |
25537 |
ЧУХНІЙ С. . |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
5 |
108 (34+42+32) |
|
|
С2 |
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
25538 |
ЧУХНО А.О. |
14207 |
м. Червоноград |
ЗШ № 11 |
4 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
25539 |
ЧУХРАЙ М.В. |
14141 |
м. Львів |
ЦО "Політехнік-Еколенд" |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
25540 |
ЧУЧВАРА К.Р. |
14392 |
м. Жовква |
Артасівська ЗОШ |
2 |
72 (30+24+18) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
25541 |
ЧУЧВАРА М.В. |
14371 |
м. Жовква |
Зіболківська ЗОШ |
3 |
68 (30+24+14) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
25542 |
ЧУЧВАРА М.Р. |
14392 |
м. Жовква |
Артасівська ЗОШ |
4 |
84 (24+30+30) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
25543 |
ЧУЧВАРА Н.Л. |
14116 |
м. Львів |
СЗШ № 23 |
2 |
50 (8+24+18) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
25544 |
ЧУЧВИЧ В.О. |
14031 |
м. Львів |
ЛУГГ |
7 |
126 (60+36+30) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
25545 |
ЧУЧМАН В.В. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
6 |
126 (42+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гарбіч Людмила Іванівна |
25546 |
ЧУЧМАН В.В. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
5 |
132 (36+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Гарбіч Людмила Іванівна |
25547 |
ЧУЧМАН І.Б. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
5 |
122 (26+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Гарбіч Людмила Іванівна |
25548 |
ЧУЧМАН М.Б. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
6 |
134 (44+42+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Булас Надія Антонівна |
25549 |
ЧУЧМАН О.В. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
9 |
147 (48+42+57) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
25550 |
ЧУЧМАН П.Т. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
6 |
98 (26+36+36) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
25551 |
ЧУЧМАРЬОВА Я.О. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
4 |
102 (24+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
25552 |
ЧУШАК В.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
4 |
120 (42+36+42) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
25553 |
ЧУШАК К.Ю. |
14147 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 4 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
25554 |
ЧУШАК Н.М. |
14864 |
м. Стрий |
Жулинська ЗШ |
4 |
120 (30+42+48) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
25555 |
ЧУШАК Х.Б. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
4 |
120 (36+48+36) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
25556 |
ЧУЩАК А.З. |
14030 |
м. Львів |
СЗШ № 77 |
10 |
114 (36+26+52) |
|
|
|
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
25557 |
ЧУЩАК Т.З. |
14030 |
м. Львів |
СЗШ № 77 |
8 |
141 (54+48+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
25558 |
ШАБАКОВСЬКА А.О. |
14468 |
м. Пустомити |
Щирецька ЗОШ № 2 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
25559 |
ШАБАН Р.Р. |
14192 |
м. Стрий |
Гімназія |
6 |
103 (34+15+54) |
|
|
|
С3 |
Пістун Надія Данилівна |
25560 |
ШАБАРАНСЬКИЙ Н.О. |
14373 |
м. Жовква |
Липницька ЗОШ |
6 |
108 (48+24+36) |
|
С1 |
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
25561 |
ШАБАТ О.О. |
14389 |
м. Жовква |
Рава-Руська ЗОШ № 2 |
6 |
146 (50+48+48) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
25562 |
ШАБАТУРА А.Р. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
1 |
60 (30+18+12) |
|
С1 |
|
|
Булас Надія Антонівна |
25563 |
ШАБАТЮК А.І. |
14186 |
м. Стрий |
СЗШ № 7 |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
25564 |
ШАБЕЛЬНИК А.В. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
6 |
128 (44+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
25565 |
ШАБЛОВСЬКИЙ М.О. |
14027 |
м. Львів |
СЗШ № 68 |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
25566 |
ШАБЛЯ О.І. |
14474 |
м. Пустомити |
Чорношовицький НВК |
5 |
116 (38+42+36) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
25567 |
ШАБЛЯ Ю.М. |
14457 |
м. Пустомити |
Кротошинська ЗОШ |
5 |
51 (14+13+24) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
25568 |
ШАБЛЯ Я.І. |
14474 |
м. Пустомити |
Чорношовицький НВК |
3 |
66 (24+24+18) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
25569 |
ШАБРОВА С.В. |
14036 |
м. Львів |
СЗШ № 65 |
7 |
109 (39+30+40) |
|
|
|
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
25570 |
ШАВАЛО А.В. |
14934 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 1 |
8 |
100 (39+36+25) |
|
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
25571 |
ШАВАРОВСЬКИЙ І.Р. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
25572 |
ШАВЕЛЬ М.Р. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
5 |
46 (20+12+14) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
25573 |
ШАВРОВ Л.С. |
14073 |
м. Львів |
ЗШ "Первоцвіт" |
3 |
76 (30+30+16) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
25574 |
ШАВРОВА Л.В. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
3 |
88 (24+42+22) |
|
|
С2 |
|
Панченко Наталія Сергіївна |
25575 |
ШАГАЙ А.І. |
14032 |
м. Львів |
НВК "Гроно" |
3 |
82 (36+30+16) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
25576 |
ШАГАЛА С.О. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
2 |
72 (24+24+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
25577 |
ШАДІЙ М.Р. |
14135 |
м. Львів |
Гімназія "Престиж" |
6 |
128 (50+48+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
25578 |
ШАЙГЕН А.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
2 |
76 (28+30+18) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
25579 |
ШАЙГЕН М.Т. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
25580 |
ШАЙДА А.В. |
14007 |
м. Львів |
СЗШ № 4 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
25581 |
ШАЙДА С.Р. |
14096 |
м. Львів |
ССЗШ № 46 |
6 |
136 (40+54+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
25582 |
ШАЙДА Ю.Р. |
14096 |
м. Львів |
ССЗШ № 46 |
2 |
76 (28+30+18) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
25583 |
ШАЙДЮК А.В. |
14532 |
м. Радехів |
Вузлівська ЗОШ |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
25584 |
ШАЙНЕР Л.В. |
14099 |
м. Львів |
СЗШ № 51 |
4 |
94 (36+36+22) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
25585 |
ШАЙНОГА В.І. |
14533 |
м. Радехів |
Дмитрівський НВК |
8 |
94 (30+24+40) |
|
|
|
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
25586 |
ШАЙНОГА Д.С. |
14552 |
м. Радехів |
Кривецький НВК |
7 |
159 (60+48+51) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
25587 |
ШАЙНОГА М.П. |
14537 |
м. Радехів |
Павлівська ЗОШ |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
25588 |
ШАЙНОГА Н.Ю. |
14471 |
м. Пустомити |
Сороки-Львівська ЗОШ |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
25589 |
ШАК Д.П. |
14753 |
м. Старий Самбір |
Торчиновицька ЗСШ |
6 |
102 (32+22+48) |
|
|
|
С3 |
Мар’ян Ольга Казимирівна |
25590 |
ШАКАЛЕЦЬ К.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
7 |
156 (60+54+42) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
25591 |
ШАКЛЕІН О.Т. |
14145 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 1 |
5 |
142 (40+60+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Юрків Андрій Степанович |
25592 |
ШАКОВА Л.Ю. |
14206 |
м. Червоноград |
НВК № 10 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
25593 |
ШАЛАВИЛО А.В. |
14906 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 3 |
9 |
162 (48+56+58) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
25594 |
ШАЛАГІНОВА В.В. |
14204 |
м. Червоноград |
СШ № 8 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
25595 |
ШАЛАГІНОВА Х.О. |
14303 |
м. Жидачів |
Залісківська ЗОШ |
7 |
154 (60+48+46) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
25596 |
ШАЛАЙ Д.О. |
14142 |
м. Львів |
Львівський технологічний ліцей |
11 |
125 (36+40+49) |
|
|
С2 |
С3 |
Вольська Світлана Станіславівна |
25597 |
ШАЛАЙ Д.Р. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
4 |
108 (36+36+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
25598 |
ШАЛАЙ І.І. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
5 |
60 (28+8+24) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
25599 |
ШАЛАЙ Ю.В. |
14119 |
м. Львів |
СЗШ № 38 |
1 |
72 (24+30+18) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
25600 |
ШАЛАЙКО А.О. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
25601 |
ШАЛАК О. |
14181 |
м. Стрий |
СЗШ № 2 |
1 |
38 (20+6+12) |
|
С1 |
|
|
Пістун Надія Данилівна |
25602 |
ШАЛАМАЙ Д.С. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
6 |
135 (48+45+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
25603 |
ШАЛАТА В.В. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
3 |
96 (30+36+30) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
25604 |
ШАЛИНА А.С. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
5 |
121 (34+39+48) |
|
|
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
25605 |
ШАЛІЄВСЬКИЙ О.В. |
14199 |
м. Червоноград |
НВК № 3 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
25606 |
ШАЛКЕВИЧ М.І. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
9 |
133 (54+32+47) |
|
С1 |
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
25607 |
ШАЛОВИЛО Д.Г. |
14206 |
м. Червоноград |
НВК № 10 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
25608 |
ШАЛОВИЛО Є.С. |
14906 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 3 |
4 |
108 (36+36+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
25609 |
ШАЛЬКО Д.Ю. |
14370 |
м. Жовква |
Зашківська ЗОШ |
7 |
124 (45+48+31) |
|
С1 |
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
25610 |
ШАЛЬКО О.А. |
14484 |
м. Пустомити |
Відниківська ЗОШ |
3 |
92 (24+36+32) |
|
|
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
25611 |
ШАЛЬКО О.І. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
25612 |
ШАЛЬКО Ю.А. |
14484 |
м. Пустомити |
Відниківська ЗОШ |
6 |
96 (36+42+18) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
25613 |
ШАМАВМ В.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
2 |
58 (16+24+18) |
|
|
С2 |
|
Михаць Ігор Львович |
25614 |
ШАМБОРОВСЬКИЙ Ю.Г. |
14016 |
м. Львів |
Українська приватна гімназія, ЗСППШ "Альфа" |
6 |
125 (44+39+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Білий Микола Михайлович |
25615 |
ШАМЛІЙ Н.І. |
14934 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 1 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
25616 |
ШАМОДІ Д.О. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
25617 |
ШАМОТА В.М. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
25618 |
ШАМРАЙ В.О. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
7 |
156 (54+54+48) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
25619 |
ШАМРАЙ С.І. |
14077 |
м. Львів |
СЗШ № 84 |
7 |
133 (54+42+37) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
25620 |
ШАНДАЛА Р.Р. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
25621 |
ШАНДАРІВСЬКА Т.І. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
6 |
134 (50+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Воробець Надія Теодорівна |
25622 |
ШАНДРА А.П. |
14112 |
м. Львів |
Школа радості |
4 |
92 (30+36+26) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
25623 |
ШАНДРА В. . |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
5 |
68 (22+18+28) |
|
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
25624 |
ШАНДРА В.Т. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
5 |
69 (18+27+24) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
25625 |
ШАНДРА Я.В. |
14388 |
м. Жовква |
Рава-Руська ЗОШ № 1 |
3 |
88 (30+30+28) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
25626 |
ШАНДРУКАНДІАНА А.В. |
14560 |
м. Радехів |
Щуровицька ЗОШ |
5 |
126 (42+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Брановський Володимир Іванович |
25627 |
ШАНДУРСЬКИЙ В.А. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
8 |
83 (39+22+22) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
25628 |
ШАНІН В.С. |
14030 |
м. Львів |
СЗШ № 77 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
25629 |
ШАНКОВСЬКА С.А. |
14560 |
м. Радехів |
Щуровицька ЗОШ |
8 |
124 (48+30+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
25630 |
ШАНКОВСЬКА Ю.С. |
14529 |
м. Радехів |
Березівська ЗОШ |
3 |
108 (30+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
25631 |
ШАПАЙКО Т.І. |
14493 |
м. Пустомити |
Винничківський НВК |
7 |
97 (30+30+37) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
25632 |
ШАПОВАЛОВ А. |
14098 |
м. Львів |
СЗШ № 50 |
8 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
25633 |
ШАПОВАЛОВ Б.В. |
14097 |
м. Львів |
СЗШ № 48 |
1 |
78 (24+30+24) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
25634 |
ШАПОВАЛОВ В.А. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
5 |
102 (42+36+24) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
25635 |
ШАПОВАЛОВ Н.Р. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
5 |
100 (34+30+36) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
25636 |
ШАПОВАЛОВ Т.І. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
25637 |
ШАПОВАЛОВА А.І. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
25638 |
ШАПОВАЛОВА О.А. |
14098 |
м. Львів |
СЗШ № 50 |
2 |
72 (30+30+12) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
25639 |
ШАПОВАП А. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
2 |
82 (28+30+24) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
25640 |
ШАРАБУН П.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
2 |
66 (12+30+24) |
|
|
С2 |
С3 |
Біда Наталія Романівна |
25641 |
ШАРАБУРА М.Р. |
14282 |
м. Жидачів |
НВК |
6 |
112 (42+40+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Кардаш Богдан Степанович |
25642 |
ШАРАБУРА Я.В. |
14285 |
м. Жидачів |
Ходорівська СЗШ № 1 |
6 |
80 (22+30+28) |
|
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
25643 |
ШАРАВАРА А.А. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
3 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
25644 |
ШАРАВАРА Н.А. |
14093 |
м. Львів |
СЗШ № 31 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
25645 |
ШАРАН М.В. |
14285 |
м. Жидачів |
Ходорівська СЗШ № 1 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
25646 |
ШАРАН О.М. |
14319 |
м. Жидачів |
Бориницька ЗОШ |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
25647 |
ШАРАН С.В. |
14609 |
м. Сколе |
Завадківська ЗОШ |
3 |
106 (36+36+34) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
25648 |
ШАРАН Х.І. |
14319 |
м. Жидачів |
Бориницька ЗОШ |
2 |
66 (24+18+24) |
|
С1 |
|
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
25649 |
ШАРАПАНОВСЬКА М.О. |
14117 |
м. Львів |
СЗШ № 30 |
7 |
124 (51+30+43) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
25650 |
ШАРАПОВА А.В. |
14077 |
м. Львів |
СЗШ № 84 |
9 |
101 (36+22+43) |
|
|
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
25651 |
ШАРАФ Ж.М. |
14185 |
м. Стрий |
СЗШ № 6 |
5 |
93 (32+45+16) |
|
|
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
25652 |
ШАРВАН М.М. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
7 |
153 (54+54+45) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
25653 |
ШАРГОРОДСЬКИЙ О.О. |
14007 |
м. Львів |
СЗШ № 4 |
3 |
108 (36+48+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
25654 |
ШАРГУТ С.А. |
14500 |
м. Пустомити |
Звенигородська ЗОШ |
3 |
102 (36+42+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
25655 |
ШАРИФОВА К.М. |
14204 |
м. Червоноград |
СШ № 8 |
3 |
108 (36+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Перець Надія Михайлівна |
25656 |
ШАРІКОВА Д.П. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
8 |
99 (39+36+24) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
25657 |
ШАРКО В.М. |
14906 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 3 |
7 |
111 (27+54+30) |
|
|
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
25658 |
ШАРКО В.Т. |
14382 |
м. Жовква |
Дублянська ЗОШ |
6 |
120 (42+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
25659 |
ШАРКО Д.В. |
14531 |
м. Радехів |
Нововитківська ЗОШ |
7 |
123 (57+36+30) |
|
С1 |
|
|
Брановський Володимир Іванович |
25660 |
ШАРКО Т.І. |
14210 |
м. Червоноград |
ЗШ № 14 |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
25661 |
ШАРКО Ю.І. |
14385 |
м. Жовква |
ЗОШ № 3 |
9 |
141 (60+36+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
25662 |
ШАРКО Ю.Р. |
14376 |
м. Жовква |
Новокам’янська ЗОШ |
5 |
64 (34+14+16) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
25663 |
ШАРКОВА Є.А. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
3 |
78 (24+42+12) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
25664 |
ШАРМАНСЬКА В.Л. |
14366 |
м. Жовква |
Глинський НВК |
7 |
159 (54+54+51) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
25665 |
ШАРОВА Є.Ю. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
4 |
100 (30+42+28) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
25666 |
ШАРОВА Х.В. |
14026 |
м. Львів |
СЗШ № 67 |
8 |
94 (48+18+28) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
25667 |
ШАРОВСЬКА М.Р. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
8 |
147 (57+48+42) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
25668 |
ШАРОНОВ М.Д. |
14050 |
м. Львів |
СЗШ № 24 |
4 |
88 (24+36+28) |
|
|
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
25669 |
ШАРОНОВА І.Ю. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
9 |
171 (60+60+51) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
25670 |
ШАРПАТИЙ О.О. |
14117 |
м. Львів |
СЗШ № 30 |
1 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
25671 |
ШАРУН О.Є. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
25672 |
ШАТАРСЬКИЙ Д.Р. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
5 |
110 (38+42+30) |
|
|
С2 |
|
Панченко Наталія Сергіївна |
25673 |
ШАТАРСЬКИЙ С.О. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
6 |
120 (42+48+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Панченко Наталія Сергіївна |
25674 |
ШАТИНСЬКА М.А. |
14099 |
м. Львів |
СЗШ № 51 |
9 |
81 (18+20+43) |
|
|
|
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
25675 |
ШАТИНСЬКА М.П. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
5 |
118 (46+48+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
25676 |
ШАТКОВСЬКА В.М. |
14921 |
м. Яворів |
Дрогомишлянська СЗШ |
3 |
108 (30+36+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
25677 |
ШАТОВА М.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
10 |
75 (42+14+19) |
|
С1 |
|
|
Біда Наталія Романівна |
25678 |
ШАТОХІН Р.О. |
14184 |
м. Стрий |
СЗШ № 5 |
6 |
110 (32+42+36) |
|
|
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
25679 |
ШАТРОВСЬКИЙ С.І. |
14021 |
м. Львів |
СЗШ № 40 |
3 |
84 (36+24+24) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
25680 |
ШАФЕЛЮК О.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
7 |
109 (30+48+31) |
|
|
С2 |
|
Булас Надія Антонівна |
25681 |
ШАФІР В.Є. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
25682 |
ШАФІРОВИЧ І.Н. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
25683 |
ШАФРАНСЬКИЙ Д.Т. |
14134 |
м. Львів |
Правнича гімназія |
9 |
116 (36+34+46) |
|
|
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
25684 |
ШАФРАНСЬКИЙ С.П. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
1 |
72 (30+30+12) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
25685 |
ШАФРУН С.Й. |
14032 |
м. Львів |
НВК "Гроно" |
3 |
76 (24+30+22) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
25686 |
ШАХ К.М. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
6 |
132 (36+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Гарбіч Людмила Іванівна |
25687 |
ШАХ Н.В. |
14496 |
м. Пустомити |
Гамаліївська ЗОШ |
4 |
108 (36+30+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
25688 |
ШАХ О. . |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
1 |
66 (30+24+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
25689 |
ШАХ Ю.Б. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
4 |
96 (30+30+36) |
|
|
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
25690 |
ШАХ Ю.В. |
14496 |
м. Пустомити |
Гамаліївська ЗОШ |
6 |
62 (32+24+6) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
25691 |
ШАХОВ М. . |
14092 |
м. Львів |
СЗШ № 17 |
4 |
134 (42+48+44) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
25692 |
ШАХОВА Д.К. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
25693 |
ШАХОВА Л.Р. |
14036 |
м. Львів |
СЗШ № 65 |
7 |
107 (39+26+42) |
|
|
|
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
25694 |
ШАХОТСЬКА В.Є. |
14471 |
м. Пустомити |
Сороки-Львівська ЗОШ |
9 |
154 (60+48+46) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
25695 |
ШАХРАЙЧУК І.С. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
25696 |
ШАХУНОВА В.Г. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
3 |
120 (42+48+30) |
З |
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
25697 |
ШАЮК К.О. |
14470 |
м. Пустомити |
Лапаївська ЗОШ |
4 |
106 (30+42+34) |
|
|
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
25698 |
ШВАБ А.М. |
14862 |
м. Стрий |
Долішненська ЗОШ |
3 |
108 (24+48+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Романова Лілія Володимирівна |
25699 |
ШВАБ О.С. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
6 |
148 (40+60+48) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
25700 |
ШВАГУЛЯК Д.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
3 |
102 (36+36+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
25701 |
ШВАДЧАК Б.С. |
14475 |
м. Пустомити |
Оброшинська ЗОШ |
7 |
144 (60+42+42) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
25702 |
ШВАДЧЕНКО Т.О. |
14140 |
м. Львів |
ШЕЛ |
10 |
108 (42+34+32) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
25703 |
ШВАЙДЕР А. . |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
5 |
152 (52+52+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
25704 |
ШВАЙКО В.К. |
14946 |
м. Яворів |
Чолгинська СЗШ |
6 |
92 (20+42+30) |
|
|
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
25705 |
ШВАЙКО М.О. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
25706 |
ШВАЙКО Ю.О. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
5 |
124 (30+48+46) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
25707 |
ШВАЛІКОВСЬКИЙ Д.М. |
14059 |
м. Львів |
ССЗШ № 37 |
5 |
66 (20+20+26) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
25708 |
ШВАЛІМБЕРГ Д.Б. |
14935 |
м. Яворів |
НВК СЗШ ДНЗ с. Бірки |
2 |
72 (24+24+24) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
25709 |
ШВАЛЮК О.Ю. |
14118 |
м. Львів |
СЗШ № 33 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
25710 |
ШВАЛЮК С.Ю. |
14118 |
м. Львів |
СЗШ № 33 |
3 |
98 (24+42+32) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
25711 |
ШВАРЦ Я.Ю. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
8 |
145 (54+54+37) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
25712 |
ШВАЧКА Ю.Б. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
5 |
58 (8+20+30) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
25713 |
ШВАЮК С.В. |
14040 |
м. Львів |
СЗШ № 49 |
5 |
70 (16+28+26) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
25714 |
ШВЕД А.А. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
8 |
138 (60+48+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
25715 |
ШВЕД А.А. |
14282 |
м. Жидачів |
НВК |
3 |
92 (30+36+26) |
|
|
С2 |
|
Кардаш Богдан Степанович |
25716 |
ШВЕД І.В. |
14074 |
м. Львів |
ЛСШ № 69 |
9 |
115 (60+22+33) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
25717 |
ШВЕД Н.В. |
14283 |
м. Жидачів |
Гніздичівська СЗШ |
2 |
72 (30+30+12) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
25718 |
ШВЕД Ю.В. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
2 |
72 (24+30+18) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
25719 |
ШВЕДА С.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
6 |
142 (46+42+54) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
25720 |
ШВЕДА С.Р. |
14045 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок "Дзвіночок" |
3 |
102 (24+36+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
25721 |
ШВЕЙГЕР В.В. |
14074 |
м. Львів |
ЛСШ № 69 |
7 |
118 (51+30+37) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
25722 |
ШВЕЦЬ А.А. |
14723 |
м. Сокаль |
Жвирківська ЗШ |
2 |
66 (30+24+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
25723 |
ШВЕЦЬ А.В. |
14364 |
м. Жовква |
Волицька ЗОШ |
9 |
163 (60+54+49) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
25724 |
ШВЕЦЬ А.І. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
3 |
120 (36+36+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
25725 |
ШВЕЦЬ А.П. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
5 |
166 (52+60+54) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
25726 |
ШВЕЦЬ Б.Ю. |
14612 |
м. Сколе |
Корчинська ЗОШ |
2 |
60 (30+12+18) |
|
С1 |
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
25727 |
ШВЕЦЬ В.В. |
14718 |
м. Сокаль |
НВК ЗШ № 2 ліцей |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
25728 |
ШВЕЦЬ В.І. |
14115 |
м. Львів |
СЗШ № 22 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
25729 |
ШВЕЦЬ В.Ю. |
14034 |
м. Львів |
"Світанок" |
2 |
58 (28+12+18) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
25730 |
ШВЕЦЬ Е.І. |
14205 |
м. Червоноград |
ЗШ № 9 |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
25731 |
ШВЕЦЬ І. |
14093 |
м. Львів |
СЗШ № 31 |
7 |
125 (54+26+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
25732 |
ШВЕЦЬ І.І. |
14732 |
м. Сокаль |
Загальноосвітня школа-інтернат |
3 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
25733 |
ШВЕЦЬ М.В. |
14005 |
м. Львів |
СЗШ № 62 |
2 |
76 (28+30+18) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
25734 |
ШВЕЦЬ М.О. |
14194 |
м. Трускавець |
СЗШ № 1 |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Томашівська Наталія Валеріївна |
25735 |
ШВЕЦЬ М.Р. |
14860 |
м. Стрий |
Довгівська ЗОШ |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
25736 |
ШВЕЦЬ М.Ю. |
14461 |
м. Пустомити |
Зимноводівська ЗОШ № 2 |
5 |
128 (40+40+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
25737 |
ШВЕЦЬ Н.С. |
14030 |
м. Львів |
СЗШ № 77 |
5 |
80 (32+14+34) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
25738 |
ШВЕЦЬ О.Б. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
3 |
114 (30+48+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
25739 |
ШВЕЦЬ О.О. |
14319 |
м. Жидачів |
Бориницька ЗОШ |
5 |
140 (58+54+28) |
|
С1 |
С2 |
|
Кардаш Богдан Степанович |
25740 |
ШВЕЦЬ Т.П. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
3 |
126 (42+48+36) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
25741 |
ШВЕЦЬ У.Т. |
14767 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 1 |
11 |
128 (36+52+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Мар’ян Ольга Казимирівна |
25742 |
ШВЕЦЬ Ю. |
14002 |
м. Львів |
НВК "ЗОШ-гімназія "Галицька" |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
25743 |
ШВИДКИЙ Д.О. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
8 |
111 (45+30+36) |
|
С1 |
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
25744 |
ШВИДУН Д.В. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
8 |
120 (48+36+36) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
25745 |
ШВОРАК О.В. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
6 |
168 (48+60+60) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
25746 |
ШВЯГЛА С.М. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
25747 |
ШЕБЕЦ І.І. |
14557 |
м. Радехів |
Розжалівська ЗОШ |
7 |
91 (21+34+36) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
25748 |
ШЕВКІС С.В. |
14094 |
м. Львів |
СЗШ № 36 |
3 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
25749 |
ШЕВУЧК Ю.В. |
14704 |
м. Сокаль |
Перетіцька ЗШ |
5 |
146 (38+54+54) |
З |
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
25750 |
ШЕВЦІВ А.В. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
2 |
72 (30+30+12) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
25751 |
ШЕВЦІВ А.М. |
14116 |
м. Львів |
СЗШ № 23 |
2 |
66 (30+24+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
25752 |
ШЕВЦІВ В.П. |
14463 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 2 |
10 |
162 (54+48+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
25753 |
ШЕВЦІВ В.Т. |
14484 |
м. Пустомити |
Відниківська ЗОШ |
3 |
58 (24+30+4) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
25754 |
ШЕВЦІВ Г.Р. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
6 |
99 (30+33+36) |
|
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
25755 |
ШЕВЦІВ І.М. |
14004 |
м. Львів |
ЛЛГ |
9 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
25756 |
ШЕВЦІВ Н.І. |
14196 |
м. Трускавець |
СЗШ № 3 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Томашівська Наталія Валеріївна |
25757 |
ШЕВЦІВ О.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
5 |
86 (24+22+40) |
|
|
|
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
25758 |
ШЕВЦІВ О.Л. |
14118 |
м. Львів |
СЗШ № 33 |
7 |
103 (30+42+31) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
25759 |
ШЕВЦІВ О.М. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
5 |
88 (30+34+24) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
25760 |
ШЕВЦІВ Р.В. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
7 |
159 (60+54+45) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
25761 |
ШЕВЦІВ Ю.Р. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
8 |
126 (54+46+26) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
25762 |
ШЕВЦОВ О. . |
14092 |
м. Львів |
СЗШ № 17 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
25763 |
ШЕВЦОВА І.І. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
7 |
129 (57+24+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
25764 |
ШЕВЧЕНКО А.Б. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
25765 |
ШЕВЧЕНКО А.О. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
2 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
25766 |
ШЕВЧЕНКО А.С. |
14302 |
м. Жидачів |
ЗОШ № 2 |
4 |
108 (30+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
25767 |
ШЕВЧЕНКО Д.С. |
14098 |
м. Львів |
СЗШ № 50 |
10 |
131 (60+22+49) |
|
С1 |
|
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
25768 |
ШЕВЧЕНКО І.В. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
6 |
144 (42+54+48) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
25769 |
ШЕВЧЕНКО І.О. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
25770 |
ШЕВЧЕНКО ЛЕДЕНЦОВ М.В. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
3 |
118 (48+42+28) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
25771 |
ШЕВЧЕНКО М.І. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
2 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
25772 |
ШЕВЧЕНКО О.О. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
5 |
125 (50+39+36) |
|
С1 |
|
|
Личак Катерина Степанівна |
25773 |
ШЕВЧЕНКО С. . |
14092 |
м. Львів |
СЗШ № 17 |
1 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
25774 |
ШЕВЧЕНКО С.Т. |
14402 |
м. Жовква |
Зарудцівська ЗОШ |
8 |
141 (51+54+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
25775 |
ШЕВЧЕНКО Ю.В. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
6 |
66 (22+20+24) |
|
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
25776 |
ШЕВЧЕНКО Я.М. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
2 |
62 (20+24+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
25777 |
ШЕВЧИК Д.Б. |
14915 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ 1 ст. |
1 |
66 (30+24+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
25778 |
ШЕВЧИК О.А. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
5 |
140 (38+54+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
25779 |
ШЕВЧИК Ю.А. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
3 |
90 (24+30+36) |
|
|
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
25780 |
ШЕВЧИШИН М.Т. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
7 |
147 (57+42+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
25781 |
ШЕВЧУК А.А. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
25782 |
ШЕВЧУК А.А. |
14530 |
м. Радехів |
Бишівська ЗОШ |
10 |
122 (60+26+36) |
|
С1 |
|
|
Брановський Володимир Іванович |
25783 |
ШЕВЧУК А.В. |
14528 |
м. Радехів |
Лоптинська ЗОШ |
3 |
118 (36+48+34) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
25784 |
ШЕВЧУК А.В. |
14543 |
м. Радехів |
Бабичівська ЗОШ |
8 |
29 (12+8+9) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
25785 |
ШЕВЧУК А.М. |
14026 |
м. Львів |
СЗШ № 67 |
10 |
128 (60+34+34) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
25786 |
ШЕВЧУК А.С. |
14206 |
м. Червоноград |
НВК № 10 |
3 |
128 (42+48+38) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
25787 |
ШЕВЧУК А.С. |
14195 |
м. Трускавець |
НВК СЗШ № 2 гімназія |
2 |
66 (30+18+18) |
|
С1 |
|
|
Томашівська Наталія Валеріївна |
25788 |
ШЕВЧУК В. . |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
2 |
68 (20+24+24) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Булас Надія Антонівна |
25789 |
ШЕВЧУК В.О. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
8 |
88 (33+24+31) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
25790 |
ШЕВЧУК В.Р. |
14473 |
м. Пустомити |
Поршнянська ЗОШ |
3 |
126 (42+36+48) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
25791 |
ШЕВЧУК Д.В. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
25792 |
ШЕВЧУК Д.О. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
3 |
90 (30+42+18) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
25793 |
ШЕВЧУК Є.О. |
14148 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 5 |
5 |
158 (56+48+54) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
25794 |
ШЕВЧУК І. . |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
4 |
108 (42+36+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Булас Надія Антонівна |
25795 |
ШЕВЧУК І.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
5 |
104 (32+42+30) |
|
|
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
25796 |
ШЕВЧУК Л.Р. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
6 |
111 (42+39+30) |
|
С1 |
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
25797 |
ШЕВЧУК М.В. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
4 |
96 (24+24+48) |
|
|
|
С3 |
Лободяк Леся Мар'янівна |
25798 |
ШЕВЧУК М.Р. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
3 |
90 (24+42+24) |
|
|
С2 |
|
Воробець Надія Теодорівна |
25799 |
ШЕВЧУК Н.В. |
14116 |
м. Львів |
СЗШ № 23 |
4 |
96 (30+42+24) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
25800 |
ШЕВЧУК О. . |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
4 |
88 (24+42+22) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
25801 |
ШЕВЧУК О.Д. |
14032 |
м. Львів |
НВК "Гроно" |
2 |
60 (30+18+12) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
25802 |
ШЕВЧУК О.І. |
14402 |
м. Жовква |
Зарудцівська ЗОШ |
3 |
102 (24+36+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
25803 |
ШЕВЧУК О.О. |
14539 |
м. Радехів |
Сморжівська ЗОШ |
6 |
94 (38+32+24) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
25804 |
ШЕВЧУК О.С. |
14014 |
м. Львів |
СЗШ № 87 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
25805 |
ШЕВЧУК С.А. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
7 |
144 (60+48+36) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
25806 |
ШЕВЧУК С.Б. |
14200 |
м. Червоноград |
ЗШ № 4 |
4 |
100 (30+36+34) |
|
|
С2 |
С3 |
Перець Надія Михайлівна |
25807 |
ШЕВЧУК С.В. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
8 |
110 (45+30+35) |
|
С1 |
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
25808 |
ШЕВЧУК С.І. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
25809 |
ШЕВЧУК С.С. |
14036 |
м. Львів |
СЗШ № 65 |
7 |
149 (60+38+51) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
25810 |
ШЕВЧУК У.М. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
3 |
94 (30+36+28) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
25811 |
ШЕВЧУК Ю.О. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
7 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
25812 |
ШЕВЧУК Ю.Р. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
9 |
121 (54+36+31) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
25813 |
ШЕВЧУК Я.А. |
14098 |
м. Львів |
СЗШ № 50 |
9 |
150 (48+50+52) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
25814 |
ШЕВЧУН В.А. |
14001 |
м. Львів |
ПНВЗ "ЗОШ святої Софії" |
3 |
56 (18+30+8) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
25815 |
ШЕВЯКІНА В.М. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
1 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
25816 |
ШЕВЯКОВ О. . |
14092 |
м. Львів |
СЗШ № 17 |
7 |
139 (60+42+37) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
25817 |
ШЕГДА З.П. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
25818 |
ШЕГДА Ю.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
7 |
165 (60+54+51) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
25819 |
ШЕГЕДИН А.С. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
7 |
97 (30+42+25) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
25820 |
ШЕГИНСЬКИ Й А.Р. |
14016 |
м. Львів |
Українська приватна гімназія, ЗСППШ "Альфа" |
1 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Білий Микола Михайлович |
25821 |
ШЕГИНСЬКИЙ Я.І. |
14059 |
м. Львів |
ССЗШ № 37 |
4 |
94 (30+42+22) |
|
|
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
25822 |
ШЕДНА Х.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
3 |
108 (30+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
25823 |
ШЕЙГЕЦЬ А.П. |
14186 |
м. Стрий |
СЗШ № 7 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
25824 |
ШЕКЕТА З.О. |
14001 |
м. Львів |
ПНВЗ "ЗОШ святої Софії" |
2 |
66 (30+24+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
25825 |
ШЕКМАР Х.Р. |
14645 |
м. Сколе |
Тернавська ЗОШ |
4 |
90 (24+36+30) |
|
|
С2 |
|
Багрич Галина Миколаївна |
25826 |
ШЕЛЕВІЙ О.Р. |
14375 |
м. Жовква |
Мокротинська ЗОШ |
5 |
98 (26+48+24) |
|
|
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
25827 |
ШЕЛЕМБА Н.С. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
25828 |
ШЕЛЕМБА О.С. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
6 |
130 (34+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Гарбіч Людмила Іванівна |
25829 |
ШЕЛЕМЕЙ М.В. |
14467 |
м. Пустомити |
Соколівський НВК |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
25830 |
ШЕЛЕМЕХ М.В. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
7 |
84 (30+36+18) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
25831 |
ШЕЛЕМЕХ М.І. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
8 |
115 (33+42+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
25832 |
ШЕЛЕПИЛО В.І. |
14463 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 2 |
4 |
108 (36+36+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
25833 |
ШЕЛЕПИЛО С.А. |
14108 |
м. Львів |
"Малюк" |
4 |
138 (48+42+48) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
25834 |
ШЕЛЕСТ В.Ю. |
14556 |
м. Радехів |
Середпільцівський НВК |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
25835 |
ШЕЛЕСТ К.І. |
14102 |
м. Львів |
СЗШ № 83 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
25836 |
ШЕЛЕСТ Н.М. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
25837 |
ШЕЛЕСТАК М.А. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
3 |
72 (24+30+18) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
25838 |
ШЕЛЬВАХ М.А. |
14209 |
м. Червоноград |
НВК № 13 |
5 |
106 (40+42+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Перець Надія Михайлівна |
25839 |
ШЕЛЬВАХ М.С. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
5 |
110 (38+42+30) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
25840 |
ШЕЛЬОНГ Т.П. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
1 |
72 (24+24+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
25841 |
ШЕЛЮХ І.В. |
14101 |
м. Львів |
СЗШ № 66 |
5 |
76 (22+24+30) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
25842 |
ШЕЛЮХ І.Т. |
14101 |
м. Львів |
СЗШ № 66 |
6 |
122 (38+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
25843 |
ШЕЛЮХ С.Ю. |
14135 |
м. Львів |
Гімназія "Престиж" |
6 |
123 (50+37+36) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
25844 |
ШЕМБЕРГ В.В. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
7 |
82 (6+36+40) |
|
|
|
С3 |
Лободяк Леся Мар'янівна |
25845 |
ШЕМБЕРГ Р.В. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
3 |
96 (24+48+24) |
|
|
С2 |
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
25846 |
ШЕМЕДЮК У.Л. |
14463 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 2 |
5 |
154 (58+48+48) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
25847 |
ШЕМЕЛИНЕЦЬ А.О. |
14176 |
м. Самбір |
СШ № 8 |
1 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
25848 |
ШЕМЕЛИНЕЦЬ С.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
120 (36+48+36) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
25849 |
ШЕМЕЛЯК А.Т. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
6 |
62 (32+6+24) |
|
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
25850 |
ШЕМЕЛЯК В.А. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
8 |
153 (51+54+48) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
25851 |
ШЕМЕЛЯК Д.С. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
8 |
130 (60+34+36) |
|
С1 |
|
|
Михаць Ігор Львович |
25852 |
ШЕМЕЛЯК М.Б. |
14036 |
м. Львів |
СЗШ № 65 |
6 |
119 (48+35+36) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
25853 |
ШЕМЕЛЯКА А.Т. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
6 |
64 (32+8+24) |
|
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
25854 |
ШЕМЕНДЮК С.С. |
14200 |
м. Червоноград |
ЗШ № 4 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
25855 |
ШЕМЕРДЯК П.А. |
14748 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 2 |
3 |
120 (42+42+36) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
25856 |
ШЕМЕТЮК Р.Р. |
14027 |
м. Львів |
СЗШ № 68 |
4 |
114 (36+42+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
25857 |
ШЕМЕЧКО В.О. |
14059 |
м. Львів |
ССЗШ № 37 |
3 |
106 (36+42+28) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
25858 |
ШЕМЕЧКО Д.П. |
14379 |
м. Жовква |
Сопошенська ЗОШ |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
25859 |
ШЕМЛІЙ Ю.А. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
6 |
131 (44+33+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Михаць Ігор Львович |
25860 |
ШЕМЧУК С.С. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
25861 |
ШЕНДЮК З.А. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
2 |
88 (28+30+30) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
25862 |
ШЕПЕГА Р.В. |
14637 |
м. Сколе |
Опорецька ЗШ |
5 |
114 (42+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Багрич Галина Миколаївна |
25863 |
ШЕПЕЛЬ В.І. |
14469 |
м. Пустомити |
Милятичівська ЗОШ |
2 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
25864 |
ШЕПЕЛЬ В.О. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
6 |
110 (38+36+36) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
25865 |
ШЕПЕЛЮК Н.С. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
6 |
129 (48+45+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
25866 |
ШЕПЕТА Д.В. |
14190 |
м. Стрий |
СЗШ № 11 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
25867 |
ШЕПІТАК А.І. |
14186 |
м. Стрий |
СЗШ № 7 |
3 |
44 (12+12+20) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
25868 |
ШЕПІТАК О.Ю. |
14180 |
м. Стрий |
СЗШ № 1 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
25869 |
ШЕПІТКА А.Р. |
14027 |
м. Львів |
СЗШ № 68 |
2 |
76 (28+24+24) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
25870 |
ШЕПІТКА В.М. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
25871 |
ШЕПІТКА Д.Р. |
14027 |
м. Львів |
СЗШ № 68 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
25872 |
ШЕПІТЧАК В.Р. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
5 |
152 (52+58+42) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
25873 |
ШЕПІТЧАК Л.Т. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
10 |
115 (54+32+29) |
|
С1 |
|
|
Михаць Ігор Львович |
25874 |
ШЕПІТЬКО В.Я. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
10 |
140 (60+38+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
25875 |
ШЕПІТЯК О.Є. |
14187 |
м. Стрий |
СЗШ № 8 |
4 |
114 (30+48+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Пістун Надія Данилівна |
25876 |
ШЕПТА М.О. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
6 |
110 (34+34+42) |
|
|
|
С3 |
Панченко Наталія Сергіївна |
25877 |
ШЕПТАК І.І. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
1 |
30 (24+6+0) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
25878 |
ШЕПТИЦЬКИЙ П.М. |
14285 |
м. Жидачів |
Ходорівська СЗШ № 1 |
10 |
129 (42+34+53) |
|
С1 |
|
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
25879 |
ШЕПТЯК В.І. |
14637 |
м. Сколе |
Опорецька ЗШ |
5 |
114 (42+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Багрич Галина Миколаївна |
25880 |
ШЕПТЯК І.І. |
14637 |
м. Сколе |
Опорецька ЗШ |
7 |
54 (24+14+16) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
25881 |
ШЕПХАРД Ч.Д. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
3 |
90 (24+36+30) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
25882 |
ШЕРБАН А.І. |
14040 |
м. Львів |
СЗШ № 49 |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
25883 |
ШЕРЕДЬКО А. . |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
2 |
72 (30+30+12) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
25884 |
ШЕРЕДЬКО В.І. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
7 |
138 (60+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
25885 |
ШЕРЕДЬКО В.Т. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
3 |
102 (30+42+30) |
|
|
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
25886 |
ШЕРЕДЬКО Н.Т. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
5 |
131 (44+51+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
25887 |
ШЕРЕДЬКО Т.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
10 |
133 (54+30+49) |
|
С1 |
|
С3 |
Біда Наталія Романівна |
25888 |
ШЕРЕМЕЙ В.С. |
14142 |
м. Львів |
Львівський технологічний ліцей |
9 |
123 (42+38+43) |
|
С1 |
|
С3 |
Вольська Світлана Станіславівна |
25889 |
ШЕРЕМЕТ Л.В. |
14036 |
м. Львів |
СЗШ № 65 |
6 |
92 (26+36+30) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
25890 |
ШЕРЕМЕТ М.С. |
14381 |
м. Жовква |
Туринківська ЗШ |
5 |
118 (50+26+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
25891 |
ШЕРЕМЕТ М.С. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
3 |
96 (24+30+42) |
|
|
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
25892 |
ШЕРЕМЕТ Н.І. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
6 |
138 (46+48+44) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
25893 |
ШЕРЕМЕТА А.А. |
14405 |
м. Жовква |
Крехівська ЗОШ |
6 |
100 (38+32+30) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
25894 |
ШЕРЕМЕТА А.В. |
14553 |
м. Радехів |
Пирятинський НВК |
2 |
66 (30+24+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Брановський Володимир Іванович |
25895 |
ШЕРЕМЕТА А.І. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
9 |
104 (42+22+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Воробець Надія Теодорівна |
25896 |
ШЕРЕМЕТА В. . |
14092 |
м. Львів |
СЗШ № 17 |
3 |
114 (30+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
25897 |
ШЕРЕМЕТА Р.Р. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
4 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
25898 |
ШЕРСТЮК П.П. |
14136 |
м. Львів |
Приватна гімназія "Відродження" |
1 |
54 (24+18+12) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
25899 |
ШЕРСТЮК С.В. |
14384 |
м. Жовква |
ЗОШ № 2 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
25900 |
ШЕРСТЯК Х.В. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
6 |
127 (40+39+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
25901 |
ШЕРШЕНЬ Д.В. |
14488 |
м. Пустомити |
Сокільницька ЗОШ |
9 |
97 (36+24+37) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
25902 |
ШЕРШУН М.Л. |
14075 |
м. Львів |
СЗШ № 96 |
8 |
162 (57+60+45) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
25903 |
ШЕСТАК Я.О. |
14023 |
м. Львів |
Гімназія "Євшан" |
5 |
110 (26+48+36) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
25904 |
ШЕСТАКЕВИЧ Д.А. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
25905 |
ШЕСТОПАЛОВ О.Т. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
3 |
102 (24+36+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Воробець Надія Теодорівна |
25906 |
ШЕЯНОВА А.Р. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
4 |
90 (30+30+30) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
25907 |
ШИБА А.О. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
1 |
80 (26+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
25908 |
ШИБА В.А. |
14561 |
м. Радехів |
Яструбичівська ЗОШ |
2 |
72 (30+24+18) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
25909 |
ШИБАНОВА Т.С. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
2 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
25910 |
ШИБУНЬКА М.В. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
6 |
72 (18+18+36) |
|
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
25911 |
ШИДЕЛКО М.І. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
5 |
102 (30+36+36) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
25912 |
ШИДЛОВСЬКА Н.П. |
14325 |
м. Жидачів |
Молодинчецька ЗОШ |
7 |
138 (54+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
25913 |
ШИДЛОВСЬКИЙ В.М. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
7 |
106 (36+22+48) |
|
|
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
25914 |
ШИДЛОСЬ Я. . |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
25915 |
ШИЙКА З.М. |
14023 |
м. Львів |
Гімназія "Євшан" |
7 |
115 (48+36+31) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
25916 |
ШИЙКА Н.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
3 |
108 (24+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Воробець Надія Теодорівна |
25917 |
ШИЙКА Н.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
4 |
84 (24+30+30) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
25918 |
ШИЙКА С.А. |
14032 |
м. Львів |
НВК "Гроно" |
2 |
48 (18+24+6) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
25919 |
ШИЙКА С.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
11 |
116 (48+32+36) |
|
С1 |
|
|
Шманько Андрій Петрович |
25920 |
ШИЙКА Т.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
8 |
147 (54+42+51) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
25921 |
ШИЙКА Х.М. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
5 |
45 (10+21+14) |
|
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
25922 |
ШИКАЛОВА А.Д. |
14843 |
м. Стрий |
Лисовицька школа-ліцей |
7 |
148 (60+54+34) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
25923 |
ШИКІРЯВА С.О. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
8 |
147 (54+48+45) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
25924 |
ШИКІТКА Д.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
90 (24+30+36) |
|
|
|
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
25925 |
ШИКІТКА І.С. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
6 |
118 (34+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
25926 |
ШИКІТКА М.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
8 |
122 (60+20+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
25927 |
ШИКІТКА О.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
6 |
96 (34+32+30) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
25928 |
ШИКОВСЬКА В.Є. |
14197 |
м. Червоноград |
ЗШ № 1 |
9 |
110 (48+24+38) |
|
С1 |
|
|
Перець Надія Михайлівна |
25929 |
ШИКОРЯК А.Ю. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
102 (18+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
25930 |
ШИКОРЯК В.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
76 (12+18+46) |
|
|
|
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
25931 |
ШИКОРЯК В.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
84 (18+30+36) |
|
|
|
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
25932 |
ШИКОРЯК С.Ю. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
7 |
130 (48+34+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
25933 |
ШИКУЛА В.В. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
10 |
142 (48+48+46) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
25934 |
ШИКУЛА М.В. |
14475 |
м. Пустомити |
Оброшинська ЗОШ |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
25935 |
ШИКУЛА О.І. |
14467 |
м. Пустомити |
Соколівський НВК |
7 |
129 (48+36+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
25936 |
ШИКУЛА Х.І. |
14467 |
м. Пустомити |
Соколівський НВК |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
25937 |
ШИКУЛЬСЬКА Х.В. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
10 |
102 (42+20+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
25938 |
ШИЛИЧ О.І. |
14045 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок "Дзвіночок" |
4 |
102 (36+36+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
25939 |
ШИЛИЧ С.І. |
14468 |
м. Пустомити |
Щирецька ЗОШ № 2 |
4 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
25940 |
ШИЛО А.А. |
14472 |
м. Пустомити |
Верхньобілківська ЗОШ |
4 |
108 (36+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
25941 |
ШИЛО Д.М. |
14497 |
м. Пустомити |
Миколаївська ЗОШ |
4 |
80 (30+42+8) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
25942 |
ШИЛО І.Р. |
14101 |
м. Львів |
СЗШ № 66 |
4 |
70 (18+36+16) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
25943 |
ШИЛОВА О.К. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
8 |
162 (60+48+54) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
25944 |
ШИМАЛО В.І. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
3 |
118 (42+48+28) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
25945 |
ШИМАНСЬКА Д.В. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
5 |
146 (50+54+42) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
25946 |
ШИМАНСЬКА М.А. |
14012 |
м. Львів |
СЗШ № 34 |
1 |
68 (26+24+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
25947 |
ШИМАНСЬКА О.В. |
14101 |
м. Львів |
СЗШ № 66 |
6 |
91 (32+17+42) |
|
|
|
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
25948 |
ШИМАНСЬКА Х.Л. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
3 |
132 (42+48+42) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
25949 |
ШИМАНСЬКИЙ А.Ю. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
4 |
102 (30+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
25950 |
ШИМАНСЬКИЙ В.Р. |
14002 |
м. Львів |
НВК "ЗОШ-гімназія "Галицька" |
7 |
145 (54+48+43) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
25951 |
ШИМЕЧКО А.Р. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
25952 |
ШИМІН І.В. |
14618 |
м. Сколе |
Славська ЗОШ |
8 |
153 (60+48+45) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
25953 |
ШИМКІВ А.А. |
14182 |
м. Стрий |
СЗШ № 3 |
3 |
64 (18+18+28) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
25954 |
ШИМКІВ А.Р. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
5 |
125 (44+45+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
25955 |
ШИМКІВ В.В. |
14186 |
м. Стрий |
СЗШ № 7 |
6 |
110 (18+50+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Пістун Надія Данилівна |
25956 |
ШИМКІВ Н.В. |
14475 |
м. Пустомити |
Оброшинська ЗОШ |
5 |
151 (52+51+48) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
25957 |
ШИМКІВ О.А. |
14865 |
м. Стрий |
Завадівська ЗОШ |
2 |
64 (28+24+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Романова Лілія Володимирівна |
25958 |
ШИМКІВ О.Б. |
14838 |
м. Стрий |
Дашавська СЗШ |
8 |
166 (60+52+54) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
25959 |
ШИМКО А.В. |
14195 |
м. Трускавець |
НВК СЗШ № 2 гімназія |
2 |
38 (14+6+18) |
|
|
|
|
Томашівська Наталія Валеріївна |
25960 |
ШИМКО А.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
7 |
159 (60+60+39) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
25961 |
ШИМКО К.В. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
1 |
78 (24+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
25962 |
ШИМКОВИЧ С.І. |
14381 |
м. Жовква |
Туринківська ЗШ |
5 |
122 (50+30+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
25963 |
ШИМОНЯК Д.Д. |
14112 |
м. Львів |
Школа радості |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
25964 |
ШИМОНЯК Я.І. |
14007 |
м. Львів |
СЗШ № 4 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
25965 |
ШИМУШОВСЬКА Х.Р. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
25966 |
ШИМЧАК С.А. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
7 |
118 (30+34+54) |
|
|
|
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
25967 |
ШИМЧАК Я.С. |
14050 |
м. Львів |
СЗШ № 24 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
25968 |
ШИМЧИШИН О.С. |
14402 |
м. Жовква |
Зарудцівська ЗОШ |
4 |
108 (42+42+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
25969 |
ШИНАЛЬ С.Р. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
3 |
126 (42+48+36) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
25970 |
ШИНАЛЬ С.Р. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
4 |
132 (42+48+42) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
25971 |
ШИНАРОВСЬКА Р.В. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
6 |
126 (36+54+36) |
|
|
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
25972 |
ШИНГЕЛЬСЬКА Д.С. |
14093 |
м. Львів |
СЗШ № 31 |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
25973 |
ШИНКАРИК С.Р. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
9 |
113 (48+26+39) |
|
С1 |
|
|
Біда Наталія Романівна |
25974 |
ШИП Д.С. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
3 |
96 (24+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
25975 |
ШИПЕР М.Р. |
14074 |
м. Львів |
ЛСШ № 69 |
2 |
82 (28+30+24) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
25976 |
ШИПІЛОВ А.А. |
14197 |
м. Червоноград |
ЗШ № 1 |
5 |
138 (44+48+46) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Перець Надія Михайлівна |
25977 |
ШИПІЛОВА І.В. |
14185 |
м. Стрий |
СЗШ № 6 |
8 |
111 (48+42+21) |
|
С1 |
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
25978 |
ШИПІН М.О. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
4 |
108 (36+36+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Михаць Ігор Львович |
25979 |
ШИПІЦИН В.Є. |
14016 |
м. Львів |
Українська приватна гімназія, ЗСППШ "Альфа" |
6 |
125 (38+45+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Білий Микола Михайлович |
25980 |
ШИПІЦИНА О.Є. |
14016 |
м. Львів |
Українська приватна гімназія, ЗСППШ "Альфа" |
4 |
86 (24+42+20) |
|
|
С2 |
|
Білий Микола Михайлович |
25981 |
ШИПКА А.О. |
14949 |
м. Яворів |
Гімназія ім. Маковея |
6 |
103 (30+31+42) |
|
|
|
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
25982 |
ШИПКА Б.І. |
14926 |
м. Яворів |
Дацьківська СЗШ |
5 |
86 (20+36+30) |
|
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
25983 |
ШИПКА М.А. |
14926 |
м. Яворів |
Дацьківська СЗШ |
3 |
108 (30+48+30) |
|
|
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
25984 |
ШИПКИ В.А. |
14926 |
м. Яворів |
Дацьківська СЗШ |
6 |
100 (22+42+36) |
|
|
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
25985 |
ШИПКО Н.С. |
14140 |
м. Львів |
ШЕЛ |
7 |
110 (45+38+27) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
25986 |
ШИПОША В.М. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
7 |
117 (48+42+27) |
|
С1 |
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
25987 |
ШИРА А.О. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
25988 |
ШИРИЙ В.О. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
6 |
144 (44+54+46) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
25989 |
ШИРОКА С.Т. |
14050 |
м. Львів |
СЗШ № 24 |
7 |
102 (39+30+33) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
25990 |
ШИРОКИЙ Є.Т. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
4 |
84 (24+36+24) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
25991 |
ШИРОН А.В. |
14034 |
м. Львів |
"Світанок" |
4 |
92 (30+24+38) |
|
|
|
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
25992 |
ШИТЕЦЬ М.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
5 |
117 (42+39+36) |
|
С1 |
|
|
Михаць Ігор Львович |
25993 |
ШИФУРКА Р.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
7 |
148 (60+48+40) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
25994 |
ШИХ А. |
14145 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 1 |
5 |
142 (40+60+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Юрків Андрій Степанович |
25995 |
ШИХ Л.П. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
25996 |
ШИХ М.Б. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
6 |
162 (54+54+54) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
25997 |
ШИХ У.І. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
3 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
25998 |
ШИШ І.І. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
2 |
72 (24+30+18) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
25999 |
ШИШ О.Р. |
14210 |
м. Червоноград |
ЗШ № 14 |
2 |
72 (30+24+18) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
26000 |
ШИШ С.Р. |
14210 |
м. Червоноград |
ЗШ № 14 |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
26001 |
ШИШАК Я.Р. |
14001 |
м. Львів |
ПНВЗ "ЗОШ святої Софії" |
3 |
104 (36+48+20) |
|
С1 |
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
26002 |
ШИШКА В.С. |
14097 |
м. Львів |
СЗШ № 48 |
1 |
72 (30+30+12) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
26003 |
ШИШКА В.С. |
14097 |
м. Львів |
СЗШ № 48 |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
26004 |
ШИШКА Д.В. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
4 |
100 (36+36+28) |
|
С1 |
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
26005 |
ШИШКА Д.І. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
3 |
82 (36+30+16) |
|
С1 |
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
26006 |
ШИШКА О.В. |
14183 |
м. Стрий |
СЗШ № 4 |
4 |
88 (30+42+16) |
|
|
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
26007 |
ШИШКА Я.І. |
14194 |
м. Трускавець |
СЗШ № 1 |
2 |
66 (24+24+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Томашівська Наталія Валеріївна |
26008 |
ШИШКАНИНЕЦЬ В.М. |
14643 |
м. Сколе |
Сможенська ЗОШ |
1 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
26009 |
ШИШКАНИНЕЦЬ Т.І. |
14184 |
м. Стрий |
СЗШ № 5 |
3 |
60 (24+30+6) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
26010 |
ШИШКІН І.В. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
7 |
150 (54+42+54) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
26011 |
ШИШКІН Ю.М. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
10 |
131 (42+44+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
26012 |
ШИШКО І.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
5 |
100 (24+28+48) |
|
|
|
С3 |
Михаць Ігор Львович |
26013 |
ШИШКО Т.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
8 |
98 (42+28+28) |
|
С1 |
|
|
Михаць Ігор Львович |
26014 |
ШИШКОВСЬКИЙ О.І. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
4 |
82 (30+30+22) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
26015 |
ШИШУК Н.П. |
14114 |
м. Львів |
СЗШ № 20 |
2 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
26016 |
ШИЩАК А.Т. |
14178 |
м. Самбір |
СШ № 10 |
4 |
132 (42+48+42) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
26017 |
ШИЩАК Я.В. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
26018 |
ШИЯН В.В. |
14098 |
м. Львів |
СЗШ № 50 |
5 |
108 (32+40+36) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
26019 |
ШИЯН В.І. |
14631 |
м. Сколе |
Крушельницький НВК ЗОШ ДНЗ |
5 |
99 (36+27+36) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
26020 |
ШИЯН В.І. |
14101 |
м. Львів |
СЗШ № 66 |
7 |
92 (39+24+29) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
26021 |
ШИЯН Л.Ю. |
14401 |
м. Жовква |
Замочківська ЗОШ |
6 |
86 (32+30+24) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
26022 |
ШИЯН Н.Ю. |
14381 |
м. Жовква |
Туринківська ЗШ |
6 |
122 (50+30+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
26023 |
ШИЯН О.А. |
14200 |
м. Червоноград |
ЗШ № 4 |
5 |
118 (34+36+48) |
|
|
|
С3 |
Перець Надія Михайлівна |
26024 |
ШИЯН О.Є. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
8 |
101 (48+24+29) |
|
С1 |
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
26025 |
ШИЯН С.А. |
14200 |
м. Червоноград |
ЗШ № 4 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
26026 |
ШИЯНОВ В.В. |
14691 |
м. Сокаль |
Княжівська ЗШ |
4 |
108 (30+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Кнейчук Наталія Володимирівна |
26027 |
ШІМШІР К. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
3 |
102 (36+42+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
26028 |
ШІПКА Х.С. |
14135 |
м. Львів |
Гімназія "Престиж" |
5 |
58 (22+16+20) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
26029 |
ШІЦ І.І. |
14093 |
м. Львів |
СЗШ № 31 |
10 |
161 (54+58+49) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
26030 |
ШКАВОЛЯК М.А. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
5 |
84 (34+22+28) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
26031 |
ШКАПЯК А.В. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
26032 |
ШКАРАДА А.Я. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
9 |
123 (60+38+25) |
|
С1 |
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
26033 |
ШКАРАДА Х.В. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
9 |
116 (60+26+30) |
|
С1 |
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
26034 |
ШКАРАЛЕВИЧ Л.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
8 |
127 (30+60+37) |
|
|
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
26035 |
ШКВАРА Т.М. |
14842 |
м. Стрий |
Ланівська СЗШ |
5 |
93 (26+37+30) |
|
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
26036 |
ШКВАРКА Я.В. |
14205 |
м. Червоноград |
ЗШ № 9 |
9 |
148 (60+54+34) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
26037 |
ШКВИРКА О.М. |
14868 |
м. Стрий |
М. Дідушицька ЗОШ |
5 |
116 (32+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Романова Лілія Володимирівна |
26038 |
ШКВИРКА Ю.М. |
14868 |
м. Стрий |
М. Дідушицька ЗОШ |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
26039 |
ШКВИРКО А.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
2 |
72 (24+30+18) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
26040 |
ШКВИРКО І.А. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
6 |
100 (30+36+34) |
|
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
26041 |
ШКВИРКО М. . |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
5 |
92 (34+18+40) |
|
|
|
С3 |
Воробець Надія Теодорівна |
26042 |
ШКВИРКО О.А. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
8 |
51 (15+6+30) |
|
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
26043 |
ШКВІРКО А.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
26044 |
ШКЕЛЕБЕЙ М |
14623 |
м. Сколе |
Верхньорожанківська ЗОШ |
3 |
112 (42+42+28) |
|
С1 |
С2 |
|
Багрич Галина Миколаївна |
26045 |
ШКІКАВИЙ В.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
10 |
132 (54+38+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Михаць Ігор Львович |
26046 |
ШКІЛЬ В.А. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
5 |
146 (44+48+54) |
З |
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
26047 |
ШКІЛЬ Ю.А. |
14204 |
м. Червоноград |
СШ № 8 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
26048 |
ШКІЛЬНА М.Б. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
9 |
126 (48+26+52) |
|
С1 |
|
С3 |
Гарбіч Людмила Іванівна |
26049 |
ШКІЛЬНИК Ю.С. |
14060 |
м. Львів |
СЗШ № 8 (молодша школа) |
4 |
92 (30+36+26) |
|
|
С2 |
|
Мазовіта Орися Петрівна |
26050 |
ШКІРКА Т.В. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
7 |
130 (51+42+37) |
|
С1 |
С2 |
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
26051 |
ШКЛЯР Ю.Я. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
2 |
78 (18+30+30) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
26052 |
ШКЛЯРСЬКА В.В. |
14680 |
м. Сокаль |
Хлівчанська ЗШ |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
26053 |
ШКЛЯРСЬКИЙ А.Т. |
14199 |
м. Червоноград |
НВК № 3 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
26054 |
ШКЛЯРСЬКИЙ В.В. |
14680 |
м. Сокаль |
Хлівчанська ЗШ |
4 |
72 (18+30+24) |
|
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
26055 |
ШКЛЯРУК А. . |
14092 |
м. Львів |
СЗШ № 17 |
9 |
127 (48+36+43) |
|
С1 |
|
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
26056 |
ШКОДИН А.В. |
14631 |
м. Сколе |
Крушельницький НВК ЗОШ ДНЗ |
6 |
73 (32+23+18) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
26057 |
ШКОДИН А.В. |
14632 |
м. Сколе |
Лавочанська ЗОШ № 1 |
6 |
73 (32+23+18) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
26058 |
ШКОДИН У.В. |
14607 |
м. Сколе |
Верхнячківський НВК ЗОШ ДНЗ |
9 |
112 (48+24+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
26059 |
ШКОДИН Ю.В. |
14607 |
м. Сколе |
Верхнячківський НВК ЗОШ ДНЗ |
6 |
112 (34+42+36) |
|
|
С2 |
|
Багрич Галина Миколаївна |
26060 |
ШКОЛИК І.В. |
14906 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 3 |
4 |
84 (30+30+24) |
|
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
26061 |
ШКОЛІН Ю.І. |
14183 |
м. Стрий |
СЗШ № 4 |
2 |
2 (2+0+0) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
26062 |
ШКОЛЬНЙК О.Р. |
14183 |
м. Стрий |
СЗШ № 4 |
3 |
64 (18+30+16) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
26063 |
ШКОЛЯР А.Ю. |
14413 |
м. Жовква |
Річківська ЗОШ |
8 |
92 (33+42+17) |
|
|
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
26064 |
ШКОЛЯР М.Ю. |
14413 |
м. Жовква |
Річківська ЗОШ |
7 |
72 (24+22+26) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
26065 |
ШКОРОПАД А.А. |
14362 |
м. Жовква |
Бишківська ЗОШ |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
26066 |
ШКОРОПАД А.І. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
26067 |
ШКОРОПАД ВБ. |
14470 |
м. Пустомити |
Лапаївська ЗОШ |
5 |
126 (38+40+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
26068 |
ШКОРОПАД Д.Ю. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
5 |
102 (38+28+36) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
26069 |
ШКОРОПАД І.В. |
14376 |
м. Жовква |
Новокам’янська ЗОШ |
6 |
68 (32+18+18) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
26070 |
ШКОРОПАД К.А. |
14362 |
м. Жовква |
Бишківська ЗОШ |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
26071 |
ШКОРОПАД Л.А. |
14362 |
м. Жовква |
Бишківська ЗОШ |
5 |
76 (26+30+20) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
26072 |
ШКОРОПАД М.Ю. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
3 |
114 (30+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
26073 |
ШКОРОПАД У.А. |
14362 |
м. Жовква |
Бишківська ЗОШ |
2 |
72 (30+30+12) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
26074 |
ШКОРПАНЯК С |
14014 |
м. Львів |
СЗШ № 87 |
3 |
64 (24+24+16) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
26075 |
ШКРАБА В.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
9 |
123 (54+26+43) |
|
С1 |
|
С3 |
Біда Наталія Романівна |
26076 |
ШКРАБА В.П. |
14197 |
м. Червоноград |
ЗШ № 1 |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
26077 |
ШКРАБА І.В. |
14542 |
м. Радехів |
Вузлівський ліцей |
10 |
92 (36+26+30) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
26078 |
ШКРАБА М.В. |
14118 |
м. Львів |
СЗШ № 33 |
7 |
130 (36+48+46) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
26079 |
ШКРАБА Ю.В. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
3 |
114 (30+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Гарбіч Людмила Іванівна |
26080 |
ШКРАБАЙЛО А.М. |
14669 |
м. Сокаль |
Сілецька ЗШ |
3 |
46 (0+30+16) |
|
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
26081 |
ШКРАБАЦЬКА Р.Р. |
14493 |
м. Пустомити |
Винничківський НВК |
9 |
118 (42+36+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
26082 |
ШКРАМКО А.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
88 (18+42+28) |
|
|
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
26083 |
ШКРАМКО Г.Ю. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
82 (18+36+28) |
|
|
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
26084 |
ШКРАМКО Ю.Ю. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
7 |
83 (27+30+26) |
|
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
26085 |
ШКРЕБНЮК С.Р. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
5 |
119 (32+39+48) |
|
|
|
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
26086 |
ШКРЕД В.Ю. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
1 |
46 (16+6+24) |
|
|
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
26087 |
ШКРЕТ А.В. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
4 |
96 (30+30+36) |
|
|
|
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
26088 |
ШКРИМЕТКО І.В. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
8 |
162 (60+54+48) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
26089 |
ШКРОБАЦЬКА Я.Р. |
14500 |
м. Пустомити |
Звенигородська ЗОШ |
4 |
120 (42+42+36) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
26090 |
ШКРУМ С.В. |
14073 |
м. Львів |
ЗШ "Первоцвіт" |
3 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
26091 |
ШКУДОР В.Т. |
14186 |
м. Стрий |
СЗШ № 7 |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
26092 |
ШКУЛКА Я.Я. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
9 |
140 (54+32+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
26093 |
ШКУНДА А.П. |
14050 |
м. Львів |
СЗШ № 24 |
2 |
36 (18+12+6) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
26094 |
ШКУРЛАТОВИЧ М.В. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
7 |
126 (48+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Лободяк Леся Мар'янівна |
26095 |
ШКУРЛЕЙ А.С. |
14190 |
м. Стрий |
СЗШ № 11 |
4 |
86 (30+30+26) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
26096 |
ШКУТЯК Д.А. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
4 |
78 (18+36+24) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
26097 |
ШЛАПАК А.Р. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
26098 |
ШЛАПАК Д.Т. |
14074 |
м. Львів |
ЛСШ № 69 |
2 |
82 (28+30+24) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
26099 |
ШЛАПАК І.А. |
14177 |
м. Самбір |
НВК (СШ № 9) |
7 |
94 (33+26+35) |
|
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
26100 |
ШЛІХТА М.В. |
14556 |
м. Радехів |
Середпільцівський НВК |
7 |
112 (48+30+34) |
|
С1 |
|
|
Брановський Володимир Іванович |
26101 |
ШЛЬОМА З.Б. |
14486 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 1 |
6 |
79 (26+21+32) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
26102 |
ШЛЬОМСЬКА В.Л. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
1 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
26103 |
ШЛЬОМСЬКА К.М. |
14204 |
м. Червоноград |
СШ № 8 |
2 |
78 (24+30+24) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
26104 |
ШЛЯХЕТКА Д.І. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
3 |
114 (36+42+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
26105 |
ШЛЯХТА В.І. |
14178 |
м. Самбір |
СШ № 10 |
7 |
128 (54+36+38) |
|
С1 |
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
26106 |
ШЛЯХТИЧУК С.А. |
14677 |
м. Сокаль |
Мурованська ЗШ |
6 |
75 (24+27+24) |
|
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
26107 |
ШЛЯХТОВСЬКИЙ В.С. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
9 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
26108 |
ШМАЙДА М.І. |
14383 |
м. Жовква |
ЗОШ № 1 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
26109 |
ШМАЙИА В.Н. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
26110 |
ШМАКОВ С.І. |
14525 |
м. Радехів |
ЗОШ № 1 |
3 |
88 (24+42+22) |
|
|
С2 |
|
Брановський Володимир Іванович |
26111 |
ШМАНДА М.І. |
14543 |
м. Радехів |
Бабичівська ЗОШ |
3 |
106 (24+48+34) |
|
|
С2 |
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
26112 |
ШМАНДА Т.І. |
14543 |
м. Радехів |
Бабичівська ЗОШ |
7 |
126 (60+36+30) |
|
С1 |
|
|
Брановський Володимир Іванович |
26113 |
ШМАНЬКІВ Я.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
3 |
122 (36+48+38) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
26114 |
ШМАНЬКО Д.А. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
26115 |
ШМАНЬКО З.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
9 |
90 (18+32+40) |
|
|
|
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
26116 |
ШМАЮК А.А. |
14186 |
м. Стрий |
СЗШ № 7 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
26117 |
ШМАЮН А.Т. |
14302 |
м. Жидачів |
ЗОШ № 2 |
4 |
114 (36+42+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
26118 |
ШМЕЛЬОВА М.Д. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
3 |
102 (36+42+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
26119 |
ШМИГ С.Р. |
14382 |
м. Жовква |
Дублянська ЗОШ |
7 |
120 (51+24+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
26120 |
ШМИГАЛЬ Д.Д. |
14099 |
м. Львів |
СЗШ № 51 |
2 |
58 (28+24+6) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
26121 |
ШМИГАЛЬ С. . |
14016 |
м. Львів |
Українська приватна гімназія, ЗСППШ "Альфа" |
1 |
72 (30+30+12) |
З |
|
|
|
Білий Микола Михайлович |
26122 |
ШМИГЕЛЬ Н.М. |
14382 |
м. Жовква |
Дублянська ЗОШ |
2 |
70 (22+24+24) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
26123 |
ШМИГЕЛЬ С.Я. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
9 |
142 (54+42+46) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
26124 |
ШМИГЕЛЬСЬКА Н.М. |
14678 |
м. Сокаль |
Острівський НВК-ЗШ-дитячий садок |
8 |
136 (48+46+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кнейчук Наталія Володимирівна |
26125 |
ШМИГЕЛЬСЬКА С.М. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
7 |
99 (42+24+33) |
|
С1 |
|
|
Біда Наталія Романівна |
26126 |
ШМИГЕЛЬСЬКИЙ Д.М. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
10 |
99 (30+32+37) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
26127 |
ШМИГЕЛЬСЬКИЙ М.В. |
14701 |
м. Сокаль |
Забузька ЗШ |
3 |
114 (30+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Кнейчук Наталія Володимирівна |
26128 |
ШМИГЕЛЬСЬКИЙ Р.М. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
4 |
118 (30+48+40) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
26129 |
ШМИГОВСЬКА В.Ю. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
7 |
105 (36+48+21) |
|
|
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
26130 |
ШМИГУЛЯНТ А.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
9 |
137 (48+38+51) |
|
С1 |
|
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
26131 |
ШМИГУЛЯНТ В.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
11 |
110 (42+32+36) |
|
С1 |
|
|
Шманько Андрій Петрович |
26132 |
ШМИКОВА К.С. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
8 |
130 (57+34+39) |
|
С1 |
|
|
Личак Катерина Степанівна |
26133 |
ШМИЦЬ Є.В. |
14137 |
м. Львів |
ПХШ "Перлина" |
3 |
92 (30+36+26) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
26134 |
ШМІГЕЛЬСЬКА А.Р. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
26135 |
ШМІГЕЛЬСЬКИЙ П.І. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
7 |
108 (42+36+30) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
26136 |
ШМІГЕР М.Р. |
14476 |
м. Пустомити |
Солонківська ЗОШ |
6 |
66 (22+14+30) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
26137 |
ШМІЛКА В.Р. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
2 |
66 (30+24+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Ліпецька Віра Семенівна |
26138 |
ШМІЛКА М.Р. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
5 |
90 (26+22+42) |
|
|
|
С3 |
Ліпецька Віра Семенівна |
26139 |
ШМОРГАЙ Б.М. |
14054 |
м. Львів |
СЗШ № 21 |
4 |
118 (36+42+40) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
26140 |
ШМОТОЛОХА І.І. |
14289 |
м. Жидачів |
Вовчатицька ЗОШ |
4 |
86 (30+30+26) |
|
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
26141 |
ШМУЛЬ В.Я. |
14172 |
м. Самбір |
СШ № 1 |
3 |
114 (36+48+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
26142 |
ШМУЛЬСЬКА І.М. |
14122 |
м. Львів |
СЗШ № 44 |
8 |
150 (54+48+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
26143 |
ШНЕВА Ю.В. |
14190 |
м. Стрий |
СЗШ № 11 |
4 |
120 (48+36+36) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
26144 |
ШНИРА О.А. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
26145 |
ШНІЦАР А.А. |
14134 |
м. Львів |
Правнича гімназія |
9 |
119 (48+28+43) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
26146 |
ШНІЦАР Д. . |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
4 |
72 (24+18+30) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
26147 |
ШНІЦАР М.Я. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
2 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
26148 |
ШНІЦАР О.В. |
14140 |
м. Львів |
ШЕЛ |
9 |
98 (36+28+34) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
26149 |
ШНІЦЦАР М. . |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
4 |
102 (24+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
26150 |
ШНЯК В.І. |
14366 |
м. Жовква |
Глинський НВК |
9 |
111 (48+26+37) |
|
С1 |
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
26151 |
ШНЯК О.М. |
14383 |
м. Жовква |
ЗОШ № 1 |
6 |
129 (54+39+36) |
|
С1 |
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
26152 |
ШОВГЕНЮК Х.М. |
14752 |
м. Старий Самбір |
Хирівська школа-інтернат |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
26153 |
ШОГАН С.С. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
5 |
162 (48+60+54) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
26154 |
ШОКАЛО Х.П. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
26155 |
ШОКАЛО Ю.Я. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
1 |
88 (28+30+30) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
26156 |
ШОЛОМИНСЬКА В.В. |
14946 |
м. Яворів |
Чолгинська СЗШ |
4 |
90 (36+30+24) |
|
С1 |
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
26157 |
ШОЛОМИНСЬКИЙ В.А. |
14946 |
м. Яворів |
Чолгинська СЗШ |
5 |
60 (36+22+2) |
|
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
26158 |
ШОЛОМИНСЬКИЙ Ю.Р. |
14936 |
м. Яворів |
НВК ДЗ СЗШ |
3 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
26159 |
ШОЛУБКО Д.В. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
8 |
141 (54+48+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
26160 |
ШОЛУДЬКО І.В. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
4 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
26161 |
ШОЛУДЬКО М.Ю. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
3 |
86 (24+42+20) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
26162 |
ШОЛУДЬКО О.П. |
14382 |
м. Жовква |
Дублянська ЗОШ |
3 |
64 (18+36+10) |
|
|
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
26163 |
ШОМКО В.Ю. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
4 |
84 (30+36+18) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
26164 |
ШОПОНЯК Д.С. |
14860 |
м. Стрий |
Довгівська ЗОШ |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
26165 |
ШОПЯК Р.Р. |
14863 |
м. Стрий |
Дулібська школа-сад |
9 |
76 (30+24+22) |
|
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
26166 |
ШОРБАН М.Г. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
7 |
132 (51+36+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
26167 |
ШОРОБУРА С. . |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
4 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
26168 |
ШОРОБУРА С.Р. |
14186 |
м. Стрий |
СЗШ № 7 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
26169 |
ШОСТАК А.П. |
14209 |
м. Червоноград |
НВК № 13 |
7 |
133 (42+48+43) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Перець Надія Михайлівна |
26170 |
ШОСТАК В.А. |
14690 |
м. Сокаль |
Тартаківська ЗШ |
5 |
99 (34+43+22) |
|
|
С2 |
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
26171 |
ШОСТАК В.Р. |
14385 |
м. Жовква |
ЗОШ № 3 |
7 |
151 (57+48+46) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
26172 |
ШОСТАК Г.Р. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
6 |
90 (40+20+30) |
|
С1 |
|
|
Біда Наталія Романівна |
26173 |
ШОСТАК І.І. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
4 |
64 (12+42+10) |
|
|
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
26174 |
ШОСТАК І.Р. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
4 |
78 (18+36+24) |
|
|
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
26175 |
ШОСТАК М.І. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
4 |
56 (12+36+8) |
|
|
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
26176 |
ШОСТАК М.Р. |
14550 |
м. Радехів |
Немилівський НВК |
6 |
120 (42+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Брановський Володимир Іванович |
26177 |
ШОСТАК Н.В. |
14208 |
м. Червоноград |
ЗШ № 12 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
26178 |
ШОСТАК Н.С. |
14549 |
м. Радехів |
Кустинський НВК |
4 |
108 (30+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
26179 |
ШОСТАК Т.С. |
14549 |
м. Радехів |
Кустинський НВК |
3 |
108 (30+36+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
26180 |
ШОСТАК Ю.Р. |
14550 |
м. Радехів |
Немилівський НВК |
3 |
114 (36+48+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Брановський Володимир Іванович |
26181 |
ШОСТАКОВСЬКА О.А. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
2 |
72 (24+30+18) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
26182 |
ШОТ В.О. |
14470 |
м. Пустомити |
Лапаївська ЗОШ |
1 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
26183 |
ШОТ К.Б. |
14949 |
м. Яворів |
Гімназія ім. Маковея |
6 |
85 (24+31+30) |
|
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
26184 |
ШОТ Х.М. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Цімарно Марія Петрівна |
26185 |
ШОТИК О.О. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
26186 |
ШОХАНОВ О.С. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
4 |
96 (30+36+30) |
|
|
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
26187 |
ШПАК А.М. |
14125 |
м. Львів |
СЗШ № 57 |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
26188 |
ШПАК В.І. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
4 |
120 (30+48+42) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
26189 |
ШПАК І.Р. |
14014 |
м. Львів |
СЗШ № 87 |
9 |
146 (48+46+52) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
26190 |
ШПАК М.А. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
6 |
128 (44+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Біда Наталія Романівна |
26191 |
ШПАК М.І. |
14488 |
м. Пустомити |
Сокільницька ЗОШ |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
26192 |
ШПАК О.А. |
14166 |
м. Новий Розділ |
НВК "Лідер" |
7 |
85 (27+24+34) |
|
|
|
|
Верес Галина Мирославівна |
26193 |
ШПАК Р.М. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
6 |
142 (48+46+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Лободяк Леся Мар'янівна |
26194 |
ШПАК С.В. |
14291 |
м. Жидачів |
Загірочківський НВК |
8 |
100 (36+42+22) |
|
|
С2 |
|
Кардаш Богдан Степанович |
26195 |
ШПАК Ю.І. |
14464 |
м. Пустомити |
Семенівська ЗОШ |
5 |
122 (40+38+44) |
|
С1 |
|
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
26196 |
ШПАК Ю.Ю. |
14140 |
м. Львів |
ШЕЛ |
7 |
143 (51+46+46) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
26197 |
ШПАКІВСЬКИЙ О.Н. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
5 |
122 (36+40+46) |
|
|
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
26198 |
ШПАКОВИЧ М.Д. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
6 |
88 (30+20+38) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
26199 |
ШПАКОВСЬКИЙ С.М. |
14488 |
м. Пустомити |
Сокільницька ЗОШ |
6 |
96 (30+30+36) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
26200 |
ШПАНІКОВА О.Д. |
14122 |
м. Львів |
СЗШ № 44 |
7 |
118 (39+28+51) |
|
|
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
26201 |
ШПАРГАЛЮК С.І. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
10 |
135 (48+36+51) |
|
С1 |
|
С3 |
Оленчин Тетяна Петрівна |
26202 |
ШПАТУХ Х.Р. |
14026 |
м. Львів |
СЗШ № 67 |
8 |
103 (51+24+28) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
26203 |
ШПАЧЕНКО А.А. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
6 |
132 (52+48+32) |
|
С1 |
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
26204 |
ШПЕГ Н.В. |
14525 |
м. Радехів |
ЗОШ № 1 |
3 |
90 (30+36+24) |
|
|
С2 |
|
Брановський Володимир Іванович |
26205 |
ШПЕК А.Б. |
14935 |
м. Яворів |
НВК СЗШ ДНЗ с. Бірки |
4 |
76 (24+36+16) |
|
|
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
26206 |
ШПЕК А.О. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
8 |
141 (60+48+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
26207 |
ШПЕК Т.Б. |
14935 |
м. Яворів |
НВК СЗШ ДНЗ с. Бірки |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
26208 |
ШПЕРНА Т.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
5 |
172 (60+58+54) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
26209 |
ШПИЛЬКА А.Т. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
6 |
132 (52+44+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
26210 |
ШПИЛЬКО М.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
6 |
146 (46+46+54) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
26211 |
ШПИЛЬЧАК В.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
7 |
119 (48+32+39) |
|
С1 |
|
|
Михаць Ігор Львович |
26212 |
ШПИЛЬЧАК Ю.О. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
6 |
158 (50+48+60) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
26213 |
ШПИНДА А.В. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
4 |
100 (36+36+28) |
|
С1 |
С2 |
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
26214 |
ШПИРКА Л.Ю. |
14115 |
м. Львів |
СЗШ № 22 |
7 |
162 (60+54+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
26215 |
ШПИРКА Ю.І. |
14005 |
м. Львів |
СЗШ № 62 |
3 |
74 (30+24+20) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
26216 |
ШПИРКО Х.А. |
14116 |
м. Львів |
СЗШ № 23 |
1 |
80 (26+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
26217 |
ШПИТ І.П. |
14862 |
м. Стрий |
Долішненська ЗОШ |
7 |
150 (60+48+42) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
26218 |
ШПИТКО Ю.І. |
14463 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 2 |
4 |
102 (36+36+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
26219 |
ШПИТЬ Л.Р. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
8 |
129 (54+42+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Воробець Надія Теодорівна |
26220 |
ШПИЧКА Б.О. |
14117 |
м. Львів |
СЗШ № 30 |
11 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
26221 |
ШПІК Б.І. |
14461 |
м. Пустомити |
Зимноводівська ЗОШ № 2 |
10 |
121 (48+24+49) |
|
С1 |
|
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
26222 |
ШПІК Б.Т. |
14045 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок "Дзвіночок" |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
26223 |
ШПІК П.М. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
11 |
116 (36+28+52) |
|
|
|
С3 |
Біда Наталія Романівна |
26224 |
ШПІК С.В. |
14418 |
м. Жовква |
Сулинівська ЗОШ |
3 |
90 (18+42+30) |
|
|
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
26225 |
ШПІЦЕР А.А. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
7 |
132 (54+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
26226 |
ШПОДАРУНОК В.Є. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
26227 |
ШПОТА К.К. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
26228 |
ШПУГАНИЧ Д.О. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
7 |
65 (12+24+29) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
26229 |
ШПУГАНИЧ І.Р. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
26230 |
ШПУЛЯР С.Ю. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
26231 |
ШПУР Б.В. |
14556 |
м. Радехів |
Середпільцівський НВК |
8 |
119 (45+34+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
26232 |
ШПУР Д.О. |
14032 |
м. Львів |
НВК "Гроно" |
4 |
98 (36+36+26) |
|
С1 |
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
26233 |
ШРАМ А.І. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
5 |
94 (32+32+30) |
|
|
|
|
Цімарно Марія Петрівна |
26234 |
ШРАМКО А.Р. |
14192 |
м. Стрий |
Гімназія |
5 |
90 (30+30+30) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
26235 |
ШРІБАК О.М. |
14614 |
м. Сколе |
Підгородецька ЗОШ |
1 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
26236 |
ШРІБАК О.М. |
14614 |
м. Сколе |
Підгородецька ЗОШ |
5 |
84 (18+24+42) |
|
|
|
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
26237 |
ШТАБА В.В. |
14172 |
м. Самбір |
СШ № 1 |
5 |
107 (32+47+28) |
|
|
С2 |
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
26238 |
ШТАБЛАВА Х.І. |
14468 |
м. Пустомити |
Щирецька ЗОШ № 2 |
3 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
26239 |
ШТАБНОВ П.Є. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
7 |
144 (60+48+36) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
26240 |
ШТАБСЬКА Ю.М. |
14076 |
м. Львів |
СЗШ № 86 |
5 |
103 (36+39+28) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
26241 |
ШТАБУРА В.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
7 |
120 (42+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
26242 |
ШТАЙН Р.В. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
26243 |
ШТАНГРЕТ Д.Р. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
6 |
128 (32+54+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
26244 |
ШТАЮРА Х.І. |
14942 |
м. Яворів |
Смолинська СЗШ |
7 |
177 (60+60+57) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
26245 |
ШТЕЛЬМАХ І.І. |
14098 |
м. Львів |
СЗШ № 50 |
5 |
140 (52+40+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
26246 |
ШТЕЛЬМАХ І.О. |
14098 |
м. Львів |
СЗШ № 50 |
9 |
133 (54+36+43) |
|
С1 |
|
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
26247 |
ШТЕНЬ Ю.Л. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
26248 |
ШТЕРЕБ І. . |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
4 |
114 (42+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Михаць Ігор Львович |
26249 |
ШТЕРЕБ М.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
6 |
102 (42+36+24) |
|
С1 |
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
26250 |
ШТЕФАНЕЦЬ Р.Р. |
14180 |
м. Стрий |
СЗШ № 1 |
7 |
148 (45+54+49) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
26251 |
ШТЕФАНЮК Ю |
14748 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 2 |
6 |
124 (28+54+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Мар’ян Ольга Казимирівна |
26252 |
ШТИБЕЛЬ М.І. |
14044 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок " Провесінь" |
1 |
72 (30+30+12) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
26253 |
ШТИГАР Б.Б. |
14310 |
м. Жидачів |
Сугріївська ЗОШ |
5 |
131 (44+33+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
26254 |
ШТИГАР В.Б. |
14310 |
м. Жидачів |
Сугріївська ЗОШ |
3 |
102 (24+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
26255 |
ШТИГАР І.Б. |
14310 |
м. Жидачів |
Сугріївська ЗОШ |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
26256 |
ШТИГАР Л.Б. |
14310 |
м. Жидачів |
Сугріївська ЗОШ |
7 |
159 (54+60+45) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
26257 |
ШТИГАР Н.М. |
14310 |
м. Жидачів |
Сугріївська ЗОШ |
4 |
106 (30+48+28) |
|
|
С2 |
|
Кардаш Богдан Степанович |
26258 |
ШТИГЕР І.Р. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
5 |
140 (44+42+54) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
26259 |
ШТИКАЛО М.А. |
14207 |
м. Червоноград |
ЗШ № 11 |
3 |
102 (36+36+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Перець Надія Михайлівна |
26260 |
ШТИКАЛО С.Р. |
14183 |
м. Стрий |
СЗШ № 4 |
2 |
80 (26+30+24) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
26261 |
ШТИКАЛО У.О. |
14691 |
м. Сокаль |
Княжівська ЗШ |
4 |
120 (30+48+42) |
З |
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
26262 |
ШТОГРИН В.І. |
14153 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 17 |
8 |
150 (57+60+33) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
26263 |
ШТОГРИН І.С. |
14499 |
м. Пустомити |
Підбірцівська ЗОШ |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
26264 |
ШТОГРИН С.С. |
14118 |
м. Львів |
СЗШ № 33 |
9 |
138 (42+48+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
26265 |
ШТОГРИН Ю.Б. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
6 |
146 (44+54+48) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
26266 |
ШТОГРИН Ю.Р. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
9 |
134 (60+40+34) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
26267 |
ШТОЙ М.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
3 |
94 (36+36+22) |
|
С1 |
С2 |
|
Булас Надія Антонівна |
26268 |
ШТОЙКА К.І. |
14903 |
м. Яворів |
Вороцівський НВК |
6 |
129 (30+45+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
26269 |
ШТОЙКА М.Р. |
14903 |
м. Яворів |
Вороцівський НВК |
4 |
114 (30+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
26270 |
ШТОЙКО І.І. |
14470 |
м. Пустомити |
Лапаївська ЗОШ |
5 |
79 (24+19+36) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
26271 |
ШТОКАЛКО О.Р. |
14681 |
м. Сокаль |
Борятинський НВК-ЗШ-дитячий садок |
3 |
78 (24+42+12) |
|
|
С2 |
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
26272 |
ШТОКАЛО А.В. |
14704 |
м. Сокаль |
Перетіцька ЗШ |
11 |
97 (42+18+37) |
|
С1 |
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
26273 |
ШТОКАЛО А.Р. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
7 |
115 (45+36+34) |
|
С1 |
|
|
Личак Катерина Степанівна |
26274 |
ШТОКАЛО Д.А. |
14863 |
м. Стрий |
Дулібська школа-сад |
9 |
67 (30+18+19) |
|
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
26275 |
ШТОКАЛО Р.А. |
14076 |
м. Львів |
СЗШ № 86 |
5 |
70 (8+32+30) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
26276 |
ШТОКАЛО С.Р. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
5 |
126 (42+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
26277 |
ШТОКАЛО Ю.А. |
14863 |
м. Стрий |
Дулібська школа-сад |
8 |
100 (45+30+25) |
|
С1 |
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
26278 |
ШТОНЬ А.Б. |
14531 |
м. Радехів |
Нововитківська ЗОШ |
8 |
159 (60+60+39) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
26279 |
ШТУКА В.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
5 |
105 (30+27+48) |
|
|
|
С3 |
Михаць Ігор Львович |
26280 |
ШТУРИН Д.Ю. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
6 |
130 (48+40+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Панченко Наталія Сергіївна |
26281 |
ШТУРИН О.Я. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
9 |
139 (54+40+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Панченко Наталія Сергіївна |
26282 |
ШТУРИН Ю.В. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
7 |
153 (60+48+45) |
З |
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
26283 |
ШТУРИН Ю.Ю. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
5 |
130 (48+40+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Панченко Наталія Сергіївна |
26284 |
ШТУРИПІТА В.О. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
6 |
112 (40+24+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
26285 |
ШТУРМАК Б.М. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
4 |
90 (24+36+30) |
|
|
С2 |
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
26286 |
ШТУРМАК Н.М. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
9 |
120 (42+32+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Лободяк Леся Мар'янівна |
26287 |
ШУБА І.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
9 |
108 (42+34+32) |
|
С1 |
|
|
Біда Наталія Романівна |
26288 |
ШУБАК М.Р. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
6 |
160 (46+54+60) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
26289 |
ШУБЕЛЯК І.А. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
9 |
168 (54+54+60) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
26290 |
ШУБЕЛЯК М.М. |
14156 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 3 |
5 |
152 (56+36+60) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
26291 |
ШУБЕЛЯК Н.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
6 |
163 (52+51+60) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
26292 |
ШУБЕР М.П. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
3 |
130 (42+48+40) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
26293 |
ШУБИНЕЦЬ Т.І. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
5 |
130 (52+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
26294 |
ШУВАР М.І. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
9 |
105 (48+14+43) |
|
С1 |
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
26295 |
ШУВАРИК В.З. |
14477 |
м. Пустомити |
Ланівська ЗОШ |
8 |
160 (60+60+40) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
26296 |
ШУГАЙЛО І. . |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
6 |
112 (52+36+24) |
|
С1 |
|
|
Михаць Ігор Львович |
26297 |
ШУГАЙЛО О. . |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
26298 |
ШУГАЙЛО Т.І. |
14747 |
м. Старий Самбір |
Гуманецька ЗСШ |
5 |
112 (34+30+48) |
|
|
|
С3 |
Мар’ян Ольга Казимирівна |
26299 |
ШУГАЙЛО Ю.О. |
14178 |
м. Самбір |
СШ № 10 |
9 |
165 (60+50+55) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
26300 |
ШУГАЛТЕР Р.М. |
14949 |
м. Яворів |
Гімназія ім. Маковея |
7 |
141 (60+42+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
26301 |
ШУГЯК О.А. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
10 |
119 (42+32+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
26302 |
ШУДЛЮК С. . |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
1 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
26303 |
ШУКАТКА А.Р. |
14034 |
м. Львів |
"Світанок" |
2 |
54 (24+24+6) |
|
С1 |
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
26304 |
ШУКАТКА М.І. |
14614 |
м. Сколе |
Підгородецька ЗОШ |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
26305 |
ШУКЕЛЬ В.В. |
14196 |
м. Трускавець |
СЗШ № 3 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Томашівська Наталія Валеріївна |
26306 |
ШУКОСТ В.П. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
7 |
165 (48+60+57) |
З |
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
26307 |
ШУКОСТ О.І. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
5 |
105 (48+21+36) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
26308 |
ШУЛА П.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
2 |
78 (24+30+24) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
26309 |
ШУЛИК Н.Б. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
9 |
97 (42+18+37) |
|
С1 |
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
26310 |
ШУЛИМ В.Я. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
4 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
26311 |
ШУЛЬБА У.А. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
7 |
101 (39+24+38) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
26312 |
ШУЛЬГА Н.Т. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
8 |
127 (51+48+28) |
|
С1 |
С2 |
|
Булас Надія Антонівна |
26313 |
ШУЛЬГАН А.Т. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
4 |
86 (24+42+20) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
26314 |
ШУЛЬГАН Б.А. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
26315 |
ШУЛЬГАН В.А. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
3 |
94 (24+42+28) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
26316 |
ШУЛЬГАН В.С. |
14197 |
м. Червоноград |
ЗШ № 1 |
3 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
26317 |
ШУЛЬГАН Д.В. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
6 |
114 (44+40+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
26318 |
ШУЛЬГАН К.Я. |
14036 |
м. Львів |
СЗШ № 65 |
7 |
84 (33+18+33) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
26319 |
ШУЛЬГАН О. . |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
2 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
26320 |
ШУЛЬГІНА А.О. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
6 |
146 (50+54+42) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
26321 |
ШУЛЬГІНА І.О. |
14185 |
м. Стрий |
СЗШ № 6 |
2 |
30 (12+6+12) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
26322 |
ШУЛЮК М.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
114 (36+42+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
26323 |
ШУЛЮК М.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
120 (36+48+36) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
26324 |
ШУЛЯК Б.А. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
6 |
111 (32+45+34) |
|
|
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
26325 |
ШУЛЯК Ю.В. |
14285 |
м. Жидачів |
Ходорівська СЗШ № 1 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
26326 |
ШУМ А.Ю. |
14723 |
м. Сокаль |
Жвирківська ЗШ |
6 |
94 (40+24+30) |
|
С1 |
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
26327 |
ШУМА В.Р. |
14392 |
м. Жовква |
Артасівська ЗОШ |
5 |
84 (20+34+30) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
26328 |
ШУМА К.С. |
14210 |
м. Червоноград |
ЗШ № 14 |
1 |
72 (24+30+18) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
26329 |
ШУМА М.Ю. |
14409 |
м. Жовква |
Малопередримихівська ЗОШ |
3 |
102 (30+42+30) |
|
|
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
26330 |
ШУМА Р.Р. |
14392 |
м. Жовква |
Артасівська ЗОШ |
5 |
86 (28+28+30) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
26331 |
ШУМАДА С.Р. |
14068 |
м. Львів |
ЗШ "Дивосвіт" |
3 |
114 (36+42+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
26332 |
ШУМАДА С.С. |
14024 |
м. Львів |
ССЗШ № 15 |
2 |
70 (22+24+24) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
26333 |
ШУМАНІВКА Т.П. |
14756 |
м. Старий Самбір |
Страшевицька ЗСШ |
8 |
73 (24+10+39) |
|
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
26334 |
ШУМАНСЬКА Б.І. |
14001 |
м. Львів |
ПНВЗ "ЗОШ святої Софії" |
4 |
88 (30+36+22) |
|
|
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
26335 |
ШУМАНСЬКА М.Б. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
10 |
148 (60+52+36) |
З |
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
26336 |
ШУМАНСЬКА С.В. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
11 |
52 (6+36+10) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
26337 |
ШУМАНСЬКИЙ В.Р. |
14189 |
м. Стрий |
СЗШ № 10 |
2 |
70 (22+18+30) |
|
С1 |
|
С3 |
Пістун Надія Данилівна |
26338 |
ШУМАНСЬКИЙ Р.Ю. |
14182 |
м. Стрий |
СЗШ № 3 |
7 |
101 (36+34+31) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
26339 |
ШУМАНСЬКИЙ С.М. |
14073 |
м. Львів |
ЗШ "Первоцвіт" |
4 |
60 (18+36+6) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
26340 |
ШУМАНСЬКИЙ С.М. |
14073 |
м. Львів |
ЗШ "Первоцвіт" |
4 |
62 (36+12+14) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
26341 |
ШУМЕЛЬДА К.О. |
14096 |
м. Львів |
ССЗШ № 46 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
26342 |
ШУМЕЛЯК Х.А. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
3 |
100 (36+36+28) |
|
С1 |
С2 |
|
Михаць Ігор Львович |
26343 |
ШУМИК В.Ю. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
26344 |
ШУМИК К.В. |
14732 |
м. Сокаль |
Загальноосвітня школа-інтернат |
6 |
154 (46+54+54) |
З |
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
26345 |
ШУМИК М.М. |
14747 |
м. Старий Самбір |
Гуманецька ЗСШ |
3 |
90 (30+42+18) |
|
|
С2 |
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
26346 |
ШУМИК С.І. |
14463 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 2 |
9 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
26347 |
ШУМИЛО А.А. |
14665 |
м. Сокаль |
Великомостівський ЗШ-НВК-ліцей |
4 |
102 (30+36+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Кнейчук Наталія Володимирівна |
26348 |
ШУМИЛО А.А. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
9 |
153 (54+44+55) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
26349 |
ШУМИЛО В.В. |
14189 |
м. Стрий |
СЗШ № 10 |
5 |
78 (28+18+32) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
26350 |
ШУМИЛО Д.В. |
14284 |
м. Жидачів |
Гімназія |
8 |
129 (48+42+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Кардаш Богдан Степанович |
26351 |
ШУМИЛО І.І. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
11 |
119 (54+28+37) |
|
С1 |
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
26352 |
ШУМИЛО І.М. |
14399 |
м. Жовква |
Дев’ятирська ЗОШ |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
26353 |
ШУМИЛО М.Р. |
14411 |
м. Жовква |
Мервичівська ЗОШ |
5 |
60 (12+24+24) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
26354 |
ШУМИЛО С.В. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
8 |
118 (39+42+37) |
|
|
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
26355 |
ШУМИЛО С.В. |
14096 |
м. Львів |
ССЗШ № 46 |
5 |
104 (36+38+30) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
26356 |
ШУМИЛО Т.В. |
14284 |
м. Жидачів |
Гімназія |
6 |
129 (36+45+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
26357 |
ШУМИЛО Х.Б. |
14044 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок " Провесінь" |
9 |
85 (36+30+19) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
26358 |
ШУМІК К.О. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
3 |
80 (30+36+14) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
26359 |
ШУМЛЯНСЬКА В.Я. |
14044 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок " Провесінь" |
3 |
108 (36+36+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
26360 |
ШУМЛЯНСЬКА І.Л. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
96 (30+36+30) |
|
|
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
26361 |
ШУМПЯНСЬКИЙ О.П. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
104 (30+36+38) |
|
|
С2 |
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
26362 |
ШУМСЬКА А.В. |
14054 |
м. Львів |
СЗШ № 21 |
4 |
126 (36+42+48) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
26363 |
ШУМСЬКА Д.Р. |
14540 |
м. Радехів |
Стоянівська ЗОШ |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
26364 |
ШУМСЬКА Л.І. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
7 |
94 (39+24+31) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
26365 |
ШУМСЬКА М.В. |
14114 |
м. Львів |
СЗШ № 20 |
3 |
96 (30+30+36) |
|
|
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
26366 |
ШУМСЬКА О.І. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
5 |
91 (16+33+42) |
|
|
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
26367 |
ШУМСЬКИЙ А.В. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
6 |
104 (30+34+40) |
|
|
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
26368 |
ШУМСЬКИЙ Р.Р. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
8 |
146 (51+46+49) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
26369 |
ШУМЯЦЬКА М.С. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
5 |
110 (44+30+36) |
|
С1 |
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
26370 |
ШУПЕЛИК Н.Р. |
14846 |
м. Стрий |
Миртюківський НВК |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
26371 |
ШУПЕР М.В. |
14196 |
м. Трускавець |
СЗШ № 3 |
5 |
80 (30+32+18) |
|
|
|
|
Томашівська Наталія Валеріївна |
26372 |
ШУПЛАТ О.А. |
14042 |
м. Львів |
СЗШ № 42 |
7 |
144 (54+42+48) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
26373 |
ШУПТАР М.О. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
6 |
136 (58+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
26374 |
ШУПТАР О.О. |
14001 |
м. Львів |
ПНВЗ "ЗОШ святої Софії" |
3 |
94 (36+48+10) |
|
С1 |
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
26375 |
ШУПТАР Я.В. |
14024 |
м. Львів |
ССЗШ № 15 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
26376 |
ШУРАЄВ Г.Д. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
3 |
64 (18+24+22) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
26377 |
ШУРАК В.В. |
14539 |
м. Радехів |
Сморжівська ЗОШ |
6 |
146 (50+54+42) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
26378 |
ШУРДАК О.З. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
26379 |
ШУРИГАЙЛО А.І. |
14147 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 4 |
9 |
115 (42+42+31) |
|
С1 |
С2 |
|
Юрків Андрій Степанович |
26380 |
ШУРИГАЙЛО Л.І. |
14147 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 4 |
7 |
69 (18+16+35) |
|
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
26381 |
ШУРИГАЙЛО П.Р. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
26382 |
ШУРКО В.А. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
4 |
96 (30+30+36) |
|
|
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
26383 |
ШУРКО Д.П. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
10 |
129 (48+24+57) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
26384 |
ШУРКО Я.В. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
5 |
130 (34+48+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
26385 |
ШУРМАКЕВИЧ З.Б. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
8 |
154 (54+60+40) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
26386 |
ШУРПЕТА К.Ю. |
14197 |
м. Червоноград |
ЗШ № 1 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
26387 |
ШУРТА А.Л. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
8 |
90 (33+30+27) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
26388 |
ШУСТ А. . |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
26389 |
ШУСТ М.С. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
7 |
138 (60+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
26390 |
ШУСТ С.В. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
6 |
116 (32+36+48) |
|
|
|
С3 |
Цімарно Марія Петрівна |
26391 |
ШУСТАКЕВИЧ В.В. |
14117 |
м. Львів |
СЗШ № 30 |
4 |
92 (24+36+32) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
26392 |
ШУСТИК Р.О. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
3 |
126 (48+36+42) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
26393 |
ШУТА В.М. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
26394 |
ШУТА О.Р. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
5 |
172 (52+60+60) |
З |
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
26395 |
ШУТЕМОВА С.П. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
4 |
84 (18+36+30) |
|
|
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
26396 |
ШУТЕНКО Д.В. |
14097 |
м. Львів |
СЗШ № 48 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
26397 |
ШУТЯК В.І. |
14917 |
м. Яворів |
Великопільська СЗШ |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
26398 |
ШУТЯК М.О. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
7 |
153 (60+54+39) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
26399 |
ШУФЛАТ О |
14145 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 1 |
5 |
124 (40+30+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Юрків Андрій Степанович |
26400 |
ШУХОВСЬКА Л.І. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
9 |
63 (6+14+43) |
|
|
|
С3 |
Воробець Надія Теодорівна |
26401 |
ШУЦМАН В.А. |
14868 |
м. Стрий |
М. Дідушицька ЗОШ |
4 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
26402 |
ШУШАРІНА Т.Є. |
14040 |
м. Львів |
СЗШ № 49 |
10 |
140 (60+40+40) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
26403 |
ШУШКА Ю.С. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
26404 |
ШУШУКАЙЛО Р.Я. |
14321 |
м. Жидачів |
Новошинський НВК |
9 |
108 (30+26+52) |
|
|
|
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
26405 |
ЩАДЕЙ Д.В. |
14646 |
м. Сколе |
Хащованська ЗОШ |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
26406 |
ЩАДЕЙ Р.В. |
14646 |
м. Сколе |
Хащованська ЗОШ |
9 |
14 (6+4+4) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
26407 |
ЩАДЕЙ Х.В. |
14637 |
м. Сколе |
Опорецька ЗШ |
3 |
118 (48+36+34) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
26408 |
ЩАДЕЙ Я.В. |
14646 |
м. Сколе |
Хащованська ЗОШ |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
26409 |
ЩАДИЛО А.І. |
14141 |
м. Львів |
ЦО "Політехнік-Еколенд" |
3 |
86 (24+42+20) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
26410 |
ЩАДИЛО А.Ю. |
14107 |
м. Львів |
"Левеня" |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
26411 |
ЩАДИЛО О.І. |
14117 |
м. Львів |
СЗШ № 30 |
7 |
124 (51+40+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
26412 |
ЩАДИЛО Т.Р. |
14125 |
м. Львів |
СЗШ № 57 |
8 |
144 (57+42+45) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
26413 |
ЩЕГЕЛЬСЬКИЙ Д.І. |
14771 |
м. Старий Самбір |
Тершівська ЗОШ |
7 |
71 (45+18+8) |
|
С1 |
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
26414 |
ЩЕГЕЛЬСЬКИЙ Д.І. |
14771 |
м. Старий Самбір |
Тершівська ЗОШ |
7 |
71 (45+18+8) |
|
С1 |
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
26415 |
ЩЕГЕЛЬСЬКИЙ Д.І. |
14771 |
м. Старий Самбір |
Тершівська ЗОШ |
7 |
71 (45+18+8) |
|
С1 |
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
26416 |
ЩЕГЕЛЬСЬКИЙ Д.І. |
14771 |
м. Старий Самбір |
Тершівська ЗОШ |
7 |
71 (45+18+8) |
|
С1 |
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
26417 |
ЩЕГЕЛЬСЬКИЙ С.П. |
14551 |
м. Радехів |
Нивицька ЗОШ |
9 |
118 (48+36+34) |
|
С1 |
|
|
Брановський Володимир Іванович |
26418 |
ЩЕКОТІХІНА В.О. |
14200 |
м. Червоноград |
ЗШ № 4 |
4 |
96 (30+30+36) |
|
|
|
С3 |
Перець Надія Михайлівна |
26419 |
ЩЕПАНКЕВИЧ А.С. |
14552 |
м. Радехів |
Кривецький НВК |
3 |
108 (30+36+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
26420 |
ЩЕПАНКЕВИЧ Б.Р. |
14486 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 1 |
5 |
127 (40+33+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
26421 |
ЩЕПАНСЬКА С.А. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
10 |
156 (54+50+52) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
26422 |
ЩЕПАНЧУК І.М. |
14042 |
м. Львів |
СЗШ № 42 |
7 |
165 (60+60+45) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
26423 |
ЩЕПАНЧУК О.М. |
14042 |
м. Львів |
СЗШ № 42 |
5 |
154 (52+48+54) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
26424 |
ЩЕПАНЮК Р.Р. |
14182 |
м. Стрий |
СЗШ № 3 |
6 |
78 (18+24+36) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
26425 |
ЩЕПНА С.Р. |
14024 |
м. Львів |
ССЗШ № 15 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
26426 |
ЩЕРБА А.В. |
14752 |
м. Старий Самбір |
Хирівська школа-інтернат |
6 |
96 (50+22+24) |
|
С1 |
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
26427 |
ЩЕРБА В.Б. |
14096 |
м. Львів |
ССЗШ № 46 |
3 |
54 (18+24+12) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
26428 |
ЩЕРБА Г.З. |
14678 |
м. Сокаль |
Острівський НВК-ЗШ-дитячий садок |
11 |
83 (24+22+37) |
|
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
26429 |
ЩЕРБА Н.П. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
4 |
74 (24+30+20) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
26430 |
ЩЕРБА Ю.А. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
3 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
26431 |
ЩЕРБАК А.В. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
10 |
94 (24+30+40) |
|
|
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
26432 |
ЩЕРБАК Л.В. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
6 |
154 (52+42+60) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
26433 |
ЩЕРБАК М.О. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
2 |
76 (28+30+18) |
З |
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
26434 |
ЩЕРБАК М.Т. |
14153 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 17 |
3 |
126 (42+48+36) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
26435 |
ЩЕРБАК Р.О. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
8 |
162 (48+60+54) |
З |
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
26436 |
ЩЕРБАК Т.І. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
3 |
90 (24+36+30) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
26437 |
ЩЕРБАКАН Ю.О. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
8 |
133 (51+30+52) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
26438 |
ЩЕРБАКОВА О.С. |
14068 |
м. Львів |
ЗШ "Дивосвіт" |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
26439 |
ЩЕРБАН В.Т. |
14145 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 1 |
5 |
118 (28+48+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Юрків Андрій Степанович |
26440 |
ЩЕРБАН В.Я. |
14767 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 1 |
6 |
107 (26+39+42) |
|
|
|
С3 |
Мар’ян Ольга Казимирівна |
26441 |
ЩЕРБАН С. |
14021 |
м. Львів |
СЗШ № 40 |
1 |
82 (22+30+30) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
26442 |
ЩЕРБАН С.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
7 |
121 (39+48+34) |
|
|
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
26443 |
ЩЕРБАН Я.В. |
14475 |
м. Пустомити |
Оброшинська ЗОШ |
6 |
149 (46+49+54) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
26444 |
ЩЕРБАНОВИЧ П.В. |
14630 |
м. Сколе |
Коростівська ЗОШ |
9 |
126 (48+32+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
26445 |
ЩЕРБАНОВИЧ Р.Т. |
14606 |
м. Сколе |
Верхньосиньовидненська ЗОШ |
6 |
100 (40+30+30) |
|
С1 |
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
26446 |
ЩЕРБАНЬ Р.Ю. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
26447 |
ЩЕРБАТА М.О. |
14051 |
м. Львів |
СЗШ № 29 |
4 |
114 (36+48+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
26448 |
ЩЕРБИК А.В. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
6 |
71 (34+17+20) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
26449 |
ЩЕРБИНА Д.А. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
3 |
112 (30+48+34) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
26450 |
ЩЕРБИНА О.С. |
14098 |
м. Львів |
СЗШ № 50 |
9 |
144 (60+38+46) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
26451 |
ЩЕРБИНА Ю.В. |
14054 |
м. Львів |
СЗШ № 21 |
8 |
129 (48+48+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
26452 |
ЩЕРБІЙ М.Т. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
3 |
96 (30+30+36) |
|
|
|
С3 |
Михаць Ігор Львович |
26453 |
ЩЕРБІН М.О. |
14102 |
м. Львів |
СЗШ № 83 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
26454 |
ЩЕРБІНІН Д.М. |
14074 |
м. Львів |
ЛСШ № 69 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
26455 |
ЩЕРБЯК В.В. |
14472 |
м. Пустомити |
Верхньобілківська ЗОШ |
3 |
114 (42+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
26456 |
ЩЕТІНІНА А.О. |
14135 |
м. Львів |
Гімназія "Престиж" |
9 |
80 (30+20+30) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
26457 |
ЩИГЕЛЬСЬКА В.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
8 |
133 (51+44+38) |
|
С1 |
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
26458 |
ЩИПЕЛЬ Д.М. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
3 |
62 (30+24+8) |
|
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
26459 |
ЩИРБА А.В. |
14046 |
м. Львів |
СЗШ № 71 |
7 |
165 (54+60+51) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
26460 |
ЩИРБА О.А. |
14537 |
м. Радехів |
Павлівська ЗОШ |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
26461 |
ЩИРБА О.Б. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
8 |
147 (60+48+39) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
26462 |
ЩИРБА О.В. |
14014 |
м. Львів |
СЗШ № 87 |
8 |
119 (39+36+44) |
|
|
|
С3 |
Оленчин Тетяна Петрівна |
26463 |
ЩИТИНСЬКА О.Р. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
26464 |
ЩІЗДИН В.М. |
14619 |
м. Сколе |
Труханівська ЗОШ |
1 |
72 (30+24+18) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
26465 |
ЩІЗДИН Н.М. |
14619 |
м. Сколе |
Труханівська ЗОШ |
2 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
26466 |
ЩІПНА А.Б. |
14098 |
м. Львів |
СЗШ № 50 |
3 |
76 (24+30+22) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
26467 |
ЩІПНА Т.О. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
6 |
110 (28+50+32) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
26468 |
ЩІПНА Ю.Т. |
14325 |
м. Жидачів |
Молодинчецька ЗОШ |
4 |
96 (36+30+30) |
|
С1 |
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
26469 |
ЩІПНИЙ А.О. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
26470 |
ЩІПНИЙ Ю.П. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
6 |
135 (50+37+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Воробець Надія Теодорівна |
26471 |
ЩОМАК М.Р. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
108 (36+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
26472 |
ЩОМАК М.С. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
108 (36+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
26473 |
ЩУДЛА І.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
26474 |
ЩУДЛА Х.Р. |
14153 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 17 |
9 |
111 (54+26+31) |
|
С1 |
|
|
Юрків Андрій Степанович |
26475 |
ЩУДЛО Х.М. |
14470 |
м. Пустомити |
Лапаївська ЗОШ |
8 |
126 (48+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
26476 |
ЩУДЛО Ю.І. |
14540 |
м. Радехів |
Стоянівська ЗОШ |
3 |
112 (42+42+28) |
|
С1 |
С2 |
|
Брановський Володимир Іванович |
26477 |
ЩУДЛО Ю.І. |
14540 |
м. Радехів |
Стоянівська ЗОШ |
5 |
144 (54+42+48) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
26478 |
ЩУДЛЯК Т.І. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
8 |
92 (42+28+22) |
|
С1 |
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
26479 |
ЩУЙКО М.А. |
14303 |
м. Жидачів |
Залісківська ЗОШ |
7 |
142 (45+54+43) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
26480 |
ЩУПАК Г.З. |
14834 |
м. Стрий |
Братківський НВК |
9 |
89 (18+28+43) |
|
|
|
С3 |
Романова Лілія Володимирівна |
26481 |
ЩУПАК Д.В. |
14906 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 3 |
4 |
96 (36+30+30) |
|
С1 |
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
26482 |
ЩУПАК І.І. |
14834 |
м. Стрий |
Братківський НВК |
1 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
26483 |
ЩУПАК М.З. |
14834 |
м. Стрий |
Братківський НВК |
11 |
96 (36+20+40) |
|
|
|
С3 |
Романова Лілія Володимирівна |
26484 |
ЩУР А.І. |
14614 |
м. Сколе |
Підгородецька ЗОШ |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
26485 |
ЩУР В.В. |
14677 |
м. Сокаль |
Мурованська ЗШ |
6 |
50 (20+18+12) |
|
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
26486 |
ЩУР В.М. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
8 |
121 (45+38+38) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
26487 |
ЩУР В.О. |
14032 |
м. Львів |
НВК "Гроно" |
3 |
70 (24+24+22) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
26488 |
ЩУР М.А. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
10 |
130 (36+40+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
26489 |
ЩУР М.А. |
14614 |
м. Сколе |
Підгородецька ЗОШ |
2 |
80 (26+30+24) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
26490 |
ЩУР М.І. |
14620 |
м. Сколе |
НВК СЗШ гімназія с. Тухля |
8 |
121 (54+30+37) |
|
С1 |
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
26491 |
ЩУР М.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
3 |
120 (36+48+36) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
26492 |
ЩУР О. . |
14092 |
м. Львів |
СЗШ № 17 |
3 |
114 (42+36+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
26493 |
ЩУР О.Р. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
10 |
120 (48+30+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
26494 |
ЩУР О.С. |
14002 |
м. Львів |
НВК "ЗОШ-гімназія "Галицька" |
7 |
97 (39+36+22) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
26495 |
ЩУР Ю. . |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
5 |
98 (26+42+30) |
|
|
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
26496 |
ЩУР Ю.М. |
14102 |
м. Львів |
СЗШ № 83 |
1 |
76 (28+30+18) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
26497 |
ЩУРЕВИЧ А.В. |
14617 |
м. Сколе |
ЗОШ |
8 |
150 (57+54+39) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
26498 |
ЩУРИК Х.Ю. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
3 |
100 (36+36+28) |
|
С1 |
С2 |
|
Михаць Ігор Львович |
26499 |
ЩУРКО А.П. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
3 |
126 (42+48+36) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
26500 |
ЩУРКО В.В. |
14838 |
м. Стрий |
Дашавська СЗШ |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
26501 |
ЩУРКО В.В. |
14208 |
м. Червоноград |
ЗШ № 12 |
2 |
72 (24+30+18) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
26502 |
ЩУРКО Д.Р. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
8 |
103 (21+46+36) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
26503 |
ЩУРКО З. . |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
2 |
64 (22+18+24) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
26504 |
ЩУРКО І.І. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
1 |
66 (30+24+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
26505 |
ЩУРКО І.Р. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
6 |
79 (16+27+36) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
26506 |
ЩУРКО К.О. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
5 |
84 (26+28+30) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
26507 |
ЩУРКО М.В. |
14678 |
м. Сокаль |
Острівський НВК-ЗШ-дитячий садок |
9 |
117 (42+26+49) |
|
С1 |
|
С3 |
Кнейчук Наталія Володимирівна |
26508 |
ЩУРКО М.О. |
14370 |
м. Жовква |
Зашківська ЗОШ |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
26509 |
ЩУРКО Н.В. |
14001 |
м. Львів |
ПНВЗ "ЗОШ святої Софії" |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
26510 |
ЩУРКО Н.І. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
9 |
84 (18+32+34) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
26511 |
ЩУРКО У.В. |
14903 |
м. Яворів |
Вороцівський НВК |
6 |
132 (54+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
26512 |
ЩУТЯК С.І. |
14014 |
м. Львів |
СЗШ № 87 |
4 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
26513 |
ЩУТЯКА С.Ю. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
7 |
86 (33+40+13) |
|
|
С2 |
|
Панченко Наталія Сергіївна |
26514 |
ЮДІН В.Р. |
14678 |
м. Сокаль |
Острівський НВК-ЗШ-дитячий садок |
6 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
26515 |
ЮЗВА В.М. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
2 |
24 (0+24+0) |
|
|
С2 |
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
26516 |
ЮЗВА Д.С. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
2 |
54 (30+24+0) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
26517 |
ЮЗВА Я.А. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
26518 |
ЮЗВЕНКО М.Ю. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
4 |
98 (30+42+26) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
26519 |
ЮЗВИН Р.Я. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
5 |
86 (22+34+30) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
26520 |
ЮЗВЯК В.В. |
14388 |
м. Жовква |
Рава-Руська ЗОШ № 1 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
26521 |
ЮЗЕФІВ О.М. |
14194 |
м. Трускавець |
СЗШ № 1 |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Томашівська Наталія Валеріївна |
26522 |
ЮЗЕФІВ П.М. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
5 |
82 (14+26+42) |
|
|
|
С3 |
Булас Надія Антонівна |
26523 |
ЮЗЕФОВИЧ В.С. |
14540 |
м. Радехів |
Стоянівська ЗОШ |
3 |
96 (24+42+30) |
|
|
С2 |
|
Брановський Володимир Іванович |
26524 |
ЮЗИФИШИН А.М. |
14210 |
м. Червоноград |
ЗШ № 14 |
6 |
60 (24+6+30) |
|
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
26525 |
ЮЗИФИШИН А.М. |
14210 |
м. Червоноград |
ЗШ № 14 |
6 |
60 (24+6+30) |
|
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
26526 |
ЮЗИФИШИН А.М. |
14210 |
м. Червоноград |
ЗШ № 14 |
6 |
60 (24+6+30) |
|
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
26527 |
ЮЗИЧ І.С. |
14468 |
м. Пустомити |
Щирецька ЗОШ № 2 |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
26528 |
ЮЗИЧ Р.Р. |
14012 |
м. Львів |
СЗШ № 34 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
26529 |
ЮЗИЧ Ю.Ю. |
14140 |
м. Львів |
ШЕЛ |
10 |
110 (42+34+34) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
26530 |
ЮЗЬКЕВИЧ І.М. |
14491 |
м. Пустомити |
Ставчанська ЗОШ |
5 |
108 (42+30+36) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
26531 |
ЮЗЬКЕВИЧ Н.В. |
14491 |
м. Пустомити |
Ставчанська ЗОШ |
5 |
92 (26+24+42) |
|
|
|
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
26532 |
ЮЗЬКІВ М.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
26533 |
ЮЗЬКІВ Н.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
10 |
122 (48+26+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Михаць Ігор Львович |
26534 |
ЮЗЬКІВ С.Л. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
7 |
159 (54+54+51) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
26535 |
ЮЗЬКІВ С.Л. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
9 |
143 (54+38+51) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
26536 |
ЮНАК Д. |
14021 |
м. Львів |
СЗШ № 40 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
26537 |
ЮНАКН В.С. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
8 |
126 (51+42+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
26538 |
ЮНИК З.М. |
14054 |
м. Львів |
СЗШ № 21 |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
26539 |
ЮНКО М.Я. |
14906 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 3 |
9 |
102 (48+28+26) |
|
С1 |
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
26540 |
ЮНКО С.А. |
14390 |
м. Жовква |
НВК "Рава-Руська школа-гімназія" |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
26541 |
ЮПИН А.І. |
14209 |
м. Червоноград |
НВК № 13 |
5 |
142 (46+42+54) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Перець Надія Михайлівна |
26542 |
ЮПИН Н.С. |
14915 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ 1 ст. |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
26543 |
ЮР Д.Р. |
14118 |
м. Львів |
СЗШ № 33 |
9 |
144 (42+54+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
26544 |
ЮР М.В. |
14934 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 1 |
4 |
96 (30+36+30) |
|
|
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
26545 |
ЮР Н.Т. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
10 |
133 (54+28+51) |
|
С1 |
|
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
26546 |
ЮРА А.М. |
14027 |
м. Львів |
СЗШ № 68 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
26547 |
ЮРАС В.Р. |
14463 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 2 |
5 |
112 (54+28+30) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
26548 |
ЮРАС К.Ю. |
14936 |
м. Яворів |
НВК ДЗ СЗШ |
2 |
82 (28+30+24) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
26549 |
ЮРАС Л.М. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
7 |
101 (30+32+39) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
26550 |
ЮРАС М.І. |
14946 |
м. Яворів |
Чолгинська СЗШ |
6 |
92 (24+36+32) |
|
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
26551 |
ЮРАС Я.М. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
9 |
150 (54+44+52) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
26552 |
ЮРАСОВА Ж.О. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
26553 |
ЮРАШЕК А.І. |
14135 |
м. Львів |
Гімназія "Престиж" |
8 |
105 (27+42+36) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
26554 |
ЮРДИГА А.Ю. |
14050 |
м. Львів |
СЗШ № 24 |
2 |
82 (28+30+24) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
26555 |
ЮРДИГА Д.Я. |
14468 |
м. Пустомити |
Щирецька ЗОШ № 2 |
3 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
26556 |
ЮРДИГА І. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
8 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
26557 |
ЮРЕЙКО А.Р. |
14398 |
м. Жовква |
Грядівська ЗОШ |
7 |
157 (54+60+43) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
26558 |
ЮРЕЙКО А.Т. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
4 |
110 (36+42+32) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
26559 |
ЮРЕЙКО С.Р. |
14398 |
м. Жовква |
Грядівська ЗОШ |
3 |
108 (42+30+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
26560 |
ЮРЕЙКО Ю.В. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
4 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
26561 |
ЮРЕНЦ О.П. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
8 |
142 (60+46+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
26562 |
ЮРЕСКУЛ А.Д. |
14137 |
м. Львів |
ПХШ "Перлина" |
2 |
86 (26+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
26563 |
ЮРЕЧКО А. |
14405 |
м. Жовква |
Крехівська ЗОШ |
5 |
50 (18+6+26) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
26564 |
ЮРЕЧКО Д.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
9 |
36 (6+10+20) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
26565 |
ЮРЕЧКО М.Ю. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
5 |
139 (46+45+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Булас Надія Антонівна |
26566 |
ЮРЕЧКО Т.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
5 |
123 (48+39+36) |
|
С1 |
|
|
Михаць Ігор Львович |
26567 |
ЮРЄВА А.О. |
14118 |
м. Львів |
СЗШ № 33 |
3 |
132 (42+48+42) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
26568 |
ЮРИНЕЦЬ І.І. |
14115 |
м. Львів |
СЗШ № 22 |
9 |
92 (36+22+34) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
26569 |
ЮРИНЕЦЬ Ю.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
5 |
126 (42+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Михаць Ігор Львович |
26570 |
ЮРИНЕЦЬ Ю.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
3 |
114 (30+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Михаць Ігор Львович |
26571 |
ЮРИСТОВСЬКА Я.О. |
14207 |
м. Червоноград |
ЗШ № 11 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
26572 |
ЮРИСТОВСЬКИЙ Д.О. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
8 |
141 (42+42+57) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Оленчин Тетяна Петрівна |
26573 |
ЮРИСТОВСЬКИЙ Я.О. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
4 |
84 (30+36+18) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
26574 |
ЮРИЧКО А.О. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
9 |
127 (42+40+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
26575 |
ЮРИЧКО І.О. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
8 |
138 (54+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
26576 |
ЮРКЕВИЧ Г.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
4 |
90 (24+36+30) |
|
|
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
26577 |
ЮРКЕВИЧ С.Ю. |
14052 |
м. Львів |
СЗШ "Берегиня" |
7 |
161 (54+60+47) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
26578 |
ЮРКЕВИЧ Х.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
6 |
128 (44+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
26579 |
ЮРКІВ В.І. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
10 |
138 (54+44+40) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
26580 |
ЮРКІВ В.І. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
5 |
129 (38+45+46) |
|
|
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
26581 |
ЮРКІВ В.О. |
14184 |
м. Стрий |
СЗШ № 5 |
4 |
86 (36+24+26) |
|
С1 |
|
|
Пістун Надія Данилівна |
26582 |
ЮРКІВ В.Р. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
3 |
106 (18+48+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Воробець Надія Теодорівна |
26583 |
ЮРКІВ В.Р. |
14648 |
м. Сколе |
Ялинкуватська ЗШ |
8 |
112 (54+26+32) |
|
С1 |
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
26584 |
ЮРКІВ В.Я. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
7 |
142 (57+42+43) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Булас Надія Антонівна |
26585 |
ЮРКІВ І.А. |
14148 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 5 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
26586 |
ЮРКІВ Л.В. |
14624 |
м. Сколе |
Волосянківська ЗОШ |
9 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
26587 |
ЮРКІВ М.В. |
14669 |
м. Сокаль |
Сілецька ЗШ |
7 |
141 (60+36+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Кнейчук Наталія Володимирівна |
26588 |
ЮРКІВ М.І. |
14859 |
м. Стрий |
Добрянська ЗОШ |
4 |
106 (36+42+28) |
|
С1 |
С2 |
|
Романова Лілія Володимирівна |
26589 |
ЮРКІВ М.М. |
14030 |
м. Львів |
СЗШ № 77 |
11 |
135 (54+38+43) |
|
С1 |
|
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
26590 |
ЮРКІВ М.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
5 |
86 (16+42+28) |
|
|
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
26591 |
ЮРКІВ М.Р. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
2 |
78 (24+30+24) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
26592 |
ЮРКІВ М.Ю. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
26593 |
ЮРКІВ Н.Ю. |
14044 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок " Провесінь" |
4 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
26594 |
ЮРКІВ Ю.В. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
2 |
82 (28+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
26595 |
ЮРКІВ Ю.О. |
14417 |
м. Жовква |
Стронятинська ЗОШ |
4 |
126 (42+48+36) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
26596 |
ЮРКІВ Ю.Р. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
3 |
88 (30+36+22) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
26597 |
ЮРКОВ А.Р. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
3 |
102 (30+42+30) |
|
|
С2 |
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
26598 |
ЮРКОВСЬКИЙ В.А. |
14198 |
м. Червоноград |
ЗШ № 2 |
4 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
26599 |
ЮРОВА А. |
14098 |
м. Львів |
СЗШ № 50 |
8 |
116 (51+32+33) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
26600 |
ЮРОВНІКОВА А.І. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
7 |
115 (45+42+28) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
26601 |
ЮРОЦА С.Р. |
14183 |
м. Стрий |
СЗШ № 4 |
8 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
26602 |
ЮРОЧКО А.М. |
14375 |
м. Жовква |
Мокротинська ЗОШ |
5 |
84 (14+42+28) |
|
|
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
26603 |
ЮРОЧКО Г.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
7 |
114 (54+24+36) |
|
С1 |
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
26604 |
ЮРЦУНЬ О.М. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
3 |
70 (30+24+16) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
26605 |
ЮРЧАК Т.А. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
9 |
131 (54+40+37) |
|
С1 |
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
26606 |
ЮРЧАК Ю.І. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
2 |
60 (30+18+12) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
26607 |
ЮРЧАКЕВИЧ В.А. |
14011 |
м. Львів |
ЛСЗШ № 28 |
4 |
112 (30+42+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Оленчин Тетяна Петрівна |
26608 |
ЮРЧЕНКО А.В. |
14404 |
м. Жовква |
Кам’яногірська ЗОШ |
3 |
104 (42+42+20) |
|
С1 |
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
26609 |
ЮРЧЕНКО А.М. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
26610 |
ЮРЧЕНКО А.Ю. |
14208 |
м. Червоноград |
ЗШ № 12 |
3 |
82 (30+24+28) |
|
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
26611 |
ЮРЧЕНКО В.А. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
4 |
102 (30+30+42) |
|
|
|
С3 |
Воробець Надія Теодорівна |
26612 |
ЮРЧЕНКО В.М. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
26613 |
ЮРЧЕНКО М.Д. |
14118 |
м. Львів |
СЗШ № 33 |
6 |
103 (40+33+30) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
26614 |
ЮРЧЕНКО Х.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
3 |
62 (12+36+14) |
|
|
С2 |
|
Булас Надія Антонівна |
26615 |
ЮРЧИКА В.І. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
5 |
146 (44+54+48) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
26616 |
ЮРЧИШИН А.О. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
1 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
26617 |
ЮРЧИШИН А.Т. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
4 |
106 (24+48+34) |
|
|
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
26618 |
ЮРЧИШИН Д.І. |
14470 |
м. Пустомити |
Лапаївська ЗОШ |
3 |
114 (30+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
26619 |
ЮРЧИШИН І.В. |
14102 |
м. Львів |
СЗШ № 83 |
3 |
58 (12+24+22) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
26620 |
ЮРЧИШИН М.В. |
14282 |
м. Жидачів |
НВК |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
26621 |
ЮРЧУК А.В. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
11 |
118 (42+24+52) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
26622 |
ЮРЧУК Д.В. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
6 |
126 (42+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
26623 |
ЮРЧУК С.В. |
14540 |
м. Радехів |
Стоянівська ЗОШ |
3 |
84 (24+36+24) |
|
|
С2 |
|
Брановський Володимир Іванович |
26624 |
ЮРЬЄВА А. . |
14118 |
м. Львів |
СЗШ № 33 |
9 |
119 (42+38+39) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
26625 |
ЮСИПОВИЧ Т.Д. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
9 |
138 (48+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
26626 |
ЮСІВ А.П. |
14962 |
м. Яворів |
Кам'янобрідська СЗШ |
3 |
72 (36+30+6) |
|
С1 |
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
26627 |
ЮСІВ В.І. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
6 |
144 (54+54+36) |
З |
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
26628 |
ЮСІВ Д.А. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
26629 |
ЮСІВ Д.Р. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
8 |
130 (57+42+31) |
|
С1 |
С2 |
|
Панченко Наталія Сергіївна |
26630 |
ЮСІВ Н.С. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
6 |
124 (40+54+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Панченко Наталія Сергіївна |
26631 |
ЮСКА Л. . |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
9 |
144 (42+48+54) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
26632 |
ЮСККЕВИЧ В.І. |
14140 |
м. Львів |
ШЕЛ |
6 |
115 (42+29+44) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
26633 |
ЮСУПОВ В.О. |
14196 |
м. Трускавець |
СЗШ № 3 |
1 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Томашівська Наталія Валеріївна |
26634 |
ЮСЬКЕВИЧ А.В. |
14030 |
м. Львів |
СЗШ № 77 |
11 |
137 (48+38+51) |
|
С1 |
|
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
26635 |
ЮСЬКЕВИЧ А.І. |
14380 |
м. Жовква |
Староскварявська ЗОШ |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
26636 |
ЮСЬКЕВИЧ І.В. |
14030 |
м. Львів |
СЗШ № 77 |
9 |
112 (42+24+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
26637 |
ЮСЬКЕВИЧ Н.А. |
14529 |
м. Радехів |
Березівська ЗОШ |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
26638 |
ЮСЬКЕВИЧ О. |
14491 |
м. Пустомити |
Ставчанська ЗОШ |
9 |
101 (36+16+49) |
|
|
|
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
26639 |
ЮСЬКЕВИЧ О.І. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
26640 |
ЮСЬКЕВИЧ П.Т. |
14101 |
м. Львів |
СЗШ № 66 |
5 |
100 (22+30+48) |
|
|
|
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
26641 |
ЮСЬКІВ А.Б. |
14139 |
м. Львів |
"Перспектива" |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
26642 |
ЮСЬКІВ А.В. |
14027 |
м. Львів |
СЗШ № 68 |
2 |
70 (28+30+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
26643 |
ЮСЬКІВ А.М. |
14936 |
м. Яворів |
НВК ДЗ СЗШ |
2 |
62 (26+18+18) |
|
С1 |
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
26644 |
ЮСЬКІВ А.Ю. |
14470 |
м. Пустомити |
Лапаївська ЗОШ |
3 |
112 (30+42+40) |
|
|
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
26645 |
ЮСЬКІВ Б.А. |
14936 |
м. Яворів |
НВК ДЗ СЗШ |
2 |
64 (22+24+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Копитко Ольга Семенівна |
26646 |
ЮСЬКІВ Б.А. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
5 |
96 (22+36+38) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
26647 |
ЮСЬКІВ В.О. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
8 |
159 (60+54+45) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
26648 |
ЮСЬКІВ Д.П. |
14285 |
м. Жидачів |
Ходорівська СЗШ № 1 |
2 |
88 (28+30+30) |
З |
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
26649 |
ЮСЬКІВ І.В. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
3 |
86 (36+24+26) |
|
С1 |
|
|
Личак Катерина Степанівна |
26650 |
ЮСЬКІВ Й.Б. |
14139 |
м. Львів |
"Перспектива" |
5 |
128 (40+48+40) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
26651 |
ЮСЬКІВ Л.І. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
8 |
134 (39+44+51) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
26652 |
ЮСЬКІВ Л.О. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
9 |
154 (60+48+46) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
26653 |
ЮСЬКІВ Н.В. |
14147 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 4 |
7 |
137 (54+40+43) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Юрків Андрій Степанович |
26654 |
ЮСЬКІВ С.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
5 |
123 (36+39+48) |
|
|
|
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
26655 |
ЮСЬКО В.А. |
14209 |
м. Червоноград |
НВК № 13 |
10 |
171 (54+60+57) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
26656 |
ЮФИМ В.О. |
14381 |
м. Жовква |
Туринківська ЗШ |
3 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
26657 |
ЮФИМ Я.В. |
14380 |
м. Жовква |
Староскварявська ЗОШ |
6 |
140 (44+54+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
26658 |
ЮХИМ Х.В. |
14198 |
м. Червоноград |
ЗШ № 2 |
4 |
108 (42+36+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Перець Надія Михайлівна |
26659 |
ЮХИМЧУК В.В. |
14122 |
м. Львів |
СЗШ № 44 |
8 |
150 (54+48+48) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
26660 |
ЮХИМЧЧК М.В. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
6 |
116 (44+24+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
26661 |
ЮХМАН Я. |
14139 |
м. Львів |
"Перспектива" |
4 |
96 (36+36+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
26662 |
ЮХНОВИЧ С.І. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
5 |
84 (42+14+28) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
26663 |
ЮЦИК В.О. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
26664 |
ЮЦЬ В.Б. |
14479 |
м. Пустомити |
Щирецька ЗОШ № 1 |
5 |
88 (34+30+24) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
26665 |
ЮШКОВА Є.В. |
14104 |
м. Львів |
"Джерельце" |
2 |
64 (22+30+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
26666 |
ЮЩИК Ю.В. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
9 |
127 (48+36+43) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
26667 |
ЮЩИШИН В.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
7 |
115 (54+30+31) |
|
С1 |
|
|
Біда Наталія Романівна |
26668 |
ЮЩИШИН В.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
4 |
104 (36+42+26) |
|
С1 |
С2 |
|
Михаць Ігор Львович |
26669 |
ЮЩИШИН Д.Р. |
14935 |
м. Яворів |
НВК СЗШ ДНЗ с. Бірки |
5 |
114 (32+40+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
26670 |
ЯАЛОМ А.Р. |
14050 |
м. Львів |
СЗШ № 24 |
3 |
80 (24+42+14) |
|
|
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
26671 |
ЯАЛОМ Ш.Р. |
14050 |
м. Львів |
СЗШ № 24 |
5 |
84 (30+30+24) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
26672 |
ЯБЛОНСЬКА В.В. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
26673 |
ЯБЛОНСЬКА Д.А. |
14955 |
м. Яворів |
Семирівська СЗШ |
6 |
68 (16+30+22) |
|
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
26674 |
ЯБЛОНСЬКА М.І. |
14135 |
м. Львів |
Гімназія "Престиж" |
5 |
103 (22+45+36) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
26675 |
ЯБЛОНСЬКА О.О. |
14182 |
м. Стрий |
СЗШ № 3 |
9 |
58 (18+18+22) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
26676 |
ЯБЛОНСЬКА Я.М. |
14137 |
м. Львів |
ПХШ "Перлина" |
3 |
68 (24+24+20) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
26677 |
ЯБЛОНСЬКИЙ А.С. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
5 |
144 (42+54+48) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
26678 |
ЯБЛОНСЬКИЙ В.І. |
14868 |
м. Стрий |
М. Дідушицька ЗОШ |
9 |
135 (54+38+43) |
|
С1 |
|
С3 |
Романова Лілія Володимирівна |
26679 |
ЯБЛОНСЬКИЙ В.П. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
9 |
148 (60+40+48) |
З |
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
26680 |
ЯБЛОНСЬКИЙ Д.Р. |
14370 |
м. Жовква |
Зашківська ЗОШ |
1 |
78 (24+30+24) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
26681 |
ЯВДИК Д.А. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
2 |
68 (26+24+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
26682 |
ЯВДИК Д.Ю. |
14934 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 1 |
3 |
64 (18+30+16) |
|
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
26683 |
ЯВДИК Ю.Р. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
5 |
132 (42+54+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Ліпецька Віра Семенівна |
26684 |
ЯВДИК Ю.Р. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
5 |
132 (42+54+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Ліпецька Віра Семенівна |
26685 |
ЯВДОШАК А.М. |
14186 |
м. Стрий |
СЗШ № 7 |
9 |
144 (60+60+24) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
26686 |
ЯВІР В.В. |
14613 |
м. Сколе |
Орівська ЗОШ |
6 |
128 (46+46+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Багрич Галина Миколаївна |
26687 |
ЯВІР В.О. |
14184 |
м. Стрий |
СЗШ № 5 |
5 |
115 (34+45+36) |
|
|
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
26688 |
ЯВНА Н.А. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
7 |
102 (48+26+28) |
|
С1 |
|
|
Личак Катерина Степанівна |
26689 |
ЯВНА Н.М. |
14053 |
м. Львів |
СЗШ № 70 |
4 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
26690 |
ЯВНА О.М. |
14053 |
м. Львів |
СЗШ № 70 |
4 |
132 (42+48+42) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
26691 |
ЯВНА Т.О. |
14051 |
м. Львів |
СЗШ № 29 |
2 |
72 (24+30+18) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
26692 |
ЯВОРІВ І.П. |
14182 |
м. Стрий |
СЗШ № 3 |
5 |
71 (34+23+14) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
26693 |
ЯВОРІВ О.В. |
14863 |
м. Стрий |
Дулібська школа-сад |
6 |
95 (26+33+36) |
|
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
26694 |
ЯВОРІВ Х.О. |
14834 |
м. Стрий |
Братківський НВК |
4 |
96 (24+42+30) |
|
|
С2 |
|
Романова Лілія Володимирівна |
26695 |
ЯВОРІВ Ю.М. |
14184 |
м. Стрий |
СЗШ № 5 |
8 |
142 (45+42+55) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Пістун Надія Данилівна |
26696 |
ЯВОРІВСЬКА В.В. |
14209 |
м. Червоноград |
НВК № 13 |
7 |
40 (9+14+17) |
|
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
26697 |
ЯВОРІВСЬКА Н.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
7 |
126 (51+38+37) |
|
С1 |
|
|
Шманько Андрій Петрович |
26698 |
ЯВОРІВСЬКА С.М. |
14099 |
м. Львів |
СЗШ № 51 |
3 |
58 (18+30+10) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
26699 |
ЯВОРІВСЬКА С.М. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
4 |
96 (30+42+24) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
26700 |
ЯВОРІВСЬКА Ю.В. |
14377 |
м. Жовква |
Новоскварявська ЗОШ |
1 |
72 (30+30+12) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
26701 |
ЯВОРІВСЬКИЙ В.В. |
14094 |
м. Львів |
СЗШ № 36 |
4 |
50 (18+12+20) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
26702 |
ЯВОРІВСЬКИЙ Ю.Ю. |
14093 |
м. Львів |
СЗШ № 31 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
26703 |
ЯВОРНИЦЬКИЙ С.О. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
26704 |
ЯВОРОВИЧ М.Р. |
14045 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок "Дзвіночок" |
4 |
102 (36+36+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
26705 |
ЯВОРОВСЬКА В. . |
14385 |
м. Жовква |
ЗОШ № 3 |
8 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
26706 |
ЯВОРОВСЬКА Х. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
10 |
60 (18+14+28) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
26707 |
ЯВОРСЬКА А.В. |
14153 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 17 |
3 |
114 (36+42+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Юрків Андрій Степанович |
26708 |
ЯВОРСЬКА А.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
1 |
72 (30+30+12) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
26709 |
ЯВОРСЬКА А.О. |
14171 |
м. Самбір |
ПШ № 2 |
1 |
72 (30+30+12) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
26710 |
ЯВОРСЬКА В.С. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
8 |
144 (48+48+48) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
26711 |
ЯВОРСЬКА Г.Р. |
14473 |
м. Пустомити |
Поршнянська ЗОШ |
6 |
150 (56+46+48) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
26712 |
ЯВОРСЬКА Г.С. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
8 |
139 (45+46+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
26713 |
ЯВОРСЬКА Є.І. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
6 |
87 (32+31+24) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
26714 |
ЯВОРСЬКА І.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
9 |
135 (54+36+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
26715 |
ЯВОРСЬКА І.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
4 |
76 (24+30+22) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
26716 |
ЯВОРСЬКА І.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
66 (24+30+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
26717 |
ЯВОРСЬКА І.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
8 |
82 (39+18+25) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
26718 |
ЯВОРСЬКА І.Я. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
5 |
127 (36+31+60) |
|
|
|
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
26719 |
ЯВОРСЬКА Л.О. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
6 |
128 (40+52+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
26720 |
ЯВОРСЬКА М |
14172 |
м. Самбір |
СШ № 1 |
1 |
68 (26+30+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
26721 |
ЯВОРСЬКА М.Б. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
6 |
125 (26+45+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Михаць Ігор Львович |
26722 |
ЯВОРСЬКА М.І. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
3 |
82 (36+36+10) |
|
С1 |
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
26723 |
ЯВОРСЬКА М.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
74 (12+36+26) |
|
|
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
26724 |
ЯВОРСЬКА М.О. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
10 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
26725 |
ЯВОРСЬКА С.В. |
14363 |
м. Жовква |
Великогрибовицька ЗОШ |
8 |
156 (60+54+42) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
26726 |
ЯВОРСЬКА С.В. |
14098 |
м. Львів |
СЗШ № 50 |
3 |
100 (24+48+28) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
26727 |
ЯВОРСЬКА С.І. |
14023 |
м. Львів |
Гімназія "Євшан" |
7 |
129 (54+30+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
26728 |
ЯВОРСЬКА С.І. |
14116 |
м. Львів |
СЗШ № 23 |
5 |
99 (38+25+36) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
26729 |
ЯВОРСЬКА С.Л. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
8 |
91 (24+36+31) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
26730 |
ЯВОРСЬКА С.М. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
7 |
141 (60+42+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
26731 |
ЯВОРСЬКА С.М. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
6 |
150 (54+54+42) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
26732 |
ЯВОРСЬКА С.О. |
14044 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок " Провесінь" |
5 |
141 (42+45+54) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
26733 |
ЯВОРСЬКА Х.Е. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
9 |
154 (48+52+54) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
26734 |
ЯВОРСЬКА Х.Є. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
9 |
144 (42+48+54) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
26735 |
ЯВОРСЬКА Х.І. |
14053 |
м. Львів |
СЗШ № 70 |
9 |
150 (48+48+54) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
26736 |
ЯВОРСЬКА Я.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
78 (24+30+24) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
26737 |
ЯВОРСЬКА Я.О. |
14201 |
м. Червоноград |
ЗШ № 5 |
4 |
132 (48+48+36) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
26738 |
ЯВОРСЬКИЙ А.А. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
26739 |
ЯВОРСЬКИЙ А.Є. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
26740 |
ЯВОРСЬКИЙ В.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
6 |
124 (34+60+30) |
|
|
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
26741 |
ЯВОРСЬКИЙ В.Л. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
7 |
141 (51+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Михаць Ігор Львович |
26742 |
ЯВОРСЬКИЙ Д.Р. |
14165 |
м. Моршин |
НВК СЗШ ліцей |
2 |
58 (10+24+24) |
|
|
С2 |
С3 |
Люсак Руслана Михайлівна |
26743 |
ЯВОРСЬКИЙ Д.Р. |
14165 |
м. Моршин |
НВК СЗШ ліцей |
2 |
58 (10+24+24) |
|
|
С2 |
С3 |
Люсак Руслана Михайлівна |
26744 |
ЯВОРСЬКИЙ Д.Т. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
26745 |
ЯВОРСЬКИЙ Е.Т. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
6 |
150 (36+54+60) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
26746 |
ЯВОРСЬКИЙ І.В. |
14865 |
м. Стрий |
Завадівська ЗОШ |
6 |
114 (46+42+26) |
|
С1 |
С2 |
|
Романова Лілія Володимирівна |
26747 |
ЯВОРСЬКИЙ М.В. |
14186 |
м. Стрий |
СЗШ № 7 |
9 |
98 (42+22+34) |
|
С1 |
|
|
Пістун Надія Данилівна |
26748 |
ЯВОРСЬКИЙ М.В. |
14363 |
м. Жовква |
Великогрибовицька ЗОШ |
4 |
114 (36+36+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
26749 |
ЯВОРСЬКИЙ М.В. |
14470 |
м. Пустомити |
Лапаївська ЗОШ |
1 |
78 (24+30+24) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
26750 |
ЯВОРСЬКИЙ М.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
5 |
129 (38+31+60) |
|
|
|
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
26751 |
ЯВОРСЬКИЙ М.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
10 |
174 (60+60+54) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
26752 |
ЯВОРСЬКИЙ М.М. |
14116 |
м. Львів |
СЗШ № 23 |
3 |
92 (36+42+14) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
26753 |
ЯВОРСЬКИЙ Н.В. |
14178 |
м. Самбір |
СШ № 10 |
2 |
86 (26+30+30) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
26754 |
ЯВОРСЬКИЙ Н.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
7 |
126 (51+42+33) |
|
С1 |
С2 |
|
Михаць Ігор Львович |
26755 |
ЯВОРСЬКИЙ О.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
3 |
104 (36+36+32) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Михаць Ігор Львович |
26756 |
ЯВОРСЬКИЙ О.І. |
14651 |
м. Сколе |
ЗОШ 1 ст., Решітська ЗОШ |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
26757 |
ЯВОРСЬКИЙ П.В. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
2 |
66 (30+18+18) |
|
С1 |
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
26758 |
ЯВОРСЬКИЙ С.В. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
26759 |
ЯВОРСЬКИЙ С.Я. |
14533 |
м. Радехів |
Дмитрівський НВК |
6 |
128 (32+54+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
26760 |
ЯВОРСЬКИЙ Я.М. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
3 |
70 (30+30+10) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
26761 |
ЯВТУШЕНКО В.В. |
14204 |
м. Червоноград |
СШ № 8 |
3 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
26762 |
ЯВТУШЕНКО С.В. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
5 |
111 (30+39+42) |
|
|
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
26763 |
ЯГИЛИНИЧ Т.М. |
14872 |
м. Стрий |
П'ятничанська ЗОШ, Дашавська ЗОШ |
6 |
90 (36+30+24) |
|
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
26764 |
ЯГОДСЬКА Н.М. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
26765 |
ЯГОЦЬКА С.П. |
14147 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 4 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
26766 |
ЯДЛОВСЬКА В.В. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
11 |
142 (48+48+46) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
26767 |
ЯДЛОВСЬКА М.В. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
5 |
166 (58+60+48) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
26768 |
ЯДЛОВСЬКИЙ М.П. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
2 |
62 (26+30+6) |
|
С1 |
С2 |
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
26769 |
ЯДЧИШИН А.О. |
14460 |
м. Пустомити |
Зимноводівська ЗОШ № 1 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
26770 |
ЯДЧИШИН Д.Д. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
1 |
78 (24+30+24) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
26771 |
ЯДЧИШИН М.Р. |
14115 |
м. Львів |
СЗШ № 22 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
26772 |
ЯЄЧНИК А.Е. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
2 |
78 (24+30+24) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
26773 |
ЯЄЧНИК С.П. |
14028 |
м. Львів |
ЗОШ № 74 |
9 |
112 (42+30+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
26774 |
ЯЖИНСЬКИЙ Р.Р. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
3 |
92 (18+42+32) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
26775 |
ЯЗВІНСЬКИЙ А.А. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
7 |
111 (51+30+30) |
|
С1 |
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
26776 |
ЯЗЄВА А.К. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
2 |
62 (26+24+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
26777 |
ЯЗЛОВЕЦЬКИЙ Р. . |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
5 |
72 (20+18+34) |
|
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
26778 |
ЯЙКО Н.П. |
14024 |
м. Львів |
ССЗШ № 15 |
3 |
48 (18+24+6) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
26779 |
ЯЙЧУК О.С. |
14704 |
м. Сокаль |
Перетіцька ЗШ |
3 |
112 (36+36+40) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кнейчук Наталія Володимирівна |
26780 |
ЯКАБА Н.В. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
26781 |
ЯКИБЧУК М.Р. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
6 |
126 (48+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
26782 |
ЯКИМ Є.В. |
14755 |
м. Старий Самбір |
Волянська ЗСШ |
1 |
76 (22+30+24) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
26783 |
ЯКИМЕЛИН В.М. |
14646 |
м. Сколе |
Хащованська ЗОШ |
6 |
114 (38+40+36) |
|
|
С2 |
|
Багрич Галина Миколаївна |
26784 |
ЯКИМЕНКО В.Ю. |
14488 |
м. Пустомити |
Сокільницька ЗОШ |
5 |
104 (34+32+38) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
26785 |
ЯКИМЕЦЬ А.Ю. |
14906 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 3 |
3 |
106 (36+24+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
26786 |
ЯКИМЕЦЬ В.А. |
14405 |
м. Жовква |
Крехівська ЗОШ |
4 |
114 (30+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
26787 |
ЯКИМЕЦЬ В.Г. |
14362 |
м. Жовква |
Бишківська ЗОШ |
4 |
120 (42+36+42) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
26788 |
ЯКИМЕЦЬ М.А. |
14399 |
м. Жовква |
Дев’ятирська ЗОШ |
4 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
26789 |
ЯКИМЕЦЬ М.В. |
14532 |
м. Радехів |
Вузлівська ЗОШ |
7 |
82 (24+18+40) |
|
|
|
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
26790 |
ЯКИМЕЦЬ М.Р. |
14388 |
м. Жовква |
Рава-Руська ЗОШ № 1 |
3 |
90 (24+36+30) |
|
|
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
26791 |
ЯКИМЕЦЬ Н.Я. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
7 |
127 (60+36+31) |
|
С1 |
|
|
Біда Наталія Романівна |
26792 |
ЯКИМЕЦЬ С.Д. |
14108 |
м. Львів |
"Малюк" |
3 |
114 (30+48+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
26793 |
ЯКИМЕЦЬ С.Я. |
14204 |
м. Червоноград |
СШ № 8 |
4 |
132 (42+42+48) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
26794 |
ЯКИМЕЦЬ Ю.Г. |
14362 |
м. Жовква |
Бишківська ЗОШ |
6 |
137 (44+45+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
26795 |
ЯКИМЕЧКО В.А. |
14119 |
м. Львів |
СЗШ № 38 |
4 |
120 (30+48+42) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
26796 |
ЯКИМИК В.А. |
14474 |
м. Пустомити |
Чорношовицький НВК |
8 |
159 (57+48+54) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
26797 |
ЯКИМИК Д.Р. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
6 |
178 (58+60+60) |
З |
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
26798 |
ЯКИМИШИН А.І. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
3 |
114 (36+42+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
26799 |
ЯКИМІВ В.А. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
4 |
78 (24+36+18) |
|
|
С2 |
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
26800 |
ЯКИМІВ В.А. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
8 |
114 (45+30+39) |
|
С1 |
|
|
Біда Наталія Романівна |
26801 |
ЯКИМІВ В.І. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
7 |
112 (45+30+37) |
|
С1 |
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
26802 |
ЯКИМІВ Г.М. |
14051 |
м. Львів |
СЗШ № 29 |
3 |
92 (30+36+26) |
|
|
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
26803 |
ЯКИМІВ Д.І. |
14678 |
м. Сокаль |
Острівський НВК-ЗШ-дитячий садок |
8 |
131 (45+46+40) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кнейчук Наталія Володимирівна |
26804 |
ЯКИМІВ Д.О. |
14032 |
м. Львів |
НВК "Гроно" |
4 |
78 (24+30+24) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
26805 |
ЯКИМІВ І.А. |
14669 |
м. Сокаль |
Сілецька ЗШ |
2 |
76 (22+30+24) |
З |
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
26806 |
ЯКИМІВ Л.А. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
6 |
91 (34+23+34) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
26807 |
ЯКИМІВ Л.В. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
11 |
52 (6+36+10) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
26808 |
ЯКИМІВ М. . |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
3 |
74 (30+36+8) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
26809 |
ЯКИМІВ М. . |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
2 |
46 (22+12+12) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
26810 |
ЯКИМІВ М.А. |
14377 |
м. Жовква |
Новоскварявська ЗОШ |
2 |
82 (28+30+24) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
26811 |
ЯКИМІВ Н.А. |
14669 |
м. Сокаль |
Сілецька ЗШ |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
26812 |
ЯКИМІВ Н.Є. |
14405 |
м. Жовква |
Крехівська ЗОШ |
7 |
106 (45+30+31) |
|
С1 |
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
26813 |
ЯКИМІВ О.В. |
14377 |
м. Жовква |
Новоскварявська ЗОШ |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
26814 |
ЯКИМІВ О.Г. |
14102 |
м. Львів |
СЗШ № 83 |
4 |
42 (12+18+12) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
26815 |
ЯКИМІВ О.З. |
14477 |
м. Пустомити |
Ланівська ЗОШ |
5 |
148 (52+48+48) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
26816 |
ЯКИМІВ П.М. |
14406 |
м. Жовква |
Кунинська ЗОШ |
7 |
117 (33+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
26817 |
ЯКИМІВ Р.В. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
7 |
71 (30+20+21) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
26818 |
ЯКИМІВ Р.Ю. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
8 |
160 (60+46+54) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
26819 |
ЯКИМІВ С.В. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
3 |
108 (30+36+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Гарбіч Людмила Іванівна |
26820 |
ЯКИМІВ Т.З. |
14477 |
м. Пустомити |
Ланівська ЗОШ |
9 |
149 (48+50+51) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
26821 |
ЯКИМІВ Ю. . |
14016 |
м. Львів |
Українська приватна гімназія, ЗСППШ "Альфа" |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Білий Микола Михайлович |
26822 |
ЯКИМІВ Ю.Р. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
5 |
136 (52+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
26823 |
ЯКИМІВ Я.І. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
4 |
132 (42+48+42) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
26824 |
ЯКИМІВ Я.Ю. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
1 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
26825 |
ЯКИМІВВ Ю.І. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
3 |
114 (36+36+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Біда Наталія Романівна |
26826 |
ЯКИМОВИЧ Д.Л. |
14005 |
м. Львів |
СЗШ № 62 |
2 |
70 (28+24+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
26827 |
ЯКИМОВИЧ М.І. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
4 |
114 (30+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Біда Наталія Романівна |
26828 |
ЯКИМОВИЧ М.І. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
9 |
70 (36+12+22) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
26829 |
ЯКИМОВИЧ Т. |
14382 |
м. Жовква |
Дублянська ЗОШ |
2 |
72 (30+24+18) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
26830 |
ЯКИМОВЦЯ С.А. |
14042 |
м. Львів |
СЗШ № 42 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
26831 |
ЯКИМЧУК О.В. |
14537 |
м. Радехів |
Павлівська ЗОШ |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
26832 |
ЯКІБЮК Ю.Ю. |
14097 |
м. Львів |
СЗШ № 48 |
5 |
136 (46+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
26833 |
ЯКІМЕЦЬ М.А. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
2 |
72 (24+30+18) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
26834 |
ЯКІМЧУК М.В. |
14075 |
м. Львів |
СЗШ № 96 |
9 |
141 (54+44+43) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
26835 |
ЯКІМЧУК Ю.Ю. |
14167 |
м. Новий Розділ |
ЗШ № 2 |
4 |
114 (36+36+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Верес Галина Мирославівна |
26836 |
ЯКОБШЕ В.В. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
8 |
166 (60+60+46) |
З |
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
26837 |
ЯКОВЕНКО А.О. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
26838 |
ЯКОВЕНКО В.В. |
14098 |
м. Львів |
СЗШ № 50 |
8 |
100 (30+30+40) |
|
|
|
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
26839 |
ЯКОВЕНКО Д.Ю. |
14180 |
м. Стрий |
СЗШ № 1 |
4 |
110 (36+42+32) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Пістун Надія Данилівна |
26840 |
ЯКОВЕНКО Н.М. |
14026 |
м. Львів |
СЗШ № 67 |
9 |
83 (36+12+35) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
26841 |
ЯКОВЕЦЬ Д.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
3 |
102 (24+36+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Воробець Надія Теодорівна |
26842 |
ЯКОВИШИН А.І. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
26843 |
ЯКОВЛЕВА В.Р. |
14167 |
м. Новий Розділ |
ЗШ № 2 |
4 |
126 (36+48+42) |
З |
|
|
|
Верес Галина Мирославівна |
26844 |
ЯКОВЛЕНКО В.Д. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
26845 |
ЯКОВЛЄВ М.А. |
14026 |
м. Львів |
СЗШ № 67 |
4 |
88 (24+42+22) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
26846 |
ЯКОВЛЄВА Д.А. |
14531 |
м. Радехів |
Нововитківська ЗОШ |
8 |
165 (60+60+45) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
26847 |
ЯКОВЛЄВА Н.О. |
14176 |
м. Самбір |
СШ № 8 |
3 |
102 (36+36+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
26848 |
ЯКОВЧУК В.Р. |
14036 |
м. Львів |
СЗШ № 65 |
6 |
114 (48+42+24) |
|
С1 |
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
26849 |
ЯКОВЧУК П.А. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
5 |
101 (30+35+36) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
26850 |
ЯКСМАНИЦЬКА Х.З. |
14140 |
м. Львів |
ШЕЛ |
9 |
89 (24+22+43) |
|
|
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
26851 |
ЯКУБА Ю.Є. |
14135 |
м. Львів |
Гімназія "Престиж" |
6 |
139 (40+57+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
26852 |
ЯКУБЕЦЬ Т.В. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
26853 |
ЯКУБИЧ С.І. |
14023 |
м. Львів |
Гімназія "Євшан" |
11 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
26854 |
ЯКУБИЧ Ю.І. |
14023 |
м. Львів |
Гімназія "Євшан" |
5 |
100 (26+44+30) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
26855 |
ЯКУБІВ А.В. |
14195 |
м. Трускавець |
НВК СЗШ № 2 гімназія |
3 |
104 (42+36+26) |
|
С1 |
С2 |
|
Томашівська Наталія Валеріївна |
26856 |
ЯКУБІВ В.В. |
14149 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 8, 9 |
6 |
82 (24+28+30) |
|
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
26857 |
ЯКУБІВ І.О. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
6 |
105 (36+45+24) |
|
|
С2 |
|
Воробець Надія Теодорівна |
26858 |
ЯКУБІВ Н.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
9 |
85 (30+24+31) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
26859 |
ЯКУБІВ Р.Ю. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
6 |
132 (48+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
26860 |
ЯКУБІВ С.Р. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
26861 |
ЯКУБІВ С.Р. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
26862 |
ЯКУБІВСЬКИЙ Д.І. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
26863 |
ЯКУБОВЙЧ А.Р. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
3 |
60 (18+18+24) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
26864 |
ЯКУБОВСЬКА І.З. |
14844 |
м. Стрий |
Лисятицька СЗШ |
6 |
154 (48+46+60) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
26865 |
ЯКУБОВСЬКА Т.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
2 |
70 (28+18+24) |
|
С1 |
|
С3 |
Булас Надія Антонівна |
26866 |
ЯКУБОВСЬКА У.В. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
4 |
102 (36+36+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Булас Надія Антонівна |
26867 |
ЯКУБОВСЬКИЙ С.А. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
5 |
96 (16+36+44) |
|
|
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
26868 |
ЯКУБОВСЬКИЙ Ю.А. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
7 |
140 (54+32+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
26869 |
ЯКУЦ А.С. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
9 |
81 (36+26+19) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
26870 |
ЯКУЦ В. |
14614 |
м. Сколе |
Підгородецька ЗОШ |
3 |
90 (30+30+30) |
|
|
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
26871 |
ЯКУЦ Д. |
14614 |
м. Сколе |
Підгородецька ЗОШ |
3 |
96 (30+36+30) |
|
|
С2 |
|
Багрич Галина Миколаївна |
26872 |
ЯКУЦ І.С. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
8 |
124 (45+36+43) |
|
С1 |
|
С3 |
Михаць Ігор Львович |
26873 |
ЯКУЦ М.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
3 |
96 (36+30+30) |
|
С1 |
|
|
Михаць Ігор Львович |
26874 |
ЯКУЦ М.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
3 |
90 (36+30+24) |
|
С1 |
|
|
Михаць Ігор Львович |
26875 |
ЯКУЦ Н.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
3 |
102 (24+36+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Михаць Ігор Львович |
26876 |
ЯКУЦ Р.С. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
8 |
124 (48+48+28) |
|
С1 |
С2 |
|
Михаць Ігор Львович |
26877 |
ЯКУЦ Ю.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
8 |
139 (48+48+43) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Михаць Ігор Львович |
26878 |
ЯКУШЕВА О. . |
14076 |
м. Львів |
СЗШ № 86 |
5 |
111 (36+39+36) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
26879 |
ЯЛОВЕНКО І.О. |
14136 |
м. Львів |
Приватна гімназія "Відродження" |
2 |
66 (30+24+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
26880 |
ЯЛОВЕНКО Р.В. |
14460 |
м. Пустомити |
Зимноводівська ЗОШ № 1 |
5 |
120 (46+38+36) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
26881 |
ЯЛОВИК Н.А. |
14906 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 3 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
26882 |
ЯМБОРКО А.О. |
14208 |
м. Червоноград |
ЗШ № 12 |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
26883 |
ЯМЕЛЬНИЦЬКА С.Р. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
26884 |
ЯМЕЛЬНИЦЬКИЙ Д.В. |
14145 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 1 |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
26885 |
ЯНВАРЬОВА А.Б. |
14004 |
м. Львів |
ЛЛГ |
9 |
109 (54+30+25) |
|
С1 |
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
26886 |
ЯНДЬО Б.С. |
14500 |
м. Пустомити |
Звенигородська ЗОШ |
4 |
114 (42+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
26887 |
ЯНДЬО Н.Р. |
14472 |
м. Пустомити |
Верхньобілківська ЗОШ |
7 |
109 (51+36+22) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
26888 |
ЯНДЬО О.Б. |
14500 |
м. Пустомити |
Звенигородська ЗОШ |
7 |
133 (57+40+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
26889 |
ЯНДЬО С.С. |
14500 |
м. Пустомити |
Звенигородська ЗОШ |
10 |
108 (42+32+34) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
26890 |
ЯНДЬО Х.Р. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
1 |
88 (28+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
26891 |
ЯНДЮК Д.О. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
26892 |
ЯНЕНКО В.О. |
14834 |
м. Стрий |
Братківський НВК |
9 |
106 (42+18+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Романова Лілія Володимирівна |
26893 |
ЯНИЦЬКИЙ Р.Т. |
14458 |
м. Пустомити |
Пасіки-Зубрицька ЗОШ |
5 |
126 (24+48+54) |
|
|
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
26894 |
ЯНИШИН І.В. |
14834 |
м. Стрий |
Братківський НВК |
9 |
131 (48+40+43) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Романова Лілія Володимирівна |
26895 |
ЯНИШИН Н.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
9 |
56 (12+16+28) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
26896 |
ЯНІВ А.Н. |
14194 |
м. Трускавець |
СЗШ № 1 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Томашівська Наталія Валеріївна |
26897 |
ЯНІВ А.Р. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
2 |
72 (24+30+18) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
26898 |
ЯНІВ В.О. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
10 |
168 (60+54+54) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
26899 |
ЯНІВ Е.О. |
14767 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 1 |
8 |
153 (60+48+45) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
26900 |
ЯНІВ М.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
4 |
104 (30+48+26) |
|
|
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
26901 |
ЯНІВ Н.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
3 |
120 (30+48+42) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
26902 |
ЯНІВ О.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
5 |
126 (36+42+48) |
|
|
С2 |
С3 |
Біда Наталія Романівна |
26903 |
ЯНІВ О.О. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
10 |
162 (60+48+54) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
26904 |
ЯНІВ О.Р. |
14767 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 1 |
8 |
141 (54+30+57) |
|
С1 |
|
С3 |
Мар’ян Ольга Казимирівна |
26905 |
ЯНІВ Р.І. |
14155 |
м. Дрогобич |
Гімназія |
5 |
156 (54+54+48) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
26906 |
ЯНІВ С.З. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
4 |
90 (30+36+24) |
|
|
С2 |
|
Воробець Надія Теодорівна |
26907 |
ЯНІВ Ю.А. |
14158 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 7 |
6 |
92 (36+26+30) |
|
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
26908 |
ЯНІНОВИЧ М.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
26909 |
ЯНІНОВИЧ М.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
5 |
135 (44+31+60) |
|
С1 |
|
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
26910 |
ЯНІЦЬКИЙ В.М. |
14479 |
м. Пустомити |
Щирецька ЗОШ № 1 |
4 |
104 (36+36+32) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
26911 |
ЯНІЧКО Є.Є. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
7 |
114 (48+32+34) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
26912 |
ЯНІШЕВСЬКА І.Ф. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
7 |
162 (60+48+54) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
26913 |
ЯНКЕВИЧ А.І. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
3 |
116 (42+36+38) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
26914 |
ЯНКІВ А.В. |
14365 |
м. Жовква |
Гійченська ЗОШ |
3 |
114 (48+30+36) |
|
С1 |
|
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
26915 |
ЯНКІВ Д.Л. |
14463 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 2 |
5 |
172 (58+54+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
26916 |
ЯНКІВ О.В. |
14465 |
м. Пустомити |
Мурованська ЗОШ |
3 |
120 (42+42+36) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
26917 |
ЯНКО А.В. |
14869 |
м. Стрий |
Н. Лукавицька ЗОШ |
3 |
120 (36+48+36) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
26918 |
ЯНКО В.Р. |
14834 |
м. Стрий |
Братківський НВК |
5 |
103 (34+39+30) |
|
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
26919 |
ЯНКО І.Я. |
14860 |
м. Стрий |
Довгівська ЗОШ |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
26920 |
ЯНКО М.Я. |
14860 |
м. Стрий |
Довгівська ЗОШ |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
26921 |
ЯНКО О.О. |
14016 |
м. Львів |
Українська приватна гімназія, ЗСППШ "Альфа" |
3 |
114 (30+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Білий Микола Михайлович |
26922 |
ЯНКО У.В. |
14850 |
м. Стрий |
Станківська СЗШ |
7 |
129 (45+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Романова Лілія Володимирівна |
26923 |
ЯНКО Х.В. |
14612 |
м. Сколе |
Корчинська ЗОШ |
8 |
123 (51+24+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
26924 |
ЯНКОВИЧ А.В. |
14200 |
м. Червоноград |
ЗШ № 4 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
26925 |
ЯНКОВСЬКА Д.В. |
14183 |
м. Стрий |
СЗШ № 4 |
2 |
56 (20+24+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Пістун Надія Данилівна |
26926 |
ЯНОВА А.Є. |
14179 |
м. Самбір |
Гімназія |
9 |
158 (60+40+58) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
26927 |
ЯНОВИЧ А.О. |
14112 |
м. Львів |
Школа радості |
2 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
26928 |
ЯНОВИЧ Ю.Ю. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
8 |
144 (60+48+36) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
26929 |
ЯНОВСЬКИЙ Ю.О. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
7 |
63 (9+32+22) |
|
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
26930 |
ЯНОК О.В. |
14167 |
м. Новий Розділ |
ЗШ № 2 |
4 |
132 (42+48+42) |
З |
|
|
|
Верес Галина Мирославівна |
26931 |
ЯНСОН А.Д. |
14098 |
м. Львів |
СЗШ № 50 |
2 |
72 (30+30+12) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
26932 |
ЯНУШ Н.М. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
2 |
84 (24+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
26933 |
ЯНУШЕВИЧ М.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
7 |
115 (42+42+31) |
|
С1 |
С2 |
|
Михаць Ігор Львович |
26934 |
ЯНЧАК А.І. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
8 |
144 (60+42+42) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
26935 |
ЯНЧЕВА К.Г. |
14028 |
м. Львів |
ЗОШ № 74 |
3 |
132 (42+48+42) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
26936 |
ЯНЧИН О.А. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
7 |
120 (51+30+39) |
|
С1 |
|
|
Цімарно Марія Петрівна |
26937 |
ЯНЧИНСЬКА Н.Р. |
14042 |
м. Львів |
СЗШ № 42 |
6 |
116 (32+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
26938 |
ЯНЧИНСЬКА С.Н. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
6 |
121 (46+33+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Личак Катерина Степанівна |
26939 |
ЯНЧИНСЬКИЙ М.В. |
14182 |
м. Стрий |
СЗШ № 3 |
4 |
66 (24+24+18) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
26940 |
ЯНЧИНСЬКИЙ М.Н. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
2 |
62 (26+24+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
26941 |
ЯНЧИНСЬКИЙ О.В. |
14016 |
м. Львів |
Українська приватна гімназія, ЗСППШ "Альфа" |
2 |
58 (28+18+12) |
|
С1 |
|
|
Білий Микола Михайлович |
26942 |
ЯНЧИШИН М. . |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
6 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
26943 |
ЯНЧИШИН М.С. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
9 |
113 (54+22+37) |
|
С1 |
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
26944 |
ЯНЧИШИН Н.О. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
26945 |
ЯНЧИШИН Н.Ю. |
14002 |
м. Львів |
НВК "ЗОШ-гімназія "Галицька" |
7 |
148 (54+54+40) |
З |
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
26946 |
ЯНЧИШИН С.Р. |
14028 |
м. Львів |
ЗОШ № 74 |
5 |
130 (46+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Олійник Джульєтта Любомирівна |
26947 |
ЯНЧУК В.В. |
14500 |
м. Пустомити |
Звенигородська ЗОШ |
6 |
100 (38+36+26) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
26948 |
ЯНЧУК Д.А. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
3 |
100 (36+42+22) |
|
С1 |
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
26949 |
ЯНЧУК М.І. |
14206 |
м. Червоноград |
НВК № 10 |
3 |
132 (42+48+42) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
26950 |
ЯНЬО Л.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
7 |
124 (54+28+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
26951 |
ЯНЮ Н.М. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
9 |
124 (42+36+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Ліпецька Віра Семенівна |
26952 |
ЯНЮК А.О. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
3 |
66 (36+18+12) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
26953 |
ЯПРИНЦЕВА А.О. |
14015 |
м. Львів |
СЗШ № 52 |
5 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
26954 |
ЯРЕГА Ю.З. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
1 |
78 (24+30+24) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
26955 |
ЯРЕМА А. . |
14767 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 1 |
7 |
151 (60+46+45) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
26956 |
ЯРЕМА А.М. |
14303 |
м. Жидачів |
Залісківська ЗОШ |
3 |
114 (36+48+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Кардаш Богдан Степанович |
26957 |
ЯРЕМА Б.А. |
14142 |
м. Львів |
Львівський технологічний ліцей |
11 |
70 (36+14+20) |
|
|
|
|
Вольська Світлана Станіславівна |
26958 |
ЯРЕМА В.Р. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
3 |
114 (30+48+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Шманько Андрій Петрович |
26959 |
ЯРЕМА Г.І. |
14119 |
м. Львів |
СЗШ № 38 |
5 |
73 (22+27+24) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
26960 |
ЯРЕМА І.В. |
14321 |
м. Жидачів |
Новошинський НВК |
9 |
114 (36+26+52) |
|
|
|
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
26961 |
ЯРЕМА І.Т. |
14097 |
м. Львів |
СЗШ № 48 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
26962 |
ЯРЕМА М.Р. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
5 |
109 (40+33+36) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
26963 |
ЯРЕМА О.В. |
14179 |
м. Самбір |
Гімназія |
8 |
144 (54+48+42) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
26964 |
ЯРЕМА О.І. |
14054 |
м. Львів |
СЗШ № 21 |
4 |
126 (36+42+48) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
26965 |
ЯРЕМА О.Р. |
14121 |
м. Львів |
СЗШ № 43 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
26966 |
ЯРЕМА Р.А. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
10 |
56 (24+14+18) |
|
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
26967 |
ЯРЕМА С.І. |
14319 |
м. Жидачів |
Бориницька ЗОШ |
4 |
78 (30+30+18) |
|
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
26968 |
ЯРЕМА С.Р. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
3 |
106 (42+36+28) |
|
С1 |
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
26969 |
ЯРЕМА С.Р. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
5 |
160 (46+54+60) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
26970 |
ЯРЕМА Т.В. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
9 |
132 (60+44+28) |
|
С1 |
С2 |
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
26971 |
ЯРЕМА Т.М. |
14176 |
м. Самбір |
СШ № 8 |
8 |
127 (54+48+25) |
|
С1 |
С2 |
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
26972 |
ЯРЕМА Ю.В. |
14754 |
м. Старий Самбір |
Торгановицька ЗСШ |
7 |
137 (60+42+35) |
|
С1 |
С2 |
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
26973 |
ЯРЕМЕНКО О.А. |
14095 |
м. Львів |
ССЗШ № 45 |
4 |
58 (12+24+22) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
26974 |
ЯРЕМІЙ М.М. |
14913 |
м. Яворів |
Мужиловицька СЗШ |
8 |
132 (51+36+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
26975 |
ЯРЕМІЙ Н.М. |
14913 |
м. Яворів |
Мужиловицька СЗШ |
8 |
126 (48+36+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
26976 |
ЯРЕМІЙ О.В. |
14934 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 1 |
3 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
26977 |
ЯРЕМІЙ Р.А. |
14906 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ № 3 |
4 |
108 (36+36+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
26978 |
ЯРЕМІЙ Ю. |
14930 |
м. Яворів |
Молошковицька СЗШ |
8 |
150 (54+60+36) |
З |
|
|
|
Копитко Ольга Семенівна |
26979 |
ЯРЕМІНЕЦЬ Н.М. |
14861 |
м. Стрий |
Довголуцька ЗОШ |
6 |
116 (46+28+42) |
|
С1 |
|
С3 |
Романова Лілія Володимирівна |
26980 |
ЯРЕМІНЕЦЬ О.Б. |
14623 |
м. Сколе |
Верхньорожанківська ЗОШ |
8 |
138 (57+36+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Багрич Галина Миколаївна |
26981 |
ЯРЕМКЕВИЧ Т.І. |
14486 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 1 |
8 |
130 (48+48+34) |
|
С1 |
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
26982 |
ЯРЕМКІВ Д.Р. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
2 |
68 (26+24+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
26983 |
ЯРЕМКІВ І.Р. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
10 |
144 (54+38+52) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
26984 |
ЯРЕМКІВ С.А. |
14110 |
м. Львів |
НВК ім. Симоненка |
4 |
96 (30+42+24) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
26985 |
ЯРЕМКІВ Я.Т. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
8 |
98 (57+14+27) |
|
С1 |
|
|
Біда Наталія Романівна |
26986 |
ЯРЕМКО А.В. |
14493 |
м. Пустомити |
Винничківський НВК |
4 |
94 (36+48+10) |
|
С1 |
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
26987 |
ЯРЕМКО А.М. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
5 |
123 (36+39+48) |
|
|
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
26988 |
ЯРЕМКО А.О. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
4 |
136 (48+48+40) |
З |
|
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
26989 |
ЯРЕМКО В.Б. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
7 |
180 (60+60+60) |
З |
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
26990 |
ЯРЕМКО В.В. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
26991 |
ЯРЕМКО В.Р. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
6 |
112 (38+40+34) |
|
|
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
26992 |
ЯРЕМКО В.Ю. |
14412 |
м. Жовква |
Равська ЗОШ |
5 |
117 (48+33+36) |
|
С1 |
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
26993 |
ЯРЕМКО В.Ю. |
14117 |
м. Львів |
СЗШ № 30 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
26994 |
ЯРЕМКО І.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
2 |
74 (26+30+18) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
26995 |
ЯРЕМКО І.М. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
6 |
113 (38+39+36) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
26996 |
ЯРЕМКО Л.В. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
10 |
123 (54+36+33) |
|
С1 |
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
26997 |
ЯРЕМКО Л.Я. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
26998 |
ЯРЕМКО М.О. |
14207 |
м. Червоноград |
ЗШ № 11 |
4 |
126 (42+48+36) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
26999 |
ЯРЕМКО М.Ю. |
14043 |
м. Львів |
СЗШ № 82 |
8 |
105 (36+30+39) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
27000 |
ЯРЕМКО Н.А. |
14116 |
м. Львів |
СЗШ № 23 |
5 |
92 (26+30+36) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
27001 |
ЯРЕМКО Н.О. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
7 |
80 (27+28+25) |
|
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
27002 |
ЯРЕМКО О. |
14002 |
м. Львів |
НВК "ЗОШ-гімназія "Галицька" |
2 |
60 (24+24+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
27003 |
ЯРЕМКО С.Б. |
14098 |
м. Львів |
СЗШ № 50 |
8 |
116 (45+42+29) |
|
С1 |
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
27004 |
ЯРЕМКО С.Р. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
27005 |
ЯРЕМКО Ю.А. |
14116 |
м. Львів |
СЗШ № 23 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
27006 |
ЯРЕМКО Ю.А. |
14130 |
м. Львів |
СЗШ № 94 |
2 |
78 (30+18+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
27007 |
ЯРЕМКО Ю.А. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
9 |
99 (36+32+31) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
27008 |
ЯРЕМКО Ю.І. |
14172 |
м. Самбір |
СШ № 1 |
10 |
98 (42+22+34) |
|
С1 |
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
27009 |
ЯРЕМКО Ю.М. |
14021 |
м. Львів |
СЗШ № 40 |
8 |
109 (45+30+34) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
27010 |
ЯРЕМКО Я. . |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
6 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
27011 |
ЯРЕМКОВИЧ В.В. |
14200 |
м. Червоноград |
ЗШ № 4 |
3 |
124 (36+48+40) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
27012 |
ЯРЕМКОВИЧ В.М. |
14675 |
м. Сокаль |
Стремінський НВК ЗШ ДС |
2 |
76 (22+30+24) |
З |
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
27013 |
ЯРЕМКОВИЧ Д.П. |
14680 |
м. Сокаль |
Хлівчанська ЗШ |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
27014 |
ЯРЕМЧИШИН Д.Б. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
2 |
74 (26+30+18) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
27015 |
ЯРЕМЧИШИН Д.Р. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
7 |
104 (39+28+37) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
27016 |
ЯРЕМЧИШИН С.Р. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
3 |
48 (30+12+6) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
27017 |
ЯРЕМЧУК А.А. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
5 |
106 (28+42+36) |
|
|
С2 |
|
Воробець Надія Теодорівна |
27018 |
ЯРЕМЧУК А.Т. |
14069 |
м. Львів |
СЗШ № 90 |
5 |
97 (32+35+30) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
27019 |
ЯРЕМЧУК Б.А. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
1 |
66 (24+30+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Воробець Надія Теодорівна |
27020 |
ЯРЕМЧУК В.В. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
3 |
48 (18+18+12) |
|
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
27021 |
ЯРЕМЧУК Д.М. |
14539 |
м. Радехів |
Сморжівська ЗОШ |
5 |
80 (34+22+24) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
27022 |
ЯРЕМЧУК М. . |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
27023 |
ЯРЕМЧУК М.В. |
14539 |
м. Радехів |
Сморжівська ЗОШ |
4 |
104 (30+42+32) |
|
|
С2 |
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
27024 |
ЯРЕМЧУК М.В. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
4 |
84 (30+36+18) |
|
|
С2 |
|
Панченко Наталія Сергіївна |
27025 |
ЯРЕМЧУК М.С. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
2 |
64 (22+30+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
27026 |
ЯРЕМЧУК Н.М. |
14125 |
м. Львів |
СЗШ № 57 |
2 |
78 (24+24+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
27027 |
ЯРЕМЧУК Н.Р. |
14137 |
м. Львів |
ПХШ "Перлина" |
4 |
114 (36+42+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
27028 |
ЯРЕМЧУК О.Ю. |
14463 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 2 |
9 |
168 (60+48+60) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
27029 |
ЯРЕМЧУК П. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
3 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
27030 |
ЯРЕМЧУК Р.Є. |
14133 |
м. Львів |
СЗШ № 100 |
7 |
120 (57+30+33) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
27031 |
ЯРЕМЧУК С.Б. |
14122 |
м. Львів |
СЗШ № 44 |
2 |
72 (24+30+18) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
27032 |
ЯРЕМЧУК С.О. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
5 |
112 (40+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
27033 |
ЯРЕМЧУК Т.Ю. |
14463 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 2 |
6 |
142 (58+30+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Гук Лілія Петрівна |
27034 |
ЯРЕМЧУК У.О. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
9 |
144 (54+44+46) |
З |
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
27035 |
ЯРЕМЧУК Х.В. |
14198 |
м. Червоноград |
ЗШ № 2 |
6 |
117 (48+33+36) |
|
С1 |
|
|
Перець Надія Михайлівна |
27036 |
ЯРЕМЧУК Ю.О. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
5 |
115 (46+39+30) |
|
С1 |
|
|
Югач Марія Михайлівна |
27037 |
ЯРЕМЧУК Я.О. |
14042 |
м. Львів |
СЗШ № 42 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
27038 |
ЯРЕСЬО Д. . |
14915 |
м. Яворів |
Новояворівська СЗШ 1 ст. |
3 |
96 (30+30+36) |
|
|
|
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
27039 |
ЯРЕЩЕНКО Т.Д. |
14846 |
м. Стрий |
Миртюківський НВК |
10 |
156 (60+54+42) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
27040 |
ЯРИМОВИЧ В.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
3 |
108 (36+36+36) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Михаць Ігор Львович |
27041 |
ЯРИНА Н. . |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
2 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
27042 |
ЯРИНА С.М. |
14461 |
м. Пустомити |
Зимноводівська ЗОШ № 2 |
7 |
93 (39+32+22) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
27043 |
ЯРИНИЧ А.Д. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
8 |
132 (42+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
27044 |
ЯРИНИЧ О.Д. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
9 |
98 (18+34+46) |
|
|
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
27045 |
ЯРИНИЧ Я.В. |
14036 |
м. Львів |
СЗШ № 65 |
7 |
116 (39+48+29) |
|
|
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
27046 |
ЯРИНІЧ В.О. |
14093 |
м. Львів |
СЗШ № 31 |
8 |
139 (57+36+46) |
|
С1 |
|
С3 |
Толочко Наталія Тадеївна |
27047 |
ЯРИЦЬКА С.І. |
14166 |
м. Новий Розділ |
НВК "Лідер" |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Верес Галина Мирославівна |
27048 |
ЯРИЧ В.В. |
14186 |
м. Стрий |
СЗШ № 7 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
27049 |
ЯРИШ О.А. |
14003 |
м. Львів |
ЛАГ |
9 |
119 (42+40+37) |
|
С1 |
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
27050 |
ЯРІШ Б.А. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
8 |
159 (60+54+45) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
27051 |
ЯРІШ К.І. |
14108 |
м. Львів |
"Малюк" |
4 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
27052 |
ЯРІШ М.В. |
14542 |
м. Радехів |
Вузлівський ліцей |
8 |
93 (39+24+30) |
|
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
27053 |
ЯРІШ О.І. |
14108 |
м. Львів |
"Малюк" |
4 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
27054 |
ЯРІШ Р.Р. |
14036 |
м. Львів |
СЗШ № 65 |
10 |
108 (42+32+34) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
27055 |
ЯРІШ Т.В. |
14212 |
с. Заболотці |
Збірна шкіл Бродівського району |
7 |
101 (39+24+38) |
|
|
|
|
Цімарно Марія Петрівна |
27056 |
ЯРІШ Ю.В. |
14204 |
м. Червоноград |
СШ № 8 |
4 |
126 (42+42+42) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
27057 |
ЯРКА Я.А. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
3 |
92 (18+48+26) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
27058 |
ЯРКУН Г.І. |
14021 |
м. Львів |
СЗШ № 40 |
4 |
138 (42+48+48) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
27059 |
ЯРМОВСЬКИЙ А.В. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
4 |
132 (42+48+42) |
З |
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
27060 |
ЯРМОЛА А.А. |
14669 |
м. Сокаль |
Сілецька ЗШ |
5 |
134 (50+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кнейчук Наталія Володимирівна |
27061 |
ЯРМОЛА В.А. |
14669 |
м. Сокаль |
Сілецька ЗШ |
3 |
124 (42+42+40) |
З |
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
27062 |
ЯРМОЛА Д.Б. |
14125 |
м. Львів |
СЗШ № 57 |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
27063 |
ЯРМОЛА Д.Р. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
6 |
109 (34+27+48) |
|
|
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
27064 |
ЯРМОЛА І.А. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
9 |
148 (54+48+46) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
27065 |
ЯРМОЛА І.І. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
8 |
165 (60+60+45) |
З |
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
27066 |
ЯРМОЛА М.І. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
8 |
141 (45+48+48) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
27067 |
ЯРМОЛА С.І. |
14071 |
м. Львів |
НВК „Школа-садок “Софія” |
7 |
126 (42+42+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
27068 |
ЯРМОЛА Х.А. |
14669 |
м. Сокаль |
Сілецька ЗШ |
1 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
27069 |
ЯРМОЛА Ю.І. |
14665 |
м. Сокаль |
Великомостівський ЗШ-НВК-ліцей |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
27070 |
ЯРМОЛОВСЬКА А.Р. |
14026 |
м. Львів |
СЗШ № 67 |
8 |
38 (9+20+9) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
27071 |
ЯРМОЛЮК І.В. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
6 |
93 (26+31+36) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
27072 |
ЯРМОЛЮК М. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
3 |
110 (42+42+26) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
27073 |
ЯРМОШЕВИЧ М.Р. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
10 |
34 (12+16+6) |
|
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
27074 |
ЯРМОШИК С.Ю. |
14722 |
м. Сокаль |
Волицька ЗШ |
6 |
125 (38+51+36) |
|
|
С2 |
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
27075 |
ЯРОВА Д.О. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
2 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
27076 |
ЯРОВА І.Ю. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
7 |
141 (54+48+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Воробець Надія Теодорівна |
27077 |
ЯРОВА М.В. |
14551 |
м. Радехів |
Нивицька ЗОШ |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
27078 |
ЯРОВА О.Т. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
5 |
158 (44+60+54) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
27079 |
ЯРОВА Т.В. |
14026 |
м. Львів |
СЗШ № 67 |
3 |
60 (36+12+12) |
|
С1 |
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
27080 |
ЯРОВИЙ В.І. |
14044 |
м. Львів |
НВК ЗОШ садок " Провесінь" |
8 |
119 (42+46+31) |
|
С1 |
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
27081 |
ЯРОВИК Н.О. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
9 |
161 (60+44+57) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
27082 |
ЯРОПУД А.Б. |
14440 |
м. Золочів |
Золочівський районний відділ освіти |
5 |
93 (28+37+28) |
|
|
|
|
Булас Надія Антонівна |
27083 |
ЯРОПУД В.Ю. |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
4 |
112 (42+30+40) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
27084 |
ЯРОПУД Д. . |
14123 |
м. Львів |
СЗШ № 53 |
2 |
54 (18+18+18) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
27085 |
ЯРОСЛАВ К.А. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
5 |
106 (28+48+30) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
27086 |
ЯРОСЛАВЦЕВА А.О. |
14140 |
м. Львів |
ШЕЛ |
10 |
156 (60+42+54) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
27087 |
ЯРОШ В.М. |
14370 |
м. Жовква |
Зашківська ЗОШ |
7 |
139 (48+46+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
27088 |
ЯРОШ В.О. |
14183 |
м. Стрий |
СЗШ № 4 |
2 |
62 (26+18+18) |
|
С1 |
|
|
Пістун Надія Данилівна |
27089 |
ЯРОШ З.В. |
14127 |
м. Львів |
СЗШ № 81 |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
27090 |
ЯРОШЕВСЬКИЙ В.З. |
14093 |
м. Львів |
СЗШ № 31 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
27091 |
ЯРОШЕНКО А.А. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
27092 |
ЯРОШЕНКО В.О. |
14122 |
м. Львів |
СЗШ № 44 |
2 |
72 (24+30+18) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
27093 |
ЯРОШИК О. . |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
6 |
116 (44+42+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
27094 |
ЯРОШИК П.Р. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
4 |
96 (30+36+30) |
|
|
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
27095 |
ЯРОШКО І.І. |
14316 |
м. Жидачів |
Антонівський НВК |
8 |
140 (51+48+41) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
27096 |
ЯРОШОВИЧ А.І. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
5 |
102 (30+36+36) |
|
|
|
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
27097 |
ЯРОЩУК А.Ю. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
3 |
86 (30+36+20) |
|
|
С2 |
|
Воробець Надія Теодорівна |
27098 |
ЯРТИМ А.Ю. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
27099 |
ЯРТИМ М.Ю. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
27100 |
ЯРТИМ С.Л. |
14068 |
м. Львів |
ЗШ "Дивосвіт" |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
27101 |
ЯРТИМ Х.Є. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
9 |
31 (0+14+17) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
27102 |
ЯРУНЯК Д.О. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
27103 |
ЯРУШАК В.В. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
7 |
120 (42+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Михаць Ігор Львович |
27104 |
ЯРУШАК В.М. |
14153 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 17 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
27105 |
ЯРЦЕВА М.Д. |
14137 |
м. Львів |
ПХШ "Перлина" |
4 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
27106 |
ЯСАКОВА М.К. |
14102 |
м. Львів |
СЗШ № 83 |
4 |
52 (12+24+16) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
27107 |
ЯСЕЙКО М.В. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
6 |
124 (46+30+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
27108 |
ЯСИНЕВИЧ Я.Я. |
14384 |
м. Жовква |
ЗОШ № 2 |
2 |
66 (30+18+18) |
|
С1 |
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
27109 |
ЯСІНОВСЬКИЙ В.А. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
1 |
78 (24+30+24) |
З |
|
|
|
Біда Наталія Романівна |
27110 |
ЯСІНСКИЙ Д.М. |
14132 |
м. Львів |
СЗШ № 99 |
8 |
122 (51+36+35) |
|
С1 |
|
|
Руда Олена Сергіївна |
27111 |
ЯСІНСЬКА І.В. |
14529 |
м. Радехів |
Березівська ЗОШ |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
27112 |
ЯСІНСЬКА О.М. |
14486 |
м. Пустомити |
ЗОШ № 1 |
8 |
117 (54+32+31) |
|
С1 |
|
|
Гук Лілія Петрівна |
27113 |
ЯСІНСЬКА Ю.Л. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
8 |
77 (33+18+26) |
|
|
|
|
Шманько Андрій Петрович |
27114 |
ЯСІНСЬКА Я. . |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
6 |
86 (26+14+46) |
|
|
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
27115 |
ЯСІНСЬКИЙ В.О. |
14529 |
м. Радехів |
Березівська ЗОШ |
7 |
168 (60+60+48) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
27116 |
ЯСІНСЬКИЙ П.О. |
14529 |
м. Радехів |
Березівська ЗОШ |
6 |
100 (28+30+42) |
|
|
|
С3 |
Брановський Володимир Іванович |
27117 |
ЯСІНСЬКИЙ С.З. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
3 |
94 (30+36+28) |
|
|
С2 |
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
27118 |
ЯСІНЬ С.Ю. |
14189 |
м. Стрий |
СЗШ № 10 |
7 |
124 (51+36+37) |
|
С1 |
|
|
Пістун Надія Данилівна |
27119 |
ЯСКОВЕЦЬ М.М. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
5 |
100 (28+42+30) |
|
|
С2 |
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
27120 |
ЯСНИСЬКА М.В. |
14128 |
м. Львів |
СЗШ № 91 |
2 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
27121 |
ЯСНИСЬКА Ю.В. |
14910 |
м. Яворів |
Ясниська СЗШ |
4 |
110 (24+48+38) |
|
|
С2 |
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
27122 |
ЯСНИСЬКИЙ М.А. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
5 |
76 (26+26+24) |
|
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
27123 |
ЯСНИСЬКИЙ М.О. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
8 |
135 (54+42+39) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
27124 |
ЯСНИСЬКИЙ Н.М. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
7 |
147 (48+54+45) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
27125 |
ЯСНИСЬКИЙ О.О. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
3 |
112 (42+42+28) |
|
С1 |
С2 |
|
Панченко Наталія Сергіївна |
27126 |
ЯСНІЦЬКА Я.Я. |
14384 |
м. Жовква |
ЗОШ № 2 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
27127 |
ЯСТРЕБСЬКА Х.В. |
14179 |
м. Самбір |
Гімназія |
9 |
149 (60+34+55) |
З |
|
|
|
Ніженецька Наталія Сергіївна |
27128 |
ЯСТРЕМСЬКА В.В. |
14050 |
м. Львів |
СЗШ № 24 |
3 |
68 (18+30+20) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
27129 |
ЯСТРЕМСЬКА В.В. |
14050 |
м. Львів |
СЗШ № 24 |
3 |
62 (24+24+14) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
27130 |
ЯСТРЕМСЬКА С.А. |
14139 |
м. Львів |
"Перспектива" |
6 |
130 (40+48+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
27131 |
ЯСТРЕМСЬКИЙ М.А. |
14139 |
м. Львів |
"Перспектива" |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
27132 |
ЯСТРЕМСЬКИЙ М.Р. |
14111 |
м. Львів |
НВК ім. Стуса |
5 |
102 (38+36+28) |
|
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
27133 |
ЯСТРЕМСЬКИЙ О.А. |
14084 |
м. Львів |
Гімназія "Сихівська" |
5 |
134 (56+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
27134 |
ЯСТРУБ Д.Р. |
14200 |
м. Червоноград |
ЗШ № 4 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
27135 |
ЯСТРУБ М.А. |
14554 |
м. Радехів |
Поздимирський НВК |
1 |
82 (28+30+24) |
З |
|
|
|
Брановський Володимир Іванович |
27136 |
ЯСТРУБ Ю.А. |
14554 |
м. Радехів |
Поздимирський НВК |
5 |
118 (40+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Брановський Володимир Іванович |
27137 |
ЯСЬКІВ Л.Р. |
14316 |
м. Жидачів |
Антонівський НВК |
8 |
141 (57+48+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Кардаш Богдан Степанович |
27138 |
ЯСЬКІВ М.В. |
14380 |
м. Жовква |
Староскварявська ЗОШ |
3 |
132 (42+48+42) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
27139 |
ЯСЬКІВ Н.Г. |
14055 |
м. Львів |
І ст гімназія |
5 |
148 (52+54+42) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
27140 |
ЯСЬКІВ С.В. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
6 |
105 (30+33+42) |
|
|
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
27141 |
ЯСЬКІВ Ю.В. |
14050 |
м. Львів |
СЗШ № 24 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
27142 |
ЯСЬКОВИЧ Х.А. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
27143 |
ЯХ І.А. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
4 |
100 (36+36+28) |
|
С1 |
С2 |
|
Михаць Ігор Львович |
27144 |
ЯХИМЕЦЬ А.Р. |
14004 |
м. Львів |
ЛЛГ |
6 |
81 (24+33+24) |
|
|
|
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
27145 |
ЯХИМЕЦЬ С.В. |
14460 |
м. Пустомити |
Зимноводівська ЗОШ № 1 |
6 |
115 (28+51+36) |
|
|
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
27146 |
ЯХНІВ О.В. |
14600 |
м. Самбір |
Самбірський районний відділ освіти |
6 |
122 (44+48+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Шманько Андрій Петрович |
27147 |
ЯХТОМА Р.А. |
14461 |
м. Пустомити |
Зимноводівська ЗОШ № 2 |
2 |
58 (22+24+12) |
|
С1 |
С2 |
|
Гук Лілія Петрівна |
27148 |
ЯХУРА А.А. |
14470 |
м. Пустомити |
Лапаївська ЗОШ |
1 |
88 (28+30+30) |
З |
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
27149 |
ЯЦЕВ О.І. |
14380 |
м. Жовква |
Староскварявська ЗОШ |
4 |
120 (30+48+42) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
27150 |
ЯЦЕЙКО А.А. |
14208 |
м. Червоноград |
ЗШ № 12 |
2 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
27151 |
ЯЦЕК М.М. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
3 |
114 (30+48+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Біда Наталія Романівна |
27152 |
ЯЦЕК М.М. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
8 |
126 (42+36+48) |
|
С1 |
|
С3 |
Біда Наталія Романівна |
27153 |
ЯЦЕК С.Р. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
2 |
70 (22+30+18) |
|
С1 |
С2 |
|
Біда Наталія Романівна |
27154 |
ЯЦЕНКО В.О. |
14488 |
м. Пустомити |
Сокільницька ЗОШ |
5 |
0 (0+0+0) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
27155 |
ЯЦЕНКО В.Т. |
14166 |
м. Новий Розділ |
НВК "Лідер" |
3 |
88 (42+30+16) |
|
С1 |
|
|
Верес Галина Мирославівна |
27156 |
ЯЦЕНКО Д.П. |
14015 |
м. Львів |
СЗШ № 52 |
6 |
108 (30+42+36) |
|
|
С2 |
|
Оленчин Тетяна Петрівна |
27157 |
ЯЦЕНТЮК А.А. |
14718 |
м. Сокаль |
НВК ЗШ № 2 ліцей |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
27158 |
ЯЦИК А. |
14149 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 8, 9 |
4 |
108 (30+36+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Юрків Андрій Степанович |
27159 |
ЯЦИК Д.О. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
2 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
27160 |
ЯЦИК О.О. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
4 |
64 (24+18+22) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
27161 |
ЯЦИК С.М. |
14443 |
м. Кам'янка-Бузька |
Кам’янка-Бузький районний відділ освіти |
1 |
40 (22+12+6) |
|
С1 |
|
|
Біда Наталія Романівна |
27162 |
ЯЦИК У.В. |
14767 |
м. Старий Самбір |
ЗСШ № 1 |
7 |
145 (60+46+39) |
З |
|
|
|
Мар’ян Ольга Казимирівна |
27163 |
ЯЦИНА Х.В. |
14122 |
м. Львів |
СЗШ № 44 |
3 |
114 (36+48+30) |
|
С1 |
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
27164 |
ЯЦИНИК С.А. |
14762 |
м. Старий Самбір |
Верхньолужецька ЗСШ |
9 |
137 (36+46+55) |
|
|
С2 |
С3 |
Мар’ян Ольга Казимирівна |
27165 |
ЯЦИШИН А.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
2 |
78 (30+24+24) |
З |
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
27166 |
ЯЦИШИН А.В. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
7 |
98 (45+40+13) |
|
С1 |
С2 |
|
Панченко Наталія Сергіївна |
27167 |
ЯЦИШИН А.М. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Панченко Наталія Сергіївна |
27168 |
ЯЦИШИН А.О. |
14120 |
м. Львів |
СЗШ № 41 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
27169 |
ЯЦИШИН А.Р. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
8 |
135 (54+36+45) |
|
С1 |
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
27170 |
ЯЦИШИН Б.О. |
14131 |
м. Львів |
СЗШ № 97 |
8 |
130 (48+40+42) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
27171 |
ЯЦИШИН В. . |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
3 |
120 (42+36+42) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
27172 |
ЯЦИШИН Г.Р. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
7 |
96 (33+24+39) |
|
|
|
|
Воробець Надія Теодорівна |
27173 |
ЯЦИШИН Е.Ю. |
14183 |
м. Стрий |
СЗШ № 4 |
3 |
56 (24+24+8) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
27174 |
ЯЦИШИН М.В. |
14843 |
м. Стрий |
Лисовицька школа-ліцей |
6 |
152 (44+60+48) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
27175 |
ЯЦИШИН М.Н. |
14145 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 1 |
4 |
132 (42+48+42) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
27176 |
ЯЦИШИН М.О. |
14134 |
м. Львів |
Правнича гімназія |
8 |
120 (39+36+45) |
|
|
|
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
27177 |
ЯЦИШИН Н.В. |
14445 |
м. Миколаїв |
Миколаївський районний відділ освіти |
6 |
127 (40+51+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Воробець Надія Теодорівна |
27178 |
ЯЦИШИН Н.І. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
7 |
138 (51+42+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Панченко Наталія Сергіївна |
27179 |
ЯЦИШИН О. |
14903 |
м. Яворів |
Вороцівський НВК |
6 |
125 (38+33+54) |
|
|
|
С3 |
Копитко Ольга Семенівна |
27180 |
ЯЦИШИН С.Я. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
3 |
64 (24+18+22) |
|
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
27181 |
ЯЦИШИН Ю.І. |
14272 |
м. Городок |
Методичний центр вчителів біології |
7 |
143 (54+44+45) |
|
С1 |
С2 |
С3 |
Панченко Наталія Сергіївна |
27182 |
ЯЦИШИН Я.В. |
14197 |
м. Червоноград |
ЗШ № 1 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
27183 |
ЯЦИШИНЕЦЬ М.М. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
27184 |
ЯЦИШИНЕЦЬ С.М. |
14070 |
м. Львів |
СЗШ № 32 |
6 |
120 (38+36+46) |
|
|
|
С3 |
Югач Марія Михайлівна |
27185 |
ЯЦІВ В.А. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
3 |
84 (18+36+30) |
|
|
С2 |
|
Руда Олена Сергіївна |
27186 |
ЯЦІВ В.П. |
14022 |
м. Львів |
СЗШ № 75 |
2 |
60 (30+24+6) |
|
С1 |
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
27187 |
ЯЦІВ Д.А. |
14129 |
м. Львів |
СЗШ № 92 |
5 |
104 (20+42+42) |
|
|
С2 |
С3 |
Руда Олена Сергіївна |
27188 |
ЯЦІВ М.О. |
14049 |
м. Львів |
СЗШ № 63 |
1 |
84 (30+30+24) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
27189 |
ЯЦІВ С.Р. |
14215 |
м. Борислав |
Відділ освіти |
4 |
68 (36+24+8) |
|
С1 |
|
|
Шепіда Ольга Володимирівна |
27190 |
ЯЦІВ Ю.П. |
14023 |
м. Львів |
Гімназія "Євшан" |
8 |
102 (36+32+34) |
|
|
|
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
27191 |
ЯЦКЕВИЧ В.Ю. |
14194 |
м. Трускавець |
СЗШ № 1 |
2 |
72 (30+24+18) |
З |
|
|
|
Томашівська Наталія Валеріївна |
27192 |
ЯЦКЕВИЧ Р.Р. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
9 |
75 (30+32+13) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
27193 |
ЯЦКІВ А.В. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
4 |
94 (24+42+28) |
|
|
С2 |
|
Толочко Наталія Тадеївна |
27194 |
ЯЦКІВ А.В. |
14119 |
м. Львів |
СЗШ № 38 |
1 |
84 (30+24+30) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
27195 |
ЯЦКІВ А.Р. |
14282 |
м. Жидачів |
НВК |
5 |
112 (34+36+42) |
|
|
|
С3 |
Кардаш Богдан Степанович |
27196 |
ЯЦКІВ Б. |
14284 |
м. Жидачів |
Гімназія |
6 |
99 (28+35+36) |
|
|
|
|
Кардаш Богдан Степанович |
27197 |
ЯЦКІВ В |
14671 |
м. Сокаль |
Куличківська ЗШ |
4 |
70 (30+30+10) |
|
|
|
|
Кнейчук Наталія Володимирівна |
27198 |
ЯЦКІВ В. |
14414 |
м. Жовква |
Синьковицька ЗОШ |
5 |
112 (22+54+36) |
|
|
С2 |
|
Солтис Тетяна Адамівна |
27199 |
ЯЦКІВ В.В. |
14365 |
м. Жовква |
Гійченська ЗОШ |
4 |
108 (30+42+36) |
|
|
С2 |
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
27200 |
ЯЦКІВ В.І. |
14090 |
м. Львів |
ССЗШ № 2 |
2 |
76 (28+30+18) |
З |
|
|
|
Толочко Наталія Тадеївна |
27201 |
ЯЦКІВ В.М. |
14649 |
м. Сколе |
Ямельницька ЗОШ |
7 |
110 (42+32+36) |
|
С1 |
|
|
Багрич Галина Миколаївна |
27202 |
ЯЦКІВ В.С. |
14051 |
м. Львів |
СЗШ № 29 |
1 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Личак Катерина Степанівна |
27203 |
ЯЦКІВ Д.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
2 |
72 (18+30+24) |
З |
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
27204 |
ЯЦКІВ М.В. |
14843 |
м. Стрий |
Лисовицька школа-ліцей |
10 |
130 (60+18+52) |
|
С1 |
|
С3 |
Романова Лілія Володимирівна |
27205 |
ЯЦКІВ Н.І. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
9 |
36 (30+0+6) |
|
|
|
|
Михаць Ігор Львович |
27206 |
ЯЦКІВ О.М. |
14213 |
м. Буськ |
Збірна шкіл Буського району |
6 |
146 (50+54+42) |
З |
|
|
|
Гарбіч Людмила Іванівна |
27207 |
ЯЦКІВ П.І. |
14838 |
м. Стрий |
Дашавська СЗШ |
2 |
90 (30+30+30) |
З |
|
|
|
Романова Лілія Володимирівна |
27208 |
ЯЦКІВ Р.В. |
14365 |
м. Жовква |
Гійченська ЗОШ |
7 |
132 (48+30+54) |
|
С1 |
|
С3 |
Солтис Тетяна Адамівна |
27209 |
ЯЦКІВ С.А. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
7 |
103 (39+30+34) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
27210 |
ЯЦКІВ С.І. |
14153 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 17 |
4 |
132 (42+48+42) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |
27211 |
ЯЦКІВ С.С. |
14365 |
м. Жовква |
Гійченська ЗОШ |
3 |
132 (48+48+36) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
27212 |
ЯЦКІВ Т.Р. |
14450 |
м. Перемишляни |
Перемишлянський районний відділ освіти |
2 |
72 (30+18+24) |
З |
|
|
|
Лободяк Леся Мар'янівна |
27213 |
ЯЦКІВ Я.С. |
14364 |
м. Жовква |
Волицька ЗОШ |
9 |
154 (54+54+46) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
27214 |
ЯЦКІВ Я.С. |
14365 |
м. Жовква |
Гійченська ЗОШ |
6 |
117 (44+39+34) |
|
С1 |
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
27215 |
ЯЦКЇВ М.М. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
5 |
124 (46+42+36) |
|
С1 |
С2 |
|
Михаць Ігор Львович |
27216 |
ЯЦКОВ А.А. |
14124 |
м. Львів |
СЗШ № 54 |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
27217 |
ЯЦКОВСЬКА Н.В. |
14413 |
м. Жовква |
Річківська ЗОШ |
7 |
95 (33+32+30) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
27218 |
ЯЦНКО А.Т. |
14048 |
м. Львів |
ССЗШ № 8 |
3 |
76 (24+36+16) |
|
|
С2 |
|
Личак Катерина Степанівна |
27219 |
ЯЦОЛА М.М. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
4 |
88 (24+36+28) |
|
|
С2 |
|
Кропивницька Оксана Михайлівна |
27220 |
ЯЦОЛА М.П. |
14890 |
м. Турка |
Турківський районний відділ освіти |
9 |
123 (48+32+43) |
|
С1 |
|
С3 |
Кропивницька Оксана Михайлівна |
27221 |
ЯЦУЛА К.І. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
8 |
73 (27+24+22) |
|
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
27222 |
ЯЦУЛА К.І. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
8 |
73 (27+24+22) |
|
|
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
27223 |
ЯЦУЛЬЧАК А.І. |
14183 |
м. Стрий |
СЗШ № 4 |
8 |
103 (33+36+34) |
|
|
|
|
Пістун Надія Данилівна |
27224 |
ЯЦУН Н.А. |
14362 |
м. Жовква |
Бишківська ЗОШ |
8 |
104 (39+26+39) |
|
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
27225 |
ЯЦУН Ю.А. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
3 |
88 (36+36+16) |
|
С1 |
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
27226 |
ЯЦУН Я.Б. |
14362 |
м. Жовква |
Бишківська ЗОШ |
1 |
78 (30+30+18) |
З |
|
|
|
Солтис Тетяна Адамівна |
27227 |
ЯЦУРА А.В. |
14073 |
м. Львів |
ЗШ "Первоцвіт" |
3 |
86 (30+36+20) |
|
|
С2 |
|
Югач Марія Михайлівна |
27228 |
ЯЦУТА А.О. |
14029 |
м. Львів |
СЗШ № 60 |
2 |
60 (30+24+6) |
|
С1 |
С2 |
|
Олійник Джульєтта Любомирівна |
27229 |
ЯЦЮК А.І. |
14465 |
м. Пустомити |
Мурованська ЗОШ |
5 |
81 (26+31+24) |
|
|
|
|
Гук Лілія Петрівна |
27230 |
ЯЦЮК А.Р. |
14280 |
м. Дрогобич |
Збірна шкіл Дрогобицького району |
3 |
98 (36+30+32) |
|
С1 |
|
С3 |
Михаць Ігор Львович |
27231 |
ЯЩИШИН В.О. |
14072 |
м. Львів |
ССЗШ № 93 |
7 |
86 (18+32+36) |
|
|
|
|
Югач Марія Михайлівна |
27232 |
ЯЩИШИН М.П. |
14207 |
м. Червоноград |
ЗШ № 11 |
4 |
90 (36+30+24) |
|
С1 |
|
|
Перець Надія Михайлівна |
27233 |
ЯЩИШИН Р.Ю. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
9 |
76 (42+16+18) |
|
С1 |
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
27234 |
ЯЩИШИН Р.Ю. |
14448 |
м. Мостиська |
Мостиський районний відділ освіти |
9 |
76 (42+16+18) |
|
С1 |
|
|
Ліпецька Віра Семенівна |
27235 |
ЯЩУК Д.Б. |
14001 |
м. Львів |
ПНВЗ "ЗОШ святої Софії" |
3 |
106 (30+42+34) |
|
|
С2 |
С3 |
Оленчин Тетяна Петрівна |
27236 |
ЯЩУК К.Р. |
14136 |
м. Львів |
Приватна гімназія "Відродження" |
5 |
145 (52+51+42) |
З |
|
|
|
Руда Олена Сергіївна |
27237 |
ЯЩУК М.В. |
14208 |
м. Червоноград |
ЗШ № 12 |
4 |
124 (42+42+40) |
З |
|
|
|
Перець Надія Михайлівна |
27238 |
ЯЮС Р. |
14149 |
м. Дрогобич |
ЗОШ № 8, 9 |
3 |
120 (36+42+42) |
З |
|
|
|
Юрків Андрій Степанович |